Tippmix eredmények 35. hét - 2015. augusztus 24-30.

2015-08-24
Tippmix eredmények 35. hét - 2015. augusztus 24-30.

 

2015.08.30.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiprop - T. Makhloufi (1500 m) 1 - 0  
B. Spotakova - S. Viljoen (női gerelyhajítás) 0 - 1  
C. Hussong - K. Molitor (női gerelyhajítás) 0 - 1  
D. Thomas - D. Tsyplakov (magasugrás) 0 - 1  
G. Dibaba - más (női 5000 m) 0 - 1  
G. Tamberi - E. Kynard (magasugrás)    
G. Zhang - D. Drouin (magasugrás) 0 - 1  
L. Li - H. Lyu (női gerelyhajítás) 0 - 1  
L. Stahl - C. Obergföll (női gerelyhajítás) 0 - 1  
M. Cherono - V.J. Kibiwot(női 5000m) 0 - 1  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás) 0 - 1  
N. Willis - A. Iguider (1500m) 0 - 1  
S. Kiplagat - E.M. Manangoi (1500 m) 0 - 1  
USA - Jamaika (női 4x400 m) 0 - 1  
USA - más (4x400 m) 1 - 0  
V.J. Kibiwot - S. Teferi (női 5000m) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - West Coast Eagles 126 - 69  
Fremantle - Melbourne Demons 108 - 54  
St. Kilda - Sydney Swans 38 - 135  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Oakland 2 - 3  
Arizona - Oakland (22:10) 4 - 7  
Atlanta - NY Yankees 1 - 3  
Atlanta - NY Yankees (19:35) 6 - 20  
Chicago WS - Seattle 6 - 7  
Chicago WS - Seattle (20:10) 6 - 5  
Cleveland - LA Angels 8 - 3  
Cleveland - LA Angels (19:10) 9 - 2  
LA Dodgers - Chicago Cubs 5 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 9 - 12  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 4 - 1  
Minnesota - Houston 1 - 4  
Minnesota - Houston (20:10) 7 - 5  
NY Mets - Boston 5 - 4  
Philadelphia - San Diego 4 - 3  
Philadelphia - San Diego (19:35) 4 - 9  
Pittsburgh - Colorado 4 - 3  
Pittsburgh - Colorado (19:35) 0 - 5  
Tampa Bay - Kansas City 3 - 6  
Tampa Bay - Kansas City (19:10) 3 - 2  
Texas - Baltimore 4 - 3  
Toronto - Detroit 9 - 2  
Washington - Miami 5 - 1  
Washington - Miami (19:35) 7 - 4  
Darts (Auckland Darts Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld 11 - 10  
P. Taylor - A. Lewis 9 - 10  
R. van Barneveld - J. Wade 10 - 6  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - HIFK 2 - 0  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Steelers - JYP 2 - 4  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Färjestad 2 - 3  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Kosice 2 - 3  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Vítkovice 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Wolfsburg 1 - 5  
HV 71 - Malmö 1 - 4  
Mountfield HK - Straubing 4 - 1  
Nürnberg - Linz 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 0 - 4  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 7 - 2  
Medvescak Zagreb - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barisz Asztana 5 - 2  
Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznyeck 6 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Admiral Vlagyivosztok 4 - 4  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Rodriguez Oliver (Vuelta, 9.szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - J.E.R. Chavez (Vuelta, 9. szakasz) 1 - 0  
R. Majka - F. Aru (Vuelta, 9. szakasz) 0 - 1  
Vuelta 2015 - 9. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izland 86 - 46  
Németország - Franciaország 63 - 68  
Olaszország - Oroszország 68 - 63  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 96 - 98  
Connecticut - New York 66 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 22 - 25  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Silkeborg 27 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Flensburg 22 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Thun 26 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Atl. Tucuman - Guarani AF 3 - 0  
Boca Unidos - Douglas Haig 0 - 0  
Guillermo Brown - Chacarita Juniors 1 - 0  
Instituto Cordoba - Santamarina Tandil 3 - 2  
Villa Dalmine - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Tigre 2 - 0  
Newell's - Colón 0 - 1  
San Lorenzo - Banfield 0 - 0  
Vélez Sarsfield - Defensa Justicia 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Eupen 0 - 2  
Saint-Gilloise - Dessel 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 7 - 1  
Lokeren - Waasland Beveren 1 - 2  
Westerlo - Anderlecht 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Montana - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi Mirim - Bahia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Internacional 3 - 0  
Chapecoense - Corinthians 1 - 3  
Cruzeiro - Santos 0 - 1  
Fluminense - Atlético MG 1 - 2  
Gremio - Coritiba 0 - 0  
Palmeiras - Joinville 3 - 2  
Sao Paulo - Ponte Preta 3 - 0  
Sport Recife - Flamengo 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mönchengladbach 2 - 1  
Dortmund - Hertha BSC 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Karlsruhe 6 - 0  
FSV Frankfurt - St. Pauli 1 - 0  
Nürnberg - Düsseldorf 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Rostock 1 - 1  
Mainz Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Colo Colo 0 - 1  
Dep. Iquique - San Luis de Quillota 2 - 1  
Universidad de Chile - Palestino 4 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Agia Napa 1 - 0  
APOEL Nicosia - Pafos FC 6 - 2  
Paralimni - Apollon Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Usti nad Labem 2 - 4  
Prevysov - Pardubice 0 - 5  
Stechovice - Teplice 1 - 4  
Zenit Caslav - Vysehrad 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Fredericia 0 - 2  
Roskilde - Vejle 1 - 2  
Vendsyssel - Vestsjaelland 4 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 0 - 2  
Midtjylland - Hobro 2 - 0  
Nordsjaelland - Bröndby 0 - 2  
OB Odense - FC Köbenhavn 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Suwon 0 - 0  
Seongnam - Jeonbuk 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Torpedo Zogyino 0 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kemi Kings - Haka 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasa PS 3 - 0  
Ilves - Helsinki JK 1 - 0  
Lahti - Kuopio PS 1 - 0  
Seinäjoen JK - Mariehamn 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nantes 2 - 0  
Monaco - Paris SG 0 - 3  
St-Etienne - Bastia 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panetolikosz 0 - 2  
Giannina - PAOK 3 - 1  
Iraklisz 1908 - Panioniosz 0 - 1  
Panathinaikosz - Kalloni 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Achilles'29 3 - 2  
Sparta Rotterdam - Den Bosch 5 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 4 - 0  
AZ Alkmaar - Roda 0 - 1  
PSV - Feyenoord 3 - 1  
Vitesse - Cambuur 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 0 - 2  
Rijeka - Osijek 5 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Leiknir Reykjavik 0 - 0  
FH - Vikingur Reykjavik 1 - 0  
Fjölnir - Stjarnan 1 - 1  
Fylkir - ÍA Akranes 0 - 0  
KR - Valur 2 - 2  
ÍBV - Keflavík 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 0 - 1  
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Shonan Bellmare 1 - 0  
Kashiwa R. - Kofu 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. La Equidad 2 - 0  
Cortulua Tulua - Alianza Petrolera 0 - 0  
Dep. Tolima - Cucuta Deportivo 3 - 0  
Jaguares de Cordoba - Uniautonoma 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
