Szerencsejáték hírportál: nyerőszámok, sportfogadási tippek, online kaszinó

Tippmix eredmények - 2018. augusztus 6-12.

2018-08-06
Tippmix eredmények - 2018. augusztus 6-12.
2018.08.12.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Montreal 24 - 17  
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Copello - N. Evora (hármasugrás) 0 - 1  
C. Purdue - L. Partridge (női maraton)    
Gyurátz R. - K. Klaas (női kalapácsvetés) 0 - 1  
Gyurátz R. - Női kalapácsvetés    
Gyürkés V. - E. Oudiou (női 3000 m akadályfutás) 1 - 0  
Gyürkés V. - Női 3000 m akadályfutás    
H. Malyshik - H. Skydan (női kalapácsvetés) 0 - 1  
K.B. Grovdal - G-F. Krause (női 3000 m akadályfutás) 0 - 1  
L. Muir - L. Weightman (női 1500 m) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Németország (női 4x100 m váltó) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Törökország (4x100 m váltó) 1 - 0  
R. Lavillenie - A. Duplantis (rúdugrás) 0 - 1  
S. Hassan - Más (női 5000 m) 1 - 0  
T. Abraham - S.N. Moen (maraton) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Carlton 101 - 72  
Melbourne Demons - Sydney Swans 78 - 87  
North Melbourne Kangaroos - Western Bulldogs 85 - 92  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 11 - 12  
Hanwha Eagles - KT Wiz 5 - 4  
Nexen Heroes - LG Twins 11 - 3  
Samsung Lions - NC Dinos 9 - 2  
SK Wyverns - KIA Tigers 8 - 21  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 1 - 3  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 4 - 8  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 12 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 11 - 5  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 0 - 2  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 12  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 5 - 2  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 3 - 6  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 4 - 5  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 1 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 3 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 2 - 4  
Atlanta - Milwaukee 8 - 7  
Baltimore - Boston 1 - 4  
Chicago WS - Cleveland 7 - 9  
Chicago WS - Cleveland 1 - 3  
Cincinnati - Arizona 2 - 9  
Cincinnati - Arizona 6 - 3  
Colorado - LA Dodgers 3 - 2  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 4 - 3  
Detroit - Minnesota 4 - 2  
Detroit - Minnesota 3 - 4  
Houston - Seattle 2 - 3  
Houston - Seattle 3 - 4  
Kansas City - St. Louis 2 - 8  
Kansas City - St. Louis 3 - 8  
LA Angels - Oakland 0 - 7  
LA Angels - Oakland (22:07) 7 - 8  
Miami - NY Mets 3 - 4  
Miami - NY Mets 4 - 3  
NY Yankees - Texas 7 - 2  
San Diego - Philadelphia 1 - 5  
San Diego - Philadelphia (21:40) 9 - 3  
San Francisco - Pittsburgh 0 - 4  
San Francisco - Pittsburgh (22:05) 4 - 3  
Toronto - Tampa Bay 2 - 1  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - G. Anderson 11 - 5  
M. van Gerwen - P. Wright 7 - 11  
Melbourne Masters 2018    
P. Wright - M. Smith    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Melbourne Mustangs 1 - 4  
Newcastle North Stars - Sydney Bears 3 - 4  
Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 2 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Krefeld 4 - 7  
Mountfield HK - Pardubice 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Vityaz Podolszk 2 - 3  
Kerékpár (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coquard - I.G. Cortina 1 - 0  
B. Swift - M. Pedersen    
C. Pedersen - A. Kamp    
E. Viviani - A. Kristoff 0 - 1  
Eb 2018    
Eb 2018 - Top 3    
G. van Avermaet - J. Stuyven 0 - 1  
J. Degenkolb - A. Blythe 1 - 0  
M. Mohoric - E. Prades 1 - 0  
M. Raim - A. Banaszek    
M. Trentin - S. Colbrelli 1 - 0  
M.C. Nielsen - L. Mezgec    
P. Sagan - M. Van Der Poel 0 - 1  
R. Navardauskas - A. Riabushenko 0 - 1  
T. Skujins - K. Neilands    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 82 - 75  
Las Vegas - Indiana 92 - 74  
New York - Atlanta 77 - 86  
Washington - Dallas 93 - 80  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - San Martin SJ 0 - 0  
Boca Juniors - Talleres Cordoba 1 - 0  
Godoy Cruz - Estudiantes LP 1 - 0  
Lanus - Defensa Justicia 2 - 2  
Rosario Central - Banfield 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabayil 3 - 0  
Keshla - Sabah 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - OH Leuven 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 1 - 2  
Gent - Waasland Beveren 4 - 1  
Oostende - Genk 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Slavia Szófia 2 - 1  
Vitosa Bistritsa - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Destroyers Santa Cruz 3 - 2  
Nacional Potosi - Bolivar La Paz 6 - 1  
San Jose de Oruro - Universitario de Sucre 3 - 0  
The Strongest - Oriente Petrolero 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Figueirense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Atlético Acreano 0 - 1  
Botafogo PB - Juazeirense 2 - 2  
Confianca - Globo RN 0 - 0  
Remo - Nautico 1 - 1  
Santa Cruz PE - Salgueiro 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Santos 3 - 1  
Bahia - America MG 1 - 0  
Chapecoense - Corinthians 2 - 1  
Flamengo - Cruzeiro 1 - 0  
Parana - Botafogo RJ 1 - 1  
Sport Recife - Sao Paulo 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Magdeburg 0 - 0  
Holstein Kiel - Heidenheim 1 - 1  
Sandhausen - Hamburg 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Uerdingen 0 - 1  
Würzburg - Cottbus 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - San Luis de Quillota 3 - 2  
Curico Unido - Dep. Iquique 0 - 0  
O'Higgins - Antofagasta 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Prostejov 3 - 1  
Varnsdorf - Sokolov 0 - 0  
Vlasim - Usti nad Labem 1 - 2  
Zizkov - Brno 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Olomouc 3 - 1  
Teplice - Sparta Praha 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Hvidovre 0 - 0  
Fremad Amager - Lyngby 2 - 2  
Naestved - Thisted 1 - 1  
Nyköbing - Roskilde 0 - 0  
Silkeborg - Köge 0 - 3  
Viborg - Helsingör 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Frem 0 - 1  
Slagelse BI - Marienlyst 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 1 - 0  
FC Köbenhavn - Bröndby 3 - 1  
Midtjylland - Horsens 3 - 0  
Randers - Aarhus GF 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Cape Town City 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Jeonnam 3 - 0  
Sangju Sangmu - FC Seoul 1 - 2  
Ulsan - Suwon Bluewings 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Barcelona Guayaquil 1 - 1  
Independiente del Valle - Emelec Guayaquil 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - FK Minszk 2 - 0  
Gomel - Isloch 0 - 2  
Torpedo Minszk - Szluck 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Lazio 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - FC Suduroy/Royn 1 - 0  
Skala IF - Vikingur Gota 0 - 2  
Vestur Sorvagur - AB Argir 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Haka 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - PS Kemi 3 - 1  
Lahti - Inter Turku 0 - 0  
Rovaniemi PS - Mariehamn 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Strasbourg 0 - 2  
Lyon - Amiens 2 - 0  
Paris SG - Caen 3 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Davao Aguilas 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Chikhura Sachkhere 1 - 3  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 2 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Emmen 1 - 2  
AZ Alkmaar - NAC Breda 5 - 0  
De Graafschap - Feyenoord 2 - 0  
Vitesse - Groningen 5 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Istra 3 - 0  
Rijeka - Hajduk Split 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Persebaya Surabaya 3 - 2  
Persija Jakarta - PSMS Medan 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV 0 - 2  
Fylkir - Stjarnan 0 - 2  
Keflavík - KA Akureyri 0 - 3  
KR - Fjölnir 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Omiya Ardija 1 - 5  
Machida Zelvia - JEF United Chiba 3 - 3  
Yamaguchi - Tokushima 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Arabi (QAT) 10 - 1  
Al-Shahaniya - Al-Kharaitiyat 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Kairat Almaty 1 - 3  
Sahtar Karagandy - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - América de Cali 0 - 0  
Dep. Cali - Independiente Medellin 3 - 2  
Dep. La Equidad - Dep. Pasto 1 - 0  
Independiente SF - Alianza Petrolera 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Tianjin Quanjian 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Sosnowiec 4 - 0  
Piast Gliwice - Legia Varsó 1 - 3  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Riga FC 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Trakai 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 3 - 0  
Leon - Queretaro 4 - 0  
Lobos BUAP - Atlas de Guadalajara 0 - 0  
Tigres - Dep. Toluca 1 - 2  
UNAM Pumas - Pachuca 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York RB 0 - 1  
Colorado Rapids - San Jose 2 - 1  
Columbus - Houston 1 - 0  
Los Angeles FC - Kansas City 0 - 2  
Los Angeles Galaxy - Minnesota 2 - 2  
New England - Philadelphia 2 - 3  
Portland - Vancouver 1 - 2  
Salt Lake - Montreal 1 - 1  
Toronto FC - New York City FC 2 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Honvéd 0 - 1  
Paks - Újpest 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Gyirmót 2 - 1  
Budafok - Dorog 3 - 1  
Békéscsaba - Cegléd 2 - 0  
Csákvár - Monor 2 - 1  
Győr - ZTE 0 - 0  
Kaposvár - Mosonmagyaróvár 2 - 2  
Nyíregyháza - Budaörs 0 - 3  
Siófok - Vasas 1 - 2  
Tiszakécske - Kazincbarcika 0 - 0  
Vác - Soroksár 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Viking Stavanger 1 - 2  
Florö - Aalesund 1 - 4  
Ham-Kam - Kongsvinger 3 - 1  
Levanger - Tromsdalen 1 - 2  
Nest-Sotra - Jerv 2 - 2  
Notodden - Ullensaker/Kisa 5 - 3  
Sandnes Ulf - Mjöndalen 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Moss 3 - 0  
Raufoss - Nybergsund 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Egersund 0 - 2  
KFUM Oslo - Brattvag 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Kristiansund 3 - 0  
Molde - Brann Bergen 5 - 1  
Odd Grenland - Strömsgodset 2 - 2  
Rosenborg - Stabaek 1 - 1  
Sarpsborg - Lilleström 2 - 0  
Start - Ranheim 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Portland 0 - 2  
Sky Blue - Houston 1 - 2  
Labdarúgás (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bayern München 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Padova 2 - 0  
Brescia - Novara 2 - 2  
Cagliari - Palermo 2 - 1  
Catania - Verona 2 - 0  
Chievo - Pescara 1 - 0  
Empoli - Cittadella 0 - 3  
Entella - Salernitana 2 - 0  
Frosinone - Südtirol 0 - 2  
Livorno - Crotone 0 - 1  
Parma - Pisa 0 - 1  
Sampdoria - Viterbese 1 - 0  
Sassuolo - Ternana 5 - 1  
SPAL Ferrara - Spezia 1 - 0  
Spezia - SPAL Ferrara 0 - 1  
Torino - Cosenza 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szocsi 2 - 2  
Fakel Voronyezs - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
FK Krasznodar 2 - Csertanovo Moszkva 3 - 1  
Himki - Szpartak Moszkva 2 1 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Armavir 3 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Rotor Volgográd 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Tambov 1 - 2  
Tom Tomszk - Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Tyumeny - Mordovija Szaranszk 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Kurszk 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Akhmat Groznij 3 - 1  
Orenburg - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors Pasching - FAC Wien 2 - 2  
Vorwärts Steyr - Wiener Neustadt 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - LASK Linz 0 - 1  
Rapid Wien - Wolfsberg 0 - 0  
St. Pölten - Sturm Graz 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 3 - 0  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 4 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Real Garcilaso 1 - 2  
Huancayo - Sport Boys Callao 0 - 0  
Univ. San Martin - Dep. Municipal 6 - 1  
Universitario de Deportes - Alianza Lima 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Viseu 0 - 0  
Guimaraes B - Cova Piedade 0 - 1  
Pacos Ferreira - Braga B 2 - 0  
Penafiel - Arouca 1 - 2  
Varzim - Mafra 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Nacional Madeira 4 - 2  
Feirense - Rio Ave 2 - 0  
Marítimo - Santa Clara 1 - 0  
Moreirense - Sporting CP 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 0 - 2  
Liverpool - West Ham 4 - 0  
Southampton - Burnley 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Univ. Craiova 1948 1 - 3  
Gaz Metan Medias - FCS Bukarest 1 - 3  
Voluntari - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - St. Mirren 2 - 0  
St. Johnstone - Hibernian 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Servette 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 3 - 2  
FC Zürich - St. Gallen 0 - 0  
Luzern - Young Boys 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Falkenberg 3 - 2  
Norrby - GAIS 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Elfsborg 1 - 0  
Häcken - Djurgarden 5 - 0  
Östersund - Kalmar 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kristianstad 1 - 0  
Pitea - Kopparbergs/Göteborg 4 - 3  
Rosengard - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Subotica 3 - 0  
Zemun - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Young Lions 1 - 0  
Home Utd. - Albirex Niigata Singapore 1 - 1  
Tampines Rovers - Hougang Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Nitra 1 - 1  
Zilina - Trencin 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Aluminij Kidricevo 3 - 1  
Maribor - ND Gorica 5 - 0  
Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Altinordu 0 - 0  
