Tippmix eredmények - 2017. június 19-25.

2017-06-19
Tippmix eredmények - 2017. június 19-25.
2017.06.25.
Asztalitenisz (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - T. Boll 4 - 3  
Asztalitenisz (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Ding - Y. Sun 4 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Fremantle 74 - 72  
Richmond - Carlton 84 - 58  
St. Kilda - Gold Coast Suns 104 - 72  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 7 - 6  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 0 - 6  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 0  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 0 - 6  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 9 - 2  
Arizona - Philadelphia (22:10) 2 - 1  
Atlanta - Milwaukee 0 - 7  
Boston - LA Angels 3 - 6  
Boston - LA Angels (19:35) 2 - 4  
Chicago WS - Oakland 3 - 5  
Cleveland - Minnesota 0 - 4  
Kansas City - Toronto 2 - 8  
LA Dodgers - Colorado 4 - 0  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 12 - 6  
Miami - Chicago Cubs 4 - 2  
NY Yankees - Texas 6 - 7  
San Diego - Detroit 7 - 3  
San Diego - Detroit (22:40) 5 - 7  
San Francisco - NY Mets 2 - 5  
San Francisco - NY Mets (22:05) 2 - 8  
Seattle - Houston 2 - 5  
Seattle - Houston (22:10) 2 - 8  
St. Louis - Pittsburgh 3 - 7  
Tampa Bay - Baltimore 5 - 8  
Washington - Cincinnati 2 - 6  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austrian Open 2017    
B. van de Pas - D. Gurney 3 - 6  
D. Gurney - C. Reyes 3 - 6  
J. Bain - M. Schindler 4 - 6  
J. Cullen - M. Smith 4 - 6  
J. Klaasen - M. Smith 4 - 6  
K. Huybrechts - J. Cullen 3 - 6  
K. Viljanen - C. Dobey 6 - 2  
K. Viljanen - J. Cullen 4 - 6  
M. Smith - M. King 6 - 3  
M. Suljovic - M. King 4 - 6  
M. van Gerwen - C. Reyes 6 - 1  
M. van Gerwen - M. Schindler 6 - 1  
S. Whitlock - C. Reyes 5 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Malajzia 4 - 1  
Argentína - Hollandia 1 - 6  
India - Kanada 2 - 3  
Pakisztán - Kína 3 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 4 - 1  
Belgium - Új-Zéland 1 - 0  
Kína - Hollandia 0 - 1  
Skócia - Dél-Korea 0 - 5  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Görögország 78 - 45  
Eb, női 2017    
Spanyolország - Franciaország 71 - 55  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Törökország 63 - 72  
Olaszország - Szlovákia 71 - 54  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - SM Beermen (3.m.) 97 - 109  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Connecticut 96 - 82  
Indiana - Los Angeles 73 - 84  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Club Almagro 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Central Cordoba SDE 2 - 2  
San Martin de Tucuman - Independiente de Mendoza 1 - 2  
Villa Dalmine - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Sarmiento 2 - 3  
Boca Juniors - Union SF 2 - 1  
San Martin SJ - Rosario Central 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Nautico 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Vitória 4 - 1  
Bahia - Flamengo 0 - 1  
Cruzeiro - Coritiba 2 - 0  
Gremio - Corinthians 0 - 1  
Ponte Preta - Palmeiras 1 - 2  
Santos - Sport Recife 0 - 1  
Sao Paulo - Fluminense 1 - 1  
Vasco da Gama - Atlético GO 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Asan Mugunghwa 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Sangju Sangmu 1 - 2  
Jeonbuk - Daegu 2 - 2  
Suwon Bluewings - Gangwon 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Dinamo Breszt 1 - 1  
Nyeman Grodno - BATE Boriszov 0 - 1  
Vityebszk - Szluck 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Gifu - JEF United Chiba 4 - 6  
Kyoto - Zweigen Kanazawa 1 - 3  
Machida Zelvia - Tokyo Verdi 2 - 4  
Matsumoto Yamaga - Okayama 1 - 1  
Mito - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Nagoya GE - Nagasaki 2 - 0  
Roasso Kumamoto - Yamaguchi 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Oita Trinita 0 - 4  
Yamagata - Tokushima 1 - 6  
Yokohama FC - Shonan Bellmare 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Jubilo Iwata - FC Tokyo 2 - 0  
Kashima A. - Albirex Niigata 2 - 0  
Kashiwa R. - Sapporo 2 - 1  
Sagan Tosu - Urawa RD 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Omiya Ardija 0 - 3  
Shimizu SP - Kofu 1 - 0  
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 2 - 4  
Yokohama FM - Vissel Kobe 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Taraz 2 - 2  
Atyrau - Aktobe 2 - 0  
FC Asztana - Okzhetpes Kokshetau 3 - 0  
Tobol Kostanay - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Ausztrália 1 - 1  
Németország - Kamerun 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Hebei 2 - 0  
Shanghai SIPG - Henan Jianye 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Colorado 1 - 0  
Chicago - Orlando 4 - 0  
Columbus - Montreal 4 - 1  
Los Angeles - Kansas City 1 - 2  
Minnesota - Vancouver 2 - 2  
Philadelphia - D.C. United 1 - 0  
San Jose - Salt Lake 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - San Francisco 0 - 1  
FC Miami - New York Cosmos 2 - 1  
North Carolina - Indy Eleven 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Fredrikstad 1 - 1  
Bodö/Glimt - Strömmen 4 - 3  
Kongsvinger - Elverum 1 - 1  
Mjöndalen - Florö 2 - 4  
Sandnes Ulf - Jerv 0 - 3  
Tromsdalen - Levanger 2 - 1  
Ullensaker/Kisa - Ranheim 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Odd Grenland 5 - 1  
Rosenborg - Sogndal 3 - 0  
Sarpsborg - Brann Bergen 1 - 1  
Stabaek - Kristiansund 1 - 4  
Tromsö - Sandefjord 1 - 1  
Viking Stavanger - Haugesund 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Trondheims-Örn 1 - 0  
Medkila - Arna-Björnar 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Kansas City 1 - 1  
Washington - Portland 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Valencia B 0 - 0  
Barcelona B - R. Santander 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Syrianska 3 - 1  
Frej Täby - GAIS 0 - 1  
Gefle - Atvidaberg 0 - 1  
Öster - Varberg 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Eskilstuna Utd. 1 - 1  
Kvarnsveden - Hammarby 3 - 3  
Vittsjö - Linköping 0 - 2  
Örebro - Pitea 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - El Tanque Sisley 3 - 1  
Defensor - Liverpool Montevideo 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Sud América 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Atl. River Plate 2 - 2  
Nacional - Juventud 3 - 1  
MMA (Bellator 180)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Primus - M. Chandler 1 - 0  
J. Gallagher - C. Machida 1 - 0  
L. Larkin - D. Lima 0 - 1  
M. Mitrione - F. Emelianenko 1 - 0  
N. Gracie - D. Marfone 1 - 0  
P. Davis - R. Bader 0 - 1  
R. Couture - H. Gozali 1 - 0  
W. Silva - C. Sonnen 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night 112)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Gordon - M. Quinones 1 - 0  
J. Stansbury - J. Kimball 0 - 1  
T. Martin - J. Case 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Azerbajdzsáni Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Azerbajdzsáni Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Azerbajdzsáni Nagydíj) 1 - 0  
F. Massa - L. Stroll (Azerbajdzsáni Nagydíj) 0 - 1  
K. Räikkönen - V. Bottas (Azerbajdzsáni Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Azerbajdzsáni Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Azerbajdzsáni Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Azerbajdzsáni Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Azerbajdzsáni Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Azerbajdzsáni Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Azerbajdzsáni Nagydíj 2017    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - D. Petrucci (Holland Nagydíj) 0 - 1  
J. Zarco - M. Vinales (Holland Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Marquez (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Holland Nagydíj 2017    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Manly-Warringah SeaEagles 18 - 35  
