Tippmix eredmények - 2020. szeptember 21-27.

2020-09-21
Tippmix eredmények - 2020. szeptember 21-27.
2020.09.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 09.27 22:25 23 - 26  
Atlanta - Chicago 09.27 19:00 26 - 30  
Buffalo - LA Rams 09.27 19:00 35 - 32  
Cleveland - Washington 09.27 19:00 34 - 20  
Denver - Tampa Bay 09.27 22:25 10 - 28  
Indianapolis - NY Jets 09.27 22:05 36 - 7  
LA Chargers - Carolina 09.27 22:05 16 - 21  
Minnesota - Tennessee 09.27 19:00 30 - 31  
New England - Las Vegas 09.27 19:00 36 - 20  
NY Giants - San Francisco 09.27 19:00 9 - 36  
Philadelphia - Cincinnati 09.27 19:00 23 - 23  
Pittsburgh - Houston 09.27 19:00 28 - 21  
Seattle - Dallas 09.27 22:25 38 - 31  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 09.27 08:45 0 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 09.27 07:15 0 - 3  
A. Ekzhanov - R. Pavlenko 09.27 12:00 3 - 2  
A. Frolov - E. Kabanov 09.27 15:15 3 - 0  
A. Gribkov - A. Yanshaev 09.27 21:15 0 - 3  
A. Gribkov - B. Grebenyuk 09.27 19:45 3 - 2  
A. Ilin - A. Serebrennikov 09.27 00:45 1 - 3  
A. Ilin - A. Serebrennikov 09.27 18:45 3 - 2  
A. Ilin - D. Korneev 09.27 20:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - A. Girevenkov 09.27 00:15 1 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 09.27 22:45 1 - 3  
A. Kolmin - Kim Sen Ir 09.27 06:30 3 - 0  
A. Kolmin - M. Sverdlov 09.27 08:30 3 - 2  
A. Menshikov - V. Beliakov 09.27 20:30 2 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 09.27 18:30 2 - 3  
A. Mohnachev - V. Mishakin 09.27 15:00 2 - 3  
A. Pisar - V. Mishakin 09.27 09:15 3 - 2  
A. Pisar - V. Selkin 09.27 07:45 0 - 3  
A. Sadkov - V. Selkin 09.27 08:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - A. Suntsov 09.27 01:45 3 - 0  
A. Serebrennikov - D. Korneev 09.27 19:45 3 - 0  
A. Serebrennikov - S. Bychkov 09.27 21:15 2 - 3  
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo 09.27 02:45 2 - 3  
A. Suntsov - S. Bychkov 09.27 00:15 3 - 0  
A. Tsitselskiy - A. Klavdenkov 09.27 03:15 0 - 3  
A. Tsitselskiy - I. Soldatov 09.27 00:45 2 - 3  
A. Yakovlev - A. Mohnachev 09.27 15:30 3 - 2  
A. Yakovlev - V. Mishakin 09.27 17:00 3 - 0  
A. Yanshaev - I. Moshkov 09.27 20:15 3 - 1  
Ale. Petrov - S. Ogay 09.27 00:30 3 - 2  
B. Grebenyuk - A. Yanshaev 09.27 19:15 3 - 0  
D. Korneev - A. Ekzhanov 09.27 11:00 3 - 0  
D. Korneev - S. Bychkov 09.27 19:15 3 - 0  
Demic Ying - A. Frolov 09.27 16:45 2 - 3  
Demic Ying - Vla. Petrov 09.27 14:45 2 - 3  
E. Golovachev - Maks. Sorin 09.27 14:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Putilovsky 09.27 00:00 3 - 2  
E. Kabanov - Demic Ying 09.27 16:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - V. Safonov 09.27 12:15 3 - 0  
I. Buyanin - V. Fedorov 09.27 12:15 0 - 3  
I. Matveev - A. Arutiunyan 09.27 08:45 3 - 0  
I. Matveev - S. Moklozyan 09.27 06:45 3 - 2  
I. Mikhaylov - A. Ekzhanov 09.27 13:00 3 - 0  
I. Mikhaylov - D. Korneev 09.27 11:30 2 - 3  
I. Moshkov - A. Gribkov 09.27 18:45 1 - 3  
I. Moshkov - B. Grebenyuk 09.27 20:45 3 - 1  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 09.27 01:45 1 - 3  
I. Soldatov - T. Yusipov 09.27 02:45 3 - 0  
I. Valeriovich Nyrkov - E. Golovachev 09.27 16:15 1 - 3  
Igor Kovalev - E. Kalashnikov 09.27 11:15 3 - 2  
K. Churin - D. Molodtsov 09.27 23:15 3 - 0  
Kim Sen Ir - M. Chernyavskiy 09.27 09:00 0 - 3  
Kim Sen Ir - M. Sverdlov 09.27 07:30 2 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 09.27 08:00 3 - 0  
M. Minkov - A. Menshikov 09.27 20:00 3 - 1  
M. Pronkin - I. Buyanin 09.27 11:15 3 - 0  
Maks. Sorin - I. Valeriovich Nyrkov 09.27 17:15 3 - 0  
N. Lyfenko - E. Kalashnikov 09.27 13:15 3 - 1  
N. Lyfenko - Igor Kovalev 09.27 11:45 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Matveev 09.27 08:15 3 - 2  
O. Pronin - Ilya Novikov 09.27 23:45 1 - 3  
O. Suharkov - I. Buyanin 09.27 13:15 1 - 3  
O. Suharkov - M. Pronkin 09.27 11:45 0 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Mohnachev 09.27 16:30 2 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 09.27 14:30 3 - 2  
P. Ziuzikov - O. Pronin 09.27 22:45 3 - 1  
R. Pavlenko - D. Korneev 09.27 12:30 3 - 1  
R. Pavlenko - I. Mikhaylov 09.27 10:30 3 - 0  
S. Bychkov - A. Ilin 09.27 02:15 2 - 3  
S. Moklozyan - A. Arutiunyan 09.27 07:45 3 - 1  
S. Moklozyan - O. Nikiforov 09.27 09:15 0 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 09.27 01:30 3 - 1  
T. Yusipov - A. Girevenkov 09.27 01:15 2 - 3  
V. Bazilevsky - O. Shagarov 09.27 23:45 3 - 1  
V. Beliakov - M. Minkov 09.27 19:00 0 - 3  
V. Fedorov - M. Pronkin 09.27 12:45 3 - 1  
V. Fedorov - O. Suharkov 09.27 10:45 3 - 0  
V. Mishakin - A. Sadkov 09.27 08:15 2 - 3  
V. Mishakin - P. Suraev-Korolev 09.27 16:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 09.27 01:15 0 - 3  
V. Putilovsky - Ale. Petrov 09.27 02:00 0 - 3  
V. Putilovsky - N. Zhurba 09.27 23:00 3 - 1  
V. Safonov - Igor Kovalev 09.27 12:45 3 - 2  
V. Safonov - N. Lyfenko 09.27 10:45 0 - 3  
V. Selkin - V. Mishakin 09.27 07:15 2 - 3  
V. Shirshov - M. Minkov 09.27 21:00 3 - 1  
V. Shirshov - V. Beliakov 09.27 19:30 2 - 3  
Vla. Petrov - A. Frolov 09.27 15:45 0 - 3  
Vla. Petrov - E. Kabanov 09.27 17:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - Dmi. Lebed 09.27 11:00 0 - 3  
A. Chaplyanka - M. Presnyakov 09.27 14:30 3 - 1  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 09.27 08:05 2 - 3  
A. Kuharchuk - O. Kostiuk 09.27 19:25 2 - 3  
A. Kuharchuk - S. Hilitukha 09.27 17:05 1 - 3  
A. Lysak - O. Shchytka 09.27 02:00 0 - 3  
A. Lysak - S. Demidov 09.27 01:00 3 - 2  
A. Shkurupii - O. Naplokov 09.27 09:20 1 - 3  
A. Shkurupii - Ser. Ponomarenko 09.27 07:35 3 - 2  
A. Shkurupii - Y. Schepanskiy 09.27 11:40 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 09.27 20:00 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - O. Kostiuk 09.27 17:40 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - S. Hilitukha 09.27 18:50 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 09.27 16:30 3 - 1  
A. Zenyuk - I. Piskorskyu 09.27 12:30 3 - 0  
A. Zenyuk - N. Haievyi 09.27 10:10 1 - 3  
A. Zenyuk - P. Pidleteichuk 09.27 11:20 0 - 3  
A. Zenyuk - V. Zharskiy 09.27 09:00 2 - 3  
Ale. Medvedev - I. Sinitsky 09.27 13:00 0 - 3  
D. Halai - A. Chaplyanka 09.27 12:10 3 - 2  
D. Halai - Dmi. Lebed 09.27 08:40 2 - 3  
D. Halai - I. Kozyr 09.27 13:55 3 - 1  
D. Halai - M. Presnyakov 09.27 06:55 1 - 3  
D. Halai - Mak. Kolos 09.27 10:25 3 - 0  
D. Zenyuk - D. Simonchuk 09.27 16:00 0 - 3  
D. Zenyuk - S. Rutskiy 09.27 17:45 3 - 1  
D. Zenyuk - Vit. Boiko 09.27 16:35 0 - 3  
Dmi. Lebed - M. Presnyakov 09.27 13:20 2 - 3  
E. Pismenniy - Naz. Kovalchuk 09.27 14:25 1 - 3  
E. Pismenniy - S. Boiko 09.27 08:00 3 - 2  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 09.27 10:55 0 - 3  
I. Fashchevskiy - O. Tytyunnik 09.27 21:25 3 - 1  
I. Fashchevskiy - O. Yarovoi 09.27 18:30 3 - 2  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 09.27 09:50 3 - 1  
I. Kozyr - Dmi. Lebed 09.27 07:30 3 - 0  
I. Kozyr - M. Presnyakov 09.27 11:35 2 - 3  
I. Kozyr - Mak. Kolos 09.27 12:45 3 - 0  
I. Piskorskyu - N. Haievyi 09.27 11:55 0 - 3  
I. Piskorskyu - P. Pidleteichuk 09.27 09:35 3 - 1  
I. Piskorskyu - V. Zharskiy 09.27 07:50 2 - 3  
I. Udod - V. Batenko 09.27 17:30 3 - 1  
I. Udod - Vad. Sidorenko 09.27 15:10 3 - 1  
I. Vatsin - Ale. Medvedev 09.27 08:20 3 - 1  
I. Vatsin - I. Sinitsky 09.27 10:40 3 - 2  
M. Levytskyi - Ale. Medvedev 09.27 11:50 3 - 1  
M. Levytskyi - I. Sinitsky 09.27 07:45 3 - 0  
M. Levytskyi - I. Vatsin 09.27 09:30 1 - 3  
M. Mykytiuk - Ale. Medvedev 09.27 10:05 2 - 3  
M. Mykytiuk - I. Sinitsky 09.27 08:55 3 - 1  
M. Mykytiuk - I. Vatsin 09.27 11:15 3 - 1  
M. Mykytiuk - M. Levytskyi 09.27 12:25 3 - 0  
M. Oprysk - I. Udod 09.27 16:20 1 - 3  
M. Oprysk - V. Batenko 09.27 14:35 0 - 3  
M. Oprysk - Vad. Sidorenko 09.27 18:40 1 - 3  
M. Samaray - I. Udod 09.27 18:05 1 - 3  
M. Samaray - M. Oprysk 09.27 19:15 0 - 3  
M. Samaray - V. Batenko 09.27 15:45 3 - 2  
M. Samaray - Vad. Sidorenko 09.27 16:55 3 - 2  
M. Zakladnyi - I. Fashchevskiy 09.27 17:55 0 - 3  
M. Zakladnyi - O. Tytyunnik 09.27 19:10 2 - 3  
M. Zakladnyi - O. Yarovoi 09.27 20:55 0 - 3  
Mak. Kolos - Dmi. Lebed 09.27 15:05 3 - 2  
Mak. Kolos - M. Presnyakov 09.27 09:15 0 - 3  
N. Haievyi - V. Zharskiy 09.27 13:05 2 - 3  
O. Kostiuk - V. Tuchkevych 09.27 20:35 3 - 1  
O. Naplokov - Ser. Ponomarenko 09.27 10:30 0 - 3  
O. Naplokov - Y. Schepanskiy 09.27 08:10 0 - 3  
O. Tytyunnik - O. Yarovoi 09.27 20:20 3 - 1  
P. Pidleteichuk - N. Haievyi 09.27 08:25 3 - 2  
P. Pidleteichuk - V. Zharskiy 09.27 10:45 2 - 3  
P. Pugach - I. Fashchevskiy 09.27 19:05 3 - 1  
P. Pugach - M. Zakladnyi 09.27 19:45 1 - 3  
P. Pugach - O. Tytyunnik 09.27 18:00 3 - 1  
P. Pugach - O. Yarovoi 09.27 17:20 3 - 1  
P. Pugach - V. Komar 09.27 20:50 3 - 0  
S. Boiko - Naz. Kovalchuk 09.27 09:10 3 - 2  
S. Boiko - S. Tsybulin 09.27 15:00 3 - 1  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 09.27 15:55 1 - 3  
S. Hilitukha - V. Tuchkevych 09.27 18:15 3 - 0  
S. Rutskiy - D. Simonchuk 09.27 17:10 3 - 1  
S. Rutskiy - Vit. Boiko 09.27 15:25 2 - 3  
S. Tsybulin - Naz. Kovalchuk 09.27 13:15 3 - 1  
V. Kalugin - A. Shkurupii 09.27 12:15 2 - 3  
V. Kalugin - O. Naplokov 09.27 11:05 0 - 3  
V. Kalugin - Ser. Ponomarenko 09.27 08:45 0 - 3  
V. Kalugin - Y. Schepanskiy 09.27 09:55 0 - 3  
V. Komar - I. Fashchevskiy 09.27 20:15 3 - 1  
V. Komar - M. Zakladnyi 09.27 18:35 3 - 1  
V. Komar - O. Tytyunnik 09.27 17:25 0 - 3  
V. Komar - O. Yarovoi 09.27 19:40 3 - 1  
V. Verbyany - E. Pismenniy 09.27 12:05 3 - 1  
V. Verbyany - Naz. Kovalchuk 09.27 06:50 3 - 1  
V. Verbyany - S. Boiko 09.27 10:20 0 - 3  
V. Verbyany - S. Tsybulin 09.27 08:35 3 - 2  
V. Verbyany - Y. Teterya 09.27 13:50 3 - 0  
Vad. Sidorenko - V. Batenko 09.27 19:50 3 - 0  
Y. Schepanskiy - Ser. Ponomarenko 09.27 12:50 1 - 3  
Y. Teterya - E. Pismenniy 09.27 09:45 3 - 0  
Y. Teterya - Naz. Kovalchuk 09.27 11:30 3 - 1  
Y. Teterya - S. Boiko 09.27 12:40 3 - 2  
Y. Teterya - S. Tsybulin 09.27 07:25 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - G. Morgun 09.27 16:45 3 - 0  
A. Doroshenko - Yur. Novikov 09.27 20:15 0 - 3  
A. Grabskiy - Ale. Metla 09.27 17:45 3 - 0  
A. Grabskiy - G. Morgun 09.27 14:15 3 - 1  
A. Grishchenko - V. Burylov 09.27 15:00 1 - 3  
A. Riabukhin - M. Varchenko 09.27 16:30 2 - 3  
Ale. Metla - A. Doroshenko 09.27 13:45 3 - 1  
Ale. Metla - S. Vavrenyuk 09.27 17:15 0 - 3  
G. Morgun - S. Vavrenyuk 09.27 19:45 0 - 3  
G. Morgun - S. Zavinskiy 09.27 16:15 1 - 3  
G. Yurchenko - A. Riabukhin 09.27 15:00 2 - 3  
G. Yurchenko - M. Varchenko 09.27 14:00 0 - 3  
I. Kutniy - Mik. Andreev 09.27 16:00 1 - 3  
I. Kutniy - R. Pirvelli 09.27 18:00 1 - 3  
I. Kutniy - V. Burylov 09.27 19:30 1 - 3  
I. Sukovatiy - A. Riabukhin 09.27 14:30 1 - 3  
I. Sukovatiy - M. Varchenko 09.27 15:30 0 - 3  
Kir. Deynega - Ser. Kovalenko 09.27 09:30 3 - 1  
Kir. Deynega - V. Smetenko 09.27 08:30 3 - 2  
Lev. Kuzyo - A. Grishchenko 09.27 13:30 3 - 0  
Lev. Kuzyo - I. Kutniy 09.27 19:00 3 - 1  
Lev. Kuzyo - V. Burylov 09.27 17:00 3 - 1  
O. Malov - Ant. Popov 09.27 09:30 2 - 3  
O. Malov - Y. Kryvorotko 09.27 11:00 3 - 0  
R. Derypaska - Ant. Popov 09.27 08:30 2 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 09.27 15:00 1 - 3  
R. Pirvelli - Mik. Andreev 09.27 18:30 3 - 2  
S. Vavrenyuk - A. Grabskiy 09.27 19:15 0 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 09.27 15:45 1 - 3  
S. Zavinskiy - A. Grabskiy 09.27 14:45 0 - 3  
Ser. Kovalenko - A. Elkhov 09.27 08:00 0 - 3  
V. Burylov - A. Oplachko 09.27 17:30 3 - 1  
V. Burylov - Mik. Andreev 09.27 14:00 1 - 3  
V. Burylov - R. Pirvelli 09.27 15:30 3 - 0  
V. Smetenko - A. Elkhov 09.27 10:00 2 - 3  
V. Smetenko - Ser. Kovalenko 09.27 11:00 3 - 1  
Y. Kryvorotko - R. Derypaska 09.27 09:00 1 - 3  
Yur. Novikov - Ale. Metla 09.27 15:15 3 - 1  
Yur. Novikov - S. Zavinskiy 09.27 18:45 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shkarban - O. Stefanuk 09.27 09:15 1 - 3  
I. Grushko - A. Krasilova 09.27 09:00 0 - 3  
M. Dotsenko - M. Litovchenko 09.27 08:45 3 - 0  
M. Litovchenko - O. Stefanuk 09.27 10:15 0 - 3  
Vik. Guseva - I. Grushko 09.27 11:00 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 09.27 07:00 4 - 5  
KIA Tigers - Lotte Giants 09.27 07:00 2 - 1  
KT Wiz - LG Twins 09.27 07:00 5 - 4  
Samsung Lions - SK Wyverns 09.27 07:00 1 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 09.27 06:00 8 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 09.27 06:00 12 - 8  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 09.27 06:00 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 09.27 06:30 1 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 09.27 11:30 3 - 9  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 09.27 07:00 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 09.27 02:10 3 - 10  
Arizona - Colorado (21:10) 09.27 21:10 11 - 3  
Atlanta - Boston 09.27 01:10 2 - 8  
Atlanta - Boston (21:10) 09.27 21:10 1 - 9  
Chicago WS - Chicago Cubs 09.27 01:10 9 - 5  
Chicago WS - Chicago Cubs (21:10) 09.27 21:10 8 - 10  
Cleveland - Pittsburgh 09.27 01:10 0 - 8  
Cleveland - Pittsburgh (21:10) 09.27 21:10 8 - 6  
Kansas City - Detroit 09.27 01:05 3 - 4  
Kansas City - Detroit (19:05) 09.27 20:40 3 - 1  
LA Dodgers - LA Angels 09.27 03:10 7 - 6  
LA Dodgers - LA Angels (21:10) 09.27 21:10 5 - 0  
Minnesota - Cincinnati 09.27 01:10 7 - 3  
Minnesota - Cincinnati (21:10) 09.27 21:10 3 - 5  
NY Yankees - Miami (21:05) 09.27 21:05 0 - 5  
Oakland - Seattle (21:10) 09.27 21:10 6 - 2  
San Francisco - San Diego (21:05) 09.27 21:05 4 - 5  
St. Louis - Milwaukee 09.27 01:07 0 - 3  
St. Louis - Milwaukee (21:15) 09.27 21:15 5 - 2  
Tampa Bay - Philadelphia 09.27 01:07 4 - 3  
Tampa Bay - Philadelphia (21:10) 09.27 21:10 5 - 0  
Texas - Houston 09.27 01:05 6 - 1  
Texas - Houston (21:05) 09.27 21:05 8 - 4  
Toronto - Baltimore 09.27 00:37 5 - 2  
Toronto - Baltimore (21:07) 09.27 21:07 5 - 7  
Washington - NY Mets (21:05) 09.27 21:05 15 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 09.27 11:05    
Uni-President Lions - Fubon Guardians 09.27 11:05 15 - 20  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - N. Aspinall 09.27 14:30 6 - 3  
D. Gurney - Glen Durrant 09.27 15:35 6 - 4  
D. Noppert - D. Gurney 09.27 19:50 6 - 2  
Dev. Petersen - K. Ratajski 09.27 20:20 6 - 3  
Dev. Petersen - Rob Cross 09.27 16:05 6 - 5  
J. Clayton - D. Chisnall 09.27 19:20 6 - 5  
K. Ratajski - Joe Cullen 09.27 16:35 6 - 2  
M. Hopp - D. Noppert 09.27 15:05 4 - 6  
M. Suljovic - J. Wade 09.27 13:25 1 - 6  
M. van Gerwen - Mer. King 09.27 13:00 1 - 6  
Mer. King - J. Clayton 09.27 20:50 3 - 7  
Mer. King - J. Wade 09.27 19:00 6 - 2  
P. Wright - J. Clayton 09.27 13:55 3 - 6  
E-Sport (AOV, GCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mad Team - One Team 09.27 09:00 3 - 1  
E-Sport (AOV,Arena of Glory,Winter,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Flash - Saigon Phantom 09.27 14:00 1 - 3  
Vgaming - HEAVY AoV 09.27 11:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bren Esports - Beyond Esports 09.27 07:00 0 - 2  
Tiger - Vici Gaming 09.27 13:00 2 - 1  
Tyloo - Checkmate 09.27 09:40 2 - 1  
E-Sport (CSGO, ESL Pro League,N.America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FURIA eSports - 100 Thieves 09.27 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Finnish Champ., Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Kova Esports 09.27 19:00 2 - 1  
Sawo Esports - Fcottond 09.27 16:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Number One, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lowlandlions - Apologis Esport 09.27 13:00 2 - 0  
The Dice - Lowlandlions 09.27 20:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL Adria League,GroupSt.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Level Up Esports - Shock Bomb 09.27 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL ProLeague,SA,playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharks Esports - Boom Esports 09.27 23:00 0 - 3  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Among US - Motivade.trust Gaming 09.27 06:00 1 - 2  
Boom Esports - Motivade.trust Gaming 09.27 09:30 0 - 3  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup Season 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Psg.lgd 09.27 12:50 0 - 2  
Phoenix Gaming - Psg.lgd 09.27 13:00    
Vici Gaming - Ehome 09.27 10:00    
E-Sport (Dota2, ESL One, Germany)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mudgolems - Winstrike Team 09.27 17:00 2 - 0  
Team Generation - Extremum 09.27 14:20 0 - 2  
Yellow Submarine - Extremum 09.27 20:00 2 - 0  
Yellow Submarine - Tempo 09.27 11:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,BTS Pro Ser.,EU/CIS,Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - Team Unique 09.27 18:30 2 - 0  
Hellraisers - Team Empire 09.27 16:20 2 - 0  
Vikin.gg - Ninjas In Pyjamas 09.27 14:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, World Championship, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSG Talon - V3 Esports 09.27 11:55 1 - 0  
Rainbow7 - Unicorns of Love 09.27 11:00 1 - 0  
Unicorns of Love - LGD Gaming 09.27 13:10 1 - 0  
V3 Esports - LGD Gaming 09.27 10:00 0 - 1  
E-Sport (LOL,World Championsh.,Pl-In,Tb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - V3 Esports 09.27 15:10 1 - 0  
Unicorns of Love - PSG Talon 09.27 14:10 0 - 1  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avoided - Sheer Cold 09.27 20:00 2 - 1  
E-Sport (OW,Contenders Season NA,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Square One - Odyssey 09.27 01:00 2 - 0  
Team Doge - Noble 09.27 00:00 1 - 2  
Tier 2 Drama Alert Nation - Drifters 09.27 02:00 3 - 1  
E-Sport (Rocket, RLCS, EU Fall, Reg.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galaxy Racer - FC Barcelona Esports 09.27 18:40 1 - 3  
Renault Vitality - Guild Esports 09.27 17:00 3 - 0  
Team Bds - Dignitas 09.27 17:40 3 - 2  
TOP Blokes - Endpoint 09.27 19:30 1 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Classic Tampere 09.27 17:00 7 - 11  
Seinäjoki - Turku PS 09.27 16:00 8 - 11  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sarpsborg 09.27 16:00 12 - 2  
Sveiva - Gjellerasen 09.27 19:00 9 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Köniz 09.27 17:00 6 - 5  
Langnau - Zug 09.27 19:00 9 - 4  
Rychenberg Winterthur - Thun 09.27 17:00 5 - 2  
St. Gallen - Sarnen 09.27 17:00 6 - 1  
Uster - Chur 09.27 19:00 9 - 3  
Wiler-Ersigen - Malans 09.27 17:30 3 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endre - Nacka Wallenstam 09.27 12:30 6 - 3  
Rönnby - Täby 09.27 13:00 6 - 6  
Warberg - Lund 09.27 15:00 7 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - FTZS Liberec 09.27 20:30 4 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Kitakyushu 09.27 09:00 3 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - Bielsko-Biala 09.27 18:00 0 - 3  
Lebork - MOKS Bialystok 09.27 18:00 3 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Nizhny Novgorod - Novaja Gener. Sziktivkar 09.27 13:30 4 - 6  
Tyumeny - Norilszkij Nikel 09.27 11:00 7 - 2  
Golf (Corales Puntacana R&C Champion)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lahiri - M.T. McCumber (4. kör) 09.27 19:00 70 - 66  
Adam Long - H. Swafford (4. kör) 09.27 19:30 75 - 69  
E. Grillo - Jam. Hahn (4. kör) 09.27 18:40 73 - 69  
Kel. Kraft - Rhe. Gibson (4. kör) 09.27 18:30 72 - 72  
L. List - Jus. Suh (4. kör) 09.27 18:50 71 - 73  
Mac. Hughes - Xin-Jun Zhang (4. kör) 09.27 19:20 70 - 74  
N. Lashley - S. O'Hair (4. kör) 09.27 19:10 69 - 74  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Liberec 09.27 16:00 3 - 3  
Pardubice - Zlín 09.27 17:00 0 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MAC-HKB 09.27 16:30 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 09.27 17:30 2 - 0  
Jokerit - CSZKA Moszkva 09.27 15:00 2 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Barsz Kazany 09.27 16:30 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.27 16:00 5 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk 09.27 14:00 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Comarch Cracovia 09.27 17:00 4 - 3  
Jastrzebie - GKS Katowice 09.27 17:00 3 - 1  
Sanok - Zaglebie Sosnowiec 09.27 18:00 1 - 0  
Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 09.27 17:00 4 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Dallas (5.m.) 09.27 02:00 2 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Nidaros 09.27 17:00 1 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratislava Capitals - Vienna Capitals 09.27 16:30 2 - 7  
Dornbirn - Klagenfurt 09.27 16:30 1 - 3  
Linz - Graz 09.27 17:30 2 - 0  
Villach - Innsbruck 09.27 17:30 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 09.27 15:00 0 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk 09.27 14:00 1 - 2  
Kerékpár (Országúti vb - mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lutsenko - T. Pidcock 09.27 09:40    
A. Valverde - D. Ulissi 09.27 09:40 1 - 0  
J. Fuglsang - Mic. Woods 09.27 09:40 1 - 0  
M. Hirschi - M. Kwiatkowski 09.27 09:40 1 - 0  
M. Hoelgaard - Valter A. 09.27 09:40 1 - 0  
Országúti vb 2020 - mezőnyverseny 09.27 17:05    
Országúti vb 2020 - mezőnyverseny - Top 3 09.27 15:05    
P. Roglic - T. Pogacar 09.27 09:40 1 - 0  
V. Nibali - T. Dumoulin 09.27 09:40 0 - 1  
W. van Aert - J. Alaphilippe 09.27 09:40 0 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Hradec Kralove 09.27 18:00 76 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - KP Brno 09.27 17:00 94 - 92  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Goku) - New York (88Fireburn) 09.27 15:42 44 - 65  
Brooklyn (Goku) - Washington (Slamdunkvv) 09.27 16:18 50 - 52  
Charlotte (Iamdevilwalk) - Brooklyn (Goku) 09.27 16:54 69 - 64  
Charlotte (Iamdevilwalk) - Washington (Slamdunkvv) 09.27 15:42 54 - 34  
New York (88Fireburn) - Brooklyn (Goku) 09.27 17:30 69 - 73  
New York (88Fireburn) - Charlotte (Iamdevilwalk) 09.27 16:18 56 - 44  
New York (88Fireburn) - Washington (Slamdunkvv) 09.27 16:54 54 - 38  
Washington (Slamdunkvv) - Brooklyn (Goku) 09.27 14:30 53 - 45  
Washington (Slamdunkvv) - Charlotte (Iamdevilwalk) 09.27 17:30 50 - 52  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Zo0M) - LA Clippers (Bad_Trip) 09.27 22:36    
Denver (Zo0M) - Portland (Bepado) 09.27 22:00 57 - 54  
Memphis (Bobby) - New Orleans(Iamdevilwalk) 09.27 12:48 45 - 55  
Memphis (Bobby) - Sacramento (Aphex) 09.27 12:12 54 - 64  
Memphis (Bobby) - San Antonio (Goku) 09.27 11:36 48 - 70  
New Orleans(Iamdevilwalk) - Memphis (Bobby) 09.27 11:00 47 - 63  
New Orleans(Iamdevilwalk) - Sacramento (Aphex) 09.27 11:36 60 - 63  
Portland (Bepado) - Dallas (Tranquil) 09.27 22:36 48 - 45  
Sacramento (Aphex) - New Orleans(Iamdevilwalk) 09.27 13:24 49 - 66  
Sacramento (Aphex) - San Antonio (Goku) 09.27 12:48 62 - 54  
San Antonio (Goku) - Memphis (Bobby) 09.27 13:24 55 - 43  
San Antonio (Goku) - Sacramento (Aphex) 09.27 11:00 55 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Roanne 09.27 18:00 80 - 63  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Alkar Sinj 09.27 17:00 84 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Torun 09.27 17:35 99 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Alytaus Dzukija 09.27 16:00 71 - 102  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 09.27 16:20 61 - 72  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguacateros de Michoacan - Abejas de Leon 09.27 02:00 107 - 101  
Dorados de Chihuahua - Correcaminos Victoria 09.27 02:00 111 - 58  
Mineros de Zacatecas - Lenadores de Durango 09.27 03:00 101 - 99  
Panteras de Aguascaliente - Libertadores de Queretaro 09.27 04:00 89 - 93  
Plateros de Fresnillo - Fuerza Regia de Monterrey 09.27 04:00 88 - 73  
Soles de Mexicali - Astros de Jalisco 09.27 03:00 75 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Denver (5.m.) 09.27 03:00 117 - 107  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Olimpia Milano 09.27 17:10 71 - 87  
Trieste - Cremona 09.27 17:30 102 - 77  
Varese - Brescia 09.27 17:00 81 - 81, h.u. 94 - 89  
Venezia - Brindisi 09.27 20:45 75 - 67  
Virtus Bologna - Cantu 09.27 19:00 84 - 65  
Virtus Roma - Fortitudo Bologna 09.27 12:00 81 - 76  
VL Pesaro - Sassari 09.27 18:30 85 - 95  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bilbao 09.27 12:30 82 - 64  
Gipuzkoa - Burgos 09.27 17:00 77 - 90  
Joventut Badalona - Real Madrid 09.27 18:00 64 - 87  
Manresa - Valencia 09.27 20:00 74 - 82  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 09.27 12:30 78 - 81  
Obradoiro Monbus - Betis 09.27 17:00 87 - 80  
Zaragoza - Gran Canaria 09.27 20:00 88 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Ensino Lugo 09.27 18:00 83 - 71  
Gernika Bizkaia - Bembibre 09.27 12:10 70 - 45  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucenec - Svit 09.27 18:00 104 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Gaziantepspor 09.27 12:00 78 - 70  
Bahcesehir Koleji - Tofas Bursa 09.27 14:15 84 - 73  
Buyukcekmece - Socar Petkimspor 09.27 16:30 86 - 83  
Karsiyaka - Fethiye Bld. Spor 09.27 19:00 92 - 55  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IA Larre Borges - Danubio FC 09.27 02:30 74 - 67  
Stockolmo - CA Tabare 09.27 00:15 71 - 79  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Las Vegas (4.m.) 09.27 19:00 75 - 84  
Minnesota - Seattle (3.m.) 09.27 21:00 71 - 92  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rajasthan Royals - Kings Punjab 09.27 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtnieks/LSPA - Ogre 09.27 15:00 40 - 31  
Granitas Kaunas - Kehra 09.27 13:00 26 - 24  
Latgols - Dobele 09.27 14:00 18 - 39  
Polva Serviti - Sviesa Vilnius 09.27 15:00 26 - 30  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Győr 09.27 16:00 25 - 25  
Odense - Buducnost Podgorica 09.27 16:00 30 - 21  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - KP Brno 09.27 18:00 34 - 31  
Kézilabda (Division de Honor B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Bordils 09.27 12:30 33 - 28  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - SönderjyskE 09.27 13:00 19 - 28  
Ringsted - Gudme 09.27 14:00 23 - 17  
Roskilde - EH Aalborg 09.27 16:00 24 - 25  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - GOG 09.27 15:50 28 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Ivry 09.27 17:00 30 - 24  
Paris SG - Pays d'Aix 09.27 17:00 34 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Umag 09.27 18:00 29 - 17  
Zamet - Gorica 09.27 19:00 23 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Jaroslaw 09.27 16:00 40 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Orosháza 09.27 18:00 37 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Siófok 09.27 15:00 30 - 25  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 09.27 18:00 30 - 26  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum TH - Grane Arendal 09.27 15:00 24 - 24  
Charlottenlund - Randesund 09.27 12:00 25 - 23  
Gjerpen - Fjellhammer 09.27 18:00 28 - 26  
Reistad - Volda 09.27 15:00 20 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Larvik 09.27 15:00 28 - 26  
Flint - Fana Bergen 09.27 18:00 28 - 25  
Molde - Raelingen 09.27 18:00 31 - 20  
Oppsal - Fredrikstad 09.27 18:00 27 - 30  
Storhamar - Aker Oslo 09.27 18:00 34 - 29  
Tertnes Bergen - Sola 09.27 18:00 31 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Mainz 09.27 15:55 45 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Asztrahanocska 09.27 09:00 22 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Hard 09.27 18:10 25 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - AX Puente Genil 09.27 17:00 25 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Basel 09.27 17:00 23 - 23  
Suhr Aarau - Amicitia Zürich 09.27 16:00 28 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Helsingborg 09.27 17:30 32 - 24  
Lugi - IFK Ystad 09.27 16:00 28 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Celje 09.27 20:00 22 - 37  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Charlton 09.27 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Norwich 09.27 17:00 1 - 0  
Bristol City - Sheffield Wed. 09.27 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 09.27 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse Kempenzonen - Seraing 09.27 20:00 2 - 5  
Lommel - Deinze 09.27 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Eupen 09.27 16:00 1 - 1  
FC Bruges - Cercle Bruges 09.27 18:15 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Charleroi 09.27 20:45 1 - 1  
Standard Liege - Zulte Waregem 09.27 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Minior Pernik 09.27 15:30 5 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Arda Kardzsali 09.27 17:45 2 - 0  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 09.27 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj 09.27 20:00 2 - 1  
Tuzla City - Sloboda Tuzla 09.27 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Paysandu 09.27 00:00 1 - 1  
Remo - Manaus 09.27 23:00 1 - 0  
Vila Nova GO - Treze PB 09.27 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Londrina 09.27 21:00 2 - 1  
Volta Redonda - Brusque 09.27 20:00 2 - 2  
Ypiranga RS - Ituano 09.27 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Bahia BA 09.27 00:00 1 - 0  
Atlético GO - Botafogo RJ 09.27 23:15 1 - 1  
Atlético MG - Gremio RS 09.27 02:00 3 - 1  
Ceara - Goiás 09.27 23:15 2 - 2  
Internacional RS - Sao Paulo SP 09.27 00:00 1 - 1  
Palmeiras SP - Flamengo RJ 09.27 21:00 1 - 1  
Vasco da Gama RJ - Bragantino 09.27 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Iranduba 09.27 22:00 1 - 1  
Internacional RS - Cruzeiro MG 09.27 20:00 4 - 1  
Kindermann - Minas ICESP 09.27 20:00 6 - 1  
Sao Jose dos Campos - Sao Paulo SP 09.27 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Maranhense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto Club MA - Sampaio Correa MA 09.27 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acacia Ridge - Albany Creek 09.27 10:00 0 - 3  
Grange Thistle - Caboolture 09.27 08:00 5 - 0  
Toowong - Brisbane Knights 09.27 10:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Wolfsburg 09.27 18:00 1 - 1  
Hoffenheim - Bayern München 09.27 15:30 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Bochum 09.27 13:30 0 - 1  
Nürnberg - Sandhausen 09.27 13:30 1 - 0  
St. Pauli - Heidenheim 09.27 13:30 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim 09.27 13:00 1 - 1  
Türkgücü München - Kaiserslautern 09.27 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Valdivia - Dep. Magallanes 09.27 17:00 1 - 0  
Melipilla - Nublense 09.27 18:30 1 - 0  
Puerto Montt - Cobreloa 09.27 16:00 1 - 0  
San Luis de Quillota - Union San Felipe 09.27 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Universidad de Chile 09.27 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Sporting San Jose 09.27 22:00 3 - 1  
Cartagines - Dep. Saprissa 09.27 19:00 2 - 1  
Dep. Alajuelense - Herediano 09.27 04:00 2 - 0  
Guadalupe FC - Perez Zeledon 09.27 00:00 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blansko - Zizkov 09.27 10:15 1 - 2  
Varnsdorf - Dukla Praha 09.27 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Praha - Kraluv Dvur 09.27 10:15 1 - 0  
Plzen 2 - Sokol Hostoun 09.27 10:30 2 - 0  
Slavia Praha 2 - Sokolov 09.27 10:15 5 - 0  
Sparta Praha 2 - Pribram 2 09.27 10:15 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav 2 - Bohemians 1905 2 09.27 10:15 1 - 0  
Pardubice 2 - Sokol Brozany 09.27 10:15 0 - 1  
SK Zapy - FC Hradec Kralove 2 09.27 15:30 3 - 0  
Teplice 2 - Liberec 2 09.27 11:00 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicov - Uhersky Brod 09.27 10:15 6 - 1  
Velke Mezirici - Dolni Benesov 09.27 10:15 5 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Opava 09.27 15:30 4 - 1  
Pardubice - Liberec 09.27 15:30 3 - 0  
Plzen - Brno 09.27 15:30 4 - 1  
Pribram - Sparta Praha 09.27 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Silkeborg 09.27 14:00 1 - 0  
Köge - Viborg 09.27 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - SFB Oure 09.27 13:00 4 - 1  
Thisted - Aarhus Fremad 09.27 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Hellerup 09.27 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - OB Odense 09.27 14:00 4 - 2  
Bröndby - Horsens 09.27 16:00 2 - 1  
Sönderjyske - Aalborg 09.27 14:00 3 - 1  
Vejle - FC Köbenhavn 09.27 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Farum 09.27 14:00 5 - 1  
Kolding - Aalborg 09.27 14:00 5 - 0  
Köge - VSK Aarhus 09.27 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 09.27 06:30 1 - 2  
Gyeongnam - Chungnam Asan 09.27 09:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gangwon 09.27 07:00 0 - 2  
Seongnam - Incheon 09.27 07:00 0 - 6  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 09.27 09:30 2 - 2  
Pohang - Gwangju 09.27 12:00 5 - 3  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 09.27 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Bombi1T0) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 09.27 22:12 0 - 0  
Arsenal (Bombi1T0) - Tottenham (Vrico) 09.27 22:48 0 - 1  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Arsenal (Bombi1T0) 09.27 21:12 0 - 1  
Liverpool (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Vrico) 09.27 22:24 0 - 1  
Tottenham (Vrico) - Arsenal (Bombi1T0) 09.27 21:48 1 - 4  
Tottenham (Vrico) - Liverpool (Boulevard_Pr.) 09.27 21:24 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 09.27 08:40 2 - 0  
Ajax (Cobra4) - Barcelona (Ak) 09.27 12:20 1 - 5  
Ajax (Cobra4) - Besiktas (Vasm) 09.27 07:20 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.27 09:40 4 - 2  
Ajax (Cobra4) - Feyenoord (Johnybegood) 09.27 11:00 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Juventus (Ben) 09.27 06:00 2 - 0  
Arsenal (Marley) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.27 05:20 4 - 4  
Arsenal (Marley) - Besiktas (Vasm) 09.27 10:20 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 09.27 09:00 1 - 5  
Arsenal (Marley) - Panathinaikosz (Pjo) 09.27 12:40 2 - 2  
Arsenal (Marley) - RB Leipzig (Panica) 09.27 06:40 2 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Ajax (Cobra4) 09.27 10:40 1 - 4  
Atl. Madrid (CaptainX) - Barcelona (Ak) 09.27 09:20 4 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - Chelsea (Tommy) 09.27 13:00 3 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - Fenerbahce (Mitchef) 09.27 11:40 2 - 5  
Atl. Madrid (CaptainX) - Feyenoord (Johnybegood) 09.27 08:00 1 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Panathinaikosz (Pjo) 09.27 05:40 2 - 3  
Barcelona (Ak) - Arsenal (Marley) 09.27 07:00 4 - 1  
Barcelona (Ak) - Besiktas (Vasm) 09.27 06:00 4 - 6  
Barcelona (Ak) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.27 08:20 5 - 1  
Barcelona (Ak) - Feyenoord (Johnybegood) 09.27 09:40 3 - 0  
Barcelona (Ak) - Juventus (Ben) 09.27 13:20 1 - 0  
Bayern München (Moebius) - Benfica (Paularasyou) 09.27 04:00 0 - 6  
Bayern München (Moebius) - Dortmund (Teok) 09.27 03:00 1 - 3  
Bayern München (Moebius) - Internazionale (Crysis) 09.27 01:40 1 - 1  
Bayern München (Moebius) - Leverkusen (Pg) 09.27 20:40 1 - 2  
Bayern München (Moebius) - Milan (Val) 09.27 00:20 2 - 4  
Bayern München (Moebius) - Porto (Zeus) 09.27 22:00 1 - 3  
Bayern München (Moebius) - Rangers (Chris X) 09.27 23:20 2 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Bayern München (Moebius) 09.27 20:00 3 - 4  
Benfica (Paularasyou) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.27 02:20 0 - 4  
Benfica (Paularasyou) - Manchester City (Poli) 09.27 21:20 4 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Napoli (Gosas) 09.27 03:40 5 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Sporting CP (Savv) 09.27 01:00 6 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Trabzonspor (Ang) 09.27 22:40 3 - 1  
Besiktas (Vasm) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.27 12:40 5 - 1  
Besiktas (Vasm) - Chelsea (Tommy) 09.27 10:00 0 - 2  
Besiktas (Vasm) - Juventus (Ben) 09.27 07:40 4 - 3  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 09.27 11:20 1 - 0  
Besiktas (Vasm) - RB Leipzig (Panica) 09.27 05:00 1 - 3  
Chelsea (Tommy) - Ajax (Cobra4) 09.27 07:40 3 - 2  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 09.27 11:20 2 - 3  
Chelsea (Tommy) - Barcelona (Ak) 09.27 06:20 2 - 3  
Chelsea (Tommy) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.27 12:40 1 - 1  
Chelsea (Tommy) - Fenerbahce (Mitchef) 09.27 09:00 1 - 4  
Chelsea (Tommy) - Feyenoord (Johnybegood) 09.27 05:20 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Benfica (Paularasyou) 09.27 22:20 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 09.27 23:40 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 09.27 01:20 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 09.27 00:00 4 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Savv) 09.27 02:40 3 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 09.27 21:00 3 - 1  
Dortmund (Teok) - Bayern München (Moebius) 09.27 21:40 1 - 1  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.27 01:00 0 - 3  
Dortmund (Teok) - Manchester City (Poli) 09.27 22:40 1 - 2  
Dortmund (Teok) - Milan (Val) 09.27 03:20 2 - 1  
Dortmund (Teok) - Napoli (Gosas) 09.27 02:00 0 - 1  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 09.27 20:20 3 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 09.27 13:00 3 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.27 06:40 3 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Besiktas (Vasm) 09.27 11:40 1 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Juventus (Ben) 09.27 10:20 0 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - RB Leipzig (Panica) 09.27 08:00 1 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Ajax (Cobra4) 09.27 06:20 2 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Arsenal (Marley) 09.27 10:00 1 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Barcelona (Ak) 09.27 05:00 3 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 09.27 08:40 0 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.27 11:20 2 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Feyenoord (Johnybegood) 09.27 12:20 0 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Arsenal (Marley) 09.27 05:40 1 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Besiktas (Vasm) 09.27 13:00 2 - 4  
Feyenoord (Johnybegood) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.27 07:00 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Juventus (Ben) 09.27 12:00 3 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - RB Leipzig (Panica) 09.27 09:20 0 - 1  
Internazionale (Crysis) - Bayern München (Moebius) 09.27 23:00 2 - 1  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 09.27 02:00 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Napoli (Gosas) 09.27 00:40 4 - 2  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 09.27 04:20 2 - 1  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 09.27 21:40 3 - 3  
Juventus (Ben) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.27 11:00 4 - 2  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 09.27 08:40 0 - 1  
Juventus (Ben) - Fenerbahce (Mitchef) 09.27 07:20 3 - 3  
Juventus (Ben) - Panathinaikosz (Pjo) 09.27 10:00 0 - 3  
Juventus (Ben) - RB Leipzig (Panica) 09.27 12:20 2 - 1  
Leverkusen (Pg) - Bayern München (Moebius) 09.27 03:20 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.27 22:40 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Manchester City (Poli) 09.27 02:20 4 - 2  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 09.27 20:20 1 - 4  
Leverkusen (Pg) - Napoli (Gosas) 09.27 21:20 4 - 3  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 09.27 01:00 3 - 4  
Manchester City (Poli) - Benfica (Paularasyou) 09.27 02:40 2 - 4  
Manchester City (Poli) - Dortmund (Teok) 09.27 01:20 3 - 3  
Manchester City (Poli) - Internazionale (Crysis) 09.27 00:20 0 - 2  
Manchester City (Poli) - Leverkusen (Pg) 09.27 22:20 0 - 3  
Manchester City (Poli) - Porto (Zeus) 09.27 23:20 0 - 2  
Manchester City (Poli) - Sporting CP (Savv) 09.27 21:00 1 - 4  
Manchester City (Poli) - Trabzonspor (Ang) 09.27 04:00 2 - 1  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 09.27 20:40 2 - 2  
Milan (Val) - Internazionale (Crysis) 09.27 22:00 2 - 2  
Milan (Val) - Leverkusen (Pg) 09.27 04:20 2 - 3  
Milan (Val) - Porto (Zeus) 09.27 03:00 1 - 2  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 09.27 01:40 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Benfica (Paularasyou) 09.27 21:00 1 - 1  
Napoli (Gosas) - Dortmund (Teok) 09.27 22:00 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Internazionale (Crysis) 09.27 23:20 1 - 3  
Napoli (Gosas) - Leverkusen (Pg) 09.27 02:40 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Porto (Zeus) 09.27 01:40 0 - 3  
Napoli (Gosas) - Rangers (Chris X) 09.27 00:20 2 - 0  
Napoli (Gosas) - Sporting CP (Savv) 09.27 04:00 3 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Ajax (Cobra4) 09.27 09:00 2 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Barcelona (Ak) 09.27 08:00 1 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Chelsea (Tommy) 09.27 11:40 5 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.27 05:20 2 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 09.27 10:20 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Feyenoord (Johnybegood) 09.27 06:40 4 - 1  
Porto (Zeus) - Bayern München (Moebius) 09.27 02:00 2 - 0  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 09.27 20:20 0 - 2  
Porto (Zeus) - Manchester City (Poli) 09.27 00:40 3 - 3  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 09.27 21:40 2 - 0  
Porto (Zeus) - Napoli (Gosas) 09.27 23:00 5 - 1  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 09.27 03:20 4 - 0  
Rangers (Chris X) - Bayern München (Moebius) 09.27 00:40 2 - 1  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 09.27 04:20 1 - 1  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 09.27 03:00 0 - 2  
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 09.27 23:00 3 - 2  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 09.27 20:40 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 09.27 12:00 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.27 08:20 4 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 09.27 10:40 0 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Chelsea (Tommy) 09.27 05:40 2 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Fenerbahce (Mitchef) 09.27 13:20 3 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Panathinaikosz (Pjo) 09.27 07:00 2 - 0  
Sporting CP (Savv) - Benfica (Paularasyou) 09.27 23:40 2 - 4  
Sporting CP (Savv) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.27 21:20 1 - 4  
Sporting CP (Savv) - Leverkusen (Pg) 09.27 00:00 0 - 4  
Sporting CP (Savv) - Manchester City (Poli) 09.27 03:40 4 - 1  
Sporting CP (Savv) - Napoli (Gosas) 09.27 20:00 2 - 1  
Sporting CP (Savv) - Trabzonspor (Ang) 09.27 02:20 2 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Benfica (Paularasyou) 09.27 01:20 1 - 1  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.27 03:40 0 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 09.27 00:00 5 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 09.27 23:40 0 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Manchester City (Poli) 09.27 20:00 3 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Sporting CP (Savv) 09.27 22:20 5 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Allianz - Ina InactiveTV 09.27 11:50 3 - 0  
All Allianz - Tes Tundra 09.27 09:45 1 - 2  
Dag Dages CF - All Allianz 09.27 11:00 1 - 1  
Dag Dages CF - Ina InactiveTV 09.27 10:10 1 - 1  
Fin Fints - FRZ Forze 09.27 18:50 1 - 1  
Fin Fints - VEG Vega Squadron 09.27 18:00 2 - 2  
FRZ Forze - Gambit Esports 09.27 16:20 1 - 1  
FRZ Forze - PWR Pele Warriors 09.27 15:55 1 - 2  
Gambit Esports - Fin Fints 09.27 18:25 1 - 2  
Gambit Esports - VEG Vega Squadron 09.27 15:30 1 - 4  
Ina InactiveTV - PSG Shemyakin Onze 09.27 11:25 2 - 0  
Ina InactiveTV - Tes Tundra 09.27 08:55 0 - 4  
PSG Shemyakin Onze - All Allianz 09.27 08:30 0 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Dag Dages CF 09.27 09:20 1 - 1  
PWR Pele Warriors - Fin Fints 09.27 19:15 4 - 2  
PWR Pele Warriors - Gambit Esports 09.27 17:35 4 - 2  
Tes Tundra - Dag Dages CF 09.27 12:15 6 - 3  
Tes Tundra - PSG Shemyakin Onze 09.27 10:35 2 - 1  
VEG Vega Squadron - FRZ Forze 09.27 17:05 3 - 2  
VEG Vega Squadron - PWR Pele Warriors 09.27 16:45 3 - 5  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Univ. Catolica de Quito 09.27 22:30 0 - 0  
Independiente del Valle - Barcelona Guayaquil 09.27 02:30 1 - 1  
Olmedo - Aucas Quito 09.27 00:00 3 - 2  
Tecnico Univ. Ambato - LDU Quito 09.27 02:30 0 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Gouna 09.27 20:00 4 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 09.27 16:00 1 - 0  
Ruh Breszt - Szluck 09.27 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Fuglafjördur - EB Streymur 09.27 17:00 1 - 1  
NSI Runavik - Skala IF 09.27 16:00 4 - 1  
TB Tvöroyri - Vikingur Gota 09.27 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - HJS Akatemia 09.27 16:00 7 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Hercules Oulu 09.27 16:00 0 - 2  
OLS Oulu - GBK Kokkola 09.27 14:00 2 - 1  
Rovaniemi PS 2 - VIFK 09.27 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Haka 09.27 17:30 1 - 2  
Ilves - Turku PS 09.27 17:30 4 - 0  
Mariehamn - Kuopio PS 09.27 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JyPK - Honka 09.27 15:00 3 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Brest 09.27 15:00 3 - 2  
Bordeaux - Nice 09.27 13:00 0 - 0  
Dijon - Montpellier 09.27 15:00 2 - 2  
Lorient - Lyon 09.27 17:00 1 - 1  
Monaco - Strasbourg 09.27 15:00 3 - 2  
Nimes - Lens 09.27 15:00 1 - 1  
Reims - Paris SG 09.27 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bordeaux 09.27 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - CSD Xelaju 09.27 19:00 2 - 1  
CSD Municipal - CSD Sacachispas 09.27 19:00 3 - 0  
Dep. Guastatoya - Coban Imperial 09.27 23:00 1 - 1  
Dep. Sanarate - Dep. Achuapa 09.27 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lamia 09.27 19:30 3 - 0  
Arisz - Giannina 09.27 15:00 2 - 2  
OFI - Atromitosz Periszteri 09.27 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Nijmegen 09.27 12:15 2 - 0  
Volendam - Go Ahead Eagles 09.27 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Willem II 09.27 16:45 1 - 1  
Feyenoord - ADO Den Haag 09.27 12:15 4 - 2  
Heracles - PSV 09.27 16:45 1 - 1  
Utrecht - RKC Waalwijk 09.27 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Cibalia 09.27 16:00 3 - 1  
Dinamo Zágráb 2 - Dubrava 09.27 16:00 1 - 0  
Opatija - Orijent 09.27 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Varazdin 09.27 19:05 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Vidir Gardur 09.27 16:00 6 - 1  
Kari Akranes - Fjardabyggd 09.27 21:15 5 - 2  
Njardvik - Dalvik/Reynir 09.27 16:00 1 - 1  
Selfoss - KF Fjallabyggdar 09.27 17:00 3 - 2  
Throttur Vogar - Kordrengir 09.27 16:00 1 - 0  
Völsungur Husavik - IR Reykjavik 09.27 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fjölnir 09.27 16:00 1 - 0  
Grotta - KA Akureyri 09.27 18:15 2 - 4  
HK Kopavogs - Stjarnan 09.27 21:15 2 - 3  
KR - Fylkir 09.27 16:00 1 - 2  
Valur - Breidablik 09.27 21:15 1 - 1  
ÍA Akranes - Vikingur Reykjavik 09.27 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 09.27 16:00 8 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mito - Thespakusatsu Gunma 09.27 09:00 3 - 1  
Nagasaki - Avispa Fukuoka 09.27 07:00 1 - 3  
Ryukyu - JEF United Chiba 09.27 11:30 0 - 1  
Tochigi - Machida Zelvia 09.27 11:00 2 - 0  
Tokyo Verdy - Kitakyushu 09.27 09:00 1 - 0  
Yamagata - Jubilo Iwata 09.27 07:00 1 - 0  
Yamaguchi - Okayama 09.27 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujieda MYFC - Grulla Morioka 09.27 08:00 0 - 0  
Gamba Osaka 2 - Roasso Kumamoto 09.27 07:00 2 - 0  
Gifu - Azul Claro Numazu 09.27 07:00 3 - 1  
Imabari - Gainare Tottori 09.27 08:00 2 - 1  
Kagoshima Utd. - Nagano Parceiro 09.27 11:00 0 - 3  
Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe 09.27 06:00 4 - 2  
Sagamihara - Kataller Toyama 09.27 06:00 3 - 2  
Yokohama SCC - Cerezo Osaka 2 09.27 06:00 1 - 6  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Oita Trinita 09.27 10:00 0 - 2  
Kashiwa R. - Yokohama FM 09.27 12:00 1 - 3  
Sagan Tosu - FC Tokyo 09.27 09:00 3 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 09.27 11:00 1 - 2  
Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 09.27 12:00 0 - 1  
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 09.27 06:00 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Kobe Leonessa 09.27 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Zsetiszu Taldikorgan 09.27 14:15 3 - 0  
Okzsetpesz Koksetau - Kajrat Almati 09.27 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Atlético FC Cali 09.27 21:00 1 - 2  
Valledupar - Atl. Huila 09.27 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Cucuta Deportivo 09.27 21:00 0 - 2  
Dep. Cali - Alianza Petrolera 09.27 23:00 2 - 0  
Dep. Tolima - América de Cali 09.27 03:10 1 - 0  
Envigado - Junior de Barranquilla 09.27 01:05 1 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjilani - Ballkani 09.27 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inner Mongol Zhongyou - Chengdu Better City 09.27 10:00 0 - 2  
Suzhou Dongwu - Beijing Sport Univ. 09.27 13:35 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Meizhou Hakka 09.27 09:30 0 - 2  
Zhejiang Greentown - Liaoning Shenyang Urban 09.27 13:35 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Nantong Zhiyun 09.27 13:00 0 - 1  
Kunshan - Xinjiang Tianshan 09.27 09:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Dalian Pro 09.27 14:00 1 - 0  
Shandong Luneng - Guangzhou R&F 09.27 09:30 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Henan Jianye 09.27 09:30 2 - 0  
Shenzhen FC - Jiangsu Suning 09.27 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz 09.27 12:40 4 - 1  
Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow 09.27 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Pogon Szczecin 09.27 15:00    
Legia Varsó - Slask Wroclaw 09.27 17:30    
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Bydgoszcz 09.27 13:00 1 - 1  
ROW Rybnik - APLG Gdansk 09.27 11:00 0 - 4  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JDFS Alberts - Saldus/Leevon 09.27 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Daugavpils 09.27 13:00 2 - 0  
Spartaks Jurmala - Riga FC 09.27 15:00 1 - 2  
Valmiera - Rigas FS 09.27 16:00 2 - 2  
Ventspils - Tukums 09.27 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Zalgiris Kaunas 09.27 14:00 1 - 2  
Suduva Marijampole - Riteriai Vilnius 09.27 18:00 7 - 1  
Zalgiris Vilnius - Panevezys 09.27 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Luxembourg - Etzella Ettelbruck 09.27 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah FA - Melaka Utd. 09.27 14:15 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Wydad Casablanca 09.27 22:30 1 - 1  
Raja Casablanca - Rapide Oued Zem 09.27 20:15 1 - 0  
Raja de Beni Mellal - RSB Berkane 09.27 20:15 0 - 1  
Renaissance Zemamra - Mouloudia Oujda 09.27 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UdeG - Pumas de Tabasco 09.27 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Mazatlan FC 09.27 00:00 2 - 1  
Monterrey - Tigres UANL 09.27 04:06 0 - 2  
UNAM Pumas - Necaxa 09.27 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Santos Laguna 09.27 19:00 0 - 0  
Tigres UANL - UNAM Pumas 09.27 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - FC Cincinnati 09.27 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Drezga 09.27 16:00 3 - 1  
Grbalj Radanovici - OFK Igalo 1929 09.27 16:00 0 - 2  
Kom Podgorica - Arsenal Tivat 09.27 18:00 2 - 2  
Mornar Bar - Jedinstvo Bijelo Polje 09.27 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Sutjeska Niksic 09.27 18:00 1 - 1  
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac 09.27 18:00 1 - 0  
Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica 09.27 17:00 1 - 2  
Zeta Golubovci - FK Podgorica 09.27 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernians Paola - Floriana 09.27 21:15 3 - 1  
St. Lucia - Hamrun 09.27 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Újpest 09.27 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Soroksár 09.27 16:00 1 - 0  
Békéscsaba - Kazincbarcika 09.27 17:00 1 - 3  
Csákvár - Győr 09.27 17:00 1 - 3  
Gyirmót - Vasas 09.27 14:15 2 - 0  
Haladás - Dorog 09.27 17:00 1 - 2  
Siófok - Kaposvár 09.27 17:00 1 - 2  
Szeged GA - DEAC 09.27 17:00 2 - 1  
Szentlőrinc - Nyíregyháza 09.27 16:00 1 - 2  
Szolnok - Ajka 09.27 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Real Esteli 09.27 04:00 0 - 1  
Junior de Managua - Managua FC 09.27 04:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Tromsdalen 09.27 16:30 3 - 2  
Kvik Halden - Brattvag 09.27 14:00 1 - 2  
Skeid - Senja 09.27 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Rosenborg 09.27 18:00 1 - 2  
Bodö/Glimt - Valerenga 09.27 20:30 2 - 0  
Haugesund - Odd Grenland 09.27 18:00 4 - 4  
Kristiansund - Brann Bergen 09.27 18:00 1 - 1  
Mjöndalen - Viking Stavanger 09.27 18:00 1 - 2  
Stabaek - Start 09.27 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Avaldsnes 09.27 15:00 1 - 1  
Sandviken - Arna-Björnar 09.27 16:00 2 - 0  
Valerenga - Klepp 09.27 15:00 7 - 0  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Woden Weston - Monaro 09.27 03:15 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockdale City Suns - Apia Leichhardt Tigers 09.27 07:00 3 - 2  
Wollongong Wolves - WesternSydney Wanderers 2 09.27 06:30 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlestown Blues - Weston Workers 09.27 06:30 1 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Utd. - Eastern Suburbs 09.27 08:30 1 - 1  
Olympic FC - Gold Coast Knights 09.27 10:00 1 - 1  
Queensland Lions - Brisbane Roar 2 09.27 08:00 4 - 0  
Sunshine Coast Wanderers - Peninsula Power 09.27 08:00 1 - 4  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capalaba - Gold Coast Utd. 09.27 09:00 1 - 2  
Lions FC - Logan Lightning 09.27 10:00 7 - 1  
Mitchelton - SW Queensland Thunder 09.27 08:00 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Orlando 09.27 02:30 3 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Sand 09.27 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund Amatőr - Bonner SC 09.27 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 09.27 13:30 3 - 1  
Dynamo Berlin - Rathenow 09.27 13:30 2 - 2  
Fürstenwalde - Altglienicke 09.27 13:30 1 - 3  
Hertha BSC Amatőr - Chemnitz 09.27 13:30 1 - 0  
Lokomotív Leipzig - Cottbus 09.27 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg Amatőr - Heider SV 09.27 13:00 7 - 0  
Holstein Kiel Amatőr - Ottensen 09.27 15:00 0 - 1  
Lüneburg - Altona 93 09.27 15:00 1 - 0  
St. Pauli Amatőr - Drochtersen/Assel 09.27 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havelse - Jeddeloh 09.27 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Milan 09.27 18:00 0 - 2  
Hellas Verona - Udinese 09.27 15:00 1 - 0  
Napoli - Genoa 09.27 18:00 6 - 0  
Roma - Juventus 09.27 20:45 2 - 2  
Spezia - Sassuolo 09.27 12:30 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Cittadella 09.27 15:00 0 - 2  
Reggiana - Pisa 09.27 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Livorno 09.27 15:00 0 - 0  
Carrarese - Pro Patria 09.27 15:00 0 - 0  
