Tippmix eredmények - 2019. szeptember 9-15.

2019-09-09
Tippmix eredmények - 2019. szeptember 9-15.
2019.09.15.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Montreal 09.15 01:00 27 - 25  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Arizona 09.15 19:00 23 - 17  
Cincinnati - San Francisco 09.15 19:00 17 - 41  
Denver - Chicago 09.15 22:25 14 - 16  
Detroit - LA Chargers 09.15 19:00 13 - 10  
Green Bay - Minnesota 09.15 19:00 21 - 16  
Houston - Jacksonville 09.15 19:00 13 - 12  
LA Rams - New Orleans 09.15 22:25 27 - 9  
Miami - New England 09.15 19:00 0 - 43  
NY Giants - Buffalo 09.15 19:00 14 - 28  
Oakland - Kansas City 09.15 22:05 10 - 28  
Pittsburgh - Seattle 09.15 19:00 26 - 28  
Tennessee - Indianapolis 09.15 19:00 17 - 19  
Washington - Dallas 09.15 19:00 21 - 31  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 09.15 07:00 1 - 7  
LG Twins - Doosan Bears 09.15 07:00 10 - 4  
NC Dinos - Samsung Lions 09.15 07:00 6 - 1  
SK Wyverns - KT Wiz 09.15 07:00 6 - 8  
Baseball (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 09.15 19:00 5 - 1  
Spanyolország - Izrael 09.15 15:00 16 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.15 06:00 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 09.15 11:00 2 - 6  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 09.15 11:00 7 - 8  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.15 07:00 6 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan (2.m.) 09.15 20:00 4 - 14  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova (1.m.) 09.15 04:35 4 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 09.15 02:10 1 - 0  
Arizona - Cincinnati (22:10) 09.15 22:10 1 - 3  
Chicago Cubs - Pittsburgh 09.15 20:20 16 - 6  
Cleveland - Minnesota (19:10) 09.15 19:10 7 - 5  
Colorado - San Diego 09.15 02:10 11 - 10  
Colorado - San Diego (21:10) 09.15 21:10 10 - 5  
Detroit - Baltimore 09.15 00:10 8 - 4  
Detroit - Baltimore (19:10) 09.15 19:10 2 - 8  
Kansas City - Houston 09.15 01:15 1 - 6  
Kansas City - Houston (20:15) 09.15 20:15 3 - 12  
LA Angels - Tampa Bay (22:07) 09.15 22:07 6 - 4  
NY Mets - LA Dodgers 09.15 01:10 3 - 0  
Philadelphia - Boston 09.15 01:05 1 - 2  
Philadelphia - Boston (19:05) 09.15 19:05 3 - 6  
San Francisco - Miami 09.15 03:05 2 - 4  
San Francisco - Miami (22:05) 09.15 22:05 2 - 1  
Seattle - Chicago WS 09.15 03:10 2 - 1  
Seattle - Chicago WS (22:10) 09.15 22:10 11 - 10  
St. Louis - Milwaukee 09.15 01:15 2 - 5  
St. Louis - Milwaukee (20:15) 09.15 20:15 6 - 7  
Texas - Oakland 09.15 02:05 6 - 8  
Texas - Oakland (21:05) 09.15 21:05 1 - 6  
Toronto - NY Yankees 09.15 19:07 6 - 4  
Washington - Atlanta 09.15 19:35 7 - 0  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiyeon Lee - Korpási B. (kötöttfogás 72 kg) 09.15 15:00 0 - 1  
Kiss B. - D. Gastl (kötöttfogás 97 kg) 09.15 07:00 1 - 0  
Korpási B. - Kötöttfogás 72 kg 09.15 15:00    
Lőrincz V. - Kötöttfogás 87 kg 09.15 07:00    
Lőrincz V. - Rustam Assakalov (kötöttfogás 87 kg) 09.15 14:00 1 - 0  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - J. Clayton 09.15 15:35 6 - 2  
D. Gurney - Glen Durrant 09.15 19:15 4 - 6  
D. Gurney - S. Beaton 09.15 13:00 6 - 5  
G. Price - J. Murnan 09.15 14:30 6 - 4  
G. Price - Rob Cross 09.15 22:35 8 - 6  
Glen Durrant - G. Price 09.15 21:15 3 - 7  
International Open 2019 09.15 23:00    
Joe Cullen - Rob Cross 09.15 16:05 0 - 6  
M. Rosenauer - Glen Durrant 09.15 13:30 3 - 6  
N. Aspinall - G. Price 09.15 19:45 4 - 6  
N. Aspinall - Ric. Evans 09.15 14:00 6 - 5  
P. Wright - Adr. Lewis 09.15 20:15 6 - 0  
P. Wright - M. Suljovic 09.15 15:00 6 - 3  
P. Wright - Rob Cross 09.15 21:45 6 - 7  
Ric. North - Ste. West 09.15 16:25 6 - 5  
Rob Cross - Ric. North 09.15 20:45 6 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Black Angels Praha 09.15 15:00 8 - 4  
Chodov - Hattrick Brno 09.15 18:15 13 - 5  
Liberec - Ostrava 09.15 18:00 4 - 3  
Otrokovice - Sparta Praha 09.15 18:00 1 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Gjellerasen 09.15 16:00 3 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Tango Brno 09.15 19:00 7 - 2  
FTZS Liberec - Sparta Praha 09.15 19:30 2 - 10  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Oita 09.15 07:00 2 - 0  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Slska 09.15 18:00 5 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut Groznij - Novaja Gener. Sziktivkar 09.15 12:00 2 - 1  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg 09.15 13:00 2 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 09.15 15:20 3 - 2  
Viseu - Burinhosa 09.15 18:00 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Barcelona 09.15 13:00 3 - 7  
Golf (KLM Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KLM Open 2019 09.15 17:45    
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow 09.15 19:00 5 - 3  
Dundee - Sheffield 09.15 18:00 5 - 5  
Fife - Nottingham 09.15 19:30 4 - 2  
Manchester - Belfast 09.15 18:30 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 09.15 16:00 1 - 1  
Kladno - Mountfield HK 09.15 16:00 2 - 5  
Liberec - Sparta Praha 09.15 16:00 7 - 7  
Olomouc - Mladá Boleslav 09.15 17:00 1 - 1  
Pardubice - Karlovy Vary 09.15 17:00 2 - 5  
Plzen - Litvínov 09.15 16:30 2 - 0  
Zlín - Vitkovice 09.15 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 09.15 17:30 3 - 3  
Debrecen - Fehérvári Titánok 09.15 18:30 3 - 2  
Dunaújváros - Gyergyói HK 09.15 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen 09.15 16:00 3 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Kulager Petropavlovszk 09.15 13:00 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Metallurg Magnyitogorszk 09.15 16:10 3 - 2  
Red Star Kunlun - Traktor Cseljabinszk 09.15 09:00 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 09.15 16:00 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avangard Omszk 09.15 16:00 3 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Naprzod Janow 09.15 17:00 7 - 0  
Jastrzebie - Unia Oswiecim 09.15 18:00 4 - 2  
Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 09.15 18:00 2 - 3  
Torun - Gdansk 09.15 17:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 09.15 13:00 0 - 3  
Irbisz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk 2 09.15 12:00 2 - 0  
Kuznyeckije Medvegyi - Szarmati Orenburg 09.15 08:00 5 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Szputnyik Almetyevszk 09.15 09:00 4 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.15 10:00 2 - 8  
Szahalinszkije Akulj - Kapitan Sztupino 09.15 05:00 2 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Lada Toljatti 2 09.15 08:00 5 - 1  
SZKA-Varjagi - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.15 12:00 1 - 5  
Tajfun Usszurijszk - Vityaz Podolszk 2 09.15 05:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Arizona 09.15 22:30 6 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 09.15 17:00 4 - 2  
Crimmitschau - Bayreuth 09.15 17:00 3 - 6  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 09.15 16:00 5 - 3  
Freiburg - Ravensburg 09.15 18:30 3 - 2  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 09.15 18:30 6 - 3  
Tölzer Löwen - Dresden 09.15 18:30 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 09.15 14:00 5 - 0  
Ingolstadt - Nürnberg 09.15 18:45 1 - 5  
Iserlohn - Straubing 09.15 16:30 2 - 2  
Krefeld - Augsburg 09.15 16:30 3 - 3  
Mannheim - Köln 09.15 17:00 1 - 1  
München - Düsseldorf 09.15 16:30 3 - 2  
Wolfsburg - Schwenningen 09.15 14:00 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 09.15 17:30 0 - 5  
Fehérvár - Linz 09.15 17:30 1 - 0  
Vienna Capitals - Klagenfurt 09.15 17:30 2 - 2  
Villach - Südtirol Bolzano 09.15 17:30 7 - 2  
Znojmo - Graz 09.15 17:30 3 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 09.15 17:00 5 - 2  
Liptovsky Mikulas - Slovan Bratislava 09.15 17:00 1 - 3  
MAC - Diósgyőr 09.15 17:30 5 - 3  
Michalovce - Nitra 09.15 17:30 3 - 2  
Nove Zamky - Kosice 09.15 16:00 1 - 2  
Zvolen - Poprad 09.15 16:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - Szarjarka Karaganda 09.15 16:00 0 - 0  
Humo Taskent - Torpedo Gorkij 09.15 14:00 1 - 1  
Rjazany - Dizel Penza 09.15 14:00 0 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Szokol Krasznojarszk 09.15 13:00 2 - 2  
Kerékpár (Grand Prix de Montreal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ulissi - J. Alaphilippe 09.15 16:15 1 - 0  
Grand Prix de Montreal 2019 09.15 16:15    
Grand Prix de Montreal 2019 - Top 3 09.15 16:15    
K. Asgreen - M. Mohoric 09.15 16:15 1 - 0  
Mic. Woods - A. Yates 09.15 16:15 1 - 0  
P. Sagan - G. van Avermaet 09.15 16:15 0 - 1  
R. Faria da Costa - S. Vanmarcke 09.15 16:15 1 - 0  
T. Roosen - J. Stuyven 09.15 16:15 1 - 0  
T. Wellens - E. Prades 09.15 16:15 1 - 0  
T.J. Slagter - A. Bettiol 09.15 16:15 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2019 09.15 17:00    
Vuelta a Espana 2019 - Top 3 09.15 17:00    
Kerékpár (Vuelta a Espana - 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Venturini - E. Boasson Hagen 09.15 17:10 0 - 1  
F. Gaviria - J. Degenkolb 09.15 17:10 0 - 1  
J. Koch - J.S. Molano 09.15 17:10 0 - 1  
M. Sarreau - S. Sajnok 09.15 17:10 0 - 1  
M. Walscheid - J. Aberasturi Izaga 09.15 17:10 0 - 1  
N. Arndt - S. Archbold 09.15 17:10 1 - 0  
Sam Bennett - Fab. Jakobsen 09.15 17:10 0 - 1  
Vuelta a Espana 2019 - 21. szakasz 09.15 17:10    
Vuelta a Espana 2019 - 21. szakasz - Top 3 09.15 17:10    
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mechelen 09.15 15:00 61 - 74  
Kosárlabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 09.15 14:00 75 - 95  
Franciaország - Ausztrália 09.15 10:00 67 - 59  
vb 2019 09.15 14:00    
vb 2019 - Argentína vagy Ausztrália végez előrébb? 09.15 14:00    
vb 2019 - Görögország vagy Szerbia végez előrébb? 09.15 14:00    
vb 2019 - Kanada vagy Olaszország végez előrébb? 09.15 14:00    
vb 2019 - Németország vagy Lengyelország végez előrébb? 09.15 14:00    
vb 2019 - Oroszország vagy Litvánia végez előrébb? 09.15 14:00    
vb 2019 - Spanyolország vagy Franciaország végez előrébb? 09.15 14:00    
vb 2019 - Top 3 09.15 14:00    
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Chicago 09.15 23:00 93 - 92  
Los Angeles - Seattle 09.15 21:00 92 - 69  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Flensburg 09.15 17:00 24 - 25  
Elverum - Aalborg 09.15 19:00 24 - 34  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Kielce 09.15 19:00 30 - 30  
Veszprém - Motor Zaporozsje 09.15 17:00 40 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Sporting CP 09.15 17:00 29 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - GOG 09.15 17:00 24 - 33  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Lovosice 09.15 17:00 28 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Ribe-Esbjerg 09.15 14:00 29 - 29  
Skanderborg - Nordsjaelland 09.15 15:00 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Skanderborg 09.15 16:00 26 - 16  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ramat Gan - Asztrahanocska (Helyszín: Asztrahán) 09.15 12:00 16 - 30  
Muratpasa Antalya - PAOK (Helyszín: Görögország) 09.15 14:00 24 - 24  
Slavia Praha - ZRK Kumanovo (Helyszín: Kumanovo) 09.15 18:30 31 - 24  
Zug - Bera Bera (Helyszín: Tolosa) 09.15 12:00 31 - 45  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nice 09.15 17:00 23 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 09.15 19:15 26 - 23  
KA Akureyri - Haukar 09.15 22:00 23 - 26  
Kopavogur - Fjölnir 09.15 17:00 25 - 27  
Stjarnan - Afturelding 09.15 20:00 22 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Pogon Szczecin 09.15 17:00 26 - 29  
Wybrzeze Gdansk - Piotrkow Trybunalski 09.15 19:00 29 - 23  
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 09.15 16:00 28 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal 09.15 18:00 34 - 27  
Haslum - Fyllingen 09.15 18:00 28 - 28  
Naerbö - Hallvard 09.15 18:00 37 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Tertnes Bergen 09.15 18:00 36 - 31  
Storhamar - Aker Oslo 09.15 18:00 40 - 20  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Hamm-Westfalen 09.15 17:00 26 - 32  
Rimpar - Dormagen 09.15 17:00 24 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Bergischer HC 09.15 13:30 30 - 24  
DHfK Leipzig - Göppingen 09.15 16:00 26 - 25  
Erlangen - Lemgo 09.15 16:00 26 - 26  
Füchse Berlin - Stuttgart 09.15 16:00 36 - 27  
Wetzlar - Nordhorn-Lingen 09.15 16:00 34 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Göppingen 09.15 16:00 24 - 20  
Thüringer HC - Oldenburg 09.15 15:00 36 - 19  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG Westwien - Tirol Schwaz 09.15 18:00 31 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Calarasi 09.15 17:00 29 - 25  
Dinamo Bukarest - Dobrogea Constanta 09.15 14:30 29 - 27  
Focsani - Vaslui 09.15 17:30 25 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Dunarea Braila 09.15 17:00 25 - 26  
Univ. Cluj - Ramnicu Valcea 09.15 10:00 23 - 34  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Tenerife 09.15 13:00 32 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Kriens 09.15 16:00 20 - 29  
Winterthur - Suhr Aarau 09.15 17:00 25 - 17  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Redbergslids 09.15 16:00 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Heid 09.15 16:00 18 - 29  
Sävehof - Skuru 09.15 17:45 31 - 20  
VästerasIrsta - Lugi 09.15 15:00 21 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Partizan Belgrád 09.15 19:00 23 - 20  
Obilic Belgrád - Spartak Vojput 09.15 17:30 29 - 19  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asante Kotoko - Etoile du Sahel 09.15 17:00 2 - 0  
ASC Kara - Vita Club 09.15 18:00 0 - 0  
Enyimba - Al-Hilal (SUD) 09.15 17:00 0 - 0  
Nouadhibou - Wydad Casablanca 09.15 19:00 0 - 2  
USM Alger - Gor Mahia Nairobi 09.15 21:45 4 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - Partizan Tirana 09.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Oran - MC Alger 09.15 22:00 2 - 3  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Chelsea 09.15 15:00 1 - 1  
Everton - Bristol City 09.15 13:30 2 - 0  
Reading - Manchester City 09.15 13:30 0 - 2  
Tottenham - Liverpool 09.15 15:00 1 - 0  
West Ham - Birmingham 09.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Leeds 09.15 13:30 0 - 2  
Huddersfield - Sheffield Wed. 09.15 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Independiente de Mendoza 09.15 16:00 1 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Agropecuario Argentino 09.15 21:00 2 - 1  
San Martin SJ - Barracas Central 09.15 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Atl. Rafaela 09.15 21:00 1 - 2  
Quilmes - Atl. All Boys 09.15 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - Comunicaciones 09.15 16:00 1 - 1  
Defensores Unidos - San Miguel 09.15 20:30 0 - 2  
Sacachispas - Dep. Armenio 09.15 20:30 0 - 3  
Talleres RE - Justo Jose de Urquiza 09.15 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Talleres Cordoba 09.15 18:15 0 - 1  
Gimnasia LP - Racing Club 09.15 16:00 1 - 2  
Huracan - River Plate 09.15 01:00 0 - 4  
Independiente - Lanus 09.15 22:45 2 - 2  
Rosario Central - Newell's 09.15 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sabayil 09.15 16:00 1 - 2  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 09.15 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Virton 09.15 16:00    
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Antwerpen 09.15 14:30 1 - 2  
Gent - Mechelen 09.15 18:00 3 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 09.15 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Slavia Szófia 09.15 16:45 0 - 0  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 09.15 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Blooming Santa Cruz 09.15 23:15 1 - 1  
Nacional Potosi - Bolivar La Paz 09.15 21:00 0 - 3  
San Jose de Oruro - Destroyers Santa Cruz 09.15 21:00 7 - 0  
Sport Boys Warnes - Jorge Wilstermann 09.15 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Zvijezda Ugljevik 09.15 19:30 2 - 0  
Siroki Brijeg - Tuzla City 09.15 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Sport Recife 09.15 21:00 1 - 2  
Parana - Cuiaba 09.15 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Nautico 09.15 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Internacional 09.15 16:00 1 - 3  
Atlético PR - Avai 09.15 16:00 0 - 1  
Bahia - Fortaleza 09.15 21:00 1 - 1  
Ceara - Botafogo RJ 09.15 02:00 0 - 0  
Chapecoense - Vasco da Gama 09.15 00:00 1 - 2  
Fluminense - Corinthians 09.15 21:00 1 - 0  
Gremio - Goiás 09.15 21:00 3 - 0  
Palmeiras - Cruzeiro 09.15 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Flamengo 09.15 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Freiburg 09.15 15:30 0 - 3  
Paderborn - Schalke 09.15 18:00 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Dynamo Dresden 09.15 13:30 2 - 2  
Darmstadt - Nürnberg 09.15 13:30 3 - 3  
Erzgebirge Aue - Osnabrück 09.15 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Rostock 09.15 14:00 1 - 2  
Ingolstadt - Hallescher FC 09.15 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Nublense 09.15 21:00 1 - 2  
Dep. Santa Cruz - AC Barnechea 09.15 01:00 0 - 1  
Dep. Temuco - Puerto Montt 09.15 20:00 0 - 1  
San Luis de Quillota - Rangers de Talca 09.15 17:00 3 - 2  
Santiago Wanderers - La Serena 09.15 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Everton Vina Del Mar 09.15 20:00 2 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - O'Higgins 09.15 22:30 0 - 0  
Universidad de Concepcion - Colo Colo 09.15 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Omonia Nicosia 09.15 17:00 2 - 2  
Doxa Katokopia - Ethnikosz Ahnasz 09.15 17:00 1 - 1  
Paralimni - Anorthoszisz Famaguszta 09.15 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Vitkovice 09.15 17:00 2 - 1  
Zizkov - FC Hradec Kralove 09.15 10:15 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Bohemians 1905 09.15 15:00 0 - 0  
Ostrava - Ceske Budejovice 09.15 17:00 2 - 1  
Zlín - Sparta Praha 09.15 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Naestved 09.15 14:00 1 - 1  
Roskilde - Nyköbing 09.15 13:45 3 - 1  
Vejle - Hvidovre 09.15 15:00 3 - 0  
Vendsyssel - Kolding IF 09.15 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Frem 09.15 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydvest - Jammerbugt 09.15 14:00 0 - 0  
Thisted - Vejgaard 09.15 10:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Aalborg 09.15 12:00 3 - 0  
Bröndby - Nordsjaelland 09.15 18:00 4 - 2  
Esbjerg - Randers 09.15 14:00 0 - 3  
Hobro - FC Köbenhavn 09.15 16:00 2 - 1  
Lyngby - Midtjylland 09.15 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 09.15 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Baroka 09.15 15:00 0 - 2  
Bloemfontein Celtic - Stellenbosch 09.15 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Suwon City 09.15 10:00 1 - 1  
Gwangju - Asan Mugunghwa 09.15 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 09.15 10:00 3 - 1  
Gangwon - Jeju 09.15 10:00 2 - 0  
Seongnam - Suwon Bluewings 09.15 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Manta FC 09.15 19:45 2 - 1  
Gualaceo - LDU Portoviejo 09.15 23:00 0 - 0  
Independiente Juniors - Orense Machala 09.15 17:00 1 - 3  
Porteno Guayaquil - LDU Loja 09.15 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - America de Quito 09.15 00:30 3 - 0  
Emelec Guayaquil - LDU Quito 09.15 23:15 1 - 1  
Guayaquil City - Univ. Catolica de Quito 09.15 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szluck 09.15 18:00 2 - 1  
Isloch Minszk - Sahtar Szoligorszk 09.15 16:00 0 - 1  
Slavia Mozír - Energetik-BGU Minszk 09.15 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - Skala IF 09.15 16:00 3 - 0  
KI Klaksvik - FC Suduroy/Royn 09.15 17:45 3 - 0  
NSI Runavik - B36 Torshavn 09.15 20:00 0 - 3  
Vikingur Gota - AB Argir 09.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - KaaPo Kaarina 09.15 17:30 3 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Hercules Oulu 09.15 14:00 3 - 1  
OLS Oulu - Rovaniemi PS 2 09.15 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Honka 09.15 17:30 0 - 2  
Inter Turku - Mariehamn 09.15 16:00 2 - 0  
Kuopio PS - Helsinki JK 09.15 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Marseille 09.15 21:00 3 - 4  
Nantes - Reims 09.15 15:00 1 - 0  
St-Etienne - Toulouse 09.15 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Dijon 09.15 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgia Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 09.15 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lamia 09.15 18:15 2 - 0  
Arisz - Panathinaikosz 09.15 20:30 4 - 0  
Panioniosz - Larissza 09.15 18:15 1 - 0  
Xanthi - Aszterasz Tripolisz 09.15 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Twente 09.15 16:45 2 - 3  
Feyenoord - ADO Den Haag 09.15 14:30 3 - 2  
Heracles - Willem II 09.15 14:30 4 - 1  
Zwolle - RKC Waalwijk 09.15 12:15 6 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong Rangers - Happy Valley 09.15 08:30 0 - 1  
Lee Man Warriors - Southern District 09.15 08:30 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Varazdin 09.15 16:30 2 - 2  
Rijeka - Hajduk Split 09.15 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Badak Lampung - PSM Makassar 09.15 13:30 1 - 1  
Persija Jakarta - PSIS Semarang 09.15 10:30 2 - 1  
Persipura Jayapura - Persela Lamongan 09.15 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal T. 09.15 17:15 1 - 1  
Saipa Karaj - Nassaji Mazandaran 09.15 17:15 4 - 3  
Shahin Bushehr - Paykan 09.15 17:15 1 - 1  
Zob Ahan - Tractor Tabriz 09.15 17:15 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - HK Kopavogs 09.15 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur 09.15 21:15 1 - 1  
Keflavík - HK/Vikingur 09.15 16:00 4 - 1  
KR - Selfoss 09.15 16:00 0 - 2  
Thor Akureyri - Stjarnan 09.15 16:45 0 - 0  
ÍBV - Fylkir 09.15 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 09.15 19:15 2 - 2  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 09.15 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagoshima Utd. - Yamagata 09.15 12:00 0 - 3  
Yokohama FC - Omiya Ardija 09.15 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobe Leonessa - Albirex Niigata 09.15 08:00 5 - 2  
Urawa RD - Vegalta Sendai 09.15 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - HFX Wanderers 09.15 19:00 2 - 2  
York 9 Toronto - Valour Winnipeg 09.15 21:30 2 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Rayyan 09.15 18:05 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Atirau 09.15 15:00 3 - 2  
FC Asztana - Sahtar Karagandy 09.15 15:00 2 - 1  
Irtis Pavlodar - Taraz 09.15 14:00 1 - 0  
Kairat Almaty - Zhetysu Taldykorgan 09.15 15:00 4 - 1  
Ordabasy Shymkent - Kaisar Kyzylorda 09.15 14:00 0 - 2  
Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau 09.15 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Boyaca Chico 09.15 22:30 2 - 2  
Real San Andres - Llaneros FC 09.15 22:30 0 - 1  
Tigres Bogota - Dep. Quindio 09.15 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Cucuta Deportivo 09.15 02:45 2 - 3  
Dep. La Equidad - Boyaca Patriotas 09.15 00:30 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - América de Cali 09.15 22:30 2 - 2  
Once Caldas - Independiente SF 09.15 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 09.15 11:30 0 - 3  
Wuhan Zall - Dalian Yifang 09.15 13:35 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz 09.15 12:45 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 09.15 17:30 0 - 0  
Pogon Szczecin - LKS Lodz 09.15 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 09.15 17:00 6 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Luxembourg - Victoria Rosport 09.15 16:00 2 - 2  
Union Titus Petange - Mondorf-les-Bains 09.15 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Mouloudia Oujda 09.15 21:00 0 - 0  
Youssoufia Berrechid - Renaissance Ezzmamra 09.15 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 09.15 04:06 1 - 1  
Chivas Guadalajara - Atlas de Guadalajara 09.15 02:00 1 - 0  
Dep. Toluca - Monarcas Morelia 09.15 19:00 0 - 2  
Leon - Juarez 09.15 02:00 3 - 1  
Monterrey - Necaxa 09.15 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Columbus 09.15 01:00 1 - 3  
Minnesota - Salt Lake 09.15 23:30 3 - 1  
Montreal - FC Cincinnati 09.15 01:30 0 - 1  
Orlando - New England 09.15 01:30 3 - 3  
Philadelphia - Los Angeles FC 09.15 01:30 1 - 1  
Portland - D.C. United 09.15 21:30 0 - 1  
Toronto FC - Colorado Rapids 09.15 23:00 3 - 2  
Vancouver - Houston 09.15 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Speranta Nisporeni 09.15 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - St. Lucia 09.15 18:00 1 - 1  
Valletta - Floriana 09.15 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 09.15 17:00 1 - 5  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Ajka 09.15 17:00 1 - 3  
Gyirmót - Dorog 09.15 17:00 1 - 2  
Haladás - Soroksár 09.15 17:00 0 - 1  
MTK - Kazincbarcika 09.15 17:00 1 - 0  
Nyíregyháza - Vasas 09.15 17:00 0 - 2  
