Tippmix eredmények - 2021. január 18-24.

2021-01-18
Tippmix eredmények - 2021. január 18-24.
2021.01.24.
Alpesi sí (Lesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sander - J. Clarey (2. verseny) 01.24 10:20 0 - 1  
B. Feuz - Mat. Mayer (2. verseny) 01.24 10:20 1 - 0  
C. Janka - M. Bailet (2. verseny) 01.24 10:20 0 - 1  
D. Paris - V. Kriechmayr (2. verseny) 01.24 10:20 1 - 0  
H. Reichelt - J. Goldberg (2. verseny) 01.24 10:20 0 - 1  
K. Jansrud - T. Ganong (2. verseny) 01.24 10:20 0 - 1  
R. Baumann - N. Allegre (2. verseny) 01.24 10:20 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás,Kitzbühel,2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, Kitzbühel 2021, 2. verseny 01.24 12:00    
Alpesi sí (Szuper-óműl.,női,Crans-Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - P. Vlhova 01.24 12:00 1 - 0  
E. Curtoni - K.V. Lie 01.24 12:00 0 - 1  
F. Brignone - M. Bassino 01.24 12:00 1 - 0  
R. Mowinckel - I. Stuhec 01.24 12:00 1 - 0  
S. Goggia - L. Gut-Behrami 01.24 12:00 0 - 1  
T. Tippler - M. Gisin 01.24 12:00 1 - 0  
W. Holdener - S. Venier 01.24 12:00    
Alpesi sí (Szuper-óriásműle.,női,CransMon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Crans Montana 2021 01.24 12:00    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Tampa Bay 01.24 21:05 26 - 31  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Panevin 01.24 15:15 3 - 1  
A. Duka - S. Gancev 01.24 06:00 3 - 1  
A. Innazarov - A. Shirshov 01.24 14:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - E. Kryuchkov 01.24 18:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 01.24 20:15 3 - 0  
A. Merezhko - A. Duka 01.24 07:30 3 - 0  
A. Pravednov - A.G. Frolov 01.24 02:00 0 - 3  
A. Sadkov - M. Chernyavskiy 01.24 15:30 3 - 2  
A. Sadkov - Ser. Ovechkin 01.24 13:30 3 - 1  
A. Savinsky - E.V. Makarenkov 01.24 05:45 3 - 2  
A. Savinsky - V. Klimentev 01.24 07:45 1 - 3  
A. Serebrennikov - Dmi. Petrov 01.24 22:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - T. Turabekov 01.24 00:00 3 - 0  
A. Shirshov - Demic Ying 01.24 15:15 3 - 1  
A. Slaschilin - I. Matveev 01.24 12:15 3 - 0  
A. Slaschilin - O. Suharkov 01.24 10:45 3 - 2  
A. Tretyakov - Ale. Kuznetsov 01.24 11:00 0 - 3  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 01.24 16:15 1 - 3  
A. Trushkin - K.K. Nosov 01.24 14:45 3 - 1  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 01.24 23:15 3 - 1  
A. Tsitselskiy - R. Kobytov 01.24 22:15 3 - 1  
A. Uezdin - Dmi. Petrov 01.24 23:30 3 - 1  
A. Vlasov - V. Beliakov 01.24 18:00 0 - 3  
Alb. Bogomolov - S. Gancev 01.24 08:00 1 - 3  
Ale. Kuznetsov - D.M. Evlakhin 01.24 09:30 3 - 1  
Ale. Kuznetsov - S. Bilyuga 01.24 11:30 3 - 1  
And. Kirilenko - O. Shagarov 01.24 00:15 3 - 1  
D. Korneev - V. Kalachev 01.24 01:15 3 - 2  
D. Molodtsov - M. Minkov 01.24 22:15 0 - 3  
D.M. Evlakhin - A. Tretyakov 01.24 12:00 2 - 3  
D.M. Evlakhin - S. Bilyuga 01.24 10:30 2 - 3  
Demic Ying - A. Innazarov 01.24 15:45 1 - 3  
Demic Ying - Vla. Petrov 01.24 13:45 3 - 2  
Dmi. Petrov - M. Ilichev 01.24 10:15 1 - 3  
E. Glazun - Dmi. Petrov 01.24 10:45 3 - 1  
E. Glazun - M. Ilichev 01.24 12:15 1 - 3  
E. Kryuchkov - V. Bazilevsky 01.24 18:15 3 - 1  
E.V. Makarenkov - V. Klimentev 01.24 06:45 3 - 1  
E.V. Makarenkov - V. Sinkovskiy 01.24 08:15 3 - 0  
F. Ambrosimov - A. Slaschilin 01.24 09:45 1 - 3  
F. Ambrosimov - O. Suharkov 01.24 11:45 3 - 2  
I. Matveev - F. Ambrosimov 01.24 11:15 0 - 3  
I. Mikhaylov - K. Churin 01.24 00:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - V. Shirshov 01.24 01:45 1 - 3  
I. Moshkov - A. Klavdenkov 01.24 17:45 2 - 3  
I. Moshkov - E. Kryuchkov 01.24 19:45 3 - 2  
I. Poletaev - O. Nikiforov 01.24 07:15 3 - 1  
Ilya Novikov - D. Molodtsov 01.24 23:15 3 - 1  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 01.24 21:45 3 - 2  
K.K. Nosov - A. Arutiunyan 01.24 14:15 1 - 3  
M. Chernyavskiy - M. Gusev 01.24 14:00 3 - 2  
M. Davydov - V. Kalachev 01.24 19:15 1 - 3  
M. Gusev - A. Sadkov 01.24 15:00 3 - 2  
M. Ilichev - Y. Shishko 01.24 11:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - M. Minkov 01.24 23:45 3 - 0  
O. Kutuzov - N. Sukharnikov 01.24 22:45 3 - 2  
O. Nikiforov - S. Homutov 01.24 05:45 3 - 1  
O. Nikiforov - Y.A. Gavrilov 01.24 07:45 0 - 3  
O. Suharkov - I. Matveev 01.24 10:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - M. Davydov 01.24 20:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - S. Maksakov 01.24 18:45 3 - 0  
R. Kobytov - D. Petrochenko 01.24 22:45 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 01.24 01:30 3 - 1  
R. Pavlenko - A.G. Frolov 01.24 00:30 3 - 1  
S. Bilyuga - A. Tretyakov 01.24 10:00 3 - 2  
S. Burov - A. Vlasov 01.24 19:30 1 - 3  
S. Burov - V. Chahur 01.24 17:30 0 - 3  
S. Gancev - A. Merezhko 01.24 07:00 2 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 01.24 08:15 2 - 3  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 01.24 06:45 2 - 3  
S. Maksakov - M. Davydov 01.24 18:15 0 - 3  
S. Panevin - A. Trushkin 01.24 13:45 2 - 3  
S. Panevin - K.K. Nosov 01.24 15:45 3 - 1  
Ser. Ovechkin - M. Chernyavskiy 01.24 14:30 1 - 3  
Ser. Ovechkin - M. Gusev 01.24 16:00 3 - 2  
T. Turabekov - A. Pravednov 01.24 01:00 3 - 1  
T. Turabekov - A. Uezdin 01.24 22:30 1 - 3  
T. Yusipov - And. Kirilenko 01.24 01:45 3 - 2  
T. Yusipov - R. Kobytov 01.24 00:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - I. Moshkov 01.24 19:15 3 - 0  
V. Beliakov - S. Burov 01.24 19:00 3 - 1  
V. Chahur - A. Vlasov 01.24 18:30 3 - 1  
V. Chahur - V. Beliakov 01.24 20:00 3 - 2  
V. Kalachev - K. Churin 01.24 02:15 0 - 3  
V. Kalachev - P. Ziuzikov 01.24 17:45 3 - 1  
V. Kalachev - S. Maksakov 01.24 19:45 3 - 0  
V. Klimentev - V. Sinkovskiy 01.24 06:15 1 - 3  
V. Shirshov - D. Korneev 01.24 00:15 1 - 3  
V. Sinkovskiy - A. Savinsky 01.24 07:15 1 - 3  
Vla. Petrov - A. Innazarov 01.24 14:45 1 - 3  
Vla. Petrov - A. Shirshov 01.24 16:15 2 - 3  
Y. Shishko - Dmi. Petrov 01.24 11:45 1 - 3  
Y. Shishko - E. Glazun 01.24 09:45 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - I. Poletaev 01.24 06:15 1 - 3  
Z.Y. Tsybikov - A. Serebrennikov 01.24 23:00 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - T. Turabekov 01.24 21:30 1 - 3  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narukera Pori - JPS 01.24 12:00 4 - 8  
WP-35 - HIFK 01.24 14:00 0 - 7  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry 01.24 04:00    
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Anzoategui - Cardenales de Lara (3.m.) 01.24 23:00 9 - 6  
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mark Dawes - G. Harlow 01.24 15:00 2 - 0  
E-Sport (COD,CallofDuty League,Kickoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Royal Ravens - Paris Legion 01.24 21:00 2 - 3  
Toronto Ultra - Minnesota Roekkr 01.24 23:15 2 - 3  
E-Sport (CSGO, One Tap League, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Riders - Team Queso 01.24 12:00 2 - 0  
X6Tence - Wizards 01.24 13:50 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest Five - Cult Esports 01.24 10:00 0 - 2  
Hellraisers - Nexus Gaming 01.24 13:00 2 - 0  
Sangal Esports - Young Ninjas 01.24 16:10 2 - 1  
Sinners Esports - Vexed Gaming 01.24 19:50 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Premier G.Finals-PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Natus Vincere 01.24 21:30 0 - 2  
Team Vitality - Natus Vincere 01.24 16:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imperial Pro Gaming - Hellraisers 01.24 12:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notechies - Natus Vincere 01.24 15:10 0 - 2  
Virtus.pro - Team Empire 01.24 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Team Unknown 01.24 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Dragon Gaming 01.24 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elephant.4Am - Invictus Gaming 01.24 09:00 1 - 2  
Psg.lgd - Team Aster 01.24 13:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Simply Toobased - Team Dogchamp 01.24 00:50 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Sadboys 01.24 21:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro Esports - Flamengo eSports 01.24 19:00 0 - 1  
INTZ eSports - Rensga Esports 01.24 18:00 1 - 0  
Kabum Esports - Loud 01.24 17:00 0 - 1  
Prodigy Esports - Furia Esports 01.24 19:50 1 - 0  
Red Canids - Pain Gaming 01.24 20:35 1 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.g Esports - Hanwha Life Esports 01.24 12:00 1 - 2  
KT Rolster - T1 01.24 09:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCS, Lock In, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Golden Guardians 01.24 21:55 2 - 0  
Team Liquid - Flyquest 01.24 23:55 2 - 0  
E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Team Vitality 01.24 16:50 1 - 0  
exceL eSports - G2 Esports 01.24 20:35 0 - 1  
Fnatic - FC Schalke 04 01.24 19:45 1 - 0  
Misfits Gaming - Mad Lions 01.24 18:50 1 - 0  
Rogue - SK Gaming 01.24 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LNG Esports - Team WE 01.24 12:00 0 - 2  
Rogue Warriors - Victory Five 01.24 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, TCL, Winter Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark Passage - Supermassive Esports 01.24 12:40 0 - 1  
Galakticos - Team Aurora 01.24 14:40 1 - 0  
Galatasaray Esports - 5 Ronin 01.24 13:35 1 - 0  
Istanbul Wild Cats - 1907 Fenerbahce Esports 01.24 15:30 1 - 0  
Nasr Turkey - Besiktas Esports Club 01.24 12:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burst The Sky - Gmedia Luxury 01.24 11:00 1 - 2  
Cerberus Esports - Saigon Buffalo 01.24 14:30 1 - 2  
E-Sport (LOL,UK League Champion,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrage Academy - Nvision Esports 01.24 21:00 1 - 0  
Bulldog Esports - Mnm Gaming Academy 01.24 22:00 1 - 0  
Enclave Gaming - Demise 01.24 19:00 1 - 0  
London Esports - Resolve 01.24 20:00 0 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-Reg.Ev.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
72PC - Kansas City Pioneers 01.24 19:40 2 - 3  
Eunited - Loco 01.24 20:20 2 - 3  
Jamal Jabary - Sup 01.24 19:00 3 - 1  
Radiant - Empty Space 01.24 21:00 2 - 3  
Sol - Alpine Esports 01.24 19:40 0 - 3  
The Peeps - Ghost Gaming 01.24 21:00 3 - 0  
Volt Esports - Nefarious 01.24 20:20 2 - 3  
Xset - Down Two Earth 01.24 19:00 3 - 2  
E-Sport (SC2, Wardi TV, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerald - Clem 01.24 14:25 0 - 2  
Gerald - Harstem 01.24 12:00    
Gerald - TY 01.24 17:05 0 - 2  
Harstem - Clem 01.24 13:30 0 - 2  
Harstem - TY 01.24 12:00    
Reynor - Clem 01.24 15:10 2 - 1  
Reynor - Gerald 01.24 12:00 2 - 0  
Reynor - Harstem 01.24 12:50 2 - 0  
Reynor - TY 01.24 12:00    
TY - Clem 01.24 16:20 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - SK Vinohrady 01.24 18:00 13 - 8  
Ceska Lipa - Bohemians Praha 01.24 16:00 5 - 14  
Hattrick Brno - Sparta Praha 01.24 17:00 3 - 3  
Liberec - Otrokovice 01.24 16:00 2 - 0  
Ostrava - Stresovice 01.24 16:00 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Nurmon Jymy 01.24 16:00 4 - 1  
Seinäjoki - Tiikerit 01.24 16:00 8 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiler-Ersigen - Uster 01.24 17:00 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IBK Dalen - Växjö 01.24 17:00 5 - 5  
Mullsjö - Kalmarsund 01.24 17:00 5 - 6  
Storvreta - Sirius 01.24 16:00 10 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Karlstad 01.24 12:30 11 - 1  
Pixbo Wallenstam - Mora 01.24 16:00 6 - 3  
Thorengruppen Umea - Rönnby 01.24 13:00 3 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Usti nad Labem 01.24 19:30 4 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Urayasu 01.24 06:00 4 - 2  
Golf (Abu Dhabi HSBC Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi HSBC Championship 2021 01.24 23:00    
C. Bezuidenhout - J. Scrivener (4. kör) 01.24 09:15 71 - 66  
Geo. Coetzee - M. Lorenzo-Vera (4. kör) 01.24 09:05 70 - 76  
Marc Warren - Tom. Fleetwood (4. kör) 01.24 09:35 71 - 73  
Matt Wallace - Mik. Korhonen (4. kör) 01.24 08:45 69 - 72  
R. Cabrera Bello - Dav. Lipsky (4. kör) 01.24 09:25 69 - 71  
T. Hatton - R. McIlroy (4. kör) 01.24 09:45 66 - 72  
W. Ormsby - C. Paisley (4. kör) 01.24 08:55 71 - 69  
Golf (Diamond Res. Tourn. of Ch.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diamond Resorts Tournament of Champions, női 2021 01.24 23:00    
Golf (The American Express)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The American Express 2021 01.24 23:00    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Lustenau 01.24 17:30 6 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Vitkovice 01.24 16:00 3 - 2  
Litvínov - Zlín 01.24 15:30 3 - 2  
Mountfield HK - Karlovy Vary 01.24 16:00 4 - 0  
Olomouc - Plzen 01.24 16:00 3 - 4  
Pardubice - Brno 01.24 14:00 2 - 3  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 01.24 16:00 2 - 2  
Trinec - Motor Ceske Budejovice 01.24 17:00 9 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 01.24 15:00 5 - 3  
Odense - Herning 01.24 15:00 3 - 6  
Rungsted - Frederikshavn 01.24 15:00 6 - 1  
Sönderjyske - Rödovre 01.24 15:00 3 - 1  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City Mavericks - Allen Americans 01.24 02:05 1 - 2  
Tulsa Oilers - Allen Americans 01.24 23:05 0 - 5  
Wichita Thunder - Indy Fuel 01.24 23:05 2 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Gomel 01.24 11:00 1 - 2  
Mogiljev - Nyeman Grodno 01.24 11:00 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 01.24 18:30 8 - 1  
GKS Katowice - GKS Tychy 01.24 17:00 1 - 3  
Jastrzebie - Unia Oswiecim 01.24 17:00 4 - 0  
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 01.24 18:00 6 - 1  
Torun - Sanok 01.24 17:00 7 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Krilja Szovjetov Moszkva 01.24 12:00 4 - 5  
Atlant Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 01.24 11:00 4 - 0  
Dinamo Moszkva 2 - Tajfun Usszurijszk 01.24 10:00 4 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 01.24 09:00 3 - 3  
Krasznaja Armija - SZKA-Varjagi 01.24 11:00 4 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 01.24 11:00 4 - 1  
Novomoszkovszk Academy - Vityaz Podolszk 2 01.24 15:00 1 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szarmati Orenburg 01.24 11:00 6 - 1  
Rubin Tyumeny 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.24 09:00 1 - 4  
SZKA-1946 - Szahalinszkije Akulj 01.24 11:00 6 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Kapitan Sztupino 01.24 11:00 8 - 4  
Szputnyik Almetyevszk - Lada Toljatti 2 01.24 11:00 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Las Vegas 01.24 22:00 0 - 1  
Boston - Philadelphia 01.24 01:00 6 - 1  
Calgary - Toronto 01.24 22:00 2 - 3  
Chicago - Detroit 01.24 18:30 6 - 2  
St. Louis - Los Angeles 01.24 02:00 4 - 2  
Vancouver - Montreal 01.24 01:00 2 - 5  
Washington - Buffalo 01.24 21:00 3 - 3  
Winnipeg - Ottawa 01.24 04:00 6 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 01.24 17:00 3 - 7  
Bayreuth - Kaufbeuren 01.24 17:00 4 - 3  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 01.24 18:30 6 - 1  
Kassel - Heilbronn 01.24 17:00 4 - 3  
Landshut - Freiburg 01.24 17:00 4 - 2  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 01.24 14:30 4 - 1  
Tölzer Löwen - Dresden 01.24 17:00 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Köln 01.24 19:30 0 - 7  
Mannheim - Ingolstadt 01.24 17:00 1 - 1  
Wolfsburg - Bremerhaven 01.24 14:30 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 01.24 16:30 3 - 5  
Klagenfurt - Linz 01.24 17:30 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Bratislava Capitals 01.24 19:00 6 - 0  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 01.24 21:00 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 01.24 15:45 3 - 4  
Fribourg - Zürich Lions 01.24 15:45 0 - 5  
Lugano - Rapperswil 01.24 15:45 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Karlskoga 01.24 15:00 1 - 2  
Mora - Timra 01.24 17:30 1 - 4  
Vita Hästen - AIK 01.24 15:00 3 - 3  
Västervik - Tingsryd 01.24 15:00 4 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Spisska Nova Ves 01.24 17:00 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 01.24 17:00 4 - 1  
Liptovsky Mikulas - Nitra 01.24 17:00 0 - 7  
Michalovce - Detva 01.24 16:00 4 - 0  
Nove Zamky - Trencin 01.24 16:00 0 - 8  
Poprad - Diósgyőr 01.24 17:00 5 - 3  
Slovan Bratislava - Zvolen 01.24 16:00 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan 01.24 10:00 1 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Cselmet Cseljabinszk 01.24 11:00 1 - 2  
Tambov - Rosztov 01.24 15:00 3 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Zadar 01.24 17:00 63 - 81  
Mega Belgrád - Cibona Zágráb 01.24 12:00 72 - 71  
Mornar - Crvena zvezda 01.24 19:00 78 - 86  
Split - Olimpija Ljubljana 01.24 15:00 81 - 98  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Uzice - Sutjeska Niksic 01.24 17:00 81 - 78  
Studentski Centar - MZT Szkopje 01.24 21:30 92 - 75  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Hispano Americano 01.24 23:00 85 - 66  
Ferro Carril Oeste - Argentino Junin 01.24 01:30 83 - 88  
Hispano Americano - San Lorenzo 01.24 01:30 93 - 64  
Platense - Obras Sanitarias 01.24 15:00 79 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - South East Melbourne 01.24 07:00 88 - 76  
Kosárlabda (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 01.24 15:30 58 - 63  
Charleroi Spirou - Leuven 01.24 15:30 80 - 71  
Mechelen - Limburg 01.24 15:30 68 - 71  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Glasgow 01.24 14:00 90 - 58  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Newcastle 01.24 16:30 77 - 84  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 01.24 17:00 86 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Chomutov 01.24 14:30 69 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 01.24 09:00 77 - 81  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 01.24 07:00 80 - 82  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 01.24 09:00 86 - 85  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 01.24 07:00 52 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 01.24 10:00 73 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Landes 01.24 15:20 92 - 62  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panathinaikosz 01.24 16:00 89 - 98  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BA Limburg - Yoast Utd. 01.24 17:00 75 - 86  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Alkar Sinj 01.24 17:00 62 - 69  
Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tresnjevka - Sibenik 01.24 17:30 69 - 76  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Stjarnan 01.24 20:15 86 - 92  
Valur - Njardvik 01.24 21:15 76 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 01.24 18:00 84 - 98  
Hapoel Haifa - Hapoel Holon 01.24 20:10 96 - 85  
Maccabi Rishon - Hapoel Beer Sheva 01.24 18:20 62 - 70  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka - Gunma 01.24 06:00 76 - 87  
Ibaraki - Nara 01.24 06:00 102 - 72  
Koshigaya - Nishinomiya 01.24 05:00 85 - 85, h.u. 93 - 104  
Kumamoto - Fukushima 01.24 06:00 82 - 71  
Nagoya Eagles - Earthfriends Tokyo Z 01.24 06:00 75 - 62  
Saga Ballooners - Yamagata 01.24 06:00 59 - 77  
Sendai - Ehime 01.24 05:00 97 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Kawasaki Brave Thunders 01.24 06:05 96 - 81  
Albirex Niigata - Osaka 01.24 05:05 79 - 79, h.u. 85 - 91  
Hokkaido - Yokohama 01.24 05:05 78 - 68  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 01.24 06:05 87 - 85  
Nagoya Dolphins - Mikawa Seahorses 01.24 05:05 71 - 84  
Shiga - Tokyo Sunrockers 01.24 06:05 79 - 86  
Shimane - Tokyo Alvark 01.24 05:35 55 - 90  
Shinshu - Toyama 01.24 06:05 80 - 89  
Tochigi Utsunomiya Brex - Chiba 01.24 07:05 88 - 76  
Toyohashi Neophoenix - Hiroshima 01.24 06:05 85 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Fujian 01.24 05:30 137 - 122  
Nanjing Tongxi - Jilin 01.24 13:00 125 - 122  
Shenzhen - Jiangsu Dragons 01.24 12:35 111 - 100  
Zhejiang Guangsha - Tianjin 01.24 05:30 133 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Start Lublin 01.24 17:35 91 - 77  
Szczecin - Starogard Gdanski 01.24 19:30 101 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Politechnika Gdansk 01.24 16:00 67 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Prienai 01.24 16:00 92 - 69  
Zalgiris Kaunas - Nevezis Kedainiai 01.24 16:20 94 - 59  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Vasas 01.24 16:30 81 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Miami 01.24 02:00 128 - 124  
Chicago - LA Lakers 01.24 03:00 90 - 101  
Dallas - Houston 01.24 03:00 108 - 133  
Detroit - Philadelphia 01.24 02:00 110 - 114  
Indiana - Toronto 01.24 19:00 102 - 107  
LA Clippers - Oklahoma City 01.24 22:00 108 - 100  
Minnesota - New Orleans 01.24 02:00 120 - 110  
Phoenix - Denver 01.24 03:00 98 - 98, h.u. 112 - 120  
Utah - Golden State 01.24 03:00 127 - 108  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Trier 01.24 16:00 99 - 98  
Nürnberg - Artland 01.24 17:00 79 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 01.24 20:30 99 - 85  
Brose Bamberg - Braunschweig 01.24 18:00 98 - 84  
Telekom Bonn - Crailsheim 01.24 15:00 84 - 93  
Ulm - Chemnitz 01.24 15:00 102 - 63  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Forli 01.24 18:00 54 - 72  
Ferrara - Eurobasket Roma 01.24 17:00 80 - 73  
Pistoia - Chieti 01.24 18:00 86 - 74  
Rieti - Ravenna 01.24 18:00 84 - 84, h.u. 91 - 96  
Scafati - Latina 01.24 18:00 84 - 71  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Bergamo 01.24 18:00 72 - 72, h.u. 83 - 87  
Biella - Orzinuovi 01.24 18:00 87 - 94  
Capo D'Orlando - Mantova 01.24 12:00 87 - 87, h.u. 102 - 98  
Trapani - Treviglio 01.24 18:00 80 - 90  
Verona - Casale Monferrato 01.24 18:00 64 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Olimpia Milano 01.24 12:00 77 - 82  
Trieste - Sassari 01.24 19:00 82 - 103  
Venezia - Cremona 01.24 17:00 88 - 84  
VL Pesaro - Cantu 01.24 16:00 107 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Campobasso - Empoli 01.24 16:00 51 - 68  
Ragusa - Lucca 01.24 16:00 82 - 63  
Sesto San Giovanni - PB63 Battipaglia 01.24 18:00 75 - 50  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Irkut Irkutsk - Novoszibirszk 01.24 09:10 88 - 78  
Rodnyiki Izsevszk - MBA Moszkva 01.24 14:00 79 - 84  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Traiskirchen 01.24 17:30 100 - 63  
Klosterneuburg - Oberwart 01.24 17:30 60 - 75  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lusitania - Vitoria Guimaraes 01.24 16:00 87 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Barcelona 01.24 17:00 68 - 110  
Iberostar Tenerife - Manresa 01.24 13:00 85 - 70  
Real Madrid - MoraBanc Andorra 01.24 12:30 86 - 79  
Valencia - Baskonia Vitoria 01.24 18:30 83 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de La Laguna - Ensino Lugo 01.24 20:00 63 - 72  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monthey - Basel 01.24 16:00 63 - 69  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Norrköping 01.24 16:00 78 - 108  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Taiwan Beer 01.24 10:00 65 - 74  
Pauian Archiland - Yulon Luxgen Dinos 01.24 08:00 82 - 105  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Hammamet - US Ansar 01.24 15:00 73 - 81  
Club Africain - US Monastir 01.24 15:00 64 - 55  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fethiye Bld. Spor - Fenerbahce 01.24 15:30 86 - 93  
Gaziantepspor - Bursaspor 01.24 13:15 77 - 70  
Socar Petkimspor - Karsiyaka 01.24 11:00 75 - 85  
Tofas Bursa - Afyon Bld. Spor 01.24 18:00 83 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cankaya Univ. - Cukurova 01.24 12:00 93 - 61  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaporizzsja - Harkiv 01.24 13:00 81 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana 01.24 11:00 77 - 76  
Tsmoki-Minszk - Kalev/Cramo 01.24 13:00 72 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Rakvere Tarvas 01.24 16:00 90 - 85  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Sixers - Hobart Hurricanes 01.24 09:15 0 - 1  
Sydney Thunder - Adelaide Strikers 01.24 06:05 0 - 1  
Krikett (Dél-afrikai Momentum OneDayCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors - Lions 01.24 09:00 0 - 1  
Krikett (ODI Series (AFG-IRL))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Írország 01.24 07:00 1 - 0  
Krikett (Pakistan Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Punjab (PAK) - Sindh 01.24 05:30 0 - 1  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Firebirds - Otago Volts 01.24 02:40 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Krim Ljubljana 01.24 16:00 33 - 23  
Metz - FTC 01.24 16:00 30 - 29  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Podravka Koprivnica 01.24 14:00 32 - 31  
Ramnicu Valcea - CSZKA Moszkva 01.24 16:00 24 - 34  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Malomerice 01.24 19:00 39 - 30  
KP Brno - Dukla Praha 01.24 16:30 25 - 30  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skaering - Tonder 01.24 17:45 31 - 25  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Bjerringbro 01.24 13:00 22 - 34  
Kézilabda (EL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Lada Toljatti 01.24 14:00 29 - 25  
Kézilabda (EL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Baia Mare 01.24 14:00 33 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Varazdin 01.24 19:00 18 - 17  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Grotta 01.24 16:00 31 - 22  
ÍBV - Fram 01.24 14:30 19 - 17  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Kobierzyce 01.24 18:00 24 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Remudas Gran Canaria 01.24 13:00 25 - 29  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindesberg - Anderstorp 01.24 17:00 25 - 30  
Kézilabda (vb, alsóház, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Ausztria 01.24 18:00 29 - 36  
Marokkó - Chile 01.24 15:30 17 - 28  
Kézilabda (vb, III. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Svájc 01.24 15:30 24 - 27  
Izland - Norvégia 01.24 18:00 33 - 35  
Portugália - Franciaország 01.24 20:30 23 - 32  
Kézilabda (vb, IV. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észak-Macedónia 01.24 15:30 30 - 26  
Oroszország KSZCS - Svédország 01.24 20:30 20 - 34  
Szlovénia - Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 01.24 18:00 25 - 25  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Kamerun 01.24 20:00 0 - 0  
Zimbabwe - Mali 01.24 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Bylis Ballsh 01.24 13:45 2 - 1  
Skenderbeu - Apolonia Fier 01.24 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletic d'Escaldes - Penya Encarnada 01.24 11:30 3 - 0  
Inter Club d'Escaldes - FC Santa Coloma 01.24 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester City 01.24 15:00 1 - 7  
Manchester Utd. - Birmingham 01.24 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Leicester 01.24 15:30 1 - 3  
Chelsea - Luton 01.24 13:00 3 - 1  
Everton - Sheffield Wed. 01.24 21:00 3 - 0  
Fulham - Burnley 01.24 15:30 0 - 3  
Manchester Utd. - Liverpool 01.24 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Blackburn 01.24 16:00 0 - 1  
Preston - Reading 01.24 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Angolai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GD Interclube - Academica Lobito 01.24 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Quilmes 01.24 22:20 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3., Torneo Federal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Mitre - Sportivo Belgrano 01.24 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Newcastle Jets 01.24 08:10 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Perth Glory 01.24 06:05 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Zagatala 01.24 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - RWD Molenbeek 01.24 20:00 3 - 2  
Westerlo - Seraing 01.24 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Genk 01.24 13:30 3 - 2  
OH Leuven - Gent 01.24 20:45 0 - 3  
Standard Liege - Charleroi 01.24 18:15 3 - 2  
Zulte Waregem - Beerschot Wilrijk 01.24 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro MG - Nautico PE 01.24 20:00 0 - 0  
Ponte Preta - CRB 01.24 22:15 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Flamengo RJ 01.24 20:00 2 - 1  
Atlético GO - Fortaleza 01.24 22:15 2 - 0  
Ceara - Palmeiras SP 01.24 20:00 2 - 1  
Internacional RS - Gremio RS 01.24 20:00 2 - 1  
Santos SP - Goiás 01.24 22:15 3 - 4  
Sport Recife - Bahia BA 01.24 22:15 2 - 0  
Vasco da Gama RJ - Atlético MG 01.24 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - 1. FC Köln 01.24 18:00 3 - 0  
Schalke - Bayern München 01.24 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Holstein Kiel 01.24 13:30 0 - 2  
Nürnberg - Hannover 01.24 13:30 2 - 5  
Sandhausen - Bochum 01.24 13:30 1 - 1  
St. Pauli - Regensburg 01.24 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Meppen 01.24 13:00 1 - 1  
Saarbrücken - Lübeck 01.24 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Montt - Melipilla 01.24 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Union La Calera 01.24 00:30 1 - 1  
La Serena - Curico Unido 01.24 21:00 2 - 0  
Universidad de Chile - Dep. Iquique 01.24 23:15 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 01.24 15:00 0 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Apollon Limasszol 01.24 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Herediano 01.24 22:00 2 - 0  
Dep. Alajuelense - AD San Carlos 01.24 02:00 1 - 1  
Municipal Grecia - Perez Zeledon 01.24 21:00 0 - 0  
Sporting San Jose - Santos de Guapiles 01.24 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Teplice 01.24 14:00 2 - 0  
Jablonec - Pribram 01.24 14:00 2 - 1  
Plzen - Pardubice 01.24 16:00 2 - 0  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 01.24 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bizana Pondo Chiefs - TS Sporting 01.24 13:00 0 - 0  
Real Kings - Pretoria Callies 01.24 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Lamontville Golden Arrows 01.24 14:30 4 - 2  
Tshakhuma - Supersport Utd. 01.24 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Kodak) - Sahtar Doneck (Destroyer) 01.24 09:06 2 - 2  
Dinamo Kijev (Plevis) - CSZKA Moszkva (Kodak) 01.24 09:18 1 - 1  
Dinamo Kijev (Plevis) - Lokom. Moszkva (Kravark) 01.24 08:54 3 - 0  
Lokom. Moszkva (Kravark) - Sahtar Doneck (Destroyer) 01.24 08:42 1 - 0  
Lokom. Moszkva (Kravark) - Spartak Moscow (Nazario) 01.24 09:18 1 - 2  
Sahtar Doneck (Destroyer) - Dinamo Kijev (Plevis) 01.24 08:30 0 - 2  
Sahtar Doneck (Destroyer) - Spartak Moscow (Nazario) 01.24 08:54 0 - 2  
Spartak Moscow (Nazario) - Dinamo Kijev (Plevis) 01.24 09:06 1 - 2  
Spartak Moscow (Nazario) - Lokom. Moszkva (Kravark) 01.24 08:18 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Kodak) - Bayern München (Foggy) 01.24 17:18 1 - 1  
Barcelona (Kodak) - Liverpool (Laikingdast) 01.24 17:30 1 - 1  
Barcelona (Kodak) - Real Madrid (Skromnuy) 01.24 18:06 1 - 2  
Barcelona (Kravark) - Liverpool (Destroyer) 01.24 10:52 3 - 1  
Barcelona (Kravark) - Paris SG (Nazario) 01.24 11:28 0 - 0  
Barcelona (Kravark) - Real Madrid (Plevis) 01.24 10:04 0 - 1  
Bayern München (Foggy) - Barcelona (Kodak) 01.24 18:18 1 - 1  
Bayern München (Foggy) - Liverpool (Laikingdast) 01.24 17:54 0 - 2  
Bayern München (Foggy) - Real Madrid (Skromnuy) 01.24 16:30 3 - 1  
Bayern München (Kodak) - Barcelona (Kravark) 01.24 10:40 0 - 1  
Bayern München (Kodak) - Liverpool (Destroyer) 01.24 11:16 1 - 0  
Bayern München (Kodak) - Paris SG (Nazario) 01.24 09:52 0 - 1  
Liverpool (Destroyer) - Barcelona (Kravark) 01.24 09:52 0 - 1  
Liverpool (Destroyer) - Bayern München (Kodak) 01.24 10:16 0 - 3  
Liverpool (Destroyer) - Paris SG (Nazario) 01.24 11:04 0 - 1  
Liverpool (Destroyer) - Real Madrid (Plevis) 01.24 10:40 0 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Barcelona (Kodak) 01.24 16:30 2 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Bayern München (Foggy) 01.24 16:54 2 - 2  
Liverpool (Laikingdast) - Real Madrid (Skromnuy) 01.24 17:42 0 - 1  
Paris SG (Nazario) - Barcelona (Kravark) 01.24 10:28 0 - 0  
Paris SG (Nazario) - Bayern München (Kodak) 01.24 10:52 0 - 3  
Paris SG (Nazario) - Liverpool (Destroyer) 01.24 10:04 4 - 1  
Paris SG (Nazario) - Real Madrid (Plevis) 01.24 11:16 2 - 3  
Real Madrid (Plevis) - Barcelona (Kravark) 01.24 11:04 3 - 1  
Real Madrid (Plevis) - Bayern München (Kodak) 01.24 11:28 4 - 1  
Real Madrid (Plevis) - Liverpool (Destroyer) 01.24 09:40 3 - 2  
Real Madrid (Plevis) - Paris SG (Nazario) 01.24 10:16 2 - 1  
Real Madrid (Skromnuy) - Barcelona (Kodak) 01.24 17:06 4 - 2  
Real Madrid (Skromnuy) - Bayern München (Foggy) 01.24 17:30 3 - 2  
Real Madrid (Skromnuy) - Liverpool (Laikingdast) 01.24 16:42 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Foggy) - Leicester (Kodak) 01.24 15:58 2 - 1  
Arsenal (Foggy) - Leverkusen (Laikingdast) 01.24 15:34 1 - 2  
Arsenal (Foggy) - Napoli (Skromnuy) 01.24 14:10 1 - 2  
Leicester (Kodak) - Arsenal (Foggy) 01.24 14:58 1 - 2  
Leicester (Kodak) - Leverkusen (Laikingdast) 01.24 15:10 2 - 1  
Leicester (Kodak) - Napoli (Skromnuy) 01.24 15:46 1 - 1  
Leverkusen (Laikingdast) - Arsenal (Foggy) 01.24 14:34 0 - 2  
Leverkusen (Laikingdast) - Leicester (Kodak) 01.24 14:10 2 - 1  
Leverkusen (Laikingdast) - Napoli (Skromnuy) 01.24 15:22 1 - 3  
Napoli (Skromnuy) - Arsenal (Foggy) 01.24 15:10 2 - 2  
Napoli (Skromnuy) - Leicester (Kodak) 01.24 14:46 0 - 0  
Napoli (Skromnuy) - Leverkusen (Laikingdast) 01.24 14:22 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - EZ1 EZ1D 11 01.24 09:10 1 - 3  
Aru Arukonda - Sat Saturn Rama 01.24 10:00 3 - 3  
Atd Abeldos United - Aru Arukonda 01.24 11:15 5 - 1  
Atd Abeldos United - Team Ruspro R11 01.24 09:35 2 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - Atd Abeldos United 01.24 07:55 2 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - Team Ruspro R11 01.24 10:25 3 - 2  
Sat Saturn Rama - Atd Abeldos United 01.24 08:45 2 - 1  
Sat Saturn Rama - EZ1 EZ1D 11 01.24 10:50 6 - 2  
Team Ruspro R11 - Aru Arukonda 01.24 08:20 7 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Foggy) - Brazil (Kodak) 01.24 13:48 1 - 2  
Belgium (Foggy) - France (Dangerdim77) 01.24 12:36    
Belgium (Foggy) - Germany (Skromnuy) 01.24 12:00 3 - 2  
Belgium (Foggy) - Portugal (Laikingdast) 01.24 13:24 0 - 2  
Brazil (Kodak) - Belgium (Foggy) 01.24 12:48 2 - 1  
Brazil (Kodak) - France (Dangerdim77) 01.24 12:12    
Brazil (Kodak) - Germany (Skromnuy) 01.24 13:36 1 - 1  
Brazil (Kodak) - Portugal (Laikingdast) 01.24 13:00 1 - 3  
France (Dangerdim77) - Germany (Skromnuy) 01.24 12:24    
France (Dangerdim77) - Portugal (Laikingdast) 01.24 12:48    
Germany (Skromnuy) - Belgium (Foggy) 01.24 13:00 1 - 2  
Germany (Skromnuy) - Brazil (Kodak) 01.24 12:36 1 - 2  
Germany (Skromnuy) - Portugal (Laikingdast) 01.24 12:12 1 - 2  
Portugal (Laikingdast) - Belgium (Foggy) 01.24 12:24 0 - 1  
Portugal (Laikingdast) - Brazil (Kodak) 01.24 12:00 0 - 2  
Portugal (Laikingdast) - Germany (Skromnuy) 01.24 13:12 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Skromnuy) - Lazio (Laikingdast) 01.24 18:52 1 - 4  
Atalanta (Skromnuy) - Milan (Kodak) 01.24 19:16 3 - 0  
Atalanta (Skromnuy) - Napoli (Foggy) 01.24 19:40 4 - 1  
Lazio (Laikingdast) - Atalanta (Skromnuy) 01.24 19:52 1 - 1  
Lazio (Laikingdast) - Milan (Kodak) 01.24 18:40 1 - 1  
Lazio (Laikingdast) - Napoli (Foggy) 01.24 19:04 0 - 1  
Milan (Kodak) - Atalanta (Skromnuy) 01.24 20:16 3 - 1  
Milan (Kodak) - Lazio (Laikingdast) 01.24 19:40 2 - 1  
Milan (Kodak) - Napoli (Foggy) 01.24 19:28 3 - 3  
Napoli (Foggy) - Atalanta (Skromnuy) 01.24 18:40 3 - 1  
Napoli (Foggy) - Lazio (Laikingdast) 01.24 20:04 1 - 0  
Napoli (Foggy) - Milan (Kodak) 01.24 20:28 5 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Arcos) - Bayern München (Hotshot) 01.24 23:10 1 - 1  
Barcelona (Arcos) - Liverpool (Vrico) 01.24 23:34 1 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Liverpool (Vrico) 01.24 23:58 0 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.24 23:22 0 - 2  
Liverpool (Vrico) - Paris SG (Jkey) 01.24 23:10 1 - 2  
Liverpool (Vrico) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.24 23:46 1 - 4  
Paris SG (Jkey) - Barcelona (Arcos) 01.24 23:22 2 - 0  
Paris SG (Jkey) - Bayern München (Hotshot) 01.24 23:46 2 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Barcelona (Arcos) 01.24 23:58 2 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Paris SG (Jkey) 01.24 23:34 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Jkey) - Liverpool (Hotshot) 01.24 21:36 1 - 1  
Chelsea (Jkey) - Manchester City (Arcos) 01.24 21:12 3 - 1  
Liverpool (Hotshot) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.24 21:12 1 - 3  
Liverpool (Hotshot) - Tottenham (Vrico) 01.24 21:48 0 - 0  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Chelsea (Jkey) 01.24 21:24 4 - 0  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Arcos) 01.24 21:48 1 - 0  
Manchester City (Arcos) - Liverpool (Hotshot) 01.24 21:00 0 - 1  
Manchester City (Arcos) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.24 22:48 2 - 2  
Manchester City (Arcos) - Tottenham (Vrico) 01.24 21:24 0 - 0  
Tottenham (Vrico) - Chelsea (Jkey) 01.24 21:00 0 - 0  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Hotshot) 01.24 22:48 1 - 1  
Tottenham (Vrico) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.24 21:36 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 01.24 10:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 01.24 13:40 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 09:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.24 12:40 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 01.24 05:40 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 01.24 08:40 3 - 2  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 01.24 11:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 01.24 06:40 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 01.24 14:40 1 - 1  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.24 03:40 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.24 20:00 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Colombia (Gorilla) 01.24 01:40 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Czech Republic (Koko) 01.24 01:00 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.24 19:00 1 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.24 22:00 1 - 1  
Bulgaria (Val) - Mexico (Moebius) 01.24 23:00 5 - 1  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.24 21:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.24 02:40 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.24 19:20 3 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.24 21:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 01.24 00:20 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Czech Republic (Koko) 01.24 04:20 3 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.24 03:20 2 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.24 23:20 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.24 02:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.24 22:20 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.24 01:20 4 - 2  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.24 03:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.24 02:20 2 - 0  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.24 20:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.24 04:20 1 - 4  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.24 01:20 3 - 0  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.24 23:20 4 - 1  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.24 22:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.24 00:20 2 - 4  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.24 19:20 3 - 4  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 01.24 09:00 3 - 4  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.24 12:20 2 - 2  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 06:20 3 - 0  
China (Legolas) - Mexico (Moebius) 01.24 05:00    
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.24 11:20 1 - 4  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.24 07:00 3 - 1  
China (Legolas) - Portugal (Cliff) 01.24 10:20 2 - 2  
China (Legolas) - South Africa (Ben) 01.24 05:00 1 - 1  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.24 08:00 3 - 4  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.24 13:20 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 01.24 00:00 1 - 4  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.24 02:00 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ecuador (Mitchef) 01.24 01:00 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Sweden (ChrisX) 01.24 04:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 01.24 03:40 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Iceland (Ak) 01.24 01:40 5 - 2  
Czech Republic (Koko) - Sweden (ChrisX) 01.24 02:20 1 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.24 04:00 3 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.24 19:40 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.24 02:40 4 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.24 00:00 3 - 5  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.24 03:40 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.24 22:00 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.24 20:40 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.24 01:20 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.24 23:00 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 01.24 06:20 3 - 4  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.24 07:20 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 12:00 4 - 0  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 01.24 14:00 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.24 11:20 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Portugal (Cliff) 01.24 13:00 0 - 2  
Egypt (Kasandra) - South Africa (Ben) 01.24 09:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.24 05:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.24 08:20 3 - 3  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.24 00:40 2 - 3  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.24 23:40 4 - 2  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.24 18:40 1 - 2  
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 01.24 02:20 2 - 0  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.24 22:20 4 - 4  
Iceland (Ak) - Mexico (Moebius) 01.24 21:00 3 - 4  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.24 19:40 1 - 5  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.24 03:20 2 - 3  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.24 21:20 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 01.24 10:20 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.24 14:40 3 - 6  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.24 08:00 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.24 09:00 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.24 12:20 4 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Portugal (Cliff) 01.24 05:00 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - South Africa (Ben) 01.24 06:00 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.24 11:20 6 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.24 07:00 3 - 1  
Mexico (Moebius) - Australia (Kubrik) 01.24 07:40    
Mexico (Moebius) - Bulgaria (Val) 01.24 23:40 2 - 0  
Mexico (Moebius) - Cameroon (Cobra4) 01.24 20:20 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Chile (Poli) 01.24 21:20 2 - 1  
Mexico (Moebius) - Ecuador (Mitchef) 01.24 19:20 0 - 3  
Mexico (Moebius) - Paraguay (Marley) 01.24 06:40    
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.24 22:40 1 - 2  
Mexico (Moebius) - Spain (Reaper) 01.24 05:40    
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.24 21:40 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.24 22:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 01.24 03:00 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 01.24 00:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.24 02:00 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.24 20:40 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.24 19:40 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Russia (Gosas) 01.24 18:40 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.24 04:00 0 - 3  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.24 08:00 1 - 1  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 01.24 08:40 4 - 2  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 01.24 05:40 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 10:40 5 - 1  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 01.24 14:40 4 - 1  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.24 13:00 2 - 3  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 01.24 13:40 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.24 09:40 2 - 0  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 01.24 14:00 2 - 3  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.24 12:40 0 - 2  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.24 09:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 07:20 2 - 3  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.24 05:20 0 - 2  
Peru (Tanto) - Portugal (Cliff) 01.24 06:20 1 - 2  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 01.24 08:20 2 - 4  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.24 10:00 0 - 3  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.24 12:00 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 01.24 11:00 5 - 4  
Portugal (Cliff) - China (Legolas) 01.24 09:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Egypt (Kasandra) 01.24 06:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 14:20 4 - 3  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 01.24 07:40    
Portugal (Cliff) - Peru (Tanto) 01.24 13:20 1 - 2  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.24 10:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Spain (Reaper) 01.24 12:00 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Switzerland (Apollo) 01.24 05:20 3 - 3  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.24 20:20 0 - 2  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.24 21:20 5 - 1  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 01.24 19:00 2 - 3  
Russia (Gosas) - Sweden (ChrisX) 01.24 23:00 1 - 0  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 01.24 07:40 3 - 1  
South Africa (Ben) - China (Legolas) 01.24 14:20 3 - 2  
South Africa (Ben) - Egypt (Kasandra) 01.24 10:00 4 - 3  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 13:20 4 - 1  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 01.24 06:40 0 - 2  
South Africa (Ben) - Peru (Tanto) 01.24 11:00 3 - 3  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.24 09:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Spain (Reaper) 01.24 05:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 01.24 12:20 4 - 2  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 01.24 13:00 1 - 1  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.24 11:40 2 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.24 14:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 08:20 2 - 3  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 01.24 06:00 0 - 2  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.24 09:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - Portugal (Cliff) 01.24 07:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - South Africa (Ben) 01.24 14:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.24 10:20 5 - 4  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.24 02:00 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.24 01:00 5 - 3  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.24 22:40 3 - 3  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.24 21:40 0 - 4  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.24 03:00 5 - 2  
Sweden (ChrisX) - Mexico (Moebius) 01.24 18:40 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.24 20:00 1 - 2  
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 01.24 00:00 3 - 5  
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 01.24 20:40 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 01.24 05:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.24 06:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.24 11:00 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.24 12:40 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 01.24 10:00 0 - 4  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.24 07:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Portugal (Cliff) 01.24 13:40 4 - 5  
Switzerland (Apollo) - South Africa (Ben) 01.24 07:20 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.24 08:40 2 - 5  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.24 23:20 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.24 19:00 1 - 2  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.24 00:40 4 - 1  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 01.24 04:00 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 01.24 03:00 2 - 1  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.24 01:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.24 23:40 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.24 22:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.24 00:20 0 - 4  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.24 21:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Russia (Gosas) 01.24 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Wadi Degla 01.24 13:30 2 - 0  
ENPPI - National Bank of Egypt SC 01.24 13:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 01.24 13:00 2 - 1  
Dijon - Strasbourg 01.24 15:00 1 - 1  
Metz - Nantes 01.24 15:00 2 - 0  
Reims - Brest 01.24 15:00 1 - 0  
Rennes - Lille 01.24 17:00 0 - 1  
St-Etienne - Lyon 01.24 21:00 0 - 5  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asante Kotoko - Aduana Stars 01.24 19:00 0 - 1  
Dreams Dawu - Liberty Professionals 01.24 16:00 4 - 1  
Ebusua Dwarfs - WAFA Sogakope 01.24 16:00 1 - 1  
Elmina Sharks - Bechem Utd. 01.24 16:00 2 - 1  
Medeama Tarkwa - Inter Allies 01.24 16:00 2 - 1  
Techiman Eleven Wonders - King Faisal 01.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Levadiakosz 01.24 13:45 0 - 1  
Ionikosz Nikea - Trikala 01.24 13:45 1 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Hania 01.24 13:00 1 - 1  
Panahaiki - OF Ierapetra 01.24 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Olympiakosz 01.24 14:00 0 - 1  
Giannina - Volosz NFC 01.24 16:15 0 - 1  
Panetolikosz - Lamia 01.24 16:15 0 - 0  
PAOK - AEK Athén 01.24 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Utrecht 2 01.24 20:00 2 - 1  
Volendam - De Graafschap 01.24 12:15 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Ajax 01.24 12:15 1 - 2  
Feyenoord - AZ Alkmaar 01.24 16:45 2 - 3  
Twente - Venlo 01.24 14:30 0 - 1  
Utrecht - Sparta Rotterdam 01.24 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 01.24 17:05 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Indian Arrows 01.24 11:30 1 - 1  
Minerva Punjab - Mohammedan SC 01.24 14:30 0 - 0  
TRAU FC - Chennai City 01.24 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Odisha 01.24 15:00 1 - 1  
Jamshedpur - Hyderabad 01.24 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Kfar Saba 01.24 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kakamega Homeboyz - Bidco Utd. 01.24 13:00 2 - 0  
Kariobangi Sharks - AFC Leopards Nairobi 01.24 13:00 0 - 2  
Kenya CB - Western Stima 01.24 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Rionegro Aguilas 01.24 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Wydad Temara 01.24 17:15 1 - 1  
RA Casablanca - Union Touarga 01.24 15:00 0 - 1  
Stade Marocain - TAS Casablanca 01.24 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Juarez 01.24 04:00    
Atlas de Guadalajara - Tigres UANL 01.24 02:00 0 - 2  
Dep. Toluca - Necaxa 01.24 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - América 01.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pembroke - Marsaxlokk 01.24 11:00 1 - 0  
Qormi - Pieta 01.24 19:00 0 - 2  
San Gwann - Vittoriosa 01.24 18:00 4 - 1  
St. Andrew's - Qrendi 01.24 14:00 0 - 1  
Zebbug - Fgura Utd. 01.24 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - St. Lucia 01.24 18:00 2 - 2  
Mosta - Birkirkara 01.24 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - MTK 01.24 13:30 2 - 2  
Honvéd - ZTE 01.24 18:00 2 - 2  
Paks - Diósgyőr 01.24 15:45 2 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinandega - Diriangen 01.24 22:00 0 - 3  
Junior de Managua - Managua FC 01.24 02:00 1 - 3  
Juventus Managua - Municipal Jalapa 01.24 02:00 3 - 1  
Real Madriz - Walter Ferretti 01.24 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - MFM Lagos 01.24 16:00 0 - 0  
Dakkada - Sunshine Stars 01.24 16:00 1 - 2  
Enugu Rangers - Lobi Stars 01.24 16:00 0 - 0  
Heartland Owerri - Akwa Utd. 01.24 16:00 2 - 1  
Kwara Utd. - Ifeanyi Ubah 01.24 16:00 1 - 0  
Warri Wolves - Nasarawa Utd. 01.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RW Koblenz - Offenbach 01.24 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Cagliari 01.24 15:00 1 - 0  
Hellas Verona - Napoli 01.24 15:00 3 - 1  
Juventus - Bologna 01.24 12:30 2 - 0  
Lazio - Sassuolo 01.24 18:00 2 - 1  
Parma - Sampdoria 01.24 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - SPAL Ferrara 01.24 21:00 1 - 1  
Lecce - Empoli 01.24 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Milan 01.24 14:30 1 - 2  
Internazionale - Fiorentina 01.24 12:30 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pistoiese 01.24 15:00 2 - 0  
Giana Erminio - Lecco 01.24 15:00 1 - 1  
Grosseto - Piacenza 01.24 15:00 2 - 1  
Pergolettese - Lucchese 01.24 15:00 0 - 2  
Pontedera - Olbia 01.24 17:00 2 - 1  
Pro Patria - Carrarese 01.24 12:30 1 - 1  
Pro Sesto - U23Juventus 01.24 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Virtus Verona 01.24 17:30 1 - 3  
Fano - Perugia 01.24 15:00 0 - 0  
Legnago - Pesaro 01.24 14:30 2 - 1  
Mantova - Fermana 01.24 15:00 1 - 0  
Matelica - Triestina 01.24 15:00 3 - 2  
Modena - Gubbio 01.24 12:30 2 - 0  
Sambenedettese - Carpi 01.24 15:00 5 - 1  
Südtirol - Ravenna 01.24 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Virtus Francavilla 01.24 15:00 4 - 1  
Bisceglie - Foggia 01.24 17:30 0 - 0  
Palermo - Teramo 01.24 12:30 1 - 1  
Turris - Avellino 01.24 17:30 0 - 2  
Vibonese - Cavese 01.24 15:00 1 - 1  
Viterbese - Ternana 01.24 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 01.24 14:30 0 - 2  
LASK - WSG Tirol 01.24 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Arouca 01.24 15:00 2 - 1  
Mafra - Estoril 01.24 12:15 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál b., női, alsóház, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-dos-Francos - Ouriense 01.24 16:00 0 - 1  
Damaiense - Estoril 01.24 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál b.,női,alsóház,Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Cadima - Fiaes 01.24 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Famalicao - Marítimo 01.24 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Guimaraes 01.24 21:15 0 - 1  
Marítimo - Pacos Ferreira 01.24 16:00 0 - 3  
Moreirense - Portimonense 01.24 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 01.24 19:00 4 - 0  
Gaz Metan Medias - Politehnica Iasi 01.24 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Aguila - Jocoro 01.24 22:30 2 - 0  
CD FAS - Alianza San Salvador 01.24 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - St. Mirren 01.24 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Sabadell 01.24 14:00 2 - 2  
