Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-12-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 7., péntek:

    M4 Sport

20.30: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Norvégia

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-New York Knicks

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Düsseldorf

 

    Sport 2

 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Jacksonville Jaguars

18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Spanyolország-Németország

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Portimonense

 

    Eurosport 1

14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km, Pokljuka

15.30 és 20.15: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

17.45 és 19.15: Szánkó, világkupa, Calgary

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

19.00: Síakrobatika, világkupa, Copper Mountain

20.45 és 22.15: Szánkó, világkupa, Calgary

 

    Digisport 1

20.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale

 

    Digisport 2

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Kosice 

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Besiktas

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Fenerbahce

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Getafe

 

december 8., szombat:

    M4 Sport

 9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati

15.00: Vízilabda, női ob I, ZF-Eger - BVSC-Zugló

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Budapest Honvéd 

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MOL Vidi FC

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt

21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setubal-Benfica

 

    Sport 2

15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország

18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Szerbia-Oroszország

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi óriás-műlesiklás 1. és 2. futam

11.00: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás

14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női 7,5 km

15.30 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő

17.30 és 18.45: Szánkó, világkupa, Calgary

 

    Eurosport 2

 9.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női szabadstílusú 15 km

12.00: Sífutás, világkupa, Beitostolen, férfi szabadstílusú 30 km

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, elődöntő

19.00: Hódeszka, világkupa, félcső, Copper Mountain

20.45: Szánkó, világkupa, Calgary, csapat

23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, női kűr

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Frosinone

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AS Roma

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Sampdoria 

 

    Digisport 2

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Rizespor

19.55: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam 

 

    Digisport 3

18.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Rotterdam

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux 

 

    Spíler 1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-St. Louis Blues

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Tottenham Hotspur

 

    Spíler 2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-FC Barcelona

 

december 9., vasárnap:

    M4 Sport

 9.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Almati

15.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Németország

 

    Sport 1

 0.00: Kosárlabda, NBA, Dallas Mavericks-Houston Rockets

 4.00: Küzdősport, UFC, Toronto

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Bergischer-Minden

17.45: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Hollandia-Románia

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hannover

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Baltimore Ravens

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Philadelphia Eagles

 

    Eurosport 1

 1.15: Labdarúgás, MLS, döntő, Atlanta United-Portland Timbers

 9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi műlesiklás 1. és 2. futam

11.30: Labdarúgás, világkupa, Pokljuka, férfi 12,5 km-es üldözéses verseny

13.30: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női párhuzamos műlesiklás 

15.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, döntő

 

    Eurosport 2

10.15: Sífutás, világkupa, Beitostolen, női 4x5 km váltó

13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, döntő

23.00: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Vancouver, gála

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Fiorentina

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Bologna

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-SPAL

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banska Bystrica

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Caen

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Reims

 

    Spíler 1 TV

 4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Nashville Predators

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Wolverhampton Wanderers

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Vancouver Canucks

24.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Montreal Canadiens

 

    Spíler 2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Real Madrid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Valladolid

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Rayo Vallecano

 

Forrás: MTI