Lucchese - Pergolettese 09.27 17:30 3 - 3  
Olbia - Pontedera 09.27 15:00 0 - 1  
Piacenza - Grosseto 09.27 15:00 0 - 2  
Pistoiese - Alessandria 09.27 15:00 1 - 1  
Renate - Como 09.27 17:30 2 - 3  
Vercelli - Novara 09.27 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Arezzo 09.27 15:00 2 - 1  
Fermana - Mantova 09.27 17:30 0 - 1  
Gubbio - Modena 09.27 15:00 0 - 2  
Padova - Imolese 09.27 15:00 0 - 1  
Perugia - Fano 09.27 17:30 2 - 2  
Ravenna - Südtirol 09.27 17:30 1 - 2  
Triestina - Matelica 09.27 15:00 0 - 1  
Virtus Verona - Cesena 09.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Paganese 09.27 15:00 1 - 1  
Juve Stabia - Monopoli 09.27 17:30 1 - 2  
Potenza - Catanzaro 09.27 17:30 2 - 1  
Teramo - Palermo 09.27 15:00 2 - 0  
Ternana - Viterbese 09.27 17:30 0 - 0  
Virtus Francavilla - Bari 09.27 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Teksztilsik Ivanovo 09.27 16:00 3 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Velesz Moszkva 09.27 17:00 0 - 2  
Csertanovo Moszkva - Torpedo Moszkva 09.27 14:00 0 - 0  
Dinamo Brjanszk - Volgar Asztrahany 09.27 16:00 0 - 1  
Irtis Omszk - Fakel Voronyezs 09.27 13:00 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - FK Krasznodar 2 09.27 12:00 0 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Krilja Szovjetov Szamara 09.27 17:00 1 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Akron Toljatti 09.27 15:00 3 - 0  
Orenburg - Baltika Kalinyingrád 09.27 15:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA Habarovszk 09.27 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Sztavropol - Biolog Novokubanszk 09.27 16:00 3 - 1  
Forte Taganrog - Druzsba Majkop 09.27 16:00 1 - 2  
Inter Cserkesszk - FK Krasznodar 3 09.27 16:00 1 - 1  
Kubany Krasznodar - Kubany-Holding 09.27 17:00 0 - 2  
Masuk Pjatigorszk - SZKA Rosztov 09.27 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Leningradec 09.27 08:00 0 - 1  
FK Szmolenszk - Znamja Truda 09.27 15:00 1 - 1  
FK Tver - Zvezda Szentpétervár 09.27 13:30 0 - 0  
Luki-Energija - Kolomna 09.27 12:00 2 - 1  
Olimp-Dolgoprudnyij - Zenit Szentpétervár 2 09.27 15:00 2 - 1  
Torpedo Vlagyimir - Kazanka Moszkva 09.27 15:00 2 - 1  
Zenit Irkutszk - Dinamo Moszkva 2 09.27 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaluga - Szokol Szaratov 09.27 13:00 1 - 2  
Metallurg Lipeck - Himik-Arszenál 09.27 14:00 1 - 1  
Szahalin - Znamja Noginszk 09.27 08:00 0 - 0  
Szaturn Ramenszkoje - Avangard Kurszk 09.27 16:00 5 - 0  
Sztrogino Moszkva - Kvant Obninszk 09.27 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Dimitrovgrad - Krilja Szovj. Szamara 2 09.27 14:00 1 - 1  
Noszta Novotrojick - Volna Nyizsegorodszk 09.27 13:00 3 - 3  
Ural Jekatyerinburg 2 - Tyumeny 09.27 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Ural Jekatyerinburg 09.27 15:30 2 - 0  
Arszenál Tula - Rosztov 09.27 13:00 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 09.27 18:00 0 - 1  
Rotor Volgográd - Rubin Kazany 09.27 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien Amatőr - FAC Wien 09.27 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 09.27 14:30 2 - 2  
Hartberg - Sturm Graz 09.27 14:30 1 - 1  
LASK - Wolfsberg 09.27 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergheim - Landhaus/Austria Wien 09.27 14:00 0 - 4  
Sturm Graz - St. Pölten 09.27 12:00 0 - 4  
Südburgenland - Horn 09.27 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsberg Amatőr - Deutschlandsberg 09.27 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfurt - Austria Lustenau Amatőr 09.27 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - River Plate Asuncion 09.27 01:30 3 - 1  
Libertad Asuncion - Sp. San Lorenzo 09.27 01:30 3 - 0  
Sol de America - Olimpia Asuncion 09.27 01:30 2 - 4  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 09.27 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Ayacucho 09.27 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Viseu 09.27 16:30 1 - 1  
Casa Pia - Vizela 09.27 16:30 1 - 1  
Chaves - Cova Piedade 09.27 19:00 1 - 0  
Mafra - Benfica B 09.27 12:15 2 - 1  
Porto B - Penafiel 09.27 18:00 1 - 2  
Vilafranquense - Uniao Oliveirense 09.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Nacional Madeira 09.27 16:30 0 - 1  
Gil Vicente - Portimonense 09.27 17:00 1 - 0  
Pacos Ferreira - Sporting CP 09.27 19:30 0 - 2  
Rio Ave - Guimaraes 09.27 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Leicester 09.27 17:30 2 - 5  
Sheffield Utd. - Leeds 09.27 13:00 0 - 1  
Tottenham - Newcastle 09.27 15:00 1 - 1  
West Ham - Wolverhampton 09.27 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloglobus Bukarest - Univ. Cluj 09.27 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Chindia Targoviste 09.27 18:00 0 - 0  
CSM Politechnika Iasi - FCS Bukarest 09.27 20:45 5 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hibernian 09.27 16:00 3 - 0  
Motherwell - Rangers 09.27 13:00 1 - 5  
Ross County - Aberdeen 09.27 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Cartagena 09.27 20:30 3 - 1  
Lugo - Almería 09.27 12:00 0 - 2  
Mallorca - Sabadell 09.27 16:00 1 - 0  
Oviedo - Espanyol 09.27 18:15 0 - 2  
Ponferradina - Rayo Vallecano 09.27 18:15 3 - 0  
Tenerife - Mirandes 09.27 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Granada 09.27 16:00 6 - 1  
Barcelona - Villarreal 09.27 21:00 4 - 0  
Cadiz - Sevilla 09.27 18:30 1 - 3  
Eibar - Ath. Bilbao 09.27 14:00 1 - 2  
Osasuna - Levante 09.27 12:00 1 - 3  
Valladolid - Celta Vigo 09.27 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Grasshoppers 09.27 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lausanne 09.27 16:00 2 - 2  
Servette - Basel 09.27 16:00 1 - 0  
Vaduz - St. Gallen 09.27 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Trelleborg 09.27 14:30 2 - 1  
Umea FC - AFC Eskilstuna 09.27 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Tvaaker 09.27 15:00 0 - 0  
Lund - Landskrona 09.27 14:00 1 - 2  
Oskarshamn - Eskilsminne 09.27 14:00 4 - 0  
Skövde - Linköping City 09.27 15:00 4 - 3  
Utsikten - Lindome 09.27 13:00 0 - 1  
Värnamo - Trollhättan 09.27 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Sollentuna FF 09.27 13:00 1 - 1  
Haninge - Lulea 09.27 15:00 1 - 0  
IFK Berga - Gefle 09.27 14:00 0 - 0  
Karlslund - Sandviken 09.27 16:00 1 - 3  
Nyköping - Frej Täby 09.27 15:00 1 - 2  
Sylvia Norrköping - Team TG 09.27 15:00 2 - 0  
Täby FK - IF Karlstad 09.27 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Norrköping 09.27 17:30 1 - 2  
Elfsborg - Göteborg 09.27 17:30 0 - 0  
Falkenberg - Hammarby 09.27 14:30 1 - 3  
FF Malmö - Häcken 09.27 14:30 3 - 0  
Helsingborg - Östersund 09.27 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Pitea 09.27 14:00 3 - 0  
Rosengard - Umea 09.27 14:00 0 - 0  
Uppsala - Linköping 09.27 15:00 0 - 1  
Vittsjö - Djurgarden 09.27 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Jagodina 09.27 16:00 0 - 1  
Graficar Belgrád - Zemun 09.27 16:00 1 - 0  
IMT Novi Belgrád - Borac 09.27 16:00 0 - 1  
Kabel Novi Sad - Radnicki 1923 09.27 16:00 1 - 1  
Radnicki Pirot - Zarkovo 09.27 16:00 2 - 1  
Sloga Kraljevo - Kolubara Lazarevac 09.27 16:00 3 - 1  
Sremska Mitrovica - Loznica 09.27 16:00 0 - 1  
Zeleznicar Pancevo - Buducnost Dobanovci 09.27 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Metalac Gornji Milanovac 09.27 16:00 1 - 2  
Proleter Novi Sad - Novi Pazar 09.27 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrzalka - Samorin 09.27 10:30 1 - 2  
Slovan Bratislava 2 - Bardejov 09.27 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Trencin 09.27 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 09.27 13:00 0 - 10  
Petrzalka - Trencin 09.27 17:30 3 - 5  
Trnava - Poprad 09.27 10:30 5 - 0  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smartno - Fuzinar Ravne 09.27 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Bravo Ljubljana 09.27 15:45 2 - 0  
Koper - Mura 09.27 18:00 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Domzale 09.27 20:15 3 - 2  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mtibwa Sugar - Young Africans SC 09.27 15:00 0 - 1  
Mwadui - Ihefu 09.27 15:00 2 - 0  
Ruvu Shooting - Biashara Mara 09.27 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - BG Pathum Utd. 09.27 13:00 0 - 2  
Nakhon Ratchasima - Sukhothai 09.27 13:00 3 - 3  
Prachuap - Samut Prakan 09.27 14:00 0 - 3  
Rayong - Chiangrai Utd. 09.27 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Monastir - Esperance de Tunis 09.27 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Eskisehirspor 09.27 18:00 6 - 0  
Bandirmaspor - Samsunspor 09.27 13:00 2 - 2  
Osmanlispor - Adana Demirspor 09.27 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 09.27 18:00 0 - 0  
Konyaspor - Besiktas 09.27 15:00 4 - 1  
Rizespor - Alanyaspor 09.27 12:30 1 - 1  
Sivasspor - Ankaragücü 09.27 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernyigov - Ruh Lviv 09.27 18:30 3 - 1  
FC Lviv - Zorya Luganszk 09.27 13:00 0 - 5  
Kolosz Kovalivka - Ingulec Petrove 09.27 18:30 0 - 0  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 09.27 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - North Carolina 09.27 01:30 1 - 2  
Charleston - Loudoun Utd. 09.27 01:30    
Charlotte Independence - Memphis 09.27 01:00 1 - 3  
Colorado Springs - Real Monarchs 09.27 02:00 1 - 1  
El Paso - New Mexico Utd. 09.27 03:30 0 - 0  
FC Miami - Tampa Bay 09.27 01:30 0 - 1  
Las Vegas - Los Angeles Galaxy 2 09.27 04:30 2 - 2  
Phoenix Rising - Orange County SC 09.27 04:30 1 - 0  
Pittsburgh - Hartford 09.27 01:00 0 - 1  
Reno - Sacramento 09.27 03:30 1 - 1  
St. Louis FC - Louisville City 09.27 02:00 0 - 1  
Tacoma Defiance - Portland 2 09.27 22:30 2 - 1  
Tulsa - FC San Antonio 09.27 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - Fort Lauderdale CF 09.27 04:30 1 - 2  
Union Omaha - Richmond Kickers 09.27 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - TNS 09.27 15:30 0 - 4  
Haverfordwest - Connah's Quay 09.27 15:30 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Taawoun 09.27 19:45 1 - 0  
Persepolis - Al-Sadd 09.27 15:40 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Sileks Kratovo 09.27 15:00 1 - 0  
Pelister Bitola - Shkendija Tetovo 09.27 15:00 1 - 3  
Renova - Makedonije GP 09.27 15:00 1 - 3  
Struga Trim-Lum - Shkupi Szkopje 09.27 15:00 2 - 0  
Vardar Szkopje - Belasica Strumica 09.27 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Tammeka Tartu 09.27 12:00 3 - 1  
Nomme Kalju - Trans Narva 09.27 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 09.27 20:30 0 - 4  
Finn Harps - Cork City 09.27 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mashal Mubarek - Surkhon Termez 09.27 14:00 0 - 1  
MMA (UFC Fight Island 253,Abu Dhabi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Riddell - Alex Da Silva 09.27 03:30 1 - 0  
Die. Sanchez - J. Matthews 09.27 02:55 0 - 1  
Dom. Reyes - Jan Blachowicz 09.27 05:40 0 - 1  
H. Dawodu - Z. Tukhugov 09.27 04:00 1 - 0  
I. Adesanya - P.H. Costa 09.27 06:10 1 - 0  
J. Espino - Jeff Hughes 09.27 01:35 1 - 0  
K. Kara-France - Brand. Royval 09.27 05:20 0 - 1  
K. Vieira - Sij. Eubanks (női) 09.27 04:40 1 - 0  
Kha. Ibragimov - D. Marques 09.27 01:10 0 - 1  
W. Knight - A. Camur 09.27 01:55 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 0 - 1  
D. Ricciardo - E. Ocon (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 0 - 1  
M. Verstappen - A. Albon (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Orosz Nagydíj, futam) 09.27 13:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Orosz ND 2020-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 09.27 13:10    
Forma-1,Orosz Nagydíj 2020-Hány versenyző ér el helyezést? 09.27 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2020 09.27 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2020 - Futamgyőztes konstruktőr 09.27 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2020 - Leggyorsabb kör(futam) 09.27 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2020 - Top 3 09.27 13:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. di Giannantonio - Jor. Navarro (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 13:20 1 - 0  
Jake Dixon - Joe Roberts (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 13:20 0 - 1  
Jor. Martin - A. Canet (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 13:20 0 - 1  
M. Bezzecchi - S. Lowes (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 13:20 0 - 1  
T. Lüthi - Aug. Fernandez (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 10:10 1 - 0  
X. Vierge - M. Schrötter (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 13:20 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Katalán Nagydíj 2020 09.27 13:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - Raul Fernandez (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 0 - 1  
Ayu. Sasaki - D. Oncu (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 1 - 0  
C. Vietti - Ai Ogura (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 1 - 0  
D. Binder - J. McPhee (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 1 - 0  
D. Foggia - J. Alcoba (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 1 - 0  
Gab. Rodrigo - R. Fenati (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 0 - 1  
N. Antonelli - A. Migno (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 09:40 1 - 0  
T. Arbolino - J. Masia (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 12:00 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Katalán Nagydíj 2020 09.27 12:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - A. Dovizioso (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 1 - 0  
Alex Marquez - I. Lecuona (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 1 - 0  
B. Binder - J. Zarco (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 1 - 0  
F. Quartararo - F. Morbidelli (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 1 - 0  
Jack Miller - F. Bagnaia (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 1 - 0  
M. Oliveira - Tak. Nakagami (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 0 - 1  
M. Vinales - Pol Espargaro (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 15:00 1 - 0  
V. Rossi - J. Mir (Katalán Nagydíj, futam) 09.27 10:40 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katalán Nagydíj 2020 09.27 15:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - C. Briscoe (Las Vegas) 09.27 01:30 0 - 1  
D. Hemric - Bra. Jones (Las Vegas) 09.27 01:30 1 - 0  
Har. Burton - R. Chastain (Las Vegas) 09.27 01:30 1 - 0  
N. Gragson - Har. Burton (Las Vegas) 09.27 01:30 1 - 0  
Nascar Xfinity Series, Las Vegas 2020 09.27 01:30    
Nascar Xfinity Series, Las Vegas 2020 - Top 3 09.27 01:30    
R. Herbst - M. Annett (Las Vegas) 09.27 01:30 0 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Manawatu 09.27 03:05 50 - 12  
Counties Manukau - Northland 09.27 05:35 15 - 24  
Taranaki - Otago 09.27 03:05 19 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Manly-Warringah SeaEagles 09.27 06:00 40 - 28  
St. George Illawarra - Melbourne Storm 09.27 08:05 30 - 22  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lvi Praha - Zlín 09.27 18:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kecskemét 09.27 17:00 0 - 3  
Dunaújváros - Kazincbarcika 09.27 16:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Jastrzebski Wegiel 09.27 14:45 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Radomka Radom 09.27 20:30 2 - 3  
Röplabda (Német Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Dresden (Helyszín: Drezda) 09.27 15:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Monza 09.27 18:00 1 - 3  
Padova - Trentino 09.27 18:00 0 - 3  
Ravenna - Piacenza 09.27 18:00 1 - 3  
Revivre Milano - Latina 09.27 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bisonte Firenze 09.27 17:00 2 - 3  
Busto Arsizio - Conegliano 09.27 16:00 0 - 3  
Cuneo - Monza 09.27 17:00 3 - 0  
Novara - Bergamo 09.27 18:00 3 - 0  
Scandicci - Perugia 09.27 18:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Lokomotív Kalinyingrád 09.27 18:00 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Proton Szaratov 09.27 12:00 2 - 3  
Lipetszk - Dinamo Moszkva 09.27 16:30 1 - 3  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Krasznodar 09.27 15:00 1 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 09.27 17:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák Bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Weiz - Sokol Wien 09.27 17:00 0 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esmoriz - Ala Gondomar 09.27 17:00 3 - 0  
Leixoes - Clube Desportivo Da Povoa 09.27 21:00 3 - 1  
Maia - Caldas da Rainha 09.27 19:00 3 - 0  
Sao Mamede - Fonte Bastardo 09.27 16:00 0 - 3  
Viana - Ginastica 09.27 17:00 3 - 0  
Vitoria Guimaraes - Espinho 09.27 19:00 2 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orkelljunga - Falköping 09.27 16:00 3 - 0  
Södertelge - Falkenberg 09.27 16:00 0 - 3  
Uppsala VBS - Vingaker 09.27 16:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haliliye Bld. - Solhan Spor 09.27 14:00 3 - 2  
Halkbank Ankara - Arhavi Bld. Spor 09.27 12:00 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Sorgun Bld. 09.27 15:00 3 - 2  
Istanbul BBSK - Tokat Plevne 09.27 13:00 3 - 1  
Maliye Piyango Ankara - Fenerbahce 09.27 14:30 3 - 0  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Lengyelország 09.27 16:00    
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - Mar. Gould 09.27 14:00 9 - 8  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Takayasu - C. Meisei 09.27 09:00    
H. Asanoyama - M. Takakeisho 09.27 09:00    
H. Daieisho - A. Okinoumi 09.27 09:00    
I. Kaisei - T. Kagayaki 09.27 09:00    
K. Aoiyama - N. Takanosho 09.27 09:00    
K. Shimanoumi - A. Wakatakakage 09.27 09:00    
M. Kotoeko - D. Takarafuji 09.27 09:00    
M. Tokushoryu - F. Onosho 09.27 09:00    
N. Shodai - M. Tobizaru 09.27 09:00    
T. Kiribayama - H. Mitakeumi 09.27 09:00    
Y. Kotoshoho - I. Tamawashi 09.27 09:00    
Tenisz (Biella-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - B. Fratangelo 09.27 11:00 2 - 0  
A. Ritschard - A. Pellegrino 09.27 13:00 0 - 2  
Ale. Muller - V. Galovic 09.27 11:00 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - F. Baldi 09.27 13:00 2 - 0  
Tenisz (Castelo Branco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kirchheimer - L. Catarina 09.27 13:00 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Tsitsipas 09.27 12:00 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peers J / Venus M - Dodig I / Pavic M 09.27 14:40 2 - 0  
Tenisz (Hamburg,férfi egyes-végső gy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg, férfi egyes 2020 09.27 02:00    
Tenisz (Jablonec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - S. Baez 09.27 10:00 2 - 0  
G. Quinzi - A. Velotti 09.27 14:10 0 - 2  
G. Quinzi - U. Ignatik 09.27 10:00 2 - 0  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.V.N. Rune - T. Skatov 09.27 11:25 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Shevchenko - L. Potenza 09.27 10:30 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Talbi - Y. Hatouka 09.27 10:30 0 - 2  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - I. Gamarra Martins 09.27 12:50 2 - 0  
Tenisz (Prerov, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - G. Garcia Perez 09.27 09:50 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - Den. Novak 09.27 19:25 3 - 0  
B. Bonzi - E. Ruusuvuori 09.27 11:00 3 - 1  
B. Coric - N. Gombos 09.27 15:30 1 - 3  
B. Paire - Soon Woo Kwon 09.27 16:25 3 - 0  
D. Köpfer - Ant. Hoang 09.27 16:00 3 - 1  
Dan. Evans - K. Nishikori 09.27 12:35 2 - 3  
E. Benchetrit - J. Isner 09.27 13:30 0 - 3  
F. Coria - Jas. Jung 09.27 12:45 3 - 0  
F. Delbonis - J.I. Londero 09.27 16:30 2 - 3  
J. Sinner - D. Goffin 09.27 11:00 3 - 0  
Jor. Thompson - R. Albot 09.27 16:15 0 - 3  
Jur. Rodionov - J. Chardy 09.27 13:10 3 - 2  
M. Cecchinato - A. De Minaur 09.27 13:45 3 - 0  
M. Kecmanovic - D.S. Schwartzman 09.27 19:00 0 - 3  
P. Andujar - S. Travaglia 09.27 13:35 0 - 3  
S. Korda - A. Seppi 09.27 11:00 3 - 1  
S. Wawrinka - A. Murray 09.27 17:25 3 - 0  
T. Machac - T.H. Fritz 09.27 12:20 2 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - V. Williams 09.27 14:00 2 - 0  
A. Blinkova - A. Sharma 09.27 11:00 1 - 2  
A. Kalinskaya - E. Bouchard 09.27 18:50 0 - 2  
A. Kontaveit - Car. Garcia 09.27 14:55 1 - 2  
A. Sasnovich - A-L. Friedsam 09.27 13:50 2 - 1  
A. Tomljanovic - M. Sakkari 09.27 11:00 0 - 2  
B. Strycova - V. Lepchenko 09.27 16:45 2 - 0  
C. Giorgi - M. Trevisan 09.27 16:55    
D. Yastremska - D. Gavrilova 09.27 18:55 0 - 2  
G. Minnen - N. Podoroska 09.27 18:25 0 - 2  
I-C. Begu - J.B. Teichmann 09.27 16:20 2 - 1  
J. Konta - C. Gauff 09.27 18:10 0 - 2  
K. Flipkens - Y. Putintseva 09.27 18:20 0 - 2  
K. Rakhimova - S. Rogers 09.27 11:00 2 - 0  
M. Bouzkova - K. Kanepi 09.27 11:00 1 - 2  
M. Gasparyan - E. Mertens 09.27 11:00 0 - 2  
M. Inglis - E. Alexandrova 09.27 11:00 0 - 2  
N. Stojanovic - B. Krejcikova 09.27 19:05 0 - 2  
S. Halep - S. Sorribes Tormo 09.27 13:15 2 - 0  
V. Azarenka - D. Kovinic 09.27 11:00 2 - 0  
Tenisz (Split-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - M.T. Barrios Vera 09.27 10:00 0 - 2  
M. Bourgue - A. Celikbilek 09.27 12:50 1 - 2  
M. Jaziri - O. Luz 09.27 10:00 2 - 1  
P. Krstin - Ped. Sakamoto 09.27 10:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.D. Boyer - N. Chappell 09.27 21:50 0 - 2  
R. Sarmiento - O. Kumar 09.27 18:15 2 - 1  
S. Khaledan - A. Sarkissian 09.27 20:30 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - A. Avidzba 09.27 09:00 0 - 2  
G. Petit - A. Escoffier 09.27 09:00 0 - 2  
J. Eysseric - M. Chazal 09.27 14:30 1 - 2  
Tho. Laurent - J. Eysseric 09.27 10:30 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Romeo - A.G. Vasilescu 09.27 10:30 2 - 0  
G. Poznikhirenko - M. Zakarlyuk 09.27 13:30 2 - 0  
J. Mikulskyte - E. Cascino 09.27 11:50 1 - 2  
S. Njiric - Y. Cavalle-Reimers 09.27 12:00 2 - 1  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szolnok 09.27 20:15 13 - 13  
Vasas - BVSC 09.27 18:45 10 - 7  
Vízilabda (Magyar Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2020 09.27 20:15    
Vízilabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Ancona 09.27 16:30 9 - 7  
Roma - Ekipe Orizzonte Catania 09.27 18:00 6 - 8  
Trieste - Bogliasco 09.27 15:00 12 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Roman - J.C. Payano 09.27 00:00 1 - 0  
J. Casimero - D.A. Micah 09.27 00:00 1 - 0  
Jermall Charlo - S. Derevyanchenko 09.27 03:00 1 - 0  
Jermell Charlo - J. Rosario 09.27 04:00 1 - 0  

 

2020.09.26.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Desiatnik - A. Slashchev 09.26 12:00 3 - 1  
A. Doncenko - A. Desiatnik 09.26 13:00 0 - 3  
A. Doncenko - I. Iskenderov 09.26 11:30 0 - 3  
A. Girevenkov - D. Tunitsyn 09.26 11:45 1 - 3  
A. Girevenkov - I. Afanasyev 09.26 13:15 2 - 3  
A. Girevenkov - I. Soldatov 09.26 23:15 1 - 3  
A. Ilin - A. Suntsov 09.26 03:15 1 - 3  
A. Ilin - K. Churin 09.26 00:45 3 - 0  
A. Innazarov - G. Evglevskiy 09.26 11:45 2 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 09.26 13:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - A. Lytko 09.26 01:45 3 - 2  
A. Klavdenkov - T. Yusipov 09.26 02:45 3 - 2  
A. Kolmin - P. Vshivkov 09.26 09:00 3 - 2  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 09.26 07:30 3 - 0  
A. Lytko - O. Shagarov 09.26 00:15 3 - 1  
A. Sadkov - A. Yakovlev 09.26 15:30 3 - 2  
A. Sadkov - V. Mishakin 09.26 17:00 2 - 3  
A. Slashchev - A. Doncenko 09.26 10:30 3 - 1  
A. Slashchev - I. Iskenderov 09.26 12:30 3 - 2  
A. Suntsov - Ilya Novikov 09.26 00:15 1 - 3  
A. Suntsov - V. Nemashkalo 09.26 22:45 3 - 1  
A. Tsitselskiy - A. Girevenkov 09.26 10:45 1 - 3  
A. Tsitselskiy - D. Tunitsyn 09.26 12:45 2 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 09.26 21:00 3 - 2  
A. Vlasov - S. Burov 09.26 19:30 3 - 0  
A. Yakovlev - V. Mishakin 09.26 15:00 3 - 2  
A.V. Sayganov - I. Meteleshko 09.26 09:15 3 - 1  
A.V. Sayganov - R. Alov 09.26 07:45 3 - 2  
Ale. Petrov - Igor Smirnov 09.26 00:30 3 - 0  
Ale. Petrov - T. Turabekov 09.26 03:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 09.26 20:15 0 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 09.26 20:00 3 - 0  
D. Fedorov - Kir. Abramov 09.26 20:15 3 - 0  
D. Tunitsyn - I. Afanasyev 09.26 11:15 3 - 1  
E. Grishaev - Maks. Sorin 09.26 09:15 3 - 1  
E. Grishaev - S. Homutov 09.26 07:45 3 - 2  
E. Ilyukhin - Ale. Petrov 09.26 02:00 1 - 3  
E. Mishutin - B. Grebenyuk 09.26 19:15 2 - 3  
G. Evglevskiy - Sem. Korolev 09.26 11:15 1 - 3  
G. Parsegov - I. Lednev 09.26 16:45 0 - 3  
G. Parsegov - Y. Bazhinov 09.26 14:45 3 - 0  
I. Afanasyev - A. Tsitselskiy 09.26 12:15 3 - 0  
I. Elistratov - D. Fedorov 09.26 21:15 3 - 1  
I. Elistratov - V. Kazakov 09.26 19:45 3 - 2  
I. Grimberg - V. Putilovsky 09.26 15:15 1 - 3  
I. Iskenderov - A. Desiatnik 09.26 11:00 3 - 2  
I. Lednev - V. Fedorov 09.26 15:15 1 - 3  
I. Matveev - E. Grishaev 09.26 06:45 2 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 09.26 08:45 3 - 0  
I. Meteleshko - V. Staroverov 09.26 08:15 0 - 3  
I. Moshkov - E. Mishutin 09.26 20:45 2 - 3  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 09.26 18:45 2 - 3  
I. Zemit - A. Vlasov 09.26 18:30 1 - 3  
I. Zemit - S. Burov 09.26 20:30 1 - 3  
Igor Kovalev - I. Grimberg 09.26 16:45 3 - 0  
Igor Smirnov - N. Zhurba 09.26 02:30 2 - 3  
Ilya Novikov - A. Ilin 09.26 02:15 1 - 3  
K. Churin - A. Suntsov 09.26 01:45 2 - 3  
K. Churin - N. Tarasenkov 09.26 02:45 0 - 3  
Kir. Abramov - I. Elistratov 09.26 18:45 3 - 1  
Kir. Abramov - V. Kazakov 09.26 20:45 1 - 3  
Maks. Sorin - I. Matveev 09.26 08:15 3 - 1  
N. Tarasenkov - Ilya Novikov 09.26 01:15 3 - 2  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 09.26 01:00 3 - 1  
O. Belugin - A. Kolmin 09.26 06:30 2 - 3  
O. Belugin - V. Vologzhanin 09.26 08:30 0 - 3  
O. Shagarov - V. Marshalov 09.26 02:15 0 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Sadkov 09.26 14:30 0 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 09.26 16:30 3 - 1  
P. Vshivkov - O. Belugin 09.26 08:00 3 - 2  
R. Alov - I. Meteleshko 09.26 07:15 3 - 1  
R. Karpesh - A. Innazarov 09.26 10:45 2 - 3  
R. Karpesh - G. Evglevskiy 09.26 12:45 2 - 3  
S. Burov - D. Balakin 09.26 19:00 2 - 3  
S. Bychkov - A. Serebrennikov 09.26 23:15 0 - 3  
S. Homutov - Maks. Sorin 09.26 07:15 2 - 3  
Sem. Korolev - R. Karpesh 09.26 12:15 3 - 2  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 09.26 00:00 1 - 3  
T. Yusipov - A. Tsitselskiy 09.26 23:45 1 - 3  
T. Yusipov - O. Shagarov 09.26 01:15 3 - 1  
V. Bazilevsky - B. Grebenyuk 09.26 21:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - E. Mishutin 09.26 19:45 1 - 3  
V. Fedorov - G. Parsegov 09.26 16:15 3 - 2  
V. Kazakov - D. Fedorov 09.26 19:15 3 - 0  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 09.26 00:45 2 - 3  
V. Marshalov - A. Lytko 09.26 03:15 1 - 0  
V. Mishakin - P. Suraev-Korolev 09.26 16:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Ilin 09.26 23:45 0 - 3  
V. Putilovsky - Igor Kovalev 09.26 16:15 3 - 2  
V. Putilovsky - S. Ogay 09.26 23:00 2 - 3  
V. Staroverov - A.V. Sayganov 09.26 06:45 3 - 2  
V. Staroverov - R. Alov 09.26 08:45 3 - 1  
V. Vologzhanin - P. Vshivkov 09.26 07:00 3 - 1  
Y. Bazhinov - I. Lednev 09.26 15:45 3 - 2  
Y. Bazhinov - V. Fedorov 09.26 17:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dzyabura - D. Arzanov 09.26 19:10 2 - 3  
A. Dzyabura - D. Derevinskyi 09.26 20:55 3 - 2  
A. Dzyabura - Spartak Abalmaz 09.26 17:55 2 - 3  
A. Kotik - A. Baklykov 09.26 13:00 3 - 0  
A. Lopatnuk - Den. Vakulenko 09.26 09:05 1 - 3  
A. Lopatnuk - Lev. Kuzyo 09.26 11:25 0 - 3  
A. Lopatnuk - Y. Kryvorotko 09.26 12:35 3 - 0  
A. Shkurupii - O. Naplokov 09.26 09:20 0 - 3  
A. Shkurupii - Ser. Ponomarenko 09.26 11:40 3 - 2  
A. Shkurupii - Y. Schepanskiy 09.26 07:35 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 09.26 20:35 3 - 1  
A. Zenyuk - I. Piskorskyu 09.26 11:55 3 - 1  
A. Zenyuk - L. Sheshurak 09.26 07:50 3 - 2  
A. Zenyuk - Ser. Maksimiv 09.26 09:35 3 - 1  
Artem Derevianko - I. Kozyr 09.26 09:15 0 - 3  
D. Arzanov - D. Derevinskyi 09.26 20:20 3 - 0  
D. Gabrelyan - V. Vakhrushev 09.26 17:30 1 - 3  
D. Gabrelyan - Vla. Vacak 09.26 15:10 3 - 1  
D. Halai - Artem Derevianko 09.26 08:05 2 - 3  
D. Halai - I. Kozyr 09.26 14:30 3 - 2  
D. Halai - M. Presnyakov 09.26 11:00 3 - 1  
D. Kryshtal - M. Presnyakov 09.26 15:05 1 - 3  
D. Simonchuk - D. Zenyuk 09.26 16:35 3 - 0  
D. Simonchuk - S. Rutskiy 09.26 18:55 3 - 2  
D. Simonchuk - V. Rychkou 09.26 14:50 3 - 0  
D. Zenyuk - S. Rutskiy 09.26 15:25 3 - 0  
D. Zenyuk - V. Rychkou 09.26 17:45 0 - 3  
Dmi. Lebed - D. Halai 09.26 09:50 2 - 3  
Dmi. Lebed - D. Kryshtal 09.26 12:45 3 - 2  
Dmi. Lebed - I. Kozyr 09.26 11:35 0 - 3  
Dmi. Lebed - M. Presnyakov 09.26 07:30 3 - 2  
E. Pismenniy - S. Boiko 09.26 13:15 2 - 3  
I. Piskorskyu - L. Sheshurak 09.26 13:05 3 - 1  
I. Vatsin - Ale. Medvedev 09.26 01:15 3 - 2  
Lev. Kuzyo - Den. Vakulenko 09.26 10:50 3 - 1  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 09.26 08:30 3 - 0  
M. Levytskyi - I. Vatsin 09.26 00:15 3 - 1  
M. Levytskyi - M. Tovkach 09.26 02:15 2 - 3  
M. Presnyakov - I. Kozyr 09.26 13:20 3 - 0  
M. Tovkach - Ale. Medvedev 09.26 03:15 3 - 0  
Mak. Kolos - D. Halai 09.26 12:10 3 - 1  
Mak. Kolos - Dmi. Lebed 09.26 13:55 3 - 1  
Mak. Kolos - I. Kozyr 09.26 06:55 1 - 3  
Mak. Kolos - M. Presnyakov 09.26 08:40 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Baklykov 09.26 08:55 3 - 1  
N. Gritsienko - A. Kotik 09.26 10:05 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 09.26 12:25 0 - 3  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 09.26 11:15 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - E. Pismenniy 09.26 07:25 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - S. Boiko 09.26 11:30 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - V. Verbyany 09.26 09:45 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - Y. Teterya 09.26 12:40 1 - 3  
O. Kostiuk - A. Kuharchuk 09.26 15:20 3 - 1  
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy 09.26 19:25 3 - 1  
O. Kostiuk - V. Tuchkevych 09.26 17:05 2 - 3  
O. Naplokov - Ser. Ponomarenko 09.26 08:10 2 - 3  
O. Naplokov - Y. Schepanskiy 09.26 10:30 1 - 3  
O. Obidnyi - A. Lysak 09.26 02:50 2 - 3  
O. Shchytka - O. Gerasimov 09.26 02:20 1 - 3  
O. Shchytka - O. Obidnyi 09.26 03:20 3 - 1  
O. Shchytka - S. Demidov 09.26 04:20 3 - 0  
R. Pirvelli - Den. Vakulenko 09.26 13:10 2 - 3  
S. Demidov - A. Lysak 09.26 00:20 1 - 3  
S. Demidov - O. Obidnyi 09.26 01:50 1 - 3  
S. Demidov - O. Obidnyi 09.26 22:30 0 - 3  
S. Hilitukha - A. Kuharchuk 09.26 16:30 1 - 3  
S. Hilitukha - A. Tsykhotskiy 09.26 17:40 0 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 09.26 20:00 1 - 3  
S. Hilitukha - V. Tuchkevych 09.26 18:50 2 - 3  
S. Kinash - A. Dzyabura 09.26 18:35 1 - 3  
S. Kinash - D. Arzanov 09.26 17:25 1 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 09.26 19:40 3 - 2  
S. Kinash - Spartak Abalmaz 09.26 20:15 2 - 3  
S. Kubrak - A. Dzyabura 09.26 19:45 3 - 0  
S. Kubrak - D. Arzanov 09.26 18:00 2 - 3  
S. Kubrak - D. Derevinskyi 09.26 17:20 3 - 2  
S. Kubrak - S. Kinash 09.26 20:50 0 - 3  
S. Kubrak - Spartak Abalmaz 09.26 19:05 3 - 2  
S. Melkumyan - I. Vatsin 09.26 01:45 0 - 3  
S. Melkumyan - M. Levytskyi 09.26 02:45 3 - 0  
S. Melkumyan - M. Tovkach 09.26 00:45 2 - 3  
S. Rutskiy - V. Rychkou 09.26 20:05 0 - 3  
S. Tsybulin - E. Pismenniy 09.26 08:35 1 - 3  
S. Tsybulin - Naz. Kovalchuk 09.26 13:50 1 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 09.26 06:50 3 - 1  
S. Tsybulin - V. Verbyany 09.26 12:05 3 - 0  
S. Tsybulin - Y. Teterya 09.26 10:20 1 - 3  
Ser. Maksimiv - I. Piskorskyu 09.26 08:25 3 - 1  
Ser. Maksimiv - L. Sheshurak 09.26 10:45 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - Y. Schepanskiy 09.26 12:50 1 - 3  
Spartak Abalmaz - D. Arzanov 09.26 21:25 3 - 2  
Spartak Abalmaz - D. Derevinskyi 09.26 18:30 3 - 2  
V. Kalugin - A. Shkurupii 09.26 12:15 1 - 3  
V. Kalugin - O. Naplokov 09.26 11:05 1 - 3  
V. Kalugin - Ser. Ponomarenko 09.26 09:55 0 - 3  
V. Kalugin - Y. Schepanskiy 09.26 08:45 0 - 3  
V. Nechyporuk - A. Baklykov 09.26 07:45 3 - 0  
V. Nechyporuk - A. Kotik 09.26 11:50 1 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 09.26 09:30 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 09.26 18:15 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 09.26 15:55 3 - 2  
V. Verbyany - E. Pismenniy 09.26 10:55 3 - 1  
V. Verbyany - S. Boiko 09.26 14:25 3 - 2  
V. Verbyany - Y. Teterya 09.26 08:00 2 - 3  
V. Yunchyk - A. Baklykov 09.26 10:40 3 - 2  
V. Yunchyk - A. Kotik 09.26 08:20 1 - 3  
V. Zharskiy - A. Zenyuk 09.26 12:30 2 - 3  
V. Zharskiy - I. Piskorskyu 09.26 10:10 0 - 3  
V. Zharskiy - L. Sheshurak 09.26 09:00 1 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 09.26 11:20 1 - 3  
Via. Sereda - D. Gabrelyan 09.26 16:20 1 - 3  
Via. Sereda - V. Vakhrushev 09.26 14:35 3 - 2  
Via. Sereda - Vla. Vacak 09.26 18:40 0 - 3  
Vit. Boiko - D. Simonchuk 09.26 19:30 1 - 3  
Vit. Boiko - D. Zenyuk 09.26 18:20 3 - 0  
Vit. Boiko - S. Rutskiy 09.26 17:10 3 - 1  
Vit. Boiko - V. Rychkou 09.26 16:00 3 - 0  
Vla. Vacak - V. Vakhrushev 09.26 19:50 0 - 3  
Y. Kryvorotko - Den. Vakulenko 09.26 07:55 3 - 1  
Y. Kryvorotko - Lev. Kuzyo 09.26 09:40 3 - 0  
Y. Kryvorotko - R. Pirvelli 09.26 12:00 3 - 0  
Y. Miniailo - D. Gabrelyan 09.26 18:05 3 - 0  
Y. Miniailo - V. Vakhrushev 09.26 15:45 3 - 1  
Y. Miniailo - Via. Sereda 09.26 19:15 3 - 0  
Y. Miniailo - Vla. Vacak 09.26 16:55 3 - 0  
Y. Teterya - E. Pismenniy 09.26 15:00 1 - 3  
Y. Teterya - S. Boiko 09.26 09:10 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lil. Melnikova - O. Telezhinskaya 09.26 18:45 2 - 3  
Lil. Melnikova - V. Pryshchepa 09.26 16:25 0 - 3  
Lil. Melnikova - Y. Emelyanenko 09.26 14:40 3 - 2  
O. Melnik - Lil. Melnikova 09.26 19:20 3 - 2  
O. Melnik - O. Telezhinskaya 09.26 17:00 2 - 3  
O. Melnik - V. Pryshchepa 09.26 18:10 3 - 2  
O. Melnik - Y. Emelyanenko 09.26 15:50 3 - 0  
O. Telezhinskaya - Y. Emelyanenko 09.26 19:55 2 - 3  
V. Pryshchepa - O. Telezhinskaya 09.26 15:15 2 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Emelyanenko 09.26 17:35 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - A. Grabskiy 09.26 18:15 3 - 1  
A. Doroshenko - S. Vavrenyuk 09.26 14:45 3 - 2  
A. Elkhov - A. Grabskiy 09.26 13:45 2 - 3  
A. Elkhov - Kir. Deynega 09.26 17:15 3 - 1  
A. Grabskiy - Maks. Deynega 09.26 16:45 2 - 3  
A. Grabskiy - Yur. Novikov 09.26 20:15 0 - 3  
A. Grishchenko - A. Naida 09.26 15:00 2 - 3  
A. Krutko - N. Trofimov 09.26 10:15 2 - 3  
A. Naida - B. Oleksenko 09.26 17:30 2 - 3  
A. Naida - V. Burylov 09.26 14:00 3 - 2  
A. Naida - V. Zaychenko 09.26 19:00 0 - 3  
A. Oplachko - A. Naida 09.26 19:30 3 - 0  
A. Oplachko - V. Burylov 09.26 16:00 2 - 3  
A. Riabukhin - Sergey Skachenko 09.26 16:30 2 - 3  
A. Shtaer - S. Korobeynik 09.26 09:00 1 - 3  
Ant. Popov - A. Krutko 09.26 08:45 3 - 1  
B. Kohut - Ant. Popov 09.26 12:45 3 - 1  
B. Oleksenko - A. Grishchenko 09.26 18:30 3 - 0  
D. Nemchenko - A. Riabukhin 09.26 14:30 0 - 3  
D. Nemchenko - Sergey Skachenko 09.26 15:30 3 - 0  
E. Kovorotushin - Dm. Gnesnyy 09.26 12:30 3 - 1  
Kir. Deynega - S. Vavrenyuk 09.26 19:15 0 - 3  
Kir. Deynega - Yur. Novikov 09.26 15:45 0 - 3  
M. Gubenko - A. Riabukhin 09.26 15:00 3 - 0  
M. Gubenko - D. Nemchenko 09.26 16:00 3 - 2  
M. Gubenko - Sergey Skachenko 09.26 14:00 1 - 3  
Maks. Deynega - A. Doroshenko 09.26 16:15 3 - 1  
Maks. Deynega - Kir. Deynega 09.26 19:45 3 - 2  
Mik. Andreev - V. Burylov 09.26 18:30 2 - 3  
Mik. Andreev - V. Zaychenko 09.26 17:00 3 - 0  
N. Trofimov - A. Krutko 09.26 13:15 1 - 3  
N. Trofimov - B. Kohut 09.26 12:15 1 - 3  
R. Derypaska - R. Cherevko 09.26 12:00 2 - 3  
R. Derypaska - V. Sazhnev 09.26 08:30 3 - 1  
S. Korobeynik - A. Shtaer 09.26 12:00 0 - 3  
S. Korobeynik - V. Gorchakov 09.26 08:30 3 - 2  
S. Vavrenyuk - A. Elkhov 09.26 17:45 2 - 3  
S. Vavrenyuk - Maks. Deynega 09.26 14:15 1 - 3  
S. Vedmid - A. Grishchenko 09.26 13:30 1 - 3  
S. Vedmid - A. Naida 09.26 17:00 3 - 1  
S. Vedmid - A. Oplachko 09.26 19:00 2 - 3  
S. Vedmid - B. Oleksenko 09.26 15:30 2 - 3  
V. Burylov - A. Grishchenko 09.26 18:00 3 - 0  
V. Burylov - V. Zaychenko 09.26 14:30 3 - 0  
V. Gorchakov - V. Sorokin 09.26 12:30 0 - 3  
V. Sazhnev - S. Zemyancev 09.26 12:30 3 - 1  
V. Zaychenko - A. Grishchenko 09.26 16:00 3 - 0  
V. Zaychenko - A. Oplachko 09.26 14:00 0 - 3  
V. Zaychenko - B. Oleksenko 09.26 19:30 0 - 3  
V. Zaychenko - S. Vedmid 09.26 17:30 3 - 1  
V. Zaychenko - S. Vedmid 09.26 17:30 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Doroshenko 09.26 18:45 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Elkhov 09.26 15:15 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shkarban - O. Stefanuk 09.26 09:00 1 - 3  
M. Dotsenko - M. Litovchenko 09.26 08:30 3 - 0  
M. Litovchenko - O. Stefanuk 09.26 10:00 2 - 3  
O. Stefanuk - A. Shkarban 09.26 12:00 3 - 1  
O. Stefanuk - M. Litovchenko 09.26 13:00 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 09.26 10:00 4 - 0  
Hanwha Eagles - NC Dinos 09.26 10:00 1 - 13  
KIA Tigers - Lotte Giants 09.26 10:00 3 - 16  
KT Wiz - LG Twins 09.26 10:00 1 - 3  
Samsung Lions - SK Wyverns 09.26 10:00 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 09.26 07:00 2 - 5  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 09.26 11:30 2 - 1  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 09.26 07:00 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 09.26 07:00 3 - 7  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 09.26 07:00 5 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 09.26 07:00 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 09.26 01:10 8 - 7  
Chicago WS - Chicago Cubs 09.26 02:10 0 - 10  
Cleveland - Pittsburgh 09.26 01:10 4 - 3  
Kansas City - Detroit 09.26 02:05 3 - 2  
LA Dodgers - LA Angels 09.26 03:40 9 - 5  
Minnesota - Cincinnati 09.26 02:10 2 - 7  
NY Yankees - Miami 09.26 01:05 3 - 4  
NY Yankees - Miami (19:05) 09.26 19:05 11 - 4  
Oakland - Seattle 09.26 03:40 3 - 1  
Tampa Bay - Philadelphia 09.26 00:40 6 - 4  
Texas - Houston 09.26 02:05 5 - 4  
Toronto - Baltimore 09.26 00:37 10 - 5  
Washington - NY Mets 09.26 00:05    
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 09.26 12:35 2 - 5  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 09.26 12:35 3 - 5  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. Noppert 09.26 13:45 2 - 6  
D. Chisnall - L. Wenig 09.26 13:00 6 - 0  
D. Gurney - G. Clemens 09.26 14:20 6 - 1  
Ger. Price - Dev. Petersen 09.26 21:45 5 - 6  
Glen Durrant - S. Waites 09.26 15:50 6 - 3  
Ian White - M. Hopp 09.26 19:25 4 - 6  
J. Clayton - C. Dobey 09.26 19:00 6 - 4  
J. Wade - N. Kurz 09.26 22:40 6 - 2  
J. Wattimena - Mer. King 09.26 13:15 2 - 6  
Joe Cullen - Adam Hunt 09.26 22:15 6 - 4  
K. Ratajski - Ric. North 09.26 21:20 6 - 2  
M. Suljovic - Jeff Smith 09.26 20:00 6 - 4  
M. van Gerwen - Ste. Lennon 09.26 20:35 6 - 2  
N. Aspinall - D. Horvat 09.26 15:30 6 - 2  
P. Wright - Mic. Smith 09.26 21:00 6 - 3  
Rob Cross - W. O'Connor 09.26 16:25 6 - 3  
E-Sport (AOV, GCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flash Wolves - Hong Kong Attitude 09.26 09:00 3 - 1  
Samsung Taiwan Esports - Mad Team 09.26 07:00 1 - 3  
E-Sport (AOV,Arena of Glory,Winter,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerberus Esports - Evos Esports VN 09.26 11:00 3 - 0  
FAP Esports - Box Gaming 09.26 13:05 3 - 2  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - After Gaming 09.26 07:00 2 - 1  
Tyloo - Huatzai 09.26 10:45 2 - 1  
Vici Gaming - Zigma 09.26 13:45 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL Pro League,N.America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - 100 Thieves 09.26 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Finnish Champ., Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Sawo Esports 09.26 16:00 2 - 0  
Kova Esports - Fcottond 09.26 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Number One, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panthers Never Surrend - Apologis Esport 09.26 16:30 1 - 2  
The Dice - Ubiteam 09.26 20:00 2 - 0  
Ubiteam - Epsilon eSports 09.26 13:00    
E-Sport (CSGO,ESL ProLeague,SA,playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Havan Liberty 09.26 22:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Among US - Boom Esports 09.26 06:00 0 - 2  
Motivade.trust Gaming - New Esports 09.26 08:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup Season 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Invictus Gaming 09.26 07:00 2 - 0  
Invictus Gaming - Phoenix Gaming 09.26 11:55 0 - 2  
Team Aster - Phoenix Gaming 09.26 09:20 0 - 2  
E-Sport (Dota2, ESL One, Germany)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khan - Extremum 09.26 14:00 1 - 2  
Team Generation - Mudgolems 09.26 17:10 0 - 2  
Team Unique - Tempo 09.26 11:00 0 - 2  
Winstrike Team - Yellow Submarine 09.26 20:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nobkb - Sincerely Fury 09.26 08:00 2 - 0  
Shadownet - Adio Chula 09.26 10:30 0 - 2  
Spag And Sons - Cuteanimegirls 09.26 12:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2, OGA Dota Pit EU/CIS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance - Vp.prodigy 09.26 14:00 0 - 2  
Team Secret - Vp.prodigy 09.26 17:00    
E-Sport (LOL, World Championship, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
INTZ eSports - Supermassive Esports 09.26 11:10 0 - 1  
LGD Gaming - Rainbow7 09.26 13:00 0 - 1  
Rainbow7 - V3 Esports 09.26 10:00 0 - 1  
Supermassive Esports - Mad Lions 09.26 15:10 1 - 0  
Team Liquid - Legacy Esports 09.26 16:10 1 - 0  
Unicorns of Love - PSG Talon 09.26 14:10 1 - 0  
V3 Esports - Unicorns of Love 09.26 12:10 0 - 1  
E-Sport (OW, Cont. Season NA, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Square One - Drifters 09.26 00:00 1 - 2  
Team Doge - Tier 2 Drama Alert Nation 09.26 01:00 0 - 2  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Obey Alliance 09.26 22:00 3 - 1  
Sheer Cold - Shu's Money Crew EU 09.26 21:00 2 - 1  
Young And Beautiful - Avoided 09.26 20:00 1 - 2  
E-Sport (Rocket, RLCS, EU Fall, Reg.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Guild Esports 09.26 15:30 0 - 3  
FC Barcelona Esports - Dignitas 09.26 15:30 3 - 2  
Galaxy Racer - Barrage Esports 09.26 15:30 3 - 1  
Oxygen Esports - Libertas 09.26 15:30 0 - 3  
Renault Vitality - S2V Esports 09.26 15:30 3 - 0  
Solary - Team Liquid 09.26 15:30 0 - 3  
Team Bds - Nameseekers 09.26 15:30 3 - 2  
TOP Blokes - Fadeaway 09.26 15:30 3 - 0  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code S, GrSt2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cure - DongRaeGu 09.26 06:00 1 - 2  
Solar - Zest 09.26 06:00 1 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Ostrava 09.26 16:30 5 - 9  
Liberec - Black Angels Praha 09.26 11:00    
Mladá Boleslav - Vitkovice 09.26 19:00 5 - 8  
Otrokovice - Pardubice 09.26 18:00 3 - 6  
SK Vinohrady - Hattrick Brno 09.26 20:00 5 - 7  
Sparta Praha - Ceska Lipa 09.26 17:00 8 - 7  
Stresovice - Bohemians Praha 09.26 19:00 8 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Seinäjoki 09.26 16:00 4 - 4  
Tiikerit - LaSB 09.26 16:00 5 - 7  
Viikingit Helsinki - Happee Jyväskylä 09.26 16:00 2 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Fredrikstad 09.26 18:00 5 - 2  
Sandnes - Tunet 09.26 14:30 5 - 12  
Slevik - NOR 92 Mjöndalen 09.26 14:00 11 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Grasshoppers 09.26 19:00 2 - 4  
Langnau - Uster 09.26 19:00 5 - 3  
Malans - Zug 09.26 18:00 5 - 0  
Rychenberg Winterthur - Wiler-Ersigen 09.26 18:00 5 - 9  
Sarnen - Köniz 09.26 18:00 0 - 11  
St. Gallen - Thun 09.26 18:00 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Thorengruppen 09.26 13:00 4 - 6  
Malmö - Karlstad 09.26 13:00 2 - 3  
Pixbo Wallenstam - Jönköping 09.26 13:00 6 - 2  
Sirius - Mora 09.26 13:00 4 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Joinville 09.26 18:15 2 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Wilanow Varsó - Torun 09.26 12:00 9 - 2  
Brzeg - Pniewy 09.26 19:00 0 - 3  
Leszno - Orzel Jelcz-Laskowice 09.26 18:00 4 - 4  
Piast Gliwice - GSF Gliwice 09.26 18:00 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Uhta 09.26 14:00 4 - 3  
Torpedo Nizhny Novgorod - Novaja Gener. Sziktivkar 09.26 11:00 5 - 5  
Golf (Corales Puntacana R&C Champion)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam Long - Mac. Hughes (3. kör) 09.26 19:35 64 - 67  
H. Swafford - S. O'Hair (3. kör) 09.26 19:55 69 - 70  
Jam. Hahn - J. Bramlett (3. kör) 09.26 18:55 70 - 75  
Kel. Kraft - Sam Burns (3. kör) 09.26 19:15 70 - 78  
L. List - Jus. Suh (3. kör) 09.26 19:45 71 - 71  
Pat. Rodgers - M.T. McCumber (3. kör) 09.26 19:05 72 - 69  
Xin-Jun Zhang - S. Straka (3. kör) 09.26 19:25 68 - 72  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Slovan Ustecti Lvi 09.26 17:00 6 - 0  
Havirov - Zubr Prerov 09.26 17:00    
Jihlava - Sokolov 09.26 17:30 2 - 2  
Litomerice - Kladno 09.26 17:00 2 - 2  
Poruba - Sumperk 09.26 17:00 4 - 1  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 09.26 18:00 5 - 5  
Slavia Praha - Vrchlabi 09.26 16:00 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 09.26 16:00 3 - 2  
Junoszt Minszk - Mogiljev 09.26 16:00 5 - 4  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 09.26 16:00 3 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Ambri 09.26 20:30 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 09.26 16:00 2 - 6  
Kiekko-Espoo - Kiekko-Vantaa 09.26 16:00 1 - 0  
RoKi - IPK 09.26 16:00 1 - 6  
SaPKo - Imatra Ketterä 09.26 16:00 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cergy-Pontoise - Mulhouse 09.26 20:30 3 - 2  
Gap - Anglet 09.26 20:45 4 - 4  
Nice - Grenoble 09.26 20:00 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Vityaz Podolszk 09.26 13:30 6 - 5  
Szpartak Moszkva - Amur Habarovszk 09.26 16:00 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Liepaja 09.26 15:45 4 - 2  
Prizma Riga - Zemgale/LLU 09.26 12:00 3 - 11  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Szahalinszkije Akulj 09.26 05:00 3 - 6  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Omszkije Jasztrebi 09.26 10:00 4 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Lada Toljatti 2 09.26 14:00 5 - 2  
Kapitan Sztupino - Dinamo Moszkva 2 09.26 12:00 1 - 3  
Novomoszkovszk Academy - Dinamo Szentpétervár 2 09.26 16:00 0 - 1  
Rubin Tyumeny 2 - Szarmati Orenburg 09.26 10:00 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA-Varjagi 09.26 12:00 2 - 2  
Tolpar Ufa - Szibirszkije Sznajperi 09.26 10:00 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Tampa Bay (4.m.) 09.26 02:00 4 - 4  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hasle-Lören - Furuset 09.26 16:00 7 - 7  
Lorenskog - Comet 09.26 17:00 0 - 3  
Ringerike - Nidaros 09.26 16:00 8 - 3  
Tonsberg - Gjövik 09.26 16:00 1 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 09.26 00:05 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Brynäs 09.26 18:00 3 - 5  
HV 71 - Rögle 09.26 18:00 2 - 3  
Linköping - Växjö 09.26 15:15 1 - 1  
Oskarshamn - Lulea 09.26 15:15 2 - 5  
Skelleftea - Örebro 09.26 18:00 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Gornyak Ucsali 09.26 16:00 1 - 0  
Kerékpár (Országútivb,női-mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van der Breggen - E.L. Borghini 09.26 12:35 1 - 0  
A.S. Gonzalez - E. Muzic 09.26 12:35 0 - 1  
D. Vollering - F. Mackaij 09.26 12:35 1 - 0  
E. Deignan - A. Moolman-Pasio 09.26 12:35 1 - 0  
K. Niewiadoma - C.U. Ludvig 09.26 12:35 1 - 0  
M. Harvey - L. Lippert 09.26 12:35 0 - 1  
M. Vos - C. Rivera 09.26 12:35 1 - 0  
Országúti vb, női 2020 - mezőnyverseny 09.26 17:00    
Országúti vb, női 2020 - mezőnyverseny - Top 3 09.26 12:35    
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Pardubice 09.26 18:00 93 - 94  
USK Praha - Svitavy 09.26 17:30 90 - 72  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston (Bobby) - Portland (Shiva) 09.26 08:48 63 - 59  
Boston (Bobby) - Toronto (Goku) 09.26 10:00 51 - 55  
Dallas (Sleepy) - Toronto (Goku) 09.26 07:00 40 - 63  
Golden State (Zo0M) - Houston (Iamdevilwalk) 09.26 21:30 76 - 47  
Houston (Iamdevilwalk) - Atlanta (Goku) 09.26 20:54 57 - 70  
Portland (Shiva) - Toronto (Goku) 09.26 09:24 50 - 66  
Toronto (Goku) - Boston (Bobby) 09.26 08:12 49 - 45  
Toronto (Goku) - Portland (Shiva) 09.26 07:36 55 - 79  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Goku) - Charlotte (Iamdevilwalk) 09.26 15:06 66 - 62  
Brooklyn (Goku) - New York (Zo0M) 09.26 16:18 52 - 76  
Brooklyn (Goku) - Washington (Bad_Trip) 09.26 15:42 56 - 82  
Charlotte (Iamdevilwalk) - New York (Zo0M) 09.26 15:42 50 - 55  
Charlotte (Iamdevilwalk) - Washington (Bad_Trip) 09.26 14:30 60 - 57  
New York (Zo0M) - Brooklyn (Goku) 09.26 14:30 68 - 67  
New York (Zo0M) - Charlotte (Iamdevilwalk) 09.26 17:30 46 - 67  
Washington (Bad_Trip) - Brooklyn (Goku) 09.26 17:30 58 - 74  
Washington (Bad_Trip) - Charlotte (Iamdevilwalk) 09.26 16:18 55 - 50  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Tranquil) - New Orleans (Zo0M) 09.26 23:12 51 - 47  
Memphis (Tranquil) - San Antonio (Joker) 09.26 22:00 66 - 66, h.u. 72 - 77  
Minnesota (Bobby) - Oklahoma City (Shiva) 09.26 12:48 48 - 42  
Minnesota (Bobby) - Phoenix (Sleepy) 09.26 13:24 45 - 55  
New Orleans (Zo0M) - Sacramento (Bepado) 09.26 22:00 62 - 53  
New Orleans (Zo0M) - San Antonio (Joker) 09.26 22:36 64 - 61  
Oklahoma City (Shiva) - Minnesota (Bobby) 09.26 11:00 54 - 45  
Oklahoma City (Shiva) - Phoenix (Sleepy) 09.26 12:12 40 - 53  
Oklahoma City (Shiva) - Utah (Goku) 09.26 13:24 57 - 35  
Phoenix (Sleepy) - Minnesota (Bobby) 09.26 11:36 48 - 49  
Phoenix (Sleepy) - Oklahoma City (Shiva) 09.26 14:00 49 - 58  
Phoenix (Sleepy) - Utah (Goku) 09.26 11:00 48 - 52  
Sacramento (Bepado) - Memphis (Tranquil) 09.26 22:36 39 - 35  
Sacramento (Bepado) - New Orleans (Zo0M) 09.26 23:48 49 - 57  
Sacramento (Bepado) - San Antonio (Joker) 09.26 23:12 57 - 59  
Utah (Goku) - Minnesota (Bobby) 09.26 12:12 50 - 58  
Utah (Goku) - Phoenix (Sleepy) 09.26 12:48 63 - 63, h.u. 71 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Pau Orthez 09.26 20:00 76 - 78  
Le Mans - Strasbourg 09.26 20:00 97 - 79  
Limoges - Nanterre 09.26 20:00 76 - 85  
Orleans - Cholet 09.26 20:00 101 - 63  
Paris Levallois - Gravelines 09.26 20:00 89 - 57  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Arisz 09.26 16:00 85 - 73  
Larissza - Har. Trikoupisz Meszologi 09.26 16:00 92 - 70  
Olympiakosz - Kolosszosz Rodosz 09.26 16:00 71 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Vrijednosnice Osijek 09.26 17:00 90 - 64  
GKK Sibenik - Puntamika Zadar 09.26 17:00 98 - 84  
Zabok - Gorica 09.26 19:00 68 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Start Lublin 09.26 17:35 79 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Prienai 09.26 16:00 78 - 78, h.u. 89 - 84  
Rytas Vilnius - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 09.26 16:00 106 - 82  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami (5.m.) 09.26 02:30 121 - 108  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Trento 09.26 20:30 84 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Baskonia Vitoria 09.26 20:45 84 - 86  
Murcia - Iberostar Tenerife 09.26 17:00 82 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Cadi La Seu d'Urgell 09.26 20:00 68 - 58  
Gran Canaria - Valencia 09.26 19:00 60 - 74  
IDK Gipuzkoa - Girona 09.26 18:00 63 - 81  
Zamarat - Al-Qazeres Extremadura 09.26 18:00 63 - 54  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Napredak Aleksinac 09.26 19:30 70 - 84  
Metalac Farmakom - Dynamic Belgrád 09.26 19:30 82 - 72  
Vojvodina - Sloboda Uzice 09.26 20:00 99 - 85  
Zlatibor Cajetina - Novi Pazar 09.26 18:00 77 - 70  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Spisskí Rytieri 09.26 18:00 90 - 86  
Levice - Prievidza 09.26 18:00 79 - 46  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 09.26 19:00 88 - 75  
Polzela - Zlatorog Lasko 09.26 19:00 66 - 83  
Rogaska - Sentjur 09.26 19:00 94 - 55  
Triglav Kranj - Podcetrtek 09.26 18:00 73 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Besiktas 09.26 14:15 89 - 73  
Fenerbahce - Ormanspor 09.26 12:00 105 - 72  
Galatasaray - Anadolu Efes 09.26 16:30 56 - 80  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Sayago - Club Union Atletica 09.26 00:15 66 - 58  
Lagomar - Verdirrojo BBC 09.26 02:30 72 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Parma Permszkij Kraj 09.26 12:00 95 - 97  
Lok.Kubany Krasznodar - Zielona Gora 09.26 15:00 83 - 76  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 09.26 19:00 91 - 83  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkata Knight Riders - Sunrisers Hyderabad 09.26 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Balti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtnieks/LSPA - Dobele 09.26 14:00 28 - 30  
Dragunas Klaipeda - Kehra 09.26 13:00 32 - 26  
Granitas Kaunas - Viljandi 09.26 16:00 32 - 27  
Latgols - Ogre 09.26 16:00 34 - 29  
Tapa - Sviesa Vilnius 09.26 15:00 28 - 23  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Kristiansand 09.26 18:00 29 - 33  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ramnicu Valcea 09.26 16:00 30 - 20  
Podravka Koprivnica - Dortmund 09.26 16:00 25 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Plzen 09.26 17:00 33 - 32  
Zubri - Dukla Praha 09.26 18:00 31 - 23  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HOJ - Vendsyssel 09.26 15:00 33 - 30  
Skive - Otterup 09.26 14:00 25 - 25  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHG Odense - Rödovre 09.26 14:00 28 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Ribe-Esbjerg 09.26 16:00 22 - 21  
SönderjyskE - Aalborg 09.26 15:00 24 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Vendsyssel 09.26 16:00 28 - 22  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Bjerringbro-Silkeborg 09.26 15:50 28 - 26  
Holstebro - Skanderborg 09.26 13:30 29 - 28  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Randers 09.26 16:00 18 - 20  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - HC Tallinn 09.26 13:00 35 - 34  
SIF - BK-46 09.26 16:30 23 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Toulouse 09.26 20:00 24 - 28  
Montpellier - Chartres 09.26 19:00 31 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Chambray Touraine 09.26 20:00 20 - 30  
Dijon - Nantes 09.26 20:00 21 - 26  
Plan de Cuques - Fleury Loiret 09.26 20:30 24 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - AEK Athén 09.26 17:00 23 - 38  
Diomidisz Argosz - Szalamina 09.26 17:00 35 - 29  
Ionikosz - Doukasz 09.26 19:30 28 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Filipposz Veria 09.26 16:00 28 - 26  
Pylea - PAOK 09.26 17:00 21 - 28  
Zafirakisz Naousza - Feakasz Kerkyra 09.26 17:00 25 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Porec 09.26 18:00 21 - 33  
Sesvete - Bjelovar 09.26 19:00 34 - 25  
Vinkovci - Dubrava 09.26 19:00 30 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Grotta 09.26 19:00 25 - 25  
ÍBV - Valur 09.26 19:30 28 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KA/Thor 09.26 20:00 19 - 21  
Fram - Haukar 09.26 15:30 32 - 23  
ÍBV - Valur 09.26 16:45 23 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Zaglebie Lubin 09.26 18:00 25 - 25  
Koszalin - Ruch Chorzow 09.26 16:00 37 - 26  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duslo Sala - Michalovce 09.26 18:00 21 - 22  
