Tippmix eredmények 37. hét - 2015. szeptember 7-13.

2015-09-07
Tippmix eredmények 37. hét - 2015. szeptember 7-13.
2015.09.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Indianapolis 27 - 14  
Chicago - Green Bay 23 - 31  
Houston - Kansas City 20 - 27  
Jacksonville - Carolina 9 - 20  
NY Jets - Cleveland 31 - 10  
Oakland - Cincinnati 13 - 33  
St. Louis - Seattle 31 - 31  
Washington - Miami 10 - 17  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - North Melbourne Kangaroos 88 - 105  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 5 - 9  
Arizona - LA Dodgers [22:10] 3 - 4  
Atlanta - NY Mets 4 - 6  
Atlanta - NY Mets [19:35] 7 - 10  
Chicago WS - Minnesota 8 - 2  
Chicago WS - Minnesota [20:10] 0 - 7  
Cincinnati - St. Louis 2 - 9  
Cleveland - Detroit    
Cleveland - Detroit    
LA Angels - Houston 3 - 2  
LA Angels - Houston [21:35] 3 - 5  
Miami - Washington 2 - 0  
Miami - Washington [19:10] 0 - 5  
NY Yankees - Toronto 5 - 0  
Philadelphia - Chicago Cubs 7 - 5  
Philadelphia - Chicago Cubs [19:10] 7 - 4  
Pittsburgh - Milwaukee 10 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee [19:35] 7 - 6  
San Francisco - San Diego 8 - 0  
San Francisco - San Diego [22:05] 10 - 3  
Seattle - Colorado 7 - 2  
Seattle - Colorado [22:10] 2 - 3  
Tampa Bay - Boston 4 - 10  
Tampa Bay - Boston [19:10] 0 - 2  
Texas - Oakland 3 - 5  
Darts (European Trophy 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - T. Jenkins 5 - 6  
C. Reyes - M. King 5 - 6  
D. Chisnall - J. Pipe 6 - 2  
I. White - J. Wade 6 - 4  
I. White - R-J. Rodriguez 6 - 3  
J. Wade - R. Thornton 6 - 4  
M. Smith - K. Painter 6 - 4  
M. Smith - M. King 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Chisnall 6 - 0  
M. van Gerwen - J. Lovett 6 - 0  
M. van Gerwen - P. Wright 6 - 2  
P. Wright - K. Huybrechts 6 - 5  
P. Wright - T. Jenkins 6 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav 2 - 1  
Karlovy Vary - Trinec 2 - 5  
Liberec - Litvínov 4 - 1  
Olomouc - Mountfield HK 0 - 2  
Pardubice - Plzen 1 - 4  
Vítkovice - Brno 5 - 1  
Zlín - Sparta Praha 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 1  
Lada Toljatti - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvár 5 - 5  
Dunaújváros - FTC 3 - 5  
Újpest - HSC Csíkszereda 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 3 - 3  
Manglerud - Lillehammer 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 3 - 5  
Bremerhaven - Crimmitschau 4 - 1  
Dresden - Rosenheim 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Riessersee 2 - 4  
Heilbronn - Kaufbeuren 4 - 4  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Ravensburg - Kassel 6 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Hamburg 4 - 1  
Ingolstadt - Augsburg 3 - 2  
Iserlohn - Eisbären Berlin 3 - 2  
Krefeld - Straubing 3 - 8  
München - Mannheim 4 - 2  
Nürnberg - Köln 2 - 4  
Schwenningen - Wolfsburg 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 1 - 0  
Graz - Klagenfurt 4 - 4  
Olimpija Ljubljana - Villach 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Linz 1 - 5  
Vienna Capitals - Dornbirn 1 - 2  
Znojmo - Salzburg 7 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Björklöven 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 0 - 1  
Martin - Skalica 3 - 0  
Piestany - Zilina 4 - 2  
Poprad - HK Dukla Trencin 2 - 4  
Zvolen - Nitra 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Ermak Angarszk 4 - 3  
Tver - Kazzink-Torpedo 3 - 1  
VMF-Karelija - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
Zvezda-VDV Dmitrov - Szokol Krasznojarszk 0 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Degenkolb - D. van Poppel (Vuelta, 21. szakasz) 1 - 0  
J.P. Drucker - K. Sbaragli (Vuelta, 21. szakasz) 1 - 0  
Vuelta 2015 - 21. szakasz    
Vuelta a Espana    
Kosárlabda (Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Mexikó [Helyszín: Mexikó] 87 - 86  
Venezuela - Argentína 76 - 71  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Csehország 59 - 80  
Izrael - Olaszország 52 - 82  
Litvánia - Grúzia 85 - 81  
Szerbia - Finnország 94 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 86 - 75  
Kézilabda (BL-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Sercodak Dalfsen 17 - 23  
Kézilabda (BL-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Yenimahalle Bsk - BNTU-Belazs Minszk 27 - 31  
Baia Mare - Esbjerg 32 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Nyköbing F. 29 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KH Besa Famiglia Pejä - HC Fregata-Burgas 30 - 20  
Pandurii Targu Jiu - Dinamo Bukarest 24 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kwidzyn 22 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Balmazújváros 22 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Molde 23 - 23  
Nordstrand - Sola 24 - 31  
Skrim - Oppsal 19 - 29  
Vag Kristiansand - Raelingen 40 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - R-N. Löwen Kronau 18 - 30  
Gummersbach - Hamburg 21 - 30  
Lübbecke - Kiel 23 - 33  
Magdeburg - Balingen-Weilstetten 28 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Oldenburg 26 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas 25 - 27  
Hästö IF - Aranäs 25 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Blackburn 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Ferro Carril Oeste - Atl. All Boys 2 - 1  
Gimnasia Mendoza - Gimnasia Jujuy 4 - 1  
Guillermo Brown - Independiente de Mendoza 0 - 2  
Santamarina Tandil - Chacarita Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
Colón - Union SF 0 - 0  
Estudiantes LP - Gimnasia LP 1 - 1  
River Plate - Boca Juniors 0 - 1  
Rosario Central - Newell's 0 - 0  
Tigre - Vélez Sarsfield 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Heist 2 - 2  
Eupen - Lierse 1 - 4  
Saint-Gilloise - Eisden Maasmechelen 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 0 - 0  
St. Truiden - Charleroi 1 - 1  
Standard Liege - Lokeren 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Montana 0 - 0  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macae - Criciuma 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Flamengo 1 - 3  
Corinthians - Joinville 3 - 0  
Cruzeiro - Atlético MG 1 - 1  
Gremio - Sao Paulo 1 - 2  
Palmeiras - Figueirense 2 - 0  
Ponte Preta - Santos 3 - 1  
Vasco da Gama - Atlético PR 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Bremen 1 - 3  
Schalke - Mainz 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - 1860 München 3 - 0  
FSV Frankfurt - Braunschweig 0 - 3  
Fürth - Nürnberg 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Holstein Kiel 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Union Espanola 0 - 4  
Universidad Catolica - O'Higgins 5 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - NEA Szalamina 1 - 3  
Anorthoszisz Famaguszta - Ethnikosz Ahnasz 3 - 0  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - MAS Taborsko 1 - 3  
Vysehrad - Sokolov 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 1 - 1  
Pribram - Plzen 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Vendsyssel 2 - 2  
Horsens - Köge 3 - 0  
Vejle - Skive 3 - 1  
Vestsjaelland - Naestved 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 0 - 0  
FC Köbenhavn - Aalborg 4 - 2  
Randers - Sönderjyske 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Busan I'Park 0 - 0  
Jeju - Ulsan 2 - 2  
Jeonnam - Daejon 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Szluck 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Nyeman Grodno 0 - 0  
Vityebszk - Slavia Mozír 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Mariehamn 1 - 3  
Jaro - Helsinki JK 1 - 1  
Seinäjoen JK - Lahti 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Monaco 0 - 1  