Denizlispor - Gazisehir Gaziantep 0 - 1  
Genclerbirligi - Hatayspor 1 - 0  
Giresunspor - Eskisehirspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Akhisar 2 - 1  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 1 - 3  
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor 2 - 0  
Konyaspor - Erzurumspor 3 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ghána - U20Új-Zéland 1 - 0  
U20Hollandia - U20Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 4  
Labdarúgás (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Mexikó 6 - 1  
U20Brazília - U20Koreai NDK 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Deszna Csernigov 1 - 0  
Kárpáti Lviv - Zorya Luganszk 0 - 1  
Olekszandria - Arzenal Kijev 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Danubio 1 - 2  
Defensor - Rampla Juniors 2 - 2  
Liverpool Montevideo - Penarol 2 - 4  
Progreso - Fenix Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Pittsburgh 1 - 2  
Charleston - Atlanta Utd. 2 1 - 0  
Oklahoma City Energy - Real Monarchs 3 - 2  
Phoenix - Orange County SC 3 - 4  
Sacramento - Rio Grande Valley 2 - 1  
Seattle 2 - San Antonio 3 - 2  
St. Louis FC - Las Vegas 4 - 1  
Swope Park - Portland 2 0 - 2  
Tampa Bay - North Carolina 0 - 2  
Tulsa - Colorado Springs 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Aragua Maracay 2 - 0  
Dep. Lara - Dep. Tachira 1 - 1  
Estudiantes de Merida - Puerto Cabello 2 - 0  
Metropolitanos Caracas - Dep. La Guaira 1 - 1  
Monagas Maturin - Zulia Maracaibo 1 - 0  
Trujillanos Valera - Mineros de Guayana 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Cefn Druids 1 - 0  
Llanelli - Connah's Quay 0 - 7  
TNS - Barry Town 5 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Kalev Tallinn 2 - 4  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cockhill Celtic - Limerick 0 - 2  
Home Farm - Cork City 1 - 5  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Pakhtakor 1 - 1  
Metallurg Bekobod - Qizilqum 2 - 1  
Navbahor Namangan - Bukhoro 2 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - F. Quartararo (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
J. Mir - S. Lowes (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
J. Navarro - B. Binder (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
L. Baldassarri - L. Marini (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
M. Oliveira - F. Bagnaia (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
M. Pasini - M. Schrotter (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
R. Fenati - S. Corsi (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Osztrák Nagydíj 2018    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - P. Öttl (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
A. Arenas - T. Arbolino (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
A. Canet - G. Rodrigo (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
E. Bastianini - F. Di Giannantonio (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
E. Bastianini - P. Öttl (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
J. Masia - F. Di Giannantonio (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
J. Masia - M. Ramirez (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
M. Bezzecchi - J. Martin (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
M. Ramirez - J. Kornfeil (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
T. Arbolino - L. Dalla Porta (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Osztrák Nagydíj 2018    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - J. Lorenzo (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
A. Iannone - J. Zarco (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - A. Rins (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
D. Petrucci - C. Crutchlow (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
E. Rabat - A. Bautista (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
J. Miller - B. Smith (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - A. Dovizioso (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Osztrák Nagydíj 2018    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Wests Tigers 20 - 22  
Melbourne Storm - Cronulla Sharks 14 - 17  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 3 - 2  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - M.J. Williams (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
World Open 2018    
Strandröplabda (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs A / Smedins J - Loyola Stein A / Cerutti 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira 2 - 0  
Strandröplabda (Moszkva, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboureur C / Sude J - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Strandröplabda (Vaduz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Lysikowski M / Paszkowski 2 - 0  
Iemelianchyk V / Popov S - Lysikowski M / Paszkowski 2 - 0  
Myskiv T / Samoday V - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Myskiv T / Samoday V - Iemelianchyk V / Popov S 2 - 0  
Strandröplabda (Zinnowitz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 1  
Maurer L / Westphal D - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Strandröplabda (Zinnowitz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Behlen A / Schneider S - Kortzinger L / Walkenhors 2 - 0  
Kortzinger L / Walkenhors - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Gernert M / Kiesling E 0 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - L.G.M. Harris 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkinakis T / Reid M - Bambridge L / Skupski N 2 - 1  
O'Mara J / Salisbury J - Kokkinakis T / Reid M 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Cecchinato 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
C. Norrie - M. Copil 1 - 2  
D. Lajovic - M. Baghdatis 2 - 1  
D. Medvedev - Y. Nishioka 2 - 1  
H. Hurkacz - I. Karlovic 2 - 0  
I. Karlovic - T. Daniel 2 - 0  
J.J. Wolf - J. Kovalik 2 - 0  
M. Copil - J.J. Wolf 2 - 0  
M. Jaziri - D. Kudla 0 - 2  
R. Harrison - H. Hurkacz 0 - 2  
T. Smyczek - M. Mmoh 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - N. Gibbs 2 - 0  
A. Cornet - S. Kenin 2 - 0  
A. Sasnovich - V. Lapko 2 - 0  
B. Pera - M. Linette 2 - 1  
C. Giorgi - V. Kuzmova 1 - 2  
C. McHale - V. Lepchenko 1 - 2  
D. Jakupovic - J. Brady    
D. Vekic - A. Bogdan 0 - 2  
F. di Lorenzo - S. Kenin 0 - 2  
J. Loeb - S. Vögele 0 - 2  
K. Flipkens - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
K. Kanepi - Z. Diyas 2 - 0  
K. Nara - A. Tomljanovic 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - A. Kiick 0 - 2  
P. Martic - B. Pera 2 - 0  
P. Martic - L. Davis 2 - 0  
S. Cirstea - A. Tomljanovic 0 - 2  
S. Cirstea - V. King 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - T. Maria 0 - 2  
T. Maria - J. Brady 2 - 0  
Y. Putintseva - R. Peterson 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - J. Ward 2 - 1  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - S. Stephens 2 - 1  
S. Stephens - E. Svitolina 2 - 0  
WTA - Montreal 2018    
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Schuurs D - Chan L / Makarova E 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Chan L / Makarova E 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - P. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Toronto 2018    
R. Nadal - K. Khachanov 2 - 0  
R. Nadal - S. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Mektic N / Peya A - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko S H / Shin B C - Lee S M / Yang P-H 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yue Han - Jia Min Yeo 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Matsuyama N / Shida C 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prasetya A E / Islami M G - Puangpuapech N / Amitrapa 1 - 2  

 

2018.08.11.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Hamilton 29 - 23  
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Asher-Smith - D. Schippers (női 200 m) 1 - 0  
H. Ingebrigtsen - J. Ingebrigtsen (5000 m) 0 - 1  
I. Spanovic - L. Ugen (női távolugrás)    
L. de Witte - J. Swiety-Ersetic (női 400 m síkfutás) 0 - 1  
Lengyelország - Franciaország (női 4x400 m váltó) 1 - 0  
M. Przybylko - M. Nedasekau (magasugrás) 1 - 0  
N. Müller - S. Craft (női diszkoszvetés) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Belgium (4x400 m váltó) 0 - 1  
P-A. Bosse - A. Kszczot (800 m) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Brisbane Lions 104 - 73  
Gold Coast Suns - Richmond 51 - 125  
Greater Western Sydney - Adelaide Crows 106 - 92  
Hawthorn - Geelong 71 - 60  
Port Adelaide - West Coast Eagles 58 - 62  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 5 - 2  
Hanwha Eagles - KT Wiz 5 - 3  
Nexen Heroes - LG Twins 13 - 8  
Samsung Lions - NC Dinos 1 - 7  
SK Wyverns - KIA Tigers 4 - 18  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 7 - 8  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 2 - 2  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 3 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 6 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 0 - 10  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 5 - 2  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 6  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 12 - 3  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 7 - 6  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 3 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana    
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 3 - 9  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 14 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 10 - 1  
Baltimore - Boston 12 - 19  
Chicago Cubs - Washington 4 - 9  
Chicago WS - Cleveland 1 - 0  
Cincinnati - Arizona 3 - 0  
Colorado - LA Dodgers 5 - 4  
Detroit - Minnesota 5 - 3  
Houston - Seattle 2 - 5  
Kansas City - St. Louis 0 - 7  
LA Angels - Oakland 4 - 3  
Miami - NY Mets 2 - 6  
NY Yankees - Texas 7 - 12  
NY Yankees - Texas (19:05) 5 - 3  
San Diego - Philadelphia 2 - 0  
San Francisco - Pittsburgh 13 - 10  
Toronto - Tampa Bay 0 - 7  
Toronto - Tampa Bay (22:07) 1 - 3  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Heta 10 - 7  
M. van Gerwen - S. Whitlock 10 - 8  
P. Wright - R. van Barneveld 10 - 4  
R. Cross - M. Smith 9 - 10  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Melbourne Mustangs 1 - 7  
Canberra Brave - Sydney Ice Dogs 11 - 8  
Sydney Bears - Melbourne Ice 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 3 - 0  
Mountfield HK - Davos 3 - 7  
Sparta Praha - Pardubice 2 - 2  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 92 - 82  
Chicago - Connecticut 97 - 86  
Phoenix - Indiana 94 - 74  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - JS Saoura 0 - 0  
Medea - Bejaia 2 - 4  
Oran - Bordj Bou Arreridj 1 - 1  
Setif - Bel-Abbes 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Portsmouth 1 - 2  
Bradford - Barnsley 0 - 2  
Bristol Rovers - Accrington 1 - 2  
Charlton - Shrewsbury 2 - 1  
Doncaster - Wycombe 3 - 0  
Gillingham - Burton 3 - 1  
Luton - Sunderland 1 - 1  
Oxford Utd. - Fleetwood 0 - 2  
Plymouth - Southend 1 - 1  
Rochdale - Peterborough 1 - 4  
Scunthorpe - Walsall 1 - 1  
Wimbledon - Coventry 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Notts County 3 - 2  
Carlisle - Northampton 2 - 2  
Colchester - Port Vale 2 - 0  
Crawley - Stevenage 1 - 3  
Forest Green - Oldham 1 - 1  
Lincoln - Swindon 4 - 1  
Macclesfield - Grimsby 0 - 2  
Milton Keynes Dons - Bury 1 - 0  
Morecambe - Exeter 0 - 2  
Newport - Crewe 1 - 0  
Tranmere - Cheltenham 1 - 0  
Yeovil - Mansfield 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wigan 3 - 2  
Blackburn - Millwall 0 - 0  
Bolton - Bristol City 2 - 2  
Derby County - Leeds 1 - 4  
Middlesbrough - Birmingham 1 - 0  
Norwich - West Bromwich 3 - 4  
Nottingham - Reading 1 - 0  
QPR - Sheffield Utd. 1 - 2  
Rotherham - Ipswich 1 - 0  
Sheffield Wed. - Hull City 1 - 1  
Stoke - Brentford 1 - 1  
Swansea - Preston 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Eastleigh 1 - 2  
Bromley - Harrogate Town 1 - 1  
Chesterfield - Braintree 1 - 0  
Dag & Red - Maidenhead Utd. 2 - 2  
Gateshead - Dover 2 - 1  
Halifax - Maidstone Utd. 3 - 0  
Hartlepool - Ebbsfleet Utd. 0 - 1  
Havant & Waterlooville - Fylde 1 - 1  
Leyton - Barrow 2 - 2  
Solihull Moors - Aldershot 1 - 0  
Sutton Utd. - Salford City 2 - 1  
Wrexham - Boreham 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Argentinos Juniors 1 - 0  
Patronato Parana - Colón 0 - 0  
Tigre - San Lorenzo 2 - 2  
Union SF - Aldosivi 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Newell's 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Neftcsi Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Tubize 2 - 2  
Roeselare - Mechelen 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Antwerpen 0 - 1  
St. Truiden - Lokeren 1 - 1  
Standard Liege - Cercle Bruges 0 - 0  
Zulte Waregem - Eupen 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 2 - 1  
Dunav Ruse - Levszki Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Londrina 1 - 0  
Coritiba - Sampaio Correa 0 - 0  
CRB - Oeste 0 - 1  
Criciuma - Atlético GO 1 - 1  
Goiás - CSA 3 - 0  
Guarani - Fortaleza 2 - 3  
Sao Bento - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Cuiaba 2 - 1  
Luverdense - Operario PR 1 - 0  
Tombense - Botafogo SP 0 - 0  
Volta Redonda - Joinville 0 - 0  
Ypiranga RS - Tupi MG 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Atlético PR 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Dynamo Dresden 2 - 1  
Duisburg - Bochum 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Kaiserslautern 2 - 0  