Siófok - Budaörs 09.15 17:00 2 - 0  
Szeged GA - Csákvár 09.15 18:00 5 - 3  
Szolnok - Győr 09.15 17:00 0 - 2  
Vác - Tiszakécske 09.15 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Ullensaker/Kisa 09.15 18:00 2 - 0  
Jerv - Raufoss 09.15 15:00 1 - 0  
KFUM Oslo - Skeid 09.15 15:00 2 - 1  
Nest-Sotra - Tromsdalen 09.15 15:00 2 - 0  
Sandnes Ulf - Notodden 09.15 18:00 1 - 0  
Sogndal - Sandefjord 09.15 18:00 1 - 1  
Strömmen - Start 09.15 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fredrikstad 09.15 18:00 2 - 1  
Brattvag - Stjördals/Blink 09.15 15:00 0 - 3  
Egersund - Levanger 09.15 15:00 1 - 3  
Hödd - Bryne 09.15 15:00 2 - 1  
Kvik Halden - Sola 09.15 15:00 4 - 0  
Moss - Vidar 09.15 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Senja 09.15 16:30 1 - 0  
Mjölner - Alta 09.15 13:00 0 - 0  
Sotra - Fram Larvik 09.15 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Stabaek 09.15 18:00 3 - 3  
Haugesund - Mjöndalen 09.15 18:00 0 - 0  
Kristiansund - Brann Bergen 09.15 20:00 1 - 0  
Molde - Tromsö 09.15 18:00 3 - 0  
Strömsgodset - Ranheim 09.15 18:00 1 - 0  
Viking Stavanger - Odd Grenland 09.15 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - LSK Kvinner 09.15 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Orlando 09.15 01:00 6 - 1  
Sky Blue - Chicago 09.15 23:00 0 - 3  
Washington - Seattle 09.15 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Duisburg 09.15 14:00 2 - 1  
Frankfurt - Jena 09.15 14:00 4 - 2  
Wolfsburg - Hoffenheim 09.15 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bologna 09.15 15:00 3 - 4  
Genoa - Atalanta 09.15 12:30 1 - 2  
Hellas Verona - Milan 09.15 20:45 0 - 1  
Parma - Cagliari 09.15 15:00 1 - 3  
Roma - Sassuolo 09.15 18:00 4 - 2  
SPAL Ferrara - Lazio 09.15 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Pescara 09.15 15:00 1 - 2  
Crotone - Empoli 09.15 15:00 0 - 0  
Pisa - Cremonese 09.15 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pianese 09.15 15:00 0 - 0  
Carrarese - Pistoiese 09.15 15:00 2 - 1  
Gozzano - Giana Erminio 09.15 17:30 1 - 1  
Lecco - Siena 09.15 15:00 0 - 2  
Olbia - Alessandria 09.15 15:00 0 - 3  
Pergolettese - Arezzo 09.15 17:30 1 - 1  
Pontedera - Novara 09.15 15:00 0 - 0  
Renate - Como 09.15 17:30 2 - 1  
U23Juventus - Pro Patria 09.15 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Triestina 09.15 17:30 3 - 2  
Feralpisalo - Virtus Verona 09.15 17:30 2 - 1  
Imolese - Modena 09.15 15:00 0 - 1  
Padova - Carpi 09.15 17:30 0 - 0  
Piacenza - Fermana 09.15 15:00 0 - 1  
Ravenna - Pesaro 09.15 17:30 2 - 1  
Sambenedettese - Arzignano 09.15 15:00 2 - 1  
Südtirol - Reggio Audace 09.15 15:00 0 - 3  
Vicenza - Rimini 09.15 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Potenza 09.15 17:30 0 - 3  
Catania - Viterbese 09.15 15:00 1 - 0  
Catanzaro - Sicula Leonzio 09.15 17:30 3 - 1  
Paganese - Virtus Francavilla 09.15 15:00 2 - 2  
Picerno - Avellino 09.15 17:30 2 - 3  
Teramo - Cavese 09.15 15:00 2 - 0  
Ternana - Monopoli 09.15 15:00 0 - 2  
Vibonese - Rende 09.15 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Csertanovo Moszkva 09.15 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 09.15 18:00 4 - 2  
Orenburg - Rubin Kazany 09.15 13:00 2 - 1  
Tambov - CSZKA Moszkva 09.15 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors OÖ - BW Linz 09.15 10:30 0 - 5  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - St. Pölten 09.15 14:30 6 - 0  
Rapid Wien - Admira Wacker 09.15 14:30 5 - 0  
Wolfsberg - Austria Wien 09.15 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 09.15 22:00 3 - 0  
Sol de America - Guarani Asuncion 09.15 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Union Huaral 09.15 20:00 2 - 0  
Comerciantes Unidos - Cienciano 09.15 22:30 2 - 1  
Cultural Santa Rosa - Sport Loreto 09.15 22:30 0 - 1  
Santos Nazca - Juan Aurich 09.15 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - C. Vallejo Trujillo 09.15 00:45 1 - 0  
C. Mannucci Trujillo - Union Comercio 09.15 20:30 2 - 1  
Dep. Municipal - Sporting Cristal 09.15 23:00 0 - 1  
Universitario de Deportes - Dep. Binacional 09.15 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Nacional Madeira 09.15 12:15 1 - 2  
Casa Pia - Uniao Oliveirense 09.15 19:15 1 - 3  
Covilha - Leixoes 09.15 17:00 2 - 3  
Penafiel - Mafra 09.15 19:15 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Sporting CP 09.15 21:00 1 - 1  
Marítimo - Belenenses 09.15 17:00 1 - 3  
Portimonense - Porto 09.15 19:00 2 - 3  
Rio Ave - Tondela 09.15 17:00 2 - 4  
Santa Clara - Moreirense 09.15 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Everton 09.15 15:00 3 - 1  
Watford - Arsenal 09.15 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Hermannstadt 09.15 17:00 0 - 0  
Univ. Craiova 1948 - FCS Bukarest 09.15 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tenerife 09.15 12:00 0 - 4  
Lugo - Fuenlabrada 09.15 20:00 2 - 0  
Oviedo - Elche 09.15 16:00 0 - 2  
Sp. Gijón - Deportivo 09.15 21:00 1 - 1  
Zaragoza - UD Extremadura 09.15 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - San Sebastian Reyes 09.15 12:00 3 - 2  
Atl. Madrid B - Las Palmas B 09.15 12:00 4 - 0  
Celta Vigo B - Marino Luanco 09.15 12:00 0 - 2  
Ferrol - Internacional de Madrid 09.15 17:00 1 - 1  
Getafe B - Pena Deportiva 09.15 11:30 0 - 1  
Ibiza Eivissa - Pontevedra 09.15 12:00 2 - 1  
Melilla - Las Rozas 09.15 12:00 0 - 0  
Oviedo B - Rayo Majadahonda 09.15 12:00 2 - 2  
Sp. Gijón B - Coruxo 09.15 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Calahorra 09.15 17:00 0 - 1  
Real Union Irun - Tudelano 09.15 18:00 1 - 2  
UD Logrones - Cultural Leonesa 09.15 18:00 3 - 2  
Unionistas de Salamanca - Haro Deportivo 09.15 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Olot 09.15 19:00 1 - 0  
Cornella - Badalona 09.15 20:00 1 - 0  
Ebro - Gimnastic 09.15 12:00 0 - 2  
FC Andorra - Ejea 09.15 12:00 3 - 0  
Hercules - Sabadell 09.15 19:30 0 - 2  
Lleida - Espanyol B 09.15 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Cartagena 09.15 18:00 0 - 1  
Badajoz - Algeciras 09.15 19:00 2 - 1  
Granada B - Villarrobledo 09.15 11:00 2 - 1  
Linense - Don Benito 09.15 19:00 1 - 0  
Marbella - Merida 09.15 11:30 3 - 2  
Real Murcia - San Fernando 09.15 18:00 1 - 2  
Rec. Huelva - UCAM Murcia 09.15 19:00 1 - 0  
Sevilla B - Cadiz B 09.15 11:00 0 - 1  
Yeclano Deportivo - Cordoba 09.15 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Sevilla 09.15 14:00 0 - 1  
Betis - Getafe 09.15 21:00 1 - 1  
Celta Vigo - Granada 09.15 16:00 0 - 2  
Eibar - Espanyol 09.15 12:00 1 - 2  
Valladolid - Osasuna 09.15 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Madrid CFF 09.15 12:00 3 - 0  
Atl. Madrid - Sevilla 09.15 13:00 3 - 0  
Espanyol - Valencia 09.15 13:00 0 - 3  
Rayo Vallecano - Barcelona 09.15 12:00 1 - 1  
Real Sociedad - Levante 09.15 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Sion 09.15 16:00 1 - 2  
Bellinzona - Xamax 09.15 15:00 1 - 2  
Stade Nyonnais - Thun 09.15 14:30 0 - 1  
Wohlen - Luzern 09.15 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Dalkurd 09.15 15:00 3 - 1  
Norrby - Varberg 09.15 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Oddevold 09.15 16:00 1 - 0  
Ljungskile - Tvaaker 09.15 16:00 1 - 0  
Oskarshamn - Värnamo 09.15 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Linköping City 09.15 15:00 0 - 0  
Forward Örebro - Boden 09.15 15:00 1 - 3  
Gefle - Nyköping 09.15 15:00 1 - 2  
Sylvia Norrköping - Team TG 09.15 15:00 3 - 1  
Umea FC - Karlstad BK 09.15 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Norrköping 09.15 17:30 1 - 0  
Hammarby - Göteborg 09.15 15:00 6 - 2  
Häcken - AIK Stockholm 09.15 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Limhamn Bunkeflo 09.15 15:00 0 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Rosengard 09.15 15:00 0 - 2  
Pitea - Växjö 09.15 13:00 4 - 1  
Vittsjö - Örebro 09.15 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Fateh 09.15 19:10 3 - 2  
Al-Hazem - Al-Ettifaq 09.15 17:50 0 - 6  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Spartak Subotica 09.15 19:00 2 - 0  
Topolya SC - Macva Sabac 09.15 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Young Lions 09.15 11:30 4 - 1  
Geylang - Hougang Utd. 09.15 11:30 4 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 09.15 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Tabor Sezana 09.15 18:00 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Celje 09.15 16:15 2 - 2  
Triglav Kranj - Domzale 09.15 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Sukhothai 09.15 14:00 1 - 0  
Chiangrai Utd. - Trat 09.15 13:00 3 - 1  
Prachuap - Chiangmai FC 09.15 14:00 2 - 0  
PTT Rayong - Suphanburi 09.15 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Adana Demirspor 09.15 18:00 0 - 0  
Bursaspor - Osmanlispor 09.15 15:30 3 - 1  
Menemen Bld. Spor - Akhisar 09.15 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Yeni Malatyaspor 09.15 16:00 0 - 4  
Denizlispor - Konyaspor 09.15 19:00 0 - 1  
Rizespor - Göztepe Izmír 09.15 16:00 0 - 0  
Trabzonspor - Genclerbirligi 09.15 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Deszna Csernigov 09.15 16:00 1 - 2  
Kolosz Kovalivka - FC Lviv 09.15 18:30 1 - 0  
Mariupol - Olimpik Doneck 09.15 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bella Vista - CA Rentistas 09.15 20:30 1 - 0  
Central Espanol - Atenas de San Carlos 09.15 20:30 1 - 0  
Dep. Maldonado - Villa Teresa 09.15 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio Montevideo - Cerro Largo Melo 09.15 21:00 1 - 2  
Penarol Montevideo - Defensor Montevideo 09.15 00:00 1 - 0  
Plaza Colonia - Boston River 09.15 21:00 1 - 0  
Progreso Montevideo - Rampla Juniors 09.15 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC San Antonio - Oklahoma City Energy 09.15 02:30 3 - 1  
Hartford - Louisville City 09.15 01:00 0 - 1  
Indy Eleven - Bethlehem Steel 09.15 01:00 2 - 1  
Las Vegas - Fresno 09.15 04:30 3 - 1  
New Mexico Utd. - Colorado Springs 09.15 03:30 3 - 1  
Orange County SC - El Paso 09.15 04:00 2 - 0  
Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy 2 09.15 04:30    
Pittsburgh - Charleston 09.15 01:00 1 - 0  
Sacramento - Rio Grande Valley 09.15 23:00 2 - 1  
Tampa Bay - Atlanta Utd. 2 09.15 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Monagas Maturin 09.15 17:00 1 - 0  
Dep. Lara - Lala Caroni 09.15 22:00 2 - 0  
Dep. Tachira - Carabobo 09.15 23:00 2 - 2  
Llaneros de Guanare - Dep. La Guaira 09.15 22:00 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Mineros de Guayana 09.15 22:00 4 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nam Dinh - Ho Chi Minh FC 09.15 12:00 1 - 1  
Thanh Hoa - Than Quang Ninh 09.15 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Tammeka Tartu 09.15 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Noah Jereván 09.15 14:15 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Bunyodkor 09.15 13:15 3 - 0  
Lokomotív Taskent - Metallurg Bekobod 09.15 15:30 1 - 1  
Navbahor Namangan - Pakhtakor 09.15 15:30 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Vancouver)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carlos Junior - Uri. Hall 09.15 02:30 0 - 1  
And. Sanchez - M. Vettori 09.15 00:20    
Brad Katona - H. Azure 09.15 00:40 0 - 1  
C. Skelly - Jor. Griffin 09.15 00:10 1 - 0  
Cole Smith - Miles Johns 09.15 01:15 0 - 1  
D. Cerrone - J. Gaethje 09.15 04:35 0 - 1  
Glo. Teixeira - Nik. Krylov 09.15 04:00 1 - 0  
M. Cirkunov - J. Crute 09.15 02:10 1 - 0  
M. Tybura - Aug. Sakai 09.15 01:40 0 - 1  
Mich. Pereira - T. Connelly 09.15 03:00 0 - 1  
Todd Duffee - Jeff Hughes 09.15 03:35    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aug. Fernandez - F. di Giannantonio (San Marinó-i Nd,futam) 09.15 08:50 1 - 0  
B. Binder - Jor. Navarro (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:50 1 - 0  
L. Baldassarri - E. Bastianini (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:50 0 - 1  
Remy Gardner - Tet. Nagashima (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:50 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, San Marinó-i Nagydíj 2019 09.15 12:20    
Moto2, San Marinó-i Nagydíj 2019 - Top 3 09.15 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - Tat. Suzuki (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:20 0 - 1  
J. Masia - C. Vietti (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:20 1 - 0  
N. Antonelli - Mar. Ramirez (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:20 0 - 1  
T. Arbolino - L. Dalla Porta (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 08:20 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, San Marinó-i Nagydíj 2019 09.15 11:00    
Moto3, San Marinó-i Nagydíj 2019 - Top 3 09.15 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - M. Pirro (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 09:20 1 - 0  
D. Petrucci - Jack Miller (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 09:20 0 - 1  
F. Morbidelli - Pol Espargaro (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 09:20 1 - 0  
F. Quartararo - A. Rins (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 09:20 1 - 0  
M. Vinales - Marc Marquez (San Marinó-i Nagydíj, futam) 09.15 09:20 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, San Marinó-i Nagydíj 2019 09.15 14:00    
MotoGP, San Marinó-i Nagydíj 2019 - Top 3 09.15 14:00    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Török verseny 2019 09.15 13:15    
WRC Rali, Török verseny 2019 - Top 3 09.15 13:15    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Montpellier 09.15 12:30 29 - 10  
Toulon - Racing-Metro 09.15 16:50 32 - 29  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - North Harbour 09.15 06:35 21 - 17  
Wellington - Otago 09.15 04:05 54 - 24  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Brisbane Broncos 09.15 08:05 58 - 0  
Röplabda (Dél-Amerika bajnok., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Kolumbia 09.15 02:00 3 - 2  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 09.15 17:30 0 - 3  
Románia - Olaszország 09.15 14:00 1 - 3  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Belgium (Helyszín: Belgium) 09.15 15:30 0 - 3  
Szerbia - Szlovákia 09.15 18:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Finnország 09.15 17:30 3 - 2  
Törökország - Szlovénia 09.15 20:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észtország 09.15 19:00 3 - 0  
Hollandia - Lengyelország 09.15 16:00 0 - 3  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 09.15 10:00 3 - 0  
Dél-Korea - Dominikai Köztársaság 09.15 08:00 1 - 3  
Kamerun - Kína 09.15 05:30 0 - 3  
Kenya - Hollandia 09.15 04:00 0 - 3  
Oroszország - Japán (Helyszín: Japán) 09.15 12:20 3 - 2  
USA - Szerbia 09.15 07:00 3 - 1  
Röplabda (Ázsia bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Ausztrália 09.15 16:00 1 - 3  
Katar - Srí Lanka 09.15 11:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Thaiföld 09.15 13:30 1 - 3  
Tajvan - Japán 09.15 13:30 1 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Omán 09.15 11:00 3 - 1  
Kína - Kazahsztán 09.15 16:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Indonézia 09.15 08:00 3 - 0  
Kuvait - Pakisztán 09.15 08:00 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - S. Murphy (11 nyert frame-ig) 09.15 08:00 11 - 9  
Shanghai Masters 2019 09.15 17:00    
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Griekspoor - S. Nagal 09.15 12:00 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Mmoh 09.15 19:00 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Mmoh M - Lovett K / Paul T 09.15 00:20    
Huey T / Smith J-P - Bangoura S / Mmoh M 09.15 22:30 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - I. Marchenko 09.15 17:35    
Fucsovics M. - S. Stakhovsky 09.15 14:00 1 - 2  
M. Basic - J. Vesely 09.15 15:05 2 - 0  
T. Brkic - J. Forejtek 09.15 17:10 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A / Fucsovics M - Molchanov D / Stakhovsky 09.15 11:10 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fang Ying Xun - Ari. Rodionova 09.15 05:20 2 - 1  
K. Zavatska - Xiyu Wang 09.15 04:00 2 - 1  
M. Frech - A. Raina 09.15 05:00 2 - 0  
Shuyue Ma - L. Pattinama Kerkhove 09.15 04:00 0 - 2  
T. Martincova - Jia-Jing Lu 09.15 04:00 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nao Hibino - Mis. Doi 09.15 04:30 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mchale C / Savinykh V - Doi M / Hibino N 09.15 06:00 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - D. Istomin 09.15 14:30 2 - 0  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Mayot - A. Menendez-Maceiras 09.15 11:35 1 - 2  
J. Lenz - C. Lestienne 09.15 14:10 2 - 1  
M. Bachinger - L. Miedler 09.15 11:30 2 - 1  
M. Zverev - M. Janvier 09.15 16:30    
O. Otte - A. Dubrivnyy 09.15 16:15 2 - 0  
T. Lamasine - N. Mahut 09.15 14:40 0 - 2  
Y. Maden - M. Guinard 09.15 10:00 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - R. Peterson 09.15 10:00 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang X / Zhu L - Peng S / Zhang S 09.15 11:15 2 - 0  
Tenisz (Osaka-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Kur. Nara 09.15 04:00 2 - 1  
K. Kawa - V. Flink 09.15 04:00 0 - 2  
Lud. Samsonova - V. Tomova 09.15 05:50 1 - 2  
W. Osuigwe - N. Gibbs 09.15 04:00 0 - 2  
Yuki Naito - Xinyun Han 09.15 05:35 1 - 2  
Z. Diyas - Kyo. Okamura 09.15 07:25 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - A. Davidovich Fokina 09.15 19:30 1 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yas. Uchiyama - Di Wu 09.15 06:30 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Sun F - Polmans M / Puodziunas S 09.15 05:00 2 - 1  
Tenisz (St. Pölten, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - P. Ormaechea 09.15 13:10 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - J. Kovalik 09.15 12:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vasilenko - M. Viola 09.15 12:05 1 - 2  
D. Dzumhur - A. Karatsev 09.15 10:00 2 - 0  
E. Gerasimov - A. Tabilo 09.15 15:30 2 - 0  
E. Gulbis - A. Weintraub 09.15 14:30 2 - 0  
I. Ivashka - E. Tyurnev 09.15 15:00 2 - 0  
O. Nedovyesov - A. Vatutin 09.15 16:30 1 - 2  
R. Safiullin - V. Troicki 09.15 13:00    
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - L. Arruabarrena-Vecino 09.15 07:00 2 - 0  
Babos T. - J.A. Cristian 09.15 05:00 2 - 0  
D. Kovinic - Dan. Lao 09.15 05:00 0 - 2  
G. Minnen - Sohyun Park 09.15 05:00 2 - 0  
P.M. Tig - U. Eikeri 09.15 06:30 2 - 0  
Pri. Hon - D. Aiava 09.15 06:20 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - P. Martic 09.15 13:45 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Wickmayer Y / Zidansek T 09.15 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Sou. Verma 09.15 08:40 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Na S S / Wang C 09.15 09:20 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris D D / Pradipta R A - Huang J / Zhang S X 09.15 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee J H / Hsu Y C - Guo X / Zhang S 09.15 08:00 1 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vouliagmeni 09.15 11:45 3 - 8  
Jadran Split - Pays d'Aix Natation 09.15 10:00 16 - 9  
OSC - Dinamo Moszkva 09.15 12:30 14 - 7  
Terrassa - Strasbourg 09.15 12:00 13 - 6  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Oroszország 09.15 21:00 5 - 11  
U20Kína - U20Magyarország 09.15 17:00 7 - 12  
U20Olaszország - U20Görögország 09.15 19:40 9 - 8  
U20USA - U20Spanyolország 09.15 18:20 9 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Navarrete - J.M. Elorde 09.15 05:00 1 - 0  
J. Pedraza Gonzalez - J. Zepeda 09.15 04:00 0 - 1  
Ryan Garcia - A. Sparrow 09.15 04:00    
T. Fury - O. Wallin 09.15 06:00 1 - 0  

 

2019.09.14.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Ottawa 09.14 04:00 29 - 5  
Calgary - Hamilton 09.14 22:00 19 - 18  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Greater Western Sydney 09.14 11:25 80 - 83  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 09.14 10:00 5 - 2  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 09.14 10:00 3 - 2  
LG Twins - KIA Tigers 09.14 10:00 7 - 2  
NC Dinos - Samsung Lions 09.14 10:00 7 - 1  
SK Wyverns - Doosan Bears 09.14 10:00 7 - 6  
Baseball (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 09.14 15:00 1 - 0  
Izrael - Olaszország 09.14 19:00 6 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 09.14 07:00 1 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.14 07:00 3 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.14 06:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.14 07:00 3 - 0  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 09.14 10:00 7 - 4  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 09.14 07:00 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan (1.m.) 09.14 23:00 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 09.14 03:40 3 - 4  
Chicago Cubs - Pittsburgh 09.14 20:20 14 - 1  
Cleveland - Minnesota 09.14 01:10    
Colorado - San Diego 09.14 02:40 10 - 8  
Detroit - Baltimore 09.14 01:10 2 - 6  
Kansas City - Houston 09.14 02:15 1 - 4  
LA Angels - Tampa Bay 09.14 04:07 4 - 11  
NY Mets - LA Dodgers 09.14 01:10 2 - 9  
San Francisco - Miami 09.14 04:15 1 - 0  
Seattle - Chicago WS 09.14 04:10 7 - 9  
St. Louis - Milwaukee 09.14 02:15 10 - 0  
Texas - Oakland 09.14 02:05 9 - 14  
Toronto - NY Yankees 09.14 01:07 6 - 5  
Toronto - NY Yankees (21:07) 09.14 21:07 3 - 13  
Washington - Atlanta 09.14 01:05 0 - 5  
Washington - Atlanta (22:05) 09.14 22:05 1 - 10  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mantsigov - Korpási B. (kötöttfogás 72 kg) 09.14 14:30 8 - 0  
B. Kourinnoi - Lévai Z. (kötöttfogás 82 kg) 09.14 07:00 0 - 1  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - W. O'Connor 09.14 14:55 6 - 4  
D. Gurney - D. Noppert 09.14 15:35 6 - 5  
G. Price - Kyle Anderson 09.14 16:40 6 - 4  
Glen Durrant - Jam. Richardson 09.14 14:05 6 - 3  
Ian White - Ric. North 09.14 21:45 5 - 6  
J. Clayton - S. Siepmann 09.14 20:10 6 - 4  
J. de Zwaan - J. Murnan 09.14 20:40 3 - 6  
Jam. Hughes - Ste. West 09.14 19:45 3 - 6  
Joe Cullen - D. van Baelen 09.14 21:05 6 - 5  
K. Ratajski - M. Rosenauer 09.14 13:30 3 - 6  
M. Suljovic - Har. Ward 09.14 22:15 6 - 0  
N. Aspinall - Jus. Pipe 09.14 13:00 6 - 3  
P. Wright - R. Edhouse 09.14 22:40 6 - 4  
Ric. Evans - D. van den Bergh 09.14 19:15 6 - 4  
Rob Cross - John Henderson 09.14 14:30 6 - 1  
S. Beaton - L. Woodhouse 09.14 16:10 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Vitkovice 09.14 14:00 3 - 13  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Akerselva 09.14 14:00 13 - 11  
Sandnes - Valerenga 09.14 14:30 4 - 5  
Sarpsborg - NOR 92 Mjöndalen 09.14 15:00 2 - 6  
Slevik - Sveiva 09.14 16:00 5 - 2  
Tunet - Fredrikstad 09.14 16:00 11 - 0  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - St. Gallen 09.14 19:00 5 - 7  
Rychenberg Winterthur - Grasshoppers 09.14 18:00 6 - 7  
Sarnen - Uster 09.14 19:30 0 - 9  
Thun - Chur 09.14 19:00 5 - 8  
Wiler-Ersigen - Malans 09.14 16:30 7 - 4  
Zug - Langnau 09.14 17:00 5 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Shonan Bellmare 09.14 07:00 4 - 3  
Futsal (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Acqua & Sapone Pescara 09.14 20:45 4 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut Groznij - Novaja Gener. Sziktivkar 09.14 12:00 4 - 1  
Jugra - Dinamo Szamara 09.14 12:00 8 - 3  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel 09.14 13:00 6 - 1  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg 09.14 13:00 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Candoso 09.14 18:30 2 - 1  
Leoes Porto Salvo - Fundao 09.14 18:00 1 - 4  
Portimonense - Modicus Sandim 09.14 19:00 1 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Santa Coloma 09.14 20:30 1 - 3  
Jaen - Valdepenas 09.14 18:30 3 - 3  
Parrulo Ferrol - Murcia 09.14 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 09.14 20:30 1 - 1  
Bregenzerwald - Cortina 09.14 19:30 2 - 7  
Feldkirch - Val Pusteria 09.14 19:30 3 - 0  
Kitzbühel - Gherdeina/Gröden 09.14 19:30 2 - 1  
Linz 2 - Jesenice 09.14 19:00 0 - 4  
Lustenau - Renon/Ritten 09.14 19:30 4 - 4  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 2 09.14 17:30 0 - 1  
Vienna Capitals 2 - Vipiteno/Sterzing 09.14 18:30 2 - 3  
Zell am See - Salzburg 2 09.14 19:30 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Fife 09.14 20:00 1 - 4  
Dundee - Nottingham 09.14 20:00 1 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 09.14 17:00 3 - 1  
Havirov - Vsetin 09.14 17:00 2 - 0  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 09.14 17:00 1 - 7  
Litomerice - Frydek Mistek 09.14 17:00 2 - 2  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 09.14 17:30 4 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 09.14 16:00 2 - 3  
Sokolov - Poruba 09.14 17:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Liberec 09.14 15:00 3 - 6  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Vasas 09.14 17:30 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Lahti Pelicans 09.14 16:00 3 - 4  
