Tippmix eredmények - 2017. augusztus 7-13.

2017-08-07
Tippmix eredmények - 2017. augusztus 7-13.
2017.08.13.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ayana - H.O. Obiri (női 5000 m) 0 - 1  
A. Wilson - M.N. Wambui (női 800 m) 1 - 0  
Belgium - Nagy-Britannia (4x400 m váltó) 0 - 1  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800 m) 1 - 0  
D. Caballero - D. Stevens (női diszkoszvetés) 0 - 1  
D. Lysenko - M. Przybylko (magasugrás) 1 - 0  
E.M. Manangoi - A. Kiprop (1500 m) 1 - 0  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Németország (női 4x400 m váltó) 1 - 0  
S. Hassan - S. Teferi (női 5000 m) 1 - 0  
S. Perkovic - Y. Perez (női diszkoszvetés) 1 - 0  
T. Cheruiyot - S. Mikhou (1500 m) 1 - 0  
USA - Jamaika (női 4x400 m váltó) 1 - 0  
USA - Trinidad és Tobago (4x400 m váltó) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - North Melbourne Kangaroos 116 - 89  
Melbourne Demons - St. Kilda 96 - 72  
Port Adelaide - Collingwood 98 - 71  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 7 - 2  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 4 - 1  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 6  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 6 - 2  
Arizona - Chicago Cubs (22:10) 2 - 7  
Chicago WS - Kansas City 4 - 5  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 6 - 14  
Detroit - Minnesota 12 - 11  
Detroit - Minnesota (19:10) 4 - 6  
LA Dodgers - San Diego 6 - 3  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 6 - 4  
Miami - Colorado 4 - 3  
Miami - Colorado (19:10) 5 - 3  
Milwaukee - Cincinnati 6 - 5  
Milwaukee - Cincinnati(20:10) 7 - 4  
Oakland - Baltimore 5 - 12  
Oakland - Baltimore (22:05) 9 - 3  
Philadelphia - NY Mets 3 - 1  
Philadelphia - NY Mets (19:35) 2 - 6  
Seattle - LA Angels 3 - 6  
Seattle - LA Angels (22:10) 2 - 4  
St. Louis - Atlanta 6 - 5  
St. Louis - Atlanta (20:15) 3 - 6  
Tampa Bay - Cleveland 0 - 3  
Tampa Bay - Cleveland (19:10) 3 - 4  
Texas - Houston 8 - 3  
Texas - Houston (21:05) 1 - 2  
Toronto - Pittsburgh 7 - 1  
Darts (Auckland Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Masters 2017    
C. Cadby - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 11 - 8  
K. Anderson - C. Cadby (11 nyert leg-ig) 11 - 10  
K. Anderson - J. Wade (11 nyert leg-ig) 11 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Litvínov 3 - 3  
Augsburg - Zug 4 - 5  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 3 - 2  
Gap - Nürnberg 6 - 3  
Ingolstadt - Wolfsburg 1 - 4  
Straubing - Linz 3 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - RS Elasto Painters 86 - 94  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 100 - 94  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Csehország 68 - 64  
Izrael - Nagy-Britannia 78 - 69  
Magyarország - Németország 65 - 67  
Olaszország - Törökország 73 - 53  
Oroszország - Izland 82 - 69  
Szerbia - Montenegró 82 - 71  
Szlovénia - Ukrajna 78 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Dallas 96 - 88  
New York - Los Angeles 83 - 69  
Phoenix - Seattle 89 - 98  
San Antonio - Atlanta 84 - 68  
Washington - Indiana 100 - 80  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Jordánia 83 - 71  
Szíria - India 87 - 78  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Katar 80 - 74  
Irak - Kína 60 - 61  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 32 - 30  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Norvégia 33 - 20  
U19Egyiptom - U19Bahrein 37 - 25  
U19Svédország - U19Franciaország 21 - 29  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Dél-Korea 27 - 44  
U19Brazília - U19Horvátország 24 - 40  
U19Lengyelország - U19Portugália 22 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Bury 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Sunderland 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Kapaz 2 - 1  
Zira - Sabayil 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Beerschot Wilrijk 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Genk 3 - 5  
Charleroi - Anderlecht 2 - 0  
St. Truiden - Standard Liege 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 1 - 1  
Levszki Szófia - Dunav Ruse 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Goiás 1 - 1  
Oeste - Paysandu 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Flamengo 2 - 0  
Sao Paulo - Cruzeiro 3 - 2  
Sport Recife - Ponte Preta 0 - 0  
Vasco da Gama - Palmeiras 1 - 1  
Vitória - Avai 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Iquique 1 - 3  
San Luis de Quillota - Universidad de Chile 2 - 0  
Universidad Catolica - Everton Vina Del Mar 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Antofagasta 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - MAS Taborsko 3 - 3  
Varnsdorf - Ceske Budejovice 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Zlín 1 - 0  
Karvina - Mladá Boleslav 1 - 1  
Liberec - Sparta Praha 1 - 1  
Teplice - Jablonec 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Fremad Amager 1 - 0  
Esbjerg - Vejle 1 - 2  
Köge - Vendsyssel 0 - 0  
Nyköbing - Viborg 4 - 2  
Roskilde - Skive 3 - 1  
Thisted - Fredericia 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - OB Odense 0 - 0  
Midtjylland - Nordsjaelland 4 - 3  
Randers - Bröndby 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 0 - 0  
Suwon City - Ansan Greeners 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeju 0 - 2  
Gwangju - Daegu 0 - 1  
Ulsan - Pohang 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - FK Minszk 3 - 0  
Slavia Mozír - Gomel 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Roma 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - PS Kemi 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Monaco 1 - 4  
Guingamp - Paris SG 0 - 3  
Strasbourg - Lille 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Twente 2 - 1  
Groningen - Heerenveen 3 - 3  
Willem II - Excelsior 1 - 2  
Zwolle - Roda 4 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rudes 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Leiknir F. 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Haifa 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Akko 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vissel Kobe 1 - 0  
Gamba Osaka - Jubilo Iwata 0 - 2  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 3 - 1  
Omiya Ardija - Albirex Niigata 1 - 0  
Sapporo - Kofu 1 - 1  
Shimizu SP - Kashiwa R. 1 - 4  
Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Yokohama FM - Sagan Tosu 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Irtis Pavlodar 0 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty 0 - 1  
Taraz - Akzhayik Ural 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Millonarios 0 - 1  
Independiente SF - Tigres FC 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Envigado 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Once Caldas 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Liaoning Hongyun 4 - 0  
Changchun Yatai - Yanbian 1 - 1  
Guangzhou Evergrande - Henan Jianye 2 - 1  
Guizhou Zhicheng - Guangzhou R&F 2 - 0  
Shanghai SIPG - Chongqing Lifan 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Tychy 1 - 0  
Stal Mielec - Olimpia Grudziadz 1 - 0  
Wigry Suwalki - Gornik Leczna 0 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Pogon Siedlce 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Arka Gdynia 1 - 1  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Spartaks Jurmala 1 - 2  
Riga FC - METTA/LU 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Utenis Utena 1 - 3  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Dep. Toluca 0 - 0  
Monterrey - Chivas Guadalajara 4 - 1  
Necaxa - Leon 0 - 3  
Pachuca - Tigres 2 - 1  
Queretaro - Monarcas Morelia 2 - 1  
UNAM Pumas - Lobos BUAP 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Chicago 3 - 1  
Dallas - Colorado 0 - 0  
Houston - San Jose 3 - 0  
Los Angeles - New York City FC 0 - 2  
New England - Vancouver 1 - 0  
New York - Orlando 3 - 1  
Philadelphia - Montreal 0 - 3  
Toronto - Portland 4 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Indy Eleven 3 - 1  
FC Puerto Rico - San Francisco 0 - 0  
North Carolina - Jacksonville 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Soroksár 1 - 1  
Budaörs - Dorog 2 - 2  
Békéscsaba - MTK 0 - 0  
Cegléd - Sopron 2 - 0  
Csákvár - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Gyirmót - Nyíregyháza 0 - 3  
Kisvárda - ZTE 1 - 0  
Siófok - Győr 0 - 2  
Szolnok - Kazincbarcika 0 - 0  
Vác - Szeged 2011 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Strömmen 0 - 3  
Elverum - Bodö/Glimt 0 - 4  
Fredrikstad - Levanger 0 - 0  
Kongsvinger - Jerv 6 - 1  
Mjöndalen - Tromsdalen 2 - 0  
Ranheim - Ullensaker/Kisa 3 - 4  
Sandnes Ulf - Asane 3 - 3  
Start - Florö 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Viking Stavanger 1 - 1  
Brann Bergen - Odd Grenland 2 - 0  
Haugesund - Stabaek 2 - 2  
Kristiansund - Sarpsborg 2 - 2  
Strömsgodset - Lilleström 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Medkila 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 2 - 3  
Orlando - Sky Blue 5 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Ingolstadt 1 - 2  
