Tippmix eredmények 38. hét - 2015. szeptember 14-20.

2015-09-14
Tippmix eredmények 38. hét - 2015. szeptember 14-20.
2015.09.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New England 32 - 40  
Carolina - Houston 24 - 17  
Chicago - Arizona 23 - 48  
Cincinnati - San Diego 24 - 19  
Cleveland - Tennessee 28 - 14  
Minnesota - Detroit 26 - 16  
New Orleans - Tampa Bay 19 - 26  
NY Giants - Atlanta 20 - 24  
Oakland - Baltimore 37 - 33  
Philadelphia - Dallas 10 - 20  
Pittsburgh - San Francisco 43 - 18  
Washington - St. Louis 24 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 2 - 1  
Atlanta - Philadelphia (19:35) 2 - 1  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 4  
Cleveland - Chicago WS 3 - 4  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 6 - 3  
Colorado - San Diego 10 - 2  
Detroit - Kansas City 6 - 5  
Detroit - Kansas City (19:08) 3 - 10  
Houston - Oakland 10 - 6  
Houston - Oakland (20:10) 5 - 1  
LA Dodgers - Pittsburgh 2 - 3  
LA Dodgers - Pittsburgh (22:10) 3 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 7 - 9  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 8 - 4  
Minnesota - LA Angels (20:10) 8 - 1  
San Francisco - Arizona 5 - 1  
Tampa Bay - Baltimore 1 - 2  
Tampa Bay - Baltimore (19:10) 7 - 6  
Texas - Seattle 10 - 1  
Texas - Seattle (21:05) 2 - 9  
Toronto - Boston 3 - 4  
Washington - Miami 13 - 3  
Darts (European Darts Matchplay 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - D. Pallett 5 - 6  
B. Dolan - R. Thornton 4 - 6  
D. Chisnall - D. Pallett 6 - 3  
D. Chisnall - T. Jenkins 6 - 5  
I. White - V. van der Voort 5 - 6  
J. Pipe - K. Huybrechts 4 - 6  
K. Huybrechts - D. Pallett 5 - 6  
M. King - R-J. Rodriguez 4 - 6  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 6 - 1  
P. Wright - B. van de Pas 6 - 3  
P. Wright - D. Chisnall 3 - 6  
R-J. Rodriguez - M. van Gerwen 3 - 6  
R. Thornton - M. van Gerwen 1 - 6  
V. van der Voort - R. Thornton 3 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä 3 - 3  
Salba - Indians Espoo 5 - 5  
Viikingit - Nokian KrP 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granlo - AIK 4 - 10  
Mullsjö - Storvreta 4 - 5  
Sirius - Helsingborg 4 - 4  
Växjö - Linköping 6 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Sparta Praha 6 - 3  
Liberec - Mountfield HK 4 - 2  
Litvínov - Brno 2 - 3  
Olomouc - Plzen 3 - 2  
Pardubice - Trinec 4 - 1  
Vítkovice - Chomutov 0 - 3  
Zlín - Mladá Boleslav 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 1 - 1  
Barsz Kazany - Szeversztal Cserepovec 3 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avangard Omszk 3 - 0  
Lada Toljatti - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Metallurg Novokuznyeck 5 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Szocsi - Dinamo Minszk 4 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Amur Habarovszk 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 3 - 1  
Fehérvár - Diósgyőr 2 - 4  
FTC - Dunaújváros 3 - 1  
HSC Csíkszereda - MAC Budapest 4 - 7  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 5 - 4  
Lillehammer - Stjernen 1 - 3  
Manglerud - Stavanger 1 - 7  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 3 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim 5 - 1  
Bremerhaven - Dresden 4 - 2  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 3 - 4  
Freiburg - Riessersee 2 - 3  
Heilbronn - Ravensburg 2 - 7  
Kaufbeuren - Kassel 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 1 - 6  
Düsseldorf - Krefeld 3 - 1  
Eisbären Berlin - Straubing 7 - 5  
Hamburg - Nürnberg 1 - 2  
Ingolstadt - Mannheim 0 - 4  
München - Schwenningen 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 2 - 3  
Graz - Innsbruck 1 - 2  
Linz - Villach 3 - 1  
Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals 5 - 2  
Salzburg - Südtirol Bolzano 5 - 5  
Znojmo - Fehérvár 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 0 - 0  
Kosice - Piestany 0 - 2  
Nitra - Martin 4 - 1  
Skalica - Zvolen 1 - 9  
Trencin - Zilina 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Zauralje Kurgan 1 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Dinamo Balasiha 1 - 4  
Kazzink-Torpedo - Torosz Nyeftekamszk 5 - 3  
Rjazany - Zvezda-VDV Dmitrov 8 - 0  
Szarjarka Karaganda - Izssztal Izsevszk 0 - 3  
Szarov - Rubin Tyumeny 3 - 1  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapatidőfutam    
Kosárlabda (Cseh női bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Valosun Brno 59 - 100  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 81 - 68  
Spanyolország - Litvánia 80 - 63  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Chicago [2.mérkőzés] 89 - 82  
Los Angeles - Minnesota (2.m.) 81 - 71  
Tulsa - Phoenix [2. mérkőzés] 67 - 91  
Washington - New York (2.m.) 68 - 86  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Vardar Pro Skopje 25 - 30  
R-N. Löwen Kronau - Barcelona 22 - 21  
Szeged - Kielce 31 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Baia Mare 32 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - GOG 17 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Aarhus 29 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Csurgó 27 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum 31 - 30  
Runar Sandefjord - Bodö 30 - 23  
Viking Stavanger - Halden 25 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Byasen 28 - 31  
Raelingen - Molde 30 - 24  
Skrim - Halden 22 - 28  
Sola - Vag Kristiansand 26 - 39  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Lemgo 28 - 25  
Füchse Berlin - Stuttgart 26 - 20  
Kiel - Magdeburg 33 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Füchse Berlin 32 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Aragón 38 - 27  
Naturhouse La Rioja - Huesca 29 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ricoh HK 31 - 25  
HIF Karlskrona - Drott 26 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Hellton - Vasterasirsta 21 - 26  
Lugi - Heid 28 - 16  
Sparvägens - Önnereds 19 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Sheffield Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Olimpo Bahia Blanca 2 - 1  
Banfield - Crucero del Norte 2 - 1  
Newell's - San Martin SJ 1 - 0  
River Plate - Lanus 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Estudiantes LP 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heist - Antwerpen 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 1 - 1  
FC Bruges - Waasland Beveren 5 - 1  
Gent - Standard Liege 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Luverdense 0 - 1  
Macae - CRB 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Flamengo 4 - 1  
Avai - Sao Paulo 2 - 1  
Corinthians - Santos 2 - 0  
Goiás - Joinville 3 - 0  
Ponte Preta - Fluminense 3 - 1  
Vasco da Gama - Sport Recife 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hannover 2 - 0  
Dortmund - Leverkusen 3 - 0  
VfB Stuttgart - Schalke 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - St. Pauli 0 - 0  
Duisburg - FSV Frankfurt 0 - 1  
Union Berlin - Fürth 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - AEK Larnaca 0 - 1  
NEA Szalamina - Apollon Limasszol 2 - 0  
Paralimni - Pafos FC 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc B - Frydek Mistek 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Plzen 0 - 1  
Liberec - Pribram 3 - 0  
Sparta Praha - Olomouc 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Vestsjaelland 1 - 0  
Köge - Helsingor 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 4 - 1  
FC Köbenhavn - Hobro 1 - 0  
Midtjylland - Nordsjaelland 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Daejon 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Belsina Bobrujszk - Sahtar Szoligorszk 3 - 1  
Gomel - Granit Mikasevicsi 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Haka 3 - 2  
Mikkeli MP - Oulu 2 - 0  
PK-35 - Kemi Kings 5 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 0 - 2  
KTP - Seinäjoen JK 1 - 3  
Kuopio PS - Ilves 1 - 2  
Lahti - HIFK 0 - 5  
Vaasa PS - Jaro 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulouse 1 - 1  
Marseille - Lyon 1 - 1  
Monaco - Lorient 2 - 3  
St-Etienne - Nantes 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Den Bosch 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Ajax 0 - 2  
Groningen - AZ Alkmaar 2 - 0  
Roda - Feyenoord 1 - 1  
Vitesse - De Graafschap 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - RNK Split 1 - 0  
Slaven Belupo - Istra 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - FH 2 - 1  
Fjölnir - Vikingur Reykjavik 4 - 3  
Fylkir - Leiknir Reykjavik 3 - 1  
Keflavík - ÍA Akranes 0 - 4  
KR - Stjarnan 0 - 3  
ÍBV - Valur 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Raanana 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Sapporo 2 - 1  
Gifu - Oita Trinita 0 - 3  
Jubilo Iwata - Ehime 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Tokushima 0 - 1  
Kitakyushu - JEF United Chiba 3 - 1  
Okayama - Thespakusatsu Gunma 3 - 0  
Omiya Ardija - Cerezo Osaka 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Kyoto 0 - 0  
Tochigi - Mito 2 - 2  
Tokyo Verdi - Nagasaki 0 - 1  
Yokohama FC - Zwiegen Kanazawa 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Yamagata 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Gamba Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
Dep. Pasto - Independiente SF 3 - 1  
Independiente Medellin - Aguilas Doradas Pereira 0 - 0  
Once Caldas - Dep. Tolima 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Jiangsu Sainty 1 - 0  