Meppen - Aalen 1 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Osnabrück 0 - 0  
Unterhaching - Rostock 2 - 1  
Wehen - Braunschweig 3 - 3  
Zwickau - Fortuna Köln 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Univ.Catolica de Santiago 2 - 2  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Palestino - Dep. Temuco 1 - 1  
Union Espanola - Universidad de Chile 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Znojmo 4 - 1  
Trinec - Pardubice 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Karvina 4 - 1  
Opava - Liberec 1 - 1  
Plzen - Zlín 1 - 0  
Pribram - Dukla Praha 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Ringköbing 2 - 0  
Jammerbugt - Aarhus Fremad 1 - 1  
Kolding IF - Vejgaard 3 - 0  
Odder - Kjellerup 3 - 1  
Sydvest - Brabrand 0 - 1  
Tarup-Paarup - Skive 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Avarta 4 - 3  
Middelfart - Hellerup 1 - 2  
Skovshoved - B93 Köbenhavn 1 - 2  
Vanlöse - Hilleröd 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - OB Odense 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 1 - 1  
Thy-Thisted - Odense 3 - 2  
VSK Aarhus - Bröndby 1 - 6  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Free State Stars 3 - 0  
Mamelodi Sundowns - Lamontville Golden Arrows 2 - 0  
Orlando Pirates - Supersport Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daejeon Citizen 0 - 1  
Seoul E-Land - Busan I'Park 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 2 - 1  
Jeju - Pohang 0 - 0  
Jeonbuk - Gangwon 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - El Nacional Quito 1 - 3  
Univ. Catolica de Quito - Macara Ambato 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Gomel - Szmolevicsi 3 - 0  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Milan 3 - 1  
Schalke - Fiorentina 3 - 0  
Valencia - Leverkusen 3 - 0  
Wolfsburg - Napoli 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - KTP 0 - 1  
Kajaani - JJK Jyväskylä 0 - 1  
KPV Kokkola - HIFK 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Turku PS 3 - 0  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Metz 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Dunkerque 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nimes 3 - 4  
Lille - Rennes 3 - 1  
Montpellier - Dijon 1 - 2  
Nantes - Monaco 1 - 3  
Nice - Reims 0 - 1  
St-Etienne - Guingamp 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkheti Poti - Saburtalo Tbiliszi 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heracles 1 - 1  
Excelsior - F. Sittard 1 - 1  
PSV - Utrecht 4 - 0  
Willem II - Venlo 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Inter Zapresic 2 - 3  
Lokomotív Zagreb - Rudes 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Pusamania Borneo 2 - 2  
PS Tira Bantul - Persipura Jayapura 1 - 0  
Sriwijaya Palembang - Madura Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Internazionale 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 3 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 0 - 3  
Avispa Fukuoka - Mito 2 - 0  
Gifu - Kyoto 2 - 3  
Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Oita Trinita - Okayama 4 - 1  
Roasso Kumamoto - Yokohama FC 3 - 5  
Yamagata - Tokyo Verdi 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Kofu 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Vegalta Sendai 0 - 2  
Nagoya GE - Kashima A. 4 - 2  
Sagan Tosu - Urawa RD 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Nagasaki 2 - 0  
Sapporo - Cerezo Osaka 1 - 1  
Shimizu SP - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Shonan Bellmare - Yokohama FM 0 - 1  
Vissel Kobe - Jubilo Iwata 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Khor 6 - 0  
Al-Gharafa - Al-Sailiya 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kaisar Kyzylorda 3 - 1  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Jaguares de Cordoba 2 - 2  
Itagui Leones - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Rionegro Aguilas - Boyaca Chico 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Shijiazhuang 0 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Wuhan Zall 0 - 0  
Liaoning Hongyun - Beijing Enterprises Group 1 - 0  
Meizhou Hakka - Meizhou Meixian Techand 2 - 1  
Nei Mongol Zhongyou - Yanbian 1 - 0  
Xinjiang Tianshan - Shenzhen Hongzuan 1 - 4  
Zhejiang Yiteng - Qingdao Huanghai 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guangzhou Evergrande 3 - 2  
Chongqing Lifan - Shandong Luneng 0 - 2  
Hebei - Guizhou Zhicheng 1 - 0  
Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Stal Mielec 1 - 2  
GKS Jastrzebie - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
GKS Tychy - TBB Nieciecza 2 - 1  
LKS Lodz - Olsztyn 1 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Garbarnia Krakkó 0 - 0  
Puszcza Niepolomice - Warta Poznan 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Katowice 1 - 0  
Wigry Suwalki - Chrobry Glogow 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Gornik Zabrze 1 - 1  
Pogon Szczecin - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Atlantas Klaipeda 2 - 0  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Necaxa 2 - 1  
Puebla - Veracruz 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Zaria Balti 0 - 1  
Petrocub Hincesti - Milsami Orhei 1 - 1  
Zimbru Chisinau - Sfintul Gheorghe 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Puskás Akadémia 2 - 1  
Kisvárda - FTC 0 - 2  
MTK - Diósgyőr 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Elverum 1 - 2  
Hönefoss - Alta 0 - 3  
Mjölner - Asker 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjelsas - Flekkeröy 2 - 0  
Nardo - Skeid 1 - 0  
Stjördals/Blink - Arendal 0 - 1  
Vard Haugesund - Hödd 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Stabaek 2 - 0  
Röa - Kolbotn 1 - 2  
Trondheims-Örn - Lyn 1 - 1  
Valerenga - Sandviken 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - North Carolina 1 - 1  
Utah - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Lecce 4 - 0  
Udinese - Benevento 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Rosztov - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Ried 1 - 2  
Wacker Innsbruck Amatőr - BW Linz 1 - 3  
WSG Wattens - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wacker Innsbruck 1 - 2  
Hartberg - Mattersburg 4 - 2  
Salzburg - Austria Wien 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Santani 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Sporting Cristal 0 - 1  
Dep. Binacional - Sport Rosario 3 - 1  
UTC de Cajamarca - Comerciantes Unidos 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Leixoes 2 - 1  
Estoril - Porto B 4 - 0  
Farense - Famalicao 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Académica 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Chaves 5 - 0  
Setúbal - Aves 2 - 0  
Tondela - Belenenses 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Cardiff 2 - 0  
Fulham - Crystal Palace 0 - 2  
Huddersfield - Chelsea 0 - 3  
Newcastle - Tottenham 1 - 2  
Watford - Brighton 2 - 0  
Wolverhampton - Everton 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Hermannstadt 2 - 0  
Sepsi OSK - CSM Politechnika Iasi 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Aberdeen 0 - 1  
Hearts - Celtic 1 - 0  
Livingston - Kilmarnock 0 - 0  
Motherwell - Hamilton 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Montrose 0 - 1  
Arbroath - Stranraer 3 - 1  
Brechin - East Fife 1 - 0  
Dumbarton - Forfar 0 - 2  
Raith Rovers - Stenhousemuir 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Peterhead 0 - 4  
Cowdenbeath - Annan 1 - 2  
Elgin - Edinburgh City 1 - 0  
Queens Park - Berwick 1 - 0  
Stirling - Clyde 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Greenock Morton 0 - 2  
Dunfermline - Ross County 1 - 3  
Inverness CT - Ayr Utd. 0 - 0  
Partick Thistle - Falkirk 2 - 1  
Queen of South - Dundee Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Rapperswil 1 - 0  
Wil - Aarau 2 - 0  
Winterthur - Kriens 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 2 - 2  
Xamax - Thun 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Öster 0 - 4  
Halmstad - Gefle 1 - 2  
Varberg - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Brommapojkarna 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Vittsjö 0 - 3  
Växjö - Linköping 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Cukaricki 1 - 1  
Dinamo Vranje - Mladost Lucani 1 - 3  
Macsva Sabacs - Vojvodina 0 - 0  
Proleter Novi Sad - Napredak Krusevac 1 - 1  
Rad Belgrád - Radnik Surdulica 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Geylang 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Ruzomberok 2 - 2  
Senica - Podbrezova 1 - 1  
Sered - Zlate Moravce 2 - 0  
Trnava - Zemplin Michalovce 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Celje 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Elazigspor 1 - 1  
Altay Izmir - Ümraniyespor 1 - 0  
Boluspor - Osmanlispor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Bursaspor 2 - 1  
Rizespor - Kasimpasa 2 - 3  
Sivasspor - Alanyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Dinamo Kijev    
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Nacional 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Atenas De San Carlos 2 - 2  
Racing Montevideo - Torque 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville SC - Ottawa 2 - 0  
New York RB 2 - Louisville City 4 - 6  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Zamora Barinas 0 - 2  
Estudiantes de Caracas - Atl. Venezuela 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Dep. Anzoategui 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Limavady Utd. 3 - 0  
Dundela - Dergview 3 - 2  
HW Welders - Carrick 1 - 0  
PSNI - Ballyclare Comrades 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glentoran 0 - 2  
Cliftonville - Coleraine 1 - 2  
Crusaders - Ballymena Utd. 2 - 2  
Warrenpoint - Glenavon 2 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Viljandi Tulevik 1 - 0  
Levadia Tallinn - Trans Narva 6 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blarney Utd. - Derry City 2 - 12  
Newmarket Celtic - Cabinteely 1 - 2  
North End Utd. - Galway 0 - 4  
Skerries Town - Waterford FC 1 - 4  
Sligo - Longford Town 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Neftcsi Fargona 1 - 1  
Nasaf Qarshi - Bunyodkor 1 - 4  
Sogdiana - AGMK Olmaliq 1 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Penrith Panthers 16 - 16  
Manly-Warringah SeaEagles - Canterbury Bulldogs 18 - 6  
Parramatta Eels - St. George Illawarra 40 - 4  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 1 - 3  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Saengkham - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Strandröplabda (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 0  
Loyola Stein A / Cerutti - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Loyola Stein A / Cerutti - Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Velichko - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Tijan A / Younousse C 2 - 1  
Strandröplabda (Moszkva, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Makroguzova N / Kholomina 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Strandröplabda (Vaduz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 1  
Ertl F / Seiser M - Denin O / Denysenko D 1 - 2  
Gahr M / Von Deichmann M - Regza H / Smedins T 0 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Lysikowski M / Paszkowski 1 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Samoilovs M / Smits K 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Eglseer P / Kunert T 2 - 0  
Myskiv T / Samoday V - Denin O / Denysenko D 2 - 1  
Regza H / Smedins T - Iemelianchyk V / Popov S 1 - 2  
Strandröplabda (Vaduz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceynowa A / Kloda M - Dykstra L / Wheeler A 0 - 2  
Ceynowa A / Kloda M - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 0  
Dykstra L / Wheeler A - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 1  
Strandröplabda (Zinnowitz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Betzien M / Erdmann J    
Becker P / Schröder J - Kroha R / Schlegel H 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Noack T / Pfretzschner L 1 - 2  
Fuchs S / Urbatzka M - Maurer L / Westphal D 1 - 2  
Holler T / Lückemeier L - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Karpa M / Sievers M - Maurer L / Westphal D 0 - 2  
Maurer L / Westphal D - Gluckslederer F / Rudolf 2 - 1  
Noack T / Pfretzschner L - Karpa M / Sievers M 0 - 2  
Strandröplabda (Zinnowitz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Bieneck C / Stautz A - Overlaender/Overlaender 2 - 1  
Eggert C / Matthes A - Arnholdt L / Welsch L 0 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Krebs A / Krohn A 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - C. Eubanks 0 - 2  
L.G.M. Harris - C. Eubanks 2 - 0  
T. Fabbiano - T. Kokkinakis 0 - 2  
T. Kokkinakis - P. Gunneswaran 2 - 1  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Mara J / Salisbury J - Polmans M / Purcell M 2 - 0  
Tenisz (Arad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Berberovic - Pirok A. 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - M. Krueger 2 - 0  
D. Medvedev - C. Harrison 2 - 1  
E. Donskoy - D. Kudla 0 - 2  
J. Millman - T. Smyczek    
M. Baghdatis - F. Lopez 2 - 0  
M. Jaziri - B. Fratangelo 2 - 1  
M. Mmoh - M. Basic 2 - 0  
R. Berankis - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
T. Sandgren - B. Klahn 0 - 2  
Y. Nishioka - Y. Sugita 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - R. Peterson 0 - 2  
A. Blinkova - V. Lapko 0 - 2  
A. Bogdan - M. Niculescu 2 - 0  
A. Kiick - S. Stosur 2 - 0  
A. Sasnovich - A. Riske 2 - 1  