Plzen - Slavia Praha 09.26 18:00 30 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Szombathely 09.26 19:15 32 - 29  
Vác - Érd 09.26 18:00 33 - 20  
Kézilabda (Norvég 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algard - Levanger 09.26 17:00 28 - 26  
Nordstrand - Follo 09.26 16:00 21 - 39  
Kézilabda (Német 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrenberg - Solingen-Gräfrath 09.26 20:00 31 - 28  
Kirchhof - Lintfort 09.26 18:00 20 - 28  
Nord Harrislee - Freiburg 09.26 17:30 27 - 27  
Nürtingen - Leipzig 09.26 19:30 22 - 25  
Rödertal - Füchse Berlin 09.26 18:30 26 - 29  
Waiblingen - Wuppertal 09.26 18:30 31 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Oldenburg 09.26 19:00 30 - 31  
Bensheim/Auerbach - Leverkusen 09.26 18:00 23 - 20  
Halle-Neustadt - Kurpfalz-Bären Ketsch 09.26 19:00 29 - 15  
Thüringer HC - Rosengarten-Buchholz 09.26 18:00 33 - 22  
Kézilabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Flensburg 09.26 20:30 28 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Donszkije Kazaki Taganrog 09.26 09:00 20 - 29  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZKIF Krasznodar 09.26 16:00 24 - 23  
SZGAU-Szaratov - Néva Szentpétervár 09.26 14:00 31 - 31  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo Asztrahany 09.26 11:00 23 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lada Toljatti 09.26 14:00 23 - 36  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivers Margareten - Krems 09.26 19:30 28 - 26  
SG Westwien - Ferlach 09.26 17:00 25 - 24  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atzgersdorf - Stockerau 09.26 19:00 25 - 21  
Perchtoldsdorf - Wiener Neustadt 09.26 17:00 22 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Boavista 09.26 19:00 34 - 24  
Benfica - Gaia 09.26 16:00 32 - 25  
Horta - Maia 09.26 22:00 25 - 22  
Porto - Avanca 09.26 19:00 34 - 27  
Sanjoanense - Boa Hora 09.26 17:00 24 - 24  
Sporting CP - ABC Braga 09.26 20:00 32 - 29  
Vitoria - Povoa de Varzim 09.26 19:00 21 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Cisne BM 09.26 19:00 26 - 21  
Nava - Atl. Valladolid 09.26 18:00 26 - 25  
Quabit Guadalajara - Barcelona 09.26 19:30 21 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 09.26 18:00 32 - 24  
Thun - Bern 09.26 17:00 26 - 26  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanela - Anderstorp 09.26 15:00 24 - 27  
Tyresö - Torslanda 09.26 16:15 25 - 27  
Vinslov - Rimbo Roslagen 09.26 14:00 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Kristianstad 09.26 15:00 25 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skuru 09.26 16:00 19 - 20  
Heid - VästerasIrsta 09.26 14:15 26 - 25  
Höör - Sävehof 09.26 15:30 25 - 21  
Kungalv - Skövde 09.26 15:00 23 - 19  
Skara - Lugi 09.26 14:00 27 - 22  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MHK Kosice - Sala 09.26 18:00 34 - 25  
Nove Zamky - Topolcany 09.26 18:00 24 - 21  
Povazska Bystrica - SKP Bratislava 09.26 18:00 27 - 23  
Tatran Presov - Kosice Crows 09.26 18:00 41 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Izola 09.26 19:00 29 - 25  
Koper - MRK Ljubljana 09.26 19:00 23 - 24  
Ormoz - Ribnica 09.26 19:00 36 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Oxford Utd. 09.26 16:00 1 - 4  
Crewe - Milton Keynes Dons 09.26 16:00 2 - 0  
Doncaster - Bristol Rovers 09.26 16:00 4 - 1  
Fleetwood - Wimbledon 09.26 16:00 0 - 1  
Gillingham - Blackpool 09.26 16:00 2 - 0  
Ipswich - Rochdale 09.26 16:00 2 - 0  
Northampton - Hull City 09.26 16:00 0 - 2  
Plymouth - Shrewsbury 09.26 16:00 1 - 1  
Portsmouth - Wigan 09.26 16:00 1 - 2  
Sunderland - Peterborough 09.26 16:00 1 - 0  
Swindon - Burton 09.26 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Colchester 09.26 16:00 1 - 1  
Bolton - Newport 09.26 16:00 0 - 2  
Bradford - Stevenage 09.26 16:00 2 - 1  
Cambridge Utd. - Tranmere 09.26 16:00 0 - 0  
Mansfield - Exeter 09.26 16:00 1 - 2  
Oldham - Crawley 09.26 16:00 2 - 3  
Port Vale - Harrogate Town 09.26 16:00 0 - 0  
Salford City - Forest Green 09.26 16:00 0 - 0  
Scunthorpe - Carlisle 09.26 16:00 1 - 0  
Southend - Morecambe 09.26 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Coventry 09.26 16:00 0 - 0  
Birmingham - Rotherham 09.26 16:00 1 - 1  
Cardiff - Reading 09.26 16:00 1 - 2  
Derby County - Blackburn 09.26 16:00 0 - 4  
Millwall - Brentford 09.26 16:00 1 - 1  
Preston - Stoke 09.26 16:00 0 - 1  
QPR - Middlesbrough 09.26 16:00 1 - 1  
Watford - Luton 09.26 13:30 1 - 0  
Wycombe - Swansea 09.26 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Zira 09.26 18:15 2 - 3  
Sabayil - Sabah Masazir 09.26 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RWD Molenbeek - Saint-Gilloise 09.26 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Waasland Beveren 09.26 16:15 3 - 2  
Gent - OH Leuven 09.26 20:45 2 - 3  
Mechelen - St. Truiden 09.26 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jantra Gabrovo - Septemvri Simitli 09.26 15:30 0 - 1  
Szeptemvri Szófia - Dobrudzsa Dobrics 09.26 16:00 1 - 0  
Sztrumszka Szlava - Sp. Szvoge 09.26 16:00 3 - 1  
Vitosa Bistrica - Gorna Orjahovica 09.26 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 09.26 20:00 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 09.26 17:45 2 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka 09.26 16:00 1 - 4  
Velez Mostar - Radnik Bijeljina 09.26 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - CRB 09.26 00:15 1 - 2  
Brasil de Pelotas - Parana 09.26 23:30 1 - 1  
Chapecoense - America MG 09.26 00:15 0 - 0  
Cruzeiro MG - Avai 09.26 02:30 0 - 1  
CSA - Juventude RS 09.26 21:00 3 - 2  
Figueirense - Guarani SP 09.26 16:00 2 - 2  
Vitória BA - Oeste 09.26 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imperatriz MA - Ferroviario CE 09.26 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Sao Jose RS 09.26 01:00 2 - 0  
Sao Bento - Boa 09.26 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centenary Stormers - North Star BPL 09.26 10:00 2 - 0  
Taringa Rovers - Bayside Utd. 09.26 09:00 2 - 1  
The Gap - St. George Willawong 09.26 09:00 2 - 3  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Carina - Broadbeach Utd. 09.26 11:00 3 - 2  
Annerley - Coomera Colts 09.26 11:00 0 - 5  
Robina City - The Lakes 09.26 09:00 3 - 0  
Univ. Of Queensland - Ipswich City 09.26 09:00 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Dortmund 09.26 15:30 2 - 0  
Bielefeld - 1. FC Köln 09.26 15:30 1 - 0  
Leverkusen - RB Leipzig 09.26 15:30 1 - 1  
Mainz - VfB Stuttgart 09.26 15:30 1 - 4  
Mönchengladbach - Union Berlin 09.26 15:30 1 - 1  
Schalke - Bremen 09.26 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Holstein Kiel 09.26 13:00 0 - 0  
Darmstadt - Regensburg 09.26 13:00 0 - 0  
Düsseldorf - Würzburg 09.26 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Magdeburg 09.26 14:00 1 - 1  
Duisburg - Zwickau 09.26 14:00 1 - 1  
Hallescher FC - Ingolstadt 09.26 14:00 0 - 2  
Saarbrücken - Rostock 09.26 14:00 2 - 0  
Verl - Bayern München Amatőr 09.26 14:00 3 - 0  
Viktoria Köln - Wehen 09.26 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - AC Barnechea 09.26 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Curico Unido 09.26 23:30 0 - 0  
Everton Vina Del Mar - Univ.Catolica de Santiago 09.26 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - AEL Limasszol 09.26 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Grecia - Santos de Guapiles 09.26 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - Vlasim 09.26 16:30 1 - 0  
Prostejov - MAS Taborsko 09.26 16:30 1 - 1  
Trinec - Jihlava 09.26 16:30 0 - 5  
Usti nad Labem - Chrudim 09.26 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loko Vltavin - Domazlice 09.26 10:15 1 - 2  
Rakovnik - SK Benesov 09.26 10:15 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prepere - Slovan Velvary 09.26 10:30 2 - 0  
Zbuzany - Jablonec 2 09.26 10:15 2 - 0  
Zivanice - Chlumec 09.26 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Slovan Rosice 09.26 10:15    
Odra Petrkovice - Zlín 2 09.26 10:15 3 - 2  
Otrokovice - SFK Vrchovina 09.26 10:15 4 - 1  
Slavia Kromeriz - Slovacko 2 09.26 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Mladá Boleslav 09.26 16:30 0 - 0  
Slavia Praha - Slovacko 09.26 19:00 3 - 0  
Teplice - Ostrava 09.26 16:30 2 - 1  
Zlín - Olomouc 09.26 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Fremad Amager 09.26 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Brabrand 09.26 15:00 3 - 2  
Dalum - Frem 09.26 14:00 0 - 0  
Middelfart - Naesby 09.26 14:00 5 - 0  
Sydvest - Jammerbugt 09.26 13:00 2 - 3  
VSK Aarhus - Holbaek 09.26 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Slagelse BI 09.26 13:30 0 - 0  
Nyköbing - Brönshöj 09.26 15:00 6 - 3  
Skovshoved - Tarnby 09.26 15:00 3 - 0  
Vanlöse - Avarta 09.26 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 09.26 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Thy-Thisted 09.26 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Bucheon 09.26 09:00 0 - 0  
Suwon City - Seoul E-Land 09.26 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - FC Seoul 09.26 07:00 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Dinamo Kijev (Kodak) 09.26 07:54 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.26 09:06 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Sahtar Doneck (Kravark) 09.26 08:42 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Plevis) - Szpartak Moszkva (Mr.Jab) 09.26 08:18 1 - 1  
Dinamo Kijev (Kodak) - CSZKA Moszkva (Plevis) 09.26 08:54 0 - 1  
Dinamo Kijev (Kodak) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.26 08:30 3 - 2  
Dinamo Kijev (Kodak) - Sahtar Doneck (Kravark) 09.26 08:06 2 - 3  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - CSZKA Moszkva (Plevis) 09.26 08:06 2 - 0  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Sahtar Doneck (Kravark) 09.26 09:18 1 - 3  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Mr.Jab) 09.26 08:54 0 - 1  
Sahtar Doneck (Kravark) - Dinamo Kijev (Kodak) 09.26 09:06 0 - 1  
Sahtar Doneck (Kravark) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.26 08:18 0 - 1  
Sahtar Doneck (Kravark) - Szpartak Moszkva (Mr.Jab) 09.26 08:30 1 - 0  
Szpartak Moszkva (Mr.Jab) - CSZKA Moszkva (Plevis) 09.26 09:18 2 - 2  
Szpartak Moszkva (Mr.Jab) - Dinamo Kijev (Kodak) 09.26 08:42 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Mr.Jab) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 09.26 07:54 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool (Arcos) - Tottenham (Boulevard Prospect) 09.26 21:00 0 - 0  
Tottenham (Boulevard Pros - Liverpool (Arcos) 09.26 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Moebius) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 03:00 0 - 2  
Bayern München (Moebius) - Manchester City (Poli) 09.26 22:00 2 - 2  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 09.26 01:40 2 - 1  
Bayern München (Moebius) - Sporting CP (Savv) 09.26 04:20 0 - 3  
Bayern München (Moebius) - Trabzonspor (Ang) 09.26 20:40 2 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Dortmund (Teok) 09.26 22:40 3 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Internazionale (Crysis) 09.26 21:20 0 - 4  
Benfica (Paularasyou) - Leverkusen (Pg) 09.26 01:00 8 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Milan (Val) 09.26 20:00 3 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Porto (Zeus) 09.26 02:20 3 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Rangers (Chris X) 09.26 03:40 4 - 0  
Celtic (Pantovits) - Lazio (Cliff) 09.26 09:00 6 - 2  
Celtic (Pantovits) - Liverpool (Tanto) 09.26 08:00 5 - 3  
Celtic (Pantovits) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.26 11:40 2 - 2  
Celtic (Pantovits) - Lyon (Apollo) 09.26 10:20 7 - 2  
Celtic (Pantovits) - PAOK (Ra) 09.26 05:20    
Celtic (Pantovits) - Roma (Reaper) 09.26 06:40 3 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Bayern München (Moebius) 09.26 21:40 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 09.26 00:40 2 - 4  
CSZKA Moszkva (Pera) - Manchester City (Poli) 09.26 20:20 4 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 09.26 02:00 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Napoli (Gosas) 09.26 03:20 5 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 09.26 23:00 3 - 1  
Dortmund (Teok) - Benfica (Paularasyou) 09.26 01:20 2 - 2  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 09.26 20:00 1 - 4  
Dortmund (Teok) - Leverkusen (Pg) 09.26 22:20 1 - 3  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 09.26 03:40 2 - 5  
Dortmund (Teok) - Sporting CP (Savv) 09.26 23:40 3 - 0  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 09.26 00:00 3 - 3  
Internazionale (Crysis) - Benfica (Paularasyou) 09.26 02:40 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 23:20 2 - 2  
Internazionale (Crysis) - Dortmund (Teok) 09.26 04:00 4 - 0  
Internazionale (Crysis) - Leverkusen (Pg) 09.26 21:00 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Manchester City (Poli) 09.26 00:20 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - Sporting CP (Savv) 09.26 22:20 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 09.26 01:20 2 - 3  
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto) 09.26 12:20 1 - 2  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.26 06:00 1 - 1  
Lazio (Cliff) - PAOK (Ra) 09.26 09:40    
Lazio (Cliff) - PSV (Bouz) 09.26 08:40 1 - 0  
Lazio (Cliff) - Roma (Reaper) 09.26 11:00 3 - 1  
Lazio (Cliff) - Tottenham (Kot) 09.26 07:20 4 - 3  
Leverkusen (Pg) - Benfica (Paularasyou) 09.26 23:40 1 - 4  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 09.26 02:20 4 - 1  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 09.26 03:40 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Porto (Zeus) 09.26 21:20 4 - 2  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 09.26 20:00 2 - 1  
Leverkusen (Pg) - Sporting CP (Savv) 09.26 00:00 2 - 4  
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.26 13:20 0 - 5  
Liverpool (Tanto) - PAOK (Ra) 09.26 08:20    
Liverpool (Tanto) - Paris SG (Popeye) 09.26 12:00 0 - 4  
Liverpool (Tanto) - PSV (Bouz) 09.26 07:00 0 - 2  
Liverpool (Tanto) - Roma (Reaper) 09.26 09:40 1 - 1  
Liverpool (Tanto) - Tottenham (Kot) 09.26 06:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Lazio (Cliff) 09.26 07:40 3 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Liverpool (Tanto) 09.26 06:20 3 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Lyon (Apollo) 09.26 09:00 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Ra) 09.26 12:40    
Lokomotív Moszkva(Burton) - PSV (Bouz) 09.26 11:20 3 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Roma (Reaper) 09.26 05:20 1 - 0  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 09.26 06:20 3 - 2  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 09.26 05:00 2 - 1  
Lyon (Apollo) - PAOK (Ra) 09.26 11:20    
Lyon (Apollo) - PSV (Bouz) 09.26 10:00 1 - 3  
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper) 09.26 12:20 4 - 6  
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot) 09.26 08:40 1 - 0  
Manchester City (Poli) - Bayern München (Moebius) 09.26 02:00 3 - 3  
Manchester City (Poli) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 04:20 0 - 4  
Manchester City (Poli) - Milan (Val) 09.26 23:00 0 - 3  
Manchester City (Poli) - Napoli (Gosas) 09.26 21:40 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Rangers (Chris X) 09.26 00:40 1 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Celtic (Pantovits) 09.26 10:00 6 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.26 08:40 0 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo) 09.26 07:20 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 09.26 11:00 1 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Popeye) 09.26 05:00 5 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Real Madrid (Alabama) 09.26 12:20 2 - 5  
Marseille (Legolas) - Celtic (Pantovits) 09.26 05:40 4 - 2  
Marseille (Legolas) - Lazio (Cliff) 09.26 10:40 4 - 5  
Marseille (Legolas) - Liverpool (Tanto) 09.26 09:20 2 - 1  
Marseille (Legolas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.26 13:00 2 - 3  
Marseille (Legolas) - Lyon (Apollo) 09.26 11:40 5 - 3  
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper) 09.26 08:00 3 - 4  
Milan (Val) - Bayern München (Moebius) 09.26 00:20 0 - 0  
Milan (Val) - Benfica (Paularasyou) 09.26 04:00 2 - 1  
Milan (Val) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 22:00 2 - 2  
Milan (Val) - Manchester City (Poli) 09.26 01:40 2 - 1  
Milan (Val) - Napoli (Gosas) 09.26 23:20 0 - 0  
Milan (Val) - Sporting CP (Savv) 09.26 20:40 1 - 0  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 09.26 03:00 3 - 3  
Napoli (Gosas) - Bayern München (Moebius) 09.26 23:00 0 - 2  
Napoli (Gosas) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 20:40 2 - 5  
Napoli (Gosas) - Manchester City (Poli) 09.26 03:00 1 - 1  
Napoli (Gosas) - Milan (Val) 09.26 00:40 1 - 0  
Napoli (Gosas) - Trabzonspor (Ang) 09.26 04:20 3 - 2  
PAOK (Ra) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.26 10:20    
PAOK (Ra) - Marseille (Legolas) 09.26 06:40    
PAOK (Ra) - Paris SG (Popeye) 09.26 09:20    
PAOK (Ra) - PSV (Bouz) 09.26 13:00    
PAOK (Ra) - Real Madrid (Alabama) 09.26 08:00    
PAOK (Ra) - Tottenham (Kot) 09.26 11:40    
Paris SG (Popeye) - Celtic (Pantovits) 09.26 08:20 2 - 7  
Paris SG (Popeye) - Lazio (Cliff) 09.26 13:20 1 - 4  
Paris SG (Popeye) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.26 07:20 2 - 4  
Paris SG (Popeye) - Lyon (Apollo) 09.26 06:00 3 - 3  
Paris SG (Popeye) - Marseille (Legolas) 09.26 09:40 3 - 2  
Paris SG (Popeye) - Real Madrid (Alabama) 09.26 11:00 5 - 2  
Porto (Zeus) - Benfica (Paularasyou) 09.26 22:20 2 - 1  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 00:00 2 - 1  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 09.26 21:00 1 - 2  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 09.26 02:40 1 - 4  
Porto (Zeus) - Sporting CP (Savv) 09.26 01:20 5 - 1  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 09.26 23:40 1 - 2  
PSV (Bouz) - Celtic (Pantovits) 09.26 12:40 5 - 3  
PSV (Bouz) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.26 09:00 1 - 1  
PSV (Bouz) - Marseille (Legolas) 09.26 05:20 3 - 3  
PSV (Bouz) - Paris SG (Popeye) 09.26 07:40 2 - 3  
PSV (Bouz) - Real Madrid (Alabama) 09.26 06:40 4 - 3  
PSV (Bouz) - Tottenham (Kot) 09.26 10:20 1 - 0  
Rangers (Chris X) - Benfica (Paularasyou) 09.26 21:00 3 - 4  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.26 01:40 2 - 2  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 09.26 04:00 1 - 4  
Rangers (Chris X) - Manchester City (Poli) 09.26 23:20 0 - 1  
Rangers (Chris X) - Napoli (Gosas) 09.26 00:20 4 - 1  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Savv) 09.26 02:40 1 - 1  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 09.26 22:00 1 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Celtic (Pantovits) 09.26 07:00 2 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Lazio (Cliff) 09.26 12:00 0 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Liverpool (Tanto) 09.26 10:40 2 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.26 05:40 0 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Lyon (Apollo) 09.26 13:20 3 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Marseille (Legolas) 09.26 08:20 3 - 3  
Roma (Reaper) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.26 12:00 2 - 3  
Roma (Reaper) - PAOK (Ra) 09.26 07:00    
Roma (Reaper) - Paris SG (Popeye) 09.26 10:40 4 - 3  
Roma (Reaper) - PSV (Bouz) 09.26 05:40 0 - 2  
Roma (Reaper) - Real Madrid (Alabama) 09.26 09:20 2 - 2  
Roma (Reaper) - Tottenham (Kot) 09.26 13:00 1 - 2  
Sporting CP (Savv) - Bayern München (Moebius) 09.26 20:20 2 - 1  
Sporting CP (Savv) - Dortmund (Teok) 09.26 01:00 3 - 2  
Sporting CP (Savv) - Internazionale (Crysis) 09.26 02:20 2 - 3  
Sporting CP (Savv) - Milan (Val) 09.26 03:20 1 - 1  
Sporting CP (Savv) - Porto (Zeus) 09.26 22:40 1 - 1  
Sporting CP (Savv) - Rangers (Chris X) 09.26 21:20 6 - 1  
Tottenham (Kot) - Celtic (Pantovits) 09.26 11:20 2 - 3  
Tottenham (Kot) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.26 10:00 1 - 1  
Tottenham (Kot) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.26 07:40 2 - 2  
Tottenham (Kot) - Marseille (Legolas) 09.26 12:40 2 - 0  
Tottenham (Kot) - Paris SG (Popeye) 09.26 06:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Real Madrid (Alabama) 09.26 05:00 2 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Bayern München (Moebius) 09.26 03:20 0 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 09.26 22:40 1 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 09.26 21:40 2 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Napoli (Gosas) 09.26 20:20 2 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 09.26 01:00 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 09.26 02:00 6 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Allianz - FRZ Forze 09.26 18:00 1 - 2  
All Allianz - Westcoastunt 09.26 16:20 6 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - Gambit Esports 09.26 09:45 1 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - PWR Pele Warriors 09.26 11:50 1 - 1  
Fin Fints - All Allianz 09.26 16:45 0 - 1  
FRZ Forze - Fin Fints 09.26 18:25 4 - 1  
FRZ Forze - Tes Tundra 09.26 19:15 1 - 2  
Gambit Esports - Ina InactiveTV 09.26 10:35 2 - 1  
Gambit Esports - PSG Shemyakin Onze 09.26 12:15 0 - 1  
Ina InactiveTV - EZ1 EZ1D 11 09.26 08:30 0 - 3  
Ina InactiveTV - PSG Shemyakin Onze 09.26 09:20 3 - 1  
PSG Shemyakin Onze - EZ1 EZ1D 11 09.26 11:00 1 - 0  
PSG Shemyakin Onze - PWR Pele Warriors 09.26 10:10 2 - 1  
PWR Pele Warriors - Gambit Esports 09.26 08:55 1 - 3  
PWR Pele Warriors - Ina InactiveTV 09.26 11:25 2 - 2  
Tes Tundra - All Allianz 09.26 17:10 0 - 4  
Tes Tundra - Fin Fints 09.26 15:55 0 - 1  
Westcoastunt - FRZ Forze 09.26 18:50 5 - 0  
Westcoastunt - Tes Tundra 09.26 17:10 4 - 5  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Amarilla - Atl. Santo Domingo 09.26 22:00 0 - 0  
Santa Rita Vinces - 9 de Octubre Guayaquil 09.26 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mushuc Runa - Guayaquil City 09.26 21:45 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanta - Al-Ahly (EGY) 09.26 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Krumkacsi Minszk 09.26 16:00 1 - 1  
Himik Szvetlogorszk - Orsa 09.26 13:00 2 - 1  
Lida - Granit Mikasevicsi 09.26 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 09.26 19:00 2 - 4  
Energetik-BGU Minszk - Isloch Minszk 09.26 13:00 1 - 1  
Gorodeja - Slavia Mozír 09.26 15:00 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Nyeman Grodno 09.26 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrujcsanka Bobrujszk - Dnyepr Mogiljev 09.26 13:00 2 - 1  
FK Minszk - Zorka-BDU 09.26 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Seinäjoen JK 2 09.26 17:30 2 - 1  
KPV Kokkola - Vaasa PS 09.26 14:00 0 - 1  
Musan Salama - Mikkeli MP 09.26 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - EPS 09.26 14:00 3 - 1  
NJS - Kultsu 09.26 15:00 3 - 3  
PEPO - Kiffen 09.26 16:00 3 - 1  
PK-35 - Keski Uusimaa 09.26 14:00 2 - 0  
Viikingit - MiPK 09.26 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - Jazz Pori 09.26 14:00 5 - 1  
FC Espoo - KaaPo Kaarina 09.26 14:00 3 - 3  
P-Iirot - GrIFK 09.26 14:00 0 - 3  
SalPa - PIF Pargas 09.26 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiisto - PS Kemi 09.26 14:00 1 - 2  
Vaajakoski - JIPPO 09.26 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - PK-35 Helsinki 09.26 16:00 3 - 1  
Kuopio PS - Ilves 09.26 15:30 3 - 1  
TiPS - PK-35 Vantaa 09.26 15:00 6 - 1  
TPS - Helsinki JK 09.26 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Sochaux 09.26 19:00 1 - 1  
Amiens - Pau 09.26 19:00 0 - 0  
Chambly - Chateauroux 09.26 19:00 2 - 1  
Guingamp - Grenoble 09.26 19:00 1 - 0  
Nancy - Le Havre 09.26 19:00 0 - 1  
Niort - Paris FC 09.26 19:00 2 - 2  
Rodez Aveyron - Dunkerque 09.26 19:00 2 - 1  
Toulouse - Auxerre 09.26 15:00 3 - 1  
Valenciennes - Caen 09.26 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Metz 09.26 21:00 1 - 1  
St-Etienne - Rennes 09.26 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Dijon 09.26 14:30 1 - 2  
Issy-les-Moulineaux - Fleury 91 09.26 14:30 0 - 1  
Paris FC - Le Havre 09.26 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Guatemalai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Malacateco - CSD Comunicaciones 09.26 19:00 1 - 0  
Santa Lucia Cotzumalguapa - Dep. Iztapa 09.26 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panetolikosz 09.26 19:30 2 - 0  
Volosz NFC - PAOK 09.26 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - PSV 2 09.26 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASWH - De Treffers 09.26 15:00 2 - 0  
GVVV - Spakenburg 09.26 14:00 0 - 3  
HHC Hardenberg - Amsterdamsche FC 09.26 14:30 0 - 2  
Ijsselmeervogels - Volendam 2 09.26 15:00 4 - 3  
Katwijk - Kozakken Boys 09.26 15:30 2 - 2  
Rijnsburgse Boys - Scheveningen 09.26 15:00 1 - 1  
Sparta Rotterdam 2 - Quick Boys 09.26 15:30 0 - 1  
TEC - Maassluis 09.26 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Vitesse 09.26 21:00 2 - 1  
F. Sittard - AZ Alkmaar 09.26 18:45 3 - 3  
Heerenveen - Venlo 09.26 20:00 1 - 0  
Zwolle - Sparta Rotterdam 09.26 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 2 09.26 19:00 0 - 1  
Kustosija - Dragovoljac 09.26 16:00 0 - 0  
Medimurje - Junak Sinj 09.26 19:00 4 - 3  
Radnik Sesvete - Solin 09.26 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Sibenik 09.26 17:00 1 - 0  
Osijek - HNK Gorica 09.26 19:05 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Magni 09.26 17:00 3 - 1  
Leiknir F. - Vikingur Olafsvik 09.26 16:00 2 - 4  
Leiknir R. - Afturelding 09.26 16:00 3 - 0  
Thor Akureyri - Fram 09.26 16:00 0 - 2  
Throttur Reykjavik - ÍBV 09.26 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Thor Akureyri 09.26 17:00 1 - 2  
Fylkir - Valur 09.26 19:00 0 - 7  
Selfoss - Throttur Reykjavik 09.26 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 09.26 07:00 1 - 1  
Ehime - Zweigen Kanazawa 09.26 12:00 0 - 0  
Kyoto - Omiya Ardija 09.26 11:30 2 - 4  
Tokushima - Matsumoto Yamaga 09.26 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Utd. - Blaublitz Akita 09.26 07:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Shimizu SP 09.26 07:00 3 - 1  
Urawa RD - Yokohama FC 09.26 11:00 0 - 2  
Vissel Kobe - Sapporo 09.26 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Iga Kunoichi 09.26 08:00 3 - 0  
Cerezo Osaka - Urawa RD 09.26 06:00 0 - 0  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Khor 09.26 17:00 1 - 5  
Al-Wakrah - Qatar SC 09.26 19:15 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taraz - Tobol Kostanaj 09.26 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Cortulua 09.26 22:00 0 - 1  
Boca Juniors de Cali - Real Cartagena 09.26 22:00 0 - 0  
Llaneros FC - Itagui Leones 09.26 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Patriotas 09.26 23:00 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Dep. La Equidad 09.26 01:00 2 - 0  
Once Caldas - Atl. Nacional Medellin 09.26 03:05 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taizhou Yuanda - Beijing Renhe 09.26 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangxi Liansheng - Guizhou Hengfeng 09.26 13:35 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai 09.26 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Radomiak Radom 09.26 16:00 2 - 1  
Miedz Legnica - Korona Kielce 09.26 12:40 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Skra Czestochowa 09.26 18:00 0 - 1  
Chojniczanka Chojnice - Blekitni Stargard Szczec. 09.26 17:00 2 - 0  
GKS Katowice - Pogon Siedlce 09.26 18:00 2 - 2  
Lech Poznan 2 - KS Polkowice 09.26 13:00 1 - 3  
Sokol Ostroda - Znicz Pruszkow 09.26 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Rakow Czestochowa 09.26 15:00 2 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Zaglebie Lubin 09.26 20:00 0 - 1  
Lechia Gdansk - Podbeskidzie Bielsko-B. 09.26 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medyk Konin - Gornik Leczna 09.26 11:00 2 - 2  
UJ Krakkó - Rolnik Biedrzychowice 09.26 12:00 6 - 0  
UKS Lodz - Czarni Sosnowiec 09.26 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Rezekne/BJSS 09.26 14:00 6 - 0  
Lokomotív Daugavpils - Smiltene/BJSS 09.26 15:00 6 - 2  
Super Nova Riga - FK Auda 09.26 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Kedah 09.26 15:00 2 - 1  
Selangor - UiTM Shah Alam 09.26 15:00 3 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - FUS Rabat 09.26 20:15 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tlaxcala - Atlante 09.26 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Atlas de Guadalajara 09.26 04:30 0 - 1  
Puebla - Queretaro 09.26 02:30 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Mazatlan FC 09.26 19:00 8 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Houston 09.26 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Valletta 09.26 21:15 0 - 1  
Birkirkara - Mosta 09.26 17:00 0 - 3  
Gudja - Lija 09.26 17:00 2 - 0  
Gzira - Tarxien 09.26 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Fehérvár 09.26 09:30    
Paks - MTK 09.26 14:45 4 - 0  
ZTE - Diósgyőr 09.26 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eidsvold Turn - Alta 09.26 16:00 2 - 0  
Florö - Kjelsas 09.26 16:00 2 - 2  
Flöya - Hödd 09.26 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Fram Larvik 09.26 16:00 5 - 3  
Baerum - Bryne 09.26 16:00 1 - 1  
Flekkeröy - Egersund 09.26 16:00 0 - 1  
Notodden - Nardo 09.26 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Sandefjord 09.26 18:00 0 - 1  
Strömsgodset - Sarpsborg 09.26 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Rosenborg 09.26 15:00 2 - 2  
LSK Kvinner - Röa 09.26 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra FC - Gungahlin Utd. 09.26 10:00 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marconi Stallions - Manly Utd. 09.26 08:00 1 - 1  
MT Druitt Town Rangers - Sydney FC 2 09.26 11:00 0 - 5  
Sydney Olympic - North Shore Mariners FC 09.26 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Valentine FC 09.26 08:30 2 - 2  
Lambton Jaffas - Lake Macquarie 09.26 06:30 3 - 0  
Maitland FC - Edgeworth FC 09.26 07:30 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane City FC - Brisbane Strikers 09.26 09:30 1 - 2  
Capalaba Bulldogs - Redlands Utd. 09.26 09:15 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide City FC - Modbury Jets 09.26 07:30 1 - 1  
Adelaide Comets - Adelaide Croatia Raiders 09.26 07:30 4 - 0  
Adelaide Utd. 2 - Adelaide Blue Eagles 09.26 07:30 1 - 1  
Cumberland Utd. - Adelaide Olympic 09.26 07:30 2 - 1  
North Eastern Metrostars - Croydon Kings 09.26 07:30 1 - 5  
Para Hills Knights - Campbelltown City 09.26 07:30 2 - 3  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Riverside Olympic 09.26 06:30 4 - 1  
Devonport City - Kingborough Lions 09.26 06:15 3 - 1  
Launceston City - Glenorchy Knights 09.26 08:30 1 - 3  
South Hobart - Olympia Warriors 09.26 06:00 3 - 6  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balcatta - Perth Glory 2 09.26 09:00 3 - 0  
Bayswater City - Perth SC 09.26 09:00 1 - 4  
Rockingham City - Inglewood Utd. 09.26 09:00 2 - 2  
Labdarúgás (NPL,Western Australia,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Sorrento 09.26 09:00 5 - 3  
Cockburn City - ECU Joondalup 09.26 09:00 1 - 3  
Gwelup Croatia - Floreat Athena 09.26 09:00 0 - 3  
Labdarúgás (NWSL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 09.26 19:00 1 - 1  
Utah - OL Reign 09.26 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Freiburg 09.26 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern Alzenau - Mainz Amatőr 09.26 14:00 3 - 1  
E. Stadtallendorf - Elversberg 09.26 14:00 1 - 2  
Hessen Kassel - Homburg 09.26 14:00 0 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - FSV Frankfurt 09.26 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahlen - Wiedenbrück 09.26 14:00 2 - 4  
Düsseldorf Amatőr - Lotte 09.26 14:00 6 - 0  
Fortuna Köln - 1. FC Köln Amatőr 09.26 14:00 1 - 1  
Lippstadt - Essen 09.26 14:00 0 - 3  
Mönchengladbach Amatőr - Wuppertal 09.26 14:00 5 - 1  
Oberhausen - VfB Homberg 09.26 14:00 0 - 1  
Rödinghausen - Bergisch Gladbach 09.26 14:00 1 - 0  
Schalke Amatőr - SV Straelen 09.26 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babelsberg - TB Berlin 09.26 13:30 2 - 1  
Germania Halberstadt - Lichtenberg 09.26 13:30 0 - 0  
Jena - Luckenwalde 09.26 13:30 2 - 0  
VfB Auerbach - Meuselwitz 09.26 13:30 3 - 2  
Viktoria Berlin - Chemie Leipzig 09.26 13:30 3 - 2  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phönix Lübeck - Weiche Flensburg 09.26 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas Delmenhorst - Rehden 09.26 16:00 1 - 1  
Bremen Amatőr - Hildesheim 09.26 14:00 2 - 0  
Hannover Amatőr - Oberneuland 09.26 13:00 3 - 2  
Wolfsburg Amatőr - VfB Oldenburg 09.26 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Lazio 09.26 18:00 0 - 2  
Internazionale - Fiorentina 09.26 20:45 4 - 3  
Sampdoria - Benevento 09.26 18:00 2 - 3  
Torino - Atalanta 09.26 15:00 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Ascoli 09.26 14:00 1 - 1  
Cosenza - Entella 09.26 14:00 0 - 0  
Frosinone - Empoli 09.26 14:00 0 - 2  
Lecce - Pordenone 09.26 14:00 0 - 0  
Pescara - Chievo 09.26 14:00 0 - 0  
Salernitana - Reggina 09.26 14:00 1 - 1  
Venezia - Vicenza 09.26 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecco - Giana Erminio 09.26 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Legnago 09.26 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavese - Vibonese 09.26 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murom - Rogyina Moszkva 09.26 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasznyij Szmolenszk - Rjazany 09.26 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg 2 - Volga Uljanovszk 09.26 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - FK Krasznodar 09.26 19:00 1 - 1  
Tambov - Szpartak Moszkva 09.26 13:00 0 - 2  
Zenit Szentpétervár - Ufa 09.26 15:30 6 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Dornbirn 1913 09.26 20:00 3 - 3  
Austria Lustenau - FC Juniors OÖ 09.26 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - WSG Tirol 09.26 17:00 0 - 2  
Ried - Salzburg 09.26 17:00 1 - 3  
St. Pölten - Rapid Wien 09.26 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz Amatőr - Allerheiligen 09.26 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Salzburg - Pinzgau Saalfelden 09.26 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lauterach - Hohenems 09.26 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - 12 de Octubre Itaugua 09.26 00:00 3 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - C. Mannucci Trujillo 09.26 22:30 0 - 1  
FC Carlos Stein - Alianza Lima 09.26 22:00 0 - 2  
Sport Boys Callao - Dep. Municipal 09.26 01:00 1 - 1  
UTC de Cajamarca - Cienciano 09.26 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Varzim 09.26 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Moreirense 09.26 19:30 2 - 0  
Boavista - Porto 09.26 22:00 0 - 5  
Marítimo - Tondela 09.26 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester Utd. 09.26 13:30 2 - 3  
Burnley - Southampton 09.26 21:00 0 - 1  
Crystal Palace - Everton 09.26 16:00 1 - 2  
West Bromwich - Chelsea 09.26 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal 2 - Tottenham 2 09.26 14:00 0 - 1  
Southampton 2 - West Ham 2 09.26 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aerostar Bacau - Csíkszereda 09.26 10:00 3 - 2  
ASUPolitechnika Timisoara - Ripensia Timisoara 09.26 10:00 2 - 0  
Comuna Recea - Rapid Bukarest 09.26 11:30 2 - 1  
Gloria Buzau - CSM Resita 09.26 10:00 0 - 1  
Pandurii Targu Jiu - Mioveni 09.26 10:00 1 - 2  
Petrolul Ploiesti - Dunarea Calarasi 09.26 17:45 0 - 1  
Turris Turnu Magurele - Concordia Chiajna 09.26 10:00 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Gaz Metan Medias 09.26 13:45 2 - 0  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 09.26 20:30 4 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Fiorita - Cailungo 09.26 15:00 7 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Dundee Utd. 09.26 16:00 1 - 1  
Livingston - St. Johnstone 09.26 16:00 2 - 0  
St. Mirren - Kilmarnock 09.26 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Albacete 09.26 20:30 1 - 0  
Malaga - Alcorcon 09.26 18:15 1 - 0  
Sp. Gijón - Girona 09.26 18:15 2 - 0  
UD Logrones - Castellon 09.26 18:15 1 - 1  
Zaragoza - Las Palmas 09.26 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Getafe 09.26 13:00 0 - 0  
Betis - Real Madrid 09.26 21:00 2 - 3  
Elche - Real Sociedad 09.26 18:30 0 - 3  
Valencia - Huesca 09.26 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Kriens 09.26 18:00 2 - 1  
Wil - Thun 09.26 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Stars Basel - Cham 09.26 15:00 2 - 3  
FC Zürich 2 - Bavois 09.26 16:00 0 - 1  
Köniz - Rapperswil 09.26 16:00 1 - 6  
Stade Nyonnais - Bellinzona 09.26 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 09.26 19:00 2 - 2  
Sion - Young Boys 09.26 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Grasshoppers 09.26 18:00 6 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Öster 09.26 17:30 1 - 2  
Dalkurd - Akropolis IF 09.26 15:00 1 - 1  
Halmstad - Ljungskile 09.26 17:30 2 - 0  
Norrby - Degerfors 09.26 13:00 0 - 2  
Västeras SK - Jönköping Södra 09.26 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Qviding 09.26 15:00 3 - 0  
Torn - Motala AIF 09.26 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro Syrianska - Vasalund 09.26 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Sirius 09.26 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Kristianstad 09.26 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Macva Sabac 09.26 16:00 4 - 0  
Javor Ivanjica - Zlatibor Cajetina 09.26 16:00 1 - 1  
Mladost Lucani - Crvena zvezda 09.26 18:00 0 - 4  
Radnik Surdulica - Rad Belgrád 09.26 16:00 4 - 2  
Topolya SC - Spartak Subotica 09.26 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - FC Kosice 09.26 15:30 1 - 0  
Podbrezova - Liptovsky Mikulas 09.26 18:00 1 - 2  
Skalica - Puchov 09.26 19:00 1 - 1  
Slavoj Trebisov - Komarno 09.26 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Sered 09.26 19:00 3 - 0  
Senica - Trnava 09.26 18:00 0 - 2  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 09.26 19:00 5 - 0  
Zemplin Michalovce - Pohronie 09.26 19:00 2 - 0  
Zlate Moravce - Zilina 09.26 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilje - Beltinci 09.26 16:00 5 - 2  
Brezice - Primorje Ajdovscina 09.26 19:00 1 - 0  
Jadran Dekani - Ptuj Drava 09.26 16:00 0 - 1  
Kalcer Radomlje - Brda 09.26 16:00 2 - 1  
Krka Novo Mesto - Krsko 09.26 18:00 4 - 1  
Roltek Dob - Nafta 09.26 16:00 4 - 4  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 09.26 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Aluminij Kidricevo 09.26 17:30 2 - 0  
Tabor Sezana - Maribor 09.26 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polisi Tanzania - Dodoma 09.26 13:00 3 - 0  
Simba SC - Gwambina 09.26 18:00 3 - 0  
Tanzania Prisons - Azam 09.26 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (TFF 2., Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gümüshanespor - Inegölspor 09.26 14:00 1 - 0  
Hacettepe - Ergene Velimese 09.26 14:30 2 - 1  
Manisa FK - Kocaelispor 09.26 15:00 6 - 1  
Sariyer - Afjet Afyonspor 09.26 15:00 1 - 1  
Usakspor - Ankara Demirspor 09.26 15:00 3 - 1  
Zonguldak Kömürspor - Nigde Anadolu 09.26 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (TFF 2., Vörös csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodrumspor - Kastamonuspor 09.26 15:00 4 - 1  
Karacabey Bld. Spor - 1922 Konyaspor 09.26 15:00 1 - 0  
Mamak - Turgutluspor 09.26 14:30 0 - 1  
Sakaryaspor - Eyüpspor 09.26 15:00 1 - 1  
Vanspor - Kirklarelispor 09.26 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Suphanburi 09.26 15:00 1 - 0  
Muangthong Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 09.26 12:45 2 - 1  
Police Tero - Chonburi FC 09.26 13:00 1 - 2  
Trat - Port FC 09.26 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Balikesirspor 09.26 18:00 2 - 0  
Bursaspor - Giresunspor 09.26 18:00 1 - 2  
Ümraniyespor - Istanbulspor 09.26 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Gazisehir Gaziantep 09.26 15:00 2 - 2  
Hatayspor - Kasimpasa 09.26 15:00 1 - 0  
Kayserispor - Erzurum Bld. Spor 09.26 12:30 1 - 3  
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor 09.26 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Alians Lipova Dolina 09.26 15:00 2 - 1  
Csernomorec Odessza - Veresz Rivne 09.26 16:00 1 - 0  
Kremin Kremincsuk - Obolon Kijev 09.26 16:00 1 - 0  
Krisztal Herszon - Metaliszt 1925 09.26 14:00 1 - 2  
Niva Ternopil - Avangard Kramatorszk 09.26 16:00 1 - 1  
Polisszja Zsitomir - Prikarpattya Ivano-Frank. 09.26 14:00 1 - 1  
VPK-Agro Sevcsenkivka - Girnyik-Sport 09.26 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaj - Dinamo Kijev 09.26 13:00 0 - 4  
Olekszandria - Dnipro-1 09.26 18:30 4 - 1  
Vorszkla Poltava - Mariupol 09.26 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Philadelphia 2 09.26 23:00 5 - 4  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Madison - Chattanooga Red Wolves 09.26 20:00 1 - 0  
Greenville Triumph - North Texas SC 09.26 01:00 1 - 0  
Orlando 2 - New England 2 09.26 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Hai Phong 09.26 12:00 1 - 0  
Ho Chi Minh FC - Nam Dinh 09.26 12:00 5 - 1  
Quang Nam - Hanoi FC 09.26 12:00 2 - 2  
Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai 09.26 12:00 2 - 0  
Than Quang Ninh - Binh Duong 09.26 12:00 2 - 2  
Thanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh 09.26 12:00 1 - 2  
The Cong Hanoi - Saigon FC 09.26 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Cardiff Met Univ. 09.26 15:30 1 - 1  
Flint Town - Barry Town 09.26 18:45 0 - 1  
Penybont - Bala Town 09.26 15:30 1 - 5  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Shabab Al-Ahli (UAE) 09.26 15:40 1 - 1  
Pakhtakor - Esteghlal Tehran 09.26 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Rabotnicki Szkopje 09.26 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn 2 - Nomme Utd. 09.26 18:00 1 - 0  
Tammeka Tartu 2 - Parnu JK 09.26 18:00 1 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn 09.26 15:00 4 - 1  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 09.26 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers 2 - UC Dublin 09.26 16:00 2 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Shelbourne 09.26 20:30 2 - 0  
Waterford FC - Sligo 09.26 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Ararat Jereván 09.26 14:15 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Qizilqum Zarafshon 09.26 15:00 2 - 1  
Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi 09.26 15:00 0 - 0  
MMA (Bellator ES 8, Milánó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fab. Edwards - C. van Steenis 09.26 23:00 0 - 1  
M. Shipman - P. Penini 09.26 23:00 1 - 0  
W. Fleury - K. Kauppinen 09.26 23:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 11:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
D. Ricciardo - E. Ocon (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.26 14:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Orosz Nagydíj 2020, időmérő 09.26 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2020, időmérő - Top 3 09.26 14:00    
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Toulouse 09.26 16:30 28 - 18  
Racing-Metro - Saracens 09.26 14:00 19 - 15  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Leicester 09.26 21:00 34 - 19  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Canterbury 09.26 09:05 20 - 19  
Southland - North Harbour 09.26 06:35 11 - 10  
Tasman - Waikato 09.26 04:05 34 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Penrith Panthers 09.26 07:00 0 - 42  
Cronulla Sharks - Canberra Raiders 09.26 09:30 28 - 38  
Wests Tigers - Parramatta Eels 09.26 11:35 24 - 28  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Ostrava 09.26 18:00 3 - 0  
Karlovarsko - Usti nad Labem 09.26 18:00 3 - 0  
Kladno - Brno 09.26 18:00 3 - 1  
Pribram - Ceske Budejovice 09.26 16:55 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Liberec 09.26 18:00 1 - 3  
Prostejov - Prerov 09.26 15:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Mougins 09.26 20:00 2 - 3  
Istres - Paris SC 09.26 19:30 0 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Nantes 09.26 20:00 1 - 3  
Mulhouse - Cannes 09.26 20:00 3 - 1  
Venelles - St-Raphael 09.26 20:00 3 - 2  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centrometal Macinec - Mursa Osijek 09.26 17:00 0 - 3  
Rijeka - Sisak 09.26 18:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 09.26 14:45 1 - 3  
Olsztyn - Zawiercie 09.26 17:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Bielsko-Biala 09.26 20:30 0 - 3  
Wroclaw - Legionowo 09.26 17:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Trentino 09.26 20:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jugra Nyizsnyevartovszk 09.26 16:30 0 - 3  
Dinamo-LO - Nyizsnyij Novgorod 09.26 17:00 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Novoszibirszk 09.26 12:00 0 - 3  
Jugra Szurgut - Ural Ufa 09.26 15:00 0 - 3  
Zenit Kazany - Fakel Novij Urengoj 09.26 16:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák Bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Ried 09.26 18:00 1 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - TI Volley 09.26 19:00 2 - 3  
Tirol Innsbruck - Salzburg 09.26 18:00 1 - 3  
Wildcats Klagenfurt - Linz/Steg 09.26 19:00 1 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ala Gondomar - Fonte Bastardo 09.26 18:00 0 - 3  
Caldas da Rainha - Leixoes 09.26 18:00 3 - 1  
Espinho - Ginastica 09.26 18:00 3 - 0  
Sao Mamede - Esmoriz 09.26 19:00 0 - 3  
Viana - Clube Desportivo Da Povoa 09.26 18:00 3 - 0  
Vitoria Guimaraes - Benfica 09.26 19:00 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Habo 09.26 17:30 3 - 2  
Sollentuna - Floby Vk 09.26 17:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hylte/Halmstad - Engelholm 09.26 13:00 3 - 0  
Iksu - Värnamo 09.26 14:00 2 - 3  
Lindesberg - Linköping 09.26 15:00 0 - 3  
Lund - Falköping 09.26 15:00 1 - 3  
Sollentuna - Örebro 09.26 14:30 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nis - Borac 09.26 16:55 3 - 0  
Partizan Belgrád - Radnik Pozarevac 09.26 17:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Mesto nad Vahom - Brusno 09.26 18:00 3 - 0  
Pezinok - Nitra 09.26 18:00 1 - 3  
Trnava - Presov 09.26 19:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Bakirkoy Yesilyurt 09.26 14:00 1 - 3  
Galatasaray - Ilbank Ankara 09.26 14:00 3 - 1  
Nilufer Bld. Spor - Eczacibasi Istanbul 09.26 18:30 0 - 3  
THY Istanbul - Kuzey Boru Genclik 09.26 12:00 3 - 1  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Franciaország 09.26 18:30 2 - 3  
U20Lengyelország - U20Szerbia 09.26 18:30 3 - 0  
U20Oroszország - U20Fehéroroszország 09.26 16:00 3 - 1  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - M. Selby 09.26 14:00 1 - 5  
J. Trump - Kyr. Wilson 09.26 14:00 5 - 2  
J. Trump - Mar. Gould 09.26 20:00 3 - 6  
Mar. Gould - Yan Bingtao 09.26 14:00 5 - 4  
Neil Robertson - S. Murphy 09.26 14:00 4 - 5  
S. Murphy - M. Selby 09.26 20:00 3 - 6  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Okinoumi - T. Kiribayama 09.26 09:00    
A. Wakatakakage - H. Mitakeumi 09.26 09:00    
D. Hokutofuji - A. Takayasu 09.26 09:00    
F. Onosho - N. Takanosho 09.26 09:00    
H. Asanoyama - N. Shodai 09.26 09:00    
H. Daieisho - D. Takarafuji 09.26 09:00    
I. Kaisei - K. Aoiyama 09.26 09:00    
K. Shimanoumi - M. Kotoeko 09.26 09:00    
M. Tobizaru - M. Takakeisho 09.26 09:00    
M. Tokushoryu - Y. Kotoshoho 09.26 09:00    
T. Hoshoryu - T. Kagayaki 09.26 09:00    
T. Nishikigi - Y. Shohozan 09.26 09:00    
T. Sadanoumi - T. Ichinojo 09.26 09:00    
Y. Myogiryu - C. Meisei 09.26 09:00    
Tenisz (Biella-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - T. Gabashvili 09.26 15:00 2 - 0  
D. Masur - A. Arnaboldi 09.26 11:00 1 - 2  
F. Ornago - F. Baldi 09.26 15:00 0 - 2  
M. Trungelliti - Chun Hsin Tseng 09.26 13:05 0 - 2  
R. Bonadio - V. Galovic 09.26 11:00 1 - 2  
Yos. Watanuki - A. Ritschard 09.26 14:00 0 - 2  
Tenisz (Castelo Branco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Alvarez Varona - L. Catarina 09.26 12:25 1 - 2  
R. Balzerani - S. Kirchheimer 09.26 11:00 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Musetti - T. Monteiro 09.26 12:00 2 - 0  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Vavassori A - Brkic T / Cacic N 09.26 10:00 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - S. Tsitsipas 09.26 15:30 1 - 2  
C. Ruud - A. Rublev 09.26 13:30 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Peers J / Venus M 09.26 18:05 1 - 2  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.V.N. Rune - Adr. Andreev 09.26 11:30 2 - 0  
M. Houkes - T. Skatov 09.26 11:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - L. Potenza 09.26 10:30 0 - 2  
Alex. Shevchenko - Stu. Parker 09.26 10:20 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Astakhova - Y. Hatouka 09.26 10:30 0 - 2  
S. Talbi - A. Kubareva 09.26 10:30 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M-A. Hüsler - T.M. Etcheverry 09.26 10:00 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Hach Verdugo - Reese H / Zielinski J 09.26 09:30 0 - 2  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - I. Gamarra Martins 09.26 14:15 1 - 2  
B. Haddad Maia - M. Bassols Ribera 09.26 11:55 2 - 0  
Tenisz (Prerov, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - V. Grammatikopoulou 09.26 10:55 2 - 0  
M. Kolodziejova - G. Garcia Perez 09.26 12:00 0 - 2  
Tenisz (Split-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - S.K. Mukund 09.26 17:50 2 - 0  
G. Clezar - D. Kekez 09.26 15:55 2 - 0  
M. Bourgue - R. Matos 09.26 17:40 2 - 0  
M. Poljicak - M.T. Barrios Vera 09.26 14:00 0 - 2  
O. Luz - Dim. Kuzmanov 09.26 16:00 2 - 0  
P. Krstin - Vla. Orlov 09.26 14:00 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - E. Svitolina 09.26 13:15 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Schuurs D - Carter H / Stefani L 09.26 14:50 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg,női egyes-végső gy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg, női egyes 2020 09.26 00:00    
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - A. Sarkissian 09.26 19:30 2 - 0  
H.D. Boyer - S. Khaledan 09.26 17:00 2 - 0  
O. Kumar - N. Chappell 09.26 20:40 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - J. Eysseric 09.26 09:00 0 - 2  
A. Escoffier - A. Avidzba 09.26 10:30 0 - 2  
C. Hemery - Tho. Laurent 09.26 13:00 2 - 0  
G. Petit - M. Chazal 09.26 13:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Romeo - A.G. Vasilescu 09.26 10:30 2 - 0  
Car. Romeo - G. Poznikhirenko 09.26 15:10 0 - 2  
E. Cascino - G. Poznikhirenko 09.26 11:30 0 - 2  
M. Zakarlyuk - M. Arcangioli 09.26 09:00 2 - 1  
M. Zakarlyuk - S. Njiric 09.26 14:30 0 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - J. Mikulskyte 09.26 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 09.26 12:20 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 09.26 15:10 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.26 13:50 0 - 2  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Isahakyan G / Isahakyan S 09.26 08:30 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 09.26 07:50 1 - 2  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 09.26 07:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 09.26 11:30 2 - 1  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.26 09:20 1 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 09.26 10:00 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.26 10:50 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szolnok 09.26 16:15 5 - 11  
FTC - Vasas 09.26 17:45 13 - 9  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - BVSC 09.26 09:15    
KSI - Szeged 09.26 11:30 8 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha. Edwards - Kyle Williams 09.26 21:00 1 - 0  
D.O. Joyce - I. Baluta 09.26 20:00 0 - 1  
M. Briedis - Y. Dorticos 09.26 23:00 1 - 0  
R. Bolotniks - H. Burton 09.26 21:20 1 - 0  

 

2020.09.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Miami 09.25 02:20 13 - 31  
Asztalitenisz (Challenger Series, 39. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mino - M. Horejsi 09.25 10:30 3 - 0  
D. Gorak - D. Cheaib 09.25 09:10 2 - 3  
D. Gorak - N. Stoyanov 09.25 11:50 1 - 3  
J. Martinko - J. Kosowski 09.25 12:30 1 - 3  
J. Martinko - N. Stoyanov 09.25 09:50 3 - 0  
M. Bobocica - A. Mino 09.25 08:30 3 - 2  
M. Bobocica - D. Cheaib 09.25 11:10 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 09.25 07:15 0 - 3  
A. Duka - Kim Sen Ir 09.25 08:30 1 - 3  
A. Duka - P. Vshivkov 09.25 06:30 1 - 3  
A. Girevenkov - I. Soldatov 09.25 00:15 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 09.25 19:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - A. Girevenkov 09.25 01:45 2 - 3  
A. Klavdenkov - And. Kirilenko 09.25 02:45 1 - 3  
A. Komarov - V. Beliakov 09.25 12:30 1 - 3  
A. Komarov - V. Zhulyabin 09.25 10:30 2 - 3  
A. Kononenko - S. Lanovenko 09.25 16:45 1 - 3  
A. Kononenko - V. Demidov 09.25 14:45 3 - 2  
A. Lytko - T. Yusipov 09.25 22:45 3 - 2  
A. Suntsov - N. Tarasenkov 09.25 22:45 0 - 3  
A. Vlasov - M. Minkov 09.25 21:00 1 - 3  
A. Vlasov - S. Burov 09.25 19:30 3 - 1  
A. Yanshaev - S. Vakar 09.25 20:15 3 - 1  
A. Yudin - A. Girevenkov 09.25 03:15 2 - 3  
A. Yudin - A. Klavdenkov 09.25 00:45 3 - 0  
A. Zhelubenkov - Kir. Abramov 09.25 20:15 1 - 3  
Ale. Alekseev - And. Andreev 09.25 17:00 3 - 0  
Ale. Alekseev - V. Chahur 09.25 15:30 0 - 3  
Ale. Kuznetsov - Ilya Novikov 09.25 11:15 2 - 3  
And. Andreev - P. Suraev-Korolev 09.25 16:00 0 - 3  
And. Kirilenko - I. Soldatov 09.25 01:15 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Zhelubenkov 09.25 19:15 1 - 3  
D. Molodtsov - P. Ziuzikov 09.25 01:45 2 - 3  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 09.25 02:45 3 - 1  
D. Razinkov - S. Simonov 09.25 07:45 1 - 3  
D. Razinkov - V. Bazilevsky 09.25 09:15 0 - 3  
E. Ilyukhin - Igor Smirnov 09.25 23:00 3 - 0  
G.V. Vahnin - V. Fedorov 09.25 11:15 0 - 3  
I. Buyanin - G.V. Vahnin 09.25 12:45 3 - 1  
I. Buyanin - N. Kurilchik 09.25 10:45 3 - 0  
I. Matveev - A. Libackiy 09.25 16:45 1 - 3  
I. Matveev - O. Nikiforov 09.25 14:45 0 - 3  
I. Poletaev - E. Grishaev 09.25 08:15 2 - 3  
I. Soldatov - A. Yudin 09.25 02:15 0 - 3  
I. Zemit - A. Vlasov 09.25 18:30 0 - 3  
I. Zemit - S. Burov 09.25 20:30 2 - 3  
Igor Smirnov - T. Turabekov 09.25 03:00 3 - 2  
Igor Smirnov - V. Putilovsky 09.25 00:30 0 - 3  
Ilya Novikov - K. Churin 09.25 23:15 3 - 0  
Ilya Novikov - P. Ziuzikov 09.25 12:15 1 - 3  
K.S. Olshakov - D. Razinkov 09.25 06:45 3 - 2  
K.S. Olshakov - S. Simonov 09.25 08:45 3 - 0  
Kim Sen Ir - O. Melkov 09.25 07:00 2 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 09.25 20:45 0 - 3  
Kir. Abramov - V. Rakhmanov 09.25 18:45 3 - 1  
M. Marchenko - A. Kononenko 09.25 16:15 3 - 0  
M. Minkov - A. Komarov 09.25 12:00 3 - 1  
M. Minkov - I. Zemit 09.25 20:00 2 - 3  
N. Kurilchik - G.V. Vahnin 09.25 11:45 3 - 0  
N. Kurilchik - V. Fedorov 09.25 13:15 1 - 3  
N. Tarasenkov - A. Ilin 09.25 23:45 1 - 3  
N. Zhurba - Ale. Petrov 09.25 23:30 1 - 3  