St. George Illawarra - Newcastle Knights 32 - 28  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Svédország 0 - 3  
Macedónia - Albánia (Helyszín: Albánia) 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Montenegró 0 - 3  
Ukrajna - Franciaország (Hely:Franciaország) 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Marokkó 3 - 0  
U21Lengyelország - U21Kanada 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21USA 3 - 0  
U21Törökország - U21Kuba 2 - 3  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Irán 2 - 3  
U21Olaszország - U21Ukrajna 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Japán 3 - 0  
U21Kína - U21Egyiptom 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 2.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 0 - 3  
Szlovénia - Japán 3 - 0  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. McGill - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. Perry - R. Day (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
K. Doherty - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Joyce - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Day - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Riga Masters 2017    
S. Maguire - R. Day (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 4 - 4  
Oroszország - Spanyolország 1 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 4 - 4  
Szerbia - Észtország 3 - 4  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Doppler C / Horst A 2 - 1  
Schumann L / Thole J - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Schumann L / Thole J - Liamin N / Krasilnikov V    
Strandröplabda (Kühlungsborn )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Walkenhorst A - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Becker P / Schröder J 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Schumacher A / Behrens K 1 - 2  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Abalakina Y - Wen S H / Xia X Y 0 - 2  
Dumbauskaite I / Povilait - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Mannarino 0 - 2  
D. Istomin - S. Darcis 1 - 2  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Safwat 0 - 2  
D. Altmaier - M. Ebden 1 - 2  
L.G.M. Harris - K. Majchrzak 0 - 2  
R. Ramanathan - Y. Mertens 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - A. Barty 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Chan H-C / Zhang S 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - M. Barthel    
A. Riske - A. Cornet 2 - 0  
Babos T. - E. Mertens 0 - 2  
C. Suarez Navarro - E. Makarova 2 - 0  
L. Tsurenko - H. Watson 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - M. Niculescu 1 - 2  
Y. Putintseva - L. Arruabarrena-Vecino    
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez Sanch - Bacsinszky T / Kuznetsova 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - F. Skugor 1 - 2  
I. Dodig - S. Diez 2 - 1  
N. Gombos - L. Bambridge 2 - 0  
T. Fabbiano - T. Chen 2 - 0  
V. Pospisil - I. Dodig    
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Cirstea - S-W. Hsieh 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - N. Milojevic 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Zverev A / Zverev M 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Bolt 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Murray J / Soares B 0 - 2  
Murray J / Soares B - Cilic M / Matkowski M (Esőszünet) 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Sevastova 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Jankovic J / Sevastova A    
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - C. Long 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Okuhara 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 11 - 4  
Horvátország - USA 10 - 4  
Olaszország - Szerbia 9 - 10  
Oroszország - Kazahsztán 11 - 4  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Montenegró 5 - 6  
Magyarország - Spanyolország 9 - 7  

 

2017.06.24.
Asztalitenisz (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.T. Wong - M. Yoshida 4 - 0  
D. Ovtcharov - C.T. Wong 4 - 2  
T. Boll - Don. Kim 4 - 0  
T. Harimoto - K. Niwa 4 - 0  
T. Harimoto - T. Boll 1 - 4  
Y. Oshima - D. Ovtcharov 3 - 4  
Asztalitenisz (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ishikawa - Shi. Liu 1 - 4  
Meng Chen - Yul. Zhu 4 - 3  
N. Ding - M. Hirano 4 - 1  
N. Ding - Meng Chen 4 - 2  
Tian. Feng - Y. Sun 0 - 4  
Y. Sun - Shi. Liu 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Greater Western Sydney 86 - 146  
Collingwood - Port Adelaide 62 - 93  
West Coast Eagles - Melbourne Demons 96 - 99  
Western Bulldogs - North Melbourne Kangaroos 107 - 106  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers    
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 1 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 1 - 2  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 1 - 6  
Atlanta - Milwaukee 5 - 4  
Boston - LA Angels 9 - 4  
Chicago WS - Oakland 0 - 3  
Cleveland - Minnesota 0 - 5  
Kansas City - Toronto 5 - 4  
Kansas City - Toronto (20:15) 3 - 2  
LA Dodgers - Colorado 6 - 1  
Miami - Chicago Cubs 2 - 0  
NY Yankees - Texas 2 - 1  
NY Yankees - Texas (19:05) 1 - 8  
San Diego - Detroit 1 - 0  
San Francisco - NY Mets 4 - 11  
Seattle - Houston 13 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 3 - 4  
Tampa Bay - Baltimore 15 - 5  
Washington - Cincinnati 6 - 5  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Bain 4 - 6  
B. van de Pas - J. Henderson 6 - 3  
C. Reyes - R. Eidams 6 - 5  
D. Gurney - J. Clayton 6 - 2  
I. White - M. Schindler 2 - 6  
J. Cullen - J. Lewis 6 - 3  
J. Klaasen - R. Cross 6 - 0  
K. Huybrechts - Ru.-Ja. Rodriguez 6 - 3  
M. King - Z. Lerchbacher 6 - 2  
M. Smith - C. Quantock 6 - 2  
M. Suljovic - R. Huybrechts 6 - 1  
M. van Gerwen - C. Kallinger 6 - 1  
P. Wright - K. Viljanen 5 - 6  
S. Bunting - C. Dobey 0 - 6  
S. West - V. van der Meer 4 - 6  
S. Whitlock - V. van der Voort 6 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Hollandia 0 - 2  
Argentína - Malajzia 2 - 1  
Kanada - Kína 7 - 3  
Pakisztán - India 1 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Malajzia 9 - 0  
Dél-Korea - Hollandia 0 - 9  
Olaszország - Skócia 2 - 1  
Új-Zéland - Ausztrália 2 - 0  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Olaszország 68 - 67  
Törökország - Szlovákia 72 - 56  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Franciaország 55 - 77  
Spanyolország - Belgium 68 - 52  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 78 - 82  
Minnesota - Washington 93 - 76  
New York - Connecticut 89 - 94  
San Antonio - Dallas 69 - 81  
Seattle - Phoenix 82 - 85  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Guillermo Brown 1 - 1  
Nueva Chicago - Atl. Los Andes 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - ABC 2 - 1  
Brasil de Pelotas - Internacional 0 - 1  
Ceara - Oeste 3 - 0  
CRB - Paysandu 2 - 1  
Criciuma - Parana 2 - 1  
Goiás - Vila Nova 0 - 2  
Londrina - Juventude 2 - 2  
Luverdense - America MG 0 - 3  
Santa Cruz PE - Figueirense 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Suwon City 0 - 1  
Gyeongnam - Seongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeonnam 1 - 2  
Jeju - Pohang 3 - 0  
Ulsan - Incheon 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - FK Minszk 2 - 1  
Krumkacsi Minszk - Dinamo Minszk 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Thor Akureyri 1 - 0  
Leiknir F. - Throttur Reykjavik 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Valur 1 - 1  
KA Akureyri - KR 2 - 3  
Stjarnan - ÍA Akranes 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 0 - 2  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 2 - 1  
Új-Zéland - Portugália 0 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Changchun Yatai 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Tianjin Quanjian 1 - 2  