Marseille - Bastia 4 - 1  
Nantes - Rennes 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Giannina 3 - 1  
Atromitosz Periszteri - Xanthi 0 - 1  
Panetolikosz - Panthrakikosz 1 - 0  
Panioniosz - Panathinaikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - NAC Breda 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heracles 0 - 1  
Feyenoord - Willem II 1 - 0  
Groningen - Heerenveen 3 - 1  
Utrecht - Vitesse 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 0 - 1  
Osijek - Inter Zapresic 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV 3 - 1  
Leiknir Reykjavik - Fjölnir 2 - 3  
Valur - Keflavík 3 - 2  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 2 - 2  
ÍA Akranes - KR 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Tochigi 4 - 1  
Ehime - Okayama 1 - 1  
Gifu - Kitakyushu 1 - 0  
JEF United Chiba - Kyoto 1 - 1  
Kamatamare Sanuki - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Mito - Omiya Ardija 1 - 0  
Oita Trinita - Roasso Kumamoto 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Tokyo Verdi 1 - 3  
Tokushima - Nagasaki 0 - 0  
Zwiegen Kanazawa - Jubilo Iwata 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Once Caldas 0 - 0  
Dep. La Equidad - Jaguares de Cordoba 4 - 3  
Independiente Medellin - Cucuta Deportivo 4 - 1  
Uniautonoma - Cortulua 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Chongqing Lifan 2 - 1  
Jiangsu Sainty - Tianjin Teda 1 - 1  
Shanghai Shenxin - Guangzhou R&F 2 - 1  
Shijiazhuang - Henan Jianye 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Miedz Legnica 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 3 - 1  
Ruch Chorzow - Gornik Zabrze 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepajas Metalurgs 0 - 4  
Spartaks Jurmala - Skonto Riga 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 0 - 1  
Atlas - Dorados de Sinaloa 3 - 2  
Chiapas - Leon 6 - 2  
Monterrey - Cruz Azul 1 - 1  
Pachuca - Dep. Toluca 3 - 4  
UNAM Pumas - Veracruz 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - D.C. United 1 - 1  
Dallas - New York City FC 2 - 1  
Houston - Salt Lake 1 - 3  
Los Angeles - Montreal 0 - 0  
Philadelphia - Columbus 1 - 2  
San Jose - Seattle 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Balmazújváros 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Kristiansund 1 - 2  
Bryne - Hönefoss 3 - 2  
Follo - Hödd 3 - 0  
Jerv - Ranheim 2 - 0  
Levanger - Strömmen 0 - 1  
Sandnes Ulf - Asane 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Aalesund 3 - 1  
Odd Grenland - Bodö/Glimt 2 - 1  
Rosenborg - Stabaek 1 - 0  
Sarpsborg - Start 3 - 1  
Tromsö - Mjöndalen 0 - 0  
Valerenga - Viking Stavanger 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Napoli 2 - 2  
Internazionale - Milan 1 - 0  
Lazio - Udinese 2 - 0  
Palermo - Carpi 2 - 2  
Sassuolo - Atalanta 2 - 2  
Verona - Torino 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - L'Aquila 0 - 1  
Carrarese - Santarcangelo 1 - 1  
Pistoiese - Robur Siena 0 - 0  
Prato - Ancona 0 - 1  
Rimini - SPAL Ferrara 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Matera 3 - 0  
Casertana - Melfi 1 - 0  
Foggia - Catanzaro 1 - 1  
Juve Stabia - Lecce 0 - 1  
Lupa Castelli Romani - Benevento 1 - 1  
Martina Franca - Paganese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Pavia 1 - 0  
Cuneo - Alessandria 0 - 1  
Feralpisalo - Bassano 1 - 2  
Lumezzane - Reggiana 0 - 2  
Padova - Pro Piacenza 2 - 0  
Pordenone - Albinoleffe 1 - 0  
Renate - Giana Erminio 1 - 1  
Südtirol - Mantova 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Terek Groznij 0 - 2  
FK Krasznodar - Dinamo Moszkva 4 - 0  
Szpartak Moszkva - Rosztov 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Sturm Graz 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Porto B 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Tondela 1 - 0  
Marítimo - Setúbal 5 - 2  
Moreirense - Uniao Madeira 0 - 0  
Nacional Madeira - Académica 2 - 0  
Rio Ave - Sporting CP 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Aston Villa 3 - 2  
Sunderland - Tottenham 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Pandurii 1 - 2  
Poli Timisoara - Steaua Bukarest 1 - 0  
Universitatea Craiova - Municipal Studentesc Iasi 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - UE Llagostera 1 - 0  
Alcorcon - Ponferradina 1 - 0  
Girona - Huesca 0 - 0  
Lugo - Almería 1 - 0  
Mallorca - Numancia 0 - 0  
Tenerife - Oviedo 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Celta Vigo B 3 - 1  
Cacereno - Valladolid B 0 - 0  
Compostela - Sp. Gijón B 0 - 2  
Ferrol - Izarra 1 - 1  
Guijuelo - Cultural Leonesa 3 - 1  
Lealtad - Pontevedra 1 - 0  
R. Santander - UD Logrones 0 - 1  
Tudelano - Somozas 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Fuenlabrada 1 - 0  
CD Guadalajara - Mensajero 1 - 0  
Ebro - Amorebieta 0 - 2  
La Roda - Sestao River 0 - 0  
Majadahonda - Real Union Irun 1 - 0  
Talavera - Arenas de Getxo 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Llosetense 2 - 1  
Atl. Baleares - Cornella 1 - 2  
Badalona - Espanyol B 1 - 0  
Huracan Valencia - Eldense 0 - 2  
Lleida - Hercules 0 - 0  
Reus - Olot 3 - 0  
Sabadell - Pobla de Mafumet 1 - 0  
Villarreal B - Levante B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Rec. Huelva 1 - 0  
Cadiz - Algeciras 3 - 0  
Jumilla - UCAM Murcia 1 - 2  
Linares - Marbella 0 - 0  
Linense - Granada B 0 - 1  
Melilla - La Hoya Lorca 0 - 0  
Merida - Real Jaen 2 - 1  
Real Murcia - Betis B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Getafe 3 - 1  
Celta Vigo - Las Palmas 3 - 3  
Granada - Villarreal 1 - 3  
Malaga - Eibar 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Aarau 0 - 0  
Wohlen - Schaffhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Thun 3 - 3  
Luzern - Grasshoppers 3 - 3  
Sion - Lugano 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Assyriska 3 - 0  
Angelholm - Östersund 0 - 1  
Syrianska - Värnamo 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Örebro 1 - 2  
Helsingborg - Göteborg 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Novi Pazar 3 - 0  
OFK Belgrád - Jagodina 0 - 2  
RAD Belgrád - Spartak Zlatibor Voda 3 - 3  
Radnicki Nis - Mladost Lucani 1 - 1  
Vojvodina - Metalac Gornji Milanovac 3 - 2  
Vozdovac - Javor Ivanjica 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Trnava 5 - 3  
Zlate Moravce - Dunajska Streda 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko Posavlje 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Adana Demirspor 1 - 4  
Elazigspor - Balikesirspor 2 - 1  
Göztepe Izmír - Giresunspor 0 - 1  
Karabukspor - Malatyaspor 0 - 0  
Samsunspor - Sanliurfaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul Basaksehir 2 - 0  
Kasimpasa - Fenerbahce 0 - 1  
Osmanlispor - Konyaspor 1 - 2  
Rizespor - Sivasspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Volyn Lutszk 1 - 2  
Kárpáti Lviv - Zorya Luganszk 1 - 1  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Vorszkla Poltava 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Racing Montevideo 3 - 1  
Cerro - Villa Teresa 3 - 1  
El Tanque Sisley - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Plaza Colonia - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Sud América - Penarol 1 - 4  
Motorsport (Ausztrál verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrál verseny    
Motorsport (Moto2, San Marinó-i Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, S.Marinó-i Nd.    
Motorsport (Moto3, San Marinó-i Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, S.Marinó-i Nd.    
Motorsport (MotoGP, San Marinó-i Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, S.Marinó-i Nd.    
