Tippmix eredmények 36. hét - 2015. augusztus 31. - szeptember 6.

2015-08-31
Tippmix eredmények 36. hét - 2015. augusztus 31. - szeptember 6.
2015.09.06.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Essendon 92 - 95  
Melbourne Demons - Greater Western Sydney 103 - 77  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 6 - 2  
Chicago Cubs - Arizona 6 - 4  
Cincinnati - Milwaukee (19:10) 6 - 3  
Colorado - San Francisco 3 - 7  
Colorado - San Francisco (22:10) 4 - 7  
Detroit - Cleveland 6 - 0  
Detroit - Cleveland (19:08) 0 - 4  
Houston - Minnesota 2 - 3  
Houston - Minnesota (20:10) 8 - 5  
Kansas City - Chicago WS 1 - 6  
Kansas City - Chicago WS (20:10) 5 - 7  
LA Angels - Texas 1 - 2  
Miami - NY Mets 0 - 7  
Miami - NY Mets (19:10) 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 4  
Oakland - Seattle 3 - 8  
Oakland - Seattle (22:05) 2 - 3  
San Diego - LA Dodgers 0 - 2  
Toronto - Baltimore 10 - 4  
Washington - Atlanta 8 - 2  
Washington - Atlanta (19:35) 8 - 4  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Lulea 0 - 3  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Eisbären Berlin 3 - 1  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Zug 3 - 1  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Espoo Blues 2 - 2  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Düsseldorf 5 - 3  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Klagenfurt 6 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Volán - Graz 2 - 2  
Brno - Zvolen 2 - 1  
Frankfurt - Nürnberg 3 - 5  
Hamburg - Herning 5 - 0  
Innsbruck - Straubing 2 - 3  
MODO - Timra 4 - 2  
Wolfsburg - Iserlohn 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lada Toljatti 4 - 1  
Barisz Asztana - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 3  
CSZKA Moszkva - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barsz Kazany 2 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - SZKA Szentpétervár 4 - 3  
Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 3 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin (15.szakasz) 1 - 0  
D. Pozzovivo - J.E.R. Chaves (15.szakasz) 0 - 1  
F. Aru - J. Rodriguez Oliver (15.szakasz) 0 - 1  
R. Majka - N.A. Quintana Rojas (15.szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 15.szak    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Uruguay 90 - 87  
Dominikai Köztársaság - Venezuela 68 - 72  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Franciaország (Helyszín: Franciao.) 54 - 81  
Finnország - Izrael 66 - 79  
Oroszország - Lengyelország 79 - 82  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Olaszország 64 - 71  
Szerbia - Németország (Helyszín: Németo.) 68 - 66  
Törökország - Spanyolország 77 - 104  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Horvátország (Helyszín: Horváto.) 72 - 70  
Hollandia - Macedónia 71 - 78  
Szlovénia - Grúzia 79 - 68  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Litvánia 49 - 68  
Ukrajna - Csehország 64 - 78  
Észtország - Belgium 55 - 84  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 73 - 67  
San Antonio - Phoenix 52 - 82  
Kézilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Limburg Lions 29 - 33  
Hard - Elverum 25 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Silkeborg 21 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Porec (Helyszín: Porec) 24 - 26  
St. Gallen - Riihimaen Cocks 34 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gornik Zabrze 38 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Érd 20 - 25  
Mosonmagyaróvár - Dunaújváros 25 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Runar Sandefjord 29 - 29  
Haslum - Baekkelaget 29 - 29  
Viking Stavanger - Bodö 29 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Vag Kristiansand 25 - 28  
Oppsal - Halden 28 - 30  
Raelingen - Nordstrand 26 - 23  
Sola - Tertnes Bergen 21 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kiel 30 - 25  
Magdeburg - R-N. Löwen Kronau 23 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - RK Zagreb 21 - 24  
Vojvodina - Nexe Nasice 24 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Coventry 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Oxford Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Kongói DK 2 - 0  
Madagaszkár - Angola 0 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Mali 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Zambia 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Zöld-foki-szigetek 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Egyiptom 1 - 5  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritius - Mozambik 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sierra Leone - Elefántcsontpart 0 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesotho - Algéria 1 - 3  
Labdarúgás (ANK-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szváziföld - Malawi 2 - 2  
Zimbabwe - Guinea 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambia - Kamerun 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Gimnasia Mendoza 2 - 0  
Estudiantes San Luis - Atl. Los Andes 3 - 1  
Gualeguaychu - Villa Dalmine 0 - 0  
Guarani AF - Guillermo Brown 2 - 1  
Santamarina Tandil - Atl. Parana 1 - 1  
Sportivo Belgrano - Mar del Plata 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Boca Juniors - San Lorenzo 0 - 1  
Defensa Justicia - Newell's 1 - 0  
Nueva Chicago - River Plate 1 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geel - Antwerpen 1 - 1  
Seraing Utd. - Cercle Bruges 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Bragantino 1 - 2  
Paysandu - BOA 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Joinville 0 - 0  
Avai - Coritiba 0 - 2  
Chapecoense - Ponte Preta 0 - 0  
Cruzeiro - Figueirense 5 - 1  
Fluminense - Flamengo 1 - 3  
Gremio - Goiás 2 - 1  
Palmeiras - Corinthians 3 - 3  
Sao Paulo - Internacional 2 - 0  
Vasco da Gama - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Chemnitz 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Concepcion 1 - 4  
Cobresal - San Luis de Quillota 2 - 1  
Universidad Catolica - Dep. Union La Calera 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Frydek Mistek 1 - 0  
Olomouc B - Varnsdorf 5 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Vestsjaelland 2 - 1  
Lyngby - Vejle 3 - 2  
Naestved - Roskilde 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Kazahsztán 0 - 0  
Lettország - Csehország 1 - 2  
Törökország - Hollandia 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Andorra 3 - 0  
Ciprus - Belgium 0 - 1  
Wales - Izrael 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Azerbajdzsán 2 - 2  
Norvégia - Horvátország 2 - 0  
Olaszország - Bulgária 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Gifu 1 - 0  
Kyoto - Ryutsu Keizai Univ. 4 - 0  
Omiya Ardija - Tokyo Verdi 3 - 1  
Vegalta Sendai - Sony Sendai 3 - 2  
Yokohama FM - Mio Biwako Kusatsu Törölve  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - FC Tokyo 3 - 0  
Nagoya GE - Gamba Osaka 1 - 1  
Urawa RD - Albirex Niigata 3 - 0  
Vissel Kobe - Kashiwa R. 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Once Caldas 2 - 1  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Uniautonoma 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Arka Gdynia 2 - 2  
Rozwoj Katowice - Chrobry Glogow 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Chicago 4 - 3  
New England - Orlando 3 - 0  
San Jose - Philadelphia 1 - 2  
Seattle - Toronto 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Spezia 4 - 3  
Livorno - Pescara 4 - 0  
Modena - Vicenza 0 - 1  
Novara - Latina 1 - 1  
Perugia - Como 2 - 0  
Salernitana - Avellino 3 - 1  
Trapani - Ternana 3 - 0  
Vercelli - Lanciano 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Aquila - Pistoiese 2 - 0  
Lupa Roma - Maceratese 0 - 1  
Pisa - Prato 2 - 1  
Robur Siena - Carrarese 1 - 1  
SPAL Ferrara - Lucchese 3 - 0  
Tuttocuoio - Rimini 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Casertana 0 - 1  
Cosenza - Martina Franca 1 - 0  
Ischia - Lupa Castelli Romani 1 - 0  
Lecce - Andria 1 - 3  
Matera - Akragas 1 - 0  
Melfi - Juve Stabia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C- A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Südtirol 0 - 1  
Alessandria - Feralpisalo 1 - 2  
Bassano - Cremonese 1 - 1  
Cittadella - Cuneo 2 - 1  
Giana Erminio - Lumezzane 2 - 1  
Mantova - Renate 1 - 0  
Pro Piacenza - Pordenone 1 - 1  
Reggiana - Padova 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Dep. Santani 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriental de Lisboa - Chaves 1 - 2  
Portimonense - Mafra 2 - 0  
Santa Clara - Viseu 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Osasuna 2 - 1  
Ath. Bilbao B - Mallorca 3 - 1  
Cordoba - Alcorcon 1 - 3  
Leganes - Zaragoza 1 - 1  
Oviedo - Albacete 3 - 1  
Ponferradina - Valladolid 3 - 0  
UE Llagostera - Alavés 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Burgos 1 - 0  
Izarra - Compostela 1 - 0  
Pena Sport - Ferrol 1 - 4  
Pontevedra - Tudelano 2 - 0  
Valladolid B - Guijuelo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - CD Guadalajara 1 - 0  
Getafe B - Barakaldo 3 - 1  
Mensajero - Real Madrid B 1 - 2  
Real Sociedad B - Majadahonda 0 - 0  
Sestao River - Talavera 0 - 0  
Socuellamos - Gernika 1 - 4  
Toledo - Portugalete 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Sabadell 3 - 2  
Eldense - Valencia B 0 - 2  
Hercules - Villarreal B 0 - 4  
L'Hospitalet - Reus 1 - 1  
Llosetense - Huracan Valencia 1 - 2  
Olot - Lleida 1 - 1  
Pobla de Mafumet - Badalona 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Linares 1 - 1  
Betis B - Jumilla 4 - 3  
Cartagena - Linense 1 - 1  
Granada B - Cadiz 1 - 1  
La Hoya Lorca - Real Murcia 1 - 0  
Real Jaen - Almería B 0 - 0  
Rec. Huelva - Sevilla B 0 - 2  
Villanovense - Melilla 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - El Tanque Sisley 0 - 2  
Danubio - Defensor 2 - 3  
Racing Montevideo - Sud América 2 - 0  
Villa Teresa - Juventud 0 - 0  
Motorsport (Olasz Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz Nagydíj    
Olasz Nagydíj - Dobogó    
Motorsport (OlaszNagyd.párok(futam))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat 1 - 0  
F. Alonso - J. Button 0 - 1  
K. Räikkönen - F. Massa 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg 1 - 0  
M. Ericsson - F. Nasr 1 - 0  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez 0 - 1  
R. Grosjean - P. Maldonado Törölve  
S. Vettel - V. Bottas 1 - 0  
W. Stevens - R. Merhi 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Hull FC 46 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 22 - 24  
Stade de France - Toulon 13 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - New Zealand Warriors 26 - 22  
Cronulla Sharks - Manly Sea Eagles 12 - 14  
Parramatta Eels - Canberra Raiders 24 - 24  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Zebre 61 - 13  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Fidzsi-szigetek 18 - 47  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 3 - 1  
Törökország - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - USA    
Japán - Kína 1 - 3  
Kenya - Peru 3 - 2  
Kuba - Dél-Korea 3 - 2  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann M / Flueggen - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Barbosa Santos S / Carvalhaes G A 1 - 2  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maestrini/Rocha Antunes - Bednarczuk/Seixas De Fr. 2 - 1  
Meppelink M / Van Iersel - FelisbertaSilva/Antonelli 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - An. Kuznetsov    
P. Cachin - An. Kuznetsov    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J-W. Tsonga 0 - 3  
F. Lopez - F. Fognini 3 - 0  
K. Anderson - D. Thiem 3 - 0  
M. Cilic - J. Chardy 3 - 1  
T. Bellucci - A. Murray 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Lopez M - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Haas T / Stepanek R - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Mayer L / Sousa J - Fleming C / Huey T 2 - 1  
Oswald P / Shamasdin A - Murray J / Peers J 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Lisicki 1 - 2  
S. Rogers - S. Halep 0 - 2  
S. Williams - M. Keys 2 - 0  
V. Williams - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Garcia C / Srebotnik K 1 - 2  
Errani S / Pennetta F - Kops-Jones R / Spears A 2 - 1  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Begu I-C / Olaru R 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Krajicek M / Strycova B 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Groenefeld A-L / Vandeweghe C 0 - 2  
Jankovic J / Krunic A - Dellacqua C / Shvedova Y 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goerges J / Zimonjic N - Halep S / Tecau H 0 - 2  
Hlavackova A / Kubot L - Townsend T / Young D 2 - 1