Shandong Luneng - Guizhou Zhicheng 2 - 2  
Tianjin Teda - Guangzhou R&F 1 - 2  
Yanbian - Shanghai Shenhua 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Dallas 1 - 1  
New York - New York City FC 0 - 2  
Toronto - New England 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Lilleström 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Kolbotn 1 - 1  
Klepp - Stabaek 2 - 2  
LSK Kvinner - Valerenga 2 - 1  
Röa - Sandviken 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Houston 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Independiente FBC 2 - 0  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 1 - 2  
Rubio - Dep. Capiata 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Tenerife 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Dánia 2 - 4  
U21Olaszország - U21Németország 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rampla Juniors - Fenix Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Racing Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Shelbourne 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - St. Patrick's 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Catalan Dragons 24 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Brisbane Broncos 20 - 30  
North Queensland Cowboys - Penrith Panthers 14 - 12  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 24 - 24  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Grúzia 45 - 29  
Ausztrália - Olaszország 40 - 27  
Dél-Afrika - Franciaország 35 - 12  
Fidzsi-szigetek - Skócia 27 - 22  
Japán - Írország 13 - 35  
Kanada - USA 28 - 28  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Azerbajdzsán 3 - 0  
Svédország - Albánia (Helyszín: Albánia) 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 1 - 3  
Ukrajna - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kanada - U21Marokkó 3 - 0  
U21Lengyelország - U21Csehország (Helyszín: Csehország) 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21Törökország 3 - 0  
U21USA - U21Kuba 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Olaszország 3 - 1  
U21Irán - U21Ukrajna 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Japán 1 - 3  
U21Kína - U21Brazília 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 2.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 2 - 3  
Szlovénia - Hollandia 3 - 0  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. Davis 4 - 3  
A. McGill - J. White 4 - 1  
A. Ursenbacher - R. Williams 2 - 4  
A. Zhang - H. Miah 4 - 3  
C. Steadman - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
H. Vafaei Ayouri - P.S. Davison 0 - 4  
J. Astley - A. Higginson (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Lisowski - L. Kleckers 4 - 2  
J. Lisowski - S. Maguire 0 - 4  
J. Perry - T. Pengfei 4 - 0  
K. Doherty - A. Zhang 4 - 2  
K. Doherty - R. Hull 4 - 2  
K. Maflin - J. White 2 - 4  
M. Davis - S. Craigie 4 - 2  
M.J. Williams - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Bond - M. Joyce 2 - 4  
N. Saengkham - S. Baird 2 - 4  
O. Lines - S. Maguire 3 - 4  
R. Day - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Milkins - R. Day (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Williams - M.J. Williams 2 - 4  
T. Un-Nooh - A. McGill 3 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Németország 3 - 2  
Spanyolország - Franciaország 5 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 2 - 4  
Észtország - Norvégia 7 - 4  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Berntsen M / Sorum C S 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Herre.Alepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Herre.Alepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Berntsen M / Sorum C S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Schumann L / Thole J 1 - 2  
Strandröplabda (Baden, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Makroguzova N - Baquerizo McE/Lobato Herr 2 - 0  
Birlova E / Makroguzova N - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Ukolova/Barsuk    
Laboureur C / Sude J - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Lehtonen R / Parkkinen A 2 - 0  
Strandröplabda (Kühlungsborn )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Betzien M / Walkenhorst A - Becker P / Schröder J 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Watson M / O'Dea S 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Fuchs S / Stadie E 2 - 0  
Fuchs S / Stadie E - Matysik K / Popp M 2 - 0  
Gobert F / Kruger W - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Nibbrig B / Wernitz D - Holler T / Wickler C 2 - 1  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Kiesling E / Klinke L 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Schumacher A / Behrens K 2 - 1  
Culav K / Hoppe S - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Ittlinger S / Mersmann T 2 - 1  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Abalakina Y - Felisberta DA Silva J / Maximo C H 2 - 1  
Dumbauskaite I / Povilait - Rivas Zapata M F / Del Pilar Mar 2 - 0  
Joe L / Matauatu L - Dabizha K / Abalakina Y 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Motrich O / Kholomina S 2 - 1  
Nagy M / Lapointe M-C - Dowdy A / Pollock I 2 - 1  
Radarong V / Udomchavee T - Chen C / Wei Z 2 - 1  
Rehackova K / Dostalova M - Wen S H / Xia X Y 0 - 2  
Wang X X / Xue C - Grimson J / Palmer V 2 - 1  
Wen S H / Xia X Y - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - Y. Mertens 0 - 2  
A. Vatutin - R. Jebavy 2 - 0  
D. Altmaier - A. Yuksel 2 - 0  
K. Majchrzak - J.A. Munar Clar 2 - 0  
L.G.M. Harris - A. Kudryavtsev 2 - 0  
M. Safwat - D. Petrovic 2 - 1  
R. Ramanathan - A. Yakovlev 2 - 0  
S. Agabigun - M. Ebden 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - A. Barty 1 - 2  
L. Safarova - P. Kvitova    
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Zhang S - Atawo R / Mchale C 2 - 0  
Mirza S / Vandeweghe C - Barty/Dellacqua    
Tenisz (Eastbourne-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - T. Garanganga 2 - 0  
L. Bambridge - M. Jaloviec 2 - 0  
M. Konecny - T. Chen 1 - 2  
N. Gombos - L. Saville 2 - 0  
T. Fabbiano - A. Molteni 2 - 0  
V. Pospisil - J. Ward 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Arruabarrena-Vecino - T. Pironkova 2 - 1  
M. Barthel - K. Kucova 2 - 0  
Y-Y. Duan - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - I. Ivashka 0 - 2  
N. Milojevic - E. Leshem 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Gasquet 2 - 1  
R. Federer - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zverev A / Zverev M - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - E. Donskoy 2 - 0  
Fucsovics M. - J. Clarke 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - T.H. Fritz 2 - 0  
Q. Halys - A. Bolt 0 - 2  
S. Groth - A. Bolt 0 - 2  
S. Groth - B. Fratangelo 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Shamasdin A - KLEIN B / SALISBURY J 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - F. Lopez 1 - 2  
G. Müller - M. Cilic 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Sevastova 0 - 2  
J. Görges - C.C. Bellis 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jankovic J / Sevastova A - Goerges J / Knoll X    
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - C-M. Stebe 0 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KOWALCZYK M / MIES A - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Hyu.I. Lee 2 - 1  
N.K. Srikanth - Yu. Shi 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Yu - N. Okuhara 1 - 2  
T.Y. Tai - A. Yamaguchi 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán 8 - 8  
Olaszország - Horvátország 6 - 6  
Oroszország - Japán 12 - 12  
USA - Szerbia 8 - 8  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 9 - 9  
Kanada - Montenegró 6 - 13  
Kanada - Spanyolország 8 - 9  
Magyarország - Montenegró 9 - 6  

 

2017.06.23.
