Tippmix eredmények 39. hét - 2015. szeptember 21-27.

2015-09-21
Tippmix eredmények 39. hét - 2015. szeptember 21-27.
2015.09.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cincinnati 24 - 28  
Carolina - New Orleans 27 - 22  
Cleveland - Oakland 20 - 27  
Dallas - Atlanta 28 - 39  
Houston - Tampa Bay 19 - 9  
Miami - Buffalo 14 - 41  
Minnesota - San Diego 31 - 14  
New England - Jacksonville 51 - 17  
NY Jets - Philadelphia 17 - 24  
Seattle - Chicago 26 - 0  
St. Louis - Pittsburgh 6 - 12  
Tennessee - Indianapolis 33 - 35  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 2 - 0  
Cincinnati - NY Mets 1 - 8  
Colorado - LA Dodgers 8 - 6  
Colorado - LA Dodgers (22:10) 12 - 5  
Detroit - Minnesota 2 - 6  
Detroit - Minnesota [19:08] 1 - 7  
Houston - Texas 4 - 2  
Kansas City - Cleveland 5 - 9  
Kansas City - Cleveland [20:10] 3 - 0  
LA Angels - Seattle 3 - 2  
LA Angels - Seattle [21:35] 3 - 2  
Miami - Atlanta 6 - 2  
Miami - Atlanta [19:10] 9 - 5  
NY Yankees - Chicago WS 6 - 1  
Oakland - San Francisco 4 - 5  
San Diego - Arizona 3 - 0  
San Diego - Arizona [22:10] 2 - 4  
St. Louis - Milwaukee 5 - 1  
St. Louis - Milwaukee [20:15] 4 - 8  
Toronto - Tampa Bay 5 - 4  
Washington - Philadelphia 5 - 12  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - Nokian KrP 7 - 2  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Växjö 3 - 5  
Linköping - Granlo 11 - 4  
Mullsjö - Dalen 10 - 4  
Warberg - Storvreta 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Carlisport Cogianco 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2 - 5  
Liberec - Trinec 2 - 1  
Litvínov - Sparta Praha 2 - 2  
Mountfield HK - Brno 3 - 1  
Olomouc - Chomutov 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Amur Habarovszk - Szocsi 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Jokerit 5 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Barsz Kazany 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Lada Toljatti 4 - 4  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - MAC Budapest 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 3 - 4  
Lillehammer - Kongsvinger 3 - 2  
Manglerud - Valerenga 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 2 - 1  
Freiburg - Bremerhaven 1 - 7  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 0 - 4  
Kassel - Bad Nauheim 3 - 2  
Kaufbeuren - Riessersee 4 - 7  
Lausitzer Füchse - Rosenheim 3 - 3  
Ravensburg - Dresden 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Krefeld 2 - 1  
Iserlohn - Mannheim 4 - 4  
Köln - Augsburg 2 - 3  
München - Hamburg 3 - 3  
Nürnberg - Wolfsburg 5 - 2  
Schwenningen - Eisbären Berlin 2 - 3  
Straubing - Düsseldorf 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Znojmo 1 - 4  
Innsbruck - Dornbirn 3 - 2  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 3 - 3  
Linz - Graz 4 - 2  
Vienna Capitals - Olimpija Ljubljana 5 - 3  
Villach - Salzburg 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Pantern Malmö 1 - 4  
Leksand - Vita Hasten 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Skalica 3 - 0  
Kosice - Poprad 5 - 1  
Nitra - Trencin 3 - 1  
Piestany - Martin 5 - 2  
Zilina - Zvolen 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Ariada-Akparsz Volzsszk 1 - 4  
Himik Voszkreszenszk - VMF-Karelija 2 - 1  
Krisztall Szaratov - Szarov 5 - 2  
Rjazany - Tver 1 - 4  
Rubin Tyumeny - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - P. Sagan (mezőnyverseny) 0 - 1  
A. Valverde - G. van Avermaet (mezőnyverseny) 1 - 0  
J. Degenkolb - M. Matthews (mezőnyverseny) 0 - 1  
Mezőnyverseny 2015    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 86 - 78  
Banvitspor - CSZKA Moszkva 65 - 61  
Bayern München - Fenerbahce Ülker 55 - 76  
Darussafaka - Olympiakosz 57 - 61  
Lietuvos Rytas - Himki Moszkva 85 - 84  
Zadar - Crvena zvezda 57 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Arras 79 - 68  
Union Hainaut - Angers 70 - 55  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lyon 84 - 55  
Kosárlabda (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Bauru SP [Helyszín: Brazília] 91 - 79  
Kosárlabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Oldenburg 87 - 66  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Reggio Emilia 68 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Gran Canaria 67 - 74  
Girona - CREF Madrid 67 - 69  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - New York (2. mérkőzés) 70 - 64  
Phoenix - Minnesota (2. mérkőzés) 71 - 72  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Besiktas    
Paris SG - Wisla Plock 29 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - R-N. Löwen Kronau 18 - 30  
Vardar Pro Skopje - Szeged 27 - 23  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Motor Zaporozsje 35 - 30  
Elverum - Skjern 23 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy 27 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Orosháza 29 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vác 29 - 26  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 30 - 19  
MTK - Érd 19 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Molde 32 - 21  
Halden - Byasen 23 - 26  
Oppsal - Nordstrand 23 - 20  
Skrim - Tertnes Bergen 25 - 27  
Sola - Raelingen 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Hamburg 32 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Bietigheim 24 - 26  
Leipzig - Metzingen 27 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Amacitia Zürich 33 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skövde 32 - 23  
Vasterasirsta - Sparvägens 34 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - USM Alger 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Leeds 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Boca Unidos 1 - 2  
Douglas Haig - Atl. Tucuman 1 - 4  
Estudiantes San Luis - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Chacarita Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - River Plate 0 - 1  
Huracan - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Racing Club - Argentinos Juniors 1 - 0  
Rosario Central - Gimnasia LP 4 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Heist 2 - 0  
Coxyde - Eisden Maasmechelen 2 - 2  
Deinze - Virton 2 - 1  
Saint-Gilloise - Geel 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St. Truiden 1 - 0  
Kortrijk - Genk 1 - 0  
Lokeren - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 2 - 0  
Montana - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Bahia 2 - 2  
Parana - Atlético GO 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Ponte Preta 1 - 2  
Figueirense - Corinthians 1 - 3  
Flamengo - Vasco da Gama 1 - 2  
Gremio - Avai 3 - 1  
Joinville - Atlético MG 2 - 2  
Santos - Internacional 3 - 1  
Sao Paulo - Palmeiras 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Darmstadt 2 - 2  
E. Frankfurt - Hertha BSC 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - RB Leipzig 2 - 2  
Freiburg - FSV Frankfurt 2 - 0  
Heidenheim - Karlsruhe 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Aalen 4 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Fortuna Köln 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - San Marcos de Arica 0 - 1  
San Luis de Quillota - Colo Colo 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - Omonia Nicosia 1 - 2  
Pafosz - AEL Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Olomouc B 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Köge 0 - 0  
Helsingor - Horsens 1 - 1  
Naestved - Skive 0 - 1  
Roskilde - Silkeborg 2 - 2  
Vestsjaelland - Lyngby 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Köbenhavn 1 - 0  
Nordsjaelland - Aarhus 2 - 0  
Randers - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Slavia Mozír 1 - 2  
Granit Mikasevicsi - Nyeman Grodno 0 - 1  
Szluck - Belsina Bobrujszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Kemi Kings 1 - 0  
Oulu - JJK Jyväskylä 1 - 0  
VIFK - Jazz Pori 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti 1 - 2  
KTP - Helsinki JK 1 - 1  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Monaco 3 - 3  
Marseille - Angers 1 - 2  
Montpellier - Lorient 2 - 1  
St-Etienne - Nice 1 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Agrotikosz Aszterasz 0 - 0  
Apollon Szmirnisz - Zakinthosz 3 - 2  
Panegialiosz - Aharnaikosz 0 - 0  
Trikala 1963 - Kissamikos 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - PAOK 1 - 2  
Levadiakosz - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Panathinaikosz - Plataniasz 1 - 0  
Panioniosz - Panthrakikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eindhoven - Den Bosch 0 - 0  
F. Sittard - NAC Breda 1 - 2  
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 0 - 2  
Venlo - Helmond 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Excelsior 3 - 3  
De Graafschap - Willem II 2 - 2  
Feyenoord - Zwolle 2 - 0  
Twente - Roda 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
RNK Split - Hajduk Split 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdi 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Kyoto 1 - 1  
