Tippmix eredmények - 2018. április 16-22.

2018-04-16
Tippmix eredmények - 2018. április 16-22.
2018.04.22.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 12 - 5  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 1  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 11 - 1  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 8 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 4 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 9 - 16  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 2  
Atlanta - NY Mets 4 - 3  
Chicago WS - Houston 1 - 10  
Colorado - Chicago Cubs 5 - 2  
LA Angels - San Francisco 4 - 3  
LA Dodgers - Washington 4 - 0  
Milwaukee - Miami 6 - 5  
Oakland - Boston 3 - 0  
Tampa Bay - Minnesota 10 - 1  
Texas - Seattle 7 - 9  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Wilkes-Barre/Scranton (2.m.) 4 - 1  
Chicago Wolves - Rockford (1.m.) 1 - 2  
Providence - Lehigh Valley (2.m.) 5 - 3  
San Jose Barracuda - Tucson (2.m.) 6 - 3  
Syracuse - Rochester (2.m.) 6 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto (5.m.) 3 - 4  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Houston (3.m.) 121 - 105  
Utah - Oklahoma City (3.m.) 115 - 102  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Chacarita Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Real Potosi 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Ponte Preta 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - America MG 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Everton Vina Del Mar 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Independiente del Valle 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Omiya Ardija    
Avispa Fukuoka - JEF United Chiba    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente Medellin 2 - 4  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 1 - 0  
Dep. Tolima - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Monarcas Morelia 2 - 0  
Leon - Tijuana 1 - 1  
Monterrey - Lobos BUAP 4 - 0  
Necaxa - Tigres 1 - 1  
Queretaro - Pachuca 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New England 2 - 2  
Dallas - Philadelphia 2 - 0  
Los Angeles Galaxy - Atlanta Utd. 0 - 2  
Orlando - San Jose 3 - 2  
Salt Lake - Colorado 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sky Blue 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 0 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Atlantic City)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sterling - B. Johns 1 - 0  
C. Anderson - P. Cummins 1 - 0  
D. Branch - Th. Santos 1 - 0  
F. Edgar - C. Swanson 1 - 0  
J. Miller - D. Hooker 0 - 1  
Ju. Willis - C. Sherman 1 - 0  
M. Dvalishvili - R. Simon 0 - 1  
R. Laflare - Al. Garcia 1 - 0  
S. Bahadurzada - L. Chagas 1 - 0  
T. Martin - K. Nakamura 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, női,AtlanticC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le. Smith - A. Ladd    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Richmond I. 2018    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Elliott - J. Logano (Richmond I.,futam) 1 - 0  
Er. Jones - Jim. Johnson (Richmond I., futam) 0 - 1  
J. McMurray - Dan. Suarez (Richmond I.,futam) 0 - 1  
K. Larson - M. Truex Jr. (Richmond I.,futam) 1 - 0  
Ky. Busch - K. Harvick (Richmond I., futam) 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Manly-Warringah SeaEagles    
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Kerkhove 2 - 0  
D. Gavrilova - Q. Lemoine 2 - 0  
N. Osaka - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Mousley B / Smith J-P 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yafan Wang - Saisai Zheng    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ge. Davis - J.M.A. Cuellar 1 - 0

 

 