A. van Uytvanck - J. Loeb    
B. Bencic - C. McHale 1 - 2  
C. Dolehide - V. Kuzmova 0 - 2  
C. Giorgi - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
D. Vekic - A. Petkovic 2 - 0  
E. Rodina - Z. Diyas 0 - 2  
K. Kanepi - S. Lisicki 2 - 1  
S. Vögele - M. Puig 2 - 0  
V. Lepchenko - S. Vickery 2 - 1  
Y. Putintseva - J. Larsson 2 - 1  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Zhizhen Zhang 2 - 1  
J. Ward - Zihao Xia 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Bublik A / Pavlioutchenko 2 - 1  
Tenisz (Koksijde, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kolodziejova - Bondár A. 2 - 1  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - E. Mertens 2 - 0  
S. Halep - A. Barty 2 - 0  
S. Halep - C. Garcia 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Schuurs D - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Bouchard E / Stephens S - Chan L / Makarova E 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - A. Arnaboldi 2 - 0  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - M. Klizan 2 - 0  
K. Krawietz - P. Sousa 1 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Bolelli S / Bracciali D 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - S. Tsitsipas 1 - 2  
R. Haase - K. Khachanov 0 - 2  
R. Nadal - M. Cilic 2 - 1  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Yu Igarashi 2 - 0  
S.H. Rhustavito - M. Manjunath 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Kai L S / Hao T M - Lee S M / Yang P-H 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - Min. Mitani 2 - 1  
Yue Han - P. Chaiwan 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu C / Ya X - Aratama M / Watanabe A 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Mentari P H / Putri V 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gondo K / Kurihara A - Prasetya A E / Islami M G 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Puangpuapech N / Amitrapa 1 - 2  

 

2018.08.10.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Edmonton 31 - 23  
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baji B. - 110 m gátfutás    
Baji B. - A. Pozzi (110 m gátfutás) 0 - 1  
C. Hussong - N. Ogrodnikova (női gerelyhajítás) 1 - 0  
F. Ingebrigtsen - J. Ingebrigtsen (1500 m) 0 - 1  
L. Sprunger - E. Doyle (női 400 m gátfutás) 1 - 0  
M. Hudson-Smith - O. Husillos (400 m síkfutás) 1 - 0  
M. Lasitskene - Más (női magasugrás) 1 - 0  
P. Papachristou - H. Minenko (női hármasugrás) 1 - 0  
R. Lamote - N. Pryshchepa (női 800 m) 0 - 1  
S. Shubenkov - O. Ortega (110 m gátfutás) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - St. Kilda 122 - 79  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 4 - 9  
KIA Tigers - Lotte Giants    
KT Wiz - Doosan Bears 7 - 1  
LG Twins - Samsung Lions 12 - 10  
NC Dinos - SK Wyverns 8 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 5 - 0  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 0  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 9 - 3  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 7 - 2  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 8 - 7  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 1 - 7  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 3 - 2  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 2 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 2 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 10 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Washington 3 - 2  
Colorado - LA Dodgers 5 - 8  
Houston - Seattle 6 - 8  
NY Yankees - Texas 7 - 3  
San Francisco - Pittsburgh 5 - 10  
Tampa Bay - Baltimore 5 - 4  
Toronto - Boston 8 - 5  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - Jam. Bailey 6 - 2  
K. Anderson - D. Heta 5 - 6  
M. Smith - T. Pusey 6 - 2  
M. van Gerwen - Ray. Smith 6 - 1  
P. Wright - M. Bonser 6 - 0  
R. Cross - P. Haupai 6 - 2  
R. van Barneveld - R. O'Donnell 6 - 4  
S. Whitlock - C. Cadby 6 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 3 - 3  
Kerékpár (Tour de Pologne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Pologne 2018    
Tour de Pologne 2018 - Top 3    
Kerékpár (Tour de Pologne - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - G. Brambilla 1 - 0  
G. Bennett - E. Buchmann 1 - 0  
G. Preidler - D. Devenyns 1 - 0  
J. Bakelants - M. Cherel 0 - 1  
S. Cras - B. O'Connor 0 - 1  
S. Oomen - R. Carapaz 1 - 0  
S. Yates - T. Pinot 1 - 0  
Tour de Pologne 2018 - 7. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 79 - 73  
Las Vegas - Minnesota 73 - 89  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Hussein Dey 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Westerlo 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Kortrijk 3 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wexford Youths - Thor Akureyri 0 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Osijek (Helyszín: Osijek) 3 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Slovan Bratislava 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Barcelona 0 - 6  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gornik Leczna 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atasehir Bld. - MTK (Helyszín: MTK-pálya) 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiryat Gat - Basel 0 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Harkiv 2 - 5  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elpidesz Kardica - Landhaus 3 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vllaznia - Parnu 3 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - NSA Szófia 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Cserno More Várna 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Vereja 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Santos 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Fürth 1 - 1  
Paderborn - Regensburg 2 - 0  
St. Pauli - Darmstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Jena 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - LDU Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Vitkovice 0 - 0  
Jihlava - MAS Taborsko 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Slavia Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Vejle 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - Petrojet 0 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - EB Streymur 2 - 2  
KI Klaksvik - HB Torshavn 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Sochaux 2 - 3  
Ajaccio GFC - Lorient 1 - 3  
Brest - Paris FC 1 - 1  
Grenoble - Niort 1 - 0  
Nancy - Lens 0 - 3  
Orleans - Auxerre 0 - 3  
Red Star 93 - Le Havre 0 - 1  
Troyes - Beziers 0 - 1  
Valenciennes - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Laval 2 - 0  
Bourg-Peronnas - Jeanne D'Arc de Drancy 1 - 0  
Le Mans - Avranches 1 - 1  
Quevilly Rouen - Lyon Duchere 1 - 1  
Rodez Aveyron - Cholet 0 - 1  
Tours - Sannois St-Gratien 0 - 0  
Villefranche sur Saone - Marignane 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Toulouse 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Sioni Bolnisi 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Heerenveen 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitra Kukar - Persib Bandung 1 - 0  
Persela Lamongan - PSM Makassar 1 - 1  
Perseru Serui - Bali Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Tractor Tabriz 3 - 0  
Gostaresh Tabriz - Sepidrood Rasht 1 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Padideh Mashhad - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Sepahan - Paykan 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - FC Tokyo 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Qatar SC 2 - 0  
Al-Rayyan - Umm-Salal 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Hangzhou Greentown 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Jiangsu 3 - 1  
Dalian Yifang - Guangzhou R&F 3 - 0  
Tianjin Teda - Henan Jianye 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Odra Opole 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Miedz Legnica 2 - 0  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Cerro Porteno - Palmeiras 0 - 2  
Racing Club - River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - Debrecen 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Tromsö 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Kubanocska Krasznodar - Csertanovo Moszkva 2 - 1  
Rjazany - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Torpedo Izsevszk - Zvezda-2005 Perm 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Lafnitz 1 - 1  
Horn - Austria Lustenau 0 - 3  
Liefering - Austria Wien Amatőr 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 2 - 2  
Sol de America - Independiente FBC 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Schaffhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Degerfors 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - FF Malmö 0 - 1  
Göteborg - Sirius 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Vozdovac 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Adana Demirspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Galatasaray 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - FC Lviv 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Fresno 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 1 - 0  
Bala Town - Carmarthen 2 - 1  
Cardiff Met Univ. - Newtown 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Institute 3 - 0  
Newry City - Dungannon 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 3 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Finn Harps 1 - 1  
Drogheda Utd. - Shamrock Rovers 1 - 0  
Dundalk - Cobh Ramblers 3 - 0  
Inchicore Ath. - St. Patrick's 0 - 5  
Shelbourne - Athlone 4 - 0  
UC Dublin - Pike Rovers 2 - 0  
Wexford Youths - Bohemians 0 - 7  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wakefield 13 - 31  
St. Helens - Huddersfield 12 - 16  
Warrington - Catalan Dragons 56 - 6  
Wigan - Castleford 24 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Newcastle Knights 20 - 4  
South Sydney Rabbitohs - Sydney Roosters 14 - 18  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Suwon Hyundai - Vietinbank 3 - 0  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - G. Wilson (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
J. Lisowski - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. Fu - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
N. Saengkham - Xiao Guodong (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Strandröplabda (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Loyola Stein A / Cerutti 1 - 2  
Bryl M / Filjalek G - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Costa Santos R A / Carval - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Dziadkou A / Kavalenka A - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Rossi E / Caminati M 2 - 0  
Horl J / Winter T - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Kolinske W / Evans M - Barbosa T S / Filho A M 2 - 1  
Krou Y / Aye Q - Rossi E / Caminati M 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Kolinske W / Evans M 2 - 1  
Loyola Stein A / Cerutti - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Rumsevicius A / Kazdailis - O' Gorman G / Saxton B    
Samoilovs A / Smedins J - Gibb J / Crabb Ta 2 - 0  
Sivolap M / Yarzutkin A - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Rossi E / Caminati M 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Semenov K / Leshukov I 2 - 1  
Strandröplabda (Moszkva, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Larsen K / Stockman E 2 - 1  
Bloem L / Sinnema J - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Caluori L / Gerson D - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Dabizha K / Abalakina Y - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Day E / Flint B - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Borger K / Kozuch M 1 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Maximo C H / Silva Ramos A P 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Voronina M / Bocharova M 2 - 1  
Larsen K / Stockman E - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Lobato Herrero/Fernandez - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Olimstad E / Ulveseth O J - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Maximo C H / Silva Ramos A P 2 - 0  
Salgado Solberg/Secomandi - Ross S / Hughes S 1 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Maximo C H / Silva Ramos A P 1 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Ozdemir Y / Sagir A B 2 - 0  
Ertl F / Seiser M - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Gahr M / Von Deichmann M - Denin O / Denysenko D 0 - 2  
Gahr M / Von Deichmann M - Ozdemir Y / Sagir A B 2 - 1  
Guadie Ley M / Lanci A D - Iemelianchyk V / Popov S 1 - 2  
Guadie Ley M / Lanci A D - Lenc D / Manas P 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Ertl F / Seiser M 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Lysikowski M / Paszkowski 0 - 2  
Iemelianchyk V / Popov S - Eglseer P / Kunert T 2 - 1  
Lysikowski M / Paszkowski - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Regza H / Smedins T - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Samoilovs M / Smits K - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Strandröplabda (Vaduz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Filippo G / Mongelos Bobadilla E 2 - 0  
Boebner E / Verge-Depre Z - Stubbe P / Piersma E 2 - 0  
Laird N / Kendall B - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Ceynowa A / Kloda M 1 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - L.G.M. Harris 0 - 2  
M. Giron - M. Redlicki 0 - 2  
T. Fabbiano - M. Redlicki 2 - 0  
T. Fabbiano - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Pasha N - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