O. Melkov - A. Duka 09.25 08:00 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 09.25 07:45 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Libackiy 09.25 15:45 2 - 3  
O. Nikiforov - I. Poletaev 09.25 09:00 0 - 3  
O. Pronin - D. Molodtsov 09.25 00:45 0 - 3  
O. Pronin - P. Ziuzikov 09.25 03:15 0 - 3  
O. Shagarov - A. Klavdenkov 09.25 23:15 2 - 3  
P. Suraev-Korolev - Ale. Alekseev 09.25 14:30 1 - 3  
P. Suraev-Korolev - V. Chahur 09.25 16:30 3 - 1  
P. Vshivkov - Kim Sen Ir 09.25 07:30 1 - 3  
P. Vshivkov - O. Melkov 09.25 09:00 2 - 3  
P. Ziuzikov - Ale. Kuznetsov 09.25 12:45 1 - 3  
P. Ziuzikov - S. Bychkov 09.25 00:15 3 - 1  
P. Ziuzikov - V. Sinelnik 09.25 10:45 3 - 1  
S. Burov - M. Minkov 09.25 19:00 1 - 3  
S. Bychkov - O. Pronin 09.25 02:15 3 - 0  
S. Lanovenko - M. Marchenko 09.25 15:15 0 - 3  
S. Ogay - Igor Smirnov 09.25 02:00 3 - 1  
S. Simonov - V. Bazilevsky 09.25 07:15 3 - 1  
S. Vakar - A. Gribkov 09.25 20:45 3 - 1  
S. Vakar - V. Bazilevsky 09.25 18:45 3 - 0  
T. Turabekov - N. Zhurba 09.25 22:30 3 - 2  
T. Turabekov - S. Ogay 09.25 00:00 3 - 0  
T. Yusipov - V. Marshalov 09.25 23:45 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 09.25 19:45 0 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 09.25 21:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - K.S. Olshakov 09.25 08:15 0 - 3  
V. Beliakov - M. Minkov 09.25 11:00 3 - 0  
V. Chahur - And. Andreev 09.25 15:00 3 - 0  
V. Demidov - M. Marchenko 09.25 17:15 0 - 3  
V. Demidov - S. Lanovenko 09.25 15:45 2 - 3  
V. Fedorov - I. Buyanin 09.25 12:15 2 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 09.25 01:15 2 - 3  
V. Putilovsky - N. Zhurba 09.25 02:30 3 - 2  
V. Putilovsky - T. Turabekov 09.25 01:30 3 - 0  
V. Rakhmanov - A. Zhelubenkov 09.25 21:15 1 - 3  
V. Rakhmanov - D. Merzlikin 09.25 19:45 1 - 3  
V. Sinelnik - Ale. Kuznetsov 09.25 11:45 3 - 1  
V. Sinelnik - Ilya Novikov 09.25 13:15 3 - 0  
V. Zhulyabin - M. Minkov 09.25 13:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - V. Beliakov 09.25 11:30 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Kotik 09.25 11:50 3 - 2  
A. Baklykov - N. Gritsienko 09.25 09:30 1 - 3  
A. Baklykov - V. Nechyporuk 09.25 07:45 1 - 3  
A. Bugay - A. Tsykhotskiy 09.25 10:50 3 - 1  
A. Bugay - V. Tuchkevych 09.25 08:30 3 - 1  
A. Chermensky - D. Nemchenko 09.25 21:30 3 - 2  
A. Chermensky - O. Bindas 09.25 22:40 2 - 3  
A. Chermensky - S. Filatov 09.25 20:50 3 - 0  
A. Khvysiuk - D. Lohosha 09.25 18:50 3 - 2  
A. Khvysiuk - I. Demchuk 09.25 20:00 3 - 2  
A. Khvysiuk - M. Serediuk 09.25 17:40 0 - 3  
A. Khvysiuk - O. Shpak 09.25 16:30 2 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 09.25 13:00 0 - 3  
A. Lopatnuk - Lev. Kuzyo 09.25 09:40 3 - 0  
A. Lopatnuk - M. Cherepnin 09.25 07:55 3 - 1  
A. Lopatnuk - Y. Kryvorotko 09.25 12:00 3 - 0  
A. Myrza - A. Semenenko 09.25 17:30 2 - 3  
A. Zenyuk - A. Vadanuk 09.25 16:00 3 - 0  
A. Zenyuk - I. Birov 09.25 19:30 3 - 0  
A. Zenyuk - M. Oprysk 09.25 17:10 2 - 3  
A. Zenyuk - P. Pidleteichuk 09.25 18:20 3 - 2  
D. Arzanov - D. Derevinskyi 09.25 17:55 1 - 3  
D. Arzanov - D. Kryshtal 09.25 08:00 2 - 3  
D. Arzanov - O. Stasevskiy 09.25 12:40 2 - 3  
D. Kryshtal - D. Derevinskyi 09.25 10:55 3 - 1  
D. Kryshtal - O. Stasevskiy 09.25 18:30 3 - 1  
D. Lohosha - M. Serediuk 09.25 15:55 2 - 3  
D. Lohosha - O. Shpak 09.25 18:15 1 - 3  
D. Nemchenko - O. Bindas 09.25 20:55 0 - 3  
D. Nemchenko - S. Filatov 09.25 22:05 3 - 0  
Den. Vakulenko - A. Lopatnuk 09.25 12:35 1 - 3  
Den. Vakulenko - Lev. Kuzyo 09.25 11:25 2 - 3  
Den. Vakulenko - M. Cherepnin 09.25 09:05 0 - 3  
Den. Vakulenko - Y. Kryvorotko 09.25 10:15 2 - 3  
I. Birov - A. Vadanuk 09.25 14:50 0 - 3  
I. Birov - M. Oprysk 09.25 18:55 2 - 3  
I. Birov - P. Pidleteichuk 09.25 16:35 0 - 3  
I. Demchuk - D. Lohosha 09.25 17:05 3 - 0  
I. Demchuk - M. Serediuk 09.25 19:25 3 - 1  
I. Demchuk - O. Shpak 09.25 15:20 3 - 1  
I. Semeniuk - A. Bugay 09.25 11:25 3 - 2  
I. Semeniuk - A. Tsykhotskiy 09.25 09:05 2 - 3  
I. Semeniuk - V. Petukhov 09.25 12:35 2 - 3  
I. Semeniuk - V. Tuchkevych 09.25 10:15 2 - 3  
I. Vatsin - M. Tovkach 09.25 23:15 1 - 3  
Lev. Kuzyo - M. Cherepnin 09.25 10:50 1 - 3  
Lev. Kuzyo - Y. Kryvorotko 09.25 08:30 3 - 2  
M. Levytskyi - Ale. Medvedev 09.25 22:45 3 - 0  
M. Lytvynenko - A. Chermensky 09.25 23:10 3 - 1  
M. Lytvynenko - D. Nemchenko 09.25 22:35 2 - 3  
M. Lytvynenko - O. Bindas 09.25 22:00 0 - 3  
M. Lytvynenko - S. Filatov 09.25 21:25 3 - 2  
M. Mykytiuk - P. Pidoyma 09.25 09:35 3 - 2  
M. Mykytiuk - R. Vakarash 09.25 07:50 3 - 2  
M. Mykytiuk - S. Nykyforuk 09.25 11:55 3 - 1  
M. Oprysk - A. Vadanuk 09.25 20:05 3 - 1  
M. Rubtsov - P. Cherednichenko 09.25 15:05 0 - 3  
M. Rubtsov - S. Kiilo 09.25 09:15 3 - 2  
M. Rubtsov - S. Kubrak 09.25 11:35 0 - 3  
M. Rubtsov - V. Naku 09.25 16:15 3 - 0  
M. Serediuk - O. Shpak 09.25 20:35 0 - 3  
M. Treschetka - O. Gavrilyuk 09.25 01:15 1 - 3  
M. Uchen - V. Aksenin 09.25 10:30 3 - 1  
M. Uchen - Via. Sereda 09.25 08:10 0 - 3  
M. Varchenko - D. Simonchuk 09.25 00:35 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 09.25 08:20 2 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 09.25 10:40 3 - 2  
N. Sidorak - M. Uchen 09.25 09:20 1 - 3  
N. Sidorak - V. Aksenin 09.25 07:35 2 - 3  
N. Sidorak - Via. Sereda 09.25 11:40 1 - 3  
O. Bindas - S. Filatov 09.25 23:15 3 - 1  
O. Savenkov - M. Mykytiuk 09.25 12:30 0 - 3  
O. Savenkov - P. Pidoyma 09.25 11:20 1 - 3  
O. Savenkov - R. Vakarash 09.25 09:00 3 - 2  
O. Savenkov - S. Nykyforuk 09.25 10:10 2 - 3  
O. Stasevskiy - D. Derevinskyi 09.25 16:45 1 - 3  
P. Cherednichenko - B. Omelchuk 09.25 16:50 3 - 1  
P. Pidleteichuk - A. Vadanuk 09.25 17:45 3 - 1  
P. Pidleteichuk - M. Oprysk 09.25 15:25 1 - 3  
P. Pidoyma - R. Vakarash 09.25 10:45 0 - 3  
P. Pidoyma - S. Nykyforuk 09.25 08:25 1 - 3  
R. Dereha - B. Omelchuk 09.25 08:40 3 - 1  
R. Dereha - M. Rubtsov 09.25 17:25 3 - 1  
R. Dereha - P. Cherednichenko 09.25 10:25 0 - 3  
R. Dereha - S. Kiilo 09.25 12:10 3 - 0  
R. Dereha - S. Kubrak 09.25 15:40 3 - 2  
R. Dereha - V. Naku 09.25 13:55 3 - 0  
S. Kiilo - B. Omelchuk 09.25 11:00 1 - 3  
S. Kiilo - P. Cherednichenko 09.25 18:35 0 - 3  
S. Kinash - D. Arzanov 09.25 09:45 0 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 09.25 13:15 1 - 3  
S. Kinash - D. Kryshtal 09.25 14:25 1 - 3  
S. Kinash - O. Stasevskiy 09.25 07:25 3 - 0  
S. Kubrak - B. Omelchuk 09.25 13:20 3 - 1  
S. Kubrak - P. Cherednichenko 09.25 07:30 3 - 2  
S. Kubrak - S. Kiilo 09.25 14:30 3 - 0  
S. Kubrak - V. Naku 09.25 09:50 3 - 2  
S. Melkumyan - Ale. Medvedev 09.25 23:45 2 - 3  
S. Nykyforuk - R. Vakarash 09.25 13:05 3 - 0  
S. Pokydko - D. Arzanov 09.25 13:50 1 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 09.25 08:35 1 - 3  
S. Pokydko - D. Kryshtal 09.25 12:05 0 - 3  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 09.25 10:20 1 - 3  
S. Pokydko - S. Kinash 09.25 15:35 2 - 3  
S. Pokydko - Spartak Abalmaz 09.25 17:20 3 - 2  
S. Zazimko - M. Uchen 09.25 11:05 3 - 0  
S. Zazimko - N. Sidorak 09.25 12:15 3 - 0  
S. Zazimko - V. Aksenin 09.25 08:45 2 - 3  
S. Zazimko - Via. Sereda 09.25 09:55 3 - 1  
Spartak Abalmaz - D. Arzanov 09.25 16:10 1 - 3  
Spartak Abalmaz - D. Derevinskyi 09.25 06:50 3 - 2  
Spartak Abalmaz - D. Kryshtal 09.25 09:10 1 - 3  
Spartak Abalmaz - O. Stasevskiy 09.25 15:00 3 - 0  
Spartak Abalmaz - S. Kinash 09.25 11:30 3 - 1  
T. Kozenkov - A. Myrza 09.25 15:45 1 - 3  
T. Kozenkov - A. Semenenko 09.25 14:35 3 - 1  
T. Kozenkov - Y. Voitenko 09.25 16:55 0 - 3  
V. Ivanchatenko - V. Vakhrushev 09.25 12:55 3 - 1  
V. Kotov - M. Treschetka 09.25 00:15 3 - 2  
V. Kotov - V. Malashevsky 09.25 02:15 0 - 3  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 09.25 03:15 3 - 1  
V. Naku - B. Omelchuk 09.25 18:00 2 - 3  
V. Naku - P. Cherednichenko 09.25 12:45 3 - 0  
V. Naku - S. Kiilo 09.25 08:05 3 - 1  
V. Paukov - V. Ivanchatenko 09.25 08:15 1 - 3  
V. Paukov - V. Vakhrushev 09.25 10:35 0 - 3  
V. Petukhov - A. Bugay 09.25 09:40 3 - 2  
V. Petukhov - A. Tsykhotskiy 09.25 07:55 3 - 1  
V. Petukhov - V. Tuchkevych 09.25 12:00 3 - 0  
V. Trachuk - M. Treschetka 09.25 01:45 3 - 1  
V. Trachuk - V. Kotov 09.25 02:45 3 - 1  
V. Trachuk - V. Malashevsky 09.25 00:45 3 - 2  
V. Tsyhanenko - V. Ivanchatenko 09.25 10:00 1 - 3  
V. Tsyhanenko - V. Paukov 09.25 11:10 3 - 0  
V. Tsyhanenko - V. Vakhrushev 09.25 08:50 2 - 3  
V. Tsyhanenko - Vla. Vacak 09.25 12:20 3 - 2  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 09.25 13:10 3 - 2  
V. Yunchyk - A. Baklykov 09.25 12:25 3 - 1  
V. Yunchyk - A. Kotik 09.25 10:05 0 - 3  
V. Yunchyk - N. Gritsienko 09.25 11:15 0 - 3  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 09.25 08:55 3 - 1  
Via. Sereda - V. Aksenin 09.25 12:50 3 - 1  
Vla. Vacak - V. Ivanchatenko 09.25 11:45 0 - 3  
Vla. Vacak - V. Paukov 09.25 09:25 2 - 3  
Vla. Vacak - V. Vakhrushev 09.25 07:40 1 - 3  
Y. Kryvorotko - M. Cherepnin 09.25 13:10 3 - 0  
Y. Voitenko - A. Myrza 09.25 15:10 3 - 1  
Y. Voitenko - A. Semenenko 09.25 16:20 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Melnik - Lil. Melnikova 09.25 15:50 3 - 1  
O. Melnik - O. Telezhinskaya 09.25 18:10 1 - 3  
O. Melnik - V. Pryshchepa 09.25 19:20 1 - 3  
O. Melnik - Y. Emelyanenko 09.25 17:00 2 - 3  
O. Telezhinskaya - Lil. Melnikova 09.25 17:35 3 - 2  
O. Telezhinskaya - Y. Emelyanenko 09.25 15:15 0 - 3  
V. Pryshchepa - Lil. Melnikova 09.25 14:40 3 - 0  
V. Pryshchepa - O. Telezhinskaya 09.25 16:25 2 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Emelyanenko 09.25 18:45 3 - 0  
Y. Emelyanenko - Lil. Melnikova 09.25 19:55 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gutnichenko - I. Oleynik 09.25 07:45 2 - 3  
A. Ivlev - Evg. Kovalev 09.25 09:30 3 - 1  
A. Ivlev - Y. Kravchenko 09.25 08:30 3 - 0  
Ant. Popov - A. Krutko 09.25 15:30 1 - 3  
Ant. Popov - N. Trofimov 09.25 14:30 3 - 0  
Evg. Kovalev - Y. Bratukhin 09.25 09:00 1 - 3  
Evg. Kovalev - Y. Kravchenko 09.25 08:00 0 - 3  
H. Zotov - I. Kutniy 09.25 20:15 3 - 0  
I. Kutniy - M. Varchenko 09.25 18:45 1 - 3  
I. Kutniy - P. Babenko 09.25 15:15 1 - 3  
M. Butkov - M. Presnyakov 09.25 09:30 1 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 09.25 10:30 1 - 3  
M. Gubenko - M. Varchenko 09.25 16:15 3 - 1  
M. Gubenko - R. Tsubera 09.25 19:45 3 - 1  
N. Trofimov - A. Krutko 09.25 16:30 3 - 0  
O. Chetverikov - V. Gaynyuk 09.25 13:30 3 - 0  
O. Chetverikov - V. Solovey 09.25 19:30 1 - 3  
O. Chetverikov - Z. Telyugin 09.25 14:00 1 - 3  
P. Babenko - H. Zotov 09.25 13:45 0 - 3  
P. Babenko - R. Tsubera 09.25 17:15 2 - 3  
P. Plyushch - M. Butkov 09.25 08:00 0 - 3  
P. Plyushch - V. Grushko 09.25 09:00 0 - 3  
R. Cherevko - S. Zemyancev 09.25 09:30 3 - 0  
R. Cherevko - V. Sazhnev 09.25 10:30 3 - 2  
R. Derypaska - R. Cherevko 09.25 08:00 0 - 3  
R. Tsubera - I. Kutniy 09.25 15:45 1 - 3  
R. Tsubera - S. Kalenik 09.25 19:15 0 - 3  
S. Kalenik - P. Babenko 09.25 17:45 1 - 3  
S. Kireev - O. Chetverikov 09.25 14:30 3 - 2  
S. Kireev - V. Gaynyuk 09.25 14:00 2 - 3  
S. Kyienko - V. Kidalov 09.25 08:15 3 - 2  
S. Zemyancev - R. Derypaska 09.25 10:00 0 - 3  
S. Zemyancev - V. Sazhnev 09.25 11:30 2 - 3  
V. Gaynyuk - V. Gorchakov 09.25 17:30 3 - 0  
V. Gaynyuk - Z. Telyugin 09.25 19:00 0 - 3  
V. Gorchakov - V. Sorokin 09.25 15:00 3 - 1  
V. Grushko - P. Plyushch 09.25 11:30 3 - 0  
V. Kidalov - A. Gutnichenko 09.25 11:45 2 - 3  
V. Kidalov - I. Oleynik 09.25 10:15 1 - 3  
V. Sazhnev - S. Zemyancev 09.25 08:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - O. Chetverikov 09.25 17:00 3 - 1  
Vla. Gorelov - S. Kireev 09.25 18:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - V. Gaynyuk 09.25 16:00 2 - 3  
Vla. Gorelov - V. Solovey 09.25 16:30 1 - 3  
Y. Bratukhin - A. Ivlev 09.25 10:30 1 - 3  
Y. Bratukhin - Evg. Kovalev 09.25 12:00 3 - 0  
Y. Kravchenko - A. Ivlev 09.25 11:30 1 - 3  
Y. Kravchenko - Y. Bratukhin 09.25 10:00 0 - 3  
Z. Telyugin - S. Kireev 09.25 15:00 3 - 0  
Z. Telyugin - Vla. Gorelov 09.25 18:00 3 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hobbs - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Doha) 09.25 18:55    
C. Lemaitre - J. Forte (200 m, Doha) 09.25 17:30 0 - 1  
F.C. Rotich - B. Hoppel (800 m, Doha) 09.25 19:05 1 - 0  
H. Alemu - A. Cichocka (női 800 m, Doha) 09.25 18:40 1 - 0  
Hel. Obiri - A.J. Tirop (női 3000 m síkfutás, Doha) 09.25 19:15 1 - 0  
Kah. Montgomery - L. Vaillant (400 m síkfutás, Doha) 09.25 18:00 1 - 0  
L. Girma - S. Barega (1500 m, Doha) 09.25 18:20 0 - 1  
M. Bekh-Romanchuk - K. Sagnia (női távolugrás, Doha) 09.25 18:05 1 - 0  
P. Chadwick - C. Ofili (női 100 m gátfutás, Doha) 09.25 18:10 1 - 0  
Sam Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, Doha) 09.25 17:15 1 - 0  
W. Belocian - A. Mallet (110 m gátfutás, Doha) 09.25 18:30 0 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 09.25 11:30 3 - 4  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 09.25 11:30 6 - 5  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 09.25 11:30 6 - 8  
KT Wiz - KIA Tigers 09.25 11:30 7 - 3  
NC Dinos - LG Twins 09.25 11:30 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 09.25 11:00 5 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 09.25 11:00 6 - 3  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 09.25 11:00 8 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 09.25 11:00 7 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 09.25 11:00 9 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 09.25 11:00 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 09.25 02:45 2 - 4  
Boston - Baltimore 09.25 01:30 1 - 13  
Cleveland - Chicago WS 09.25 00:10 5 - 4  
Kansas City - Detroit 09.25 02:05 8 - 7  
LA Dodgers - Oakland 09.25 03:40 5 - 1  
St. Louis - Milwaukee 09.25 02:15 4 - 2  
Texas - Houston 09.25 02:05 4 - 12  
Toronto - NY Yankees 09.25 00:37 4 - 1  
Washington - NY Mets 09.25 00:05 2 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 09.25 12:35 9 - 4  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 09.25 12:35 7 - 0  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - Ste. Lennon 09.25 14:30 2 - 6  
C. Dobey - Ryan Murray 09.25 21:50 6 - 3  
D. Noppert - Josh Payne 09.25 19:00 6 - 2  
Dan. Larsson - W. O'Connor 09.25 13:30 1 - 6  
F. Rötzsch - Jeff Smith 09.25 14:55 5 - 6  
J. de Zwaan - Dev. Petersen 09.25 21:25 3 - 6  
J. Lowe - N. Kurz 09.25 20:20 4 - 6  
L. Wenig - Cody Harris 09.25 15:35 6 - 4  
Mic. Smith - A. Tabern 09.25 22:25 6 - 2  
R. Huybrechts - D. Horvat 09.25 16:05 4 - 6  
R. Meulenkamp - Ric. North 09.25 13:55 5 - 6  
Ree. Robinson - M. Hopp 09.25 20:55 2 - 6  
S. Siepmann - Mer. King 09.25 16:40 1 - 6  
S. Waites - D. Penhall 09.25 13:00 6 - 3  
Ste. Brown - Adam Hunt 09.25 19:25 3 - 6  
Ste. West - G. Clemens 09.25 19:55 1 - 6  
E-Sport (AOV, GCS, Summer, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most Outstanding Player - One Team 09.25 11:00 0 - 3  
E-Sport (AOV,Arena of Glory,Winter,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerberus Esports - HEAVY AoV 09.25 11:00 3 - 1  
Team Flash - FAP Esports 09.25 13:30 1 - 3  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Esports - Zigma 09.25 09:30 1 - 2  
Huatzai - After Gaming 09.25 07:00 0 - 2  
Tiger - Invictus Gaming 09.25 13:10 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Pro League,N.America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Liquid - 100 Thieves 09.25 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Finnish Champ., Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kova Esports - hREDS 09.25 16:00 2 - 0  
SJ Gaming - Fcottond 09.25 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpenFall,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Saw 09.25 19:00 0 - 2  
Movistar Riders - Mousesports 09.25 19:00 0 - 2  
North - Sprout 09.25 15:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL ProLeague,SA,playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Sharks Esports 09.25 22:50 1 - 2  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - TNC Predator 09.25 06:00 2 - 0  
Motivade.trust Gaming - Neon Esports 09.25 08:10 2 - 0  
TNC Predator - New Esports 09.25 10:30 0 - 2  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup Season 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Gaming - Invictus Gaming 09.25 13:15 0 - 2  
Team Aster - Ehome 09.25 10:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2, ESL One, Germany)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khan - Winstrike Team 09.25 17:25 1 - 2  
Mudgolems - Tempo 09.25 14:35 2 - 0  
Team Unique - Team Generation 09.25 11:00 1 - 2  
Yellow Submarine - Extremum 09.25 21:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Power of Friendship - Your Soul is Mine 09.25 12:00 1 - 1  
Sincerely Fury - Spag And Sons 09.25 10:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, OGA Dota Pit EU/CIS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - OG 09.25 15:15 2 - 1  
Team Liquid - Vp.prodigy 09.25 13:00 0 - 2  
Team Secret - Alliance 09.25 18:30 2 - 0  
Vp.prodigy - Natus Vincere 09.25 20:50 2 - 1  
E-Sport (LOL, World Championship, GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legacy Esports - INTZ eSports 09.25 12:00 1 - 0  
LGD Gaming - PSG Talon 09.25 13:20 0 - 1  
Mad Lions - INTZ eSports 09.25 10:00 1 - 0  
PSG Talon - Rainbow7 09.25 11:00 1 - 0  
Team Liquid - Mad Lions 09.25 14:30 1 - 0  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Hurricane - Young And Beautiful 09.25 22:00 2 - 0  
Sheer Cold - Obey Alliance 09.25 21:00 0 - 2  
E-Sport (R6S, Oceanic Nationals, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okami - Lfo 09.25 11:00 1 - 0  
Pittsburgh Knights - Noble Esports 09.25 12:00 1 - 0  
Rhythm - Team Ferox 09.25 13:00 0 - 1  
Wildcard Gaming - Elevate 09.25 14:00 1 - 0  
E-Sport (Rocket, RLCS, EU Fall, Reg.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fadeaway - Gameup 09.25 15:30 0 - 3  
FC Barcelona Esports - Numb Thumb Dumb 09.25 15:30 1 - 0  
Giants Gaming - Game Fist 09.25 15:30 1 - 0  
Oxygen Esports - Keep Calm And Improve 09.25 15:30 1 - 0  
Renault Vitality - Ekip 09.25 15:30 1 - 0  
Team Liquid - S2V Esports 09.25 15:30 3 - 1  
Team Singularity - Libertas 09.25 15:30 0 - 3  
Triple Trouble - Dignitas 09.25 15:30 2 - 3  
E-Sport (Rocket,RLCS, NA Fall, The Grid)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunited - Spacestation Gaming 09.25 00:00 1 - 3  
G2 Esports - Charlotte Phoenix 09.25 00:00 3 - 0  
Kansas City Pioneers - Plot Twist 09.25 00:00 3 - 1  
Nrg Esports - Alpine Esports 09.25 00:00 3 - 0  
Pittsburgh Knights - Xset 09.25 00:00 3 - 1  
Rogue - Version1 09.25 00:00 2 - 3  
Team Envy - Susquehanna Soniqs 09.25 00:00 3 - 1  
The Peeps - Omelette 09.25 00:00 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Welhot Kuopio 09.25 17:30 6 - 3  
Nurmon Jymy - Steelers Hämeenlinna 09.25 17:30 2 - 5  
Oilers Espoo - Indians Espoo 09.25 17:30 6 - 1  
Turku PS - Classic Tampere 09.25 17:30 2 - 10  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel - Joinville 09.25 00:30 2 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Svarog Teplice 09.25 19:30 3 - 5  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás 09.25 17:30 1 - 2  
Dunaújváros - Kecskemét 09.25 19:00 2 - 2  
Dunaújváros - SG KECSKEMET 09.25 19:00 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Uhta 09.25 17:00 7 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Pardubice 09.25 18:00 3 - 2  
Plzen - Mladá Boleslav 09.25 17:30 4 - 2  
Zlín - Mountfield HK 09.25 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 09.25 19:30 3 - 3  
Herlev Eagles - Rungsted 09.25 19:30 1 - 2  
Odense - Herning 09.25 19:30 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 09.25 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zürich Lions 09.25 19:00 3 - 5  
Rapperswil - Langnau Tigers 09.25 19:45 8 - 4  
Servette - Biel 09.25 18:00 2 - 5  
Tappara - Turku PS 09.25 16:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FPS - Koovee 09.25 17:30 1 - 2  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 09.25 17:30 9 - 2  
IPK - Kokkolan Hermes 09.25 17:30 4 - 3  
Jokipojat - KeuPa 09.25 17:30 4 - 1  
Kajaanin Hokki - RoKi 09.25 17:30 5 - 4  
TUTO - Kiekko-Espoo 09.25 17:30 2 - 9  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 09.25 18:30 3 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 09.25 16:00 3 - 4  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 09.25 17:30 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.25 18:30 2 - 3  
SZKA Szentpétervár - Barsz Kazany 09.25 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdansk 09.25 18:30 5 - 0  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 09.25 19:30 1 - 1  
Jastrzebie - Sanok 09.25 18:00 4 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 09.25 18:00 4 - 5  
Torun - Zaglebie Sosnowiec 09.25 18:30 1 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Szahalinszkije Akulj 09.25 11:00 5 - 2  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Omszkije Jasztrebi 09.25 11:00 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Lada Toljatti 2 09.25 16:00 3 - 2  
Kapitan Sztupino - Dinamo Moszkva 2 09.25 18:00 1 - 6  
Novomoszkovszk Academy - Dinamo Szentpétervár 2 09.25 18:00 2 - 7  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Irbisz Kazany 09.25 16:00 3 - 8  
Rubin Tyumeny 2 - Szarmati Orenburg 09.25 14:00 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA-Varjagi 09.25 16:00 3 - 0  
Tolpar Ufa - Szibirszkije Sznajperi 09.25 14:00 6 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.25 11:50 8 - 5  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.25 10:40 1 - 5  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 09.25 00:05 2 - 3  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 09.25 21:55 4 - 2  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.25 23:05 4 - 3  
Ice Gang - Hammers (3x10 perc) 09.25 18:50 3 - 3  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.25 08:20 1 - 1  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.25 09:30 4 - 4  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.25 07:10 7 - 6  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.25 06:00 1 - 4  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.25 19:50 3 - 1  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.25 20:55 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 09.25 19:15 6 - 4  
Innsbruck - Dornbirn 09.25 19:15 4 - 1  
Klagenfurt - Linz 09.25 19:30 1 - 4  
Salzburg - Villach 09.25 19:15 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Jugra Hanti-Manszijszk 09.25 17:00 0 - 5  
Torosz Nyeftekamszk - Zvezda Csehov 09.25 16:00 3 - 2  
Kerékpár (Országúti vb - egyéni időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ganna - R. Dennis 09.25 14:30 1 - 0  
Ger. Thomas - A. Dowsett 09.25 14:30 1 - 0  
J. van Emden - E. Affini 09.25 14:30 0 - 1  
K. Asgreen - N.F. Oliveira 09.25 14:30 1 - 0  
Országúti vb 2020 - egyéni időfutam 09.25 14:35    
Országúti vb 2020 - egyéni időfutam - Top 3 09.25 14:35    
S. Kung - W. van Aert 09.25 14:30 0 - 1  
T. Dumoulin - R. Cavagna 09.25 14:30 0 - 1  
V. Campenaerts - P. Bevin 09.25 14:30 1 - 0  
Kosárlabda (BL-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Bakken Aarhus 09.25 19:00 71 - 86  
Kosárlabda (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Sporting CP 09.25 19:00 70 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Ostrava 09.25 19:30 72 - 43  
Slavia Praha - Slovanka 09.25 20:00 70 - 53  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Mvp) - Golden State (Shiva) 09.25 07:36 63 - 64  
Atlanta (Mvp) - Houston (Slamdunkvv) 09.25 08:48 59 - 70  
Boston (Bepado) - Denver (Tranquil) 09.25 20:54 41 - 43  
Boston (Bepado) - Toronto (Iamdevilwalk) 09.25 20:18 60 - 57  
Denver (Tranquil) - Toronto (Iamdevilwalk) 09.25 21:30 51 - 51, h.u. 57 - 53  
Denver Nuggets (Hurricane - Houston (Slamdunkvv) 09.25 09:24 68 - 54  
Golden State (Shiva) - Denver Nuggets (Hurricane 09.25 07:00 51 - 58  
Golden State (Shiva) - Houston (Slamdunkvv) 09.25 08:12 56 - 49  
Houston (Slamdunkvv) - Golden State (Shiva) 09.25 10:00 51 - 53  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Bepado) - Cleveland (Tranquil) 09.25 16:54 46 - 50  
Chicago (Bepado) - Orlando (Iamdevilwalk) 09.25 16:18 47 - 67  
Chicago (Bepado) - Philadelphia (Bobby) 09.25 17:30 40 - 47  
Cleveland (Tranquil) - Chicago (Bepado) 09.25 15:06 47 - 30  
Orlando (Iamdevilwalk) - Chicago (Bepado) 09.25 14:30 45 - 50  
Orlando (Iamdevilwalk) - Cleveland (Tranquil) 09.25 15:42 50 - 64  
Orlando (Iamdevilwalk) - Philadelphia (Bobby) 09.25 16:54 58 - 55  
Philadelphia (Bobby) - Orlando (Iamdevilwalk) 09.25 15:06 51 - 59  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Bepado) - New Orleans (Bad_Trip) 09.25 23:12 60 - 77  
Memphis (Bepado) - Sacramento (Tranquil) 09.25 22:36 54 - 46  
New Orleans (Bad_Trip) - Sacramento (Tranquil) 09.25 23:48 49 - 60  
Oklahoma City (Hurricane) - Phoenix (Mvp) 09.25 14:00 67 - 52  
Oklahoma City (Hurricane) - San Antonio (Slamdunkvv) 09.25 13:24 61 - 52  
Oklahoma City (Hurricane) - Utah (Shiva) 09.25 12:48 50 - 45  
Phoenix (Mvp) - Oklahoma City (Hurricane) 09.25 12:12 57 - 67  
Phoenix (Mvp) - San Antonio (Slamdunkvv) 09.25 12:48 55 - 52  
Phoenix (Mvp) - Utah (Shiva) 09.25 11:36 52 - 64  
Sacramento (Tranquil) - New Orleans (Bad_Trip) 09.25 22:00 64 - 62  
Sacramento (Tranquil) - San Antonio (Zo0M) 09.25 23:12 52 - 77  
San Antonio (Slamdunkvv) - Oklahoma City (Hurricane) 09.25 11:36 48 - 64  
San Antonio (Slamdunkvv) - Phoenix (Mvp) 09.25 11:00 53 - 61  
San Antonio (Slamdunkvv) - Utah (Shiva) 09.25 14:00 53 - 45  
San Antonio (Zo0M) - Memphis (Bepado) 09.25 22:00 42 - 47  
San Antonio (Zo0M) - New Orleans (Bad_Trip) 09.25 22:36 78 - 59  
Utah (Shiva) - Oklahoma City (Hurricane) 09.25 11:00 56 - 65  
Utah (Shiva) - Phoenix (Mvp) 09.25 13:24 58 - 59  
Utah (Shiva) - San Antonio (Slamdunkvv) 09.25 12:12 49 - 40  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Olympiakosz 09.25 19:00 75 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - ASVEL Lyon-Villeurbanne 09.25 21:00 81 - 74  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Skrljevo 09.25 19:00 70 - 95  
Zadar - Cibona Zágráb 09.25 18:00 73 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Szczecin 09.25 20:25 64 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - LA Lakers (4.m.) 09.25 03:00 108 - 114  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Joventut Badalona 09.25 19:15 57 - 78  
Burgos - Gran Canaria 09.25 19:45 92 - 60  
Real Madrid - Zaragoza 09.25 21:45 102 - 83  
Valencia - MoraBanc Andorra 09.25 17:00    
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Mladost Zemun 09.25 19:00 93 - 109  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colon - Olivol Mundial 09.25 02:30 70 - 72  
Cordon - 25 de Agosto 09.25 00:15 75 - 72  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Las Vegas (3.m.) 09.25 03:30 77 - 68  
Seattle - Minnesota (2.m.) 09.25 01:30 89 - 79  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai Super Kings - Delhi Capitals 09.25 16:00 0 - 1  
Kézilabda (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skaering - Skovbakken 09.25 19:45 25 - 32  
Tonder - Ajax Köbenhavn 09.25 19:00 19 - 23  
Kézilabda (Dán 2., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hadsten - Bjerringbro 09.25 19:00 25 - 21  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Silkeborg 09.25 19:00 28 - 28  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Dicken 09.25 17:30 28 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Limoges 09.25 20:00 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Merignac 09.25 20:00 28 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Haukar 09.25 22:30 26 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Kopavogs 09.25 19:45 23 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Lublin 09.25 17:15 24 - 28  
Kézilabda (MOL Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hodonin - Zlín 09.25 17:30 20 - 25  
Kézilabda (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger IF - Vikhammer 09.25 19:15 32 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Asztrahanocska 09.25 16:00 24 - 31  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Graz 09.25 18:30 33 - 29  
Linz - Tirol Schwaz 09.25 19:00 25 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Ciudad Encantada 09.25 19:00 28 - 32  
Granollers - Sinfin 09.25 20:00 30 - 29  
Kézilabda (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 09.25 19:00 23 - 28  
HIF Karlskrona - Vasterasirsta HF 09.25 19:00 25 - 19  
Kärra - Kungalv 09.25 19:21 22 - 32  
Lindesberg - AMO 09.25 19:00 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof 09.25 19:00 30 - 24  
Ystad IF - Alingsas 09.25 19:00 26 - 31  
Önnered - Varberg 09.25 19:00 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Önnered 09.25 19:00 18 - 21  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Modra - Hlohovec 09.25 19:00 32 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ljubljana - Maribor 09.25 18:30 25 - 32  
Trebnje - Krka Novo Mesto 09.25 18:45 32 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Nottingham 09.25 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Qarabag Baku 09.25 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Antwerpen 09.25 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebar Pazardzsik - Sozopol 09.25 16:00 2 - 1  
Kariana Erden - Lokomotív Szófia 09.25 16:00 3 - 2  
Pirin Blagoevgrad - Neftocsimik Burgasz 09.25 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Montana 09.25 17:45 2 - 0  
CSZKA 1948 Szófia - Etar Veliko Tarnovo 09.25 20:00 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Fluminense RJ 09.25 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - E. Frankfurt 09.25 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Fürth 09.25 18:30 1 - 1  
Osnabrück - Hannover 09.25 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Lübeck 09.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Santiago Wanderers 09.25 21:00 2 - 1  
Huachipato - La Serena 09.25 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Paralimni 09.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Vysehrad 09.25 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha 2 - Usti nad Orlici 09.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava 2 - Hlucin 09.25 16:30 0 - 0  
Znojmo - Jihlava 2 09.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Helsingör 09.25 19:00 2 - 1  
Hvidovre - Hobro 09.25 19:00 1 - 2  
Vendsyssel - Kolding IF 09.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - KFUM Roskilde 09.25 18:30 3 - 0  
Roskilde - Hilleröd 09.25 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Pablik) - Liverpool (Inquisitor) 09.25 13:12    
Liverpool (Inquisitor) - Tottenham (Slezaintima) 09.25 12:36 1 - 0  
Liverpool (Sane4Ek8) - Tottenham (Taka) 09.25 08:48 0 - 2  
Tottenham (Slezaintima) - Arsenal (Pablik) 09.25 13:00    
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Praym) - Dortmund (Sima) 09.25 07:28 1 - 2  
Bayern München (Praym) - Mönchengladbach (Quavo) 09.25 09:06 2 - 1  
Dortmund (Sima) - Bayern München (Praym) 09.25 08:38 0 - 0  
Dortmund (Sima) - Leverkusen (Oolancer) 09.25 07:00 0 - 1  
Leverkusen (Oolancer) - Bayern München (Praym) 09.25 08:24 1 - 1  
Leverkusen (Oolancer) - Dortmund (Sima) 09.25 08:10 2 - 0  
Mönchengladbach (Quavo) - Bayern München (Praym) 09.25 07:56 0 - 2  
RB Leipzig (Dimqaa) - Bayern München (Praym) 09.25 08:52 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Moebius) - Leverkusen (Pg) 09.25 20:40 3 - 6  
Bayern München (Moebius) - Porto (Zeus) 09.25 22:00 2 - 3  
Bayern München (Moebius) - Rangers (Chris X) 09.25 23:20 2 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Bayern München (Moebius) 09.25 20:00 3 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Manchester City (Poli) 09.25 21:20 3 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Trabzonspor (Ang) 09.25 22:40 3 - 3  
Celtic (Pantovits) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.25 14:40 1 - 0  
Celtic (Pantovits) - Marseille (Legolas) 09.25 18:20 0 - 2  
Celtic (Pantovits) - Paris SG (Popeye) 09.25 15:40 3 - 4  
Celtic (Pantovits) - PSV (Bouz) 09.25 12:00 3 - 1  
Celtic (Pantovits) - Real Madrid (Alabama) 09.25 17:00 4 - 6  
Celtic (Pantovits) - Tottenham (Kot) 09.25 13:20 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Benfica (Paularasyou) 09.25 22:20 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 09.25 23:40 5 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 09.25 21:00 3 - 0  
Dortmund (Teok) - Bayern München (Moebius) 09.25 21:40 4 - 3  
Dortmund (Teok) - Manchester City (Poli) 09.25 22:40 4 - 1  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 09.25 20:20 0 - 2  
Internazionale (Crysis) - Bayern München (Moebius) 09.25 23:00 2 - 0  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 09.25 21:40 7 - 2  
Lazio (Cliff) - Celtic (Pantovits) 09.25 15:00 2 - 2  
Lazio (Cliff) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.25 16:20 2 - 5  
Lazio (Cliff) - Lyon (Apollo) 09.25 17:40 3 - 1  
Lazio (Cliff) - Marseille (Legolas) 09.25 14:00 1 - 2  
Lazio (Cliff) - Real Madrid (Alabama) 09.25 12:40 2 - 4  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.25 22:40 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 09.25 20:20 1 - 2  
Leverkusen (Pg) - Napoli (Gosas) 09.25 21:20 3 - 3  
Liverpool (Tanto) - Celtic (Pantovits) 09.25 16:40 2 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 09.25 11:40 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.25 17:40 0 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lyon (Apollo) 09.25 19:00 0 - 1  
Liverpool (Tanto) - Marseille (Legolas) 09.25 15:20 0 - 5  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Alabama) 09.25 14:00 2 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Celtic (Pantovits) 09.25 12:20 6 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.25 16:00 3 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Paris SG (Popeye) 09.25 17:20 3 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Real Madrid (Alabama) 09.25 18:20 6 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Tottenham (Kot) 09.25 14:40 2 - 0  
Lyon (Apollo) - Celtic (Pantovits) 09.25 13:40 5 - 1  
Lyon (Apollo) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.25 15:00 2 - 0  
Lyon (Apollo) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.25 17:20 1 - 3  
Lyon (Apollo) - Marseille (Legolas) 09.25 12:20 0 - 0  
Lyon (Apollo) - Paris SG (Popeye) 09.25 18:40 3 - 5  
Manchester City (Poli) - Leverkusen (Pg) 09.25 22:20 1 - 2  
Manchester City (Poli) - Porto (Zeus) 09.25 23:20 0 - 3  
Manchester City (Poli) - Sporting CP (Savv) 09.25 21:00 0 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lazio (Cliff) 09.25 18:40 2 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - PAOK (Ra) 09.25 13:40 1 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - PSV (Bouz) 09.25 15:00 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Roma (Reaper) 09.25 12:40 1 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Tottenham (Kot) 09.25 16:20 2 - 2  
Marseille (Legolas) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.25 13:00 2 - 1  
Marseille (Legolas) - PAOK (Ra) 09.25 18:00 4 - 0  
Marseille (Legolas) - Paris SG (Popeye) 09.25 14:20 2 - 1  
Marseille (Legolas) - PSV (Bouz) 09.25 19:20 5 - 2  
Marseille (Legolas) - Real Madrid (Alabama) 09.25 15:40 0 - 4  
Marseille (Legolas) - Tottenham (Kot) 09.25 12:00 3 - 3  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 09.25 20:40 1 - 0  
Milan (Val) - Internazionale (Crysis) 09.25 22:00 0 - 3  
Napoli (Gosas) - Benfica (Paularasyou) 09.25 21:00 3 - 5  
Napoli (Gosas) - Dortmund (Teok) 09.25 22:00 0 - 3  
Napoli (Gosas) - Internazionale (Crysis) 09.25 23:20 1 - 6  
PAOK (Ra) - Celtic (Pantovits) 09.25 19:20 3 - 2  
PAOK (Ra) - Lazio (Cliff) 09.25 14:20 3 - 2  
PAOK (Ra) - Liverpool (Tanto) 09.25 15:40 4 - 1  
PAOK (Ra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.25 12:00 2 - 1  
PAOK (Ra) - Lyon (Apollo) 09.25 13:20 1 - 0  
PAOK (Ra) - Roma (Reaper) 09.25 17:00 4 - 2  
Paris SG (Popeye) - Liverpool (Tanto) 09.25 12:40 3 - 1  
Paris SG (Popeye) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.25 19:00 2 - 4  
Paris SG (Popeye) - PAOK (Ra) 09.25 15:20 1 - 3  
Paris SG (Popeye) - PSV (Bouz) 09.25 16:20 1 - 3  
Paris SG (Popeye) - Roma (Reaper) 09.25 14:00 1 - 2  
Paris SG (Popeye) - Tottenham (Kot) 09.25 17:40 5 - 5  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 09.25 20:20 0 - 1  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 09.25 21:40 4 - 2  
Porto (Zeus) - Napoli (Gosas) 09.25 23:00 4 - 0  
PSV (Bouz) - Lazio (Cliff) 09.25 16:00 0 - 3  
PSV (Bouz) - Liverpool (Tanto) 09.25 17:00 0 - 1  
PSV (Bouz) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.25 13:20 1 - 2  
PSV (Bouz) - Lyon (Apollo) 09.25 14:40 4 - 2  
PSV (Bouz) - Roma (Reaper) 09.25 18:20 2 - 1  
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 09.25 23:00 0 - 1  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 09.25 20:40 0 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.25 11:40 1 - 2  
Real Madrid (Alabama) - PAOK (Ra) 09.25 16:40 1 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Paris SG (Popeye) 09.25 13:00 1 - 4  
Real Madrid (Alabama) - PSV (Bouz) 09.25 18:00 2 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Roma (Reaper) 09.25 15:20 4 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Tottenham (Kot) 09.25 19:00 1 - 1  
Roma (Reaper) - Celtic (Pantovits) 09.25 18:00 2 - 0  
Roma (Reaper) - Lazio (Cliff) 09.25 13:00 1 - 4  
Roma (Reaper) - Liverpool (Tanto) 09.25 14:20 4 - 1  
Roma (Reaper) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.25 19:20 2 - 3  
Roma (Reaper) - Lyon (Apollo) 09.25 11:40 4 - 0  
Roma (Reaper) - Marseille (Legolas) 09.25 16:40 3 - 3  
Sporting CP (Savv) - Benfica (Paularasyou) 09.25 23:40 0 - 0  
Sporting CP (Savv) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.25 21:20 1 - 3  
Sporting CP (Savv) - Napoli (Gosas) 09.25 20:00 6 - 1  
Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff) 09.25 17:20 0 - 1  
Tottenham (Kot) - Liverpool (Tanto) 09.25 18:40 0 - 1  
Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo) 09.25 16:00 3 - 3  
Tottenham (Kot) - PAOK (Ra) 09.25 12:20 1 - 2  
Tottenham (Kot) - PSV (Bouz) 09.25 13:40 0 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 09.25 23:40 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Manchester City (Poli) 09.25 20:00 2 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Sporting CP (Savv) 09.25 22:20 4 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Allianz - PSG Shemyakin Onze 09.25 11:50 2 - 1  
All Allianz - Rob Papa Krych 09.25 09:45 4 - 1  
Dag Dages CF - FRZ Forze 09.25 18:25 5 - 1  
Dag Dages CF - Ina InactiveTV 09.25 18:50 1 - 4  
EZ1 EZ1D 11 - All Allianz 09.25 11:00 3 - 0  
EZ1 EZ1D 11 - PSG Shemyakin Onze 09.25 10:10 2 - 0  
Fin Fints - Dag Dages CF 09.25 19:15 2 - 2  
Fin Fints - NFC Nyancat FC 09.25 16:55    
FRZ Forze - Fin Fints 09.25 15:55 0 - 0  
FRZ Forze - NFC Nyancat FC 09.25 17:10 1 - 2  
Gambit Esports - All Allianz 09.25 08:30 0 - 0  
Gambit Esports - EZ1 EZ1D 11 09.25 09:20 2 - 3  
Ina InactiveTV - Fin Fints 09.25 16:45 0 - 2  
Ina InactiveTV - FRZ Forze 09.25 17:35 1 - 6  
NFC Nyancat FC - Dag Dages CF 09.25 18:00 2 - 1  
NFC Nyancat FC - Ina InactiveTV 09.25 15:30 3 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Gambit Esports 09.25 11:25 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Rob Papa Krych 09.25 08:55 2 - 4  
Rob Papa Krych - EZ1 EZ1D 11 09.25 12:15 4 - 1  
Rob Papa Krych - Gambit Esports 09.25 10:35 2 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Hotshot) - Barcelona (Dangerdim77) 09.25 08:18 1 - 0  
Atl. Madrid (Hotshot) - Valencia (Laikingdast) 09.25 09:06 1 - 2  
Barcelona (Dangerdim77) - Atl. Madrid (Hotshot) 09.25 09:18 0 - 0  
Barcelona (Dangerdim77) - Sevilla (Boulevard_Prospect) 09.25 08:42 0 - 0  
Sevilla (Boulevard_Prospe - Atl. Madrid (Hotshot) 09.25 08:54 0 - 0  
Sevilla (Boulevard_Prospe - Valencia (Laikingdast) 09.25 08:30 1 - 1  
Valencia (Laikingdast) - Atl. Madrid (Hotshot) 09.25 08:06 2 - 0  
Valencia (Laikingdast) - Barcelona (Dangerdim77) 09.25 08:54 0 - 0  
Valencia (Laikingdast) - Sevilla (Boulevard_Prospect) 09.25 07:30 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Boulevard - RB Leipzig (Vrico) 09.25 10:16 5 - 0  
RB Leipzig (Vrico) - Bayern München (Boulevard_Prospect) 09.25 11:16 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Porteno - Chacaritas Pelileo 09.25 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Orense Machala 09.25 23:30 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - ENPPI 09.25 20:00 0 - 2  
Haras El Hodood - El Gaish Talaea 09.25 15:00 0 - 0  
Misr Lel Makasa - Al-Mokawloon Arab 09.25 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Oulu 09.25 17:30 2 - 0  
KTP - Ekenas IF 09.25 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annecy - Creteil 09.25 20:00 0 - 0  
Cholet - Orleans 09.25 20:00 2 - 1  
Le Mans - Bourg-Peronnas 09.25 20:00 1 - 0  
Quevilly Rouen - Laval 09.25 20:00 0 - 0  
Red Star FC - Concarneau 09.25 20:00 2 - 0  
SC Lyon - Avranches 09.25 20:00 0 - 0  
Stade Briochin - Bastia-Borgo 09.25 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nantes 09.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Reims 09.25 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Helmond 09.25 18:45 2 - 0  
Cambuur - Utrecht 2 09.25 21:00 5 - 2  
Dordrecht - AZ Alkmaar 2 09.25 18:45 2 - 0  
Maastricht - Oss 09.25 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Groningen 09.25 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Guangzhou R&F 2 09.25 09:00 2 - 5  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestri - Keflavik 09.25 18:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Stjarnan 09.25 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly (JOR) - Al-Ahli (JOR) 09.25 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Ahli (QAT) 09.25 19:15 5 - 1  
Al-Gharafa - Umm-Salal 09.25 19:15 2 - 0  
Al-Rayyan - Al-Kharaitiyat 09.25 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Dep. Quindio 09.25 02:40 0 - 1  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Besa Peje - KF Arberia 09.25 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Huanghai - Tianjin Teda 09.25 09:30 3 - 0  
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 09.25 14:00 1 - 0  
Shijiazhuang - Chongqing Lifan 09.25 14:00 1 - 4  
Wuhan Zall - Hebei 09.25 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Widzew Lodz 09.25 17:40 0 - 1  
GKS Tychy - Resovia Rzeszow 09.25 19:00 2 - 1  
Odra Opole - GKS Belchatow 09.25 19:45 1 - 0  
Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 09.25 19:45 1 - 0  
TBB Nieciecza - Arka Gdynia 09.25 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hutnik Krakkó - Olimpia Grudziadz 09.25 15:30 2 - 2  
Motor Lublin - Garbarnia Krakkó 09.25 19:30 1 - 1  
Stal Rzeszow - Olimpia Elblag 09.25 16:00 0 - 0  
Wigry Suwalki - Slask Wroclaw 2 09.25 17:15 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 09.25 20:30 0 - 0  
Wisla Plock - Warta Poznan 09.25 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Penarol Montevideo 09.25 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Santos SP 09.25 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Boca Juniors 09.25 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perak - Felda Utd. 09.25 15:00 5 - 1  
Petaling Jaya CFC - Johor DT 09.25 15:00 2 - 2  
Terengganu - PDRM 09.25 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Atl. Morelia 09.25 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Dep. Toluca 09.25 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Cruz Azul 09.25 00:00 3 - 1  
Necaxa - Monterrey 09.25 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senglea - Zejtun 09.25 17:00 1 - 1  
Sirens FC - Sliema Wanderers 09.25 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puskás Akadémia - Mezőkövesd 09.25 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Ham-Kam 09.25 20:30 1 - 2  
Ranheim - Asane 09.25 18:00 3 - 1  
Raufoss - Sandnes Ulf 09.25 18:00 0 - 0  
Stjördals/Blink - KFUM Oslo 09.25 18:00 4 - 1  
Strömmen - Lilleström 09.25 17:00 1 - 4  
Tromsö - Grorud 09.25 18:00 3 - 1  
Öygarden - Sogndal 09.25 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blacktown City - Sydney Utd. 09.25 11:30 5 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirmasens - Hoffenheim Amatőr 09.25 18:00 0 - 2  
TSV Steinbach - Sonnenhof Grossaspach 09.25 18:30 4 - 0  
Ulm - Aalen 09.25 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - SPAL Ferrara 09.25 16:45 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Cser. Novorosszijszk 09.25 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Wien Amatőr 09.25 18:30 3 - 2  
Grazer AK - Vorwärts Steyr 09.25 20:25 0 - 1  
Horn - Lafnitz 09.25 18:30 0 - 1  
Kapfenberg - BW Linz 09.25 18:30 2 - 4  
Liefering - Wacker Innsbruck 09.25 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bruck/Leitha - Mauerwerk 09.25 19:30 4 - 2  
Wiener Neustadt - Wiener Linien 09.25 19:30 0 - 2  
Wiener SK - Traiskirchen 09.25 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Gleichenberg - Wels FC 09.25 19:00 6 - 0  
Elin Weiz - Gleisdorf 09.25 19:00 0 - 1  
Hertha Wels - Ried Amatőr 09.25 19:00 1 - 2  
Kalsdorf - Vöcklamarkt 09.25 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wals-Grünau - Bischofshofen 09.25 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - AD Cantolao 09.25 17:00 1 - 1  
Huancayo - Univ. San Martin 09.25 20:00 4 - 3  
Universitario de Deportes - Atl. Grau 09.25 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Santa Clara 09.25 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton 2 - Chelsea 2 09.25 20:00 2 - 0  
Manchester Utd. 2 - Liverpool 2 09.25 20:00 3 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga 2., Divízió 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley 2 - Newcastle 2 09.25 15:00 1 - 3  
Norwich 2 - Crystal Palace 2 09.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Univ. Craiova 1948 CS 09.25 20:00 1 - 2  
Voluntari - Sepsi OSK 09.25 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Aarau 09.25 20:00 5 - 2  
Xamax - Schaffhausen 09.25 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Radnicki Nis 09.25 19:00 5 - 0  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagera Sugar - Kinondoni MC 09.25 13:00 1 - 0  
Mbeya City - Namungo 09.25 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Keciörengücü 09.25 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karagümrük - Istanbul Basaksehir 09.25 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland 2 - Tacoma Defiance 09.25 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Aberystwyth 09.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 09.25 20:45 0 - 4  
Bray - Drogheda Utd. 09.25 20:45 0 - 1  
Cabinteely - Wexford Youths 09.25 20:45 1 - 5  
Galway Utd. - Cobh Ramblers 09.25 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Dublin - Derry City 09.25 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Bukhoro 09.25 14:00 2 - 1  
Metallurg Bekobod - Lokomotív Taskent 09.25 14:00 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Catalan Dragons 09.25 19:00 30 - 16  
Wigan - Wakefield 09.25 21:15 28 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Bordeaux 09.25 20:45 20 - 20  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Bay of Plenty 09.25 09:05 32 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Newcastle Knights 09.25 10:00 36 - 6  
South Sydney Rabbitohs - Sydney Roosters 09.25 11:55 60 - 8  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Vandoeuvre-Nancy 09.25 20:00 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Resovia Rzeszow 09.25 17:30 2 - 3  
Trefl Gdansk - Cuprum Lubin 09.25 20:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Rzeszow 09.25 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 09.25 21:30 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Nyeftjanyik Orenburg 09.25 18:00 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Kuzbassz Kemerovo 09.25 18:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnicki Kragujevac 09.25 18:30 0 - 3  
Spartak Subotica - Ribnica Kraljevo 09.25 19:00 0 - 3  
Vojvodina - Novi Pazar 09.25 18:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Fenerbahce 09.25 16:00 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - D.B. Gilbert 09.25 15:30 5 - 4  
Ding Junhui - Lyu Haotian 09.25 11:00 5 - 4  
Dua. Jones - Yan Bingtao 09.25 15:30 1 - 5  
J. Trump - M. Holt 09.25 15:30 5 - 1  
Jac. Page - L. Brecel 09.25 15:30 5 - 3  
L. Highfield - S. Bingham 09.25 11:00 4 - 5  
M. O'Donnell - Kyr. Wilson 09.25 15:30 2 - 5  
Mar. Gould - J.R. Clarke 09.25 15:30 5 - 2  
Mark Allen - A. Carty 09.25 11:00 5 - 2  
Mark Allen - Ding Junhui 09.25 20:00 2 - 5  
Mark Davis - M. Selby 09.25 11:00    
Mat. Stevens - Aar. Hill 09.25 15:30 3 - 5  
Neil Robertson - All. Taylor 09.25 11:00 5 - 2  
Neil Robertson - Pang Junxu 09.25 20:00 5 - 2  
P. Devlin - Joe O'Connor 09.25 15:30 5 - 4  
Pang Junxu - B. Hawkins 09.25 11:00 5 - 2  
S. Bingham - M. Selby 09.25 20:00 4 - 5  
Tom Ford - S. Maguire 09.25 11:00 5 - 1  
Tom Ford - S. Murphy 09.25 20:00 4 - 5  
Zhou Yuelong - S. Murphy 09.25 11:00 1 - 5  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Enho - C. Meisei 09.25 09:00    
A. Okinoumi - G. Ryuden 09.25 09:00    
A. Takayasu - Y. Kotoshoho 09.25 09:00    
D. Hokutofuji - S. Terutsuyoshi 09.25 09:00    
F. Onosho - D. Takarafuji 09.25 09:00    
H. Asanoyama - H. Mitakeumi 09.25 09:00    
K. Shimanoumi - Y. Shohozan 09.25 09:00    
M. Kotoeko - K. Aoiyama 09.25 09:00    
M. Tobizaru - N. Takanosho 09.25 09:00    
N. Shodai - M. Takakeisho 09.25 09:00    
T. Hoshoryu - M. Ishiura 09.25 09:00    
T. Sadanoumi - I. Kaisei 09.25 09:00    
Y. Myogiryu - I. Tamawashi 09.25 09:00    
Tenisz (Castelo Branco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.L. Reis Da Silva - S. Kirchheimer 09.25 12:40 1 - 2  
L. Catarina - E. Nava 09.25 11:00 2 - 0  
N. Moreno de Alboran - R. Balzerani 09.25 12:00 0 - 2  
T. Cacao - N. Alvarez Varona 09.25 12:20 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Musetti - L.G.M. Harris 09.25 12:20    
T. Monteiro - A. Pellegrino 09.25 10:00 2 - 1  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Erlich J / Vasilevski A 09.25 14:20 2 - 0  
Musetti L / Pellegrino A - Golubev A / Vavassori A 09.25 16:15    
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - C. Garin 09.25 18:30 1 - 2  
D. Lajovic - S. Tsitsipas 09.25 13:30 0 - 2  
R. Bautista-Agut - A. Rublev 09.25 11:30 0 - 2  
U. Humbert - C. Ruud 09.25 15:25 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Koolhof W / Mektic N 09.25 16:30 2 - 0  
Tenisz (Jablonec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - P. Rikl 09.25 14:00 2 - 0  
M. Cuevas - G. Quinzi 09.25 14:00 0 - 2  
S. Baez - C. Ugo Carabelli 09.25 14:00 2 - 1  
Y. Oliel - U. Ignatik 09.25 14:00 0 - 2  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vanshelboim - Adr. Andreev 09.25 14:40 0 - 2  
H.V.N. Rune - J.F. Vidal Azorin 09.25 13:00 2 - 0  
M. Houkes - I. Lopez Morillo 09.25 12:50 2 - 1  
V. Royer - T. Skatov 09.25 12:50 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thirouin - A. Erler 09.25 10:30 0 - 2  
M.F. Descotte - Stu. Parker 09.25 10:30 0 - 2  
T. Atmane - Alex. Shevchenko 09.25 12:35 0 - 2  
T. Kocevar-Desman - L. Potenza 09.25 12:00 1 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - A. Robbe 09.25 10:30 2 - 0  
A. Sukhotina - Y. Hatouka 09.25 10:30 0 - 2  
C. Catini - D. Astakhova 09.25 10:20 1 - 2  
S. Talbi - L. Sun 09.25 12:00 2 - 1  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - M-A. Hüsler 09.25 12:00 1 - 2  
F. Cerundolo - T.M. Etcheverry 09.25 15:15 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Huesler M - Galloway R / Hach Verdugo 09.25 16:30 1 - 2  
Reese H / Zielinski J - Meligeni Rodr. A./Romboli 09.25 12:00 2 - 0  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kulikova - V. Strakhova 09.25 14:05 2 - 1  
K. Dunne - B. Haddad Maia 09.25 13:30 0 - 2  
O. Babel - I. Gamarra Martins 09.25 12:00 1 - 2  
Y.L. Miyazaki - M. Bassols Ribera 09.25 11:55 0 - 2  
Tenisz (Prerov, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia Perez - J. Niemeier 09.25 13:55 2 - 0  
G. Min - J. Maleckova 09.25 12:35 2 - 0  
M. Kolodziejova - A. Laboutkova 09.25 10:45 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - S. Lamens 09.25 12:25 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - M. Trevisan 09.25 11:50 0 - 2  
C. Tauson - Iva. Jorovic 09.25 11:15 2 - 0  
E.G. Ruse - B. Haas 09.25 13:10 0 - 2  
I.M. Bara - R. Hogenkamp 09.25 11:40 2 - 0  
K. Rakhimova - Nat. Kostic 09.25 11:30 2 - 0  
M. Kostyuk - Kur. Nara 09.25 10:00 2 - 1  
M. Sherif Abdelaziz - G. Gatto-Monticone 09.25 13:15 2 - 0  
N. Podoroska - Xinyu Wang 09.25 10:00 2 - 0  
R. Zarazua - D. Seguel 09.25 12:55 2 - 0  
T. Martincova - S. Errani 09.25 13:50 0 - 2  
V. Lepchenko - Gálfi D. 09.25 11:50 2 - 0  
V. Zvonareva - M. Niculescu 09.25 13:00 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - S. Korda 09.25 10:00 0 - 2  
An. Kuznetsov - J. Sock 09.25 10:00 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - H. Laaksonen 09.25 10:00 0 - 2  
L. Mayer - N. Milojevic 09.25 10:00 1 - 2  
M. Cecchinato - K. Coppejans 09.25 10:00 2 - 0  
M. Mmoh - R. Olivo 09.25 10:00 2 - 1  
S. Ofner - Jur. Rodionov 09.25 10:00 1 - 2  
T. Machac - F.F. Silva 09.25 10:00 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - E. Svitolina 09.25 15:40 1 - 2  
Nao Hibino - E. Rybakina 09.25 13:45 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Schuurs D - Aoyama S / Shibahara E 09.25 10:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - T.D. Boyer 09.25 21:10 0 - 2  
Josh. Ortlip - F. Corwin 09.25 19:50 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mar, Tricia - C. Perrin 09.25 17:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - G. Petit 09.25 12:30 0 - 2  
J. Eysseric - C. Hemery 09.25 13:55 2 - 0  
M. Chazal - A. Avidzba 09.25 11:55 2 - 0  
Tho. Laurent - A. Dougaz 09.25 15:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - Y. Cavalle-Reimers 09.25 13:25 0 - 2  
G. Poznikhirenko - S. Njiric 09.25 11:00 2 - 0  
J. Mikulskyte - Car. Romeo 09.25 10:45 2 - 0  
M. Zakarlyuk - G. Desperrier 09.25 16:30 0 - 2  
S. Njiric - E. Cascino 09.25 15:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 09.25 10:10 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 09.25 12:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.25 14:50 0 - 2  
Nazaretyan E/KhachatryanA - Poghosyan R / Poghosyan H 09.25 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 09.25 07:00 0 - 2  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 09.25 12:30 1 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 09.25 13:20 1 - 2  
Isahakyan S / Stepanyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.25 10:00 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 09.25 09:20 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.25 08:30 2 - 0  
Vízilabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Quinto 09.25 20:30 15 - 3  
Ortigia - Roma 09.25 10:00 14 - 5  
Posillipo Napoli - Brescia 09.25 11:00 6 - 16  
Savona - Ortigia 09.25 19:30 9 - 11  
Savona - Recco 09.25 11:45 7 - 17  
Telimar - Posillipo Napoli 09.25 19:00 12 - 11  
Telimar - Quinto 09.25 12:30 9 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Yoka - J. Duhaupas 09.25 23:00 1 - 0  

 

2020.09.24.
