Tippmix eredmények - 2018. február 12-18.

2018-02-12
Tippmix eredmények - 2018. február 12-18.
2018.02.18.
Alpesi sí (Téli Olimpia, óriásműlesiklás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 0 - 1  
F. Eisath - M. Mölgg 0 - 1  
F. Zubcic - R. Tonetti 1 - 0  
G. Caviezel - S. Brennsteiner 1 - 0  
J. Murisier - L.K. Haugen 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Olsson - M. Faivre 0 - 1  
T. Fanara - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
T. Ligety - M. Feller 1 - 0  
Téli Olimpia, óriásműlesiklás - Top 3    
Téli Olimpia, óriásműlesiklás 2018    
Z. Kranjec - L. De Aliprandini 1 - 0  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Dél-Korea 9 - 8  
Norvégia - Dánia 10 - 8  
Olaszország - Nagy-Britannia 6 - 7  
Svájc - Kanada 8 - 6  
Svédország - Japán 11 - 4  
USA - Japán 2 - 8  
USA - Norvégia 5 - 8  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svájc 10 - 8  
Kína - Dél-Korea 5 - 12  
Nagy-Britannia - Svédország 6 - 8  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Ceska Lipa 2 - 3  
Chodov - Mladá Boleslav 3 - 5  
Usti nad Labem - Sparta Praha 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Classic Tampere 7 - 11  
OLS Oulu - Indians Espoo 5 - 10  
Seinäjoki - Viikingit Helsinki 7 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sandnes 5 - 6  
Greaker - Akerselva 11 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Langnau 9 - 5  
Kloten-Bülach - Uster 5 - 7  
Malans - Köniz 8 - 5  
Rychenberg Winterthur - Wiler-Ersigen 2 - 3  
St. Gallen - Thun 5 - 4  
Zug - Chur 11 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Thorengruppen 9 - 4  
Mullsjö - AIK 3 - 7  
Sirius - Helsingborg 3 - 4  
Golf (Chubb Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chubb Classic 2018    
Golf (NBO Oman Golf Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBO Oman Golf Classic 2018    
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 500 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisha Go - B. Bowe 0 - 1  
Arisha Go - H. Bergsma 1 - 0  
Arisha Go - Sang-Hwa Lee 0 - 1  
H. Bergsma - B. Bowe 0 - 1  
K. Erbanova - H. Bergsma 1 - 0  
K. Erbanova - V. Herzog 1 - 0  
N. Kodaira - Sang-Hwa Lee 1 - 0  
Sang-Hwa Lee - B. Bowe 1 - 0  
Téli Olimpia, 500 m, női 2018    
Téli Olimpia, 500 m, női 2018 - Top 3    
V. Herzog - H. Bergsma 1 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Hershey 0 - 3  
Binghamton - Rochester 0 - 0  
Bridgeport - Hartford 4 - 0  
Charlotte - Syracuse 2 - 0  
Charlotte - Syracuse (21:00) 1 - 3  
Chicago Wolves - Cleveland 5 - 3  
Chicago Wolves - San Antonio 1 - 2  
Iowa - Texas Stars 3 - 6  
Laval - Toronto Marlies 2 - 4  
Lehigh Valley - Hartford 2 - 2  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 1  
Manitoba - Grand Rapids 0 - 5  
Providence - Springfield 2 - 3  
Rochester - Binghamton 1 - 1  
Rockford - Cleveland 2 - 5  
Rockford - San Antonio 4 - 3  
San Diego - Ontario Reign 5 - 2  
Springfield - Providence 2 - 2  
Stockton - San Jose Barracuda 2 - 1  
Tucson - Bakersfield 5 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Utica 4 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Milton Keynes 4 - 5  
Coventry - Sheffield 3 - 3  
Dundee - Fife 6 - 6  
Edinburgh - Cardiff 2 - 10  
Guildford - Manchester 3 - 3  
Nottingham - Braehead 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Slavia Praha 3 - 6  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlik Opole - Naprzod Janow (1.m.) 12 - 5  
Stoczniowiec Gdansk - Polonia Bytom (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország 2 - 3  
Olaszország - Kazahsztán 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Florida 3 - 6  
Carolina - New Jersey 2 - 2  
Chicago - Washington 7 - 1  
Colorado - Edmonton 2 - 4  
Las Vegas - Montreal 6 - 3  
Nashville - Detroit 1 - 3  
NY Rangers - Philadelphia 4 - 7  
Pittsburgh - Toronto 5 - 3  
Tampa Bay - New Jersey 3 - 4  
Vancouver - Boston 6 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Riessersee 5 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 0 - 7  
Dresden - Bayreuth 5 - 0  
Frankfurt Löwen - Freiburg 1 - 4  
Heilbronn - Ravensburg 1 - 2  
Kassel - Crimmitschau 3 - 1  
Lausitzer Füchse - Tölzer Löwen 6 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 4 - 2  
GCK Lions - Zug 2 7 - 2  
Langenthal - Rapperswil 3 - 1  
Olten - Biasca Ticino 3 - 1  
Visp - Winterthur 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Vita Hasten 1 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 4 - 1  
Kanada - Dél-Korea 4 - 0  
Jégkorong (Téli Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Norvégia 1 - 1  
Svédország - Finnország 3 - 1  
Jégkorong (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Korea 2 - 0  
Svédország - Japán 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Illawarra 84 - 94  
Perth - Cairns 89 - 61  
Sydney Kings - NZ Breakers 101 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Franca 65 - 84  
Mogi das Cruzes - Joinville/AABJ 77 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 97 - 95  
Seoul Knights - Seoul Thunders 100 - 90  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 104 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 68 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Villeneuve d'Ascq Lille 60 - 71  
Lattes Montpellier - Mondeville 81 - 68  
Lyon - Landes 59 - 46  
Roche Vendee - Flammes Carolo Ardennes 48 - 67  
Union Hainaut - Tarbes 64 - 70  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Le Mans 83 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM 84 - 82  
NLEX Road Warriors - Blackwater Elite 93 - 90  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathlitikosz Szikiesz - Dafni 48 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Eilat 71 - 84  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 88 - 79  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 89 - 89, h.u. 97 - 102  
Maccabi TA - Maccabi Ashdod 92 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 91 - 72  
Chiba - Tokyo Alvark 79 - 69  
Mikawa Kariya - Toyama 72 - 70  
Shiga - Osaka 73 - 64  
Tochigi - Shimane 78 - 45  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 80 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdynia 82 - 82, h.u. 92 - 85  
Gorzow - Lublin 66 - 77  
Siedlce - Torun 59 - 61  
Sleza Wroclaw - Ostrow Wielkopolski 82 - 63  
Wisla Krakkó - Polkowice 64 - 69  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár 67 - 53  
Magyar Kupa 2018    
Szombathely - Szolnok 67 - 82  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Karlsruhe 96 - 86  
Ehingen - Paderborn 92 - 83  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Mitteldeutscher 71 - 63  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 80 - 75  
Ulm - Bayreuth 81 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GSA Udine - Verona 68 - 68, h.u. 80 - 73  
Mantova - Assigeco Piacenza 79 - 72  
Montegranaro - Jesi 78 - 72  
Orzinuovi - Ferrara 85 - 95  
Ravenna - Forli 68 - 67  
Roseto - Bergamo 94 - 85  
Treviso - Trieste 83 - 63  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Scafati 82 - 79  
Reggio Calabria - Legnano 75 - 61  
Siena - Biella 90 - 75  
Tortona - Rieti 63 - 63, h.u. 74 - 78  
Treviglio - Cagliari 91 - 84  
Virtus Roma - Cuore Napoli 93 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Eirene Ragusa 60 - 72  
Lucca - UR Venezia 50 - 66  
Torino - Dike Napoli 54 - 69  
Vigarano - San Martino di Lupari 53 - 65  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Brescia 69 - 67  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg 84 - 74  
Inventa Kurszk - Dinamo Moszkva 82 - 68  
Jenyiszej Krasznojarszk - MBA Moszkva 81 - 60  
Kazanocska Kazany - Dinamo Novoszibirszk 65 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Manresa 94 - 103  
Iberostar Palma - Palencia 60 - 72  
Iraurgi - Lleida 80 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Zaragoza 63 - 67  
Araski AES - Ferrol 75 - 81  
Cadi La Seu d'Urgell - Zamarat 68 - 51  
Campus Promete - Bembibre 51 - 53  
Gernika Bizkaia - Girona 67 - 79  
Vasco Gipuzkoa - Movistar Estudiantes 66 - 63  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona 90 - 92  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 75 - 81  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Primorska Koper 63 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - AGÜ Kayserispor 82 - 61  
Besiktas - Fenerbahce 71 - 62  
Cukurova - Adana ASKI 84 - 63  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa 78 - 61  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kristianstad 32 - 29  
Vardar Pro Skopje - Szeged 34 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kiel 20 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Jicin 28 - 22  
Plzen - Lovosice 23 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Silkeborg 31 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Riihimaen Cocks 31 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Azoty Pulawy 32 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Grotta 27 - 29  
Fram - Vikingur Reykjavik 28 - 23  
Selfoss - Haukar 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 30 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kecskemét 30 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö 29 - 30  
Falk Horten - Sandnes 35 - 27  
Halden - Baekkelaget 27 - 35  
Kolstad - Nötteröy 27 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hildesheim - Konstanz 27 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Ludwigshafen-Friesenheim 31 - 26  
Minden - Hüttenberg 35 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bietigheim 21 - 18  
Oldenburg - Blomberg-Lippe 30 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Ugntu-Vnzm Ufa 36 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Lada Toljatti 20 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Gossau 27 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Bern 28 - 28  
Suhr Aarau - Schaffhausen 20 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Lugi 26 - 30  
Hammarby - Guif 22 - 25  
HIF Karlskrona - Ricoh HK 32 - 27  
Malmö - Alingsas 23 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Kristianstad 24 - 16  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Spartak Vojput 24 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Peterborough 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Bristol City 2 - 2  
Norwich - Ipswich 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Boca Unidos 3 - 0  
Ferro Carril Oeste - Atl. Rafaela 0 - 2  
Guillermo Brown - Quilmes 1 - 2  
San Martin de Tucuman - Estudiantes San Luis 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Huracan 1 - 1  
River Plate - Godoy Cruz 2 - 2  
Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca 5 - 0  
San Martin SJ - Talleres Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Keshla 0 - 1  
Sabayil - Qarabag Baku 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Tubize 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Standard Liege 1 - 1  
Gent - Mechelen 2 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - VfB Stuttgart 0 - 1  
Mönchengladbach - Dortmund 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Union Berlin 1 - 0  
Dynamo Dresden - Regensburg 1 - 0  
Nürnberg - Duisburg 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Aalen 0 - 1  
Lotte - Osnabrück 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Dep. Union La Calera 0 - 1  
O'Higgins - Huachipato 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Curico Unido 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Ermisz Aradippou 4 - 0  
Doxa Katokopiasz - Pafosz 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Plzen 0 - 0  
Sparta Praha - Liberec 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 1 - 1  
Helsingor - Horsens 0 - 2  
Midtjylland - FC Köbenhavn 3 - 1  
Randers - Hobro 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Ismaily 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Inter Turku 2 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Lyon 2 - 2  
Marseille - Bordeaux 1 - 0  
Nice - Nantes 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Fleury 91 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Xanthi 4 - 0  
Levadiakosz - Panetolikosz 1 - 2  
Olympiakosz - Panioniosz 1 - 0  
Plataniasz - Giannina 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Heracles 1 - 0  
Roda - Utrecht 1 - 4  
Twente - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Zwolle - Ajax 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 0 - 1  
Slaven Belupo - Cibalia 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEROCA - Mohun Bagan 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Mumbai City 1 - 2  
Chennaiyin - Jamshedpur 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya 2 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Ashkelon 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente SF 2 - 1  
América de Cali - Boyaca Patriotas 2 - 0  
Atl. Bucaramanga - Itagui Leones 2 - 2  
Boyaca Chico - Rionegro Aguilas 1 - 2  
Envigado - Once Caldas 1 - 0  
Independiente Medellin - Dep. Cali 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Pogon Szczecin 2 - 0  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Raja Casablanca 2 - 1  
Moghreb Tetouan - Chabab Atlas Khenifra 4 - 3  
Olympique de Khouribga - Kawkab Marrakesh 3 - 0  
Wydad Casablanca - Rapide Oued Zem 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Pachuca 1 - 1  
Cruz Azul - Puebla 1 - 1  
Dep. Toluca - Santos Laguna 2 - 0  
Leon - Queretaro 1 - 1  
Necaxa - Monterrey 3 - 0  
Tigres - Atlas de Guadalajara 2 - 0  
Tijuana - UNAM Pumas 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Frankfurt 0 - 3  
Bayern München - Essen-Schönebeck 2 - 1  
Duisburg - Freiburg 2 - 1  
Hoffenheim - Wolfsburg 0 - 1  
Jena - Potsdam 0 - 5  
Sand - Bremen 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Fiorentina 1 - 1  
Benevento - Crotone 3 - 2  
Bologna - Sassuolo 2 - 1  
Milan - Sampdoria 1 - 0  
Napoli - SPAL Ferrara 1 - 0  
Torino - Juventus 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Ternana 3 - 1  
Frosinone - Ascoli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Monza 0 - 0  
Arzachena - Pisa 3 - 4  
Carrarese - Prato 4 - 0  
Gavorrano - Piacenza 1 - 0  
Giana Erminio - Robur Siena 0 - 1  
Lucchese - Cuneo 0 - 0  
Pistoiese - Olbia 1 - 2  
Pontedera - Arezzo 0 - 0  
Pro Piacenza - Viterbese 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gubbio - Pordenone 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Catanzaro 1 - 2  
Juve Stabia - Bisceglie 0 - 2  
Matera - Siracusa 2 - 0  
Monopoli - Catania 5 - 0  
Rende - Fondi 3 - 0  
Sicula Leonzio - Lecce 0 - 0  
Trapani - Paganese 4 - 1  
Virtus Francavilla - Casertana 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - St. Pölten 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Penafiel 1 - 3  
Covilha - Leixoes 0 - 2  
Porto B - Uniao Oliveirense 1 - 2  
Real SC Massama - Benfica B 5 - 1  
Uniao Madeira - Santa Clara 0 - 1  
Varzim - Famalicao 2 - 0  
Viseu - Nacional Madeira 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Braga 0 - 5  
Moreirense - Chaves 0 - 1  
Porto - Rio Ave 5 - 0  
Setúbal - Pacos Ferreira 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - CSM Politechnika Iasi 1 - 2  
Dinamo Bukarest - FCS Bukarest 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 0 - 0  
Hamilton - Rangers 3 - 5  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Crusaders 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Granada 1 - 2  
