Tippmix eredmények - 2021. január 25-31.

2021-01-25
Tippmix eredmények - 2021. január 25-31.

 

2021.01.31.   
Alpesi sí (Műlesiklás, Chamonix) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - S. Foss-Solevaag (2. verseny) 01.31 09:30 1 - 0  
C. Noel - M. Schwarz (2. verseny) 01.31 09:30 0 - 1  
D. Ryding - V. Muffat Jeandet (2. verseny) 01.31 09:30 0 - 1  
L. Meillard - H. Kristoffersen (2. verseny) 01.31 09:30 0 - 1  
L. Strasser - Dan. Yule (2. verseny) 01.31 09:30 0 - 1  
Mic. Matt - A. Khoroshilov (2. verseny) 01.31 09:30 1 - 0  
R. Zenhausern - M. Feller (2. verseny) 01.31 09:30 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás,Chamonix,2.verseny) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Műlesiklás, Chamonix, 2. verseny 2021 01.31 11:40    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gribkov - E. Mishutin 01.31 19:15 0 - 3  
A. Ilin - E. Kharchenko 01.31 19:15 3 - 2  
A. Ilin - P. Semeshin 01.31 00:15 0 - 3  
A. Innazarov - A. Shirshov 01.31 16:15 1 - 3  
A. Innazarov - E. Kabanov 01.31 14:45 2 - 3  
A. Lobanov - Igor Kovalev 01.31 12:15 3 - 1  
A. Lobanov - Y. Shishko 01.31 10:45 0 - 3  
A. Sadkov - Ale. Alekseev 01.31 13:30 1 - 3  
A. Sadkov - D. Tikhnenko 01.31 15:30 3 - 1  
A. Shirshov - Sem. Korolev 01.31 15:15 3 - 1  
A. Suntsov - S. Bilyuga 01.31 09:30 2 - 3  
A. Suntsov - S. Maksakov 01.31 11:30 3 - 0  
A. Uezdin - S. Ogay 01.31 22:30 3 - 2  
A. Zabrodin - M. Chernyavskiy 01.31 07:00 3 - 2  
Ale. Alekseev - D. Tikhnenko 01.31 14:30 0 - 3  
Ale. Alekseev - V. Chernov 01.31 16:00 2 - 3  
Ale. Kuznetsov - A. Suntsov 01.31 11:00 3 - 2  
Ale. Petrov - A. Pravednov 01.31 02:00 2 - 3  
D. Korneev - A. Ilin 01.31 18:15 0 - 3  
D. Korneev - Val. Sidorin 01.31 02:15 3 - 2  
D. Molodtsov - Ilya Novikov 01.31 23:45 3 - 2  
D. Petrochenko - E. Kalashnikov 01.31 22:15 3 - 1  
D. Petrochenko - O. Shagarov 01.31 01:15 3 - 2  
D. Tikhnenko - V. Chernov 01.31 14:00 3 - 1  
Dmi. Petrov - A. Uezdin 01.31 21:30 3 - 1  
Dmi. Petrov - Z.Y. Tsybikov 01.31 23:00 0 - 3  
E. Glazun - A. Lobanov 01.31 09:45 3 - 2  
E. Glazun - Y. Shishko 01.31 11:45 1 - 3  
E. Golovachev - K.K. Nosov 01.31 15:15 1 - 3  
E. Kabanov - A. Shirshov 01.31 14:15 2 - 3  
E. Kharchenko - D. Korneev 01.31 19:45 3 - 1  
E. Kharchenko - P. Ziuzikov 01.31 17:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - A. Gribkov 01.31 18:15 0 - 3  
E. Kryuchkov - E. Golovachev 01.31 16:15 3 - 1  
E. Kryuchkov - I. Tolmachev 01.31 14:45 3 - 2  
E. Mishutin - E. Kryuchkov 01.31 19:45 2 - 3  
E. Mishutin - V. Bazilevsky 01.31 17:45 3 - 1  
F. Ambrosimov - G.V. Vahnin 01.31 10:45 2 - 3  
F. Ambrosimov - N. Kurilchik 01.31 12:15 3 - 2  
G. Karpovkin - A. Zabrodin 01.31 08:00 0 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 01.31 06:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 01.31 10:15 1 - 3  
I. Iskenderov - O.N. Kharlakin 01.31 07:15 3 - 1  
I. Soldatov - D. Petrochenko 01.31 23:15 1 - 3  
I. Soldatov - T. Yusipov 01.31 21:45 3 - 0  
I. Tolmachev - E. Golovachev 01.31 14:15 3 - 1  
I. Tolmachev - K.S. Olshakov 01.31 05:45 0 - 3  
I. Tolmachev - V. Tsvetkov 01.31 07:45 0 - 3  
I. Zemit - O. Pronin 01.31 17:30 2 - 3  
I. Zemit - S. Burov 01.31 19:30 3 - 1  
Igor Kovalev - E. Glazun 01.31 11:15 3 - 2  
K. Churin - P. Semeshin 01.31 21:45 3 - 2  
K. Churin - V. Kalachev 01.31 23:15 0 - 3  
K.K. Nosov - I. Tolmachev 01.31 15:45 2 - 3  
K.S. Olshakov - S. Homutov 01.31 08:15 3 - 2  
K.S. Olshakov - V. Tsvetkov 01.31 06:45 2 - 3  
M. Chernyavskiy - G. Karpovkin 01.31 05:30 3 - 0  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 01.31 07:30 3 - 0  
M. Pronkin - F. Ambrosimov 01.31 09:45 1 - 3  
M. Pronkin - G.V. Vahnin 01.31 11:45 2 - 3  
N. Kurilchik - M. Pronkin 01.31 11:15 3 - 2  
N. Zhurba - T. Turabekov 01.31 00:00 2 - 3  
O. Belugin - A. Zabrodin 01.31 06:00 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Ilin 01.31 01:45 1 - 3  
O. Kutuzov - Val. Sidorin 01.31 00:45 3 - 1  
O. Pronin - S. Burov 01.31 18:30 1 - 3  
O. Pronin - V. Beliakov 01.31 20:00 1 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 01.31 02:15 0 - 3  
O.N. Kharlakin - V. Sinkovskiy 01.31 05:45 3 - 0  
O.N. Kharlakin - Z. Abanokov 01.31 07:45 3 - 1  
P. Semeshin - D. Korneev 01.31 01:15 3 - 2  
P. Semeshin - D. Molodtsov 01.31 22:45 3 - 0  
P. Ziuzikov - A. Ilin 01.31 20:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - D. Korneev 01.31 18:45 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Pravednov 01.31 00:30 3 - 2  
R. Pavlenko - N. Zhurba 01.31 01:30 1 - 3  
S. Bilyuga - Ale. Kuznetsov 01.31 12:00 2 - 3  
S. Bilyuga - S. Maksakov 01.31 10:30 3 - 1  
S. Burov - V. Beliakov 01.31 18:00 2 - 3  
S. Homutov - I. Tolmachev 01.31 07:15 3 - 0  
S. Maksakov - Ale. Kuznetsov 01.31 10:00 0 - 3  
S. Ogay - V. Putilovsky 01.31 23:30 3 - 0  
Sem. Korolev - A. Innazarov 01.31 13:45 0 - 3  
Sem. Korolev - E. Kabanov 01.31 15:45 1 - 3  
T. Turabekov - Ale. Petrov 01.31 01:00 3 - 2  
T. Yusipov - V. Marshalov 01.31 22:45 0 - 3  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 01.31 20:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 01.31 18:45 3 - 1  
V. Beliakov - I. Zemit 01.31 19:00 3 - 0  
V. Chernov - A. Sadkov 01.31 15:00 3 - 1  
V. Kalachev - Ilya Novikov 01.31 22:15 3 - 1  
V. Marshalov - E. Kalashnikov 01.31 23:45 3 - 0  
V. Safonov - T. Yusipov 01.31 00:45 3 - 0  
V. Sinkovskiy - I. Iskenderov 01.31 08:15 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 01.31 06:15 1 - 3  
Y. Shishko - Igor Kovalev 01.31 10:15 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - V. Putilovsky 01.31 22:00 0 - 3  
Aussie Rules (AFL, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Greater Western Sydney 01.31 06:10 58 - 28  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 01.31 02:10 9 - 71  
Richmond - Brisbane Lions 01.31 04:10 12 - 41  
Bandy (Finn bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - WP-35 01.31 12:00 2 - 2  
Baseball (Caribbean Series) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico 01.31 23:30 5 - 1  
Darts (The Masters) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Masters 2021 01.31 23:00    
Darts (The Masters) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - Adr. Lewis 01.31 14:50 10 - 6  
Ger. Price - Mer. King 01.31 20:10    
J. Clayton - J. Wade 01.31 16:30 10 - 9  
J. Clayton - P. Wright 01.31 21:15    
Mer. King - J. Clayton 01.31 22:30 8 - 11  
Mer. King - N. Aspinall 01.31 14:00 10 - 3  
P. Wright - D. Chisnall 01.31 15:40 10 - 5  
E-Sport (CSGO, CS Summit, Playoffs) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Heroic 01.31 17:30 2 - 0  
Mousesports - Virtus.pro 01.31 14:00 0 - 2  
Virtus.pro - Fnatic 01.31 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming Internati - Budapest Five 01.31 19:15 2 - 0  
Sangal Esports - Case Esports 01.31 16:00 2 - 1  
Team Gamerlegion - Vexed Gaming 01.31 13:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,EU Playoffs) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Spirit - Funplus Phoenix 01.31 16:00 3 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NA Playoffs) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Rebirth Esports 01.31 20:55 3 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vp.prodigy - Xactjlepbl 01.31 12:00    
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Extremum 01.31 14:55 2 - 1  
Team Spirit - Notechies 01.31 18:40 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG E-Sports - Thunder Predator 01.31 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Gaming - Xtreme Gaming 01.31 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Invictus Gaming 01.31 09:00 1 - 2  
Psg.lgd - Team Magma 01.31 12:35 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkosh Gaming - Simply Toobased 01.31 03:00 1 - 2  
Felt - Byzantine Raiders 01.31 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - 4 Zoomers 01.31 21:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro Esports - Loud 01.31 20:35 1 - 0  
Flamengo eSports - Pain Gaming 01.31 17:00 1 - 0  
INTZ eSports - Furia Esports 01.31 18:35 1 - 0  
Kabum Esports - Prodigy Esports 01.31 19:25 1 - 0  
Red Canids - Rensga Esports 01.31 17:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - T1 01.31 09:00 2 - 0  
Nongshim Redforce - KT Rolster 01.31 11:40 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCS, Lock In, Playoffs) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - Team Liquid 01.31 21:55 2 - 3  
E-Sport (LOL, LJL, Spring Season, GrSt) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axiz - Rascal Jester 01.31 11:15 1 - 0  
Burning Core - Rascal Jester 01.31 10:00 0 - 1  
Burning Core - V3 Esports 01.31 13:45 0 - 1  
Crest Gaming Act - Sengoku Gaming 01.31 05:00 1 - 0  
DetonatioN FocusMe - Crest Gaming Act 01.31 07:30 1 - 0  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - DetonatioN FocusMe 01.31 08:45 0 - 1  
Sengoku Gaming - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 01.31 06:15 1 - 0  
V3 Esports - Axiz 01.31 12:30 1 - 0  
E-Sport (LOL, LLA, Opening Season) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Knights - Kaos Latin Gamers 01.31 23:45 1 - 0  
Estral E-Sports - Kaos Latin Gamers 01.31 01:35 1 - 0  
Furious Gaming - Isurus Gaming 01.31 02:30 1 - 0  
Infinity Esports - Xten Esports 01.31 00:40 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rare Atom - Rogue Warriors 01.31 10:00 2 - 0  
TOP Esports - JD Gaming 01.31 11:35 2 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Winter Season) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1907 Fenerbahce Esports - 5 Ronin 01.31 12:40 1 - 0  
Galakticos - Galatasaray Esports 01.31 14:40 0 - 1  
Istanbul Wild Cats - Dark Passage 01.31 13:40 1 - 0  
Nasr Turkey - Supermassive Esports 01.31 15:40 0 - 1  
Team Aurora - Besiktas Esports Club 01.31 11:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerberus Esports - Burst The Sky 01.31 11:00 2 - 1  
Team Flash.Vietnam - Sbtc Esports 01.31 14:00 0 - 2  
E-Sport (LOL,HitpointMasters,GroupStage) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inside Games - Eclot 01.31 22:00 1 - 0  
Sinners Esports - Eclot 01.31 18:00 1 - 0  
Vikingekrig Esports - Dark Tigers 01.31 19:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,UK League Champion,Spring) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrage Academy - Demise 01.31 22:00 1 - 0  
Bulldog Esports - Enclave Gaming 01.31 21:00 0 - 1  
London Esports - Mnm Gaming Academy 01.31 20:00 0 - 1  
Nvision Esports - Resolve 01.31 19:00 0 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-Reg.Ev.3) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue - Nrg Esports 01.31 20:40 4 - 3  
Spacestation Gaming - The Peeps 01.31 19:00 4 - 1  
Team Envy - Jamal Jabary 01.31 19:50 4 - 1  
E-Sport (SC2, Wardi TV, Group Stage) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ByuN - Creator 01.31 15:25 2 - 0  
ByuN - Solar 01.31 16:55 2 - 0  
Solar - Creator 01.31 16:10 1 - 2  
Trap - ByuN 01.31 12:00 0 - 2  
Trap - Creator 01.31 15:50 2 - 0  
Trap - Solar 01.31 12:40 0 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Liberec 01.31 18:00 5 - 6  
Ostrava - Pardubice 01.31 16:00 5 - 4  
Otrokovice - Chodov 01.31 16:00 7 - 7  
Vitkovice - Mladá Boleslav 01.31 16:00 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Steelers Hämeenlinna 01.31 16:00 11 - 5  
Tiikerit - Happee Jyväskylä 01.31 16:00 3 - 4  
Welhot Kuopio - OLS Oulu 01.31 17:00 4 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Rychenberg Winterthur 01.31 18:00 5 - 7  
Grasshoppers - Uster 01.31 18:00 7 - 4  
Langnau - Köniz 01.31 18:00 4 - 5  
Sarnen - Zug 01.31 18:00 5 - 5  
St. Gallen - Malans 01.31 18:00 5 - 8  
Thun - Wiler-Ersigen 01.31 18:00 4 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Thorengruppen Umea 01.31 15:00 9 - 2  
Habo - Helsingborg 01.31 16:30 6 - 11  
IBK Dalen - Pixbo Wallenstam 01.31 14:00 10 - 9  
Storvreta - Jönköping 01.31 16:00 9 - 5  
Växjö - Kalmarsund 01.31 15:30 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Thorengruppen Umea 01.31 19:00 4 - 15  
Mora - Endre 01.31 12:00 7 - 3  
Nacka Wallenstam - Falun 01.31 16:00 9 - 2  
Rönnby - Pixbo Wallenstam 01.31 16:00 0 - 8  
Futsal (Eb-selejtező, 1. csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ukrajna 01.31 18:00 3 - 10  
Futsal (Japán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Nagano 01.31 04:00 8 - 2  
Machida - Sumida 01.31 09:00 3 - 1  
Shonan Bellmare - Osaka 01.31 06:30 0 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - MOKS Bialystok 01.31 16:00 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Electrico 01.31 19:30 6 - 1  
Golf (Omega Dubai Desert Classic) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Samooja - L. Canter (4. kör) 01.31 09:30 71 - 72  
Lee Westwood - Ale. Levy (4. kör) 01.31 08:50 72 - 71  
Omega Dubai Desert Classic 2021 01.31 23:00    
Pad. Harrington - Sco. Jamieson (4. kör) 01.31 09:00 70 - 75  
R. MacIntyre - Paul Casey (4. kör) 01.31 09:50 74 - 70  
S. Lowry - T. Detry (4. kör) 01.31 09:10 75 - 72  
Ser. Garcia - Bra. Stone (4. kör) 01.31 09:40 73 - 72  
Tom. Fleetwood - Mik. Korhonen (4. kör) 01.31 08:40 72 - 76  
Jégkorong (Cseh bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Olomouc 01.31 16:00 1 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Mladá Boleslav 01.31 15:30 2 - 6  
Plzen - Pardubice 01.31 16:30 3 - 0  
Trinec - Karlovy Vary 01.31 16:00 6 - 3  
Vitkovice - Mountfield HK 01.31 16:30 3 - 3  
Zlín - Sparta Praha 01.31 17:00 2 - 4  
Jégkorong (ECHL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenville Swamp Rabbits - Jacksonville Icemen 01.31 01:05 2 - 2  
Indy Fuel - Wheeling Nailers 01.31 21:05 3 - 3  
Kansas City Mavericks - Tulsa Oilers 01.31 02:05 1 - 1  
Orlando Solar Bears - South Carolina Stingrays 01.31 21:00 4 - 1  
Wheeling Nailers - Indy Fuel 01.31 01:10 4 - 5  
Jégkorong (Erste Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC-HKB 01.31 16:30 3 - 4  
Csíkszereda - DEAC 01.31 17:30 3 - 2  
Fehérvári Titánok - FTC 01.31 17:30 1 - 5  
Gyergyói HK - Vasas 01.31 17:30 0 - 0  
Jégkorong (KHL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 01.31 08:00 3 - 1  
Avangard Omszk - Lokomotív Jaroszlavl 01.31 15:00 4 - 2  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 01.31 15:10 5 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szocsi 01.31 15:00 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Jastrzebie 01.31 17:00 2 - 4  
GKS Tychy - Comarch Cracovia 01.31 17:00 5 - 1  
Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 01.31 18:00 0 - 0  
Torun - Stoczniowiec Gdansk 01.31 17:00 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Sanok 01.31 17:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - St. Louis 01.31 03:00 1 - 6  
Buffalo - New Jersey 01.31 19:00 3 - 5  
Carolina - Dallas 01.31 01:00 4 - 1  
Carolina - Dallas 01.31 23:00 3 - 3  
Detroit - Florida 01.31 01:00 2 - 2  
Detroit - Florida 01.31 23:00 2 - 3  
Edmonton - Toronto 01.31 01:00 3 - 3  
Minnesota - Colorado 01.31 02:00 1 - 5  
Montreal - Calgary 01.31 01:00 0 - 2  
NY Rangers - Pittsburgh 01.31 01:00 4 - 4  
Philadelphia - NY Islanders 01.31 01:00 2 - 2  
Tampa Bay - Nashville 01.31 01:00 4 - 3  
Washington - Boston 01.31 01:00 3 - 3  
Winnipeg - Vancouver 01.31 04:00 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 01.31 17:00 2 - 6  
Crimmitschau - Landshut 01.31 17:00 4 - 2  
Frankfurt Löwen - Kassel 01.31 18:30 2 - 1  
Freiburg - Heilbronn 01.31 17:00 3 - 3  
Kaufbeuren - Dresden 01.31 18:00 1 - 4  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 01.31 17:00 1 - 3  
Tölzer Löwen - Ravensburg 01.31 17:00 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Bremerhaven 01.31 19:30 2 - 2  
Straubing - Ingolstadt 01.31 14:30 2 - 3  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 01.31 17:00 6 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 01.31 17:30 5 - 2  
Graz - Südtirol Bolzano 01.31 16:30 3 - 2  
Klagenfurt - Dornbirn 01.31 17:30 4 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg 01.31 16:30 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Rouyn-Noranda Huskies 01.31 01:00 5 - 6  
Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 01.31 20:00 2 - 5  
Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 01.31 01:00 2 - 2  
Sagueneens Chicoutimi - Victoriaville Tigres 01.31 20:00 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 01.31 15:45 5 - 5  
Fribourg - Davos 01.31 15:45 7 - 6  
Lugano - Rapperswil 01.31 15:45 5 - 2  
Zug - Ambri 01.31 15:45    
Zürich Lions - Langnau Tigers 01.31 15:45 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 01.31 15:00 3 - 2  
MODO - Tingsryd 01.31 15:00 2 - 4  
Södertälje - Almtuna 01.31 17:30 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Skelleftea 01.31 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolcany - Trnava 01.31 17:00 7 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Detva 01.31 18:00 3 - 7  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 01.31 17:00 3 - 2  
Michalovce - Zvolen 01.31 16:00 2 - 2  
Nove Zamky - Nitra 01.31 16:00 1 - 2  
Poprad - Kosice 01.31 20:00 3 - 4  
Slovan Bratislava - Trencin 01.31 17:00 4 - 3  
Jégkorong (VHL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dizel Penza 01.31 13:00 4 - 1  
Dinamo MO - Torosz Nyeftekamszk 01.31 15:00 3 - 2  
Gornyak Ucsali - CSZK Szamara 01.31 09:00 4 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Izssztal Izsevszk 01.31 13:00 6 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Lada Toljatti 01.31 13:00 3 - 3  
Rubin Tyumeny - Nyeftyanyik Almetyevszk 01.31 13:00 3 - 5  
Zauralje Kurgan - Barsz Kazany 2 01.31 13:00 2 - 2  
Zvezda Csehov - Molot Perm 01.31 15:00 2 - 3  
Kerékpár (GP La Marseillaise) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kron - A. Covi 01.31 11:40 0 - 1  
A. Turgis - J. Hivert 01.31 11:40 1 - 0  
E. Boasson Hagen - A. Capiot 01.31 11:40 1 - 0  
Jesus Herrada Lopez - R. Fernandez Andujar 01.31 11:40 1 - 0  
L. Calmejane - T. Wellens 01.31 11:40 0 - 1  
M. Trentin - A. Vendrame 01.31 11:40    
R. Rochas - A. Vuillermoz 01.31 11:40 0 - 1  
Kerékpár (GP La Marseillaise) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GP La Marseillaise 2021 01.31 11:40    
Kosárlabda (ABA Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Krka Novo Mesto 01.31 19:00 78 - 69  
Kosárlabda (Argentin bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obera TC - Instituto Cordoba 01.31 04:00    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - South East Melbourne 01.31 05:00 96 - 90  
Kosárlabda (Belga bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Liege 01.31 15:00 85 - 55  
Kosárlabda (Belga bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Brussels - Oostende 01.31 15:00 62 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrado - Pato 01.31 19:00 77 - 76  
Flamengo - BC Brasilia 01.31 15:00 115 - 58  
Unifacisa - Minas 01.31 22:00 76 - 88  
Kosárlabda (Brit Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Surrey 01.31 16:00 103 - 76  
Manchester Giants - Cheshire 01.31 18:00 70 - 88  
Kosárlabda (Champions League Americas,C cs) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Obras Sanitarias 01.31 21:10 86 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Hradec Kralove 01.31 18:00 85 - 79  
Kosárlabda (Dán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Bakken Aarhus 01.31 15:00 92 - 119  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 01.31 07:00 73 - 81  
Goyang - Seoul Thunders 01.31 09:00 88 - 71  
Jeonju KCC Egis - Anyang 01.31 09:00 85 - 83  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 01.31 07:00 93 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 01.31 10:00 55 - 63  
Kosárlabda (Francia 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Quimper 01.31 15:20 83 - 68  
Denain - Fos-sur-Mer 01.31 19:00 73 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra 01.31 16:00 78 - 80  
Kosárlabda (Holland bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - BA Limburg 01.31 14:00 85 - 70  
Yoast Utd. - Apollo Amsterdam 01.31 16:00 89 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Skrljevo 01.31 19:00 65 - 66  
Gorica - Puntamika Zadar 01.31 17:00 103 - 61  
Zabok - Split 01.31 17:00 92 - 88  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - KR Reykjavik 01.31 19:15 87 - 103  
Höttur - Njardvik 01.31 20:15 88 - 83  
Thor Akureyri - Valur 01.31 16:30 98 - 89  
Thor Porlakshofn - Tindastoll 01.31 21:15 93 - 93, h.u. 103 - 104  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Haifa 01.31 18:00 89 - 80  
Hapoel TA - Maccabi TA 01.31 20:00 69 - 85  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 01.31 19:00 88 - 110  
Kosárlabda (Japán 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima - Earthfriends Tokyo Z 01.31 05:30 87 - 55  
Kumamoto - Aomori 01.31 06:00 107 - 97  
Nagoya Eagles - Gunma 01.31 06:00 83 - 87  
Nishinomiya - Kagawa 01.31 06:00 92 - 82  
Saga Ballooners - Ehime 01.31 06:00 99 - 82  
Sendai - Koshigaya 01.31 05:00 63 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Osaka 01.31 07:05 76 - 70  
Hokkaido - Kyoto 01.31 05:05 74 - 94  
Mikawa Seahorses - Akita 01.31 07:05 75 - 84  
Nagoya Dolphins - Albirex Niigata 01.31 07:05 78 - 73  
Shimane - Kawasaki Brave Thunders 01.31 05:35 86 - 85  
Shinshu - Shiga 01.31 06:05 68 - 68, h.u. 76 - 79  
Tokyo Alvark - Toyama 01.31 07:05 90 - 86  
Tokyo Sunrockers - Tochigi Utsunomiya Brex 01.31 06:05 62 - 67  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 01.31 06:05 72 - 99  
Yokohama - Hiroshima 01.31 06:05 80 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jilin 01.31 12:35 102 - 105  
Jiangsu Dragons - Guangdong 01.31 13:00 98 - 120  
Liaoning - Shanghai Sharks 01.31 08:30 117 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Gliwice 01.31 17:35 70 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 01.31 16:20 90 - 87  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 01.31 16:00 64 - 89  
Siauliai - Prienai 01.31 15:30 99 - 105  
Kosárlabda (NBA) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Lakers 01.31 02:30 95 - 96  
Charlotte - Milwaukee 01.31 02:00 126 - 114  
Chicago - Portland 01.31 02:00 122 - 123  
Dallas - Phoenix 01.31 03:00 105 - 111  
Denver - Utah 01.31 21:30 128 - 117  
Golden State - Detroit 01.31 04:00 118 - 91  
Miami - Sacramento 01.31 02:00 105 - 104  
New Orleans - Houston 01.31 02:00 112 - 126  
New York - LA Clippers 01.31 19:00 115 - 129  
San Antonio - Memphis 01.31 02:30 112 - 129  
Kosárlabda (Német 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Hagen 01.31 16:30 91 - 81  
Jena - Leverkusen 01.31 16:30 104 - 99  
Rostock - Bremerhaven 01.31 16:00 82 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Vechta 01.31 15:00 86 - 70  
Bayern München - Crailsheim 01.31 18:00 92 - 92, h.u. 103 - 105  
Skyliners Frankfurt - Telekom Bonn 01.31 15:00 84 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Chieti 01.31 18:00 65 - 50  
Ferrara - Forli 01.31 18:00 81 - 85  
Napoli - Eurobasket Roma 01.31 17:00 80 - 60  
Pistoia - Rieti 01.31 18:00 68 - 81  
San Severo - Latina 01.31 17:00 66 - 70  
Scafati - Stella Azzurra Roma 01.31 18:00 85 - 65  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Mantova 01.31 18:00 57 - 68  
Assigeco Piacenza - Orzinuovi 01.31 18:00 89 - 96  
Bergamo - Treviglio 01.31 17:00 73 - 76  
Casale Monferrato - Capo D'Orlando 01.31 16:00 97 - 79  
Torino - Biella 01.31 18:00 85 - 90  
Tortona - Trapani 01.31 18:00 71 - 72  
Verona - Urania Milano 01.31 18:00 93 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Treviso 01.31 18:00 91 - 94  
Cantu - Varese 01.31 16:00 97 - 82  
Olimpia Milano - Trieste 01.31 17:00 81 - 100  
Trento - Fortitudo Bologna 01.31 17:30 64 - 78  
VL Pesaro - Venezia 01.31 20:45 65 - 78  
Kosárlabda (Portugál bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica de Coimbra - Esgueira 01.31 19:00 68 - 54  
CAB Madeira - Oliveirense 01.31 17:00 81 - 75  
Maia - Galitos Barreiro 01.31 19:20 81 - 85  
Ovarense - Porto 01.31 17:00 56 - 66  
Vitoria Guimaraes - Benfica 01.31 19:30 66 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 01.31 12:30 92 - 63  
Baskonia Vitoria - Zaragoza 01.31 17:00 89 - 61  
Manresa - Burgos 01.31 12:30 87 - 101  
Real Madrid - Gran Canaria 01.31 20:00 81 - 80  
Unicaja Malaga - Valencia 01.31 18:30 85 - 89  
Kosárlabda (Svájci bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massagno - Basel 01.31 16:00 95 - 70  
Kosárlabda (Szerb bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Mladost Zemun 01.31 18:30 91 - 110  
Kosárlabda (Török bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Anadolu Efes 01.31 18:00 76 - 100  
Buyukcekmece - Türk Telekom 01.31 15:30 75 - 86  
Fenerbahce - Gaziantepspor 01.31 11:00 86 - 86, h.u. 97 - 102  
Karsiyaka - Tofas Bursa 01.31 13:15 90 - 71  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harkiv - Mikolaiv 01.31 15:00 89 - 63  
Zaporizzsja - Cserkaszi 01.31 13:00 77 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Avtodor Szaratov 01.31 10:00 83 - 92  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar 01.31 15:30 90 - 85  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu 01.31 16:00 81 - 92  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga, ráj.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Thunder - Brisbane Heat 01.31 09:15 0 - 1  
Krikett (Indiai Syed Mushtaq Ali Tr,ráj) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamil Nadu - Baroda 01.31 14:30 1 - 0  
Krikett (Új-zélandi Super Smash) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Aces - Otago Volts 01.31 23:40 1 - 0  
Wellington Firebirds - Central Stags 01.31 02:40 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Podravka Koprivnica 01.31 14:00 30 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Nove Veseli 01.31 10:30 34 - 24  
Kézilabda (Dán 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Skovbakken 01.31 14:00 27 - 30  
Kézilabda (Dán 2., női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Roskilde 01.31 13:00 28 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Vendsyssel 01.31 13:00 27 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Varazdin 01.31 16:30 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 01.31 13:00 28 - 44  
Kézilabda (NB I, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Szombathely 01.31 18:00 37 - 26  
Kézilabda (Német Kupa, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Rosengarten-Buchholz 01.31 16:00 23 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Zvezda Zvenyigorod 01.31 12:00 23 - 30  
Dinamo Volgográd - Rosztov 01.31 10:00 28 - 44  
Kézilabda (Svéd 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AMO - Skanela 01.31 15:45 32 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Alingsas 01.31 15:45 23 - 28  
Kézilabda (vb) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 01.31 17:30 26 - 24  
Spanyolország - Franciaország 01.31 14:30 35 - 29  
vb 2021 01.31 17:30    
vb 2021 - Magyarország a dobogón végez? 01.31 23:00    
Kézilabda (vb, III. csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, III. csoport 2021 01.31 23:00    
Kézilabda (vb, IV. csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, IV. csoport 2021 01.31 23:00    
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Ruanda 01.31 20:00 1 - 0  
Marokkó - Zambia 01.31 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - Teuta Durres 01.31 13:45 1 - 0  
Partizan Tirana - Vllaznia 01.31 16:45 0 - 0  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Julia - CE Carroi 01.31 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Tottenham 01.31 13:30 4 - 0  
Everton - Manchester Utd. 01.31 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Torneo Federal) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maipu - Dep. Madryn 01.31 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Wellington Phoenix 01.31 06:05 1 - 2  
Melbourne City - Perth Glory 01.31 08:40 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 01.31 06:05 2 - 3  
Sydney FC - Newcastle Jets 01.31 08:05 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seraing - FC Bruges 2 01.31 16:00 2 - 1  
Westerlo - Lierse Kempenzonen 01.31 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 01.31 18:15 0 - 0  
FC Bruges - Standard Liege 01.31 13:30 3 - 1  
St. Truiden - Cercle Bruges 01.31 20:45 3 - 0  
Zulte Waregem - Oostende 01.31 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sao Paulo SP 01.31 20:00 2 - 1  
Atlético MG - Fortaleza 01.31 21:00 2 - 0  
Ceara - Athlético PR 01.31 20:00 0 - 2  
Coritiba - Gremio RS 01.31 20:00 1 - 1  
Internacional RS - Bragantino 01.31 22:15 2 - 1  
Vasco da Gama RJ - Bahia BA 01.31 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bielefeld 01.31 15:30 3 - 1  
Wolfsburg - Freiburg 01.31 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Karlsruhe 01.31 13:30 1 - 2  
Heidenheim - St. Pauli 01.31 13:30 3 - 4  
Sandhausen - Nürnberg 01.31 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Zwickau 01.31 14:00 0 - 1  
Duisburg - Lübeck 01.31 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers de Talca - Melipilla 01.31 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Dep. Union La Calera 01.31 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Nea Szalamina Famaguszta 01.31 17:30 1 - 1  
Pafosz - AEK Larnaka 01.31 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Sporting San Jose 01.31 00:00 0 - 0  
Dep. Saprissa - Cartagines 01.31 23:00 4 - 1  
Herediano - Dep. Alajuelense 01.31 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 01.31 14:00    
Opava - Brno 01.31 14:00 0 - 2  
Ostrava - Plzen 01.31 16:00 0 - 2  
Slavia Praha - Jablonec 01.31 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Cape Town City 01.31 14:30 1 - 1  
Mamelodi Sundowns - Chippa Utd. 01.31 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Lomik) - Dynamo Kyiv (Rebels) 01.31 08:54 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Lomik) - Lokom. Moszkva (Driller) 01.31 08:06 3 - 2  
CSZKA Moszkva (Lomik) - Sahtar Doneck (Nazario) 01.31 08:30 1 - 3  
CSZKA Moszkva (Lomik) - Szpartak Mo. (Kravark) 01.31 07:42 3 - 1  
Dynamo Kyiv (Rebels) - CSZKA Moszkva (Lomik) 01.31 07:54 3 - 1  
Dynamo Kyiv (Rebels) - Lokom. Moszkva (Driller) 01.31 08:42 2 - 1  
Dynamo Kyiv (Rebels) - Sahtar Doneck (Nazario) 01.31 09:06 2 - 1  
Dynamo Kyiv (Rebels) - Szpartak Mo. (Kravark) 01.31 08:18 3 - 1  
Lokom. Moszkva (Driller) - CSZKA Moszkva (Lomik) 01.31 09:06 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Driller) - Dynamo Kyiv (Rebels) 01.31 07:42 1 - 0  
Lokom. Moszkva (Driller) - Sahtar Doneck (Nazario) 01.31 08:18 3 - 3  
Lokom. Moszkva (Driller) - Szpartak Mo. (Kravark) 01.31 08:30 0 - 2  
Sahtar Doneck (Nazario) - CSZKA Moszkva (Lomik) 01.31 07:30 2 - 2  
Sahtar Doneck (Nazario) - Dynamo Kyiv (Rebels) 01.31 08:06 1 - 4  
Sahtar Doneck (Nazario) - Lokom. Moszkva (Driller) 01.31 09:18 0 - 5  
Sahtar Doneck (Nazario) - Szpartak Mo. (Kravark) 01.31 08:54 2 - 2  
Szpartak Mo. (Kravark) - CSZKA Moszkva (Lomik) 01.31 08:42 4 - 1  
Szpartak Mo. (Kravark) - Lokom. Moszkva (Driller) 01.31 07:30 0 - 0  
Szpartak Mo. (Kravark) - Sahtar Doneck (Nazario) 01.31 07:54 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (D1psen) - Liverpool (Orlovsky1) 01.31 18:06 1 - 2  
Barcelona (Driller) - FC Bayern Munich (Nazario) 01.31 10:28 1 - 1  
Barcelona (Driller) - Liverpool (Lomik) 01.31 11:16 2 - 2  
Barcelona (Driller) - Paris SG (Kravark) 01.31 10:40 0 - 0  
Barcelona (Driller) - Real Madrid (Rebels) 01.31 09:52 1 - 2  
FC Bayern Munich (Nazario - Barcelona (Driller) 01.31 11:28 0 - 2  
FC Bayern Munich (Nazario - Liverpool (Lomik) 01.31 09:40 5 - 2  
FC Bayern Munich (Nazario - Paris SG (Kravark) 01.31 11:04 0 - 4  
Liverpool (Lomik) - FC Bayern Munich (Nazario) 01.31 10:40 1 - 1  
Liverpool (Lomik) - Paris SG (Kravark) 01.31 09:52 1 - 1  
Liverpool (Lomik) - Real Madrid (Rebels) 01.31 11:04 0 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Paris SG (Foggy) 01.31 17:54 3 - 2  
Paris SG (Foggy) - Barcelona (D1psen) 01.31 18:18 2 - 1  
Paris SG (Kravark) - Barcelona (Driller) 01.31 09:40 1 - 2  
Paris SG (Kravark) - FC Bayern Munich (Nazario) 01.31 10:04 1 - 1  
Paris SG (Kravark) - Liverpool (Lomik) 01.31 10:52 1 - 0  
Paris SG (Kravark) - Real Madrid (Rebels) 01.31 11:28 2 - 1  
Real Madrid (Rebels) - Barcelona (Driller) 01.31 10:52 1 - 1  
Real Madrid (Rebels) - FC Bayern Munich (Nazario) 01.31 11:16 0 - 3  
Real Madrid (Rebels) - Liverpool (Lomik) 01.31 10:04 3 - 1  
Real Madrid (Rebels) - Paris SG (Kravark) 01.31 10:28 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Dangerdim77) - Leicester (D1psen) 01.31 15:34 1 - 1  
Arsenal (Dangerdim77) - Napoli (Nikkitta) 01.31 14:46 0 - 0  
Leicester (D1psen) - Arsenal (Dangerdim77) 01.31 14:34 1 - 1  
Leicester (D1psen) - Leverkusen (Orlovsky1) 01.31 15:46 1 - 3  
Leicester (D1psen) - Milan (Foggy) 01.31 14:58 2 - 0  
Leverkusen (Orlovsky1) - Leicester (D1psen) 01.31 14:46 2 - 1  
Leverkusen (Orlovsky1) - Milan (Foggy) 01.31 15:34 5 - 2  
Leverkusen (Orlovsky1) - Napoli (Nikkitta) 01.31 15:58 3 - 2  
Milan (Foggy) - Arsenal (Dangerdim77) 01.31 15:22 3 - 1  
Milan (Foggy) - Leicester (D1psen) 01.31 15:58 1 - 1  
Milan (Foggy) - Leverkusen (Orlovsky1) 01.31 14:34 4 - 2  
Milan (Foggy) - Napoli (Nikkitta) 01.31 14:10 6 - 0  
Napoli (Nikkitta) - Arsenal (Dangerdim77) 01.31 15:46 4 - 1  
Napoli (Nikkitta) - Leverkusen (Orlovsky1) 01.31 14:58 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Atd Abeldos United 01.31 11:30 0 - 6  
Aru Arukonda - Meg Megapolice 01.31 09:50 2 - 3  
Atd Abeldos United - Nht Newton Heath 01.31 10:15 4 - 3  
Atd Abeldos United - Sat Saturn Rama 01.31 09:25 4 - 1  
Meg Megapolice - Atd Abeldos United 01.31 08:35 4 - 1  
Meg Megapolice - Nht Newton Heath 01.31 07:45 0 - 2  
Nht Newton Heath - Aru Arukonda 01.31 09:00 2 - 2  
Nht Newton Heath - Sat Saturn Rama 01.31 11:05 5 - 1  
Sat Saturn Rama - Aru Arukonda 01.31 08:10 1 - 3  
Sat Saturn Rama - Meg Megapolice 01.31 10:40 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Dangerdim77) - Brazil (D1psen) 01.31 13:24 1 - 2  
Belgium (Dangerdim77) - France (Foggy) 01.31 12:12 0 - 6  
Belgium (Dangerdim77) - Germany (Nikkitta) 01.31 12:36 2 - 1  
Brazil (D1psen) - Belgium (Dangerdim77) 01.31 12:24 3 - 0  
Brazil (D1psen) - France (Foggy) 01.31 12:48 1 - 2  
Brazil (D1psen) - Germany (Nikkitta) 01.31 13:12 3 - 0  
Brazil (D1psen) - Portugal (Orlovsky1) 01.31 13:36 1 - 1  
France (Foggy) - Belgium (Dangerdim77) 01.31 13:12 1 - 1  
France (Foggy) - Brazil (D1psen) 01.31 13:48 2 - 2  
France (Foggy) - Portugal (Orlovsky1) 01.31 12:24 4 - 1  
Germany (Nikkitta) - Belgium (Dangerdim77) 01.31 13:36 0 - 4  
Germany (Nikkitta) - Brazil (D1psen) 01.31 12:12 1 - 2  
Germany (Nikkitta) - Portugal (Orlovsky1) 01.31 12:48 2 - 1  
Portugal (Orlovsky1) - Brazil (D1psen) 01.31 12:36 2 - 3  
Portugal (Orlovsky1) - France (Foggy) 01.31 13:24 1 - 2  
Portugal (Orlovsky1) - Germany (Nikkitta) 01.31 13:48 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Nikkitta) - Internazionale (Foggy) 01.31 19:40 1 - 2  
Atalanta (Nikkitta) - Lazio (Orlovsky1) 01.31 19:28 2 - 2  
Atalanta (Nikkitta) - Napoli (Dangerdim77) 01.31 20:16 2 - 1  
Internazionale (Foggy) - Atalanta (Nikkitta) 01.31 18:40 0 - 1  
Internazionale (Foggy) - Lazio (Orlovsky1) 01.31 19:04 2 - 1  
Internazionale (Foggy) - Milan (D1psen) 01.31 20:28 0 - 1  
Internazionale (Foggy) - Napoli (Dangerdim77) 01.31 19:52 2 - 1  
Lazio (Orlovsky1) - Atalanta (Nikkitta) 01.31 20:28 4 - 4  
Lazio (Orlovsky1) - Internazionale (Foggy) 01.31 20:04 2 - 5  
Milan (D1psen) - Atalanta (Nikkitta) 01.31 19:52 2 - 0  
Milan (D1psen) - Lazio (Orlovsky1) 01.31 20:16 1 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Atalanta (Nikkitta) 01.31 19:16 1 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Internazionale (Foggy) 01.31 18:52 0 - 3  
Napoli (Dangerdim77) - Lazio (Orlovsky1) 01.31 19:40 1 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Milan (D1psen) 01.31 20:04 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Hotshot) - Liverpool (Vrico) 01.31 23:58 1 - 1  
Barcelona (Hotshot) - Paris SG (Bombi1T0) 01.31 23:22 2 - 1  