Motorsport (MotoGP,San Marinó-i N., párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Iannone (MotoGP, San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
A. Espargaro - D. Petrucci (MotoGP, San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (MotoGP, San Marinó-i Nagydíj) 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Warrington 48 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Agen 18 - 12  
Section Paloise - Toulouse 9 - 6  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - South Sydney Rabbitohs 28 - 12  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Munster 18 - 20  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Oroszország 0 - 3  
Kanada - Ausztrália 3 - 2  
Olaszország - Japán 3 - 0  
Strandröplabda (FIVB Sochi 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich J / Zumkehr N - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 0  
Strandröplabda (FIVB Sochi Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Semenov K / Krasilnikov V 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Tenisz (Quebec-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - L. Kichenok 2 - 0  
D. Lao - M. Minella 0 - 2  
J. Boserup - A. Muhammad 2 - 0  
Ka. Kozlova - N. Kichenok 2 - 0  
L. Kichenok - B. Pera    
M. Sanchez - S. Crawford 1 - 2  
N. Broady - J. Pegula 1 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kr. Pliskova - S. Aoyama 0 - 2  
L. Kumkhum - Y-F. Xu 2 - 1  
M-T. Torro-Flor - E. Sema 2 - 0  
M. Ninomiya - A. Panova 0 - 2  
O. Savchuk - H. Kuwata 0 - 2  
P.M. Tig - M. Inoue 2 - 0  
Yaf. Wang - N. Osaka 0 - 2  
Zh. Yang - R. Ozaki 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Dellacqua C / Shvedova Y 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - V. Axelsen 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Okuhara 0 - 2  

 

2015.09.12.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Sydney Swans 69 - 60  
Western Bulldogs - Adelaide Crows 102 - 109  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 12 - 4  
Atlanta - NY Mets 1 - 5  
Baltimore - Kansas City 14 - 8  
Chicago WS - Minnesota 2 - 6  
Cincinnati - St. Louis    
LA Angels - Houston 3 - 2  
Miami - Washington 2 - 1  
NY Yankees - Toronto    
Philadelphia - Chicago Cubs    
Pittsburgh - Milwaukee 6 - 3  
San Francisco - San Diego 9 - 1  
Seattle - Colorado 2 - 4  
Tampa Bay - Boston 8 - 4  
Texas - Oakland 4 - 0  
Darts (European Trophy 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Wilson 6 - 3  
B. Dolan - C. Reyes 4 - 6  
B. van de Pas - J. Lovett 4 - 6  
D. Chisnall - J. Dekker 6 - 2  
I. White - S. Bunting 6 - 3  
J. Pipe - M. Suljovic 6 - 5  
J. Wade - D. Johnson 6 - 1  
K. Huybrechts - M. Hopp 6 - 0  
M. King - D. Gurney 6 - 4  
M. Smith - W. Newton 6 - 3  
M. van Gerwen - A. Hunt 6 - 1  
P. Wright - A. Jenkins 6 - 4  
R. Thornton - C. Kist 6 - 4  
S. Whitlock - R-J. Rodriguez 1 - 6  
T. Jenkins - S. West 6 - 5  
V. van der Voort - K. Painter 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Ribera Navarra 2 - 2  
Jaen - Inter Movistar 2 - 3  
Peniscola - Autos Lobelle Santiago 4 - 4  
Santa Coloma - Levante 7 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 6 - 2  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 4 - 1  
Kadan - Kladno 4 - 2  
Most - Salith Sumperk 8 - 2  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 2 - 0  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 2 - 2  
Ilves - Vaasan Sport 4 - 2  
JYP - Ässät 2 - 0  
Kookoo - SaiPa 2 - 7  
Kärpät - Kalpa 3 - 2  
Lahti Pelicans - Espoo Blues 4 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jokerit 1 - 6  
Amur Habarovszk - Dinamo Riga 3 - 2  
Avangard Omszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 0  
Barisz Asztana - Szocsi 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Slovan Bratislava 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Kongsvinger 13 - 1  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Innsbruck 0 - 2  
Villach - Dornbirn 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny 3 - 1  
Chaux-de-fonds - Rapperswil 1 - 4  
Olten - Langenthal 4 - 4  
Visp - Thurgau 3 - 4  
Winterthur - GCK Lions 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 2 - 2  
Biel - Bern 4 - 4  
Fribourg - Kloten 6 - 3  
Langnau Tigers - Servette 2 - 3  
Lausanne - Lugano 3 - 3  
Zug - Davos 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asplöven - Almtuna 3 - 2  
Mora - Karlskoga 3 - 3  
Sundsvall - Pantern Malmö 1 - 3  
Vita Hasten - Tingsryd 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Juzsnij Ural Orszk 4 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Zvezda Csehov 2 - 3  
Izssztal Izsevszk - Krisztall Szaratov 6 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Cselmet Cseljabinszk 6 - 0  
Rjazany - Burany Voronyezs 3 - 6  
Torosz Nyeftekamszk - Dizel Penza 4 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Moreno Fernandez - A. Valverde (Vuelta - 20.szakasz) 0 - 1  
F. Aru - J. Rodriguez Oliver (Vuelta - 20.szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - R. Majka (Vuelta - 20.szakasz) 0 - 1  
T. Dumoulin - M. Landa Meana (Vuelta - 20.szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 78 - 70  
Kanada - Venezuela 78 - 79  
Kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország 76 - 53  
Görögország - Belgium 75 - 54  
Lettország - Szlovénia 73 - 66  
Spanyolország - Lengyelország 80 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 67 - 75  
Chicago - Tulsa 92 - 71  
New York - Washington 55 - 82  
Phoenix - Los Angeles 70 - 65  
Seattle - Minnesota 78 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kolding 24 - 26  
Mors - Holstebro 24 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Pogon Szczecin 19 - 20  
KS Gwardia Opole - Kielce 26 - 38  
Stal Mielec - KPR Legionowo 30 - 32  
Wisla Plock - Azoty Pulawy 35 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Komló 30 - 24  
Gyöngyös - Mezőkövesd 21 - 21  
Orosháza - Cegléd 27 - 27  
Tatabánya - Vác 39 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MTK 33 - 23  
Fehérvár - Mosonmagyaróvár 25 - 19  
Vác - Békéscsaba 34 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Arendal 20 - 27  
Stord - Viking Stavanger 25 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Füchse Berlin 28 - 40  
Flensburg - Melsungen 32 - 33  
Göppingen - Bergischer HC 31 - 19  
Lemgo - Wetzlar 23 - 23  
Stuttgart - DHfK Leipzig 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bietigheim 26 - 25  
Buxtehude - Metzingen 21 - 25  
Füchse Berlin - Leipzig 26 - 31  
SGH Rosengarten-Buchholz - Bad Wildungen 27 - 30  
Thüringer HC - Leverkusen 30 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Tatran Presov 31 - 32  
Szpartak Vojput - Borac Banja Luka 32 - 29  
Veszprém - Vojvodina 44 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Granollers 22 - 31  
AX Puente Genil - Puerto Sagunto 30 - 27  
Ciudad Encantada - Benidorm 24 - 21  
Quabit Guadalajara - Ademar Leon 25 - 25  
Sinfin - Teucro 29 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Stäfa 34 - 28  
Bern - Thun 24 - 27  
Kriens - Amacitia Zürich 39 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 20 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - Al-Hilal 1 - 1  
TP Mazembe - Moghreb Ath. Tetouan 5 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Swindon 4 - 1  
Burton - Rochdale 1 - 0  
Chesterfield - Colchester 3 - 3  
Crewe - Millwall 1 - 3  
Fleetwood - Bradford 1 - 1  
Gillingham - Blackpool 2 - 1  
Oldham - Peterborough 1 - 5  
Port Vale - Wigan 3 - 2  
Scunthorpe - Coventry 1 - 0  
Sheffield Utd. - Bury 1 - 3  
Southend - Shrewsbury 0 - 1  
Walsall - Doncaster 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Accrington 0 - 1  
Cambridge Utd. - Leyton 1 - 1  
Carlisle - Dag & Red 2 - 1  
Exeter - Hartlepool 1 - 0  
Mansfield - Crawley 4 - 0  
Newport - Morecambe 1 - 2  
Northampton - Oxford Utd. 1 - 0  
Notts County - Luton 3 - 2  
Portsmouth - Barnet 3 - 1  
Stevenage - York 2 - 2  
Wycombe - Plymouth 1 - 2  
Yeovil - Wimbledon 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bristol City 4 - 2  
Bolton - Wolverhampton 2 - 1  
Brighton - Hull City 1 - 0  
Burnley - Sheffield Wed. 3 - 1  
Cardiff - Huddersfield 2 - 0  
Charlton - Rotherham 1 - 1  
Leeds - Brentford 1 - 1  
Middlesbrough - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Preston - Derby County 1 - 2  
QPR - Nottingham 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Barrow 1 - 1  
Bromley - Macclesfield 1 - 0  
Cheltenham - Dover 3 - 2  
Eastleigh - Gateshead 1 - 2  
Forest Green - Southport 2 - 1  
Grimsby - Aldershot 4 - 1  
Guiseley - Woking 4 - 4  
Halifax - Kidderminster 1 - 1  
Lincoln - Boreham 3 - 1  
Tranmere - Chester 2 - 0  
Welling Utd. - Torquay 1 - 1  
Wrexham - Altrincham 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Mar del Plata 3 - 0  
Atl. Tucuman - Gualeguaychu 2 - 0  
Central Cordoba - Douglas Haig 0 - 2  
Instituto Cordoba - Guarani AF 0 - 1  
Villa Dalmine - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Independiente - Racing Club 3 - 0  
Nueva Chicago - Argentinos Juniors 1 - 2  
San Martin SJ - Godoy Cruz 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - WS Bruxelles 1 - 0  
Cercle Bruges - Geel 3 - 3  
Deinze - Seraing Utd. 2 - 2  
Roeselare - Tubize 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - OH Leuven 0 - 0  
Mechelen - Westerlo 2 - 2  
Waasland Beveren - Oostende 1 - 5  
Zulte Waregem - Gent 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Botev Plovdiv - Liteksz Lovecs 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - CRB 0 - 0  
America MG - Nautico 2 - 1  
Atlético GO - Vitória 0 - 0  
Bahia - Bragantino 3 - 2  
Mogi Mirim - Botafogo 0 - 3  
Oeste - BOA 2 - 1  
Parana - Paysandu 1 - 1  
Sampaio Correa - Ceara 1 - 0  
Santa Cruz PE - Luverdense 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Internacional 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Augsburg 2 - 1  
E. Frankfurt - 1. FC Köln 6 - 2  
Hannover - Dortmund 2 - 4  
Hertha BSC - VfB Stuttgart 2 - 1  
Ingolstadt - Wolfsburg 0 - 0  
Leverkusen - Darmstadt 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Heidenheim 0 - 0  