Asztalitenisz (Challenger Series, 39. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - J. Kosowski 09.24 11:10 2 - 3  
D. Cheaib - N. Stoyanov 09.24 08:30 3 - 0  
D. Gorak - A. Mino 09.24 12:30 2 - 3  
D. Gorak - M. Bobocica 09.24 09:10 3 - 0  
J. Kosowski - M. Horejsi 09.24 14:30 0 - 3  
J. Martinko - A. Mino 09.24 10:30 3 - 0  
J. Martinko - D. Cheaib 09.24 13:50 2 - 3  
M. Bobocica - M. Horejsi 09.24 11:50 3 - 2  
N. Stoyanov - J. Kosowski 09.24 13:10 2 - 3  
N. Stoyanov - M. Horejsi 09.24 09:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Girevenkov - And. Kirilenko 09.24 22:45 0 - 3  
A. Ilin - Ilya Novikov 09.24 03:15 1 - 3  
A. Ilin - S. Bychkov 09.24 00:45 1 - 3  
A. Kolmin - G. Karpovkin 09.24 07:30 1 - 3  
A. Kolmin - I. Sergeevich 09.24 16:15 3 - 0  
A. Kolmin - O. Melkov 09.24 09:00 3 - 2  
A. Komarov - M. Minkov 09.24 08:45 3 - 0  
A. Lytko - A. Klavdenkov 09.24 00:15 1 - 3  
A. Menshikov - A. Yakovlev 09.24 15:30 3 - 0  
A. Menshikov - Ale. Alekseev 09.24 17:00 1 - 3  
A. Menshikov - V. Beliakov 09.24 18:30 0 - 3  
A. Menshikov - Z. Abanokov 09.24 20:30 3 - 1  
A. Mohnachev - A. Menshikov 09.24 14:30 0 - 3  
A. Mohnachev - A. Yakovlev 09.24 16:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - K. Churin 09.24 01:15 1 - 3  
A. Yakovlev - Ale. Alekseev 09.24 15:00 3 - 1  
A. Zirin - M. Minkov 09.24 07:45 1 - 3  
A. Zirin - Val. Sidorin 09.24 09:15 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Lytko 09.24 03:15 3 - 1  
Ale. Alekseev - A. Mohnachev 09.24 16:00 1 - 3  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 09.24 00:00 3 - 1  
And. Kirilenko - A. Yudin 09.24 23:45 0 - 3  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 09.24 20:15 3 - 0  
D. Petrochenko - Ale. Petrov 09.24 03:00 3 - 0  
D. Petrochenko - S. Ogay 09.24 00:30 3 - 0  
D. Tunitsyn - I. Afanasyev 09.24 12:00 3 - 1  
E. Mishutin - B. Grebenyuk 09.24 21:15 3 - 2  
E. Mishutin - S. Vakar 09.24 19:45 3 - 2  
E. Stepanov - I. Minchenkov 09.24 11:45 1 - 3  
E. Stepanov - N. Lyfenko 09.24 13:15 3 - 2  
G. Karpovkin - O. Melkov 09.24 07:00 0 - 3  
G.V. Vahnin - O. Suharkov 09.24 12:15 0 - 3  
I. Abelmasov - I. Migalov 09.24 14:45 3 - 1  
I. Abelmasov - O. Kutuzov 09.24 16:45 2 - 3  
I. Afanasyev - I. Korogodsky 09.24 10:30 3 - 1  
I. Afanasyev - Y. Troyanov 09.24 12:30 3 - 2  
I. Buyanin - G.V. Vahnin 09.24 13:15 3 - 0  
I. Buyanin - R. Khomenko 09.24 11:45 0 - 3  
I. Korogodsky - D. Tunitsyn 09.24 13:00 1 - 3  
I. Korogodsky - Y. Troyanov 09.24 11:30 0 - 3  
I. Migalov - O. Kutuzov 09.24 15:45 2 - 3  
I. Migalov - V. Antonov 09.24 17:15 3 - 0  
I. Minchenkov - N. Lyfenko 09.24 11:15 3 - 0  
I. Moshkov - E. Mishutin 09.24 18:45 3 - 1  
I. Moshkov - S. Vakar 09.24 20:45 3 - 0  
I. Sergeevich - O. Soldusov 09.24 16:45 2 - 3  
I. Sergeevich - V. Klimentev 09.24 14:45 2 - 3  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 09.24 23:15 3 - 1  
I. Soldatov - A. Lytko 09.24 01:45 3 - 2  
I. Soldatov - V. Marshalov 09.24 02:45 3 - 0  
Ilya Novikov - K. Churin 09.24 00:15 3 - 0  
K. Churin - A. Ilin 09.24 02:15 2 - 3  
M. Cheklin - Vla. Shirokov 09.24 19:15 0 - 3  
M. Minkov - Val. Sidorin 09.24 07:15 1 - 3  
Maks. Sorin - V. Tsvetkov 09.24 08:15 3 - 0  
N. Lyfenko - V. Safonov 09.24 12:15 1 - 3  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 09.24 01:00 3 - 1  
N. Zhurba - Igor Smirnov 09.24 23:30 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Antonov 09.24 15:15 3 - 1  
O. Melkov - V. Vologzhanin 09.24 08:00 3 - 1  
O. Soldusov - A. Kolmin 09.24 15:15 1 - 3  
O. Suharkov - I. Buyanin 09.24 10:45 3 - 1  
O. Suharkov - R. Khomenko 09.24 12:45 1 - 3  
P. Ziuzikov - V. Nemashkalo 09.24 22:45 3 - 1  
R. Khomenko - G.V. Vahnin 09.24 11:15 3 - 0  
S. Bychkov - A. Serebrennikov 09.24 02:45 0 - 3  
S. Bychkov - D. Molodtsov 09.24 23:15 0 - 3  
S. Bychkov - Ilya Novikov 09.24 01:45 1 - 3  
S. Homutov - Maks. Sorin 09.24 07:15 2 - 3  
S. Kaplan - M. Cheklin 09.24 20:45 2 - 3  
S. Kaplan - Sem. Korolev 09.24 18:45 3 - 1  
S. Moklozyan - Maks. Sorin 09.24 09:15 3 - 0  
S. Moklozyan - S. Homutov 09.24 07:45 2 - 3  
S. Ogay - Ale. Petrov 09.24 01:30 3 - 1  
S. Ogay - N. Zhurba 09.24 02:30 3 - 1  
S. Ogay - V. Putilovsky 09.24 23:00 3 - 2  
S. Vakar - B. Grebenyuk 09.24 19:15 2 - 3  
Sem. Korolev - M. Cheklin 09.24 19:45 3 - 2  
Sem. Korolev - Vla. Shirokov 09.24 21:15 2 - 3  
T. Turabekov - N. Zhurba 09.24 22:30 3 - 2  
V. Antonov - I. Abelmasov 09.24 16:15 3 - 1  
V. Beliakov - V. Chernov 09.24 21:00 0 - 3  
V. Beliakov - Z. Abanokov 09.24 19:30 3 - 0  
V. Chernov - A. Menshikov 09.24 20:00 2 - 3  
V. Klimentev - A. Kolmin 09.24 17:15 3 - 0  
V. Klimentev - O. Soldusov 09.24 15:45 3 - 1  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 09.24 01:15 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Pronin 09.24 23:45 3 - 0  
V. Safonov - E. Stepanov 09.24 10:45 3 - 2  
V. Safonov - I. Minchenkov 09.24 12:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - S. Homutov 09.24 08:45 3 - 2  
V. Tsvetkov - S. Moklozyan 09.24 06:45 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Kolmin 09.24 06:30 1 - 3  
V. Vologzhanin - G. Karpovkin 09.24 08:30 1 - 3  
Val. Sidorin - A. Komarov 09.24 08:15 3 - 2  
Vla. Shirokov - S. Kaplan 09.24 20:15 2 - 3  
Y. Troyanov - D. Tunitsyn 09.24 11:00 0 - 3  
Z. Abanokov - V. Chernov 09.24 19:00 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chermensky - D. Nemchenko 09.24 20:15 0 - 3  
A. Chermensky - M. Lytvynenko 09.24 19:40 0 - 3  
A. Chermensky - O. Bindas 09.24 20:50 3 - 1  
A. Chermensky - S. Filatov 09.24 21:25 3 - 1  
A. Khvysiuk - I. Demchuk 09.24 00:15 2 - 3  
A. Khvysiuk - M. Serediuk 09.24 02:15 3 - 2  
A. Levadniy - A. Gaponov 09.24 14:20 3 - 2  
A. Michalus - A. Kurotich 09.24 10:40 2 - 3  
A. Michalus - V. Baklykov 09.24 08:20 3 - 1  
A. Semenenko - Bog. Panchenko 09.24 14:35 3 - 1  
A. Semenenko - N. Zinov 09.24 18:40 0 - 3  
A. Semenenko - V. Savoliuk 09.24 16:20 3 - 0  
A. Vadanuk - P. Pidleteichuk 09.24 17:45 2 - 3  
A. Vadanuk - Y. Kolos 09.24 15:25 2 - 3  
A. Vakulin - A. Riabukhin 09.24 18:00 0 - 3  
A. Veliev - A. Yakovenko 09.24 08:00 3 - 0  
A. Veliev - Den. Vakulenko 09.24 14:25 3 - 0  
A. Veliev - S. Skachenko 09.24 10:55 0 - 3  
A. Yakovenko - Den. Vakulenko 09.24 09:10 2 - 3  
A. Yakovenko - S. Skachenko 09.24 15:00 3 - 2  
A. Zhuravlev - I. Kuznetsov 09.24 07:30 3 - 0  
A. Zhuravlev - M. Rubtsov 09.24 09:50 1 - 3  
A. Zhuravlev - O. Yarovoi 09.24 12:45 3 - 1  
A. Zhuravlev - V. Volokhov 09.24 11:35 3 - 1  
B. Omelchuk - A. Zhuravlev 09.24 13:55 1 - 3  
B. Omelchuk - I. Kuznetsov 09.24 08:40 3 - 1  
B. Omelchuk - M. Rubtsov 09.24 12:10 2 - 3  
B. Omelchuk - O. Yarovoi 09.24 10:25 2 - 3  
D. Alekseenko - D. Simonchuk 09.24 02:35 2 - 3  
D. Alekseenko - M. Varchenko 09.24 03:05 0 - 3  
D. Alekseenko - Vit. Vovk 09.24 04:05 2 - 3  
D. Gabrelyan - A. Myrza 09.24 19:55 1 - 3  
D. Lohosha - A. Khvysiuk 09.24 02:45 1 - 3  
D. Lohosha - I. Demchuk 09.24 01:45 2 - 3  
D. Lohosha - M. Serediuk 09.24 00:45 1 - 3  
D. Nemchenko - M. Lytvynenko 09.24 21:30 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Gaponov 09.24 12:35 1 - 3  
E. Pismenniy - A. Levadniy 09.24 08:30 2 - 3  
E. Pismenniy - N. Trofimov 09.24 13:45 1 - 3  
E. Pismenniy - R. Derypaska 09.24 10:50 1 - 3  
I. Birov - A. Vadanuk 09.24 18:20 3 - 0  
I. Birov - M. Oprysk 09.24 19:30 3 - 2  
I. Birov - P. Pidleteichuk 09.24 16:00 0 - 3  
I. Birov - Y. Kolos 09.24 17:10 3 - 1  
I. Demchuk - O. Shpak 09.24 01:15 3 - 2  
I. Krivoy - A. Kurotich 09.24 08:55 3 - 1  
I. Krivoy - A. Michalus 09.24 11:15 0 - 3  
I. Krivoy - P. Chyzh 09.24 12:25 1 - 3  
I. Krivoy - V. Baklykov 09.24 10:05 1 - 3  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 09.24 13:20 2 - 3  
I. Semeniuk - A. Tsykhotskiy 09.24 13:10 3 - 1  
I. Sukovatiy - A. Veliev 09.24 09:45 1 - 3  
I. Sukovatiy - A. Yakovenko 09.24 12:40 0 - 3  
I. Sukovatiy - Den. Vakulenko 09.24 11:30 3 - 1  
I. Sukovatiy - S. Skachenko 09.24 07:25 3 - 1  
I. Udod - S. Rutskiy 09.24 12:50 1 - 3  
M. Laevsky - A. Veliev 09.24 12:05 3 - 0  
M. Laevsky - A. Yakovenko 09.24 10:20 2 - 3  
M. Laevsky - I. Sukovatiy 09.24 13:50 3 - 1  
M. Laevsky - S. Skachenko 09.24 08:35 2 - 3  
M. Mykytiuk - S. Nykyforuk 09.24 12:30 3 - 1  
M. Oprysk - A. Vadanuk 09.24 16:35 3 - 1  
M. Oprysk - P. Pidleteichuk 09.24 14:50 1 - 3  
M. Oprysk - Y. Kolos 09.24 18:55 3 - 1  
M. Rubtsov - I. Kuznetsov 09.24 11:00 3 - 1  
M. Rubtsov - O. Yarovoi 09.24 08:05 3 - 1  
M. Rubtsov - V. Volokhov 09.24 14:30 3 - 2  
M. Serediuk - O. Shpak 09.24 03:15 0 - 3  
M. Treschetka - V. Malashevsky 09.24 23:15 0 - 3  
M. Ulianchych - I. Udod 09.24 09:55 1 - 3  
M. Ulianchych - R. Reznichenko 09.24 12:15 0 - 3  
M. Ulianchych - S. Rutskiy 09.24 08:45 0 - 3  
M. Ulianchych - V. Batenko 09.24 11:05 2 - 3  
M. Varchenko - D. Simonchuk 09.24 01:35 1 - 3  
Max. Nikolenko - A. Gaponov 09.24 07:55 0 - 3  
Max. Nikolenko - A. Levadniy 09.24 09:40 1 - 3  
Max. Nikolenko - E. Pismenniy 09.24 14:55 3 - 2  
Max. Nikolenko - N. Trofimov 09.24 11:25 3 - 2  
Max. Nikolenko - R. Derypaska 09.24 13:10 3 - 1  
N. Mosiuk - A. Riabukhin 09.24 15:35 3 - 1  
N. Mosiuk - A. Vakulin 09.24 17:25 1 - 3  
N. Mosiuk - Ole. Kovalov 09.24 16:15 2 - 3  
N. Trofimov - A. Gaponov 09.24 10:15 3 - 1  
N. Trofimov - A. Levadniy 09.24 16:05 1 - 3  
N. Zinov - Bog. Panchenko 09.24 19:50 3 - 0  
O. Bindas - D. Nemchenko 09.24 19:10 3 - 0  
O. Bindas - M. Lytvynenko 09.24 20:20 1 - 3  
O. Savenkov - M. Mykytiuk 09.24 11:55 0 - 3  
O. Savenkov - R. Vakarash 09.24 09:35 1 - 3  
O. Savenkov - S. Nykyforuk 09.24 07:50 3 - 0  
O. Volynets - N. Sidorak 09.24 07:40 3 - 0  
O. Volynets - S. Zazimko 09.24 11:45 0 - 3  
O. Volynets - V. Kazmirchuk 09.24 09:25 3 - 0  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 09.24 15:05 2 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 09.24 09:15 3 - 0  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 09.24 16:50 3 - 1  
Ole. Kovalov - A. Vakulin 09.24 15:40 3 - 2  
P. Chyzh - A. Kurotich 09.24 07:45 2 - 3  
P. Chyzh - A. Michalus 09.24 09:30 2 - 3  
P. Chyzh - V. Baklykov 09.24 11:50 3 - 0  
R. Derypaska - A. Gaponov 09.24 15:30 3 - 0  
R. Derypaska - A. Levadniy 09.24 12:00 3 - 2  
R. Derypaska - N. Trofimov 09.24 09:05 2 - 3  
R. Reznichenko - I. Udod 09.24 11:40 1 - 3  
R. Reznichenko - S. Rutskiy 09.24 07:35 3 - 1  
R. Reznichenko - V. Batenko 09.24 09:20 3 - 2  
R. Rybachuk - O. Kostiuk 09.24 15:20 3 - 0  
R. Rybachuk - Rus. Novak 09.24 18:15 3 - 1  
R. Rybachuk - S. Hilitukha 09.24 17:05 3 - 2  
R. Vakarash - M. Mykytiuk 09.24 08:25 1 - 3  
R. Vakarash - S. Nykyforuk 09.24 10:45 3 - 0  
Rus. Ivanov - A. Riabukhin 09.24 16:10 0 - 3  
Rus. Ivanov - A. Vakulin 09.24 16:45 2 - 3  
Rus. Ivanov - N. Mosiuk 09.24 17:55 3 - 1  
Rus. Ivanov - Ole. Kovalov 09.24 17:20 3 - 0  
Rus. Novak - O. Kostiuk 09.24 16:30 3 - 1  
S. Filatov - D. Nemchenko 09.24 20:55 0 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 09.24 19:05 0 - 3  
S. Filatov - O. Bindas 09.24 19:45 1 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 09.24 17:40 3 - 1  
S. Hilitukha - Rus. Novak 09.24 15:55 2 - 3  
S. Skachenko - Den. Vakulenko 09.24 13:15 3 - 2  
S. Stelmashchuk - M. Mykytiuk 09.24 10:10 0 - 3  
S. Stelmashchuk - R. Vakarash 09.24 11:20 0 - 3  
S. Stelmashchuk - S. Nykyforuk 09.24 09:00 0 - 3  
S. Udovichenko - A. Semenenko 09.24 19:15 3 - 2  
S. Udovichenko - Bog. Panchenko 09.24 15:45 2 - 3  
S. Udovichenko - N. Zinov 09.24 16:55 3 - 0  
S. Udovichenko - V. Savoliuk 09.24 18:05 3 - 1  
S. Zazimko - N. Sidorak 09.24 12:55 3 - 1  
U. Caryov - A. Tsykhotskiy 09.24 09:05 2 - 3  
U. Caryov - I. Semeniuk 09.24 10:15 3 - 2  
U. Caryov - V. Petukhov 09.24 11:25 2 - 3  
U. Caryov - V. Tuchkevych 09.24 12:35 3 - 0  
V. Aksenin - N. Sidorak 09.24 08:50 3 - 0  
V. Aksenin - O. Volynets 09.24 12:20 0 - 3  
V. Aksenin - S. Zazimko 09.24 10:00 2 - 3  
V. Aksenin - V. Kazmirchuk 09.24 11:10 2 - 3  
V. Baklykov - A. Kurotich 09.24 13:00 0 - 3  
V. Batenko - I. Udod 09.24 08:10 2 - 3  
V. Batenko - S. Rutskiy 09.24 10:30 3 - 1  
V. Kazmirchuk - N. Sidorak 09.24 10:35 2 - 3  
V. Kazmirchuk - S. Zazimko 09.24 08:15 0 - 3  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 09.24 22:45 3 - 2  
V. Petukhov - A. Tsykhotskiy 09.24 10:50 2 - 3  
V. Petukhov - I. Semeniuk 09.24 08:30 3 - 2  
V. Savoliuk - Bog. Panchenko 09.24 17:30 3 - 2  
V. Savoliuk - N. Zinov 09.24 15:10 2 - 3  
V. Trachuk - O. Gavrilyuk 09.24 23:45 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 09.24 07:55 3 - 2  
V. Tuchkevych - I. Semeniuk 09.24 12:00 1 - 3  
V. Tuchkevych - V. Petukhov 09.24 09:40 3 - 2  
Vit. Vovk - D. Simonchuk 09.24 03:35 3 - 0  
Vit. Vovk - M. Varchenko 09.24 02:05 0 - 3  
Vla. Vacak - A. Myrza 09.24 15:50 1 - 3  
Vla. Vacak - D. Gabrelyan 09.24 17:00 2 - 3  
Vla. Vacak - Y. Holoborodko 09.24 19:20 2 - 3  
Y. Holoborodko - D. Gabrelyan 09.24 18:45 0 - 3  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 09.24 20:05 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goloveshkin - O. Saenko 09.24 23:40 3 - 2  
A. Ivlev - V. Misevra 09.24 07:30 2 - 3  
A. Magakyan - V. Naumovich 09.24 14:30 3 - 2  
D. Lukander - A. Chilikin 09.24 16:00 3 - 1  
D. Lukander - V. Naumovich 09.24 14:00 0 - 3  
Fed. Bazin - M. Chukanov 09.24 09:30 3 - 0  
Fed. Bazin - Vla. Kovalenko 09.24 10:30 1 - 3  
H. Zotov - R. Tsubera 09.24 18:15 3 - 1  
I. Kutniy - R. Tsubera 09.24 13:45 3 - 0  
M. Butkov - M. Presnyakov 09.24 08:00 0 - 3  
M. Butkov - S. Korobeynik 09.24 09:00 3 - 1  
M. Gubenko - I. Kutniy 09.24 17:45 3 - 2  
M. Presnyakov - V. Isakov 09.24 09:30 1 - 3  
M. Reutov - A. Elkhov 09.24 14:00 3 - 2  
M. Reutov - G. Morgun 09.24 15:00 0 - 3  
P. Babenko - H. Zotov 09.24 15:15 1 - 3  
S. Korobeynik - M. Presnyakov 09.24 07:30 2 - 3  
S. Korobeynik - V. Isakov 09.24 08:30 0 - 3  
Ser. Kovalenko - A. Elkhov 09.24 15:30 1 - 3  
Ser. Kovalenko - G. Morgun 09.24 14:30 0 - 3  
V. Misevra - A. Ivlev 09.24 10:30 3 - 0  
V. Naumovich - Cherkas, Aleksandr 09.24 16:00 3 - 1  
Vla. Kovalenko - Fed. Bazin 09.24 07:30 0 - 3  
Vla. Kovalenko - M. Chukanov 09.24 08:30 0 - 3  
Z. Telyugin - Fed. Bazin 09.24 08:00 3 - 2  
Z. Telyugin - Vla. Kovalenko 09.24 09:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tsyganok - Yar. Lesnaya 09.24 10:45 0 - 3  
E. Taranik - A. Tsyganok 09.24 09:15 1 - 3  
E. Taranik - Yul. Orobinskaya 09.24 08:15 1 - 3  
Yar. Lesnaya - A. Tsyganok 09.24 07:45 3 - 0  
Yar. Lesnaya - E. Taranik 09.24 09:45 3 - 0  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 09.24 08:45 3 - 1  
Yul. Orobinskaya - A. Tsyganok 09.24 10:15 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 09.24 11:30 1 - 0  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 09.24 11:30 7 - 4  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 09.24 11:30 6 - 1  
KT Wiz - KIA Tigers 09.24 11:30 3 - 5  
NC Dinos - LG Twins 09.24 11:30 12 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 09.24 11:00 3 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 09.24 11:00 2 - 12  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 09.24 11:00 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 09.24 00:10 7 - 3  
Atlanta - Miami 09.24 01:10 9 - 4  
Boston - Baltimore 09.24 01:30 9 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 09.24 00:40 6 - 1  
Cleveland - Chicago WS 09.24 00:10 3 - 2  
Kansas City - St. Louis 09.24 02:05 12 - 3  
LA Dodgers - Oakland 09.24 03:40 4 - 6  
Minnesota - Detroit 09.24 01:40 7 - 6  
NY Mets - Tampa Bay 09.24 01:10 5 - 8  
Pittsburgh - Chicago Cubs 09.24 01:05 2 - 1  
Pittsburgh - Chicago Cubs (19:35) 09.24 19:35 7 - 0  
San Francisco - Colorado 09.24 03:45 7 - 2  
San Francisco - Colorado (21:45) 09.24 21:45 4 - 5  
Seattle - Houston 09.24 00:40 3 - 2  
Toronto - NY Yankees 09.24 00:37 14 - 1  
Washington - Philadelphia 09.24 00:05 3 - 12  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 09.24 12:35 2 - 3  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wilkinson - K. Huybrechts 09.24 15:40 3 - 5  
C. Wilkinson - Mat. Edgar 09.24 12:30 4 - 5  
C. Wilkinson - S. Beaton 09.24 13:35 5 - 0  
John Michael - C. Wilkinson 09.24 14:45 3 - 5  
John Michael - Mat. Edgar 09.24 17:10 5 - 3  
John Michael - S. Bunting 09.24 11:45 5 - 4  
K. Huybrechts - John Michael 09.24 10:30 5 - 1  
K. Huybrechts - K. Ratajski 09.24 14:20 5 - 4  
K. Huybrechts - S. Beaton 09.24 17:00 5 - 1  
K. Ratajski - C. Wilkinson 09.24 10:45 5 - 2  
K. Ratajski - John Michael 09.24 13:15 5 - 1  
K. Ratajski - S. Bunting 09.24 15:25 5 - 3  
Mat. Edgar - K. Huybrechts 09.24 11:25 2 - 5  
Mat. Edgar - K. Ratajski 09.24 16:20 1 - 5  
Mat. Edgar - S. Bunting 09.24 14:00 1 - 5  
S. Beaton - John Michael 09.24 16:05 1 - 5  
S. Beaton - K. Ratajski 09.24 12:10 0 - 5  
S. Beaton - Mat. Edgar 09.24 15:10 5 - 1  
S. Bunting - C. Wilkinson 09.24 16:35 3 - 5  
S. Bunting - K. Huybrechts 09.24 12:50 5 - 3  
S. Bunting - S. Beaton 09.24 11:10 5 - 1  
E-Sport (AOV,Arena of Glory,Winter,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evos Esports VN - Vgaming 09.24 11:00 1 - 3  
Saigon Phantom - Box Gaming 09.24 14:00 3 - 1  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Esports - Checkmate 09.24 09:30 1 - 2  
Tiger - Zigma 09.24 12:30 2 - 0  
Tyloo - Bren Esports 09.24 07:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aftermind - Lakers 09.24 13:05 1 - 0  
Avant Gaming - Bantz 09.24 13:05    
Caught Off Guard - Avant Gaming 09.24 11:05 0 - 1  
Ground Zero Gaming - Forbidden 09.24 11:05 1 - 0  
Lakers - Ground Zero Gaming 09.24 12:05 0 - 1  
Mako - Overt 09.24 12:05    
Order - Paradox Gaming 09.24 13:05 0 - 1  
Overt - Rooster 2 09.24 14:05 0 - 1  
Paradox Gaming - Blessed Esports 09.24 12:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Wisla Krakow 09.24 17:00 0 - 1  
FATE Esports - Nordavind 09.24 18:15 0 - 1  
Pact - Galaxy Racer Esports 09.24 19:30 1 - 0  
Saw - Singularity Esports 09.24 19:30    
Singularity Esports - Nexus Gaming 09.24 18:15 0 - 1  
Team Gamerlegion - Wisla Krakow 09.24 18:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zer?zone - Wygers 09.24 19:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, ESL Pro League,N.America)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - FURIA eSports 09.24 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Finnish Champ., Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - Hirveatilanne 09.24 16:00 2 - 0  
Sawo Esports - SJK Esports 09.24 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, LPL Pro League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mako - Team Fenrir 09.24 11:00 0 - 2  
Orgless (Aus) - Vertex Esports Club 09.24 13:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkn - Prima Esport 09.24 19:00    
Fightclub - Lemondogs 09.24 19:00 0 - 1  
Valhalla Vikings - Lilmix 09.24 20:00 1 - 0  
Vinkelparty - Flisk 09.24 20:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpenFall,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C0Ntact Gaming - Mousesports 09.24 16:00 1 - 2  
Endpoint - Mousesports 09.24 21:10 2 - 1  
Movistar Riders - SKADE 09.24 15:00 2 - 0  
Saw - Movistar Riders 09.24 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL ProLeague,SA,playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havan Liberty - Isurus 09.24 22:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Divizon - Sprout 09.24 19:15 0 - 1  
Sprout - Divizon 09.24 20:15 1 - 0  
Touch The Crown - Unicorns of Love 09.24 21:30 0 - 1  
Unicorns of Love - Touch The Crown 09.24 22:30 1 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Among US - Motivade.trust Gaming 09.24 06:00 2 - 1  
Neon Esports - 032 09.24 09:00 2 - 1  
New Esports - 496 Gaming 09.24 12:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Team Magma 09.24 09:45 2 - 0  
Team Aster - Invictus Gaming 09.24 13:00 2 - 1  
Vici Gaming - Phoenix Gaming 09.24 07:00 1 - 2  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adio Chula - CS Better 09.24 12:00 2 - 0  
Bokebi - Power of Friendship 09.24 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, OGA Dota Pit EU/CIS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - OG 09.24 20:00 1 - 2  
Natus Vincere - Team Secret 09.24 13:00 0 - 2  
Team Liquid - Alliance 09.24 15:05 0 - 2  
Team Nigma - Vp.prodigy 09.24 17:30 0 - 2  
E-Sport (ESL Benelux Championship - Gro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doggers - Amsterdam Kings 09.24 21:45 0 - 1  
Gamefist - Jointheforce 09.24 21:00    
Lowlandlions - Xdudog 09.24 19:00 1 - 0  
Sector One - 4Elements Esports 09.24 20:00 0 - 1  
E-Sport (Intel Extreme Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Int. - Hellraisers 09.24 18:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gameward - Team Ldlc 09.24 20:00 1 - 0  
Misfits Premier - Izidream 09.24 19:00 1 - 0  
E-Sport (OW, Cont. Season Cn, Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Cat - Team Cc 09.24 14:15 0 - 3  
E-Sport (OW,Contenders Season EU,Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angry Titans - Shu's Money Crew EU 09.24 21:00 0 - 2  
Ex Oblivione - Avoided 09.24 22:00 0 - 2  
E-Sport (OW,Overwatch Contend.Korea GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gen.G Esports - Talon Esports 09.24 10:00 0 - 3  
T1 - World Game Star Phoenix 09.24 14:00 1 - 3  
Team BM - Oz Gaming 09.24 08:00 3 - 0  
Team Diamond - Element Mystic 09.24 12:00 1 - 3  
E-Sport (R6S, 6 French League, Season 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bds Esport - Bekind 09.24 18:30 1 - 0  
Penta - Team Vitality 09.24 19:50 1 - 0  
Team Orbit - Maestria 09.24 21:00 1 - 0  
E-Sport (R6S,NaLeague,USDivision,Stage2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darkzero Esports - Spacestation Gaming 09.24 00:00 0 - 2  
Tempo Storm - Team Solomid 09.24 03:00 0 - 2  
E-Sport (Rocket, RLCS, EU Fall, Reg.3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrage Esports - Rix.gg 09.24 16:15 3 - 0  
Endpoint - Fierce Esports 09.24 16:15 3 - 0  
Guild Esports - Nameseekers 09.24 16:15 3 - 0  
Monkeys - Team Oplon 09.24 15:30    
Solary - The Last Resort 09.24 16:15 3 - 2  
Team Bds - Stay Fresh 09.24 16:15 3 - 0  
TOP Blokes - Edelweiss Esports 09.24 16:15 3 - 0  
Trainhard Esport - Esport Berg 09.24 16:15    
E-Sport (SC2,Wardi TV EL,Group Stage 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DnS - Harstem 09.24 18:00 2 - 1  
Kas - Denver 09.24 18:00 0 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 09.24 18:00 2 - 1  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 09.24 18:00 2 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Mogiljev 09.24 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette 09.24 19:45 2 - 3  
Zürich Lions - Zug 09.24 18:45 7 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - SaPKo 09.24 17:30 3 - 2  
Kiekko-Vantaa - FPS 09.24 17:30 9 - 0  
Koovee - TUTO 09.24 17:30 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 09.24 18:30 5 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Vityaz Podolszk 09.24 16:00 1 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 09.24 16:00 3 - 1  
Szocsi - Dinamo Moszkva 09.24 18:30 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 09.24 18:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Irbisz Kazany 09.24 16:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Tampa Bay (3.m.) 09.24 02:00 2 - 5  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.24 06:00 5 - 2  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.24 07:10 3 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 09.24 09:30 3 - 2  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.24 08:20 5 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.24 00:15 3 - 1  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 09.24 20:55 3 - 3  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.24 21:55 1 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 09.24 10:40 2 - 2  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.24 11:50 5 - 3  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.24 19:50 4 - 1  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 09.24 23:05 3 - 3  
Six Trolls - Hammers (3x10 perc) 09.24 18:50 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Oskarshamn 09.24 19:00 2 - 5  
Växjö - Färjestad 09.24 19:00 2 - 2  
Örebro - HV 71 09.24 19:00 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Gornyak Ucsali 09.24 18:00 2 - 0  
Kerékpár (Országúti vb,női-egy. időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alice Barnes - A. Kiesenhofer 09.24 14:40 0 - 1  
C. Dygert - A. van der Breggen 09.24 14:40 0 - 1  
E. Van Dijk - A.L. Neben 09.24 14:40 1 - 0  
Elizabeth Banks - L. Norden 09.24 14:40 1 - 0  
L. Kirchmann - M. Reusser 09.24 14:40 0 - 1  
Országúti vb, női 2020 - egyéni időfutam 09.24 14:40    
V. Bussi - J. Labous 09.24 14:40 1 - 0  
Kerékpár (Országúti vb,női-egy.időf-Top3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Országúti vb, női 2020 - egyéni időfutam - Top 3 09.24 14:40    
Kosárlabda (BL-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz Nicosia - Donar Groningen 09.24 19:00 60 - 57  
Kosárlabda (BL-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Neptunas Klaipeda 09.24 19:00 69 - 59  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (Mvp) - Golden State (Shiva) 09.24 07:36 57 - 48  
Atlanta (Mvp) - Houston (Goku) 09.24 08:12 66 - 63  
Golden State (Shiva) - Atlanta (Mvp) 09.24 09:24 58 - 45  
Golden State (Shiva) - Houston (Goku) 09.24 07:00 66 - 49  
Houston (Goku) - Atlanta (Mvp) 09.24 10:00 62 - 52  
Houston (Goku) - Golden State (Shiva) 09.24 08:48 63 - 72  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn (Bepado) - Miami (Mvp) 09.24 15:06 50 - 42  
Brooklyn (Bepado) - Orlando (Shiva) 09.24 16:18 39 - 54  
Indiana (88Fireburn) - Brooklyn (Bepado) 09.24 17:30 49 - 45  
Indiana (88Fireburn) - Miami (Mvp) 09.24 16:18 58 - 53  
Indiana (88Fireburn) - Orlando (Shiva) 09.24 16:54 58 - 45  
Miami (Mvp) - Brooklyn (Bepado) 09.24 16:54 32 - 46  
Miami (Mvp) - Indiana (88Fireburn) 09.24 14:30 54 - 62  
Miami (Mvp) - Orlando (Shiva) 09.24 15:42 57 - 53  
Orlando (Shiva) - Brooklyn (Bepado) 09.24 14:30 50 - 44  
Orlando (Shiva) - Indiana (88Fireburn) 09.24 15:06 43 - 66  
Orlando (Shiva) - Miami (Mvp) 09.24 17:30 52 - 48  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Iamdevilwalk) - LA Clippers (Joker) 09.24 22:36 54 - 57  
Dallas (Iamdevilwalk) - Portland (Bad_Trip) 09.24 23:12 63 - 66  
Dallas (Shiva) - Denver (Slamdunkvv) 09.24 12:12 50 - 47  
Dallas (Shiva) - LA Clippers (Mvp) 09.24 13:24 61 - 66  
Dallas (Shiva) - Portland (Goku) 09.24 11:00    
Denver (Slamdunkvv) - Dallas (Shiva) 09.24 14:00 58 - 51  
Denver (Slamdunkvv) - LA Clippers (Mvp) 09.24 11:00    
Denver (Slamdunkvv) - Portland (Goku) 09.24 11:36 51 - 65  
Golden State (Tranquil) - Dallas (Iamdevilwalk) 09.24 22:00 54 - 42  
Golden State (Tranquil) - Portland (Bad_Trip) 09.24 22:36 73 - 57  
LA Clippers (Joker) - Golden State (Tranquil) 09.24 23:12 55 - 47  
LA Clippers (Joker) - Portland (Bad_Trip) 09.24 22:00 72 - 49  
LA Clippers (Mvp) - Dallas (Shiva) 09.24 11:36 50 - 70  
LA Clippers (Mvp) - Denver (Slamdunkvv) 09.24 12:48 67 - 65  
LA Clippers (Mvp) - Portland (Goku) 09.24 12:12 58 - 68  
Portland (Goku) - Dallas (Shiva) 09.24 12:48 41 - 71  
Portland (Goku) - Denver (Slamdunkvv) 09.24 13:24 46 - 59  
Portland (Goku) - LA Clippers (Mvp) 09.24 14:00 50 - 59  
Kosárlabda (Görög Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 09.24 15:30 73 - 79  
Promitheasz Patra - Periszteri (Helyszín: Periszteri) 09.24 20:00 82 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Dabrowa Gornicza 09.24 17:35 90 - 78  
Slask Wroclaw - Asseco Gdynia 09.24 19:30 74 - 74, h.u. 85 - 74  
Trefl Sopot - Starogard Gdanski 09.24 20:00 110 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 09.24 17:00 76 - 70  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abejas de Leon - Panteras de Aguascaliente 09.24 02:15 83 - 87  
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali 09.24 03:00 87 - 73  
Correcaminos Victoria - Mineros de Zacatecas 09.24 01:00 84 - 89  
Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo 09.24 03:00 84 - 84, h.u. 104 - 92  
Lenadores de Durango - Fuerza Regia de Monterrey 09.24 04:00 104 - 91  
Libertadores de Queretaro - Astros de Jalisco 09.24 04:00 96 - 115  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Boston (4.m.) 09.24 02:30 112 - 109  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Baskonia Vitoria 09.24 21:45 73 - 89  
Manresa - Obradoiro Monbus 09.24 19:00 76 - 80  
Murcia - Estudiantes 09.24 19:00 93 - 80  
Unicaja Malaga - Barcelona 09.24 21:45 70 - 79  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio FC - Stockolmo 09.24 00:15 88 - 105  
Urupan de Pando - IA Larre Borges 09.24 02:30 95 - 68  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kings Punjab - Royal Chall. Bangalore 09.24 16:00 1 - 0  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celje 09.24 20:45 42 - 28  
Kiel - Nantes 09.24 18:45 27 - 35  
Veszprém - PPD Zágráb 09.24 18:45 37 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Herning-Ikast 09.24 20:00 29 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - St. Raphael 09.24 20:30 27 - 27  
Istres - Tremblay 09.24 20:00 29 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Selfoss 09.24 21:30 26 - 24  
FH - Fram 09.24 21:45 28 - 22  
IR - Thor Akureyri 09.24 21:30 21 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Orosháza 09.24 18:00 36 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boglári Akadémia - Fehérvár 09.24 18:00 34 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Kolstad 09.24 18:00 29 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Zvezda Zvenyigorod 09.24 16:00 23 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Guif 09.24 19:00 27 - 29  
IFK Ystad - Aranäs 09.24 19:00 27 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Aston Villa 09.24 20:00 0 - 3  
Lincoln - Liverpool 09.24 20:45 2 - 7  
Manchester City - Bournemouth 09.24 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Amapaense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santana AP - Ypiranga AP 09.24 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Corinthians SP 09.24 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro MG - Ferroviaria SP 09.24 01:30 0 - 1  
Gremio RS - Internacional RS 09.24 20:00 0 - 1  
Palmeiras SP - Santos SP 09.24 20:00 2 - 1  
Ponte Preta - Kindermann 09.24 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Brusque 09.24 02:30 5 - 1  
Vasco da Gama RJ - Botafogo RJ 09.24 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Maranhense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa MA - Moto Club MA 09.24 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Palestino 09.24 21:00 2 - 1  
Dep. Iquique - Dep. Union La Calera 09.24 16:00 0 - 3  
Universidad de Concepcion - O'Higgins 09.24 18:30 1 - 4  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Cartagines 09.24 04:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Sejong Sportstoto 09.24 11:00 4 - 2  
Seoul City - Changnyeong 09.24 11:00 0 - 4  
Suwon - Boeun Sangmu 09.24 11:00 4 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Bayern München (Moebius) 09.24 18:00 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Celtic (Pantovits) 09.24 14:20 1 - 4  
Ajax (Cobra4) - Chelsea (Tommy) 09.24 17:00 2 - 4  
Ajax (Cobra4) - Fenerbahce (Mitchef) 09.24 20:40 4 - 6  
Ajax (Cobra4) - Napoli (Gosas) 09.24 19:20 1 - 1  
Ajax (Cobra4) - Panathinaikosz (Pjo) 09.24 15:40 2 - 1  
Arsenal (Marley) - Ajax (Cobra4) 09.24 16:00 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Bayern München (Moebius) 09.24 21:00 1 - 2  
Arsenal (Marley) - Chelsea (Tommy) 09.24 19:40 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Fenerbahce (Mitchef) 09.24 14:40 1 - 1  
Arsenal (Marley) - Manchester City (Poli) 09.24 17:20 3 - 1  
Arsenal (Marley) - Napoli (Gosas) 09.24 22:20 3 - 4  
Barcelona (Ak) - Benfica (Paularasyou) 09.24 11:40 0 - 6  
Barcelona (Ak) - Porto (Zeus) 09.24 09:20 3 - 4  
Barcelona (Ak) - Rangers (Chris X) 09.24 08:00 2 - 3  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 09.24 06:40 1 - 2  
Barcelona (Ak) - Trabzonspor (Ang) 09.24 13:00 1 - 6  
Bayern München (Moebius) - Besiktas (Vasm) 09.24 16:20 1 - 0  
Bayern München (Moebius) - Celtic (Pantovits) 09.24 18:40 2 - 4  
Bayern München (Moebius) - Chelsea (Tommy) 09.24 21:20 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Juventus (Ben) 09.24 17:40 3 - 0  
Bayern München (Moebius) - Panathinaikosz (Pjo) 09.24 20:00 1 - 0  
Bayern München (Moebius) - PAOK (Ra) 09.24 15:00 4 - 4  
Benfica (Paularasyou) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.24 11:20 3 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Porto (Zeus) 09.24 06:20 2 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Rangers (Chris X) 09.24 05:00 2 - 1  
Benfica (Paularasyou) - RB Leipzig (Panica) 09.24 12:40 4 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Sporting CP (Savv) 09.24 10:00 3 - 2  
Besiktas (Vasm) - Ajax (Cobra4) 09.24 20:20 1 - 2  
Besiktas (Vasm) - Arsenal (Marley) 09.24 14:00 3 - 4  
Besiktas (Vasm) - Fenerbahce (Mitchef) 09.24 19:00 1 - 3  
Besiktas (Vasm) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.24 15:20 5 - 2  
Besiktas (Vasm) - Manchester City (Poli) 09.24 21:40 4 - 2  
Besiktas (Vasm) - PAOK (Ra) 09.24 16:40 0 - 1  
Celtic (Pantovits) - Arsenal (Marley) 09.24 17:00 6 - 2  
Celtic (Pantovits) - Besiktas (Vasm) 09.24 20:40 1 - 5  
Celtic (Pantovits) - Juventus (Ben) 09.24 22:00 1 - 3  
Celtic (Pantovits) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.24 18:20 2 - 5  
Celtic (Pantovits) - Manchester City (Poli) 09.24 15:40 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - PAOK (Ra) 09.24 19:20 1 - 3  
Chelsea (Tommy) - Besiktas (Vasm) 09.24 15:00 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Celtic (Pantovits) 09.24 17:20 3 - 4  
Chelsea (Tommy) - Juventus (Ben) 09.24 16:00 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.24 21:00 5 - 1  
Chelsea (Tommy) - Panathinaikosz (Pjo) 09.24 18:40 0 - 3  
Chelsea (Tommy) - PAOK (Ra) 09.24 22:20 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Barcelona (Ak) 09.24 05:20 6 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 09.24 09:00 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 09.24 08:00 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 09.24 10:20 4 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 09.24 06:40 5 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Savv) 09.24 11:40 5 - 5  
Dortmund (Teok) - Barcelona (Ak) 09.24 09:40 2 - 1  
Dortmund (Teok) - Benfica (Paularasyou) 09.24 07:20 2 - 0  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 09.24 12:20 2 - 2  
Dortmund (Teok) - Milan (Val) 09.24 11:00 3 - 2  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 09.24 08:40 2 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Bayern München (Moebius) 09.24 16:40 0 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Celtic (Pantovits) 09.24 21:40 2 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Chelsea (Tommy) 09.24 15:20 2 - 3  
Fenerbahce (Mitchef) - Juventus (Ben) 09.24 20:20 3 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Napoli (Gosas) 09.24 18:00 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Panathinaikosz (Pjo) 09.24 14:20 2 - 2  
Internazionale (Crysis) - Barcelona (Ak) 09.24 08:20 5 - 1  
Internazionale (Crysis) - Benfica (Paularasyou) 09.24 06:00 2 - 2  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 09.24 08:40 2 - 1  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 09.24 12:00 3 - 4  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 09.24 07:00 4 - 1  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 09.24 21:40 2 - 2  
Juventus (Ben) - Arsenal (Marley) 09.24 15:40 0 - 0  
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm) 09.24 19:20 3 - 1  
Juventus (Ben) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.24 16:40 1 - 5  
Juventus (Ben) - Manchester City (Poli) 09.24 14:20 0 - 3  
Juventus (Ben) - PAOK (Ra) 09.24 18:00 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Barcelona (Ak) 09.24 11:20 5 - 2  
Leverkusen (Pg) - Benfica (Paularasyou) 09.24 09:40 1 - 3  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 09.24 06:20 0 - 0  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 09.24 05:00 2 - 3  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 09.24 12:20 3 - 1  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 09.24 10:00 4 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Ajax (Cobra4) 09.24 17:20 3 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Arsenal (Marley) 09.24 20:00 5 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Bayern München (Moebius) 09.24 22:20 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Fenerbahce (Mitchef) 09.24 16:20 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Manchester City (Poli) 09.24 18:40 3 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Napoli (Gosas) 09.24 15:00 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Ajax (Cobra4) 09.24 14:40 5 - 4  
Manchester City (Poli) - Bayern München (Moebius) 09.24 19:40 3 - 1  
Manchester City (Poli) - Chelsea (Tommy) 09.24 18:20 2 - 1  
Manchester City (Poli) - Fenerbahce (Mitchef) 09.24 22:00 3 - 1  
Manchester City (Poli) - Napoli (Gosas) 09.24 20:40 2 - 2  
Manchester City (Poli) - Panathinaikosz (Pjo) 09.24 17:00 4 - 3  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 09.24 07:00 3 - 3  
Milan (Val) - Benfica (Paularasyou) 09.24 13:00 1 - 1  
Milan (Val) - Porto (Zeus) 09.24 09:00 0 - 3  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 09.24 09:20 0 - 3  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 09.24 05:40 2 - 4  
Napoli (Gosas) - Bayern München (Moebius) 09.24 15:20 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Besiktas (Vasm) 09.24 17:40 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Celtic (Pantovits) 09.24 20:20 4 - 1  
Napoli (Gosas) - Chelsea (Tommy) 09.24 14:00 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 09.24 19:00 2 - 2  
Napoli (Gosas) - Panathinaikosz (Pjo) 09.24 21:20 2 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Arsenal (Marley) 09.24 18:20 2 - 5  
Panathinaikosz (Pjo) - Besiktas (Vasm) 09.24 22:00 1 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Celtic (Pantovits) 09.24 16:00 1 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Juventus (Ben) 09.24 14:40 2 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.24 19:40 1 - 4  
Panathinaikosz (Pjo) - PAOK (Ra) 09.24 21:00 2 - 3  
PAOK (Ra) - Ajax (Cobra4) 09.24 19:00 2 - 2  
PAOK (Ra) - Arsenal (Marley) 09.24 21:20 1 - 2  
PAOK (Ra) - Fenerbahce (Mitchef) 09.24 17:40 3 - 3  
PAOK (Ra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.24 14:00 1 - 1  
PAOK (Ra) - Manchester City (Poli) 09.24 20:00 0 - 2  
PAOK (Ra) - Napoli (Gosas) 09.24 16:20 1 - 3  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.24 08:20 0 - 2  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 09.24 13:20 1 - 3  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 09.24 06:00 4 - 1  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 09.24 11:00 2 - 0  
Porto (Zeus) - RB Leipzig (Panica) 09.24 09:40 4 - 1  
Porto (Zeus) - Sporting CP (Savv) 09.24 07:20 4 - 3  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.24 07:00 0 - 4  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 09.24 12:00 1 - 5  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 09.24 10:40 1 - 2  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 09.24 13:20 3 - 3  
Rangers (Chris X) - RB Leipzig (Panica) 09.24 08:20 1 - 1  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Savv) 09.24 05:40 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.24 05:40 0 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Dortmund (Teok) 09.24 10:40 0 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Internazionale (Crysis) 09.24 09:20 3 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Leverkusen (Pg) 09.24 11:40 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 09.24 08:00 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Sporting CP (Savv) 09.24 13:00 2 - 1  
Sporting CP (Savv) - Barcelona (Ak) 09.24 12:40 3 - 2  
Sporting CP (Savv) - Dortmund (Teok) 09.24 07:40 2 - 1  
Sporting CP (Savv) - Internazionale (Crysis) 09.24 06:20 1 - 4  
Sporting CP (Savv) - Leverkusen (Pg) 09.24 10:40 1 - 1  
Sporting CP (Savv) - Milan (Val) 09.24 05:20 1 - 1  
Sporting CP (Savv) - Trabzonspor (Ang) 09.24 11:20 1 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Benfica (Paularasyou) 09.24 10:20 0 - 4  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.24 12:40 1 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 09.24 07:40 1 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 09.24 07:20 4 - 2  
Trabzonspor (Ang) - RB Leipzig (Panica) 09.24 05:20 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Allianz - Fin Fints 09.24 11:35 2 - 2  
All Allianz - Kab Kabush 09.24 10:15 1 - 2  
CFC Catalonia FC - PSG Shemyakin Onze 09.24 15:30 2 - 0  
CFC Catalonia FC - Tes Tundra 09.24 16:20 5 - 2  
EZ1 EZ1D 11 - CFC Catalonia FC 09.24 17:35 2 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - Tes Tundra 09.24 19:15 0 - 0  
Fin Fints - Gambit Esports 09.24 11:15 1 - 1  
Fin Fints - Rob Papa Krych 09.24 11:55 2 - 3  
Gambit Esports - All Allianz 09.24 10:55 3 - 1  
Gambit Esports - Rob Papa Krych 09.24 09:55 2 - 1  
Kab Kabush - Fin Fints 09.24 12:15 1 - 1  
Kab Kabush - Gambit Esports 09.24 09:35 2 - 2  
NFC Nyancat FC - CFC Catalonia FC 09.24 18:25 1 - 2  
NFC Nyancat FC - EZ1 EZ1D 11 09.24 15:55 1 - 1  
PSG Shemyakin Onze - EZ1 EZ1D 11 09.24 16:45 3 - 4  
PSG Shemyakin Onze - NFC Nyancat FC 09.24 18:50 1 - 2  
Rob Papa Krych - All Allianz 09.24 09:20 2 - 2  
Rob Papa Krych - Kab Kabush 09.24 08:30 5 - 1  
Tes Tundra - NFC Nyancat FC 09.24 17:10 1 - 3  
Tes Tundra - PSG Shemyakin Onze 09.24 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Pablik) - Netherlands (Inquisitor) 09.24 10:34 2 - 1  
England (Foggy) - Italy (Nikkitta) 09.24 10:34 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Entag El Harby 09.24 17:30 2 - 2  
El Gouna - Aswan 09.24 17:30 1 - 0  
Ismaily - Pyramids FC 09.24 20:00 1 - 3  
Wadi Degla - Smouha 09.24 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Zrinjski Mostar 09.24 20:00 2 - 2  
Ararat-Armenia - Celje 09.24 16:00 0 - 0  
Basel - Anorthoszisz Famaguszta 09.24 20:30 3 - 2  
Besiktas - Rio Ave 09.24 19:00 1 - 1  
Charleroi - Partizan Belgrád 09.24 19:00 1 - 1  
CSZKA Szófia - B36 Torshavn 09.24 19:00 3 - 1  
Djurgarden - CFR Cluj 09.24 19:00 0 - 1  
FC Köbenhavn - Piast Gliwice 09.24 20:00 3 - 0  
FCS Bukarest - Liberec 09.24 19:30 0 - 2  
Fehérvár - Reims 09.24 18:00 0 - 0  
FF Malmö - Lokomotív Zágráb 09.24 19:00 5 - 0  
FK Sarajevo - Buducnost Podgorica 09.24 20:00 2 - 1  
Floriana - Flora Tallinn 09.24 19:00 0 - 0  
Galatasaray - Hajduk Split 09.24 20:00 2 - 0  
Granada - Lokomotív Tbiliszi 09.24 20:00 2 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Motherwell 09.24 19:30 3 - 0  
KI Klaksvik - Dinamo Tbiliszi 09.24 20:00 6 - 1  
Kuopio PS - Suduva Marijampole 09.24 17:30 2 - 0  
LASK - DAC 09.24 20:30 7 - 0  
Legia Varsó - Drita 09.24 20:30 2 - 0  
Milan - Bodö/Glimt 09.24 20:30 3 - 2  
Mura - PSV 09.24 19:00 1 - 5  
Plzen - Sönderjyske 09.24 18:00 3 - 0  
Riga FC - Celtic 09.24 19:00 0 - 1  
Rijeka - Kolosz Kovalivka 09.24 20:45 0 - 0  
Rosenborg - Alanyaspor 09.24 19:00 1 - 0  
Rosztov - Maccabi Haifa 09.24 18:30 1 - 2  
Sheriff Tiraspol - Dundalk 09.24 20:00 1 - 1  
Shkendija Tetovo - Tottenham 09.24 20:00 1 - 3  
Sporting CP - Aberdeen 09.24 21:00 1 - 0  
St. Gallen - AEK Athén 09.24 20:30 0 - 1  
Standard Liege - Vojvodina 09.24 20:00 1 - 1  
Willem II - Rangers 09.24 21:00 0 - 4  
Wolfsburg - Deszna Csernyigov 09.24 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Sevilla 09.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Ilves 2 09.24 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Turku PS 09.24 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Lee Man Warriors 09.24 09:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 09.24 21:15 2 - 1  
FH - Valur 09.24 18:15 1 - 4  
Fjölnir - ÍA Akranes 09.24 18:15 1 - 3  
Fylkir - Vikingur Reykjavik 09.24 21:15 2 - 1  
KA Akureyri - HK Kopavogs 09.24 18:00 1 - 1  
KR - Grotta 09.24 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Afula 09.24 18:30 2 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Acre 09.24 18:30 3 - 2  
Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan 09.24 18:30 1 - 3  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Jerusalem 09.24 18:30 0 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Ramat Hasharon 09.24 18:30 1 - 0  
Kfar Qasem - Sektzia Nes Tziona 09.24 18:30 2 - 2  
Umm al-Fahm - Hapoel Rishon Lezion 09.24 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hussein (JOR) - Ramtha 09.24 18:30 1 - 1  
Shabab Al-Ordon - Al-Aqaba 09.24 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajszar Kizilorda - FC Asztana 09.24 14:00 0 - 1  
Ordabaszi Simkent - Kizil-Zsar 09.24 11:45 1 - 0  
Zsetiszu Taldikorgan - Sahtar Karaganda 09.24 09:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Real San Andres 09.24 22:15 1 - 1  
Itagui Leones - Union Magdalena 09.24 03:05 1 - 1  
Real Cartagena - Tigres Bogota 09.24 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu Better City - Suzhou Dongwu 09.24 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown 09.24 13:35 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava Spring 09.24 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Pro - Shenzhen FC 09.24 14:00 1 - 3  
Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua 09.24 14:00 0 - 2  
Henan Jianye - Shandong Luneng 09.24 09:30 0 - 2  
Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande 09.24 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Daugavpils 09.24 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Palmeiras SP 09.24 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Colo Colo 09.24 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Univ.Catolica de Santiago 09.24 02:30 1 - 1  
Internacional RS - Gremio RS 09.24 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Racing Club 09.24 02:30 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Olimpia Asuncion 09.24 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Libertad Asuncion 09.24 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Raja Casablanca 09.24 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Tapatio 09.24 00:00 0 - 0  
Celaya - Tampico Madero 09.24 04:05 0 - 0  
Venados - Tlaxcala 09.24 02:05 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Dallas 09.24 01:00 1 - 0  
Chicago - Houston 09.24 01:30 4 - 0  
Colorado Rapids - San Jose 09.24 03:00 5 - 0  
Columbus - Minnesota 09.24 01:30 2 - 1  
FC Cincinnati - Philadelphia 09.24 01:30 0 - 0  
Inter Miami - New York RB 09.24 02:00 1 - 4  
Kansas City - Orlando 09.24 01:30 1 - 2  
Los Angeles FC - Vancouver 09.24 04:30 6 - 0  
Nashville - D.C. United 09.24 02:30 1 - 0  
New York City FC - Toronto FC 09.24 01:00 0 - 1  
Portland - Seattle 09.24 04:00 1 - 0  
Salt Lake - Los Angeles Galaxy 09.24 03:30 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Csita - Dinamo Moszkva 2 09.24 10:00 2 - 3  
Zenit Irkutszk - Leningradec 09.24 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Zenit-Izsevszk 09.24 12:00 4 - 1  
FK Novoszibirszk - Kamaz 09.24 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - Seekirchen 09.24 19:00 2 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Wörgl - Schwaz 09.24 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Dep. Binacional 09.24 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Estoril 09.24 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - New York RB 2 09.24 01:30 5 - 3  
Charlotte Independence - FC Miami 09.24 01:15 0 - 0  
Hartford - Philadelphia 2 09.24 01:00 1 - 1  
Indy Eleven - St. Louis FC 09.24 01:00 1 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - San Diego Loyal 09.24 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL League One)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tucson - Forward Madison 09.24 04:30 2 - 1  
Richmond Kickers - Fort Lauderdale CF 09.24 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Taawoun 09.24 20:00 0 - 1  
Persepolis - Al-Sharjah 09.24 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ain (UAE) 09.24 17:00 0 - 1  
Sepahan - Al-Sadd 09.24 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Van - Alashkert Jereván 09.24 14:30 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 09.24 21:15 19 - 31  
Hull FC - Salford 09.24 19:00 22 - 28  
Hull KR - Leeds Rhinos 09.24 15:45 16 - 41  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 09.24 11:50 16 - 32  
Röplabda (BL-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Valepa Sastamala 09.24 17:00 3 - 2  
Röplabda (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Draisma Apeldoorn 09.24 18:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Ceske Budejovice 09.24 17:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olymp Praha - Ostrava 09.24 17:00 3 - 2  
Prerov - KP Brno 09.24 18:00 0 - 3  
VK Brno - Olomouc 09.24 19:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance-Pro - Enerdzhi-Pro 09.24 11:50 3 - 0  
Payp-Pro - Titans-Pro 09.24 14:20 1 - 3  
Plamya-Pro - Empire-Pro 09.24 10:20 1 - 3  
Planeta - Lightning Pro 09.24 07:00 2 - 3  
Vityaz-Pro - Berkut-Pro 09.24 16:00 3 - 2  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - S. Lichtenberg 09.24 20:00 5 - 1  
A. Kowalski - Tom Ford 09.24 11:00 4 - 5  
A. McManus - S. Murphy 09.24 20:00 3 - 5  
Aar. Hill - R. O'Sullivan 09.24 20:00 5 - 4  
And. Higginson - Dua. Jones 09.24 15:30 3 - 5  
B. Hawkins - Jor. Brown 09.24 20:00 5 - 1  
C. Wakelin - Kyr. Wilson 09.24 15:30 0 - 5  
Chen Zifan - S. Bingham 09.24 20:00 1 - 5  
Ding Junhui - H. Vafaei Ayouri 09.24 15:30 5 - 3  
Fra. Patrick - L. Highfield 09.24 20:00 4 - 5  
G. Dott - Lyu Haotian 09.24 20:00 2 - 5  
J. Lisowski - Jac. Page 09.24 20:00 4 - 5  
Jak Jones - Zhou Yuelong 09.24 11:00 2 - 5  
Jam. Cahill - S. Maguire 09.24 11:00 3 - 5  
M.J. Williams - P. Devlin 09.24 11:00 4 - 5  
Mar. Gould - Ian Burns 09.24 15:30 5 - 1  
Mark Allen - K. Doherty 09.24 15:30 5 - 0  
Mark Davis - Nig. Bond 09.24 11:00 5 - 4  
Mat. Stevens - Xiao Guodong 09.24 11:00 5 - 1  
Neil Robertson - R. Parsons 09.24 15:30 5 - 2  
Pet. Lines - A. McGill 09.24 15:30 2 - 5  
R. Milkins - D.B. Gilbert 09.24 11:00 3 - 5  
Rob. Williams - Pang Junxu 09.24 15:30 1 - 5  
Yang Gao - M. Selby 09.24 11:00 0 - 5  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Enho - T. Hoshoryu 09.24 09:00    
A. Takayasu - H. Mitakeumi 09.24 09:00    
D. Hokutofuji - I. Tamawashi 09.24 09:00    
H. Asanoyama - H. Daieisho 09.24 09:00    
H. Chiyotairyu - C. Meisei 09.24 09:00    
H. Terunofuji - F. Onosho 09.24 09:00    
M. Tobizaru - A. Wakatakakage 09.24 09:00    
M. Tokushoryu - T. Ichinojo 09.24 09:00    
N. Shodai - D. Takarafuji 09.24 09:00    
T. Kagayaki - N. Takanosho 09.24 09:00    
T. Sadanoumi - K. Aoiyama 09.24 09:00    
Y. Kotoshoho - M. Ishiura 09.24 09:00    
Y. Myogiryu - M. Kotoeko 09.24 09:00    
Y. Shohozan - I. Kaisei 09.24 09:00    
Tenisz (Castelo Branco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nava - R. Peniston 09.24 13:35 2 - 1  
G. Lama - T. Cacao 09.24 17:50 1 - 2  
L. Catarina - De Carvalho Cardoso Alves 09.24 13:35 2 - 1  
L. Zima - L. Faria 09.24 11:00 2 - 1  
L. Zima - S. Kirchheimer 09.24 18:50 0 - 2  
N. Alvarez Varona - M. Whitehouse 09.24 16:10 2 - 0  
N. Rodrigues - J.L. Reis Da Silva 09.24 15:55 0 - 2  
O.A.D. Ayeni - S. Kirchheimer 09.24 13:45 0 - 2  
P. Kypson - S. Fanselow 09.24 11:00 0 - 2  
R. Balzerani - D. Blanch 09.24 11:00 2 - 1  
R. Balzerani - S. Fanselow 09.24 18:05 2 - 1  
Ste. Kozlov - N. Moreno de Alboran 09.24 16:05 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - A. Pellegrino 09.24 11:55 0 - 2  
L. Musetti - A. Seppi 09.24 11:15 2 - 0  
S. Caruso - L.G.M. Harris 09.24 16:00 0 - 2  
T. Monteiro - A. Ritschard 09.24 12:55 2 - 0  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Arneodo R / Nedovyesov A 09.24 10:00 2 - 0  
Daniell M / Oswald P - Musetti L / Pellegrino A 09.24 15:30 1 - 2  
Golubev A / Vavassori A - Lindstedt R / Walkow S 09.24 13:30 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - F. Fognini 09.24 18:30 2 - 0  
K. Khachanov - D. Lajovic 09.24 12:30 0 - 2  
P. Cuevas - S. Tsitsipas 09.24 13:50 0 - 2  
U. Humbert - J. Vesely 09.24 15:45 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Qureshi A-U-H - Dodig I / Pavic M 09.24 12:30 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Koolhof W / Mektic N 09.24 10:30 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Peers J / Venus M 09.24 16:30 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Mahut N / Martin F 09.24 13:50 2 - 0  
Tenisz (Jablonec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - C. Lindell 09.24 09:55 2 - 0  
J. Sels - A. Velotti 09.24 11:55 1 - 2  
Jes. de Jong - M. Cuevas 09.24 10:15 1 - 2  
P. Cias - C. Ugo Carabelli 09.24 12:40 0 - 2  
P. Rikl - L. Klein 09.24 10:00 2 - 1  
S. Baez - D. Svrcina 09.24 12:10 2 - 0  
U. Ignatik - G.A. Olivieri 09.24 09:55 2 - 0  
Y. Oliel - A. Paulson 09.24 13:45 2 - 0  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McHugh - E. Vanshelboim 09.24 11:20 0 - 2  
E. Esteve Lobato - H.V.N. Rune 09.24 14:10 0 - 2  
F. Andreu Garcia - Adr. Andreev 09.24 13:10 0 - 2  
Gia. Ferrari - J.F. Vidal Azorin 09.24 11:25 0 - 2  
M. Mora - M. Houkes 09.24 11:30 0 - 2  
M. Pauwels - I. Lopez Morillo 09.24 15:10 1 - 2  
P. Alemany - T. Skatov 09.24 15:55 0 - 2  
V. Royer - B. Pujol Navarro 09.24 13:20 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kotzen - L. Potenza 09.24 11:30 0 - 2  
C. Bourgois - A. Erler 09.24 11:40 0 - 2  
D. Pichler - M.F. Descotte 09.24 11:30 1 - 2  
J. Thirouin - B. Pokotilov 09.24 10:00 2 - 0  
K. Kivattsev - T. Kocevar-Desman 09.24 10:00 0 - 2  
M. Echargui - Alex. Shevchenko 09.24 13:10 1 - 2  
Ma. Andrews - T. Atmane 09.24 13:00 0 - 2  
Stu. Parker - S. Carr 09.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - Lou. Kwong 09.24 11:30 2 - 0  
A. Sukhotina - Oli. Gram 09.24 10:00 2 - 0  
C. Catini - L. Tran 09.24 10:00 2 - 1  
G. Morlet - D. Astakhova 09.24 10:00 0 - 2  
L.E. Haseth - A. Robbe 09.24 11:30 0 - 2  
M. Villet - L. Sun 09.24 10:00 1 - 2  
R. Atik - Y. Hatouka 09.24 11:30 0 - 2  
S. Talbi - C. Vernet 09.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - T.M. Etcheverry 09.24 12:40 0 - 2  
J. Haerteis - C. Gomez-Herrera 09.24 10:00 1 - 2  
M-A. Hüsler - B. Gojo 09.24 10:00 2 - 1  
M. Jaziri - F. Cerundolo 09.24 12:55 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Hach Verdugo - Cerundolo F / Etcheverry T M 09.24 15:30 2 - 0  
Martinez L D/Reyes-Varela - Goransson A / Huesler M 09.24 14:00 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Mie - Meligeni Rodr. A./Romboli 09.24 16:15 0 - 2  
Reese H / Zielinski J - Begemann A / Mergea F 09.24 14:10 2 - 0  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - M. Kempen 09.24 15:30 2 - 0  
Car. Alves - A. Kulikova 09.24 13:45 0 - 2  
I. Gamarra Martins - R. Bhatia 09.24 15:55 2 - 1  
J. Payola - M. Bassols Ribera 09.24 13:30 0 - 2  
K. Dunne - J. Belgraver 09.24 13:00 2 - 1  
L. Glushko - V. Strakhova 09.24 18:20 1 - 2  
O. Babel - P. Arshinkova 09.24 12:30 2 - 1  
Y.L. Miyazaki - F. Jorge 09.24 12:15 2 - 0  
Tenisz (Prerov, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Laboutkova - A. Zarycka 09.24 11:45 2 - 1  
B. Krejcikova - G. Min 09.24 11:30    
Bondár A. - M. Kolodziejova 09.24 10:00 0 - 2  
E. Halbauer - V. Grammatikopoulou 09.24 10:00 0 - 2  
G. Garcia Perez - N. Dascalu 09.24 09:55 2 - 0  
J. Niemeier - Qinwen Zheng 09.24 15:30 2 - 0  
Qinwen Zheng - M. Benoit 09.24 11:30 2 - 0  
S. Lamens - A. Cadantu 09.24 11:35 2 - 1  
S. Waltert - J. Maleckova 09.24 10:00 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - V. Lepchenko 09.24 12:30 0 - 2  
A. Raina - Kur. Nara 09.24 10:00 0 - 2  
A. Sharma - Yuki Naito 09.24 11:30 2 - 0  
Ann Li - K. Rakhimova 09.24 10:00 1 - 2  
Asia Muhammad - M. Trevisan 09.24 13:05 0 - 2  
C. McNally - M. Sherif Abdelaziz 09.24 11:15 0 - 2  
D. Seguel - Leo. Kung 09.24 11:35 2 - 1  
E. Cocciaretto - C. Tauson 09.24 11:35 0 - 2  
E. Guerrero Alvarez - S. Errani 09.24 10:00 0 - 2  
E. Kostova - M. Niculescu 09.24 10:00 1 - 2  
F. di Lorenzo - E.G. Ruse 09.24 13:00 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - C. Monnet 09.24 12:15 2 - 1  
Gálfi D. - M. di Giuseppe 09.24 12:30 2 - 0  
H. Dart - I.M. Bara 09.24 11:25 0 - 2  
Iva. Jorovic - Mayo Hibi 09.24 11:35 2 - 1  
J. Grabher - B. Haas 09.24 14:05 0 - 2  
M. Kostyuk - L-I. Paar 09.24 10:00 2 - 0  
N. Podoroska - J.A. Cristian 09.24 10:00 2 - 0  
Nat. Kostic - C. Buyukakcay 09.24 10:00 2 - 1  
R. Sramkova - R. Hogenkamp 09.24 10:00 1 - 2  
T. Andrianjafitrimo - Xinyu Wang 09.24 10:00 1 - 2  
T. Martincova - L. Pattinama Kerkhove 09.24 10:00 2 - 0  
V. Tomova - R. Zarazua 09.24 12:55 0 - 2  
V. Zvonareva - Ari. Rodionova 09.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dus. Brown - L. Giustino 09.24 13:00 0 - 2  
E. Couacaud - S. Diez 09.24 13:15 0 - 2  
Emi. Gomez - D. Popko 09.24 15:40 2 - 1  
Jas. Jung - A. Vukic 09.24 14:05 1 - 2  
M. Polmans - L. Broady 09.24 13:05 0 - 2  
P. Martinez Portero - U. Blanch 09.24 15:20 2 - 0  
R. Bemelmans - D. Altmaier 09.24 14:15 1 - 2  
R. Marcora - B. Bonzi 09.24 15:30    
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - Nao Hibino 09.24 10:00 0 - 2  
J.B. Teichmann - E. Svitolina 09.24 13:15 0 - 2  
K. Siniakova - A. Sabalenka 09.24 16:30    
Shuai Zhang - E. Rybakina 09.24 11:55 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Dabrowski G / Ostapenko J 09.24 13:30 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - G. Brymer 09.24 18:50 0 - 2  
A. El Mihdawy - Ale. Gomez 09.24 14:00 0 - 2  
B. Arias - Evan King 09.24 17:00 1 - 2  
B. Arias - Fle. Scott 09.24 15:20 0 - 2  
G. Lomakin - Evan King 09.24 15:20 2 - 0  
G. Lomakin - Mic. Redlicki 09.24 14:00 2 - 0  
Jonas Maier - T.D. Boyer 09.24 21:25 2 - 1  
Mar. Redlicki - F. Corwin 09.24 17:00 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - A. Avidzba 09.24 13:30 0 - 2  
A. Escoffier - J. Eysseric 09.24 10:30 2 - 1  
C. Hemery - G. Petit 09.24 10:30 0 - 2  
P. Faivre - M. Chazal 09.24 11:30 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mikulskyte - E. Cascino 09.24 15:50 2 - 0  
J. Mikulskyte - G. Desperrier 09.24 11:30 1 - 2  
M. Zakarlyuk - Car. Romeo 09.24 15:30 2 - 0  
S. Njiric - A.G. Vasilescu 09.24 09:00 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - G. Poznikhirenko 09.24 13:30 1 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - M. Arcangioli 09.24 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 09.24 12:40 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 09.24 13:30 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.24 15:00 1 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.24 11:20 2 - 0  
Isahakyan S / Stepanyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.24 10:00 2 - 1  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 09.24 09:20 0 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 09.24 08:30 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Szolnok 09.24 15:00    

 

2020.09.23.