Chongqing Lifan - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Henan Jianye - Changchun Yatai 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Zawisza Bydgoszcz 2 - 2  
Chojniczanka Chojnice - Dolcan Zabki 1 - 1  
Olsztyn - Chrobry Glogow 2 - 1  
Pogon Siedlce - Wigry Suwalki 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 1 - 0  
Ruch Chorzow - Legia Varsó 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granitas Klaipeda - Spyris Kaunas 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - UNAM Pumas 2 - 1  
Dep. Toluca - Chiapas 1 - 1  
Dorados de Sinaloa - Pachuca 1 - 2  
Leon - Tijuana 2 - 1  
M. Morelia - América 0 - 3  
Tigres - Monterrey 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Orlando 0 - 1  
D.C. United - Columbus 1 - 2  
Montreal - New England 3 - 0  
New York City FC - San Jose 3 - 2  
Portland - New York 0 - 2  
Salt Lake - Los Angeles 3 - 0  
Vancouver - Seattle 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - ZTE 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Baerum 5 - 0  
Fredrikstad - Bryne 2 - 0  
Hönefoss - Levanger 3 - 0  
Kristiansund - Follo 1 - 1  
Nest-Sotra - Sandnes Ulf 2 - 3  
Strömmen - Jerv 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Odd Grenland 1 - 3  
Bodö/Glimt - Sandefjord 2 - 1  
Haugesund - Sarpsborg 1 - 1  
Mjöndalen - Valerenga 0 - 1  
Molde - Rosenborg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Verona 1 - 1  
Bologna - Frosinone 1 - 0  
Carpi - Fiorentina 0 - 1  
Chievo - Internazionale 0 - 1  
Genoa - Juventus 0 - 2  
Napoli - Lazio 5 - 0  
Roma - Sassuolo 2 - 2  
Torino - Sampdoria 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Foggia 1 - 0  
Catanzaro - Juve Stabia 1 - 2  
Cosenza - Akragas 0 - 0  
Ischia - Martina Franca 2 - 0  
Lecce - Casertana 1 - 1  
Matera - Catania 0 - 1  
Melfi - Lupa Castelli Romani 1 - 1  
Monopoli - Messina 1 - 1  
Paganese - Andria 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Bajkal Irkutszk - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Gazovik Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Volgar Asztrahan 3 - 3  
Szpartak Moszkva 2 - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Tom Tomszk - Tyumeny 1 - 1  
Torpedo Armavir - Kamaz 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 0  
Mordovija Szaranszk - CSZKA Moszkva 4 - 6  
Zenit Szentpétervár - Amkar Perm 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Admira Wacker 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Porto B 2 - 3  
Benfica B - Gil Vicente 1 - 0  
Braga B - Feirense 1 - 1  
Famalicao - Viseu 0 - 0  
Freamunde - Sporting CP B 1 - 2  
Leixoes - Mafra 1 - 1  
Olhanense - Uniao Oliveirense 2 - 0  
Oriental de Lisboa - Aves 0 - 2  
Penafiel - Chaves 1 - 0  
Portimonense - Covilha 1 - 1  
Santa Clara - Farense 2 - 0  
Varzim - Guimaraes B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Boavista 0 - 2  
Porto - Benfica 1 - 0  
Uniao Madeira - Arouca 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Norwich 1 - 1  
Southampton - Manchester Utd. 2 - 3  
Tottenham - Crystal Palace 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Petrolul Ploiesti - Universitatea Craiova 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dundee 6 - 0  
Hearts - Aberdeen 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Alavés 0 - 2  
Cordoba - Ponferradina 1 - 0  
Gimnastic - Mallorca 1 - 0  
Huesca - Elche 1 - 3  
Numancia - Valladolid 2 - 2  
Zaragoza - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Guijuelo 2 - 0  
Celta Vigo B - Arandina 6 - 1  
Cultural Leonesa - Cacereno 1 - 0  
Izarra - Coruxo 0 - 0  
Pontevedra - Compostela 0 - 0  
Sp. Gijón B - Ferrol 0 - 2  
Valladolid B - Tudelano 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Gernika 1 - 0  
Getafe B - Portugalete 0 - 2  
Mensajero - Real Sociedad B 0 - 5  
Real Union Irun - Real Madrid B 1 - 0  
Toledo - Talavera 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Villarreal B 2 - 0  
Cornella - Valencia B 3 - 2  
Hercules - Reus 1 - 2  
L'Hospitalet - Badalona 1 - 0  
Llosetense - Eldense 1 - 1  
Olot - Barcelona B 0 - 1  
Pobla de Mafumet - Atl. Baleares 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Linense 1 - 0  
Betis B - UCAM Murcia 0 - 1  
Cartagena - Almería B 2 - 0  
Granada B - Sevilla B 2 - 0  
La Hoya Lorca - San Roque de Lepe 1 - 1  
Marbella - Cadiz 1 - 1  
Real Jaen - Jumilla 3 - 0  
Real Murcia - Melilla 2 - 0  
Rec. Huelva - Merida 0 - 0  
Villanovense - Linares 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 4 - 1  
Deportivo - Sp. Gijón 2 - 3  
Las Palmas - Rayo Vallecano 0 - 1  
Sevilla - Celta Vigo 1 - 2  
Villarreal - Ath. Bilbao 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Young Boys 0 - 2  
Munsingen - Sion 0 - 2  
Xamax - Luzern 2 - 4  
YF Juventus - Basel 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Syrianska 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Kalmar 1 - 1  
Djurgarden - FF Malmö 0 - 2  
Gefle - Helsingborg 2 - 1  
Göteborg - Hammarby 1 - 0  
Norrköping - Sundsvall 5 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Radnicki Nis 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trencin 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Koper 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayseri Erciyesspor - Karabukspor 0 - 3  
Malatyaspor - Elazigspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Bursaspor 2 - 1  
Gaziantepspor - Kayserispor 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Kazahsztán 1 - 0  
U19Montenegró - U19Magyarország 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Zorya Luganszk 0 - 3  
Goverla Uzsgorod - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Olekszandria - Kárpáti Lviv 4 - 1  
Volyn Lutszk - Dinamo Kijev 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Fenix Montevideo 0 - 0  
Montevideo Wanderers - Juventud 0 - 1  
Nacional - Cerro 4 - 3  
Plaza Colonia - Atl. River Plate 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Newtown 1 - 1  
Motorsport (Szingapúri Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúri Nagydíj    
Szingapúri ND - Dobogó    
Motorsport (SzingNagyd.párok(futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 1 - 0  
F. Alonso - J. Button 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg 0 - 1  
M. Ericsson - F. Nasr 0 - 1  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez 0 - 1  
R. Grosjean - P. Maldonado 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa 1 - 0  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - USA 25 - 16  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Argentína 26 - 16  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - K. Wilson 9 - 10  
Strandröplabda (Milan Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andersen P D K / Abell K - Ranghieri A / Carambula Raurich A 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Holler T / Schroeder J 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Kosiak M / Rudol M - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Ranghieri A / Carambula Raurich A I 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Holler T / Schroeder J 0 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Holler T / Schroeder J 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Tenisz (Férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazov - Fucsovics M. 0 - 3  
A. Murray - B. Tomic 3 - 0  
D. Istomin - J. Sock 1 - 3  
D. Kutrovsky - Fucsovics M.    
J. Janowicz - M. Klizan 0 - 3  
J. Sousa - U. Ignatik 3 - 0  
M. Przysiezny - N. Gombos 3 - 0  
R. Berankis - I. Marchenko 0 - 3  
R. Federer - T. De Bakker 3 - 0  
S. Darcis - F. Delbonis    
S. Giraldo - K. Nishikori 0 - 3  
T. Bellucci - B. Coric    
T. Gabashvili - F. Fognini 0 - 3  
Y. Bhambri - J. Vesely 0 - 3  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - S. Doumbia 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - M. Venus 2 - 0  
F. Veger - E. Couacaud 0 - 2  
G. Jacq - C. Lestienne 0 - 2  
K. De Schepper - H. Nys 2 - 0  
L. Rochette - M. Teixeira 1 - 2  
T. Groll - M. Zverev 0 - 2  
V. Millot - T. Schönenberg 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - A. Beck 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Kania P - Krejcikova B / Mestach A S 1 - 2  
Tenisz (Szentp'vár-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - E. Elistratov 2 - 0  
A. Kudryavtsev - A. Vasilenko 2 - 1  
A. Sidorenko - V. Ivanov 2 - 1  
E. Tyurnev - N. Mektic 2 - 0  
R. Albot - A. Igoshin 2 - 0  
R. Muzaev - Y. Shyla 1 - 2  
V. Polyakov - A. Bublik 0 - 2  
V. Rudnev - A. Vatutin 2 - 1  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - Ye-Ra Lee 2 - 0  
C. Liu - K. Lykina 2 - 0  
J-H. Choi - E. Bychkova 0 - 2  
N. Dzalamidze - Jia-J. Lu 1 - 2  
N. Melichar - M. Miyamura 2 - 0  
P. Badosa Gibert - E. Webley-Smith 2 - 0  
S-R. Lee - N. Lertpitaksinchai 2 - 1  
Ya-Hs. Lee - Ka. Kozlova 0 - 2  
Tenisz (Tokió 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Wickmayer - M. Linette 2 - 1  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - R. Sawayanagi 2 - 0  
J. Gajdosova - S.Ishizu 2 - 1  
K-C. Chang - N. Hibino 0 - 2  
K. Bondarenko - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
M. Eguchi - S. Vögele 2 - 0  
M. Inoue - R. Ozaki 0 - 2  
S. Karatantcheva - O. Savchuk 0 - 2  
Y-F. Xu - P.M. Tig 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Yih. Wang 2 - 1  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Szolnok    
Marseille - Szpartak Volgográd    
Montpellier - Brescia    
Nagyvárad - Sabadell    
SM Verona - Jadran Herceg Novi    
Vouliagmeni - OSC