Karlsruhe - Union Berlin 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 0 - 4  
Chemnitz - Münster 0 - 1  
Erfurt - Erzgebirge Aue 0 - 1  
Fortuna Köln - Dynamo Dresden 1 - 5  
Hallescher FC - VfB Stuttgart Amatőr 3 - 0  
Mainz Amatőr - Würzburg 1 - 0  
Osnabrück - Wehen 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Iquique 1 - 2  
Palestino - Santiago Wanderers    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - APOEL Nicosia 2 - 2  
Omonia Nicosia - Doxa Katokopiasz 1 - 1  
Pafos FC - Arisz Limasszol 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Usti nad Labem 1 - 1  
Graffin Vlasim - Karvina 0 - 0  
Opava - Trinec 1 - 2  
Pardubice - Olomouc B 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Jihlava 2 - 1  
Slavia Praha - Mladá Boleslav 1 - 1  
Slovacko - Liberec 1 - 2  
Teplice - Bohemians 1905 2 - 1  
Zlín - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Nordsjaelland 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - FC Szöul 3 - 0  
Pohang - Seongnam 2 - 1  
Suwon - Incheon 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Granit Mikasevicsi - Dinamo Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kemi Kings - JJK Jyväskylä 2 - 0  
Oulu - VIFK 1 - 0  
PK-35 - Jazz Pori 3 - 1  
Turku PS - Mikkeli MP 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Dijon 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Angers 3 - 1  
Lyon - Lille 0 - 0  
Montpellier - St-Etienne 1 - 2  
Nice - Guingamp 0 - 1  
Toulouse - Reims 2 - 2  
Troyes - Caen 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Olympiakosz - Plataniasz 3 - 1  
Veria - PAOK 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - PSV 0 - 6  
De Graafschap - AZ Alkmaar 1 - 3  
Roda - Nijmegen 0 - 0  
Twente - Ajax 2 - 2  
Zwolle - Excelsior 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - NK Zagreb 1 - 0  
Slaven Belupo - RNK Split 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - HK Kopavogs 0 - 4  
Fram - Vikingur Olafsvik 0 - 4  
Grotta - Throttur Reykjavik 0 - 5  
Haukar - Bi/Bolungarvik 2 - 2  
KA Akureyri - Grindavik 1 - 3  
Selfoss - Thor Akureyri 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 1 - 1  
Hapoel Akko - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva 2 - 3  
Hapoel TA - Maccabi Netanya 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi TA 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda TA 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Yokohama FC 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FM 1 - 1  
FC Tokyo - Vissel Kobe 3 - 0  
Kashima A. - Gamba Osaka 1 - 2  
Kofu - Kawasaki Frontale 1 - 3  
Nagoya GE - Vegalta Sendai 0 - 1  
Sagan Tosu - Shimizu SP 0 - 0  
Shonan Bellmare - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Yamagata - Sanfrecce Hiroshima 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Junior de Barranquilla 0 - 2  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Renhe - Shanghai Shenhua 1 - 2  
Liaoning Hongyun - Beijing Guoan 1 - 0  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolcan Zabki - Olsztyn 1 - 0  
Kluczbork - Pogon Siedlce 3 - 2  
Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Wisla Plock - Olimpia Grudziadz 3 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Rozwoj Katowice 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - TBB Nieciecza 2 - 3  
Lech Poznan - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Slask Wroclaw - Jagiellonia Bialystok 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Spyris Kaunas 5 - 0  
VMFD Zalgiris - Suduva Marijampole 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - M. Morelia 0 - 1  
Tijuana - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Chicago 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Diósgyőr 1 - 1  
Debrecen - MTK 1 - 0  
Honvéd - Vasas 0 - 1  
Paks - Videoton 2 - 0  
Puskás Akadémia - Haladás 1 - 1  
Újpest - FTC 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Gyirmót 4 - 1  
Csákvár - Mezőkövesd 1 - 3  
Kisvárda - Ajka 0 - 0  
Sopron - Vác 1 - 0  
Soroksár - Siófok 1 - 1  
Szeged - Szigetszentmiklós 3 - 2  
Szolnok - Dunaújváros 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Molde 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Genoa 1 - 0  
Frosinone - Roma 0 - 2  
Juventus - Chievo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Modena 2 - 0  
Brescia - Salernitana 2 - 2  
Como - Livorno 1 - 2  
Crotone - Novara 2 - 1  
Entella - Cesena 2 - 1  
Lanciano - Ascoli 2 - 0  
Ternana - Cagliari 1 - 1  
Vicenza - Bari 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Lupa Roma 3 - 0  
Pontedera - Tuttocuoio 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Kubany Krasznodar 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 2 - 2  
Rubin Kazany - Lokomotív Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 1 - 0  
Altach - Rapid Wien 2 - 0  
Austria Wien - Ried 1 - 1  
Salzburg - Grödig 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Olimpia Asuncion 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Varzim 3 - 1  
Benfica B - Viseu 2 - 0  
Braga B - Mafra 1 - 0  
Covilha - Farense 1 - 1  
Freamunde - Chaves 2 - 1  
Leixoes - Guimaraes B 1 - 1  
Olhanense - Aves 0 - 0  
Oriental de Lisboa - Sporting CP B 0 - 4  
Penafiel - Uniao Oliveirense 2 - 2  
Portimonense - Feirense 2 - 2  
Santa Clara - Gil Vicente 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Porto 1 - 3  
Estoril - Braga 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Stoke 2 - 0  
Crystal Palace - Manchester City 0 - 1  
Everton - Chelsea 3 - 1  
Manchester Utd. - Liverpool 3 - 1  
Norwich - Bournemouth 3 - 1  
Watford - Swansea 1 - 0  
West Bromwich - Southampton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 0 - 0  
Targu Mures - Petrolul Ploiesti 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 2 - 1  
Dundee Utd. - Kilmarnock 1 - 2  
Motherwell - Ross County 1 - 1  
Partick Thistle - Dundee 0 - 1  
St. Johnstone - Hamilton 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Dumbarton 0 - 0  
Hibernian - Alloa 3 - 0  
Raith Rovers - Queen of South 1 - 0  
Rangers - Livingston 3 - 0  
St. Mirren - Falkirk 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Mirandes 2 - 3  
Elche - Gimnastic 1 - 0  
Osasuna - Leganes 2 - 1  
Valladolid - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Zaragoza - Cordoba 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Arandina 1 - 2  
Coruxo - Pena Sport 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Getafe B 3 - 2  
Leioa - Toledo 0 - 3  
Portugalete - Socuellamos 0 - 1  
Real Madrid B - Real Sociedad B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - L'Hospitalet 1 - 3  
Valencia B - Xativa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Roque de Lepe - Villanovense 1 - 1  
Sevilla B - Cartagena 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 1 - 2  
Betis - Real Sociedad 1 - 0  
Espanyol - Real Madrid 0 - 6  
Sp. Gijón - Valencia 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Biel 0 - 0  
Xamax - Winterthur 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 2 - 1  
Young Boys - Vaduz 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Ljungskile 1 - 2  
GAIS - Frej 0 - 0  
Varberg - Utsikten 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - AIK Stockholm 2 - 4  
FF Malmö - Elfsborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Ruzomberok 0 - 1  
Skalica - Myjava 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Senica 1 - 3  
Zilina - Slovan Bratislava 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Maribor 1 - 4  
Rudar Velenje - Celje 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Denizlispor 2 - 1  
Boluspor - Karsiyaka 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Altinordu 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Gaziantepspor 0 - 0  
Antalyaspor - Eskisehirspor 2 - 0  
Bursaspor - Genclerbirligi 3 - 2  
Galatasaray - Mersin Idman Yurdu 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 3 - 0  
Metalurg Zaporizzsja - Dnipro 1 - 4  
Olimpik Doneck - Goverla Uzsgorod 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - CA Rentistas 2 - 0  
Fenix Montevideo - Danubio 2 - 1  
Juventud - Nacional 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Airbus 1 - 2  
Bangor City - Carmarthen 1 - 2  
Haverfordwest - Llandudno FC 2 - 0  
Newtown - Rhyl 1 - 2  
TNS - Port Talbot 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 1 - 3  
Ballymena Utd. - Cliftonville 6 - 1  
Crusaders - Linfield 3 - 0  
Glenavon - Coleraine 3 - 0  
Glentoran - Portadown 1 - 0  
Warrenpoint - Dungannon 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Sillamae Kalev 3 - 1  
Infonet Tallinn - Paide Linnameeskond 1 - 0  
Levadia Tallinn - Trans Narva 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leeds Rhinos 46 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Bordeaux 26 - 26  
Montpellier - Stade de France 44 - 20  
Racing-Metro - Grenoble 23 - 14  
Toulon - La Rochelle 45 - 24  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 16 - 12  
Canterbury Bulldogs - St. George Illawarra 10 - 10  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Edinburgh 24 - 27  
Leinster - Cardiff 23 - 15  
Scarlets - Ulster 22 - 12  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Egyiptom 3 - 2  
Japán - Kanada 3 - 0  
Lengyelország - Irán 3 - 2  
Oroszország - Argentína 3 - 1  
Tunézia - Venezuela 2 - 3  
USA - Olaszország 3 - 0  
Strandröplabda (FIVB Sochi 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forrer I / Verge-Depre A - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Strandröplabda (FIVB Sochi Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Semenov K / Krasilnikov V 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Sidorenko A / Dyachenko A - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Tenisz (Quebec-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - K. Vankova 2 - 0  
A. Wozniak - M. Minella 1 - 2  
J. Boserup - C. Zhao 2 - 0  
J. Cako - N. Kichenok 0 - 2  
J. Coin - D. Lao 0 - 2  
Ka. Kozlova - C. Petrick 2 - 0  
M-E. Pelletier - S. Crawford 0 - 2  
M. Sanchez - M. Auger-Alliassime 2 - 0  
