Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2018-10-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 12., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szedeák-Atomerőmű

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Görögország-Magyarország

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Horvátország-Anglia

 

    Sport 2

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Finnország

 

    Eurosport 1

14.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz

17.15: Labdarúgás, U20-as felkészülési mérkőzés, Németország-Hollandia

19.45: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező, Németország-Norvégia

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

19.30: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

 

    Digisport 1

 8.50: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Olimpiakosz

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Baskonia

 

 

október 13., szombat:

    M4 Sport

13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 1. futam

15.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Gyöngyös

17.00: Kosárlabda, férfi NB I, Szombathely-Kaposvár

19.30: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Koszovó

 

    Sport 1

 0.00: Cselgáncs, Grand Prix, Cancún

15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Vác-Siófok

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Montpellier-Veszprém

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Hollandia-Németország

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szlovákia-Csehország

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Norvégia-Szlovénia

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Írország-Dánia

 

    Eurosport 1

11.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz

14.30: Kerékpár, lomdardiai körverseny

18.30: Motorsport, superbike-világbajnokság, superpole, Argentína

21.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, 1. futam, Argentína

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

20.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, Minnesota United FC-Colorado Rapids

23.00: Labdarúgás, MLS, alapszakasz, DC United-FC Dallas

 

    Digisport 1

10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntők

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, elődöntők

 

    Spíler1 TV

 2.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Calgary Flames

19.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Edmonton Oilers

 

 

október 14., vasárnap:

    M4 Sport

13.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hockenheim, 2. futam

 

    Sport 1

 0.00: Cselgáncs, Grand Prix, Cancún

14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Flensburg-Handewitt

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Podravka Koprivnica-Győri Audi ETO KC

22.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Denver Broncos-Los Angeles Rams

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Románia-Szerbia

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Oroszország-Törökország

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Oroszország

 

    Eurosport 1

 8.30: Autósport, Endurance-világbajnokság, Fudzsi

12.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő

19.30 és 21.00: Motorsport, supersport-világbajnokság, 1. és 2. futam, Argentína

 

    Eurosport 2

13.45 és 17.00: Motorsport, brit superbike-bajnokság, 2. és 3. futam

19.00: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő

16.30: Amerikaifutball, válogatott mérkőzés, Magyarország-Csehország

 

    Digisport 2

10.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, döntő

 

    Spíler1 TV

 0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Minnesota Wild-Carolina Hurricanes

 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Buffalo Sabres

19.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-San Jose Sharks

 

Forrás: MTI