 

2015.09.19.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - North Melbourne Kangaroos 51 - 77  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 2 - 1  
Chicago Cubs - St. Louis 5 - 4  
Cleveland - Chicago WS 12 - 1  
Colorado - San Diego 7 - 4  
Detroit - Kansas City 5 - 4  
Houston - Oakland 3 - 4  
LA Dodgers - Pittsburgh 6 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 3 - 5  
NY Mets - NY Yankees 5 - 1  
NY Mets - NY Yankees (19:05) 0 - 5  
San Francisco - Arizona 0 - 2  
Tampa Bay - Baltimore 8 - 6  
Texas - Seattle 1 - 3  
Toronto - Boston 6 - 1  
Toronto - Boston (22:07) 6 - 7  
Washington - Miami 5 - 4  
Washington - Miami (22:05) 5 - 2  
Darts (European Darts Matchplay 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - M. Walsh 6 - 5  
B. van de Pas - R. Marijanovic 6 - 4  
D. Chisnall - W. O'Connor 6 - 3  
I. White - D. van den Bergh 6 - 4  
J. Klaasen - D. Pallett 3 - 6  
J. Pipe - T. Newell 6 - 5  
K. Huybrechts - D. Webster 6 - 2  
M. King - M. Mansell 6 - 4  
M. Smith - A. Norris 5 - 6  
M. van Gerwen - R. Huybrechts 6 - 3  
P. Wright - D. Johnson 6 - 2  
R. Thornton - M. Langendorf 6 - 3  
S. Bunting - R. van Barneveld 2 - 6  
S. Whitlock - R-J. Rodriguez 3 - 6  
T. Jenkins - K. Painter 6 - 5  
V. van der Voort - A. Hamilton 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - SPV Seinäjoki 13 - 8  
Koovee Tampere - Turku PS 3 - 2  
OLS Oulu - NST Lappeenranta 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam 7 - 7  
Gävle Gik - Karlstad 4 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Napoli 3 - 3  
Asti - Luparense 7 - 3  
Carlisport Cogianco - Montesilvano 3 - 3  
Fabrizio Corigliano - Kaos Futsal 6 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Magna Navarra 4 - 4  
Inter Movistar - Peniscola 9 - 4  
Ribera Navarra - Elche 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Most 4 - 2  
Kladno - Jihlava 3 - 1  
Prostejov - Slavia Trebic 4 - 1  
Salith Sumperk - Litomerice 2 - 5  
Slavia Praha - Kadan 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Zubr Prerov - Havirov 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Tappara 1 - 1  
Hämeenlinna - Kalpa 2 - 3  
Kärpät - Ilves 2 - 0  
Lahti Pelicans - JYP 0 - 2  
Lukko - Vaasan Sport 3 - 2  
SaiPa - Ässät 3 - 1  
Turku PS - Kookoo 0 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest 4 - 1  
Briancon - Bordeaux GHC 2 - 4  
Chamonix - Dijon 7 - 5  
Gap - Amiens 7 - 6  
Grenoble - Strasbourg 3 - 4  
Lyon - Epinal 5 - 4  
Rouen - Morzine-Avoriaz 8 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Vityaz Podolszk 1 - 1  
Medvescak Zagreb - SZKA Szentpétervár 3 - 4  
Slovan Bratislava - Szpartak Moszkva 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar 3 - 2  
Jégkorong (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Asiago 3 - 0  
Fassa - Valpellice 5 - 2  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 0 - 6  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten 1 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Olten 4 - 5  
Langenthal - Rapperswil 3 - 2  
Red Ice Martigny - Chaux-de-fonds 4 - 3  
Thurgau - Ajoie 4 - 6  
Visp - Winterthur 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 3 - 1  
Biel - Davos 5 - 1  
Fribourg - Bern 5 - 3  
Langnau Tigers - Zürich Lions 4 - 6  
Lausanne - Kloten 4 - 2  
Zug - Servette 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västeras 3 - 1  
Asplöven - Tingsryd 6 - 0  
Björklöven - Pantern Malmö 3 - 1  
Leksand - Oskarshamn 1 - 3  
Mora - Vita Hasten 3 - 1  
Sundsvall - AIK 1 - 6  
Timra - Karlskoga 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea 2 - 1  
Färjestad - Brynäs 3 - 2  
HV 71 - Växjö 4 - 2  
Lulea - Frölunda 2 - 4  
Malmö - Örebro 4 - 0  
MODO - Karlskrona 5 - 4  
Rögle - Linköping 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tver - Szokol Krasznojarszk 1 - 2  
VMF-Karelija - Ermak Angarszk 1 - 0  
Zvezda Csehov - Burany Voronyezs 1 - 3  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imos Brno - Slavia Praha 77 - 78  
VS Praha - Trutnov 55 - 64  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (1.mérkőzés) 67 - 65  
New York - Washington (1.mérkőzés) 69 - 69  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Celje 24 - 30  
Flensburg - Paris SG 39 - 32  
Wisla Plock - Veszprém 27 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Tatran Presov 33 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nordsjaelland 26 - 20  
Skanderborg - Mors 26 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 27 - 20  
Sönderjyske - Randers 18 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Stal Mielec 33 - 24  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 36 - 28  
KPR Legionowo - Zaglebie Lubin 22 - 24  
Kwidzyn - KS Gwardia Opole 25 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Eger 23 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Fehérvár 21 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Stord 30 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Göppingen 21 - 29  
Bergischer HC - Lübbecke 30 - 28  
Hamburg - Burgdorf-Hannover 23 - 23  
Melsungen - Gummersbach 23 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Blomberg-Lippe 35 - 27  
Bietigheim - SVG Celle 23 - 21  
Dortmund - Göppingen 25 - 21  
Leipzig - Buxtehude 30 - 21  
Oldenburg - Thüringer HC 31 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Vojput - Nexe Nasice 26 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Sinfin 23 - 28  
Benidorm - AX Puente Genil 32 - 27  
Granollers - Puerto Sagunto 35 - 20  
Teucro - Ciudad Encantada 35 - 30  
Villa de Aranda - Quabit Guadalajara 30 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Winterthur 21 - 19  
Kriens - Bern 31 - 27  
Stäfa - St. Gallen 21 - 35  
Thun - Gossau 33 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Barnsley 1 - 1  
Bury - Port Vale 1 - 0  
Colchester - Gillingham 2 - 1  
Coventry - Chesterfield 1 - 0  
Doncaster - Oldham 1 - 1  
Millwall - Southend 0 - 2  
Peterborough - Walsall 1 - 1  
Rochdale - Scunthorpe 2 - 1  
Shrewsbury - Crewe 0 - 1  
Swindon - Burton 0 - 1  
Wigan - Fleetwood 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Exeter 4 - 2  
Barnet - Stevenage 3 - 2  
Crawley - Yeovil 0 - 1  
Dag & Red - Newport 0 - 0  
Hartlepool - Cambridge Utd. 0 - 0  
Leyton - Wycombe 1 - 1  
Luton - Mansfield 1 - 0  
Morecambe - Northampton 2 - 4  
Oxford Utd. - Portsmouth 1 - 1  
Plymouth - Bristol Rovers 1 - 1  
Wimbledon - Notts County 2 - 1  
York - Carlisle 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Charlton 3 - 0  
Brentford - Preston 2 - 1  
Bristol City - Reading 0 - 2  
Huddersfield - Bolton 4 - 1  
Hull City - QPR 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Leeds 1 - 2  
Nottingham - Middlesbrough 1 - 2  
Rotherham - Cardiff 2 - 1  
Sheffield Wed. - Fulham 3 - 2  
Wolverhampton - Brighton 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Braintree 0 - 4  
Barrow - Aldershot 1 - 3  
Boreham - Wrexham 0 - 1  
Chester - Eastleigh 1 - 0  
Dover - Guiseley 0 - 0  
Gateshead - Welling Utd. 1 - 2  
Halifax - Southport 2 - 2  
Kidderminster - Lincoln 0 - 2  
Macclesfield - Forest Green 4 - 1  
Torquay - Bromley 3 - 7  
Woking - Cheltenham 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Villa Dalmine 1 - 0  
Douglas Haig - Ferro Carril Oeste 0 - 2  
Estudiantes San Luis - Gimnasia Mendoza 2 - 0  
Gualeguaychu - Guillermo Brown 1 - 0  
Guarani AF - Santamarina Tandil 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Instituto Cordoba 0 - 1  
Patronato Parana - Atl. Tucuman 0 - 0  
Sportivo Belgrano - Boca Unidos 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Huracan 0 - 0  
Argentinos Juniors - Boca Juniors 1 - 3  
Godoy Cruz - Rosario Central 1 - 3  
Sarmiento - Defensa Justicia 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisden Maasmechelen - Cercle Bruges 0 - 1  
Geel - Coxyde 2 - 2  
Seraing - Saint-Gilloise 0 - 3  
Virton - Roeselare 1 - 4  
WS Bruxelles - Deinze 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Mouscron-Peruwelz 1 - 2  
OH Leuven - Zulte Waregem 2 - 3  
Oostende - Kortrijk 1 - 0  
Westerlo - St. Truiden 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 2 - 1  
Montana - Slavia Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Vitória 0 - 0  
Atlético GO - America MG 1 - 1  
Bahia - Sampaio Correa 1 - 1  
BOA - Botafogo 0 - 1  
Mogi Mirim - Parana 1 - 2  
Oeste - Bragantino 1 - 1  
Paysandu - Nautico 0 - 1  
Santa Cruz PE - Ceara 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mönchengladbach 1 - 0  
Bremen - Ingolstadt 0 - 1  
Darmstadt - Bayern München 0 - 3  
Hamburg - E. Frankfurt 0 - 0  
Wolfsburg - Hertha BSC 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Kaiserslautern 1 - 1  
Nürnberg - Sandhausen 2 - 0  
Paderborn - Karlsruhe 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Osnabrück 2 - 1  
Erfurt - Mainz Amatőr 3 - 0  
Holstein Kiel - Rostock 0 - 0  
Münster - Fortuna Köln 3 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Chemnitz 4 - 2  
VfB Stuttgart Amatőr - Bremen Amatőr 1 - 1  
Wehen - Stuttgarter Kickers 3 - 3  
Würzburg - Hallescher FC 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ermisz Aradippou 1 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Agia Napa 2 - 0  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Ceske Budejovice 5 - 0  
MAS Taborsko - Vysehrad 2 - 1  
Sokolov - Znojmo 1 - 0  
Trinec - Graffin Vlasim 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slovacko 2 - 0  
Mladá Boleslav - Teplice 4 - 3  
Ostrava - Jablonec 1 - 2  
Zlín - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Viborg 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Busan I'Park 2 - 1  
Jeju - Pohang 0 - 1  
Seongnam - Gwangju 2 - 1  
Suwon - FC Szöul 0 - 3  
Ulsan - Jeonnam 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Naftan 0 - 3  
Szluck - Dinamo Breszt 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Turku PS 4 - 1  
JJK Jyväskylä - VIFK 5 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Evian Thonon Gaillard 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Troyes 1 - 0  
Bastia - Nice 1 - 3  
Caen - Montpellier 2 - 1  
Guingamp - Ajaccio GFC 2 - 1  
Reims - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Twente 0 - 0  
Heracles - PSV 2 - 1  
Willem II - Utrecht 3 - 1  
Zwolle - ADO Den Haag 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Rijeka - Inter Zapresic 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi/Bolungarvik - Grotta 2 - 1  
Grindavik - Fram 7 - 2  
HK Kopavogs - Haukar 2 - 0  
Thor Akureyri - KA Akureyri 0 - 3  
Throttur Reykjavik - Selfoss 1 - 0  
Vikingur Olafsvik - Fjardabyggd 6 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 2 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Akko 2 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmone 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Nagoya GE 6 - 1  
Kofu - Kashima A. 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 0 - 0  
Shimizu SP - Urawa RD 1 - 4  
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 1 - 1  
