Tippmix eredmények - 2018. július 9-15.

2018-07-09
Tippmix eredmények - 2018. július 9-15.
2018.07.15.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Winnipeg 20 - 17  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - West Coast Eagles 67 - 102  
Fremantle - Port Adelaide 59 - 50  
North Melbourne Kangaroos - Sydney Swans 98 - 104  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Diablos Rojos del Mexico 4 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Piratas de Campeche 1 - 3  
Generales de Durango - Olmecas de Tabasco 6 - 1  
Guerreros de Oaxaca - Saraperos de Saltillo 8 - 2  
Leones de Yucatan - Toros de Tijuana 3 - 4  
Pericos de Puebla - Rieleros de Aguascaliente 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Bravos de Leon 0 - 9  
Tigres de Quintana Roo - Sultanes de Monterrey 11 - 13  
Tigres de Quintana Roo - Sultanes de Monterrey 2 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 5 - 1  
Baltimore - Texas 1 - 0  
Baltimore - Texas (19:05) 6 - 5  
Boston - Toronto 5 - 2  
Chicago WS - Kansas City 10 - 1  
Cleveland - NY Yankees 4 - 5  
Cleveland - NY Yankees (19:10) 5 - 2  
Colorado - Seattle 4 - 1  
Colorado - Seattle (21:10) 4 - 3  
Houston - Detroit 3 - 6  
LA Dodgers - LA Angels 4 - 5  
LA Dodgers - LA Angels (22:10) 5 - 3  
Miami - Philadelphia (19:10) 10 - 5  
Minnesota - Tampa Bay 11 - 7  
NY Mets - Washington 1 - 6  
Pittsburgh - Milwaukee 7 - 6  
San Diego - Chicago Cubs 6 - 11  
San Diego - Chicago Cubs (22:10) 4 - 7  
San Francisco - Oakland 3 - 4  
San Francisco - Oakland (22:05) 2 - 6  
St. Louis - Cincinnati 6 - 4  
Golf (John Deere Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
John Deere Classic 2018    
Golf (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scottish Open 2018    
Golf (Senior Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senior Players Championship 2018    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Thunder - Melbourne Ice 7 - 4  
Sydney Bears - Adelaide Adrenaline 1 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel 0 - 1  
C. Froome - T. Dumoulin 0 - 1  
C. Laporte - E. Boasson Hagen 0 - 1  
F. Gaviria - D. Grönewegen 1 - 0  
G. van Keirsbulck - D. Gaudin 0 - 1  
Ger. Thomas - B. Jungels 0 - 1  
I. Zakarin - R. Majka 1 - 0  
J. Degenkolb - J. Stuyven 1 - 0  
M. Kwiatkowski - G. Moscon 1 - 0  
O. Naesen - S. Dillier 1 - 0  
P. Sagan - G. van Avermaet 0 - 1  
Phil. Gilbert - N. Terpstra 1 - 0  
R. Bardet - R. Uran 1 - 0  
R. Porte - A. Yates 0 - 1  
S. Vanmarcke - T. Phinney 0 - 1  
Tour de France 2018 - 9. szakasz    
V. Nibali - J. Fuglsang 1 - 0  
Y. Offredo - Sy. Chavanel 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters (1.m.) 102 - 89  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Nagy-Britannia 80 - 70  
U20Törökország - U20Litvánia 66 - 94  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Ukrajna 93 - 78  
U20Spanyolország - U20Franciaország 76 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Németország (Helyszín: Németország) 76 - 82  
U20Izrael - U20Románia 95 - 48  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Izland 91 - 64  
U20Szerbia - U20Olaszország 79 - 78  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Macedónia - U20Belgium 65 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovákia - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 56 - 69  
U20Észtország - U20Albánia 85 - 58  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Hollandia 42 - 50  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Lengyelország 63 - 93  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Csehország 47 - 68  
U20Litvánia - U20Románia (Helyszín: Románia) 53 - 48  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Törökország - U20Izrael 71 - 53  
U20Ukrajna - U20Bulgária 78 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Magyarország (Helyszín: Sopron) 58 - 61  
U20Svédország - U20Portugália 47 - 71  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Olaszország 65 - 60  
U20Spanyolország - U20Szerbia 69 - 50  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 80 - 77  
Indiana - Phoenix 82 - 101  
New York - Chicago 107 - 84  
Seattle - Dallas 91 - 84  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Globo RN 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Cobresal 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Esbjerg 1 - 1  
Vendsyssel - OB Odense 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon FC - Gwangju 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Ulsan 1 - 1  
Jeju - Daegu 1 - 2  
Pohang - Gangwon 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - El Nacional Quito 1 - 0  
LDU Quito - Dep. Cuenca 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Gorodeja 1 - 2  
Torpedo Minszk - Isloch 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - CSZKA Moszkva 1 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - PS Tira Bantul 2 - 2  
PSM Makassar - Bhayangkara Jakarta 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FC 0 - 1  
Avispa Fukuoka - Kamatamare Sanuki 3 - 1  
Ehime - Tokushima 1 - 0  
JEF United Chiba - Zweigen Kanazawa 3 - 4  
Kofu - Gifu 1 - 3  
Omiya Ardija - Oita Trinita 1 - 0  
Tochigi - Yamagata 1 - 0  
Tokyo Verdi - Yamaguchi 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Kairat Almaty - Zhetysu Taldykorgan 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Zhejiang Yiteng 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Valmiera 3 - 2  
Ventspils - METTA/LU 3 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selangor - Kuala Lumpur 3 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Seattle 1 - 1  
Colorado Rapids - Houston 0 - 0  
D.C. United - Vancouver 3 - 1  
Dallas - Chicago 3 - 1  
Minnesota - Salt Lake 3 - 2  
Montreal - San Jose 2 - 0  
New England - Los Angeles Galaxy 2 - 3  
New York City FC - Columbus 2 - 0  
New York RB - Kansas City 3 - 2  
Orlando - Toronto FC 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Fredrikstad 3 - 2  
Elverum - Raufoss 2 - 1  
Grorud - Hönefoss 4 - 0  
Moss - Baerum 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 1 - 0  
Sky Blue - North Carolina 0 - 4  
Utah - Orlando 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Dep. Municipal 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Utsikten 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Nyköping 0 - 2  
Team TG - Linköping City 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Djurgarden 0 - 1  
Norrköping - Häcken 2 - 1  
Sundsvall - AIK Stockholm 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Warriors FC 0 - 1  
Home Utd. - Balestier Khalsa 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Port FC 3 - 2  
Muangthong Utd. - Nakhon Ratchasima 0 - 0  
Pattaya Utd. - Bangkok Glass 1 - 1  
Police Tero - Suphanburi 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Louisville City 2 - 1  
Colorado Springs - Sacramento 0 - 1  
FC Cincinnati - Tampa Bay 2 - 0  
Fresno - Phoenix 4 - 0  
Orange County SC - San Antonio 3 - 0  
Portland 2 - Swope Park 2 - 1  
Real Monarchs - Seattle 2 2 - 0  
Rio Grande Valley - Las Vegas 2 - 0  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 4 - 2  
vb 2018    
vb 2018 - Anglia nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Argentína nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Belgium nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Brazília nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Franciaország nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Gólkirály    
vb 2018 - Hogyan szerepel Anglia?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Argentína?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Ausztrália?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Belgium?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Brazília?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Costa Rica?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Dánia?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Dél-Korea?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Egyiptom?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Franciaország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Horvátország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Irán?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Izland?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Japán?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Kolumbia?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Lengyelország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Marokkó?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Mexikó?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Nigéria?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Németország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Oroszország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Panama?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Peru?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Portugália?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Spanyolország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Svájc?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Svédország?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Szaúd-Arábia?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Szenegál?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Szerbia?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Tunézia?    
vb 2018 - Hogyan szerepel Uruguay?    
vb 2018 - Horvátország nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Ki lesz a legjobb játékos (Aranylabda)?    
vb 2018 - Melyik csapat szerzi a legkevesebb gólt?    
vb 2018 - Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt?    
vb 2018 - Németország nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Oroszország nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Spanyolország nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Svédország nyeri a vb-t?    
vb 2018 - Top 3    
vb 2018 - Uruguay nyeri a vb-t?    