Kalpa - HIFK 09.14 16:00 1 - 2  
Kookoo - SaiPa 09.14 17:30 5 - 1  
Kärpät - Vaasan Sport 09.14 16:00 3 - 1  
Lukko - Ilves 09.14 16:00 4 - 2  
Tappara - JYP 09.14 16:00 3 - 3  
Turku PS - Ässät 09.14 16:00 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.14 16:00 3 - 5  
Red Star Kunlun - Traktor Cseljabinszk 09.14 09:00 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 09.14 13:30 3 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva 09.14 16:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Szocsi 09.14 16:00 0 - 1  
Vityaz Podolszk - Szibir Novoszibirszk 09.14 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Olimp Riga 09.14 12:30 2 - 2  
Prizma Riga - Liepaja 09.14 12:00 3 - 5  
Zemgale/LLU - HS Riga 09.14 16:00 4 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Krasznaja Armija 09.14 12:00 2 - 3  
Irbisz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk 2 09.14 12:00 3 - 2  
Szahalinszkije Akulj - Kapitan Sztupino 09.14 05:00 2 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Lada Toljatti 2 09.14 08:00 4 - 2  
Tajfun Usszurijszk - Vityaz Podolszk 2 09.14 05:00 4 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 09.14 18:00 3 - 0  
Grüner - Narvik 09.14 18:00 5 - 1  
Manglerud - Stavanger 09.14 15:30 1 - 8  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 09.14 16:00 4 - 6  
Storhamar - Lillehammer 09.14 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 09.14 19:45 4 - 6  
GCK Lions - Winterthur 09.14 17:00 7 - 4  
Kloten - Visp 09.14 19:45 1 - 3  
Olten - Langenthal 09.14 17:30 6 - 3  
Sierre - Thurgau 09.14 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Ambri 09.14 19:45 3 - 0  
Servette - Biel 09.14 19:45 2 - 4  
Zug - Zürich Lions 09.14 19:45 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 09.14 18:00 4 - 2  
Frölunda - Brynäs 09.14 15:15 2 - 5  
Färjestad - Örebro 09.14 18:00 4 - 6  
Leksand - Malmö 09.14 18:45 5 - 2  
Lulea - Växjö 09.14 18:00 3 - 1  
Rögle - HV 71 09.14 18:00 4 - 0  
Skelleftea - Oskarshamn 09.14 15:15 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rosztov 09.14 16:00 5 - 0  
CSZK Szamara - Tsen Tou Jilin 09.14 15:00 3 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Ermak Angarszk 09.14 10:00 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Juzsnij Ural Orszk 09.14 16:00 3 - 3  
Tambov - Dinamo Szentpétervár 09.14 16:00 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Cselmet Cseljabinszk 09.14 14:00 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - East Hokkaido Cranes 09.14 08:00 1 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Teuns - J.E. Chaves Rubio 09.14 12:00 1 - 0  
H. Pernsteiner - Oscar Rodriguez 09.14 12:00 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - R. Majka 09.14 12:00 0 - 1  
P. Roglic - A. Valverde 09.14 12:00 0 - 1  
R. Guerreiro - S. Higuita 09.14 12:00 0 - 1  
T. Pogacar - N.A. Quintana Rojas 09.14 12:00 1 - 0  
T.G. Hart - W. Poels 09.14 12:00 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 20. szakasz 09.14 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 20. szakasz - Top 3 09.14 17:20    
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Leuven 09.14 20:30 86 - 68  
Kosárlabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Csehország 09.14 14:00 90 - 81  
USA - Lengyelország 09.14 10:00 87 - 74  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Paris SG 09.14 20:00 29 - 37  
Szeged - Barcelona 09.14 17:30 31 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Vardar Szkopje 09.14 17:15 31 - 33  
Porto - Breszt Meskov 09.14 19:30 27 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Bidasoa Irun 09.14 18:00 23 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Wisla Plock 09.14 15:00 25 - 23  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Nove Veseli 09.14 16:30 30 - 28  
Koprivnice - Frydek-Mistek 09.14 19:00 37 - 16  
KP Brno - Plzen 09.14 17:00 26 - 30  
Malomerice - Hranice 09.14 11:00 19 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skjern 09.14 16:10 22 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Odense 09.14 16:15 21 - 33  
Esbjerg - Aarhus Utd. 09.14 15:00 29 - 22  
Horsens - Silkeborg 09.14 15:00 27 - 33  
Viborg - Holstebro 09.14 14:00 28 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Maccabi Ramat Gan 09.14 12:00 31 - 18  
Atzgersdorf - Hypo Niederösterreich 09.14 18:00 14 - 19  
Bera Bera - Zug 09.14 16:30 30 - 16  
ZRK Kumanovo - Slavia Praha 09.14 18:25 27 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Chambray Touraine 09.14 20:00 27 - 26  
Dijon - Merignac 09.14 20:00 33 - 26  
Metz - Issy Paris 09.14 20:15 34 - 21  
Toulon - Fleury Loiret 09.14 20:00 24 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Tarnow 09.14 18:30 29 - 22  
Kwidzyn - Azoty Pulawy 09.14 17:00 22 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Koszalin 09.14 19:00 25 - 24  
Kobierzyce - Zaglebie Lubin 09.14 17:00 27 - 26  
Piotrcovia Piotrkow - Elblag 09.14 17:00 21 - 24  
Ruch Chorzow - Lublin 09.14 20:00 24 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Balatonfüred 09.14 18:00 27 - 27  
FTC - Tatabánya 09.14 18:00 32 - 31  
Gyöngyös - Budakalász 09.14 18:00 35 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 09.14 18:00 25 - 27  
Vác - Debrecen 09.14 18:00 26 - 30  
Érd - MTK 09.14 18:00 36 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Halden 09.14 16:00 41 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Follo 09.14 17:30 27 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Gummersbach 09.14 19:30 31 - 26  
Eisenach - Konstanz 09.14 19:30 27 - 26  
Emsdetten - Ferndorf 09.14 19:00 22 - 23  
Lübeck-Schwartau - Elbflorenz 09.14 19:00 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Bad Wildungen 09.14 19:00 30 - 28  
Buxtehude - Leverkusen 09.14 16:00 22 - 24  
Dortmund - Bensheim/Auerbach 09.14 19:25 28 - 24  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Metzingen 09.14 18:00 24 - 35  
Neckarsulm - Mainz 09.14 19:00 30 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZKIF Krasznodar 09.14 16:00 18 - 26  
Kausztik Volgográd - Szpartak Moszkva 09.14 16:00 24 - 27  
SZGAU-Szaratov - Néva Szentpétervár 09.14 15:00 28 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Zvezda Zvenyigorod 09.14 13:00 38 - 26  
Sztavropol - Lucs Moszkva 09.14 13:00 39 - 26  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Fivers Margareten 09.14 19:00 23 - 32  
Hard - Graz 09.14 19:00 32 - 30  
Krems - Linz 09.14 19:00 33 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Boa Hora 09.14 19:00 25 - 27  
Avanca - Benfica 09.14 19:00 27 - 33  
Gaia - Horta 09.14 18:00 37 - 30  
Madeira SAD - Maia 09.14 18:00 27 - 35  
Vitoria - Boavista 09.14 19:00 24 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Buzau 09.14 17:00 29 - 28  
Potaissa Turda - Politehnica Timisoara 09.14 10:00 32 - 24  
Steaua Bukarest - Resita 09.14 17:00 36 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Zalau 09.14 16:00 24 - 23  
Corona Brassó - Slatina 09.14 17:00 31 - 22  
CSM Bukarest - Slobozia 09.14 16:00 27 - 21  
Municipal Craiova - Baia Mare 09.14 11:30 17 - 22  
Rapid Bukarest - Gloria Buzau 09.14 11:30 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Benidorm 09.14 19:00 25 - 26  
Atl. Valladolid - Sinfin 09.14 19:00 29 - 23  
AX Puente Genil - Ciudad Encantada 09.14 19:00 25 - 29  
Huesca - Ademar Leon 09.14 18:30 24 - 27  
Puerto Sagunto - Logrono La Rioja 09.14 18:30 19 - 36  
Quabit Guadalajara - Morrazo Cangas 09.14 17:00 29 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Granollers 09.14 20:00 26 - 30  
Malaga - Valladolid 09.14 18:00 33 - 26  
Zuazo Barakaldo - Elche 09.14 18:00 25 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Basel 09.14 18:00 30 - 30  
Schaffhausen - St. Gallen 09.14 18:00 40 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Hallby 09.14 18:10 34 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Kungalv 09.14 14:00 22 - 21  
Söder - Höör 09.14 14:00 14 - 34  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Povazska Bystrica 09.14 18:00 31 - 28  
SKP Bratislava - Slovan Modra 09.14 18:00 32 - 16  
Topolcany - Hlohovec 09.14 18:00 24 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Krka Novo Mesto 09.14 17:00 32 - 25  
Ormoz - Izola 09.14 19:00 26 - 21  
Ribnica - Maribor 09.14 19:00 28 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Generation Foot - El Zamalek 09.14 20:00 2 - 1  
Green Eagles - Primeiro de Agosto 09.14 15:00 1 - 2  
JS Kabylie - Horoya Conakry 09.14 20:30 2 - 0  
Young Africans - Zesco Utd. 09.14 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Sunderland 09.14 16:00 1 - 3  
Blackpool - Milton Keynes Dons 09.14 16:00 0 - 3  
Burton - Coventry 09.14 16:00 0 - 0  
Gillingham - Wycombe 09.14 16:00 2 - 0  
Ipswich - Doncaster 09.14 16:00 0 - 0  
Lincoln - Bristol Rovers 09.14 16:00 0 - 1  
Oxford Utd. - Tranmere 09.14 16:00 3 - 0  
Peterborough - Rochdale 09.14 16:00 6 - 0  
Southend - Fleetwood 09.14 16:00 3 - 3  
Wimbledon - Shrewsbury 09.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Mansfield 09.14 16:00 1 - 0  
Crewe - Cambridge Utd. 09.14 16:00 2 - 3  
Exeter - Leyton 09.14 16:00 2 - 2  
Forest Green - Colchester 09.14 16:00 1 - 0  
Northampton - Newport 09.14 16:00 2 - 0  
Oldham - Grimsby 09.14 16:00 2 - 2  
Port Vale - Plymouth 09.14 16:00 1 - 0  
Salford City - Cheltenham 09.14 16:00 0 - 2  
Scunthorpe - Morecambe 09.14 16:00 3 - 0  
Stevenage - Carlisle 09.14 16:00 2 - 3  
Swindon - Macclesfield 09.14 16:00 3 - 0  
Walsall - Bradford 09.14 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Millwall 09.14 16:00 2 - 0  
Charlton - Birmingham 09.14 16:00 0 - 1  
Fulham - West Bromwich 09.14 13:30 1 - 1  
Hull City - Wigan 09.14 16:00 2 - 2  
Middlesbrough - Reading 09.14 16:00 1 - 0  
Preston - Brentford 09.14 16:00 2 - 0  
QPR - Luton 09.14 16:00 3 - 2  
Stoke - Bristol City 09.14 16:00 1 - 2  
Swansea - Nottingham 09.14 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Maidenhead Utd. 09.14 16:00 1 - 0  
Barrow - Solihull Moors 09.14 16:00 3 - 0  
Chesterfield - Torquay 09.14 16:00 1 - 0  
Dag & Red - Hartlepool 09.14 16:00 3 - 1  
Dover - Chorley 09.14 16:00 1 - 1  
Eastleigh - Bromley 09.14 16:00 1 - 1  
Harrogate Town - Boreham 09.14 16:00 0 - 0  
Notts County - Halifax 09.14 16:00 1 - 0  
Stockport - Aldershot 09.14 16:00 1 - 2  
Woking - Ebbsfleet Utd. 09.14 16:00 2 - 2  
Wrexham - Sutton Utd. 09.14 18:20 1 - 1  
Yeovil - Fylde 09.14 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Jazeera (UAE) 09.14 14:15 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Atl. Platense 09.14 20:30 2 - 0  
Estudiantes Buenos Aires - Dep. Moron 09.14 02:10 1 - 0  
Estudiantes Rio Cuarto - Ferro Carril Oeste 09.14 00:10 2 - 1  
Nueva Chicago - Atl. Atlanta 09.14 22:05 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Instituto Cordoba 09.14 20:30 0 - 3  
Defensores de Belgrano - Gimnasia Jujuy 09.14 20:30 3 - 2  
Sarmiento - Villa Dalmine 09.14 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - San Telmo 09.14 18:05 1 - 0  
Atl. Acassuso - Villa San Carlos 09.14 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Union SF 09.14 18:15 4 - 1  
Central Cordoba SDE - Defensa Justicia 09.14 20:30 1 - 2  
Colón - San Lorenzo 09.14 22:45 2 - 1  
Godoy Cruz - Argentinos Juniors 09.14 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Gabala 09.14 18:00 0 - 1  
Sumqayit - Zira 09.14 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lommel 09.14 20:30 2 - 0  
Saint-Gilloise - OH Leuven 09.14 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - FC Bruges 09.14 20:30 0 - 2  
Eupen - Zulte Waregem 09.14 20:00 1 - 1  
Oostende - Standard Liege 09.14 18:00 1 - 4  
St. Truiden - Waasland Beveren 09.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 09.14 16:30 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Etar Veliko Tarnovo 09.14 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Always Ready La Paz 09.14 23:15 1 - 1  
The Strongest - Real Potosi 09.14 21:00 6 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Mladost Doboj Kakanj 09.14 16:30 1 - 0  
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar 09.14 16:30 1 - 0  
Sloboda Tuzla - Borac Banja Luka 09.14 20:00 3 - 1  
Velez Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 09.14 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Bragantino 09.14 02:30 1 - 1  
Botafogo SP - Sao Bento 09.14 00:15 1 - 0  
Londrina - Coritiba 09.14 16:00 2 - 1  
Oeste - Operario PR 09.14 01:30 3 - 0  
Vitória - Guarani 09.14 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Sampaio Correa 09.14 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Santos 09.14 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mönchengladbach 09.14 15:30 0 - 1  
Augsburg - E. Frankfurt 09.14 15:30 2 - 1  
Dortmund - Leverkusen 09.14 15:30 4 - 0  
Mainz - Hertha BSC 09.14 15:30 2 - 1  
RB Leipzig - Bayern München 09.14 18:30 1 - 1  
Union Berlin - Bremen 09.14 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Bielefeld 09.14 13:00 0 - 2  
Heidenheim - Holstein Kiel 09.14 13:00 3 - 0  
Regensburg - VfB Stuttgart 09.14 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Jena 09.14 14:00 3 - 1  
Meppen - Kaiserslautern 09.14 14:00 6 - 1  
Münster - Viktoria Köln 09.14 14:00 2 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Bayern München Amatőr 09.14 14:00 2 - 2  
Waldhof Mannheim - Würzburg 09.14 14:00 1 - 2  
Zwickau - Uerdingen 09.14 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Magallanes - Melipilla 09.14 17:00 1 - 2  
Union San Felipe - Dep. Copiapo 09.14 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Audax Italiano 09.14 20:00 1 - 3  
Huachipato - Curico Unido 09.14 00:30 2 - 0  
Palestino - Coquimbo Unido 09.14 17:30 2 - 0  
Union Espanola - Universidad de Chile 09.14 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 09.14 17:30 3 - 0  
Apollon Limasszol - Pafosz 09.14 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Lisen 09.14 13:00 2 - 0  
Pardubice - Dukla Praha 09.14 10:15 3 - 1  
Prostejov - Varnsdorf 09.14 17:00 3 - 2  
Vysehrad - Trinec 09.14 10:15 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Teplice 09.14 16:30 1 - 1  
Mladá Boleslav - Pribram 09.14 16:30 6 - 0  
Slavia Praha - Slovacko 09.14 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Viborg 09.14 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Skovshoved 09.14 15:00 0 - 0  
Brönshöj - Helsingör 09.14 15:00 2 - 1  
FA 2000 - Hilleröd 09.14 13:45 3 - 1  
Vanlöse - Avarta 09.14 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Middelfart 09.14 14:00 2 - 0  
Brabrand - AB Gladsaxe 09.14 14:00 4 - 4  
Dalum - Ringköbing 09.14 14:00 3 - 3  
VSK Aarhus - Naesby 09.14 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Kolding 09.14 13:00 5 - 0  
Odense - VSK Aarhus 09.14 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Polokwane City 09.14 18:00 0 - 1  
Lamontville Golden Arrows - AmaZulu 09.14 15:00 1 - 1  
Orlando Pirates - Chippa Utd. 09.14 15:00 2 - 1  
Supersport Utd. - Cape Town City 09.14 20:15 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 09.14 12:00 1 - 0  
Jeonnam - Busan I'Park 09.14 10:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Pohang 09.14 12:00 0 - 0  
Gyeongnam - Ulsan 09.14 10:00 3 - 3  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 09.14 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Rita Vinces - Clan Juvenil 09.14 17:45 4 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Barcelona Guayaquil 09.14 22:15 1 - 2  
Dep. Cuenca - Olmedo 09.14 03:00 2 - 1  
Mushuc Runa - Fuerza Amarilla 09.14 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab E., Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Shabab Al-Ahli (UAE) 09.14 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gorodeja 09.14 19:45 2 - 1  
Dinamo Breszt - FK Minszk 09.14 17:30 3 - 0  
Torpedo Zogyino - Nyeman Grodno 09.14 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - TPV 09.14 14:00 1 - 0  
Jaro - Haka 09.14 14:00 1 - 3  
Kajaani - KTP 09.14 14:00 4 - 5  
Myllykoski PA - Musan Salama 09.14 14:00 3 - 2  
Oulu - Turku PS 09.14 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - NJS 09.14 16:00 1 - 3  
Kiffen - Vantaa JS 09.14 16:00 1 - 1  
Klubi 04 - Lahden Reipas 09.14 12:00 4 - 3  
Viikingit - MiPK 09.14 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Honka 2 09.14 14:00 1 - 1  
Ilves 2 - Gnistan 09.14 14:00 1 - 7  
Jazz Pori - P-Iirot 09.14 13:00 0 - 2  
KaPa - Tampere Utd. 09.14 14:00 3 - 1  
SalPa - FC Espoo 09.14 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KuFu-98 - Vaasa PS 2 09.14 14:00 2 - 0  
Seinäjoen SK 2 - FC Vaajakoski 09.14 14:00 2 - 2  
VIFK - GBK Kokkola 09.14 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Rovaniemi PS 09.14 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IK Myran - ONS Oulu 09.14 13:00 3 - 0  
Ilves - TPS 09.14 14:00 0 - 5  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - JyPK 09.14 15:00 3 - 0  
Honka - Aland Utd. 09.14 13:00 0 - 3  
TiPS - Kuopio PS 09.14 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lorient 09.14 14:45 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Metz 09.14 20:00 2 - 0  
Brest - Rennes 09.14 20:00 0 - 0  
Dijon - Nimes 09.14 20:00 0 - 0  
Montpellier - Nice 09.14 20:00 2 - 1  
Paris SG - Strasbourg 09.14 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 09.14 14:30 1 - 0  
Guingamp - Soyaux 09.14 14:30 1 - 3  
Marseille - Stade De Reims 09.14 14:30 0 - 3  
Paris FC - Metz 09.14 20:40 2 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Makati - Mendiola 09.14 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - FC Rustavi 09.14 16:00 0 - 0  
Dinamo Batumi - Lokomotív Tbiliszi 09.14 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - PAOK 09.14 18:00 2 - 3  
OFI - Panetolikosz 09.14 18:15 3 - 1  
Olympiakosz - Volosz NFC 09.14 20:30 5 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oss - Go Ahead Eagles 09.14 19:45 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 09.14 18:30 4 - 1  
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 09.14 18:30 5 - 1  
PSV - Vitesse 09.14 20:45 5 - 0  
Utrecht - Emmen 09.14 20:45 3 - 1  
Venlo - Groningen 09.14 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F 2 - Eastern SC 09.14 08:30 0 - 4  
Kitchee Kowloon - Yuen Long 09.14 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Lokomotív Zágráb 09.14 19:00 0 - 0  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 09.14 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Barito Putera 09.14 10:30 2 - 2  
TIRA-Persikabo - Persib Bandung 09.14 13:15 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepahan 09.14 17:15 0 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Padideh Mashhad 09.14 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Vikingur Olafsvik 09.14 16:00 0 - 1  
Fjölnir - Leiknir R. 09.14 16:00 1 - 1  
Fram - Thor Akureyri 09.14 16:00 3 - 0  
Haukar - Keflavík 09.14 16:00 3 - 1  
Magni - Throttur Reykjavik 09.14 16:00 3 - 1  
Njardvik - Grotta 09.14 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - IR Reykjavik 09.14 16:00 0 - 0  
KFG Gardabaer - Fjardabyggd 09.14 16:00 4 - 1  
Selfoss - Völsungur Husavik 09.14 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 09.14 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Raanana 09.14 18:00 4 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi TA 09.14 19:30 0 - 1  
Hapoel TA - Sektzia Nes Tziona 09.14 18:00 1 - 1  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona 09.14 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Verdy 09.14 12:00 1 - 1  
JEF United Chiba - Mito 09.14 11:00 2 - 1  
Kofu - Kashiwa R. 09.14 11:00 1 - 1  
Kyoto - Machida Zelvia 09.14 12:00 2 - 0  
Okayama - Gifu 09.14 12:00 2 - 0  
Tochigi - Avispa Fukuoka 09.14 12:00 0 - 1  
Tokushima - Nagasaki 09.14 12:00 1 - 1  
Yamaguchi - Ehime 09.14 12:00 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Ryukyu 09.14 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sagan Tosu 09.14 12:00 1 - 0  
Kashima A. - FC Tokyo 09.14 12:00 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata 09.14 12:00 2 - 0  
Oita Trinita - Shonan Bellmare 09.14 11:00 2 - 1  
Sapporo - Vegalta Sendai 09.14 07:00 1 - 3  
Vissel Kobe - Matsumoto Yamaga 09.14 12:00 2 - 1  
Yokohama FM - Sanfrecce Hiroshima 09.14 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagano Parceiro - Iga Kunoichi 09.14 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Edmonton 09.14 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shahaniya - Al-Wakrah 09.14 15:55 0 - 2  
Qatar SC - Al-Gharafa 09.14 18:05 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Cortulua 09.14 22:00 1 - 0  
Orsomarso Palmira - Fortaleza Cota 09.14 22:00 2 - 0  
Valledupar - Barranquilla FC 09.14 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Rionegro Aguilas 09.14 02:30 2 - 0  
Union Magdalena - Dep. Tolima 09.14 22:15 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Sichuan Annapurna 09.14 13:30 1 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Shijiazhuang 09.14 09:30 3 - 2  
Liaoning Hongyun - Changchun Yatai 09.14 13:30 1 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Nantong Zhiyun 09.14 13:30 1 - 1  
Qingdao Huanghai - Meizhou Hakka 09.14 13:30 1 - 0  
Shanghai Shenxin - Beijing Sport Univ. 09.14 13:30 1 - 2  
Xinjiang Tianshan - Hangzhou Greentown 09.14 11:30 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Tianjin Quanjian 09.14 13:35 2 - 1  
Henan Jianye - Hebei 09.14 13:35 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Chrobry Glogow 09.14 19:00 1 - 0  
GKS Tychy - Wigry Suwalki 09.14 18:00 2 - 1  
Puszcza Niepolomice - Podbeskidzie Bielsko-B. 09.14 18:00 0 - 1  
Radomiak Radom - Zaglebie Sosnowiec 09.14 16:00 2 - 1  
TBB Nieciecza - Warta Poznan 09.14 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 09.14 20:00 1 - 1  
Lechia Gdansk - Lech Poznan 09.14 17:30 2 - 1  
Rakow Czestochowa - Arka Gdynia 09.14 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Valmiera 09.14 15:00 2 - 2  
Riga FC - METTA/LU 09.14 16:45 5 - 0  
Ventspils - Jelgava 09.14 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Zalgiris Kaunas 09.14 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Hostert - Dudelange 09.14 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Ittihad Tanger 09.14 21:00 1 - 0  
Moghreb Tetouan - FAR Rabat 09.14 19:00 2 - 0  
Olympique de Safi - Olympique de Khouribga 09.14 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Atl. San Luis 09.14 02:00 1 - 3  
Tijuana - Tigres UANL 09.14 04:06 1 - 1  
Veracruz - Cruz Azul 09.14 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 09.14 21:30 4 - 0  
New York City FC - San Jose 09.14 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci 09.14 15:30 0 - 0  
Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica 09.14 18:00 0 - 2  
Rudar Pljevlja - FK Podgorica 09.14 15:30 2 - 1  
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac 09.14 15:30 3 - 0  
Titograd Podgorica - Buducnost Podgorica 09.14 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Balzan 09.14 20:00 3 - 3  
Gzira - Sliema Wanderers 09.14 18:00 1 - 1  
Senglea - Mosta 09.14 20:15 2 - 1  
Sirens FC - Hibernians Paola 09.14 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - ZTE 09.14 17:00 1 - 0  
Honvéd - Fehérvár 09.14 17:00 0 - 1  
Kisvárda - Mezőkövesd 09.14 17:00 1 - 2  
Paks - FTC 09.14 19:30 0 - 4  
Puskás Akadémia - Kaposvár 09.14 17:00 2 - 0  
Újpest - Debrecen 09.14 17:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Aalesund 09.14 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nardo - Byasen 09.14 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Baerum 09.14 16:00 3 - 3  
Kjelsas - Asker 09.14 16:00 1 - 2  
Oppsal - Grorud 09.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Lilleström 09.14 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Kolbotn 09.14 15:00 2 - 1  
Röa - Arna-Björnar 09.14 14:00 6 - 1  
Sandviken - Valerenga 09.14 14:00 3 - 4  
Stabaek - Fart 09.14 15:00 3 - 0  
Trondheims-Örn - Lyn 09.14 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Utah 09.14 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Juventus 09.14 15:00 0 - 0  
Internazionale - Udinese 09.14 20:45 1 - 0  
Napoli - Sampdoria 09.14 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Livorno 09.14 15:00 2 - 0  
Cittadella - Trapani 09.14 15:00 2 - 0  
Entella - Frosinone 09.14 15:00 1 - 0  
Perugia - Juve Stabia 09.14 15:00 0 - 0  
Venezia - Chievo 09.14 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Vercelli 09.14 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gubbio - Fano 09.14 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Rieti 09.14 20:45 6 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Csajka Peszcsanokopszkoje 09.14 17:00 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Baltika Kalinyingrád 09.14 12:00 2 - 2  
