Tippmix eredmények - 2018. március 12-18.

2018-03-12
Tippmix eredmények - 2018. március 12-18.
2018.03.20.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 11 - 7  
Dél-Korea - Svédország 7 - 9  
Kína - Oroszország 8 - 7  
Skócia - Svájc 2 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Rockford 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 5 - 2  
Boston - Columbus 4 - 4  
Buffalo - Nashville 0 - 4  
Minnesota - Los Angeles 3 - 3  
Montreal - Florida 0 - 2  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Memphis 118 - 115  
Cleveland - Milwaukee 124 - 117  
Indiana - LA Lakers 110 - 100  
Miami - Denver 118 - 118, h.u. 149 - 141  
New York - Chicago 110 - 92  
Philadelphia - Charlotte 108 - 94  
Sacramento - Detroit 90 - 106  
San Antonio - Golden State 89 - 75  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Quilmes 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Dep. Union La Calera 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sol de America 3 - 3  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - D. Kudla 0 - 2  
L. Broady - H. Laaksonen 2 - 0  
R. Berankis - N. Gombos 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Zhao - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
S. Vickery - R. Vinci 1 - 2  
Y. Bonaventure - M. Duque Marino 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Yecong He    
Duck Hee Lee - H. Hurkacz 0 - 2  
G. Granollers - Di Wu 0 - 2  
Jie Cui - I. Ivashka 0 - 2  
M. Jaziri - Yunseong Chung 2 - 0  
N.S. Balaji - Zhe Li 1 - 2  
P. Gunneswaran - A. Pellegrino 0 - 2  
S. Caruso - Zihao Xia 2 - 0  
Zhizhen Zhang - S. Napolitano 0 - 2

 

