Tippmix eredmények - augusztus 14-20.

2017-08-14
Tippmix eredmények - augusztus 14-20.

 

2017.08.20.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Kenta Matsudaira 4 - 1  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ishikawa - M. Ito 4 - 0  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishikawa K / Ito M - Ekholm/Póta 3 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cichocka - R. Arafi (női 1500 m, Birmingham) 0 - 1  
A. Felix - P. Francis (női 400 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
Baji B. - G. Darien (110 m gátfutás, Birmingham) 1 - 0  
Baji B. - S. Shubenkov (110 m gátfutás, Birmingham) 0 - 1  
C. Ujah - J. Dasaolu (100 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
D. Muhammad - Z. Hejnova (női 400 m gátfutás, Birmingham) 0 - 1  
E. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Birmingham) 1 - 0  
E. Thompson - D. Schippers (női 100 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
H.O. Obiri - S. Hassan (női 3000 m síkfutás, Birmingham) 0 - 1  
J. Lawson - R. Samaai (távolugrás, Birmingham) 1 - 0  
M-J. Ta Lou - D. Schippers (női 100 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
M. Rooney - R. Yousif (400 m síkfutás, Birmingham) 0 - 1  
M.E. Barshim - M. Przybylko (magasugrás, Birmingham) 1 - 0  
N. Amos - A. Kszczot (800 m, Birmingham) 1 - 0  
R. Guliyev - I. Makwala (200 m, Birmingham) 1 - 0  
S. Perkovic - D. Stevens (női diszkosz, Birmingham) 1 - 0  
S. Shubenkov - A. Merritt (110 m gátfutás, Birmingham) 0 - 1  
T. Walsh - J. Kovacs (súlylökés, Birmingham) 1 - 0  
Y. Rojas - C. Ibarguen (női hármasugrás, Birmingham) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Richmond 51 - 155  
Melbourne Demons - Brisbane Lions 104 - 91  
St. Kilda - North Melbourne Kangaroos 127 - 78  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 9 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 6 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cincinnati 8 - 11  
Atlanta - Cincinnati (19:35) 8 - 1  
Baltimore - LA Angels 1 - 5  
Baltimore - LA Angels (19:35) 4 - 5  
Boston - NY Yankees 3 - 4  
Boston - NY Yankees (19:30) 5 - 1  
Chicago Cubs - Toronto 6 - 5  
Colorado - Milwaukee 3 - 6  
Colorado - Milwaukee (21:10) 4 - 8  
Detroit - LA Dodgers 6 - 1  
Houston - Oakland 3 - 0  
Houston - Oakland (20:10) 2 - 3  
Kansas City - Cleveland 0 - 5  
Kansas City - Cleveland (20:15) 7 - 4  
Minnesota - Arizona 5 - 0  
Minnesota - Arizona (20:10) 12 - 5  
NY Mets - Miami 8 - 1  
NY Mets - Miami (19:10) 4 - 6  
San Diego - Washington 3 - 1  
San Diego - Washington (22:40) 1 - 4  
San Francisco - Philadelphia 9 - 12  
San Francisco - Philadelphia (22:05) 2 - 5  
Tampa Bay - Seattle 6 - 7  
Tampa Bay - Seattle (19:10) 3 - 0  
Texas - Chicago WS 17 - 7  
Texas - Chicago WS (21:05) 2 - 3  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright (11 nyert leg) 4 - 11  
Melbourne Masters 2017    
P. Taylor - S. Whitlock (11 nyert leg) 11 - 4  
P. Wright - P. Taylor (11 nyert leg) 8 - 11  
Golf (Dick's Sporting Goods Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dick's Sporting Goods Open 2017    
Golf (Fiji International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiji International 2017    
Golf (Paul Lawrie Match Play)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul Lawrie Match Play 2017    
Golf (Wyndham Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wyndham Championship 2017    
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Lengyelország 6 - 0  
Németország - Írország 1 - 1  
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 1  
Spanyolország - Csehország 7 - 1  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Anglia 1 - 0  
Írország - Skócia 0 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Sparta Praha 6 - 3  
Köln - Lugano 3 - 4  
Zug - Vítkovice 6 - 5  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 2. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Degenkolb - M.C. Nielsen (2. szakasz) 0 - 1  
J.J. Rojas - S. Kragh Andersen (2. szakasz) 0 - 1  
M. Trentin - S. Modolo (2. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - KIA Picanto 102 - 90  
RS Elasto Painters - Tropang Texters 105 - 73  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 88 - 63  
Izrael - Törökország 83 - 84  
Lengyelország - Oroszország 81 - 78  
Magyarország - Izland 82 - 67  
Montenegró - Belgium 78 - 64  
Németország - Szerbia 56 - 87  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 94 - 66  
Dallas - Atlanta 90 - 86  
Indiana - Washington 82 - 87  
New York - Minnesota 70 - 61  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland 80 - 71  
Irán - Ausztrália 56 - 79  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Jordánia 75 - 70  
Libanon - Kína 78 - 79  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASV Hamm-Westfalen - DHfK Leipzig 24 - 37  
Bergischer HC - Hüttenberg 26 - 22  
Bietigheim-Metterzimmern - Erlangen 19 - 33  
HC Elbflorenz Dresden - Wetzlar 23 - 35  
Melsungen - Ludwigshafen-Friesenheim 29 - 25  
Nordhorn - Füchse Berlin 27 - 27  
Rimpar - Göppingen 28 - 31  
Stuttgart - EHV Aue 38 - 27  
Wilhelmshaven - Magdeburg 26 - 33  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Portugália 26 - 34  
U19Svédország - U19Oroszország (5 nyert frame) 26 - 25  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Dánia 29 - 30  
U19Spanyolország - U19Franciaország 25 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - San Lorenzo 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 1 - 0  
Kapaz - Zira 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Tubize 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St. Truiden 2 - 3  
Kortrijk - FC Bruges 1 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Gent 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad 0 - 5  
Slavia Szófia - Etar Veliko Tarnovo 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Sao Paulo 1 - 1  
Bahia - Vasco da Gama 3 - 0  
Cruzeiro - Sport Recife 2 - 0  
Flamengo - Atlético GO 2 - 0  
Gremio - Atlético PR 0 - 0  
Ponte Preta - Botafogo 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - E. Frankfurt 0 - 0  
Mönchengladbach - 1. FC Köln 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Fürth 3 - 1  
Ingolstadt - Regensburg 2 - 4  
Nürnberg - Union Berlin 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Jena 4 - 0  
Würzburg - Rostock 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Concepcion 1 - 2  
Dep. Iquique - Curico Unido 0 - 1  
Everton Vina Del Mar - O'Higgins 1 - 1  
Universidad de Chile - Huachipato 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - FC Hradec Kralove 4 - 1  
Vlasim - Varnsdorf 4 - 1  
Zizkov - Vitkovice 5 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Dukla Praha 2 - 2  
Jihlava - Plzen 1 - 2  
Olomouc - Brno 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Thisted 1 - 2  
Fredericia - Roskilde 1 - 2  
Fremad Amager - Viborg 0 - 6  
Köge - Nyköbing 3 - 1  
Skive - Vejle 2 - 2  
Vendsyssel - Brabrand 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bröndby 2 - 0  
Hobro - Lyngby 3 - 0  
OB Odense - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 0 - 1  
Suwon City - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Sangju Sangmu 2 - 2  
Incheon - Pohang 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Krumkacsi Minszk 2 - 3  
Dinamo Breszt - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
FK Minszk - Slavia Mozír 2 - 2  
Nyeman Grodno - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - KPV Kokkola 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Helsinki JK 0 - 4  
Kuopio PS - Mariehamn 2 - 1  
Vaasa PS - Ilves 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Caen 0 - 2  
Marseille - Angers 1 - 1  
Paris SG - Toulouse 6 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panetolikosz 2 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Panioniosz 0 - 1  
Levadiakosz - PAOK 0 - 0  
Plataniasz - Panathinaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Groningen 3 - 1  
Excelsior - Feyenoord 0 - 1  
NAC Breda - PSV 1 - 4  
Sparta Rotterdam - Zwolle 1 - 1  
Utrecht - Willem II 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 2 - 0  
Osijek - Inter Zapresic 3 - 0  
Rudes - Hajduk Split 0 - 4  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Breidablik 0 - 3  
Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 0 - 1  
ÍA Akranes - ÍBV 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 2  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Machida Zelvia 1 - 1  
Gifu - Kamatamare Sanuki 0 - 1  
Kyoto - Oita Trinita 2 - 2  
Nagoya GE - Avispa Fukuoka 3 - 1  
Okayama - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Shonan Bellmare - Roasso Kumamoto 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Tokushima - Yamaguchi 5 - 0  
