Tippmix eredmények - 2020. március 30. - április 5.

2020-03-30
Tippmix eredmények - 2020. március 30. - április 5.
2020.04.05.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Menshikov 04.05 02:00 1 - 3  
A. Aronov - A. Menshikov 04.05 05:30 0 - 3  
A. Aronov - A. Menshikov 04.05 16:00 3 - 1  
A. Aronov - S. Kuzmin 04.05 14:00 3 - 2  
A. Aronov - V. Smaglyukov 04.05 04:00 3 - 0  
A. Arutiunyan - A. Yanshaev 04.05 07:00 2 - 3  
A. Arutiunyan - V. Ivanov Stanislavovic 04.05 08:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - V. Ivanov Stanislavovic 04.05 09:00 3 - 1  
A. Arutiunyan - V. Ivanov Stanislavovic 04.05 18:30 3 - 1  
A. Arutiunyan - V. Ivanov Stanislavovic 04.05 21:00 2 - 3  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.05 23:30 3 - 1  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.05 23:30 3 - 0  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.05 04:30 1 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.05 14:30 1 - 3  
A. Menshikov - V. Smaglyukov 04.05 03:00 3 - 0  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.05 11:30 0 - 3  
A. Petrov - I. Smirnov 04.05 23:00 3 - 0  
A. Sadkov - I. Novikov 04.05 10:30 1 - 3  
A. Sadkov - I. Novikov 04.05 22:00 3 - 2  
A. Skrebnev - E. Ilyukhin 04.05 01:30 0 - 3  
A. Skrebnev - Igor Minchenkov 04.05 00:30 3 - 1  
A. Skrebnev - Igor Minchenkov 04.05 09:30 3 - 0  
A. Skrebnev - Igor Minchenkov 04.05 20:00 2 - 3  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.05 06:30 3 - 2  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.05 18:00 1 - 3  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.05 14:30 0 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.05 04:30 3 - 2  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.05 05:30 3 - 1  
A. Trushkin - P. Korolev 04.05 03:00 3 - 0  
A. Yanshaev - A. Arutiunyan 04.05 20:00 3 - 0  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.05 00:00 1 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.05 09:30 2 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.05 18:00 2 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.05 21:30 3 - 0  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.05 06:30 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.05 10:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.05 13:00 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.05 22:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.05 12:00 3 - 2  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.05 10:00 3 - 2  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.05 13:30 3 - 2  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.05 02:00 0 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.05 04:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.05 19:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.05 21:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 04.05 00:00 0 - 3  
I. Khairullin - A. Trushkin 04.05 17:30 2 - 3  
I. Khairullin - P. Korolev 04.05 15:30 3 - 0  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.05 11:30 3 - 2  
I. Novikov - R. Pavlenko 04.05 23:00 1 - 3  
I. Smirnov - A. Gribkov 04.05 22:30 2 - 3  
I. Smirnov - A. Petrov 04.05 12:30 3 - 1  
I. Smirnov - A.D. Volkov 04.05 11:00 3 - 1  
Igor Minchenkov - A. Skrebnev 04.05 07:00 0 - 3  
Igor Minchenkov - E. Ilyukhin 04.05 18:30 1 - 3  
Igor Minchenkov - S. Bychkov 04.05 08:30 3 - 1  
Igor Minchenkov - V. Nemashkalo 04.05 01:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.05 12:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.05 13:00 3 - 0  
O. Kutuzov - R. Pavlenko 04.05 10:00 2 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.05 15:00 2 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.05 03:30 3 - 0  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.05 16:30 1 - 3  
O. Nikiforov - P. Korolev 04.05 17:00 3 - 2  
P. Korolev - A. Trushkin 04.05 16:00 0 - 3  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.05 02:30 1 - 3  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.05 14:00 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Ermilov 04.05 22:30 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Sadkov 04.05 11:00 3 - 1  
R. Pavlenko - I. Novikov 04.05 12:30 3 - 2  
R. Pavlenko - I. Novikov 04.05 13:30 3 - 2  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.05 20:30 3 - 0  
S. Bychkov - Igor Minchenkov 04.05 19:00 1 - 3  
S. Bychkov - Igor Minchenkov 04.05 21:30 3 - 1  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 04.05 07:30 3 - 0  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 04.05 09:00 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.05 03:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.05 17:30 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Menshikov 04.05 15:00 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.05 16:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Smaglyukov 04.05 05:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 04.05 01:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 04.05 06:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 04.05 19:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 04.05 08:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.05 20:30 3 - 0  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Arutiunyan 04.05 00:30 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.05 01:30 3 - 2  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.05 19:30 2 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.05 07:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 04.05 08:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - Igor Minchenkov 04.05 06:00 1 - 3  
V. Shirshov - A. Aronov 04.05 15:30 3 - 2  
V. Shirshov - A. Menshikov 04.05 17:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 04.05 02:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Likhitsky 04.05 16:35 0 - 3  
A. Borodachev - A. Naida 04.05 18:05 1 - 3  
A. Borodachev - A. Scherbak 04.05 15:35 2 - 3  
A. Borodachev - O. Dukhovenko 04.05 19:05 0 - 3  
A. Hrytsai - O. Melashenko 04.05 07:35 3 - 0  
A. Hrytsai - V. Kobets 04.05 09:35 1 - 3  
A. Hrytsai - Vla. Gorelov 04.05 12:05 3 - 1  
A. Hrytsai - Y. Sokoltsov 04.05 11:05 3 - 2  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 04.05 13:00 3 - 1  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 04.05 11:00 3 - 1  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 04.05 14:00 2 - 3  
A. Kozachenko - A. Nadoporozhsky 04.05 17:40 3 - 1  
A. Kozachenko - M. Teteruk 04.05 15:10 3 - 2  
A. Kozachenko - R. Kapinus 04.05 16:10 2 - 3  
A. Levshin - L. Boiko 04.05 18:00 3 - 2  
A. Levshin - O. Naplokov 04.05 16:00 3 - 0  
A. Levshin - V. Voronenkov 04.05 17:00 3 - 0  
A. Likhitsky - A. Scherbak 04.05 18:35 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 04.05 16:40 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 04.05 15:40 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 04.05 14:40 3 - 0  
A. Naida - A. Likhitsky 04.05 15:05 0 - 3  
A. Naida - A. Scherbak 04.05 17:05 3 - 0  
A. Peretiatko - D. Ivchenko 04.05 09:55 2 - 3  
A. Peretiatko - I. Evgeniy 04.05 08:55 2 - 3  
A. Peretiatko - M. Marchuk 04.05 10:55 3 - 0  
D. Ivchenko - A. Peretiatko 04.05 13:25 3 - 0  
D. Ivchenko - I. Evgeniy 04.05 11:25 3 - 2  
D. Ivchenko - M. Marchuk 04.05 14:25 3 - 0  
I. Evgeniy - A. Peretiatko 04.05 13:55 3 - 1  
I. Evgeniy - D. Ivchenko 04.05 12:25 0 - 3  
I. Evgeniy - M. Marchuk 04.05 12:55 2 - 3  
L. Boiko - A. Levshin 04.05 19:00 3 - 1  
L. Boiko - O. Naplokov 04.05 17:30 3 - 1  
L. Boiko - V. Voronenkov 04.05 16:30 0 - 3  
M. Marchuk - A. Peretiatko 04.05 11:55 3 - 2  
M. Marchuk - D. Ivchenko 04.05 09:25 3 - 0  
M. Marchuk - I. Evgeniy 04.05 10:25 3 - 0  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 04.05 09:30 3 - 0  
M. Mosyuk - N. Korniyenko 04.05 08:30 3 - 1  
M. Mosyuk - P. Kilyakin 04.05 10:30 3 - 2  
M. Teteruk - A. Kozachenko 04.05 20:10 3 - 0  
M. Teteruk - A. Nadoporozhsky 04.05 19:10 2 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 04.05 17:10 3 - 0  
N. Korniyenko - A. Ivashkin 04.05 12:00 3 - 2  
N. Korniyenko - M. Mosyuk 04.05 13:30 3 - 1  
N. Korniyenko - P. Kilyakin 04.05 12:30 1 - 3  
O. Dukhovenko - A. Likhitsky 04.05 17:35 1 - 3  
O. Dukhovenko - A. Naida 04.05 16:05 0 - 3  
O. Dukhovenko - A. Scherbak 04.05 14:35 1 - 3  
O. Melashenko - Y. Sokoltsov 04.05 12:35 0 - 3  
O. Naplokov - A. Levshin 04.05 21:00 2 - 3  
O. Naplokov - L. Boiko 04.05 20:00 1 - 3  
O. Naplokov - V. Voronenkov 04.05 19:30 2 - 3  
P. Kilyakin - A. Ivashkin 04.05 09:00 3 - 2  
P. Kilyakin - M. Mosyuk 04.05 11:30 3 - 1  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 04.05 10:00 2 - 3  
R. Kapinus - A. Kozachenko 04.05 18:40 2 - 3  
R. Kapinus - A. Nadoporozhsky 04.05 19:40 0 - 3  
R. Kapinus - M. Teteruk 04.05 18:10 1 - 3  
S. Burdelnyy - T. Arevkin 04.05 09:10 3 - 2  
S. Burdelnyy - V. Panchenko 04.05 07:10 3 - 0  
S. Burdelnyy - V. Vasko 04.05 08:10 1 - 3  
T. Arevkin - S. Burdelnyy 04.05 10:10 1 - 3  
T. Arevkin - V. Panchenko 04.05 08:40 3 - 1  
T. Arevkin - V. Vasko 04.05 07:40 2 - 3  
V. Kobets - O. Melashenko 04.05 10:35 3 - 2  
V. Kobets - Vla. Gorelov 04.05 08:05 1 - 3  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 04.05 13:35 2 - 3  
V. Panchenko - S. Burdelnyy 04.05 12:10 2 - 3  
V. Panchenko - T. Arevkin 04.05 11:10 1 - 3  
V. Panchenko - V. Vasko 04.05 10:40 0 - 3  
V. Subbota - A. Hrytsai 04.05 13:05 2 - 3  
