Tippmix eredmények - 2017. november 13-19.

2017-11-13
Tippmix eredmények - 2017. november 13-19.
2017.11.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Detroit 24 - 27  
Cleveland - Jacksonville 7 - 19  
Denver - Cincinnati 17 - 20  
Green Bay - Baltimore 0 - 23  
Houston - Arizona 31 - 21  
LA Chargers - Buffalo 54 - 24  
Miami - Tampa Bay 20 - 30  
Minnesota - LA Rams 24 - 7  
New Orleans - Washington 31 - 31  
NY Giants - Kansas City 9 - 9  
Oakland - New England 8 - 33  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhen. Fan - Xin Xu 1 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Fan Z / Xu X 1 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ning Ding - Xing. Chen 3 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Zhu Y - Hayata H / Ito M 1 - 3  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 2 - 8  
Norvégia - Hollandia 6 - 3  
Németország - Svájc (Helyszín: Svájc) 4 - 9  
Oroszország - Skócia 3 - 5  
Szlovákia - Svédország 1 - 12  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 7 - 8  
Csehország - Németország 9 - 5  
Dánia - Svédország 1 - 8  
Olaszország - Oroszország 9 - 8  
Oroszország - Skócia 7 - 8  
Skócia - Dánia 6 - 1  
Svájc - Magyarország 8 - 6  
Svájc - Németország 8 - 5  
Svédország - Törökország 7 - 1  
Törökország - Olaszország 6 - 9  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - P. Taylor (16 nyert leg-ig) 16 - 8  
M. van Gerwen - P. Wright (16 nyert leg-ig) 16 - 12  
P. Wright - G. Anderson (16 nyert leg-ig) 16 - 15  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo 5 - 1  
Seinäjoki - LaSB 8 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Mullsjö 7 - 3  
Golf (DP World Tour Champ. Dubai)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DP World Tour Championship Dubai 2017    
Golf (The RSM Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The RSM Classic 2017    
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Anglia 1 - 0  
Németország - Kína 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 5 - 0  
Bridgeport - Charlotte 5 - 2  
Bridgeport - Springfield 2 - 1  
Cleveland - Milwaukee 3 - 1  
Manitoba - Laval 5 - 2  
Providence - Hershey 4 - 1  
Rockford - Chicago Wolves 3 - 3  
Rockford - Grand Rapids 2 - 2  
San Antonio - Texas Stars 5 - 2  
San Diego - Tucson 2 - 2  
Stockton - Bakersfield 5 - 2  
Toronto Marlies - Syracuse 3 - 1  
Utica - Hartford 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Klagenfurt 2 9 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Havirov 1 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno 4 - 3  
Litvínov - Jihlava 3 - 0  
Mountfield HK - Chomutov 2 - 2  
Plzen - Vítkovice 3 - 3  
Sparta Praha - Trinec 2 - 1  
Zlín - Mladá Boleslav 1 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Esbjerg 1 - 4  
SönderjyskE - Frederikshavn 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 2 - 2  
FTC - Vienna Capitals 2 8 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Bordeaux 4 - 3  
Gap - Lyon 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Dinamo Riga - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Szocsi - Szalavat Julajev Ufa 1 - 3  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Diósgyőr 3 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Renon/Ritten (Helyszín: Ritten) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Carolina 1 - 3  
Carolina - NY Islanders 4 - 2  
Montreal - Toronto 0 - 6  
Nashville - Colorado 5 - 2  
Pittsburgh - Chicago 1 - 2  
San Jose - Boston 1 - 3  
Tampa Bay - NY Islanders 3 - 5  
Vancouver - St. Louis 3 - 3  
Washington - Minnesota 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Kongsvinger 6 - 6  
Manglerud - Stjernen 1 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 4 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 6 - 1  
Crimmitschau - Riessersee 2 - 1  
Dresden - Tölzer Löwen 4 - 2  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 6 - 2  
Freiburg - Ravensburg 4 - 3  
Kassel - Heilbronn 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Krefeld 4 - 3  
Ingolstadt - Düsseldorf 1 - 3  
Iserlohn - Mannheim 1 - 0  
Köln - München 2 - 6  
Nürnberg - Straubing 1 - 1  
Schwenningen - Bremerhaven 5 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 2 - 2  
Salzburg - Graz 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 1 - 0  
Vienna Capitals - Znojmo 6 - 4  
Villach - Fehérvár 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 9 - 5  
Biasca Ticino - Thurgau 2 - 4  
GCK Lions - Zug 2 4 - 4  
Visp - Rapperswil 1 - 4  
Winterthur - Langenthal 3 - 8  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Bern 1 - 2  
Zürich Lions - Davos 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 5 - 1  
Björklöven - Vita Hasten 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 3 - 1  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 0 - 4  
Trencin - B. Bystrica 4 - 2  
Zilina - Nitra 2 - 4  
Zvolen - Detva 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Gornyak Ucsali - Torpedo Kamenogorszk 4 - 9  
Juzsnij Ural Orszk - Szarjarka Karaganda 1 - 3  
Molot Perm - Izssztal Izsevszk 5 - 1  
Rjazany - Metallurg Novokuznyeck 1 - 1  
SZKA-Neva - Ermak Angarszk 0 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Rubin Tyumeny 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nippon Cranes 3 - 5  
Daemyung - Oji Eagles 2 - 1  
Szahalin - Tohoku Blades 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Cibona Zagreb 63 - 57  
Skopje - Buducnost Podgorica 71 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 59 - 91  
NZ Breakers - Brisbane 90 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Bendigo 80 - 70  
Perth - Sydney Flames 83 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Decin 81 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 82 - 97  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 62 - 70  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 71 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Bourg 78 - 70  
Strasbourg - Adecco ASVEL 82 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Lyon 67 - 86  
Mondeville - Villeneuve d'Ascq Lille 58 - 78  
Nantes Reze - Flammes Carolo Ardennes 65 - 87  
Roche Vendee - Lattes Montpellier 64 - 68  
Tarbes - Landes 60 - 63  
Union Hainaut - Bourges 32 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Panathinaikosz 73 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Jerusalem 78 - 90  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 82 - 88  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 74 - 95  
Ironi Ness Ziona - Maccabi TA 68 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Chiba 74 - 90  
Mikawa Kariya - Yokohama 90 - 72  
Nishinomiya - Tochigi 60 - 63  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 72 - 59  
Tokyo Sunrockers - Shimane 69 - 62  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 85 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski 78 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 92 - 79  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 66 - 70  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 104 - 95  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szolnok 76 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 99 - 110  
Charlotte - LA Clippers 102 - 87  
Dallas - Milwaukee 111 - 79  
Memphis - Houston 83 - 105  
Miami - Indiana 95 - 120  
Orlando - Utah 85 - 125  
Philadelphia - Golden State 116 - 124  
Portland - Sacramento 102 - 90  
Toronto - Washington 100 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg 77 - 68  
Telekom Bonn - Bayreuth 85 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Capo D'Orlando 87 - 53  
Brindisi - Virtus Bologna 79 - 75  
Milano - Avellino 77 - 77, h.u. 92 - 94  
Torino - Cantu 89 - 94  
Trento - VL Pesaro 91 - 74  
Varese - Sassari 61 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Broni 77 - 46  
Eirene Ragusa - UR Venezia 86 - 79  
Lucca - Famila Schio 52 - 76  
San Martino di Lupari - Torino 74 - 63  
Vigarano - Battipaglia 87 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 79 - 74  
Gran Canaria - Estudiantes 99 - 95  
Joventut Badalona - Gipuzkoa 76 - 67  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 66 - 60  
Murcia - Bilbao 82 - 71  
Obradoiro Monbus - Iberostar Tenerife 75 - 64  
San Pablo Burgos - Baskonia Vitoria 76 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Cadi La Seu d'Urgell 85 - 79  
Ferrol - Vasco Gipuzkoa 71 - 61  
Girona - Campus Promete 74 - 52  
Movistar Estudiantes - Al-Qazeres Extremadura 75 - 87  
Zaragoza - Sant Adria 69 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Fenerbahce Ülker 66 - 85  
Tofas Bursa - Anadolu Efes 80 - 69  
Usak Sportif - Banvitspor 71 - 89  
Yesilgiresun - RH Gaziantepspor 91 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Galatasaray 84 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 66 - 76  
Nyizsnyij Novgorod - Kalev/Cramo 103 - 85  
Tsmoki-Minszk - Avtodor Szaratov 82 - 85  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - RK Zagreb 28 - 27  
Szeged - Barcelona 31 - 28  
Wisla Plock - Kristianstad 25 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kiel 27 - 28  
Flensburg - Breszt Meskov 37 - 30  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Elverum 35 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Csehovszkije Medvegyi 34 - 23  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Vistal Gdynia 34 - 22  
Nyköbing F. - Krim Ljubljana 28 - 26  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - FTC 21 - 30  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Bietigheim 27 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Anaitasuna 27 - 35  
Granollers - Balatonfüred 28 - 21  
Lugi - Winterthur 29 - 29  
Magdeburg - Dobrogea Sud 27 - 25  
Malmö - Silkeborg 25 - 23  
Riihimaen Cocks - Riko Ribnica 24 - 17  
Tatabánya - Chambery 25 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Municipal Craiova 26 - 24  
Kastamonu Belediyesi - Vác 36 - 29  
Kubany Krasznodar - Asztrahanocska 33 - 29  
Most - Zvezda Zvenyigorod 33 - 22  
Randers - BNTU-Belazs Minszk 26 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Fehérvár 17 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Sandnes 38 - 27  
Halden - Nötteröy 42 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Storhamar 28 - 24  
Sola - Oppsal 21 - 20  
Stabaek - Gjerpen 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Göppingen 33 - 28  
Lübbecke - Gummersbach 26 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Huesca 27 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Bern 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Helsingborg 39 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Middlesbrough 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Club Almagro - Boca Unidos 2 - 1  
Dep. Flandria - Atl. All Boys 2 - 0  
Estudiantes San Luis - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Guillermo Brown - Aldosivi 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Quilmes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Racing Club 1 - 2  
Independiente - River Plate 1 - 0  
Tigre - Estudiantes LP 2 - 0  
Union SF - Chacarita Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Waasland Beveren 3 - 0  
Lokeren - Gent 0 - 3  
Zulte Waregem - Genk 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Cserno More Várna 0 - 1  
Vitosa Bistritsa - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Chapecoense 1 - 1  
Atlético MG - Coritiba 3 - 0  
Atlético PR - Vasco da Gama 3 - 1  
Flamengo - Corinthians 3 - 0  
Santos - Gremio 1 - 0  
Sao Paulo - Botafogo 0 - 0  
Sport Recife - Bahia 1 - 0  
Vitória - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hannover 4 - 0  
Schalke - Hamburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Erzgebirge Aue 3 - 0  
Ingolstadt - Düsseldorf 1 - 0  