Tokyo Verdi - Nagasaki 2 - 1  
Yamagata - JEF United Chiba 2 - 2  
Yokohama FC - Mito 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vissel Kobe - Yokohama FM 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Kairat Almaty - Sahtar Karagandy 3 - 1  
Ordabasy Shymkent - Atyrau 2 - 0  
Tobol Kostanay - Taraz 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Millonarios 0 - 0  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Patriotas 2 - 0  
Dep. Pasto - Independiente Medellin 1 - 0  
Independiente SF - Dep. Cali 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Envigado 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Tianjin Quanjian 1 - 1  
Guangzhou R&F - Shandong Luneng 1 - 1  
Henan Jianye - Chongqing Lifan 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Lech Poznan 1 - 3  
Wisla Plock - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Puebla 0 - 1  
Cruz Azul - Atlas de Guadalajara 2 - 1  
Dep. Toluca - Necaxa 0 - 0  
Leon - Monterrey 1 - 2  
Lobos BUAP - América 2 - 3  
Tigres - UNAM Pumas 2 - 0  
Veracruz - Queretaro 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Toronto 1 - 3  
Colorado - D.C. United 0 - 1  
Kansas City - Dallas 2 - 0  
Montreal - Salt Lake 3 - 1  
Orlando - Columbus 1 - 1  
San Jose - Philadelphia 2 - 2  
Vancouver - Houston 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - FC Puerto Rico 1 - 1  
New York Cosmos - Indy Eleven 3 - 3  
San Francisco - North Carolina 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fredrikstad 1 - 1  
Asane - Ullensaker/Kisa 0 - 3  
Elverum - Jerv 2 - 3  
Mjöndalen - Strömmen 3 - 0  
Sandnes Ulf - Florö 3 - 0  
Start - Tromsdalen 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Sandefjord 1 - 0  
Rosenborg - Haugesund 0 - 1  
Sogndal - Kristiansund 2 - 0  
Stabaek - Molde 3 - 2  
Tromsö - Aalesund 3 - 2  
Viking Stavanger - Brann Bergen 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Stabaek 1 - 2  
Medkila - Trondheims-Örn 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Houston 2 - 0  
Sky Blue - Seattle 5 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Roma 0 - 1  
Bologna - Torino 1 - 1  
Crotone - Milan 0 - 3  
Internazionale - Fiorentina 3 - 0  
Lazio - SPAL Ferrara 0 - 0  
Sampdoria - Benevento 2 - 1  
Sassuolo - Genoa 0 - 0  
Udinese - Chievo 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Rotor Volgográd 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Dinamo Moszkva - Ufa 1 - 1  
Rosztov - FK Krasznodar 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Altach 0 - 0  
Mattersburg - Austria Wien 1 - 3  
Salzburg - St. Pölten 5 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 1 - 2  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 2 - 0  
Sol de America - Rubio 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real SC Massama - Sporting CP B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Braga 0 - 2  
Marítimo - Boavista 1 - 0  
Porto - Moreirense 3 - 0  
Setúbal - Chaves 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Newcastle 1 - 0  
Tottenham - Chelsea 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Voluntari 2 - 0  
Viitorul Constanta - Universitatea Craiova 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Almería 0 - 1  
Granada - Albacete 0 - 0  
Oviedo - Rayo Vallecano 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Gimn. Segoviana 3 - 1  
Celta Vigo B - Pontevedra 2 - 1  
Fuenlabrada - Deportivo B 1 - 2  
Rapido de Bouzas - Guijuelo 1 - 0  
San Sebastian Reyes - Ponferradina 2 - 0  
Toledo - Talavera de la Reina 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - UD Logrones 1 - 2  
Barakaldo - Osasuna B 3 - 0  
Burgos - Caudal Deportivo 1 - 0  
Izarra - Real Sociedad B 0 - 3  
Pena Sport - Real Union Irun 0 - 1  
R. Santander - Arenas de Getxo 1 - 0  
Sp. Gijón B - Gernika 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Lleida 1 - 1  
Ontinyent - Cornella 0 - 0  
Pena Deportiva - Formentera 0 - 1  
Peralada - Mallorca 0 - 1  
Sabadell - Elche 0 - 0  
Zaragoza B - Valencia B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Linense 1 - 1  
Betis B - Lorca Deportiva 4 - 1  
Jumilla - El Ejido 0 - 0  
Las Palmas B - Melilla 1 - 1  
Real Murcia - Ecija Balompie 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Getafe 0 - 0  
Barcelona - Betis 2 - 0  
Deportivo - Real Madrid 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Vaduz 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 1 - 1  
Grasshoppers - St. Gallen 2 - 0  
Sion - Luzern 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Värnamo 2 - 1  
Falkenberg - Atvidaberg 2 - 0  
Helsingborg - GAIS 1 - 0  
Norrby - Dalkurd 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Halmstad 2 - 1  
Göteborg - Häcken 1 - 1  
Sirius - Norrköping 0 - 1  
Östersund - AIK Stockholm 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac    
Radnik Surdulica - Zemun 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 4 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Domzale - Aluminij Kidricevo 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Ankaragücü 1 - 1  
Eskisehirspor - Elazigspor 1 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Gaziantepspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Akhisar 2 - 2  
Fenerbahce - Trabzonspor 2 - 2  
Kayserispor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sztal Kamjanszke 4 - 1  
Kárpáti Lviv - Olekszandria 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Mariupol 1 - 0  
Zirka Kropivnickij - Zorya Luganszk 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Penarol 0 - 4  
Liverpool Montevideo - Atl. River Plate 0 - 4  
Montevideo Wanderers - Danubio 1 - 3  
Rampla Juniors - Defensor 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Dundalk 0 - 4  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Wellington Hurricanes 29 - 41  
Northland - Bay of Plenty 28 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Penrith Panthers 22 - 26  
Canterbury Bulldogs - Manly-Warringah SeaEagles 30 - 16  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Puerto Rico - U19USA 1 - 3  
U19Tunézia - U19Egyiptom 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Franciaország 3 - 2  
U19Kuba - U19Lengyelország 3 - 2  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Chile 3 - 0  
U19Dél-Korea - U19Törökország 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Mexikó 3 - 0  
U19Kína - U19Csehország 1 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - F. O'Brien (5 nyert frame) 5 - 2  
L. Hang - M.J. Williams (5 nyert frame) 5 - 3  
R. O'Sullivan - L. Brecel (5 nyert frame) 4 - 5  
Z. Yuelong - S. Murphy (5 nyert frame) 2 - 5  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolocova K / Kvapilova M - Glenzke N / Grossner J 1 - 2  
Kolosinska/Gruszczynska - Glenzke N / Grossner J 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Kolocova K / Kvapilova M 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 1  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holler T / Wickler C - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Strandröplabda (Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerson M / Zandbergen M - Heidrich A / Kissling G 2 - 0  
Gerson M / Zandbergen M - Loiseau/GauthierRat 1 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Breer F / Haussener Y 1 - 2  
Loiseau/GauthierRat - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Strandröplabda (Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Grassli/Guerra-Schmocker 2 - 1  
Eiholzer N / Gerson D - Zass B / Teufl V 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - D. Ferrer 2 - 0  
N. Kyrgios - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Murray J / Soares B 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-W / Niculescu M - Chan Y-J / Hingis M 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - R. Ojeda Lara 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Lucic-Baroni - A. Kontaveit 2 - 1  
Y. Putintseva - A. Cornet 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Parra Santon - Olaru I R / Savchuk O 0 - 2  
Bertens/Larsson - Groenefeld/Peschke    
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - K. Bondarenko 2 - 0  
E. Mertens - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
J. Cepelova - C. McHale 2 - 0  
Kr. Pliskova - C. Witthöft 2 - 1  
M. Linette - K. Nara 2 - 0  
M. Rybarikova - K. Flipkens 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - N. Gombos 2 - 0  
M. Baghdatis - R. Berankis 2 - 0  
N. Kicker - An. Kuznetsov 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - A. Bolt 1 - 2  
Fucsovics M. - K. King 2 - 0  
K. Edmund - J. Eysseric 2 - 0  
R. Dutra da Silva - D. Köpfer 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Crawford - J. Indongo 1 - 0  

