Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-11-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 9., péntek:

    M4 Sport:

 9.45: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

13.45 és 17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Wolfsburg

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, GP-verseny, Taskent

19.00: Tenisz, U21-es világbajnokság, Milánó

 

    Eurosport 2

 8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Hirosima, női és férfi rövidprogram

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Strasbourg

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Barcelona

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Fiorentina 

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Trabzonspor 

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Olimpiakosz

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad

 

november 10., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

12.45: Vízilabda, férfi ob I, FTC-BVSC

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-DVSC

17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő edzés

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-FTC

22.15: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Krim Ljubljana-Győr

16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés, Dunaújváros-Bera Bera

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristianstad-Veszprém

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Braga

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, GP-verseny, Taskent

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Hertha

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bayern München

21.00: Ökölvívás, profi gála, Manchester

 

    Eurosport 1

15.45: Lovassport, Global Champions Tour, Doha

20.50: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország - Dél-afrikai Köztársaság

 

    Eurosport 2

 8.30 és 11.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Hirosima, női kűr és férfi szabadprogram

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Parma

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Lyon

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Napoli

 

    Digisport 2

13.45: Rögbi, Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Ukrajna

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Galatasaray

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Nice 

 

    Digisport 3

14.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Csehország-Egyesült Államok

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Amiens

 

    Spíler1 TV

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Minnesota Wild

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff-Brighton

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Leganés

 

november 11., vasárnap:

    M4 Sport

 9.45: Úszás, rövidpályás világkupa, Tokió

13.15: Kézilabda, férfi NB I, Gyöngyös-Tatabánya

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MOL Vidi

17.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, futam

22.15: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Salt Lake City

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Denver

14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-CSM Bucuresti

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Skjern-Szeged

21.45: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Charlotte Bobcats

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, GP-verseny, Taskent

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Leverkusen

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cincinnati Bengals-New Orleans Saints

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Rams-Seattle Seahawks

 

    Eurosport 1

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, rájátszás, negyeddöntő, visszavágó, Sporting Kansas City-Real Salt Lake

23.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, rájátszás, negyeddöntő, visszavágó, Atlanta United-New York City

 

    Eurosport 2

 7.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Hirosima, gála

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Sampdoria

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Lazio

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, Fed Kupa, döntő, Csehország-Egyesült Államok

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Sivasspor

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-PSG 

 

    Digisport 3

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Dijon 

 

    Spíler1 TV

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-Calgary Flames

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Fulham

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Minnesota Wild

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Betis

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

 

Forrás: MTI