Vissel Kobe - Albirex Niigata 1 - 2  
Yokohama FM - FC Tokyo 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 1 - 2  
Envigado - Dep. Cali 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Lucheng - Shijiazhuang 1 - 1  
Shanghai SIPG - Guizhou Renhe 3 - 1  
Tianjin Teda - Shanghai Shenxin 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Kluczbork 4 - 1  
Olimpia Grudziadz - GKS Katowice 1 - 0  
Rozwoj Katowice - Wisla Plock 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Zaglebie Sosnowiec 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 2 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wisla Krakkó 0 - 6  
TBB Nieciecza - Pogon Szczecin 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Jelgava 0 - 2  
Ventspils - Metta/Lu 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Atlantas Klaipeda 5 - 1  
VMFD Zalgiris - Utenis Utena 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Atlas 0 - 2  
Veracruz - Puebla 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Dallas 3 - 1  
Toronto - Colorado 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 3 - 2  
FTC - Békéscsaba 1 - 0  
Haladás - Honvéd 0 - 0  
Paks - MTK 0 - 0  
Vasas - Debrecen 0 - 1  
Videoton - Újpest 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Soroksár 0 - 0  
Balmazújváros - Sopron 2 - 1  
Budaörs - Szeged 1 - 3  
Dunaújváros - Csákvár 1 - 0  
Mezőkövesd - Gyirmót 1 - 2  
Szigetszentmiklós - Kisvárda 2 - 1  
Vác - Szolnok 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Tromsö 2 - 1  
Start - Lilleström 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Palermo 3 - 2  
Udinese - Empoli 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cesena 1 - 3  
Bari - Pescara 0 - 0  
Cagliari - Avellino 2 - 1  
Novara - Entella 1 - 0  
Perugia - Crotone 0 - 0  
Salernitana - Spezia 0 - 2  
Trapani - Lanciano 1 - 1  
Vercelli - Latina 1 - 1  
Vicenza - Como 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Aquila - Pontedera 0 - 1  
Lupa Roma - Rimini 1 - 3  
Maceratese - Lucchese 1 - 1  
Pisa - Ancona 1 - 0  
Robur Siena - Prato 0 - 0  
SPAL Ferrara - Pistoiese 2 - 1  
Tuttocuoio - Arezzo 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Cremonese 0 - 0  
Bassano - Albinoleffe 2 - 0  
Mantova - Pordenone 1 - 1  
Padova - Lumezzane 1 - 0  
Pavia - Südtirol 2 - 1  
Pro Patria - Feralpisalo 0 - 5  
Pro Piacenza - Reggiana 1 - 1  
Renate - Cittadella 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szokol Szaratov 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Terek Groznij - Ufa 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - Mattersburg 1 - 1  
Ried - Altach 2 - 0  
Sturm Graz - Austria Wien 2 - 0  
Wolfsberg - Salzburg 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Rio Ave 0 - 3  
Tondela - Estoril 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - West Bromwich 0 - 1  
Bournemouth - Sunderland 2 - 0  
Chelsea - Arsenal 2 - 0  
Manchester City - West Ham 1 - 2  
Newcastle - Watford 1 - 2  
Stoke - Leicester 2 - 2  
Swansea - Everton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 1 - 1  
Municipal Studentesc Iasi - Viitorul Constanta 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Inverness CT 1 - 1  
Hamilton - Motherwell 1 - 0  
Kilmarnock - St. Johnstone 2 - 1  
Ross County - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Falkirk 1 - 1  
Dumbarton - Rangers 1 - 2  
Livingston - Hibernian 0 - 1  
Queen of South - Greenock Morton 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Alcorcon 1 - 0  
Leganes - Lugo 0 - 0  
Mirandes - Albacete 1 - 1  
Oviedo - Girona 1 - 2  
UE Llagostera - Tenerife 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Somozas - Lealtad 3 - 4  
UD Logrones - Atl. Astorga 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Majadahonda 2 - 1  
Arenas de Getxo - La Roda 0 - 0  
CD Guadalajara - Barakaldo 0 - 1  
Sestao River - Ebro 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Sabadell 1 - 0  
Levante B - Lleida 0 - 1  
Xativa - Huracan Valencia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Atl. Madrid 0 - 2  
Real Madrid - Granada 1 - 0  
Valencia - Betis 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellinzona - Lugano 2 - 2  
Breitenrain - St. Gallen 0 - 2  
Chaux-de-Fonds - Aarau 0 - 3  
Schaffhausen - Wil 1 - 1  
Winterthur - Biel 0 - 0  
Wohlen - FC Zürich 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Mjällby 0 - 1  
Ljungskile - Varberg 1 - 1  
Östersund - Sirius 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Häcken 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Cukaricki 0 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica 2 - 2  
Mladost Lucani - Vozdovac 0 - 0  
Novi Pazar - OFK Belgrád 1 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - Borac 0 - 0  
Vojvodina - RAD Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Myjava 0 - 1  
Ruzomberok - Zlate Moravce 5 - 2  
Senica - Podbrezova 3 - 1  
Trnava - Zemplin Michalovce 0 - 1  
Zilina - Skalica 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Olimpija Ljubljana 0 - 3  
Krka Novo Mesto - Rudar Velenje 0 - 0  
Zavrc - Maribor 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 2  
Altinordu - Alanyaspor 3 - 1  
Sanliurfaspor - Giresunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Kasimpasa 0 - 3  
Rizespor - Antalyaspor 5 - 1  
Sivasspor - Konyaspor 0 - 0  
Trabzonspor - Galatasaray 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Zaporizzsja - Metalist Harkiv 0 - 0  
Sahtar Doneck - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 0  
Vorszkla Poltava - Olimpik Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Sud América 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Defensor 2 - 1  
Penarol - Racing Montevideo 3 - 1  
Villa Teresa - El Tanque Sisley 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - TNS 1 - 1  
Connah's Quay - Llandudno FC 2 - 1  
Rhyl - Haverfordwest 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ballinamallard Utd. 1 - 1  
Carrick - Glenavon 2 - 2  
Cliftonville - Glentoran 1 - 0  
Coleraine - Crusaders 1 - 1  
Linfield - Warrenpoint 5 - 1  
Portadown - Dungannon 3 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Infonet Tallinn 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 1 - 2  
Sillamae Kalev - Levadia Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Finn Harps 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 2 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - St. Patrick's 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Catalan Dragons 48 - 6  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 39 - 0  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Japán    
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Grúzia 10 - 17  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 32 - 10  
Írország - Kanada 50 - 7  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - M. Allen 6 - 1  
S. Bingham - J. Trump 3 - 6  
Strandröplabda (Milánó Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Holler T / Schroeder J 1 - 2  
Beeler N / Strasser A - Basta S / Kolaric L 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Nummerdor R / Varenhorst C 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - N. Eto 2 - 0  
C. Liang - K. Piter 2 - 1  
D.N. Wang - F. Liu 0 - 2  
F.Y. Xun - O. Jabeur 0 - 2  
J. Glushko - Yi. Zhang 2 - 0  
L. Zhu - J.J Lu 2 - 0  
Li. Zhang - An. Rodionova 0 - 2  
O. Kalashnikova - K.l. Zhang 0 - 2  
P. Martic - A. Morgina 2 - 0  
Qia. Wang - M. Kijima 2 - 0  
R. Peterson - X. You 2 - 0  
S. Xu - A. Raina 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stakhovsky - An. Kuznetsov    
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Rochette - H. Schott 2 - 0  
S. Doumbia - A. Sa 2 - 1  
T. Schönenberg - S. Merunka 2 - 0  
Tenisz (páros mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Darcis S - Berlocq/L. Mayer 1 - 3  
Bopanna R / Paes L - Pavlasek A / Stepanek R 0 - 3  
Cabal J S / Farah R - Nishioka Y / Uchiyama Y 3 - 1  
Dustov F / Istomin D - Johnson S / Querrey S 0 - 3  
Elias G / Sousa J - Betov S / Mirnyi M 3 - 2  
Estrella B/HernandezFern - Kohlschreiber/ Petzschner 0 - 3  
Grozdanov T / Lazov A - Fucsovics M / Gödry L 3 - 2  
Kromann T / Nielsen F - Nadal R / Verdasco F 1 - 3  
Kubot L / Matkowski M - Martin A / Zelenay I 3 - 0  
Melo M / Soares B - Dodig I / Skugor F 1 - 3  
Murray A / Murray J - Groth S / Hewitt L 3 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Gong M X / LI Z    
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - L. Hradecka 2 - 0  
A. Beck - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
N. Broady - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Hesse A - Irigoyen M / Kania P 1 - 2  
Krejcikova B / Mestach A - Beck A / Rodina E 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - N. Almagro    
Tenisz (Szentp'vár-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - K. Kivattsev 2 - 0  
A. Gusev - V. Rudnev 0 - 2  
A. Khomich - V. Ivanov 0 - 2  
A. Kudryavtsev - V. Uzhylovsky 2 - 0  
A. Perfilov - N. Mektic 0 - 2  
A. Sidorenko - S. Gonzalez 2 - 0  
P. Klimov - A. Vasilenko 0 - 2  
P. Shchaya-Zubrov - E. Elistratov 1 - 2  
R. Albot - M. Ledovskikh 2 - 1  
Y. Yatsyk - E. Tyurnev 1 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - P. Plipuech 2 - 0  
E. Webley-Smith - Da. Kim 2 - 0  
G. Sanesi - Ya-Hs. Lee 0 - 2  
H-H. Hong - N. Dzalamidze 0 - 2  
J.M. Park - J-H. Choi 0 - 2  
K. Takahata - K. Lykina 0 - 2  
M. Miyamura - N. Vaidisova 2 - 0  
N. Lertpitaksinchai - K. Vankova 2 - 1  
P. Badosa Gibert - C.w. Hsu 2 - 1  
P. Monova - N. Melichar 0 - 2  
S-H. Han - Ye-Ra Lee 0 - 2  
S-Y. Hong - Jia-J. Lu 1 - 2  
S. Aoyama - S-R. Lee 1 - 2  
T. Martincova - C. Liu 0 - 2  
Yux. Zhang - E. Bychkova 1 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - M. Linette 1 - 2  
Y. Wickmayer - A. Tomljanovic 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Doi M / Nara K 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - A. Pivovarova    
A. Rosolska - Y-F. Xu 0 - 2  
A. Spears - K-C. Chang 0 - 2  
E. Hozumi - R. Ozaki 0 - 2  
E. Sema - M. Eguchi 0 - 2  
J. Gajdosova - X. Han 2 - 1  
J. Namigata - S. Vögele 1 - 2  
K. Bondarenko - C. Muramatsu 2 - 0  
M. Inoue - M. Nishimoto 2 - 1  
M. Iwai - P.M. Tig 0 - 2  
M. Kato - N. Hibino 0 - 2  
R. Kops-Jones - O. Savchuk 0 - 2  
R. Sawayanagi - E. Shimizu 2 - 0  
S. Karatantcheva - K. Okamura 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - G. Dabrowski 2 - 1  
S.Ishizu - D. Jurak 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - K. Momota 2 - 0  
T.C. Chou - A. Jayaram 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - A. Yamaguchi 2 - 1  
Yih. Wang - Shi. Wang 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - OSC 8 - 8  
Duisburg - Marseille 8 - 12  
Hannover - Budvanszka Rivijera Budva 12 - 6  
Nagyvárad - Jadran Herceg Novi 6 - 7  
Primorje Rijeka - Szpartak Volgográd 14 - 7  
SM Verona - Sabadell 10 - 9  
Vouliagmeni - Montpellier 9 - 6  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - BVSC 7 - 7  

