Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-02-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 14., péntek:

    M4 Sport

16.45: Birkózás, Eb, Róma

18.30: Kézilabda, női NB I, Dunaújvárosi Kohász KA - FTC-Rail Cargo Hungaria

22.45: Gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság, Salt Lake City

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+

18.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, New York

 

    Eurosport 1

10.50: Alpesi-sí, világkupa, Saalbach

12.55: Síugrás, vk, Tauplitz

14.15: Sílövészet, vb, Antholz

16.00 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Montpellier

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

 

    Spíler 1

20.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Leicester City

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Atlético Madrid

 

február 15., szombat:

    M4 Sport

15.00: Kézilabda, női NB I, DVSC Schaeffler-Vác NKSE

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Paks

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce-FC Porto

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Montpellier-Breszt

19.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Sporting

 

    Sport 2

 1.30 és 22.00: Tenisz, ATP torna, New York

13.00: Labdarúgás, német Bundesliga 2, Hannover-Hamburg

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Mönchengladbach

 

    Eurosport 1

 9.50 és 12.45: Alpesi világkupa, női óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam

10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz

14.00: Sífutás, világkupa, Östersund, női 10 km szabadstílus

14.40: Sílövészet, világbajnokság, Antholz

16.05: Sífutás, világkupa, Östersund, férfi 15 km szabadstílus

18.35 és 22.55: Formula-E, Mexikóváros

20.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary, slopestyle

 

    Eurosport 2

11.35: Szánkó, világbajnokság, Szocsi

15.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

21.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Burnley

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens - Paris Saint-Germain

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Dijon

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-SPAL

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Nice

 

    Spíler 1

17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-FC Liverpool

 

    Spíler 2

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Alavés

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valladolid

 

február 16., vasárnap:

    M4 Sport

13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Dordrecht

18.00: Labdarúgás, NB II, MTK-Békéscsaba

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, Chicago

16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain

 

    Sport 2

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Rio Rancho, Corey Anderson-Jan Blachowicz

13.30: Kézilabda, német Bundesliga, Füchse Berlin-Magdeburg

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke

22.00: Tenisz, ATP-torna, New York, döntő

 

    Eurosport 1

10.05 és 13.40: Alpesi világkupa, női műlesiklás, Kranjska Gora, 1. és 2. futam

10.55: Síugrás, világkupa, Tauplitz

12.45 és 14.45: Sílövészet, világbajnokság, Antholz

15.55: Sífutás, vilgákupa, Östersund, női 10 km klasszikus

 

    Eurosport 2

11.10: Szánkó, világbajnokság, Szocsi

13.45: Sznúker, Welsh Open, döntő

15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő

17.30: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő

20.50: Hódeszka, világkupa, Calgary, slopestyle

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Verona

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Brescia

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin, döntő

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur

17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Dornbirn

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Strasbourg

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Rennes

 

    Spíler 1

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle United

 

    Spíler 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol

13.55:  Labdarúgás, spanyol bajnokság, Léganes-Betis

15.55:  Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Sociedad

18.10:  Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Osasuna

20.40:  Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

 

Forrás: MTI