V. Subbota - O. Melashenko 04.05 08:35 3 - 2  
V. Subbota - V. Kobets 04.05 11:35 3 - 1  
V. Subbota - Vla. Gorelov 04.05 10:05 3 - 2  
V. Subbota - Y. Sokoltsov 04.05 07:05 2 - 3  
V. Vasko - S. Burdelnyy 04.05 11:40 3 - 1  
V. Vasko - T. Arevkin 04.05 12:40 0 - 3  
V. Vasko - V. Panchenko 04.05 09:40 2 - 3  
V. Voronenkov - A. Levshin 04.05 20:30 3 - 2  
V. Voronenkov - L. Boiko 04.05 21:30 1 - 3  
V. Voronenkov - O. Naplokov 04.05 18:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - O. Melashenko 04.05 14:05 3 - 0  
Vla. Gorelov - Y. Sokoltsov 04.05 09:05 3 - 1  
Baseball (CPBL tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Fubon Guardians 2 04.05 07:00 4 - 12  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boer - Esteli 04.05 00:00 4 - 5  
Boer - Esteli (18:00) 04.05 18:00 6 - 12  
Carazo - Rivas 04.05 00:00 0 - 3  
Carazo - Rivas (18:00) 04.05 18:00 7 - 5  
Chontales - Boaco 04.05 00:00 6 - 3  
Chontales - Boaco (18:00) 04.05 18:00 12 - 4  
Granada - Masaya 04.05 00:00 10 - 6  
Granada - Masaya (18:00) 04.05 18:00 7 - 8  
Madriz - Jinotega 04.05 18:00 4 - 18  
Tigres - León 04.05 00:00 6 - 4  
Tigres - León (19:00) 04.05 19:00 3 - 1  
Zelaya - Dantos 04.05 00:00 2 - 3  
Zelaya - Dantos 04.05 18:00 4 - 12  
Futsal (Fehérorosz Bobrujszki Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bobrujszk - Euroopt 04.05 13:00 14 - 2  
Ohrana Bobrujszk - SZKA-Bobrujszk 04.05 17:00 4 - 6  
Futsal (Fehérorosz Mogiljevi Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DSC 6713 Farm - Trididvictory 04.05 12:00 0 - 4  
Europromstal - MFC Dribin 04.05 18:00 2 - 7  
FC Mara - Energetik 40 04.05 10:00 7 - 2  
Jurana Tour - Nashe Radio 04.05 11:00 4 - 1  
Mogilevoblgaz - Mchs 04.05 13:00 2 - 2  
Monp - Mogilevliftmash 04.05 13:00 2 - 1  
Shklovdrev - NEO System Warhead 04.05 16:00 3 - 6  
Sporting - Dnepr 2002 04.05 14:00 28 - 0  
Sturm - Brux 04.05 15:00 5 - 11  
Jégkorong (Fehérorosz Minszki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ledovje Pingvini Minszk - Aréna Minszk 04.05 19:10 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2019/20 04.05 18:00    
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.05 10:10 3 - 1  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.05 19:00 3 - 4  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.05 08:05 4 - 2  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.05 16:00 5 - 5  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.05 21:00 2 - 2  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.05 15:00 6 - 3  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.05 12:00 2 - 0  
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 04.05 20:00 5 - 3  
Ice Warriors - War Foxes (3x10 perc) 04.05 23:40 5 - 2  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.05 06:00 4 - 2  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.05 17:00 1 - 4  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.05 13:00 1 - 4  
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.05 09:05 3 - 5  
Rockets - Four Ronin (3x10 perc) 04.05 22:45 7 - 5  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.05 11:10 2 - 5  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.05 18:00 6 - 2  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.05 07:00 1 - 5  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.05 14:00 3 - 1  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Yulon Luxgen Dinos 04.05 12:00 102 - 90  
Pauian Archiland - Taiwan Beer 04.05 10:00 72 - 99  
Labdarúgás (Burundi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bujumbura City FC - Bumamuru 04.05 13:30 3 - 3  
Olympic Star - LLB Academic 04.05 15:00 6 - 0  
Sports Dynamik - Aigle Noir 04.05 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - FK Minszk 04.05 13:00 2 - 0  
Isloch Minszk - Szluck 04.05 17:00 2 - 3  
Vityebszk - Szmolevicsi 04.05 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Las Sabanas 04.05 00:00 1 - 1  
Juventus Managua - Diriangen 04.05 02:00 3 - 0  
Real Madriz - Managua FC 04.05 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa Tartalék - Chinandega Tartalék 04.05 21:30 5 - 0  
Walter Ferretti Tartalék - Real Esteli Tartalék 04.05 22:30 1 - 4  
Labdarúgás (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khatlon - Istaravshan 04.05 13:00 2 - 1  
Kuktosh - Regar-Tadaz Tursunzoda 04.05 13:00 0 - 0  
Lokomotív-Pamir - Faizkand 04.05 13:00 2 - 2  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 04.05 11:20 2 - 3  
Ural Military - Ural University 04.05 13:20 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Stars 04.05 05:20 2 - 3  
Ural Red Fox - Ural Energy 04.05 07:20 3 - 0  

 

2020.04.04.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Menshikov 04.04 18:30 3 - 0  
A. Aronov - V. Shirshov 04.04 07:00 1 - 3  
A. Aronov - V. Smaglyukov 04.04 08:30 3 - 0  
A. Arutiunyan - A. Yanshaev 04.04 23:30 2 - 3  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.04 14:00 2 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 04.04 03:30 3 - 1  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.04 16:00 3 - 0  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.04 17:30 3 - 2  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.04 02:30 2 - 3  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.04 14:00 3 - 1  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.04 16:00 2 - 3  
A. Gribkov - I. Smirnov 04.04 17:30 2 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.04 19:30 1 - 3  
A. Menshikov - V. Smaglyukov 04.04 21:00 2 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.04 04:00 3 - 2  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.04 02:00 0 - 3  
A. Sadkov - O. Kutuzov 04.04 15:00 1 - 3  
A. Sadkov - R. Pavlenko 04.04 16:30 1 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 04.04 23:00 3 - 0  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.04 19:30 3 - 2  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.04 21:30 2 - 3  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.04 10:30 2 - 3  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.04 22:00 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.04 03:30 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.04 15:00 3 - 0  
A.D. Volkov - I. Smirnov 04.04 16:30 0 - 3  
D. Kolesnikov - A. Gribkov 04.04 03:00 3 - 2  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.04 04:30 3 - 2  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.04 05:30 1 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.04 17:00 3 - 2  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.04 14:30 2 - 3  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.04 18:30 0 - 3  
D. Redenkov - I. Khairullin 04.04 07:00 3 - 0  
D. Redenkov - P. Korolev 04.04 08:30 1 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.04 09:00 3 - 2  
D. Rutko - A. Yanshaev 04.04 01:30 3 - 2  
D. Rutko - A. Yanshaev 04.04 11:00 0 - 3  
D. Rutko - V. Ivanov Stanislavovic 04.04 12:30 1 - 3  
D. Rutko - Y. Merkushin 04.04 00:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.04 22:00 3 - 0  
E. Ilyukhin - O. Shagarov 04.04 11:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.04 13:00 1 - 3  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.04 20:00 3 - 0  
I. Khairullin - P. Korolev 04.04 06:30 3 - 0  
I. Khairullin - P. Korolev 04.04 18:00 3 - 1  
I. Novikov - I. Ramenskiy 04.04 04:00 1 - 3  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.04 02:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 04.04 02:30 3 - 1  
I. Smirnov - A. Gribkov 04.04 15:30 1 - 3  
I. Smirnov - E. Ilyukhin 04.04 01:30 3 - 2  
I. Smirnov - S. Myagkov 04.04 00:00 3 - 0  
Igor Minchenkov - E. Ilyukhin 04.04 23:30 1 - 3  
O. Kutuzov - R. Pavlenko 04.04 14:30 3 - 1  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.04 06:00 3 - 0  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.04 08:00 3 - 2  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.04 09:30 3 - 1  
O. Shagarov - S. Bychkov 04.04 10:00 3 - 0  
O. Shagarov - S. Myagkov 04.04 12:00 0 - 3  
P. Korolev - A. Trushkin 04.04 20:30 2 - 3  
P. Korolev - D. Redenkov 04.04 19:00 3 - 2  
P. Korolev - D. Redenkov 04.04 21:00 3 - 0  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.04 07:30 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Ermilov 04.04 15:30 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Sadkov 04.04 17:00 3 - 2  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.04 00:30 0 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.04 12:30 1 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 04.04 11:00 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.04 06:00 1 - 3  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.04 08:00 2 - 3  
S. Kuzmin - V. Smaglyukov 04.04 09:00 3 - 0  
S. Myagkov - E. Ilyukhin 04.04 10:30 3 - 2  
S. Myagkov - O. Shagarov 04.04 13:30 3 - 2  
S. Myagkov - S. Bychkov 04.04 01:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 04.04 00:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 04.04 12:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.04 10:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.04 13:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 04.04 01:00 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.04 11:30 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.04 23:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.04 04:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - I. Ramenskiy 04.04 03:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - I. Ramenskiy 04.04 05:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - Igor Minchenkov 04.04 22:30 1 - 3  