Castellon - Sp. Gijón 01.24 18:15 2 - 0  
Las Palmas - Leganes 01.24 20:30 2 - 1  
UD Logrones - Oviedo 01.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Salamanca UDS 01.24 12:00 1 - 0  
Deportivo - Compostela 01.24 17:00 0 - 2  
Unionistas de Salamanca - Pontevedra 01.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lealtad - Marino Luanco 01.24 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Ath. Bilbao B 01.24 17:00 1 - 1  
Real Union Irun - Leioa 01.24 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Calahorra 01.24 12:00 1 - 0  
Haro Deportivo - Ejea 01.24 12:00 1 - 4  
Tudelano - Osasuna B 01.24 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Gimnastic 01.24 12:00 0 - 1  
Barcelona B - Olot 01.24 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Orihuela 01.24 12:00 2 - 0  
Atzeneta - Hercules 01.24 12:00 2 - 0  
La Nucia - UD Ibiza 01.24 12:00 0 - 1  
Levante B - Villarreal B 01.24 16:00 0 - 0  
Pena Deportiva - Valencia B 01.24 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Rec. Huelva 01.24 12:00 3 - 1  
Atl. Sanluqueno - Las Palmas B 01.24 12:00 0 - 1  
Cadiz B - San Fernando 01.24 15:45 1 - 2  
Tamaraceite - Linense 01.24 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Yeclano Deportivo 01.24 17:00 1 - 2  
El Ejido - Lorca Deportiva 01.24 12:00 1 - 1  
Linares - UCAM Murcia 01.24 17:00 1 - 0  
Sevilla B - Granada B 01.24 11:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Rayo Majadahonda 01.24 12:00 3 - 0  
Atl. Madrid B - Internacional de Madrid 01.24 12:00 0 - 0  
Getafe B - Real Madrid B 01.24 11:30 1 - 0  
Las Rozas - Navalcarnero 01.24 12:00 3 - 1  
San Sebastian Reyes - Poblense 01.24 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Benito - Badajoz 01.24 12:00 1 - 3  
Melilla - Talavera de la Reina 01.24 12:00 0 - 3  
Merida - Villanovense 01.24 17:00 0 - 1  
Socuellamos - Villarrobledo 01.24 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 01.24 21:00 3 - 1  
Celta Vigo - Eibar 01.24 18:30 1 - 1  
Elche - Barcelona 01.24 16:15 0 - 2  
Osasuna - Granada 01.24 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sevilla 01.24 13:00 3 - 0  
Valencia - Deportivo 01.24 10:15 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Lugano 01.24 16:00 0 - 1  
Vaduz - Young Boys 01.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Qadisiyah 01.24 13:55 2 - 2  
Al-Ettifaq - Al-Ahli (KSA) 01.24 18:10 1 - 2  
Al-Fateh - Al-Raed 01.24 15:55 0 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Nassr 01.24 16:40 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Sahel - Rejiche 01.24 14:00 2 - 0  
Soliman - Club Africain 01.24 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Balikesirspor 01.24 14:00 1 - 0  
Keciörengücü - Boluspor 01.24 11:30 2 - 0  
Samsunspor - Altay Izmir 01.24 17:00 1 - 0  
Tuzlaspor - Akhisar 01.24 11:30 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Göztepe Izmír 01.24 17:00 2 - 1  
Denizlispor - Karagümrük 01.24 14:00 1 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Hatayspor 01.24 17:00 1 - 1  
Konyaspor - Antalyaspor 01.24 11:30 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Galatasaray 01.24 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - Rampla Juniors 01.24 00:15 3 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Hong Linh Ha Tinh 01.24 13:15 2 - 0  
Than Quang Ninh - Da Nang 01.24 12:00 0 - 1  
Thanh Hoa - The Cong Hanoi 01.24 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buildcon Ndola - Green Eagles 01.24 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Auckland City 01.24 04:00 1 - 1  
Hamilton Wanderers - Hawke's Bay Utd. 01.24 02:00 1 - 4  
Team Wellington - Wellington Phoenix 2 01.24 04:00 5 - 2  
MMA (UFC 257, Abu Dhabi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albazi - Z. Zhumagulov 01.24 01:00 1 - 0  
A. Tsarukyan - M. Frevola 01.24 03:40 1 - 0  
A. Tsarukyan - N. Haqparast 01.24 03:00    
And. Sanchez - M. Muradov 01.24 04:45 0 - 1  
B. Tavares - A. Carlos Junior 01.24 03:10 1 - 0  
D. Poirier - C. McGregor 01.24 06:20 1 - 0  
Dan. Hooker - Mic. Chandler 01.24 05:50 0 - 1  
Jes. Eye - J. Calderwood (női) 01.24 05:20 0 - 1  
Jul. Pena - S. McMann (női) 01.24 02:35 1 - 0  
K. Rountree - M. Prachnio 01.24 02:00 0 - 1  
M. Frevola - Ottman Azaitar 01.24 04:20    
Mar. Rodriguez - A. Ribas (női) 01.24 04:00 1 - 0  
N. Lentz - Mov. Evloev 01.24 01:35 0 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Brive 01.24 14:45 27 - 32  
Toulon - Stade de France 01.24 21:05 35 - 13  
Rögbi (Grúz bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armazi - Batumi 01.24 11:00 10 - 31  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Ospreys 01.24 16:00 20 - 26  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Buenos Aires - Once Unidos 01.24 22:00 3 - 0  
Union Vecinal de Trinidad - Obras San Juan 01.24 01:00 1 - 3  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils Lusi - Selver Tallinn 01.24 16:00 0 - 3  
Tartu - Klaipeda Amber 01.24 12:00 3 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marek Dupnica - Neftocsimik Burgasz 01.24 16:00 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Sada Cruzeiro 01.24 01:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Odolena Voda 01.24 15:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hvidovre 01.24 14:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 01.24 06:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika 01.24 16:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakkapaa - Valepa Sastamala 01.24 16:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OrPo - Nurmon Jymy 01.24 16:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Raphael - Beziers 01.24 17:00 0 - 3  
Röplabda (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Foolad Sepahan 01.24 14:30 1 - 3  
Shahrdari Qazvin - Hoorsun Ramsar 01.24 08:30 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka Blazers - Oita Miyoshi 01.24 07:00 3 - 2  
Panasonic Panthers - JT Thunders 01.24 06:05 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurobe Aqua Fairies - Hisamitsu Springs 01.24 04:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Zawiercie 01.24 17:30 3 - 1  
Verva Varsó - Slepsk Suwalki 01.24 14:45 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Swiecie 01.24 17:30 3 - 1  
LKS Lodz - Wroclaw 01.24 20:30 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - VCO Berlin 01.24 16:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisterna Latina - Cucine Lube Civitanova 01.24 17:00 0 - 3  
Modena - Perugia 01.24 18:00 1 - 3  
Piacenza - Verona 01.24 19:30 3 - 1  
Ravenna - Monza 01.24 20:30 1 - 3  
Revivre Milano - Padova 01.24 16:00 3 - 1  
Vibo Valentia - Trentino 01.24 17:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Bergamo 01.24 17:00 3 - 0  
Chieri - Scandicci 01.24 17:00 3 - 1  
Perugia - Brescia 01.24 17:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Lokomotív Novoszibirszk 01.24 15:00 3 - 2  
Jugra Szurgut - Nyizsnyij Novgorod 01.24 14:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Metar Cseljabinszk 01.24 11:00 3 - 2  
Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espinho - Esmoriz 01.24 17:00 3 - 0  
Maia - Benfica 01.24 16:00 1 - 3  
Viana - Sporting CP 01.24 17:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Lugoj 01.24 17:00 3 - 1  
Arges Pitesti - Galati 01.24 17:00 0 - 3  
Medgidia - Stiinta Bacau 01.24 17:00 3 - 0  
Targoviste - Voluntari 01.24 16:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Emeve Lugo 01.24 12:30 3 - 0  
Conectabalear Manacor - Boiro 01.24 11:00 3 - 1  
Rio Duero Soria - Almería 01.24 12:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Emeve Lugo 01.24 12:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Toggenburg 01.24 16:30 3 - 0  
Schaffhausen - Lugano 01.24 16:30 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Zeleznicar Lajkovac 01.24 18:00 1 - 3  
OK Belgrád - Crvena zvezda 01.24 17:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altekma Izmir - Solhan Spor 01.24 12:30 3 - 1  
Arhavi Bld. Spor - Afyon Bld. Spor 01.24 11:00 1 - 3  
Bursa BBSK - Ziraat Bankasi Ankara 01.24 13:00 0 - 3  
Istanbul BBSK - Halkbank Ankara 01.24 12:00 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Inegol Bld. Spor 01.24 12:00 3 - 2  
Sorgun Bld. - Galatasaray 01.24 14:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
THY Istanbul - Eczacibasi Istanbul 01.24 17:00 1 - 3  
Rövp. gyorskorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - 1000 m 01.24 14:35    
Liu Shaolin S. - 1000 m 01.24 14:35    
Magyarország - Oroszország (5000 m váltó) 01.24 15:40 0 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donchenko - A. Tari 01.24 14:00 0.5 - 0.5  
A. Esipenko - M. Carlsen 01.24 14:00 1 - 0  
F. Caruana - A. Giri 01.24 14:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - D. Anton-Guijarro 01.24 14:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - J. van Foreest 01.24 14:00 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - R. Wojtaszek 01.24 14:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - A. Firouzja 01.24 14:00 0 - 1  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hugill - Leo Fernandez 01.24 14:00 1 - 2  
Ant. Hamilton - A. Hugill 01.24 21:00 0 - 2  
Ant. Hamilton - Lei Peifan 01.24 11:00 2 - 1  
Ant. Hamilton - Leo Fernandez 01.24 16:30 0 - 2  
Ant. Hamilton - Luo Honghao 01.24 14:00 0 - 2  
Ant. Hamilton - M. Mann 01.24 12:30 2 - 1  
Lei Peifan - A. Hugill 01.24 16:30 2 - 1  
Lei Peifan - Leo Fernandez 01.24 18:00 2 - 1  
Luo Honghao - A. Hugill 01.24 19:45 0 - 2  
Luo Honghao - Lei Peifan 01.24 21:00 2 - 0  
Luo Honghao - Leo Fernandez 01.24 12:30 2 - 1  
Luo Honghao - M. Mann 01.24 11:00 2 - 1  
M. Mann - A. Hugill 01.24 18:00 0 - 2  
M. Mann - Lei Peifan 01.24 19:45 2 - 0  
M. Mann - Leo Fernandez 01.24 21:00 1 - 2  
T. Un-Nooh - A. Hugill 01.24 12:30 2 - 0  
T. Un-Nooh - Ant. Hamilton 01.24 19:30 0 - 2  
T. Un-Nooh - Lei Peifan 01.24 14:00 0 - 2  
T. Un-Nooh - Leo Fernandez 01.24 11:00 2 - 0  
T. Un-Nooh - Luo Honghao 01.24 18:00 1 - 2  
T. Un-Nooh - M. Mann 01.24 16:30 1 - 2  
T. Un-Nooh - Zhou Yuelong 01.24 21:00 0 - 2  
Zhou Yuelong - A. Hugill 01.24 11:00 2 - 0  
Zhou Yuelong - Ant. Hamilton 01.24 18:00 2 - 1  
Zhou Yuelong - Lei Peifan 01.24 12:30 2 - 0  
Zhou Yuelong - Leo Fernandez 01.24 19:45 2 - 0  
Zhou Yuelong - Luo Honghao 01.24 16:30 0 - 2  
Zhou Yuelong - M. Mann 01.24 14:00 0 - 2  
Sífutás (4x5 km váltó, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x5 km váltó, női, Lahti 2021 01.24 09:30    
Sífutás (4x5 km váltó, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Finnország 01.24 09:30 1 - 0  
Sífutás (4x7,5 km váltó, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 01.24 10:40 1 - 0  
Norvégia - Oroszország 01.24 10:40 1 - 0  
Németország - Svájc 01.24 10:40 1 - 0  
Sífutás (4x7,5 km váltó, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Lahti 2021 01.24 10:40    
Sílövészet (15 km, Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Antholz-Anterselva 2021 01.24 15:05    
Sílövészet (15 km, Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loginov - M. Ponsiluoma 01.24 15:05 0 - 1  
E. Jacquelin - V.S. Christiansen 01.24 15:05 0 - 1  
E. Lesser - J. Fak 01.24 15:05 0 - 1  
J. Dale - B. Doll 01.24 15:05 0 - 1  
J.T. Bö - S.H. Laegreid 01.24 15:05 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - L. Hofer 01.24 15:05 1 - 0  
T. Bö - A. Peiffer 01.24 15:05 0 - 1  
Sílövészet (4x6km váltó,női,Antholz-Anter.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 01.24 12:45 1 - 0  
Kanada - USA 01.24 12:45 1 - 0  
Norvégia - Franciaország 01.24 12:45 0 - 1  
Németország - Svédország 01.24 12:45 1 - 0  
Oroszország - Fehéroroszország 01.24 12:45 1 - 0  
Ukrajna - Olaszország 01.24 12:45 0 - 1  
Sílövészet (4x6km váltó,női,Antholz-Anter.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Antholz-Anterselva 2021 01.24 12:00    
Síugrás (Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti 2021 01.24 16:15    
Síugrás (Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.E. Granerud - K. Geiger 01.24 14:30 0 - 1  
K. Stoch - S. Kraft 01.24 14:30 0 - 1  
M. Eisenbichler - Rob. Johansson 01.24 14:30 0 - 1  
M. Lindvik - Dan. Huber 01.24 14:30 0 - 1  
P. Aschenwald - D.A. Tande 01.24 14:30 0 - 1  
P. Zyla - A. Stekala 01.24 14:30 1 - 0  
Yuk. Sato - Ryo. Kobayashi 01.24 14:30 0 - 1  
Tenisz (Bressuire, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Martineau - H.V.N. Rune 01.24 10:25 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - B. Bonzi 01.24 11:30 2 - 1  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - F.C. Jianu 01.24 09:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Avanesyan - S. Kraus 01.24 09:00 0 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Eala - Y. Cavalle-Reimers 01.24 10:55 2 - 1  
Tenisz (Quimper-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - D. Masur 01.24 16:00 2 - 0  
I. Marchenko - S. Cuenin 01.24 15:05 2 - 0  
K. Zuk - A. Vatutin 01.24 12:25 2 - 0  
M. Copil - S. Napolitano 01.24 10:30 2 - 1  
R. Bemelmans - M. Guinard 01.24 16:35 0 - 2  
T. Kamke - E. Karlovskiy 01.24 10:30 2 - 0  
T. Lamasine - H. Grenier 01.24 13:05 2 - 0  
Tung-Lin Wu - J. Lenz 01.24 14:00 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - Vik. Axelsen 01.24 07:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Lee Y / Wang C L 01.24 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - C. Marin 01.24 06:40 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Kim S Y / Kong H Y 01.24 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Seo S J / Chae Y 01.24 07:20 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szolnok 01.24 20:00 8 - 8  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 01.24 20:30 11 - 13  
Kazahsztán - Franciaország 01.24 16:00 10 - 12  
Olaszország - Görögország 01.24 18:00 4 - 10  
Szlovákia - Izrael 01.24 14:00 10 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelo Leo - S. Fulton 01.24 04:00 0 - 1  
R. Romero - J. Pauldo 01.24 02:00    

 

2021.01.23.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Crans Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - B. Johnson (2. verseny) 01.23 10:00 0 - 1  
E. Curtoni - T. Tippler (2. verseny) 01.23 10:00 1 - 0  
I. Stuhec - M. Bassino (2. verseny) 01.23 10:00    
K. Weidle - J. Flury (2. verseny) 01.23 10:00 0 - 1  
K.V. Lie - F. Brignone (2. verseny) 01.23 10:00 0 - 1  
M. Puchner - Nad. Delago (2. verseny) 01.23 10:00 0 - 1  
S. Goggia - E. Ledecka (2. verseny) 01.23 10:00 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás,női,Crans Montana,2.v)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, Crans Montana 2021, 2. verseny 01.23 10:30    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - S. Homutov 01.23 06:15 2 - 3  
A. Chumikov - R. Kobytov 01.23 11:15 2 - 3  
A. Doncenko - I. Iskenderov 01.23 06:15 0 - 3  
A. Duka - A. Merezhko 01.23 08:00 3 - 0  
A. Duka - Alb. Bogomolov 01.23 06:30 3 - 0  
A. Ekzhanov - Anton Gerasimov 01.23 09:30 0 - 3  
A. Ekzhanov - V. Chahur 01.23 11:30 3 - 2  
A. Girevenkov - A. Chumikov 01.23 10:15 1 - 3  
A. Gribkov - M. Andrusenko 01.23 19:15 3 - 2  
A. Ilin - M. Minkov 01.23 00:15 1 - 3  
A. Innazarov - Vla. Petrov 01.23 10:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - A. Gribkov 01.23 18:15 0 - 3  
A. Kononenko - A. Duka 01.23 05:30 3 - 2  
A. Kononenko - Alb. Bogomolov 01.23 07:30 3 - 1  
A. Merezhko - A. Kononenko 01.23 07:00 3 - 0  
A. Monakov - A.I. Frolov 01.23 19:45 2 - 3  
A. Monakov - D. Fedorov 01.23 17:45 3 - 2  
A. Pravednov - R. Pavlenko 01.23 23:30 2 - 3  
A. Serebrennikov - A. Pravednov 01.23 22:30 3 - 1  
A. Shirshov - A. Innazarov 01.23 11:45 3 - 1  
A. Shirshov - I. Kirpitnev 01.23 09:45 3 - 2  
A. Zolotov - A. Chumikov 01.23 12:15 1 - 3  
A. Zolotov - A. Girevenkov 01.23 10:45 3 - 1  
A.G. Frolov - A. Serebrennikov 01.23 21:30 1 - 3  
A.G. Frolov - T. Turabekov 01.23 23:00 3 - 0  
A.I. Frolov - D. Merzlikin 01.23 18:15 3 - 2  
Alb. Bogomolov - A. Merezhko 01.23 06:00 3 - 1  
Ale. Alekseev - S. Muslikov 01.23 14:00 3 - 0  
And. Kirilenko - T. Yusipov 01.23 00:45 0 - 3  
And. Kirilenko - V. Safonov 01.23 01:45 3 - 1  
Anton Gerasimov - K.N. Malahov 01.23 12:00 2 - 3  
Anton Gerasimov - V. Chahur 01.23 10:30 0 - 3  
D. Balakin - V. Beliakov 01.23 18:00 3 - 1  
D. Fedorov - A.I. Frolov 01.23 18:45 2 - 3  
D. Fedorov - D. Merzlikin 01.23 20:15 2 - 3  
D. Korneev - I. Mikhaylov 01.23 22:15 3 - 0  
D. Merzlikin - A. Monakov 01.23 19:15 1 - 3  
D. Petrochenko - T. Yusipov 01.23 02:15 1 - 3  
D. Tikhnenko - Ale. Alekseev 01.23 15:30 3 - 2  
D. Tikhnenko - M. Sverdlov 01.23 13:30 3 - 2  
E. Glazun - S. Myagkov 01.23 01:30    
E. Ilyukhin - P. Semeshin 01.23 02:15 2 - 3  
E. Mishutin - A. Gribkov 01.23 20:15 3 - 2  
E. Mishutin - A. Klavdenkov 01.23 18:45 0 - 3  
E. Tyurin - V. Putilovsky 01.23 16:15 3 - 2  
E. Tyurin - Z.Y. Tsybikov 01.23 14:45 1 - 3  
F. Ambrosimov - G.V. Vahnin 01.23 14:15 2 - 3  
G.V. Vahnin - I. Valeriovich Nyrkov 01.23 15:15 3 - 2  
I. Iskenderov - V. Staroverov 01.23 07:15 1 - 3  
I. Kirpitnev - A. Innazarov 01.23 10:45 3 - 2  
I. Kirpitnev - Vla. Petrov 01.23 12:15 1 - 3  
I. Matveev - F. Ambrosimov 01.23 14:45 2 - 3  
I. Matveev - G.V. Vahnin 01.23 16:15 0 - 3  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 01.23 06:45 3 - 2  
I. Poletaev - S. Homutov 01.23 08:15 3 - 1  
I. Valeriovich Nyrkov - F. Ambrosimov 01.23 15:45 3 - 1  
I. Valeriovich Nyrkov - I. Matveev 01.23 13:45 1 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 01.23 19:30 2 - 3  
I. Zemit - O. Pronin 01.23 17:30 1 - 3  
K. Churin - D. Korneev 01.23 23:15 3 - 0  
K. Churin - V. Shirshov 01.23 21:45 3 - 2  
K.N. Malahov - A. Ekzhanov 01.23 11:00 3 - 1  
K.S. Olshakov - A. Arutiunyan 01.23 07:45 3 - 0  
M. Andrusenko - A. Klavdenkov 01.23 19:45 3 - 1  
M. Andrusenko - E. Mishutin 01.23 17:45 3 - 0  
M. Minkov - E. Ilyukhin 01.23 01:15 0 - 3  
M. Sverdlov - Ale. Alekseev 01.23 14:30 0 - 3  
M. Sverdlov - S. Muslikov 01.23 16:00 0 - 3  
N. Tarasenkov - A. Ilin 01.23 01:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - P. Semeshin 01.23 00:45 2 - 3  
N. Zhurba - Ale. Petrov 01.23 00:35 0 - 3  
O. Pronin - D. Balakin 01.23 18:30 1 - 3  
O. Pronin - V. Beliakov 01.23 20:00 2 - 3  
O. Shagarov - T. Yusipov 01.23 22:15 3 - 0  
R. Kobytov - A. Girevenkov 01.23 11:45 3 - 1  
R. Kobytov - A. Zolotov 01.23 09:45 1 - 3  
R. Kobytov - And. Kirilenko 01.23 21:45 3 - 0  
R. Kobytov - O. Shagarov 01.23 23:15 0 - 3  
R. Pavlenko - N. Zhurba 01.23 00:00 3 - 1  
S. Homutov - K.S. Olshakov 01.23 07:15 2 - 3  
S. Muslikov - A. Doncenko 01.23 06:45 3 - 1  
S. Muslikov - D. Tikhnenko 01.23 15:00 1 - 3  
S. Muslikov - I. Iskenderov 01.23 08:15 3 - 1  
T. Turabekov - R. Pavlenko 01.23 22:00 0 - 3  
V. Beliakov - I. Zemit 01.23 19:00 3 - 2  
V. Chahur - K.N. Malahov 01.23 10:00 3 - 0  
V. Kalachev - I. Mikhaylov 01.23 23:45 3 - 1  
V. Shirshov - V. Kalachev 01.23 22:45 0 - 3  
V. Staroverov - A. Doncenko 01.23 07:45 3 - 1  
V. Staroverov - S. Muslikov 01.23 05:45 3 - 0  
Vla. Petrov - A. Shirshov 01.23 11:15 1 - 3  
Z.Y. Tsybikov - V. Putilovsky 01.23 14:15 0 - 3  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - HIFK 01.23 16:00 5 - 5  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Ural Trubnyik 01.23 10:00 11 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Sztroitel Sziktivkar 01.23 07:00 10 - 2  
Start Nyizsnyij Novgorod - Murman Murmanszk 01.23 11:00 6 - 2  
Vodnyik Arhangelszk - Dinamo Moszkva 01.23 11:00 1 - 7  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Vetlanda 01.23 17:00 7 - 3  
Edsbyn - Västeras 01.23 15:00 1 - 3  
Frillesas - Hammarby 01.23 15:00 6 - 4  
Motala - Broberg/Söderhamn 01.23 15:00 6 - 3  
Sirius - Tellus 01.23 15:00 9 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Aces - Brisbane Bandits 01.23 09:00 2 - 3  
Perth Heat - Adelaide Giants 01.23 12:00 4 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Caribes de Anzoategui (2.m.) 01.23 23:00 0 - 1  
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Harlow - D. Gourlay 01.23 14:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Invictus Gaming International 01.23 16:10 2 - 0  
Team Gamerlegion - Project X 01.23 09:40 1 - 2  
Vp.prodigy - Case Esports 01.23 13:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Premier G.Finals-PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Team Vitality 01.23 16:30 2 - 1  
Team Liquid - Natus Vincere 01.23 20:15 0 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,EUCloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Styldunow 01.23 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NACloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Pain Gaming 01.23 03:00 2 - 1  
Pain Gaming - High Coast 01.23 23:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hippomaniacs - Brame 01.23 15:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicken Fighters - OG 01.23 18:30 1 - 2  
Team Liquid - Team Nigma 01.23 22:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorillaz Pride - Incubus Gaming 01.23 18:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Thunder Predator 01.23 00:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang Hu - Felt 01.23 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Army Geniuses - Zerotwo 01.23 06:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neon Esports - 496 Gaming 01.23 12:05 2 - 1  
TNC Predator - Execration 01.23 09:15 0 - 2  
E-Sport (KOG, Winter Champ.Cup,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamite Gaming - Hero Jiuj 01.23 10:00 1 - 4  
E-Sport (LOL, CBLOL, Split 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro Esports - Red Canids 01.23 19:20 0 - 1  
Flamengo eSports - INTZ eSports 01.23 17:00 1 - 0  
Loud - Prodigy Esports 01.23 20:25 0 - 1  
Pain Gaming - Furia Esports 01.23 21:20 1 - 0  
Rensga Esports - Kabum Esports 01.23 18:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Damwon Gaming 01.23 09:00 0 - 2  
Hyfresh Blade - Team Dynamics 01.23 11:30 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCS, Lock In, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Immortals 01.23 22:00 2 - 0  
Cloud9 - Team Solomid 01.23 23:40 2 - 1  
E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 - exceL eSports 01.23 16:50 0 - 1  
Fnatic - Rogue 01.23 20:55 0 - 1  
G2 Esports - SK Gaming 01.23 20:00 1 - 0  
Mad Lions - Astralis 01.23 19:00 1 - 0  
Team Vitality - Misfits Gaming 01.23 18:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LJL, Spring Season, GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axiz - Crest Gaming Act 01.23 13:10 0 - 1  
Burning Core - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 01.23 10:00 0 - 1  
Crest Gaming Act - Burning Core 01.23 12:00 0 - 1  
Fukuoka Softbank Hawks Ga - Axiz 01.23 14:30 0 - 1  
Rascal Jester - DetonatioN FocusMe 01.23 06:15 0 - 1  
Sengoku Gaming - Rascal Jester 01.23 07:30 0 - 1  
V3 Esports - DetonatioN FocusMe 01.23 05:00 0 - 1  
V3 Esports - Sengoku Gaming 01.23 08:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Funplus Phoenix - Suning Gaming 01.23 12:00 2 - 0  
TOP Esports - LGD Gaming 01.23 10:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, TCL, Winter Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1907 Fenerbahce Esports - Nasr Turkey 01.23 13:45 0 - 1  
Besiktas Esports Club - Dark Passage 01.23 12:50 0 - 1  
Istanbul Wild Cats - Galakticos 01.23 14:40 1 - 0  
Supermassive Esports - 5 Ronin 01.23 11:55 1 - 0  
Team Aurora - Galatasaray Esports 01.23 15:40 0 - 1  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GAM Esports - Team Flash.Vietnam 01.23 14:00 2 - 0  
Saigon Buffalo - Team Secret 01.23 11:00 2 - 1  
E-Sport (LOL,LCS, Lock In - Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Flyquest 01.23 01:55 0 - 1  
Golden Guardians - 100 Thieves 01.23 01:00 0 - 1  
Immortals - Flyquest 01.23 03:45 0 - 1  
Team Dignitas - Cloud9 01.23 00:00 0 - 1  
Team Liquid - Team Solomid 01.23 02:50 1 - 0  
E-Sport (R6S, Korean Open Winter, PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cloud9 - GC Busan Spear Gaming 01.23 11:00 3 - 1  
E-Sport (R6S,NA League,US Div.,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Team Solomid 01.23 20:15 1 - 3  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-Reg.Ev.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpine Esports - 72PC 01.23 19:00 1 - 3  
Eunited - Nefarious 01.23 19:40 3 - 1  
Ghost Gaming - Radiant 01.23 20:20 0 - 3  
Jamal Jabary - Down Two Earth 01.23 19:00 3 - 1  
Kansas City Pioneers - Sol 01.23 19:00 2 - 3  
Loco - Volt Esports 01.23 20:20 0 - 3  
Susquehanna Soniqs - Empty Space 01.23 19:40 3 - 1  
Xset - Sup 01.23 19:40 3 - 2  
E-Sport (SC2, Wardi TV, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - Elazer 01.23 12:55 2 - 0  
Cure - Uthermal 01.23 12:00 2 - 0  
Uthermal - Showtime 01.23 14:10 1 - 2  
Uthermal - Zest 01.23 16:10 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Chodov 01.23 18:00 5 - 8  
Mladá Boleslav - Hattrick Brno 01.23 17:00 7 - 3  
Sparta Praha - Ostrava 01.23 15:00 2 - 4  
Stresovice - Liberec 01.23 17:00 3 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP 01.23 17:30 7 - 5  
Indians Espoo - OLS Oulu 01.23 17:00 4 - 5  
Nurmon Jymy - Turku PS 01.23 16:00 2 - 7  
Welhot Kuopio - Steelers Hämeenlinna 01.23 17:00 3 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Rychenberg Winterthur 01.23 16:00 6 - 0  
Köniz - St. Gallen 01.23 17:30 6 - 2  
Sarnen - Malans 01.23 18:00 4 - 7  
Thun - Langnau 01.23 16:00 5 - 3  
Zug - Chur 01.23 16:00 6 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Linköping 01.23 15:00 8 - 8  
Jönköping - Helsingborg 01.23 16:00 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Täby 01.23 13:30 4 - 13  
Malmö - Nacka Wallenstam 01.23 13:00 6 - 3  
Warberg - Jönköping 01.23 15:00 4 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlci Brno - Dynamo Ceske Budejovice 01.23 14:00 2 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Kaos Mantova 01.23 18:00 3 - 3  
Pesaro - Lido di Ostia 01.23 18:00 8 - 0  
Petrarca Padova - Genova 01.23 15:00 4 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Candoso 01.23 20:00 6 - 2  
Sporting CP - Braga 01.23 19:00 9 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Burela 01.23 11:00 7 - 4  
Cordoba - Betis 01.23 16:00 4 - 6  
Palma Futsal - Antequera 01.23 12:00 4 - 3  
Peniscola - Barcelona 01.23 20:00 1 - 3  
Santa Coloma - Ribera Navarra 01.23 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Feldkirch 01.23 20:30 6 - 4  
Fassa - Salzburg 2 01.23 19:30 4 - 7  
Linz 2 - Asiago 01.23 19:00 1 - 4  
Renon/Ritten - Jesenice 01.23 20:00 2 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Bregenzerwald 01.23 19:30 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Kadan 01.23 17:00 2 - 5  
Havirov - Vsetin 01.23 16:00 2 - 2  
Jihlava - Sumperk 01.23 17:30 5 - 0  
Kolin - Benatky nad Jizerou 01.23 17:00 5 - 4  
Litomerice - Zubr Prerov 01.23 16:00 4 - 4  
Poruba - Vrchlabi 01.23 16:00 2 - 5  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 01.23 17:00 2 - 1  
Slavia Praha - Kladno 01.23 15:00 0 - 3  
Slavia Trebic - Sokolov 01.23 17:30 4 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid City Rush - Utah Grizzlies 01.23 03:05 2 - 3  
Tulsa Oilers - Indy Fuel 01.23 02:05 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Csíkszereda 01.23 18:30 4 - 3  
Dunaújváros - Vasas 01.23 17:00 2 - 7  
Fehérvári Titánok - Újpest 01.23 17:30 5 - 10  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Hämeenlinna 01.23 16:00 3 - 3  
Kalpa - Turku PS 01.23 16:00 1 - 3  
SaiPa - JYP 01.23 16:00 2 - 4  
Vaasan Sport - Ilves 01.23 16:00 2 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Grenoble 01.23 19:00 4 - 8  
Cergy-Pontoise - Bordeaux 01.23 16:00 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Szarjarka Karaganda 01.23 13:00 0 - 3  
Arlan Koksetau - Jertisz Pavlodar 01.23 08:00 4 - 1  
Bejbarisz Atirau - Barisz 2 01.23 13:00 7 - 1  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 01.23 12:00 1 - 5  
Temirtau - Nomad 01.23 09:00 4 - 3  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Kulager Petropavlovszk 01.23 12:00 0 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jokerit 01.23 15:00 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 01.23 15:00 5 - 2  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 01.23 15:00 1 - 5  
Vityaz Podolszk - Barisz 01.23 15:00 4 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Dinaburga Daugavpils 01.23 12:00 3 - 6  
Liepaja - Prizma Riga 01.23 12:00 6 - 3  
Zemgale/LLU - Mogo Riga 01.23 14:30 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Krilja Szovjetov Moszkva 01.23 12:00 7 - 2  
Atlant Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 01.23 11:00 5 - 4  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Irbisz Kazany 01.23 09:00 2 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Tajfun Usszurijszk 01.23 11:00 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 01.23 09:00 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 01.23 11:00 13 - 2  
Novomoszkovszk Academy - Vityaz Podolszk 2 01.23 15:00 3 - 4  
Rubin Tyumeny 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.23 09:00 0 - 12  
SZKA-1946 - Szahalinszkije Akulj 01.23 11:00 6 - 4  
Szpartak Moszkva 2 - Kapitan Sztupino 01.23 11:00 4 - 1  
Tolpar Ufa - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.23 09:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 01.23 04:00 2 - 2  
Arizona - Las Vegas 01.23 03:00 5 - 2  
Chicago - Detroit 01.23 02:00 4 - 1  
Columbus - Tampa Bay 01.23 20:00 5 - 2  
Dallas - Nashville 01.23 02:30 7 - 0  
Minnesota - San Jose 01.23 02:00 4 - 1  
Pittsburgh - NY Rangers 01.23 01:00 3 - 3  
Toronto - Edmonton 01.23 01:00 4 - 2  
Washington - Buffalo 01.23 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwenningen - Nürnberg 01.23 17:30 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals 01.23 17:30 4 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Rimouski Oceanic 01.23 01:00 5 - 2  
Rouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes 01.23 01:00    
Sherbrooke Phoenix - Sagueneens Chicoutimi 01.23 01:00 2 - 2  
Val-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs 01.23 01:00 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 01.23 18:00 3 - 1  
Chaux-de-Fonds - Sierre 01.23 19:45 8 - 5  
Kloten - GCK Lions 01.23 19:45 5 - 3  
Langenthal - Biasca Ticino 01.23 17:30 2 - 1  
Visp - Thurgau 01.23 17:45 2 - 2  
Winterthur - Zug 2 01.23 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Lausanne 01.23 19:45 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Karlskoga 01.23 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea 01.23 18:00 0 - 2  
Frölunda - Örebro 01.23 15:15 0 - 3  
Leksand - Färjestad 01.23 15:15 2 - 3  
Linköping - HV 71 01.23 18:00 0 - 1  
Rögle - Lulea 01.23 15:15 1 - 1  
Växjö - Brynäs 01.23 18:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Dinamo MO 01.23 15:00 8 - 0  
CSZK Szamara - Rubin Tyumeny 01.23 14:00 1 - 1  
Dizel Penza - Zvezda Csehov 01.23 15:00 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Himik Voszkreszenszk 01.23 10:00 1 - 2  
Lada Toljatti - Jugra Hanti-Manszijszk 01.23 14:00 5 - 2  
Molot Perm - SZKA-Néva 01.23 13:00 0 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rjazany 01.23 15:00 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár 01.23 13:00 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Buducnost Podgorica 01.23 19:00 72 - 76  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Podgorica 01.23 16:00 98 - 78  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Boca Juniors 01.23 23:00 73 - 87  
Comunicaciones Mercedes - San Martin Corrientes 01.23 01:30 61 - 72  
Gimnasia CR - Platense 01.23 15:00 60 - 63  
Penarol Mar del Plata - Obras Sanitarias 01.23 20:30 72 - 78  
Quimsa - Atenas Cordoba 01.23 15:00 82 - 82, h.u. 97 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 01.23 10:00 91 - 99  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Csernomorec Burgasz 01.23 16:00 96 - 104  
Rilszki Szportiszt - Balkan Botevgrad 01.23 18:00 71 - 76  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Manchester Giants 01.23 16:00 66 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Kolin 01.23 17:00 96 - 102  
Ostrava - Nymburk 01.23 17:30 66 - 95  
Svitavy - Olomoucko 01.23 17:00 80 - 72  
USK Praha - Brno 01.23 17:30 69 - 70  
Usti nad Labem - Decin 01.23 18:00 87 - 89  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Bears - Herlev 01.23 16:30 80 - 82  
Bakken Aarhus - Naestved 01.23 14:00 110 - 88  
Randers - Amager 01.23 15:00 125 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 01.23 09:00 88 - 83  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 01.23 07:00 79 - 96  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 01.23 07:00 66 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 01.23 10:00 78 - 84  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls 01.23 16:00 62 - 98  
Nokia - Lahti 01.23 16:00 97 - 89  
Ura Kaarina - Lapuan Kobrat 01.23 16:00 97 - 104  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Lille 01.23 19:00 69 - 65  
Fos-sur-Mer - St-Chamond 01.23 20:00 101 - 73  
Nantes - Aix Maurienne 01.23 19:00 89 - 79  
Poitiers - Souffelweyersheim 01.23 20:00 70 - 101  
Quimper - Paris BC 01.23 16:00 72 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Metropolitans Levallois 01.23 19:00 73 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charnay-les-Macon - Lattes Montpellier 01.23 20:00 70 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Ionikosz Nikea 01.23 19:00 81 - 74  
Arisz - Har. Trikoupisz Meszologi 01.23 16:00 77 - 48  
Kolosszosz Rodosz - Periszteri 01.23 15:00 80 - 65  
PAOK - Iraklisz 01.23 16:00 79 - 72  
Promitheasz Patra - Lavrio 01.23 16:00 90 - 88  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Almere 01.23 20:00 78 - 69  
Den Bosch - Hague Royals 01.23 20:00 92 - 46  
Den Helder - Feyenoord 01.23 19:30 85 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Zabok 01.23 18:00 63 - 93  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pozega - Rijeka 01.23 15:00 102 - 76  
Split - KAZL 01.23 15:15 73 - 113  
ZKK Zágráb - Zadar 01.23 16:30 74 - 32  
Kosárlabda (Horvát bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zágráb - Mursa Osijek 01.23 19:00 58 - 67  
Pula - Ragusa Dubrovnik 01.23 16:00 59 - 61  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Valur Reykjavik 01.23 19:30 87 - 83  
KR Reykjavik - Haukar 01.23 17:00 65 - 79  
Skallagrimur - Fjölnir 01.23 17:30 74 - 76  
Kosárlabda (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aomori - Kagawa 01.23 10:00 84 - 91  
Fukuoka - Gunma 01.23 07:00 83 - 99  
Ibaraki - Nara 01.23 09:00 85 - 90  
Koshigaya - Nishinomiya 01.23 07:00 98 - 89  
Kumamoto - Fukushima 01.23 09:00 79 - 86  
Nagoya Eagles - Earthfriends Tokyo Z 01.23 07:00 93 - 76  
Saga Ballooners - Yamagata 01.23 10:00 72 - 73  
Sendai - Ehime 01.23 07:00 87 - 95  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Kawasaki Brave Thunders 01.23 06:05 67 - 80  
Albirex Niigata - Osaka 01.23 09:05 81 - 91  
Hokkaido - Yokohama 01.23 06:00 80 - 74  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 01.23 07:05 86 - 89  
Nagoya Dolphins - Mikawa Seahorses 01.23 10:05 73 - 79  
Shiga - Tokyo Sunrockers 01.23 09:05 68 - 81  
Shimane - Tokyo Alvark 01.23 10:35 64 - 86  
Shinshu - Toyama 01.23 06:05 86 - 68  
Tochigi Utsunomiya Brex - Chiba 01.23 07:05 84 - 64  
Toyohashi Neophoenix - Hiroshima 01.23 09:05 81 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shandong 01.23 13:00 102 - 96  
Xinjiang - Shanghai Sharks 01.23 12:35 108 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Legia Varsó 01.23 20:00 83 - 92  
Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek 01.23 17:35 87 - 84  
Gliwice - Ostrow Wielkopolski 01.23 19:00 81 - 102  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poznan - Polkowice 01.23 18:30 59 - 86  
Zaglebie Sosnowiec - Lublin 01.23 17:00 79 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 01.23 16:00 69 - 79  
Siauliai - Rytas Vilnius 01.23 16:00 78 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Jászberény 01.23 18:00 106 - 70  
Fehérvár - Sopron 01.23 17:00 95 - 71  
Kaposvár - Szombathely 01.23 18:00 76 - 74  
Oroszlány - Atomerőmű 01.23 18:00 87 - 84  
Pécs - Szeged 01.23 18:00 81 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 01.23 01:00 110 - 123  
Cleveland - Brooklyn 01.23 01:30 125 - 113  
Detroit - Houston 01.23 01:00 102 - 103  
Indiana - Orlando 01.23 01:00 108 - 108, h.u. 120 - 118  
LA Clippers - Oklahoma City 01.23 04:00 120 - 106  
Minnesota - Atlanta 01.23 02:00 98 - 116  
Philadelphia - Boston 01.23 01:30 122 - 110  
Phoenix - Denver 01.23 04:00 114 - 114, h.u. 126 - 130  
Sacramento - New York 01.23 04:00 103 - 94  
San Antonio - Dallas 01.23 02:30 117 - 122  
Toronto - Miami 01.23 01:30 101 - 81  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Heidelberg 01.23 19:00 67 - 81  
Jena - Schwenningen 01.23 18:00 86 - 86, h.u. 95 - 93  
Karlsruhe - Ehingen 01.23 19:30 82 - 88  
Kirchheim - Paderborn 01.23 17:00 96 - 62  
Tübingen - Bremerhaven 01.23 17:00 101 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bayern München 01.23 20:30 78 - 98  
Giessen - Oldenburg 01.23 18:00 82 - 97  
Hamburg - Skyliners Frankfurt 01.23 20:30 98 - 70  
MitteldeutscherSyntainics - Ludwigsburg 01.23 18:00 80 - 93  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Assigeco Piacenza 01.23 20:30 76 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Trento 01.23 19:00 83 - 74  
Virtus Bologna - Brescia 01.23 20:00 89 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - San Martino di Lupari 01.23 18:00 79 - 84  
Virtus Bologna - Sassari 01.23 15:00 86 - 65  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - UBI Graz 01.23 15:00 54 - 54, h.u. 66 - 62  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Academica de Coimbra 01.23 16:00 115 - 78  
Galitos Barreiro - Ovarense 01.23 19:00 103 - 98  
Oliveirense - Maia 01.23 17:00 87 - 59  
Kosárlabda (Spanyol 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Caceres 01.23 19:00 81 - 76  
Melilla - Oviedo 01.23 19:00 72 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Mallorca-Palma 01.23 12:00 66 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Unicaja Malaga 01.23 20:45 78 - 75  
Bilbao - Zaragoza 01.23 20:45 73 - 96  
Fuenlabrada - Gran Canaria 01.23 18:00 102 - 81  
Murcia - Burgos 01.23 18:00 75 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Al-Qazeres Extremadura 01.23 19:00 70 - 64  
IDK Gipuzkoa - Zamarat 01.23 18:00 70 - 58  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Boncourt 01.23 17:00 72 - 74  
Neuchatel - Genf 01.23 18:00 59 - 88  
Nyon - Massagno 01.23 17:30 79 - 95  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EOS Lund - Hogsbo 01.23 14:30 74 - 76  
Helsingborg - Alvik 01.23 14:30 61 - 84  
Marbo Kinna - Udominate Umea 01.23 14:00 64 - 89  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Pirot 01.23 17:00 103 - 74  
Metalac Farmakom - Vojvodina 01.23 14:00 65 - 81  
Napredak Aleksinac - Radnicki Kragujevac 01.23 19:00 76 - 83  
Novi Pazar - Tamis Pancevo 01.23 16:00 87 - 80  
OKK Belgrád - Dunav Stari Banovci 01.23 17:00 91 - 79  
Vrsac - Sloga Kraljevo 01.23 18:00 83 - 73  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucenec - Handlova 01.23 18:00 91 - 94  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Polzela 01.23 18:00 74 - 91  
Triglav Kranj - Zlatorog Lasko 01.23 19:00 70 - 65  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Beer - Bank of Taiwan 01.23 10:00 63 - 59  
Yulon Luxgen Dinos - Jeoutai TBT 01.23 08:00 79 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Ormanspor 01.23 18:00 95 - 75  
Besiktas - Galatasaray 01.23 13:15 82 - 64  
Darussafaka - Buyukcekmece 01.23 15:30 85 - 82  
Türk Telekom - Bahcesehir Koleji 01.23 11:00 101 - 88  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikolaiv - Cserkaszi 01.23 15:00 76 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany 01.23 15:00 66 - 91  
Zielona Gora - Avtodor Szaratov 01.23 18:00 77 - 64  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Liepajas Lauvas 01.23 16:00 65 - 86  
Tartu Ulikool - Parnu 01.23 16:00 67 - 91  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Renegades - Brisbane Heat 01.23 06:05 0 - 1  
Melbourne Stars - Perth Scorchers 01.23 09:15 0 - 1  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Aces - Central Stags 01.23 03:10 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Bietigheim 01.23 18:00    
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Odense 01.23 18:00 27 - 24  
Győr - Brest 01.23 18:00 27 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Jicin 01.23 17:00 30 - 29  
Nove Veseli - Zubri 01.23 17:00 24 - 28  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindsted - Ajax Köbenhavn 01.23 15:00 27 - 26  
HOJ - Odense 01.23 15:00 33 - 26  
Otterup - Skovbakken 01.23 16:00 28 - 27  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHG Odense - Ringköbing 01.23 14:00 25 - 24  
Hadsten - Rödovre 01.23 14:00 30 - 26  
Ringsted - SönderjyskE 01.23 14:00 29 - 27  
Roskilde - Gudme 01.23 14:30 29 - 21  
Kézilabda (EL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Herning-Ikast 01.23 16:00 26 - 38  
Kézilabda (EL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Nantes 01.23 16:00 26 - 31  
Kézilabda (EL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Siófok 01.23 14:00 25 - 27  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BK-46 - SIF 01.23 15:00 39 - 31  
GrIFK - Riihimäen Cocks 01.23 15:00 24 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Vinkovci 01.23 16:00 32 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Kopavogs 01.23 18:00 27 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Piotrcovia Piotrkow 01.23 13:45 26 - 37  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Dunaújváros 01.23 16:00 27 - 29  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sokol Pisek 01.23 17:00 21 - 18  
Sokol Poruba - Duslo Sala 01.23 18:00 24 - 23  
SSK Presov - Hodonin 01.23 16:00 23 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Boglári Akadémia 01.23 16:00 37 - 29  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Wuppertal 01.23 19:30 36 - 34  
Herrenberg - Leipzig 01.23 20:00 32 - 25  
Solingen-Gräfrath - Freiburg 01.23 18:15 32 - 25  
Waiblingen - Lintfort 01.23 18:30 24 - 25  
Zwickau - Füchse Berlin 01.23 17:00 31 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Mainz 01.23 18:00 37 - 24  
Blomberg-Lippe - Göppingen 01.23 16:30 29 - 22  
Halle-Neustadt - Leverkusen 01.23 19:00 25 - 22  
Metzingen - Oldenburg 01.23 17:00 35 - 20  
Neckarsulm - Buxtehude 01.23 18:00 37 - 34  
Thüringer HC - Kurpfalz-Bären Ketsch 01.23 18:00 31 - 18  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Ferlach 01.23 19:00 37 - 23  
MGA Wien - Wiener Neustadt 01.23 19:00 30 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Maia 01.23 18:00 14 - 18  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xico Guimaraes - Sporting CP 01.23 19:00 22 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Bera Bera 01.23 19:00 22 - 31  
Valladolid - Zuazo Barakaldo 01.23 19:00 28 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Calzada Gijon - Granollers 01.23 19:00 23 - 21  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Kärra 01.23 16:00 34 - 21  
Torslanda - AMO 01.23 16:00 33 - 32  
Tyresö - Kungalv 01.23 15:00 23 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta 01.23 15:30 26 - 20  
Kristianstad - Boden 01.23 15:00 25 - 16  
Kézilabda (vb, alsóház, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Kongói DK 01.23 18:00 38 - 22  
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország 01.23 18:00 26 - 30  
Németország - Brazília 01.23 20:30 31 - 24  
Uruguay - Spanyolország 01.23 15:30 23 - 38  
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Horvátország 01.23 18:00 23 - 19  
Japán - Dánia 01.23 20:30 27 - 34  
Katar - Bahrein 01.23 15:30 28 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Tanzánia 01.23 20:00 0 - 1  
Zambia - Guinea 01.23 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Reading 01.23 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Norwich 01.23 16:00 1 - 0  
Bournemouth - Crawley 01.23 16:00    
Brighton - Blackpool 01.23 16:00 2 - 1  
Cheltenham - Manchester City 01.23 18:30 1 - 3  
Millwall - Bristol City 01.23 16:00 0 - 3  
Sheffield Utd. - Plymouth 01.23 16:00 2 - 1  
Southampton - Arsenal 01.23 13:15 1 - 0  
Swansea - Nottingham 01.23 16:00 5 - 1  
West Ham - Doncaster 01.23 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Swindon 01.23 16:00 2 - 2  
Crewe - Wimbledon 01.23 16:00 1 - 1  
Gillingham - Rochdale 01.23 16:00 2 - 2  
Ipswich - Peterborough 01.23 16:00 0 - 1  
Lincoln - Northampton 01.23 16:00 2 - 1  
Oxford Utd. - Bristol Rovers 01.23 16:00 2 - 0  
Portsmouth - Hull City 01.23 16:00 0 - 4  
Sunderland - Shrewsbury 01.23 16:00 1 - 0  
Wigan - Fleetwood 01.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Bradford 01.23 16:00 0 - 0  
Exeter - Stevenage 01.23 14:00 3 - 1  
Leyton - Forest Green 01.23 16:00 0 - 1  
Morecambe - Colchester 01.23 16:00 3 - 0  
Oldham - Newport 01.23 16:00 3 - 2  
Port Vale - Walsall 01.23 16:00 1 - 3  
Scunthorpe - Grimsby 01.23 14:00 3 - 0  
Southend - Mansfield 01.23 16:00 0 - 1  
Tranmere - Bolton 01.23 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Derby County 01.23 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Altrincham 01.23 16:00 1 - 2  
Bromley - Halifax 01.23 16:00 1 - 2  
Chesterfield - Wrexham 01.23 16:00 2 - 1  
Dag & Red - King's Lynn Town 01.23 16:00 3 - 2  
Dover - Solihull Moors 01.23 16:00 0 - 2  
Halifax - Bromley 01.23 16:00 2 - 1  
Notts County - Torquay 01.23 16:00 0 - 0  
Stockport - Boreham 01.23 16:00 1 - 1  
Sutton Utd. - Eastleigh 01.23 16:00 3 - 0  
Wealdstone - Aldershot 01.23 16:00 3 - 4  
Weymouth - Hartlepool 01.23 16:00 1 - 0  
Woking - Maidenhead Utd. 01.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 01.23 09:40 1 - 0  
Western Utd. - Perth Glory 01.23 07:05 5 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Western Sydney Wanderers 01.23 06:05 4 - 1  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Najma Manama - Al-Muharraq 01.23 17:10 2 - 1  
Manama Club - East Riffa 01.23 14:45 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Saint-Gilloise 01.23 20:45 2 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 01.23 20:45 1 - 2  
Kortrijk - Cercle Bruges 01.23 18:30 1 - 2  
Mechelen - Eupen 01.23 16:15 3 - 0  
St. Truiden - Mouscron-Peruwelz 01.23 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalst - Standard Liege 01.23 14:00 1 - 0  
Zulte Waregem - Charleroi 01.23 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Guarani SP 01.23 22:30 2 - 1  
Confianca - America MG 01.23 20:15 0 - 0  
Cuiaba - Sampaio Correa MA 01.23 01:30 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova GO - Remo 01.23 21:00 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo SP - Coritiba 01.23 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America RJ - Nova Iguacu RJ 01.23 19:30 1 - 1  
Americano RJ - Sampaio Correa RJ 01.23 19:30 1 - 2  
Cabofriense - Friburguense 01.23 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Union Berlin 01.23 15:30 2 - 1  
Bielefeld - E. Frankfurt 01.23 15:30 1 - 5  
Freiburg - VfB Stuttgart 01.23 15:30 2 - 1  
Hertha BSC - Bremen 01.23 18:30 1 - 4  
Leverkusen - Wolfsburg 01.23 15:30 0 - 1  
Mainz - RB Leipzig 01.23 15:30 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Hamburg 01.23 13:00 2 - 4  
Karlsruhe - Heidenheim 01.23 13:00 1 - 1  
Paderborn - Würzburg 01.23 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Rostock 01.23 14:00 1 - 2  
Dynamo Dresden - Kaiserslautern 01.23 14:00 4 - 3  
Hallescher FC - Magdeburg 01.23 14:00 1 - 0  
Unterhaching - Zwickau 01.23 14:00 1 - 2  
Verl - Wehen 01.23 14:00 2 - 2  
Viktoria Köln - Waldhof Mannheim 01.23 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Coquimbo Unido 01.23 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 01.23 15:00 1 - 2  
Paralimni - Omonia Nicosia 01.23 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Copa Sudamericana 2020 01.23 21:00    
Lanus - Defensa Justicia 01.23 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 01.23 16:00 1 - 3  
Karvina - Slavia Praha 01.23 18:30 1 - 3  
Olomouc - Opava 01.23 14:00 4 - 1  
Zlín - Ostrava 01.23 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Cape Town All Stars 01.23 14:30 1 - 0  
Free State Stars - Polokwane City 01.23 14:30 2 - 2  
JDR Stars - Richards Bay 01.23 14:30 0 - 0  
Jomo Cosmos - Pretoria Univ. 01.23 14:30 2 - 2  
Uthongathi - Steenberg Utd. 01.23 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - AmaZulu 01.23 16:00 0 - 2  
Black Leopards - Chippa Utd. 01.23 14:30 0 - 3  
Mamelodi Sundowns - Moroka Swallows 01.23 14:00 1 - 1  
Maritzburg Utd. - Orlando Pirates 01.23 16:00 0 - 1  
Stellenbosch - Kaizer Chiefs 01.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSKA Moscow (Lion) - Dinamo Kijev (Hotshot) 01.23 08:30 0 - 1  
CSKA Moscow (Lion) - Shakhtar Donetsk (Nazario) 01.23 08:54 2 - 0  
Dinamo Kijev (Hotshot) - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 01.23 09:18 1 - 1  
Dinamo Kijev (Hotshot) - Szpartak Mo. (Kravark) 01.23 08:54 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - CSKA Moscow (Lion) 01.23 09:06 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - Dinamo Kijev (Hotshot) 01.23 08:18 1 - 0  
Lokom. Moszkva (Mr.Jab) - Szpartak Mo. (Kravark) 01.23 08:30 1 - 2  
Shakhtar Donetsk (Nazario - Dinamo Kijev (Hotshot) 01.23 09:06 0 - 2  
Shakhtar Donetsk (Nazario - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 01.23 08:42 0 - 2  
Shakhtar Donetsk (Nazario - Szpartak Mo. (Kravark) 01.23 08:18 0 - 2  
Szpartak Mo. (Kravark) - CSKA Moscow (Lion) 01.23 08:42 0 - 4  
Szpartak Mo. (Kravark) - Dinamo Kijev (Hotshot) 01.23 07:54 0 - 1  
Szpartak Mo. (Kravark) - Lokom. Moszkva (Mr.Jab) 01.23 07:30 3 - 0  
Szpartak Mo. (Kravark) - Shakhtar Donetsk (Nazario) 01.23 09:18 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Mr.Jab) - Bayern München (Hotshot) 01.23 10:28 3 - 0  
Barcelona (Mr.Jab) - Paris SG (Kravark) 01.23 10:40 0 - 0  
Barcelona (Mr.Jab) - Real Madrid (Lion) 01.23 11:16 0 - 0  
Barcelona (Skromnuy) - Paris SG (Orlovsky1) 01.23 17:06    
Bayern München (Hotshot) - Barcelona (Mr.Jab) 01.23 11:28 1 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Liverpool (Nazario) 01.23 10:16 3 - 1  
Bayern München (Hotshot) - Paris SG (Kravark) 01.23 11:04 0 - 0  
Bayern München (Hotshot) - Real Madrid (Lion) 01.23 09:40 2 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (Skromnuy) 01.23 16:54    
Liverpool (Nazario) - Barcelona (Mr.Jab) 01.23 10:52 2 - 3  
Liverpool (Nazario) - Bayern München (Hotshot) 01.23 11:16 2 - 2  
Liverpool (Nazario) - Paris SG (Kravark) 01.23 10:28 2 - 0  
Liverpool (Nazario) - Real Madrid (Lion) 01.23 10:04 2 - 3  
Paris SG (Kravark) - Bayern München (Hotshot) 01.23 10:04 1 - 2  
Paris SG (Kravark) - Liverpool (Nazario) 01.23 11:28 2 - 1  
Paris SG (Kravark) - Real Madrid (Lion) 01.23 10:52 1 - 1  
Paris SG (Orlovsky1) - Liverpool (Dangerdim77) 01.23 16:42    
Paris SG (Orlovsky1) - Real Madrid (Foggy) 01.23 17:18    
Real Madrid (Foggy) - Barcelona (Skromnuy) 01.23 16:30    
Real Madrid (Foggy) - Liverpool (Dangerdim77) 01.23 17:06    
Real Madrid (Lion) - Barcelona (Mr.Jab) 01.23 10:16 1 - 0  
Real Madrid (Lion) - Bayern München (Hotshot) 01.23 10:40 1 - 1  
Real Madrid (Lion) - Liverpool (Nazario) 01.23 11:04 1 - 2  
Real Madrid (Lion) - Paris SG (Kravark) 01.23 09:52 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Laikingdast) - Milan (Orlovsky1) 01.23 14:10 2 - 2  
Arsenal (Laikingdast) - Napoli (Foggy) 01.23 14:34 0 - 1  
Leicester (Skromnuy) - Arsenal (Laikingdast) 01.23 14:22 1 - 2  
Leicester (Skromnuy) - Milan (Orlovsky1) 01.23 14:46 2 - 3  
Leicester (Skromnuy) - Napoli (Foggy) 01.23 15:10 2 - 3  
Leverkusen (Dangerdim77) - Arsenal (Laikingdast) 01.23 14:58 1 - 3  
Milan (Orlovsky1) - Arsenal (Laikingdast) 01.23 15:10 1 - 0  
Milan (Orlovsky1) - Napoli (Foggy) 01.23 14:58 1 - 2  
Napoli (Foggy) - Leicester (Skromnuy) 01.23 14:10 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atd Abeldos United - PSG Shemyakin Onze 01.23 08:35 0 - 0  
Atd Abeldos United - Xal Xalinho FC 01.23 07:45 3 - 1  
Pnz Im Not Over - Atd Abeldos United 01.23 10:40 5 - 0  
Pnz Im Not Over - Team Ruspro R11 01.23 08:10 1 - 3  
PSG Shemyakin Onze - Pnz Im Not Over 01.23 09:25 3 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Xal Xalinho FC 01.23 10:15 2 - 1  
Team Ruspro R11 - Atd Abeldos United 01.23 09:50 0 - 3  
Team Ruspro R11 - PSG Shemyakin Onze 01.23 11:30 2 - 4  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 01.23 11:05 2 - 2  
Xal Xalinho FC - Team Ruspro R11 01.23 09:00 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Laikingdast) - Brazil (Skromnuy) 01.23 13:12 1 - 2  
Belgium (Laikingdast) - France (Orlovsky1) 01.23 12:00 1 - 1  
Belgium (Laikingdast) - Germany (Foggy) 01.23 12:24 1 - 2  
Belgium (Laikingdast) - Portugal (Dangerdim77) 01.23 13:48 0 - 0  
Brazil (Skromnuy) - Belgium (Laikingdast) 01.23 12:12 0 - 3  
Brazil (Skromnuy) - France (Orlovsky1) 01.23 12:36 2 - 2  
Brazil (Skromnuy) - Germany (Foggy) 01.23 13:00 4 - 6  
Brazil (Skromnuy) - Portugal (Dangerdim77) 01.23 13:24 3 - 0  
France (Orlovsky1) - Belgium (Laikingdast) 01.23 13:00 1 - 1  
France (Orlovsky1) - Brazil (Skromnuy) 01.23 13:36 0 - 3  
France (Orlovsky1) - Germany (Foggy) 01.23 12:48 2 - 3  
France (Orlovsky1) - Portugal (Dangerdim77) 01.23 12:12 2 - 0  
Germany (Foggy) - Belgium (Laikingdast) 01.23 13:24 1 - 1  
Germany (Foggy) - Brazil (Skromnuy) 01.23 12:00 1 - 1  
Germany (Foggy) - France (Orlovsky1) 01.23 13:48 1 - 2  
Germany (Foggy) - Portugal (Dangerdim77) 01.23 12:36 1 - 2  
Portugal (Dangerdim77) - Belgium (Laikingdast) 01.23 12:48 2 - 2  
Portugal (Dangerdim77) - Brazil (Skromnuy) 01.23 12:24 1 - 2  
Portugal (Dangerdim77) - France (Orlovsky1) 01.23 13:12 2 - 1  
Portugal (Dangerdim77) - Germany (Foggy) 01.23 13:36 3 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Foggy) - Lazio (Dangerdim77) 01.23 19:16 1 - 1  
Atalanta (Foggy) - Napoli (Laikingdast) 01.23 20:04 1 - 1  
Lazio (Dangerdim77) - Atalanta (Foggy) 01.23 20:16 1 - 1  
Lazio (Dangerdim77) - Napoli (Laikingdast) 01.23 19:28 2 - 4  
Milan (Skromnuy) - Atalanta (Foggy) 01.23 19:40 2 - 2  
Milan (Skromnuy) - Lazio (Dangerdim77) 01.23 20:04 2 - 0  
Napoli (Laikingdast) - Atalanta (Foggy) 01.23 19:04 3 - 0  
Napoli (Laikingdast) - Lazio (Dangerdim77) 01.23 20:28 1 - 1  
Napoli (Laikingdast) - Milan (Skromnuy) 01.23 19:52 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Hotshot) - Paris SG (Vrico) 01.23 23:58 2 - 1  
Barcelona (Hotshot) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.23 23:22 0 - 1  
Bayern München (Jkey) - Barcelona (Hotshot) 01.23 23:46 2 - 1  
Bayern München (Jkey) - Liverpool (Arcos) 01.23 23:22 2 - 4  
Liverpool (Arcos) - Barcelona (Hotshot) 01.23 23:10 2 - 2  
Liverpool (Arcos) - Paris SG (Vrico) 01.23 23:34 1 - 0  
Paris SG (Vrico) - Bayern München (Jkey) 01.23 23:10 1 - 2  
Paris SG (Vrico) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.23 23:46 3 - 3  
Real Madrid (Boulevard_P) - Bayern München (Jkey) 01.23 23:34 2 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Liverpool (Arcos) 01.23 23:58 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Vrico) - Liverpool (Jkey) 01.23 21:00 1 - 1  
Chelsea (Vrico) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.23 21:36 1 - 1  
Chelsea (Vrico) - Manchester City (Hotshot) 01.23 22:48 1 - 2  