Asztalitenisz (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.T. Wong - K. Matsudaira 4 - 0  
Don. Kim - Zhen. Fan    
J. Ueda - M. Yoshida 0 - 4  
Kr. Karlsson - D. Ovtcharov 2 - 4  
T. Boll - O. Assar 4 - 2  
Xin Xu - T. Harimoto    
Y. Muramatsu - K. Niwa 3 - 4  
Asztalitenisz (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hayata - Shi. Liu 1 - 4  
Ji. Jeon - Yul. Zhu 0 - 4  
Jie Li - M. Hirano 0 - 4  
K. Ishikawa - Xia. Shan 4 - 1  
Meng Chen - H. Sato 4 - 0  
N. Ding - M. Ito 4 - 0  
Tian. Feng - J. Zeng 4 - 3  
Y. Sun - S. Mori 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Essendon 86 - 85  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 10 - 0  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 7 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 13 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 8 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 12 - 11  
Baltimore - Cleveland 3 - 6  
LA Dodgers - NY Mets 6 - 3  
Miami - Chicago Cubs 1 - 11  
NY Yankees - LA Angels 5 - 10  
Seattle - Detroit 9 - 6  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gray - V. van der Meer 3 - 6  
C. Dobey - D. Pallett 6 - 1  
C. Quantock - P. Rowley 6 - 4  
D. van den Bergh - J. Lewis 5 - 6  
J. Bain - C. Kist 6 - 1  
J. Clayton - Ro.-Ja. Rodriguez 6 - 1  
J. Henderson - D. van Duijvenbode 6 - 2  
K. Ratajski - K. Viljanen 5 - 6  
L. Bryant - Z. Lerchbacher 4 - 6  
R. Cross - A. Jenkins 6 - 4  
R. Eidams - J. Pipe 6 - 5  
R. Huybrechts - J. Wilson 6 - 5  
Ro.-Jo. Rodriguez - M. Schindler 4 - 6  
Ru.-Ja. Rodriguez - R. Edhouse 6 - 2  
V. van der Voort - T. Newell 6 - 3  
W. Jones - C. Kallinger 3 - 6  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2016/17    
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Strasbourg (5.m.) 74 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (2.m.) 102 - 88  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Instituto Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Vélez Sarsfield 1 - 1  
Godoy Cruz - Estudiantes LP 0 - 2  
Tigre - Atl. Rafaela 1 - 0  
Union SF - Independiente 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Bahia 3 - 0  
Flamengo - Chapecoense 5 - 1  
Gremio - Coritiba 2 - 0  
Ponte Preta - Cruzeiro 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Selfoss 2 - 0  
Leiknir R. - Haukar 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Trinidense 0 - 0  
Sol de America - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Portugália 2 - 4  
U21Szerbia - U21Spanyolország 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 2 - 2  
Cabinteely - Wexford Youths 0 - 1  
UC Dublin - Waterford Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 2 - 0  
Derry City - Cork City 1 - 2  
Dundalk - Finn Harps 4 - 0  
Galway - Bray 1 - 2  
Shamrock Rovers - Drogheda Utd. 4 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 19 - 19  
Hull FC - Wakefield 40 - 18  
Leeds Rhinos - Castleford 12 - 23  
St. Helens - Salford 25 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Canterbury Bulldogs 21 - 14  
Wests Tigers - Gold Coast Titans 14 - 26  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Wales 17 - 19  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Azerbajdzsán 3 - 0  
Svédország - Macedónia 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Grúzia 3 - 0  
Montenegró - Ukrajna 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Kanada 2 - 3  
U21Lengyelország - U21Marokkó 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21Kuba 3 - 0  
U21Törökország - U21USA 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Ukrajna 3 - 0  
U21Olaszország - U21Irán 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Egyiptom 3 - 0  
U21Kína - U21Japán 3 - 1  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - A. Zhang 1 - 4  
A. McGill - T. Vasiljeva (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. Ursenbacher - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
B. Hawkins - R. Day (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
B. Woollaston - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
C. Steadman - C. Zifan    
D. Ward - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
D.B. Gilbert - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Sharav - J. White 3 - 4  
G. Wilson - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
H. Miah - T. Ford (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
H. Vafaei Ayouri - M. King    
J. Barrett - A. Higginson 0 - 4  
J. Robertson - J. Astley    
K. Maflin - A. McManus 4 - 3  
L. Brecel - L. Walker 4 - 3  
M. Stevens - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M.J. Williams - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Bond - J. Page 4 - 1  
N. Robertson - L. Kleckers (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
N. Saengkham - C. Yupeng 4 - 2  
O. Lines - C. Keogan 4 - 1  
P.S. Davison - Z. Yuelong 4 - 2  
R. Hull - R. Judin (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Judin - C. Zhe 4 - 0  
R. Williams - A. Carty 4 - 0  
S. Baird - M. White (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Bingham - M. Davis 0 - 4  
S. Carrington - A. McGill (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Craigie - Jam. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Maguire - G. Greene (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
T. Pengfei - B. Jones 4 - 1  
T. Un-Nooh - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
X. Guodong - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Strandfoci (EBSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 4 - 2  
Spanyolország - Németország 2 - 4  
Szerbia - Norvégia 5 - 5  
Észtország - Csehország 3 - 5  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Muellner D / Schnetzer F 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Schumann L / Thole J 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Winter T / Seidl R 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Dollinger A / Erdmann J 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Schumann L / Thole J 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Muellner D / Schnetzer F 2 - 1  
Strandröplabda (Baden, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo McE/Lobato Herr - Strauss T / Zass B 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Rimser C / Plesiutschnig L 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Baquerizo McE/Lobato Herr 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Strauss T / Zass B 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Rimser C / Plesiutschnig L 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Ukolova/Barsuk    