V. Shirshov - A. Aronov 04.04 09:30 3 - 0  
V. Shirshov - A. Aronov 04.04 20:00 3 - 1  
V. Shirshov - A. Aronov 04.04 21:30 3 - 0  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.04 06:30 3 - 0  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.04 18:00 3 - 2  
V. Smaglyukov - A. Aronov 04.04 19:00 1 - 3  
V. Smaglyukov - A. Menshikov 04.04 20:30 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 04.04 07:30 1 - 3  
Val. Ivanov - A. Yanshaev 04.04 13:30    
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hrytsai - H. Buianover 04.04 09:25 3 - 2  
A. Hrytsai - O. Melashenko 04.04 12:55 3 - 1  
A. Hrytsai - V. Luzhanskiy 04.04 11:25 3 - 2  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 04.04 17:00 3 - 2  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 04.04 18:00 1 - 3  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 04.04 16:00 1 - 3  
A. Nazarov - I. Efimenko 04.04 12:30 1 - 3  
A. Nazarov - V. Mischenko 04.04 13:30 2 - 3  
A. Nazarov - Y. Kerusenko 04.04 12:00 1 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 04.04 07:10 3 - 0  
A. Troian - V. Panchenko 04.04 09:10 1 - 3  
A. Troian - V. Smyk 04.04 08:10 0 - 3  
D. Derevinskiy - M. Marchuk 04.04 10:35 3 - 2  
D. Derevinskiy - M. Voronin 04.04 13:35 3 - 1  
D. Derevinskiy - O. Obrazkov 04.04 08:05    
D. Khairov - I. Hudushyn 04.04 16:10 3 - 2  
D. Khairov - K. Yahnitynskyi 04.04 17:40 3 - 2  
D. Khairov - Ste. Yakimenko 04.04 15:10 3 - 1  
Fed. Bazin - I. Evgeniy 04.04 20:05 3 - 2  
Fed. Bazin - I. Oranskiy 04.04 19:05 1 - 3  
Fed. Bazin - V. Polusmuak 04.04 17:05 1 - 3  
H. Buianover - O. Melashenko 04.04 14:25 2 - 3  
I. Efimenko - A. Nazarov 04.04 10:00 2 - 3  
I. Efimenko - V. Mischenko 04.04 11:30 3 - 2  
I. Efimenko - Y. Kerusenko 04.04 09:00 3 - 0  
I. Evgeniy - Fed. Bazin 04.04 15:05 3 - 1  
I. Evgeniy - I. Oranskiy 04.04 17:35 0 - 3  
I. Evgeniy - V. Polusmuak 04.04 16:05 1 - 3  
I. Hudushyn - D. Khairov 04.04 18:40 2 - 3  
I. Hudushyn - K. Yahnitynskyi 04.04 19:40 3 - 0  
I. Hudushyn - Ste. Yakimenko 04.04 18:10 1 - 3  
I. Oranskiy - Fed. Bazin 04.04 15:35 3 - 0  
I. Oranskiy - I. Evgeniy 04.04 16:35 1 - 3  
K. Yahnitynskyi - D. Khairov 04.04 16:40 2 - 3  
K. Yahnitynskyi - I. Hudushyn 04.04 14:40 3 - 1  
K. Yahnitynskyi - Ste. Yakimenko 04.04 15:40 0 - 3  
M. Balakiriev - D. Derevinskiy 04.04 09:35 3 - 2  
M. Balakiriev - M. Marchuk 04.04 07:35 3 - 2  
M. Balakiriev - M. Voronin 04.04 11:05 3 - 1  
M. Marchuk - M. Voronin 04.04 12:35 3 - 0  
N. Korniyenko - A. Ivashkin 04.04 20:30 1 - 3  
N. Korniyenko - P. Kilyakin 04.04 21:30 1 - 3  
N. Korniyenko - V. Bochkovskiy 04.04 18:30 3 - 1  
O. Leonenko - A. Troian 04.04 12:10 3 - 2  
O. Leonenko - V. Panchenko 04.04 11:10 3 - 1  
O. Leonenko - V. Smyk 04.04 10:40 3 - 0  
P. Kilyakin - A. Ivashkin 04.04 19:00 3 - 1  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 04.04 16:30 3 - 2  
P. Kilyakin - V. Bochkovskiy 04.04 17:30 3 - 1  
R. Yushko - A. Hrytsai 04.04 14:55 3 - 0  
R. Yushko - H. Buianover 04.04 10:25 3 - 1  
R. Yushko - O. Melashenko 04.04 08:55 2 - 3  
R. Yushko - V. Luzhanskiy 04.04 13:25 3 - 0  
Ste. Yakimenko - D. Khairov 04.04 20:10 3 - 2  
Ste. Yakimenko - I. Hudushyn 04.04 17:10 3 - 0  
Ste. Yakimenko - K. Yahnitynskyi 04.04 19:10 3 - 2  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 04.04 21:00 1 - 3  
V. Bochkovskiy - N. Korniyenko 04.04 19:30 3 - 1  
V. Bochkovskiy - P. Kilyakin 04.04 20:00 3 - 0  
V. Litvinov - D. Derevinskiy 04.04 11:35 0 - 3  
V. Litvinov - M. Balakiriev 04.04 13:05 1 - 3  
V. Litvinov - M. Marchuk 04.04 08:35 0 - 3  
V. Litvinov - M. Voronin 04.04 07:05 3 - 0  
V. Luzhanskiy - H. Buianover 04.04 12:25 2 - 3  
V. Luzhanskiy - O. Melashenko 04.04 15:25 2 - 3  
V. Mischenko - A. Nazarov 04.04 08:30 0 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 04.04 10:30 3 - 2  
V. Mischenko - Y. Kerusenko 04.04 09:30 2 - 3  
V. Panchenko - A. Troian 04.04 10:10 1 - 3  
V. Panchenko - O. Leonenko 04.04 08:40 3 - 1  
V. Panchenko - V. Smyk 04.04 07:40 1 - 3  
V. Polusmuak - Fed. Bazin 04.04 18:05 3 - 2  
V. Polusmuak - I. Evgeniy 04.04 18:35 3 - 0  
V. Polusmuak - I. Oranskiy 04.04 19:35 2 - 3  
V. Smyk - A. Troian 04.04 11:40 3 - 2  
V. Smyk - O. Leonenko 04.04 09:40 1 - 3  
V. Smyk - V. Panchenko 04.04 12:40 3 - 0  
Y. Kerusenko - A. Nazarov 04.04 11:00 0 - 3  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 04.04 14:00 2 - 3  
Y. Kerusenko - V. Mischenko 04.04 13:00 3 - 2  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dantos - Zelaya 04.04 02:00 4 - 2  
Esteli - Boer 04.04 02:00 6 - 8  
Jinotega - Madriz 04.04 02:00 4 - 0  
León - Tigres 04.04 02:00 6 - 9  
Madriz - Jinotega 04.04 21:00 2 - 18  
Masaya - Granada 04.04 02:00 11 - 3  
Matagalpa - Nueva Segovia 04.04 02:00 5 - 4  
Rio San Juan - Costa Caribe 04.04 21:00 9 - 7  
Rivas - Carazo 04.04 02:00 3 - 2  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boriszov - BCS Gomel 04.04 16:00 2 - 7  
Ohrana-Dinamo Minszk - Dinamo-Bntu Minsk 04.04 13:00 6 - 6  
Stalitsza Minszk - Viten Orsa 04.04 16:00 4 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.04 10:00 4 - 4  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.04 19:00 2 - 3  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.04 16:00 5 - 2  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 04.04 15:00 2 - 4  
Four Ronin - Rockets (3x10 perc) 04.04 21:00 1 - 6  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.04 12:50 3 - 5  
Ice Warriors - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.04 22:12 7 - 3  
Ice Warriors - War Foxes (3x10 perc) 04.04 20:00 1 - 4  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.04 08:55 4 - 6  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.04 17:00 6 - 3  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.04 07:00 7 - 4  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.04 11:50 3 - 4  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 04.04 14:00    
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.04 06:00 2 - 2  
Rockets - Ice Warriors (3x10 perc) 04.04 00:55 2 - 1  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.04 07:55 4 - 6  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.04 11:00 5 - 2  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.04 18:00 4 - 1  
War Foxes - Rockets (3x10 perc) 04.04 23:15 9 - 3  
Kick-box (K-1 Japan Group)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jinya - Kawagoe Akihiko 04.04 06:00    
Meguro Shota - Furumiya Haru 04.04 06:00    
Nasu Rioya - Ozeki Keima 04.04 06:00    
Suzuki Koji - Nagai Takumi 04.04 06:00    
Uchida Michitaka - Terada Takumi 04.04 06:00    
Yamaura Rikiya - Inagaki Rei 04.04 06:00    
Yamawaki Tsubasa - Uzawa Yuya 04.04 06:00    
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Taiwan Beer 04.04 11:00 68 - 78  
Yulon Luxgen Dinos - Pauian Archiland 04.04 13:00 82 - 109  
Kosárlabda (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diesel Power - BC33 04.04 12:15 82 - 86  
Dusanbe - Berkut 04.04 08:45 104 - 43  
Faiton - Zuhro 04.04 10:30 81 - 83  
Legends - DIS 04.04 07:00 84 - 86  
Kézilabda (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Breszt Meskov 04.04 18:00 31 - 42  
Labdarúgás (Burundi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayanza Utd. - Flambeau du Centre 04.04 15:00 1 - 1  
Les Lierres - Atl. Olympic 04.04 16:00 1 - 3  
Vital'O Bujumbura - Le Messager Ngozi 04.04 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Ruh Breszt 04.04 16:30 1 - 0  
Dinamo Breszt - Slavia Mozír 04.04 18:30 1 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 04.04 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk Tart - FK Minszk Tartalék 04.04 13:00 1 - 2  
Isloch Minszk Tartalék - Szluck Tartalék 04.04 13:00 4 - 0  
Vityebszk Tartalék - Szmolevicsi Tartalék 04.04 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlberg - Kungsangens IF 04.04 16:00 2 - 1  
Krumkacsi Minszk - Oshmyany 04.04 11:00 2 - 1  
Lida - Volna Pinszk 04.04 14:00 2 - 2  
Szputnyik Recsica - Himik Szvetlogorszki 04.04 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 04.04 21:10    
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal Tartalék - Las Sabanas Tartalék 04.04 21:30 5 - 0  
Juventus Managua Tartalék - Diriangen Tartalék 04.04 23:30 1 - 2  
Real Madriz Tartalék - Managua FC Tartalék 04.04 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Tádzsikisztáni Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istiklol Dusanbe - Khujand 04.04 14:00 2 - 1  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Military - Ural Academy 04.04 11:20 0 - 3  
Ural University - Ural Air Force 04.04 13:20 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 04.04 07:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Red Fox 04.04 05:00 3 - 2  

 

2020.04.03.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Sadkov 04.03 19:30 1 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 04.03 02:00 0 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.03 04:00 3 - 2  
A. Gribkov - A. Petrov 04.03 15:00 0 - 3  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.03 05:30 3 - 2  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.03 03:30 3 - 0  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.03 16:30 3 - 1  