O'Mara J / Salisbury J - Eubanks C / Reese H 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - A. Popyrin 1 - 2  
J. Ward - Duck Hee Lee 2 - 1  
Ze Zhang - Zihao Xia    
Zhizhen Zhang - R. Safiullin 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Wu D - Bublik A / Pavlioutchenko 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Hsieh C-P / Yang T-H 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Bertens 2 - 0  
A. Sevastova - S. Stephens 0 - 2  
M. Sharapova - C. Garcia 0 - 2  
S. Halep - V. Williams 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Barty A / Schuurs D 0 - 2  
Babos/Mladenovic - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Klepac A / Martinez S - Bertens K / Srebotnik K 2 - 1  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Arnaboldi 0 - 2  
C. Lestienne - D. Köpfer 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Miedler L - Granollers G / Rosol L 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - C. Berlocq 2 - 1  
K. Krawietz - G. Mager 2 - 1  
M. Ymer - M. Klizan 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Bracciali D - Bachinger M / Puetz T 2 - 0  
Moraing M / Otte O - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - K. Anderson 0 - 2  
K. Khachanov - J. Isner 2 - 0  
R. Haase - D. Shapovalov 2 - 0  
R. Nadal - S. Wawrinka 2 - 0  
S. Tsitsipas - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Sock J - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Mektic N / Peya A - Anderson K / Djokovic N 2 - 0  
Querrey S / Ram R - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Xiaodong Sheng 2 - 0  
Hsuan Yi Hsueh - Yu Igarashi 0 - 2  
T.M. Nguyen - S.H. Rhustavito 1 - 2  
Zeqi Zhou - M. Manjunath 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dai E / Feng Y - Kai L S / Hao T M 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Matsui K / Takeuchi Y 2 - 0  
Lee S M / Yang P-H - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - Xuan Deng 2 - 0  
P. Chaiwan - R. Das 2 - 0  
Thi Trang Vu - Min. Mitani 0 - 2  
Yen Mei Ho - Yue Han 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 1  
Kawashima M / Matsuda A - Mentari P H / Putri V 0 - 2  
Lu C / Ya X - Kashihara M / Kato M 2 - 1  
Matsuyama N / Shida C - Amitrapai S / Chochuwong 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gondo K / Kurihara A - Chen S / Xu Y 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Mitsuhashi K / Shinoya N 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Lin C Y / Lin W C 2 - 0  
Urai T / Miyaura R - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  

 

2018.08.09.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Talay - P. Dutkiewicz (női 100 m gátfutás) 0 - 1  
J. Vetter - T. Röhler (gerelyhajítás) 0 - 1  
K. Stefanidi - A. Sidorova (női rúdugrás) 1 - 0  
K. Warholm - Y. Copello (400 m gátfutás) 1 - 0  
Kerekes G. - S. Bendrat (női 100 m gátfutás) 1 - 0  
Kozák L. - R. Lobe (női 100 m gátfutás) 0 - 1  
M. Mekhissi-Benabbad - Y. Kowal (3000 m akadályfutás) 1 - 0  
R. Guliyev - B. Hortelano (200 m) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 5 - 16  
KIA Tigers - Lotte Giants 4 - 11  
KT Wiz - Doosan Bears 2 - 4  
LG Twins - Samsung Lions 6 - 9  
NC Dinos - SK Wyverns 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 11 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 0 - 10  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 7 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 9 - 4  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 2 - 4  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 5 - 4  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 8 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey    
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 7 - 12  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 8 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 8 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - NY Yankees 3 - 7  
Cleveland - Minnesota 5 - 2  
Cleveland - Minnesota (19:10) 5 - 4  
Kansas City - Chicago Cubs 9 - 0  
Miami - St. Louis 1 - 7  
Milwaukee - San Diego 8 - 4  
Milwaukee - San Diego (20:10) 4 - 8  
Oakland - LA Dodgers 3 - 2  
Tampa Bay - Baltimore 4 - 5  
Toronto - Boston 5 - 10  
Washington - Atlanta 3 - 8  
Washington - Atlanta (19:05) 6 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 3 - 2  
Brno - Slovan Bratislava 2 - 5  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 0 - 0  
Dinamo Moszkva - Dinamo Minszk 4 - 2  
Karlovy Vary - Plzen 5 - 3  
Liberec - Mladá Boleslav 4 - 4  
Olomouc - Trinec 2 - 2  
Pardubice - Davos 2 - 3  
Turku PS - Lukko 5 - 2  
Zilina - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Zvolen - Poprad 2 - 2  
Kerékpár (Tour de Pologne - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Devenyns - G. Brambilla 0 - 1  
D. Moreno Fernandez - T. Pinot 0 - 1  
D. Teuns - M. Kwiatkowski 0 - 1  
E. Buchmann - F. Aru 1 - 0  
G. Preidler - B. Lambrecht 1 - 0  
S. Dillier - F. Felline 1 - 0  
S. Oomen - L. De Plus 0 - 1  
S. Yates - G. Bennett 1 - 0  
Tour de Pologne 2018 - 6. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Connecticut 92 - 101  
New York - Los Angeles 81 - 82  
Washington - Seattle 100 - 77  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - San Jose de Oruro 3 - 1  
Universitario de Sucre - Bolivar La Paz 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Santos 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Bahia 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Black Leopards 2 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert - CFR Cluj 0 - 2  
Apollon Limasszol - Dinamo Breszt 4 - 0  
Besiktas - LASK Linz 1 - 0  
Cork City - Rosenborg 0 - 2  
CSZKA Szófia - FC Köbenhavn 1 - 2  
Dinamo Minszk - Zenit Szentpétervár 4 - 0  
Genk - Lech Poznan 2 - 0  
Hajduk Split - FCS Bukarest 0 - 0  
Hapoel Beer Sheva - APOEL Nicosia 2 - 2  
Hapoel Haifa - Atalanta 1 - 4  
Hibernian - Molde 0 - 0  
Istanbul Basaksehir - Burnley 0 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Gent 0 - 1  
Legia Varsó - Dudelange 1 - 2  
Ludogorec Razgrad - Zrinjski Mostar 1 - 0  
Mariupol - Bordeaux 1 - 3  
Nordsjaelland - Partizan Belgrád 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Helsinki JK 3 - 0  
Olomouc - Kairat Almaty 2 - 0  
Olympiakosz - Luzern 4 - 0  
Rangers - Maribor 3 - 1  
RB Leipzig - Univ. Craiova 1948 3 - 1  
Sarpsborg - Rijeka 1 - 1  
Sevilla - VMFD Zalgiris 1 - 0  
Sheriff Tiraspol - Valur 1 - 0  
Slovan Bratislava - Rapid Wien 2 - 1  
Spartak Subotica - Bröndby 0 - 2  
Spartaks Jurmala - Suduva Marijampole 0 - 1  
Sturm Graz - AEK Larnaca 0 - 2  
TNS - Midtjylland 0 - 2  
Torpedo Kutaisi - Kukesi 5 - 2  
Trencin - Feyenoord 4 - 0  
Ufa - Progres Niederkorn 2 - 1  
Vitesse - Basel 0 - 1  
Zorya Luganszk - Braga 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Persepolis 0 - 0  
Nassaji Mazandaran - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Saipa Karaj - Zob Ahan 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Thor Akureyri 3 - 3  
HK Kopavogs - Throttur Reykjavik 0 - 1  
IR - Leiknir R. 1 - 0  
Njardvik - ÍA Akranes 1 - 2  
Labdarúgás (Kanadai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Toronto FC 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Libertad Asuncion 2 - 0  
Colo Colo - Corinthians 1 - 0  
Flamengo - Cruzeiro 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Dep. Toluca 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Atlas de Guadalajara 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Chivas Guadalajara 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Cafetaleros de Tapachula 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Washington 1 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Japán 1 - 0  
U20USA - U20Paraguay 6 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Haiti - U20Nigéria 0 - 1  
U20Németország - U20Kína 2 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Los Angeles FC 3 - 3  
Philadelphia - Chicago 3 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Bethlehem Steel 0 - 3  
Real Monarchs - Reno 2 - 1  
Tampa Bay - Charleston 0 - 0  
Tulsa - Oklahoma City Energy 0 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 34 - 30  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - EST Cola 3 - 1  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 3 - 1  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Selt (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D.B. Gilbert - R. Walden (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
F. O'Brien - G. Wilson (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
J. Perry - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
K. Wilson - J. Lisowski (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Selby - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
R. Milkins - M. Fu (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Xiao Guodong - A. Hamilton (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Strandröplabda (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Costa Santos R A / Carval 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Horl J / Winter T 2 - 1  
Bryl M / Filjalek G - Semenov K / Leshukov I 2 - 1  
Costa Santos R A / Carval - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Rossi E / Caminati M 2 - 1  
Gibb J / Crabb Ta - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Gibb J / Crabb Ta - Tijan A / Younousse C 0 - 2  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Krou Y / Aye Q 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Loyola Stein A / Cerutti - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Loyola Stein A / Cerutti 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Kolinske W / Evans M 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Strandröplabda (Moszkva, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Olimstad E / Ulveseth O J 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Day E / Flint B 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Borger K / Kozuch M - Lobato Herrero/Fernandez 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Salgado Solberg/Secomandi 1 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Maximo C H / Silva Ramos A P 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Menegatti M /Tóth O. 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Day E / Flint B 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Strandröplabda (Vaduz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigger C / Ludwig N - Lindstrom F / Malmstrom S 0 - 2  
Boebner E / Verge-Depre Z - Bigger C / Ludwig N 2 - 0  
Deev A / Starikov S - Dykstra L / Wheeler A 0 - 2  
Dykstra L / Wheeler A - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Filippo G / Mongelos Boba - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Freiberger E / Teufl V - Stubbe P / Piersma E 1 - 2  
Huber K / Greber T - Klinger D / Klinger R 1 - 2  
Kaiser R / Marxer L - Huber K / Greber T 0 - 2  
Kaiser R / Marxer L - Laird N / Kendall B 0 - 2  
Laird N / Kendall B - Klinger D / Klinger R 1 - 2  
Olivova S / Pluharova T - Ceynowa A / Kloda M 2 - 1  
Stubbe P / Piersma E - Olivova S / Pluharova T 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Lindstrom F / Malmstrom S 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broch N / Gysin T - Morichelli F / Galli M 2 - 1  
Chiniewicz M / Korycki M - Fecteau-Bout/RossoBonneau 0 - 2  
Glossop A / Williams L - Lenc D / Manas P 0 - 2  
Haanappel C / Van Steenis - Ertl F / Seiser M 0 - 2  
Herrmann A / Simonsson L - Kufa R / Vala J 2 - 1  
Jones H / Poole R - Ertl F / Seiser M 0 - 2  
Koshikawa Y / Sato R - Glossop A / Williams L 0 - 2  
Myskiv T / Samoday V - Broch N / Gysin T 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - M. Mmoh 2 - 0  
J. Clarke - L. Broady 0 - 2  
J. De Loore - L.G.M. Harris 0 - 2  
J.C. Aragone - P. Gunneswaran 1 - 2  
T. Kokkinakis - K. Uchida 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo/Siljestrom - Kokkinakis T / Reid M 0 - 2  
King K / Martin F - Bambridge L / Skupski N 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Polmans M / Purcell M 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
Di Wu - Zihao Xia 0 - 2  
H. Heliovaara - D. Yevseyev 0 - 2  
Ze Zhang - Y. Takahashi 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Gao X / Sun F 2 - 1  
Mukund S K / Niesten M - Li Z / Wu D 1 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Chen T / Sabanov M 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Barty 0 - 2  
A. Sabalenka - C. Wozniacki 2 - 1  
A. Sevastova - J. Görges 2 - 0  
C. Suarez Navarro - S. Stephens 0 - 2  
E. Svitolina - J. Konta 2 - 0  
K. Bertens - P. Kvitova 2 - 0  
S. Cirstea - V. Williams 0 - 2  
S. Halep - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
V. Azarenka - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Chan H-C / Yang Z    
Bouchard E / Stephens S - Flipkens K / Gavrilova D 2 - 0  
Kichenok L / Ostapenko J - Barty A / Schuurs D 0 - 2  
Klepac A / Martinez S - Konta J / Zhang S    
Krejcikova/Siniakova - Aoyama S / Marozava L 1 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Setkic 2 - 0  
G.M. Moroni - D. Köpfer 1 - 2  
S. Caruso - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
S. Stakhovsky - C. Lestienne 1 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Miedler L - Begemann A / Olivetti A 2 - 1  
Khabibulin T / Stakhovsky - Granollers G / Rosol L 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - T. Puetz 2 - 0  
J-L. Struff - M. Moraing 2 - 0  
K. Coppejans - J. Vesely    
P. Sousa - P. Martinez Portero 2 - 1  
Tenisz (Pullach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bachinger M / Puetz T - Oliveira G / Romboli F 2 - 0  