St. Pauli - Regensburg 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - NEA Szalamina 3 - 1  
Ermisz Aradippou - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Vitkovice 1 - 0  
Zizkov - Vlasim 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jablonec 2 - 1  
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Brabrand 4 - 0  
Fredericia - Skive 3 - 2  
Fremad Amager - Vejle 1 - 0  
Nyköbing - Köge 2 - 2  
Thisted - Roskilde 1 - 1  
Viborg - Vendsyssel 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 4 - 2  
Horsens - OB Odense 0 - 0  
Lyngby - Randers 1 - 3  
Sönderjyske - FC Köbenhavn 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Ballerup 7 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeju 3 - 2  
Gangwon - Ulsan 1 - 2  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Marseille 1 - 1  
Caen - Nice 1 - 1  
Lyon - Montpellier 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 4 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panetolikosz 1 - 1  
Panathinaikosz - AEK Athén 1 - 1  
Plataniasz - Aszterasz Tripolisz 0 - 3  
Xanthi - Panioniosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heracles 4 - 1  
Groningen - Vitesse 4 - 2  
Roda - AZ Alkmaar 0 - 1  
Utrecht - Excelsior 3 - 1  
Zwolle - PSV 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Ajax 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 2 - 0  
Istra - Hajduk Split 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Mumbai City 2 - 0  
Chennaiyin - Goa 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Yokohama FC 2 - 1  
Kamatamare Sanuki - Nagoya GE 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Kyoto 0 - 1  
Oita Trinita - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Okayama - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Shonan Bellmare - Machida Zelvia 1 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Nagasaki 1 - 4  
Tokyo Verdi - Tokushima 2 - 1  
Yamagata - Gifu 4 - 1  
Yamaguchi - Ehime 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Mito 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Rayyan 2 - 4  
Al-Duhail - Al-Kharaitiyat 8 - 2  
Al-Sadd - Umm-Salal 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente SF 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Pasto 1 - 0  
Millonarios - Dep. Cali 5 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Odra Opole 0 - 3  
Miedz Legnica - Rakow Czestochowa 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 1 - 0  
Slask Wroclaw - Arka Gdynia 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 2 - 2  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 3 - 0  
Utenis Utena - Trakai 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Veracruz 1 - 0  
Dep. Toluca - Tijuana 3 - 1  
Leon - Chivas Guadalajara 0 - 2  
Monterrey - Tigres 2 - 0  
Necaxa - Monarcas Morelia 1 - 2  
Queretaro - UNAM Pumas 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Gyirmót 1 - 0  
Békéscsaba - Dorog 3 - 1  
Cegléd - Soroksár 2 - 0  
Csákvár - Kazincbarcika 2 - 1  
Győr - Mosonmagyaróvár 1 - 2  
Kisvárda - MTK 1 - 0  
Siófok - Szeged 2011 0 - 0  
Szolnok - Budaörs 0 - 1  
Vác - Nyíregyháza 1 - 1  
ZTE - Sopron 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2., rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Ranheim 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Sandefjord 3 - 2  
Lilleström - Molde 0 - 1  
Rosenborg - Viking Stavanger 2 - 0  
Sarpsborg - Aalesund 1 - 0  
Stabaek - Sogndal 1 - 1  
Strömsgodset - Brann Bergen 2 - 1  
Tromsö - Haugesund 2 - 0  
Valerenga - Odd Grenland 2 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Potsdam 0 - 8  
Bayern München - Bremen 4 - 1  
Essen-Schönebeck - Wolfsburg 0 - 4  
Freiburg - Frankfurt 0 - 3  
Hoffenheim - Duisburg 1 - 0  
Sand - Jena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Sassuolo 1 - 2  
Crotone - Genoa 0 - 1  
Internazionale - Atalanta 2 - 0  
Sampdoria - Juventus 3 - 2  
SPAL Ferrara - Fiorentina 1 - 1  
Torino - Chievo 1 - 1  
Udinese - Cagliari 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Viterbese 1 - 3  
Arezzo - Cuneo 2 - 0  
Gavorrano - Carrarese 2 - 0  
Giana Erminio - Prato 5 - 0  
Livorno - Olbia 2 - 1  
Pistoiese - Piacenza 2 - 1  
Pontedera - Monza 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Südtirol 0 - 1  
Feralpisalo - Albinoleffe 1 - 2  
Gubbio - Fermana 0 - 0  
Reggiana - Ravenna 3 - 0  
Renate - Teramo 0 - 0  
Sambenedettese - Bassano 0 - 0  
Vicenza - Mestre 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Cosenza 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Rosztov - Amkar Perm 0 - 0  
Ufa - Ural Jekatyerinburg 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Toszno 5 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Sturm Graz 5 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Independiente FBC 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Sp. Trinidense 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Nacional Madeira 1 - 0  
Associacao Oliveirense - Marítimo 2 - 2  
Caldas - Arouca 1 - 1  
Farense - Leixoes 2 - 1  
Guimaraes - Feirense 2 - 1  
Leiria - Aves 0 - 3  
Moreirense - Felgueiras 5 - 2  
Santa Clara - Chaves 2 - 0  
Sporting Clube Ideal - Cova Piedade 1 - 4  
Uniao Madeira - Freamunde 4 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - West Ham 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 1 - 2  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Partick Thistle 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Falkirk 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Granada 1 - 1  
Numancia - Gimnastic 1 - 2  
Osasuna - Alcorcon 2 - 3  
Rayo Vallecano - Barcelona B 1 - 0  
Sevilla B - Cordoba 1 - 1  
Sp. Gijón - Cadiz 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Deportivo B - Atl. Madrid B 3 - 0  
Ferrol - Fuenlabrada 0 - 1  
Guijuelo - Pontevedra 3 - 3  
Majadahonda - Cerceda 2 - 1  
Navalcarnero - Gimn. Segoviana 2 - 1  
Ponferradina - Celta Vigo B 1 - 2  
Talavera de la Reina - Union Adarve 2 - 0  
Valladolid B - San Sebastian Reyes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Caudal Deportivo - Izarra 1 - 1  
Real Union Irun - Arenas de Getxo 2 - 2  
Tudelano - Sp. Gijón B 1 - 0  
UD Logrones - Mirandes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Peralada 0 - 2  
Cornella - Zaragoza B 2 - 1  
Ebro - Badalona 2 - 2  
Formentera - Olot 1 - 1  
Hercules - Atl. Saguntino 1 - 2  
Mallorca - Elche 2 - 0  
Ontinyent - Atl. Baleares 0 - 0  
UE Llagostera - Pena Deportiva 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Cartagena 0 - 0  
Betis B - Jumilla 3 - 3  
Ecija Balompie - San Fernando 1 - 1  
El Ejido - Cordoba B 2 - 0  
Linense - Granada B 3 - 3  
Lorca Deportiva - Las Palmas B 3 - 2  
Melilla - Merida 0 - 1  
Rec. Huelva - Marbella 1 - 0  
UCAM Murcia - Villanovense 0 - 0  
UD Extremadura - Real Murcia 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Villarreal 1 - 1  
Espanyol - Valencia 0 - 2  
Las Palmas - Levante 0 - 2  
Malaga - Deportivo 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Atl. Madrid 2 - 4  
Espanyol - Ath. Bilbao 0 - 2  
Madrid CCF - Huelva 2 - 1  
Rayo Vallecano - Santa Teresa 3 - 0  
Tenerife - Barcelona 1 - 0  
Zaragoza - Albacete 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wohlen 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 2 - 0  
Lausanne - Luzern 3 - 1  
Young Boys - FC Zürich 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Trelleborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Ahli (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Partizan Belgrád 0 - 2  
Spartak Subotica - Borac 3 - 1  
Zemun - Macsva Sabacs 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko Posavlje 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Giresunspor 3 - 3  
Balikesirspor - Eskisehirspor 2 - 3  
Rizespor - Istanbulspor 3 - 0  
Samsunspor - Adanaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Fenerbahce - Sivasspor 4 - 1  
Genclerbirligi - Kayserispor 1 - 2  
Trabzonspor - Osmanlispor 4 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olimpik Doneck 2 - 1  
Vorszkla Poltava - Sztal Kamjanszke 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Defensor 0 - 1  
Liverpool Montevideo - Sud América 2 - 4  
Montevideo Wanderers - Rampla Juniors 1 - 0  
Nacional - Fenix Montevideo 1 - 0  
Penarol - Plaza Colonia 3 - 0  
Racing Montevideo - Danubio 5 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Cefn Druids 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Wellington Phoenix 2 4 - 0  
Canterbury Utd. - Eastern Suburbs 3 - 2  
Hamilton Wanderers - Team Wellington 1 - 3  
MMA (UFC Fight Night, női, Sydney)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chambers - N. Kassem 0 - 1  
B. Rawlings - J-R. Clark 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Sydney)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Volkanovski - H. Bandenay    
An. Hamilton - A. Wieczorek 0 - 1  
D. Brown - F. Camacho 0 - 1  
E. Theodorou - D. Kelly 1 - 0  
F. Werdum - M. Tybura 1 - 0  
J. Lausa - E. Shelton 0 - 1  
J. Matthews - B. Velickovic 1 - 0  
N. Lentz - W. Brooks 1 - 0  
R. Benoit - A. Mokhtarian 1 - 0  
R. Coulter - T. Tuivasa 0 - 1  
T. Means - B. Muhammad 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 31 - 17  
Leicester - Sale 35 - 27  
London Irish - Bath 18 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Oyonnax 39 - 35  
Toulon - Racing-Metro 29 - 40  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Pápua Új-Guinea 36 - 6  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Verona 0 - 3  
Modena - Revivre Milano 3 - 2  
Monza - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Piacenza - Padova 1 - 3  
Vibo Valentia - Perugia 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Casalmaggiore 3 - 2  
Busto Arsizio - Legnano 3 - 0  
Filottrano - LJ Modena 0 - 3  
Novara - Bergamo 3 - 0  
Pesaro - Scandicci 2 - 3  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riazantsev - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
Chao Li - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
E. Inarkiev - Liren Ding 0 - 1  
H. Nakamura - T. Radjabov 1 - 0  
L. Aronian - A. Giri 1 - 0  
P. Eljanov - D. Jakovenko 0 - 1  
P. Harikrishna - F. Vallejo Pons 1 - 0  
P. Svidler - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Rapport R. - J.L. Hammer 1 - 0  
Síugrás (Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D.A. Tande 0 - 1  
K. Stoch - A. Wellinger 1 - 0  
K. Stoch - D.A. Tande 1 - 0  
K. Stoch - J.A. Forfang 1 - 0  
M. Kot - D. Kubacki 0 - 1  
P. Prevc - M. Eisenbichler 0 - 1  
S. Kraft - A. Wellinger 1 - 0  
S. Kraft - D.A. Tande 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch 0 - 1  
Wisla 2017    
Tenisz (ATP-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Goffin 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Grigelis - L. Lacko 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Rus 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Sabalenka - Adamczak M / Broady N 2 - 1  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - M. Ebden 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - C. Long 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Bö M / Mogensen C 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Fan. Gao 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim H R / Hee L S - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Christiansen M / Pedersen C 2 - 0  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - A. Krestova (női 1000 m, Szöul) 0 - 1  
Magyarország - Hollandia (női 3000 m váltó, Szöul) 0 - 1  
Olaszország - Magyarország (női 3000 m váltó, Szöul) 0 - 1  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaolin S. - D.H. Hwang (1000 m, Szöul) 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Is. Smith - Jul. Williams 0 - 1  

 

2017.11.18.