Asztalitenisz (Challenger Series, 39. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mino - D. Cheaib 09.23 10:30 3 - 0  
A. Mino - J. Kosowski 09.23 15:10 2 - 3  
A. Mino - N. Stoyanov 09.23 12:30 3 - 0  
D. Cheaib - M. Horejsi 09.23 13:10 2 - 3  
D. Gorak - J. Kosowski 09.23 09:10 1 - 3  
D. Gorak - M. Horejsi 09.23 14:30 3 - 1  
J. Martinko - D. Gorak 09.23 11:10 0 - 3  
J. Martinko - M. Bobocica 09.23 13:50 3 - 2  
J. Martinko - M. Horejsi 09.23 08:30 0 - 3  
M. Bobocica - J. Kosowski 09.23 11:50 3 - 2  
M. Bobocica - N. Stoyanov 09.23 09:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 09.23 06:45 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Moklozyan 09.23 08:45 0 - 3  
A. Frolov - I. Minchenkov 09.23 16:45 2 - 3  
A. Frolov - N. Lyfenko 09.23 14:45 2 - 3  
A. Girevenkov - A.D. Volkov 09.23 02:15 3 - 0  
A. Gribkov - A. Yanshaev 09.23 21:15 1 - 3  
A. Gribkov - E. Mishutin 09.23 19:45 1 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 09.23 19:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - A. Girevenkov 09.23 00:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - I. Soldatov 09.23 23:15 3 - 2  
A. Komarov - A. Zirin 09.23 12:00 3 - 0  
A. Lobanov - A. Frolov 09.23 16:15 0 - 3  
A. Lytko - V. Marshalov 09.23 22:45 3 - 0  
A. Menshikov - V. Shirshov 09.23 19:00 0 - 3  
A. Serebrennikov - A. Ilin 09.23 23:45 3 - 1  
A. Shmakov - M. Sverdlov 09.23 08:15 3 - 0  
A. Suntsov - N. Tarasenkov 09.23 00:45 0 - 3  
A. Suntsov - O. Pronin 09.23 03:15 3 - 2  
A. Yanshaev - I. Moshkov 09.23 20:15 3 - 0  
A. Zirin - N. Sukharnikov 09.23 12:30 2 - 3  
A. Zirin - V. Zhulyabin 09.23 10:30 1 - 3  
A.D. Volkov - A. Klavdenkov 09.23 03:15 1 - 3  
A.D. Volkov - I. Afanasyev 09.23 11:15 2 - 3  
A.D. Volkov - I. Soldatov 09.23 00:45 1 - 3  
Ale. Alekseev - And. Andreev 09.23 15:00 3 - 1  
Ale. Petrov - N. Zhurba 09.23 22:30 0 - 3  
And. Andreev - V. Kasatkin 09.23 16:00 2 - 3  
D. Molodtsov - A. Suntsov 09.23 02:15 3 - 1  
D. Petrochenko - E. Ilyukhin 09.23 03:00 3 - 2  
D. Petrochenko - T. Turabekov 09.23 00:30 3 - 0  
E. Anisimov - A. Shmakov 09.23 07:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - N. Zhurba 09.23 00:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 09.23 23:00 0 - 3  
E. Mishutin - A. Yanshaev 09.23 19:15 3 - 1  
G. Karpovkin - M. Chernyavskiy 09.23 07:30 0 - 3  
G. Karpovkin - P. Vshivkov 09.23 09:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - I. Buyanin 09.23 11:45 1 - 3  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 09.23 13:15 1 - 3  
I. Afanasyev - I. Soldatov 09.23 12:15 3 - 2  
I. Buyanin - N. Kurilchik 09.23 11:15 3 - 2  
I. Korogodsky - A.D. Volkov 09.23 11:45 0 - 3  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 09.23 13:15 0 - 3  
I. Minchenkov - A. Lobanov 09.23 15:15 3 - 0  
I. Moshkov - A. Gribkov 09.23 18:45 3 - 2  
I. Moshkov - E. Mishutin 09.23 20:45 3 - 2  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 09.23 08:15 3 - 2  
I. Soldatov - A. Klavdenkov 09.23 01:45 3 - 2  
I. Soldatov - A.D. Volkov 09.23 12:45 3 - 0  
I. Soldatov - I. Korogodsky 09.23 10:45 3 - 0  
I. Soldatov - V. Bazilevsky 09.23 02:45 2 - 3  
Ilya Novikov - A. Serebrennikov 09.23 22:45 1 - 3  
K. Churin - S. Bychkov 09.23 23:15 2 - 3  
Kim Sen Ir - G. Karpovkin 09.23 06:30 3 - 1  
Kim Sen Ir - M. Chernyavskiy 09.23 08:30 2 - 3  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 09.23 07:00 3 - 2  
M. Gusev - A. Shmakov 09.23 09:15 0 - 3  
M. Gusev - E. Anisimov 09.23 07:45 3 - 0  
M. Pronkin - G.V. Vahnin 09.23 10:45 3 - 0  
M. Pronkin - I. Buyanin 09.23 12:45 3 - 1  
M. Sverdlov - E. Anisimov 09.23 08:45 3 - 2  
M. Sverdlov - M. Gusev 09.23 06:45 3 - 0  
N. Kurilchik - M. Pronkin 09.23 12:15 0 - 3  
N. Lyfenko - A. Lobanov 09.23 17:15 3 - 0  
N. Lyfenko - I. Minchenkov 09.23 15:45 1 - 3  
N. Sukharnikov - A. Komarov 09.23 11:00 3 - 2  
N. Tarasenkov - O. Pronin 09.23 01:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - V. Nemashkalo 09.23 02:45 3 - 0  
N. Zhurba - D. Petrochenko 09.23 02:00 2 - 3  
N. Zhurba - D. Petrochenko 09.23 23:30 1 - 3  
O. Nikiforov - I. Poletaev 09.23 09:15 2 - 3  
O. Nikiforov - S. Moklozyan 09.23 07:45 1 - 3  
O. Pronin - D. Molodtsov 09.23 00:15 0 - 3  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 09.23 20:15 3 - 0  
P. Vshivkov - Kim Sen Ir 09.23 08:00 3 - 0  
S. Moklozyan - I. Poletaev 09.23 07:15 2 - 3  
S. Ogay - N. Zhurba 09.23 01:00 2 - 3  
Sem. Korolev - A. Innazarov 09.23 19:45 1 - 3  
Sem. Korolev - P. Pinkovskii 09.23 21:15 3 - 2  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 09.23 01:30 2 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 09.23 02:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Girevenkov 09.23 01:15 3 - 0  
V. Chahur - Ale. Alekseev 09.23 15:30 3 - 0  
V. Chahur - And. Andreev 09.23 17:00 3 - 0  
V. Chernov - A. Menshikov 09.23 19:30 3 - 2  
V. Chernov - V. Shirshov 09.23 21:00 0 - 3  
V. Kasatkin - A. Menshikov 09.23 20:30 3 - 2  
V. Kasatkin - Ale. Alekseev 09.23 16:30 3 - 0  
V. Kasatkin - V. Chahur 09.23 14:30 3 - 0  
V. Kasatkin - V. Chernov 09.23 18:30 3 - 1  
V. Marshalov - A.D. Volkov 09.23 23:45 3 - 0  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 09.23 01:15 0 - 3  
V. Shirshov - V. Kasatkin 09.23 20:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - A. Komarov 09.23 13:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - N. Sukharnikov 09.23 11:30 1 - 3  
Vla. Petrov - A. Innazarov 09.23 20:45 3 - 1  
Vla. Petrov - Sem. Korolev 09.23 18:45 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shabanova - K. Korzunova 09.23 16:45 2 - 3  
A. Shabanova - V. Kandybina 09.23 14:45 3 - 1  
I. Skachkova - A. Shabanova 09.23 16:15 3 - 2  
K. Korzunova - I. Skachkova 09.23 15:15 3 - 2  
V. Kandybina - I. Skachkova 09.23 17:15 3 - 2  
V. Kandybina - K. Korzunova 09.23 15:45 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - A. Barkalov 09.23 14:35 3 - 0  
A. Bondarchuk - A. Scherinskiy 09.23 18:40 0 - 3  
A. Bondarchuk - S. Rutskiy 09.23 16:20 3 - 1  
A. Gaponov - N. Trofimov 09.23 14:20 2 - 3  
A. Gordiy - N. Danilyuk 09.23 19:30 0 - 3  
A. Gordiy - Naz. Kovalchuk 09.23 17:10 1 - 3  
A. Gordiy - V. Kushnyr 09.23 18:20 3 - 2  
A. Gordiy - V. Plishilo 09.23 16:00 3 - 2  
A. Levadniy - A. Gaponov 09.23 16:05 3 - 2  
A. Levadniy - N. Trofimov 09.23 10:15 1 - 3  
A. Levchenko - M. Vivatenko 09.23 10:10 3 - 1  
A. Levchenko - O. Kuravskiy 09.23 11:20 0 - 3  
A. Levchenko - P. Pidoyma 09.23 09:00 1 - 3  
A. Levchenko - R. Vasylchuk 09.23 12:30 1 - 3  
A. Michalus - I. Bivinis 09.23 03:15 1 - 3  
A. Riabukhin - N. Mosiuk 09.23 18:00 1 - 3  
A. Scherinskiy - A. Barkalov 09.23 19:50 3 - 1  
A. Tuzhylin - B. Kohut 09.23 20:15 3 - 0  
A. Tuzhylin - D. Yaremchuk 09.23 19:40 3 - 1  
A. Tuzhylin - G. Zakladniy 09.23 20:50 3 - 0  
A. Tuzhylin - P. Skok 09.23 21:25 3 - 2  
A. Vakulin - A. Riabukhin 09.23 15:40 1 - 3  
A. Vakulin - N. Mosiuk 09.23 16:50 1 - 3  
A. Veliev - Den. Vakulenko 09.23 08:35 3 - 0  
A. Veliev - I. Sukovatiy 09.23 10:20 0 - 3  
A. Veliev - M. Laevsky 09.23 12:05 2 - 3  
A. Veliev - S. Skachenko 09.23 13:50 1 - 3  
And. Herasymenko - I. Udod 09.23 07:35 1 - 3  
And. Herasymenko - R. Reznichenko 09.23 09:20 3 - 0  
And. Herasymenko - V. Batenko 09.23 11:40 2 - 3  
B. Kohut - D. Yaremchuk 09.23 21:30 0 - 3  
B. Omelchuk - A. Zhuravlev 09.23 09:15 2 - 3  
B. Omelchuk - V. Volokhov 09.23 15:05 0 - 3  
Bog. Panchenko - A. Shershov 09.23 14:40 0 - 3  
Bog. Panchenko - I. Solovyov 09.23 18:45 2 - 3  
Bog. Panchenko - N. Zinov 09.23 16:25 2 - 3  
D. Lohosha - O. Shpak 09.23 23:45 1 - 3  
Den. Vakulenko - A. Yakovenko 09.23 13:15 3 - 1  
E. Pismenniy - A. Gaponov 09.23 08:30 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Levadniy 09.23 13:45 1 - 3  
E. Pismenniy - Max. Nikolenko 09.23 10:50 2 - 3  
E. Pismenniy - N. Trofimov 09.23 12:35 0 - 3  
G. Zakladniy - B. Kohut 09.23 19:10 2 - 3  
G. Zakladniy - D. Yaremchuk 09.23 20:20 1 - 3  
I. Demchuk - M. Serediuk 09.23 23:15 3 - 0  
I. Fashchevskiy - I. Sinitsky 09.23 01:05 1 - 3  
I. Fashchevskiy - S. Stelmashchuk 09.23 00:05 1 - 3  
I. Kuznetsov - A. Zhuravlev 09.23 14:30 2 - 3  
I. Kuznetsov - B. Omelchuk 09.23 08:05 3 - 2  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 09.23 11:00 0 - 3  
I. Semeniuk - A. Tsykhotskiy 09.23 07:55 3 - 0  
I. Semeniuk - V. Petukhov 09.23 09:40 3 - 1  
I. Semeniuk - V. Tuchkevych 09.23 12:00 3 - 0  
I. Sinitsky - P. Pugach 09.23 00:35 3 - 0  
I. Solovyov - A. Shershov 09.23 19:55 2 - 3  
I. Sukovatiy - A. Yakovenko 09.23 09:10 1 - 3  
I. Sukovatiy - Den. Vakulenko 09.23 15:00 1 - 3  
M. Laevsky - A. Yakovenko 09.23 14:25 3 - 2  
M. Laevsky - Den. Vakulenko 09.23 10:55 3 - 2  
M. Laevsky - I. Sukovatiy 09.23 08:00 1 - 3  
M. Naumchuk - I. Bivinis 09.23 01:15 0 - 3  
M. Rubtsov - B. Omelchuk 09.23 10:25 3 - 2  
M. Rubtsov - I. Kuznetsov 09.23 12:10 3 - 1  
M. Rubtsov - O. Yarovoi 09.23 13:55 3 - 1  
M. Rubtsov - V. Volokhov 09.23 08:40 3 - 2  
M. Samaray - A. Barkalov 09.23 15:45 3 - 1  
M. Samaray - A. Bondarchuk 09.23 19:15 3 - 2  
M. Samaray - A. Scherinskiy 09.23 16:55 0 - 3  
M. Samaray - S. Rutskiy 09.23 18:05 2 - 3  
M. Treschetka - A. Michalus 09.23 02:15 3 - 1  
M. Treschetka - M. Naumchuk 09.23 00:15 3 - 2  
M. Ulianchych - And. Herasymenko 09.23 12:15 3 - 1  
M. Ulianchych - I. Udod 09.23 08:45 1 - 3  
M. Ulianchych - R. Reznichenko 09.23 11:05 1 - 3  
M. Ulianchych - V. Batenko 09.23 09:55 1 - 3  
M. Vivatenko - P. Pidoyma 09.23 13:05 0 - 3  
Max. Nikolenko - A. Gaponov 09.23 12:00 3 - 1  
Max. Nikolenko - A. Levadniy 09.23 09:05 3 - 1  
Max. Nikolenko - N. Trofimov 09.23 15:30 3 - 0  
N. Danilyuk - Naz. Kovalchuk 09.23 18:55 3 - 1  
N. Danilyuk - V. Kushnyr 09.23 16:35 1 - 3  
N. Danilyuk - V. Plishilo 09.23 14:50 3 - 1  
N. Zinov - A. Shershov 09.23 17:35 1 - 3  
N. Zinov - I. Solovyov 09.23 15:15 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - V. Plishilo 09.23 20:05 3 - 0  
O. Kostiuk - R. Rybachuk 09.23 19:25 0 - 3  
O. Kostiuk - S. Berezynskyi 09.23 17:05 0 - 3  
O. Kostiuk - S. Hilitukha 09.23 15:20 3 - 2  
O. Kuravskiy - M. Vivatenko 09.23 08:25 3 - 1  
O. Kuravskiy - P. Pidoyma 09.23 10:45 1 - 3  
O. Yarovoi - A. Zhuravlev 09.23 11:35 0 - 3  
O. Yarovoi - B. Omelchuk 09.23 12:45 3 - 1  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 09.23 09:50 3 - 0  
O. Yarovoi - V. Volokhov 09.23 07:30 3 - 2  
Ole. Kovalov - A. Riabukhin 09.23 17:25 3 - 0  
Ole. Kovalov - A. Vakulin 09.23 16:15 3 - 0  
Ole. Kovalov - N. Mosiuk 09.23 15:35 2 - 3  
P. Chyzh - A. Michalus 09.23 00:45 3 - 0  
P. Chyzh - M. Naumchuk 09.23 01:45 3 - 1  
P. Chyzh - M. Treschetka 09.23 02:45 3 - 0  
P. Skok - B. Kohut 09.23 20:55 0 - 3  
P. Skok - D. Yaremchuk 09.23 19:05 3 - 2  
P. Skok - G. Zakladniy 09.23 19:45 2 - 3  
R. Derypaska - A. Gaponov 09.23 09:40 3 - 0  
R. Derypaska - A. Levadniy 09.23 11:25 2 - 3  
R. Derypaska - E. Pismenniy 09.23 14:55 0 - 3  
R. Derypaska - Max. Nikolenko 09.23 13:10 3 - 1  
R. Reznichenko - I. Udod 09.23 10:30 3 - 2  
R. Reznichenko - V. Batenko 09.23 08:10 3 - 1  
R. Rybachuk - S. Hilitukha 09.23 20:35 3 - 0  
R. Vasylchuk - M. Vivatenko 09.23 11:55 1 - 3  
R. Vasylchuk - O. Kuravskiy 09.23 09:35 0 - 3  
R. Vasylchuk - P. Pidoyma 09.23 07:50 3 - 1  
Rus. Ivanov - A. Riabukhin 09.23 16:45 0 - 3  
Rus. Ivanov - A. Vakulin 09.23 17:20 3 - 0  
Rus. Ivanov - N. Mosiuk 09.23 16:10 3 - 1  
Rus. Ivanov - Ole. Kovalov 09.23 17:55 2 - 3  
Rus. Novak - O. Kostiuk 09.23 20:00 2 - 3  
Rus. Novak - R. Rybachuk 09.23 17:40 1 - 3  
Rus. Novak - S. Berezynskyi 09.23 18:50 0 - 3  
Rus. Novak - S. Hilitukha 09.23 16:30 2 - 3  
S. Berezynskyi - R. Rybachuk 09.23 15:55 2 - 3  
S. Berezynskyi - S. Hilitukha 09.23 18:15 3 - 0  
S. Gergelyuk - V. Krivenko 09.23 12:55 2 - 3  
S. Matviienko - S. Gergelyuk 09.23 11:45 3 - 2  
S. Matviienko - V. Krivenko 09.23 07:40 3 - 0  
S. Rutskiy - A. Barkalov 09.23 17:30 3 - 2  
S. Rutskiy - A. Scherinskiy 09.23 15:10 2 - 3  
S. Skachenko - A. Yakovenko 09.23 11:30 0 - 3  
S. Skachenko - Den. Vakulenko 09.23 07:25 3 - 1  
S. Skachenko - I. Sukovatiy 09.23 12:40 0 - 3  
S. Skachenko - M. Laevsky 09.23 09:45 3 - 0  
S. Udovichenko - A. Shershov 09.23 15:50 3 - 0  
S. Udovichenko - Bog. Panchenko 09.23 19:20 3 - 2  
S. Udovichenko - I. Solovyov 09.23 17:00 3 - 1  
S. Udovichenko - N. Zinov 09.23 18:10 3 - 0  
T. Kozenkov - S. Gergelyuk 09.23 10:00 3 - 0  
T. Kozenkov - S. Matviienko 09.23 12:20 0 - 3  
T. Kozenkov - V. Ivanchatenko 09.23 11:10 3 - 0  
T. Kozenkov - V. Krivenko 09.23 08:50 3 - 1  
U. Caryov - A. Tsykhotskiy 09.23 09:05 3 - 1  
U. Caryov - I. Semeniuk 09.23 12:35 2 - 3  
U. Caryov - V. Petukhov 09.23 11:25 1 - 3  
U. Caryov - V. Tuchkevych 09.23 10:15 3 - 2  
V. Batenko - I. Udod 09.23 12:50 2 - 3  
V. Ivanchatenko - S. Gergelyuk 09.23 08:15 3 - 1  
V. Ivanchatenko - V. Krivenko 09.23 10:35 3 - 2  
V. Kushnyr - Naz. Kovalchuk 09.23 15:25 3 - 0  
V. Kushnyr - V. Plishilo 09.23 17:45 3 - 0  
V. Petukhov - A. Tsykhotskiy 09.23 10:50 3 - 1  
V. Petukhov - V. Tuchkevych 09.23 08:30 0 - 3  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 09.23 13:10 2 - 3  
V. Volokhov - A. Zhuravlev 09.23 13:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goloveshkin - I. Akimov 09.23 20:15 3 - 0  
A. Grishchenko - V. Isakov 09.23 12:30 0 - 3  
A. Naida - A. Grishchenko 09.23 08:30 3 - 2  
A. Naida - V. Isakov 09.23 08:00 2 - 3  
A. Zezyulin - A. Goloveshkin 09.23 19:45 2 - 3  
Ant. Popov - V. Sazhnev 09.23 22:45 3 - 2  
Ant. Popov - Y. Kryvorotko 09.23 21:35 3 - 1  
D. Lukander - M. Marakhovskiy 09.23 13:00 2 - 3  
Fed. Bazin - M. Chukanov 09.23 13:30 3 - 0  
Fed. Bazin - Vla. Gorelov 09.23 17:00 1 - 3  
Fed. Bazin - Z. Telyugin 09.23 19:00 3 - 2  
I. Akimov - R. Lazebny 09.23 17:45 0 - 3  
I. Chernetskiy - M. Chukanov 09.23 18:00 3 - 1  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 09.23 14:30 1 - 3  
M. Chukanov - O. Lytvynenko 09.23 20:00 3 - 0  
M. Chukanov - Vla. Gorelov 09.23 15:00 1 - 3  
M. Chukanov - Z. Telyugin 09.23 16:30 0 - 3  
M. Marakhovskiy - D. Lukander 09.23 10:00 3 - 0  
O. Lytvynenko - Fed. Bazin 09.23 17:30 1 - 3  
O. Lytvynenko - I. Chernetskiy 09.23 18:30 3 - 1  
O. Lytvynenko - S. Kireev 09.23 16:30 0 - 3  
O. Lytvynenko - V. Gaynyuk 09.23 17:00 0 - 3  
P. Plyushch - S. Korobeynik 09.23 12:00 3 - 0  
R. Cherevko - Ant. Popov 09.23 23:20 3 - 1  
R. Cherevko - V. Sazhnev 09.23 21:00 3 - 2  
R. Cherevko - Y. Kryvorotko 09.23 22:10 3 - 1  
R. Lazebny - A. Goloveshkin 09.23 17:15 1 - 3  
R. Lazebny - V. Khorolsky 09.23 13:45 2 - 3  
S. Kalenik - Yur. Novikov 09.23 21:20 3 - 2  
S. Kireev - I. Chernetskiy 09.23 13:30 3 - 2  
S. Kireev - M. Chukanov 09.23 18:30 1 - 3  
S. Kireev - Z. Telyugin 09.23 14:30 3 - 1  
S. Korobeynik - P. Plyushch 09.23 08:30 0 - 3  
S. Korobeynik - V. Grushko 09.23 08:00 1 - 3  
S. Vavrenyuk - S. Kalenik 09.23 23:05 0 - 3  
S. Vavrenyuk - V. Smetenko 09.23 20:45 2 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 09.23 21:55 0 - 3  
V. Gaynyuk - Fed. Bazin 09.23 15:00 2 - 3  
V. Gaynyuk - S. Kireev 09.23 19:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - Z. Telyugin 09.23 14:00 3 - 1  
V. Isakov - A. Grishchenko 09.23 09:30 3 - 1  
V. Isakov - A. Naida 09.23 12:00 3 - 2  
V. Krokhmal - I. Akimov 09.23 14:45 3 - 0  
V. Krokhmal - V. Khorolsky 09.23 18:15 3 - 2  
V. Nevmyvako - D. Lukander 09.23 09:00 3 - 2  
V. Nevmyvako - M. Marakhovskiy 09.23 08:00 3 - 0  
V. Nevmyvako - Y. Bratukhin 09.23 12:30 3 - 1  
V. Zaychenko - A. Naida 09.23 09:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - I. Chernetskiy 09.23 14:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - O. Lytvynenko 09.23 15:30 1 - 3  
Vla. Gorelov - S. Kireev 09.23 17:30 3 - 1  
Vla. Gorelov - V. Gaynyuk 09.23 19:00 3 - 2  
Y. Bratukhin - M. Marakhovskiy 09.23 08:30 3 - 2  
Y. Bratukhin - V. Nevmyvako 09.23 09:30 3 - 2  
Y. Kryvorotko - V. Sazhnev 09.23 23:55 3 - 2  
Yur. Novikov - V. Smetenko 09.23 23:40 3 - 1  
Z. Telyugin - O. Lytvynenko 09.23 18:00 3 - 1  
Z. Telyugin - Vla. Gorelov 09.23 19:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tsyganok - Yar. Lesnaya 09.23 16:30 0 - 3  
O. Stefanuk - M. Dotsenko 09.23 08:15 0 - 3  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 09.23 08:45 0 - 3  
Y. Emelyanenko - O. Stefanuk 09.23 09:45 0 - 3  
Yul. Orobinskaya - A. Tsyganok 09.23 15:00 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - Yar. Lesnaya 09.23 14:00 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 09.23 11:30 6 - 5  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 09.23 11:30 1 - 13  
LG Twins - SK Wyverns 09.23 11:30 6 - 2  
Lotte Giants - KT Wiz 09.23 11:30 5 - 10  
NC Dinos - Samsung Lions 09.23 11:30 8 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 09.23 11:00 11 - 5  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 09.23 11:00 0 - 4  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 09.23 11:00 7 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 09.23 11:00 5 - 10  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 09.23 11:00 6 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 09.23 11:00 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 09.23 03:10 7 - 0  
Atlanta - Miami 09.23 01:10 11 - 1  
Boston - Baltimore 09.23 01:30 8 - 3  
Cincinnati - Milwaukee 09.23 00:40 2 - 3  
Cleveland - Chicago WS 09.23 00:10 5 - 3  
Kansas City - St. Louis 09.23 02:05 0 - 5  
LA Dodgers - Oakland 09.23 03:40 7 - 2  
Minnesota - Detroit 09.23 01:40 5 - 4  
NY Mets - Tampa Bay 09.23 01:10 5 - 2  
Pittsburgh - Chicago Cubs 09.23 01:05 3 - 2  
San Diego - LA Angels 09.23 03:10 2 - 4  
San Diego - LA Angels (22:10) 09.23 22:10 2 - 5  
San Francisco - Colorado 09.23 03:45 5 - 2  
Seattle - Houston 09.23 03:10 1 - 6  
Toronto - NY Yankees 09.23 00:37 1 - 12  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Fubon Guardians 09.23 12:35 5 - 16  
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 09.23 12:35 9 - 12  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bates - C. Dobey 09.23 13:00 0 - 5  
B. Bates - C. Rydz 09.23 14:00 5 - 2  
B. Bates - K. Kciuk 09.23 16:05 3 - 5  
C. Dobey - C. Whitehead 09.23 16:45 5 - 1  
C. Dobey - K. Kciuk 09.23 11:45 5 - 2  
C. Dobey - Nick Kenny 09.23 14:20 1 - 5  
C. Rydz - C. Dobey 09.23 15:20 2 - 5  
C. Rydz - C. Whitehead 09.23 12:30 5 - 3  
C. Rydz - Ric. Evans 09.23 16:25 3 - 5  
C. Whitehead - B. Bates 09.23 10:50 2 - 5  
C. Whitehead - Nick Kenny 09.23 15:40 3 - 5  
C. Whitehead - Ric. Evans 09.23 13:40 5 - 2  
K. Kciuk - C. Rydz 09.23 17:15 2 - 5  
K. Kciuk - C. Whitehead 09.23 14:40 3 - 5  
K. Kciuk - Ric. Evans 09.23 10:30 3 - 5  
Nick Kenny - B. Bates 09.23 17:00 5 - 2  
Nick Kenny - C. Rydz 09.23 11:10 5 - 4  
Nick Kenny - K. Kciuk 09.23 13:15 5 - 3  
Ric. Evans - B. Bates 09.23 15:05 2 - 5  
Ric. Evans - C. Dobey 09.23 17:40 5 - 3  
Ric. Evans - Nick Kenny 09.23 12:00 1 - 5  
E-Sport (CSGO, Asia League, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huatzai - Bren Esports 09.23 10:45 0 - 2  
Invictus Gaming - Checkmate 09.23 07:00 2 - 1  
Vici Gaming - After Gaming 09.23 13:15 2 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aftermind - Chiefs Esports Club 09.23 13:05 0 - 1  
Riot Gaming - Mako 09.23 12:05    
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forze - Sprout 09.23 18:15    
Hellraisers - Team Gamerlegion 09.23 18:15 1 - 0  
Pact - Wisla Krakow 09.23 17:00 0 - 1  
Singularity Esports - Forze 09.23 19:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO, ESL Masters Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S2V - Vodafone Giants 09.23 18:55 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greshjerna - Flowskola 09.23 19:00 0 - 1  
High Coast Esports - Tikitakan 09.23 20:00 1 - 0  
Sons of Lennart - Gobananas 09.23 20:00    
Valhalla Vikings - Vinkelparty 09.23 19:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpenFall,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - SKADE 09.23 15:00 1 - 2  
Movistar Riders - SJ Gaming 09.23 15:00 2 - 0  
North - Endpoint 09.23 19:00 2 - 1  
Saw - Sprout 09.23 19:00 0 - 2  
Team Heretics - C0Ntact Gaming 09.23 15:00 0 - 2  
X6Tence - Mousesports 09.23 15:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,ESL ProLeague,SA,playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharks Esports - Isurus 09.23 22:30 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Big 09.23 20:30 0 - 1  
Big - Alternate Attax 09.23 19:15 1 - 0  
Penta - Planetkey Dynamics 09.23 21:30 1 - 0  
Planetkey Dynamics - Penta 09.23 22:50 0 - 1  
E-Sport (Dota 2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Cr4Zy 09.23 00:35 3 - 1  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
032 - 496 Gaming 09.23 11:35 1 - 1  
Boom Esports - Among US 09.23 09:45 0 - 2  
Fnatic - Neon Esports 09.23 08:00 0 - 2  
New Esports - 496 Gaming 09.23 06:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehome - Royal Never Give Up 09.23 12:50 0 - 2  
Psg.lgd - Lbzs 09.23 07:00 0 - 2  
Team Aster - Sparking Arrow Gaming 09.23 09:20 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Better - Bokebi 09.23 12:15 0 - 2  
Nobkb - Shadownet 09.23 10:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, OGA Dota Pit EU/CIS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Alliance 09.23 22:00 1 - 2  
Team Liquid - 5Men 09.23 18:45 2 - 1  
Team Nigma - Flytomoon 09.23 13:00    
Team Nigma - Natus Vincere 09.23 13:00 0 - 2  
Vp.prodigy - Team Secret 09.23 15:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izidream - Misfits Premier 09.23 21:00 0 - 1  
Solary - Gameward 09.23 22:00 0 - 1  
Team Ldlc - Gamersorigin 09.23 20:00 0 - 1  
Team Mces - Vitality Bee 09.23 19:00 1 - 0  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - Chaos Esports Club 09.23 22:00    
Rogue - Team Secret 09.23 21:00 0 - 1  
Team Empire - Bds Esport 09.23 19:00 0 - 1  
Team Vitality - G2 Esports 09.23 20:00    
Tempra Esports - Virtus.pro 09.23 18:00 0 - 1  
E-Sport (SC2, GSL Season, Code S, GrSt2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armani - Zoun 09.23 12:20 0 - 2  
TY - Dream 09.23 11:30 2 - 0  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 09.23 18:00 1 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 09.23 15:30 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek-Mistek 09.23 17:30 5 - 2  
Kadan - Jihlava 09.23 18:00 2 - 5  
Kladno - Havirov 09.23 18:00 5 - 1  
Kolin - Prostejov 09.23 18:00 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 09.23 18:00 4 - 4  
Sokolov - Poruba 09.23 18:00 2 - 3  
Sumperk - Slavia Praha 09.23 18:00 0 - 4  
Zubr Prerov - Vsetin 09.23 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herlev Eagles 09.23 19:00 2 - 5  
Rödovre - Frederikshavn 09.23 19:00 6 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Davos 09.23 19:00 4 - 0  
HIFK - Ilves 09.23 17:15 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 09.23 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Prizma Riga 09.23 18:00 0 - 5  
Mogo Riga - HS Riga 09.23 18:15 3 - 2  
Zemgale/LLU - Olimp Riga 09.23 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Furuset 09.23 19:00 7 - 1  
Ringerike - Lorenskog 09.23 19:00 3 - 1  
Tonsberg - Comet 09.23 19:00 1 - 5  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.23 07:10 4 - 3  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.23 06:00 4 - 1  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 09.23 22:05 5 - 3  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 09.23 00:05 1 - 1  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 09.23 19:00 5 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.23 10:40 6 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.23 11:50 1 - 4  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 09.23 21:05 3 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 09.23 09:30 2 - 2  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.23 08:20 2 - 6  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.23 23:15 4 - 5  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.23 20:00 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Zvezda Csehov 09.23 16:30    
Nyeftyanyik Almetyevszk - Jugra Hanti-Manszijszk 09.23 17:30 4 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Rosztov 09.23 14:00 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo MO 09.23 16:00 7 - 2  
Kosárlabda (BL-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Mons 09.23 19:30 69 - 81  
Bakken Aarhus - Hapoel TA 09.23 15:30 91 - 71  
Kosárlabda (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Sporting CP 09.23 15:30 78 - 84  
U-Banca Cluj - Igokea 09.23 19:30 75 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Olomoucko 09.23 18:00 101 - 70  
Ostrava - Svitavy 09.23 17:30 82 - 81  
Pardubice - Nymburk 09.23 18:45 91 - 97  
USK Praha - Usti nad Labem 09.23 19:15 76 - 72  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta (88Fireburn) - Golden State (Slamdunkvv) 09.23 08:48 64 - 42  
Atlanta (88Fireburn) - Portland (Zod) 09.23 09:24 61 - 59  
Golden State (Slamdunkvv) - Atlanta (88Fireburn) 09.23 07:00 46 - 64  
Houston (Siegfried) - Atlanta (88Fireburn) 09.23 08:12 60 - 76  
Houston (Siegfried) - Golden State (Slamdunkvv) 09.23 07:36 63 - 58  
Portland (Zod) - Golden State (Slamdunkvv) 09.23 10:00 62 - 57  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Shiva) - Cleveland (Bobby) 09.23 16:54 56 - 67  
Chicago (Shiva) - Miami (Slamdunkvv) 09.23 15:42 61 - 38  
Cleveland (Bobby) - Chicago (Shiva) 09.23 15:06 43 - 55  
Cleveland (Bobby) - Miami (Slamdunkvv) 09.23 16:18 59 - 54  
Miami (Slamdunkvv) - Chicago (Shiva) 09.23 17:30 59 - 45  
Miami (Slamdunkvv) - Cleveland (Bobby) 09.23 14:30 50 - 54  
Orlando (Aphex) - Chicago (Shiva) 09.23 16:18 58 - 61  
Orlando (Aphex) - Cleveland (Bobby) 09.23 17:30 72 - 64  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver (Siegfried) - San Antonio (Zod) 09.23 12:48 65 - 72  
Memphis (Iamdevilwalk) - Minnesota (Joker) 09.23 22:36 47 - 53  
Memphis (Iamdevilwalk) - Oklahoma City (Bad_Trip) 09.23 23:12 65 - 56  
Minnesota (Joker) - New Orleans (Tranquil) 09.23 23:12 55 - 57  
Minnesota (Joker) - Oklahoma City (Bad_Trip) 09.23 22:00 55 - 57  
New Orleans (Tranquil) - Memphis (Iamdevilwalk) 09.23 22:00 53 - 50  
New Orleans (Tranquil) - Oklahoma City (Bad_Trip) 09.23 22:36 54 - 47  
Oklahoma City (Bad_Trip) - Minnesota (Joker) 09.23 23:48 58 - 77  
Phoenix (88Fireburn) - Denver (Siegfried) 09.23 14:00 60 - 63  
Phoenix (88Fireburn) - San Antonio (Zod) 09.23 13:24 45 - 56  
Phoenix (88Fireburn) - Utah (Slamdunkvv) 09.23 12:48 63 - 56  
San Antonio (Zod) - Utah (Slamdunkvv) 09.23 14:00 48 - 49  
Utah (Slamdunkvv) - Denver (Siegfried) 09.23 13:24 62 - 64  
Utah (Slamdunkvv) - Phoenix (88Fireburn) 09.23 11:00 44 - 56  
Utah (Slamdunkvv) - San Antonio (Zod) 09.23 12:12 41 - 39  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Paris Levallois 09.23 19:00 62 - 72  
Nanterre - Bourg 09.23 20:00 82 - 95  
Kosárlabda (Görög Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Periszteri (Helyszín: Periszteri) 09.23 20:00 82 - 90  
Promitheasz Patra - AEK Athén 09.23 15:30 98 - 88  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur Reykjavik 09.23 21:15 71 - 67  
Fjölnir - Snaefell 09.23 20:30 91 - 60  
Haukar - Skallagrimur 09.23 21:15 51 - 54  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 09.23 18:35 76 - 78  
Hapoel Gilboa Galil - Bnei Herzeliya 09.23 18:40 78 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Torun 09.23 19:00 84 - 64  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 09.23 17:30 62 - 95  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 09.23 18:00 80 - 81  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abejas de Leon - Panteras de Aguascaliente 09.23 04:15 102 - 91  
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali 09.23 02:00 68 - 86  
Correcaminos Victoria - Mineros de Zacatecas 09.23 01:00 51 - 100  
Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo 09.23 02:00 86 - 75  
Lenadores de Durango - Fuerza Regia de Monterrey 09.23 03:00 90 - 87  
Libertadores de Queretaro - Astros de Jalisco 09.23 03:00 99 - 107  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - LA Lakers (3.m.) 09.23 03:00 114 - 106  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Iberostar Tenerife 09.23 21:45 70 - 81  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Tabare - Lagomar 09.23 02:30 82 - 86  
Verdirrojo BBC - Dep. Sayago 09.23 00:15 62 - 91  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva 09.23 15:30 60 - 93  
Nyizsnyij Novgorod - Himki Moszkva 09.23 18:00 96 - 85  
Zenit Szentpétervár - Zielona Gora 09.23 19:00 83 - 74  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Connecticut (2.m.) 09.23 01:00 83 - 75  
Seattle - Minnesota (1.m.) 09.23 03:00 88 - 86  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkata Knight Riders - Mumbai Indians 09.23 16:00 0 - 1  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Szeged 09.23 18:45 26 - 23  
Paris SG - Flensburg 09.23 20:45 28 - 29  
Porto - Breszt Meskov 09.23 20:45 27 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Motor Zaporozsje 09.23 18:45 38 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Malomerice 09.23 17:00 24 - 15  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Lemvig 09.23 18:30 26 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Skanderborg 09.23 18:30 27 - 24  
Odense - Horsens 09.23 18:30 27 - 22  
Randers - Ajax Köbenhavn 09.23 18:30 25 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Besancon 09.23 20:00 37 - 31  
Nice - Brest 09.23 20:30 22 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 09.23 18:00 23 - 24  
Kisvárda - Mosonmagyaróvár 09.23 18:00 21 - 22  
Siófok - Győr 09.23 18:30 21 - 30  
Érd - MTK 09.23 18:00 28 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Drammen 09.23 19:15 27 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Buxtehude 09.23 19:30 36 - 19  
Neckarsulm - Bietigheim 09.23 19:30 17 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Dinamo Asztrahany 09.23 16:00 16 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Skövde 09.23 19:00 24 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Barnsley 09.23 20:45 6 - 0  
Fleetwood - Everton 09.23 20:45 2 - 5  
Fulham - Sheffield Wed. 09.23 20:00 2 - 0  
Leicester - Arsenal 09.23 20:45 0 - 2  
Millwall - Burnley 09.23 20:00 0 - 2  
Morecambe - Newcastle 09.23 20:45 0 - 7  
Preston - Brighton 09.23 20:00 0 - 2  
Stoke - Gillingham 09.23 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Dinamo Kijev 09.23 21:00 1 - 2  
Molde - FTC 09.23 21:00 3 - 3  
Olympiakosz - Omonia Nicosia 09.23 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Cuiaba 09.23 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Corinthians SP 09.23 23:00 0 - 2  
Minas ICESP - Sao Jose dos Campos 09.23 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Ponte Preta 09.23 02:30 3 - 1  
CRB - Juventude RS 09.23 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Union San Felipe 09.23 16:00 0 - 2  
Dep. Copiapo - San Marcos de Arica 09.23 16:30 3 - 1  
Dep. Magallanes - Rangers de Talca 09.23 20:00 5 - 5  
Nublense - Puerto Montt 09.23 18:30 2 - 0  
San Luis de Quillota - Dep. Santa Cruz 09.23 21:00 0 - 0  
Santiago Morning - Dep. Valdivia 09.23 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Akritas Chlorakas 09.23 18:00 3 - 0  
Kouris Erimis - AEK Larnaka 09.23 18:00 0 - 11  
Olympiakosz Nicosia - Xylotymbou 09.23 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 3., CFL A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha 2 - Kraluv Dvur 09.23 16:30 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 3., MSFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Velke Mezirici - SFK Vrchovina 09.23 16:30 5 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Köge 09.23 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Seongnam 09.23 12:00 1 - 0  
Ulsan - Pohang 09.23 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (White_Boy1 - Sahtar Doneck (Orlovsky1) 09.23 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Foggy) - Liverpool (Orlovsky1) 09.23 08:24 1 - 2  
Arsenal (Olle) - Liverpool (Upcake22) 09.23 13:36 0 - 2  
Arsenal (Olle) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 09.23 12:24 0 - 0  
Liverpool (Orlovsky1) - Tottenham (Pablik) 09.23 08:12 0 - 2  
Liverpool (Upcake22) - Arsenal (Olle) 09.23 12:36 0 - 1  
Liverpool (Upcake22) - Tottenham (Rus_1995_Lan) 09.23 12:00 0 - 3  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Arsenal (Olle) 09.23 13:24 3 - 0  
Tottenham (Rus_1995_Lan) - Liverpool (Upcake22) 09.23 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 09.23 20:00 5 - 2  
Ajax (Cobra4) - Besiktas (Vasm) 09.23 16:20 4 - 2  
Ajax (Cobra4) - Juventus (Ben) 09.23 15:00 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.23 18:40 2 - 1  
Ajax (Cobra4) - Manchester City (Poli) 09.23 21:20 0 - 2  
Ajax (Cobra4) - PAOK (Ra) 09.23 17:40 3 - 0  
Arsenal (Marley) - Besiktas (Vasm) 09.23 22:00 4 - 0  
Arsenal (Marley) - Celtic (Pantovits) 09.23 19:40 4 - 2  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 09.23 21:00 3 - 3  
Arsenal (Marley) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.23 16:00 2 - 1  
Arsenal (Marley) - Panathinaikosz (Pjo) 09.23 18:20 1 - 3  
Arsenal (Marley) - PAOK (Ra) 09.23 14:40 0 - 3  
Atl. Madrid (CaptainX) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.23 03:40 6 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lyon (Apollo) 09.23 00:00 4 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - PSV (Bouz) 09.23 02:20 5 - 0  
Barcelona (Ak) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.23 13:20 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Dortmund (Teok) 09.23 08:20 1 - 2  
Barcelona (Ak) - Internazionale (Crysis) 09.23 09:40 0 - 2  
Barcelona (Ak) - Leverkusen (Pg) 09.23 07:20 2 - 5  
Barcelona (Ak) - Milan (Val) 09.23 11:00 2 - 0  
Barcelona (Ak) - Sporting CP (Savv) 09.23 06:00 1 - 5  
Bayern München (Moebius) - Ajax (Cobra4) 09.23 18:00 1 - 3  
Bayern München (Moebius) - Arsenal (Marley) 09.23 15:40 3 - 1  
Bayern München (Moebius) - Fenerbahce (Mitchef) 09.23 19:20 4 - 3  
Bayern München (Moebius) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.23 14:20 2 - 0  
Bayern München (Moebius) - Manchester City (Poli) 09.23 17:00 3 - 5  
Bayern München (Moebius) - Napoli (Gosas) 09.23 20:40 3 - 4  
Benfica (Paularasyou) - Barcelona (Ak) 09.23 06:20 5 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Dortmund (Teok) 09.23 11:20 3 - 0  
Benfica (Paularasyou) - Internazionale (Crysis) 09.23 12:40 3 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Leverkusen (Pg) 09.23 10:00 3 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Milan (Val) 09.23 05:00 3 - 1  
Benfica (Paularasyou) - Trabzonspor (Ang) 09.23 07:40 5 - 0  
Besiktas (Vasm) - Bayern München (Moebius) 09.23 20:20 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - Celtic (Pantovits) 09.23 15:20 1 - 4  
Besiktas (Vasm) - Chelsea (Tommy) 09.23 21:40 4 - 0  
Besiktas (Vasm) - Juventus (Ben) 09.23 16:40 3 - 0  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 09.23 19:00 4 - 2  
Besiktas (Vasm) - Panathinaikosz (Pjo) 09.23 14:00 4 - 2  
Celtic (Pantovits) - Ajax (Cobra4) 09.23 22:20 3 - 3  
Celtic (Pantovits) - Bayern München (Moebius) 09.23 17:20 0 - 4  
Celtic (Pantovits) - Chelsea (Tommy) 09.23 18:40 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - Fenerbahce (Mitchef) 09.23 15:00 3 - 4  
Celtic (Pantovits) - Napoli (Gosas) 09.23 16:20 2 - 0  
Celtic (Pantovits) - Panathinaikosz (Pjo) 09.23 20:00 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Ajax (Cobra4) 09.23 19:40 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Arsenal (Marley) 09.23 17:00 2 - 3  
Chelsea (Tommy) - Bayern München (Moebius) 09.23 14:40 0 - 3  
Chelsea (Tommy) - Fenerbahce (Mitchef) 09.23 20:40 3 - 3  
Chelsea (Tommy) - Manchester City (Poli) 09.23 18:20 2 - 2  
Chelsea (Tommy) - Napoli (Gosas) 09.23 22:00 2 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Benfica (Paularasyou) 09.23 07:20 2 - 4  
CSZKA Moszkva (Pera) - Porto (Zeus) 09.23 09:40 5 - 3  
CSZKA Moszkva (Pera) - Rangers (Chris X) 09.23 11:00 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - RB Leipzig (Panica) 09.23 12:20 2 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Trabzonspor (Ang) 09.23 06:00 2 - 2  
Dortmund (Teok) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.23 09:00 1 - 2  
Dortmund (Teok) - Leverkusen (Pg) 09.23 11:40 2 - 2  
Dortmund (Teok) - Porto (Zeus) 09.23 05:20 2 - 5  
Dortmund (Teok) - Rangers (Chris X) 09.23 06:40 2 - 2  
Dortmund (Teok) - RB Leipzig (Panica) 09.23 08:00 0 - 0  
Dortmund (Teok) - Sporting CP (Savv) 09.23 10:20 2 - 4  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.23 01:20 3 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Marseille (Legolas) 09.23 04:40 1 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Paris SG (Popeye) 09.23 00:20 0 - 5  
FC Köbenhavn (Aibothard) - PSV (Bouz) 09.23 04:00 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Tottenham (Kot) 09.23 02:40 2 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Ajax (Cobra4) 09.23 15:20 3 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Arsenal (Marley) 09.23 21:20 1 - 4  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 09.23 17:40 0 - 2  
Fenerbahce (Mitchef) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.23 20:20 4 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - Manchester City (Poli) 09.23 14:00 2 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - PAOK (Ra) 09.23 19:00 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.23 02:40 1 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Lazio (Cliff) 09.23 00:00 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Lyon (Apollo) 09.23 01:20 2 - 1  
Internazionale (Crysis) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.23 10:40 2 - 3  
Internazionale (Crysis) - Dortmund (Teok) 09.23 05:40 3 - 1  
Internazionale (Crysis) - Leverkusen (Pg) 09.23 13:00 3 - 3  
Internazionale (Crysis) - Rangers (Chris X) 09.23 08:00 3 - 4  
Internazionale (Crysis) - RB Leipzig (Panica) 09.23 09:20 2 - 2  
Internazionale (Crysis) - Sporting CP (Savv) 09.23 11:40 7 - 2  
Juventus (Ben) - Bayern München (Moebius) 09.23 19:00 3 - 4  
Juventus (Ben) - Celtic (Pantovits) 09.23 14:00 2 - 1  
Juventus (Ben) - Chelsea (Tommy) 09.23 20:00 4 - 0  
Juventus (Ben) - Fenerbahce (Mitchef) 09.23 16:20 4 - 1  
Juventus (Ben) - Napoli (Gosas) 09.23 17:40 1 - 3  
Juventus (Ben) - Panathinaikosz (Pjo) 09.23 21:20 3 - 2  
Lazio (Cliff) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.23 00:40 3 - 2  
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto) 09.23 03:20 4 - 2  
Lazio (Cliff) - Roma (Reaper) 09.23 02:00 5 - 3  
Leverkusen (Pg) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.23 07:40 6 - 4  
Leverkusen (Pg) - Porto (Zeus) 09.23 12:40 3 - 3  
Leverkusen (Pg) - Rangers (Chris X) 09.23 13:20 5 - 2  
Leverkusen (Pg) - RB Leipzig (Panica) 09.23 06:20 3 - 1  
Leverkusen (Pg) - Sporting CP (Savv) 09.23 09:00 2 - 1  
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.23 04:20 0 - 3  
Liverpool (Tanto) - Paris SG (Popeye) 09.23 03:00 1 - 4  
Liverpool (Tanto) - PSV (Bouz) 09.23 04:40 0 - 0  
Liverpool (Tanto) - Roma (Reaper) 09.23 00:40 2 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Besiktas (Vasm) 09.23 20:40 0 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Celtic (Pantovits) 09.23 18:20 4 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 09.23 15:40 2 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Juventus (Ben) 09.23 19:20 0 - 1  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Panathinaikosz (Pjo) 09.23 17:00 1 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - PAOK (Ra) 09.23 22:00 2 - 3  
Lyon (Apollo) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.23 02:20 2 - 6  
Lyon (Apollo) - PSV (Bouz) 09.23 01:00 2 - 5  
Lyon (Apollo) - Roma (Reaper) 09.23 03:20 0 - 4  
Manchester City (Poli) - Arsenal (Marley) 09.23 18:40 4 - 1  
Manchester City (Poli) - Besiktas (Vasm) 09.23 15:00 3 - 2  
Manchester City (Poli) - Celtic (Pantovits) 09.23 21:00 1 - 1  
Manchester City (Poli) - Juventus (Ben) 09.23 22:20 2 - 3  
Manchester City (Poli) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.23 17:20 3 - 0  
Manchester City (Poli) - PAOK (Ra) 09.23 16:00 0 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Feyenoord (Johnybegood) 09.23 01:00 3 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Marseille (Legolas) 09.23 02:00 2 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Real Madrid (Alabama) 09.23 03:20 5 - 4  
Marseille (Legolas) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.23 04:00 3 - 1  
Marseille (Legolas) - Lazio (Cliff) 09.23 01:40 3 - 2  
Marseille (Legolas) - Liverpool (Tanto) 09.23 00:20 5 - 0  
Marseille (Legolas) - Lyon (Apollo) 09.23 02:40 2 - 0  
Milan (Val) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.23 12:00 1 - 2  
Milan (Val) - Dortmund (Teok) 09.23 07:00 1 - 4  
Milan (Val) - Internazionale (Crysis) 09.23 08:20 1 - 5  
Milan (Val) - Leverkusen (Pg) 09.23 05:40 1 - 3  
Milan (Val) - RB Leipzig (Panica) 09.23 10:40 1 - 2  
Milan (Val) - Sporting CP (Savv) 09.23 05:20 2 - 1  
Napoli (Gosas) - Ajax (Cobra4) 09.23 16:40 1 - 2  
Napoli (Gosas) - Arsenal (Marley) 09.23 14:20 2 - 0  
Napoli (Gosas) - Fenerbahce (Mitchef) 09.23 18:00 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Lokomotív Moszkva(Burton) 09.23 21:40 3 - 1  
Napoli (Gosas) - Manchester City (Poli) 09.23 15:20 3 - 2  
Napoli (Gosas) - PAOK (Ra) 09.23 20:20 0 - 0  
Panathinaikosz (Pjo) - Ajax (Cobra4) 09.23 21:00 1 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Bayern München (Moebius) 09.23 16:00 4 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Chelsea (Tommy) 09.23 17:20 2 - 1  
Panathinaikosz (Pjo) - Fenerbahce (Mitchef) 09.23 22:20 1 - 2  
Panathinaikosz (Pjo) - Manchester City (Poli) 09.23 19:40 3 - 3  
Panathinaikosz (Pjo) - Napoli (Gosas) 09.23 14:40 4 - 2  
PAOK (Ra) - Bayern München (Moebius) 09.23 21:40 0 - 4  
PAOK (Ra) - Besiktas (Vasm) 09.23 19:20 3 - 2  
PAOK (Ra) - Celtic (Pantovits) 09.23 16:40 4 - 6  
PAOK (Ra) - Chelsea (Tommy) 09.23 14:20 0 - 2  
PAOK (Ra) - Juventus (Ben) 09.23 18:00 0 - 2  
PAOK (Ra) - Panathinaikosz (Pjo) 09.23 15:40 2 - 0  
Paris SG (Popeye) - Lazio (Cliff) 09.23 04:20 1 - 3  
Paris SG (Popeye) - Marseille (Legolas) 09.23 00:40 0 - 1  
Paris SG (Popeye) - Real Madrid (Alabama) 09.23 02:00 2 - 4  
Porto (Zeus) - Barcelona (Ak) 09.23 09:20 3 - 0  
Porto (Zeus) - Benfica (Paularasyou) 09.23 11:40 3 - 6  
Porto (Zeus) - Internazionale (Crysis) 09.23 06:40 1 - 1  
Porto (Zeus) - Milan (Val) 09.23 08:00 4 - 1  
Porto (Zeus) - Trabzonspor (Ang) 09.23 10:20 5 - 2  
PSV (Bouz) - Feyenoord (Johnybegood) 09.23 03:40 3 - 2  
PSV (Bouz) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.23 00:00 4 - 3  
PSV (Bouz) - Tottenham (Kot) 09.23 01:20 3 - 3  
Rangers (Chris X) - Barcelona (Ak) 09.23 10:40 4 - 0  
Rangers (Chris X) - Benfica (Paularasyou) 09.23 13:00 0 - 5  
Rangers (Chris X) - Milan (Val) 09.23 09:20 1 - 1  
Rangers (Chris X) - Porto (Zeus) 09.23 07:00 1 - 1  
Rangers (Chris X) - Trabzonspor (Ang) 09.23 12:00 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Barcelona (Ak) 09.23 12:00 3 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Benfica (Paularasyou) 09.23 06:00 0 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Porto (Zeus) 09.23 08:20 2 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Rangers (Chris X) 09.23 09:40 0 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Trabzonspor (Ang) 09.23 13:20 1 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Lazio (Cliff) 09.23 03:00 2 - 6  
Real Madrid (Alabama) - Liverpool (Tanto) 09.23 01:40 2 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Lyon (Apollo) 09.23 04:20 3 - 4  
Roma (Reaper) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.23 03:00 2 - 1  
Roma (Reaper) - Paris SG (Popeye) 09.23 01:40 4 - 5  
Roma (Reaper) - Real Madrid (Alabama) 09.23 00:20 4 - 5  
Roma (Reaper) - Tottenham (Kot) 09.23 04:00 2 - 1  
Sporting CP (Savv) - Benfica (Paularasyou) 09.23 08:40 1 - 6  
Sporting CP (Savv) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.23 06:20 4 - 3  
Sporting CP (Savv) - Porto (Zeus) 09.23 11:20 1 - 1  
Sporting CP (Savv) - Rangers (Chris X) 09.23 12:20 0 - 2  
Sporting CP (Savv) - RB Leipzig (Panica) 09.23 05:00 3 - 1  
Tottenham (Kot) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.23 01:00 0 - 4  
Tottenham (Kot) - Feyenoord (Johnybegood) 09.23 02:20 0 - 1  
Tottenham (Kot) - Marseille (Legolas) 09.23 03:40 2 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Barcelona (Ak) 09.23 05:00 0 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Dortmund (Teok) 09.23 10:00 3 - 4  
Trabzonspor (Ang) - Internazionale (Crysis) 09.23 11:00 1 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Leverkusen (Pg) 09.23 08:40 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 09.23 12:20 2 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Sporting CP (Savv) 09.23 07:20 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Ina InactiveTV 09.23 10:10 1 - 0  
CFC Catalonia FC - NFC Nyancat FC 09.23 11:00 0 - 0  
Dag Dages CF - PSG Shemyakin Onze 09.23 17:10 0 - 0  
Dag Dages CF - VEG Vega Squadron 09.23 18:00 2 - 5  
FRZ Forze - Dag Dages CF 09.23 19:15 2 - 2  
FRZ Forze - Gambit Esports 09.23 17:35 1 - 1  
Gambit Esports - Dag Dages CF 09.23 16:20 4 - 0  
Gambit Esports - VEG Vega Squadron 09.23 15:30 1 - 5  
Ina InactiveTV - PWR Pele Warriors 09.23 11:25 3 - 3  
Ina InactiveTV - Westcoastunt 09.23 08:55 2 - 2  
NFC Nyancat FC - Ina InactiveTV 09.23 11:50 1 - 0  
NFC Nyancat FC - Westcoastunt 09.23 09:45 2 - 1  
PSG Shemyakin Onze - FRZ Forze 09.23 15:55 2 - 1  
PSG Shemyakin Onze - Gambit Esports 09.23 18:25 2 - 2  
PWR Pele Warriors - CFC Catalonia FC 09.23 09:20 0 - 1  
PWR Pele Warriors - NFC Nyancat FC 09.23 08:30 0 - 4  
VEG Vega Squadron - FRZ Forze 09.23 16:45 1 - 1  
VEG Vega Squadron - PSG Shemyakin Onze 09.23 18:50 1 - 0  
Westcoastunt - CFC Catalonia FC 09.23 12:15 2 - 2  
Westcoastunt - PWR Pele Warriors 09.23 10:35 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Slezaintima) - Sevilla (Laikingdast) 09.23 08:06 1 - 0  
Barcelona (D1psen) - Atl. Madrid (Slezaintima) 09.23 07:54 1 - 0  
Real Madrid (Bombi1T0) - Atl. Madrid (Slezaintima) 09.23 08:18 1 - 1  
Real Madrid (Bombi1T0) - Barcelona (D1psen) 09.23 08:30 3 - 0  
Real Madrid (Bombi1T0) - Valencia (Hrusch) 09.23 09:06 2 - 0  
Sevilla (Laikingdast) - Atl. Madrid (Slezaintima) 09.23 09:06 0 - 1  
Sevilla (Laikingdast) - Barcelona (D1psen) 09.23 08:18 0 - 0  
Valencia (Hrusch) - Atl. Madrid (Slezaintima) 09.23 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Laikingda - RB Leipzig (D1psen) 09.23 10:28 0 - 0  
RB Leipzig (D1psen) - Bayern München (Laikingdast) 09.23 11:28 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Foggy) - France (Pablik) 09.23 09:10 2 - 4  
Brazil (Foggy) - Italy (Inquisitor) 09.23 09:46 0 - 2  
England (Orlovsky1) - Brazil (Foggy) 09.23 09:34 2 - 1  
England (Orlovsky1) - Netherlands (White_Boy1927) 09.23 09:10 2 - 0  
France (Pablik) - England (Orlovsky1) 09.23 09:22 3 - 1  
France (Pablik) - Netherlands (White_Boy1927) 09.23 09:46 1 - 1  
Italy (Inquisitor) - England (Orlovsky1) 09.23 09:58 1 - 1  
Italy (Inquisitor) - France (Pablik) 09.23 09:34 2 - 2  
Netherlands (White_Boy192 - Brazil (Foggy) 09.23 09:58 2 - 0  
Netherlands (White_Boy192 - Italy (Inquisitor) 09.23 09:22 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Masr - Al-Ahly (EGY) 09.23 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Lech Poznan 09.23 18:00 0 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szmolevicsi - FK Minszk 09.23 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - HB Torshavn 09.23 20:00 1 - 5  
Skala IF - IF Fuglafjördur 09.23 20:00 4 - 4  
TB Tvöroyri - NSI Runavik 09.23 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Rovaniemi PS 09.23 17:30 0 - 2  
Inter Turku - Honka 09.23 17:30 0 - 0  
Mariehamn - Ilves 09.23 17:30 0 - 2  
Seinäjoen JK - Lahti 09.23 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern District - Eastern SC 09.23 09:00 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opatija - Solin 09.23 16:30 1 - 1  
Orijent - Junak Sinj 09.23 16:30 1 - 2  
Osijek 2 - Croatia Zmijavci 09.23 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Kari Akranes 09.23 18:00 1 - 2  
KF Fjallabyggdar - Völsungur Husavik 09.23 18:00 1 - 2  
Kordrengir - Selfoss 09.23 21:15 3 - 1  
Vidir Gardur - Njardvik 09.23 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma 09.23 12:00 1 - 0  
Ehime - Albirex Niigata 09.23 12:00 0 - 0  
JEF United Chiba - Yamaguchi 09.23 12:00 1 - 2  
Jubilo Iwata - Kofu 09.23 12:30 1 - 1  
Kitakyushu - Mito 09.23 12:00 0 - 3  
Kyoto - Tochigi 09.23 11:30 3 - 2  
Machida Zelvia - Nagasaki 09.23 12:00 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Ryukyu 09.23 12:00 1 - 6  
Okayama - Yamagata 09.23 12:00 2 - 1  
Omiya Ardija - Tokushima 09.23 12:00 1 - 2  
Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy 09.23 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Cerezo Osaka 09.23 12:00 2 - 0  