Kurszk - Mordovija Szaranszk 09.14 16:00 2 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Nyizsnyij Novgorod 09.14 09:00 0 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Sinnyik Jaroszlavl 09.14 15:00 2 - 2  
Rotor Volgográd - Fakel Voronyezs 09.14 16:00 2 - 0  
Teksztilsik Ivanovo - SZKA Habarovszk 09.14 15:00 3 - 1  
Tom Tomszk - Szpartak Moszkva 2 09.14 13:00 2 - 2  
Torpedo Moszkva - FK Krasznodar 2 09.14 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Lokomotív Moszkva 09.14 18:00 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Ural Jekatyerinburg 09.14 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Liefering 09.14 16:00 2 - 2  
Wacker Innsbruck - Grazer AK 09.14 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - WSG Tirol 09.14 17:00 0 - 2  
Salzburg - Hartberg 09.14 17:00 7 - 2  
Sturm Graz - LASK Linz 09.14 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 09.14 22:00 2 - 1  
River Plate Asuncion - Dep. Santani 09.14 00:45 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Atl. Grau 09.14 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molinos El Pirata - Alianza Huanuco 09.14 18:00 0 - 0  
Univ. San Martin - Melgar 09.14 20:15 1 - 1  
UTC de Cajamarca - Alianza Lima 09.14 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Porto B 09.14 12:00 2 - 1  
Farense - Vilafranquense 09.14 19:15 3 - 0  
Feirense - Chaves 09.14 19:15 1 - 0  
Varzim - Cova Piedade 09.14 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Gil Vicente 09.14 20:00 2 - 0  
Famalicao - Pacos Ferreira 09.14 17:30 4 - 2  
Guimaraes - Aves 09.14 22:30 5 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Burnley 09.14 16:00 1 - 1  
Liverpool - Newcastle 09.14 13:30 3 - 1  
Manchester Utd. - Leicester 09.14 16:00 1 - 0  
Norwich - Manchester City 09.14 18:30 3 - 2  
Sheffield Utd. - Southampton 09.14 16:00 0 - 1  
Tottenham - Crystal Palace 09.14 16:00 4 - 0  
Wolverhampton - Chelsea 09.14 16:00 2 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Sepsi OSK 09.14 17:30 0 - 0  
Dinamo Bukarest - Botosani 09.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 09.14 16:00 1 - 1  
Hamilton - Celtic 09.14 13:00 0 - 1  
Hearts - Motherwell 09.14 16:00 2 - 3  
Kilmarnock - Hibernian 09.14 16:00 2 - 0  
Rangers - Livingston 09.14 16:00 3 - 1  
Ross County - St. Mirren 09.14 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Stranraer 09.14 16:00 6 - 1  
Dumbarton - Airdrieonians 09.14 16:00 0 - 1  
Falkirk - Forfar 09.14 16:00 3 - 0  
Montrose - East Fife 09.14 16:00 1 - 3  
Raith Rovers - Peterhead 09.14 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Cove Rangers 09.14 16:00 2 - 4  
Edinburgh City - Annan 09.14 16:00 4 - 0  
Queen's Park - Albion Rovers 09.14 16:00 1 - 1  
Stenhousemuir - Cowdenbeath 09.14 16:00 0 - 3  
Stirling - Elgin 09.14 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dundee Utd. 09.14 16:00 2 - 0  
Dundee - Alloa 09.14 16:00 2 - 1  
Dunfermline - Inverness CT 09.14 16:00 0 - 1  
Queen of South - Greenock Morton 09.14 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Girona 09.14 20:30 2 - 0  
Las Palmas - Almería 09.14 18:30 0 - 3  
Mirandes - Malaga 09.14 16:00 1 - 1  
Numancia - Huesca 09.14 16:00 1 - 0  
Ponferradina - Alcorcon 09.14 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Langreo 09.14 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Osasuna B 09.14 16:30 1 - 0  
Arenas de Getxo - Valladolid B 09.14 18:00 0 - 3  
Ath. Bilbao B - Salamanca UDS 09.14 18:00 4 - 0  
Guijuelo - Alavés B 09.14 18:00 1 - 0  
Izarra - Real Sociedad B 09.14 19:00 1 - 1  
Leioa - Barakaldo 09.14 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Prat 09.14 18:00 2 - 2  
UE Llagostera - Villarreal B 09.14 18:00 0 - 3  
Valencia B - La Nucia 09.14 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarrubia - Talavera de la Reina 09.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 09.14 21:00 5 - 2  
Leganes - Villarreal 09.14 16:00 0 - 3  
Real Madrid - Levante 09.14 13:00 3 - 2  
Real Sociedad - Atl. Madrid 09.14 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Dep. Abanca 09.14 16:00 3 - 4  
Tacon - Huelva 09.14 18:00 3 - 0  
Tenerife - EDF Logrono 09.14 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freienbach - Young Boys 09.14 17:00 2 - 11  
Kriens - Stade Ouchy 09.14 17:30 2 - 4  
Lausanne - Lugano 09.14 18:00 3 - 0  
Meyrin - Basel 09.14 19:00 0 - 3  
Wil - FC Zürich 09.14 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska FC - Frej Täby 09.14 16:00 0 - 3  
Örgryte - Trelleborg 09.14 13:30 0 - 1  
Öster - Jönköping Södra 09.14 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Torn 09.14 16:00 1 - 2  
Eskilsminne - Assyriska Turabdin IK 09.14 14:00 2 - 0  
Lund - Kristianstad 09.14 14:00 3 - 1  
Skövde - Lindome 09.14 14:00 0 - 2  
Utsikten - Trollhättan 09.14 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Vasalund 09.14 16:00 3 - 4  
Rynninge - Sandviken 09.14 14:00 4 - 3  
Sollentuna - Carlstad Utd. 09.14 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Sundsvall 09.14 13:30 0 - 0  
Östersund - Kalmar 09.14 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Raed 09.14 17:50 1 - 1  
Al-Ahli (KSA) - Al-Wehda (KSA) 09.14 19:35 1 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Fayha 09.14 17:40 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Indija 09.14 18:00 2 - 1  
Javor Ivanjica - Rad Belgrád 09.14 19:00 3 - 0  
Proleter Novi Sad - Partizan Belgrád 09.14 20:30 0 - 3  
Radnik Surdulica - Napredak Krusevac 09.14 19:00 1 - 4  
Vozdovac - Cukaricki 09.14 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Warriors FC 09.14 14:15 3 - 0  
Tampines Rovers - Balestier Khalsa 09.14 11:30 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Nitra 09.14 14:00 0 - 3  
Ruzomberok - Sered 09.14 19:00 1 - 1  
Senica - DAC 09.14 19:00 0 - 1  
Zemplin Michalovce - Trencin 09.14 19:00 2 - 1  
Zlate Moravce - Zilina 09.14 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Aluminij Kidricevo 09.14 20:15 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Buriram Utd. 09.14 14:00 3 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Chonburi FC 09.14 12:45 2 - 0  
Samut Prakan - Bangkok Utd. 09.14 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Eskisehirspor 09.14 18:00 4 - 1  
Boluspor - Altay Izmir 09.14 18:00 0 - 2  
Keciörengücü - Erzurum Bld. Spor 09.14 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kayserispor 09.14 19:00 2 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Besiktas 09.14 19:00 3 - 2  
Istanbul Basaksehir - Sivasspor 09.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 09.14 16:00 2 - 1  
Olekszandria - Dnipro-1 09.14 13:00 2 - 0  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 09.14 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Sud América 09.14 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Racing Montevideo 09.14 21:00 1 - 0  
Fenix Montevideo - Juventud de Las Piedras 09.14 21:00 2 - 2  
River Plate Montevideo - Montevideo Wanderers 09.14 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - St. Louis FC 09.14 02:00 0 - 2  
Loudoun Utd. - Memphis 09.14 01:30 1 - 2  
New York RB 2 - Charlotte Independence 09.14 01:00 2 - 0  
Real Monarchs - Portland 2 09.14 21:00 5 - 1  
Swope Park - North Carolina 09.14 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Estudiantes de Merida 09.14 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Sanna Khanh Hoa 09.14 12:00 1 - 1  
Quang Nam - Da Nang 09.14 12:00 1 - 4  
Saigon FC - Hoang Anh Gia Lai 09.14 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Barry Town 09.14 15:30 0 - 1  
Caernarfon - Penybont 09.14 15:30 3 - 2  
Cefn Druids - Carmarthen 09.14 15:30 3 - 3  
Newtown - Bala Town 09.14 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 09.14 16:00 1 - 1  
Crusaders - Glenavon 09.14 16:00 3 - 2  
Dungannon - Cliftonville 09.14 16:00 0 - 4  
Institute - Larne 09.14 15:00 1 - 4  
Linfield - Glentoran 09.14 16:00 1 - 0  
Warrenpoint - Carrick 09.14 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Paide Linnameeskond 09.14 12:00 0 - 3  
Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik 09.14 12:00 1 - 1  
Nomme Kalju - Trans Narva 09.14 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Bray 09.14 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Dundalk 09.14 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Gandzasar Kapan 09.14 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Dinamo Szamarkand 09.14 15:30 3 - 1  
Qizilqum Zarafshon - Nasaf Qarshi 09.14 15:30 0 - 0  
MMA (KSW 50, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chmielewski - J. Radcliffe 09.14 19:00 0 - 1  
A. Rola - C. Costigan (női) 09.14 19:00 1 - 0  
D. Janikowski - Tony Giles 09.14 19:00 1 - 0  
Nor. Parke - M. Wrzosek 09.14 19:00 1 - 0  
R. Soldic - M. Pietrzak 09.14 19:00 1 - 0  
T. Narkun - P. Mysiala 09.14 19:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Vancouver)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Prepolec - A. Hubbard 09.14 23:20 0 - 1  
L. Smolka - Ryan MacDonald 09.14 23:50 1 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Castres 09.14 18:00 27 - 17  
Bordeaux - Stade de France 09.14 20:45 52 - 3  
Clermont - Section Paloise 09.14 18:00 28 - 37  
La Rochelle - Toulouse 09.14 15:30 28 - 13  
Lyon - Brive 09.14 18:00 59 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Auckland 09.14 09:35 13 - 28  
Southland - Manawatu 09.14 07:05 26 - 31  
Taranaki - Bay of Plenty 09.14 04:35 17 - 31  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Cronulla Sharks 09.14 11:50 28 - 16  
Melbourne Storm - Canberra Raiders 09.14 09:40 10 - 12  
Röplabda (Dél-Amerika bajnok., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Bolívia 09.14 02:00 3 - 0  
Peru - Ecuador 09.14 00:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-Amerika bajnok., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 09.14 23:30 3 - 2  
Chile - Brazília 09.14 01:30 0 - 3  
Chile - Venezuela 09.14 21:00 3 - 0  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Portugália 09.14 20:45 3 - 1  
Görögország - Franciaország 09.14 17:15 0 - 3  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 09.14 17:30 2 - 3  
Szlovákia - Ausztria 09.14 20:30 3 - 1  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Finnország 09.14 20:30 3 - 1  
Észak-Macedónia - Oroszország 09.14 17:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Hollandia 09.14 16:00 0 - 3  
Észtország - Montenegró 09.14 19:00 0 - 3  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 09.14 07:00 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - Japán (Helyszín: Japán) 09.14 12:20 1 - 3  
Kamerun - Oroszország 09.14 05:30 0 - 3  
Kína - Dél-Korea 09.14 08:00 3 - 0  
Szerbia - Brazília 09.14 10:00 2 - 3  
USA - Kenya 09.14 04:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Irán 09.14 16:00 0 - 3  
Srí Lanka - Ausztrália 09.14 16:00 0 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Thaiföld 09.14 11:00 3 - 0  
Tajvan - Hongkong 09.14 08:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Kína 09.14 11:00 0 - 3  
Omán - Kazahsztán 09.14 08:00 0 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Dél-Korea 09.14 13:30 0 - 3  
Pakisztán - Indonézia 09.14 13:30 3 - 2  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - E. Najer 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
Hik. Nakamura - L-D. Nisipeanu 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
I. Kovalenko - M. Vachier-Lagrave 09.14 12:00 0 - 1  
L. Aronian - P. Maghsoodloo 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - N. Abasov 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
R. Kasimdzhanov - S. Mamedyarov 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
S. Movsesian - Liren Ding 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
S. Sevian - S. Karjakin 09.14 12:00 0 - 1  
T. Radjabov - S. Sjugirov 09.14 12:00 0.5 - 0.5  
Wes. So - A. Demchenko 09.14 12:00 1 - 0  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - Neil Robertson (10 nyert frame-ig) 09.14 08:00 10 - 6  
Squash (HKFC PSA Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greg Lobban - Tsz Fung Yip 09.14 10:00 3 - 0  
Squash (HKFC PSA Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annie Au - Nada Abbas 09.14 09:00 3 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nagal - F. Horansky 09.14 11:00 2 - 0  
T. Griekspoor - P. Krstin 09.14 13:00 2 - 1  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Mena F - Doumbia S / Reboul F 09.14 15:20 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - E. Couacaud 09.14 21:15 2 - 1  
J.C. Aragone - M. Mmoh 09.14 19:00 1 - 2  
M. Mmoh - Tom. Paul 09.14 00:30 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Smith J-P - Hach Verdugo H / Young D 09.14 18:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - S. Stakhovsky 09.14 11:10 0 - 2  
Ben. Hassan - S. Fayziev 09.14 12:15 2 - 1  
C. Ruud - A. Metreveli 09.14 12:40 2 - 0  
Chak Lam Coleman Wong - Jas. Jung 09.14 08:00 0 - 2  
E. Gerasimov - J. Sousa 09.14 12:20 2 - 0  
E. Ruusuvuori - D. Thiem 09.14 15:20 2 - 0  
Fucsovics M. - I. Marchenko 09.14 13:20 2 - 0  
H. Nys - G. Srbljak 09.14 12:10 1 - 2  
I. Ivashka - Joao Domingues 09.14 14:00    
L.D. Martinez - R. Quiroz 09.14 18:45 0 - 2  
L.G.M. Harris - D. Kuzmanov 09.14 10:25 2 - 0  
M. Basic - J. Forejtek 09.14 15:00 0 - 2  
M. Cuevas - J. Hernandez-Fernandez 09.14 18:00 0 - 2  
M. Klizan - H. Laaksonen 09.14 17:40    
M. Safwat - A. Bedene 09.14 11:55 0 - 2  
P. Cuevas - R. Cid Subervi 09.14 16:00 2 - 0  
Pak Long Yeung - Tung-Lin Wu 09.14 09:05 0 - 2  
T. Brkic - J. Vesely 09.14 16:50 0 - 2  
T. Monteiro - Dar. King 09.14 18:00 2 - 0  
W. Gonzalez - H. Dellien 09.14 19:55 0 - 2  
Zhe Li - Ji Sung Nam 09.14 07:10 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - S. Vickery 09.14 10:05 2 - 0  
G. Garcia Perez - Shuyue Ma 09.14 04:00 1 - 2  
J. Paolini - En Shuo Liang 09.14 09:15 2 - 1  
Jia-Jing Lu - B. Schoofs 09.14 08:55 2 - 0  
K. Zavatska - S. Errani 09.14 04:00 2 - 0  
Lin Zhu - Fang Ying Xun 09.14 06:30    
N. Kostic - D. Jakupovic 09.14 11:30 0 - 2  
Shilin Xu - Ari. Rodionova 09.14 10:20 0 - 2  
Sijia Wei - Xiyu Wang 09.14 04:00 0 - 2  
T. Martincova - L. Cabrera 09.14 04:00 2 - 0  
V. Lepchenko - M. Frech 09.14 09:05    
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mis. Doi - V. Kudermetova 09.14 07:05 2 - 0  
Nao Hibino - M. Buzarnescu 09.14 04:30 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - D. Istomin 09.14 11:00 1 - 2  
U. Humbert - B. Kavcic 09.14 13:10 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Rosol L - Golubev A / Nedovyesov A 09.14 14:40    
Tenisz (Meitar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tauson - K. Hobgarski 09.14 09:00 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Peterson - N. Stojanovic 09.14 10:00 2 - 0  
Shuai Peng - E. Rybakina 09.14 11:40 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang X / Tang Q - Peng S / Zhang S 09.14 15:00 0 - 2  
Tenisz (Osaka-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Moy. Uchijima 09.14 04:30 2 - 0  
A. Sharma - Yuki Naito 09.14 08:10    
Aya. Shimizu - N. Gibbs 09.14 03:00 0 - 2  
K. Kawa - Mayo Hibi 09.14 03:00 2 - 1  
Kyo. Okamura - K. Kucova 09.14 08:20 2 - 0  
Lud. Samsonova - Aki. Omae 09.14 05:40 2 - 1  
Mai Hontama - V. Flink 09.14 03:00 1 - 2  
Mom. Kobori - Kur. Nara 09.14 05:35 0 - 2  
Risa Ozaki - Xinyun Han 09.14 08:15 0 - 2  
V. Tomova - F. di Lorenzo 09.14 06:10 2 - 1  
W. Osuigwe - L.A. Fernandez 09.14 03:00 2 - 1  
Z. Diyas - Mih. Imanishi 09.14 06:20 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - S. Caruso 09.14 19:45 2 - 0  
J.A. Munar Clar - C. Taberner 09.14 18:00 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppejans/Martos Gornes - Granollers G / Martinez P 09.14 16:00 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - Yas. Uchiyama 09.14 05:00 0 - 2  
Yui. Sugita - Di Wu 09.14 07:00 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Uchiyama Y - Gao X / Sun F 09.14 08:40 1 - 2  
Tenisz (St. Pölten, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - T. Andrianjafitrimo 09.14 11:30 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - G. Andreozzi 09.14 13:00 1 - 2  
J. Kovalik - M. Cecchinato 09.14 15:20 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelkoop M / Podlipnik- - Andreozzi G / Molteni A 09.14 19:00 0 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Dab. Kim 09.14 06:20 2 - 0  
Babos T. - Jiho Shin 09.14 05:35 2 - 0  
D. Kovinic - A. Cadantu 09.14 04:00 2 - 0  
G. Minnen - J. Fett 09.14 04:00 2 - 1  
N. Bains - L. Arruabarrena-Vecino 09.14 06:30 0 - 2  
P.M. Tig - Sam. Murray 09.14 07:10 2 - 0  
Pri. Hon - Y.J. Ahn 09.14 06:35 2 - 0  
S. Celik - Dan. Lao 09.14 04:00 0 - 2  
Sohyun Park - Xiaodi You 09.14 04:00 2 - 0  
Su Jeong Jang - U. Eikeri 09.14 07:30 0 - 2  
U. Radwanska - D. Aiava 09.14 07:40 1 - 2  
Y.W. Jeong - J.A. Cristian 09.14 06:10 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - A. Tomljanovic 09.14 08:00 2 - 0  
P. Martic - K. Mladenovic 09.14 10:30 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Krawczyk D / Perez E 09.14 11:55 2 - 1  
Tollaslabda (Belgian Intern., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lane B / Pugh J - Mikkelsen M / Magelund A 09.14 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (Belgian Internation.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakshya Sen - Vic. Svendsen 09.14 16:30 2 - 0  
Tollaslabda (Belgian Internation.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geiss B / Volker J C - Lane B / Vendy S 09.14 17:00 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Yigit - L. Christophersen 09.14 16:00 1 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Honderich R / Tsai K 09.14 15:30 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Yu Hsien Lin 09.14 08:25 2 - 0  
Min. Koga - Sou. Verma 09.14 08:40 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isriyanet T / Kedren K - Choi S / Seo S J 09.14 08:45 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Na S S / Wang C 09.14 09:20 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nat. Oie - Asu. Takahashi 09.14 08:20 0 - 2  
Yiman Zhang - Zhiyi Wang 09.14 09:05 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Bernadet P Z - Huang J / Zhang S X 09.14 09:25 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Honda E / Shimizu N 09.14 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guo X / Zhang S - Urai T / Miyaura R 09.14 08:00 2 - 0  
Lee J H / Hsu Y C - Mak H C / Chau H W 09.14 08:05    
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - CN Barcelona 09.14 17:00 12 - 6  
Crvena zvezda - Jadran Split 09.14 19:00 9 - 14  
Pays d'Aix Natation - Vouliagmeni 09.14 20:45 10 - 13  
Strasbourg - Steaua Bukarest 09.14 19:30 9 - 7  
Terrassa - Sabac 09.14 18:00 12 - 5  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mediterrani - Mataro 09.14 18:30 11 - 9  
Miskolc - Posillipo Napoli 09.14 17:00 15 - 8  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Hollandia 09.14 19:40 8 - 11  
U20Oroszország - U20Görögország 09.14 21:00 16 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Haney - Z. Abdullaev 09.14 05:00 1 - 0  
D. Spelman - S. Pitters 09.14 21:00 0 - 1  
Mic. Hunter - S. Kuzmin 09.14 03:00 1 - 0  
Sun. Edwards - R.H. Guarneros 09.14 21:00 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hea. Hardy - A. Serrano 09.14 03:00 0 - 1  

 

2019.09.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Tampa Bay 09.13 02:20 14 - 20  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - West Coast Eagles 09.13 11:50 88 - 68  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 09.13 07:00 6 - 2  
Kiwoom Heroes - LG Twins 09.13 07:00 1 - 4  
KT Wiz - NC Dinos 09.13 07:00 2 - 5  
Lotte Giants - SK Wyverns 09.13 07:00 1 - 0  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 09.13 07:00 4 - 5  
Baseball (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Belgium 09.13 15:00 17 - 2  
Izrael - Franciaország 09.13 11:00 8 - 2  
Németország - Olaszország 09.13 19:00 5 - 7  
Spanyolország - Csehország 09.13 16:00 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.13 11:00 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 09.13 11:00 1 - 7  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 09.13 11:00 5 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (7.m.) 09.13 02:30 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - LA Dodgers 09.13 01:15 2 - 4  
Chicago Cubs - Pittsburgh 09.13 22:05 17 - 8  
Houston - Oakland 09.13 02:10 2 - 3  
Minnesota - Washington 09.13 01:40 6 - 12  
Philadelphia - Atlanta 09.13 01:15 9 - 5  
Seattle - Cincinnati 09.13 04:10 5 - 11  
Texas - Tampa Bay 09.13 02:05 6 - 4  
Toronto - Boston 09.13 01:07 4 - 7  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - S. Siepmann 09.13 21:35 5 - 6  
A. Monk - Kyle Anderson 09.13 14:40 5 - 6  
Adam Hunt - D. van den Bergh 09.13 21:05 3 - 6  
C. Jentschke - Jus. Pipe 09.13 14:00 3 - 6  
D. van Baelen - O. Luckow 09.13 22:35 6 - 0  
Dan. Larsson - Ste. West 09.13 19:45 3 - 6  
Har. Ward - Ree. Robinson 09.13 13:00 6 - 4  
J. Murnan - J. Klaasen 09.13 22:05 6 - 5  
Jam. Richardson - Mike Poge 09.13 15:40 6 - 3  
John Henderson - B. Claydon 09.13 15:10 6 - 4  
M. Bilderl - L. Woodhouse 09.13 20:35 1 - 6  
M. de Decker - M. Rosenauer 09.13 16:55 4 - 6  
Mic. Mansell - D. Noppert 09.13 16:15 5 - 6  
R. Edhouse - D. Venken 09.13 20:15 6 - 2  
Ric. North - B. Koltsov 09.13 19:15 6 - 5  
W. O'Connor - B. van de Pas 09.13 13:30 6 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Melnik 09.13 20:30 10 - 7  
Chrudim - Helas Brno 09.13 20:00 4 - 0  
Interobal Plzen - Slavia Praha 09.13 20:00 5 - 2  
Svarog Teplice - Nejzbach Vysoke Myto 09.13 20:00 11 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Dinamo Szamara 09.13 15:30 3 - 0  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel 09.13 18:30 2 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 09.13 21:45 1 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Osasuna Magna 09.13 21:00 1 - 0  
Palma Futsal - Levante 09.13 19:00 1 - 2  
Ribera Navarra - Inter Movistar 09.13 21:00 1 - 4  
Zaragoza - Peniscola 09.13 20:30 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Chomutov 09.13 18:00 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Zlín 09.13 17:30 2 - 1  
Litvínov - Brno 09.13 17:30 2 - 1  
Mladá Boleslav - Pardubice 09.13 17:30 4 - 1  
Trinec - Kladno 09.13 17:00 6 - 2  
Vitkovice - Olomouc 09.13 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 09.13 19:30 3 - 2  
Esbjerg - Herning 09.13 19:00 3 - 2  
Herlev Eagles - Frederikshavn 09.13 19:30 2 - 4  
Rödovre - Rungsted 09.13 19:30 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vasas 09.13 17:30 4 - 1  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 09.13 18:30 1 - 7  
FTC - Gyergyói HK 09.13 18:00 3 - 1  
Újpest - KMH Budapest 09.13 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Lida 09.13 18:00 4 - 1  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 09.13 18:00 1 - 1  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 09.13 18:00 0 - 4  
Mogiljev - Dinamo Molodecsno 09.13 18:00 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Tappara 09.13 17:30 4 - 5  
JYP - Hämeenlinna 09.13 17:30 3 - 2  
Kalpa - Jukurit 09.13 17:30 2 - 2  
Lahti Pelicans - HIFK 09.13 17:30 3 - 0  
SaiPa - Kookoo 09.13 17:30 5 - 3  
Ässät - Lukko 09.13 17:30 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Chamonix 09.13 19:30 2 - 3  
Gap - Bordeaux 09.13 20:30 4 - 2  
Mulhouse - Angers 09.13 20:00 0 - 2  
Rouen - Nice 09.13 20:00 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz 09.13 11:30 3 - 0  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 09.13 18:00 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 09.13 18:30 0 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 09.13 18:00 5 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 09.13 19:30 2 - 2  
Bayreuth - Tölzer Löwen 09.13 20:00 2 - 2  
Dresden - Landshut 09.13 19:30 1 - 1  
Heilbronn - Crimmitschau 09.13 20:00 2 - 6  
Kassel - Frankfurt Löwen 09.13 20:00 3 - 2  
Lausitzer Füchse - Freiburg 09.13 19:30 7 - 3  
Ravensburg - Kaufbeuren 09.13 20:00 4 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 09.13 19:30 1 - 2  
Düsseldorf - Bremerhaven 09.13 19:30 0 - 1  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 09.13 19:30 4 - 1  
Köln - Iserlohn 09.13 19:30 2 - 2  
Nürnberg - Mannheim 09.13 19:30 1 - 4  
Schwenningen - Ingolstadt 09.13 19:30 4 - 10  
Straubing - Krefeld 09.13 19:30 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 09.13 19:15 1 - 1  
Innsbruck - Dornbirn 09.13 19:15 1 - 1  
Klagenfurt - Fehérvár 09.13 19:15 5 - 0  
Südtirol Bolzano - Salzburg 09.13 19:45 1 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 09.13 20:00 4 - 2  
Biasca Ticino - Sierre 09.13 20:00 4 - 7  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 09.13 20:00 4 - 0  
Thurgau - Kloten 09.13 20:00 2 - 2  
Winterthur - Olten 09.13 20:00 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 09.13 19:45 3 - 4  