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Nam Dinh 3 - 3  
Song Lam Nghe An - Quang Nam 2 - 1  
Thanh Hoa - Than Quang Ninh 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Boise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Zingano - M. Reneau 1 - 0  
D. Bermudez - R. Glenn 0 - 1  
D. Elkins - A. Volkanovski 0 - 1  
E. Wineland - Ale. Perez 0 - 1  
J. Aguilar - J. Esquibel 1 - 0  
J. Dos Santos - B. Ivanov 1 - 0  
J. Scoggins - S. Nurmagomedov 0 - 1  
K. Holobaugh - R. Barcelos 0 - 1  
L. Carmouche - J. Maia 1 - 0  
M. Delarosa - El. Garcia 1 - 0  
M. Jury - C. Mendes 0 - 1  
R. Brown - N. Price 0 - 1  
S. Northcutt - Z. Ottow 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - L. Baldassarri (Német Nagydíj) 1 - 0  
A. Marquez - M. Oliveira (Német Nagydíj) 0 - 1  
F. Bagnaia - L. Baldassarri (Német Nagydíj) 1 - 0  
F. Bagnaia - M. Oliveira (Német Nagydíj) 0 - 1  
J. Mir - B. Binder (Német Nagydíj) 0 - 1  
M. Pasini - X. Vierge (Német Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Német Nagydíj 2018    
Moto2, Német Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bastianini - J. Martin (Német Nagydíj) 0 - 1  
J. McPhee - P. Öttl (Német Nagydíj) 1 - 0  
L. Dalla Porta - G. Rodrigo (Német Nagydíj) 1 - 0  
M. Ramirez - J. Masia (Német Nagydíj) 1 - 0  
T. Suzuki - A. Migno (Német Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Német Nagydíj 2018    
Moto3, Német Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - A. Iannone (Német Nagydíj) 1 - 0  
A. Rins - D. Pedrosa (Német Nagydíj) 0 - 1  
D. Petrucci - A. Iannone (Német Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Német Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - J. Lorenzo (Német Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (Német Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Német Nagydíj 2018    
MotoGP, Német Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Kentucky 2018    
Nascar, Kentucky 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - D. Hamlin (Kentucky, futam) 1 - 0  
C. Bowyer - C. Elliott (Kentucky, futam) 1 - 0  
J. Logano - C. Elliott (Kentucky, futam) 1 - 0  
K. Harvick - Ky. Busch (Kentucky, futam) 0 - 1  
K. Larson - B. Keselowski (Kentucky, futam) 0 - 1  
Ku. Busch - A. Almirola (Kentucky, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - M. Truex Jr. (Kentucky, futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - K. Larson (Kentucky, futam) 1 - 0  
R. Blaney - Er. Jones (Kentucky, futam) 1 - 0  
R. Blaney - J. Logano (Kentucky, futam) 1 - 0  
R. Newman - Al. Bowman (Kentucky, futam) 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - New Zealand Warriors 6 - 26  
Gold Coast Titans - Sydney Roosters 12 - 20  
St. George Illawarra - Wests Tigers 16 - 20  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Meier - A. Giri 0.5 - 0.5  
L-D. Nisipeanu - J-K. Duda 0 - 1  
R. Wojtaszek - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Daegu Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Deev A / Chorin N 2 - 0  
Bell P / Ngauamo J - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 0  
Deev A / Chorin N - Kou N-H / Liu P H 0 - 2  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Kou N-H / Liu P H 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rossi E / Caminati M - Bohle D / Van De Velde S 1 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Kühlungsborn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Sowa R / Wernitz D 2 - 0  
Gluckslederer F / Rudolf - Sowa R / Wernitz D 1 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Gluckslederer F / Rudolf 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karnbaum S / Niemczyk N - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Overlander L / Walkenhorst K 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Behlen A / Schneider S 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - R. Molleker 2 - 0  
C. Lestienne - C. Garin    
C. Moutet - Mar.Eriksson 2 - 1  
D. Munoz-De La Nava - Z. Kolar 0 - 2  
H. Laaksonen - S. Giraldo 2 - 1  
M. Zekic - J.I. Londero 0 - 2  
N. Almagro - V. Galovic 0 - 2  
S. Bolelli - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - E. Rybakina 2 - 1  
Bondár A. - J.A. Cristian 2 - 0  
Cl. Liu - A. Prisacariu 2 - 0  
G. Garcia Perez - N. Dascalu 2 - 1  
I.M. Bara - K. Zavatska 2 - 0  
O. Ianchuk - C. Buyukakcay 1 - 2  
P. Badosa Gibert - C. Skamlova 2 - 0  
R. Sramkova - D. Radanovic 2 - 0  
Tenisz (Gstaad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
K. von Deichmann - Z. Kruger 2 - 0  
M. Trevisan - A. Hesse 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - B. Haas 2 - 0  
V. Ivakhnenko - A. Kiick 2 - 0  
V. Kudermetova - J. Pieri 2 - 1  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - B. Tomic 0 - 2  
D. Köpfer - V. Estrella Burgos 0 - 2  
F. Dancevic - A. Bolt 0 - 2  
J.C. Aragone - E. King 2 - 0  
M. Arevalo - J-P. Smith 1 - 2  
M. Bachinger - W. Blumberg 2 - 1  
M. Safwat - A. Rybakov 0 - 2  
P. Gunneswaran - A. Bega 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - U. Blanch 0 - 2  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - N. Razborsek 2 - 0  
M. Klizan - D. Petrovic 2 - 1  
M. Trungelliti - F. Bagnis 2 - 0  
P. Krstin - E. Lopez-Perez    
Piros Zs. - K. de Schepper 0 - 2  
R. Dutra da Silva - A. Kalender 2 - 0  
R. Quiroz - An. Martin 0 - 2  
S. Travaglia - G.M. Moroni 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Wimbledon 2018    
K. Anderson - N. Djokovic 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Wimbledon 2018    
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Azarenka V - Melichar N / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - Jas. Jung 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Maytin R / Rungkat C 2 - 1  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Miedler - J. Kubler 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers/Granollers - Huesler M-A / Verbeek S 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - T. Sugiarto 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo M / Takahashi A - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Franciaország 6 - 17  
Izrael - Hollandia 2 - 20  
Olaszország - Görögország 6 - 7  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 2 - 27  
Szerbia - Oroszország 2 - 27  
Törökország - Magyarország 5 - 32  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pacquiao - L.M. Matthysse 1 - 0  

 

2018.07.14.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Toronto 16 - 15  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Essendon 51 - 95  
Greater Western Sydney - Richmond 79 - 77  
Hawthorn - Brisbane Lions 65 - 98  
Melbourne Demons - Western Bulldogs 119 - 69  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Diablos Rojos del Mexico 5 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Piratas de Campeche 9 - 13  
Generales de Durango - Olmecas de Tabasco 4 - 20  
Guerreros de Oaxaca - Saraperos de Saltillo 14 - 7  
Leones de Yucatan - Toros de Tijuana 3 - 1  
Pericos de Puebla - Rieleros de Aguascaliente 6 - 9  
Pericos de Puebla - Rieleros de Aguascaliente (23:00) 4 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Bravos de Leon 3 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Sultanes de Monterrey 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 1 - 2  
Atlanta - Arizona (22:10) 0 - 3  
Baltimore - Texas 4 - 5  
Boston - Toronto 7 - 13  
Boston - Toronto (19:05) 6 - 2  
Chicago WS - Kansas City 9 - 6  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 0 - 5  
Cleveland - NY Yankees 6 - 5  
Colorado - Seattle 10 - 7  
Houston - Detroit 3 - 0  
Houston - Detroit (22:10) 9 - 1  
LA Dodgers - LA Angels 3 - 2  
Miami - Philadelphia 0 - 2  
Miami - Philadelphia (22:10) 2 - 0  
Minnesota - Tampa Bay 11 - 8  
Minnesota - Tampa Bay (20:10) 6 - 19  
NY Mets - Washington 4 - 2  
NY Mets - Washington (22:10) 7 - 4  
Pittsburgh - Milwaukee 7 - 3  
San Diego - Chicago Cubs 4 - 5  
San Francisco - Oakland 7 - 1  
St. Louis - Cincinnati 1 - 9  
St. Louis - Cincinnati (22:10) 2 - 8  
Darts (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - M. van Gerwen 8 - 4  
M. Smith - R. Cross 8 - 2  
M. van Gerwen - D. Gurney 8 - 4  
P. Wright - G. Price 8 - 7  
R. Cross - J. Wade 8 - 3  
R. Cross - P. Wright 8 - 5  
R. Lam - M. Smith 5 - 8  
Shanghai Masters 2018    
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Sendai 4 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Newcastle North Stars 3 - 1  
Perth Thunder - Melbourne Ice 3 - 3  
Sydney Ice Dogs - Adelaide Adrenaline 5 - 0  
Kerékpár (Tour de France - 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A. Kristoff 1 - 0  
A. Pasqualon - D. Impey 1 - 0  
B. Jungels - R. Majka 1 - 0  
C. Froome - A. Yates 1 - 0  
D. Grönewegen - F. Gaviria 1 - 0  
G. van Avermaet - A. Valverde 0 - 1  
J. Degenkolb - C. Laporte 1 - 0  
J. Fuglsang - T. Dumoulin 0 - 1  
M. Kittel - M. Cavendish 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - R. Porte 1 - 0  
P. Sagan - A. Demare 1 - 0  
S. Colbrelli - N. Arndt 0 - 1  
T. Dupont - T. Boudat 0 - 1  
Tour de France 2018 - 8. szakasz    
V. Nibali - Ger. Thomas 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen (1.m.) 79 - 92  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Montenegró 77 - 77, h.u. 94 - 82  
U20Nagy-Britannia - U20Törökország 62 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Horvátország 58 - 68  
U20Ukrajna - U20Spanyolország 82 - 79  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Izrael 60 - 59  
U20Románia - U20Görögország 62 - 92  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Szerbia 60 - 107  
U20Olaszország - U20Svédország 85 - 71  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Azerbajdzsán - U20Fehéroroszország 62 - 89  
U20Belgium - U20Lettország 60 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 54 - 84  
U20Szlovénia - U20Szlovákia 71 - 49  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Örményország 99 - 46  
U20Luxemburg - U20Hollandia 47 - 66  
U20Oroszország - U20Magyarország 69 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koszovó - U20Grúzia 68 - 68, h.u. 77 - 81  
U20Lengyelország - U20Finnország 81 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Izrael 63 - 92  
U20Ukrajna - U20Törökország 65 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Románia (Helyszín: Románia) 65 - 62  