N. Broady - M. Oudin 2 - 1  
S. Marand - J. Pegula 1 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dabrowski - E. Sema 1 - 2  
H. Kuwata - S. Vögele 2 - 1  
J. Namigata - N. Osaka 0 - 2  
Jang, SU Jeong - M. Ninomiya 0 - 2  
K. Piter - A. Panova 0 - 2  
K.l. Zhang - M. Ninomiya    
Kr. Pliskova - E. Hozumi 2 - 0  
L. Kumkhum - M. Eguchi 2 - 1  
M-T. Torro-Flor - S. Cirstea 2 - 0  
M. Inoue - N. Han 2 - 1  
P.M. Tig - P. Badosa Gibert 2 - 0  
S. Aoyama - C. Muramatsu 2 - 0  
T. Martincova - R. Ozaki 0 - 2  
Y-F. Xu - P. Martic    
Yaf. Wang - M. Kato 2 - 0  
Zh. Yang - R. Sawayanagi 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - R. Federer 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Peers J - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Vinci - F. Pennetta 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - T. Sugiarto 2 - 0  
T.C. Chou - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wang - A. Yamaguchi 1 - 2  
T.Y. Tai - N. Okuhara 1 - 2
     
2015.09.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Pittsburgh 28 - 21  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chicherova - M. Kuchina (Brüsszel,női magasugrás) 0 - 1  
B. Jackson - N. Bett (Brüsszel, 400 m gát) 1 - 0  
C. Ibarguen - más (Brüsszel, női hármasugrás) 1 - 0  
C. Taylor - P. Pichardo (Brüsszel, hármasugrás) 1 - 0  
D. Harper-Nelson - S. Nelvis (Brüsszel, női 100m gát) 1 - 0  
D. Schippers - A. Felix (Brüsszel, női 200 m) 1 - 0  
J. Gatlin - A. Powell (Brüsszel, 100 m) 1 - 0  
J. Kovacs - D. Storl (Brüsszel, súlylökés) 1 - 0  
J. Yego - T. Pitkämäki (Brüsszel, gerelyhajítás) 0 - 1  
N. Amos - A. Tuka (Brüsszel, 800 m) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Barber (Brüsszel, rúdugrás) 1 - 0  
S. Miller - F. McCorory (Brüsszel, női 400m síkfutás) 1 - 0  
S. Perkovic - D. Caballero (Brüsszel, női diszkoszvetés) 1 - 0  
Y. Kejelcha - C.M. Ndiku (Brüsszel, 5000 m) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Hawthorn 96 - 64  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 2 - 7  
Cincinnati - St. Louis 11 - 0  
Cleveland - Detroit 7 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee 4 - 6  
Darts (European Trophy 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hunt - Ratajski, Krzysztof 6 - 5  
C. Finnan - C. Reyes 2 - 6  
D. Gurney - M. Frost 6 - 2  
D. Pallett - S. West 4 - 6  
D. van Duijvenbode - C. Kist 5 - 6  
G. Price - A. Jenkins 1 - 6  
J. Dekker - J. Bain 6 - 3  
J. Hubbard - R-J. Rodriguez 1 - 6  
J. Lovett - J. Artut 6 - 5  
J. Wilson - M. Schindler 6 - 4  
K. Painter - A. Norris 6 - 3  
M. Dudbridge - D. Johnson 5 - 6  
M. Hopp - R. van Barneveld 6 - 4  
M. Suljovic - Soethe, Christian 6 - 0  
S. Bunting - M. Barilli 6 - 4  
W. Newton - C. Dobey 6 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Uma Antequera 4 - 0  
Jumilla - Murcia 4 - 5  
Xota Navarra - Manacor 3 - 4  
Zaragoza - Barcelona 5 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 5 - 2  
Litvínov - Zlín 4 - 0  
Mladá Boleslav - Pardubice 2 - 1  
Mountfield HK - Vítkovice 3 - 3  
Plzen - Karlovy Vary 5 - 1  
Sparta Praha - Olomouc 4 - 1  
Trinec - Chomutov 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - HIFK 1 - 6  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 4 - 1  
Kalpa - Kärpät 1 - 1  
Lukko - Ässät 1 - 0  
SaiPa - Kookoo 3 - 3  
Tappara - Ilves 2 - 1  
Vaasan Sport - JYP 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Szalavat Julajev Ufa 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC Budapest 3 - 3  
Diósgyőr - FTC 6 - 3  
Fehérvár - HSC Csíkszereda 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Valerenga 0 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bremerhaven 2 - 3  
Crimmitschau - Bad Nauheim 4 - 2  
Freiburg - Heilbronn 3 - 2  
Kassel - Frankfurt Löwen 1 - 3  
Kaufbeuren - Dresden 5 - 1  
Riessersee - Lausitzer Füchse 1 - 2  
Rosenheim - Ravensburg 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 3 - 5  
Eisbären Berlin - Nürnberg 5 - 2  
Hamburg - Ingolstadt 4 - 2  
Köln - München 2 - 2  
Mannheim - Schwenningen 1 - 0  
Straubing - Iserlohn 2 - 1  
Wolfsburg - Düsseldorf 2 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Südtirol Bolzano 0 - 1  
Klagenfurt - Fehérvár 1 - 3  
Salzburg - Vienna Capitals 4 - 4  
Znojmo - Linz 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Visp 1 - 6  
Langenthal - Winterthur 3 - 2  
Rapperswil - Ajoie 4 - 3  
Red Ice Martigny - Olten 2 - 2  
Thurgau - Chaux-de-fonds 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Langnau Tigers 7 - 1  
Davos - Fribourg 4 - 4  
Kloten - Biel 3 - 7  
Lugano - Zug 2 - 5  
Servette - Ambri 8 - 2  
Zürich Lions - Lausanne 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 3 - 2  
Björklöven - Västeras 0 - 2  
Leksand - Timra 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Dukla Trencin - Martin 3 - 1  
Kosice - Zilina 4 - 4  
Poprad - Zvolen 3 - 2  
Skalica - Piestany 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szarjarka Karaganda 1 - 2  
Zvezda-VDV Dmitrov - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin (Vuelta, 19. szakasz) 0 - 1  
F. Aru - R. Majka (Vuelta, 19.szakasz) 1 - 0  
J.J. Rojas - G. Visconti (Vuelta, 19.szakasz) 0 - 1  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus 38 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Holstebro 26 - 22  
Odense - Ringköbing 20 - 20  
Silkeborg - Köbenhavn 25 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SVG Celle - Dortmund 22 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zomimak-M Strumica - Breszt Meskov 22 - 41  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Villa de Aranda 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Drott 37 - 23  
Lugi - Malmö 24 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Merrikh - USM Alger 1 - 0  
ES Setif - El Eulma 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Ipswich 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Sportivo Belgrano 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Virton 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Cruzeiro 2 - 0  
Goiás - Sport Recife 1 - 0  
Joinville - Chapecoense 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Hamburg 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Freiburg 0 - 2  
RB Leipzig - Paderborn 2 - 0  
Sandhausen - Bochum 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Cottbus 1 - 1  
Stuttgarter Kickers - Magdeburg 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aarhus 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Paris FC 1 - 1  
Evian Thonon Gaillard - Auxerre 4 - 0  
Laval - Metz 0 - 1  
Le Havre - Red Star 93 0 - 2  
Nancy - Niort 1 - 1  
Nimes - Ajaccio 0 - 0  
Sochaux - Creteil 0 - 3  
Tours - Bourg-Peronnas 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chateauroux 1 - 3  
Avranches - Colmar 1 - 1  
Belfort - Sedan 0 - 0  
CA Bastia - Epinal 1 - 2  
Dunkerque - Les Herbiers 2 - 5  
Lucon - Chambly 0 - 0  
Marseille Consolat - Boulogne 0 - 2  
Orleans - Beziers 2 - 0  
Strasbourg - Frejus St-Raphael 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Bordeaux 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Helmond 2 - 1  
Eindhoven - Almere City 3 - 2  
Emmen - RKC Waalwijk 6 - 1  
F. Sittard - Dordrecht 0 - 5  
Sparta Rotterdam - Achilles'29 3 - 0  
Venlo - Go Ahead Eagles 2 - 1  
Volendam - PSV 2 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 0 - 4  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kashiwa R. 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 3 - 0  
Dep. La Equidad - Boyaca Chico 1 - 0  
Once Caldas - Atl. Huila 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Bytovia Bytow 0 - 1  
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sacz 2 - 4  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Belchatow 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Korona Kielce 0 - 0  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Jelgava 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Utenis Utena 0 - 2  
Stumbras Kaunas - Granitas Klaipeda 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Haugesund 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Perugia 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shakhter Peshelan - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Austria Salzburg 0 - 2  
Kapfenberg - LASK Linz 1 - 5  
Liefering - FAC Wien 4 - 1  
St. Pölten - Wiener Neustadt 2 - 0  
Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 6 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Hearts 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Norrköping 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnik Surdulica 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Zavrc - Koper 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalist Harkiv - Sahtar Doneck 0 - 5  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Linnameeskond - Nomme Kalju 2 - 1  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wexford Youths - UC Dublin 1 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Killester Utd. 2 - 0  
Derry City - Cork City 1 - 1  
Dundalk - Sligo 4 - 0  
Longford Town - Sheriff YC 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Hull FC 30 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Oyonnax 35 - 26  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 18 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Connacht 33 - 32  
Newport Dragons - Zebre 13 - 0  
Strandröplabda (FIVB Sochi 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsuk A / Prokopeva M - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Cicolari G / Momoli G - Sorokina L / Jursone I 2 - 0  
Fernandez Navarro A / Rib - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Forrer I / Verge-Depre A - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Forrer I / Verge-Depre A - Makroguzova N / Motrich O 2 - 0  
Hansel B / Schwaiger S - Dumbauskaite I / Povilaityte M 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Giombini L / Toti G 2 - 0  
MA Y Y / Xia X - Arvaniti V / Tsiartsiani M 2 - 1  
Makroguzova N / Motrich O - Matic M / Milosevic M 2 - 0  