 

2015.09.05.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Western Bulldogs 130 - 122  
Geelong - Adelaide Crows 119 - 80  
Port Adelaide - Fremantle 122 - 53  
West Coast Eagles - St. Kilda 125 - 30  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 7 - 5  
Boston - Philadelphia (22:05) 9 - 2  
Chicago Cubs - Arizona (20:20) 2 - 0  
Cincinnati - Milwaukee    
Colorado - San Francisco 2 - 1  
Detroit - Cleveland 1 - 8  
Houston - Minnesota 8 - 0  
Kansas City - Chicago WS 1 - 12  
LA Angels - Texas 5 - 2  
Miami - NY Mets 6 - 5  
NY Yankees - Tampa Bay 5 - 2  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 2 - 3  
Oakland - Seattle 8 - 11  
San Diego - LA Dodgers 4 - 8  
St. Louis - Pittsburgh 3 - 9  
Toronto - Baltimore 2 - 10  
Toronto - Baltimore (19:07) 5 - 1  
Washington - Atlanta 5 - 2  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Linköping 1 - 7  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Vienna Capitals 4 - 0  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Kalpa 6 - 0  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Servette 5 - 2  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Steelers - Frölunda 1 - 4  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead Clan - Ingolstadt 6 - 4  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - HV 71 1 - 3  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Liberec 5 - 2  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Pardubice 5 - 3  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Vítkovice 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Volán - Olimpija Ljubljana 5 - 2  
Köln - Krefeld 2 - 6  
Skalica - Graz 1 - 2  
Tappara - Växjö 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Moreno Fernandez (14.sz) 1 - 0  
F. Aru - J. Rodriguez Oliver (14.sz) 0 - 1  
R. Majka - M. Nieve Iturralde (14.sz) 1 - 0  
Vuelta 14.sz.    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Uruguay 78 - 63  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Kanada 92 - 112  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Finnország 81 - 81  
Izrael - Oroszország 76 - 73  
Lengyelország - Bosznia-Hercegovina 68 - 64  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Izland 71 - 65  
Olaszország - Törökország 87 - 89  
Spanyolország - Szerbia 70 - 80  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Hollandia 72 - 73  
Horvátország - Szlovénia 80 - 73  
Macedónia - Görögország 65 - 85  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lettország (Helyszín: Lettország) 67 - 78  
Csehország - Észtország 80 - 57  
Litvánia - Ukrajna 69 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Indiana 81 - 65  
San Antonio - Connecticut 72 - 73  
Kézilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Limburg Lions 35 - 30  
Hard - Borac Banja Luka (Helyszín: Banja Luka) 30 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - GOG 23 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 29 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Pandurii Targu Jiu 38 - 24  
Porec - Maccabi Rishon 20 - 18  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes (Helyszín: Nantes) 34 - 30  
St. Raphael - Paris SG 27 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KS Gwardia Opole - Chrobry Glogow 23 - 23  
Slask Wroclaw - KPR Legionowo 28 - 32  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 21 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 31 - 25  
Cegléd - Balmazújváros 28 - 26  
Csurgó - Mezőkövesd 31 - 26  
Orosháza - Vác 24 - 25  
Tatabánya - Eger 27 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Siófok    
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Debrecen 32 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Byasen 29 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Bergischer HC 29 - 24  
Eisenach - Melsungen 27 - 30  
Füchse Berlin - DHfK Leipzig 34 - 27  
Gummersbach - Wetzlar 29 - 24  
Göppingen - Lübbecke 28 - 22  
Lemgo - Balingen-Weilstetten 30 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Huesca 22 - 21  
Benidorm - Sinfin 26 - 22  
Granollers - AX Puente Genil 27 - 26  
Naturhouse La Rioja - Aragón 33 - 22  
Puerto Sagunto - Ciudad Encantada 34 - 23  
Villa de Aranda - Morrazo Cangas 37 - 34  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Shrewsbury 1 - 2  
Chesterfield - Wigan 2 - 3  
Crewe - Swindon 1 - 3  
Fleetwood - Rochdale 1 - 1  
Gillingham - Doncaster 1 - 0  
Oldham - Bradford 1 - 2  
Scunthorpe - Blackpool 0 - 1  
Southend - Peterborough 2 - 1  
Walsall - Bury 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Luton 1 - 3  
Carlisle - Barnet 3 - 2  
Exeter - Leyton 4 - 0  
Mansfield - Wimbledon 1 - 1  
Newport - York 0 - 3  
Northampton - Dag & Red 1 - 2  
Portsmouth - Accrington 0 - 0  
Stevenage - Plymouth 2 - 1  
Wycombe - Hartlepool 2 - 1  
Yeovil - Morecambe 2 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Halifax 3 - 2  
Altrincham - Cheltenham 2 - 1  
Barrow - Eastleigh 1 - 0  
Boreham - Grimsby 1 - 3  
Bromley - Gateshead 3 - 0  
Chester - Forest Green 1 - 2  
Kidderminster - Braintree 0 - 1  
Lincoln - Wrexham 1 - 1  
Macclesfield - Woking 2 - 1  
Southport - Dover 0 - 0  
Torquay - Guiseley 1 - 1  
Welling Utd. - Tranmere 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libéria - Tunézia 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Szudán - Egyenlítői Guinea 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Burkina Faso 1 - 0  
Comore-szigetek - Uganda 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Kongó 2 - 4  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Tomé és Príncipe - Marokkó 0 - 3  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanzánia - Nigéria 0 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruanda - Ghána 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seychelles-szigetek - Etiópia 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Niger 2 - 0  
Namíbia - Szenegál 0 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritánia - Dél-Afrika 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Central Cordoba 2 - 0  
Chacarita Juniors - Instituto Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Argentinos Juniors 1 - 1  
Colón - Sarmiento 0 - 1  
Crucero del Norte - Lanus 1 - 3  
Huracan - Independiente 1 - 1  
Rosario Central - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Tigre - Godoy Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - Eupen 2 - 2  
Eisden Maasmechelen - Lommel 1 - 1  
Heist - Deinze 1 - 1  
Tubize - Virton 1 - 1  
WS Bruxelles - Roeselare 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Santa Cruz PE 1 - 1  
CRB - Ceara 1 - 3  
Macae - Luverdense 1 - 3  
Mogi Mirim - Oeste 0 - 0  
Nautico - Sampaio Correa 1 - 1  
Parana - Bahia 1 - 0  
Vitória - Botafogo 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Aalen 0 - 4  
Erzgebirge Aue - Rostock 0 - 0  
Holstein Kiel - Stuttgarter Kickers 1 - 2  
Münster - Bremen Amatőr 3 - 1  
Wehen - Fortuna Köln 3 - 0  
Würzburg - Erfurt 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Opava 3 - 0  
MAS Taborsko - Pardubice 2 - 1  
Sokolov - Ceske Budejovice 3 - 3  
Trinec - Vysehrad 3 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Macedónia 1 - 0  
Spanyolország - Szlovákia 2 - 0  
Ukrajna - Fehéroroszország 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marino - Anglia 0 - 6  
Svájc - Szlovénia 3 - 2  
Észtország - Litvánia 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Moldova 1 - 0  
Montenegró - Liechtenstein 2 - 0  
Oroszország - Svédország 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Oulu 0 - 0  
Turku PS - Kemi Kings 1 - 1  
VIFK - Mikkeli MP 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Dunkerque 1 - 0  
Chambly - Marseille Consolat 1 - 2  
Colmar - Lucon 0 - 1  
Epinal - Avranches 1 - 3  
Frejus St-Raphael - CA Bastia 0 - 0  
Les Herbiers - Belfort 1 - 1  
Orleans - Amiens 2 - 2  
Sedan - Strasbourg 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi/Bolungarvik - Fjardabyggd 2 - 2  