 

2015.09.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Denver 24 - 31  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Adelaide Crows 135 - 61  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 0 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis 8 - 3  
Cleveland - Kansas City 4 - 8  
Milwaukee - St. Louis 3 - 6  
Minnesota - LA Angels 8 - 11  
Tampa Bay - Baltimore 3 - 4  
Texas - Houston 8 - 2  
Washington - Miami 4 - 6  
Darts (European Darts Matchplay 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glanzer - A. Norris 2 - 6  
D. Pallett - J. Caven 6 - 2  
D. van den Bergh - Milford, Paul 6 - 2  
D. Winstanley - A. Hamilton 3 - 6  
J. Murnan - M. Walsh 5 - 6  
M. Langendorf - Hardy, Aaron 6 - 5  
M. Mansell - A. Hunt 6 - 3  
M. Suljovic - D. Webster 2 - 6  
R. Huybrechts - W. Newton 6 - 5  
R. Marijanovic - D. van Duijvenbode 6 - 5  
R. van Barneveld - M. Hopp 6 - 3  
Rodriguez, Roxy James - K. Painter 3 - 6  
S. Stoyke - R-J. Rodriguez 3 - 6  
T. Newell - T. Temple 6 - 3  
W. O'Connor - G. Price 6 - 4  
Z. Lerchbacher - D. Johnson 1 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo 10 - 7  
Tapanilan Erä - M-Team 8 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Rieti 6 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jumilla 9 - 1  
Levante - Jaen 1 - 1  
Manacor - Burela 3 - 1  
Murcia - Santa Coloma 5 - 1  
Uma Antequera - Zaragoza 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 4 - 2  
Chomutov - Pardubice 3 - 1  
Mladá Boleslav - Olomouc 1 - 1  
Mountfield HK - Litvínov 6 - 4  
Plzen - Liberec 2 - 4  
Sparta Praha - Vítkovice 6 - 2  
Trinec - Zlín 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 4 - 6  
Gentofte - Rödovre 0 - 4  
SönderjyskE - Herlev Eagles 1 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 2 - 1  
Jokipojat - Jukurit 2 - 4  
Keupa - Kokkolan Hermes 7 - 0  
Roki - Kajaanin Hokki 1 - 2  
Sapko - JYP-Akatemia 5 - 3  
Tuto - Leki 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 2 - 1  
Kookoo - Ässät 3 - 3  
Vaasan Sport - Turku PS 1 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 2 - 2  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva 6 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barisz Asztana 1 - 0  
Lada Toljatti - Szeversztal Cserepovec 0 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 4 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Novokuznyeck 4 - 1  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 2 - 2  
FTC - Debrecen 3 - 3  
Újpest - Fehérvár 3 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Bad Nauheim 1 - 1  
Frankfurt Löwen - Freiburg 5 - 2  
Kassel - Bremerhaven 5 - 5  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 2 - 1  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 1 - 7  
Riessersee - Heilbronn 5 - 4  
Rosenheim - Crimmitschau 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Düsseldorf 6 - 5  
Krefeld - Hamburg 5 - 5  
Mannheim - Augsburg 2 - 6  
Nürnberg - Ingolstadt 5 - 4  
Schwenningen - Köln 1 - 4  
Straubing - München 5 - 2  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 4 - 3  
Fehérvár - Olimpija Ljubljana 3 - 3  
Innsbruck - Klagenfurt 3 - 6  
Linz - Graz 0 - 1  
Vienna Capitals - Znojmo 7 - 1  
Villach - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 2 - 3  
Davos - Ambri 3 - 4  
Kloten - Langnau Tigers 3 - 2  
Lugano - Biel 1 - 2  
Servette - Lausanne 1 - 3  
Zürich Lions - Fribourg 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - B. Bystrica 1 - 1  
Piestany - Nitra 1 - 4  
Poprad - Zilina 3 - 2  
Trencin - Skalica 7 - 2  
Zvolen - Kosice 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Rubin Tyumeny 3 - 3  
Szarov - Zauralje Kurgan 1 - 0  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 70 - 97  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Litvánia 64 - 67  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana (1.mérkőzés) 77 - 72  
Phoenix - Tulsa (1. mérkőzés) 88 - 55  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Odense 27 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Tatabánya 24 - 18  
Cegléd - Balatonfüred 24 - 24  
Mezőkövesd - PLER 26 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 26 - 24  
Mosonmagyaróvár - Siófok 27 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad HK - Eslöv 17 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - Birmingham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Tranmere 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. Parana 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Central Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - San Lorenzo 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Dessel 3 - 1  
Tubize - Lommel 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Mechelen 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Cserno More Várna 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Coritiba 0 - 2  
Sao Paulo - Chapecoense 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Hoffenheim 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Düsseldorf 1 - 1  
Freiburg - Bielefeld 2 - 2  
Heidenheim - RB Leipzig 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Cottbus 1 - 0  
Magdeburg - Aalen 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isidro Metapan - Herediano 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Hankook Verdes United 8 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central FC - CSD Comunicaciones 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Belgrano de Cordoba 5 - 1  
Libertad Asuncion - Universidad Catolica 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Dukla Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Naestved 3 - 1  
Skive - Roskilde 1 - 1  
Vendsyssel - Fredericia 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Laval 0 - 0  
Auxerre - Clermont 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Brest 3 - 1  
Creteil - Valenciennes 0 - 1  
Dijon - Le Havre 2 - 1  
Lens - Tours 1 - 1  
Metz - Nancy 0 - 0  
Niort - Nimes 1 - 0  
Red Star 93 - Sochaux 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Amiens 2 - 2  
Boulogne - Lucon 3 - 1  
Chambly - Avranches 1 - 1  
Chateauroux - Marseille Consolat 1 - 2  
Colmar - CA Bastia 0 - 2  
Epinal - Strasbourg 0 - 1  
Frejus St-Raphael - Belfort 0 - 1  
Les Herbiers - Orleans 0 - 0  
Sedan - Dunkerque 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Maastricht 0 - 3  
Dordrecht - Venlo 0 - 0  
Go Ahead Eagles - Ajax 2 2 - 0  
Helmond - Volendam 0 - 2  
NAC Breda - Emmen 2 - 2  
Oss - Eindhoven 0 - 4  
PSV 2 - Sparta Rotterdam 0 - 3  
Telstar - F. Sittard 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - Heerenveen 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - NK Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Arka Gdynia 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 2 - 0  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 4 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skonto Riga - Liepajas Metalurgs 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Strömsgodset 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Brescia 3 - 1  
Modena - Ternana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Cuneo 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - St. Pölten 1 - 5  
FAC Wien - LASK Linz 0 - 2  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 1 - 4  
Liefering - Austria Klagenfurt 4 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Guimaraes 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Targu Mures 2 - 0  
Voluntari - Poli Timisoara 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Raith Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Grasshoppers 3 - 1  
Lausanne - Thun 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Jönköping Södra 1 - 1  
Frej - AFC Utd. Väsby 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Falkenberg 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Crvena zvezda 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko Posavlje 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Adanaspor 3 - 3  
Denizlispor - Göztepe Izmír 1 - 2  
Karsiyaka - 1461 Trabzon 2 - 3  
Samsunspor - Boluspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Akhisar 2 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Osmanlispor 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Montenegró 3 - 1  
U19Magyarország - U19Kazahsztán 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Bangor City 3 - 0  
Carmarthen - Aberystwyth 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 2 - 1  
Parnu Linnameeskond - Viljandi Tulevik 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 2 - 1  
UC Dublin - Wexford Youths 1 - 2  
Waterford Utd. - Cabinteely 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Longford Town 1 - 1  
Derry City - Shamrock Rovers 1 - 0  
Dundalk - Drogheda Utd. 6 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 20 - 34  
St. Helens - Wigan 18 - 14  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs 38 - 12  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fidzsi-szigetek    
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Lengyelország    
Japán - Irán 2 - 3  
Kanada - Argentína 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - K. Wilson 4 - 5  
J. Trump - M.J. Williams 5 - 1  
M. Davis - M. Allen 1 - 5  
S. Bingham - M. Gould 5 - 4  
Tenisz (Férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - K. Nishikori    
A. Murray - T. Kokkinakis 3 - 0  
A. Rublev - F. Fognini 0 - 3  
D. Evans - B. Tomic 1 - 3  
D. Goffin - F. Delbonis 3 - 0  
D. Istomin - S. Johnson 3 - 2  
D. Kutrovsky - Nagy, Peter 0 - 3  
D. Kuzmanov - Fucsovics M. 0 - 3  
F. Dustov - J. Sock 0 - 3  
F. Nielsen - D. Ferrer 0 - 3  
G. Elias - U. Ignatik 3 - 0  
G. Lama - R. Rodriguez-Pace 3 - 0  
H. Podlipnik-Castillo - Munoz-Abreu, Jordi 3 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - P. Kohlschreiber 0 - 3  
J. Janowicz - N. Gombos 3 - 1  
J. Sousa - E. Gerasimov 2 - 3  
L. Grigelis - I. Marchenko 2 - 3  
M. Przysiezny - M. Klizan 0 - 3  
P. Isarow - D. Wu 0 - 3  
R. Berankis - Manafov, Vladyslav 3 - 0  
R. Federer - J. Huta Galung 3 - 0  
S. Darcis - L. Mayer 1 - 3  
S. Devvarman - J. Vesely 3 - 0  
S. Giraldo - T. Daniel 3 - 2  
S. Wawrinka - T. De Bakker 3 - 2  
T. Bellucci - M. Delic 3 - 1  
T. Gabashvili - S. Bolelli 3 - 0  
Torpegaard, Mikael - R. Nadal 0 - 3  
W. Sornbutnark - Ze Zhang 0 - 3  
Y. Bhambri - L. Rosol 0 - 3  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - N. Broady 1 - 2  
J. Ostapenko - P. Kania 2 - 0  
S. Crawford - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
T. Paszek - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Rodina E - Maria T / Tatishvili A 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - S. Zheng 2 - 1  
K. Bondarenko - Y. Wickmayer 1 - 2  
M. Brengle - A. Tomljanovic 1 - 2  
S-W. Hsieh - M. Linette 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Nara K - Chuang C-J / Liang C 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Bondarenko K / Savchuk O 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - S. Sasaki 2 - 1  
K. Momota - Nan Wei 2 - 0  
Long Chen - W.H. Son 2 - 0  
T.C. Chou - H. Tian 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - Yih. Wang 0 - 2  
S. Takahashi - A. Yamaguchi 0 - 2  
Shi. Wang - Xue. Li 2 - 1  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 0 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Radnicki Kragujevac 14 - 7  
Montpellier - OSC 3 - 11  
Sabadell - Jadran Herceg Novi 6 - 7  
SM Verona - Nagyvárad 8 - 10  
Szolnok - Budvanszka Rivijera Budva 19 - 5  
Vouliagmeni - Brescia 6 - 10