Bern - Rapperswil 09.13 19:45 6 - 3  
Biel - Fribourg 09.13 19:45 3 - 1  
Langnau Tigers - Servette 09.13 19:45 1 - 3  
Lugano - Lausanne 09.13 19:45 2 - 5  
Zürich Lions - Davos 09.13 19:45 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - HC Bratislava 09.13 18:00 3 - 9  
Martin - HC Topolcany 09.13 18:00 4 - 1  
Povazska Bystrica - Zilina 09.13 18:00 3 - 6  
Skalica - Trnava 09.13 17:00 3 - 5  
Spisska Nova Ves - Dubnica 09.13 17:30 3 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 09.13 18:00 1 - 2  
Diósgyőr - Zvolen 09.13 18:00 2 - 1  
Michalovce - Liptovsky Mikulas 09.13 17:30 5 - 1  
Nitra - MAC 09.13 18:00 3 - 2  
Poprad - B. Bystrica 09.13 18:00 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Torpedo Gorkij 09.13 17:30 3 - 1  
Humo Taskent - Barsz Kazany 2 09.13 16:30 3 - 2  
Nomad - Szokol Krasznojarszk 09.13 15:00 4 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk 09.13 14:30 1 - 0  
Kerékpár (Grand Prix de Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - V. Nibali 09.13 17:00 1 - 0  
D. Ulissi - T. Wellens 09.13 17:00 1 - 0  
G. van Avermaet - J. Stuyven 09.13 17:00 1 - 0  
Grand Prix de Quebec 2019 09.13 17:00    
Grand Prix de Quebec 2019 - Top 3 09.13 17:00    
K. Asgreen - M. Mohoric 09.13 17:00 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews 09.13 17:00 0 - 1  
R. Faria da Costa - Dan. Martin 09.13 17:00 1 - 0  
S. Colbrelli - J. Alaphilippe 09.13 17:00 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.13 13:30 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - W. Kelderman 09.13 13:30 0 - 1  
Sam Bennett - Phi. Gilbert 09.13 13:30 1 - 0  
T. Pogacar - M.A. Lopez Moreno 09.13 13:30 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 19. szakasz 09.13 13:30    
Vuelta a Espana 2019 - 19. szakasz - Top 3 09.13 13:30    
Z. Stybar - A. Aranburu 09.13 13:30 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Limburg 09.13 20:30 73 - 66  
Kosárlabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Franciaország 09.13 14:00 80 - 66  
Spanyolország - Ausztrália 09.13 10:00 71 - 71, h.u. 95 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Bjerringbro-Silkeborg 09.13 19:30 35 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - EH Aalborg 09.13 19:00 35 - 23  
Randers - Nyköbing F. 09.13 18:30 32 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Muratpasa Antalya 09.13 17:00 32 - 25  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Cesson 09.13 20:30 19 - 27  
Dijon - Nancy 09.13 20:30 24 - 24  
Pontault-Combault - Saran 09.13 20:45 29 - 26  
Selestat - Limoges 09.13 20:45 23 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Komló 09.13 18:00 19 - 19  
Eger - Orosháza 09.13 18:00 27 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Győr 09.13 18:30 22 - 28  
FTC - Dunaújváros 09.13 18:00 31 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Bietigheim 09.13 19:00 26 - 31  
Lübbecke - Krefeld 09.13 19:30 24 - 19  
TUSEM Essen - Hüttenberg 09.13 19:30 33 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - AGU-Adjif 09.13 16:30 23 - 18  
Lada Toljatti - Kubany Krasznodar 09.13 17:00 41 - 36  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Bregenz 09.13 19:00 26 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - CSM Bukarest 09.13 17:00 24 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Nava 09.13 20:30 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gijon - Porrino 09.13 21:00 36 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Helsingborg 09.13 19:30 26 - 25  
Ystad IF - IFK Ystad 09.13 19:30 24 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Rudar Kostolac 09.13 19:00 33 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Cardiff 09.13 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - AL Ahly (LBY) 09.13 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Temperley 09.13 02:05 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tristan Suarez - Atl. Colegiales 09.13 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Westerlo 09.13 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 09.13 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Botev Vraca 09.13 19:00 2 - 1  
Carszko Szelo Szófia - Lokomotív Plovdiv 09.13 16:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Vila Nova 09.13 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Wolfsburg 09.13 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Wehen 09.13 18:30 2 - 1  
Karlsruhe - Sandhausen 09.13 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Duisburg 09.13 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Chrudim 09.13 18:00 4 - 2  
Usti nad Labem - Sokolov 09.13 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Opava 09.13 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Fredericia 09.13 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Slagelse BI 09.13 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Horsens 09.13 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Haka - PK-37 09.13 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - KPV Kokkola 09.13 17:30 3 - 1  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 09.13 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Orleans 09.13 20:00 0 - 0  
Chambly - Auxerre 09.13 20:00 1 - 4  
Guingamp - Nancy 09.13 20:00 1 - 1  
Le Havre - Paris FC 09.13 20:00 0 - 0  
Niort - Grenoble 09.13 20:00 0 - 1  
Rodez Aveyron - Le Mans 09.13 20:00 4 - 1  
Sochaux - Valenciennes 09.13 20:00 0 - 0  
Troyes - Caen 09.13 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Lyon Duchere 09.13 20:00 2 - 1  
Bastia-Borgo - Cholet 09.13 20:00 3 - 2  
Concarneau - Quevilly Rouen 09.13 20:00 0 - 0  
Creteil - Beziers 09.13 20:00 3 - 1  
Dunkerque - Ajaccio GFC 09.13 20:00 0 - 1  
Laval - Red Star 93 09.13 18:00 0 - 2  
Le Puy - Boulogne 09.13 20:00 0 - 2  
Pau - Bourg-Peronnas 09.13 20:00 2 - 1  
Villefranche sur Saone - Toulon 09.13 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 09.13 20:45 2 - 2  
Lille - Angers 09.13 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Helmond 09.13 20:00 5 - 1  
De Graafschap - Ajax 2 09.13 20:00 3 - 2  
Den Bosch - Nijmegen 09.13 20:00 2 - 2  
Excelsior - Almere City 09.13 20:00 4 - 2  
FC Eindhoven - Roda 09.13 20:00 1 - 1  
Maastricht - Telstar 09.13 20:00 1 - 2  
NAC Breda - Utrecht 2 09.13 20:00 0 - 0  
PSV 2 - AZ Alkmaar 2 09.13 20:00 3 - 2  
Volendam - Dordrecht 09.13 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Excelsior/Barendrecht 09.13 19:30 0 - 0  
Heerenveen - VV Alkmaar 09.13 19:30 3 - 1  
Zwolle - Ajax 09.13 19:30 2 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 09.13 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Pusamania Borneo 09.13 13:30 2 - 2  
Bhayangkara Jakarta - Bali Utd. 09.13 10:30 0 - 0  
Kalteng Putra - Persebaya Surabaya 09.13 13:30 1 - 1  
Semen Padang - PSS Sleman 09.13 10:30 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Pars Jonoubi Jam 09.13 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shimizu SP - Nagoya GE 09.13 12:30 3 - 2  
Urawa RD - Cerezo Osaka 09.13 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Forge Hamilton 09.13 02:00 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Ahli (QAT) 09.13 15:55 2 - 3  
Umm-Salal - Al-Arabi (QAT) 09.13 18:05 1 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Dep. Pasto 09.13 01:00 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 09.13 03:15 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Guangzhou Evergrande 09.13 13:35 3 - 1  
Shandong Luneng - Shanghai SIPG 09.13 13:35 3 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Beijing Guoan 09.13 13:35 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Belchatow 09.13 19:00 3 - 0  
Odra Opole - Sandecja Nowy Sacz 09.13 19:45 1 - 1  
Olsztyn - Stal Mielec 09.13 19:45 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 09.13 20:30 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 09.13 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 09.13 18:00 0 - 4  
Zalgiris Vilnius - Panevezys 09.13 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarxien - Hamrun 09.13 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Potsdam 09.13 19:15 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Spezia 09.13 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Arszenál Tula 09.13 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Vorwärts Steyr 09.13 18:30 2 - 1  
Austria Klagenfurt - Austria Lustenau 09.13 19:10 3 - 3  
Austria Wien Amatőr - Ried 09.13 19:10 0 - 0  
FAC Wien - Lafnitz 09.13 19:10 1 - 1  
Horn - Kapfenberg 09.13 19:10 5 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 09.13 22:30 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovetense - Dep. Capiata 09.13 00:45 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Sport Boys Callao 09.13 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Viseu 09.13 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Braga 09.13 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Astra Giurgiu 09.13 16:30 1 - 1  
CFR Cluj - Voluntari 09.13 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Partick Thistle 09.13 20:05 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - R. Santander 09.13 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Ath. Bilbao 09.13 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Servette 09.13 19:00 1 - 0  
Winterthur - St. Gallen 09.13 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Halmstad 09.13 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Falkenberg 09.13 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Eskilstuna Utd. 09.13 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Shabab (KSA) 09.13 19:35 0 - 0  
Al-Taawoun - Al-Adalh 09.13 17:50 3 - 2  
Damac - Al-Ittihad (KSA) 09.13 17:50 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Vojvodina 09.13 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Bravo Ljubljana 09.13 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Ümraniyespor 09.13 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kasimpasa 09.13 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli - Cambrian & Clydach Vale 09.13 20:30 5 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Aberystwyth 09.13 20:45 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Renova 09.13 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kalev Tallinn 09.13 18:30 5 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 09.13 20:45 3 - 1  
Drogheda Utd. - Shelbourne 09.13 20:45 1 - 3  
Galway United - Cobh Ramblers 09.13 20:45 7 - 1  
Limerick - Wexford Youths 09.13 20:45 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Waterford FC 09.13 20:45 1 - 2  
Sligo - Finn Harps 09.13 21:00 3 - 1  
St. Patrick's - UC Dublin 09.13 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Jereván - Lori Vanadzor 09.13 14:00 0 - 1  
Pjunyik Jereván - Alashkert Jereván 09.13 17:15 0 - 3  
Urartu - Ararat-Armenia 09.13 17:15 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Sogdiana 09.13 15:00 0 - 0  
Bukhoro - Surkhon Termez 09.13 15:30 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Catalan Dragons 09.13 20:45 24 - 22  
Hull FC - St. Helens 09.13 20:45 6 - 22  
Leeds Rhinos - Warrington 09.13 20:45 26 - 4  
Salford - Hull KR 09.13 20:45 16 - 16  
Wakefield - London Broncos 09.13 20:45 19 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Canterbury 09.13 09:35 12 - 42  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 09.13 11:50 30 - 6  
Röplabda (Dél-Amerika bajn., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Venezuela 09.13 01:30 1 - 3  
Röplabda (Dél-Amerika bajnok., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 09.13 23:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Románia 09.13 17:15 3 - 0  
Olaszország - Görögország 09.13 20:45 3 - 1  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztria 09.13 20:30 3 - 0  
Szerbia - Németország 09.13 15:00 3 - 0  
Szlovákia - Spanyolország 09.13 17:30 3 - 2  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 09.13 20:30 1 - 3  
Észak-Macedónia - Törökország 09.13 17:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 09.13 14:00 1 - 3  
Hollandia - Montenegró 09.13 20:00 3 - 0  
Észtország - Lengyelország 09.13 17:00 1 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Katar 09.13 11:00 3 - 2  
Irán - Srí Lanka 09.13 16:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Tajvan 09.13 13:30 1 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - India 09.13 13:30 2 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Pakisztán 09.13 16:00 3 - 0  
Indonézia - Kuvait 09.13 08:00 3 - 1  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demchenko - Wes. So 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
A. Grischuk - B. Bok 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
E. Najer - A. Giri 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - A. Predke 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
L-D. Nisipeanu - Hik. Nakamura 09.13 12:00 1 - 0  
Liren Ding - S. Movsesian 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - B. Gelfand 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - I. Kovalenko 09.13 12:00 1 - 0  
P. Harikrishna - V. Fedoseev 09.13 12:00 1 - 0  
P. Maghsoodloo - L. Aronian 09.13 12:00 0 - 1  
P. Svidler - A. Esipenko 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - S. Sevian 09.13 12:00 1 - 0  
S. Mamedyarov - R. Kasimdzhanov 09.13 12:00 1 - 0  
S. Sjugirov - T. Radjabov 09.13 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - Mark Allen (10 nyert frame-ig) 09.13 08:00 10 - 3  
Squash (HKFC PSA Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Elsherbini - Greg Lobban 09.13 13:30 0 - 3  
Tsz Fung Yip - A.M.A. Tamimi 09.13 11:30 3 - 1  
Squash (HKFC PSA Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annie Au - L.W. Wern 09.13 12:30 3 - 1  
Nada Abbas - D. Letourneau 09.13 10:30 3 - 2  
Squash (Nantes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Marche - Joel Makin 09.13 20:30 2 - 3  
Zah. Salem - Paul Coll 09.13 23:15 0 - 3  
Squash (Nantes, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - S-J. Perry 09.13 22:15 3 - 1  
C. Serme - H.E. Hammamy 09.13 19:30 3 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - P. Krstin 09.13 16:00 0 - 2  
F. Horansky - A. Tabilo 09.13 11:00 2 - 1  
F. Mena - T. Griekspoor 09.13 11:00 1 - 2  
S. Nagal - F. Coria 09.13 14:15 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Malesevic N / Tadic V 09.13 13:35 2 - 0  
Galdos S / Mena F - Sabanov I / Sabanov M 09.13 16:15 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - N. Rubin 09.13 23:00 2 - 0  
F. Peliwo - E. Couacaud 09.13 21:35 0 - 2  
J.C. Aragone - U. Blanch 09.13 19:00    
N. Rubin - Chr. Eubanks 09.13 01:30 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasha N / Schnur M - Huey T / Smith J-P 09.13 00:05 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - H. Laaksonen 09.13 19:05 2 - 1  
Ben. Hassan - K. Sultanov 09.13 13:15 2 - 1  
C. Ruud - G. Tsivadze 09.13 14:00 2 - 0  
C. Sigsgaard - C. Ilkel 09.13 16:00 1 - 2  
E. Gerasimov - Joao Domingues 09.13 14:10 2 - 0  
E. Ruusuvuori - S. Ofner 09.13 18:55 2 - 0  
H. Habib - S. Fayziev 09.13 11:30 0 - 2  
H.V.N. Rune - A. Celikbilek 09.13 19:10 1 - 2  
I. Ivashka - J. Sousa 09.13 12:00 1 - 2  
Joao Menezes - Dar. King 09.13 17:00 1 - 2  
K-M. Maamoun - A. Bedene 09.13 11:30    
L. Catarina - S. Tsitsipas 09.13 13:15 0 - 2  
L.G.M. Harris - Ale. Lazarov 09.13 11:20 2 - 1  
M. Klizan - S. Ehrat 09.13 17:00 0 - 2  
M. Safwat - B. Rola 09.13 13:30 2 - 1  
M. Ymer - E. Leshem 09.13 17:00 2 - 0  
Mar. Eriksson - D. Sela 09.13 18:55 2 - 0  
P. Niklas-Salminen - D. Thiem 09.13 17:00 0 - 2  
R. Roelofse - D. Kuzmanov 09.13 14:25 0 - 2  
Seb. Dominguez - H. Dellien 09.13 18:00 0 - 2  
T. Monteiro - H. Lewis 09.13 19:55 2 - 0  
V. Durasovic - A. Metreveli 09.13 12:00 0 - 2  
W. Gonzalez - F. Zeballos 09.13 19:25 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - M. Buzarnescu 09.13 07:50 0 - 2  
L. Siegemund - V. Kudermetova 09.13 09:55 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - Mis. Doi 09.13 06:10 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - Nao Hibino 09.13 04:30 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Sanders S - Doi M / Hibino N 09.13 09:30 0 - 2  
Mchale C / Savinykh V - Kaji H / Namigata J 09.13 05:00 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - N. Kuhn 09.13 12:25 2 - 0  
B. van de Zandschulp - D. Poljak 09.13 11:00 2 - 0  
D. Istomin - O. Nedovyesov 09.13 11:00 2 - 0  
U. Humbert - R. Bemelmans 09.13 12:45 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Rosol L - Dubrivnyy A / Yevseyev D 09.13 15:20 2 - 1  
Grenier H / Ramanathan R - Golubev A / Nedovyesov A 09.13 14:00 0 - 2  
Tenisz (Meitar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - K. Hobgarski 09.13 11:00 1 - 2  
K. Rakhimova - C. Tauson 09.13 09:00 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - V. Golubic 09.13 17:10 2 - 1  
Kat. Kozlova - N. Stojanovic 09.13 09:00 1 - 2  
Lin Zhu - Shuai Peng 09.13 12:10 0 - 2  
R. Peterson - M. Linette 09.13 14:05 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raina A / Silva E - Peng S / Zhang S 09.13 15:00 1 - 2  
Wang X / Zhu L - Jakupovic D / Moore J 09.13 15:15 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alcaraz Garfia - S. Caruso 09.13 22:50 1 - 2  
C. Taberner - I. Cervantes-Huegun 09.13 11:00 2 - 1  
J.A. Munar Clar - G. Garcia-Lopez 09.13 13:20    
K. Coppejans - A. Davidovich Fokina 09.13 19:00 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Ocleppo J - Granollers G / Martinez P 09.13 19:00 0 - 2  
Coppejans/Martos Gornes - Cervantes H./Roca Batalla 09.13 23:10 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - C. Altamirano 09.13 06:35 2 - 0  
E. Lopez-Perez - Yui. Sugita 09.13 06:55 0 - 2  
P. Gunneswaran - Hir. Moriya 09.13 05:00 2 - 0  
Yas. Uchiyama - And. Harris 09.13 05:00    
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Uchiyama Y - Balaji N S / Vardhan V 09.13 08:45 2 - 0  
Polmans M / Puodziunas S - Myneni S / Sharan D 09.13 08:10 2 - 1  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - J. Jahn 09.13 14:00 2 - 0  
J. Kovalik - C. Lestienne 09.13 18:50 2 - 0  
R. Carballes Baena - G. Andreozzi 09.13 14:00 0 - 2  
Taro Daniel - M. Cecchinato 09.13 16:20 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Andreozzi G / Molteni A 09.13 18:30 0 - 2  
Middelkoop M / Podlipnik- - Lenz J / Romboli F 09.13 20:20 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - Saisai Zheng 09.13 10:30 2 - 1  
J. Ostapenko - A. Sabalenka 09.13 07:15 0 - 2  
K. Bertens - A. Tomljanovic 09.13 05:00 0 - 2  
K. Mladenovic - E. Svitolina 09.13 16:15 2 - 1  
Kar. Pliskova - S. Kenin 09.13 08:20 2 - 1  
P. Martic - A. Sabalenka 09.13 13:20 2 - 1  
Saisai Zheng - A. Riske 09.13 06:00 2 - 0  
Y. Putintseva - E. Svitolina 09.13 08:25 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Rosolska A / Tomljanovic A 09.13 14:30 2 - 1  
Wickmayer Y / Zidansek T - Adamczak M / Han X 09.13 11:15 2 - 0  
Tollaslabda (Belgian Intern., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jansen J R / Ostermeyer K - Adam E / Lambert M 09.13 10:00 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Jansen J R / Ostermeyer K 09.13 18:30 2 - 0  
Lauritzen E / Bergstein I - Grimley M / Torrance C 09.13 10:00 2 - 0  
Lauritzen E / Bergstein I - Mikkelsen M / Magelund A 09.13 18:30 0 - 2  
Mikkelsen M / Magelund A - Delrue F / Heriau V 09.13 10:00 2 - 1  
Tollaslabda (Belgian Internation.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bruun - Chr. Popov 09.13 10:40 2 - 1  
K. Schaefer - Vic. Svendsen 09.13 19:10 1 - 2  
K. Schaefer - Y. de Oliveira 09.13 11:25 2 - 1  
Lakshya Sen - K. Bruun 09.13 18:50 2 - 0  
M. Caljouw - Lakshya Sen 09.13 10:20    
M.E. Christophersen - Vic. Svendsen 09.13 11:05 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugaard D / Mogensen C - Jansen J R / Kaesbauer P 09.13 12:00 1 - 2  
Jansen J R / Kaesbauer P - Lane B / Vendy S 09.13 19:50 0 - 2  
Jille R / Van Der Lecq T - Lane B / Vendy S 09.13 11:00 0 - 2  
Lundgaard D / Thyrri M - Clare M / Flynn M 09.13 12:00 2 - 0  
Lundgaard D / Thyrri M - Geiss B / Volker J C 09.13 19:30 1 - 2  
Russ Z / Stallwood S - Geiss B / Volker J C 09.13 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - Bri. Tam 09.13 12:10 2 - 1  
L. Christophersen - A. Demirbag 09.13 19:10 2 - 0  
N. Yigit - L. Zetchiri 09.13 10:20 2 - 0  
N. Yigit - Xuefei Qi 09.13 18:50 2 - 0  
O. Bayrak - L. Christophersen 09.13 10:40 0 - 2  
Xuefei Qi - K. Kuuba 09.13 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (Belgian Internation.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Janssens E / Ostermeyer K - Honderich R / Tsai K 09.13 11:20 0 - 2  
Jille D / Tirtosentono A - Kaminski L / Pohl H 09.13 11:00 2 - 0  
Magelund A / Ravn F - Honderich R / Tsai K 09.13 19:50 0 - 2  
Magelund A / Ravn F - Karlsson E / Magnusson J 09.13 11:00 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Jille D / Tirtosentono A 09.13 19:30 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanxi Lei - Feixiang Sun 09.13 12:40 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Min. Koga 09.13 13:00 1 - 2  
Tien Minh Nguyen - Sou. Verma 09.13 12:40 0 - 2  
Yu Hsien Lin - Joo Ven Soong 09.13 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Di Z J / Wang C 09.13 13:00 2 - 0  
Fikri M S / Maulana B - Na S S / Wang C 09.13 13:20 1 - 2  
Lin C Y / Yang M T - Lee J-H / Yang P-H 09.13 13:20 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Isriyanet T / Kedren K 09.13 12:20 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nat. Oie - Shuting Ji 09.13 13:20 2 - 0  
Shuo Yun Sung - Asu. Takahashi 09.13 12:00 1 - 2  
Yiman Zhang - Yu Jin Sim 09.13 12:20 2 - 1  
Zhiyi Wang - S. Katethong 09.13 13:00 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Bernadet P Z - Korepap/Sudjaipraparat 09.13 13:00 2 - 0  
Efler L / Herttrich I - Huang J / Zhang S X 09.13 13:20 1 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Chayanit C / Muenwong P 09.13 12:40 2 - 1  
Istarani N K M / Kusumah - Honda E / Shimizu N 09.13 12:40 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernadet P Z / Karandasuw - Lee J H / Hsu Y C 09.13 12:00 1 - 2  
Guo X / Zhang S - Yang P-H / Hu L F 09.13 12:00 2 - 1  
Hoo P R / Cheah Y S - Mak H C / Chau H W 09.13 12:20 1 - 2  
Urai T / Miyaura R - Seidel M E / Linda E 09.13 12:00 2 - 1  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Pays d'Aix Natation 09.13 19:00 8 - 13  
Dinamo Moszkva - Szintez Kazany 09.13 18:00 11 - 14  
OSC - Potsdam 09.13 19:45 26 - 4  
Sabac - Strasbourg 09.13 20:30 9 - 12  
Terrassa - Steaua Bukarest 09.13 19:00 12 - 9  
Vouliagmeni - Jadran Split 09.13 20:45 9 - 10  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noisy-le-Sec - Miskolc 09.13 18:00 10 - 15  
Ortigia - Montpellier 09.13 19:30 8 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Tatabánya 09.13 19:15 10 - 4  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Spanyolország 09.13 21:00 10 - 8  
U20Hollandia - U20Kína 09.13 18:20 8 - 6  
U20Oroszország - U20Magyarország 09.13 19:40 18 - 11  
U20USA - U20Olaszország 09.13 17:00 8 - 9  

 

2019.09.12.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 09.12 10:00 5 - 0  
Kiwoom Heroes - LG Twins 09.12 10:00 3 - 2  
KT Wiz - NC Dinos 09.12 10:00 4 - 7  
Lotte Giants - SK Wyverns 09.12 10:00 1 - 2  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 09.12 10:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 09.12 11:00 2 - 12  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.12 11:00 3 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.12 11:00 5 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 09.12 11:00 4 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 09.12 11:00 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (6.m.) 09.12 02:30 10 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (7.m.) 09.12 02:00 13 - 11  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo (6.m.) 09.12 04:35 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - LA Dodgers 09.12 01:05 7 - 3  
Chicago WS - Kansas City 09.12 02:10 6 - 8  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 09.12 20:10 3 - 6  
Colorado - St. Louis 09.12 02:40 2 - 1  
Colorado - St. Louis (21:10) 09.12 21:10 3 - 10  
Detroit - NY Yankees 09.12 00:40    
Houston - Oakland 09.12 02:10 3 - 5  
LA Angels - Cleveland 09.12 02:07 3 - 4  
Miami - Milwaukee 09.12 01:10 5 - 7  
Miami - Milwaukee (19:10) 09.12 19:10 2 - 3  
Minnesota - Washington 09.12 01:40 2 - 6  
NY Mets - Arizona 09.12 01:10 9 - 0  
NY Mets - Arizona (19:10) 09.12 19:10 11 - 1  
Philadelphia - Atlanta 09.12 01:05 1 - 3  
San Diego - Chicago Cubs 09.12 04:10 4 - 0  
San Diego - Chicago Cubs (21:40) 09.12 21:40 1 - 4  
San Francisco - Pittsburgh 09.12 03:45 3 - 6  
San Francisco - Pittsburgh (21:45) 09.12 21:45 2 - 4  
Seattle - Cincinnati 09.12 04:10 5 - 3  
Texas - Tampa Bay 09.12 02:05 10 - 9  
Toronto - Boston 09.12 01:07 8 - 0  