Cultural Leonesa - Rayo Vallecano 2 - 3  
Lugo - Barcelona B 1 - 2  
Numancia - Cadiz 1 - 0  
Sevilla B - Almería 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Toledo 1 - 2  
Celta Vigo B - Cerceda 3 - 0  
Deportivo B - Ponferradina 2 - 0  
Gimn. Segoviana - San Sebastian Reyes 2 - 0  
Guijuelo - Real Madrid B 1 - 1  
Navalcarnero - Majadahonda 0 - 2  
Pontevedra - Ferrol 3 - 0  
Talavera de la Reina - Coruxo 1 - 1  
Union Adarve - Fuenlabrada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Vitoria 4 - 2  
Pena Sport - Leioa 1 - 5  
R. Santander - Izarra 1 - 0  
Real Sociedad B - Caudal Deportivo 1 - 0  
Real Union Irun - Burgos 1 - 0  
Sp. Gijón B - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Tudelano - Osasuna B 2 - 0  
UD Logrones - Lealtad de Villaviciosa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Peralada 1 - 0  
Elche - Atl. Saguntino 1 - 0  
Formentera - Cornella 1 - 1  
Lleida - Ontinyent 4 - 0  
Mallorca - Alcoyano 1 - 0  
Olot - Atl. Baleares 1 - 0  
Sabadell - Pena Deportiva 1 - 1  
Zaragoza B - Hercules 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Ejido - Linense 2 - 2  
Granada B - UD Extremadura 1 - 0  
Marbella - Jumilla 2 - 0  
Melilla - Lorca Deportiva 1 - 2  
Merida - Real Murcia 0 - 0  
Rec. Huelva - Ecija Balompie 3 - 1  
San Fernando - Las Palmas B 0 - 0  
UCAM Murcia - Betis B 2 - 1  
Villanovense - Badajoz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 2 - 0  
Betis - Real Madrid 3 - 5  
Espanyol - Villarreal 1 - 1  
Real Sociedad - Levante 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ath. Bilbao 0 - 1  
Espanyol - Levante 0 - 6  
Madrid CCF - Santa Teresa 2 - 1  
Rayo Vallecano - Huelva 3 - 1  
Sevilla - Zaragoza 3 - 2  
Tenerife - Real Sociedad 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 4 - 1  
Vaduz - Wohlen 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 1 - 1  
Sion - Lausanne 3 - 1  
Young Boys - Thun 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Gefle 2 - 0  
FF Malmö - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Frej Täby 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Värnamo 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tvaaker - Örebro 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasalund - Hammarby 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Hammarby 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 1 - 2  
Radnicki Nis - Bacska Palanka 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Trencin 1 - 1  
Senica - Dunajska Streda 0 - 2  
Tatran Presov - Podbrezova 0 - 2  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 1  
Zilina - Ruzomberok 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Boluspor 1 - 3  
Gaziantep Bld. Spor - Istanbulspor 2 - 0  
Ümraniyespor - Eskisehirspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Karabukspor - Akhisar 0 - 3  
Kasimpasa - Galatasaray 2 - 1  
Trabzonspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olimpik Doneck 1 - 0  
Kárpáti Lviv - Zorya Luganszk 0 - 2  
Zirka Kropivnickij - Mariupol 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Atenas De San Carlos 3 - 1  
Defensor - Torque 2 - 1  
Nacional - Fenix Montevideo 2 - 1  
Racing Montevideo - Danubio 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Canterbury Utd. 0 - 1  
Southern Utd. - Wellington Phoenix 2 4 - 0  
Team Wellington - Waitakere Utd. 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Exeter 13 - 7  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Castres 6 - 7  
Racing-Metro - La Rochelle 19 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Benetton Treviso 15 - 18  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canoas - Sesc RJ 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Ajaccio GFC 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - JT Thunders 1 - 3  
Toyoda Gosei - Suntory Sunbirds 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Denso Airybees 3 - 1  
JT Marvelous - NEC Red Rockets 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergische Solingen - Bühl 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Schwerin 0 - 3  
Stuttgart - Potsdam 3 - 0  
Wiesbaden - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Perugia 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Verona 3 - 0  
Latina - Monza 1 - 3  
Modena - Trentino 2 - 3  
Piacenza - Argos Sora 3 - 1  
Revivre Milano - Padova 3 - 1  
Vibo Valentia - Ravenna 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Rio Duero Soria 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alcobendas 0 - 3  
Cajasol Juvasa - Aguere de la Laguna 3 - 0  
Sant Cugat - IBSA Gran Canaria 2 - 3  
VP Madrid - Logrono 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Fenerbahce 1 - 3  
Ilbank Ankara - Halkbank Ankara 2 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Kameroglu Beylikduzu 3 - 2  
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, aerial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangpu Qi - I. Burov 0 - 1  
Guangpu Qi - J. Lillis 1 - 0  
Guangpu Qi - Jia Zongyang 0 - 1  
Guangpu Qi - O. Abramenko 0 - 1  
Guangpu Qi - S. Hladchenko 0 - 1  
I. Burov - J. Lillis 1 - 0  
I. Burov - O. Abramenko 0 - 1  
I. Burov - S. Hladchenko 1 - 0  
Jia Zongyang - I. Burov 1 - 0  
Jia Zongyang - J. Lillis 1 - 0  
Jia Zongyang - S. Hladchenko 1 - 0  
S. Hladchenko - O. Rochon 0 - 1  
Téli Olimpia, aerial 2018    
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, slopestyle)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ragletti - G. Kenworthy 1 - 0  
A. Ragletti - N. Geopper 0 - 1  
G. Kenworthy - F. Dahl 0 - 1  
H. Harlaut - A. Ragletti 0 - 1  
H. Harlaut - G. Kenworthy 0 - 1  
H. Harlaut - N. Geopper 0 - 1  
N. Geopper - F. Dahl 1 - 0  
N. Geopper - M. Williams 1 - 0  
O. Braten - A. Ragletti 1 - 0  
O. Braten - G. Kenworthy 1 - 0  
O. Braten - H. Harlaut 1 - 0  
O. Wester - M. Williams 1 - 0  
Téli Olimpia, slopestyle 2018    
Sífutás (Téli Olimpia, 4x10 km váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svájc 1 - 0  
Olaszország - Franciaország 0 - 1  
Orosz olimpiai sportolók - Finnország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Norvégia 0 - 1  
Orosz olimpiai sportolók - Németország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Olaszország 1 - 0  
Svédország - Finnország 0 - 1  
Svédország - Norvégia 0 - 1  
Svédország - Orosz olimpiai sportolók 0 - 1  
Téli Olimpia, 4x10 km váltó 2018    
Téli Olimpia, 4x10 km váltó 2018 - Top 3    
Sílövészet (Téli Olimpia, 15 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Weger - M. Krcmar 0 - 1  
E.H. Svendsen - A. Peiffer 1 - 0  
J. Fak - D. Landertinger 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
S. Eder - E. Lesser 0 - 1  
S. Samuelsson - B. Doll 0 - 1  
T. Bö - E.H. Svendsen 0 - 1  
T. Bö - S. Schempp 0 - 1  
Téli Olimpia, 15 km 2018    
Téli Olimpia, 15 km 2018 - Top 3    
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - J. Paolini 0 - 2  
C. Buyukakcay - M. Frech 1 - 2  
D. Allertova - A. Blinkova 0 - 2  
J. Cepelova - Gálfi D. 2 - 1  
K. Juvan - P. Schnyder 1 - 2  
N. Broady - G. Garcia Perez 1 - 2  
R. Vinci - A. Kalinskaya 2 - 1  
S. Lansere - Ar. Rodionova 0 - 2  
T. Korpatsch - V. Tomova 2 - 0  
V. Kuzmova - Bondár A. 2 - 0  
V. Lapko - L. Kerkhove 2 - 1  
Y. Bonaventure - Xinyun Han 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - Al. Bedene 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Molteni A / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sancic A / Skupski K - Arneodo R / Weissborn T-S 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - R. Ramanathan 0 - 2  
C. Norrie - J-P. Smith 0 - 2  
D. King - A. Bublik 1 - 2  
F. Skugor - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Dabrowski G / Ostapenko J 0 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - Mi. Kato 2 - 0  
L. Tsurenko - O. Jabeur 2 - 0  
Qiang Wang - D. Kovinic 2 - 1  
S. Errani - B. Pera 2 - 0  
S. Stosur - C. McHale 2 - 0  
S. Zhuk - C. Giorgi    
Su-Wei Hsieh - M. Sakkari 0 - 2  
V. Kudermetova - Z. Diyas 0 - 2  
Tenisz (Marseille-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - N. Gombos 0 - 2  
A. Vatutin - C. Hemery    
I. Ivashka - O. Otte 2 - 1  
Q. Halys - K. De Schepper 0 - 2  
R. Bemelmans - J. Marti 2 - 0  
R. Ojeda Lara - Y. Maden 0 - 2  
S. Stakhovsky - M. Bachinger 2 - 1  
S. Travaglia - A. Popyrin 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - K. Nishikori 2 - 1  
K. Anderson - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Albot R / Basilashvili N 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - T. Robredo 2 - 0  
G. Elias - C. Moutet 1 - 2  
M. Cecchinato - R. Olivo 2 - 0  
R. Carballes Baena - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Marach O / Pavic M 2 - 1  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Jomby - Piros Zs. 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 9 - 5  
Németország - Montenegró 4 - 14  
Olaszország - Oroszország 15 - 10  
Spanyolország - Románia 10 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Devon - V. Ortiz 1 - 1  
Br. Rios - Dan. Garcia 0 - 1  
D. Benavidez - R. Gavril 1 - 0  

 

2018.02.17.
Alpesi sí (Téli Olimpia,szup-óriásműl,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - N. Schmidhofer 1 - 0  
C. Hütter - T. Tippler 1 - 0  
F. Brignone - A. Veith 0 - 1  
J. Flury - C. Suter 0 - 1  
L. Vonn - L. Gut 0 - 1  
L. Vonn - S. Goggia 1 - 0  
M. Gisin - R. Mowinckel 1 - 0  
N. Fanchini - T. Gauthier 1 - 0  
S. Goggia - T. Weirather 0 - 1  
T. Weirather - L. Gut 1 - 0  
Téli Olimpia, szuper-óriásműlesiklás, női 2018    
Téli Olimpia, szuper-óriásműlesiklás, női 2018 - Top 3    
V. Rebensburg - J. Schnarf 0 - 1  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Nagy-Britannia 11 - 5  
Japán - Olaszország 6 - 5  
Kanada - Svédország 2 - 5  
Svájc - Norvégia 7 - 5  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Nagy-Britannia 6 - 7  
Dél-Korea - Nagy-Britannia 7 - 4  
Japán - Kína 6 - 7  
Kína - Dánia 10 - 7  
Orosz olimpiai sportolók - Japán 5 - 10  
Orosz olimpiai sportolók - USA 6 - 7  
Svájc - Svédország 7 - 8  
USA - Kanada 3 - 11  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Stresovice 6 - 3  
Ostrava - Pardubice 5 - 4  
Otrokovice - Liberec 6 - 6  
Vitkovice - Znojmo 8 - 1  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - SFC Copenhagen 5 - 4  
Frederikshavn - Benlose 7 - 7  
Sunds - Hvidovre 9 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Turku PS 3 - 4  
OLS Oulu - Seinäjoki 5 - 8  
Salba - Koovee Tampere 3 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Oilers Espoo 3 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Tunet 6 - 8  
Fredrikstad - Gjellerasen 10 - 6  
Grei - Haugerud 0 - 4  
Sarpsborg - Sandnes 12 - 9  
Slevik - Sveiva 3 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Kloten-Bülach 8 - 4  
Grasshoppers - St. Gallen 9 - 9  
Langnau - Malans 14 - 8  
Thun - Rychenberg Winterthur 9 - 5  
Uster - Wiler-Ersigen 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Pixbo Wallenstam 5 - 5  
Falun - Jönköping 8 - 6  
Växjö - Storvreta 2 - 9  
Örebro - Höllviken 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone 2 - 4  
Milano - Kaos Futsal 2 - 3  
Napoli - Imola Castello 5 - 3  
Pescara - Latina 14 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szmolenszk - Jugra 2 - 3  
Progressz Glazov - Uhta 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona 3 - 1  
Parrulo Ferrol - Levante 3 - 2  
Ribera Navarra - CA Gran Canaria 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 3 - 1  
Laval - Hershey 3 - 6  
Milwaukee - Texas Stars 0 - 1  
Providence - Bridgeport 0 - 0  
Rochester - Wilkes-Barre/Scranton 12 - 3  
Springfield - Lehigh Valley 2 - 8  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 4  
Utica - Binghamton 3 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Edinburgh 2 - 4  
Braehead - Coventry 1 - 3  
Fife - Dundee 7 - 0  
Milton Keynes - Manchester 1 - 4  
Nottingham - Cardiff 7 - 2  
Sheffield - Guildford 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 1 - 4  
Karlovy Vary - Motor Ceske Budejovice 4 - 1  
Kladno - Havirov 3 - 1  
Slavia Trebic - Kadan 4 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 4 - 2  
Vsetin - Frydek Mistek 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Tuto 4 - 3  
IPK - Kokkolan Hermes 1 - 0  
Kiekko-Vantaa - Espoo United 2 - 1  
Roki - Leki 2 - 3  
SaPKo - Keupa 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 3 - 1  
JYP - Jukurit 4 - 1  
Kalpa - Vaasan Sport 5 - 1  
Kookoo - Ilves 2 - 3  
Kärpät - SaiPa 3 - 3  
Lahti Pelicans - Ässät 3 - 3  
Turku PS - Lukko 4 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország 5 - 4  
Dánia - Lettország 2 - 2  
Lengyelország - Kazahsztán 1 - 4  
Magyarország - Olaszország 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 1 - 0  
Buffalo - Los Angeles 2 - 4  
Carolina - NY Islanders 0 - 3  
Columbus - Philadelphia 1 - 1  
Dallas - St. Louis 2 - 1  
Minnesota - Anaheim 2 - 2  
Ottawa - NY Rangers 6 - 3  
Winnipeg - Colorado 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Almtuna 4 - 4  
Oskarshamn - AIK 3 - 2  
Timra - Södertälje 2 - 0  
Troja/Ljungby - MODO 3 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Svájc 0 - 8  
Kanada - Csehország 2 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz olimpiai sportolók - USA 4 - 0  
Szlovénia - Szlovákia 2 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 7 - 2  
Orosz olimpiai sportolók - Svájc 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Burany Voronyezs - Heilongjiang 4 - 1  
Cselmet Cseljabinszk - Ermak Angarszk 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Zvezda Csehov 3 - 0  
Dizel Penza - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Gornyak Ucsali - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 1  
Rjazany - Chengdu 1 - 3  
Rubin Tyumeny - Torpedo Kamenogorszk 0 - 0  
Szarov - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
SZKA-Neva - Himik Voszkreszenszk 4 - 1  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 105 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou 84 - 78  
Willebroek - Basic-Fit Brussels 85 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Campo Mourao 64 - 64, h.u. 77 - 69  
Flamengo - Bauru 75 - 61  
Universo/Vitória - Paulistano 68 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 88 - 84  
Goyang - Wonju Dongbu 84 - 92  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 94 - 79  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Nanterre 82 - 74  
Monaco - Adecco ASVEL 79 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen 96 - 109  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Lefkada 78 - 85  
Ermisz Agiasz - AE Larissza 72 - 66  
Kardica - Marouszi 88 - 77  
Kasztoria - Doukasz 74 - 64  
Papagou - Iraklisz 76 - 89  
Pszihiko - Ethnikosz Pireusz 71 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Athinaikosz 69 - 79  
Lefkada - PAOK 76 - 62  
Proteasz Voula - Panioniosz 55 - 55, h.u. 69 - 64  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 83 - 88  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 86 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel TA 86 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 72 - 83  
Chiba - Tokyo Alvark 65 - 79  
Kawasaki Brave Thunders - Hokkaido 82 - 79  
Mikawa Kariya - Toyama 76 - 62  
Nishinomiya - Kyoto 78 - 102  
Shiga - Osaka 80 - 91  
Tochigi - Shimane 79 - 61  
Tokyo Sunrockers - Ryukyu Okinawa 77 - 84  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 97 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poznan - Zaglebie Sosnowiec 66 - 80  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 67 - 75  