 

2015.09.17.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 3 - 4  
Atlanta - Toronto 1 - 9  
Baltimore - Boston 1 - 10  
Chicago WS - Oakland 9 - 4  
Chicago WS - Oakland (20:10) 2 - 4  
Cleveland - Kansas City 5 - 1  
LA Dodgers - Colorado 2 - 0  
Milwaukee - St. Louis 4 - 5  
Minnesota - Detroit 4 - 7  
NY Mets - Miami 0 - 6  
Philadelphia - Washington 2 - 12  
Pittsburgh - Chicago Cubs 2 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs (18:35) 6 - 9  
San Francisco - Cincinnati 5 - 3  
Seattle - LA Angels 3 - 1  
Tampa Bay - NY Yankees 1 - 3  
Texas - Houston 14 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Falun 7 - 6  
Storvreta - Granlo 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - SaiPa 5 - 1  
Kärpät - Lahti Pelicans 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 1 - 4  
Jokerit - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Szpartak Moszkva 1 - 7  
Slovan Bratislava - SZKA Szentpétervár 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 3 - 7  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 10 - 2  
Stjernen - Manglerud 7 - 3  
Valerenga - Lorenskog 0 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 4 - 3  
Asplöven - Pantern Malmö 3 - 1  
Björklöven - Almtuna 3 - 0  
Leksand - Karlskoga 3 - 3  
Mora - Oskarshamn 7 - 1  
Sundsvall - Tingsryd 1 - 4  
Timra - Västeras 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 6 - 3  
Frölunda - Rögle 2 - 1  
Skelleftea - HV 71 3 - 2  
Växjö - Lulea 2 - 3  
Örebro - MODO 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tver - Ermak Angarszk 0 - 1  
VMF-Karelija - Szokol Krasznojarszk 3 - 0  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 66 - 66  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 70 - 85  
Görögország - Lettország 97 - 90  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Kiel 29 - 22  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Naturhouse La Rioja 27 - 26  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Elverum 30 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Holstebro 27 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Midtjylland 17 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Montpellier 30 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 30 - 18  
Aranäs - Ystad 23 - 29  
Malmö - HIF Karlskrona 32 - 28  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Gremio 1 - 2  
Cruzeiro - Vasco da Gama 2 - 2  
Figueirense - Avai 0 - 1  
Fluminense - Palmeiras 1 - 4  
Goiás - Ponte Preta 1 - 2  
Internacional - Corinthians 2 - 1  
Joinville - Sport Recife 1 - 1  
Santos - Atlético MG 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Connection - Dep. Saprissa 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo Walter Ferreti - América 1 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - CD Olimpia 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Independiente SF - Nacional 0 - 1  
Juventud - Emelec 0 - 0  
Nacional Asuncion - LDU Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Vejle 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Horvátország 1 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Szerbia 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Ausztria 0 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Celtic 2 - 2  
Fenerbahce - Molde 1 - 3  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Liverpool 1 - 1  
Sion - Rubin Kazany 2 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - FK Krasznodar 2 - 1  
Gabala - PAOK 0 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Legia Varsó 1 - 0  
Napoli - FC Bruges 5 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Dinamo Minszk 2 - 0  
Rapid Wien - Villarreal 2 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Marseille 0 - 3  
Liberec - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Lazio 1 - 1  
St-Etienne - Rosenborg 2 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - Besiktas 0 - 1  
Sporting CP - Lokomotív Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Basel 1 - 2  
Lech Poznan - Belenenses 0 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Monaco 1 - 1  
Tottenham - FK Qarabag 3 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Schalke 0 - 3  
Aszterasz Tripolisz - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Augsburg 3 - 1  
Partizan Belgrád - AZ Alkmaar 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasa PS 0 - 3  
Ilves - Kuopio PS 1 - 0  
Jaro - Mariehamn 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granitas Klaipeda - Siauliai 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - New York 2 - 1  
New York City FC - Toronto 2 - 0  
San Jose - Montreal 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Castleford 22 - 29  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 0 - 3  
Japán - Venezuela 3 - 0  
Kanada - Oroszország    
Olaszország - Tunézia    
USA - Irán 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - R. Day 5 - 4  
J. Higgins - M. Gould 3 - 5  
J. Trump - M. Selt 5 - 4  
M. Allen - D. Grace 5 - 1  
M. Holt - K. Wilson 1 - 5  
M.J. Williams - J. Cope 5 - 3  
S. Bingham - M. Dunn 5 - 1  
S. Murphy - M. Davis 3 - 5  
Tenisz (Cary, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - B. Rola    
C. Smith - K. King    
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vasilevski - M. Basic    
S. Stakhovsky - N. Langer    
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - L. Hradecka 1 - 2  
A. Tatishvili - L. Chirico 2 - 1  
E. Rodina - S. Crawford 0 - 2  
M. Keys - A. Tatishvili    
N. Broady - A. Glatch 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Chirico L - Minella M / Ostapenko J 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - F. Gaio    
F. Volandri - N. Almagro    
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Falconi - S. Zheng 0 - 2  
K. Bondarenko - J. Gajdosova 2 - 1  
M. Linette - Z. Diyas 2 - 0  
S-W. Hsieh - K. Nara 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - T.C. Chou 1 - 2  
Dan Lin - W.H. Son 0 - 2  
I.M. Mustofa - H. Tian 0 - 2  
K. Momota - T. Sugiarto 2 - 1  
Long Chen - Zhen. Wang 2 - 0  
Nan Wei - J.H. Hsu 2 - 0  
S. Sasaki - C. Jonatan 2 - 1  
W.K.V. Wong - A. Jayaram 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Shi. Wang 0 - 2  
A. Yamaguchi - Mic. Li 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Yih. Wang 1 - 2  
Ji H. Sung - N.Yo. Kim 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - S. Takahashi 0 - 2  
Sun Yu - Xue. Li 1 - 2  
T.Y. Tai - Y.C. Hsu 2 - 0  
Y-J. Bae - N. Okuhara 1 - 2  

