Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2020-01-22
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 22., szerda:

    M4 Sport

11.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, férfi rövidprogram

16.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Olaszország-Montenegró

17.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Szerbia-Spanyolország

19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Magyarország-Oroszország

20.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Horvátország-Görögország

 

    Sport 1

15.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Portugália

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Norvégia-Szlovénia

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Csehország-Németország

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+

19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Ibiza-Barcelona

21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Salamanca-Real Madrid

 

    Eurosport 1

15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 1. forduló

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Burnley

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-West Ham United

 

január 23., csütörtök:

    M4 Sport

12.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, ritmustánc

14.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó az 5-8. helyért, Görögország-Franciaország

16.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó az 5-8. helyért, Olaszország-Szlovákia

17.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női elődöntő, Magyarország-Spanyolország

19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női elődöntő, Oroszország-Hollandia

21.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, férfi rövidprogram

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+

19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Mirandés-Celta Vigo

21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Leonesa-Atlético Madrid

 

    Eurosport 1

 0.55: Tenisz, Australian Open

15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 2. forduló

 

    Eurosport 2

 0.55: Tenisz, Australian Open

14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, 20 km-es férfi egyéni

21.00: Pályakerékpár, Berlin

 

    Spíler 1

20.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-FC Liverpool

 

Forrás: MTI