Grindavik - Thor Akureyri 1 - 2  
Selfoss - Grotta 2 - 0  
Vikingur Olafsvik - KA Akureyri 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Osaka - Ehime 2 - 2  
Jubilo Iwata - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Kawasaki Frontale - Matsue 3 - 0  
Kofu - Juntendo Univ. 3 - 2  
Matsumoto Yamaga - Zwiegen Kanazawa 2 - 1  
Mito - Kitakyushu 2 - 1  
Oita Trinita - Nagasaki 3 - 0  
Sagan Tosu - Verspah Oita 4 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Hiroshima Univ. 8 - 0  
Sapporo - Yokohama FC 1 - 0  
Shonan Bellmare - Toin Univ. 4 - 3  
Tokushima - Gifu 2 1 - 0  
Yamagata - Kamatamare Sanuki 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Dolcan Zabki 1 - 4  
GKS Belchatow - GKS Katowice 1 - 2  
Kluczbork - Wigry Suwalki 1 - 1  
Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Wisla Plock 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Brescia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C - C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Foggia 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - San Lorenzo 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Gil Vicente 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Alloa 0 - 2  
Livingston - Greenock Morton 2 - 4  
Queen of South - St. Mirren 0 - 2  
Rangers - Raith Rovers 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Girona 1 - 0  
Huesca - Tenerife 1 - 1  
Mirandes - Lugo 1 - 1  
Numancia - Elche 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - R. Santander 1 - 1  
Celta Vigo B - Atl. Astorga 0 - 1  
Somozas - Cacereno 3 - 1  
Sp. Gijón B - Lealtad 1 - 0  
UD Logrones - Coruxo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - La Roda 3 - 2  
Arenas de Getxo - Leioa 5 - 0  
Real Union Irun - Ebro 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Barcelona B 3 - 2  
Levante B - Alcoyano 2 - 1  
Xativa - Atl. Baleares 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbella - San Roque de Lepe 1 - 1  
UCAM Murcia - Merida 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Görögország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Franciaország 3 - 2  
U21Macedónia - U21Ukrajna 1 - 0  
U21Észak-Írország - U21Skócia 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Cerro 1 - 0  
Montevideo Wanderers - Atl. River Plate 5 - 1  
Penarol - Fenix Montevideo 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua és Barbuda - Guatemala 1 - 0  
Curacao - Salvador 0 - 1  
Jamaika - Nicaragua 2 - 3  
Kanada - Belize 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bolívia 7 - 0  
Brazília - Costa Rica 1 - 0  
Mexikó - Trinidad és Tobago 3 - 3  
Panama - Uruguay 0 - 1  
USA - Peru 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bala Town 0 - 0  
Connah's Quay - Haverfordwest 2 - 1  
Rhyl - TNS 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Linfield 0 - 1  
Carrick - Warrenpoint 1 - 2  
Cliftonville - Crusaders 0 - 1  
Dungannon - Coleraine 0 - 3  
Glentoran - Ballymena Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 2 - 2  
Finn Harps - Waterford Utd. 0 - 0  
Shelbourne - Cabinteely 0 - 0  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 0 - 0  
Derry City - Drogheda Utd. 0 - 2  
Dundalk - Sligo 2 - 2  
Galway - Longford Town 4 - 2  
Limerick - St. Patrick's 3 - 1  
Shamrock Rovers - Bohemians 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Catalan Dragons 42 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Racing-Metro 30 - 18  
Grenoble - Section Paloise 41 - 15  
La Rochelle - Brive 21 - 18  
Oyonnax - Clermont 24 - 41  
Toulouse - Castres 37 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Gold Coast Titans 42 - 12  
Penrith Panthers - Newcastle Knights 30 - 12  
St. George Illawarra - Wests Tigers 30 - 30  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Scarlets 10 - 16  
Munster - Benetton Treviso 18 - 13  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 21 - 13  
Franciaország - Skócia 19 - 16  
Japán - Grúzia 13 - 10  
Románia - Tonga 16 - 21  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 0 - 3  
Japán - USA 1 - 3  
Kuba - Peru 3 - 1  
Oroszország - Kína 1 - 3  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Santos S / Carval - GoncalvesOliveira/Solberg 2 - 0  
Boeckermann M / Flueggen - Ranghieri A / Carambula Raurich 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Boeckermann M / Flueggen L 1 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Dearing D / May G 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Cunha P H / Francioni A C - Fuchs S / Windscheif S 0 - 2  
Durant C / Soderberg B - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Fuchs S / Windscheif S - Barbosa Santos S / Carvalhaes G A 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Boeckermann M / Flueggen L 1 - 2  
Mehamed I / Capogrosso N - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Barbosa Santos S / Carvalhaes G A 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Lima T - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Cicolari G / Momoli G - Wang F / Yue Y 0 - 2  
FelisbertaSilva/Antonelli - Bednarczuk/Seixas De Fr. 0 - 2  
FelisbertaSilva/Antonelli - Ross S / Carico L 2 - 0  
FelisbertaSilva/Antonelli - Santos Lisboa E / Secomandi Maia 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Meppelink M / Van Iersel 0 - 2  
Lavalle A / Nunes R - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
MA Y Y / Xia X - Bednarczuk/Seixas De Fr. 0 - 2  
MA Y Y / Xia X - Silva Ramos A P / Martins Ribeiro R 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Lavalle A / Nunes R 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Meppelink M / Van Iersel 2 - 0  
Mersmann T / Schneider I - Mcguire H L / Dowdy A 2 - 0  
Ross S / Carico L - Walsh K / Ross A 2 - 1  
S. Rufino/S. Salgado - Meppelink M / Van Iersel 1 - 2  
Wang F / Yue Y - Bednarczuk/Seixas De Fr. 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Gasquet 0 - 3  
F. Fognini - R. Nadal 3 - 2  
J. Chardy - D. Ferrer 3 - 1  
J. Isner - J. Vesely J. Vesely f.a.  
P. Kohlschreiber - R. Federer 0 - 3  
S. Wawrinka - R. Bemelmans 3 - 0  
T. Berdych - G. Garcia-Lopez 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Fyrstenberg/SGonzale 2 - 0  
Bury A / Istomin D - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Butorac E / Lipsky S - Müller G / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Cermak F / Vesely J - Rojer J-J / Tecau H Cermak F / Vesely J f.a.  
Chardy J / Kubot L - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Giraldo S / Junaid R - Murray J / Peers J 0 - 2  
Granollers M / Lopez M - Pouille L / Stakhovsky S 2 - 1  
Groth S / Hewitt L - Fleming C / Huey T 0 - 2  
Mannarino A / Martin F - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Matkowski M / Zimonjic N - Cecchinato M / Seppi A 2 - 0  
Mayer L / Sousa J - Delbonis F / Schwartzman D S 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - J. Konta 0 - 2  
F. Pennetta - P. Cetkovska 2 - 1  
M. Keys - A. Radwanska 2 - 0  
P. Kvitova - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
S. Errani - S. Stosur 1 - 2  
S. Williams - B. Mattek-Sands 2 - 1  
V. Azarenka - A. Kerber    
V. Lepchenko - M. Barthel 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Cibulkova D / Rybarikova M 2 - 0  
Bouchard E / Vesnina E - Kops-Jones R / Spears A    
Hingis M / Mirza S - Bacsinszky T / Chuang C-J 2 - 0  
Knapp K / Vinci R - Gasparyan M / Panova A 2 - 1  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Verdasco F - Chan Y-J / Bopanna R 0 - 2  
Bouchard E / Kyrgios N - Svitolina E / Sitak A 2 - 1  
Kudryavtseva A / Peya A - Chan Y-J / Bopanna R 1 - 2  
Kudryavtseva A / Peya A - Mchale C / Kozlov S 2 - 0  
Mattek-Sands B / Querrey - Gavrilova D / Peers J 2 - 0  
Raymond L / Murray J - Shvedova Y / Cabal J S 1 - 2  
Vickery S / Tiafoe F - Hsieh S-W / Kontinen H 0 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - OSC 10 - 10  