 

2015.09.16.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 4  
Atlanta - Toronto 3 - 2  
Baltimore - Boston 6 - 5  
Chicago WS - Oakland 6 - 17  
Cleveland - Kansas City 0 - 2  
LA Dodgers - Colorado 4 - 5  
Milwaukee - St. Louis 1 - 3  
Minnesota - Detroit 4 - 5  
NY Mets - Miami 3 - 9  
Philadelphia - Washington 0 - 4  
San Francisco - Cincinnati 8 - 9  
Seattle - LA Angels 3 - 4  
Tampa Bay - NY Yankees 6 - 3  
Texas - Houston 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 5 - 2  
Helsingborg - Växjö 8 - 7  
Karlstad - Warberg 5 - 3  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö 7 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Salith Sumperk 1 - 5  
Jihlava - Zubr Prerov 2 - 2  
Kadan - Prostejov 7 - 2  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 4 - 4  
Most - Kladno 4 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 4 - 1  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Sapko 4 - 4  
JYP-Akatemia - Keupa 4 - 1  
Kajaanin Hokki - Jokipojat 4 - 4  
Kiekko-Vantaa - Tuto 5 - 2  
Kokkolan Hermes - Roki 4 - 4  
Leki - Heinolan Peliitat 0 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Hämeenlinna 3 - 2  
SaiPa - HIFK 4 - 1  
Tappara - Lukko 3 - 3  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Minszk 4 - 5  
Lada Toljatti - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz Asztana 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Färjestad 1 - 3  
Linköping - Djurgarden 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Juzsnij Ural Orszk 4 - 3  
Barsz Kazany B - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Molot Perm - Dizel Penza 2 - 4  
Neftjanik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 4 - 4  
Rjazany - Himik Voszkreszenszk 5 - 2  
Szarov - Cselmet Cseljabinszk 1 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Krisztall Szaratov 5 - 4  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Litvánia 79 - 79  
Szerbia - Csehország 89 - 75  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Kolding 33 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Silkeborg 24 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Silkeborg 23 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Paris SG 27 - 33  
Nantes - Creteil 40 - 29  
St. Raphael - Tremblay 26 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 26 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Győr    
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Baekkelaget 22 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - R-N. Löwen Kronau 21 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - St. Gallen 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Guif 31 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör 32 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Blackburn 2 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - BATE Boriszov 4 - 1  
Roma - Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Arsenal 2 - 1  
Olympiakosz - Bayern München 0 - 3  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Maccabi TA 4 - 0  
Dinamo Kijev - Porto 2 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Lyon 1 - 1  
Valencia - Zenit Szentpétervár 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BOA - Santa Cruz PE 1 - 3  
Botafogo - Oeste 1 - 1  
Bragantino - Macae 2 - 2  
Ceara - Bahia 2 - 2  
CRB - America MG 1 - 0  
Criciuma - Sampaio Correa 1 - 1  
Luverdense - Parana 2 - 0  
Nautico - Atlético GO 1 - 1  
Paysandu - ABC 3 - 2  
Vitória - Mogi Mirim 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Chile 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Tecla - Salt Lake 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Arabe Unido 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Sp. Luqueno - Dep. La Guaira 4 - 0  
Universitario - Defensor 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Randers 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Agrotikosz Aszterasz 2 - 0  
Trikala 1963 - Aharnaikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Changchun Yatai 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow 1 - 6  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Stalowa Wola - Zawisza Bydgoszcz 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - VMFD Zalgiris 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Benfica B 3 - 2  
Chaves - Santa Clara 1 - 0  
Farense - Braga B 3 - 2  
Feirense - Oriental de Lisboa 2 - 2  
Gil Vicente - Portimonense 2 - 2  
Guimaraes B - Atletico CP 0 - 0  
Porto B - Penafiel 3 - 1  
Sporting CP B - Leixoes 3 - 1  
Uniao Oliveirense - Famalicao 2 - 2  
Varzim - Olhanense 3 - 1  
Viseu - Freamunde 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Académica 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija - Domzale 1 - 3  
PSC Tolmin - Maribor 0 - 3  
Rudar Velenje - Krka Novo Mesto 3 - 2  
Verzej - Zavrc 0 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Leverkusen - U19BATE Boriszov 1 - 0  
U19Roma - U19Barcelona 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Zagreb - U19Arsenal 0 - 2  
U19Olympiakosz - U19Bayern München 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Porto 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Gent - U19Lyon 0 - 3  
U19Valencia - U19Zenit Szentpétervár 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Naft Tehran 2 - 1  
Gamba Osaka - Jeonbuk 3 - 2  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 0 - 3  
Egyiptom - Argentína 0 - 3  
Japán - Tunézia 3 - 0  
Kanada - Lengyelország 1 - 3  
Olaszország - Irán 3 - 0  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - K. Wilson 2 - 5  
M. Allen - L. Brecel 5 - 3  
M. White - M. Davis 1 - 5  
M.J. Williams - T. Ford 5 - 1  
N. Robertson - J. Cope 4 - 5  
S. Murphy - P. Ebdon 5 - 4  
Tenisz (Cary, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - M. Krueger    
J. Milton - A. Krajicek    
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - I. Bjelica    
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - A. Hlavackova 2 - 0  
D. Vekic - L. Hradecka 0 - 2  
F. Abanda - M. Lucic-Baroni    
J. Ostapenko - J. Pegula 2 - 1  
S. Karatantcheva - P. Kania 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Hesse A - Lao D / Marand S 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - N. Almagro    
G. Panfil - J-L. Struff    
K. Majchrzak - R. Haase    
P. Carreno-Busta - H. Hurkacz    
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - R. Ozaki 2 - 0  
K. Date Krumm - A. Tomljanovic 0 - 2  
M. Brengle - N. Hibino 2 - 0  
Y. Wickmayer - J. Larsson 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Chuang C-J / Liang C 0 - 2  
Dabrowski G / Rosolska A - Bondarenko K / Savchuk O 0 - 2  
Doi M / Nara K - Xu Y F / Zheng S 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - V. Axelsen 2 - 0  
B. Ponsana - H. Vittinghus 2 - 0  
D.H. Rumbaka - Zhen. Wang 0 - 2  
Dan Lin - R. Takeshita 2 - 0  
Do.K. Lee - C. Jonatan 1 - 2  
H. Tian - N.K. Srikanth 2 - 1  
H.S. Prannoy - T.C. Chou 1 - 2  
J.H. Hsu - Yun Hu 2 - 1  
K. Momota - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
K. Parupalli - Nan Wei 1 - 2  
Long Chen - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
M. Zwiebler - I.M. Mustofa 1 - 2  
R. Ouseph - W.H. Son 0 - 2  
S. Sasaki - S. Evans 2 - 0  
W.K.V. Wong - H.J. Jeon 2 - 1  
Zulf. Zulkiffli - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - L.W. Fanetri 2 - 0  
A. Yamaguchi - H.M. Kim 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Ir. Wang 2 - 0  
J.M. Lee - Xue. Li 0 - 2  
Ji H. Sung - S. Sato 2 - 0  
K. Imabeppu - Y-J. Bae 0 - 2  
M. Mitani - Sun Yu 0 - 2  
Mic. Li - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - N. Okuhara 1 - 2  
R. Intanon - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
S. Takahashi - P.Y. Yip 2 - 0  
T.Y. Tai - Bei. Zhang 2 - 0  
Y. Hashimoto - Shi. Wang 1 - 2  
Y.C. Hsu - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
Y.P. Pai - Yih. Wang 0 - 2  
Ye Ji Kim - N.Yo. Kim 0 - 2

 