 

2017.08.19.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Machi - Q. Aruna 1 - 4  
D. Ovtcharov - M. Oikawa    
D. Ovtcharov - Q. Aruna 4 - 3  
J. Ueda - Kenta Matsudaira 1 - 4  
K. Tazoe - Kenta Matsudaira 1 - 4  
Kenji Matsudaira - K. Tazoe 3 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - H. Hayata 4 - 1  
H. Hashimoto - M. Ito 1 - 4  
K. Ishikawa - A. Sasao 4 - 0  
K. Ishikawa - Mi. Kato 4 - 2  
Mi. Kato - H. Sato 4 - 1  
S. Mori - M. Ito 0 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Hawthorn 77 - 70  
Collingwood - Geelong 59 - 70  
Gold Coast Suns - Essendon 57 - 90  
Greater Western Sydney - West Coast Eagles 81 - 60  
Western Bulldogs - Port Adelaide 79 - 96  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 8  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 0 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 0 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 7 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cincinnati 3 - 5  
Baltimore - LA Angels 9 - 7  
Boston - NY Yankees 9 - 6  
Chicago Cubs - Toronto 4 - 3  
Colorado - Milwaukee 8 - 4  
Detroit - LA Dodgers 5 - 8  
Houston - Oakland 3 - 1  
Kansas City - Cleveland 1 - 10  
Minnesota - Arizona 10 - 3  
NY Mets - Miami 1 - 3  
Pittsburgh - St. Louis 10 - 11  
San Diego - Washington 1 - 7  
San Francisco - Philadelphia 10 - 2  
Tampa Bay - Seattle 1 - 7  
Texas - Chicago WS 3 - 4  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Cadby - P. Taylor (10 nyert legig) 9 - 10  
G. Anderson - D. Gurney (10 nyert legig) 8 - 10  
J. Wade - S. Whitlock (10 nyert legig) 9 - 10  
P. Wright - M. Smith (10 nyert legig) 10 - 9  
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztria 4 - 1  
Hollandia - Spanyolország 7 - 1  
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 6 - 0  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 4 - 1  
Németország - Skócia 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 3 - 1  
Bremerhaven - Iserlohn 1 - 0  
Kloten - Vítkovice 4 - 4  
Litvínov - Kärpät 1 - 2  
Lugano - Örebro 3 - 5  
SaiPa - Kookoo 4 - 1  
Växjö - Lukko 6 - 4  
Zug - Düsseldorf 5 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMC Racing - Quick-Step Floors (1. szakasz) 1 - 0  
FDJ - Astana (1. szakasz) 1 - 0  
Orica-Scott - Movistar (1. szakasz) 1 - 0  
Sky - Sunweb (1. szakasz) 0 - 1  
Trek-Segafredo - Bahrain-Merida (1. szakasz) 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 1. szakasz    
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Szlovákia 86 - 82  
Örményország - Bosznia-Hercegovina 66 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Hollandia 37 - 111  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Észtország 75 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Fehéroroszország 67 - 67, h.u. 79 - 78  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 80 - 60  
Franciaország - Montenegró 100 - 70  
Lettország - Litvánia 87 - 77  
Magyarország - Izland 81 - 66  
Nagy-Britannia - Görögország 84 - 88  
Németország - Lengyelország 75 - 80  
Szerbia - Oroszország 85 - 75  
Szlovénia - Törökország 84 - 86  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 88 - 88, h.u. 106 - 115  
Connecticut - New York 70 - 82  
Minnesota - Indiana 111 - 52  
Seattle - San Antonio 79 - 78  
Washington - Phoenix 79 - 89  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Dél-Korea 87 - 81  
Új-Zéland - Ausztrália 79 - 106  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Kína 55 - 86  
Libanon - Fülöp-szigetek 106 - 87  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lübbecke 26 - 24  
DHfK Leipzig - VfL Eintracht Hagen 29 - 27  
Füchse Berlin - Springe 29 - 16  
Göppingen - Heilbronn-Horkheim 45 - 26  
HC Rhein Vikings - Magdeburg 20 - 33  
Hüttenberg - TGS Pforzheim 30 - 22  
Oftersheim/Schwetzingen - Ludwigshafen-Friesenheim 23 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Balingen-Weilstetten 41 - 28  
SG Nussloch - Erlangen 24 - 42  
Spenge - Kiel 19 - 36  
Wetzlar - HSG Konstanz 31 - 29  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Dánia 35 - 27  
U19Horvátország - U19Spanyolország 24 - 26  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Oroszország 26 - 33  
U19Svédország - U19Japán 34 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Blackburn 0 - 1  
Bury - Bristol Rovers 2 - 3  
Charlton - Northampton 4 - 1  
Doncaster - Blackpool 3 - 3  
Fleetwood - Wimbledon 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Gillingham 1 - 0  
Oldham - Wigan 0 - 2  
Peterborough - Rotherham 2 - 1  
Portsmouth - Walsall 1 - 1  
Scunthorpe - Oxford Utd. 1 - 0  
Shrewsbury - Rochdale 3 - 2  
Southend - Plymouth 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Mansfield 2 - 1  
Carlisle - Cheltenham 3 - 0  
Chesterfield - Port Vale 2 - 0  
Coventry - Newport 0 - 1  
Crawley - Cambridge Utd. 0 - 1  
Crewe - Barnet 1 - 0  
Exeter - Lincoln 1 - 0  
Forest Green - Yeovil 4 - 3  
Luton - Colchester 3 - 0  
Morecambe - Swindon 0 - 1  
Stevenage - Grimsby 3 - 1  
Wycombe - Notts County 2 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Norwich 4 - 2  
Bolton - Derby County 1 - 2  
Bristol City - Millwall 0 - 0  
Fulham - Sheffield Wed. 0 - 1  
Ipswich - Brentford 2 - 0  
Nottingham - Middlesbrough 2 - 1  
Preston - Reading 1 - 0  
QPR - Hull City 2 - 1  
Sheffield Utd. - Barnsley 1 - 0  
Sunderland - Leeds 0 - 2  
Wolverhampton - Cardiff 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Aldershot 2 - 1  
Bromley - Hartlepool 2 - 0  
Chester - Sutton Utd. 2 - 3  
Dover - Barrow 1 - 1  
Eastleigh - Tranmere 2 - 0  
Fylde - Dag & Red 2 - 2  
Gateshead - Macclesfield 3 - 0  
Guiseley - Torquay 3 - 2  
Maidenhead Utd. - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Maidstone Utd. - Wrexham 2 - 1  
Solihull Moors - Halifax 0 - 1  
Woking - Leyton 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Mitre Santiago Del Estero 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Inter Baku 1 - 0  
Sabayil - Neftcsi Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Cercle Bruges 7 - 1  
Saint-Gilloise - Westerlo 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Oostende 2 - 1  
Genk - Charleroi 0 - 1  
Mechelen - Antwerpen 1 - 2  
Waasland Beveren - Lokeren 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Vitosa Bistritsa 6 - 1  
Vereja - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Internacional 0 - 3  
Boa - Ceara 4 - 1  
CRB - Luverdense 2 - 2  
Criciuma - Oeste 1 - 1  
Goiás - America MG 1 - 1  
Guarani - Santa Cruz PE 2 - 0  
Juventude - Vila Nova 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Vitória 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Augsburg 1 - 0  
Hertha BSC - VfB Stuttgart 2 - 0  
Hoffenheim - Bremen 1 - 0  
Mainz - Hannover 0 - 1  
Schalke - RB Leipzig 2 - 0  
Wolfsburg - Dortmund 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Sandhausen 0 - 4  
Düsseldorf - Kaiserslautern 2 - 0  
Heidenheim - Duisburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Wehen 0 - 0  
Chemnitz - Osnabrück 0 - 0  
Erfurt - Paderborn 0 - 1  
Hallescher FC - Unterhaching 1 - 2  
Münster - Magdeburg 0 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Aalen 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Palestino 2 - 1  
Audax Italiano - Dep. Temuco 2 - 1  
Santiago Wanderers - Universidad Catolica 1 - 1  
Union Espanola - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Arisz Limasszol 1 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Alki Oroklini 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Pribram 0 - 2  
Opava - Sokolov 0 - 0  
Pardubice - Usti nad Labem 3 - 1  
Trinec - Olympia Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slavia Praha 0 - 0  
Mladá Boleslav - Liberec 0 - 3  
Ostrava - Teplice 3 - 3  
Zlín - Karvina 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Vejle 1 - 0  
Hjörring - Kolding 2 - 1  
VSK Aarhus - Bröndby 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seongnam 1 - 3  
Bucheon - Gyeongnam 2 - 3  
Busan I'Park - Ansan Greeners 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Ulsan 1 - 1  
Jeju - Jeonnam 3 - 1  
Jeonbuk - Gwangju 3 - 1  
Suwon Bluewings - Gangwon 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Szluck 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Vityebszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Haka 2 - 2  
Oulu - Gnistan 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Rovaniemi PS 1 - 0  
PS Kemi - Inter Turku 1 - 5  
Seinäjoen JK - Lahti 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Brest 2 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Marseille Consolat 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bordeaux 3 - 3  
Montpellier - Strasbourg 1 - 1  
Nice - Guingamp 2 - 0  
Rennes - Dijon 2 - 2  
St-Etienne - Amiens 3 - 0  
Troyes - Nantes 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Giannina 1 - 2  
Olympiakosz - Larissza 4 - 1  
Xanthi - Lamia 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - ADO Den Haag 2 - 0  
Heerenveen - Heracles 1 - 1  
Twente - Venlo 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Leiknir F. 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Petah Tikva 1 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Ashkelon 3 - 1  
Hapoel Raanana - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vegalta Sendai 1 - 2  
Gamba Osaka - Kashiwa R. 0 - 1  
Jubilo Iwata - Cerezo Osaka 1 - 1  
Kashima A. - Shimizu SP 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Sapporo 2 - 1  
Sagan Tosu - Omiya Ardija 3 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Kofu 1 - 0  
Urawa RD - FC Tokyo 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Aktobe 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Tigres FC 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Shanghai SIPG 2 - 1  
Hebei - Beijing Guoan 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Tianjin Teda 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Yanbian - Jiangsu 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Bytovia Bytow 1 - 0  
Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow 0 - 1  
Pogon Siedlce - Wigry Suwalki 0 - 0  
Puszcza Niepolomice - Odra Opole 1 - 1  
Rakow Czestochowa - GKS Katowice 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Pogon Szczecin 0 - 3  
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 1 - 1  
Piast Gliwice - Korona Kielce 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Pachuca 1 - 2  
Tijuana - Santos Laguna 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - New York 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Honvéd 1 - 2  
Puskás Akadémia - Balmazújváros 2 - 1  
Újpest - Diósgyőr 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorog - Nyíregyháza 3 - 0  
Győr - Csákvár 2 - 1  