GKS Katowice - Miedz Legnica 0 - 1  
Wigry Suwalki - Olsztyn 1 - 2  
Wisla Plock - GKS Belchatow 2 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Pogon Siedlce 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 1 - 1  
TBB Nieciecza - Lech Poznan 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spyris Kaunas - Suduva Marijampole 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - América 0 - 2  
Dep. Toluca - Leon 1 - 3  
Dorados de Sinaloa - Puebla 1 - 0  
M. Morelia - Tijuana 1 - 2  
Pachuca - Atlas 1 - 1  
Tigres - Queretaro 5 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Kansas City 2 - 1  
Dallas - Salt Lake 2 - 0  
Houston - Vancouver 2 - 0  
Orlando - Chicago 1 - 1  
Philadelphia - New England 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Videoton - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - ZTE 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Jerv 1 - 1  
Fredrikstad - Sandnes Ulf 3 - 2  
Hödd - Bryne 2 - 0  
Hönefoss - Baerum 2 - 2  
Kristiansund - Levanger 2 - 1  
Nest-Sotra - Ranheim 1 - 2  
Sogndal - Follo 2 - 1  
Strömmen - Brann Bergen 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sarpsborg 3 - 1  
Mjöndalen - Strömsgodset 2 - 4  
Molde - Lilleström 2 - 2  
Stabaek - Odd Grenland 1 - 2  
Start - Haugesund 1 - 3  
Tromsö - Rosenborg 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Frosinone 2 - 0  
Carpi - Internazionale 1 - 2  
Chievo - Lazio 4 - 0  
Genoa - Verona 2 - 0  
Napoli - Sampdoria 2 - 2  
Roma - Juventus 2 - 1  
Torino - Fiorentina 3 - 1  
Udinese - Palermo 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szokol Szaratov - Szpartak Moszkva 2 2 - 2  
Tyumeny - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - FK Krasznodar 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Rubin Kazany 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Salzburg 2 - 3  
Wolfsberg - Altach 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 1 - 0  
Dep. Santani - General Diaz 1 - 1  
San Lorenzo - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Penafiel 1 - 2  
Chaves - Leixoes 3 - 0  
Feirense - Covilha 1 - 1  
Gil Vicente - Famalicao 1 - 1  
Guimaraes B - Olhanense 1 - 0  
Mafra - Farense 1 - 2  
Porto B - Freamunde 2 - 1  
Sporting CP B - Portimonense 1 - 1  
Uniao Oliveirense - Braga B 0 - 1  
Varzim - Benfica B 2 - 1  
Viseu - Oriental de Lisboa 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Sporting CP 1 - 3  
Braga - Boavista 4 - 0  
Pacos Ferreira - Arouca 1 - 1  
Tondela - Nacional Madeira 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Norwich 3 - 0  
Swansea - Manchester Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Astra Giurgiu 0 - 1  
Steaua Bukarest - Viitorul Constanta 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Rangers 1 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Oviedo 2 - 0  
Elche - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Mallorca - Ponferradina 1 - 0  
Osasuna - Mirandes 1 - 0  
Tenerife - Gimnastic 1 - 2  
Valladolid - Alcorcon 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Valladolid B 0 - 0  
Cacereno - Pontevedra 1 - 0  
Coruxo - Arandina 4 - 1  
Ferrol - UD Logrones 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Socuellamos 1 - 0  
Fuenlabrada - Mensajero 0 - 0  
Majadahonda - Real Madrid B 1 - 2  
Talavera - Amorebieta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Hercules 0 - 0  
Atl. Baleares - Eldense 2 - 1  
Badalona - Cornella 0 - 2  
Levante B - Llosetense 2 - 0  
Reus - Espanyol B 3 - 1  
Sabadell - Xativa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - UCAM Murcia 0 - 2  
La Hoya Lorca - Betis B 1 - 0  
Merida - Jumilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Ath. Bilbao 2 - 0  
Sevilla - Atl. Madrid 0 - 3  
Valencia - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Schaffhausen 2 - 0  
Winterthur - Le Mont Lausanne 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 3 - 1  
Grasshoppers - Young Boys 3 - 2  
Thun - Sion 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - GAIS 1 - 0  
Ljungskile - Syrianska 0 - 0  
Mjällby - Östersund 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Atvidaberg 1 - 0  
Elfsborg - Sundsvall 1 - 2  
Göteborg - Gefle 3 - 0  
Helsingborg - FF Malmö 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Cukaricki 1 - 2  
Mladost Lucani - Crvena zvezda 0 - 3  
Spartak Zlatibor Voda - Vojvodina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Zilina 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Boluspor 1 - 0  
Denizlispor - Elazigspor 0 - 4  
Kayseri Erciyesspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 2  
Malatyaspor - Alanyaspor 2 - 1  
Sanliurfaspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Rizespor 1 - 1  
Fenerbahce - Antalyaspor 2 - 1  
Sivasspor - Osmanlispor 1 - 1  
Trabzonspor - Akhisar 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Kárpáti Lviv 2 - 0  
Olekszandria - Csernomorec Odessza 0 - 0  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Penarol 3 - 1  
El Tanque Sisley - Danubio 1 - 0  
Montevideo Wanderers - Nacional 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrenpoint - Cliftonville 2 - 2  
Motorsport (Moto2, Brit Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Brit Nagydíj    
Motorsport (Moto3, Brit Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Brit Nagydíj    
Motorsport (MotoGP, Brit Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Brit Nagydíj    
Motorsport (MotoGP,Brit Nagydíj párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Iannone 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez 1 - 0  
V. Rossi - D. Pedrosa 1 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Toulon 24 - 9  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - St. George Illawarra 28 - 26  
Wests Tigers - New Zealand Warriors 50 - 16  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Szerbia 0 - 3  
Oroszország - Dél-Korea 3 - 0  
Röplabda (U23 Világbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Kuba - U23Törökország 0 - 3  
U23Oroszország - U23Olaszország 3 - 0  
Röplabda (U23 Világbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Dél-Korea 3 - 0  
U23Irán - U23Argentína 1 - 3  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave    
H. Nakamura - L. Aronian 0 - 1  
V. Topalov - A. Giri    
Snooker (Paul Hunter Classic 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Burns - R.T. Chuan Leong 4 - 3  
J. Cope - J. Trump 3 - 4  
J. Robertson - A. Carter 2 - 4  
K. Wilson - M. King 1 - 4  
M. Davis - S. Carrington 3 - 4  
M. Holt - A. Carter 2 - 4  
M.J. Williams - S. Donaldson 4 - 1  
S. Murphy - R. Williams 4 - 1  
S. O'Sullivan - M. Holt 0 - 4  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Gibb J / Patterson C 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Erdmann J / Matysik K - Gibb J / Patterson C 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Erdmann J / Matysik K 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - An. Kuznetsov    
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sugiarto - H.I. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - S. Kawakami 1 - 2  