Liverpool (Vrico) - Paris SG (Bombi1T0) 01.31 23:46 2 - 1  
Liverpool (Vrico) - Real Madrid (Jkey) 01.31 23:10 1 - 0  
Paris SG (Bombi1T0) - Real Madrid (Jkey) 01.31 23:34 3 - 0  
Real Madrid (Jkey) - Barcelona (Hotshot) 01.31 23:46 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.31 03:00 1 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 01.31 18:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 01.31 00:00 1 - 1  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.31 02:00 3 - 1  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.31 21:40 4 - 2  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 01.31 22:40 1 - 1  
Austria (Kot) - New Zealand (Moic) 01.31 01:00 0 - 1  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.31 20:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.31 20:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.31 19:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 01.31 21:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 01.31 03:20 1 - 4  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.31 00:40 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.31 22:20 0 - 0  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 01.31 18:40 0 - 2  
Belgium (Tommy) - New Zealand (Moic) 01.31 23:40 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.31 21:20 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.31 02:20 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.31 14:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.31 06:20 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.31 05:20 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.31 08:20 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Mexico (Moebius) 01.31 09:20 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.31 12:00 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.31 13:00 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.31 07:20 2 - 3  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.31 11:20 2 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.31 05:40 2 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.31 08:00 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.31 13:40 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.31 09:40 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 01.31 13:00 4 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.31 10:40 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.31 11:40 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.31 08:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.31 14:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.31 13:40 3 - 0  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.31 12:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.31 06:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.31 14:40 3 - 3  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 01.31 11:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.31 09:40 3 - 3  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.31 08:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.31 10:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.31 05:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 01.31 04:00 3 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 01.31 02:00 3 - 4  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.31 22:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 01.31 23:40 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (Burton) 01.31 19:20 1 - 0  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 01.31 21:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - New Zealand (Moic) 01.31 20:20 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 01.31 00:40 3 - 4  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.31 03:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 01.31 23:00 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 01.31 19:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.31 00:20 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - France (Herculex) 01.31 20:20 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 01.31 01:40 0 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 01.31 00:40 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - New Zealand (Moic) 01.31 21:20 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 01.31 03:00 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.31 04:00 1 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.31 14:20 1 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.31 06:00 4 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.31 13:00 3 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.31 10:20 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 01.31 14:00 3 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.31 08:20 2 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.31 07:00 3 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.31 11:40 1 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.31 09:20 2 - 4  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.31 21:00 2 - 3  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.31 22:00 0 - 3  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 01.31 23:00 1 - 2  
France (Herculex) - Czech Republic (Koko) 01.31 02:40 0 - 2  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.31 19:00 1 - 2  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.31 20:00 0 - 1  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.31 03:40 2 - 4  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.31 01:00 1 - 3  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.31 01:40 3 - 3  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.31 01:20 1 - 1  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.31 00:00 1 - 2  
Germany (Burton) - Colombia (Gorilla) 01.31 03:40 2 - 4  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 01.31 20:40 0 - 3  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.31 04:00 3 - 2  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.31 02:40 0 - 2  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.31 19:40 1 - 1  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.31 23:00 2 - 0  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.31 22:00 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 01.31 00:20 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 01.31 04:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 01.31 01:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 01.31 22:20 0 - 1  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.31 03:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.31 20:20 1 - 0  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.31 02:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 01.31 19:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Romania (Andre) 01.31 23:20 0 - 3  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.31 11:00 2 - 2  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.31 10:00 3 - 2  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.31 05:00 4 - 1  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.31 08:40 4 - 2  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 01.31 07:20 1 - 1  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.31 12:40 0 - 4  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.31 13:40 1 - 2  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.31 06:00 1 - 3  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.31 07:40 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Bulgaria (Val) 01.31 10:00 1 - 1  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 01.31 06:40 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 01.31 07:40 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Ecuador (Mitchef) 01.31 05:40 4 - 2  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 01.31 12:20 0 - 2  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.31 13:20 0 - 2  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.31 09:00 1 - 0  
Mexico (Moebius) - Sweden (ChrisX) 01.31 14:20 3 - 2  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.31 11:00 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.31 08:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.31 09:00 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.31 10:20 0 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.31 11:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.31 07:00 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.31 06:00 4 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 01.31 05:00 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.31 14:40 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.31 12:20 0 - 2  
New Zealand (Moic) - Austria (Kot) 01.31 22:20 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Belgium (Tommy) 01.31 23:20 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Colombia (Gorilla) 01.31 02:40 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Czech Republic (Koko) 01.31 01:20 1 - 3  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.31 19:20 3 - 0  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.31 03:20 4 - 1  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.31 21:40 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Poland (Johnybegood) 01.31 04:20 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Romania (Andre) 01.31 00:20 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.31 02:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.31 01:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 01.31 22:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 01.31 20:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.31 23:20 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.31 23:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 01.31 03:40 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - New Zealand (Moic) 01.31 19:00 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.31 21:00 1 - 1  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.31 04:20 2 - 0  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.31 20:40 0 - 4  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.31 19:40 0 - 3  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.31 18:40 0 - 2  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.31 21:40 4 - 2  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.31 01:00 3 - 0  
Romania (Andre) - Greece (Sarafou) 01.31 00:00 2 - 2  
Romania (Andre) - New Zealand (Moic) 01.31 22:40 2 - 2  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.31 02:00 0 - 1  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.31 06:40 2 - 1  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.31 07:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.31 11:00 2 - 2  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.31 12:00 1 - 4  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 01.31 05:20 0 - 0  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.31 10:40 1 - 2  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 01.31 14:20 1 - 2  
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 01.31 09:20 1 - 2  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 01.31 13:20 2 - 4  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.31 12:20 2 - 2  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.31 11:20 3 - 2  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.31 09:00 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.31 08:00 2 - 3  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.31 13:20 4 - 3  
Sweden (ChrisX) - Mexico (Moebius) 01.31 05:00 0 - 4  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.31 06:20 2 - 0  
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 01.31 10:20 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 01.31 07:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.31 09:40 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.31 05:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.31 14:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.31 10:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.31 12:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.31 08:20 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.31 07:20 0 - 4  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 01.31 06:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.31 12:40 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nimes 01.31 15:00 3 - 1  
Brest - Metz 01.31 15:00 2 - 4  
Lille - Dijon 01.31 17:00 1 - 0  
Lorient - Paris SG 01.31 15:00 3 - 2  
Nantes - Monaco 01.31 21:00 1 - 2  
Nice - St-Etienne 01.31 13:00 0 - 1  
Strasbourg - Reims 01.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy-les-Moulineaux - Montpellier 01.31 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aduana Stars - Ebusua Dwarfs 01.31 16:00 2 - 2  
Ashanti Gold - Asante Kotoko 01.31 16:00 0 - 0  
Elmina Sharks - Dreams Dawu 01.31 16:00 2 - 2  
Inter Allies - Legon Cities 01.31 16:00 0 - 1  
Karela Utd. - Medeama Tarkwa 01.31 16:00 2 - 0  
WAFA Sogakope - Liberty Professionals 01.31 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság,rájátszás) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Municipal - Antigua GFC 01.31 18:00 1 - 1  
CSD Xelaju - Dep. Guastatoya 01.31 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Panahaiki 01.31 13:45 0 - 3  
Doxa Drama - Diagorasz 01.31 13:45 0 - 2  
Ionikosz Nikea - OF Ierapetra 01.31 13:45 2 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Ergotelisz Iraklio 01.31 13:45 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Olympiakosz 01.31 18:30 1 - 3  
Giannina - Atromitosz Periszteri 01.31 16:15 0 - 1  
OFI - AEK Athén 01.31 14:00 0 - 2  
PAOK - Panetolikosz 01.31 16:15 5 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Maastricht 01.31 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Sparta Rotterdam 01.31 16:45 1 - 1  
AZ Alkmaar - Ajax 01.31 16:45 0 - 3  
Feyenoord - PSV 01.31 14:30 3 - 1  
Twente - Heerenveen 01.31 12:15 0 - 0  
Willem II - Emmen 01.31 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - HNK Gorica 01.31 17:05 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATK Mohun Bagan - Kerala Blasters 01.31 15:00 3 - 2  
Hyderabad - Chennaiyin 01.31 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Ironi Kiryat Shmona 01.31 19:00 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 01.31 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandari Mombasa - Gor Mahia Nairobi 01.31 13:00 1 - 3  
Nzoia Sugar - Zoo Kericho 01.31 13:00 2 - 1  
Tusker Meru - Mathare Utd. 01.31 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Valledupar 01.31 21:00 1 - 2  
Bogota FC - Cortulua 01.31 20:00 2 - 3  
Dep. Quindio - Union Magdalena 01.31 23:35 1 - 0  
Itagui Leones - Tigres Bogota 01.31 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Pereira 01.31 00:05 5 - 2  
Dep. Tolima - Dep. La Equidad 01.31 21:30 1 - 0  
Junior de Barranquilla - América de Cali 01.31 02:10 2 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (KUW) - Al-Qadsia 01.31 14:35 1 - 0  
Al-Sahel (KUW) - Al-Kuwait 01.31 17:05 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Legia Varsó 01.31 17:30 1 - 0  
Wisla Krakkó - Piast Gliwice 01.31 15:00 3 - 4  
Labdarúgás (Marokkói 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Khenifra - RA Casablanca 01.31 19:30 1 - 1  
KAC Kenitra - Ben Guerir 01.31 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tepatitlan - Tampico Madero 01.31 22:45 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Juarez 01.31 02:00 1 - 2  
Cruz Azul - Queretaro 01.31 04:00 4 - 1  
Tijuana - Dep. Toluca 01.31 04:06 3 - 2  
UNAM Pumas - Atlas de Guadalajara 01.31 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Queretaro 01.31 17:30 2 - 0  
Puebla - Cruz Azul 01.31 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsaxlokk - Mqabba 01.31 15:00 6 - 0  
Naxxar - Marsa 01.31 19:00 0 - 3  
Qormi - Pembroke 01.31 15:00 0 - 4  
Vittoriosa - St. Andrew's 01.31 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Lija 01.31 18:00 4 - 1  
Gzira - Valletta 01.31 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Budafok 01.31 16:15 1 - 1  
ZTE - Paks 01.31 14:10 4 - 4  
Labdarúgás (NB II) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Szolnok 01.31 13:00 0 - 0  
Békéscsaba - Ajka 01.31 13:00 0 - 3  
Csákvár - Vasas 01.31 13:00 2 - 3  
Dorog - DEAC 01.31 13:00 2 - 1  
DVSC - Siófok 01.31 17:00 2 - 1  
Győr - Pécs 01.31 18:30 2 - 1  
Haladás - Gyirmót 01.31 17:00 1 - 3  
Kazincbarcika - Kaposvár 01.31 17:00 0 - 0  
Nyíregyháza - Soroksár 01.31 13:00 0 - 0  
Szentlőrinc - Szeged GA 01.31 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinandega - Managua FC 01.31 22:00 1 - 1  
Junior de Managua - CD Ocotal 01.31 02:00 0 - 0  
Juventus Managua - Diriangen 01.31 02:00 1 - 0  
Municipal Jalapa - Walter Ferretti 01.31 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakkada - Warri Wolves 01.31 16:00 2 - 0  
Enyimba - Katsina Utd. 01.31 16:00 1 - 0  
Ifeanyi Ubah - Wikki Tourists 01.31 16:00 1 - 0  
Jigawa Golden Stars - Heartland Owerri 01.31 16:00 2 - 1  
Lobi Stars - Abia Warriors 01.31 16:00 0 - 0  
MFM Lagos - Kwara Utd. 01.31 16:00 0 - 0  
Rivers Utd. - Adamawa Utd. 01.31 16:00 1 - 0  
Sunshine Stars - Enugu Rangers 01.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund Amatőr - Lotte 01.31 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 01.31 15:00 1 - 3  
Cagliari - Sassuolo 01.31 15:00 1 - 1  
Crotone - Genoa 01.31 15:00 0 - 3  
Napoli - Parma 01.31 18:00 2 - 0  
Roma - Hellas Verona 01.31 20:45 3 - 1  
Spezia - Udinese 01.31 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Pescara 01.31 15:00 3 - 1  
Cittadella - Cremonese 01.31 21:00 1 - 1  
SPAL Ferrara - Monza 01.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Novara 01.31 15:00 1 - 4  
Pistoiese - Como 01.31 15:00 1 - 0  
Renate - Grosseto 01.31 12:30 2 - 1  
U23Juventus - Giana Erminio 01.31 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Matelica 01.31 15:00 2 - 1  
Padova - Fano 01.31 17:30 1 - 1  
Perugia - Arezzo 01.31 12:30 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Viterbese 01.31 15:00 3 - 0  
Catania - Monopoli 01.31 15:00 3 - 1  
Cavese - Bisceglie 01.31 17:30 3 - 1  
Juve Stabia - Vibonese 01.31 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Milan 01.31 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nizwa - Dhofar 01.31 14:00 1 - 1  
Saham - Oman FC 01.31 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - WSG Tirol 01.31 14:30 2 - 2  
LASK - Rapid Wien 01.31 17:00 1 - 2  
St. Pölten - Wolfsberg 01.31 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Viseu 01.31 15:00 2 - 1  
Casa Pia - Leixoes 01.31 18:00 1 - 1  
Porto B - Varzim 01.31 16:00 0 - 1  
Vilafranquense - Benfica B 01.31 12:15 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál b., női, alsóház, Dél) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amora - Damaiense 01.31 16:00 1 - 0  
Ouriense - Estoril 01.31 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál b.,női,alsóház,Észak) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiaes - Boavista 01.31 16:00 0 - 6  
UR Cadima - Ovarense 01.31 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Marítimo 01.31 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Tottenham 01.31 20:15 1 - 0  
Chelsea - Burnley 01.31 13:00 2 - 0  
Leicester - Leeds 01.31 15:00 1 - 3  
West Ham - Liverpool 01.31 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke 2 - Wolverhampton 2 01.31 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 01.31 13:00 1 - 1  
Botosani - Hermannstadt 01.31 11:00 1 - 0  
UTA Arad - Dinamo Bukarest 01.31 19:45 0 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság, rájátszás) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza San Salvador - CD Aguila 01.31 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Rayo Vallecano 01.31 16:00 2 - 3  
Mirandes - Las Palmas 01.31 18:15 2 - 0  
Sp. Gijón - Cartagena 01.31 14:00 0 - 0  
Tenerife - Fuenlabrada 01.31 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Compostela - Coruxo 01.31 17:00 3 - 2  
Deportivo - Unionistas de Salamanca 01.31 19:00 0 - 0  
Zamora - Ferrol 01.31 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Lealtad 01.31 17:00 0 - 0  
Langreo - Burgos 01.31 16:30 1 - 2  
Marino Luanco - Oviedo B 01.31 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - R. Santander 01.31 12:00 2 - 4  
Laredo - Real Sociedad B 01.31 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Mutilvera 01.31 16:30 0 - 0  
Ejea - Ebro 01.31 12:00 0 - 0  
Tudelano - Tarazona 01.31 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Badalona 01.31 17:00 1 - 0  
Olot - Gimnastic 01.31 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Valencia B 01.31 12:00 1 - 1  
Levante B - Pena Deportiva 01.31 12:00 0 - 0  
Orihuela - Atzeneta 01.31 11:30 0 - 2  
UD Ibiza - Alcoyano 01.31 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linense - Cadiz B 01.31 15:30 1 - 0  
Marbella - Tamaraceite 01.31 12:00 1 - 3  
San Fernando - Atl. Sanluqueno 01.31 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Linares 01.31 12:00 0 - 1  
Lorca Deportiva - Betis B 01.31 17:00 2 - 3  
Sevilla B - Real Murcia 01.31 11:30 1 - 1  
UCAM Murcia - Cordoba 01.31 17:00 1 - 1  
Yeclano Deportivo - El Ejido 01.31 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Atl. Baleares 01.31 12:00 1 - 0  
Internacional de Madrid - San Sebastian Reyes 01.31 12:00 0 - 0  
Navalcarnero - Getafe B 01.31 16:30 0 - 0  
Poblense - Las Rozas 01.31 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - UD Extremadura 01.31 12:00 2 - 1  
Merida - Villarrubia 01.31 17:00    
Talavera de la Reina - Socuellamos 01.31 12:00 0 - 0  
Villanovense - Melilla 01.31 12:00 0 - 1  
Villarrobledo - Don Benito 01.31 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ath. Bilbao 01.31 21:00 2 - 1  
Cadiz - Atl. Madrid 01.31 16:15 2 - 4  
Getafe - Alavés 01.31 14:00 0 - 0  
Granada - Celta Vigo 01.31 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Eibar 01.31 12:00 2 - 1  
Barcelona - Real Madrid 01.31 12:00 4 - 1  
Deportivo - Levante 01.31 18:30 1 - 3  
Espanyol - EDF Logrono 01.31 14:00 1 - 0  
Madrid CFF - Rayo Vallecano 01.31 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 01.31 16:00 2 - 2  
Servette - Lausanne 01.31 16:00 1 - 1  
Young Boys - Sion 01.31 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Batin 01.31 18:10 2 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Wehda (KSA) 01.31 16:00 2 - 2  
Al-Raed - Damac 01.31 13:45 4 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Port FC 01.31 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai 2., C csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Menzel Bouzelfa - Kalaa 01.31 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai 2., D csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Mhamdia - ES Hammam Sousse 01.31 14:00 2 - 2  
ES Rades - ES Zarzis 01.31 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Olympique de Beja 01.31 14:00 1 - 0  
Esperance de Tunis - Club Africain 01.31 16:00 1 - 0  
Etoile du Sahel - Stade Tunisien 01.31 14:00 1 - 0  
Metlaoui - Rejiche 01.31 14:00 0 - 3  
Soliman - CS Sfaxien 01.31 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Adana Demirspor 01.31 14:00 1 - 2  
Bursaspor - Altinordu 01.31 17:00 1 - 2  
Menemen Bld. Spor - Giresunspor 01.31 11:30 0 - 4  
Ümraniyespor - Samsunspor 01.31 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Trabzonspor 01.31 17:00 1 - 2  
Denizlispor - Göztepe Izmír 01.31 14:00 2 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Ankaragücü 01.31 11:30 1 - 0  
Genclerbirligi - Antalyaspor 01.31 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Torque Montevideo 01.31 23:15 1 - 3  
Danubio Montevideo - Penarol Montevideo 01.31 21:00 0 - 1  
Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers 01.31 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nkana - Young Green Eagles 01.31 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Wellington Phoenix 2 01.31 04:00 8 - 0  
Hamilton Wanderers - Canterbury Utd. 01.31 01:00 1 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Auckland City 01.31 02:00 0 - 4  
Rögbi (Angol Premier Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Newcastle 01.31 15:30 31 - 22  
London Wasps - Harlequin 01.31 16:00 17 - 49  
Rögbi (Francia bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Castres 01.31 21:05 29 - 9  
Rögbi (Grúz bajnokság, A csoport) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kharebi Rustavi - Lokomotív Tbiliszi 01.31 11:00 18 - 18  
Röplabda (Balti Liga) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaipeda Amber - Selver Tallinn 01.31 13:00 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, alsóház) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Dunav Ruse 01.31 17:00 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Razlog - Neftocsimik Burgasz 01.31 16:30 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Sesi SP 01.31 22:00 3 - 0  
Minas - Renata Campinas 01.31 01:30 3 - 2  
Sada Cruzeiro - Itapetininga 01.31 23:00 3 - 2  
Röplabda (Dán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Nordenskov 01.31 15:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 01.31 06:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 01.31 08:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Kaposvár 01.31 17:00 1 - 3  
Újpest - Nyíregyháza 01.31 18:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nurmon Jymy - Puijo 01.31 14:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Cambrai 01.31 16:00 1 - 3  
Toulouse - Nice 01.31 17:00 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Panathinaikosz 01.31 17:00 3 - 0  
PAOK - Olympiakosz 01.31 19:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurosped Vroomshoop - Sneek 01.31 15:30 2 - 3  
FAST - Sliedrecht 01.31 15:30 1 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsonia Brod - Mladost Zágráb 01.31 18:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Miyoshi - JTEKT Stings 01.31 07:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toyota Body Queenseis 01.31 05:00 3 - 0  
JT Marvelous - Kurobe Aqua Fairies 01.31 05:00 3 - 1  
Okayama Seagulls - Hitachi Rivale 01.31 07:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Resovia Rzeszow 01.31 14:45 2 - 3  
Olsztyn - Trefl Gdansk 01.31 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swiecie - Radomka Radom 01.31 20:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Bühl 01.31 16:00 3 - 0  
Haching - United Frankfurt 01.31 16:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieri - Brescia 01.31 17:00 3 - 0  
Cuneo - Trentino 01.31 17:00 3 - 0  
Perugia - Bergamo 01.31 17:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 01.31 18:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Belogorje Belgorod 01.31 13:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol/Post - TI Volley 01.31 14:00 3 - 0  
Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esmoriz - Benfica 01.31 18:30 1 - 3  
Röplabda (Portugál Kupa) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Leixoes 01.31 17:00 1 - 3  
Sao Mamede - Ginastica 01.31 17:00 3 - 0  
Vitoria Guimaraes - Sporting CP 01.31 16:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madrid Chamberi - Sant Cugat 01.31 18:30 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Habo 01.31 17:00 0 - 3  
Lund - Falköping 01.31 13:00 3 - 0  
Uppsala - Södertelge 01.31 16:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Nis 01.31 18:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Sorgun Bld. 01.31 12:00 3 - 2  
Galatasaray - Fenerbahce 01.31 14:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Aydin Bld. Spor 01.31 12:00 0 - 3  
Bakirkoy Yesilyurt - Kuzey Boru Genclik 01.31 17:30 2 - 3  
Kalespor - Ankara Karayollari 01.31 11:00 2 - 3  
Nilufer Bld. Spor - THY Istanbul 01.31 16:00 0 - 3  
Sariyer Bld. - Beylikduzu Ihtisas 01.31 14:00 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donchenko - A. Esipenko 01.31 12:00 0 - 1  
A. Firouzja - R. Wojtaszek 01.31 12:00 0.5 - 0.5  
A. Tari - F. Caruana 01.31 12:00 0.5 - 0.5  
D. Anton-Guijarro - A. Giri 01.31 12:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - P. Harikrishna 01.31 12:00 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - N. Grandelius 01.31 12:00 1 - 0  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 01.31 12:00 1 - 0  
Wijk aan Zee 2021 01.31 12:00    
Snooker (German Masters) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
German Masters 2021 01.31 15:00    
Snooker (German Masters) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - J. Lisowski 01.31 15:00 9 - 2  
Sífutás (Sprint, Falun) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sprint, Falun 2021 01.31 13:10    
Sífutás (Sprint, Falun) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - Emil Iversen 01.31 11:37 0 - 1  
A. Terentev - Joni Maki 01.31 11:37 1 - 0  
E. Valnes - P. Golberg 01.31 11:37 1 - 0  
F. Pellegrino - G. Retivykh 01.31 11:37 0 - 1  
Osk. Svensson - S. Wiig 01.31 11:37 1 - 0  
Sífutás (Sprint, női, Falun) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sprint, női, Falun 2021 01.31 13:10    
Sífutás (Sprint, női, Falun) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sundling - E. Ribom 01.31 11:00 1 - 0  
L. Svahn - M. Dahlqvist 01.31 11:00 1 - 0  
Tiril Udnes Weng - A. Svendsen 01.31 11:00 1 - 0  
Síugrás (Willingen) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - M. Lindvik (2. verseny) 01.31 14:45 1 - 0  
Dan. Huber - M. Hayböck (2. verseny) 01.31 14:45 1 - 0  
K. Geiger - A. Lanisek (2. verseny) 01.31 14:45 0 - 1  
K. Stoch - D. Kubacki (2. verseny) 01.31 14:45 0 - 1  
M. Eisenbichler - Rob. Johansson (2. verseny) 01.31 14:45 1 - 0  
P. Zyla - Ryo. Kobayashi (2. verseny) 01.31 14:45 1 - 0  
S. Kraft - Yuk. Sato (2. verseny) 01.31 14:45 1 - 0  
Síugrás (Willingen, 2. verseny) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Willingen, 2. verseny 2021 01.31 16:30    
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Cristian - Har. Tan 01.31 14:00 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - L. Musetti 01.31 10:15 1 - 2  
J.A. Munar Clar - L. Musetti 01.31 14:15 2 - 1  
J.A. Munar Clar - T. Robredo 01.31 09:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes (ITF)) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donski - R. Brancaccio 01.31 10:20 0 - 2  
A. Fils - Ale. Lazarov 01.31 15:35 0 - 2  
Alex Rybakov - S. Gima 01.31 12:55 2 - 0  
Alex. Weis - F. Corwin 01.31 09:20 2 - 0  
Fac. Juarez - Die. Hidalgo 01.31 13:30 2 - 0  
Fac. Juarez - G.A. Olivieri 01.31 07:30 2 - 0  
G. Fonio - Ale. Lazarov 01.31 09:00 1 - 2  
G. Kravchenko - K. Sultanov 01.31 13:10 2 - 0  
G. Kravchenko - L. Zima 01.31 08:50 2 - 0  
J.L. Reis da Silva - P. Martin Tiffon 01.31 09:15 0 - 2  
N. Turchetti - Alex. Weis 01.31 16:40 0 - 2  
N. Turchetti - M. Mora 01.31 12:30    
R. Bonadio - P. Martin Tiffon 01.31 13:00 1 - 2  
S. Pontjodikromo - K. Sultanov 01.31 08:35 1 - 2  
T. Legout - I. Snitari 01.31 10:45 2 - 0  
T. Legout - N. Borges 01.31 14:40 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannessi A / Musetti L - Mayer L / Varillas J P 01.31 11:00    
Martinez L D / Vega Herna - Giannessi A / Musetti L 01.31 18:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Anil - J. Mikulskyte 01.31 14:00 0 - 2  
Car. Alves - Eri. Andreeva 01.31 12:05 2 - 0  
G. Ce - A. Wildgruber 01.31 09:00 2 - 0  
G. Ce - J. Aney 01.31 15:00 1 - 2  
I. Gamarra Martins - M.B. Bulgaru 01.31 12:50 2 - 1  
J. Avdeeva - D. Lopatetska 01.31 14:25 2 - 1  
J. Mikulskyte - C. Martinez Cirez 01.31 09:00 2 - 0  
M. Paoletti - G. Topalova 01.31 11:05 2 - 0  
M. Pislak - D. Lopatetska 01.31 09:00 1 - 2  
S. Sakellaridi - Miyu Kato 01.31 10:50    
S. Sakellaridi - V. Bosio 01.31 11:05 2 - 1  
V. Koval - N. Brancaccio 01.31 12:10 0 - 2  
Tenisz (Antalya2-selejtező,férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - M.T. Barrios Vera 01.31 11:15 2 - 0  
D. Ajdukovic - F. Meligeni Rodrigues A. 01.31 10:40 2 - 0  
D. Veremeychuk - T.M. Etcheverry 01.31 13:15 0 - 2  
G.M. Moroni - Chun Hsin Tseng 01.31 11:55 2 - 0  
R. Cid Subervi - A. Pellegrino 01.31 13:55 1 - 2  
R. Molleker - A. Arnaboldi 01.31 09:40 2 - 0  
Y. Erel - F. Mena 01.31 08:00 1 - 2  
Z. Kolar - Dim. Kuzmanov 01.31 08:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Moreno de Alboran - G. Lama 01.31 09:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Skamlova - A.E. Nefedova 01.31 09:30 2 - 1  
Tenisz (Manacor, női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Waltert - Y. Cavalle-Reimers 01.31 12:00 2 - 0  
Tenisz (Melbourne(Gippsland),női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - V. Savinykh 01.31 06:30 2 - 0  
A. Sharma - K. Kanepi 01.31 02:35 1 - 2  
Ari. Rodionova - Car. Garcia 01.31 01:00 0 - 2  
B. Pera - O. Gadecki 01.31 03:20 2 - 1  
D. Kovinic - T. Zidansek 01.31 03:20 2 - 0  
I-C. Begu - Saisai Zheng 01.31 09:00 2 - 1  
J. Ostapenko - S. Errani 01.31 03:55 2 - 1  
J. Paolini - R. Marino 01.31 01:45 2 - 0  
K. Juvan - Yafan Wang 01.31 08:10 2 - 1  
L. Tsurenko - A. Sasnovich 01.31 00:30 1 - 2  
M. Buzarnescu - D. Kasatkina 01.31 01:00 0 - 2  
M. Gasparyan - P. Hercog 01.31 04:10 1 - 2  
M. Trevisan - A. Petkovic 01.31 06:20 1 - 2  
Nao Hibino - S. Sorribes Tormo 01.31 03:00    
P.M. Tig - Babos T. 01.31 05:50 0 - 2  
W. Osuigwe - A. Potapova 01.31 00:30 0 - 2  
Tenisz (Melbourne(Gippsland),női páros) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Kichenok N - Aiava D / Sharma A 01.31 07:20 1 - 2  
Buzarnescu M / Cornet A - Ninomiya M / Voracova R 01.31 05:40 2 - 1  
Dolehide C / Rogers S - Arruabarrena-V/Christian 01.31 08:25 1 - 2  
Hradecka L / Pliskova Kr - Carter H / Stefani L 01.31 02:30 0 - 2  
Tenisz (Melbourne(YarraVall),női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - K. Rakhimova 01.31 01:55 2 - 0  
A. Raina - A. Bolsova Zadoinov 01.31 00:30 0 - 2  
A. Rus - V. Williams 01.31 07:55 0 - 2  
A. Sevastova - M. Brengle 01.31 01:55 2 - 0  
E. Cocciaretto - Lin Zhu 01.31 09:30 2 - 1  
F. Ferro - S. Rogers 01.31 02:05 0 - 2  
K. Birrell - M. Barthel 01.31 06:10 0 - 2  
K. Mladenovic - J. Pegula 01.31 07:55 0 - 2  
M. Sherif Abdelaziz - N. Stojanovic 01.31 00:30 0 - 2  
R. Peterson - M. Inglis 01.31 02:20 2 - 0  
S. Stosur - M. Bouzkova 01.31 06:30 0 - 2  
T. Pironkova - L. Samsonova 01.31 08:10 2 - 0  
V. Gracheva - L. Cabrera 01.31 03:30 2 - 1  
V. Kuzmova - D. Gavrilova 01.31 05:05 0 - 2  
Y. Bonaventure - D.R. Collins 01.31 00:30 0 - 2  
Y. Shvedova - K. Flipkens 01.31 04:45    
Tenisz (Melbourne(YarraVall),női páros) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Brady J - Fichman S / Olmos G 01.31 05:30 2 - 0  
Ferro F / Teichmann J - Santamaria S / Sizikova Y 01.31 06:45 2 - 0  
Muchova K / Vondrusova M - Cabrera L / Inglis M 01.31 08:15 2 - 0  
Raina A / Van Der Hoek R - Lister C / van Uytvanck A 01.31 03:55 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - S. Korda 01.31 15:15 0 - 2  
Tenisz (Quimper2-selejtező,férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - T. Lamasine 01.31 10:00 1 - 2  
J. Lenz - T. Kamke 01.31 11:50 1 - 2  
L. Poullain - H. Grenier 01.31 16:50 1 - 2  
M. Bourgue - A. Vatutin 01.31 16:30 2 - 0  
M. Viola - L. van Assche 01.31 15:15 2 - 0  
R. Bemelmans - E. Furness 01.31 12:50 1 - 2  
Tung-Lin Wu - D. Masur 01.31 10:00 1 - 2  
Tenisz (Rome, női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - I. Burillo Escorihuela 01.31 16:50 1 - 2  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vik. Axelsen - A. Antonsen 01.31 08:00 1 - 2  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi páros) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 01.31 07:20 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, női egyes) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - C. Marin 01.31 07:40 2 - 1  
Tollaslabda (World Tour Finals, női páros) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Kim S Y / Kong H Y 01.31 07:00 2 - 1  
Tollaslabda (World Tour Finals,vegyes páros) &nbsp &nbsp &nbsp
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seo S J / Chae Y - Puavaranukroh/Taerattanac 01.31 08:20 1 - 2  