Chelsea (Vrico) - Tottenham (Arcos) 01.23 22:24 0 - 1  
Liverpool (Jkey) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.23 22:24 0 - 4  
Liverpool (Jkey) - Manchester City (Hotshot) 01.23 21:36 1 - 1  
Liverpool (Jkey) - Tottenham (Arcos) 01.23 21:12 0 - 2  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Chelsea (Vrico) 01.23 22:36 1 - 1  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Jkey) 01.23 21:24 0 - 2  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Hotshot) 01.23 22:12 2 - 1  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Arcos) 01.23 21:48 1 - 3  
Manchester City (Hotshot) - Chelsea (Vrico) 01.23 21:48 0 - 3  
Manchester City (Hotshot) - Liverpool (Jkey) 01.23 22:36 2 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.23 21:12 2 - 1  
Tottenham (Arcos) - Chelsea (Vrico) 01.23 21:24 2 - 1  
Tottenham (Arcos) - Liverpool (Jkey) 01.23 22:12 4 - 3  
Tottenham (Arcos) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.23 22:48 1 - 1  
Tottenham (Arcos) - Manchester City (Hotshot) 01.23 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.23 07:00 1 - 3  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.23 09:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.23 11:20 4 - 1  
Austria (Kot) - Mexico (Moebius) 01.23 06:20 0 - 3  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.23 12:20 3 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 01.23 13:20 2 - 0  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.23 10:20 0 - 0  
Austria (Kot) - Russia (Gosas) 01.23 05:00 1 - 2  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 01.23 08:00 0 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.23 12:40 2 - 4  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.23 14:00 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.23 05:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Mexico (Moebius) 01.23 07:20 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.23 09:40 3 - 2  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 01.23 12:00 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.23 06:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Russia (Gosas) 01.23 08:20 1 - 4  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 01.23 10:00 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.23 03:40 0 - 4  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.23 20:00 1 - 0  
Bulgaria (Val) - Colombia (Gorilla) 01.23 01:40 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Czech Republic (Koko) 01.23 01:00    
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.23 19:00 2 - 2  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.23 22:00 1 - 1  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.23 23:00 4 - 1  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.23 21:00 4 - 2  
Bulgaria (Val) - Uruguay (Billiot) 01.23 02:40 4 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.23 19:20 1 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.23 21:40 1 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 01.23 00:20 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Czech Republic (Koko) 01.23 04:20    
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.23 03:20 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.23 23:20 0 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Netherlands (Aibothard) 01.23 02:40 1 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.23 22:20 2 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Uruguay (Billiot) 01.23 01:20 4 - 1  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.23 03:20 4 - 1  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.23 02:20 1 - 4  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 01.23 23:20 4 - 1  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 01.23 19:20 1 - 4  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.23 20:20 1 - 4  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.23 04:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Netherlands (Aibothard) 01.23 01:20 0 - 3  
Chile (Poli) - Sweden (ChrisX) 01.23 00:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.23 22:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Bulgaria (Val) 01.23 21:40 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 01.23 22:40 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 01.23 00:00 0 - 0  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.23 02:00 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Ecuador (Mitchef) 01.23 01:00 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Iceland (Ak) 01.23 20:40 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 01.23 19:40 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Sweden (ChrisX) 01.23 04:20 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 01.23 18:40 3 - 0  
Czech Republic (Koko) - Bulgaria (Val) 01.23 23:20 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Cameroon (Cobra4) 01.23 19:00 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 01.23 03:40    
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.23 21:00 4 - 0  
Czech Republic (Koko) - Ecuador (Mitchef) 01.23 23:40 1 - 3  
Czech Republic (Koko) - Iceland (Ak) 01.23 01:40    
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 01.23 22:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Sweden (ChrisX) 01.23 02:20    
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 01.23 20:00 4 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.23 04:00 4 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.23 19:40 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.23 02:40 5 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Colombia (Gorilla) 01.23 22:00 4 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Czech Republic (Koko) 01.23 23:00 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.23 00:00 1 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) 01.23 03:40 2 - 5  
Ecuador (Mitchef) - Sweden (ChrisX) 01.23 01:20 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.23 20:40 3 - 4  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.23 10:40 2 - 5  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.23 05:40 4 - 5  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.23 12:40 3 - 4  
France (Herculex) - Mexico (Moebius) 01.23 09:40 2 - 5  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.23 13:40 3 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 01.23 14:40 1 - 3  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.23 08:40 3 - 5  
France (Herculex) - Russia (Gosas) 01.23 11:40 1 - 3  
France (Herculex) - South Africa (Ben) 01.23 06:40 3 - 2  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.23 08:40 2 - 1  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.23 14:40 3 - 2  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.23 08:00 1 - 4  
Germany (Burton) - Mexico (Moebius) 01.23 10:40 1 - 1  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.23 05:40 1 - 3  
Germany (Burton) - Portugal (Cliff) 01.23 09:40 2 - 1  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.23 11:40 1 - 1  
Germany (Burton) - Russia (Gosas) 01.23 13:00 1 - 1  
Germany (Burton) - South Africa (Ben) 01.23 13:40 3 - 3  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.23 00:40 4 - 2  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.23 23:40 2 - 3  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.23 18:40 3 - 0  
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 01.23 02:20 3 - 2  
Iceland (Ak) - Czech Republic (Koko) 01.23 21:20 2 - 3  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.23 22:20 2 - 3  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.23 21:00 4 - 1  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.23 19:40 2 - 1  
Iceland (Ak) - Uruguay (Billiot) 01.23 03:20 4 - 2  
Mexico (Moebius) - Austria (Kot) 01.23 14:40 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Belgium (Tommy) 01.23 12:20 0 - 3  
Mexico (Moebius) - France (Herculex) 01.23 10:20 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Germany (Burton) 01.23 09:00 3 - 3  
Mexico (Moebius) - Poland (Johnybegood) 01.23 08:00 1 - 3  
Mexico (Moebius) - Portugal (Cliff) 01.23 07:00 3 - 0  
Mexico (Moebius) - Romania (Andre) 01.23 05:00 3 - 3  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.23 06:00 3 - 1  
Mexico (Moebius) - South Africa (Ben) 01.23 11:20 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.23 23:40 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.23 20:20 0 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.23 21:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Colombia (Gorilla) 01.23 03:00 2 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Czech Republic (Koko) 01.23 00:40    
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.23 19:20 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) 01.23 02:00 0 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Sweden (ChrisX) 01.23 04:00 5 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.23 22:40 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.23 07:20 3 - 4  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.23 11:20 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.23 06:20 4 - 1  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.23 14:00 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Mexico (Moebius) 01.23 12:00 2 - 4  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 01.23 08:20 4 - 4  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.23 13:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Russia (Gosas) 01.23 09:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 01.23 05:20 0 - 1  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 01.23 06:00 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 01.23 07:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 01.23 05:00 5 - 2  
Portugal (Cliff) - Germany (Burton) 01.23 10:00 3 - 0  
Portugal (Cliff) - Mexico (Moebius) 01.23 12:40 1 - 2  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 01.23 11:00 2 - 5  
Portugal (Cliff) - Romania (Andre) 01.23 13:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Russia (Gosas) 01.23 07:20 1 - 4  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.23 08:40 3 - 1  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.23 09:20 1 - 2  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.23 13:20 0 - 2  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.23 11:00 2 - 5  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.23 07:40 2 - 3  
Romania (Andre) - Mexico (Moebius) 01.23 14:20 3 - 3  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.23 06:40 1 - 0  
Romania (Andre) - Portugal (Cliff) 01.23 05:20 4 - 2  
Romania (Andre) - Russia (Gosas) 01.23 10:40 3 - 2  
Romania (Andre) - South Africa (Ben) 01.23 12:00 1 - 0  
Russia (Gosas) - Austria (Kot) 01.23 14:20 1 - 1  
Russia (Gosas) - Belgium (Tommy) 01.23 11:00 2 - 1  
Russia (Gosas) - France (Herculex) 01.23 07:40 4 - 2  
Russia (Gosas) - Germany (Burton) 01.23 06:40 3 - 1  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.23 13:20 3 - 3  
Russia (Gosas) - Poland (Johnybegood) 01.23 10:00 1 - 1  
Russia (Gosas) - Portugal (Cliff) 01.23 12:20 2 - 0  
Russia (Gosas) - Romania (Andre) 01.23 09:00 2 - 3  
Russia (Gosas) - South Africa (Ben) 01.23 05:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 01.23 11:40 2 - 0  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 01.23 09:20 6 - 3  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 01.23 13:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Germany (Burton) 01.23 06:00 0 - 0  
South Africa (Ben) - Mexico (Moebius) 01.23 08:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 01.23 14:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.23 10:20 0 - 2  
South Africa (Ben) - Romania (Andre) 01.23 07:00 0 - 0  
South Africa (Ben) - Russia (Gosas) 01.23 14:00 0 - 3  
Sweden (ChrisX) - Bulgaria (Val) 01.23 02:00 3 - 3  
Sweden (ChrisX) - Cameroon (Cobra4) 01.23 01:00 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.23 22:40 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Colombia (Gorilla) 01.23 20:00 0 - 1  
Sweden (ChrisX) - Czech Republic (Koko) 01.23 20:40 3 - 0  
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.23 21:40 2 - 4  
Sweden (ChrisX) - Iceland (Ak) 01.23 03:00 4 - 1  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.23 18:40 4 - 2  
Sweden (ChrisX) - Uruguay (Billiot) 01.23 00:00 4 - 4  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.23 20:20 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.23 21:20 3 - 4  
Uruguay (Billiot) - Chile (Poli) 01.23 00:40 0 - 2  
Uruguay (Billiot) - Colombia (Gorilla) 01.23 04:00 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Czech Republic (Koko) 01.23 03:00    
Uruguay (Billiot) - Ecuador (Mitchef) 01.23 01:40 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.23 19:00 1 - 3  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.23 00:20 3 - 3  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.23 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emirátusok 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (UAE) - Al-Thaid 01.23 14:10 2 - 1  
Al-Hamriyah - Masafi 01.23 14:10 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - El Zamalek 01.23 16:00 0 - 0  
Ghazl El Mahallah - Ismaily 01.23 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Rodez Aveyron 01.23 19:00 1 - 2  
Chateauroux - Valenciennes 01.23 19:00 3 - 3  
Clermont - Auxerre 01.23 15:00 1 - 0  
Dunkerque - AC Ajaccio 01.23 19:00 3 - 1  
Grenoble - Chambly 01.23 19:00 2 - 0  
Le Havre - Guingamp 01.23 19:00 1 - 1  
Nancy - Niort 01.23 19:00 2 - 2  
Paris FC - Amiens 01.23 19:00 4 - 2  
Pau - Troyes 01.23 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Nice 01.23 17:00 0 - 1  
Monaco - Marseille 01.23 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Reims 01.23 14:30 7 - 1  
Dijon - Soyaux 01.23 14:30 3 - 2  
Guingamp - Paris SG 01.23 18:30 0 - 5  
Le Havre - Issy-les-Moulineaux 01.23 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Karela Utd. 01.23 16:00 0 - 0  
Berekum Chelsea - Hearts of Oak 01.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Diagorasz 01.23 13:45 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Arisz 01.23 16:15 0 - 1  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 01.23 14:00 1 - 0  
Panathinaikosz - OFI 01.23 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - NAC Breda 01.23 14:00 1 - 1  
Oss - Excelsior 01.23 16:30 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Emmen 01.23 16:30    
Heracles - Heerenveen 01.23 21:00    
PSV - RKC Waalwijk 01.23 20:00    
Vitesse - Groningen 01.23 18:45    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Dinamo Zágráb 01.23 17:05 3 - 4  
Varazdin - Rijeka 01.23 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Goa 01.23 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Saipa Karaj 01.23 14:15 0 - 1  
Gol Gohar Sirjan - Tractor Tabriz 01.23 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 01.23 14:00 2 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem 01.23 17:45 0 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 01.23 19:00 3 - 0  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 01.23 19:45 1 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Ashdod 01.23 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Jordán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Tora - Baalama 01.23 12:00 2 - 1  
Dar Al-Dawaa - Al-Arabi (JOR) 01.23 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gor Mahia Nairobi - Vihiga Utd. 01.23 13:00 0 - 1  
Posta Rangers - Ulinzi Stars 01.23 13:00 0 - 0  
Sofapaka Machakos - Nairobi City Stars 01.23 13:00 1 - 0  
Zoo Kericho - Tusker Meru 01.23 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Real Cartagena 01.23 21:00 3 - 0  
Barranquilla FC - Boca Juniors de Cali 01.23 00:00 0 - 1  
Itagui Leones - Fortaleza Cota 01.23 21:00 0 - 0  
Llaneros FC - Dep. Quindio 01.23 21:30 0 - 1  
Valledupar - Orsomarso Palmira 01.23 21:00 3 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Dep. Pasto 01.23 23:35 0 - 1  
Independiente Medellin - Boyaca Patriotas 01.23 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kuwait - Al-Arabi (KUW) 01.23 16:55 1 - 1  
Kazma - Al-Salmiyah 01.23 14:25 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique Dcheira - Widad Fes 01.23 17:15 2 - 1  
Riadi Salmi - Raja de Beni Mellal 01.23 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Morelia - Tampico Madero 01.23 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mazatlan FC - Santos Laguna 01.23 04:30 0 - 0  
Puebla - Tijuana 01.23 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Pachuca 01.23 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swieqi Utd. - Naxxar 01.23 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Hibernians Paola 01.23 14:00 1 - 1  
Lija - Gudja 01.23 14:00 0 - 1  
Sliema Wanderers - Sirens FC 01.23 18:00 1 - 3  
Zejtun - Senglea 01.23 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Mezőkövesd 01.23 14:30 0 - 0  
Puskás Akadémia - FTC 01.23 17:00 1 - 1  
Újpest - Fehérvár 01.23 19:30 0 - 5  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katsina Utd. - Plateau Utd. 01.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Bahlinger 01.23 14:00 0 - 2  
Elversberg - Hoffenheim Amatőr 01.23 14:00 4 - 2  
FSV Frankfurt - Sonnenhof Grossaspach 01.23 14:00 1 - 0  
Hessen Kassel - TSV Steinbach 01.23 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Dortmund Amatőr 01.23 14:00 0 - 3  
Aachen - Ahlen 01.23 14:00 0 - 0  
Bergisch Gladbach - Münster 01.23 14:00 0 - 1  
Essen - Bonner SC 01.23 14:00 2 - 0  
Rödinghausen - Mönchengladbach Amatőr 01.23 14:00 2 - 0  
Schalke Amatőr - Oberhausen 01.23 14:00 0 - 1  
SV Straelen - Fortuna Köln 01.23 14:00 0 - 2  
VfB Homberg - Düsseldorf Amatőr 01.23 14:00 3 - 1  
Wegberg-Beeck - Wiedenbrück 01.23 14:00 2 - 0  
Wuppertal - Lippstadt 01.23 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Crotone 01.23 20:45 2 - 1  
Milan - Atalanta 01.23 18:00 0 - 3  
Roma - Spezia 01.23 15:00 4 - 3  
Udinese - Internazionale 01.23 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Chievo 01.23 14:00 0 - 0  
Cosenza - Pordenone 01.23 14:00 0 - 0  
Frosinone - Reggina 01.23 14:00 1 - 1  
Reggiana - Vicenza 01.23 14:00 2 - 1  
Salernitana - Pescara 01.23 16:00 2 - 0  
Venezia - Cittadella 01.23 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Bari 01.23 12:30 1 - 0  
Roma - Sassuolo 01.23 12:30 2 - 0  
San Marino Academy - Empoli 01.23 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Albinoleffe 01.23 17:30 1 - 0  
Novara - Vercelli 01.23 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Feralpisalo 01.23 15:00 2 - 3  
Imolese - Padova 01.23 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Potenza 01.23 17:30 1 - 0  
Monopoli - Juve Stabia 01.23 15:00 4 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Austria Wien 01.23 17:00 0 - 1  
St. Pölten - Admira Wacker 01.23 17:00 2 - 2  
Wolfsberg - Hartberg 01.23 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albergaria - Benfica 01.23 16:00 0 - 4  
Torreense - Sporting CP 01.23 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Braga 01.23 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Newcastle 01.23 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Astra Giurgiu 01.23 11:30 4 - 1  
Univ. Craiova 1948 CS - Viitorul Constanta 01.23 20:00 1 - 1  
UTA Arad - Arges Pitesti 01.23 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 01.23 16:00 2 - 0  
Rangers - Ross County 01.23 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Ayr Utd. 01.23 16:00 0 - 0  
Hearts - Raith Rovers 01.23 16:00 2 - 3  
Queen of South - Greenock Morton 01.23 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Hibernian 01.23 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Espanyol 01.23 18:15 1 - 0  
Lugo - Tenerife 01.23 18:15 2 - 0  
Malaga - Ponferradina 01.23 20:30 0 - 2  
Rayo Vallecano - Mallorca 01.23 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón B - Burgos 01.23 15:30 0 - 2  
Valladolid B - Langreo 01.23 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Portugalete 01.23 16:30 2 - 1  
Arenas de Getxo - Alavés B 01.23 15:45 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./2, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mutilvera - SD Logrones 01.23 16:30 1 - 1  
Tarazona - Izarra 01.23 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - L'Hospitalet 01.23 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino - Marbella 01.23 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3./4, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Betis B 01.23 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Madrid 01.23 21:00 1 - 4  
Huesca - Villarreal 01.23 14:00 0 - 0  
Real Sociedad - Betis 01.23 18:30 2 - 2  
Sevilla - Cadiz 01.23 16:15 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Madrid CFF 01.23 12:00 1 - 2  
Eibar - Real Sociedad 01.23 11:00 2 - 2  
Santa Teresa - Ath. Bilbao 01.23 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 01.23 17:00 0 - 3  
Thun - Schaffhausen 01.23 18:15 3 - 1  
Wil - Aarau 01.23 18:15 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 01.23 20:30 1 - 4  
Lausanne - Sion 01.23 18:15 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - JS Kairouanaise 01.23 13:00 2 - 0  
CA Bizertin - CS Sfaxien 01.23 13:00 1 - 1  
Esperance de Tunis - Stade Tunisien 01.23 15:00 2 - 1  
Metlaoui - US Tataouine 01.23 14:00 1 - 0  
US Monastir - Olympique de Beja 01.23 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Bursaspor 01.23 17:00 1 - 2  
Bandirmaspor - Ümraniyespor 01.23 11:30 1 - 0  
Eskisehirspor - Ankaraspor 01.23 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Trabzonspor 01.23 14:00 1 - 2  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 01.23 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Dinh - Saigon FC 01.23 11:00 1 - 0  
Hai Phong - Nam Dinh 01.23 12:00 3 - 2  
Hanoi FC - Binh Duong 01.23 13:15 1 - 2  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabwe Warriors - Kitwe Utd. 01.23 14:00 1 - 0  
Lusaka Dynamos - Nkana 01.23 14:00 2 - 0  
NAPSA Stars - Indeni 01.23 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Dungannon 01.23 16:00 2 - 0  
Crusaders - Larne 01.23 13:30 3 - 3  
Linfield - Warrenpoint 01.23 16:00 6 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Flora Tallinn 01.23 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waitakere Utd. - Canterbury Utd. 01.23 03:30 3 - 3  
Rögbi (Currie Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newlands Western Province - Durban Sharks 01.23 15:30 9 - 19  
Pretoria Bulls - Johannesburg Golden Lions 01.23 13:00 26 - 21  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulouse 01.23 18:15 0 - 59  
Clermont - Castres 01.23 18:15 59 - 19  
Montpellier - Lyon 01.23 18:15 16 - 21  
Racing-Metro - Bordeaux 01.23 15:15 32 - 33  
Rögbi (Grúz bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kochebi Bolnisi - AIA Kutaisi 01.23 13:00 17 - 44  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Piacenza Lyons 01.23 15:00 36 - 3  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Leinster 01.23 20:35 10 - 13  
Zebre - Edinburgh 01.23 14:00 10 - 26  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Banfield - UPCN San Juan 01.23 22:30 0 - 3  
Paracao - Union Vecinal de Trinidad San Juan 01.23 02:00 2 - 3  
Röplabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saaremaa - Klaipeda Amber 01.23 15:00 3 - 0  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achel - Waremme 01.23 20:30 3 - 0  
Haasrode Leuven - Maaseik 01.23 20:30 2 - 3  
Roeselare - Menen 01.23 20:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More BASK - Botev Lukovit 01.23 16:00 3 - 2  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - CSZKA Szófia 01.23 17:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Perun Várna 01.23 16:00 3 - 0  
Lokomotív Szófia - Kazanlak 01.23 16:00 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Praia 01.23 01:30 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Pribram 01.23 17:00 3 - 0  
Brno - Ostrava 01.23 15:00 0 - 3  
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 01.23 18:00 3 - 0  
Kladno - Liberec 01.23 16:00 0 - 3  
Lvi Praha - Karlovarsko 01.23 19:00 2 - 3  
Zlín - Odolena Voda 01.23 15:00 2 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Olymp Praha 01.23 17:00 0 - 3  
Liberec - Sternberk 01.23 17:00 3 - 0  
Olomouc - Ostrava 01.23 17:00 3 - 1  
Prerov - VK Brno 01.23 19:00 0 - 3  
Prostejov - Frydek-Mistek 01.23 17:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Aarhus 01.23 14:00 3 - 1  
Nordenskov - Vestsjaelland 01.23 16:00 3 - 2  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bröndby 01.23 14:00 1 - 3  
Vestsjaelland - Gentofte 01.23 15:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 01.23 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 01.23 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MAFC-BME 01.23 17:00 2 - 3  
Pénzügyőr - Kecskemét 01.23 17:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 01.23 17:00 2 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Valepa Sastamala 01.23 14:30 0 - 3  
Lakkapaa - Akaa 01.23 16:00 2 - 3  
Raision Loimu - Savo 01.23 16:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kangasala - Hämeenlinna 01.23 16:00 3 - 1  
LiigaPloki - Viesti Salo 01.23 16:00 0 - 3  
Puijo - Vampula Huittinen 01.23 14:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Poitevin Poitiers 01.23 18:00 3 - 2  
Montpellier - Ajaccio GFC 01.23 17:00 3 - 0  
Nantes - Toulouse 01.23 18:00 2 - 3  
Tours - Cannes 01.23 18:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Mulhouse 01.23 18:00 1 - 3  
Nantes - Le Cannet 01.23 20:00 0 - 3  
Terville Florange - Marcq-en-Baroeul 01.23 18:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Panathinaikosz 01.23 16:00 0 - 3  
Kifiszia - Milonasz 01.23 17:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Computerplan VCN - Sliedrecht 01.23 17:00 3 - 2  
Draisma Apeldoorn - Orion Doetinchem 01.23 15:00 3 - 1  
Papendal/Arnhem - RECO ZVH 01.23 15:00 3 - 1  
SSS Barneveld - Groningen Lycurgus 01.23 16:00 0 - 3  
Taurus Houten - Nijmegen 01.23 16:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo 8 - Springendal Set-Up'65 01.23 20:00 3 - 0  
Laudame Financials - FAST 01.23 13:30 3 - 1  
Papendal/Arnhem - Eurosped Vroomshoop 01.23 15:00 3 - 0  
Sliedrecht - Zwolle 01.23 16:00 3 - 1  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centrometal Macinec - Mladost Kastela 01.23 17:00 1 - 3  
Marsonia Brod - Mursa Osijek 01.23 19:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagano Tridents - FC Tokyo 01.23 06:00 3 - 0  
Osaka Blazers - Oita Miyoshi 01.23 08:00 3 - 1  
Panasonic Panthers - JT Thunders 01.23 06:05 3 - 0  
Toray Arrows - Suntory Sunbirds 01.23 05:00 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurobe Aqua Fairies - Okayama Seagulls 01.23 04:00 1 - 3  
NEC Red Rockets - Hitachi Rivale 01.23 05:00 3 - 1  
Toray Arrows - Hisamitsu Springs 01.23 06:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Olsztyn 01.23 14:45 3 - 2  
Resovia Rzeszow - Bedzin 01.23 20:30 3 - 0  
Stal Nysa - Trefl Gdansk 01.23 17:30 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Waldviertel 01.23 19:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Netzhoppers Bestensee 01.23 20:00 1 - 3  
Friedrichshafen - Haching 01.23 19:30 3 - 0  
Giesen - Berlin RV 01.23 19:00 2 - 3  
Lüneburg - Herrsching 01.23 19:00 3 - 2  
United Frankfurt - Düren 01.23 19:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Straubing 01.23 17:30 3 - 0  
Schwerin - Aachen 01.23 16:30 3 - 1  
Suhl Thüringen - Potsdam 01.23 19:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Casalmaggiore 01.23 17:00 3 - 1  
Trentino - Conegliano 01.23 17:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ural Ufa 01.23 15:30 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo 01.23 16:00 3 - 1  
Dinamo-LO - Nyeftjanyik Orenburg 01.23 16:00 2 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Lokomotív Novoszibirszk 01.23 15:00 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 01.23 11:00 3 - 0  
Jugra Szurgut - Nyizsnyij Novgorod 01.23 14:00 2 - 3  
Zenit Szentpétervár - Zenit Kazany 01.23 14:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Leningradka Szentpétervár 01.23 15:00 3 - 1  
Mincsanka Minszk - Lipetszk 01.23 16:00 3 - 2  
Proton Szaratov - Uralocska Jekatyerinburg 01.23 15:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Hartberg 01.23 19:00 3 - 2  
Weiz - Sokol Wien 01.23 17:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzbergmadln Trofaiach/Ei - Hartberg 01.23 18:00 3 - 2  
Linz/Steg - Sokol/Post 01.23 19:00 1 - 3  
Salzburg - TI Volley 01.23 17:30 1 - 3  
Tirol Innsbruck - Wildcats Klagenfurt 01.23 18:00 1 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gondomar - Vitoria Guimaraes 01.23 18:00 2 - 3  
Leixoes - Sao Mamede 01.23 19:00 1 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Espinho 01.23 17:00 3 - 0  
Esmoriz - Fonte Bastardo 01.23 17:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Lugoj 01.23 17:00 2 - 3  
Jolidon Cluj - Voluntari 01.23 16:00 1 - 3  
Rapid Bukarest - Galati 01.23 17:00 2 - 3  
Tirgu Mures - Stiinta Bacau 01.23 17:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almoradi - Teruel 01.23 17:30 0 - 3  
Guaguas - L'Illa Grau 01.23 18:00 3 - 0  
Uriba Palma - Santanderina 01.23 18:00 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - Melilla 01.23 19:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris La Laguna - Alcobendas 01.23 18:00 3 - 0  
Madrid Chamberi - Kiele Socuellamos 01.23 19:30 0 - 3  
Sant Cugat - Algar Surmenor 01.23 16:00 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Chenois Genf 01.23 17:00 3 - 1  
Jona - Luzern 01.23 18:00 3 - 1  
Lausanne - Naefels 01.23 17:30 3 - 0  
Schönenwerd - Basel 01.23 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Cheseaux 01.23 17:00 3 - 1  
Val de Travers - Neuchatel 01.23 17:30 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falköping - Falkenberg 01.23 15:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nis - Ribnica Kraljevo 01.23 16:00 3 - 0  
Partizan Belgrád - Radnicki Kragujevac 01.23 17:00 3 - 1  
Radnik Pozarevac - Novi Pazar 01.23 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tent Obrenovac - Spartak Subotica 01.23 19:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Presov 01.23 18:00 3 - 2  
Svidnik - Prievidza 01.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Presov - Brusno 01.23 17:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Nitra 01.23 17:30 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Haliliye Bld. 01.23 10:00 3 - 0  
Tokat Plevne - Arkas Izmir 01.23 13:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Ankara PTT 01.23 10:00 1 - 3  
Aydin Bld. Spor - Nilufer Bld. Spor 01.23 13:00 1 - 3  
Galatasaray - Fenerbahce 01.23 13:00 0 - 3  
Ilbank Ankara - Bakirkoy Yesilyurt 01.23 12:30 1 - 3  
Kalespor - Sariyer Bld. 01.23 12:00 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Besiktas 01.23 12:00 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaoang - 500 m 01.23 15:55    
Liu Shaoang - V. Bykanov (500 m) 01.23 15:55 0 - 1  
Liu Shaolin S. - 1500 m 01.23 14:10    
Liu Shaolin S. - 500 m 01.23 15:55    
Liu Shaolin S. - S. Elistratov (1500 m) 01.23 14:10 0 - 1  
Liu Shaolin S. - S. Knegt (500 m) 01.23 15:55 0 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - J-K. Duda 01.23 14:00 1 - 0  
A. Giri - N. Grandelius 01.23 14:00 1 - 0  
A. Tari - J. van Foreest 01.23 14:00 0 - 1  
D. Anton-Guijarro - A. Donchenko 01.23 14:00 0.5 - 0.5  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave 01.23 14:00 1 - 0  
M. Carlsen - P. Harikrishna 01.23 14:00 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - A. Esipenko 01.23 14:00 0 - 1  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - B. Ochoiski 01.23 16:30 2 - 0  
A. McManus - Fra. Patrick 01.23 21:05 2 - 1  
A. McManus - K. Doherty 01.23 11:00 2 - 0  
A. McManus - L. Heathcote 01.23 14:05 0 - 2  
A. McManus - Xu Si 01.23 12:30 2 - 0  
Fra. Patrick - B. Ochoiski 01.23 14:05 0 - 2  
K. Doherty - B. Ochoiski 01.23 18:00 1 - 2  
K. Doherty - Fra. Patrick 01.23 16:30 2 - 0  
L. Heathcote - B. Ochoiski 01.23 12:30 2 - 1  
L. Heathcote - Fra. Patrick 01.23 19:40 2 - 1  
L. Heathcote - K. Doherty 01.23 21:05 2 - 0  
L. Heathcote - Xu Si 01.23 11:00 2 - 1  
M. Holt - A. McManus 01.23 18:00 1 - 2  
M. Holt - B. Ochoiski 01.23 19:40 2 - 1  
M. Holt - Fra. Patrick 01.23 11:00 2 - 0  
M. Holt - K. Doherty 01.23 12:30 1 - 2  
M. Holt - L. Heathcote 01.23 16:30 2 - 1  
M. Holt - Xu Si 01.23 14:05 0 - 2  
S. Murphy - A. McManus 01.23 19:45 2 - 1  
S. Murphy - B. Ochoiski 01.23 11:00 2 - 0  
S. Murphy - Fra. Patrick 01.23 12:30 2 - 1  
S. Murphy - K. Doherty 01.23 14:05 2 - 1  
S. Murphy - L. Heathcote 01.23 18:00 2 - 1  
S. Murphy - M. Holt 01.23 21:05 2 - 0  
S. Murphy - Xu Si 01.23 16:30 2 - 1  
Xu Si - B. Ochoiski 01.23 21:00 2 - 0  
Xu Si - Fra. Patrick 01.23 18:00 2 - 1  
Xu Si - K. Doherty 01.23 19:40 2 - 0  
Sífutás (15 km (7,5+7,5), női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Kalvaa - Tiril Udnes Weng 01.23 10:30 1 - 0  
H.M. Fossesholm - C. Kalla 01.23 10:30 1 - 0  
K. Parmakoski - R. Brennan 01.23 10:30 1 - 0  
N. Nepryaeva - J. Diggins 01.23 10:30 0 - 1  
T. Johaug - Ebba Andersson 01.23 10:30 1 - 0  
Sífutás (15 km (7,5+7,5), női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km (7,5+7,5), női, Lahti 2021 01.23 10:30    
Sífutás (30 km (15+15), Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Maltsev - A. Melnichenko 01.23 13:00 0 - 1  
E. Belov - A. Chervotkin 01.23 13:00 0 - 1  
Emil Iversen - P. Golberg 01.23 13:00 1 - 0  
I. Niskanen - H.C. Holund 01.23 13:00 0 - 1  
I. Yakimushkin - D. Cologna 01.23 13:00 0 - 1  
M.L. Nyenget - A. Musgrave 01.23 13:00 0 - 1  
S. Röthe - S.H. Krüger 01.23 13:00 1 - 0  
Sífutás (30 km (15+15), Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
30 km (15+15), Lahti 2021 01.23 13:00    
Sílövészet (12,5 km, női, Antholz-Antersel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Antholz-Anterselva 2021 01.23 13:10    
Sílövészet (12,5 km,női,Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - S. Mironova 01.23 13:10 0 - 1  
F. Preuss - Hanna Öberg 01.23 13:10 0 - 1  
I. Landmark Tandrevold - J. Braisaz 01.23 13:10 0 - 1  
L. Vittozzi - J. Hettich 01.23 13:10 0 - 1  
L.T. Hauser - D. Wierer 01.23 13:10 1 - 0  
M. Olsbu Röiseland - Jul. Simon 01.23 13:10 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Herrmann 01.23 13:10 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Antholz-Anter.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 01.23 15:05 0 - 1  
Kanada - USA 01.23 15:05 1 - 0  
Norvégia - Franciaország 01.23 15:05 0 - 1  
Németország - Svédország 01.23 15:05 1 - 0  
Oroszország - Ausztria 01.23 15:05 1 - 0  
Szlovénia - Finnország 01.23 15:05 0 - 1  
Ukrajna - Fehéroroszország 01.23 15:05 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Antholz-Anters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Antholz-Anterselva 2021 01.23 15:05    
Síugrás (Csapatverseny, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapatverseny, Lahti 2021 01.23 16:30    
Síugrás (Csapatverseny, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 01.23 14:30 0 - 1  
Japán - Szlovénia 01.23 14:30 1 - 0  
Norvégia - Lengyelország 01.23 14:30 1 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Fonio - N. Borges 01.23 08:30 2 - 0  
J.M. Cerundolo - R. Brancaccio 01.23 08:20 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - J. Avdeeva 01.23 10:00 0 - 2  
S. Sakellaridi - A. Laboutkova 01.23 08:30 2 - 0  
Tenisz (Bressuire, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Martineau - G. Brouwer 01.23 10:30 2 - 0  
Z. Bergs - H.V.N. Rune 01.23 12:20 0 - 2  
Tenisz (Fujairah, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Golubic - C. Tauson 01.23 08:00 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - M. Safwat 01.23 09:00 2 - 0  
J. Kovalik - A. Rinderknech 01.23 11:10 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Heliovaara - Goransson A / Pel D 01.23 13:10 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Agamenone - F. Diaz Acosta 01.23 09:00 2 - 1  
F.C. Jianu - J.P. Paz 01.23 11:45 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Skamlova - E. Avanesyan 01.23 09:00 1 - 2  
D. Herdzelas - S. Kraus 01.23 11:20 1 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Eala - A. Karunaratne 01.23 10:55 2 - 0  
L. Jeanjean - Y. Cavalle-Reimers 01.23 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - A. Antonsen 01.23 07:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - Tien Chen Chou 01.23 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 01.23 05:20 2 - 1  
Rankireddy S / Shetty C - Chia A / Soh W Y 01.23 05:40 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Se Young An 01.23 06:20 2 - 0  
Tzu Ying Tai - R. Intanon 01.23 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Chow M K / Lee M Y 01.23 06:00 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Lee S H / Shin S C 01.23 05:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Ponnappa A / Rankireddy S 01.23 07:40 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Hoo P R / Cheah Y S 01.23 06:40 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 01.23 16:00 10 - 15  
Kaposvár - Eger 01.23 16:00 10 - 15  
Miskolc - Pécs 01.23 17:00 12 - 9  
Szentes - UVSE 01.23 18:00 9 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Telimar 01.23 15:00 13 - 14  
Savona - Posillipo Napoli 01.23 14:30 12 - 13  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Izrael 01.23 16:00 11 - 4  
Hollandia - Görögország 01.23 18:00 7 - 4  
Kazahsztán - Szlovákia 01.23 14:00 11 - 10  
Olaszország - Magyarország 01.23 20:00 10 - 13  

 

2021.01.22.
Alpesi sí (Lesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Feuz - D. Paris (1. verseny) 01.22 11:30 1 - 0  
C. Janka - R. Baumann (1. verseny) 01.22 11:30 1 - 0  
H. Reichelt - N. Raffort (1. verseny) 01.22 11:30 1 - 0  
Mat. Mayer - K. Jansrud (1. verseny) 01.22 11:30 1 - 0  
Max Franz - M. Marsaglia (1. verseny) 01.22 11:30 0 - 1  
T. Ganong - A. Sander (1. verseny) 01.22 11:30 0 - 1  
V. Kriechmayr - R. Cochran-Siegle (1. verseny) 01.22 11:30 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás, Kitzbühel, 1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, Kitzbühel 2021, 1. verseny 01.22 12:00    
Alpesi sí (Lesiklás, női, Crans Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ledecka - E. Curtoni (1. verseny) 01.22 13:15 1 - 0  
I. Stuhec - R. Mowinckel (1. verseny) 01.22 13:15 0 - 1  
K.V. Lie - B. Johnson (1. verseny) 01.22 13:15 0 - 1  
M-M. Gagnon - J. Flury (1. verseny) 01.22 13:15 0 - 1  
S. Goggia - C. Suter (1. verseny) 01.22 13:15 1 - 0  
S. Venier - J. Haehlen (1. verseny) 01.22 13:15 0 - 1  
T. Tippler - P. Vlhova (1. verseny) 01.22 13:15 0 - 1  
Alpesi sí (Lesiklás,női,Crans Montana,1v )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, Crans Montana 2021, 1. verseny 01.22 13:30    
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - K.S. Olshakov 01.22 06:45 3 - 2  
A. Arutiunyan - Y.A. Gavrilov 01.22 08:15 2 - 3  
A. Gribkov - A. Yudin 01.22 07:15 2 - 3  
A. Ilin - E. Ilyukhin 01.22 22:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - E. Kryuchkov 01.22 18:15 3 - 2  
A. Libackiy - I. Buyanin 01.22 11:15 3 - 1  
A. Menshikov - G. Bardyshev 01.22 12:15 3 - 1  
A. Menshikov - P. Semeshin 01.22 10:45 1 - 3  
A. Pravednov - A. Uezdin 01.22 02:00 3 - 1  
A. Sadkov - Ser. Ovechkin 01.22 14:00 0 - 3  
A. Suntsov - P. Semeshin 01.22 00:15 3 - 2  
A. Yudin - A. Klavdenkov 01.22 07:45 1 - 3  
A. Yudin - E. Mishutin 01.22 05:45 3 - 1  
A.I. Frolov - D. Merzlikin 01.22 19:45 3 - 0  
A.I. Frolov - V. Rakhmanov 01.22 17:45 3 - 1  
A.V. Poprocky - E. Voronkov 01.22 16:15 3 - 0  
A.V. Poprocky - E.S. Madan 01.22 14:45 1 - 3  
Ale. Alekseev - A. Sadkov 01.22 15:30 1 - 3  
Ale. Alekseev - V. Chernov 01.22 13:30 1 - 3  
Ale. Petrov - R. Pavlenko 01.22 22:45 1 - 3  
And. Andreev - I. Sergeevich 01.22 07:30 1 - 3  
And. Andreev - P. Vshivkov 01.22 05:30 3 - 0  
D. Balakin - S. Burov 01.22 18:30 0 - 3  
D. Balakin - V. Chahur 01.22 20:00 3 - 1  
D. Ignatiev - A. Pravednov 01.22 01:00 3 - 0  
D. Merzlikin - S. Kaplan 01.22 18:15 3 - 2  
D. Molodtsov - A. Suntsov 01.22 01:45 2 - 3  
D. Molodtsov - I. Ramenskiy 01.22 00:45 0 - 3  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 01.22 02:15 3 - 1  
D. Petrochenko - And. Kirilenko 01.22 23:45 0 - 3  
D. Tunitsyn - A. Klavdenkov 01.22 19:45 3 - 2  
D. Tunitsyn - S. Nikulin 01.22 17:45 0 - 3  
E. Glazun - Ale. Petrov 01.22 23:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - N. Tarasenkov 01.22 23:45 1 - 3  
E. Kryuchkov - D. Tunitsyn 01.22 19:15 3 - 1  
E. Mishutin - A. Gribkov 01.22 08:15 3 - 2  
E. Voronkov - N. Pashkov 01.22 15:15 0 - 3  
E.S. Madan - E. Voronkov 01.22 14:15 3 - 2  
G. Bardyshev - I. Abelmasov 01.22 11:15 0 - 3  
G. Karpovkin - And. Andreev 01.22 07:00 3 - 2  
I. Abelmasov - A. Menshikov 01.22 09:45 1 - 3  
I. Abelmasov - P. Semeshin 01.22 11:45 2 - 3  
I. Buyanin - V.G. Evlampiev 01.22 09:45 2 - 3  
I. Buyanin - Y. Bazhinov 01.22 11:45 3 - 2  
I. Poletaev - O. Nikiforov 01.22 16:15 0 - 3  
I. Poletaev - Y.A. Gavrilov 01.22 14:45 3 - 2  
I. Sergeevich - G. Karpovkin 01.22 06:00 1 - 3  
I. Soldatov - O. Shagarov 01.22 00:15 1 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 01.22 17:30 2 - 3  
I. Zemit - S. Burov 01.22 19:30 0 - 3  
K. Churin - I. Ramenskiy 01.22 02:15 0 - 3  
K.N. Malahov - M. Dukhin 01.22 11:00 2 - 3  
K.S. Olshakov - I. Poletaev 01.22 13:45 0 - 3  
K.S. Olshakov - Y.A. Gavrilov 01.22 06:15 3 - 1  
M. Dukhin - O. Pronin 01.22 09:30 0 - 3  
M. Dukhin - V.V. Kutin 01.22 11:30 2 - 3  
M. Minkov - N. Tarasenkov 01.22 22:15 2 - 3  
N. Pashkov - A.V. Poprocky 01.22 13:45 3 - 0  
N. Pashkov - E.S. Madan 01.22 15:45 1 - 3  
N. Zhurba - E. Glazun 01.22 23:05 2 - 3  
O. Nikiforov - K.S. Olshakov 01.22 15:15 3 - 1  
O. Pronin - K.N. Malahov 01.22 12:00 3 - 1  
O. Pronin - V.V. Kutin 01.22 10:30 1 - 3  
O. Shagarov - D. Petrochenko 01.22 01:15 0 - 3  
P. Semeshin - A. Ilin 01.22 21:45 3 - 1  
P. Semeshin - G. Bardyshev 01.22 10:15 3 - 1  
P. Semeshin - K. Churin 01.22 01:15 0 - 3  
P. Semeshin - M. Minkov 01.22 23:15 0 - 3  
P. Vshivkov - G. Karpovkin 01.22 08:00 0 - 3  
P. Vshivkov - I. Sergeevich 01.22 06:30 3 - 2  
R. Pavlenko - D. Ignatiev 01.22 00:00 1 - 3  
R. Pavlenko - E. Glazun 01.22 22:00 3 - 2  
S. Burov - V. Chahur 01.22 18:00 0 - 3  
S. Kaplan - A.I. Frolov 01.22 19:15 2 - 3  
S. Nikulin - A. Klavdenkov 01.22 18:45 1 - 3  
S. Nikulin - E. Kryuchkov 01.22 20:15 1 - 3  
Ser. Ovechkin - Ale. Alekseev 01.22 15:00 0 - 3  
T. Turabekov - A. Uezdin 01.22 00:30 3 - 2  
T. Turabekov - R. Pavlenko 01.22 01:30 1 - 3  
T. Yusipov - A.D. Volkov 01.22 00:45 2 - 3  
T. Yusipov - I. Soldatov 01.22 01:45 0 - 3  
T. Yusipov - V. Safonov 01.22 21:45 3 - 1  
V. Chahur - I. Zemit 01.22 19:00 3 - 0  
V. Chernov - A. Sadkov 01.22 14:30 2 - 3  
V. Chernov - Ser. Ovechkin 01.22 16:00 3 - 2  
V. Rakhmanov - D. Merzlikin 01.22 18:45 2 - 3  
V. Rakhmanov - S. Kaplan 01.22 20:15 0 - 3  
V. Safonov - D. Petrochenko 01.22 22:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 01.22 05:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - K.S. Olshakov 01.22 07:45 3 - 0  
V.G. Evlampiev - A. Libackiy 01.22 12:15 1 - 3  
V.G. Evlampiev - Y. Bazhinov 01.22 10:45 3 - 1  
V.V. Kutin - K.N. Malahov 01.22 10:00 3 - 1  
Val. Ivanov - And. Kirilenko 01.22 22:15 2 - 3  
Y. Bazhinov - A. Libackiy 01.22 10:15 3 - 1  
Y.A. Gavrilov - O. Nikiforov 01.22 14:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - V. Tsvetkov 01.22 07:15 2 - 3  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veitera Lappeenranta - Mikkelin Kampparit 01.22 18:00 8 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Aces - Brisbane Bandits 01.22 09:00 4 - 3  
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry 01.22 09:00 3 - 9  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Caribes de Anzoategui (1.m.) 01.22 23:00 0 - 6  
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Skelton - Mark Dawes 01.22 11:00 0 - 2  
Ste. Anderson - G. Harlow 01.22 15:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby Vikings - Astralis Talent 01.22 18:00 2 - 0  
Pompa Team - Honoris 01.22 12:00 1 - 2  
Project X - Winstrike Team 01.22 09:00 1 - 2  
Sinners Esports - The Dice 01.22 12:55 2 - 0  
SJ Gaming - Young Ninjas 01.22 15:05 1 - 2  
SKADE - Shock Bomb 01.22 18:00 1 - 2  
Velox - Offset Esports 01.22 16:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Blast Premier G.Finals-PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Team Liquid 01.22 16:30 0 - 2  
Natus Vincere - G2 Esports 01.22 19:40 2 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,EUCloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Anonymo Esports 01.22 14:00 2 - 0  
Hellraisers - Forze 01.22 19:00 0 - 2  
Hellraisers - Styldunow 01.22 14:00 2 - 1  
Styldunow - Anonymo Esports 01.22 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpen,NACloseQua.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Salt - Bad News Bears 01.22 23:00 2 - 0  
High Coast - Pain Gaming 01.22 23:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xactjlepbl - B8 01.22 11:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nopangolier - Natus Vincere 01.22 15:00    
Notechies - Live TO Win 01.22 18:25 0 - 2  
Team Unique - Natus Vincere 01.22 16:20 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
0-900 - Inverse 01.22 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Latam Defenders 01.22 21:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEC Gaming - Dragon Gaming 01.22 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Psg.lgd - Lbzs 01.22 09:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black N Yellow - 5Manmidas 01.22 00:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Sandbox Gaming 01.22 12:30 2 - 1  
KT Rolster - Hanwha Life Esports 01.22 09:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LEC, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - SK Gaming 01.22 18:50 0 - 1  
G2 Esports - Mad Lions 01.22 17:45 1 - 0  
Misfits Gaming - Fnatic 01.22 22:00 1 - 0  
Rogue - exceL eSports 01.22 19:50 1 - 0  
Team Vitality - FC Schalke 04 01.22 20:45 0 - 1  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - JD Gaming 01.22 12:25 2 - 0  
Rare Atom - Bilibili Gaming 01.22 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, VCS, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmedia Luxury - Cerberus Esports 01.22 11:00 0 - 2  
Sbtc Esports - Burst The Sky 01.22 13:10 2 - 1  
E-Sport (R6S,NA League,US Div.,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Spacestation Gaming 01.22 20:30 2 - 1  
Team Solomid - Oxygen Esports 01.22 23:30 2 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCS,EU Winter-The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fadeaway - Team Bds 01.22 18:00 1 - 3  
Galaxy Racer - Dignitas 01.22 18:00 1 - 3  
Giants Gaming - Rix.gg 01.22 18:00 3 - 0  
Oxygen Esports - Endpoint 01.22 18:00 3 - 0  
Redemption - Triple Trouble 01.22 18:00 2 - 3  
Renault Vitality - Guild Esports 01.22 18:00 3 - 1  
Team Singularity - Team Liquid 01.22 18:00 3 - 0  
TOP Blokes - Wolves Esports 01.22 18:00 3 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Bohemians Praha 01.22 20:00 5 - 14  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Tiikerit 01.22 17:30 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Thorengruppen Umea 01.22 19:30 8 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Svarog Teplice 01.22 20:30 1 - 4  
Helas Brno - Slavia Praha 01.22 19:30 1 - 6  
Sparta Praha - Melnik 01.22 20:00 9 - 4  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Berettyóújfalu 01.22 18:30 2 - 4  
FTC - Kecskemét 01.22 18:30 2 - 2  
Újpest - Aramis 01.22 20:45 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Came Dosson 01.22 20:00 2 - 3  
Meta Catania - Real San Giuseppe 01.22 16:00 7 - 3  
Signor Prestito CMB - Pescara 01.22 20:30 8 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna Magna - Levante 01.22 20:00 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 01.22 18:00 2 - 4  
Mladá Boleslav - Trinec 01.22 17:30 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Litvínov 01.22 17:30 3 - 4  
Plzen - Mountfield HK 01.22 17:00 5 - 3  
Vitkovice - Olomouc 01.22 17:30 2 - 1  
Zlín - Liberec 01.22 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 01.22 19:30 2 - 4  
Herlev Eagles - Odense 01.22 19:30 3 - 3  
Herning - Sönderjyske 01.22 19:30 2 - 3  
Rödovre - Rungsted 01.22 19:00 1 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Gomel 01.22 17:00 4 - 0  
Lokomotív Orsa - Dinamo Molodecsno 01.22 17:00 2 - 1  
Mogiljev - Nyeman Grodno 01.22 17:00 3 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 01.22 16:45 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kalpa 01.22 17:30 1 - 1  
Kookoo - Jukurit 01.22 17:30 6 - 1  
Kärpät - Turku PS 01.22 17:30 1 - 2  
Lahti Pelicans - SaiPa 01.22 17:30 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Anglet 01.22 18:00 2 - 4  
Chamonix - Gap 01.22 18:30 4 - 5  
Nice - Mulhouse 01.22 18:30 3 - 0  
Rouen - Angers 01.22 20:30 4 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Szarjarka Karaganda 01.22 15:00 2 - 7  
Arlan Koksetau - Jertisz Pavlodar 01.22 12:00 4 - 2  
Bejbarisz Atirau - Barisz 2 01.22 15:00 5 - 2  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 01.22 12:00 2 - 5  
Temirtau - Nomad 01.22 09:00 3 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Kulager Petropavlovszk 01.22 12:00 3 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Jastrzebie 01.22 18:00 7 - 3  
Sanok - Unia Oswiecim 01.22 18:00 1 - 3  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 01.22 18:30    
Torun - Comarch Cracovia 01.22 18:30 4 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 01.22 19:00 3 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Irbisz Kazany 01.22 14:30 0 - 0  
Omszkije Jasztrebi - Kuznyeckije Medvegyi 01.22 12:00 4 - 1  
Tolpar Ufa - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.22 13:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 01.22 01:00 4 - 4  
Columbus - Tampa Bay 01.22 01:00 2 - 2  
Los Angeles - Colorado 01.22 04:00 4 - 2  
NY Islanders - New Jersey 01.22 01:00 4 - 1  
Ottawa - Winnipeg 01.22 01:00 1 - 4  
Vancouver - Montreal 01.22 03:30 3 - 7  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 01.22 20:00 3 - 7  
Crimmitschau - Kassel 01.22 20:00 3 - 2  
Dresden - Landshut 01.22 19:30 5 - 2  
Freiburg - Frankfurt Löwen 01.22 19:30 2 - 3  
Heilbronn - Ravensburg 01.22 20:00 7 - 0  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 01.22 19:30 2 - 6  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 01.22 19:30 7 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Krefeld 01.22 20:30 3 - 6  
Straubing - Mannheim 01.22 18:30 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratislava Capitals - Salzburg 01.22 17:30 1 - 0  
Dornbirn - Vienna Capitals 01.22 19:15 4 - 4  
Innsbruck - Klagenfurt 01.22 19:15 0 - 3  
Linz - Villach 01.22 19:15 4 - 3  
Südtirol Bolzano - Graz 01.22 19:45 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 01.22 19:45 0 - 6  
Biel - Rapperswil 01.22 19:45 3 - 1  
Davos - Langnau Tigers 01.22 19:45 9 - 2  
Fribourg - Servette 01.22 19:45 3 - 2  
Zürich Lions - Zug 01.22 19:45 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 01.22 18:00 2 - 2  
MODO - Björklöven 01.22 19:00 3 - 2  
Mora - AIK 01.22 18:00 1 - 1  
Tingsryd - Timra 01.22 18:00 1 - 4  
Väsby - Västervik 01.22 19:00 4 - 2  
Västeras - Vita Hästen 01.22 18:00 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Trnava 01.22 17:00 5 - 1  
Levice - Povazska Bystrica 01.22 17:00 4 - 2  
Skalica - Topolcany 01.22 17:00 3 - 0  
Spisska Nova Ves - Martin 01.22 17:00 6 - 3  
Zilina - Humenne 01.22 16:00 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 01.22 18:00 1 - 1  
Diósgyőr - Michalovce 01.22 18:00 0 - 4  
Kosice - Slovan Bratislava 01.22 18:00 0 - 1  
Liptovsky Mikulas - Trencin 01.22 17:00 3 - 4  
Poprad - Nove Zamky 01.22 18:00 6 - 4  
Zvolen - Nitra 01.22 18:00 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rosztov 01.22 17:00 0 - 1  
Ermak Angarszk - Gornyak Ucsali 01.22 12:00 1 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Cselmet Cseljabinszk 01.22 13:00 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan 01.22 13:00 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Spars Sarajevo 01.22 21:00 92 - 77  
MZT Szkopje - Sloboda Uzice 01.22 13:00 70 - 81  
Zlatibor Cajetina - Studentski Centar 01.22 17:00 74 - 88  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Regatas Corrientes 01.22 23:00 72 - 99  
San Martin Corrientes - Atenas Cordoba 01.22 01:30 81 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 01.22 09:30 82 - 82, h.u. 94 - 91  
Kosárlabda (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Charleroi Spirou 01.22 20:30 84 - 73  
Limburg - Mechelen 01.22 20:00 67 - 91  
Okapi Aalstar - Mons 01.22 20:30 85 - 83  
Oostende - Antwerpen 01.22 20:30 64 - 55  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jambol - Beroe Stara Zagora 01.22 16:00 78 - 93  
Levszki Szófia - Szpartak Pleven 01.22 16:00 100 - 67  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Leicester 01.22 20:00    
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETHA Engomi - Omonia Nicosia 01.22 15:00 56 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava 01.22 17:45 76 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 01.22 11:00 90 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan BNK Sum - Yongin Blue Minx 01.22 11:00 52 - 57  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (W1Nfatal) - Memphis (Lovejoy) 01.22 07:00 62 - 52  
Cleveland (W1Nfatal) - New Orleans (88Fireburn) 01.22 07:36 70 - 58  
Cleveland (W1Nfatal) - Orlando (Miller) 01.22 10:00 60 - 42  
Memphis (Lovejoy) - New Orleans (88Fireburn) 01.22 08:12 53 - 46  
New Orleans (88Fireburn) - Orlando (Miller) 01.22 08:48 67 - 43  
Orlando (Miller) - Memphis (Lovejoy) 01.22 09:24 42 - 48  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Kodas) - Cleveland (88Fireburn) 01.22 14:30 29 - 36  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (88Fireburn) - Utah (Lovejoy) 01.22 14:00 43 - 55  
New Orleans (Miller) - Memphis (88Fireburn) 01.22 11:00 43 - 49  
New Orleans (Miller) - Sacramento (W1Nfatal) 01.22 12:12 50 - 58  
New Orleans (Miller) - Utah (Lovejoy) 01.22 13:24 43 - 48  
Sacramento (W1Nfatal) - Memphis (88Fireburn) 01.22 11:36 57 - 45  
Utah (Lovejoy) - Sacramento (W1Nfatal) 01.22 12:48 44 - 64  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Alba Berlin 01.22 21:00 77 - 84  
Crvena zvezda - Barcelona 01.22 19:00 60 - 72  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce 01.22 18:00 83 - 89  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz 01.22 19:00 81 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Nagyezsda Orenburg 01.22 16:30 78 - 80  
P. Avenida - Dinamo Kurszk 01.22 19:30 79 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - Fenerbahce 01.22 16:00 65 - 67  
USK Praha - Arka Gdynia 01.22 19:00 80 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Girona 01.22 20:00 77 - 74  
TTT Riga - Jekatyerinburg 01.22 17:00 41 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bourges (Helyszín: Bourges) 01.22 20:00 75 - 65  
Sopron - Landes 01.22 17:00 84 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Győr (Helyszín: Győr) 01.22 20:30 75 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Diósgyőr 01.22 15:00 82 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Szpartak Moszkva 01.22 14:00 77 - 72  