Bonner SC - Hannover 2 - 6  
Cottbus - VfB Stuttgart 2 - 2  
Dorfmerkingen - RB Leipzig 0 - 5  
E. Norderstedt - Wolfsburg 0 - 1  
Magdeburg - Augsburg 2 - 0  
Morlautern - Fürth 0 - 5  
Nöttingen - Bochum 2 - 5  
Osnabrück - Hamburg 3 - 1  
Saarbrücken - Union Berlin 1 - 1  
Schweinfurt - Sandhausen 2 - 1  
Wehen - Erzgebirge Aue 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Cesena 1 - 1  
Verona - Avellino 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lazio (Helyszín: Róma) 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 0 - 3  
Himki - Volgar Asztrahan 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Dinamo Szentpétervár 2 - 0  
Kubany Krasznodar - Gazovik Orenburg 4 - 1  
Kurszk - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 4  
OlimpiecNyizsnyijNovgorod - Tyumeny 1 - 2  
Tambov - Rotor Volgográd 2 - 1  
Tom Tomszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 3  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Baltika Kalinyingrád 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Amkar Perm 1 - 1  
Lokomotív Moszkva - Toszno 0 - 2  
SZKA Habarovszk - Rubin Kazany 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Akhmat Groznij 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 3 - 2  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Porto B 2 - 2  
Benfica B - Nacional Madeira 2 - 2  
Gil Vicente - Cova Piedade 1 - 2  
Guimaraes B - Uniao Oliveirense 0 - 0  
Leixoes - Varzim 2 - 1  
Penafiel - Famalicao 1 - 1  
Santa Clara - Covilha 2 - 1  
Uniao Madeira - Real SC Massama 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Portimonense 2 - 1  
Pacos Ferreira - Aves 2 - 2  
Tondela - Porto 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - West Ham 4 - 0  
Newcastle - Tottenham 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Universitatea Craiova - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baden - St. Gallen 3 - 8  
Echallens - Aarau 2 - 1  
Gambarogno-Contone - Winterthur 1 - 6  
Kreuzlingen - Rapperswil 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Brommapojkarna 1 - 1  
Värnamo - Dalkurd 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Hammarby - Östersund 2 - 2  
Jönköping Södra - Örebro 1 - 2  
Norrköping - Djurgarden 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Bacska Palanka 3 - 1  
Napredak Krusevac - Borac 3 - 1  
Radnicki Nis - RAD Belgrád 2 - 0  
Vojvodina - Partizan Belgrád 0 - 1  
Zemun - Cukaricki 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Ankaran Hrvatini 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Adana Demirspor 2 - 2  
Boluspor - Giresunspor 2 - 2  
Gaziantepspor - Ümraniyespor 0 - 3  
Samsunspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antalyaspor 2 - 0  
Trabzonspor - Konyaspor 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Osmanlispor 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Kárpáti Lviv 3 - 0  
Olimpik Doneck - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Aberystwyth 1 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Derry City 4 - 0  
Evergreen - Drogheda Utd. 0 - 4  
Killester Utd. - Galway 3 - 3  
Portmarnock - St. Patrick's 0 - 2  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - D. Pedrosa (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Osztrák Nagydíj 2017    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Canberra Raiders 16 - 36  
Wests Tigers - Manly-Warringah SeaEagles 30 - 26  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Azerbajdzsán 5 - 4  
Portugália - Fehéroroszország 3 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Bulgária 7 - 3  
Strandröplabda (Vaduz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Loiseau/GauthierRat 1 - 2  
Caminati M / Rossi E - Zemljak N / Pokersnik J 1 - 2  
Fuchs S / Walkenhorst A - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Loiseau/GauthierRat - Sheaf J / Gregory C 2 - 1  
Sheaf J / Gregory C - Zemljak N / Pokersnik J 1 - 2  
Strandröplabda (Yantarny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Strandröplabda (Yantarny, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Rehackova K / Dostalova M - Motrich O / Kholomina S 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Harrison - G. Müller 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - M. McDonald 2 - 0  
E. Gulbis - M. Youzhny 1 - 2  
J-P. Smith - C. Harrison 2 - 1  
J. Sousa - A. Pavic 2 - 0  
J. Tipsarevic - C. Eubanks 0 - 2  
M. Krueger - T. Fabbiano 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Flipkens 2 - 0  
A. Krunic - F. Schiavone 2 - 1  
A. Sasnovich - S. Kenin 2 - 1  
D. Vekic - A. Sabalenka 2 - 1  
E. Alexandrova - B. Haddad Maia 0 - 2  
F. Abanda - M. Doi 2 - 1  
J. Brady - V. Lepchenko 0 - 2  
K. Day - V. Lepchenko 0 - 2  
M. Duque Marino - M. Puig 1 - 2  
M. Rybarikova - C. Giorgi 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - F. Abanda 0 - 2  
P. Martic - V. Cepede Royg 1 - 2  
T. Townsend - C. Witthöft 2 - 1  
Z. Diyas - M. Linette 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Federer 2 - 0  
D. Shapovalov - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bopanna R / Dodig I 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - E. Svitolina 0 - 2  
E. Svitolina - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Groenefeld/Peschke 2 - 0  
Safarova L / Strycova B - Groenefeld/Peschke 0 - 2  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Horvátország 7 - 7  
U20Szerbia - U20Magyarország 12 - 11  

 

2017.08.12.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Harper-Nelson - N. Ali (női 100 m gátfutás) 1 - 0  
Jamaika - USA (4x100 m váltó) 0 - 1  
K. Harrison - S. Pearson (női 100 m gátfutás) 0 - 1  
K. Licwinko - V. Cunningham (női magasugrás) 1 - 0  
K. Walcott - J. Yego (gerelyhajítás) 1 - 0  
M. Farah - M. Edris (5000 m) 0 - 1  
M. Lasitskene - K. Licwinko (női magasugrás) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Japán (4x100 m váltó) 1 - 0  
Németország - Nagy-Britannia (női 4x100 m váltó) 0 - 1  
T. Röhler - J. Vetter (gerelyhajítás) 0 - 1  
USA - Jamaika (női 4x100 m váltó) 1 - 0  
Y. Kejelcha - S. Barega (5000 m) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Gold Coast Suns 142 - 84  
Essendon - Adelaide Crows 80 - 123  
Geelong - Richmond 80 - 66  
Sydney Swans - Fremantle 143 - 39  
West Coast Eagles - Carlton 100 - 83  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 0 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 0  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 0 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 0  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 1 - 0  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 3 - 8  
Chicago WS - Kansas City 6 - 3  
Detroit - Minnesota 4 - 9  
LA Dodgers - San Diego 3 - 4  
Miami - Colorado 6 - 3  
Milwaukee - Cincinnati 10 - 11  
NY Yankees - Boston 5 - 4  
Oakland - Baltimore 5 - 4  
Philadelphia - NY Mets 6 - 7  
Seattle - LA Angels 5 - 6  
St. Louis - Atlanta 8 - 5  
Tampa Bay - Cleveland 0 - 5  
Texas - Houston 6 - 4  
Toronto - Pittsburgh 2 - 4  
Toronto - Pittsburgh (19:07) 7 - 2  
Washington - San Francisco    
Darts (Auckland Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cadby - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
J. Wade - D. Gurney (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
K. Anderson - S. Whitlock (10 nyert leg-ig) 10 - 9  
R. van Barneveld - P. Taylor (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Mannheim 5 - 3  
Biel - Litvínov 3 - 3  
Krefeld - Iserlohn 4 - 1  
München - Sparta Praha 5 - 2  
Salzburg - Bern 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Jégkorong (Presidents Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Davos 3 - 2  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 0 - 3  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Svédország 72 - 88  
Szlovákia - Örményország 78 - 92  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Koszovó 87 - 74  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Portugália 91 - 65  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovénia 85 - 81  
Magyarország - Izland 56 - 60  
Oroszország - Németország 89 - 60  
Szerbia - Görögország 93 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 77 - 83  
Minnesota - Los Angeles 64 - 70  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland 76 - 75  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Németország 25 - 41  
U19Izland - U19Algéria 37 - 27  
U19Japán - U19Chile 35 - 27  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Tunézia 30 - 31  
U19Spanyolország - U19Mexikó 33 - 18  
U19Szerbia - U19Szlovénia 23 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Doncaster 1 - 3  
Blackpool - Milton Keynes Dons 1 - 0  
Bristol Rovers - Peterborough 1 - 4  
Gillingham - Bradford 0 - 1  
Northampton - Fleetwood 0 - 1  
Oxford Utd. - Portsmouth 3 - 0  
Plymouth - Charlton 2 - 0  
Rochdale - Scunthorpe 1 - 1  
Rotherham - Southend 5 - 0  
Walsall - Oldham 2 - 1  
Wimbledon - Shrewsbury 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Luton 1 - 0  
Cambridge Utd. - Carlisle 1 - 2  
Cheltenham - Crawley 1 - 0  
Colchester - Stevenage 1 - 1  
Crewe - Newport 1 - 1  
Grimsby - Coventry 0 - 2  