 

2015.08.29.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chicherova - M. Kuchina (női magasugrás) 0 - 1  
E. Sum - M. Arzamasova (női 800 m) 0 - 1  
G. Kanter - C. Harting (diszkoszvetés) 1 - 0  
Jamaika - USA (4x100 m) 1 - 0  
Jamaika - USA (női 4x100 m) 1 - 0  
M. Farah - Y. Kejelcha (5000 m) 1 - 0  
P. Malachowski - F. Dacres (diszkoszvetés) 1 - 0  
P. Milanov - R. Urbanek (diszkoszvetés) 1 - 0  
R. Beitia - B. Vlasic (női magasugrás) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Richmond 47 - 74  
Gold Coast Suns - Port Adelaide 51 - 88  
Greater Western Sydney - Carlton 132 - 51  
North Melbourne Kangaroos - Western Bulldogs 73 - 96  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Oakland 6 - 4  
Atlanta - NY Yankees 4 - 15  
Chicago WS - Seattle 0 - 2  
Cleveland - LA Angels 3 - 1  
LA Dodgers - Chicago Cubs 4 - 1  
Milwaukee - Cincinnati 5 - 0  
Minnesota - Houston 3 - 0  
NY Mets - Boston 4 - 6  
NY Mets - Boston (22:05) 1 - 3  
Philadelphia - San Diego 7 - 1  
Pittsburgh - Colorado 5 - 3  
San Francisco - St. Louis 5 - 4  
San Francisco - St. Louis (22:05) 0 - 6  
Tampa Bay - Kansas City 2 - 3  
Texas - Baltimore 4 - 1  
Toronto - Detroit 5 - 3  
Toronto - Detroit (19:07) 15 - 1  
Washington - Miami 3 - 4  
Darts (Auckland Darts Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - A. Lewis 4 - 8  
J. Wade - P. Wright 8 - 5  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 7 - 8  
P. Taylor - S. Whitlock 8 - 3  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Fribourg 4 - 2  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Storhamar 0 - 3  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead Clan - Växjö 1 - 3  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Gap 6 - 1  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Djurgarden 2 - 3  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Sönderjyske 7 - 1  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Liberec 0 - 9  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - Grenoble 4 - 2  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Turku PS 4 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Rögle 2 - 4  
Frankfurt - Mannheim 0 - 7  
Linz - Graz 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva 3 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 3 - 1  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Szpartak Moszkva - Lada Toljatti 1 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.L. Sanchez Gil - A. Valverde (Vuelta, 8. szakasz) 0 - 1  
N. Bouhanni - C. Ewan (Vuelta, 8. szakasz) 0 - 1  
P. Sagan - J. Degenkolb (Vuelta, 8. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Oroszország 69 - 81  
Görögország - Litvánia 67 - 62  
Izland - Libanon 96 - 75  
Lengyelország - Belgium 72 - 52  
Lettország - Macedónia 85 - 69  
Szerbia - Szlovénia 84 - 84  
Törökország - Hollandia 74 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 84 - 90  
New York - Minnesota 81 - 68  
Seattle - San Antonio 83 - 69  
Tulsa - Los Angeles 76 - 66  
Washington - Phoenix 71 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Mors 28 - 21  
Silkeborg - Kolding 24 - 18  
Skanderborg - Aarhus 21 - 22  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Odense 26 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Vác 28 - 30  
Orosháza - Eger 28 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Gummersbach 27 - 31  
DHfK Leipzig - Melsungen 21 - 32  
Göppingen - Eisenach 31 - 21  
Lübbecke - Magdeburg 28 - 29  
Wetzlar - Füchse Berlin 27 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Kriens 27 - 27  
Bern - Amacitia Zürich 22 - 25  
Winterthur - Gossau 24 - 20  
Kézilabda (Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged 26 - 24  
Kézilabda (Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - FTC 29 - 24  
Kézilabda (Szuperkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged    
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Walsall 0 - 4  
Bradford - Port Vale 1 - 0  
Bury - Oldham 1 - 1  
Colchester - Scunthorpe 2 - 2  
Doncaster - Fleetwood 2 - 0  
Millwall - Chesterfield 0 - 2  
Peterborough - Gillingham 1 - 1  
Rochdale - Barnsley 3 - 0  
Shrewsbury - Burton 0 - 1  
Swindon - Sheffield Utd. 0 - 2  
Wigan - Crewe 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Northampton 1 - 1  
Barnet - Cambridge Utd. 0 - 0  
Crawley - Wycombe 0 - 0  
Dag & Red - Stevenage 1 - 1  
Hartlepool - Carlisle 2 - 3  
Leyton - Bristol Rovers 2 - 0  
Luton - Portsmouth 1 - 2  
Morecambe - Notts County 4 - 1  
Oxford Utd. - Yeovil 2 - 0  
Plymouth - Newport 1 - 0  
Wimbledon - Exeter 2 - 1  
York - Mansfield 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Reading 1 - 3  
Bristol City - Burnley 1 - 2  
Derby County - Leeds 1 - 2  
Huddersfield - QPR 0 - 1  
Hull City - Preston 2 - 0  
Ipswich - Brighton 2 - 3  
Milton Keynes Dons - Birmingham 0 - 2  
Nottingham - Cardiff 1 - 2  
Rotherham - Fulham 1 - 3  
Sheffield Wed. - Middlesbrough 1 - 3  
Wolverhampton - Charlton 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Eastleigh 1 - 2  
Altrincham - Tranmere 2 - 1  
Barrow - Southport 1 - 0  
Boreham - Woking 1 - 1  
Bromley - Dover 1 - 1  
Guiseley - Gateshead 0 - 2  
Kidderminster - Forest Green 0 - 2  
Lincoln - Grimsby 1 - 1  
Macclesfield - Chester 1 - 2  
Torquay - Cheltenham 0 - 3  
Welling Utd. - Braintree 1 - 2  
Wrexham - Halifax 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Sportivo Belgrano 2 - 1  
Central Cordoba - Patronato Parana 0 - 0  
Gimnasia Mendoza - Atl. All Boys 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Martin SJ 2 - 0  
Argentinos Juniors - Crucero del Norte 4 - 0  
Quilmes - Atl. Temperley 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eisden Maasmechelen 2 - 0  
Deinze - Lierse 1 - 0  
Lommel - WS Bruxelles 0 - 0  
Roeselare - Geel 2 - 1  
Tubize - Seraing Utd. 3 - 1  
Virton - Heist 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Mechelen 2 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 0 - 1  
OH Leuven - St. Truiden 1 - 0  
Oostende - Zulte Waregem 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 1  
Liteksz Lovecs - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Luverdense 1 - 2  
Atlético GO - Ceara 3 - 2  
CRB - Botafogo 2 - 1  
Macae - Sampaio Correa 1 - 1  
Nautico - BOA 1 - 0  
Parana - Santa Cruz PE 3 - 2  
Paysandu - Bragantino 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hamburg 2 - 1  
Augsburg - Ingolstadt 0 - 1  
Bayern München - Leverkusen 3 - 0  
Darmstadt - Hoffenheim 0 - 0  
Mainz - Hannover 3 - 0  
VfB Stuttgart - E. Frankfurt 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Fürth 2 - 2  
Paderborn - Bielefeld 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Dynamo Dresden 1 - 2  
Chemnitz - Wehen 1 - 0  
Erfurt - VfB Stuttgart Amatőr 3 - 0  
Hallescher FC - Münster 1 - 3  
Osnabrück - Holstein Kiel 3 - 2  
Stuttgarter Kickers - Cottbus 0 - 0  
Würzburg - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Huachipato 3 - 1  
Universidad de Concepcion - Cobresal 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Ermisz Aradippou 1 - 1  
Doxa Katokopiasz - AEK Larnaca 0 - 3  
Ethnikosz Ahnasz - Omonia Nicosia 1 - 0  
NEA Szalamina - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Hradec Kralove 0 - 5  
Dobrovice - Varnsdorf 1 - 2  
Hlucin - Opava 0 - 1  
Karlovice Karolinka - Zlín 1 - 6  
Karlovy Vary - MAS Taborsko 2 - 6  
Kraluv Dvur - Graffin Vlasim 1 - 1  
Mohelnice - Frydek Mistek 1 - 2  
Olymp Hradec Kralove - Bohemians 1905 1 - 2  
Slavicin - Slovacko 2 - 0  
Tachov - Sokolov 2 - 2  
Vitkovice - Karvina 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Viborg 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Jeonnam 1 - 1  
Gwangju - Ulsan 1 - 2  
Incheon - Daejon 2 - 1  
Jeju - FC Szöul 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Naftan 0 - 1  
Slavia Mozír - Granit Mikasevicsi 2 - 0  
Szluck - Vityebszk 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jazz Pori 0 - 0  
Oulu - Turku PS 1 - 1  
PK-35 - VIFK 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Rovaniemi PS 2 - 0  
KTP - Jaro 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Evian Thonon Gaillard 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 1 - 1  
Caen - Lyon 0 - 4  
Lille - Ajaccio GFC 1 - 0  
Reims - Lorient 4 - 1  
Rennes - Toulouse 3 - 1  
Troyes - Montpellier 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Olympiakosz 0 - 2  
Panthrakikosz - Veria 0 - 2  
Xanthi - AEK Athén 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - PSV 2 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - De Graafschap 3 - 0  
Heerenveen - Zwolle 1 - 1  
Heracles - Twente 2 - 0  
Utrecht - Groningen 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 3 - 0  
RNK Split - Istra 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Throttur Reykjavik 1 - 0  
Fram - Bi/Bolungarvik 3 - 1  
Grotta - Thor Akureyri 0 - 1  
KA Akureyri - HK Kopavogs 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana 2 - 3  
Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 0 - 3  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa 1 - 0  
Hapoel TA - Ironi Kiryat Shmone 0 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 1 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya GE 5 - 2  
Shimizu SP - FC Tokyo 1 - 1  