Cegléd - Adanaspor 01.22 17:00 72 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Elazig Özel Idare 01.22 18:00 61 - 73  
MBA Moszkva - Gorzow 01.22 15:00 76 - 97  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Phantoms Basket Boom 01.22 17:00 99 - 59  
Venezia - Landerneau Bretagne (Helyszín: Landerneau) 01.22 20:30 86 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Roche Vendee 01.22 15:00 79 - 66  
Gernika Bizkaia - Ciudad de La Laguna 01.22 21:00 60 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi - Cadi La Seu d'Urgell 01.22 18:00 57 - 50  
Villeneuve d'Ascq Lille - Namur 01.22 15:00 75 - 45  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Basket Hema 01.22 12:00 77 - 51  
Valencia - St-Amand Hainaut 01.22 18:00 71 - 50  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Tampere Pyrintö 01.22 17:30 91 - 93  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Gries-Oberhoffen 01.22 19:00 82 - 73  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Njardvik - Keflavik 01.22 21:15 77 - 90  
Stjarnan - Thor Porlakshofn 01.22 19:15 100 - 111  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Nanjing Tongxi 01.22 13:00 90 - 104  
Guangdong - Sichuan 01.22 05:30 107 - 92  
Jiangsu Dragons - Guangzhou 01.22 12:35 94 - 119  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Torun 01.22 17:35 86 - 79  
Trefl Sopot - Rosa Radom 01.22 19:30 80 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 01.22 17:30    
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - ZTE 01.22 17:00 89 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - New York 01.22 04:00 104 - 119  
Milwaukee - LA Lakers 01.22 01:30 106 - 113  
Utah - New Orleans 01.22 04:00 129 - 118  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Vechta 01.22 19:00 86 - 86, h.u. 90 - 102  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - CAB Madeira 01.22 18:00 104 - 69  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - U-Banca Cluj 01.22 15:30 78 - 93  
CSU Sibiu - Steaua Bukarest 01.22 18:30 103 - 75  
Targu Jiu - Focsani 01.22 15:00 62 - 87  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fryshuset - Umea 01.22 19:04 74 - 84  
Lulea - Boras 01.22 18:04 100 - 93  
Nässjö - Norrköping 01.22 19:04 71 - 67  
Södertälje - Köping 01.22 19:04 96 - 80  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Visby - Lulea 01.22 19:00 70 - 94  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Svit 01.22 18:00 71 - 97  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaporizzsja - Budivelnik 01.22 17:00 96 - 78  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Rapla 01.22 18:00 58 - 65  
VEF Riga - Valmiera 01.22 16:00 94 - 57  
Ventspils - Ogre 01.22 18:00 65 - 93  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobart Hurricanes - Perth Scorchers 01.22 06:05 0 - 1  
Sydney Sixers - Sydney Thunder 01.22 09:15 0 - 1  
Krikett (Dél-afrikai Momentum OneDayCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lions - Cape Cobras 01.22 09:00 1 - 0  
Krikett (ODI Series (BAN-WI))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - West Indies 01.22 06:30 1 - 0  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - HIFK 01.22 17:30 21 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 01.22 18:00 36 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Kisvárda 01.22 18:00 25 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Néva Szentpétervár 01.22 15:00 23 - 28  
Kausztik Volgográd - Permszkije Medvegyi 01.22 16:00 25 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Univ. Izsevszk 01.22 16:00 22 - 24  
Lucs Moszkva - Ufa Alisza 01.22 17:00 21 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Obrero - Pereda 01.22 20:30 24 - 22  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Vinslov 01.22 19:00 29 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Ystad IF 01.22 19:00 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skuru 01.22 19:00 28 - 33  
Önnered - Heid 01.22 19:00 20 - 25  
Kézilabda (vb, alsóház, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Chile 01.22 18:00 33 - 31  
Marokkó - Dél-Korea 01.22 15:30 32 - 25  
Kézilabda (vb, III. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Franciaország 01.22 18:00 26 - 28  
Norvégia - Algéria 01.22 20:30 36 - 23  
Svájc - Portugália 01.22 15:30 29 - 33  
Kézilabda (vb, IV. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Fehéroroszország 01.22 18:00 35 - 26  
Szlovénia - Svédország 01.22 20:30 28 - 28  
Észak-Macedónia - Oroszország KSZCS 01.22 15:30 20 - 32  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Ruanda 01.22 17:00 0 - 0  
Uganda - Togo 01.22 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - WA Tlemcen 01.22 15:00 2 - 3  
Bordj Bou Arreridj - USM Alger 01.22 15:00 0 - 1  
Constantine - ES Setif 01.22 14:30 0 - 1  
Hussein Dey - NC Magra 01.22 14:30 1 - 1  
Kabylie - Saoura 01.22 14:30 2 - 1  
MC Alger - Ain M'Lila 01.22 15:00 3 - 3  
MC Oran - ASO Chlef 01.22 15:00 1 - 0  
Medea - Biskra 01.22 14:30 1 - 0  
Paradou - JSM Skikda 01.22 14:30 3 - 0  
Relizane - Belouizdad 01.22 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chorley - Wolverhampton 01.22 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford City - Harrogate Town 01.22 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - Watford 01.22 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Quilmes 01.22 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3., Torneo Federal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaco For Ever - Dep. Madryn 01.22 23:00 0 - 1  
Dep. Maipu - Sportivo Las Parejas 01.22 21:30 1 - 0  
Douglas Haig - Sarmiento de Resistencia 01.22 21:15 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Central Coast Mariners 01.22 09:05 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 01.22 11:05 6 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sumqayit 01.22 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli Manama - Al-Rifaa 01.22 17:10 1 - 3  
Al-Budaiya - Busaiteen 01.22 14:40 1 - 1  
Malkiya Club - Al-Hidd 01.22 17:10 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse Kempenzonen - FC Bruges 2 01.22 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Waasland Beveren 01.22 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Gent 01.22 20:30 2 - 3  
WS Woluwe - FC Bruges 01.22 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Brasil de Pelotas 01.22 23:15 1 - 1  
Juventude RS - Figueirense 01.22 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians SP - Sport Recife 01.22 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Dortmund 01.22 20:30 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Fürth 01.22 18:30 3 - 3  
Osnabrück - Erzgebirge Aue 01.22 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Türkgücü München - Bayern München Amatőr 01.22 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Ermisz Aradippou 01.22 17:00 3 - 1  
AEL Limasszol - Doxa Katokopia 01.22 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Arcahaie 01.22 23:00 5 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perez Zeledon - Cartagines 01.22 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 01.22 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Umoya Utd. - Sekhukhune United 01.22 12:15 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Lokom. Mo.(White_Boy1927) 01.22 12:54 2 - 2  
CSZKA Mo. (Dangerdim77) - Sahtar Doneck (Nikkitta) 01.22 12:30 2 - 1  
Dinamo Kijev (Plevis) - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 01.22 12:42 0 - 2  
Dinamo Kijev (Plevis) - Lokom. Mo.(White_Boy1927) 01.22 13:18 0 - 3  
Lokom. Mo.(White_Boy1927) - Sahtar Doneck (Nikkitta) 01.22 13:06 0 - 3  
Lokom. Mo.(White_Boy1927) - Szpartak Moszkva (Dm1trena) 01.22 12:42 0 - 1  
Sahtar Doneck (Nikkitta) - Dinamo Kijev (Plevis) 01.22 12:54 1 - 1  
Sahtar Doneck (Nikkitta) - Szpartak Moszkva (Dm1trena) 01.22 13:18 3 - 0  
Szpartak Moszkva (Dm1tren - CSZKA Mo. (Dangerdim77) 01.22 13:06 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Dm1tren - Dinamo Kijev (Plevis) 01.22 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Nikkitta) - Bayern München (White_Boy 01.22 14:16 3 - 2  
Barcelona (Nikkitta) - Liverpool (Dangerdim77) 01.22 13:40 0 - 0  
Barcelona (Nikkitta) - Paris SG (Plevis) 01.22 15:04 1 - 4  
Barcelona (Nikkitta) - Real Madrid (Dm1trena) 01.22 15:28 0 - 0  
Barcelona (Taka) - Bayern Mün. (Chellovekk) 01.22 19:04 1 - 4  
Barcelona (Taka) - Liverpool (Upcake22) 01.22 18:40 0 - 0  
Barcelona (Taka) - Paris SG (Olle) 01.22 20:28 5 - 2  
Barcelona (Taka) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.22 19:52 0 - 2  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Barcelona (Taka) 01.22 20:04 4 - 0  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Liverpool (Upcake22) 01.22 20:28 4 - 3  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Paris SG (Olle) 01.22 19:16 1 - 2  
Bayern Mün. (Chellovekk) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.22 18:40 2 - 0  
Bayern München (White_Boy - Barcelona (Nikkitta) 01.22 15:16 0 - 2  
Bayern München (White_Boy - Liverpool (Dangerdim77) 01.22 14:04 3 - 0  
Bayern München (White_Boy - Paris SG (Plevis) 01.22 14:28 0 - 3  
Bayern München (White_Boy - Real Madrid (Dm1trena) 01.22 14:52 2 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (Nikkitta) 01.22 14:40 0 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Bayern München (White_Boy 01.22 15:04 1 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Paris SG (Plevis) 01.22 13:52 0 - 4  
Liverpool (Dangerdim77) - Real Madrid (Dm1trena) 01.22 14:16 0 - 0  
Liverpool (Upcake22) - Bayern Mün. (Chellovekk) 01.22 19:28 1 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Paris SG (Olle) 01.22 18:52 1 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.22 20:16 4 - 1  
Paris SG (Olle) - Barcelona (Taka) 01.22 19:28 0 - 2  
Paris SG (Olle) - Bayern Mün. (Chellovekk) 01.22 20:16 1 - 1  
Paris SG (Olle) - Liverpool (Upcake22) 01.22 19:52 1 - 2  
Paris SG (Olle) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.22 19:04 3 - 1  
Paris SG (Plevis) - Barcelona (Nikkitta) 01.22 14:04 1 - 1  
Paris SG (Plevis) - Bayern München (White_Boy 01.22 15:28 2 - 4  
Paris SG (Plevis) - Liverpool (Dangerdim77) 01.22 14:52 1 - 2  
Paris SG (Plevis) - Real Madrid (Dm1trena) 01.22 13:40 2 - 2  
Real Madrid (Boulevard_P) - Barcelona (Taka) 01.22 18:52 1 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Liverpool (Upcake22) 01.22 19:16 3 - 2  
Real Madrid (Boulevard_P) - Paris SG (Olle) 01.22 20:04 2 - 0  
Real Madrid (Dm1trena) - Barcelona (Nikkitta) 01.22 14:28 3 - 3  
Real Madrid (Dm1trena) - Bayern München (White_Boy 01.22 13:52 0 - 1  
Real Madrid (Dm1trena) - Liverpool (Dangerdim77) 01.22 15:16 0 - 2  
Real Madrid (Dm1trena) - Paris SG (Plevis) 01.22 14:40 3 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Leicester (Olle) 01.22 17:54 1 - 3  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Milan (Upcake22) 01.22 17:06 0 - 2  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Napoli (Chellovekk) 01.22 17:30 1 - 2  
Leicester (Olle) - Arsenal (Boulevard_Pr.) 01.22 16:54 2 - 2  
Leicester (Olle) - Leverkusen (Taka) 01.22 17:18 1 - 2  
Leicester (Olle) - Milan (Upcake22) 01.22 17:42 1 - 2  
Leicester (Olle) - Napoli (Chellovekk) 01.22 18:06 1 - 1  
Leverkusen (Taka) - Arsenal (Boulevard_Pr.) 01.22 17:42 3 - 5  
Leverkusen (Taka) - Leicester (Olle) 01.22 18:18 0 - 1  
Leverkusen (Taka) - Milan (Upcake22) 01.22 16:30 2 - 1  
Leverkusen (Taka) - Napoli (Chellovekk) 01.22 16:54 0 - 3  
Milan (Upcake22) - Arsenal (Boulevard_Pr.) 01.22 18:06 1 - 0  
Milan (Upcake22) - Leicester (Olle) 01.22 16:42 0 - 0  
Milan (Upcake22) - Leverkusen (Taka) 01.22 17:30 0 - 0  
Milan (Upcake22) - Napoli (Chellovekk) 01.22 17:18 1 - 1  
Napoli (Chellovekk) - Leicester (Olle) 01.22 17:06 4 - 1  
Napoli (Chellovekk) - Leverkusen (Taka) 01.22 17:54 1 - 2  
Napoli (Chellovekk) - Milan (Upcake22) 01.22 18:18 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Arcos) - Everton (Orlovsky1) 01.22 18:58 4 - 1  
Everton (Orlovsky1) - Arsenal (Arcos) 01.22 19:58 1 - 5  
Wolverhampton (Laikingdas - Leicester (Kodak) 01.22 19:58 1 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Arcos) - Liverpool (Jkey) 01.22 20:54 3 - 3  
Chelsea (Arcos) - Man. City (Laikingdast) 01.22 22:06 1 - 0  
Chelsea (Arcos) - Manchester Utd. (Kodak) 01.22 21:42 2 - 0  
Chelsea (Arcos) - Tottenham (Orlovsky1) 01.22 21:18 3 - 2  
Chelsea (Olle) - Liverpool (Taka) 01.22 12:48 1 - 1  
Chelsea (Olle) - Man. City (Chellovekk) 01.22 13:36 0 - 4  
Chelsea (Plevis) - Man. City (Dangerdim77) 01.22 08:12 0 - 1  
Chelsea (Plevis) - Tottenham (White_Boy1927) 01.22 08:48 2 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Man. City (Dangerdim77) 01.22 08:36 3 - 1  
Liverpool (Dm1trena) - Manchester Utd.(Nikkitta) 01.22 07:48 3 - 3  
Liverpool (Jkey) - Chelsea (Arcos) 01.22 21:54 3 - 1  
Liverpool (Jkey) - Man. City (Laikingdast) 01.22 21:30 2 - 3  
Liverpool (Jkey) - Manchester Utd. (Kodak) 01.22 21:06 1 - 2  
Liverpool (Jkey) - Tottenham (Orlovsky1) 01.22 20:42 4 - 2  
Liverpool (Taka) - Chelsea (Olle) 01.22 13:48 3 - 1  
Man. City (Chellovekk) - Chelsea (Olle) 01.22 12:36 1 - 3  
Man. City (Chellovekk) - Liverpool (Taka) 01.22 13:24 3 - 2  
Man. City (Chellovekk) - Tottenham (Upcake22) 01.22 13:48 4 - 1  
Man. City (Dangerdim77) - Liverpool (Dm1trena) 01.22 07:36 2 - 1  
Man. City (Dangerdim77) - Tottenham (White_Boy1927) 01.22 08:24 2 - 1  
Man. City (Laikingdast) - Chelsea (Arcos) 01.22 21:06 0 - 0  
Man. City (Laikingdast) - Liverpool (Jkey) 01.22 20:30 1 - 1  
Man. City (Laikingdast) - Manchester Utd. (Kodak) 01.22 22:18 0 - 0  
Man. City (Laikingdast) - Tottenham (Orlovsky1) 01.22 21:54 0 - 1  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Chelsea (Olle) 01.22 13:24 2 - 1  
Man. Utd. (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Upcake22) 01.22 12:36 0 - 0  
Manchester Utd. (Kodak) - Chelsea (Arcos) 01.22 20:42 2 - 1  
Manchester Utd. (Kodak) - Liverpool (Jkey) 01.22 22:06 2 - 2  
Manchester Utd. (Kodak) - Man. City (Laikingdast) 01.22 21:18 1 - 0  
Manchester Utd. (Kodak) - Tottenham (Orlovsky1) 01.22 21:30 2 - 2  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Chelsea (Plevis) 01.22 08:24 1 - 0  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Liverpool (Dm1trena) 01.22 08:48 0 - 2  
Manchester Utd.(Nikkitta) - Tottenham (White_Boy1927) 01.22 07:36 0 - 2  
Tottenham (Orlovsky1) - Chelsea (Arcos) 01.22 22:18 2 - 3  
Tottenham (Orlovsky1) - Liverpool (Jkey) 01.22 21:42 2 - 2  
Tottenham (Orlovsky1) - Man. City (Laikingdast) 01.22 20:54 0 - 3  
Tottenham (Orlovsky1) - Manchester Utd. (Kodak) 01.22 20:30 3 - 2  
Tottenham (Upcake22) - Man. City (Chellovekk) 01.22 12:48 0 - 3  
Tottenham (Upcake22) - Man. Utd. (Boulevard_Pr.) 01.22 13:36 0 - 0  
Tottenham (White_Boy1927) - Liverpool (Dm1trena) 01.22 08:12 0 - 3  
Tottenham (White_Boy1927) - Man. City (Dangerdim77) 01.22 07:24 1 - 2  
Tottenham (White_Boy1927) - Manchester Utd.(Nikkitta) 01.22 08:36 4 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - CFC Catalonia FC 01.22 17:40 1 - 5  
Aru Arukonda - Legion 01.22 09:25 3 - 1  
Aru Arukonda - Meg Megapolice 01.22 15:10 2 - 4  
Aru Arukonda - Own Owned 01.22 10:15 3 - 0  
CFC Catalonia FC - Fin Fints 01.22 15:35 2 - 0  
CFC Catalonia FC - Pnz Im Not Over 01.22 14:45 2 - 1  
Cfi Confession - Aru Arukonda 01.22 08:35 2 - 3  
Cfi Confession - Own Owned 01.22 07:45 3 - 3  
Fin Fints - Aru Arukonda 01.22 16:25 4 - 1  
Fin Fints - Pnz Im Not Over 01.22 17:15 2 - 2  
Legion - Cfi Confession 01.22 10:40 2 - 3  
Legion - Xal Xalinho FC 01.22 08:10 1 - 3  
Meg Megapolice - CFC Catalonia FC 01.22 16:50 1 - 3  
Meg Megapolice - Fin Fints 01.22 18:30 1 - 1  
Own Owned - Legion 01.22 11:05 2 - 2  
Own Owned - Xal Xalinho FC 01.22 09:00 2 - 4  
Pnz Im Not Over - Aru Arukonda 01.22 18:05 6 - 3  
Pnz Im Not Over - Meg Megapolice 01.22 16:00 1 - 3  
Xal Xalinho FC - Aru Arukonda 01.22 11:30 2 - 1  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 01.22 09:50 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Nikkitta) - England (Plevis) 01.22 10:34 1 - 0  
Argentina (Nikkitta) - Italy (Dm1trena) 01.22 10:58 1 - 2  
Argentina (Nikkitta) - Netherlands (Dangerdim77) 01.22 09:10 1 - 1  
Argentina (Nikkitta) - Spain (White_Boy1927) 01.22 09:46 1 - 2  
England (Plevis) - Argentina (Nikkitta) 01.22 09:34 2 - 0  
England (Plevis) - Italy (Dm1trena) 01.22 09:10 0 - 0  
England (Plevis) - Spain (White_Boy1927) 01.22 10:58 1 - 4  
Italy (Dm1trena) - Argentina (Nikkitta) 01.22 09:58 3 - 2  
Italy (Dm1trena) - Netherlands (Dangerdim77) 01.22 10:46 2 - 1  
Italy (Dm1trena) - Spain (White_Boy1927) 01.22 09:22 3 - 5  
Netherlands (Dangerdim77) - England (Plevis) 01.22 09:22 0 - 1  
Netherlands (Dangerdim77) - Italy (Dm1trena) 01.22 09:46 0 - 0  
Netherlands (Dangerdim77) - Spain (White_Boy1927) 01.22 10:34 3 - 2  
Spain (White_Boy1927) - Argentina (Nikkitta) 01.22 10:46 2 - 0  
Spain (White_Boy1927) - England (Plevis) 01.22 09:58 0 - 0  
Spain (White_Boy1927) - Netherlands (Dangerdim77) 01.22 09:34 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Taka) - France (Olle) 01.22 15:58 4 - 2  
Belgium (Taka) - Germany (Boulevard_Pr.) 01.22 15:22 4 - 0  
Belgium (Taka) - Portugal (Chellovekk) 01.22 14:34 2 - 4  
Brazil (Upcake22) - France (Olle) 01.22 14:22 1 - 1  
Brazil (Upcake22) - Germany (Boulevard_Pr.) 01.22 15:46 0 - 0  
Brazil (Upcake22) - Portugal (Chellovekk) 01.22 14:58 0 - 1  
France (Olle) - Belgium (Taka) 01.22 14:58 1 - 2  
France (Olle) - Brazil (Upcake22) 01.22 15:22 0 - 0  
France (Olle) - Germany (Boulevard_Pr.) 01.22 14:34 3 - 0  
France (Olle) - Portugal (Chellovekk) 01.22 15:46 0 - 2  
Germany (Boulevard_Pr.) - Belgium (Taka) 01.22 14:22 4 - 0  
Germany (Boulevard_Pr.) - Brazil (Upcake22) 01.22 14:46 0 - 0  
Germany (Boulevard_Pr.) - France (Olle) 01.22 15:34 0 - 1  
Portugal (Chellovekk) - Belgium (Taka) 01.22 15:34 1 - 1  
Portugal (Chellovekk) - Brazil (Upcake22) 01.22 15:58 1 - 0  
Portugal (Chellovekk) - France (Olle) 01.22 14:46 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Destroyer - Dortmund (Kravark) 01.22 10:28 1 - 1  
Bayern München (Destroyer - Leverkusen (Rebels) 01.22 11:16 2 - 2  
Bayern München (Destroyer - Mönchengladbach (Hotshot) 01.22 09:52 0 - 2  
Bayern München (Destroyer - RB Leipzig (Lion) 01.22 10:40 3 - 2  
Dortmund (Kravark) - Bayern München (Destroyer 01.22 11:28 2 - 0  
Dortmund (Kravark) - Leverkusen (Rebels) 01.22 09:40 3 - 1  
Dortmund (Kravark) - Mönchengladbach (Hotshot) 01.22 10:16 1 - 6  
Dortmund (Kravark) - RB Leipzig (Lion) 01.22 11:04 1 - 4  
Leverkusen (Rebels) - Bayern München (Destroyer 01.22 10:16 2 - 1  
Leverkusen (Rebels) - Dortmund (Kravark) 01.22 10:40 3 - 0  
Leverkusen (Rebels) - Mönchengladbach (Hotshot) 01.22 11:04 0 - 2  
Leverkusen (Rebels) - RB Leipzig (Lion) 01.22 09:52 0 - 1  
Mönchengladbach (Hotshot) - Bayern München (Destroyer 01.22 10:52 0 - 0  
Mönchengladbach (Hotshot) - Dortmund (Kravark) 01.22 11:16 3 - 0  
Mönchengladbach (Hotshot) - Leverkusen (Rebels) 01.22 10:04 4 - 1  
Mönchengladbach (Hotshot) - RB Leipzig (Lion) 01.22 10:28 3 - 2  
RB Leipzig (Lion) - Bayern München (Destroyer 01.22 09:40 6 - 0  
RB Leipzig (Lion) - Dortmund (Kravark) 01.22 10:04 3 - 1  
RB Leipzig (Lion) - Leverkusen (Rebels) 01.22 10:52 0 - 4  
RB Leipzig (Lion) - Mönchengladbach (Hotshot) 01.22 11:28 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta BC (Lion) - Internazionale (Kravark) 01.22 07:54 2 - 1  
Atalanta BC (Lion) - Milan (Hotshot) 01.22 09:18 0 - 1  
Atalanta BC (Lion) - SS Lazio (Rebels) 01.22 08:42 2 - 2  
Internazionale (Kravark) - Atalanta BC (Lion) 01.22 08:54 1 - 3  
Internazionale (Kravark) - Milan (Hotshot) 01.22 08:06 0 - 3  
Internazionale (Kravark) - Napoli (Destroyer) 01.22 09:18 5 - 0  
Milan (Hotshot) - Atalanta BC (Lion) 01.22 08:18 2 - 2  
Milan (Hotshot) - Internazionale (Kravark) 01.22 09:06 0 - 3  
Milan (Hotshot) - Napoli (Destroyer) 01.22 08:42 3 - 0  
Milan (Hotshot) - SS Lazio (Rebels) 01.22 07:54 0 - 1  
Napoli (Destroyer) - Atalanta BC (Lion) 01.22 08:30 1 - 1  
Napoli (Destroyer) - Internazionale (Kravark) 01.22 08:18 1 - 1  
Napoli (Destroyer) - Milan (Hotshot) 01.22 07:42    
Napoli (Destroyer) - SS Lazio (Rebels) 01.22 09:06 2 - 2  
SS Lazio (Rebels) - Internazionale (Kravark) 01.22 08:30 0 - 2  
SS Lazio (Rebels) - Milan (Hotshot) 01.22 08:54 2 - 1  
SS Lazio (Rebels) - Napoli (Destroyer) 01.22 08:06 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 01.22 14:20 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 01.22 06:40 3 - 1  
Australia (Kubrik) - Greece (Sarafou) 01.22 12:20 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 11:00 3 - 2  
Australia (Kubrik) - New Zealand (Moic) 01.22 13:20 2 - 4  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.22 09:00 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 01.22 05:40 1 - 2  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 01.22 07:40 3 - 3  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 01.22 10:00 3 - 2  
Austria (Kot) - Germany (Burton) 01.22 01:00 1 - 3  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.22 02:00 4 - 0  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 01.22 03:00 4 - 2  
Austria (Kot) - Romania (Andre) 01.22 00:00 0 - 2  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.22 02:20 3 - 1  
Belgium (Tommy) - France (Herculex) 01.22 03:40 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 01.22 01:40 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.22 20:00 2 - 0  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.22 19:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.22 22:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Netherlands (Aibothard) 01.22 23:00 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Sweden (ChrisX) 01.22 21:00 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.22 19:20 2 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.22 21:40 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.22 23:20 1 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Sweden (ChrisX) 01.22 22:20 1 - 4  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 01.22 23:20 1 - 1  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 01.22 19:20    
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.22 20:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Uruguay (Billiot) 01.22 22:20 3 - 3  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 01.22 05:00 4 - 4  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.22 11:20 1 - 1  
China (Legolas) - Greece (Sarafou) 01.22 13:20 0 - 4  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 07:00 3 - 1  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 01.22 06:20 1 - 2  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.22 10:20 2 - 2  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.22 08:00 4 - 1  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.22 09:00 2 - 4  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.22 12:20 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Bulgaria (Val) 01.22 21:40 0 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 01.22 22:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Iceland (Ak) 01.22 20:40 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Netherlands (Aibothard) 01.22 19:40 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Uruguay (Billiot) 01.22 18:40 0 - 1  
Czech Republic (Koko) - Bulgaria (Val) 01.22 23:20    
Czech Republic (Koko) - Cameroon (Cobra4) 01.22 19:00    
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.22 21:00    
Czech Republic (Koko) - Ecuador (Mitchef) 01.22 23:40    
Czech Republic (Koko) - Netherlands (Aibothard) 01.22 22:00    
Czech Republic (Koko) - Uruguay (Billiot) 01.22 20:00    
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.22 19:40 2 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Colombia (Gorilla) 01.22 22:00 3 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Czech Republic (Koko) 01.22 23:00    
Ecuador (Mitchef) - Uruguay (Billiot) 01.22 20:40 3 - 0  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 01.22 13:00 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.22 08:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Greece (Sarafou) 01.22 09:40 3 - 1  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 14:40 4 - 4  
Egypt (Kasandra) - New Zealand (Moic) 01.22 10:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 01.22 11:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.22 13:40 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.22 08:00 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.22 05:40 4 - 2  
France (Herculex) - Austria (Kot) 01.22 00:20 3 - 4  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.22 02:20 4 - 1  
France (Herculex) - Poland (Johnybegood) 01.22 03:20 2 - 1  
France (Herculex) - Portugal (Cliff) 01.22 04:20 3 - 2  
France (Herculex) - Russia (Gosas) 01.22 01:20 2 - 2  
Germany (Burton) - Belgium (Tommy) 01.22 04:20 2 - 2  
Germany (Burton) - Mexico (Moebius) 01.22 00:20 3 - 1  
Germany (Burton) - Romania (Andre) 01.22 01:20 4 - 2  
Germany (Burton) - Russia (Gosas) 01.22 02:40 1 - 1  
Germany (Burton) - South Africa (Ben) 01.22 03:20 3 - 3  
Greece (Sarafou) - Australia (Kubrik) 01.22 07:20 1 - 1  
Greece (Sarafou) - China (Legolas) 01.22 06:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Egypt (Kasandra) 01.22 10:00 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 07:40 4 - 4  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.22 12:40 1 - 2  
Greece (Sarafou) - Paraguay (Marley) 01.22 13:40 4 - 3  
Greece (Sarafou) - Peru (Tanto) 01.22 08:40 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Spain (Reaper) 01.22 05:00 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Switzerland (Apollo) 01.22 11:00 3 - 3  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.22 23:40 2 - 2  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.22 18:40 4 - 0  
Iceland (Ak) - Czech Republic (Koko) 01.22 21:20    
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.22 22:20 4 - 1  
Iceland (Ak) - Netherlands (Aibothard) 01.22 21:00 4 - 1  
Iceland (Ak) - Sweden (ChrisX) 01.22 19:40 1 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 01.22 08:20 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.22 12:40 3 - 5  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.22 05:20 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 01.22 12:00 0 - 5  
Ivory Coast (Krouks) - New Zealand (Moic) 01.22 07:20 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.22 06:20 3 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.22 10:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.22 14:00 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.22 09:40 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Austria (Kot) 01.22 04:20 0 - 2  
Mexico (Moebius) - Belgium (Tommy) 01.22 02:00 3 - 3  
Mexico (Moebius) - France (Herculex) 01.22 00:00 5 - 4  
Mexico (Moebius) - South Africa (Ben) 01.22 01:00 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) 01.22 23:40 1 - 5  
Netherlands (Aibothard) - Cameroon (Cobra4) 01.22 20:20 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Chile (Poli) 01.22 21:20 1 - 5  
Netherlands (Aibothard) - Ecuador (Mitchef) 01.22 19:20 2 - 5  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.22 22:40 0 - 3  
New Zealand (Moic) - Australia (Kubrik) 01.22 06:00 5 - 2  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 01.22 14:40 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Egypt (Kasandra) 01.22 09:00 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.22 07:00 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 12:20 0 - 3  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 01.22 05:00 3 - 3  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 01.22 11:20 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 01.22 10:20 1 - 2  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 01.22 08:00 2 - 1  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.22 10:40 2 - 1  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 01.22 09:20 1 - 3  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 01.22 07:40 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Greece (Sarafou) 01.22 05:20 4 - 0  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 13:20 3 - 4  
Paraguay (Marley) - New Zealand (Moic) 01.22 14:20 1 - 4  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 01.22 12:00 2 - 1  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 01.22 11:00 1 - 4  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.22 06:40 2 - 4  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 01.22 14:00 0 - 2  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.22 11:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.22 06:00 2 - 0  
Peru (Tanto) - Greece (Sarafou) 01.22 10:20 0 - 2  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 09:20 2 - 4  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 01.22 08:20 0 - 2  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.22 07:00 0 - 3  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.22 13:00 1 - 0  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.22 14:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.22 01:00 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Germany (Burton) 01.22 03:40 3 - 2  
Poland (Johnybegood) - Mexico (Moebius) 01.22 01:40 3 - 0  
Poland (Johnybegood) - Romania (Andre) 01.22 02:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Mexico (Moebius) 01.22 02:20 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 01.22 00:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Romania (Andre) 01.22 03:20 0 - 3  
Romania (Andre) - Belgium (Tommy) 01.22 03:00 2 - 3  
Romania (Andre) - France (Herculex) 01.22 00:40 3 - 3  
Romania (Andre) - Mexico (Moebius) 01.22 04:00 1 - 4  
Romania (Andre) - Russia (Gosas) 01.22 00:20 2 - 1  
Romania (Andre) - South Africa (Ben) 01.22 01:40 2 - 4  
Russia (Gosas) - Austria (Kot) 01.22 04:00 3 - 0  
Russia (Gosas) - Belgium (Tommy) 01.22 00:40 2 - 1  
Russia (Gosas) - Mexico (Moebius) 01.22 03:00 2 - 3  
Russia (Gosas) - Portugal (Cliff) 01.22 02:00 1 - 1  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 01.22 01:20 3 - 3  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 01.22 02:40 1 - 3  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 01.22 04:00 2 - 5  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.22 00:00 0 - 3  
South Africa (Ben) - Russia (Gosas) 01.22 03:40 2 - 1  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 01.22 11:40 5 - 3  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.22 10:40 4 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.22 12:40 3 - 4  
Spain (Reaper) - Greece (Sarafou) 01.22 14:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 05:40 4 - 1  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 01.22 09:40 1 - 2  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 01.22 08:40 3 - 3  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.22 06:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.22 13:40 1 - 1  
Sweden (ChrisX) - Chile (Poli) 01.22 22:40 2 - 3  
Sweden (ChrisX) - Colombia (Gorilla) 01.22 20:00 0 - 2  
Sweden (ChrisX) - Czech Republic (Koko) 01.22 20:40    
Sweden (ChrisX) - Ecuador (Mitchef) 01.22 21:40 2 - 2  
Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) 01.22 18:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 01.22 09:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.22 07:20 0 - 4  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.22 14:00 0 - 2  
Switzerland (Apollo) - Greece (Sarafou) 01.22 08:20 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.22 11:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 01.22 12:00 0 - 0  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 01.22 13:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.22 05:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.22 06:20 4 - 4  
Uruguay (Billiot) - Bulgaria (Val) 01.22 20:20 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Cameroon (Cobra4) 01.22 21:20 3 - 4  
Uruguay (Billiot) - Iceland (Ak) 01.22 19:00 2 - 4  
Uruguay (Billiot) - Sweden (ChrisX) 01.22 23:00 4 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab E., Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Shabab Al-Ahli (UAE) 01.22 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emirátusok 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Al-Bataeh 01.22 14:05 1 - 0  
Emirates RAK City - Al-Taawon 01.22 14:05 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - El Entag El Harby 01.22 13:30 3 - 0  
Smouha - Pyramids FC 01.22 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia-Borgo - Orleans 01.22 18:00 2 - 2  
Boulogne - SC Bastia 01.22 19:00 1 - 2  
Bourg-Peronnas - Quevilly Rouen 01.22 18:00 0 - 1  
Concarneau - SC Lyon 01.22 20:00 1 - 1  
Creteil - Avranches 01.22 18:00 1 - 2  
Laval - Stade Briochin 01.22 18:30 0 - 0  
Sete - Cholet 01.22 18:00 0 - 0  
Villefranche-Beaujolais - Annecy 01.22 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 01.22 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Lyon 01.22 18:30 0 - 5  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legon Cities - Ashanti Gold 01.22 19:00 5 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Dordrecht 01.22 21:00 3 - 0  
Cambuur - PSV 2 01.22 18:45 5 - 1  
Maastricht - Helmond 01.22 18:45 1 - 1  
Telstar - AZ Alkmaar 2 01.22 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Zwolle 01.22 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Osijek 01.22 16:00 0 - 3  
Sibenik - Hajduk Split 01.22 18:05 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Mumbai City 01.22 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Iksal 01.22 14:00    
Hapoel Afula - Beitar TA Bat Yam 01.22 14:00    
Hapoel Jerusalem - Hapoel Nof Hagalil 01.22 14:00    
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Kfar Shalem 01.22 14:00    
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Raanana 01.22 14:00    
Hapoel Rishon Lezion - Umm al-Fahm 01.22 14:00    
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Petah Tikva 01.22 14:00    
Sektzia Nes Tziona - Kfar Qasem 01.22 14:00    
Labdarúgás (Jordán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kfarsoum - Al-Baqaa 01.22 12:00 0 - 1  
Sama Al-Sarhan - Al-Jalil 01.22 12:00 0 - 2  
That Ras - Al-Ittihad (JOR) 01.22 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mathare Utd. - Bandari Mombasa 01.22 13:00 0 - 0  
Wazito Machakos - Nzoia Sugar 01.22 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadsia - Al-Fahaheel 01.22 16:55 4 - 1  
Al-Shabab (KUW) - Al-Nasr (KUW) 01.22 14:25 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Khenifra - KAC Kenitra 01.22 19:00 1 - 1  
Ittihad Khemisset - Kawkab Marrakech 01.22 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Correcaminos UAT 01.22 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Chivas Guadalajara 01.22 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Atl. San Luis 01.22 22:45 3 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarxien - Gzira 01.22 17:00 0 - 2  
Valletta - Balzan 01.22 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Torino 01.22 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Pisa 01.22 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi Szultán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rustaq - Dhofar 01.22 14:05 0 - 2  
Sohar - Al-Suwaiq 01.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 01.22 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Viseu 01.22 16:00    
Penafiel - Feirense 01.22 21:15 2 - 2  
Uniao Oliveirense - Varzim 01.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal 2 - Brighton 2 01.22 20:00 5 - 0  
West Ham 2 - Tottenham 2 01.22 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham 2 - Reading 2 01.22 14:00 0 - 3  
Norwich 2 - Aston Villa 2 01.22 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Academica Clinceni 01.22 16:00 2 - 1  
FCS Bukarest - Voluntari 01.22 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dundee 01.22 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zaragoza 01.22 21:00    
Fuenlabrada - Alcorcon 01.22 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Valladolid 01.22 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Stade Ouchy 01.22 20:00 2 - 0  
Xamax - Kriens 01.22 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szíriai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tishreen - Al-Karama 01.22 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Boston River 01.22 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - Song Lam Nghe An 01.22 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zanaco Lusaka - Green Buffaloes 01.22 14:00 3 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Bayonne 01.22 20:45 40 - 3  
Rögbi (Grúz bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiki Gori - Aresi 01.22 13:00 10 - 23  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Cardiff 01.22 21:00 10 - 13  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obras San Juan - Once Unidos 01.22 15:30 3 - 1  
Paracao - Ciudad de Buenos Aires 01.22 01:00 3 - 2  
UPCN San Juan - Ciudad de Buenos Aires 01.22 22:00 3 - 2  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Lindemans Aalst 01.22 20:30 1 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Montana 01.22 17:30 3 - 1  
Pirin Razlog - Dobrudzsa Dobrics 01.22 17:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru Ponta Grossa - Sesi SP 01.22 22:00 3 - 0  
Minas - Taubate Funvic 01.22 23:00    
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sao Jose Dos Pinhais 01.22 23:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Lvi Praha 01.22 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 01.22 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 01.22 11:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Arago de Sete 01.22 20:00 3 - 1  
Tourcoing - Nice 01.22 18:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mougins 01.22 18:00 3 - 1  
Vandoeuvre-Nancy - Paris SC 01.22 19:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Olympiakosz 01.22 16:30 1 - 3  
PAOK - Finikasz Szyrosz 01.22 19:00 2 - 3  
Röplabda (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarbattery Urmia - Paykan 01.22 11:30 0 - 3  
Shahrdari Gonbad - Saipa 01.22 08:30 0 - 3  
Shahrdari Varamin - Foolad Sirjan 01.22 14:30 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Wolfdogs - JTEKT Stings 01.22 10:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - GKS Katowice 01.22 17:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Budowlani Lodz 01.22 20:30 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Metar Cseljabinszk 01.22 13:00 3 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 01.22 16:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Bukarest 01.22 14:00 3 - 0  
Arges Pitesti - Rapid Bukarest 01.22 17:00 2 - 3  
Medgidia - Tirgu Mures 01.22 17:00 3 - 0  
Targoviste - Jolidon Cluj 01.22 16:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Schaffhausen 01.22 20:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac 01.22 18:30 3 - 1  
Spartak Subotica - Vojvodina 01.22 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sremska Mitrovica - Partizan Belgrád 01.22 19:30 3 - 2  
Ub - Klek Zrenjanin 01.22 18:00 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donchenko - A. Firouzja 01.22 14:00 0 - 1  
A. Esipenko - A. Giri 01.22 14:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - M. Carlsen 01.22 14:00 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - D. Anton-Guijarro 01.22 14:00 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - A. Tari 01.22 14:00 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - F. Caruana 01.22 14:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - R. Wojtaszek 01.22 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - Lee Walker 01.22 21:00 1 - 2  
A. Hicks - P. Devlin 01.22 18:05 2 - 0  
A. Hicks - Si Jiahui 01.22 19:30 2 - 1  
A. McGill - A. Hicks 01.22 16:30 2 - 0  
A. McGill - Dom. Dale 01.22 18:00 2 - 1  
A. McGill - Lee Walker 01.22 11:00 2 - 1  
A. McGill - Mark King 01.22 19:30 1 - 2  
A. McGill - P. Devlin 01.22 12:30 0 - 2  
A. McGill - Si Jiahui 01.22 14:00 0 - 2  
A. McGill - Zhao Xintong 01.22 21:00 0 - 2  
Dom. Dale - A. Hicks 01.22 11:00 2 - 1  
Dom. Dale - Lee Walker 01.22 12:30 2 - 0  
Dom. Dale - P. Devlin 01.22 19:30 2 - 0  
Dom. Dale - Si Jiahui 01.22 21:00 2 - 1  
Mark King - A. Hicks 01.22 12:30 0 - 2  
Mark King - Dom. Dale 01.22 14:00 2 - 1  
Mark King - Lee Walker 01.22 16:30 2 - 0  
Mark King - P. Devlin 01.22 21:00 0 - 2  
Mark King - Si Jiahui 01.22 11:00 0 - 2  
P. Devlin - Lee Walker 01.22 14:00 1 - 2  
Si Jiahui - Lee Walker 01.22 18:05 0 - 2  
Zhao Xintong - A. Hicks 01.22 14:00 1 - 2  
Zhao Xintong - Dom. Dale 01.22 16:30 2 - 0  
Zhao Xintong - Lee Walker 01.22 19:30 2 - 1  
Zhao Xintong - Mark King 01.22 18:05 2 - 0  
Zhao Xintong - P. Devlin 01.22 11:00 1 - 2  
Sílövészet (20 km, Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Dale - L. Hofer 01.22 13:15 0 - 1  
J. Fak - B. Weger 01.22 13:15 0 - 1  
J.T. Bö - S.H. Laegreid 01.22 13:15 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - A. Peiffer 01.22 13:15 1 - 0  
S. Samuelsson - E. Lesser 01.22 13:15 1 - 0  
T. Bö - E. Jacquelin 01.22 13:15 1 - 0  
T. Bö - S. Samuelsson 01.22 13:15 1 - 0  
Sílövészet (20 km, Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
20 km, Antholz-Anterselva 2021 01.22 13:15    
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Die. Hidalgo - G. Fonio 01.22 08:20 0 - 2  
P. Cachin - N. Borges 01.22 08:30 0 - 2  
R. Brancaccio - Vla. Orlov 01.22 08:30 2 - 0  
R. Molleker - J.M. Cerundolo 01.22 08:30 1 - 2  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Laboutkova - Z. Sonmez 01.22 08:30 2 - 0  
Eri. Andreeva - C. Dinu 01.22 08:30 0 - 2  
J. Avdeeva - E. Makarova 01.22 08:25 2 - 1  
S. Sakellaridi - N. Brancaccio 01.22 10:00 2 - 1  
Tenisz (Bressuire, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - H.V.N. Rune 01.22 11:00 0 - 2  
I. Sijsling - G. Brouwer 01.22 11:00 0 - 2  
J. Sels - Z. Bergs 01.22 12:30 0 - 2  
M. Martineau - Ben. Hassan 01.22 12:20 2 - 1  
Tenisz (Fujairah, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kur. Nara - C. Tauson 01.22 10:00    
V. Golubic - D. Snigur 01.22 08:00 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - Ant. Hoang 01.22 09:00 2 - 1  
E. Kirkin - J. Kovalik 01.22 11:40 1 - 2  
Go Soeda - M. Safwat 01.22 09:00    
M-A. Hüsler - A. Rinderknech 01.22 10:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Glasspool L / Heliovaara 01.22 15:45 0 - 2  
Galloway R / Lawson A - Goransson A / Pel D 01.22 14:15 0 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Diaz Acosta - J. Nikles 01.22 09:00 2 - 0  
J. Barranco Cosano - F. Agamenone 01.22 09:00 1 - 2  
J.P. Paz - C. Sanchez Jover 01.22 12:15 2 - 1  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morgina - D. Herdzelas 01.22 09:00 1 - 2  
S. Kraus - Lex. Stevens 01.22 09:00 2 - 0  
S. Samir - C. Skamlova 01.22 11:15 1 - 2  
Z. Falkner - E. Avanesyan 01.22 09:00 0 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Eala - C. Monnet 01.22 15:00 2 - 1  
A. Karunaratne - E. Arango 01.22 15:00 2 - 0  
S. Cakarevic - L. Jeanjean 01.22 15:00 1 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - S. Waltert 01.22 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Sam. Verma 01.22 07:00 2 - 1  
D. Liew - Vik. Axelsen 01.22 08:00 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Cheuk Yiu Lee 01.22 07:40 2 - 1  
Tzu Wei Wang - Tien Chen Chou 01.22 07:20 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Chia A / Soh W Y 01.22 08:00 0 - 2  
Lane B / Vendy S - Ahsan M / Setiawan H 01.22 06:40 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Lamsfuss M / Seidel M E 01.22 06:00 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Rankireddy S / Shetty C 01.22 07:40 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - N. Yigit 01.22 06:00 2 - 0  
R. Intanon - S. Pusarla Venkata 01.22 07:20 2 - 0  
Se Young An - P. Chochuwong 01.22 05:40 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Michelle Li 01.22 07:00 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul/Prajongjai - Kim S Y / Kong H Y 01.22 06:40 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Hoo V / Yap C W 01.22 05:20 2 - 0  
Tan P K L / Thinaah M - Chow M K / Lee M Y 01.22 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Hoo P R / Cheah Y S 01.22 05:00 1 - 2  
Jomkoh S / Paewsampran S - Seo S J / Chae Y 01.22 05:00 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Chan P S / Goh L Y 01.22 05:20 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Ko S H / Eom H W 01.22 06:20 2 - 1  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország 01.22 16:00 7 - 20  
Hollandia - Kazahsztán 01.22 20:00 19 - 6  
Olaszország - Izrael 01.22 18:00 15 - 6  
Szlovákia - Görögország 01.22 14:00 3 - 22  

 

2021.01.21.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antipin - A. Skrebnev 01.21 14:45 3 - 1  
A. Antipin - I. Mikhaylov 01.21 16:15 1 - 3  
A. Gribkov - I. Moshkov 01.21 19:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - A. Gribkov 01.21 20:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - M. Minchenkov 01.21 18:45 3 - 1  
A. Kolmin - G. Karpovkin 01.21 05:30 3 - 2  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 01.21 07:30 3 - 1  
A. Menshikov - E. Ilyukhin 01.21 00:45 1 - 3  
A. Menshikov - Ilya Novikov 01.21 01:45 0 - 3  
A. Pravednov - T. Turabekov 01.21 23:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - A. Pravednov 01.21 00:30 0 - 3  
A. Serebrennikov - M. Ilichev 01.21 11:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - Z.Y. Tsybikov 01.21 01:30 3 - 1  
A. Skrebnev - I. Mikhaylov 01.21 14:15 0 - 3  
A. Suntsov - K. Churin 01.21 22:45 2 - 3  
A. Uezdin - D. Ignatiev 01.21 23:00 1 - 3  
A. Uezdin - R. Pavlenko 01.21 21:30 1 - 3  
A. Vlasov - V. Beliakov 01.21 18:00 3 - 1  
A. Zabrodin - A. Kolmin 01.21 07:00 3 - 0  
A. Zhelubenkov - V. Rakhmanov 01.21 18:15 3 - 1  
A. Zirin - V. Chahur 01.21 08:15 1 - 3  
A. Zirin - V. Rachkov 01.21 06:45 1 - 3  
A.D. Volkov - I. Soldatov 01.21 21:45 2 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 01.21 23:15 2 - 3  
A.D. Volkov - T. Yusipov 01.21 00:45 3 - 1  
A.D. Volkov - V. Marshalov 01.21 01:45 1 - 3  
A.I. Frolov - A. Zhelubenkov 01.21 19:45 3 - 0  
A.I. Frolov - S. Kaplan 01.21 17:45 3 - 0  
A.V. Poprocky - M. Marchenko 01.21 16:15 0 - 3  
A.V. Poprocky - O. Soldusov 01.21 14:45 3 - 1  
A.Y. Fedosov - A. Serebrennikov 01.21 10:15 3 - 1  
D. Ignatiev - T. Turabekov 01.21 22:00 2 - 3  
D. Korneev - E. Ilyukhin 01.21 02:15 2 - 3  
D. Lavrinenko - A. Vlasov 01.21 19:30 1 - 3  
D. Lavrinenko - V. Zhulyabin 01.21 17:30 0 - 3  
D. Petrochenko - T. Yusipov 01.21 02:15 3 - 0  
D. Tikhnenko - Kim Sen Ir 01.21 14:30 2 - 3  
D. Tikhnenko - Ser. Ovechkin 01.21 16:00 0 - 3  
G. Karpovkin - A. Zabrodin 01.21 08:00 3 - 2  
G. Karpovkin - V. Vologzhanin 01.21 06:30 3 - 2  
G.V. Vahnin - O. Suharkov 01.21 11:15 1 - 3  
I. Afanasyev - Y. Troyanov 01.21 10:00 0 - 3  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 01.21 10:30 1 - 3  
I. Korogodsky - Y. Troyanov 01.21 12:00 0 - 3  
I. Meteleshko - A.V. Poprocky 01.21 13:45 3 - 0  
I. Meteleshko - O. Soldusov 01.21 15:45 3 - 1  
I. Mikhaylov - I. Ramenskiy 01.21 15:15 3 - 1  
I. Minchenkov - I. Afanasyev 01.21 11:30 0 - 3  
I. Minchenkov - I. Korogodsky 01.21 09:30 2 - 3  
I. Moshkov - A. Klavdenkov 01.21 17:45 0 - 3  
I. Moshkov - M. Minchenkov 01.21 19:45 1 - 3  
I. Poletaev - O. Nikiforov 01.21 07:15 1 - 3  
I. Ramenskiy - A. Antipin 01.21 13:45 1 - 3  
I. Ramenskiy - A. Skrebnev 01.21 15:45 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Suntsov 01.21 21:45 2 - 3  
I. Ramenskiy - P. Semeshin 01.21 23:15 2 - 3  
I. Soldatov - D. Petrochenko 01.21 22:45 3 - 2  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 01.21 00:15 3 - 1  
K. Churin - D. Molodtsov 01.21 23:45 3 - 1  
Kim Sen Ir - Ser. Ovechkin 01.21 14:00 3 - 2  
M. Ilichev - N. Zhurba 01.21 09:45 0 - 3  
M. Marchenko - I. Meteleshko 01.21 15:15 3 - 0  
M. Minchenkov - A. Gribkov 01.21 18:15 3 - 0  
N. Kurilchik - G.V. Vahnin 01.21 10:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - D. Korneev 01.21 01:15 3 - 0  
N. Zhurba - A. Pravednov 01.21 02:00 3 - 1  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 01.21 12:15 1 - 3  
N. Zhurba - A.Y. Fedosov 01.21 10:45 3 - 2  
O. Nikiforov - S. Homutov 01.21 05:45 0 - 3  
O. Nikiforov - Y.A. Gavrilov 01.21 07:45 3 - 1  
O. Shagarov - T. Yusipov 01.21 22:15 3 - 0  
O. Soldusov - M. Marchenko 01.21 14:15 0 - 3  
O. Suharkov - N. Kurilchik 01.21 11:45 2 - 3  
O. Suharkov - V.G. Evlampiev 01.21 09:45 0 - 3  
P. Semeshin - D. Molodtsov 01.21 22:15 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Pravednov 01.21 22:30 3 - 1  
R. Pavlenko - N. Zhurba 01.21 01:00 3 - 1  
S. Homutov - I. Poletaev 01.21 08:15 2 - 3  
S. Homutov - Y.A. Gavrilov 01.21 06:45 1 - 3  
S. Kaplan - A. Zhelubenkov 01.21 18:45 3 - 0  
S. Kaplan - V. Rakhmanov 01.21 20:15 3 - 1  
S. Kuzmin - D. Tikhnenko 01.21 13:30 1 - 3  
S. Kuzmin - Kim Sen Ir 01.21 15:30 3 - 1  
Ser. Ovechkin - S. Kuzmin 01.21 15:00 1 - 3  
V. Beliakov - D. Lavrinenko 01.21 19:00 3 - 1  
V. Chahur - V. Nemashkalo 01.21 07:15 3 - 0  
V. Marshalov - I. Soldatov 01.21 00:15 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Zirin 01.21 05:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - V. Rachkov 01.21 07:45 1 - 3  
V. Rachkov - V. Chahur 01.21 06:15 3 - 2  
V. Rakhmanov - A.I. Frolov 01.21 19:15 3 - 2  
V. Vologzhanin - A. Zabrodin 01.21 06:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - A. Vlasov 01.21 18:30 2 - 3  
V. Zhulyabin - V. Beliakov 01.21 20:00 3 - 1  
V.G. Evlampiev - G.V. Vahnin 01.21 12:15 3 - 1  
V.G. Evlampiev - N. Kurilchik 01.21 10:45 3 - 1  
Y. Troyanov - I. Minchenkov 01.21 11:00 3 - 0  
Y.A. Gavrilov - I. Poletaev 01.21 06:15 3 - 2  
Y.A. Gavrilov - O. Nikiforov 01.21 09:15 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - R. Pavlenko 01.21 00:00 3 - 0  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - Broberg/Söderhamn 01.21 18:00    
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marshall - K. Rednall 01.21 14:00 0 - 1  
D. Gourlay - J. Greenslade 01.21 20:30 1 - 0  
J. Forrest - G. Harlow 01.21 11:00 0 - 1  
Bowls (World Indoor Championship, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Rednall - Lau. Daniels 01.21 16:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Esport - Lyngby Vikings 01.21 15:00 0 - 2  
FATE Esports - Sangal Esports 01.21 09:00 0 - 2  
SKADE - Shock Bomb 01.21 09:00 2 - 1  
Tricked eSport - Astralis Talent 01.21 15:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Blast Premier G.Finals-PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - G2 Esports 01.21 18:00 2 - 1  
Complexity Gaming - Natus Vincere 01.21 13:30 1 - 2  
Team Vitality - Team Liquid 01.21 22:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Generation - Hellraisers 01.21 15:00    
Vp.prodigy - Hellraisers 01.21 16:00 1 - 2  
Winstrike Team - Imperial Pro Gaming 01.21 12:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Team Spirit 01.21 20:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewmates - Gorillaz Pride 01.21 21:00 0 - 2  
Infinity Esports - Blood For Blood 01.21 18:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noping E-Sports - SG E-Sports 01.21 00:00 1 - 2  
Omega Gaming - SG E-Sports 01.21 00:00    
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Cut - Electronic Boys 01.21 00:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undying - Aristotle 01.21 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer Esports - Army Geniuses 01.21 06:00 0 - 2  
Zerotwo - Cignal Ultra 01.21 08:20 1 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
496 Gaming - Vice Esports 01.21 12:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damwon Gaming - Hyfresh Blade 01.21 12:30 0 - 2  
T1 - Gen.g Esports 01.21 09:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izidream - Team Bds 01.21 20:00 1 - 0  
Karmine Corp - Solary 01.21 21:00 1 - 0  
Misfits Premier - Gamersorigin 01.21 19:00 1 - 0  
Team Ldlc - Gameward 01.21 22:50 1 - 0  
Vitality Bee - Team Mces 01.21 23:50 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oh My God - Royal Never Give Up 01.21 12:00 0 - 2  
TT Gaming - Team WE 01.21 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bcn Squad - S2V Esports 01.21 18:00 0 - 1  
Cream Real Betis - Movistar Riders 01.21 20:40 0 - 1  
Emonkeyz - Team Queso 01.21 18:55 0 - 1  
Mad Lions Madrid - Giants.Spain 01.21 22:00 1 - 0  
Ucam Esports Club - G2 Arctic 01.21 19:35 0 - 1  
E-Sport (LOL,PG Nationals Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Axolotl - Gg And Esports 01.21 22:00 1 - 0  
Macko Esports - Mkers 01.21 19:00 1 - 0  
Romulea Esport - Cyberground Gaming 01.21 20:00 1 - 0  
Samsung Morning Stars - Outplayed 01.21 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin International Gami - Penta 1860 01.21 19:00 1 - 0  
E Wie Einfach E-Sports - Unicorns of Love Sexy 01.21 22:00 0 - 1  
FC Schalke 04 Evolution - Team Gamerlegion 01.21 21:00 1 - 0  
Mousesports - AD Hoc Gaming 01.21 18:00 1 - 0  
SK Gaming Prime - Euronics Gaming 01.21 20:00 1 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCS EU Winter-TheGrid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dignitas - Team Liquid 01.21 19:00 3 - 2  
Endpoint - Fadeaway 01.21 20:00 2 - 3  
Galaxy Racer - Giants Gaming 01.21 19:00 0 - 3  
Galaxy Racer - Triple Trouble 01.21 18:00 3 - 1  
Galaxy Racer - Wolves Esports 01.21 17:00 3 - 1  
Giants Gaming - Triple Trouble 01.21 17:00 3 - 2  
Giants Gaming - Wolves Esports 01.21 18:00 2 - 3  
Guild Esports - Endpoint 01.21 18:00 2 - 3  
Guild Esports - Fadeaway 01.21 19:00 1 - 3  
Oxygen Esports - Dignitas 01.21 17:00 3 - 1  
Oxygen Esports - Team Liquid 01.21 18:00 3 - 1  
Redemption - Renault Vitality 01.21 19:00 1 - 3  
Redemption - Rix.gg 01.21 18:00 3 - 0  
Redemption - Team Bds 01.21 20:00 3 - 2  
Renault Vitality - Rix.gg 01.21 20:00 3 - 0  
Team Bds - Renault Vitality 01.21 18:00 0 - 3  
Team Bds - Rix.gg 01.21 19:00 3 - 1  
Team Singularity - Endpoint 01.21 19:00 3 - 1  
Team Singularity - Fadeaway 01.21 18:00 3 - 0  
Team Singularity - Guild Esports 01.21 20:00 2 - 3  
TOP Blokes - Dignitas 01.21 18:00 3 - 1  
TOP Blokes - Oxygen Esports 01.21 19:00 3 - 1  
TOP Blokes - Team Liquid 01.21 17:00 3 - 2  
Triple Trouble - Wolves Esports 01.21 19:00 3 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCS,Na Win.-The GridPO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Esports - Susquehanna Soniqs 01.21 00:00 3 - 2  
Jamal Jabary - Alpine Esports 01.21 00:00 0 - 3  
Kansas City Pioneers - Version1 01.21 00:00 1 - 3  
Nrg Esports - Ghost Gaming 01.21 00:00 3 - 0  
Pittsburgh Knights - Continuum 01.21 00:00 3 - 1  
Rogue - The Peeps 01.21 00:00 1 - 3  
Spacestation Gaming - Charlotte Phoenix 01.21 00:00 3 - 0  
Team Envy - Eunited 01.21 00:00 3 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IBK Dalen - Storvreta 01.21 21:00 8 - 2  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg 01.21 17:00 4 - 5  
Tyumeny - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.21 15:00 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Linz 2 01.21 20:30 7 - 1  
Jesenice - Cortina 01.21 19:00 3 - 2  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 01.21 19:15 2 - 5  
Renon/Ritten - Feldkirch 01.21 20:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 01.21 17:30 3 - 4  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tulsa Oilers - Indy Fuel 01.21 02:05 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DEAC - Brassó 01.21 20:00 1 - 1  