U20Litvánia - U20Fehéroroszország 70 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Spanyolország 52 - 64  
U20Szerbia - U20Olaszország 56 - 56, h.u. 64 - 58  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Portugália 72 - 55  
U20Svédország - U20Franciaország 60 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 98 - 74  
Connecticut - Phoenix 91 - 87  
Minnesota - Las Vegas 77 - 85  
Washington - Chicago 88 - 72  
Kézilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 vb, női 2018    
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Románia 30 - 24  
U20Hollandia - U20Dánia 32 - 28  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Norvégia - U20Magyarország (Helyszín: Debrecen) 22 - 28  
U20Oroszország - U20Dél-Korea 27 - 29  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - CRB 0 - 1  
CSA - Sampaio Correa 1 - 0  
Fortaleza - Atlético GO 0 - 1  
Goiás - Criciuma 2 - 1  
Sao Bento - Ponte Preta 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Confianca 4 - 0  
Juazeirense - Atlético Acreano 4 - 0  
Remo - Botafogo PB 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Tupi MG 4 - 2  
Cuiaba - Joinville 5 - 0  
Tombense - Operario PR 0 - 1  
Volta Redonda - Luverdense 2 - 0  
Ypiranga RS - Bragantino 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Kindermann 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnechea - Dep. Valdivia 1 - 2  
Cobreloa - Universidad de Chile 2 - 3  
Huachipato - Audax Italiano 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aarhus GF 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 2 - 2  
Busan I'Park - Bucheon 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Incheon 3 - 0  
Jeonnam - Sangju Sangmu 2 - 0  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 0 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Aucas Quito 1 - 1  
Independiente del Valle - Macara Ambato 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Lucs Minszk 3 - 1  
Szmolevicsi - BATE Boriszov 2 - 3  
Vityebszk - Nyeman Grodno 5 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Arsenal 0 - 8  
Bury - Liverpool 0 - 0  
Celtic - Standard Liege 4 - 1  
Cercle Bruges - Monaco 2 - 3  
Latina - Roma 0 - 9  
Lugano - Internazionale 0 - 3  
Sevilla - Bournemouth 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - KPV Kokkola 1 - 0  
Haka - Kajaani 3 - 1  
KTP - Oulu 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Turku PS 2 - 1  
Inter Turku - Seinäjoen JK 2 - 0  
PS Kemi - Honka 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davao Aguilas - Ceres-Negros 1 - 3  
Stallion Laguna - JPV Marikina 3 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Thor Akureyri 0 - 1  
Magni - IR 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Atyrau 5 - 1  
Akzhayik Ural - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 0  
FC Asztana - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Hongzuan - Shanghai Shenxin 3 - 1  
Wuhan Zall - Nei Mongol Zhongyou 5 - 0  
Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava Spring 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Arka Gdynia 2 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelantan - Melaka Utd. 1 - 1  
Negeri Sembilan - PKNP 1 - 2  
Perak - Pahang 1 - 1  
PKNS - Terengganu 4 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Wolverhampton 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Mjölner 3 - 0  
Labdarúgás (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Univ. Craiova 1948 (Helyszín: Craiova) 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Arbroath 1 - 1  
Ross County - Elgin 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Montrose 0 - 1  
St. Johnstone - East Fife 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Cove Rangers 2 - 0  
Raith Rovers - Cowdenbeath 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Peterhead 0 - 0  
Stirling - Dundee 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 3 - 1  
Stenhousemuir - Partick Thistle 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Livingston 1 - 2  
Annan - Hamilton 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Edinburgh City 1 - 1  
Queen of South - Stranraer 5 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartans Edinburgh - Dumbarton 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Eskilsminne 1 - 0  
FK Karlskrona - Husqvarna 4 - 2  
Ljungskile - Mjällby 0 - 0  
Skövde - Atvidaberg 1 - 0  
Tvaaker - Oskarshamn 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - Forward Örebro 0 - 3  
Carlstad Utd. - Arameisk-Syrianska 2 - 2  
Karlslund - Rynninge 3 - 2  
Umea FC - Sollentun 2 - 4  
Västeras SK - Syrianska FC 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Sirius 0 - 1  
Dalkurd - Trelleborg 2 - 2  
FF Malmö - Östersund 1 - 1  
Göteborg - Örebro 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Tampines Rovers 2 - 1  
Young Lions - Hougang Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Prachuap 0 - 0  
Buriram Utd. - Ubon UMT 2 - 1  
Chainat Hornbill - Chiangrai Utd. 0 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Chonburi FC 1 - 1  
Sukhothai - Navy Chonburi 2 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - North Carolina 1 - 1  
New York RB 2 - Richmond 5 - 1  
Ottawa - Penn FC 2 - 1  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Anglia 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Binh Duong 1 - 1  
Ho Chi Minh FC - Da Nang 4 - 2  
Hoang Anh Gia Lai - Can Tho 3 - 1  
Sanna Khanh Hoa - Saigon FC 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Galway 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Hull KR 24 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - North Queensland Cowboys 38 - 12  
Canterbury Bulldogs - South Sydney Rabbitohs 6 - 24  
Manly-Warringah SeaEagles - Melbourne Storm 13 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Auckland Blues 54 - 17  
Dunedin Highlanders - Melbourne Rebels 43 - 37  
Durban Sharks - Buenos Aires Jaguares 20 - 10  
Johannesburg Lions - Pretoria Bulls 38 - 12  
Sydney Waratahs - Canberra Brumbies 31 - 40  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - A. Giri 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - V. Kovalev 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - G. Meier 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - L-D. Nisipeanu 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Daegu Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiberger E / Teufl V - AU Yeung W Y / Yuen T C 2 - 0  
Kim H / Kim H - Kritsana P / Pakham Y 0 - 2  
NG T L / Wong Y M - Doerfler A / Wiesmeyr S 0 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Kühlungsborn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Brand/Reinhardt 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Ehlers N / Karpa M-J 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Gluckslederer F / Rudolf 2 - 0  
Betzien M / Erdmann J - Gluckslederer F / Rudolf 0 - 2  
Ehlers N / Karpa M-J - Bevers L / Geukes L 2 - 0  
Ehlers N / Karpa M-J - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Popp M / Stadie E - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Sowa R / Wernitz D 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Claassen L / Interwies N 1 - 2  
Aulenbrock C / Ferger S - Krebs A / Krohn A 2 - 0  
Behlen A / Schneider S - Hoppner M / Laggner J 2 - 0  
Frohlich K / Scott R - Gernert M / Kiesling E 1 - 2  
Hoja A / Huettermann S - Frohlich K / Scott R 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Hoja A / Huettermann S 2 - 1  
Mersmann T / Tillmann C - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Maehlmann L / Rosko M 2 - 0  
Overlander L / Walkenhors - Bieneck C / Stautz A 2 - 1  
Overlander L / Walkenhors - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Overlander L / Walkenhors - Frohlich K / Scott R 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Crabb Ta - Berntsen M / Sorum C S 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Gibb J / Crabb Ta 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Ross A / Klineman A 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - P. Martinez Portero 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Laaksonen - Kolar Z / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - Y. Hanfmann 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Koolhof W - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Udvardy P. 2 - 0  
A. Prisacariu - S. Karatantcheva 2 - 0  
A. Schaefer - D. Radanovic 0 - 2  
C. Dinu - C. Skamlova 0 - 2  
C. Lister - J.A. Cristian 0 - 2  
Cl. Liu - M. Osaka 2 - 1  
D. Chiesa - Bondár A. 0 - 2  
G. Garcia Perez - D. Seguel 2 - 1  
I. Fetecau - O. Ianchuk 0 - 2  
I. Soylu - N. Dascalu 0 - 2  
I.M. Bara - A. Grymalska 2 - 1  
Jani R-L. - C. Buyukakcay 0 - 2  
K. Zavatska - P. Leykina 2 - 0  
M. Partaud - E. Rybakina 1 - 2  
P. Badosa Gibert - U. Eikeri 2 - 0  
R. Sramkova - B. Eraydin 2 - 0  
Tenisz (Gstaad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guarachi Mathison - J. Grabher 2 - 1  
Arn G. - A. Kiick 0 - 2  
C. Perrin - Y. Sizikova 2 - 0  
D.M. Mihail - J. Pieri 0 - 2  
K. von Deichmann - D. Marcinkevica 2 - 0  
M. Trevisan - K. Piter 2 - 1  
S. Soler-Espinosa - C. Paquet 2 - 1  
T. Sugnaux - A. Hesse 0 - 2  
V. Ivakhnenko - A. Naydenova 2 - 0  
V. Kudermetova - Q. Lemoine 2 - 0  
X. Knoll - B. Haas 1 - 2  
Z. Kruger - D. Khazaniuk 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Caruso - G. Quinzi 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Donati M - Brkic T / Pavic A 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Bryan M / Sock J 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Williams 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da. Kelly - E. Karlovskiy 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Hiltzik J / Kopinski T 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - M. Granollers 2 - 1  
L. Miedler - G. Soeda 2 - 1  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers/Granollers - Kubler J / Mousley B 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - S.D. Kuncoro 2 - 1  
S. Avihingsanon - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Isara B / Jongjit M 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - N. Okuhara 0 - 2  
