Tippmix eredmények 33. hét - auguszutus 10-17.

2015-08-11
Tippmix eredmények 33. hét
2015.08.16.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - West Coast Eagles 80 - 104  
Richmond - Gold Coast Suns 138 - 55  
Western Bulldogs - Melbourne Demons 153 - 55  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 4 - 8  
Atlanta - Arizona (19:35) 2 - 1  
Baltimore - Oakland 4 - 3  
Baltimore - Oakland (19:35) 18 - 2  
Boston - Seattle (19:35) 8 - 10  
Chicago WS - Chicago Cubs 3 - 6  
Chicago WS - Chicago Cubs (20:10) 3 - 1  
Colorado - San Diego 5 - 7  
Houston - Detroit 2 - 4  
Houston - Detroit (20:10) 6 - 5  
Kansas City - LA Angels 9 - 4  
LA Dodgers - Cincinnati 8 - 3  
LA Dodgers - Cincinnati (22:10) 2 - 1  
Milwaukee - Philadelphia 4 - 2  
Milwaukee - Philadelphia (20:10) 6 - 1  
Minnesota - Cleveland 4 - 1  
Minnesota - Cleveland (20:10) 4 - 1  
NY Mets - Pittsburgh 3 - 5  
NY Mets - Pittsburgh (19:10) 1 - 8  
San Francisco - Washington 12 - 6  
San Francisco - Washington (22:05) 5 - 0  
St. Louis - Miami 6 - 2  
St. Louis - Miami (20:15) 4 - 6  
Texas - Tampa Bay 12 - 4  
Texas - Tampa Bay (21:05) 5 - 3  
Toronto - NY Yankees 3 - 1  
Darts (Perth Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - J. Wade (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
P. Taylor - G. Anderson (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 3  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 3 - 2  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 4 - 3  
Kloten - Ingolstadt 2 - 0  
Lada Toljatti - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Augsburg 5 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 5 - 5  
Straubing - Nürnberg 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Vityaz Podolszk 4 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Olaszország 67 - 87  
Lengyelország - Angola 70 - 70  
Németország - Horvátország 63 - 80  
Spanyolország - Szenegál 96 - 49  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 90 - 77  
Los Angeles - Chicago 76 - 64  
New York - Tulsa 76 - 81  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Oroszország (Helyszín: Oroszország) 28 - 26  
U19Izland - U19Dél-Korea 34 - 28  
U19Norvégia - U19Magyarország 39 - 33  
U19Svájc - U19Franciaország 24 - 29  
U19Svédország - U19Egyiptom 31 - 26  
U19Szerbia - U19Spanyolország 19 - 25  
U19Szlovénia - U19Horvátország 26 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Doncaster 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Leeds 0 - 0  
Wolverhampton - Hull City 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Patronato Parana 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Guarani AF 1 - 0  
Gimnasia Mendoza - Gualeguaychu 1 - 1  
Guillermo Brown - Instituto Cordoba 1 - 2  
Sportivo Belgrano - Gimnasia Jujuy 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Argentinos Juniors 4 - 2  
Lanus - Estudiantes LP 0 - 0  
San Lorenzo - Crucero del Norte 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - St. Truiden 1 - 0  
OH Leuven - Charleroi 2 - 0  
Oostende - Anderlecht 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macae - Ceara 1 - 2  
Mogi Mirim - Luverdense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Corinthians 1 - 2  
Cruzeiro - Internacional 0 - 0  
Fluminense - Figueirense 2 - 1  
Palmeiras - Flamengo 4 - 2  
Sao Paulo - Goiás 0 - 3  
Sport Recife - Ponte Preta 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - 1. FC Köln 1 - 3  
Wolfsburg - E. Frankfurt 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bielefeld 2 - 2  
St. Pauli - Fürth 3 - 2  
Union Berlin - Kaiserslautern 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Hallescher FC 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Antofagasta 0 - 0  
Cobresal - Colo Colo 2 - 3  
Universidad de Chile - San Luis de Quillota 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Pardubice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Liberec 1 - 1  
Slavia Praha - Jihlava 4 - 0  
Slovacko - Pribram 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Vejle 3 - 1  
Horsens - Roskilde 1 - 0  
Köge - Naestved 2 - 0  
Silkeborg - Skive 2 - 1  
Vendsyssel - Lyngby 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Esbjerg 1 - 2  
OB Odense - Randers 2 - 3  
Viborg - Bröndby 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Ulsan 2 - 2  
Jeju - Suwon 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Granit Mikasevicsi 0 - 0  
Naftan - Vityebszk 3 - 0  
Szluck - FK Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - AEK Athén 0 - 0  
Zaragoza - Real Sociedad 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Kemi Kings 0 - 4  
VIFK - Haka 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Jaro 1 - 0  
Lahti - Vaasa PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Bastia 1 - 1  
Paris SG - Ajaccio GFC 2 - 0  
Reims - Marseille 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Telstar 5 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Feyenoord 0 - 2  
Heracles - Nijmegen 3 - 0  
PSV - Groningen 2 - 0  
Utrecht - Heerenveen 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Gamba Osaka 2 - 1  
Kashima A. - Vegalta Sendai 3 - 2  
Matsumoto Yamaga - Nagoya GE 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa R. 0 - 3  
Shimizu SP - Albirex Niigata 1 - 1  
Urawa RD - Shonan Bellmare 1 - 0  
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 2 - 0  
Yamagata - Sagan Tosu 1 - 3  
Yokohama FM - Kofu 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Alianza Petrolera 1 - 0  
Dep. Pasto - Uniautonoma 3 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Renhe - Henan Jianye 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Guangzhou R&F 1 - 0  
Shandong Luneng - Chongqing Lifan 3 - 0  
Shanghai SIPG - Hangzhou Lucheng 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Chrobry Glogow 0 - 2  
Pogon Siedlce - Zawisza Bydgoszcz 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow 2 - 1  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 3 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Spyris Kaunas 2 - 1  
Pakruojo Kruoja - Siauliai 2 - 3  
Trakai - Utenis Utena 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - Puebla 2 - 1  
Cruz Azul - Tijuana 1 - 3  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 3 - 1  
Dorados de Sinaloa - Monterrey 1 - 4  
M. Morelia - Leon 3 - 4  
Pachuca - UNAM Pumas 1 - 2  
Tigres - Chiapas 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles 1 - 2  
Kansas City - Vancouver 4 - 3  
New England - Houston 2 - 0  
New York - Toronto 3 - 0  
Salt Lake - Portland 0 - 1  
Seattle - Orlando 4 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soroksár - Gyirmót 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ranheim 1 - 2  
Follo - Baerum 2 - 2  
Hödd - Levanger 0 - 4  
Hönefoss - Jerv 2 - 1  
Nest-Sotra - Bryne 2 - 0  
Strömmen - Fredrikstad 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Haugesund 2 - 1  
Rosenborg - Valerenga 2 - 0  
Stabaek - Lilleström 3 - 2  
Start - Odd Grenland 0 - 4  
Tromsö - Sandefjord 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Livorno 0 - 0  
Torino - Pescara 4 - 1  
Udinese - Novara 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Terek Groznij 0 - 0  
Rosztov - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Rapid Wien 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Dep. Santani - San Lorenzo 2 - 1  
Rubio - General Diaz 1 - 1  
Sol de America - Libertad Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Chaves 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Estoril 4 - 0  
Braga - Nacional Madeira 2 - 1  
Moreirense - Arouca 0 - 2  
Setúbal - Boavista 2 - 2  
Uniao Madeira - Marítimo 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Arsenal 1 - 2  
Manchester City - Chelsea 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Voluntari - Astra Giurgiu 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Rangers 1 - 5  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunnen - Sion 0 - 2  