Vegalta Sendai - Albirex Niigata 0 - 1  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 7 - 1  
Yokohama FM - Urawa RD 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Kluczbork 1 - 1  
Dolcan Zabki - Rozwoj Katowice 1 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sacz 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Pogon Szczecin 1 - 1  
Piast Gliwice - Gornik Leczna 3 - 0  
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Spartaks Jurmala 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - UNAM Pumas 3 - 4  
Veracruz - Monterrey 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Columbus 1 - 2  
San Jose - Los Angeles 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Haladás 0 - 1  
Diósgyőr - Újpest 2 - 1  
FTC - Paks 2 - 0  
Honvéd - Puskás Akadémia 0 - 0  
Vasas - MTK 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Szeged 5 - 0  
Budaörs - Csákvár 1 - 0  
Dunaújváros - Sopron 2 - 1  
Mezőkövesd - Szolnok 3 - 1  
Siófok - Balmazújváros 0 - 0  
Soroksár - Kisvárda 0 - 0  
Szigetszentmiklós - Gyirmót 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Sandefjord 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Sassuolo 0 - 1  
Milan - Empoli 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ufa 2 - 0  
Szpartak Moszkva - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 0 - 1  
Grödig - Ried 4 - 1  
Rapid Wien - Mattersburg 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Moreirense 3 - 2  
Porto - Estoril 2 - 0  
Setúbal - Rio Ave 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sunderland 2 - 2  
Bournemouth - Leicester 1 - 1  
Chelsea - Crystal Palace 1 - 2  
Liverpool - West Ham 0 - 3  
Manchester City - Watford 2 - 0  
Newcastle - Arsenal 0 - 1  
Stoke - West Bromwich 0 - 1  
Tottenham - Everton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Dinamo Bukarest 2 - 2  
Poli Timisoara - Concordia Chiajna 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 3 - 1  
Dundee - Inverness CT 1 - 1  
Hamilton - Hearts 3 - 2  
Motherwell - Kilmarnock 1 - 0  
Partick Thistle - Aberdeen 0 - 2  
Ross County - Dundee Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Greenock Morton 0 - 1  
Hibernian - Raith Rovers 2 - 0  
St. Mirren - Livingston 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Huesca 1 - 1  
Girona - Numancia 2 - 3  
Leganes - Cordoba 3 - 1  
Lugo - UE Llagostera 1 - 0  
Zaragoza - Almería 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Compostela - Pena Sport 1 - 0  
Cultural Leonesa - Celta Vigo B 0 - 0  
Lealtad - Izarra 2 - 1  
Tudelano - Sp. Gijón B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Getafe B 0 - 0  
Ebro - Real Sociedad B 1 - 0  
Gernika - Toledo 2 - 0  
Leioa - Sestao River 0 - 2  
Portugalete - Arenas de Getxo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Pobla de Mafumet 0 - 0  
Valencia B - Huracan Valencia 1 - 1  
Villarreal B - Olot 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linares - Granada B 1 - 4  
Melilla - Marbella 2 - 2  
Real Murcia - Villanovense 1 - 1  
Sevilla B - Real Jaen 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Malaga 1 - 0  
Celta Vigo - Rayo Vallecano 3 - 0  
Real Madrid - Betis 5 - 0  
Real Sociedad - Sp. Gijón 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wohlen 2 - 0  
Wil - Chiasso 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 0 - 1  
Vaduz - St. Gallen 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utsikten - Sirius 1 - 1  
Varberg - AFC Utd. Väsby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Halmstad 4 - 2  
Falkenberg - Norrköping 0 - 1  
Örebro - Häcken 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Radnicki Nis 0 - 0  
Novi Pazar - RAD Belgrád 1 - 0  
Partizan Belgrád - OFK Belgrád 2 - 1  
Radnik Surdulica - Vozdovac 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Podbrezova 5 - 1  
Myjava - Zlate Moravce 0 - 0  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 2 - 2  
Senica - Trencin 1 - 4  
Slovan Bratislava - Skalica 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 0 - 3  
Koper - HIT Gorica 1 - 3  
Krsko Posavlje - Zavrc 0 - 1  
Maribor - Krka Novo Mesto 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Karabukspor 2 - 0  
Giresunspor - Adanaspor 1 - 0  
Karsiyaka - Samsunspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Kasimpasa 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Bursaspor 2 - 1  
Konyaspor - Galatasaray 1 - 4  
Mersin Idman Yurdu - Kayserispor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goverla Uzsgorod - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 0  
Volyn Lutszk - Olimpik Doneck 1 - 0  
Vorszkla Poltava - Metalist Harkiv 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Sud América 2 - 0  
Cerro - CA Rentistas 1 - 0  
Fenix Montevideo - Racing Montevideo 3 - 1  
Plaza Colonia - Villa Teresa 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Port Talbot 1 - 2  
Carmarthen - Connah's Quay 1 - 0  
Newtown - Haverfordwest 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Dungannon 4 - 0  
Linfield - Portadown 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 1 - 0  
Sillamae Kalev - Infonet Tallinn 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Bray 1 - 0  
Sligo - Shamrock Rovers 1 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulouse 9 - 20  
Brive - Stade de France 22 - 13  
Oyonnax - Bordeaux 37 - 19  
Racing-Metro - La Rochelle 20 - 19  
Section Paloise - Montpellier 26 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 14 - 6  
Newcastle Knights - Canterbury Bulldogs 18 - 20  
Parramatta Eels - Cronulla Sharks 28 - 35  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Olaszország 48 - 7  
Írország - Wales 10 - 16  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Görögország 3 - 2  
Lengyelország - Magyarország 1 - 3  
Röplabda (U23 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Egy. Arab Emirátusok - U23Dél-Korea 0 - 3  
U23Irán - U23Egyiptom 3 - 2  
U23Olaszország - U23Kuba 2 - 3  
Röplabda (U23 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Argentína - U23Tunézia 3 - 2  
U23Brazília - U23Törökország 3 - 1  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand    
L. Aronian - M. Carlsen    
M. Vachier-Lagrave - V. Topalov 1 - 0  
W. So - H. Nakamura 0 - 1  
Snooker (Paul Hunter Classic 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - E. Slessor 4 - 0  
A. Higginson - S. Baird 4 - 2  
A. McGill - D. Wells 0 - 4  
A. Mehta - I. Glover 4 - 2  
C. Wakelin - D. Grace 4 - 1  
D. Dale - Y. Delu 4 - 1  
D. Hill - M. Gould 0 - 4  
D. Morris - M. Fu 1 - 4  
D. Wells - J. Trump 1 - 4  
D. Wells - X. Guodong 4 - 0  
F. O'Brien - X. Guodong 0 - 4  
G. Dott - D. Dale 4 - 0  
G. Dott - J. Cope 3 - 4  
Ge. Greene - J. Robertson 0 - 4  
J. Cope - A. Carty 4 - 3  
J. Cope - N. Elton 4 - 2  
J. Perry - J. Trump 2 - 4  
J. Perry - M. Wasley 4 - 0  
J. Robertson - S. Maguire 4 - 3  
J. Swail - S. O'Sullivan 0 - 4  
K. Doherty - T. Pengfei 3 - 4  
M. Georgiou - Z. Yuelong 2 - 4  
M. Holt - A. Higginson 4 - 2  
M. Holt - Baranowski, Mateusz 4 - 1  
M. Leslie - J. Swail 1 - 4  
M. Selt - L. Ning 4 - 3  
M.J. Williams - C. Wakelin 4 - 2  
O. Lines - L. Hang 1 - 4  
R. Day - L. Highfield 4 - 2  
R. Walden - D. Poomjaeng 3 - 4  
S. Donaldson - A. Hugill 4 - 1  
S. O'Sullivan - A. Taylor 4 - 0  
T. Ford - J. Cahill 2 - 4  
T. Pengfei - S. O'Sullivan 2 - 4  
T. Pengfei - Z. Yuelong 4 - 3  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourne T / Hyden J - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - H. Alepuz/G. Collado 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - H. Alepuz/G. Collado 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Goncalves Oliveira JR E / Solberg Sa 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Gibb J / Patterson C 1 - 2  
Gibb J / Patterson C - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Goncalves Oliveira JR E / - Nummerdor R / Varenhorst C 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Bourne T / Hyden J 1 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Gibb J / Patterson C 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Regza H 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Fuchs S / Windscheif S 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Bourne T / Hyden J 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Costa Santos R A / Rego E 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosinska K / Brzostek M - Van Gestel S / Van Der Vlist J 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Van Gestel S / Van Der Vl - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - An. Kuznetsov    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - P. Kvitova 0 - 2  
L. Safarova - P. Kvitova 1 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Liang C - Goerges J / Hradecka L 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - K. Anderson 0 - 2  
P-H. Herbert - K. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Inglot D / Lindstedt R - Groth S / Guccione C 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sugiarto - G. Anthony 2 - 0  
W.F. Chong - H.I. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fitriani, Fitriani - C.y. Cheng 2 - 0  
S. Kawakami - S. Katethong 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Santa Cruz - A. Mares 1 - 0  