G. Mariska - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kittiharakul J / Prajongj - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Wang C-L / Lee C H 2 - 1  
Faizal H / Widjaja G E - Lu K / Chen L 2 - 0  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 5 - 12  
Hollandia - Horvátország 21 - 1  
Izrael - Olaszország 2 - 21  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 9 - 13  
Oroszország - Törökország 35 - 4  
Szerbia - Németország 8 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Zeuge - R. Fielding 0 - 1  

 

2018.07.13.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Calgary 3 - 27  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bloomfield - Nat. Allen (400 m síkfutás, Rabat)    
A. Souleiman - C.C. Simotwo (1500 m, Rabat) 1 - 0  
And. Hofmann - T. Röhler (gerelyhajítás, Rabat) 1 - 0  
B. McNeal - S. Nelvis (női 100 m gátfutás, Rabat) 1 - 0  
C. Coleman - M. Rodgers (100 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
C. Ibarguen - T. Franklin (női hármasugrás, Rabat) 1 - 0  
C. Schwanitz - R. Saunders (női súlylökés, Rabat) 1 - 0  
G. Dibaba - H. Obiri (női 5000 m, Rabat) 0 - 1  
M. Demireva - Y. Levchenko (női magasugrás, Rabat) 1 - 0  
N. Goule - M.N. Wambui (női 800 m, Rabat) 1 - 0  
Ron. Baker - N. Lyles (100 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, Rabat) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - D. Asher-Smith (női 200 m, Rabat) 1 - 0  
Y. Kejelcha - Paul Chelimo (3000 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Carlton 116 - 52  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 6 - 0  
Algodoneros Union Laguna - Olmecas de Tabasco 2 - 8  
Generales de Durango - Piratas de Campeche 19 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Rieleros de Aguascaliente 2 - 8  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey 2 - 1  
Pericos de Puebla - Saraperos de Saltillo 8 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Toros de Tijuana 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Philadelphia 4 - 5  
Boston - Toronto 6 - 4  
Cleveland - NY Yankees 4 - 7  
LA Angels - Seattle 11 - 2  
Minnesota - Tampa Bay 5 - 1  
NY Mets - Washington 4 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee 6 - 3  
San Diego - LA Dodgers 2 - 3  
Darts (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - L. Ilagen 6 - 1  
G. Anderson - R. Lam 5 - 6  
G. Price - Yuanjun Liu 6 - 2  
J. Wade - Hai Long Chen 6 - 0  
M. Smith - Xiao Chen Zong 6 - 0  
M. van Gerwen - Lihao Wen    
P. Wright - S. Asada 6 - 3  
R. Cross - Cheng An Liu 6 - 0  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - F-League Selection 0 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 5 - 0  
Kerékpár (Tour de France - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel 1 - 0  
A. Pasqualon - J. Stuyven 1 - 0  
B. Jungels - Ger. Thomas 0 - 1  
C. Froome - A. Yates 1 - 0  
D. Grönewegen - M. Kittel 1 - 0  
F. Gaviria - P. Sagan 1 - 0  
J. Degenkolb - N. Arndt 1 - 0  
J. Fuglsang - R. Bardet 1 - 0  
M. Cavendish - A. Kristoff 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Porte 1 - 0  
P. Roglic - R. Uran 1 - 0  
S. Colbrelli - M.C. Nielsen 1 - 0  
T. Dupont - T. Boudat 0 - 1  
Tour de France 2018 - 7. szakasz    
V. Nibali - T. Dumoulin 1 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Belgium 51 - 60  
U20Lettország - U20Macedónia 79 - 39  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Szlovénia 52 - 73  
U20Moldova - U20Albánia 66 - 139  
U20Szlovákia - U20Észtország 63 - 63, h.u. 71 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Oroszország 63 - 73  
U20Magyarország - U20Csehország 50 - 63  
U20Örményország - U20Luxemburg 62 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Portugália 83 - 59  
U20Grúzia - U20Lengyelország 58 - 59  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Dél-Korea 30 - 25  
U20Oroszország - U20Norvégia 23 - 30  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Franciaország 29 - 23  
U20Románia - U20Dánia 20 - 29  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Juventude 1 - 1  
Paysandu - Vila Nova 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Rio Preto 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aalborg 0 - 1  
Vejle - Hobro 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Gomel 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Anderlecht 1 - 3  
Austria Wien - Dortmund 0 - 1  
Marseille - St-Etienne 0 - 1  
Sion - Lyon 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - ÍA Akranes 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - Keflavík 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Johor DT 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Feyenoord 0 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - St. Mirren 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grebbestad - Oddevold 1 - 1  
Torn - Lund 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 1 - 3  
Finn Harps - Longford Town 3 - 0  
Shelbourne - Drogheda Utd. 0 - 1  
Wexford Youths - UC Dublin 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Metallurg Bekobod 2 - 1  
Lokomotív Taskent - Navbahor Namangan 3 - 1  
Nasaf Qarshi - Qizilqum 0 - 0  
MMA (One Champ., Pursuit of Power)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sexton - K. Shimoishi 1 - 0  
A. Thani - Z. Kadestam 0 - 1  
K. Subba - Xie Chao 1 - 0  
L.M. Santos - T. McGuire 0 - 1  
N. Jadambaa - K. Tokudome 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - St. Helens 18 - 34  
Leeds Rhinos - Wakefield 20 - 20  
Salford - Castleford 6 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Parramatta Eels 18 - 16  
Penrith Panthers - Cronulla Sharks 12 - 24  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Tokyo Sunwolves 48 - 27  
Waikato Chiefs - Wellington Hurricanes 28 - 24  
Strandröplabda (Daegu Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Freiberger E / Teufl V 2 - 0  
Kim H / Kim H - Filina E / Filkova V 0 - 2  
Kou N-H / Liu P H - Lee Y / Si E-M 2 - 0  
Kritsana P / Pakham Y - Doerfler A / Wiesmeyr S 0 - 2  
Nezir M / Vence A - Deev A / Chorin N 0 - 2  
Strandröplabda (German T., Kühlungsborn-s.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck C / Stautz A - Peter S / Scharmacher J 2 - 0  
Eggert C / Matthes A - Maehlmann L / Rosko M 1 - 2  
Frohlich K / Scott R - Kauschus D / Munkwitz A 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Kühlungsborn-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bevers L / Geukes L - Miersch A / Wolff J 2 - 0  
Binder M / Fromm M - Kliche D / Richter-Darge D 2 - 0  
Brand/Reinhardt - Gruhn P / Itzigehl P 2 - 1  
Brand/Reinhardt - Klein M / Witt E 2 - 1  
Harpke C / Kuhlborn J - Miersch A / Wolff J 2 - 1  
Klein M / Witt E - Gruhn P / Itzigehl P 2 - 0  
Maurer L / Westphal D - Kliche D / Richter-Darge D 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Solberg P / Oscar Schmidt B 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Abbiati A / Andreatta T 2 - 1  
Bryl M / Filjalek G - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Gibb J / Crabb Ta - Bouter J / Varenhorst C    
Heidrich A / Gerson M - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Gibb J / Crabb Ta 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Stubbe J / Van Iersel M    
Behrens K / Ittlinger S - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Makroguzova N / Kholomina S 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Lima T / Maximo C H - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Ross S / Hughes S 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Walsh Jennings/Branagh - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - C. Moutet 1 - 2  
P. Martinez Portero - M. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolar Z / Oliveira G - Gonzales R / Lammons N 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Heliovaara H / Laaksonen H 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Y. Hanfmann 0 - 2  
J. Kovalik - A. De Greef 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Koolhof W - Begemann A / Brown D 2 - 0  
Kuhn N / Ruud C - Balaji N S / Vardhan V 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - S. Caruso 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - G. Quinzi 0 - 2  
U. Blanch - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Donati M - Gaio F / Pellegrino A 2 - 1  
Brkic T / Pavic A - Berrettini J / Dalla Valle E 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - J. Isner 3 - 2  
N. Djokovic - R. Nadal    
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Dabrowski G / Xu Y 2 - 1  
Rosolska A / Spears A - Krejcikova/Siniakova 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarke J / Dart H - Murray J / Azarenka V 0 - 2  
Srebotnik K / Venus M - Melichar N / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - C. Altamirano 2 - 0  
T. Paul - Da. Kelly 1 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Giron M - Maytin R / Rungkat C 1 - 2  
Galloway R / King E - Hiltzik J / Kopinski T 1 - 2  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Johnson H / Johnson Y 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - G. Soeda 0 - 2  
L. Miedler - K. Uchida 2 - 0  
M-A. Huesler - J. Kubler 0 - 2  
M. Torpegaard - M. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Verbeek S - Li Z / Soeda G 2 - 1  
Kubler J / Mousley B - Mmoh M / Polansky P    
Li Z / Soeda G - Escoffier A / Miedler L 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishimoto - S. Avihingsanon 0 - 2  
K. Tsuneyama - K. Phetpradab 2 - 0  
S.D. Kuncoro - Yuxiang Huang 2 - 0  
T. Sugiarto - K. Wangcharoen 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inoue T / Kaneko Y - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Chia A / Soh W Y 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Ren X / Xuanyi O - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Beiwen Zhang 1 - 2  
Mic. Li - G. Mariska 0 - 2  
N. Okuhara - A. Ohori 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Kittiharakul J / Prajongj 1 - 2  
Istarani N K M / Maheswar - Polii G / Rahayu A    
Matsumoto M / Nagahara W - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Fukuman N / Yonao K 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 1  
Faizal H / Widjaja G E - Ren X / Tang J 2 - 0  
Puavaranukroh D / Taeratt - Lu K / Chen L 1 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 0  

 