Cham - Grasshoppers 1 - 4  
Delemont - Winterthur 0 - 1  
FC Tavannes/Tramelan - FC Zürich 1 - 6  
Old Boys - Schaffhausen 1 - 2  
SC Brühl - Xamax 1 - 5  
Servette - Luzern 2 - 5  
Stade Nyonnais - Chiasso 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Angelholm 3 - 3  
Ljungskile - Frej 1 - 1  
Mjällby - Sirius 1 - 2  
Värnamo - AFC Utd. Väsby 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kalmar 2 - 1  
Elfsborg - Djurgarden 2 - 0  
Göteborg - Häcken 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnicki Nis 0 - 1  
Javor Ivanjica - OFK Belgrád 2 - 1  
Mladost Lucani - Borac 1 - 1  
Novi Pazar - Spartak Zlatibor Voda 0 - 0  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zilina (helyszín: Poprad) 2 - 2  
Skalica - Trnava 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Samsunspor 0 - 4  
Balikesirspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Giresunspor - Karabukspor 2 - 3  
Sanliurfaspor - Adanaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Kasimpasa 0 - 3  
Konyaspor - Akhisar 1 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Besiktas 2 - 5  
Osmanlispor - Kayserispor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zorya Luganszk 0 - 2  
Metalist Harkiv - Goverla Uzsgorod 2 - 2  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Volyn Lutszk 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Penarol 0 - 3  
El Tanque Sisley - Racing Montevideo 2 - 3  
Juventud - Danubio 0 - 2  
Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Motorsport (MotoGP, Cseh Nagydíj)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Iannone (MotoGP, Cseh Nagydíj) 0 - 1  
B. Smith - P. Espargaro (MotoGP, Cseh Nagydíj 1 - 0  
C. Crutchlow - M. Vinales(MotoGP, Cseh Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (MotoGP, Cseh Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - J. Lorenzo (MotoGP, Cseh Nagydíj) 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Manly Sea Eagles 24 - 26  
Canterbury Bulldogs - Gold Coast Titans 36 - 14  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Lengyelország 1 - 3  
Magyarország - Görögország 3 - 1  
Strandröplabda (Kühlungsborn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudolf N / Wickler C - Begemann V / Schuemann L 1 - 2  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karnbaum S / Niemczyk N - Gernert M / Kiesling E 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - M. Klizan 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Istomin 2 - 1  
B. Paire - D. Kudla 0 - 2  
M. Youzhny - Y-H. Lu 1 - 2  
R. Harrison - T. Kokkinakis 1 - 2  
S. Giraldo - A. Dolgopolov 1 - 2  
S. Johnson - N. Mahut 0 - 2  
V. Pospisil - Hy. Chung 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - O. Govortsova 2 - 0  
A. Beck - N. Gibbs 0 - 2  
A. Konjuh - M. Doi 2 - 1  
A. Sasnovich - Babos T. 0 - 2  
C. McHale - P. Hercog 2 - 1  
J. Cepelova - K. Bondarenko 0 - 2  
L. Davis - C-A. Mitu 2 - 1  
L. Hradecka - T. Maria 2 - 0  
M. Barthel - I. Falconi 2 - 0  
M. Duque Marino - Y. Shvedova 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - C. Dellacqua 1 - 2  
S. Karatantcheva - J. Görges 0 - 2  
Y. Putintseva - K. Nara K. Nara f.a.  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - A. Murray 0 - 2  
N. Djokovic - A. Murray    
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Peya/Soares 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - S. Halep S. Halep f.a.  
S. Williams - B. Bencic 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Srebotnik K - Mattek-Sands / Safarova 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Garcia C / Srebotnik K 0 - 2  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Chen - Ch-We. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Nehwal 2 - 0  

2015.08.15.

Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Carlton 131 - 67  
Essendon - Adelaide Crows 59 - 171  
Geelong - Hawthorn 85 - 121  
North Melbourne Kangaroos - St. Kilda 120 - 83  
Port Adelaide - Greater Western Sydney 111 - 90  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 3 - 2  
Baltimore - Oakland 8 - 6  
Boston - Seattle 15 - 1  
Boston - Seattle (19:35) 22 - 10  
Colorado - San Diego 5 - 9  
Houston - Detroit 5 - 1  
Kansas City - LA Angels 4 - 1  
LA Dodgers - Cincinnati 5 - 3  
Milwaukee - Philadelphia 3 - 1  
Minnesota - Cleveland 1 - 6  
NY Mets - Pittsburgh 2 - 3  
San Francisco - Washington 8 - 5  
St. Louis - Miami 3 - 1  
Texas - Tampa Bay 5 - 3  
Toronto - NY Yankees 3 - 4  
Toronto - NY Yankees (19:07) 1 - 4  
Darts (Perth Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - G. Anderson 7 - 8  
J. Wade - P. Wright 8 - 2  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 8 - 4  
P. Taylor - K. Anderson 8 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 4  
B. Bystrica - Zlín 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Färjestad - Leksand 4 - 1  
Lada Toljatti - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 4 - 2  
Wolfsburg - Litvínov 3 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Finnország 63 - 63  
Bosznia-Hercegovina - Tunézia 76 - 71  
Nagy-Britannia - Portugália 76 - 66  
Spanyolország - Lengyelország 71 - 64  
Törökország - Görögország 73 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 82 - 84  
Connecticut - New York 78 - 90  
Seattle - Chicago 84 - 94  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Bad Schwartau 30 - 28  
Gummersbach - Erlangen 24 - 18  
Melsungen - Eisenach 30 - 18  
Neuhausen - Bergischer HC 17 - 28  
Rimpar - Göppingen 18 - 28  
Stuttgart - R-N. Löwen Kronau 18 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Burton 1 - 0  
Blackpool - Rochdale 0 - 2  
Bradford - Shrewsbury 1 - 1  
Bury - Swindon 2 - 2  
Millwall - Coventry 0 - 4  
Oldham - Fleetwood 1 - 0  
Peterborough - Colchester 2 - 1  
Port Vale - Gillingham 1 - 1  
Scunthorpe - Crewe 2 - 0  
Sheffield Utd. - Chesterfield 2 - 0  
Southend - Walsall 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Wycombe 0 - 2  
Carlisle - Cambridge Utd. 4 - 4  
Crawley - Wimbledon 1 - 2  
Dag & Red - Leyton 1 - 3  
Luton - Oxford Utd. 2 - 2  
Morecambe - Accrington 1 - 0  
Newport - Stevenage 2 - 2  
Northampton - Exeter 3 - 0  
Plymouth - Portsmouth 1 - 2  
Yeovil - Bristol Rovers 0 - 1  
York - Hartlepool 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Brentford 2 - 4  
Burnley - Birmingham 2 - 2  
Derby County - Charlton 1 - 1  
Fulham - Brighton 1 - 2  
Huddersfield - Blackburn 1 - 1  
Ipswich - Sheffield Wed. 2 - 1  
Middlesbrough - Bolton 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Preston 0 - 1  
Nottingham - Rotherham 2 - 1  
QPR - Cardiff 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Tranmere 0 - 0  
Cheltenham - Southport 3 - 0  
Dover - Chester 0 - 0  
Eastleigh - Lincoln 1 - 1  
Forest Green - Barrow 4 - 0  
Gateshead - Boreham 2 - 1  
Grimsby - Bromley 4 - 1  
Guiseley - Kidderminster 1 - 0  
Halifax - Torquay 2 - 3  
Macclesfield - Welling Utd. 2 - 1  
Woking - Altrincham 2 - 0  
Wrexham - Aldershot 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Colón 1 - 1  
Belgrano de Cordoba - Tigre 1 - 0  
Godoy Cruz - Banfield 1 - 2  
Independiente - Defensa Justicia 1 - 0  
Nueva Chicago - Huracan 3 - 0  
Union SF - Racing Club 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Westerlo 2 - 1  
Lokeren - Mechelen 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 1 - 1  
Waasland Beveren - Zulte Waregem 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Montana 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - BOA 0 - 1  
America MG - Botafogo 1 - 2  
Atlético GO - Bahia 1 - 1  
CRB - Criciuma 3 - 1  
Nautico - Bragantino 3 - 1  
Parana - Sampaio Correa 1 - 0  
Paysandu - Oeste 3 - 1  
Vitória - Santa Cruz PE 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Santos 0 - 0  