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bo Fang - Xin Xu 2 - 4  
J. Groth - Xin Xu 1 - 4  
K. Niwa - Bo Fang 3 - 4  
Yu Zhou - Gao. Lin 4 - 2  
Zhen. Fan - Q. Aruna 4 - 0  
Zhen. Fan - Yu Zhou 4 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Xing. Chen 3 - 4  
Mi. Kato - Yul. Zhu 3 - 4  
Ning Ding - K. Ishikawa 4 - 0  
Xing. Chen - Yul. Zhu 4 - 1  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Skócia 3 - 7  
Hollandia - Szlovákia 12 - 1  
Norvégia - Oroszország 11 - 3  
Németország - Szlovákia 4 - 2  
Oroszország - Olaszország 8 - 2  
Skócia - Olaszország 7 - 3  
Svájc - Hollandia 8 - 3  
Svájc - Norvégia 8 - 6  
Svédország - Ausztria 10 - 6  
Svédország - Németország 8 - 2  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc (Helyszín: Svájc) 4 - 9  
Németország - Magyarország 10 - 12  
Olaszország - Csehország 6 - 3  
Svédország - Skócia 5 - 2  
Törökország - Oroszország 7 - 6  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - R. Cross (16 nyert leg-ig) 16 - 13  
P. Taylor - D. Gurney (16 nyert leg-ig) 16 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS 9 - 6  
LaSB - Steelers Hämeenlinna 5 - 6  
OLS Oulu - Nokian KrP 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Höllviken 11 - 6  
Jönköping - AIK 8 - 6  
Pixbo Wallenstam - Sirius 8 - 5  
Thorengruppen - Helsingborg 6 - 7  
Växjö - Dalen 7 - 2  
Örebro - Linköping 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Milano 5 - 1  
Imola Castello - Lazio 2 - 1  
Kaos Futsal - Feldi Eboli 4 - 2  
Luparense - Napoli 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 4 - 0  
Cartagena - Santiago Futsal 3 - 2  
Jaen - Peniscola 2 - 3  
Parrulo Ferrol - Ribera Navarra 3 - 3  
Segovia - Palma Futsal 5 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Hollandia 0 - 2  
Új-Zéland - Dél-Korea 1 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Németország 0 - 2  
Argentína - Kína 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 4  
Iowa - Grand Rapids 4 - 2  
Laval - Lehigh Valley 2 - 5  
Manitoba - Chicago Wolves 6 - 4  
Providence - Hershey 1 - 4  
Rochester - Hartford 4 - 2  
San Diego - Tucson 8 - 3  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 1 - 0  
Springfield - Charlotte 4 - 0  
Stockton - Bakersfield 4 - 2  
Toronto Marlies - Syracuse 2 - 1  
Utica - Belleville 7 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Klagenfurt 2 3 - 3  
Fassa - Olimpija Ljubljana 3 - 2  
Feldkirch - Cortina 1 - 1  
Gherdeina/Gröden - Asiago 3 - 4  
Lustenau - Val Pusteria 2 - 4  
Neumarkt Riwega - Kitzbühel 2 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Jesenice 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 6 - 3  
Kadan - Vsetin 0 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 7 - 1  
Prostejov - Slavia Trebic 9 - 0  
Slavia Praha - Kladno 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Keupa 2 - 5  
Jokipojat - Espoo United 2 - 4  
Roki - Heinolan Peliitat 2 - 6  
SaPKo - Leki 1 - 3  
Tuto - Kiekko-Vantaa 3 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 4 - 4  
Jukurit - Ässät 2 - 2  
JYP - Vaasan Sport 5 - 2  
Kalpa - Ilves 3 - 2  
Kookoo - Lahti Pelicans 6 - 1  
Lukko - Turku PS 2 - 1  
Tappara - Hämeenlinna 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Minszk 5 - 0  
Amur Habarovszk - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Red Star Kunlun - SZKA Szentpétervár 1 - 8  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Traktor Cseljabinszk 2 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lada Toljatti 3 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Diósgyőr 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - NY Rangers 2 - 0  
Dallas - Edmonton 6 - 3  
Detroit - Buffalo 3 - 1  
Los Angeles - Florida 4 - 0  
Ottawa - Arizona 2 - 2  
Philadelphia - Calgary 4 - 4  
Winnipeg - New Jersey 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar 2 - 3  
Lorenskog - Valerenga 1 - 3  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Biasca Ticino 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 6 - 3  
Bern - Fribourg 5 - 2  
Biel - Lugano 4 - 2  
Langnau Tigers - Lausanne 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Almtuna 4 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 5 - 3  
Frölunda - Örebro 3 - 1  
Färjestad - Rögle 4 - 2  
Karlskrona - Djurgarden 1 - 0  
Mora - Lulea 3 - 2  
Växjö - Skelleftea 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Zvezda Csehov 1 - 1  
CSZK Szamara - Himik Voszkreszenszk 1 - 4  
Dizel Penza - Chengdu 3 - 4  
Szarov - Heilongjiang 5 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nippon Cranes 5 - 2  
Daemyung - Oji Eagles 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Mornar 99 - 74  
Partizan Belgrád - Olimpija Ljubljana 77 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 108 - 93  
Cairns - Illawarra 87 - 66  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 78 - 101  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 96 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - USK Praha 72 - 77  
MMCITE Brno - Opava 75 - 85  
Ostrava - Svitavy 78 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 70 - 77  
Goyang - Jeonju KCC Egis 77 - 84  
Seoul Thunders - Seoul Knights 86 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Hyeres-Toulon 82 - 67  
Le Mans - Le Portel 77 - 63  
Limoges - Antibes 98 - 80  
Paris Levallois - Cholet 55 - 67  
Pau Orthez - Monaco 68 - 90  
Reims - Nanterre 76 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 83 - 73  
Arisz - Larissza-Farosz 71 - 60  
Korivosz Amaliada - Lavrio 67 - 91  
Rethymno - PAOK 73 - 79  
Trikala - Promitheasz Patra 68 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 95 - 95, h.u. 106 - 109  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 92 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Chiba 60 - 82  
Mikawa Kariya - Yokohama 66 - 56  
Nishinomiya - Tochigi 79 - 91  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 67 - 64  
Tokyo Alvark - Hokkaido 89 - 69  
Tokyo Sunrockers - Shimane 72 - 62  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 91 - 82  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 54 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Zielona Gora 70 - 79  
Dabrowa Gornicza - Rosa Radom 89 - 80  
Koszalin - Krosno 89 - 84  
Starogard Gdanski - Turow Zgorzelec 84 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas 81 - 76  
Vytautas Prienai - Nevezis Kedainiai 92 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár 60 - 67  
Kaposvár - Pécs 77 - 79  
Kecskemét - MAFC 83 - 77  
Sopron - Debrecen 80 - 86  
Szombathely - ZTE 88 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Utah 118 - 107  
Chicago - Charlotte 123 - 120  
Cleveland - LA Clippers 105 - 105, h.u. 118 - 113  
Dallas - Minnesota 87 - 111  
Denver - New Orleans 146 - 114  
Indiana - Detroit 107 - 100  
LA Lakers - Phoenix 113 - 122  
Sacramento - Portland 86 - 82  
San Antonio - Oklahoma City 104 - 101  
Toronto - New York 107 - 84  
Washington - Miami 88 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Jena 84 - 60  
Göttingen - Braunschweig 75 - 79  
Oldenburg - Alba Berlin 81 - 88  
S. Oliver Würzburg - Mitteldeutscher 71 - 61  
Skyliners Frankfurt - Ulm 75 - 89  
Tübingen - Öttinger Gotha 83 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Reggio Emilia 68 - 71  
Venezia - Pistoia 84 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Real Madrid 63 - 98  
Fuenlabrada - Zaragoza 88 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Gernika Bizkaia 73 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul BB 94 - 83  
Buyukcekmece - Karsiyaka 77 - 70  
Sakaryaspor - Darussafaka 55 - 66  
Trabzonspor - Galatasaray 103 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - AGÜ Kayserispor 54 - 56  
Besiktas - Ormanspor 88 - 58  
Bornova Beckerspor - Adana ASKI 55 - 100  
Cukurova - Canik 63 - 61  
Istanbul Univ. - Mersin BB 66 - 86  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce 65 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Jenyiszej Krasznojarszk 92 - 75  
Parma Permszkij Kraj - Lok.Kubany Krasznodar 73 - 86  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - R-N. Löwen Kronau 30 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Aalborg 28 - 27  
Veszprém - Paris SG 24 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Metalurg Skopje 32 - 29  
Motor Zaporozsje - Sporting CP 32 - 29  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Brest 26 - 17  
Rosztov - Midtjylland 27 - 20  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Kristiansand 26 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - GOG 24 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Holstebro 30 - 27  
Gwardia Opole - Koper 30 - 25  
Porto - Füchse Berlin 27 - 30  
Ribe-Esbjerg - Nexe Nasice 29 - 26  
St. Raphael - Dubrava 40 - 29  
SZKA Minszk - Naturhouse La Rioja 36 - 28  
Thun - Hard 19 - 17  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Lada Toljatti 32 - 36  
Dunaújváros - Köbenhavn 20 - 23  
Gomel - Byasen 22 - 27  
Issy Paris - Érd 31 - 20  
Metzingen - Höör 28 - 29  
Podravka Koprivnica - Viborg 21 - 20  
Zalau - Hypo Niederösterreich 29 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin 30 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - FTC 28 - 22  
Vác - Dabas 24 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budaörs 25 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Puerto Sagunto 28 - 28  
Ciudad Encantada - Zamora 27 - 23  
Morrazo Cangas - Quabit Guadalajara 30 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Amacitia Zürich 24 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Wimbledon 1 - 3  
Bury - Blackburn 0 - 3  
Charlton - Milton Keynes Dons 2 - 2  
Fleetwood - Doncaster 0 - 0  
Northampton - Scunthorpe 0 - 3  
Oldham - Rochdale 3 - 1  
Peterborough - Blackpool 0 - 1  
Plymouth - Oxford Utd. 0 - 4  
Portsmouth - Southend 1 - 0  
Rotherham - Shrewsbury 1 - 2  
Walsall - Gillingham 0 - 1  
Wigan - Bradford 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Newport 1 - 1  
Chesterfield - Exeter 1 - 0  
Colchester - Morecambe 0 - 0  
Forest Green - Crewe 3 - 2  
Grimsby - Carlisle 0 - 1  
Lincoln - Coventry 1 - 2  
Luton - Cambridge Utd. 7 - 0  
Mansfield - Stevenage 1 - 0  
Notts County - Cheltenham 3 - 1  
Port Vale - Barnet 1 - 0  
Wycombe - Crawley 4 - 0  
Yeovil - Swindon 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Nottingham 1 - 0  
Cardiff - Brentford 2 - 0  
Fulham - Derby County 1 - 1  
Hull City - Ipswich 2 - 2  
Norwich - Barnsley 1 - 1  
QPR - Aston Villa 1 - 2  
Reading - Wolverhampton 0 - 2  
Sheffield Wed. - Bristol City 0 - 0  
Sunderland - Millwall 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Chester 1 - 1  
Dag & Red - Guiseley 3 - 2  
Eastleigh - Barrow 0 - 2  
Fylde - Torquay 2 - 0  
Gateshead - Tranmere 1 - 0  
Hartlepool - Aldershot 0 - 2  
Leyton - Dover 1 - 1  
Macclesfield - Boreham 0 - 0  
Maidstone Utd. - Solihull Moors 1 - 1  
Sutton Utd. - Halifax 3 - 2  
Woking - Maidenhead Utd. 1 - 1  
Wrexham - Ebbsfleet Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Mitre Santiago del Estero 2 - 0  
Nueva Chicago - Sarmiento 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Atl. Temperley 0 - 0  
Defensa Justicia - Lanus 3 - 0  
Newell's - Belgrano de Cordoba 0 - 1  
San Martin SJ - San Lorenzo 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Zira 0 - 1  
Kapaz - Sabayil 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - OH Leuven 1 - 2  
Roeselare - Westerlo 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Antwerpen 0 - 1  
Kortrijk - St. Truiden 3 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 1 - 2  
Standard Liege - Oostende 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0 - 3  
Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Oeste 2 - 0  
Boa - Brasil de Pelotas 2 - 1  
CRB - Parana 0 - 1  
Criciuma - Ceara 1 - 1  
Goiás - Internacional 0 - 2  
Juventude - Figueirense 0 - 0  
Londrina - America MG 0 - 0  
Nautico - Vila Nova 1 - 2  
Paysandu - Santa Cruz PE 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Augsburg 3 - 0  
Hertha BSC - Mönchengladbach 2 - 4  
Hoffenheim - E. Frankfurt 1 - 1  
Leverkusen - RB Leipzig 2 - 2  
Mainz - 1. FC Köln 1 - 0  
Wolfsburg - Freiburg 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Fürth 1 - 1  
Heidenheim - Union Berlin 4 - 3  
Nürnberg - Holstein Kiel 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Würzburg 0 - 3  
Fortuna Köln - Magdeburg 1 - 2  
Jena - Bremen Amatőr 2 - 1  
Karlsruhe - Zwickau 1 - 0  
Lotte - Meppen 2 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Erfurt 1 - 0  
Unterhaching - Paderborn 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Apollon Limasszol 1 - 4  
Ethnikosz Ahnasz - AEK Larnaca 0 - 3  
Olympiakosz Nicosia - Arisz Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Varnsdorf 1 - 2  
Trinec - Ceske Budejovice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Teplice 1 - 0  
Liberec - Ostrava 2 - 1  
Olomouc - Zlín 2 - 0  
Slavia Praha - Dukla Praha 5 - 0  
Slovacko - Plzen 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Silkeborg 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Vejle 2 - 0  
Odense - VSK Aarhus 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Asan Mugunghwa 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonnam 1 - 0  
Gwangju - Pohang 0 - 4  
Incheon - Sangju Sangmu 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Jazeera (UAE) 2 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wahda 1 - 4  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Dibba Al-Fujairah 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Nyeman Grodno 3 - 1  
Dinamo Breszt - Gorodeja 1 - 1  
Dinamo Minszk - Krumkacsi Minszk 1 - 0  
FK Minszk - Gomel 0 - 2  
Isloch - Dnyepr Mogiljev 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Torpedo Zogyino 1 - 2  
Slavia Mozír - Naftan 1 - 2  
Szluck - Vityebszk 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Brest 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Chambly 0 - 0  
Grenoble - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Troyes 3 - 1  
Guingamp - Angers 1 - 1  
Paris SG - Nantes 4 - 1  
Strasbourg - Rennes 2 - 1  
Toulouse - Metz 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Paris SG 2 - 5  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Kassziopi Kerkyra 1 - 1  
Larissza - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
Olympiakosz - Levadiakosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Venlo 1 - 1  
NAC Breda - Ajax 0 - 8  
Twente - Heerenveen 0 - 4  
Willem II - Sparta Rotterdam 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Cibalia 1 - 1  
Rijeka - Inter Zapresic 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Jamshedpur 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Akko 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 1 - 0  
Kashiwa R. - Jubilo Iwata 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 1 - 0  
Sagan Tosu - FC Tokyo 2 - 1  
Shimizu SP - Sapporo 0 - 2  
Vegalta Sendai - Omiya Ardija 3 - 0  
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 1 - 2  
Yokohama FM - Cerezo Osaka 1 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Sailiya 2 - 3  
Al-Markhiya - Al-Ahli (QAT) 0 - 1  
Qatar SC - Al-Khor 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Atl. Huila - Tigres FC 1 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 0 - 0  