2018.07.12.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Geelong 112 - 97  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 4 - 1  
KT Wiz - Doosan Bears 11 - 4  
LG Twins - SK Wyverns 4 - 7  
NC Dinos - KIA Tigers 4 - 3  
Samsung Lions - Lotte Giants 8 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 4 - 6  
Algodoneros Union Laguna - Olmecas de Tabasco 3 - 8  
Generales de Durango - Piratas de Campeche 5 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Rieleros de Aguascaliente 4 - 3  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey 7 - 1  
Pericos de Puebla - Saraperos de Saltillo 9 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Diablos Rojos del Mexico 4 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Toros de Tijuana 5 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 9 - 5  
Baltimore - NY Yankees 0 - 9  
Boston - Texas 4 - 2  
Chicago WS - St. Louis 4 - 0  
Cleveland - Cincinnati 19 - 4  
Colorado - Arizona 19 - 2  
Colorado - Arizona (21:10) 5 - 1  
Houston - Oakland 3 - 8  
Houston - Oakland (20:10) 4 - 6  
LA Angels - Seattle 0 - 3  
Miami - Milwaukee 5 - 4  
NY Mets - Philadelphia 3 - 0  
San Diego - LA Dodgers 2 - 4  
Kerékpár (Tour de France - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vuillermoz - D. Pozzovivo 1 - 0  
C. Froome - V. Nibali 0 - 1  
Dan. Martin - A. Yates 1 - 0  
G. van Avermaet - Phil. Gilbert 1 - 0  
Ger. Thomas - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
Gui. Martin - W. Barguil 0 - 1  
J. Alaphilippe - A. Valverde 0 - 1  
J. Fuglsang - R. Majka 0 - 1  
J. Vanendert - D. Gaudu 1 - 0  
P-R. Latour - E. Bernal 1 - 0  
P. Sagan - S. Colbrelli 1 - 0  
R. Porte - M. Landa Meana 1 - 0  
S. Kruijswijk - I. Zakarin 0 - 1  
Tour de France 2018 - 6. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - RS Elasto Painters (2.m.) 97 - 103  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Nagy-Britannia 50 - 58  
U20Izrael - U20Ukrajna 69 - 87  
U20Litvánia - U20Románia (Helyszín: Románia) 67 - 52  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Dánia 67 - 63  
U20Törökország - U20Bulgária 52 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Spanyolország 50 - 51  
U20Olaszország - U20Portugália 70 - 42  
U20Svédország - U20Hollandia 66 - 74  
U20Szerbia - U20Magyarország (Helyszín: Sopron) 73 - 61  
Kosárlabda (U20 EC Div. A Women, Classific)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Horvátország 79 - 59  
U20Oroszország - U20Lettország 74 - 75  
U20Szlovákia - U20Belgium 51 - 66  
U20Szlovénia - U20Lengyelország 72 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 77 - 92  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Avai 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa - Ponte Preta 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - KF Laci 2 - 1  
B36 Torshavn - Mladost Podgorica 0 - 0  
Balzan Ta' Qali - Keshla 4 - 1  
Buducnost Podgorica - Trencin 0 - 2  
Chikhura Sachkhere - Beitar Jerusalem 0 - 0  
Cliftonville - Nordsjaelland 0 - 1  
Connah's Quay - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
CSZKA Szófia - Riga FC 1 - 0  
Derry City - Dinamo Minszk 0 - 2  
Dunajska Streda - Dinamo Tbiliszi 1 - 1  
FTC - Maccabi TA 1 - 1  
Gabala - Progres Niederkorn 0 - 2  
Gornik Zabrze - Zaria Balti 1 - 0  
Hibernian - NSI Runavik 6 - 1  
Ilves - Slavia Szófia 0 - 1  
Kuopio PS - FC Köbenhavn 0 - 1  
Lahti - FH 0 - 3  
Lech Poznan - Gandzasar Kapan 2 - 0  
Levadia Tallinn - Dundalk 0 - 1  
Liepaja - Häcken 0 - 3  
Milsami Orhei - Slovan Bratislava 2 - 4  
Neftcsi Baku - Újpest 3 - 1  
Partizan Tirana - Maribor 0 - 1  
Petrocub Hincesti - Osijek 1 - 1  
Pjunyik Jereván - Vardar Skopje 1 - 0  
Racing Luxembourg - Viitorul Constanta 0 - 2  
Radnicki Nis - Gzira Utd. 4 - 0  
Rangers - Shkupi Skopje 2 - 0  
Rudar Pljevlja - Partizan Belgrád 0 - 3  
Rudar Velenje - Tre Fiori 7 - 0  
Shamrock Rovers - AIK Stockholm 0 - 1  
Siroki Brijeg - Domzale 2 - 2  
Spartak Subotica - Coleraine 1 - 1  
Stjarnan - Nomme Kalju 3 - 0  
Stumbras Kaunas - Apollon Limasszol 1 - 0  
Trakai - Irtis Pavlodar 0 - 0  
Trans Narva - Zeljeznicar 0 - 2  
UE Engordany - Kairat Almaty 0 - 3  
Ventspils - Luftetari Gjirokaster 5 - 0  
ÍBV - Sarpsborg 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sahtar Doneck 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Serui - Persib Bandung 0 - 0  
PSIS Semarang - Madura Utd. 0 - 0  
PSMS Medan - Persipura Jayapura 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Haukar 3 - 0  
Selfoss - Njardvik 4 - 1  
Vikingur Olafsvik - Fram 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - KA Akureyri 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 3 - 4  
New York City FC - Montreal 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Orlando 3 - 1  
North Carolina - Washington 2 - 0  
Seattle - Utah 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Bethlehem Steel 2 - 1  
Charleston - Indy Eleven 2 - 1  
Charlotte Independence - Nashville SC 1 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - Reno 1 - 4  
Oklahoma City Energy - Las Vegas 6 - 4  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Pakhtakor 0 - 1  
Bunyodkor - Neftcsi Fargona 2 - 1  
Sogdiana - Bukhoro 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 20 - 12  
Warrington - Catalan Dragons 22 - 22  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Rossi E / Caminati M 2 - 0  
Beeler N / Metral Q - Solberg P / Oscar Schmidt B 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Bouter J / Varenhorst C - Rangel C / Gomez J G 2 - 1  
Budinger C / Rosenthal S - Solberg P / Oscar Schmidt B 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Hyden J / Brunner T 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Rossi E / Caminati M 0 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Hyden J / Brunner T 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Rangel C / Gomez J G - Wanderley G / Santos Barb 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Artacho M / Clancy T - Lima T / Maximo C H 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Makroguzova N / Kholomina S 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Borger K / Kozuch M 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Walsh Jennings/Branagh 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Ross S / Hughes S 2 - 1  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Fendrick L / Day E 2 - 0  
Olimstad E / Ulveseth O J - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - C. Lestienne 2 - 0  
L. Rosol - F. Horansky 0 - 2  
M. Ymer - C. Berlocq 2 - 1  
V. Safranek - P. Martinez Portero 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Heliovaara H / Laaksonen H 0 - 2  
Hemery C / Tatlot J - Kolar Z / Oliveira G    
Peralta J / Zeballos H - Andreozzi G / Collarini A 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - H. Dellien 2 - 0  
M. Moraing - A. Arnaboldi    
P. Cuevas - J. Kovalik 0 - 2  
Y. Hanfmann - R. Carballes Baena 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Jebavy R / Molteni A 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Begemann A / Brown D 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - U. Blanch 0 - 2  
G. Quinzi - M. Donati 2 - 0  
G. Sakharov - M. Trungelliti 1 - 2  
K. De Schepper - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
P. Toledo Bague - B. Zapata Miralles 0 - 2  
S. Caruso - N. Milojevic    
T. Brkic - A. Giannessi 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Vega Hernandez - Bracciali D / Donati M    
Berrettini J / Dalla Vall - Almagro N / Zapata Miralles B    
Brkic T / Pavic A - Martinez L D / Ojeda Lara R 2 - 0  
Cacic N / Margaroli L - Gaio F / Pellegrino A 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Bryan M / Sock J 2 - 3  
Klaasen R / Venus M - Nielsen F / Salisbury J 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - S. Williams 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarke J / Dart H - Spears A / Cabal J-S 2 - 0  
Melichar N / Peya A - Makarova E / Soares B    
Schuurs D / Rojer J - Murray J / Azarenka V 1 - 2  
Srebotnik K / Venus M - Chan L / Dodig I 2 - 1  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - M. Krueger 2 - 0  
E. Karlovskiy - T. Jomby 2 - 1  
M. Safwat - J. Jung 1 - 2  
T. Fawcett - T. Jomby 1 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / Young D - Fratangelo B / Kwiatkowski T-S 2 - 1  
Eubanks C / Young D - Maytin R / Rungkat C 0 - 2  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Krueger M / Lawson A 2 - 0  
Sell K / Turini T - Aragone J / Giron M 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - J. Kubler 0 - 2  
E. Song - M. Granollers 0 - 2  
F. Dancevic - M. Torpegaard 1 - 2  
K. Uchida - F. Peliwo 2 - 1  
M-A. Huesler - A. Escoffier 2 - 0  
M. Mmoh - A. Galarneau 1 - 2  
P. Polansky - L. Miedler 1 - 2  
P. Polansky - P. Krainik 2 - 0  
Yunseong Chung - G. Soeda 1 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Uchida K - Huesler M-A / Verbeek S 0 - 2  
Granollers/Granollers - Peliwo F / Schnur B 2 - 0  
Grigelis L / Napolitano S - Huesler M-A / Verbeek S 1 - 2  
LIN J M / Muamba N - Li Z / Soeda G 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - K. Nishimoto 1 - 2  
H.S. Prannoy - S.D. Kuncoro 0 - 2  
K. Parupalli - K. Tsuneyama 1 - 2  
K. Phetpradab - R. Ouseph 2 - 0  
K. Wangcharoen - T. Sitthikom 2 - 0  
S. Avihingsanon - Zii Jia Lee 2 - 0  
T. Sugiarto - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Wei Feng Chong - Yuxiang Huang 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Lee J-H / Lee Y 2 - 1  
Endo H / Watanabe Y - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Chung Y / Tam C H 2 - 1  
Phuangphuapet/Yordphaison - Isara B / Jongjit M 1 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Han C / Zhou H 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Jin Wei Goh 2 - 0  
Beiwen Zhang - D.D. Ayustine 2 - 1  
Mic. Li - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
N. Okuhara - P. Chochuwong 2 - 0  
Pui Yin Yip - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
S. Kawakami - G. Mariska 0 - 2  
Sayaka Sato - A. Ohori 1 - 2  
Yiman Zhang - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Tanaka S / Yonemoto K    
Cao T W / Yu Z - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Hsu Y C / Wu T J 2 - 1  