Vasco da Gama - Coritiba 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hertha BSC 0 - 1  
Bremen - Schalke 0 - 3  
Darmstadt - Hannover 2 - 2  
Dortmund - Mönchengladbach 4 - 0  
Leverkusen - Hoffenheim 2 - 1  
Mainz - Ingolstadt 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - RB Leipzig 0 - 2  
Freiburg - Bochum 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Chemnitz 0 - 1  
Erzgebirge Aue - Stuttgarter Kickers 2 - 0  
Holstein Kiel - Bremen Amatőr 3 - 0  
Münster - Würzburg 0 - 0  
Rostock - Fortuna Köln 4 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 3  
Wehen - Mainz Amatőr 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - O'Higgins 2 - 5  
Dep. Union La Calera - San Marcos de Arica 1 - 4  
Santiago Wanderers - Universidad Catolica 2 - 2  
Union Espanola - Huachipato 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Vysehrad 4 - 0  
MAS Taborsko - Olomouc B 1 - 0  
Opava - Graffin Vlasim 3 - 2  
Sokolov - Frydek Mistek 3 - 0  
Trinec - Ceske Budejovice 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Bohemians 1905 2 - 2  
Olomouc - Brno 1 - 1  
Zlín - Ostrava 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Fredericia 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejon - Seongnam 0 - 2  
Jeonnam - Incheon 0 - 2  
Pohang - Jeonbuk 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Nyeman Grodno 0 - 0  
Dinamo Minszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Iraklisz 1908 2 - 1  
Girona - Espanyol 3 - 0  
Sp. Gijón - Villarreal 0 - 1  
Valladolid - Eibar 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Mikkeli MP 1 - 0  
JJK Jyväskylä - Oulu 0 - 0  
Turku PS - PK-35 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Kuopio PS 1 - 1  
Mariehamn - Helsinki JK 5 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Brest 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nantes 0 - 0  
Caen - Toulouse 1 - 0  
Guingamp - Lyon 0 - 1  
Rennes - Montpellier 1 - 0  
St-Etienne - Bordeaux 1 - 1  
Troyes - Nice 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 3 - 0  
De Graafschap - Zwolle 0 - 3  
Excelsior - AZ Alkmaar 2 - 2  
Twente - ADO Den Haag 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - RNK Split 3 - 0  
Rijeka - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - KR 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata 2 - 0  
Cerezo Osaka - Gifu 1 - 0  
Ehime - Omiya Ardija 3 - 1  
JEF United Chiba - Nagasaki 1 - 1  
Kyoto - Oita Trinita 2 - 1  
Mito - Kamatamare Sanuki 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Kitakyushu 0 - 1  
Sapporo - Okayama 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Zwiegen Kanazawa 1 - 0  
Tochigi - Yokohama FC 2 - 1  
Tokushima - Tokyo Verdi 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Boyaca Chico 0 - 0  
Independiente Medellin - Independiente SF 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Tianjin Teda 2 - 2  
Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua 2 - 2  
Shanghai Shenxin - Jiangsu Sainty 0 - 1  
Shijiazhuang - Beijing Guoan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - GKS Katowice 1 - 0  
GKS Belchatow - Dolcan Zabki 1 - 1  
Kluczbork - Wisla Plock 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Olsztyn 2 - 0  
Rozwoj Katowice - Bytovia Bytow 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Chojniczanka Chojnice 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Slask Wroclaw 2 - 3  
Piast Gliwice - Legia Varsó 2 - 1  
TBB Nieciecza - Gornik Zabrze 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Ventspils 1 - 1  
Jelgava - Spartaks Jurmala 1 - 0  
Liepajas Metalurgs - Metta/Lu 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Granitas Klaipeda 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 0 - 2  
Veracruz - Queretaro 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Colorado 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 0 - 2  
FTC - MTK 2 - 0  
Haladás - Paks 1 - 0  
Puskás Akadémia - Békéscsaba 1 - 2  
Vasas - Videoton 2 - 1  
Újpest - Honvéd 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Csákvár 0 - 1  
Balmazújváros - Dunaújváros 3 - 1  
Budaörs - Sopron 3 - 2  
Kisvárda - Szeged 4 - 0  
Mezőkövesd - Zalaegerszeg 2 - 0  
Siófok - Vác 2 - 0  
Szigetszentmiklós - Szolnok 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Sarpsborg 0 - 0  
Viking Stavanger - Bodö/Glimt 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Juve Stabia 1 - 0  
Atalanta - Cittadella 3 - 0  
Empoli - Vicenza 0 - 1  
Frosinone - Spezia 0 - 0  
Palermo - Avellino 2 - 1  
Sassuolo - Modena 2 - 0  
Trapani - Cagliari 1 - 1  
Verona - Foggia 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Rubin Kazany 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - FK Krasznodar 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Ried 3 - 1  
Austria Wien - Mattersburg 5 - 1  
Salzburg - Altach 2 - 0  
Wolfsberg - Grödig 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Penafiel 1 - 0  
Braga B - Gil Vicente 1 - 0  
Famalicao - Olhanense 1 - 0  
Farense - Uniao Oliveirense 2 - 0  
Feirense - Aves 2 - 2  
Freamunde - Varzim 1 - 1  
Leixoes - Atletico CP 0 - 1  
Mafra - Sporting CP B 2 - 0  
Oriental de Lisboa - Guimaraes B 4 - 4  
Portimonense - Viseu 1 - 2  
Santa Clara - Porto B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 3 - 3  
Porto - Guimaraes 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Everton 0 - 3  
Sunderland - Norwich 1 - 3  
Swansea - Newcastle 2 - 0  
Tottenham - Stoke 2 - 2  
Watford - West Bromwich 0 - 0  
West Ham - Leicester 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Universitatea Craiova 1 - 1  
Steaua Bukarest - Targu Mures 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Inverness CT 4 - 2  
Dundee - St. Johnstone 2 - 1  
Hamilton - Dundee Utd. 4 - 0  
Motherwell - Aberdeen 1 - 2  
Partick Thistle - Kilmarnock 2 - 2  
Ross County - Hearts 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Raith Rovers 1 - 0  
Hibernian - Greenock Morton 1 - 0  
Livingston - Queen of South 0 - 1  
St. Mirren - Dumbarton 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Castello - Lugano 0 - 2  
Bavois - Wil 1 - 3  
Buochs - Le Mont Lausanne 0 - 0  
FC Hausen AM Albis - St. Gallen 0 - 9  
Kriens - Young Boys 1 - 2  
Meyrin - Basel 0 - 4  
Solothurn - Thun 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Jönköping Södra 1 - 1  
Utsikten - Syrianska 1 - 4  
Varberg - GAIS 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Gefle 2 - 0  
Sundsvall - Örebro 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Vozdovac 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 0 - 2  
Myjava - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Senica - Slovan Bratislava 1 - 1  
Zlate Moravce - Podbrezova 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - HIT Gorica 2 - 3  
Koper - Rudar Velenje 1 - 1  
Krsko Posavlje - Krka Novo Mesto 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Karsiyaka 2 - 0  
Denizlispor - Alanyaspor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Elazigspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Antalyaspor 2 - 3  
Sivasspor - Galatasaray 2 - 2  
Trabzonspor - Bursaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Kárpáti Lviv 3 - 0  
Metalurg Zaporizzsja - Vorszkla Poltava 1 - 1  
Olimpik Doneck - Olekszandria 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Fenix Montevideo 1 - 2  
Nacional - Villa Teresa 4 - 1  
Plaza Colonia - CA Rentistas 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 0 - 2  
Carrick - Glentoran 1 - 1  
Crusaders - Ballinamallard Utd. 5 - 0  
Linfield - Dungannon 5 - 1  
Portadown - Cliftonville 0 - 1  
Warrenpoint - Glenavon 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Levadia Tallinn 1 - 6  
Trans Narva - Sillamae Kalev 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 24 - 10  
Sydney Roosters - Parramatta Eels 28 - 18  