Szombathely - Atomerőmű 81 - 64  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Hanau 82 - 87  
Trier - Hamburg 84 - 83  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ulm (Helyszín: Ulm) 84 - 73  
Bayreuth - Alba Berlin 74 - 96  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Eurobasket Roma 68 - 70  
Trapani - Casale Monferrato 88 - 74  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Brescia 76 - 76, h.u. 82 - 87  
Cremona - Torino 80 - 80, h.u. 87 - 92  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Melilla 78 - 67  
Huesca - Castello 70 - 65  
Oviedo - Valladolid 74 - 63  
Saenz Horeca Araberri - Ourense 90 - 97  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Barcelona 74 - 87  
Iberostar Tenerife - Real Madrid 59 - 77  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP 98 - 82  
Partizan Belgrád - Mega Bemax 89 - 79  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Kosice 54 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Canik 67 - 51  
Istanbul Univ. - Ormanspor 69 - 77  
Yakin Dogu Univ. - Galatasaray 70 - 54  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 90 - 76  
Tofas Bursa - Besiktas 86 - 79  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Wisla Plock 28 - 27  
RK Zagreb - Nantes 23 - 22  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Celje 37 - 31  
Paris SG - Flensburg 29 - 21  
Veszprém - Breszt Meskov 34 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Strakonice 32 - 24  
Koprivnice - Karvina 27 - 32  
KP Brno - Zubri 24 - 27  
Nove Veseli - Frydek-Mistek 25 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - GOG 32 - 31  
Sönderjyske - Nordsjaelland 30 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Ringköbing 24 - 20  
Ajax Köbenhavn - Holstebro 27 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - SZKA Minszk 25 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Anaitasuna 36 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Göppingen 20 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Chambery 25 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nantes 26 - 32  
Chambray Touraine - Brest 17 - 22  
Fleury Loiret - Nice 24 - 25  
Le Havre - Issy Paris 24 - 30  
Toulon - Metz 21 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Edessza 32 - 16  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac - Gorica 32 - 29  
Porec - Dubrava 19 - 24  
Sesvete - Zamet 28 - 29  
Umag - Karlovac 27 - 24  
Varazdin - Vinkovci 31 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Legionowo 30 - 25  
Kwidzyn - Gwardia Opole 26 - 34  
MW Elblag - Piotrkow Trybunalski 27 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Gdynia 25 - 33  
Kobierzyce - Kielce 30 - 18  
Koscierzyna - Elblag 25 - 37  
Lublin - Koszalin 31 - 24  
Piotrcovia Piotrkow - Zaglebie Lubin 20 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Cegléd 36 - 27  
Dabas - FTC 27 - 28  
Gyöngyös - Komló 26 - 26  
Orosháza - Balatonfüred 22 - 27  
Tatabánya - Budakalász 32 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Érd 23 - 32  
MTK - Siófok 25 - 28  
Vác - Kisvárda 23 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Wilhelmshaven 29 - 26  
Dessau-Rosslauer - Bergischer HC 15 - 31  
Eisenach - Emsdetten 25 - 27  
Hamm-Westfalen - Rimpar 27 - 22  
Rhein Vikings Neuss - Balingen-Weilstetten 12 - 22  
Saarlouis - Aue 29 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Magdeburg 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bensheim/Auerbach 29 - 27  
Dortmund - Nellingen 29 - 16  
Göppingen - Thüringer HC 18 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Sao Bernardo 32 - 21  
Avanca - Porto 26 - 34  
Fafe - ABC Braga 25 - 32  
Maia - Boa Hora 26 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Bidasoa Irun 33 - 29  
Benidorm - Ciudad Encantada 23 - 24  
Naturhouse La Rioja - Morrazo Cangas 35 - 18  
Puerto Sagunto - Quabit Guadalajara 24 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Endingen 22 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skövde 26 - 18  
Skara - Höör 19 - 30  
Önnereds - VästerasIrsta 21 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugovic Kac - Sloga Pozega 29 - 24  
Partizan Belgrád - Zeleznicar 24 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Oran 2 - 5  
Paradou - JS Saoura 3 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Coventry 3 - 1  
Huddersfield - Manchester Utd. 0 - 2  
Sheffield Wed. - Swansea 0 - 0  
West Bromwich - Southampton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Fleetwood 3 - 0  
Gillingham - Walsall 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Charlton 1 - 2  
Oxford Utd. - Plymouth 0 - 1  
Scunthorpe - Northampton 2 - 2  
Shrewsbury - Rotherham 0 - 1  
Southend - Portsmouth 3 - 1  
Wimbledon - Bristol Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Accrington 1 - 1  
Cambridge Utd. - Grimsby 3 - 1  
Carlisle - Chesterfield 2 - 0  
Cheltenham - Wycombe 0 - 2  
Crawley - Lincoln 3 - 1  
Crewe - Colchester 1 - 0  
Exeter - Mansfield 0 - 1  
Morecambe - Forest Green 1 - 1  
Newport - Notts County 0 - 0  
Stevenage - Yeovil 4 - 1  
Swindon - Port Vale 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Millwall 0 - 1  
Burton - Nottingham 0 - 0  
Cardiff - Middlesbrough 1 - 0  
Fulham - Aston Villa 2 - 0  
Preston - Wolverhampton 1 - 1  
QPR - Bolton 2 - 0  
Sunderland - Brentford 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Macclesfield 1 - 2  
Boreham - Gateshead 2 - 1  
Chester - Eastleigh 3 - 1  
Fylde - Leyton 0 - 1  
Guiseley - Maidenhead Utd. 1 - 3  
Halifax - Ebbsfleet Utd. 1 - 2  
Hartlepool - Woking 3 - 2  
Maidstone Utd. - Barrow 0 - 1  
Solihull Moors - Dover 3 - 2  
Sutton Utd. - Wrexham 1 - 1  
Torquay - Dag & Red 0 - 3  
Tranmere - Bromley 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Villa Dalmine 2 - 1  
Club Almagro - Dep. Riestra 0 - 1  
Dep. Flandria - Sarmiento 3 - 5  
Independiente de Mendoza - Dep. Moron 0 - 1  
Instituto Cordoba - Atl. Los Andes 1 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Tucuman 2 - 2  
Atl. Temperley - Independiente 0 - 0  
Belgrano de Cordoba - Vélez Sarsfield 2 - 2  
San Lorenzo - Newell's 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Central Coast Mariners 2 - 2  
Wellington Phoenix - Perth Glory 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Zira 2 - 1  
Sumqayit - Neftcsi Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Saint-Gilloise - Cercle Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 0 - 0  
FC Bruges - Genk 2 - 2  
Lokeren - Kortrijk 0 - 1  
Zulte Waregem - Eupen 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora 1 - 4  
Etar Veliko Tarnovo - Szeptemvri Szófia 3 - 3  
Vereja - CSZKA Szófia 0 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hannover 1 - 1  
Freiburg - Bremen 1 - 0  
Hamburg - Leverkusen 1 - 2  
Schalke - Hoffenheim 2 - 1  
Wolfsburg - Bayern München 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Darmstadt 2 - 0  
Düsseldorf - Fürth 1 - 1  
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue 2 - 2  
Ingolstadt - St. Pauli 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Magdeburg 1 - 3  
Chemnitz - Unterhaching 2 - 1  
Fortuna Köln - Wehen 1 - 0  
Hallescher FC - Karlsruhe 0 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Jena 0 - 0  
Würzburg - Zwickau 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Universidad Catolica 0 - 1  
Palestino - Colo Colo 2 - 1  
Universidad de Chile - San Luis de Quillota 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 2 - 1  
Apollon Limasszol - Alki Oroklini 5 - 1  
NEA Szalamina Famaguszta - AEL Limasszol 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Brno 1 - 0  
Jablonec - Teplice 2 - 1  
Jihlava - Slavia Praha 1 - 0  
Mladá Boleslav - Karvina 0 - 1  
Ostrava - Slovacko 1 - 2  
Zlín - Dukla Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Chippa Utd. 0 - 0  
Kaizer Chiefs - Cape Town City 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Bidwest Wits 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Kuopio PS 2 - 6  
Rovaniemi PS - Kajaani 4 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - TPV 6 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti 2 - 2  
Viikingit - JJK Jyväskylä 0 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - EIF 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Auxerre 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Grenoble 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Toulouse 0 - 0  
Angers - St-Etienne 0 - 1  
Caen - Rennes 2 - 2  
Montpellier - Guingamp 1 - 1  
Paris SG - Strasbourg 5 - 2  
Troyes - Metz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Kassziopi Kerkyra - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
Lamia - PAOK 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Willem II 2 - 1  
NAC Breda - AZ Alkmaar 1 - 3  
PSV - Heerenveen 2 - 2  
Vitesse - Excelsior 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Osijek - Rijeka 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Churchill Brothers 3 - 1  
Gokulam Kerala - East Bengal 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Kerala Blasters 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Akko 3 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 3 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 1 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Raanana 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Markhiya - Al-Khor 1 - 1  
Al-Sadd - Al-Arabi (QAT) 5 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Dep. Tolima 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Wisla Krakkó - Arka Gdynia 3 - 2  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Labdarúgás (Litván Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 5 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Olympique de Safi 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Lobos BUAP 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Cagliari 2 - 1  
Genoa - Internazionale 2 - 0  
Udinese - Roma 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Cittadella 0 - 1  
Empoli - Parma 4 - 0  
Entella - Pescara 0 - 0  
Foggia - Carpi 3 - 0  
Novara - Spezia 1 - 1  
Perugia - Palermo 1 - 0  
Salernitana - Vercelli 0 - 0  
Venezia - Avellino 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Fermana 4 - 0  
Fano - Vicenza 0 - 1  
Feralpisalo - Teramo 1 - 1  
Padova - Ravenna 2 - 0  
Reggiana - Santarcangelo 1 - 0  
Triestina - Albinoleffe 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Altach 2 - 0  
Mattersburg - Austria Wien 2 - 1  
Rapid Wien - Sturm Graz 1 - 1  
Wolfsberg - Admira Wacker 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 2 - 0  
General Diaz - Independiente FBC 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Guimaraes B 1 - 2  
Braga B - Arouca 1 - 3  
Gil Vicente - Sporting CP B 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Marítimo 0 - 0  
Benfica - Boavista 4 - 0  
Estoril - Belenenses 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 2 - 0  
Sepsi OSK - Concordia Chiajna 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Aberdeen 2 - 0  
Motherwell - Kilmarnock 0 - 1  
Partick Thistle - Dundee 1 - 2  
Ross County - Hearts 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Dumbarton 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Queens Park 2 - 1  
Albion Rovers - Raith Rovers 2 - 2  
Arbroath - Alloa 0 - 0  
Ayr Utd. - East Fife 3 - 0  
Forfar - Stranraer 5 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Cowdenbeath 2 - 0  
Elgin - Montrose 2 - 2  
Peterhead - Berwick 1 - 1  
Stenhousemuir - Edinburgh City 1 - 0  
Stirling - Annan 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Falkirk 0 - 1  
Livingston - St. Mirren 4 - 1  
Queen of South - Greenock Morton 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Tenerife 1 - 1  
Gimnastic - Zaragoza 0 - 2  
La Hoya Lorca - Sp. Gijón 0 - 0  
Osasuna - Reus 0 - 0  
Oviedo - Albacete 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapido de Bouzas - Valladolid B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Amorebieta 1 - 1  
Gernika - Barakaldo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - UE Llagostera 1 - 0  
Villarreal B - Ebro 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Deportivo 1 - 0  
Eibar - Barcelona 0 - 2  
Las Palmas - Sevilla 1 - 2  
Malaga - Valencia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 1 - 0  
Betis - Albacete 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Schaffhausen 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 0 - 2  
Lugano - Grasshoppers 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Syrianska 2 - 1  
Oddevold - Halmstad 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Norrby 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Atvidaberg 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Varberg 1 - 0  
Sirius - Öster 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Limhamn Bunkeflo 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vittsjö 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Djurgarden 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Ohud Medina 2 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Fateh 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Javor Matis 3 - 0  
Cukaricki - Macsva Sabacs 2 - 0  
RAD Belgrád - Radnik Surdulica 1 - 1  
Vojvodina - Vozdovac 2 - 0  
Zemun - Borac 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Trnava 1 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Elazigspor 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Gaziantepspor 5 - 1  
Giresunspor - Denizlispor 0 - 2  
Manisaspor - Adanaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kayserispor 2 - 1  
Fenerbahce - Alanyaspor 3 - 0  
Sivasspor - Osmanlispor 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Kamjanszke - Olekszandria 2 - 0  
Vorszkla Poltava - Veresz Rivne 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Boston River 2 - 2  
Montevideo Wanderers - Penarol 1 - 1  
Progreso - Rampla Juniors 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Carmarthen 3 - 2  
Newtown - Barry Town 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Cefn Druids 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Portadown 1 - 0  
HW Welders - Loughgall 1 - 0  
Newry City - Institute 3 - 1  
PSNI - Lurgan Celtic 11 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Warrenpoint 1 - 2  
Cliftonville - Linfield 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Limerick 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman Utd. - Auckland City 0 - 1  
MMA (Bellator 194)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. McGeary - V. Nemkov 0 - 1  
Patricky Freire - D. Campos 1 - 0  
R. Nelson - M. Mitrione 0 - 1  
T. Claxton - Jose Antonio Perez 1 - 0  
MMA (Bellator 194, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hardy - A. Julaton 1 - 0  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, egyéni)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, egyéni 2018    
Téli Olimpia, egyéni 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Harlequin 33 - 18  
Northampton Saints - London Irish 25 - 17  
Worcester - Gloucester 25 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulouse 25 - 52  
Brive - Section Paloise 16 - 21  
Lyon - Clermont 36 - 10  
Oyonnax - Montpellier 30 - 43  
Toulon - Stade de France 43 - 5  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Munster 25 - 18  
Leinster - Llanelli Scarlets 20 - 13  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Buenos Aires Jaguares 28 - 20  