2015.09.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 26 - 24  
San Francisco - Minnesota 20 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 3 - 10  
Baltimore - Boston 2 - 0  
Chicago WS - Oakland 8 - 7  
Cleveland - Kansas City 8 - 3  
LA Dodgers - Colorado 4 - 1  
Minnesota - Detroit 7 - 1  
NY Mets - Miami 4 - 3  
Philadelphia - Washington 7 - 8  
San Francisco - Cincinnati 5 - 3  
Seattle - LA Angels 10 - 1  
Tampa Bay - NY Yankees 1 - 4  
Texas - Houston 5 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Gävle Gik 13 - 3  
Futsal (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Szlovákia 3 - 1  
Bosznia-Hercegovina - Kazahsztán 0 - 5  
Csehország - Fehéroroszország 2 - 1  
Románia - Magyarország 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Lukko 3 - 2  
Ilves - Ässät 3 - 1  
Kalpa - Tappara 2 - 2  
Kärpät - Turku PS 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Fehérvár 6 - 4  
Újpest - Debrecen 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar 1 - 10  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Visp 9 - 4  
Olten - Chaux-de-fonds 5 - 2  
Rapperswil - GCK Lions 3 - 1  
Red Ice Martigny - Thurgau 4 - 2  
Winterthur - Ajoie 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 2 - 4  
Biel - Zürich Lions 3 - 2  
Fribourg - Servette 4 - 2  
Langnau Tigers - Lausanne 3 - 1  
Lugano - Davos 3 - 3  
Zug - Kloten 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Leksand 2 - 1  
Karlskoga - Asplöven 6 - 3  
Oskarshamn - Sundsvall 3 - 6  
Pantern Malmö - Mora 2 - 2  
Tingsryd - AIK 2 - 1  
Västeras - Vita Hasten 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Piestany 2 - 1  
Martin - Zilina 1 - 1  
Nitra - Kosice 3 - 2  
Skalica - Poprad 3 - 3  
Trencin - Zvolen 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szokol Krasznojarszk 2 - 1  
Tver - Szarjarka Karaganda 4 - 0  
VMF-Karelija - Kazzink-Torpedo 4 - 3  
Zvezda-VDV Dmitrov - Ermak Angarszk 2 - 5  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lettország 84 - 70  
Spanyolország - Görögország 73 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Skive 24 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Flensburg 24 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Skövde 18 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - Millwall 0 - 2  
Sheffield Utd. - Colchester 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Nottingham 0 - 1  
Bolton - Sheffield Wed. 0 - 0  
Brighton - Rotherham 2 - 1  
Burnley - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Cardiff - Hull City 0 - 2  
Charlton - Huddersfield 1 - 2  
Leeds - Ipswich 0 - 1  
Middlesbrough - Brentford 3 - 1  
Preston - Bristol City 1 - 1  
Reading - Derby County 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Welling Utd. 1 - 0  
Altrincham - Eastleigh 1 - 1  
Barrow - Lincoln 1 - 0  
Boreham - Bromley 2 - 3  
Cheltenham - Macclesfield 2 - 0  
Chester - Grimsby 1 - 1  
Dover - Braintree 0 - 0  
Gateshead - Wrexham 2 - 1  
Guiseley - Halifax 2 - 1  
Kidderminster - Torquay 2 - 2  
Southport - Tranmere 2 - 2  
Woking - Forest Green 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Quilmes 0 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - FF Malmö 2 - 0  
Real Madrid - Sahtar Doneck 4 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Manchester Utd. 2 - 1  
Wolfsburg - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - FC Asztana 2 - 0  
Galatasaray - Atl. Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Juventus 1 - 2  
Sevilla - Mönchengladbach 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Osnabrück 3 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC 0 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Mainz Amatőr 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Dep. Union La Calera 3 - 1  
San Marcos de Arica - Universidad de Concepcion 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - EIF 5 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Haukar 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WDA Swiecie - Zaglebie Sosnowiec 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spyris Kaunas - Utenis Utena 1 - 1  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Entella 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Lustenau 1 - 1  
Austria Salzburg - Kapfenberg 0 - 2  
LASK Linz - Liefering 1 - 2  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Degerfors 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zilina 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kranj - Koper 0 - 3  
Livar Ivancna Gorica - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Paris SG - U19Malmö 0 - 0  
U19Real Madrid - U19Sahtar Doneck 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19PSV - U19Manchester Utd. 0 - 3  
U19Wolfsburg - U19CSZKA Moszkva 2 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Asztana 8 - 0  
U19Galatasaray - U19Atl. Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Juventus 4 - 1  
U19Sevilla - U19Mönchengladbach 4 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Kashiwa R. 1 - 1  
Lekhwiya - Al-Hilal 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Sillamae Kalev 3 - 1  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 5 - 1  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 0 - 2  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 2 - 0  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - A. McManus 5 - 1  
J. Cope - L. Shuai 5 - 2  
J. Trump - R. Milkins 5 - 0  
K. Wilson - W. Yuchen 5 - 1  
M. Fu - M. Dunn 3 - 5  
S. Bingham - F. Xiongman 5 - 2  
S. Maguire - M. Holt 1 - 5  
T. Ford - H. Bin 5 - 2  
Tenisz (Cary, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - W. Spencer    
R. Harrison - MENA, FACUNDO    
Tenisz (Istanbul, Turkey)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - MASUR, DANIEL    
M. Bortolotti - R. Albot    
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - S. Fichman 2 - 0  
A. Glatch - T. Maria 2 - 1  
A. Hesse - M. Irigoyen 2 - 0  
E. Rodina - S. Vickery 2 - 0  
J. Pegula - N. Gibbs 2 - 1  
Ka. Kozlova - T. Paszek 0 - 2  
M. Minella - S. Crawford 0 - 2  
P. Kania - A-S. Mestach 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Zhao C - Maria T / Tatishvili A 0 - 2  
Irigoyen M / Kania P - Boserup J / Gibbs N 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Crawford S / Vickery S 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, Poland)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - R. Olivo    
F. Krajinovic - A. Giannessi    
M. Michalicka - J-L. Struff    
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jovanovski - R. Ozaki 0 - 2  
C-A. Mitu - K. Nara 0 - 2  
C. Suarez Navarro - K. Bondarenko 0 - 2  
J. Gajdosova - A. Panova 2 - 0  
K. Bertens - Z. Diyas 0 - 2  
M. Linette - L. Davis 2 - 0  
N. Hibino - H. Kuwata 2 - 1  
N. Osaka - I. Falconi 1 - 2  
P. Hercog - S-W. Hsieh 1 - 2  
Qia. Wang - J. Larsson 1 - 2  
S. Zheng - A. Riske 2 - 1  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Panova A / Siniakova K 2 - 0  
Dabrowski G / Rosolska A - Chan C-W / Jurak D 2 - 1  
Doi M / Nara K - Linette M / Zhang K-L 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Date-Krumm K / Gajdosova J 2 - 0  
Mchale C / Tomljanovic A - Chuang C-J / Liang C 0 - 2  
Wang Yaf / Yang Z - XU Y F / Zheng S 1 - 2

 

2015.09.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - NY Giants 27 - 26  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Kansas City 8 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 5 - 2  
Kladno - Slavia Trebic 1 - 1  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 4 - 4  
Prostejov - Slavia Praha 2 - 2  
Salith Sumperk - Jihlava 4 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 7 - 4  
Zubr Prerov - Most 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Riga 2 - 4  
Amur Habarovszk - Jokerit 2 - 3  
Avangard Omszk - Szocsi 5 - 1  
Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - HSC Csíkszereda 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Cselmet Cseljabinszk 4 - 5  
Barsz Kazany B - Rubin Tyumeny 3 - 5  
Molot Perm - Krisztall Szaratov 6 - 1  
Neftjanik Almetyevszk - Zauralje Kurgan 0 - 2  
Szarov - Juzsnij Ural Orszk 3 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dizel Penza 2 - 2  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - San Antonio 58 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aalborg 25 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Lugi 20 - 33  
Redbergslids - Hammarby 24 - 23  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Banfield 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Duisburg 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Santiago Wanderers 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Paralimni 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Ostrava 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - OB Odense 4 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Belsina Bobrujszk 2 - 1  
FK Minszk - Gomel 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kuopio PS 1 - 3  
Inter Turku - Vaasa PS 1 - 1  
KTP - Rovaniemi PS 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lens 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Levadiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Telstar 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Fylkir 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Millionarios 0 - 3  
Dep. Cali - Dep. Pasto 2 - 2  
Envigado - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Hangzhou Lucheng 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Wisla Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Santos Laguna 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Kansas City 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Fredrikstad 5 - 1  
Sogndal - Nest-Sotra 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampdoria - Bologna 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Trapani 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Kamaz 1 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tom Tomszk 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Torpedo Armavir 3 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 2 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Szokol Szaratov - Bajkal Irkutszk 3 - 0  
Tyumeny - Toszno 1 - 0  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Ufa - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - St. Pölten 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Pacos Ferreira 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Newcastle 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 0 - 2  
Viitorul Constanta - Voluntari 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Deportivo 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Lausanne 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Mjällby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Djurgarden 2 - 1  
Häcken - Halmstad 4 - 1  
Sundsvall - Atvidaberg 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kayseri Erciyesspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Trabzonspor 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu Linnameeskond 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 3 - 0  
Snooker (Shanghai Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Y. Pengcheng 5 - 2  
B. Hawkins - M. Gould 1 - 5  
G. Dott - R. Day 3 - 5  
J. Higgins - L. Wenbo 5 - 1  
Jam. Jones - F. Xiongman 1 - 5  
M. Dunn - N. Zhuang 5 - 0  
P. Ebdon - Y. Sijun 5 - 2  
R. Milkins - C. Zifan 5 - 0  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - N. Almagro    
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - S. Rogers 2 - 0  
A. Kudryavtseva - N. Broady 0 - 2  
B. Krejcikova - S. Karatantcheva 0 - 2  
L. Chirico - J. Boserup 2 - 1  
M. Barthel - J. Ostapenko 1 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova B / Mestach A - Auger-Alliassim M / Petrick C 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - A. Tomljanovic 1 - 2  
C. McHale - Y. Putintseva 2 - 0  
K. Date Krumm - M. Doi 2 - 0  
K. Siniakova - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Brengle - A-L. Friedsam 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Savchuk O - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Diyas Z / Melichar N - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-T. Torro-Flor - R. Ozaki    
N. Osaka - L. Kumkhum 2 - 0  
P.M. Tig - A. Panova 0 - 2  
S. Aoyama - H. Kuwata 1 - 2  

 

Címkék: eredmények, tippmix,