Darts (Players Championship 24)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 24 2019 09.12 00:00    
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen 09.12 18:30 6 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 09.12 17:30 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk 09.12 18:10 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 09.12 18:30 5 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.12 16:00 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 09.12 18:30 5 - 1  
Vityaz Podolszk - Szocsi 09.12 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Storhamar 09.12 19:00 3 - 6  
Stavanger - Stjernen 09.12 18:00 8 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Slovan Bratislava 09.12 18:00 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Szentpétervár 09.12 18:00 2 - 4  
CSZK Szamara - KRS Beijing 09.12 17:00 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Juzsnij Ural Orszk 09.12 17:00 0 - 2  
Lada Toljatti - Tsen Tou Jilin 09.12 17:00 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Rubin Tyumeny 09.12 14:00 0 - 0  
Molot Perm - Cselmet Cseljabinszk 09.12 16:30 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Gornyak Ucsali 09.12 17:30 2 - 2  
Tambov - SZKA-Néva 09.12 17:30 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan 09.12 16:00 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Nieve Iturralde - D. Teuns 09.12 12:30 1 - 0  
P. Roglic - A. Valverde 09.12 12:30 1 - 0  
R. Guerreiro - S. Higuita 09.12 12:30 0 - 1  
T. Pogacar - M.A. Lopez Moreno 09.12 12:30 0 - 1  
T.G. Hart - Oscar Rodriguez 09.12 12:30 0 - 1  
Vuelta a Espana 2019 - 18. szakasz 09.12 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 18. szakasz - Top 3 09.12 17:20    
Kosárlabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 09.12 15:00 84 - 94  
Szerbia - USA 09.12 13:00 94 - 89  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 09.12 02:00 105 - 76  
Seattle - Minnesota 09.12 04:00 84 - 74  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Dinamo Bukarest 09.12 20:15 28 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 09.12 20:00 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Chambery 09.12 20:45 29 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Flensburg 09.12 19:00 28 - 24  
Melsungen - Magdeburg 09.12 19:00 31 - 29  
Minden - Ludwigshafen-Friesenheim 09.12 19:00 29 - 23  
R-N. Löwen Kronau - Balingen-Weilstetten 09.12 19:00 37 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Fakel Taganrog 09.12 15:30 27 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Zvezda Zvenyigorod 09.12 17:00 30 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Magura Cisnadiei 09.12 17:00 27 - 17  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 09.12 19:45 27 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Hussein Dey 09.12 18:45 1 - 1  
Constantine - Bordj Bou Arreridj 09.12 18:45 2 - 2  
ES Setif - NC Magra 09.12 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - BIIK-Kazygurt 09.12 20:00 1 - 1  
Braga - Paris SG 09.12 21:00 0 - 7  
Fiorentina - Arsenal 09.12 19:00 0 - 4  
Lugano - Manchester City 09.12 21:00 1 - 7  
Spartak Subotica - Atl. Madrid 09.12 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Internacional 09.12 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Macara Ambato 09.12 02:15 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - PEPO 09.12 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 09.12 14:30 1 - 1  
Sioni Bolnisi - Saburtalo Tbiliszi 09.12 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Katamon 09.12 18:00 1 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Hasharon 09.12 18:00 0 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Acre 09.12 18:00 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Nof Hagalil 09.12 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Cavalry 09.12 03:00 0 - 1  
Pacific Langford - York 9 Toronto 09.12 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 09.12 01:00 1 - 1  
Independiente Medellin - Once Caldas 09.12 03:15 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy 09.12 03:00 2 - 1  
Houston - Minnesota 09.12 02:30 2 - 0  
New York City FC - Toronto FC 09.12 01:00 1 - 1  
Salt Lake - San Jose 09.12 03:30 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Chicago 09.12 01:00 0 - 1  
Portland - North Carolina 09.12 04:30 0 - 6  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Cristobal Colon Nemby 09.12 00:45 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Mura 09.12 20:10 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Sacramento 09.12 02:30 1 - 2  
Indy Eleven - Ottawa 09.12 01:00 2 - 0  
Las Vegas - Phoenix Rising 09.12 04:30 0 - 1  
Swope Park - Charleston 09.12 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Zamora Barinas 09.12 22:00 2 - 2  
Dep. La Guaira - Metropolitanos Caracas 09.12 00:00 0 - 1  
Estudiantes de Caracas - Dep. Tachira 09.12 22:00 0 - 1  
Mineros de Guayana - Trujillanos Valera 09.12 23:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Castleford 09.12 20:45 26 - 8  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato - Hawke's Bay 09.12 09:35 24 - 27  
Röplabda (Dél-Amerika bajn., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ecuador 09.12 00:00 3 - 0  
Brazília - Argentína 09.12 20:00 3 - 1  
Brazília - Kolumbia 09.12 01:55 3 - 0  
Ecuador - Kolumbia 09.12 18:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-Amerika bajn., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Peru 09.12 01:30 3 - 0  
Peru - Bolívia 09.12 23:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Görögország 09.12 14:15 3 - 0  
Franciaország - Románia 09.12 20:45 3 - 0  
Portugália - Olaszország 09.12 17:15 0 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észak-Macedónia 09.12 17:30 3 - 1  
Szlovénia - Fehéroroszország 09.12 20:30 3 - 0  
Törökország - Oroszország 09.12 14:30 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 09.12 08:00 2 - 6  
Mark Allen - J. Trump (6 nyert frame-ig) 09.12 08:00 6 - 1  
R. O'Sullivan - Kyr. Wilson (6 nyert frame-ig) 09.12 13:30 6 - 5  
S. Murphy - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 09.12 13:30 6 - 1  
Squash (HKFC PSA Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - Tsz Kwan Lau 09.12 13:00 3 - 1  
D. Steinmann - M. Elsherbini 09.12 13:30 0 - 3  
Hen. Leung - Greg Lobban 09.12 11:30 0 - 3  
Tsz Fung Yip - L. Serme 09.12 11:00 3 - 2  
Squash (HKFC PSA Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annie Au - Don. Lobban 09.12 14:00 3 - 0  
D. Letourneau - Van. Chu 09.12 12:30 3 - 2  
Liu Tsz-Ling - L.W. Wern 09.12 12:00 0 - 3  
Nada Abbas - Rac. Arnold 09.12 10:30 3 - 2  
Squash (Nantes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Castagnet - Paul Coll 09.12 22:00 1 - 2  
Zah. Salem - J. Willstrop 09.12 20:15 2 - 0  
Squash (Nantes, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - O.B. Clyne 09.12 19:30 2 - 1  
Emi. Whitlock - S-J. Perry 09.12 21:30 1 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - Z. Kolar 09.12 12:20 2 - 1  
D. Kalenichenko - F. Coria 09.12 12:55 0 - 2  
F. Horansky - A. Collarini 09.12 10:30 2 - 1  
G. Clezar - T. Griekspoor 09.12 14:30 0 - 2  
G.M. Moroni - F. Mena 09.12 10:30 0 - 2  
M. Miladinovic - D. Popko 09.12 14:00 1 - 2  
P. Krstin - C. Berlocq 09.12 11:45 2 - 0  
S. Nagal - M. Pecotic 09.12 10:30 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Baldi F - Doumbia S / Reboul F 09.12 16:10 0 - 2  
Berlocq C / Dutra Silva R - Malesevic N / Tadic V 09.12 16:30    
Draganja T / Margaroli L - Galdos S / Mena F 09.12 14:45 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Kolar Z / Serdarusic N 09.12 16:30 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - J-P. Smith 09.12 20:30 2 - 0  
A. Seppi - L. Broady 09.12 01:05 2 - 0  
B. Fratangelo - F. Peliwo 09.12 17:00    
B. Nakashima - Tom. Paul 09.12 17:45 0 - 2  
D. Nguyen - J.C. Aragone 09.12 18:25 0 - 2  
Don. Young - E. Couacaud 09.12 18:30 1 - 2  
M. Torpegaard - M. Mmoh 09.12 17:00 0 - 2  
U. Blanch - B. Patael 09.12 17:00 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babelis T / Barkai Y - Bangoura S / Mmoh M 09.12 20:00 1 - 2  
Cerretani J / Novikov D - Hach Verdugo H / Young D 09.12 22:30 0 - 2  
Couacaud E / Olivo R - Lovett K / Paul T 09.12 22:00 0 - 2  
Galloway R / Redlicki M - Huey T / Smith J-P 09.12 00:10 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - S. Tsitsipas 09.12 11:40 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - K. Flipkens 09.12 06:35 2 - 1  
M. Buzarnescu - Kur. Nara 09.12 04:30 2 - 0  
Mis. Doi - Z. Hives 09.12 08:45 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - V. Flink 09.12 04:30 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Shibahara E - Kato M / Sanders S 09.12 07:25 0 - 2  
Hozumi E / Ninomiya M - Mchale C / Savinykh V 09.12 10:35 0 - 2  
Potapova A / Sizikova Y - Kaji H / Namigata J 09.12 06:15 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - L. Miedler 09.12 11:45 2 - 1  
D. Istomin - R. Marcora 09.12 12:15 2 - 1  
D. Poljak - M. Viola 09.12 09:00 2 - 1  
M. Copil - B. Kavcic 09.12 12:05 0 - 2  
N. Kuhn - R. Ramanathan 09.12 09:00 2 - 0  
O. Nedovyesov - E. Hoyt 09.12 10:50    
R. Bemelmans - L. Rosol 09.12 10:50 2 - 0  
U. Humbert - H. Grenier 09.12 09:00 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrivnyy A / Yevseyev D - Blancaneaux G / Muller A 09.12 14:55 2 - 1  
Gengel M / Rosol L - Elgin M / Istomin D 09.12 16:35 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Junaid R / Raja P 09.12 16:55 2 - 1  
Grenier H / Ramanathan R - Miedler L / Weissborn T-S 09.12 15:10 2 - 1  
Tenisz (Meitar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - Q. Lemoine 09.12 10:10 2 - 0  
I. Shinikova - C. Tauson 09.12 09:00 0 - 2  
R.G. Serban - K. Hobgarski 09.12 11:10 0 - 2  
V. Diatchenko - K. Rakhimova 09.12 09:00    
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - Xinyu Wang 09.12 09:00 2 - 0  
S. Stosur - N. Stojanovic 09.12 09:00 0 - 2  
Shuai Peng - Kri. Pliskova 09.12 09:55 2 - 1  
Shuai Zhang - Lin Zhu 09.12 09:00    
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Moore J - Shapatava S / Webley-Smith E 09.12 10:40 2 - 0  
Jiang X / Tang Q - Danilina A / Lechemia E 09.12 10:55 2 - 0  
Wang X / Zhu L - Rodionova A / Santamaria 09.12 12:05 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - A. Molcan 09.12 13:00 2 - 1  
J.A. Munar Clar - B. Zapata Miralles 09.12 15:00 2 - 0  
K. Coppejans - J. Ocleppo 09.12 15:35 2 - 1  
M. Vilella Martinez - G. Garcia-Lopez 09.12 13:00 1 - 2  
P. Lorenzi - C. Taberner 09.12 13:00 0 - 2  
P. Martinez Portero - C. Alcaraz Garfia 09.12 17:00 1 - 2  
Ped. Sakamoto - A. Davidovich Fokina 09.12 22:20 0 - 2  
V. Galovic - S. Caruso 09.12 20:05 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio R / Esteve Lob - Cervantes H./Roca Batalla 09.12 18:30 0 - 2  
Coppejans K / Martos Gorn - Cachin P / Zapata Miralles B 09.12 20:15 2 - 0  
Gaio F / Lorenzi P - Granollers G / Martinez P 09.12 21:50 1 - 2  
Vervoort M / Vilella Mart - Bonzi B / Ocleppo J 09.12 20:00 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - And. Harris 09.12 04:30    
C. Altamirano - Tat. Ito 09.12 06:20 2 - 0  
Di Wu - R. Ortega-Olmedo 09.12 04:30 2 - 1  
Kai. Uchida - Yui. Sugita 09.12 09:00 0 - 2  
M. Purcell - Hir. Moriya 09.12 06:00 1 - 2  
P. Gunneswaran - Gon. Oliveira 09.12 07:20 2 - 0  
S. Diez - E. Lopez-Perez 09.12 08:20 0 - 2  
Yas. Uchiyama - Shu. Sekiguchi 09.12 08:30 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J P / Matsui T - Myneni S / Sharan D 09.12 10:00 0 - 2  
Polmans M / Puodziunas S - King E / Reese H 09.12 10:05 2 - 1  
Ratiwatana / Ratiwatana - Gao X / Sun F 09.12 10:45 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - T. Bellucci 09.12 14:35 2 - 0  
A. Vatutin - M. Cecchinato 09.12 13:00 0 - 2  
C. Lestienne - R. Bonadio 09.12 17:15    
D. Michalski - G. Andreozzi 09.12 15:00 0 - 2  
J. Jahn - G. Mager 09.12 14:45 2 - 1  
J. Kovalik - P. Cias 09.12 19:10 2 - 0  
R. Carballes Baena - E. Benchetrit 09.12 13:00 2 - 0  
Taro Daniel - F. Arguello 09.12 13:00 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Bolelli S / Pellegrino A 09.12 16:25 2 - 0  
Benchetrit E / Guinard M - Andreozzi G / Molteni A 09.12 18:20 1 - 2  
Lenz J / Romboli F - Kossek D / Kowalczyk M 09.12 17:30 2 - 0  
Middelkoop M / Podlipnik- - Zielinski J / Zuk K 09.12 18:20 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Kerkhove L / Schoofs B 09.12 14:05 2 - 0  
Jurak D / Riske A - Krawczyk D / Perez E 09.12 12:30 0 - 2  
Kenin S / Muhammad A - Wickmayer Y / Zidansek T 09.12 10:15 1 - 2  
Tollaslabda (Belgian Intern., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue F / Heriau V - Hybel E / Magnusson J 09.12 11:30 2 - 0  
Jansen J R / Ostermeyer K - Van Der Lecq T / Jille D 09.12 12:55 2 - 1  
Jille R / Tirtosentono A - Volker J C / Janssens E 09.12 09:35 1 - 2  
Scheiel P / Volkmann F - Stallwood S / Tolman L 09.12 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Merkle - J.A. Ho-Shue 09.12 14:35 1 - 2  
E. Heino - Lakshya Sen 09.12 17:20 0 - 2  
K. Schaefer - F. Burestedt 09.12 15:30 2 - 0  
K. Schaefer - T. Penty 09.12 19:30 2 - 1  
M. Moreels - Vic. Svendsen 09.12 17:55 0 - 2  
M.E. Christophersen - C.J. Nilsson 09.12 14:00 2 - 0  
Nhat Nguyen - Vic. Svendsen 09.12 13:05 1 - 2  
O. Guerrero - E. Heino 09.12 11:20 0 - 2  
R. Messerschmidt - Lakshya Sen 09.12 10:55 0 - 2  
T.J. Popov - K. Bruun 09.12 19:05 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Maio J - Jansen J R / Kaesbauer P 09.12 21:15 1 - 2  
Bay J / Mikkelsen M - Jille R / Van Der Lecq T 09.12 17:40 0 - 2  
Christensen M E / Knudsen - Russ Z / Stallwood S 09.12 17:10 1 - 2  
Grimley C / Grimley M - Lundgaard D / Thyrri M 09.12 16:00 1 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Lundgaard D / Thyrri M 09.12 19:40 1 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Azurmendi - A. Demirbag 09.12 17:20 0 - 2  
I.A. Andersen - Bri. Tam 09.12 10:45 1 - 2  
J.D. Jakobsen - Xuefei Qi 09.12 18:20 0 - 2  
K. Kuuba - G. Mahulette 09.12 16:45 2 - 1  
L. Christophersen - M. Mitsova 09.12 18:20 2 - 0  
Leo. Huet - G. Mahulette 09.12 09:45 1 - 2  
M. Batomene - N. Perminova 09.12 14:30 2 - 0  
M. Mitsova - Lia. Tan 09.12 10:10 2 - 0  
P. Joshi - A. Demirbag 09.12 10:20 0 - 2  
Tollaslabda (Belgian Internation.,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heriau V / Lambert M - Nistad C / Sjoo M 09.12 15:00 2 - 1  
Holden A / Tolman L - Heriau V / Lambert M 09.12 18:55 1 - 2  
O'Donnell E / Torrance C - Jager A / Kuspert S S 09.12 16:20 0 - 2  
Salehar I / Salehar L - Goncalves A F / Goncalves S 09.12 17:05 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao Cuong Pham - Jun Yan Ng 09.12 05:20 0 - 2  
Chia Hung Lu - Shifeng Li 09.12 06:00 0 - 2  
D. Liew - Sir. Verma 09.12 04:00 1 - 2  
Feixiang Sun - Hongyang Weng 09.12 04:00 2 - 1  
Hai Dang Nguyen - Hsuan Yi Hsueh 09.12 05:20 0 - 2  
Hsuan Yi Hsueh - Min. Koga 09.12 13:20 0 - 2  
I.L.I. Rumbay - Lanxi Lei 09.12 04:00 0 - 2  
Jia Wei Tan - Yu Hsien Lin 09.12 12:40 1 - 2  
Joo Ven Soong - Teck Zhi Soo 09.12 04:40 2 - 1  
Jun Yan Ng - T. Saensomboonsuk 09.12 13:20 0 - 2  
Kod. Naraoka - Sou. Verma 09.12 06:00 0 - 2  
Koki Watanabe - Feixiang Sun 09.12 11:20 0 - 2  
Kwang Hee Heo - Koki Watanabe 09.12 04:00 1 - 2  
L. Corvee - B.K. Nugroho 09.12 04:40 2 - 1  
L. Corvee - Joo Ven Soong 09.12 13:20 0 - 2  
Min. Koga - K. Vitidsarn 09.12 05:20 2 - 1  
Shifeng Li - Tien Minh Nguyen 09.12 12:40 0 - 2  
Sho. Omoto - Yu Hsien Lin 09.12 04:40 0 - 2  
Sir. Verma - Lanxi Lei 09.12 11:20 0 - 2  
Sub. Dey - Jia Wei Tan 09.12 04:40 0 - 2  
Tak. Obayashi - T. Saensomboonsuk 09.12 05:20 0 - 2  
Tien Minh Nguyen - C.A. Dwi Wardoyo 09.12 06:00 2 - 0  
Xiaodong Sheng - Yu Igarashi 09.12 06:00 0 - 2  
Yu Igarashi - Sou. Verma 09.12 12:40 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Isriyanet T / Kedren K 09.12 06:40 0 - 2  
Choi S / Seo S J - Riyanto K P / Yacob Y E Y 09.12 10:40 2 - 1  
Fikri M S / Maulana B - Ou X Y / Zhang N 09.12 10:00 2 - 1  
Gutama S K / Putra F W - Lee J-H / Yang P-H 09.12 08:00 0 - 2  
Lin C Y / Yang M T - Karandasuwardi/Pratama 09.12 08:00 2 - 0  
Na S S / Wang C - Lamsfuss M / Seidel M E 09.12 11:20 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - George A / Shukla S 09.12 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - Shuting Ji 09.12 07:20 0 - 2  
Hyo Min Kim - Asu. Takahashi 09.12 08:40 0 - 2  
K. Gilmour - Nat. Oie 09.12 06:40 1 - 2  
Thi Trang Vu - Yiman Zhang 09.12 09:20 1 - 2  
Y.Y. Susanto - S. Katethong 09.12 08:40 0 - 2  
Yi-Ting Hung - Shuo Yun Sung 09.12 09:20 0 - 2  
Yu Jin Sim - Yvonne Li 09.12 10:00 2 - 0  
Zhiyi Wang - Yu Po Pai 09.12 07:20 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeje A / Poulsen M - Awanda A S / Bernadet P Z 09.12 06:40 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Hung S H / Chiang K H 09.12 08:40 2 - 1  
Efler L / Herttrich I - Saito N / Shinoya N 09.12 10:00 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Hoshi C / Matsuda A 09.12 08:00 2 - 0  
Huang J / Zhang S X - Wenjing D / Xueying F 09.12 10:00 2 - 1  
Kashihara M / Kato M - Honda E / Shimizu N 09.12 10:40 0 - 2  
Korepap/Sudjaipraparat - Hobara S / Sone N 09.12 07:20 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Istarani N K M / Kusumah 09.12 09:20 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Cheng C Y - Urai T / Miyaura R 09.12 09:20 0 - 2  
Chen K / Zhou S Q - Seidel M E / Linda E 09.12 08:00 0 - 2  
Guo X / Zhang S - Bandaso M C / Maulana A 09.12 12:00 2 - 0  
Hoo P R / Cheah Y S - Dong W / Chen X 09.12 07:20 2 - 1  
Lamsfuss M / Herttrich I - Bernadet P Z / Karandasuw 09.12 13:20 1 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Yamashita K / Shinoya N 09.12 12:00 2 - 0  
Mak H C / Chau H W - Saputro R A / Rumambi B M 09.12 10:40 2 - 0  
Yang P-H / Hu L F - Labar R / Tran A 09.12 12:00 2 - 0  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztrália - U20Spanyolország 09.12 18:20 9 - 11  
U20Olaszország - U20Kanada 09.12 19:40 18 - 6  

 

2019.09.11.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 09.11 11:30 0 - 4  
Hanwha Eagles - LG Twins 09.11 11:30 9 - 5  
Lotte Giants - KIA Tigers 09.11 11:30 0 - 4  
Samsung Lions - KT Wiz 09.11 11:30 11 - 8  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 09.11 11:30 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 09.11 11:00 10 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.11 11:00 2 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.11 11:00 10 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 09.11 11:15 6 - 4  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 09.11 11:00 1 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 09.11 11:00 4 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (6.m.) 09.11 02:00 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - LA Dodgers 09.11 01:05 3 - 7  
Chicago WS - Kansas City 09.11 02:10 7 - 3  
Colorado - St. Louis 09.11 02:40 2 - 1  
Detroit - NY Yankees 09.11 00:40 12 - 11  
Houston - Oakland 09.11 02:10 7 - 21  
LA Angels - Cleveland 09.11 04:07 0 - 8  
Miami - Milwaukee 09.11 01:10 3 - 4  
Minnesota - Washington 09.11 01:40 5 - 0  
NY Mets - Arizona 09.11 01:10 3 - 2  
Philadelphia - Atlanta 09.11 01:05 6 - 5  
San Diego - Chicago Cubs 09.11 04:10 9 - 8  
San Francisco - Pittsburgh 09.11 03:45 5 - 4  
Seattle - Cincinnati 09.11 04:10 4 - 3  
Texas - Tampa Bay 09.11 02:05 3 - 5  
Toronto - Boston 09.11 01:07 4 - 3  
Darts (Players Championship 23)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 23 2019 09.11 00:00    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 09.11 17:30 0 - 4  
Chomutov - Sokolov 09.11 17:30 4 - 1  
Jihlava - Kadan 09.11 17:30 3 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 09.11 17:30 3 - 2  
Poruba - Havirov 09.11 18:00 4 - 2  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 09.11 18:00 1 - 1  
Vsetin - Frydek Mistek 09.11 17:30 3 - 3  
Zubr Prerov - Prostejov 09.11 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 09.11 18:00 3 - 3  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 09.11 18:00 1 - 4  
Metallurg Zslobin - Lida 09.11 18:00 2 - 2  
Mogiljev - Sahtar Szoligorszk 09.11 18:00 2 - 6  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Gornyak Rudnyij 09.11 15:00 1 - 0  
HC Asztana - Aktobe 09.11 15:00 1 - 7  
Jertisz Pavlodar - Almaty 09.11 15:00 3 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Bejbarisz Atirau 09.11 15:00 0 - 0  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Humo Taskent 2 09.11 10:00 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Traktor Cseljabinszk 09.11 11:30 1 - 3  
Amur Habarovszk - Barisz 09.11 11:00 1 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 09.11 18:00 3 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 09.11 18:00 1 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 09.11 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Mogo Riga 09.11 18:30 2 - 6  
Zemgale/LLU - Olimp Riga 09.11 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf - Olten 09.11 20:00 1 - 9  
Luzern - Langenthal 09.11 19:45 1 - 13  
Sierre - Lausanne 09.11 20:15 0 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Povazska Bystrica 09.11 19:00 3 - 0  
MHK Dubnica - HC Topolcany 09.11 18:00 4 - 3  
Skalica - Martin 09.11 17:00 1 - 3  
Trnava - HC Bratislava 09.11 17:30 2 - 5  
Zilina - Spisska Nova Ves 09.11 18:00 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Barsz Kazany 2 09.11 17:30 3 - 3  
Humo Taskent - Rjazany 09.11 16:30 5 - 0  
Nomad - Jugra Hanti-Manszijszk 09.11 15:00 1 - 5  
Szarjarka Karaganda - Szokol Krasznojarszk 09.11 15:00 0 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Ermak Angarszk 09.11 14:30 3 - 2  
Zvezda Csehov - Torpedo Gorkij 09.11 18:00 2 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.11 11:45 1 - 0  
F. Gaviria - M. Walscheid 09.11 11:45 0 - 1  
J. Aberasturi Izaga - J. Degenkolb 09.11 11:45 0 - 1  
M. Sarreau - E. Boasson Hagen 09.11 11:45 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - R. Majka 09.11 11:45 1 - 0  
Phi. Gilbert - Z. Stybar 09.11 11:45 1 - 0  
Sam Bennett - Fab. Jakobsen 09.11 11:45 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 17. szakasz 09.11 17:15    
Vuelta a Espana 2019 - 17. szakasz - Top 3 09.11 17:15    
Kosárlabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Csehország 09.11 15:00 82 - 70  
USA - Franciaország 09.11 13:00 79 - 89  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Sävehof 09.11 18:00 25 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Zubri 09.11 18:00 36 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - GOG 09.11 19:30 23 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Chartres 09.11 20:30 26 - 27  
Dunkerque - Ivry 09.11 20:30 26 - 22  
Nimes - Montpellier 09.11 20:30 25 - 24  
Paris SG - Nantes 09.11 20:45 32 - 29  
St. Raphael - Istres 09.11 20:30 29 - 33  
Tremblay - Toulouse 09.11 20:30 31 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Bourg de Peage 09.11 20:00 26 - 20  
Chambray Touraine - Brest 09.11 20:30 26 - 31  
Fleury Loiret - Metz 09.11 20:30 27 - 38  
Issy Paris - Dijon 09.11 20:30 25 - 22  
Merignac - Nantes 09.11 20:30 31 - 40  
Nice - Toulon 09.11 20:30 20 - 18  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Selfoss 09.11 21:30 30 - 32  
Haukar - Kopavogur 09.11 21:30 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gornik Zabrze 09.11 18:00 34 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Kisvárda 09.11 18:00 26 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Neckarsulm 09.11 19:30 24 - 16  
Metzingen - Blomberg-Lippe 09.11 19:30 27 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Csehovszkije Medvegyi 09.11 14:30 29 - 42  
Permszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol 09.11 16:00 21 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - AGU-Adjif 09.11 16:30 39 - 24  
Ufa Alisza - Kubany Krasznodar 09.11 15:00 23 - 35  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 09.11 21:00 27 - 34  
Sporting CP - ABC Braga 09.11 21:00 30 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - CSM Bukarest 09.11 17:00 24 - 30  
Bistrita - Corona Brassó 09.11 16:00 19 - 24  
Dunarea Braila - Slatina 09.11 17:00 34 - 21  
Gloria Buzau - Municipal Craiova 09.11 17:00 23 - 18  
Slobozia - Univ. Cluj 09.11 17:00 21 - 18  
Zalau - Rapid Bukarest 09.11 16:00 26 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Barcelona 09.11 20:30 23 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Bera Bera 09.11 20:00 20 - 29  
Valladolid - Rocasa Gran Canaria 09.11 19:30 20 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Hallby 09.11 19:00 26 - 33  
IFK Ystad - Varberg 09.11 19:00 27 - 15  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Dobova 09.11 18:00 35 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - MC Oran 09.11 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Atl. Tucuman 09.11 00:10 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Sparta Praha 09.11 21:15 3 - 2  