Mashkova T / Tsimbalova I - Nishibori T / Mizoe S 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - MA Y Y / Xia X 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Ross S / Carico L 2 - 1  
Ross S / Carico L - Barsuk A / Prokopeva M 2 - 0  
Syrtseva E/Abalakina Y - Cicolari G / Momoli G 2 - 1  
Syrtseva E/Abalakina Y - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Wang F / Yue Y - Braakman R / Sinnema J 2 - 1  
Strandröplabda (FIVB Sochi Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Gabathuler P / Gerson M - Barsouk D / Koshkarev Y 0 - 2  
Horvath I / Hukel M - Eithun G / Tvinde L F 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Kosiak M / Rudol M - Stoyanovskiy O / Yarzutkin A 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Sidorenko A / Dyachenko A 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Stoyanovskiy O / Yarzutkin A 0 - 2  
Retterholt L T / Bergerud - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Barsouk D / Koshkarev Y    
Sheaf J / Gregory C - Ortego C M / Tomas F 0 - 2  
Sidorenko A / Dyachenko A - Georgios K / Nikos Z 2 - 1  
Sorokins R / Smedins T - Ortego C M / Tomas F 0 - 2  
Winter T / Petutschnig L - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Martic - Yaf. Wang    
S. Zheng - K-C. Chang    
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - S. Caruso    
F. Volandri - M. Cecchinato    
N. Almagro - T. Brkic    
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Samper-Montana - P. Cachin    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - M. Cilic 3 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Pennetta - S. Halep 2 - 0  
S. Williams - R. Vinci 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands/Querrey - Hingis M / Paes L 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - D. Lin 0 - 2  
T. Sugiarto - I.M. Mustofa 2 - 0  
T.C. Chou - K. Parupalli 2 - 0  
V. Axelsen - D.K. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Wang 1 - 2  
N. Okuhara - M. Mitani 2 - 1  
X. Li - A. Yamaguchi 1 - 2  
Y. Wang - T.Y. Tai 1 - 2  

 

2015.09.10.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 2 - 1  
Boston - Toronto 10 - 4  
Chicago WS - Cleveland 4 - 6  
Cincinnati - Pittsburgh 4 - 5  
Detroit - Tampa Bay 0 - 8  
Kansas City - Minnesota 2 - 3  
LA Angels - LA Dodgers 3 - 2  
Miami - Milwaukee 5 - 2  
NY Yankees - Baltimore 3 - 5  
Oakland - Houston 5 - 11  
Philadelphia - Atlanta 1 - 8  
San Diego - Colorado 11 - 4  
San Diego - Colorado (21:40) 3 - 4  
Seattle - Texas 6 - 0  
Seattle - Texas (21:40) 5 - 0  
Washington - NY Mets 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 7 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 3 - 4  
Linköping - HV 71 3 - 0  
Växjö - Frölunda 0 - 7  
Örebro - Färjestad 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - SZKA Szentpétervár 1 - 5  
Amur Habarovszk - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Avangard Omszk - Lada Toljatti 6 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szocsi 1 - 4  
Barisz Asztana - Barsz Kazany 3 - 1  
Dinamo Minszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Slovan Bratislava 1 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Jokerit 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Riga 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Vityaz Podolszk - Medvescak Zagreb 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Újpest 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Cselmet Cseljabinszk 3 - 4  
Himik Voszkreszenszk - Burany Voronyezs 0 - 2  
Izssztal Izsevszk - Dizel Penza 2 - 2  
Neftjanik Almetyevszk - Juzsnij Ural Orszk 1 - 2  
Rjazany - Zvezda Csehov 2 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Krisztall Szaratov 8 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Moreno Fernandez (Vuelta - 18. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - J. Rodriguez Oliver (Vuelta - 18. szakasz) 0 - 1  
G. Visconti - M. Monfort (Vuelta - 18. szakasz) 1 - 0  
Vuelta 2015 - 18. szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Argentína 95 - 83  
Uruguay - Puerto Rico 69 - 80  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Oroszország 61 - 81  
Finnország - Lengyelország 65 - 78  
Izrael - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 61 - 86  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 76 - 77  
Szerbia - Olaszország 101 - 82  
Törökország - Izland 91 - 91  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 71 - 58  
Görögország - Hollandia 68 - 65  
Szlovénia - Macedónia 62 - 51  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Litvánia 69 - 69  
Lettország - Észtország 75 - 64  
Ukrajna - Belgium 71 - 79  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 90 - 60  
New York - Connecticut 74 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Sönderjyske 24 - 25  
Ribe-Esbjerg - Skjern 21 - 26  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Veszprém 24 - 24  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AL-Ahli - Taubate 28 - 24  
Club Africain - Al-Sadd (Helyszín: Katar) 26 - 20  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Vélez Sarsfield 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Avai 2 - 0  
Corinthians - Gremio 1 - 1  
Coritiba - Fluminense 1 - 1  
Figueirense - Atlético PR 1 - 1  
Internacional - Palmeiras 1 - 0  
Ponte Preta - Vasco da Gama 0 - 1  
Santos - Sao Paulo 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Hradec Kralove 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Silkeborg 1 - 1  
Roskilde - Lyngby 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - EIF 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 0 - 2  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
Lahti - KTP 3 - 2  
Mariehamn - HIFK 1 - 0  
Rovaniemi PS - Jaro 0 - 0  
Vaasa PS - Ilves 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Trikala 1963 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Cucuta Deportivo 1 - 0  
Cortulua - Independiente Medellin 3 - 1  
Jaguares de Cordoba - Envigado 1 - 3  
Millionarios - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Uniautonoma - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Kansas City 0 - 0  
Vancouver - Colorado 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Huesca 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 38 - 42  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Törökország 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Lengyelország 1 - 3  
Irán - Venezuela 3 - 0  
Japán - Ausztrália 3 - 1  
Kanada - USA 0 - 3  
Olaszország - Egyiptom    
Strandröplabda (FIVB Sochi 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsuk A / Prokopeva M - Chamereau A / Lusson O 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Dumbauskaite I / Povilaityte M 2 - 0  
Braakman R / Sinnema J - MA Y Y / Xia X 0 - 2  
Cicolari G / Momoli G - Ezhak K / Kurshina A 2 - 0  
Fernandez Navarro A / Rib - Sorokina L / Jursone I 1 - 2  
Forrer I / Verge-Depre A - Lobato Herrero A / Soria Gutierre 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Giombini L / Toti G 2 - 1  
Lece A / Ozolina M - Wang Y Y / Tang N 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Syrtseva E/Abalakina Y 1 - 2  
Makroguzova N / Motrich O - Zass B / Teufl V 2 - 0  
Mashkova T / Tsimbalova I - Vercosa E M / De Sousa Alves Fer 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Nishibori T / Mizoe S 2 - 0  
Ross S / Carico L - Longuet L / Jupiter A 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Arvaniti V / Tsiartsiani M 2 - 0  
Zolnercikova D / Jakubsov - Matic M / Milosevic M 1 - 2  
Strandröplabda (FIVB Sochi Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsouk D / Koshkarev Y - Hupfer D / Horl J 2 - 0  
Barsouk D / Koshkarev Y - Winter T / Petutschnig L 1 - 2  
Caminati M / Rossi E - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Dziadkou A / Kavalenka A - Horvath I / Hukel M 2 - 1  
Eglseer P / Muellner D - Horvath I / Hukel M 1 - 2  
Eithun G / Tvinde L F - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 1  
Gabathuler P / Gerson M - HA L / Bao J 2 - 1  
Georgios K / Nikos Z - Leshukov I / Likholetov A 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Gabathuler P / Gerson M 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Sorokins R / Smedins T 1 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Sidorenko A / Dyachenko A 2 - 1  
Kosiak M / Rudol M - Leshukov I / Likholetov A 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Marco F A / Garcia C - Velichko I / Sivolap M 2 - 1  
Ortego C M / Tomas F - LI Z / LI J 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Caminati M / Rossi E 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Eithun G / Tvinde L F 2 - 0  
Retterholt L T / Bergerud - Velichko I / Sivolap M 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutkin A 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Eglseer P / Muellner D 2 - 0  
Sheaf J / Gregory C - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Sidorenko A / Dyachenko A - LI Z / LI J 2 - 0  
Sorokins R / Smedins T - HA L / Bao J 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia-J. Lu - P. Martic    
Yaf. Wang - B. Jovanovski    
Yux. Zhang - S. Sorribes Tormo    
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - H. Zeballos    
A. Setkic - M. Cecchinato    
P. Lorenzi - F. Volandri    
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Samper-Montana - K. Majchrzak    
M. Zekic - P. Cachin    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - R. Federer 0 - 3  
S. Wawrinka - K. Anderson 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Inglot D / Lindstedt R 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Murray J / Peers J 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Paes L - Chan Y-J / Bopanna R 2 - 0  
Hlavackova A / Kubot L - Mattek-Sands B / Querrey S 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - Ch-We. Lee 2 - 0  
D.H. Rumbaka - T.C. Chou 1 - 2  
H. Vittinghus - V. Axelsen 0 - 2  
H.S. Prannoy - D.K. Lee 0 - 2  
K. Momota - T. Sugiarto 1 - 2  
K. Parupalli - N.K. Srikanth 2 - 0  
Y. Hu - I.M. Mustofa 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - B. Zhang 2 - 0  
C. Marin - S. Takahashi 2 - 1  