Kitakyushu - Jubilo Iwata 2 - 3  
Mito - Gifu 0 - 2  
Okayama - Oita Trinita 1 - 0  
Omiya Ardija - JEF United Chiba 2 - 1  
Sapporo - Thespakusatsu Gunma 0 - 0  
Tochigi - Nagasaki 0 - 1  
Tokushima - Cerezo Osaka 1 - 1  
Yokohama FC - Ehime 2 - 1  
Zwiegen Kanazawa - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Uniautonoma 2 - 1  
Dep. Tolima - Independiente SF 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Aguilas Doradas Pereira 2 - 1  
Millionarios - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Hangzhou Lucheng 1 - 0  
Guangzhou R&F - Tianjin Teda 1 - 0  
Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan 1 - 2  
Liaoning Hongyun - Henan Jianye 0 - 1  
Shanghai Shenxin - Beijing Guoan 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Kluczbork - GKS Belchatow 0 - 0  
Wigry Suwalki - Dolcan Zabki 0 - 1  
Zawisza Bydgoszcz - Olsztyn 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 3 - 1  
Legia Varsó - TBB Nieciecza 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Liepajas Metalurgs 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 3 - 0  
VMFD Zalgiris - Granitas Klaipeda 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Atlas - Veracruz 0 - 1  
Dorados de Sinaloa - Dep. Toluca 1 - 2  
Monterrey - M. Morelia 2 - 2  
Pachuca - Santos Laguna 0 - 0  
UNAM Pumas - Tigres 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Portland 1 - 2  
Houston - Colorado 3 - 2  
Kansas City - Seattle 1 - 1  
New England - Philadelphia 1 - 1  
Vancouver - New York City FC 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Vác 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Nest-Sotra 5 - 2  
Follo - Fredrikstad 2 - 3  
Hödd - Ranheim 1 - 1  
Jerv - Kristiansund 0 - 1  
Levanger - Asane 2 - 2  
Sandnes Ulf - Hönefoss 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Sarpsborg 1 - 1  
Rosenborg - Viking Stavanger 2 - 0  
Sandefjord - Haugesund 0 - 1  
Stabaek - Molde 1 - 0  
Tromsö - Aalesund 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Udinese 1 - 2  
Genoa - Milan 1 - 0  
Internazionale - Fiorentina 1 - 4  
Sassuolo - Chievo 1 - 1  
Torino - Palermo 2 - 1  
Verona - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Avellino 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Catanzaro 2 - 0  
Andria - Benevento 0 - 1  
Catania - Ischia 4 - 2  
Lupa Castelli Romani - Monopoli 2 - 3  
Messina - Cosenza 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Pro Piacenza 1 - 1  
Cremonese - Mantova 3 - 3  
Cuneo - Pavia 2 - 3  
Feralpisalo - Padova 1 - 1  
Lumezzane - Alessandria 2 - 0  
Pordenone - Renate 0 - 0  
Südtirol - Bassano 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Terek Groznij 1 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Dinamo Moszkva 0 - 0  
Rubin Kazany - Ural Jekatyerinburg 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sp. Luqueno 4 - 1  
Guarani Asuncion - General Diaz 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Belenenses 2 - 2  
Estoril - Uniao Madeira 2 - 1  
Guimaraes - Braga 0 - 1  
Marítimo - Tondela 1 - 0  
Nacional Madeira - Setúbal 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agueda - Viseu 0 - 2  
Almansilense - Olhanense 0 - 2  
Louletano - Freamunde 2 - 1  
OL Douro - Gil Vicente 3 - 5  
Pinhalnovense - Leixoes 0 - 0  
Real Sporte - Oriental de Lisboa 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Crystal Palace 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Botosani 1 - 0  
Steaua Bukarest - Voluntari 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Rangers 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Leganes 0 - 0  
Albacete - Almería 3 - 0  
Elche - Oviedo 1 - 1  
Girona - UE Llagostera 2 - 2  
Tenerife - Mirandes 3 - 0  
Valladolid - Gimnastic 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - UD Logrones 0 - 0  
Cacereno - Burgos 1 - 0  
Compostela - Somozas 0 - 1  
Coruxo - Sp. Gijón B 4 - 0  
Guijuelo - Celta Vigo B 4 - 1  
Lealtad - Valladolid B 5 - 1  
R. Santander - Izarra 3 - 0  
Tudelano - Cultural Leonesa 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Mensajero 1 - 0  
Ebro - Arenas de Getxo 3 - 3  
La Roda - Toledo 0 - 2  
Majadahonda - Sestao River 1 - 0  
Portugalete - Fuenlabrada 1 - 1  
Real Madrid B - Amorebieta 1 - 1  
Talavera - Socuellamos 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Espanyol B 3 - 1  
Badalona - Olot 0 - 0  
Barcelona B - Hercules 0 - 0  
Eldense - Xativa 1 - 0  
Lleida - Alcoyano 0 - 0  
Reus - Levante B 2 - 1  
Sabadell - L'Hospitalet 3 - 0  
Villarreal B - Llosetense 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Villanovense 3 - 0  
Jumilla - Rec. Huelva 1 - 1  
Linares - La Hoya Lorca 0 - 0  
Linense - Marbella 0 - 2  
Melilla - Betis B 1 - 0  
Merida - Cartagena 2 - 1  
San Roque de Lepe - Real Murcia 2 - 4  
Sevilla B - Algeciras 2 - 1  
UCAM Murcia - Real Jaen 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Espanyol 3 - 0  
Getafe - Levante 3 - 0  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 0 - 0  
Sp. Gijón - Betis 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Xamax 2 - 2  
Le Mont Lausanne - Wohlen 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - FC Zürich 1 - 0  
Sion - Vaduz 0 - 1  
Thun - Young Boys 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Mjällby 1 - 1  
Degerfors - Brommapojkarna 1 - 1  
Frej - Syrianska 2 - 1  
Ljungskile - Utsikten 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Häcken 1 - 2  
Gefle - Norrköping 1 - 2  
Hammarby - AIK Stockholm 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Vojvodina 4 - 2  
RAD Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 0 - 1  
Radnicki Nis - Jagodina 0 - 0  
Vozdovac - Partizan Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Podbrezova 3 - 1  
Zilina - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Krka Novo Mesto 2 - 0  
Krsko Posavlje - Maribor 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Adana Demirspor 2 - 2  
Boluspor - Sanliurfaspor 4 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Karsiyaka 1 - 0  
Giresunspor - Denizlispor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Sivasspor 1 - 1  
Besiktas - Fenerbahce 3 - 2  
Konyaspor - Mersin Idman Yurdu 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 0 - 0  
Kárpáti Lviv - Volyn Lutszk 0 - 2  
Metalist Harkiv - Dnipro 1 - 2  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Metalurg Zaporizzsja 3 - 0  
Zorya Luganszk - Olekszandria 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Penarol 4 - 0  
Cerro - Montevideo Wanderers 1 - 0  
Defensor - Villa Teresa 1 - 1  
Juventud - Plaza Colonia 1 - 1  
Motorsport (Japán Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1, Japán Nagydíj    
F1,Japán Nagydíj - Dobogó    
Motorsport (Japán ND párok (futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 0 - 1  
F. Alonso - J. Button 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg 1 - 0  
M. Ericsson - F. Nasr 1 - 0  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez 1 - 0  
R. Grosjean - P. Maldonado 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa 1 - 0  
W. Stevens - A. Rossi 0 - 1  
Motorsport (Moto2, Aragón Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Aragón Nagydíj    
Motorsport (Moto3, Aragón Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Aragón Nagydíj    
Motorsport (MotoGP, Aragón Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Aragón Nagydíj    
Motorsport (MotoGP, Aragón Nagydíj, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iannone - P. Espargaro (MotoGP, Aragón Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (MotoGP, Aragón Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - D. Pedrosa (MotoGP, Aragón Nagydíj) 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Catalan Dragons 24 - 28  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Uruguay 65 - 3  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - USA 39 - 16  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Románia 44 - 10  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 3 - 1  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Azerbajdzsán 3 - 0  
Magyarország - Törökország 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Horvátország 2 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szerbia 0 - 3  
Románia - Németország    
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich J / Zumkehr N - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sitak - T. Fabbiano 2 - 1  
H. Bourchier - M. Donati 0 - 2  
I. Vasilyev - D. Nguyen 0 - 2  
L. Vanni - S. Gonzalez 2 - 0  
M. Przysiezny - A.D. Abdul Razak 2 - 0  
P. Petzschner - M. Zverev 0 - 2  
T. Suzuki - Y. Uchiyama 0 - 2  
Y. Sugita - A. Begemann 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - G. Simon 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Kubot L/Roger-VasselinE 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Xia - H. Moriya 0 - 2  
L. Saville - Zh. Zhang 1 - 2  
M. Ebden - N.A. Reyes 2 - 0  