Wests Tigers - Newcastle Knights 18 - 24  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 19 - 14  
Argentína - Dél-Afrika 12 - 26  
Írország - Skócia 28 - 22  
Új-Zéland - Ausztrália 41 - 13  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Lengyelország 0 - 3  
Izrael - Törökország 0 - 3  
Magyarország - Görögország 1 - 3  
Röplabda (U23 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Olaszország 3 - 1  
U23Kolumbia - U23Egyiptom 3 - 0  
U23Törökország - U23Bulgária 3 - 2  
Röplabda (U23 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Japán - U23Dominikai Köztársaság 3 - 1  
U23Kuba - U23Thaiföld 0 - 3  
U23Kína - U23Peru 3 - 1  
Strandröplabda (Kühlungsborn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karnbaum S / Niemczyk N - Laggner J / Leszczynska A 2 - 0  
Overlaender L / Overlaend - Ittlinger S / Behrens K 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - A. Zverev 0 - 2  
B. Paire - M. Cecchinato 2 - 0  
F. Tiafoe - N. Mahut 0 - 2  
I. Dodig - Hy. Chung 1 - 2  
J. Ward - A. Dolgopolov 0 - 2  
M. Ilhan - N. Basilashvili 2 - 1  
M. Kukushkin - M. Youzhny 1 - 2  
S. Giraldo - T. Smyczek 2 - 0  
S. Johnson - J. Duckworth 2 - 0  
S. Kozlov - Y-H. Lu 0 - 2  
T. Paul - D. Kudla 1 - 2  
V. Pospisil - T. Ito 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - T. Townsend 2 - 1  
A. Dulgheru - J. Cepelova 1 - 2  
A. Glatch - C. Dellacqua 0 - 2  
A. van Uytvanck - L. Chirico Törölve  
Babos T. - H. Watson 2 - 1  
C. McHale - Kr. Pliskova 2 - 1  
C. Witthöft - M. Duque Marino 0 - 2  
E. Rodina - T. Maria 0 - 2  
J. Brady - I. Falconi 0 - 2  
J. Larsson - A. Konjuh 0 - 2  
K. Bondarenko - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
L. Hradecka - M. Puig 2 - 0  
M. Barthel - E. Vesnina 2 - 0  
M. Doi - A. Krunic 2 - 0  
M. Erakovic - K. Nara 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - S-W. Hsieh 2 - 0  
M. Niculescu - A. Sasnovich 1 - 2  
M. Rybarikova - S. Karatantcheva 1 - 2  
S. Vickery - O. Govortsova 0 - 2  
U. Radwanska - J. Görges 1 - 2  
Y. Shvedova - J. Gajdosova 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - A. Murray 0 - 2  
N. Djokovic - E. Gulbis 2 - 1  
N. Djokovic - J. Chardy 2 - 0  
R. Nadal - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Nadal R / Verdasco F 2 - 1  
Djokovic N / Tipsarevic J - Nestor D / Roger-Vasselin 1 - 2  
Murray J / Peers J - Djokovic N / Tipsarevic J 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Ivanovic 2 - 0  
S. Errani - S. Halep 0 - 2  
S. Williams - R. Vinci 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands / Safarova - Mladenovic K / Pliskova K 2 - 0  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - J.O. Jörgensen 2 - 0  
L. Chen - K. Momota 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - J.H. Sung 2 - 1  
L.W. Fanetri - S. Nehwal 0 - 2  

2015.08.14.

Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Collingwood 87 - 76  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Chicago Cubs 5 - 6  
Cleveland - NY Yankees 6 - 8  
Kansas City - LA Angels 6 - 7  
LA Dodgers - Cincinnati 3 - 10  
San Francisco - Washington 3 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 10  
Darts (Perth Masters 2015)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - L. Ryder 6 - 1  
G. Anderson - K. Lewis 6 - 0  
J. Wade - A. Rowe 6 - 1  
M. van Gerwen - D. Platt 6 - 4  
P. Taylor - C. Caldwell 6 - 1  
P. Wright - P. Nicholson 6 - 2  
R. van Barneveld - S. Whitlock 6 - 3  
S. Bunting - K. Anderson 5 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Düsseldorf 4 - 3  
Espoo Blues - Vaasan Sport 4 - 1  
HK Dukla Trencin - Zlín 2 - 2  
HV 71 - Frölunda 4 - 0  
Hämeenlinna - Jukurit 1 - 3  
Ilves - Tappara 3 - 2  
Iserlohn - Krefeld 5 - 0  
Kalpa - SaiPa 0 - 3  
Karlovy Vary - Amur Habarovszk 1 - 3  
Kosice - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Lahti Pelicans - JYP 4 - 8  
Lulea - Kärpät 0 - 3  
München - Linz 5 - 2  
Nürnberg - Medvescak Zagreb 4 - 4  
Sparta Praha - Ingolstadt 3 - 4  
Straubing - Augsburg 1 - 5  
Trinec - Vítkovice 2 - 2  
Vienna Capitals - Stavanger 5 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Kanada 43 - 92  
Kosárlabda (Amerika bajnokság női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 73 - 69  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Bosznia-Hercegovina 78 - 60  
Horvátország - Németország 64 - 64  
Törökország - Tunézia 76 - 50  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Lengyelország 33 - 27  
U19Magyarország - U19Svédország 26 - 30  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Egyiptom 23 - 24  
U19Spanyolország - U19Norvégia 21 - 19  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Algéria - U19Horvátország 22 - 32  
U19Dánia - U19Svájc 34 - 23  
U19Oroszország - U19Katar 33 - 28  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Argentína 29 - 13  
U19Franciaország - U19Szlovénia 32 - 32  
U19Japán - U19Tunézia 26 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Mansfield 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Olimpo Bahia Blanca 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Kortrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Gremio 0 - 2  
Joinville - Cruzeiro 3 - 0  
Ponte Preta - Avai 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hamburg 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Karlsruhe 1 - 2  
Heidenheim - Düsseldorf 1 - 0  
Paderborn - Sandhausen 0 - 6  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Osnabrück 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas Doradas Pereira - Union Comercio 2 - 0  
Aurora - Sp. Luqueno 1 - 2  
Zamora - Dep. Universitaria Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Znojmo 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 2 - 4  
Teplice - Plzen 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Köbenhavn 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - BATE Boriszov 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Atl. Madrid 2 - 4  
Celta Vigo - Genoa 4 - 0  
Granada - Betis 1 - 2  
Latina - Napoli 0 - 5  
Lucchese - Fiorentina 0 - 3  
Roma - Sevilla 6 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Evian Thonon Gaillard 1 - 1  
Auxerre - Laval 2 - 3  
Bourg-Peronnas - Dijon 2 - 1  
Clermont - Nimes 1 - 0  
Lens - Creteil 1 - 1  
Niort - Sochaux 1 - 1  
Paris FC - Le Havre 3 - 0  
Red Star 93 - Tours 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chambly 0 - 0  
Avranches - Les Herbiers 0 - 0  
Belfort - Dunkerque 0 - 0  
Boulogne - Colmar 1 - 1  
CA Bastia - Beziers 0 - 0  
Chateauroux - Epinal 1 - 1  
Lucon - Sedan 2 - 0  
Marseille Consolat - Frejus St-Raphael 3 - 0  
Strasbourg - Orleans 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Lille 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eindhoven - NAC Breda 2 - 1  
Emmen - Dordrecht 1 - 0  
F. Sittard - Achilles'29 2 - 4  
Maastricht - PSV 2 2 - 3  
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Venlo - Oss 1 - 2  
Volendam - Den Bosch 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Roda 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi/Bolungarvik - Vikingur Olafsvik 1 - 5  
Grotta - Fram 0 - 0  
Haukar - Fjardabyggd 3 - 1  
Selfoss - KA Akureyri 0 - 4  
Thor Akureyri - HK Kopavogs 0 - 0  
Throttur Reykjavik - Grindavik 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Cracovia Krakkó 0 - 3  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City - D.C. United 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Strömsgodset 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Pavia 0 - 1  
Crotone - Ternana 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Anzsi Mahacskala 1 - 1  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Wiener Neustadt 1 - 0  
Austria Lustenau - LASK Linz 2 - 1  
Austria Salzburg - FAC Wien 2 - 1  
Kapfenberg - St. Pölten 1 - 3  