M. Mitani - S. Nehwal 2 - 0  
N. Okuhara - R. Intanon 2 - 1  
S. Wang - A. Mine 2 - 1  
X. Li - K. Imabeppu 2 - 0  
Y-J. Bae - T.Y. Tai 0 - 2  
Y.P. Pai - Y. Wang 0 - 2  

 

2015.09.09.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 2 - 6  
Boston - Toronto 1 - 5  
Chicago WS - Cleveland 7 - 4  
Cincinnati - Pittsburgh 3 - 7  
Detroit - Tampa Bay 8 - 7  
Kansas City - Minnesota 4 - 2  
LA Angels - LA Dodgers 4 - 6  
Miami - Milwaukee 6 - 4  
NY Yankees - Baltimore 1 - 2  
Oakland - Houston 4 - 0  
Philadelphia - Atlanta 5 - 0  
San Diego - Colorado 2 - 1  
Seattle - Texas 6 - 9  
St. Louis - Chicago Cubs 5 - 8  
St. Louis - Chicago Cubs (19:45) 4 - 3  
Washington - NY Mets 7 - 8  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 0 - 0  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 2 - 5  
Kladno - Slavia Praha 2 - 2  
Litomerice - Jihlava 1 - 4  
Salith Sumperk - Slavia Trebic 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Most 3 - 1  
Zubr Prerov - Kadan 3 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Skelleftea 3 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Bern 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Kazzink-Torpedo 4 - 2  
Ermak Angarszk - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Molot Perm - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 3  
Szarov - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 2  
Tver - VMF-Karelija 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Rubin Tyumeny 3 - 1  
Zvezda-VDV Dmitrov - Szarjarka Karaganda 0 - 10  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - R. Majka (Vuelta - 17. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - N.A. Quintana Rojas (Vuelta - 17. szakasz) 0 - 1  
V. Kiryienka - L.L. Sanchez Gil (Vuelta - 17. szakasz) 1 - 0  
Vuelta 2015 - 17. szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Kanada 103 - 120  
Mexikó - Kanada 73 - 94  
Panama - Puerto Rico 71 - 78  
Panama - Venezuela 62 - 75  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Finnország 59 - 88  
Lengyelország - Izrael 73 - 75  
Oroszország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 67 - 74  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Spanyolország 73 - 99  
Olaszország - Németország (helyszín: Németország) 76 - 76  
Törökország - Szerbia 72 - 91  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szlovénia 83 - 72  
Hollandia - Horvátország (helyszín: Horvátország) 72 - 78  
Macedónia - Grúzia 75 - 90  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 64 - 66  
Lettország - Ukrajna 74 - 75  
Észtország - Litvánia 62 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Seattle 73 - 67  
Tulsa - San Antonio 74 - 64  
Washington - Indiana 66 - 66  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 33 - 18  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Dunkerque 25 - 23  
Creteil - Chambery 27 - 27  
Montpellier - Chartres Metropole Handb. 31 - 25  
Pays d'Aix - Nantes 34 - 34  
Toulouse - St. Raphael 26 - 28  
Tremblay - Ivry 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Slask Wroclaw 26 - 20  
Gornik Zabrze - Chrobry Glogow 19 - 25  
Pogon Szczecin - KS Gwardia Opole 27 - 22  
Stal Mielec - Kwidzyn 31 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Orosháza 26 - 26  
Eger - Csurgó 24 - 22  
PLER - Gyöngyös 19 - 24  
Vác - Balatonfüred 19 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Fyllingen 26 - 28  
Runar Sandefjord - Haslum 22 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Glassverket 28 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Lübbecke 32 - 25  
Bergischer HC - Eisenach 30 - 22  
DHfK Leipzig - Magdeburg 26 - 25  
Hamburg - Flensburg 21 - 22  
Kiel - Lemgo 32 - 23  
Melsungen - Stuttgart 30 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 25 - 14  
Wetzlar - Burgdorf-Hannover 31 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Szpartak Vojput 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Naturhouse La Rioja 24 - 37  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Schaffhausen 24 - 32  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Cercle Bruges 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Macae 1 - 0  
BOA - Mogi Mirim 0 - 1  
Botafogo - Parana 2 - 1  
Bragantino - ABC 3 - 1  
Criciuma - Vitória 2 - 3  
Luverdense - Atlético GO 1 - 1  
Santa Cruz PE - Paysandu 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Aalborg 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Suwon 2 - 2  
Daejon - Jeju 2 - 4  
FC Szöul - Pohang 0 - 0  
Gwangju - Incheon 1 - 0  
Jeonnam - Seongnam 1 - 1  
Ulsan - Jeonbuk 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Kallithea 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Blaublitz Akita 4 - 0  
Kashima A. - Ryukyu 3 - 1  
Nagoya GE - Machida Zelvia 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Gainare Tottori 1 - 0  
Shimizu SP - Fujieda Myfc 2 - 4  
Vissel Kobe - Nagano Parceiro 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Aguilas Doradas Pereira 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Ponferradina 0 - 1  
Almería - Elche 2 - 2  
Arandina - Reus 2 - 4  
Barakaldo - SD Formentera 3 - 1  
CD Laredo - Cultural Leonesa 3 - 1  
Cordoba - Lugo 0 - 1  
Ebro - Tudelano 0 - 0  
Ferrol - Castellon 1 - 0  
Gimnastic - Girona 2 - 2  
Huracan Valencia - Socuellamos 2 - 0  
Leganes - Tenerife 2 - 0  
Lleida - Guijuelo 2 - 0  
Mensajero - Cadiz 0 - 0  
Mirandes - Osasuna 1 - 2  
Numancia - Alavés 0 - 1  
Oviedo - Valladolid 2 - 1  
Talavera - Linense 0 - 2  
UCAM Murcia - Algeciras 2 - 1  
UD Logrones - Linares 2 - 1  
UE Llagostera - Albacete 1 - 1  
Villanovense - Pena Sport 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Celje 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aruba - Saint Vincent 2 - 1  
Belize - Kanada 1 - 1  
Guatemala - Antigua és Barbuda 2 - 0  
Haiti - Grenada 3 - 0  
Nicaragua - Jamaika 0 - 2  
Salvador - Curacao 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 2 - 2  
Costa Rica - Uruguay 1 - 0  
Kolumbia - Peru 1 - 1  
USA - Brazília 1 - 4  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 0 - 3  
Egyiptom - Kanada 2 - 3  
Lengyelország - Oroszország 3 - 1  
Tunézia - Irán 1 - 3  
USA - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 1  
Venezuela - Argentína 2 - 3  
Strandröplabda (FIVB Sochi 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Tsiartsiani - Zass B / Teufl V 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Vercosa E M / De Sousa Alves Ferreir 2 - 0  
Dumbauskaite I / Povilait - Mashkova T / Tsimbalova I 0 - 2  
Dumbauskaite I / Povilait - Vercosa E M / De Sousa Alves Fer 2 - 1  
Forrer I / Verge-Depre A - Fernandez Navarro A / Ribera Bote 2 - 0  
Giombini L / Toti G - Chamereau A / Lusson O 2 - 0  
Hansel B / Schwaiger S - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Hansel B / Schwaiger S - Wang Y Y / Tang N 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Wang Y Y / Tang N 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Barsuk A / Prokopeva M 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Matic M / Milosevic M 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Zolnercikova D / Jakubsova M 2 - 1  
Lobato Herrero A / Soria - Sorokina L / Jursone I 2 - 0  
Longuet L / Jupiter A - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Longuet L / Jupiter A - MA Y Y / Xia X 1 - 2  
Menegatti M / Orsi Toth V - Ezhak K / Kurshina A 2 - 0  
Nishibori T / Mizoe S - Cicolari G / Momoli G 0 - 2  
Ross S / Carico L - Braakman R / Sinnema J 2 - 1  
Ross S / Carico L - MA Y Y / Xia X 2 - 1  
Syrtseva E/Abalakina Y - Matic M / Milosevic M 2 - 1  
Syrtseva E/Abalakina Y - Zolnercikova D / Jakubsova M 1 - 2  
Wang F / Yue Y - Makroguzova N / Motrich O 2 - 0  
Strandröplabda (FIVB Sochi Open 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caminati M / Rossi E - Eithun G / Tvinde L F 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Velichko I / Sivolap M 2 - 1  
Eglseer P / Muellner D - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Gabathuler P / Gerson M - Sorokins R / Smedins T 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - HA L / Bao J 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - LI Z / LI J 2 - 1  
Kosiak M / Rudol M - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Barsouk D / Koshkarev Y 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Leshukov I / Likholetov A 1 - 2  
Marco F A / Garcia C - Retterholt L T / Bergerud D 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Horvath I / Hukel M 2 - 0  
Sheaf J / Gregory C - Stoyanovskiy O / Yarzutkin A 2 - 0  
Sidorenko A / Dyachenko A - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Winter T / Petutschnig L - Hupfer D / Horl J 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Zhu - M. Eguchi    
S. Sorribes Tormo - Y-Y. Duan    
S. Zheng - K.l. Zhang    
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - Fucsovics M. 2 - 0  
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F. Volandri    
A. Giannessi - M. Cecchinato    
P. Lorenzi - M. Delic    
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - M. Teixeira    
M. Zekic - R. Ramirez Hidalgo    
P. Carreno-Busta - A. Michon    
P. Riba - F. Cipolla    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - F. Lopez 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Johnson S / Querrey S - Mayer L / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - F. Pennetta 1 - 2  
S. Williams - V. Williams 2 - 1  
V. Azarenka - S. Halep 1 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Vandeweg - Garcia C / Srebotnik K 2 - 0  
Kudryavtseva/Pavlyuchenk. - Dellacqua C / Shvedova Y 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - V. Axelsen 0 - 2  
B. Ponsana - Ch-We. Lee 1 - 2  
D. Lin - W.H. Son 2 - 1  
D.K. Lee - B. Sai Praneeth 2 - 0  
H. Tian - K.L. Ng 2 - 0  
I.M. Mustofa - M. Zwiebler 2 - 1  
K. Momota - N. Wei 2 - 0  
L. Chen - R. Ouseph 2 - 0  
S. Evans - N.K. Srikanth 0 - 2  
S. Sasaki - T.C. Chou 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - D.H. Rumbaka 1 - 2  
T. Sugiarto - J.H. Hsu 2 - 0  
T. Ueda - K. Parupalli    
T.W. Wang - H. Vittinghus 1 - 2  