Envigado - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Once Caldas - Cortulua 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepolomice 1 - 1  
GKS Tychy - Wigry Suwalki 0 - 3  
Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec 0 - 1  
Pogon Siedlce - GKS Katowice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Wisla Plock 3 - 0  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Lech Poznan 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Pachuca 1 - 1  
Puebla - Lobos BUAP 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Haladás 2 - 1  
Debrecen - Videoton 2 - 5  
Mezőkövesd - Vasas 3 - 3  
Paks - FTC 0 - 2  
Puskás Akadémia - Diósgyőr 1 - 0  
Újpest - Honvéd 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notodden - Fredrikstad 5 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Valerenga 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Milan 2 - 1  
Roma - Lazio 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Spezia 1 - 1  
Empoli - Cesena 5 - 3  
Entella - Venezia 0 - 0  
Foggia - Ternana 1 - 1  
Novara - Bari 1 - 2  
Parma - Ascoli 4 - 0  
Perugia - Carpi 5 - 0  
Pescara - Vercelli 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Lucchese 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Andria 1 - 5  
Bisceglie - Monopoli 2 - 1  
Juve Stabia - Catania 0 - 1  
Lecce - Reggina 3 - 2  
Paganese - Fondi 2 - 2  
Rende - Matera 2 - 0  
Sicula Leonzio - Casertana 1 - 1  
Trapani - Virtus Francavilla 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Kurszk 1 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Lucs Vlagyivosztok 3 - 2  
Gazovik Orenburg - Fakel Voronyezs 5 - 0  
Himki - Tom Tomszk 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
Kubany Krasznodar - Tyumeny 3 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Rotor Volgográd 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Rubin Kazany 0 - 0  
Dinamo Moszkva - Akhmat Groznij 1 - 1  
FK Krasznodar - Szpartak Moszkva 1 - 4  
SZKA Habarovszk - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 2 - 3  
LASK Linz - Rapid Wien 1 - 2  
Mattersburg - Altach 1 - 0  
St. Pölten - Wolfsberg 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Cerro Porteno 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Gil Vicente 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Setúbal 2 - 0  
Rio Ave - Braga 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Tottenham 2 - 0  
Bournemouth - Huddersfield 4 - 0  
Burnley - Swansea 2 - 0  
Crystal Palace - Everton 2 - 2  
Leicester - Manchester City 0 - 2  
Liverpool - Southampton 3 - 0  
Manchester Utd. - Newcastle 4 - 1  
West Bromwich - Chelsea 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Universitatea Craiova - Juventus Bukarest 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 0 - 2  
Dundee - Kilmarnock 0 - 0  
Hibernian - St. Johnstone 1 - 2  
Rangers - Hamilton 0 - 2  
Ross County - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Cove Rangers 2 - 3  
Arbroath - Berwick 3 - 0  
Banks O'Dee - Ayr Utd. 2 - 6  
Buckie Thistle - Brechin 2 - 3  
Clyde - East Fife 0 - 2  
Dumbarton - Elgin 1 - 0  
East Kilbride - Albion Rovers 3 - 4  
Formartine Utd. - Forfar 1 - 0  
Livingston - Glenafton Athletic 2 - 0  
Lothian Thistle - St. Mirren 1 - 7  
Montrose - Queen of South 0 - 0  
Peterhead - Raith Rovers 3 - 0  
Queens Park - Dunfermline 1 - 4  
Stenhousemuir - Alloa 1 - 2  
Stranraer - Brora Rangers 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Annan 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Tenerife 3 - 0  
La Hoya Lorca - Lugo 1 - 2  
Reus - Albacete 1 - 1  
Valladolid - Oviedo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Toledo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Vitoria 2 - 0  
Lealtad de Villaviciosa - Pena Sport 1 - 1  
Leioa - Barakaldo 3 - 1  
Osasuna B - R. Santander 1 - 2  
Real Sociedad B - Gernika 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Lleida 3 - 0  
Villarreal B - Sabadell 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Madrid 0 - 0  
Getafe - Alavés 4 - 1  
Leganes - Barcelona 0 - 3  
Sevilla - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Real Sociedad 1 - 1  
Sevilla - Valencia 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Xamax 2 - 2  
Winterthur - Wil 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 5 - 1  
St. Gallen - Lugano 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Fateh 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - RAD Belgrád 6 - 1  
Napredak Krusevac - Cukaricki 1 - 2  
Vojvodina - Radnik Surdulica 0 - 0  
Vozdovac - Bacska Palanka 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 0 - 0  
Ruzomberok - Podbrezova 3 - 0  
Tatran Presov - Zlate Moravce 1 - 1  
Zilina - Dunajska Streda 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Celje 1 - 2  
Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Ümraniyespor 0 - 0  
Manisaspor - Elazigspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Göztepe Izmír 0 - 0  
Istanbul Basaksehir - Galatasaray 5 - 1  
Konyaspor - Antalyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Mariupol 0 - 1  
Zirka Kropivnickij - Dinamo Kijev 0 - 2  
Zorya Luganszk - Veresz Rivne 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Atl. River Plate 2 - 2  
El Tanque Sisley - Juventud 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Prestatyn 0 - 3  
Newtown - Barry Town 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Urawa RD 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lurgan Celtic - Institute 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Cliftonville 0 - 1  
Ballinamallard Utd. - Glenavon 0 - 3  
Ballymena Utd. - Dungannon 2 - 1  
Crusaders - Carrick 7 - 1  
Linfield - Coleraine 2 - 1  
Warrenpoint - Glentoran 2 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Hawke's Bay Utd. 2 - 1  
Tasman Utd. - Waitakere Utd. 0 - 0  
MMA (ACB 74)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-R. Dzhanaev - C. Starks 1 - 0  
A. Aguev - Ad. Townsend 1 - 0  
A. Stepanian - An. Fisher 0 - 1  
N. Dipchikov - P. Strus 0 - 1  
R. Saadeh - D. Mima 0 - 1  
Th. Silva - J.D. Toledo Canellas 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Newcastle 40 - 10  
Worcester - Northampton Saints 30 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Agen 33 - 23  
Castres - La Rochelle 31 - 15  
Clermont - Lyon 39 - 18  
Montpellier - Toulouse 32 - 22  
Section Paloise - Brive 34 - 15  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Libanon 24 - 22  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 2 - 4  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 30 - 6  
Franciaország - Dél-Afrika 17 - 18  
Japán - Tonga 39 - 6  
Olaszország - Argentína 15 - 31  
Skócia - Új-Zéland 17 - 22  
Wales - Grúzia 13 - 6  
Írország - Fidzsi-szigetek 23 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Monza 3 - 0  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakovenko - A. Riazantsev 0.5 - 0.5  
E. Inarkiev - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
E. Tomashevsky - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - B. Gelfand 1 - 0  
J.L. Hammer - P. Svidler 0 - 1  
Liren Ding - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Rapport R. - Chao Li 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. O'Sullivan (10 nyert frame-ig) 3 - 10  
Shanghai Masters 2017    
Síugrás (Csapatverseny párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország (Wisla)    
Ausztria - Norvégia (Wisla) 0 - 1  
Ausztria - Németország (Wisla) 1 - 0  
Japán - Szlovénia (Wisla) 1 - 0  
Norvégia - Lengyelország (Wisla) 1 - 0  
Németország - Lengyelország (Wisla) 0 - 1  
Németország - Norvégia (Wisla) 0 - 1  
Tenisz (ATP-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - J. Sock 2 - 1  
R. Federer - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (ATP-vb, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison R / Venus M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - M. Basic 2 - 1  
V. Galovic - L. Grigelis 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Motti A/Travaglia S 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Smyczek - B. Fratangelo 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Raja P - Eubanks C / Mcdonald M 2 - 0  
Paes L / Raja P - Roelofse R / Salisbury J 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramanathan - Y. Bhambri 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Martinez P / Menendez-Maceiras A 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - N. Jarry 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Jarry N - Agamenone F / Arguello F 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Broady - A. Rus 1 - 2  
V. Golubic - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Broady N - Rodionova A / Stojanovic N 2 - 0  
Kudermetova V / Sabalenka - RUS A / Wacanno E 2 - 0  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - J. Millman 2 - 1  
H. Hurkacz - M. Ebden 1 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Whittington A - Gonzales R / Rungkat C 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - W.H. Son 2 - 1  
V. Axelsen - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Saputro R A - Bö M / Mogensen C 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Fan. Gao 0 - 2  
R. Intanon - A. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Kim H R / Hee L S 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang C M / Tse Y S - Zheng S / Huang Y 1 - 2  
Wang Y / Huang D - Christiansen M / Pedersen C 0 - 2  
Téli sportok (Rövidp.gyorskorcsolya, VK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - L. van Ruijven (női 500 m, Szöul) 0 - 1  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya, VK)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - D.K. Kim (500 m, Szöul) 1 - 0  
Liu Shaolin S. - Y.R. Seo (1500 m, Szöul) 1 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Primorje Rijeka 14 - 5  
Kotor - Mladost Zagreb 12 - 16  
Mornar - Budvanszka Rivijera Budva 6 - 4  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kaposvár 7 - 9  
FTC - Szolnok 8 - 11  
UVSE - Szombathely 9 - 11  
Vasas - BVSC 6 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Eger 8 - 9  
Tatabánya - Szentes 9 - 10  

 

2017.11.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Tennessee 40 - 17  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding. Liu - Gao. Lin    
K. Niwa - Yang Wang 4 - 1  
Kenta Matsudaira - J. Groth 2 - 4  
Kr. Karlsson - Bo Fang 0 - 4  
M. Freitas - Q. Aruna 0 - 4  
T. Harimoto - Xin Xu 3 - 4  
Yu Zhou - An Yan 4 - 0  
Zhen. Fan - B. Duda 4 - 1  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aruna Q / Carvalho D - Achanta S K / Gnanasekaran S 1 - 3  
Jang W / Jeoung Y - Desai H / Ghosh S 3 - 0  
Jeong S / Park G - Ho K K / Wong C T 0 - 3  
Karlsson/Karlsson - Fan Z / Xu X 2 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.K. Doo - Yul. Zhu 0 - 4  
I-Ch. Cheng - Yut. Gu    
Mel. Hu - Xing. Chen 1 - 4  
Meng Chen - M. Ekholm 4 - 0  
Mi. Kato - Men. Yu 4 - 1  
Ning Ding - Ke Chen 4 - 0  
Qia. Zhang - Min. Sun 4 - 1  
Xiaodan Li - K. Ishikawa 3 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Chen M / Zhu Y 0 - 3  
De Nutte S / NI X - Hayata H / Ito M 0 - 3  
Doo H K / Lee H C - Xiao M / Zhang M 3 - 2  
Jeon J / Yang H - Chen S-Y / Cheng I-C 1 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Durrant - P. Wright (16 nyert leg-ig) 10 - 16  
M. Suljovic - G. Anderson (16 nyert leg-ig) 12 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Koovee Tampere 8 - 1  
Oilers Espoo - Viikingit Helsinki 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Dosson 1 - 1  
Rieti - Pescara 4 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Santa Coloma 3 - 2  
Murcia - CA Gran Canaria 9 - 1  
Zaragoza - Inter Movistar 3 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 4 - 0  
USA - Dél-Korea 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Milwaukee 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Havirov 6 - 4  
Litomerice - Zubr Prerov 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 1 - 3  
Chomutov - Litvínov 1 - 3  
Jihlava - Plzen 1 - 2  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 1 - 1  
Pardubice - Liberec 5 - 1  
Sparta Praha - Olomouc 2 - 2  
Zlín - Trinec 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herlev Eagles 12 - 1  
Odense - SönderjyskE 4 - 0  
Rödovre - Aalborg 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 3 - 2  
Fehérvári Titánok - Vienna Capitals 2 4 - 1  
Újpest - MAC Budapest 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Espoo United 1 - 2  
Keupa - SaPKo 0 - 4  
Kiekko-Vantaa - Imatra Ketterä 3 - 6  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 1 - 1  
Ilves - Tappara 1 - 4  
Kärpät - HIFK 2 - 2  
Lahti Pelicans - Lukko 3 - 3  
SaiPa - Kalpa 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 3 - 1  
Chamonix-Morzine - Gap 0 - 3  
Lyon - Angers 4 - 2  
Mulhouse - Rouen 4 - 4  
Nice - Epinal 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany 3 - 0  
Jokerit - Szocsi 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOMAD ASTANA - Diósgyőr    
Nomad Asztana - Diósgyőr 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Washington 6 - 2  
Edmonton - St. Louis 1 - 4  
Los Angeles - Boston 1 - 2  
Minnesota - Nashville 6 - 4  
Montreal - Arizona 4 - 5  
NY Islanders - Carolina 6 - 4  
Ottawa - Pittsburgh 1 - 3  
San Jose - Florida 0 - 2  
Tampa Bay - Dallas 6 - 1  
Toronto - New Jersey 0 - 0  
Vancouver - Las Vegas 2 - 5  
Winnipeg - Philadelphia 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 3 - 2  
Heilbronn - Dresden 4 - 0  
Kaufbeuren - Crimmitschau 4 - 4  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 6 - 1  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 6 - 2  
Riessersee - Kassel 5 - 3  
Tölzer Löwen - Freiburg 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 7 - 4  
Düsseldorf - Iserlohn 6 - 1  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 6 - 1  
Krefeld - Mannheim 6 - 2  
München - Schwenningen 2 - 5  
Straubing - Wolfsburg 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Villach 5 - 2  
Linz - Klagenfurt 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Salzburg 2 - 3  
Vienna Capitals - Fehérvár 0 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ajoie 5 - 3  
Olten - Visp 5 - 5  
Rapperswil - GCK Lions 6 - 0  
Thurgau - Winterthur 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Biel 3 - 2  
Fribourg - Langnau Tigers 4 - 2  
Lausanne - Zürich Lions 2 - 5  
Zug - Ambri 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Pantern Malmö 2 - 1  
MODO - Björklöven 2 - 3  
Oskarshamn - AIK 5 - 1  
Timra - Södertälje 2 - 3  
Västervik - Tingsryd 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Linköping 1 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 4 - 0  
Detva - Nove Zamky 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Kosice 2 - 4  
Nitra - Zvolen 3 - 2  
Poprad - Trencin 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Cselmet Cseljabinszk - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Ermak Angarszk 4 - 1  
Gornyak Ucsali - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Torpedo Kamenogorszk 0 - 1  
Molot Perm - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