Istarani N K M / Maheswar - Stoeva G / Stoeva S 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Chen H H / Hu L F 2 - 0  
Lefel E / Tran A - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Pugh J / Smith L 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Karandasuwardi R/SusantoD 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Chang T C / Ng W Y 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Lu K / Chen L - Lu C Y / Hu L F 2 - 0  
MAK H C / Yeung N T - Puavaranukroh D / Taeratt 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Kaneko Y / Matsumoto M 0 - 2  
Ren X / Tang J - Ellis M / Smith L 2 - 1  
Wang C-L / Lee C H - Kobayashi Y / Matsutomo M 2 - 0  

 

2018.07.11.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 8 - 22  
KT Wiz - Doosan Bears 0 - 6  
LG Twins - SK Wyverns 3 - 1  
NC Dinos - KIA Tigers 5 - 1  
Samsung Lions - Lotte Giants 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 8 - 4  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 3 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 7  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 1 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 4 - 3  
Algodoneros Union Laguna - Olmecas de Tabasco 4 - 3  
Generales de Durango - Piratas de Campeche 12 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Rieleros de Aguascaliente 3 - 2  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey 2 - 4  
Pericos de Puebla - Saraperos de Saltillo 6 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Diablos Rojos del Mexico    
Tigres de Quintana Roo - Toros de Tijuana 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 2 - 6  
Baltimore - NY Yankees 6 - 5  
Boston - Texas 8 - 4  
Chicago WS - St. Louis 2 - 14  
Cleveland - Cincinnati 4 - 7  
Colorado - Arizona 3 - 5  
Houston - Oakland 6 - 5  
LA Angels - Seattle 9 - 3  
Miami - Milwaukee 4 - 8  
Minnesota - Kansas City 4 - 9  
Minnesota - Kansas City (19:10) 8 - 5  
NY Mets - Philadelphia 3 - 7  
Pittsburgh - Washington 1 - 5  
Pittsburgh - Washington (18:35) 2 - 0  
San Diego - LA Dodgers 4 - 1  
San Francisco - Chicago Cubs 0 - 2  
San Francisco - Chicago Cubs (21:45) 5 - 4  
Tampa Bay - Detroit 5 - 2  
Tampa Bay - Detroit (18:10) 4 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Martin 1 - 0  
A. Vichot - T.J. Slagter 1 - 0  
A. Yates - R. Uran 0 - 1  
B. Jungels - T. Dumoulin 0 - 1  
B. Mollema - R. Bardet 0 - 1  
C. Froome - V. Nibali 0 - 1  
E. Boasson Hagen - J. Keukeleire 1 - 0  
F. Gaviria - A. Demare 1 - 0  
G. van Avermaet - Phil. Gilbert 0 - 1  
Ger. Thomas - J. Fuglsang 1 - 0  
J. Alaphilippe - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Porte 1 - 0  
P-R. Latour - A. Vuillermoz 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews    
S. Colbrelli - M.C. Nielsen 1 - 0  
Tour de France 2018 - 5. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (2.m.) 90 - 104  
SM Beermen - Tropang Texters (2.m.) 106 - 102  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Litvánia 71 - 75  
U20Nagy-Britannia - U20Ukrajna 59 - 70  
U20Románia - U20Izrael 64 - 43  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Csehország 67 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Németország 68 - 66  
U20Lettország - U20Hollandia 73 - 77  
U20Magyarország - U20Belgium 66 - 48  
U20Olaszország - U20Szlovénia 73 - 64  
U20Oroszország - U20Svédország 72 - 72, h.u. 79 - 84  
U20Portugália - U20Lengyelország 61 - 46  
U20Spanyolország - U20Horvátország 93 - 41  
U20Szerbia - U20Szlovákia 100 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Las Vegas 74 - 98  
Connecticut - New York 76 - 79  
Dallas - Phoenix 101 - 72  
Indiana - Minnesota 65 - 87  
Washington - Atlanta 89 - 106  
Kézilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Angola 22 - 27  
U20Portugália - U20Spanyolország 28 - 32  
Kézilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Paraguay 38 - 35  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Dánia 24 - 16  
U20Magyarország - U20Románia 31 - 26  
U20Norvégia - U20Franciaország 24 - 24  
U20Oroszország - U20Hollandia 28 - 26  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Svédország 21 - 18  
U20Horvátország - U20Izland 36 - 23  
U20Japán - U20Németország 22 - 23  
U20Szlovénia - U20Montenegró 25 - 18  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Sutjeska Niksic 1 - 0  
Kukesi - Valletta 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - Crusaders 7 - 0  
Olimpija Ljubljana - Qarabag Baku 0 - 1  
Spartaks Jurmala - Crvena zvezda 0 - 0  
Suduva Marijampole - APOEL Nicosia 3 - 1  
Trnava - Zrinjski Mostar 1 - 0  
Valur - Rosenborg 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Francisco - Ferroviaria 1 - 1  
Sao Jose dos Campos - Iranduba 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Santos 1 - 3  
Vitória - Flamengo 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gangwon 3 - 3  
Jeju - Gyeongnam 0 - 0  
Jeonnam - Suwon Bluewings 0 - 2  
Pohang - FC Seoul 0 - 3  
Sangju Sangmu - Daegu 0 - 1  
Ulsan - Jeonbuk 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banants Jereván - FK Sarajevo 1 - 2  
Fola Esch - Prishtina 0 - 0  
Glenavon - Molde 2 - 1  
KI Klaksvik - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Rabotnicki - Honvéd 2 - 1  
Vaduz - Levszki Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - BATE Boriszov 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Ceres-Negros 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PSM Makassar 2 - 0  
Barito Putera - Arema FC 0 - 0  
Bhayangkara Jakarta - Persebaya Surabaya 3 - 3  
Persela Lamongan - Pusamania Borneo 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Zweigen Kanazawa 3 - 0  
FC Tokyo - Albirex Niigata 3 - 1  
Jubilo Iwata - Yamaguchi 4 - 1  
Kashima A. - Machida Zelvia 5 - 1  
Kashiwa R. - Yamagata 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Mito 1 - 1  
Kwansei Gakuin Univ. - Tokyo Verdi 0 - 1  
Sagan Tosu - Tokushima 3 - 1  
Sapporo - Avispa Fukuoka 4 - 0  
Shimizu SP - Kofu 0 - 1  
Shonan Bellmare - Nagasaki 0 - 0  
Urawa RD - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Vegalta Sendai - Omiya Ardija 1 - 0  
Vissel Kobe - JEF United Chiba 6 - 1  
Yokohama FM - Yokohama FC 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Dalian Transcendence 1 - 0  
Shijiazhuang - Qingdao Huanghai 3 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelantan - Selangor 2 - 1  
Pahang - PKNP 0 - 0  
PKNS - Negeri Sembilan 5 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Feyenoord 3 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Hougang Utd. 3 - 2  
Home Utd. - Young Lions 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swope Park - Sacramento 1 - 3  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Anglia 1 - 1  
MMA (UFC Contender Series, 28. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Be. Lewis - Al. Cunningham 1 - 0  
J. Espinosa - R. Dutro 1 - 0  
J. Turner - M. Mustaki 1 - 0  
K. Aguilar - Jo. Gomez 1 - 0  
T. Misech - R. Palacios 0 - 1  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Beeler N / Metral Q 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Budinger C / Rosenthal S - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Gibb J / Crabb Ta 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Budinger C / Rosenthal S 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Stoyanovskiy O / Velichko 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Hyden J / Brunner T - Bouter J / Varenhorst C 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Tijan A / Younousse C 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Tijan A / Younousse C 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Loyola Stein A / Cerutti - Abbiati A / Andreatta T 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Gibb J / Crabb Ta 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Rossi E / Caminati M 2 - 0  
Solberg P / Oscar Schmidt - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Wanderley G / Santos Barb 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Olimstad E / Ulveseth O J 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Murakami M / Ishii M 2 - 1  
Behrens K / Ittlinger S - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Fendrick L / Day E - Makroguzova N / Kholomina S 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Lima T / Maximo C H - Wang F / Xia X 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J.I. Londero 2 - 1  
C. Hemery - M. Ymer 1 - 2  
C. Moutet - Gon. Oliveira 2 - 1  
Di Wu - V. Safranek 1 - 2  
F. Horansky - L.G.M. Harris 2 - 0  
G. Andreozzi - L. Rosol 1 - 2  
P. Martinez Portero - T. Monteiro 2 - 0  
U. Ignatik - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Harris L / Walkow S 2 - 1  
Gonzales R / Lammons N - Pasha N / Reese H 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Altuna T / Ymer E 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - J. Satral 2 - 1  
A. De Greef - R. Dutra da Silva 2 - 0  
D. Masur - J. Kovalik 0 - 2  
H. Dellien - J. Zopp 2 - 1  
M. Cuevas - M. Moraing 1 - 2  
P. Cuevas - M. Netuschil 2 - 0  
Y. Hanfmann - D. Brown 2 - 1  
Y. Maden - R. Carballes Baena 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vavassori A - Jebavy R / Molteni A 0 - 2  
Gonzalez S / Koolhof W - Cuevas M / Cuevas P 2 - 0  
Peng H-Y / Weissborn T-S - Kuhn N / Ruud C 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - S. Caruso 1 - 2  
B. Zapata Miralles - E. Lopez-Perez 2 - 1  
C. Rodriguez - B. Rola 0 - 2  
G. Escobar - M. Donati 0 - 2  
M. Trungelliti - P. Andujar 2 - 0  
N. Almagro - K. De Schepper    
N. Almagro - U. Blanch 0 - 2  
P. Toledo Bague - E. Dalla Valle 2 - 1  
R. Ojeda Lara - G. Quinzi 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Vega Hernandez - Hach Verdugo H / Khabibulin T 2 - 0  
Escobar G / Romboli F - Cacic N / Margaroli L 1 - 2  
Milojevic N / Motti A - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - R. Nadal 2 - 3  
M. Raonic - J. Isner 1 - 3  
N. Djokovic - K. Nishikori 3 - 1  
R. Federer - K. Anderson 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Mattek-S./Safarova 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Maria T / Watson H 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Begu I-C / Buzarnescu M 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larsson J / Middelkoop M - Murray J / Azarenka V 0 - 2  