Csertanovo Moszkva - Glasgow 09.11 18:00 0 - 1  
FK Minszk - FC Zürich 09.11 16:00 1 - 0  
Hibernian - Slavia Praha 09.11 20:45 1 - 4  
Juventus - Barcelona 09.11 20:30 0 - 2  
Kopparbergs/Göteborg - Bayern München 09.11 18:45 1 - 2  
Pitea - Bröndby 09.11 19:00 0 - 1  
St. Pölten - Twente 09.11 19:10 2 - 4  
Vllaznia - Hjörring 09.11 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Criciuma 09.11 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Fluminense 09.11 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Curacao 09.11 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Lyngby 09.11 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - U21Manchester City 09.11 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philippine Air Force FC - Global Makati 09.11 10:00 4 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Badak Lampung - Persela Lamongan 09.11 10:30 1 - 1  
Persipura Jayapura - Persija Jakarta 09.11 13:30 2 - 0  
PSM Makassar - PSIS Semarang 09.11 10:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Real Cartagena 09.11 03:00 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sotra - Elverum 09.11 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Fernando de la Mora 09.11 22:30 3 - 2  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 09.11 00:45 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Krasno Nad Kysucou - Trnava 09.11 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tolmin - Celje 09.11 15:30 0 - 6  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reno - Tacoma Defiance 09.11 04:00 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Aragua Maracay 09.11 23:00 1 - 1  
Estudiantes de Merida - Caracas FC 09.11 21:30 1 - 2  
Lala Caroni - Llaneros de Guanare 09.11 22:00 0 - 4  
Monagas Maturin - Zulia Maracaibo 09.11 23:00 2 - 2  
Portuguesa Acarigua - Dep. Lara 09.11 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Nam Dinh 09.11 14:00 6 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 09.11 04:00 4 - 0  
Brazília - Peru 09.11 05:00 0 - 1  
Ecuador - Bolívia 09.11 02:00 3 - 0  
Honduras - Chile 09.11 03:30 2 - 1  
Kolumbia - Venezuela 09.11 02:00 0 - 0  
USA - Uruguay 09.11 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conwy Borough - Prestatyn 09.11 20:30 0 - 7  
Gresford - Llanfair Utd. 09.11 20:45 2 - 0  
Röplabda (Dél-Amerika bajn., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia 09.11 00:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-Amerika bajn., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Bolívia 09.11 01:30 3 - 0  
Venezuela - Bolívia 09.11 23:30 3 - 0  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Esipenko - R. Ponomariov 09.11 12:00 0.5 - 0.5  
B. Bellahcene - Hik. Nakamura 09.11 12:00 0.5 - 0.5  
Gledura B. - E. Najer 09.11 12:00 0 - 1  
H.D. Ziska - T. Radjabov 09.11 12:00 0.5 - 0.5  
Nik. Petrov - E. Tomashevsky 09.11 12:00 0.5 - 0.5  
R. Jumabayev - Berkes F. 09.11 12:00 1 - 0  
Shanglei Lu - B. Gelfand 09.11 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 09.11 13:30 5 - 6  
J. Trump - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 09.11 08:00 6 - 4  
Mark Allen - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 09.11 08:00 6 - 5  
Neil Robertson - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 09.11 13:30 6 - 3  
Squash (HKFC PSA Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - Tay. Aslam 09.11 09:45 3 - 1  
Chr. Gordon - Greg Lobban 09.11 12:45 0 - 3  
Ivan Yuen - Hen. Leung 09.11 09:30 1 - 3  
M. Elsherbini - Y. Soliman 09.11 11:15 3 - 1  
Max Lee - D. Steinmann 09.11 14:15 2 - 3  
Pet. Creed - L. Serme 09.11 11:00 0 - 3  
Tsz Fung Yip - Sha. Khan 09.11 12:30 3 - 1  
Tsz Kwan Lau - Leo Au 09.11 14:00 3 - 0  
Squash (HKFC PSA Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annie Au - A. Serme 09.11 14:45 3 - 0  
D. Letourneau - Sal. Youssef 09.11 11:45 3 - 2  
Don. Lobban - Ho Tze-Lok 09.11 10:15 3 - 0  
Lee Ka Yi - Rac. Arnold 09.11 09:00 1 - 3  
Liu Tsz-Ling - I. Mackevica 09.11 10:30 3 - 0  
Nada Abbas - S. Sobhy 09.11 12:00 3 - 1  
Tsz-Wing Tong - L.W. Wern 09.11 13:15 0 - 3  
Van. Chu - Joey Chan 09.11 13:30 3 - 2  
Squash (Nantes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dessouky - Joel Makin 09.11 20:15 1 - 2  
S. Rösner - G. Marche 09.11 22:00 1 - 2  
Squash (Nantes, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - Mil. Tomlinson 09.11 21:30 2 - 0  
H.E. Hammamy - Ali. Waters 09.11 19:30 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - C. Berlocq 09.11 12:00 0 - 2  
A. Tabilo - M. Sabanov 09.11 10:00 2 - 0  
C. Ugo Carabelli - F. Mena 09.11 10:00 0 - 2  
F. Reboul - T. Griekspoor 09.11 11:35 1 - 2  
G.A. Olivieri - D. Popko 09.11 11:15 0 - 2  
N. Milojevic - M. Miladinovic 09.11 16:10 0 - 2  
P. Krstin - R. Balzerani 09.11 10:00 2 - 0  
R. Dutra da Silva - G. Clezar 09.11 14:15 0 - 2  
R. Haase - G.M. Moroni 09.11 14:35 0 - 2  
S. Nagal - I. Nedelko 09.11 10:00 2 - 0  
Z. Kolar - F. Baldi 09.11 11:40 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coria F / Zukas M - Arnaboldi A / Baldi F 09.11 16:50 0 - 2  
Draganja T / Margaroli L - Popko D / Tabilo A 09.11 15:30 2 - 0  
Gerch L / Radojkovic M - Galdos S / Mena F 09.11 14:40 0 - 2  
Griekspoor T / Sels J - Kolar Z / Serdarusic N 09.11 15:50 0 - 2  
Malesevic N / Tadic V - Gonzales R / Siljestrom A 09.11 13:10 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - O'Connell C / Petrovic D 09.11 13:30 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Mic. Redlicki 09.11 22:00 2 - 0  
B. Patael - M. Giron 09.11 17:00    
C. Langmo - U. Blanch 09.11 20:35 0 - 2  
J.C. Aragone - P. Polansky 09.11 17:00 2 - 0  
M. Krueger - D. Nguyen 09.11 17:00 1 - 2  
N. Mejia - J-P. Smith 09.11 19:40 0 - 2  
N. Rubin - Evan Song 09.11 01:45 2 - 0  
R. Peniston - Tom. Paul 09.11 21:55 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - B. Nakashima 09.11 18:50 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Mmoh M - Aragone J / Withrow J 09.11 22:45 2 - 1  
Cerretani J / Novikov D - Kwiatkowski T / Rubin N 09.11 23:50 2 - 0  
Couacaud E / Olivo R - Kiger M / Peck J 09.11 18:50 2 - 1  
Hach Verdugo H / Young D - Peliwo F / Polansky P 09.11 20:45 2 - 0  
Monroe N / Reid M - Pasha N / Schnur M 09.11 23:45 0 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - L. Catarina 09.11 11:35 2 - 0  
J. Zopp - G. Srbljak 09.11 11:35 2 - 0  
M. Podzus - L. Celebic 09.11 11:40 2 - 0  
T. Diederich - S. Tsitsipas 09.11 12:35 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - V. Kudermetova 09.11 08:15 0 - 2  
L. Siegemund - P.M. Tig 09.11 04:30 2 - 1  
Nao Hibino - Z. Diyas 09.11 04:30    
Su-Wei Hsieh - Pri. Hon 09.11 05:45 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Hibino N - Flipkens K / Van Uytvanck 09.11 09:25 2 - 1  
Hozumi E / Ninomiya M - Kalashnikova/Kovinic 09.11 10:15 2 - 0  
Kaji H / Namigata J - Hon P / Maria T 09.11 11:10 2 - 0  
Kato M / Sanders S - Buzarnescu M / Srebotnik K 09.11 07:50 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - R. Marcora 09.11 09:00 0 - 2  
D. Istomin - M. Zverev 09.11 13:05    
E. Hoyt - M. Elgin 09.11 10:20 2 - 0  
M. Copil - R. Roumane 09.11 11:00 2 - 1  
M. Ilhan - R. Ramanathan 09.11 12:15 0 - 2  
O. Nedovyesov - B. Cengiz 09.11 13:50 2 - 0  
R. Safiullin - D. Poljak 09.11 09:00 1 - 2  
T. Lamasine - M. Viola 09.11 12:15 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Gengel M / Rosol L 09.11 09:00 1 - 2  
Bemelmans R / Zimonjic N - Junaid R / Raja P 09.11 13:30 0 - 2  
Blancaneaux G / Muller A - Janvier M / Mertens Y 09.11 11:00 2 - 0  
Clayton S / Hoyt E - Clarke J / Rodionov J 09.11 14:20    
Clayton S / Hoyt E - Dubrivnyy A / Yevseyev D 09.11 16:10 0 - 2  
Setkic A / Turker M - Miedler L / Weissborn T-S 09.11 15:10 0 - 2  
Tenisz (Meitar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tauson - M. Georges 09.11 09:00 2 - 0  
E. Kostova - C. Simmonds 09.11 16:00 2 - 0  
I. Shinikova - Y. Hatouka 09.11 11:00 2 - 0  
K. Rakhimova - N. Parrizas-Diaz 09.11 09:00 2 - 0  
Q. Lemoine - V. Muntean 09.11 10:55 2 - 1  
R.G. Serban - Leo. Kung 09.11 10:15 2 - 1  
V. Diatchenko - A. Kubareva 09.11 09:00 2 - 0  
V. Morvayova - K. Hobgarski 09.11 12:40 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangzhou Liu - M. Linette 09.11 09:00 0 - 2  
Kat. Kozlova - D. Jakupovic 09.11 10:50 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - V. Golubic 09.11 10:15 1 - 2  
R. Peterson - J. Fett 09.11 10:30 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilina A / Lechemia E - Guarachi A / Olmos G 09.11 09:00 2 - 1  
Gumulya B / Van Der Hoek - Peng S / Zhang S 09.11 12:15 0 - 2  
Raina A / Silva E - Cristian J / Niculescu M 09.11 09:00    
Raina A / Silva E - Plipuech P / Xun F Y 09.11 09:00 2 - 0  
Rodionova A / Santamaria - Dzalamidze N / Rybakina E 09.11 09:00 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - I. Cervantes-Huegun 09.11 12:05 0 - 2  
A. Molcan - F. Gaio 09.11 10:00 2 - 1  
B. Bonzi - A. Davidovich Fokina 09.11 17:30 0 - 2  
C. Alcaraz Garfia - Y. Hanfmann 09.11 19:15 2 - 0  
J.A. Munar Clar - L. Lokoli 09.11 21:35 2 - 0  
M. Vilella Martinez - J. Barranco Cosano 09.11 18:55 2 - 0  
P. Cachin - Ped. Sakamoto 09.11 13:10 0 - 2  
P. Martinez Portero - O. Roca Batalla 09.11 11:40 2 - 0  
R. Brancaccio - B. Zapata Miralles 09.11 21:05 0 - 2  
R. Ojeda Lara - G. Garcia-Lopez 09.11 14:25 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluda-Purkiss C/Correia - Granollers G / Martinez P 09.11 17:30 0 - 2  
Cervantes H./Roca Batalla - Casanova H / Sakamoto P 09.11 19:00 2 - 1  
Gaio F / Lorenzi P - Hamou M / Okala J 09.11 17:30 2 - 0  
Gimeno Traver D / Ojeda L - Bonzi B / Ocleppo J 09.11 20:45 0 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - Coppejans K / Martos Gornes S 09.11 10:00 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - T. Gabashvili 09.11 10:15 2 - 0  
H. Bourchier - Yui. Sugita 09.11 04:30 0 - 2  
Jum. Yamasaki - E. Lopez-Perez 09.11 07:45 1 - 2  
Kai. Uchida - Yus. Takahashi 09.11 06:15 2 - 1  
Mak. Ochi - And. Harris 09.11 06:05 1 - 2  
S. Diez - Runhao Hua 09.11 08:35 2 - 0  
Shu. Sekiguchi - S. Myneni 09.11 08:45 2 - 1  
Tak Khunn Wang - Gon. Oliveira 09.11 04:30 1 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hua R / Wu D - Balaji N S / Vardhan V 09.11 11:55    
Kadhe A / Prashanth N V S - King E / Reese H 09.11 04:30 1 - 2  
Lopez-Perez/Nedunchezhiya - Ratiwatana / Ratiwatana 09.11 11:40 0 - 2  
Polmans M / Puodziunas S - Sekiguchi S / Sugita Y 09.11 12:55 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Oliveira G / Uchiyama Y 09.11 11:10 1 - 2  
Wang A / Wu H - Gao X / Sun F 09.11 10:20 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - E. Benchetrit 09.11 10:00 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - J. Haerteis 09.11 16:00 2 - 0  
A. Vatutin - J. Lenz 09.11 11:55 2 - 0  
C. Lestienne - D. Masur 09.11 11:45 2 - 0  
F. Bagnis - D. Michalski 09.11 15:40 1 - 2  
F. Kolasinski - F. Arguello 09.11 13:30 0 - 2  
I. Gakhov - G. Andreozzi 09.11 15:40 0 - 2  
K. Zuk - G. Mager 09.11 11:35 0 - 2  
L. Giustino - J. Kovalik 09.11 10:00 1 - 2  
M. Guinard - M. Cecchinato 09.11 14:20 0 - 2  
P. Cias - A. Giannessi 09.11 13:10 2 - 0  
R. Bonadio - P. Kohlschreiber 09.11 13:15 2 - 1  
R. Carballes Baena - J. Satral 09.11 10:00 2 - 0  
R. Molleker - J. Jahn 09.11 10:00 0 - 2  
R. Slobodchikov - T. Bellucci 09.11 14:50 0 - 2  
Taro Daniel - P. Nejedly 09.11 13:15 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Giannessi A - Andreozzi G / Molteni A 09.11 20:35 0 - 2  
Begemann A / Mergea F - Arguello F / Carballes Baena R 09.11 17:20 2 - 1  
Benchetrit E / Guinard M - Masur D / Molleker R 09.11 15:55    
Jebavy R / Pavlasek A - Bolelli S / Pellegrino A 09.11 14:00 0 - 2  
Kossek D / Kowalczyk M - Daniel T / Giustino L 09.11 17:40 2 - 0  
Middelkoop M / Podlipnik- - Drzewiecki K / Smola M 09.11 19:00 2 - 1  
Shamasdin A / Vavassori A - Lenz J / Romboli F 09.11 10:00    
Zielinski J / Zuk K - Gakhov I / Kopriva V 09.11 19:20 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Kenin 09.11 11:55 0 - 2  
Car. Garcia - K. Mladenovic 09.11 13:35 0 - 2  
Kar. Pliskova - P. Hercog 09.11 15:30    
P. Martic - F. Ferro 09.11 08:00 2 - 1  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Fichman S - Rosolska A / Tomljanovic A 09.11 08:00 0 - 2  
Jurak D / Riske A - Ferro F / Paquet C 09.11 12:30 2 - 0  
Kerkhove L / Schoofs B - Duan Y-Y / Zheng S 09.11 10:45 2 - 1  
Wickmayer Y / Zidansek T - Aoyama S / Yang Z 09.11 13:35 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. R. Dwicahyo - Lanxi Lei 09.11 03:50 0 - 2  
Cao Cuong Pham - Geo. Paul 09.11 07:50 2 - 0  
F.A. Kholik - Min. Koga 09.11 11:40    
Hai Dang Nguyen - L. Claerbout 09.11 08:20 2 - 0  
Haichao Liu - Xiaodong Sheng 09.11 14:30    
I.Z. Zainuddin - Sir. Verma 09.11 03:10 0 - 2  
Jia Wei Tan - S.P. Singh 09.11 09:10 2 - 1  
Lin Chun-Yi - Chia Hung Lu 09.11 12:30 1 - 2  
S. Jamsri - Hongyang Weng 09.11 05:10 0 - 2  
S.D. Kuncoro - Kod. Naraoka 09.11 15:40 0 - 2  
Tak. Obayashi - Yang Chih Chieh 09.11 09:40 2 - 0  
Teck Zhi Soo - A. Namkul 09.11 07:10 2 - 1  
Tien Minh Nguyen - T. Rouxel 09.11 13:40 2 - 0  
Vla. Malkov - Yu Hsien Lin 09.11 05:50 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azriyn N M A A / Wong T C - George A / Shukla S 09.11 11:50 0 - 2  
Chang K C / Lu C P - Lamsfuss M / Seidel M E 09.11 15:50 1 - 2  
Charoenkitamorn C / Namda - Lee J-H / Yang P-H 09.11 13:50 1 - 2  
Fikri M S / Maulana B - Kaneko M / Kubota Y 09.11 14:20 2 - 1  
Garaga K P / Kapila D - Gutama S K / Putra F W 09.11 13:00 0 - 2  
Guo X W / Wang Z K - Karandasuwardi/Pratama 09.11 11:00 1 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Zijian D / Chang W 09.11 11:10 0 - 2  
Huang K X / Liu C - Kim W H / Park K H 09.11 10:30 1 - 2  
Isriyanet T / Kedren K - Lee F-C / Lee F-J 09.11 09:10 2 - 0  
Kang M H / Kim J H - Cahyono A B / Isfahani M 09.11 09:00 0 - 2  
Lin S K / Tseng M H - Ou X Y / Zhang N 09.11 15:00 0 - 2  
Low H Y / Ng E C - Lin C Y / Yang M T 09.11 12:20 1 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Riyanto K P / Yacob Y E Y 09.11 10:20 0 - 2  
Na S S / Wang C - Hoshino S / Nishikawa Y 09.11 15:10 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - MAK H C / OR C C 09.11 13:10 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asu. Takahashi - S.U. Rao Chukka 09.11 07:40 2 - 0  
Ayu. Mine - C. Jucharoen 09.11 04:20 2 - 0  
Hyo Min Kim - Thuy Linh Nguyen 09.11 07:00 2 - 0  
K. Gilmour - Cry. Pan 09.11 03:00 2 - 0  
Muk. Riya - Yu Po Pai 09.11 13:20 0 - 2  
Nat. Oie - L.A. Mainaky 09.11 03:40 2 - 0  
S. Katethong - C. Marin 09.11 15:10 2 - 0  
Sae. Kawakami - Yi-Ting Hung 09.11 05:40 0 - 2  
Shuo Yun Sung - F. Deprez 09.11 06:20 2 - 0  
Shuting Ji - Iris Wang 09.11 05:00 2 - 0  
Su Yu Chen - Yiman Zhang 09.11 08:30 1 - 2  
Thi Trang Vu - Yun Li 09.11 08:20 2 - 1  
V. Gummadi - Yu Jin Sim 09.11 09:50 0 - 2  
Y.Y. Susanto - Hsiang Ti Lin 09.11 14:20 2 - 0  
Ying Li Chiang - Yvonne Li 09.11 10:30 1 - 2  
Zhiyi Wang - S. Jaquet 09.11 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Bernadet P Z - Hsu Y C / Hu L F 09.11 13:00 2 - 0  
Chatupornkarnchana N / Du - Korepap/Sudjaipraparat 09.11 13:40 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Kanchanasaka S / Sukklad N 09.11 09:40 2 - 0  
Cheah Y S / Lim P Y P - Hung S H / Chiang K H 09.11 10:20 0 - 2  
Cheong A C Y / Lim C S - Boeje A / Poulsen M 09.11 12:30 1 - 2  
Efler L / Herttrich I - Chen X F / Zhou S Q 09.11 14:30 2 - 1  
Haris D D / Pradipta R A - Balan A / Sawant P 09.11 08:30 2 - 0  
Hobara S / Sone N - Lefel E / Tran A 09.11 13:50 2 - 1  
Honda E / Shimizu N - Kuo Y W / Lin W C 09.11 11:50 2 - 1  
Hoshi C / Matsuda A - Gao Z Y / Peng Q 09.11 09:00 2 - 0  
Huang J / Zhang S X - Dinh T P H / Pham T K 09.11 15:40 2 - 0  
Istarani N K M / Kusumah - Barkah Y / Imanuela A 09.11 11:10 2 - 0  
Kashihara M / Kato M - Laisuan R / Mingchua S 09.11 11:00 2 - 1  
Li Z Q / Teng C H - Saito N / Shinoya N 09.11 15:00 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Ramadhanti S F S / Sugiar 09.11 11:40 2 - 1  
Ozaki S / Watanabe A - Wenjing D / Xueying F 09.11 15:50 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Cheng C Y - Nohr N / Thygesen S 09.11 03:40 2 - 0  
Charoenkitamorn C / Korep - Bernadet P Z / Karandasuw 09.11 03:10 1 - 2  
Chia W / Lim C S - Bandaso M C / Maulana A 09.11 05:50 0 - 2  
Dong W / Chen X - Kusharjanto/Kusumawati 09.11 06:30 2 - 1  
Hoo P R / Cheah Y S - Midorikawa H / Saito N 09.11 06:20 2 - 0  
Labar R / Tran A - Viriyangkura/Sudjaiprapar 09.11 07:50 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Lu C P / Yang C T 09.11 03:00 2 - 1  
Lee J H / Hsu Y C - Do T D / Pham N T 09.11 05:00 2 - 0  
Mak H C / Chau H W - Di Z J / Liu X X 09.11 07:10 2 - 1  
Pratama A / Awanda A S - Seidel M E / Linda E 09.11 05:40 0 - 2  
Saputro R A / Rumambi B M - Thongnuam P / Dubthuk K 09.11 07:00 2 - 0  
Sumanti Z J / Julimarbela - Guo X / Zhang S 09.11 04:20 1 - 2  
Urai T / Miyaura R - Christiansen M / Boeje A 09.11 03:50 2 - 0  
Yamashita K / Shinoya N - Kanjanakeereewong/Laisuan 09.11 04:30 2 - 1  
Yang P-H / Hu L F - Yeung S C / Fan K Y 09.11 07:40 2 - 0  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Japán 09.11 14:00 12 - 10  

 

2019.09.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Houston 09.10 01:10 30 - 28  
Oakland - Denver 09.10 04:20 24 - 16  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 09.10 11:30    
Hanwha Eagles - LG Twins 09.10 11:30 2 - 5  
Lotte Giants - KIA Tigers 09.10 11:30 8 - 4  
Samsung Lions - KT Wiz 09.10 11:30 3 - 2  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 09.10 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 09.10 11:00 4 - 5  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.10 11:00 3 - 0  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.10 11:00 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 09.10 11:00 2 - 10  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana (5.m.) 09.10 02:30 5 - 0  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (5.m.) 09.10 02:30 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 09.10 01:10 0 - 5  
Houston - Oakland 09.10 02:10 15 - 0  
LA Angels - Cleveland 09.10 04:07 2 - 6  
Miami - Milwaukee 09.10 01:10 3 - 8  
NY Mets - Arizona 09.10 01:10 3 - 1  
Philadelphia - Atlanta 09.10 01:05 2 - 7  
San Diego - Chicago Cubs 09.10 04:10 2 - 10  
San Francisco - Pittsburgh 09.10 03:45 4 - 6  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Newton - Dan. Brown 09.10 09:00 1 - 2  
Dan. Brown - R. Elmore 09.10 10:00 2 - 1  
R. Elmore - C. Newton 09.10 11:00 0.5 - 1.5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Esbjerg 09.10 19:00    
Odense - Sönderjyske 09.10 19:00 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Rögle 09.10 19:00 4 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Gornyak Rudnyij 09.10 15:00 4 - 1  
HC Asztana - Aktobe 09.10 15:00 0 - 3  
Jertisz Pavlodar - Almaty 09.10 15:00 2 - 3  
Kulager Petropavlovszk - Bejbarisz Atirau 09.10 15:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Traktor Cseljabinszk 09.10 11:30 2 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 09.10 18:00 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 09.10 18:30 4 - 2  
Szpartak Moszkva - Avangard Omszk 09.10 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Kurbads Riga 09.10 18:00 4 - 10  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Amurszkije Tigri Habarov. 09.10 18:00 5 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Tajfun Usszurijszk 09.10 17:30 4 - 1  
Krasznaja Armija - Krilja Szovjetov Moszkva 09.10 16:00 6 - 0  
SZKA-Varjagi - Szahalinszkije Akulj 09.10 18:00 2 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Moszkva 2 09.10 12:00 2 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - ORG Beijing 2 09.10 17:00 8 - 0  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valais-Chablais - Fribourg 09.10 20:00    
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - SZKA-Néva 09.10 18:00 4 - 4  
CSZK Szamara - ORG Beijing 09.10 17:00 5 - 2  
Dizel Penza - Tsen Tou Jilin 09.10 18:00 6 - 0  
Izssztal Izsevszk - Cselmet Cseljabinszk 09.10 17:00 3 - 2  
Lada Toljatti - KRS Beijing 09.10 17:00 3 - 2  
Molot Perm - Juzsnij Ural Orszk 09.10 16:30 1 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zauralje Kurgan 09.10 17:30 3 - 2  
Rosztov - Dinamo Szentpétervár 09.10 18:30 1 - 1  
Tambov - Dinamo Tver 09.10 17:30 4 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Gornyak Ucsali 09.10 16:00 4 - 1  
Kosárlabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 09.10 13:00 97 - 87  
Spanyolország - Lengyelország 09.10 15:00 90 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Herning-Ikast 09.10 20:00    
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Stal Mielec 09.10 18:00 38 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Vác 09.10 18:00 39 - 23  
Veszprém - Tatabánya 09.10 18:00 33 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 09.10 18:00 30 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - CSZKA Moszkva 09.10 17:00 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Kristianstad 09.10 18:30 20 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Quilmes 09.10 02:05 0 - 0  
Santamarina Tandil - Brown de Adrogue 09.10 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Imperatriz MA 09.10 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Martinique 09.10 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlucin - Vitkovice 09.10 16:30 4 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1908 Amager - Hvidovre 09.10 18:15 2 - 5  
Middelfart - Skive 09.10 17:00 0 - 2  
Sonderborg - Viborg 09.10 18:30 0 - 4  
Varde - Thisted 09.10 17:15 3 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Koszovó 09.10 20:45    
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Portugália 09.10 20:45    
Luxemburg - Szerbia 09.10 20:45    
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Izland 09.10 20:45    
Franciaország - Andorra 09.10 20:45    
Moldova - Törökország 09.10 20:45    
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - Atl. Santo Domingo 09.10 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves 2 - Tampere Utd. 09.10 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Cortulua 09.10 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 09.10 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vedita Colonesti - Univ. Craiova 1948 09.10 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Albirex Niigata Singapore 09.10 14:15 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomat Martin - Ruzomberok 09.10 16:00 0 - 2  
Pezinok - Senica 09.10 16:00 0 - 6  
Slavia Kosice - Zemplin Michalovce 09.10 16:30 1 - 1  
Velke Lovce - Nitra 09.10 16:00 0 - 7  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Lengyelország 09.10 17:00 2 - 1  
U19Hollandia - U19Portugália 09.10 19:00 4 - 0  
U19Magyarország - U19Izrael 09.10 15:15 0 - 0  
U19Szerbia - U19Montenegró 09.10 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Luxemburg 09.10 18:30 5 - 0  
U21Svédország - U21Írország 09.10 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Grúzia 09.10 18:30 0 - 3  
U21Liechtenstein - U21Svájc 09.10 18:30 0 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Litvánia 09.10 16:30 1 - 0  
U21Horvátország - U21Skócia 09.10 20:00    
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Oroszország 09.10 19:30    
U21Lengyelország - U21Észtország 09.10 18:00 4 - 0  
U21Szerbia - U21Lettország 09.10 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Izrael 09.10 15:00 1 - 2  
U21Spanyolország - U21Montenegró 09.10 19:45    
U21Észak-Macedónia - U21Feröer-szigetek 09.10 16:00 7 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Portugália 09.10 19:00 0 - 2  
U21Hollandia - U21Ciprus 09.10 19:00 5 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Románia 09.10 18:30 2 - 1  
U21Finnország - U21Észak-Írország 09.10 18:00 1 - 1  
U21Ukrajna - U21Málta 09.10 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Bosznia-Hercegovina 09.10 20:00    
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Norvégia 09.10 20:00    
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Gambia 09.10 17:00 2 - 1  
Bissau-Guinea - Sao Tomé és Príncipe 09.10 18:30 2 - 1  
Malawi - Botswana 09.10 14:00 1 - 0  
Mozambik - Mauritius 09.10 16:00 2 - 0  
Namíbia - Eritrea 09.10 19:00 2 - 0  
Ruanda - Seychelles-szigetek 09.10 18:00 7 - 0  
Szudán - Csád 09.10 19:00 0 - 0  
Szváziföld - Dzsibuti 09.10 15:00 0 - 0  
Togo - Comore-szigetek 09.10 18:00 2 - 0  
Zimbabwe - Szomália 09.10 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guam - Fülöp-szigetek 09.10 07:30 1 - 4  
Maldív-szigetek - Kína 09.10 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Ausztrália 09.10 17:30 0 - 3  
Tajvan - Nepál 09.10 13:10 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Irán 09.10 14:00 0 - 2  