Bolelli S / Bracciali D - Krawietz K / Mies A 2 - 1  
Moraing M / Otte O - Bury A / Manafov V 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - A. Zverev 0 - 2  
D. Medvedev - A. Zverev 0 - 2  
D. Medvedev - F. Auger Alliassime 2 - 1  
D.S. Schwartzman - M. Cilic 0 - 2  
D.S. Schwartzman - S. Querrey 2 - 1  
Fucsovics M. - S. Wawrinka 1 - 2  
G. Dimitrov - F. Tiafoe 2 - 1  
I. Ivashka - K. Anderson 0 - 2  
R. Nadal - B. Paire 2 - 0  
S. Tsitsipas - N. Djokovic 2 - 1  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Djokovic N - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Bryan M / Sock J - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Querrey S / Ram R 1 - 2  
Carreno-Busta P / Sousa J - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Carreno-Busta P / Sousa J - Roger Vasselin E / Verdasco F 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Kubot L / Melo M 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - Nestor D / Pospisil V 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Dimitrov G / Goffin D    
Mclachlan B / Middelkoop - Coric B / Haase R 2 - 1  
Mclachlan B / Middelkoop - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Murray J / Soares B - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hung Lu - S.H. Rhustavito 0 - 2  
K. Jindal - Xiaodong Sheng 0 - 2  
M. Manjunath - A. Namkul 2 - 1  
T.M. Nguyen - T. Sitthikom 2 - 0  
Y. de Oliveira - A. Jayaram 0 - 2  
Yu Igarashi - Yu Hsien Lin 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Lin Y S / Su L W 2 - 1  
Dai E / Feng Y - Tan B H / Yoo Y S    
Goh S F / Izzuddin N - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 0  
Kai L S / Hao T M - Shia C K / Tan W G 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Koga A / Saito T 2 - 0  
LEE S M / Yang P-H - Okamura H / Onodera M 2 - 1  
Matsui K / Takeuchi Y - Guo R / Zhenbang J 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - Xuan Deng 0 - 2  
Jia Min Yeo - C. Jucharoen 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - Thi Trang Vu 1 - 2  
Say. Takahashi - Yen Mei Ho 1 - 2  
Shuo Yun Sung - R. Das 0 - 2  
Yin Fun Lim - Min. Mitani 0 - 2  
Ying Ying Lee - P. Chaiwan 0 - 2  
Yue Han - C. Pan 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H H / Hu L F - Kashihara M / Kato M 0 - 2  
Chen Y / Lin F - Mentari P H / Putri V 1 - 2  
Hung Y-T / Tang W Y - Kawashima M / Matsuda A 0 - 2  
Imanuela A / Ramadhanti S - Bandaso M C / Kani S 2 - 1  
Kawashima R / Ozaki S - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Lu C / Ya X - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 0  
Wen K Y / Lin W C - Amitrapai S / Chochuwong 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen S / Xu Y - Kusharjanto R N / Ramadha 2 - 1  
Chen T J / Peck Y W - Prasetya A E / Islami M G 0 - 2  
Hemming C / Liew F T - Urai T / Miyaura R 0 - 2  
Jiang Z / Chnchen Y - Gondo K / Kurihara A 0 - 2  
Lin C Y / Lin W C - Do T D / Pham N T 2 - 1  
Mitsuhashi K / Shinoya N - Po L-W / Chang C H 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Chang K C / Cheng C Y 2 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Proud - A. Vergani (50 m gyors) 1 - 0  
Burián K. - D. Ustinova (női 200 m hát) 0 - 1  
Burián K. - Női 200 m hát    
Cseh L. - 100 m pillangó    
Cseh L. - K. Czerniak (100 m pillangó) 0 - 1  
E. Beckmann - R. Kromowidjojo (női 50 m pillangó) 1 - 0  
Késely A. - Női 400 m gyors    
Késely A. - S. Köhler (női 400 m gyors) 1 - 0  
Magyarország - 4x100 m vegyesváltó    
Milák K. - 100 m pillangó    
Milák K. - Cseh L. (100 m pillangó) 1 - 0  
Milák K. - J. Guy (100 m pillangó) 0 - 1  
R. Meilutyte - I. Clark (női 50 m mell) 0 - 1  
Verrasztó D. - Más (400 m vegyes) 1 - 0  

 

2018.08.08.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gudzius - D. Stahl (diszkoszvetés) 1 - 0  
C. Schwanitz - Más (női súlylökés) 0 - 1  
M. Tentóglou - F. Heinle (távolugrás) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 2 - 8  
Lotte Giants - LG Twins 2 - 1  
NC Dinos - KT Wiz 7 - 3  
Nexen Heroes - KIA Tigers 7 - 6  
SK Wyverns - Samsung Lions 12 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks    
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 2 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 6 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 7 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars    
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 10 - 12  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 3 - 7  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 6 - 2  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 9 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 6 - 4  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 4 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 12 - 0  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 8 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 2 - 5  
Arizona - Philadelphia (21:40) 6 - 0  
Chicago WS - NY Yankees 3 - 4  
Cleveland - Minnesota 2 - 3  
Colorado - Pittsburgh 2 - 10  
Colorado - Pittsburgh (21:10) 3 - 4  
Kansas City - Chicago Cubs 0 - 5  
LA Angels - Detroit 11 - 5  
LA Angels - Detroit (22:07) 6 - 0  
Miami - St. Louis 2 - 3  
Milwaukee - San Diego 5 - 11  
NY Mets - Cincinnati 1 - 6  
NY Mets - Cincinnati (18:10) 8 - 0  
Oakland - LA Dodgers 2 - 4  
Tampa Bay - Baltimore 4 - 3  
Texas - Seattle 11 - 4  
Texas - Seattle (20:05) 11 - 7  
Toronto - Boston 7 - 10  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Växjö 5 - 3  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 2 - 4  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 3 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Kerékpár (Tour de Pologne - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lutsenko - A. Bettiol 1 - 0  
D. Devenyns - G. Brambilla 1 - 0  
D. Moreno Fernandez - T. Pinot 0 - 1  
D. Teuns - S. Chernetskiy 1 - 0  
E. Boasson Hagen - M. Trentin 1 - 0  
E. Buchmann - F. Aru 1 - 0  
F. Felline - E. Battaglin 0 - 1  
M. Kwiatkowski - E. Gasparotto 1 - 0  
R. Carapaz - S. Yates 0 - 1  
S. Oomen - G. Bennett 0 - 1  
Tour de Pologne 2018 - 5. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (6.m.) 77 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Las Vegas 109 - 100  
Chicago - Minnesota 64 - 85  
Indiana - Seattle 79 - 94  
Phoenix - Washington 98 - 103  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - AEK Athén 1 - 1  
PAOK - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Salzburg - Shkendija Tetovo 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Vila Nova 1 - 0  
Paysandu - Ponte Preta 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Sport Recife 3 - 1  
Ferroviaria - Iranduba 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Ponte Preta 1 - 1  
Rio Preto - Flamengo 3 - 1  
Vitória - Portuguesa 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Unterhaching 2 - 2  
Lotte - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Osnabrück - 1860 München 2 - 2  
Rostock - Wehen 3 - 2  
Uerdingen - Meppen 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Atlético PR 1 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B1913 Odense - Kolding IF 0 - 1  
Dalum - Odder 3 - 1  
Hirtshals - Brabrand 0 - 9  
Holbaek - Hellerup 0 - 2  
Holstebro - Silkeborg 0 - 4  
Karlslunde IF - Naestved 0 - 3  
Nyköbing - Lyngby 0 - 0  
Ringköbing - Skive 1 - 5  
Skovshoved - Frem 1 - 4  
Slagelse BI - Helsingör 0 - 2  
Vejgaard - Aarhus Fremad 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Cape Town City 2 - 1  
Chippa Utd. - Orlando Pirates 0 - 1  
Free State Stars - Maritzburg Utd. 2 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Bloemfontein Celtic 0 - 2  
Supersport Utd. - AmaZulu 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Jeonbuk 2 - 1  
Busan I'Park - Ulsan 0 - 2  
Cheonan City - Suwon Bluewings 2 - 2  
Daegu - Yangpyeong 8 - 0  
FC Seoul - Jeju 1 - 2  
Incheon - Mokpo City 1 - 2  
Jeonnam - Chuncheon FC 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Misr Lel Makasa 1 - 2  
El Gaish Talaea - ENPPI 0 - 3  
Pyramids FC - El Entag El Harby 1 - 1  
Smouha - Nogoom El Mostakbal 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Atl. Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Klubi 04 3 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Roma 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Selfoss 3 - 1  
Vikingur Olafsvik - Haukar 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Keflavík 0 - 0  
Grindavik - Vikingur Reykjavik 2 - 1  
KA Akureyri - FH 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 0 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Gremio 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venados Merida - Monterrey 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Mineros de Zacatecas 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Necaxa 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Celaya FC 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - América 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Armavir 1 - 1  
Kurszk - Rotor Volgográd 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Himki 0 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Fakel Voronyezs 2 - 1  
Tambov - FK Krasznodar 2 1 - 2  
Tom Tomszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Tyumeny - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szocsi 1 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Huancayo 3 - 1  
Sporting Cristal - AD Cantolao 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cana - Podbrezova 0 - 5  
OFK Solcany - Sered 0 - 4  
Puchov - Dunajska Streda 2 - 5  
Surany - Nitra 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Új-Zéland 0 - 0  
U20Hollandia - U20Ghána 4 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Anglia 1 - 1  
U20Koreai NDK - U20Mexikó 2 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Tartu Santos 3 - 0  
MMA (UFC Contender Series, 32. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Moffett - J. Kilburn 1 - 0  
G. Hardy - T. Gordon 1 - 0  
J. Lowry - D. Smith 0 - 1  
K. Nzechukwu - D. Bryant 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Vietinbank - Gimcheon Expressway 0 - 3  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Mei Xiwen 5 - 4  
B. Hawkins - M. Holt (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
B. Woollaston - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
D.B. Gilbert - A. Carter 5 - 3  
Ding Junhui - R. Milkins (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
F. O'Brien - L. Brecel (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
G. Wilson - J. Trump (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
J. Perry - S. Maguire 5 - 4  
K. Wilson - H. Chandler (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Allen - J. Lisowski 1 - 5  
M. Fu - A. Higginson (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Selby - Jam. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Selt - Yan Bingtao 5 - 3  
R. Day - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. Walden - N. Robertson (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Xiao Guodong - Jak. Jones 5 - 0  
Strandröplabda (Moszkva-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boesso F / Gabriele P - Rumsevicius A / Kazdailis 0 - 2  
Bogatov Y / Kramarenko A - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Gorbenko S / Likholetov A - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Karpa M / Sievers M - Schnetzer F / Muellner D 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Horl J / Winter T 0 - 2  
Prudel M / Szalankiewicz - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Schumann D / Durant C - Gorbenko S / Likholetov A 0 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
Urlu S / Mermer H H - Shekunov D / Veretiuk D 0 - 2  
Strandröplabda (Moszkva-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloem L / Sinnema J - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Day E / Flint B - Frolova A / Ganenko A 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Caluori L / Gerson D 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Rudykh D / Zayonchkovskay 2 - 0  
Mastikova D / Petrunina A - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Olimstad E / Ulveseth O J - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 1  
Salgado Solberg/Secomandi - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 1  
Syrtseva E / Moiseeva A - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Syrtseva E / Moiseeva A - Novikova E / Fediunova E 2 - 0  
Urata K / Tanaka M - Frolova A / Ganenko A 1 - 2  
Strandröplabda (Vaduz-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen F / Pedersen J - Lodej M / Duda M 1 - 2  
Betschart M / Baumann C - Lovsin N / Kotnik T 0 - 2  
Dykstra L / Wheeler A - Huber K / Greber T 2 - 0  
Ferraris C / Michieletto - Dykstra L / Wheeler A 1 - 2  
Filina E / Lubenets E - Stubbe P / Piersma E 0 - 2  
Klinger D / Klinger R - Dahlgren R / Stralman J 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Lovsin N / Kotnik T 2 - 1  
Laird N / Kendall B - Almer K / Fankhauser D 2 - 1  
Sittig S / Pierangeli L - Filina E / Lubenets E 0 - 2  
Stubbe P / Piersma E - Maixnerova M / Stochlova M S 2 - 1  
Zolnercikova D / Klimesov - Huber K / Greber T    
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - E. Escobedo 0 - 2  
D. Novikov - S. Napolitano 0 - 2  
L.G.M. Harris - Q. Halys 2 - 0  
T. Fabbiano - M. Kecmanovic 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Redlicki M - Hach Verdugo/Siljestrom 1 - 2  
Harris L / Safwat M - King E / Pasha N 1 - 2  
Kokkinakis T / Reid M - Erlich J / Roelofse R 2 - 1  
O'Mara J / Salisbury J - Galloway R / Maytin R 2 - 0  