FTC - Vasas 01.21 14:30 5 - 3  
MAC-HKB - Gyergyói HK 01.21 18:00 4 - 4  
Újpest - Csíkszereda 01.21 18:00 2 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec 01.21 15:00 3 - 6  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 01.21 17:00 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Amur Habarovszk 01.21 17:30 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Barisz 01.21 17:30 0 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Riga 01.21 15:00 5 - 3  
Red Star Kunlun - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.21 17:00 5 - 6  
Szocsi - Szibir Novoszibirszk 01.21 17:30 3 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa 01.21 15:00 1 - 1  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár 01.21 17:30 1 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - SZKA-Varjagi 01.21 11:00 5 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 2 01.21 15:00 5 - 9  
Szputnyik Almetyevszk - Szarmati Orenburg 01.21 11:00 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 01.21 03:30 2 - 3  
Las Vegas - Arizona 01.21 04:00 5 - 2  
St. Louis - San Jose 01.21 03:00 1 - 1  
Toronto - Edmonton 01.21 01:00 1 - 3  
Vancouver - Montreal 01.21 04:00 5 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 01.21 20:30 2 - 0  
Köln - Düsseldorf 01.21 18:30 1 - 5  
München - Ingolstadt 01.21 20:30 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Biasca Ticino 01.21 19:45 2 - 2  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 01.21 20:00 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Oskarshamn 01.21 19:00 3 - 1  
Djurgarden - Rögle 01.21 19:00 3 - 5  
Frölunda - Leksand 01.21 19:00 4 - 5  
Lulea - Växjö 01.21 19:00 0 - 2  
Skelleftea - HV 71 01.21 19:00 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Zvezda Csehov 01.21 16:30 3 - 1  
CSZK Szamara - Jugra Hanti-Manszijszk 01.21 16:00 0 - 2  
Dizel Penza - Dinamo MO 01.21 17:00 1 - 4  
Izssztal Izsevszk - Rjazany 01.21 16:00 2 - 1  
Lada Toljatti - Rubin Tyumeny 01.21 16:00 2 - 3  
Molot Perm - Dinamo Szentpétervár 01.21 15:00 0 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Himik Voszkreszenszk 01.21 16:30 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - SZKA-Néva 01.21 15:00 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Buducnost Podgorica 01.21 19:00 95 - 84  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Borac Banja Luka 01.21 17:00 75 - 67  
Sutjeska Niksic - Helios Domzale 01.21 21:00 77 - 67  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Boca Juniors 01.21 01:30 65 - 72  
Comunicaciones Mercedes - Quimsa 01.21 23:00 81 - 89  
Platense - Hispano Americano 01.21 01:30 77 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - The Hawks 01.21 09:30 82 - 90  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Svendborg 01.21 18:45 86 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 01.21 11:00 70 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 01.21 11:00 76 - 79  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Lovejoy) - New Orleans (Shiva) 01.21 07:36 48 - 53  
Cleveland (Lovejoy) - Orlando (Goku) 01.21 08:12 44 - 52  
Memphis (W1Nfatal) - Cleveland (Lovejoy) 01.21 07:00 60 - 41  
Memphis (W1Nfatal) - New Orleans (Shiva) 01.21 10:00 58 - 65  
Orlando (Goku) - Memphis (W1Nfatal) 01.21 09:24 37 - 65  
Orlando (Goku) - New Orleans (Shiva) 01.21 08:48 57 - 48  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Miller) - Washington (Bad_Trip) 01.21 14:30 69 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Lovejoy) - New Orleans (Goku) 01.21 12:12 54 - 60  
Memphis (Lovejoy) - Utah (Shiva) 01.21 11:36 44 - 51  
New Orleans (Goku) - Sacramento (W1Nfatal) 01.21 13:24 56 - 65  
New Orleans (Goku) - Utah (Shiva) 01.21 12:48 57 - 61  
Sacramento (W1Nfatal) - Memphis (Lovejoy) 01.21 11:00 48 - 51  
Sacramento (W1Nfatal) - Utah (Shiva) 01.21 14:00 57 - 51  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Valencia 01.21 20:45 90 - 77  
Maccabi TA - Real Madrid 01.21 20:05 86 - 84  
Olimpia Milano - Bayern München 01.21 20:45 75 - 51  
Panathinaikosz - Himki Moszkva 01.21 20:00 94 - 78  
Zenit Szentpétervár - Anadolu Efes 01.21 18:00 85 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Dinamo Kurszk 01.21 16:30 61 - 65  
P. Avenida - Nagyezsda Orenburg 01.21 19:30 93 - 38  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon - USK Praha (Helyszín: Csehország) 01.21 19:00 85 - 74  
Fenerbahce - Arka Gdynia 01.21 16:00 88 - 57  
Kosárlabda (Euroliga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Girona 01.21 17:00 90 - 83  
TTT Riga - Famila Schio (Helyszín: Olaszország) 01.21 20:00 68 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Galatasaray 01.21 20:00 87 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Szekszárd 01.21 20:30 71 - 88  
Prometej Kamjanszke - Győr (Helyszín: Győr) 01.21 17:00 56 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elitzur Ramla - Ormanspor (Helyszín: Törökország) 01.21 15:00 97 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazig Özel Idare - Gorzow 01.21 15:00 88 - 76  
KP Brno - MBA Moszkva 01.21 18:00 72 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes-Gernika Bizkaia (Hely:Spanyolország) 01.21 18:00 50 - 57  
Roche Vendee - Ciudad de La Laguna (Helyszín:Spanyolország) 01.21 15:00 66 - 81  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere - Apollo Amsterdam 01.21 19:30 62 - 62, h.u. 74 - 67  
Feyenoord - Aris Leeuwarden 01.21 19:45 82 - 56  
Hague Royals - Den Helder 01.21 20:00 52 - 89  
Landstede Zwolle - Den Bosch 01.21 19:30 73 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Cibona Zágráb 01.21 18:00 68 - 89  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Haukar 01.21 20:15 82 - 75  
IR Reykjavik - Thor Akureyri 01.21 19:15 105 - 90  
KR Reykjavik - Höttur 01.21 20:15 113 - 108  
Tindastoll - Valur 01.21 21:15 71 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Tianjin 01.21 05:00 122 - 82  
Jilin - Zhejiang Guangsha 01.21 12:35 105 - 104  
Shanxi - Qingdao 01.21 13:00 94 - 103  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 01.21 05:30 107 - 117  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 01.21 01:30 106 - 106, h.u. 123 - 115  
Cleveland - Brooklyn 01.21 01:00 113 - 113, h.u. 147 - 135  
Golden State - San Antonio 01.21 04:00 121 - 99  
Houston - Phoenix 01.21 03:30 103 - 109  
Indiana - Dallas 01.21 01:00 112 - 124  
LA Clippers - Sacramento 01.21 04:00 115 - 96  
Minnesota - Orlando 01.21 02:00 96 - 97  
Philadelphia - Boston 01.21 01:00 117 - 109  
Portland - Memphis 01.21 04:00    
Toronto - Miami 01.21 01:30 102 - 111  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Broni 01.21 19:00 95 - 45  
Sesto San Giovanni - Ragusa 01.21 16:00 76 - 75  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Univ. Craiova 01.21 18:00 79 - 84  
Csíkszereda - Targu Jiu 01.21 15:00 69 - 62  
Steaua Bukarest - BCMU Pitesti 01.21 14:15 85 - 94  
Timisoara - Dinamo Bukarest 01.21 15:00 79 - 65  
U-Banca Cluj - CSU Sibiu 01.21 17:15 90 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Odessza 01.21 17:00 85 - 75  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Strikers - Brisbane Heat 01.21 09:15 1 - 0  
Krikett (ODI Series (AFG-IRL))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Írország 01.21 07:30 1 - 0  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northern Knights - Canterbury Kings 01.21 07:00 1 - 0  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Midtjylland 01.21 19:30 28 - 35  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hodonin - Michalovce 01.21 17:30 18 - 45  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Kungalv 01.21 19:00 28 - 20  
Kézilabda (vb, alsóház, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kongói DK 01.21 18:00 31 - 32  
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Brazília 01.21 18:00 29 - 23  
Spanyolország - Németország 01.21 20:30 32 - 28  
Uruguay - Lengyelország 01.21 15:30 16 - 30  
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Katar 01.21 20:30 32 - 23  
Horvátország - Bahrein 01.21 18:00 28 - 18  
Japán - Argentína 01.21 15:30 24 - 28  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói Köztársaság - Niger 01.21 20:00 1 - 1  
Líbia - Kongói DK 01.21 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Tirana - KF Tirana 01.21 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Engordany - Sant Julia 01.21 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Durham 01.21 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Ferro Carril Oeste 01.21 23:20 2 - 1  
Dep. Moron - Dep. Riestra 01.21 23:15 0 - 1  
Estudiantes Buenos Aires - San Martin SJ 01.21 21:10 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne City 01.21 09:05 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah Masazir - Qarabag Baku 01.21 15:00 1 - 2  
Sabayil - Neftcsi Baku 01.21 13:00 1 - 3  
Zira - Gabala 01.21 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Gent 01.21 21:00 1 - 1  
Zulte Waregem - OH Leuven 01.21 18:45 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Ponte Preta 01.21 21:45 1 - 0  
Cruzeiro MG - Operario PR 01.21 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Vasco da Gama RJ 01.21 01:30 4 - 1  
Coritiba - Fluminense RJ 01.21 00:30 3 - 3  
Flamengo RJ - Palmeiras SP 01.21 23:00 2 - 0  
Fortaleza - Santos SP 01.21 23:00 2 - 0  
Goiás - Ceara 01.21 23:00 0 - 4  
Sao Paulo SP - Internacional RS 01.21 01:30 1 - 5  
Labdarúgás (Brazil Goiano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crac GO - Vila Nova GO 01.21 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Rangers de Talca 01.21 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Curico Unido 01.21 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - CD Olimpia 01.21 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Guadalupe FC 01.21 00:00 1 - 0  
ADR Jicaral - Limon 01.21 22:00 2 - 0  
Herediano - Municipal Grecia 01.21 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev (White_Boy19 - Szpartak Mo.(Dangerdim77) 01.21 11:54 0 - 0  
Szpartak Mo.(Dangerdim77) - Dinamo Kijev (White_Boy19 01.21 12:54 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Olle) - Bayern München (Taka) 01.21 19:28 2 - 0  
Barcelona (Olle) - Liverpool (KRaftVK) 01.21 19:04 2 - 0  
Barcelona (Olle) - Paris SG (Upcake22) 01.21 19:52 1 - 3  
Barcelona (Olle) - Real Madrid (Dm1trena) 01.21 20:16 1 - 1  
Bayern München (Foggy) - Liverpool (Nikkitta) 01.21 14:28 2 - 4  
Bayern München (Foggy) - Paris SG (White_Boy1927) 01.21 13:52 2 - 2  
Bayern München (Foggy) - Real Madrid (Dangerdim77) 01.21 15:16 0 - 1  
Bayern München (Taka) - Barcelona (Olle) 01.21 20:28 2 - 2  
Bayern München (Taka) - Liverpool (KRaftVK) 01.21 19:52 0 - 2  
Bayern München (Taka) - Paris SG (Upcake22) 01.21 18:40 0 - 3  
Bayern München (Taka) - Real Madrid (Dm1trena) 01.21 19:04 3 - 5  
Liverpool (KRaftVK) - Barcelona (Olle) 01.21 20:04 2 - 0  
Liverpool (KRaftVK) - Bayern München (Taka) 01.21 18:52 3 - 0  
Liverpool (KRaftVK) - Paris SG (Upcake22) 01.21 19:16 0 - 1  
Liverpool (KRaftVK) - Real Madrid (Dm1trena) 01.21 19:40 3 - 1  
Liverpool (Nikkitta) - Bayern München (Foggy) 01.21 15:28 1 - 1  
Liverpool (Nikkitta) - Paris SG (White_Boy1927) 01.21 14:16 1 - 3  
Liverpool (Nikkitta) - Real Madrid (Dangerdim77) 01.21 13:40 1 - 2  
Paris SG (Upcake22) - Barcelona (Olle) 01.21 18:52 0 - 2  
Paris SG (Upcake22) - Bayern München (Taka) 01.21 19:40 0 - 2  
Paris SG (Upcake22) - Liverpool (KRaftVK) 01.21 20:16 1 - 2  
Paris SG (Upcake22) - Real Madrid (Dm1trena) 01.21 19:28 2 - 0  
Paris SG (White_Boy1927) - Bayern München (Foggy) 01.21 14:52 1 - 2  
Paris SG (White_Boy1927) - Liverpool (Nikkitta) 01.21 15:16 1 - 1  
Paris SG (White_Boy1927) - Real Madrid (Dangerdim77) 01.21 14:04 1 - 0  
Real Madrid (Dangerdim77) - Bayern München (Foggy) 01.21 14:16 0 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Liverpool (Nikkitta) 01.21 14:40 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Paris SG (White_Boy1927) 01.21 15:04 1 - 0  
Real Madrid (Dm1trena) - Barcelona (Olle) 01.21 19:16 3 - 3  
Real Madrid (Dm1trena) - Bayern München (Taka) 01.21 20:04 3 - 2  
Real Madrid (Dm1trena) - Liverpool (KRaftVK) 01.21 18:40 1 - 1  
Real Madrid (Dm1trena) - Paris SG (Upcake22) 01.21 20:28 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Dm1trena) - Leicester (Upcake22) 01.21 18:18 1 - 4  
Arsenal (Dm1trena) - Leverkusen (Olle) 01.21 17:06 1 - 4  
Arsenal (Dm1trena) - Milan (KRaftVK) 01.21 16:30 1 - 1  
Arsenal (Dm1trena) - Napoli (Taka) 01.21 17:54 2 - 1  
Leicester (Upcake22) - Arsenal (Dm1trena) 01.21 17:18 3 - 0  
Leicester (Upcake22) - Leverkusen (Olle) 01.21 16:42 1 - 3  
Leicester (Upcake22) - Milan (KRaftVK) 01.21 18:06 3 - 2  
Leicester (Upcake22) - Napoli (Taka) 01.21 17:30 0 - 0  
Leverkusen (Olle) - Arsenal (Dm1trena) 01.21 18:06 3 - 4  
Leverkusen (Olle) - Leicester (Upcake22) 01.21 17:42 0 - 0  
Leverkusen (Olle) - Milan (KRaftVK) 01.21 16:54 2 - 0  
Leverkusen (Olle) - Napoli (Taka) 01.21 17:18 1 - 1  
Milan (KRaftVK) - Arsenal (Dm1trena) 01.21 17:30 0 - 1  
Milan (KRaftVK) - Leicester (Upcake22) 01.21 17:06 0 - 2  
Milan (KRaftVK) - Leverkusen (Olle) 01.21 17:54 2 - 1  
Milan (KRaftVK) - Napoli (Taka) 01.21 16:42 3 - 0  
Napoli (Taka) - Arsenal (Dm1trena) 01.21 16:54 3 - 2  
Napoli (Taka) - Leicester (Upcake22) 01.21 16:30 5 - 0  
Napoli (Taka) - Leverkusen (Olle) 01.21 18:18 1 - 3  
Napoli (Taka) - Milan (KRaftVK) 01.21 17:42 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Kodak) - Leicester City (Jkey) 01.21 19:46 2 - 1  
Everton (Arcos) - Arsenal (Kodak) 01.21 19:22 0 - 3  
Everton (Arcos) - West Ham (Laikingdast) 01.21 19:46 3 - 1  
Leicester City (Jkey) - Everton (Arcos) 01.21 19:34 2 - 1  
West Ham (Laikingdast) - Arsenal (Kodak) 01.21 19:58 0 - 0  
West Ham (Laikingdast) - Wolverhampton (Orlovsky1) 01.21 19:34 1 - 1  
Wolverhampton (Orlovsky1) - Everton (Arcos) 01.21 19:58 0 - 1  
Wolverhampton (Orlovsky1) - Leicester City (Jkey) 01.21 19:22 3 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Kodak) - Liverpool (Laikingdast) 01.21 21:18 1 - 1  
Chelsea (Kodak) - Man. City (Orlovsky1) 01.21 21:30 1 - 4  
Chelsea (Kodak) - Manchester Utd. (Jkey) 01.21 22:06 1 - 0  
Chelsea (Upcake22) - Liverpool (Olle) 01.21 12:12 0 - 2  
Chelsea (Upcake22) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.21 12:48 3 - 0  
Chelsea (Upcake22) - Tottenham (KRaftVK) 01.21 13:36 2 - 1  
Chelsea (White_Boy1927) - Tottenham (Foggy) 01.21 08:12 0 - 3  
Liverpool (Dangerdim77) - Chelsea (White_Boy1927) 01.21 08:24 1 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Tottenham (Foggy) 01.21 07:36 4 - 0  
Liverpool (Laikingdast) - Chelsea (Kodak) 01.21 22:18 1 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Man. City (Orlovsky1) 01.21 21:54 1 - 1  
Liverpool (Laikingdast) - Tottenham (Arcos) 01.21 21:06 3 - 1  
Liverpool (Olle) - Chelsea (Upcake22) 01.21 13:12 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Manchester City (Taka) 01.21 12:48    
Liverpool (Olle) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.21 13:36 3 - 0  
Liverpool (Olle) - Tottenham (KRaftVK) 01.21 12:24 0 - 2  
Man. City (Orlovsky1) - Liverpool (Laikingdast) 01.21 20:54 1 - 1  
Man. City (Orlovsky1) - Manchester Utd. (Jkey) 01.21 21:42 2 - 2  
Man. City (Orlovsky1) - Tottenham (Arcos) 01.21 22:18 2 - 2  
Manchester City (Nikkitta - Chelsea (White_Boy1927) 01.21 07:36 0 - 0  
Manchester City (Nikkitta - Liverpool (Dangerdim77) 01.21 07:00 0 - 0  
Manchester City (Nikkitta - Tottenham (Foggy) 01.21 08:48 0 - 1  
Manchester City (Taka) - Chelsea (Upcake22) 01.21 12:00    
Manchester City (Taka) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.21 12:24    
Manchester Utd. (Jkey) - Chelsea (Kodak) 01.21 21:06 1 - 1  
Manchester Utd. (Jkey) - Liverpool (Laikingdast) 01.21 21:30 2 - 2  
Manchester Utd. (Jkey) - Tottenham (Arcos) 01.21 21:54 4 - 0  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Chelsea (Upcake22) 01.21 13:48 1 - 0  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Liverpool (Olle) 01.21 12:36 1 - 3  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Tottenham (KRaftVK) 01.21 12:00 0 - 2  
Tottenham (Arcos) - Chelsea (Kodak) 01.21 21:42 1 - 0  
Tottenham (Arcos) - Liverpool (Laikingdast) 01.21 22:06 2 - 2  
Tottenham (Arcos) - Man. City (Orlovsky1) 01.21 21:18 4 - 1  
Tottenham (Arcos) - Manchester Utd. (Jkey) 01.21 20:54 1 - 0  
Tottenham (Foggy) - Liverpool (Dangerdim77) 01.21 08:36 3 - 1  
Tottenham (KRaftVK) - Chelsea (Upcake22) 01.21 12:36 3 - 2  
Tottenham (KRaftVK) - Liverpool (Olle) 01.21 13:24 2 - 0  
Tottenham (KRaftVK) - Manchester City (Taka) 01.21 12:12    
Tottenham (KRaftVK) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.21 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aru Arukonda - Fin Fints 01.21 16:50 2 - 1  
Aru Arukonda - Pnz Im Not Over 01.21 18:30 4 - 3  
CFC Catalonia FC - Aru Arukonda 01.21 15:10 6 - 3  
CFC Catalonia FC - Fin Fints 01.21 17:40 1 - 3  
CFC Catalonia FC - Meg Megapolice 01.21 10:15 2 - 1  
CFC Catalonia FC - Xal Xalinho FC 01.21 09:25 2 - 3  
Cfi Confession - CFC Catalonia FC 01.21 11:30 2 - 1  
Cfi Confession - Own Owned 01.21 09:50 2 - 2  
Fin Fints - Legion 01.21 14:45 1 - 1  
Fin Fints - Pnz Im Not Over 01.21 15:35 3 - 1  
Legion - Aru Arukonda 01.21 16:00 1 - 3  
Legion - CFC Catalonia FC 01.21 18:05 2 - 2  
Meg Megapolice - Cfi Confession 01.21 09:00 0 - 1  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 01.21 11:05 2 - 3  
Own Owned - CFC Catalonia FC 01.21 08:35 1 - 5  
Own Owned - Meg Megapolice 01.21 07:45 2 - 3  
Pnz Im Not Over - CFC Catalonia FC 01.21 16:25 3 - 3  
Pnz Im Not Over - Legion 01.21 17:15 3 - 1  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 01.21 08:10 1 - 4  
Xal Xalinho FC - Own Owned 01.21 10:40 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
England (White_Boy1927) - Spain (Foggy) 01.21 10:22 1 - 2  
Spain (Foggy) - Italy (Dangerdim77) 01.21 10:46 0 - 1  
Spain (Foggy) - Netherlands (Nikkitta) 01.21 09:58 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Olle) - Brazil (KRaftVK) 01.21 14:34 1 - 4  
Belgium (Olle) - France (Upcake22) 01.21 15:22 1 - 0  
Belgium (Olle) - Germany (Dm1trena) 01.21 15:46 2 - 2  
Belgium (Olle) - Portugal (Taka) 01.21 14:58 2 - 2  
Brazil (KRaftVK) - Belgium (Olle) 01.21 15:34 2 - 1  
Brazil (KRaftVK) - France (Upcake22) 01.21 14:46 4 - 1  
Brazil (KRaftVK) - Germany (Dm1trena) 01.21 15:10 3 - 2  
Brazil (KRaftVK) - Portugal (Taka) 01.21 14:22 0 - 0  
France (Upcake22) - Belgium (Olle) 01.21 14:22 2 - 2  
France (Upcake22) - Brazil (KRaftVK) 01.21 15:46 0 - 2  
France (Upcake22) - Germany (Dm1trena) 01.21 14:58 4 - 0  
France (Upcake22) - Portugal (Taka) 01.21 15:10 1 - 0  
Germany (Dm1trena) - Belgium (Olle) 01.21 14:46 0 - 2  
Germany (Dm1trena) - Brazil (KRaftVK) 01.21 14:10 2 - 1  
Germany (Dm1trena) - France (Upcake22) 01.21 15:58 1 - 3  
Germany (Dm1trena) - Portugal (Taka) 01.21 15:34 3 - 2  
Portugal (Taka) - Belgium (Olle) 01.21 15:58 0 - 2  
Portugal (Taka) - Brazil (KRaftVK) 01.21 15:22 1 - 4  
Portugal (Taka) - France (Upcake22) 01.21 14:10 3 - 1  
Portugal (Taka) - Germany (Dm1trena) 01.21 14:34 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Destroyer - Mönchengladbach (Plevis) 01.21 09:52 2 - 3  
Dortmund (Rebels - Bayern München (Destroyer 01.21 10:16 1 - 0  
Dortmund (Rebels - Mönchengladbach (Plevis) 01.21 11:04 1 - 1  
Dortmund (Rebels - RB Leipzig (Kravark) 01.21 10:40 3 - 1  
Leverkusen (Lion) - Mönchengladbach (Plevis) 01.21 11:28 1 - 0  
Leverkusen (Lion) - RB Leipzig (Kravark) 01.21 10:04 1 - 2  
Mönchengladbach (Plevis) - Leverkusen (Lion) 01.21 10:28 0 - 0  
RB Leipzig (Kravark) - Bayern München (Destroyer 01.21 11:28 4 - 1  
RB Leipzig (Kravark) - Leverkusen (Lion) 01.21 11:04 0 - 1  
RB Leipzig (Kravark) - Mönchengladbach (Plevis) 01.21 10:16 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Milan (Lion) - Atalanta (Rebels) 01.21 08:42 0 - 1  
AC Milan (Lion) - Internazionale (Kravark) 01.21 07:54 2 - 2  
AC Milan (Lion) - Lazio (Plevis) 01.21 09:18 1 - 1  
AC Milan (Lion) - Napoli (Destroyer) 01.21 07:30 1 - 1  
Atalanta (Rebels) - AC Milan (Lion) 01.21 07:42 2 - 0  
Atalanta (Rebels) - Internazionale (Kravark) 01.21 08:30 1 - 0  
Atalanta (Rebels) - Lazio (Plevis) 01.21 08:54 2 - 0  
Atalanta (Rebels) - Napoli (Destroyer) 01.21 08:06 1 - 0  
Internazionale (Kravark) - AC Milan (Lion) 01.21 08:54 2 - 1  
Internazionale (Kravark) - Atalanta (Rebels) 01.21 07:30 1 - 2  
Internazionale (Kravark) - Napoli (Destroyer) 01.21 09:18 1 - 0  
Lazio (Plevis) - AC Milan (Lion) 01.21 08:18 1 - 1  
Lazio (Plevis) - Atalanta (Rebels) 01.21 07:54 1 - 1  
Lazio (Plevis) - Internazionale (Kravark) 01.21 09:06 2 - 0  
Lazio (Plevis) - Napoli (Destroyer) 01.21 08:42 4 - 2  
Napoli (Destroyer) - Atalanta (Rebels) 01.21 09:06 1 - 3  
Napoli (Destroyer) - Internazionale (Kravark) 01.21 08:18 1 - 2  
Napoli (Destroyer) - Lazio (Plevis) 01.21 07:42 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - China (Legolas) 01.21 14:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Egypt (Kasandra) 01.21 06:40 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Greece (Sarafou) 01.21 12:20 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 15:00 4 - 3  
Australia (Kubrik) - New Zealand (Moic) 01.21 13:20 2 - 1  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.21 09:00 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Peru (Tanto) 01.21 05:40 3 - 0  
Australia (Kubrik) - Spain (Reaper) 01.21 07:40 2 - 5  
Australia (Kubrik) - Switzerland (Apollo) 01.21 10:00 1 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.21 20:40 1 - 2  
Austria (Kot) - France (Herculex) 01.21 22:40 0 - 3  
Austria (Kot) - Mexico (Moebius) 01.21 20:00 0 - 3  
Austria (Kot) - Russia (Gosas) 01.21 18:40 1 - 1  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 01.21 21:40 4 - 0  
Belgium (Tommy) - Germany (Burton) 01.21 19:00 1 - 0  
Belgium (Tommy) - Mexico (Moebius) 01.21 21:00 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.21 23:20 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Romania (Andre) 01.21 20:00 1 - 3  
Belgium (Tommy) - Russia (Gosas) 01.21 22:00 1 - 1  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 01.21 23:40 3 - 3  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.21 03:40 4 - 1  
Bulgaria (Val) - Colombia (Gorilla) 01.21 02:40 3 - 2  
Bulgaria (Val) - Czech Republic (Koko) 01.21 01:00 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.21 01:40 5 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 01.21 01:20 3 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Czech Republic (Koko) 01.21 04:20 3 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.21 03:20 6 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Romania (Andre) 01.21 02:40 4 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.21 00:20 3 - 1  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.21 03:20 3 - 2  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.21 02:20 1 - 2  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.21 04:20 3 - 0  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 01.21 00:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Romania (Andre) 01.21 01:20 3 - 3  
China (Legolas) - Australia (Kubrik) 01.21 05:00 1 - 3  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.21 11:20 3 - 4  
China (Legolas) - Greece (Sarafou) 01.21 13:20 3 - 2  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 07:00 4 - 3  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 01.21 06:20 1 - 3  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.21 10:20 0 - 2  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.21 08:00 3 - 3  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.21 09:00 3 - 4  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.21 12:20 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 01.21 00:40 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.21 03:00 2 - 1  
Colombia (Gorilla) - Ecuador (Mitchef) 01.21 01:40 4 - 2  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.21 00:20 1 - 1  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 01.21 04:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 01.21 03:40 3 - 2  
Czech Republic (Koko) - Iceland (Ak) 01.21 01:40 4 - 3  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 01.21 02:20 2 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.21 04:00 2 - 4  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.21 02:40 4 - 5  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.21 00:00 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Ireland (Panica) 01.21 01:20 3 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Romania (Andre) 01.21 03:40 5 - 3  
Egypt (Kasandra) - Australia (Kubrik) 01.21 13:00 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.21 08:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Greece (Sarafou) 01.21 09:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 14:40 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - New Zealand (Moic) 01.21 10:40 4 - 2  
Egypt (Kasandra) - Paraguay (Marley) 01.21 11:40 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.21 13:40 0 - 0  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.21 08:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.21 05:40 3 - 3  
France (Herculex) - Belgium (Tommy) 01.21 19:20 4 - 4  
France (Herculex) - Mexico (Moebius) 01.21 23:20 2 - 3  
France (Herculex) - Romania (Andre) 01.21 22:20 3 - 3  
France (Herculex) - South Africa (Ben) 01.21 20:20 3 - 2  
Germany (Burton) - Austria (Kot) 01.21 22:20 4 - 3  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.21 21:40 1 - 4  
Germany (Burton) - Poland (Johnybegood) 01.21 19:20 1 - 2  
Germany (Burton) - Portugal (Cliff) 01.21 23:20 4 - 1  
Greece (Sarafou) - Australia (Kubrik) 01.21 07:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - China (Legolas) 01.21 06:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - Egypt (Kasandra) 01.21 10:00 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 07:40 1 - 4  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.21 12:40 3 - 2  
Greece (Sarafou) - Paraguay (Marley) 01.21 13:40 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Peru (Tanto) 01.21 08:40 4 - 0  
Greece (Sarafou) - Spain (Reaper) 01.21 05:00 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Switzerland (Apollo) 01.21 15:00 0 - 0  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.21 00:40 1 - 5  
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 01.21 03:20 1 - 4  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.21 02:20 3 - 2  
Ireland (Panica) - Bulgaria (Val) 01.21 02:00 0 - 2  
Ireland (Panica) - Cameroon (Cobra4) 01.21 01:00 3 - 3  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 01.21 00:00 4 - 2  
Ireland (Panica) - Iceland (Ak) 01.21 03:00 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Australia (Kubrik) 01.21 08:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.21 12:40 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.21 05:20 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 01.21 12:00 3 - 5  
Ivory Coast (Krouks) - New Zealand (Moic) 01.21 07:20 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.21 06:20 6 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.21 10:00 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.21 14:00 4 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.21 09:40 2 - 4  
Mexico (Moebius) - Germany (Burton) 01.21 22:40 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Poland (Johnybegood) 01.21 21:40 1 - 2  
Mexico (Moebius) - Portugal (Cliff) 01.21 20:40 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Romania (Andre) 01.21 18:40 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Russia (Gosas) 01.21 19:40 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Australia (Kubrik) 01.21 06:00 2 - 1  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 01.21 14:40 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Egypt (Kasandra) 01.21 09:00 5 - 1  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.21 07:00 3 - 2  
New Zealand (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 12:20 0 - 5  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 01.21 05:00 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 01.21 11:20 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 01.21 10:20 4 - 2  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 01.21 08:00 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.21 10:40 0 - 1  
Paraguay (Marley) - China (Legolas) 01.21 09:20 1 - 4  
Paraguay (Marley) - Egypt (Kasandra) 01.21 07:40 1 - 1  
Paraguay (Marley) - Greece (Sarafou) 01.21 05:20 0 - 1  
Paraguay (Marley) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 13:20 3 - 4  
Paraguay (Marley) - New Zealand (Moic) 01.21 14:20 1 - 3  
Paraguay (Marley) - Peru (Tanto) 01.21 12:00 1 - 0  
Paraguay (Marley) - Spain (Reaper) 01.21 15:00 1 - 4  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.21 06:40 0 - 1  
Peru (Tanto) - Australia (Kubrik) 01.21 14:00 0 - 0  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.21 11:40 0 - 3  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.21 06:00 0 - 1  
Peru (Tanto) - Greece (Sarafou) 01.21 10:20 0 - 1  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 09:20 2 - 5  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 01.21 08:20 0 - 4  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.21 07:00 1 - 3  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.21 13:00 3 - 1  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.21 14:20 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.21 21:00 0 - 4  
Poland (Johnybegood) - France (Herculex) 01.21 20:00 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 01.21 22:00 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Russia (Gosas) 01.21 23:00 1 - 3  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 01.21 19:00 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 01.21 19:40 1 - 3  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 01.21 21:20 2 - 2  
Portugal (Cliff) - France (Herculex) 01.21 18:40 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Germany (Burton) 01.21 23:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Russia (Gosas) 01.21 21:00 1 - 2  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.21 22:20 2 - 2  
Romania (Andre) - Austria (Kot) 01.21 23:00 1 - 2  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.21 00:40 3 - 0  
Romania (Andre) - Germany (Burton) 01.21 21:20 1 - 0  
Romania (Andre) - Iceland (Ak) 01.21 02:00 5 - 2  
Romania (Andre) - Ireland (Panica) 01.21 04:00 1 - 0  
Romania (Andre) - Poland (Johnybegood) 01.21 20:20 3 - 2  
Romania (Andre) - Portugal (Cliff) 01.21 19:00 2 - 3  
Romania (Andre) - Russia (Gosas) 01.21 03:00 2 - 1  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.21 00:00 1 - 2  
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 01.21 02:00 2 - 0  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.21 01:00 4 - 4  
Russia (Gosas) - France (Herculex) 01.21 21:20 3 - 1  
Russia (Gosas) - Germany (Burton) 01.21 20:20 2 - 2  
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 01.21 04:20 2 - 1  
Russia (Gosas) - Poland (Johnybegood) 01.21 23:40 1 - 3  
Russia (Gosas) - Romania (Andre) 01.21 22:40 2 - 2  
Russia (Gosas) - South Africa (Ben) 01.21 19:20 1 - 0  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 01.21 23:00 2 - 2  
South Africa (Ben) - Germany (Burton) 01.21 19:40 3 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Moebius) 01.21 22:00 5 - 1  
South Africa (Ben) - Romania (Andre) 01.21 20:40 1 - 3  
Spain (Reaper) - Australia (Kubrik) 01.21 11:40 4 - 3  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.21 10:40 5 - 3  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.21 12:40 3 - 3  
Spain (Reaper) - Greece (Sarafou) 01.21 14:40 3 - 3  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 05:40 6 - 4  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 01.21 09:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Paraguay (Marley) 01.21 08:40 4 - 1  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.21 06:40 3 - 2  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.21 13:40 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Australia (Kubrik) 01.21 09:20 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.21 07:20 4 - 2  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.21 14:00 3 - 2  
Switzerland (Apollo) - Greece (Sarafou) 01.21 08:20 2 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.21 11:20 4 - 5  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 01.21 12:00 4 - 1  
Switzerland (Apollo) - Paraguay (Marley) 01.21 13:00 3 - 1  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.21 05:20 4 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.21 06:20 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Mokawloon Arab 01.21 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Atromitosz Periszteri 01.21 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - F. Sittard 01.21 18:45 1 - 1  
Venlo - Go Ahead Eagles 01.21 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATK Mohun Bagan - Chennaiyin 01.21 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Pereira 01.21 01:40 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 01.21 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khaitan - Al-Sahel (KUW) 01.21 15:45 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya - Pumas de Tabasco 01.21 02:05 2 - 1  
Tampico Madero - Leones Negros UdeG 01.21 04:05 0 - 0  
Tlaxcala - Atl. Morelia 01.21 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Monterrey 01.21 22:45 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Parma 01.21 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi Szultán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Musannah - Oman FC 01.21 14:05 2 - 1  
Al-Nahda - Majees 01.21 14:15 3 - 0  
Al-Seeb - Al-Nasr (OMA) 01.21 17:00 1 - 1  
Saham - Samail SC 01.21 14:00 1 - 1  
Sur - Ibri 01.21 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Vilafranquense 01.21 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Nacional Madeira 01.21 21:15 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Burnley 01.21 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Salvadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza San Salvador - CD FAS 01.21 02:30 3 - 0  
Jocoro - CD Aguila 01.21 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Atl. Madrid 01.21 21:30 1 - 2  
Valencia - Osasuna 01.21 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Barcelona 01.21 21:00 0 - 0  
UD Ibiza - Ath. Bilbao 01.21 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Török 3., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Sanliurfaspor 01.21 11:00 3 - 0  
Sancaktepe - Nigde Anadolu 01.21 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Kasimpasa 01.21 17:00 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Alanyaspor 01.21 14:00 1 - 1  
Karagümrük - Besiktas 01.21 14:00 1 - 4  
Sivasspor - Fenerbahce 01.21 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maldonado - Liverpool Montevideo 01.21 23:45 2 - 4  
Montevideo Wanderers - Danubio Montevideo 01.21 01:45 2 - 0  
Plaza Colonia - Progreso Montevideo 01.21 21:30 0 - 1  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Banfield - Once Unidos 01.21 22:00 3 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perun Várna - DKS Várna 01.21 15:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Itapetininga 01.21 00:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Vestsjaelland 01.21 19:30 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Bröndby 01.21 19:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 01.21 11:00 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aich/Dob - Mladost Zágráb 01.21 19:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Friedrichshafen 01.21 19:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Münster 01.21 20:15 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Monza 01.21 17:00 3 - 1  
Revivre Milano - Modena 01.21 18:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Nyeftjanyik Orenburg 01.21 16:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Waldviertel 01.21 20:25 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisamberg/Hollabrunn - Wildcats Klagenfurt 01.21 17:10 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - J. van Foreest 01.21 14:00 0.5 - 0.5  
A. Giri - P. Harikrishna 01.21 14:00 0.5 - 0.5  
D. Anton-Guijarro - A. Tari 01.21 14:00 0.5 - 0.5  
F. Caruana - A. Esipenko 01.21 14:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - A. Donchenko 01.21 14:00 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - M. Vachier-Lagrave 01.21 14:00 1 - 0  
R. Wojtaszek - J-K. Duda 01.21 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - B.J. Castle 01.21 16:30 0 - 2  
A. Carty - J. Barrett 01.21 18:00 2 - 1  
B.J. Castle - J. Barrett 01.21 14:00 2 - 1  
C. Wakelin - A. Carty 01.21 21:20 2 - 1  
C. Wakelin - B.J. Castle 01.21 19:30 2 - 1  
C. Wakelin - J. Barrett 01.21 12:30 2 - 1  
C. Wakelin - J.R. Clarke 01.21 11:00 1 - 2  
J.R. Clarke - A. Carty 01.21 19:30 1 - 2  
J.R. Clarke - B.J. Castle 01.21 18:00 2 - 0  
J.R. Clarke - J. Barrett 01.21 21:20 2 - 0  
S. Bingham - A. Carty 01.21 14:00 2 - 0  
S. Bingham - B.J. Castle 01.21 12:30 2 - 0  
S. Bingham - C. Wakelin 01.21 18:00 2 - 0  
S. Bingham - J. Barrett 01.21 11:00 2 - 0  
S. Bingham - J.R. Clarke 01.21 16:30 2 - 0  
S. Bingham - Sam Craigie 01.21 19:30 2 - 0  
S. Bingham - Sco. Donaldson 01.21 21:00 2 - 0  
Sam Craigie - A. Carty 01.21 11:00 2 - 0  
Sam Craigie - B.J. Castle 01.21 21:00 2 - 0  
Sam Craigie - C. Wakelin 01.21 14:00 2 - 1  
Sam Craigie - J. Barrett 01.21 16:30 2 - 0  
Sam Craigie - J.R. Clarke 01.21 12:30 2 - 0  
Sco. Donaldson - A. Carty 01.21 12:30 0 - 2  
Sco. Donaldson - B.J. Castle 01.21 11:00 2 - 1  
Sco. Donaldson - C. Wakelin 01.21 16:30 0 - 2  
Sco. Donaldson - J. Barrett 01.21 19:30 2 - 0  
Sco. Donaldson - J.R. Clarke 01.21 14:00 1 - 2  
Sco. Donaldson - Sam Craigie 01.21 18:00 2 - 0  
Sílövészet (15 km, női, Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Alimbekava - I. Landmark Tandrevold 01.21 14:15 1 - 0  
D. Herrmann - T. Eckhoff 01.21 14:15 1 - 0  
Hanna Öberg - D. Wierer 01.21 14:15 0 - 1  
J. Braisaz - A. Bescond 01.21 14:15 0 - 1  
L.T. Hauser - F. Preuss 01.21 14:15 1 - 0  
M. Davidova - I. Landmark Tandrevold 01.21 14:15 0 - 1  
M. Olsbu Röiseland - T. Eckhoff 01.21 14:15 0 - 1  
Sílövészet (15 km, női, Antholz-Anterselva)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, női, Antholz-Anterselva 2021 01.21 14:15    
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Galoppini - D. Yevseyev 01.21 08:30 1 - 2  
D. Yevseyev - J.M. Cerundolo 01.21 14:25 0 - 2  
Die. Hidalgo - F. Juarez 01.21 10:00 2 - 0  
F. Corwin - G. Fonio 01.21 13:00 0 - 2  
M. Vrbensky - R. Brancaccio 01.21 11:00 0 - 2  
N. Borges - N. Frunza 01.21 14:00 2 - 0  
N. Frunza - V. Galovic 01.21 10:55 2 - 0  
P. Cachin - C. Gimeno Valero 01.21 11:55 2 - 1  
R. Molleker - Billy Harris 01.21 13:10 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - S. Shapatava 01.21 11:30 2 - 0  
Eri. Andreeva - Miyu Kato 01.21 14:15 2 - 0  
G. Ce - S. Sakellaridi 01.21 10:00 0 - 2  
J. Mikulskyte - J. Avdeeva 01.21 11:00 1 - 2  
M.B. Bulgaru - A. Laboutkova 01.21 15:10 0 - 2  
Mei Yamaguchi - Z. Sonmez 01.21 11:45 1 - 2  
N. Brancaccio - M. Paoletti 01.21 11:50 2 - 1  
Tenisz (Bressuire, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - H.V.N. Rune 01.21 12:55 0 - 2  
Ben. Hassan - B. Crepatte 01.21 13:20 2 - 0  
C. Denolly - Tak Khunn Wang 01.21 11:25 2 - 0  
I. Sijsling - L. Marmousez 01.21 10:30 2 - 0  
J. Sels - K. de Schepper 01.21 11:45 2 - 0  
L. van Assche - G. Brouwer 01.21 10:30 0 - 2  
M. Martineau - L. Poullain 01.21 13:20 2 - 1  
Z. Bergs - Jes. de Jong 01.21 11:50    
Tenisz (Fujairah, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Snigur - C. Bucsa 01.21 07:30 2 - 0  
Kur. Nara - E. Guerrero Alvarez 01.21 09:05 2 - 1  
M. Chwalinska - C. Tauson 01.21 09:30 0 - 2  
V. Golubic - C. Buyukakcay 01.21 07:30 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Nakashima - A. Rinderknech 01.21 09:45 1 - 2  
F. Bagnis - M-A. Hüsler 01.21 09:10 0 - 2  
L. Giustino - Ant. Hoang 01.21 08:00 0 - 2  
L. Musetti - B. Bonzi 01.21 08:00 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Vasilevski A - Celikbilek A / Ilkel C 01.21 16:40 2 - 0  
Galloway R / Lawson A - Galan D E / Gomez E 01.21 15:05 2 - 1  
Glasspool L / Heliovaara - Kolar Z / Walkow S 01.21 12:00 2 - 0  
Hoang A / Olivetti A - Goransson A / Pel D 01.21 13:15 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - F. Agamenone 01.21 09:00 0 - 2  
C. Sanchez Jover - H. Casanova 01.21 09:00 2 - 1  
J. Barranco Cosano - J.B. Torres 01.21 10:50 2 - 1  
J.F. Vidal Azorin - F.C. Jianu 01.21 09:00 0 - 2  
J.P. Paz - R.A. Burruchaga 01.21 09:00 2 - 0  
P. Toledo Bague - J. Nikles 01.21 09:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zolotareva - C. Skamlova 01.21 10:45 1 - 2  
E. Avanesyan - F. Östlund 01.21 09:00 2 - 0  
Lex. Stevens - J. Belgraver 01.21 09:00 2 - 0  
N. Fossa Huergo - D. Herdzelas 01.21 11:20 0 - 2  
R. Bhatia - Z. Falkner 01.21 09:00 1 - 2  
S. Kraus - M. Viertler 01.21 12:10 2 - 1  
S. Samir - C. Hoste Ferrer 01.21 11:00 2 - 1  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carrillo Marin - C. Monnet 01.21 14:20 0 - 2  
E. Arango - V. Jimenez Kasintseva 01.21 13:50 2 - 0  
L. Jeanjean - A. Rame 01.21 12:00 2 - 0  
M. Björklund - A. Karunaratne 01.21 14:45 0 - 2  
O. Selekhmeteva - Y. Cavalle-Reimers 01.21 12:00 0 - 2  
S. Cakarevic - L. Cortez Llorca 01.21 13:30 2 - 0  
Seo. Mendez - A. Eala 01.21 15:30 0 - 2  
T. Sugnaux - S. Waltert 01.21 15:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Sri. Kidambi 01.21 03:00    
A.S. Ginting - Cheuk Yiu Lee 01.21 04:00 1 - 2  
B. Leverdez - Tien Chen Chou 01.21 03:55 0 - 2  
D. Liew - H.S. Prannoy 01.21 08:25 2 - 0  
H-K. Vittinghus - S.H. Rhustavito 01.21 06:55 2 - 1  
K. Vitidsarn - Vik. Axelsen 01.21 04:20 0 - 2  
Sam. Verma - R. Gemke 01.21 03:10 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Ng Ka Long Angus 01.21 03:20 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Kapila D - Lane B / Vendy S 01.21 06:30 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Carnando L R / Marthin D 01.21 04:00 2 - 1  
Choi S / Seo S J - Rankireddy S / Shetty C 01.21 09:55 0 - 2  
Christiansen M / Nohr N - Ong Y S / Teo E Y 01.21 05:50 1 - 2  
Fikri M S / Maulana B - Lamsfuss M / Seidel M E 01.21 09:30 0 - 2  
Jomkoh S / Kedren K - Goh V S / Tan W K 01.21 05:50 1 - 2  
Riyanto K P / Yacob Y E Y - Ahsan M / Setiawan H 01.21 08:50 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Aimsaard - P. Chochuwong 01.21 06:10 0 - 2  
Jia Min Yeo - Se Young An 01.21 03:20 0 - 2  
Michelle Li - Iris Wang 01.21 09:10 2 - 0  
N. Yigit - Yvonne Li 01.21 09:30 2 - 1  
R. Intanon - Ji Hyun Sung 01.21 08:30 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - S. Kisona 01.21 10:40 2 - 0  
Tzu Ying Tai - G.M. Tunjung 01.21 05:30 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Mapasa S / Somerville G 01.21 11:25 2 - 0  
Heriau V / Lambert M - Tan P K L / Thinaah M 01.21 08:50 1 - 2  
Lefel E / Tran A - Hoo V / Yap C W 01.21 04:20 1 - 2  
Magelund A / Ravn F - Kititharakul/Prajongjai 01.21 06:10 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Seo S J / Chae Y 01.21 04:40 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Bandaso M C / Maulana A 01.21 03:00 2 - 0  
Hoo P R / Cheah Y S - Gicquel T / Delrue D 01.21 07:40 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Faizal H / Widjaja G E 01.21 05:25 0 - 2  
Jomkoh S / Paewsampran S - Ellis M / Smith L 01.21 03:00 2 - 1  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ponnappa A / Rankireddy S 01.21 03:40 1 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Goh S H / Lai S J 01.21 06:10 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Ko S H / Eom H W 01.21 05:30 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező,női,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 01.21 16:00 6 - 15  
Olaszország - Szlovákia 01.21 18:00 26 - 4  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező,női,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Kazahsztán 01.21 20:00 7 - 7  
Magyarország - Görögország 01.21 14:00 5 - 8  

 

2021.01.20.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Bochkarev 01.20 06:15 3 - 1  
A. Bochkarev - O. Nikiforov 01.20 07:15 0 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 01.20 17:45 0 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 01.20 19:45 3 - 2  
A. Mohnachev - P. Medvedev 01.20 11:30 1 - 3  
A. Mohnachev - V. Rachkov 01.20 09:30 3 - 2  
A. Pravednov - A.G. Frolov 01.20 15:15 3 - 1  
A. Pravednov - R. Pavlenko 01.20 23:00 1 - 3  
A. Pravednov - Z.Y. Tsybikov 01.20 21:30 0 - 3  
A. Shirshov - A. Innazarov 01.20 19:15 3 - 0  
A. Shmakov - I. Iskenderov 01.20 06:45 3 - 1  
A. Shmakov - V. Sinkovskiy 01.20 08:15 3 - 1  
A. Uezdin - S. Myagkov 01.20 01:00 3 - 1  
A. Vlasov - S. Burov 01.20 19:00 3 - 1  
A. Zabrodin - E. Anisimov 01.20 08:00 0 - 3  
A. Zabrodin - O. Belugin 01.20 06:30 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Petrochenko 01.20 12:15 1 - 3  
A.D. Volkov - I. Korogodsky 01.20 10:45 0 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 01.20 01:45 0 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 01.20 00:45 2 - 3  
A.G. Frolov - A.Y. Fedosov 01.20 13:45 0 - 3  
A.G. Frolov - T. Turabekov 01.20 15:45 3 - 1  
A.Y. Fedosov - A. Pravednov 01.20 16:15 3 - 0  
A.Y. Fedosov - T. Turabekov 01.20 14:45 2 - 3  
And. Andreev - A. Zabrodin 01.20 05:30 2 - 3  
And. Andreev - O. Belugin 01.20 07:30 0 - 3  
D. Balakin - A. Vlasov 01.20 20:00 3 - 2  
D. Balakin - D. Lavrinenko 01.20 18:30 1 - 3  
D. Ignatiev - Ale. Petrov 01.20 00:30 0 - 3  
D. Ignatiev - V. Putilovsky 01.20 01:30 3 - 0  
D. Korneev - A. Menshikov 01.20 23:45 3 - 0  
D. Lavrinenko - A. Vlasov 01.20 18:00 0 - 3  
D. Petrochenko - D.A. Mikheev 01.20 11:15 2 - 3  
D. Petrochenko - Y. Merkushin 01.20 02:15 1 - 3  
D. Tunitsyn - V. Bazilevsky 01.20 19:15 1 - 3  
D.A. Mikheev - A.D. Volkov 01.20 09:45 3 - 2  
D.A. Mikheev - I. Korogodsky 01.20 11:45 3 - 0  
Dmi. Popov - A. Shmakov 01.20 05:45 3 - 0  
Dmi. Popov - I. Iskenderov 01.20 07:45 3 - 1  
E. Anisimov - And. Andreev 01.20 07:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - Ilya Novikov 01.20 21:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - N. Sukharnikov 01.20 23:15 3 - 2  
E. Kryuchkov - D. Tunitsyn 01.20 18:15 3 - 2  
I. Buyanin - M. Pronkin 01.20 11:45 3 - 1  
I. Buyanin - N. Kurilchik 01.20 09:45 1 - 3  
I. Iskenderov - V. Sinkovskiy 01.20 06:15 3 - 2  
I. Korogodsky - D. Petrochenko 01.20 10:15 2 - 3  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 01.20 06:45 3 - 1  
I. Poletaev - A. Bochkarev 01.20 08:15 3 - 1  
I. Soldatov - A.D. Volkov 01.20 22:15 3 - 1  
I. Soldatov - D. Petrochenko 01.20 01:15 3 - 2  
Ilya Novikov - D. Korneev 01.20 22:45 1 - 3  
M. Andrusenko - D. Tunitsyn 01.20 20:15 2 - 3  
M. Andrusenko - E. Kryuchkov 01.20 18:45 2 - 3  
M. Chernyavskiy - M. Gusev 01.20 15:30 3 - 0  
M. Chernyavskiy - M. Sverdlov 01.20 13:30 2 - 3  
M. Gusev - S. Kulikov 01.20 14:00 3 - 1  
M. Minkov - I. Ramenskiy 01.20 00:45 1 - 3  
M. Minkov - N. Tarasenkov 01.20 01:45 2 - 3  
M. Pronkin - V.G. Evlampiev 01.20 10:15 3 - 2  
M. Sverdlov - M. Gusev 01.20 14:30 1 - 3  
M. Sverdlov - S. Kulikov 01.20 16:00 3 - 1  
N. Kurilchik - M. Pronkin 01.20 10:45 1 - 3  
N. Kurilchik - V.G. Evlampiev 01.20 12:15 1 - 3  
N. Sukharnikov - A. Menshikov 01.20 22:15 3 - 0  
N. Tarasenkov - V. Shirshov 01.20 00:15 2 - 3  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 01.20 23:30 0 - 3  
O. Belugin - E. Anisimov 01.20 06:00 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 01.20 07:45 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Poletaev 01.20 05:45 2 - 3  
O. Shagarov - I. Soldatov 01.20 00:15 0 - 3  
P. Medvedev - S.A. Andreev 01.20 10:00 3 - 0  
P. Pinkovskii - A. Shirshov 01.20 20:15 0 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 01.20 18:45 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 01.20 22:00 3 - 0  
S. Burov - D. Balakin 01.20 17:30 1 - 3  
S. Burov - D. Lavrinenko 01.20 19:30 3 - 0  
S. Kulikov - M. Chernyavskiy 01.20 15:00 0 - 3  
S. Myagkov - Ale. Petrov 01.20 02:00 3 - 1  
S.A. Andreev - A. Mohnachev 01.20 11:00 3 - 1  
Sem. Korolev - A. Shirshov 01.20 18:15 1 - 3  
T. Turabekov - A. Pravednov 01.20 14:15 3 - 1  
T. Yusipov - I. Soldatov 01.20 23:15 3 - 2  
T. Yusipov - V. Marshalov 01.20 21:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - E. Kryuchkov 01.20 19:45 3 - 1  
V. Bazilevsky - M. Andrusenko 01.20 17:45 2 - 3  
V. Kalachev - I. Ramenskiy 01.20 02:15 3 - 1  
V. Marshalov - D. Petrochenko 01.20 22:45 3 - 1  
V. Putilovsky - A. Uezdin 01.20 00:00 2 - 3  
V. Rachkov - P. Medvedev 01.20 10:30 1 - 3  
V. Rachkov - S.A. Andreev 01.20 12:00 3 - 1  
V. Shirshov - V. Kalachev 01.20 01:15 0 - 3  
V. Sinkovskiy - Dmi. Popov 01.20 07:15 2 - 3  
V.G. Evlampiev - I. Buyanin 01.20 11:15 3 - 1  
Z.Y. Tsybikov - N. Zhurba 01.20 22:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Kulikova - O. Vorobeva 01.20 14:45 2 - 3  
O. Kulikova - V. Sabitova 01.20 16:15 1 - 3  
O. Vorobeva - V. Sabitova 01.20 14:15 3 - 0  
V. Sabitova - Y. Prokhorova 01.20 15:15 0 - 3  
Y. Prokhorova - O. Kulikova 01.20 13:45 3 - 0  
Y. Prokhorova - O. Vorobeva 01.20 15:45 0 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Nyeftjanyik 01.20 16:00 7 - 3  
Murman Murmanszk - Bajkal Irkutszk 01.20 16:30 3 - 2  
Rogyina Kirov - Volga Uljanovszk 01.20 16:30 5 - 6  
Szibszelmas Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 01.20 13:00 1 - 5  
Sztroitel Sziktivkar - Barsz-Dinamo Kazany 01.20 10:00 3 - 2  
Ural Trubnyik - Jenyiszej Krasznojarszk 01.20 09:00 3 - 9  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Västeras 01.20 19:00 1 - 2  
Sandviken - Bollnäs 01.20 18:00 4 - 2  
Tellus - Vanersborg 01.20 19:00 3 - 6  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Tigres de Aragua (7.m.) 01.20 23:00 11 - 2  
Caribes de Anzoategui - Navegantes del Magallanes (7.m.) 01.20 23:00 10 - 4  
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Bird - S. Skelton 01.20 16:00 0 - 2  
Ste. Anderson - D. Salmon 01.20 11:00 2 - 1  
Bowls (World Indoor Championship, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dev. Cooper - K. Rednall 01.20 14:00 0 - 2  
R. Willgress - Lau. Daniels 01.20 20:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Case Esports - Budapest Five 01.20 14:30 0 - 2  
Hellraisers - Team Unique 01.20 12:10 2 - 1  
Vp.prodigy - Cult Esports 01.20 08:30 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exploit Esports - Velox 01.20 15:00 2 - 1  
Offset Esports - For The Win Esports 01.20 15:15 2 - 0  
Sinners Esports - Vexed Gaming 01.20 09:00 2 - 1  
Team Gamerlegion - The Dice 01.20 09:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Blast Premier G.Finals-PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - Furia eSports 01.20 18:45 2 - 1  
Natus Vincere - Team Liquid 01.20 15:55 0 - 2  
Team Vitality - Complexity Gaming 01.20 13:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta4Pro - Spider Pigzs 01.20 15:00 0 - 2  
No Bounty Hunter - Hellbear Smashers 01.20 21:55 0 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Team Nigma 01.20 18:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,UpperDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Egoboys 01.20 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Dogchamp - Arkosh Gaming 01.20 04:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - 4 Zoomers 01.20 00:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Upper D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Neon Esports 01.20 12:00 0 - 2  
Fnatic - T1 Gaming 01.20 09:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Spring, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Team Dynamics 01.20 11:20 2 - 1  
Sandbox Gaming - Afreeca Freecs 01.20 09:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Ldlc 01.20 21:55 1 - 0  
Izidream - Team Mces 01.20 23:00 1 - 0  
Misfits Premier - Karmine Corp 01.20 20:40 1 - 0  
Solary - Gameward 01.20 19:00 0 - 1  
Team Bds - Vitality Bee 01.20 19:45 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Estar Gaming 01.20 10:00 2 - 0  
Suning Gaming - Rare Atom 01.20 11:45 0 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - Emonkeyz 01.20 19:55 1 - 0  
Giants.Spain - Cream Real Betis 01.20 20:55 0 - 1  
Mad Lions Madrid - Bcn Squad 01.20 18:50 0 - 1  
S2V Esports - Ucam Esports Club 01.20 18:00 1 - 0  
Team Queso - Movistar Riders 01.20 22:00 0 - 1  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - Devils.one 01.20 19:30 1 - 0  
Gentlemens Gaming - 7More7 Pompa Team 01.20 20:30 0 - 1  
Illuminar Gaming - K1CK 01.20 17:30 1 - 0  
E-Sport (LOL,PG Nationals Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberground Gaming - Axolotl 01.20 22:00 1 - 0  
Gg And Esports - Macko Esports 01.20 21:00 0 - 1  
Mkers - Samsung Morning Stars 01.20 20:00 1 - 0  
Outplayed - Romulea Esport 01.20 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E Wie Einfach E-Sports - Mousesports 01.20 19:00 0 - 1  
Euronics Gaming - AD Hoc Gaming 01.20 18:00 1 - 0  
Penta 1860 - SK Gaming Prime 01.20 22:00 0 - 1  
Team Gamerlegion - Berlin International Gaming 01.20 21:00 1 - 0  
Unicorns of Love Sexy - FC Schalke 04 Evolution 01.20 20:00 1 - 0  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Phoenix - Continuum 01.20 01:00 3 - 2  
Eunited - Ghost Gaming 01.20 00:55 0 - 3  
Eunited - Pittsburgh Knights 01.20 00:00 3 - 1  
G2 Esports - Eunited 01.20 01:55 3 - 0  
G2 Esports - Ghost Gaming 01.20 00:00 3 - 2  
G2 Esports - Pittsburgh Knights 01.20 01:00 1 - 3  
Kansas City Pioneers - Alpine Esports 01.20 01:55 3 - 0  
Nrg Esports - Charlotte Phoenix 01.20 00:00 3 - 0  
Nrg Esports - Rogue 01.20 01:00 0 - 3  
Pittsburgh Knights - Ghost Gaming 01.20 01:55 3 - 2  
Rogue - Continuum 01.20 00:00 3 - 1  
Spacestation Gaming - The Peeps 01.20 01:00 3 - 0  
Spacestation Gaming - Version1 01.20 00:00 2 - 3  
Susquehanna Soniqs - Alpine Esports 01.20 01:00 3 - 1  
Susquehanna Soniqs - Kansas City Pioneers 01.20 00:00 1 - 3  
Team Envy - Alpine Esports 01.20 00:00 3 - 1  
Team Envy - Kansas City Pioneers 01.20 00:55 3 - 1  
Team Envy - Susquehanna Soniqs 01.20 02:00 3 - 2  
The Peeps - Jamal Jabary 01.20 00:00 0 - 3  
Version1 - Jamal Jabary 01.20 01:00 2 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - SK Vinohrady 01.20 20:00 10 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Falun 01.20 19:00 6 - 6  
Mullsjö - Sirius 01.20 19:30 12 - 6  
Thorengruppen Umea - Höllviken 01.20 18:30 10 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Täby - Pixbo Wallenstam 01.20 19:00 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - FTZS Liberec 01.20 20:00 6 - 0  
Vlci Brno - Sparta Praha 01.20 19:00 3 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Adcr Caxinas 01.20 21:00 1 - 1  
Candoso - Burinhosa 01.20 21:30 3 - 3  
Fundao - Sporting CP 01.20 19:00 1 - 7  
Quinta dos Lombos - Leoes Porto Salvo 01.20 20:00 1 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ribera Navarra 01.20 20:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 01.20 17:30 3 - 2  
Kadan - Slavia Trebic 01.20 17:00 1 - 3  
Kladno - Litomerice 01.20 18:00 3 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek-Mistek 01.20 16:00 4 - 2  
Sokolov - Jihlava 01.20 18:00 2 - 6  
Sumperk - Poruba 01.20 18:00 1 - 3  
Vrchlabi - Slavia Praha 01.20 16:00 1 - 1  
Vsetin - Kolin 01.20 17:30 2 - 1  