A. Petrov - A. Gribkov 04.03 04:30 1 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.03 17:00 3 - 1  
A. Petrov - A.D. Volkov 04.03 03:00 0 - 3  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.03 14:30 1 - 3  
A. Sadkov - S. Kuzmin 04.03 09:30 3 - 2  
A. Sadkov - S. Kuzmin 04.03 20:00 2 - 3  
A. Sadkov - V. Shirshov 04.03 06:30 3 - 1  
A. Sadkov - V. Shirshov 04.03 18:00 3 - 0  
A. Trushkin - D. Redenkov 04.03 21:30 3 - 0  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.03 18:00 3 - 1  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.03 06:00 0 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.03 20:00 3 - 1  
A. Trushkin - P. Korolev 04.03 08:00 3 - 0  
A. Trushkin - P. Korolev 04.03 09:00 3 - 0  
A. Yanshaev - D. Rutko 04.03 12:30 3 - 0  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.03 11:00 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.03 00:30 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.03 01:30 3 - 0  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.03 13:30 0 - 3  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.03 22:30 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Gribkov 04.03 02:30 2 - 3  
A.D. Volkov - A. Gribkov 04.03 14:00 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.03 16:00 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.03 17:30 2 - 3  
D. Kolesnikov - A. Petrov 04.03 02:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - A. Petrov 04.03 05:00 0 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.03 04:00 1 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.03 15:30 3 - 2  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.03 19:30 0 - 3  
D. Rutko - A. Yanshaev 04.03 23:00 3 - 1  
D. Rutko - V. Ivanov Stanislavovic 04.03 11:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - I. Smirnov 04.03 00:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - I. Smirnov 04.03 23:30 1 - 3  
I. Khairullin - A. Trushkin 04.03 07:30 3 - 2  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.03 20:30 1 - 3  
I. Khairullin - O. Nikiforov 04.03 19:00 2 - 3  
I. Novikov - I. Ramenskiy 04.03 04:30 3 - 0  
I. Novikov - I. Ramenskiy 04.03 05:30 1 - 3  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.03 03:00 1 - 3  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.03 14:30 3 - 1  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.03 17:30 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 04.03 03:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - I. Novikov 04.03 15:00 1 - 3  
I. Ramenskiy - V. Nemashkalo 04.03 16:30 0 - 3  
I. Smirnov - E. Ilyukhin 04.03 01:00 3 - 0  
I. Smirnov - S. Bychkov 04.03 10:30 1 - 3  
I. Smirnov - S. Bychkov 04.03 22:00 3 - 2  
O. Kutuzov - A. Ermilov 04.03 05:00 3 - 1  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.03 16:00 1 - 3  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 04.03 02:30 1 - 3  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 04.03 14:00 3 - 2  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 04.03 17:00 1 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.03 18:30 2 - 3  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.03 08:30 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.03 09:30 3 - 2  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.03 21:00 2 - 3  
O. Nikiforov - P. Korolev 04.03 07:00 3 - 0  
O. Shagarov - I. Smirnov 04.03 12:00 2 - 3  
O. Shagarov - S. Bychkov 04.03 13:00 3 - 2  
O. Shagarov - S. Myagkov 04.03 10:00 1 - 3  
P. Korolev - I. Khairullin 04.03 06:30 0 - 3  
S. Bychkov - O. Shagarov 04.03 11:30 2 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 04.03 23:00 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.03 18:30 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Sadkov 04.03 07:00 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Sadkov 04.03 21:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.03 08:30 3 - 2  
S. Myagkov - E. Ilyukhin 04.03 22:30 0 - 3  
S. Myagkov - I. Smirnov 04.03 11:00 2 - 3  
S. Myagkov - I. Smirnov 04.03 13:30 3 - 2  
S. Myagkov - S. Bychkov 04.03 00:30 3 - 2  
S. Myagkov - S. Bychkov 04.03 01:30 3 - 2  
S. Myagkov - S. Bychkov 04.03 12:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.03 10:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.03 13:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.03 22:00 1 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.03 10:00 2 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.03 12:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.03 15:30 3 - 1  
V. Shirshov - A. Aronov 04.03 20:30 3 - 1  
V. Shirshov - A. Aronov 04.03 21:00 3 - 1  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.03 19:00 1 - 3  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.03 07:30 3 - 0  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.03 09:00 3 - 2  
V. Smaglyukov - A. Sadkov 04.03 08:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 04.03 06:00 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.03 00:00 3 - 1  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.03 01:00 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.03 23:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - B. Gusak 04.03 10:00 3 - 1  
A. Aliyev - M. Mrykh 04.03 09:00 3 - 1  
A. Aliyev - V. Kondratenko 04.03 11:30 3 - 1  
A. Kurtenko - A. Tkachenko 04.03 09:40 0 - 3  
A. Kurtenko - D. Demchuk 04.03 12:40 1 - 3  
A. Kurtenko - D. Zaporozhets 04.03 11:40 2 - 3  
A. Nazarov - I. Efimenko 04.03 19:00 2 - 3  
A. Nazarov - O. Varlamov 04.03 17:30 3 - 0  
A. Nazarov - V. Mischenko 04.03 16:30 1 - 3  
A. Popov - A. Yolkin 04.03 08:35 3 - 0  
A. Popov - D. Matveev 04.03 10:05 3 - 0  
A. Popov - I. Kanunnikov 04.03 11:35 0 - 3  
A. Popov - N. Trofimov 04.03 13:05 0 - 3  
A. Popov - T. Voytekhov 04.03 07:05 2 - 3  
A. Sydorenko - S. Ushakov 04.03 13:55 1 - 3  
A. Sydorenko - V. Butko 04.03 11:25 3 - 1  
A. Sydorenko - V. Reva 04.03 12:55 3 - 0  
A. Sydorenko - V. Syvych 04.03 09:25 1 - 3  
A. Tkachenko - A. Kurtenko 04.03 10:40 1 - 3  
A. Tkachenko - D. Demchuk 04.03 11:10 3 - 1  
A. Tkachenko - D. Zaporozhets 04.03 12:10 3 - 0  
A. Troian - O. Leonenko 04.03 15:10 3 - 1  
A. Troian - S. Burdelnyy 04.03 16:10 2 - 3  
A. Troian - V. Vasko 04.03 17:40 3 - 1  
A. Yolkin - T. Voytekhov 04.03 12:35 1 - 3  
B. Gusak - A. Aliyev 04.03 12:30 3 - 0  
B. Gusak - M. Mrykh 04.03 12:00 3 - 0  
B. Gusak - V. Kondratenko 04.03 13:30 2 - 3  
D. Demchuk - A. Kurtenko 04.03 07:40 3 - 0  
D. Demchuk - A. Tkachenko 04.03 08:40 3 - 2  
D. Demchuk - D. Zaporozhets 04.03 10:10    
D. Matveev - A. Yolkin 04.03 14:05 1 - 3  
D. Matveev - T. Voytekhov 04.03 09:05 1 - 3  
D. Zaporozhets - A. Kurtenko 04.03 08:10 3 - 2  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 04.03 07:10 3 - 1  
D. Zaporozhets - D. Demchuk 04.03 09:10 1 - 3  
I. Efimenko - A. Nazarov 04.03 18:00 3 - 1  
I. Efimenko - O. Varlamov 04.03 16:00 3 - 0  
I. Efimenko - V. Mischenko 04.03 17:00 2 - 3  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 04.03 10:35 3 - 1  
I. Kanunnikov - D. Matveev 04.03 08:05 3 - 0  
I. Kanunnikov - T. Voytekhov 04.03 13:35 3 - 2  
M. Cherepnin - I. Kutniy 04.03 21:05 3 - 1  
M. Cherepnin - V. Khitrov 04.03 15:35 0 - 3  
M. Cherepnin - V. Sazhnev 04.03 18:05 0 - 3  
M. Mrykh - A. Aliyev 04.03 14:00 1 - 3  
M. Mrykh - B. Gusak 04.03 11:00 0 - 3  
M. Mrykh - V. Kondratenko 04.03 13:00 3 - 1  
N. Trofimov - A. Yolkin 04.03 07:35 3 - 2  
N. Trofimov - D. Matveev 04.03 12:05 1 - 3  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 04.03 09:35 2 - 3  
N. Trofimov - T. Voytekhov 04.03 11:05 3 - 0  
O. Leonenko - A. Troian 04.03 20:10 3 - 2  
O. Leonenko - S. Burdelnyy 04.03 17:10 1 - 3  
O. Leonenko - V. Vasko 04.03 19:10 0 - 3  
O. Varlamov - A. Nazarov 04.03 20:00 1 - 3  
O. Varlamov - I. Efimenko 04.03 21:00 1 - 3  
O. Varlamov - V. Mischenko 04.03 19:30 1 - 3  
R. Pirvelli - I. Kutniy 04.03 14:35 3 - 2  
R. Pirvelli - M. Cherepnin 04.03 19:05 3 - 0  
R. Pirvelli - V. Bilous 04.03 20:35 0 - 3  
R. Pirvelli - V. Khitrov 04.03 17:35 1 - 3  
R. Pirvelli - V. Sazhnev 04.03 16:05 3 - 1  
S. Burdelnyy - A. Troian 04.03 18:40 2 - 3  
S. Burdelnyy - O. Leonenko 04.03 18:10 2 - 3  
S. Burdelnyy - V. Vasko 04.03 19:40 3 - 1  
S. Ushakov - V. Reva 04.03 10:55 0 - 3  
S. Ushakov - V. Syvych 04.03 15:55 3 - 2  
V. Bilous - I. Kutniy 04.03 18:35 3 - 0  
V. Bilous - M. Cherepnin 04.03 17:05 3 - 1  
V. Bilous - V. Khitrov 04.03 19:35 3 - 0  
V. Bilous - V. Sazhnev 04.03 15:05 3 - 0  
V. Butko - S. Ushakov 04.03 09:55 3 - 1  
V. Butko - V. Reva 04.03 15:25 2 - 3  
V. Butko - V. Syvych 04.03 12:25 3 - 1  
V. Khitrov - I. Kutniy 04.03 16:35 3 - 0  
V. Khitrov - V. Sazhnev 04.03 21:35 3 - 0  
V. Kondratenko - A. Aliyev 04.03 10:30 0 - 3  
V. Kondratenko - B. Gusak 04.03 08:30 1 - 3  
V. Kondratenko - M. Mrykh 04.03 09:30 2 - 3  
V. Lukianevych - A. Sydorenko 04.03 14:55 1 - 3  
V. Lukianevych - S. Ushakov 04.03 11:55 0 - 3  
V. Lukianevych - V. Butko 04.03 13:25 2 - 3  
V. Lukianevych - V. Reva 04.03 08:55 0 - 3  
V. Lukianevych - V. Syvych 04.03 10:25 2 - 3  
V. Mischenko - A. Nazarov 04.03 21:30 2 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 04.03 20:30 3 - 0  
V. Mischenko - O. Varlamov 04.03 18:30 3 - 0  
V. Sazhnev - I. Kutniy 04.03 20:05 3 - 0  
V. Syvych - V. Reva 04.03 14:25 0 - 3  
V. Vasko - A. Troian 04.03 16:40 3 - 2  