Johannesburg Lions - Durban Sharks 26 - 19  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Maringa 2 - 3  
Minas - Taubate Funvic 1 - 3  
Montes Claros - Sesi SP 1 - 3  
Renata Campinas - Corinthians-Guarulhos 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Sesi SP 3 - 0  
Sesc RJ - Minas 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poitevin Poitiers - Chaumont 3 - 1  
Rennes - Tours 1 - 3  
Tourcoing - Toulouse 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mulhouse 3 - 1  
Nantes - Evreux 3 - 0  
Paris SC - Le Cannet 3 - 2  
Vandoeuvre-Nancy - Chamalieres 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 3 - 0  
Toray Arrows - JTEKT Stings 3 - 2  
Toyoda Gosei - JT Thunders 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - NEC Red Rockets 3 - 1  
JT Marvelous - Denso Airybees 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Trefl Gdansk 0 - 3  
Cuprum Lubin - Belchatow 0 - 3  
Czarni Radom - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
GKS Katowice - Szczecin 3 - 1  
Olsztyn - Zawiercie 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Chemik Police 1 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - Impel Wroclaw 1 - 3  
Pila - Budowlani Torun 3 - 1  
Proxima Krakkó - Muszynianka Muszyna 3 - 2  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Békéscsaba 0 - 3  
Újpest - Jászberény 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - United Rhein-Main 3 - 1  
Düren - Friedrichshafen 1 - 3  
Herrsching - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Rottenburg - Lüneburg 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Aachen 3 - 0  
Stuttgart - VCO Berlin 3 - 0  
Suhl Thüringen - SW Erfurt 3 - 0  
Wiesbaden - Vilsbiburg 3 - 2  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Busto Arsizio 3 - 0  
Novara - Monza 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ural Ufa 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Nova Novokujbisevszk 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Kuzbassz Kemerovo 1 - 3  
Jaroszlavl - Jugra Szurgut 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 1  
Zenit Kazany - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Dinamo-LO 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Proton Szaratov (1.m.) 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Zarecsje-Odincovo Moszkva (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Mediterraneo de Castellon 3 - 1  
Santanderina - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
UBE L'Illa Grau - Tarragona 3 - 1  
Uriba Palma - Almería 3 - 2  
Vecindario Gran Canaria - Teruel 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Fachadas Dimurol 1 - 3  
Haro Rioja - Arona Tenerife 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ziraat Bankasi Ankara 0 - 3  
Halkbank Ankara - Galatasaray 3 - 2  
Istanbul BB - Maliye Piyango Ankara 3 - 0  
Jeopark Kula - Arkas Izmir 0 - 3  
Torul Genclik - Fenerbahce 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Bursa Bld. Spor 3 - 0  
Galatasaray - Besiktas 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Seramiksan 3 - 0  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 1000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dae Heon Hwang - Dajing Wu 1 - 0  
Dae Heon Hwang - Liu Shaolin S. 0 - 1  
Dae Heon Hwang - S. Knegt 0 - 1  
Dajing Wu - S. Knegt 0 - 1  
Liu Shaolin S. - 1000 m    
Liu Shaolin S. - 1000 m    
Liu Shaolin S. - 1000 m    
Liu Shaolin S. - Dajing Wu 1 - 0  
Liu Shaolin S. - Hyo Jun Lim 0 - 1  
Liu Shaolin S. - S. Knegt 1 - 0  
Téli Olimpia, 1000 m 2018    
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 1500 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - Jászapáti P. 0 - 1  
Bácskai S.L. - Női 1500 m    
Jászapáti P. - Női 1500 m    
Jászapáti P. - Női 1500 m    
K. Boutin - V. Maltais 1 - 0  
Min Jeong Choi - E. Christie 1 - 0  
Min Jeong Choi - K. Boutin 1 - 0  
Min Jeong Choi - Suk Hee Shim 1 - 0  
Suk Hee Shim - E. Christie 0 - 1  
Suk Hee Shim - K. Boutin 0 - 1  
Téli Olimpia, 1500 m, női 2018    
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, slopestyle, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Burmansson - T. Sjaastad Christiansen 1 - 0  
J. Killi - J-L. Burmansson 1 - 0  
M. Voisin - T. Ledeux 1 - 0  
M. Voisin - T. Sjaastad Christiansen 1 - 0  
S. Höfflin - E. Dahlström 1 - 0  
T. Ledeux - T. Sjaastad Christiansen 0 - 1  
Téli Olimpia, slopestyle, női 2018    
Szkeleton (Téli Olimpia, szkeleton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, szkeleton, női 2018    
Sífutás (Téli Olimpia, 4x5km váltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Orosz olimpiai sportolók 0 - 1  
Finnország - USA 1 - 0  
Norvégia - Svédország 1 - 0  
Németország - Svájc 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Németország 1 - 0  
Orosz olimpiai sportolók - Svájc 1 - 0  
Svédország - Finnország 1 - 0  
Téli Olimpia, 4x5 km váltó, női - Top 3    
Téli Olimpia, 4x5 km váltó, női 2018    
USA - Orosz olimpiai sportolók 0 - 1  
Sílövészet (Téli Olimpia, 12,5 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bescond - F. Preuss 0 - 1  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 1 - 0  
D. Herrmann - T. Eckhoff 0 - 1  
H. Öberg - D. Wierer 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 1 - 0  
L. Dahlmeier - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Domracheva 0 - 1  
L. Vittozi - F. Hildebrand    
M. Dorin Habert - A. Chevalier 1 - 0  
Téli Olimpia, 12,5 km, női 2018    
Téli Olimpia, 12,5 km, női 2018 - Top3    
V. Vitkova - M. Olsbu 0 - 1  
Síugrás (Téli Olimpia, nagysánc)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - S. Kraft 1 - 0  
D. Kubacki - S. Hula 1 - 0  
K. Geiger - M. Hayböck 0 - 1  
K. Stoch - A. Wellinger 1 - 0  
P. Prevc - J. Damjan 1 - 0  
R. Freitag - D.A. Tande 0 - 1  
R. Johansson - J.A. Forfang 1 - 0  
R. Kobayashi - M. Kot 1 - 0  
S. Ammann - M. Eisenbichler 1 - 0  
Téli Olimpia, nagysánc 2018    
Téli Olimpia, nagysánc 2018 - Top 3    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - F. Delbonis 2 - 1  
D. Thiem - G. Monfils 2 - 0  
D. Thiem - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Schwartzman D / Thiem D 2 - 0  
Molteni A / Zeballos H - Duran G / Gonzalez M 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - Y. Bhambri 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - M. Marterer 0 - 2  
M. Moraing - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Sakharov G - Arneodo R / Weissborn T-S    
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - M. Krueger 2 - 0  
B. Kozlov - A. Bublik 0 - 2  
C. Norrie - L. Broady 2 - 0  
H. Laaksonen - F. Skugor 0 - 2  
J-P. Smith - E. Escobedo    
P. Polansky - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
S. Kozlov - R. Ramanathan 0 - 2  
T. Smyczek - D. King 1 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - P. Kvitova 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - S. Halep    
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Kichenok L - Klepac A / Martinez S 1 - 2  
Dabrowski G / Ostapenko J - Krejcikova/Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - S. Zhuk 0 - 2  
A. Sabalenka - Lin Zhu 2 - 0  
B. Pera - M. Vondrousova 2 - 1  
C. Giorgi - K. Zavatska    
C. McHale - A. Hesse 2 - 0  
C. Skamlova - Mi. Kato 0 - 2  
C. Suarez Navarro - Lin Zhu    
E. Silva - Z. Diyas 0 - 2  
J. Namigata - D. Kovinic 1 - 2  
K. Kucova - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
L. Tsurenko - Y-Y. Duan 2 - 1  
N. Hibino - C. Giorgi 0 - 2  
N. Hibino - N. Osaka    
O. Jabeur - F. Al Nabhani 2 - 1  
Qiang Wang - V. Ivakhnenko 2 - 0  
S. Errani - A. Sabalenka    
S. Errani - S. Aoyama 2 - 0  
S. Stosur - K. Bondarenko    
V. Kudermetova - K. Zavatska 2 - 0  
Yafan Wang - M. Sakkari 1 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Querrey 1 - 2  
K. Anderson - F. Tiafoe 2 - 1  
R. Albot - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison R / Johnson S - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J. Souza 2 - 0  
G. Clezar - A. Giannessi 1 - 2  
G. Elias - J. Pereira 2 - 0  
M. Cecchinato - J. Domingues 2 - 0  
R. Carballes Baena - C. Taberner    
R. Olivo - P. Sousa 2 - 0  
T. Robredo - S. Ofner 2 - 1  
T. Seyboth Wild - C. Moutet 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - G. Dimitrov    
R. Federer - A. Seppi 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Ram R - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Sharm El Sheikh, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - J.F. Angele 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 9 - 7  
Magyarország - Spanyolország 8 - 7  
Olaszország - Montenegró 9 - 5  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros 9 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kavaliauskas - D. Avanesyan 1 - 0  
G. Groves - C. Eubank Jr. 1 - 0  
R. Beltran - P. Moses 1 - 0  
R. Walsh - I. Lowe 1 - 1  
T. Langford - J. Arnfield 1 - 0  
V. Feigenbutz - R. Liebenberg 1 - 0  

 

2018.02.16.
Alpesi sí (Téli Olimpia, műlesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Geiger - M. Gisin 0 - 1  
D. Feierabend - C. Costazza 0 - 1  
E. Alphand - A. Swenn-Larsson 0 - 1  
E. Mielzynski - I. Curtoni 0 - 1  
F. Hansdötter - B. Schild 1 - 0  
F. Hansdötter - M. Shiffrin 1 - 0  
F. Hansdötter - P. Vlhova 1 - 0  
F. Hansdötter - V. Velez Zuzulova 1 - 0  
F. Hansdötter - W. Holdener 1 - 0  
K. Gallhuber - K. Liensberger 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
P. Vlhova - B. Schild 0 - 1  
P. Vlhova - V. Velez Zuzulova 1 - 0  
Téli Olimpia, műlesiklás, női 2018    
Téli Olimpia, műlesiklás, női 2018 - Top 3    
V. Velez Zuzulova - B. Schild 0 - 1  
W. Holdener - B. Schild 1 - 0  
W. Holdener - M. Shiffrin 1 - 0  
W. Holdener - N. Löseth 1 - 0  
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Alpesi sí (Téli Olimpia, szuper-óriásműl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - B. Feuz 0 - 1  
A.L. Svindal - K. Jansrud 0 - 1  
D. Paris - C. Innerhofer 1 - 0  
H. Reichelt - M. Mayer 0 - 1  
Téli Olimpia, szuper-óriásműlesiklás 2018    
Téli Olimpia, szuper-óriásműlesiklás 2018 - Top 3    
V. Kriechmayr - M. Franz 1 - 0  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - USA 5 - 9  
Japán - Svájc 5 - 6  
Kanada - Dél-Korea 7 - 6  
Norvégia - Dél-Korea 7 - 5  
Olaszország - Dánia 4 - 6  
Svédország - Nagy-Britannia 8 - 6  
Svédország - USA 10 - 4  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kanada 9 - 8  
Dél-Korea - Svájc 7 - 5  
Svédország - Orosz olimpiai sportolók 5 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Interobal Plzen 13 - 2  
Helas Brno - Litomerice 0 - 6  
Jesenik - Trinec 5 - 1  
Melnik - Ceska Lipa 5 - 2  
Nejzbach Vysoke Myto - Sparta Praha 1 - 6  
Svarog Teplice - Slavia Praha 5 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Lazio 3 - 6  
Feldi Eboli - Dosson 1 - 6  
Rieti - Pesarofano 4 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Politeh Szentpétervár 7 - 2  
Novaja Gener. Sziktivkar - Tyumeny 4 - 6  
Szinara Jekatyerinburg - Szibirjak Novoszibirszk 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Cartagena 2 - 5  
Palma Futsal - Inter Movistar 1 - 3  
Santa Coloma - Santiago Futsal 3 - 6  
Segovia - Peniscola 3 - 3  
Zaragoza - Jaen 4 - 4  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 5000 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pechstein - A. van der Weijden 0 - 1  
C. Pechstein - I. Blondin 0 - 1  
E. Visser - C. Pechstein 1 - 0  
I. Blondin - A. van der Weijden 0 - 1  
M. Sablikova - A. van der Weijden 1 - 0  
M. Sablikova - C. Pechstein 1 - 0  
M. Sablikova - I. Blondin 1 - 0  
Téli Olimpia, 5000 m, női 2018    
Téli Olimpia, 5000 m, női 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Cleveland 4 - 3  
Manitoba - Grand Rapids 0 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Lustenau 4 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Fife 3 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 7 - 2  
Jokipojat - Tuto 2 - 2  
Keupa - Imatra Ketterä 3 - 7  
Kokkolan Hermes - Leki 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 1 - 0  
Jukurit - Kalpa 0 - 3  
Lukko - JYP 0 - 4  
Tappara - Turku PS 1 - 4  
Vaasan Sport - SaiPa 5 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Epinal 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia (Helyszín: Dánia) 3 - 5  
Franciaország - Lettország 5 - 3  
Kazahsztán - Magyarország 5 - 2  
Lengyelország - Olaszország 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Montreal 5 - 2  
Chicago - Anaheim 2 - 3  
Las Vegas - Edmonton 4 - 1  
Minnesota - Washington 2 - 5  
Nashville - Calgary 3 - 4  
New Jersey - Carolina 5 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 3 - 0  
Ottawa - Buffalo 2 - 2  
Pittsburgh - Los Angeles 3 - 1  
San Jose - Vancouver 4 - 1  
Tampa Bay - Detroit 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 2 - 2  
Crimmitschau - Bad Nauheim 3 - 5  
Freiburg - Kassel 3 - 0  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 4 - 5  
Ravensburg - Dresden 4 - 6  
Riessersee - Lausitzer Füchse 5 - 1  
Tölzer Löwen - Heilbronn 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 12 - 1  
Rapperswil - Visp 2 - 1  
Thurgau - Langenthal 5 - 2  
Winterthur - Olten 4 - 4  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 0 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Pantern Malmö 3 - 1  
Västervik - Tingsryd 4 - 1  
Jégkorong (Téli Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz olimpiai sportolók - Szlovénia 8 - 2  
USA - Szlovákia 2 - 1  
Jégkorong (Téli Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Norvégia 5 - 1  
Svédország - Németország 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 97 - 85  
NZ Breakers - Illawarra 82 - 84  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Mons 81 - 88  
Limburg - Okapi Aalstar 72 - 66  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Vasco da Gama 87 - 94  
Flamengo - Franca 86 - 66  
Mogi das Cruzes - Caxias do Sul 76 - 75  
Pinheiros - Joinville/AABJ 108 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chance Strakonice - Trutnov 64 - 64, h.u. 73 - 68  
Karlovy Vary - Zabiny Brno 56 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Knights 92 - 79  
Seoul Thunders - Anyang 78 - 87  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Cholet 71 - 61  
Limoges - Nanterre 74 - 84  
Monaco - Bourg 93 - 66  
Strasbourg - Adecco ASVEL 70 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - KIA Picanto 95 - 76  
Globalport Batang Pier - Star Hotshots 81 - 96  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Holargosz 71 - 71, h.u. 97 - 103  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar (Helyszín: Zadar) 73 - 61  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Hokkaido 77 - 72  
Nishinomiya - Kyoto 76 - 83  
Tokyo Sunrockers - Ryukyu Okinawa 57 - 70  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Start Lublin 83 - 71  
Zielona Gora - Legia Varsó 109 - 63  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 86 - 82  
Kecskemét - Szolnok 78 - 89  
Kecskemét - Szolnok 78 - 89  
Pécs - Szombathely 83 - 92  
ZTE - Atomerőmű 58 - 61  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Denver 123 - 134  
Minnesota - LA Lakers 119 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Brose Bamberg 85 - 68  
S. Oliver Würzburg - Öttinger Gotha 79 - 69  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Virtus Bologna 97 - 83  
Milano - Cantu 87 - 105  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clavijo Calzados Robusta - Caceres 71 - 76  