Lehtonen R / Parkkinen A - Birlova E / Makroguzova N 1 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Birlova E / Makroguzova N 0 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Lehtonen R / Parkkinen A 1 - 2  
Ukolova/Barsuk - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motrich O / Kholomina S - Yuan L / Zhu L 2 - 1  
Schillerwein K / Tillmann - Wen S H / Xia X Y 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Giorgi    
G. Muguruza Blanco - C. Vandeweghe    
K. Mladenovic - P. Kvitova 0 - 2  
L. Safarova - D. Gavrilova 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Zhang S - Aoyama S / Yang Z 2 - 1  
Safarova L / Strycova B - Mirza S / Vandeweghe C    
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dart - F. Schiavone 0 - 2  
J. Cako - R. Ozaki 0 - 2  
K. Kucova - M. Minella    
L. Arruabarrena-Vecino - R. Hogenkamp 2 - 1  
L. Davis - G. Taylor 2 - 0  
M. Barthel - B. Haddad Maia 2 - 1  
S-W. Hsieh - K. Flipkens 2 - 1  
S. Cirstea - Fa. Liu 2 - 0  
T. Pironkova - M. Vondrousova 2 - 0  
V. Cepede Royg - S. Errani 2 - 0  
V. Lepchenko - K. Swan 2 - 0  
Y-Y. Duan - K. Dunne 2 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - N. Milojevic 0 - 2  
I. Ivashka - B. Schnur 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - A. Rublev 2 - 1  
R. Bautista-Agut - A. Zverev 1 - 2  
R. Federer - F. Mayer 2 - 0  
R. Gasquet - R. Haase 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Martin F / Ramos-Vinolas A 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Medvedev 2 - 1  
M. Cilic - D. Young 2 - 0  
S. Querrey - G. Müller 0 - 2  
T. Berdych - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Dodig I - BenneteauJ/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - A. Sevastova 1 - 2  
C.C. Bellis - Kr. Pliskova 2 - 0  
J. Cepelova - C. Garcia 1 - 2  
J. Görges - S. Lisicki 2 - 0  
R. Vinci - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Melichar N / Smith A 2 - 0  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - A. Pavlasek 2 - 1  
R. Carballes Baena - L. Djere 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Dan Lin 2 - 1  
H. Tian - Hyu.I. Lee 1 - 2  
N.K. Srikanth - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Yu. Shi - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Y.F. Chen 2 - 0  
S. Takahashi - N. Okuhara 0 - 2  
Sun Yu - S. Nehwal 2 - 1  
T.Y. Tai - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ausztrália 13 - 5  
Oroszország - USA 6 - 8  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Kanada 9 - 4  
Görögország - Spanyolország 4 - 6  
Magyarország - Kanada 12 - 7  
Montenegró - Spanyolország 5 - 5  

 

2017.06.22.
Asztalitenisz (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Nuytinck - K. Matsudaira 0 - 4  
C.T. Wong - Jong. Lim 4 - 2  
Kr. Karlsson - A. Sakai 4 - 0  
Kw.K. Ho - K. Niwa 1 - 4  
M. Yoshida - Jike Zhang    
O. Assar - T. Apolonia 4 - 3  
S. Fegerl - J. Ueda 1 - 4  
S. Gauzy - Don. Kim 2 - 4  
S.H. Lam - Y. Oshima 2 - 4  
T. Boll - T. Jiang 4 - 3  
T. Harimoto - V. Samsonov 4 - 3  
T. Ryuzaki - D. Ovtcharov 2 - 4  
Xin Xu - E. Lebesson 4 - 0  
Y. Muramatsu - A. Hachard 4 - 1  
Asztalitenisz (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - Yul. Zhu 0 - 4  
H. Hayata - Szu-Yu Chen 4 - 2  
H.K. Doo - Y. Sun 0 - 4  
Hua. Jiang - M. Hirano 1 - 4  
Hyo. Choi - J. Zeng 1 - 4  
Ji. Jeon - S. Shibata 4 - 1  
Jie Li - Ando Minami 4 - 3  
K. Ishikawa - Mo Zhang 4 - 0  
Meng Chen - Hyo. Suh 4 - 2  
S. Mori - Han Ying 4 - 2  
S. Polcanova - H. Sato 0 - 4  
Tian. Feng - R. Zhang 4 - 1  
Ye Lin - Xia. Shan 3 - 4  
Yih. Zhou - M. Ito 0 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Hawthorn 82 - 96  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 5 - 3  
Baltimore - Cleveland 1 - 5  
Colorado - Arizona 5 - 16  
LA Dodgers - NY Mets 8 - 2  
Milwaukee - Pittsburgh 4 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 4 - 2  
Minnesota - Chicago WS 4 - 2  
NY Yankees - LA Angels 8 - 4  
Oakland - Houston 1 - 5  
Philadelphia - St. Louis 6 - 7  
Philadelphia - St. Louis (19:05) 5 - 1  
Seattle - Detroit 7 - 5  
Texas - Toronto 5 - 7  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 4 - 2  
Argentína - Pakisztán 3 - 1  
Hollandia - Kína 7 - 0  
India - Malajzia 2 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 0 - 1  
Dél-Korea - Olaszország 0 - 0  
Kína - Skócia 1 - 1  
Spanyolország - Malajzia 3 - 1  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 79 - 66  
Franciaország - Szlovákia 67 - 40  
Spanyolország - Lettország 67 - 47  
Törökország - Görögország 55 - 84  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - El Zamalek 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Villa Dalmine 0 - 1  
Dep. Flandria - Argentinos Juniors 0 - 1  
Ferro Carril Oeste - Douglas Haig 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Chacarita Juniors 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Newell's 2 - 1  
Lanus - Huracan 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Boca Juniors 2 - 2  
Racing Club - Colón 1 - 0  
River Plate - Aldosivi 1 - 0  
Sarmiento - Patronato Parana 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sport Recife 2 - 2  
Atlético PR - Sao Paulo 1 - 0  
Avai - Fluminense 0 - 3  
Botafogo - Vasco da Gama 3 - 1  
Palmeiras - Atlético GO 1 - 0  
Vitória - Santos 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Jaro 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 2 - 0  
Ilves - Seinäjoen JK 1 - 0  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Grotta 1 - 0  
HK Kopavogs - IR 2 - 0  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Ausztrália 1 - 1  
Németország - Chile 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Jelgava 1 - 0  
Rigas FS - Ventspils 4 - 2  
Spartaks Jurmala - Liepajas Metalurgs 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Los Angeles 1 - 3  
D.C. United - Atlanta Utd. 2 - 1  
Minnesota - Portland 3 - 2  
Seattle - Orlando 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Degerfors 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kopparbergs/Göteborg 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 3 - 0  
U21Szlovákia - U21Svédország 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Leigh Centurions 36 - 10  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - E. Svitolina 2 - 1  
C. Vandeweghe - J. Konta 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Riske 2 - 0  
K. Mladenovic - Shu. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Mchale C - Spears A / Srebotnik K    