Lincoln - Morecambe 1 - 1  
Mansfield - Forest Green 2 - 0  
Notts County - Chesterfield 2 - 0  
Port Vale - Wycombe 2 - 3  
Swindon - Exeter 1 - 1  
Yeovil - Accrington 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Ipswich 1 - 2  
Birmingham - Bristol City 2 - 1  
Brentford - Nottingham 3 - 4  
Cardiff - Aston Villa 3 - 0  
Derby County - Wolverhampton 0 - 2  
Hull City - Burton 4 - 1  
Leeds - Preston 0 - 0  
Middlesbrough - Sheffield Utd. 1 - 0  
Millwall - Bolton 1 - 1  
Reading - Fulham 1 - 1  
Sheffield Wed. - QPR 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Guiseley 6 - 0  
Barrow - Woking 3 - 0  
Boreham - Solihull Moors 4 - 1  
Chester - Halifax 0 - 0  
Dover - Wrexham 1 - 0  
Eastleigh - Dag & Red 2 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Fylde 3 - 3  
Gateshead - Torquay 3 - 0  
Leyton - Maidstone Utd. 2 - 0  
Macclesfield - Bromley 0 - 0  
Maidenhead Utd. - Hartlepool 2 - 1  
Tranmere - Sutton Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Gabala 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 3 - 1  
Westerlo - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Kortrijk 1 - 2  
Lokeren - Mouscron-Peruwelz 0 - 2  
Mechelen - Gent 1 - 1  
Oostende - Waasland Beveren 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Pirin Blagoevgrad 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Vereja 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Nautico 1 - 0  
Brasil de Pelotas - Guarani 1 - 0  
Ceara - CRB 1 - 0  
Internacional - Londrina 3 - 1  
Parana - ABC 1 - 0  
Vila Nova - Boa 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Coritiba 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Santiago Wanderers 1 - 1  
Dep. Temuco - Huachipato 0 - 0  
O'Higgins - Union Espanola 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Trinec 1 - 0  
Olympia Praha - Zizkov 2 - 2  
Pribram - Vlasim 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Bohemians 1905 0 - 0  
Plzen - Olomouc 1 - 0  
Slovacko - Ostrava 5 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Horsens 1 - 1  
Lyngby - Sönderjyske 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul E-Land - Bucheon 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Jeonbuk 1 - 1  
Sangju Sangmu - Incheon 1 - 2  
Suwon Bluewings - FC Seoul 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Dnyepr Mogiljev 0 - 0  
Szluck - Nyeman Grodno 1 - 2  
Vityebszk - Naftan 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Oulu 0 - 1  
Haka - GrIFK 3 - 1  
Jaro - Gnistan 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Lens 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 0 - 2  
Bordeaux - Metz 2 - 0  
Caen - St-Etienne 0 - 1  
Nantes - Marseille 0 - 1  
Toulouse - Montpellier 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Ajax 2 - 1  
PSV - AZ Alkmaar 3 - 2  
Venlo - Sparta Rotterdam 3 - 0  
Vitesse - NAC Breda 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 2 - 2  
Lokomotív Zagreb - Osijek 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Ashkelon 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Matsumoto Yamaga 5 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Ordabasy Shymkent 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Cortulua 0 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Huila 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 5 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Ruch Chorzow 2 - 1  
Odra Opole - Miedz Legnica 2 - 4  
Rakow Czestochowa - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Wisla Plock 0 - 1  
Wisla Krakkó - Cracovia Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Rigas FS 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - VMFD Zalgiris 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - América 0 - 1  
Puebla - Tijuana 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Kansas City 1 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - New York Cosmos 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 2 - 2  
FTC - Paks 1 - 1  
Haladás - Balmazújváros 3 - 1  
Honvéd - Újpest 2 - 1  
Vasas - Mezőkövesd 1 - 1  
Videoton - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Rosenborg 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Arna-Björnar 0 - 1  
Stabaek - Röa 2 - 0  
Valerenga - Klepp 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Boston 2 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Düsseldorf 1 - 1  
Chemnitz - Bayern München 0 - 5  
Eichede - Kaiserslautern 0 - 4  
Erfurt - Hoffenheim 0 - 1  
Erndtebrück - E. Frankfurt 0 - 3  
Germania Halberstadt - Freiburg 1 - 2  
Lüneburg - Mainz 1 - 3  
Regensburg - Darmstadt 3 - 1  
Unterhaching - Heidenheim 0 - 4  
Würzburg - Bremen 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cremonese 2 - 1  
Benevento - Perugia 0 - 4  
Bologna - Cittadella 0 - 3  
Brescia - Pescara 1 - 3  
Cagliari - Palermo 1 - 1  
Carpi - Salernitana 2 - 2  
Chievo - Ascoli 2 - 1  
Crotone - Piacenza 2 - 1  
Pordenone - Lecce 3 - 2  
Sampdoria - Foggia 3 - 0  
Sassuolo - Spezia 2 - 0  
SPAL Ferrara - Renate 1 - 0  
Udinese - Frosinone 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Dinamo Moszkva 1 - 3  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Ufa - Rosztov 1 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 0 - 1  
Austria Wien - LASK Linz 2 - 0  
St. Pölten - Mattersburg 0 - 0  
Sturm Graz - Wolfsberg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Nacional Asuncion 0 - 1  
Sp. Trinidense - Sol de America 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Braga B 2 - 0  
Sporting CP B - Viseu 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Marítimo 1 - 0  
Boavista - Rio Ave 1 - 2  
Moreirense - Feirense 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester City 0 - 2  
Chelsea - Burnley 2 - 3  
Crystal Palace - Huddersfield 0 - 3  
Everton - Stoke 1 - 0  
Southampton - Swansea 0 - 0  
Watford - Liverpool 3 - 3  
West Bromwich - Bournemouth 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Juventus Bukarest 1 - 1  
FCS Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Dundee 3 - 0  
Kilmarnock - Hearts 0 - 1  
Rangers - Hibernian 2 - 3  
Ross County - Aberdeen 1 - 2  
St. Johnstone - Motherwell 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Arbroath 1 - 1  
Ayr Utd. - Forfar 3 - 0  
East Fife - Alloa 1 - 0  
Queens Park - Albion Rovers 2 - 5  
Raith Rovers - Stranraer 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Annan 2 - 1  
Cowdenbeath - Edinburgh City 1 - 0  
Montrose - Stenhousemuir 1 - 1  
Peterhead - Elgin 3 - 0  
Stirling - Berwick 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Livingston 2 - 2  
Dundee Utd. - Queen of South 2 - 1  
Dunfermline - Inverness CT 5 - 1  
Falkirk - Dumbarton 1 - 1  
Greenock Morton - St. Mirren 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altdorf - Servette 0 - 6  
Bassecourt - Lugano 0 - 6  
Breitenrain - Young Boys 0 - 3  
Brühl - Chiasso 0 - 0  
Kriens - Luzern 0 - 1  
Linth - Wohlen 4 - 0  
Montfaucon - Xamax 0 - 21  
Pajde Möhlin - Lausanne 1 - 3  
Stade Payerne - Thun 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Syrianska 2 - 1  
Öster - Gefle 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Sirius 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Nassr 1 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Ohud Medina 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trnava 0 - 2  
Trencin - Podbrezova 1 - 1  
Zemplin Michalovce - Tatran Presov 0 - 1  
Zilina - Senica 7 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Denizlispor 3 - 0  
Istanbulspor - Eskisehirspor 2 - 2  
Rizespor - Manisaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Sivasspor 1 - 0  
Alanyaspor - Kasimpasa 1 - 3  
Genclerbirligi - Karabukspor 1 - 1  
Göztepe Izmír - Fenerbahce 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Sahtar Doneck 1 - 2  
Sztal Kamjanszke - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Veresz Rivne - Zorya Luganszk 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Cardiff Met University 0 - 3  
Llandudno FC - Carmarthen 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - Knockbreda 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glentoran 1 - 2  
Cliftonville - Ards 6 - 3  
Dungannon - Coleraine 1 - 3  
Linfield - Carrick 2 - 0  
Warrenpoint - Glenavon 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka 1 - 0  
Sillamae Kalev - Parnu JK Vaprus 9 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballincollig AFC - Athlone 0 - 5  
Bray - Cork City 0 - 1  
Cobh Ramblers - Limerick 0 - 3  
Longford Town - Sligo 2 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Sydney Roosters 16 - 13  
Penrith Panthers - North Queensland Cowboys 24 - 16  
St. George Illawarra - Gold Coast Titans 42 - 16  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Azerbajdzsán 4 - 1  
Portugália - Lengyelország 3 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. B, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 16 - 2  
Strandröplabda (Vaduz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Denin O / Popov S - DiGiantommaso/Thiercy 0 - 2  
DiGiantommaso/Thiercy - Fuchs S / Walkenhorst A 0 - 2  