2018.04.21.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - West Coast Eagles 69 - 79  
Fremantle - Western Bulldogs 108 - 54  
Port Adelaide - Geelong 50 - 84  
St. Kilda - Greater Western Sydney 73 - 73  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kia Tigers 10 - 5  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 3 - 4  
Lotte Giants - SK Wyverns 4 - 3  
NC Dinos - LG Twins 3 - 6  
Samsung Lions - KT Wiz 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 0 - 10  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 9 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 4 - 3  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 11 - 5  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 11 - 5  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 13 - 8  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo 2 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (23:00) 7 - 4  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 5 - 17  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco (23:00) 4 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 1 - 4  
Atlanta - NY Mets 3 - 5  
Baltimore - Cleveland 3 - 1  
Baltimore - Cleveland (22:05) 0 - 4  
Chicago WS - Houston 0 - 10  
Colorado - Chicago Cubs 5 - 16  
Detroit - Kansas City (19:10) 12 - 4  
LA Angels - San Francisco 1 - 8  
LA Dodgers - Washington 2 - 5  
Milwaukee - Miami 8 - 0  
NY Yankees - Toronto 5 - 8  
NY Yankees - Toronto (19:05) 9 - 1  
Oakland - Boston 3 - 7  
Philadelphia - Pittsburgh 2 - 1  
Philadelphia - Pittsburgh (22:05) 6 - 2  
St. Louis - Cincinnati 4 - 2  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 4 - 3  
Tampa Bay - Minnesota 8 - 7  
Texas - Seattle 2 - 6  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - D. van den Bergh 4 - 6  
D. Chisnall - W. Jones    
D. Gurney - R. Meulenkamp 6 - 3  
D. Webster - R. Burnett 6 - 5  
G. Price - S. Taylor 6 - 2  
I. White - B. Dolan 6 - 4  
J. Clayton - M. Hopp 6 - 3  
J. Klaasen - C. Reyes 2 - 6  
Jo. Cullen - S. Lennon 6 - 2  
M. King - Jas. Cullen 6 - 0  
M. Smith - M. Barnard 6 - 0  
M. Suljovic - D. Labanauskas 6 - 1  
P. Wright - J. Wade 4 - 6  
R. Cross - S. West 6 - 5  
S. Beaton - L. Humphries 6 - 5  
S. Whitlock - A. Hunt 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Vitkovice (Helyszín: Vitkovice) 5 - 5  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Frederikshavn 3 - 6  
Rödovre - Sunds 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä 6 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sveiva 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun 6 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - Jugra 2 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - Norilszkij Nikel 5 - 2  
Tyumeny - Avtodor Szmolenszk 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - CA Gran Canaria 6 - 0  
Parrulo Ferrol - Segovia 8 - 2  
Peniscola - Magna Gurpea 2 - 4  
Zaragoza - Palma Futsal 3 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Wilkes-Barre/Scranton (1.m.) 2 - 2  
Manitoba - Grand Rapids (1.m.) 3 - 2  
Providence - Lehigh Valley (1.m.) 2 - 3  
Syracuse - Rochester (1.m.) 6 - 2  
Texas Stars - Ontario Reign (2.m.) 1 - 5  
Toronto Marlies - Utica (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 3 - 1  
Oroszország - Finnország 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Colorado (5.m.) 1 - 2  
NHL 2017/18 - Minnesota vagy Winnipeg jut tovább?    
NHL 2017/18 - Tampa Bay vagy New Jersey jut tovább?    
Pittsburgh - Philadelphia (5.m.) 2 - 4  
Tampa Bay - New Jersey (5.m.) 3 - 1  
Washington - Columbus (5.m.) 3 - 3  
Winnipeg - Minnesota (5.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Rapperswil (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zürich Lions (5.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Skelleftea (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Dinamo Szentpétervár (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 1 - 1  
Svájc - Norvégia 3 - 0  
Szlovákia - Lettország 4 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Limburg 87 - 83  
Willebroek - Charleroi Spirou 76 - 84  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Bauru (3.m.) 61 - 69  
Mogi das Cruzes - Caxias do Sul (3.m.) 54 - 65  
Paulistano - Cearense (2.m.) 93 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 88 - 88, h.u. 95 - 104  
USK Praha - Ostrava 89 - 46  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin (6.m.) 84 - 69  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Boulazac 82 - 62  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 70 - 82  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Apollon Patra 67 - 88  
Doukasz - Arkadikosz Tripoli 99 - 99, h.u. 111 - 110  
Ethnikosz Pireusz - Kardica 90 - 63  
Iraklisz - Marouszi 79 - 64  
Kasztoria - Periszteri 61 - 65  
Lefkada - Ermisz Agiasz 69 - 71  
Pszihiko - Papagou 65 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Cedevita Zagreb 54 - 75  
Split - Jazine Arbanasi 111 - 81  
Vrijednosnice Osijek - Alkar Sinj 95 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Rishon 78 - 76  
Hapoel Holon - Maccabi Ashdod 76 - 89  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Osaka 83 - 86  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 64 - 75  
Kyoto - Yokohama 80 - 87  
Mikawa Kariya - Ryukyu Okinawa 70 - 82  
Nagoya Dolphins - Toyama 76 - 74  
Nishinomiya - Shiga 77 - 92  
Shimane - Albirex Niigata 64 - 77  
Tokyo Alvark - Toyohashi Neophoenix 81 - 58  
Tokyo Sunrockers - Chiba 63 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 99 - 107  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis 85 - 94  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - PEAC-Pécs (2.m.) 67 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Cleveland (3.m.) 92 - 90  
Miami - Philadelphia (4.m.) 102 - 106  
Milwaukee - Boston (3.m.) 116 - 92  
New Orleans - Portland (4.m.) 131 - 123  
Washington - Toronto (3.m.) 122 - 103  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Eirene Ragusa (1.m.) 76 - 70  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanocska Kazany - Inventa Kurszk (1.m.) 73 - 59  
Szpartak Moszkva - MBA Moszkva (1.m.) 64 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Fuenlabrada 83 - 75  
Obradoiro Monbus - Estudiantes 98 - 98, h.u. 112 - 116  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Bemax 91 - 64  
Mladost Zemun - Zlatibor Cajetina 76 - 82  
Tamis Pancevo - Borac Cacak 69 - 86  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Sencur Kranj 80 - 83  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 71 - 79  
Primorska Koper - Helios Domzale 65 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LTHcast Skofja Loka - Polzela 106 - 102  
Sezana - Celje 94 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Istanbul BB 86 - 67  
Eskisehirspor - Yesilgiresun 86 - 75  
Karsiyaka - Usak Sportif 78 - 74  
RH Gaziantepspor - Sakaryaspor 79 - 67  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Paris SG 28 - 34  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strakonice - KP Brno 29 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen (3.m.) 24 - 25  
Frydek-Mistek - Zubri (3.m.) 24 - 25  
Jicin - Karvina (3.m.) 25 - 26  
Koprivnice - Lovosice (3.m.) 36 - 27  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Viborg 18 - 20  
Odense - Silkeborg 32 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Sönderjyske (1.m.) 21 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Füchse Berlin 28 - 20  
St. Raphael - Granollers 37 - 23  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontault-Combault - Dijon 29 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Fleury Loiret 28 - 28  
Metz - Chambray Touraine 39 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Toulon 34 - 27  
Le Havre - Dijon 24 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Diomidisz Argosz (1.m.) 24 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Metalac 35 - 26  
Karlovac - Zamet 30 - 25  
Sesvete - Umag 30 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Dubrava 26 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Jelenia Gora 21 - 23  
Koscierzyna - Kobierzyce 28 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Elblag 22 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Kwidzyn 30 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Érd 32 - 15  
Kecskemét - Siófok 24 - 26  
Vác - MTK 32 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Erlangen 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Bensheim/Auerbach 32 - 25  
Göppingen - Leverkusen 25 - 26  
Metzingen - Nellingen 34 - 24  
Neckarsulm - Bad Wildungen 23 - 22  
Thüringer HC - Buxtehude 35 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZKIF Krasznodar (1.m.) 27 - 21  
Permszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár (1.m.) 19 - 20  
SZGAU-Szaratov - Szpartak Moszkva (1.m.) 30 - 31  
Szungul Sznyezsinszk - Csehovszkije Medvegyi (1.m.) 22 - 37  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Aguas Santas 28 - 28  
Maia - Fafe 29 - 20  
Sao Bernardo - Boa Hora 28 - 28  
Xico Guimaraes - Belenenses 25 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Benfica 30 - 31  
Porto - Sporting CP 27 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ciudad Encantada 27 - 26  
AX Puente Genil - Benidorm 26 - 26  
Huesca - Naturhouse La Rioja 25 - 27  
Puerto Sagunto - Valladolid 28 - 27  
Teucro - Morrazo Cangas 23 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen (1.m.) 28 - 29  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester City    
Sunderland - Bristol City 1 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Oxford Utd. 0 - 1  
Fleetwood - Wigan 0 - 4  
Gillingham - Blackpool 0 - 3  
Northampton - Plymouth 2 - 0  
Portsmouth - Charlton 0 - 1  
Rochdale - Bradford 1 - 1  
Rotherham - Bristol Rovers 2 - 0  
Scunthorpe - Walsall 1 - 0  
Shrewsbury - Bury 1 - 1  
Southend - Milton Keynes Dons 4 - 0  
Wimbledon - Oldham 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Newport 2 - 0  
Cambridge Utd. - Cheltenham 4 - 3  
Carlisle - Luton 1 - 1  
Crewe - Morecambe 1 - 0  
Exeter - Crawley 2 - 2  
Forest Green - Chesterfield 4 - 1  
Lincoln - Colchester 2 - 1  
Mansfield - Port Vale 1 - 1  
Notts County - Yeovil 4 - 1  
Swindon - Grimsby 0 - 1  
Wycombe - Accrington 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Sheffield Utd. 2 - 1  
Bolton - Wolverhampton 0 - 4  
Brentford - QPR 2 - 1  
Bristol City - Hull City 5 - 5  
Cardiff - Nottingham 2 - 1  
Derby County - Middlesbrough 1 - 2  
Ipswich - Aston Villa 0 - 4  
Leeds - Barnsley 2 - 1  
Preston - Norwich 0 - 0  
Sheffield Wed. - Reading 3 - 0  
Sunderland - Burton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Barrow 1 - 1  
Bromley - Boreham 3 - 2  
Chester - Maidstone Utd. 1 - 3  
Dag & Red - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Dover - Gateshead 3 - 2  
Eastleigh - Macclesfield 0 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Sutton Utd. 0 - 1  
Fylde - Solihull Moors 1 - 1  
Guiseley - Woking 1 - 2  
Halifax - Tranmere 0 - 2  
Hartlepool - Torquay 1 - 1  
Leyton - Wrexham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Brown de Adrogue 0 - 2  
San Martin de Tucuman - Guillermo Brown 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Atl. Temperley - Vélez Sarsfield 2 - 4  
Banfield - Godoy Cruz 1 - 1  
Estudiantes LP - Belgrano de Cordoba 0 - 1  
San Martin SJ - Lanus 1 - 1  
Talleres Cordoba - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Zira 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Mouscron-Peruwelz 3 - 1  
Waasland Beveren - Lierse 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Eupen 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA Szófia 1 - 1  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 2 - 4  
Levszki Szófia - Vereja 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabiro Montero - Bolivar La Paz 4 - 1  
The Strongest - Sport Boys Warnes 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Brasil de Pelotas 2 - 2  
CRB - Vila Nova 0 - 1  
Goiás - Figueirense 0 - 2  
Guarani - Sampaio Correa 2 - 0  
Juventude - Oeste 1 - 1  
Paysandu - Londrina 1 - 0  
Sao Bento - CSA 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Santos 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Leverkusen 4 - 0  
E. Frankfurt - Hertha BSC 0 - 3  
Hamburg - Freiburg 1 - 0  
Hannover - Bayern München 0 - 3  
RB Leipzig - Hoffenheim 2 - 5  
VfB Stuttgart - Bremen 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - St. Pauli 3 - 1  
Sandhausen - Darmstadt 1 - 1  
Union Berlin - Heidenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Jena 2 - 4  
Erfurt - Sonnenhof Grossaspach 0 - 6  
Magdeburg - Fortuna Köln 2 - 0  
Paderborn - Unterhaching 3 - 0  
Rostock - Wehen 2 - 0  
Würzburg - Chemnitz 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Dep. Temuco 2 - 0  
Dep. Iquique - Palestino 2 - 1  
Union Espanola - Huachipato 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Pafosz 0 - 1  
NEA Szalamina Famaguszta - Doxa Katokopiasz 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Znojmo 0 - 1  
Olympia Praha - Frydek Mistek 1 - 4  
Pribram - FC Hradec Kralove 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jihlava 1 - 1  
Brno - Plzen 1 - 3  
Mladá Boleslav - Zlín 0 - 1  
Olomouc - Ostrava 1 - 0  
Slovacko - Dukla Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Horsens 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Bröndby 4 - 1  
VSK Aarhus - Odense 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Free State Stars 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Anyang 3 - 0  
Daejeon Citizen - Seongnam 1 - 2  
Gwangju - Suwon FC 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 3 - 0  
Jeonnam - Gangwon 1 - 4  
Pohang - Sangju Sangmu 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Tecnico Univ. Ambato 1 - 1  
Guayaquil City - Univ. Catolica de Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Sharjah 3 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ain 0 - 4  
Al-Wahda - Ajman 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - ENPPI 1 - 2  
Smouha - El Daklyeh 1 - 0  
Tanta - Al-Masry 1 - 2  
Wadi Degla - El Entag El Harby 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Gomel 2 - 1  
Lucs Minszk - Szluck 0 - 3  
Torpedo Zogyino - FK Minszk 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 1 - 2  
Inter Turku - Turku PS 1 - 2  
Lahti - Ilves 2 - 0  
Seinäjoen JK - Honka 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Auxerre 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Laval 5 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 3 - 1  