 

2021.01.30.
Alpesi sí (Műlesiklás, Chamonix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - R. Zenhausern (1. verseny) 01.30 09:30 0 - 1  
L. Meillard - A. Khoroshilov (1. verseny) 01.30 09:30 1 - 0  
L. Strasser - S. Foss-Solevaag (1. verseny) 01.30 09:30 0 - 1  
M. Feller - A. Pinturault (1. verseny) 01.30 09:30 0 - 1  
M. Schwarz - C. Noel (1. verseny) 01.30 09:30 0 - 1  
Mic. Matt - Dan. Yule (1. verseny) 01.30 09:30 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - D. Ryding (1. verseny) 01.30 09:30 0 - 1  
Alpesi sí (Műlesiklás,Chamonix,1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Műlesiklás, Chamonix, 1. verseny 2021 01.30 11:40    
Alpesi sí (Szuper-óriásműl.,női,Garmisch)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - E. Ledecka (1. verseny) 01.30 11:00 0 - 1  
F. Brignone - M. Bassino (1. verseny) 01.30 11:00 1 - 0  
F. Marsaglia - P. Nufer (1. verseny) 01.30 11:00 0 - 1  
L. Gut-Behrami - S. Goggia (1. verseny) 01.30 11:00 1 - 0  
R. Haaser - E. Curtoni (1. verseny) 01.30 11:00 0 - 1  
S. Venier - K.V. Lie (1. verseny) 01.30 11:00 0 - 1  
T. Tippler - P. Vlhova (1. verseny) 01.30 11:00 1 - 0  
Alpesi sí (Szuperórműle,női,Garmisch,1.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szuperórműle,női,Garmisch,1.v. 2021 01.30 12:15    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - A. Ekzhanov 01.30 11:30 1 - 3  
A. Agapov - Pav. Medvedev 01.30 09:30 3 - 0  
A. Chumikov - B.V. Zharov 01.30 09:45 2 - 3  
A. Chumikov - I. Minchenkov 01.30 11:45 0 - 3  
A. Duka - A. Kononenko 01.30 07:00 0 - 3  
A. Ekzhanov - Anton Gerasimov 01.30 10:00 1 - 3  
A. Ilin - D. Korneev 01.30 22:45 3 - 1  
A. Innazarov - E. Kabanov 01.30 11:15 3 - 1  
A. Kononenko - A. Merezhko 01.30 07:30 1 - 3  
A. Kononenko - Alb. Bogomolov 01.30 05:30 0 - 3  
A. Merezhko - A. Duka 01.30 06:00 3 - 1  
A. Pravednov - N. Zhurba 01.30 21:30 2 - 3  
A. Pravednov - T. Turabekov 01.30 23:00 3 - 1  
A. Vlasov - V. Beliakov 01.30 19:00 2 - 3  
A. Yakovlev - M. Sverdlov 01.30 16:00 2 - 3  
A. Yakovlev - Ser. Ovechkin 01.30 14:30 3 - 2  
A.I. Frolov - D. Fedorov 01.30 17:45 3 - 1  
Alb. Bogomolov - A. Duka 01.30 08:00 3 - 1  
Alb. Bogomolov - A. Merezhko 01.30 06:30 3 - 2  
Ale. Petrov - E. Glazun 01.30 00:30 2 - 3  
Ale. Petrov - R. Pavlenko 01.30 23:30 2 - 3  
Ale. Petrov - V. Putilovsky 01.30 01:30 3 - 2  
Anton Gerasimov - A. Agapov 01.30 11:00 2 - 3  
B.V. Zharov - I. Minchenkov 01.30 10:45 3 - 1  
B.V. Zharov - Y. Troyanov 01.30 12:15 3 - 0  
D. Balakin - A. Vlasov 01.30 18:00 3 - 0  
D. Fedorov - A. Zhelubenkov 01.30 20:15 1 - 3  
D. Fedorov - D. Merzlikin 01.30 18:45 3 - 2  
D. Korneev - O. Kutuzov 01.30 23:45 3 - 0  
D. Petrochenko - V. Safonov 01.30 22:15 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - V. Tsvetkov 01.30 06:15 0 - 3  
E. Ilyukhin - Ilya Novikov 01.30 00:15 1 - 3  
E. Kabanov - P. Pinkovskii 01.30 09:45 3 - 2  
E. Kabanov - Sem. Korolev 01.30 11:45 3 - 0  
E. Kryuchkov - I. Moshkov 01.30 18:45 1 - 3  
E. Kryuchkov - V. Bazilevsky 01.30 20:15 0 - 3  
E. Mishutin - E. Kryuchkov 01.30 17:45 2 - 3  
E. Mishutin - I. Moshkov 01.30 19:45 2 - 3  
E. Tyurin - M. Ilichev 01.30 15:45 1 - 3  
E. Tyurin - Pav. Bondarenko 01.30 13:45 1 - 3  
E.V. Makarenkov - O.N. Kharlakin 01.30 07:15 3 - 0  
F. Ambrosimov - I. Lednev 01.30 16:15 1 - 3  
F. Ambrosimov - R. Khomenko 01.30 14:45 2 - 3  
I. Lednev - I. Valeriovich Nyrkov 01.30 15:15 3 - 1  
I. Mikhaylov - A. Vlasov 01.30 20:00 3 - 1  
I. Mikhaylov - D. Balakin 01.30 18:30 0 - 3  
I. Minchenkov - Y. Troyanov 01.30 10:15 3 - 2  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 01.30 18:15 1 - 3  
I. Soldatov - T. Yusipov 01.30 02:15 3 - 1  
I. Tolmachev - Dmi. Kolesnikov 01.30 07:45 3 - 0  
I. Tolmachev - Y.A. Gavrilov 01.30 05:45 3 - 1  
I. Valeriovich Nyrkov - F. Ambrosimov 01.30 13:45 0 - 3  
I. Valeriovich Nyrkov - R. Khomenko 01.30 15:45 1 - 3  
Ilya Novikov - V. Chahur 01.30 01:15 1 - 3  
M. Ilichev - Z.Y. Tsybikov 01.30 14:15 0 - 3  
M. Sverdlov - S. Muslikov 01.30 15:00 3 - 1  
N. Zhurba - Ale. Petrov 01.30 22:30 3 - 1  
N. Zhurba - S. Ogay 01.30 01:00 2 - 3  
O. Shagarov - V. Safonov 01.30 23:45 3 - 2  
O.N. Kharlakin - V. Klimentev 01.30 05:45 3 - 0  
O.N. Kharlakin - V. Staroverov 01.30 07:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - A. Innazarov 01.30 12:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 01.30 10:45 3 - 1  
P. Semeshin - O. Kutuzov 01.30 22:15 3 - 1  
Pav. Bondarenko - M. Ilichev 01.30 14:45 2 - 3  
Pav. Bondarenko - Z.Y. Tsybikov 01.30 16:15 1 - 3  
Pav. Medvedev - A. Ekzhanov 01.30 10:30 2 - 3  
Pav. Medvedev - Anton Gerasimov 01.30 12:00 1 - 3  
R. Khomenko - I. Lednev 01.30 14:15 3 - 2  
S. Muslikov - A. Yakovlev 01.30 13:30 0 - 3  
S. Muslikov - Ser. Ovechkin 01.30 15:30 3 - 2  
S. Ogay - E. Glazun 01.30 02:00 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Innazarov 01.30 10:15 0 - 3  
Ser. Ovechkin - M. Sverdlov 01.30 14:00 2 - 3  
T. Turabekov - R. Pavlenko 01.30 22:00 3 - 0  
T. Yusipov - D. Petrochenko 01.30 23:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - E. Mishutin 01.30 19:15 1 - 3  
V. Beliakov - D. Balakin 01.30 19:30 3 - 0  
V. Beliakov - I. Mikhaylov 01.30 17:30 3 - 2  
V. Chahur - K. Churin 01.30 02:15 3 - 2  
V. Klimentev - E.V. Makarenkov 01.30 08:15 3 - 2  
V. Klimentev - V. Staroverov 01.30 06:45 0 - 3  
V. Marshalov - T. Yusipov 01.30 00:45 3 - 1  
V. Putilovsky - N. Zhurba 01.30 00:00 0 - 3  
V. Safonov - I. Soldatov 01.30 01:15 2 - 3  
V. Staroverov - E.V. Makarenkov 01.30 06:15 0 - 3  
V. Tsvetkov - I. Tolmachev 01.30 07:15 3 - 1  
Val. Sidorin - A. Ilin 01.30 21:45 3 - 1  
Val. Sidorin - E. Ilyukhin 01.30 01:45 1 - 3  
Val. Sidorin - K. Churin 01.30 00:45 3 - 2  
Val. Sidorin - P. Semeshin 01.30 23:15 1 - 3  
Y. Troyanov - A. Chumikov 01.30 11:15 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - V. Tsvetkov 01.30 08:15 2 - 3  
Z.Y. Tsybikov - E. Tyurin 01.30 15:15 3 - 0  
Aussie Rules (AFL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Melbourne Demons 01.30 05:10 35 - 56  
West Coast Eagles - Adelaide Crows 01.30 07:10 18 - 56  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - WP-35 01.30 14:00 8 - 0  
JPS - Akilles Porvoo 01.30 14:00 2 - 7  
OLS - Narukera Pori 01.30 15:00 2 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Tellus 01.30 14:00 6 - 3  
Sirius - Broberg/Söderhamn 01.30 15:00 8 - 2  
Vanersborg - Villa Lidköping 01.30 17:00 1 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces 01.30 09:00 2 - 22  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - D. Gurney 01.30 16:45 10 - 9  
G. Anderson - Adr. Lewis 01.30 20:10 8 - 10  
Ger. Price - Joe Cullen 01.30 22:00 10 - 3  
J. Wade - C. Dobey 01.30 15:00 10 - 4  
M. van Gerwen - J. Clayton 01.30 22:45 9 - 10  
N. Aspinall - M. Suljovic 01.30 15:45 10 - 9  
P. Wright - S. Whitlock 01.30 21:00 10 - 8  
Rob Cross - Mer. King 01.30 14:00 5 - 10  
E-Sport (CSGO, CS Summit, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - Cloud9 01.30 17:30 2 - 1  
OG - Heroic 01.30 21:15 0 - 2  
Virtus.pro - Ninjas In Pyjamas 01.30 14:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest Five - Young Ninjas 01.30 13:00 2 - 1  
Vexed Gaming - Team Unique 01.30 16:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,EU Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Team Spirit 01.30 15:00 1 - 2  
Gambit Esports - Funplus Phoenix 01.30 18:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NA Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rebirth Esports - Extra Salt 01.30 23:15 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellbear Smashers - Meta4Pro 01.30 14:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - OG 01.30 21:00 2 - 0  
Vikin.gg - Team Secret 01.30 17:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
0-900 - Gorillaz Pride 01.30 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Latam Defenders 01.30 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Yangon Galacticos 01.30 06:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - T1 Gaming 01.30 13:25 1 - 2  
TNC Predator - Neon Esports 01.30 09:40 1 - 2  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo eSports - Red Canids 01.30 18:50 1 - 0  
Furia Esports - Kabum Esports 01.30 18:00 0 - 1  
Loud - INTZ eSports 01.30 20:40 1 - 0  
Pain Gaming - Prodigy Esports 01.30 17:00 0 - 1  
Rensga Esports - Cruzeiro Esports 01.30 19:35 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyfresh Blade - DragonX 01.30 09:00 1 - 2  
Sandbox Gaming - Gen.g Esports 01.30 12:25 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCS, Lock In, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Cloud9 01.30 00:00 2 - 3  
Evil Geniuses - Team Liquid 01.30 21:55 0 - 3  
E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
exceL eSports - Astralis 01.30 16:50 1 - 0  
FC Schalke 04 - G2 Esports 01.30 19:45 1 - 0  
Fnatic - Mad Lions 01.30 20:50 0 - 1  
Misfits Gaming - SK Gaming 01.30 17:50 0 - 1  
Team Vitality - Rogue 01.30 18:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LLA, Opening Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rainbow7 - All Knights 01.30 23:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Funplus Phoenix 01.30 12:00 0 - 2  
TT Gaming - Victory Five 01.30 10:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Winter Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5 Ronin - Galakticos 01.30 12:40 1 - 0  
Besiktas Esports Club - Istanbul Wild Cats 01.30 13:30 1 - 0  
Dark Passage - Nasr Turkey 01.30 11:55 0 - 1  
Supermassive Esports - Galatasaray Esports 01.30 15:15 1 - 0  
Team Aurora - 1907 Fenerbahce Esports 01.30 14:25 0 - 1  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmedia Luxury - Team Flash.Vietnam 01.30 11:00 2 - 1  
Sbtc Esports - GAM Esports 01.30 13:40 0 - 2  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-Reg.Ev.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Rogue 01.30 19:40 0 - 1  
Nrg Esports - Pittsburgh Knights 01.30 19:00 3 - 1  
Spacestation Gaming - Susquehanna Soniqs 01.30 19:40 3 - 0  
Team Envy - Version1 01.30 19:00 3 - 1  
E-Sport (SC2, GSL Super Tournament 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trap - Dream 01.30 09:00 3 - 1  
Zoun - Zest 01.30 10:05 3 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Sparta Praha 01.30 17:00 2 - 4  
Hattrick Brno - SK Vinohrady 01.30 17:00 4 - 4  
Ostrava - Chodov 01.30 17:30 5 - 6  
Pardubice - Otrokovice 01.30 16:00 7 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 01.30 17:00 11 - 9  
Happee Jyväskylä - Seinäjoki 01.30 17:30 6 - 5  
LaSB - OLS Oulu 01.30 16:00 3 - 4  
Oilers Espoo - Nokian KrP 01.30 16:00 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö 01.30 16:00 8 - 3  
Höllviken - Sirius 01.30 15:00 4 - 5  
Linköping - Thorengruppen Umea 01.30 16:30 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Sirius 01.30 14:00 3 - 5  
Karlstad - Warberg 01.30 13:00 2 - 3  
Täby - Malmö 01.30 15:00 6 - 7  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - Nagoya 01.30 07:30 1 - 3  
Yokohama - Oita 01.30 05:00 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Modicus Sandim 01.30 20:00 2 - 4  
Dinamo Sanjoanense - Portimonense 01.30 17:00 3 - 4  
Golf (Omega Dubai Desert Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaus - Lee Westwood (3. kör) 01.30 09:14 74 - 72  
Ale. Levy - R. Sterne (3. kör) 01.30 08:56 71 - 75  
M. Kaymer - Bra. Stone (3. kör) 01.30 09:05 75 - 66  
Mik. Korhonen - K. Samooja (3. kör) 01.30 09:32 72 - 71  
Paul Casey - Kurt Kitayama (3. kör) 01.30 09:23 64 - 75  
R. Macintyre - T. Detry (3. kör) 01.30 09:50 67 - 74  
Tom. Fleetwood - Jus. Harding (3. kör) 01.30 09:41 73 - 72  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Vipiteno/Sterzing 01.30 15:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 01.30 17:00 4 - 1  
Frydek-Mistek - Sumperk 01.30 17:00 6 - 3  
Jihlava - Kladno 01.30 17:30 3 - 3  
Poruba - Zubr Prerov 01.30 16:00 5 - 3  
Prostejov - Sokolov 01.30 17:00 5 - 3  
Slavia Praha - Vsetin 01.30 15:00 3 - 1  
Slavia Trebic - Vrchlabi 01.30 16:30 5 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kolin 01.30 16:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 01.30 17:00 3 - 4  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - South Carolina Stingrays 01.30 01:30 1 - 5  
Greenville Swamp Rabbits - Orlando Solar Bears 01.30 01:05 3 - 3  
Tulsa Oilers - Kansas City Mavericks 01.30 02:05 0 - 1  
Utah Grizzlies - Allen Americans 01.30 03:10 2 - 5  
Wichita Thunder - Rapid City Rush 01.30 02:05 0 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vasas 01.30 17:30 4 - 2  
Újpest - Dunaújváros 01.30 18:30 6 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 01.30 15:00 0 - 1  
Gomel - Lokomotív Orsa 01.30 15:00 2 - 0  
Metallurg Zslobin - Mogiljev 01.30 11:00 1 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 01.30 11:00 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa 01.30 16:00 2 - 1  
Kalpa - Vaasan Sport 01.30 17:30 0 - 0  
Lukko - HIFK 01.30 16:00 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rouen 01.30 18:30 2 - 2  
Briancon - Gap 01.30 19:00 0 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Szalavat Julajev Ufa 01.30 12:00 2 - 2  
Barsz Kazany - Red Star Kunlun 01.30 15:00 3 - 1  
Jokerit - Metallurg Magnyitogorszk 01.30 17:30 1 - 5  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 01.30 15:00 0 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - HS Riga 01.30 12:30 5 - 2  
Zemgale/LLU - Olimp Riga 01.30 14:30 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Rubin Tyumeny 2 01.30 10:00 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New Jersey 01.30 19:00 3 - 3  
Chicago - Columbus 01.30 02:00 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - München 01.30 17:30 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratislava Capitals - Innsbruck 01.30 17:30 3 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 01.30 20:00 3 - 6  
Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 01.30 20:00 6 - 3  
Shawinigan Cataractes - Rimouski Oceanic 01.30 20:00 5 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten 01.30 18:00 0 - 3  
GCK Lions - Biasca Ticino 01.30 17:00 3 - 3  
Langenthal - Zug 2 01.30 17:30 3 - 3  
Olten - Sierre 01.30 17:30 2 - 3  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 01.30 17:30 1 - 4  
Visp - Winterthur 01.30 17:45 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Väsby 01.30 15:00 2 - 2  
Mora - Karlskoga 01.30 15:00 3 - 0  
Vita Hästen - Västervik 01.30 17:30 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs 01.30 15:15 7 - 3  
Färjestad - Örebro 01.30 18:00 3 - 3  
Leksand - Djurgarden 01.30 15:15 2 - 2  
Linköping - Malmö 01.30 15:15 6 - 3  
Lulea - HV 71 01.30 18:00 4 - 3  
Skelleftea - Rögle 01.30 15:15 2 - 0  
Växjö - Oskarshamn 01.30 18:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Metallurg Novokuznyeck 01.30 11:00 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Buducnost Podgorica 01.30 17:00 88 - 99  
Mornar - Borac Cacak 01.30 21:00 86 - 72  
Olimpija Ljubljana - Partizan Belgrád 01.30 19:00 78 - 65  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin Corrientes - La Union Formosa 01.30 16:00 67 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 01.30 10:00 85 - 80  
Brisbane - Cairns 01.30 07:30 90 - 90, h.u. 105 - 103  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mechelen 01.30 20:00 84 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Okapi Aalstar 01.30 20:30 59 - 81  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Beroe Stara Zagora 01.30 18:00 78 - 78, h.u. 123 - 121  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Bauru 01.30 20:00 74 - 64  
Paulistano - Caxias do Sul 01.30 15:00 71 - 64  
Pinheiros - Mogi das Cruzes 01.30 23:00 77 - 81  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 01.30 15:00 52 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 01.30 18:00 100 - 72  
Decin - Svitavy 01.30 18:00 70 - 85  
Nymburk - USK Praha 01.30 17:00 104 - 88  
Olomoucko - Kolin 01.30 18:00 87 - 94  
Opava - Ostrava 01.30 18:00 89 - 78  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Bears - Amager 01.30 14:00 112 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 01.30 07:00 84 - 73  
Jeonju KCC Egis - Goyang 01.30 09:00 83 - 81  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 01.30 07:00 65 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Busan BNK Sum 01.30 10:00 79 - 77  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Aphex) - Memphis (Bumblebee) 01.30 08:48 66 - 70  
Cleveland (Aphex) - New Orleans (Bad_Trip) 01.30 07:36 61 - 49  
Cleveland (Aphex) - Orlando (88Fireburn) 01.30 08:12 63 - 45  
Memphis (Bumblebee) - New Orleans (Bad_Trip) 01.30 10:00 65 - 61  
New Orleans (Bad_Trip) - Orlando (88Fireburn) 01.30 07:00 50 - 68  
Orlando (88Fireburn) - Memphis (Bumblebee) 01.30 09:24 41 - 49  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Aphex) - Sacramento (Bad_Trip) 01.30 11:36 48 - 19  
New Orleans (Bumblebee) - Memphis (Aphex) 01.30 11:00 69 - 47  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Kobrat - Ura Kaarina 01.30 16:00 111 - 107  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Paris BC 01.30 16:00 72 - 79  
Gries-Oberhoffen - Lille 01.30 18:00 90 - 90, h.u. 99 - 103  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Orleans 01.30 17:00 88 - 82  
Monaco - Le Portel 01.30 18:00 82 - 60  
Pau Orthez - Reims 01.30 18:00 86 - 97  
Roanne - Metropolitans Levallois 01.30 18:30 80 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charnay-les-Macon - Roche Vendee 01.30 20:00 87 - 108  
Landerneau Bretagne - Tarbes 01.30 20:30 68 - 68, h.u. 72 - 79  
Landes - ASVEL Lyon 01.30 17:00 63 - 75  
St-Amand Hainaut - Flammes Carolo Ardennes 01.30 18:00 54 - 81  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier 01.30 18:00 85 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Trikoupisz Meszologi - Kolosszosz Rodosz 01.30 16:00 87 - 77  
Larissza - AEK Athén 01.30 19:00 76 - 75  
Lavrio - PAOK 01.30 16:00 84 - 77  
Periszteri - Ionikosz Nikea 01.30 16:00 86 - 70  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere - Den Helder 01.30 19:30 84 - 98  
Feyenoord - Hague Royals 01.30 19:45 68 - 46  
ZZ Leiden - Aris Leeuwarden 01.30 20:00 75 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Holon 01.30 19:00 71 - 85  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Nara 01.30 06:00 69 - 76  
Fukushima - Earthfriends Tokyo Z 01.30 10:00 81 - 62  
Kumamoto - Aomori 01.30 09:00 94 - 70  
Nagoya Eagles - Gunma 01.30 10:00 69 - 96  
Nishinomiya - Kagawa 01.30 09:00 89 - 73  
Saga Ballooners - Ehime 01.30 10:00 86 - 94  
Sendai - Koshigaya 01.30 07:00 89 - 101  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Osaka 01.30 11:05 75 - 78  
Hokkaido - Kyoto 01.30 08:05 76 - 78  
Mikawa Seahorses - Akita 01.30 07:05 83 - 69  
Nagoya Dolphins - Albirex Niigata 01.30 07:05 79 - 62  
Shimane - Kawasaki Brave Thunders 01.30 10:35 65 - 79  
Shinshu - Shiga 01.30 07:05 68 - 74  
Tokyo Alvark - Toyama 01.30 07:05 86 - 97  
Tokyo Sunrockers - Tochigi Utsunomiya Brex 01.30 09:05 77 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 01.30 09:05 78 - 92  
Yokohama - Hiroshima 01.30 07:05 70 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Tianjin 01.30 13:00 122 - 111  
Qingdao - Shandong 01.30 05:30 117 - 112  
Shanxi - Guangzhou 01.30 08:30 100 - 114  
Zhejiang Chouzhou - Shenzhen 01.30 12:35 115 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Spojnia Stargard 01.30 15:30 84 - 88  
Slask Wroclaw - Trefl Sopot 01.30 20:15 82 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Lietkabelis 01.30 16:20 78 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Atomerőmű 01.30 18:00 85 - 85, h.u. 90 - 93  
Kaposvár - Pécs 01.30 18:00 76 - 64  
Sopron - DEAC 01.30 18:00 71 - 83  
Szombathely - Kecskemét 01.30 18:00 88 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Indiana 01.30 01:00 108 - 105  
Minnesota - Philadelphia 01.30 02:00 94 - 118  
New Orleans - Milwaukee 01.30 01:30 131 - 126  
New York - Cleveland 01.30 01:30 102 - 81  
Oklahoma City - Brooklyn 01.30 02:00 125 - 147  
Orlando - LA Clippers 01.30 02:00 90 - 116  
San Antonio - Denver 01.30 02:30 119 - 109  
Toronto - Sacramento 01.30 01:30 124 - 126  
Utah - Dallas 01.30 04:00 120 - 101  
Washington - Atlanta 01.30 01:00 100 - 116  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Kirchheim 01.30 19:30 107 - 70  
Nürnberg - Karlsruhe 01.30 19:30 71 - 80  
Paderborn - Tübingen 01.30 19:30 87 - 81  
Trier - Schwenningen 01.30 18:00 65 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Bayreuth 01.30 18:00 61 - 83  
Ludwigsburg - Giessen 01.30 20:30 99 - 85  
MitteldeutscherSyntainics - Ulm 01.30 18:00 92 - 104  
Oldenburg - S. Oliver Würzburg 01.30 20:30 124 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Virtus Bologna 01.30 20:00 75 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Costa Masnaga 01.30 18:00 54 - 60  
Famila Schio - Broni 01.30 18:30 101 - 69  
PB63 Battipaglia - Magnolia Campobasso 01.30 20:30 72 - 71  
Sassari - Sesto San Giovanni 01.30 20:30 68 - 91  
Venezia - Lucca 01.30 18:00 85 - 74  
Vigarano - Ragusa 01.30 16:30 57 - 79  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Ath. Constanta 01.30 15:00 90 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Burgos 01.30 11:30 89 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Lleida 01.30 19:00 57 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Estudiantes 01.30 20:45    
Joventut Badalona - Fuenlabrada 01.30 18:00 80 - 75  
MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife 01.30 20:45 83 - 89  
Obradoiro Monbus - Bilbao 01.30 18:00 80 - 72  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Monthey 01.30 17:30 84 - 76  
Genf - Nyon 01.30 17:30 82 - 59  
Neuchatel - Lugano 01.30 18:00 98 - 92  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fryshuset - Köping 01.30 17:04 86 - 93  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EOS Lund - Uppsala 01.30 14:30 75 - 48  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Metalac Farmakom 01.30 19:00 74 - 74, h.u. 82 - 81  
Kolubara Lazarevac - OKK Belgrád 01.30 19:00 84 - 84, h.u. 91 - 102  
Tamis Pancevo - Napredak Aleksinac 01.30 19:00 86 - 88  
Vojvodina - Pirot 01.30 16:00 86 - 64  
Vrsac - Dynamic Belgrád 01.30 18:00 101 - 83  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Prievidza 01.30 16:00 88 - 64  
Lucenec - Handlova 01.30 18:00 95 - 91  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Triglav Kranj 01.30 19:00 83 - 69  
Sencur Kranj - Podcetrtek 01.30 19:00 83 - 97  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Darussafaka 01.30 13:15 80 - 79  
Bursaspor - Socar Petkimspor 01.30 11:00 95 - 89  
Galatasaray - Fethiye Bld. Spor 01.30 15:30 71 - 68  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Himik Juzsnij 01.30 15:00 82 - 91  
Ternopil - Odessza 01.30 17:00 95 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - UNIKSZ Kazany 01.30 13:45 66 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Liepajas Lauvas 01.30 16:00 92 - 74  
Valmiera - Latvijas Univ. 01.30 18:00 62 - 65  
Ventspils - VEF Riga 01.30 16:00 87 - 99  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Sixers - Perth Scorchers 01.30 09:15 1 - 0  
Krikett (Dél-afrikai Momentum OneDayCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Cobras - Warriors 01.30 09:00 1 - 0  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Kings - Otago Volts 01.30 07:10 1 - 0  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen 01.30 16:30 32 - 25  
Hranice - Lovosice 01.30 15:00 27 - 27  
Jicin - Frydek-Mistek 01.30 18:00 21 - 27  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nordsjaelland 01.30 14:00 20 - 28  
Nyborg - Skive 01.30 15:00 22 - 25  
Otterup - HOJ 01.30 17:00 27 - 28  
Tonder - Grindsted 01.30 14:00 31 - 25  
Vendsyssel - Skaering 01.30 14:00 26 - 34  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro - Ringsted 01.30 14:00 26 - 33  
EH Aalborg - DHG Odense 01.30 14:00 31 - 30  
SönderjyskE - Rödovre 01.30 14:00 31 - 16  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Köbenhavn 01.30 14:00 18 - 21  
Ajax Köbenhavn - Randers 01.30 14:30 32 - 24  
Herning-Ikast - Viborg 01.30 16:10 28 - 21  
Horsens - Odense 01.30 14:30 24 - 27  
Nyköbing F. - Holstebro 01.30 14:30 27 - 29  
Skanderborg - Esbjerg 01.30 15:00 12 - 35  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Zamet 01.30 19:00 25 - 22  
Gorica - Dubrovnik 01.30 19:00 30 - 23  
Vinkovci - Porec 01.30 19:00 22 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Thor Akureyri 01.30 18:00 33 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV 01.30 16:00 14 - 27  
KA/Thor - Fram 01.30 16:00 27 - 23  
Kopavogs - Valur 01.30 19:00 32 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 01.30 16:00 20 - 22  
Koszalin - Piotrcovia Piotrkow 01.30 13:00 38 - 27  
Ruch Chorzow - Lublin 01.30 13:00 24 - 33  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - FTC 01.30 17:00 23 - 29  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duslo Sala - Olomouc 01.30 16:00 37 - 21  
Hodonin - Plzen 01.30 16:00 23 - 29  
Michalovce - Sokol Poruba 01.30 18:00 41 - 19  
Most - DAC 01.30 18:00 29 - 34  
Sokol Pisek - SSK Presov 01.30 16:00 24 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Siófok 01.30 18:00 30 - 45  
Kisvárda - Érd 01.30 18:00 21 - 22  
Vác - Dunaújváros 01.30 14:15 34 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürstenfeldbruck - Rimpar 01.30 19:30 29 - 30  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Leipzig 01.30 19:30 31 - 24  
Lintfort - Solingen-Gräfrath 01.30 17:30 25 - 24  
Nord Harrislee - Waiblingen 01.30 17:30 25 - 19  
Rödertal - Herrenberg 01.30 18:30 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Neckarsulm 01.30 19:00 31 - 35  
Bensheim/Auerbach - Göppingen 01.30 18:00 30 - 24  
Dortmund - Mainz 01.30 19:30 38 - 23  
Halle-Neustadt - Oldenburg 01.30 19:00 20 - 22  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Buxtehude 01.30 16:30 27 - 20  
Thüringer HC - Metzingen 01.30 18:00 32 - 35  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Bärnbach/Köflach 01.30 19:00 27 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Povoa de Varzim 01.30 18:00 27 - 32  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderstorp - Hammarby 01.30 16:15 29 - 30  
Kungalv - AIK Stockholm 01.30 17:15 34 - 30  
Kärra - HIF Karlskrona 01.30 14:00 19 - 34  
Vasterasirsta HF - Torslanda 01.30 13:30 34 - 27  
Vinslov - Lindesberg 01.30 16:00 20 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Redbergslids 01.30 15:00 25 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Höör 01.30 15:00 25 - 29  
Skuru - Önnered 01.30 14:00 35 - 25  
VästerasIrsta - Sävehof 01.30 15:30 28 - 33  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvenka - Partizan Belgrád 01.30 18:00 31 - 37  
Proleter Zrenjanin - Kikinda 01.30 17:30 22 - 26  
Vojvodina - Spartak Vojput 01.30 17:50 31 - 16  
Kézilabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Obilic Belgrád 01.30 18:30 33 - 25  
Metaloplastika Sabac - Samot Arandjelovac 01.30 19:00 37 - 28  
Radnicki Kragujevac - Novi Pazar 01.30 20:00 29 - 24  
Zeleznicar Nis - Rudar Kostolac 01.30 18:30 37 - 33  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kosice - Topolcany 01.30 18:00 22 - 21  
Sala - Hlohovec 01.30 18:30 34 - 27  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb 2021, Döntőbe jut? 01.30 09:00    
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajnoksága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Kamerun (Helyszín: Kamerun) 01.30 20:00 1 - 2  
Mali - Kongói Köztársaság 01.30 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastrioti Kruje - Bylis Ballsh 01.30 13:45 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - USM Alger 01.30 15:00 1 - 1  
Belouizdad - ES Setif 01.30 14:30 1 - 1  
Bordj Bou Arreridj - Hussein Dey 01.30 15:00 1 - 2  
Constantine - NC Magra 01.30 14:30 2 - 0  
Kabylie - JSM Skikda 01.30 15:00 1 - 0  
MC Alger - Biskra 01.30 15:00 1 - 1  
MC Oran - Saoura 01.30 15:00 2 - 1  
Medea - ASO Chlef 01.30 14:30 2 - 1  
Paradou - Ain M'Lila 01.30 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Brighton 01.30 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Burton 01.30 16:00    
Bristol Rovers - Rochdale 01.30 16:00 1 - 2  
Crewe - Ipswich 01.30 16:00 1 - 1  
Hull City - Swindon 01.30 16:00 1 - 0  
Lincoln - Doncaster 01.30 16:00 0 - 1  
Oxford Utd. - Fleetwood 01.30 16:00 1 - 0  
Plymouth - Accrington 01.30 16:00 2 - 2  
Shrewsbury - Peterborough 01.30 16:00 2 - 0  
Sunderland - Gillingham 01.30 14:00 2 - 2  
Wimbledon - Milton Keynes Dons 01.30 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Leyton 01.30 16:00 2 - 0  
Bradford - Barrow 01.30 16:00 2 - 1  
Cambridge Utd. - Crawley 01.30 16:00 3 - 1  
Carlisle - Exeter 01.30 14:00 1 - 0  
Forest Green - Cheltenham 01.30 16:00 0 - 0  
Grimsby - Stevenage 01.30 16:00 1 - 2  
Harrogate Town - Newport 01.30 16:00 2 - 1  
Morecambe - Tranmere 01.30 16:00 0 - 1  
Oldham - Salford City 01.30 16:00 2 - 1  
Port Vale - Southend 01.30 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Coventry 01.30 16:00 1 - 1  
Blackburn - Luton 01.30 16:00 1 - 0  
Brentford - Wycombe 01.30 16:00 7 - 2  
Cardiff - Millwall 01.30 16:00 1 - 1  
Derby County - Bristol City 01.30 16:00 1 - 0  
Huddersfield - Stoke 01.30 16:00 1 - 1  
Norwich - Middlesbrough 01.30 13:30 0 - 0  
Nottingham - Barnsley 01.30 16:00 0 - 0  
Rotherham - Swansea 01.30 16:00 1 - 3  
Sheffield Wed. - Preston 01.30 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Torquay 01.30 16:00 0 - 2  
Boreham - Eastleigh 01.30 16:00 1 - 2  
Bromley - Aldershot 01.30 18:20 2 - 0  
Dag & Red - Chesterfield 01.30 16:00 2 - 2  
Halifax - Maidenhead Utd. 01.30 16:00 2 - 3  
Hartlepool - Sutton Utd. 01.30 16:00 1 - 0  
King's Lynn Town - Wrexham 01.30 16:00 0 - 2  
Weymouth - Notts County 01.30 16:00 0 - 1  
Woking - Stockport 01.30 16:00 1 - 4  
Yeovil - Dover 01.30 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 01.30 11:40 3 - 1  
Macarthur FC - Sydney FC 01.30 09:10 0 - 3  
Western Utd. - Melbourne Victory 01.30 07:05 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Western Sydney Wanderers 01.30 07:05 3 - 0  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busaiteen - Al-Rifaa 01.30 17:15 1 - 2  
Manama Club - Al-Najma Manama 01.30 17:15 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Saint-Gilloise 01.30 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mouscron-Peruwelz 01.30 18:30 1 - 1  
Kortrijk - Charleroi 01.30 20:45 1 - 3  
Mechelen - Genk 01.30 16:15 0 - 0  
OH Leuven - Beerschot Wilrijk 01.30 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - WS Woluwe 01.30 14:00 3 - 0  
Standard Liege - Aalst 01.30 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Avai 01.30 01:30 2 - 1  
Brasil de Pelotas - Vitória BA 01.30 01:30 0 - 1  
Chapecoense - Confianca 01.30 01:30 3 - 1  
Guarani SP - Juventude RS 01.30 01:30 0 - 1  
Nautico PE - CSA 01.30 01:30 1 - 1  
Parana - Cruzeiro MG 01.30 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Vila Nova GO 01.30 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Carioca)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Americano RJ - America RJ 01.30 19:30 3 - 0  
Cabofriense - Nova Iguacu RJ 01.30 19:30 1 - 0  
Friburguense - Sampaio Correa RJ 01.30 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 01.30 15:30 4 - 1  
Bremen - Schalke 01.30 15:30 1 - 1  
Dortmund - Augsburg 01.30 15:30 3 - 1  
E. Frankfurt - Hertha BSC 01.30 15:30 3 - 1  
RB Leipzig - Leverkusen 01.30 18:30 1 - 0  
Union Berlin - Mönchengladbach 01.30 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Paderborn 01.30 13:00 3 - 1  
Holstein Kiel - Braunschweig 01.30 13:00 3 - 1  
Regensburg - Darmstadt 01.30 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Wehen 01.30 14:00 0 - 1  
Türkgücü München - Waldhof Mannheim 01.30 14:00 0 - 2  
Unterhaching - Ingolstadt 01.30 14:00 0 - 1  
Verl - Meppen 01.30 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Univ.Catolica de Santiago 01.30 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 01.30 17:30 1 - 0  
Doxa Katokopia - Paralimni 01.30 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - Municipal Grecia 01.30 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Pribram 01.30 16:00 1 - 0  
Slovacko - Ceske Budejovice 01.30 16:00 0 - 0  
Sparta Praha - Bohemians 1905 01.30 18:30 0 - 1  
Teplice - Karvina 01.30 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - TS Galaxy 01.30 16:00 0 - 3  
Bloemfontein Celtic - Tshakhuma 01.30 16:00 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Maritzburg Utd. 01.30 16:00 2 - 1  
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 01.30 14:30 2 - 1  
Supersport Utd. - Moroka Swallows 01.30 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Nikkitta) - Real Madrid (Dangerdim77) 01.30 18:06 1 - 1  
Liverpool (Driller) - Paris SG (Nazario) 01.30 10:28 1 - 1  
Liverpool (Foggy) - Paris SG (Skromnuy) 01.30 18:18 5 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Orlovsky1) - Leicester (Nikkitta) 01.30 15:58 0 - 0  
Arsenal (Orlovsky1) - Leverkusen (Foggy) 01.30 15:34 1 - 4  
Arsenal (Orlovsky1) - Milan (Skromnuy) 01.30 14:46 1 - 1  
Arsenal (Orlovsky1) - Napoli (Dangerdim77) 01.30 14:10 1 - 4  
Leicester (Nikkitta) - Arsenal (Orlovsky1) 01.30 14:58 2 - 1  
Leicester (Nikkitta) - Leverkusen (Foggy) 01.30 15:10 2 - 1  
Leicester (Nikkitta) - Milan (Skromnuy) 01.30 14:22 1 - 3  
Leicester (Nikkitta) - Napoli (Dangerdim77) 01.30 15:46 0 - 0  
Leverkusen (Foggy) - Arsenal (Orlovsky1) 01.30 14:34 2 - 2  
Leverkusen (Foggy) - Leicester (Nikkitta) 01.30 14:10 0 - 1  
Leverkusen (Foggy) - Milan (Skromnuy) 01.30 15:58 5 - 2  
Leverkusen (Foggy) - Napoli (Dangerdim77) 01.30 15:22 2 - 2  
Milan (Skromnuy) - Arsenal (Orlovsky1) 01.30 15:46 1 - 7  
Milan (Skromnuy) - Leicester (Nikkitta) 01.30 15:22 1 - 1  
Milan (Skromnuy) - Leverkusen (Foggy) 01.30 14:58 2 - 4  
Milan (Skromnuy) - Napoli (Dangerdim77) 01.30 14:34 1 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Arsenal (Orlovsky1) 01.30 15:10 1 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Leicester (Nikkitta) 01.30 14:46 1 - 0  
Napoli (Dangerdim77) - Leverkusen (Foggy) 01.30 14:22 2 - 1  
Napoli (Dangerdim77) - Milan (Skromnuy) 01.30 15:34 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atd Abeldos United - Meg Megapolice 01.30 11:05 3 - 1  
Meg Megapolice - Bluemountstate 01.30 10:40 2 - 2  
Own Owned - Atd Abeldos United 01.30 10:15 1 - 0  
Own Owned - Meg Megapolice 01.30 09:25 2 - 2  
Sat Saturn Rama - Bluemountstate 01.30 09:50 3 - 4  
Sat Saturn Rama - Own Owned 01.30 11:30 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Orlovsky1) - France (Skromnuy) 01.30 12:36    
Brazil (Nikkitta) - Belgium (Orlovsky1) 01.30 12:48 1 - 4  
France (Skromnuy) - Germany (Dangerdim77) 01.30 12:24    
France (Skromnuy) - Portugal (Foggy) 01.30 12:48    
Germany (Dangerdim77) - Brazil (Nikkitta) 01.30 12:36 3 - 0  
Portugal (Foggy) - Belgium (Orlovsky1) 01.30 12:24 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Dangerdim77) - Lazio (Foggy) 01.30 18:52 2 - 2  
Atalanta (Dangerdim77) - Milan (Nikkitta) 01.30 19:16 0 - 1  
Internazionale (Skromnuy) - Atalanta (Dangerdim77) 01.30 19:04 3 - 1  
Internazionale (Skromnuy) - Lazio (Foggy) 01.30 19:28 1 - 3  
Lazio (Foggy) - Milan (Nikkitta) 01.30 18:40 0 - 2  
Lazio (Foggy) - Napoli (Orlovsky1) 01.30 19:04 4 - 2  
Milan (Nikkitta) - Internazionale (Skromnuy) 01.30 18:52 0 - 1  
Milan (Nikkitta) - Napoli (Orlovsky1) 01.30 19:28 3 - 3  
Napoli (Orlovsky1) - Atalanta (Dangerdim77) 01.30 18:40 3 - 3  
Napoli (Orlovsky1) - Internazionale (Skromnuy) 01.30 19:16 0 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Jkey) - Liverpool (Arcos) 01.30 23:22 2 - 0  
Liverpool (Arcos) - Real Madrid (Vrico) 01.30 23:34 2 - 1  
Real Madrid (Vrico) - Barcelona (Jkey) 01.30 23:10 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 01.30 00:20 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 01.30 03:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.30 02:20 1 - 1  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 01.30 01:20 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 01.30 04:20 0 - 3  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 01.30 18:40 3 - 1  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.30 21:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 01.30 22:40 3 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.30 20:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.30 20:00 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.30 19:40 2 - 0  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 01.30 21:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.30 22:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 01.30 18:40 4 - 2  
Belgium (Tommy) - New Zealand (Moic) 01.30 23:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.30 21:20 3 - 4  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.30 14:00 2 - 5  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.30 08:20 2 - 2  
Bulgaria (Val) - Mexico (Moebius) 01.30 09:20 4 - 3  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.30 12:00 4 - 0  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.30 13:00 1 - 0  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.30 07:20 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.30 11:20 3 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.30 08:00 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.30 13:40 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.30 09:40 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 01.30 13:00 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.30 10:40 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.30 11:40 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.30 08:40 3 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.30 14:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.30 13:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.30 12:40 1 - 2  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.30 14:40 0 - 3  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 01.30 11:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.30 09:40 3 - 1  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.30 08:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.30 10:40 2 - 4  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.30 02:00 1 - 1  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.30 01:00 1 - 1  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 01.30 00:00 1 - 0  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.30 03:00 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.30 22:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 01.30 23:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (Burton) 01.30 19:20 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 01.30 21:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - New Zealand (Moic) 01.30 20:20 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 01.30 23:00 1 - 0  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 01.30 19:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - France (Herculex) 01.30 20:20 4 - 3  
Czech Republic (Koko) - New Zealand (Moic) 01.30 21:20 4 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.30 14:20 2 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.30 13:00 3 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.30 10:20 1 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 01.30 14:00 2 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.30 08:20 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.30 11:40 1 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.30 09:20 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.30 01:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 01.30 03:40 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.30 01:00 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 01.30 02:40 0 - 2  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.30 21:00 2 - 1  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.30 22:00 1 - 3  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 01.30 23:00 2 - 2  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.30 19:00 2 - 2  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.30 20:00 2 - 1  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 01.30 20:40 3 - 3  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.30 19:40 0 - 1  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.30 23:00 1 - 2  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.30 22:00 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 01.30 22:20 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.30 20:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 01.30 19:20 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Romania (Andre) 01.30 23:20 3 - 4  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.30 11:00 0 - 2  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.30 10:00 1 - 3  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.30 05:00 1 - 2  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.30 08:40 5 - 3  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 01.30 07:20 3 - 1  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.30 12:40 2 - 1  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.30 13:40 2 - 1  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.30 07:40 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 01.30 00:00 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.30 04:20 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.30 02:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.30 01:00 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Bulgaria (Val) 01.30 10:00 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 01.30 07:40 1 - 5  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 01.30 12:20 0 - 4  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.30 13:20 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.30 09:00 0 - 3  
Mexico (Moebius) - Sweden (ChrisX) 01.30 14:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.30 11:00 0 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.30 08:00 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.30 09:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.30 10:20 4 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.30 11:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 01.30 15:00 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.30 14:40 2 - 5  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.30 12:20 4 - 0  
New Zealand (Moic) - Austria (Kot) 01.30 22:20 2 - 0  
New Zealand (Moic) - Belgium (Tommy) 01.30 23:20 2 - 4  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.30 19:20 0 - 2  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.30 21:40 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 01.30 00:20 4 - 3  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 01.30 04:20 0 - 3  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 01.30 01:20 1 - 4  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.30 02:40 4 - 2  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 01.30 03:20 1 - 3  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 01.30 03:40 3 - 2  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.30 02:20 1 - 3  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.30 01:40 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 01.30 22:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 01.30 20:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.30 23:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.30 23:40 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - New Zealand (Moic) 01.30 19:00 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.30 21:00 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 01.30 00:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 01.30 04:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Peru (Tanto) 01.30 03:00 1 - 0  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.30 00:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 01.30 01:40 2 - 2  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.30 20:40 1 - 1  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.30 19:40 3 - 0  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.30 18:40 3 - 1  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.30 21:40 2 - 2  
Romania (Andre) - New Zealand (Moic) 01.30 22:40 4 - 4  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.30 07:40 1 - 1  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.30 11:00 1 - 1  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.30 12:00 2 - 4  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.30 10:40 2 - 0  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 01.30 14:20 1 - 0  
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 01.30 09:20 1 - 3  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 01.30 13:20 4 - 1  
South Africa (Ben) - China (Legolas) 01.30 04:00 3 - 2  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 01.30 03:00 2 - 3  
South Africa (Ben) - Peru (Tanto) 01.30 00:40 3 - 4  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 01.30 02:00 4 - 1  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 01.30 02:40 3 - 3  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.30 01:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.30 04:00 1 - 4  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 01.30 03:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.30 00:00 2 - 2  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.30 12:20 3 - 4  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.30 11:20 4 - 0  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.30 09:00 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.30 08:00 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.30 13:20 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 01.30 10:20 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.30 00:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.30 02:20 2 - 0  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 01.30 03:20 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.30 09:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.30 14:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.30 10:00 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.30 12:00 0 - 4  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.30 08:20 4 - 1  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.30 07:20 0 - 4  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.30 12:40 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Ain (UAE) 01.30 14:30 2 - 2  
Al-Sharjah - Al-Fujairah 01.30 17:15 3 - 2  
Bani Yas - Al-Wasl 01.30 17:15 0 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 01.30 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - ENPPI 01.30 16:00 2 - 1  
Ismaily - Pyramids FC 01.30 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Grenoble 01.30 19:00 2 - 1  
Amiens - Chateauroux 01.30 19:00 1 - 0  
Chambly - Caen 01.30 19:00 4 - 2  
Guingamp - Pau 01.30 19:00 2 - 3  
Nancy - Paris FC 01.30 19:00 1 - 1  
Niort - Le Havre 01.30 19:00 0 - 0  
Rodez Aveyron - Sochaux 01.30 19:00 1 - 1  
Toulouse - Clermont 01.30 15:00 3 - 2  
Troyes - Auxerre 01.30 15:00 3 - 1  
Valenciennes - Dunkerque 01.30 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lens 01.30 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Le Havre 01.30 14:30 5 - 0  
Dijon - Paris FC 01.30 14:30 1 - 1  
Fleury 91 - Paris SG 01.30 15:00 0 - 2  
Guingamp - Soyaux 01.30 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts of Oak - Accra Great Olympics 01.30 19:00 0 - 2  
King Faisal - Berekum Chelsea 01.30 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Levadiakosz 01.30 13:45 1 - 3  
Xanthi - Hania 01.30 13:45 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Arisz 01.30 16:15 2 - 1  
Larissza - Volosz NFC 01.30 14:00 0 - 0  
Panathinaikosz - Lamia 01.30 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Roda 01.30 16:30 0 - 5  
Excelsior - Den Bosch 01.30 14:00 4 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Venlo 01.30 20:00 3 - 2  
Heracles - Groningen 01.30 16:30 1 - 0  
Utrecht - Zwolle 01.30 18:45 3 - 3  
Vitesse - RKC Waalwijk 01.30 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Sibenik 01.30 17:05 1 - 2  
Hajduk Split - Lokomotív Zágráb 01.30 19:10 0 - 1  
Osijek - Istra 01.30 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Real Kashmir 01.30 14:30 0 - 0  
NEROCA - Aizawl 01.30 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Northeast Utd. 01.30 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Paykan 01.30 14:40 0 - 0  
Mes Rafsanjan - Sanat Naft Abadan 01.30 13:00 0 - 0  
Persepolis - Machine Sazi Tabriz 01.30 14:25 2 - 1  
Sepahan - Shahr Khodro Mashhad 01.30 14:30 1 - 3  
Tractor Tabriz - Aluminium Arak 01.30 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Ashdod 01.30 17:45 3 - 0  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Leopards Nairobi - Posta Rangers 01.30 13:00 2 - 1  
Nairobi City Stars - Kariobangi Sharks 01.30 11:30 1 - 2  
Ulinzi Stars - Kenya CB 01.30 13:00 0 - 0  
Vihiga Utd. - Sofapaka Machakos 01.30 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Atl. Huila 01.30 20:00 3 - 4  
Orsomarso Palmira - Llaneros FC 01.30 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 01.30 20:00 1 - 1  
Dep. Cali - Envigado 01.30 02:00 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera 01.30 00:00 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Independiente SF 01.30 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fahaheel - Khaitan 01.30 15:55 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lech Poznan 01.30 20:00 1 - 1  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 01.30 17:30 0 - 2  
Warta Poznan - Cracovia Krakkó 01.30 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertadores Kupa 2020 01.30 23:00    
Libertadores Kupa 2020 01.30 23:00    
Palmeiras SP - Santos SP 01.30 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakech - Widad Fes 01.30 17:15 2 - 1  
TAS Casablanca - Olympique Dcheira 01.30 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Tlaxcala 01.30 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Pachuca 01.30 04:30 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Leon 01.30 17:00 2 - 1  
Juarez - Mazatlan FC 01.30 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieta - Swieqi Utd. 01.30 18:00 0 - 3  
Qrendi - Zebbug 01.30 14:00 2 - 6  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - Zejtun 01.30 18:00 0 - 1  
Hibernians Paola - Tarxien 01.30 14:00 2 - 0  
Senglea - Hamrun 01.30 18:00 0 - 1  
Sirens FC - Floriana 01.30 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Honvéd 01.30 19:30 1 - 2  
FTC - Kisvárda 01.30 17:00 1 - 1  
Mezőkövesd - Újpest 01.30 14:45 3 - 2  
MTK - Puskás Akadémia 01.30 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Kano Pillars 01.30 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahlinger - Sonnenhof Grossaspach 01.30 14:00 1 - 0  
Elversberg - Bayern Alzenau 01.30 14:00 3 - 3  
Hessen Kassel - Giessen 01.30 14:00 1 - 1  
Homburg - Ulm 01.30 14:00 4 - 4  
Mainz Amatőr - Offenbach 01.30 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - 1. FC Köln Amatőr 01.30 14:00 2 - 4  
Mönchengladbach Amatőr - Bergisch Gladbach 01.30 14:00 2 - 1  
Münster - SV Straelen 01.30 14:00    
Oberhausen - Rödinghausen 01.30 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Milan 01.30 15:00 1 - 2  
Internazionale - Benevento 01.30 20:45 4 - 0  
Sampdoria - Juventus 01.30 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Brescia 01.30 14:00 2 - 1  
Empoli - Frosinone 01.30 14:00 3 - 1  
Entella - Cosenza 01.30 14:00 1 - 2  
Pisa - Reggiana 01.30 16:00 1 - 0  
Pordenone - Lecce 01.30 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pergolettese 01.30 15:00 1 - 0  
Carrarese - Pro Sesto 01.30 17:30 0 - 1  
Lecco - Livorno 01.30 15:00 1 - 0  
Olbia - Alessandria 01.30 12:30 1 - 2  
Piacenza - Pontedera 01.30 15:00 0 - 2  
Vercelli - Pro Patria 01.30 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Südtirol 01.30 15:00 1 - 1  
Gubbio - Sambenedettese 01.30 15:00 1 - 2  
Pesaro - Modena 01.30 17:30 1 - 0  
Ravenna - Legnago 01.30 17:00 1 - 1  
Triestina - Cesena 01.30 15:00 2 - 1  
Virtus Verona - Imolese 01.30 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Casertana 01.30 17:30 1 - 0  
Potenza - Palermo 01.30 12:30 0 - 0  
Teramo - Bari 01.30 15:00 2 - 1  
Ternana - Paganese 01.30 15:00 3 - 1  
Virtus Francavilla - Turris 01.30 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Juventus 01.30 14:30 4 - 5  
Internazionale - Fiorentina 01.30 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Musannah - Al-Ittihad (OMA) 01.30 14:15 1 - 1  
Al-Rustaq - Al-Nasr (OMA) 01.30 17:30 0 - 0  
Muscat - Al-Seeb 01.30 16:30 0 - 4  
Sohar - Al-Nahda 01.30 14:15 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Sturm Graz 01.30 17:00 2 - 1  
Hartberg - Salzburg 01.30 17:00 0 - 3  
Ried - Admira Wacker 01.30 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Feirense 01.30 12:00 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Vizela 01.30 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Famalicao 01.30 16:30 2 - 1  
Portimonense - Boavista 01.30 21:30 1 - 2  
Tondela - Farense 01.30 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester Utd. 01.30 18:30 0 - 0  
Crystal Palace - Wolverhampton 01.30 16:00 1 - 0  
Everton - Newcastle 01.30 13:30 0 - 2  
Manchester City - Sheffield Utd. 01.30 16:00 1 - 0  
Southampton - Aston Villa 01.30 21:00 0 - 1  
West Bromwich - Fulham 01.30 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool 2 - Manchester Utd. 2 01.30 14:00 3 - 6  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Politehnica Iasi 01.30 19:15 3 - 1  
Gaz Metan Medias - Academica Clinceni 01.30 11:15 1 - 1  
Sepsi OSK - Voluntari 01.30 13:15 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Mirren 01.30 16:00 1 - 2  
Dundee Utd. - Hibernian 01.30 16:00 0 - 2  
Kilmarnock - St. Johnstone 01.30 16:00 2 - 3  
Livingston - Aberdeen 01.30 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Alloa 01.30 16:00 4 - 1  
Greenock Morton - Arbroath 01.30 16:00 0 - 1  
Hearts - Dunfermline 01.30 16:00 1 - 0  
Raith Rovers - Dundee 01.30 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Malaga 01.30 18:15 0 - 1  
Almería - Castellon 01.30 21:00 3 - 1  
Mallorca - Girona 01.30 20:30 1 - 0  
Oviedo - Albacete 01.30 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Pontevedra 01.30 16:00 1 - 1  
Salamanca UDS - Guijuelo 01.30 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covadonga - Valladolid B 01.30 17:00 1 - 3  
Numancia - Sp. Gijón B 01.30 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Portugalete 01.30 15:45 2 - 0  
Leioa - Arenas de Getxo 01.30 15:45    
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - Haro Deportivo 01.30 16:00 3 - 1  
SD Logrones - Izarra 01.30 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Hospitalet - UE Llagostera 01.30 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - La Nucia 01.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino - Algeciras 01.30 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Sevilla 01.30 14:00 0 - 2  
Real Madrid - Levante 01.30 16:15 1 - 2  
Valencia - Elche 01.30 18:30 1 - 0  
Villarreal - Real Sociedad 01.30 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Santa Teresa 01.30 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - FC Zürich 01.30 20:30 2 - 3  
Vaduz - Luzern 01.30 18:15    
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Shabab (KSA) 01.30 14:00 2 - 3  
Al-Ettifaq - Al-Ittihad (KSA) 01.30 16:00 2 - 0  
Al-Faisaly (KSA) - Al-Taawoun 01.30 13:40 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 01.30 18:15 0 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jendouba - CS Korba 01.30 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Oued Ellil - Menzel Ennour 01.30 14:00 4 - 0  
Stade Gabesien - SS Sfaxien 01.30 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - JS Kairouanaise 01.30 14:00 0 - 0  
US Monastir - US Tataouine 01.30 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Eskisehirspor 01.30 14:00 5 - 2  
Ankaraspor - Keciörengücü 01.30 11:30 1 - 0  
Balikesirspor - Tuzlaspor 01.30 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Sivasspor 01.30 14:00    
Fenerbahce - Rizespor 01.30 17:00 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Hatayspor 01.30 14:00 1 - 5  
Kasimpasa - Kayserispor 01.30 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rampla Juniors - Sud América 01.30 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maldonado - CA Rentistas 01.30 22:00 3 - 1  
Progreso Montevideo - Liverpool Montevideo 01.30 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saigon FC - Song Lam Nghe An 01.30 13:15 1 - 0  
Thanh Hoa - Nam Dinh 01.30 11:00 3 - 0  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Eagles - NAPSA Stars 01.30 14:00 1 - 1  
Indeni - Forest Rangers 01.30 14:00 2 - 2  
Nkwazi - Buildcon Ndola 01.30 14:00 1 - 0  
Power Dynamos - Green Buffaloes 01.30 14:00 0 - 0  
Prison Leopards - Kabwe Warriors 01.30 14:00 1 - 1  
Zesco Utd. - Lusaka Dynamos 01.30 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballymena Utd. 01.30 18:30 0 - 2  
Cliftonville - Glenavon 01.30 16:00 1 - 1  
Coleraine - Crusaders 01.30 16:00 2 - 1  
Portadown - Warrenpoint 01.30 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Waitakere Utd. 01.30 01:00 3 - 4  
MMA (KSW 58, Lodz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kopera - F.A. Barrio 01.30 20:00 0 - 1  
M. Andryszak - Guto Inocente 01.30 20:00 1 - 0  
Mic. Michalski - A. Rakas 01.30 20:00 1 - 0  
P. Politylo - Daw. Martynik 01.30 20:00 1 - 0  
P. Salahdine - Dan. Torres 01.30 20:00 0 - 1  
R. Ruchala - D. Bazant 01.30 20:00 1 - 0  
Sha. Musaev - Uros Jurisic 01.30 20:00 1 - 0  
Szym. Kolecki - M. Zawada 01.30 20:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Northampton Saints 01.30 16:00 26 - 31  
Worcester - Exeter 01.30 16:00 17 - 21  
Rögbi (Currie Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Bulls - Durban Sharks 01.30 14:00 19 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Agen 01.30 18:15    
Brive - Toulon 01.30 18:15 25 - 23  
Clermont - Bordeaux 01.30 15:15 36 - 37  
Lyon - Section Paloise 01.30 18:15 17 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Munster 01.30 18:00 16 - 18  
Llanelli Scarlets - Leinster 01.30 20:35 25 - 52  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UPCN San Juan - Obras San Juan 01.30 01:00 3 - 0  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU - Klaipeda Amber 01.30 14:00 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Lukovit - Cserno More BASK 01.30 17:00 3 - 0  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 01.30 16:00 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrudzsa Dobrics - Hebar Pazardzsik 01.30 17:00 2 - 3  
Marek Dupnica - Montana 01.30 16:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru Ponta Grossa - Uberlandia 01.30 21:00 1 - 3  
Guarulhos - America Volei 01.30 22:00 0 - 3  
Taubate Funvic - Ribeirao Preto 01.30 20:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Curitiba 01.30 00:00    
Pinheiros - Sao Caetano 01.30 00:00 3 - 0  
Sesi Bauru - Sao Jose Dos Pinhais 01.30 23:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Kladno 01.30 18:00 3 - 0  
Liberec - Beskydy 01.30 18:00 3 - 1  
Odolena Voda - Ceske Budejovice 01.30 18:00 1 - 3  
Ostrava - Zlín 01.30 17:00 1 - 3  
Pribram - Brno 01.30 17:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - VK Brno 01.30 15:00 1 - 3  
Olymp Praha - Prostejov 01.30 17:00 3 - 0  
Ostrava - Liberec 01.30 17:00 1 - 3  
Sternberk - Prerov 01.30 17:00 1 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Middelfart 01.30 16:00 3 - 2  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holte 01.30 13:30 0 - 3  
Köge - Gentofte 01.30 12:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 01.30 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Daejeon KGC 01.30 08:00 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Kaposvár 01.30 17:00 1 - 3  
MAFC-BME - Kazincbarcika 01.30 18:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Diósgyőr 01.30 17:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Tours 01.30 17:00 3 - 0  
Cannes - Nantes 01.30 18:00 3 - 0  
Narbonne - Chaumont 01.30 18:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Terville Florange 01.30 18:00 3 - 0  
Chamalieres - Cannes 01.30 17:00 3 - 0  
Istres - Vandoeuvre-Nancy 01.30 18:00 3 - 1  
Mougins - Le Cannet 01.30 18:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kifiszia - Filipposz Veria 01.30 17:00 0 - 3  
Milonasz - OFI 01.30 16:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen Lycurgus - Papendal/Arnhem 01.30 15:30 3 - 0  
Nijmegen - Computerplan VCN 01.30 16:00 3 - 0  
RECO ZVH - Orion Doetinchem 01.30 16:00 0 - 3  
Sliedrecht - SSS Barneveld 01.30 16:00 3 - 1  
Taurus Houten - Draisma Apeldoorn 01.30 16:00 2 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Springendal Set-Up'65 - Laudame Financials 01.30 16:00 2 - 3  
Zwolle - Papendal/Arnhem 01.30 15:30 3 - 0  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mursa Osijek - Centrometal Macinec 01.30 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Osaka Blazers 01.30 06:00 3 - 1  
Oita Miyoshi - JTEKT Stings 01.30 07:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Himeji Victorina 01.30 04:05 3 - 1  
Hisamitsu Springs - Hitachi Rivale 01.30 05:00 3 - 1  
Okayama Seagulls - Toyota Body Queenseis 01.30 08:00 3 - 1  
Toray Arrows - NEC Red Rockets 01.30 07:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Stal Nysa 01.30 20:30 3 - 2  
Czarni Radom - Verva Varsó 01.30 14:45 1 - 3  
GKS Katowice - Jastrzebski Wegiel 01.30 17:30 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - LKS Lodz 01.30 15:00 1 - 3  
Rzeszow - Bielsko-Biala 01.30 16:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aich/Dob - OK Maribor 01.30 19:00 3 - 0  
Mladost Zágráb - Waldviertel 01.30 17:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Lüneburg 01.30 19:30 3 - 0  
Herrsching - Netzhoppers Bestensee 01.30 19:00 3 - 0  
VCO Berlin - Bühl 01.30 19:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Vilsbiburg 01.30 18:00 1 - 3  
Münster - Suhl Thüringen 01.30 19:00 3 - 0  
Potsdam - Wiesbaden 01.30 16:30 3 - 0  
Straubing - Stuttgart 01.30 19:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Conegliano 01.30 20:45 0 - 3  
Novara - Scandicci 01.30 17:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 01.30 15:30 3 - 0  
Perugia - Trentino 01.30 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Kazany 01.30 15:00 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Szentpétervár 01.30 11:00 3 - 1  
Lokomotív Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 01.30 13:00 3 - 0  
Nyeftjanyik Orenburg - Dinamo Moszkva 01.30 14:00 2 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo-LO 01.30 16:00 3 - 1  
Ural Ufa - Jugra Szurgut 01.30 14:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Uralocska Jekatyerinburg 01.30 15:00 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 01.30 13:00 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Tulica Tula 01.30 16:00 2 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Dinamo Kazany 01.30 15:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Ried 01.30 16:30 0 - 3  
Sokol Wien - Hartberg 01.30 18:30 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol/Post - Tirol Innsbruck 01.30 16:00 3 - 0  
TI Volley - Linz/Steg 01.30 16:30 3 - 1  
Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fonte Bastardo - Viana 01.30 21:00 3 - 0  
Sporting CP - Espinho 01.30 16:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Conectabalear Manacor 01.30 18:00 3 - 2  
Boiro - Ushuaia Ibiza 01.30 19:00 3 - 0  
Emeve Lugo - Uriba Palma 01.30 20:00 0 - 3  
Guaguas - Barcelona 01.30 20:00 3 - 0  
Melilla - L'Illa Grau 01.30 12:00 3 - 0  
Santanderina - Teruel 01.30 18:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Sant Cugat 01.30 19:00 3 - 0  
Algar Surmenor - Avarca de Menorca 01.30 19:00 2 - 3  
Emeve Lugo - Madrid Chamberi 01.30 17:30 3 - 0  
Haris La Laguna - Cajasol Juvasa 01.30 19:00 3 - 0  
Kiele Socuellamos - Sayre Mayser 01.30 18:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheseaux - Genf 01.30 17:30 3 - 0  
Lugano - Düdingen 01.30 14:30 2 - 3  
Schaffhausen - Val de Travers 01.30 16:30 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Habo - Uppsala 01.30 16:00 2 - 3  
Hylte/Halmstad - Falköping 01.30 16:30 3 - 0  
Lund - Floby 01.30 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hylte/Halmstad - Falköping 01.30 14:00 3 - 0  
Lindesberg - Gislaved 01.30 15:00 0 - 3  
Linköping - Sollentuna 01.30 13:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Partizan Belgrád 01.30 16:00 1 - 3  
Novi Pazar - Spartak Subotica 01.30 18:00 0 - 3  
Radnicki Kragujevac - Radnik Pozarevac 01.30 16:30 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klek Zrenjanin - Sremska Mitrovica 01.30 20:00 2 - 3  
Partizan Belgrád - Jedinstvo Stara Pazova 01.30 17:00 3 - 2  
Spartak Subotica - OK Belgrád 01.30 18:00 3 - 1  
Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac 01.30 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Svidnik 01.30 18:00 3 - 1  
Trencin - Presov 01.30 16:00 0 - 3  
VKP Bratislava - Komarno 01.30 18:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusno - Trnava 01.30 18:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Nove Mesto nad Vahom 01.30 17:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Istanbul BBSK 01.30 13:00 3 - 0  
Haliliye Bld. - Tokat Plevne 01.30 13:00 3 - 0  
Halkbank Ankara - Maliye Piyango Ankara 01.30 13:30 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Altekma Izmir 01.30 14:00 3 - 2  
Solhan Spor - Bursa BBSK 01.30 12:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Galatasaray 01.30 11:00 3 - 2  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Esipenko - J. van Foreest 01.30 14:00 0.5 - 0.5  
A. Giri - A. Firouzja 01.30 14:00 0.5 - 0.5  
F. Caruana - D. Anton-Guijarro 01.30 14:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - J-K. Duda 01.30 14:00 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - A. Tari 01.30 14:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - A. Donchenko 01.30 14:00 1 - 0  
R. Wojtaszek - M. Carlsen 01.30 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - B. Hawkins 01.30 15:00 6 - 5  
Tom Ford - J. Lisowski 01.30 20:00 2 - 6  
Sífutás (10 km, tömegrajtos, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebba Andersson - Fri. Karlsson 01.30 15:00 0 - 1  
J. Diggins - Heidi Weng 01.30 15:00 1 - 0  
Ker. Niskanen - K. Hennig 01.30 15:00 0 - 1  
S. Björnsen - Y. Stupak 01.30 15:00 0 - 1  
Sífutás (10 km, tömegrajtos, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, tömegrajtos, női, Falun 2021 01.30 14:55    
Sífutás (15 km, tömegrajtos, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - J.H. Klaebo 01.30 13:30 1 - 0  
Emil Iversen - P. Golberg 01.30 13:30 0 - 1  
F. de Fabiani - I. Semikov 01.30 13:30 1 - 0  
Sífutás (15 km, tömegrajtos, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, tömegrajtos, Falun 2021 01.30 13:30    
Síugrás (Willingen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - Ryo. Kobayashi (1. verseny) 01.30 15:00 1 - 0  
H.E. Granerud - A. Stekala (1. verseny) 01.30 15:00 1 - 0  
M. Lindvik - D.A. Tande (1. verseny) 01.30 15:00 0 - 1  
P. Zyla - K. Stoch (1. verseny) 01.30 15:00 0 - 1  
Rob. Johansson - M. Eisenbichler (1. verseny) 01.30 15:00 0 - 1  
S. Kraft - A. Lanisek (1. verseny) 01.30 15:00 0 - 1  
Yuk. Sato - Dan. Huber (1. verseny) 01.30 15:00 0 - 1  
Síugrás (Willingen, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Willingen, 1. verseny 2021 01.30 16:15    
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Tan - K. von Deichmann 01.30 14:40 2 - 0  
U. Radwanska - J.A. Cristian 01.30 16:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - A. Giannessi 01.30 08:00 2 - 1  
L. Musetti - A. Santillan 01.30 08:00 2 - 1  
T. Robredo - D. Ajdukovic 01.30 08:00 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes (ITF))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Berrettini - Die. Hidalgo 01.30 08:05 0 - 2  
J.M. Cerundolo - N. Borges 01.30 08:00    
P. Nesterov - R. Brancaccio 01.30 09:15 0 - 2  
R. Bonadio - N. Mejia 01.30 09:00 2 - 1  
T.A. Tirante - Kaan Cepel 01.30 09:40 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Alves - M. Zakarlyuk 01.30 07:30 2 - 0  
Eri. Andreeva - P. Arshinkova 01.30 07:15 2 - 0  
I. Yoruk - M. Paoletti 01.30 07:30 0 - 2  
M. Delai - M.B. Bulgaru 01.30 07:30 0 - 2  
O. Doroshina - C. Anil 01.30 07:30 0 - 2  
O. Uslu - N. Brancaccio 01.30 09:00 0 - 2  
S. Suchankova - J. Avdeeva 01.30 10:15 0 - 2  
V. Bosio - E. Halbauer 01.30 08:00    
Z. Sonmez - S. Sakellaridi 01.30 07:25 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Hampel - G. Lama 01.30 11:40 0 - 2  
R.A. Burruchaga - N. Moreno de Alboran 01.30 11:10 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - D. Herdzelas 01.30 09:00 2 - 1  
P. Lovric - C. Skamlova 01.30 09:00 1 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Waltert - S. Akita 01.30 13:05 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - Y. In-Albon 01.30 11:30 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - S. Korda 01.30 15:00 0 - 2  
F. Horansky - Bra. Nakashima 01.30 16:55 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Huesler M A - Barrere G / Olivetti A 01.30 19:40 1 - 2  
Tenisz (Rome, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bektas - G. Min 01.30 16:50 0 - 2  
I. Burillo Escorihuela - A.S. Sanchez 01.30 18:15 2 - 1  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Tzu Wei Wang 01.30 11:20 2 - 1  
Vik. Axelsen - Tien Chen Chou 01.30 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Choi S / Seo S J 01.30 04:40 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Lane B / Vendy S 01.30 05:20 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - P. Chochuwong 01.30 11:00 2 - 0  
Se Young An - Tzu Ying Tai 01.30 05:00 0 - 2  
Tollaslabda (World Tour Finals, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul/Prajongjai - Kim S Y / Kong H Y 01.30 04:20 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Chow M K / Lee M Y 01.30 04:00 2 - 0  
Tollaslabda (World Tour Finals,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Gicquel T / Delrue D 01.30 11:40 2 - 0  
Seo S J / Chae Y - Goh S H / Lai S J 01.30 12:20 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Eger 01.30 17:00 7 - 3  
Debrecen - Pécs 01.30 17:00 7 - 12  
Miskolc - Szolnok 01.30 17:00 10 - 11  
Szeged - Vasas 01.30 16:00 7 - 9  
Szentes - Honvéd 01.30 16:15 13 - 9  
Tatabánya - UVSE 01.30 16:00 9 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Trieste 01.30 18:30 19 - 7  
Florentia - Metanopoli 01.30 18:00 8 - 9  
Posillipo Napoli - Savona 01.30 15:00 8 - 7  
Telimar - Lazio 01.30 15:00 15 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Butler - J. de Jesus Macias 01.30 00:00 0 - 1  

 