Polmans M / Purcell M - Fruttero J / Novikov D 2 - 1  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - J. Ward 0 - 2  
Duck Hee Lee - Yibing Wu 2 - 0  
R. Safiullin - T. Ito 2 - 0  
Zhe Li - Zhizhen Zhang 1 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Pavlioutchenko - Lock B / Statham R 2 - 1  
Chen T / Sabanov M - Elgin M / Shyla Y 2 - 1  
Gong M-X / Zhang Z - Hsieh C-P / Yang T-H 1 - 2  
Milojevic N / Moriya H - Heliovaara H / Laaksonen    
Milojevic N / Moriya H - Mukund S K / Niesten M 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Cornet 0 - 2  
A. van Uytvanck - A. Barty 0 - 2  
C. Suarez Navarro - L. Tsurenko    
D. Kasatkina - M. Sharapova 0 - 2  
E. Mertens - Shuai Zhang 2 - 1  
E. Svitolina - M. Buzarnescu    
F. Abanda - K. Flipkens 2 - 0  
F. Abanda - S. Stephens 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Sevastova    
Ka. Pliskova - K. Bertens 0 - 2  
M. Puig - A. Sevastova 1 - 2  
M. Rybarikova - C. Garcia 1 - 2  
Shuai Zhang - B. Krejcikova 2 - 0  
V. Azarenka - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Buzarnescu M / Niculescu M    
Bertens K / Srebotnik K - Sest. Hlavackova/Strycova 2 - 0  
Chan H-C / Yang Z - Abanda F / Maria T 2 - 0  
Flipkens K / Gavrilova D - Branstine C / Marino R 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Melichar N / Peschke K    
Kato M / Ninomiya M - Chan L / Makarova E 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Mattek-S./Safarova - Barty A / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - T. Kamke 2 - 1  
C. Lestienne - N. Serdarusic 2 - 0  
D. Köpfer - L. Vanni 2 - 1  
G.M. Moroni - C. Ilkel 2 - 0  
L. Miedler - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
P. Kotov - A. Setkic 0 - 2  
S. Caruso - Mar.Eriksson 2 - 1  
S. Stakhovsky - A. Celikbilek 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Olivetti A - Propoggia D / Puodziunas 2 - 1  
Bonzi B / Vervoort M - Khabibulin T / Stakhovsky S 0 - 2  
Draganja T / Serdarusic N - Granollers G / Rosol L 0 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Cacic N / Miedler L 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - G. Mager 0 - 2  
J. Zopp - M. Ymer 0 - 2  
K. Majchrzak - M. Klizan 0 - 2  
S. Ofner - K. Krawietz 1 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Vega Hernandez - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Lemstra K / Molleker R - Bolelli S / Bracciali D 0 - 2  
Marrero D / Molteni A - Moraing M / Otte O 1 - 2  
Oliveira G / Romboli F - Vasilevski A / Zelenay I 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Cilic 1 - 2  
D. Shapovalov - F. Fognini 2 - 0  
D. Thiem - S. Tsitsipas 0 - 2  
E. Donskoy - K. Anderson 1 - 2  
F. Tiafoe - M. Raonic 2 - 1  
G. Dimitrov - F. Verdasco 2 - 1  
J. Chardy - D. Shapovalov 0 - 2  
J.M. Del Potro - R. Haase    
M. Youzhny - R. Haase 0 - 2  
P-H. Herbert - J. Isner 0 - 2  
P. Carreno-Busta - K. Khachanov 0 - 2  
P. Polansky - N. Djokovic 0 - 2  
R. Harrison - I. Ivashka 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Goffin D - Chardy J / Pouille L 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - A. Marteen 2 - 1  
Chia Hung Lu - Seng Zoe Yeoh 2 - 0  
F.I. Hadmadi - S. Sirant 0 - 2  
G.C. Goh - Kuei Chun Shih 2 - 0  
G.C. Goh - T. Sitthikom 0 - 2  
G.P.F. Cupu - A. Jayaram 0 - 2  
J. Karupathevan - Yu Hsien Lin    
K. Jindal - Geo. Paul 2 - 1  
K. Leelavechabutr - Wei Feng Chong 0 - 2  
M. Manjunath - R. Maruo 2 - 1  
M. Manjunath - S. Jamsri 2 - 0  
S.H. Rhustavito - P. Abian 2 - 0  
Sir. Verma - S. Jaiswal 2 - 0  
Xiaodong Sheng - S. Sirant 2 - 0  
Yu Igarashi - F.A. Kholik 2 - 1  
Zeqi Zhou - Joo Ven Soong 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bao M / Duong B D - Dai E / Feng Y 0 - 2  
Chang K-C / Lin Y H - Okamura H / Onodera M 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Kusharjanto R N / Rivaldy R 2 - 0  
Do T D / Pham H N - Goh S F / Izzuddin N 0 - 2  
Kristanto C / Oktavan G D - Kai L S / Hao T M 1 - 2  
Lee F-C / Lee F-J - Apisuk I / Viriyangkura T 1 - 2  
Lin Y S / Su L W - Lee J Y / Lim Z T 2 - 0  
Low H Y / Ng E C - Koga A / Saito T 0 - 2  
Lu C H / Chun S K - Tan B H / Yoo Y S 0 - 2  
Mohd Sani/Mohd Sani - Guo R / Zhenbang J 1 - 2  
Phuangphuapet/Yordphaison - Chang E C / Chen X-Y 2 - 0  
Po L-W / Yang M-T - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Takano M / Tsukamoto Y - Shia C K / Tan W G 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - Su Yu Chen 2 - 0  
Ayu. Mine - Thi Trang Vu 1 - 2  
C. Jucharoen - Bri. Tam 2 - 1  
C. Pan - V. Choudhari 2 - 0  
Jia Min Yeo - Y.Y. Susanto 2 - 1  
R. Das - Shi. Saito 2 - 0  
S. Katethong - Min. Mitani 0 - 2  
Say. Takahashi - T. Poopradubsil 2 - 0  
Shuo Yun Sung - M. Thinaah 2 - 1  
T.L. Nguyen - P. Chaiwan 1 - 2  
Yen Mei Ho - R. Raje 2 - 0  
Yin Fun Lim - S.R. Gadde 2 - 0  
Ying Ying Lee - Ying Chun Lin 2 - 0  
Yue Han - M. Agrey 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang H T / Yu C H - Barkah Y / Sugiarto J F 1 - 2  
Chen H H / Hu L F - Lee C C / Liu C-Y 2 - 0  
Citra P S D / Jin Y - Chen Y / Lin F 0 - 2  
Dinh T P H / Do T H - Hung Y-T / Tang W Y 0 - 2  
Dubthuk K / Wongya T - Bandaso M C / Kani S 1 - 2  
Hung E-T / Liang T Y - Amitrapai S / Chochuwong 0 - 2  
Hung S H / Lin X M - Kawashima M / Matsuda A 0 - 2  
Imanuela A / Ramadhanti S - Chang C H / Yang C T 2 - 1  
Laisuan R / Mingchua S - Wen K Y / Lin W C 0 - 2  
Lim C S / Tan S J - Kawashima R / Ozaki S 0 - 2  
Mentari P H / Putri V - Jakkampudi M / Ram P S 2 - 1  
Ng S Y / Wu Y T - Kashihara M / Kato M 1 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Lu C / Ya X 1 - 2  
Yap C W / Mei X T - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azriyn N M A A / Lim P Y - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Chen S / Xu Y - Lee F J / Yu C H 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Thongnuam P / Dubthuk K 2 - 0  
Fan Q / Chen L - Do T D / Pham N T 0 - 2  
Gondo K / Kurihara A - Chang T C / Fan K Y 2 - 1  
Hemming C / Liew F T - Chieh L S / Wen K Y 2 - 1  
Po L-W / Chang C H - Lim Z T / Chin K M 2 - 1  
Prasetya A E / Islami M G - Chang E C / Chang Y L 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Yang M-T / Sung S Y 2 - 0  
Ramadiansyah A / Bandaso - Lin C Y / Lin W C 0 - 2  
Saito T / Watanabe A - Kusharjanto R N / Ramadha 1 - 2  
Tseng M H / Chen H H - Mitsuhashi K / Shinoya N 1 - 2  
Urai T / Miyaura R - Sharma S / Ram P S 2 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bonnet - F. Heemskerk (női 100 m gyors) 0 - 1  
F. Scozzoli - C. Siladji (50 m mell) 1 - 0  
G. Tarasevich - R. Kawecki (200 m hát) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 200 m vegyes    
Hosszú K. - S-M. O'Connor (női 200 m vegyes) 1 - 0  
Jakabos Zs. - A. Willmott (női 200 m vegyes) 0 - 1  
Jakabos Zs. - Női 200 m vegyes    
M. Romanchuk - G. Paltrinieri (800 m gyors) 1 - 0  

 

2018.08.07.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Asher-Smith - D. Schippers (női 100 m síkfutás) 1 - 0  
Halász B. - Kalapácsvetés    
Halász B. - P. Bareisha (kalapácsvetés) 1 - 0  
M. Haratyk - D. Storl (súlylökés) 1 - 0  
P. Fajdek - W. Nowicki (kalapácsvetés) 0 - 1  
Z. Hughes - J. Vicaut (100 m síkfutás) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 6 - 4  
Lotte Giants - LG Twins 4 - 3  
NC Dinos - KT Wiz 10 - 12  
Nexen Heroes - KIA Tigers 9 - 1  
SK Wyverns - Samsung Lions 8 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 2 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 0 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 1 - 4  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 3 - 2  
Chicago WS - NY Yankees 0 - 7  
Cleveland - Minnesota 10 - 0  
Colorado - Pittsburgh 2 - 0  
Kansas City - Chicago Cubs 1 - 3  
LA Angels - Detroit 6 - 2  
Miami - St. Louis 2 - 1  
NY Mets - Cincinnati 6 - 4  
San Francisco - Houston 1 - 3  
San Francisco - Houston (21:45) 1 - 2  
Texas - Seattle 3 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Corinthians 0 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 4 - 4  
Karlovy Vary - Sparta Praha 4 - 5  
Mladá Boleslav - Liberec 1 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Riga 0 - 1  
Vítkovice - Slovan Bratislava 3 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lambrecht - G. Brambilla 0 - 1  
D. Teuns - M. Kwiatkowski 0 - 1  
E. Buchmann - F. Aru 0 - 1  
E. Ravasi - C. Verona Quintanilla 1 - 0  
G. Bennett - B. O'Connor 1 - 0  
R. Carapaz - S. Oomen 0 - 1  
R. Faria da Costa - D. Moreno Fernandez 0 - 1  
S. Yates - Ser.L. Henao 0 - 1  
T. Pinot - D. Formolo 1 - 0  
Tour de Pologne 2018 - 4. szakasz    
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Breszt Meskov 29 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Sheffield Utd. 3 - 0  
Nottingham - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Braintree 1 - 1  
Bromley - Dover 2 - 2  
Chesterfield - Aldershot 3 - 0  
Dag & Red - Maidstone Utd. 1 - 2  
Gateshead - Salford City 2 - 1  
Halifax - Barrow 2 - 0  
Hartlepool - Harrogate Town 2 - 2  
Havant & Waterlooville - Boreham 0 - 0  
Leyton - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Solihull Moors - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Sutton Utd. - Eastleigh 1 - 0  
Wrexham - Fylde 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bentleigh Greens - Wellington Phoenix 1 - 0  
Brisbane Roar - Melbourne City 0 - 0  
Perth Glory - Melbourne Victory 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Wexford Youths 4 - 1  
Thor Akureyri - Linfield (Helyszín: Belfast) 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Sporting CP 3 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Slovan Bratislava 2 - 0  
FK Minszk - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana) 6 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Mitrovica 6 - 1  
Slavia Praha - Atasehir Bld. 7 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Breznica 4 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Cluj - Cardiff Met Univ. 3 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Elpidesz Kardica 2 - 1  
Landhaus - Rigas FS (Helyszín: Riga) 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarajevo - Vllaznia 5 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gintra Univ. - Honka 1 - 1  
NSA Szófia - EB Streymur 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Fenerbahce 1 - 0  
Crvena zvezda - Trnava 1 - 1  
FC Asztana - Dinamo Zagreb 0 - 2  
FF Malmö - Vidi 1 - 1  
Qarabag Baku - BATE Boriszov 0 - 1  
Slavia Praha - Dinamo Kijev 1 - 1  
Standard Liege - Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salgueiro - Remo 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Internacional 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Francisco - Kindermann 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Würzburg 3 - 2  
Braunschweig - Zwickau 1 - 1  
Fortuna Köln - Karlsruhe 0 - 1  
Jena - Hallescher FC 0 - 3  
Kaiserslautern - Münster 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkeröd Skjold - B93 Köbenhavn 2 - 2  
Fjordager - Middelfart 1 - 5  
Fuglebakken KFUM - Kjellerup 1 - 4  
Föroyar - Hilleröd 0 - 6  
Herlev - Brönshöj 5 - 1  
NR Aaby - Tarup-Paarup 0 - 6  
OKS Odense - Marienlyst 2 - 4  
VSK Aarhus - Jammerbugt 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Bidwest Wits 1 - 3  
Polokwane City - Mamelodi Sundowns 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Dep. Cuenca 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Ahly (EGY) 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Maccabi TA 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Napoli 1 - 3  
Liverpool - Torino 3 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Lyon 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Haifa 0 - 4  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Itagui Leones 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Zalgiris Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sandnes Ulf 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Feralpisalo 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Örgryte 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Albirex Niigata Singapore 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stropkov - Ruzomberok 1 - 3  
Vinica - Zlate Moravce 0 - 6  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 3 - 2  
EST Cola - Seoul Caltex 0 - 3  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
B. Woollaston - Chang Bingyu 5 - 1  
Chun Wai Lee - N. Robertson 1 - 5  
Ding Junhui - Yuan Sijun (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
H. Chandler - K. Maflin 5 - 4  
J. Cahill - A. Higginson (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
K. Wilson - P.S. Davison (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Allen - Lyu Haotian (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Dunn - J. Perry 4 - 5  
M. Georgiou - Xiao Guodong (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. Holt - M. Davis (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Joyce - A. Hamilton 2 - 5  
M. O'Donnell - J. Trump (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. Selby - E. Slessor (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Lichtenberg - Mei Xiwen 2 - 5  
Yan Bingtao - S. Carrington (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - Ale. Ward 2 - 0  
E. King - M. Mmoh 1 - 2  
J. Clarke - I. Marchenko 2 - 1  
J. De Loore - U. Blanch 2 - 1  
K. King - A. Vukic 0 - 2  
L. Broady - M. Polmans 2 - 0  
T. Kokkinakis - M. Purcell 2 - 0  
Tom. Paul - M. Giron 0 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabbiano T / Saville L - Eubanks C / Reese H 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Johnson H / Johnson Y 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Yan Bai 2 - 0  
A. Santillan - Tsung-Hua Yang    