Guingamp - Monaco 3 - 1  
Marseille - Lille 5 - 1  
Metz - Caen 1 - 1  
Toulouse - Angers 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Osijek 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Akko 0 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kofu 0 - 0  
Kyoto - Roasso Kumamoto 1 - 2  
Okayama - Gifu 0 - 0  
Tokyo Verdi - Mito 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Cerezo Osaka 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 4 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 1 - 0  
Shimizu SP - FC Tokyo 0 - 1  
Urawa RD - Sapporo 0 - 0  
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata 0 - 3  
Vissel Kobe - Nagoya GE 3 - 0  
Yokohama FM - Shonan Bellmare 4 - 4  
Labdarúgás (Katari Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Rayyan 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nei Mongol Zhongyou - Dalian Transcendence 1 - 2  
Shanghai Shenxin - Meizhou Hakka 1 - 2  
Yanbian - Heilongjiang Lava Spring 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shandong Luneng 2 - 4  
Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai 2 - 5  
Hebei - Beijing Renhe 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa 1 - 0  
Chrobry Glogow - GKS Katowice 0 - 2  
Olimpia Grudziadz - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Olsztyn - Puszcza Niepolomice 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Miedz Legnica 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 0 - 1  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Olympique de Safi 2 - 0  
Wydad Casablanca - Kawkab Marrakesh 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Puebla - América 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Toronto 5 - 1  
Kansas City - Vancouver 6 - 0  
Montreal - Los Angeles FC 3 - 5  
New York - Chicago 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 0 - 1  
FTC - Paks 2 - 2  
Haladás - Balmazújváros 0 - 0  
Honvéd - Újpest 0 - 0  
Vasas - Mezőkövesd 0 - 0  
Videoton - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Stabaek 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Stabaek 1 - 0  
Trondheims-Örn - Röa 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Utah 2 - 2  
Portland - Washington 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Benevento 0 - 1  
Sassuolo - Fiorentina 1 - 0  
SPAL Ferrara - Roma 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cesena 0 - 0  
Cremonese - Ascoli 1 - 2  
Entella - Vercelli 3 - 2  
Foggia - Bari 1 - 1  
Novara - Venezia 1 - 3  
Palermo - Avellino 3 - 0  
Parma - Carpi 2 - 1  
Salernitana - Cittadella 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Livorno 2 - 3  
Carrarese - Pistoiese 1 - 1  
Gavorrano - Alessandria 0 - 1  
Lucchese - Olbia 3 - 0  
Monza - Giana Erminio 1 - 1  
Piacenza - Pro Piacenza 2 - 0  
Prato - Arezzo 0 - 0  
Robur Siena - Cuneo 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Himki 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 1  
Gazovik Orenburg - Dinamo Szentpétervár 4 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tom Tomszk 3 - 2  
Rotor Volgográd - Lucs Vlagyivosztok 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Tyumeny 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Volgar Asztrahany 2 - 3  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
Rubin Kazany - Rosztov 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Austria Wien 1 - 0  
Mattersburg - St. Pölten 1 - 1  
Wolfsberg - Sturm Graz 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - 3 de Febrero Ciudad 3 - 1  
General Diaz - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Real SC Massama 1 - 0  
Uniao Madeira - Covilha 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Benfica 1 - 2  
Feirense - Guimaraes 2 - 1  
Pacos Ferreira - Belenenses 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Crystal Palace 0 - 0  
West Bromwich - Liverpool 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - FCS Bukarest 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Johnstone 2 - 1  
Hibernian - Celtic 2 - 1  
Kilmarnock - Aberdeen 0 - 2  
Partick Thistle - Hamilton 2 - 1  
Ross County - Motherwell 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - East Fife 1 - 0  
Arbroath - Airdrieonians 2 - 0  
Forfar - Queens Park 1 - 1  
Stranraer - Raith Rovers 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stirling 3 - 1  
Berwick - Cowdenbeath 1 - 0  
Edinburgh City - Clyde 1 - 3  
Elgin - Peterhead 0 - 1  
Stenhousemuir - Montrose 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Falkirk 2 - 5  
Inverness CT - Dunfermline 2 - 2  
Livingston - Brechin 3 - 0  
Queen of South - Dundee Utd. 3 - 0  
St. Mirren - Greenock Morton 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Reus 0 - 1  
Gimnastic - Numancia 0 - 0  
Tenerife - Huesca 2 - 4  
Zaragoza - Almería 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Celta Vigo B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Barakaldo 2 - 2  
Leioa - Arenas de Getxo 0 - 1  
Real Sociedad B - Mirandes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Pena Deportiva 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Cartagena 1 - 2  
Ecija Balompie - Granada B 3 - 1  
El Ejido - Marbella 1 - 1  
Lorca Deportiva - Jumilla 1 - 2  
UCAM Murcia - Merida 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valencia 1 - 1  
Eibar - Getafe 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 1 - 0  
Atl. Madrid - Espanyol 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 5 - 0  
Spanyol Kupa 2017/18    
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 4 - 3  
St. Gallen - Thun 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Landskrona 2 - 1  
Örgryte - Halmstad 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - Örebro 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Rosengard 0 - 4  
Kopparbergs/Göteborg - Hammarby 1 - 3  
Limhamn Bunkeflo - Kristianstad 3 - 3  
Växjö - Djurgarden 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Zemun 1 - 0  
RAD Belgrád - Radnik Surdulica 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Crvena zvezda 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Podbrezova 1 - 0  
Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trnava 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 0 - 2  
ND Gorica - Krsko Posavlje 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Istanbulspor 3 - 1  
Elazigspor - Adanaspor 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Galatasaray 2 - 3  
Genclerbirligi - Osmanlispor 0 - 3  
Karabukspor - Bursaspor 1 - 4  
Trabzonspor - Sivasspor 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 1 - 3  
Sztal Kamjanszke - Zirka Kropivnickij 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 4 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Torque 1 - 1  
Danubio - Rampla Juniors 3 - 1  
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Atl. River Plate 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. Lara 1 - 0  
Caracas FC - Dep. La Guaira 2 - 1  
Dep. Anzoategui - Estudiantes de Caracas 1 - 1  
Trujillanos Valera - Zulia Maracaibo 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Barry Town 2 - 3  
Newtown - Prestatyn 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Bala Town 4 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - Knockbreda 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballinamallard Utd. 1 - 1  
Crusaders - Cliftonville 1 - 1  
Dungannon - Warrenpoint 4 - 2  
Glenavon - Ballymena Utd. 0 - 0  
Glentoran - Carrick 1 - 2  
Linfield - Coleraine 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Kalev Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Drogheda Utd. 1 - 5  
Longford Town - UC Dublin 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - St. Patrick's 0 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Llanelli Scarlets 38 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Section Paloise 16 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Gold Coast Titans 26 - 14  
South Sydney Rabbitohs - Canberra Raiders 42 - 22  
Wests Tigers - Newcastle Knights 20 - 22  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Glasgow Warriors 36 - 15  
Zebre - Ospreys 37 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Tokyo Sunwolves 33 - 11  
Durban Sharks - Cape Town Stormers 24 - 17  
Pretoria Bulls - Melbourne Rebels 28 - 10  
Queensland Reds - Waikato Chiefs 12 - 36  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taubate Funvic (5.m.) 3 - 1  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - St-Raphael (1.m.) 3 - 0  
Cannes - Mulhouse (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Paris Volley (1.m.) 3 - 2  
Tours - Ajaccio GFC (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai (5.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Szczecin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Proxima Krakkó (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Olsztyn (2.m.) 1 - 3  
Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Padova 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Fakel Novij Urengoj (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Chelyabinsk - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Dinamo-LO - Jaroszlavl 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Zenit Szentpétervár (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Kazany (3.m.) 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono - Fachadas Dimurol (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Almería (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
D. Navara - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Liren Ding - V. Topalov 0.5 - 0.5  
R. Mamedov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - J. Perry (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Carvalhaes G A / Felipe V - Cerutti A / Oscar Schmidt 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bryl M / Filjalek G 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Cerutti A / Oscar Schmidt 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Gibb J / Crabb T 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 0  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Artacho M / Clancy T - Walsh Jennings/Branagh 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Wang F / Xia X 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Claes K / Hochevar B 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Kholomina S / Makroguzova 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Humana-Paredes/Pavan 1 - 2  
Tenisz (Barcelona-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - E. Escobedo 0 - 2  
A. Vatutin - B. Bonzi 2 - 0  
An. Martin - R. Ojeda Lara 1 - 2  
B. Fratangelo - A. Giannessi 2 - 0  
G. Granollers - D. Brown 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - P. Andujar 0 - 2  
I. Ivashka - K. De Schepper 2 - 0  
I. Nedelko - C. Moutet 0 - 2  
J. Melzer - M. Bachinger 2 - 1  
L. Giustino - J. Kovalik 1 - 2  
M. Klizan - U. Ignatik 2 - 0  
R. Dutra da Silva - E. Gerasimov 2 - 0  
Tenisz (Budapest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - S. Stakhovsky 2 - 0  
G. Melzer - L. Sonego 0 - 2  
J. Zopp - T. Smyczek 2 - 1  
M. Baghdatis - H. Hurkacz 0 - 2  
M. Berrettini - Nagy P. 2 - 0  
M. Cecchinato - Valkusz M. 2 - 0  
S. Napolitano - T. Monteiro 0 - 2  
S. Ofner - Y. Maden 0 - 2  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Q. Lemoine 2 - 0  
A. Kerber - Ka. Pliskova 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Sevastova 2 - 1  
A. Sabalenka - V. Kuzmova 1 - 2  
B.V. Andreescu - L. Tsurenko    
C. Suarez Navarro - V. Cepede Royg 2 - 0  
E. Bouchard - K. Bondarenko 2 - 0  
E. Makarova - J. Ostapenko 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - Mon. Gonzalez 2 - 1  
I-C. Begu - T. Bacsinszky 2 - 0  
J. Görges - P. Kvitova 0 - 2  
J. Paolini - E. Mertens 0 - 2  
K. Barritza - J. Glushko 1 - 2  
K. Mladenovic - C. Vandeweghe 2 - 1  
K. Nara - J. Konta 0 - 2  
M. Sakkari - M. Minella 2 - 0  
N. Osaka - H. Watson 2 - 0  
P. Parmentier - S. Stephens 0 - 2  
S. Errani - A. van Uytvanck 1 - 2  
S. Halep - V. Golubic 2 - 1  
S. Stosur - L. Kerkhove 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - M. Moraing 2 - 0  
C. Eubanks - P. Krstin 2 - 0  
D. Petrovic - C. Eubanks 0 - 2  
M. Arevalo - B. Schnur    
M. Arevalo - J-P. Smith 2 - 1  
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Roelofse R - Giraldo S / Menendez-Maceiras A 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Nishikori 1 - 2  
R. Nadal - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - O. Nedovyesov 2 - 0  
Q. Halys - Jor. Thompson 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Rungkat C - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - J.I. Londero 2 - 0  
R. Opelka - F. Bagnis    
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Sancic A - Harrison C / Polansky P 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - B. Pera 2 - 0  
A. Cornet - D. Seguel 2 - 0  
A. Zaja - K. Hobgarski 2 - 0  
C. Paquet - K. Kanepi 0 - 2  
C. Perrin - T. Korpatsch 2 - 0  
C. Witthöft - M. Honcova 2 - 0  
D. Yastremska - M. Melnikova 2 - 0  
F. Ferro - O. Dodin 0 - 2  
J. Middendorf - M. Kostyuk 0 - 2  
K. Muchova - M. Vondrousova 1 - 2  
L. Rüffer - P. Badosa Gibert 2 - 1  
M. Frech - V. Lepchenko 0 - 2  
P. Krejsova - V. Kudermetova 0 - 2  
Stollár F. - A. Gabric 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - K. Gerlach 2 - 1  
Z. Diyas - M. Bouzkova 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Domingues - G. Andreozzi 1 - 2  
T. Fabbiano - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Eysseric J / Salisbury J 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinyun Han - Saisai Zheng 0 - 2  
Y. Wickmayer - Yafan Wang 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Wickmayer Y - Lu J J / Namigata J 2 - 0  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirishi - Sabadell 8 - 8  
UVSE - Ekipe Orizzonte 6 - 6  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Tatabánya 15 - 14  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc 11 - 10  
OSC - FTC 6 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Bogliasco 15 - 7  
Lazio - Ortigia 6 - 6  
Savona - Trieste 10 - 8  
SM Verona - Posillipo Napoli 12 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Balski - D. Grachev 1 - 0  
A. Khan - P. Lo Greco 1 - 0  
C. Cummings - L. Keeler 0 - 1  
C. Frampton - N. Donaire 1 - 0  
M. Masternak - Y.K. Kalenga 1 - 0  
S. Dodd - T. Coyle 0 - 1  
T. Adamek - Abell Joey 1 - 0  