M. Venus - D.H. Lee 2 - 1  
T. Chen - J.S. Tatlot 1 - 2  
T. Niki - M. Elgin 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - M. Raonic 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Kontinen H - Knowle J / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - A. Sasnovich 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Bertens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Tashkent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - K. Piter 2 - 1  
P. Martic - Ka. Kozlova 0 - 2  
S. Vögele - E. Bychkova 2 - 1  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Görges 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - S. Kuznetsova 2 - 0  
B. Strycova - Babos T. 2 - 0  
D. Gavrilova - T. Pereira 2 - 0  
E. Svitolina - D. Hantuchova 2 - 0  
J. Konta - A. Petkovic 2 - 0  
L. Davis - V. Azarenka 0 - 2  
L. Tsurenko - C. Vandeweghe 1 - 2  
M. Niculescu - F. Liu 2 - 0  
S. Stosur - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
V. Lepchenko - S. Zheng 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Schiavone F - Kops-Jones R / Spears A 0 - 2  
LIU C / Yang Z - Kudryavtseva A / Savchuk O 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 8 - 7  
Jadran Herceg Novi - Mornar 7 - 5  
Partizan Belgrád - Radnicki Kragujevac 11 - 7  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - OSC 3 - 10

 

2015.09.26.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 7 - 0  
Cincinnati - NY Mets 5 - 12  
Colorado - LA Dodgers 7 - 4  
Detroit - Minnesota 6 - 4  
Houston - Texas 2 - 6  
Kansas City - Cleveland 0 - 6  
LA Angels - Seattle 8 - 4  
Miami - Atlanta 12 - 11  
NY Yankees - Chicago WS 2 - 5  
Oakland - San Francisco 5 - 4  
San Diego - Arizona 3 - 6  
Toronto - Tampa Bay 5 - 3  
Washington - Philadelphia 2 - 8  
Washington - Philadelphia 2 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Manacor 3 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Jukurit 4 - 2  
Leki - Roki 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 2 - 2  
Ilves - JYP 6 - 2  
Kalpa - Ässät 0 - 1  
Kookoo - Kärpät 2 - 1  
Lahti Pelicans - Lukko 1 - 1  
Vaasan Sport - Espoo Blues 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 0  
Vityaz Podolszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 4 - 2  
Stjernen - Stavanger 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Valpellice 4 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions 1 - 2  
Biel - Ambri 0 - 5  
Fribourg - Lausanne 2 - 0  
Kloten - Davos 5 - 1  
Zug - Langnau Tigers 5 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - AIK 3 - 5  
Timra - Oskarshamn 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 3 - 1  
Frölunda - Färjestad 3 - 3  
Karlskrona - Djurgarden 4 - 2  
Skelleftea - Lulea 3 - 2  
Växjö - Malmö 4 - 3  
Örebro - Rögle 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Neftjanik Almetyevszk 0 - 2  
Burany Voronyezs - Zvezda-VDV Dmitrov 4 - 2  
Ermak Angarszk - Izssztal Izsevszk 5 - 3  
Kazzink-Torpedo - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 4  
Szarjarka Karaganda - Molot Perm 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Zvezda Csehov - Dinamo Balasiha 3 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Landes 45 - 50  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Venezia 71 - 66  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - RK Zagreb 20 - 21  
Veszprém - Flensburg 28 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kristianstad    
Kielce - Montpellier 30 - 23  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Porto 30 - 23  
Tatran Presov - Breszt Meskov 20 - 30  
Vojvodina - Csehovszkije Medvegyi 26 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Mors 22 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Aarhus 25 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Gillingham 2 - 0  
Bradford - Peterborough 0 - 2  
Bury - Coventry 2 - 1  
Chesterfield - Burton 1 - 2  
Fleetwood - Port Vale 1 - 2  
Millwall - Rochdale 3 - 1  
Oldham - Wigan 1 - 1  
Sheffield Utd. - Doncaster 3 - 1  
Shrewsbury - Blackpool 2 - 0  
Southend - Scunthorpe 2 - 1  
Swindon - Colchester 1 - 2  
Walsall - Crewe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Dag & Red 3 - 1  
Bristol Rovers - Portsmouth 1 - 2  
Cambridge Utd. - Stevenage 1 - 0  
Carlisle - Newport 0 - 1  
Crawley - Accrington 0 - 3  
Exeter - Wycombe 0 - 2  
Luton - Wimbledon 2 - 0  
Mansfield - Plymouth 0 - 0  
Northampton - Leyton 1 - 1  
Notts County - York 1 - 0  
Oxford Utd. - Morecambe 0 - 0  
Yeovil - Hartlepool 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Rotherham 0 - 2  
Bolton - Brighton 2 - 2  
Brentford - Sheffield Wed. 1 - 2  
Burnley - Reading 1 - 2  
Cardiff - Charlton 2 - 1  
Hull City - Blackburn 1 - 1  
Ipswich - Bristol City 2 - 2  
Milton Keynes Dons - Derby County 1 - 3  
Preston - Wolverhampton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Macclesfield 0 - 3  
Barrow - Kidderminster 1 - 1  
Boreham - Altrincham 0 - 1  
Braintree - Guiseley 0 - 1  
Bromley - Chester 3 - 0  
Cheltenham - Tranmere 0 - 1  
Forest Green - Gateshead 0 - 1  
Lincoln - Torquay 2 - 0  
Southport - Grimsby 0 - 4  
Welling Utd. - Halifax 2 - 0  
Wrexham - Eastleigh 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Charleroi 0 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Oostende 2 - 2  
Standard Liege - OH Leuven 2 - 2  
Waasland Beveren - Gent 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Criciuma 2 - 1  
Ceara - Oeste 1 - 1  
CRB - Mogi Mirim 2 - 1  
Nautico - ABC 3 - 0  
Sampaio Correa - Santa Cruz PE 0 - 0  
Vitória - Paysandu 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Goiás 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hoffenheim 1 - 3  
Bremen - Leverkusen 0 - 3  
Mainz - Bayern München 0 - 3  
VfB Stuttgart - Mönchengladbach 1 - 3  
Wolfsburg - Hannover 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - St. Pauli 0 - 0  
Union Berlin - Duisburg 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Bremen Amatőr 2 - 1  
Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 0 - 0  
Magdeburg - Cottbus 2 - 2  
Münster - Stuttgarter Kickers 4 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Osnabrück 3 - 3  
Wehen - Rostock 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Palestino 0 - 2  
Santiago Wanderers - Dep. Union La Calera 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Dinamo Minszk 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Inter Turku 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Laval 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heracles 3 - 1  
PSV - Nijmegen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Inter Zapresic 2 - 3  
Slaven Belupo - Rijeka 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 1 - 0  
FH - Fjölnir 2 - 1  
Leiknir Reykjavik - KR 0 - 2  
Stjarnan - Keflavík 7 - 0  
Vikingur Reykjavik - Fylkir 0 - 0  
ÍA Akranes - Valur 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 1 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Frontale 1 - 2  
FC Tokyo - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Gamba Osaka - Kashiwa R. 3 - 1  
Kashima A. - Urawa RD 1 - 2  
Nagoya GE - Vissel Kobe 2 - 0  
Sagan Tosu - Kofu 0 - 1  
Shimizu SP - Sanfrecce Hiroshima 1 - 5  
Shonan Bellmare - Yokohama FM 1 - 1  
Yamagata - Vegalta Sendai 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Cali 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Renhe - Guangzhou Evergrande 2 - 3  
Shandong Luneng - Shanghai SIPG 0 - 1  
Shijiazhuang - Shanghai Shenhua 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sacz 2 - 1  
Wisla Plock - Bytovia Bytow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Ruch Chorzow 2 - 1  
Gornik Leczna - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 2  
Lech Poznan - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Skonto Riga 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Utenis Utena 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Leon 3 - 0  
Tijuana - Chiapas 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Orlando 2 - 5  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Videoton 2 - 0  
Haladás - Vasas 1 - 1  
Honvéd - Diósgyőr 2 - 1  
Paks - Debrecen 1 - 1  
Puskás Akadémia - FTC 0 - 0  
Újpest - MTK 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Siófok 2 - 1  
Gyirmót - Dunaújváros 2 - 0  
Kisvárda - Budaörs 4 - 2  
Sopron - ZTE 1 - 2  
Soroksár - Szigetszentmiklós 4 - 0  
Szeged - Mezőkövesd 0 - 1  
Szolnok - Balmazújváros 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Ufa 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Grödig 1 - 0  
Ried - Rapid Wien 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Arsenal 2 - 5  
Liverpool - Aston Villa 3 - 2  
Manchester Utd. - Sunderland 3 - 0  
Southampton - Swansea 3 - 1  
Stoke - Bournemouth 2 - 1  
Tottenham - Manchester City 4 - 1  
West Ham - Norwich 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Pandurii 0 - 0  
Viitorul Constanta - Petrolul Ploiesti 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 0 - 0  