 

2015.08.28.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McGrone - D. Asher-Smith (női 200m síkf) 1 - 0  
D. Klishina - N. Mironchyk-Ivanova (női távolugrás) 0 - 1  
D. Oliver - A. Merritt (110m gátfutás) 0 - 1  
D. Oliver - S. Shubenkov (110m gátfutás) 0 - 1  
D. Schippers - E. Thompson (női 200m síkfutás) 1 - 0  
H. Parchment - P. Martinot-Lagarde (110m gátfutás) 1 - 0  
J. Tarmoh - I. Lalova (női 200m síkfutás) 1 - 0  
K. Johnson-Thompson - L. Ugen (női távolugrás) 0 - 1  
O. McLeod - D. Bascou (110m gátfutás) 0 - 1  
S. Nelvis - B. Rollins (női 100m gát) 0 - 1  
S. Nelvis - D. Harper-Nelson (női 100m gátfutás) 1 - 0  
S. Proctor - C. Nettey (női távolugrás) 1 - 0  
S. Simpson - V. Campbell-Brown (női 200m síkfutás) 0 - 1  
T. Bartoletta - I. Spanovic (női távolugrás) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Collingwood 62 - 110  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 3 - 5  
Chicago WS - Seattle 4 - 2  
Miami - Pittsburgh 1 - 2  
Philadelphia - NY Mets 5 - 9  
Tampa Bay - Minnesota 5 - 4  
Washington - San Diego 4 - 2  
Darts (Auckland Darts Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Platt 6 - 2  
G. Anderson - R. Modra    
J. Wade - P. Nicholson 6 - 3  
M. van Gerwen - R. Szabo    
P. Taylor - C. Caldwell    
P. Wright - M. Cleaver 6 - 1  
R. van Barneveld - L. Ryder 6 - 0  
S. Bunting - S. Whitlock 4 - 6  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - HIFK 2 - 2  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Stavanger 3 - 3  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Storhamar 1 - 2  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - JYP 3 - 2  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Färjestad 0 - 0  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Kosice 1 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - B. Bystrica 3 - 0  
Dresden - Hamburg 0 - 5  
Frederikshavn - Iserlohn 2 - 6  
HK Dukla Trencin - Brno 2 - 2  
Köln - Malmö 6 - 1  
Lugano - Langnau Tigers 2 - 3  
Straubing - Mountfield HK 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Metallurg Novokuznyeck 4 - 3  
Medvescak Zagreb - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 2  
Slovan Bratislava - Amur Habarovszk 0 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 5  
Vityaz Podolszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 5  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Rodriguez Oliver (Vuelta, 7. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - D. Pozzovivo (Vuelta, 7. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - C. Froome (Vuelta, 7. szakasz) 1 - 0  
Vuelta 2015 - 7. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Brazília Törölve  
Finnország - Ukrajna 88 - 68  
Franciaország - Németország 76 - 52  
Görögország - Törökország 62 - 58  
Horvátország - Izrael 86 - 76  
Lengyelország - Izland 80 - 65  
Litvánia - Hollandia 94 - 72  
Olaszország - Grúzia 91 - 90  
Puerto Rico - Argentína Törölve  
Észtország - Bosznia-Hercegovina 76 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 80 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 28 - 24  
Ribe-Esbjerg - Skive 31 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Komló 26 - 23  
Csurgó - Gyöngyös 28 - 27  
Tatabánya - PLER 32 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Lemgo 37 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bolton 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Charleroi 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Coritiba 3 - 1  
Ituano - Internacional 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Schalke 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Sandhausen 4 - 1  
Heidenheim - Kaiserslautern 3 - 1  
Union Berlin - RB Leipzig 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Magdeburg 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - Central FC 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motagua - Deportivo Walter Ferreti 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Joinville 1 - 0  
Belgrano de Cordoba - Lanus 1 - 1  
Emelec - Juventud 0 - 0  
Nacional - Independiente SF 0 - 2  
Universidad Catolica - Libertad Asuncion 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loko Vltavin - Pribram 1 - 9  
Neratovice Byskovice - Dukla Praha 0 - 4  
Novy Bydzov - Slavia Praha 0 - 7  
Velke Mezirici - Brno 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Helsingor 4 - 1  
Skive - Horsens 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Esbjerg 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Tours 1 - 2  
Auxerre - Nimes 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Sochaux 2 - 1  
Clermont - Nancy 1 - 2  
Dijon - Creteil 4 - 1  
Niort - Laval 0 - 1  
Paris FC - Brest 1 - 1  
Red Star 93 - Valenciennes 1 - 5  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Boulogne 1 - 0  
Avranches - Frejus St-Raphael 1 - 1  
Belfort - Beziers 4 - 0  
CA Bastia - Sedan 0 - 1  
Chateauroux - Chambly 0 - 1  
Dunkerque - Orleans 1 - 0  
Lucon - Epinal 3 - 2  
Marseille Consolat - Colmar 1 - 1  
Strasbourg - Les Herbiers 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Marseille 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - F. Sittard 0 - 3  
Dordrecht - Oss 1 - 0  
Eindhoven - Maastricht 4 - 1  
Helmond - NAC Breda 1 - 1  
Telstar - Emmen 2 - 1  
Volendam - Venlo 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Nijmegen 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Lechia Gdansk 1 - 1  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 4 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Ventspils 3 - 2  
Skonto Riga - Daugavpils 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Valerenga 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Amkar Perm 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Terek Groznij 3 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Kapfenberg 5 - 1  
Austria Lustenau - Liefering 1 - 2  
Austria Salzburg - Wacker Innsbruck 3 - 4  
LASK Linz - St. Pölten 1 - 0  
Wiener Neustadt - FAC Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Targu Mures 0 - 1  
Voluntari - Universitatea Craiova 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Dumbarton 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Espanyol 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kalmar 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Borac 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - 1461 Trabzon 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Besiktas 0 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Metalurg Zaporizzsja 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Rhyl 3 - 1  
TNS - Llandudno FC 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Carrick 1 - 1  
Coleraine - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Glenavon - Glentoran 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 2 - 4  
Parnu Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Finn Harps 2 - 3  
Shelbourne - UC Dublin 2 - 1  
Waterford Utd. - Wexford Youths 2 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 2 - 2  
Cork City - Galway 1 - 0  
Drogheda Utd. - Limerick 1 - 4  
St. Patrick's - Derry City 0 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Grenoble 25 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Sydney Roosters 10 - 46  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Görögország 0 - 3  
Lengyelország - Magyarország 0 - 3  
Röplabda (U23 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Dél-Korea - U23Egyiptom 3 - 1  
U23Olaszország - U23Irán 3 - 1  
Röplabda (U23 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Argentína 2 - 3  
U23Mexikó - U23Tunézia 0 - 3  
U23Oroszország - U23Törökország 3 - 2  
Snooker (Paul Hunter Classic 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Z. Yong 4 - 2  
B. Woollaston - J. Burnett 3 - 4  
C. Steadman - F. Patrick 2 - 4  
D. Jones - S. Hallworth 4 - 3  
E. Sharav - M. Mann 2 - 4  
G. Wilson - A. Hamilton 3 - 4  
J. Lisowski - L. Chenwei 4 - 1  
L. Brecel - G. Allen 4 - 3  
L. Walker - S. Wilson 4 - 3  
L. Wenbo - N. Saengkham 4 - 1  
M. Allen - S. Lam 3 - 4  
M. Davis - P.S. Davison 4 - 3  
M. Dunn - R. Muir 4 - 1  
M. O'Donnell - T. Thirapongpaiboon 4 - 2  
M. White - C. Melling C. Melling f.a.  
P. Ebdon - Rh. Clark 4 - 0  
P. Lines - R. Lawler 1 - 4  
R. McLeod - K. Maflin 3 - 4  
S. Bingham - J. Higgins 3 - 4  
S. Murphy - B. Pinches 4 - 0  
T. Drago - S. Carrington 2 - 4  
Z. Surety - A. Zhang 4 - 0  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourne T / Hyden J - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Erdmann J / Matysik K Brouwer A / Meeuwsen R f.a.  
Brunner T / Rosenthal S - Losiak B / Kantor P Brunner T / Rosenthal S f.a.  
Cerutti / Oscar Schmidt - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Semenov K / Krasilnikov V Semenov K / Krasilnikov V f.a.  
Fijalek G / Prudel M - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Costa Santos R A / Rego E 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Kadziola/Szalankiewicz 1 - 2  
Goncalves Oliveira JR E / - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Eglseer P / Muellner D Eglseer P / Muellner D f.a.  
H. Alepuz/G. Collado - Saxton B / Schalk C 0 - 2  
Kapa I / Mchugh C - Fuchs S / Windscheif S 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Krou Y / Rowlandson E Krou Y / Rowlandson E f.a.  
Ranghieri A / Carambula R - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Lima T - Heidrich J / Zumkehr N 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - S. Rufino/S. Salgado 1 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - S. Rufino/S. Salgado 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Holtwick K / Semmler I 1 - 2  
FelisbertaSilva/Antonelli - Kessy J / Day E 1 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 1  
Klug G / Gallay A - Broder J L / Valjas K 0 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Pavan S / Bansley H 2 - 1  
Lehtonen R / Lahti T - Walsh K / Ross A 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Broder J L / Valjas K 1 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Kessy J / Day E 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Holtwick K / Semmler I 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Forrer I / Verge-Depre A 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - F. Gaio    
J.C. Saez - An. Kuznetsov    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - C. Wozniacki 0 - 2  
L. Tsurenko - L. Safarova 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Liang C - Groenefeld A-L / Larsson J 2 - 1  
Goerges J / Hradecka L - Kops-Jones R / Spears A 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - F. Bagnis 2 - 0  
A. Karatsev - M. Berrer 0 - 2  
A. Rublev - P. Gojowczyk 2 - 1  
A. Zverev - I. Dodig 2 - 0  
A. Zverev - N. Langer 2 - 1  
B. Klein - M. Ebden 0 - 2  
E. Ymer - A. Montanes 2 - 0  
G. Clezar - J-P. Smith 0 - 2  
G. Gigounon - T. Fabbiano 1 - 2  
G. Pella - M. Bourgue 2 - 0  
I. Marchenko - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
K. Coppejans - R. Opelka 2 - 0  
K. Edmund - Y. Nishioka 1 - 2  
K. Kravchuk - Max. Gonzalez 2 - 1  
M. Chiudinelli - T. Paul 0 - 2  
N. Basilashvili - T. Fabbiano 2 - 1  
P-H. Mathieu - A. Falla 2 - 1  
P. Gojowczyk - Fucsovics M. 2 - 0  
T. Daniel - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - S. Rogers 1 - 2  
A. Lim - L. Siegemund A. Lim f.a.  
A. Sasnovich - M. Eguchi 2 - 1  
A. Tatishvili - Y. Bonaventure 2 - 1  
Cl. Liu - A. Panova 0 - 2  
E. Hozumi - N. Hibino 0 - 2  
E. Kulichkova - D. Kasatkina 2 - 0  
J. Konta - T. Paszek 2 - 1  
J. Ostapenko - C.C. Bellis 2 - 0  
J. Pegula - M. Oudin 2 - 0  
K. Bertens - R. Voracova 2 - 0  
K. Bondarenko - I. Soylu 2 - 0  
K. Bondarenko - N. Hibino 2 - 0  
M. Sakkari - P. Martic 2 - 0  
M. Zanevska - Ka. Kozlova 0 - 2  
M: Hibi - S. Cirstea 2 - 0  
N. Broady - A. Kontaveit 1 - 2  
Y. Shvedova - T. Mrdeza 1 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - K. Anderson 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Johnson 2 - 1  
T. Bellucci - M. Jaziri 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison C / Harrison R - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Kubot L / Nestor D - Butorac E / Lipsky S 1 - 2  
Kubot L / Nestor D - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - G. Anthony 1 - 2  
T. Sugiarto - A. Yunus 2 - 0  
W.F. Chong - K. Nishimoto 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.y. Cheng - Xue Yao 2 - 1  
Fitriani, Fitriani - C.hs. Lee 2 - 1  
S. Katethong - H. Ramadhini 2 - 0  
S. Kawakami - P. Buranaprasertsuk 2 - 1