2018.03.19.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kína 10 - 5  
Dánia - Dél-Korea 5 - 7  
Dánia - Németország 6 - 5  
Japán - Svájc 6 - 7  
Japán - USA 7 - 6  
Kanada - Kína 9 - 5  
Németország - Kanada (Helyszín: Kanada) 1 - 8  
Olaszország - Oroszország 6 - 5  
Skócia - Csehország 4 - 11  
Svédország - USA 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Steelers Hämeenlinna (2.m.) 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Classic Tampere (2.m.) 3 - 4  
Turku PS - Happee Jyväskylä (2.m.) 3 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Akerselva (3.m.) 15 - 5  
Tunet - Sarpsborg (2.m.) 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen (3.m.) 9 - 8  
Storvreta - Helsingborg (3.m.) 4 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejzbach Vysoke Myto - Litomerice (2.m.) 2 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mountfield HK (3.m.) 4 - 2  
Olomouc - Plzen (3.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo (6.m.) 4 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (3.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - New Jersey 4 - 2  
Chicago - St. Louis 4 - 4  
Winnipeg - Dallas 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Linz (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö (1.m.) 1 - 2  
Färjestad - Skelleftea (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Nitra (3.m.) 4 - 4  
Zilina - Zvolen (3.m.) 4 - 1  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2018 - 1. szakasz    
Kerékpár (Volta a Catalunya - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vichot - J. Pantano 0 - 1  
A.J. Hodeg - N.A. Soto Martinez    
B. Jungels - D. Martin 1 - 0  
D. Impey - Z. Dempster 0 - 1  
J. Simon - J. Bol 1 - 0  
J.J. Rojas - J. Restrepo Valencia 0 - 1  
M. Würtz Schmidt - A. Valverde 0 - 1  
N. Bonifazio - R. Ferrari 0 - 1  
N. Bouhanni - M. Walscheid 1 - 0  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Zlatorog Lasko 77 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Pardubice 96 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars (2.m.) 63 - 50  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang (2.m.) 98 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Le Mans 75 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Haifa 79 - 75  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 79 - 75  
Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 88 - 96  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (3.m.) 92 - 95  
Liaoning - Beijing Ducks (3.m.) 103 - 103, h.u. 123 - 119  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 82 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Portland 109 - 122  
Minnesota - Houston 120 - 129  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 95 - 89  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (1.m.) 23 - 23  
Lugi - Redbergslids (1.m.) 29 - 25  
Malmö - Sävehof (1.m.) 22 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Bradford 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Union SF 0 - 2  
River Plate - Belgrano de Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Fürth 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Union Espanola 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Smouha 0 - 0  
Al-Ittihad (EGY) - Petrojet 2 - 2  
Al-Mokawloon Arab - Wadi Degla 0 - 0  
Al-Nasr (EGY) - Misr Lel Makasa 0 - 1  
El Entag El Harby - ENPPI 1 - 1  
El Raja Matrouh - El Gaish Talaea 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nimes 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Herzliya 3 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Kfar Saba 2 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Katamon 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
América de Cali - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Itagui Leones - Independiente Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Vercelli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Fondi 1 - 0  
Cosenza - Lecce 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Santani 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Voluntari 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Sp. Gijón 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 3 - 0  
Limerick - Shamrock Rovers 0 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Cockhill Celtic 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - GKS Katowice 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Szahalin 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 3 - 2  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - V. Kramnik 1 - 0  
Liren Ding - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
W. So - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
S. Murphy - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - Q. Halys 1 - 2  
V. Millot - H. Grenier 1 - 2  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Desein N / Mertens Y 2 - 1  
Bednarek T / Robert S - Clayton S / Pel D 2 - 1  
Jebavy R / Sancic A - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Mousley B / Tomic B - Begemann A / Mergea F    
Tenisz (Lille-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Guez - S. Doumbia 2 - 0  
N. Desein - A. Escoffier 1 - 2  
S. Griekspoor - G. Barrere 1 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Geller - A. De Minaur 0 - 2  
A. Santillan - C. Berlocq 0 - 2  
B. Fratangelo - T. Paul    
C. Hemery - Y. Hanfmann 2 - 0  
C. Norrie - S. Kozlov    
E. King - S. Stakhovsky 1 - 2  
F. Auger Alliassime - M. McDonald 1 - 2  
G. Sakharov - E. Escobedo 0 - 2  
J. Millman - C. Ruud 2 - 0  
M. Basic - D. Novikov 2 - 0  
M. Berrettini - F. Peliwo 1 - 2  
M. Mmoh - R. Ramanathan 2 - 0  
P. Kypson - T. Smyczek 2 - 0  
R. Bemelmans - J. Souza 2 - 0  
R. Carballes Baena - D. King 1 - 2  
R. Dutra da Silva - K. King 2 - 1  
R. Opelka - P. Polansky 0 - 2  
S. Giraldo - E. Ymer 0 - 2  
T. Daniel - B. Klahn 2 - 0  
T. Kokkinakis - T. Monteiro 2 - 0  
Y. Bhambri - R. Olivo 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - E. Bouchard 0 - 2  
Ar. Rodionova - V. Golubic 0 - 2  
B. Krejcikova - J. Fett    
F. Abanda - E. Rodina 2 - 0  
J. Cepelova - V. Tomova 2 - 0  
K. Nara - V. Lapko 1 - 2  
M. Niculescu - A. Lottner 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - E. Arango 2 - 0  
O. Dodin - N. Broady 2 - 1  
O. Jabeur - A. Riske 0 - 2  
O. Rogowska - Y. Wickmayer 1 - 2  
P. Hercog - Xiyu Wang 2 - 0  
P. Parmentier - R. Peterson 0 - 2  
S. Errani - T. Martincova 1 - 2  
S. Kenin - Ann Li 2 - 0  
S. Lisicki - A. Petkovic    
S. Vögele - K. Ahn 2 - 0  
S. Zhuk - N. Gibbs 0 - 2  
T. Smitkova - D.R. Collins 0 - 2  
T. Townsend - K. Boulter 0 - 2  
Y-Y. Duan - Yafan Wang    
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Banes 2 - 1  
H. Moriya - Xin Gao 2 - 1  
K. Majchrzak - B. Kavcic 2 - 0  
L. Sonego - Cheong-Eui Kim 2 - 0  
M. Podzus - J. Kubler 0 - 2  
Y. Takahashi - Ti Chen 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Saville L - He Y / Xia Z 2 - 1  
Bury A / Peng H Y - Wang R / Wang R 2 - 0  
Gao X / Zhang Z - Tokuda R / Trongcharoenchaikul W 2 - 0  
Matsui T / Takahashi Y - Cui J / Lu Y    
Címkék: eredmények, tippmix,