 

 

2018.04.20.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Adelaide Crows 75 - 85  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kia Tigers 6 - 4  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes 1 - 6  
Lotte Giants - SK Wyverns 10 - 5  
NC Dinos - LG Twins 4 - 9  
Samsung Lions - KT Wiz 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 2 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 9 - 8  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 11 - 7  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 3 - 0  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 5 - 10  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo 5 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan 7 - 4  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 5 - 0  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 5 - 4  
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla    
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 3 - 1  
Atlanta - NY Mets 12 - 4  
Detroit - Kansas City 3 - 2  
LA Angels - Boston 2 - 8  
Milwaukee - Miami 12 - 3  
NY Yankees - Toronto 4 - 3  
Philadelphia - Pittsburgh 7 - 0  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hunt - C. Menzies 6 - 5  
A. Tabern - B. Dolan 4 - 6  
B. Pitschnig - C. Reyes 1 - 6  
D. van den Bergh - S. Stevenson 6 - 4  
J. Henderson - M. Barnard 1 - 6  
J. Wade - H. Schnier 6 - 3  
Jas. Cullen - Alexits T. 6 - 1  
L. Humphries - K. Munch 6 - 2  
R. Burnett - A. Steinbauer 6 - 0  
R. Edhouse - D. Labanauskas 3 - 6  
R. Huybrechts - S. West 3 - 6  
R. Meulenkamp - G. Clemens 6 - 3  
S. Burton - M. Hopp 5 - 6  
S. Lennon - Ro.-Ja. Rodriguez 6 - 0  
S. Taylor - S. Heinz 6 - 1  
W. Jones - D. Burger 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Indians Espoo 5 - 4  
Futsal (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sporting CP 1 - 6  
Inter Movistar - Barcelona 2 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha (1.m.) 2 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Uhta 7 - 0  
Politeh Szentpétervár - Novaja Gener. Sziktivkar 3 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Dina Moszkva 10 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Ribera Navarra 3 - 3  
Levante - Santiago Futsal 1 - 1  
Murcia - Santa Coloma 5 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Tucson (1.m.) 2 - 4  
Texas Stars - Ontario Reign (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Litvínov 0 - 0  
Kladno - Jihlava 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - HIFK 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Washington (4.m.) 1 - 4  
Toronto - Boston (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee (4.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - München (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Südtirol Bolzano (7.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - B. Bystrica (5.m.) 6 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dánia 1 - 2  
Svájc - Norvégia 1 - 2  
Szlovákia - Lettország 4 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Leuven 87 - 63  
Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar 73 - 64  
Liege - Oostende 72 - 83  
Limburg - Mons 98 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Minas (3.m.) 83 - 83, h.u. 97 - 92  
Franca - Bauru (2.m.) 77 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hradec Kralove (1.m.) 88 - 68  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Baskonia Vitoria (2.m.) 95 - 89  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas (2.m.) 79 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jekatyerinburg 77 - 84  
Sopron - Yakin Dogu Univ. 68 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 89 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Guangsha (3.m.) 104 - 100  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Cegléd (1.m.) 69 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Philadelphia (3.m.) 108 - 128  
New Orleans - Portland (3.m.) 119 - 102  
San Antonio - Golden State (3.m.) 97 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Öttinger Gotha 102 - 80  
Bayreuth - Ulm 88 - 75  
Bremerhaven - Skyliners Frankfurt 69 - 81  
Brose Bamberg - Oldenburg 95 - 82  
Ludwigsburg - Braunschweig 72 - 59  
Mitteldeutscher - Giessen 97 - 102  
Telekom Bonn - Göttingen 82 - 70  
Tübingen - Alba Berlin 72 - 125  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Dike Napoli (1.m.) 72 - 57  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Castello 83 - 75  
Iraurgi - Clavijo Calzados Robusta 77 - 72  
Leyma Coruna - Breogan Lugo 86 - 93  
Lleida - Palencia 75 - 84  
Melilla - Saenz Horeca Araberri 90 - 66  
Ourense - Iberostar Palma 63 - 76  
Oviedo - Huesca 80 - 61  
Prat Joventut - Manresa 87 - 79  
Valladolid - Barcelona B 73 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Podcetrtek 78 - 79  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Nove Veseli 26 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Mors 38 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Besancon 18 - 17  
Nice - Nantes 19 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 22 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - Nordhorn-Lingen 26 - 20  
Balingen-Weilstetten - Rimpar 27 - 18  
Bergischer HC - Wilhelmshaven 35 - 22  
Coburg - Eisenach 30 - 32  
Dessau-Rosslauer - Hildesheim 33 - 30  
Elbflorenz - Saarlouis 30 - 26  
Hagen - Hamm-Westfalen 29 - 33  
Rhein Vikings Neuss - Aue 21 - 24  
TUSEM Essen - Emsdetten 26 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Bidasoa Irun 19 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (2.m.) 24 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar - Partizan Belgrád 28 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Dobova 24 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - JS Saoura 0 - 1  
Belouizdad - JS Kabylie 1 - 1  
Biskra - Paradou 1 - 0  
Constantine - USM Alger 2 - 1  
El Harrach - Tadjenanet 1 - 2  
MC Alger - Hussein Dey 1 - 2  
Medea - Oran 2 - 0  
Setif - Blida 5 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Stevenage 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Fulham 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Westerlo 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Kortrijk 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Atlético PR 2 - 2  
Vitória - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Wolfsburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bielefeld 0 - 0  
Fürth - Bochum 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Lotte 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Vitkovice 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Jablonec 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Esbjerg 0 - 3  
Fredericia - Nyköbing 1 - 0  
Fremad Amager - Köge 0 - 1  
Skive - Vendsyssel 0 - 2  
Thisted - Viborg 0 - 3  
Vejle - Roskilde 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 2  
Al-Wasl - Hatta 2 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Emirates Ras Al-Khaimah 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tours 3 - 2  
Bourg-Peronnas - Nimes 2 - 2  
Chateauroux - Niort 2 - 1  
Clermont - Orleans 4 - 2  
Lens - Le Havre 3 - 3  
Lorient - Valenciennes 0 - 1  
Quevilly Rouen - Paris FC 0 - 4  
Reims - Ajaccio 1 - 0  
Sochaux - Brest 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Pau 1 - 1  
Chambly - Grenoble 1 - 0  
Concarneau - Avranches 2 - 2  
Dunkerque - Red Star 93 0 - 3  
Lyon Duchere - Creteil 1 - 1  
Rodez Aveyron - Cholet 0 - 1  
Sannois St-Gratien - Marseille Consolat 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Lyon 2 - 5  
Nantes - Rennes 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Helmond 4 - 1  
De Graafschap - Telstar 1 - 0  
FC Eindhoven - Almere City 3 - 2  
Maastricht - Oss 1 - 1  
Nijmegen - AZ Alkmaar 2 2 - 0  
PSV 2 - Dordrecht 4 - 2  
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 2 - 1  
Utrecht 2 - F. Sittard 0 - 1  
Volendam - Ajax 2 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - VV Alkmaar 4 - 0  
Excelsior/Barendrecht - Achilles'29 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 3 - 2  
Zwolle - PSV 3 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Bengaluru 1 - 4  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Alftanes 5 - 0  
KH Hlidarendi - Leiknir R. 2 - 3  
Selfoss - Grotta 1 - 1  
Vaengir Jupiters - Throttur Reykjavik 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Kfar Saba 2 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Ironi Nesher 3 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Marmorek 0 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Alianza Petrolera 2 - 1  
Rionegro Aguilas - América de Cali 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Chongqing Lifan 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Gornik Leczna 2 - 0  
Ruch Chorzow - Pogon Siedlce 0 - 6  
Stal Mielec - Odra Opole 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Slask Wroclaw 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - River Plate 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Vasco da Gama 4 - 0  
Universidad de Chile - Cruzeiro 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Junior de Barranquilla 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Racing de Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Pontedera 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Wiener Neustadt 0 - 3  
FAC Wien - Hartberg 0 - 1  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Ried - Austria Lustenau 2 - 0  
WSG Wattens - Liefering 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Independiente FBC 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Marítimo 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - ACS Poli Timisoara 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Sevilla B 3 - 0  
Oviedo - Valladolid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Deportivo 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - GAIS 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Napredak Krusevac 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Nitra 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Manisaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Kayserispor 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Porto 2 - 2  
U19Manchester City - U19Barcelona 4 - 5  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Carmarthen 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Connah's Quay 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Portadown 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu JK Vaprus 4 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Cabinteely 1 - 0  
Shelbourne - Galway 2 - 0  
Wexford Youths - Athlone 7 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 0 - 2  
Dundalk - Derry City 2 - 2  
Shamrock Rovers - Limerick 1 - 1  
Waterford Utd. - Bray 3 - 0  
MMA (ONE Champ., Heroes of Honour)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Banario - A. Pang 1 - 0  
K. Belingon - Leone Andrew 1 - 0  
M. Imanari - D.H. Kim 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Wakefield 38 - 4  
St. Helens - Huddersfield 66 - 4  
Wigan - Castleford 28 - 12  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newcastle 33 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Melbourne Storm 20 - 34  
New Zealand Warriors - St. George Illawarra 20 - 12  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Dunedin Highlanders 16 - 34  
Sydney Waratahs - Johannesburg Lions 0 - 29  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Budowlani Lodz (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Zawiercie 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Dinamo Chelyabinsk 3 - 2  
Jaroszlavl - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo (1.m.) 3 - 2  
Zenit Kazany - Zenit Szentpétervár (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - D. Navara 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - Liren Ding 0.5 - 0.5  
V. Topalov - A. Giri 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Saxton B / O'Gorman G 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Carvalhaes G A / Felipe V - Bryl M / Filjalek G 2 - 1  
Doherty R / Allen W - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Doherty R / Allen W - Stoyanovskiy O / Velichko I 0 - 2  
Gibb J / Crabb T - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Hyden J / Brunner T - Cerutti A / Oscar Schmidt B 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Berntsen M / Sorum C S 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Gibb J / Crabb T 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - HerreraAlepuz/Gav.Collado 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Morais Filho/Barbosa Sant 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Hyden J / Brunner T 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Caluori L / Gerson D - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Cao S / Zeng J - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Dumbauskaite I / Povilait - Claes K / Hochevar B 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Kholomina S / Makroguzova 0 - 2  
Gromadowska A / Gruszczyn - Kociolek K / Kolosinska K 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Claes K / Hochevar B 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Walsh Jennings/Branagh 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Lima T / Maximo C H - Wang F / Xia X 1 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Kholomina S / Makroguzova 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Walsh Jennings/Branagh - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Wang F / Xia X - Meppelink M / Keizer S 2 - 1  
Wang X / Bai B - Lehtonen R / Ahtiainen N 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
G. Escobar - M. Moraing 1 - 2  
P. Krstin - D. King 2 - 1  
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Novikov D / Ramirez C 2 - 1  
Giraldo S / Menendez-Mace - Gomez A / Patino L 2 - 0  
Martinez L D / Peliwo F - Klein B / Roelofse R    
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Goffin 2 - 0  
K. Nishikori - M. Cilic 2 - 1  
R. Gasquet - A. Zverev 1 - 2  
R. Nadal - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Cuevas P / Granollers M 2 - 1  
Dimitrov G / Goffin D - Marach O / Pavic M    
Klaasen R / Venus M - Rojer J-J / Tecau H    
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - C. Hemery 0 - 2  
P. Gunneswaran - Q. Halys 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Jor. Thompson 1 - 2  
R. Ramanathan - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Halys Q / Hemery C    
Majchrzak K / Matsui T - Gonzales R / Rungkat C 0 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - R. Opelka 1 - 2  
H. Dellien - S. Kozlov 2 - 1  
H. Laaksonen - J.I. Londero 0 - 2  
J. Clarke - F. Bagnis 0 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Siljestrom A - Harrison C / Polansky P 0 - 2  
King E / Reese H - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - T. Fabbiano 0 - 2  
G. Andreozzi - N. Basilashvili 2 - 0  
L. Rosol - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
P. Sousa - J. Domingues    
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Novak D / Weissborn T-S - Eysseric J / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia-Jing Lu - Saisai Zheng 0 - 2  
M. Minokoshi - Y. Wickmayer 0 - 2  
Xinyun Han - Dan. Lao 2 - 0  
Yafan Wang - Lin Zhu 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han/Zvonareva - Duan Y Y / Wang Y 1 - 2  
Lu J J / Namigata J - Imanishi M / Sharipova S 2 - 1  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirishi - Ekipe Orizzonte 14 - 13  
Sabadell - UVSE 17 - 8  