 

2015.08.27.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Felix - S. Miller (női 400 m síkfutás) 1 - 0  
A. Jobodwana - A. Edward (200m síkfutás) 1 - 0  
B. Heidler - W. Zhang (női kalapácsvetés) 0 - 1  
C. Ohuruogu - S. Jackson (női 400m síkfutás) 0 - 1  
J. Gatlin - U. Bolt (200m síkfutás) 0 - 1  
N. Evora - D. Sorokin (hármasugrás) 1 - 0  
P. Pichardo - C. Taylor (hármasugrás) 0 - 1  
Z. Wang - A. Tavernier (női kalapácsvetés) 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 1 - 3  
Atlanta - Colorado 3 - 6  
Chicago WS - Boston 0 - 3  
Cincinnati - LA Dodgers 4 - 7  
Cincinnati - LA Dodgers (18:35) 0 - 1  
Cleveland - Milwaukee 6 - 2  
Detroit - LA Angels 5 - 0  
Detroit - LA Angels (19:08) 0 - 2  
Kansas City - Baltimore 5 - 8  
Kansas City - Baltimore (20:10) 5 - 3  
Miami - Pittsburgh 2 - 7  
Philadelphia - NY Mets 4 - 9  
San Francisco - Chicago Cubs 4 - 2  
Tampa Bay - Minnesota 3 - 5  
Texas - Toronto 4 - 12  
Texas - Toronto (20:05) 4 - 1  
Washington - San Diego 5 - 6  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Krefeld 4 - 1  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Fribourg 4 - 2  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Ingolstadt 4 - 2  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Gap 6 - 1  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Djurgarden 2 - 2  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Sönderjyske 7 - 2  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Nitra 2 - 2  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Grenoble 6 - 4  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Turku PS 2 - 2  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Nyeman Grodno 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Langnau Tigers 5 - 3  
Olomouc - Karlovy Vary 1 - 0  
Plzen - Mladá Boleslav    
Villach - Olimpija Ljubljana 5 - 4  
Zlín - Zvolen 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Barisz Asztana - Szalavat Julajev Ufa 5 - 3  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 5 - 2  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Lada Toljatti 2 - 0  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Minszk 2 - 1  
Szocsi - Barsz Kazany 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Moreno Fernandez (Vuelta, 6. szakasz) 1 - 0  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (Vuelta, 6. szakasz) 1 - 0  
D. Martin - J. Rodriguez Oliver (Vuelta, 6. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Bosznia-Hercegovina 97 - 79  
Izrael - Észtország 74 - 56  
Kanada - Puerto Rico 78 - 72  
Litvánia - Törökország 53 - 71  
Szlovénia - Szerbia 70 - 79  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Los Angeles 79 - 81  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Atl. Atlanta 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Sao Paulo 0 - 3  
Corinthians - Santos 1 - 2  
Cruzeiro - Palmeiras 2 - 3  
Figueirense - Atlético MG 2 - 1  
Paysandu - Fluminense 1 - 2  
Vasco da Gama - Flamengo 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Queretaro 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Seattle 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Independiente 1 - 1  
Chapecoense - Ponte Preta 3 - 0  
Dep. La Guaira - Sp. Luqueno 1 - 1  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Aguilas Doradas Pereira 1 - 1  
Sport Recife - Bahia 4 - 1  
Tigre - Huracan 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Trinec 0 - 0  
Rymarov - Ostrava 4 - 3  
Slavoj Cesky Krumlov - Ceske Budejovice 0 - 4  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Zilina 1 - 0  
AZ Alkmaar - Astra Giurgiu 2 - 0  
Bröndby - PAOK 1 - 1  
Dortmund - Odd Grenland 7 - 2  
Fenerbahce - Atromitosz Periszteri 3 - 0  
FK Qarabag - Young Boys 3 - 0  
Hajduk Split - Liberec 0 - 1  
Helsinki JK - FK Krasznodar 0 - 0  
Jablonec - Ajax 0 - 0  
Kairat Almaty - Bordeaux 2 - 1  
Legia Varsó - Zorya Luganszk 3 - 2  
Midtjylland - Southampton 1 - 0  
Panathinaikosz - Gabala 2 - 2  
Rosenborg - Steaua Bukarest 0 - 1  
Rubin Kazany - Rabotnicki 1 - 0  
Salzburg - Dinamo Minszk 2 - 0  
St-Etienne - Milsami 1 - 0  
Standard Liege - Molde 3 - 1  
Thun - Sparta Praha 3 - 3  
Videoton - Lech Poznan 0 - 1  
Vojvodina - Plzen 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Mikkeli MP 3 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Selfoss 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Wisla Plock 1 - 0  
Pogon Siedlce - GKS Katowice 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Trakai 2 - 4  
Utenis Utena - Granitas Klaipeda 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 3 - 2  
Colorado - Houston 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Tom Tomszk 3 - 2  
FC Belogorsk - SZKA Habarovszk 0 - 4  
Himki - Tyumeny 3 - 0  
Skvo - Torpedo Armavir 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Merida - Pena Sport 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Frej 2 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 12 - 47  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Japán (Helyszín: Japán) 2 - 3  
Dél-Korea - Szerbia 0 - 3  
Kenya - Argentína 0 - 3  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - A. Giri    
L. Aronian - A. Grischuk    
V. Anand - M. Vachier-Lagrave    
V. Topalov - F. Caruana 0 - 1  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Bourne T / Hyden J 1 - 2  
Binstock J / Schachter S - Winter T / Petutschnig L 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dalhausser P / Lucena N 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Bourne T / Hyden J Bourne T / Hyden J f.a.  
Costa Santos R A / Rego E - Brunner T / Rosenthal S 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Erdmann J / Matysik K - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Salvetti Y / Daguerre J-B 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Kapa I / Mchugh C 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Brunner T / Rosenthal S 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Goncalves Oliveira JR E / - Beeler N / Strasser A 1 - 2  
Goncalves Oliveira JR E / - Ranghieri A / Carambula Raurich 2 - 1  
H. Alepuz/G. Collado - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
H. Alepuz/G. Collado - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Eglseer P / Muellner D 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Beeler N / Strasser A 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Ranghieri A / Carambula Raurich A I 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Eglseer P / Muellner D 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Kapa I / Mchugh C 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Kadziola/Szalankiewicz 0 - 2  
Semenov K / Krasilnikov V - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Lima T - Menegatti M / Orsi Toth V 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Goricanec T / Hueberli T 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Arvaniti V / Tsiartsiani M 2 - 1  
FelisbertaSilva/Antonelli - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Fopma J / Hochevar B 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Dubovcova / Nestarcova 2 - 1  
Kolosinska K / Brzostek M - Bawden L / Clancy T Bawden L / Clancy T f.a.  
Laboureur C / Sude J - Van Gestel S / Van Der Vlist J Laboureur C / Sude J f.a.  
Ludwig L / Walkenhorst K - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Walsh K / Ross A 2 - 0  
Pata M / Matauatu L - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Pavan S / Bansley H - Fendrick L / Sweat B 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - S. Caruso    
P. Cachin - F. Volandri    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - P. Kvitova 0 - 2  
L. Safarova - D. Cibulkova 2 - 1  
L. Tsurenko - Ka. Pliskova 2 - 0  
M. Keys - P. Kvitova 1 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Dellacqua C - Groenefeld A-L / Larsson J 1 - 2  
Davis L / Riske A - Goerges J / Hradecka L 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Kops-Jones R / Spears A 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
A. Golubev - A. Falla 1 - 2  
A. Gonzalez - M. Copil 2 - 0  
A. Karatsev - J. Mertl 2 - 1  
A. Rublev - Y. Sugita 2 - 0  
B. Klein - T. Lamasine 2 - 0  
D. Nguyen - Y. Nishioka 1 - 2  
D. Novikov - M. Ebden 1 - 2  
G. Pella - N. Rubin 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - M. Chiudinelli 0 - 2  
I. Marchenko - D. Guez 2 - 0  
J-L. Struff - E. Ymer 1 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - T. Paul 0 - 2  
K. Edmund - G. Andreozzi 2 - 0  
K. Khachanov - I. Dodig 0 - 2  
K. Kravchuk - J. Zopp 2 - 1  
M. Bourgue - N. Gombos 2 - 0  
M. Przysiezny - A. Montanes 0 - 2  
Max. Gonzalez - L. Vanni 2 - 1  
N. Kicker - M. Berrer 0 - 2  
P-H. Mathieu - T. Kamke 2 - 0  
T. Daniel - M. Basic 2 - 0  
U. Ignatik - E. Donskoy 1 - 2  
V. Millot - J-P. Smith 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Mestach - M. Sakkari 1 - 2  
A. Kontaveit - M-T. Torro-Flor 2 - 0  
A. Kudryavtseva - V. Duval 2 - 1  
A. Sasnovich - P. Badosa Gibert 2 - 1  
A. Tatishvili - L. Pous Tio 2 - 0  
B. Pera - R. Voracova 1 - 2  
C.C. Bellis - R. Oprandi 2 - 0  
E. Kulichkova - N. Burnett 2 - 0  
J. Cepelova - Cl. Liu 0 - 2  
J. Konta - N. Osaka 2 - 0  
J. Ostapenko - J. Glushko 2 - 1  
K. Bertens - R. Anderson 2 - 0  
K. Bertens - X. Han 2 - 0  
Ka. Kozlova - K. Piter 2 - 0  
M. Eguchi - S. Soler Espinosa 2 - 1  
M. Gasparyan - J. Pegula 0 - 2  
M. Oudin - Yaf. Wang 2 - 1  
M. Zanevska - N. Abduraimova 2 - 0  
P. Kania - A. Panova 0 - 2  
P.M. Tig - M: Hibi 1 - 2  
S. Cirstea - D. Vekic 2 - 1  
S. Rogers - M. Minella 2 - 0  
S. Zhang - P. Martic 1 - 2  
T. Mrdeza - R. Kingsley 2 - 1  
T. Townsend - D. Kasatkina 0 - 2  
Y. Bonaventure - M. Zacarias 2 - 1  
Y. Shvedova - A. Hesse 2 - 0  
Zh. Yang - T. Paszek 0 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - P-H. Herbert 0 - 2  
J-W. Tsonga - S. Johnson 1 - 2  
P-H. Herbert - P. Carreno-Busta 2 - 1  
S. Johnson - Y-H. Lu Y-H. Lu f.a.  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Fyrstenberg/Qureshi A-U 2 - 1  
Fyrstenberg/Qureshi A-U - Marray J / Venus M 2 - 1  
Gabashvili T / Sousa J - Inglot D / Lindstedt R 0 - 2  
Groth S / Guccione C - SA A / Sitak A 2 - 1  
Mansouri S / Seraphim C - Harrison C / Harrison R 0 - 2  
Monroe N / Paire B - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.K. Lee - A. Yunus 0 - 2  
H.J. Jeon - R.S. Hiren 2 - 0  
M. Thomi Azizan - K. Nishimoto 0 - 2  
M.b. Pangisthu - G. Anthony 1 - 2  
S. Jaiswal - S. Verma 1 - 2  
T. Sugiarto - W.Y. Prasetyo 2 - 0  
W.F. Chong - T.M. Nguyen 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Fitriani, Fitriani 1 - 2  
C. Pornpawee - H. Ramadhini 1 - 2  
C.hs. Lee - N. Jindapon 2 - 1  
J. Chen - S. Kawakami 0 - 2  
J.Y. Tee - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
R. Hartawan - Xue Yao 0 - 2  
S. Katethong - D.d. Ayustine 2 - 0  
X. Liang - C.y. Cheng 1 - 2  

 