Gamba Osaka - Nagoya GE 09.23 12:00 2 - 1  
Kashima A. - Shonan Bellmare 09.23 12:00 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Yokohama FC 09.23 12:00 3 - 2  
Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima 09.23 12:00 0 - 2  
Sapporo - Kashiwa R. 09.23 11:30 0 - 1  
Shimizu SP - Urawa RD 09.23 12:30 1 - 2  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 09.23 12:00 4 - 3  
Yokohama FM - Vegalta Sendai 09.23 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (JOR) - FC Maan 09.23 16:00 3 - 0  
Sahab - Al-Wehdat 09.23 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaszpij Aktau - Taraz 09.23 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Dep. Cali 09.23 02:40 3 - 3  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballkani - Feronikeli 09.23 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Inner Mongol Zhongyou 09.23 13:35 1 - 2  
Beijing Sport Univ. - Taizhou Yuanda 09.23 10:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Hengfeng - Shaanxi Changan 09.23 09:30 1 - 0  
Liaoning Shenyang Urban - Jiangxi Liansheng 09.23 13:35 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Kunshan 09.23 09:00 0 - 1  
Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu 09.23 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Valmiera 09.23 13:00 1 - 5  
Lokomotív Daugavpils - Ventspils 09.23 14:30 0 - 4  
Rezekne/BJSS - Tukums 09.23 17:00 1 - 3  
SC Grobina - Spartaks Jurmala 09.23 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Flamengo RJ 09.23 00:15 1 - 2  
Junior de Barranquilla - Independiente del Valle 09.23 02:30 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Bolivar La Paz 09.23 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - River Plate 09.23 02:30 0 - 6  
LDU Quito - Sao Paulo SP 09.23 02:30 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Nacional Montevideo 09.23 00:15 1 - 3  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - Hamm Benfica 09.23 20:00 4 - 0  
Hesperange - Dudelange 09.23 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Renaissance Zemamra 09.23 20:15 0 - 0  
RSB Berkane - FAR Rabat 09.23 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora 09.23 02:05 2 - 1  
Dorados de Sinaloa - Cancun FC 09.23 04:05 1 - 1  
Mineros de Zacatecas - Tepatitlan 09.23 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Montreal 09.23 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drezga - Mornar Bar 09.23 16:30 3 - 3  
Ibar Rozaje - Bokelj Kotor 09.23 16:30 1 - 2  
Jedinstvo Bijelo Polje - Kom Podgorica 09.23 16:30 1 - 2  
OFK Igalo 1929 - FK Berane 09.23 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Utd. - Peninsula Power 09.23 11:45 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Dél-Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg Amatőr - FSV Frankfurt 09.23 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga, Nyugat)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln Amatőr - Düsseldorf Amatőr 09.23 14:00 0 - 0  
Bergisch Gladbach - Schalke Amatőr 09.23 19:30 1 - 1  
Essen - Ahlen 09.23 19:30 3 - 2  
Lotte - Lippstadt 09.23 19:30 2 - 2  
SV Straelen - Oberhausen 09.23 19:30 1 - 1  
VfB Homberg - Mönchengladbach Amatőr 09.23 19:30 2 - 2  
Wegberg-Beeck - Rödinghausen 09.23 19:30 0 - 2  
Wiedenbrück - Dortmund Amatőr 09.23 19:30 1 - 4  
Wuppertal - Münster 09.23 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altglienicke - Babelsberg 09.23 19:00 1 - 1  
Bischofswerdaer - Hertha BSC Amatőr 09.23 19:00 1 - 1  
Chemie Leipzig - Jena 09.23 16:30 0 - 2  
Chemnitz - Dynamo Berlin 09.23 19:00 0 - 1  
Cottbus - Fürstenwalde 09.23 19:00 3 - 1  
Lichtenberg - VfB Auerbach 09.23 16:30 3 - 2  
Luckenwalde - Berliner AK 07 09.23 19:30 1 - 1  
Meuselwitz - Viktoria Berlin 09.23 19:00 0 - 3  
Rathenow - Lokomotív Leipzig 09.23 19:00 2 - 2  
TB Berlin - Germania Halberstadt 09.23 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (NémetRegional,Észak,Északi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altona 93 - Holstein Kiel Amatőr 09.23 19:00 2 - 1  
E. Norderstedt - Hamburg Amatőr 09.23 19:00 3 - 2  
Heider SV - Phönix Lübeck 09.23 17:00 0 - 3  
Lüneburg - St. Pauli Amatőr 09.23 17:00 3 - 1  
Weiche Flensburg - Drochtersen/Assel 09.23 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (NémetRegionalligaÉszakDéli cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas Delmenhorst - Havelse 09.23 17:00 1 - 6  
HSC Hannover - Hannover Amatőr 09.23 17:00 1 - 3  
Oberneuland - Wolfsburg Amatőr 09.23 19:00 1 - 0  
VfB Oldenburg - Jeddeloh 09.23 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Sambenedettese 09.23 16:30 3 - 2  
Bari - Trastevere Calcio 09.23 17:30 4 - 0  
Carpi - Casarano 09.23 16:00 1 - 1  
Carrarese - Ambrosiana 09.23 17:00 4 - 0  
Catania - San Nicolo Notaresco 09.23 20:45 1 - 1  
Catanzaro - Virtus Francavilla 09.23 17:00 2 - 1  
Feralpisalo - ASD Pineto 09.23 18:30 1 - 0  
Juve Stabia - Tritium 09.23 18:00 2 - 1  
Monopoli - Modena 09.23 20:00 1 - 0  
Novara - Gelbison Cilento 09.23 16:30 3 - 1  
Padova - Breno 09.23 19:00 2 - 0  
Piacenza - Teramo 09.23 15:30 1 - 2  
Pontedera - Arezzo 09.23 17:00 1 - 2  
Potenza - Triestina 09.23 18:30 0 - 2  
Renate - Avellino 09.23 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - Szpartak Moszkva 2 09.23 18:00 2 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Csajka Peszcsanokopszkoje 09.23 19:00 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Tom Tomszk 09.23 18:00 0 - 0  
FK Krasznodar 2 - Orenburg 09.23 14:30 1 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Dinamo Brjanszk 09.23 17:00 7 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Teksztilsik Ivanovo 09.23 17:00 4 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Csertanovo Moszkva 09.23 17:30 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 09.23 18:30 0 - 2  
Velesz Moszkva - SZKA Habarovszk 09.23 18:00 1 - 0  
Volgar Asztrahany - Irtis Omszk 09.23 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaljut Belgorod - Arszenál Tula 09.23 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reichenau - SV Telfs 09.23 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Cusco 09.23 18:00 1 - 0  
Cienciano - Melgar 09.23 22:00 3 - 1  
Dep. Llacuabamba - Sporting Cristal 09.23 22:30 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Chaves 09.23 17:00 3 - 4  
Cova Piedade - Académica 09.23 17:00 0 - 0  
Leixoes - Mafra 09.23 21:00 0 - 2  
Penafiel - Vilafranquense 09.23 19:30 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Porto B 09.23 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Munsingen 09.23 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Karlskrona 09.23 19:00 3 - 1  
Lindome - Torn 09.23 20:00 2 - 0  
Linköping City - Oskarshamn 09.23 19:00 2 - 1  
Motala AIF - Värnamo 09.23 19:00 5 - 3  
Qviding - Lund 09.23 19:00 0 - 0  
Skövde - Assyriska Turabdin 09.23 19:00 3 - 2  
Trollhättan - Utsikten 09.23 20:00 1 - 2  
Tvaaker - Landskrona 09.23 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Karlslund 09.23 20:00 3 - 2  
Gefle - Sollentuna FF 09.23 19:00 6 - 2  
IFK Berga - Sylvia Norrköping 09.23 19:00 1 - 1  
Lulea - Örebro Syrianska 09.23 16:00 4 - 1  
Nyköping - Haninge 09.23 17:00 2 - 6  
Sandviken - Brommapojkarna 09.23 19:00 1 - 0  
Team TG - Täby FK 09.23 19:00 2 - 1  
Vasalund - IF Karlstad 09.23 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Graficar Belgrád 09.23 19:00 0 - 1  
Buducnost Dobanovci - Jagodina 09.23 16:00 3 - 0  
Kabel Novi Sad - Dinamo Vranje 09.23 16:00 2 - 1  
Kolubara Lazarevac - Dubocica 09.23 19:00 1 - 0  
Loznica - Sloga Kraljevo 09.23 16:00 2 - 1  
Radnicki 1923 - Radnicki Pirot 09.23 16:00 2 - 1  
Trajal Krusevac - Zeleznicar Pancevo 09.23 19:00 2 - 1  
Zarkovo - IMT Novi Belgrád 09.23 16:00 1 - 3  
Zemun - Sremska Mitrovica 09.23 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Petrzalka 09.23 15:30 1 - 1  
FC Kosice - Slovan Bratislava 2 09.23 15:30 3 - 0  
Liptovsky Mikulas - Skalica 09.23 15:30 2 - 1  
Puchov - B. Bystrica 09.23 15:30 0 - 3  
Samorin - Komarno 09.23 15:30 0 - 1  
Zilina 2 - Slavoj Trebisov 09.23 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Bravo Ljubljana 09.23 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Chebba - Esperance de Tunis 09.23 16:00 0 - 2  
CS Sfaxien - US Monastir 09.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruh Lviv - Sahtar Doneck 09.23 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Kansas City 2 09.23 03:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Al-Ahli (KSA) 09.23 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahr Khodro Mashhad - Pakhtakor 09.23 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Rosoman 83 - Belasica Strumica 09.23 15:30 1 - 5  
Ohrid - Renova 09.23 15:30 0 - 4  
Pelister Bitola - FK Ljuboten 09.23 15:30 4 - 0  
Sasa Makedonska Kamenica - Borec Veles 09.23 15:30 2 - 2  
Sileks Kratovo - FK Labunishta 09.23 15:30 3 - 0  
Sloga Vinica 1934 - Shkupi Szkopje 09.23 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Nomme Kalju 09.23 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri 09.23 14:15 5 - 0  
Lori Vanadzor - Pjunyik Jereván 09.23 14:15 1 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Erzeni 09.23 16:00 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Sztroitel Minszk 09.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prometej Kamjanszke - Himik Juzsnij 09.23 18:00 1 - 3  
Vasas - Dinamo Moszkva 09.23 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Monza 09.23 18:00 2 - 3  
Verona - Vibo Valentia 09.23 20:30 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Latina 09.23 20:30 3 - 2  
Ravenna - Piacenza 09.23 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 09.23 18:00 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Metar Cseljabinszk 09.23 17:00 3 - 2  
Lokomotív Kalinyingrád - Nyizsnyij Novgorod 09.23 19:00 1 - 3  
Proton Szaratov - Lipetszk 09.23 17:00 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany 09.23 15:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire-Pro - Berkut-Pro 09.23 10:20 0 - 3  
Lions-Pro - Tornado-Pro 09.23 16:00 2 - 3  
Molot-Pro - Legion-Pro 09.23 14:20 3 - 2  
Vityaz-Pro - Plamya-Pro 09.23 11:50 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altekma Izmir - Tokat Plevne 09.23 14:00 3 - 2  
Arhavi Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 09.23 12:00 1 - 3  
Fenerbahce - Istanbul BBSK 09.23 15:30 3 - 0  
Sorgun Bld. - Maliye Piyango Ankara 09.23 15:00 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Haliliye Bld. 09.23 14:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Yesilyurt - Kalespor 09.23 18:30 3 - 1  
Beylikduzu Ihtisas - Ankara Karayollari 09.23 13:00 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - L. Brecel 09.23 20:00 1 - 5  
All. Taylor - B. Woollaston 09.23 20:00 5 - 3  
B. Hancorn - Pang Junxu 09.23 11:00 2 - 5  
B. Hawkins - Fan Zhengyi 09.23 11:00 5 - 1  
B. Sargeant - H. Vafaei Ayouri 09.23 15:30 0 - 5  
Chen Zifan - E. Sharav 09.23 11:00 5 - 3  
Dav. Grace - M. O'Donnell 09.23 20:00 4 - 5  
Ding Junhui - Yuan Sijun 09.23 15:30 5 - 0  
F. Ajaib - K. Doherty 09.23 15:30 0 - 5  
Fra. Patrick - Tian Pengfei 09.23 11:00 5 - 3  
G. Dott - Xu Si 09.23 15:30 5 - 0  
Ger. Greene - Jor. Brown 09.23 11:00 2 - 5  
J. Trump - L. Kleckers 09.23 20:00 5 - 1  
Jamie Wilson - S. Lichtenberg 09.23 15:30 1 - 5  
Jim. Robertson - A. Carty 09.23 15:30 4 - 5  
Joe Perry - Rob. Williams 09.23 11:00 4 - 5  
Lyu Haotian - Alex Borg 09.23 15:30 5 - 4  
M. Holt - Jam. Jones 09.23 20:00 5 - 2  
Mark Allen - F. Nüssle 09.23 15:30 5 - 2  
Mat. Selt - J.R. Clarke 09.23 20:00 4 - 5  
Ryan Day - Yan Bingtao 09.23 20:00 3 - 5  
S. Bingham - L. Heathcote 09.23 11:00 5 - 3  
Sco. Donaldson - Joe O'Connor 09.23 20:00 2 - 5  
T. Un-Nooh - L. Highfield 09.23 11:00 4 - 5  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Enho - K. Shimanoumi 09.23 09:00    
D. Hokutofuji - G. Ryuden 09.23 09:00    
D. Takarafuji - M. Takakeisho 09.23 09:00    
H. Asanoyama - A. Okinoumi 09.23 09:00    
H. Chiyotairyu - A. Wakatakakage 09.23 09:00    
H. Daieisho - S. Terutsuyoshi 09.23 09:00    
H. Terunofuji - Y. Myogiryu 09.23 09:00    
I. Tamawashi - N. Takanosho 09.23 09:00    
M. Tobizaru - F. Onosho 09.23 09:00    
M. Tokushoryu - T. Hoshoryu 09.23 09:00    
N. Shodai - A. Takayasu 09.23 09:00    
T. Ichinojo - M. Kotoeko 09.23 09:00    
T. Kagayaki - H. Mitakeumi 09.23 09:00    
T. Sadanoumi - C. Meisei 09.23 09:00    
Tenisz (Castelo Branco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Carvalho Cardoso Alves - F. Coelho 09.23 18:25 2 - 1  
E. Nava - D. Cukierman 09.23 11:00 2 - 1  
M. Whitehouse - J. Berrettini 09.23 17:00 2 - 0  
N. Alvarez Varona - Roy Smith 09.23 11:00    
O. Virtanen - J.L. Reis Da Silva 09.23 11:00 0 - 2  
P. Niklas-Salminen - N. Rodrigues 09.23 17:05 0 - 2  
T. Cacao - P. Araujo 09.23 12:00 2 - 0  
W. Leite - G. Lama 09.23 18:20 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - C. Norrie 09.23 10:00 2 - 0  
B. Fratangelo - L.G.M. Harris 09.23 14:45 0 - 2  
F. Coria - G. Clezar 09.23 12:45 1 - 2  
F. Tiafoe - L. Musetti 09.23 12:00 1 - 2  
Ped. Sakamoto - A. Ritschard 09.23 10:00 1 - 2  
S. Caruso - M. Vrbensky 09.23 16:40 2 - 0  
T. Bellucci - A. Seppi 09.23 14:30 0 - 2  
T. Monteiro - R. Bonadio 09.23 11:35 2 - 1  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Golubev A / Vavassori A 09.23 17:00 0 - 2  
Erlich J / Vasilevski A - Bolelli S / Gonzalez M 09.23 16:20 2 - 1  
Gabashvili T / Yang T-H - Musetti L / Pellegrino A 09.23 16:35 0 - 2  
Lindstedt R / Walkow S - de Bernardis A / Passaro F 09.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - F. Auger Alliassime 09.23 15:00 2 - 0  
C. Garin - Y. Hanfmann 09.23 11:40 2 - 0  
C. Ruud - B. Paire 09.23 10:30    
Dan. Evans - S. Tsitsipas 09.23 13:40 0 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Köpfer 09.23 18:30 2 - 1  
Tom. Paul - A. Rublev 09.23 14:00 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Kontinen H - Peers J / Venus M 09.23 12:15 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Hanfmann Y / Moraing M 09.23 16:30 2 - 1  
Nielsen F / Puetz T - Mahut N / Martin F 09.23 10:30 0 - 2  
Tenisz (Jablonec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Comesana - D. Svrcina 09.23 10:00 1 - 2  
G. Quinzi - J. Lehecka 09.23 10:00 2 - 0  
J. Sels - F. Agamenone 09.23 11:35 2 - 0  
M. Cuevas - J. Forejtek 09.23 11:30    
M. Spec - L. Klein 09.23 14:15 0 - 2  
P. Cias - T.A. Kodat 09.23 13:00 2 - 0  
P. Nouza - U. Ignatik 09.23 13:05 0 - 2  
P. Rikl - M. Zukas 09.23 10:15 2 - 1  
S. Baez - M. Krumich 09.23 10:00 2 - 0  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepelev - M. Mora 09.23 13:50 1 - 2  
B. Pujol Navarro - J. Martinez Martinez 09.23 15:10    
B. Winter Lopez - T. Skatov 09.23 12:15 0 - 2  
D-A. Barreto Sanchez - Gia. Ferrari 09.23 09:55 0 - 2  
E. Esteve Lobato - W. Marek 09.23 11:25 2 - 0  
L. Marmousez - H.V.N. Rune 09.23 13:45 0 - 2  
M. Damas - M. Pauwels 09.23 16:10 1 - 2  
M. Houkes - J.I. Alcalde 09.23 10:00 2 - 0  
P. Alemany - J. Molino 09.23 10:00 2 - 0  
S. Perez Contri - I. Lopez Morillo 09.23 13:30 0 - 2  
V. Royer - Z. Trapeznikov 09.23 11:55 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ouakaa - C. Bourgois 09.23 10:00 0 - 2  
B. Pokotilov - C. Vandermeersch 09.23 11:30 2 - 1  
D. Palan - Alex. Shevchenko 09.23 10:00 0 - 2  
D. Pichler - F. Bergevi 09.23 10:00 2 - 1  
K. Stevenson - A. Erler 09.23 12:55 0 - 2  
M. Ruzgas - T. Atmane 09.23 10:00 0 - 2  
S. Mansouri - Ma. Andrews 09.23 12:45 1 - 2  
T. Schönenberg - T. Kocevar-Desman 09.23 11:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kubareva - K. Le Bihan 09.23 15:00 2 - 1  
D. Tran - A. Robbe 09.23 14:00 0 - 2  
I. Ibbou - C. Catini 09.23 10:00 0 - 2  
Lou. Kwong - A. Michalitsch 09.23 12:20 2 - 0  
M. Villet - C. Bechri 09.23 14:30 2 - 0  
Z. Bourbotte - Oli. Gram 09.23 11:30 0 - 2  
Z. Howard - D. Astakhova 09.23 10:00 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - J. Haerteis 09.23 10:00 1 - 2  
B. Gojo - M.T. Barrios Vera 09.23 10:00 2 - 1  
C. Gomez-Herrera - C. Denolly 09.23 10:00 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - F. Cerundolo 09.23 12:55 1 - 2  
J.M. Cerundolo - T.M. Etcheverry 09.23 15:25 0 - 2  
M-A. Hüsler - R. Ortega-Olmedo 09.23 12:15 2 - 0  
M. Jaziri - O. Luz 09.23 12:25 2 - 0  
Shu. Sekiguchi - F. Meligeni Rodrigues A. 09.23 13:50 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cervantes H./Roca Batalla - Begemann A / Mergea F 09.23 16:45 0 - 2  
Cornea V V / Jecan M-A - Menendez-Maceiras A / Miedler L 09.23 14:00 0 - 2  
Huey T / Lammons N - Galloway R / Hach Verdugo 09.23 16:00 1 - 2  
Luz O / Matos R - Goransson A / Huesler M 09.23 15:15 0 - 2  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fita Boluda - L. Glushko 09.23 16:30    
A. Kulikova - B. Gatica 09.23 12:15 2 - 0  
B. Haddad Maia - N. Bouzo Zanotti 09.23 16:15 2 - 0  
C. Cervino Ruiz - F. Jorge 09.23 12:00 0 - 2  
Car. Alves - G. Topalova 09.23 16:35 2 - 0  
H. Sakatsume - M. Bassols Ribera 09.23 14:35 1 - 2  
I. Gamarra Martins - H. Scholsen 09.23 18:15 2 - 0  
I. Murta - R. Bhatia 09.23 13:35 1 - 2  
J. Belgraver - L. Ponomar 09.23 12:15 2 - 1  
M. Gutierrez Carrasco - J. Payola 09.23 12:00 0 - 2  
M. Kubka - V. Strakhova 09.23 14:30 0 - 2  
Tenisz (Prerov, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - A. Danilina 09.23 13:55    
A. Laboutkova - N. Radisic 09.23 12:35 2 - 1  
A. Zarycka - D. Radanovic 09.23 14:25 2 - 0  
B. Krejcikova - L. Noskova 09.23 15:10 2 - 0  
Bondár A. - N. Potocnik 09.23 15:05 2 - 0  
G. Garcia Perez - B. Palicova 09.23 11:45 2 - 1  
J. Maleckova - Ste. Wagner 09.23 12:45    
L. Klimovicova - G. Min 09.23 10:00 0 - 2  
M. Kolodziejova - A.S. Sanchez 09.23 10:00 2 - 1  
N. Dascalu - T. Mihalikova 09.23 10:00 2 - 1  
S. Lamens - C. Skamlova 09.23 14:45 2 - 0  
V. Ivakhnenko - E. Halbauer 09.23 10:00 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - Asia Muhammad 09.23 10:00 0 - 2  
A. Hesse - Yuki Naito 09.23 10:00 1 - 2  
A. Kiick - J. Grabher 09.23 10:00 0 - 2  
A. Sharma - I. Ramialison 09.23 10:00 2 - 0  
Ari. Rodionova - Sam. Murray 09.23 10:00 2 - 0  
C. McNally - P. Ozgen 09.23 11:25 2 - 1  
C. Tauson - G. Talaba 09.23 10:00 2 - 1  
D. Jakupovic - Leo. Kung 09.23 10:00 0 - 2  
D. Seguel - A. Lottner 09.23 10:00 2 - 0  
E.G. Ruse - Vic. Kan 09.23 10:00 2 - 0  
I.M. Bara - T. Mrdeza 09.23 10:00 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - Iva. Jorovic 09.23 10:00 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - M. Sherif Abdelaziz 09.23 11:40 0 - 2  
V. Golubic - A. Kalinina 09.23 11:55 0 - 2  
V. Tomova - Jani R-L. 09.23 10:00 2 - 0  
Xiaodi You - V. Lepchenko 09.23 11:45 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - M. Purcell 09.23 16:15 2 - 0  
A. Vukic - P. Gunneswaran 09.23 14:55 2 - 0  
B. Bonzi - I. Karlovic 09.23 13:20 2 - 0  
Chr. Eubanks - S. Diez 09.23 11:40 0 - 2  
D. Popko - O. Otte 09.23 11:45 2 - 0  
Dus. Brown - Ale. Muller 09.23 13:05 2 - 1  
E. Couacaud - J.P. Ficovich 09.23 11:40 2 - 0  
Emi. Gomez - F. Horansky 09.23 12:35 2 - 1  
F. Mena - H. Laaksonen 09.23 16:45 0 - 2  
F.F. Silva - Joao Menezes 09.23 13:00 2 - 0  
Go Soeda - T. Machac 09.23 13:50 0 - 2  
Hir. Moriya - D. Altmaier 09.23 13:05 0 - 2  
Hyeon Chung - R. Olivo 09.23 16:50 0 - 2  
J. Sock - F. Bagnis 09.23 14:25 2 - 1  
Jas. Jung - T. Robredo 09.23 11:45 2 - 0  
Jur. Rodionov - R. Safiullin 09.23 14:50 2 - 0  
K. Coppejans - M. Klizan 09.23 14:40 2 - 1  
L. Broady - B. van de Zandschulp 09.23 14:05 2 - 0  
L. Giustino - H. Grenier 09.23 15:05 2 - 1  
L. Mayer - C. Taberner 09.23 15:20 2 - 0  
L. Rosol - M. Mmoh 09.23 15:15    
M. Cecchinato - C. Lestienne 09.23 15:00 2 - 0  
M. Polmans - A. Giannessi 09.23 13:10 2 - 1  
M. Vilella Martinez - D.E. Galan Riveros 09.23 15:45 0 - 2  
P. Martinez Portero - R. Haase 09.23 11:35 2 - 0  
R. Bemelmans - K. Jacquet 09.23 13:25 2 - 0  
R. Marcora - T. Lamasine 09.23 14:05 2 - 1  
S. Korda - B. Schnur 09.23 17:05 2 - 0  
Taro Daniel - An. Kuznetsov 09.23 13:35 1 - 2  
U. Blanch - G.M. Moroni 09.23 11:15 2 - 1  
Y. Maden - N. Milojevic 09.23 16:45 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Sabalenka 09.23 16:30 1 - 2  
E. Alexandrova - K. Siniakova 09.23 14:25 0 - 2  
K. Bertens - J. Ostapenko 09.23 12:05    
Z. Diyas - Nao Hibino 09.23 10:00 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Bondarenko K / Fichman S 09.23 12:25 2 - 0  
Melichar N / Schuurs D - Friedsam A-L / Srebotnik 09.23 14:00 2 - 0  
Stephens S / Teichmann J - Carter H / Stefani L 09.23 11:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arias - Ale. Gomez 09.23 14:00 2 - 0  
B. Arias - Evan King 09.23 15:20 2 - 0  
F. Corwin - T.D. Boyer 09.23 22:40 2 - 1  
G. Brymer - Josh. Ortlip 09.23 20:45 1 - 2  
G. Lomakin - A. El Mihdawy 09.23 14:00 0 - 2  
G. Lomakin - Mic. Redlicki 09.23 15:20 2 - 0  
Mar. Redlicki - Jonas Maier 09.23 17:00 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - M. Chazal 09.23 12:00 2 - 1  
C. Hemery - A. Avidzba 09.23 13:30 2 - 1  
J. Eysseric - S. Fomin 09.23 12:00 2 - 0  
S. Fayziev - A. Escoffier 09.23 13:30 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - J. Mikulskyte 09.23 09:00 0 - 2  
A.G. Vasilescu - S. Njiric 09.23 15:00 2 - 0  
E. Makarova - Y. Cavalle-Reimers 09.23 10:30 0 - 2  
G. Poznikhirenko - M. Arcangioli 09.23 10:30 0 - 2  
O. Oliynykova - S. Njiric 09.23 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 09.23 10:20 2 - 1  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 09.23 12:20 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.23 14:40 0 - 2  
Nazaretyan E / Khachatrya - Poghosyan R / Poghosyan H 09.23 13:50 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 09.23 07:50 0 - 2  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 09.23 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.23 10:00 1 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan S / Stepanyan M 09.23 09:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.23 08:40 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - KSI 09.23 16:00 17 - 12  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szeged 09.23 20:00 19 - 9  
Szentes - Eger 09.23 19:00 7 - 7  
Szolnok - Tatabánya 09.23 18:00 17 - 5  
UVSE - Pécs 09.23 19:30 8 - 8  

 

2020.09.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - New Orleans 09.22 02:15 34 - 24  
Asztalitenisz (Challenger Series, 39. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gorak - C. Akkuzu 09.22 11:00 1 - 3  
D. Gorak - V. Ishiy 09.22 13:40 0 - 3  
I. Bertrand - M. Bobocica 09.22 10:20 2 - 3  
J. Kosowski - M. Bobocica 09.22 11:40 2 - 3  
N. Stoyanov - J. Kosowski 09.22 13:00 2 - 3  
N. Stoyanov - V. Ishiy 09.22 09:40 3 - 1  
T. Jarvis - C. Akkuzu 09.22 09:00 0 - 3  
T. Jarvis - I. Bertrand 09.22 12:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Challenger Series, 39. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Akkuzu - J. Kosowski 09.22 14:35 3 - 2  
C. Akkuzu - M. Bobocica 09.22 16:35 1 - 3  
M. Bobocica - I. Bertrand 09.22 15:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duka - M. Chernyavskiy 09.22 06:30 1 - 3  
A. Duka - V. Vologzhanin 09.22 08:30 0 - 3  
A. Girevenkov - I. Coldatov 09.22 23:15 3 - 1  
A. Gribkov - S. Simonov 09.22 08:45 3 - 0  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 09.22 19:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - A.D. Volkov 09.22 02:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - V. Bazilevsky 09.22 22:45 1 - 3  
A. Kulakov - I. Korogodsky 09.22 11:30 1 - 3  
A. Kulakov - R. Kobytov 09.22 13:00 2 - 3  
A. Lytko - A. Klavdenkov 09.22 00:15 2 - 3  
A. Serebrennikov - O. Pronin 09.22 01:15 3 - 1  
A. Slaschilin - G.V. Vahnin 09.22 10:45 3 - 0  
A. Slaschilin - N. Kurilchik 09.22 12:45 1 - 3  
A. Vlasov - D. Balakin 09.22 21:00 3 - 2  
A. Vlasov - V. Beliakov 09.22 19:30 3 - 2  
A. Yakovlev - Ale. Alekseev 09.22 15:00 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Klavdenkov 09.22 01:15 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Kulakov 09.22 10:30 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Lytko 09.22 03:15 2 - 3  
A.D. Volkov - I. Coldatov 09.22 00:45 1 - 3  
A.D. Volkov - I. Korogodsky 09.22 12:30 3 - 0  
Ale. Alekseev - P. Suraev-Korolev 09.22 16:00 1 - 3  
B. Grebenyuk - V. Bazilevsky 09.22 19:15 3 - 2  
D. Balakin - S. Burov 09.22 20:00 3 - 0  
D. Molodtsov - N. Tarasenkov 09.22 23:15 2 - 3  
D. Petrochenko - T. Turabekov 09.22 03:00 3 - 1  
D. Petrochenko - V. Putilovsky 09.22 00:30 1 - 3  
D. Razinkov - A. Gribkov 09.22 08:15 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - B. Grebenyuk 09.22 20:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - D. Razinkov 09.22 09:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Simonov 09.22 07:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - S. Vakar 09.22 18:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 09.22 01:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 09.22 22:30 1 - 3  
G. Karpovkin - O. Soldusov 09.22 12:45 3 - 0  
G. Karpovkin - V. Demidov 09.22 10:45 3 - 1  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 09.22 11:45 0 - 3  
G.V. Vahnin - O. Suharkov 09.22 13:15 3 - 2  
I. Coldatov - A. Lytko 09.22 01:45 3 - 0  
I. Coldatov - A. Yanshaev 09.22 02:45 3 - 2  
I. Korogodsky - R. Kobytov 09.22 11:00 3 - 2  
I. Poletaev - E. Grishaev 09.22 07:45 3 - 0  
I. Poletaev - Maks. Sorin 09.22 09:15 1 - 3  
Ilya Novikov - P. Ziuzikov 09.22 15:15 3 - 1  
K. Simonov - G. Karpovkin 09.22 12:15 3 - 2  
M. Chernyavskiy - P. Vshivkov 09.22 09:00 3 - 0  
M. Chernyavskiy - V. Vologzhanin 09.22 07:30 3 - 0  
Maks. Sorin - S. Homutov 09.22 08:15 2 - 3  
N. Kurilchik - O. Suharkov 09.22 11:15 3 - 2  
N. Tarasenkov - A. Serebrennikov 09.22 02:45 3 - 2  
N. Tarasenkov - P. Ziuzikov 09.22 01:45 3 - 2  
N. Zhurba - T. Turabekov 09.22 23:00 2 - 3  
O. Kutuzov - N. Tarasenkov 09.22 00:45 0 - 3  
O. Kutuzov - P. Ziuzikov 09.22 03:15 1 - 3  
O. Pronin - O. Kutuzov 09.22 02:15 3 - 2  
O. Pronin - V. Nemashkalo 09.22 22:45 2 - 3  
O. Soldusov - K. Simonov 09.22 11:15 0 - 3  
O. Suharkov - A. Slaschilin 09.22 12:15 1 - 3  
P. Pinkovskii - S. Kaplan 09.22 20:15 3 - 2  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 09.22 16:30 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - V. Kasatkin 09.22 14:30 1 - 3  
P. Vshivkov - A. Duka 09.22 08:00 3 - 0  
P. Ziuzikov - O. Pronin 09.22 00:15 3 - 0  
R. Kobytov - A.D. Volkov 09.22 12:00 1 - 3  
S. Burov - A. Vlasov 09.22 18:30 2 - 3  
S. Burov - V. Beliakov 09.22 20:30 1 - 3  
S. Homutov - E. Grishaev 09.22 08:45 0 - 3  
S. Homutov - I. Poletaev 09.22 06:45 3 - 2  
S. Kaplan - A. Innazarov 09.22 20:45 3 - 1  
S. Kaplan - Vla. Shirokov 09.22 18:45 3 - 1  
S. Ogay - D. Petrochenko 09.22 02:00 3 - 2  
S. Ogay - D. Petrochenko 09.22 23:30 0 - 3  
S. Vakar - B. Grebenyuk 09.22 19:45 3 - 1  
S. Vakar - V. Bazilevsky 09.22 21:15 0 - 3  
T. Turabekov - S. Ogay 09.22 00:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 09.22 23:45 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 09.22 20:15 1 - 3  
V. Beliakov - D. Balakin 09.22 19:00 3 - 2  
V. Demidov - K. Simonov 09.22 13:15 0 - 3  
V. Demidov - O. Soldusov 09.22 11:45 1 - 3  
V. Kasatkin - A. Yakovlev 09.22 15:30 1 - 3  
V. Kasatkin - Ale. Alekseev 09.22 17:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Suntsov 09.22 23:45 2 - 3  
V. Putilovsky - E. Ilyukhin 09.22 02:30 0 - 3  
V. Putilovsky - T. Turabekov 09.22 01:30 0 - 3  
V. Sinelnik - Ilya Novikov 09.22 15:45 3 - 2  
V. Sinelnik - P. Ziuzikov 09.22 17:15 2 - 3  
V. Vologzhanin - P. Vshivkov 09.22 07:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - A. Innazarov 09.22 19:45 3 - 2  
Vla. Shirokov - P. Pinkovskii 09.22 21:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shabanova - K. Soboleva 09.22 14:45 3 - 0  
A. Shabanova - V. Kandybina 09.22 16:45 3 - 1  
I. Skachkova - A. Shabanova 09.22 16:15 0 - 3  
V. Kandybina - I. Skachkova 09.22 15:15 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Dubrovin 09.22 10:15 3 - 2  
A. Baklykov - M. Lytvynenko 09.22 12:35 1 - 3  
A. Baklykov - N. Mosiuk 09.22 09:05 0 - 3  
A. Baklykov - S. Filatov 09.22 11:25 2 - 3  
A. Bondarchuk - A. Scherinskiy 09.22 18:45 3 - 1  
A. Bondarchuk - And. Herasymenko 09.22 16:25 3 - 2  
A. Bondarchuk - I. Udod 09.22 14:40 0 - 3  
A. Chaplyanka - A. Selin 09.22 11:00 3 - 1  
A. Chaplyanka - Ale. Metla 09.22 08:05 1 - 3  
A. Chaplyanka - V. Krokhmal 09.22 14:30 2 - 3  
A. Gaponov - A. Levadniy 09.22 12:05 2 - 3  
A. Gaponov - A. Shkurupii 09.22 08:35 3 - 2  
A. Gaponov - O. Tkachenko 09.22 10:20 2 - 3  
A. Gaponov - S. Boiko 09.22 13:50 3 - 2  
A. Kotik - D. Vahta 09.22 17:40 2 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 09.22 18:50 3 - 0  
A. Kotik - V. Didukh 09.22 20:00 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 09.22 16:30 1 - 3  
A. Levadniy - A. Shkurupii 09.22 10:55 1 - 3  
A. Levadniy - D. Shcherbak 09.22 14:25 3 - 0  
A. Levadniy - O. Tkachenko 09.22 08:00 3 - 0  
A. Scherinskiy - I. Udod 09.22 19:55 1 - 3  
A. Selin - V. Krokhmal 09.22 13:20 3 - 0  
A. Shkurupii - D. Shcherbak 09.22 13:15 3 - 1  
Ale. Gorbanenko - S. Tsybulin 09.22 13:10 1 - 3  
Ale. Metla - A. Selin 09.22 15:05 1 - 3  
Ale. Metla - V. Krokhmal 09.22 09:15 3 - 1  
And. Herasymenko - A. Scherinskiy 09.22 15:15 2 - 3  
And. Herasymenko - I. Udod 09.22 17:35 2 - 3  
B. Kohut - A. Tuzhylin 09.22 19:05 3 - 1  
B. Kohut - G. Zakladniy 09.22 20:55 3 - 0  
B. Kohut - P. Skok 09.22 19:45 0 - 3  
D. Baystryuchenko - A. Chaplyanka 09.22 12:10 1 - 3  
D. Baystryuchenko - A. Selin 09.22 08:40 3 - 2  
D. Baystryuchenko - Ale. Metla 09.22 10:25 2 - 3  
D. Baystryuchenko - M. Ovcharenko 09.22 13:55 2 - 3  
D. Dubrovin - N. Mosiuk 09.22 13:10 3 - 1  
D. Vahta - V. Nechyporuk 09.22 20:35 1 - 3  
D. Yaremchuk - A. Tuzhylin 09.22 19:40 0 - 3  
D. Yaremchuk - B. Kohut 09.22 21:25 1 - 3  
D. Yaremchuk - G. Zakladniy 09.22 20:15 2 - 3  
D. Yaremchuk - P. Skok 09.22 20:50 1 - 3  
Evg. Kibka - Ale. Gorbanenko 09.22 12:00 3 - 2  
Evg. Kibka - S. Tsybulin 09.22 07:55 2 - 3  
Evg. Kibka - V. Melnik 09.22 09:40 1 - 3  
G. Zakladniy - A. Tuzhylin 09.22 21:30 0 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Pugach 09.22 23:35 3 - 2  
I. Sinitsky - P. Pugach 09.22 00:35 1 - 3  
I. Sinitsky - S. Stelmashchuk 09.22 23:05 1 - 3  
K. Golomozyk - V. Kazmirchuk 09.22 08:15 1 - 3  
K. Golomozyk - V. Vakhrushev 09.22 10:35 1 - 3  
M. Lytvynenko - D. Dubrovin 09.22 12:00 1 - 3  
M. Lytvynenko - N. Mosiuk 09.22 07:55 2 - 3  
M. Lytvynenko - S. Filatov 09.22 09:40 3 - 0  
M. Naumchuk - A. Michalus 09.22 23:15 1 - 3  
M. Ovcharenko - V. Krokhmal 09.22 11:35 3 - 2  
M. Samaray - A. Bondarchuk 09.22 19:20 2 - 3  
M. Samaray - A. Scherinskiy 09.22 17:00 3 - 0  
M. Samaray - And. Herasymenko 09.22 18:10 0 - 3  
M. Samaray - I. Udod 09.22 15:50 3 - 0  
M. Treschetka - I. Bivinis 09.22 22:45 3 - 2  
M. Uchen - O. Volynets 09.22 10:30 2 - 3  
M. Uchen - Y. Voitenko 09.22 08:10 3 - 0  
N. Danilyuk - A. Gordiy 09.22 20:05 3 - 1  
N. Gritsienko - D. Vahta 09.22 15:55 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 09.22 18:15 3 - 0  
N. Telnoy - Ale. Gorbanenko 09.22 10:15 1 - 3  
N. Telnoy - Evg. Kibka 09.22 12:35 1 - 3  
N. Telnoy - S. Tsybulin 09.22 09:05 3 - 0  
N. Telnoy - V. Melnik 09.22 11:25 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 09.22 14:50 3 - 1  
Naz. Kovalchuk - N. Danilyuk 09.22 18:55 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - V. Plishilo 09.22 16:35 3 - 2  
O. Didukh - V. Efimov 09.22 17:30 3 - 0  
O. Didukh - Y. Prishchepa 09.22 15:10 2 - 3  
O. Kuravskiy - A. Levchenko 09.22 09:00 0 - 3  
O. Kuravskiy - P. Pidoyma 09.22 10:10 2 - 3  
O. Kuravskiy - R. Vasylchuk 09.22 12:30 3 - 1  
O. Kuravskiy - S. Nykyforuk 09.22 11:20 3 - 1  
O. Tkachenko - A. Shkurupii 09.22 15:00 3 - 1  
O. Tkachenko - D. Shcherbak 09.22 09:10 3 - 1  
P. Cherednichenko - M. Uchen 09.22 09:20 1 - 3  
P. Cherednichenko - O. Volynets 09.22 07:35 3 - 1  
P. Cherednichenko - Y. Voitenko 09.22 11:40 3 - 0  
P. Chyzh - I. Bivinis 09.22 23:45 1 - 3  
P. Pidoyma - A. Levchenko 09.22 13:05 3 - 2  
P. Skok - A. Tuzhylin 09.22 20:20 2 - 3  
P. Skok - G. Zakladniy 09.22 19:10 3 - 1  
R. Vasylchuk - A. Levchenko 09.22 07:50 3 - 0  
R. Vasylchuk - P. Pidoyma 09.22 11:55 0 - 3  
R. Vasylchuk - S. Nykyforuk 09.22 09:35 2 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 09.22 10:40 3 - 2  
S. Berezynskyi - V. Tokar 09.22 08:20 1 - 3  
S. Boiko - A. Levadniy 09.22 09:45 1 - 3  
S. Boiko - D. Shcherbak 09.22 11:30 3 - 0  
S. Boiko - O. Tkachenko 09.22 12:40 1 - 3  
S. Filatov - D. Dubrovin 09.22 08:30 2 - 3  
S. Filatov - N. Mosiuk 09.22 10:50 2 - 3  
S. Nykyforuk - A. Levchenko 09.22 10:45 3 - 0  
S. Nykyforuk - P. Pidoyma 09.22 08:25 3 - 0  
S. Rutskiy - D. Simonchuk 09.22 07:45 0 - 3  
S. Rutskiy - S. Berezynskyi 09.22 09:30 0 - 3  
S. Rutskiy - V. Tokar 09.22 11:50 3 - 1  
S. Stelmashchuk - I. Fashchevskiy 09.22 00:05 2 - 3  
S. Stelmashchuk - I. Sinitsky 09.22 01:05 0 - 3  
S. Stelmashchuk - P. Pugach 09.22 22:35 2 - 3  
S. Zazimko - M. Uchen 09.22 11:05 3 - 2  
S. Zazimko - O. Volynets 09.22 08:45 0 - 3  
S. Zazimko - P. Cherednichenko 09.22 12:15 1 - 3  
S. Zazimko - Y. Voitenko 09.22 09:55 2 - 3  
V. Didukh - D. Vahta 09.22 19:25 3 - 1  
V. Didukh - N. Gritsienko 09.22 17:05 3 - 1  
V. Didukh - V. Nechyporuk 09.22 15:20 3 - 1  
V. Kazmirchuk - V. Vakhrushev 09.22 12:55 3 - 1  
V. Kushnyr - A. Gordiy 09.22 16:00 3 - 2  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 09.22 17:10 3 - 0  
V. Kushnyr - Naz. Kovalchuk 09.22 19:30 2 - 3  
V. Kushnyr - V. Plishilo 09.22 18:20 2 - 3  
V. Lyevshyn - O. Didukh 09.22 18:05 3 - 2  
V. Lyevshyn - V. Efimov 09.22 15:45 3 - 0  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 09.22 16:55 3 - 1  
V. Lyevshyn - Y. Zhmudenko 09.22 19:15 3 - 1  
V. Melnik - Ale. Gorbanenko 09.22 08:30 3 - 1  
V. Melnik - S. Tsybulin 09.22 10:50 3 - 1  
V. Paukov - K. Golomozyk 09.22 09:25 3 - 2  
V. Paukov - V. Kazmirchuk 09.22 11:45 1 - 3  
V. Paukov - V. Vakhrushev 09.22 07:40 1 - 3  
V. Plishilo - A. Gordiy 09.22 17:45 1 - 3  
V. Plishilo - N. Danilyuk 09.22 15:25 0 - 3  
V. Rychkou - D. Simonchuk 09.22 08:55 1 - 3  
V. Rychkou - S. Berezynskyi 09.22 11:15 1 - 3  
V. Rychkou - S. Rutskiy 09.22 12:25 3 - 1  
V. Rychkou - V. Tokar 09.22 10:05 3 - 0  
V. Tokar - D. Simonchuk 09.22 13:00 0 - 3  
V. Tsyhanenko - K. Golomozyk 09.22 11:10 3 - 0  
V. Tsyhanenko - V. Kazmirchuk 09.22 10:00 3 - 1  
V. Tsyhanenko - V. Paukov 09.22 12:20 0 - 3  
V. Tsyhanenko - V. Vakhrushev 09.22 08:50 3 - 2  
Y. Prishchepa - V. Efimov 09.22 19:50 3 - 0  
Y. Voitenko - O. Volynets 09.22 12:50 0 - 3  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 09.22 16:20 3 - 0  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 09.22 14:35 3 - 0  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 09.22 18:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - E. Yunusov 09.22 17:45 3 - 1  
D. Lukander - V. Boychuk 09.22 09:00 3 - 1  
D. Lukander - Yur. Rybakov 09.22 08:00 3 - 2  
E. Yunusov - Yur. Medvedev 09.22 16:15 0 - 3  
Fed. Bazin - Z. Telyugin 09.22 20:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vla. Gorelov 09.22 20:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - Vla. Kovalenko 09.22 14:30 3 - 2  
M. Chukanov - Fed. Bazin 09.22 18:30 2 - 3  
M. Chukanov - I. Chernetskiy 09.22 16:30 1 - 3  
M. Chukanov - Z. Telyugin 09.22 14:30 1 - 3  
N. Trofimov - R. Cherevko 09.22 08:00 0 - 3  
N. Trofimov - V. Sazhnev 09.22 09:00 3 - 2  
P. Plyushch - D. Derevinskyi 09.22 07:30 3 - 2  
R. Cherevko - S. Baranovskiy 09.22 09:30 3 - 1  
R. Lazebny - O. Stasevskiy 09.22 15:15 3 - 1  
R. Lazebny - Yur. Medvedev 09.22 18:45 3 - 0  
S. Kalenik - Yur. Novikov 09.22 21:20 1 - 3  
S. Vavrenyuk - S. Kalenik 09.22 23:05 1 - 3  
S. Vavrenyuk - V. Smetenko 09.22 20:45 3 - 0  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 09.22 21:55 3 - 1  
V. Grushko - D. Derevinskyi 09.22 08:00 0 - 3  
V. Grushko - P. Plyushch 09.22 09:00 3 - 0  
V. Misevra - D. Lukander 09.22 09:30 1 - 3  
V. Misevra - V. Boychuk 09.22 07:30 2 - 3  
V. Misevra - Yur. Rybakov 09.22 08:30 3 - 0  
V. Naumovich - P. Vasylchuk 09.22 21:35 3 - 0  
V. Naumovich - S. Pisklov 09.22 22:45 1 - 3  
V. Sazhnev - R. Cherevko 09.22 07:30 1 - 3  
V. Sazhnev - S. Baranovskiy 09.22 08:30 3 - 2  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 09.22 14:00 1 - 3  
Vit. Gusev - M. Chukanov 09.22 17:30 1 - 3  
Vit. Gusev - Vla. Kovalenko 09.22 19:00 3 - 1  
Vla. Gorelov - Fed. Bazin 09.22 13:30 3 - 1  
Vla. Gorelov - M. Chukanov 09.22 15:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - Vit. Gusev 09.22 17:00 3 - 0  
Vla. Gorelov - Z. Telyugin 09.22 19:00 2 - 3  
Vla. Kovalenko - Fed. Bazin 09.22 16:00 1 - 3  
Vla. Kovalenko - M. Chukanov 09.22 19:30 3 - 2  
Vla. Kovalenko - Vla. Gorelov 09.22 17:30 3 - 0  
Vla. Kovalenko - Z. Telyugin 09.22 14:00 0 - 3  
Y. Krol - P. Vasylchuk 09.22 22:10 3 - 2  
Y. Krol - V. Naumovich 09.22 23:20 1 - 3  
Yur. Medvedev - A. Alistratov 09.22 14:45 3 - 1  
Yur. Novikov - V. Smetenko 09.22 23:40 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 09.22 10:00 0 - 3  
Z. Telyugin - I. Chernetskiy 09.22 16:00 3 - 1  
Z. Telyugin - Vit. Gusev 09.22 19:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Litovchenko - O. Stefanuk 09.22 15:00 3 - 1  
M. Litovchenko - Y. Emelyanenko 09.22 16:00 0 - 3  
M. Litovchenko - Yar. Lesnaya 09.22 14:00 3 - 1  
M. Shaybel - D. Rafikova 09.22 09:15 3 - 0  
Y. Emelyanenko - O. Stefanuk 09.22 14:30 2 - 3  
Y. Emelyanenko - Yar. Lesnaya 09.22 15:30 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 09.22 11:30 5 - 1  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 09.22 11:30 0 - 2  
LG Twins - SK Wyverns 09.22 11:30 7 - 2  
Lotte Giants - KT Wiz 09.22 11:30 8 - 0  
NC Dinos - Samsung Lions 09.22 11:30 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 09.22 11:00 0 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 09.22 11:00 1 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 09.22 06:00 12 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 09.22 11:00 3 - 0  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 09.22 07:00 6 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 09.22 11:00 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 09.22 01:10 5 - 4  
Cincinnati - Milwaukee 09.22 00:40 6 - 3  
Cleveland - Chicago WS 09.22 00:10 7 - 4  
Kansas City - St. Louis 09.22 02:05 4 - 1  
NY Mets - Tampa Bay 09.22 01:10 1 - 2  
Pittsburgh - Chicago Cubs 09.22 01:05 0 - 5  
San Francisco - Colorado 09.22 03:45 2 - 7  
Seattle - Houston 09.22 03:10 6 - 1  
Toronto - NY Yankees 09.22 00:37 11 - 5  
Washington - Philadelphia 09.22 00:05 5 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Uni-President Lions 09.22 12:35 7 - 6  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Rands - R. Elmore 09.22 10:00 2 - 1  
R. Elmore - W. Willgress 09.22 11:00 0 - 2  
W. Willgress - K. Rands 09.22 09:00 2 - 0  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Gray - K.F. Leung 09.22 12:45 2 - 5  
Adr. Gray - L. Humphries 09.22 13:55 1 - 5  
Adr. Gray - M. Schindler 09.22 16:00 4 - 5  
G. Blades - Adr. Gray 09.22 14:55 5 - 1  
G. Blades - K.F. Leung 09.22 17:50 0 - 5  
G. Blades - Lisa Ashton 09.22 12:00 5 - 2  
Jam. Hughes - Adr. Gray 09.22 10:55 1 - 5  
Jam. Hughes - G. Blades 09.22 13:35 5 - 1  
Jam. Hughes - Lisa Ashton 09.22 15:40 5 - 0  
K.F. Leung - Jam. Hughes 09.22 16:40 5 - 4  
K.F. Leung - Lisa Ashton 09.22 14:15 5 - 2  
K.F. Leung - M. Schindler 09.22 11:35 5 - 3  
L. Humphries - G. Blades 09.22 16:20 5 - 0  
L. Humphries - Jam. Hughes 09.22 12:20 5 - 3  
L. Humphries - K.F. Leung 09.22 15:20 5 - 1  
Lisa Ashton - Adr. Gray 09.22 17:05 5 - 2  
Lisa Ashton - L. Humphries 09.22 11:20 0 - 5  
Lisa Ashton - M. Schindler 09.22 13:15 4 - 5  
M. Schindler - G. Blades 09.22 10:30 5 - 4  
M. Schindler - Jam. Hughes 09.22 14:40 5 - 1  
M. Schindler - L. Humphries 09.22 17:25 3 - 5  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bantz - Riot Gaming 09.22 13:05    
Forbidden - Rooster 2 09.22 12:05 0 - 1  
Lakers - Lese Esports 09.22 11:05 0 - 1  
Lese Esports - Rooster 09.22 12:30 0 - 1  
Vertex Esports Club - Mako 09.22 13:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alternate Attax - Nemiga Gaming 09.22 17:00 0 - 1  
Nexus Gaming - Nemiga Gaming 09.22 18:15 1 - 0  
E-Sport (CSGO, Svenska Elitserien)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flisk - Fightclub 09.22 21:00 0 - 1  
Gobananas - Flowskola 09.22 19:00 0 - 1  
Lemondogs - High Coast Esports 09.22 20:00 1 - 0  
Lilmix - Falkn 09.22 21:00 1 - 0  
Prima Esport - Sons of Lennart 09.22 20:00 1 - 0  
Tikitakan - Greshjerna 09.22 19:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,DreamhackOpenFall,ClosedQ)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGF Esport - Mousesports 09.22 20:00 0 - 2  
C0Ntact Gaming - AVEZ 09.22 15:00 1 - 2  
Complexity Gaming - Saw 09.22 15:00 1 - 2  
FATE Esports - Sprout 09.22 15:00 0 - 2  
Mousesports - Endpoint 09.22 16:00 0 - 2  
Movistar Riders - AGF Esport 09.22 15:00 2 - 0  
Movistar Riders - Endpoint 09.22 20:00 0 - 2  
North - Tricked eSport 09.22 15:00 2 - 0  
SKADE - FATE Esports 09.22 19:00 2 - 1  
Sprout - Team Heretics 09.22 19:00 2 - 0  
Team Heretics - SKADE 09.22 15:00 2 - 0  
X6Tence - SJ Gaming 09.22 15:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Elgiganten Ligaen,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Masonic - Atlando 09.22 19:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL Pro League,NA,GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Triumph 09.22 19:00 2 - 0  
Evil Geniuses - Team Liquid 09.22 19:00 2 - 0  
FURIA eSports - Chaos Esports Club 09.22 19:00 1 - 2  
Gen.g Esports - Cloud9 09.22 19:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL ProLeague,SA,playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boom Esports - Havan Liberty 09.22 22:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL UK Premier,Winter Se.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Vexed Gaming 09.22 00:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,ESL,Deutsche Meisters.,GS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowana Gaming - Tka E-Sports 09.22 22:00 1 - 0  
Esport Rhein-Neckar - No Limit Gaming 09.22 19:15 0 - 1  
No Limit Gaming - Esport Rhein-Neckar 09.22 21:20 0 - 1  
Tka E-Sports - Cowana Gaming 09.22 23:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,Asia,playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Invictus Gaming 09.22 10:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,Oceania,play)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Avant Gaming 09.22 06:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Asia Clos Q)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bren Esports - Jijiehao 09.22 07:00 2 - 1  
Newhappy - Tiger 09.22 10:40 0 - 2  
E-Sport (Dota 2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Infamous - Cr4Zy 09.22 22:00 0 - 2  
Thunder Predator - Cr4Zy 09.22 00:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - 496 Gaming 09.22 12:00 0 - 2  
Fnatic - Motivade.trust Gaming 09.22 10:25 0 - 2  
New Esports - 032 09.22 08:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Never Give Up - Phoenix Gaming 09.22 10:00 2 - 1  
Vici Gaming - Team Magma 09.22 13:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2,BTS Pro Ser.,Eu/Cis-GrSt)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B8 - Mudgolems 09.22 14:00 0 - 2  
Khan - Hellraisers 09.22 18:30 2 - 0  
Ninjas In Pyjamas - 5Men 09.22 20:50 1 - 1  
Ninjas In Pyjamas - Hellraisers 09.22 16:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gameward - Vitality Bee 09.22 21:00 0 - 1  
Izidream - Gamersorigin 09.22 20:00 1 - 0  
Solary - Misfits Premier 09.22 22:00 0 - 1  
Team Mces - Team Ldlc 09.22 19:00 0 - 1  
E-Sport (R6S,NaLeague,USDivision,Stage2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxygen Esports - Disrupt Gaming 09.22 03:20 2 - 1  
Susquehanna Soniqs - Eunited 09.22 00:00 0 - 2  
E-Sport (SC, Afreeca Starleague)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Action - Free 09.22 12:25 1 - 0  
Sharp - Beast 09.22 12:00 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Atlantico Erechim 09.22 01:15 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 09.22 18:00 1 - 6  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 09.22 15:30 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Trinec 09.22 17:30 3 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Herning 09.22 19:00 6 - 2  
Sönderjyske - Aalborg 09.22 19:00 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 09.22 16:00 3 - 3  
Barsz Kazany - Avangard Omszk 09.22 18:00 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 09.22 18:30 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szocsi 09.22 16:30 2 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 09.22 16:00 0 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.22 12:00 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Dallas (2.m.) 09.22 02:00 3 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.22 08:20 3 - 3  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.22 09:30 6 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 09.22 11:50 4 - 3  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 09.22 10:40 3 - 5  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 09.22 20:55 1 - 2  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.22 21:55 6 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 09.22 06:00 1 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 09.22 07:10 3 - 2  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 09.22 00:05 4 - 0  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 09.22 19:50 2 - 3  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 09.22 23:05 4 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 09.22 18:50 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Leksand 09.22 19:00 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Cselmet Cseljabinszk 09.22 17:30 1 - 1  
CSZK Szamara - Gornyak Ucsali 09.22 17:00 2 - 2  
Dizel Penza - Zauralje Kurgan 09.22 18:00 3 - 3  
Himik Voszkreszenszk - SZKA-Néva 09.22 17:30 5 - 0  
Rjazany - Dinamo Szentpétervár 09.22 18:00 4 - 2  
Kosárlabda (BL-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Dnipro 09.22 15:30 88 - 53  
Keravnosz Nicosia - Iraklisz 09.22 19:30 86 - 86, h.u. 96 - 94  
Kosárlabda (BL-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - London Lions 09.22 15:30 77 - 73  
Tsmoki-Minszk - Balkan Botevgrad (Helyszín: Botevgrád) 09.22 19:30 73 - 65  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat 09.22 18:30 90 - 94  
Maccabi Haifa - Ironi Naharia 09.22 18:30 91 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Rytas Vilnius 09.22 17:30 80 - 90  
Kosárlabda (Uruguayi Metro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Union Atletica - Colon 09.22 00:15 77 - 75  
Olivol Mundial - Cordon 09.22 02:30 76 - 63  
Krikett (Indiai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rajasthan Royals - Chennai Super Kings 09.22 16:00 1 - 0  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Aarhus Utd. 09.22 20:00 32 - 24  
Vendsyssel - Silkeborg 09.22 19:30 26 - 29  
Kézilabda (Európa Liga-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kristianstad 09.22 18:45 24 - 25  
Benidorm - Fivers Margareten 09.22 20:45 34 - 31  
Bidasoa Irun - Nexe Nasice 09.22 20:15 30 - 27  
Bjerringbro-Silkeborg - CSZKA Moszkva 09.22 18:45 26 - 23  
Dobrogea Constanta - Sporting CP 09.22 18:45 27 - 27  
GOG - Winterthur 09.22 18:45 33 - 24  
Gyöngyös - Füchse Berlin 09.22 18:45 23 - 25  
Holstebro - R-N. Löwen Kronau 09.22 18:45 22 - 28  
Metalurg Szkopje - Kriens 09.22 20:45 26 - 24  
Potaissa Turda - Toulouse 09.22 20:45 35 - 35  
Skjern - Montpellier 09.22 18:45 31 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Rosztov 09.22 17:00 25 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyton - Tottenham 09.22 19:00    
Luton - Manchester Utd. 09.22 21:15 0 - 3  
Newport - Watford 09.22 20:00 3 - 1  
West Bromwich - Brentford 09.22 20:00 2 - 2  
West Ham - Hull City 09.22 20:30 5 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - PAOK 09.22 21:00 2 - 1  
Maccabi TA - Salzburg 09.22 21:00 1 - 2  
Slavia Praha - Midtjylland 09.22 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Brasil de Pelotas 09.22 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova GO - Imperatriz MA 09.22 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Melipilla 09.22 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Jihlava 09.22 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Hrusch) - Sahtar Doneck (Pablik) 09.22 12:54 0 - 2  
CSZKA Moszkva (Hrusch) - Szpartak Moszkva (Slezaintima) 09.22 12:30 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Slezain - CSZKA Moszkva (Hrusch) 09.22 11:30 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Slezain - Sahtar Doneck (Pablik) 09.22 12:06 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool (Pablik) - Arsenal (Orlovsky1) 09.22 07:48 1 - 0  
