Tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap

2021-09-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 24., péntek:

    M4 Sport

10.25: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. szabadedzés, Szocsi

12.00: Forma-3, időmérő edzés

13.55: Forma-1, Orosz Nagydíj, 2. szabadedzés, Szocsi

15.20: Forma-2, időmérő edzés

20.00: Labdarúgás, NB I, Zalaegerszegi TE-Paksi FC

 

    Sport 2

20.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Chicago Cubs-St. Louis Cardinals

        

    Eurosport 1

 8.15: Kerékpár, országúti vb, Flandria, férfi ifjúsági verseny

13.20: Kerékpár, országúti vb, Flandria, férfi U23-as verseny

19.00 és 21.00: Tenisz, Laver Kupa, Boston

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

 

    Spíler 1

18.25: Labdarúgás, német másodosztály, Jahn Regensburg-Erzgebirge Aue

 

    Arena4

19.00: Darts, PDC European Tour, Gibraltár

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Fürth-Bayern München

 

 

szeptember 25., szombat:

    M4 Sport

 7.30: Forma-3, Orosz Nagydíj, 1. sprintfutam, Szocsi

 9.25: Forma-2, Orosz Nagydíj, 1. sprintfutam, Szocsi

10.55: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés, Szocsi

12.35: Forma-3, Orosz Nagydíj, 2. sprintfutam, Szocsi

14.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő edzés, Szocsi

15.30: Vízilabda, férfi ob I, Szeged-Szentes

17.00: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Honvéd

19.30: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Puskás Akadémia

 

    M4 Sport+

14.35: Labdarúgás, NB I, MTK-Mezőkövesd

16.50: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Csurgó

18.55: Kosárlabda, férfi NB I, Alba-Fehérvár-Falco

 

    Sport 1

15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Rosztov-Don - Ferencváros

17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Borussia Dortmund-Brest

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Verona

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Milan

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

 

    Eurosport 1

 8.15: Kerékpár, országúti vb, Flandria, női junior verseny

12.15: Kerékpár, országúti vb, Flandria, női mezőnyverseny

19.00: Tenisz, Laver Kupa, Boston

 

    Eurosport 2

13.50: Motorsport, superbike-vb, Spanyol Nagydíj, 1. futam

15.00: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, futam

16.55: Íjászat, világbajnokság, Yankton

21.00: Kerékpár, pályakerékpár, Rochester

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City

17.30: Vizes Gála, A Bajnokok Diadala, Millenium Masters

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice

19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lorient

 

    Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Ostrava

 

    Spíler 1

15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Hertha BSC

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Liverpool

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

 

    Arena4

 9.00: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés

10.15: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, superpole

11.00: Motorsport, superbike-vb, Spanyol Nagydíj, superpole

13.00 és 20.30: Darts, Európa-bajnokság, Gibraltár

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund

 

 

szeptember 26., vasárnap:

    M4 Sport

 8.50: Forma-3, Orosz Nagydíj, futam, Szocsi

10.15: Forma-2, Orosz Nagydíj, futam, Szocsi

14.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam, Szocsi

17.00: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest

19.30: Labdarúgás, NB II, Győr-Vasas

 

    M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Debrecen

17.30: Labdarúgás, futsal-világbajnokság, negyeddöntő

19.15: Jégkorong, Erste Liga, Ferencváros-Újpest

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Alexander Volkanovski-Brian Ortega, Las Vegas

13.45: Kézilabda, női BL, Esbjerg-Buducnoszt

15.45: Kézilabda, női BL, Győr-CSZKA Moszkva

22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Oakland Athletics-Houston Astros

 

    Sport 2

 9.00: Atlétika, Berlin Marathon

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari

 

    Eurosport 1

10.20: Kerékpár, országúti világbajnokság, Flandria, férfi mezőnyverseny

18.00: Tenisz, Laver Kupa, Boston

 

    Eurosport 2

13.00, 14.30 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Nemzetek Díja, Mantova

20.55: Íjászat, világbajnokság, Yankton

23.05: Lósport, díjugrató-világkupa, Vancouver

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Rennes

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Wolverhampton

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-AS Monaco

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lens

 

    Digisport 2

17.25: Jégkorong, osztrák bajnokság, Hydro Fehérvár AV19-Villach

 

    Digisport 3

14.30: Tenisz, WTA-torna, Ostrava, döntő

 

    Spíler 1

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur

 

    Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Osasuna

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Getafe

 

    Arena4

 1.30: Amerikafutball, egyetemi bajnokság, alapszakasz

11.00: Motorsport, superbike-vb, Spanyol Nagydíj, superpole futam

12.30: Motorsport, supersport-vb, Spanyol Nagydíj, 2. futam

14.00: Motorsport, superbike-vb, Spanyol Nagydíj, 2. futam

19.00 és 22.15: Amerikafutball, NFL, alapszakasz

 

Forrás: MTI