Kazincbarcika - Budafok 2 - 1  
Kisvárda - Gyirmót 3 - 0  
Mosonmagyaróvár - Cegléd 0 - 1  
MTK - Vác 3 - 0  
Sopron - Békéscsaba 0 - 0  
Soroksár - Budaörs 2 - 1  
Szeged 2011 - Szolnok 2 - 0  
ZTE - Siófok 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Levanger 6 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Valerenga 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Valerenga 2 - 3  
Klepp - Sandviken 0 - 0  
Röa - Kolbotn 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Orlando 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Cagliari 3 - 0  
Verona - Napoli 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Fakel Voronyezs 0 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Tom Tomszk 2 - 0  
Gazovik Orenburg - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Himki - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - OlimpiecNyizsnyijNovgorod 1 - 1  
Tambov - Kubany Krasznodar 2 - 1  
Tyumeny - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Volgar Asztrahan - Kurszk 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Anzsi Mahacskala 6 - 0  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Moszkva 3 - 4  
Ural Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 1 - 2  
Wolfsberg - Admira Wacker 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Santa Clara 0 - 2  
Cova Piedade - Arouca 3 - 0  
Covilha - Guimaraes B 2 - 1  
Famalicao - Benfica B 0 - 0  
Porto B - Penafiel 3 - 1  
Uniao Madeira - Académica 3 - 0  
Uniao Oliveirense - Nacional Madeira 0 - 2  
Varzim - Gil Vicente 1 - 1  
Viseu - Leixoes 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 5 - 0  
Guimaraes - Sporting CP 0 - 5  
Tondela - Estoril 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Watford 0 - 2  
Burnley - West Bromwich 0 - 1  
Leicester - Brighton 2 - 0  
Liverpool - Crystal Palace 1 - 0  
Southampton - West Ham 3 - 2  
Stoke - Arsenal 1 - 0  
Swansea - Manchester Utd. 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Poli Timisoara 0 - 2  
Juventus Bukarest - FCS Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee 2 - 1  
Hibernian - Hamilton 1 - 3  
Kilmarnock - Celtic 0 - 2  
Motherwell - Ross County 2 - 0  
Rangers - Hearts 0 - 0  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Airdrieonians 1 - 2  
Alloa - Queens Park 1 - 0  
Arbroath - East Fife 2 - 3  
Raith Rovers - Forfar 3 - 1  
Stranraer - Ayr Utd. 3 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Annan 1 - 5  
Elgin - Clyde 3 - 2  
Montrose - Cowdenbeath 1 - 0  
Stenhousemuir - Peterhead 3 - 1  
Stirling - Edinburgh City 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Brechin 1 - 0  
Dunfermline - Falkirk 3 - 1  
Inverness CT - Greenock Morton 1 - 1  
Livingston - St. Mirren 1 - 3  
Queen of South - Dumbarton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Sp. Gijón 0 - 0  
Cordoba - Cadiz 1 - 2  
Numancia - Huesca 1 - 0  
Osasuna - Sevilla B 1 - 1  
Valladolid - Barcelona B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Navalcarnero 0 - 1  
Ferrol - Coruxo 1 - 0  
Real Madrid B - Majadahonda 1 - 2  
Valladolid B - Union Adarve 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Lealtad de Villaviciosa 1 - 2  
Leioa - Mirandes 1 - 1  
Vitoria - Tudelano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Villarreal B 0 - 1  
Atl. Saguntino - Ebro 1 - 0  
Hercules - Olot 1 - 1  
UE Llagostera - Alcoyano 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Rec. Huelva 3 - 2  
Marbella - Merida 2 - 0  
San Fernando - Villanovense 0 - 0  
UD Extremadura - Cordoba B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Sociedad 2 - 3  
Girona - Atl. Madrid 2 - 2  
Sevilla - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 3 - 0  
Rapperswil - Wohlen 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 0 - 0  
Thun - Lausanne 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Varberg 1 - 0  
Syrianska - Öster 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - FF Malmö 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Djurgarden 1 - 2  
Rosengard - Eskilstuna Utd. 1 - 0  
Vittsjö - Kvarnsveden 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Ittihad (KSA) 2 - 5  
Al-Shabab (KSA) - Al-Qadisiyah 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Mladost Lucani 1 - 0  
Cukaricki - Radnicki Nis 0 - 0  
Javor Matis - Vojvodina 0 - 1  
Macsva Sabacs - RAD Belgrád 1 - 2  
Spartak Subotica - Vozdovac 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Nitra 0 - 1  
Trencin - Zemplin Michalovce 1 - 2  
Trnava - Slovan Bratislava 1 - 2  
Zlate Moravce - Tatran Presov 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Krsko Posavlje 3 - 2  
Triglav Kranj - ND Gorica 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Rizespor 1 - 3  
Erzurum Büyük. Belediyes. - Balikesirspor 4 - 3  
Giresunspor - Adanaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Alanyaspor 3 - 2  
Karabukspor - Istanbul Basaksehir 3 - 1  
Osmanlispor - Galatasaray 1 - 3  
Sivasspor - Yeni Malatyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Veresz Rivne 0 - 1  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Plaza Colonia 3 - 0  
Fenix Montevideo - Sud América 2 - 3  
Nacional - Juventud 3 - 0  
Racing Montevideo - CA Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Bangor City 3 - 1  
Connah's Quay - Carmarthen 3 - 1  
Prestatyn - Barry Town 1 - 0  
TNS - Bala Town 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Larne 6 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Cliftonville 1 - 1  
Ballymena Utd. - Glenavon 1 - 6  
Crusaders - Coleraine 1 - 2  
Dungannon - Linfield 0 - 4  
Glentoran - Carrick 1 - 1  
Warrenpoint - Ards 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Trans Narva 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 7 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Bohemians 1 - 0  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 34 - 54  
Dél-Afrika - Argentína 37 - 15  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Auckland Blues 16 - 14  
Hawke'S Bay - Southland 24 - 16  
Taranaki - Waikato 34 - 29  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Melbourne Storm 12 - 44  
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 16 - 26  
Sydney Roosters - Wests Tigers 22 - 18  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Puerto Rico 3 - 1  
U19USA - U19Bahrein (Helyszín: Bahrein) 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Kuba 3 - 0  
U19Lengyelország - U19Brazília 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Oroszország 3 - 1  
U19Chile - U19Törökország 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Olaszország 3 - 2  
U19Mexikó - U19Csehország 0 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. O'Brien - A. McManus 5 - 4  
G. Dott - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
L. Hang - M. Stevens 5 - 4  
M. Davis - A. Carter (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. Dunn - L. Brecel (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M.J. Williams - T. Ford (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Maguire - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Z. Yuelong - M. Gould (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Makroguzova N - Kolosinska/Gruszczynska 0 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Glenzke N / Grossner J 1 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann V / Lohmann M - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Begemann V / Lohmann M - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Holler T / Wickler C - Lueckemeier L / Walkenhorst A 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Richter-Darge D / Stadie - Holler T / Wickler C 0 - 2  
Romund J / Wernitz D - Betzien M / Ehlers N 0 - 2  
Wolf G / Wolf P - Becker P / Schröder J 0 - 2  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Ferger S / Schneider S 0 - 2  
Krebs A / Ottens L - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Overlaender L / Overlaend - Ittlinger S / Mersmann T 1 - 2  
Schillerwein / Tillmann - Bieneck C / Matthes A 0 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Hoja A / Huettermann S 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Karnbaum S / Niemczyk N 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Nestler S / Seeber V 2 - 0  
Strandröplabda (Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Berta F / Muller L 2 - 0  
Breer F / Haussener Y - Kovatsch M / Kissling J 2 - 1  
Hagenbuch S / Metral Q - Loiseau/GauthierRat 1 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 0  
Strandröplabda (Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Egger I / Caulori L 2 - 0  
Eiholzer N / Gerson D - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Zass B / Teufl V - Stam K / Piersma E 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Ferrer 0 - 2  
J. Isner - G. Dimitrov 0 - 2  
R. Nadal - N. Kyrgios 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Harrison/Venus - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Murray J / Soares B - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - S. Halep 0 - 2  
Ka. Pliskova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
S. Stephens - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-W / Niculescu M - Mirza S / Peng S 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - L. Giustino 2 - 0  
L. Djere - R. Carballes Baena    
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - K-M. Maamoun 2 - 1  
R. Ojeda Lara - N. Kuhn 2 - 0  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - G. Dabrowski 2 - 0  
A. Sasnovich - S. Rogers 2 - 0  
C. Witthöft - V. Lepchenko 2 - 0  
E. Alexandrova - S. Aoyama 1 - 2  
E. Mertens - A. Krunic 2 - 0  
E. Mertens - M. Puig 2 - 0  
I-C. Begu - J. Cepelova 0 - 2  
I-C. Begu - V. Golubic 2 - 0  
J. Cepelova - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
J. Elbaba - K. Nara 0 - 2  
J. Larsson - M.J. Martinez Sanchez 2 - 0  
K. Bondarenko - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
K. Bondarenko - M. Sakkari 2 - 0  
K. Flipkens - T. Maria 2 - 1  
Kr. Pliskova - V. Tomova 2 - 1  
L. Hradecka - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
M. Doi - C. McHale 0 - 2  
M. Rybarikova - B. Minor 2 - 0  
P. Parmentier - M. Linette 1 - 2  
V. Zvonareva - An. Rodionova 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. De Loore - C-M. Stebe 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mena - J. Eysseric 0 - 2  
Fucsovics M. - N. Scholtz 2 - 0  
K. Edmund - M. Purcell 2 - 0  
K. King - A. De Minaur 2 - 0  
R. Bemelmans - B. Gojo 1 - 2  
R. Dutra da Silva - G. Escobar 2 - 1  
S. Mansouri - A. Bolt 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moloney - R. Tabugon 1 - 0  
B. Jarvis - G. Sonny 1 - 0  
I. Balla - Sy. Lopez 1 - 0  
J. Moloney - L. Sonsona 1 - 0  