 

2015.09.04.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - North Melbourne Kangaroos 108 - 67  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Arizona 14 - 5  
Colorado - San Francisco 11 - 3  
Kansas City - Detroit 15 - 7  
Milwaukee - Pittsburgh 5 - 3  
San Diego - LA Dodgers 10 - 7  
Washington - Atlanta 15 - 1  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Lulea 4 - 3  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Eisbären Berlin 3 - 2  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Zug 5 - 3  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Espoo Blues 2 - 1  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Nyeman Grodno 3 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Frankfurt 4 - 4  
Brno - Olomouc 1 - 1  
Iserlohn - Bietigheim/Bissingen 5 - 0  
Karlovy Vary - Litomerice 3 - 2  
Rosenheim - Villach 3 - 3  
Sundsvall - MODO 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 5 - 3  
CSZKA Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada Toljatti 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Traktor Cseljabinszk 0 - 3  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Szentpétervár 5 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin (Vuelta 13. szakasz) 1 - 0  
J. Degenkolb - K. Sbaragli (Vuelta 13. szakasz) 1 - 0  
J. Rodriguez Oliver - F. Aru (Vuelta 13. szakasz) 0 - 1  
R. Majka - J.E.R. Chaves (Vuelta 13. szakasz) 0 - 1  
Vuelta Espana-13.szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Panama 72 - 89  
Panama - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 68 - 82  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Venezuela 82 - 62  
Venezuela - Argentína 68 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Washington 93 - 91  
New York - Chicago 60 - 82  
Seattle - Tulsa 67 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Skanderborg 30 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Randers 25 - 32  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - St. Raphael 25 - 30  
Paris SG - Nantes (Helyszín: Nantes) 30 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Hamburg 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anaitasuna    
Teucro - Quabit Guadalajara 29 - 26  
Labdarúgás (ANK, selejtező A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djibouti - Togo 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Quilmes 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Gremio 0 - 2  
Santos - Chapecoense 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Graffin Vlasim 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Írország 0 - 4  
Grúzia - Skócia 1 - 0  
Németország - Lengyelország 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Észak-Írország 1 - 3  
Görögország - Finnország 0 - 1  
Magyarország - Románia 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Albánia 0 - 0  
Szerbia - Örményország 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Chateauroux 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fram 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Zawisza Bydgoszcz 2 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Skócia 0 - 1  
U19Finnország - U19Csehország 0 - 0  
U19Izrael - U19Ukrajna 0 - 2  
U19Németország - U19Anglia 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Málta 4 - 1  
U21Lettország - U21Belgium 0 - 2  
U21Moldova - U21Montenegró 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Litvánia 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Luxemburg - U21Wales 1 - 3  
U21Románia - U21Bulgária 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Ausztria 0 - 2  
U21Finnország - U21Oroszország 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint Vincent - Aruba 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Franciaország 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Bangor City 1 - 4  
Llandudno FC - Newtown 0 - 2  
Port Talbot - Aberystwyth 4 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - St. Helens 18 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 30 - 0  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Newport Dragons 29 - 23  
Edinburgh - Leinster 16 - 9  
Ulster - Ospreys 28 - 6  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Peru 3 - 2  
Kenya - Dél-Korea 0 - 3  
Oroszország - USA 3 - 0  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azaad J A / Aulisi S - Carvalhaes M / Lustosa D 2 - 1  
Barbosa Santos S / Carval - Pedlow S / O'Gorman G 1 - 2  
Boeckermann M / Flueggen - Durant C / Soderberg B 1 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Mehamed I / Capogrosso N 2 - 0  
Dearing D / May G - Cunha P H / Francioni A C 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Ferreira De Paula L / Barroso Araujo 2 - 0  
Fuchs S / Windscheif S - Ferreira De Paula L / Barroso Arauj 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Dearing D / May G 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Henriquez J / Villafane J 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Gomes R F / Martins Rodrigues F F 0 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Cunha P H / Francioni A C 0 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Barbosa Santos S / Carvalhaes G A 1 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Pedlow S / O'Gorman G 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Azaad J A / Aulisi S 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Carvalhaes M / Lustosa D 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Mehamed I / Capogrosso N - Gomes R F / Martins Rodrigues F F 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Barbosa Santos S / Carvalhaes G 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Kadziola/Szalankiewicz Kadziola/Szalankiewicz f.a.  
Sabino Moreira H / De Pau - Durant C / Soderberg B 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Boeckermann M / Flueggen L 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Sabino Moreira H / De Paula B 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Carvalhaes M / Lustosa D 2 - 0  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Lima T - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Alves F / Lima T - Santos Lisboa E / Secomandi Maia E 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Alves J / Leao V D S 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - MA Y Y / Xia X 1 - 2  
FelisbertaSilva/Antonelli - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
FelisbertaSilva/Antonelli - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Hansel B / Schwaiger S - Silva Ramos A P / Martins Ribeiro R 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Silva Ramos A P / Martins Ribeiro R 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Fopma J / Hochevar B Fopma J / Hochevar B f.a.  
Mcguire H L / Dowdy A - Lavalle A / Nunes R 0 - 2  
Meppelink M / Van Iersel - Broder J L / Valjas K Broder J L / Valjas K f.a.  
Meppelink M / Van Iersel - Ross S / Carico L 2 - 1  
Mersmann T / Schneider I - Alves DA Silva P / Moniz Hoffmann 2 - 0  
Ross S / Carico L - MA Y Y / Xia X 2 - 0  
S. Rufino/S. Salgado - Cicolari G / Momoli G 1 - 2  
S. Rufino/S. Salgado - Schuetzenhoefer K / Plesiutschnig L 2 - 0  
Santos Lisboa E / Secoman - Alves J / Leao V D S 1 - 2  
Schuetzenhoefer K / Plesi - Cicolari G / Momoli G 0 - 2  
Walsh K / Ross A - S. Rufino/S. Salgado 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Schuetzenhoefer K / Plesiutschnig L 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Alves DA Silva P / Moniz Hoffmann P 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - T. Robredo 3 - 0  
J-W. Tsonga - S. Stakhovsky 3 - 0  
M. Cilic - M. Kukushkin 3 - 2  
N. Djokovic - A. Seppi 3 - 0  
R. Haase - R. Gasquet 1 - 3  
S. Darcis - R. Federer 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Robredo T - Klizan M / Rosol L Törölve  
Begemann A / Marach O - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Berankis R / Gabashvili T - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Darcis S / Paire B - Mannarino A / Martin F 0 - 2  
Granollers M / Lopez M - Haase R / Knowle J 2 - 0  
Groth S / Hewitt L - Kontinen H / Zeballos H 2 - 1  
Haas T / Stepanek R - Bellucci T / Demoliner M 2 - 1  
Johnson S / Querrey S - Paes L / Verdasco F 2 - 1  
Oswald P / Shamasdin A - Daniell M / Marray J 2 - 1  
Russell M / Young D - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Brengle 2 - 1  
B. Bencic - V. Williams 0 - 2  
D. Kasatkina - K. Mladenovic 0 - 2  
D. Kovinic - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
E. Svitolina - E. Makarova 0 - 2  
F. Pennetta - M. Niculescu 2 - 0  
P. Cetkovska - C. Wozniacki 2 - 1  
R. Vinci - M. Duque Marino 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Muguruza / Suarez Navarro 2 - 0  
Bertens K / Larsson J - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Errani S / Pennetta F - Falconi I / Tatishvili A 2 - 1  
Flipkens K / Robson L - Garcia C / Srebotnik K 0 - 2  
Gibbs N / Townsend T - Arruabarrena L / Klepac A 1 - 2  
Govortsova O / Tsurenko L - Dellacqua C / Shvedova Y 0 - 2  
Groenefeld A-L / Vandeweg - Hsieh S-Y / Rodionova A 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Barthel M / Siegemund L 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Black T A / Neel I 2 - 1  
King V / Zheng J - Krajicek M / Strycova B Törölve  
King V / Zheng S - Krajicek M / Strycova B 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Jankovic J / Krunic A 0 - 2  
Niculescu M / Savchuk O - Kudryavtseva/Pavlyuchenk. 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Krueger M - Townsend T / Young D 0 - 2  
Goerges J / Zimonjic N - Duval V / Harrison C 2 - 0  
Krajicek M / Rojer J-J - Vickery S / Tiafoe F Törölve  