Mektic N / Chan H - Srebotnik K / Venus M 1 - 2  
Sock J / Stephens S - Makarova E / Soares B 0 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Haase R / Flipkens K 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - J. Jung 1 - 2  
D. King - C. Altamirano 0 - 2  
Da. Kelly - K. King 2 - 0  
E. Karlovskiy - E. Escobedo 2 - 0  
M. Krueger - J.C. Aragone 2 - 1  
M. Safwat - N. Meister 2 - 0  
T. Jomby - R. Opelka 2 - 0  
T. Paul - E. King 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Giron M - Chaplin J / Saville L 2 - 0  
Galloway R / King E - Karlovskiy E / Safwat M 2 - 0  
King K / Withrow J - Hiltzik J / Kopinski T 1 - 2  
Redlicki MA / Redlicki MI - Johnson H / Johnson Y 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - Zhe Li 2 - 1  
B. Schnur - F. Dancevic 0 - 2  
B. Sigouin - F. Peliwo 1 - 2  
E. Leshem - E. Song 1 - 2  
L. Grigelis - G. Soeda 0 - 2  
M. Mmoh - B. Mousley 2 - 1  
R. Tokuda - K. Uchida 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escoffier A / Miedler L - Reid M / Uchiyama Y    
Granollers/Granollers - Johnson L / Schneider R 2 - 0  
Harris A / Koepfer D - Grigelis L / Napolitano S 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Guangzu Lu 1 - 2  
D. Liew - Yuxiang Huang 0 - 2  
H.S. Prannoy - P. Abian 2 - 0  
I.M. Mustofa - S.D. Kuncoro 0 - 2  
J.A. Ho-Shue - K. Parupalli 0 - 2  
Jen Hao Hsu - K. Nishimoto 0 - 2  
K. Sakai - Wei Feng Chong 1 - 2  
K. Tsuneyama - Cheuk Yiu Lee 2 - 1  
K. Wangcharoen - J.H. Leong 2 - 1  
L. Corvee - S. Avihingsanon 0 - 2  
P. Thongnuam - K. Phetpradab 0 - 2  
R. Ouseph - Yun Hu 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - Sa. Verma 2 - 0  
T. Sitthikom - T. Penty 2 - 1  
T. Sugiarto - Bin Qiao 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Attri M / Sumeeth R B - Chen H L / Wang C-L 2 - 1  
Briggs P / Wolfenden T - Lee J-H / Lee Y 0 - 2  
Cahyono A B / Isfahani M - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Chung Y / Tam C H - Raju M A / Prasad V 2 - 1  
Han C / Zhou H - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Rankireddy S / Shetty C 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Gutama S K / Putra F W    
Kuna-Anuvit P / Trinkajee - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Tarun K / Sharma S 2 - 0  
Po L-W / Yang M-T - Ho-Shue J A / Yakura N 0 - 2  
Swastedian R / Syahnawi A - Phuangphuapet/Yordphaison 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Lane B / Vendy S 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - L.A. Mainaky 2 - 0  
A. Yamaguchi - Fangjie Gao 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - S. Jaquet    
Beiwen Zhang - Ying Li Chiang 2 - 0  
G. Mariska - C. Birch 2 - 0  
Jin Wei Goh - F. Fitriani 2 - 0  
L. Zetchiri - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Mic. Li - Y.Y. Susanto 2 - 0  
N. Okuhara - E. Kosetskaya 2 - 0  
P. Chochuwong - B. Corrales 2 - 0  
Pui Yin Yip - Chia Hsin Lee 2 - 0  
S. Kawakami - Yue Han 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - N. Jindapon 2 - 0  
Sayaka Sato - V.R. Jakka 2 - 0  
Yiman Zhang - C. Jucharoen 2 - 1  
Ying Ying Lee - D.D. Ayustine 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Lim C S / Tan S J 2 - 0  
Bandaso M C / Kandow W O - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Barkah Y / Putri Sari R E - Stoeva G / Stoeva S 1 - 2  
Birch C / Moore J - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 0  
Cao T W / Yu Z - Laisuan R / Mingchua S 2 - 0  
Chayanit C / Muenwong P - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Chen H H / Hu L F - Jakkampudi M / Poorvisha S R 2 - 0  
Dong W / Feng X - Pugh J / Smith L 0 - 2  
Kittiharakul J / Prajongj - Jinhui T / Xiaohan Y 2 - 0  
Lefel E / Tran A - Bolotova E / Davletova A 2 - 0  
Matsutomo M / Takahashi A - Paewsampran S / Supajirak 2 - 0  
Ng W Y / Yeung Ng T - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Ramadiansyah A / Bandaso 2 - 0  
Fadhilah I / Bernadet P Z - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Kaneko Y / Matsumoto M - Mairs G / Moore J 2 - 0  
MAK H C / Yeung N T - Sharma S / Parikh A 2 - 0  

 

2018.07.10.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 4 - 1  
KT Wiz - Doosan Bears 9 - 1  
LG Twins - SK Wyverns 3 - 10  
NC Dinos - KIA Tigers 8 - 6  
Samsung Lions - Lotte Giants 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 6  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 8 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 0 - 12  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 5 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Texas 5 - 0  
Cleveland - Cincinnati 5 - 7  
Houston - Oakland 0 - 2  
Miami - Milwaukee 4 - 3  
Minnesota - Kansas City 3 - 1  
Pittsburgh - Washington 6 - 3  
San Diego - LA Dodgers 2 - 8  
San Francisco - Chicago Cubs 2 - 1  
Tampa Bay - Detroit 10 - 9  
Kerékpár (Tour de France - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - S. Colbrelli 1 - 0  
A. Kristoff - C. Laporte 1 - 0  
A. Pasqualon - J. Stuyven 1 - 0  
A. Yates - J. Fuglsang 1 - 0  
A.M. Richeze - E. Boasson Hagen 1 - 0  
B. Jungels - Ger. Thomas 1 - 0  
C. Froome - T. Dumoulin 0 - 1  
D. Grönewegen - M. Kittel 1 - 0  
F. Gaviria - P. Sagan 1 - 0  
M. Cavendish - A. Greipel 0 - 1  
Mic. Matthews - M.C. Nielsen 1 - 0  
R. Bardet - V. Nibali 0 - 1  
R. Porte - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
T. Boudat - T. Dupont 0 - 1  
Tour de France 2018 - 4. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Alaska Aces (1.m.) 78 - 89  
RS Elasto Painters - Globalport Batang Pier (1.m.) 113 - 114  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Los Angeles 66 - 66, h.u. 75 - 77  
Kézilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Paraguay - U20Egyiptom 31 - 23  
Kézilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Angola - U20Spanyolország 27 - 27  
U20Portugália - U20Chile 28 - 22  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Németország 25 - 24  
U20Franciaország - U20Japán 29 - 25  
U20Izland - U20Norvégia 30 - 35  
U20Magyarország - U20Szlovénia 31 - 17  
U20Montenegró - U20Dél-Korea 23 - 28  
U20Oroszország - U20Brazília 32 - 20  
U20Románia - U20Horvátország 28 - 25  
U20Svédország - U20Hollandia 22 - 30  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert - Celtic 0 - 3  
Cork City - Legia Varsó 0 - 1  
Dudelange - Vidi 1 - 1  
Flora Tallinn - Hapoel Beer Sheva 1 - 4  
KF Drita - FF Malmö 0 - 3  
Shkendija Tetovo - TNS 5 - 0  
Torpedo Kutaisi - Sheriff Tiraspol 2 - 1  
Vikingur Gota - Helsinki JK 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Oeste 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Independiente del Valle 3 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Rijeka 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Tira Bantul - Mitra Kukar 0 - 0  
Sriwijaya Palembang - Persija Jakarta 2 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Kedah 4 - 1  
Perak - Johor DT 1 - 2  
Terengganu - Kuala Lumpur 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Wolverhampton 1 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penn FC - Richmond 1 - 2  
Labdarúgás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 1 - 0  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Virgen J / Ontiveros L    
Capogrosso N / Azaad J A - Plantinga M / Nusbaum A 1 - 2  
Dressler C / Winter T - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Fruehbauer S / Wutzl J - Wanderley G / Santos Barb 1 - 2  
Gao P / Li Y - Rossi E / Caminati M 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - O' Gorman G / Saxton B 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Ha L / Wu J - Wanderley G / Santos Barb 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Nurminen J / Siren S 1 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Licka R / Hagenbuch S - O' Gorman G / Saxton B 0 - 2  
Mesa R / Garcia C - Rossi E / Caminati M 1 - 2  
Nurminen J / Siren S - Abbiati A / Andreatta T 1 - 2  
Plantinga M / Nusbaum A - Rangel C / Gomez J G 1 - 2  
Prudel M / Szalankiewicz - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Fruehbauer S / Wutzl J 1 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Gao P / Li Y 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Li Z / Zhou C 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Rangel C / Gomez J G 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Barbosa Silva R C / Silva - Kociolek K / Kolosinska K 1 - 2  
Barbosa Silva R C / Silva - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Behrens K / Ittlinger S - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Futami A / Hasegawa A 1 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Jancar T / Kotnik T 2 - 0  
Gordon J / Bukovec S - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Gruszczynska J / Wachowic - Eiholzer N / Steinemann E 1 - 2  
Huber K / Greber T - Gallay A / Pereyra F 1 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Olimstad E / Ulveseth O J 1 - 2  
Numwong R / Hongpak K - Futami A / Hasegawa A 0 - 2  
Olimstad E / Ulveseth O J - Gallay A / Pereyra F 2 - 1  
Ozolina M / Caica A - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Dabizha K / Abalakina Y 1 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Dumbauskaite I / Andriukaityte U 2 - 1  
Traballi G / Zuccarelli A - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - Mar.Eriksson 2 - 0  
C. Moutet - Ze Zhang 2 - 0  
F. Horansky - S. Nagal    
I. Nedelko - C. Berlocq 0 - 2  
J.I. Londero - E. Ymer 2 - 0  
L. Rosol - J.S. Tatlot 2 - 0  
L.G.M. Harris - H. Laaksonen 2 - 0  
O. Otte - Di Wu 0 - 2  
P. Martinez Portero - G. Blancaneaux 2 - 0  
U. Ignatik - J. Okala    
Z. Kolar - M. Ymer 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergevi F / Figueroa P - Heliovaara H / Laaksonen H 0 - 2  
Eriksson Ziverts J / Frib - Kolar Z / Oliveira G 0 - 2  
Lipovsek Puches T / Londe - Andreozzi G / Collarini A 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - S. Ofner 2 - 1  
A. Vatutin - R. Dutra da Silva 0 - 2  
M. Klizan - M. Cuevas 1 - 2  
P. Cuevas - M. Janvier 2 - 0  
R. Molleker - J. Zopp 1 - 2  
R. Quiroz - J. Kovalik 0 - 2  
T. Bellucci - Y. Maden 0 - 2  
T. Kamke - H. Dellien 0 - 2  
V. Galovic - D. Brown 0 - 2  
Y. Hanfmann - N. Kuhn 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Neis F / Roelofse R 2 - 0  
Begemann A / Brown D - Bednarek T / Junaid R 2 - 0  