 

2017.08.18.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Machi - K. Kanamitsu 4 - 1  
D. Ovtcharov - E. Ranefur 4 - 2  
J. Ueda - C. Nuytinck 4 - 1  
M. Yoshimura - Kenji Matsudaira 2 - 4  
T. Takakiwa - K. Tazoe 1 - 4  
W-W. Peng - Kenta Matsudaira 1 - 4  
Y. Kizukuri - Q. Aruna 3 - 4  
Y. Uda - M. Oikawa 0 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecseki N / Szudi A - Devos R / Nuytinck C 3 - 0  
Ueda J / Yoshimura M - Ecseki N / Szudi A 3 - 2  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - M. Matsuzawa 4 - 0  
K. Ishikawa - M. Morizono 4 - 0  
K. Kato - H. Hayata 1 - 4  
M. Shiomi - A. Sasao 2 - 4  
Mi. Kato - Mis. Morizono 4 - 1  
S. Mori - M. Maeda 4 - 3  
S. Shibata - M. Ito 2 - 4  
Y. Hamamoto - H. Sato 2 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batra M / Das M - Ekholm/Póta 1 - 3  
Pergel S / Stefanska K - Ekholm/Póta 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Sydney Swans 80 - 83  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 10  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 1 - 0  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 9 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 0  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Toronto 7 - 4  
NY Mets - NY Yankees 5 - 7  
Pittsburgh - St. Louis 7 - 11  
San Diego - Washington 1 - 2  
San Francisco - Philadelphia 5 - 4  
Texas - Chicago WS 9 - 8  
Darts (Melbourne Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Marland 6 - 0  
J. Wade - K. Kokiri 6 - 3  
M. Smith - D. Platt 6 - 3  
P. Taylor - C. Harris 6 - 3  
P. Wright - R. Mathewson 6 - 2  
R. van Barneveld - C. Cadby (6 nyert leg-ig) 4 - 6  
S. Whitlock - K. Anderson (6 nyert leg-ig) 6 - 1  
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 3 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 3  
Chomutov - Kärpät 2 - 1  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 3 - 3  
Eisbären Berlin - Ambri 2 - 2  
Ilves - Hämeenlinna 3 - 2  
Kookoo - JYP 2 - 4  
SaiPa - Kalpa 4 - 3  
Straubing - Ingolstadt 1 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Lada Toljatti    
Wolfsburg - Augsburg 2 - 5  
Ässät - Lukko 1 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Nove Zamky 1 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - NLEX Road Warriors 107 - 106  
Meralco Bolts - Phoenix Fuelmasters 107 - 104  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 83 - 62  
Franciaország - Belgium 85 - 60  
Izrael - Szlovénia 89 - 84  
Lengyelország - Szerbia 78 - 85  
Montenegró - Olaszország 66 - 67  
Németország - Oroszország 79 - 76  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Birmingham 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Roeselare 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Zulte Waregem 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 1 - 2  
Pirin Blagoevgrad - Levszki Szófia 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Leverkusen 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Darmstadt - St. Pauli 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Karlsruhe 4 - 0  
Meppen - Zwickau 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Frydek Mistek 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Slovacko 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aalborg 0 - 0  
Randers - Silkeborg 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Isloch 0 - 1  
Naftan - Dnyepr Mogiljev 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OPS - Jaro 0 - 1  
Turku PS - EIF 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Paris FC 2 - 0  
Ajaccio GFC - Quevilly Rouen 1 - 0  
Auxerre - Orleans 1 - 3  
Clermont - Lorient 0 - 2  
Le Havre - Valenciennes 1 - 0  
Nancy - Sochaux 2 - 2  
Niort - Tours 2 - 1  
Reims - Bourg-Peronnas 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Grenoble 0 - 1  
Concarneau - Chambly 0 - 0  
Creteil - Avranches 2 - 0  
Les Herbiers - Lyon Duchere 1 - 0  
Rodez Aveyron - Laval 1 - 0  
Sannois St-Gratien - Beziers 4 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Monaco 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Ajax 2 1 - 2  
Den Bosch - AZ Alkmaar 2 1 - 3  
F. Sittard - Dordrecht 5 - 1  
FC Eindhoven - Telstar 2 - 2  
Maastricht - Go Ahead Eagles 4 - 3  
Nijmegen - Almere City 3 - 1  
RKC Waalwijk - Emmen 0 - 2  
Volendam - Helmond 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Vitesse 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Cibalia 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Gostaresh Tabriz 2 - 1  
Padideh Mashhad - Esteghlal K. 2 - 2  
Sepidrood Rasht - Paykan 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Keflavík 4 - 2  
Thor Akureyri - Fram 2 - 2  
Throttur Reykjavik - HK Kopavogs 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 3  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Marmorek 0 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Katamon 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Kfar Saba 0 - 2  
Maccabi Herzliya - Hapoel Afula 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Once Caldas - Dep. Tolima 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-B. 4 - 0  
Gornik Leczna - Stal Mielec 3 - 4  
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec 4 - 1  
Ruch Chorzow - Olsztyn 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Gornik Zabrze 3 - 3  
Lechia Gdansk - Sandecja Nowy Sacz 2 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - BW Linz 1 - 1  
FAC Wien - Kapfenberg 0 - 3  
Hartberg - Ried 2 - 2  
Wacker Innsbruck - Liefering 1 - 0  
Wiener Neustadt - WSG Wattens 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Trinidense 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Portimonense 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CSM Politechnika Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Cultural Leonesa 2 - 0  
Tenerife - Zaragoza 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Alavés 1 - 0  
Valencia - Las Palmas 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Schaffhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Frej Täby 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Elfsborg 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Hammarby 1 - 1  
Linköping - Örebro 5 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Ohud Medina 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Ruzomberok 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Istanbulspor 0 - 1  
Manisaspor - Samsunspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Besiktas 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 0 - 2  
Newtown - Cefn Druids 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 3 - 0  
Infonet Tallinn - Viljandi Tulevik 7 - 0  
Sillamae Kalev - Nomme Kalju 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Cobh Ramblers 0 - 1  
Waterford Utd. - UC Dublin 1 - 0  
Wexford Youths - Cabinteely 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Drogheda Utd. 2 - 1  
Cork City - Sligo 0 - 1  
Galway - Shamrock Rovers 1 - 2  
St. Patrick's - Finn Harps 4 - 0  
MMA (ONE Cham., Quest for Greatness)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Thani - S. Mohamed 1 - 0  
K. Belingon - R. McLaren 1 - 0  
M. Gafurov - M. Nguyen 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 18 - 46  
Leeds Rhinos - St. Helens 16 - 14  
Wigan - Salford 42 - 6  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Canterbury 0 - 39  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - St. George Illawarra 24 - 12  
South Sydney Rabbitohs - New Zealand Warriors 36 - 18  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Egyiptom 3 - 1  
U19Puerto Rico - U19Tunézia 3 - 2  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Franciaország 2 - 3  
U19Kuba - U19Japán 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Törökország 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Mexikó - U19Kína 0 - 3  
U19Olaszország - U19Csehország 3 - 1  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D. Grace 5 - 4  
A. Hamilton - S. Murphy (5 nyert frame-ig)    
A. McManus - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
B. Hawkins - M. Davis (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
F. O'Brien - K. Maflin 5 - 2  
J. Trump - G. Dott (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
L. Brecel - M. Fu (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
L. Hang - M. White 5 - 4  
M. Dunn - A. Taylor 5 - 4  
M. Gould - M. Joyce 5 - 2  
M. Selby - Z. Yuelong (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Stevens - T. Un-Nooh 5 - 2  
R. Day - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
R. O'Sullivan - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Maguire - Y. Bingtao (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Ford - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Fuchs S / Walkenhorst A    
Fijalek G / Bryl M - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Fuchs S / Walkenhorst A - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Winter T / Seidl R 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Boeckermann M / Harms Y 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - DiGiantommaso/Thiercy 2 - 0  
Prudel M / Kujawiak K - DiGiantommaso/Thiercy 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Schumann L / Thole J - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Szalankiewicz J / Rudol M - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Glenzke N / Grossner J 0 - 2  
Birlova E / Makroguzova N - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Glenzke N / Grossner J 1 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Baquerizo E / Soria P 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Birlova E / Makroguzova N 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Kolosinska/Gruszczynska - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Meppelink/Van Gestel 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Meppelink/Van Gestel - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Schutzenhofer/Schwaiger - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Sinnema J / Stubbe J - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Kolosinska/Gruszczynska 0 - 2  
Strandröplabda (Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerson M / Zandbergen M - Berta F / Muller L 2 - 1  
Heidrich A / Kissling G - Kovatsch M / Kissling J 2 - 0  
Loiseau/GauthierRat - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Loiseau/GauthierRat - Heidrich A / Kissling G 1 - 2  
Strandröplabda (Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Huber K / Greber T 2 - 0  
Egger I / Caulori L - Geiger F / Licka A 2 - 1  
Eiholzer N / Gerson D - Stam K / Piersma E 2 - 1  
Grassli/Guerra-Schmocker - Egger I / Caulori L 2 - 1  
Zass B / Teufl V - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Zass B / Teufl V - Grassli/Guerra-Schmocker 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - Y. Sugita 2 - 0  
J. Donaldson - J. Isner 0 - 2  
N. Kyrgios - I. Karlovic 2 - 1  
R. Nadal - A. Ramos 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Dodig I - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Harrison/Venus 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - J. Görges 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - S. Kuznetsova 2 - 1  
J. Görges - S. Stephens 0 - 2  
Ka. Pliskova - C. Giorgi 2 - 1  
Ka. Pliskova - C. Wozniacki 2 - 0  
S. Stephens - E. Makarova 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Safarova L / Strycova B 0 - 2  
Kichenok L / Tsurenko L - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - E. Lopez-Perez 2 - 1  
L. Giustino - A. Pellegrino 2 - 0  
P. Martinez Portero - E. Ymer 0 - 2  
R. Carballes Baena - Go. Oliveira 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - A. Haider-Maurer 1 - 2  
K-M. Maamoun - J. Jahn 2 - 1  
V. Safranek - N. Kuhn 1 - 2  
Tenisz (New Haven-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Kudryavtseva 2 - 0  
B. Haddad Maia - C. McHale 0 - 2  
C. Witthöft - A. Spears 2 - 0  
C. Witthöft - M. Vondrousova    
E. Rodina - T. Maria 0 - 2  
K. Flipkens - B. Krejcikova 2 - 0  
Kr. Pliskova - Ar. Rodionova 2 - 1  
M. Barthel - P. Parmentier 0 - 2  
M. Linette - S. Martinelli 2 - 0  
R. Ozaki - V. Lepchenko 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - V. Estrella Burgos 0 - 2  
G. Pella - N. Jarry 0 - 2  

 