Fuchs S / Walkenhorst A - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Gordieiev I / Babich M - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Loiseau/GauthierRat 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Caminati M / Rossi E 0 - 2  
Strandröplabda (Vaduz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Eiholzer N / Gerson D 1 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Eiholzer N / Gerson D 1 - 2  
Strandröplabda (Yantarny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsuk D / Hudyakov M - Smedins T / Solovejs A 2 - 0  
Velichko I / Sivolap M - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Strandröplabda (Yantarny, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Caica A / Liepinlauska I - Motrich O / Kholomina S 0 - 2  
Rehackova K / Dostalova M - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Shalayeuskaya V / Siakret - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Opelka 2 - 1  
A. Pavic - E. Escobedo 2 - 0  
A. Rublev - E. Gulbis 0 - 2  
C. Eubanks - B. Fratangelo 2 - 1  
C. Harrison - J. Benneteau 2 - 1  
D. Lajovic - R. Ramanathan 0 - 2  
J. Sousa - T. Smyczek 2 - 0  
J. Tipsarevic - J. McNally 2 - 1  
M. Jaziri - M. Krueger 1 - 2  
M. McDonald - D. Istomin 2 - 0  
N. Mektic - T. Fabbiano 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Marterer 0 - 2  
R. Albot - M. Youzhny 1 - 2  
V. Pospisil - J-P. Smith 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - R. Ozaki 2 - 0  
A. Bogdan - B. Haddad Maia 0 - 2  
A. Sabalenka - H. Watson 2 - 0  
A. van Uytvanck - C. Witthöft 0 - 2  
C. Dolehide - M. Linette 1 - 2  
C. McHale - P. Martic 1 - 2  
D. Vekic - K. Nara 2 - 1  
E. Mertens - A. Sasnovich 1 - 2  
I-C. Begu - T. Townsend 1 - 2  
I. Falconi - V. Cepede Royg 1 - 2  
J. Larsson - E. Alexandrova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Brady 1 - 2  
M. Barthel - Z. Diyas 0 - 2  
M. Eguchi - C. Giorgi 0 - 2  
M. Niculescu - M. Duque Marino 1 - 2  
M. Rybarikova - A. Petkovic 2 - 0  
N. Gibbs - F. Schiavone 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - K. Bondarenko 2 - 0  
S-W. Hsieh - K. Flipkens 0 - 2  
S. Cirstea - A. Krunic 1 - 2  
S. Kenin - E. Rodina 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - M. Puig 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y-H. Lu - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Anderson 2 - 0  
D. Shapovalov - A. Mannarino 2 - 1  
R. Haase - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Dodig I - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - S. Stakhovsky 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - S. Halep 0 - 2  
C. Wozniacki - S. Stephens 2 - 0  
E. Svitolina - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Ostapenko J - Safarova L / Strycova B 0 - 2  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Magyarország 6 - 4  
U20Szerbia - U20Görögország 8 - 9  

 

2017.08.11.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Chepkoech - R. Jebet (női 3000 m akadályfutás) 1 - 0  
B. Reese - I. Spanovic (női távolugrás) 1 - 0  
C. Chespol - H.K. Jepkemoi (női 3000 m akadályfutás) 0 - 1  
D. Klishina - L. Ugen (női távolugrás) 1 - 0  
D. Schippers - S. Miller-Uibo (női 200 m) 1 - 0  
Halász B. - Kalapácsvetés    
Halász B. - Q. Bigot (kalapácsvetés) 0 - 1  
P. Fajdek - Más (kalapácsvetés) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - M-J. Ta Lou (női 200 m) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Greater Western Sydney 57 - 105  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 10  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 2 - 9  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 5 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 8 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 6 - 8  
Chicago WS - Houston 3 - 2  
Milwaukee - Minnesota 2 - 7  
Oakland - Baltimore 2 - 7  
Philadelphia - NY Mets 0 - 10  
Seattle - LA Angels 3 - 6  
St. Louis - Kansas City 8 - 6  
Tampa Bay - Cleveland 4 - 1  
Toronto - NY Yankees 4 - 0  
Washington - Miami 3 - 2  
Darts (Auckland Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Modra (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
G. Anderson - K. Anderson (6 nyert leg-ig) 4 - 6  
J. Wade - M. Cleaver (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
M. Smith - R. Szabo (6 nyert leg-ig) 6 - 0  
P. Taylor - D. Herewini (6 nyert leg-ig) 6 - 4  
P. Wright - C. Cadby (6 nyert leg-ig) 4 - 6  
R. van Barneveld - W. Parry (6 nyert leg-ig) 6 - 4  
S. Whitlock - C. Harris (6 nyert leg-ig) 6 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Klagenfurt 3 - 5  
Biel - Mannheim 1 - 4  
Gap - Augsburg 1 - 5  
Ilves - Tappara 1 - 5  
Ingolstadt - Köln 2 - 3  
Jukurit - Lukko 2 - 4  
Kalpa - Kärpät 1 - 1  
Lahti Pelicans - HIFK 4 - 4  
Linz - Straubing 4 - 3  
Lugano - Zürich Lions 5 - 1  
München - Bern 7 - 2  
Nitra - Langnau Tigers 2 - 2  
Servette - Rouen 2 - 1  
Trinec - Vítkovice 2 - 4  
Jégkorong (Presidents Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk    
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 4  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 68 - 49  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Csehország 87 - 76  
Izland - Németország 66 - 90  
Lettország - Lengyelország 77 - 65  
Montenegró - Görögország 81 - 83  
Olaszország - Finnország 75 - 70  
Oroszország - Magyarország 84 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - San Antonio 94 - 74  
Dallas - Phoenix 90 - 90, h.u. 100 - 101  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Jordánia 54 - 61  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Irak 84 - 68  
Katar - Kína 67 - 92  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Vardar Pro Skopje 27 - 25  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Norvégia 23 - 39  
U19Dánia - U19Svédország 29 - 26  
U19Franciaország - U19Egyiptom 36 - 29  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chile - U19Algéria 32 - 33  
U19Izland - U19Grúzia (Helyszín: Grúzia) 42 - 25  
U19Németország - U19Japán 34 - 18  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Brazília 17 - 22  
U19Horvátország - U19Lengyelország 33 - 28  
U19Portugália - U19Dél-Korea 33 - 24  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Szerbia 29 - 28  
U19Szlovénia - U19Oroszország 26 - 21  
U19Tunézia - U19Mexikó 37 - 19  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Saint-Gilloise 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - FC Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 1 - 1  
Szeptemvri Szófia - CSZKA Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 2 - 5  
Vitkovice - Znojmo 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Jihlava 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Helsingor 4 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 1 - 0  
Isloch - Gorodeja 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OPS - KPV Kokkola 0 - 3  
Turku PS - Honka 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Ajaccio GFC 0 - 0  
Niort - Auxerre 2 - 0  
Orleans - Ajaccio 0 - 0  
Paris FC - Le Havre 0 - 3  
Quevilly Rouen - Bourg-Peronnas 1 - 4  
Tours - Reims 0 - 1  
Valenciennes - Clermont 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Dunkerque 1 - 1  
Beziers - Concarneau 1 - 0  
Chambly - Les Herbiers 0 - 2  
Cholet - Red Star 93 1 - 2  
Grenoble - Rodez Aveyron 1 - 1  
Laval - Sannois St-Gratien 1 - 1  
Lyon Duchere - Pau 2 - 1  
Marseille Consolat - Creteil 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Troyes 1 - 2  
Rennes - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Utrecht 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 1 - 0  
Rijeka - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Tractor Tabriz 1 - 0  
Paykan - Zob Ahan 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Padideh Mashhad 2 - 0  
Sepahan - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Siah Jamegan Mashhad - Foolad Khuzestan 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Haukar 1 - 1  
Leiknir R. - Fylkir 1 - 0  
Thor Akureyri - IR 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Mito 0 - 0  
Gifu - Okayama 1 - 1  
JEF United Chiba - Yamaguchi 2 - 1  
Kyoto - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Nagasaki - Shonan Bellmare 0 - 2  
Oita Trinita - Machida Zelvia 1 - 3  
Thespakusatsu Gunma - Kamatamare Sanuki 1 - 2  
Tokushima - Yokohama FC 2 - 2  
Tokyo Verdi - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Yamagata - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Puszcza Niepolomice 1 - 2  
Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Piast Gliwice 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Nacional 2 - 0  
San Lorenzo - Emelec 0 - 1  
Santos - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Sogndal 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Grand Bodö 5 - 0  
Trondheims-Örn - LSK Kvinner 4 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - North Carolina 0 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen - Mönchengladbach 1 - 2  
Holstein Kiel - Braunschweig 2 - 1  
Karlsruhe - Leverkusen 0 - 0  
Koblenz - Dynamo Dresden 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Trapani 7 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Kapfenberg 1 - 2  
