Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

2020-09-17
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 17., csütörtök:

    M4 Sport

18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Hibernians-MOL Fehérvár FC

20.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Budapest Honvéd-Malmö

 

    Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja - Barcelona

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Porto-Elverum

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Teuta Durres-Granada

18.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Lokomotiv Plovdiv-Tottenham Hotspur

20.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Shamrock Rovers-AC Milan

 

    Eurosport 1

12.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de France, 18. szakasz

20.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, szabadedzés

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brighton-Portsmouth

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

szeptember 18., péntek:

    M4 Sport

15.45: Atlétika, Gyémánt Liga, Róma

17.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Ferencváros

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, a 64 közé jutásért, Sopron - BVSC-Zugló

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Miami Heat

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Düsseldorf

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke

 

    Sport 2

 9.00 és 14.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala

21.00: Darts, World Series, Salzburg

 

    Eurosport 1

10.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, szabadedzés

13.25: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nimes

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Osasuna

 

    Arena 4

 2.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cleveland Browns-Cincinnati Bengals

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto3, MotoGP és Moto2 első és második szabadedzés

20.45: Labdarúgás, másodosztályú angol bajnokság, Coventry-QPR

 

Forrás: MTI