Barty/Dellacqua - Cibulkova D / Muguruza G 2 - 0  
Safarova L / Strycova B - Cako J / Naydenova A 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S. Bangoura 2 - 1  
P. Gunneswaran - Y. Shyla    
T. Khabibulin - C. Ilkel 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - L. Pouille 2 - 1  
K. Nishikori - K. Khachanov    
M. Youzhny - A. Rublev 1 - 2  
R. Federer - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Puetz T - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Bautista Agut R / Ferrer D 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Martin F / Ramos-Vinolas A 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Millman 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - I. Marchenko 2 - 0  
S. Groth - M. Willis 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Salisbury J - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 1  
Paes L / Shamasdin A - Millman J / Saville L 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - T. Kokkinakis 2 - 0  
J. Chardy - F. Lopez 0 - 2  
J. Thompson - S. Querrey 1 - 2  
M. Cilic - S. Kozlov 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - BenneteauJ/Roger-Vasselin 1 - 2  
Cilic M / Matkowski M - Daniell M / Demoliner M 2 - 1  
Harrison/Venus - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - V. Azarenka 2 - 0  
R. Vinci - K. Flipkens 2 - 1  
V. Lepchenko - A. Sevastova 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Goerges J / Knoll X - Duque-Marino/Irigoyen 2 - 1  
Groenefeld/Peschke - Melichar N / Smith A 0 - 2  
Jankovic J/Sevastova A - Klepac A/Martinez Sanchez 2 - 1  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - S. Ofner 2 - 0  
E. Ymer - C-M. Stebe 0 - 2  
M. Klizan - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - Dan Lin 0 - 2  
C. Long - G. Anthony 2 - 0  
Hyu.I. Lee - Zulf. Zulkiffli 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - H-K. Vittinghus 0 - 2  
R. Ouseph - H. Tian 1 - 2  
W.H. Son - N.K. Srikanth 1 - 2  
Yu. Shi - K. Tsuneyama 2 - 0  
Yux. Huang - B. Sai Praneeth 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - J.M. Yeo 2 - 0  
J.M. Lee - Sun Yu 0 - 2  
M. Mitani - N. Okuhara 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Xiao. Chen 2 - 0  
S. Takahashi - Bi.Ji. He 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - S. Nehwal 1 - 2  
T.Y. Tai - R. Intanon 2 - 0  
Y.F. Chen - A. Ohori 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 8 - 3  
Oroszország - Japán 12 - 5  
Szerbia - USA 15 - 8  

 

2017.06.21.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 3 - 6  
Baltimore - Cleveland 6 - 5  
Chicago Cubs - San Diego 4 - 0  
Chicago Cubs - San Diego (20:20) 2 - 3  
Colorado - Arizona 4 - 3  
Kansas City - Boston 3 - 8  
Kansas City - Boston (20:15) 6 - 4  
LA Dodgers - NY Mets 12 - 0  
Miami - Washington 3 - 12  
Miami - Washington (18:10) 2 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 7  
Minnesota - Chicago WS 9 - 7  
NY Yankees - LA Angels 3 - 8  
Oakland - Houston 4 - 8  
Philadelphia - St. Louis 1 - 8  
Seattle - Detroit 5 - 4  
Tampa Bay - Cincinnati 6 - 5  
Tampa Bay - Cincinnati (18:10) 8 - 3  
Texas - Toronto 6 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 2 - 2  
Új-Zéland - Spanyolország 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - SM Beermen (1.m.) 104 - 102  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - San Antonio 81 - 78  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Sahel (TUN) 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (LBY) - Caps Utd. 4 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coton Sport de Garoua - Zanaco 0 - 1  
Wydad Casablanca - Al-Ahly (EGY) 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - San Martin de Tucuman 1 - 1  
Central Cordoba SDE - Crucero del Norte 3 - 0  
Club Almagro - Estudiantes San Luis 2 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Nueva Chicago 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Defensa Justicia 2 - 3  
Gimnasia LP - San Martin SJ 2 - 0  
Quilmes - Arsenal Sarandí 2 - 2  
Rosario Central - Talleres Cordoba 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - CRB 1 - 3  
America MG - Santa Cruz PE 1 - 0  
Figueirense - Luverdense 2 - 3  
Guarani - Oeste 0 - 0  
Internacional - Parana 0 - 0  
Juventude - Brasil de Pelotas 1 - 2  
Londrina - Criciuma 0 - 1  
Nautico - Goiás 2 - 3  
Paysandu - Boa 0 - 0  
Vila Nova - Ceara 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 0 - 0  
Gwangju - Suwon Bluewings 0 - 3  
Incheon - Pohang 0 - 3  
Jeonbuk - Gangwon 4 - 1  
Sangju Sangmu - Jeonnam 1 - 1  
Ulsan - Jeju 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Nyeman Grodno 0 - 2  
Isloch - Vityebszk 0 - 1  
Slavia Mozír - Dnyepr Mogiljev 4 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Turku PS 0 - 1  
Haka - Honka 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Kuopio PS 1 - 1  
JJK Jyväskylä - HIFK 0 - 3  
PS Kemi - Lahti 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Banditonce Kakogawa 1 - 1  
Avispa Fukuoka - Miyazaki Sangyo-Keiei 4 - 2  
Cerezo Osaka - Niigata Univ. HW 2 - 0  
Ehime - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
FC Tokyo - Nagano Parceiro 1 - 1  
Gamba Osaka - Verspah Oita 3 - 0  
JEF United Chiba - Tokyo Verdi 1 - 0  
Jubilo Iwata - Honda FC 1 - 1  
Kashima A. - Maruyasu Okazaki 5 - 0  
Kashiwa R. - Briobecca Urayasu 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Tochigi Uva 2 - 0  
Kofu - Vanraure Hachinohe 0 - 1  
Kyoto - Azul Claro Numazu 0 - 1  
Machida Zelvia - Oita Trinita 2 - 4  
Matsumoto Yamaga - MD Nagasaki 4 - 0  
Mito - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Nagoya GE - SRC Hiroshima 6 - 0  
Okayama - Imabari 0 - 0  
Omiya Ardija - Tonan Maebashi 3 - 0  
Sagan Tosu - Matsue 3 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Kagoshima Utd. 3 - 2  
Sapporo - Iwaki 2 - 2  
Shimizu SP - Kitakyushu 4 - 1  
Tokushima - Gifu 0 - 3  
Urawa RD - Grulla Morioka 3 - 2  
Vegalta Sendai - Tsukuba Univ. 2 - 3  
Vissel Kobe - Kataller Toyama 3 - 1  
Yamagata - Nagasaki 0 - 0  
Yamaguchi - Thespakusatsu Gunma 1 - 2  
Yokohama FM - FC Osaka 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Yokohama FC 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Sahtar Karagandy 3 - 0  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 3 - 1  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Új-Zéland 2 - 1  
Oroszország - Portugália 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Hebei 1 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Tianjin Quanjian 1 - 2  
Jiangsu - Henan Jianye 1 - 0  