2021.01.29.
Asztalitenisz (Challenger Series, 4. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - D. Chambers 01.29 11:10 3 - 0  
D. Cheaib - F. Sanchi 01.29 08:30 3 - 0  
Den. Klein - D. Chambers 01.29 09:10 3 - 2  
F. Sanchi - Liang Qiu 01.29 10:30 0 - 3  
J. Huzjak - Flo. Bluhm 01.29 12:30 3 - 1  
S. Happek - Den. Klein 01.29 11:50 0 - 3  
S. Happek - J. Huzjak 01.29 09:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antipin - A. Menshikov 01.29 11:45 0 - 3  
A. Antipin - P. Semeshin 01.29 09:45 3 - 1  
A. Arutiunyan - Dmi. Kolesnikov 01.29 08:15 3 - 0  
A. Arutiunyan - I. Tolmachev 01.29 15:15 3 - 2  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 01.29 06:45 3 - 2  
A. Ilin - E. Ilyukhin 01.29 00:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - E. Mishutin 01.29 07:45 3 - 2  
A. Kolmin - G. Karpovkin 01.29 08:00 1 - 3  
A. Kolmin - P. Vshivkov 01.29 06:30 3 - 0  
A. Kononenko - I. Meteleshko 01.29 14:15 2 - 3  
A. Libackiy - Y. Bazhinov 01.29 10:15 3 - 0  
A. Menshikov - G. Bardyshev 01.29 10:15 3 - 2  
A. Sadkov - V. Chernov 01.29 14:00 3 - 2  
A. Slaschilin - A. Libackiy 01.29 10:45 1 - 3  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 01.29 12:15 3 - 2  
A. Tsitselskiy - O. Shagarov 01.29 02:15    
A. Uezdin - A. Serebrennikov 01.29 00:30 3 - 1  
A. Uezdin - N. Zhurba 01.29 01:30 0 - 3  
A. Vlasov - I. Zemit 01.29 19:00 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Tsitselskiy 01.29 01:15    
A.I. Frolov - D. Merzlikin 01.29 19:45 3 - 2  
A.I. Frolov - S. Kaplan 01.29 17:45 3 - 1  
A.V. Vorozheykin - A. Kononenko 01.29 15:45 1 - 3  
A.V. Vorozheykin - V. Demidov 01.29 13:45 1 - 3  
A.Y. Lisov - A. Klavdenkov 01.29 06:10 3 - 0  
A.Y. Lisov - D. Razinkov 01.29 06:45 0 - 3  
D. Ignatiev - A. Serebrennikov 01.29 02:00 1 - 3  
D. Merzlikin - V. Rakhmanov 01.29 18:15 0 - 3  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 01.29 00:15 2 - 3  
D. Razinkov - A. Klavdenkov 01.29 06:15 1 - 3  
D. Tikhnenko - A. Sadkov 01.29 14:30 1 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 01.29 16:00 1 - 3  
D. Tunitsyn - E. Kryuchkov 01.29 18:15 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - Y.A. Gavrilov 01.29 07:15 2 - 3  
E. Glazun - N. Zhurba 01.29 23:00 0 - 3  
E. Glazun - V. Putilovsky 01.29 21:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - N. Sukharnikov 01.29 01:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Chahur 01.29 22:45 0 - 3  
E. Kryuchkov - M. Minchenkov 01.29 19:15 3 - 2  
E. Mishutin - A.Y. Lisov 01.29 07:15 3 - 0  
E. Mishutin - D. Razinkov 01.29 08:15 3 - 0  
G. Bardyshev - A. Antipin 01.29 11:15 2 - 3  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 01.29 07:00 3 - 2  
I. Buyanin - A. Libackiy 01.29 11:45 3 - 1  
I. Buyanin - A. Slaschilin 01.29 09:45 1 - 3  
I. Meteleshko - A.V. Vorozheykin 01.29 15:15 3 - 0  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 01.29 14:15 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Kolmin 01.29 05:30 3 - 2  
I. Sergeevich - P. Vshivkov 01.29 07:30 0 - 3  
I. Soldatov - V. Marshalov 01.29 23:45 3 - 1  
I. Tolmachev - I. Poletaev 01.29 15:45 1 - 3  
I. Tolmachev - V. Tsvetkov 01.29 13:45 0 - 3  
I. Zemit - S. Burov 01.29 19:30 1 - 3  
I. Zemit - V. Zhulyabin 01.29 17:30 0 - 3  
Ilya Novikov - Val. Sidorin 01.29 22:15 2 - 3  
K. Churin - E. Ilyukhin 01.29 21:45 3 - 2  
K. Churin - Ilya Novikov 01.29 23:15 3 - 2  
M. Dukhin - V.V. Kutin 01.29 12:00 3 - 2  
M. Dukhin - Y. Zaycev 01.29 10:30 3 - 1  
M. Minchenkov - D. Tunitsyn 01.29 19:45 1 - 3  
M. Minchenkov - V. Bazilevsky 01.29 17:45 3 - 0  
M. Minkov - A. Ilin 01.29 01:45 3 - 1  
M. Minkov - A. Suntsov 01.29 00:45 3 - 2  
N. Sukharnikov - A. Suntsov 01.29 02:15 3 - 1  
N. Zhurba - Ale. Petrov 01.29 22:00 3 - 2  
N. Zhurba - Z.Y. Tsybikov 01.29 00:00 1 - 3  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 01.29 06:15 3 - 1  
P. Semeshin - A. Menshikov 01.29 10:45 3 - 1  
P. Semeshin - G. Bardyshev 01.29 12:15 3 - 0  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 01.29 06:00 3 - 0  
S. Burov - A. Vlasov 01.29 18:00 3 - 2  
S. Kaplan - D. Merzlikin 01.29 18:45 3 - 1  
S. Kaplan - V. Rakhmanov 01.29 20:15 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Sadkov 01.29 15:30 3 - 0  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 01.29 13:30 0 - 3  
S. Ogay - Ale. Petrov 01.29 23:30 0 - 3  
T. Yusipov - D. Petrochenko 01.29 01:45 0 - 3  
T. Yusipov - O. Shagarov 01.29 00:45 1 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 01.29 23:15 3 - 1  
V. Bazilevsky - D. Tunitsyn 01.29 18:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 01.29 20:15 3 - 1  
V. Chahur - Val. Sidorin 01.29 23:45 3 - 1  
V. Chernov - S. Kuzmin 01.29 15:00 1 - 3  
V. Demidov - A. Kononenko 01.29 14:45 3 - 2  
V. Demidov - I. Meteleshko 01.29 16:15 2 - 3  
V. Mishakin - M. Dukhin 01.29 09:30 3 - 2  
V. Mishakin - Y. Zaycev 01.29 11:30 3 - 1  
V. Putilovsky - S. Ogay 01.29 22:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - A.I. Frolov 01.29 19:15 1 - 3  
V. Safonov - V. Marshalov 01.29 22:15 2 - 3  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 01.29 16:15 3 - 2  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 01.29 14:45 3 - 2  
V. Zhulyabin - A. Vlasov 01.29 20:00 2 - 3  
V. Zhulyabin - S. Burov 01.29 18:30 1 - 3  
V.V. Kutin - V. Mishakin 01.29 11:00 0 - 3  
Y. Bazhinov - I. Buyanin 01.29 11:15 2 - 3  
Y. Zaycev - V.V. Kutin 01.29 10:00 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 01.29 05:45 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - O. Nikiforov 01.29 07:45 1 - 3  
Z.Y. Tsybikov - D. Ignatiev 01.29 01:00 3 - 2  
Aussie Rules (AFL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Western Bulldogs 01.29 09:10 51 - 42  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - Mikkelin Kampparit 01.29 18:00 3 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Bollnäs 01.29 19:00 8 - 4  
Edsbyn - Vetlanda 01.29 19:00 8 - 2  
Västeras - Sandviken 01.29 19:04 1 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces 01.29 09:00 8 - 10  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 01.29 09:00    
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - J. de Zwaan 01.29 22:45 6 - 5  
D. van den Bergh - C. Dobey 01.29 21:10 2 - 6  
Glen Durrant - Mer. King 01.29 20:45 1 - 6  
Ian White - M. Suljovic 01.29 20:10 3 - 6  
J.O. de Sousa - J. Clayton 01.29 23:20 5 - 6  
Joe Cullen - S. Bunting 01.29 23:55 6 - 4  
K. Ratajski - S. Whitlock 01.29 21:45 2 - 6  
Mic. Smith - Adr. Lewis 01.29 22:15 5 - 6  
E-Sport (CSGO, CS Summit, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mibr - Cloud9 01.29 17:30 1 - 2  
Mousesports - Furia eSports 01.29 21:00 2 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Team Dignitas 01.29 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Dreamhack Open, EU Group)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Funplus Phoenix 01.29 15:00 0 - 2  
Team Spirit - Sprout 01.29 18:05 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming Internati - Hellraisers 01.29 19:00 0 - 2  
Nexus Gaming - Case Esports 01.29 10:00 1 - 2  
Sangal Esports - Sinners Esports 01.29 13:05 0 - 2  
Team Gamerlegion - Cult Esports 01.29 16:05 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esports Club Kyiv - Trident Clan 01.29 15:35 2 - 0  
Honoris - Tricked eSport 01.29 12:00 2 - 1  
Sinners Esports - Lilmix 01.29 09:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NA Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pain Gaming - Rebirth Esports 01.29 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winstrike Team - Xactjlepbl 01.29 11:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Empire - Team Spirit 01.29 17:55 2 - 1  
Virtus.pro - Live TO Win 01.29 14:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Mad Kings 01.29 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Team Unknown 01.29 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Dynasty 01.29 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Lbzs 01.29 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Black N Yellow 01.29 00:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Hanwha Life Esports 01.29 11:45 2 - 0  
Nongshim Redforce - Afreeca Freecs 01.29 08:55 0 - 2  
E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - SK Gaming 01.29 18:40 1 - 0  
G2 Esports - Astralis 01.29 19:40 1 - 0  
Mad Lions - exceL eSports 01.29 17:55 1 - 0  
Misfits Gaming - Rogue 01.29 20:45 0 - 1  
Team Vitality - Fnatic 01.29 21:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estar Gaming - LNG Esports 01.29 10:00 0 - 2  
Team WE - Royal Never Give Up 01.29 12:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerberus Esports - Team Secret 01.29 13:10 2 - 1  
Saigon Buffalo - GAM Esports 01.29 11:00 0 - 2  
E-Sport (SC2, GSL Super Tournament 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunny - Zest 01.29 12:50 0 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha 01.29 19:30 4 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Turku PS 01.29 17:30 3 - 4  
Nurmon Jymy - Nokian KrP 01.29 17:30 4 - 14  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Rönnby 01.29 19:00 8 - 4  
Lund - Falun 01.29 19:00 6 - 6  
Thorengruppen Umea - Mora 01.29 18:30 6 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Örményország 01.29 17:00 6 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Szlovákia 01.29 15:00 4 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Szlovénia 01.29 17:00 0 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Lengyelország 01.29 21:15 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 01.29 17:30 1 - 3  
Mountfield HK - Motor Ceske Budejovice 01.29 17:00 1 - 1  
Olomouc - Zlín 01.29 17:00 2 - 4  
Sparta Praha - Plzen 01.29 18:00 4 - 0  
Trinec - Brno 01.29 17:00 4 - 1  
Vitkovice - Litvínov 01.29 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - MAC-HKB 01.29 17:30 5 - 2  
Gyergyói HK - DEAC 01.29 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 01.29 17:30 5 - 2  
Hämeenlinna - Kalpa 01.29 17:30 2 - 1  
Jukurit - Kookoo 01.29 17:30 1 - 4  
JYP - Tappara 01.29 17:30 3 - 5  
Vaasan Sport - SaiPa 01.29 17:30 3 - 1  
Ässät - Ilves 01.29 17:00 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 01.29 18:30 3 - 2  
Anglet - Cergy-Pontoise 01.29 18:30 5 - 6  
Nice - Chamonix 01.29 18:30 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 01.29 17:10 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Szocsi 01.29 17:30 4 - 0  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 01.29 18:30 2 - 3  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.29 17:30 4 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Avangard Omszk 01.29 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 01.29 18:00 3 - 1  
Sanok - Jastrzebie 01.29 18:00 2 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 01.29 18:30 0 - 5  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 01.29 18:00 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Torun 01.29 19:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Rubin Tyumeny 2 01.29 14:00 3 - 0  
Kapitan Sztupino - Atlant Moszkva 01.29 17:00 5 - 2  
Novomoszkovszk Academy - Amurszkije Tigri Habarov. 01.29 17:00 3 - 3  
Omszkije Jasztrebi - Szarmati Orenburg 01.29 12:00 3 - 3  
Szahalinszkije Akulj - Almaz Cserepovec 01.29 09:00 1 - 4  
Szibirszkije Sznajperi - Kuznyeckije Medvegyi 01.29 12:30 7 - 0  
SZKA-1946 - Dinamo Riga 2 01.29 17:00 4 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 01.29 15:00 4 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 01.29 10:30 0 - 6  
Vityaz Podolszk 2 - Krasznaja Armija 01.29 17:00 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 01.29 03:00 3 - 2  
Boston - Pittsburgh 01.29 01:00 4 - 1  
Buffalo - NY Rangers 01.29 01:00 2 - 2  
Carolina - Tampa Bay 01.29 01:00 0 - 0  
Colorado - San Jose 01.29 03:00 3 - 0  
Columbus - Florida 01.29 01:00 2 - 2  
Dallas - Detroit 01.29 02:30 7 - 3  
Edmonton - Toronto 01.29 04:00 3 - 4  
Las Vegas - St. Louis 01.29 03:00    
Minnesota - Los Angeles 01.29 02:00 5 - 3  
Montreal - Calgary 01.29 01:00 4 - 2  
New Jersey - Philadelphia 01.29 01:00 1 - 3  
Vancouver - Ottawa 01.29 04:00 4 - 1  
Washington - NY Islanders 01.29 01:00 6 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Crimmitschau 01.29 20:00 6 - 6  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 01.29 20:00 6 - 4  
Dresden - Lausitzer Füchse 01.29 19:30 0 - 0  
Heilbronn - Tölzer Löwen 01.29 20:00 2 - 4  
Kassel - Freiburg 01.29 19:30 5 - 1  
Landshut - Frankfurt Löwen 01.29 19:30 3 - 1  
Ravensburg - Bad Nauheim 01.29 19:30 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 01.29 20:30 3 - 2  
Köln - Wolfsburg 01.29 18:30 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 01.29 19:15 7 - 4  
Linz - Innsbruck 01.29 19:15 1 - 4  
Salzburg - Klagenfurt 01.29 19:15 1 - 3  
Vienna Capitals - Graz 01.29 18:00 2 - 2  
Villach - Bratislava Capitals 01.29 19:15 1 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ajoie 01.29 19:45 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Lausanne 01.29 19:45 3 - 3  
Zürich Lions - Ambri 01.29 19:45    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Mora 01.29 18:00 0 - 3  
Björklöven - MODO 01.29 19:00 4 - 6  
Södertälje - AIK 01.29 19:00 2 - 2  
Timra - Tingsryd 01.29 18:00 4 - 1  
Västeras - Karlskoga 01.29 18:00 1 - 3  
Västervik - Vita Hästen 01.29 18:00 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Skalica 01.29 17:00 4 - 1  
Humenne - Levice 01.29 15:30 3 - 2  
Martin - Zilina 01.29 17:00 1 - 2  
Topolcany - Spisska Nova Ves 01.29 18:00 2 - 4  
Trnava - Povazska Bystrica 01.29 17:30 3 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 01.29 18:00 2 - 2  
Diósgyőr - Nove Zamky 01.29 18:00 3 - 2  
Kosice - Michalovce 01.29 18:00 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Slovan Bratislava 01.29 17:00 5 - 4  
Trencin - Nitra 01.29 18:00 7 - 3  
Zvolen - B. Bystrica 01.29 18:00 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Barsz Kazany 2 01.29 14:30 4 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torosz Nyeftekamszk 01.29 15:00 4 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Dizel Penza 01.29 14:30 0 - 5  
Rubin Tyumeny - Molot Perm 01.29 15:00 4 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hispano Americano - Bahia Blanca 01.29 01:30 96 - 80  
Platense - Argentino Junin 01.29 01:30 85 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - South East Melbourne 01.29 11:30 89 - 90  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Liege 01.29 20:30 82 - 72  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 01.29 17:00 88 - 121  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unifacisa - Flamengo 01.29 00:00 79 - 81  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Surrey 01.29 20:30 86 - 93  
Newcastle - Bristol 01.29 19:00 88 - 83  
Plymouth - Manchester Giants 01.29 20:30 97 - 74  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Herlev 01.29 18:30 87 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 01.29 11:00 79 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 01.29 11:00 63 - 69  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Sultan) - Memphis (Lovejoy) 01.29 09:24 47 - 54  
Cleveland (Sultan) - New Orleans (W1Nfatal) 01.29 08:12 32 - 50  
Cleveland (Sultan) - Orlando (88Fireburn) 01.29 07:00 59 - 44  
Memphis (Lovejoy) - Cleveland (Sultan) 01.29 07:36 60 - 54  
Memphis (Lovejoy) - New Orleans (W1Nfatal) 01.29 08:48 46 - 45  
New Orleans (W1Nfatal) - Cleveland (Sultan) 01.29 10:00 62 - 40  
Kosárlabda (e-NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (kirillzagay) - Portland (mcdonals999) 01.29 06:25 51 - 52  
Golden State (staryy23) - Philadelphia (Sm1T1Q) 01.29 05:50 47 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Real Madrid 01.29 20:00 63 - 72  
Baskonia Vitoria - Zalgiris Kaunas 01.29 21:00 81 - 68  
Crvena zvezda - ASVEL Lyon-Villeurbanne 01.29 20:45 78 - 81  
CSZKA Moszkva - Bayern München 01.29 18:00 66 - 69  
Panathinaikosz - Valencia 01.29 20:00 91 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Reggio Emilia 01.29 15:00 79 - 88  
Mons - Iraklisz 01.29 12:00 66 - 66, h.u. 75 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Prometej Kamjanszke 01.29 14:00 58 - 64  
Kijev-Basket - Rilszki Szportiszt (Helyszín: Bulgária) 01.29 17:00 69 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Ostrow Wielkopolski 01.29 15:00 86 - 93  
Szolnok - Sporting CP 01.29 21:00 78 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Besiktas (Helyszín: Isztambul) 01.29 16:00 74 - 71  
CSM Oradea - CSU Sibiu 01.29 13:00 70 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Fribourg 01.29 18:00 69 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Den Bosch (Helyszín: Den Bosch) 01.29 18:00 85 - 63  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Salon Vilpas 01.29 17:30 98 - 98, h.u. 112 - 114  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Vichy-Clermont 01.29 19:00 69 - 93  
Antibes - Poitiers 01.29 20:00 68 - 72  
Nantes - St-Chamond 01.29 19:00 76 - 86  
St-Quentin - Nancy 01.29 16:30 88 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Le Mans 01.29 19:00 69 - 85  
Gravelines - Boulazac 01.29 19:00 100 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Vrijednosnice Osijek 01.29 18:00 94 - 86  
Zadar - Dubrava Zágráb 01.29 19:00 93 - 84  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Haukar 01.29 19:15 97 - 83  
Stjarnan - Keflavik 01.29 21:15 115 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 01.29 13:00 75 - 94  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 01.29 12:30 70 - 79  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Nara 01.29 11:00 69 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Nanjing Tongxi 01.29 04:00 161 - 109  
Jiangsu Dragons - Liaoning 01.29 08:00 109 - 122  
Jilin - Sichuan 01.29 08:30 111 - 119  
Shanghai Sharks - Beijing Royal Fighters 01.29 13:00 100 - 114  
Xinjiang - Zhejiang Guangsha 01.29 12:35 102 - 112  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Starogard Gdanski 01.29 17:35 104 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Poznan 01.29 17:00 57 - 62  
Politechnika Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 01.29 18:00 94 - 81  
Sleza Wroclaw - Polkowice 01.29 17:00 70 - 81  
Torun - Lublin 01.29 17:00 65 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Fehérvár 01.29 18:00 94 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - LA Lakers 01.29 02:00 107 - 92  
Houston - Portland 01.29 01:30 104 - 101  
Miami - LA Clippers 01.29 02:00 105 - 109  
Phoenix - Golden State 01.29 04:00 114 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Brose Bamberg 01.29 20:30 87 - 80  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Ath. Constanta 01.29 15:00 82 - 78  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Valladolid 01.29 21:00 80 - 93  
Melilla - Leyma Coruna 01.29 19:00 78 - 75  
Palencia - Oviedo 01.29 20:00 76 - 76, h.u. 78 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Alicante 01.29 21:00 76 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Zaragoza 01.29 17:00 66 - 79  
Araski AES - Gran Canaria 01.29 19:30 72 - 80  
Cadi La Seu d'Urgell - Estudiantes 01.29 19:00 64 - 61  
Girona - Bembibre 01.29 19:30 87 - 69  
P. Avenida - IDK Gipuzkoa 01.29 19:30 68 - 68, h.u. 80 - 76  
Zamarat - Gernika Bizkaia 01.29 18:00 57 - 80  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Nässjö 01.29 20:04 83 - 75  
Södertälje - Norrköping 01.29 19:04 72 - 86  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Lulea 01.29 19:00 54 - 101  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Rades - Ezzahra Sports 01.29 15:00 57 - 71  
Etoile Sportive du Sahel - Stade Nabeulien 01.29 15:00 59 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Besiktas 01.29 13:00 74 - 68  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaporizzsja - Mikolaiv 01.29 17:00 89 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Zielona Gora 01.29 18:00 79 - 86  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Heat - Adelaide Strikers 01.29 09:15 1 - 0  
Krikett (Dél-afrikai Momentum OneDayCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Cobras - Lions 01.29 09:00 1 - 0  
Krikett (Indiai Syed Mushtaq Ali Tr,ráj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Punjab - Baroda 01.29 14:30 0 - 1  
Tamil Nadu - Rajasthan 01.29 07:30 1 - 0  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northern Knights - Auckland Aces 01.29 03:20 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Győr 01.29 19:00 21 - 26  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Sydhavsörne 01.29 19:30 31 - 28  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Arhus - Hadsten 01.29 19:00 20 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Jaroslaw 01.29 18:00 32 - 24  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Orosháza 01.29 18:00 29 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Boglári Akadémia 01.29 11:00 39 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Lada Toljatti 01.29 16:00 30 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Univ. Cluj 01.29 11:00 40 - 30  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimbo Roslagen - Tyresö 01.29 19:00 31 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skara 01.29 19:00 24 - 30  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Dubocica 01.29 18:30 28 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Koper 01.29 18:00 31 - 27  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Spanyolország 01.29 20:30 35 - 33  
Svédország - Franciaország 01.29 17:30 32 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Scunthorpe 01.29 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Bournemouth 01.29 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Huracan Las Heras 01.29 01:10 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 01.29 09:05 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 01.29 09:05 0 - 1  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Muharraq 01.29 17:15 1 - 0  
Al-Hidd - Al-Budaiya 01.29 14:45 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Deinze 01.29 20:00 4 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Waasland Beveren 01.29 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Zulte Waregem 01.29 20:00 0 - 0  
Gent - Genk 01.29 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Operario PR 01.29 23:15 0 - 1  
CRB - Cuiaba 01.29 23:15 4 - 1  
Figueirense - Ponte Preta 01.29 20:00 2 - 7  
Sampaio Correa MA - Oeste 01.29 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Flamengo RJ 01.29 00:00 2 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Mainz 01.29 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Erzgebirge Aue 01.29 18:30 3 - 0  
Würzburg - Düsseldorf 01.29 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bayern München Amatőr 01.29 19:00    
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Universidad de Chile 01.29 23:00 0 - 1  
Dep. Union La Calera - Dep. Iquique 01.29 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - AEL Limasszol 01.29 17:00 2 - 2  
Omonia Nicosia - Olympiakosz Nicosia 01.29 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Olomouc 01.29 18:00    
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Stellenbosch 01.29 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (KRaftVK) - Leicester (Olle) 01.29 17:54 3 - 0  
Arsenal (KRaftVK) - Leverkusen (Taka) 01.29 16:42 4 - 2  
Arsenal (KRaftVK) - Milan (Upcake22) 01.29 17:06 0 - 0  
Arsenal (KRaftVK) - Napoli (Chellovekk) 01.29 17:30 4 - 3  
Leicester (Olle) - Arsenal (KRaftVK) 01.29 16:54 1 - 3  
Leicester (Olle) - Leverkusen (Taka) 01.29 17:18 5 - 2  
Leicester (Olle) - Milan (Upcake22) 01.29 17:42 0 - 1  
Leicester (Olle) - Napoli (Chellovekk) 01.29 18:06 0 - 2  
Leverkusen (Taka) - Arsenal (KRaftVK) 01.29 17:42 1 - 3  
Leverkusen (Taka) - Leicester (Olle) 01.29 18:18 0 - 2  
Leverkusen (Taka) - Napoli (Chellovekk) 01.29 16:54 1 - 0  
Milan (Upcake22) - Arsenal (KRaftVK) 01.29 18:06 1 - 1  
Milan (Upcake22) - Leicester (Olle) 01.29 16:42 3 - 1  
Milan (Upcake22) - Leverkusen (Taka) 01.29 17:30 1 - 0  
Milan (Upcake22) - Napoli (Chellovekk) 01.29 17:18 1 - 1  
Napoli (Chellovekk) - Leicester (Olle) 01.29 17:06 3 - 0  
Napoli (Chellovekk) - Leverkusen (Taka) 01.29 17:54 1 - 4  
Napoli (Chellovekk) - Milan (Upcake22) 01.29 18:18 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool (Taka) - Chelsea (Olle) 01.29 13:48 3 - 0  
Man. City (Chellovekk) - Chelsea (Olle) 01.29 12:36 1 - 1  
Man. City (Chellovekk) - Tottenham (Upcake22) 01.29 13:48 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Cfi Confession 01.29 15:35 2 - 2  
Aru Arukonda - Xal Xalinho FC 01.29 14:45 2 - 3  
CFC Catalonia FC - Aru Arukonda 01.29 16:50 5 - 2  
CFC Catalonia FC - Cfi Confession 01.29 18:30 1 - 1  
CFC Catalonia FC - Legion 01.29 09:25 6 - 3  
CFC Catalonia FC - Pnz Im Not Over 01.29 10:15 3 - 1  
Cfi Confession - Fin Fints 01.29 16:25 5 - 3  
Cfi Confession - Xal Xalinho FC 01.29 17:15 3 - 2  
Fin Fints - Aru Arukonda 01.29 17:40 4 - 1  
Fin Fints - CFC Catalonia FC 01.29 11:30 3 - 0  
Fin Fints - CFC Catalonia FC 01.29 15:10 2 - 1  
Fin Fints - Own Owned 01.29 09:50 4 - 2  
Legion - Fin Fints 01.29 08:10 0 - 3  
Legion - Own Owned 01.29 10:40 2 - 3  
Own Owned - CFC Catalonia FC 01.29 08:35 3 - 4  
Own Owned - Pnz Im Not Over 01.29 07:45 3 - 1  
Pnz Im Not Over - Fin Fints 01.29 09:00 1 - 1  
Pnz Im Not Over - Legion 01.29 11:05 1 - 1  
Xal Xalinho FC - CFC Catalonia FC 01.29 16:00 2 - 2  
Xal Xalinho FC - Fin Fints 01.29 18:05 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Jkey) - Leverkusen (Rebels) 01.29 09:40 1 - 0  
Bayern München (Jkey) - Mönchengladbach (Lion) 01.29 11:28 0 - 1  
Bayern München (Jkey) - RB Leipzig (Kodak) 01.29 10:04 2 - 4  
Dortmund (Plevis) - Bayern München (Jkey) 01.29 09:52 1 - 1  
Dortmund (Plevis) - Leverkusen (Rebels) 01.29 10:16 0 - 0  
Leverkusen (Rebels) - Mönchengladbach (Lion) 01.29 09:52 1 - 3  
Leverkusen (Rebels) - RB Leipzig (Kodak) 01.29 10:28 2 - 1  
Mönchengladbach (Lion) - Bayern München (Jkey) 01.29 10:28 2 - 3  
Mönchengladbach (Lion) - Dortmund (Plevis) 01.29 10:04 1 - 0  
RB Leipzig (Kodak) - Dortmund (Plevis) 01.29 09:40 0 - 2  
RB Leipzig (Kodak) - Leverkusen (Rebels) 01.29 11:28 0 - 0  
RB Leipzig (Kodak) - Mönchengladbach (Lion) 01.29 10:16 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Plevis) - Lazio (Jkey) 01.29 07:42 1 - 1  
Atalanta (Plevis) - Milan (Rebels) 01.29 08:06 2 - 0  
Atalanta (Plevis) - Napoli (lion) 01.29 08:54 0 - 1  
Internazionale (Kodak) - Atalanta (Plevis) 01.29 07:30 0 - 1  
Internazionale (Kodak) - Lazio (Jkey) 01.29 08:54 3 - 0  
Internazionale (Kodak) - Milan (Rebels) 01.29 09:18 2 - 1  
Internazionale (Kodak) - Napoli (lion) 01.29 08:06 0 - 1  
Lazio (Jkey) - Atalanta (Plevis) 01.29 08:42 2 - 0  
Lazio (Jkey) - Internazionale (Kodak) 01.29 07:54 1 - 1  
Lazio (Jkey) - Milan (Rebels) 01.29 07:30 1 - 1  
Lazio (Jkey) - Napoli (lion) 01.29 09:18 0 - 4  
Milan (Rebels) - Atalanta (Plevis) 01.29 09:06 0 - 2  
Milan (Rebels) - Internazionale (Kodak) 01.29 08:18 1 - 3  
Milan (Rebels) - Napoli (lion) 01.29 07:42 2 - 0  
Napoli (lion) - Atalanta (Plevis) 01.29 07:54 3 - 1  
Napoli (lion) - Internazionale (Kodak) 01.29 09:06 1 - 0  
Napoli (lion) - Lazio (Jkey) 01.29 08:18 1 - 1  
Napoli (lion) - Milan (Rebels) 01.29 08:42 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 01.29 23:20 2 - 6  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 01.29 19:20 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 01.29 22:20 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 01.29 20:20 0 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.29 03:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 01.29 00:00 2 - 4  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.29 02:00 3 - 3  
Austria (Kot) - New Zealand (Moic) 01.29 01:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 01.29 03:20 1 - 4  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.29 00:40 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.29 02:20 1 - 2  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.29 14:00 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.29 06:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.29 05:20 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.29 08:20 4 - 0  
Bulgaria (Val) - Mexico (Moebius) 01.29 09:20 4 - 0  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.29 12:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.29 13:00 2 - 3  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.29 07:20 2 - 4  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.29 11:20 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.29 05:40 3 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.29 08:00 2 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.29 13:40 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.29 09:40 3 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 01.29 13:00 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.29 10:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.29 11:40 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.29 08:40 4 - 5  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.29 14:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.29 13:40 0 - 2  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.29 12:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.29 06:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.29 14:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 01.29 11:40 4 - 1  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.29 09:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.29 08:40 0 - 1  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.29 10:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.29 05:40 3 - 0  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 01.29 22:40 2 - 3  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.29 20:00 4 - 3  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.29 20:40 0 - 1  
China (Legolas) - South Africa (Ben) 01.29 18:40 1 - 3  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.29 21:40 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 01.29 04:00 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 01.29 02:00 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 01.29 00:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.29 03:00 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.29 00:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 01.29 01:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 01.29 00:40 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 01.29 03:00 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.29 04:00 2 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.29 14:20 2 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.29 06:00 3 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.29 13:00 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.29 10:20 4 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 01.29 14:00 3 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.29 08:20 3 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.29 07:00 0 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.29 11:40 3 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.29 09:20 1 - 3  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 01.29 20:00 1 - 4  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.29 21:00 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 01.29 23:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.29 19:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.29 22:00 1 - 1  
France (Herculex) - Czech Republic (Koko) 01.29 02:40 0 - 4  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.29 03:40 2 - 2  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.29 01:00 1 - 3  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.29 01:40 1 - 3  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.29 01:20 0 - 3  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.29 00:00 2 - 1  
Germany (Burton) - Colombia (Gorilla) 01.29 03:40 2 - 2  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.29 04:00 2 - 3  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.29 02:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 01.29 00:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 01.29 04:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 01.29 01:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.29 03:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.29 02:20 2 - 4  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.29 11:00 1 - 3  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.29 10:00 3 - 5  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.29 05:00 1 - 0  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.29 08:40 4 - 2  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 01.29 07:20 3 - 0  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.29 12:40 3 - 2  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.29 13:40 2 - 0  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.29 06:00 3 - 0  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.29 07:40 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.29 21:40 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.29 22:40 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 01.29 18:40 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 01.29 19:40 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.29 20:40 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Bulgaria (Val) 01.29 10:00 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 01.29 06:40 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 01.29 07:40 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Ecuador (Mitchef) 01.29 05:40 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 01.29 12:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.29 13:20 0 - 2  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.29 09:00 1 - 1  
Mexico (Moebius) - Sweden (ChrisX) 01.29 14:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.29 11:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.29 08:00 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.29 09:00 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.29 10:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.29 11:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.29 07:00 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.29 06:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 01.29 05:00 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.29 14:40 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.29 12:20 2 - 0  
New Zealand (Moic) - Colombia (Gorilla) 01.29 02:40 1 - 2  
New Zealand (Moic) - Czech Republic (Koko) 01.29 01:20 0 - 2  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.29 03:20 1 - 2  
New Zealand (Moic) - Poland (Johnybegood) 01.29 04:20 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Romania (Andre) 01.29 00:20 3 - 4  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.29 21:40 2 - 3  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 01.29 22:20 2 - 0  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 01.29 19:20 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.29 23:20 0 - 1  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.29 23:20 2 - 2  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.29 21:00 2 - 3  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.29 19:00 1 - 2  
Peru (Tanto) - Portugal (Cliff) 01.29 20:00 1 - 1  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 01.29 22:00 1 - 1  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.29 23:40 3 - 4  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.29 02:20 0 - 0  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.29 01:40 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 01.29 03:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - China (Legolas) 01.29 23:00 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 01.29 20:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 01.29 21:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 01.29 19:00 2 - 2  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.29 04:20 1 - 0  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.29 01:00 2 - 2  
Romania (Andre) - Greece (Sarafou) 01.29 00:00 3 - 1  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.29 02:00 2 - 1  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.29 06:40 3 - 0  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.29 07:40 3 - 2  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.29 11:00 4 - 1  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.29 12:00 2 - 1  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 01.29 05:20 1 - 2  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.29 10:40 3 - 0  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 01.29 14:20 2 - 1  
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 01.29 09:20 1 - 3  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 01.29 13:20 3 - 2  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 01.29 21:20 2 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 01.29 23:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 01.29 20:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.29 22:40 3 - 3  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 01.29 19:20 0 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.29 22:00 4 - 0  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 01.29 19:40 2 - 0  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.29 23:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 01.29 20:40 1 - 3  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.29 12:20 1 - 1  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.29 11:20 2 - 2  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.29 09:00 3 - 3  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.29 08:00 2 - 4  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.29 13:20 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Mexico (Moebius) 01.29 05:00 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.29 06:20 2 - 1  
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 01.29 10:20 1 - 2  
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 01.29 07:00 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 01.29 18:40 5 - 2  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.29 19:40 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 01.29 23:40 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.29 21:20 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 01.29 21:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.29 22:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.29 09:40 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.29 05:20 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.29 14:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.29 10:00 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.29 12:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.29 08:20 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.29 07:20 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 01.29 06:20 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.29 12:40 3 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Dhafra 01.29 14:30 2 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Nasr (UAE) 01.29 17:15 3 - 0  
Hatta - Al-Wahda 01.29 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emirátusok 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Thaid - Al-Urooba 01.29 14:10 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceramica Cleopatra - El Gouna 01.29 13:30 2 - 1  
El Entag El Harby - Al-Masry 01.29 16:00 0 - 3  
Wadi Degla - Aswan 01.29 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bordeaux 01.29 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bechem Utd. - Techiman Eleven Wonders 01.29 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Oss 01.29 21:00 2 - 1  
Helmond - Telstar 01.29 18:45 1 - 1  
Nijmegen - Utrecht 2 01.29 21:00 2 - 0  
PSV 2 - Ajax 2 01.29 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Varazdin 01.29 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Indian Arrows 01.29 11:30 1 - 0  
Churchill Brothers - TRAU FC 01.29 14:30 1 - 1  
Minerva Punjab - Sudeva Delhi FC 01.29 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - East Bengal 01.29 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal Tehran 01.29 12:30 1 - 1  
Nassaji Mazandaran - Zob Ahan 01.29 12:25 2 - 3  
Saipa Karaj - Gol Gohar Sirjan 01.29 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wazito Machakos - Kakamega Homeboyz 01.29 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Pogon Szczecin 01.29 20:30 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 01.29 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Touarga - Olympique de Khouribga 01.29 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UdeG - Dorados de Sinaloa 01.29 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres UANL - Necaxa 01.29 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - UNAM Pumas 01.29 22:45 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Mosta 01.29 17:00 4 - 1  
St. Lucia - Sliema Wanderers 01.29 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Fiorentina 01.29 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Venezia 01.29 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Mafra 01.29 12:00    
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Santa Clara 01.29 20:45 2 - 1  
Gil Vicente - Porto 01.29 21:45 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea 2 - Brighton 2 01.29 18:00    
Tottenham 2 - Arsenal 2 01.29 13:00 1 - 1  
West Ham 2 - Southampton 2 01.29 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham 2 - West Bromwich 2 01.29 14:30    
Reading 2 - Aston Villa 2 01.29 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 CS - Arges Pitesti 01.29 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Ponferradina 01.29 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Huesca 01.29 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Aarau 01.29 20:00    
Kriens - Wil 01.29 19:00 1 - 2  
Schaffhausen - Winterthur 01.29 20:00 1 - 0  
Stade Ouchy - Thun 01.29 19:00 1 - 3  
Xamax - Chiasso 01.29 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeddah - Ohud Medina 01.29 16:50 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bandirmaspor 01.29 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Galatasaray 01.29 17:00 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Karagümrük 01.29 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Cerro Largo Melo 01.29 23:15 2 - 1  
Fenix Montevideo - Plaza Colonia 01.29 21:00 3 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Hong Linh Ha Tinh 01.29 11:00    
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Glentoran 01.29 20:45 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Bath 01.29 20:45 48 - 3  
Leicester - Sale 01.29 20:45 15 - 25  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Racing-Metro 01.29 20:45 22 - 24  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Banfield - Union Vecinal de Trinidad San Juan 01.29 15:30 0 - 3  
Paracao - Obras San Juan 01.29 01:00 0 - 3  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaipeda Amber - Parnu 01.29 17:00 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 01.29 17:30 3 - 2  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Lokomotív Szófia 01.29 15:00 2 - 3  
Kazanlak - Slavia Szófia 01.29 17:00 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Sesc RJ 01.29 23:00 3 - 0  
Fluminense - Praia 01.29 23:30 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odolena Voda - Beskydy 01.29 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 01.29 11:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 01.29 11:00 2 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raision Loimu - Vantaa 01.29 17:30 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vampula Huittinen - OrPo 01.29 17:30 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tourcoing 01.29 18:30 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Montpellier 01.29 19:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Bedzin 01.29 20:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Bydgoszcz 01.29 17:30 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Friedrichshafen 01.29 15:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bisonte Firenze 01.29 18:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzbergmadln Trofaiach/Ei - Holding Graz 01.29 20:00 0 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Franches-Montagnes 01.29 20:00 3 - 0  
Toggenburg - Neuchatel 01.29 19:30 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica Kraljevo - Crvena zvezda 01.29 19:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Kosice 01.29 18:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pezinok - Slavia Bratislava 01.29 17:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ilbank Ankara 01.29 11:00 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donchenko - J-K. Duda 01.29 14:00 0.5 - 0.5  
A. Firouzja - F. Caruana 01.29 14:00 0.5 - 0.5  
A. Tari - A. Esipenko 01.29 14:00 1 - 0  
D. Anton-Guijarro - N. Grandelius 01.29 14:00 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - P. Harikrishna 01.29 14:00 1 - 0  
M. Carlsen - A. Giri 01.29 14:00 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - M. Vachier-Lagrave 01.29 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - Ding Junhui 01.29 15:00 5 - 3  
Joe O'Connor - Tom Ford 01.29 20:00 1 - 5  
Jor. Brown - B. Hawkins 01.29 15:00 1 - 5  
S. Bingham - J. Lisowski 01.29 20:00 3 - 5  
Sífutás (10 km, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Claudel - K. Razymova 01.29 13:00 0 - 1  
Ebba Andersson - Fri. Karlsson 01.29 13:00 1 - 0  
H.M. Fossesholm - Heidi Weng 01.29 13:00 0 - 1  
K. Parmakoski - C. Kalla 01.29 13:00 0 - 1  
N. Nepryaeva - J. Diggins 01.29 13:00 0 - 1  
R. Brennan - T. Stadlober 01.29 13:00 1 - 0  
Sífutás (10 km, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Falun 2021 01.29 12:10    
Sífutás (15 km, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - H.C. Holund 01.29 11:15 1 - 0  
A. Chervotkin - I. Yakimushkin 01.29 11:15    
D. Cologna - J. Burman 01.29 11:15 1 - 0  
D. Spitsov - A. Melnichenko 01.29 11:15    
Harald Östberg Amundsen - I. Niskanen 01.29 11:15 1 - 0  
J.H. Klaebo - A. Musgrave 01.29 11:15 0 - 1  
S.H. Krüger - S. Röthe 01.29 11:15 1 - 0  
Sífutás (15 km, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Falun 2021 01.29 11:15    
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Tan - K. Zavatska 01.29 12:20 2 - 0  
K. von Deichmann - A-L. Friedsam 01.29 10:30 2 - 0  
L-I. Paar - J.A. Cristian 01.29 13:30 1 - 2  
U. Radwanska - Leo. Kung 01.29 15:25 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - D.E. Galan Riveros 01.29 08:30 2 - 1  
B. Kavcic - T. Robredo 01.29 13:00 1 - 2  
D. Ajdukovic - M. Ilhan 01.29 08:30 2 - 0  
D. Ajdukovic - P. Lorenzi 01.29 12:00 2 - 1  
Emi. Gomez - A. Santillan 01.29 12:25 0 - 2  
F. Bagnis - B. Kavcic 01.29 08:30 0 - 2  
J.P. Varillas - Dan. Petrovic 01.29 08:00    
J.P. Varillas - R. Cid Subervi 01.29 08:30 0 - 2  
R. Cid Subervi - A. Giannessi 01.29 12:00 0 - 2  
T.M. Etcheverry - T. Seyboth Wild 01.29 08:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galan D E / Gomez E - Molchanov D / Nedovyesov 01.29 14:30 0 - 2  
Huey T / Verbeek S - Heliovaara H / Kolar Z 01.29 14:55 2 - 1  
Ilhan M / Ilkel C - Huey T / Verbeek S 01.29 11:30 0 - 2  
King E / Pasha N - Mayer L / Varillas J P 01.29 12:55 1 - 2  
Margaroli L / Mergea F - Heliovaara H / Kolar Z 01.29 11:00 1 - 2  
Martinez L D / Vega Herna - Matos R / Meligeni Rodrigues Alv 01.29 10:50 2 - 1  
Raja P / Ramanathan R - Giannessi A / Musetti L 01.29 13:50 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lama - A.L. Lingua Lavallen 01.29 10:45 2 - 0  
J.B. Torres - R.A. Burruchaga 01.29 11:20 1 - 2  
L. Hampel - D. Capecchi 01.29 10:10 2 - 0  
N. Moreno de Alboran - R. Kawakami 01.29 12:15 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sukhotina - A.E. Nefedova 01.29 09:00 1 - 2  
C. Skamlova - A. Husaric 01.29 09:00 2 - 1  
J. Belgraver - D. Herdzelas 01.29 09:00 0 - 2  
P. Lovric - A. Zolotareva 01.29 09:00 2 - 0  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robbe - S. Akita 01.29 10:55 1 - 2  
S. Waltert - M. Gutierrez Carrasco 01.29 11:00 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - E. Arango 01.29 11:00 2 - 0  
Y. In-Albon - A. Eala 01.29 10:50 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - I. Marchenko 01.29 14:00 2 - 1  
C. Lestienne - Bra. Nakashima 01.29 17:00 0 - 2  
E. Couacaud - S. Korda 01.29 19:05    
F. Horansky - K. Zuk 01.29 11:00 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Barrere G / Olivetti A 01.29 12:30 0 - 2  
Nakashima B / Reese H - Cerretani J / Huesler M A 01.29 20:30 0 - 2  
Tenisz (Rome, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - A.S. Sanchez 01.29 19:00 0 - 2  
E. Bektas - K. Sebov 01.29 16:55 2 - 0  
G. Min - U.M. Arconada 01.29 19:40 2 - 0  
R. Montgomery - I. Burillo Escorihuela 01.29 17:00 1 - 2  
Tollaslabda (WTF, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vik. Axelsen - Tien Chen Chou 01.29 07:40 2 - 0  
Zii Jia Lee - A.S. Ginting 01.29 06:40 1 - 2  
Tollaslabda (WTF, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Tzu Wei Wang 01.29 07:00 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Sri. Kidambi 01.29 06:00 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Ellis M / Langridge C 01.29 05:40 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Lane B / Vendy S 01.29 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ahsan M / Setiawan H 01.29 06:00 1 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Choi S / Seo S J 01.29 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (WTF, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Se Young An 01.29 06:20 1 - 2  
Michelle Li - E. Kosetskaya 01.29 07:20 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Chochuwong - S. Pusarla Venkata 01.29 06:40 0 - 2  
Tzu Ying Tai - R. Intanon 01.29 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Chow M K / Lee M Y 01.29 05:40 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Birch C / Smith L 01.29 05:20 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Efler L / Herttrich I 01.29 05:20 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, vegyes páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Puavaranukroh/Taerattanac 01.29 08:00 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Seo S J / Chae Y 01.29 07:40 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, vegyes páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Goh S H / Lai S J 01.29 07:00 1 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Gicquel T / Delrue D 01.29 08:00 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - USA 01.29 11:00 10 - 10  

 