V. Vasko - O. Leonenko 04.03 15:40 0 - 3  
V. Vasko - S. Burdelnyy 04.03 14:40 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Reitspies 04.03 09:45 3 - 0  
D. Prokopcov - J. Kleprlik 04.03 07:00 3 - 2  
D. Prokopcov - T. Konecny 04.03 09:00 2 - 3  
D. Prokopcov - T. Tregler 04.03 10:00 1 - 3  
J. Kleprlik - D. Reitspies 04.03 10:30 0 - 3  
J. Vrablik - D. Reitspies 04.03 08:45 3 - 1  
J. Vrablik - J. Kleprlik 04.03 09:30 3 - 0  
J. Vrablik - T. Konecny 04.03 10:15 3 - 2  
M. Horejsi - A. Gavlas 04.03 10:45 1 - 3  
M. Horejsi - T. Konecny 04.03 08:15 1 - 3  
M. Horejsi - T. Tregler 04.03 09:15 3 - 1  
T. Tregler - A. Gavlas 04.03 08:30 3 - 0  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boaco - Chontales 04.03 21:00 15 - 5  
Rio San Juan - Costa Caribe 04.03 21:00 0 - 11  
Golf (Sun City, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun City, női 2020 04.03 00:00    
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk (5.m.) 04.03 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.03 11:10 3 - 1  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.03 07:00 2 - 2  
Four Icebreakers - Ice Gang (3x10 perc) 04.03 14:00    
Four Ronin - Rockets (3x10 perc) 04.03 20:00 3 - 4  
Four Ronin - Steel Boars (3x10 perc) 04.03 23:55 3 - 5  
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.03 12:00 3 - 0  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.03 15:00 5 - 5  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.03 13:00 1 - 5  
Ice Warriors - Steel Boars (3x10 perc) 04.03 21:00 7 - 2  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.03 19:00 5 - 2  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.03 06:19 4 - 0  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.03 17:00 2 - 4  
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.03 09:05 1 - 5  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.03 08:05 0 - 3  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.03 16:00 4 - 4  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.03 10:10 3 - 5  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.03 18:00 5 - 4  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos 04.03 11:00 85 - 82  
Pauian Archiland - Jeoutai TBT 04.03 13:00 88 - 79  
Labdarúgás (Burundi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Inter Star - Ngozi City FC 04.03 16:00 1 - 1  
Rukinzo - Musongati 04.03 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Gorodeja 04.03 16:00 0 - 1  
Dinamo Minszk - Torpedo Zogyino 04.03 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov Tartalék - Ruh Breszt Tartalék 04.03 12:30 1 - 4  
Dinamo Breszt Tartalék - Slavia Mozír Tartalék 04.03 12:00 2 - 0  
SahtarSzoligorszkTartalék - Nyeman Grodno Tartalék 04.03 13:00 1 - 1  

 

2020.04.02.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Sadkov 04.02 06:30 0 - 3  
A. Aronov - A. Sadkov 04.02 18:00 0 - 3  
A. Aronov - V. Smaglyukov 04.02 20:00 0 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 04.02 14:30 0 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.02 04:30 0 - 3  
A. Ermilov - V. Nemashkalo 04.02 03:00 0 - 3  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.02 02:00 3 - 2  
A. Gribkov - T. Arteev 04.02 04:00 3 - 2  
A. Gribkov - T. Arteev 04.02 05:30 2 - 3  
A. Petrov - T. Arteev 04.02 15:30 3 - 0  
A. Petrov - T. Arteev 04.02 17:30 2 - 3  
A. Sadkov - A. Aronov 04.02 09:30 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 04.02 20:30 1 - 3  
A. Sadkov - V. Shirshov 04.02 07:30 0 - 3  
A. Sadkov - V. Smaglyukov 04.02 19:00 3 - 0  
A. Sadkov - V. Smaglyukov 04.02 21:30 3 - 0  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.02 07:30 3 - 0  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.02 09:30 3 - 1  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.02 20:30 3 - 1  
A. Trushkin - P. Korolev 04.02 19:00 3 - 0  
A. Yanshaev - D. Rutko 04.02 00:00 1 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.02 23:00 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Gribkov 04.02 03:30 0 - 3  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.02 16:30 0 - 3  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.02 15:00 3 - 1  
D. Kolesnikov - A. Petrov 04.02 14:30 3 - 1  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.02 04:30 1 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.02 05:00 2 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.02 17:00 2 - 3  
D. Kolesnikov - T. Arteev 04.02 03:00 3 - 1  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.02 06:30 0 - 3  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.02 18:00 3 - 1  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.02 21:30 0 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.02 09:00 2 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.02 20:00 3 - 0  
D. Rutko - V. Ivanov Stanislavovic 04.02 10:00 3 - 1  
D. Rutko - Y. Merkushin 04.02 12:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Myagkov 04.02 10:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - S. Myagkov 04.02 22:00 0 - 3  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.02 08:00 3 - 2  
I. Khairullin - P. Korolev 04.02 06:00 3 - 0  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.02 17:30 2 - 3  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.02 15:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 04.02 02:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - V. Nemashkalo 04.02 04:00 2 - 3  
I. Smirnov - E. Ilyukhin 04.02 11:00 2 - 3  
I. Smirnov - S. Bychkov 04.02 01:30 3 - 2  
I. Smirnov - S. Bychkov 04.02 22:30 2 - 3  
I. Smirnov - S. Myagkov 04.02 00:30 3 - 1  
I. Smirnov - S. Myagkov 04.02 12:30 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 04.02 05:00 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 04.02 15:00 0 - 3  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.02 16:30 3 - 0  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 04.02 03:30 2 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.02 19:30 3 - 2  
O. Nikiforov - P. Korolev 04.02 21:00 3 - 0  
O. Shagarov - E. Ilyukhin 04.02 12:00 3 - 0  
O. Shagarov - E. Ilyukhin 04.02 13:30 3 - 1  
O. Shagarov - I. Smirnov 04.02 10:00 3 - 1  
P. Korolev - A. Trushkin 04.02 08:30 0 - 3  
P. Korolev - D. Redenkov 04.02 07:00 1 - 3  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.02 18:30 1 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.02 00:00 3 - 0  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.02 23:30 3 - 1  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.02 19:30 3 - 1  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.02 21:00 3 - 0  
S. Myagkov - E. Ilyukhin 04.02 01:00 3 - 0  
S. Myagkov - I. Smirnov 04.02 23:00 2 - 3  
S. Myagkov - O. Shagarov 04.02 11:30 0 - 3  
T. Arteev - A.D. Volkov 04.02 02:30 3 - 1  
T. Arteev - A.D. Volkov 04.02 14:00 3 - 1  
T. Arteev - D. Kolesnikov 04.02 16:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 04.02 01:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.02 11:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - Val. Ivanov 04.02 22:20    
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.02 12:30 1 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.02 11:00 0 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.02 23:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.02 16:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.02 17:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - I. Ramenskiy 04.02 05:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.02 02:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.02 14:00 2 - 3  
V. Shirshov - A. Aronov 04.02 08:00 0 - 3  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.02 06:00 3 - 2  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.02 09:00 3 - 0  
V. Smaglyukov - A. Aronov 04.02 07:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - A. Sadkov 04.02 08:30 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 04.02 18:30 3 - 0  
Val. Ivanov - Y. Merkushin 04.02 23:30 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 04.02 22:00 0 - 3  
Y. Merkushin - D. Rutko 04.02 01:30 0 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.02 00:30 3 - 1  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.02 10:30 3 - 1  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.02 13:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - B. Gusak 04.02 21:30 2 - 3  
A. Aliyev - M. Mrykh 04.02 18:30 3 - 2  
A. Aliyev - V. Kondratenko 04.02 20:30 3 - 2  
A. Kurtenko - A. Tkachenko 04.02 15:40 3 - 1  
A. Kurtenko - D. Zaporozhets 04.02 16:40 3 - 2  
A. Kurtenko - Y. Kokunin 04.02 14:40 1 - 3  
A. Levshin - L. Boiko 04.02 11:00 2 - 3  
A. Levshin - O. Naplokov 04.02 14:00 3 - 1  
A. Levshin - V. Voronenkov 04.02 13:00 3 - 0  
A. Popov - D. Matveev 04.02 16:35 1 - 3  
A. Popov - T. Voytekhov 04.02 21:35 1 - 3  
A. Tkachenko - A. Kurtenko 04.02 19:10 0 - 3  
A. Tkachenko - D. Zaporozhets 04.02 20:10 0 - 3  
A. Tkachenko - Y. Kokunin 04.02 17:10 3 - 1  
A. Yolkin - A. Popov 04.02 19:35 3 - 0  
A. Yolkin - D. Matveev 04.02 18:35 1 - 3  
A. Yolkin - I. Kanunnikov 04.02 17:05 0 - 3  
A. Yolkin - T. Voytekhov 04.02 15:05 2 - 3  
B. Gusak - A. Aliyev 04.02 16:30 2 - 3  
B. Gusak - M. Mrykh 04.02 17:30 3 - 1  
B. Gusak - V. Kondratenko 04.02 19:00 2 - 3  
D. Bortsov - M. Voronin 04.02 08:05 3 - 1  
D. Bortsov - O. Obrazkov 04.02 13:35 3 - 0  
D. Bortsov - V. Vakhrushev 04.02 10:35 3 - 2  