Leyma Coruna - Prat Joventut 65 - 81  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 94 - 90  
Gran Canaria - Fuenlabrada 107 - 92  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Dynamic Belgrád 94 - 79  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 82 - 89  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana 74 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aarhus 32 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Vernon St-Marcel 23 - 25  
Istres - Limoges 26 - 25  
Nancy - Selestat 24 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bourg de Peage 25 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivosz Szikiesz - Doukasz 14 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - FTC 23 - 29  
Vasas SC - Győr 18 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Bad Schwartau 25 - 25  
Hagen - Nordhorn-Lingen 26 - 24  
TUSEM Essen - Bietigheim-Metterzimmern 30 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Focsani 31 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Zamora 33 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Sävehof 29 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Lugi 25 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ljubljana - Maribor 23 - 27  
Trebnje - Loka 25 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - USM Alger 0 - 0  
MC Alger - Constantine 3 - 0  
Tadjenanet - JS Kabylie 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Hull City 4 - 0  
Leicester - Sheffield Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Union SF 2 - 0  
Racing Club - Lanus 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Roeselare 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Anderlecht 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Sao Paulo 0 - 2  
Novo Hamburgo - CRB 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Mainz 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Bochum 1 - 0  
Kaiserslautern - Sandhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Rostock 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - América de Cali 0 - 1  
Union Espanola - Huancayo 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - OB Odense 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - AmaZulu 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wasl 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Ain 5 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Al-Mokawloon Arab - El Entag El Harby 1 - 1  
El Gaish Talaea - Smouha 0 - 1  
Misr Lel Makasa - Tanta 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Honka 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Reims 1 - 2  
Bourg-Peronnas - Nancy 3 - 2  
Brest - Niort 2 - 0  
Clermont - Chateauroux 1 - 1  
Nimes - Tours 2 - 2  
Orleans - Paris FC 1 - 1  
Sochaux - Le Havre 3 - 2  
Valenciennes - Ajaccio 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Chambly 2 - 1  
Cholet - Avranches 1 - 3  
Creteil - Laval 0 - 1  
Dunkerque - Beziers 0 - 2  
Marseille Consolat - Lyon Duchere 0 - 1  
Rodez Aveyron - Les Herbiers 0 - 0  
Sannois St-Gratien - Concarneau 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Dijon 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Go Ahead Eagles 2 - 0  
Emmen - De Graafschap 5 - 2  
F. Sittard - Telstar 1 - 1  
FC Eindhoven - AZ Alkmaar 2 1 - 3  
Helmond - Utrecht 2 2 - 0  
Maastricht - Nijmegen 4 - 1  
RKC Waalwijk - Cambuur 0 - 0  
Volendam - Dordrecht 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venlo - Groningen 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Ajax 1 - 3  
PSV - Zwolle 1 - 2  
Twente - ADO Den Haag 2 - 0  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Inter Zapresic 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Aizawl 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Pune 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Marmorek 0 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva 3 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Hadera 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Qatar SC 0 - 1  
Al-Gharafa - Al-Kharaitiyat 2 - 0  
Al-Rayyan - Al-Sailiya 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Nacional Medellin 3 - 1  
Once Caldas - Dep. Pasto 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Slask Wroclaw 4 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Korona Kielce 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Bari 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sambenedettese - Mestre 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Libertad Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Portimonense 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Juventus Bukarest 0 - 0  
Voluntari - Universitatea Craiova 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Huesca 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Leganes 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Winterthur 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Ahli (KSA) 1 - 1  
Al-Raed - Al-Ittifaq (KSA) 0 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Spartak Subotica 4 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Samsunspor 1 - 1  
Ankaragücü - Rizespor 2 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Besiktas 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Csernomorec Odessza 5 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Prestatyn 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Connah's Quay 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Coleraine 2 - 5  
Glentoran - Ards 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 3 - 1  
Dundalk - Bray 0 - 0  
St. Patrick's - Cork City 2 - 3  
Waterford Utd. - Derry City 2 - 1  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, egyéni)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nathan Chen - J. Fernandez 0 - 1  
S. Uno - Nathan Chen 1 - 0  
Y. Hanyu - J. Fernandez 1 - 0  
Y. Hanyu - S. Uno 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Bath 29 - 12  
Sale - Saracens 3 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Warrington 10 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Zebre 11 - 19  
Glasgow Warriors - Bloemfontein Cheetahs 37 - 23  
Ospreys - Port Elizabeth S. Kings 26 - 12  
Ulster - Edinburgh 16 - 17  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Leeds Rhinos 38 - 4  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Juiz de Fora 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Bauru 3 - 2  
Osasco Nestle - Praia 0 - 3  
Sao Caetano - Fluminense 2 - 3  
Valinhos - BRB/Brasilia 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Nice 3 - 2  
Paris Volley - Nantes 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Quimper 3 - 0  
Venelles - St-Raphael 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bielsko-Biala 3 - 2  
Politechnika Varsó - Kielce 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Szahalin (1.m.) 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Leningradka Szentpétervár (1.m.) 3 - 0  
Snowboard (Téli Olimpia, cross, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bankes - L. Jacobellis 0 - 1  
C. Trespeuch - C. Bankes 1 - 0  
C. Trespeuch - F. Gulini 1 - 0  
C. Trespeuch - N. Moenne Loccoz 1 - 0  
E. Samkova - L. Jacobellis 1 - 0  
E. Samkova - M. Moioli 0 - 1  
E. Samkova - N. Moenne Loccoz 1 - 0  
F. Gulini - C. Bankes 0 - 1  
M. Moioli - C. Trespeuch 1 - 0  
M. Moioli - L. Jacobellis 1 - 0  
Téli Olimpia, cross, női 2018    
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, aerial, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Huskova - Da. Scott 1 - 0  
K. Spiridonova - L. Peel 0 - 1  
Téli Olimpia, aerial, női 2018    
Xu Mengtao - H. Huskova 0 - 1  
Szkeleton (Téli Olimpia, szkeleton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, szkeleton 2018    
Sífutás (Téli Olimpia, 15 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 15 km 2018    
Sífutás (Téli Olimpia, 15 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cologna - M.J. Sundby 1 - 0  
H.C. Holund - A. Musgrave 1 - 0  
M. Hellner - M. Heikkinen 1 - 0  
M. Manificat - S.H. Krüger 0 - 1  
Téli Olimpia, 15 km 2018 - Top 3    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - Al. Bedene 0 - 2  
F. Delbonis - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
F. Fognini - L. Mayer 0 - 2  
L. Mayer - G. Monfils 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Gonzalez M - Haider-Maurer A / Lajovic D 2 - 1  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - Y. Bhambri 0 - 2  
Jor. Thompson - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilkel C / Petrovic D - Balaji N S / Vardhan V 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Marterer 0 - 2  
K. De Schepper - M. Berrettini 0 - 2  
M. Moraing - M. Ymer 2 - 0  
T. Kamke - C. Lestienne 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Lestienne C - Arneodo R / Weissborn T-S 1 - 2  
Oliveira G / Sakharov G - Elgin M / Siljestrom A 2 - 1  
Sancic A / Skupski K - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
C. Wozniacki - A. Kerber 2 - 1  
C.C. Bellis - S. Halep 0 - 2  
P. Kvitova - J. Görges    
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Klepac A / Martinez S 1 - 2  
Bondarenko K / Krunic A - Dabrowski G / Ostapenko J 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Adamczak M / Kichenok L 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Mannarino 1 - 2  
I. Karlovic - S. Querrey 0 - 2  
M. Youzhny - S. Querrey 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Chardy/Martin 0 - 2  
Chardy/Martin - Koolhof W / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - G. Dimitrov 0 - 2  
A. Seppi - D. Medvedev 2 - 1  
R. Federer - R. Haase 2 - 1  
T. Berdych - D. Goffin    
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzumhur D / Krajinovic F - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Románia 10 - 7  
Montenegró - Oroszország 9 - 8  
Szerbia - Görögország 12 - 10  

 

2018.02.15.
Alpesi sí (Téli Olimpia, lesiklás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
B. Feuz - A.L. Svindal 0 - 1  
B. Feuz - K. Jansrud 0 - 1  
B. Feuz - V. Kriechmayr 1 - 0  
C. Innerhofer - T. Dressen 0 - 1  
D. Paris - K. Jansrud 0 - 1  
D. Paris - M. Mayer 1 - 0  
H. Reichelt - M. Mayer 0 - 1  
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
M. Franz - A. Theaux 1 - 0  
P. Fill - A. Theaux 1 - 0  
T. Dressen - B. Roger 1 - 0  
Téli Olimpia, lesiklás 2018    
Téli Olimpia, lesiklás 2018 - Top 3    
V. Kriechmayr - H. Reichelt 1 - 0  
Alpesi sí (Téli Olimpia,óriásműlesik.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mölgg - P. Vlhova 1 - 0  
R. Mowinckel - S. Goggia 1 - 0  
S. Hector - M. Bassino 0 - 1  
T. Worley - F. Brignone 0 - 1  
Téli Olimpia, óriásműlesiklás, női 2018    
Téli Olimpia, óriásműlesiklás, női 2018 - Top 3    
V. Rebensburg - M. Shiffrin 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc 7 - 9  
Nagy-Britannia - Japán 6 - 5  
Norvégia - Kanada 4 - 7  
USA - Olaszország 9 - 10  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Japán 5 - 8  
Dél-Korea - Japán 5 - 7  
Kanada - Dél-Korea 6 - 8  
Kanada - Svédország 6 - 7  
Kína - Nagy-Britannia 7 - 8  
Kína - Orosz olimpiai sportolók 6 - 7  
Nagy-Britannia - USA 4 - 7  
USA - Svájc 5 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Price 6 - 6  
G. Anderson - M. van Gerwen 3 - 7  
M. Suljovic - M. Smith 2 - 7  
P. Wright - R. Cross 4 - 7  
S. Whitlock - R. van Barneveld 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Örebro 7 - 6  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 10000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ghiotto - N. Tumolero 0 - 1  
J. Bergsma - D. Ghiotto 1 - 0  
S. Kramer - J. Bergsma 0 - 1  
T.J. Blömen - J. Bergsma 1 - 0  
T.J. Blömen - S. Kramer 1 - 0  
Téli Olimpia, 10000 m 2018    
Téli Olimpia, 10000 m 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Hartford 3 - 2  
Laval - Belleville 3 - 2  
Milwaukee - San Antonio 4 - 4  
San Diego - Bakersfield 6 - 0  
San Jose Barracuda - Tucson 4 - 2  
Utica - Syracuse 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes - Edinburgh 8 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 4 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 4 - 2  
Lettország - Ausztria 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Montreal 2 - 0  
Toronto - Columbus 6 - 3  
Vancouver - Florida 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 5 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 4  
Jégkorong (Téli Olimpia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dél-Korea 2 - 1  
Svájc - Kanada 1 - 5  
Jégkorong (Téli Olimpia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 5 - 2  
Norvégia - Svédország 0 - 4  
Jégkorong (Téli Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz olimpiai sportolók - Finnország 1 - 5  
USA - Kanada 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 3  
Burany Voronyezs - Zvezda Csehov 5 - 5  
Cselmet Cseljabinszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
CSZK Szamara - Izssztal Izsevszk 2 - 6  
Dinamo Szentpétervár - Heilongjiang 4 - 1  
Dizel Penza - Molot Perm 0 - 0  
Gornyak Ucsali - Ermak Angarszk 4 - 4  
Rjazany - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Szarov - Torosz Nyeftekamszk 1 - 1  
SZKA-Neva - Chengdu 3 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szokol Krasznojarszk 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Torpedo Kamenogorszk 1 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 73 - 90  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Paulistano 60 - 81  
Minas - Bauru 66 - 81  
Universo/Vitória - Campo Mourao 88 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 91 - 59  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 84 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Guri Winnus 81 - 58  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Aix Maurienne 70 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - PAOK 88 - 85  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Split 85 - 94  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Cibona Zagreb 72 - 80  
Zadar - Sonik-Puntamika 104 - 61  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Turow Zgorzelec 64 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Clippers 119 - 129  
Brooklyn - Indiana 103 - 108  
Chicago - Toronto 98 - 122  
Detroit - Atlanta 104 - 98  
Houston - Sacramento 100 - 91  
Memphis - Oklahoma City 114 - 121  
New Orleans - LA Lakers 139 - 117  
New York - Washington 113 - 118  
Orlando - Charlotte 102 - 104  
Philadelphia - Miami 104 - 102  
Portland - Golden State 123 - 117  
Utah - Phoenix 107 - 97  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cremona 74 - 74, h.u. 82 - 89  
Venezia - Torino 60 - 72  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Unicaja Malaga 89 - 84  
Valencia - Iberostar Tenerife 72 - 79  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac Cacak 71 - 71, h.u. 85 - 79  
FMP - Metalac Farmakom 101 - 68  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Slovan Bratislava 71 - 55  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Banvitspor 80 - 63  
Tofas Bursa - Sakaryaspor 80 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Nyizsnyij Novgorod 84 - 84, h.u. 97 - 103  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva 80 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense 24 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Füchse Berlin 27 - 32  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Cherbourg Manche 22 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Nimes 29 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Kalisz 27 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Jelenia Gora 29 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Dunaújváros 28 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Melsungen 33 - 29  