SZKA-Neva - Szokol Krasznojarszk 1 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Zauralje Kurgan 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mega Bemax 96 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 85 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 59 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 67 - 74  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 61 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 89 - 71  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce Ülker 83 - 83, h.u. 93 - 95  
Milano - Brose Bamberg 71 - 62  
Olympiakosz - Crvena zvezda 85 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Boulazac 101 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Hokkaido 76 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shanghai Sharks 72 - 87  
Beijing Ducks - Fujian 117 - 110  
Guangdong - Jiangsu Tongxi 115 - 85  
Jiangsu Dragons - Sichuan 125 - 95  
Qingdao - Shenzhen 91 - 102  
Shandong - Guangzhou 129 - 102  
Shanxi - Jilin 146 - 125  
Xinjiang - Zhejiang Guangsha 91 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Asseco Gdynia 81 - 81, h.u. 90 - 87  
Torun - Start Lublin 98 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Golden State 92 - 88  
Phoenix - Houston 116 - 142  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Thüringer HC 29 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Tonder 27 - 25  
Mors - Nordsjaelland 29 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Gornik Zabrze 26 - 28  
Spojnia Gdynia - Stal Mielec 31 - 35  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Kecskemét 44 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Ystad IF 29 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Sheffield Utd. 1 - 3  
Preston - Bolton 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Instituto Cordoba 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Colón 0 - 1  
Atl. Tucuman - Arsenal Sarandí 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Cercle Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mechelen 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Szeptemvri Szófia 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Santos 3 - 1  
Coritiba - Flamengo 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Dortmund 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Braunschweig 2 - 2  
Darmstadt - Sandhausen 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Münster 3 - 0  
Osnabrück - Aalen 4 - 1  
Wehen - Rostock 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - FC Hradec Kralove 3 - 2  
Pardubice - Pribram 1 - 2  
Usti nad Labem - Frydek Mistek 0 - 1  
Znojmo - Olympia Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Jihlava 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Hobro 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Sharjah 0 - 1  
Al-Wasl - Al-Dhafra 3 - 0  
Hatta - Al-Nasr (UAE) 1 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Le Havre 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Valenciennes 1 - 3  
Chateauroux - Tours 1 - 0  
Clermont - Auxerre 1 - 0  
Nancy - Ajaccio 2 - 2  
Quevilly Rouen - Orleans 1 - 0  
Reims - Paris FC 1 - 1  
Sochaux - Nimes 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Concarneau 1 - 5  
Creteil - Boulogne 1 - 1  
Dunkerque - Lyon Duchere 1 - 0  
Marseille Consolat - Les Herbiers 3 - 3  
Red Star 93 - Rodez Aveyron 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Monaco 1 - 1  
Lille - St-Etienne 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - F. Sittard 1 - 0  
De Graafschap - Nijmegen 1 - 3  
Den Bosch - Volendam 3 - 1  
Emmen - Almere City 2 - 2  
FC Eindhoven - Maastricht 3 - 2  
Go Ahead Eagles - Dordrecht 0 - 3  
Oss - Helmond 0 - 0  
RKC Waalwijk - Telstar 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Zwolle 1 - 1  
Heerenveen - Excelsior/Barendrecht 2 - 0  
VV Alkmaar - ADO Den Haag 4 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Slaven Belupo 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Atl. Kolkata 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Bytovia Bytow 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chrobry Glogow 1 - 0  
Ruch Chorzow - Stal Mielec 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - TBB Nieciecza 0 - 0  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Avellino 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Triestina 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - WSG Wattens 0 - 2  
Hartberg - Austria Lustenau 0 - 0  
Liefering - Wiener Neustadt 0 - 0  
Ried - Kapfenberg 2 - 0  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Portimonense 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Botosani 1 - 1  
CSM Politechnika Iasi - FCS Bukarest 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Zaragoza 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Real Sociedad 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Servette 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Al-Raed - Al-Nassr 0 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Radnicki Nis 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Denizlispor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Akhisar 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Olekszandria 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 1 - 2  
Connah's Quay - Bangor City 0 - 2  
Llandudno FC - TNS 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Ospreys 16 - 26  
Newport Dragons - Llanelli Scarlets 23 - 18  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Saracens 23 - 17  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szamoa 46 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Castellana Grotte 3 - 0  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
A. Riazantsev - Liren Ding 0.5 - 0.5  
B. Gelfand - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Chao Li - J.L. Hammer 0.5 - 0.5  
F. Vallejo Pons - T. Radjabov 0 - 1  
H. Nakamura - D. Jakovenko 0.5 - 0.5  
L. Aronian - E. Inarkiev 1 - 0  
P. Harikrishna - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
P. Svidler - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
J. Lisowski - J. Trump (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Tenisz (ATP-vb, P. Sampras csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Goffin 0 - 2  
P. Carreno-Busta - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb,páros,Woodbridge/Woo cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - L. Grigelis 1 - 2  
M. Basic - A. De Minaur 2 - 0  
S. Travaglia - L. Lacko 0 - 2  
U. Ignatik - V. Galovic 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Pel D - Margaroli L/Weissborn T-S 1 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Paul - T.H. Fritz    
T. Smyczek - C. Norrie 2 - 1  
T.H. Fritz - B. Fratangelo 1 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Martinez - Roelofse R / Salisbury J 1 - 2  
Paes L / Raja P - Lammons N / Lawson A 2 - 0  
Roelofse R / Salisbury J - Cerretani J / Smith J 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Myneni - R. Ramanathan 0 - 2  
Y. Bhambri - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Clayton S / O'Mara J 2 - 0  
Myneni S / Nedunchezhiyan - Martinez P / Menendez-Maceiras A 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Dutra da Silva - M. Arevalo 0 - 2  
T. Monteiro - N. Jarry 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Neis F - Agamenone F / Arguello F 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - L. Cabrera 2 - 0  
B. Bencic - J.B. Teichmann 2 - 0  
N. Broady - V. Kudermetova 2 - 0  
V. Golubic - L. Kumkhum 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Sabalenka - Doi M / Golubic V 2 - 1  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - C. Hemery 1 - 2  
D.H. Lee - M. Ebden 0 - 2  
H. Hurkacz - T. Ito    
M. Purcell - J. Millman 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Yi C H - Gonzales R / Rungkat C 0 - 2  
Purcell M / Whittington A - McLachlan B / Uchiyama Y 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Yu. Shi 2 - 1  
Ch.Yi. Lee - W.H. Son 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Ch-We. Lee 2 - 1  
V. Axelsen - T.C. Chou 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Saputro R A - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Conrad-Peterson/Kolding - Bö M / Mogensen C 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Liu C / Zhang N 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - C. Marin 1 - 2  
Fan. Gao - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Shu. Ji - A. Yamaguchi 0 - 2  
T.Y. Tai - R. Intanon 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Fukushima Y / Hirota S 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Kim H R / Hee L S 1 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Ahmad T / Natsir L 2 - 1  
Kobayashi Y / Matsutomo M - Zheng S / Huang Y 0 - 2  
Seo S J / Na K H - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zhang N / Liu X - Tang C M / Tse Y S 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Partizan Belgrád 7 - 7  

 

2017.11.16.
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - Y. Oshima 4 - 2  
C-Y. Chuang - Yu Zhou 3 - 4  
Ch.-An Chen - Xin Xu 0 - 4  
E. Lebesson - Di. Liu 1 - 4  
J. Groth - San. Lee 4 - 3  
K. Gerassimenko - B. Fang 1 - 4  
K. Niwa - D. Jorgic 4 - 2  
Kenta Matsudaira - Don. Kim 4 - 2  
Kr. Karlsson - P. Sirucek 4 - 2  
M. Freitas - Yu. Zhai 4 - 3  
M. Yoshimura - Gao. Lin 0 - 4  
Mas. Morizono - An Yan 0 - 4  
Q. Aruna - C.T. Wong 4 - 2  
T. Harimoto - J. Lundqvist 4 - 3  
Yang Wang - Ma. Karlsson 4 - 3  
Zhen. Fan - Woo. Jang 4 - 0  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drinkhall/Pitchford - Achanta S K / Gnanasekaran S 2 - 3  
GAO N / Pang X J - Jeong S / Park G 0 - 3  
Gerell P / Persson J - Desai H / Ghosh S 2 - 3  
Jang W / Jeoung Y - Badowski M / Zatowka P 3 - 1  
Jorgic D / Pucar T - HO K K / Wong C T 0 - 3  
K.Karlsson/M.Karlsson - Landrieu A / Lorentz R 3 - 2  
Morizono M / Oshima Y - Aruna Q / Carvalho D    
Platonov P / Skachkov K - Fan Z / Xu X 1 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fen Li - Xiaodan Li 1 - 4  
H. Sato - Mel. Hu 1 - 4  
H.K. Doo - Yu Fu 4 - 2  
Han Ying - Mi. Kato 3 - 4  
I-Ch. Cheng - Jiayi Li 4 - 3  
Ke Chen - Ji. Jeon 4 - 2  
M. Kihara - Yul. Zhu 1 - 4  
Men. Yu - H. Hayata 4 - 2  
Meng Chen - H.Ch. Lee 4 - 2  
Mingyang Sun - M. Ito 4 - 2  
N. Ding - S. Polcanova 4 - 0  
Qian Li - K. Ishikawa 1 - 4  
W.Y.M. Soo - M. Ekholm 1 - 4  
Xia. Shan - Qia. Zhang 2 - 4  
Xing. Chen - M. Hirano 4 - 1  
Yut. Gu - H. Hashimoto 4 - 0  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - LIN C C / Wang Y J 3 - 2  
Doo H K / Lee H C - Meshref D / Vivarelli D 3 - 1  
HAN Y / Shan X - De Nutte S / NI X 1 - 3  
Jeon J / Yang H - GU Y / Soo W Y M 3 - 1  
Kato M / Nagasaki K - Chen S-Y / Cheng I-C 1 - 3  
Khetkhuan T / Komwong N - Hayata H / Ito M 0 - 3  
Mikhailova P / Pavlovich - Chen M / Zhu Y 0 - 3  
Xiao M / Zhang M - Bergstrom L / Jonsson J 3 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - J. Wade 10 - 2  
M. van Gerwen - S. Lennon (10 nyert leg-ig) 10 - 3  
P. Taylor - D. Webster (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
R. van Barneveld - R. Cross (10 nyert leg-ig) 7 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Dalen 3 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Lehigh Valley 6 - 2  
Hartford - Bridgeport 1 - 1  
Hershey - Syracuse 4 - 2  
Laval - Utica 5 - 4  
Manitoba - Chicago Wolves 3 - 2  
Rochester - Binghamton 3 - 0  
Texas Stars - San Antonio 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 4 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Hvidovre 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasan Sport - Jukurit 1 - 3  
Ässät - JYP 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 4 - 5  
Amur Habarovszk - SZKA Szentpétervár 2 - 3  
Dinamo Riga - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 3  
Red Star Kunlun - Dinamo Minszk 0 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
Szpartak Moszkva - Lada Toljatti 4 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Traktor Cseljabinszk 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Boston 4 - 2  
Chicago - NY Rangers 6 - 3  
Detroit - Calgary 8 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 0 - 3  
Stavanger - Manglerud 5 - 4  
Stjernen - Lillehammer 5 - 2  
Storhamar - Lorenskog 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Nürnberg 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Dornbirn 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Zug 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 3 - 3  
Linköping - HV 71 1 - 1  
Lulea - Frölunda 3 - 3  
Malmö - Brynäs 3 - 1  
Mora - Karlskrona 3 - 3  
Skelleftea - Färjestad 6 - 5  
Örebro - Rögle 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Himik Voszkreszenszk 6 - 1  
CSZK Szamara - Zvezda Csehov 0 - 2  
Dizel Penza - Heilongjiang 4 - 2  
Szarov - Chengdu 5 - 3  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levicki Patrioti - UBSC Graz 79 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Sydney Kings 80 - 80, h.u. 97 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 81 - 76  
Seoul Thunders - Goyang 91 - 86  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Panathinaikosz 81 - 82  
Himki Moszkva - Maccabi TA 69 - 77  
Real Madrid - Unicaja Malaga 89 - 57  
Zalgiris Kaunas - Baskonia Vitoria 77 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Liaoning 104 - 115  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Jászberény 85 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Sacramento 126 - 80  
Charlotte - Cleveland 107 - 115  
LA Lakers - Philadelphia 109 - 115  
Memphis - Indiana 113 - 116  
Miami - Washington 93 - 102  
Milwaukee - Detroit 99 - 95  
Minnesota - San Antonio 98 - 86  
New Orleans - Toronto 116 - 125  
New York - Utah 106 - 101  
Oklahoma City - Chicago 92 - 79  
Portland - Orlando 99 - 94  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Dinamo Bukarest 33 - 29  
Schaffhausen - Ademar Leon 23 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Silkeborg 24 - 20  
Skjern - Sönderjyske 27 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Nimes 27 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Stuttgart 27 - 20  
Flensburg - Hüttenberg 38 - 23  
Kiel - Lemgo 29 - 19  
Magdeburg - Erlangen 28 - 22  
Melsungen - R-N. Löwen Kronau 29 - 26  
Minden - Füchse Berlin 29 - 37  
Wetzlar - Ludwigshafen-Friesenheim 30 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skövde 39 - 29  
Ricoh HK - HIF Karlskrona 25 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Boden 27 - 32  
Lugi - Skara 21 - 18  
Skövde - Skuru 14 - 25  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - LSK Kvinner 2 - 1  
Slavia Praha - Stjarnan 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Atlético GO 1 - 2  
Chapecoense - Vitória 2 - 1  
Corinthians - Fluminense 3 - 1  
Palmeiras - Sport Recife 5 - 1  
Vasco da Gama - Atlético MG 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Sannois St-Gratien 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atl. Huila 4 - 0  
Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFA Olaine - METTA/LU 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - América 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Famalicao 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Baten 0 - 0  
Ohud Medina - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Penarol 0 - 2  
Defensor - Liverpool Montevideo 2 - 2  
Nacional - CA Cerro 3 - 1  
Rampla Juniors - Boston River 1 - 0  
Labdarúgás (vb-sel., ráját.,Óceánia/DélAm.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Új-Zéland 2 - 0  
Új-Zéland - Peru (Ki jut tovább?)    