Mongol Zhongyou - Guangzhou R&F 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 1 - 0  
Suzhou Dongwu - Shanghai SIPG 1 - 1  
Tianjin Teda - Shandong Luneng 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Trakai - Utenis Utena 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Asane 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Stabaek 0 - 3  
Grand Bodö - Bossekop 2 - 1  
Lyn - Klepp 0 - 2  
Sandviken - Avaldsnes 1 - 2  
Tromsdalen - Trondheims-Örn 0 - 4  
Valerenga - Röa 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Getafe 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Olaszország 3 - 1  
U21Németország - U21Dánia 3 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Barty 1 - 2  
K. Siniakova - D. Gavrilova 1 - 2  
L. Safarova - N. Osaka 2 - 0  
N. Broady - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Dabrowski/Xu 2 - 0  
Atawo R / Mchale C - Broady N / Watson H 2 - 1  
Chan H-C / Zhang S - Cornet A / Putintseva Y 2 - 1  
Kichenok N / Savchuk O - Spears A / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - S. Sekiguchi 2 - 0  
S. Fomin - B. Schnur 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Matsui T - Hurkacz H / Schnur B 0 - 2  
Betov S / Gunneswaran P - Balaji N S / Vardhan V 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kohlschreiber - A. Zverev 0 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Brown 2 - 1  
R. Gasquet - B. Tomic 2 - 0  
R. Haase - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasquet R / Pouille L - Begemann A / Puetz T 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Nishikori K / Verdasco F 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Brown D / Struff J-L 2 - 0  
Zverev A / Zverev M - Baker B / Peya A    
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - N. Gombos 2 - 0  
E. Donskoy - M. Trungelliti 2 - 1  
Y. Bhambri - T.H. Fritz 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarke J / Willis M - Millman J / Saville L 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - J. Benneteau 2 - 1  
G. Müller - J-W. Tsonga 2 - 0  
T. Berdych - D. Shapovalov 2 - 1  
V. Troicki - D. Young 0 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Kyrgios N - Cilic M / Matkowski M    
Kontinen H / Peers J - Bopanna R / Dodig I 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Harrison/Venus 0 - 2  
Monroe N / Young D - Cilic M / Matkowski M 1 - 2  
Muller G / Querrey S - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - J. Görges 0 - 2  
C.C. Bellis - M. Barthel 2 - 1  
F. Schiavone - Kr. Pliskova 0 - 2  
R. Ozaki - V. Azarenka 1 - 2  
S. Rogers - S. Lisicki 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Cepede Royg V / Sorribes Tormo S 2 - 1  
Groenefeld/Peschke - Parra Sant./Soler Espin. 2 - 0  
Jankovic J / Sevastova A - Moore J / Wongteanchai V 2 - 0  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - E. Ymer 1 - 2  
Balázs A. - F. Krajinovic 0 - 2  
M. Klizan - N. Cacic 2 - 1  
Tenisz (Poprád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Connell C / Petrovic D - Margaroli L/Weissborn T-S 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Hyu.I. Lee 1 - 2  
C. Jonatan - Yun Hu 2 - 0  
C. Long - W.K.V. Wong 2 - 0  
Dan Lin - Do.K. Lee 2 - 0  
G. Anthony - J.O. Jörgensen    
H-K. Vittinghus - Si. Verma 2 - 0  
H.S. Prannoy - R. Ouseph 0 - 2  
N.K. Srikanth - Ka.Ch. Yu 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - A. Jayaram 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - H. Tian 0 - 2  
T. Sugiarto - B. Sai Praneeth 1 - 2  
T.C. Chou - Yux. Huang 1 - 2  
Tz.W. Wang - K. Tsuneyama 0 - 2  
W.H. Son - K. Parupalli 2 - 1  
Yu. Shi - J.H. Hsu 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - M.H. Chiang 2 - 0  
H.M. Kim - Bi.Ji. He 0 - 2  
J.M. Yeo - H.W. Chen 2 - 1  
L.A. Mainaky - Sun Yu 0 - 2  
Mic. Li - S. Takahashi 0 - 2  
N. Koch Rohde - A. Ohori 0 - 2  
N. Okuhara - C. Marin 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
P.Y. Yip - J.M. Lee 0 - 2  
S. Nehwal - Ji H. Sung 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - S. Sato 2 - 1  
T.Y. Tai - K. Gilmour 2 - 0  
Xiao. Chen - S.R. Gadde 2 - 1  
Y.C. Hsu - M. Mitani 0 - 2  
Y.F. Chen - C.Hs. Lee 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 9 - 8  
Oroszország - Horvátország 7 - 12  
Szerbia - Olaszország 13 - 7  

 

2017.06.20.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 9 - 0  
Baltimore - Cleveland 0 - 12  
Chicago Cubs - San Diego 3 - 2  
Kansas City - Boston 4 - 2  
LA Dodgers - NY Mets 10 - 6  
Miami - Washington 8 - 7  
Milwaukee - Pittsburgh 1 - 8  
Oakland - Houston 1 - 4  
Seattle - Detroit 6 - 2  
Tampa Bay - Cincinnati 3 - 7  
Texas - Toronto 6 - 7  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Korea 7 - 2  
India - Hollandia 1 - 3  
Kína - Malajzia 1 - 5  
Skócia - Kanada 1 - 1  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 49 - 48  
Oroszország - Görögország 58 - 62  
Szerbia - Lettország 70 - 75  
Ukrajna - Szlovákia 68 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz bajnokság 2016/17    
Trento - Venezia (6.m.) 78 - 81  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - Ferroviario da Beira 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Club - St. George 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Gimnasia Jujuy 3 - 2  
Guillermo Brown - Atl. Parana 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Banfield 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Gremio 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 0 - 0  
FK Minszk - Gorodeja 0 - 0  
Gomel - Krumkacsi Minszk 2 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Naftan 2 - 1  
Szluck - Dinamo Minszk 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Kongsvinger 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Arna-Björnar 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Spanyolország 1 - 3  
U21Szerbia - U21Macedónia 2 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
C. McHale - C. Vandeweghe 0 - 2  
D. Cibulkova - L. Safarova 1 - 2  
D. Vekic - A. Riske 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - E. Kulichkova 2 - 1  
K. Mladenovic - Y-Y. Duan 2 - 0  
L. Tsurenko - J. Konta 0 - 2  
M. Vondrousova - A. Barty 0 - 2  
N. Hibino - K. Siniakova 0 - 2  
S-W. Hsieh - D. Gavrilova 0 - 2  
Shu. Zhang - M. Linette 2 - 0  
T. Smitkova - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Y. Kibi 2 - 1  
E. Leshem - T. Ismailov    
V. Vardhan - D.H. Lee 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - F. Mayer 0 - 2  
I. Karlovic - M. Youzhny 0 - 2  
J-L. Struff - L. Pouille 1 - 2  