Dundee - Ross County 3 - 3  
Inverness CT - Aberdeen 2 - 1  
Kilmarnock - Hamilton 1 - 2  
Motherwell - Partick Thistle 2 - 1  
St. Johnstone - Dundee Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Livingston 0 - 3  
Hibernian - St. Mirren 1 - 1  
Raith Rovers - Dumbarton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Las Palmas 2 - 1  
Eibar - Celta Vigo 1 - 1  
Real Madrid - Malaga 0 - 0  
Sevilla - Rayo Vallecano 3 - 2  
Villarreal - Atl. Madrid 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 2 - 0  
Chiasso - Lausanne 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 3 - 1  
Grasshoppers - St. Gallen 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 1 - 1  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Zavrc - Rudar Velenje 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Goverla Uzsgorod 2 - 0  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Nacional 1 - 1  
Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Racing Montevideo - Danubio 0 - 0  
Sud América - CA Rentistas 3 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Haverfordwest 2 - 1  
Carmarthen - Newtown 0 - 2  
Connah's Quay - Rhyl 3 - 1  
Port Talbot - Llandudno FC 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Cliftonville 0 - 2  
Crusaders - Carrick 5 - 0  
Dungannon - Glentoran 2 - 4  
Linfield - Glenavon 4 - 3  
Portadown - Coleraine 1 - 2  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 1 - 2  
Paide Linnameeskond - Sillamae Kalev 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Bray 3 - 2  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Hollandia [Helyszín: Hollandia] 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Oroszország 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Románia 3 - 0
     

 

2015.09.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - Washington 32 - 21  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Hawthorn 67 - 94  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 2 - 4  
Chicago Cubs - Pittsburgh 2 - 3  
Cincinnati - NY Mets 4 - 6  
Kansas City - Seattle 10 - 4  
Miami - Philadelphia 1 - 0  
Minnesota - Cleveland 3 - 6  
NY Yankees - Chicago WS 3 - 2  
San Diego - San Francisco 5 - 4  
St. Louis - Milwaukee 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapanilan Erä - Indians Espoo 12 - 8  
Turku PS - Salba 7 - 3  
Viikingit - NST Lappeenranta 5 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warberg - Dalen 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Fabrizio Corigliano 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Inter Movistar 2 - 4  
Jumilla - Uma Antequera 5 - 4  
Magna Navarra - Burela 2 - 1  
Zaragoza - Ribera Navarra 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 6 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 2 - 2  
Chomutov - Zlín 1 - 1  
Mladá Boleslav - Liberec 3 - 1  
Pardubice - Karlovy Vary 4 - 3  
Plzen - Litvínov 3 - 3  
Sparta Praha - Mountfield HK 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 1 - 1  
Herlev Eagles - Rungsted 0 - 5  
Odense - Aalborg 5 - 2  
Rödovre - Herning 2 - 0  
SönderjyskE - Gentofte 7 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Leki 4 - 4  
Jukurit - Kajaanin Hokki 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Keupa 3 - 0  
Kokkolan Hermes - JYP-Akatemia 1 - 1  
Sapko - Jokipojat 1 - 5  
Tuto - Roki 3 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna 3 - 6  
Lukko - Lahti Pelicans 4 - 1  
SaiPa - Kärpät 3 - 3  
Tappara - Turku PS 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Briancon 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szocsi 0 - 2  
Amur Habarovszk - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 1  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 2 - 4  
Dinamo Minszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 1  
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 1 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Lada Toljatti 2 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Barsz Kazany 4 - 4  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 6 - 3  
Szpartak Moszkva - Medvescak Zagreb 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Dunaújváros 4 - 1  
Újpest - FTC 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 3 - 1  
Bremerhaven - Ravensburg 2 - 5  
Dresden - Kassel 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 5 - 1  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 2 - 2  
Riessersee - Crimmitschau 4 - 2  
Rosenheim - Freiburg 4 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 1 - 3  
Iserlohn - Ingolstadt 3 - 3  
Krefeld - Eisbären Berlin 1 - 1  
Köln - Straubing 1 - 2  
Mannheim - Düsseldorf 3 - 4  
Schwenningen - Hamburg 2 - 4  
Wolfsburg - München 2 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Linz 2 - 3  
Salzburg - Klagenfurt 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 4 - 1  
Vienna Capitals - Fehérvár 5 - 4  
Villach - Innsbruck 3 - 3  
Znojmo - Graz 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 1 - 3  
Langnau Tigers - Lugano 3 - 3  
Lausanne - Zug 2 - 5  
Servette - Biel 3 - 2  
Zürich Lions - Kloten 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Skelleftea 1 - 4  
MODO - Linköping 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice 2 - 2  
Poprad - Nitra 3 - 3  
Skalica - Zilina 4 - 2  
Trencin - B. Bystrica 2 - 2  
Zvolen - Piestany 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Tver 1 - 3  
Rjazany - VMF-Karelija 0 - 0  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - CSZKA Moszkva 72 - 76  
Darussafaka - Crvena zvezda 84 - 77  
Lok.Kubany Krasznodar - Karsiyaka 61 - 79  
Olympiakosz - Bayern München 60 - 77  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Phoenix 67 - 60  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skive 36 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balmazújváros 25 - 17  
PLER - Eger 21 - 22  
Tatabánya - Cegléd 27 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Hammarby 29 - 17  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - QPR 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Woking 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Gualeguaychu 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Westerlo 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Ingolstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Kaiserslautern 1 - 2  
Düsseldorf - Sandhausen 0 - 1  
Nürnberg - Bielefeld 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - Hallescher FC 2 - 0  
Würzburg - Chemnitz 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isidro Metapan - Tigres 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo Walter Ferreti - Motagua 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - Santa Tecla 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Defensor 0 - 0  
Libertad Asuncion - Chapecoense 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Mladá Boleslav 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - OB Odense 4 - 0  
Viborg - Aalborg 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - BATE Boriszov 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Auxerre 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Evian Thonon Gaillard 0 - 2  
Creteil - Le Havre 2 - 1  
Lens - Sochaux 1 - 0  
Metz - Nimes 1 - 2  
Niort - Clermont 1 - 1  
Red Star 93 - Brest 1 - 0  
Valenciennes - Tours 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Marseille Consolat 3 - 0  
Avranches - Boulogne 3 - 1  
Belfort - Epinal 2 - 0  
Beziers - Les Herbiers 1 - 1  
CA Bastia - Chambly 0 - 0  
Dunkerque - Frejus St-Raphael 1 - 0  
Lucon - Chateauroux 3 - 2  
Orleans - Sedan 1 - 0  
Strasbourg - Colmar 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Lille 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkyra - Kallithea 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - PSV 2 1 - 1  
Maastricht - Dordrecht 2 - 2  
Sparta Rotterdam - Telstar 2 - 1  
Volendam - Almere City 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. Pasto 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Rozwoj Katowice 2 - 2  
Miedz Legnica - Pogon Siedlce 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Piast Gliwice 1 - 2  
Wisla Krakkó - Korona Kielce 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Daugavpils 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Start 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Salzburg 1 - 1  
Austria Lustenau - Kapfenberg 1 - 2  
LASK Linz - Wiener Neustadt 0 - 0  
St. Pölten - Liefering 1 - 0  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Porto 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Municipal Studentesc Iasi 2 - 2  
Targu Mures - CFR Cluj 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Queen of South 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Granada 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Mladost Lucani 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Zlate Moravce 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Aberystwyth 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Infonet Tallinn 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Cobh Ramblers 1 - 0  