Göppingen - Lübbecke 24 - 19  
Kiel - Wetzlar 25 - 26  
Lemgo - Erlangen 24 - 24  
Stuttgart - Burgdorf-Hannover 26 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Csehovszkije Medvegyi 35 - 42  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Fagaras 27 - 22  
CSM Bukarest - Politehnica Iasi 45 - 27  
Politehnica Timisoara - Steaua Bukarest 20 - 27  
Suceava - Dinamo Bukarest 27 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Rapid Bukarest 43 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - St. Gallen 21 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö 19 - 26  
Skövde - Kristianstad 26 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biskra - Medea 2 - 0  
Hussein Dey - Blida 4 - 1  
Setif - Belouizdad 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Guillermo Brown 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Salgueiro 5 - 0  
Sport Recife - Ferroviario CE 3 - 3  
Vitória - Corumbaense MS 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Mineros de Guayana 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Gremio 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Dibba Al-Fujairah 0 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Hatta 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Raja Matrouh 0 - 0  
Al-Nasr (EGY) - Petrojet 0 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Dinamo Kijev 1 - 1  
Celtic - Zenit Szentpétervár 1 - 0  
Dortmund - Atalanta 3 - 2  
FC Asztana - Sporting CP 1 - 3  
FC Köbenhavn - Atl. Madrid 1 - 4  
FCS Bukarest - Lazio 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Milan 0 - 3  
Lyon - Villarreal 3 - 1  
Marseille - Braga 3 - 0  
Napoli - RB Leipzig 1 - 3  
Nice - Lokomotív Moszkva 2 - 3  
Partizan Belgrád - Plzen 1 - 1  
Real Sociedad - Salzburg 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Ath. Bilbao 1 - 3  
Östersund - Arsenal 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Paykan 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Umm-Salal 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Boyaca Chico 4 - 0  
Dep. La Equidad - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Independiente Medellin - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Guarani Asuncion 1 - 0  
Vasco da Gama - Jorge Wilstermann 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Cruz Azul 2 - 2  
Pachuca - Tijuana 2 - 0  
Puebla - Dep. Toluca 2 - 0  
Queretaro - Chivas Guadalajara 2 - 2  
Santos Laguna - Leon 5 - 1  
UNAM Pumas - Veracruz 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Baten 0 - 3  
Al-Taawon - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Írország 1 - 2  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, páros 2018    
Téli Olimpia, páros 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Catalan Dragons 23 - 4  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Fenerbahce 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ziraat Bankasi Ankara - Lindemans Aalst 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Seoul Caltex 0 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Nyíregyháza 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VP Madrid - Alcobendas 0 - 3  
Snowboard (Téli Olimpia, cross)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haemmerle - M. Schairer 1 - 0  
A. Haemmerle - O. Visintin 1 - 0  
A. Pullin - A. Haemmerle 1 - 0  
E. Perathoner - M. Dierdorff 0 - 1  
L. Eguibar - R. Hernandez 0 - 1  
O. Visintin - J. Hughes 0 - 1  
P. Vaultier - A. Haemmerle 1 - 0  
P. Vaultier - A. Pullin 1 - 0  
P. Vaultier - O. Visintin 1 - 0  
Pa. Berg - A. Lambert 1 - 0  
Pa. Berg - H. Kearney 0 - 1  
Téli Olimpia, cross 2018    
Szkeleton (Téli Olimpia, szkeleton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Dukurs - A. Jungk 1 - 0  
M. Dukurs - Sungbin Yun 0 - 1  
M. Dukurs - T. Dukurs 1 - 0  
Sungbin Yun - A. Jungk 1 - 0  
Szánkó (Téli Olimpia, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, csapatverseny 2018    
Szánkó (Téli Olimpia, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lettország 1 - 0  
Ausztria - USA 1 - 0  
Kanada - Olaszország 1 - 0  
Olaszország - Lengyelország 1 - 0  
Sífutás (Téli Olimpia, 10 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Weng - I.F. Östberg 0 - 1  
H. Weng - K. Parmakoski 0 - 1  
J. Diggins - H. Weng 1 - 0  
J. Diggins - K. Parmakoski 0 - 1  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 1 - 0  
M. Björgen - C. Kalla 0 - 1  
P. Novakova - A. Sedova 0 - 1  
R.L. Roponen - E. Andersson 0 - 1  
T. Stadlober - E. Andersson 1 - 0  
T. Stadlober - N. von Siebenthal 0 - 1  
Téli Olimpia, 10 km, női 2018 - Top 3    
Sífutás (Téli Olimpia, 10 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, 10 km, női 2018    
Sílövészet (Téli Olimpia, 15 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - Vi. Semerenko 1 - 0  
A. Kuzmina - J. Braisaz 1 - 0  
D. Domracheva - L. Dahlmeier 0 - 1  
F. Preuss - Li. Persson 1 - 0  
H. Öberg - A. Bescond 1 - 0  
J. Dzhyma - Va. Semerenko 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva 1 - 0  
L. Dahlmeier - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Wierer 1 - 0  
L. Dahlmeier - K. Mäkäräinen 1 - 0  
L. Vittozi - F. Hildebrand 0 - 1  
L.T. Hauser - G. Vishnevskaya 1 - 0  
M. Brorsson - N. Skardino 0 - 1  
M. Olsbu - V. Vitkova 0 - 1  
S. Gasparin - E. Puskarcikova 1 - 0  
T. Eckhoff - L. Haecki 1 - 0  
Téli Olimpia, 15 km, női 2018    
Téli Olimpia, 15 km, női 2018 - Top 3    
V. Hinz - M. Dorin Habert    
Sílövészet (Téli Olimpia, 20 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Peiffer - E. Lesser 0 - 1  
A. Rastorgujevs - D. Windisch 0 - 1  
B. Weger - S. Desthieux 1 - 0  
D. Landertinger - F. Lindström 1 - 0  
E.H. Svendsen - M. Krcmar 0 - 1  
J. Eberhard - A. Guigonnat 1 - 0  
J. Eberhard - L. Bailey 1 - 0  
J. Fak - E.H. Svendsen 1 - 0  
J. Fak - O. Moravec 1 - 0  
L. Bailey - K. Anev 0 - 1  
L. Hofer - B. Doll    
L.S. Birkeland - S. Eder 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - M. Slesingr    
S. Schempp - E.H. Svendsen 0 - 1  
S. Schempp - T. Bö 0 - 1  
T. Burke - A. Pryma 1 - 0  
Téli Olimpia, 20 km 2018    
Téli Olimpia, 20 km 2018 - Top 3    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - G. Monfils 0 - 2  
D. Thiem - H. Zeballos 2 - 0  
G. Elias - F. Delbonis 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - P. Carreno-Busta 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Carreno Busta P / Cuevas P    
Marrero D / Verdasco F - Schwartzman D / Thiem D 0 - 2  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Molteni A / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - Duck Hee Lee 1 - 2  
Jor. Thompson - D. Petrovic    
M. Safwat - P. Martinez Portero 0 - 2  
Y. Uchiyama - Y. Bhambri 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Myneni S - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Ilkel C / Petrovic D 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - M. Bourgue 2 - 1  
G. Simon - M. Moraing 0 - 2  
L. Vanni - M. Marterer 0 - 2  
M. Ymer - G. Sakharov 2 - 0  
O. Otte - A. Popyrin 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Blancaneaux G / Boutillier R 2 - 1  
Sancic A / Skupski K - Moraing M / Otte O 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Halep 0 - 2  
C. Garcia - A. Blinkova 2 - 0  
C. Wozniacki - M. Niculescu 2 - 0  
E. Svitolina - P. Kvitova 0 - 2  
J. Görges - M. Buzarnescu 2 - 0  
J. Konta - A. Kerber 1 - 2  
Ka. Pliskova - C.C. Bellis 0 - 2  
S. Cirstea - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Kudermetova/Kudryavtseva 2 - 1  
Buzarnescu M / Cornet A - Klepac A / Martinez Sanch 1 - 2  
Chan H-C / Yang Z - Bondarenko K / Krunic A 1 - 2  
Dabrowski G / Ostapenko J - Safarova L / Strycova B    
Hibino N / Jurak D - Adamczak M / Kichenok L 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - K. Nishikori 0 - 2  
F. Tiafoe - D. Sela 2 - 1  
J. Isner - R. Albot 1 - 2  
K. Anderson - E. Escobedo 2 - 1  
R. Harrison - I. Karlovic 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Gojowczyk P / Huey T    
Harrison R / Johnson S - Lindstedt R / Skugor F 2 - 1  
McLachlan B / Nys H - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Dzumhur 2 - 0  
F. Krajinovic - G. Dimitrov 0 - 2  
P-H. Herbert - D. Medvedev 1 - 2  
R. Federer - P. Kohlschreiber 2 - 0  
R. Haase - T. Griekspoor 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Khachanov K / Pouille L 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Dodig I / Ram R 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Görögország 4 - 6  

 

2018.02.14.
Curling (Téli Olimpia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 5 - 9  
Dél-Korea - Svédország 2 - 7  
Dél-Korea - USA 7 - 11  
Kanada - Nagy-Britannia 6 - 4  
Kanada - Olaszország 5 - 3  
Norvégia - Japán 4 - 6  
Svájc - Nagy-Britannia 5 - 6  
Svájc - Olaszország 4 - 7  
Curling (Téli Olimpia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 3 - 9  
Japán - USA 10 - 5  
Orosz olimpiai sportolók - Nagy-Britannia 3 - 10  
Svájc - Kína 2 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Steelers Hämeenlinna 5 - 4  
Welhot - Nokian KrP 3 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Linköping 1 - 6  
Helsingborg - Falun 6 - 7  
Höllviken - Sirius 3 - 3  
Thorengruppen - Växjö 6 - 8  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 1000 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bowe - K. Erbanova 1 - 0  
H. Bergsma - N. Kodaira 0 - 1  
J. Ter Mors - I. Wüst 1 - 0  
J. Ter Mors - M. Leenstra 1 - 0  
M. Leenstra - K. Erbanova 1 - 0  
M. Takagi - J. Ter Mors 0 - 1  
M. Takagi - M. Leenstra 1 - 0  
N. Kodaira - J. Ter Mors 0 - 1  
N. Kodaira - M. Takagi 1 - 0  
Téli Olimpia, 1000 m, női 2018    
Téli Olimpia, 1000 m, női 2018 - Top 3    
V. Herzog - K. Erbanova 1 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Lehigh Valley 0 - 5  
Charlotte - Hartford 6 - 0  
Rockford - Cleveland 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Zell am See 1 - 2  
Salzburg 2 - Kitzbühel 7 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 6 - 4  
Guildford - Cardiff 2 - 5  
Manchester - Coventry 4 - 3  
Sheffield - Edinburgh 7 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 4 - 1  
Havirov - Karlovy Vary 2 - 2  
Kadan - Vsetin 2 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 8 - 5  
Prostejov - Slavia Trebic 4 - 1  
Slavia Praha - Kladno 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Leki 4 - 0  
Heinolan Peliitat - Keupa 4 - 5  
Imatra Ketterä - Jokipojat 3 - 3  
Kokkolan Hermes - SaPKo 0 - 0  
Roki - IPK 4 - 2  
Tuto - Kiekko-Vantaa 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Calgary 5 - 2  
Buffalo - Tampa Bay 5 - 3  
Carolina - Los Angeles 7 - 3  
Detroit - Anaheim 2 - 1  
Las Vegas - Chicago 5 - 2  
Minnesota - NY Rangers 3 - 2  
Nashville - St. Louis 3 - 3  
NY Islanders - Columbus 1 - 4  
Philadelphia - New Jersey 4 - 4  
Pittsburgh - Ottawa 6 - 3  
San Jose - Arizona 1 - 2  
Winnipeg - Washington 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Thurgau 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västervik 2 - 1  
Björklöven - MODO 1 - 1  
Pantern Malmö - Karlskoga 4 - 4  
Tingsryd - Oskarshamn 3 - 4  
Vita Hasten - Leksand 4 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Orosz olimpiai sportolók 3 - 2  
USA - Szlovénia 2 - 2  
Jégkorong (Téli Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korea - Japán 1 - 4  
Svédország - Svájc 1 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Charleroi Spirou 83 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Caxias do Sul 90 - 75  
Sorocabana - Joinville/AABJ 51 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Ostrava 92 - 73  
Kolin - Pardubice 78 - 117  
Olomoucko Prostejov - MMCITE Brno 94 - 85  
Opava - Usti nad Labem 79 - 63  
USK Praha - Svitavy 87 - 87, h.u. 101 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 87 - 75  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 90 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 72 - 64  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Bosznia-Hercegovina 70 - 70, h.u. 100 - 95  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 71 - 50  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Litvánia 78 - 76  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Portugália 81 - 59  
Izrael - Nagy-Britannia 74 - 76  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Finnország 90 - 40  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Svájc 98 - 59  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Macedónia 93 - 33  
Svédország - Horvátország 63 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 90 - 92  
Tropang Texters - Globalport Batang Pier 84 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Lavrio 80 - 69  
Koloszosz Rodosz - Korivosz Amaliada 86 - 71  
Promitheasz Patra - Panioniosz 69 - 58  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zabok 84 - 86  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 77 - 77, h.u. 91 - 88  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kaposvár 83 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Sacramento 109 - 114  
Denver - San Antonio 117 - 109  
Milwaukee - Atlanta 97 - 92  
Minnesota - Houston 108 - 126  
Oklahoma City - Cleveland 112 - 120  
Toronto - Miami 115 - 112  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Vechta 57 - 58  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg 91 - 83  
Bayern München - Göttingen 91 - 77  
Bayreuth - Telekom Bonn 97 - 85  
Ludwigsburg - Mitteldeutscher 99 - 77  
Tübingen - Bremerhaven 75 - 87  
Ulm - Skyliners Frankfurt 77 - 78  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Darussafaka 59 - 75  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 80 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Avtodor Szaratov 83 - 88  
Lok.Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 75 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Holstebro 21 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Midtjylland 26 - 19  
Viborg - Silkeborg 25 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Silkeborg 33 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Montpellier 21 - 30  
Ivry - Toulouse 28 - 32  
Nantes - Dunkerque 31 - 15  
Paris SG - Saran 40 - 31  
Pays d'Aix - Tremblay 28 - 25  
St. Raphael - Cesson 25 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Azoty Pulawy 24 - 38  
Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec 28 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kielce 38 - 29  
Gdynia - Ruch Chorzow 34 - 21  
Pogon Szczecin - Piotrcovia Piotrkow 41 - 28  
Zaglebie Lubin - Kobierzyce 18 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Drammen 29 - 24  
Haslum - Fyllingen 25 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Sola 26 - 21  
Tertnes Bergen - Oppsal 20 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - UOR Moszkva 29 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Rosztov 25 - 29  
Lada Toljatti - Zvezda Zvenyigorod 26 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 33 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Tatran Presov 26 - 26  
Vojvodina - Gorenje Velenje 27 - 39  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Barcelona 19 - 38  
Teucro - Anaitasuna 19 - 20  