BW Linz - Ried 1 - 1  
FAC Wien - Wiener Neustadt 0 - 3  
Hartberg - Liefering 2 - 2  
WSG Wattens - Wacker Innsbruck 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Independiente FBC 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Setúbal 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Leicester 4 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Viitorul Constanta 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Kalmar 6 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Baten 1 - 3  
Al-Qadisiyah - Al-Raed 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zlate Moravce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Triglav Kranj 1 - 1  
Maribor - Domzale 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Erzurum Büyük. Belediyes. 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Bursaspor 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Spanyolország 2 - 0  
U19Észak-Írország - U19Skócia 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Anglia 2 - 0  
U19Olaszország - U19Franciaország 1 - 6  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zirka Kropivnickij 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Newtown 3 - 0  
Bangor City - TNS 5 - 2  
Prestatyn - Connah's Quay 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 1 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Levadia Tallinn 2 - 1  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 3 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - UC Dublin 3 - 1  
Waterford Utd. - Shelbourne 0 - 3  
Wexford Youths - Crumlin Utd. 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Castleford 4 - 23  
St. Helens - Hull FC 6 - 8  
Wigan - Huddersfield 18 - 4  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Cronulla Sharks 32 - 10  
Parramatta Eels - Newcastle Knights 10 - 29  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
W. So - V. Anand 0.5 - 0.5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Portugália 3 - 9  
Fehéroroszország - Lengyelország 6 - 0  
Strandröplabda (Vaduz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Heidrich A / Kissling G 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Caminati M / Rossi E - Gahr M / Von Deichmann M 2 - 0  
DiGiantommaso/Thiercy - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Fuchs S / Walkenhorst A - Heidrich A / Kissling G 2 - 0  
Gahr M / Von Deichmann M - Denin O / Popov S 0 - 2  
Gordieiev I / Babich M - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Loiseau/GauthierRat - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Loiseau/GauthierRat - DiGiantommaso/Thiercy 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Caminati M / Rossi E 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Denin O / Popov S 2 - 1  
Sheaf J / Gregory C - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Sheaf J / Gregory C - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Fuchs S / Walkenhorst A 2 - 1  
Strandröplabda (Vaduz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Eiholzer N / Gerson D 1 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Eiholzer N / Gerson D 2 - 1  
Caluori L / Verge-Depre Z - Baquerizo E / Soria P 0 - 2  
Ittlinger S / Seyfferth S - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Matei A M / Vaida B - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Matei A M / Vaida B - Schillerwein / Tillmann 2 - 1  
Matei A M / Vaida B - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Navarro A F / Herrero A L - Baquerizo E / Soria P 0 - 2  
Olimstad E / Ulveseth O J - Navarro A F / Herrero A L 1 - 2  
Sinnema J / Stubbe J - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Strandröplabda (Yantarny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Smedins T / Solovejs A 2 - 1  
Karpa M / Sievers M - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Tocs E / Finsters R - Barsuk D / Hudyakov M 2 - 0  
Velichko I / Sivolap M - Bohle D / Van De Velde S 1 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y-H. Lu - G. Soeda 2 - 1  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Peng H-Y - Balaji N S / Vardhan V 2 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - N. Kyrgios 2 - 0  
Hy. Chung - A. Mannarino 0 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Federer 0 - 2  
R. Haase - D.S. Schwartzman 2 - 1  
R. Nadal - D. Shapovalov 1 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Dodig I - Monfils G / Paire B 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Cabal J / Carreno Busta P - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Bautista Agut R / Ferrer D    
Klaasen R / Ram R - Martin F / Roger-Vasselin E 2 - 1  
Pouille L / Tsonga J - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - M. Berrettini 0 - 2  
S. Stakhovsky - S. Tsitsipas 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
E. Svitolina - V. Williams 2 - 0  
Ka. Pliskova - C. Wozniacki 1 - 2  
S. Stephens - L. Safarova 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld/Peschke - Chan Y-J / Hingis M 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Kichenok L / Melichar N 2 - 0  
Mirza S / Peng S - Kichenok N / Rodionova A    
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Spanyolország 8 - 7  
U20Horvátország - U20USA 5 - 4  
U20Magyarország - U20Montenegró 12 - 8  
U20Szerbia - U20Olaszország 17 - 9  

 

2017.08.10.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Napoles - A. Diaz (hármasugrás) 1 - 0  
C. Taylor - W. Claye (hármasugrás) 1 - 0  
I. Makwala - J. Richards (200 m) 0 - 1  
K. Carter - L. Sprunger (női 400 m gátfutás) 1 - 0  
W. van Niekerk - I. Makwala (200 m) 1 - 0  
W. van Niekerk - J. Richards (200 m) 1 - 0  
Z. Hejnova - D. Muhammad (női 400 m gátfutás) 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 6 - 5  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 1 - 6  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 2 - 3  
Atlanta - Philadelphia 2 - 3  
Chicago WS - Houston 7 - 1  
Cincinnati - San Diego 8 - 3  
Cincinnati - San Diego (18:35) 10 - 3  
Detroit - Pittsburgh 10 - 0  
Detroit - Pittsburgh (19:10) 5 - 7  
Milwaukee - Minnesota 0 - 4  
St. Louis - Kansas City 8 - 5  
Tampa Bay - Boston 2 - 8  
Washington - Miami 10 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Sparta Praha 3 - 3  
Zlín - Brno 1 - 1  
Znojmo - Mladá Boleslav 7 - 6  
Ässät - Kookoo 2 - 2  
Jégkorong (Presidents Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 3  
Davos - Traktor Cseljabinszk 1 - 3  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Argentína (Helyszín: Argentína) 47 - 70  
Venezuela - Kolumbia 59 - 62  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Paraguay 86 - 64  
Mexikó - Kuba 51 - 62  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Litvánia 98 - 77  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kazahsztán 116 - 55  
Új-Zéland - Libanon (Helyszín: Libanon) 86 - 82  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Japán 49 - 87  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Dánia 35 - 31  
U19Egyiptom - U19Svédország 26 - 24  
U19Norvégia - U19Franciaország 28 - 34  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Horvátország 33 - 31  
U19Lengyelország - U19Brazília 29 - 25  
U19Portugália - U19Argentína 30 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Sunderland 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Fluminense 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Palestino 5 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Espanyol 2 - 0  
Sevilla - Roma 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - JJK Jyväskylä 1 - 0  
Lahti - Inter Turku 1 - 0  
Rovaniemi PS - Mariehamn 3 - 0  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 0 - 6  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Saipa Karaj 1 - 2  
Gostaresh Tabriz - Sepidrood Rasht 1 - 0  
Naft Tehran - Persepolis 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Selfoss 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 2 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shanghai SIPG 2 - 2  
Liaoning Hongyun - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Tianjin Quanjian - Beijing Guoan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 2 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Jorge Wilstermann 0 - 0  
Gremio - Godoy Cruz 2 - 1  
Palmeiras - Barcelona Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 0 - 1  
Utenis Utena - Stumbras Kaunas 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UDG - Dep. Toluca 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Monterrey 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Leon 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juarez - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Queretaro 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Aalesund 3 - 0  
Valerenga - Elverum 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - FK Krasznodar 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Chaves 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Gaz Metan Medias - Sepsi OSK 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 1 - 2  
Vaduz - Winterthur 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 3 - 2  