Finn Harps - UC Dublin 3 - 0  
Wexford Youths - Athlone 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 0 - 0  
Drogheda Utd. - Bohemians 2 - 2  
Shamrock Rovers - Galway 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Leeds Rhinos 16 - 20  
Wigan - Castleford 47 - 12  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Sydney Roosters 31 - 12  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Grúzia 54 - 9  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crabb TA / Crabb T - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Kadziola/Szalankiewicz 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Watson M / O'Dea S 2 - 1  
Henriquez J / Villafane J - GAO P / LI Y 2 - 0  
Huber A / Seidl R - Boeckermann M / Flueggen L 0 - 2  
Huber A / Seidl R - Koekelkoren D / Van Walle T 2 - 0  
LI Z / LI J - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Marco F A / Garcia C - Dearing D / May G 2 - 1  
Marco F A / Garcia C - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Hernandez R / Golindano J 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agudo Gonzalez N I / Pere - Fernandez Navarro A / Ribera Bot 2 - 1  
Artacho M / Laird N - Barsuk A / Moiseeva A 1 - 2  
Barsuk A / Moiseeva A - MA Y Y / Xia X 0 - 2  
Dicello K / Vanzwieten K - Gordon J / Wilkerson B 2 - 1  
Dubovcova / Nestarcova - Hansel B / Schwaiger S 1 - 2  
Forrer I / Verge-Depre A - Ross S / Carico L 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Dubovcova / Nestarcova 2 - 1  
Kessy J / Day E - Bieneck V / Grossner J 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Kessy J / Day E 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Betschart N / Eiholzer N 2 - 0  
Lobato Herrero A / Soria - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Longuet L / Jupiter A - Wang Y Y / Tang N 2 - 1  
Mashkova T / Tsimbalova I - Hester I / Ledoux C 2 - 1  
Mersmann T / Schneider I - MA Y Y / Xia X 2 - 0  
Nishibori T / Mizoe S - Dicello K / Vanzwieten K 0 - 2  
Pata M / Matauatu L - Klug G / Gallay A 0 - 2  
Schuetzenhoefer K / Plesi - Gordon J / Wilkerson B 2 - 1  
Wang F / Yue Y - Hansel B / Schwaiger S 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - S. Errani 2 - 0  
J. Jankovic - Y. Wickmayer 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Glushko J / Peterson R 2 - 0  
XU S / You X - Jans-IgnacikK/RodionovaAn 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - G. Simon 0 - 2  
J-W. Tsonga - N. Mahut 2 - 1  
M. Klizan - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
S. Wawrinka - P. Kohlschreiber    
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Kubot L/Roger-VasselinE 1 - 2  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - F. Skugor 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Istomin 2 - 0  
L. Pouille - R. Bautista-Agut 0 - 2  
S. Bolelli - J. Sousa 0 - 2  
T. Robredo - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Kontinen H - Junaid R / Monroe N 2 - 1  
Oswald P / Shamasdin A - Bury A / Istomin D 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - S. Stephens 2 - 0  
E. Kulichkova - A. van Uytvanck 1 - 2  
I-C. Begu - J. Larsson 2 - 0  
M. Barthel - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Date-Krumm K / Siniakova - Aoyama S / Ninomiya M 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - Ka. Pliskova 2 - 0  
C. Wozniacki - A. Kerber 2 - 1  
D. Cibulkova - A. Ivanovic 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Chuang C-J - Muguruza / Suarez Navarro 1 - 2  
Hozumi E / Kato M - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - Babos T. 0 - 2  
A. Tomljanovic - F. Schiavone 2 - 1  
C. Dellacqua - M. Duque Marino 1 - 2  
C. Liu - Y. Putintseva 0 - 2  
C. McHale - A. Kudryavtseva 2 - 0  
H. Watson - J. Gajdosova 2 - 0  
J. Görges - S. Karatantcheva 2 - 0  
J. Konta - G. Dabrowski 2 - 0  
L. Hradecka - Yaf. Wang 0 - 2  
M. Linette - Y-Y. Duan 2 - 0  
M. Puig - I. Falconi 1 - 2  
X. Han - L. Davis 1 - 2  
Y-F. Xu - O. Govortsova    
Y. Tang - A. Konjuh 0 - 2  
Zh. Yang - D. Kovinic 1 - 2  

 

2015.09.24.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Pittsburgh [21:10] 4 - 5  
LA Dodgers - Arizona [21:10] 6 - 3  
Oakland - Texas [21:35] 1 - 8  
Washington - Baltimore [22:05] 4 - 5  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria 3 - 8  
Cortina - Fassa 1 - 4  
Valpellice - Vipiteno/Sterzing 2 - 5  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Holstebro 30 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nantes 34 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Nottingham 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Midtjylland 0 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Zwolle 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Atalanta 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Deportivo 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Warrington 16 - 32  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Namíbia 58 - 14  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Roger-Vasselin - G. Simon 0 - 2  

 

     
2015.09.23.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 2 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 4 - 0  
Colorado - Pittsburgh 3 - 6  
Detroit - Chicago WS 2 - 1  
Detroit - Chicago WS (19:08) 7 - 4  
Houston - LA Angels 3 - 4  
Kansas City - Seattle 2 - 11  
LA Dodgers - Arizona 0 - 8  
Miami - Philadelphia 2 - 6  
Minnesota - Cleveland 3 - 1  
NY Mets - Atlanta 2 - 6  
Oakland - Texas 6 - 8  
San Diego - San Francisco 2 - 4  
St. Louis - Cincinnati 3 - 1  
Toronto - NY Yankees 4 - 6  
Washington - Baltimore 1 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere 5 - 11  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Kladno 1 - 1  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 2 - 4  
Litomerice - Zubr Prerov 7 - 6  
Most - Prostejov 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 3 - 2  
Slavia Trebic - Slavia Praha 1 - 7  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Tuto 4 - 3  
Jokipojat - Keupa 2 - 1  
JYP-Akatemia - Jukurit 3 - 3  
Kajaanin Hokki - Sapko 4 - 3  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 2 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Hämeenlinna 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 1 - 2  
Dinamo Minszk - Jugra Hanti-Manszijszk 0 - 3  
Dinamo Riga - Medvescak Zagreb 1 - 2  
Jokerit - Slovan Bratislava 4 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Szocsi 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Sundsvall 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Karlskrona 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Barsz Kazany B 3 - 0  
Krisztall Szaratov - Neftjanik Almetyevszk 1 - 4  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyéni időfutam 2015    
T. Dumoulin - A. Malori (egyéni időfutam) 0 - 1  
T. Martin - R. Dennis (egyéni időfutam) 0 - 1  
V. Kiryienka - T. Phinney (egyéni időfutam) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - VS Praha 91 - 68  
Slavia Praha - Ostrava 82 - 67  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles [3.m.] 91 - 80  
New York - Washington [3.m.] 79 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Skjern 28 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Viborg 28 - 23  
Midtjylland - Silkeborg 19 - 18  
Randers - Nyköbing F. 31 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Pays d'Aix 31 - 29  
Ivry - Nimes 35 - 36  
Montpellier - Cesson 36 - 29  
Paris SG - St. Raphael 34 - 27  
Toulouse - Chartres Metropole 29 - 22  
Tremblay - Dunkerque 25 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 31 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC    
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 29 - 29  
Fehérvár - Debrecen 29 - 27  
Siófok - MTK 33 - 23  
Vác - Győr 20 - 33  
Érd - Mosonmagyaróvár 23 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Skrim 32 - 20  
Molde - Sola 23 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Füchse Berlin 30 - 30  
Göppingen - Kiel 29 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zomimak-M Strumica - Borac Banja Luka 30 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja 29 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 33 - 23  
Winterthur - Thun 22 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Skuru 24 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Charlton 4 - 1  
Liverpool - Carlisle 1 - 1  
Manchester Utd. - Ipswich 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Southampton 0 - 6  
Newcastle - Sheffield Wed. 0 - 1  
Norwich - West Bromwich 3 - 0  
Tottenham - Arsenal 1 - 2  
Walsall - Chelsea 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Mar del Plata 3 - 0  
Central Cordoba - Estudiantes San Luis 0 - 1  
Chacarita Juniors - Guarani AF 3 - 1  
Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 2 - 0  
Gimnasia Mendoza - Sportivo Belgrano 2 - 1  