2017.08.17.
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Akkuzu - Q. Aruna 3 - 4  
D. Ovtcharov - K. Skachkov 4 - 2  
D. Prokopcov - T. Takakiwa 2 - 4  
E. Ranefur - Q. Robinot    
H. Desai - W-W. Peng 1 - 4  
J. Ueda - T.H. Chou 4 - 0  
K. Kanamitsu - T. Alexandrov 4 - 2  
K. Tazoe - R. Gárdos 4 - 2  
Kenji Matsudaira - B. Olah 4 - 3  
M. Oikawa - B. Tokic 4 - 2  
M. Yoshimura - E. Angles 4 - 0  
P. Drinkhall - A. Machi 0 - 4  
S. Ghosh - Y. Kizukuri 2 - 4  
T-H. Hung - C. Nuytinck 1 - 4  
T. Konecny - Y. Uda 3 - 4  
T. Tregler - Kenta Matsudaira 0 - 4  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecseki N / Szudi A - Konecny T / Polansky T 3 - 1  
Asztalitenisz (Bulgaria Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasao - Póta G. 4 - 3  
D. Cechova - Mis. Morizono 0 - 4  
H. Hashimoto - S. Altinkaya 4 - 0  
K. Kato - H. Matelova 4 - 1  
M. Maeda - M. Ekholm 4 - 1  
Y. Hamamoto - V. Sabitova 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 5 - 4  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 8 - 7  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis 5 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 7 - 6  
Chicago Cubs - Cincinnati (20:20) 10 - 13  
Colorado - Atlanta 17 - 2  
Colorado - Atlanta (21:10) 4 - 10  
Houston - Arizona 9 - 5  
Houston - Arizona (20:10) 0 - 4  
LA Dodgers - Chicago WS 5 - 4  
Minnesota - Cleveland    
NY Mets - NY Yankees 3 - 5  
Texas - Detroit 12 - 6  
Toronto - Tampa Bay 3 - 2  
Toronto - Tampa Bay (22:07) 5 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 3 - 1  
Bern - Langnau Tigers 2 - 0  
Brno - Jihlava 3 - 1  
Chomutov - Plzen 1 - 4  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 3  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Köln - Örebro 1 - 5  
Liberec - Mountfield HK 4 - 1  
Lyon - Vienna Capitals 0 - 5  
Mladá Boleslav - Litvínov 5 - 2  
Rögle - Lugano 2 - 1  
Zilina - Trinec 3 - 4  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Minnesota 62 - 61  
Washington - Los Angeles 62 - 95  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 97 - 71  
Új-Zéland - Jordánia 98 - 70  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Oroszország 37 - 28  
U19Japán - U19Spanyolország 27 - 32  
U19Portugália - U19Franciaország 24 - 34  
U19Svédország - U19Horvátország 23 - 23  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Tunézia 34 - 36  
U19Egyiptom - U19Szlovénia 30 - 35  
U19Izland - U19Németország 26 - 37  
U19Lengyelország - U19Chile 33 - 30  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Union SF 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Flamengo 0 - 0  
Gremio - Cruzeiro 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Rosenborg 0 - 1  
Altach - Maccabi TA 0 - 1  
Apollon Limasszol - Midtjylland 3 - 2  
BATE Boriszov - Olekszandria 1 - 1  
Dinamo Zagreb - Skenderbeu 1 - 1  
Domzale - Marseille 1 - 1  
Everton - Hajduk Split 2 - 0  
FC Bruges - AEK Athén 0 - 0  
FH - Braga 1 - 2  
FK Krasznodar - Crvena zvezda 3 - 2  
Legia Varsó - Sheriff Tiraspol 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Suduva Marijampole 2 - 0  
Marítimo - Dinamo Kijev 0 - 0  
Milan - Shkendija Tetovo 6 - 0  
Osijek - Austria Wien 1 - 2  
Panathinaikosz - Ath. Bilbao 2 - 3  
PAOK - Östersund 3 - 1  
Partizan Belgrád - Videoton 0 - 0  
Plzen - AEK Larnaca 3 - 1  
Vardar Skopje - Fenerbahce 2 - 0  
Viitorul Constanta - Salzburg 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Cholet 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pars Jonoubi Jam - Sanat Naft Abadan 2 - 1  
Saipa Karaj - Esteghlal T. 1 - 0  
Tractor Tabriz - Naft Tehran 2 - 1  
Zob Ahan - Sepahan 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Grotta 3 - 1  
Selfoss - Leiknir R. 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Atl. Nacional Medellin - América de Cali 2 - 0  
Boyaca Patriotas - Independiente SF 0 - 0  
Dep. Cali - Independiente Medellin 1 - 3  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Dep. Toluca 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potros UAEM - América 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Veracruz 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Mineros de Zacatecas 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Chicago 3 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - FC Puerto Rico 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Haladás 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ullensaker/Kisa - Start 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Avaldsnes 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 1 - 3  
Chicago - Seattle 1 - 2  
Kansas City - Portland 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Kopparbergs/Göteborg 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Fateh 4 - 0  
Al-Raed - Al-Faisaly 2 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Spanyolország 2 - 3  
U19Németország - U19Franciaország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Skócia - U19Anglia 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 45 - 20  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Otago 19 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Gold Coast Titans 30 - 8  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
A. Taylor - I. Burns 5 - 4  
C. Wakelin - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
C. Yupeng - R. Day 3 - 5  
H. Vafaei Ayouri - M. Fu (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
J. Robertson - L. Brecel 2 - 5  
J. Trump - D. Wells (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Allen - M. Stevens 4 - 5  
M. Gould - A. Higginson (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Holt - T. Un-Nooh 2 - 5  
M. Selby - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Selt - T. Ford 1 - 5  
M. White - X. Guodong 5 - 3  
R. O'Sullivan - S. Baird (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
T. Pengfei - M.J. Williams 2 - 5  
Z. Yuelong - C. Zifan 5 - 4  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Solhaug S O - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Krasilnikov V - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Sheaf J / Gregory C - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann M / Harms Y - Giginoglu M / Mermer H H 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fijalek G / Bryl M - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Piippo P / Nurminen J 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Winter T / Seidl R - Smedins T / Solovejs A 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Tocs E / Finsters R    
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Mol A B / Sorum C S 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DiGiantommaso/Thiercy - Fuchs S / Walkenhorst A 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Horl J / Horst A 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Baquerizo E / Soria P 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Driessen A / Meertens I 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Meppelink/Van Gestel 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Tuominen N / Lehtonen R 2 - 0  
Meppelink/Van Gestel - Makhno IN / Makhno IR 2 - 0  
Tuominen N / Lehtonen R - Makhno IN / Makhno IR 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Sinnema J / Stubbe J 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 1  
Sinnema J / Stubbe J - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Dabizha K / Abalakina Y 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbauskaite I / Povilait - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Schutzenhofer/Schwaiger 0 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Makroguzova N - Caica A / Liepinlauska I 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Birlova E / Makroguzova N 0 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Caica A / Liepinlauska I 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Jursone I / Auzina A 2 - 1  
Syrtseva E / Moiseeva A - Jursone I / Auzina A 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti T / Parkkinen A - Jupiter A / Lusson O 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Motrich O / Kholomina S 2 - 1  
Motrich O / Kholomina S - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenzke N / Grossner J - Plesiutschnig/Strauss 2 - 1  
Graudina T / Kravcenoka A - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Kolosinska/Gruszczynska 2 - 0  
Kolosinska/Gruszczynska - Plesiutschnig/Strauss 2 - 0  
Strandröplabda (Rorschach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berta F / Muller L - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 1  
Gerson M / Zandbergen M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 1  
Strandröplabda (Rorschach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber K / Greber T - Stam K / Piersma E 0 - 2  
Strandröplabda (Rorschach-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagenbuch S / Metral Q - Strasser A / Stiel M 2 - 1  
Strandröplabda (Rorschach-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Betz L / Güttinger L 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Querrey 2 - 0  
D. Thiem - A. Mannarino 2 - 0  
G. Dimitrov - J.M. Del Potro 2 - 0  
J. Isner - F. Tiafoe 2 - 0  
N. Basilashvili - J. Donaldson 0 - 2  
P. Carreno-Busta - D. Ferrer 0 - 2  
R. Nadal - R. Gasquet 2 - 0  
Y. Sugita - K. Khachanov 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Dodig I - Cabal J S / Fognini F 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Bautista Agut / Ferrer    
Martin F / Roger-Vasselin - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Schwartzman D / Zverev M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Wozniacki 0 - 2  
A. Sevastova - S. Halep 0 - 2  
C. Suarez Navarro - S. Kuznetsova 0 - 2  
E. Svitolina - L. Tsurenko 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - M. Keys 2 - 1  
J. Konta - D. Cibulkova 2 - 0  
Ka. Pliskova - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Kudryavtseva A / Rosolska - Safarova L / Strycova B 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Dabrowski G / Ostapenko J    
Mirza S / Peng S - Begu I-C / Olaru R 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Martinez Portero 0 - 2  
E. Ymer - A. Pavlasek 2 - 0  
L. Giustino - D. Munoz-De La Nava 2 - 1  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donati M / Sonego L - Jebavy R / Kolar Z 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - J. Jahn 0 - 2  
M. Sieber - K-M. Maamoun 0 - 2  
Mar.Eriksson - R. Ojeda Lara 0 - 2  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - C-M. Stebe 1 - 2  

 