FC Zürich - Sion 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Atvidaberg 0 - 0  
Trelleborg - Degerfors 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - AIK Stockholm 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Taawon 1 - 4  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faiha 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Spartak Subotica 1 - 1  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 0 - 5  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - San Jose 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Leeds Rhinos 38 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 28 - 14  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
L. Aronian - P. Svidler 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - W. So 1 - 0  
V. Anand - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Vaduz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Matei A M / Vaida B    
Davidova V / Shchypkova I - Bonnerova M / Nakladalova 0 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Caluori L / Verge-Depre Z 2 - 0  
Eiholzer N / Gerson D - Schillerwein / Tillmann 2 - 0  
Jupiter A / Lusson O - Schumacher A / Behrens K 1 - 2  
Navarro A F / Herrero A L - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Olimstad E / Ulveseth O J - Schillerwein / Tillmann 1 - 2  
Olimstad E / Ulveseth O J - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Baquerizo E / Soria P 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Olsen Koellner C / Groenfeldt L M 2 - 0  
Thurin K / Thurin S - Eiholzer N / Gerson D 0 - 2  
Tveit Hjortland A G / Kjo - Bonnerova M / Nakladalova 0 - 2  
Tveit Hjortland A G / Kjo - Caluori L / Verge-Depre Z 1 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y-H. Lu - S.W. Kwon 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Chen T / Yi C-H 2 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Raonic 2 - 0  
D. Ferrer - R. Federer 1 - 2  
D. Goffin - Hy. Chung 0 - 2  
G. Dimitrov - R. Haase 1 - 2  
G. Monfils - R. Bautista-Agut 1 - 2  
J. Donaldson - D.S. Schwartzman 1 - 2  
K. Anderson - S. Querrey 2 - 0  
R. Nadal - B. Coric 2 - 0  
S. Querrey - J-W. Tsonga 2 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Martin F / Roger-Vasselin - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Monfils G / Paire B - Murray J / Soares B 2 - 1  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - P. Martinez Portero 2 - 1  
F. Krajinovic - S. Stakhovsky 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Vekic 2 - 0  
A. Kerber - S. Stephens 0 - 2  
A. Radwanska - C. Wozniacki 0 - 2  
B. Strycova - S. Halep 0 - 2  
C.C. Bellis - C. Garcia 0 - 2  
Ka. Pliskova - N. Osaka    
L. Safarova - E. Makarova 2 - 1  
M. Rybarikova - S. Halep 0 - 2  
S. Stephens - P. Kvitova 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goerges J / Savchuk O - Dabrowski G / Ostapenko J 1 - 2  
Groenefeld/Peschke - Bouchard E / Pliskova K 2 - 1  
Kichenok L / Melichar N - Chuang C-J / Voracova R 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Andreescu B / Branstine C 2 - 0  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Ausztrália 16 - 5  
U20Oroszország - U20Olaszország 7 - 10  
U20USA - U20Kanada 14 - 4  

 

2017.08.09.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Clement - K. Warholm (400 m gátfutás) 0 - 1  
M. Carter - L. Gong (női súlylökés) 0 - 1  
Márton A. - Női súlylökés    
Márton A. - R. Saunders (női súlylökés) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - A. Felix (női 400 m síkfutás) 0 - 1  
S.E. Naser - P. Francis (női 400 m síkfutás) 0 - 1  
Y. Copello - A. Samba (400 m gátfutás) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 7 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 2 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 4 - 8  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 6 - 3  
Atlanta - Philadelphia 2 - 5  
Chicago WS - Houston 8 - 5  
Cincinnati - San Diego 3 - 7  
Cleveland - Colorado 4 - 1  
Cleveland - Colorado (18:10) 2 - 3  
Kansas City - St. Louis 3 - 10  
LA Angels - Baltimore 3 - 2  
LA Angels - Baltimore (21:37) 5 - 1  
Minnesota - Milwaukee 11 - 4  
NY Mets - Texas 5 - 4  
NY Mets - Texas (18:10) 1 - 5  
Oakland - Seattle 6 - 7  
Oakland - Seattle (21:35) 3 - 6  
Pittsburgh - Detroit 6 - 3  
San Francisco - Chicago Cubs 6 - 3  
San Francisco - Chicago Cubs (21:45) 3 - 1  
Tampa Bay - Boston 0 - 2  
Toronto - NY Yankees 4 - 2  
Washington - Miami 3 - 7  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 2 - 5  
Jukurit - Kalpa 1 - 1  
Kassel - Slovan Bratislava 3 - 2  
Lahti Pelicans - Lukko 3 - 0  
Langnau Tigers - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Servette - Nitra 3 - 3  
Vaasan Sport - Kookoo 7 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 79 - 59  
Brazília - Virgin-szigetek 58 - 58, h.u. 60 - 67  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Puerto Rico 67 - 70  
Paraguay - Mexikó 63 - 63, h.u. 73 - 67  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Örményország 98 - 85  
Szlovákia - Svédország 68 - 59  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Koszovó 76 - 50  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 78 - 75  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Litvánia 82 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 72 - 81  
Connecticut - Seattle 84 - 71  
New York - Indiana 81 - 76  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - India 101 - 54  
Jordánia - Szíria 68 - 66  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Katar 75 - 66  
Kína - Fülöp-szigetek 87 - 96  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Algéria - U19Németország 19 - 37  
U19Chile - U19Izland 22 - 27  
U19Japán - U19Grúzia (Helyszín: Grúzia) 30 - 22  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Mexikó - U19Szlovénia 19 - 32  
U19Oroszország - U19Szerbia 29 - 24  
U19Tunézia - U19Spanyolország 24 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Aston Villa 1 - 2  
Crewe - Bolton 1 - 2  
Leeds - Port Vale 4 - 1  
Oldham - Burton 2 - 3  
Sheffield Utd. - Walsall 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Newcastle Jets 1 - 0  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 1 - 5  
Labdarúgás (Bolgár Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Juventude 1 - 0  
Santa Cruz PE - Criciuma 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobris - Liberec 0 - 3  
Hulin - Ostrava 0 - 5  
Jiskra Mseno - Jablonec 1 - 4  
Kraluv Dvur - MAS Taborsko 1 - 2  
Loko Vltavin - Teplice 2 - 3  
Pisek - Pardubice 1 - 1  
Prevysov - Dukla Praha 0 - 2  
Slavicin - Karvina 0 - 2  
Sokol Brozany - Zizkov 0 - 4  
Stechovice - Pribram 1 - 3  
Usti nad Orlici - Slovacko 1 - 1  
Vyskov - Jihlava    
Zapy - Sokolov 2 - 4  
Zdirec nad Doubravou - Trinec 0 - 4  
Zivanice - Varnsdorf 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Fremad Amager 0 - 5  
DGL Aarhus - Brabrand 0 - 3  
Fredericia - Esbjerg 4 - 0  
Hedensted - Thisted 3 - 2  
Roskilde - Nyköbing 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Busan I'Park 1 - 3  
Seongnam - Mokpo City 0 - 3  
Suwon Bluewings - Gwangju 1 - 1  
Ulsan - Sangju Sangmu 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Betis 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasa PS 2 - 1  
PS Kemi - Ilves 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - KA Akureyri 2 - 2  
Stjarnan - Breidablik 2 - 0  
Vikingur Olafsvik - Grindavik 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Raanana 2 - 4  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 0 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Kashiwa R. - Sagan Tosu 0 - 0  
Kofu - Urawa RD 0 - 1  
Omiya Ardija - FC Tokyo 1 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 2 - 2  
Sapporo - Yokohama FM 0 - 2  
Shimizu SP - Cerezo Osaka 3 - 2  
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata 0 - 0  
Vissel Kobe - Kashima A. 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shandong Luneng 1 - 0  
Guangzhou R&F - Jiangsu 4 - 2  
Henan Jianye - Changchun Yatai 0 - 2  
Shanghai Shenhua - Guizhou Zhicheng 0 - 3  
Yanbian - Tianjin Teda 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Lechia Gdansk 1 - 0  
GKS Belchatow - Chojniczanka Chojnice 0 - 3  
GKS Tychy - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz 1 - 2  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 3 - 0  
Sokol Ostroda - Gornik Zabrze 1 - 3  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Spartaks Jurmala 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - The Strongest 1 - 0  
River Plate - Guarani Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Suduva Marijampole 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Trakai 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Potros UAEM 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Tijuana 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Monarcas Morelia 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Molde 0 - 2  
Jerv - Rosenborg 1 - 2  
Kristiansund - Florö 1 - 0  
Lilleström - Tromsö 1 - 0  
Mjöndalen - Brann Bergen 1 - 0  
Sarpsborg - Odd Grenland 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Washington 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 5  