Guillermo Brown - Patronato Parana 1 - 1  
Villa Dalmine - Douglas Haig 0 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Spouwen Mopertingen 3 - 1  
Charleroi - Wallonia Walhain 3 - 0  
Coxyde - Standard Liege 2 - 3  
Deinze - Mouscron-Peruwelz 0 - 2  
Eisden Maasmechelen - FC Bruges 0 - 4  
Genk - Dessel 5 - 2  
Gent - Eupen 3 - 0  
Kortrijk - Olsa Brakel 5 - 0  
Lokeren - RES Acrenoise 6 - 2  
Mechelen - WS Bruxelles 1 - 0  
OH Leuven - Lommel 3 - 2  
Oostende - Antwerpen 0 - 2  
St. Truiden - Bocholter 1 - 0  
Waasland Beveren - Dender 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesebar - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Oborishte Panagyurishte - Lokomotív Plovdiv 0 - 2  
Pirin Gocse Delcsev - Montana 1 - 3  
Pirin Razlog - Cserno More Várna 1 - 7  
Septemvri Simitli - Botev Plovdiv 0 - 4  
Spartak Pleven - Slavia Szófia 2 - 1  
Svetkavica Targoviste - Beroe Stara Zagora 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Criciuma 0 - 0  
Botafogo - Macae 2 - 1  
Bragantino - BOA 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - VfB Stuttgart 1 - 3  
Hoffenheim - Dortmund 1 - 1  
Leverkusen - Mainz 1 - 0  
Mönchengladbach - Augsburg 4 - 2  
Schalke - E. Frankfurt 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Braunschweig 0 - 5  
FSV Frankfurt - Union Berlin 3 - 2  
Fürth - Paderborn 3 - 0  
St. Pauli - Heidenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Holstein Kiel 1 - 2  
Fortuna Köln - Sonnenhof Grossaspach 2 - 2  
Osnabrück - Münster 2 - 2  
Rostock - Magdeburg 1 - 1  
Stuttgarter Kickers - Dynamo Dresden 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Connection - Santos Laguna 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hankook Verdes United - San Francisco (PAN) 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montego Bay United - D.C. United 3 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kraluv Dvur - Sparta Praha 1 - 1  
Pardubice - Teplice 3 - 0  
Slavia Kromeriz - Brno 0 - 1  
Slavicin - Frydek Mistek 1 - 2  
Tachov - Plzen 0 - 2  
Varnsdorf - Liberec 2 - 2  
Znojmo - Jihlava 0 - 5  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredensborg - Helsingor 0 - 1  
Kolding IF - Skive 1 - 1  
Köge - Horsens 2 - 0  
Vestsjaelland - FC Köbenhavn 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Jeju 0 - 2  
Daejon - Pohang 0 - 1  
FC Szöul - Seongnam 0 - 1  
Gwangju - Jeonbuk 1 - 2  
Incheon - Ulsan 1 - 2  
Jeonnam - Suwon 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - KTP 0 - 0  
Jaro - Kuopio PS 1 - 1  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Rennes 1 - 1  
Lorient - Caen 2 - 0  
Lyon - Bastia 2 - 0  
Nice - Bordeaux 6 - 1  
Toulouse - Marseille 1 - 1  
Troyes - St-Etienne 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panioniosz 2 - 1  
Giannina - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Panathinaikosz - Levadiakosz 3 - 0  
Panthrakikosz - Kalloni 0 - 0  
PAOK - AEK Athén 2 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - De Graafschap 2 - 0  
AZ Alkmaar - Venlo 6 - 1  
Barendrecht - Excelsior 0 - 2  
De Treffers - Roda 0 - 3  
F. Sittard - Achilles'29 1 - 1  
Groningen - Twente 2 - 1  
HBS - Oss 4 - 1  
Heracles - Vitesse 1 - 1  
HSC 21 Brein - Go Ahead Eagles 2 - 2  
Koninklijke - Eindhoven 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nehaj Senj - Lokomotív Zagreb 0 - 8  
NK Bednja Beletinec - Rijeka 0 - 10  
NK Croatia Grabrovnica - Istra 0 - 2  
NK Tehnicar 1974 - Slaven Belupo 0 - 3  
Sloga Nova Gradiska - Hajduk Split 0 - 7  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Mito 2 - 2  
Ehime - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
JEF United Chiba - Tochigi 2 - 0  
Kyoto - Okayama 0 - 0  
Nagasaki - Zwiegen Kanazawa 1 - 1  
Oita Trinita - Kitakyushu 2 - 1  
Roasso Kumamoto - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Sapporo - Gifu 1 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Jubilo Iwata 2 - 3  
Tokushima - Yokohama FC 0 - 0  
Tokyo Verdi - Omiya Ardija 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - Yamagata 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Olsztyn 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Lech Poznan - Ruch Chorzow 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Siauliai 3 - 2  
VMFD Zalgiris - Trakai 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Diósgyőr 0 - 7  
BKV Előre - Sopron 0 - 3  
Cegléd - Kisvárda 1 - 3  
Cigánd - Soroksár 2 - 4  
Dorog - Gyirmót 1 - 1  
III. Ker. TVE - Budaörs 2 - 0  
Mezőkövesd - Békéscsaba 0 - 0  
Nyíregyháza - Vác 4 - 0  
Pénzügyőr - Haladás 1 - 3  
Rákosmente KSK - Ajka 2 - 3  
Tállya - Csákvár 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Molde 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Stabaek 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Napoli 0 - 0  
Chievo - Torino 1 - 0  
Fiorentina - Bologna 2 - 0  
Internazionale - Verona 1 - 0  
Juventus - Frosinone 1 - 1  
Lazio - Genoa 2 - 0  
Palermo - Sassuolo 0 - 1  
Sampdoria - Roma 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Messina 0 - 0  
Monopoli - Catania 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavia - Pro Patria 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Noszta Novotrojck - Terek Groznij 0 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Kubany Krasznodar 1 - 2  
Szahalin - Ufa 0 - 4  
Szokol Szaratov - Anzsi Mahacskala 2 - 4  
Tambov - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 3  
Torpedo Armavir - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 0 - 7  
Volga Tver - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Rapid Wien 1 - 1  
Ried - Wolfsberg 0 - 0  
SV Wallern - Admira Wacker 1 - 1  
Wels - Austria Wien 0 - 7  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Viseu 1 - 1  
Oriental de Lisboa - Estoril 3 - 2  
Penafiel - Portimonense 1 - 2  
Uniao Madeira - Pacos Ferreira 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Famalicao 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Universitatea Craiova 1 - 1  
Baia Mare - Voluntari 1 - 0  
Mioveni - Botosani 1 - 2  
Ripensia Timisoara - Viitorul Constanta 0 - 2  
Unirea Briceni - Astra Giurgiu 0 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Raith Rovers 2 - 0  
Hibernian - Aberdeen 2 - 0  
Kilmarnock - Hearts 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Madrid 1 - 2  
Celta Vigo - Barcelona 4 - 1  
Las Palmas - Sevilla 2 - 0  
Levante - Eibar 2 - 2  
Malaga - Villarreal 0 - 1  
Rayo Vallecano - Sp. Gijón 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Aarau 1 - 1  
Schaffhausen - Wil 4 - 1  
Winterthur - Chiasso 3 - 1  
Xamax - Le Mont Lausanne 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Sion 2 - 0  
Vaduz - Luzern 1 - 2  
Young Boys - Basel 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - Ljungskile 0 - 0  
Syrianska - Degerfors 3 - 0  
Östersund - AFC Utd. Väsby 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Falkenberg 4 - 3  
Hammarby - Gefle 3 - 0  
Kalmar - Halmstad 1 - 0  
Norrköping - Djurgarden 4 - 2  
Sundsvall - AIK Stockholm 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Vojvodina 1 - 1  
Partizan Belgrád - RAD Belgrád 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zilina 1 - 4  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krsko Posavlje 4 - 0  
Krka Novo Mesto - Celje 1 - 0  
Maribor - Domzale 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Zavrc 0 - 2  
Rudar Velenje - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Tuzlaspor 1 - 1  
Giresunspor - Eyupspor 2 - 0  
Golcukspor - Kayseri Erciyesspor 1 - 0  
Kasimpasa - Tire 1922 Spor 3 - 0  
Manavgat Evrenseki Spor - Adana Demirspor 0 - 0  
Rizespor - Adliyespor 2 - 0  
Sultanbeyli Belediyespor - Sanliurfaspor 1 - 3  
Zonguldakspor - Kayserispor 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kazahsztán - U19Montenegró 1 - 2  
U19Magyarország - U19Horvátország [Helyszín: Horváto.] 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 0 - 1  
FC Ternopil - Sahtar Doneck 0 - 5  
Gelios Harkiv - Zorya Luganszk 0 - 2  
Girnik Kryvyi Rih - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 1  
Mikolajv - Volyn Lutszk 0 - 2  
Obolon-Brovar Kijev - Dinamo Kijev 0 - 2  
Olimpik Doneck - Dnipro 0 - 2  
Zirka Kirovohrad - Olekszandria 1 - 1  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 28 - 13  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Japán 45 - 10  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Románia 38 - 11  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Venezuela 3 - 1  
Egyiptom - Irán 0 - 3  
Japán - Oroszország 2 - 3  
Kanada - Tunézia 3 - 0  
Olaszország - Lengyelország 3 - 1  
USA - Argentína 3 - 1  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - WU J / Zhang L 2 - 0  
Boeckermann M / Flueggen - LI Z / LI J 2 - 0  
Brunner T / Rosenthal S - Dressler C / Kunert T 0 - 2  
Dearing D / May G - Takahashi T / Hatabe J 2 - 1  