2017.08.16.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 5  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 8  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis 10 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 1 - 2  
Colorado - Atlanta 3 - 4  
LA Dodgers - Chicago WS 6 - 1  
Miami - San Francisco 4 - 9  
Miami - San Francisco (19:10) 8 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 7 - 6  
Minnesota - Cleveland 1 - 8  
NY Yankees - NY Mets 5 - 4  
Oakland - Kansas City 10 - 8  
Oakland - Kansas City (21:35) 6 - 7  
San Diego - Philadelphia 8 - 4  
San Diego - Philadelphia (21:40) 3 - 0  
Seattle - Baltimore 3 - 1  
Seattle - Baltimore (21:40) 7 - 6  
Texas - Detroit 10 - 4  
Toronto - Tampa Bay 4 - 6  
Washington - LA Angels 3 - 1  
Washington - LA Angels (19:05) 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 5 - 2  
Barisz Asztana - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 2  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 5  
Ilves - Ässät 0 - 2  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 1 - 2  
Lada Toljatti - Admiral Vlagyivosztok 4 - 4  
Stavanger - Graz 3 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Örményország 93 - 70  
Szlovákia - Bosznia-Hercegovina 74 - 92  
Kosárlabda (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 71 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Macedónia 74 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Bulgária 70 - 84  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 66 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 75 - 96  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Dél-Korea 86 - 118  
Irán - Libanon (Helyszín: Libanon) 80 - 70  
Kézilabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Németország 28 - 24  
U19Dél-Korea - U19Oroszország 31 - 32  
U19Franciaország - U19Chile 43 - 21  
U19Izland - U19Svédország 26 - 31  
U19Japán - U19Egyiptom 31 - 30  
U19Portugália - U19Tunézia 34 - 25  
U19Spanyolország - U19Lengyelország 27 - 23  
U19Szlovénia - U19Horvátország 25 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - QPR 2 - 0  
Sheffield Wed. - Sunderland 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - CA Atlas 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - FC Asztana 5 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Maribor 2 - 1  
Istanbul Basaksehir - Sevilla 1 - 2  
Napoli - Nice 2 - 0  
Olympiakosz - Rijeka 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Brasil de Pelotas 4 - 1  
Nautico - Figueirense 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vyskov - Jihlava 1 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Fulham 2 3 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Zenit Szentpétervár    
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Siah Jamegan Mashhad 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Vikingur Olafsvik 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Nagasaki 0 - 1  
JEF United Chiba - Shonan Bellmare 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Yokohama FC 1 - 0  
Machida Zelvia - Nagoya GE 3 - 4  
Matsumoto Yamaga - Yamagata 3 - 2  
Mito - Kyoto 2 - 0  
Oita Trinita - Tokyo Verdi 0 - 2  
Okayama - Ehime 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Gifu 0 - 0  
Yamaguchi - Thespakusatsu Gunma 3 - 2  
Zweigen Kanazawa - Tokushima 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Pasto 4 - 2  
Cortulua - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Envigado - Dep. La Equidad 2 - 1  
Tigres FC - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karosta - Rigas FS 0 - 7  
Ventspils - Liepaja 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Trakai 0 - 4  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 5 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Celaya - Monterrey 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Tijuana 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Zacatepec 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - FC Juarez 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Pachuca 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - FC Miami 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kongsvinger 2 - 3  
Bodö/Glimt - Fredrikstad 4 - 0  
Florö - Mjöndalen 5 - 0  
Jerv - Arendal 2 - 3  
Levanger - Elverum 1 - 1  
Strömmen - Ranheim 1 - 0  
Tromsdalen - Sandnes Ulf 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - U20Rangers 2 - 1  
East Stirling - Ayr Utd. 1 - 5  
U20Dundee - Alloa 2 - 4  
U20Motherwell - Queens Park 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - St. Gallen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Hammarby 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TJ Kovo Belusa - Zlate Moravce 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija - Krsko Posavlje 0 - 0  
Nafta - Celje 1 - 2  
Tabor Sezana - Rudar Velenje 3 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - New York 2 - 2  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Mehta (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
A. Higginson - H. Hao 5 - 1  
A. McGill - M. Joyce 2 - 5  
B. Hawkins - O. Lines 5 - 2  
B. Woollaston - M. Davis 4 - 5  
D. Junhui - N. Zhuang (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
D. Wells - M. Bing 5 - 2  
D.B. Gilbert - S. Carrington 5 - 4  
E. Slessor - A. McManus 3 - 5  
F. O'Brien - M. King 5 - 3  
G. Dott - R. Milkins (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
I. Preece - D. Grace 4 - 5  
J. Higgins - L. Haotian (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
K. Doherty - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
K. Maflin - M. Georgiou 5 - 0  
L. Wenbo - I. Burns 3 - 5  
M. Dunn - J. Perry 5 - 1  
M. Selby - L. Honghao (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
N. Robertson - L. Hang 4 - 5  
P. Ebdon - A. Hamilton 3 - 5  
R. McLeod - S. Maguire 1 - 5  
T. Pengfei - F. Zhengyi 5 - 2  
Y. Bingtao - S. Bingham 5 - 3  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Gordieiev I / Babich M 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Gordieiev I / Babich M 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Berntsen M / Solhaug S O 2 - 1  
Prudel M / Kujawiak K - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Krasilnikov V - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Schumann L / Thole J - Dollinger A / Erdmann J 2 - 1  
Schumann L / Thole J - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Boeckermann M / Harms Y 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Giginoglu M / Mermer H H 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Boeckermann M / Harms Y 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Giginoglu M / Mermer H H 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Kunert T - Piippo P / Nurminen J 2 - 1  
Fijalek G / Bryl M - Piippo P / Nurminen J 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Szalankiewicz J / Rudol M - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Winter T / Seidl R 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Smedins T / Solovejs A 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Ermacora M / Pristauz-Tel    
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Ermacora M / Pristauz-Tel    
Mol A B / Sorum C S - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horl J / Horst A - DiGiantommaso/Thiercy 2 - 1  
Horl J / Horst A - Fuchs S / Walkenhorst A 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - DiGiantommaso/Thiercy 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Fuchs S / Walkenhorst A 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Baquerizo E / Soria P 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppelink/Van Gestel - Tuominen N / Lehtonen R 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Tveit Hjortland/Kjolberg 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Schutzenhofer/Schwaiger - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Makroguzova N - Lunde I / Ulveseth O J 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Jursone I / Auzina A 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Syrtseva E / Moiseeva A 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti T / Parkkinen A - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenzke N / Grossner J - Kolosinska/Gruszczynska 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Plesiutschnig/Strauss 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - G. Müller 2 - 1  
C. Harrison - N. Basilashvili 0 - 2  
D. Ferrer - J. Tipsarevic 2 - 1  
D. Thiem - F. Fognini 2 - 0  
F. Tiafoe - A. Zverev 2 - 1  
G. Dimitrov - F. Lopez 2 - 0  
I. Karlovic - J-W. Tsonga 2 - 0  
J. Isner - T. Paul 2 - 0  
K. Khachanov - T. Fabbiano 2 - 0  
M. Krueger - J.M. Del Potro 0 - 2  
N. Kyrgios - A. Dolgopolov 2 - 0  
P. Carreno-Busta - M. Zverev 2 - 0  
R. Ramanathan - J. Donaldson 1 - 2  
Y. Sugita - J. Sousa 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Carreno Busta/Verdasco - Murray J / Soares B 0 - 2  
Sock J / Withrow J - Cabal J S / Fognini F 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Cibulkova 0 - 2  
A. Krunic - C. Suarez Navarro 0 - 2  
A. Sevastova - R. Vinci 2 - 0  
C. Giorgi - D. Gavrilova 2 - 1  
D. Kasatkina - M. Keys 0 - 2  
E. Makarova - A. Kerber 2 - 1  
E. Makarova - B. Strycova 2 - 0  
E. Vesnina - C. Wozniacki 0 - 2  
F. Abanda - J. Görges 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - B. Haddad Maia 2 - 0  
P. Kvitova - S. Stephens 0 - 2  
S. Stephens - L. Safarova 2 - 0  
V. Williams - A. Barty 1 - 2  
Y. Putintseva - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Jurak D - Begu I-C / Olaru R 1 - 2  
Atawo R / Vandeweghe C - Chan Y-J / Hingis M 1 - 2  
Babos/Hlavackova - Klepac/Martinez Sanchez 2 - 1  
Barty/Dellacqua - Gavrilova D / Kasatkina D 2 - 0  
Dabrowski G / Ostapenko J - Bertens K / Flipkens K 2 - 0  
Hsieh S-W / Niculescu M - Mladenovic K / Pavlyuchen 2 - 1  
Mirza S / Peng S - Goerges J / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - L. Sonego 2 - 0  
L. Djere - F. Gaio 2 - 0  
R. Carballes Baena - K. Majchrzak 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lopez-Perez E - Petrovic D / Vucic I 2 - 1  
Middelkoop M / Zelenay I - Bozoljac I / Cipolla F 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - O. Otte 2 - 0  
F. Mayer - B. Zapata Miralles 2 - 1  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rodriguez - N. Almagro 2 - 0  
J.P. Sorgi - V. Estrella Burgos 0 - 2  

 