Wacker Innsbruck - Liefering 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Sporting CP 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Manchester Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayseri Erciyesspor - Boluspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Eskisehirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dnipro 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 5 - 4  
Parnu Linnameeskond - Flora Tallinn 1 - 5  
Viljandi Tulevik - Infonet Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Waterford Utd. 3 - 4  
Finn Harps - Shelbourne 1 - 0  
UC Dublin - Cobh Ramblers 3 - 0  
Wexford Youths - Cabinteely 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Galway 3 - 0  
Cork City - Limerick 2 - 3  
Derry City - Dundalk 0 - 2  
Drogheda Utd. - Sligo 0 - 4  
Longford Town - Shamrock Rovers 1 - 3  
St. Patrick's - Bray 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Catalan Dragons 24 - 12  
Leeds Rhinos - Wigan 25 - 18  
St. Helens - Hull FC 22 - 32  
Rögbi (ITM Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BAY of Plenty - North Harbour    
Waikato - Tasman    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - St. George Illawarra 32 - 6  
Röplabda (Európa Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észtország 3 - 0  
Szlovénia - Macedónia 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Törökország 3 - 2  
Röplabda (U23 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Törökország - U23Brazília 3 - 0  
Röplabda (U23 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Japán - U23Thaiföld 3 - 0  
U23Kína - U23Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - J-W. Tsonga 0 - 2  
D. Goffin - K. Nishikori 0 - 2  
J. Isner - J. Chardy 1 - 2  
R. Nadal - M. Youzhny 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matkowski M / Zimonjic N - Monfils G / Tsonga J W 2 - 0  
Matkowski M / Zimonjic N - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Nestor D / Roger-Vasselin - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Peya/Soares 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Halep 1 - 2  
L. Tsurenko - S. Errani 0 - 2  
P. Hercog - A. Ivanovic 0 - 2  
S. Williams - A. Petkovic 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Pennetta F - Bencic B / Cibulkova D 2 - 0  
Errani S / Pennetta F - Mattek-Sands / Safarova 0 - 2  
Garcia C / Srebotnik K - Begu I-C / Olaru R 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - H-C. Chan/Y-J. Chan 1 - 2  
Mladenovic K / Pliskova K - Fichman S / Zhao C 2 - 0  
Mladenovic K / Pliskova K - Krajicek M / Strycova B 2 - 1  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Y. Hu 2 - 0  
D. Lin - J.O. Jörgensen 0 - 2  
K. Momota - N. Wei 2 - 0  
L. Chen - V. Axelsen 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Wang 2 - 0  
L.W. Fanetri - T.Y. Tai 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - J.H. Sung 1 - 2  
Y. Wang - S. Nehwal 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tarver - S. Cunningham    
M. Huck - K. Glowacki 0 - 1  

2015.08.13.

Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Milwaukee 3 - 2  
Chicago Cubs - Milwaukee (20:20) 9 - 2  
Chicago WS - LA Angels 3 - 2  
Cleveland - NY Yankees 2 - 1  
Kansas City - Detroit 4 - 7  
LA Dodgers - Washington 3 - 0  
Minnesota - Texas 11 - 1  
Minnesota - Texas (19:10) 5 - 6  
NY Mets - Colorado 3 - 0  
NY Mets - Colorado (18:10) 12 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 4 - 2  
Tampa Bay - Atlanta 9 - 6  
Toronto - Oakland 10 - 3  
Toronto - Oakland (18:37) 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Biel - Düsseldorf 4 - 2  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Djurgarden - Skelleftea 2 - 1  
Energie Karlovy Vary - Slavia Praha 5 - 3  
HK Dukla Trencin - Jihlava 3 - 0  
Hämeenlinna - Lulea 3 - 1  
JYP - Lahti Pelicans 3 - 4  
Kookoo - Ässät 1 - 1  
Kärpät - Jukurit 1 - 1  
Malmö - Växjö 3 - 0  
Mladá Boleslav - Liberec 3 - 5  
Mountfield HK - Olomouc 1 - 1  
Plzen - Chomutov 3 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Barsz Kazany 6 - 0  
Trinec - Kosice 4 - 2  
Vítkovice - Torpe. Nyizsnyij Novgorod 2 - 5  
Zlín - Slovan Bratislava 2 - 3  
Zürich Lions - Dornbirn 4 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajnokság női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Chile 92 - 66  
Kosárlabda (Amerika bajnokság női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Ecuador 55 - 48  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Lengyelország 27 - 26  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Tunézia - U19Argentína 35 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Leeds 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Sport Recife 4 - 3  
Coritiba - Palmeiras 2 - 1  
Figueirense - Sao Paulo 0 - 2  
Flamengo - Atlético PR 3 - 2  
Goiás - Chapecoense 0 - 0  
Internacional - Fluminense 1 - 0  
Santos - Vasco da Gama 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Erfurt 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Bolivar 3 - 0  
Junior de Barranquilla - Melgar 5 - 0  
Juventud - Real Potosi 4 - 1  
Leon de Huanuco - Emelec 1 - 3  
Nacional Asuncion - Universidad de Concepcion 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Huachipato 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Ruch Chorzow - Wisla Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 1 - 7  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Cruz Azul 2 - 1  
Chivas Guadalajara - M. Morelia 2 - 0  
Leon - Tigres 2 - 1  
Puebla - Dep. Toluca 1 - 0  
UNAM Pumas - Atlas 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Strömmen 0 - 0  
Fredrikstad - Sogndal 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Mjöndalen 4 - 0  
Sandefjord - Stabaek 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Pandurii 3 - 0  
Dinamo Bukarest - Voluntari 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 1 - 2  
Chiasso - Xamax 2 - 1  
Lausanne - Schaffhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - FC Zürich 3 - 1  
Vaduz - Grasshoppers 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Partizan Belgrád 3 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Salt Lake 3 - 1  
Philadelphia - Chicago 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 17 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 18 - 31  
Röplabda (Európa Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovénia 0 - 3  
Észtország - Macedónia 0 - 3  
Röplabda (U23 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Bulgária - U23Kolumbia 3 - 0  
U23Törökország - U23Olaszország 3 - 1  
Röplabda (U23 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Kína - U23Japán 3 - 1  
U23Peru - U23Thaiföld 1 - 3  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - D. Young 2 - 0  
G. Müller - A. Murray 0 - 2  
J. Chardy - I. Karlovic 2 - 1  
N. Djokovic - J. Sock 2 - 0  
N. Kyrgios - J. Isner 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J-W. Tsonga 1 - 2  
S. Wawrinka - N. Kyrgios S. Wawrinka f.a.  
V. Pospisil - J. Isner 1 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Lopez F / Mirnyi M 2 - 0  
Cilic M / Lindstedt R - Peya/Soares 0 - 2  
Cuevas P / Marrero D - Nestor D / Roger-Vasselin E 1 - 2  
Fognini F / Robredo T - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Lopez F / Mirnyi M - Goffin D / Thiem D 2 - 1  
Murray J / Peers J - Murray A / Paes L 2 - 0  
Nadal R / Verdasco F - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Fognini F / Robredo T 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Puig 2 - 0  
A. Kerber - S. Halep 1 - 2  
A. Radwanska - A. Cornet 2 - 1  
A. Radwanska - J. Görges 2 - 0  
B. Bencic - S. Lisicki 2 - 1  
L. Tsurenko - C. Witthöft 2 - 0  
R. Vinci - D. Gavrilova 2 - 0  
S. Errani - V. Azarenka 2 - 0  
V. Azarenka - P. Kvitova 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Klepac A - Bencic B / Cibulkova D 0 - 2  
Dabrowski G / Rosolska A - Abanda F / EL Tabakh H 0 - 2  
Fichman S / Zhao C - Makarova E / Vesnina E Makarova E / Vesnina E f.a.  