2015.08.26.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ruuskanen - T. Röhler (gerelyhajítás) 0 - 1  
F. Murer - J. Suhr (női rúdugrás) 1 - 0  
H. Ghribi - H. Ayalew (női 3000m akadályfutás) 1 - 0  
J. Yego - I. Abdelrahman El Sayed (gerelyhajítás) 1 - 0  
K. James - W. van Niekerk (400 m síkfutás) 0 - 1  
Kiyeng Jepkemoi - Nyambura Nganga (női 3000m akadalyfutás) 1 - 0  
L. Merritt - L. Santos (400m síkfutás) 1 - 0  
S. Petersen - C. Tate (női 400m gát) 0 - 1  
V. Vesely - T. Pitkämäki (gerelyhajítás) 0 - 1  
Y. Silva - N. Kyriakopoulou(női rúdugrás) 1 - 0  
Y.A. Masrahi - I. Makwala (400m síkfutás) 0 - 1  
Z. Hejnova - K. Spencer (női 400 m gát) 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 1 - 9  
Atlanta - Colorado 1 - 5  
Chicago WS - Boston 5 - 4  
Cincinnati - LA Dodgers 1 - 5  
Cleveland - Milwaukee 11 - 6  
Detroit - LA Angels 7 - 8  
Kansas City - Baltimore 3 - 2  
Miami - Pittsburgh 5 - 2  
NY Yankees - Houston 1 - 15  
NY Yankees - Houston (19:05) 2 - 6  
Philadelphia - NY Mets 5 - 6  
San Francisco - Chicago Cubs 5 - 8  
Seattle - Oakland 6 - 5  
Tampa Bay - Minnesota 7 - 11  
Texas - Toronto 5 - 6  
Washington - San Diego 8 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 3 - 3  
Medvescak Zagreb - Amur Habarovszk 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - F. Aru (Vuelta - 5. szakasz) 1 - 0  
N. Bouhanni - D. van Poppel (Vuelta - 5. szakasz) 1 - 0  
P. Sagan - J. Degenkolb (Vuelta - 5. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana 2015 - 5.    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Izrael 80 - 79  
Brazília - Argentína 80 - 71  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Silkeborg 19 - 32  
Nordsjaelland - Holstebro 28 - 30  
Randers HH - GOG 25 - 30  
Kézilabda (Dán kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Randers 17 - 36  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Mezőkövesd 33 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Everton 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Atl. Rafaela 1 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apoel Nicosia - FC Asztana 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Sporting CP 3 - 1  
FC Bruges - Manchester Utd. 0 - 4  
Leverkusen - Lazio 3 - 0  
Partizan Belgrád - BATE Boriszov 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Criciuma 2 - 2  
Vitória - Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Hallescher FC 3 - 2  
Erzgebirge Aue - Aalen 1 - 0  
Münster - Mainz Amatőr 0 - 1  
Rostock - Stuttgarter Kickers 0 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Erfurt 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Santos Laguna 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Municipal - Santa Tecla 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Montego Bay United 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Universitario 3 - 0  
Goiás - Brasilia DF 0 - 2  
LDU Quito - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Varnsdorf 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Köge 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 1 - 0  
Vaasa PS - Lahti 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thespakusatsu Gunma - Gifu 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wigry Suwalki 0 - 2  
GKS Belchatow - Zawisza Bydgoszcz 2 - 1  
Kluczbork - Zaglebie Sosnowiec 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - Dolcan Zabki 1 - 1  
Rozwoj Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Chrobry Glogow 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Lokomotiv Liski - Fakel Voronyezs 3 - 1  
Noszta Novotrojck - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Szahalin - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Szokol Szaratov - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - Volgar Asztrahan 2 - 2  
Tambov - Arszenál Tula 1 - 0  
Volga Tver - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Zenit Izsevszk - Kamaz 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Braga B - Aves 1 - 0  
Covilha - Sporting CP B 0 - 1  
Famalicao - Guimaraes B 3 - 3  
Farense - Feirense 1 - 1  
Leixoes - Porto B 2 - 0  
Olhanense - Atletico CP 1 - 0  
Penafiel - Varzim 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Rangers 0 - 5  
Hibernian - Stranraer 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Winterthur 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BK Forward - Atvidaberg 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Gamba Osaka 0 - 0  
Naft Tehran - Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Kína - Dél-Korea 3 - 1  
Röplabda (U23 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Egy. Arab Emirátusok - U23Egyiptom 1 - 3  
U23Irán - U23Kuba 1 - 3  
U23Olaszország - U23Dél-Korea 3 - 1  
Röplabda (U23 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Oroszország - U23Argentína 3 - 2  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen    
A. Grischuk - V. Topalov    
W. So - L. Aronian 0 - 1  
Strandröplabda (GS Olsztyn 2015, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Lima T - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Alves F / Lima T - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Dubovcova / Nestarcova 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Klug G / Gallay A 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Kessy J / Day E 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Wloch M / Stepien A 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - S. Rufino/S. Salgado 2 - 1  
FelisbertaSilva/Antonelli - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
FelisbertaSilva/Antonelli - Van Gestel S / Van Der Vlist J 0 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Arvaniti V / Tsiartsiani M 1 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Goricanec T / Hueberli T 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Holtwick K / Semmler I - Van Gestel S / Van Der Vlist J 1 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Goricanec T / Hueberli T 2 - 1  
Menegatti M / Orsi Toth V - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Menegatti M / Orsi Toth V - Pata M / Matauatu L 1 - 2  
Meppelink M / Van Iersel - Fopma J / Hochevar B 0 - 2  
Meppelink M / Van Iersel - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Arvaniti V / Tsiartsiani M 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Fopma J / Hochevar B 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 1  
Wang F / Yue Y - Kessy J / Day E 2 - 1  
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - D. Brands    
F.F. Silva - An. Kuznetsov    
J.C. Saez - M. Trungelliti    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A. Cornet 2 - 0  
A. Riske - C. Wozniacki 0 - 2  
L. Safarova - I-C. Begu 2 - 0  
O. Savchuk - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hrdinova E / Melichar N - Chuang C-J / Liang C 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Y. Mertens 2 - 0  
A. Golubev - E. Couacaud 2 - 0  
A. Gonzalez - M. Giron 2 - 0  
A. Setkic - V. Millot 0 - 2  
A. Weintraub - G. Clezar 1 - 2  
A. Zverev - H. Zeballos 2 - 0  
C. Lindell - R. Opelka 0 - 2  
D. Guez - J. Kovalik 2 - 0  
D. Nguyen - P. Bester 2 - 1  
D. Zhyrmont - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
Fucsovics M. - A. Ghem 2 - 0  
G. Lapentti - A. Falla 0 - 2  
G. Melzer - Y. Sugita 0 - 2  
G. Naso - M. Chiudinelli 0 - 2  
G. Soeda - A. Rublev 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - L. Broady 2 - 1  
I. Marchenko - H. Moriya 2 - 0  
J. Pospisil - J. Melzer 0 - 2  
J. Witten - J-P. Smith 0 - 2  
K. Coppejans - A. Pavic 2 - 1  
K. Edmund - P. Polansky 2 - 0  
K. Khachanov - L. Saville 2 - 1  
M. Hamou - G. Gigounon 0 - 2  
M. Krueger - N. Desein 2 - 0  
M. Viola - I. Dodig 0 - 2  
N. Almagro - I. Sijsling 2 - 0  
N. Basilashvili - O. Roca Batalla 2 - 0  
N. Jarry - A. Kudryavtsev 0 - 2  
P-H. Mathieu - M. Donati 2 - 0  
P. Gojowczyk - Y. Uchiyama 2 - 1  
P. Sousa - R. Ramanathan 0 - 2  
S. Kozlov - G. Andreozzi 1 - 2  
T. Chen - T. Kamke 0 - 2  
T. Fabbiano - F. Arguello 2 - 0  
T. Paul - B. Rola 2 - 1  
Y. Bhambri - Y. Nishioka 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-S. Mestach - J. Namigata 2 - 1  
A. Lim - An. Rodionova 2 - 0  
C. Burger - L. Siegemund 1 - 2  
E. Hozumi - C. Buyukakcay 2 - 0  
E. Kulichkova - J. Brady 2 - 0  
E. Mertens - N. Burnett 1 - 2  
F. Molinero - P. Martic 0 - 2  
I. Soylu - M. Sanchez 2 - 1  
J. Elie - S. Zhang 0 - 2  
J. Konta - Jani, Reka-Luca 2 - 0  
K-C. Chang - Y. Bonaventure 1 - 2  
K. Bondarenko - M. Kato 2 - 0  
M. Gasparyan - M. Melnikova 2 - 0  
M. Irigoyen - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Sakkari - An. Sevastova 2 - 0  
M. Zacarias - R. Hogenkamp 2 - 1  
N. Broady - B. Krejcikova 2 - 1  
N. Osaka - K. Stewart 2 - 0  
R. Peterson - P. Mayr-Achleitner 2 - 0  
S-W. Hsieh - S. Foretz Gacon 2 - 1  
S. Vogt - A. Kontaveit 0 - 2  
T. Martincova - N. Hibino 0 - 2  
T. Paszek - S. Peer 2 - 0  
T. Townsend - P. Parmentier 2 - 0  
U.M. Arconada - M-T. Torro-Flor 0 - 2  
Vara. Wongteanchai - L. Pous Tio 0 - 2  
Y-Y. Duan - Ma. Johansson 2 - 0  
Zh. Yang - G. Ce 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - Y-H. Lu 1 - 2  
J-W. Tsonga - D. Istomin 2 - 1  
J. Janowicz - K. Anderson 0 - 2  
J. Sousa - P. Carreno-Busta 0 - 2  
M. Jaziri - V. Troicki 2 - 1  
P-H. Herbert - M. Baghdatis 2 - 1  
S. Bolelli - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (Winston-Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Kontinen M - Groth S / Guccione C 1 - 2  
Butorac E / Lipsky S - Andujar P / Demoliner M 2 - 0  
Kubot L / Nestor D - Marach O / Vesely J 2 - 0  
SA A / Sitak A - Huey T / Marrero D 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.j. Lee - T.W. Wang 1 - 2  
K. Nishimoto - A. Jayaram 2 - 1  
S. Verma - C. Jonatan 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - T.T. Vu 2 - 1  
C. Pornpawee - Rane, Saili Rane, Saili f.a.  
C.hs. Lee - L. Cheah 2 - 0  
D.d. Ayustine - R. Schafer 2 - 0  
E.b. Ko - Fitriani, Fitriani 1 - 2  
H. Ramadhini - B. Corrales B. Corrales f.a.  
H.M. Kim - X. Liang 0 - 2  
J. Chen - S. Yaying 2 - 0  
J.M. Lee - N. Jindapon 1 - 2  
J.Y. Tee - S.H. Hung 2 - 0  
S. Katethong - H.W. Chen 2 - 0  
S. Kawakami - Y.C. Hsu 2 - 1  
S. Saniru - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
Xue Yao - N. Nidaira 2 - 0  
Yen Mei Ho - C.y. Cheng 0 - 2

 

 