Kambodzsa - Bahrein 09.10 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Szaúd-Arábia 09.10 18:00 2 - 2  
Szingapúr - Palesztina 09.10 13:45 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Banglades 09.10 16:00 1 - 0  
Katar - India 09.10 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mianmar - Japán 09.10 14:20 0 - 2  
Mongólia - Tadzsikisztán 09.10 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indonézia - Thaiföld 09.10 14:30 0 - 3  
Malajzia - Egyesült Arab Emirátusok 09.10 14:45 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Srí Lanka - Koreai NDK 09.10 16:00 0 - 1  
Türkmenisztán - Dél-Korea 09.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Estudiantes de Caracas 09.10 01:00 6 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Paraguay 09.10 18:00 2 - 4  
Marokkó - Niger 09.10 21:00    
Omán - Libanon 09.10 17:30 1 - 0  
Tunézia - Elefántcsontpart 09.10 19:00 1 - 2  
Ukrajna - Nigéria 09.10 20:30    
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Cao, Jin (6 nyert frame-ig) 09.10 03:30 6 - 0  
Kyr. Wilson - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 09.10 13:30 6 - 4  
M. Selby - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 09.10 08:30 3 - 6  
M.J. Williams - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 09.10 08:30 5 - 6  
R. O'Sullivan - Zh. Yi (6 nyert frame-ig) 09.10 13:30 6 - 0  
S. Bingham - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 09.10 03:30 4 - 6  
Squash (HKFC PSA Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Elsherbini - A. Idrakie 09.10 08:30 3 - 1  
Mar. Svec - Hen. Leung 09.10 09:00 0 - 3  
Pet. Creed - Chi Him Wong 09.10 11:30 3 - 1  
S. Bonmalais - Chr. Gordon 09.10 10:00 0 - 3  
Tang Ming Hong - Sha. Khan 09.10 10:30 2 - 3  
Tsz Kwan Lau - M.S. Kamal 09.10 14:15 3 - 1  
Y. Omlor - Tay. Aslam 09.10 12:00 1 - 3  
Squash (HKFC PSA Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Sin Yuk - S. Sobhy 09.10 10:45 0 - 3  
Cheng Nga Ching - I. Mackevica 09.10 09:15 1 - 3  
Don. Lobban - Cri. Gomez 09.10 08:15 3 - 0  
Lee Ka Yi - T.T. Sluis 09.10 11:15 3 - 2  
N. Pfister - Sal. Youssef 09.10 12:15 2 - 3  
Tsz-Wing Tong - Wen Li Lai 09.10 09:45 3 - 1  
Van. Chu - S. Kuruvilla 09.10 14:00 3 - 2  
Squash (Nantes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Clyne - Joel Makin 09.10 12:30 0 - 2  
Chr. Simpson - J. Willstrop 09.10 13:15 0 - 2  
Geo. Parker - Paul Coll 09.10 15:00 0 - 2  
Nat. Lake - G. Marche 09.10 13:45 0 - 2  
Zah. Salem - You. Ibrahim 09.10 14:30 2 - 1  
Squash (Nantes, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fuller - S-J. Perry 09.10 15:15 1 - 2  
A. Sobhy - Hal. Mendez 09.10 14:30 2 - 0  
C. Serme - C. Aumard 09.10 19:30 2 - 0  
H.E. Hammamy - L. Aitken 09.10 12:45 2 - 0  
M. van der Heijden - Mil. Tomlinson 09.10 13:15 0 - 2  
N. Shahin - O.B. Clyne 09.10 14:00 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - A. Collarini 09.10 13:55    
C. Ugo Carabelli - A. Erler 09.10 10:00 2 - 1  
Dan. Petrovic - D. Kalenichenko 09.10 15:25 1 - 2  
F. Horansky - B. Crepatte 09.10 14:20 2 - 0  
F. Reboul - J. Pla Malfeito 09.10 12:30 2 - 0  
G.A. Olivieri - S. Doumbia 09.10 10:00 2 - 1  
I. Nedelko - M. Zukas 09.10 10:00 2 - 0  
J. Sels - G. Clezar 09.10 10:00 0 - 2  
M. Miladinovic - T.M. Etcheverry 09.10 12:00 2 - 1  
M. Pecotic - C. O'Connell 09.10 15:35 2 - 1  
M. Sabanov - N. Serdarusic 09.10 11:55 2 - 1  
R. Balzerani - M. Geerts 09.10 12:25 2 - 0  
V. Safranek - F. Coria 09.10 14:15 1 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Dutra Silva R - Moroni G / Pla Malfeito J 09.10 16:00 2 - 1  
Gao Q / Sancic A - Doumbia S / Reboul F 09.10 16:10 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - T. Babelis 09.10 17:00 2 - 0  
Don. Young - R. Olivo 09.10 18:15 2 - 0  
F. Peliwo - D.E. Galan Riveros 09.10 17:00 2 - 1  
J.C. Aragone - C. Farren 09.10 19:25    
L. Caruana - Chr. Eubanks 09.10 19:50 0 - 2  
M. Torpegaard - Mar. Redlicki 09.10 17:00 2 - 1  
S. Kirchheimer - Kev. King 09.10 01:15 1 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - G. Minnen 09.10 04:30 2 - 0  
Kur. Nara - T. Maria 09.10 12:45 2 - 0  
L. Siegemund - V. Savinykh 09.10 06:10 2 - 0  
L.A. Fernandez - Nao Hibino 09.10 04:30 1 - 2  
M. Buzarnescu - V. Tomova 09.10 04:30 2 - 0  
Mis. Doi - Jun. Namigata 09.10 10:05 2 - 1  
P.M. Tig - Aya. Shimizu 09.10 06:05 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - S. Cirstea 09.10 07:45 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - Risa Ozaki 09.10 07:40 2 - 1  
V. Flink - K. Kucova 09.10 04:30 2 - 0  
Z. Hives - A. Potapova 09.10 06:10 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Minnen G - Hayashi E / Uchijima M 09.10 09:25 2 - 1  
Carter H / Shibahara E - Choi J-H / Han N-L 09.10 08:05 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazov - R. Roumane 09.10 09:00 1 - 2  
F.C. Jianu - B. Kavcic 09.10 12:25    
G. Blancaneaux - L. Rosol 09.10 11:55 1 - 2  
H. Grenier - S. Arends 09.10 10:55 2 - 0  
L. Miedler - Jay Clarke 09.10 15:55 2 - 0  
M. Janvier - B. van de Zandschulp 09.10 14:05 1 - 2  
N. Kuhn - V.V. Cornea 09.10 09:00 2 - 0  
R. Bemelmans - M-A. Jecan 09.10 09:00 2 - 0  
U. Humbert - M. Gengel 09.10 10:40 2 - 0  
Y. Mertens - E. Hoyt 09.10 11:45 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Copil M / Humbert U - Elgin M / Istomin D 09.10 14:20 1 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Cornea V V / Jecan M-A 09.10 15:05 2 - 0  
Tenisz (Meitar, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - L. Brouleau 09.10 12:55 2 - 0  
C. Tauson - S. Bandecchi 09.10 15:30 2 - 0  
E. Kostova - I.G. Ghioroaie 09.10 14:35 2 - 0  
I. Shinikova - J.A. Burrage 09.10 10:35 2 - 1  
J. Glushko - Y. Hatouka 09.10 16:00 1 - 2  
K. Rakhimova - A. Gasanova 09.10 09:00 2 - 1  
L. Glushko - N. Parrizas-Diaz 09.10 14:30 0 - 2  
Leo. Kung - A. Barnett 09.10 16:05 2 - 0  
M. Tahan - M. Georges 09.10 11:25 0 - 2  
N. Kichenok - K. Hobgarski 09.10 14:35 0 - 2  
S. Lansere - C. Simmonds 09.10 09:00 0 - 2  
V. Diatchenko - S. Kimchi 09.10 12:25 2 - 0  
V. Morvayova - S. Bereznyak 09.10 13:00 2 - 0  
V. Muntean - Har. Tan 09.10 13:30    
V. Strakhova - Q. Lemoine 09.10 09:00 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - A. Raina 09.10 11:05 2 - 1  
K. Zavatska - J. Fett 09.10 10:15 1 - 2  
Lin Zhu - Pea. Plipuech 09.10 09:00 2 - 0  
N. Stojanovic - Yafan Wang 09.10 09:00 2 - 0  
P. Badosa Gibert - Shuai Peng 09.10 10:35 0 - 2  
S. Stosur - Ari. Rodionova 09.10 09:00 2 - 0  
S. Vögele - Kri. Pliskova 09.10 11:35 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Krunic 09.10 12:10 2 - 0  
Xinyu Gao - Xinyu Wang 09.10 09:00 1 - 2  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Moore J - Sun X L / Zheng W 09.10 13:15 2 - 0  
Jiang X / Tang Q - Golubic V / Peterson R 09.10 13:25 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alcaraz Garfia - R. Noguchi 09.10 19:45 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - C. Taberner 09.10 18:50 0 - 2  
D. Vega Hernandez - L. Lokoli 09.10 10:00 0 - 2  
F. Gil - I. Cervantes-Huegun 09.10 11:30 0 - 2  
G. Granollers - O. Roca Batalla 09.10 10:00 0 - 2  
K. Coppejans - C. Gomez-Herrera 09.10 13:00 2 - 1  
M. Hamou - S. Caruso 09.10 17:30 0 - 2  
P. Lorenzi - N. Alvarez 09.10 17:30 2 - 0  
V. Galovic - M. Chazal 09.10 20:05    
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic M / Gomez-Herrer - Cachin P / Zapata Miralles B 09.10 19:40 1 - 2  
Garcia-Lopez G / Marrero - Brancaccio R / Esteve Lobato E 09.10 17:30 1 - 2  
Vervoort M / Vilella Mart - Barranco Cosano/Merino 09.10 12:00 2 - 1  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - C. Altamirano 09.10 06:00 0 - 2  
Chuhan Wang - Yus. Takahashi 09.10 04:30 0 - 2  
Fajing Sun - Hir. Moriya 09.10 07:40 1 - 2  
K. Nishiwaki - Jum. Yamasaki 09.10 04:30 0 - 2  
M. Niesten - Mak. Ochi 09.10 04:30 0 - 2  
M. Polmans - Di Wu 09.10 10:15 0 - 2  
M. Purcell - L. Saville 09.10 06:30 2 - 1  
P. Gunneswaran - Jam. Ward 09.10 07:50 2 - 0  
S. Rawat - Runhao Hua 09.10 06:15 0 - 2  
S.K. Mukund - Tat. Ito 09.10 10:35 0 - 2  
Yas. Uchiyama - A. Kadhe 09.10 08:35 2 - 0  
Yecong He - R. Ortega-Olmedo 09.10 09:25 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Gabashvili T - Myneni S / Sharan D 09.10 11:30 0 - 2  
Fruttero J P / Matsui T - Harris A / Santillan A 09.10 11:05 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - P. Galus 09.10 15:45 2 - 0  
E. Tyurnev - D. Michalski 09.10 19:35 0 - 2  
F. Kolasinski - L. Wessels 09.10 18:15 2 - 0  
I. Gakhov - K. Drzewiecki 09.10 17:45 2 - 0  
J. Lenz - N. Sanchez-Izquierdo 09.10 15:15 2 - 0  
K. Zuk - A. Vavassori 09.10 16:50    
P.S. Varillas - M. Guinard 09.10 15:45 0 - 2  
R. Bonadio - A. Pellegrino 09.10 15:15 2 - 0  
V. Kopriva - J. Jahn 09.10 16:00 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Jia-Jing Lu 09.10 06:00 2 - 0  
A. Riske - A. Kerber 09.10 13:00 2 - 1  
A. Tomljanovic - L. Pattinama Kerkhove 09.10 09:50 2 - 0  
B. Schoofs - Saisai Zheng 09.10 09:10 0 - 2  
F. Ferro - Zhaoxuan Yang 09.10 07:30 2 - 0  
P. Hercog - Meiling Wang 09.10 08:15 2 - 0  
Xiaodi You - J. Ostapenko 09.10 12:30 1 - 2  
Ying-Ying Duan - K. Mladenovic 09.10 06:00 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guo H / Yuan Y - Kenin S / Muhammad A 09.10 11:20 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Chen P H / Hsieh Y-C 09.10 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.K. Nugroho - Jun Hao Leong 09.10 11:40 2 - 0  
D.M.S.N. Sardik - Hai Dang Nguyen 09.10 11:15 0 - 2  
Donghun Kim - S. Jamsri 09.10 11:05 0 - 2  
Jia Wei Tan - P. Chotphinit 09.10 13:25 2 - 1  
K. Imnark - Jun Yan Ng 09.10 11:15 1 - 2  
Lanxi Lei - Sheng Po Yu 09.10 10:40 2 - 0  
M. Ziyad Md Tah - Hsuan Yi Hsueh 09.10 11:50 0 - 2  
R. Yadav Chittaboina - Sho. Omoto 09.10 11:05 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaliha - Yaxin Wei 09.10 09:20 0 - 2  
A.O. Winata - Hsiang Ti Lin 09.10 09:20 0 - 2  
Asu. Takahashi - Lau. Lam 09.10 09:30 2 - 0  
B.S. Rahayu - Ying Mei Cheung 09.10 08:55 2 - 0  
N. Aimsaard - Ying Chun Lin 09.10 10:05 1 - 2  
Shi. Saito - Yun Li 09.10 09:55 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open-sel., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dang K N / Le T T T - Cheah Y S / Lim P Y P 09.10 08:45 0 - 2  
Fan K Y / Wu Y T - Ramadhanti S F S / Sugiar 09.10 08:20 1 - 2  
Gao Z Y / Peng Q - Nguyen T N L / Than V A 09.10 08:45 2 - 1  
Ng S Y / Yau M Y - Dinh T P H / Pham T K 09.10 08:10 0 - 2  
Rumambi B M / Sahputri M - Putri V / Sukoco V A 09.10 07:45 2 - 1  
Yap R C / Yap Y - Ng Q X / Siow D H S 09.10 08:20 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open-sel.,férfi páros )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia W J / Man W C - Haryanto K A / Saputro R A 09.10 13:00 0 - 2  
Law C H / Yeung S C - Low H Y / Ng E C 09.10 13:25 1 - 2  
LAW C H / Yeung S C - Salleh S H / Sardik D M S N 09.10 08:10 2 - 0  
Na S S / Wang C - Bao M / Duong B D 09.10 11:40 2 - 0

 

2019.09.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Pittsburgh 09.09 02:20 33 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 09.09 11:00 6 - 11  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 09.09 11:00 6 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (5.m.) 09.09 01:00 3 - 1  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana (4.m.) 09.09 01:00 9 - 17  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (4.m.) 09.09 01:00 5 - 10  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico (5.m.) 09.09 00:00 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 09.09 02:05 5 - 10  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jo. West - S. Edwards 09.09 10:00 0 - 2  
Ne. Smith - Jo. West 09.09 09:00 0 - 2  
S. Edwards - Ne. Smith 09.09 11:00 1.5 - 0.5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Viseu 09.09 21:00 2 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 09.09 16:00 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Riga 09.09 18:00 4 - 0  
Red Star Kunlun - Barisz 09.09 13:30 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva 09.09 18:30 0 - 4  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 09.09 18:30 4 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Amurszkije Tigri Habarov. 09.09 18:00 6 - 1  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 09.09 11:00 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Tajfun Usszurijszk 09.09 17:30 4 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Omszkije Jasztrebi 09.09 16:00 2 - 3  
Kapitan Sztupino - Dinamo Riga 2 09.09 18:00 5 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.09 13:30 6 - 3  
Lada Toljatti 2 - Altaj Kamenogorszk 09.09 15:00 6 - 3  
Szarmati Orenburg - Barisz 2 09.09 16:00 3 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Szputnyik Almetyevszk 09.09 13:30 5 - 3  
SZKA-Varjagi - Szahalinszkije Akulj 09.09 18:00 3 - 3  
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Moszkva 2 09.09 16:00 2 - 0  
Tolpar Ufa - Sztalnyije Liszi Magnyit. 09.09 14:00 3 - 3  
Vityaz Podolszk 2 - ORG Beijing 2 09.09 12:00 5 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Rjazany 09.09 17:30 2 - 2  
Nomad - Ermak Angarszk 09.09 15:00 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Jugra Hanti-Manszijszk 09.09 15:00 3 - 4  
Torpedo Kamenogorszk - Rubin Tyumeny 09.09 14:30 1 - 2  
Zvezda Csehov - Barsz Kazany 2 09.09 18:00 5 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.09 13:25 0 - 1  
H. Pernsteiner - W. Kelderman 09.09 13:25 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - M. Soler Gimenez 09.09 13:25 0 - 1  
N. Edet - C.F. Hagen 09.09 13:25 0 - 1  
Oscar Rodriguez - J.E. Chaves Rubio 09.09 13:25 1 - 0  
S. Kuss - J. Fuglsang 09.09 13:25 0 - 1  
T. Pogacar - M.A. Lopez Moreno 09.09 13:25 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 16. szakasz 09.09 17:25    
Vuelta a Espana 2019 - 16. szakasz - Top 3 09.09 17:25    
Kosárlabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Görögország 09.09 10:30 77 - 84  
USA - Brazília 09.09 14:30 89 - 73  
Kosárlabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Litvánia 09.09 10:00 55 - 74  
Franciaország - Ausztrália 09.09 14:00 98 - 100  
Kosárlabda (vb, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Montenegró 09.09 09:30 65 - 80  
Törökország - Új-Zéland 09.09 13:30 101 - 102  
Kosárlabda (vb, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Szenegál 09.09 10:00 79 - 77  
Németország - Kanada 09.09 14:00 82 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Sönderjyske 09.09 19:00 32 - 21  
Skjern - Lemvig 09.09 19:00 34 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Esbjerg 09.09 19:00 19 - 23  
Nyköbing F. - Viborg 09.09 20:00 21 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - IR 09.09 21:30 26 - 33  
Valur - Fram 09.09 21:30 20 - 14  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Kubany Krasznodar 09.09 16:00 24 - 34  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Tigre 09.09 02:05 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Talleres RE 09.09 00:05 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Chapecoense 09.09 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Morning - Santiago Wanderers 09.09 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Bermuda-szigetek 09.09 03:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Németország 09.09 20:45 0 - 2  
Észtország - Hollandia 09.09 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Horvátország 09.09 18:00 1 - 1  
Magyarország - Szlovákia 09.09 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ausztria 09.09 20:45 0 - 0  
Lettország - Észak-Macedónia 09.09 20:45 0 - 2  
Szlovénia - Izrael 09.09 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kazahsztán 09.09 20:45 1 - 0  
San Marino - Ciprus 09.09 20:45 0 - 4  
Skócia - Belgium 09.09 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - Independiente Juniors 09.09 22:30 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Jaro 09.09 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Nof Hagalil 09.09 18:00 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin 09.09 18:30 1 - 1  
Umm al-Fahm - Beitar TA Bat Yam 09.09 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Tigres Bogota 09.09 22:30 1 - 1  
Bogota FC - Itagui Leones 09.09 22:00 3 - 3  
Dep. Quindio - Valledupar 09.09 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Cali 09.09 02:45 2 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Huila 09.09 00:45 0 - 0  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 09.09 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 09.09 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Padova 09.09 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Real Garcilaso 09.09 22:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Utsikten 09.09 19:00 1 - 1  
Trollhättan - Skövde 09.09 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Linköping 09.09 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Észtország 09.09 16:00 5 - 0  
U19Finnország - U19Szlovákia 09.09 17:00 2 - 1  
U19Horvátország - U19Szlovénia 09.09 12:00 3 - 4  
U19Németország - U19Anglia 09.09 17:00 1 - 0  
U19Olaszország - U19Svájc 09.09 14:30 2 - 1  
U19Oroszország - U19Franciaország 09.09 16:30 3 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Olaszország 09.09 16:00 0 - 2  
U20Lengyelország - U20Portugália 09.09 15:00 0 - 1  
U20Svájc - U20Anglia 09.09 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Örményország 09.09 19:00 6 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Ausztria 09.09 16:00 0 - 4  
U21Anglia - U21Koszovó 09.09 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Csehország 09.09 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Indy Eleven 09.09 00:00 1 - 0  
Oklahoma City Energy - New Mexico Utd. 09.09 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Mineros de Guayana 09.09 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Fehéroroszország 09.09 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford FC - Dundalk 09.09 20:45 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Zh. Yi (6 nyert frame-ig) 09.09 08:30 3 - 6  
B. Hawkins - Yan Bingtao (6 nyert frame-ig) 09.09 08:30 6 - 5  
Ding Junhui - Zhao Jianbo (6 nyert frame-ig) 09.09 13:30 6 - 2  
J. Lisowski - Wu Yize 09.09 03:30 6 - 1  
S. Maguire - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 09.09 13:30 2 - 6  
S. Murphy - Lyu Haotian (6 nyert frame-ig) 09.09 03:30 6 - 1  
Squash (Nantes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Clyne - B. Masotti 09.09 13:45 2 - 0  
B. Aubert - R. Kandra 09.09 12:30 2 - 1  
Chr. Simpson - Ben Coleman 09.09 13:15 2 - 0  
Dar. Selby - Nat. Lake 09.09 12:00 0 - 2  
Geo. Parker - M. Gamal 09.09 18:30 2 - 0  
R. Fallows - B. Golan 09.09 19:15 1 - 2  
R. Tandon - M. Castagnet 09.09 19:45 1 - 2  
You. Ibrahim - I.P. Bernabeu 09.09 18:00 2 - 0  
Squash (Nantes, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Far. Mohamed - L. Aitken 09.09 12:45 0 - 2  
Hal. Mendez - M. Hany 09.09 18:00 2 - 1  
J. Courtice - A. Fuller 09.09 18:45 0 - 2  
M. van der Heijden - O. Fiechter 09.09 13:15 2 - 1  
Mel. Alves - C. Aumard 09.09 19:15 1 - 2  
Men. Nasser - Emi. Whitlock 09.09 20:00 0 - 2  
N. Shahin - L. Turmel 09.09 14:00 2 - 1  
T. Gilis - E. Villard 09.09 12:00 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kalenichenko - J. Berrettini 09.09 14:45 2 - 0  
G. Radanovic - M. Pecotic 09.09 16:45 0 - 2  
G.M. Moroni - N. Malesevic 09.09 17:30 2 - 0  
J.P. Ficovich - V. Safranek 09.09 15:30 1 - 2  
L. Gerch - A. Arnaboldi 09.09 16:20 0 - 2  
M. Zekic - B. Crepatte 09.09 15:25    
Yuta Shimizu - C. Denolly 09.09 16:20 1 - 2  
Z. Kolar - F. Krolo 09.09 10:30 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - R. Olivo 09.09 21:10 0 - 2  
A. Rybakov - Mic. Redlicki 09.09 19:40 0 - 2  
B. Patael - Har. Adams 09.09 18:00 2 - 0  
D. Nguyen - B. Sigouin 09.09 23:30 2 - 0  
D. Novikov - U. Blanch 09.09 18:10 0 - 2  
Evan Zhu - R. Peniston 09.09 19:20 0 - 2  
G. Petit - A. Sarkissian 09.09 20:45 0 - 2  
J. Arconada - L. Caruana 09.09 22:10 1 - 2  
J.J. Wolf - Evan Song 09.09 20:55 0 - 2  
O. Kumar - Mar. Redlicki 09.09 19:45 0 - 2  
Roy Smith - F. Peliwo 09.09 17:00    
Tenisz (Cary-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - C. Farren 09.09 17:00 1 - 2  
Tenisz (Grand Slam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev hány Grand Slam-et nyer 2019-ben? 09.09 00:00    
N. Djokovic hány Grand Slam-et nyer 2019-ben? 09.09 00:00    
R. Federer hány Grand Slam-et nyer 2019-ben? 09.09 00:00    
R. Nadal hány Grand Slam-et nyer 2019-ben? 09.09 00:00    
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - Y. Bonaventure 09.09 10:30 2 - 0  
D. Kovinic - Z. Diyas 09.09 07:15 0 - 2  
K. Kawa - Pri. Hon 09.09 06:10 1 - 2  
Lud. Samsonova - K. Flipkens 09.09 08:20 0 - 2  
V. Lepchenko - V. Kudermetova 09.09 08:45 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Perez G / Sorribes - Potapova A / Sizikova Y 09.09 08:00 0 - 2  
Mchale C / Savinykh V - Okamura K / Shimizu A 09.09 10:00 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jun. Namigata - Moy. Uchijima 09.09 06:00 2 - 1  
Na-Lae Han - L.A. Fernandez 09.09 04:30 0 - 2  
P.M. Tig - Kyo. Okamura 09.09 04:30 2 - 0  
V. Savinykh - Su Jeong Jang 09.09 06:00 2 - 0  
V. Tomova - Mayo Hibi 09.09 04:30 2 - 1  
Z. Hives - Mih. Imanishi 09.09 04:30 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - B. van de Zandschulp 09.09 09:00 0 - 2  
A. Golubev - D. Poljak 09.09 14:35 0 - 2  
B. Cengiz - S. Carr 09.09 15:00 2 - 0  
B.C. Yilmaz - F.C. Jianu 09.09 13:20 0 - 2  
D. Yevseyev - G. Blancaneaux 09.09 11:15 0 - 2  
E. Karlovskiy - A. Setkic 09.09 11:25 0 - 2  
H. Grenier - Jur. Rodionov 09.09 09:00 2 - 1  
H.V.N. Rune - T. Lamasine 09.09 10:25 0 - 2  
K. Saplin - V.V. Cornea 09.09 09:00 0 - 2  
L. Miedler - Ale. Muller 09.09 16:15 2 - 0  
M-A. Jecan - S. Dzhanashia 09.09 10:05 2 - 0  
M. Gengel - Sav. Danilov 09.09 13:15 2 - 0  
M. Ilhan - M.N. Turker 09.09 11:35 2 - 0  
M. Neuchrist - M. Zverev 09.09 15:30    
Tenisz (Nanchang, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - Fangzhou Liu 09.09 11:00 1 - 2  
D. Jakupovic - S. Errani 09.09 09:00 2 - 0  
G. Olmos - M. Linette 09.09 10:15 0 - 2  
J.A. Cristian - V. Golubic 09.09 09:00 0 - 2  
Kat. Kozlova - Arn G. 09.09 10:30 2 - 0  
M. Niculescu - L. Arruabarrena-Vecino 09.09 09:00    
R. Peterson - Fang Ying Xun 09.09 09:00 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Neel I - Shapatava S / Webley-Smith E 09.09 12:50 0 - 2  
Krunic A / Marozava L - Wang X / Zhu L 09.09 11:50 1 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - J. Correia Passos Do Carm 09.09 19:40 2 - 0  
A. Zhurbin - J. Barranco Cosano 09.09 12:40 0 - 2  
B. Bonzi - P. Llamas Ruiz 09.09 19:40 2 - 1  
C. Boluda-Purkiss - J. Ocleppo 09.09 20:20 0 - 2  
C. Gomez-Herrera - F. Forti 09.09 18:00 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - P. Toledo Bague 09.09 21:55 2 - 1  
D. Munoz-De La Nava - Ped. Sakamoto 09.09 18:00 1 - 2  
H. Casanova - M. Chazal 09.09 20:50 0 - 2  
J. Samper-Montana - R. Brancaccio 09.09 21:40 0 - 2  
M. Hamou - F. Ornago 09.09 18:00 2 - 0  
R. Ojeda Lara - E. Esteve Lobato 09.09 12:30 2 - 0  
Tenisz (Sevilla-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Granollers - S. Martos Gornes 09.09 11:00 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, China, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Matsui - Chuhan Wang 09.09 04:00 0 - 2  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - Shi. Imai 09.09 08:25 2 - 0  
C. Altamirano - Xin Gao 09.09 07:45 2 - 0  
Chukang Wang - Tak Khunn Wang 09.09 11:25 1 - 2  
Di Wu - I. Sijsling 09.09 08:55    
Evan King - Fajing Sun 09.09 05:55 0 - 2  
J. Grills - Shu. Sekiguchi 09.09 08:05 1 - 2  
Jam. Ward - Ren. Tokuda 09.09 04:00 2 - 0  
L. Castelnuovo - L. Saville 09.09 05:45 1 - 2  
S.K. Mukund - O.A.D. Ayeni 09.09 10:10 2 - 0  
T. Fancutt - H. Bourchier 09.09 05:20 1 - 2  
T. Gabashvili - V. Orlov 09.09 10:00 2 - 0  
Yecong He - A. Velotti 09.09 09:35 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Haerteis - M. Perchicot 09.09 14:00 2 - 1  
J. Kovalik - A. Pavlasek 09.09 14:00 2 - 0  
J. Vanneste - J. Satral 09.09 10:00    
J.O. Gutierrez - J. Satral 09.09 16:30 0 - 2  
P. Cias - P. Torebko 09.09 15:50 2 - 1  
R. Slobodchikov - C. Lindell 09.09 15:40 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - US Open 2019 09.09 00:00    
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - S. Kenin 09.09 06:30 0 - 2  
Car. Garcia - T. Martincova 09.09 08:10 2 - 1  
P. Martic - J. Paolini 09.09 05:00 2 - 0  
T. Zidansek - Y. Putintseva 09.09 08:25 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eikeri U / Pigossi L - Krawczyk D / Perez E 09.09 11:00 0 - 2  
Lister C / Voracova R - Adamczak M / Han X 09.09 11:00 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - Jia-Jing Lu 09.09 05:00 0 - 2  
L. Pattinama Kerkhove - M. Frech 09.09 07:00 2 - 0  
Xiaodi You - Sam. Murray 09.09 05:00 2 - 1  
Zhuoxuan Bai - Meiling Wang 09.09 07:15 0 - 2  
Címkék: tippmix,