2021.01.28.
Asztalitenisz (Challenger Series, 4. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chambers - Flo. Bluhm 01.28 11:10 1 - 3  
D. Chambers - J. Huzjak 01.28 13:50 2 - 3  
D. Cheaib - Liang Qiu 01.28 11:50 2 - 3  
Den. Klein - D. Cheaib 01.28 09:10 1 - 3  
Den. Klein - F. Sanchi 01.28 12:30 3 - 0  
J. Huzjak - F. Sanchi 01.28 10:30 3 - 2  
Liang Qiu - Flo. Bluhm 01.28 14:30 0 - 3  
S. Happek - D. Chambers 01.28 08:30 0 - 3  
S. Happek - Flo. Bluhm 01.28 13:10 3 - 2  
S. Happek - Liang Qiu 01.28 09:50 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - I. Soldatov 01.28 01:15 2 - 3  
A. Golyshev - Ilya Novikov 01.28 15:45 3 - 1  
A. Golyshev - Y.V. Lbov 01.28 13:45 3 - 2  
A. Gribkov - E. Kryuchkov 01.28 18:15 1 - 3  
A. Ilin - N. Sukharnikov 01.28 22:45 2 - 3  
A. Klavdenkov - A. Gribkov 01.28 19:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 01.28 17:45 3 - 0  
A. Menshikov - V. Chahur 01.28 00:45 2 - 3  
A. Menshikov - Val. Sidorin 01.28 01:45 0 - 3  
A. Potapkov - D.A. Mikheev 01.28 11:30 3 - 1  
A. Potapkov - I. Afanasyev 01.28 09:30 1 - 3  
A. Pravednov - Dmi. Petrov 01.28 01:00 3 - 0  
A. Sadkov - D. Tikhnenko 01.28 18:15 2 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 01.28 21:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - Z.Y. Tsybikov 01.28 23:00 3 - 0  
A. Slaschilin - E. Grishaev 01.28 11:15 3 - 0  
A. Suntsov - A. Ilin 01.28 21:45 1 - 3  
A. Suntsov - E. Ilyukhin 01.28 23:15 0 - 3  
A. Yakovlev - V. Selkin 01.28 14:00 3 - 0  
A. Zabrodin - And. Andreev 01.28 08:00 3 - 2  
A. Zabrodin - G. Karpovkin 01.28 06:30 3 - 2  
A.D. Volkov - T. Yusipov 01.28 22:15 1 - 3  
A.V. Poprocky - E.S. Madan 01.28 14:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - P. Vshivkov 01.28 16:15 0 - 3  
A.Y. Fedosov - V. Putilovsky 01.28 10:15 3 - 2  
And. Andreev - V. Vologzhanin 01.28 07:00 3 - 2  
Anton Gerasimov - V. Mishakin 01.28 07:15 1 - 3  
D. Ignatiev - A. Uezdin 01.28 23:30 3 - 1  
D. Korneev - V. Chahur 01.28 02:15 3 - 1  
D. Petrochenko - A. Potapkov 01.28 11:00 1 - 3  
D. Tikhnenko - S. Kuzmin 01.28 19:15 3 - 2  
D.A. Mikheev - D. Petrochenko 01.28 10:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Poletaev 01.28 08:15 0 - 3  
Dmi. Petrov - A.Y. Fedosov 01.28 10:45 2 - 3  
Dmi. Petrov - V. Putilovsky 01.28 12:15 3 - 0  
Dmi. Petrov - Z.Y. Tsybikov 01.28 02:00 3 - 0  
E. Grishaev - G.V. Vahnin 01.28 09:45 1 - 3  
E. Grishaev - N. Kurilchik 01.28 11:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - M. Minkov 01.28 22:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - V. Safonov 01.28 01:45 3 - 2  
E. Kryuchkov - A. Klavdenkov 01.28 19:15 0 - 3  
E.S. Madan - P. Vshivkov 01.28 14:15 1 - 3  
G. Bardyshev - A. Golyshev 01.28 15:15 0 - 3  
G. Karpovkin - And. Andreev 01.28 06:00 3 - 2  
G.V. Vahnin - A. Slaschilin 01.28 12:15 3 - 0  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 01.28 10:45 3 - 2  
I. Afanasyev - D. Petrochenko 01.28 12:00 0 - 3  
I. Afanasyev - D.A. Mikheev 01.28 10:30 3 - 0  
I. Mikhaylov - Z. Abanokov 01.28 19:00 3 - 2  
I. Poletaev - O. Nikiforov 01.28 07:15 0 - 3  
I. Soldatov - A.D. Volkov 01.28 02:15 3 - 0  
Ilya Novikov - G. Bardyshev 01.28 14:15 3 - 0  
M. Gusev - A. Yakovlev 01.28 14:30 3 - 2  
M. Gusev - V. Selkin 01.28 16:00 3 - 1  
N. Kurilchik - A. Slaschilin 01.28 10:15 3 - 2  
N. Sukharnikov - M. Minkov 01.28 23:45 3 - 1  
N. Zhurba - D. Ignatiev 01.28 22:30 3 - 1  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 01.28 05:45 3 - 2  
O. Nikiforov - S. Homutov 01.28 07:45 3 - 0  
O. Pronin - I. Mikhaylov 01.28 17:30 0 - 3  
O. Shagarov - A.D. Volkov 01.28 23:15    
O. Shagarov - D. Petrochenko 01.28 21:45 3 - 0  
O. Soldusov - A.V. Poprocky 01.28 13:45 3 - 2  
O. Soldusov - E.S. Madan 01.28 15:45 2 - 3  
P. Vshivkov - O. Soldusov 01.28 15:15 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Pravednov 01.28 00:00 3 - 0  
S. Kulikov - A. Yakovlev 01.28 15:30 2 - 3  
S. Kulikov - M. Gusev 01.28 13:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Sadkov 01.28 19:45 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Chernov 01.28 17:45 1 - 3  
S. Ogay - A.Y. Fedosov 01.28 11:45 1 - 3  
S. Ogay - Dmi. Petrov 01.28 09:45 0 - 3  
T. Turabekov - R. Pavlenko 01.28 01:30 2 - 3  
T. Turabekov - Z.Y. Tsybikov 01.28 00:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 01.28 18:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 01.28 20:15 3 - 1  
V. Chernov - A. Sadkov 01.28 18:45 2 - 3  
V. Chernov - D. Tikhnenko 01.28 20:15 0 - 3  
V. Kalachev - D. Korneev 01.28 01:15 3 - 2  
V. Mishakin - V. Nemashkalo 01.28 05:45 1 - 3  
V. Mishakin - V. Rachkov 01.28 07:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - Anton Gerasimov 01.28 08:15 3 - 1  
V. Nemashkalo - V. Rachkov 01.28 06:45 1 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 01.28 11:15 3 - 1  
V. Rachkov - Anton Gerasimov 01.28 06:15 3 - 2  
V. Safonov - A. Girevenkov 01.28 00:15 3 - 0  
V. Selkin - S. Kulikov 01.28 15:00 2 - 3  
V. Vologzhanin - A. Zabrodin 01.28 05:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 01.28 07:30 3 - 2  
V. Zhulyabin - I. Mikhaylov 01.28 20:00 2 - 3  
V. Zhulyabin - O. Pronin 01.28 18:30 3 - 0  
Val. Sidorin - V. Kalachev 01.28 00:15 0 - 3  
Y.V. Lbov - G. Bardyshev 01.28 16:15 2 - 3  
Y.V. Lbov - Ilya Novikov 01.28 14:45 0 - 3  
Z. Abanokov - O. Pronin 01.28 19:30 3 - 1  
Z. Abanokov - V. Zhulyabin 01.28 18:00 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - A. Uezdin 01.28 22:00 3 - 1  
Aussie Rules (AFL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Collingwood 01.28 09:15 27 - 33  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Melbourne Aces 01.28 09:00 2 - 9  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 01.28 09:00    
Perth Heat - Adelaide Giants 01.28 11:00 2 - 5  
E-Sport (CSGO, CS Summit, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furia eSports - Cloud9 01.28 22:15    
Heroic - Mibr 01.28 18:20 2 - 1  
OG - Team Dignitas 01.28 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Dreamhack Open, EU Group)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Evil Geniuses 01.28 14:55 2 - 1  
Gambit Esports - Team Spirit 01.28 14:55 2 - 1  
Hellraisers - Funplus Phoenix 01.28 18:25 0 - 2  
Sprout - Forze 01.28 18:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eclipse - Mythic 01.28 03:00 1 - 2  
Levitate Esports - Secret Club 01.28 03:00 0 - 2  
Oceanus Gaming - Ggpr Esports 01.28 03:00 2 - 0  
Recon 5 - Imperium Esports 01.28 03:00 2 - 0  
Sapphirekelownadotcom - Timbermen 01.28 03:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esports Club Kyiv - Team Gamerlegion 01.28 15:15 0 - 2  
Offset Esports - Lilmix 01.28 12:00 1 - 2  
Sangal Esports - Honoris 01.28 15:00 2 - 0  
Winstrike Team - Tricked eSport 01.28 12:10 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NA Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Triumph - Extra Salt 01.28 23:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puckchamp - B8 01.28 11:55 2 - 1  
Vp.prodigy - Xactjlepbl 01.28 15:25 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Team Unique 01.28 18:45 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewmates - Inverse 01.28 21:00 2 - 0  
Infinity Esports - Incubus Gaming 01.28 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Omega Gaming 01.28 00:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undying - 5Manmidas 01.28 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yangon Galacticos - Omega Esports 01.28 06:00 1 - 2  
Zerotwo - Lilgun 01.28 09:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - Boom Esports 01.28 12:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - KT Rolster 01.28 09:00 0 - 2  
T1 - Sandbox Gaming 01.28 11:30 2 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Bds 01.28 23:00 0 - 1  
Gameward - Vitality Bee 01.28 19:00 0 - 1  
Izidream - Team Ldlc 01.28 21:50 0 - 1  
Solary - Misfits Premier 01.28 21:00 0 - 1  
Team Mces - Karmine Corp 01.28 19:55 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - Bilibili Gaming 01.28 10:00 0 - 2  
Oh My God - Suning Gaming 01.28 12:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Bcn Squad 01.28 19:45 1 - 0  
Giants.Spain - Movistar Riders 01.28 21:50 1 - 0  
Mad Lions Madrid - Emonkeyz 01.28 17:55 1 - 0  
S2V Esports - Team Queso 01.28 21:00 1 - 0  
Ucam Esports Club - Cream Real Betis 01.28 18:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, NLC, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dusty - Bt Excel 01.28 22:00 0 - 1  
Godsent - Tricked Esport 01.28 20:00 0 - 1  
Nordavind - Granit Gaming 01.28 21:00 0 - 1  
Riddle Esports - Fnatic Rising 01.28 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macko Esports - Cyberground Gaming 01.28 19:00 0 - 1  
Mkers - Outplayed 01.28 22:00 1 - 0  
Romulea Esport - Gg And Esports 01.28 21:00 0 - 1  
Samsung Morning Stars - Axolotl 01.28 20:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - AD Hoc Gaming 01.28 22:00 0 - 1  
E Wie Einfach E-Sports - Penta 1860 01.28 19:00 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Euronics Gaming 01.28 21:00 1 - 0  
Mousesports - SK Gaming Prime 01.28 20:00 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - Team Gamerlegion 01.28 18:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Super Tournament 1,PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Parting 01.28 09:55 0 - 3  
Stats - Bunny 01.28 10:50 1 - 3  
Zest - Special 01.28 11:50 3 - 0  
Zoun - Armani 01.28 09:00 3 - 0  
E-Sport (SC2, Wardi TV, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Zest 01.28 12:00    
Elazer - Zest 01.28 12:00    
Uthermal - Elazer 01.28 12:00    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Stresovice 01.28 19:30 3 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Görögország 01.28 17:30 3 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Észak-Macedónia 01.28 18:00 2 - 1  
Románia - Szerbia 01.28 18:00 2 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Finnország 01.28 20:00 3 - 3  
Montenegró - Olaszország 01.28 18:00 0 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz 2 - Klagenfurt 2 01.28 19:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Havirov 01.28 17:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Liberec 01.28 18:00 1 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida Everblades - Orlando Solar Bears 01.28 01:30 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - DEAC 01.28 17:30 3 - 1  
Csíkszereda - Vasas 01.28 17:30 4 - 6  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 01.28 18:00 2 - 5  
Gyergyói HK - MAC-HKB 01.28 17:30 2 - 1  
Újpest - FTC 01.28 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 01.28 17:00 3 - 3  
Gomel - Mogiljev 01.28 17:00 3 - 1  
Metallurg Zslobin - Lokomotív Orsa 01.28 16:45 4 - 1  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 01.28 17:30 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Mulhouse 01.28 20:15 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 01.28 10:00 2 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 01.28 15:00 1 - 3  
Barisz - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.28 14:30 4 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Traktor Cseljabinszk 01.28 13:30 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 01.28 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Prizma Riga 01.28 18:00 10 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapitan Sztupino - Atlant Moszkva 01.28 17:00 3 - 7  
Novomoszkovszk Academy - Amurszkije Tigri Habarov. 01.28 17:00 2 - 4  
Omszkije Jasztrebi - Szarmati Orenburg 01.28 12:00 6 - 1  
Szahalinszkije Akulj - Almaz Cserepovec 01.28 09:00 2 - 1  
SZKA-1946 - Dinamo Riga 2 01.28 17:00 7 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 01.28 11:00 0 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 01.28 10:30 4 - 8  
Vityaz Podolszk 2 - Krasznaja Armija 01.28 17:00 3 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Chicago 01.28 01:30 1 - 1  
Vancouver - Ottawa 01.28 02:00 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Iserlohn 01.28 18:30 4 - 2  
Ingolstadt - Nürnberg 01.28 20:30 8 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 01.28 19:45 5 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 01.28 19:00 4 - 4  
Djurgarden - Färjestad 01.28 19:00 0 - 3  
HV 71 - Växjö 01.28 19:00 2 - 4  
Oskarshamn - Leksand 01.28 19:00 6 - 3  
Skelleftea - Linköping 01.28 19:00 6 - 0  
Örebro - Lulea 01.28 19:00 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Tambov 01.28 16:30 5 - 3  
Rjazany - Himik Voszkreszenszk 01.28 17:00 3 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Argentino Junin 01.28 01:30 71 - 80  
Gimnasia CR - Hispano Americano 01.28 01:30 80 - 74  
La Union Formosa - Gimnasia CR 01.28 23:00 77 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - The Hawks 01.28 09:30 70 - 90  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Beroe Stara Zagora 01.28 17:00 89 - 88  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Minas 01.28 21:00 75 - 99  
Cearense - Pato 01.28 15:00 68 - 71  
Cerrado - Campo Mourao 01.28 18:00 74 - 57  
Sao Paulo - Mogi das Cruzes 01.28 01:00 96 - 72  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Svendborg 01.28 19:15 77 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 01.28 11:00 74 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx 01.28 11:00 55 - 64  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Miller) - Memphis (Sultan) 01.28 07:36 60 - 65  
Cleveland (Miller) - Orlando (W1Nfatal) 01.28 08:48 61 - 66  
Memphis (Sultan) - New Orleans (Lovejoy) 01.28 07:00 49 - 61  
Memphis (Sultan) - Orlando (W1Nfatal) 01.28 08:12 32 - 55  
New Orleans (Lovejoy) - Orlando (W1Nfatal) 01.28 09:24 73 - 74  
Orlando (W1Nfatal) - Memphis (Sultan) 01.28 10:00 71 - 43  
Kosárlabda (e-NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami (kirillzagay) - Indiana (broccolicabbage0) 01.28 06:25 57 - 48  
San Antonio (staryy23) - Utah (Sm1T1Q) 01.28 05:50 77 - 61  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Sultan) - Orlando (Aphex) 01.28 14:30 43 - 64  
Cleveland (Bad_Trip) - Chicago (Sultan) 01.28 15:42 65 - 46  
Cleveland (Bad_Trip) - Orlando (Aphex) 01.28 16:54 68 - 45  
Orlando (Aphex) - Chicago (Sultan) 01.28 16:18 66 - 48  
Orlando (Aphex) - Cleveland (Bad_Trip) 01.28 15:06 49 - 49, h.u. 63 - 55  
Washington (88Fireburn) - Orlando (Aphex) 01.28 17:30 51 - 48  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (W1Nfatal) - Utah (Lovejoy) 01.28 11:36 81 - 68  
New Orleans (Miller) - Utah (Lovejoy) 01.28 12:12 56 - 66  
Sacramento (Sultan) - Utah (Lovejoy) 01.28 11:00 58 - 70  
Utah (Lovejoy) - Memphis (W1Nfatal) 01.28 13:24 53 - 48  
Utah (Lovejoy) - New Orleans (Miller) 01.28 14:00 47 - 60  
Utah (Lovejoy) - Sacramento (Sultan) 01.28 12:48 65 - 43  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Fenerbahce 01.28 18:00 76 - 107  
Olimpia Milano - Zenit Szentpétervár 01.28 20:45 82 - 76  
Olympiakosz - Barcelona 01.28 20:00 74 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Kijev-Basket 01.28 14:00 51 - 61  
Prometej Kamjanszke - Rilszki Szportiszt (Helyszín: Bulgária 01.28 17:00 89 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Szolnok 01.28 15:00 90 - 73  
Ostrow Wielkopolski - Sporting CP 01.28 18:00 85 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - CSM Oradea 01.28 13:00 58 - 55  
Besiktas - CSU Sibiu 01.28 16:00 90 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Parma Permszkij Kraj 01.28 18:00 81 - 93  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR Reykjavik - Thor Porlakshofn 01.28 21:15 77 - 107  
Thor Akureyri - Tindastoll 01.28 20:15 103 - 95  
Valur - Höttur 01.28 20:15 88 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Beijing Ducks 01.28 05:30 102 - 114  
Qingdao - Zhejiang Chouzhou 01.28 12:35 110 - 103  
Shandong - Shanxi 01.28 13:00 113 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Asseco Gdynia 01.28 17:30 78 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Jászberény 01.28 18:00 114 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 01.28 01:30 116 - 116, h.u. 128 - 132  
Charlotte - Indiana 01.28 01:00 106 - 116  
Cleveland - Detroit 01.28 01:00 122 - 107  
Golden State - Minnesota 01.28 04:00 123 - 111  
Miami - Denver 01.28 01:30 82 - 109  
New Orleans - Washington 01.28 03:00 124 - 106  
Orlando - Sacramento 01.28 01:00 107 - 121  
Philadelphia - LA Lakers 01.28 01:30 107 - 106  
Phoenix - Oklahoma City 01.28 03:00 97 - 102  
San Antonio - Boston 01.28 02:30 110 - 106  
Toronto - Milwaukee 01.28 01:30 108 - 115  
Utah - Dallas 01.28 03:00 116 - 104  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Trapani 01.28 20:45 74 - 66  
Tortona - Capo D'Orlando 01.28 19:30 93 - 70  
Treviglio - Biella 01.28 21:00 83 - 95  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pauian Archiland - Bank of Taiwan 01.28 11:00 82 - 69  
Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 01.28 13:00 63 - 67  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Goulette - Club Africain 01.28 16:00 67 - 70  
US Monastir - AS Hammamet 01.28 15:00 100 - 68  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DS Grombalia - JS Menzah 01.28 15:00 81 - 65  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Odessza 01.28 18:00 82 - 90  
Ternopil - Himik Juzsnij 01.28 17:00 95 - 88  
Krikett (Dél-afrikai Momentum OneDayCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lions - Warriors 01.28 09:00 1 - 0  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Valur 01.28 20:30 26 - 22  
Grotta - IR 01.28 19:00 29 - 21  
KA Akureyri - Afturelding 01.28 20:30 24 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Haukar 01.28 20:30 32 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztrahanocska 01.28 17:30 31 - 29  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod 01.28 16:00 31 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Prahova Ploiesti 01.28 09:30 27 - 27  
Magura Cisnadiei - Baia Mare 01.28 12:15 21 - 25  
Municipal Craiova - Rapid Bukarest 01.28 18:15 19 - 23  
Ramnicu Valcea - Dunarea Braila 01.28 15:30 20 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Malmö 01.28 19:00 26 - 32  
Hallby - Ystad IF 01.28 19:00 26 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Atl. Platense 01.28 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Torneo Federal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Mitre - Dep. Madryn 01.28 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sabayil 01.28 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - FC Bruges 01.28 18:45 1 - 2  
Oostende - Standard Liege 01.28 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Corinthians SP 01.28 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anapolina GO - Gremio Anapolis GO 01.28 19:30 1 - 2  
Aparecidense - Jaragua GO 01.28 19:30 1 - 0  
Crac GO - Atlético GO 01.28 19:30 5 - 3  
Goianesia GO - Goiás 01.28 19:30 2 - 3  
Ipora GO - Anapolis GO 01.28 19:30 1 - 1  
Vila Nova GO - Goiania GO 01.28 19:30 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Bochum 01.28 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melipilla - Rangers de Talca 01.28 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Sporting San Jose 01.28 03:00 4 - 0  
Santos de Guapiles - Dep. Alajuelense 01.28 02:00 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Chellovekk) - Leicester (Upcake22) 01.28 18:18 1 - 1  
Arsenal (Chellovekk) - Leverkusen (Olle) 01.28 17:06 1 - 1  
Arsenal (Chellovekk) - Milan (KRaftVK) 01.28 16:30 0 - 2  
Arsenal (Chellovekk) - Napoli (Taka) 01.28 17:54 4 - 1  
Leicester (Upcake22) - Arsenal (Chellovekk) 01.28 17:18 1 - 2  
Leicester (Upcake22) - Milan (KRaftVK) 01.28 18:06 0 - 4  
Leicester (Upcake22) - Napoli (Taka) 01.28 17:30 1 - 1  
Leverkusen (Olle) - Arsenal (Chellovekk) 01.28 18:06 3 - 2  
Milan (KRaftVK) - Arsenal (Chellovekk) 01.28 17:30 1 - 2  
Milan (KRaftVK) - Leicester (Upcake22) 01.28 17:06 1 - 1  
Milan (KRaftVK) - Napoli (Taka) 01.28 16:42 0 - 1  
Napoli (Taka) - Arsenal (Chellovekk) 01.28 16:54 3 - 3  
Napoli (Taka) - Leicester (Upcake22) 01.28 16:30 1 - 2  
Napoli (Taka) - Milan (KRaftVK) 01.28 17:42 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton (Boulevard_ - Arsenal (Arcos) 01.28 18:34 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Arcos) - Liverpool (Skromnuy) 01.28 20:42 0 - 2  
Chelsea (Arcos) - Man. City (Boulevard_Pr.) 01.28 21:54 0 - 3  
Chelsea (Arcos) - Tottenham (Vrico) 01.28 21:06 1 - 3  
Chelsea (Upcake22) - Liverpool (Olle) 01.28 12:12 1 - 1  
Chelsea (Upcake22) - Man. Utd. (Chellovekk) 01.28 12:48 3 - 2  
Chelsea (Upcake22) - Manchester City (Taka) 01.28 13:00 0 - 0  
Chelsea (Upcake22) - Tottenham (KRaftVK) 01.28 13:36 0 - 0  
Liverpool (Olle) - Chelsea (Upcake22) 01.28 13:12 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Man. Utd. (Chellovekk) 01.28 13:36 3 - 0  
Liverpool (Olle) - Manchester City (Taka) 01.28 12:48 1 - 5  
Liverpool (Olle) - Tottenham (KRaftVK) 01.28 12:24 0 - 2  
Liverpool (Skromnuy) - Chelsea (Arcos) 01.28 21:42 1 - 3  
Liverpool (Skromnuy) - Man. City (Boulevard_Pr.) 01.28 22:18 1 - 1  
Liverpool (Skromnuy) - Man. Utd. (Orlovsky1) 01.28 20:54 5 - 0  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Skromnuy) 01.28 21:18 1 - 2  
Man. Utd. (Chellovekk) - Chelsea (Upcake22) 01.28 13:48 2 - 1  
Man. Utd. (Chellovekk) - Liverpool (Olle) 01.28 12:36 0 - 1  
Man. Utd. (Chellovekk) - Manchester City (Taka) 01.28 13:24 1 - 0  
Man. Utd. (Chellovekk) - Tottenham (KRaftVK) 01.28 12:00 5 - 1  
Man. Utd. (Orlovsky1) - Liverpool (Skromnuy) 01.28 21:54 4 - 1  
Manchester City (Taka) - Chelsea (Upcake22) 01.28 12:00 3 - 1  
Manchester City (Taka) - Liverpool (Olle) 01.28 13:48 0 - 3  
Manchester City (Taka) - Man. Utd. (Chellovekk) 01.28 12:24 2 - 0  
Manchester City (Taka) - Tottenham (KRaftVK) 01.28 13:12 1 - 0  
Tottenham (KRaftVK) - Chelsea (Upcake22) 01.28 12:36 1 - 1  
Tottenham (KRaftVK) - Liverpool (Olle) 01.28 13:24 1 - 2  
Tottenham (KRaftVK) - Man. Utd. (Chellovekk) 01.28 13:00 3 - 0  
Tottenham (KRaftVK) - Manchester City (Taka) 01.28 12:12 1 - 2  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Skromnuy) 01.28 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Own Owned 01.28 11:30 5 - 0  
Aru Arukonda - Pnz Im Not Over 01.28 09:50 4 - 2  
Fin Fints - Aru Arukonda 01.28 09:00 5 - 4  
Fin Fints - Xal Xalinho FC 01.28 11:05 2 - 7  
Own Owned - Fin Fints 01.28 10:15 0 - 2  
Own Owned - Xal Xalinho FC 01.28 09:25 2 - 2  
Pnz Im Not Over - Fin Fints 01.28 07:45 1 - 4  
Pnz Im Not Over - Own Owned 01.28 08:35 2 - 1  
Xal Xalinho FC - Aru Arukonda 01.28 08:10 2 - 3  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 01.28 10:40 2 - 6  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Rebels) - Borussia Dortmund (Lion) 01.28 09:52 2 - 1  
Bayern München (Rebels) - Leverkusen (Kodak) 01.28 10:28 0 - 1  
Bayern München (Rebels) - Mönchengladbach (Jkey) 01.28 10:40 1 - 5  
Bayern München (Rebels) - RB Leipzig (Plevis) 01.28 11:16 3 - 1  
Borussia Dortmund (Lion) - Leverkusen (Kodak) 01.28 11:16 3 - 0  
Borussia Dortmund (Lion) - Mönchengladbach (Jkey) 01.28 10:28 1 - 0  
Leverkusen (Kodak) - Bayern München (Rebels) 01.28 11:28 0 - 2  
Leverkusen (Kodak) - Mönchengladbach (Jkey) 01.28 11:04 1 - 2  
Leverkusen (Kodak) - RB Leipzig (Plevis) 01.28 09:40 3 - 1  
Mönchengladbach (Jkey) - Bayern München (Rebels) 01.28 09:40 0 - 0  
Mönchengladbach (Jkey) - Borussia Dortmund (Lion) 01.28 11:28 5 - 0  
RB Leipzig (Plevis) - Borussia Dortmund (Lion) 01.28 11:04 0 - 2  
RB Leipzig (Plevis) - Mönchengladbach (Jkey) 01.28 09:52 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Kodak) - Lazio (Lion) 01.28 08:06 1 - 1  
Atalanta (Kodak) - Milan (Plevis) 01.28 07:30 2 - 1  
Atalanta (Kodak) - Napoli (Rebels) 01.28 09:18 3 - 0  
Internazionale (Jkey) - Atalanta (Kodak) 01.28 07:54 1 - 1  
Internazionale (Jkey) - Lazio (Lion) 01.28 09:18 0 - 1  
Internazionale (Jkey) - Napoli (Rebels) 01.28 07:30 1 - 1  
Lazio (Lion) - Atalanta (Kodak) 01.28 09:06 1 - 3  
Lazio (Lion) - Internazionale (Jkey) 01.28 08:18 0 - 3  
Lazio (Lion) - Milan (Plevis) 01.28 07:54 0 - 2  
Milan (Plevis) - Internazionale (Jkey) 01.28 07:42 1 - 2  
Milan (Plevis) - Napoli (Rebels) 01.28 08:06 1 - 1  
Napoli (Rebels) - Atalanta (Kodak) 01.28 08:18 3 - 2  
Napoli (Rebels) - Lazio (Lion) 01.28 07:42 2 - 1  
Napoli (Rebels) - Milan (Plevis) 01.28 09:06 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.28 03:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 01.28 18:40 4 - 1  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 01.28 00:00 1 - 1  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.28 02:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.28 21:40 2 - 3  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 01.28 22:40 1 - 2  
Austria (Kot) - New Zealand (Moic) 01.28 01:00 2 - 4  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.28 20:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.28 20:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.28 19:40 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 01.28 21:00 0 - 1  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 01.28 03:20 2 - 0  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.28 00:40 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.28 22:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 01.28 18:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - New Zealand (Moic) 01.28 23:40 4 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.28 21:20 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.28 02:20 5 - 2  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.28 14:00 1 - 0  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.28 06:20 1 - 0  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.28 05:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.28 08:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Mexico (Moebius) 01.28 09:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.28 12:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.28 13:00 1 - 2  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.28 07:20 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.28 11:20 4 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.28 05:40 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.28 08:00 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.28 13:40 4 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.28 09:40 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 01.28 13:00 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.28 10:40 2 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.28 11:40 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.28 08:40 4 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.28 14:40 2 - 0  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.28 13:40 2 - 4  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.28 12:40 2 - 2  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.28 06:40 1 - 3  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.28 14:40 0 - 0  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 01.28 11:40 1 - 4  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.28 09:40 2 - 1  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.28 08:40 1 - 2  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.28 10:40 2 - 3  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.28 05:40 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 01.28 04:00 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 01.28 02:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.28 22:40 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 01.28 23:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (Burton) 01.28 19:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 01.28 21:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - New Zealand (Moic) 01.28 20:20 2 - 0  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 01.28 00:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.28 03:00 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 01.28 23:00 4 - 3  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 01.28 19:00 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.28 00:20 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - France (Herculex) 01.28 20:20 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 01.28 01:40 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 01.28 00:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - New Zealand (Moic) 01.28 21:20 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 01.28 03:00 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.28 04:00 1 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.28 14:20 1 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.28 06:00 3 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.28 13:00 1 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.28 10:20 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 01.28 14:00 3 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.28 08:20 4 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.28 07:00 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.28 11:40 1 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.28 09:20 0 - 1  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.28 21:00 3 - 2  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.28 22:00 2 - 4  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 01.28 23:00 2 - 4  
France (Herculex) - Czech Republic (Koko) 01.28 02:40 2 - 4  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.28 19:00 3 - 3  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.28 20:00 4 - 2  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.28 03:40 2 - 3  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.28 01:00 3 - 3  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.28 01:40 1 - 4  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.28 01:20 0 - 3  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.28 00:00 1 - 2  
Germany (Burton) - Colombia (Gorilla) 01.28 03:40 0 - 3  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 01.28 20:40 0 - 4  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.28 04:00 2 - 4  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.28 02:40 1 - 2  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.28 19:40 4 - 2  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.28 23:00 1 - 1  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.28 22:00 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 01.28 00:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 01.28 04:20 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 01.28 01:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 01.28 22:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.28 03:20 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.28 20:20 2 - 4  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.28 02:20 2 - 0  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 01.28 19:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Romania (Andre) 01.28 23:20 2 - 3  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.28 11:00 1 - 3  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.28 10:00 2 - 3  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.28 05:00 2 - 1  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.28 08:40 3 - 5  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 01.28 07:20 3 - 3  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.28 12:40 2 - 3  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.28 13:40 2 - 4  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.28 06:00 4 - 3  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.28 07:40 3 - 3  
Mexico (Moebius) - Bulgaria (Val) 01.28 10:00 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 01.28 06:40 3 - 2  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 01.28 07:40 0 - 2  
Mexico (Moebius) - Ecuador (Mitchef) 01.28 05:40 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 01.28 12:20 0 - 4  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.28 13:20 2 - 5  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.28 09:00 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Sweden (ChrisX) 01.28 14:20 2 - 0  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.28 11:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.28 08:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.28 09:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.28 10:20 4 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.28 11:20 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.28 07:00 4 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.28 06:00 4 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 01.28 05:00 1 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.28 14:40 4 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.28 12:20 3 - 3  
New Zealand (Moic) - Austria (Kot) 01.28 22:20 4 - 2  
New Zealand (Moic) - Belgium (Tommy) 01.28 23:20 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Colombia (Gorilla) 01.28 02:40 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Czech Republic (Koko) 01.28 01:20 3 - 3  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.28 19:20 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.28 03:20 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.28 21:40 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Poland (Johnybegood) 01.28 04:20 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Romania (Andre) 01.28 00:20 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.28 02:20 0 - 4  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.28 01:40 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 01.28 22:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 01.28 20:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.28 23:20 4 - 0  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.28 23:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 01.28 03:40 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - New Zealand (Moic) 01.28 19:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.28 21:00 1 - 3  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.28 04:20 1 - 3  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.28 20:40 2 - 3  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.28 19:40 2 - 4  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.28 18:40 2 - 3  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.28 21:40 4 - 1  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.28 01:00 2 - 1  
Romania (Andre) - Greece (Sarafou) 01.28 00:00 3 - 2  
Romania (Andre) - New Zealand (Moic) 01.28 22:40 3 - 2  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.28 02:00 3 - 3  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.28 06:40 2 - 2  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.28 07:40 2 - 2  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.28 11:00 3 - 1  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.28 12:00 3 - 5  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 01.28 05:20 2 - 2  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.28 10:40 1 - 2  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 01.28 14:20 2 - 3  
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 01.28 09:20 0 - 4  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 01.28 13:20 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.28 12:20 3 - 2  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.28 11:20 3 - 3  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.28 09:00 1 - 3  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.28 08:00 1 - 4  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.28 13:20 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Mexico (Moebius) 01.28 05:00 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.28 06:20 4 - 0  
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 01.28 10:20 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 01.28 07:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.28 09:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.28 05:20 0 - 1  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.28 14:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.28 10:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.28 12:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.28 08:20 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.28 07:20 4 - 0  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 01.28 06:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.28 12:40 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Misr Lel Makasa 01.28 18:30 4 - 1  
National Bank of Egypt SC - El Gaish Talaea 01.28 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - CSD Municipal 01.28 20:15 1 - 1  
Dep. Guastatoya - CSD Xelaju 01.28 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 01.28 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 01.28 21:00 3 - 1  
Sparta Rotterdam - Twente 01.28 18:45 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad - Bengaluru 01.28 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva 01.28 19:15 1 - 0  
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona 01.28 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Talents Hadera 01.28 18:00    
Hapoel Raanana - Maccabi BE Hefer 01.28 18:00 0 - 2  
Ramat Hasharon - Maccabi Netanya 01.28 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Jordán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baqaa - Moghayer Al-Sarhan 01.28 13:00 3 - 1  
Al-Jalil - That Ras 01.28 13:00 1 - 1  
Al-Karmel - Al-Tora 01.28 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Independiente Medellin 01.28 01:40 0 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Pasto 01.28 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Tapatio 01.28 04:05 2 - 1  
Cancun FC - Atl. Morelia 01.28 02:05 1 - 2  
Mineros de Zacatecas - Pumas de Tabasco 01.28 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinandega - Real Esteli 01.28 22:00 2 - 4  
Diriangen - Real Madriz 01.28 02:00 4 - 0  
Managua FC - CD Ocotal 01.28 00:00 3 - 0  
Municipal Jalapa - Junior de Managua 01.28 02:00 1 - 1  
Walter Ferretti - Juventus Managua 01.28 03:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Spezia 01.28 21:00 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 01.28 22:15 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Liverpool 01.28 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 01.28 19:00 1 - 1  
Hermannstadt - Chindia Targoviste 01.28 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Atl. Madrid 01.28 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ath. Bilbao 01.28 21:00 1 - 2  
Navalcarnero - Granada 01.28 19:00 0 - 6  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Basel 01.28 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Draih - Al-Adalh 01.28 13:35 1 - 0  
Al-Kawkab - Al-Khaleej Saihat 01.28 13:35 2 - 2  
Najran - Al-Hazem 01.28 13:55 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Defensor Montevideo 01.28 01:00 1 - 2  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paracao - Once Unidos 01.28 01:00 3 - 0  
Union Vecinal de Trinidad - Ciudad de Buenos Aires 01.28 15:30 0 - 3  
UPCN San Juan - Once Unidos 01.28 22:00 3 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Belchatow 01.28 18:00 1 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Lindemans Aalst 01.28 20:30 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Fenerbahce 01.28 20:30 3 - 1  
Nantes - Calcit Kamnik 01.28 18:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Guarulhos 01.28 00:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Lvi Praha 01.28 17:10 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 01.28 20:00 3 - 1  
Gentofte - Hvidovre 01.28 18:30 3 - 0  
Vestsjaelland - Marienlyst 01.28 18:30 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Aarhus 01.28 20:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 01.28 11:00 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Kifiszia 01.28 17:00    
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Verva Varsó 01.28 15:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
United Frankfurt - Giesen 01.28 19:30 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiesbaden - SW Erfurt 01.28 20:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Busto Arsizio 01.28 19:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Lokomotív Kalinyingrád 01.28 15:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Amstetten 01.28 19:00 3 - 0  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Jak Jones 01.28 15:00 5 - 2  
Ding Junhui - Dom. Dale 01.28 15:00 5 - 0  
F. O'Brien - Joe O'Connor 01.28 15:00 0 - 5  
J. Lisowski - L. Brecel 01.28 20:00 5 - 2  
J. Trump - Joe Perry 01.28 15:00 5 - 3  
Jamie O'Neill - Jor. Brown 01.28 20:00 4 - 5  
L. Brecel - N. Saengkham 01.28 10:30 5 - 1  
L. Heathcote - J. Lisowski 01.28 10:30 4 - 5  
Pang Junxu - Rob. Williams 01.28 10:30 3 - 5  
Rob. Williams - S. Bingham 01.28 20:00 4 - 5  
S. Bingham - Zhou Yuelong 01.28 10:30 5 - 2  
Tom Ford - S. Carrington 01.28 20:00 5 - 2  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - Leo. Kung 01.28 11:20 0 - 2  
J.A. Cristian - C. Tauson 01.28 15:45 2 - 1  
O. Dodin - U. Radwanska 01.28 18:40 0 - 2  
R. Sramkova - A-L. Friedsam 01.28 10:00 0 - 2  
S. Vögele - L-I. Paar 01.28 13:00 0 - 2  
T. Martincova - Har. Tan 01.28 10:00 0 - 2  
V. Jimenez Kasintseva - K. Zavatska 01.28 13:20 1 - 2  
V. Tomova - K. von Deichmann 01.28 11:55 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - J. Kovalik 01.28 11:10 2 - 0  
E. Escobedo - R. Ramanathan 01.28 10:30 0 - 2  
Emi. Gomez - E. Kirkin 01.28 10:40 2 - 0  
J.A. Munar Clar - C. Taberner 01.28 10:40 2 - 0  
J.A. Munar Clar - Z. Kolar 01.28 14:30 2 - 0  
Joao Menezes - C. Ilkel 01.28 10:05 0 - 2  
L. Mayer - C. Ilkel 01.28 14:00 0 - 2  
L. Mayer - T. Griekspoor 01.28 09:00 2 - 0  
L. Musetti - A. Tabilo 01.28 10:00 2 - 0  
M. Safwat - Joao Domingues 01.28 11:20 1 - 2  
P. Lorenzi - D. Altmaier 01.28 12:15 2 - 0  
R. Molleker - T. Robredo 01.28 12:30 0 - 2  
Z. Kolar - L. Giustino 01.28 09:40 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galan D E / Gomez E - Kovalik J / Safwat M 01.28 15:30 2 - 1  
Galloway R / Lawson A - Molchanov D / Nedovyesov 01.28 12:50 0 - 2  
Martinez L D / Vega Herna - Agabigun S / Kirkin E 01.28 14:10 2 - 0  
Matos R / Meligeni Rodrig - Lorenzi P / Seyboth Wild T 01.28 14:55 2 - 0  
Raja P / Ramanathan R - Altuna T / Petrovic D 01.28 15:00    
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - T.M. Etcheverry 01.28 07:30 0 - 2  
A. Santillan - Dim. Kuzmanov 01.28 07:30 2 - 1  
B. Kavcic - N. Kuhn 01.28 07:30 2 - 0  
F. Mena - A. Pellegrino 01.28 07:30 2 - 1  
F. Mena - B. Kavcic 01.28 12:20 0 - 2  
G.M. Moroni - Y. Erel 01.28 08:00 1 - 2  
R. Cid Subervi - S. Agabigun 01.28 07:30 2 - 1  
Y. Erel - A. Santillan 01.28 14:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - A.L. Lingua Lavallen 01.28 09:00 0 - 2  
D. Capecchi - A. Velotti 01.28 09:00 2 - 1  
F. Agamenone - J.B. Torres 01.28 09:00 0 - 2  
F. Diaz Acosta - N. Moreno de Alboran 01.28 11:50 0 - 2  
G. Lama - A. Thanos 01.28 11:15 2 - 0  
L. Hampel - N. Tajima 01.28 11:30 2 - 0  
R. Kawakami - Jum. Yamasaki 01.28 11:00 2 - 1  
R.A. Burruchaga - P. Toledo Bague 01.28 13:05 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Marinkovic - A. Zolotareva 01.28 09:00 1 - 2  
C. Hoste Ferrer - J. Belgraver 01.28 09:00 1 - 2  
C. Skamlova - Z. Falkner 01.28 08:55 2 - 0  
M. Viertler - A. Husaric 01.28 08:55 0 - 2  
N. Fossa Huergo - A.E. Nefedova 01.28 10:45 1 - 2  
R. Bhatia - P. Lovric 01.28 09:00 0 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carrillo Marin - A. Eala 01.28 11:30 0 - 2  
E. Arango - J. Markova 01.28 13:05 2 - 1  
E. Vedder - Y. Cavalle-Reimers 01.28 11:30 0 - 2  
I. Primorac - A. Robbe 01.28 12:35 0 - 2  
K. Bartone - S. Akita 01.28 10:00 0 - 2  
V. Ryser - M. Gutierrez Carrasco 01.28 10:00 0 - 2  
Y. In-Albon - S. Lamens 01.28 10:00 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - K. Zuk 01.28 13:50 0 - 2  
B. Bonzi - Y. Maden 01.28 15:30 2 - 1  
E. Couacaud - E. Furness 01.28 20:55 2 - 1  
F. Horansky - M. Marterer 01.28 11:00 2 - 1  
M. Bourgue - S. Korda 01.28 18:25 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Olivetti A - Lammons N / Withrow J 01.28 14:00 2 - 1  
Doumbia S / Reboul F - Rodionov J / Rosol L 01.28 11:00 2 - 0  
Guinard M / Rinderknech A - Cerretani J / Huesler M A 01.28 17:00 0 - 2  
Nakashima B / Reese H - Bourgue M / Pouille L 01.28 21:30 2 - 0  
Tenisz (Rome, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - K. Sebov 01.28 18:45 0 - 2  
A.S. Sanchez - G. Talaba 01.28 19:55 2 - 0  
Ash. Krueger - K. Hance 01.28 01:35 2 - 0  
Ash. Krueger - U.M. Arconada 01.28 19:50 0 - 2  
I. Burillo Escorihuela - D. Papamichail 01.28 21:10 2 - 0  
I. Burillo Escorihuela - K. Gerlach 01.28 01:10 2 - 1  
K. Kucova - G. Min 01.28 22:05 0 - 2  
K. Sebov - S. Vickery 01.28 00:30    
M.C. Osorio Serrano - R. Montgomery 01.28 17:55 0 - 2  
O. Govortsova - E. Bektas 01.28 16:55 1 - 2  
V. Cepede Royg - C. Perrin 01.28 18:00 1 - 2  
Tollaslabda (WTF, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - A.S. Ginting 01.28 07:20 2 - 0  
Vik. Axelsen - Zii Jia Lee 01.28 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Ng Ka Long Angus 01.28 07:20 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Sri. Kidambi 01.28 06:00 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Lane B / Vendy S 01.28 05:00 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Ellis M / Langridge C 01.28 05:20 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Choi S / Seo S J 01.28 05:00 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Ivanov V / Sozonov I 01.28 05:40 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Michelle Li 01.28 06:00 2 - 0  
Se Young An - E. Kosetskaya 01.28 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - S. Pusarla Venkata 01.28 06:20 2 - 0  
Tzu Ying Tai - P. Chochuwong 01.28 07:00 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Chow M K / Lee M Y 01.28 06:20 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Hoo V / Yap C W 01.28 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Efler L / Herttrich I 01.28 05:20 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Kititharakul/Prajongjai 01.28 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, vegyes páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Jordan P / Oktavianti M D 01.28 08:00 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Seo S J / Chae Y 01.28 07:40 0 - 2  
Tollaslabda (WTF, vegyes páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gicquel T / Delrue D - Goh S H / Lai S J 01.28 07:00 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Faizal H / Widjaja G E 01.28 07:40 1 - 2  

 

