Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-11-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 8., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Oroszlány-Szolnok

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Kasimpasa

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Hoffenheim

 

    Sport 2

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnok-Olympiakosz

 

    Eurosport 1

10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu

19.55: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Watford

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

 

    Spíler 1

20.50: Labdarúgás, angol FA Kupa, Dulwich Hamlet-Carlisle United

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés

 

november 9., szombat:

    M4 Sport

15.15: Vízilabda, női ob I, UVSE-BVSC

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK

22.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Montreal

 

    Sport 1

12.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Sävehof-Győr

15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, DVSC-Jagodina

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Reszt-Veszprém

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Kristiansand

20.30: Labdarúgás, Copa Sudamericana, Colón-Independiente

 

    Sport 2

13.00: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, Kastamonu-Vác

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Leipzig

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Dortmund

20.45: Küzdősport, UFC Fight Night, Moszkva

 

    Eurosport 1

19.25: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

 

    Eurosport 2

10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

 

    Digisport 2

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest - Paris Saint-Germain

20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Marseille

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Metz

 

    Spíler 1

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Sheffield United

17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal

 

    Spíler 2

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Valladolid

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta Vigo

 

 

november 10., vasárnap:

    M4 Sport

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-FTC

20.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Montreal

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, Érd-Kubany Krasznodar

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Elverum

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kiel-Porto

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Werder Bremen

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Leverkusen

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Kansas City Chiefs

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Carolina Panthers

 

    Eurosport 1

 4.55: Autósport, endurance-világbajnokság, Sanghaj

13.40: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Silvelle

 

    Eurosport 2

10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu

15.25: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester City

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Milan

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Roma

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Lecce

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St. Étienne

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Spíler 1

12.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Dover Athletic-Southend United

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Aston Villa

 

    Spíler 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Villarreal

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atheltic Bilbao-Levante

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Osasuna

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla

 

Forrás: MTI