H. Moriya - Ze Zhang 0 - 2  
J. Ward - Yecong He 2 - 1  
M. Sureshkumar - Duck Hee Lee 0 - 2  
R. Ramanathan - H. Heliovaara 0 - 2  
T.K. Wang - Di Wu 0 - 2  
Xin Gao - Zhizhen Zhang    
Y. Takahashi - H. Ehara 2 - 0  
Zihao Xia - H. Laaksonen    
Zihao Xia - Tung-Lin Wu    
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Wu D - Kadhe A / Matsui T 2 - 1  
Lock B / Statham R - Peng H-Y / YI C-H 2 - 0  
Petrovic D / Sabanov I - Bublik A / Pavlioutchenko 1 - 2  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - P. Kvitova 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - C. McHale 2 - 0  
A. Sabalenka - A. Bogdan 2 - 1  
A. van Uytvanck - S. Zhuk 2 - 0  
Carol Zhao - K. Bertens 0 - 2  
D. Kasatkina - M. Sakkari 2 - 1  
E. Mertens - E. Bouchard 2 - 0  
I-C. Begu - A. Barty 1 - 2  
J. Konta - J. Ostapenko 2 - 1  
L. Safarova - J. Görges 1 - 2  
M. Niculescu - S. Cirstea 1 - 2  
M. Sharapova - S. Karatantcheva 2 - 0  
N. Osaka - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Qiang Wang - M. Buzarnescu 0 - 2  
T. Maria - A. Cornet 1 - 2  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Kichenok L / Ostapenko J 1 - 2  
Jakupovic D / Voracova R - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Klepac A / Martinez S - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Sevastova A / Svitolina E - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - T. Kocevar-Desman 2 - 0  
A. Celikbilek - A.J. Kaplja 2 - 0  
C. Lestienne - F. Gaio 2 - 0  
F. Baldi - L. Vanni 1 - 2  
G. Quinzi - G.M. Moroni 1 - 2  
I. Nedelko - A. Menendez-Maceiras    
L. Miedler - F. Nielsen 2 - 0  
Mar.Eriksson - V. Galovic 2 - 1  
N. Razborsek - D. Köpfer 1 - 2  
P. Kotov - B. Bonzi 2 - 0  
S. Caruso - A. Karatsev 2 - 0  
S. Stakhovsky - B. Rola    
S. Stakhovsky - C. Heyman 2 - 1  
V. Safranek - N. Serdarusic 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Olivetti A - Eriksson M / Goransson A 2 - 0  
Gonzales R / Lammons N - Celikbilek A / Ilkel C 2 - 0  
Granollers G / Rosol L - Agamenone F / Martinez L D 2 - 1  
Nedelko I / Setkic A - Bonzi B / Vervoort M 0 - 2  
Saraiva B / Verbeek S - Cacic N / Miedler L 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - K. Coppejans 1 - 2  
A. Muller - P. Sousa 0 - 2  
A. Vatutin - J. Vesely 1 - 2  
C. Berlocq - Gon. Oliveira 2 - 1  
G. Mager - P. Lorenzi 2 - 1  
J-L. Struff - D. Masur 2 - 1  
J. Zopp - P. Cachin 2 - 1  
K. Majchrzak - M. Bachinger 2 - 0  
M. Moraing - G. Clezar 2 - 1  
M. Ymer - R. Molleker 2 - 1  
R. Ojeda Lara - M. Klizan 0 - 2  
T. Puetz - C. Ruud 2 - 1  
Y. Hanfmann - P. Sousa    
Z. Kolar - K. Krawietz 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Eysseric J - Behar A / Vega Hernandez D 0 - 2  
Balaji N S / Vardhan V - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Lorenzi P / Motti A - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - S. Tsitsipas 0 - 2  
D.S. Schwartzman - K. Edmund 2 - 0  
E. Donskoy - A. Rublev 2 - 0  
F. Auger Alliassime - L. Pouille 2 - 0  
F. Krajinovic - K. Khachanov 0 - 2  
F. Tiafoe - M. Cecchinato 2 - 0  
Hyeon Chung - N. Djokovic    
K. Nishikori - R. Haase 0 - 2  
M. Basic - N. Djokovic 0 - 2  
M. McDonald - R. Harrison 0 - 2  
M. Raonic - D. Goffin 2 - 0  
R. Bautista-Agut - R. Harrison    
S. Johnson - F. Fognini 0 - 2  
S. Querrey - A. Mannarino 2 - 0  
S. Wawrinka - N. Kyrgios 2 - 1  
V. Pospisil - B. Coric 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Djokovic N - Auger-Aliassime F / Shapovalov D 2 - 0  
Del Potro J M / Fognini F - Cecchinato M / Dzumhur D    
Dimitrov G / Goffin D - Schwartzman D / Thiem D    
Klaasen R / Venus M - Chung H /johnson S    
Klaasen R / Venus M - Sitak A / Tsitsipas S 2 - 0  
Mektic N / Peya A - Dodig I / Kyrgios N 2 - 0  
Querrey S / Ram R - Cecchinato M / Dzumhur D 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - B. Joshi 2 - 0  
A. Yelegar - Geo. Paul 1 - 2  
Chi Wing Lim - F.A. Kholik 1 - 2  
Chia Hung Lu - S.P. Singh 2 - 1  
Duc Phat Le - A. Jayaram 0 - 2  
Hsuan Yi Hsueh - Rii. Takeshita 2 - 1  
June Wei Cheam - K. Leelavechabutr 0 - 2  
K.G. Kumar - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Min. Koga - Ng Zin Rei Ryan 2 - 1  
T.M. Nguyen - W. Kho Henrikho 2 - 0  
Zeqi Zhou - Chia Hsuan Lin 2 - 1  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Govorov - B. Proud (50 m pillangó) 1 - 0  
D. Rapsys - J. Guy (200 m gyors) 1 - 0  
Hosszú K. - A. Fesikova (női 100 m hát) 0 - 1  
Hosszú K. - M.O. Nielsen (női 100 m hát) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 100 m hát    
Késely A. - J. Hassler (női 1500 m gyors) 1 - 0  
Késely A. - Női 1500 m gyors    
M. Renshaw - R.M. Pedersen (női 200 m mell) 1 - 0  
S. Quadarella - S. Köhler (női 1500 m gyors) 1 - 0  

 

2018.08.06.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 3 - 6  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 9 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan 5 - 8  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 4  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 3 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 5 - 4  
Golf (Barracuda Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracuda Championship 2018    
Golf (Fiji International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiji International 2018    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Kerékpár (Tour de Pologne - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - S. Modolo 1 - 0  
A. Porsev - P. Franczak 0 - 1  
C. Venturini - M. Sarreau 0 - 1  
E. Boasson Hagen - N. Bouhanni 1 - 0  
G. Nizzolo - D. van Poppel 1 - 0  
K. Zielinski - N. Haas 1 - 0  
N. Bonifazio - S. Consonni 0 - 1  
P. Ackerman - A.J. Hodeg 0 - 1  
S. Oomen - S. Yates 1 - 0  
Tour de Pologne 2018 - 3. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Phoenix 78 - 75  
Minnesota - Atlanta 66 - 86  
New York - Seattle 80 - 96  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Aston Villa 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Defensa Justicia 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Vitosa Bistritsa 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - San Jose de Oruro 2 - 0  
Oriente Petrolero - Blooming Santa Cruz 0 - 3  
Real Potosi - The Strongest 0 - 3  
Royal Pari Santa Cruz - Nacional Potosi 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Confianca 0 - 3  
Juazeirense - Santa Cruz PE 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Bahia 1 - 1  
Sport Recife - Chapecoense 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Duisburg 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Iquique 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Bohemians 1905 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Aalborg 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Independiente del Valle 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - El Daklyeh 1 - 2  
Ismaily - Petrojet 0 - 0  
Wadi Degla - El Gouna 1 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Suduroy/Royn - B36 Torshavn 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - HIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Lorient 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Kolkheti Poti 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pusamania Borneo - Mitra Kukar 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Tolima 4 - 2  
América de Cali - Independiente SF 0 - 0  
Dep. Pasto - Once Caldas 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Arka Gdynia 0 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Ventspils 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Puebla 2 - 0  
Tijuana - Leon 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB - Los Angeles FC 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek 2 - Odd Grenland 2 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Valerenga 2 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Start 4 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Utah 1 - 2  
North Carolina - Portland 2 - 1  
Orlando - Sky Blue 2 - 2  
Seattle - Washington 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - Anzsi Mahacskala 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Union Comercio 1 - 1  
Sport Rosario - Huancayo 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Tondela 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 3 - 2  
Viitorul Constanta - Voluntari 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Brage 1 - 1  
Värnamo - Landskrona 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Östersund 0 - 2  
Sundsvall - Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Proleter Novi Sad 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Triglav Kranj 1 - 1  
Rudar Velenje - Krsko 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Paraguay - U20Spanyolország 1 - 4  
U20USA - U20Japán 0 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Haiti - U20Kína 1 - 2  
U20Nigéria - U20Németország 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Trujillanos Valera 1 - 1  
Zamora Barinas - Monagas Maturin 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Dep. Lara 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Ards 4 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Dundalk 1 - 0  
Sligo - Derry City 0 - 1  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 0 - 3  
Incheon Heungkuk - Vietinbank 3 - 0  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Songsermsawad (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
B. Woollaston - Bai Langning (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
D. Dale - R. Walden (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Ding Junhui - J. Wattana (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
F. O'Brien - Zhao Xintong 5 - 4  
G. Wilson - T. Ford (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
J. Lisowski - C. Wakelin 5 - 0  
J. Robertson - Chang Bingyu 4 - 5  
Jak. Jones - Zhang Anda 5 - 3  
L. Walker - M. Selt 4 - 5  
Liang Wenbo - J. Cahill (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. Dunn - Luo Zetao (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Fu - P. Ebdon (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Stevens - D.B. Gilbert    
M.J. Williams - L. Kleckers (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
N. Robertson - He Guoqiang (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
R. Day - R. Williams 5 - 2  
R. Lawler - N. Saengkham 3 - 5  
R. McLeod - A. Carter (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
R. Milkins - D. Lilley 5 - 4  
S. Donaldson - L. Brecel (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
T. Un-Nooh - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Yan Bingtao - A. Carty (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Zhou Yuelong - Jam. Jones 2 - 5  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bran. Holt - P. Gunneswaran 1 - 2  
E. Escobedo - E. Gerasimov 2 - 0  
J.C. Aragone - L. Saville 2 - 0  
M. Redlicki - M. Safwat 2 - 0  
S. Kozlov - K. Uchida 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Zhe Li 1 - 2  
D. Petrovic - D. Yevseyev 0 - 2  
M. Banes - T. Ito 1 - 2  
P. Krstin - A. Kadhe    
R. Safiullin - R. Tokuda 2 - 0  
Yibing Wu - N. Milojevic 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Sun F - He Y / Zhang Z 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Jin Y / Li Z 2 - 0  
Tenisz (Jinan-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yan Bai - M. Niesten 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Sevastova 0 - 2  
B. Strycova - M. Rybarikova 1 - 2  
Babos T. - J. Görges 1 - 2  
C. Dolehide - V. Williams 0 - 2  
E. Makarova - A. Kontaveit 1 - 2  
Ka. Pliskova - K. Siniakova 2 - 0  
L. Safarova - D. Gavrilova 2 - 1  
L. Tsurenko - K. Boulter 2 - 0  
S. Williams - A. Cornet    
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Halep S - Konta J / Zhang S 1 - 2  
Bertens K / Srebotnik K - Pavlyuchenkova A / Sabale 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Bouchard E / Stephens S 1 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Novak 2 - 0  
L. Rosol - C. Ilkel 0 - 2  
T. Kamke - A. Radinski 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja T / Serdarusic N - Lipovsek Puches T / Radinski A 2 - 1  
Kaplja A J / Kjellberg R - Propoggia D / Puodziunas 0 - 2  
Kocevar-Desman T / Razbor - Khabibulin T / Stakhovsky S 0 - 2  
Tenisz (Portoroz-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Nielsen - A. Olivetti 2 - 0  
Tenisz (Pullach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - F. Mayer 2 - 1  
O. Otte - P. Martinez Portero 1 - 2  
S. Bolelli - S. Ofner 0 - 2  
Tenisz (Pullach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bachinger M / Puetz T - Arends/Weissborn 2 - 0  
Bury A / Manafov V - Haerteis J / Seraphim C 2 - 0  
Tenisz (Pullach-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - K. Krawietz 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P-H. Herbert 1 - 2  
B. Klahn - D. Ferrer 2 - 0  
J. Donaldson - B. Paire 0 - 2  
J. Sock - D. Medvedev 1 - 2  
J. Sousa - Fucsovics M. 0 - 2  
P. Carreno-Busta - Y. Nishioka    
P. Gojowczyk - F. Verdasco 0 - 2  
P. Polansky - M. Ebden 2 - 0  
Y. Sugita - I. Ivashka 0 - 2  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Thomas - F. Hentke (női 200 m pillangó) 1 - 0  
F. Heemskerk - C. Bonnet (női 200 m gyors) 0 - 1  
K. Kolesnikov - E. Rylov (100 m hát) 1 - 0  
Kapás B. - Női 200 m pillangó    
Kapás B. - S. Chimrova (női 200 m pillangó) 1 - 0  
Kapás B. - Szilágyi L. (női 200 m pillangó) 1 - 0  
P. Heintz - M. Litchfield (200 m vegyes) 1 - 0  
R. Murdoch - K. Prigoda (200 m mell) 1 - 0  
Szilágyi L. - A. Polieri (női 200 m pillangó) 1 - 0  
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
Címkék: eredmények, tippmix,