 

2015.09.03.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - A. Jobodwana (Zürich, 200 m) 1 - 0  
A. Kiprop - S. Kiplagat (Zürich, 1500 m) 1 - 0  
B. Spotakova - C. Obergföll (Zürich, női gerelyhajítás) 1 - 0  
C. Schwanitz - M. Carter (Zürich, női súlylökés) 1 - 0  
D. Rudisha - T. Makhloufi (Zürich, 800 m) 0 - 1  
G. Rutherford - J. Henderson (Zürich, távolugrás) 1 - 0  
M.E. Barshim - D. Drouin (Zürich, magasugrás) 1 - 0  
Márton A. - B. Smith (Zürich, női súlylökés) 1 - 0  
P. Malachowski - P. Milanov (Zürich, diszkoszvetés) 1 - 0  
S-A. Fraser-Pryce - T. Bowie (Zürich, női 100m) 1 - 0  
S. Shubenkov - D. Oliver (Zürich, 110m gátfutás) 1 - 0  
T. Bartoletta - S. Proctor (Zürich, női távolugrás) 1 - 0  
W. van Niekerk - K. James (Zürich, 400 m) 0 - 1  
Y. Silva - F. Murer (Zürich, női rúdugrás)    
Z. Hejnova - C. Tate (Zürich, núi 400m gátfutás) 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 7 - 6  
Colorado - Arizona 9 - 4  
Houston - Seattle 3 - 8  
Kansas City - Detroit 12 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 2 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 9 - 4  
Minnesota - Chicago WS 3 - 0  
Minnesota - Chicago WS 4 - 6  
NY Mets - Philadelphia 9 - 4  
San Diego - Texas 3 - 4  
St. Louis - Washington 3 - 4  
Toronto - Cleveland 5 - 1  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Linköping 1 - 2  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Vienna Capitals 5 - 6  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Kalpa 3 - 0  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Servette 5 - 1  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Frölunda 1 - 4  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Växjö 5 - 3  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - HV 71 1 - 2  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Nitra 2 - 0  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Pardubice 3 - 3  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Düsseldorf 1 - 1  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Klagenfurt 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Kloten 2 - 3  
Plzen - Mladá Boleslav 2 - 1  
Znojmo - Mountfield HK 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 3 - 0  
Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz Asztana 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 2 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin 0 - 1  
F. Aru - R. Majka 0 - 1  
J. Degenkolb - D. van Poppel 0 - 1  
J. Rodriguez Oliver - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
Vuelta 12.sz.    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Brazília 66 - 58  
Uruguay - Dominikai Köztársaság 70 - 90  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Puerto Rico 74 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Midtjylland 35 - 32  
Kolding - Nordsjaelland 25 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 20 - 28  
Kézilabda (Francia Ligakupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Creteil 24 - 29  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Atlético PR 0 - 1  
Corinthians - Fluminense 2 - 0  
Coritiba - Sport Recife 0 - 0  
Flamengo - Avai 3 - 0  
Goiás - Palmeiras 1 - 0  
Internacional - Vasco da Gama 6 - 0  
Joinville - Sao Paulo 0 - 0  
Ponte Preta - Cruzeiro 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Horsens    
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kazahsztán 2 - 1  
Hollandia - Izland 0 - 1  
Törökország - Lettország 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 3 - 1  
Ciprus - Wales 0 - 1  
Izrael - Andorra 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Horvátország 0 - 0  
Bulgária - Norvégia 0 - 1  
Olaszország - Málta 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - PK-35 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Santani 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Montenegró 0 - 1  
U19Olaszország - U19Hollandia 0 - 0  
U19Portugália - U19Svájc 2 - 0  
U19Szlovénia - U19Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Németország 0 - 2  
U20Svájc - U20Lengyelország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Izrael 1 - 1  
U21Liechtenstein - U21Magyarország 0 - 6  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Grúzia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Dánia 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Sud América 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Malajzia 10 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Kirgizisztán 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hong Kong 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - Türkmenisztán 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szíria - Szingapúr 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Mianmar 9 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Koreai NDK 0 - 1  
Üzbegisztán - Jemen 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 40 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Melbourne Storm 8 - 15  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 2 - 3  
Izrael - Törökország 0 - 3  
Strandröplabda (Rio Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann M / Flueggen - Sabino Moreira H / De Paula B 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ferreira De Paula L / Barroso Arau 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Gomes R F / Martins Rodrigues F 2 - 0  
Fuchs S / Windscheif S - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Cunha P H / Francioni A C 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Mehamed I / Capogrosso N 2 - 1  
Henriquez J / Villafane J - Dearing D / May G 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Durant C / Soderberg B 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Azaad J A / Aulisi S 2 - 1  
Strandröplabda (Rio Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Lima T - Alves J / Leao V D S 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Santos Lisboa E / Secomandi Maia 1 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Alves DA Silva P / Moniz Hoffmann 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Ross S / Carico L 1 - 2  
FelisbertaSilva/Antonelli - Silva Ramos A P / Martins Ribeir 2 - 0  
Fopma J / Hochevar B - Mcguire H L / Dowdy A Fopma J / Hochevar B f.a.  
Laboureur C / Sude J - Hansel B / Schwaiger S 2 - 1  
Meppelink M / Van Iersel - MA Y Y / Xia X 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Cicolari G / Momoli G 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - L. Sonego    
G. Elias - An. Kuznetsov    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - D. Young 1 - 3  
D. Istomin - D. Thiem D. Istomin f.a.  
J-W. Tsonga - M. Granollers 3 - 0  
J. Isner - M. Youzhny 3 - 0  
J. Vesely - I. Karlovic 3 - 2  
N. Djokovic - A. Haider-Maurer 3 - 0  
N. Mahut - G. Garcia-Lopez 1 - 3  
R. Bemelmans - J. Sock J. Sock f.a.  
S. Wawrinka - Hy. Chung 3 - 0  
T. Bellucci - Y. Nishioka 3 - 0  
T. Gabashvili - A. Seppi 1 - 3  
V. Troicki - R. Ram 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Johnson S / Querrey S 1 - 2  
Cuevas P / Marrero D - Haas T / Stepanek R 1 - 2  
Erlich J / Sitak A - Cecchinato M / Seppi A 1 - 2  
Fleming C / Huey T - Bolelli S / Fognini F 2 - 1  
Fritz T H / Opelka R - Daniell M / Marray J 1 - 2  
Inglot D / Lindstedt R - Dodig I / Melo M 2 - 1  
Lopez F / Mirnyi M - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Mayer F / Moser F - Paes L / Verdasco F 0 - 2  
Peya A /Soares B - Oswald P / Shamasdin A 0 - 2  
Pouille L / Stakhovsky S - Betov S / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - E. Vesnina 2 - 0  
B. Strycova - Qia. Wang 2 - 1  
C. Giorgi - S. Lisicki 0 - 2  
E. Rodina - S. Stosur 0 - 2  
I. Falconi - V. Williams 1 - 2  
J. Konta - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
K. Bondarenko - S. Halep 0 - 2  
K. Knapp - A. Kerber 0 - 2  
K. Nara - S. Rogers 0 - 2  
L. Davis - E. Makarova 0 - 2  
L. Tsurenko - V. Lepchenko 0 - 2  
M. Barthel - O. Govortsova 2 - 1  
S. Errani - J. Ostapenko 2 - 1  
V. Azarenka - Y. Wickmayer 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Mitu C-A / Pereira T 2 - 0  
Bacsinszky T / Chuang C-J - Oudin M / Pegula J 2 - 0  
Bencic B / Siniakova K - Gasparyan M / Panova A 0 - 2  
Brengle M / Maria T - Bouchard E / Vesnina E 0 - 2  
Cornet A / Linette M - Arruabarrena L / Klepac A 1 - 2  
Goerges J / Jans-Ignacik - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Groenefeld A-L / Vandeweg - Kuznetsova S / Stosur S 2 - 0  
Hercog P / Lucic-Baroni M - Kudryavtseva/Pavlyuchenk. 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Christian K / Santamaria S 2 - 0  
Hrdinova E / Jovanovski B - Hsieh S-Y / Rodionova A 0 - 2  
Kalashnikova O / Marosi K - Begu I-C / Olaru R 1 - 2  
Karatantcheva S / Pironko - Hsieh S-Y / Rodionova A Törölve  
Keys M / Raymond L - Flipkens K / Robson L 0 - 2  
Knapp K / Vinci R - Allertova D / Konjuh A 2 - 0  
Koukalova K / Liang C - Cibulkova D / Rybarikova M 0 - 2  
Routliffe E / Jansen M - Kops-Jones R / Spears A 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis L / Butorac E - Hsieh S-W / Kontinen H 1 - 2  
Gavrilova D / Peers J - Dulgheru A / Mergea F 2 - 0  
Halep S / Tecau H - Parra Santonja A / Marrero D 2 - 0  
Hradecka L / Matkowski M - Mattek-Sands B / Querrey S 1 - 2  
Klepac A / Farah R - Shvedova Y / Cabal J S 0 - 2  
LIU C / Fritz H T - Hingis M / Paes L 0 - 2  
Spears A / Lipsky S - Errani S / Fognini F Törölve  

 