Manchester City(Dangerdim - Tottenham (Slezaintima) 09.22 07:48 1 - 1  
Manchester Utd. (Hrusch) - Manchester City(Dangerdim 09.22 07:36 1 - 0  
Tottenham (Slezaintima) - Liverpool (Pablik) 09.22 07:36 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (CaptainX) - Lazio (Cliff) 09.22 22:40 3 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Liverpool (Tanto) 09.22 21:20 4 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.22 01:00 4 - 0  
Atl. Madrid (CaptainX) - Paris SG (Popeye) 09.22 02:20 5 - 2  
Atl. Madrid (CaptainX) - Real Madrid (Alabama) 09.22 03:20 3 - 1  
Atl. Madrid (CaptainX) - Roma (Reaper) 09.22 20:20 6 - 1  
Barcelona (Ak) - Benfica (Paularasyou) 09.22 11:40 0 - 5  
Barcelona (Ak) - Porto (Zeus) 09.22 09:20 1 - 4  
Barcelona (Ak) - Rangers (Chris X) 09.22 08:00 2 - 4  
Barcelona (Ak) - RB Leipzig (Panica) 09.22 06:40 2 - 2  
Barcelona (Ak) - Trabzonspor (Ang) 09.22 13:00 1 - 4  
Benfica (Paularasyou) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.22 11:20 5 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Porto (Zeus) 09.22 06:20 4 - 2  
Benfica (Paularasyou) - Rangers (Chris X) 09.22 05:00 3 - 1  
Benfica (Paularasyou) - RB Leipzig (Panica) 09.22 12:40 3 - 3  
Benfica (Paularasyou) - Sporting CP (Savv) 09.22 10:00 3 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Barcelona (Ak) 09.22 05:20 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Dortmund (Teok) 09.22 09:00 4 - 4  
CSZKA Moszkva (Pera) - Internazionale (Crysis) 09.22 08:00 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Pera) - Leverkusen (Pg) 09.22 10:20 3 - 2  
CSZKA Moszkva (Pera) - Milan (Val) 09.22 06:40 3 - 1  
CSZKA Moszkva (Pera) - Sporting CP (Savv) 09.22 11:40 6 - 0  
Dortmund (Teok) - Barcelona (Ak) 09.22 09:40 4 - 2  
Dortmund (Teok) - Benfica (Paularasyou) 09.22 07:20 0 - 2  
Dortmund (Teok) - Internazionale (Crysis) 09.22 12:20 1 - 4  
Dortmund (Teok) - Milan (Val) 09.22 11:00 3 - 3  
Dortmund (Teok) - Trabzonspor (Ang) 09.22 08:40 2 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 04:20 2 - 2  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Liverpool (Tanto) 09.22 00:40 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Real Madrid (Alabama) 09.22 23:00 2 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Roma (Reaper) 09.22 02:00 4 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.22 20:20 2 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Liverpool (Tanto) 09.22 23:00 2 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Marseille (Legolas) 09.22 03:20 1 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Paris SG (Popeye) 09.22 00:40 3 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Alabama) 09.22 02:00 1 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Roma (Reaper) 09.22 21:40 1 - 2  
Internazionale (Crysis) - Barcelona (Ak) 09.22 08:20 5 - 1  
Internazionale (Crysis) - Benfica (Paularasyou) 09.22 06:00 3 - 1  
Internazionale (Crysis) - Milan (Val) 09.22 09:40 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Porto (Zeus) 09.22 12:00 3 - 2  
Internazionale (Crysis) - Trabzonspor (Ang) 09.22 07:00 5 - 1  
Lazio (Cliff) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 01:20 3 - 4  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 00:00 2 - 2  
Lazio (Cliff) - Lyon (Apollo) 09.22 02:40 1 - 4  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.22 21:00 2 - 2  
Lazio (Cliff) - PSV (Bouz) 09.22 23:40 0 - 3  
Lazio (Cliff) - Tottenham (Kot) 09.22 22:20 5 - 4  
Leverkusen (Pg) - Barcelona (Ak) 09.22 11:20 5 - 0  
Leverkusen (Pg) - Benfica (Paularasyou) 09.22 08:40 3 - 0  
Leverkusen (Pg) - Dortmund (Teok) 09.22 06:20 3 - 3  
Leverkusen (Pg) - Internazionale (Crysis) 09.22 05:00 2 - 2  
Leverkusen (Pg) - Milan (Val) 09.22 12:20 5 - 7  
Leverkusen (Pg) - Trabzonspor (Ang) 09.22 10:00 3 - 2  
Liverpool (Tanto) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 02:40 2 - 4  
Liverpool (Tanto) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.22 23:20 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 01:40 0 - 1  
Liverpool (Tanto) - Lyon (Apollo) 09.22 04:00 1 - 1  
Liverpool (Tanto) - Marseille (Legolas) 09.22 00:20 1 - 0  
Liverpool (Tanto) - Tottenham (Kot) 09.22 21:00 1 - 1  
Lyon (Apollo) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 00:00 5 - 2  
Lyon (Apollo) - Lazio (Cliff) 09.22 21:20 3 - 3  
Lyon (Apollo) - Liverpool (Tanto) 09.22 20:00 2 - 2  
Lyon (Apollo) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.22 02:20 2 - 4  
Lyon (Apollo) - Paris SG (Popeye) 09.22 03:40 1 - 2  
Lyon (Apollo) - Tottenham (Kot) 09.22 23:40 1 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 23:40 2 - 4  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lazio (Cliff) 09.22 03:40 5 - 0  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lyon (Apollo) 09.22 22:20 5 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Paris SG (Popeye) 09.22 20:00 1 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - PSV (Bouz) 09.22 00:00 4 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Tottenham (Kot) 09.22 01:20 1 - 2  
Marseille (Legolas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.22 03:00 1 - 2  
Marseille (Legolas) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 20:40 3 - 4  
Marseille (Legolas) - PSV (Bouz) 09.22 04:20 3 - 0  
Marseille (Legolas) - Real Madrid (Alabama) 09.22 00:40 3 - 3  
Marseille (Legolas) - Roma (Reaper) 09.22 23:00 3 - 2  
Milan (Val) - Barcelona (Ak) 09.22 07:00 5 - 1  
Milan (Val) - Benfica (Paularasyou) 09.22 13:00 0 - 1  
Milan (Val) - Porto (Zeus) 09.22 10:40 0 - 3  
Milan (Val) - Rangers (Chris X) 09.22 09:20 2 - 1  
Milan (Val) - Trabzonspor (Ang) 09.22 05:40 1 - 2  
Paris SG (Popeye) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 22:20 3 - 4  
Paris SG (Popeye) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.22 00:20 1 - 0  
Paris SG (Popeye) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 23:20 3 - 0  
Paris SG (Popeye) - Lyon (Apollo) 09.22 21:00 3 - 2  
Paris SG (Popeye) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.22 04:00 0 - 2  
Paris SG (Popeye) - PSV (Bouz) 09.22 01:20 2 - 4  
Paris SG (Popeye) - Tottenham (Kot) 09.22 02:40 3 - 0  
Porto (Zeus) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.22 08:20 2 - 2  
Porto (Zeus) - Dortmund (Teok) 09.22 13:20 1 - 0  
Porto (Zeus) - Leverkusen (Pg) 09.22 06:00 2 - 4  
Porto (Zeus) - Rangers (Chris X) 09.22 11:00 4 - 0  
Porto (Zeus) - RB Leipzig (Panica) 09.22 09:40 1 - 1  
Porto (Zeus) - Sporting CP (Savv) 09.22 07:20 4 - 1  
PSV (Bouz) - Lazio (Cliff) 09.22 01:00 3 - 5  
PSV (Bouz) - Liverpool (Tanto) 09.22 02:00 1 - 0  
PSV (Bouz) - Marseille (Legolas) 09.22 20:20 4 - 2  
PSV (Bouz) - Paris SG (Popeye) 09.22 22:40 0 - 1  
PSV (Bouz) - Real Madrid (Alabama) 09.22 21:40 3 - 1  
PSV (Bouz) - Roma (Reaper) 09.22 03:20 3 - 3  
Rangers (Chris X) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.22 07:00 1 - 1  
Rangers (Chris X) - Dortmund (Teok) 09.22 12:00 2 - 3  
Rangers (Chris X) - Internazionale (Crysis) 09.22 10:40 2 - 7  
Rangers (Chris X) - Leverkusen (Pg) 09.22 13:20 4 - 2  
Rangers (Chris X) - RB Leipzig (Panica) 09.22 08:20 1 - 2  
Rangers (Chris X) - Sporting CP (Savv) 09.22 05:40 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.22 05:40 0 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Dortmund (Teok) 09.22 10:40 1 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Internazionale (Crysis) 09.22 09:20 0 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Leverkusen (Pg) 09.22 11:40 1 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 09.22 08:00 2 - 2  
RB Leipzig (Panica) - Sporting CP (Savv) 09.22 13:00 0 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 20:40 0 - 5  
Real Madrid (Alabama) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.22 01:40 3 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 22:00 1 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Marseille (Legolas) 09.22 23:20 4 - 0  
Real Madrid (Alabama) - PSV (Bouz) 09.22 03:00 2 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Roma (Reaper) 09.22 00:20 1 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Tottenham (Kot) 09.22 04:00 1 - 0  
Roma (Reaper) - Atl. Madrid (CaptainX) 09.22 04:20 3 - 5  
Roma (Reaper) - FC Köbenhavn (Aibothard) 09.22 22:00 3 - 1  
Roma (Reaper) - Feyenoord (Johnybegood) 09.22 03:00 3 - 2  
Roma (Reaper) - Marseille (Legolas) 09.22 01:40 2 - 1  
Roma (Reaper) - PSV (Bouz) 09.22 20:40 1 - 2  
Sporting CP (Savv) - Barcelona (Ak) 09.22 12:40 1 - 0  
Sporting CP (Savv) - Dortmund (Teok) 09.22 07:40 1 - 0  
Sporting CP (Savv) - Internazionale (Crysis) 09.22 06:20 2 - 3  
Sporting CP (Savv) - Leverkusen (Pg) 09.22 09:00 2 - 3  
Sporting CP (Savv) - Milan (Val) 09.22 05:20 1 - 1  
Sporting CP (Savv) - Trabzonspor (Ang) 09.22 11:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff) 09.22 02:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Liverpool (Tanto) 09.22 03:40 1 - 0  
Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo) 09.22 01:00 1 - 1  
Tottenham (Kot) - Manchester Utd.(Kasandra) 09.22 22:40 1 - 0  
Tottenham (Kot) - Paris SG (Popeye) 09.22 21:20 0 - 2  
Tottenham (Kot) - Real Madrid (Alabama) 09.22 20:00 0 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Benfica (Paularasyou) 09.22 10:20 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - CSZKA Moszkva (Pera) 09.22 12:40 1 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Porto (Zeus) 09.22 07:40 3 - 1  
Trabzonspor (Ang) - Rangers (Chris X) 09.22 06:40 3 - 3  
Trabzonspor (Ang) - RB Leipzig (Panica) 09.22 05:20 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All Allianz - CFC Catalonia FC 09.22 11:00 1 - 0  
All Allianz - Kab Kabush 09.22 10:10 1 - 1  
CFC Catalonia FC - EZ1 EZ1D 11 09.22 09:45 3 - 0  
CFC Catalonia FC - Kab Kabush 09.22 11:50 1 - 3  
EZ1 EZ1D 11 - All Allianz 09.22 12:15 1 - 1  
EZ1 EZ1D 11 - FRZ Forze 09.22 10:35 2 - 1  
FRZ Forze - CFC Catalonia FC 09.22 08:30 2 - 3  
Kab Kabush - EZ1 EZ1D 11 09.22 08:55 2 - 2  
Kab Kabush - FRZ Forze 09.22 11:25 5 - 3  
NFC Nyancat FC - Tes Tundra 09.22 15:30 0 - 0  
NFC Nyancat FC - VEG Vega Squadron 09.22 16:20 1 - 1  
PWR Pele Warriors - NFC Nyancat FC 09.22 18:25 6 - 0  
PWR Pele Warriors - Westcoastunt 09.22 15:55 1 - 4  
Tes Tundra - PWR Pele Warriors 09.22 18:50 1 - 1  
Tes Tundra - Westcoastunt 09.22 16:45 0 - 2  
VEG Vega Squadron - PWR Pele Warriors 09.22 17:10 1 - 4  
VEG Vega Squadron - Tes Tundra 09.22 18:00 4 - 3  
Westcoastunt - NFC Nyancat FC 09.22 17:35 1 - 2  
Westcoastunt - VEG Vega Squadron 09.22 19:15 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Bombi1T0) - Real Madrid (Jkey) 09.22 07:54 2 - 2  
Sevilla (Kodak) - Atl. Madrid (Bombi1T0) 09.22 07:42 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Uke) - Leverkusen (Kodak) 09.22 11:16 0 - 2  
RB Leipzig (Jkey) - Bayern München (Uke) 09.22 11:28 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Oroszország 09.22 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Olaszország 09.22 16:00 0 - 5  
Málta - Dánia 09.22 18:30 0 - 8  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Fehéroroszország 09.22 18:00 0 - 2  
Norvégia - Wales 09.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 09.22 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Svédország 09.22 20:00 1 - 1  
Lettország - Magyarország 09.22 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Ausztria 09.22 12:00 0 - 5  
Észak-Macedónia - Franciaország 09.22 21:00 0 - 7  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Horvátország 09.22 18:00 4 - 1  
Svájc - Belgium 09.22 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Németország 09.22 16:07 0 - 3  
Ukrajna - Görögország 09.22 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Chacaritas Pelileo 09.22 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - U21Southampton 09.22 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - U21Brighton 09.22 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - U21Newcastle 09.22 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - U21Liverpool 09.22 20:00 6 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - U21Wolverhampton 09.22 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Tanta 09.22 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B68 Toftir - NSI Runavik 2 09.22 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Vaajakoski 09.22 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Maastricht 09.22 21:00 2 - 0  
Excelsior - Telstar 09.22 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Haukar 09.22 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth 09.22 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Cerezo Osaka 2 09.22 08:00 5 - 0  
Blaublitz Akita - Kagoshima Utd. 09.22 08:00 0 - 0  
Fukushima Utd. - Imabari 09.22 07:00 0 - 2  
Gainare Tottori - Sagamihara 09.22 07:00 0 - 1  
Grulla Morioka - Gamba Osaka 2 09.22 06:00 1 - 0  
Kataller Toyama - Gifu 09.22 11:30 1 - 2  
Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki 09.22 11:00 1 - 0  
Roasso Kumamoto - Yokohama SCC 09.22 11:00 2 - 0  
Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC 09.22 06:00 2 - 3  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sareeh - Al-Salt 09.22 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanaj - Okzsetpesz Koksetau 09.22 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Bogota FC 09.22 22:00 0 - 1  
Dep. Quindio - Real San Andres 09.22 02:40 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Qingdao Huanghai 09.22 09:30 5 - 1  
Chongqing Lifan - Wuhan Zall 09.22 13:35 1 - 0  
Shijiazhuang - Shanghai SIPG 09.22 14:00 0 - 1  
Tianjin Teda - Hebei 09.22 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Widad Fes - RA Casablanca 09.22 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - UNAM Pumas 09.22 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Juarez 09.22 03:00 2 - 3  
Monterrey - Mazatlan FC 09.22 02:00 6 - 0  
Pachuca - Puebla 09.22 00:00 3 - 1  
Santos Laguna - Leon 09.22 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub Hincesti 09.22 15:00 1 - 1  
Milsami Orhei - Dacia Buiucani 09.22 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - FTC 09.22 16:00    
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol - Latte Dolce Sassari 09.22 14:30 2 - 1  
Ternana - Albinoleffe 09.22 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Gurten - Kalsdorf 09.22 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - SV Hall 09.22 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - River Plate Asuncion 09.22 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Huancayo 09.22 22:30 1 - 3  
Atl. Grau - Dep. Municipal 09.22 22:00 3 - 2  
C. Mannucci Trujillo - Universitario de Deportes 09.22 20:15 2 - 2  
Univ. San Martin - UTC de Cajamarca 09.22 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Casa Pia 09.22 19:00 2 - 1  
Varzim - Arouca 09.22 21:00 0 - 0  
Vizela - Covilha 09.22 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Unirea 2004 Slobozia 09.22 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosmos Serravalle - Tre Fiori 09.22 21:15 1 - 6  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Sundsvall 09.22 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Trencin 09.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Atenas de San Carlos 09.22 17:15 1 - 0  
Sud América - Rampla Juniors 09.22 21:45 1 - 1  
Villa Teresa - Central Espanol 09.22 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Shamrock Rovers 2 09.22 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urartu - Noah Jereván 09.22 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - AGMK Olmaliq 09.22 15:00 2 - 3  
Qizilqum Zarafshon - Mashal Mubarek 09.22 16:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 09.22 18:30 31 - 20  
Röplabda (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztroitel Minszk - Jastrzebski Wegiel(Hely:Jastrzebie-Zdrój) 09.22 20:30 0 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Tent Obrenovac 09.22 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance-Pro - Titans-Pro 09.22 11:50 3 - 2  
Empire-Pro - Plamya-Pro 09.22 10:20 3 - 2  
Enerdzhi-Pro - Payp-Pro 09.22 16:00 1 - 3  
Vityaz-Pro - Berkut-Pro 09.22 14:20 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa BBSK - Halkbank Ankara 09.22 12:00 0 - 3  
Solhan Spor - Arkas Izmir 09.22 12:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Nilufer Bld. Spor 09.22 17:30 2 - 3  
Ilbank Ankara - THY Istanbul 09.22 15:00 0 - 3  
Kuzey Boru Genclik - Aydin Bld. Spor 09.22 16:00 3 - 1  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kowalski - S. Maddocks 09.22 15:30 5 - 3  
A. McGill - Luo Honghao 09.22 20:00 5 - 3  
A. McManus - R. Lawler 09.22 15:30 5 - 3  
Aar. Hill - A. Hicks 09.22 20:00 5 - 2  
And. Higginson - O. Lines 09.22 20:00 5 - 2  
Jak Jones - Jamie O'Neill 09.22 11:00 5 - 2  
K. Filipiak - Pet. Lines 09.22 20:00 1 - 5  
Mark Davis - Amine Amiri 09.22 11:00 5 - 1  
Mat. Stevens - I. Figueiredo 09.22 20:00 5 - 1  
R. Milkins - B. Mertens 09.22 15:30 5 - 0  
S. Maguire - Chang Bingyu 09.22 15:30 5 - 3  
S. Murphy - Liang Wenbo 09.22 20:00 5 - 4  
Si Jiahui - Ryan Day 09.22 11:00 3 - 5  
Tom Ford - Mark King 09.22 15:30 5 - 2  
Xiao Guodong - S. Carrington 09.22 15:30 5 - 3  
Yan Bingtao - B. Pinches 09.22 11:00 5 - 0  
Yang Gao - Zhao Jianbo 09.22 11:00 5 - 4  
Zhao Xintong - Nig. Bond 09.22 11:00 4 - 5  
Zhou Yuelong - A. Ursenbacher 09.22 11:00 5 - 4  
Squash (Manchester Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - N. El Tayeb 09.22 18:00 1 - 3  
Szumó (Autumn Basho, Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Okinoumi - D. Takarafuji 09.22 09:00    
A. Takayasu - F. Onosho 09.22 09:00    
C. Meisei - K. Aoiyama 09.22 09:00    
D. Hokutofuji - Y. Myogiryu 09.22 09:00    
H. Chiyotairyu - T. Hoshoryu 09.22 09:00    
H. Daieisho - M. Takakeisho 09.22 09:00    
H. Terunofuji - N. Takanosho 09.22 09:00    
I. Tamawashi - S. Endo 09.22 09:00    
M. Kotoeko - T. Kagayaki 09.22 09:00    
M. Tokushoryu - I. Kaisei 09.22 09:00    
N. Shodai - S. Terutsuyoshi 09.22 09:00    
T. Ichinojo - M. Wakamotoharu 09.22 09:00    
T. Sadanoumi - K. Shimanoumi 09.22 09:00    
T. Tochinoshin - H. Mitakeumi 09.22 09:00    
Y. Kotoshoho - A. Wakatakakage 09.22 09:00    
Tenisz (Castelo Branco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bovy - N. Moreno de Alboran 09.22 11:00 0 - 2  
L. Catarina - E. Furness 09.22 12:45 2 - 1  
P. Vives Marcos - R. Peniston 09.22 11:00 0 - 2  
Tenisz (Forli, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Day. Kelly - A. Ritschard 09.22 10:00 1 - 2  
Day. Kelly - Soon Woo Kwon 09.22 10:00    
F. Baldi - B. Fratangelo 09.22 10:00 1 - 2  
J. Okala - A. Seppi 09.22 14:05 0 - 2  
R. Bonadio - G. Zeppieri 09.22 10:00 2 - 0  
S. Caruso - N. Sanchez-Izquierdo 09.22 16:00 2 - 0  
T. Gabashvili - L. Musetti 09.22 12:25 0 - 2  
T. van Rijthoven - M. Vrbensky 09.22 14:10 1 - 2  
Tenisz (Forli, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nedovyesov A - Molteni A / Nys H 09.22 13:25 2 - 1  
Brkic T / Cacic N - Balaji N / Margaroli L 09.22 12:50 2 - 0  
Daniell M / Oswald P - Arnaboldi A / Baldi F 09.22 15:10 2 - 0  
Duran G / Vega Hernandez - Glasspool L / Norrie C 09.22 11:40 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. Ramos-Vinolas 09.22 16:25 2 - 0  
C. Garin - K. Nishikori 09.22 10:00 2 - 0  
D. Lajovic - A. Mannarino 09.22 21:05 2 - 0  
D. Medvedev - U. Humbert 09.22 19:25 0 - 2  
D.S. Schwartzman - A. Ramos-Vinolas 09.22 10:30    
K. Khachanov - J-L. Struff 09.22 16:25 2 - 1  
L. Sonego - F. Auger Alliassime 09.22 14:20 0 - 2  
P. Kohlschreiber - F. Fognini 09.22 13:45 1 - 2  
R. Bautista-Agut - N. Basilashvili 09.22 10:30 2 - 0  
Y. Hanfmann - G. Monfils 09.22 12:15 2 - 0  
Y. Nishioka - D. Köpfer 09.22 11:35 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Rojer J-J / Tecau H 09.22 15:45    
Dodig I / Pavic M - Granollers M / Zeballos H 09.22 12:00    
Dodig I / Pavic M - Moeller M / Welte M 09.22 12:00 2 - 1  
Koolhof W / Mektic N - Ram R / Salisbury J 09.22 13:35 2 - 1  
Tenisz (Jablonec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Paulson - P. Cachin 09.22 14:35 2 - 0  
C. Ugo Carabelli - J. Barranco Cosano 09.22 15:55 2 - 1  
G.A. Olivieri - V. Safranek 09.22 13:00 2 - 1  
Gon. Oliveira - Jes. de Jong 09.22 12:55 0 - 2  
J. Satral - C. Lindell 09.22 13:25 1 - 2  
Mar. Eriksson - Y. Oliel 09.22 11:50 0 - 2  
Rio Noguchi - A. Velotti 09.22 14:50 0 - 2  
Tenisz (Melilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barrena - Adr. Andreev 09.22 16:40 0 - 2  
A. McHugh - F. Arnaboldi 09.22 13:30 2 - 1  
F. Andreu Garcia - C. Lopez Montagud 09.22 15:55 2 - 0  
I. Carou - J.F. Vidal Azorin 09.22 13:30 1 - 2  
M. Westphal - E. Vanshelboim 09.22 13:30 0 - 2  
Tenisz (Monasztir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bittoun Kouzmine - S. Carr 09.22 12:45 0 - 2  
F. Tenti - J. Thirouin 09.22 12:45 0 - 2  
I. Monzon - A. Kotzen 09.22 12:30 0 - 2  
L. Grigelis - K. Kivattsev 09.22 12:45 0 - 2  
M.F. Descotte - T.A. Tirante 09.22 14:25 2 - 0  
Tenisz (Monasztir, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sukhotina - D.M. Mihail 09.22 12:45 2 - 0  
C. Vernet - P. Gubina 09.22 10:30 2 - 0  
D. Semenistaja - L. Tran 09.22 15:30 0 - 2  
G. Morlet - M. Radenkovic 09.22 14:00 2 - 0  
L. Sun - A. Ureke 09.22 15:20    
L.E. Haseth - D. Lebesheva 09.22 14:00    
M.J. Amicuzi - R. Atik 09.22 15:30 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - E. Karlovskiy 09.22 13:45 2 - 1  
E. Ejupovic - I. Cervantes-Huegun 09.22 11:30 0 - 2  
M-A. Hüsler - L. Miedler 09.22 12:15 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - A. Menendez-Maceiras 09.22 11:50 2 - 0  
O. Luz - V.V. Cornea 09.22 14:00 2 - 1  
O. Roca Batalla - R. Ortega-Olmedo 09.22 10:00 0 - 2  
S.K. Mukund - J.M. Cerundolo 09.22 10:00 0 - 2  
Shu. Sekiguchi - D. Dima 09.22 10:00 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lawson A / Zuk K - Halys Q / Jaziri M 09.22 13:00    
Lock B / Ortega-Olmedo R - Meligeni Rodr. A./Romboli 09.22 15:40 0 - 2  
Martinez L D/Reyes-Varela - Dima D / Kirkin E 09.22 16:10 2 - 0  
Tenisz (Porto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Dunne - E. Hamaliy 09.22 11:00 2 - 0  
M.L. Carle - P. Arshinkova 09.22 11:00 1 - 2  
S.R. Sekulic - O. Babel 09.22 12:50 0 - 2  
V. Morvayova - M. Kempen 09.22 11:00 0 - 2  
Y.L. Miyazaki - M.I. Fonte 09.22 11:00 2 - 0  
Tenisz (Prerov, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Niemeier - J. Loeb 09.22 13:25 2 - 0  
S. Waltert - K. von Deichmann 09.22 15:05 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - A. Siskova 09.22 14:25 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Droguet - Kur. Nara 09.22 11:55 1 - 2  
A. Raina - Jov. Jovic 09.22 11:55 2 - 1  
Ann Li - I. de Vroome 09.22 13:50 2 - 0  
C. Bucsa - R. Sramkova 09.22 16:45 1 - 2  
C. Buyukakcay - L. Tsurenko 09.22 12:20 2 - 1  
C. Monnet - W. Osuigwe 09.22 13:40 2 - 0  
Chi. Muramatsu - M. Niculescu 09.22 16:40 0 - 2  
D. Snigur - B. Haas 09.22 15:10 1 - 2  
E. Cocciaretto - A. Komardina 09.22 15:55 2 - 0  
E. Gorgodze - S. Errani 09.22 14:10 0 - 2  
E. Guerrero Alvarez - J. Ponchet 09.22 14:05 2 - 0  
E. Kostova - G. Ce 09.22 15:10 2 - 1  
F. di Lorenzo - M. Melnikova 09.22 14:35 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - S. Janicijevic 09.22 14:20 2 - 0  
J. Cepelova - J.A. Cristian 09.22 15:00 0 - 2  
J. Fett - Gálfi D. 09.22 12:40 1 - 2  
L-I. Paar - M. Yerolymos 09.22 11:15 2 - 1  
M. Bolkvadze - K. Rakhimova 09.22 13:25 0 - 2  
M. Buzarnescu - H. Dart 09.22 14:50 0 - 2  
M. di Giuseppe - U.M. Arconada 09.22 14:35 2 - 0  
M. Kostyuk - I. Shinikova 09.22 11:55 2 - 1  
M. Trevisan - S. Vickery 09.22 16:20 2 - 1  
Mayo Hibi - Car. Dolehide 09.22 15:35 2 - 1  
N. Podoroska - M. Frech 09.22 13:50 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - V. Zvonareva 09.22 16:00 0 - 2  
Nat. Kostic - B. Schoofs 09.22 11:25 2 - 1  
R. Hogenkamp - K. Kucova 09.22 13:15 2 - 0  
R. Zarazua - O. Danilovic 09.22 15:50 2 - 1  
Rob. Anderson - Xinyu Wang 09.22 16:05 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - N. Parrizas-Diaz 09.22 15:15 2 - 1  
T. Martincova - V. Savinykh 09.22 15:05 2 - 0  
Y. Wickmayer - L. Pattinama Kerkhove 09.22 12:00 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Cazaux 09.22 12:00 2 - 0  
A. Tabilo - C. Taberner 09.22 10:00    
And. Harris - C. Lestienne 09.22 10:00 0 - 2  
B. Crepatte - Hyeon Chung 09.22 11:55 0 - 2  
B. Kavcic - An. Kuznetsov 09.22 10:00 1 - 2  
F. Mena - T-S. Kwiatkowski 09.22 12:30 2 - 1  
Joao Menezes - M. Safwat 09.22 10:00 2 - 0  
L. Mayer - P. Polansky 09.22 12:00 2 - 0  
M. Cecchinato - E. Gulbis 09.22 10:00 2 - 0  
M. Guinard - M. Purcell 09.22 10:00 0 - 2  
M. Viola - Jur. Rodionov 09.22 10:00 0 - 2  
R. Cid Subervi - H. Laaksonen 09.22 10:00 0 - 2  
R. Olivo - F. Gaio 09.22 10:00 2 - 0  
R. Safiullin - B. Klahn 09.22 10:00 2 - 1  
S. Napolitano - C. Taberner 09.22 10:00 0 - 2  
Taro Daniel - M. Bourgue 09.22 10:00 2 - 0  
V. Troicki - F.F. Silva 09.22 10:00 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Rybakina 09.22 14:30 0 - 2  
C. Burel - Shuai Zhang 09.22 16:35 0 - 2  
J.B. Teichmann - A. Pavlyuchenkova 09.22 10:00 2 - 0  
M. Linette - E. Svitolina 09.22 12:15 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Alexandrova / Kalashnik 09.22 10:00 2 - 0  
Hibino N / Ninomiya M - Dabrowski G / Ostapenko J 09.22 13:30 0 - 2  
Kato M / Santamaria S - Carter H / Stefani L 09.22 10:00 1 - 2  
Kichenok / Kichenok - Friedsam A-L / Srebotnik 09.22 11:15 1 - 2  
Melichar N / Schuurs D - Perez E / Sanders S 09.22 11:55 2 - 0  
Minnen G / Van Uytvanck A - Stephens S / Teichmann J 09.22 12:30    
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - H.D. Boyer 09.22 19:40 2 - 0  
B. Arias - A. El Mihdawy 09.22 15:45 0 - 2  
B. Arias - T. Mercier 09.22 14:00 2 - 1  
Bra. Holt - E. Hadigian 09.22 21:00 2 - 0  
Fle. Scott - Ale. Gomez 09.22 14:00 0 - 2  
Fle. Scott - T. Mercier 09.22 15:30 2 - 0  
G. Brymer - Jonas Maier 09.22 17:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Isahakyan - G. Hunanyan 09.22 13:50 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Hunanyan 09.22 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Isahakyan S - Poghosyan R / Poghosyan H 09.22 15:30 0 - 2  
Nazaretyan E / Khachatrya - Isahakyan G / Isahakyan S 09.22 14:40 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 09.22 07:40 2 - 0  
M. Nikoyan - M. Stepanyan 09.22 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Stepanyan M 09.22 10:50 2 - 1  
Isahakyan S / Stepanyan M - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.22 10:00 2 - 0  
Nazaretyan E / Babajanyan - Isahakyan G / Nikoyan M 09.22 09:20 0 - 2  
Nazaretyan E / Babajanyan - Poghosyan R / Dzavaryan H 09.22 08:30 2 - 0  

 

2020.09.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - New England 09.21 02:20 35 - 30  
Asztalitenisz (Challenger Series, 39. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Akkuzu - J. Kosowski 09.21 18:40 3 - 2  
C. Akkuzu - M. Bobocica 09.21 13:10 3 - 2  
C. Akkuzu - V. Ishiy 09.21 16:00 2 - 3  
D. Gorak - I. Bertrand 09.21 22:00 1 - 3  
D. Gorak - J. Kosowski 09.21 09:10 1 - 3  
D. Gorak - M. Bobocica 09.21 14:30 1 - 3  
D. Gorak - T. Jarvis 09.21 17:20 1 - 3  
I. Bertrand - C. Akkuzu 09.21 10:30 2 - 3  
I. Bertrand - J. Kosowski 09.21 16:40 3 - 0  
I. Bertrand - V. Ishiy 09.21 12:30 3 - 1  
N. Stoyanov - C. Akkuzu 09.21 20:40 0 - 3  
N. Stoyanov - D. Gorak 09.21 11:10 1 - 3  
N. Stoyanov - I. Bertrand 09.21 19:20 0 - 3  
N. Stoyanov - M. Bobocica 09.21 08:30 1 - 3  
N. Stoyanov - T. Jarvis 09.21 13:50 1 - 3  
T. Jarvis - J. Kosowski 09.21 11:50 0 - 3  
T. Jarvis - M. Bobocica 09.21 20:00 3 - 1  
T. Jarvis - V. Ishiy 09.21 09:50 2 - 3  
V. Ishiy - J. Kosowski 09.21 21:20 1 - 3  
V. Ishiy - M. Bobocica 09.21 18:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agapov - V. Antonov 09.21 15:15 3 - 0  
A. Arutiunyan - Maks. Sorin 09.21 07:15 3 - 1  
A. Desiatnik - I. Iskenderov 09.21 13:00 3 - 1  
A. Desiatnik - V. Chernov 09.21 11:30 2 - 3  
A. Girevenkov - A. Yudin 09.21 02:15 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 09.21 21:15 3 - 2  
A. Gribkov - S. Vakar 09.21 19:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - A. Girevenkov 09.21 01:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - I. Coldatov 09.21 23:15 1 - 3  
A. Kolmin - G. Karpovkin 09.21 07:30 0 - 3  
A. Kolmin - I. Sergeevich 09.21 15:15 2 - 3  
A. Kolmin - O. Melkov 09.21 09:00 3 - 2  
A. Lytko - A. Yanshaev 09.21 22:45 0 - 3  
A. Merezhko - A. Kolmin 09.21 15:45 1 - 3  
A. Merezhko - I. Sergeevich 09.21 17:15 2 - 3  
A. Mohnachev - O. Belugin 09.21 14:30 3 - 1  
A. Mohnachev - V. Mishakin 09.21 16:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 09.21 01:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - O. Kutuzov 09.21 23:45 3 - 0  
A. Yanshaev - A.D. Volkov 09.21 23:45 3 - 0  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 09.21 20:15 3 - 1  
A. Yudin - And. Kirilenko 09.21 00:45 3 - 1  
A. Yudin - V. Marshalov 09.21 03:15 3 - 1  
A.V. Sayganov - O. Belugin 09.21 07:45 3 - 1  
A.V. Sayganov - V. Sinkovskiy 09.21 09:15 3 - 0  
Ale. Alekseev - A. Mohnachev 09.21 16:00 3 - 1  
And. Kirilenko - A. Klavdenkov 09.21 02:45 3 - 2  
And. Kirilenko - V. Marshalov 09.21 01:45 0 - 3  
D. Balakin - M. Minkov 09.21 19:30 3 - 1  
D. Balakin - V. Chernov 09.21 21:00 3 - 0  
D. Ignatiev - D. Voronov 09.21 03:00 3 - 2  
D. Ignatiev - N. Zhurba 09.21 00:30 1 - 3  
D. Molodtsov - Ilya Novikov 09.21 02:15 3 - 0  
D. Voronov - S. Ogay 09.21 00:00 2 - 3  
Demic Ying - M. Cheklin 09.21 12:45 0 - 3  
Demic Ying - Vla. Petrov 09.21 10:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 09.21 18:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - S. Vakar 09.21 20:45 3 - 2  
E. Grishaev - A. Arutiunyan 09.21 08:45 3 - 0  
E. Grishaev - O. Nikiforov 09.21 06:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 09.21 23:30 2 - 3  
E. Kalashnikov - A. Lobanov 09.21 13:15 2 - 3  
E. Kalashnikov - E. Stepanov 09.21 11:45 2 - 3  
E. Kobelev - A. Kolmin 09.21 16:45 1 - 3  
E. Kobelev - A. Merezhko 09.21 14:45 3 - 2  
E. Stepanov - A. Lobanov 09.21 11:15 3 - 1  
G. Karpovkin - O. Melkov 09.21 07:00 2 - 3  
I. Abelmasov - A. Agapov 09.21 16:45 1 - 3  
I. Abelmasov - I. Migalov 09.21 14:45 3 - 2  
I. Iskenderov - N. Sukharnikov 09.21 12:00 2 - 3  
I. Migalov - A. Agapov 09.21 15:45 3 - 0  
I. Migalov - V. Antonov 09.21 17:15 3 - 0  
I. Sergeevich - E. Kobelev 09.21 16:15 3 - 2  
I. Zemit - D. Balakin 09.21 18:30 0 - 3  
I. Zemit - M. Minkov 09.21 20:30 2 - 3  
Ilya Novikov - P. Ziuzikov 09.21 03:15 0 - 1  
Ilya Novikov - S. Bychkov 09.21 00:45 3 - 1  
M. Andrusenko - R. Kobytov 09.21 19:45 0 - 3  
M. Andrusenko - Y. Shisho 09.21 21:15 3 - 0  
M. Cheklin - Vla. Shirokov 09.21 11:15 3 - 0  
M. Minkov - V. Chernov 09.21 19:00 1 - 3  
M. Sverdlov - A. Kolmin 09.21 06:30 3 - 1  
M. Sverdlov - G. Karpovkin 09.21 08:30 2 - 3  
Maks. Sorin - E. Grishaev 09.21 08:15 3 - 0  
N. Sukharnikov - A. Desiatnik 09.21 10:30 2 - 3  
N. Sukharnikov - V. Chernov 09.21 12:30 3 - 0  
N. Zhurba - D. Voronov 09.21 01:30 0 - 3  
N. Zhurba - V. Putilovsky 09.21 02:30 2 - 3  
O. Belugin - Ale. Alekseev 09.21 17:00 0 - 3  
O. Belugin - V. Mishakin 09.21 15:30 1 - 3  
O. Belugin - V. Sinkovskiy 09.21 07:15 0 - 3  
O. Melkov - M. Sverdlov 09.21 08:00 2 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 09.21 07:45 1 - 3  
O. Nikiforov - Maks. Sorin 09.21 09:15 1 - 3  
O. Pronin - N. Tarasenkov 09.21 23:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - A. Serebrennikov 09.21 22:45 0 - 3  
P. Ziuzikov - D. Molodtsov 09.21 00:15 3 - 2  
R. Kobytov - Y. Shisho 09.21 19:15 3 - 2  
S. Bychkov - A. Serebrennikov 09.21 02:45 3 - 0  
S. Bychkov - P. Ziuzikov 09.21 01:45 0 - 3  
S. Ogay - D. Ignatiev 09.21 02:00 3 - 2  
S. Ogay - V. Putilovsky 09.21 23:00 3 - 0  
S. Vakar - A. Yanshaev 09.21 19:15 1 - 3  
T. Turabekov - E. Ilyukhin 09.21 22:30 3 - 1  
V. Antonov - I. Abelmasov 09.21 16:15 1 - 3  
V. Chernov - I. Iskenderov 09.21 11:00 0 - 3  
V. Chernov - I. Zemit 09.21 20:00 1 - 3  
V. Marshalov - A. Girevenkov 09.21 00:15 0 - 3  
V. Mishakin - Ale. Alekseev 09.21 15:00 0 - 3  
V. Putilovsky - S. Ogay 09.21 01:00 1 - 3  
V. Selkin - A.V. Sayganov 09.21 06:45 3 - 0  
V. Selkin - O. Belugin 09.21 08:45 3 - 0  
V. Sinkovskiy - V. Selkin 09.21 08:15 1 - 3  
Vla. Petrov - M. Cheklin 09.21 11:45 0 - 3  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 09.21 13:15 1 - 3  
Vla. Shirokov - Demic Ying 09.21 12:15 3 - 0  
Y. Shisho - Y. Troyanov 09.21 20:15 2 - 3  
Y. Troyanov - M. Andrusenko 09.21 18:45 0 - 3  
Y. Troyanov - R. Kobytov 09.21 20:45 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - M. Lytvynenko 09.21 12:00 1 - 3  
A. Baklykov - S. Filatov 09.21 09:40 0 - 3  
A. Brezitskiy - O. Tytyunnik 09.21 21:30 2 - 3  
A. Chaplyanka - A. Selin 09.21 10:25 0 - 3  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 09.21 12:10 2 - 3  
A. Chaplyanka - O. Semenets 09.21 13:55 0 - 3  
A. Chaplyanka - V. Krokhmal 09.21 08:40 3 - 0  
A. Gaponov - A. Shkurupii 09.21 14:25 3 - 0  
A. Gaponov - O. Tkachenko 09.21 08:00 2 - 3  
A. Gaponov - S. Boiko 09.21 10:55 3 - 0  
A. Kotik - N. Gritsienko 09.21 18:15 0 - 3  
A. Kotik - V. Didukh 09.21 15:55 3 - 0  
A. Levadniy - A. Gaponov 09.21 12:05 1 - 3  
A. Levadniy - D. Shcherbak 09.21 13:50 1 - 3  
A. Levadniy - O. Tkachenko 09.21 10:20 3 - 2  
A. Levadniy - S. Boiko 09.21 08:35 3 - 0  
A. Myrza - V. Ivanchatenko 09.21 17:00 3 - 2  
A. Nazrin - D. Simonchuk 09.21 12:25 3 - 0  
A. Nazrin - S. Berezynskyi 09.21 08:55 3 - 0  
A. Nazrin - S. Rutskiy 09.21 11:15 3 - 0  
A. Nazrin - V. Tokar 09.21 10:05 3 - 0  
A. Selin - Ale. Metla 09.21 09:15 0 - 3  
A. Selin - V. Krokhmal 09.21 15:05 3 - 1  
D. Baystryuchenko - A. Selin 09.21 08:05 1 - 3  
D. Baystryuchenko - Ale. Metla 09.21 14:30 2 - 3  
D. Baystryuchenko - V. Krokhmal 09.21 11:00 3 - 0  
D. Dubrovin - A. Baklykov 09.21 12:35 2 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 09.21 10:15 0 - 3  
D. Dubrovin - N. Mosiuk 09.21 09:05 0 - 3  
D. Dubrovin - S. Filatov 09.21 11:25 0 - 3  
D. Shcherbak - A. Gaponov 09.21 09:45 0 - 3  
D. Shcherbak - A. Shkurupii 09.21 11:30 0 - 3  
D. Shcherbak - O. Tkachenko 09.21 12:40 3 - 1  
D. Shcherbak - S. Boiko 09.21 07:25 3 - 2  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 09.21 07:45 3 - 2  
D. Simonchuk - S. Rutskiy 09.21 09:30 1 - 3  
D. Simonchuk - V. Tokar 09.21 11:50 3 - 1  
D. Vahta - A. Kotik 09.21 18:50 1 - 3  
D. Vahta - N. Gritsienko 09.21 16:30 1 - 3  
D. Vahta - V. Didukh 09.21 17:40 3 - 0  
D. Vahta - V. Nechyporuk 09.21 20:00 3 - 2  
Evg. Kibka - Ale. Gorbanenko 09.21 13:10 0 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Pugach 09.21 22:35 3 - 2  
I. Petryshyn - O. Tkachuk 09.21 17:45 1 - 3  
I. Petryshyn - V. Aksenin 09.21 15:25 3 - 1  
I. Semeniuk - Ser. Maksimiv 09.21 11:55 3 - 1  
I. Semeniuk - V. Zharskiy 09.21 09:35 1 - 3  
I. Sinitsky - I. Fashchevskiy 09.21 23:05 2 - 3  
I. Solovyov - S. Matviienko 09.21 16:20 2 - 3  
I. Solovyov - V. Krivenko 09.21 20:25 3 - 1  
K. Golomozyk - V. Kazmirchuk 09.21 10:00 1 - 3  
K. Golomozyk - V. Tsyhanenko 09.21 08:50 0 - 3  
K. Golomozyk - V. Vakhrushev 09.21 11:10 0 - 3  
L. Sheshurak - I. Semeniuk 09.21 12:30 3 - 0  
L. Sheshurak - P. Pidleteichuk 09.21 09:00 0 - 3  
L. Sheshurak - Ser. Maksimiv 09.21 10:10 3 - 2  
L. Sheshurak - V. Zharskiy 09.21 11:20 0 - 3  
M. Lytvynenko - N. Mosiuk 09.21 13:10 3 - 1  
M. Uchen - Via. Sereda 09.21 11:40 1 - 3  
M. Uchen - Y. Voitenko 09.21 09:20 3 - 2  
M. Zakladnyi - A. Brezitskiy 09.21 20:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - O. Tytyunnik 09.21 19:05 3 - 2  
M. Zakladnyi - O. Yarovoi 09.21 19:45 3 - 2  
N. Telnoy - Ale. Gorbanenko 09.21 07:55 3 - 0  
N. Telnoy - Evg. Kibka 09.21 12:00 3 - 2  
N. Telnoy - V. Melnik 09.21 09:40 3 - 0  
O. Semenets - A. Selin 09.21 12:45 3 - 1  
O. Semenets - Ale. Metla 09.21 11:35 3 - 1  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 09.21 09:50 3 - 0  
O. Semenets - V. Krokhmal 09.21 07:30 0 - 3  
O. Tkachenko - A. Shkurupii 09.21 09:10 0 - 3  
O. Tkachenko - S. Boiko 09.21 15:00 3 - 0  
O. Yarovoi - A. Brezitskiy 09.21 19:10 3 - 1  
O. Yarovoi - O. Tytyunnik 09.21 20:20 1 - 3  
S. Boiko - A. Shkurupii 09.21 13:15 1 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 09.21 08:30 2 - 3  
S. Filatov - N. Mosiuk 09.21 10:50 1 - 3  
S. Gergelyuk - A. Myrza 09.21 21:05 2 - 3  
S. Kubrak - A. Brezitskiy 09.21 20:15 2 - 3  
S. Kubrak - M. Zakladnyi 09.21 21:25 3 - 0  
S. Kubrak - O. Tytyunnik 09.21 19:40 1 - 3  
S. Kubrak - O. Yarovoi 09.21 20:50 3 - 1  
S. Rutskiy - S. Berezynskyi 09.21 10:40 2 - 3  
S. Rutskiy - V. Tokar 09.21 08:20 1 - 3  
S. Stelmashchuk - P. Pugach 09.21 23:35 2 - 3  
S. Tsybulin - Ale. Gorbanenko 09.21 09:05 3 - 0  
S. Tsybulin - Evg. Kibka 09.21 10:15 2 - 3  
S. Tsybulin - N. Telnoy 09.21 12:35 3 - 0  
S. Tsybulin - V. Melnik 09.21 11:25 0 - 3  
S. Zazimko - M. Uchen 09.21 12:15 3 - 1  
S. Zazimko - P. Cherednichenko 09.21 08:45 3 - 2  
S. Zazimko - Via. Sereda 09.21 09:55 3 - 2  
S. Zazimko - Y. Voitenko 09.21 11:05 2 - 3  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 09.21 13:05 3 - 1  
T. Kozenkov - I. Solovyov 09.21 16:55 2 - 3  
T. Kozenkov - V. Krivenko 09.21 15:45 1 - 3  
V. Aksenin - O. Tkachuk 09.21 20:05 2 - 3  
V. Didukh - N. Gritsienko 09.21 20:35 2 - 3  
V. Ivanchatenko - S. Gergelyuk 09.21 16:25 3 - 0  
V. Ivasiv - O. Tkachuk 09.21 16:00 3 - 2  
V. Ivasiv - V. Aksenin 09.21 17:10 3 - 2  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 09.21 19:30 3 - 1  
V. Kazmirchuk - V. Tsyhanenko 09.21 12:55 2 - 3  
V. Krivenko - S. Matviienko 09.21 17:30 3 - 1  
V. Krokhmal - Ale. Metla 09.21 13:20 0 - 3  
V. Melnik - Ale. Gorbanenko 09.21 10:50 3 - 0  
V. Melnik - Evg. Kibka 09.21 08:30 3 - 2  
V. Nechyporuk - A. Kotik 09.21 17:05 3 - 2  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 09.21 15:20 1 - 3  
V. Nechyporuk - V. Didukh 09.21 19:25 3 - 1  
V. Paukov - V. Kazmirchuk 09.21 11:45 1 - 3  
V. Paukov - V. Vakhrushev 09.21 09:25 1 - 3  
V. Tokar - S. Berezynskyi 09.21 13:00 3 - 2  
V. Vakhrushev - V. Kazmirchuk 09.21 08:15 3 - 2  
V. Vakhrushev - V. Tsyhanenko 09.21 10:35 3 - 1  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 09.21 10:45 3 - 2  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 09.21 08:25 3 - 2  
Via. Sereda - P. Cherednichenko 09.21 12:50 3 - 0  
Y. Voitenko - P. Cherednichenko 09.21 10:30 3 - 0  
Y. Voitenko - Via. Sereda 09.21 08:10 3 - 1  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 09.21 16:35 0 - 3  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 09.21 14:50 2 - 3  
Y. Vorsulyak - V. Aksenin 09.21 18:55 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 09.21 16:45 1 - 3  
G. Telnaya - I. Evtodiy 09.21 17:55 1 - 3  
G. Telnaya - N. Khmelevskaia 09.21 17:20 3 - 1  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 09.21 16:10 3 - 2  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 09.21 18:00 3 - 0  
I. Evtodiy - I. Aseeva 09.21 17:25 3 - 1  
I. Evtodiy - N. Khmelevskaia 09.21 16:15 3 - 0  
I. Evtodiy - Tat. Tatianina 09.21 15:35 3 - 1  
N. Khmelevskaia - I. Aseeva 09.21 15:40 2 - 3  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 09.21 16:50 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chilikin - O. Lytvynenko 09.21 23:55 2 - 3  
A. Kovrikov - P. Babenko 09.21 08:45 2 - 3  
A. Kovrikov - R. Tsubera 09.21 09:45 3 - 0  
A. Mashtakov - E. Yunusov 09.21 21:55 1 - 3  
A. Mashtakov - R. Lazebny 09.21 20:45 0 - 3  
A. Zhuravlev - Vla. Gorelov 09.21 18:00 3 - 1  
D. Derevinskyi - M. Butkov 09.21 08:00 3 - 1  
D. Derevinskyi - P. Plyushch 09.21 09:00 2 - 3  
D. Kebalo - A. Kovrikov 09.21 10:45 3 - 2  
D. Kebalo - R. Tsubera 09.21 12:15 2 - 3  
D. Kushko - V. Zamniborshch 09.21 13:45 3 - 2  
E. Yunusov - R. Lazebny 09.21 23:40 0 - 3  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 09.21 20:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - Z. Telyugin 09.21 14:30 0 - 3  
I. Oleynik - V. Gedz 09.21 15:45 3 - 0  
M. Butkov - D. Derevinskyi 09.21 12:00 2 - 3  
M. Butkov - P. Plyushch 09.21 10:30 1 - 3  
M. Butkov - V. Grushko 09.21 09:30 2 - 3  
M. Chukanov - Vla. Gorelov 09.21 20:00 3 - 2  
M. Chukanov - Vla. Kovalenko 09.21 15:00 0 - 3  
N. Trofimov - O. Malov 09.21 11:30 3 - 2  
N. Trofimov - S. Baranovskiy 09.21 10:00 3 - 2  
O. Malov - N. Trofimov 09.21 08:30 0 - 3  
O. Malov - S. Baranovskiy 09.21 12:00 0 - 3  
Oleg Andreev - I. Oleynik 09.21 19:45 1 - 3  
Oleg Andreev - R. Pavlyuk 09.21 16:15 3 - 2  
P. Babenko - A. Kovrikov 09.21 11:45 3 - 1  
P. Babenko - D. Kebalo 09.21 10:15 3 - 1  
P. Babenko - R. Tsubera 09.21 11:15 3 - 1  
P. Plyushch - V. Grushko 09.21 08:30 1 - 3  
P. Vasylchuk - A. Chilikin 09.21 21:35 0 - 3  
P. Vasylchuk - O. Lytvynenko 09.21 22:45 3 - 2  
Pyotr Kolesnik - E. Yunusov 09.21 21:20 1 - 3  
Pyotr Kolesnik - R. Lazebny 09.21 22:30 2 - 3  
R. Tsubera - D. Kebalo 09.21 08:15 3 - 2  
R. Tsubera - P. Babenko 09.21 09:15 1 - 3  
S. Baranovskiy - O. Malov 09.21 09:00 3 - 0  
S. Baranovskiy - V. Sazhnev 09.21 08:00 2 - 3  
S. Kireev - I. Chernetskiy 09.21 16:30 3 - 2  
S. Kireev - M. Chukanov 09.21 18:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - M. Chukanov 09.21 13:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - S. Kireev 09.21 15:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - Vla. Kovalenko 09.21 17:00 2 - 3  
V. Gedz - D. Kushko 09.21 15:15 0 - 3  
V. Gedz - R. Pavlyuk 09.21 18:45 3 - 2  
V. Grushko - D. Derevinskyi 09.21 10:00 3 - 0  
V. Grushko - P. Plyushch 09.21 11:30 2 - 3  
V. Misevra - V. Strelets 09.21 09:30 3 - 0  
V. Necheporenko - V. Strelets 09.21 11:00 1 - 3  
V. Sazhnev - N. Trofimov 09.21 09:30 1 - 3  
V. Sazhnev - O. Malov 09.21 10:30 1 - 3  
V. Zamniborshch - Oleg Andreev 09.21 16:45 2 - 3  
V. Zamniborshch - V. Gedz 09.21 20:15 3 - 1  
Vla. Gorelov - I. Chernetskiy 09.21 18:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - S. Kireev 09.21 13:30 1 - 3  
Vla. Gorelov - V. Gaynyuk 09.21 15:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - Z. Telyugin 09.21 17:00 1 - 3  
Vla. Kovalenko - I. Chernetskiy 09.21 14:00 3 - 2  
Vla. Kovalenko - S. Kireev 09.21 17:30 0 - 3  
Vla. Kovalenko - Vla. Gorelov 09.21 15:30 3 - 2  
Vla. Kovalenko - Z. Telyugin 09.21 19:00 1 - 3  
Y. Bratukhin - V. Misevra 09.21 10:30 3 - 2  
Y. Bratukhin - V. Strelets 09.21 12:00 3 - 1  
Y. Krol - A. Chilikin 09.21 22:10 3 - 1  
Y. Krol - O. Lytvynenko 09.21 21:00 0 - 3  
Y. Krol - P. Vasylchuk 09.21 23:20 3 - 2  
Z. Telyugin - M. Chukanov 09.21 16:00 3 - 0  
Z. Telyugin - S. Kireev 09.21 19:30 3 - 0  
Z. Telyugin - V. Gaynyuk 09.21 17:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Dotsenko - Vik. Zaytseva 09.21 16:30 3 - 0  
M. Litovchenko - M. Dotsenko 09.21 15:00 1 - 3  
M. Litovchenko - Vik. Zaytseva 09.21 14:00 2 - 3  
M. Litovchenko - Y. Emelyanenko 09.21 16:00 3 - 1  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 09.21 14:30 3 - 2  
Y. Emelyanenko - Vik. Zaytseva 09.21 15:30 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Port Adelaide 09.21 11:15 45 - 61  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 09.21 11:00 9 - 3  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 09.21 07:00 5 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 09.21 11:00 10 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Minnesota 09.21 01:08 0 - 4  
LA Angels - Texas 09.21 22:10 8 - 5  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. West - Tom Doig 09.21 09:00 2 - 1  
Mark Royal - Jon. West 09.21 11:00 2 - 1  
Tom Doig - Mark Royal 09.21 10:00 1 - 2  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - J. Wattimena 09.21 12:30 3 - 5  
J. Clayton - R. Meulenkamp 09.21 16:15 3 - 5  
J. Clayton - W. Borland 09.21 15:10 5 - 1  
J. de Zwaan - J. Clayton 09.21 17:10 3 - 5  
J. de Zwaan - J. Wattimena 09.21 14:25 5 - 4  
J. de Zwaan - R. Meulenkamp 09.21 10:40 2 - 5  
J. Wattimena - Nick Kenny 09.21 15:25 3 - 5  
J. Wattimena - R. Meulenkamp 09.21 13:30 5 - 2  
J. Wattimena - S. Bunting 09.21 11:00 5 - 0  
Nick Kenny - J. Clayton 09.21 11:25 2 - 5  
Nick Kenny - J. de Zwaan 09.21 13:10 1 - 5  
Nick Kenny - S. Bunting 09.21 16:55 5 - 2  
R. Meulenkamp - Nick Kenny 09.21 12:05 5 - 2  
R. Meulenkamp - S. Bunting 09.21 14:45 3 - 5  
R. Meulenkamp - W. Borland 09.21 17:30 5 - 2  
S. Bunting - J. Clayton 09.21 13:55 0 - 5  
S. Bunting - J. de Zwaan 09.21 15:55 2 - 5  
S. Bunting - W. Borland 09.21 12:50 4 - 5  
W. Borland - J. de Zwaan 09.21 11:50 0 - 5  
W. Borland - J. Wattimena 09.21 16:35 3 - 5  
W. Borland - Nick Kenny 09.21 14:10 0 - 5  
E-Sport (CSGO, ESEA PD, AUS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avant Gaming - Mako 09.21 13:05 1 - 0  
Blessed Esports - Vertex Esports Club 09.21 13:05 0 - 1  
Rooster - Overt 09.21 12:05 1 - 0  
E-Sport (CSGO, LVP, La Copa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zerozone - Rhyno Esports 09.21 19:00 1 - 0  
E-Sport (CSGO,Elgiganten Ligaen,Gr.St.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg Rebels - Enable 09.21 19:00 1 - 0  
AGF Esport - Esimed Esports 09.21 20:00 1 - 0  
Alpha Gaming - Lyngby Vikings 09.21 18:00 0 - 1  
Atlando - Enable 09.21 20:00 1 - 0  
Enable - Masonic 09.21 21:00 1 - 0  
Esimed Esports - Atlando 09.21 22:00 0 - 1  
Ignite Esport - Sorby Esport 09.21 18:00 0 - 1  
Sorby Esport - Alpha Gaming 09.21 19:00 1 - 0  
Tricked eSport - AGF Esport 09.21 21:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL Championnat Nat.-Gr.S)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alltech Esport - LDLC OL 09.21 20:25 0 - 1  
Apologis Esport - Team Heretics 09.21 21:15 0 - 1  
Exalty - Warthox 09.21 19:00 0 - 1  
LDLC OL - Alltech Esport 09.21 19:00 1 - 0  
Team Heretics - Apologis Esport 09.21 22:10 1 - 0  
The Dice - Ubiteam 09.21 21:25 1 - 0  
Ubiteam - The Dice 09.21 22:25 0 - 1  
Warthox - Exalty 09.21 20:30 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESL UK Premier,Winter Se.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CeX EPS - Dame Time 09.21 22:00 1 - 0  
Radix Esports - Brunolopes 09.21 20:00 1 - 0  
Umx - Nopurplesattob 09.21 21:00 0 - 1  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,Asia,playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyloo - Beyond Esports 09.21 10:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,ESLProLeague,Oceania,play)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renegades - Chiefs Esports Club 09.21 06:30 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Asia Clos Q)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beyond Esports - Mazaalai 09.21 06:00 2 - 0  
Big Time Regal Gaming - Divine Vendetta 09.21 09:00    
E-Sport (CSGO,Play For Belarus,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endpoint - Illuminar Gaming 09.21 14:10 0 - 1  
Honoris - Nemiga Gaming 09.21 17:00 0 - 1  
Pact - Saw 09.21 15:25 0 - 1  
Saw - Nemiga Gaming 09.21 19:15 0 - 1  
Sprout - Budapest Five 09.21 13:00 1 - 0  
Sprout - Illuminar Gaming 09.21 18:00 1 - 0  
E-Sport (Dota 2, BTS Pro Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quincy Crew - Infamous 09.21 22:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, BTS Pro Series SE Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Execration - TNC Predator 09.21 12:00 0 - 2  
Neon Esports - Among US 09.21 10:00 1 - 1  
New Esports - Boom Esports 09.21 08:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, China Pro Cup, Group St)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - Sparking Arrow Gaming 09.21 13:30 2 - 0  
Team Aster - Lbzs 09.21 09:55 1 - 2  
E-Sport (Dota2, OGA Dota Pit EU/CIS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5Men - Vikin.gg 09.21 13:55 2 - 0  
Flytomoon - Ninjas In Pyjamas 09.21 16:20 2 - 1  
Ninjas In Pyjamas - 5Men 09.21 20:00 1 - 2  
E-Sport (Esl Mistrzostwa Polski, Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Gaminate - Los Kogutos 09.21 20:30 1 - 0  
Team Gaminate - Los Kogutos 09.21 21:30 0 - 1  
X-Kom Ago - AVEZ 09.21 18:30 1 - 0  
X-Kom Ago - AVEZ 09.21 19:20 0 - 0  
E-Sport (R6S, European League, Stage 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaos Esports Club - Bds Esport 09.21 21:00 0 - 1  
Natus Vincere - Tempra Esports 09.21 19:00    
Rogue - Team Empire 09.21 18:00 0 - 1  
Team Secret - G2 Esports 09.21 22:00 1 - 0  
Team Vitality - Virtus.pro 09.21 20:00    
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - DEAC 09.21 18:30 3 - 2  
Kecskemét - Újpest 09.21 19:00 1 - 0  
Nyírgyulaj - Aramis 09.21 18:30 0 - 2  
Golf (Cambia Portland Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambia Portland Classic 2020 09.21 01:30    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk 09.21 18:10 5 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.21 12:00 2 - 10  
Tolpar Ufa - Kuznyeckije Medvegyi 09.21 14:00 4 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 09.21 09:30 2 - 4  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 09.21 08:20 1 - 3  
Four Icebreakers - Ice Gang (3x10 perc) 09.21 00:05 5 - 2  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 09.21 2