D. Zaporozhets - A. Kurtenko 04.02 17:40 1 - 3  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 04.02 15:10 1 - 3  
D. Zaporozhets - Y. Kokunin 04.02 16:10 3 - 2  
I. Kanunnikov - A. Popov 04.02 15:35 3 - 1  
I. Kanunnikov - D. Matveev 04.02 21:05 3 - 0  
I. Kanunnikov - T. Voytekhov 04.02 18:05 3 - 1  
I. Kutniy - A. Borodachev 04.02 12:55 3 - 0  
L. Boiko - A. Levshin 04.02 12:00 1 - 3  
L. Boiko - O. Naplokov 04.02 12:30 3 - 1  
L. Boiko - V. Voronenkov 04.02 13:30 0 - 3  
M. Balakiriev - D. Bortsov 04.02 09:35 3 - 0  
M. Balakiriev - M. Voronin 04.02 12:05 3 - 0  
M. Balakiriev - O. Obrazkov 04.02 11:05 3 - 0  
M. Balakiriev - V. Vakhrushev 04.02 07:35 1 - 3  
M. Cherepnin - A. Borodachev 04.02 08:55 3 - 1  
M. Cherepnin - I. Kutniy 04.02 11:55 3 - 0  
M. Cherepnin - V. Khitrov 04.02 10:25 2 - 3  
M. Mrykh - A. Aliyev 04.02 19:30 1 - 3  
M. Mrykh - B. Gusak 04.02 20:00 2 - 3  
M. Mrykh - V. Kondratenko 04.02 21:00 0 - 3  
M. Voronin - O. Obrazkov 04.02 09:05 3 - 2  
M. Voronin - V. Vakhrushev 04.02 14:05 3 - 2  
N. Trofimov - A. Popov 04.02 17:35 3 - 0  
N. Trofimov - A. Yolkin 04.02 20:35 3 - 1  
N. Trofimov - D. Matveev 04.02 14:35 3 - 2  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 04.02 19:05 3 - 1  
N. Trofimov - T. Voytekhov 04.02 16:05 3 - 1  
O. Naplokov - A. Levshin 04.02 09:00 3 - 1  
O. Naplokov - L. Boiko 04.02 10:00 0 - 3  
O. Naplokov - V. Voronenkov 04.02 11:30 0 - 3  
S. Sokolov - D. Bortsov 04.02 11:35 1 - 3  
S. Sokolov - M. Balakiriev 04.02 13:05 2 - 3  
S. Sokolov - M. Voronin 04.02 10:05 3 - 0  
S. Sokolov - O. Obrazkov 04.02 07:05 1 - 3  
S. Sokolov - V. Vakhrushev 04.02 08:35 3 - 0  
T. Voytekhov - D. Matveev 04.02 20:05 3 - 2  
V. Khitrov - A. Borodachev 04.02 11:25 1 - 3  
V. Khitrov - I. Kutniy 04.02 09:25 2 - 3  
V. Kondratenko - A. Aliyev 04.02 17:00 2 - 3  
V. Kondratenko - B. Gusak 04.02 18:00 0 - 3  
V. Kondratenko - M. Mrykh 04.02 16:00 2 - 3  
V. Sazhnev - A. Borodachev 04.02 09:55 3 - 0  
V. Sazhnev - I. Kutniy 04.02 10:55 3 - 1  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 04.02 13:25 3 - 0  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 04.02 14:25 3 - 1  
V. Sazhnev - V. Khitrov 04.02 12:25 0 - 3  
V. Vakhrushev - O. Obrazkov 04.02 12:35 3 - 0  
V. Voronenkov - A. Levshin 04.02 09:30 2 - 3  
V. Voronenkov - L. Boiko 04.02 08:30 3 - 2  
V. Voronenkov - O. Naplokov 04.02 10:30 1 - 3  
Y. Kokunin - A. Kurtenko 04.02 19:40 1 - 3  
Y. Kokunin - A. Tkachenko 04.02 18:10 0 - 3  
Y. Kokunin - D. Zaporozhets 04.02 18:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Ostrovska - N. Svydnytska 04.02 07:10 0 - 3  
N. Ostrovska - O. Yureneva 04.02 09:10 3 - 2  
N. Ostrovska - Y. Mikhailik 04.02 08:10 0 - 3  
N. Svydnytska - N. Ostrovska 04.02 12:10 0 - 3  
N. Svydnytska - O. Yureneva 04.02 11:10 3 - 0  
N. Svydnytska - Y. Mikhailik 04.02 10:40 0 - 3  
O. Yureneva - N. Ostrovska 04.02 10:10 2 - 3  
O. Yureneva - N. Svydnytska 04.02 08:40 3 - 2  
O. Yureneva - Y. Mikhailik 04.02 07:40 2 - 3  
Y. Mikhailik - N. Ostrovska 04.02 11:40 3 - 0  
Y. Mikhailik - N. Svydnytska 04.02 09:40 3 - 1  
Y. Mikhailik - O. Yureneva 04.02 12:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - A. Gavlas 04.02 07:15 1 - 3  
D. Prokopcov - D. Reitspies 04.02 09:15 0 - 3  
D. Prokopcov - J. Vrablik 04.02 10:15 2 - 3  
J. Kleprlik - A. Gavlas 04.02 09:30 3 - 0  
J. Kleprlik - T. Konecny 04.02 07:45 1 - 3  
J. Kleprlik - T. Tregler 04.02 08:45 3 - 0  
J. Vrablik - A. Gavlas 04.02 08:15 3 - 1  
J. Vrablik - T. Tregler 04.02 07:30 1 - 3  
M. Horejsi - D. Prokopcov 04.02 08:00 0 - 3  
M. Horejsi - D. Reitspies 04.02 07:00 0 - 3  
M. Horejsi - J. Kleprlik 04.02 10:30 1 - 3  
M. Horejsi - J. Vrablik 04.02 09:00 2 - 3  
T. Konecny - A. Gavlas 04.02 11:00 3 - 0  
T. Konecny - D. Reitspies 04.02 08:30 1 - 3  
T. Konecny - T. Tregler 04.02 10:00 1 - 3  
T. Tregler - D. Reitspies 04.02 10:45 3 - 1  
Baseball (CPBL Minor)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians 2 - Wei Chuan Dragons 2 04.02 07:00 9 - 5  
Golf (Verrado Founders Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Verrado Founders Championship 2020 04.02 06:00    
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.02 10:10 6 - 2  
Armored Fighters - Kings Town (3x10p) 04.02 18:10    
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.02 16:00 0 - 7  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.02 21:00 4 - 4  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.02 12:00 6 - 6  
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 04.02 20:00 4 - 2  
Ice Warriors - War Foxes (3x10 perc) 04.02 23:45 4 - 1  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.02 09:05 2 - 3  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.02 17:00 2 - 6  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.02 07:00 4 - 5  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.02 13:00 6 - 4  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.02 06:00 2 - 3  
Rockets - Four Ronin (3x10 perc) 04.02 22:45 1 - 5  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.02 08:05 2 - 5  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.02 11:10 2 - 5  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.02 19:00    
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BelsinaBobrujszk Tartalék - Gorodeja Tartalék 04.02 14:00 4 - 0  
Dinamo Minszk Tartalék - Torpedo Zogyino Tartalék 04.02 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Municipal Jalapa 04.02 00:00 1 - 2  
Diriangen - Walter Ferreti 04.02 02:00 2 - 1  
Managua FC - Real Esteli 04.02 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC Tartalék - Real Esteli Tartalék 04.02 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Tajvani egyetemi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
University of Taipei - Ming Chuan University 04.02 10:00 1 - 1  

 

2020.04.01.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Sadkov 04.01 07:30 1 - 3  
A. Aronov - S. Kuzmin 04.01 09:30 2 - 3  
A. Aronov - V. Shirshov 04.01 19:00 3 - 1  
A. Aronov - V. Shirshov 04.01 21:00 0 - 3  
A. Aronov - V. Smaglyukov 04.01 20:30 1 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 04.01 15:30 1 - 3  
A. Gribkov - A. Petrov 04.01 03:00 3 - 1  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.01 16:30 1 - 3  
A. Gribkov - T. Arteev 04.01 04:30 3 - 0  
A. Gribkov - T. Arteev 04.01 05:30 1 - 3  
A. Gribkov - T. Arteev 04.01 15:00 1 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.01 14:00 2 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.01 17:00 1 - 3  
A. Petrov - T. Arteev 04.01 02:30 1 - 3  
A. Petrov - T. Arteev 04.01 16:00 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 04.01 08:00 1 - 3  
A. Sadkov - V. Shirshov 04.01 06:00 3 - 1  
A. Sadkov - V. Shirshov 04.01 09:00 3 - 1  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.01 06:00 3 - 1  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.01 08:00 2 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.01 09:30 3 - 1  
A. Yanshaev - D. Rutko 04.01 00:30 3 - 2  
A. Yanshaev - D. Rutko 04.01 01:00 2 - 3  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.01 10:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Gribkov 04.01 02:00 1 - 3  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.01 04:00 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.01 05:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - A. Petrov 04.01 15:30 3 - 1  
D. Kolesnikov - T. Arteev 04.01 17:30 3 - 1  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.01 07:30 0 - 3  
D. Redenkov - I. Khairullin 04.01 19:00 1 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.01 20:30 3 - 0  
D. Redenkov - P. Korolev 04.01 21:00 3 - 2  
D. Rutko - A. Yanshaev 04.01 11:00 2 - 3  
D. Rutko - Y. Merkushin 04.01 12:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.01 10:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - S. Myagkov 04.01 00:00 1 - 3  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.01 08:30 3 - 1  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.01 09:00 0 - 3  
I. Khairullin - O. Nikiforov 04.01 07:00 1 - 3  
I. Khairullin - P. Korolev 04.01 18:30 3 - 1  
I. Novikov - I. Ramenskiy 04.01 16:00 1 - 3  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.01 02:30 2 - 3  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.01 14:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 04.01 14:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 04.01 17:00 1 - 3  
I. Ramenskiy - I. Novikov 04.01 03:00 3 - 1  
I. Ramenskiy - V. Nemashkalo 04.01 04:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - V. Nemashkalo 04.01 05:30 3 - 1  
I. Smirnov - S. Myagkov 04.01 01:30 3 - 0  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.01 04:00 3 - 0  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.01 05:00 3 - 2  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 04.01 02:00 0 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.01 06:30 1 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.01 18:00 3 - 0  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.01 20:00 3 - 2  
O. Shagarov - E. Ilyukhin 04.01 12:00 3 - 0  
O. Shagarov - E. Ilyukhin 04.01 13:30 3 - 1  
O. Shagarov - S. Myagkov 04.01 10:00 1 - 3  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.01 19:30 2 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.01 01:00 1 - 3  
S. Bychkov - I. Smirnov 04.01 00:30 2 - 3  