2015.09.02.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 1 - 7  
Atlanta - Miami (18:10) 3 - 7  
Baltimore - Tampa Bay 2 - 11  
Boston - NY Yankees 1 - 3  
Boston - NY Yankees (22:05) 8 - 13  
Chicago Cubs - Cincinnati 5 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati (20:20) 4 - 7  
Houston - Seattle 5 - 7  
Kansas City - Detroit 5 - 6  
LA Dodgers - San Francisco 2 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 7 - 4  
Minnesota - Chicago WS 8 - 6  
NY Mets - Philadelphia 8 - 14  
Oakland - LA Angels 2 - 6  
San Diego - Texas 6 - 8  
St. Louis - Washington 8 - 5  
Toronto - Cleveland 5 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Rögle 7 - 2  
Karlskrona - Malmö 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Dinamo Minszk 0 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas(Vuelta,11.sz.) 0 - 1  
F. Aru - J. Rodriguez O. (Vuelta, 11.sz) 1 - 0  
J.E.R. Chaves - Dumoulin (Vuelta, 11.sz) 1 - 0  
Majka - Valverde (Vuelta, 11.sz) 1 - 0  
Vuelta 2015 - 11. szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dominikai Köztársaság 71 - 65  
Dominikai Köztársaság - Panama 83 - 66  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Kuba 91 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Connecticut 81 - 51  
New York - Atlanta 67 - 67  
Phoenix - Washington 73 - 53  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ribe-Esbjerg 25 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Odense 24 - 28  
Kézilabda (Francia Ligakupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Pays d'Aix 31 - 26  
Nimes - Toulouse 33 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Balatonfüred 20 - 28  
Gyöngyös - Szeged 26 - 34  
Mezőkövesd - Tatabánya 23 - 23  
PLER - Csurgó 23 - 25  
Vác - Cegléd 29 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 35 - 12  
Siófok - Békéscsaba 34 - 26  
Érd - Vác 16 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Elverum 23 - 24  
Kolstad Handball - Halden 21 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Burgdorf-Hannover 33 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Nexe Nasice 25 - 23  
Zomimak-M Strumica - Tatran Presov 24 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Basel 39 - 23  
Gossau - St. Gallen 23 - 21  
Kriens - Winterthur 27 - 31  
Stäfa - Bern 23 - 27  
Thun - Schaffhausen 27 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - CRB 3 - 2  
BOA - Parana 1 - 2  
Botafogo - Atlético GO 4 - 0  
Bragantino - Vitória 2 - 1  
Ceara - Paysandu 0 - 0  
Criciuma - Nautico 1 - 0  
Luverdense - ABC 1 - 1  
Oeste - Macae 1 - 2  
Sampaio Correa - Mogi Mirim 3 - 1  
Santa Cruz PE - America MG 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Rosice - Olomouc 0 - 5  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avedöre - Vestsjaelland 0 - 3  
Kjellerup - Aarhus 1 - 8  
Ledöje Smörum Fodbold - Lyngby 0 - 5  
Vejle - Hobro 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Leverkusen 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Urawa RD 5 - 0  
FC Tokyo - Kashima A. 2 - 2  
Gamba Osaka - Nagoya GE 1 - 1  
Kashiwa R. - Vissel Kobe 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - SD Formentera 1 - 2  
CD Guadalajara - Talavera 0 - 2  
CD Laredo - R. Santander 2 - 0  
Condal Club - Arandina 1 - 1  
Ebro - Real Union Irun 2 - 2  
Guijuelo - Pontevedra 1 - 0  
Linares - Jumilla 2 - 1  
Linense - Rec. Huelva 1 - 0  
Lleida - Hercules 3 - 1  
Mensajero - Majadahonda 2 - 0  
Real Murcia - Cadiz 0 - 1  
Reus - FC Asco 2 - 0  
Sabadell - Castellon 1 - 1  
Tudelano - Compostela 3 - 2  
Varea - Cultural Leonesa 2 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Skócia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észtország - U21Spanyolország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Kazahsztán 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - CA Rentistas 0 - 3  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Grúzia 16 - 15  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - S. Devvarman    
K. Wachiramanowong - F. Tearney    
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cachin - G. Naso    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - M. Ilhan 3 - 1  
F. Fognini - P. Cuevas 3 - 0  
F. Krajinovic - D. Ferrer 0 - 3  
J. Chardy - M. Klizan 3 - 0  
K. Kravchuk - A. Mannarino 0 - 3  
M. Cilic - E. Donskoy 3 - 0  
M. Fish - F. Lopez 2 - 3  
M. Raonic - F. Verdasco 3 - 1  
N. Kyrgios - A. Murray 1 - 3  
R. Bautista-Agut - P. Carreno-Busta 3 - 2  
R. Berankis - D. Goffin 2 - 3  
R. Ram - R. Harrison 3 - 0  
S. Groth - T. Robredo 0 - 3  
S. Stakhovsky - I. Marchenko 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Gimeno-Traver - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Bellucci T / Demoliner M - Baughman D / Paul T 2 - 0  
Bopanna R / Mergea F - Krajicek A / Monroe N 2 - 0  
Bury A / Istomin D - Albot R / Tipsarevic J 2 - 1  
Duran G / Estrella Burgos - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Fratangelo B / Novikov D - Murray J / Peers J 0 - 2  
Fyrstenberg/SGonzale - Bednarek T / Janowicz J 2 - 1  
Giraldo S / Junaid R - Peralta J / Seeberger M 2 - 1  
Kudla D / Smyczek T - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Matkowski M / Zimonjic N - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Müller G / Qureshi A-U-h - Lajovic D / Troicki V 2 - 0  
Pospisil V / Sock J - Mayer L / Sousa J 1 - 2  
Russell M / Young D - Goffin D / Thiem D 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - K. Nara 1 - 2  
A. Panova - M. Niculescu 1 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Kontaveit 0 - 2  
A. Sasnovich - S. Lisicki 0 - 2  
B. Jovanovski - K. Mladenovic 0 - 2  
B. Mattek-Sands - C. Vandeweghe 2 - 0  
Babos T. - S. Stosur 0 - 2  
D. Allertova - R. Vinci 1 - 2  
D. Kasatkina - A. Konjuh 2 - 0  
E. Bouchard - P. Hercog 2 - 1  
E. Rodina - T. Mrdeza 2 - 0  
F. Pennetta - J. Gajdosova 2 - 1  
J. Pegula - D. Cibulkova 1 - 2  
M. Brengle - A. Tatishvili 2 - 0  
M. Duque Marino - O. Dodin 2 - 1  
M. Keys - T. Smitkova 2 - 0  
M. Linette - A. Radwanska 0 - 2  
P. Kvitova - L. Siegemund 2 - 0  
S. Errani - M: Hibi 2 - 0  
S. Rogers - S. Vickery 2 - 0  