 

 

2018.04.19.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 5 - 2  
Kia Tigers - LG Twins 8 - 4  
KT Wiz - SK Wyverns 5 - 6  
Lotte Giants - Samsung Lions 0 - 6  
Nexen Heroes - NC Dinos 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 5 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 0 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 1 - 5  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 7 - 2  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo 13 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan 1 - 6  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 11 - 10  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 4 - 3  
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla 5 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 3 - 4  
Atlanta - Philadelphia 7 - 3  
Chicago Cubs - St. Louis 8 - 5  
Detroit - Baltimore 13 - 8  
LA Angels - Boston 0 - 9  
Minnesota - Cleveland 2 - 1  
NY Mets - Washington 11 - 5  
San Diego - LA Dodgers 4 - 13  
Seattle - Houston 1 - 7  
Seattle - Houston (21:40) 2 - 9  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Anderson 3 - 7  
D. Gurney - S. Whitlock 7 - 1  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 5 - 7  
R. Cross - P. Wright 6 - 6  
S. Whitlock - M. Smith 1 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország (Helyszín: Csehország) 1 - 3  
Oroszország - Svédország 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Nashville (4.m.) 2 - 3  
New Jersey - Tampa Bay (4.m.) 1 - 3  
NHL 2017/18 - San Jose vagy Anaheim jut tovább?    
Philadelphia - Pittsburgh (4.m.) 0 - 5  
San Jose - Anaheim (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Kloten (4.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Växjö (2.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovénia 2 - 1  
Németország - Franciaország 7 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Caxias do Sul (2.m.) 69 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem (5.m.) 99 - 82  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (2.m.) 89 - 84  
Panathinaikosz - Real Madrid (2.m.) 82 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Venezia 83 - 80  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vichy-Clermont - St-Chamond 90 - 90, h.u. 105 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 57 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz (4.m.) 61 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai 67 - 80  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - PINKK-Pécs (1.m.) 72 - 58  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Indiana (2.m.) 100 - 97  
Houston - Minnesota (2.m.) 102 - 82  
Oklahoma City - Utah (2.m.) 95 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Jena 85 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Reggio Calabria 87 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Girona (2.m.) 44 - 57  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Vrsac 94 - 74  
FMP - Metalac Farmakom 101 - 74  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Randers 28 - 16  
Nyköbing F. - Esbjerg 28 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Piotrcovia Piotrkow 21 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Drammen (2.m.) 25 - 30  
Haslum - Halden (2.m.) 25 - 22  
Kolstad - Elverum (2.m.) 28 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Konstanz 30 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - R-N. Löwen Kronau 23 - 26  
Göppingen - DHfK Leipzig 20 - 20  
Kiel - Füchse Berlin 25 - 20  
Lübbecke - Ludwigshafen-Friesenheim 28 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Zvezda Zvenyigorod 27 - 24  
Univ. Izsevszk - Sztavropol 27 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Lada Toljatti (1.m.) 27 - 34  
Rosztov - Asztrahanocska (1.m.) 35 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Steaua Bukarest (2.m.) 21 - 23  
Dobrogea Constanta - Dinamo Bukarest (2.m.) 27 - 20  
Politehnica Timisoara - CSM Bukarest (2.m.) 18 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi (1.m.) 25 - 23  
Malmö - Alingsas (1.m.) 24 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Peterborough 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guiseley - Dag & Red 3 - 5  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Charleroi 6 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Szeptemvri Szófia 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Atlético MG 2 - 2  
Goiás - Avai 2 - 0  
Nautico - Ponte Preta 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Dep. Temuco 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Hobro 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Sönderjyske 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Bröndby 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - LDU Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Venlo 4 - 1  
Utrecht - Groningen 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 3 - 3  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - IF Vestri 3 - 1  
KFG - Vikingur Olafsvik 0 - 5  
ÍA Akranes - IH Hafnarfjördur 8 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Once Caldas - Boyaca Patriotas 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Penarol 2 - 1  
The Strongest - Atl. Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Independiente SF 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Corinthians 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbo - Bodö/Glimt 1 - 4  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 3 - 0  
North Carolina - Seattle 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Chelsea 1 - 2  
Leicester - Southampton 0 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Botosani 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Girona 1 - 2  
Betis - Las Palmas 1 - 0  
Levante - Malaga 1 - 0  
Real Sociedad - Atl. Madrid 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Schaffhausen 1 - 4  
Vaduz - Rapperswil 4 - 0  
Wil - Chiasso 1 - 0  
Winterthur - Wohlen 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Luzern 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Elfsborg 0 - 2  
Göteborg - Dalkurd 1 - 0  
Hammarby - Norrköping 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Leeds Rhinos 19 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 0 - 6  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Rzeszow (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bedzin (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Muszynianka Muszyna (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Trentino (5.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul (2.m.) 1 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
D. Navara - R. Mamedov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Topalov - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Prudel M / Szalankiewicz 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gao P / Li Y 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Carvalhaes G A / Felipe V - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Cerutti A / Oscar Schmidt - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Gao P / Li Y - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Gibb J / Crabb T - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Cerutti A / Oscar Schmidt B 0 - 2  
Ha L / Wu J - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Ha L / Wu J - Doherty R / Allen W 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 1  
Hyden J / Brunner T - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Li Z / Li L - Morais Filho/Barbosa Sant 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard S R / Dia 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Li Z / Li L 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Krou Y / Aye Q 2 - 1  
Saxton B / O'Gorman G - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Claes K / Hochevar B 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Walsh Jennings/Branagh 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Meppelink M / Keizer S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Kholomina S / Makroguzova 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Wang X / Bai B 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Wang F / Xia X - Futami A / Hasegawa A 1 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - V. Estrella Burgos 2 - 0  
J-P. Smith - F. Peliwo 2 - 1  
M. Arevalo - A. Sarkissian 2 - 0  
P. Krstin - M. Sanchez Montemayor 2 - 0  
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heyman C / Moraing M - Martinez L D / Peliwo F 1 - 2  
Mousley B / Smith J-P - Hach Verdugo H / Schnur B 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - K. Nishikori 1 - 2  
G. Dimitrov - P. Kohlschreiber 2 - 1  
J-L. Struff - A. Zverev 1 - 2  
M. Raonic - M. Cilic    
M. Zverev - R. Gasquet 0 - 2  
N. Djokovic - D. Thiem 1 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Goffin 0 - 2  
R. Nadal - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Cuevas P / Granollers M - Herbert P-H / Mahut N 2 - 0  
Murray J / Soares B - Bopanna R / Roger-Vasseli 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - P. Gunneswaran 0 - 2  
O. Nedovyesov - Yunseong Chung 2 - 0  
R. Ramanathan - V. Safranek 2 - 0  
Xin Gao - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Chen T / Yi C-H 2 - 0  
Gonzales R / Rungkat C - Grigelis L / Safwat M    
Halys Q / Hemery C - Wu D / Wu Y 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - E. King 2 - 1  
H. Laaksonen - M. Polmans 2 - 0  
J.I. Londero - P. Polansky 2 - 0  
R. Opelka - B. Rola 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Dellien H - Begemann A / Sancic A 1 - 2  
Harrison C / Polansky P - Lipsky S / Young D 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - G. Elias 2 - 1  
J. Domingues - J. Kovalik 2 - 0  
M. Janvier - T. Fabbiano 1 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Clayton S - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Demoliner M / Lindstedt R - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Novak D / Weissborn T-S - Arends S / Shamasdin A 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Imanishi - Lin Zhu 0 - 2  
Xinyun Han - Su Jeong Jang 2 - 0  
Yafan Wang - S. Sharipova 2 - 0  
Ying-Ying Duan - Jia-Jing Lu 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Yang Z - Han/Zvonareva 0 - 2  
Thombare P G / Xun F Y - Broady N / Wickmayer Y 0 - 2  

 

 