Zubr Prerov - Havirov 01.20 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Trinec 01.20 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 01.20 16:00 1 - 2  
Lokomotív Orsa - Nyeman Grodno 01.20 17:00 4 - 1  
Mogiljev - Dinamo Molodecsno 01.20 17:00 2 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 01.20 16:45 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 01.20 17:30 4 - 0  
Hämeenlinna - Lukko 01.20 17:30 0 - 6  
Ilves - Lahti Pelicans 01.20 17:30 2 - 6  
JYP - Ässät 01.20 17:30 4 - 3  
SaiPa - Tappara 01.20 17:30 1 - 6  
Turku PS - Vaasan Sport 01.20 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Liepaja 01.20 18:00 4 - 1  
Olimp Riga - HS Riga 01.20 18:00 9 - 7  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Amurszkije Tigri Habarov. 01.20 16:30 3 - 4  
Atlant Moszkva - SZKA-Varjagi 01.20 17:00 7 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Szahalinszkije Akulj 01.20 17:00 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.20 13:00 3 - 3  
Krasznaja Armija - Dinamo Szentpétervár 2 01.20 15:00 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 01.20 16:00 5 - 0  
Novomoszkovszk Academy - Kapitan Sztupino 01.20 17:00 4 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Szibirszkije Sznajperi 01.20 12:00 5 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 2 01.20 15:00 1 - 3  
Rubin Tyumeny 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 01.20 13:00 1 - 7  
SZKA-1946 - Tajfun Usszurijszk 01.20 17:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Vityaz Podolszk 2 01.20 15:00 5 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Szarmati Orenburg 01.20 15:00 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Columbus 01.20 01:30 2 - 2  
Florida - Chicago 01.20 01:00 4 - 4  
Los Angeles - Colorado 01.20 04:00 2 - 3  
Nashville - Carolina 01.20 02:00    
NY Rangers - New Jersey 01.20 01:00 3 - 4  
Ottawa - Winnipeg 01.20 01:00 3 - 3  
Philadelphia - Buffalo 01.20 01:00 3 - 0  
Pittsburgh - Washington 01.20 01:00 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Wolfsburg 01.20 20:30 2 - 3  
Mannheim - Augsburg 01.20 18:30 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Dornbirn 01.20 19:15 2 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sierre - Langenthal 01.20 20:00 1 - 4  
Thurgau - Ajoie 01.20 19:45 1 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Almtuna 01.20 18:00 3 - 0  
Kristianstad - Timra 01.20 19:00 2 - 5  
Tingsryd - Vita Hästen 01.20 18:00 4 - 0  
Väsby - Södertälje 01.20 19:00 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Humenne - Spisska Nova Ves 01.20 17:00 5 - 1  
Martin - Skalica 01.20 17:00 4 - 5  
Povazska Bystrica - Zilina 01.20 18:00 1 - 4  
Topolcany - Dubnica 01.20 18:00 2 - 2  
Trnava - Levice 01.20 17:30 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk 01.20 12:00 5 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Zauralje Kurgan 01.20 13:00 4 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Gornyak Ucsali 01.20 13:00 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Krka Novo Mesto 01.20 17:00 77 - 64  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podgorica - Mladost Zemun 01.20 21:00 71 - 79  
Sloboda Uzice - Zlatibor Cajetina 01.20 13:00 67 - 79  
Spars Sarajevo - Lovcen Cetinje 01.20 17:00 82 - 76  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - San Lorenzo 01.20 23:00 67 - 119  
Ferro Carril Oeste - Penarol Mar del Plata 01.20 20:30 81 - 81, h.u. 90 - 98  
Gimnasia CR - Obras Sanitarias 01.20 23:00 82 - 88  
Platense - Bahia Blanca 01.20 01:30 88 - 71  
San Lorenzo - Argentino Junin 01.20 01:30 115 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - South East Melbourne 01.20 09:30 83 - 89  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Iberostar Tenerife 01.20 18:00 96 - 78  
Galatasaray - Sassari 01.20 18:00 81 - 92  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Hapoel Holon 01.20 18:30 71 - 89  
Tsmoki-Minszk - AEK Athén 01.20 18:30 90 - 95  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Cheshire 01.20 20:30 82 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Ostrava 01.20 18:00 57 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 01.20 11:00 57 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Bucheon KEB 01.20 11:00 67 - 61  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Lovejoy) - Orlando (W1Nfatal) 01.20 08:12    
Memphis (Aphex) - Cleveland (Lovejoy) 01.20 07:36 37 - 48  
New Orleans (88Fireburn) - Cleveland (Lovejoy) 01.20 08:48    
New Orleans (88Fireburn) - Memphis (Aphex) 01.20 10:00 51 - 57  
New Orleans (88Fireburn) - Orlando (W1Nfatal) 01.20 09:24 53 - 67  
Orlando (W1Nfatal) - Memphis (Aphex) 01.20 07:00 65 - 41  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Jiggling) - Washington (Bad_Trip) 01.20 15:42 41 - 36  
Orlando (Miller) - Washington (Bad_Trip) 01.20 14:30 43 - 38  
Washington (Asap) - Chicago (Baphomet) 01.20 05:00 51 - 63  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (W1Nfatal) - Utah (88Fireburn) 01.20 11:36 59 - 45  
New Orleans (Lovejoy) - Utah (88Fireburn) 01.20 11:00 43 - 37  
Utah (88Fireburn) - Sacramento (Aphex) 01.20 14:00 66 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Nanterre 01.20 20:45 95 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Lok.Kubany Krasznodar 01.20 20:00 96 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Virtus Bologna 01.20 18:45 87 - 99  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - MoraBanc Andorra 01.20 19:00 71 - 74  
UNIKSZ Kazany - Gran Canaria 01.20 17:00 73 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Szpartak Moszkva 01.20 17:00 47 - 70  
Cegléd - Antakya Hatay (Helyszín: Antakya) 01.20 14:00 85 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Phantoms Basket Boom 01.20 20:30 94 - 44  
Venezia - Fribourg 01.20 17:00 116 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Namur 01.20 15:00 51 - 45  
Sepsi - Villeneuve d'Ascq Lille 01.20 18:00 70 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basket Hema - St-Amand Hainaut 01.20 16:00 63 - 76  
Castors Braine - Valencia (Helyszín: Valencia) 01.20 19:00 47 - 78  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Lapuan Kobrat 01.20 17:30 85 - 71  
Korihait Uusikaupunki - Lahti 01.20 17:30 75 - 109  
Nokia - Kouvot Kouvola 01.20 17:30 94 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Promitheasz Patra 01.20 16:00 75 - 72  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yoast Utd. - Donar Groningen 01.20 20:00 81 - 89  
ZZ Leiden - BA Limburg 01.20 20:30 96 - 69  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Vrijednosnice Osijek 01.20 15:00 81 - 75  
Skrljevo - Zadar 01.20 18:00 72 - 76  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Skallagrimur 01.20 19:15 71 - 64  
Fjölnir - KR Reykjavik 01.20 20:15 75 - 68  
Haukar - Keflavik 01.20 21:15 57 - 67  
Valur Reykjavik - Snaefell 01.20 20:15 80 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Shandong 01.20 12:35 73 - 111  
Shanghai Sharks - Nanjing Tongxi 01.20 13:00 108 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Bydgoszcz 01.20 18:00 104 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Polkowice 01.20 18:00 79 - 89  
Sleza Wroclaw - Zaglebie Sosnowiec 01.20 18:00 84 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 01.20 17:15 98 - 69  
Prienai - Juventus Utena 01.20 17:30 91 - 105  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 01.20 17:50 95 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszlány - Kaposvár 01.20 18:00 79 - 65  
Sopron - Fehérvár 01.20 18:00 83 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Oklahoma City 01.20 03:00 119 - 101  
Utah - New Orleans 01.20 03:00 118 - 102  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Trier 01.20 19:30 72 - 90  
Paderborn - Heidelberg 01.20 16:30 79 - 85  
Schwenningen - Ehingen 01.20 19:00 79 - 73  
Kosárlabda (Német Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Braunschweig 01.20 19:00 103 - 63  
Kosárlabda (Olasz 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieti - Cento 01.20 20:30 78 - 78, h.u. 88 - 86  
Pistoia - Forli 01.20 18:00 79 - 75  
Stella Azzurra Roma - Napoli 01.20 18:00 74 - 94  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Oradea 01.20 18:00 75 - 97  
Univ. Craiova - Timisoara 01.20 15:00 72 - 54  
Kosárlabda (Spanyol 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Lleida 01.20 18:45 86 - 70  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Boras 01.20 19:04 97 - 73  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg BBK - Södertälje 01.20 18:00 62 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Tamis Pancevo 01.20 16:30 81 - 88  
Sloga Kraljevo - Kolubara Lazarevac 01.20 19:00 96 - 95  
Vrsac - Dunav Stari Banovci 01.20 18:00 95 - 90  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Handlova 01.20 18:00 82 - 73  
Lucenec - Svit 01.20 18:00 88 - 81  
Prievidza - Spisski Rytieri 01.20 18:00 83 - 64  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Kalev Tallinn 01.20 18:00 87 - 87, h.u. 99 - 93  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Renegades - Melbourne Stars 01.20 09:15 1 - 0  
Krikett (ODI Series (BAN-WI))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - West Indies 01.20 06:30 1 - 0  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Metz 01.20 18:45 32 - 30  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Buducnost Podgorica 01.20 17:00 25 - 23  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - KP Brno 01.20 18:00 40 - 36  
Zubri - Jicin 01.20 18:00 32 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Odense 01.20 19:30 28 - 30  
Herning-Ikast - Köbenhavn 01.20 19:00 24 - 19  
Holstebro - Randers 01.20 18:30 24 - 25  
Horsens - Viborg 01.20 19:00 24 - 33  
Nyköbing F. - Esbjerg 01.20 19:30 32 - 28  
Silkeborg - Aarhus Utd. 01.20 18:30 27 - 21  
Skanderborg - Vendsyssel 01.20 19:30 24 - 28  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - HIFK 01.20 18:15 24 - 18  
Riihimäen Cocks - SIF 01.20 17:30 37 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Fleury Loiret 01.20 20:00 24 - 22  
Brest - Besancon 01.20 20:30 30 - 25  
Chambray Touraine - Nantes 01.20 20:00 24 - 27  
Plan de Cuques - Issy Paris 01.20 20:45 16 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 01.20 18:00 22 - 25  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duslo Sala - Most 01.20 18:00 24 - 34  
Sokol Poruba - Sokol Pisek 01.20 18:00 35 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Boglári Akadémia 01.20 18:00 43 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Sola 01.20 17:30    
Fredrikstad - Aker Oslo 01.20 18:00    
Storhamar - Larvik 01.20 18:00    
Tertnes Bergen - Kristiansand 01.20 18:30    
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Rosengarten-Buchholz 01.20 19:30 39 - 15  
Halle-Neustadt - Mainz 01.20 19:30 22 - 28  
Metzingen - Bensheim/Auerbach 01.20 16:55 35 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Rosztov 01.20 16:00 19 - 29  
Asztrahanocska - Univ. Izsevszk 01.20 15:30 36 - 17  
Lada Toljatti - Kubany Krasznodar 01.20 16:00 25 - 22  
Sztavropol - CSZKA Moszkva 01.20 16:00 27 - 41  
Zvezda Zvenyigorod - Ufa Alisza 01.20 17:00 34 - 18  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockerau - BT Füchse 01.20 20:20 26 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Sporting CP 01.20 21:00 26 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Malaga 01.20 20:15 27 - 30  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Tyresö 01.20 19:00 35 - 35  
Hammarby - Vasterasirsta HF 01.20 19:00 26 - 23  
Kézilabda (vb, alsóház, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Marokkó 01.20 18:00 36 - 22  
Chile - Dél-Korea 01.20 15:30 44 - 33  
Kézilabda (vb, III. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Algéria 01.20 18:00 29 - 26  
Portugália - Norvégia 01.20 20:30 28 - 29  
Svájc - Izland 01.20 15:30 20 - 18  
Kézilabda (vb, IV. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország KSZCS - Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 01.20 18:00 23 - 28  
Svédország - Fehéroroszország 01.20 20:30 26 - 26  
Észak-Macedónia - Szlovénia 01.20 15:30 21 - 31  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Zimbabwe 01.20 20:00 3 - 1  
Kamerun - Mali 01.20 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastrioti Kruje - Teuta Durres 01.20 13:45 0 - 1  
KF Laci - Skenderbeu 01.20 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Andorrai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Club d'Escaldes - FC Santa Coloma 01.20 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Preston 01.20 20:45 0 - 1  
Brentford - Luton 01.20 20:00 1 - 0  
Cardiff - QPR 01.20 20:00 0 - 1  
Huddersfield - Millwall 01.20 20:00 0 - 1  
Norwich - Bristol City 01.20 19:00 2 - 0  
Nottingham - Middlesbrough 01.20 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Chelsea 01.20 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Boca Unidos 01.20 23:20 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 01.20 09:05 1 - 2  
Perth Glory - Adelaide Utd. 01.20 11:20 5 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cercle Bruges 01.20 21:00 1 - 0  
Eupen - Beerschot Wilrijk 01.20 18:45 3 - 1  
FC Bruges - Oostende 01.20 21:00 2 - 1  
Kortrijk - St. Truiden 01.20 16:30 0 - 2  
Mechelen - Standard Liege 01.20 18:45 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani SP - Vitória BA 01.20 20:00 1 - 2  
Nautico PE - Oeste 01.20 23:15 4 - 1  
Parana - Cuiaba 01.20 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia BA - Athlético PR 01.20 22:00 1 - 0  
Botafogo RJ - Atlético GO 01.20 21:00 1 - 3  
Gremio RS - Atlético MG 01.20 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Carioca)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabofriense - America RJ 01.20 19:00 0 - 0  
Friburguense - Americano RJ 01.20 19:00 1 - 1  
Sampaio Correa RJ - Nova Iguacu RJ 01.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bayern München 01.20 20:30 0 - 1  
Bielefeld - VfB Stuttgart 01.20 20:30 3 - 0  
Freiburg - E. Frankfurt 01.20 20:30 2 - 2  
RB Leipzig - Union Berlin 01.20 20:30 1 - 0  
Schalke - 1. FC Köln 01.20 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Magdeburg 01.20 19:00 1 - 2  
Hallescher FC - Waldhof Mannheim 01.20 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melipilla - Puerto Montt 01.20 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad de Concepcion 01.20 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Paralimni 01.20 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 01.20 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pribram 01.20 16:00 2 - 1  
Opava - Sparta Praha 01.20 18:00 0 - 3  
Ostrava - Slovacko 01.20 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Cape Town City 01.20 16:00 0 - 2  
Maritzburg Utd. - TS Galaxy 01.20 16:00 0 - 3  
Moroka Swallows - Chippa Utd. 01.20 16:00 1 - 1  
Orlando Pirates - Lamontville Golden Arrows 01.20 16:00 0 - 0  
Stellenbosch - Baroka 01.20 16:00 2 - 3  
Supersport Utd. - AmaZulu 01.20 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Slezaintim - Lok.Moszkva (Dangerdim77) 01.20 12:42 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Slezaintim - Sahtar Doneck (White_Boy1 01.20 13:18 2 - 2  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - CSZKA Moszkva (Slezaintim 01.20 12:30 2 - 2  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - Lok.Moszkva (Dangerdim77) 01.20 13:06 2 - 3  
Dinamo Kijev (Dm1trena) - Szpartak Mo. (Nikkitta) 01.20 12:18 1 - 1  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - Dinamo Kijev (Dm1trena) 01.20 12:06 2 - 1  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - Sahtar Doneck (White_Boy1 01.20 12:54 3 - 1  
Lok.Moszkva (Dangerdim77) - Szpartak Mo. (Nikkitta) 01.20 12:30 0 - 3  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - CSZKA Moszkva (Slezaintim 01.20 12:18 1 - 1  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - Dinamo Kijev (Dm1trena) 01.20 12:42 0 - 1  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - Lok.Moszkva (Dangerdim77) 01.20 11:54 3 - 2  
Sahtar Doneck (White_Boy1 - Szpartak Mo. (Nikkitta) 01.20 13:06 0 - 1  
Szpartak Mo. (Nikkitta) - CSZKA Moszkva (Slezaintim 01.20 12:54 2 - 2  
Szpartak Mo. (Nikkitta) - Dinamo Kijev (Dm1trena) 01.20 13:18 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Upcake22) - Bayern München (Olle) 01.20 18:52 2 - 0  
Barcelona (Upcake22) - Paris SG (KRaftVK) 01.20 20:16 1 - 1  
Barcelona (Upcake22) - Real Madrid (Taka) 01.20 19:40 2 - 1  
Barcelona (White_Boy1927) - Bayern Mün. (Dangerdim77) 01.20 14:04 2 - 0  
Barcelona (White_Boy1927) - Liverpool (Slezaintima) 01.20 14:28 0 - 0  
Barcelona (White_Boy1927) - Paris SG (Dm1trena) 01.20 14:52 1 - 2  
Barcelona (White_Boy1927) - Real Madrid (Nikkitta) 01.20 15:16 2 - 3  
Bayern Mün. (Dangerdim77) - Barcelona (White_Boy1927) 01.20 15:04 0 - 3  
Bayern Mün. (Dangerdim77) - Paris SG (Dm1trena) 01.20 14:16 3 - 4  
Bayern Mün. (Dangerdim77) - Real Madrid (Nikkitta) 01.20 14:40 0 - 0  
Bayern München (Olle) - Barcelona (Upcake22) 01.20 19:52 2 - 1  
Bayern München (Olle) - Paris SG (KRaftVK) 01.20 19:04 0 - 3  
Bayern München (Olle) - Real Madrid (Taka) 01.20 19:28 2 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Barcelona (White_Boy1927) 01.20 15:28 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Bayern Mün. (Dangerdim77) 01.20 14:52 3 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Real Madrid (Nikkitta) 01.20 14:04 2 - 0  
Paris SG (Dm1trena) - Bayern Mün. (Dangerdim77) 01.20 15:16 3 - 0  
Paris SG (Dm1trena) - Liverpool (Slezaintima) 01.20 14:40 3 - 3  
Paris SG (Dm1trena) - Real Madrid (Nikkitta) 01.20 14:28 0 - 0  
Paris SG (KRaftVK) - Barcelona (Upcake22) 01.20 19:16 0 - 0  
Paris SG (KRaftVK) - Bayern München (Olle) 01.20 20:04 1 - 0  
Paris SG (KRaftVK) - Real Madrid (Taka) 01.20 18:52 3 - 1  
Real Madrid (Nikkitta) - Barcelona (White_Boy1927) 01.20 14:16 0 - 2  
Real Madrid (Nikkitta) - Liverpool (Slezaintima) 01.20 15:04 1 - 0  
Real Madrid (Nikkitta) - Paris SG (Dm1trena) 01.20 15:28 0 - 1  
Real Madrid (Taka) - Barcelona (Upcake22) 01.20 18:40 2 - 2  
Real Madrid (Taka) - Bayern München (Olle) 01.20 20:28 2 - 3  
Real Madrid (Taka) - Paris SG (KRaftVK) 01.20 19:52 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Taka) - Leicester (KRaftVK) 01.20 17:42 2 - 5  
Arsenal (Taka) - Leverkusen (Upcake22) 01.20 16:30 0 - 0  
Arsenal (Taka) - Milan (Chellovekk) 01.20 16:54 2 - 1  
Arsenal (Taka) - Napoli (Olle) 01.20 18:18 0 - 1  
Leicester (KRaftVK) - Leverkusen (Upcake22) 01.20 17:06 0 - 2  
Leicester (KRaftVK) - Milan (Chellovekk) 01.20 17:30 2 - 4  
Leicester (KRaftVK) - Napoli (Olle) 01.20 17:54 0 - 2  
Leverkusen (Upcake22) - Arsenal (Taka) 01.20 17:30 1 - 0  
Leverkusen (Upcake22) - Leicester (KRaftVK) 01.20 18:06 0 - 0  
Leverkusen (Upcake22) - Milan (Chellovekk) 01.20 17:18 0 - 0  
Leverkusen (Upcake22) - Napoli (Olle) 01.20 16:42 3 - 1  
Milan (Chellovekk) - Arsenal (Taka) 01.20 17:54    
Milan (Chellovekk) - Leverkusen (Upcake22) 01.20 18:18 2 - 2  
Milan (Chellovekk) - Napoli (Olle) 01.20 17:06 2 - 0  
Napoli (Olle) - Arsenal (Taka) 01.20 17:18 5 - 2  
Napoli (Olle) - Leicester (KRaftVK) 01.20 16:54 0 - 2  
Napoli (Olle) - Leverkusen (Upcake22) 01.20 17:42 2 - 4  
Napoli (Olle) - Milan (Chellovekk) 01.20 18:06 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton (Hotshot) - Arsenal (Skromnuy) 01.20 19:46 2 - 2  
Leicester (Arcos) - West Ham (Vrico) 01.20 19:58 1 - 2  
West Ham (Vrico) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.20 19:46 0 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - Everton (Hotshot) 01.20 19:58 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Vrico) 01.20 21:06 0 - 0  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Hotshot) 01.20 22:18 0 - 0  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester Utd. (Arcos) 01.20 21:54 2 - 1  
Chelsea (Dm1trena) - Liverpool (Nikkitta) 01.20 07:48    
Chelsea (Dm1trena) - Man. City (Slezaintima) 01.20 08:00 1 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.20 07:12 2 - 2  
Chelsea (Dm1trena) - Tottenham (Dangerdim77) 01.20 08:36 0 - 1  
Chelsea (KRaftVK) - Liverpool (Upcake22) 01.20 12:36 0 - 3  
Chelsea (KRaftVK) - Manchester City (Olle) 01.20 13:24 0 - 1  
Chelsea (KRaftVK) - Manchester Utd. (Taka) 01.20 12:12 2 - 2  
Chelsea (KRaftVK) - Tottenham (Chellovekk) 01.20 13:00 1 - 2  
Liverpool (Nikkitta) - Chelsea (Dm1trena) 01.20 08:48 2 - 1  
Liverpool (Nikkitta) - Man. City (Slezaintima) 01.20 08:24 3 - 0  
Liverpool (Nikkitta) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.20 07:36    
Liverpool (Upcake22) - Chelsea (KRaftVK) 01.20 13:36 3 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Manchester City (Olle) 01.20 12:12 0 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Manchester Utd. (Taka) 01.20 13:00 1 - 3  
Liverpool (Upcake22) - Tottenham (Chellovekk) 01.20 12:48 0 - 2  
Liverpool (Vrico) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.20 22:06 2 - 0  
Liverpool (Vrico) - Manchester City (Hotshot) 01.20 21:42 1 - 3  
Liverpool (Vrico) - Manchester Utd. (Arcos) 01.20 21:18 0 - 0  
Liverpool (Vrico) - Tottenham (Skromnuy) 01.20 20:54 1 - 0  
Man. City (Slezaintima) - Liverpool (Nikkitta) 01.20 07:24 0 - 2  
Man. City (Slezaintima) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.20 08:48 1 - 0  
Man. City (Slezaintima) - Tottenham (Dangerdim77) 01.20 08:12 1 - 1  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Chelsea (Dm1trena) 01.20 08:12 1 - 1  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Liverpool (Nikkitta) 01.20 08:36 0 - 2  
Man. Utd. (White_Boy1927) - Man. City (Slezaintima) 01.20 07:48    
Man. Utd. (White_Boy1927) - Tottenham (Dangerdim77) 01.20 07:24 0 - 2  
Manchester City (Hotshot) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.20 21:18 1 - 0  
Manchester City (Hotshot) - Liverpool (Vrico) 01.20 20:42 1 - 1  
Manchester City (Hotshot) - Manchester Utd. (Arcos) 01.20 21:30 2 - 2  
Manchester City (Hotshot) - Tottenham (Skromnuy) 01.20 22:06 1 - 3  
Manchester City (Olle) - Chelsea (KRaftVK) 01.20 12:24 2 - 1  
Manchester City (Olle) - Liverpool (Upcake22) 01.20 13:12 2 - 2  
Manchester City (Olle) - Manchester Utd. (Taka) 01.20 12:48 1 - 1  
Manchester City (Olle) - Tottenham (Chellovekk) 01.20 13:36 0 - 2  
Manchester Utd. (Arcos) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.20 20:54 0 - 0  
Manchester Utd. (Arcos) - Liverpool (Vrico) 01.20 22:18 1 - 1  
Manchester Utd. (Arcos) - Tottenham (Skromnuy) 01.20 21:42 2 - 2  
Manchester Utd. (Taka) - Chelsea (KRaftVK) 01.20 13:12 1 - 3  
Manchester Utd. (Taka) - Liverpool (Upcake22) 01.20 12:00 0 - 0  
Manchester Utd. (Taka) - Manchester City (Olle) 01.20 13:48 1 - 1  
Manchester Utd. (Taka) - Tottenham (Chellovekk) 01.20 12:24 0 - 2  
Tottenham (Chellovekk) - Chelsea (KRaftVK) 01.20 12:00 4 - 0  
Tottenham (Chellovekk) - Liverpool (Upcake22) 01.20 13:48 6 - 2  
Tottenham (Chellovekk) - Manchester City (Olle) 01.20 12:36 1 - 3  
Tottenham (Chellovekk) - Manchester Utd. (Taka) 01.20 13:24 2 - 3  
Tottenham (Dangerdim77) - Chelsea (Dm1trena) 01.20 07:36    
Tottenham (Dangerdim77) - Liverpool (Nikkitta) 01.20 08:00 1 - 1  
Tottenham (Dangerdim77) - Man. City (Slezaintima) 01.20 07:12 2 - 1  
Tottenham (Dangerdim77) - Man. Utd. (White_Boy1927) 01.20 08:24 0 - 1  
Tottenham (Skromnuy) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.20 21:30 0 - 3  
Tottenham (Skromnuy) - Liverpool (Vrico) 01.20 21:54 0 - 3  
Tottenham (Skromnuy) - Manchester City (Hotshot) 01.20 21:06 0 - 0  
Tottenham (Skromnuy) - Manchester Utd. (Arcos) 01.20 20:42 1 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atd Abeldos United - CFC Catalonia FC 01.20 17:40 1 - 2  
Atd Abeldos United - Xal Xalinho FC 01.20 15:10 4 - 1  
CFC Catalonia FC - Cfi Confession 01.20 15:35 2 - 1  
Cfi Confession - Atd Abeldos United 01.20 16:25 1 - 1  
Cfi Confession - Fin Fints 01.20 17:15 5 - 0  
Fin Fints - Atd Abeldos United 01.20 18:05 4 - 2  
Fin Fints - Xal Xalinho FC 01.20 16:00 1 - 0  
Legion - Own Owned 01.20 07:45 1 - 3  
Legion - Xal Xalinho FC 01.20 08:35 2 - 4  
Meg Megapolice - Legion 01.20 09:50 2 - 3  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 01.20 11:30 1 - 2  
Own Owned - Meg Megapolice 01.20 09:00 2 - 3  
Own Owned - Pnz Im Not Over 01.20 11:05 2 - 5  
Pnz Im Not Over - Legion 01.20 10:40 1 - 2  
Pnz Im Not Over - Meg Megapolice 01.20 08:10 1 - 2  
Xal Xalinho FC - CFC Catalonia FC 01.20 16:50 1 - 2  
Xal Xalinho FC - Cfi Confession 01.20 18:30 1 - 4  
Xal Xalinho FC - Own Owned 01.20 10:15 2 - 1  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 01.20 09:25 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Upcake22) - Brazil (Chellovekk) 01.20 14:58 0 - 1  
Belgium (Upcake22) - France (KRaftVK) 01.20 15:46 1 - 1  
Belgium (Upcake22) - Germany (Taka) 01.20 15:10 1 - 1  
Belgium (Upcake22) - Portugal (Olle) 01.20 14:22 1 - 1  
Brazil (Chellovekk) - Belgium (Upcake22) 01.20 15:58 0 - 0  
Brazil (Chellovekk) - France (KRaftVK) 01.20 14:10 3 - 2  
Brazil (Chellovekk) - Germany (Taka) 01.20 15:34 2 - 1  
Brazil (Chellovekk) - Portugal (Olle) 01.20 14:46 2 - 0  
France (KRaftVK) - Belgium (Upcake22) 01.20 14:46 0 - 2  
France (KRaftVK) - Brazil (Chellovekk) 01.20 15:10 2 - 0  
France (KRaftVK) - Germany (Taka) 01.20 14:22 2 - 2  
France (KRaftVK) - Portugal (Olle) 01.20 15:34 3 - 1  
Germany (Taka) - Belgium (Upcake22) 01.20 14:10 1 - 1  
Germany (Taka) - Brazil (Chellovekk) 01.20 14:34 2 - 1  
Germany (Taka) - France (KRaftVK) 01.20 15:22 3 - 0  
Germany (Taka) - Portugal (Olle) 01.20 15:58 3 - 1  
Portugal (Olle) - Belgium (Upcake22) 01.20 15:22 0 - 0  
Portugal (Olle) - Brazil (Chellovekk) 01.20 15:46 0 - 3  
Portugal (Olle) - France (KRaftVK) 01.20 14:34 0 - 2  
Portugal (Olle) - Germany (Taka) 01.20 14:58 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Kodak) - Internazionale (Plevis) 01.20 07:42    
Atalanta (Kodak) - Lazio (Orlovsky1) 01.20 08:30 1 - 3  
Atalanta (Kodak) - Milan (Laikingdast) 01.20 08:18 1 - 2  
Internazionale (Plevis) - Atalanta (Kodak) 01.20 08:42 3 - 2  
Internazionale (Plevis) - Lazio (Orlovsky1) 01.20 08:18 5 - 1  
Internazionale (Plevis) - Napoli (Jkey) 01.20 07:54 0 - 0  
Lazio (Orlovsky1) - Atalanta (Kodak) 01.20 07:30 1 - 1  
Lazio (Orlovsky1) - Milan (Laikingdast) 01.20 07:54 2 - 0  
Lazio (Orlovsky1) - Napoli (Jkey) 01.20 08:42 1 - 1  
Milan (Laikingdast) - Internazionale (Plevis) 01.20 08:06 0 - 0  
Milan (Laikingdast) - Lazio (Orlovsky1) 01.20 08:54 2 - 3  
Milan (Laikingdast) - Napoli (Jkey) 01.20 07:30 1 - 1  
Napoli (Jkey) - Atalanta (Kodak) 01.20 08:06 3 - 3  
Napoli (Jkey) - Internazionale (Plevis) 01.20 08:54 1 - 3  
Napoli (Jkey) - Lazio (Orlovsky1) 01.20 07:42    
Napoli (Jkey) - Milan (Laikingdast) 01.20 08:30 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 01.20 01:20 2 - 4  
Australia (Kubrik) - Mexico (Moebius) 01.20 04:00 3 - 2  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.20 03:40 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Poland (Johnybegood) 01.20 02:40 4 - 1  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 01.20 00:00 3 - 3  
Austria (Kot) - Mexico (Moebius) 01.20 02:00 1 - 4  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 01.20 01:00 0 - 1  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 01.20 03:00 1 - 2  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 01.20 00:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.20 02:20 0 - 0  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.20 03:40 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 01.20 01:40 2 - 3  
Bulgaria (Val) - Chile (Poli) 01.20 20:00 4 - 2  
Bulgaria (Val) - Ecuador (Mitchef) 01.20 19:00 4 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.20 22:00 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Ireland (Panica) 01.20 21:00 2 - 2  
Bulgaria (Val) - Romania (Andre) 01.20 23:00 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Bulgaria (Val) 01.20 19:20 2 - 4  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.20 21:40 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.20 23:20 5 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Ireland (Panica) 01.20 22:20 1 - 3  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 01.20 22:20 3 - 3  
Chile (Poli) - Czech Republic (Koko) 01.20 19:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Ecuador (Mitchef) 01.20 20:20 2 - 2  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.20 23:20 3 - 1  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.20 10:20 2 - 3  
China (Legolas) - France (Herculex) 01.20 06:20 2 - 5  
China (Legolas) - Germany (Burton) 01.20 12:20 0 - 2  
China (Legolas) - Greece (Sarafou) 01.20 07:00 1 - 0  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 08:00 1 - 0  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 01.20 13:20 1 - 3  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.20 09:00 2 - 1  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.20 05:00 2 - 2  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.20 11:20 3 - 3  
Colombia (Gorilla) - Bulgaria (Val) 01.20 20:20 1 - 2  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 01.20 21:20 2 - 2  
Colombia (Gorilla) - Iceland (Ak) 01.20 19:00 3 - 3  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 01.20 23:00 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Bulgaria (Val) 01.20 23:20 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Cameroon (Cobra4) 01.20 19:00 1 - 4  
Czech Republic (Koko) - Colombia (Gorilla) 01.20 20:00 1 - 2  
Czech Republic (Koko) - Ecuador (Mitchef) 01.20 23:40 4 - 3  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.20 22:00 4 - 2  
Czech Republic (Koko) - Russia (Gosas) 01.20 21:00 2 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Cameroon (Cobra4) 01.20 19:40 0 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Colombia (Gorilla) 01.20 20:40 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Czech Republic (Koko) 01.20 23:00 1 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.20 22:00 4 - 3  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.20 09:20 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 01.20 14:20 3 - 2  
Egypt (Kasandra) - Germany (Burton) 01.20 06:40 0 - 1  
Egypt (Kasandra) - Greece (Sarafou) 01.20 13:20 1 - 2  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 12:00 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - New Zealand (Moic) 01.20 05:20 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.20 11:00 3 - 3  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.20 10:40 2 - 3  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.20 07:40    
France (Herculex) - China (Legolas) 01.20 14:40 5 - 1  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 01.20 05:00 1 - 3  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.20 08:00 1 - 2  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.20 12:20 3 - 2  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 11:20 5 - 2  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.20 07:00 4 - 2  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 01.20 10:20 2 - 1  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 01.20 06:00 1 - 4  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 01.20 09:00 4 - 1  
Germany (Burton) - China (Legolas) 01.20 07:20 2 - 0  
Germany (Burton) - Egypt (Kasandra) 01.20 13:00 1 - 3  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.20 12:00 3 - 1  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.20 11:20 1 - 1  
Germany (Burton) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 05:20 4 - 1  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.20 08:20 1 - 4  
Germany (Burton) - Peru (Tanto) 01.20 06:20 2 - 0  
Germany (Burton) - Spain (Reaper) 01.20 09:20 3 - 0  
Germany (Burton) - Switzerland (Apollo) 01.20 14:00 1 - 3  
Greece (Sarafou) - China (Legolas) 01.20 12:40 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Egypt (Kasandra) 01.20 06:20 2 - 1  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.20 07:20 1 - 5  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.20 09:40 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 10:00 2 - 1  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.20 12:00 4 - 0  
Greece (Sarafou) - Peru (Tanto) 01.20 14:00 1 - 0  
Greece (Sarafou) - Spain (Reaper) 01.20 08:20 4 - 4  
Greece (Sarafou) - Switzerland (Apollo) 01.20 05:20 2 - 5  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.20 23:40 4 - 1  
Iceland (Ak) - Chile (Poli) 01.20 18:40 1 - 3  
Iceland (Ak) - Czech Republic (Koko) 01.20 21:20 1 - 0  
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.20 22:20 1 - 4  
Iceland (Ak) - Ireland (Panica) 01.20 19:40 4 - 3  
Iceland (Ak) - Romania (Andre) 01.20 21:00 5 - 2  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 01.20 22:40 2 - 2  
Ireland (Panica) - Czech Republic (Koko) 01.20 20:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Ecuador (Mitchef) 01.20 21:40 2 - 3  
Ireland (Panica) - Romania (Andre) 01.20 18:40 4 - 2  
Ireland (Panica) - Russia (Gosas) 01.20 20:00 3 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.20 11:40 6 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.20 07:00 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - France (Herculex) 01.20 08:20 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (Burton) 01.20 14:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 01.20 09:20 2 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - New Zealand (Moic) 01.20 10:20 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.20 13:00 4 - 0  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.20 14:00 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.20 06:00 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Belgium (Tommy) 01.20 01:00 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.20 03:40 1 - 3  
Mexico (Moebius) - South Africa (Ben) 01.20 02:40 1 - 2  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.20 01:40 3 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Australia (Kubrik) 01.20 03:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 01.20 04:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Paraguay (Marley) 01.20 02:40 3 - 3  
Netherlands (Aibothard) - South Africa (Ben) 01.20 01:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.20 00:20 0 - 3  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 01.20 06:00 2 - 4  
New Zealand (Moic) - Egypt (Kasandra) 01.20 13:40 2 - 2  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.20 12:40 4 - 4  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.20 11:00 0 - 1  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.20 07:40    
New Zealand (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 08:40 1 - 4  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 01.20 05:00 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 01.20 07:20 4 - 2  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 01.20 10:00 2 - 4  
Paraguay (Marley) - Austria (Kot) 01.20 04:00 0 - 1  
Paraguay (Marley) - Belgium (Tommy) 01.20 00:40 2 - 3  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 01.20 02:00 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Uruguay (Billiot) 01.20 03:00 3 - 2  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.20 10:40 2 - 3  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.20 08:40 3 - 2  
Peru (Tanto) - France (Herculex) 01.20 09:40 1 - 3  
Peru (Tanto) - Germany (Burton) 01.20 13:40 2 - 1  
Peru (Tanto) - Greece (Sarafou) 01.20 05:40 1 - 0  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 06:40 0 - 2  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 01.20 14:40 1 - 2  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.20 11:40 0 - 2  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.20 12:40 0 - 1  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.20 00:20 3 - 1  
Poland (Johnybegood) - Mexico (Moebius) 01.20 03:20 2 - 3  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 01.20 02:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Paraguay (Marley) 01.20 01:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 01.20 04:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Mexico (Moebius) 01.20 00:40 2 - 0  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.20 03:20 2 - 1  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 01.20 02:20 0 - 3  
Romania (Andre) - Bulgaria (Val) 01.20 23:40 0 - 4  
Romania (Andre) - Cameroon (Cobra4) 01.20 20:20 1 - 2  
Romania (Andre) - Chile (Poli) 01.20 21:20 3 - 3  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.20 22:40 2 - 2  
Romania (Andre) - Ecuador (Mitchef) 01.20 19:20 4 - 2  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.20 21:40 5 - 2  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.20 22:40 2 - 1  
Russia (Gosas) - Colombia (Gorilla) 01.20 18:40 2 - 0  
Russia (Gosas) - Iceland (Ak) 01.20 20:40 1 - 4  
Russia (Gosas) - Romania (Andre) 01.20 19:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 01.20 01:40 2 - 0  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 01.20 03:00 3 - 5  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 01.20 00:20 1 - 1  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 01.20 00:40 3 - 4  
South Africa (Ben) - Uruguay (Billiot) 01.20 04:00 2 - 4  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.20 14:20 2 - 2  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.20 09:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 01.20 13:20 2 - 4  
Spain (Reaper) - Germany (Burton) 01.20 10:00 2 - 2  
Spain (Reaper) - Greece (Sarafou) 01.20 11:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 05:40 2 - 2  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 01.20 12:20 2 - 0  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.20 07:40    
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.20 06:40 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.20 08:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.20 11:40 3 - 4  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 01.20 10:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Germany (Burton) 01.20 05:40 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Greece (Sarafou) 01.20 14:40 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.20 13:40 4 - 3  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 01.20 09:40 2 - 3  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.20 08:00 3 - 0  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.20 13:00 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Australia (Kubrik) 01.20 01:00 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 01.20 04:20 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 01.20 02:00 2 - 2  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 01.20 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - Al-Masry 01.20 13:30 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Lens 01.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Grenoble 01.20 13:45 1 - 1  
Guingamp - Caen 01.20 21:00 1 - 3  
Nancy - Sochaux 01.20 18:30 0 - 1  
Toulouse - Niort 01.20 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebusua Dwarfs - Asante Kotoko 01.20 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz - Panahaiki 01.20 14:00 1 - 1  
Levadiakosz - Hania 01.20 14:30 1 - 1  
OF Ierapetra - Karaiszkakisz Arta 01.20 14:00 2 - 2  
Trikala - Apollon Larissza 01.20 14:00 1 - 0  
Xanthi - Ionikosz Nikea 01.20 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Apollon Szmirnisz 01.20 20:30 2 - 0  
Arisz - Aszterasz Tripolisz 01.20 14:00 2 - 0  
Panetolikosz - Olympiakosz 01.20 18:30 0 - 3  
PAOK - Larissza 01.20 16:15 5 - 0  
Volosz NFC - OFI 01.20 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Ajax 01.20 21:00 0 - 1  
Emmen - Heerenveen 01.20 16:30 1 - 2  
Feyenoord - Heracles 01.20 18:45 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Gokulam Kerala 01.20 09:30 2 - 0  
Indian Arrows - NEROCA 01.20 14:30 0 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Bengaluru 01.20 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Mes Rafsanjan 01.20 12:30 2 - 3  
Shahr Khodro Mashhad - Nassaji Mazandaran 01.20 12:30 1 - 0  
Zob Ahan - Naft Masjed Soleyman 01.20 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Gharafa 01.20 14:30 1 - 2  
Al-Sadd - Al-Khor 01.20 17:00 7 - 0  
Al-Sailiya - Al-Ahli (QAT) 01.20 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Chico 01.20 01:40 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RA Casablanca - TAS Casablanca 01.20 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Tepatitlan 01.20 04:05 0 - 1  
Cancun FC - Cimarrones de Sonora 01.20 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naxxar - Pembroke 01.20 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 01.20 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwara Utd. - Enyimba 01.20 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahlinger - FSV Frankfurt 01.20 14:00 0 - 0  
E. Stadtallendorf - TSV Steinbach 01.20 18:00 0 - 1  
Offenbach - Elversberg 01.20 19:00 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - RW Koblenz 01.20 18:00    
TSG Balingen - Hessen Kassel 01.20 17:30 2 - 0  
Ulm - Giessen 01.20 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Udinese - Atalanta 01.20 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Como 01.20 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matelica - Carpi 01.20 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Casertana 01.20 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Napoli 01.20 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica 01.20 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Manchester Utd. 01.20 21:15 1 - 2  
Manchester City - Aston Villa 01.20 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Celtic 01.20 21:15 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3./1, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salamanca UDS - Compostela 01.20 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./3, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Pena Deportiva 01.20 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3./5, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Navalcarnero - San Sebastian Reyes 01.20 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Celta Vigo 01.20 21:00 2 - 1  
Getafe - Huesca 01.20 19:00 1 - 0  
Villarreal - Granada 01.20 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madrid CFF - EDF Logrono 01.20 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Real Madrid 01.20 21:00 1 - 1  
Cordoba - Real Sociedad 01.20 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 01.20 18:00 0 - 2  
St. Gallen - Vaduz 01.20 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Nahda (KSA) 01.20 13:30 1 - 2  
Al-Jabalain - Ohud Medina 01.20 13:45 2 - 1  
Al-Khaleej Saihat - Al-Jeel 01.20 15:45 2 - 2  
Al-Nojoom - Al-Thoqbah 01.20 17:15 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawoun 01.20 16:10 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Wehda (KSA) 01.20 18:10 3 - 1  
Damac - Al-Batin 01.20 13:55 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Denizlispor 01.20 17:00 6 - 1  
Hatayspor - Yeni Malatyaspor 01.20 14:00 1 - 2  
Rizespor - Gazisehir Gaziantep 01.20 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Nacional Montevideo 01.20 23:30 0 - 0  
River Plate Montevideo - CA Cerro 01.20 21:00 1 - 2  
Torque Montevideo - Fenix Montevideo 01.20 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NAPSA Stars - Forest Rangers 01.20 14:00 2 - 2  
Zesco Utd. - Nkwazi 01.20 14:00 0 - 1  
MMA (UFC Fight Island 8, Abu Dhabi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Akhmedov - T. Breese 01.20 18:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Island 8, Abu Dhabi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lungiambula - Mar. Perez 01.20 16:40 1 - 0  
F.N. Figueiredo Junior - Jer. Rivera 01.20 16:15 1 - 0  
Isa. Villanueva - Vin. Moreira Castro 01.20 20:00 1 - 0  
Ler. Murphy - D. Silva de Andrade 01.20 18:25 1 - 0  
M. Chiesa - N. Magny 01.20 20:50 1 - 0  
Mike Davis - Mas. Jones 01.20 15:45 1 - 0  
R. Modafferi - Viv. Araujo (női) 01.20 19:25 0 - 1  
Ric. Simon - G. Pirrello 01.20 17:30 1 - 0  
Su Mudaerji - Z. Adashev 01.20 17:05 1 - 0  
T. Nam - M. Schnell 01.20 18:55 0 - 1  
Vic. Leonardo - M. Fiorot (női) 01.20 15:00 0 - 1  
War. Alves - M. Lazzez 01.20 20:30 1 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Arda Kardzsali 01.20 16:00 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DKS Várna - Lokomotív Szófia 01.20 15:00 3 - 0  
Perun Várna - CSZKA Szófia 01.20 13:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - BRB/Brasilia 01.20 00:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers 01.20 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 01.20 11:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nurmon Jymy - LiigaPloki 01.20 17:30 1 - 3  
Puijo - OrPo 01.20 17:30 0 - 3  
Viesti Salo - Kangasala 01.20 17:30 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Arago de Sete 01.20 19:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Terville Florange - Beziers 01.20 15:30 1 - 3  
Röplabda (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Shahdab Yazd 01.20 14:30 1 - 3  
Saipa - Haraz Amol 01.20 11:30 2 - 3  
Shahrdari Urmia - Shahrdari Qazvin 01.20 14:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Trefl Gdansk 01.20 20:30 3 - 2  
Olsztyn - Jastrzebski Wegiel 01.20 17:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Bydgoszcz 01.20 15:00 3 - 1  
Chemik Police - Legionowo 01.20 18:00 3 - 0  
LKS Lodz - MKS Kalisz 01.20 20:30 3 - 1  
Nosir Nowy Dwor Mazowieck - Pila 01.20 18:00 0 - 3  
San-Pajda Jaroslaw - Wroclaw 01.20 17:00 2 - 3  
Stal Mielec - Radomka Radom 01.20 18:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Mladost Zágráb 01.20 19:30 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Schwerin 01.20 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Monza 01.20 17:30 0 - 3  
Perugia - Scandicci 01.20 18:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Uralocska Jekatyerinburg 01.20 18:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Almoradi 01.20 18:30 3 - 0  
Boiro - Rio Duero Soria 01.20 19:00 3 - 2  
Emeve Lugo - L'Illa Grau 01.20 20:00 3 - 1  
Guaguas - Ushuaia Ibiza 01.20 20:30 3 - 0  
Melilla - Conectabalear Manacor 01.20 20:00 3 - 2  
Santanderina - Barcelona 01.20 19:00 3 - 0  
Teruel - Uriba Palma 01.20 18:30 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jona - Amriswil 01.20 20:00 3 - 2  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toggenburg - Val de Travers 01.20 20:00 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - OK Belgrád 01.20 19:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pezinok - Nitra 01.20 18:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa BBSK - Inegol Bld. Spor 01.20 13:00 0 - 3  
Galatasaray - Maliye Piyango Ankara 01.20 12:00 3 - 2  
Haliliye Bld. - Arkas Izmir 01.20 12:00 0 - 3  
Istanbul BBSK - Altekma Izmir 01.20 12:00 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Tokat Plevne 01.20 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Sariyer Bld. 01.20 12:00 3 - 2  
Galatasaray - Bakirkoy Yesilyurt 01.20 15:00 3 - 2  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gary Wilson - J. Astley 01.20 11:00 0 - 2  
Gary Wilson - Jamie O'Neill 01.20 16:30 2 - 1  
Gary Wilson - L. Highfield 01.20 18:00 1 - 2  
Gary Wilson - Lu Ning 01.20 21:00 2 - 1  
Gary Wilson - M. O'Donnell 01.20 19:30 2 - 1  
Gary Wilson - R. McLeod 01.20 12:40 1 - 2  
Gary Wilson - Zhao Jianbo 01.20 14:45 2 - 1  
Jamie O'Neill - J. Astley 01.20 21:00 2 - 0  
Jamie O'Neill - R. McLeod 01.20 18:00 2 - 1  
Jamie O'Neill - Zhao Jianbo 01.20 19:45 2 - 0  
L. Highfield - J. Astley 01.20 12:30 2 - 0  
L. Highfield - Jamie O'Neill 01.20 11:00 0 - 2  
L. Highfield - R. McLeod 01.20 19:45 2 - 0  
L. Highfield - Zhao Jianbo 01.20 21:00 2 - 1  
Lu Ning - J. Astley 01.20 19:45 2 - 0  
Lu Ning - Jamie O'Neill 01.20 14:45 2 - 1  
Lu Ning - L. Highfield 01.20 16:30 2 - 0  
Lu Ning - M. O'Donnell 01.20 18:00 2 - 0  
Lu Ning - R. McLeod 01.20 11:00 2 - 1  
Lu Ning - Zhao Jianbo 01.20 12:40 0 - 2  
M. O'Donnell - J. Astley 01.20 16:45 2 - 0  
M. O'Donnell - Jamie O'Neill 01.20 12:30 2 - 0  
M. O'Donnell - L. Highfield 01.20 14:00 2 - 0  
M. O'Donnell - R. McLeod 01.20 21:00 2 - 0  
M. O'Donnell - Zhao Jianbo 01.20 11:00 2 - 1  
R. McLeod - J. Astley 01.20 14:45 1 - 2  
Zhao Jianbo - J. Astley 01.20 18:00 0 - 2  
Zhao Jianbo - R. McLeod 01.20 16:45 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Lazarov - J.M. Cerundolo 01.20 14:15 0 - 2  
Billy Harris - Alex Rybakov 01.20 15:10 2 - 0  
F. Arnaboldi - Vla. Orlov 01.20 12:15 0 - 2  
F. Corwin - G. Kravchenko 01.20 11:30 2 - 0  
G. Fonio - R. Bonadio 01.20 12:15 2 - 1  
J. Mridha - N. Borges 01.20 14:00 0 - 2  
M. Alkaya - F. Juarez 01.20 12:15 0 - 2  
P. Cachin - B. Ilkel 01.20 13:55 2 - 0  
R. Molleker - E. Leshem 01.20 11:35 2 - 0  
R. Slobodchikov - Vla. Orlov 01.20 08:00    
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evtimova - J. Avdeeva 01.20 13:55 0 - 2  
D. Turkmen - N. Brancaccio 01.20 08:00 0 - 2  
E. Makarova - D. Lopatetska 01.20 11:30 2 - 1  
G. Ce - E. Shalimova 01.20 14:50 2 - 0  
N. Khirin - S. Sakellaridis 01.20 14:15 0 - 2  
O. Doroshina - J. Mikulskyte 01.20 10:45 0 - 2  
Tenisz (Bressuire, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fery - Jes. de Jong 01.20 14:10 1 - 2  
Ben. Hassan - D. Added 01.20 14:40 2 - 0  
C. Denolly - Tob. Simon 01.20 10:30 2 - 0  
G. Brouwer - V. Durasovic 01.20 10:30 2 - 0  
H.V.N. Rune - G. Blancaneaux 01.20 12:15 2 - 0  
K. de Schepper - L. Catarina 01.20 13:00 2 - 0  
L. Poullain - A. Escoffier 01.20 10:30 2 - 1  
S. Napolitano - M. Martineau 01.20 12:00 0 - 2  
Tak Khunn Wang - A. Gautier 01.20 10:30 2 - 1  
V. Lapalu - Z. Bergs 01.20 13:20 0 - 2  
Tenisz (Fujairah, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Guerrero Alvarez - Xinyu Wang 01.20 10:55 2 - 1  
En Shuo Liang - C. Bucsa 01.20 07:30 0 - 2  
Kur. Nara - Kyo. Okamura 01.20 09:10 2 - 0  
Leo. Kung - D. Snigur 01.20 09:10 0 - 2  
Na-Lae Han - C. Tauson 01.20 11:25 0 - 2  
Shuyue Ma - M. Chwalinska 01.20 07:30 0 - 2  
V. Golubic - M. Bolkvadze 01.20 07:30 2 - 0  
Yue Yuan - C. Buyukakcay 01.20 07:30 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - J. Kovalik 01.20 08:00 0 - 2  
F. Bagnis - Zhizhen Zhang 01.20 09:20 2 - 0  
F. Gaio - M. Safwat 01.20 12:40 0 - 2  
Go Soeda - T. Griekspoor 01.20 09:20 2 - 1  
Joao Menezes - E. Kirkin 01.20 11:30 0 - 2  
M-A. Hüsler - D. Istomin 01.20 08:00 2 - 1  
M-A. Hüsler - G. Andreozzi 01.20 08:00    
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celikbilek A / Ilkel C - King E / Pasha N 01.20 19:55 2 - 0  
Erlich J / Vasilevski A - Raja P / Ramanathan R 01.20 21:15 2 - 0  
Galan D E / Gomez E - Arends S / Jebavy R 01.20 16:40 2 - 0  
Ilhan M / Jaziri M - Goransson A / Pel D 01.20 18:10 0 - 2  
Margaroli L / Molchanov D - Hoang A / Olivetti A 01.20 15:00 1 - 2  
Tenisz (Kairó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Lingua Lavallen - J.F. Vidal Azorin 01.20 13:40 0 - 2  
B. Malla - J. Nikles 01.20 10:30 0 - 2  
C. Sanchez Jover - A. Chepelev 01.20 10:20 2 - 0  
F. Agamenone - B. Bobrov 01.20 08:30 2 - 0  
F. Diaz Acosta - L. Bocchi 01.20 08:30 2 - 0  
I. Gakhov - J.P. Paz 01.20 09:55 0 - 2  
J. Barranco Cosano - S. Roncalli 01.20 08:30 2 - 0  
L. Petrovic - A. El Mihdawy 01.20 08:30 0 - 2  
Luk. Neumayer - J.B. Torres 01.20 08:30 1 - 2  
M. Gomaa - D. Capecchi 01.20 14:15    
M.A. Senthilkumar - R.A. Burruchaga 01.20 11:05 0 - 2  
N.D. Ionel - P. Toledo Bague 01.20 11:15 0 - 2  
Y. Chaurasia - F.C. Jianu 01.20 09:55 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Husaric - C. Skamlova 01.20 08:30 0 - 2  
A. Morgina - B. Szabo 01.20 12:05 2 - 0  
A.E. Nefedova - S. Kraus 01.20 13:40 0 - 2  
Aki. James - Lex. Stevens 01.20 11:40 0 - 2  
C. Hoste Ferrer - J. Sherif 01.20 12:45 2 - 0  
Emma Davis - A. Zolotareva 01.20 12:00 0 - 2  
G. Ceschi - L. Nguyen Tan 01.20 14:05 0 - 2  
J. Belgraver - Y.L. Miyazaki 01.20 13:35 2 - 0  
M. EL Kamash - F. Östlund 01.20 11:20 1 - 2  
M. Viertler - B. Marinkovic 01.20 13:00 2 - 1  
N. Fossa Huergo - B. Ricci 01.20 13:45 2 - 1  
P. Lovric - E. Avanesyan 01.20 08:30 0 - 2  
R. Bhatia - S. Bhasin 01.20 13:35 2 - 0  
S. Samir - A. Sukhotina 01.20 12:30 2 - 0  
Y. Ezzat - D. Herdzelas 01.20 14:00 0 - 2  
Z. Falkner - A. Simone 01.20 08:30 2 - 0  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karunaratne - R. Vicens Mas 01.20 12:50 2 - 0  
Fed. Rossi - A. Rame 01.20 15:15 0 - 2  
L. Cortez Llorca - A. Lantigua De La Nuez 01.20 10:30 2 - 0  
L. Jeanjean - A. Robbe 01.20 10:20 2 - 1  
M. Björklund - E. Kalieva 01.20 14:30    
S. Cakarevic - L. Pigato 01.20 13:30 2 - 1  
V. Jimenez Kasintseva - S. Akita 01.20 13:00 2 - 1  
V. Ryser - E. Arango 01.20 10:15 0 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - T. Pieri 01.20 12:05 2 - 0  
Y. In-Albon - O. Selekhmeteva 01.20 10:25 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - A. Manota 01.20 09:55 2 - 0  
D. Liew - B. Sai Praneeth 01.20 03:20    
H.S. Prannoy - Jon. Christie 01.20 05:30 2 - 1  
K. Wangcharoen - Ng Ka Long Angus 01.20 03:00 0 - 2  
Kean Yew Loh - K. Vitidsarn 01.20 08:30 1 - 2  
Kwang Hee Heo - Tzu Wei Wang 01.20 04:00 0 - 2  
S. Avihingsanon - Tien Chen Chou 01.20 05:30 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Maio J - Riyanto K P / Yacob Y E Y 01.20 07:40 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Ahsan M / Setiawan H 01.20 05:50 0 - 2  
Fikri M S / Maulana B - Ivanov V / Sozonov I 01.20 04:00 2 - 1  
Ho-Shue J A / Yakura N - Hess D / Jansen J R 01.20 06:10 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Alfian F / Ardianto M R 01.20 03:40 2 - 0  
Leydon-Davis O / Manota A - Arjun M R / Kapila D 01.20 05:25 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kosetskaya - B. Aimsaard 01.20 06:30 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - M. Blichfeldt 01.20 09:10    
P. Chaiwan - Se Young An 01.20 03:40 0 - 2  
Rus. Hartawan - Jia Min Yeo 01.20 04:20 0 - 2  
S. Jaquet - N. Yigit 01.20 10:40 0 - 2  
Xuefei Qi - C. Marin 01.20 06:10    
Tollaslabda (Thailand Open 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Kim S Y / Kong H Y 01.20 06:30    
Heriau V / Lambert M - Kanlaha L / Povanon A 01.20 06:55 2 - 0  
Honderich R / Tsai K - Chow M K / Lee M Y 01.20 08:50 0 - 2  
Korepap C / Sudjaiprapara - Magelund A / Ravn F 01.20 04:20 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Efler L / Herttrich I 01.20 05:50 0 - 2  
Ramadhanti SFS / Sugiarto - Kititharakul/Prajongjai 01.20 06:10 0 - 2  
Tan P K L / Thinaah M - Chang Y N / Kim H R 01.20 09:10 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open 2, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Hurlburt-Yu J / Wu J 01.20 03:55 1 - 2  
Christiansen M / Boeje A - Jomkoh S / Paewsampran S 01.20 03:20 1 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Jordan P / Oktavianti M D 01.20 08:30 2 - 1  
Hess D / Efler L - Alimov R / Davletova A 01.20 12:10 0 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Reddy B S / Reddy N S 01.20 09:30 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Faizal H / Widjaja G E 01.20 04:40 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Ellis M / Smith L 01.20 03:00 1 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező,női,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovákia 01.20 20:00 17 - 9  
Hollandia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 01.20 18:00 7 - 7  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező,női,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Izrael 01.20 16:00 20 - 1  
Magyarország - Kazahsztán 01.20 14:00 23 - 6  

 

2021.01.19.