2015.08.25.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.M. Tumuti - D. Kudryavtsev (400m gát) 0 - 1  
D. Rudisha - A. Tuka (800 m) 1 - 0  
G. Dibaba - S. Hassan (női 1500 m) 1 - 0  
J. Henderson - G. Rutherford (távolugrás) 0 - 1  
S. Perkovic - D. Caballero (női diszkosz) 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 3 - 5  
Atlanta - Colorado 5 - 3  
Chicago WS - Boston 4 - 5  
Cincinnati - Detroit 12 - 5  
Kansas City - Baltimore 8 - 3  
Miami - Pittsburgh 2 - 5  
NY Yankees - Houston 1 - 0  
Philadelphia - NY Mets 7 - 16  
Seattle - Oakland 5 - 11  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 2 - 2  
Chomutov - Slovan Ustecti Lvi 9 - 1  
HK Dukla Trencin - Olomouc 6 - 6  
Piestany - Skalica 3 - 3  
Plzen - Znojmo 1 - 3  
Zlín - Karlovy Vary 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 2  
Barisz Asztana - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 3 - 1  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Szocsi - Lada Toljatti 4 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 3 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Moreno Fernandez (Vuelta - 4.szakasz) 1 - 0  
C. Froome - F. Aru (Vuelta - 4.szakasz) 1 - 0  
J. Rodriguez Oliver - D. Martin (Vuelta - 4.szakasz) 1 - 0  
J.p. Drucker - P. Sagan (Vuelta - 4.szakasz) 0 - 1  
N. Bouhanni - J. Degenkolb (Vuelta - 4.szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico 91 - 96  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 71 - 57  
Kézilabda (Dán kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odder - Aalborg 23 - 29  
Team Vesthimmerland - Skjern 20 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Notts County 3 - 3  
Birmingham - Gillingham 2 - 0  
Burton - Middlesbrough 1 - 1  
Bury - Leicester 1 - 4  
Crystal Palace - Shrewsbury 1 - 1  
Doncaster - Ipswich 1 - 1  
Fulham - Sheffield Utd. 3 - 0  
Hartlepool - Bournemouth 0 - 4  
Hull City - Rochdale 1 - 0  
Luton - Stoke 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Cardiff 1 - 1  
Newcastle - Northampton 4 - 1  
Peterborough - Charlton 1 - 4  
Portsmouth - Reading 1 - 2  
Preston - Watford 1 - 0  
QPR - Carlisle 1 - 2  
Rotherham - Norwich 1 - 2  
Sheffield Wed. - Oxford Utd. 1 - 0  
Sunderland - Exeter 6 - 3  
Swansea - York 3 - 0  
Walsall - Brighton 2 - 1  
West Bromwich - Port Vale 0 - 0  
Wolverhampton - Barnet 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani AF - Villa Dalmine 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Sarmiento 0 - 0  
Defensa Justicia - Aldosivi 4 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Skenderbeu 4 - 1  
FF Malmö - Celtic 2 - 0  
Maccabi TA - Basel 1 - 1  
Monaco - Valencia 2 - 1  
Sahtar Doneck - Rapid Wien 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Osnabrück 1 - 2  
Holstein Kiel - Fortuna Köln 2 - 2  
Magdeburg - Chemnitz 2 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Würzburg 0 - 2  
Wehen - Bremen Amatőr 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Union Espanola 0 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Fredericia 1 - 2  
Naestved - Nordsjaelland 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Dinamo Kijev 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Laval 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Nancy 0 - 0  
CA Bastia - Auxerre 1 - 1  
Dijon - Metz 2 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Clermont 3 - 2  
Tours - Sochaux 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - KR 0 - 1  
Vikingur Reykjavik - ÍBV 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee 3 - 1  
East Fife - Motherwell 1 - 1  
Forfar - Hearts 1 - 1  
Kilmarnock - Berwick 4 - 1  
Partick Thistle - Falkirk 0 - 1  
Queen of South - Greenock Morton 0 - 1  
Raith Rovers - Hamilton 2 - 1  
Ross County - Ayr Utd. 2 - 0  
St. Mirren - Livingston 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Varberg 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal - Lekhwiya 4 - 1  
Kashiwa R. - Guangzhou Evergrande 1 - 3  
Röplabda (U23 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Irán - U23Dél-Korea 3 - 1  
U23Kuba - U23Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (U23 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Argentína - U23Mexikó 3 - 0  
U23Oroszország - U23Brazília 3 - 1  
U23Törökország - U23Tunézia 3 - 0  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Anand - V. Topalov    
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Volandri 6 - 4  
C. Berlocq - C. Garin    
E. Crepaldi - L. Giustino    
P. Riba - L. Sonego    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Y. Putintseva 2 - 1  
A. Radwanska - C. Vandeweghe 2 - 0  
D. Cibulkova - K. Mladenovic 2 - 1  
L. Tsurenko - B. Strycova 2 - 0  
P. Hercog - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Dellacqua C - King V / Savchuk O 2 - 0  
Groenefeld A-L / Larsson - Kalashnikova O / Rosolska A 2 - 0  
Jans-Ignacik K / Olaru I - Goerges J / Hradecka L 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - J. Mertl 1 - 2  
D. King - J. Zopp 1 - 2  
D. Lajovic - B. Klein 1 - 2  
F. Dustov - M. Berrer 1 - 2  
Fritz, Taylor Harry - L. Vanni 0 - 2  
G. Elias - D. Novikov 1 - 2  
G. Pella - Beck, Andreas 2 - 0  
J. Jung - U. Ignatik 0 - 2  
J. Samper-Montana - A. Montanes J. Samper-Montana f.a.  
L-C. Huang - Rubin, Noah 0 - 2  
M. Bachinger - K. Kravchuk 0 - 2  
M. Bourgue - L. Djere 2 - 1  
M. Mmoh - M. Ebden 0 - 2  
Max. Gonzalez - J. Jenkins 2 - 0  
N. Kicker - A. Pavlasek 2 - 0  
S. Devvarman - N. Gombos 1 - 2  
T. Brkic - M. Przysiezny 0 - 2  
T. Daniel - R. Olivo 2 - 0  
T. Ito - A. Karatsev 0 - 2  
T. Lamasine - Ze Zhang 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brianti - A. Panova 0 - 2  
A. Kalinina - S. Soler Espinosa 1 - 2  
A. Kudryavtseva - A. Glatch 2 - 1  
A. Sasnovich - Buzarnescu, Mihaela 2 - 0  
Black, Tornado Alicia - R. Oprandi 0 - 2  
Eikeri, Ulrikke - Yaf. Wang 0 - 2  
J. Boserup - J. Glushko 1 - 2  
J. Cepelova - J-J. Lu 2 - 0  
J. Ostapenko - H. Kuwata 2 - 0  
K. Date Krumm - C.C. Bellis 1 - 2  
K. Piter - L. Zhu 2 - 1  
K. Vankova - N. Abduraimova 0 - 2  
K.l. Zhang - A. Hesse 0 - 2  
Kingsley, Raveena - A. Hlavackova 2 - 0  
Kr. Pliskova - M. Zanevska 0 - 2  
L. Kumkhum - V. Duval 1 - 2  
Liu, Claire - V. Cepede Royg 2 - 1  
M. Eguchi - Coin, Julie 2 - 0  
M. Minella - S. Vögele 2 - 0  
P. Badosa Gibert - O. Jabeur 2 - 1  
S. Rogers - G. Min 2 - 0  
S. Sharipova - P. Kania 1 - 2  
T. Mrdeza - K. Kucova 2 - 0  
Y-F. Xu - Ka. Kozlova 1 - 2  
Y. Shvedova - V. Razzano 2 - 0  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - S. Giraldo 2 - 1  
D. Young - D. Istomin 0 - 2  
D.S. Schwartzman - P. Andujar 2 - 1  
J. Janowicz - L. Rosol 2 - 0  
M. Klizan - J. Vesely 0 - 2  
P. Carreno-Busta - T. Haas 2 - 0  
S. Groth - S. Johnson 1 - 2  
Y-H. Lu - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - M.b. Pangisthu 1 - 2  
A. Yunus - C.h. Tam 2 - 1  
B. Qiao - T.W. Wang 0 - 2  
Ch.hu. Lu - Ki.do. Hoon 1 - 2  
Chan, Yan Kit - W.F. Chong 0 - 2  
D. Liew - T.M. Nguyen 1 - 2  
D.K. Lee - Evert, Sukamta 2 - 1  
F.A. Kholik - A. Jayaram 1 - 2  
G. Anthony - J.V. Soong 2 - 1  
K. Nishimoto - K.c. Shih 2 - 0  
M. Thomi Azizan - Z.L. Wong 2 - 1  
R.A. Megananda - How. Shu 2 - 1  
R.m.v. Gurusaidatt - Phetpradab, Khosit 2 - 0  
S. Avihingsanon - I.M. Mustofa 2 - 1  
S. Xue - H.J. Jeon 0 - 2  
S.H. Goh - W.Y. Prasetyo 0 - 2  
T. Sitthikom - H.Y. Hsueh 2 - 1  
V. Malkov - Wangcharoen, Kantaphon 0 - 2  
Z. Zulkiffli - C.H. Lin 2 - 0

 

2015.08.24.
Atlétika (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ibarguen - E. Koneva (női hármasugrás) 1 - 0  
J.K. Birech - E. Jager (3000 m akadály) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Barber (rúdugrás) 0 - 1  
S-A. Fraser-Pryce - D. Schippers (100m női sík) 1 - 0  
T. Bowie - M-L. Ahye (100m női sík) 1 - 0  
V.J. Cheruiyot - G. Burka (női 10000 m) 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cleveland 2 - 1  
Pittsburgh - San Francisco 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - F. Aru 1 - 0  
N. Bouhanni - J. Degenkolb 1 - 0  
R. Majka - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
Vuelta - 3. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Atlanta 92 - 102  
Indiana - New York 80 - 79  
Phoenix - Minnesota 79 - 67  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. Tucuman 1 - 3  
Estudiantes San Luis - Sportivo Belgrano 1 - 1  
Patronato Parana - Gimnasia Mendoza 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - River Plate 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Paderborn 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Universidad de Concepcion 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agia Napa - Paralimni 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 5 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Szluck 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Panathinaikosz 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Oss 1 - 0  
Ajax 2 - Eindhoven 0 - 0  
Den Bosch - Go Ahead Eagles 2 - 4  
Emmen - Helmond 0 - 1  
F. Sittard - Volendam 0 - 6  
Maastricht - Telstar 1 - 0  
NAC Breda - Dordrecht 7 - 0  
RKC Waalwijk - Almere City 3 - 1  
Venlo - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir Reykjavik - FH 0 - 1  
Stjarnan - Breidablik 0 - 1  
Valur - Fylkir 4 - 2  
ÍA Akranes - Fjölnir 4 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel TA 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 1 - 2  
Dep. Cali - Cucuta Deportivo 2 - 0  
Independiente SF - Atl. Huila 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Jelgava 2 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Pachuca 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Strömmen 1 - 1  
Sandnes Ulf - Hödd 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Kubany Krasznodar 3 - 0  
Rubin Kazany - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 5 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Setúbal 0 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CFR Cluj 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Girona 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Eibar 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Wil 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Degerfors 2 - 1  
Sirius - Värnamo 2 - 0  
Östersund - Utsikten 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 2 - 2  
Norrköping - Helsingborg 3 - 2  
Sundsvall - Falkenberg 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Osmanlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Sheriff YC 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Newcastle Knights 6 - 20  
Röplabda (női Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Argentína 3 - 1  
USA - Kína 3 - 0  
Sakk (Sinquefield Cup, St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - W. So    
A. Grischuk - V. Anand 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian    
Strandröplabda (GS Long Beach 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
Tenisz (Manerbio, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veic - An. Kuznetsov    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - C. Giorgi 2 - 0  
E. Bouchard - R. Vinci 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Errani 2 - 1  
L. Safarova - D. Gavrilova 2 - 0  
M. Keys - E. Svitolina 7 - 6  
M. Rybarikova - F. Pennetta 2 - 1  
O. Savchuk - O. Govortsova O. Govortsova f.a.  
T. Bacsinszky - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis L / Riske A - Falconi I / Robson L 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Chan C-W / Jurak D 2 - 0  
Srebotnik K / Vesnina E - Hrdinova E / Melichar N 1 - 2  
Tenisz (Winston-Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - S. Bolelli 0 - 2  
F. Tiafoe - J. Duckworth 2 - 1  
J. Souza - M. Jaziri 0 - 2  
J. Ward - Hy. Chung 1 - 2  
L. Rosol - E. Gulbis 2 - 0  
M. Cecchinato - Al. Bedene 0 - 2  
M. Klizan - M. Ilhan 2 - 0  
N. Mahut - M. Kukushkin 1 - 2  
P-H. Herbert - S. Stakhovsky 2 - 0  
S. Groth - J. Donaldson 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,