MMA (Bellator 188)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Faitovich - H. Gozali 0 - 1  
J. Labiano - N. Lahat 0 - 1  
J. Radcliffe - J. Salter 0 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Piacenza 3 - 2  
Sakk (Palma de Mallorca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Rapport R. 1 - 0  
D. Jakovenko - L. Aronian 1.5 - 1.5  
E. Inarkiev - Chao Li 1 - 0  
E. Tomashevsky - P. Svidler 1.5 - 1.5  
J.L. Hammer - P. Harikrishna 1.5 - 1.5  
Liren Ding - F. Vallejo Pons 1.5 - 1.5  
M. Vachier-Lagrave - B. Gelfand 1 - 0  
P. Eljanov - H. Nakamura 1.5 - 1.5  
T. Radjabov - A. Riazantsev 1.5 - 1.5  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
G. Dott - L. Brecel 4 - 5  
J. Higgins - Liang Wenbo 5 - 2  
J. Higgins - M. Gould (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
K. Maflin - J. Lisowski (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
L. Brecel - J. Trump (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
M. Allen - J. Lisowski 4 - 5  
M. Gould - M. Fu 5 - 2  
M.J. Williams - M. Selby (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Mei Xiwen - K. Maflin 2 - 5  
R. O'Sullivan - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Maguire - J. Trump 0 - 5  
Tenisz (ATP-vb, B. Becker csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Sock 1 - 2  
R. Federer - M. Cilic 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb,páros,Eltingh/Haarh cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Harrison R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Nema 2 - 1  
G. Fonio - L. Lacko 0 - 2  
M. Basic - J. Zopp 2 - 1  
S. Travaglia - F. Baldi 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Baldi F / Pellegrino A 2 - 1  
Dustov F / Frigerio L - Margaroli L/Weissborn T-S 1 - 2  
Pontoglio D / Ricca G - Bednarek T / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - F. Peliwo 2 - 1  
C. Norrie - M. McDonald 2 - 0  
T. Sandgren - T. Smyczek 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayeni A / Thomas D - Cerretani J / Smith J 0 - 2  
Bambridge L / O'Hare D - Eubanks C / Mcdonald M 0 - 2  
Hach Verdugo H / Martinez - Hiltzik A / Nevolo D 2 - 0  
Maytin R / Schneider R - Eubanks C / Mcdonald M 0 - 2  
Moraing M / Vukic A - Cerretani J / Smith J 0 - 2  
Paes L / Raja P - Fanselow S / Sarkissian A    
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S. Myneni 0 - 2  
J. Clarke - Y. Bhambri 0 - 2  
O. Nedovyesov - A. Menendez-Maceiras    
R. Ramanathan - N. Milojevic 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Miedler L - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Martinez P / Menendez-Mac - Klein B / Polmans M 2 - 0  
Nagal S / Nakagawa N - Myneni S / Nedunchezhiyan J 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - N. Jarry 0 - 2  
G. Elias - M. Arevalo 1 - 2  
R. Dutra da Silva - P. Heras 2 - 0  
T. Monteiro - C. Berlocq 2 - 1  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Neis F - Kuzmanov D / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - V. Golubic 0 - 2  
B. Bencic - P. Hon 2 - 0  
J.B. Teichmann - R. Ozaki 2 - 0  
L. Cabrera - E. Hozumi 2 - 0  
M. Bouzkova - L. Kumkhum 0 - 2  
S.J. Jang - N. Broady 1 - 2  
V. Diatchenko - A. Rus 1 - 2  
V. Kudermetova - M. Frech 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Khromacheva - RUS A / Wacanno E 0 - 2  
Kumkhum L / Thombare P - Adamczak M / Broady N 1 - 2  
Rodina E / Wickmayer Y - Rodionova A / Stojanovic N 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - C. Hemery 0 - 2  
H. Ehara - T. Ito 0 - 2  
S.W. Kwon - H. Hurkacz 1 - 2  
Y. Uchiyama - J. Millman 1 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Purcell M / Whittington A 0 - 2  
Gonzales R / Rungkat C - Jasika O / Leshem E 2 - 0  
McLachlan B / Uchiyama Y - LI Z / Takahashi Y 2 - 0  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - C. Long 0 - 2  
C. Jonatan - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Ch-We. Lee - B. Leverdez 2 - 0  
H.S. Prannoy - Ch.Yi. Lee 0 - 2  
P. Ren - W.H. Son 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Yu. Shi 1 - 2  
T.C. Chou - Yu Hs. Lin 2 - 0  
V. Axelsen - B. Qiao 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Nehwal 2 - 0  
H.M. Kim - C. Marin 1 - 2  
J.M. Lee - Fan. Gao 0 - 2  
Ji H. Sung - Shu. Ji 1 - 2  
Mic. Li - Bi.Ji. He 1 - 2  
R. Intanon - C.Hs. Lee 2 - 0  
T.Y. Tai - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Y. Han - S. Pusarla Venkata 0 - 2  

 

2017.11.15.
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
G. Durrant - D. Chisnall (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
M. Suljovic - B. van Peer (10 nyert leg-ig) 10 - 2  
S. Bunting - P. Wright (10 nyert leg-ig) 4 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Welhot 14 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - AIK 3 - 6  
Linköping - Storvreta 5 - 5  
Mullsjö - Sirius 8 - 2  
Pixbo Wallenstam - Falun 6 - 7  
Thorengruppen - Jönköping 6 - 8  
Växjö - Örebro 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Iowa 1 - 2  
Springfield - Charlotte 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 1 - 2  
Bregenzerwald - Zell am See 6 - 1  
Gherdeina/Gröden - Fassa 6 - 4  
Neumarkt Riwega - Jesenice 0 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Kadan 4 - 4  
Karlovy Vary - Slavia Praha 6 - 2  
Kladno - Litomerice 3 - 0  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 1 - 1  
Vsetin - Prostejov 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 1 - 1  
Liberec - Sparta Praha 4 - 4  
Litvínov - Mladá Boleslav 6 - 3  
Mountfield HK - Zlín 5 - 1  
Plzen - Chomutov 3 - 2  
Vítkovice - Jihlava 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 3 - 3  
Jokipojat - Imatra Ketterä 4 - 1  
Kokkolan Hermes - Keupa 5 - 1  
Leki - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Roki - IPK 4 - 3  
Tuto - Espoo United 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Lukko 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 3 - 0  
Jokerit - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 6 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Barsz Kazany 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Las Vegas 8 - 2  
Florida - Dallas 3 - 3  
Los Angeles - Vancouver 2 - 3  
Minnesota - Philadelphia 3 - 0  
Montreal - Columbus 1 - 1  
Nashville - Washington 6 - 3  
Pittsburgh - Buffalo 4 - 4  
Winnipeg - Arizona 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Krefeld 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Medvescak Zagreb 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Langenthal 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 3 - 1  
Pantern Malmö - Karlskoga 3 - 3  
Södertälje - Troja/Ljungby 5 - 4  
Tingsryd - Oskarshamn 0 - 1  
Vita Hasten - Leksand 2 - 7  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Jenyiszej Krasznojarszk 97 - 81  
Oldenburg - Juventus Utena 102 - 95  
Sassari - Hapoel Holon 98 - 84  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Iberostar Tenerife 61 - 73  
Neptunas Klaipeda - PAOK 82 - 69  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olimpija Ljubljana 91 - 73  
Rosa Radom - Strasbourg 63 - 74  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Besiktas 73 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Pardubice 80 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 89 - 80  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 77 - 79  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Bosznia-Hercegovina 76 - 55  
Szlovákia - Izland 78 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észtország 80 - 63  
Törökország - Lengyelország 73 - 53  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Albánia 137 - 48  
Oroszország - Litvánia 64 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Nagy-Britannia 61 - 59  
Izrael - Portugália 59 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Románia 87 - 45  
Szlovénia - Finnország 97 - 57  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Hollandia 92 - 26  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 103 - 60  
Csehország - Svájc 62 - 35  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Horvátország 71 - 83  
Svédország - Macedónia 91 - 51  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Barcelona 84 - 81  
Crvena zvezda - CSZKA Moszkva 59 - 85  
Fenerbahce Ülker - Olympiakosz 75 - 75, h.u. 83 - 90  
Valencia - Milano 74 - 74, h.u. 98 - 103  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Paris Levallois 100 - 67  
Torino - Cedevita Zagreb 65 - 87  
UNIKSZ Kazany - MoraBanc Andorra 89 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Galatasaray 86 - 78  
Hapoel Jerusalem - Lietkabelis 93 - 81  
Reggio Emilia - Buducnost Podgorica 77 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Lietuvos Rytas 79 - 96  
Lok.Kubany Krasznodar - Limoges 81 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Ulm 100 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Le Portel 70 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nevezis Kedainiai 75 - 86  
Benfica - Bakken Aarhus 95 - 108  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Kapfenberg 74 - 58  
Porto - Joensuun Kataja 86 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Keravnosz 75 - 84  
Basic-Fit Brussels - Körmend 86 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Istanbul BB 76 - 80  
U-Banca Cluj - Dinamo Tbiliszi 97 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Alba Fehérvár 52 - 74  
Tsmoki-Minszk - Bnei Herzeliya 83 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Karpos Sokoli 95 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 108 - 98  
Guangdong - Jiangsu Dragons 93 - 95  
Shandong - Shenzhen 106 - 99  
Sichuan - Zhejiang Guangsha 120 - 116  
Xinjiang - Bayi Rockets 95 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Trefl Sopot 51 - 88  
Koszalin - Gliwice 90 - 97  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 102 - 109  
Dallas - San Antonio 91 - 97  
Houston - Toronto 113 - 129  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 26 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 18 - 27  
Holstebro - Midtjylland 21 - 23  
Köbenhavn - Randers 25 - 22  
Nyköbing F. - Ajax Köbenhavn 36 - 24  
Ringköbing - Silkeborg 25 - 26  
Viborg - Aarhus Utd. 17 - 16  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Arendal 27 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Tremblay 33 - 29  
Massy Essonne - Montpellier 15 - 21  
Nantes - Saran 31 - 29  
Paris SG - Cesson 32 - 25  
St. Raphael - Ivry 35 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kalisz 28 - 21  
Kwidzyn - Wybrzeze Gdansk 24 - 22  
Legionowo - Azoty Pulawy 22 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Csurgó 32 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 24 - 18  
MTK - Vác 27 - 30  
Érd - FTC 29 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Glassverket 28 - 24  
Oppsal - Larvik 23 - 24  
Stabaek - Byasen 24 - 28  
Tertnes Bergen - Sola 20 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Metalurg Skopje 35 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Granollers 29 - 30  
Bidasoa Irun - Barcelona 25 - 34  
Valladolid - Anaitasuna 34 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Winterthur 21 - 30  
Thun - St. Gallen 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Aranäs 32 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Kristianstad 32 - 24  
VästerasIrsta - Sävehof 32 - 30  
Önnereds - Heid 21 - 21  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Peterborough 0 - 5  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gintra Univ. 3 - 0  
Linköping - Sparta Praha 3 - 0  
Lyon - BIIK-Kazygurt 9 - 0  
Montpellier - Brescia 6 - 0  
Rosengard - Chelsea 0 - 1  
Wolfsburg - Fiorentina 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Juventude 1 - 0  
Ceara - Paysandu 2 - 0  
CRB - Goiás 2 - 1  
Luverdense - Boa 0 - 1  
Santa Cruz PE - Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Avai 2 - 2  
Gremio - Sao Paulo 1 - 0  
Ponte Preta - Atlético PR 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Fredericia 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Seongnam 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal K. 2 - 1  
Paykan - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chrobry Glogow    
Gornik Zabrze - Chojniczanka Chojnice    
Korona Kielce - Zaglebie Lubin    
Legia Varsó - Bytovia Bytow    
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 2 - 1  
VMFD Zalgiris - Utenis Utena 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Jönköping Södra 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Crvena zvezda 0 - 4  
Partizan Belgrád - RAD Belgrád 3 - 0  
Spartak Subotica - Macsva Sabacs 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Montevideo Wanderers 4 - 1  
Juventud - Racing Montevideo 0 - 2  