Asztalitenisz (Challenger Series, 3. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Chtchetinine - D. Cheaib 01.19 09:00 0 - 3  
E. Chtchetinine - Nic. Burgos 01.19 11:40 3 - 1  
F. Kuzmin - J. Huzjak 01.19 11:00 3 - 1  
J. Huzjak - Thi. Jonathan 01.19 09:40 3 - 0  
Juan Perez - D. Cheaib 01.19 12:20 0 - 3  
Nic. Burgos - Thi. Jonathan 01.19 10:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bochkarev - A. Klavdenkov 01.19 05:45 3 - 0  
A. Bochkarev - A.Y. Lisov 01.19 07:45 3 - 1  
A. Girevenkov - D. Petrochenko 01.19 01:15 1 - 3  
A. Golyshev - M. Minkov 01.19 14:15 3 - 1  
A. Gribkov - S. Nikulin 01.19 18:15 0 - 3  
A. Ilin - I. Mikhaylov 01.19 00:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - A.Y. Lisov 01.19 06:45 1 - 3  
A. Klavdenkov - D.A. Mikheev 01.19 08:15 3 - 1  
A. Kolmin - G. Karpovkin 01.19 08:00 1 - 3  
A. Kolmin - K. Simonov 01.19 11:45 0 - 3  
A. Kolmin - O. Belugin 01.19 06:30 3 - 0  
A. Uezdin - D. Ignatiev 01.19 22:00 1 - 3  
A. Yakovlev - M. Gusev 01.19 14:30 2 - 3  
A. Yakovlev - S. Muslikov 01.19 16:00 3 - 2  
A.Y. Lisov - D.A. Mikheev 01.19 06:15 3 - 0  
Ale. Petrov - A. Uezdin 01.19 23:00 1 - 3  
Ale. Petrov - V. Putilovsky 01.19 21:30 3 - 0  
D. Lavrinenko - O. Pronin 01.19 18:00 1 - 3  
D. Petrochenko - A.D. Volkov 01.19 02:15 3 - 0  
D. Petrochenko - I. Korogodsky 01.19 09:30 3 - 2  
D. Petrochenko - Y. Troyanov 01.19 11:30 2 - 3  
D.A. Mikheev - A. Bochkarev 01.19 07:15 0 - 3  
E. Ilyukhin - A. Suntsov 01.19 02:15 3 - 1  
G. Karpovkin - A. Kolmin 01.19 11:15 2 - 3  
G. Karpovkin - I. Sergeevich 01.19 07:00 0 - 3  
I. Korogodsky - A.D. Volkov 01.19 12:00 3 - 1  
I. Korogodsky - Y. Troyanov 01.19 10:30 3 - 0  
I. Mikhaylov - E. Ilyukhin 01.19 01:15 3 - 1  
I. Poletaev - S. Homutov 01.19 06:45 1 - 3  
I. Ramenskiy - N. Tarasenkov 01.19 21:45 2 - 3  
I. Ramenskiy - V. Shirshov 01.19 23:15 3 - 2  
I. Sergeevich - A. Kolmin 01.19 05:30 2 - 3  
I. Sergeevich - O. Belugin 01.19 07:30 3 - 1  
I. Soldatov - A. Girevenkov 01.19 00:15 3 - 2  
I. Soldatov - A.D. Volkov 01.19 22:15 3 - 2  
I. Zemit - D. Lavrinenko 01.19 19:30 3 - 1  
I. Zemit - Z. Abanokov 01.19 17:30 3 - 0  
K. Simonov - G. Karpovkin 01.19 10:15 3 - 0  
Kim Sen Ir - A. Yakovlev 01.19 13:30 3 - 1  
Kim Sen Ir - M. Gusev 01.19 15:30 2 - 3  
M. Dukhin - P. Medvedev 01.19 11:45 2 - 3  
M. Dukhin - V. Zhulyabin 01.19 09:45 0 - 3  
M. Gusev - S. Muslikov 01.19 14:00 3 - 0  
M. Minchenkov - A. Gribkov 01.19 19:45 3 - 0  
M. Minchenkov - V. Bazilevsky 01.19 17:45 3 - 0  
M. Minkov - V. Kalachev 01.19 15:15 3 - 2  
N. Tarasenkov - V. Kalachev 01.19 22:45 3 - 1  
N. Zhurba - Dmi. Petrov 01.19 02:00 3 - 0  
O. Belugin - G. Karpovkin 01.19 06:00 3 - 0  
O. Belugin - K. Simonov 01.19 10:45 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Golyshev 01.19 14:45 3 - 1  
O. Kutuzov - M. Minkov 01.19 16:15 0 - 3  
O. Pronin - I. Zemit 01.19 19:00 3 - 0  
O. Shagarov - D. Petrochenko 01.19 22:45 3 - 0  
P. Pinkovskii - Vla. Fedorov 01.19 19:15 3 - 0  
R. Pavlenko - Dmi. Petrov 01.19 00:30 3 - 2  
R. Pavlenko - Z.Y. Tsybikov 01.19 01:30 2 - 3  
S. Homutov - S. Simonov 01.19 06:15 3 - 0  
S. Muslikov - Kim Sen Ir 01.19 15:00 2 - 3  
S. Myagkov - D. Ignatiev 01.19 23:30 3 - 2  
S. Nikulin - M. Minchenkov 01.19 19:15 1 - 3  
S. Simonov - V. Tsvetkov 01.19 07:15 0 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 01.19 18:15 3 - 0  
T. Turabekov - N. Zhurba 01.19 01:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 01.19 18:45 2 - 3  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 01.19 20:15 1 - 3  
V. Kalachev - A. Golyshev 01.19 15:45 1 - 3  
V. Kalachev - M. Minkov 01.19 23:45 2 - 3  
V. Kalachev - O. Kutuzov 01.19 13:45 3 - 0  
V. Putilovsky - S. Myagkov 01.19 22:30 3 - 1  
V. Shirshov - A. Ilin 01.19 01:45 2 - 3  
V. Shirshov - A. Suntsov 01.19 00:45 0 - 3  
V. Shirshov - M. Minkov 01.19 22:15 1 - 3  
V. Tsvetkov - I. Poletaev 01.19 05:45 2 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 01.19 07:45 1 - 3  
V. Zhulyabin - P. Medvedev 01.19 10:45 3 - 1  
Vla. Fedorov - Sem. Korolev 01.19 19:45 1 - 3  
Vla. Fedorov - Vla. Petrov 01.19 17:45 2 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 01.19 20:15 0 - 3  
Vla. Petrov - Sem. Korolev 01.19 18:45 2 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 01.19 00:45 1 - 3  
Y. Merkushin - I. Soldatov 01.19 01:45 0 - 3  
Y. Merkushin - O. Shagarov 01.19 21:45 2 - 3  
Y. Troyanov - A.D. Volkov 01.19 10:00 3 - 2  
Z. Abanokov - D. Lavrinenko 01.19 18:30 3 - 0  
Z. Abanokov - O. Pronin 01.19 20:00 0 - 3  
Z.Y. Tsybikov - T. Turabekov 01.19 00:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kondratova - V. Kandybina 01.19 14:15 3 - 2  
I. Skachkova - A. Kondratova 01.19 15:45 3 - 2  
I. Skachkova - Taty. Morozova 01.19 13:45 2 - 3  
Taty. Morozova - A. Kondratova 01.19 14:45 0 - 3  
Taty. Morozova - V. Kandybina 01.19 16:15 3 - 0  
V. Kandybina - I. Skachkova 01.19 15:15 3 - 0  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Tigres de Araguab (6.m.) 01.19 23:00 1 - 7  
Caribes de Anzoategui - Navegantes del Magallanes (6.m.) 01.19 23:00 8 - 2  
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mer. King - Mark Dawes 01.19 14:00 1 - 2  
Perry Martin - Mark Royal 01.19 11:00 2 - 0  
W. Willgress - Paul Foster 01.19 20:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Shadow League, Group St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexus Gaming - Lyngby Vikings 01.19 13:00 1 - 2  
Project X - Vexed Gaming 01.19 16:15 2 - 0  
Sangal Esports - Team Gamerlegion 01.19 10:00 0 - 2  
Sinners Esports - Invictus Gaming International 01.19 19:10 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izako Boars - X-Kom Ago 01.19 15:00 2 - 1  
Lilmix - Kova Esports 01.19 09:00 2 - 0  
Pompa Team - Honoris 01.19 15:15 1 - 2  
SJ Gaming - Young Ninjas 01.19 09:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Blast Premier G.Finals-PO)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astralis - Evil Geniuses 01.19 16:30 2 - 1  
G2 Esports - Furia eSports 01.19 20:25 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDLC OL - Endpoint 01.19 17:30 1 - 2  
Movistar Riders - Endpoint 01.19 21:40 2 - 0  
Sprout - Movistar Riders 01.19 17:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burjui - Brame 01.19 15:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,UpperDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mudgolems - Team Secret 01.19 21:20 1 - 2  
Team Liquid - Vikin.gg 01.19 19:15 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEC Gaming - Xtreme Gaming 01.19 06:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Upper)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Magma 01.19 12:35 2 - 0  
Vici Gaming - Lbzs 01.19 09:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit NA,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Simply Toobased - Byzantine Raiders 01.19 00:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Mces 01.19 22:00 1 - 0  
Izidream - Solary 01.19 21:00 0 - 1  
Karmine Corp - Vitality Bee 01.19 20:00 1 - 0  
Misfits Premier - Team Ldlc 01.19 19:00 1 - 0  
Team Bds - Gameward 01.19 23:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edward Gaming - LGD Gaming 01.19 11:45 2 - 0  
Rogue Warriors - Funplus Phoenix 01.19 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL,Dutch League,Spring Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mcon Esports - Lowlandlions 01.19 20:00 1 - 0  
Mcon Esports - Team Echo Zulu 01.19 22:00 1 - 0  
PSV Esports - Dynasty 01.19 21:00 0 - 1  
PSV Esports - Team Thrll 01.19 19:00 1 - 0  
E-Sport (LOL,PrimeLeag ProDivis,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Hoc Gaming - Penta 1860 01.19 20:00 0 - 1  
Berlin International Gami - Unicorns of Love Sexy 01.19 18:55 1 - 0  
FC Schalke 04 Evolution - E Wie Einfach E-Sports 01.19 22:00 1 - 0  
Mousesports - Euronics Gaming 01.19 18:00 1 - 0  
SK Gaming Prime - Team Gamerlegion 01.19 21:00 0 - 1  
E-Sport (Rocket,RLCS,NA Winter-The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nrg Esports - Continuum 01.19 23:00 3 - 1  
Rogue - Charlotte Phoenix 01.19 23:00 3 - 1  
Spacestation Gaming - Jamal Jabary 01.19 23:00 2 - 3  
The Peeps - Version1 01.19 23:00 3 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunet - Akerselva 01.19 20:00 10 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Jönköping 01.19 19:00 5 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Helas Brno 01.19 19:00 3 - 5  
Slavia Praha - Ceska Lipa 01.19 20:00 7 - 0  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Haladás 01.19 18:30 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Lido di Ostia 01.19 20:00 3 - 4  
Real San Giuseppe - Pesaro 01.19 16:00 2 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Benfica 01.19 19:00 1 - 11  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia 01.19 21:30 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Olimpija Ljubljana 01.19 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Karlovy Vary 01.19 18:00 4 - 3  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 01.19 17:00 2 - 2  
Olomouc - Brno 01.19 17:00 1 - 1  
Pardubice - Vitkovice 01.19 18:00 3 - 0  
Sparta Praha - Motor Ceske Budejovice 01.19 17:00 6 - 2  
Zlín - Plzen 01.19 17:30 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 01.19 19:00 7 - 1  
Odense - Frederikshavn 01.19 19:00 4 - 1  
Rungsted - Herning 01.19 19:00 5 - 2  
Sönderjyske - Aalborg 01.19 19:00 2 - 2  
Jégkorong (ECHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah Grizzlies - Kansas City Mavericks 01.19 01:10 2 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Gyergyói HK 01.19 18:00 4 - 4  
Fehérvári Titánok - Brassó 01.19 18:30 2 - 5  
FTC - Csíkszereda 01.19 18:30 7 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Hämeenlinna 01.19 17:30 4 - 1  
Kärpät - Kalpa 01.19 17:30 1 - 4  
Tappara - JYP 01.19 17:30 6 - 1  
Vaasan Sport - Ässät 01.19 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Barisz 2 01.19 15:00 5 - 3  
Arlan Koksetau - Torpedo Kamenogorszk 01.19 12:00 2 - 2  
Bejbarisz Atirau - Szarjarka Karaganda 01.19 15:00 4 - 3  
Nomad - Kulager Petropavlovszk 01.19 12:00 2 - 3  
Temirtau - Jertisz Pavlodar 01.19 14:00 5 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Almati 01.19 12:00 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - SZKA Szentpétervár 01.19 15:00 1 - 3  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 01.19 17:00 4 - 4  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 01.19 17:30 2 - 1  
Jokerit - Barisz 01.19 17:30 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Lokomotív Jaroszlavl 01.19 15:00 4 - 1  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 01.19 17:00 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 01.19 15:00 4 - 2  
Szocsi - Dinamo Minszk 01.19 17:30 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.19 17:00 7 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 01.19 15:00 2 - 3  
Vityaz Podolszk - Szibir Novoszibirszk 01.19 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Prizma Riga 01.19 18:15 12 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Amurszkije Tigri Habarov. 01.19 16:30 9 - 2  
Dinamo Moszkva 2 - Szahalinszkije Akulj 01.19 17:00 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.19 13:00 1 - 4  
Krasznaja Armija - Dinamo Szentpétervár 2 01.19 15:00 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 01.19 16:00 2 - 2  
Novomoszkovszk Academy - Kapitan Sztupino 01.19 17:00 3 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Szibirszkije Sznajperi 01.19 12:00 0 - 1  
Rubin Tyumeny 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 01.19 13:00 2 - 3  
SZKA-1946 - Tajfun Usszurijszk 01.19 17:00 5 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Vityaz Podolszk 2 01.19 11:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 01.19 03:00 1 - 0  
Calgary - Vancouver 01.19 03:00 5 - 2  
Edmonton - Montreal 01.19 03:00 1 - 3  
Las Vegas - Arizona 01.19 04:00 4 - 2  
Nashville - Carolina 01.19 02:00 2 - 4  
Philadelphia - Buffalo 01.19 01:30 1 - 6  
St. Louis - San Jose 01.19 02:00 5 - 4  
Toronto - Winnipeg 01.19 01:00 3 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tölzer Löwen 01.19 20:00 2 - 1  
Heilbronn - Dresden 01.19 20:00 2 - 5  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 01.19 19:30 4 - 4  
Landshut - Bietigheim/Bissingen 01.19 19:30 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Köln 01.19 20:30 4 - 2  
Ingolstadt - Schwenningen 01.19 18:30 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 01.19 19:15 4 - 1  
Salzburg - Südtirol Bolzano 01.19 19:15 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 01.19 19:30 3 - 3  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 01.19 20:00 3 - 4  
Kloten - Winterthur 01.19 19:45 8 - 2  
Olten - Visp 01.19 19:45 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Davos 01.19 19:45 2 - 2  
Langnau Tigers - Ambri 01.19 19:45 1 - 1  
Rapperswil - Lugano 01.19 19:45 4 - 2  
Zug - Servette 01.19 19:45 5 - 3  
Zürich Lions - Fribourg 01.19 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Timra 01.19 19:00 1 - 7  
Västeras - MODO 01.19 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 01.19 19:00 2 - 0  
Frölunda - Linköping 01.19 19:00 1 - 2  
Lulea - Skelleftea 01.19 19:00 2 - 2  
Rögle - Djurgarden 01.19 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Zvolen 01.19 18:00 2 - 3  
Michalovce - Poprad 01.19 17:30 3 - 3  
Nitra - Slovan Bratislava 01.19 18:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Rubin Tyumeny 01.19 16:30 1 - 1  
Dizel Penza - Jugra Hanti-Manszijszk 01.19 17:00 4 - 4  
Molot Perm - Rjazany 01.19 15:00 1 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Himik Voszkreszenszk 01.19 15:00 4 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Sutjeska Niksic 01.19 13:00 86 - 86, h.u. 100 - 93  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Gimnasia CR 01.19 23:00 76 - 74  
Obras Sanitarias - Hispano Americano 01.19 15:00 82 - 84  
Penarol Mar del Plata - Boca Juniors 01.19 23:00 74 - 80  
Kosárlabda (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Okapi Aalstar 01.19 20:30 79 - 80  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz Nicosia - Dijon 01.19 18:30 44 - 79  
Nymburk - Tofas Bursa 01.19 18:30 97 - 103  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Szombathely 01.19 17:00 73 - 68  
Zaragoza - Start Lublin 01.19 20:00 94 - 82  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Cserno More Várna 01.19 18:00 113 - 41  
Szpartak Pleven - Rilszki Szportiszt 01.19 17:30 78 - 110  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 01.19 11:00 92 - 54  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Aphex) - New Orleans (Lovejoy) 01.19 08:48 48 - 54  
Memphis (Aphex) - Orlando (Bumblebee) 01.19 10:00 50 - 64  
New Orleans (Lovejoy) - Cleveland (W1Nfatal) 01.19 08:12 38 - 55  
New Orleans (Lovejoy) - Memphis (Aphex) 01.19 07:00 33 - 43  
New Orleans (Lovejoy) - Orlando (Bumblebee) 01.19 09:24 44 - 38  
Orlando (Bumblebee) - New Orleans (Lovejoy) 01.19 07:36 29 - 32  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Aphex) - Sacramento (Bumblebee) 01.19 14:00 54 - 65  
New Orleans (W1Nfatal) - Memphis (Aphex) 01.19 11:36 62 - 48  
New Orleans (W1Nfatal) - Sacramento (Bumblebee) 01.19 11:00 68 - 46  
Sacramento (Bumblebee) - Memphis (Aphex) 01.19 12:12 49 - 51  
Sacramento (Bumblebee) - New Orleans (W1Nfatal) 01.19 12:48 68 - 65  
Utah (Baphomet) - Memphis (Asap) 01.19 23:12 53 - 56  
Utah (Lovejoy) - Sacramento (Bumblebee) 01.19 13:24 42 - 44  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olympiakosz 01.19 20:45 86 - 86, h.u. 93 - 101  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - P. Avenida (Helszín: Spanyolország) 01.19 19:45 80 - 101  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk 01.19 16:30 62 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - ASVEL Lyon 01.19 16:00 76 - 79  
USK Praha - Fenerbahce 01.19 19:00 70 - 99  
Kosárlabda (Euroliga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Jekatyerinburg 01.19 20:00 58 - 74  
Girona - TTT Riga 01.19 17:00 82 - 52  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Galatasaray 01.19 20:00 59 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Unicaja Malaga 01.19 18:30 90 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitans Levallois - Partizan Belgrád 01.19 20:45 79 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Buducnost Podgorica 01.19 20:30 74 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Kayserispor 01.19 17:00 72 - 86  
Szekszárd - Prometej Kamjanszke 01.19 20:30 106 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Elitzur Ramla 01.19 15:00 61 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Adanaspor 01.19 14:00 79 - 53  
Szpartak Moszkva - Cegléd 01.19 17:00 78 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - KP Brno (Helyszín: Csehország) 01.19 18:00 70 - 72  
MBA Moszkva - Elazig Özel Idare 01.19 15:00 74 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Landerneau Bretagne (Helyszín: Franciaország) 01.19 20:30 69 - 68  
Phantoms Basket Boom - Venezia 01.19 17:00 53 - 118  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de La Laguna - Flammes Carolo Ardennes 01.19 12:00 59 - 77  
Gernika Bizkaia - Roche Vendee 01.19 15:00 82 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namur - Sepsi (Helyszín: Románia) 01.19 18:00 48 - 85  
Villeneuve d'Ascq Lille - Cadi La Seu d'Urgell 01.19 15:00 69 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Amand Hainaut - Castors Braine 01.19 21:00 82 - 64  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - GKK Sibenik 01.19 19:00 108 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Guangdong 01.19 04:00 106 - 111  
Qingdao - Shenzhen 01.19 08:00 118 - 118, h.u. 139 - 133  
Sichuan - Beijing Royal Fighters 01.19 13:00 97 - 93  
Tianjin - Fujian 01.19 08:30 117 - 113  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang 01.19 12:35 87 - 65  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek 01.19 17:35 107 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - DEAC 01.19 19:00 67 - 107  
Szolnok - Körmend 01.19 18:00 94 - 63  
ZTE - Kecskemét 01.19 18:00 83 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee 01.19 01:30 125 - 123  
Chicago - Houston 01.19 02:00 125 - 120  
LA Lakers - Golden State 01.19 04:00 113 - 115  
Miami - Detroit 01.19 02:00 113 - 107  
Toronto - Dallas 01.19 01:30 116 - 93  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Oslo Tigers 01.19 19:00 100 - 56  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Olimpia Milano 01.19 17:00 81 - 83  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Neuchatel 01.19 20:00 95 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Bursaspor 01.19 15:00 91 - 58  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - TTU Tallinn 01.19 18:00 92 - 86  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Scorchers - Brisbane Heat 01.19 09:15 1 - 0  
Krikett (Indiai Syed Mushtaq Ali Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Haryana 01.19 07:30 0 - 1  
Mumbai - Andhra 01.19 14:30 1 - 0  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 01.19 20:30 15 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof 01.19 19:00 28 - 27  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 01.19 20:30 28 - 29  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 01.19 20:30 23 - 33  
Spanyolország - Tunézia 01.19 18:00 36 - 30  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Katar 01.19 18:00 26 - 24  
Japán - Angola 01.19 15:30 30 - 29  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Kongói DK 01.19 18:00 34 - 27  
Dánia - Argentína 01.19 20:30 31 - 20  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,D csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Namíbia 01.19 20:00 3 - 0  
Zambia - Tanzánia 01.19 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Shrewsbury 01.19 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Bristol Rovers 01.19 20:00 3 - 2  
Doncaster - Rochdale 01.19 20:00 1 - 0  
Hull City - Accrington 01.19 18:30 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Fleetwood 01.19 20:00 3 - 1  
Peterborough - Charlton 01.19 19:30 2 - 1  
Portsmouth - Wimbledon 01.19 20:00 4 - 0  
Sunderland - Plymouth 01.19 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Newport 01.19 20:00 1 - 1  
Harrogate Town - Exeter 01.19 20:00 0 - 0  
Morecambe - Walsall 01.19 20:00 1 - 1  
Southend - Cambridge Utd. 01.19 20:00 1 - 2  
Tranmere - Forest Green 01.19 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Bournemouth 01.19 19:00 1 - 0  
Reading - Coventry 01.19 19:00 3 - 0  
Rotherham - Stoke 01.19 20:45 3 - 3  
Watford - Barnsley 01.19 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Stockport 01.19 20:00 0 - 2  
Eastleigh - King's Lynn Town 01.19 20:00 0 - 1  
Yeovil - Notts County 01.19 20:45    
Labdarúgás (Argentin 3.,Metropol,feljutás.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - San Telmo 01.19 01:10 0 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers 01.19 09:05 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 01.19 21:00 3 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 01.19 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Juventude RS 01.19 23:15 5 - 2  
Botafogo SP - CSA 01.19 23:15 1 - 3  
Brasil de Pelotas - America MG 01.19 20:00 0 - 0  
Confianca - Sampaio Correa MA 01.19 23:15 0 - 1  
CRB - Figueirense 01.19 23:15 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Flamengo RJ 01.19 00:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Hoffenheim 01.19 20:30 0 - 3  
Leverkusen - Dortmund 01.19 20:30 2 - 1  
Mainz - Wolfsburg 01.19 20:30 0 - 2  
Mönchengladbach - Bremen 01.19 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Türkgücü München - Unterhaching 01.19 19:00 0 - 0  
Verl - Zwickau 01.19 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Iquique 01.19 14:30 3 - 1  
Huachipato - Union Espanola 01.19 21:00 4 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Everton Vina Del Mar 01.19 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Dukla Praha 01.19 15:30 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Tshakhuma 01.19 16:00 3 - 0  
Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic 01.19 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Dinamo Kijev (Dangerdim77 01.19 11:54 0 - 0  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 01.19 13:06 2 - 0  
CSZKA Mo. (White_Boy1927) - Szpartak Mo.(Slezaintima) 01.19 12:18 0 - 1  
Dinamo Kijev (Dangerdim77 - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 01.19 12:54 0 - 4  
Dinamo Kijev (Dangerdim77 - Szpartak Mo.(Slezaintima) 01.19 11:42 0 - 0  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 01.19 12:06 2 - 1  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Dinamo Kijev (Dangerdim77 01.19 11:30 1 - 1  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Sahtar Doneck (Foggy) 01.19 13:18 0 - 3  
Lokom. Moszkva (Nikkita) - Szpartak Mo.(Slezaintima) 01.19 12:54 0 - 0  
Sahtar Doneck (Foggy) - Dinamo Kijev (Dangerdim77 01.19 13:06 0 - 1  
Sahtar Doneck (Foggy) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 01.19 12:18 1 - 1  
Szpartak Mo.(Slezaintima) - CSZKA Mo. (White_Boy1927) 01.19 13:18 0 - 0  
Szpartak Mo.(Slezaintima) - Lokom. Moszkva (Nikkita) 01.19 11:54 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Foggy) - Bayern München (Nikkitta) 01.19 14:28 1 - 1  
Barcelona (Foggy) - Liverpool (White_Boy1927) 01.19 13:52 3 - 2  
Barcelona (Foggy) - Paris SG (Dangerdim77) 01.19 15:16 2 - 3  
Barcelona (Foggy) - Real Madrid (Slezaintima) 01.19 14:40 2 - 2  
Barcelona (KRaftVK) - Bayern München (Dm1trena) 01.19 19:16 3 - 1  
Barcelona (KRaftVK) - Liverpool (Taka) 01.19 18:52 5 - 2  
Barcelona (KRaftVK) - Real Madrid (Olle) 01.19 20:04 4 - 2  
Bayern München (Dm1trena) - Barcelona (KRaftVK) 01.19 20:16 1 - 0  
Bayern München (Dm1trena) - Liverpool (Taka) 01.19 19:40 3 - 1  
Bayern München (Dm1trena) - Real Madrid (Olle) 01.19 18:52 0 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Barcelona (Foggy) 01.19 15:28 1 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Liverpool (White_Boy1927) 01.19 14:16 2 - 2  
Bayern München (Nikkitta) - Paris SG (Dangerdim77) 01.19 13:40 2 - 0  
Bayern München (Nikkitta) - Real Madrid (Slezaintima) 01.19 15:04 0 - 0  
Liverpool (Taka) - Barcelona (KRaftVK) 01.19 19:52 5 - 2  
Liverpool (Taka) - Bayern München (Dm1trena) 01.19 18:40 0 - 2  
Liverpool (Taka) - Real Madrid (Olle) 01.19 20:28 1 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Barcelona (Foggy) 01.19 14:52 0 - 4  
Liverpool (White_Boy1927) - Bayern München (Nikkitta) 01.19 15:16 1 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Paris SG (Dangerdim77) 01.19 14:04 4 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Real Madrid (Slezaintima) 01.19 14:28 1 - 2  
Paris SG (Dangerdim77) - Barcelona (Foggy) 01.19 14:16 2 - 2  
Paris SG (Dangerdim77) - Bayern München (Nikkitta) 01.19 14:40 1 - 1  
Paris SG (Dangerdim77) - Liverpool (White_Boy1927) 01.19 15:04 1 - 3  
Paris SG (Dangerdim77) - Real Madrid (Slezaintima) 01.19 13:52 2 - 3  
Real Madrid (Olle) - Barcelona (KRaftVK) 01.19 19:04 2 - 1  
Real Madrid (Olle) - Bayern München (Dm1trena) 01.19 19:52 0 - 2  
Real Madrid (Olle) - Liverpool (Taka) 01.19 19:28 0 - 2  
Real Madrid (Slezaintima) - Barcelona (Foggy) 01.19 13:40 1 - 1  
Real Madrid (Slezaintima) - Bayern München (Nikkitta) 01.19 14:04 1 - 2  
Real Madrid (Slezaintima) - Liverpool (White_Boy1927) 01.19 15:28 1 - 0  
Real Madrid (Slezaintima) - Paris SG (Dangerdim77) 01.19 14:52 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olle) - Leicester (Chellovekk) 01.19 18:06 1 - 2  
Arsenal (Olle) - Milan (Taka) 01.19 17:18 5 - 0  
Arsenal (Olle) - Napoli (Dm1trena) 01.19 17:42 2 - 1  
Leicester (Chellovekk) - Arsenal (Olle) 01.19 17:06 1 - 1  
Leicester (Chellovekk) - Milan (Taka) 01.19 17:54 5 - 1  
Leicester (Chellovekk) - Napoli (Dm1trena) 01.19 18:18 1 - 3  
Leverkusen (KRaftVK) - Arsenal (Olle) 01.19 17:54 0 - 2  
Leverkusen (KRaftVK) - Leicester (Chellovekk) 01.19 17:30 3 - 1  
Leverkusen (KRaftVK) - Napoli (Dm1trena) 01.19 17:06 1 - 1  
Milan (Taka) - Arsenal (Olle) 01.19 18:18 3 - 2  
Milan (Taka) - Leicester (Chellovekk) 01.19 16:54 3 - 0  
Milan (Taka) - Leverkusen (KRaftVK) 01.19 17:42 0 - 1  
Milan (Taka) - Napoli (Dm1trena) 01.19 16:30 4 - 1  
Napoli (Dm1trena) - Arsenal (Olle) 01.19 16:42 2 - 1  
Napoli (Dm1trena) - Leicester (Chellovekk) 01.19 17:18 0 - 3  
Napoli (Dm1trena) - Leverkusen (KRaftVK) 01.19 18:06 1 - 3  
Napoli (Dm1trena) - Milan (Taka) 01.19 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Arcos) - Everton (Skromnuy) 01.19 19:22 2 - 2  
Arsenal (Arcos) - Leicester (Vrico) 01.19 19:58 0 - 0  
Arsenal (Arcos) - West Ham (Hotshot) 01.19 18:10 2 - 3  
Arsenal (Arcos) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.19 18:34 1 - 1  
Everton (Skromnuy) - Arsenal (Arcos) 01.19 18:22 2 - 1  
Everton (Skromnuy) - Leicester (Vrico) 01.19 19:34 3 - 3  
Everton (Skromnuy) - West Ham (Hotshot) 01.19 18:46 1 - 1  
Everton (Skromnuy) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.19 19:10 1 - 2  
Leicester (Vrico) - Arsenal (Arcos) 01.19 18:58 0 - 3  
Leicester (Vrico) - Everton (Skromnuy) 01.19 18:34 1 - 0  
Leicester (Vrico) - West Ham (Hotshot) 01.19 19:22 0 - 0  
Leicester (Vrico) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.19 19:46 1 - 1  
West Ham (Hotshot) - Arsenal (Arcos) 01.19 19:10 1 - 2  
West Ham (Hotshot) - Everton (Skromnuy) 01.19 19:46 1 - 2  
West Ham (Hotshot) - Leicester (Vrico) 01.19 18:22 1 - 2  
West Ham (Hotshot) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.19 18:58 1 - 2  
Wolverhampton (Boulevard_ - Arsenal (Arcos) 01.19 19:34 4 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - Everton (Skromnuy) 01.19 18:10 4 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - Leicester (Vrico) 01.19 18:46 2 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - West Ham (Hotshot) 01.19 19:58 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Hotshot) 01.19 22:18 1 - 1  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester City(Skromnuy) 01.19 20:30 0 - 1  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester Utd. (Vrico) 01.19 21:06 1 - 0  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Arcos) 01.19 21:54 2 - 0  
Chelsea (Chellovekk) - Liverpool (KRaftVK) 01.19 12:00 1 - 2  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester City(Dm1trena) 01.19 13:48 1 - 1  
Chelsea (Chellovekk) - Manchester Utd. (Olle) 01.19 12:36 4 - 2  
Chelsea (Chellovekk) - Tottenham (Taka) 01.19 13:24 1 - 2  
Chelsea (Dangerdim77) - Man. City (White_Boy1927) 01.19 08:24 0 - 0  
Chelsea (Dangerdim77) - Manchester Utd. (Foggy) 01.19 07:36 1 - 3  
Chelsea (Dangerdim77) - Tottenham (Nikkitta) 01.19 08:00 1 - 2  
Liverpool (Hotshot) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.19 21:18 1 - 2  
Liverpool (Hotshot) - Manchester City(Skromnuy) 01.19 22:06 2 - 0  
Liverpool (Hotshot) - Manchester Utd. (Vrico) 01.19 20:42 3 - 1  
Liverpool (Hotshot) - Tottenham (Arcos) 01.19 21:30 3 - 1  
Liverpool (KRaftVK) - Chelsea (Chellovekk) 01.19 13:00 3 - 0  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester City(Dm1trena) 01.19 12:36 1 - 3  
Liverpool (KRaftVK) - Manchester Utd. (Olle) 01.19 13:24 3 - 1  
Liverpool (KRaftVK) - Tottenham (Taka) 01.19 12:12 2 - 2  
Liverpool (Slezaintima) - Chelsea (Dangerdim77) 01.19 08:12 1 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Man. City (White_Boy1927) 01.19 08:48 1 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Liverpool (Slezaintima) 01.19 07:48 1 - 0  
Man. City (White_Boy1927) - Manchester Utd. (Foggy) 01.19 08:12 4 - 1  
Man. City (White_Boy1927) - Tottenham (Nikkitta) 01.19 08:36 0 - 1  
Manchester City(Dm1trena) - Chelsea (Chellovekk) 01.19 12:48 1 - 1  
Manchester City(Dm1trena) - Liverpool (KRaftVK) 01.19 13:36 0 - 3  
Manchester City(Dm1trena) - Manchester Utd. (Olle) 01.19 12:12 0 - 1  
Manchester City(Dm1trena) - Tottenham (Taka) 01.19 13:00 2 - 2  
Manchester City(Skromnuy) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.19 21:30 2 - 1  
Manchester City(Skromnuy) - Liverpool (Hotshot) 01.19 21:06 4 - 2  
Manchester City(Skromnuy) - Manchester Utd. (Vrico) 01.19 21:54 1 - 1  
Manchester City(Skromnuy) - Tottenham (Arcos) 01.19 20:42 0 - 0  
Manchester Utd. (Foggy) - Chelsea (Dangerdim77) 01.19 08:36 0 - 2  
Manchester Utd. (Foggy) - Liverpool (Slezaintima) 01.19 08:00 2 - 4  
Manchester Utd. (Foggy) - Tottenham (Nikkitta) 01.19 07:48 0 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Chelsea (Chellovekk) 01.19 13:36 2 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Liverpool (KRaftVK) 01.19 12:24 0 - 3  
Manchester Utd. (Olle) - Manchester City(Dm1trena) 01.19 13:12 1 - 3  
Manchester Utd. (Olle) - Tottenham (Taka) 01.19 12:48 0 - 4  
Manchester Utd. (Vrico) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.19 22:06 0 - 2  
Manchester Utd. (Vrico) - Liverpool (Hotshot) 01.19 21:42 0 - 0  
Manchester Utd. (Vrico) - Manchester City(Skromnuy) 01.19 20:54 1 - 1  
Manchester Utd. (Vrico) - Tottenham (Arcos) 01.19 21:18 0 - 3  
Tottenham (Arcos) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.19 20:54 0 - 2  
Tottenham (Arcos) - Liverpool (Hotshot) 01.19 20:30 0 - 1  
Tottenham (Arcos) - Manchester City(Skromnuy) 01.19 21:42 3 - 2  
Tottenham (Arcos) - Manchester Utd. (Vrico) 01.19 22:18 0 - 2  
Tottenham (Nikkitta) - Liverpool (Slezaintima) 01.19 08:24 0 - 2  
Tottenham (Nikkitta) - Man. City (White_Boy1927) 01.19 07:36 1 - 1  
Tottenham (Nikkitta) - Manchester Utd. (Foggy) 01.19 08:48 0 - 2  
Tottenham (Taka) - Chelsea (Chellovekk) 01.19 12:24 0 - 4  
Tottenham (Taka) - Liverpool (KRaftVK) 01.19 13:12 1 - 4  
Tottenham (Taka) - Manchester City(Dm1trena) 01.19 12:00 1 - 1  
Tottenham (Taka) - Manchester Utd. (Olle) 01.19 13:48 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atd Abeldos United - Dallas Starz 01.19 14:45 3 - 2  
Atd Abeldos United - Meg Megapolice 01.19 15:35 0 - 3  
Cfi Confession - Fin Fints 01.19 10:15 3 - 3  
Cfi Confession - Nht Newton Heath 01.19 09:25 3 - 1  
Dallas Starz - Pnz Im Not Over 01.19 16:00 4 - 0  
Dallas Starz - Xal Xalinho FC 01.19 18:05 5 - 6  
Fin Fints - Legion 01.19 09:00 3 - 2  
Fin Fints - Nht Newton Heath 01.19 11:05 2 - 0  
Legion - Cfi Confession 01.19 11:30 1 - 3  
Legion - Own Owned 01.19 09:50 2 - 6  
Meg Megapolice - Dallas Starz 01.19 17:15 3 - 3  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 01.19 16:25 1 - 3  
Nht Newton Heath - Legion 01.19 08:10 3 - 3  
Nht Newton Heath - Own Owned 01.19 10:40 3 - 0  
Own Owned - Cfi Confession 01.19 08:35 0 - 2  
Own Owned - Fin Fints 01.19 07:45 1 - 2  
Pnz Im Not Over - Atd Abeldos United 01.19 16:50 0 - 1  
Pnz Im Not Over - Meg Megapolice 01.19 18:30 2 - 2  
Xal Xalinho FC - Atd Abeldos United 01.19 17:40 2 - 4  
Xal Xalinho FC - Pnz Im Not Over 01.19 15:10 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Foggy) - England (Dangerdim77) 01.19 10:46 0 - 4  
Argentina (Foggy) - Italy (Slezaintima) 01.19 10:10 0 - 3  
Argentina (Foggy) - Netherlands (White_Boy192 01.19 09:22 2 - 2  
Argentina (Foggy) - Spain (Nikkitta) 01.19 09:58 0 - 1  
England (Dangerdim77) - Argentina (Foggy) 01.19 09:46 3 - 0  
England (Dangerdim77) - Italy (Slezaintima) 01.19 09:22 1 - 1  
England (Dangerdim77) - Netherlands (White_Boy192 01.19 10:34 0 - 1  
England (Dangerdim77) - Spain (Nikkitta) 01.19 10:10 0 - 0  
Italy (Slezaintima) - England (Dangerdim77) 01.19 10:22 1 - 2  
Italy (Slezaintima) - Netherlands (White_Boy192 01.19 10:58 2 - 1  
Italy (Slezaintima) - Spain (Nikkitta) 01.19 09:34 3 - 1  
Netherlands (White_Boy192 - Argentina (Foggy) 01.19 10:22 0 - 1  
Netherlands (White_Boy192 - England (Dangerdim77) 01.19 09:34 0 - 1  
Netherlands (White_Boy192 - Italy (Slezaintima) 01.19 09:58 2 - 3  
Netherlands (White_Boy192 - Spain (Nikkitta) 01.19 10:46 0 - 2  
Spain (Nikkitta) - Argentina (Foggy) 01.19 10:58 1 - 2  
Spain (Nikkitta) - England (Dangerdim77) 01.19 09:10 2 - 4  
Spain (Nikkitta) - Italy (Slezaintima) 01.19 10:34 2 - 2  
Spain (Nikkitta) - Netherlands (White_Boy192 01.19 09:46 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (KRaftVK) - Brazil (Taka) 01.19 14:22 2 - 0  
Belgium (KRaftVK) - France (Chellovekk) 01.19 15:10 1 - 3  
Belgium (KRaftVK) - Germany (Olle) 01.19 15:34 3 - 2  
Belgium (KRaftVK) - Portugal (Dm1trena) 01.19 14:46 1 - 1  
Brazil (Taka) - Belgium (KRaftVK) 01.19 15:22 2 - 4  
Brazil (Taka) - France (Chellovekk) 01.19 14:34 0 - 2  
Brazil (Taka) - Germany (Olle) 01.19 15:58 3 - 0  
Brazil (Taka) - Portugal (Dm1trena) 01.19 14:10 4 - 2  
France (Chellovekk) - Belgium (KRaftVK) 01.19 14:10 1 - 2  
France (Chellovekk) - Brazil (Taka) 01.19 15:34 5 - 1  
France (Chellovekk) - Germany (Olle) 01.19 14:46 1 - 1  
France (Chellovekk) - Portugal (Dm1trena) 01.19 15:58 4 - 4  
Germany (Olle) - Belgium (KRaftVK) 01.19 14:34 4 - 1  
Germany (Olle) - Brazil (Taka) 01.19 14:58 3 - 2  
Germany (Olle) - France (Chellovekk) 01.19 15:46 4 - 0  
Germany (Olle) - Portugal (Dm1trena) 01.19 15:22 2 - 2  
Portugal (Dm1trena) - Belgium (KRaftVK) 01.19 15:46 1 - 1  
Portugal (Dm1trena) - Brazil (Taka) 01.19 15:10 3 - 3  
Portugal (Dm1trena) - France (Chellovekk) 01.19 14:58 2 - 4  
Portugal (Dm1trena) - Germany (Olle) 01.19 14:22 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Driller) - Leverkusen (Rebels) 01.19 11:28 2 - 1  
Bayern München (Driller) - Mönchengladbach (Lion) 01.19 09:40 2 - 0  
Bayern München (Driller) - RB Leipzig (Plevis) 01.19 10:16 2 - 0  
Dortmund (Kravark) - Bayern München (Driller) 01.19 10:04 2 - 0  
Dortmund (Kravark) - Leverkusen (Rebels) 01.19 09:40 1 - 2  
Dortmund (Kravark) - RB Leipzig (Plevis) 01.19 11:28 2 - 2  
Leverkusen (Rebels) - Bayern München (Driller) 01.19 10:28 1 - 0  
Leverkusen (Rebels) - RB Leipzig (Plevis) 01.19 09:52 0 - 0  
Mönchengladbach (Lion) - Dortmund (Kravark) 01.19 09:52 1 - 1  
Mönchengladbach (Lion) - Leverkusen (Rebels) 01.19 10:16 2 - 0  
RB Leipzig (Plevis) - Dortmund (Kravark) 01.19 10:28 0 - 0  
RB Leipzig (Plevis) - Mönchengladbach (Lion) 01.19 10:04 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Plevis) - Internazionale (Kravark) 01.19 08:18 3 - 0  
Atalanta (Plevis) - Milan (Rebels) 01.19 08:42 1 - 0  
Atalanta (Plevis) - Napoli (Driller) 01.19 09:06 1 - 1  
Internazionale (Kravark) - Atalanta (Plevis) 01.19 09:18 0 - 1  
Internazionale (Kravark) - Lazio (Lion) 01.19 08:42 1 - 1  
Internazionale (Kravark) - Milan (Rebels) 01.19 07:30 2 - 1  
Internazionale (Kravark) - Napoli (Driller) 01.19 07:54 2 - 2  
Lazio (Lion) - Atalanta (Plevis) 01.19 08:54 0 - 1  
Lazio (Lion) - Milan (Rebels) 01.19 08:06 0 - 1  
Lazio (Lion) - Napoli (Driller) 01.19 08:30 2 - 0  
Milan (Rebels) - Atalanta (Plevis) 01.19 07:42 0 - 1  
Milan (Rebels) - Internazionale (Kravark) 01.19 08:30 4 - 1  
Milan (Rebels) - Lazio (Lion) 01.19 09:06 3 - 3  
Milan (Rebels) - Napoli (Driller) 01.19 08:18 1 - 0  
Napoli (Driller) - Atalanta (Plevis) 01.19 08:06 2 - 0  
Napoli (Driller) - Internazionale (Kravark) 01.19 08:54 1 - 1  
Napoli (Driller) - Milan (Rebels) 01.19 09:18 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Austria (Kot) 01.19 01:20 4 - 2  
Australia (Kubrik) - Belgium (Tommy) 01.19 23:00 0 - 2  
Australia (Kubrik) - Mexico (Moebius) 01.19 04:00 1 - 1  
Australia (Kubrik) - Netherlands (Aibothard) 01.19 19:40 2 - 0  
Australia (Kubrik) - Paraguay (Marley) 01.19 03:40 4 - 4  
Australia (Kubrik) - Poland (Johnybegood) 01.19 02:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - Portugal (Cliff) 01.19 00:00 1 - 2  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 01.19 20:40 2 - 2  
Australia (Kubrik) - Uruguay (Billiot) 01.19 22:00 2 - 2  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 01.19 21:40 2 - 2  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.19 20:40 4 - 0  
Austria (Kot) - Mexico (Moebius) 01.19 02:00 3 - 3  
Austria (Kot) - Netherlands (Aibothard) 01.19 01:00 1 - 2  
Austria (Kot) - Paraguay (Marley) 01.19 18:40 1 - 2  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.19 22:40 3 - 2  
Austria (Kot) - Portugal (Cliff) 01.19 03:00 0 - 1  
Austria (Kot) - South Africa (Ben) 01.19 00:00 2 - 0  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 01.19 20:00 2 - 2  
Belgium (Tommy) - Australia (Kubrik) 01.19 23:40 3 - 1  
Belgium (Tommy) - Austria (Kot) 01.19 02:20 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Mexico (Moebius) 01.19 23:20 4 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 01.19 19:00 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Paraguay (Marley) 01.19 22:00 4 - 2  
Belgium (Tommy) - Poland (Johnybegood) 01.19 03:40 1 - 4  
Belgium (Tommy) - Portugal (Cliff) 01.19 01:40 3 - 3  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 01.19 20:00 2 - 3  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 01.19 21:00 2 - 3  
China (Legolas) - Egypt (Kasandra) 01.19 10:20 2 - 1  
China (Legolas) - France (Herculex) 01.19 06:20 4 - 5  
China (Legolas) - Germany (Burton) 01.19 12:20 1 - 2  
China (Legolas) - Greece (Sarafou) 01.19 07:00 0 - 4  
China (Legolas) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 08:00 4 - 5  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 01.19 13:20 3 - 0  
China (Legolas) - Peru (Tanto) 01.19 09:00 1 - 0  
China (Legolas) - Spain (Reaper) 01.19 05:00 1 - 2  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.19 11:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - China (Legolas) 01.19 09:20 2 - 0  
Egypt (Kasandra) - France (Herculex) 01.19 14:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Germany (Burton) 01.19 06:40 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Greece (Sarafou) 01.19 13:20 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 12:00 1 - 1  
Egypt (Kasandra) - New Zealand (Moic) 01.19 05:20 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Peru (Tanto) 01.19 11:00 2 - 1  
Egypt (Kasandra) - Spain (Reaper) 01.19 10:40 2 - 2  
Egypt (Kasandra) - Switzerland (Apollo) 01.19 07:40 2 - 1  
France (Herculex) - China (Legolas) 01.19 14:40 5 - 3  
France (Herculex) - Egypt (Kasandra) 01.19 05:00 1 - 3  
France (Herculex) - Germany (Burton) 01.19 08:00 3 - 4  
France (Herculex) - Greece (Sarafou) 01.19 12:20 4 - 2  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 11:20 3 - 4  
France (Herculex) - New Zealand (Moic) 01.19 07:00 2 - 1  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 01.19 10:20 6 - 1  
France (Herculex) - Spain (Reaper) 01.19 06:00 3 - 1  
France (Herculex) - Switzerland (Apollo) 01.19 09:00 2 - 1  
Germany (Burton) - China (Legolas) 01.19 07:20 1 - 3  
Germany (Burton) - Egypt (Kasandra) 01.19 13:00 0 - 1  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.19 15:00 0 - 1  
Germany (Burton) - Greece (Sarafou) 01.19 11:20 1 - 5  
Germany (Burton) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 05:20 4 - 1  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.19 08:20 3 - 2  
Germany (Burton) - Peru (Tanto) 01.19 06:20 2 - 2  
Germany (Burton) - Spain (Reaper) 01.19 09:20 4 - 0  
Germany (Burton) - Switzerland (Apollo) 01.19 14:00 1 - 4  
Greece (Sarafou) - China (Legolas) 01.19 12:40 2 - 2  
Greece (Sarafou) - Egypt (Kasandra) 01.19 06:20 4 - 0  
Greece (Sarafou) - France (Herculex) 01.19 07:20 2 - 3  
Greece (Sarafou) - Germany (Burton) 01.19 09:40 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 10:00 2 - 3  
Greece (Sarafou) - New Zealand (Moic) 01.19 12:00 3 - 1  
Greece (Sarafou) - Peru (Tanto) 01.19 14:00 1 - 1  
Greece (Sarafou) - Spain (Reaper) 01.19 08:20 3 - 4  
Greece (Sarafou) - Switzerland (Apollo) 01.19 05:20 1 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.19 11:40 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Egypt (Kasandra) 01.19 07:00 2 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - France (Herculex) 01.19 08:20 2 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (Burton) 01.19 14:20 2 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - Greece (Sarafou) 01.19 09:20 3 - 4  
Ivory Coast (Krouks) - New Zealand (Moic) 01.19 10:20 1 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.19 13:00 0 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Spain (Reaper) 01.19 14:00 4 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - Switzerland (Apollo) 01.19 06:00 2 - 4  
Mexico (Moebius) - Australia (Kubrik) 01.19 19:00 2 - 3  
Mexico (Moebius) - Austria (Kot) 01.19 21:00 2 - 1  
Mexico (Moebius) - Belgium (Tommy) 01.19 01:00 2 - 0  
Mexico (Moebius) - Netherlands (Aibothard) 01.19 03:40 3 - 3  
Mexico (Moebius) - Paraguay (Marley) 01.19 23:00 2 - 2  
Mexico (Moebius) - Poland (Johnybegood) 01.19 20:00 2 - 1  
Mexico (Moebius) - Portugal (Cliff) 01.19 22:00 0 - 3  
Mexico (Moebius) - South Africa (Ben) 01.19 02:40 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Uruguay (Billiot) 01.19 01:40 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Australia (Kubrik) 01.19 03:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 01.19 22:20 1 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Belgium (Tommy) 01.19 04:20 1 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.19 19:20 3 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Paraguay (Marley) 01.19 02:40 1 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 01.19 21:40 1 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 01.19 23:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - South Africa (Ben) 01.19 01:20 3 - 0  
Netherlands (Aibothard) - Uruguay (Billiot) 01.19 00:20 3 - 1  
New Zealand (Moic) - China (Legolas) 01.19 06:00 2 - 0  
New Zealand (Moic) - Egypt (Kasandra) 01.19 13:40 1 - 3  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.19 12:40 0 - 1  
New Zealand (Moic) - Germany (Burton) 01.19 11:00 1 - 3  
New Zealand (Moic) - Greece (Sarafou) 01.19 07:40 2 - 2  
New Zealand (Moic) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 08:40 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Peru (Tanto) 01.19 05:00 2 - 3  
New Zealand (Moic) - Spain (Reaper) 01.19 07:20 2 - 1  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 01.19 10:00 0 - 3  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.19 19:20 2 - 4  
Paraguay (Marley) - Austria (Kot) 01.19 04:00 2 - 2  
Paraguay (Marley) - Belgium (Tommy) 01.19 00:40 1 - 4  
Paraguay (Marley) - Mexico (Moebius) 01.19 23:40 3 - 1  
Paraguay (Marley) - Netherlands (Aibothard) 01.19 20:20 1 - 4  
Paraguay (Marley) - Poland (Johnybegood) 01.19 21:20 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Portugal (Cliff) 01.19 02:00 2 - 4  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.19 22:40 1 - 1  
Paraguay (Marley) - Uruguay (Billiot) 01.19 03:00 1 - 4  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.19 10:40 2 - 2  
Peru (Tanto) - Egypt (Kasandra) 01.19 08:40 2 - 1  
Peru (Tanto) - France (Herculex) 01.19 09:40 0 - 3  
Peru (Tanto) - Germany (Burton) 01.19 13:40 1 - 4  
Peru (Tanto) - Greece (Sarafou) 01.19 05:40 1 - 2  
Peru (Tanto) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 06:40 0 - 0  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 01.19 14:40 1 - 0  
Peru (Tanto) - Spain (Reaper) 01.19 11:40 3 - 2  
Peru (Tanto) - Switzerland (Apollo) 01.19 12:40 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Australia (Kubrik) 01.19 20:20 2 - 1  
Poland (Johnybegood) - Austria (Kot) 01.19 00:20 4 - 0  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.19 19:20 0 - 2  
Poland (Johnybegood) - Mexico (Moebius) 01.19 03:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - Netherlands (Aibothard) 01.19 02:20 1 - 4  
Poland (Johnybegood) - Paraguay (Marley) 01.19 01:20 4 - 2  
Poland (Johnybegood) - Portugal (Cliff) 01.19 04:20 2 - 2  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 01.19 22:20 1 - 2  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 01.19 23:20 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 01.19 22:20 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 01.19 19:40 3 - 5  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 01.19 21:20 2 - 3  
Portugal (Cliff) - Mexico (Moebius) 01.19 00:40 2 - 2  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 01.19 23:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 01.19 21:00 3 - 1  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 01.19 18:40 2 - 1  
Portugal (Cliff) - South Africa (Ben) 01.19 03:20 1 - 4  
Portugal (Cliff) - Uruguay (Billiot) 01.19 02:20 1 - 3  
South Africa (Ben) - Australia (Kubrik) 01.19 01:40 2 - 2  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 01.19 23:00 3 - 3  
South Africa (Ben) - Belgium (Tommy) 01.19 03:00 2 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Moebius) 01.19 20:20 5 - 2  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 01.19 21:20 1 - 4  
South Africa (Ben) - Paraguay (Marley) 01.19 00:20 2 - 1  
South Africa (Ben) - Poland (Johnybegood) 01.19 00:40 1 - 1  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.19 19:00 1 - 1  
South Africa (Ben) - Uruguay (Billiot) 01.19 04:00 3 - 3  
Spain (Reaper) - China (Legolas) 01.19 14:20 4 - 1  
Spain (Reaper) - Egypt (Kasandra) 01.19 09:00 3 - 0  
Spain (Reaper) - France (Herculex) 01.19 13:20 3 - 2  
Spain (Reaper) - Germany (Burton) 01.19 10:00 2 - 4  
Spain (Reaper) - Greece (Sarafou) 01.19 11:00 3 - 1  
Spain (Reaper) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 05:40 4 - 3  
Spain (Reaper) - New Zealand (Moic) 01.19 12:20 3 - 3  
Spain (Reaper) - Peru (Tanto) 01.19 07:40 4 - 0  
Spain (Reaper) - Switzerland (Apollo) 01.19 06:40 3 - 3  
Switzerland (Apollo) - China (Legolas) 01.19 08:40 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Egypt (Kasandra) 01.19 11:40 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 01.19 10:40 1 - 1  
Switzerland (Apollo) - Germany (Burton) 01.19 05:40 1 - 4  
Switzerland (Apollo) - Greece (Sarafou) 01.19 14:40 1 - 2  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.19 13:40 5 - 0  
Switzerland (Apollo) - New Zealand (Moic) 01.19 09:40 2 - 5  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.19 08:00 2 - 1  
Switzerland (Apollo) - Spain (Reaper) 01.19 13:00 2 - 0  
Uruguay (Billiot) - Australia (Kubrik) 01.19 01:00 4 - 0  
Uruguay (Billiot) - Austria (Kot) 01.19 04:20 5 - 4  
Uruguay (Billiot) - Belgium (Tommy) 01.19 02:00 1 - 1  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.19 21:40 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.19 22:40 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - Paraguay (Marley) 01.19 19:40 4 - 3  
Uruguay (Billiot) - Poland (Johnybegood) 01.19 00:00 2 - 3  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 01.19 20:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - South Africa (Ben) 01.19 18:40 4 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Gouna 01.19 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Troyes 01.19 21:00 1 - 0  
Chateauroux - AC Ajaccio 01.19 18:00 0 - 2  
Dunkerque - Amiens 01.19 18:00 1 - 1  
Le Havre - Paris FC 01.19 16:00 0 - 1  
Pau - Rodez Aveyron 01.19 18:00 0 - 0  
Valenciennes - Chambly 01.19 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Excelsior 01.19 16:30 2 - 2  
Vitesse - ADO Den Haag 01.19 18:45 2 - 1  
Volendam - PSV 01.19 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Rijeka 01.19 18:05 0 - 2  
Istra - HNK Gorica 01.19 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Churchill Brothers 01.19 09:30 0 - 1  
Real Kashmir - Sudeva Delhi FC 01.19 14:30 1 - 1  
TRAU FC - Mohammedan SC 01.19 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad - Odisha 01.19 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Karmel - Manshia Bani Hassan 01.19 13:00 2 - 1  
Moghayer Al-Sarhan - Al-Yarmouk 01.19 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wakrah - Al-Rayyan 01.19 14:30 0 - 3  
Qatar SC - Al-Duhail 01.19 17:00 1 - 1  
Umm-Salal - Al-Arabi (QAT) 01.19 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Pachuca 01.19 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Necaxa 01.19 02:00 5 - 0  
Pachuca - Santos Laguna 01.19 00:00 1 - 2  
Tijuana - Dep. Toluca 01.19 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Pirmasens 01.19 19:00 1 - 1  
Bayern Alzenau - VfB Stuttgart Amatőr 01.19 19:00 1 - 4  
Hoffenheim Amatőr - Homburg 01.19 19:00 0 - 0  
Mainz Amatőr - Astoria Walldorf 01.19 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Chievo 01.19 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Spezia 01.19 21:15 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Porto 01.19 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Chelsea 01.19 21:15 2 - 0  
West Ham - West Bromwich 01.19 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - FCS Bukarest 01.19 19:00 2 - 2  
Voluntari - UTA Arad 01.19 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Rayo Vallecano 01.19 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Sevilla 01.19 21:30 1 - 2  
Cadiz - Levante 01.19 19:00 2 - 2  
Valladolid - Elche 01.19 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Arar 01.19 13:15 3 - 1  
Al-Bukayriyah - Al-Hazem 01.19 13:40 0 - 1  
Jeddah - Al-Draih 01.19 16:40 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Abha 01.19 18:10 3 - 0  
Al-Ain (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 01.19 14:00 1 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Fateh 01.19 15:50 1 - 1  
Al-Raed - Al-Ettifaq 01.19 13:40 2 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Faisaly (KSA) 01.19 16:10 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Genclerbirligi 01.19 14:00 4 - 0  
Kayserispor - Istanbul Basaksehir 01.19 14:00 2 - 0  