Gonzalez S / Koolhof W - Guttau N / Von Massow G 2 - 0  
Kuhn N / Ruud C - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Ofner S / Travaglia S 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - N. Serdarusic    
C. Taberner - J. Berrettini 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - R. Cid Subervi 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - N. Milojevic 0 - 2  
F. Arguello - A. Giannessi 1 - 2  
G. Melzer - T. Brkic 1 - 2  
G. Sakharov - J. Domingues 2 - 1  
K. De Schepper - N. Serdarusic 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro N / Zapata Mirall - Draganja T / Sabanov I 2 - 0  
Balzerani R / Fonio G - Bracciali D / Donati M 0 - 2  
Berrettini J / Dalla Vall - Lopez-Perez / Trungelliti 2 - 1  
De Bernardis A / Delic M - Gaio F / Pellegrino A 0 - 2  
Martinez L D / Ojeda Lara - Galdos S / Zeballos F 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Sock J - Sharan D / Sitak A 3 - 1  
Haase R / Lindstedt R - Inglot D / Skugor F 1 - 3  
Klaasen R / Venus M - Murray J / Soares B 3 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Nielsen F / Salisbury J 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - J. Ostapenko 0 - 2  
D. Kasatkina - A. Kerber 0 - 2  
K. Bertens - J. Görges 1 - 2  
S. Williams - C. Giorgi 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Clarke J / Dart H 0 - 2  
Schuurs D / Rojer J - Mclachlan B / Hozumi E 2 - 0  
Ses.Hlavackova/Roger-Vass - Melichar N / Peya A 1 - 2  
Watson H / Kontinen H - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - N. Meister 1 - 2  
A. Krajicek - C. Altamirano 0 - 2  
C. Eubanks - M. Redlicki 2 - 0  
D. King - D. Young 2 - 1  
G.O. Iradukunda - E. King 0 - 2  
M. Safwat - L. Catarina 2 - 0  
R. Ramanathan - E. Karlovskiy 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - J. Jung 0 - 2  
T. Fawcett - K. Sell 2 - 1  
T. Smyczek - T. Paul 1 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - J. Menezes 2 - 1  
A. Harris - M. Granollers 0 - 2  
D. Köpfer - S. Napolitano 2 - 0  
D. Volfson - Yunseong Chung 0 - 2  
M. Torpegaard - A. Bega 2 - 0  
T. Ito - M-A. Huesler 0 - 2  
Y. Takahashi - J. Kubler 0 - 2  
Y. Uchiyama - L. Miedler    
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galarneau A / Sigouin B - Mmoh M / Polansky P 0 - 2  
Kubler J / Mousley B - Krainik P / Volfson D 2 - 0  
Peliwo F / Schnur B - Leshem E / Takahashi Y 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - REN X / Tang J 0 - 2  
Cahyono A B / Kandow W O - Ponnappa A / Rankireddy S 1 - 2  
Chang T C / Ng W Y - Liao M C / Chen H H 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Lu K / Chen L 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Hoki T / Yonemoto K 2 - 0  
Kaesbauer P / Konon O - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Kobayashi Y / Matsutomo M - Widianto R / Mahmudin M 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Saputra Y E / Islami M G 2 - 1  
Lee Y / Hsu Y C - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  
Lu C Y / Hu L F - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Karandasuwardi R/SusantoD 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Isriyanet T / Chochuwong 2 - 0  

 

2018.07.09.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers    
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 5 - 8  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 10  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 11 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 8 - 4  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 6 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 1  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 3 - 7  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 0 - 2  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Angels - LA Dodgers 4 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrain-Merida - Lotto Soudal 1 - 0  
EF-Cannondale - Astana 1 - 0  
Lotto NL-Jumbo - Katusha 0 - 1  
Mitchelton-Scott - Bora-Hansgrohe 1 - 0  
Movistar - AG2R La Mondiale 1 - 0  
Sky - BMC Racing 0 - 1  
Sunweb - Quick-Step Floors 0 - 1  
Team Dimension Data - Groupama-FDJ 0 - 1  
Team Fortuneo - Samsic - Cofidis 1 - 0  
Tour de France 2018 - 3. szakasz    
Trek-Segafredo - Direct Energie 1 - 0  
UAE Team Emirates - Wanty Groupe Gobert 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (1.m.) 88 - 81  
Tropang Texters - SM Beermen (1.m.) 110 - 121  
Kosárlabda (U20 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Szerbia 75 - 63  
U20Szlovénia - U20Németország 65 - 82  
Kosárlabda (U20 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Szlovákia 65 - 42  
U20Olaszország - U20Svédország 66 - 45  
Kosárlabda (U20 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Horvátország 71 - 60  
U20Magyarország - U20Lengyelország 56 - 36  
Kosárlabda (U20 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Portugália 59 - 73  
U20Spanyolország - U20Hollandia 79 - 59  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Görögország 71 - 67  
U20Ukrajna - U20Románia (Helyszín: Románia) 56 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Bulgária 57 - 65  
U20Törökország - U20Fehéroroszország 57 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Washington 97 - 91  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Coritiba 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - ABC 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Foz Cataratas 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Huachipato 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Suwon FC 0 - 2  
Gwangju - Busan I'Park 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Isloch 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - HIFK 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Rovaniemi PS 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Vikingur Reykjavik 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - New York RB 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nybergsund - Odd Grenland 2 2 - 1  
Stabaek 2 - Hönefoss 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Kristiansund 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Tvaaker 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Östersund 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Qizilqum 2 - 0  
Kokand - Lokomotív Taskent 1 - 2  
Sogdiana - Metallurg Bekobod 0 - 1  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - P.S. Davison (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
A. Ursenbacher - Tian Pengfei 5 - 4  
C. Wakelin - C. Steadman (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
J. Perry - Li Yuan (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
K. Doherty - S. Lichtenberg (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
K. Maflin - Lu Ning 5 - 1  
Lyu Haotian - E. Sharav (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. White - H. Chandler (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
R. Day - R. Muir (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Maguire - A. Stefanow (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
T. Un-Nooh - B.J. Castle 5 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - F. Auger Alliassime    
G. Andreozzi - A. Collarini 2 - 1  
Gon. Oliveira - J. Mridha 2 - 0  
S. Giraldo - T. Monteiro    
V. Safranek - F. Bergevi 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Lammons N - Eriksson M / Siljestrom A 2 - 1  
Goransson A / Simonsson F - Hemery C / Tatlot J 0 - 2  
Martinez P / Vervoort M - Pasha N / Reese H 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Carballes Baena 1 - 2  
D. Masur - S. Travaglia 2 - 0  
F. Mayer - A. De Greef 1 - 2  
J. Satral - J.A. Munar Clar 2 - 1  
M. Moraing - K. Coppejans 2 - 0  
M. Netuschil - D. Dima 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Cuevas P - Moeller M / Molleker R 2 - 0  
Peng H-Y / Weissborn T-S - Agamenone F / Dellien H 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - K. Anderson 1 - 3  
J. Isner - S. Tsitsipas 3 - 0  
J. Vesely - R. Nadal 0 - 3  
J.M. Del Potro - G. Simon    
K. Khachanov - N. Djokovic 0 - 3  
K. Nishikori - E. Gulbis 3 - 1  
M. McDonald - M. Raonic 1 - 3  
R. Federer - A. Mannarino 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Sock J - Krawietz K / Mies A 3 - 2  
Inglot D / Skugor F - Gonzalez M / Jarry N 3 - 1  
Mayer L / Sousa J - Klaasen R / Venus M 2 - 3  
Mektic N / Peya A - Haase R / Lindstedt R 2 - 3  
Nielsen F / Salisbury J - Cabal J S / Farah R 3 - 1  
Petzschner P / Puetz T - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 3  
Sharan D / Sitak A - Erlich J / Matkowski M 3 - 2  
Skupski K / Skupski N - Murray J / Soares B 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B. Bencic 2 - 0  
A. van Uytvanck - D. Kasatkina 1 - 2  
C. Giorgi - E. Makarova 2 - 0  
J. Görges - D. Vekic 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Sasnovich 2 - 0  
Ka. Pliskova - K. Bertens 0 - 2  
S. Williams - E. Rodina 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Flipkens K / Niculescu M 2 - 0  
Begu I-C / Buzarnescu M - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Bertens/Larsson - Rosolska A / Spears A 1 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - King V / Srebotnik K 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Hradecka L / Hsieh S W 2 - 0  
Maria T / Watson H - McHale C / Ostapenko J    
Mattek-S./Safarova - Sest. Hlavackova/Strycova 2 - 1  
Mertens E / Schuurs D - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarke J / Dart H - Mirnyi M / Peschke K 2 - 1  
Dabrowski G / Pavic M - Sitak A / Kichenok L    
Haase R / Flipkens K - Klepac A / Ram R 2 - 0  
Mattek Sands B / Bryan M - Mclachlan B / Hozumi E    
Mektic N / Chan H - Martin F / Olaru R 2 - 0  
Murray J / Azarenka V - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 1  
Ses.Hlavackova/Roger-Vass - Mahut N / Svitolina E 2 - 0  
Watson H / Kontinen H - Buzarnescu M / Matkowski M 2 - 1  
Zhang S / Peers J - Makarova E / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - K. King 1 - 2  
D. Thomas - Da. Kelly 1 - 2  
E. Escobedo - M. Joyce 2 - 1  
J.C. Aragone - B. Fratangelo 2 - 0  
M. Giron - M. Krueger 1 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sell K / Turini T - Catarina L / Kobelt P 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - M. Redlicki 0 - 2  
Címkék: tippmix,