W.K. Wong - H.S. Prannoy 0 - 2  
Zhen. Wang - Y. Hu 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki, Moe - Y.P. Pai 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - S. Nehwal 0 - 2  
B. Zhang - S. Sato 2 - 1  
C. Marin - Y. Hashimoto 2 - 1  
H.M. Kim - S. Takahashi 0 - 2  
J.H. Sung - A. Yamaguchi 0 - 2  
K. Imabeppu - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
K. Ito - T.Y. Tai 0 - 2  
M. Li - Y. Wang 0 - 2  
N.Y. Cheung - N. Okuhara 0 - 2  
P.Y. Yip - R. Intanon 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - M. Mitani 1 - 2  
S. Wang - S. Kawakami 2 - 0  
Y-J. Bae - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
Y. Sun - A. Mine 0 - 2  

 

2015.09.08.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Minnesota 2 - 6  
LA Angels - LA Dodgers 5 - 7  
Philadelphia - Atlanta 2 - 7  
Seattle - Texas 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 4 - 1  
Amur Habarovszk - SZKA Szentpétervár 0 - 3  
Avangard Omszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Barisz Asztana - Lada Toljatti 0 - 6  
Dinamo Minszk - Traktor Cseljabinszk 4 - 0  
Dinamo Moszkva - Medvescak Zagreb 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szocsi 3 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Riga 1 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Jokerit 0 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 2 - 4  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dominikai Köztársaság 92 - 84  
Venezuela - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 70 - 73  
Venezuela - Uruguay 75 - 77  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Törökország 75 - 80  
Spanyolország - Olaszország 98 - 105  
Szerbia - Izland 93 - 64  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Görögország 68 - 79  
Horvátország - Macedónia 73 - 55  
Szlovénia - Hollandia 81 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Silkeborg 29 - 29  
Randers - Esbjerg 29 - 29  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Taubate 24 - 32  
Club Africain - AL-Ahli (EGY) 17 - 20  
Kézilabda (Nemzetközi torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Barcelona 26 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Quilmes 2 - 4  
Estudiantes LP - Aldosivi 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Nautico 1 - 0  
Sampaio Correa - America MG 0 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odder - Skive 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Luxemburg 2 - 0  
Macedónia - Spanyolország 0 - 1  
Szlovákia - Ukrajna 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Svájc 2 - 0  
Litvánia - San Marino 2 - 1  
Szlovénia - Észtország 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Oroszország 0 - 7  
Moldova - Montenegró 0 - 2  
Svédország - Ausztria 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Slavia Mozír 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Trnava 0 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Lengyelország 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Olaszország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lettország - U21Csehország 1 - 1  
U21Montenegró - U21Málta 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Írország 0 - 2  
U21Olaszország - U21Szlovénia 1 - 0  
U21Szerbia - U21Litvánia 5 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Észak-Írország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Portugália 1 - 6  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Luxemburg 3 - 0  
U21Örményország - U21Románia 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Oroszország 4 - 3  
U21Azerbajdzsán - U21Németország 0 - 3  
U21Finnország - U21Feröer-szigetek 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Törökország - U21Hollandia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Svédország 0 - 0  
U21Ukrajna - U21Dánia 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztína - Egyesült Arab Emirátusok 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Jordánia 0 - 4  
Tadzsikisztán - Ausztrália 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Katar 2 - 3  
Maldív-szigetek - Kína 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guam - Omán 0 - 0  
India - Irán 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Japán 0 - 6  
Kambodzsa - Szíria 0 - 6  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Vietnám 1 - 2  
Thaiföld - Irak 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laosz - Kuvait 0 - 2  
Libanon - Dél-Korea 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Üzbegisztán 1 - 5  
Jemen - Bahrein 0 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Szenegál 1 - 0  
Ecuador - Honduras 2 - 0  
Venezuela - Panama 1 - 1  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Irán 3 - 1  
Japán - Egyiptom 3 - 2  
Kanada - Olaszország 1 - 3  
USA - Ausztrália 3 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kulichkova - F. Liu    
Kr. Pliskova - Jia-J. Lu    
S. Zhang - L. Kumkhum    
Tenisz (Genova, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - G. Mager    
A. Pavlasek - A. Basso    
T. Brkic - N. Basilashvili    
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - J. Kovalik    
M.Vilella Martinez - R. Olivo    
P. Cachin - D. Gimeno-Traver    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - M. Cilic 2 - 3  
J. Isner - R. Federer 0 - 3  
T. Berdych - R. Gasquet 1 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Russell M / Young D 2 - 0  
Matkowski M / Zimonjic N - Murray J / Peers J 1 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - R. Vinci 1 - 2  
P. Kvitova - J. Konta 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Errani S / Pennetta F 1 - 2  
Hingis M / Mirza S - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Kubot L - Rodionova AN / Mirnyi M 2 - 0  
Mattek-Sands B / Querrey - Shvedova Y / Cabal J S 2 - 1  

 

2015.09.07.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 6 - 1  
Boston - Toronto 11 - 4  
Chicago WS - Cleveland 2 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 3 - 1  
Detroit - Tampa Bay 5 - 4  
Miami - Milwaukee 1 - 9  
NY Yankees - Baltimore 8 - 6  
St. Louis - Chicago Cubs 0 - 9  
St. Louis - Pittsburgh 1 - 7  
Washington - NY Mets 5 - 8  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Aru - J. Rodriguez Oliver (Vuelta - 16. szakasz) 0 - 1  
M. Landa Meana - A. Valverde (Vuelta - 16. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Majka (Vuelta - 16. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana - 16.sz.    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Panama 103 - 66  
Mexikó - Puerto Rico 92 - 86  
Puerto Rico - Dominikai Köztársaság 98 - 92  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 81 - 79  
Franciaország - Lengyelország 69 - 66  
Izrael - Bosznia-Hercegovina 75 - 75  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország (Helyszín: Lettország) 65 - 72  
Litvánia - Belgium 74 - 76  
Ukrajna - Észtország 71 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 93 - 65  
Minnesota - New York 71 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Aalborg 29 - 25  
Kézilabda (Nemzetközi torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Club Africain 27 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Union SF 0 - 0  
Racing Club - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - CRB 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Helsingor 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Gibraltár 8 - 1  
Skócia - Németország 2 - 3  
Írország - Grúzia 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Feröer-szigetek 1 - 0  
Románia - Görögország 0 - 0  
Észak-Írország - Magyarország 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Portugália 0 - 1  
Örményország - Dánia 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Alianza Petrolera 1 - 2  
Dep. Cali - Cortulua 1 - 0  
Independiente SF - Millionarios 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Dallas 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Crotone 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santarcangelo - Arezzo 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Tyumeny 1 - 2  
Bajkal Irkutszk - SZKA Habarovszk 2 - 3  
Fakel Voronyezs - Szokol Szaratov 1 - 0  
Gazovik Orenburg - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Kamaz - Szibir Novoszibirszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Tom Tomszk - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Torpedo Armavir - Baltika Kalinyingrád 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Lucs Vlagyivosztok 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 3 - 1  
Libertad Asuncion - Rubio 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Görögország 1 - 3  
U19Fehéroroszország - U19Észtország 2 - 0  
U19Grúzia - U19Lettország 2 - 2  
U19Hollandia - U19Németország 1 - 2  
U19Horvátország - U19Anglia 1 - 1  
U19Olaszország - U19Írország 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Csehország 0 - 1  
U20Hollandia - U20Franciaország 0 - 2  
U20Lengyelország - U20Németország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Görögország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észtország - U21Horvátország 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Svájc 0 - 1  
U21Norvégia - U21Anglia 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 2 - 1  
Tenisz (Seville, Spain)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Samper-Montana - R. Ortega-Olmedo    
K. Majchrzak - A. Montanes    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 3 - 1  
S. Wawrinka - D. Young 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 1  
Butorac E / Lipsky S - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Matkowski M / Zimonjic N - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - E. Makarova 2 - 1  
S. Lisicki - S. Halep 1 - 2  
S. Stosur - F. Pennetta 0 - 2  
V. Lepchenko - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Arruabarrena L / Klepac A 1 - 2  
Knapp K / Vinci R - Kudryavtseva/Pavlyuchenk. 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodionova AN / Mirnyi M - Kops-Jones R / Klaasen R 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,