2017.08.15.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 6 - 11  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants    
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 5 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 17 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 2 - 0  
Arizona - Houston (21:40) 4 - 9  
Boston - Cleveland 3 - 7  
Chicago Cubs - Cincinnati 15 - 5  
Colorado - Atlanta 3 - 0  
Miami - San Francisco 8 - 3  
NY Yankees - NY Mets 4 - 2  
Oakland - Kansas City 2 - 6  
San Diego - Philadelphia 7 - 4  
Seattle - Baltimore 3 - 11  
Texas - Detroit 6 - 2  
Toronto - Tampa Bay 2 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 2  
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 4 - 3  
Litvínov - Mladá Boleslav 4 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 2  
Mountfield HK - Olomouc 3 - 1  
Plzen - Chomutov 2 - 2  
Red Star Kunlun - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Salzburg - Wolfsburg 2 - 4  
Slovan Bratislava - Brno 2 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Fehérvár 4 - 3  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Franciaország 96 - 71  
Spanyolország - Venezuela 90 - 44  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Irak 84 - 70  
Kína - Szíria 81 - 79  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Nottingham 2 - 1  
Birmingham - Bolton 0 - 0  
Brentford - Bristol City 2 - 2  
Cardiff - Sheffield Utd. 2 - 0  
Derby County - Preston 1 - 0  
Hull City - Wolverhampton 2 - 3  
Leeds - Fulham 0 - 0  
Middlesbrough - Burton 2 - 0  
Millwall - Ipswich 3 - 4  
Reading - Aston Villa 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Leyton 6 - 1  
Dag & Red - Ebbsfleet Utd. 3 - 3  
Fylde - Maidenhead Utd. 1 - 4  
Guiseley - Tranmere 0 - 0  
Halifax - Dover 1 - 2  
Hartlepool - Chester 1 - 1  
Maidstone Utd. - Aldershot 1 - 1  
Solihull Moors - Barrow 3 - 3  
Sutton Utd. - Macclesfield 2 - 1  
Torquay - Boreham 2 - 4  
Woking - Eastleigh 2 - 1  
Wrexham - Gateshead 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Gimnasia Tiro de Salta 5 - 0  
San Lorenzo - Cipolletti 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Slavia Praha 2 - 0  
Hoffenheim - Liverpool 1 - 2  
Qarabag Baku - FC Köbenhavn 1 - 0  
Sporting CP - FCS Bukarest 0 - 0  
Young Boys - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Fluminense 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Colo Colo 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Opava 1 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - West Ham 2 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Chelsea 2 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Swansea 2 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Tottenham 2 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Manchester City 2 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Everton 2 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Manchester City 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Shanghai Shenxin 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - TBB Nieciecza 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Hartberg 1 - 1  
Kapfenberg - Wiener Neustadt 0 - 0  
Liefering - FAC Wien 3 - 1  
WSG Wattens - Austria Lustenau 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Spartans 0 - 0  
Annan - U20Celtic 3 - 1  
Buckie Thistle - Brechin 2 - 1  
Clyde - Stranraer 2 - 2  
Dundee Utd. - Cowdenbeath 2 - 0  
Dunfermline - Arbroath 2 - 0  
East Fife - Peterhead 0 - 2  
Greenock Morton - Livingston 0 - 2  
Queen of South - Airdrieonians 4 - 0  
Raith Rovers - Brora Rangers 3 - 0  
St. Mirren - East Kilbride 2 - 1  
Stenhousemuir - Cove Rangers 0 - 2  
Stirling - Montrose 1 - 3  
U20Hamilton - Edinburgh City 1 - 0  
U20Hibernian - Elgin 1 - 2  
U20Kilmarnock - Berwick 0 - 2  
U20Ross County - Forfar 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Falkenberg 1 - 1  
Trelleborg - Norrby 5 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Hilal (KSA) 3 - 4  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Aluminij Kidricevo 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Linfield 0 - 2  
Carrick - Ballymena Utd. 1 - 1  
Coleraine - Cliftonville 2 - 0  
Crusaders - Warrenpoint 5 - 0  
Glenavon - Ballinamallard Utd. 6 - 2  
Glentoran - Dungannon 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Levadia Tallinn 1 - 4  
Sillamae Kalev - Flora Tallinn 0 - 3  
Trans Narva - Infonet Tallinn 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Shamrock Rovers 0 - 2  
Sligo - Bray 0 - 0  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - M. Youzhny 2 - 1  
C. Eubanks - G. Monfils    
C. Eubanks - R. Ramanathan 1 - 2  
D. Goffin - N. Kyrgios 0 - 2  
D.S. Schwartzman - K. Khachanov 1 - 2  
J. Donaldson - R. Bautista-Agut 2 - 0  
J. Sock - Y. Sugita 0 - 2  
J.M. Del Potro - T. Berdych 2 - 1  
K. Anderson - A. Dolgopolov 0 - 2  
M. Zverev - F. Verdasco 2 - 0  
N. Basilashvili - B. Coric 2 - 0  
P. Carreno-Busta - P. Lorenzi 2 - 0  
R. Haase - A. Mannarino 1 - 2  
S. Johnson - D. Ferrer 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Marach O / Pavic M 2 - 1  
Mektic N / Qureshi A - Schwartzman D / Zverev M 1 - 2  
Paes L / Zverev A - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - V. Lepchenko 2 - 0  
A. Cornet - C.C. Bellis 2 - 1  
A. Konjuh - D. Cibulkova 1 - 2  
A. Sasnovich - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Sevastova - S. Peng 2 - 1  
C. Vandeweghe - M. Keys 1 - 2  
D. Vekic - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
E. Vesnina - C. Garcia 2 - 1  
F. Abanda - M. Linette 2 - 1  
J. Görges - A. Radwanska 2 - 0  
J. Konta - K. Bertens 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Krunic 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - C. Suarez Navarro 0 - 2  
V. Williams - A. Riske 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Groenefeld/Peschke 2 - 0  
Barty/Dellacqua - Glatch A / Mcnally C 2 - 0  
Chuang C-J / Voracova R - Atawo R / Vandeweghe C 1 - 2  
Gavrilova D / Kasatkina D - Kichenok N / Rodionova A 2 - 1  
Mladenovic K / Pavlyuchen - Hradecka/Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - M. Donati 2 - 0  
D. Petrovic - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
L. Djere - M. Cuevas 2 - 1  
L. Giustino - G. Quinzi 2 - 1  
Z. Kolar - F. Gaio 1 - 2  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - M. Bachinger 2 - 1  
C. Lestienne - S. Darcis 1 - 2  
D. Brown - M. Sieber 0 - 2  
F. Coria - J. Jahn 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Cid Subervi 2 - 1  
Tenisz (Vancouver, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sigouin - J. Thompson 0 - 2  

 

2017.08.14.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 3 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 65 - 67  
Puerto Rico - Brazília 75 - 68  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ukrajna 79 - 74  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 68 - 81  
Libanon - Tajvan 90 - 77  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Dánia 35 - 26  
U19Norvégia - U19Egyiptom 22 - 30  
U19Svédország - U19Bahrein 28 - 20  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Chile 24 - 29  
U19Japán - U19Algéria 29 - 21  
U19Németország - U19Izland 27 - 28  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Portugália 27 - 26  
U19Horvátország - U19Argentína 31 - 19  
U19Lengyelország - U19Dél-Korea 28 - 38  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Mexikó 32 - 14  
U19Szerbia - U19Tunézia 27 - 37  
U19Szlovénia - U19Spanyolország 22 - 30  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Vitosa Bistritsa 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Bahia 4 - 1  
Botafogo - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Pardubice 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hobro 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Anyang 2 - 0  
Seongnam - Gyeongnam 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 0 - 1  
Ilves - HIFK 4 - 3  
Inter Turku - Seinäjoen JK 0 - 1  
Mariehamn - Kuopio PS 2 - 1  
Vaasa PS - Lahti 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Chateauroux 3 - 0  
Nimes - Nancy 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Reykjavik 1 - 2  
Grindavik - ÍA Akranes 3 - 2  
KA Akureyri - Stjarnan 1 - 1  
KR - Valur 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Alianza Petrolera 2 - 1  
Dep. Pasto - Dep. Cali 3 - 4  
Independiente Medellin - Boyaca Patriotas 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Hebei 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Veracruz 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Tromsö 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City 0 - 1  
Seattle - North Carolina 1 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Nürnberg 1 - 2  
Dynamo Berlin - Schalke 0 - 2  
Paderborn - St. Pauli 2 - 1  
Rostock - Hertha BSC 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ural Jekatyerinburg 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Wacker Innsbruck 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Benfica 0 - 1  
Estoril - Guimaraes 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - CFR Cluj 0 - 2  
Voluntari - Gaz Metan Medias 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Örgryte 0 - 0  
Frej Täby - Helsingborg 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Göteborg 1 - 2  
Häcken - Sundsvall 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Radnik Surdulica 0 - 0  
Spartak Subotica - Macsva Sabacs 3 - 2  
Vozdovac - Javor Matis 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Altinordu 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kayserispor 4 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Észak-Írország (Helyszín:Észak-Írország) 6 - 0  
U19Spanyolország - U19Skócia 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Franciaország 0 - 1  
U19Hollandia - U19Olaszország 3 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 1 - 4  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - T. Paul 0 - 2  
F. Fognini - D. Medvedev 2 - 0  
F. Lopez - Hy. Chung 2 - 0  
F. Tiafoe - M. Marterer 2 - 0  
I. Karlovic - J. Vesely 2 - 1  
J. Isner - V. Troicki 2 - 0  
K. Edmund - J. Sousa 1 - 2  
M. Krueger - B. Paire 2 - 0  
R. Gasquet - J-P. Smith 2 - 0  
S. Kozlov - S. Querrey 0 - 2  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista Agut / Ferrer - Lorenzi P / Ramos-Vinolas 2 - 1  
Carreno Busta/Verdasco - Khachanov K / Thiem D 2 - 0  
Johnson S / Nestor D - Harrison/Venus 0 - 2  
Martin F / Roger-Vasselin - Isner J / Young D 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Donaldson J / Kozlov S 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - R. Vinci 0 - 2  
D. Gavrilova - K. Mladenovic 2 - 0  
J. Ostapenko - M. Sharapova    
K. Siniakova - C. Giorgi 0 - 2  
L. Davis - B. Haddad Maia 0 - 2  
L. Tsurenko - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
O. Dodin - K. Bertens 0 - 2  
P. Kvitova - A. Kontaveit 2 - 1  
T. Townsend - M. Puig 2 - 1  
V. Cepede Royg - Y. Putintseva 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Jurak D - Davis L / Riske A 2 - 0  
Begu I-C / Olaru R - Spears A / Srebotnik K 2 - 1  
Hsieh S-W / Niculescu M - Konta J / Mchale C 2 - 0  
Lepchenko V / Rybarikova - Goerges J / Savchuk O 0 - 2  
Mertens E/Schuurs D - Klepac A/Martinez Sanchez 0 - 2  
Sevastova A / Vekic D - Kudryavtseva A / Rosolska 1 - 2  
Tenisz (Cordenons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - P. Cachin 2 - 0  
R. Carballes Baena - M. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Cordenons-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pichler - A. Virgili 1 - 2  
G. Di Nicola - M. Neuchrist 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - O. Otte 0 - 2  
F. Mayer - Y. Reuter 2 - 0  
Tenisz (Meerbusch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greven M / Kahlke J - Clayton S / O'Mara J 0 - 2  
Tenisz (Meerbusch-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sieber - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - J.P. Sorgi 1 - 2  
Tenisz (Vancouver, Canada)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. De Loore - H. Laaksonen    
Címkék: eredmények, tippmix,