Plaza Colonia - Atl. River Plate 2 - 3  
Sud América - El Tanque Sisley 1 - 1  
Labdarúgás (vb-sel., ráját.,CONCACAF/Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Honduras 3 - 1  
Honduras - Ausztrália (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Newtown 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ards 2 - 2  
Carrick - Cliftonville 0 - 1  
Crusaders - Linfield 2 - 0  
Dungannon - Ballyclare Comrades 2 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Trentino 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Conegliano 1 - 3  
LJ Modena - Novara 0 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - M. Selby (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
B. Hawkins - M. White 5 - 3  
B. Woollaston - J. Trump (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Cao Yupeng - J. Lisowski 4 - 5  
F. O'Brien - M. Allen (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
J. Higgins - Zhou Yuelong (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
K. Maflin - Yu Delu 5 - 3  
L. Brecel - Jam. Jones 5 - 0  
Liang Wenbo - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Gould - A. Songsermsawad 5 - 0  
M.J. Williams - G. Greene (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Mei Xiwen - J. Robertson 5 - 3  
R. Milkins - M. Fu (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. O'Sullivan - G. Wilson 5 - 2  
R. O'Sullivan - J. Perry (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
R. Williams - G. Dott 2 - 5  
S. Maguire - A. Carter 5 - 4  
Tenisz (ATP-vb, P. Sampras csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Goffin 2 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Thiem 1 - 2  
Tenisz (ATP-vb,páros,Woodbridge/Woo cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Dodig I / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
F. Baldi - L. Caruana 2 - 1  
L. Klein - L. Lacko 0 - 2  
L. Margaroli - U. Ignatik 1 - 2  
S. Travaglia - M. Donati 2 - 1  
V. Galovic - R. Berankis 2 - 0  
Y. Jankovits - L. Grigelis 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Gille S - Cominassi L / Uberti A 2 - 0  
Basic M / Matsukevich D - Bednarek T / Pel D 0 - 2  
Bury A / Uzhylovskyi V - Motti/Travaglia 1 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - B. Klahn 2 - 0  
C. Norrie - A. Vukic 2 - 0  
C. Norrie - J. Hiltzik 2 - 0  
D. Nevolo - S. Monette 2 - 1  
D. Nevolo - T. Smyczek 0 - 2  
F. Peliwo - C. Eubanks 2 - 1  
F. Peliwo - H. Laaksonen 2 - 0  
J-P. Smith - M. McDonald 0 - 2  
J. Hiltzik - M. Krueger 2 - 1  
R. Schneider - T.H. Fritz 0 - 2  
T. Paul - M. Ymer 2 - 1  
T. Sandgren - C. Harrison    
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - Y. Bhambri 0 - 2  
B. Kavcic - N.V.S. Prashanth 2 - 0  
E. King - J. Clarke 0 - 2  
H. Grenier - N. Milojevic 0 - 2  
O. Nedovyesov - N.S. Balaji 2 - 1  
R. Ramanathan - B. Klein 2 - 0  
S. Myneni - P. Krstin 2 - 1  
S. Nagal - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Maamoun K-M / Milojevic N 2 - 0  
Clayton S / O'Mara J - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Elgin M / Sharan D - King E / Miedler L 0 - 2  
Myneni S / Nedunchezhiyan - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - P. Cachin 2 - 1  
G. Lama - N. Jarry 0 - 2  
Gon. Oliveira - M. Arevalo 1 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - C. Berlocq 0 - 2  
J.P. Sorgi - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
P. Heras - F. Bagnis 2 - 1  
R. Dutra da Silva - J.I. Londero 2 - 1  
T. Monteiro - R. Carballes Baena 2 - 1  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acevedo N / Tabilo A - Agamenone F / Arguello F 0 - 2  
Galdos S / Molteni A - Carballes Baena R / Munar J 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - M. Doi 2 - 1  
Ar. Rodionova - S.J. Jang 1 - 2  
D. Jakupovic - R. Ozaki 1 - 2  
I. Khromacheva - P. Hon 1 - 2  
J.B. Teichmann - C.W. Hsu 2 - 0  
N. Broady - Yaf. Wang 2 - 1  
V. Golubic - Ya-Hs. Lee 2 - 0  
Y-Y. Duan - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan C-W / Liang E S - Rodina E / Wickmayer Y 0 - 2  
Hozumi E / Ninomiya M - Kudermetova V / Sabalenka A 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Hon P / Lu J 2 - 0  
Kumkhum L / Thombare P - Cabrera L / Stollar F 2 - 0  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - C. Hemery 0 - 2  
D.H. Lee - Zhe Li 2 - 0  
G. Soeda - M. Purcell 0 - 2  
S. Imai - A. Whittington 0 - 2  
S. Robert - T. Ito 1 - 2  
Y. Shimizu - M. Ebden 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imai S / Niki T - Matsui T / Yi C H 1 - 2  
Jasika O / Leshem E - Ratiwatana / Ratiwatana    
McLachlan B / Uchiyama Y - Jung J / Peng H-Y 2 - 1  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - J.H. Hsu 2 - 0  
Dan Lin - C. Jonatan 0 - 2  
Do.K. Lee - H.S. Prannoy 1 - 2  
G. Anthony - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
H-K. Vittinghus - T. Saensomboonsuk 1 - 2  
H. Tian - W.H. Son 1 - 2  
K. Nishimoto - A. Antonsen 1 - 2  
K. Sakai - Yu Hs. Lin 0 - 2  
P. Ren - Kai Guo 2 - 0  
R. Ouseph - Yu. Shi 1 - 2  
So. Verma - B. Leverdez 1 - 2  
T.C. Chou - Yux. Huang 2 - 1  
V. Axelsen - Z. Junpeng 2 - 0  
W.K.V. Wong - C. Long 0 - 2  
Yun Hu - B. Qiao 0 - 2  
Z. Zhou - Ch.Yi. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Xiao. Chen 2 - 0  
C.Hs. Lee - K. Polikarpova 2 - 0  
E. Kosetskaya - H.M. Kim 0 - 2  
Fan. Gao - N. Okuhara    
Ji H. Sung - Y. Cai 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - M.H. Chiang 2 - 1  
L. Yun - Shu. Ji 1 - 2  
M. Mitani - C. Marin 0 - 2  
M. Poulsen - Bi.Ji. He 0 - 2  
R. Intanon - Su Yu Chen 2 - 0  
S. Nehwal - Bei. Zhang 2 - 0  
S. Sato - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Sh.Y. Sung - J.M. Lee 0 - 2  
T.Y. Tai - Y.F. Chen 2 - 1  
Y. Han - Br. Tam 2 - 0  
Yi. Zhang - Mic. Li 1 - 2  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC 7 - 7  

 

2017.11.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Miami 45 - 21  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - J. Murnan 5 - 2  
R. Cross - R. Montgomery 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - J. Hughes 1 - 5  
R. van Barneveld - S. Lennon (5 nyert leg-ig) 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Taylor - J. Wade (5 nyert leg-ig) 3 - 5  
R. Green - P. Machin 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Webster 5 - 1  
M. Webster - D. Noppert 2 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Latina 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Grand Rapids 3 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Kitzbühel 3 - 3  
Val Pusteria - Renon/Ritten 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Trinec 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 4 - 1  
Herning - Rödovre 2 - 2  
Hvidovre - Odense 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 5 - 1  
Ilves - Kärpät 0 - 2  
Jukurit - SaiPa 2 - 3  
JYP - Kookoo 3 - 0  
Turku PS - Ässät 5 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 2 - 1  
Angers - Bordeaux 1 - 4  
Epinal - Grenoble 1 - 4  
Gap - Mulhouse 8 - 2  
Rouen - Lyon 6 - 4  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - SZKA Szentpétervár 0 - 2  
Dinamo Riga - Lada Toljatti 1 - 1  
Red Star Kunlun - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Traktor Cseljabinszk 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - St. Louis 7 - 4  
Carolina - Dallas 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lorenskog 7 - 4  
Lillehammer - Manglerud 1 - 4  
Stavanger - Frisk/Asker 5 - 1  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 0 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Visp 1 - 4  
GCK Lions - Ajoie 0 - 6  
Thurgau - Zug 2 2 - 3  
Winterthur - Olten 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Zug 1 - 4  
Langnau Tigers - Davos 1 - 1  
Lausanne - Ambri 1 - 0  
Lugano - Fribourg 2 - 4  
Servette - Kloten 3 - 3  
Zürich Lions - Bern 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 2 - 4  
Frölunda - Djurgarden 3 - 3  
Karlskrona - Växjö 4 - 6  
Lulea - Färjestad 4 - 1  
Malmö - Linköping 3 - 5  
Rögle - Mora 1 - 6  
Örebro - Skelleftea 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Zvezda Csehov 1 - 5  
Szarov - Himik Voszkreszenszk 4 - 1  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Nitra 1 - 3  
Poprad - Diósgyőr 2 - 3  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Sencur Kranj 95 - 79  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Monaco 63 - 68  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - RH Gaziantepspor 86 - 74  
Ventspils - Capo D'Orlando 55 - 66  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Estudiantes 82 - 80  
Venezia - Bayreuth 70 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Avellino 59 - 56  
Nanterre - Zielona Gora 95 - 82  
Nymburk - Oostende 86 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 74 - 81  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 86 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 105 - 75  
Maccabi TA - Anadolu Efes 72 - 92  
Panathinaikosz - Himki Moszkva 93 - 65  
Unicaja Malaga - Zalgiris Kaunas 72 - 72, h.u. 83 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Alba Berlin 80 - 96  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Trento 79 - 67  
Zenit Szentpétervár - Gran Canaria 90 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Buyukcekmece 64 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Szombathely 89 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 60 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Fujian 75 - 91  
Guangzhou - Jiangsu Tongxi 115 - 96  
Liaoning - Qingdao 110 - 92  
Tianjin - Jilin 116 - 104  
Zhejiang Chouzhou - Shanxi 109 - 104  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Orlando 110 - 100  
LA Clippers - Philadelphia 105 - 109  
Milwaukee - Memphis 110 - 103  
New Orleans - Atlanta 106 - 105  
New York - Cleveland 101 - 104  
Phoenix - LA Lakers 93 - 100  
Portland - Denver 99 - 82  
Utah - Minnesota 98 - 109  
Washington - Sacramento 110 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Kolding 23 - 24  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Eger 26 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balatonfüred 31 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Vojvodina 35 - 26  
Vardar Pro Skopje - Dinamo Pancevo 42 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Teucro 37 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Kristianstad 25 - 28  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Guiseley 1 - 1  
Bury - Woking 0 - 3  
Scunthorpe - Northampton 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - ABC 3 - 0  
Criciuma - Nautico 0 - 0  
Londrina - Guarani 1 - 0  
Oeste - Internacional 0 - 0  
Vila Nova - Figueirense 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Köge 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Rijeka 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Raith Rovers 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Horvátország (Helyszín: Horvátország) 5 - 2  
U19San Marino - U19Lettország 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Oroszország 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Andorra - U19Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
U19Grúzia - U19Franciaország 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Skócia - U19Csehország 0 - 1  
U19Örményország - U19Luxemburg (Helyszín: Luxemburg) 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Liechtenstein - U19Macedónia 0 - 6  
U19Svájc - U19Belgium 3 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Anglia 0 - 1  
U19Feröer-szigetek - U19Izland 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Spanyolország 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Anglia 2 - 1  
U20Olaszország - U20Hollandia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Moldova - U21Csehország 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Szlovákia 5 - 1  
U21Észtország - U21Izland 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Litvánia 1 - 0  
U21Lengyelország - U21Dánia 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Ukrajna 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Koszovó 0 - 0  
U21Izrael - U21Németország 2 - 5  
U21Norvégia - U21Írország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Magyarország 0 - 2  
U21Törökország - U21Belgium 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Ausztria 0 - 4  
U21Örményország - U21Szerbia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Svájc 2 - 1  
U21Wales - U21Románia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Montenegró 3 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Oroszország 3 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Zöld-foki-szigetek 4 - 0  
Szenegál - Dél-Afrika 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Írország (Ki jut tovább?)    
