Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-12-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 6., péntek:

    M4 Sport

10.30: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Magyarország, Kumamoto

17.45: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC

 

    Sport 2

18.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Genclerbirligi

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Benfica

 

    Eurosport 1

11.50: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens

15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

18.35: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

20.20: Alpesi sí, vk, Lake Louise

22.00: Lovassport

 

    Eurosport 2

14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, negyeddöntő

 

    Sport 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lyon

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Brest

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

 

 

december 7., szombat:

    M4 Sport

 8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj

10.40: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok

14.15: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-DVTK

17.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-Buadpest Honvéd

19.30: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged

 

    Duna World

15.25: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-DAC

17.55: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hannover-Aue

15.00: Lóverseny, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Fortuna Düsseldorf

18.00: Ökölvívás, profi gála, Andy Ruiz-Anthony Joshua

 

    Sport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04

20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-New Orleans Pelicans

 

    Eurosport 1

 9.50 és 14.20: Északi összetett, vk, Lillehammer

10.55 és 12.20: Sífutás, vk, női és férfi vegyes stílusú verseny, Lillehammer

15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

17.20: Sílövészet, vk, férfi váltó, Östersund

18.50: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Beaver Creek

20.25: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Lake Louise

22.00: Lovaglás, párizsi mesterverseny

 

    Eurosport 2

10.50: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens

14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő

 

    Digisport 1

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Amiens

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Angers

 

    Spíler1 TV

12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

 

    Spíler2 TV

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Alavés

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Mallorca

 

december 8., vasárnap:

    M4 Sport

 8.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj

10.30: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok

15.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia

18.00: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

 

    Duna World

14.30: Vízilabda, Magyar Kupa, női és férfi döntő

 

    Sport 1

 3.00: Küzdősport, UFC, Alistair Overeem-Jairzinho Rozenstruik, Washington D.C.

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Füchse Berlin

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-1. FC Köln

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Paderborn

21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Denver Nuggets

 

    Sport 2

 3.00: Ökölvívás, profi gála, Jermall Charlo-Dennis Hogan, New York

14.30: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Besiktas

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-San Francisco 49ers

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Kansas City Chiefs

 

    Eurosport 1

 9.05 és 13.00: Északi összetett, vk, Lillehammer

10.15 és 11.30: Sífutás, vk, női és férfi váltó, Lillehammer

13.55 és 15.20: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil

17.15 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek

18.55: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

 

    Eurosport 2

14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Genoa

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina

17:15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers

20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-St. Étienne

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Dijon

 

    Spíler1 TV

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Real Sociedad

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Sevilla

 

Forrás: MTI