S. Williams - K. Bertens 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Schuurs D - Jankovic J / Krunic A 0 - 2  
Black T A / Neel I - Kovinic D / Putintseva Y 2 - 1  
Chan C-W / Jurak D - Garcia C / Srebotnik K 0 - 2  
Date-Krumm K / Minella M - Muguruza / Suarez Navarro 0 - 2  
Diyas Z / XU Y-F - King V / Zheng J 1 - 2  
Gajdosova / Tomljanovic - Muhammad A / Sanchez M 1 - 2  
Gavrilova D / Van Uytvanc - Dellacqua C / Shvedova Y 1 - 2  
Govortsova O / Tsurenko L - Bondarenko K / Rodionova AR 2 - 1  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Dulgheru A / Mchale C 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Lepchenko V / Riske A 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Dabrowski G / Rosolska A 2 - 1  
Medina G./Parra Santonja - Husarova J / Schmiedlova A K 2 - 0  
Niculescu M / Savchuk O - Aoyama S / Voracova R 2 - 0  
Soler-Espinosa/Torro-Flor - Gibbs N / Townsend T 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perianu A / Daescu A - Rodionova AN / Mirnyi M 0 - 2  

 

2015.09.01.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 0 - 4  
Baltimore - Tampa Bay 3 - 6  
Boston - NY Yankees 4 - 3  
Chicago Cubs - Cincinnati 6 - 13  
Colorado - Arizona 5 - 4  
Houston - Seattle 8 - 3  
LA Dodgers - San Francisco 5 - 4  
NY Mets - Philadelphia 3 - 1  
Oakland - LA Angels 11 - 5  
San Diego - Texas 7 - 0  
St. Louis - Washington 8 - 5  
Toronto - Cleveland 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lausanne 2 - 3  
Karlovy Vary - Chomutov 1 - 7  
Mladá Boleslav - Slovan Ustecti Lvi 7 - 3  
Olomouc - HK Dukla Trencin 5 - 1  
Sparta Praha - Slavia Praha 5 - 1  
Zilina - Poprad 5 - 1  
Zlín - Znojmo 5 - 6  
Zug - Zürich Lions 2 - 1  
Örebro - Leksand 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Riga 5 - 0  
Dinamo Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 3 - 3  
Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznyeck 3 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk 1 - 4  
Slovan Bratislava - Szibir Novoszibirszk 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk 2 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Mexikó (helyszín: Mexikó) 66 - 84  
Panama - Uruguay 78 - 71  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Puerto Rico 91 - 86  
Kanada - Argentína 87 - 94  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Aarhus 19 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Orosháza 23 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Breszt Meskov 31 - 24  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bury 1 - 2  
Cambridge Utd. - Dag & Red 0 - 2  
Doncaster - Burton 0 - 0  
Exeter - Portsmouth 2 - 0  
Hartlepool - Sheffield Utd. 1 - 1  
Luton - Leyton 2 - 1  
Millwall - Peterborough 1 - 0  
Morecambe - Walsall 2 - 0  
Newport - Swindon 1 - 1  
Northampton - Colchester 3 - 2  
Notts County - Mansfield 3 - 1  
Port Vale - Carlisle 1 - 0  
Scunthorpe - Barnsley 1 - 2  
Shrewsbury - Oldham 2 - 0  
Wimbledon - Plymouth 2 - 3  
Yeovil - Barnet 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 0 - 0  
Lanus - Nueva Chicago 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - San Marcos de Arica 3 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikssund - Köge 2 - 6  
Hilleröd - Helsingor 1 - 2  
Marienlyst - Viborg 1 - 5  
Svendborg - Silkeborg 0 - 3  
Thisted - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Vikingur Olafsvik 2 - 7  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Envigado 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Malacky - Podbrezova 0 - 6  
FK Slovan Galanta - Senica 1 - 2  
OFK Teplicka Nad Vahom - Zemplin Michalovce 0 - 2  
Slovan Nemsova - Myjava 0 - 2  
Svaty Jur - Zlate Moravce 1 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Svájc 1 - 1  
U19Szlovénia - U19Szlovákia 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 2 - 0  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Dél-Korea 1 - 3  
Japán - Szerbia 2 - 3  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - A. Giri    
V. Anand - M. Carlsen    
V. Topalov - L. Aronian    
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - P. Isarow    
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Crepaldi - L. Giustino    
G. Mager - A. Arnaboldi    
G. Naso - K. De Schepper    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - S. Giraldo 3 - 1  
B. Coric - R. Nadal 1 - 3  
D. Gimeno-Traver - D. Thiem 0 - 3  
D. Kudla - J. Melzer 0 - 3  
D. Young - G. Simon 3 - 2  
E. Gulbis - Al. Bedene E. Gulbis f.a.  
F. Delbonis - I. Karlovic 0 - 3  
F. Fognini - S. Johnson 3 - 1  
G. Müller - R. Bemelmans 1 - 3  
Hy. Chung - J. Duckworth 3 - 0  
I. Marchenko - G. Monfils G. Monfils f.a.  
J-P. Smith - M. Youzhny 1 - 3  
J. Isner - M. Jaziri 3 - 0  
J. Tipsarevic - G. Garcia-Lopez 2 - 3  
J. Vesely - P. Lorenzi 3 - 0  
K. Anderson - A. Rublev    
L. Mayer - R. Federer 0 - 3  
O. Nedovyesov - L. Hewitt    
P-H. Mathieu - Y. Nishioka 2 - 3  
P. Kohlschreiber - A. Zverev 3 - 2  
R. Haase - D. Brown 3 - 2  
S. Groth - A. Dolgopolov A. Dolgopolov f.a.  
S. Querrey - N. Mahut 0 - 3  
S. Wawrinka - A. Ramos 3 - 0  
T. Bellucci - J. Ward 3 - 0  
T. Berdych - B. Fratangelo 3 - 0  
T. Kokkinakis - R. Gasquet T. Kokkinakis f.a.  
V. Estrella - J. Sock 0 - 3  
V. Troicki - F. Tiafoe 3 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - A. Kerber 0 - 2  
A. Krunic - D. Kovinic 1 - 2  
A. Petkovic - C. Garcia 2 - 1  
A. Tomljanovic - K. Knapp 1 - 2  
C. Giorgi - J. Larsson 2 - 0  
C. McHale - P. Cetkovska 1 - 2  
C. Witthöft - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
F. Schiavone - Y. Wickmayer 0 - 2  
J. Görges - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
J. Loeb - C. Wozniacki 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Beck 2 - 1  
L. Chirico - J. Konta 0 - 2  
L. Robson - E. Vesnina 1 - 2  
L. Safarova - L. Tsurenko 0 - 2  
M. Erakovic - S. Halep M. Erakovic f.a.  
M. Keys - K. Koukalova 2 - 0  
M. Sakkari - Qia. Wang 0 - 2  
O. Govortsova - I-C. Begu 2 - 1  
S. Williams - V. Diatchenko V. Diatchenko f.a.  
T. Bacsinszky - B. Strycova 0 - 2  
T. Pironkova - M. Barthel 1 - 2  
T. Smitkova - C-A. Mitu 2 - 0  
V. Azarenka - L. Hradecka 2 - 0  
V. Lepchenko - K. Flipkens 2 - 0  
Y. Putintseva - K. Bondarenko 0 - 2  