K. Khachanov - G. Simon 2 - 1  
K. Nishikori - F. Verdasco 2 - 1  
L. Lacko - M. Zverev 0 - 2  
P. Lorenzi - A. Zverev 0 - 2  
R. Bautista-Agut - C. Berlocq 2 - 1  
R. Federer - Y-H. Lu    
R. Federer - Y. Sugita 2 - 0  
R. Haase - D. Ferrer 2 - 1  
T. Haas - B. Tomic 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista Agut R / Ferrer - Gonzalez S / Pavic M 2 - 1  
Martin F / Ramos-Vinolas - Kohlschreiber P / Thiem D 2 - 0  
Monfils G / Simon G - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Estrella Burgos - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - S. Groth 0 - 2  
M. Trungelliti - L. Glasspool 2 - 1  
M. Willis - M. Ebden 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estrella Burgos V/King D - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Paes L / Shamasdin A - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - Al. Bedene    
A. Murray - J. Thompson 0 - 2  
C. Norrie - S. Querrey 0 - 2  
D. Medvedev - N. Mahut 2 - 1  
F. Lopez - S. Wawrinka 2 - 0  
J. Benneteau - J. Ward 2 - 0  
L. Broady - J. Chardy 0 - 2  
M. Cilic - J. Isner 2 - 0  
N. Basilashvili - G. Müller 1 - 2  
P-H. Herbert - J. Chardy    
S. Johnson - S. Kozlov 1 - 2  
T. Kokkinakis - M. Raonic 2 - 0  
V. Troicki - J. Tipsarevic 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Dimitrov G / Tsonga J 2 - 0  
Edmund K / Kokkinakis T - Bopanna R / Dodig I 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - M. Barthel 0 - 2  
A. Konjuh - O. Jabeur 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
B. Haddad Maia - S. Rogers 0 - 2  
C. Suarez Navarro - C.C. Bellis 0 - 2  
F. Schiavone - E. Bouchard 2 - 1  
J. Görges - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
J. Jankovic - C. Garcia 0 - 2  
K. Flipkens - M. Minella 2 - 1  
P. Parmentier - J. Cepelova 0 - 2  
R. Vinci - A. Kontaveit    
R. Vinci - S. Errani 2 - 0  
S. Lisicki - K. Bertens    
V. Lepchenko - V. Cepede Royg 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino/Irigoyen - Babos/Hlavackova 2 - 0  
Olaru R / Voracova R - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Pavlyuchenkova/Wickmayer - Melichar N / Smith A 1 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - P. Vajda 2 - 0  
An. Martin - A. Molcan 1 - 2  
F. Horansky - V. Safranek 1 - 2  
M. Klizan - D. Sproch 2 - 0  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - F. Dancevic 2 - 0  
Tenisz (Poprád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horansky F / Sproch D - Cornea V V / Kolar Z 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Ausztrália 11 - 5  
USA - Olaszország 5 - 5  

 

2017.06.19.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (5.m.) 2 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kína 10 - 0  
Dél-Korea - Malajzia 0 - 1  
Hollandia - Kanada 3 - 1  
Skócia - Pakisztán 1 - 3  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Spanyolország 67 - 63  
Magyarország - Ukrajna 72 - 84  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 74 - 88  
Szlovákia - Olaszország 61 - 68  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 70 - 63  
Szerbia - Szlovénia 88 - 69  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Belgium 58 - 62  
Montenegró - Oroszország 54 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Chalon sur Saone (4.m.) 84 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 79 - 91  
Seattle - San Antonio 75 - 57  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Vitória 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Anyang 6 - 2  
Busan I'Park - Seongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 2 - 2  
KR - Breidablik 1 - 1  
Vikingur Olafsvik - Stjarnan 2 - 1  
ÍA Akranes - Fjölnir 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 5 - 1  
Labdarúgás (Konföderációs Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Stabaek 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Gefle 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Svédország 2 - 2  
U21Szlovákia - U21Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 2 - 0  
Infonet Tallinn - Trans Narva 4 - 1  
Sillamae Kalev - Levadia Tallinn 1 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bulgária 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Észtország 0 - 3  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - N. Broady 0 - 2  
A. Kerber - L. Safarova    
B. Strycova - Y. Putintseva 2 - 0  
H. Watson - E. Svitolina 1 - 2  
L. Davis - N. Osaka 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Gavrilova D / Siniakova K 2 - 0  
Cibulkova D / Muguruza G - Hibino N / Rosolska A 2 - 0  
Mirza S / Vandeweghe C - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - J. Fett 2 - 0  
M. Vondrousova - T. Smitkova 2 - 1  
S-W. Hsieh - I. Soylu 2 - 0  
S. Vickery - E. Kulichkova 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yakovlev - S. Fomin 0 - 2  
D. Duldaev - S. Saidkarimov 2 - 0  
F. Dustov - S. Fayziev    
I. Ivashka - P. Tsoy 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Ramos 2 - 1  
D. Brown - V. Pospisil 2 - 1  
G. Monfils - R. Gasquet 1 - 2  
J. Sousa - P. Kohlschreiber 1 - 2  
M. Marterer - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Peya A - Mergea F / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Mayer F / Petzschner P - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Oswald P - Clarke J / Willis M 0 - 2  
Tenisz (Ilkley-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - M. McDonald 2 - 0  
M. Ebden - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J-W. Tsonga 0 - 2  
D. Young - N. Kyrgios    
G. Dimitrov - R. Harrison 2 - 0  
K. Edmund - D. Shapovalov 1 - 2  
T. Berdych - S. Darcis 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Nestor D / Raonic M 2 - 0  
Daniell M / Demoliner M - Herbert P-H / Mahut N    
Kontinen H / Peers J - Isner J / Johnson S 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - A. Sevastova 1 - 2  
Kr. Pliskova - Babos T. 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Lisicki S - Goerges J / Knoll X 1 - 2  
Kalashnikova O / Kichenok - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - A. Kalinskaya 0 - 2  
K. Flipkens - V. Kudermetova 2 - 1  
S. Errani - J. Cepelova 0 - 2  
S. Kenin - B. Haddad Maia 0 - 2  
V. Cepede Royg - T. Martincova 2 - 1  
Y. Wickmayer - O. Jabeur 0 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - F. Krajinovic 0 - 2  
F. Coria - R. Carballes Baena 0 - 2  
R. Bellotti - S. Giraldo 1 - 2  
Tenisz (Poprád, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liska T / Martin A - Cacic N / Krajinovic F 1 - 2  
Címkék: tippmix,