2021.01.27.
Asztalitenisz (Challenger Series, 4. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chambers - Liang Qiu 01.27 13:10 0 - 3  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 01.27 11:50 3 - 0  
D. Cheaib - J. Huzjak 01.27 13:50 3 - 2  
Den. Klein - Flo. Bluhm 01.27 09:10 0 - 3  
Den. Klein - J. Huzjak 01.27 11:10 2 - 3  
Den. Klein - Liang Qiu 01.27 14:30 2 - 3  
F. Sanchi - D. Chambers 01.27 10:30 3 - 2  
F. Sanchi - Flo. Bluhm 01.27 15:10 1 - 3  
F. Sanchi - S. Happek 01.27 12:30 3 - 2  
S. Happek - D. Cheaib 01.27 09:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - Dmi. Kolesnikov 01.27 07:45 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 01.27 05:45 2 - 3  
A. Girevenkov - E. Kalashnikov 01.27 22:15 1 - 3  
A. Ilin - M. Minkov 01.27 01:45 3 - 2  
A. Ilin - P. Semeshin 01.27 00:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - D. Tunitsyn 01.27 18:15 3 - 1  
A. Kolmin - And. Andreev 01.27 06:00 2 - 3  
A. Mohnachev - A. Zirin 01.27 12:00 0 - 3  
A. Mohnachev - V.V. Kutin 01.27 10:30 3 - 0  
A. Pravednov - R. Pavlenko 01.27 00:00 2 - 3  
A. Pravednov - T. Turabekov 01.27 22:00 1 - 3  
A. Savinsky - A. Shmakov 01.27 07:45 2 - 3  
A. Savinsky - Vla. Zubkov 01.27 05:45 0 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 01.27 16:15 1 - 3  
A. Serebrennikov - Pav. Bondarenko 01.27 14:45 1 - 3  
A. Shirshov - Sem. Korolev 01.27 19:15 3 - 0  
A. Shmakov - V. Chernov 01.27 06:15 3 - 2  
A. Slaschilin - G.V. Vahnin 01.27 10:45 1 - 3  
A. Slaschilin - Y. Bazhinov 01.27 12:15 1 - 3  
A. Uezdin - A. Pravednov 01.27 01:30 2 - 3  
A. Uezdin - D. Ignatiev 01.27 00:30 0 - 3  
A. Vlasov - Z. Abanokov 01.27 19:00 0 - 3  
A. Zabrodin - A. Kolmin 01.27 06:30 1 - 3  
A. Zabrodin - And. Andreev 01.27 08:00 3 - 2  
A. Zirin - V. Rachkov 01.27 11:00 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Girevenkov 01.27 23:15 3 - 2  
A.D. Volkov - I. Afanasyev 01.27 10:45 1 - 3  
A.D. Volkov - V. Safonov 01.27 21:45 3 - 1  
A.Y. Fedosov - A. Serebrennikov 01.27 13:45 1 - 3  
A.Y. Fedosov - Pav. Bondarenko 01.27 15:45 3 - 1  
And. Andreev - P. Vshivkov 01.27 07:00 3 - 2  
D. Balakin - A. Vlasov 01.27 20:00 3 - 2  
D. Balakin - V. Beliakov 01.27 18:30 3 - 0  
D. Korneev - A. Menshikov 01.27 23:45 3 - 1  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 01.27 00:45 3 - 2  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 01.27 19:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Poletaev 01.27 06:15 1 - 3  
Dmi. Petrov - D. Ignatiev 01.27 02:00 0 - 3  
Dmi. Petrov - T. Turabekov 01.27 23:30 3 - 1  
E. Anisimov - Kim Sen Ir 01.27 13:30 0 - 3  
E. Anisimov - Ser. Ovechkin 01.27 15:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - N. Sukharnikov 01.27 01:15 3 - 0  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 01.27 02:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - I. Korogodsky 01.27 11:15 3 - 2  
G.V. Vahnin - Y. Bazhinov 01.27 10:15 1 - 3  
I. Afanasyev - E. Kalashnikov 01.27 10:15 1 - 3  
I. Korogodsky - A.D. Volkov 01.27 09:45 2 - 3  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 01.27 11:45 3 - 0  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 01.27 07:15 2 - 3  
I. Soldatov - E. Kalashnikov 01.27 23:45 2 - 3  
Kim Sen Ir - M. Gusev 01.27 16:00 3 - 1  
Kim Sen Ir - Ser. Ovechkin 01.27 14:30 3 - 0  
M. Andrusenko - A. Klavdenkov 01.27 18:45 1 - 3  
M. Andrusenko - D. Tunitsyn 01.27 20:15 3 - 1  
M. Gusev - E. Anisimov 01.27 15:00 1 - 3  
M. Pronkin - A. Slaschilin 01.27 09:45 3 - 0  
M. Pronkin - G.V. Vahnin 01.27 11:45 3 - 2  
N. Sukharnikov - P. Semeshin 01.27 02:15 3 - 1  
N. Zhurba - A.Y. Fedosov 01.27 15:15 1 - 3  
O. Shagarov - E. Kalashnikov 01.27 01:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - A. Shirshov 01.27 18:15 2 - 3  
P. Vshivkov - A. Kolmin 01.27 07:30 0 - 3  
P. Vshivkov - A. Zabrodin 01.27 05:30 0 - 3  
Pav. Bondarenko - N. Zhurba 01.27 14:15 3 - 1  
R. Pavlenko - Dmi. Petrov 01.27 01:00 3 - 2  
S. Homutov - Dmi. Kolesnikov 01.27 06:45 3 - 2  
S. Homutov - I. Poletaev 01.27 08:15 3 - 2  
S. Nikulin - A. Klavdenkov 01.27 19:45 1 - 3  
S. Nikulin - M. Andrusenko 01.27 17:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 01.27 19:45 3 - 2  
Sem. Korolev - Vla. Petrov 01.27 17:45 2 - 3  
Ser. Ovechkin - M. Gusev 01.27 14:00 1 - 3  
V. Beliakov - A. Vlasov 01.27 18:00 2 - 3  
V. Chahur - V. Kalachev 01.27 23:15 3 - 1  
V. Chahur - Val. Sidorin 01.27 21:45 3 - 2  
V. Chernov - A. Savinsky 01.27 07:15 1 - 3  
V. Kalachev - A. Menshikov 01.27 22:15 3 - 2  
V. Rachkov - A. Mohnachev 01.27 09:30 2 - 3  
V. Rachkov - V.V. Kutin 01.27 11:30 3 - 0  
V. Safonov - I. Soldatov 01.27 22:45 0 - 3  
V.V. Kutin - A. Zirin 01.27 10:00 3 - 0  
Val. Sidorin - D. Korneev 01.27 22:45 3 - 2  
Vla. Petrov - A. Shirshov 01.27 20:15 2 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 01.27 18:45 3 - 2  
Vla. Zubkov - A. Shmakov 01.27 06:45 1 - 3  
Vla. Zubkov - V. Chernov 01.27 08:15 1 - 3  
Y. Bazhinov - M. Pronkin 01.27 11:15 3 - 0  
Z. Abanokov - D. Balakin 01.27 17:30 3 - 2  
Z. Abanokov - V. Beliakov 01.27 19:30 3 - 1  
Z.Y. Tsybikov - A. Pravednov 01.27 23:00 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - R. Pavlenko 01.27 21:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubeva - V. Kandybina 01.27 14:15 3 - 1  
A. Shabanova - A. Golubeva 01.27 14:45 0 - 3  
A. Shabanova - V. Kandybina 01.27 16:15 3 - 0  
N. Malinina - A. Golubeva 01.27 15:45 0 - 3  
N. Malinina - A. Shabanova 01.27 13:45 2 - 3  
V. Kandybina - N. Malinina 01.27 15:15 3 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Västeras 01.27 19:00 5 - 5  
Hammarby - Frillesas 01.27 19:00 5 - 4  
Motala - AIK Stockholm 01.27 19:00    
Sandviken - Vanersborg 01.27 19:00 4 - 2  
Tellus - Sirius 01.27 19:00 1 - 9  
Vetlanda - Broberg/Söderhamn 01.27 19:00 7 - 3  
Villa Lidköping - Edsbyn 01.27 18:00 2 - 4  
E-Sport (CSGO, CS Summit, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Complexity Gaming - Team Dignitas 01.27 14:00 0 - 2  
Mibr - Faze Clan 01.27 17:30 2 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Cloud9 01.27 22:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Dreamhack Open, EU Group)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - Hellraisers 01.27 14:55 2 - 0  
Funplus Phoenix - Evil Geniuses 01.27 15:00 0 - 2  
Gambit Esports - Sprout 01.27 18:05 2 - 0  
Team Spirit - Forze 01.27 18:10 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangal Esports - Anonymo Esports 01.27 20:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, North America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad News Bears - Ex-Recon 5 01.27 03:00 2 - 0  
Levitate Esports - High Coast Esports 01.27 03:00 0 - 2  
Rebirth Esports - Big Chillin 01.27 03:00 2 - 0  
Recon 5 - The Right Opportunity 01.27 03:00    
Sapphirekelownadotcom - Rise Esports Club 01.27 03:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NA Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rebirth Esports - Extra Salt 01.27 21:45 2 - 0  
Triumph - Pain Gaming 01.27 21:45 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esports Club Kyiv - S-Gaming 01.27 12:00 2 - 1  
Exploit Esports - Trident Clan 01.27 09:00 0 - 2  
Honoris - Lyngby Vikings 01.27 15:30 0 - 2  
Offset Esports - Shock Bomb 01.27 09:00 2 - 1  
Sangal Esports - Sinners Esports 01.27 12:15 2 - 1  
Team Gamerlegion - Lilmix 01.27 15:05 2 - 0  
Tricked eSport - Young Ninjas 01.27 18:00 2 - 1  
Winstrike Team - Izako Boars 01.27 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burjui - Hellbear Smashers 01.27 15:00 0 - 2  
Hippomaniacs - No Bounty Hunter 01.27 21:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - Mudgolems 01.27 18:00    
High Coast Esports - Tundra Esports 01.27 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unknown - Thunder Predator 01.27 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang Hu - The Cut 01.27 03:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4 Zoomers - Aristotle 01.27 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilgun - Galaxy Racer Esports 01.27 06:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - Fnatic 01.27 12:00 0 - 2  
Vice Esports - TNC Predator 01.27 09:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Gen.g Esports 01.27 11:30 2 - 1  
Hanwha Life Esports - Hyfresh Blade 01.27 09:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Karmine Corp 01.27 22:00 1 - 0  
Izidream - Gameward 01.27 20:10 0 - 1  
Solary - Vitality Bee 01.27 21:05 0 - 1  
Team Bds - Misfits Premier 01.27 23:00 0 - 1  
Team Mces - Team Ldlc 01.27 19:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estar Gaming - Funplus Phoenix 01.27 10:00 0 - 2  
Invictus Gaming - Rogue Warriors 01.27 12:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, NLC, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrage Esports - Kova Esports 01.27 21:00 1 - 0  
Godsent - Nordavind 01.27 19:00 0 - 1  
Team Singularity - Mnm Gaming 01.27 22:00 1 - 0  
Tricked Esport - Bt Excel 01.27 19:50 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7More7 Pompa Team - Ago Rogue 01.27 19:30 0 - 1  
Gentlemens Gaming - Team Esca Gaming 01.27 18:30 0 - 1  
K1CK - Devils.one 01.27 20:30 1 - 0  
Komil And Friends - Illuminar Gaming 01.27 17:30 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axolotl - Romulea Esport 01.27 19:00 1 - 0  
Cyberground Gaming - Samsung Morning Stars 01.27 21:00 1 - 0  
Gg And Esports - Mkers 01.27 22:00 0 - 1  
Outplayed - Macko Esports 01.27 20:00 1 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - LaSB 01.27 17:30 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Höllviken 01.27 19:00 3 - 3  
Kalmarsund - IBK Dalen 01.27 18:30 8 - 5  
Mullsjö - Växjö 01.27 19:00 5 - 6  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 01.27 18:30 9 - 12  
Sirius - Linköping 01.27 19:00 1 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Malmö 01.27 19:00 2 - 7  
Futsal (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Albánia 01.27 19:00 4 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Piast Gliwice 01.27 20:15 1 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Jaen 01.27 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Zubr Prerov 01.27 17:30 2 - 4  
Kadan - Prostejov 01.27 17:00 2 - 9  
Kladno - Poruba 01.27 18:00 3 - 2  
Litomerice - Frydek-Mistek 01.27 17:00 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 01.27 16:00 4 - 4  
Sumperk - Slavia Trebic 01.27 18:00 2 - 8  
Vrchlabi - Sokolov 01.27 16:00 5 - 2  
Vsetin - Slavia Praha 01.27 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Vasas 01.27 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Jukurit 01.27 17:30 5 - 2  
Lahti Pelicans - Kookoo 01.27 17:30 1 - 3  
Lukko - JYP 01.27 17:30 4 - 0  
Turku PS - HIFK 01.27 17:30 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.27 17:10 1 - 3  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 01.27 17:30 4 - 1  
Dinamo Riga - Avangard Omszk 01.27 18:30 1 - 2  
Jokerit - Szocsi 01.27 17:30 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Red Star Kunlun 01.27 17:00 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 01.27 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Liepaja 01.27 18:15 3 - 3  
Zemgale/LLU - HS Riga 01.27 18:30 9 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.27 09:00 1 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Kuznyeckije Medvegyi 01.27 12:30 4 - 2  
Tolpar Ufa - Irbisz Kazany 01.27 13:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 01.27 03:00 0 - 1  
Boston - Pittsburgh 01.27 01:00 2 - 2  
Buffalo - NY Rangers 01.27 01:00 3 - 2  
Calgary - Toronto 01.27 03:00 3 - 4  
Colorado - San Jose 01.27 03:00 7 - 3  
Columbus - Florida 01.27 01:00 3 - 3  
Dallas - Detroit 01.27 02:30 1 - 1  
Las Vegas - St. Louis 01.27 03:00 4 - 4  
Minnesota - Los Angeles 01.27 02:00 1 - 2  
Nashville - Chicago 01.27 02:00 2 - 2  
New Jersey - Philadelphia 01.27 01:00 3 - 5  
Washington - NY Islanders 01.27 01:00 3 - 2  
Winnipeg - Edmonton 01.27 02:00 6 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 01.27 18:30 4 - 3  
München - Mannheim 01.27 20:30 3 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Thurgau 01.27 19:30 4 - 1  
Kloten - Visp 01.27 19:45 8 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 01.27 19:00 4 - 3  
MODO - Södertälje 01.27 19:00 3 - 5  
Mora - Björklöven 01.27 19:00 0 - 5  
Västervik - Väsby 01.27 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Martin 01.27 17:00 2 - 5  
Povazska Bystrica - Humenne 01.27 18:00 3 - 3  
Spisska Nova Ves - Dubnica 01.27 17:00 5 - 2  
Zilina - Topolcany 01.27 17:30 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Dinamo MO 01.27 16:00 4 - 2  
Gornyak Ucsali - Dizel Penza 01.27 14:30 2 - 2  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Szentpétervár 01.27 16:00 0 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Molot Perm 01.27 15:00 0 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Barsz Kazany 2 01.27 14:30 2 - 6  
Lada Toljatti - Zvezda Csehov 01.27 16:00 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Néva 01.27 16:30 4 - 1  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk 01.27 15:00 4 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Borac Cacak 01.27 14:00 69 - 64  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Obras Sanitarias 01.27 15:00 75 - 68  
Comunicaciones Mercedes - Regatas Corrientes 01.27 01:30 78 - 91  
San Lorenzo - Ferro Carril Oeste 01.27 23:00 78 - 60  
San Martin Corrientes - Penarol Mar del Plata 01.27 23:00 55 - 57  
San Martin Corrientes - Quimsa 01.27 01:30 69 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 01.27 09:30 88 - 78  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ibar Rozaje - Kumanovo 01.27 17:00 66 - 82  
Kosárlabda (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Fortitudo Bologna 01.27 18:30 83 - 68  
Karsiyaka - Bilbao 01.27 18:30 85 - 76  
Kosárlabda (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Burgos 01.27 20:30 86 - 90  
Oostende - Darussafaka 01.27 20:30 77 - 67  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Bauru 01.27 19:00 63 - 71  
Flamengo - Cearense 01.27 00:00 77 - 74  
Pinheiros - Franca 01.27 22:00 92 - 92, h.u. 101 - 99  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETHA Engomi - AEL Limasszol 01.27 17:00 57 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Nymburk 01.27 18:00 67 - 101  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - Ostrava 01.27 17:00 74 - 55  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Randers 01.27 18:30 107 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 01.27 11:00 84 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan BNK Sum - Cheongju Stars 01.27 11:00 62 - 73  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Miller) - Memphis (W1Nfatal) 01.27 08:48 57 - 54  
Cleveland (Miller) - New Orleans (Lovejoy) 01.27 08:12 46 - 45  
Cleveland (Miller) - Orlando (Sultan) 01.27 07:36 58 - 50  
Memphis (W1Nfatal) - Cleveland (Miller) 01.27 07:00 58 - 50  
New Orleans (Lovejoy) - Orlando (Sultan) 01.27 08:48 61 - 46  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (W1Nfatal) - Sacramento (Miller) 01.27 11:00 61 - 46  
New Orleans (Sultan) - Utah (Lovejoy) 01.27 11:00 49 - 61  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - CSZKA Moszkva 01.27 20:00 68 - 71  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Baskonia Vitoria 01.27 20:45 83 - 77  
Real Madrid - Panathinaikosz 01.27 21:00 76 - 66  
Valencia - Zalgiris Kaunas 01.27 21:00 78 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Nanterre 01.27 18:45 83 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Partizan Belgrád 01.27 17:30 74 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Bourg 01.27 20:30 94 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 01.27 20:00 63 - 66  
Mornar - UNIKSZ Kazany 01.27 18:45 70 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Mons 01.27 18:00 66 - 83  
Reggio Emilia - Iraklisz 01.27 21:00 74 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Anwil Wloclawek (Helyszín: Lengyelország) 01.27 18:00 71 - 74  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - KTP Kotka 01.27 17:30 109 - 83  
Kauhajoen Karhu - Helsinki Seagulls 01.27 17:30 107 - 88  
Korihait Uusikaupunki - Lapuan Kobrat 01.27 17:30 84 - 114  
Kouvot Kouvola - Tampere Pyrintö 01.27 17:30 87 - 94  
Nokia - Ura Kaarina 01.27 17:30 81 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Landes 01.27 19:00 62 - 83  
Tarbes - Bourges 01.27 20:00 55 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 01.27 20:00 76 - 56  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Zadar 01.27 18:00 55 - 75  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR Reykjavik - Keflavik 01.27 20:15 87 - 104  
Skallagrimur - Haukar 01.27 20:15 59 - 65  
Valur Reykjavik - Breidablik 01.27 21:15 88 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 01.27 20:00 98 - 76  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 01.27 18:00 91 - 81  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aomori - Gunma 01.27 11:00 67 - 103  
Ehime - Fukuoka 01.27 11:00 88 - 88, h.u. 118 - 111  
Fukushima - Sendai 01.27 11:00 78 - 88  
Kagawa - Saga Ballooners 01.27 11:00 95 - 86  
Koshigaya - Ibaraki 01.27 09:00 88 - 83  
Nara - Kumamoto 01.27 11:05 85 - 76  
Nishinomiya - Nagoya Eagles 01.27 11:00 84 - 66  
Yamagata - Earthfriends Tokyo Z 01.27 11:00 69 - 61  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 01.27 11:05 79 - 73  
Chiba - Yokohama 01.27 11:05 75 - 64  
Hiroshima - Nagoya Dolphins 01.27 11:05 64 - 90  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 01.27 11:05 86 - 73  
Mikawa Seahorses - Kyoto 01.27 11:05 82 - 70  
Osaka - Shimane 01.27 11:05 86 - 86, h.u. 96 - 101  
Ryukyu Okinawa - Shiga 01.27 10:05 84 - 52  
Shinshu - Toyohashi Neophoenix 01.27 11:05 69 - 69, h.u. 76 - 75  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Alvark 01.27 11:25 59 - 83  
Toyama - Albirex Niigata 01.27 11:00 93 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Shenzhen 01.27 13:00 117 - 103  
Nanjing Tongxi - Beijing Royal Fighters 01.27 04:00 100 - 127  
Shanghai Sharks - Guangdong 01.27 08:30 120 - 146  
Sichuan - Zhejiang Guangsha 01.27 13:00 108 - 112  
Tianjin - Jilin 01.27 04:00 93 - 103  
Xinjiang - Fujian 01.27 08:30 130 - 102  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 01.27 17:30 89 - 75  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 01.27 16:30 79 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Atomerőmű 01.27 18:00 79 - 75  
Sopron - Kecskemét 01.27 18:00 82 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Clippers 01.27 01:30 108 - 99  
Houston - Washington 01.27 02:00 107 - 88  
Utah - New York 01.27 03:00 108 - 94  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Ehingen 01.27 19:30 90 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Telekom Bonn 01.27 19:00    
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieti - San Severo 01.27 19:00 82 - 65  
Eurobasket Roma - Pistoia 01.27 17:00 92 - 86  
Forli - Stella Azzurra Roma 01.27 17:00 90 - 77  
Latina - Cento 01.27 18:00 64 - 74  
Napoli - Ferrara 01.27 18:00 91 - 63  
Ravenna - Scafati 01.27 17:30 60 - 80  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - AP Udine 01.27 18:30 91 - 80  
Mantova - Urania Milano 01.27 18:30 60 - 70  
Orzinuovi - Verona 01.27 20:30 86 - 86, h.u. 93 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Varese 01.27 18:00 108 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Magnolia Campobasso 01.27 19:00 73 - 89  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Irkut Irkutsk - Univ. Szurgut 01.27 12:10 63 - 69  
CSZKA Moszkva 2 - Temp-Szumz Revda 01.27 15:00 80 - 84  
Himki-Podmoszkovije Mosz. - Uralmas Jekatyerinburg 01.27 14:00 78 - 110  
Vosztok Juzsno-Szahalinsz - Novoszibirszk 01.27 09:15 65 - 80  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Jekatyerinburg 01.27 13:00 59 - 102  
MBA Moszkva - Szpartak Noginszk 01.27 17:00 93 - 56  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Timberwolves - Klosterneuburg 01.27 19:00 52 - 87  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Monthey 01.27 19:30 74 - 55  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Hogsbo 01.27 19:00 93 - 65  
Lulea - Uppsala 01.27 18:30 83 - 42  
Norrköping - EOS Lund 01.27 17:00 89 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Zlatibor Cajetina 01.27 16:00    
OKK Belgrád - Pirot 01.27 18:00 80 - 82  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucenec - Prievidza 01.27 18:00 103 - 75  
Svit - Inter Bratislava 01.27 18:00 89 - 94  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Polzela 01.27 18:00 101 - 71  
Sencur Kranj - Helios Domzale 01.27 19:00 70 - 64  
Zlatorog Lasko - Krka Novo Mesto 01.27 18:00 72 - 90  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Beer - Bank of Taiwan 01.27 13:00 89 - 68  
Yulon Luxgen Dinos - Jeoutai TBT 01.27 11:00 73 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Socar Petkimspor 01.27 17:00 88 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Elazig Özel Idare 01.27 12:00 54 - 84  
Antakya Hatay - Botas Adana 01.27 12:30 72 - 67  
Fenerbahce - Ormanspor 01.27 14:30 88 - 85  
Nesibe Aydin - Kayserispor 01.27 13:30 70 - 67  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas 01.27 18:00    
Parnu - Tartu Ulikool 01.27 18:00 87 - 65  
Krikett (Dél-afrikai Momentum OneDayCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors - Cape Cobras 01.27 09:00 1 - 0  
Krikett (Indiai Syed Mushtaq Ali Tr,ráj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haryana - Baroda 01.27 07:30 0 - 1  
Rajasthan - Bihar 01.27 14:30 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - FTC 01.27 18:45    
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Plzen 01.27 18:00 20 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 01.27 18:30 31 - 20  
Holstebro - Ajax Köbenhavn 01.27 18:30 32 - 25  
Köbenhavn - Silkeborg 01.27 18:30 22 - 27  
Odense - Nyköbing F. 01.27 18:30 33 - 30  
Randers - Aarhus Utd. 01.27 18:30 18 - 18  
Vendsyssel - Herning-Ikast 01.27 19:30 22 - 27  
Viborg - Skanderborg 01.27 19:00 41 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Brest 01.27 20:00 26 - 29  
Chambray Touraine - Metz 01.27 20:00 23 - 29  
Fleury Loiret - Issy Paris 01.27 20:15 23 - 25  
Merignac - Dijon 01.27 20:00 23 - 26  
Nice - Plan de Cuques 01.27 18:00 28 - 25  
Saint-Amand - Besancon 01.27 20:00 21 - 28  
Toulon - Nantes 01.27 18:00 27 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - FH 01.27 19:00 27 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MTK 01.27 17:00 31 - 28  
Szombathely - Vác 01.27 16:00 30 - 33  
Érd - Mosonmagyaróvár 01.27 16:00 26 - 35  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürstenfeldbruck - Bietigheim 01.27 20:00 30 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Dortmund 01.27 19:30 21 - 27  
Neckarsulm - Thüringer HC 01.27 19:30 38 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Cseljabinszk 01.27 15:00 30 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lada Toljatti 01.27 15:30 28 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Bistrita 01.27 17:30 28 - 23  
Mioveni - Danubius Galati 01.27 12:00 29 - 26  
Univ. Cluj - Slatina 01.27 14:45 27 - 29  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Anderstorp 01.27 19:00 36 - 36  
Kézilabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Spartak Vojput 01.27 18:00 22 - 24  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 01.27 17:30 28 - 28  
Franciaország - Magyarország 01.27 20:30 30 - 30  
Spanyolország - Norvégia 01.27 20:30 31 - 26  
Svédország - Katar 01.27 20:30 35 - 23  
Kézilabda (vb, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Marokkó 01.27 17:30 27 - 27  
Kézilabda (vb, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Chile 01.27 15:00 30 - 35  
Tunézia - Ausztria 01.27 17:30 37 - 33  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Zambia 01.27 20:00 0 - 0  
Tanzánia - Guinea 01.27 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Chelsea 01.27 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Cardiff 01.27 20:00 2 - 2  
Coventry - Sheffield Wed. 01.27 20:00 2 - 0  
Middlesbrough - Rotherham 01.27 20:00 0 - 3  
Swansea - Brentford 01.27 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maidenhead Utd. - Yeovil 01.27 20:45    
Notts County - Solihull Moors 01.27 20:45 2 - 0  
Solihull Moors - Notts County 01.27 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Rio Cuarto - Estudiantes Buenos Aires 01.27 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Torneo Federal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maipu - Sarmiento de Resistencia 01.27 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Kortrijk 01.27 18:45 0 - 0  
Charleroi - OH Leuven 01.27 21:00 1 - 1  
Genk - Zulte Waregem 01.27 18:45 3 - 2  
Gent - St. Truiden 01.27 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória BA - Botafogo SP 01.27 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Santos SP 01.27 00:00 2 - 0  
Palmeiras SP - Vasco da Gama RJ 01.27 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friburguense - America RJ 01.27 19:30 1 - 2  
Nova Iguacu RJ - Americano RJ 01.27 19:30 1 - 0  
Sampaio Correa RJ - Cabofriense 01.27 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Sandhausen 01.27 18:30 2 - 1  
Karlsruhe - Hannover 01.27 20:30 1 - 0  
Nürnberg - Regensburg 01.27 20:30 0 - 1  
Paderborn - Holstein Kiel 01.27 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Hallescher FC 01.27 19:00 1 - 1  
Lübeck - Unterhaching 01.27 19:00 1 - 0  
Magdeburg - 1860 München 01.27 19:00 0 - 3  
Rostock - Saarbrücken 01.27 19:00 4 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Coquimbo Unido 01.27 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Opava 01.27 16:00 0 - 0  
Ostrava - Liberec 01.27 16:00 1 - 0  
Zlín - Slavia Praha 01.27 18:00 2 - 6  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Callies - Bizana Pondo Chiefs 01.27 13:00 1 - 0  
Pretoria Univ. - Cape Umoya Utd. 01.27 14:30 1 - 1  
Steenberg Utd. - Free State Stars 01.27 14:30 0 - 1  
TS Sporting - Real Kings 01.27 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Mamelodi Sundowns 01.27 16:00 1 - 2  
Bloemfontein Celtic - Chippa Utd. 01.27 16:00    
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Taka) - Leicester (KRaftVK) 01.27 17:42 2 - 1  
Arsenal (Taka) - Milan (Chellovekk) 01.27 16:54 1 - 1  
Leicester (KRaftVK) - Arsenal (Taka) 01.27 16:42 1 - 1  
Leicester (KRaftVK) - Leverkusen (Upcake22) 01.27 17:06 0 - 1  
Leicester (KRaftVK) - Milan (Chellovekk) 01.27 17:30 2 - 1  
Leicester (KRaftVK) - Napoli (Olle) 01.27 17:54 2 - 1  
Leverkusen (Upcake22) - Arsenal (Taka) 01.27 17:30 2 - 4  
Leverkusen (Upcake22) - Leicester (KRaftVK) 01.27 18:06 1 - 4  
Leverkusen (Upcake22) - Milan (Chellovekk) 01.27 17:18 2 - 0  
Leverkusen (Upcake22) - Napoli (Olle) 01.27 16:42 0 - 2  
Milan (Chellovekk) - Arsenal (Taka) 01.27 17:54 1 - 6  
Milan (Chellovekk) - Leverkusen (Upcake22) 01.27 18:18 1 - 1  
Napoli (Olle) - Arsenal (Taka) 01.27 17:18 2 - 3  
Napoli (Olle) - Leicester (KRaftVK) 01.27 16:54 3 - 0  
Napoli (Olle) - Leverkusen (Upcake22) 01.27 17:42 0 - 1  
Napoli (Olle) - Milan (Chellovekk) 01.27 18:06 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester (Skromnuy) - Wolverhampton (Hotshot) 01.27 18:10 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (KRaftVK) - Manchester Utd. (Taka) 01.27 12:12 1 - 2  
Chelsea (KRaftVK) - Tottenham (Chellovekk) 01.27 13:00 1 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Chelsea (KRaftVK) 01.27 13:36 0 - 2  
Liverpool (Upcake22) - Manchester City (Olle) 01.27 12:12 2 - 0  
Liverpool (Upcake22) - Manchester Utd. (Taka) 01.27 13:00 0 - 0  
Liverpool (Upcake22) - Tottenham (Chellovekk) 01.27 12:48 2 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Tottenham (Arcos) 01.27 22:06 2 - 1  
Manchester City (Olle) - Liverpool (Upcake22) 01.27 13:12 0 - 0  
Manchester City (Olle) - Manchester Utd. (Taka) 01.27 12:48 4 - 0  
Manchester City (Olle) - Tottenham (Chellovekk) 01.27 13:36 1 - 0  
Manchester Utd. (Taka) - Chelsea (KRaftVK) 01.27 13:12 0 - 0  
Manchester Utd. (Taka) - Liverpool (Upcake22) 01.27 12:00 3 - 1  
Manchester Utd. (Taka) - Manchester City (Olle) 01.27 13:48 3 - 1  
Tottenham (Chellovekk) - Chelsea (KRaftVK) 01.27 12:00 2 - 1  
Tottenham (Chellovekk) - Liverpool (Upcake22) 01.27 13:48 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Pnz Im Not Over 01.27 16:00 1 - 0  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 01.27 18:05 0 - 1  
Cfi Confession - CFC Catalonia FC 01.27 17:15 5 - 3  
Cfi Confession - Xal Xalinho FC 01.27 16:25 1 - 1  
Fin Fints - CFC Catalonia FC 01.27 14:45 3 - 3  
Fin Fints - Cfi Confession 01.27 15:35 3 - 1  
Pnz Im Not Over - Cfi Confession 01.27 18:30 3 - 2  
Pnz Im Not Over - Fin Fints 01.27 16:50 0 - 2  
Xal Xalinho FC - Fin Fints 01.27 17:40 0 - 3  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 01.27 15:10 2 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Chellovekk) - Belgium (Upcake22) 01.27 15:58 1 - 1  
Germany (Taka) - Portugal (Olle) 01.27 15:58 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 01.27 10:40 3 - 3  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 01.27 13:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 09:40 1 - 4  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.27 12:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 01.27 05:40 4 - 3  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 01.27 08:40 2 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 01.27 11:40 2 - 5  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 01.27 06:40 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 01.27 14:40 1 - 0  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 01.27 18:40 0 - 0  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.27 21:40 1 - 1  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.27 20:40 0 - 0  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.27 20:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.27 19:40 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 01.27 21:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.27 22:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 01.27 18:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - New Zealand (Moic) 01.27 23:40 3 - 5  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.27 21:20 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.27 03:40 4 - 2  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.27 01:40 1 - 2  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.27 02:40 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.27 01:00 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.27 03:20 3 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 01.27 02:40 5 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.27 00:20 2 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.27 01:20 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.27 04:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.27 03:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.27 02:20 0 - 3  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.27 04:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 01.27 01:20 3 - 0  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.27 00:20 1 - 2  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 01.27 09:00 2 - 5  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.27 12:20 4 - 3  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 06:20 2 - 4  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.27 11:20 2 - 2  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.27 07:00 2 - 1  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 01.27 10:20 1 - 2  
China (Legolas) - South Africa (Ben) 01.27 05:00 2 - 2  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.27 08:00 2 - 1  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.27 13:20 3 - 3  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.27 22:40 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 01.27 23:40 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (Burton) 01.27 19:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 01.27 21:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - New Zealand (Moic) 01.27 20:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 01.27 23:00 5 - 1  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 01.27 19:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - France (Herculex) 01.27 20:20 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - New Zealand (Moic) 01.27 21:20 5 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.27 04:00 3 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.27 02:40 1 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.27 00:00 0 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 01.27 03:40 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.27 01:20 1 - 4  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 01.27 06:20 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.27 07:20 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 14:40 1 - 4  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 01.27 14:00 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.27 11:20 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 01.27 13:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 01.27 09:20 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.27 05:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.27 08:20 0 - 3  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.27 21:00 1 - 3  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.27 22:00 1 - 4  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 01.27 23:00 3 - 2  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.27 19:00 3 - 0  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.27 20:00 1 - 2  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 01.27 20:40 2 - 1  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.27 19:40 0 - 0  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.27 23:00 3 - 5  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.27 22:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 01.27 22:20 1 - 4  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.27 20:20 0 - 2  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 01.27 19:20 0 - 3  
Greece (Sarafou) - Romania (Andre) 01.27 23:20 2 - 3  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.27 00:40 2 - 1  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.27 02:20 1 - 3  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.27 03:20 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 01.27 10:20 5 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.27 12:00 4 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.27 08:00 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.27 09:00 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.27 12:20 3 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 01.27 05:00 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 01.27 06:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.27 11:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.27 07:00 4 - 2  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 01.27 02:00 0 - 3  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.27 03:00 0 - 3  
Mexico (Moebius) - Sweden (ChrisX) 01.27 04:00 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.27 00:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.27 00:00 4 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.27 01:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.27 04:20 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.27 02:00 3 - 0  
New Zealand (Moic) - Austria (Kot) 01.27 22:20 4 - 1  
New Zealand (Moic) - Belgium (Tommy) 01.27 23:20 1 - 3  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.27 19:20 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.27 21:40 4 - 2  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.27 08:00 2 - 2  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 01.27 08:40 2 - 3  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 01.27 05:40 1 - 1  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 10:40 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 01.27 14:40 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 01.27 11:40 2 - 2  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.27 14:20 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 01.27 13:40 2 - 3  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.27 09:40 3 - 0  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 01.27 14:00 3 - 1  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.27 12:40 3 - 2  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.27 09:40 0 - 3  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 07:20 1 - 1  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.27 05:20 0 - 2  
Peru (Tanto) - Portugal (Cliff) 01.27 06:20 5 - 2  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 01.27 08:20 1 - 2  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.27 10:00 1 - 4  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.27 12:00 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 01.27 22:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 01.27 20:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.27 23:20 3 - 5  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.27 23:40 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - New Zealand (Moic) 01.27 19:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.27 21:00 2 - 4  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 01.27 11:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - China (Legolas) 01.27 09:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 01.27 06:40 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 14:20 0 - 4  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 01.27 07:40 1 - 0  
Portugal (Cliff) - Peru (Tanto) 01.27 13:20 4 - 0  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.27 10:40 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 01.27 12:00 5 - 2  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 01.27 05:20 1 - 3  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.27 20:40 0 - 0  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.27 19:40 2 - 4  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.27 18:40 2 - 3  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.27 21:40 3 - 3  
Romania (Andre) - New Zealand (Moic) 01.27 22:40 2 - 3  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.27 00:40 2 - 1  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.27 01:40 0 - 2  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.27 00:20 3 - 1  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 01.27 04:00 3 - 0  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 01.27 03:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 01.27 07:40 3 - 2  
South Africa (Ben) - China (Legolas) 01.27 13:00 0 - 1  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 01.27 10:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 13:20 0 - 1  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 01.27 06:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Peru (Tanto) 01.27 11:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.27 09:00 0 - 0  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 01.27 05:40 1 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 01.27 12:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 01.27 13:00 2 - 0  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.27 11:40 4 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.27 14:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 08:20 0 - 3  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 01.27 06:00 1 - 2  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.27 09:20 4 - 4  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 01.27 07:00 0 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 01.27 14:00 1 - 4  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.27 10:20 2 - 1  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.27 02:00 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.27 01:00 2 - 3  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.27 03:00 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 01.27 00:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 01.27 05:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.27 06:00 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.27 11:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.27 12:40 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 01.27 10:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.27 07:40 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 01.27 13:40 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 01.27 07:20 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.27 08:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.27 03:40 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.27 01:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.27 02:20 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Niort 01.27 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Dijon 01.27 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz - Ionikosz Nikea 01.27 14:00 1 - 1  
Hania - Ergotelisz Iraklio 01.27 14:00 0 - 1  
Levadiakosz - Xanthi 01.27 14:30 1 - 1  
OF Ierapetra - Apollon Larissza 01.27 14:00 0 - 0  
Panahaiki - Karaiszkakisz Arta 01.27 14:00 2 - 2  
Trikala - Doxa Drama 01.27 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Giannina 01.27 16:15 0 - 2  
Lamia - Apollon Szmirnisz 01.27 16:15 1 - 0  
Olympiakosz - PAOK 01.27 18:30 3 - 0  
Volosz NFC - Panathinaikosz 01.27 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Utrecht 01.27 18:45 0 - 1  
Heerenveen - Feyenoord 01.27 21:00 3 - 0  
RKC Waalwijk - F. Sittard 01.27 20:00 1 - 2  
Venlo - Vitesse 01.27 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Hajduk Split 01.27 17:05 3 - 1  
Istra - Rijeka 01.27 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Jamshedpur 01.27 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 01.27 18:00 4 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Netanya 01.27 19:00 0 - 1  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 01.27 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Jordán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (JOR) - Sama Al-Sarhan 01.27 13:00 1 - 2  
Baalama - Dar Al-Dawaa 01.27 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gor Mahia Nairobi - Zoo Kericho 01.27 13:00 3 - 0  
Ulinzi Stars - Mathare Utd. 01.27 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Celaya 01.27 04:05 2 - 2  
Correcaminos UAT - Venados 01.27 02:05 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Juarez 01.27 03:30 2 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Lija 01.27 21:00 1 - 2  
Gudja - Hibernians Paola 01.27 17:00 1 - 4  
Valletta - Hamrun 01.27 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - FTC 01.27 20:00 0 - 3  
Kisvárda - Fehérvár 01.27 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kano Pillars - Rivers Utd. 01.27 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - RW Koblenz 01.27 18:00    
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Bonner SC 01.27 14:00 1 - 1  
Dortmund Amatőr - Mönchengladbach Amatőr 01.27 14:00 5 - 1  
Wuppertal - Aachen 01.27 18:00    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Cittadella 01.27 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Feralpisalo 01.27 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Casertana 01.27 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 01.27 17:45 3 - 2  
Juventus - SPAL Ferrara 01.27 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - St. Pölten 01.27 18:30    
Salzburg - Ried 01.27 18:30 3 - 0  
Wolfsberg - LASK 01.27 20:30 0 - 3  
WSG Tirol - Altach 01.27 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Estoril 01.27 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Fulham 01.27 20:30 0 - 0  
Burnley - Aston Villa 01.27 19:00 3 - 2  
Chelsea - Wolverhampton 01.27 19:00 0 - 0  
Everton - Leicester 01.27 21:15 1 - 1  
Manchester Utd. - Sheffield Utd. 01.27 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Botosani 01.27 13:30 2 - 1  
Dinamo Bukarest - Gaz Metan Medias 01.27 19:00 2 - 1  
Politehnica Iasi - UTA Arad 01.27 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hamilton 01.27 20:45 2 - 0  
Dundee Utd. - St. Mirren 01.27 19:00 1 - 5  
Hibernian - Rangers 01.27 20:45 0 - 1  
Livingston - Kilmarnock 01.27 20:45 2 - 0  
Ross County - Motherwell 01.27 19:00 1 - 2  
St. Johnstone - Aberdeen 01.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Inverness CT 01.27 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe B - Atl. Baleares 01.27 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UD Extremadura - Don Benito 01.27 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EDF Logrono - Rayo Vallecano 01.27 18:30 2 - 1  
Espanyol - Valencia 01.27 16:30 1 - 1  
Madrid CFF - Sevilla 01.27 13:30 1 - 0  
Real Sociedad - Betis 01.27 20:30 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Osasuna 01.27 21:00 0 - 0  
Rayo Vallecano - Barcelona 01.27 21:00 1 - 2  
Sevilla - Valencia 01.27 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Vaduz 01.27 18:15 0 - 1  
Young Boys - Lausanne 01.27 20:30    
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - US Monastir 01.27 15:00 1 - 3  
JS Kairouanaise - Etoile du Sahel 01.27 14:00 1 - 3  
Rejiche - CA Bizertin 01.27 14:00 1 - 0  
Stade Tunisien - Ben Guerdane 01.27 13:00 0 - 0  
US Tataouine - Soliman 01.27 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gümüshanespor - Afjet Afyonspor 01.27 11:00 1 - 3  
Hacettepe - Nigde Anadolu 01.27 11:00 2 - 0  
Manisa FK - Corum 01.27 11:00 1 - 0  
Sariyer - Kocaelispor 01.27 11:00 0 - 3  
Zonguldak Kömürspor - Inegölspor 01.27 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 3., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodrumspor - Etimesgut Bld. Spor 01.27 11:00 1 - 0  
Elazigspor - Bayburt 01.27 11:00 3 - 2  
Karacabey Bld. Spor - Kastamonuspor 01.27 11:00 1 - 1  
Kirsehir Bld. Spor - Turgutluspor 01.27 11:00 2 - 0  
Pazarspor - Eyüpspor 01.27 11:00 3 - 3  
Pendikspor - Serik Bld. Spor 01.27 11:00 4 - 1  
Sakaryaspor - 1922 Konyaspor 01.27 11:00 1 - 1  
Sivas Bld. Spor - Kirklarelispor 01.27 11:00 1 - 1  
Vanspor - Tarsus Idman Yurdu 01.27 11:00 3 - 0  
Labdarúgás (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor 01.27 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Eagles - Red Arrows 01.27 14:00 2 - 0  
NAPSA Stars - Kabwe Warriors 01.27 14:00 1 - 2  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Banfield - Ciudad de Buenos Aires 01.27 22:00 1 - 3  
Union Vecinal de Trinidad - UPCN San Juan 01.27 01:00 0 - 3  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kedzierzyn-Kozle 01.27 20:30 0 - 3  
Lindemans Aalst - Belchatow (Helyszín: Belchatow) 01.27 18:00 1 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Calcit Kamnik 01.27 18:00 3 - 0  
Nantes - Conegliano 01.27 20:30 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Caramuru Ponta Grossa 01.27 21:00 3 - 1  
Ribeirao Preto - America Volei 01.27 21:00 3 - 1  
Uberlandia - Sesi SP 01.27 23:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Pinheiros 01.27 00:00 3 - 1  
Sao Jose Dos Pinhais - Sao Caetano 01.27 00:00 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Galatasaray 01.27 17:00 1 - 3  
Monza - Ub 01.27 18:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Karlovarsko 01.27 18:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordenskov - Middelfart 01.27 20:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 01.27 11:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 01.27 11:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 01.27 19:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Tourcoing 01.27 19:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Filipposz Veria 01.27 16:00 2 - 3  
Panathinaikosz - PAOK 01.27 17:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Slepsk Suwalki 01.27 15:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Swiecie 01.27 18:00 3 - 2  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr 01.27 18:00 3 - 1  
MAFC-BME - Kecskemét 01.27 19:30 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Kamnik 01.27 19:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen 01.27 20:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Vilsbiburg 01.27 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Chieri 01.27 17:30 2 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Padova 01.27 17:00 3 - 0  
Modena - Monza 01.27 20:30 3 - 0  
Perugia - Ravenna 01.27 18:00 3 - 1  
Trentino - Revivre Milano 01.27 19:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Weiz 01.27 19:00 3 - 2  
Ried - Sokol Wien 01.27 19:00 3 - 1  
Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fonte Bastardo - Benfica 01.27 21:30 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - L'Illa Grau 01.27 18:30 3 - 0  
Uriba Palma - Ushuaia Ibiza 01.27 17:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emeve Lugo - Kiele Socuellamos 01.27 20:00 2 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Hylte/Halmstad 01.27 19:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sremska Mitrovica - Spartak Subotica 01.27 19:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Presov - Svidnik 01.27 17:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Istanbul BBSK 01.27 13:00 3 - 1  
Arkas Izmir - Halkbank Ankara 01.27 11:00 1 - 3  
Haliliye Bld. - Galatasaray 01.27 13:00 0 - 3  
Solhan Spor - Maliye Piyango Ankara 01.27 13:00 0 - 3  
Tokat Plevne - Altekma Izmir 01.27 13:00 3 - 1  
Ziraat Bankasi Ankara - Sorgun Bld. 01.27 12:00 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Esipenko - D. Anton-Guijarro 01.27 14:00 1 - 0  
A. Giri - R. Wojtaszek 01.27 14:00 1 - 0  
F. Caruana - M. Carlsen 01.27 14:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - J. van Foreest 01.27 14:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - A. Donchenko 01.27 14:00 1 - 0  
N. Grandelius - A. Firouzja 01.27 14:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - A. Tari 01.27 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Ryan Day 01.27 20:00 5 - 4  
Dom. Dale - S. Maguire 01.27 15:00 5 - 4  
Dua. Jones - Joe Perry 01.27 15:00 1 - 5  
F. O'Brien - Mic. White 01.27 15:00 5 - 1  
J. Trump - Mark Davis 01.27 20:00 5 - 1  
Jor. Brown - G. Dott 01.27 20:00 5 - 2  
K. Filipiak - Ding Junhui 01.27 10:30 4 - 5  
Liang Wenbo - Jak Jones 01.27 10:30 4 - 5  
Mark Joyce - Joe O'Connor 01.27 20:00 4 - 5  
S. Carrington - J. Higgins 01.27 15:00    
S. Murphy - Jamie O'Neill 01.27 10:30 4 - 5  
Tom Ford - Yuan Sijun 01.27 10:30 5 - 0  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Jacquemot - C. Tauson 01.27 17:15 0 - 2  
G. Desperrier - Har. Tan 01.27 11:50 0 - 2  
I. de Vroome - A-L. Friedsam 01.27 09:30 1 - 2  
K. von Deichmann - Xiaodi You 01.27 19:05 2 - 0  
L-I. Paar - C. Buyukakcay 01.27 11:55 2 - 0  
L. Pattinama Kerkhove - U. Radwanska 01.27 16:30 1 - 2  
M. di Giuseppe - R. Sramkova 01.27 13:35 0 - 2  
O. Dodin - S. Bandecchi 01.27 15:35 2 - 0  
S. Djoubri - C. Bucsa 01.27 15:15 0 - 2  
S. Vögele - D. Marcinkevica 01.27 13:15 2 - 1  
T. Martincova - F. Di Sarra 01.27 09:30 2 - 1  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - D. Ajdukovic 01.27 14:30 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - A. Chepelev 01.27 10:00 1 - 2  
A. Thanos - K. Onishi 01.27 13:15 2 - 0  
A.L. Lingua Lavallen - H. Casanova 01.27 10:15 2 - 1  
B. Bobrov - G. Lama 01.27 14:30 0 - 2  
B. Malla - F. Agamenone 01.27 08:30    
F. Diaz Acosta - J.P. Paz 01.27 08:30 2 - 0  
J.B. Torres - Hanwen Li 01.27 12:05 2 - 0  
J.F. Vidal Azorin - N. Moreno de Alboran 01.27 09:45 0 - 2  
K. Saitoh - A. Velotti 01.27 10:25 0 - 2  
L. Tomasetto - R.A. Burruchaga 01.27 14:10 0 - 2  
L. Vojinovic - D. Capecchi 01.27 08:30 0 - 2  
M.A. Senthilkumar - N. Tajima 01.27 08:30 0 - 2  
Madan, Tushar - Kawakami, Rimpei 01.27 15:25 0 - 2  
R. Bertola - P. Toledo Bague 01.27 12:15 0 - 2  
S. Makhlouf - Jum. Yamasaki 01.27 12:55 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Husaric - E. Avanesyan 01.27 14:00    
A. Pitt - A. Zolotareva 01.27 13:35 0 - 2  
B. Marinkovic - E. Lene 01.27 08:30 2 - 1  
B. Matusova - D. Herdzelas 01.27 11:05 0 - 2  
C. Hoste Ferrer - M. Refaat 01.27 12:40 2 - 0  
C. Skamlova - Aki. James 01.27 10:25 2 - 0  
E. Grekul - M. Viertler 01.27 11:20 0 - 2  
G. Ceschi - A.E. Nefedova 01.27 14:15 0 - 2  
Lex. Stevens - K. Blanch 01.27 11:10 1 - 2  
N. Fossa Huergo - M. EL Kamash 01.27 08:30 2 - 1  
P. Lovric - A. Simone 01.27 08:30 2 - 0  
R. Bhatia - L. Nguyen Tan 01.27 08:30 2 - 1  
S. Zund - J. Belgraver 01.27 13:15 0 - 2  
V.I.G. Popa Teiusanu - Sin. Kraus 01.27 14:35 0 - 2  
Y. Ezzat - Z. Falkner 01.27 12:00 0 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carrillo Marin - L. Rüffer 01.27 13:15 2 - 1  
A. Detiuc - I. Primorac 01.27 12:40    
A. Eala - M. Björklund 01.27 11:35 2 - 1  
A. Hartono - E. Vedder 01.27 11:00 1 - 2  
A. Robbe - S. Milatova 01.27 13:30 2 - 0  
M. Mutavdzic - V. Ryser 01.27 09:55 0 - 2  
S. Ambrosio - J. Markova 01.27 10:30 0 - 2  
S. Waltert - O. Selekhmeteva 01.27 10:30    
T. Sugnaux - S. Akita 01.27 10:30 0 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - L. Jeanjean 01.27 12:35    
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - A. Rinderknech 01.27 12:55 0 - 2  
Bra. Nakashima - F. Gaio 01.27 14:45 2 - 0  
C. Lestienne - D. Istomin 01.27 19:50 2 - 0  
I. Marchenko - G. Barrere 01.27 18:15 2 - 0  
L. Pouille - F. Horansky 01.27 16:00 1 - 2  
M-A. Hüsler - B. Bonzi 01.27 10:30 1 - 2  
M. Marterer - S. Ofner 01.27 11:30 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Bonzi B / Lamasine T 01.27 16:10 2 - 0  
Drzewiecki K / Walkow S - Guinard M / Rinderknech A 01.27 17:50 0 - 2  
Goransson A / Pel D - Nakashima B / Reese H 01.27 19:25 1 - 2  
Kudla D / Lindstedt R - Cerretani J / Huesler M A 01.27 14:30 1 - 2  
Tenisz (Rome, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - Hanna Chang 01.27 20:55 2 - 0  
C. Harrison - E. Bektas 01.27 20:55 0 - 2  
C. Perrin - S. Hamner 01.27 20:10 2 - 1  
Claire Liu - A.S. Sanchez 01.27 21:35 1 - 2  
D. Papamichail - F. di Lorenzo 01.27 17:50 2 - 0  
G. Min - Rob. Anderson 01.27 21:35 2 - 0  
G. Talaba - R. Zarazua 01.27 19:40 2 - 0  
K. Swan - U.M. Arconada 01.27 17:55 1 - 2  
M.C. Osorio Serrano - Jov. Jovic 01.27 18:00 2 - 0  
O. Govortsova - Kat. Scott 01.27 18:00 2 - 1  
Tara Moore - R. Montgomery 01.27 21:35 0 - 2  
V. Cepede Royg - H. Baptiste 01.27 21:35 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Zii Jia Lee 01.27 07:20 2 - 1  
Vik. Axelsen - A.S. Ginting 01.27 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Sri. Kidambi 01.27 06:40 2 - 1  
Tzu Wei Wang - Ng Ka Long Angus 01.27 07:00 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Lane B / Vendy S 01.27 05:20 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Ong Y S / Teo E Y 01.27 05:40 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Ivanov V / Sozonov I 01.27 06:00 2 - 1  
Chia A / Soh W Y - Choi S / Seo S J 01.27 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Se Young An - Michelle Li 01.27 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (WTF, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - P. Chochuwong 01.27 07:20 1 - 2  
Tzu Ying Tai - S. Pusarla Venkata 01.27 06:20 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Hoo V / Yap C W 01.27 05:40 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Lee S H / Shin S C 01.27 06:40 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Kititharakul/Prajongjai 01.27 05:00 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Efler L / Herttrich I 01.27 05:20 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, vegyes páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Seo S J / Chae Y 01.27 07:40 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Jordan P / Oktavianti M D 01.27 07:40 2 - 1  
Tollaslabda (WTF, vegyes páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gicquel T / Delrue D - Faizal H / Widjaja G E 01.27 07:00 2 - 1  
Lamsfuss M / Herttrich I - Goh S H / Lai S J 01.27 08:00 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Trieste 01.27 20:00    
Vízilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Terrassa - CN Barcelona 01.27 20:00 11 - 12  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Szerbia 01.27 17:30 13 - 7  

 