2018.04.18.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 5 - 4  
Kia Tigers - LG Twins 4 - 3  
KT Wiz - SK Wyverns 3 - 8  
Lotte Giants - Samsung Lions 9 - 7  
Nexen Heroes - NC Dinos 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 3 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 5 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 9 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 3 - 4  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Rieleros de Aguascaliente 6 - 8  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 0 - 9  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo 6 - 12  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan 7 - 5  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 6 - 15  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 6 - 1  
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla 6 - 11  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 5 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 1 - 0  
Atlanta - Philadelphia 1 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20)    
Detroit - Baltimore 4 - 2  
Detroit - Baltimore (19:10) 6 - 5  
LA Angels - Boston 1 - 10  
Milwaukee - Cincinnati 2 - 0  
Milwaukee - Cincinnati (19:40) 2 - 0  
Minnesota - Cleveland 1 - 6  
NY Mets - Washington 2 - 5  
NY Yankees - Miami 1 - 9  
Oakland - Chicago WS 10 - 2  
Oakland - Chicago WS (21:35) 12 - 11  
Pittsburgh - Colorado 0 - 2  
Pittsburgh - Colorado (18:35) 10 - 2  
San Diego - LA Dodgers 3 - 7  
Seattle - Houston 1 - 4  
Tampa Bay - Texas 2 - 7  
Tampa Bay - Texas (19:10) 4 - 2  
Toronto - Kansas City (22:07) 15 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - G. Anderson 2 - 7  
P. Wright - M. van Gerwen 7 - 5  
R. Cross - D. Gurney 7 - 4  
R. Cross - G. Anderson 3 - 7  
R. van Barneveld - S. Whitlock 7 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Copagril 2 - 1  
Corinthians - Atlantico Erechim 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Washington (3.m.) 2 - 2  
Los Angeles - Las Vegas (4.m.) 0 - 1  
Minnesota - Winnipeg (4.m.) 0 - 2  
NHL 2017/18 - Los Angeles vagy Las Vegas jut tovább?    
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lugano (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Neva (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Kazahsztán 0 - 5  
Magyarország - Ukrajna 4 - 4  
Kerékpár (La Fleche Wallonne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - R. Gesink 1 - 0  
D. Gaudu - A. Vuillermoz 0 - 1  
D. Teuns - Ser.L. Henao 0 - 1  
E. Gasparotto - R. Molard 0 - 1  
J. Alaphilippe - D. Martin 1 - 0  
J. Fuglsang - T. Wellens 0 - 1  
M. Kwiatkowski - D. Ulissi 0 - 1  
R. Uran - V. Nibali 1 - 0  
Kerékpár (La Fleche Wallonne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Fleche Wallonne 2018    
La Fleche Wallonne 2018 - Top 3    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Willebroek 89 - 61  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Minas (2.m.) 101 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - USK Praha 89 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy (5.m.) 84 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Wonju Dongbu (6.m.) 80 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Baskonia Vitoria (1.m.) 82 - 73  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas (1.m.) 72 - 72, h.u. 78 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Galatasaray 72 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Avellino 72 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Monaco 71 - 90  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastela - Jazine Arbanasi 99 - 71  
Skrljevo - Split 82 - 82, h.u. 98 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Starogard Gdanski 91 - 92  
Krosno - Asseco Gdynia 73 - 82  
Legia Varsó - Rosa Radom 89 - 98  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza 81 - 74  
Start Lublin - Koszalin 92 - 74  
Torun - Trefl Sopot 105 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Wisla Krakkó (3.m.) 57 - 53  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz (3.m.) 79 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 80 - 80, h.u. 89 - 94  
Lietuvos Rytas - Siauliai 87 - 75  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 87 - 78  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Sopron 69 - 69, h.u. 81 - 85  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely 78 - 95  
Szolnok - Alba Fehérvár 81 - 79  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Pécs 84 - 91  
Kaposvár - ZTE 85 - 85, h.u. 94 - 92  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szekszárd (2.m.) 65 - 66  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee (2.m.) 120 - 106  
Portland - New Orleans (2.m.) 102 - 111  
Toronto - Washington (2.m.) 130 - 119  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Roma - Biella 93 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Cremona 91 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - P. Avenida (2.m.) 59 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Zlatibor Cajetina 109 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 68 - 62  
Olimpija Ljubljana - Sentjur 96 - 62  
Rogaska - Ilirija Ljubljana 84 - 79  
Sencur Kranj - Primorska Koper 74 - 97  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Zlatorog Lasko 56 - 73  
LTHcast Skofja Loka - Sezana 98 - 80  
Polzela - Podcetrtek 72 - 72, h.u. 90 - 83  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Montpellier 28 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holstebro 21 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Kolding 25 - 26  
Silkeborg - GOG 28 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Paris SG 28 - 34  
Massy Essonne - Dunkerque 20 - 23  
Nantes - Tremblay 36 - 31  
St. Raphael - Saran 27 - 27  
Toulouse - Chambery 32 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Metz 19 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Tertnes Bergen 33 - 22  
Fredrikstad - Gjerpen 21 - 37  
Glassverket - Oppsal 24 - 33  
Larvik - Storhamar 33 - 23  
Sola - Kristiansand 28 - 27  
Stabaek - Molde 34 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Hallvard 27 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Arendal (2.m.) 22 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Unirea Slobozia 29 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Potaissa Turda (2.m.) 25 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Ademar Leon 31 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - HIF Karlskrona (4.m.) 27 - 24  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Reading 3 - 1  
Bristol City - Liverpool 0 - 2  
Everton - Chelsea 0 - 1  
Manchester City - Sunderland 3 - 0  
Yeovil - Birmingham 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 1 - 3  
Sumqayit - Keshla 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Anderlecht 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - St. Truiden 1 - 3  
Eupen - Antwerpen 0 - 1  
Lokeren - Oostende 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 2 - 2  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 7 - 0  
Vereja - Botev Plovdiv 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Fortaleza 0 - 2  
Coritiba - Atlético GO 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - APOEL Nicosia 2 - 0  
Apollon Limasszol - Pafosz 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aalborg 2 - 1  
Horsens - Nordsjaelland 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Zamalek 0 - 0  
Ismaily - Misr Lel Makasa 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Nyeman Grodno 2 - 0  
Dinamo Breszt - Dnyepr Mogiljev 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 0 - 1  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Vitesse 4 - 3  
Excelsior - Heracles 2 - 2  
Roda - PSV 2 - 2  
Sparta Rotterdam - NAC Breda 2 - 1  
Willem II - Feyenoord 1 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 0 - 1  
Hajduk Split - Cibalia 4 - 0  
Rudes - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vegalta Sendai 3 - 1  
FC Tokyo - Yokohama FM 2 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Sapporo 2 - 3  
Shimizu SP - Kofu 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Urawa RD 0 - 1  
Nagoya GE - Sanfrecce Hiroshima 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Vissel Kobe 1 - 2  
Sagan Tosu - Shonan Bellmare 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Atyrau 0 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Aktobe 2 - 0  
Kyran Shymkent - Ordabasy Shymkent 0 - 6  
Maktaaral - FC Asztana 3 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty 3 - 5  
Sahtar Karagandy - Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0  
Taraz - Irtis Pavlodar 0 - 0  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Pasto 2 - 0  
Boyaca Chico - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Itagui Leones - Dep. Tolima 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Gremio 0 - 0  
Defensor - Monagas Maturin 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. Lara 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 0 - 2  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puskás Akadémia - Debrecen 4 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Rapide Oued Zem 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergsöy - Aalesund 2 - 1  
Byasen - Levanger 0 - 3  
Fana - Nest-Sotra 0 - 1  
Fjöra - Florö 2 - 2  
Flint - Mjöndalen 2 - 2  
Flöya - Tromsdalen 1 - 1  
Frigg - Strömmen 0 - 3  
Gjellerasen - Ullensaker/Kisa 0 - 3  
Klöfta - Lilleström 0 - 3  
Kvik Trondheim - Ranheim 0 - 1  
Madla - Viking Stavanger 0 - 2  
Oppsal - Kongsvinger 0 - 4  
OS - Asane 1 - 6  
Oystese - Sogndal 1 - 4  
Pors Grenland - Notodden 1 - 1  
Skarphedin - Odd Grenland 0 - 9  
Skjervöy - Tromsö 1 - 3  
Skjold - Haugesund 0 - 3  
Sola - Sandnes Ulf 2 - 3  
Sunndal - Kristiansund 0 - 4  
Tynset - Ham-Kam 0 - 3  
Vigör - Start 1 - 8  
Vindbjart - Jerv 1 - 2  
Östsiden - Sarpsborg 2 - 9  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Essen-Schönebeck 3 - 1  
Potsdam - Freiburg 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - E. Frankfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Atalanta 0 - 3  
Crotone - Juventus 1 - 1  
Fiorentina - Lazio 3 - 4  
Napoli - Udinese 4 - 2  
Roma - Genoa 2 - 1  
Sampdoria - Bologna 1 - 0  
SPAL Ferrara - Chievo 0 - 0  
Torino - Milan 1 - 1  
Verona - Sassuolo 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Amkar Perm 3 - 0  
Lokomotív Moszkva - Akhmat Groznij 0 - 0  
Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Toszno 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Salzburg 0 - 0  
Sturm Graz - Rapid Wien 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas - Aves 1 - 0  
Sporting CP - Porto 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Inverness CT 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Eibar 0 - 1  
Real Madrid - Ath. Bilbao 1 - 1  
Valencia - Getafe 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 1 - 0  
FC Zürich - St. Gallen 4 - 0  
Sion - Lugano 0 - 1  
Thun - Young Boys 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - FF Malmö 3 - 0  
Kalmar - Östersund 1 - 1  
Sirius - Häcken 0 - 0  
Örebro - AIK Stockholm 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Partizan Belgrád 4 - 2  
Macsva Sabacs - Mladost Lucani 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Slovan Bratislava 1 - 1  
Zilina - Ruzomberok 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 1 - 0  
Krsko Posavlje - ND Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Akhisar 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Dinamo Kijev 1 - 4  
Sahtar Doneck - Mariupol 5 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Kitchee 3 - 0  
Tianjin Quanjian - Kashiwa R. 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Ulsan 2 - 2  
Melbourne Victory - Shanghai SIPG 2 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Flora Tallinn 0 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Sada Cruzeiro (4.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Politechnika Varsó 1 - 3  
Szczecin - GKS Katowice 2 - 3  
Zawiercie - Czarni Radom 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Legionowo (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proxima Krakkó - Pila (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Trefl Gdansk 1 - 3  
Olsztyn - Resovia Rzeszow 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Friedrichshafen (2.m.) 0 - 3  
United Rhein-Main - Berlin RV (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano (1.m.) 3 - 0  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - T. Un-Nooh (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
H. Vafaei Ayouri - S. Maguire (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
J. Lisowski - A. McManus (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
J. Robertson - M. White (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Liang Wenbo - Jam. Jones (10 nyert frame-ig) 0 - 10  
M. Davis - J. Perry (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
M. Holt - R. Milkins (10 nyert frame-ig) 3 - 10  
M. Stevens - K. Doherty (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
Strandröplabda (Xiamen Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Varenhorst C - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Gabriele P / Carambula Ra - Krou Y / Aye Q 1 - 2  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Dressler C / Seidl R 2 - 0  
Humana-Paredes F / Wheela - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Kolinske W / Evans M - Doherty R / Allen W 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Prudel M / Szalankiewicz - Semenov K / Leshukov I 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Berntsen M / Sorum C S 1 - 2  
Strandröplabda (Xiamen Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Navarro A F / Herrero A L 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Felisberta DA Silva J / Cavalcanti 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Gordon J / Bukovec S 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Larsen K / Stockman E 1 - 2  
Murakami M / Ishii M - Placette L / Chamereau A 1 - 2  
Plesiutsching L M / Schut - Dumbauskaite I / Povilait 1 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - D. Petrovic 0 - 2  
A. Pavic - D. King 1 - 2  
B. Zapata Miralles - M. Moraing 0 - 2  
J-P. Smith - D.E. Galan Riveros 2 - 1  
S. Giraldo - J. Hernandez-Fernandez    
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Galdos S / Maytin R 2 - 1  
King D / Statham R - Novikov D / Ramirez C 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - K. Nishikori 0 - 2  
F. Fognini - J-L. Struff 0 - 2  
F. Verdasco - M. Cilic 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - A. Seppi 1 - 2  
K. Khachanov - G. Simon 2 - 0  
M. Raonic - M. Cecchinato 2 - 0  
N. Djokovic - B. Coric 2 - 0  
P. Kohlschreiber - A. Ramos 2 - 0  
R. Bautista-Agut - F. Lopez 2 - 0  
R. Gasquet - D.S. Schwartzman 2 - 0  
R. Nadal - Al. Bedene 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Dodig I / Ram R - Dimitrov G / Goffin D 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Zverev A / Zverev M - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - C. Hemery 0 - 2  
C. Ilkel - P. Gunneswaran 0 - 2  
E. Donskoy - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
H. Grenier - Jor. Thompson 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - S.K. Mukund 2 - 0  
R. Ramanathan - Yibing Wu 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Majchrzak K / Matsui T 1 - 2  
Bury A / Nedovyesov A - Chen T / Yi C-H 1 - 2  
Gonzales R / Rungkat C - Gao X / Xia Z 2 - 0  
Halys Q / Hemery C - Hsieh C-P / Yang T-H 2 - 1  
Wu D / Wu Y - Reid M / Whittington A 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - P. Polansky    
F. Bagnis - T. Bellucci 2 - 1  
J. Clarke - A. Santillan 2 - 1  
M. Mmoh - H. Dellien 0 - 2  
S. Kozlov - D. Young 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Chirala S R - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Daniel T / Lopez Perez E - Clezar G / Siljestrom A 0 - 2  
Kecmanovic M / Rola B - Cuevas M / Dellien H 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - King E / Reese H 1 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - N. Basilashvili 0 - 2  
B. Bonzi - L. Rosol 1 - 2  
D. Masur - C. Moutet 1 - 2  
E. Gerasimov - G. Andreozzi 0 - 2  
P. Sousa - J. Zopp 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domingues J / Oliveira G - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Elias G / Sousa P - Novak D / Weissborn T-S 0 - 2  
Eysseric J / Salisbury J - Jebavy R / Mergea F 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - Dan. Lao 0 - 2  
Fangzhou Liu - Saisai Zheng 1 - 2  
Xia. You - M. Minokoshi    
Xiyu Wang - Y. Wickmayer 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Lu J - Hibino N / Zheng S    
Duan Y Y / Wang Y - Jang S / Raina A 2 - 0  
Hozumi E / Yang Z - Jiang X / Tang Q 2 - 0  
Imanishi M / Sharipova S - Hibino N / Zheng S    
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Hannover 14 - 9  
Olympiakosz - Brescia 13 - 6  
OSC - Barceloneta 6 - 8  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Jadran Herceg Novi 8 - 4  
Szolnok - Spandau Berlin 9 - 8  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Verona - FTC 5 - 8  