Trabzonspor - Konyaspor 01.19 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Sud América 01.19 21:15 1 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Beroe Stara Zagora 01.19 16:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VK Brno - KP Brno 01.19 13:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 01.19 11:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr 01.19 18:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kuusamo 01.19 17:30 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Chaumont 01.19 20:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Nantes 01.19 19:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Nysa - Cuprum Lubin 01.19 17:30 1 - 3  
Zawiercie - Kedzierzyn-Kozle 01.19 20:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Vibo Valentia 01.19 20:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Uralocska Jekatyerinburg 01.19 18:00 3 - 1  
Röplabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas da Rainha - Benfica 01.19 21:30 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Partizan Belgrád 01.19 18:00 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Donchenko - R. Wojtaszek 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
A. Esipenko - N. Grandelius 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
A. Tari - A. Firouzja 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - A. Giri 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - M. Carlsen 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - D. Anton-Guijarro 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - F. Caruana 01.19 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dean Young - Fan Zhengyi 01.19 14:00 0 - 2  
K. Filipiak - Dean Young 01.19 16:30 2 - 1  
K. Filipiak - Fan Zhengyi 01.19 18:00 1 - 2  
Kyr. Wilson - Dean Young 01.19 12:30 2 - 0  
Kyr. Wilson - Fan Zhengyi 01.19 11:00 2 - 1  
Kyr. Wilson - K. Filipiak 01.19 14:00 2 - 0  
Kyr. Wilson - Li Hang 01.19 21:00 1 - 2  
Kyr. Wilson - Pang Junxu 01.19 16:30 2 - 0  
Kyr. Wilson - Sunny Akani 01.19 18:00 2 - 0  
Kyr. Wilson - Yuan Sijun 01.19 19:30 1 - 2  
Li Hang - Dean Young 01.19 11:00 2 - 1  
Li Hang - Fan Zhengyi 01.19 19:30 2 - 1  
Li Hang - K. Filipiak 01.19 12:30 1 - 2  
Li Hang - Pang Junxu 01.19 14:00 1 - 2  
Li Hang - Sunny Akani 01.19 16:30 0 - 2  
Li Hang - Yuan Sijun 01.19 18:00 2 - 0  
Pang Junxu - Dean Young 01.19 18:00 2 - 0  
Pang Junxu - Fan Zhengyi 01.19 21:00 2 - 0  
Pang Junxu - K. Filipiak 01.19 19:30 2 - 0  
Sunny Akani - Dean Young 01.19 19:30 2 - 0  
Sunny Akani - Fan Zhengyi 01.19 12:30 2 - 0  
Sunny Akani - K. Filipiak 01.19 21:00 0 - 2  
Sunny Akani - Pang Junxu 01.19 11:00 2 - 1  
Yuan Sijun - Dean Young 01.19 21:00 2 - 0  
Yuan Sijun - Fan Zhengyi 01.19 16:30 2 - 0  
Yuan Sijun - K. Filipiak 01.19 11:00 2 - 1  
Yuan Sijun - Pang Junxu 01.19 12:30 1 - 2  
Yuan Sijun - Sunny Akani 01.19 14:00 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gimeno Valero - I. Snitari 01.19 13:55 2 - 0  
M. Alimli - D. Javia 01.19 12:30 2 - 0  
Tenisz (Antalya, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mandlik - A. Laboutkova 01.19 09:55 1 - 2  
I. Yoruk - E. Numanoglu 01.19 11:20 2 - 0  
J. Zuger - Mei Yamaguchi 01.19 12:10 0 - 2  
M. Paoletti - V. Bosio 01.19 10:00 2 - 0  
M.B. Bulgaru - A. Ayaz 01.19 12:10 2 - 0  
V. Koval - Eri. Andreeva 01.19 10:00 0 - 2  
Z. Sonmez - Sohyun Park 01.19 09:00 2 - 0  
Tenisz (Bressuire, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - B. Crepatte 01.19 10:30 0 - 2  
I. Sijsling - A. Garcian 01.19 12:15 2 - 0  
J. Forejtek - L. van Assche 01.19 10:25 0 - 2  
J. Sels - S. Fanselow 01.19 10:30 2 - 0  
M. Geerts - L. Marmousez 01.19 10:30 0 - 2  
R. Roumane - A. Cornut-Chauvinc 01.19 12:25 0 - 2  
Tenisz (Fujairah, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chi. Muramatsu - Na-Lae Han 01.19 07:30 0 - 2  
En Shuo Liang - F. Al Nabhani 01.19 07:55 2 - 0  
Jia-Jing Lu - M. Chwalinska 01.19 09:10 0 - 2  
K. Gerlach - Xinyu Wang 01.19 10:45 0 - 2  
K. Swan - E. Guerrero Alvarez 01.19 12:50 0 - 2  
Kur. Nara - D. Semenistaja 01.19 11:25 2 - 0  
M. Benoit - Kyo. Okamura 01.19 07:30 1 - 2  
N. Bains - Yue Yuan 01.19 07:30 0 - 2  
T. Mrdeza - D. Snigur 01.19 07:30 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - P. Gunneswaran 01.19 11:00    
B. Rola - B. Bonzi 01.19 09:40    
Bra. Nakashima - C. Ilkel 01.19 12:15 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - Joao Menezes 01.19 08:00 0 - 2  
Emi. Gomez - Ant. Hoang 01.19 08:00 1 - 2  
Jay Clarke - F. Gaio 01.19 12:20 0 - 2  
L. Rosol - T. Griekspoor 01.19 10:40 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agabigun S / Kirkin E - Galloway R / Lawson A 01.19 14:30 1 - 2  
Lammons N / Withrow J - Glasspool L / Heliovaara 01.19 17:50    
Martinez L D / Vega Herna - Gaio F / Lorenzi P 01.19 08:00    
Martinez L D / Vega Herna - Kolar Z / Walkow S 01.19 16:05 1 - 2  
Tenisz (Manacor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carrillo Marin - M. Kolodziejova 01.19 13:40 2 - 0  
A. Paradisi - A. Eala 01.19 11:30 0 - 2  
Basiletti, Noemi - C. Monnet 01.19 14:50 0 - 2  
K. Bartone - S. Waltert 01.19 13:00 1 - 2  
Seo. Mendez - A. Fita Boluda 01.19 11:30 2 - 0  
Violeta Martinez - T. Sugnaux 01.19 13:00 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - T. Saensomboonsuk 01.19 08:30 2 - 0  
A.S. Ginting - Sou. Verma 01.19 06:10 2 - 0  
K. Parupalli - R. Gemke 01.19 06:55    
L.E. Penalver - H-K. Vittinghus 01.19 09:10 0 - 2  
M. Caljouw - Cheuk Yiu Lee 01.19 08:25 1 - 2  
S.H. Rhustavito - K. Phetpradab 01.19 03:00 2 - 0  
Sri. Kidambi - T. Sitthikom 01.19 03:40 2 - 0  
Zii Jia Lee - Sam. Verma 01.19 05:30 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open 2, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Carnando L R / Marthin D 01.19 05:50 1 - 2  
Attri M / Sumeeth R B - Rankireddy S / Shetty C 01.19 08:50 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Phakjarung W / Thongkham W 01.19 05:30 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Ko S H / Shin B C 01.19 11:25 2 - 1  
Christiansen M / Nohr N - Isara B / Jongjit M 01.19 10:40    
Goh V S / Tan W K - Kim G J / Lee Y D 01.19 04:20    
Jomkoh S / Kedren K - Goh S F / Izzuddin N 01.19 04:40 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Phuangphuapet N / Viriyan 01.19 08:30 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iris Wang - Ga Eun Kim 01.19 09:55 2 - 1  
Ji Hyun Sung - S.S.Y. Cheah 01.19 06:10 2 - 0  
Michelle Li - Ngan Yi Cheung 01.19 09:10 2 - 1  
R. Intanon - S. Nehwal 01.19 06:10 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - B. Ongbumrungpan 01.19 03:20 2 - 0  
Tzu Ying Tai - S. Katethong 01.19 03:20 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open 2, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akchurina A / Morozova O - Chayanit C / Muenwong P 01.19 08:50 2 - 0  
Boeje A / Poulsen M - Jin Y / Wong J Y C 01.19 04:20 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Birch C / Smith L 01.19 04:00 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Aimsaard B / Aimsaard N 01.19 06:30 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Supajirakul/Taerattanach. 01.19 06:30 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open 2, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Jansen J R / Ostermeyer K 01.19 05:50 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Labar R / Tran A 01.19 09:10 2 - 0  
Ponnappa A / Rankireddy S - Nohr N / Magelund A 01.19 04:00 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Piek S / Tabeling R 01.19 03:00 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Phuangphuapet N / Korepap C 01.19 03:40 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező,női,A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 01.19 18:00 6 - 19  
Hollandia - Szlovákia 01.19 20:00 22 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező,női,B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Kazahsztán 01.19 16:00 13 - 5  
Magyarország - Izrael 01.19 14:00 27 - 2  

 

2021.01.18.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Tampa Bay 01.18 00:40 20 - 30  
Asztalitenisz (Challenger Series, 3. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Nic. Burgos 01.18 20:00 2 - 3  
D. Cheaib - Thi. Jonathan 01.18 18:00 3 - 0  
E. Chtchetinine - F. Kuzmin 01.18 13:50 3 - 2  
E. Chtchetinine - J. Huzjak 01.18 18:40 3 - 2  
E. Chtchetinine - Juan Perez 01.18 11:10 3 - 0  
E. Chtchetinine - M. Henninger 01.18 20:40    
E. Chtchetinine - Thi. Jonathan 01.18 08:30 3 - 0  
F. Kuzmin - D. Cheaib 01.18 09:50 1 - 3  
F. Kuzmin - Nic. Burgos 01.18 11:50 3 - 2  
F. Kuzmin - Thi. Jonathan 01.18 19:20 2 - 3  
J. Huzjak - D. Cheaib 01.18 12:30 1 - 3  
J. Huzjak - M. Henninger 01.18 10:30 3 - 1  
J. Huzjak - Nic. Burgos 01.18 16:40 2 - 3  
Juan Perez - F. Kuzmin 01.18 17:20 2 - 3  
Juan Perez - J. Huzjak 01.18 20:40 0 - 3  
Juan Perez - Nic. Burgos 01.18 09:10 1 - 3  
Juan Perez - Thi. Jonathan 01.18 14:30 3 - 1  
M. Henninger - D. Cheaib 01.18 16:00 0 - 3  
M. Henninger - Nic. Burgos 01.18 18:40    
M. Henninger - Thi. Jonathan 01.18 13:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Sirotkin 01.18 18:45 3 - 2  
A. Afanasiyev - B.V. Zharov 01.18 20:15 3 - 2  
A. Arutiunyan - V. Tsvetkov 01.18 07:15 3 - 1  
A. Girevenkov - Y. Merkushin 01.18 22:15 3 - 2  
A. Ilin - E. Ilyukhin 01.18 22:45 3 - 2  
A. Lobanov - Ale. Petrov 01.18 10:45 1 - 3  
A. Lobanov - N. Zhurba 01.18 12:15 3 - 1  
A. Menshikov - E. Kharchenko 01.18 15:45 1 - 3  
A. Mohnachev - V. Nemashkalo 01.18 11:30 3 - 1  
A. Mohnachev - V.V. Kutin 01.18 09:30 1 - 3  
A. Sadkov - O.N. Kharlakin 01.18 05:45 3 - 0  
A. Sadkov - Ser. Ovechkin 01.18 07:45 3 - 1  
A. Serebrennikov - Dmi. Petrov 01.18 00:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 01.18 01:30 0 - 3  
A. Sirotkin - B.V. Zharov 01.18 18:15 3 - 2  
A. Suntsov - A. Ilin 01.18 21:45 1 - 3  
A. Suntsov - I. Mikhaylov 01.18 23:15 3 - 1  
A. Uezdin - Dmi. Petrov 01.18 02:00 2 - 3  
A. Zabrodin - E.S. Madan 01.18 15:15 2 - 3  
A. Zirin - A. Mohnachev 01.18 11:00 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Girevenkov 01.18 23:15 1 - 3  
A.D. Volkov - I. Soldatov 01.18 21:45 1 - 3  
A.Y. Lisov - D. Razinkov 01.18 09:45 3 - 1  
A.Y. Lisov - V. Bazilevsky 01.18 11:45 3 - 2  
Ale. Petrov - N. Zhurba 01.18 10:15 2 - 3  
And. Kirilenko - I. Soldatov 01.18 00:45 1 - 3  
And. Kirilenko - V. Marshalov 01.18 01:45 1 - 3  
B.V. Zharov - Y. Merkushin 01.18 19:15 2 - 3  
D. Lavrinenko - O. Pronin 01.18 19:30 1 - 3  
D. Lavrinenko - V. Chahur 01.18 17:30 0 - 3  
D. Petrochenko - Y. Merkushin 01.18 23:45 3 - 1  
D. Razinkov - S. Simonov 01.18 12:15 1 - 3  
D. Razinkov - V. Bazilevsky 01.18 10:45 1 - 3  
Dmi. Petrov - T. Turabekov 01.18 23:00 0 - 3  
Dmi. Petrov - Z.Y. Tsybikov 01.18 21:30 0 - 3  
E. Anisimov - A. Zabrodin 01.18 14:15 3 - 0  
E. Anisimov - P. Vshivkov 01.18 06:30 3 - 1  
E. Anisimov - V. Vologzhanin 01.18 08:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - V. Shirshov 01.18 23:45 3 - 0  
E. Kharchenko - Y.V. Lbov 01.18 14:15 3 - 1  
E.S. Madan - E. Anisimov 01.18 15:45 3 - 1  
E.S. Madan - S. Lanovenko 01.18 13:45 0 - 3  
I. Mikhaylov - K. Churin 01.18 00:15 1 - 3  
I. Mikhaylov - V. Shirshov 01.18 22:15 3 - 2  
I. Moshkov - M. Minchenkov 01.18 19:45 1 - 3  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 01.18 17:45 0 - 3  
I. Sergeevich - E. Anisimov 01.18 05:30 3 - 2  
I. Sergeevich - P. Vshivkov 01.18 07:30 2 - 3  
I. Soldatov - D. Petrochenko 01.18 22:45 3 - 1  
Ilya Novikov - E. Kharchenko 01.18 14:45 3 - 0  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 01.18 02:15 1 - 3  
Ilya Novikov - Y.V. Lbov 01.18 16:15 3 - 2  
K. Churin - Ilya Novikov 01.18 01:15 3 - 0  
M. Minchenkov - S. Nikulin 01.18 18:15 3 - 2  
M. Minkov - I. Mikhaylov 01.18 01:45 3 - 0  
M. Minkov - O. Kutuzov 01.18 00:45 2 - 3  
N. Zhurba - R. Pavlenko 01.18 23:30 2 - 3  
N. Zhurba - S. Myagkov 01.18 00:00 3 - 1  
N. Zhurba - Z.Y. Tsybikov 01.18 11:15 3 - 0  
O. Pronin - V. Zhulyabin 01.18 18:00 1 - 3  
O.N. Kharlakin - Ser. Ovechkin 01.18 06:45 0 - 3  
O.N. Kharlakin - V. Chernov 01.18 08:15 3 - 2  
P. Vshivkov - V. Vologzhanin 01.18 06:00 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 01.18 06:15 2 - 3  
S. Kulikov - S. Muslikov 01.18 16:00 2 - 3  
S. Kulikov - V. Chernov 01.18 14:30 2 - 3  
S. Kuzmin - S. Kulikov 01.18 13:30 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Chernov 01.18 15:30 3 - 2  
S. Lanovenko - A. Zabrodin 01.18 16:15 3 - 0  
S. Lanovenko - E. Anisimov 01.18 14:45 0 - 3  
S. Muslikov - S. Kuzmin 01.18 15:00 2 - 3  
S. Myagkov - A. Uezdin 01.18 01:00 3 - 0  
S. Nikulin - I. Moshkov 01.18 19:15 2 - 3  
S. Simonov - A.Y. Lisov 01.18 11:15 3 - 0  
T. Turabekov - R. Pavlenko 01.18 22:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - M. Minchenkov 01.18 18:45 1 - 3  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 01.18 20:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - S. Simonov 01.18 10:15 3 - 0  
V. Chahur - O. Pronin 01.18 18:30 3 - 0  
V. Chahur - V. Zhulyabin 01.18 20:00 3 - 1  
V. Chernov - A. Sadkov 01.18 07:15 2 - 3  
V. Chernov - S. Muslikov 01.18 14:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Zirin 01.18 10:00 2 - 3  
V. Safonov - I. Soldatov 01.18 02:15 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 01.18 07:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - Y.A. Gavrilov 01.18 05:45 3 - 1  
V. Vologzhanin - I. Sergeevich 01.18 07:00 3 - 0  
V. Zhulyabin - D. Lavrinenko 01.18 19:00 3 - 2  
V.V. Kutin - A. Zirin 01.18 12:00 3 - 1  
V.V. Kutin - V. Nemashkalo 01.18 10:30 2 - 3  
Y. Merkushin - A. Afanasiyev 01.18 17:45 1 - 3  
Y. Merkushin - A. Sirotkin 01.18 19:45 0 - 3  
Y.A. Gavrilov - A. Arutiunyan 01.18 08:15 1 - 3  
Y.A. Gavrilov - S. Homutov 01.18 06:45 1 - 3  
Y.V. Lbov - A. Menshikov 01.18 15:15 3 - 2  
Z.Y. Tsybikov - A. Lobanov 01.18 09:45 3 - 0  
Z.Y. Tsybikov - Ale. Petrov 01.18 11:45 1 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Nyizsnyij Novgorod - Vodnyik Arhangelszk 01.18 11:00 1 - 5  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Navegantes del Magallanes - Caribes de Anzoategui (5.m.) 01.18 23:00 13 - 5  
Tigres de Aragua - Cardenales de Lara (5.m.) 01.18 23:00 6 - 4  
Bowls (World Indoor Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rob. Paxton - J. Bird 01.18 14:00 0 - 2  
Bowls (World Indoor Championship, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Forrest - Dev. Cooper 01.18 11:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Snow Sweet Snow, Reg.GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellraisers - Trident Clan 01.18 15:10 0 - 2  
S-Gaming - Esports Club Kyiv 01.18 09:00 0 - 2  
Winstrike Team - Project X 01.18 15:55 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elites Esports - Endpoint 01.18 19:00 0 - 2  
LDLC OL - Sangal Esports 01.18 19:00 2 - 1  
Maestro - Movistar Riders 01.18 19:00 0 - 2  
Sprout - Kingzzz 01.18 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,DreamleagDPC EU,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creepwave - Spider Pigzs 01.18 18:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,ESLOneCisOnline,LowerDiv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puckchamp - Gambit Esports 01.18 15:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OGA DPC SA,LowerDivision)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokori - Incubus Gaming 01.18 21:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit China,Lower)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparking Arrow Gaming - Royal Never Give Up 01.18 09:55 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Pro Circuit Sea,Lower D.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoyo - Yangon Galacticos 01.18 12:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LPL, Spring Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilibili Gaming - Victory Five 01.18 12:00 1 - 2  
Oh My God - Estar Gaming 01.18 10:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LVP Superliga, Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bcn Squad - Ucam Esports Club 01.18 19:00 0 - 1  
Cream Real Betis - Mad Lions Madrid 01.18 18:00 0 - 1  
Emonkeyz - S2V Esports 01.18 20:00 0 - 1  
Movistar Riders - G2 Arctic 01.18 22:00 0 - 1  
Team Queso - Giants.Spain 01.18 21:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,Belgian Leag.,Spring Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KRC Genk Esports - 4Elements Esports 01.18 20:00 1 - 0  
KRC Genk Esports - Ion Squad 01.18 22:00 0 - 1  
Team 7am - KV Mechelen 01.18 21:00 0 - 1  
Team 7am - Sector One 01.18 19:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,LCS, Lock In - Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counter Logic Gaming - Team Solomid 01.18 00:50 0 - 1  
Golden Guardians - Team Liquid 01.18 01:45 0 - 1  
E-Sport (LOL,UK League Champion,Spring)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrage Academy - Bulldog Esports 01.18 20:00 0 - 1  
Demise - Mnm Gaming Academy 01.18 21:00 0 - 1  
Nvision Esports - London Esports 01.18 22:00 1 - 0  
Resolve - Enclave Gaming 01.18 19:00 1 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - IBK Dalen 01.18 19:00 5 - 13  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Nyírgyulaj 01.18 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Jesenice 01.18 19:15 5 - 7  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Frydek-Mistek 01.18 18:00 3 - 1  
Litomerice - Sokolov 01.18 16:00 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 01.18 18:30 1 - 4  
MAC-HKB - Vasas 01.18 17:30 6 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Barisz 2 01.18 15:00 4 - 1  
Arlan Koksetau - Torpedo Kamenogorszk 01.18 12:00 1 - 3  
Bejbarisz Atirau - Szarjarka Karaganda 01.18 15:00 5 - 4  
Nomad - Kulager Petropavlovszk 01.18 12:00 4 - 0  
Temirtau - Jertisz Pavlodar 01.18 14:00 3 - 0  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Almati 01.18 12:00 0 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Columbus 01.18 18:00 2 - 3  
Florida - Chicago 01.18 01:00 5 - 2  
NY Islanders - Boston 01.18 23:00 1 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Iserlohn 01.18 20:30 3 - 1  
München - Straubing 01.18 18:30 6 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ajoie 01.18 19:45 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Väsby - MODO 01.18 19:00 6 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Gornyak Ucsali 01.18 13:00 6 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Juzsnij Ural Orszk 01.18 13:00 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - Mladost Zemun 01.18 17:00 80 - 78  
Rabotnicki Szkopje - Spars Sarajevo 01.18 21:00    
Siroki Brijeg - Podgorica 01.18 13:00 83 - 84  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - La Union Formosa 01.18 23:00 98 - 73  
Obera TC - Ciclista Olimpico 01.18 15:00 78 - 83  
Regatas Corrientes - Atenas Cordoba 01.18 15:00 92 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - The Hawks 01.18 09:30 76 - 92  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Levszki Szófia 01.18 18:00 93 - 75  
Jambol - Academic Bultex Plovdiv 01.18 16:00 76 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Decin 01.18 18:00 72 - 72, h.u. 82 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Busan BNK Sum 01.18 11:00 60 - 66  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland (Lovejoy) - Memphis (Aphex) 01.18 07:00 45 - 47  
Cleveland (Lovejoy) - New Orleans (Bumblebee) 01.18 09:24 35 - 43  
Cleveland (Lovejoy) - Orlando (W1Nfatal) 01.18 08:12 47 - 45  
New Orleans (Bumblebee) - Orlando (W1Nfatal) 01.18 08:48 50 - 55  
Orlando (W1Nfatal) - Cleveland (Lovejoy) 01.18 10:00 61 - 37  
Orlando (W1Nfatal) - Memphis (Aphex) 01.18 07:36 57 - 42  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Bumblebee) - Cleveland (Aphex) 01.18 14:30 51 - 63  
Chicago (Bumblebee) - Washington (Sultan) 01.18 15:42 84 - 60  
Cleveland (Aphex) - Chicago (Bumblebee) 01.18 16:18 64 - 62  
Cleveland (Aphex) - Washington (Sultan) 01.18 16:54 56 - 38  
Washington (Sultan) - Chicago (Bumblebee) 01.18 17:30 51 - 72  
Washington (Sultan) - Cleveland (Aphex) 01.18 15:06 63 - 67  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (W1Nfatal) - Utah (Lovejoy) 01.18 14:00 58 - 45  
New Orleans (Aphex) - Utah (Lovejoy) 01.18 12:48 52 - 29  
Sacramento (Bumblebee) - Utah (Lovejoy) 01.18 11:36 49 - 48  
Utah (Lovejoy) - Memphis (W1Nfatal) 01.18 12:12 41 - 48  
Utah (Lovejoy) - New Orleans (Aphex) 01.18 11:00 40 - 49  
Utah (Lovejoy) - Sacramento (Bumblebee) 01.18 13:24 53 - 47  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Crvena zvezda 01.18 19:00 77 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Landes 01.18 17:00 89 - 63  
Sopron - Bourges (Helyszín: Bourges) 01.18 20:00 74 - 67  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - KR Reykjavik 01.18 21:15 71 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Beijing Ducks 01.18 12:35 104 - 96  
Zhejiang Chouzhou - Guangzhou 01.18 13:00 96 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Spojnia Stargard 01.18 17:35 99 - 90  
Starogard Gdanski - Gliwice 01.18 19:30 92 - 81  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 01.18 18:00 103 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 01.18 20:30 108 - 97  
Denver - Utah 01.18 02:00 105 - 109  
LA Clippers - Indiana 01.18 04:00 129 - 96  
Memphis - Phoenix 01.18 23:00 108 - 104  
New York - Orlando 01.18 18:00 91 - 84  
Oklahoma City - Philadelphia 01.18 01:00    
Portland - San Antonio 01.18 21:00 104 - 125  
Sacramento - New Orleans 01.18 03:00 123 - 128  
Kosárlabda (Olasz 2., Zöld csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Capo D'Orlando 01.18 20:00 92 - 86  
Kosárlabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamara - BC Irkut Irkutsk 01.18 16:00 85 - 64  
Ufimec Ufa - Vosztok Juzsno-Szahalinsz 01.18 15:15 88 - 82  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvik - Wetterbygden 01.18 19:00 70 - 65  
Helsingborg BBK - Marbo Kinna 01.18 19:35 82 - 60  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budivelnik - Kijev-Basket 01.18 18:00 90 - 92  
Prometej Kamjanszke - Harkiv 01.18 17:00 95 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - CSZKA Moszkva 01.18 16:00 82 - 98  
Kalev/Cramo - Zenit Szentpétervár 01.18 18:00 51 - 87  
Krikett (Ausztrál Big Bash Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Thunder - Hobart Hurricanes 01.18 09:15 0 - 1  
Krikett (Indiai Syed Mushtaq Ali Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengal - Tamil Nadu 01.18 14:30 0 - 1  
Hyderabad - Jharkhand 01.18 07:30 0 - 1  
Karnataka - Uttar Pradesh 01.18 07:30 1 - 0  
Krikett (ODI Series (UAE-IRL))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Írország 01.18 06:30 0 - 1  
Krikett (Új-zélandi Super Smash)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Stags - Otago Volts 01.18 04:00 1 - 0  
Kézilabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svájc 01.18 18:00 25 - 24  
Norvégia - Ausztria 01.18 20:30 38 - 29  
Kézilabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Marokkó 01.18 20:30 31 - 23  
Portugália - Algéria 01.18 18:00 26 - 19  
Kézilabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Egyiptom (Helyszín: Egyiptom) 01.18 18:00 24 - 23  
Észak-Macedónia - Chile 01.18 15:30 32 - 29  
Kézilabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Oroszország KSZCS 01.18 15:30 26 - 30  
Szlovénia - Fehéroroszország 01.18 18:00 29 - 25  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Bajn.,C csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Togo 01.18 17:00 1 - 0  
Ruanda - Uganda 01.18 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Quilmes 01.18 21:10 0 - 1  
Dep. Riestra - Atl. Temperley 01.18 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3., Torneo Federal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Sportivo Las Parejas 01.18 00:00 7 - 8  
Sarmiento de Resistencia - Huracan Las Heras 01.18 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.,Metropol,feljutás.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tristan Suarez - Comunicaciones 01.18 21:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Boca Juniors 01.18 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Bragantino 01.18 00:30 1 - 2  
Internacional RS - Fortaleza 01.18 00:30 4 - 2  
Palmeiras SP - Corinthians SP 01.18 23:00 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Osnabrück 01.18 20:30 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Ingolstadt 01.18 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Union La Calera 01.18 23:15 1 - 3  
Palestino - Cobresal 01.18 14:30 3 - 2  
Santiago Wanderers - La Serena 01.18 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - AEK Larnaka 01.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD San Carlos - Herediano 01.18 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, CIS Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Lok.Moszkva (Slezaintima) 01.18 12:30 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Sahtar Doneck (Dm1trena) 01.18 13:06 4 - 4  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 01.18 13:18 2 - 5  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - Lok.Moszkva (Slezaintima) 01.18 12:54 0 - 3  
Lok.Moszkva (Slezaintima) - Sahtar Doneck (Dm1trena) 01.18 12:42 1 - 3  
Lok.Moszkva (Slezaintima) - Szpartak Mo(WhiteBoy1927) 01.18 13:18 0 - 2  
Sahtar Doneck (Dm1trena) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 01.18 12:30 1 - 1  
Sahtar Doneck (Dm1trena) - Szpartak Mo(WhiteBoy1927) 01.18 12:54 1 - 2  
Szpartak Mo(WhiteBoy1927) - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 01.18 12:42 1 - 3  
Szpartak Mo(WhiteBoy1927) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 01.18 13:06 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Chellovekk) - Bayern München (KRaftVK) 01.18 18:40 1 - 1  
Barcelona (Chellovekk) - Liverpool (Olle) 01.18 19:16 0 - 5  
Barcelona (Chellovekk) - Paris SG (Taka) 01.18 20:04 5 - 3  
Barcelona (Chellovekk) - Real Madrid (Upcake22) 01.18 20:28 0 - 0  
Barcelona (Dm1trena) - Bayern München (Slezainti 01.18 13:52 4 - 1  
Barcelona (Dm1trena) - Liverpool (Orlovsky1) 01.18 14:16 0 - 3  
Barcelona (Dm1trena) - Paris SG (Nikkitta) 01.18 14:40 1 - 1  
Barcelona (Dm1trena) - Real Mad. (White_Boy1927) 01.18 15:04 0 - 4  
Bayern München (KRaftVK) - Barcelona (Chellovekk) 01.18 19:40 4 - 2  
Bayern München (KRaftVK) - Liverpool (Olle) 01.18 20:04 0 - 2  
Bayern München (KRaftVK) - Paris SG (Taka) 01.18 18:52 3 - 2  
Bayern München (KRaftVK) - Real Madrid (Upcake22) 01.18 19:16 2 - 0  
Bayern München (Slezainti - Barcelona (Dm1trena) 01.18 14:52 2 - 2  
Bayern München (Slezainti - Liverpool (Orlovsky1) 01.18 13:40 3 - 0  
Bayern München (Slezainti - Paris SG (Nikkitta) 01.18 14:04 2 - 1  
Bayern München (Slezainti - Real Mad. (White_Boy1927) 01.18 15:28 1 - 1  
Liverpool (Olle) - Barcelona (Chellovekk) 01.18 20:16 2 - 0  
Liverpool (Olle) - Bayern München (KRaftVK) 01.18 19:04 0 - 3  
Liverpool (Olle) - Paris SG (Taka) 01.18 19:28 2 - 0  
Liverpool (Olle) - Real Madrid (Upcake22) 01.18 19:52 3 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Barcelona (Dm1trena) 01.18 15:16    
Liverpool (Orlovsky1) - Bayern München (Slezainti 01.18 14:40    
Liverpool (Orlovsky1) - Paris SG (Nikkitta) 01.18 14:28 1 - 6  
Liverpool (Orlovsky1) - Real Mad. (White_Boy1927) 01.18 13:52 1 - 2  
Paris SG (Nikkitta) - Barcelona (Dm1trena) 01.18 13:40 1 - 3  
Paris SG (Nikkitta) - Bayern München (Slezainti 01.18 15:04 1 - 2  
Paris SG (Nikkitta) - Liverpool (Orlovsky1) 01.18 15:28    
Paris SG (Nikkitta) - Real Mad. (White_Boy1927) 01.18 14:16 3 - 2  
Paris SG (Taka) - Barcelona (Chellovekk) 01.18 19:04 4 - 2  
Paris SG (Taka) - Bayern München (KRaftVK) 01.18 19:52 1 - 4  
Paris SG (Taka) - Liverpool (Olle) 01.18 20:28 0 - 0  
Paris SG (Taka) - Real Madrid (Upcake22) 01.18 18:40 2 - 1  
Real Mad. (White_Boy1927) - Barcelona (Dm1trena) 01.18 14:04 2 - 2  
Real Mad. (White_Boy1927) - Bayern München (Slezainti 01.18 14:28 3 - 1  
Real Mad. (White_Boy1927) - Liverpool (Orlovsky1) 01.18 14:52    
Real Mad. (White_Boy1927) - Paris SG (Nikkitta) 01.18 15:16 2 - 2  
Real Madrid (Upcake22) - Barcelona (Chellovekk) 01.18 19:28 2 - 0  
Real Madrid (Upcake22) - Bayern München (KRaftVK) 01.18 20:16 0 - 0  
Real Madrid (Upcake22) - Liverpool (Olle) 01.18 18:52 1 - 1  
Real Madrid (Upcake22) - Paris SG (Taka) 01.18 19:40 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Upcake22) - Leicester (Taka) 01.18 17:30 4 - 1  
Arsenal (Upcake22) - Leverkusen (Chellovekk) 01.18 17:18 3 - 1  
Arsenal (Upcake22) - Milan (Olle) 01.18 16:42 0 - 0  
Arsenal (Upcake22) - Napoli (KRaftVK) 01.18 18:06    
Leicester (Taka) - Arsenal (Upcake22) 01.18 16:30 5 - 2  
Leicester (Taka) - Leverkusen (Chellovekk) 01.18 16:54 1 - 1  
Leicester (Taka) - Milan (Olle) 01.18 18:18 1 - 1  
Leicester (Taka) - Napoli (KRaftVK) 01.18 17:42 0 - 3  
Leverkusen (Chellovekk) - Arsenal (Upcake22) 01.18 18:18 2 - 0  
Leverkusen (Chellovekk) - Leicester (Taka) 01.18 17:54 0 - 2  
Leverkusen (Chellovekk) - Milan (Olle) 01.18 17:06 2 - 0  
Milan (Olle) - Arsenal (Upcake22) 01.18 17:42 1 - 1  
Milan (Olle) - Leicester (Taka) 01.18 17:18 1 - 2  
Milan (Olle) - Leverkusen (Chellovekk) 01.18 18:06    
Milan (Olle) - Napoli (KRaftVK) 01.18 16:54 2 - 1  
Napoli (KRaftVK) - Arsenal (Upcake22) 01.18 17:06 1 - 3  
Napoli (KRaftVK) - Leverkusen (Chellovekk) 01.18 17:30 0 - 1  
Napoli (KRaftVK) - Milan (Olle) 01.18 17:54 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, FA Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Vrico) - Everton FC (Arcos) 01.18 18:58 1 - 1  
Arsenal (Vrico) - Leicester (Hotshot) 01.18 19:22 0 - 2  
Arsenal (Vrico) - West Ham (Kodak) 01.18 18:34 1 - 3  
Arsenal (Vrico) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.18 19:46 3 - 1  
Everton FC (Arcos) - Arsenal (Vrico) 01.18 19:58 1 - 0  
Everton FC (Arcos) - West Ham (Kodak) 01.18 19:22 1 - 2  
Everton FC (Arcos) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.18 18:34 1 - 2  
Leicester (Hotshot) - Everton FC (Arcos) 01.18 19:10 1 - 1  
Leicester (Hotshot) - West Ham (Kodak) 01.18 19:46 3 - 1  
Leicester (Hotshot) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.18 18:58 2 - 0  
West Ham (Kodak) - Arsenal (Vrico) 01.18 19:34 3 - 1  
West Ham (Kodak) - Leicester (Hotshot) 01.18 18:46 1 - 2  
West Ham (Kodak) - Wolverhampton (Boulevard_ 01.18 19:10 1 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - Arsenal (Vrico) 01.18 18:46 2 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - Everton FC (Arcos) 01.18 19:34 2 - 1  
Wolverhampton (Boulevard_ - Leicester (Hotshot) 01.18 19:58 2 - 4  
Wolverhampton (Boulevard_ - West Ham (Kodak) 01.18 18:10 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Kodak) 01.18 20:30 1 - 3  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Arcos) 01.18 21:54 0 - 1  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.18 22:18 3 - 3  
Chelsea (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Vrico) 01.18 21:06 0 - 1  
Chelsea (Nikkitta) - Liverpool (White_Boy1927) 01.18 07:36 1 - 3  
Chelsea (Nikkitta) - Man. City (Orlovsky1) 01.18 08:48 0 - 0  
Chelsea (Nikkitta) - Tottenham (Slezaintima) 01.18 08:24 2 - 1  
Chelsea (Taka) - Manchester City (KRaftVK) 01.18 13:12 2 - 1  
Chelsea (Taka) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.18 12:00 1 - 1  
Chelsea (Taka) - Tottenham (Olle) 01.18 13:48 2 - 3  
Liverpool (Chellovekk) - Chelsea (Taka) 01.18 13:24 3 - 1  
Liverpool (Chellovekk) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.18 13:48 1 - 1  
Liverpool (Kodak) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.18 21:30 1 - 2  
Liverpool (Kodak) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.18 21:06 1 - 0  
Liverpool (Kodak) - Tottenham (Vrico) 01.18 21:54 0 - 2  
Liverpool (White_Boy1927) - Chelsea (Nikkitta) 01.18 08:36 1 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Man. City (Orlovsky1) 01.18 08:12 4 - 1  
Liverpool (White_Boy1927) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.18 07:24 1 - 0  
Liverpool (White_Boy1927) - Tottenham (Slezaintima) 01.18 07:48 1 - 1  
Man. City (Orlovsky1) - Chelsea (Nikkitta) 01.18 07:48 1 - 0  
Man. City (Orlovsky1) - Liverpool (White_Boy1927) 01.18 07:12 3 - 3  
Man. City (Orlovsky1) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.18 08:36 2 - 3  
Manchester City (Arcos) - Liverpool (Kodak) 01.18 21:42 2 - 1  
Manchester City (Arcos) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.18 20:30 0 - 1  
Manchester City (Arcos) - Tottenham (Vrico) 01.18 22:18 2 - 0  
Manchester City (KRaftVK) - Chelsea (Taka) 01.18 12:12    
Manchester City (KRaftVK) - Liverpool (Chellovekk) 01.18 13:00 1 - 0  
Manchester City (KRaftVK) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.18 12:36 0 - 1  
Manchester City (KRaftVK) - Tottenham (Olle) 01.18 13:24 2 - 2  
Manchester Utd. (Hotshot) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.18 21:18 1 - 3  
Manchester Utd. (Hotshot) - Liverpool (Kodak) 01.18 22:06 1 - 4  
Manchester Utd. (Hotshot) - Manchester City (Arcos) 01.18 21:30 2 - 1  
Manchester Utd. (Hotshot) - Tottenham (Vrico) 01.18 20:42 0 - 0  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Liverpool (White_Boy1927) 01.18 08:24 2 - 2  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Man. City (Orlovsky1) 01.18 07:36 3 - 3  
Manchester Utd.(Dm1trena) - Tottenham (Slezaintima) 01.18 07:12 1 - 1  
Manchester Utd.(Upcake22) - Chelsea (Taka) 01.18 13:00 2 - 0  
Manchester Utd.(Upcake22) - Manchester City (KRaftVK) 01.18 13:36 0 - 2  
Manchester Utd.(Upcake22) - Tottenham (Olle) 01.18 12:12    
Tottenham (Olle) - Chelsea (Taka) 01.18 12:48 2 - 1  
Tottenham (Olle) - Liverpool (Chellovekk) 01.18 13:36 2 - 2  
Tottenham (Olle) - Manchester City (KRaftVK) 01.18 12:24 1 - 2  
Tottenham (Olle) - Manchester Utd.(Upcake22) 01.18 13:12 1 - 1  
Tottenham (Slezaintima) - Chelsea (Nikkitta) 01.18 07:24 3 - 1  
Tottenham (Slezaintima) - Liverpool (White_Boy1927) 01.18 08:48 0 - 4  
Tottenham (Slezaintima) - Manchester Utd.(Dm1trena) 01.18 08:12 2 - 3  
Tottenham (Vrico) - Chelsea (Boulevard_Pr.) 01.18 22:06 3 - 2  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Kodak) 01.18 20:54 1 - 0  
Tottenham (Vrico) - Manchester City (Arcos) 01.18 21:18 0 - 1  
Tottenham (Vrico) - Manchester Utd. (Hotshot) 01.18 21:42 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cfi Confession - Fin Fints 01.18 18:30 1 - 1  
Cfi Confession - Xal Xalinho FC 01.18 16:50 1 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - Own Owned 01.18 11:05 2 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - Pnz Im Not Over 01.18 09:00 2 - 4  
Fin Fints - Meg Megapolice 01.18 16:25 4 - 1  
Fin Fints - Team Ruspro R11 01.18 17:15 4 - 1  
Legion - EZ1 EZ1D 11 01.18 10:15 5 - 2  
Legion - Own Owned 01.18 09:25 2 - 3  
Meg Megapolice - Cfi Confession 01.18 15:10 2 - 2  
Meg Megapolice - Xal Xalinho FC 01.18 17:40 0 - 2  
Own Owned - Pnz Im Not Over 01.18 08:10 1 - 3  
Own Owned - Tbr Tabula Rasa 01.18 10:40 3 - 1  
Pnz Im Not Over - Legion 01.18 11:30 4 - 1  
Pnz Im Not Over - Tbr Tabula Rasa 01.18 09:50 6 - 2  
Tbr Tabula Rasa - EZ1 EZ1D 11 01.18 07:45 1 - 3  
Tbr Tabula Rasa - Legion 01.18 08:35 6 - 3  
Team Ruspro R11 - Cfi Confession 01.18 16:00 0 - 2  
Team Ruspro R11 - Meg Megapolice 01.18 18:05    
Xal Xalinho FC - Fin Fints 01.18 15:35 1 - 1  
Xal Xalinho FC - Team Ruspro R11 01.18 14:45 4 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBat,International B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Dm1Trena) - Italy (White_Boy1927) 01.18 10:34 2 - 0  
Argentina (Dm1Trena) - Netherlands (Orlovsky1) 01.18 09:46 5 - 5  
Argentina (Dm1Trena) - Spain (Slezaintima) 01.18 09:22 2 - 2  
England (Nikkitta) - Argentina (Dm1Trena) 01.18 09:10 1 - 0  
England (Nikkitta) - Italy (White_Boy1927) 01.18 09:46 2 - 2  
England (Nikkitta) - Netherlands (Orlovsky1) 01.18 10:58 4 - 0  
England (Nikkitta) - Spain (Slezaintima) 01.18 10:34 1 - 2  
Italy (White_Boy1927) - Argentina (Dm1Trena) 01.18 09:34 2 - 3  
Italy (White_Boy1927) - Netherlands (Orlovsky1) 01.18 10:22 6 - 1  
Italy (White_Boy1927) - Spain (Slezaintima) 01.18 09:58 0 - 2  
Netherlands (Orlovsky1) - England (Nikkitta) 01.18 09:58 1 - 6  
Netherlands (Orlovsky1) - Italy (White_Boy1927) 01.18 09:22 2 - 0  
Spain (Slezaintima) - Argentina (Dm1Trena) 01.18 10:22 2 - 4  
Spain (Slezaintima) - England (Nikkitta) 01.18 09:34 3 - 1  
Spain (Slezaintima) - Italy (White_Boy1927) 01.18 10:58 1 - 4  
Spain (Slezaintima) - Netherlands (Orlovsky1) 01.18 09:10 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EspoBattl,International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Chellovekk) - Brazil (Olle) 01.18 14:46 2 - 2  
Belgium (Chellovekk) - France (Taka) 01.18 15:34 2 - 2  
Belgium (Chellovekk) - Germany (Upcake22) 01.18 15:58 1 - 1  
Belgium (Chellovekk) - Portugal (Kraftvk) 01.18 14:10 1 - 0  
Brazil (Olle) - Belgium (Chellovekk) 01.18 15:46 2 - 2  
Brazil (Olle) - France (Taka) 01.18 14:58 0 - 0  
Brazil (Olle) - Germany (Upcake22) 01.18 15:22 0 - 0  
Brazil (Olle) - Portugal (Kraftvk) 01.18 14:34 0 - 0  
France (Taka) - Belgium (Chellovekk) 01.18 14:34 1 - 0  
France (Taka) - Brazil (Olle) 01.18 15:58 1 - 1  
France (Taka) - Germany (Upcake22) 01.18 14:10 2 - 1  
France (Taka) - Portugal (Kraftvk) 01.18 15:22 0 - 3  
Germany (Upcake22) - Belgium (Chellovekk) 01.18 14:58 2 - 2  
Germany (Upcake22) - Brazil (Olle) 01.18 14:22 3 - 2  
Germany (Upcake22) - France (Taka) 01.18 15:10 2 - 2  
Germany (Upcake22) - Portugal (Kraftvk) 01.18 15:46 0 - 0  
Portugal (Kraftvk) - Belgium (Chellovekk) 01.18 15:10 3 - 1  
Portugal (Kraftvk) - Brazil (Olle) 01.18 15:34 2 - 1  
Portugal (Kraftvk) - France (Taka) 01.18 14:22 1 - 1  
Portugal (Kraftvk) - Germany (Upcake22) 01.18 14:46 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Destroyer - Dortmund (Kravark) 01.18 10:28 1 - 0  
Bayern München (Destroyer - Leverkusen (Rebels) 01.18 10:52 1 - 1  
Bayern München (Destroyer - Mönchengladbach (Plevis) 01.18 11:16 2 - 1  
Bayern München (Destroyer - RB Leipzig (Lion) 01.18 10:04 0 - 5  
Dortmund (Kravark) - Bayern München (Destroyer 01.18 11:28 1 - 1  
Dortmund (Kravark) - Mönchengladbach (Plevis) 01.18 10:04 1 - 0  
Dortmund (Kravark) - RB Leipzig (Lion) 01.18 10:52 3 - 0  
Leverkusen (Rebels) - Bayern München (Destroyer 01.18 09:52 1 - 1  
Leverkusen (Rebels) - Dortmund (Kravark) 01.18 10:40 1 - 0  
Leverkusen (Rebels) - Mönchengladbach (Plevis) 01.18 10:28 5 - 1  
Leverkusen (Rebels) - RB Leipzig (Lion) 01.18 11:16 1 - 2  
Mönchengladbach (Plevis) - Bayern München (Destroyer 01.18 10:16 1 - 0  
Mönchengladbach (Plevis) - Dortmund (Kravark) 01.18 11:04 3 - 0  
Mönchengladbach (Plevis) - Leverkusen (Rebels) 01.18 11:28 3 - 1  
Mönchengladbach (Plevis) - RB Leipzig (Lion) 01.18 09:40 1 - 2  
RB Leipzig (Lion) - Bayern München (Destroyer 01.18 11:04 2 - 0  
RB Leipzig (Lion) - Dortmund (Kravark) 01.18 09:52 1 - 2  
RB Leipzig (Lion) - Leverkusen (Rebels) 01.18 10:16 3 - 1  
RB Leipzig (Lion) - Mönchengladbach (Plevis) 01.18 10:40 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,ITA SerieA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Milan (Rebels) - Atalanta (Kravark) 01.18 08:30 3 - 2  
AC Milan (Rebels) - Lazio (Plevis) 01.18 08:18 1 - 1  
AC Milan (Rebels) - Napoli (Destroyer) 01.18 07:42 1 - 2  
Atalanta (Kravark) - AC Milan (Rebels) 01.18 07:30 1 - 3  
Atalanta (Kravark) - Lazio (Plevis) 01.18 07:54 0 - 1  
Atalanta (Kravark) - Napoli (Destroyer) 01.18 09:18 3 - 4  
Lazio (Plevis) - AC Milan (Rebels) 01.18 09:18 1 - 2  
Lazio (Plevis) - Atalanta (Kravark) 01.18 08:54 4 - 0  
Lazio (Plevis) - Napoli (Destroyer) 01.18 08:06 4 - 2  
Napoli (Destroyer) - AC Milan (Rebels) 01.18 08:42 0 - 2  
Napoli (Destroyer) - Atalanta (Kravark) 01.18 08:18 0 - 1  
Napoli (Destroyer) - Lazio (Plevis) 01.18 09:06 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Night BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Arcos) - Liverpool (Vrico) 01.18 00:10 1 - 1  
Liverpool (Vrico) - Real Madrid (Boulevard_P) 01.18 00:58 0 - 2  
Paris SG (Hotshot) - Barcelona (Arcos) 01.18 00:58 3 - 1  
Paris SG (Hotshot) - Liverpool (Vrico) 01.18 00:34 1 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Barcelona (Arcos) 01.18 00:22 2 - 1  
Real Madrid (Boulevard_P) - Paris SG (Hotshot) 01.18 00:46 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,GT World Nations League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Australia (Kubrik) - Belgium (Tommy) 01.18 23:00 4 - 3  
Australia (Kubrik) - Netherlands (Aibothard) 01.18 19:40 1 - 3  
Australia (Kubrik) - South Africa (Ben) 01.18 20:40 0 - 3  
Australia (Kubrik) - Uruguay (Billiot) 01.18 22:00 6 - 3  
Austria (Kot) - Australia (Kubrik) 01.18 21:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Belgium (Tommy) 01.18 20:40 2 - 0  
Austria (Kot) - Paraguay (Marley) 01.18 18:40 0 - 4  
Austria (Kot) - Poland (Johnybegood) 01.18 22:40 2 - 1  
Austria (Kot) - Uruguay (Billiot) 01.18 20:00 0 - 4  
Belgium (Tommy) - Australia (Kubrik) 01.18 23:40 1 - 2  
Belgium (Tommy) - Mexico (Moebius) 01.18 23:20 1 - 1  
Belgium (Tommy) - Netherlands (Aibothard) 01.18 19:00 2 - 4  
Belgium (Tommy) - Paraguay (Marley) 01.18 22:00 4 - 1  
Belgium (Tommy) - South Africa (Ben) 01.18 20:00 2 - 1  
Belgium (Tommy) - Uruguay (Billiot) 01.18 21:00 4 - 4  
Bulgaria (Val) - Cameroon (Cobra4) 01.18 14:00 4 - 2  
Bulgaria (Val) - Colombia (Gorilla) 01.18 13:00 3 - 1  
Bulgaria (Val) - Czech Republic (Koko) 01.18 11:20 2 - 1  
Bulgaria (Val) - Iceland (Ak) 01.18 08:20 2 - 3  
Bulgaria (Val) - Ireland (Panica) 01.18 07:20 3 - 0  
Bulgaria (Val) - Romania (Andre) 01.18 09:20 2 - 2  
Bulgaria (Val) - Russia (Gosas) 01.18 12:00 3 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Chile (Poli) 01.18 08:00 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Colombia (Gorilla) 01.18 11:40 1 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Czech Republic (Koko) 01.18 14:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Ecuador (Mitchef) 01.18 13:40 2 - 1  
Cameroon (Cobra4) - Iceland (Ak) 01.18 09:40 2 - 2  
Cameroon (Cobra4) - Ireland (Panica) 01.18 08:40 3 - 0  
Cameroon (Cobra4) - Romania (Andre) 01.18 13:00 5 - 3  
Cameroon (Cobra4) - Russia (Gosas) 01.18 10:40 4 - 0  
Chile (Poli) - Bulgaria (Val) 01.18 13:40 1 - 4  
Chile (Poli) - Cameroon (Cobra4) 01.18 12:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Colombia (Gorilla) 01.18 08:40 1 - 1  
Chile (Poli) - Iceland (Ak) 01.18 14:40 0 - 4  
Chile (Poli) - Ireland (Panica) 01.18 10:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Romania (Andre) 01.18 11:40 3 - 2  
Chile (Poli) - Russia (Gosas) 01.18 09:40 1 - 1  
China (Legolas) - New Zealand (Moic) 01.18 03:00 1 - 2  
China (Legolas) - Paraguay (Marley) 01.18 02:00 4 - 2  
China (Legolas) - South Africa (Ben) 01.18 01:00 2 - 4  
China (Legolas) - Switzerland (Apollo) 01.18 00:00 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Cameroon (Cobra4) 01.18 07:40 3 - 0  
Colombia (Gorilla) - Chile (Poli) 01.18 11:00 2 - 3  
Colombia (Gorilla) - Czech Republic (Koko) 01.18 13:20 1 - 3  
Colombia (Gorilla) - Ecuador (Mitchef) 01.18 12:00 2 - 4  
Colombia (Gorilla) - Ireland (Panica) 01.18 09:20 0 - 3  
Colombia (Gorilla) - Romania (Andre) 01.18 10:40 3 - 1  
Colombia (Gorilla) - Russia (Gosas) 01.18 14:20 5 - 2  
Czech Republic (Koko) - Bulgaria (Val) 01.18 09:40 2 - 3  
Czech Republic (Koko) - Chile (Poli) 01.18 14:00 1 - 1  
Czech Republic (Koko) - Ecuador (Mitchef) 01.18 10:00 2 - 1  
Czech Republic (Koko) - Iceland (Ak) 01.18 12:00 2 - 2  
Czech Republic (Koko) - Ireland (Panica) 01.18 12:40 3 - 1  
Czech Republic (Koko) - Romania (Andre) 01.18 08:20 4 - 1  
Czech Republic (Koko) - Russia (Gosas) 01.18 07:20 2 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Bulgaria (Val) 01.18 14:20 3 - 5  
Ecuador (Mitchef) - Chile (Poli) 01.18 13:00 3 - 3  
Ecuador (Mitchef) - Czech Republic (Koko) 01.18 09:20 2 - 1  
Ecuador (Mitchef) - Iceland (Ak) 01.18 10:20 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Ireland (Panica) 01.18 11:40 4 - 0  
Ecuador (Mitchef) - Romania (Andre) 01.18 14:00 4 - 2  
Ecuador (Mitchef) - Russia (Gosas) 01.18 08:20 2 - 2  
France (Herculex) - China (Legolas) 01.18 04:20 2 - 4  
France (Herculex) - Ivory Coast (Krouks) 01.18 01:00 1 - 3  
France (Herculex) - Peru (Tanto) 01.18 00:00 5 - 0  
Germany (Burton) - China (Legolas) 01.18 04:00 3 - 3  
Germany (Burton) - France (Herculex) 01.18 03:00 3 - 4  
Germany (Burton) - New Zealand (Moic) 01.18 02:00 0 - 3  
Iceland (Ak) - Bulgaria (Val) 01.18 11:00 1 - 5  
Iceland (Ak) - Cameroon (Cobra4) 01.18 10:00 3 - 4  
Iceland (Ak) - Colombia (Gorilla) 01.18 13:40 2 - 1  
Iceland (Ak) - Czech Republic (Koko) 01.18 07:40    
Iceland (Ak) - Ecuador (Mitchef) 01.18 08:40 1 - 5  
Iceland (Ak) - Romania (Andre) 01.18 07:20 5 - 2  
Iceland (Ak) - Russia (Gosas) 01.18 12:40 2 - 1  
Ireland (Panica) - Bulgaria (Val) 01.18 12:20 0 - 2  
Ireland (Panica) - Cameroon (Cobra4) 01.18 11:20 3 - 1  
Ireland (Panica) - Chile (Poli) 01.18 09:00 4 - 3  
Ireland (Panica) - Colombia (Gorilla) 01.18 10:20 3 - 3  
Ireland (Panica) - Ecuador (Mitchef) 01.18 08:00 3 - 2  
Ireland (Panica) - Iceland (Ak) 01.18 13:20 3 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - China (Legolas) 01.18 01:20 2 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Germany (Burton) 01.18 03:40 1 - 2  
Ivory Coast (Krouks) - New Zealand (Moic) 01.18 00:00 4 - 3  
Ivory Coast (Krouks) - Paraguay (Marley) 01.18 04:00 4 - 1  
Ivory Coast (Krouks) - Peru (Tanto) 01.18 02:40 4 - 0  
Mexico (Moebius) - Australia (Kubrik) 01.18 19:00 4 - 1  
Mexico (Moebius) - Austria (Kot) 01.18 21:00 3 - 2  
Mexico (Moebius) - Paraguay (Marley) 01.18 23:00 3 - 1  
Mexico (Moebius) - Poland (Johnybegood) 01.18 20:00 3 - 1  
Mexico (Moebius) - Portugal (Cliff) 01.18 22:00 4 - 1  
Netherlands (Aibothard) - Austria (Kot) 01.18 22:20 2 - 3  
Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) 01.18 19:20 2 - 2  
Netherlands (Aibothard) - Poland (Johnybegood) 01.18 21:40 2 - 4  
Netherlands (Aibothard) - Portugal (Cliff) 01.18 23:20 1 - 0  
New Zealand (Moic) - France (Herculex) 01.18 02:20 1 - 1  
New Zealand (Moic) - Paraguay (Marley) 01.18 00:40 3 - 0  
New Zealand (Moic) - Switzerland (Apollo) 01.18 03:20 5 - 1  
Paraguay (Marley) - Australia (Kubrik) 01.18 19:20 2 - 1  
Paraguay (Marley) - France (Herculex) 01.18 01:40 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Mexico (Moebius) 01.18 23:40 3 - 3  
Paraguay (Marley) - Netherlands (Aibothard) 01.18 20:20 1 - 2  
Paraguay (Marley) - Poland (Johnybegood) 01.18 21:20 2 - 1  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.18 03:40 2 - 2  
Paraguay (Marley) - South Africa (Ben) 01.18 22:40 3 - 2  
Paraguay (Marley) - Switzerland (Apollo) 01.18 02:40 3 - 0  
Peru (Tanto) - China (Legolas) 01.18 00:20 2 - 1  
Peru (Tanto) - Germany (Burton) 01.18 01:20 2 - 3  
Peru (Tanto) - New Zealand (Moic) 01.18 04:20 1 - 2  
Peru (Tanto) - Paraguay (Marley) 01.18 03:20 1 - 2  
Peru (Tanto) - South Africa (Ben) 01.18 02:20 1 - 1  
Poland (Johnybegood) - Australia (Kubrik) 01.18 20:20 1 - 0  
Poland (Johnybegood) - Belgium (Tommy) 01.18 19:20 3 - 3  
Poland (Johnybegood) - South Africa (Ben) 01.18 22:20 4 - 3  
Poland (Johnybegood) - Uruguay (Billiot) 01.18 23:20 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Australia (Kubrik) 01.18 22:20 4 - 1  
Portugal (Cliff) - Austria (Kot) 01.18 19:40 1 - 1  
Portugal (Cliff) - Belgium (Tommy) 01.18 21:20 3 - 2  
Portugal (Cliff) - Netherlands (Aibothard) 01.18 23:40 0 - 4  
Portugal (Cliff) - Paraguay (Marley) 01.18 21:00 2 - 0  
Portugal (Cliff) - Poland (Johnybegood) 01.18 18:40 0 - 2  
Romania (Andre) - Bulgaria (Val) 01.18 10:00 0 - 3  
Romania (Andre) - Chile (Poli) 01.18 07:40 4 - 5  
Romania (Andre) - Colombia (Gorilla) 01.18 09:00 0 - 1  
Romania (Andre) - Czech Republic (Koko) 01.18 11:00 1 - 3  
Romania (Andre) - Iceland (Ak) 01.18 12:20 1 - 1  
Romania (Andre) - Ireland (Panica) 01.18 14:20 3 - 2  
Romania (Andre) - Russia (Gosas) 01.18 13:20 2 - 1  
Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) 01.18 08:00 3 - 3  
Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) 01.18 09:00 2 - 3  
Russia (Gosas) - Chile (Poli) 01.18 10:20 1 - 0  
Russia (Gosas) - Czech Republic (Koko) 01.18 12:20 1 - 3  
Russia (Gosas) - Ecuador (Mitchef) 01.18 11:20 0 - 3  
Russia (Gosas) - Ireland (Panica) 01.18 14:40 3 - 1  
South Africa (Ben) - Austria (Kot) 01.18 23:00 4 - 3  
South Africa (Ben) - France (Herculex) 01.18 00:20 3 - 1  
South Africa (Ben) - Germany (Burton) 01.18 02:40 2 - 1  
South Africa (Ben) - Ivory Coast (Krouks) 01.18 03:20 5 - 1  
South Africa (Ben) - Mexico (Moebius) 01.18 20:20 1 - 0  
South Africa (Ben) - Netherlands (Aibothard) 01.18 21:20 2 - 3  
South Africa (Ben) - Portugal (Cliff) 01.18 19:00 0 - 2  
South Africa (Ben) - Switzerland (Apollo) 01.18 01:20 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - France (Herculex) 01.18 04:00 1 - 3  
Switzerland (Apollo) - Germany (Burton) 01.18 00:20 0 - 3  
Switzerland (Apollo) - Ivory Coast (Krouks) 01.18 01:40 0 - 1  
Switzerland (Apollo) - Peru (Tanto) 01.18 00:40 3 - 2  
Uruguay (Billiot) - Mexico (Moebius) 01.18 21:40 1 - 4  
Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) 01.18 22:40 0 - 3  
Uruguay (Billiot) - Paraguay (Marley) 01.18 19:40 3 - 1  
Uruguay (Billiot) - Portugal (Cliff) 01.18 20:40 3 - 0  
Uruguay (Billiot) - South Africa (Ben) 01.18 18:40 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceramica Cleopatra - El Gaish Talaea 01.18 13:30 2 - 1  
Ghazl El Mahallah - Misr Lel Makasa 01.18 13:30 1 - 2  
Ismaily - Al-Mokawloon Arab 01.18 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Bastia - Bastia-Borgo 01.18 18:45 4 - 0  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Comunicaciones - Antigua GFC 01.18 01:00 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - NAC Breda 01.18 21:00 1 - 1  
Utrecht 2 - Ajax 2 01.18 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - East Bengal 01.18 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arman Gohar Sirjan - Shahin Bushehr 01.18 11:30 2 - 1  
Baadraan Tehran - Khooshe Talaee 01.18 11:30 1 - 1  
Chooka Talesh - Fajr Sepasi 01.18 11:30 3 - 2  
Esteghlal Mollasani - Mes Kerman 01.18 11:30 1 - 0  
Malavan Anzali - Havadar Tehran 01.18 11:30 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Shahrdari Astara 01.18 11:30 3 - 1  
Qashqai Shiraz - Navad Urmia 01.18 11:30 0 - 2  
Rayka Babol - Gol Reyhan 01.18 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Foolad Khuzestan 01.18 14:10 2 - 1  
Tractor Tabriz - Esteghlal Tehran 01.18 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kenyai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mathare Utd. - Zoo Kericho 01.18 13:00 2 - 0  
Western Stima - Gor Mahia Nairobi 01.18 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 01.18 00:05 2 - 0  
Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 01.18 02:10 1 - 0  
Dep. Tolima - Once Caldas 01.18 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UdeG - Tlaxcala 01.18 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Atlas de Guadalajara 01.18 04:06 1 - 0  
Santos Laguna - Tigres UANL 01.18 02:06 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Juarez 01.18 22:45 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Wikki Tourists 01.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Milan 01.18 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Reggiana 01.18 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Musannah - Oman FC 01.18 17:15 1 - 0  
Al-Seeb - Al-Rustaq 01.18 14:00 1 - 0  
Nizwa - Bahla 01.18 15:15