2021.01.26.
Alpesi sí (Műlesiklás, Schladming)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Műlesiklás, Schladming 2021 01.26 19:30    
Alpesi sí (Műlesiklás, Schladming)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Noel - S. Foss-Solevaag 01.26 17:45 1 - 0  
Dan. Yule - V. Muffat Jeandet 01.26 17:45 0 - 1  
H. Kristoffersen - R. Zenhausern 01.26 17:45 0 - 1  
L. Meillard - D. Ryding 01.26 17:45 1 - 0  
L. Strasser - A. Pinturault 01.26 17:45 0 - 1  
M. Schwarz - M. Feller 01.26 17:45 1 - 0  
Mic. Matt - F. Gstrein 01.26 17:45    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Kronplatz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Óriásműlesiklás, női, Kronplatz 2021 01.26 12:15    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Kronplatz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - L. Gut-Behrami 01.26 10:30 0 - 1  
K. Liensberger - Ali. Robinson 01.26 10:30 0 - 1  
M. Gisin - T. Worley 01.26 10:30 0 - 1  
M. Hrovat - S. Brunner 01.26 10:30 1 - 0  
P. Vlhova - M. Shiffrin 01.26 10:30 0 - 1  
S. Goggia - S. Hector 01.26 10:30 1 - 0  
Asztalitenisz (Challenger Series, 4. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - F. Kuzmin 01.26 11:00 3 - 1  
D. Cheaib - F. Sanchi 01.26 13:40 3 - 0  
Den. Klein - E. Chtchetinine 01.26 12:20 1 - 3  
Den. Klein - F. Kuzmin 01.26 09:00 1 - 3  
E. Chtchetinine - Flo. Bluhm 01.26 10:20 2 - 3  
Juan Perez - Flo. Bluhm 01.26 11:40 0 - 3  
Liang Qiu - F. Sanchi 01.26 09:40 0 - 3  
Liang Qiu - Juan Perez 01.26 13:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golyshev - E. Kharchenko 01.26 14:45 3 - 2  
A. Golyshev - M. Davydov 01.26 16:15 3 - 1  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 01.26 06:15 1 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 01.26 18:45 1 - 3  
A. Innazarov - Vla. Petrov 01.26 20:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - M. Andrusenko 01.26 18:15 3 - 2  
A. Kolmin - M. Chernyavskiy 01.26 07:00 1 - 3  
A. Mohnachev - Ana. Gerasimov 01.26 10:15 3 - 1  
A. Pravednov - Dmi. Petrov 01.26 22:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 01.26 02:00 0 - 3  
A.D. Volkov - I. Soldatov 01.26 01:15 0 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 01.26 23:15 3 - 1  
A.V. Poprocky - G. Karpovkin 01.26 10:15 3 - 2  
Ale. Alekseev - S. Kuzmin 01.26 15:00 2 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 01.26 18:30 3 - 0  
D. Balakin - O. Pronin 01.26 20:00 1 - 3  
D. Ignatiev - A. Pravednov 01.26 21:30 2 - 3  
D. Ignatiev - R. Pavlenko 01.26 23:00 1 - 3  
D. Petrochenko - E. Kalashnikov 01.26 00:45 3 - 0  
D. Petrochenko - V. Safonov 01.26 01:45 3 - 2  
D. Razinkov - A. Gribkov 01.26 06:45 1 - 3  
D. Razinkov - V. Bazilevsky 01.26 08:15 0 - 3  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 01.26 14:00 3 - 1  
D.A. Mikheev - A. Gribkov 01.26 07:45 2 - 3  
Dmi. Petrov - A. Uezdin 01.26 23:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - A. Ilin 01.26 22:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - K. Churin 01.26 00:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - M. Minkov 01.26 01:45 2 - 3  
E. Kalashnikov - D. Petrochenko 01.26 23:45 0 - 3  
E. Kharchenko - M. Davydov 01.26 14:15 1 - 3  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 01.26 19:45 3 - 2  
E. Mishutin - M. Minchenkov 01.26 17:45 3 - 0  
G. Karpovkin - K. Simonov 01.26 11:15 3 - 1  
I. Afanasyev - R. Kobytov 01.26 11:00 1 - 3  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 01.26 12:00 3 - 1  
I. Korogodsky - I. Minchenkov 01.26 10:30 2 - 3  
I. Minchenkov - I. Afanasyev 01.26 10:00 3 - 0  
I. Poletaev - O. Nikiforov 01.26 07:15 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Golyshev 01.26 13:45 0 - 3  
I. Ramenskiy - E. Kharchenko 01.26 15:45 0 - 3  
I. Soldatov - E. Kalashnikov 01.26 02:15 3 - 2  
I. Zemit - O. Pronin 01.26 18:00 2 - 3  
K. Simonov - A.V. Poprocky 01.26 11:45 1 - 3  
K. Simonov - O.B. Manuylov 01.26 09:45 0 - 3  
M. Andrusenko - E. Mishutin 01.26 19:15 3 - 2  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 01.26 09:00 0 - 3  
M. Chernyavskiy - O. Belugin 01.26 05:30 3 - 1  
M. Chernyavskiy - V. Vologzhanin 01.26 07:30 2 - 3  
M. Davydov - I. Ramenskiy 01.26 15:15 3 - 1  
M. Minchenkov - A. Klavdenkov 01.26 18:45 3 - 1  
M. Minchenkov - M. Andrusenko 01.26 20:15 3 - 0  
M. Minkov - N. Sukharnikov 01.26 22:45 3 - 1  
N. Sukharnikov - A. Ilin 01.26 23:45 2 - 3  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 01.26 01:00 3 - 2  
O. Belugin - A. Kolmin 01.26 08:00 0 - 3  
O. Belugin - V. Vologzhanin 01.26 06:30 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Chahur 01.26 01:15 3 - 2  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 01.26 07:45 1 - 3  
O. Pronin - S. Burov 01.26 19:00 2 - 3  
O. Shagarov - D. Petrochenko 01.26 22:15 0 - 3  
O.B. Manuylov - A.V. Poprocky 01.26 10:45 1 - 3  
O.B. Manuylov - G. Karpovkin 01.26 12:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 01.26 18:15 3 - 1  
P. Semeshin - E. Ilyukhin 01.26 23:15 1 - 3  
P. Semeshin - M. Minkov 01.26 21:45 3 - 1  
Pav. Medvedev - A. Mohnachev 01.26 11:45 3 - 1  
Pav. Medvedev - V. Nemashkalo 01.26 09:45 3 - 0  
R. Kobytov - I. Korogodsky 01.26 09:30 3 - 0  
R. Kobytov - I. Minchenkov 01.26 11:30 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Uezdin 01.26 22:00 3 - 1  
S. Burov - D. Balakin 01.26 17:30 3 - 0  
S. Burov - I. Zemit 01.26 19:30 1 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 01.26 08:15 3 - 0  
S. Homutov - O. Nikiforov 01.26 08:45 2 - 3  
S. Homutov - V. Tsvetkov 01.26 06:45 2 - 3  
S. Kaplan - A. Innazarov 01.26 17:45 3 - 1  
S. Kaplan - P. Pinkovskii 01.26 19:45 3 - 1  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 01.26 15:30 3 - 0  
S. Kuzmin - S. Muslikov 01.26 13:30 3 - 0  
S. Muslikov - Ale. Alekseev 01.26 16:00 0 - 3  
S. Muslikov - D. Tikhnenko 01.26 14:30 0 - 3  
T. Turabekov - N. Zhurba 01.26 00:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - D.A. Mikheev 01.26 07:15 2 - 3  
V. Chahur - K. Churin 01.26 02:15 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Mohnachev 01.26 10:45 2 - 3  
V. Nemashkalo - Ana. Gerasimov 01.26 12:15 1 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 01.26 00:15 1 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 01.26 06:15 0 - 3  
V. Vologzhanin - A. Kolmin 01.26 06:00 2 - 3  
Vla. Petrov - S. Kaplan 01.26 19:15 2 - 3  
Z.Y. Tsybikov - R. Pavlenko 01.26 00:30 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - T. Turabekov 01.26 01:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubeva - N. Malinina 01.26 13:45 2 - 3  
A. Golubeva - V. Kandybina 01.26 15:45 3 - 1  
A. Kondratova - A. Golubeva 01.26 15:15 3 - 1  
N. Malinina - A. Kondratova 01.26 16:15 3 - 0  
N. Malinina - V. Kandybina 01.26 14:45 3 - 2  
V. Kandybina - A. Kondratova 01.26 14:15 3 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Szibszelmas Novoszibirszk 01.26 12:00 9 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Rogyina Kirov 01.26 13:00 8 - 4  
Murman Murmanszk - Vodnyik Arhangelszk 01.26 16:30 1 - 6  
Start Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 01.26 16:30 2 - 7  
Volga Uljanovszk - Barsz-Dinamo Kazany 01.26 15:30 6 - 7  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Anzoategui - Cardenales de Lara (4.m.) 01.26 23:07 8 - 7  
E-Sport (CSGO, CS Summit, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic - OG 01.26 14:00 2 - 1  
Heroic - Mousesports 01.26 18:15 0 - 2  
Virtus.pro - Furia eSports 01.26 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Control Esports - Mako Esports Club 01.26 10:00    
Rooster - Vertex Esports Club 01.26 10:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Pact 01.26 20:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esports Club Kyiv - Shock Bomb 01.26 09:00 2 - 1  
Exploit Esports - S-Gaming 01.26 12:00 0 - 2  
Honoris - Lilmix 01.26 19:00 2 - 0  
Izako Boars - Sinners Esports 01.26 15:00 2 - 1  
Sangal Esports - Offset Esports 01.26 12:30 2 - 0  
Team Gamerlegion - Trident Clan 01.26 09:00 2 - 0  
Tricked eSport - Lyngby Vikings 01.26 15:00 1 - 2  
Winstrike Team - Young Ninjas 01.26 18:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta4Pro - No Bounty Hunter 01.26 14:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Mudgolems 01.26 21:00    
OG - Tundra Esports 01.26 21:00 2 - 1  
Team Liquid - Chicken Fighters 01.26 18:40 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Gaming - Dynasty 01.26 06:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Team Aster 01.26 12:00 0 - 2  
Vici Gaming - Team Magma 01.26 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkosh Gaming - The Cut 01.26 00:00 0 - 2  
Team Dogchamp - Electronic Boys 01.26 03:00    
E-Sport (LOL, LCK CL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drx Challengers - Dwg Kia Challengers 01.26 10:00 0 - 1  
Gen Challengers - Af Challengers 01.26 12:00 0 - 1  
Hle Challengers - Ns Challengers 01.26 09:00 1 - 0  
Lsb Challengers - Kt Challengers 01.26 13:00 0 - 1  
T1 Challengers - Bro Challengers 01.26 11:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LNG Esports - Bilibili Gaming 01.26 12:50 2 - 1  
Royal Never Give Up - Victory Five 01.26 10:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, NLC, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fnatic Rising - Team Singularity 01.26 21:00 1 - 0  
Granit Gaming - Dusty 01.26 22:00 1 - 0  
Kova Esports - Riddle Esports 01.26 19:00 1 - 0  
Mnm Gaming - Barrage Esports 01.26 20:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7More7 Pompa Team - Devils.one 01.26 17:30 1 - 0  
Gentlemens Gaming - K1CK 01.26 18:30 0 - 1  
Team Esca Gaming - Illuminar Gaming 01.26 20:30 0 - 1  
E-Sport (LOL,Dutch League,Spring Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lowlandlions - Dynasty 01.26 20:00 0 - 1  
Lowlandlions - PSV Esports 01.26 22:00 0 - 1  
Team Thrll - Mcon Esports 01.26 21:00 0 - 1  
Team Thrll - Team Echo Zulu 01.26 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Hoc Gaming - SK Gaming Prime 01.26 22:00 0 - 1  
Euronics Gaming - Berlin International Gaming 01.26 21:00 0 - 1  
Penta 1860 - FC Schalke 04 Evolution 01.26 19:00 1 - 0  
Team Gamerlegion - E Wie Einfach E-Sports 01.26 18:00 0 - 1  
Unicorns of Love Sexy - Mousesports 01.26 20:00 1 - 0  
E-Sport (SC2, Wardi TV, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innovation - MaNa 01.26 14:00 2 - 1  
Innovation - Ragnarok 01.26 12:00    
Ragnarok - MaNa 01.26 15:55 2 - 1  
Rogue - Innovation 01.26 12:45 1 - 2  
Rogue - MaNa 01.26 15:20 0 - 2  
Rogue - Ragnarok 01.26 12:00    
Rogue - SouL 01.26 12:00 2 - 0  
SouL - Innovation 01.26 12:00    
SouL - MaNa 01.26 14:50 2 - 0  
SouL - Ragnarok 01.26 16:45 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Mladá Boleslav 01.26 20:05 3 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Oilers Espoo 01.26 17:30 6 - 12  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Falun 01.26 18:30 4 - 7  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Újpest 01.26 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 01.26 18:00 2 - 3  
Litvínov - Vitkovice 01.26 17:00 3 - 2  
Plzen - Karlovy Vary 01.26 17:20 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 01.26 19:00 6 - 1  
Frederikshavn - Rungsted 01.26 19:00 3 - 9  
Herning - Herlev Eagles 01.26 19:00 4 - 2  
Rödovre - Esbjerg 01.26 19:00 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 01.26 17:30 1 - 3  
Lahti Pelicans - Lukko 01.26 17:30 4 - 2  
SaiPa - Ässät 01.26 17:30 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 01.26 10:00 1 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 01.26 15:00 3 - 5  
Barisz - Traktor Cseljabinszk 01.26 14:30 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.26 13:30 6 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim 01.26 18:30 2 - 4  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 01.26 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Olimp Riga 01.26 18:00 4 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tolpar Ufa - Irbisz Kazany 01.26 13:00 0 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Ottawa 01.26 04:00 7 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Tölzer Löwen 01.26 19:30 1 - 4  
Heilbronn - Kaufbeuren 01.26 20:00 3 - 6  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 01.26 19:30 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Augsburg 01.26 19:30 5 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Salzburg 01.26 19:15 0 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 01.26 19:45 3 - 3  
Sierre - GCK Lions 01.26 18:30 1 - 1  
Winterthur - Langenthal 01.26 20:00 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Davos 01.26 19:45 3 - 3  
Lausanne - Ambri 01.26 19:45 1 - 1  
Lugano - Bern 01.26 19:45 2 - 0  
Rapperswil - Biel 01.26 19:45 2 - 2  
Servette - Fribourg 01.26 19:45    
Zug - Zürich Lions 01.26 19:45 6 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Västeras 01.26 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 01.26 19:00 3 - 5  
Djurgarden - HV 71 01.26 19:00 4 - 5  
Växjö - Örebro 01.26 19:00 6 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 01.26 13:00 3 - 1  
Trencin - Kosice 01.26 18:00 4 - 2  
Zvolen - Detva 01.26 18:00 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Cselmet Cseljabinszk 01.26 12:00 1 - 7  
Tambov - Burany Voronyezs 01.26 16:30 2 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 01.26 05:00 90 - 87  
Kosárlabda (Balkán Liga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teodo Tivat - Kumanovo 01.26 18:00 83 - 90  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Strasbourg 01.26 18:30 81 - 77  
VEF Riga - Periszteri 01.26 18:30 60 - 57  
Kosárlabda (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Hapoel Jerusalem 01.26 18:30 88 - 83  
Türk Telekom - Igokea 01.26 18:30 94 - 86  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Jambol 01.26 18:00 92 - 94  
Szpartak Pleven - Academic Bultex Plovdiv 01.26 18:00 75 - 75, h.u. 92 - 93  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Unifacisa 01.26 18:00 59 - 72  
Cerrado - Minas 01.26 21:00 80 - 93  
Franca - Corinthians Paulista 01.26 00:00 84 - 81  
Pato - BC Brasilia 01.26 15:00 98 - 76  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Vaerlose 01.26 18:00 70 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 01.26 11:00 92 - 88  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Lovejoy) - Memphis (Aphex) 01.26 07:00 30 - 40  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Bumblebee) 01.26 10:00 55 - 47  
Memphis (Aphex) - Orlando (W1Nfatal) 01.26 09:24 54 - 57  
New Orleans (Bumblebee) - Memphis (Aphex) 01.26 08:12 51 - 48  
New Orleans (Bumblebee) - Orlando (W1Nfatal) 01.26 08:48 57 - 42  
Orlando (W1Nfatal) - Memphis (Aphex) 01.26 07:36 53 - 42  
Kosárlabda (e-NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston Rockets (Galka_Kh - New Orleans Pelicans (Mcd 01.26 10:15 55 - 67  
Indiana Pacers (Kirillzag - Utah Jazz (Sm1T1Q) 01.26 05:15 73 - 55  
Memphis Grizzlies (Nikito - Sacramento Kings (Broccol 01.26 09:40 67 - 60  
Miami Heat (Garnizon13) - Utah Jazz (Sm1T1Q) 01.26 05:50 67 - 48  
New Orleans Pelicans (Mcd - Memphis Grizzlies (Nikito 01.26 09:05 54 - 50  
Sacramento Kings (Broccol - New Orleans Pelicans (Mcd 01.26 10:50 61 - 44  
San Antonio Spurs (Starry - Indiana Pacers (Kirillzag 01.26 06:25 49 - 60  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Bepado) - Orlando (Aphex) 01.26 14:30 63 - 45  
Chicago (Bepado) - Washington (Bumblebee) 01.26 15:42 55 - 45  
Cleveland (Bad_Trip) - Chicago (Bepado) 01.26 15:06 48 - 57  
Cleveland (Bad_Trip) - Washington (Bumblebee) 01.26 16:18 64 - 75  
Orlando (Aphex) - Cleveland (Bad_Trip) 01.26 17:30 44 - 58  
Orlando (Aphex) - Washington (Bumblebee) 01.26 16:54 32 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Bumblebee) - Sacramento (Aphex) 01.26 12:12 64 - 46  
Memphis (Bumblebee) - Utah (Lovejoy) 01.26 11:36 55 - 41  
Memphis (Jiggling) - New Orleans (Asap) 01.26 23:12 48 - 44  
Memphis (Jiggling) - Sacramento (Tranquil) 01.26 23:48 38 - 48  
New Orleans (W1Nfatal) - Memphis (Bumblebee) 01.26 11:00 59 - 50  
New Orleans (W1Nfatal) - Utah (Lovejoy) 01.26 14:00 61 - 41  
Sacramento (Aphex) - New Orleans (W1Nfatal) 01.26 13:24 57 - 66  
Sacramento (Aphex) - Utah (Lovejoy) 01.26 12:48 43 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Crvena zvezda 01.26 17:00 86 - 72  
Barcelona - Zenit Szentpétervár 01.26 21:00 85 - 81  
Fenerbahce - Maccabi TA 01.26 19:00 82 - 75  
Himki Moszkva - Bayern München 01.26 18:00 93 - 95  
Olimpia Milano - Olympiakosz 01.26 20:45 90 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Monaco 01.26 20:45 79 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitans Levallois - Trento 01.26 18:45 80 - 80, h.u. 92 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - Buducnost Podgorica 01.26 20:30 87 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Körmend 01.26 15:00 94 - 76  
Mons - Reggio Emilia 01.26 12:00 69 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kijev-Basket - Prometej Kamjanszke 01.26 14:00 66 - 72  
Rilszki Szportiszt - Kapfenberg 01.26 17:00 67 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Ironi Ness Ziona 01.26 15:00 81 - 86  
Szolnok - Ostrow Wielkopolski 01.26 18:00 80 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Besiktas (Helyszín: Isztambul) 01.26 16:00 91 - 83  
CSU Sibiu - Balkan Botevgrad 01.26 13:00 88 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Dnipro 01.26 21:00 57 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Donar Groningen 01.26 18:00 88 - 88, h.u. 99 - 98  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Lahti 01.26 17:30 95 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Evreux 01.26 19:00 96 - 96, h.u. 112 - 113  
Vichy-Clermont - Denain 01.26 19:00 72 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Gorica 01.26 18:00 80 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Haifa 01.26 18:00 77 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Qingdao 01.26 12:35 111 - 116  
Shandong - Zhejiang Chouzhou 01.26 12:35 119 - 120  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Gorzow 01.26 18:00 67 - 112  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Fehérvár 01.26 18:00 95 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Miami 01.26 01:30 98 - 85  
Chicago - Boston 01.26 03:00 103 - 119  
Cleveland - LA Lakers 01.26 02:00 108 - 115  
Dallas - Denver 01.26 02:30 113 - 117  
Detroit - Philadelphia 01.26 01:00 119 - 104  
Golden State - Minnesota 01.26 04:00 130 - 108  
Indiana - Toronto 01.26 01:00 129 - 114  
New Orleans - San Antonio 01.26 03:00    
Orlando - Charlotte 01.26 01:00 117 - 108  
Portland - Oklahoma City 01.26 04:00 122 - 125  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Venezia 01.26 20:30 68 - 103  
Famila Schio - Vigarano 01.26 20:30 90 - 43  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg 01.26 14:00 82 - 89  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 01.26 12:00 93 - 46  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Manresa 01.26 18:00 93 - 103  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Cadi La Seu d'Urgell 01.26 19:30 61 - 74  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Fryshuset 01.26 19:04 125 - 75  
Norrköping - Jamtland 01.26 18:04 70 - 70, h.u. 88 - 92  
Umea - Nässjö 01.26 19:04 93 - 82  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sentjur 01.26 16:00 82 - 69  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ezzahra Sports - Etoile Sportive du Sahel 01.26 15:00 83 - 61  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Heat - Perth Scorchers 01.26 02:30 1 - 0  
Melbourne Renegades - Hobart Hurricanes 01.26 05:50 1 - 0  
Melbourne Stars - Sydney Sixers 01.26 09:30 0 - 1  
Krikett (Indiai Syed Mushtaq Ali Tr,ráj)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Punjab - Karnataka 01.26 07:30 1 - 0  
Tamil Nadu - Himachal Pradesh 01.26 14:30 1 - 0  
Krikett (ODI Series (AFG-IRL))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Írország 01.26 06:30 1 - 0  
Krikett (Pakistan Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balochistan - Khyber Pakhtunkhwa 01.26 05:30 0 - 1  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Koszalin 01.26 18:00 24 - 18  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Asztrahanocska 01.26 17:00 18 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Önnered 01.26 19:00 26 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Kungalv 01.26 19:00 23 - 22  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Togo - Ruanda 01.26 20:00 2 - 3  
Uganda - Marokkó 01.26 20:00 2 - 5  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Relizane 01.26 14:30 0 - 0  
ASO Chlef - Paradou 01.26 15:00 2 - 1  
Belouizdad - Bel-Abbes 01.26 14:30 3 - 1  
Biskra - Bordj Bou Arreridj 01.26 14:30 1 - 1  
ES Setif - Medea 01.26 15:00 0 - 0  
JSM Skikda - Hussein Dey 01.26 14:30 0 - 1  
USM Alger - MC Oran 01.26 15:00 2 - 0  
WA Tlemcen - MC Alger 01.26 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Crawley 01.26 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Hull City 01.26 18:30 2 - 0  
Doncaster - Wimbledon 01.26 20:00 2 - 0  
Fleetwood - Northampton 01.26 20:45 0 - 0  
Gillingham - Crewe 01.26 19:00 4 - 1  
Ipswich - Sunderland 01.26 20:45 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Charlton 01.26 20:00 0 - 1  
Peterborough - Bristol Rovers 01.26 20:00 0 - 0  
Portsmouth - Lincoln 01.26 20:00 0 - 1  
Rochdale - Oxford Utd. 01.26 20:00 3 - 4  
Swindon - Plymouth 01.26 20:00 0 - 2  
Wigan - Blackpool 01.26 20:00 0 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Oldham 01.26 20:00 2 - 0  
Exeter - Morecambe 01.26 19:00 0 - 2  
Scunthorpe - Port Vale 01.26 20:00 2 - 0  
Southend - Bradford 01.26 20:00 1 - 3  
Stevenage - Colchester 01.26 20:00 0 - 0  
Tranmere - Harrogate Town 01.26 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Huddersfield 01.26 20:00 2 - 1  
Millwall - Watford 01.26 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Weymouth 01.26 20:45 0 - 2  
Altrincham - Wealdstone 01.26 20:45 2 - 0  
Boreham - Chesterfield 01.26 20:45 0 - 0  
Bromley - Woking 01.26 20:45 2 - 2  
Dover - Barnet 01.26 20:45 3 - 1  
Eastleigh - Dag & Red 01.26 20:45 3 - 0  
Torquay - Sutton Utd. 01.26 20:00 0 - 0  
Wrexham - Halifax 01.26 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,Metropol,feljutás.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tristan Suarez - San Telmo 01.26 01:10 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Perth Glory 01.26 09:05 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Antwerpen 01.26 18:45 0 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 01.26 21:00 1 - 1  
Waasland Beveren - Mechelen 01.26 18:45 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Parana 01.26 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Bragantino 01.26 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Heidenheim 01.26 20:30 1 - 0  
Düsseldorf - Hamburg 01.26 20:30 0 - 0  
Erzgebirge Aue - Würzburg 01.26 18:30 2 - 1  
Osnabrück - Fürth 01.26 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Türkgücü München 01.26 19:00 0 - 0  
Waldhof Mannheim - Dynamo Dresden 01.26 19:00 1 - 0  
Wehen - Viktoria Köln 01.26 19:00 2 - 2  
Zwickau - Duisburg 01.26 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Palestino 01.26 00:00 2 - 3  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Dep. Saprissa 01.26 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town All Stars - Jomo Cosmos 01.26 12:30 1 - 2  
Polokwane City - Richards Bay 01.26 14:30 0 - 1  
Sekhukhune United - JDR Stars 01.26 14:30 4 - 2  
Uthongathi - Ajax Cape Town 01.26 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Baroka 01.26 16:00 1 - 1  
Orlando Pirates - TS Galaxy 01.26 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) - Dinamo Kijev (Dm1trena) 01.26 12:18 2 - 1  
CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) - Lokomotiv Moscow (Rus_1995_Lan) 01.26 12:30 2 - 2  
CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) - Sahtar Doneck (White_Boy1 01.26 13:06 0 - 2  
CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) - Szpartak Mo.(Laikingdast) 01.26 11:42 1 - 1  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) 01.26 13:18 2 - 2  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - Lokomotiv Moscow (Rus_1995_Lan) 01.26 12:54 1 - 1  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - Sahtar Doneck (White_Boy1 01.26 11:30 0 - 6  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - Szpartak Mo.(Laikingdast) 01.26 12:06 1 - 3  
Lokomotiv Moscow (Rus_199 - Sahtar Doneck (White_Boy1 01.26 12:42 1 - 3  
Lokomotiv Moscow (Rus_199 - Szpartak Mo.(Laikingdast) 01.26 13:18 0 - 0  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) 01.26 12:06 0 - 2  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - Dinamo Kijev (Dm1trena) 01.26 12:30 5 - 0  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - Szpartak Mo.(Laikingdast) 01.26 12:54 0 - 3  
Szpartak Mo.(Laikingdast) - CSZKA Mo. (Boulevard_Pr.) 01.26 12:42 1 - 2  
Szpartak Mo.(Laikingdast) - Dinamo Kijev (Dm1trena) 01.26 13:06 0 - 1  
Szpartak Mo.(Laikingdast) - Lokomotiv Moscow (Rus_1995_Lan) 01.26 12:18 3 - 1  
Szpartak Mo.(Laikingdast) - Sahtar Doneck (White_Boy1 01.26 11:54 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (White_Boy1927) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 01.26 14:16 2 - 4  
Barcelona (White_Boy1927) - Paris SG (Dm1trena) 01.26 14:40 0 - 2  
Barcelona (White_Boy1927) - Real Madrid (Laikingdast) 01.26 15:04    
Bayern Mün.(Rus_1995_Lan) - Barcelona (White_Boy1927) 01.26 14:52 0 - 0  
Bayern Mün.(Rus_1995_Lan) - Real Madrid (Laikingdast) 01.26 15:28 3 - 3  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Barcelona (White_Boy1927) 01.26 15:16    
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Bayern Mün.(Rus_1995_Lan) 01.26 14:40 0 - 0  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Paris SG (Dm1trena) 01.26 14:28 1 - 4  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Laikingdast) 01.26 13:52 2 - 0  
Paris SG (Dm1trena) - Barcelona (White_Boy1927) 01.26 13:40 2 - 2  
Paris SG (Dm1trena) - Bayern Mün.(Rus_1995_Lan) 01.26 15:04    
Paris SG (Dm1trena) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 01.26 15:28 0 - 2  
Paris SG (Dm1trena) - Real Madrid (Laikingdast) 01.26 14:16 1 - 1  
Real Madrid (Laikingdast) - Barcelona (White_Boy1927) 01.26 14:04 1 - 2  
Real Madrid (Laikingdast) - Bayern Mün.(Rus_1995_Lan) 01.26 14:28 2 - 1  
Real Madrid (Laikingdast) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 01.26 14:52 0 - 1  
Real Madrid (Laikingdast) - Paris SG (Dm1trena) 01.26 15:16    
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olle) - Leicester (Chellovekk) 01.26 18:06 1 - 3  
Leverkusen (KRaftVK) - Arsenal (Olle) 01.26 17:54 2 - 0  
Milan (Taka) - Arsenal (Olle) 01.26 18:18 2 - 6  
Milan (Taka) - Leverkusen (KRaftVK) 01.26 17:42 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Chellovekk) - Liverpool (KRaftVK) 01.26 12:00 3 - 1  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester City(Upcake22) 01.26 13:48 0 - 1  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester Utd. (Olle) 01.26 12:36 3 - 0  
Chelsea (Chellovekk) - Tottenham (Taka) 01.26 13:24 1 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Man. City (Boulevard_Pr.) 01.26 08:48 0 - 0  
Chelsea (Dm1trena) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.26 07:00 1 - 0  
Chelsea (Dm1trena) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 01.26 08:24 1 - 1  
Liverpool (KRaftVK) - Chelsea (Chellovekk) 01.26 13:00 0 - 4  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester City(Upcake22) 01.26 12:36 0 - 0  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester Utd. (Olle) 01.26 13:24 1 - 3  
Liverpool (KRaftVK) - Tottenham (Taka) 01.26 12:12 4 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Chelsea (Dm1trena) 01.26 08:36 1 - 2  
Liverpool (Laikingdast) - Man. City (Boulevard_Pr.) 01.26 08:12 2 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.26 07:24 1 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 01.26 07:48 4 - 0  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Chelsea (Dm1trena) 01.26 07:48 1 - 1  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Laikingdast) 01.26 07:12 0 - 0  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.26 08:36 0 - 0  
Man. City (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 01.26 08:00 1 - 1  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Chelsea (Dm1trena) 01.26 08:00 0 - 0  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Liverpool (Laikingdast) 01.26 08:24 1 - 0  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 01.26 07:12 1 - 1  
Manchester City(Upcake22) - Chelsea (Chellovekk) 01.26 12:48 0 - 2  
Manchester City(Upcake22) - Liverpool (KRaftVK) 01.26 13:36 1 - 1  
Manchester City(Upcake22) - Manchester Utd. (Olle) 01.26 12:12 2 - 0  
Manchester City(Upcake22) - Tottenham (Taka) 01.26 13:00 1 - 3  
Manchester Utd. (Olle) - Chelsea (Chellovekk) 01.26 13:36 3 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Liverpool (KRaftVK) 01.26 12:24 3 - 0  
Manchester Utd. (Olle) - Manchester City(Upcake22) 01.26 13:12 1 - 3  
Manchester Utd. (Olle) - Tottenham (Taka) 01.26 12:48 0 - 2  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Chelsea (Dm1trena) 01.26 07:24 0 - 0  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Laikingdast) 01.26 08:48 2 - 1  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Man. City (Boulevard_Pr.) 01.26 07:00 1 - 0  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.26 08:12 5 - 0  
Tottenham (Taka) - Chelsea (Chellovekk) 01.26 12:24 0 - 3  
Tottenham (Taka) - Liverpool (KRaftVK) 01.26 13:12 1 - 1  
Tottenham (Taka) - Manchester City(Upcake22) 01.26 12:00 1 - 0  
Tottenham (Taka) - Manchester Utd. (Olle) 01.26 13:48 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - NFC Nyancat FC 01.26 15:10 3 - 3  
Aru Arukonda - Sat Saturn Rama 01.26 17:40 4 - 3  
CFC Catalonia FC - Cfi Confession 01.26 09:50 7 - 1  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 01.26 11:30 1 - 2  
Fin Fints - Cfi Confession 01.26 10:40 1 - 2  
Legion - Fin Fints 01.26 11:05 0 - 1  
NFC Nyancat FC - Sat Saturn Rama 01.26 16:50 2 - 2  
NFC Nyancat FC - Xavi Iniestavic 01.26 18:30 1 - 2  
Own Owned - Aru Arukonda 01.26 18:05 3 - 1  
Own Owned - NFC Nyancat FC 01.26 16:00 2 - 0  
Xal Xalinho FC - Fin Fints 01.26 09:25 2 - 1  
Xal Xalinho FC - Legion 01.26 10:15 3 - 1  
Xavi Iniestavic - Aru Arukonda 01.26 16:25 2 - 2  
Xavi Iniestavic - Own Owned 01.26 17:15 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (White_Boy1927) - England (Dm1trena) 01.26 10:10 1 - 0  
Argentina (White_Boy1927) - Italy (Laikingdast) 01.26 10:34 1 - 2  
England (Dm1trena) - Argentina (White_Boy1927) 01.26 09:10 1 - 1  
England (Dm1trena) - Italy (Laikingdast) 01.26 09:46 0 - 6  
England (Dm1trena) - Netherlands (Boulevard_P) 01.26 10:58 0 - 4  
England (Dm1trena) - Spain (Rus_1995_Lan) 01.26 10:34 0 - 0  
Italy (Laikingdast) - Argentina (White_Boy1927) 01.26 09:34 1 - 3  
Italy (Laikingdast) - England (Dm1trena) 01.26 10:46 2 - 3  
Italy (Laikingdast) - Netherlands (Boulevard_P) 01.26 10:22 1 - 2  
Netherlands (Boulevard_P) - Spain (Rus_1995_Lan) 01.26 10:10 0 - 0  
Spain (Rus_1995_Lan) - Argentina (White_Boy1927) 01.26 10:22 4 - 0  
Spain (Rus_1995_Lan) - England (Dm1trena) 01.26 09:34 0 - 0  
Spain (Rus_1995_Lan) - Italy (Laikingdast) 01.26 10:58 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (KRaftVK) - Brazil (Taka) 01.26 14:22 1 - 0  
Belgium (KRaftVK) - France (Chellovekk) 01.26 15:10    
Belgium (KRaftVK) - Germany (Olle) 01.26 15:34 1 - 0  
Belgium (KRaftVK) - Portugal (Upcake22) 01.26 14:46    
Brazil (Taka) - Belgium (KRaftVK) 01.26 15:22    
Brazil (Taka) - France (Chellovekk) 01.26 14:34 0 - 3  
Brazil (Taka) - Germany (Olle) 01.26 15:58    
Brazil (Taka) - Portugal (Upcake22) 01.26 14:10    
France (Chellovekk) - Belgium (KRaftVK) 01.26 14:10 2 - 0  
France (Chellovekk) - Brazil (Taka) 01.26 15:34 1 - 0  
France (Chellovekk) - Germany (Olle) 01.26 14:46 1 - 0  
Germany (Olle) - Belgium (KRaftVK) 01.26 14:34 0 - 0  
Germany (Olle) - Brazil (Taka) 01.26 14:58    
Germany (Olle) - France (Chellovekk) 01.26 15:46 0 - 0  
Portugal (Upcake22) - France (Chellovekk) 01.26 14:58    
Portugal (Upcake22) - Germany (Olle) 01.26 14:22    
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Plevis) - Dortmund (Nikkitta) 01.26 10:16 0 - 1  
Bayern München (Plevis) - Leverkusen (Foggy) 01.26 09:52 1 - 1  
Bayern München (Plevis) - Mönchengladbach (Kodak) 01.26 10:40 1 - 1  
Bayern München (Plevis) - RB Leipzig (Bombi1T0) 01.26 11:04 1 - 0  
Dortmund (Nikkitta) - Bayern München (Plevis) 01.26 11:16 2 - 0  
Dortmund (Nikkitta) - Leverkusen (Foggy) 01.26 10:40 0 - 7  
Dortmund (Nikkitta) - Mönchengladbach (Kodak) 01.26 10:28 0 - 1  
Dortmund (Nikkitta) - RB Leipzig (Bombi1T0) 01.26 09:52 1 - 1  
Leverkusen (Foggy) - Bayern München (Plevis) 01.26 10:52 1 - 2  
Leverkusen (Foggy) - Dortmund (Nikkitta) 01.26 09:40 2 - 2  
Leverkusen (Foggy) - Mönchengladbach (Kodak) 01.26 10:04 2 - 0  
Leverkusen (Foggy) - RB Leipzig (Bombi1T0) 01.26 11:28 1 - 0  
Mönchengladbach (Kodak) - Bayern München (Plevis) 01.26 09:40 0 - 0  
Mönchengladbach (Kodak) - Dortmund (Nikkitta) 01.26 11:28 2 - 3  
Mönchengladbach (Kodak) - Leverkusen (Foggy) 01.26 11:04 1 - 2  
Mönchengladbach (Kodak) - RB Leipzig (Bombi1T0) 01.26 10:16 2 - 1  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Bayern München (Plevis) 01.26 10:04 3 - 0  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Dortmund (Nikkitta) 01.26 10:52 3 - 3  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Leverkusen (Foggy) 01.26 10:28 0 - 1  
RB Leipzig (Bombi1T0) - Mönchengladbach (Kodak) 01.26 11:16 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Foggy) - Internazionale (Kodak) 01.26 07:54 1 - 2  
Atalanta (Foggy) - Milan (Bombi1T0) 01.26 09:18 0 - 1  
Atalanta (Foggy) - Napoli (Plevis) 01.26 08:42 2 - 0  
Internazionale (Kodak) - Atalanta (Foggy) 01.26 08:54 1 - 6  
Internazionale (Kodak) - Lazio (Nikkitta) 01.26 09:18 0 - 0  
Internazionale (Kodak) - Milan (Bombi1T0) 01.26 08:06 0 - 0  
Lazio (Nikkitta) - Atalanta (Foggy) 01.26 08:30 0 - 2  
Lazio (Nikkitta) - Internazionale (Kodak) 01.26 08:18 0 - 0  
Lazio (Nikkitta) - Milan (Bombi1T0) 01.26 07:42 1 - 2  
Lazio (Nikkitta) - Napoli (Plevis) 01.26 09:06 2 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Atalanta (Foggy) 01.26 08:18 0 - 2  
Milan (Bombi1T0) - Internazionale (Kodak) 01.26 09:06 2 - 2  
Milan (Bombi1T0) - Lazio (Nikkitta) 01.26 08:42 0 - 1  
Milan (Bombi1T0) - Napoli (Plevis) 01.26 07:54 3 - 1  
Napoli (Plevis) - Atalanta (Foggy) 01.26 07:42 0 - 2  
Napoli (Plevis) - Internazionale (Kodak) 01.26 08:30 0 - 2  
Napoli (Plevis) - Lazio (Nikkitta) 01.26 08:06 1 - 5  
Napoli (Plevis) - Milan (Bombi1T0) 01.26 08:54 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool (Meltosik) - Real Madrid (Kray) 01.26 06:58 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 01.26 00:20 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 01.26 03:20 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.26 02:20 3 - 0  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 01.26 01:20 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 01.26 04:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.26 13:20 4 - 2  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 01.26 05:00 0 - 3  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 01.26 10:20 0 - 4  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.26 12:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.26 08:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 01.26 09:00 3 - 3  
Austria (Kot) - New Zealand (Moic) 01.26 11:20 2 - 1  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.26 07:00 2 - 3  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.26 06:20 4 - 4  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.26 06:00 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 01.26 07:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 01.26 13:40 0 - 4  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.26 11:00 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.26 08:40 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 01.26 05:00 3 - 1  
Belgium (Tommy) - New Zealand (Moic) 01.26 10:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.26 07:40 5 - 1  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.26 12:40 4 - 4  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.26 20:00 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.26 19:00 3 - 3  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.26 22:00 2 - 4  
Bulgaria (Val) - Mexico (Moebius) 01.26 23:00 3 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.26 19:20 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.26 21:40 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.26 23:20 3 - 5  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.26 22:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.26 20:20 2 - 1  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.26 23:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.26 22:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.26 19:20 2 - 3  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.26 02:00 2 - 2  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.26 01:00 2 - 2  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 01.26 00:00 1 - 2  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.26 03:00 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 01.26 14:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 01.26 12:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.26 09:00 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 01.26 10:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Germany (Burton) 01.26 05:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 01.26 07:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - New Zealand (Moic) 01.26 06:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 01.26 11:00 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.26 13:20 4 - 4  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 01.26 09:20 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 01.26 05:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.26 10:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - France (Herculex) 01.26 06:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 01.26 12:00 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 01.26 11:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - New Zealand (Moic) 01.26 07:40 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 01.26 13:20 3 - 3  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.26 14:20 0 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.26 19:40 2 - 5  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.26 22:00 1 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.26 20:40 3 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.26 23:00 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.26 01:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 01.26 03:40 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.26 01:00 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 01.26 02:40 3 - 2  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.26 07:20 2 - 3  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.26 08:20 5 - 1  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 01.26 09:20 3 - 3  
France (Herculex) - Czech Republic (Koko) 01.26 13:00 0 - 4  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.26 05:20 4 - 2  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.26 06:20 1 - 1  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.26 14:00 2 - 3  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.26 11:20 2 - 4  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.26 12:00 3 - 4  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.26 11:40 2 - 3  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.26 10:20 3 - 3  
Germany (Burton) - Colombia (Gorilla) 01.26 14:00 0 - 2  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 01.26 07:00 1 - 3  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.26 14:20 1 - 0  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.26 13:00 2 - 1  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.26 06:00 2 - 1  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.26 09:20 1 - 3  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.26 08:20 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 01.26 10:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 01.26 14:40 5 - 2  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 01.26 11:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 01.26 08:40 0 - 3  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.26 13:40 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.26 06:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.26 12:40 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 01.26 05:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Romania (Andre) 01.26 09:40 0 - 2  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.26 23:40 0 - 3  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.26 18:40 1 - 2  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.26 22:20 1 - 4  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 01.26 21:00 2 - 3  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.26 19:40 2 - 2  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.26 21:20 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 01.26 00:00 1 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.26 04:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.26 02:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.26 01:00 4 - 3  
Mexico (Moebius) - Bulgaria (Val) 01.26 23:40 1 - 5  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 01.26 20:20 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 01.26 21:20 3 - 1  
Mexico (Moebius) - Ecuador (Mitchef) 01.26 19:20 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.26 22:40 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.26 21:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.26 22:40 0 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.26 20:40 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.26 19:40 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 01.26 18:40 0 - 1  
New Zealand (Moic) - Austria (Kot) 01.26 08:40 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Belgium (Tommy) 01.26 09:40 0 - 4  
New Zealand (Moic) - Colombia (Gorilla) 01.26 13:00 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Czech Republic (Koko) 01.26 11:40 1 - 4  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.26 05:40 3 - 1  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.26 13:40 5 - 0  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.26 08:00 2 - 0  
New Zealand (Moic) - Poland (Johnybegood) 01.26 14:40 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Romania (Andre) 01.26 10:40 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 01.26 00:20 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 01.26 04:20 1 - 1  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 01.26 01:20 1 - 3  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.26 02:40 1 - 3  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 01.26 03:20 2 - 2  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 01.26 03:40 1 - 0  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.26 02:20 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.26 12:40 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.26 12:00 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 01.26 08:20 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 01.26 06:20 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.26 09:40 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.26 10:00 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 01.26 14:00 2 - 0  
Poland (Johnybegood) - New Zealand (Moic) 01.26 05:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.26 07:20 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 01.26 00:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 01.26 04:00 0 - 3  
Portugal (Cliff) - Peru (Tanto) 01.26 03:00 3 - 0  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.26 00:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 01.26 01:40 3 - 1  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.26 14:40 3 - 3  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.26 07:00 4 - 3  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.26 06:00 3 - 3  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.26 05:00 0 - 1  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.26 08:00 1 - 3  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.26 11:20 1 - 4  
Romania (Andre) - Greece (Sarafou) 01.26 10:20 1 - 1  
Romania (Andre) - New Zealand (Moic) 01.26 09:00 2 - 0  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.26 12:20 2 - 4  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.26 20:20 1 - 4  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.26 21:20 1 - 0  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 01.26 19:00 1 - 3  
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 01.26 23:00 0 - 0  
South Africa (Ben) - China (Legolas) 01.26 04:00 1 - 2  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 01.26 03:00 4 - 2  
South Africa (Ben) - Peru (Tanto) 01.26 00:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 01.26 02:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 01.26 02:40 1 - 1  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.26 01:20 1 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.26 04:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 01.26 03:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.26 00:00 3 - 1  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.26 22:40 4 - 0  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.26 21:40 1 - 4  
Sweden (ChrisX) - Mexico (Moebius) 01.26 18:40 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.26 20:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.26 00:40 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.26 02:20 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 01.26 03:20 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.26 23:20 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.26 19:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.26 23:40 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.26 22:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.26 21:00 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 01.26 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Sharjah 01.26 17:00 2 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Khaleej Khor Fakkan 01.26 14:15 5 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Smouha 01.26 16:00 1 - 2  
Pyramids FC - Al-Ahly (EGY) 01.26 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Paris FC 01.26 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annecy - Bourg-Peronnas 01.26 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Larissza 01.26 18:30 1 - 0  
OFI - Aszterasz Tripolisz 01.26 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - PSV 01.26 20:00 0 - 2  
Groningen - ADO Den Haag 01.26 21:00 3 - 0  
Zwolle - Heracles 01.26 18:45 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Sibenik 01.26 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - ATK Mohun Bagan 01.26 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel TA 01.26 19:00 0 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 01.26 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Jordán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kfarsoum - Al-Ittihad (JOR) 01.26 13:00 2 - 5  
Manshia Bani Hassan - Al-Yarmouk 01.26 13:00 3 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Union Magdalena 01.26 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Cruz Azul 01.26 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 01.26 00:00 2 - 0  
Leon - Necaxa 01.26 02:00 2 - 1  
Tigres UANL - Puebla 01.26 02:00 2 - 1  
Tijuana - Atlas de Guadalajara 01.26 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Milan 01.26 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nahda - Al-Ittihad (OMA) 01.26 14:05 0 - 0  
Al-Seeb - Al-Suwaiq 01.26 17:40 4 - 0  
Dhofar - Al-Musannah 01.26 14:25 2 - 0  
Oman FC - Nizwa 01.26 14:25 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 01.26 18:30 0 - 4  
Sturm Graz - Hartberg 01.26 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Leixoes 01.26 18:00 1 - 1  
Vilafranquense - Vizela 01.26 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Sporting CP 01.26 22:15 0 - 2  
Braga - Gil Vicente 01.26 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - West Ham 01.26 19:00 2 - 3  
Newcastle - Leeds 01.26 19:00 1 - 2  
Southampton - Arsenal 01.26 21:15 1 - 3  
West Bromwich - Manchester City 01.26 21:15 0 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - FCS Bukarest 01.26 18:45 0 - 0  
Viitorul Constanta - Sepsi OSK 01.26 14:30 3 - 3  
Voluntari - Univ. Craiova 1948 CS 01.26 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Hearts 01.26 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Albacete 01.26 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Santa Teresa 01.26 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Real Sociedad 01.26 21:00 1 - 1  
Girona - Villarreal 01.26 21:00 0 - 1  
Valladolid - Levante 01.26 19:00 2 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Batin - Al-Ain (KSA) 01.26 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Metlaoui 01.26 14:00 2 - 1  
Olympique de Beja - Esperance de Tunis 01.26 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
24 Erzincanspor - Amedspor 01.26 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Linfield 01.26 20:45 4 - 3  
Glentoran - Carrick 01.26 20:45 2 - 0  
Larne - Coleraine 01.26 20:45 1 - 2  
Portadown - Crusaders 01.26 20:45 2 - 2  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obras San Juan - Defensores de Banfield 01.26 22:30 3 - 0  
Paracao - UPCN San Juan 01.26 01:00 0 - 3  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 01.26 20:30 2 - 3  
Lindemans Aalst - Fenerbahce 01.26 18:00 0 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Kamnik - Conegliano 01.26 20:30 0 - 3  
Fenerbahce - Nantes (Helyszín: Nantes) 01.26 18:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sesc RJ 01.26 23:30 0 - 3  
Minas - Barueri 01.26 23:00 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Monza (Helyszín: Monza) 01.26 16:30 0 - 3  
Ub - VK Brno 01.26 19:30 3 - 2  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Holte 01.26 19:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 01.26 11:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LiigaPloki - Vampula Huittinen 01.26 17:30 1 - 3  
Viesti Salo - Kangasala 01.26 17:30 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Chamalieres 01.26 18:00 3 - 0  
Mulhouse - Le Cannet 01.26 20:00 3 - 0  
Terville Florange - Vandoeuvre-Nancy 01.26 19:00 3 - 2  
Venelles - Marcq-en-Baroeul 01.26 18:00 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Milonasz 01.26 16:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Budowlani Lodz 01.26 17:30 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas 01.26 18:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Dinamo Moszkva 01.26 16:00 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Aich/Dob 01.26 20:25 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Almoradi 01.26 13:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheseaux - Val de Travers 01.26 20:00 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - A. Esipenko 01.26 14:00 0.5 - 0.5  
A. Giri - M. Vachier-Lagrave 01.26 14:00 1 - 0  
A. Tari - J-K. Duda 01.26 14:00 0.5 - 0.5  
D. Anton-Guijarro - P. Harikrishna 01.26 14:00 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - A. Donchenko 01.26 14:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - N. Georgiadis 01.26 14:00    
M. Carlsen - N. Grandelius 01.26 14:00 1 - 0  
R. Wojtaszek - F. Caruana 01.26 14:00 0 - 1  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Gatto-Monticone - K. Zavatska 01.26 14:15 0 - 2  
J.A. Cristian - D. Parry 01.26 14:55 2 - 1  
Jia-Jing Lu - V. Jimenez Kasintseva 01.26 13:00 0 - 2  
Leo. Kung - T. Korpatsch 01.26 15:40 2 - 0  
V. Tomova - A. Hesse 01.26 17:10 2 - 0  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - P. Kotov 01.26 14:30    
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bartone - A. Geerlings Martinez 01.26 13:15 2 - 0  
M. Gutierrez Carrasco - C. Rosatello 01.26 16:00 2 - 0  
N. Basiletti - A. Pitta 01.26 15:30 2 - 0  
R. Vicens Mas - S. Lamens 01.26 14:55 1 - 2  
T. Pieri - E. Arango 01.26 15:00 1 - 2  
Y. In-Albon - M. Kolodziejova 01.26 16:00 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cazaux - I. Marchenko 01.26 14:20 0 - 2  
D. Kudla - C. Lestienne 01.26 18:00 0 - 2  
Jur. Rodionov - E. Couacaud 01.26 10:30 1 - 2  
K. Zuk - P. Gojowczyk 01.26 12:45 2 - 0  
M. Bourgue - L. Rosol 01.26 12:30 2 - 0  
M. Janvier - Bra. Nakashima 01.26 16:15 0 - 2  
T. Fabbiano - Y. Maden 01.26 10:30 1 - 2  
T. Lamasine - S. Korda 01.26 19:55 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourgue M / Pouille L - Eysseric J / Furness E 01.26 18:00 2 - 1  
Cazaux A / Gaston H - Barrere G / Olivetti A 01.26 19:20 1 - 2  
Gaio F / Marcora R - Lammons N / Withrow J 01.26 15:00 0 - 2  
Rodionov J / Rosol L - Arends S / Jebavy R 01.26 16:10 2 - 1  

 