 

2018.04.17.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 2 - 5  
Kia Tigers - LG Twins 5 - 4  
KT Wiz - SK Wyverns 5 - 9  
Lotte Giants - Samsung Lions 6 - 11  
Nexen Heroes - NC Dinos 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 5 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 5 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers    
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 7 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 2 - 1  
Chicago Cubs - St. Louis    
Milwaukee - Cincinnati 4 - 10  
NY Mets - Washington 6 - 8  
NY Yankees - Miami 12 - 1  
Oakland - Chicago WS 8 - 1  
Pittsburgh - Colorado 2 - 6  
San Diego - LA Dodgers 3 - 10  
Seattle - Houston 2 - 1  
Tampa Bay - Texas 8 - 4  
Toronto - Kansas City    
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Sparta Praha (5.m.) 2 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Kladno 3 - 0  
Litvínov - Jihlava 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Aalborg (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Tappara (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Nashville (3.m.) 5 - 3  
New Jersey - Tampa Bay (3.m.) 5 - 2  
San Jose - Anaheim (3.m.) 8 - 1  
Toronto - Boston (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Salzburg (6.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Rapperswil (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Skelleftea (1.m.) 7 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin (3.m.) 6 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Neva (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 5 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Franca (1.m.) 81 - 76  
Cearense - Paulistano (1.m.) 72 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (1.m.) 98 - 95  
Panathinaikosz - Real Madrid (1.m.) 95 - 67  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Poitiers 87 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Paris Levallois 77 - 83  
Antibes - Cholet 74 - 76  
Hyeres-Toulon - Chalon sur Saone 79 - 88  
Le Mans - Dijon 88 - 65  
Limoges - Boulazac 87 - 68  
Pau Orthez - Gravelines 86 - 80  
Reims - Le Portel 83 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - GKK Sibenik 77 - 76  
KK Zagreb - Cibona Zagreb 91 - 98  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Liaoning (2.m.) 107 - 107, h.u. 116 - 121  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Diósgyőr (2.m.) 53 - 81  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - San Antonio (2.m.) 116 - 101  
Philadelphia - Miami (2.m.) 103 - 113  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Noginszk 82 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 33 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Nexe Nasice 20 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Madeira SAD 25 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Portsmouth 3 - 1  
Doncaster - Bury 3 - 3  
Gillingham - Rotherham 0 - 1  
Rochdale - Oldham 0 - 0  
Shrewsbury - Charlton 0 - 2  
Wigan - Oxford Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Yeovil 2 - 0  
Exeter - Chesterfield 2 - 1  
Lincoln - Wycombe 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Gateshead 1 - 0  
Bromley - Dag & Red 3 - 1  
Dover - Tranmere 0 - 1  
Eastleigh - Ebbsfleet Utd. 0 - 1  
Guiseley - Barrow 0 - 1  
Hartlepool - Leyton 1 - 0  
Maidenhead Utd. - Sutton Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Club Almagro 0 - 2  
Atl. Rafaela - Quilmes 0 - 2  
Dep. Moron - Sarmiento 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Talleres Cordoba 2 - 1  
Vélez Sarsfield - San Lorenzo 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Genk 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - OH Leuven 2 - 1  
Lierse - Zulte Waregem 1 - 4  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Cserno More Várna 0 - 2  
Vitosa Bistritsa - Slavia Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Nacional Potosi 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Palmeiras 1 - 1  
Sao Paulo - Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Magdeburg 1 - 5  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Znojmo 2 - 2  
Varnsdorf - Vlasim 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Mladá Boleslav 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Aarhus GF 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Lamontville Golden Arrows 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Barcelona Guayaquil 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Wadi Degla 1 - 0  
El Daklyeh - Tanta 2 - 0  
El Entag El Harby - Smouha 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Les Herbiers - Chambly 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panioniosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - ADO Den Haag 2 - 0  
Twente - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Bengaluru 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Palanga 4 - 0  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Balmazújváros 2 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bayern München 2 - 6  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Cagliari 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Frosinone 0 - 2  
Bari - Novara 1 - 1  
Carpi - Perugia 1 - 2  
Cesena - Empoli 2 - 3  
Cittadella - Palermo 0 - 0  
Cremonese - Salernitana 1 - 1  
Spezia - Brescia 0 - 1  
Ternana - Foggia 2 - 2  
Venezia - Entella 2 - 0  
Vercelli - Pescara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Monza 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Guarani Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Stenhousemuir 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Dundee Utd. 0 - 5  
St. Mirren - Falkirk 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Barcelona 2 - 2  
Deportivo - Sevilla 0 - 0  
Villarreal - Leganes 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Örgryte 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Trelleborg 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ahli (KSA) 1 - 2  
Tractor Tabriz - Al-Gharafa 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Wahda 1 - 0  
Lokomotív Taskent - Zob Ahan 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Cerezo Osaka 3 - 1  
Jeju - Buriram Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Suwon Bluewings 0 - 1  
Sydney FC - Shanghai Shenhua 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Institute 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 2 - 1  
Glentoran - Dungannon 4 - 2  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 0 - 1  
Trans Narva - Infonet Tallinn 6 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Sligo 1 - 0  
Limerick - Dundalk 0 - 3  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Venelles (3.m.) 3 - 2  
St-Raphael - Le Cannet (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Poitevin Poitiers (3.m.) 3 - 2  
Chaumont - Tourcoing (3.m.) 3 - 0  
Paris Volley - Montpellier (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Beijing (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Chemik Police (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva (2.m.) 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Uralocska Jekatyerinburg (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul (1.m.) 3 - 0  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - B. Mousley 2 - 1  
A. Setkic - V. Estrella Burgos 0 - 2  
C. Heyman - A. Sarkissian 0 - 2  
D. Petrovic - T. Hank 2 - 0  
G. Lopez Villasenor - C. Eubanks 1 - 2  
J. Souza - G. Escobar 1 - 2  
J. Ward - M. Sanchez Montemayor 1 - 2  
K. King - B. Schnur 1 - 2  
L. Patino - F. Peliwo 0 - 2  
M. Arevalo - F. Gaio 2 - 0  
R. Quiroz - D. King 1 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Barrientos - Klein B / Roelofse R 0 - 2  
Giraldo S / Menendez-Mace - LopezVillasenor/SanchMont 2 - 0  
Gomez A / Patino L - Krajicek A/ Withrow J 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Thiem 1 - 2  
B. Paire - F. Lopez 1 - 2  
D. Dzumhur - M. Cecchinato 0 - 2  
F. Fognini - I. Ivashka 2 - 0  
F. Verdasco - P. Cuevas 2 - 1  
G. Dimitrov - P-H. Herbert 2 - 1  
G. Müller - A. Zverev 1 - 2  
G. Pella - D.S. Schwartzman 1 - 2  
G. Simon - A. Mannarino 2 - 1  
J. Chardy - R. Gasquet 0 - 2  
K. Edmund - A. Seppi 1 - 2  
L. Pouille - M. Zverev 1 - 2  
S. Tsitsipas - D. Goffin 0 - 2  
T. Sandgren - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Y. Sugita - J-L. Struff 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Berdych T / Verdasco F    
Cerretani J /Seppi A - Bopanna R / Roger-Vasseli 0 - 2  
Khachanov K / Raonic M - Bopanna R / Roger-Vasseli    
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Soon Woo Kwon 2 - 0  
A. Whittington - C. Hemery 0 - 2  
E. Donskoy - Yecong He 2 - 0  
G. Soeda - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
L.G.M. Harris - O. Nedovyesov 0 - 2  
M. Safwat - Q. Halys 0 - 2  
V. Safranek - Di Wu 2 - 0  
Xin Gao - Zhe Li    
Yunseong Chung - T. Ito 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Li Y - Majchrzak K / Matsui T 0 - 2  
Chung Y / Lee D - Grigelis L / Safwat M 1 - 2  
Ortega-Olmedo R / Ramanat - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - B. Rola 1 - 2  
C. Harrison - J.I. Londero 0 - 2  
E. King - T. Zink 2 - 0  
F. Bagnis - E. Lopez-Perez    
H. Dellien - C. Garin    
H. Laaksonen - F. Dancevic 2 - 1  
M. Polmans - K. Uchida 2 - 0  
R. Opelka - M. Kecmanovic 2 - 1  
T. Daniel - G. Clezar 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Baughman D / Mmoh M 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Galloway R / Krueger M 2 - 1  
Opelka R / Polmans M - Begemann A / Sancic A 1 - 2  
Skupski K / Skupski N - Coria F / Sorgi J 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Garin C / Santillan A    
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - L. Ouahab    
D. Novak - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
E. Ymer - E. Gerasimov 0 - 2  
Gon. Oliveira - G. Elias 0 - 2  
J. Kovalik - M. Jaziri 2 - 0  
J. Vesely - L. Ouahab    
L. Rosol - C. Taberner    
M. Janvier - C. Ruud 2 - 0  
Piros Zs. - T. Fabbiano 0 - 2  
T. Kamke - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellalouna M / Nagoudi A - Arends S / Shamasdin A 0 - 2  
Duran G / Gonzalez M - Broady L / Clayton S 1 - 2  
Echargui M / Popyrin A - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fang Ying Xun - Fangzhou Liu 0 - 2  
Jia-Jing Lu - Jing Jing Lu    
M. Imanishi - V. Diatchenko 2 - 0  
N. Hibino - Xinyun Han 1 - 2  
S. Sharipova - Pe. Plipuech 2 - 1  
Shuai Zhang - Yue Yuan    
Ying-Ying Duan - A. Raina 2 - 1  
Zhaoxuan Yang - E. Hozumi 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Liang C - Broady N / Wickmayer Y 0 - 2  
Guo H / Ye Q Y - Han X / Zvonareva V 1 - 2  
Tian R / Zhang K-L - Jang S / Raina A 0 - 2  