Dinamo Szentpétervár - OlimpiecNyizsnyijNovgorod 3 - 1  
Gazovik Orenburg - Rotor Volgográd 2 - 2  
Himki - Kurszk 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Kubany Krasznodar 2 - 0  
Tambov - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Tom Tomszk - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Tyumeny - Lucs Vlagyivosztok 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Rubin Kazany - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Arszenál Tula 2 - 0  
Toszno - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 3 - 1  
Porto - Estoril 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Concordia Chiajna 1 - 0  
FCS Bukarest - CSM Politechnika Iasi 1 - 1  
Juventus Bukarest - Universitatea Craiova 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dundee Utd. 2 - 1  
Hamilton - Aberdeen 0 - 1  
Rangers - Dunfermline 6 - 0  
Ross County - Motherwell 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Rapperswil 1 - 0  
Servette - Wil 1 - 0  
Wohlen - Xamax 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Lugano 2 - 3  
St. Gallen - Luzern 0 - 2  
Young Boys - Thun 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Frej Täby 3 - 2  
Falkenberg - Värnamo 2 - 0  
Gefle - Varberg 2 - 0  
Örgryte - Brommapojkarna 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Napredak Krusevac 1 - 4  
Borac - Vojvodina 0 - 2  
Cukaricki - Mladost Lucani 1 - 0  
Macsva Sabacs - Radnicki Nis 1 - 2  
Partizan Belgrád - Vozdovac 1 - 3  
RAD Belgrád - Zemun 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanka Pri Dunaji - Dunajska Streda 1 - 3  
Roznava - Senica 0 - 4  
Terchova - Tatran Presov 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Olaszország 0 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - L. Aronian 0 - 1  
M. Vachier-Lagrave - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
P. Svidler - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
W. So - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - A. Taylor 4 - 5  
B. Hawkins - D. John (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
B. Woollaston - P. Lines 5 - 0  
D.B. Gilbert - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
H. Vafaei Ayouri - A. Hugill 5 - 4  
J. Higgins - J. Swail (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Lisowski - X. Si 5 - 4  
L. Highfield - A. Ursenbacher 3 - 5  
M. Holt - B.J. Castle (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Joyce - A. Mehta 5 - 3  
M. Selt - M. Mann 5 - 2  
R. McLeod - E. Sharav 4 - 5  
S. Baird - C. Zhe 3 - 5  
T. Un-Nooh - F. Xiongman 5 - 1  
Tenisz (Jinan, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-E. Kim - D.H. Lee 0 - 2  
Tenisz (Jinan, China, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wu D / Zhang Z - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Gasquet 2 - 1  
D. Shapovalov - J.M. Del Potro 2 - 0  
D.S. Schwartzman - D. Thiem 2 - 1  
G. Dimitrov - M. Zverev 2 - 1  
J. Donaldson - B. Paire 2 - 0  
J. Sock - D. Ferrer 1 - 2  
J. Sock - P-H. Herbert 2 - 0  
K. Nishikori - G. Monfils 1 - 2  
P. Carreno-Busta - K. Anderson 0 - 2  
P. Lorenzi - N. Kyrgios 0 - 2  
P. Polansky - R. Federer 0 - 2  
R. Haase - E. Escobedo 2 - 0  
R. Harrison - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Dodig I - Khachanov K / Thiem D 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Del Potro / Dimitrov 2 - 0  
Dancevic F / Shamasdin A - Martin F / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Lorenzi P / Ramos-Vinolas - Monfils G / Paire B 0 - 2  
Mektic N / Qureshi A - Cabal J / Carreno Busta P 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Gonzalez S / Young D 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - A. Setkic 0 - 2  
F. Krajinovic - G. Zemlja 2 - 0  
M. Berrettini - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - Babos T. 2 - 0  
B. Strycova - D. Gavrilova 2 - 1  
Babos T. - B.V. Andreescu 2 - 0  
C. Garcia - V. Lepchenko 2 - 0  
D. Cibulkova - L. Safarova 0 - 2  
E. Alexandrova - C. Wozniacki 0 - 2  
E. Makarova - J. Konta 2 - 1  
E. Vesnina - A. Barty 1 - 2  
K. Flipkens - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
K. Siniakova - V. Williams 0 - 2  
Ka. Pliskova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
N. Osaka - A. Sevastova 2 - 0  
S. Kuznetsova - C.C. Bellis 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok L / Melichar N - Spears A / Srebotnik K 2 - 1  
Kichenok N / Rodionova A - Atawo R / Gavrilova D 2 - 0  
Klepac A / Martinez Sanch - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Krejcikova B / Niculescu - Safarova L / Strycova B 0 - 2  
Mirza S / Peng S - Davis L / Riske A 2 - 0  
Mladenovic K / Pavlyuchen - Andreescu B / Branstine C 1 - 2  

 

2017.08.08.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kszczot - B. McBride (800 m) 1 - 0  
B. Spotakova - S. Kolak (női gerelyhajítás) 1 - 0  
E. Jager - C. Kipruto (3000 m akadályfutás) 0 - 1  
M. Mekhissi-Benabbad - E. Kemboi (3000 m akadályfutás) 1 - 0  
N. Amos - K. Bett (800 m) 0 - 1  
P. Wojciechowski - P. Lisek (rúdugrás) 0 - 1  
S. Gardiner - B. Thebe (400 m síkfutás) 1 - 0  
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás) 1 - 0  
T. Khaladovich - E. Tugsuz (női gerelyhajítás) 0 - 1  
W. van Niekerk - I. Makwala (400 m síkfutás)    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 1 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 8 - 5  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 17 - 8  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 12 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - San Diego 11 - 3  
Kansas City - St. Louis 3 - 11  
LA Angels - Baltimore 2 - 6  
Minnesota - Milwaukee 5 - 4  
Pittsburgh - Detroit 3 - 0  
San Francisco - Chicago Cubs 3 - 5  
Washington - Miami 3 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 1 - 1  
Jihlava - Brno 1 - 5  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Lausanne - CSZKA Moszkva 1 - 8  
Litvínov - Karlovy Vary 3 - 3  
Mladá Boleslav - Znojmo 3 - 2  
Plzen - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2 - 3  
Vítkovice - Trinec 6 - 3  
Zlín - Olomouc 2 - 1  
Zvolen - Poprad 5 - 1  
Jégkorong (Presidents Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Davos 4 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virgin-szigetek - Kolumbia 63 - 70  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Puerto Rico 75 - 59  
Mexikó - Kanada 39 - 65  
Puerto Rico - Paraguay 81 - 67  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 87 - 92  
Ukrajna - Románia 91 - 57  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Dél-Korea 72 - 66  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Tajvan 62 - 77  
Japán - Ausztrália 68 - 84  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Egyiptom 29 - 28  
U19Franciaország - U19bahrein 42 - 20  
U19Svédország - U19Norvégia 23 - 20  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Algéria 28 - 24  
U19Izland - U19Japán 26 - 24  
U19Németország - U19Chile 39 - 22  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Lengyelország 22 - 26  
U19Brazília - U19Dél-Korea 33 - 35  
U19Horvátország - U19Portugália 30 - 30  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Oroszország 32 - 20  
U19Szerbia - U19Mexikó 29 - 18  
U19Szlovénia - U19Tunézia 26 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Preston 3 - 2  
Barnsley - Morecambe 4 - 3  
Birmingham - Crawley 5 - 1  
Bradford - Doncaster 2 - 3  
Bristol City - Plymouth 5 - 0  
Bristol Rovers - Cambridge Utd. 4 - 1  
Cardiff - Portsmouth 1 - 1  
Coventry - Blackburn 1 - 3  
Exeter - Charlton 1 - 2  
Fleetwood - Carlisle 1 - 1  
Forest Green - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Grimsby - Derby County    
Luton - Ipswich 0 - 2  
Mansfield - Rochdale 0 - 1  
Millwall - Stevenage 2 - 0  
Norwich - Swindon 3 - 2  
Nottingham - Shrewsbury 2 - 1  
Oxford Utd. - Cheltenham 3 - 3  
Peterborough - Barnet 1 - 3  
QPR - Northampton 1 - 0  
Reading - Gillingham 2 - 0  
Rotherham - Lincoln 2 - 1  
Scunthorpe - Notts County 2 - 2  
Sheffield Wed. - Chesterfield 4 - 1  
Southend - Newport 0 - 2  
Wigan - Blackpool 2 - 1  
Wimbledon - Brentford 1 - 1  
Wolverhampton - Yeovil 1 - 0  
Wycombe - Fulham 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Torquay 3 - 2  
Barrow - Halifax 0 - 0  
Boreham - Dag & Red 1 - 2  
Chester - Fylde 1 - 1  
Dover - Bromley 1 - 2  
Eastleigh - Sutton Utd. 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Maidstone Utd. 2 - 0  
Gateshead - Guiseley 1 - 0  
Leyton - Solihull Moors 3 - 1  
Macclesfield - Hartlepool 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Wrexham 1 - 2  
Tranmere - Woking 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Vila Nova 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HFK Olomouc - Brno 2 - 1  
Hlucin - Olomouc 1 - 1  
Hodonin Sardice - Vitkovice 1 - 0  
Petrkovice - Znojmo 1 - 1  
SK Benesov - Bohemians 1905 1 - 5  
Slovan Velvary - FC Hradec Kralove 0 - 1  
Turnov - Usti nad Labem 1 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnby FF - Brönshöj 1 - 2  
Labdarúgás (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Manchester Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Creteil 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Reims 0 - 1  