2021.01.25.
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesik.,Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel 2021 01.25 11:10    
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesik.,Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sander - C. Innerhofer 01.25 10:45 0 - 1  
D. Paris - B. Feuz 01.25 10:45 1 - 0  
K. Jansrud - A. Pinturault 01.25 10:45 0 - 1  
M. Odermatt - J. Clarey 01.25 10:45 1 - 0  
Mat. Mayer - V. Kriechmayr 01.25 10:45 0 - 1  
N. Allegre - H. Reichelt 01.25 10:45 0 - 1  
R. Baumann - Max Franz 01.25 10:45 1 - 0  
T. Ganong - C. Walder 01.25 10:45 0 - 1  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Buffalo 01.25 00:40 38 - 24  
Asztalitenisz (Challenger Series, 4. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Den. Klein 01.25 17:20 3 - 2  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 01.25 22:00 3 - 0  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 01.25 14:30 3 - 0  
D. Cheaib - Juan Perez 01.25 09:10 3 - 2  
Den. Klein - Flo. Bluhm 01.25 20:00 1 - 3  
Den. Klein - Juan Perez 01.25 11:50 3 - 2  
E. Chtchetinine - F. Sanchi 01.25 12:30 3 - 1  
E. Chtchetinine - Juan Perez 01.25 16:40 3 - 1  
F. Kuzmin - F. Sanchi 01.25 16:00 2 - 3  
F. Kuzmin - Flo. Bluhm 01.25 13:10 3 - 2  
F. Kuzmin - Juan Perez 01.25 18:40 3 - 0  
F. Sanchi - Flo. Bluhm 01.25 18:00 0 - 3  
F. Sanchi - Juan Perez 01.25 21:20 3 - 0  
Liang Qiu - D. Cheaib 01.25 11:10 0 - 3  
Liang Qiu - Den. Klein 01.25 13:50 1 - 3  
Liang Qiu - E. Chtchetinine 01.25 19:20 1 - 3  
Liang Qiu - F. Kuzmin 01.25 20:40 3 - 1  
Liang Qiu - Flo. Bluhm 01.25 08:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - R. Kobytov 01.25 19:15 3 - 2  
A. Antipin - A. Menshikov 01.25 15:45 2 - 3  
A. Antipin - D.M. Evlakhin 01.25 13:45 0 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 01.25 06:15 0 - 3  
A. Duka - A. Merezhko 01.25 07:00 1 - 3  
A. Girevenkov - D. Petrochenko 01.25 01:15 0 - 3  
A. Gribkov - S. Nikulin 01.25 19:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - A. Gribkov 01.25 18:15 1 - 3  
A. Menshikov - Y.V. Lbov 01.25 14:15 0 - 3  
A. Merezhko - Alb. Bogomolov 01.25 05:30 0 - 3  
A. Merezhko - I. Sergeevich 01.25 07:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - A. Uezdin 01.25 01:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - Z.Y. Tsybikov 01.25 23:30 3 - 1  
A. Sirotkin - A. Afanasiyev 01.25 20:15 0 - 3  
A. Sirotkin - A. Tsitselskiy 01.25 18:45 2 - 3  
A. Tsitselskiy - A. Afanasiyev 01.25 18:15 3 - 0  
A. Uezdin - Z.Y. Tsybikov 01.25 02:00 3 - 0  
A. Zirin - M. Dukhin 01.25 11:00 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Petrochenko 01.25 22:15 3 - 0  
Alb. Bogomolov - A. Duka 01.25 08:00 1 - 3  
Alb. Bogomolov - I. Sergeevich 01.25 06:30 1 - 3  
D. Molodtsov - N. Sukharnikov 01.25 01:15 0 - 3  
D. Petrochenko - A. Tsitselskiy 01.25 02:15 3 - 0  
D. Razinkov - D.A. Mikheev 01.25 10:45 3 - 0  
D. Razinkov - V. Bazilevsky 01.25 12:15 0 - 3  
D.A. Mikheev - V. Bazilevsky 01.25 10:15 2 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Menshikov 01.25 14:45 3 - 0  
D.M. Evlakhin - Y.V. Lbov 01.25 16:15 3 - 0  
Dmi. Petrov - M. Ilichev 01.25 11:15 3 - 0  
Dmi. Petrov - T. Turabekov 01.25 01:30 2 - 3  
Dmi. Petrov - Z.Y. Tsybikov 01.25 00:30 1 - 3  
E. Anisimov - Kim Sen Ir 01.25 13:30 1 - 3  
E. Anisimov - S. Kulikov 01.25 15:30 3 - 2  
E. Kalashnikov - A.D. Volkov 01.25 23:15 1 - 3  
E. Kalashnikov - V. Safonov 01.25 21:45 0 - 3  
E. Mishutin - D. Razinkov 01.25 09:45 3 - 1  
E. Mishutin - D.A. Mikheev 01.25 11:45 3 - 0  
E. Voronkov - S. Lanovenko 01.25 14:45 3 - 2  
E. Voronkov - V. Vologzhanin 01.25 16:15 2 - 3  
I. Iskenderov - Ser. Ovechkin 01.25 08:15 3 - 1  
I. Iskenderov - V. Sinkovskiy 01.25 06:45 3 - 0  
I. Mikhaylov - V. Zhulyabin 01.25 19:00 3 - 0  
I. Moshkov - A. Gribkov 01.25 20:15 3 - 1  
I. Moshkov - A. Klavdenkov 01.25 18:45 3 - 1  
I. Sergeevich - A. Duka 01.25 06:00 0 - 3  
I. Soldatov - D. Petrochenko 01.25 23:45 1 - 3  
K. Churin - M. Minkov 01.25 21:45 2 - 3  
K. Churin - O. Kutuzov 01.25 23:15 3 - 0  
Kim Sen Ir - M. Sverdlov 01.25 16:00 1 - 3  
Kim Sen Ir - S. Kulikov 01.25 14:30 1 - 3  
M. Dukhin - V. Rachkov 01.25 11:30 0 - 3  
M. Dukhin - V.V. Kutin 01.25 09:30 1 - 3  
M. Ilichev - N. Zhurba 01.25 09:45 3 - 0  
M. Ilichev - V. Putilovsky 01.25 11:45 3 - 1  
M. Minkov - Ilya Novikov 01.25 00:45 3 - 1  
M. Minkov - O. Kutuzov 01.25 01:45 1 - 3  
M. Minkov - V. Chahur 01.25 22:45 3 - 0  
M. Sverdlov - E. Anisimov 01.25 15:00 3 - 1  
N. Sukharnikov - Ilya Novikov 01.25 02:15 3 - 0  
N. Zhurba - Dmi. Petrov 01.25 12:15 0 - 3  
N. Zhurba - V. Putilovsky 01.25 10:45 3 - 0  
N. Zhurba - Z.Y. Tsybikov 01.25 22:00 3 - 1  
O. Kutuzov - D. Molodtsov 01.25 00:15 3 - 0  
O. Kutuzov - E. Ilyukhin 01.25 22:15 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 01.25 07:45 2 - 3  
O. Pronin - I. Mikhaylov 01.25 20:00 0 - 3  
O. Pronin - V. Beliakov 01.25 18:30 0 - 3  
O. Soldusov - E. Voronkov 01.25 13:45 3 - 1  
O. Soldusov - S. Lanovenko 01.25 15:45 1 - 3  
R. Kobytov - A. Girevenkov 01.25 00:15 3 - 0  
R. Kobytov - A. Sirotkin 01.25 17:45 3 - 2  
R. Kobytov - A. Tsitselskiy 01.25 19:45 3 - 0  
R. Pavlenko - N. Zhurba 01.25 23:00 3 - 0  
R. Pavlenko - T. Turabekov 01.25 21:30 3 - 2  
S. Homutov - O. Nikiforov 01.25 07:15 3 - 2  
S. Kulikov - M. Sverdlov 01.25 14:00 0 - 3  
S. Lanovenko - V. Vologzhanin 01.25 14:15 0 - 3  
S. Nikulin - A. Klavdenkov 01.25 19:45 3 - 0  
S. Nikulin - I. Moshkov 01.25 17:45 3 - 0  
Ser. Ovechkin - Vla. Zubkov 01.25 07:15 3 - 0  
T. Turabekov - A. Serebrennikov 01.25 00:00 3 - 1  
T. Turabekov - A. Serebrennikov 01.25 22:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - E. Mishutin 01.25 11:15 3 - 0  
V. Beliakov - I. Mikhaylov 01.25 18:00 3 - 1  
V. Chahur - E. Ilyukhin 01.25 23:45 2 - 3  
V. Putilovsky - Dmi. Petrov 01.25 10:15 1 - 3  
V. Rachkov - A. Zirin 01.25 10:00 3 - 0  
V. Safonov - I. Soldatov 01.25 22:45 1 - 3  
V. Sinkovskiy - Ser. Ovechkin 01.25 06:15 3 - 1  
V. Vologzhanin - O. Soldusov 01.25 15:15 3 - 1  
V. Zhulyabin - O. Pronin 01.25 17:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - V. Beliakov 01.25 19:30 3 - 2  
V.V. Kutin - A. Zirin 01.25 12:00 3 - 2  
V.V. Kutin - V. Rachkov 01.25 10:30 3 - 1  
Vla. Zubkov - I. Iskenderov 01.25 05:45 3 - 2  
Vla. Zubkov - V. Sinkovskiy 01.25 07:45 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 01.25 06:45 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 01.25 08:15 1 - 3  
Y.V. Lbov - A. Antipin 01.25 15:15 2 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Aces - Brisbane Bandits 01.25 09:00 4 - 1  
Perth Heat - Adelaide Giants 01.25 11:00 0 - 4  
E-Sport (COD,CallofDuty League,Kickoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Huntsmen - Los Angeles Thieves 01.25 01:10 3 - 0  
E-Sport (CSGO, cs_ Summit, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faze Clan - Mousesports 01.25 18:00 0 - 2  
Fnatic - Complexity Gaming 01.25 14:05 2 - 0  
Furia eSports - Cloud9 01.25 21:00 2 - 1  
Heroic - Mibr 01.25 17:30 2 - 0  
OG - Team Dignitas 01.25 14:05 2 - 1  
Virtus.pro - Ninjas In Pyjamas 01.25 21:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Snow Sweet Snow,Reg.Swiss)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - Trident Clan 01.25 15:25 2 - 0  
Lilmix - Exploit Esports 01.25 12:25 2 - 0  
Lyngby Vikings - Team Gamerlegion 01.25 15:10 2 - 0  
S-Gaming - Honoris 01.25 09:00 0 - 2  
Sangal Esports - Young Ninjas 01.25 18:00 1 - 2  
Sinners Esports - Esports Club Kyiv 01.25 09:00 2 - 1  
Tricked eSport - Shock Bomb 01.25 12:00 2 - 1  
Winstrike Team - Offset Esports 01.25 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hippomaniacs - Creepwave 01.25 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winstrike Team - Gambit Esports 01.25 15:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
0-900 - Hokori 01.25 21:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalanjing Gaming - Xtreme Gaming 01.25 09:00 2 - 1  
Sparking Arrow Gaming - Dynasty 01.25 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - 5Manmidas 01.25 00:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cignal Ultra - Hoyo 01.25 12:00 2 - 0  
E-Sport (Lck Cl, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Af Challengers - Lsb Challengers 01.25 12:00 0 - 1  
Bro Challengers - Drx Challengers 01.25 13:00 1 - 0  
Dwg Kia Challengers - Kt Challengers 01.25 09:00 0 - 1  
Gen Challengers - Hle Challengers 01.25 11:00 1 - 0  
Ns Challengers - T1 Challengers 01.25 10:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - TT Gaming 01.25 10:00 2 - 0  
JD Gaming - Rare Atom 01.25 12:10 2 - 0  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cream Real Betis - Emonkeyz 01.25 19:00 0 - 1  
Giants.Spain - Bcn Squad 01.25 18:00 0 - 1  
Movistar Riders - Mad Lions Madrid 01.25 22:35 1 - 0  
S2V Esports - G2 Arctic 01.25 19:55 0 - 1  
Team Queso - Ucam Esports Club 01.25 21:40 0 - 1  
E-Sport (LOL,Belgian Leag.,Spring Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4Elements Esports - KV Mechelen 01.25 20:00 0 - 1  
4Elements Esports - Team 7am 01.25 22:00 1 - 0  
Sector One - Ion Squad 01.25 19:00 0 - 1  
Sector One - KRC Genk Esports 01.25 20:40 1 - 0  
E-Sport (LOL,UK League Champion,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demise - London Esports 01.25 19:00 0 - 1  
Mnm Gaming Academy - Enclave Gaming 01.25 22:00 1 - 0  
Nvision Esports - Bulldog Esports 01.25 20:00 1 - 0  
Resolve - Barrage Academy 01.25 21:00 1 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - LaSB 01.25 17:30 5 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Kadan 01.25 17:00 7 - 1  
Slavia Praha - Havirov 01.25 17:00 4 - 2  
Slavia Trebic - Kolin 01.25 17:30 5 - 0  
Vrchlabi - Frydek-Mistek 01.25 17:00 9 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - FTC 01.25 20:00 3 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 01.25 17:10 2 - 1  
Jokerit - Avangard Omszk 01.25 17:30 2 - 5  
Szpartak Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.25 17:30 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Red Star Kunlun 01.25 17:30 3 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.25 14:30 2 - 1  
Krasznaja Armija - SZKA-Varjagi 01.25 15:00 3 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szarmati Orenburg 01.25 15:00 6 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Lada Toljatti 2 01.25 11:00 8 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 01.25 02:00 3 - 1  
Dallas - Nashville 01.25 02:00 3 - 2  
Minnesota - San Jose 01.25 02:00 3 - 5  
New Jersey - NY Islanders 01.25 01:00 2 - 0  
Pittsburgh - NY Rangers 01.25 01:00 3 - 2  
St. Louis - Los Angeles 01.25 02:00 3 - 6  
Winnipeg - Edmonton 01.25 03:00 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 01.25 18:30 5 - 3  
Straubing - Schwenningen 01.25 20:30 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Visp - GCK Lions 01.25 19:45 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Södertälje 01.25 19:00 4 - 3  
Vita Hästen - Tingsryd 01.25 18:00 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Zvezda Csehov 01.25 16:00 2 - 3  
Izssztal Izsevszk - SZKA-Néva 01.25 16:00 3 - 6  
Lada Toljatti - Dinamo MO 01.25 16:00 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Szentpétervár 01.25 16:30 1 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - San Lorenzo 01.25 01:30 71 - 80  
La Union Formosa - Comunicaciones Mercedes 01.25 23:00 64 - 68  
Penarol Mar del Plata - Gimnasia CR 01.25 01:30 59 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 01.25 09:30 85 - 87  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 01.25 18:00 102 - 63  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Pinheiros 01.25 21:00 60 - 72  
Sao Paulo - Caxias do Sul 01.25 18:00 86 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - USK Praha 01.25 17:45 93 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 01.25 11:00 96 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 01.25 11:00 88 - 91  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (W1Nfatal) - Memphis (Lovejoy) 01.25 07:00 53 - 48  
Cleveland (W1Nfatal) - New Orleans (Shiva) 01.25 10:00 56 - 52  
Cleveland (W1Nfatal) - Orlando (Bumblebee) 01.25 07:36 38 - 58  
Memphis (Lovejoy) - Cleveland (W1Nfatal) 01.25 08:48 37 - 70  
Memphis (Lovejoy) - New Orleans (Shiva) 01.25 07:36 44 - 33  
Memphis (Lovejoy) - Orlando (Bumblebee) 01.25 08:12 35 - 42  
New Orleans (Shiva) - Memphis (Lovejoy) 01.25 09:24 53 - 53, h.u. 56 - 63  
New Orleans (Shiva) - Orlando (Bumblebee) 01.25 07:00 47 - 40  
Kosárlabda (e-NBA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston (kirillzagay) - Memphis (broccolicabbage) 01.25 06:25 42 - 59  
Indiana (nikitos349) - Miami (broccolicabbage0) 01.25 09:40 51 - 61  
Miami (broccolicabbage0) - Utah (Galka_khv) 01.25 08:30 65 - 49  
Sacramento (otlichnik11) - New Orleans (Galka_Khv) 01.25 05:50 75 - 54  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando (Bepado) - Cleveland (Bad_Trip) 01.25 16:54 44 - 63  
Orlando (Bepado) - Washington (Aphex) 01.25 14:30 57 - 51  
Washington (Kodas) - Orlando (Jiggling) 01.25 05:00 51 - 43  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Shiva) - Sacramento (W1Nfatal) 01.25 12:12 42 - 55  
Memphis (Shiva) - Utah (Bumblebee) 01.25 11:00 48 - 46  
New Orleans (Lovejoy) - Memphis (Shiva) 01.25 11:36 46 - 49  
Utah (Bumblebee) - Memphis (Shiva) 01.25 12:48 41 - 60  
Utah (Bumblebee) - New Orleans (Lovejoy) 01.25 14:00 55 - 42  
Utah (Bumblebee) - Sacramento (W1Nfatal) 01.25 13:24 61 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Izmit Bld. Spor 01.25 19:45 98 - 72  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Zadar 01.25 15:00 84 - 101  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höttur - Tindastoll 01.25 20:15 86 - 103  
Keflavik - Grindavik 01.25 21:15 94 - 67  
Thor Akureyri - KR Reykjavik 01.25 20:15 88 - 92  
Thor Porlakshofn - IR Reykjavik 01.25 19:15 105 - 58  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Xinjiang 01.25 13:00 100 - 93  
Shanxi - Beijing Ducks 01.25 12:35 114 - 125  
Sichuan - Shanghai Sharks 01.25 05:30 102 - 102, h.u. 136 - 129  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Trefl Sopot 01.25 17:35 101 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - ZTE 01.25 18:00 81 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 01.25 01:00 141 - 103  
Milwaukee - Atlanta 01.25 02:00 129 - 115  
Orlando - Charlotte 01.25 01:00 104 - 107  
Portland - New York 01.25 04:00 116 - 113  
San Antonio - Washington 01.25 02:00 121 - 101  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köping - Lulea 01.25 19:34 81 - 89  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DS Grombalia - ES Rades 01.25 15:00 65 - 61  
Stade Nabeulien - JS Menzah 01.25 15:00 72 - 60  
Krikett (ODI Series (BAN-WI))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - West Indies 01.25 06:30 1 - 0  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Firebirds - Canterbury Kings 01.25 03:10 1 - 0  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Thor Akureyri 01.25 19:30 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Hallby 01.25 19:00 33 - 37  
Redbergslids - Malmö 01.25 20:00 18 - 20  
Kézilabda (vb, alsóház, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Angola 01.25 18:00 34 - 29  
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Uruguay 01.25 15:30 37 - 17  
Lengyelország - Németország 01.25 20:30 23 - 23  
Spanyolország - Magyarország 01.25 18:00 36 - 28  
vb, I. csoport 2021 01.25 22:00    
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Katar 01.25 18:00 25 - 26  
Bahrein - Japán 01.25 15:30 25 - 29  
Dánia - Horvátország 01.25 20:30 38 - 26  
vb, II. csoport 2021 01.25 22:00    
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói Köztársaság - Líbia 01.25 20:00 1 - 0  
Niger - Kongói DK 01.25 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - KF Laci 01.25 13:45 0 - 1  
Teuta Durres - Partizan Tirana 01.25 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - Tottenham 01.25 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Dep. Riestra 01.25 02:25 0 - 0  
Estudiantes Buenos Aires - Atl. Atlanta 01.25 00:25 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qaradag Lokbatan - Zira 01.25 13:00 0 - 4  
Sabah Masazir - Kapaz 01.25 14:00 1 - 2  
Turan Tovuz - Gabala 01.25 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Chapecoense 01.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense RJ - Botafogo RJ 01.25 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers de Talca - Dep. Temuco 01.25 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Pafosz 01.25 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Limon 01.25 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Lok. Moszkva (Laikindast) 01.25 12:54 3 - 3  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Sahtar Doneck (Dm1trena) 01.25 12:30 1 - 1  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Szpartak Mo. (Nikkitta) 01.25 12:06 3 - 0  
Din. Kijev (Rus_1995_Lan) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 01.25 12:42 0 - 2  
Din. Kijev (Rus_1995_Lan) - Lok. Moszkva (Laikindast) 01.25 13:18 1 - 1  
Lok. Moszkva (Laikindast) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 01.25 11:54 0 - 3  
Lok. Moszkva (Laikindast) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 01.25 12:18 3 - 1  
Lok. Moszkva (Laikindast) - Sahtar Doneck (Dm1trena) 01.25 13:06 2 - 1  
Lok. Moszkva (Laikindast) - Szpartak Mo. (Nikkitta) 01.25 12:42 0 - 0  
Sahtar Doneck (Dm1trena) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 01.25 12:54 2 - 1  
Sahtar Doneck (Dm1trena) - Lok. Moszkva (Laikindast) 01.25 12:06 1 - 3  
Sahtar Doneck (Dm1trena) - Szpartak Mo. (Nikkitta) 01.25 13:18 1 - 0  
Szpartak Mo. (Nikkitta) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 01.25 13:06 0 - 0  
Szpartak Mo. (Nikkitta) - Din. Kijev (Rus_1995_Lan) 01.25 12:30 2 - 3  
Szpartak Mo. (Nikkitta) - Lok. Moszkva (Laikindast) 01.25 11:42 1 - 0  
Szpartak Mo. (Nikkitta) - Sahtar Doneck (Dm1trena) 01.25 12:18 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Chellovekk) - Bayern Mün.(Mr_Elidarius) 01.25 18:40 2 - 0  
Barcelona (Chellovekk) - Liverpool (Olle) 01.25 19:16 0 - 1  
Barcelona (Chellovekk) - Paris SG (Taka) 01.25 20:04 3 - 2  
Barcelona (Chellovekk) - Real Madrid (Upcake22) 01.25 20:28 0 - 1  
Barcelona (Dm1trena) - Liverpool (White_Boy1927) 01.25 13:40 1 - 2  
Barcelona (Dm1trena) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 01.25 15:04 3 - 1  
Barcelona (Dm1trena) - Real Madrid (Nikkitta) 01.25 15:28 1 - 2  
Bayern Mün.(Mr_Elidarius) - Barcelona (Chellovekk) 01.25 19:40 0 - 1  
Bayern Mün.(Mr_Elidarius) - Liverpool (Olle) 01.25 20:04 1 - 1  
Bayern Mün.(Mr_Elidarius) - Paris SG (Taka) 01.25 18:52    
Bayern Mün.(Mr_Elidarius) - Real Madrid (Upcake22) 01.25 19:16 2 - 0  
Liverpool (Olle) - Barcelona (Chellovekk) 01.25 20:16 1 - 1  
Liverpool (Olle) - Bayern Mün.(Mr_Elidarius) 01.25 19:04 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Paris SG (Taka) 01.25 19:28 2 - 3  
Liverpool (Olle) - Real Madrid (Upcake22) 01.25 19:52 2 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Barcelona (Dm1trena) 01.25 14:40 0 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 01.25 13:52 0 - 4  
Liverpool (White_Boy1927) - Real Madrid (Nikkitta) 01.25 14:16 1 - 1  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Barcelona (Dm1trena) 01.25 14:04 1 - 1  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Liverpool (White_Boy1927) 01.25 14:52 3 - 3  
Paris SG (Rus_1995_Lan) - Real Madrid (Nikkitta) 01.25 13:40 3 - 0  
Paris SG (Taka) - Barcelona (Chellovekk) 01.25 19:04 2 - 3  
Paris SG (Taka) - Bayern Mün.(Mr_Elidarius) 01.25 19:52 3 - 3  
Paris SG (Taka) - Liverpool (Olle) 01.25 20:28 1 - 1  
Paris SG (Taka) - Real Madrid (Upcake22) 01.25 18:40 3 - 0  
Real Madrid (Nikkitta) - Barcelona (Dm1trena) 01.25 14:28 2 - 1  
Real Madrid (Nikkitta) - Liverpool (White_Boy1927) 01.25 15:16 1 - 2  
Real Madrid (Nikkitta) - Paris SG (Rus_1995_Lan) 01.25 14:40 0 - 2  
Real Madrid (Upcake22) - Barcelona (Chellovekk) 01.25 19:28 4 - 1  
Real Madrid (Upcake22) - Bayern Mün.(Mr_Elidarius) 01.25 20:16 0 - 1  
Real Madrid (Upcake22) - Liverpool (Olle) 01.25 18:52    
Real Madrid (Upcake22) - Paris SG (Taka) 01.25 19:40 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Upcake22) - Leicester (Taka) 01.25 17:30 1 - 1  
Arsenal (Upcake22) - Leverkusen (Chellovekk) 01.25 17:18 3 - 1  
Arsenal (Upcake22) - Milan (Olle) 01.25 16:42 3 - 0  
Arsenal (Upcake22) - Napoli (Mr_Elidarius) 01.25 18:06 2 - 1  
Leicester (Taka) - Arsenal (Upcake22) 01.25 16:30 2 - 0  
Leicester (Taka) - Leverkusen (Chellovekk) 01.25 16:54 2 - 1  
Leicester (Taka) - Milan (Olle) 01.25 18:18 2 - 2  
Leicester (Taka) - Napoli (Mr_Elidarius) 01.25 17:42 0 - 1  
Leverkusen (Chellovekk) - Arsenal (Upcake22) 01.25 18:18 1 - 3  
Leverkusen (Chellovekk) - Leicester (Taka) 01.25 17:54 3 - 1  
Leverkusen (Chellovekk) - Milan (Olle) 01.25 17:06 3 - 0  
Leverkusen (Chellovekk) - Napoli (Mr_Elidarius) 01.25 16:30 0 - 2  
Milan (Olle) - Arsenal (Upcake22) 01.25 17:42 2 - 2  
Milan (Olle) - Leicester (Taka) 01.25 17:18 3 - 1  
Milan (Olle) - Leverkusen (Chellovekk) 01.25 18:06 0 - 0  
Milan (Olle) - Napoli (Mr_Elidarius) 01.25 16:54 0 - 0  
Napoli (Mr_Elidarius) - Arsenal (Upcake22) 01.25 17:06 3 - 3  
Napoli (Mr_Elidarius) - Leicester (Taka) 01.25 16:42 1 - 2  
Napoli (Mr_Elidarius) - Leverkusen (Chellovekk) 01.25 17:30 0 - 2  
Napoli (Mr_Elidarius) - Milan (Olle) 01.25 17:54 0 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Vrico) - Everton (Skromnuy) 01.25 18:58 2 - 0  
Arsenal (Vrico) - Leicester (Hotshot) 01.25 19:22 3 - 0  
Arsenal (Vrico) - West Ham (Jkey) 01.25 18:34 1 - 3  
Arsenal (Vrico) - Wolverhampton (Orlovsky1) 01.25 19:46 2 - 1  
Everton (Skromnuy) - Arsenal (Vrico) 01.25 19:58 2 - 0  
Everton (Skromnuy) - Leicester (Hotshot) 01.25 18:10 3 - 3  
Everton (Skromnuy) - West Ham (Jkey) 01.25 19:22 2 - 1  
Everton (Skromnuy) - Wolverhampton (Orlovsky1) 01.25 18:34 3 - 3  
Leicester (Hotshot) - Arsenal (Vrico) 01.25 18:22 3 - 0  
Leicester (Hotshot) - Everton (Skromnuy) 01.25 19:10 2 - 2  
Leicester (Hotshot) - West Ham (Jkey) 01.25 19:46 2 - 1  
Leicester (Hotshot) - Wolverhampton (Orlovsky1) 01.25 18:58 3 - 1  
West Ham (Jkey) - Arsenal (Vrico) 01.25 19:34 1 - 1  
West Ham (Jkey) - Everton (Skromnuy) 01.25 18:22 4 - 1  
West Ham (Jkey) - Leicester (Hotshot) 01.25 18:46 1 - 0  
West Ham (Jkey) - Wolverhampton (Orlovsky1) 01.25 19:10 0 - 3  
Wolverhampton (Orlovsky1) - Arsenal (Vrico) 01.25 18:46 3 - 1  
Wolverhampton (Orlovsky1) - Everton (Skromnuy) 01.25 19:34 3 - 3  
Wolverhampton (Orlovsky1) - Leicester (Hotshot) 01.25 19:58 3 - 1  
Wolverhampton (Orlovsky1) - West Ham (Jkey) 01.25 18:10 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Rus_1995_Lan) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.25 07:24 0 - 1  
Chelsea (Rus_1995_Lan) - Tottenham (Laikingdast) 01.25 08:48 2 - 3  
Chelsea (Taka) - Liverpool (Chellovekk) 01.25 12:24 0 - 4  
Chelsea (Taka) - Manchester City (Mr_Elidarius) 01.25 13:12 2 - 1  
Chelsea (Taka) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.25 12:00 1 - 0  
Chelsea (Taka) - Tottenham (Olle) 01.25 13:48 0 - 2  
Chelsea (Vrico) - Liverpool (Jkey) 01.25 20:54    
Chelsea (Vrico) - Man. City (Orlovsky1) 01.25 22:06 0 - 3  
Chelsea (Vrico) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.25 21:42 1 - 2  
Chelsea (Vrico) - Tottenham (Skromnuy) 01.25 21:18 1 - 3  
Liverpool (Chellovekk) - Chelsea (Taka) 01.25 13:24 0 - 0  
Liverpool (Chellovekk) - Manchester City (Mr_Elidarius) 01.25 12:00 4 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.25 13:48 3 - 2  
Liverpool (Chellovekk) - Tottenham (Olle) 01.25 12:36 1 - 3  
Liverpool (Jkey) - Chelsea (Vrico) 01.25 21:54 1 - 0  
Liverpool (Jkey) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.25 21:06    
Liverpool (Jkey) - Tottenham (Skromnuy) 01.25 20:42 1 - 3  
Liverpool (Nikkitta) - Man. City (White_Boy1927) 01.25 08:36 0 - 1  
Liverpool (Nikkitta) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.25 07:48 1 - 0  
Liverpool (Nikkitta) - Tottenham (Laikingdast) 01.25 07:12 1 - 2  
Man. City (Orlovsky1) - Chelsea (Vrico) 01.25 21:06    
Man. City (Orlovsky1) - Liverpool (Jkey) 01.25 20:30 3 - 2  
Man. City (Orlovsky1) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.25 22:18 1 - 1  
Man. City (Orlovsky1) - Tottenham (Skromnuy) 01.25 21:54 1 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 01.25 07:12 1 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Liverpool (Nikkitta) 01.25 07:36 1 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Tottenham (Laikingdast) 01.25 08:24 1 - 2  
Manchester City (Mr_Elida - Chelsea (Taka) 01.25 12:12 0 - 3  
Manchester City (Mr_Elida - Liverpool (Chellovekk) 01.25 13:00 2 - 1  
Manchester City (Mr_Elida - Manchester Utd.(Upcake22) 01.25 12:36 1 - 1  
Manchester City (Mr_Elida - Tottenham (Olle) 01.25 13:24 2 - 0  
Manchester Utd. (Hotshot) - Liverpool (Jkey) 01.25 22:06 1 - 1  
Manchester Utd. (Hotshot) - Man. City (Orlovsky1) 01.25 21:18 2 - 2  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 01.25 08:24 1 - 1  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Liverpool (Nikkitta) 01.25 08:48 0 - 1  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Tottenham (Laikingdast) 01.25 07:36 3 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Chelsea (Taka) 01.25 13:00 3 - 1  
Manchester Utd.(Upcake22) - Liverpool (Chellovekk) 01.25 12:48 2 - 2  
Manchester Utd.(Upcake22) - Manchester City (Mr_Elidarius) 01.25 13:36 2 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Tottenham (Olle) 01.25 12:12 1 - 0  
Tottenham (Laikingdast) - Chelsea (Rus_1995_Lan) 01.25 07:48 3 - 2  
Tottenham (Laikingdast) - Man. City (White_Boy1927) 01.25 07:24 2 - 0  
Tottenham (Laikingdast) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.25 08:36 1 - 1  
Tottenham (Olle) - Chelsea (Taka) 01.25 12:48 1 - 3  
Tottenham (Olle) - Liverpool (Chellovekk) 01.25 13:36 0 - 3  
Tottenham (Olle) - Manchester City (Mr_Elidarius) 01.25 12:24 2 - 0  
Tottenham (Olle) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.25 13:12 1 - 1  
Tottenham (Skromnuy) - Chelsea (Vrico) 01.25 22:18 4 - 0  
Tottenham (Skromnuy) - Liverpool (Jkey) 01.25 21:42 1 - 2  
Tottenham (Skromnuy) - Man. City (Orlovsky1) 01.25 20:54    
Tottenham (Skromnuy) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.25 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - CFC Catalonia FC 01.25 18:05 5 - 2  
Aru Arukonda - Xal Xalinho FC 01.25 16:00 2 - 2  
CFC Catalonia FC - Pnz Im Not Over 01.25 17:40 3 - 2  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 01.25 15:10 4 - 2  
Cfi Confession - Legion 01.25 11:05 1 - 3  
Cfi Confession - Own Owned 01.25 09:00 3 - 1  
Fin Fints - Aru Arukonda 01.25 17:15 4 - 0  
Fin Fints - CFC Catalonia FC 01.25 16:25 1 - 2  
Legion - Meg Megapolice 01.25 10:40 1 - 0  
Legion - Own Owned 01.25 08:10 1 - 1  
Meg Megapolice - Cfi Confession 01.25 07:45 5 - 1  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 01.25 08:35 4 - 1  
Own Owned - Meg Megapolice 01.25 09:50 3 - 3  
Own Owned - Xal Xalinho FC 01.25 11:30 1 - 3  
Pnz Im Not Over - Aru Arukonda 01.25 14:45 3 - 3  
Pnz Im Not Over - Fin Fints 01.25 15:35 1 - 4  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 01.25 10:15 2 - 1  
Xal Xalinho FC - Fin Fints 01.25 18:30 1 - 3  
Xal Xalinho FC - Legion 01.25 09:25 0 - 0  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 01.25 16:50 2 - 6  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Dm1Trena) - England (Rus_1995_Lan) 01.25 10:34 2 - 0  
Argentina (Dm1Trena) - Italy (Nikkitta) 01.25 10:58 1 - 1  
Argentina (Dm1Trena) - Netherlands (White_Boy192 01.25 09:10 3 - 3  
Argentina (Dm1Trena) - Spain (Laikingdast) 01.25 09:46 6 - 0  
England (Rus_1995_Lan) - Netherlands (White_Boy192 01.25 10:22 1 - 1  
England (Rus_1995_Lan) - Spain (Laikingdast) 01.25 10:58 2 - 0  
Italy (Nikkitta) - Argentina (Dm1Trena) 01.25 09:58 0 - 2  
Italy (Nikkitta) - England (Rus_1995_Lan) 01.25 10:10 1 - 3  
Italy (Nikkitta) - Netherlands (White_Boy192 01.25 10:46 0 - 1  
Italy (Nikkitta) - Spain (Laikingdast) 01.25 09:22 4 - 1  
Netherlands (White_Boy192 - Argentina (Dm1Trena) 01.25 10:10 1 - 3  
Netherlands (White_Boy192 - Italy (Nikkitta) 01.25 09:46 1 - 3  
Netherlands (White_Boy192 - Spain (Laikingdast) 01.25 10:34 3 - 1  
Spain (Laikingdast) - Argentina (Dm1Trena) 01.25 10:46 2 - 1  
Spain (Laikingdast) - England (Rus_1995_Lan) 01.25 09:58 0 - 2  
Spain (Laikingdast) - Italy (Nikkitta) 01.25 10:22 2 - 0  
Spain (Laikingdast) - Netherlands (White_Boy192 01.25 09:34 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Chellovekk) - Brazil (Olle) 01.25 14:46 2 - 2  
Belgium (Chellovekk) - France (Taka) 01.25 15:34 1 - 1  
Belgium (Chellovekk) - Germany (Upcake22) 01.25 15:58 3 - 1  
Belgium (Chellovekk) - Portugal (Mr_Elidarius) 01.25 14:10 2 - 1  
Brazil (Olle) - Belgium (Chellovekk) 01.25 15:46 1 - 1  
Brazil (Olle) - France (Taka) 01.25 14:58 0 - 2  
Brazil (Olle) - Germany (Upcake22) 01.25 15:22 2 - 0  
Brazil (Olle) - Portugal (Mr_Elidarius) 01.25 14:34 3 - 1  
France (Taka) - Belgium (Chellovekk) 01.25 14:34 0 - 2  
France (Taka) - Brazil (Olle) 01.25 15:58 0 - 0  
France (Taka) - Germany (Upcake22) 01.25 14:10 1 - 0  
France (Taka) - Portugal (Mr_Elidarius) 01.25 15:22 4 - 0  
Germany (Upcake22) - Belgium (Chellovekk) 01.25 14:58 1 - 0  
Germany (Upcake22) - Brazil (Olle) 01.25 14:22 4 - 0  
Germany (Upcake22) - France (Taka) 01.25 15:10 2 - 1  
Germany (Upcake22) - Portugal (Mr_Elidarius) 01.25 15:46 1 - 1  
Portugal (Mr_Elidarius) - Belgium (Chellovekk) 01.25 15:10 1 - 4  
Portugal (Mr_Elidarius) - Brazil (Olle) 01.25 15:34 0 - 3  
Portugal (Mr_Elidarius) - France (Taka) 01.25 14:22 2 - 2  
Portugal (Mr_Elidarius) - Germany (Upcake22) 01.25 14:46 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Rebels) - Mönchengladbach (Lion) 01.25 09:40 2 - 0  
Bayern München (Rebels) - RB Leipzig (Kodak) 01.25 10:04 1 - 1  
Dortmund (Bombi1T0) - Bayern München (Rebels) 01.25 10:28 0 - 3  
Dortmund (Bombi1T0) - Leverkusen (Plevis) 01.25 10:04 2 - 1  
Leverkusen (Plevis) - Bayern München (Rebels) 01.25 09:52 1 - 0  
Leverkusen (Plevis) - Mönchengladbach (Lion) 01.25 10:16 1 - 1  
Mönchengladbach (Lion) - Dortmund (Bombi1T0) 01.25 09:52 2 - 1  
Mönchengladbach (Lion) - RB Leipzig (Kodak) 01.25 10:28 0 - 3  
RB Leipzig (Kodak) - Dortmund (Bombi1T0) 01.25 10:16 0 - 0  
RB Leipzig (Kodak) - Leverkusen (Plevis) 01.25 09:40 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Plevis) - Lazio (Bombi1t0) 01.25 08:54 1 - 1  
Atalanta (Plevis) - Milan (Kodak) 01.25 08:30 0 - 2  
Atalanta (Plevis) - Napoli (Rebels) 01.25 07:42 3 - 2  
Internazionale (Lion) - Atalanta (Plevis) 01.25 09:06 0 - 3  
Internazionale (Lion) - Lazio (Bombi1t0) 01.25 07:42 1 - 0  
Internazionale (Lion) - Milan (Kodak) 01.25 08:18 0 - 0  
Internazionale (Lion) - Napoli (Rebels) 01.25 08:30 0 - 1  
Lazio (Bombi1t0) - Atalanta (Plevis) 01.25 07:54 0 - 2  
Lazio (Bombi1t0) - Internazionale (Lion) 01.25 08:42 0 - 2  
Lazio (Bombi1t0) - Milan (Kodak) 01.25 09:06 0 - 1  
Lazio (Bombi1t0) - Napoli (Rebels) 01.25 08:18 0 - 2  
Milan (Kodak) - Atalanta (Plevis) 01.25 07:30 2 - 0  
Milan (Kodak) - Internazionale (Lion) 01.25 09:18 2 - 2  
Milan (Kodak) - Napoli (Rebels) 01.25 08:54 0 - 4  
Napoli (Rebels) - Atalanta (Plevis) 01.25 08:42 2 - 2  
Napoli (Rebels) - Internazionale (Lion) 01.25 07:30 1 - 2  
Napoli (Rebels) - Lazio (Bombi1t0) 01.25 09:18 0 - 0  
Napoli (Rebels) - Milan (Kodak) 01.25 07:54 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 01.25 23:20 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 01.25 19:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 01.25 22:20 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 01.25 20:20 3 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.25 13:20 1 - 1  
Austria (Kot) - Colombia (Gorilla) 01.25 05:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Czech Republic (Koko) 01.25 10:20 4 - 2  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.25 12:20 5 - 2  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.25 08:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Greece (Sarafou) 01.25 09:00 0 - 2  
Austria (Kot) - New Zealand (Moic) 01.25 11:20 1 - 0  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.25 06:20 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.25 06:00 3 - 0  
Belgium (Tommy) - Colombia (Gorilla) 01.25 07:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Czech Republic (Koko) 01.25 13:40 2 - 1  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.25 11:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.25 08:40 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Greece (Sarafou) 01.25 05:00 1 - 0  
Belgium (Tommy) - New Zealand (Moic) 01.25 10:00 3 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.25 07:40 4 - 0  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.25 12:40 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.25 03:40 4 - 1  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.25 01:40 4 - 1  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.25 02:40 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.25 01:00 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.25 03:20 5 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Mexico (Moebius) 01.25 02:40 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.25 00:20 3 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.25 01:20 2 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.25 04:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.25 03:20 0 - 2  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.25 02:20 4 - 4  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.25 04:20 5 - 1  
Chile (Poli) - Mexico (Moebius) 01.25 01:20 3 - 0  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.25 00:20 3 - 1  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 01.25 22:40 0 - 0  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.25 20:00 4 - 3  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.25 20:40 3 - 0  
China (Legolas) - South Africa (Ben) 01.25 18:40 1 - 1  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.25 21:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Austria (Kot) 01.25 14:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Belgium (Tommy) 01.25 12:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.25 09:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - France (Herculex) 01.25 10:00 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Germany (Burton) 01.25 05:40 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Greece (Sarafou) 01.25 07:40 5 - 3  
Colombia (Gorilla) - New Zealand (Moic) 01.25 06:40 4 - 1  
Colombia (Gorilla) - Poland (Johnybegood) 01.25 11:00 0 - 1  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.25 13:20 0 - 3  
Czech Republic (Koko) - Austria (Kot) 01.25 09:20 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Belgium (Tommy) 01.25 05:20 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.25 10:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - France (Herculex) 01.25 06:40 5 - 3  
Czech Republic (Koko) - Germany (Burton) 01.25 12:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Greece (Sarafou) 01.25 11:00 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - New Zealand (Moic) 01.25 07:40 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Poland (Johnybegood) 01.25 13:20 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.25 14:20 3 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.25 04:00 2 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.25 02:40 5 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.25 00:00 4 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Mexico (Moebius) 01.25 03:40 4 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.25 01:20 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 01.25 20:00 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.25 21:00 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 01.25 23:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.25 19:00 1 - 0  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.25 22:00 1 - 1  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.25 07:20 3 - 3  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.25 08:20 1 - 3  
France (Herculex) - Colombia (Gorilla) 01.25 09:20 1 - 3  
France (Herculex) - Czech Republic (Koko) 01.25 13:00 2 - 5  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.25 05:20 3 - 1  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.25 06:20 3 - 3  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.25 14:00 4 - 2  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.25 11:20 3 - 5  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.25 12:00 1 - 4  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.25 11:40 1 - 1  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.25 10:20 3 - 1  
Germany (Burton) - Colombia (Gorilla) 01.25 14:00 1 - 4  
Germany (Burton) - Czech Republic (Koko) 01.25 07:00 2 - 5  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.25 14:20 2 - 1  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.25 13:00 3 - 3  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.25 06:00 2 - 2  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.25 09:20 1 - 2  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.25 08:20 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Austria (Kot) 01.25 10:40 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Belgium (Tommy) 01.25 14:40 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Colombia (Gorilla) 01.25 11:40 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Czech Republic (Koko) 01.25 08:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.25 13:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.25 06:40 0 - 2  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.25 12:40 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Poland (Johnybegood) 01.25 05:40 1 - 3  
Greece (Sarafou) - Romania (Andre) 01.25 09:40 1 - 2  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.25 00:40 0 - 5  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.25 02:20 5 - 1  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.25 03:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.25 21:40 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.25 22:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 01.25 18:40 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 01.25 19:40 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.25 20:40 0 - 4  
Mexico (Moebius) - Iceland (Ak) 01.25 02:00 5 - 5  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.25 03:00 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Sweden (ChrisX) 01.25 04:00 1 - 4  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.25 00:40 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.25 00:00 4 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.25 01:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.25 04:20 2 - 5  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.25 02:00 4 - 3  
New Zealand (Moic) - Austria (Kot) 01.25 08:40 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Belgium (Tommy) 01.25 09:40 0 - 2  
New Zealand (Moic) - Colombia (Gorilla) 01.25 13:00 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Czech Republic (Koko) 01.25 11:40 0 - 3  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.25 05:40 3 - 1  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.25 13:40 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Poland (Johnybegood) 01.25 14:40 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Romania (Andre) 01.25 10:40 0 - 3  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.25 21:40 0 - 2  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 01.25 22:20 0 - 2  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 01.25 19:20 1 - 1  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.25 23:20 2 - 0  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.25 23:20 4 - 1  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.25 21:00 1 - 3  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.25 19:00 1 - 3  
Peru (Tanto) - Portugal (Cliff) 01.25 20:00 1 - 0  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 01.25 22:00 1 - 1  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.25 23:40 0 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.25 12:40 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.25 12:00 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Colombia (Gorilla) 01.25 08:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Czech Republic (Koko) 01.25 06:20 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.25 09:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.25 10:00 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Greece (Sarafou) 01.25 14:00 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - New Zealand (Moic) 01.25 05:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.25 07:20 0 - 3  
Portugal (Cliff) - China (Legolas) 01.25 23:00 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 01.25 20:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 01.25 21:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 01.25 19:00 3 - 1  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.25 14:40 2 - 1  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.25 06:00 1 - 4  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.25 05:00 3 - 3  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.25 11:20 3 - 1  
Romania (Andre) - Greece (Sarafou) 01.25 10:20 3 - 2  
Romania (Andre) - New Zealand (Moic) 01.25 09:00 4 - 0  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.25 12:20 3 - 3  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.25 00:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.25 01:40 1 - 2  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.25 00:20 1 - 3  
Russia (Gosas) - Netherlands (Aibothard) 01.25 04:00 1 - 2  
Russia (Gosas) - Uruguay (Billiot) 01.25 03:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 01.25 21:20 5 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 01.25 23:40 2 - 0  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 01.25 20:20 3 - 2  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.25 22:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.25 22:00 2 - 3  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 01.25 19:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.25 23:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 01.25 20:40 0 - 2  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.25 02:00 2 - 4  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.25 01:00 1 - 5  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.25 03:00 4 - 3  
Sweden (ChrisX) - Russia (Gosas) 01.25 00:00 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 01.25 18:40 3 - 4  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.25 19:40 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 01.25 23:40 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.25 21:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 01.25 21:00 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.25 22:20 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.25 03:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.25 01:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.25 02:20 2 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Nasr (UAE) 01.25 14:15 0 - 1  
Al-Ittihad (UAE) - Bani Yas 01.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Toulouse 01.25 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Red Star FC 01.25 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Go Ahead Eagles 01.25 18:45 0 - 2  
FC Eindhoven - Nijmegen 01.25 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Sudeva Delhi FC 01.25 09:30 2 - 0  
NEROCA - Gokulam Kerala 01.25 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 01.25 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Mollasani - Baadraan Tehran 01.25 11:30 1 - 1  
Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad 01.25 11:30 1 - 1  
Gol Reyhan - Qashqai Shiraz 01.25 11:30 1 - 1  
Havadar Tehran - Esteghlal Khuzestan 01.25 11:30 1 - 0  
Khooshe Talaee - Chooka Talesh 01.25 11:30 2 - 1  
Mes Kerman - Arman Gohar Sirjan 01.25 11:30 1 - 0  
Navad Urmia - Pars Jonoubi Jam 01.25 11:30 1 - 0  
Shahin Bushehr - Rayka Babol 01.25 11:30 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminium Arak - Persepolis 01.25 12:30 2 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Foolad Khuzestan 01.25 12:30 0 - 1  
Sanat Naft Abadan - Sepahan 01.25 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera 01.25 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi BE Hefer 01.25 18:00 3 - 0  
Maccabi Netanya - ASA Tel Aviv Univ. 01.25 18:45 0 - 2  
Maccabi Talents Hadera - Ramat Hasharon 01.25 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Bogota FC 01.25 22:00 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Atl. Nacional Medellin 01.25 20:00 1 - 0  
Dep. Pereira - Dep. Cali 01.25 02:10 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 01.25 00:05 2 - 1  
Once Caldas - Junior de Barranquilla 01.25 23:30 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapatio - Mineros de Zacatecas 01.25 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - UNAM Pumas 01.25 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Queretaro 01.25 22:45 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Real Esteli 01.25 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamawa Utd. - Enyimba 01.25 15:00 1 - 2  
Wikki Tourists - Jigawa Golden Stars 01.25 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Monza 01.25 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Renate 01.25 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (OMA) - Sohar 01.25 14:30 2 - 0  
Muscat - Al-Rustaq 01.25 16:45 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Cova Piedade 01.25 18:00 2 - 1  
Porto B - Benfica B 01.25 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Tondela 01.25 15:30 2 - 0  
Benfica - Nacional Madeira 01.25 18:00 1 - 1  
Farense - Porto 01.25 21:15 0 - 1  
Rio Ave - Santa Clara 01.25 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester 2 - Everton 2 01.25 20:00 2 - 4  
Manchester City 2 - Blackburn 2 01.25 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke 2 - Middlesbrough 2 01.25 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - CFR Cluj 01.25 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Mirandes 01.25 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Getafe 01.25 21:00 5 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jeel - Al-Sahel 01.25 15:55 3 - 1  
Al-Nahda (KSA) - Al-Thoqbah 01.25 15:50 0 - 0  
Ohud Medina - Al-Nojoom 01.25 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly (KSA) - Al-Hilal (KSA) 01.25 16:15 1 - 1  
Al-Taawoun - Damac 01.25 13:40 3 - 1  
Al-Wehda (KSA) - Al-Shabab (KSA) 01.25 16:45 2 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Menemen Bld. Spor 01.25 17:00 2 - 4  
Istanbulspor - Adanaspor 01.25 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Ankaragücü 01.25 17:00 4 - 3  
Fenerbahce - Kayserispor 01.25 17:00 3 - 0  
Kasimpasa - Sivasspor 01.25 14:00 2 - 0  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Buenos Aires - Obras San Juan 01.25 22:30 2 - 3  
Once Unidos - Union Vecinal de Trinidad San Juan 01.25 15:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Chemik Police 01.25 20:30 2 - 3  
Radomka Radom - Legionowo 01.25 17:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Lokomotív Kalinyingrád 01.25 15:00 1 - 3  
Tulica Tula - Zarecsje-Odincovo Moszkva 01.25 16:00 3 - 0  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Higginson - B. Sargeant 01.25 21:00 2 - 0  
And. Higginson - Jac. Page 01.25 11:00 1 - 2  
And. Higginson - Mic. White 01.25 12:30 2 - 1  
And. Higginson - Z. Surety 01.25 19:30 2 - 1  
B. Sargeant - Mic. White 01.25 18:00 0 - 2  
B. Sargeant - Z. Surety 01.25 16:30 1 - 2  
G. Dott - And. Higginson 01.25 16:30 0 - 2  
G. Dott - B. Sargeant 01.25 12:30 0 - 2  
G. Dott - Jac. Page 01.25 14:00 0 - 2  
G. Dott - L. Brecel 01.25 18:00 1 - 2  
G. Dott - Mic. White 01.25 19:30 0 - 2  
G. Dott - Z. Surety 01.25 11:00 0 - 2  
J. Lisowski - And. Higginson 01.25 18:00 2 - 0  
J. Lisowski - B. Sargeant 01.25 14:00 2 - 1  
J. Lisowski - G. Dott 01.25 21:00 2 - 0  
J. Lisowski - Jac. Page 01.25 16:30 2 - 1  
J. Lisowski - L. Brecel 01.25 19:30 1 - 2  
J. Lisowski - Mic. White 01.25 11:00 2 - 1  
J. Lisowski - Z. Surety 01.25 12:30 0 - 2  
Jac. Page - B. Sargeant 01.25 19:30 2 - 1  
Jac. Page - Mic. White 01.25 21:00 1 - 2  
Jac. Page - Z. Surety 01.25 18:00 2 - 1  
L. Brecel - And. Higginson 01.25 14:00 1 - 2  
L. Brecel - B. Sargeant 01.25 11:00 1 - 2  
L. Brecel - Jac. Page 01.25 12:30 2 - 1  
L. Brecel - Mic. White 01.25 16:30 2 - 1  
L. Brecel - Z. Surety 01.25 21:00 2 - 0  
Z. Surety - Mic. White 01.25 14:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Cerundolo - G. Fonio 01.25 09:30    
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Furness - R. Marcora 01.25 16:05 2 - 0  
E. Gulbis - F. Gaio 01.25 19:20 0 - 2  
H. Gaston - G. Barrere 01.25 18:00 0 - 2  
L. Lacko - D. Istomin 01.25 13:30 1 - 2  
Tenisz (Quimper-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - Tung-Lin Wu 01.25 12:00 2 - 1  
M. Copil - T. Lamasine 01.25 10:30 0 - 2  
M. Guinard - A. Cornut-Chauvinc 01.25 12:00 0 - 2  
T. Kamke - K. Zuk 01.25 10:30 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,