Garcia C / Srebotnik K - Abanda F / EL Tabakh H 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Goerges J / Jans-Ignacik K 2 - 0  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Zhen. Wang 2 - 0  
H. Vittinghus - D. Lin 0 - 2  
K. Momota - T.M. Nguyen 2 - 0  
L. Chen - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
V. Axelsen - H.S. Prannoy 2 - 1  
W.H. Son - J.O. Jörgensen 0 - 2  
Y. Hu - N.K. Srikanth 2 - 1  
Z. Zulkiffli - N. Wei 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Y.P. Pai 2 - 1  
J.H. Sung - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
L.W. Fanetri - R. Intanon    
M. Li - T.Y. Tai 0 - 2  
S. Takahashi - S. Nehwal 0 - 2  
S. Wang - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
X. Li - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Y-J. Bae - Y. Wang 1 - 2  

2015.08.12.

Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 13 - 1  
Arizona - Philadelphia (21:40) 6 - 7  
Chicago Cubs - Milwaukee 6 - 3  
Chicago WS - La Angels 3 - 0  
Cleveland - NY Yankees 5 - 4  
Kansas City - Detroit 6 - 1  
La Dodgers - Washington 5 - 0  
Miami - Boston 5 - 4  
Miami - Boston (22:10) 14 - 6  
Minnesota - Texas 3 - 2  
NY Mets - Colorado 4 - 0  
San Diego - Cincinnati 11 - 6  
San Diego - Cincinnati (21:40) 3 - 7  
San Francisco - Houston 3 - 1  
San Francisco - Houston (21:45) 0 - 2  
Seattle - Baltimore 6 - 5  
Seattle - Baltimore (21:40) 3 - 0  
St. Louis - Pittsburgh 4 - 3  
Tampa Bay - Atlanta 2 - 0  
Toronto - Oakland 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 0 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk 0 - 1  
Salzburg - Stavanger 8 - 0  
Vítkovice - Kosice 3 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország 73 - 63  
Törökország - Bosznia-Hercegovina 66 - 58  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Seattle 77 - 85  
Minnesota - San Antonio 83 - 76  
New York - Chicago 84 - 63  
Washington - Indiana 62 - 73  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Izland 29 - 32  
U19Németország - U19Spanyolország 25 - 23  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Katar 25 - 24  
U19Oroszország - U19Dánia 29 - 29  
U19Svájc - U19Algéria 30 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Preston 1 - 3  
Oldham - Middlesbrough 1 - 3  
Portsmouth - Derby County 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Mar del Plata 0 - 0  
Douglas Haig - Sportivo Belgrano Törölve  
Gimnasia Jujuy - Estudiantes San Luis 0 - 0  
Guarani AF - Central Cordoba 0 - 1  
Patronato Parana - Atl. Los Andes 2 - 1  
Santamarina Tandil - Villa Dalmine 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Lanus 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Vélez Sarsfield 0 - 3  
Atl. Atlanta - Comunicaciones 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - Antwerpen 0 - 3  
Eisden Maasmechelen - Virton 0 - 2  
Eupen - Deinze 5 - 1  
Geel - Lommel 1 - 1  
Heist - Roeselare 1 - 2  
Seraing Utd. - Coxyde 2 - 1  
WS Bruxelles - Tubize 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Nautico 1 - 1  
BOA - Macae 2 - 1  
Botafogo - ABC 3 - 1  
Bragantino - Parana 2 - 1  
Ceara - America MG 0 - 2  
Criciuma - Paysandu 1 - 0  
Luverdense - Vitória 0 - 2  
Oeste - Atlético GO 0 - 0  
Sampaio Correa - CRB 1 - 0  
Santa Cruz PE - Mogi Mirim 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apoel Nicosia - AEL Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. Tolima 0 - 0  
Liga de Loja - Independiente SF 0 - 0  
Oriente Petrolero - Nacional 0 - 3  
Santiago Wanderers - Libertad Asuncion 0 - 0  
Universidad Catolica - Danubio 1 - 0  
Universitario - Dep. Anzoategui 3 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Lyngby 0 - 3  
Avarta - Köge 2 - 5  
Bjaeverskov IF - Naestved 0 - 4  
Holstebro - Silkeborg 0 - 4  
Jammerbugt - Vendsyssel 1 - 3  
LFA Nyköbing - Roskilde 1 - 2  
Tarnby FF - Helsingor 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeonnam 0 - 0  
Incheon - Pohang 0 - 2  
Jeonbuk - Busan I'Park 2 - 0  
Seongnam - Jeju 1 - 1  
Suwon - Daejon 2 - 1  
Ulsan - FC Szöul 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Sampdoria 0 - 2  
Real Sociedad - Panathinaikosz 3 - 0  
Vicenza - Chievo 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 1 - 0  
Inter Turku - Ilves 1 - 2  
Mariehamn - KTP 0 - 1  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 2 - 0  
Vaasa PS - Kuopio PS 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Twente 1 - 1  
Nijmegen - Excelsior 1 - 0  
Zwolle - Cambuur 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Urawa RD 1 - 2  
Kashiwa R. - Vissel Kobe 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Yamagata 0 - 0  
Kofu - FC Tokyo 0 - 1  
Nagoya GE - Yokohama FM 0 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Kashima A. 0 - 1  
Shimizu SP - Shonan Bellmare 1 - 2  
Vegalta Sendai - Matsumoto Yamaga 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shandong Luneng 3 - 1  
Henan Jianye - Shanghai SIPG 2 - 2  
Jiangsu Sainty - Guangzhou Evergrande 0 - 1  
Tianjin Teda - Shijiazhuang 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
GKS Belchatow - Bytovia Bytow 1 - 0  
Gornik Leczna - Legia Varsó 0 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 2 - 1  
Olsztyn - Slask Wroclaw 1 - 5  
Puszcza Niepolomice - Lechia Gdansk 1 - 5  
Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2 - 2  
Wigry Suwalki - GKS Katowice 0 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Gornik Zabrze 3 - 1  
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Glogow 4 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bölcske - Balmazújváros 2 - 4  
Csepel - Békéscsaba 0 - 1  
Csorna - Diósgyőr 0 - 2  
Dabas - Vác 0 - 3  
Győr - Honvéd 0 - 2  
Jászberény - Ajka 0 - 2  
Komló - Szigetszentmiklós 3 - 2  
Kozármisleny - Siófok 2 - 2  
Monor - Szeged 1 - 3  
Tatabánya - Sopron 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dorados de Sinaloa 4 - 0  
Monterrey - Pachuca 4 - 3  
Queretaro - Santos Laguna 1 - 2  
Tijuana - Veracruz 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Asane 2 - 2  
Jerv - Hödd 0 - 1  
Levanger - Baerum 4 - 1  
Nest-Sotra - Kristiansund 0 - 1  
Ranheim - Hönefoss 4 - 0  
Sandnes Ulf - Follo 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Odd Grenland 2 - 1  
Viking Stavanger - Molde 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Mattersburg 3 - 1  
Austria Wien - Rapid Wien 2 - 5  
Grödig - Admira Wacker 2 - 3  
Wolfsberg - Sturm Graz 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Steaua Bukarest 2 - 0  
Targu Mures - Poli Timisoara 0 - 0  
Universitatea Craiova - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Motherwell 2 - 0  
Inverness CT - Partick Thistle 0 - 0  
Kilmarnock - Celtic 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Le Mont Lausanne 3 - 3  
Wil - Wohlen 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 3 - 1  
Luzern - St. Gallen 0 - 1  