 

2018.04.16.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Algodoneros Union Laguna 11 - 5  
Leones de Yucatan - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 1  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 10 - 8  
Saraperos de Saltillo - Olmecas de Tabasco 6 - 11  
Sultanes de Monterrey - Diablos Rojos del Mexico 7 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Acereros de Monclova    
Toros de Tijuana - Piratas de Campeche 8 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Texas 1 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Interobal Plzen (4.m.) 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Szinara Jekatyerinburg 3 - 4  
Golf (Mitsubishi Electric Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitsubishi Electric Classic 2018    
Golf (RBC Heritage)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RBC Heritage 2018    
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - Keupa (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Las Vegas (3.m.) 2 - 3  
Minnesota - Winnipeg (3.m.) 6 - 2  
Washington - Columbus (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zürich Lions (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ukrajna 4 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Opava (4.m.) 73 - 96  
Usti nad Labem - Pardubice (4.m.) 89 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Seoul Knights (5.m.) 89 - 98  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Nanterre 78 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 90 - 81  
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 91 - 78  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 87 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Minnesota (1.m.) 104 - 101  
Oklahoma City - Utah (1.m.) 116 - 108  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Heidelberg (4.m.) 89 - 88  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanocska Kazany - MBA Moszkva (3.m.) 63 - 71  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Noginszk - Dinamo Moszkva 61 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Darussafaka 77 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 85 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Sönderjyske 22 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Valur (2.m.) 29 - 19  
Stjarnan - Selfoss (2.m.) 28 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Baekkelaget (1.m.) 33 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Szpartak Moszkva 25 - 28  
Kausztik Volgográd - SZGAU-Szaratov 28 - 31  
Néva Szentpétervár - Dinamo-Viktor Sztavropol 30 - 29  
Permszkije Medvegyi - UOR Moszkva 28 - 22  
Szungul Sznyezsinszk - SZKIF Krasznodar 28 - 27  
UGNTU Ufa - Csehovszkije Medvegyi 26 - 33  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Dobrogea Constanta (1.m.) 36 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Sävehof (1.m.) 24 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (5.m.) 27 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Boca Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - San Jose de Oruro 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Chapecoense 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Freiburg 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - San Luis de Quillota 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Ermisz Aradippou 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Silkeborg 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Petrojet 3 - 2  
Al-Ittihad (EGY) - El Gaish Talaea 0 - 0  
Al-Nasr (EGY) - El Raja Matrouh 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lorient 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Cholet 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Kassziopi Kerkyra 5 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Nijmegen 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Goa 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Afula 0 - 2  
Hapoel TA - Maccabi Ahi Nazareth 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Wisla Krakkó 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Chabab Atlas Khenifra 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Leon 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York City FC 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Rosenborg 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Parma 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Bassano 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Sporting CP B 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Tondela 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Stoke 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Botosani 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FCS Bukarest 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Barcelona B 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Winterthur 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Norrby 0 - 2  
Varberg - Jönköping Södra 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Brommapojkarna 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Kopparbergs/Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Boluspor 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Trabzonspor 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Puerto Cabello 3 - 2  
Zamora Barinas - Metropolitanos Caracas 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Nasaf Qarshi 1 - 2  
Persepolis - Al-Sadd 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Esteghlal T. 0 - 1  
Al-Rayyan - Al-Ain 1 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shamrock Rovers 1 - 0  
Derry City - Bohemians 3 - 1  
St. Patrick's - Waterford Utd. 1 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - LKS Lodz (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - Impel Wroclaw (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár (5.m.) 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva (1.m.) 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Uralocska Jekatyerinburg (1.m.) 3 - 1  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - O. Lines 10 - 9  
H. Miah - S. Maguire (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
J. Astley - M. White 7 - 10  
J. Lisowski - D. Grace 10 - 3  
Liang Wenbo - Zhao Xintong (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
M. Holt - E. Slessor (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
M. Selt - A. Duffy (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
N. Saengkham - H. Vafaei Ayouri 5 - 10  
R. Day - M. Mann (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
R. Williams - P. Ebdon (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
S. Baird - J. Robertson 7 - 10  
T. Ford - L. Highfield 6 - 10  
Yu Delu - Jam. Jones 7 - 10  
Zhang Anda - M. Gould (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Zhou Yuelong - D. Wells (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Tenisz (Guadalajara, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - E. Leshem 2 - 1  
D. Novikov - P. Krstin 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Schnur B - Lock B / Romboli F 2 - 0  
Mousley B / Smith J-P - Gomez L / Souza J 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - R. Haase 2 - 1  
Al. Bedene - M. Basic 2 - 0  
B. Coric - J. Benneteau 2 - 0  
D. Shapovalov - S. Tsitsipas 0 - 2  
F. Krajinovic - P. Lorenzi    
F. Mayer - G. Müller 0 - 2  
J. Donaldson - A. Ramos 0 - 2  
K. Edmund - A. Dolgopolov    
K. Nishikori - T. Berdych 2 - 1  
M. Raonic - L. Catarina 2 - 1  
N. Djokovic - D. Lajovic 2 - 0  
P-H. Herbert - P. Lorenzi 2 - 0  
R. Bautista-Agut - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Djokovic N / Krajinovic F    
Cuevas P / Granollers M - Dzumhur D / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Dimitrov G / Goffin D - Mannarino A / Martin F 2 - 0  
Gonzalez S / Mclachlan B - Arneodo R / Nys H 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Molteni / Schwartzman D S 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - Jor. Thompson 0 - 2  
K. Majchrzak - H. Grenier 0 - 2  
S. Sekiguchi - Ze Zhang    
S.K. Mukund - Ze Zhang 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - L. Grigelis 2 - 1  
Zihao Xia - A. Escoffier 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Wang A / Wu H 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - D. Köpfer 2 - 1  
F. Coria - D. Young 0 - 2  
J.C. Aragone - T. Bellucci 0 - 2  
M. Krueger - S. Kozlov 0 - 2  
M. McDonald - J. Clarke 1 - 2  
M. Mmoh - S. Korda 2 - 0  
Tenisz (Tunisz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - N. Milojevic 2 - 1  
C. Moutet - L. Broady 2 - 0  
G. Andreozzi - S. Napolitano 2 - 0  
J. Domingues - M.A. Bellalouna 2 - 0  
M. Echargui - J. Zopp 0 - 2  
P. Sousa - S. Ofner 2 - 1  
R. Albot - B. Bonzi 0 - 2  
Tenisz (Tunisz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Lindstedt R - Ocleppo J / Vavassori A 2 - 0  
Martinez Portero P / Vega - Jebavy R / Mergea F 0 - 2  
Mies A / Uzhylovskyi V - Eysseric J / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Tunisz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - Piros Zs.    
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - L. Kumkhum 2 - 0  
Ran Tian - M. Minokoshi 0 - 2  
Saisai Zheng - Shuai Peng 2 - 0  
Su Jeong Jang - Ay. Shimizu 2 - 0  
V. Zvonareva - Y. Wickmayer 0 - 2  
Xinyu Gao - Lin Zhu 0 - 2  
Xiyu Wang - N. Broady 2 - 0  
Yafan Wang - J. Namigata 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Wang Y - Shimizu A / Tjandramulia O 2 - 0  
Kumkhum L / Plipuech P - Lu J J / Namigata J 1 - 2  
You X / Zhu L - Thombare P G / Xun F Y 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,