HA L / Bao J - Watson M / O'Dea S 1 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Dollinger A / Wickler C 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Hasegawa Y / Shiratori K 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Zheng 0 - 2  
D. Allertova - B. Jovanovski 2 - 0  
F. Schiavone - J. Jankovic 1 - 2  
M. Niculescu - R. Peterson 2 - 0  
S. Errani - K.L. Zhang 2 - 1  
S. Halep - Babos T. 2 - 0  
S. Kuznetsova - U. Radwanska 2 - 0  
Y. Wickmayer - M. Puig 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A-L / Niculescu - Morgina A / Zhang L 2 - 0  
Jankovic J / Krunic A - Raina A / Zhang Y 2 - 0  
Rae J / Smith A - Glushko J / Peterson R 0 - 2  
Wang Q / YE Q Y - XU S / You X 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - R. Ram 2 - 1  
F. Delbonis - N. Mahut 0 - 2  
F. Verdasco - G. Müller 0 - 2  
J-W. Tsonga - M. Zverev 2 - 1  
J. Millman - P. Kohlschreiber 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Stakhovsky 2 - 0  
S. Darcis - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Brown D - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Butorac E / Lipsky S - Marrero D / Verdasco F 2 - 0  
Mannarino A / Martin F - Kubot L / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Marray J / Qureshi A-U-h - Muller G / Scheidweiler M 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - B. Becker 1 - 2  
A. Rublev - S. Bolelli 1 - 2  
D. Istomin - M. Kukushkin 2 - 1  
D. Thiem - A. Haider-Maurer 2 - 0  
M. Granollers - T. Kokkinakis 2 - 0  
R. Albot - J. Sousa 1 - 2  
R. Berankis - L. Pouille 1 - 2  
T. Gabashvili - Y. Shyla 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Kravchuk K - Rublev A / Youzhny M 1 - 2  
Oswald P / Shamasdin A - Betov S / Elgin M 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
J. Larsson - J. Görges 2 - 0  
K. Siniakova - A. van Uytvanck 1 - 2  
M. Barthel - M. Duque Marino 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Date-Krumm K / Siniakova - LIU C / LU J-J 2 - 0  
Lykina K / Webley-Smith E - HAN N-L / Jang S J 2 - 1  
Melichar N / Mitu A - Pliskova K / Vankova K 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - A. Konjuh 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - B. Strycova 2 - 0  
M. Brengle - A. Kerber 1 - 2  
S. Stosur - B. Bencic 1 - 2  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Chuang C-J - Dabrowski G / Rosolska A 2 - 0  
Cibulkova D / Strycova B - Chan C-W / Jurak D 2 - 0  
Eguchi M / Namigata J - Bencic B / Mladenovic K    
Gavrilova D / Svitolina E - Savchuk O / XU Y-F 1 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - UVSE 12 - 10  
KSI - FTC 6 - 16  
Pécs - OSC 7 - 13  
Szeged - Szentes 16 - 8

 

2015.09.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indianapolis - NY Jets 7 - 20  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 8 - 7  
Chicago Cubs - Milwaukee 9 - 5  
Colorado - Pittsburgh 3 - 9  
Houston - LA Angels 6 - 3  
LA Dodgers - Arizona 4 - 8  
NY Mets - Atlanta 4 - 0  
St. Louis - Cincinnati 2 - 1  
Toronto - NY Yankees 4 - 2  
Futsal (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 1 - 1  
Kazahsztán - Bosznia-Hercegovina 4 - 0  
Magyarország - Románia 2 - 2  
Szlovákia - Azerbajdzsán 1 - 1  
Jégkorong (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 4 - 3  
Düsseldorf - Kärpät 0 - 2  
Eisbären Berlin - Stavanger 3 - 0  
Espoo Blues - Mannheim 4 - 1  
Färjestad - Lulea 0 - 3  
HIFK - Davos 2 - 1  
JYP - Turku PS 2 - 2  
Kosice - Skelleftea 4 - 3  
Liberec - Linköping 4 - 1  
Lukko - München 5 - 3  
Salzburg - Storhamar 1 - 3  
Sparta Praha - Zürich Lions 3 - 2  
Trinec - HV 71 2 - 2  
Vienna Capitals - Litvínov 3 - 4  
Vítkovice - Tappara 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 2 - 6  
Esbjerg - Herlev Eagles 8 - 0  
Herning - Frederikshavn 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Admiral Vlagyivosztok 0 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 1 - 4  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - HSC Csíkszereda 5 - 2  
Debrecen - Dunaújváros 3 - 2  
Fehérvár - FTC 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 6 - 2  
Chaux-de-fonds - Langenthal 3 - 1  
Olten - Visp 4 - 4  
Rapperswil - Thurgau 3 - 1  
Winterthur - Red Ice Martigny 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Timra 2 - 3  
Karlskoga - Björklöven 3 - 6  
Oskarshamn - Asplöven 0 - 0  
Pantern Malmö - Leksand 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Zvezda-VDV Dmitrov 3 - 4  
Kazzink-Torpedo - Izssztal Izsevszk 1 - 0  
Rjazany - Dinamo Balasiha 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk 1 - 3  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana (3.m.) 89 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense 24 - 32  
Ringköbing - Holstebro 37 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Crawley 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Birmingham 1 - 0  
Fulham - Stoke 0 - 1  
Hull City - Swansea 1 - 0  
Leicester - West Ham 1 - 1  
Middlesbrough - Wolverhampton 3 - 0  
Preston - Bournemouth 1 - 1  
Reading - Everton 1 - 2  
Sunderland - Manchester City 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Woking 2 - 1  
Bromley - Kidderminster 3 - 2  
Eastleigh - Dover 2 - 5  
Forest Green - Cheltenham 2 - 2  
Guiseley - Southport 1 - 1  
Halifax - Gateshead 1 - 1  
Lincoln - Altrincham 1 - 1  
Macclesfield - Barrow 1 - 2  
Torquay - Boreham 1 - 2  
Tranmere - Aldershot 3 - 1  
Welling Utd. - Chester 2 - 1  
Wrexham - Grimsby 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Rafaela 0 - 0  
Quilmes - Colón 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Cercle Bruges 3 - 2  
Zulte Waregem - Saint-Gilloise 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Wolfsburg 5 - 1  
Darmstadt - Bremen 2 - 1  
Hertha BSC - 1. FC Köln 2 - 0  
Ingolstadt - Hamburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Bochum 1 - 1  
Kaiserslautern - Nürnberg 0 - 3  
Karlsruhe - Düsseldorf 1 - 1  
Sandhausen - 1860 München 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Wehen 3 - 1  
Bremen Amatőr - Würzburg 0 - 0  
Chemnitz - VfB Stuttgart Amatőr 2 - 1  
Hallescher FC - Erfurt 2 - 1  
Mainz Amatőr - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Dukla Praha 1 - 2  
Prostejov - Zlín 1 - 4  
Usti nad Labem - Slavia Praha 4 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - OB Odense 2 - 1  
Greve - Hvidovre 2 - 1  
KFUM Roskilde - Viborg 1 - 5  
Silkeborg - Aarhus 0 - 1  
Vejgaard - Sönderjyske 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Fehéroroszország 2 - 0  
Szlovénia - Skócia 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Lengyelország 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország    
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Csehország 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 6 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Wales 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Niort 1 - 1  
Clermont - Ajaccio 2 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Red Star 93 0 - 1  
Laval - Bourg-Peronnas 1 - 3  
Le Havre - Metz 1 - 1  
Nancy - Auxerre 0 - 1  
Nimes - Paris FC 1 - 1  
Sochaux - Dijon 0 - 1  
Tours - Creteil 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Reims 0 - 0  
Paris SG - Guingamp 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Veria 1 - 1  
Plataniasz - Iraklisz 1908 0 - 0  
Xanthi - Olympiakosz 1 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capelle - Maastricht 1 - 1  
Echt - Almere City 0 - 3  
FC Amszterdam - Emmen 2 - 3  
Genemuiden - ADO Den Haag 2 - 2  
Lienden - Volendam 1 - 0  
NAC Breda - Heerenveen 0 - 1  
Noordwijk - Nijmegen 0 - 3  
ONS Boso Sneek - Utrecht 0 - 2  
PSV - Cambuur 3 - 2  
Rosmalen - Sparta Rotterdam 3 - 3  
SC Feyenoord - Dordrecht 0 - 2  
Scheveningen - Telstar 0 - 0  
Veenendaal - Willem II 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duga Resa - Osijek 1 - 3  
Zmaj Blato - Inter Zapresic 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Cracovia Krakkó 1 - 3  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Slask Wroclaw 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kozármisleny - Puskás Akadémia 2 - 0  
Szolnok - Vasas 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Udinese - Milan 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Novara 0 - 0  
Brescia - Vercelli 2 - 0  
Cesena - Modena 2 - 0  
Como - Trapani 0 - 0  
Crotone - Bari 4 - 1  
Entella - Cagliari 1 - 3  
Lanciano - Vicenza 0 - 0  
Latina - Ascoli 1 - 0  
Pescara - Salernitana 1 - 1  
Spezia - Perugia 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arriba Krems - Wacker Innsbruck 2 - 2  
Ebreichsdorf - Wiener Neustadt 3 - 1  
Hard - St. Pölten 1 - 4  
Horn - Salzburg 2 - 2  
Lendorf - Austria Salzburg 0 - 5  
Piberstein Lankowitz - FAC Wien 1 - 0  
Seekirchen - Sturm Graz 0 - 7  
St. Johann - LASK Linz 1 - 1  
Stadlau - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Union Gurten - Mattersburg 1 - 3  
Wiener SK - Altach 0 - 3  
WSG Wattens - Kapfenberg 0 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Bucovina Pojorata - Targu Mures 1 - 4  