Young Boys - Lugano 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Elfsborg 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Javor Ivanjica 0 - 1  
Crvena zvezda - Cukaricki 3 - 1  
Novi Pazar - Metalac Gornji Milanovac 2 - 2  
OFK Belgrád - Radnik Surdulica 3 - 0  
RAD Belgrád - Mladost Lucani 4 - 2  
Radnicki Nis - Vozdovac 0 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - Jagodina 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Kolarovo - Trnava 0 - 4  
PSC Pezinok - Trencin 0 - 5  
SK Strazske - Zilina 0 - 9  
Slovan Most Pri Bratisl. - Zlate Moravce 1 - 2  
TJ Medzibrod - Zemplin Michalovce 1 - 2  
TJ Partizan Domaniza - Senica 0 - 2  
Trencianske Stankovce - Myjava 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Domzale 0 - 4  
Maribor - Celje 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Koper 4 - 1  
Rudar Velenje - Krsko Posavlje 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Olaszország 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Dungannon 0 - 0  
Ballymena Utd. - Glenavon 1 - 7  
Carrick - Linfield 0 - 3  
Cliftonville - Coleraine 4 - 0  
Glentoran - Crusaders 2 - 2  
Portadown - Warrenpoint 2 - 1  
Röplabda (U23 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Olaszország - U23Bulgária 3 - 0  
Röplabda (U23 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Dominikai Köztársaság - U23Peru 3 - 1  
U23Japán - U23Kuba 3 - 0  
U23Kína - U23Thaiföld 3 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - S. Querrey 2 - 0  
D. Young - T. Berdych 2 - 0  
E. Gulbis - D. Thiem 2 - 1  
G. Monfils - G. Müller 1 - 2  
I. Karlovic - M. Raonic 2 - 0  
J. Chardy - L. Mayer 2 - 1  
J. Sock - G. Dimitrov 2 - 1  
L. Rosol - E. Gulbis 1 - 2  
M. Cilic - B. Tomic 0 - 2  
M. Youzhny - G. Simon 2 - 0  
N. Djokovic - T. Bellucci 2 - 0  
P. Andujar - K. Nishikori 0 - 2  
R. Nadal - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Tipsarevic J - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Hewitt L / Kyrgios N - Monfils G / Tsonga J W 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - R. Dutra da Silva    
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - R. Dutra da Silva    
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Lisicki 0 - 2  
C. Witthöft - A. Riske 2 - 1  
C. Wozniacki - B. Bencic 0 - 2  
D. Cibulkova - A. Cornet 0 - 2  
D. Gavrilova - L. Safarova 2 - 1  
E. Bouchard - B. Bencic 1 - 2  
E. Makarova - P. Hercog 1 - 2  
F. Abanda - A. Petkovic 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - L. Tsurenko 0 - 2  
H. Watson - A. Petkovic 0 - 2  
I. Falconi - H. Watson 0 - 2  
J. Jankovic - S. Halep 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - R. Vinci 0 - 2  
O. Govortsova - A. Ivanovic 0 - 2  
S. Errani - M. Brengle 2 - 1  
S. Stephens - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Muguruza / Suarez Navarro 2 - 1  
Chan C-W / Kania P - Fichman S / Zhao C 1 - 2  
Errani S / Pennetta F - Barthel M / Minella M 2 - 0  
Errani S / Pennetta F - Kudryavtseva/Pavlyuchenk. Törölve  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Hlavackova A / Hradecka L 2 - 1  
Jurak D / Kops-Jones R - Mattek-Sands / Safarova 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Chuang C-J / Liang C 2 - 1  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - M. Zwiebler 2 - 1  
D.H. Rumbaka - W.H. Son 1 - 2  
J.H. Hsu - N.K. Srikanth 0 - 2  
K. Momota - M. Giuffre 2 - 0  
K. Parupalli - T.M. Nguyen 1 - 2  
M. Ludik - J.O. Jörgensen 0 - 2  
S. Sasaki - H. Vittinghus 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Z.L. Wong 2 - 0  
T. Sugiarto - N. Wei 1 - 2  
Z. Zulkiffli - S. Evans 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chen - T.Y. Tai 0 - 2  
L. Zetchiri - Y-J. Bae 1 - 2  
L.W. Fanetri - M. Mitani 2 - 1  
N.Y. Cheung - S. Nehwal 0 - 2  
R. Schafer - M. Li 1 - 2  

2015.08.11.

Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 13 - 3  
Chicago WS - La Angels 8 - 2  
Kansas City - Detroit 4 - 0  
La Dodgers - Washington 3 - 8  
NY Mets - Colorado 4 - 2  
San Diego - Cincinnati 2 - 1  
Seattle - Baltimore 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slovan Bratislava 5 - 1  
Langnau Tigers - Düsseldorf 2 - 3  
Plzen - Energie Karlovy Vary 3 - 3  
Trinec - Torpe. Nyizsnyij Novgorod 3 - 4  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Japán 86 - 71  
Spanyolország - Belgium 67 - 64  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Szerbia 42 - 29  
U19Svédország - U19Dél-Korea 37 - 25  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Izland 29 - 31  
U19Norvégia - U19Németország 31 - 29  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Horvátország 37 - 27  
U19Katar - U19Algéria 25 - 21  
U19Svájc - U19Oroszország (Helyszín: Oroszország) 29 - 26  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Japán 23 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Hull City 0 - 0  
Blackburn - Shrewsbury 1 - 2  
Bolton - Burton 0 - 1  
Brentford - Oxford Utd. 0 - 4  
Bristol Rovers - Birmingham 1 - 2  
Cardiff - Wimbledon 1 - 0  
Carlisle - Chesterfield 1 - 1  
Charlton - Dag & Red 4 - 1  
Colchester - Reading 0 - 0  
Fleetwood - Hartlepool 0 - 1  
Huddersfield - Notts County 1 - 2  
Ipswich - Stevenage 2 - 1  
Luton - Bristol City 3 - 1  
Millwall - Barnet 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Leyton 2 - 1  
Morecambe - Sheffield Utd. 0 - 1  
Northampton - Blackpool 3 - 0  
Nottingham - Walsall 3 - 4  
Peterborough - Crawley 2 - 0  
Plymouth - Gillingham 1 - 2  
Port Vale - Burnley 1 - 0  
Rochdale - Coventry 1 - 1  
Rotherham - Cambridge Utd. 1 - 0  
Scunthorpe - Barnsley 1 - 1  
Sheffield Wed. - Mansfield 4 - 1  
Southend - Brighton 0 - 1  
Swindon - Exeter 1 - 2  
Wigan - Bury 1 - 2  
Wolverhampton - Newport 2 - 1  
Wycombe - Fulham 0 - 1  
Yeovil - QPR 0 - 3  
York - Bradford 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Lincoln 1 - 3  
Cheltenham - Aldershot 0 - 0  
Dover - Kidderminster 3 - 2  
Eastleigh - Boreham 1 - 0  
Forest Green - Welling Utd. 1 - 0  
Gateshead - Tranmere 1 - 4  
Grimsby - Barrow 4 - 1  
Guiseley - Altrincham 1 - 0  
Halifax - Chester 0 - 1  
Macclesfield - Southport 0 - 0  
Woking - Bromley 2 - 0  
Wrexham - Torquay 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Gualeguaychu - Boca Unidos 2 - 0  
Guillermo Brown - Atl. Parana 0 - 3  
Independiente de Mendoza - Gimnasia Mendoza 4 - 2  
Instituto Cordoba - Atl. Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni. Catolica del Ecuador - Dep. La Guaira 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem Saksköbing - Vestsjaelland 0 - 4  
Fuglebakken Kfum - Horsens 0 - 3  
Naesby - Fredericia 0 - 6  
Tjörring - Skive 0 - 4  
Labdarúgás (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 4 - 4  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Red Star 93 1 - 0  
Brest - Bourg-Peronnas 2 - 2  
Dijon - Creteil 3 - 3  
Laval - Nimes 1 - 0  
Le Havre - CA Bastia 1 - 2  