Valladolid - Granollers 30 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Bera Bera 30 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Suhr Aarau 22 - 28  
Thun - Winterthur 28 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skuru 27 - 30  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Liverpool 0 - 5  
Real Madrid - Paris SG 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Karlsruhe 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora - Colón 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Platinium Stars - Baroka 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Daklyeh 2 - 1  
El Zamalek - Wadi Degla 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEROCA - Churchill Brothers 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Delhi 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Alianza Petrolera 3 - 1  
Itagui Leones - Jaguares de Cordoba 0 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Nacional 2 - 2  
Santiago Wanderers - Independiente SF 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Difaa El Jadidi 3 - 3  
FUS Rabat - Wydad Casablanca 2 - 4  
Ittihad Tanger - RSB Berkane 2 - 1  
Raja Casablanca - Olympique de Khouribga 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monarcas Morelia 4 - 1  
Atlas de Guadalajara - Necaxa 1 - 1  
Lobos BUAP - Tigres 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol - Pordenone 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Adarve - Valladolid B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - Barakaldo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontinyent - Formentera 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Buriram Utd. 1 - 1  
Jeju - Cerezo Osaka 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Sydney FC - Suwon Bluewings 0 - 2  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duhamel/Radford - Tarasova/Morozov 1 - 0  
Knierim/Knierim - Marchei/Hotarek 0 - 1  
Savchenko/Massot - Duhamel/Radford 1 - 0  
Tarasova/Morozov - Savchenko/Massot 0 - 1  
Tarasova/Morozov - Wenjing Sui/Cong Han 0 - 1  
Wenjing Sui/Cong Han - Duhamel/Radford 1 - 0  
Wenjing Sui/Cong Han - Savchenko/Massot 0 - 1  
Xiaoyu Yu/Hao Zhang - V. James/Cipres 0 - 1  
Zabiiako/Enbert - Marchei/Hotarek 0 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Valepa Sastamala 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Chaumont 3 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Noliko Maaseik 0 - 3  
Trentino - Kedzierzyn-Kozle 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - ACH Ljubljana 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Ajaccio GFC 3 - 0  
Verona - Montpellier 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Montana 3 - 0  
Menen - Olympiakosz 1 - 3  
Naefels - Jugra Szurgut 1 - 3  
Ravenna - Benfica 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 0 - 3  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Bielsko-Biala 3 - 0  
LKS Lodz - Rzeszow 3 - 1  
Pila - Bydgoszcz 3 - 1  
Radomka Radom - Chemik Police 3 - 2  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika 0 - 3  
Pénzügyőr - Kecskemét 0 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Békéscsaba 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Dresden 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Canakkale Bld. Spor 3 - 1  
Bursa Bld. Spor - Ilbank Ankara 3 - 0  
Fenerbahce - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Halkbank Ankara - Nilufer Bld. Spor 2 - 3  
Kameroglu Beylikduzu - Galatasaray 0 - 3  
Seramiksan - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Snowboard (Téli Olimpia, félcső)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hirano - S. James 1 - 0  
A. Hirano - Y. Totsuka 1 - 0  
B. Ferguson - J. Pates 1 - 0  
B. Ferguson - R. Katayama 1 - 0  
S. White - A. Hirano 1 - 0  
S. White - S. James 1 - 0  
S. White - Y. Totsuka 1 - 0  
Téli Olimpia, félcső 2018    
Y. Totsuka - R. Katayama 0 - 1  
Szánkó (Téli Olimpia, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eggert/Benecken - Wendl/Arlt 0 - 1  
M.Mortensen/Terdiman - Snith J / Walker T 0 - 1  
Sics/Sics - Penz/Fischler 0 - 1  
Téli Olimpia, páros 2018    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - A. Ramos 2 - 1  
D.S. Schwartzman - A. Haider-Maurer 2 - 0  
D.S. Schwartzman - T. Bellucci 2 - 1  
G. Pella - F. Verdasco 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Pella G - Carreno Busta P / Cuevas P 0 - 2  
Duran G / Gonzalez M - Bedene A / Behar A 2 - 0  
Haider-Maurer A / Lajovic - Gonzalez S / Peralta J 2 - 1  
Mektic N / Peya A - Marrero D / Verdasco F 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - G. Granollers 2 - 0  
A.S. Shanmugam - Duck Hee Lee 0 - 2  
D. Petrovic - E. Lopez-Perez    
Jor. Thompson - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
L. Catarina - P. Martinez Portero 0 - 2  
M. Safwat - A. Kadhe 2 - 0  
S. Rawat - Y. Bhambri 0 - 2  
Y. Uchiyama - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Safwat M - Margaroli L / Myneni S 1 - 2  
Bega A / Coppejans K - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Ilkel C / Petrovic D - Gunneswaran P / Prashanth N V S 2 - 1  
Ratiwatana / Ratiwatana - Anand K / Bendre A 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - M. Berrettini 0 - 2  
G. Sakharov - C. Hemery 2 - 0  
Gon. Oliveira - M. Moraing 0 - 2  
J.A. Munar Clar - M. Marterer 0 - 2  
K. De Schepper - A. Vatutin    
M. Jaziri - T. Kamke 0 - 2  
T. Brkic - L. Vanni 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sancic A / Skupski K - Lammons N / Lawson A 2 - 1  
Silva C / Turini T - Arneodo R / Weissborn T-S 0 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - K. Mladenovic 2 - 0  
A. Radwanska - P. Kvitova 1 - 2  
A. Sevastova - N. Osaka 2 - 0  
C. Wozniacki - C. Witthöft 2 - 0  
C.C. Bellis - M. Keys 2 - 1  
E. Makarova - S. Halep 0 - 2  
E. Mertens - S. Cirstea 0 - 2  
E. Svitolina - M. Vondrousova 2 - 0  
J. Görges - B. Strycova 2 - 1  
J. Konta - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Cornet 2 - 0  
M. Buzarnescu - J. Ostapenko 2 - 0  
M. Niculescu - M. Rybarikova    
S. Stosur - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Kichenok L - Hsieh S W / Peng S 2 - 1  
Atawo R / Groenefeld A L - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Bondarenko K / Krunic A - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Cibulkova D / Zvonareva V - Hibino N / Jurak D 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Chan L / Sestini Hlavacko 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Pavlyuchenkova A / Savchuk O 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - J. Chardy 2 - 0  
E. Escobedo - M. McDonald 2 - 1  
M. Youzhny - M. Ebden 2 - 1  
N. Rubin - K. Nishikori 0 - 2  
P. Gojowczyk - A. Mannarino    
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Young D - Lindstedt R / Skugor F 0 - 2  
King D / Tiafoe F - McLachlan B / Nys H 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Nestor D / Skupski N 2 - 0  
Paes L / Raja P - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - A. Seppi 0 - 2  
D. Dzumhur - M. Copil 2 - 0  
F. Lopez - D. Goffin 0 - 2  
L. Pouille - A. Rublev 0 - 2  
R. Federer - R. Bemelmans 2 - 0  
R. Gasquet - P-H. Herbert    
R. Haase - T. De Bakker 2 - 0  
T. Berdych - V. Troicki 2 - 0  
Y. Sugita - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Matkowski M / Qureshi A 2 - 0  
Északi összetett (TéliOlimpia,egyéni(normálsánc))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Watabe - E. Frenzel 0 - 1  
A. Watabe - J. Rydzek 1 - 0  
A. Watabe - Jan Schmid 1 - 0  
E. Frenzel - F. Riessle 1 - 0  
E. Frenzel - J. Rydzek 1 - 0  
F. Riessle - E. Hirvonen 0 - 1  
J. Graabak - E. Frenzel 0 - 1  
J. Graabak - F. Riessle 0 - 1  
J. Graabak - J. Rydzek 0 - 1  
J. Rydzek - F. Riessle 1 - 0  
J. Rydzek - Jan Schmid 1 - 0  
J.M. Riiber - Esp. Andersen 1 - 0  
J.M. Riiber - V. Geiger 1 - 0  
Jan Schmid - E. Frenzel 0 - 1  
Jan Schmid - J. Graabak 0 - 1  
Jan Schmid - J.M. Riiber 0 - 1  
Téli Olimpia, egyéni (normálsánc/10km) 2018    
Téli Olimpia, egyéni (normálsánc/10km) 2018 - Top 3    

 

2018.02.13.
Alpesi sí (Téli Olimpia, kombináció)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - M. Mayer 1 - 0  
D. Paris - V. Muffat Jeandet 0 - 1  
K. Jansrud - P. Fill 1 - 0  
M. Hirscher - A. Pinturault 1 - 0  
M. Mayer - M. Caviezel 0 - 1  
T. Dressen - J. Goldberg 1 - 0  
Téli Olimpia, kombináció 2018    
Téli Olimpia, kombináció 2018 - Top 3    
V. Kriechmayr - D. Paris    
V. Kriechmayr - L. Aerni 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - M. Caviezel 1 - 0  
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, vegyes páros 2018    
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svájc 10 - 3  
Norvégia - Orosz olimpiai sportolók 4 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Seinäjoki 11 - 2  
Turku PS - Happee Jyväskylä 1 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Dalen 9 - 5  
Storvreta - Pixbo Wallenstam 12 - 8  
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 1500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mantia - Min Seok Kim 0 - 1  
J. Mantia - S. Lunde Pedersen 1 - 0  
K. Nuis - S. Lunde Pedersen 1 - 0  
K. Verweij - K. Nuis 0 - 1  
K. Verweij - S. Lunde Pedersen 0 - 1  
S. Henriksen - A. Dahl Johansson 1 - 0  
S. Lunde Pedersen - S. Henriksen 0 - 1  
Téli Olimpia, 1500 m 2018    
Téli Olimpia, 1500 m 2018 - Top 3    
V. De Haitre - P. Roest 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - San Antonio 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 1 - 3  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kookoo 5 - 1  
JYP - Kärpät 4 - 4  
Kalpa - Tappara 1 - 1  
Lahti Pelicans - Lukko 1 - 4  
SaiPa - Turku PS 3 - 1  
Ässät - Hämeenlinna 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 3 - 2  
Prizma Riga - Liepaja 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 6 - 1  
Edmonton - Florida 5 - 7  
Toronto - Tampa Bay 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 5 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 1 - 1  
Crimmitschau - Riessersee 3 - 6  
Dresden - Tölzer Löwen 1 - 2  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 8 - 3  
Kassel - Heilbronn 2 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Biasca Ticino 4 - 2  
Visp - Langenthal 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Troja/Ljungby 4 - 3  
Jégkorong (Téli Olimpia, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 4 - 1  
USA - Orosz olimpiai sportolók 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
Burany Voronyezs - Himik Voszkreszenszk 4 - 4  
Cselmet Cseljabinszk - Szokol Krasznojarszk 5 - 5  
CSZK Szamara - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 8  
Dinamo Szentpétervár - Chengdu 1 - 1  
Dizel Penza - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk 1 - 1  
Rjazany - Zvezda Csehov 1 - 4  
Szarov - Molot Perm 4 - 1  
SZKA-Neva - Heilongjiang 7 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 111 - 96  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 98 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Bulgária 97 - 57  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Charleville-Mezieres 71 - 69  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Adecco ASVEL 62 - 70  
Boulazac - Chalon sur Saone 100 - 96  
Boulogne - Paris Levallois 65 - 86  
Monaco - Hyeres-Toulon 81 - 65  
Nanterre - Le Portel 86 - 75  
Orleans - Reims 82 - 77  
Saint-Vallier - Denain 60 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - AEK Athén 90 - 95  
Trikala - Olympiakosz 73 - 98  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 86 - 76  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 77 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - LA Clippers 101 - 114  
Chicago - Orlando 105 - 101  
Detroit - New Orleans 103 - 118  
Golden State - Phoenix 129 - 83  
Philadelphia - New York 108 - 92  
Utah - San Antonio 101 - 99  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto 82 - 72  
Sencur Kranj - Ilirija Ljubljana 91 - 79  
Sentjur - Rogaska 76 - 86  
Zlatorog Lasko - Polzela 74 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Skanderborg 24 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kielce 28 - 37  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Tatabánya 22 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Csehovszkije Medvegyi 28 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Calarasi 28 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Breszt Meskov 19 - 29  
RK Zagreb - Metalurg Skopje 30 - 28  
Vardar Pro Skopje - Celje 35 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Aranäs 29 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Rochdale 3 - 2  
Bury - Southend 0 - 0  
Charlton - Bradford 1 - 1  
Fleetwood - Shrewsbury 1 - 2  
Northampton - Gillingham 1 - 2  
Oldham - Milton Keynes Dons 1 - 0  
Peterborough - Scunthorpe 2 - 2  
Plymouth - Wimbledon 4 - 2  
Portsmouth - Blackburn 1 - 2  
Rotherham - Oxford Utd. 3 - 1  
Walsall - Doncaster 4 - 2  
Wigan - Blackpool 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crewe 1 - 0  
Chesterfield - Cambridge Utd. 2 - 3  
Colchester - Coventry 2 - 1  
Forest Green - Stevenage 3 - 1  
Lincoln - Cheltenham 1 - 0  
Luton - Crawley 4 - 1  
Mansfield - Newport 5 - 0  
Notts County - Carlisle 2 - 1  
Wycombe - Swindon 3 - 2  
Yeovil - Barnet 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bolton 2 - 0  
Sheffield Wed. - Derby County 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Sutton Utd. 1 - 1  
Guiseley - Gateshead 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Rosario Central 2 - 3  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Manchester City 0 - 4  
Juventus - Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Everton Vina Del Mar 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Cuenca 2 - 0  
Univ. TD Cajamarca - Rampla Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - East Bengal 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Dundee 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Írország 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Sadd 1 - 2  
Persepolis - Nasaf Qarshi 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ain 0 - 0  
Al-Rayyan - Esteghlal T. 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Kashiwa R. 3 - 2  
Tianjin Quanjian - Kitchee 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Shanghai SIPG 0 - 1  
Melbourne Victory - Ulsan 3 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon 1 - 6  
Carrick - Glentoran 1 - 2  
Warrenpoint - Cliftonville 1 - 3  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Halkbank Ankara 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Jastrzebski Wegiel 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 1 - 3  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Le Cannet 3 - 2  
Mulhouse - Beziers 2 - 3  
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 1000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - 1000 m    
Liu Shaoang - 1000 m    
Rövpályás gyorskor. (Téli Olimpia, 500 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Christie - K. Boutin 0 - 1  
E. Christie - M. St-Gelais 1 - 0  
E. Christie - Min Jeong Choi 1 - 0  
Jászapáti P. - Keszler A. 0 - 1  
Jászapáti P. - Női 500 m    
K. Boutin - A. Fontana 0 - 1  
K. Boutin - M. St-Gelais 1 - 0  
Keszler A. - Női 500 m    
Kexin Fan - S. Prosvirnova 0 - 1  
M. St-Gelais - A. Fontana 0 - 1  
Min Jeong Choi - K. Boutin 0 - 1  
Min Jeong Choi - M. St-Gelais 1 - 0  
Téli Olimpia, 500 m, női 2018    
Snowboard (Téli Olimpia, félcső, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gold - M. Mastro 1 - 0  