Írország - Dánia 1 - 5  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Közép-afrikai Köztársaság 3 - 0  
Anglia - Brazília 0 - 0  
Ausztria - Uruguay 2 - 1  
Belgium - Japán 1 - 0  
Dél-Korea - Szerbia 1 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Üzbegisztán 1 - 0  
Katar - Izland 1 - 1  
Kína - Kolumbia 0 - 4  
Magyarország - Costa Rica 1 - 0  
Nigéria - Argentína 4 - 2  
Németország - Franciaország 2 - 2  
Oroszország - Spanyolország 3 - 3  
Portugália - USA 1 - 1  
Románia - Hollandia 0 - 3  
Szlovákia - Norvégia 1 - 0  
Wales - Panama 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Mianmar 2 - 2  
Makaó - Kirgizisztán 3 - 4  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Libanon 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kambodzsa - Jordánia 0 - 1  
Vietnám - Afganisztán 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztína - Maldív-szigetek 8 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Bahrein 0 - 3  
Türkmenisztán - Tajvan 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nepál - Fülöp-szigetek 0 - 0  
Tadzsikisztán - Jemen 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Glenavon 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - J. Trump (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
B. Hawkins - D. Wells (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
C. Wakelin - M. Selby (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Cao Yupeng - M. Holt 5 - 0  
D. Dale - A. McManus 4 - 5  
H. Vafaei Ayouri - M. Fu 0 - 5  
J. Higgins - I. Preece (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. Perry - M. Selt 5 - 1  
L. Brecel - M. Stevens (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Liang Wenbo - J. Astley 5 - 2  
Mei Xiwen - A. Duffy 5 - 4  
R. McLeod - S. Maguire 4 - 5  
S. Carrington - A. Carter (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
S. Vahedi - G. Greene 3 - 5  
Yuan Li - M. Gould 0 - 5  
Yuan Sijun - R. Williams 4 - 5  
Tenisz (ATP-vb, B. Becker csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - J. Sock 1 - 2  
R. Federer - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb,páros,Eltingh/Haarh cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Harrison R / Venus M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - R. Berankis 1 - 2  
A. Bury - P. Nema 0 - 2  
A. Seppi - V. Uzhylovskyi 2 - 0  
B. Zapata Miralles - A. De Minaur 0 - 2  
D. Matsukevich - Y. Jankovits 0 - 2  
Fucsovics M. - C. Lestienne    
G. Fonio - L. Sonego 2 - 1  
I. Sijsling - L. Sonego    
J. Zopp - A. Pellegrino 2 - 0  
L. Grigelis - O. Otte 2 - 0  
L. Margaroli - C. Lestienne 2 - 1  
M. Basic - A. Basso 2 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalla Valle E / Fonio G - Motti/Travaglia 0 - 2  
Sonego L / Vavassori A - Dustov F / Frigerio L 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - T.H. Fritz 0 - 2  
A. Ward - T. Smyczek 0 - 2  
B. Klahn - N. Scholtz 2 - 0  
B. Sant'Anna - R. Schneider 1 - 2  
E. Corrie - C. Harrison 1 - 2  
J-P. Smith - M. Giron 2 - 0  
M. Moraing - H. Laaksonen 0 - 2  
N. Rubin - M. Ymer 0 - 2  
T. Sandgren - A. Hiltzik 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Hare D - Fruttero J P / Scholtz N 2 - 0  
Callahan H / Santanna B - Ayeni A / Thomas D 0 - 2  
Hiltzik J / Kovacevic A - Roelofse R / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - P. Krstin 0 - 2  
A. Pavic - A. Kadhe 2 - 0  
B. Gojo - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
B. Kavcic - G. Blancaneaux 2 - 0  
B. Klein - P. Martinez Portero 2 - 0  
H. Grenier - T-H. Yang 2 - 1  
I. Nedelko - N. Milojevic 0 - 2  
K. Uchida - Y. Bhambri 0 - 2  
N.V.S. Prashanth - A. Goveas 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Polmans 2 - 1  
S. Nagal - L. Miedler 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Clarke J - Martinez P / Menendez-Maceiras A 1 - 2  
Clayton S / O'Mara J - Khabibulin T / Nedovyesov A 2 - 1  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - P. Cachin 0 - 2  
D. Kuzmanov - C. Berlocq 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - M. Linzer    
F. Arguello - M. Arevalo 0 - 2  
F. Coria - N. Jarry 0 - 2  
G. Clezar - G. Lama 1 - 2  
G. Elias - J.A. Munar Clar 2 - 0  
Max. Gonzalez - F. Bagnis 0 - 2  
R. Carballes Baena - J. Souza 2 - 0  
R. Dutra da Silva - J.P. Ficovich 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas C / Saez J - Acevedo N / Tabilo A 1 - 2  
Galdos S / Molteni A - Arneodo R / Romboli F 2 - 0  
Gonzalez M / Jarry N - Cachin P / Marti J 2 - 1  
Kuzmanov D / Oliveira G - Behar A / De Paula F 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - I. Soylu 2 - 0  
E. Hozumi - E. Rodina 2 - 0  
Jin.J. Lu - V. Kudermetova 0 - 2  
L. Cabrera - S. Errani 2 - 1  
L. Kumkhum - A. Bogdan 2 - 1  
M. Bouzkova - Ling Zhang 2 - 0  
M. Frech - Lin Zhu 2 - 0  
Y. Wickmayer - V. Diatchenko 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Zhu L - Rodionova A / Stojanovic N 0 - 2  
Christian K / Moore J - Adamczak M / Broady N 0 - 2  
Rodriguez V / Zhao C - Doi M / Golubic V 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - Y. Kibi 2 - 0  
G. Soeda - E. Leshem 2 - 0  
H. Hurkacz - K. Uesugi 2 - 0  
K. Takeuchi - H. Ehara 0 - 2  
O. Jasika - B. Mousley 1 - 2  
S.W. Kwon - A. Krajicek 2 - 0  
Y. Takahashi - M. Ebden 0 - 2  
Y. Tashiro - J. Millman 0 - 2  
Y. Watanuki - Y. Uchiyama 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Hurkacz H / Moriya H 2 - 0  
GAO X / Lee D - Purcell M / Whittington A 0 - 2  
Gonzales R / Rungkat C - Daniel T / Ito T 2 - 0  
LI Z / Takahashi Y - Okamura I / Yamasaki J 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 14 - 4  
Vízilabda (Világ Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Hollandia 9 - 5  

 

2017.11.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - New England 16 - 41  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cadby - G. Durrant 5 - 4  
P. Wright - A. Norris 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bunting - S. Mitchell 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - M. McGeeney 5 - 4  
M. Suljovic - J. Wilson 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van Peer - C. Menzies 5 - 4  
G. Anderson - S. Whitlock (5 nyert leg-ig) 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Cleveland 2 - 2  
San Jose Barracuda - Manitoba 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Slovan Bratislava - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Vityaz Podolszk - Szocsi 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Tampa Bay 1 - 2  
Chicago - New Jersey 5 - 7  
Los Angeles - San Jose 1 - 2  
Washington - Edmonton 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Storhamar 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västervik - Almtuna 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 3  
Rubin Tyumeny - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Zauralje Kurgan - SZKA-Neva 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Igokea 87 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Usti nad Labem 70 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Pau Orthez 86 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Gilboa Galil 86 - 88  
Ironi Naharia - Maccabi Haifa 83 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 67 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Anwil Wloclawek 89 - 109  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Houston 95 - 118  
Oklahoma City - Dallas 112 - 99  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Midtjylland 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Hammarby 28 - 28  
Malmö - Guif 27 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Dep. Moron 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Santos 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Thisted 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Envigado 1 - 2  
Tigres FC - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (NASL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - New York Cosmos 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santarcangelo - Vicenza 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Rubio 0 - 1  
Independiente FBC - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Reus 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kazahsztán - U19Wales 3 - 2  
U19Szlovákia - U19Törökország (Helyszín: Töröko.) 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Hollandia 0 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Csehország 1 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Horvátország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Franciaország 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svédország 0 - 0  
Svédország - Olaszország (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szaúd-Arábia 1 - 0  
Grúzia - Fehéroroszország 2 - 2  
Koszovó - Lettország 4 - 3  
Lengyelország - Mexikó 0 - 1  
Törökország - Albánia 2 - 3  
Venezuela - Irán 0 - 1  
Örményország - Ciprus 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Koreai NDK 1 - 4  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. Castle - Zhang Jiankang (5 nyert frame-ig)    
D.B. Gilbert - M. Joyce 5 - 0  
Ding Junhui - Mei Xiwen    
F. O'Brien - M. Mann 5 - 4  
G. Dott - Xiao Guodong (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
J. Higgins - A. Ursenbacher (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Li Zhen - Chen Feilong (5 nyert frame-ig)    
Liang Wenbo - R. Lawler (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Georgiou - B. Woollaston (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. King - Jam. Jones (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Selby - I. Burns (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. White - M. Davis (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Day - Yu Delu (5 nyert frame-ig)    
R. McLeod - B.J. Castle 5 - 4  
R. Milkins - Lyu Haotian 5 - 4  
S. Baird - S. Vahedi 4 - 5  
S. Carrington - Chen Feilong 5 - 3  
Wang Yuchen - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Yan Bingtao - M. Allen (5 nyert frame-ig)    
Zhou Yuelong - S. Lam 5 - 4  
Tenisz (ATP-vb, P. Sampras csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Dimitrov 1 - 2  
R. Nadal - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (ATP-vb,páros,Woodbridge/Woo cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Dodig I / Granollers M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dustov - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
U. Ignatik - A. Bega 2 - 0  
V. Galovic - L. Frigerio 2 - 1  
Tenisz (Brescia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Galovic V - Baldi F / Pellegrino A 0 - 2  
Bury A / Uzhylovskyi V - Sijsling I / Vervoort M 2 - 0  
Grigelis L / Siljestrom A - Margaroli L/Weissborn T-S 0 - 2  
Pontoglio D / Ricca G - Facconi M / Mugelli P 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - S. Fanselow 2 - 1  
M. McDonald - M. Mmoh 2 - 0  
T. Paul - D. Köpfer 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Lawson A - Fritz T / Krueger M 2 - 0  
Tenisz (Champaign, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - A. Rybakov 2 - 0  
R. Schneider - A. Lawson 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. King - P. Gunneswaran 2 - 0  
K-M. Maamoun - N.S. Balaji 0 - 2  
M. Vilella Martinez - J. Clarke 1 - 2  
O. Nedovyesov - V. Vardhan 2 - 1  
T. Brkic - S. Myneni 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banthia S / Pungliya J - Nagal S / Nakagawa N 0 - 2  
Krstin P / Yang T-H - Klein B / Polmans M 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Kadhe A / Prashanth N V S 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Gon. Oliveira 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - J. Naser 2 - 0  
P. Heras - J.C. Saez 2 - 0  
P. Sakamoto - J.I. Londero 0 - 2  
T. Monteiro - J. Marti 2 - 1  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Arguello F - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela 2 - 0  
Clezar G / Neis F - Bruna E / Nunez Leal V 2 - 0  
Collarini A / Coria F - Gonzalez A / Londero J 2 - 0  
Galan D / Linzer M - Carballes Baena R / Munar J 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Olmos G - RUS A / Wacanno E 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, Tajvan, Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Neel - C. Zhao 2 - 1  
V. Diatchenko - N. Stojanovic 2 - 1  
V. Kudermetova - I. Neel 2 - 0  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - H. Moriya 2 - 0  
J. Jung - M. Purcell 1 - 2  
J. Yamasaki - Y. Shimizu 0 - 2  
T. Daniel - S. Imai 0 - 2  
Zhe Li - T. Gabashvili 2 - 0  
Tenisz (Toyota, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imai S / Niki T - Kimoto F / Watanuki Y 2 - 1  
Matsui T / Yi C H - Krajicek/Withrow 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,