Lens - Ajaccio 2 - 4  
Nancy - Chateauroux 2 - 1  
Orleans - Tours 1 - 2  
Paris FC - Metz 1 - 1  
Sochaux - Niort 3 - 2  
Valenciennes - Clermont 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 2 - 2  
Heerenveen - De Graafschap 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Guizhou Renhe 1 - 1  
Guangzhou R&F - Changchun Yatai 2 - 2  
Hangzhou Lucheng - Shanghai Shenhua 4 - 1  
Shanghai Shenxin - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard - Zaglebie Lubin 2 - 4  
Dolcan Zabki - Cracovia Krakkó 2 - 3  
Olimpia Grudziadz - Lech Poznan 0 - 2  
WDA Swiecie - Korona Kielce 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakruojo Kruoja - Suduva Marijampole 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Salzburg 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Municipal Studentesc Iasi 1 - 0  
CFR Cluj - Petrolul Ploiesti 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dundee 2 - 2  
St. Johnstone - Ross County 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Värnamo 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Senkvice - Podbrezova 2 - 12  
Tatran Krasno Nad Kysucou - Skalica 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Zavrc 3 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - G. Dimitrov 0 - 2  
B. Becker - J. Isner 1 - 2  
B. Coric - J-W. Tsonga 0 - 2  
D. Goffin - S. Johnson 2 - 0  
F. Dancevic - P. Andujar 0 - 2  
F. Verdasco - N. Kyrgios 1 - 2  
G. Monfils - F. Fognini 2 - 0  
J. Sock - A. Mannarino 2 - 1  
K. Anderson - L. Rosol 0 - 2  
P. Bester - G. Müller 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Tipsarevic 2 - 0  
R. Gasquet - J. Chardy Törölve  
V. Pospisil - Y-H. Lu 2 - 0  
V. Troicki - M. Youzhny 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cilic M / Lindstedt R - Bester P / Shamasdin A 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. Suarez Navarro 2 - 1  
A. Kerber - M. Doi 2 - 0  
A. Riske - T. Bacsinszky 2 - 1  
B. Strycova - V. Lepchenko 2 - 0  
E. Makarova - A. Tatishvili 2 - 0  
J. Jankovic - C. Garcia 2 - 0  
Ka. Pliskova - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
L. Tsurenko - Y. Wickmayer 2 - 0  
M. Brengle - C. Zhao 2 - 0  
M. Puig - M. Duque Marino 2 - 1  
O. Govortsova - I-C. Begu 2 - 0  
P. Hercog - A. van Uytvanck 2 - 1  
R. Vinci - K. Knapp 2 - 0  
S. Errani - K. Mladenovic 2 - 1  
S. Lisicki - V. Williams 2 - 0  
S. Stosur - D. Gavrilova 0 - 2  
S. Williams - F. Pennetta 2 - 1  
V. Azarenka - E. Svitolina 2 - 0  
Z. Diyas - A. Pavlyuchenkova Törölve  
Z. Diyas - J. Görges    
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellacqua C / Shvedova Y - Mladenovic K / Pliskova K 1 - 2  
Goerges J / Jans-Ignacik - Kichenok L / Savchuk O 2 - 0  
Jankovic J / Vinci R - Muguruza / Suarez Navarro 0 - 2  
Jurak D / Kops-Jones R - Gavrilova D / Halep S 2 - 0  
Krajicek M / Strycova B - Groenefeld A L / Tomljanovic A 2 - 0  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - T. Penty 1 - 2  
B. Ponsana - J.O. Jörgensen 0 - 2  
D. Paiola - D. Obernosterer 2 - 1  
H. Hurskainen - Zhen. Wang 0 - 2  
J.H. Hsu - M. Zilberman 2 - 0  
K. Merrilees - H. Vittinghus 0 - 2  
M. Myhre - M. Ludik 0 - 2  
O. Guerrero - M. Zwiebler 0 - 2  
S. Sasaki - A. Pochtarev 2 - 0  
V. Lang - W.H. Son 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - J.Y. Tee 2 - 1  
J.H. Sung - P.Y. Yip 2 - 0  
M.F. Kusumastuti - Y.P. Pai 1 - 2  
N. Okuhara - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
S. Wang - I. Wang 2 - 0  

2015.08.10.

Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Fribourg 3 - 1  
Espoo Blues - SZKA Szentpétervár 5 - 4  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
Pardubice - Davos 7 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Dél-Korea 29 - 27  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Tunézia - U19Brazília 23 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Dep. Merlo 5 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Jablonec 1 - 0  
Liberec - Dukla Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Minszk 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Slavia Mozír 6 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Telstar - RKC Waalwijk 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Fjölnir 1 - 1  
KR - Fylkir 2 - 0  
Valur - Breidablik 0 - 1  
ÍA Akranes - FH 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Skonto Riga 1 - 5  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Spyris Kaunas 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Bryne 3 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Nürnberg 0 - 0  
Bielefeld - Hertha BSC 0 - 2  
Osnabrück - RB Leipzig Törölve  
St. Pauli - Mönchengladbach 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - SPAL Ferrara 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Gazovik Orenburg 0 - 3  
Bajkal Irkutszk - Volgar Asztrahan 3 - 2  
Baltika Kalinyingrád - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 1  
Kamaz - Lucs Vlagyivosztok 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szokol Szaratov 1 - 3  
Tom Tomszk - Toszno 3 - 2  
Tyumeny - Szpartak Moszkva 2 2 - 0  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Torpedo Armavir 1 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Kubany Krasznodar 1 - 1  
Rubin Kazany - Rosztov 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Assyriska 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Djurgarden 1 - 0  
Kalmar - Sundsvall 0 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Wests Tigers 18 - 20  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Simon 0 - 2  
D. Kudla - D. Young 0 - 2  
F. Lopez - T. Robredo 1 - 2  
Hy. Chung - L. Mayer 0 - 2  
J. Janowicz - I. Karlovic 0 - 2  
J. Sousa - B. Tomic 0 - 2  
S. Querrey - M. Klizan 2 - 0  
S. Stakhovsky - F. Peliwo 2 - 1  
T. Bellucci - P. Cuevas 2 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Chardy J - Murray A / Paes L 0 - 2  
Djokovic N / Tipsarevic J - Seppi A / Troicki V 2 - 0  
Nadal R / Verdasco F - Berdych T / Sock J 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - Fucsovics M.    
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - C. Witthöft 1 - 2  
F. Pennetta - G. Dabrowski 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Rodionova/Rodionova 2 - 1  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Rumbaka - K. Cordon K. Cordon f.a.  
E. Heino - S. Evans 1 - 2  
K. Momota - D. Domke 2 - 0  
R. Must - L. Wraber 2 - 0  
R. Ouseph - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
T. Rouxel - M. Giuffre 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lansac - N. Perminova 2 - 0  
I. Wang - F. Chapman 2 - 0  
J. Chen - K. Polikarpova 2 - 0  
N.Y. Cheung - K. Tolmoff 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - K. Gilmour 2 - 0  
R. Schafer - B. Corrales 2 - 1  
S. De Visch Eijbergen - L.W. Fanetri 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,