 

2015.08.31.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - B. Bystrica 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Barsz Kazany 1 - 4  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár 0 - 3  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 5  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Dumoulin (Vuelta, 10. szakasz) 0 - 1  
J. Degenkolb - K. Sbaragli (Vuelta, 10. szakasz) 0 - 1  
R. Majka - F. Aru (Vuelta, 10. szakasz) 1 - 0  
Vuelta 2015 - 10. szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay - Brazília 71 - 57  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Venezuela 52 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 68 - 72  
Los Angeles - San Antonio 60 - 52  
Minnesota - Phoenix 71 - 61  
Seattle - Washington 69 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Holstebro 30 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zomimak-M Strumica - Vojvodina 25 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Southend 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Aldershot 1 - 2  
Cheltenham - Wrexham 2 - 1  
Chester - Guiseley 1 - 1  
Dover - Boreham 2 - 1  
Eastleigh - Torquay 3 - 2  
Forest Green - Bromley 2 - 1  
Gateshead - Lincoln 2 - 0  
Grimsby - Macclesfield 0 - 2  
Halifax - Barrow 3 - 1  
Southport - Altrincham 3 - 0  
Tranmere - Kidderminster 2 - 2  
Woking - Welling Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Estudiantes LP 1 - 1  
Union SF - Rosario Central 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - 1860 München 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Universidad Catolica 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Belsina Bobrujszk 1 - 0  
Dinamo Minszk - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Le Havre 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Atromitosz Periszteri 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Akko 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 3 - 1  
Millionarios - Aguilas Doradas Pereira 2 - 0  
Once Caldas - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Chiapas 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - D.C. United 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Torpedo Armavir 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Arszenál Tula 0 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Bajkal Irkutszk 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tom Tomszk 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Fakel Voronyezs 0 - 1  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Kamaz 2 - 1  
Volgar Asztrahan - Toszno 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Sp. Luqueno 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Santa Clara 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Marítimo 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Botosani 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Jönköping Södra 2 - 0  
Värnamo - Angelholm 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Airbus 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Viljandi Tulevik 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - St. Patrick's 3 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Penrith Panthers 34 - 18  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Peru 3 - 1  
Japán - Dél-Korea 3 - 0  
Oroszország - Szerbia 2 - 3  
Röplabda (U23 Világbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Argentína - U23Brazília 1 - 3  
U23Irán - U23Dél-Korea 3 - 1  
U23Kuba - U23Olaszország 1 - 3  
U23Törökország - U23Oroszország 1 - 3  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave    
L. Aronian - V. Anand    
W. So - V. Topalov    
Tenisz (Como, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - P. Licciardi    
P. Cachin - A. Basso    
S. Caruso - R. Bonadio    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - M. Klizan F. Mayer f.a.  
F. Verdasco - T. Haas 3 - 2  
J-W. Tsonga - J. Nieminen 3 - 0  
J. Chardy - R. Shane 3 - 1  
J. Sousa - R. Berankis 2 - 3  
K. Nishikori - B. Paire 2 - 3  
L. Lacko - M. Granollers 0 - 3  
L. Pouille - E. Donskoy 1 - 3  
M. Berrer - T. Robredo 0 - 3  
M. Cecchinato - M. Fish 1 - 3  
M. Cilic - G. Pella 3 - 0  
M. Ebden - G. Dimitrov 0 - 3  
M. Ilhan - R. Stepanek R. Stepanek f.a.  
M. Raonic - T. Smyczek 3 - 0  
N. Basilashvili - F. Lopez 0 - 3  
N. Djokovic - J. Souza 3 - 0  
R. Albot - D. Ferrer 1 - 3  
S. Bolelli - D. Goffin 0 - 3  
S. Stakhovsky - J. Millman 3 - 1  
T. Gabashvili - P. Andujar P. Andujar f.a.  
T. Paul - A. Seppi 0 - 3  
Y-H. Lu - M. Kukushkin Y-H. Lu f.a.  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - K. Kanepi 0 - 2  
A. Konjuh - T. Maria 2 - 0  
A. Kontaveit - C. Dellacqua 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - M. Rybarikova 2 - 0  
A. Tatishvili - Ka. Pliskova 2 - 0  
B. Bencic - S. Karatantcheva 2 - 0  
C. Suarez Navarro - D. Allertova 0 - 2  
C. Vandeweghe - S. Stephens 2 - 0  
D. Cibulkova - A. Ivanovic 2 - 1  
D. Kasatkina - D. Gavrilova 2 - 1  
E. Svitolina - E. Kulichkova 2 - 0  
I. Falconi - S. Crawford 2 - 0  
J. Pegula - A. van Uytvanck 2 - 0  
K. Bertens - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
K. Mladenovic - S. Kuznetsova 2 - 0  
K. Siniakova - A. Radwanska 0 - 2  
Ka. Kozlova - B. Mattek-Sands 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - B. Jovanovski 0 - 2  
L. Davis - H. Watson 2 - 0  
M. Linette - U. Radwanska 2 - 0  
M. Puig - V. Williams 1 - 2  
O. Dodin - J. Jankovic 2 - 1  
P. Hercog - Z. Diyas 2 - 0  
S. Kenin - M. Duque Marino 0 - 2  
S. Zheng - M. Brengle 1 - 2  
T. Pereira - E. Makarova 0 - 2  
V. King - R. Vinci 0 - 2  

 

 

Címkék: eredmények, tippmix,