Chateauroux - Clermont 0 - 1  
Laval - Lorient 1 - 1  
Le Havre - Nimes 4 - 4  
Lens - Ajaccio 2 - 1  
Paris FC - Brest 0 - 0  
Quevilly Rouen - Orleans 0 - 1  
Red Star 93 - Auxerre 1 - 1  
Tours - Niort 4 - 1  
Valenciennes - Sochaux 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 2 - 1  
Vikingur Reykjavik - ÍBV 1 - 1  
ÍA Akranes - KR 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Chrobry Glogow 1 - 3  
Ruch Zdzieszowice - Gornik Leczna 2 - 1  
Siarka Tarnobrzeg - TBB Nieciecza 1 - 1  
Stal Mielec - Piast Gliwice 0 - 2  
Swit Nowy Dwor - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 3  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 2 - 1  
Wisla Pulawy - Legia Varsó 1 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ufa 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - WSG Wattens 1 - 0  
Kapfenberg - BW Linz 0 - 1  
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 3 - 2  
Wiener Neustadt - Hartberg 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Benfica B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Pacos Ferreira 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Poli Timisoara 1 - 0  
Viitorul Constanta - Voluntari 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 5 - 0  
Falkirk - Livingston 1 - 1  
Hibernian - Ayr Utd. 5 - 0  
St. Johnstone - Partick Thistle 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - Norrby 3 - 4  
Öster - GAIS 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Slovan Bratislava 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Skócia - U19Németország 0 - 3  
U19Észak-Írország - U19Spanyolország 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Hollandia 0 - 2  
U19Olaszország - U19Anglia 1 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - P. Svidler 0.5 - 0.5  
L. Aronian - W. So 1 - 0  
M. Carlsen - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhang - Y. Sijun 5 - 2  
C. Wakelin - J. Wattana (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
D. Dale - J. Page (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
G. Wilson - N. Bond 5 - 1  
J. Astley - C. Totten 5 - 1  
K. Wilson - R.T. Chuan Leong 5 - 1  
M. King - Y. Li (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Stevens - K. Dunham 5 - 0  
N. Robertson - S. Lam (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
O. Lines - C. Zifan (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Bingham - M. Xiwen (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Ford - B. Kaettikun 5 - 1  
T. Pengfei - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Y. Delu - Z. Yong 5 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Youzhny 2 - 0  
D. Goffin - Y. Sugita 2 - 1  
D. Medvedev - A. Mannarino 0 - 2  
D. Shapovalov - R. Dutra da Silva 2 - 1  
F. Lopez - Hy. Chung 1 - 2  
J.M. Del Potro - J. Isner 2 - 0  
K. Anderson - D. Sela 2 - 0  
N. Basilashvili - E. Escobedo 0 - 2  
N. Basilashvili - T. Berdych    
P. Carreno-Busta - K. Khachanov 2 - 1  
P. Lorenzi - F. Tiafoe 2 - 1  
S. Querrey - V. Millot 2 - 1  
T. Smyczek - R. Bautista-Agut 0 - 2  
V. Pospisil - P. Polansky 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista Agut R / Ferrer - Nestor D / Pospisil V 2 - 1  
Del Potro / Dimitrov - Harrison/Venus 2 - 0  
Lorenzi P / Ramos-Vinolas - Johnson S / Querrey S    
Pouille L / Tsonga J - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - E. Karlovskiy 2 - 0  
F. Krajinovic - L. Rosol 2 - 0  
G. Zemlja - G. Boh 2 - 0  
T. Kocevar-Desman - A. Setkic 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Cornet 2 - 0  
A. Radwanska - C. Vandeweghe 2 - 0  
D. Vekic - E. Bouchard 2 - 0  
E. Svitolina - D. Kasatkina 2 - 0  
E. Vesnina - A. Riske 2 - 0  
I-C. Begu - V. Williams 1 - 2  
J. Görges - C.C. Bellis 1 - 2  
K. Siniakova - M. Duque Marino 2 - 1  
L. Safarova - F. Abanda 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - M. Keys    
M. Lucic-Baroni - M. Rybarikova 0 - 2  
O. Dodin - A. Barty    
S. Cirstea - C. Garcia 1 - 2  
S. Peng - E. Makarova 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Goerges J / Savchuk O 1 - 2  
Bouchard E / Pliskova K - Cibulkova/Flipkens 2 - 0  
Chuang C-J / Voracova R - Hradecka/Siniakova 2 - 0  
Groenefeld/Peschke - Hibino N / Rosolska A 2 - 1  
Robillard-Millette C / Zh - Davis L / Riske A 0 - 2  
Robillard-Millette C / Zh - Konjuh A / Sevastova A    
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Spanyolország 12 - 17  
U20Oroszország - U20Görögország 10 - 10  

 

2017.08.07.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baji B. - 110 m gátfutás    
Baji B. - O. Ortega (110 m gátfutás) 1 - 0  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás) 0 - 1  
F. C. Kipyegon - C. Semenya (női 1500 m) 1 - 0  
K. Williams - K. Gierisch (női hármasugrás) 0 - 1  
O. McLeod - S. Shubenkov (110 m gátfutás) 1 - 0  
S. Hassan - G. Dibaba (női 1500 m) 1 - 0  
Z. Wang - M. Kopron (női kalapácsvetés) 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - LA Dodgers 0 - 8  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Jégkorong (Nizhniy Novgorod Region Govern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Brazília 47 - 68  
Venezuela - Virgin-szigetek 53 - 79  
Virgin-szigetek - Argentína (Hsz:Argentína) 48 - 80  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Kuba 69 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Minnesota 84 - 82  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Santos 0 - 0  
Ponte Preta - Vasco da Gama 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Dynamo Dresden 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Iquique 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 0 - 0  
Naftan - Dinamo Minszk 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Rijeka 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Ordabasy Shymkent 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - América de Cali 1 - 0  
Millonarios - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - METTA/LU 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Puebla 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Atlanta Utd. 1 - 1  
New York City FC - New York 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Valerenga 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liefering - Ried 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Tondela 1 - 1  
Portimonense - Boavista 2 - 1  
Rio Ave - Belenenses 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Gaz Metan Medias 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Aarau 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - FF Malmö 0 - 1  
Norrköping - AFC Eskilstuna 1 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Dundalk 0 - 3  
Shamrock Rovers - Cork City 0 - 0  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. O'Donnell 5 - 1  
D. Wells - G. Greene (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
J. Perry - I. Preece (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Trump - S. Craigie (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
L. Brecel - R. Muir (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
L. Hang - R. Hull (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Dunn - S. Vahedi (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
N. Saengkham - A. Duffy 5 - 3  
P. Ebdon - N. Zhuang (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Day - R. Lawler (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Walden - J. Barrett (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Donaldson - I. Burns (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
X. Guodong - L. Kleckers 5 - 3  
Tenisz (Jinan, China, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wu D / Zhang Z - BARRY S / KELLY D 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - R. Haase 0 - 2  
B. Schnur - R. Gasquet 1 - 2  
D. Ferrer - K. Edmund 2 - 1  
D. Young - B. Paire 1 - 2  
D.S. Schwartzman - R. Opelka 2 - 1  
L. Pouille - J. Donaldson 0 - 2  
M. Zverev - N. Gombos 2 - 1  
S. Johnson - G. Monfils 1 - 2  
S. Querrey - G. Müller    
T. Fabbiano - R. Harrison 0 - 2  
V. Troicki - N. Kyrgios 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Sock J - Khachanov K / Thiem D 1 - 2  
Tenisz (Portoroz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - I. Ivashka 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornet A / Rosolska A - Spears A / Vandeweghe C 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Flipkens    
C. Suarez Navarro - P. Kvitova 0 - 2  
D. Cibulkova - L. Tsurenko 2 - 0  
D. Gavrilova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
D. Kasatkina - R. Vinci 2 - 0  
K. Mladenovic - B. Strycova 0 - 2  
L. Davis - A. Sevastova 1 - 2  
N. Osaka - H. Watson    
S. Vickery - E. Alexandrova 0 - 2  
V. Lepchenko - J. Ostapenko 2 - 1  
Y. Putintseva - S. Stephens 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Jurak D - Kichenok N / Rodionova A 1 - 2  
Atawo R / Gavrilova D - Babos/Hlavackova 2 - 1  
Hozumi E / Kato M - Dabrowski G / Ostapenko J 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Konta J / Svitolina E 2 - 1  
Mchale C / Muhammad A - Krejcikova B / Niculescu M 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,