Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2019-01-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 11., péntek:

    M4 Sport

15.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Angola-Katar

17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Argentína

20.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Egyiptom-Svédország

 

    Sport 1

14.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

 

    Sport 2

 8.00: Tenisz, ATP-torna, Auckland

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Santa Clara-Benfica

 

    Eurosport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

13.15: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

14.00: Sílövészet, világkupa, férfi sprint, Oberhof

17.45: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

 

    Eurosport 2

 9.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Stade Reims

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-HK Poprad

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva - Maccabi Tel-Aviv

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Olimpia Milano

 

    Spíler2 TV

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Celta Vigo

 

január 12., szombat:

    M4 Sport

13.00: Vízilabda, férfi ob 1, UVSE-Debrecen 14.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht

18.15: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Németország-Brazília

20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Berlin, Franciaország-Szerbia

 

    Sport 1

15.30 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság, Frimley Green

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Novara

17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sampdoria-Milan

20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Bologna-Juventus

22.45: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Kansas City Chiefs-Indianapolis Colts

 

    Eurosport 1

 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, döntő

12.30: Sílövészet, vk, női 10 km-es üldözéses verseny, Oberhof

13.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden

14.30: Északi összetett, vk, sprint csapatverseny, Val di Fiemme

15.30: Sílövészet, vk, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny, Oberhof

16.00: Autósport, Formula-E, Marrákes

21.30: Szabadstílusú sí, vk, női mogul, Calgary

 

    Eurosport 2

 9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme

13.15: Sífutás, vk, női szabadstílusú sprint, Drezda

15.00: Szánkó, vk, férfi kettes, 2. futam, Sigulda

16.00: Síugrás, vk, Val di Fiemme

17.45: Szánkó, vk, női 2. futam, Sigulda

 

    Digisport 1

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, döntő

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, döntő

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-PSG

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

 

    Digisport 2

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lille

 

    Spíler1 TV

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Valladolid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Alavés

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

 

január 13., vasárnap:

    M4 Sport

13.00: Labdarúgás, futsal, női NB I, döntő

14.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, döntők, Dordrecht

17.45: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Magyarország-Angola

20.30: Kézilabda, férfi világbajnokság, Koppenhága, Svédország-Argentína

 

    Sport 1

18.00: Darts, BDO-világbajnokság, döntő, Frimley Green

20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Napoli-Sassuolo

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, Los Angeles Rams-Dallas Cowboys

14.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Torino-Fiorentina

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New England Patriots-Los Angeles Chargers

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 1. futam, Adelboden

11.30: Sílövészet, vk, női váltó, Oberhof

13.15: Alpesi sí, vk, férfi műlesiklás, 2. futam, Adelboden

14.30: Sílövészet, vk, férfi váltó, Oberhof

16.45: Síugrás, vk, Val di Fiemme

19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

 9.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme

12.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú csapatsprint, Drezda

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Rennes

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Strasbourg

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-AS Monaco

 

    Digisport 2

17.30: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Újbuda-Zvolen

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Colorado Avalanche

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Bournemouth

17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid

 

Forrás: MTI