S. Bychkov - O. Shagarov 04.01 11:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.01 06:30 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Aronov 04.01 18:00 3 - 2  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.01 20:00 3 - 0  
S. Myagkov - E. Ilyukhin 04.01 11:00 0 - 3  
S. Myagkov - S. Bychkov 04.01 12:30 3 - 0  
S. Myagkov - S. Bychkov 04.01 13:00 3 - 1  
T. Arteev - A.D. Volkov 04.01 03:30 3 - 2  
T. Arteev - D. Kolesnikov 04.01 14:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.01 16:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - I. Novikov 04.01 17:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - I. Ramenskiy 04.01 15:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.01 03:30 3 - 2  
V. Shirshov - A. Aronov 04.01 08:30 0 - 3  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.01 07:00 0 - 3  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 04.01 18:30 3 - 0  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 04.01 19:30 3 - 2  
Vik. Ivanov - A. Yanshaev 04.01 12:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - A. Yanshaev 04.01 13:30 1 - 3  
Vik. Ivanov - D. Rutko 04.01 10:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - V. Bazilevsky 04.01 00:00 3 - 1  
Vik. Ivanov - V. Bazilevsky 04.01 01:30 3 - 2  
Y. Merkushin - D. Rutko 04.01 13:00 2 - 3  
Y. Merkushin - Vik. Ivanov 04.01 11:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivashkin - L. Boiko 04.01 20:00 3 - 1  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 04.01 19:30 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Voronenkov 04.01 21:00 1 - 3  
A. Kozachenko - M. Teteruk 04.01 13:30 1 - 3  
A. Kozachenko - R. Kapinus 04.01 12:00 1 - 3  
A. Kozachenko - Vik. Ivanov 04.01 12:30 2 - 3  
A. Peretiatko - D. Bortsov 04.01 10:55 3 - 1  
A. Peretiatko - M. Marchuk 04.01 15:55 0 - 3  
A. Podolian - D. Khairov 04.01 09:40 0 - 3  
A. Podolian - S. Semenets 04.01 12:40 2 - 3  
A. Podolian - S. Yatsenko 04.01 11:40 1 - 3  
A. Scherbak - E. Semenov 04.01 19:05 3 - 1  
A. Scherbak - O. Obrazkov 04.01 16:35 2 - 3  
A. Scherbak - S. Sokolov 04.01 15:35 1 - 3  
A. Scherbak - V. Vakhrushev 04.01 18:05 3 - 1  
D. Ivchenko - V. Polusmuak 04.01 08:05 3 - 0  
D. Ivchenko - V. Subbota 04.01 10:35 3 - 0  
D. Ivchenko - Y. Sokoltsov 04.01 13:35 3 - 0  
D. Khairov - A. Podolian 04.01 10:40 3 - 1  
D. Khairov - S. Semenets 04.01 11:10 3 - 0  
D. Khairov - S. Yatsenko 04.01 12:10 3 - 0  
D. Kim - A. Peretiatko 04.01 11:55 0 - 3  
D. Kim - D. Bortsov 04.01 08:55 0 - 3  
D. Kim - Fed. Bazin 04.01 13:25 3 - 2  
D. Kim - M. Marchuk 04.01 10:25 3 - 1  
D. Kunchurov - I. Hudushyn 04.01 19:40 0 - 3  
D. Kunchurov - O. Pereguda 04.01 18:10 0 - 3  
D. Kunchurov - O. Ponomarenko 04.01 18:40 1 - 3  
E. Semenov - O. Obrazkov 04.01 17:35 0 - 3  
E. Semenov - S. Sokolov 04.01 14:35 1 - 3  
E. Semenov - V. Vakhrushev 04.01 16:05 0 - 3  
Fed. Bazin - A. Peretiatko 04.01 09:55 2 - 3  
Fed. Bazin - D. Bortsov 04.01 15:25 1 - 3  
Fed. Bazin - M. Marchuk 04.01 12:25 3 - 2  
I. Evgeniy - D. Ivchenko 04.01 09:35 3 - 2  
I. Evgeniy - Subbota, Valerii 04.01 07:35 3 - 0  
I. Evgeniy - V. Polusmuak 04.01 12:05 3 - 2  
I. Evgeniy - Y. Sokoltsov 04.01 11:05 3 - 0  
I. Hudushyn - D. Kunchurov 04.01 14:40 3 - 0  
I. Hudushyn - O. Pereguda 04.01 15:40 3 - 0  
I. Hudushyn - O. Ponomarenko 04.01 16:40 3 - 2  
L. Boiko - A. Ivashkin 04.01 17:30 1 - 3  
L. Boiko - N. Korniyenko 04.01 16:30 3 - 2  
L. Boiko - V. Voronenkov 04.01 19:00 1 - 3  
M. Marchuk - D. Bortsov 04.01 14:25 3 - 1  
M. Teteruk - A. Kozachenko 04.01 08:30 2 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 04.01 09:30 0 - 3  
M. Teteruk - Vik. Ivanov 04.01 10:30 0 - 3  
N. Korniyenko - A. Ivashkin 04.01 18:30 3 - 1  
N. Korniyenko - V. Voronenkov 04.01 20:30 1 - 3  
O. Obrazkov - S. Sokolov 04.01 18:35 1 - 3  
O. Pereguda - D. Kunchurov 04.01 17:10 3 - 1  
O. Pereguda - I. Hudushyn 04.01 19:10 0 - 3  
O. Pereguda - O. Ponomarenko 04.01 20:10 1 - 3  
O. Ponomarenko - D. Kunchurov 04.01 16:10 2 - 3  
O. Ponomarenko - I. Hudushyn 04.01 17:40 2 - 3  
O. Ponomarenko - O. Pereguda 04.01 15:10 3 - 0  
R. Kapinus - A. Kozachenko 04.01 11:00 3 - 2  
R. Kapinus - M. Teteruk 04.01 13:00 3 - 1  
R. Kapinus - Vik. Ivanov 04.01 14:00 2 - 3  
S. Semenets - A. Podolian 04.01 07:40 3 - 1  
S. Semenets - D. Khairov 04.01 08:40 2 - 3  
S. Semenets - S. Yatsenko 04.01 10:10 1 - 3  
S. Yatsenko - A. Podolian 04.01 08:10 1 - 3  
S. Yatsenko - D. Khairov 04.01 07:10 0 - 3  
S. Yatsenko - S. Semenets 04.01 09:10 3 - 2  
T. Yemelianov - A. Peretiatko 04.01 13:55 2 - 3  
T. Yemelianov - D. Bortsov 04.01 12:55 3 - 2  
T. Yemelianov - Fed. Bazin 04.01 11:25 3 - 1  
T. Yemelianov - M. Marchuk 04.01 09:25 0 - 3  
V. Kobets - D. Ivchenko 04.01 11:35 1 - 3  
V. Kobets - I. Evgeniy 04.01 13:05 2 - 3  
V. Kobets - Subbota, Valerii 04.01 08:35 3 - 0  
V. Kobets - V. Polusmuak 04.01 10:05 0 - 3  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 04.01 07:05 1 - 3  
V. Polusmuak - V. Subbota 04.01 14:05 1 - 3  
V. Polusmuak - Y. Sokoltsov 04.01 09:05 3 - 0  
V. Subbota - Y. Sokoltsov 04.01 12:35 3 - 2  
V. Vakhrushev - O. Obrazkov 04.01 15:05 2 - 3  
V. Vakhrushev - S. Sokolov 04.01 17:05 2 - 3  
V. Voronenkov - A. Ivashkin 04.01 16:00 0 - 3  
V. Voronenkov - L. Boiko 04.01 18:00 3 - 2  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 04.01 17:00 2 - 3  
Vik. Ivanov - A. Kozachenko 04.01 10:00 1 - 3  
Vik. Ivanov - M. Teteruk 04.01 11:30 3 - 1  
Vik. Ivanov - R. Kapinus 04.01 09:00 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk (4.m.) 04.01 18:30 0 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.01 10:10 5 - 2  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.01 08:05 4 - 3  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.01 20:00 7 - 2  
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.01 12:00 2 - 3  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.01 13:00 6 - 4  
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 04.01 01:10 3 - 6  
Ice Warriors - Steel Boars (3x10 perc) 04.01 04:00 5 - 8  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.01 06:00 3 - 6  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.01 18:05 5 - 2  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 04.01 00:10    
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.01 17:00 7 - 3  
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.01 09:05 2 - 3  
Rockets - Steel Boars (3x10 perc) 04.01 21:00    
Rockets - War Foxes (3x10 perc) 04.01 04:40 4 - 6  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.01 11:10 3 - 2  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.01 16:00 6 - 2  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.01 07:00 4 - 2  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.01 19:00 5 - 4  
Steel Boars - War Foxes (3x10 perc) 04.01 02:10 5 - 8  
Labdarúgás (Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertas - Dinamo Living Air (2x35 perc) 04.01 19:00 0 - 0  
Standard - Machulishci (2x35 perc) 04.01 20:15    
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinandega Tartalék - Juventus Managua Tartalék 04.01 20:30    
Las Sabanas Tartalék - Real Madriz Tartalék 04.01 20:30    
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Military - Ural Air Force 04.01 11:00 3 - 1  
Ural University - Ural Academy 04.01 09:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Stars - Ural Red Fox 04.01 07:00 3 - 1

 

 

2020.03.31.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej - Néva 03.31 18:45    
Rosztov - Urál 03.31 18:20    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Sadkov 03.31 06:00 2 - 3  
A. Aronov - V. Smaglyukov 03.31 08:00 3 - 0  
A. Ermilov - I. Novikov 03.31 02:30 3 - 1  
A. Ermilov - I. Novikov 03.31 14:00 0 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 03.31 16:00 3 - 0  
A. Gribkov - A.D. Volkov 03.31 17:30 0 - 3  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 03.31 15:30 3 - 1  
A. Petrov - A. Gribkov 03.31 16:30 0 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 03.31 15:00 1 - 3  
A. Petrov - T. Arteev 03.31 03:30 1 - 3  
A. Sadkov - A. Aronov 03.31 09:30 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 03.31 08:30 3 - 2  
A. Sadkov - V. Shirshov 03.31 18:30 3 - 1  
A. Sadkov - V. Smaglyukov 03.31 07:00 3 - 1  
A. Trushkin - I. Khairullin 03.31 18:30 3 - 1  
A. Trushkin - O. Nikiforov 03.31 06:30 3 - 2  
A. Trushkin - O. Nikiforov 03.31 09:30 3 - 1  
A. Trushkin - O. Nikiforov 03.31 21:30 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 03.31 23:00 0 - 3  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 03.31 11:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Gribkov 03.31 14:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 03.31 04:30 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 03.31 03:00 3 - 2  
Aleks. Smirnov - S. Myagkov 03.31 13:30 2 - 3  
D. Kolesnikov - A. Petrov 03.31 02:30 3 - 2  
D. Kolesnikov - A. Petrov 03.31 05:00    
D. Kolesnikov - A. Petrov 03.31 14:00 3 - 1  
D. Kolesnikov - A. Petrov 03.31 17:00 3 - 1  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 03.31 16:00 3 - 2  
D. Redenkov - A. Trushkin 03.31 08:00 0 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 03.31 06:00 2 - 3  
D. Rutko - Vik. Ivanov 03.31 23:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 03.31 22:00 2 - 3  
I. Khairullin - P. Korolev 03.31 19:30 1 - 3  
I. Khairullin - P. Korolev 03.31 21:00 3 - 1  