Jiayu Liu - Xuetong Cai 1 - 0  
M. Mastro - K. Clark 0 - 1  
Téli Olimpia, félcső, női 2018    
Szánkó (Téli Olimpia, egyéni, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, egyéni, női 2018    
Sífutás (Téli Olimpia, sprint)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - E. Iversen 1 - 0  
A. Harvey - P. Golberg 0 - 1  
A. Poltoranin - I. Niskanen 0 - 1  
C. Halfvarsson - T. Peterson 0 - 1  
E. Brandsdal - O. Svensson 0 - 1  
F. Pellegrino - R. Hakola 1 - 0  
J. Hediger - A. Pentsinen    
S. Eisenlauer - A. Newell 1 - 0  
Téli Olimpia, sprint 2018    
Téli Olimpia, sprint 2018 - Top 3    
Sífutás (Téli Olimpia, sprint, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Weng - I.F. Östberg 1 - 0  
I. Ingemarsdotter - N. Nepryaeva 0 - 1  
J. Diggins - A. Dyvik 1 - 0  
K. Visnar - A. Lampic 0 - 1  
K.R. Harsem - K. Parmakoski 0 - 1  
S. Björnsen - H. Falk 0 - 1  
S. Nilsson - M.C. Falla 1 - 0  
S. Ringwald - I. Sargent 1 - 0  
Téli Olimpia, sprint, női 2018    
Téli Olimpia, sprint, női 2018 - Top 3    
Y. Belorukova - S. Caldwell 1 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - R. Carballes Baena 2 - 0  
G. Monfils - P. Cuevas 2 - 0  
H. Zeballos - M. Cecchinato 2 - 0  
J. Vesely - Al. Bedene 0 - 2  
K. Edmund - R. Carballes Baena    
N. Kicker - G. Pella 1 - 2  
R. Dutra da Silva - L. Mayer 1 - 2  
T. Monteiro - F. Verdasco 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Ramos-Vinolas - Podlipnik-Castil/Vasilevs 0 - 2  
Cabal/Farah - Demoliner M / Garcia-Lopez G 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - Y. Bhambri 0 - 2  
C. Ilkel - D. Popko 2 - 1  
I. Nedelko - A.S. Shanmugam    
Jor. Thompson - K-M. Maamoun 2 - 0  
K. Coppejans - E. Lopez-Perez 0 - 2  
M. Sureshkumar - D. Petrovic 0 - 2  
P. Martinez Portero - P. Gunneswaran 2 - 0  
Y. Uchiyama - M. Purcell 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Coppejans K - Catarina L / Purcell M 2 - 0  
Cacic N / Nedelko I - Anand K / Bendre A    
Granollers G / Uchiyama Y - Ilkel C / Petrovic D 0 - 2  
Gunneswaran P / Prashanth - Kadhe A / Suresh D 2 - 0  
Martinez Portero P / Naga - Altuna T / Safwat M    
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - M. Ymer 1 - 2  
A. Pavlasek - R. Boutillier 2 - 1  
G. Simon - B. Bonzi 2 - 0  
K. Majchrzak - A. Popyrin    
M. Bourgue - N. Gombos 2 - 0  
M. Tabatruong - M. Berrettini 1 - 2  
O. Otte - J. Clarke 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G / Majchrzak K - Oliveira G / Sakharov G    
De Schepper J / De Schepp - Blancaneaux G / Boutillier R 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Bednarek T / Panfil G 2 - 1  
Junaid R / Matsui T - Elgin M / Siljestrom A 0 - 2  
Munar J / Taberner C - Bonzi B / Lestienne C    
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Cornet 0 - 2  
A. Sevastova - D. Vekic 2 - 0  
B. Strycova - A. Krunic 2 - 0  
C. Buyukakcay - P. Kvitova 0 - 2  
C. Garcia - D. Cibulkova 2 - 1  
C. Suarez Navarro - K. Bondarenko 2 - 1  
E. Mertens - Babos T. 2 - 1  
F. Al Nabhani - M. Rybarikova 0 - 2  
J. Görges - L. Safarova 2 - 0  
J. Konta - B. Pera 2 - 0  
M. Sakkari - S. Cirstea 0 - 2  
Qiang Wang - M. Keys 0 - 2  
S. Stosur - I-C. Begu 2 - 0  
Shuai Peng - K. Mladenovic 0 - 2  
T. Maria - C. Witthöft 0 - 2  
Y-Y. Duan - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Y. Putintseva - M. Vondrousova 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nabhani F / Rompies J - Kato M / Ninomiya M 0 - 2  
Al-Naimi M / Jabeur O - Kudermetova V / Kudryavtseva A 0 - 2  
Begu I-C / Niculescu M - Krejcikova/Siniakova    
Buzarnescu M / Cornet A - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Chan H-C / Yang Z - Kalashnikova O / Marozava L 2 - 1  
Dabrowski G / Ostapenko J - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Smith A / Voracova R - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - P. Gojowczyk 0 - 2  
F. Tiafoe - S. Korda 2 - 1  
R. Albot - B. Fratangelo 2 - 0  
R. Harrison - D. Young 2 - 0  
S. Johnson - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
S. Travaglia - J. Chardy 1 - 2  
V. Estrella Burgos - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gojowczyk P / Huey T - Mcdonald M / Schnur M 2 - 0  
Harrison R / Johnson S - Lipsky S / Sharan D 2 - 0  
Monroe N / Smith J-P - Albot R / Basilashvili N 0 - 2  
Monroe N / Smith J-P - Isner J / Querrey S    
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Goffin    
D. Medvedev - G. Müller 2 - 0  
F. Auger Alliassime - F. Krajinovic 1 - 2  
J-L. Struff - V. Troicki 1 - 2  
N. Mahut - D. Goffin 0 - 2  
P. Kohlschreiber - K. Khachanov 2 - 1  
T. Griekspoor - S. Wawrinka 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arrends S / Thiemo D B - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Dodig I / Ram R - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Haase R / Middelkoop M - Smit J / Timmermans J 2 - 0  
Khachanov K / Pouille L - Bopanna R / Roger-Vasselin E 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Horvátország 9 - 17  
Vízilabda (Világ Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 4 - 12  

 

2018.02.12.
Alpesi sí (Téli Olimpia,óriásműlesik.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Drev - R. Mowinckel    
A. Drev - S. Goggia    
E. Alphand - M. Meillard    
F. Brignone - M. Shiffrin    
I. Curtoni - E. Alphand    
L. Gut - E. Alphand    
L. Gut - I. Curtoni    
M. Bassino - S. Goggia    
M. Mölgg - W. Holdener    
N. Löseth - L. Gut    
R. Mowinckel - M. Bassino    
R. Mowinckel - S. Goggia    
S. Hector - R. Mowinckel    
S. Hector - S. Goggia    
T. Worley - F. Brignone    
T. Worley - M. Shiffrin    
V. Rebensburg - F. Brignone    
V. Rebensburg - M. Shiffrin    
V. Rebensburg - T. Worley    
W. Holdener - P. Vlhova    
Curling (Téli Olimpia, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Norvégia 8 - 4  
Orosz olimpiai sportolók - Svájc 5 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Koovee Tampere 10 - 7  
Golf (AT&T Pebble Beach Pro-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AT&T Pebble Beach Pro-Am 2018    
Gyorskorcsolya (Téli Olimpia, 1500 m, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bowe - M. Sablikova    
H. Bergsma - L. van Beek 0 - 1  
H. Bergsma - M. Leenstra 0 - 1  
I. Wüst - H. Bergsma 1 - 0  
I. Wüst - L. van Beek 1 - 0  
I. Wüst - M. Leenstra 1 - 0  
I. Wüst - M. Takagi 1 - 0  
L. van Beek - B. Bowe 1 - 0  
M. Leenstra - L. van Beek 1 - 0  
M. Takagi - H. Bergsma 1 - 0  
Téli Olimpia, 1500 m, női 2018    
Téli Olimpia, 1500 m, női 2018 - Top 3    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Stockton 5 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 2 - 2  
Buffalo - Colorado 4 - 5  
Las Vegas - Philadelphia 1 - 4  
New Jersey - Boston 3 - 5  
NY Islanders - Calgary 2 - 3  
Jégkorong (Téli Olimpia, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Japán 3 - 1  
Svédország - Korea 8 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Kanada 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zadar 97 - 67  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Pinheiros 73 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Incheon S-Birds 55 - 64  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Bourg 93 - 64  
Kosárlabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 67 - 76  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA (helyszín: Tel Aviv) 73 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 87 - 74  
Nagoya Dolphins - Nishinomiya 86 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Ostrow Wielkopolski 71 - 71, h.u. 78 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Dallas 104 - 97  
Minnesota - Sacramento 111 - 106  
Oklahoma City - Memphis 110 - 92  
Portland - Utah 96 - 115  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Jesi 86 - 99  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Siena 63 - 62  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale 82 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - VEF Riga 73 - 77  
Kalev/Cramo - UNIKSZ Kazany 67 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Midtjylland 33 - 15  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - FH 30 - 30  
Haukar - Afturelding 35 - 21  
IR - Selfoss 25 - 37  
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 21 - 41  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U Cluj - Corona Brassó 32 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Skövde 32 - 25  
Redbergslids - Alingsas 33 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - San Martin de Tucuman 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Martin SJ 2 - 1  
Lanus - River Plate 1 - 0  
Tigre - Argentinos Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Nürnberg 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Audax Italiano 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - AEL Limasszol 2 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aarhus GF 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Mokawloon Arab 5 - 2  
Tanta - El Gaish Talaea 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Nimes 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Larissza 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - F. Sittard 2 - 0  
Go Ahead Eagles - Emmen 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Gokulam Kerala 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula 0 - 3  
Hapoel Marmorek - Maccabi Herzliya 2 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ashdod 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Once Caldas 1 - 2  
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Pachuca 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Foggia 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Carrarese 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - General Diaz 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Estoril 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - West Bromwich 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest 3 - 4  
CSM Politechnika Iasi - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Betis 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Servette 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 5  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Antalyaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Gharafa 3 - 2  
Tractor Tabriz - Al-Ahli (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Zob Ahan 3 - 1  
Lokomotív Taskent - Al-Wahda 5 - 0  
Műkorcsolya (Téli Olimpia, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Téli Olimpia, csapatverseny 2018    
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Avtodor-M. Cseljabinszk 0 - 3  
Snowboard (Téli Olimpia, slopestyle, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rukajarvi - R. Iwabuchi 1 - 0  
J. Marino - A. Gasser 1 - 0  
J. Marino - E. Rukajarvi 0 - 1  
J. Marino - Jam. Anderson 0 - 1  
Jam. Anderson - A. Gasser 1 - 0  
Jam. Anderson - E. Rukajarvi 1 - 0  
R. Iwabuchi - H. Langland 0 - 1  
R. Iwabuchi - S. Norendal 0 - 1  
S. O'Brien - J. Marino 0 - 1  
T. Coady - S. Fedorova    
Téli Olimpia, slopestyle, női 2018    
Z. Sadowski Synnott - S. Fedorova 0 - 1  
Szabadstílusú sí (Téli Olimpia, mogul)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Horishima - A. Smyshlyaev 1 - 0  
M. Kingsbury - D. Reikherd 1 - 0  
Ma. Graham - A. Smyshlyaev 1 - 0  
Ma. Graham - I. Horishima 1 - 0  
Ma. Graham - Tr. Murphy 1 - 0  
Tr. Murphy - A. Smyshlyaev 0 - 1  
Tr. Murphy - I. Horishima 0 - 1  
Téli Olimpia, mogul 2018    
Sílövészet (Téli Olimpia, 12,5km,üldözéses)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guigonnat - A. Rastorgujevs 0 - 1  
A. Peiffer - M. Krcmar 1 - 0  
B. Doll - J. Eberhard 1 - 0  
E.O. Bjöntegaard - D. Windisch 1 - 0  
J. Fak - O. Moravec 1 - 0  
L. Hofer - E. Lesser 1 - 0  
M. Fourcade - A. Peiffer 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - S. Schempp 1 - 0  
T. Bö - E.H. Svendsen 1 - 0  
Téli Olimpia, 12,5 km, üldözéses 2018    
Téli Olimpia, 12,5 km, üldözéses 2018 - Top 3    
Sílövészet (TéliOlimpia,10km,üldözéses,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - Vi. Semerenko 0 - 1  
A. Kuzmina - D. Domracheva 1 - 0  
A. Kuzmina - D. Herrmann 1 - 0  
D. Herrmann - T. Eckhoff 1 - 0  
D. Wierer - A. Bescond 0 - 1  
F. Hildebrand - L. Vittozi 0 - 1  
J. Braisaz - F. Hildebrand 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva 1 - 0  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 1 - 0  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - T. Eckhoff 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Domracheva 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Wierer 1 - 0  
L. Vittozi - V. Hinz 1 - 0  
M. Dorin Habert - H. Oeberg 0 - 1  
M. Dorin Habert - V. Hinz 0 - 1  
M. Olsbu - V. Vitkova 1 - 0  
Téli Olimpia, 10 km, üldözéses, női 2018    
Téli Olimpia, 10 km, üldözéses, női 2018 - Top 3    
Vi. Semerenko - D. Herrmann 0 - 1  
Síugrás (Téli Olimpia, normálsánc, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hölzl - J. Seyfarth 0 - 1  
C. Vogt - Yuki Ito 1 - 0  
D. Iraschko - S. Takanashi 0 - 1  
D. Iraschko - Yuki Ito 1 - 0  
I. Avvakumova - E. Klinec 1 - 0  
J. Seifriedsberger - L. Malsiner 1 - 0  
K. Althaus - C. Vogt 1 - 0  
M. Lundby - S. Takanashi 1 - 0  
N. Kriznar - E. Klinec 1 - 0  
R. Straub - K. Iwabuchi 1 - 0  
Téli Olimpia, normálsánc, női 2018    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
D. Lajovic - F. Bagnis 2 - 0  
F. Delbonis - F. Mayer 2 - 0  
T. Bellucci - P. Cachin 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Descloix D / Monfils G - Molteni A / Zeballos H 0 - 2  
Jebavy/Vesely - Schwartzman D / Thiem D 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - S. Myneni 2 - 1  
Dh. Suresh - S. Rawat 0 - 2  
L. Catarina - N.K. Sinha 2 - 0  
M. Safwat - A. Bega 2 - 0  
N.S. Balaji - W. Trongcharoenchaikul 1 - 2  
N.V.S. Prashanth - D.H. Lee 0 - 2  
S. Nagal - A. Escoffier 0 - 2  
S.K. Mukund - G. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalyanpur A / Mukund S K - Margaroli L / Myneni S 0 - 2  
Popko D / Zapata Miralles - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Sood C / Sood L 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - D. Novak 2 - 0  
C. Taberner - A. Vatutin 0 - 2  
K. De Schepper - C. Denolly 2 - 1  
M. Jaziri - G. Blancaneaux 2 - 0  
T. Kamke - V. Safranek 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / O'Mara J - Moraing M / Otte O 0 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - D. Kasatkina    
D. Cibulkova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
E. Makarova - Shuai Zhang 2 - 0  
E. Vesnina - A. Blinkova 0 - 2  
L. Tsurenko - M. Buzarnescu 0 - 2  
M. Barthel - A. Radwanska 1 - 2  
M. Niculescu - M. Sharapova 2 - 1  
N. Osaka - K. Siniakova 2 - 0  
O. Jabeur - Y-Y. Duan 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Srebotnik K - Pavlyuchenkova A / Savchuk O 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - N. Basilashvili 2 - 0  
J. Donaldson - I. Karlovic 0 - 2  
Tenisz (NewYork-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - A. Bublik 2 - 1  
C. Eubanks - E. Escobedo 1 - 2  
L. Broady - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
T. Smyczek - S. Travaglia 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Ferrer 2 - 0  
J. Sousa - A. Seppi 1 - 2  
J. Sousa - G. Müller    
M. Klizan - F. Lopez 0 - 2  
T. Berdych - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzumhur D / Krajinovic F - Rublev A / Zimonjic N 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - J. Jung 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,