Balotesti - CFR Cluj 0 - 0  
Berceni - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Ramnicu Valcea - Poli Timisoara 0 - 2  
UTA Arad - Pandurii 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dunfermline 1 - 1  
Greenock Morton - Motherwell 1 - 1  
Livingston - Inverness CT 0 - 2  
Rangers - St. Johnstone 1 - 3  
Ross County - Falkirk 7 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Getafe 2 - 0  
Espanyol - Valencia 1 - 0  
Granada - Real Sociedad 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich 0 - 0  
St. Gallen - Thun 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Frej 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Ruzomberok 2 - 1  
Podbrezova - Trnava 0 - 2  
Skalica - Dunajska Streda 2 - 2  
Zlate Moravce - Senica 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Tarsus Idman Yurdu 4 - 0  
Akhisar - Yomraspor 2 - 0  
Antalyaspor - Corum Belediyespor 1 - 0  
Büyükcekmece Tepecikspor - Samsunspor 2 - 1  
Denizlispor - Fethiyespor 0 - 0  
Göztepe Izmír - Erzurum Büyük. Belediyes. 1 - 1  
Osmanlispor - Kizilcabolukspor 6 - 0  
Sivasspor - Diyarbakirspor 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 1 - 1  
Bangor City - Connah's Quay 2 - 1  
Haverfordwest - Port Talbot 1 - 2  
Llandudno FC - Rhyl 1 - 0  
Newtown - Airbus 0 - 3  
TNS - Carmarthen 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Glenavon 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Bray 1 - 0  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Tunézia 3 - 0  
Egyiptom - Venezuela 3 - 1  
Japán - Lengyelország 1 - 3  
Kanada - Irán 3 - 0  
Olaszország - Argentína 3 - 2  
USA - Oroszország 3 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Zampieri - C.E. Severino    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Garanganga - A. Krajicek    
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - S. Zheng 0 - 2  
B. Jovanovski - D. Kovinic 2 - 0  
D. Allertova - A-L. Friedsam 2 - 0  
E. Vesnina - J. Jankovic 0 - 2  
M. Niculescu - Y. Putintseva 2 - 1  
M. Puig - A. Petkovic 2 - 0  
O. Jabeur - K.l. Zhang 0 - 2  
Qia. Wang - U. Radwanska 0 - 2  
S-W. Hsieh - A. Kontaveit 0 - 2  
S. Errani - Y-Y. Duan 2 - 1  
S. Halep - P. Martic 2 - 0  
S. Kuznetsova - D. Hantuchova 2 - 0  
S. Zhang - F. Schiavone 0 - 2  
Y. Wickmayer - M. Linette 2 - 0  
Yaf. Wang - R. Peterson 1 - 2  
Zh. Yang - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Piter K - Jans-IgnacikK/RodionovaAn 1 - 2  
LIU F / Xun F Y - Glushko J / Peterson R 0 - 2  
Rae J / Smith A - LU J-J / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - A. Zverev 2 - 1  
K. De Schepper - E. Roger-Vasselin 0 - 2  
M. Klizan - P-H. Mathieu    
O. Nedovyesov - V. Pospisil 0 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Zverev 1 - 2  
V. Millot - A. Mannarino 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guccione C / SA A - Pavic M / Venus M 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Marach O / Stakhovsky S 2 - 0  
Tenisz (Nagyszombat, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Michalicka - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - E. Donskoy 0 - 2  
B. Paire - J. Janowicz 0 - 2  
M. Baghdatis - E. Gulbis 2 - 1  
T. Robredo - M. Youzhny 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Paire B - Knowle J / Peya A 0 - 2  
Berankis R / Gabashvili T - Baghdatis M / Kokkinakis T 2 - 1  
Bury A / Istomin D - Haider-Maurer A / Zelenay I 2 - 1  
Gimeno-Traver D / Granoll - Fyrstenberg/SGonzale 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - A. Sasnovich 0 - 2  
H. Watson - E. Kulichkova 1 - 2  
I-C. Begu - Ka. Kozlova 2 - 0  
K. Date Krumm - A. Tomljanovic 2 - 0  
K. Siniakova - I. Falconi 2 - 1  
N-L. Han - S. Stephens 0 - 2  
N. Melichar - J. Larsson 0 - 2  
V. Lepchenko - P. Badosa Gibert 2 - 0  
Y. Shvedova - C. McHale    
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Choi J-H / Lee S-R 2 - 0  
Arruabarrena L / Klepac A - Lertpitaksinchai/Plipuech 2 - 0  
Falconi I / Watson H - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Mladenovic 2 - 1  
A. Riske - S. Stosur 1 - 2  
C. Suarez Navarro - K. Bondarenko 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Kerber 0 - 2  
K. Nara - M. Doi 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - D. Cibulkova    
O. Savchuk - E. Svitolina 0 - 2  
Y-F. Xu - B. Bencic 0 - 2  
Z. Diyas - M. Brengle 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grönefeld A-L / Vandeweg - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  

 

2015.09.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Seattle 27 - 17  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - NY Yankees 2 - 11  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Odense 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 3 - 2  
Medvescak Zagreb - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC Budapest 1 - 6  
Diósgyőr - Újpest 3 - 2  
Diósgyőr - Újpest    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Mora 5 - 1  
Vita Hasten - Sundsvall 3 - 0  
Västeras - AIK 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Neftjanik Almetyevszk 2 - 3  
Krisztall Szaratov - Barsz Kazany B 2 - 3  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Ribe-Esbjerg 27 - 19  
Midtjylland - Kolding 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Alingsas 28 - 28  
Lugi - Kristianstad 24 - 27  
Redbergslids - Sävehof 29 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Burnley 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Racing Club 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - APOEL Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Finnország 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 0 - 0  
Nyeman Grodno - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Inter Turku 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Lens 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Alianza Petrolera 2 - 1  
Millionarios - Uniautonoma 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Gornik Leczna 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Queretaro 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Houston 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Sogndal 1 - 0  
Ranheim - Brann Bergen 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Livorno 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - Lucs Vlagyivosztok 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rubin Kazany 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Guarani Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Moreirense 2 - 0  
Braga - Marítimo 5 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Concordia Chiajna 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utsikten - GAIS 1 - 0  
Värnamo - Brommapojkarna 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Elfsborg 4 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Besiktas 1 - 1  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Irán 3 - 0  
Egyiptom - Tunézia 3 - 2  
Japán - Argentína 0 - 3  
Kanada - Venezuela 3 - 0  
Olaszország - Oroszország 3 - 0  
USA - Lengyelország 1 - 3  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Xu 2 - 0  
L. Zhu - O. Jabeur 0 - 2  
Qia. Wang - C. Liang 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - Al. Bedene 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Begemann A / Sitak A 2 - 1  
Daniell M / Demoliner M - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - M. Zverev 1 - 2  
E. Roger-Vasselin - E. Couacaud 2 - 0  
K. De Schepper - C. Lestienne 2 - 0  
V. Millot - M. Teixeira 2 - 0  
Tenisz (Szentp'vár-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Y. Shyla 0 - 2  
A. Golubev - E. Tyurnev 2 - 0  
A. Kudryavtsev - A. Sidorenko 1 - 2  
R. Albot - V. Rudnev 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - A. Haider-Maurer 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Kontinen H - Cermak F / Kukushkin M 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-A. Mitu - A. van Uytvanck 1 - 2  
K. Bertens - M. Duque Marino 1 - 2  
K. Koukalova - M. Rybarikova    
Kr. Pliskova - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Görges 0 - 2  
M. Barthel - Jang, SU Jeong 2 - 0  
P. Hercog - L. Davis 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN S-H / Hong S-Y - Begu I-C / Olaru R 0 - 2  
Miyamura M / Takahata K - Dzalamidze N / Monova P 0 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - Jia-J. Lu 2 - 0  
C. Liu - Ka. Kozlova 0 - 2  
P. Badosa Gibert - E. Bychkova 2 - 0  
S-R. Lee - N. Melichar 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - C. Vandeweghe 2 - 0  
B. Strycova - N. Osaka 2 - 0  
C. Giorgi - C. Garcia 2 - 1  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inoue M / Okamura K - Hozumi E / Kato M 1 - 2  
Kops-Jones R / Spears A - Doi M / Nara K 0 - 2  
Muguruza / Suarez Navarro - Chang K-C / Han X 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - R. Ozaki 2 - 0  
J. Gajdosova - Y-F. Xu 1 - 2  
K. Bondarenko - N. Hibino 2 - 0  
O. Savchuk - M. Eguchi 2 - 0
Címkék: eredmények, tippmix,