I. Novikov - A. Ermilov 03.31 17:30 3 - 0  
I. Novikov - I. Ramenskiy 03.31 16:30 1 - 3  
I. Novikov - O. Kutuzov 03.31 05:00 3 - 0  
I. Novikov - O. Kutuzov 03.31 15:00 3 - 2  
I. Novikov - V. Nemashkalo 03.31 03:30 1 - 3  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 03.31 15:30 2 - 3  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 03.31 17:00 3 - 0  
I. Smirnov - E. Ilyukhin 03.31 00:00 3 - 1  
I. Smirnov - E. Ilyukhin 03.31 01:30 3 - 2  
I. Smirnov - E. Ilyukhin 03.31 23:30 3 - 1  
I. Smirnov - S. Bychkov 03.31 11:00 3 - 1  
I. Smirnov - S. Myagkov 03.31 12:30 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Ermilov 03.31 03:00 0 - 3  
O. Kutuzov - I. Novikov 03.31 04:30 1 - 3  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 03.31 14:30 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Trushkin 03.31 19:00 0 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 03.31 07:30 3 - 2  
O. Nikiforov - I. Khairullin 03.31 20:30 2 - 3  
O. Shagarov - I. Smirnov 03.31 10:00 3 - 2  
O. Shagarov - S. Bychkov 03.31 12:00 3 - 2  
O. Shagarov - S. Bychkov 03.31 13:00 2 - 3  
P. Korolev - A. Trushkin 03.31 07:00 0 - 3  
P. Korolev - A. Trushkin 03.31 20:00 1 - 3  
P. Korolev - D. Redenkov 03.31 09:00 3 - 0  
P. Korolev - O. Nikiforov 03.31 08:30 1 - 3  
P. Korolev - O. Nikiforov 03.31 18:00 0 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 03.31 10:30 1 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 03.31 23:00 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Aronov 03.31 07:30 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Sadkov 03.31 19:00 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Sadkov 03.31 21:30 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Shirshov 03.31 20:30 3 - 2  
S. Myagkov - I. Smirnov 03.31 22:30 1 - 3  
S. Myagkov - O. Shagarov 03.31 11:30 3 - 1  
S. Myagkov - S. Bychkov 03.31 00:30 3 - 1  
S. Myagkov - S. Bychkov 03.31 01:00 3 - 0  
T. Arteev - A.D. Volkov 03.31 02:00 3 - 0  
T. Arteev - A.D. Volkov 03.31 05:30 2 - 3  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.31 04:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 03.31 12:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 03.31 13:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - D. Rutko 03.31 00:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - D. Rutko 03.31 22:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - Vik. Ivanov 03.31 11:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 03.31 04:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 03.31 05:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 03.31 02:00 3 - 0  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 03.31 19:30 3 - 1  
V. Shirshov - V. Smaglyukov 03.31 21:00 3 - 1  
V. Smaglyukov - A. Sadkov 03.31 20:00 2 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 03.31 06:30 3 - 2  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 03.31 09:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - S. Kuzmin 03.31 18:00 1 - 3  
Vik. Ivanov - A. Yanshaev 03.31 10:30 2 - 3  
Vik. Ivanov - A. Yanshaev 03.31 22:00 2 - 3  
Vik. Ivanov - D. Rutko 03.31 01:30 2 - 3  
Vik. Ivanov - Y. Merkushin 03.31 00:00 3 - 1  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 03.31 01:00 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 03.31 10:00 1 - 3  
Y. Merkushin - Vik. Ivanov 03.31 12:00 3 - 0  
Y. Merkushin - Vik. Ivanov 03.31 13:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kozachenko - A. Nadoporozhsky 03.31 20:30 3 - 1  
A. Kozachenko - M. Teteruk 03.31 18:30 0 - 3  
A. Kozachenko - R. Kapinus 03.31 21:30 3 - 2  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 03.31 17:00 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 03.31 16:00 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 03.31 18:00 2 - 3  
A. Naida - D. Derevinskiy 03.31 13:35 0 - 3  
A. Naida - T. Yemelianov 03.31 08:05 3 - 0  
A. Naida - V. Litvinov 03.31 10:35 2 - 3  
A. Nazarov - I. Efimenko 03.31 11:40 3 - 0  
A. Nazarov - I. Trydukh 03.31 09:40 3 - 2  
A. Nazarov - V. Mischenko 03.31 12:40 3 - 1  
A. Peretiatko - K. Ivchenko 03.31 20:35 1 - 3  
A. Peretiatko - V. Kobets 03.31 19:05 3 - 0  
A. Peretiatko - V. Polusmuak 03.31 14:35 3 - 1  
A. Peretiatko - V. Vasyukov 03.31 16:05 3 - 1  
A. Peretiatko - Y. Sokoltsov 03.31 17:35 3 - 1  
A. Troian - O. Leonenko 03.31 17:40 3 - 2  
A. Troian - V. Panchenko 03.31 15:10 1 - 3  
A. Troian - V. Smyk 03.31 16:10 3 - 2  
I. Efimenko - A. Nazarov 03.31 08:10 3 - 2  
I. Efimenko - I. Trydukh 03.31 07:10 3 - 0  
I. Efimenko - V. Mischenko 03.31 09:10 1 - 3  
I. Trydukh - A. Nazarov 03.31 10:40 0 - 3  
I. Trydukh - I. Efimenko 03.31 12:10 0 - 3  
I. Trydukh - V. Mischenko 03.31 11:10 1 - 3  
K. Ivchenko - V. Kobets 03.31 17:05 3 - 0  
K. Ivchenko - V. Polusmuak 03.31 18:35 0 - 3  
K. Ivchenko - V. Vasyukov 03.31 15:05 3 - 2  
K. Ivchenko - Y. Sokoltsov 03.31 19:35 3 - 0  
M. Balakiriev - A. Naida 03.31 09:35 0 - 3  
M. Balakiriev - D. Derevinskiy 03.31 11:05 3 - 0  
M. Balakiriev - T. Yemelianov 03.31 12:05 3 - 1  
M. Balakiriev - V. Litvinov 03.31 07:35 0 - 3  
M. Mosyuk - O. Naplokov 03.31 12:30 1 - 3  
M. Mosyuk - P. Kilyakin 03.31 13:30 3 - 0  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 03.31 12:00 2 - 3  
M. Teteruk - A. Kozachenko 03.31 19:30 3 - 2  
M. Teteruk - A. Nadoporozhsky 03.31 21:00 3 - 2  
M. Teteruk - R. Kapinus 03.31 20:00 2 - 3  
O. Leonenko - A. Troian 03.31 16:40 3 - 2  
O. Leonenko - V. Panchenko 03.31 15:40 0 - 3  
O. Leonenko - V. Smyk 03.31 14:40 2 - 3  
O. Naplokov - M. Mosyuk 03.31 10:00 2 - 3  
O. Naplokov - P. Kilyakin 03.31 11:30 0 - 3  
O. Naplokov - V. Bochkovskiy 03.31 09:00 0 - 3  
P. Kilyakin - M. Mosyuk 03.31 08:30 0 - 3  
P. Kilyakin - O. Naplokov 03.31 10:30 3 - 1  
P. Kilyakin - V. Bochkovskiy 03.31 09:30 0 - 3  
R. Gnoeviy - A. Naida 03.31 11:35 2 - 3  
R. Gnoeviy - D. Derevinskiy 03.31 07:05 0 - 3  
R. Gnoeviy - M. Balakiriev 03.31 13:05 1 - 3  
R. Gnoeviy - T. Yemelianov 03.31 10:05 3 - 1  
R. Gnoeviy - V. Litvinov 03.31 08:35 2 - 3  
R. Kapinus - A. Kozachenko 03.31 16:30 0 - 3  
R. Kapinus - A. Nadoporozhsky 03.31 19:00 2 - 3  
R. Kapinus - M. Teteruk 03.31 17:30 3 - 2  
T. Yemelianov - D. Derevinskiy 03.31 09:05 0 - 3  
T. Yemelianov - V. Litvinov 03.31 14:05 3 - 1  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 03.31 11:00 1 - 3  
V. Bochkovskiy - O. Naplokov 03.31 14:00 3 - 2  
V. Bochkovskiy - P. Kilyakin 03.31 13:00 3 - 0  
V. Kobets - V. Polusmuak 03.31 21:05 2 - 3  
V. Kobets - V. Vasyukov 03.31 18:05 3 - 1  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 03.31 15:35 2 - 3  
V. Litvinov - D. Derevinskiy 03.31 12:35 0 - 3  
V. Mischenko - A. Nazarov 03.31 07:40 2 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 03.31 10:10 0 - 3  
V. Mischenko - I. Trydukh 03.31 08:40 1 - 3  
V. Panchenko - A. Troian 03.31 20:10 0 - 3  
V. Panchenko - O. Leonenko 03.31 19:10 0 - 3  
V. Panchenko - V. Smyk 03.31 17:10 0 - 3  
V. Smyk - A. Troian 03.31 18:40 3 - 0  
V. Smyk - O. Leonenko 03.31 19:40 0 - 3  
V. Smyk - V. Panchenko 03.31 18:10 3 - 1  
V. Vasyukov - V. Polusmuak 03.31 20:05 2 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Polusmuak 03.31 16:35 0 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Vasyukov 03.31 21:35 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - J. Valenta 03.31 10:30 3 - 0  
D. Prokopcov - J. Vrablik 03.31 08:30 3 - 2  
D. Reitspies - D. Prokopcov 03.31 09:15 0 - 3  
D. Reitspies - J. Vrablik 03.31 10:45 3 - 1  
D. Reitspies - M. Horejsi 03.31 08:15 1 - 3  
J. Vrablik - J. Valenta 03.31 09:45 3 - 0  
T. Konecny - A. Gavlas 03.31 09:30 3 - 0  
T. Konecny - J. Valenta 03.31 08:45 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 03.31 10:15 2 - 3  
T. Tregler - A. Gavlas 03.31 08:00 3 - 2  
T. Tregler - D. Prokopcov 03.31 10:00 3 - 1  
T. Tregler - M. Horejsi 03.31 09:00 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk (3.m.) 03.31 18:30 1 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 03.31 20:15 3 - 6  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.31 17:10 1 - 5  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 03.31 22:10 2 - 3  
Four Ronin - Rockets (3x10 perc) 03.31 01:10 5 - 6  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 03.31 03:30 3 - 4  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 03.31 23:10    
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 03.31 18:10 5 - 2  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 03.31 21:10 3 - 0  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 03.31 16:00 5 - 6  
Reactivatory - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.31 19:15 4 - 4  
Rockets - Steel Boars (3x10 perc) 03.31 04:30    
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 03.31 15:00 1 - 1  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 03.31 00:10    
Stalnye Kabany - Boevye Lisy (3x10 perc) 03.31 02:10 4 - 3  
Steel Boars - War Foxes (3x10 perc) 03.31 02:10 4 - 3  
Kosárlabda (Orosz Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar-Pro - Vosztok-Pro 03.31 21:15 111 - 111, h.u. 118 - 130  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Bank of Taiwan 03.31 11:00 77 - 89  
Pauian Archiland - Taiwan Beer 03.31 13:00 94 - 75  
Labdarúgás (Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Favorit - Arena (2x35 perc) 03.31 20:30 0 - 2  
RB Strikerz - Stolica (2x35 perc) 03.31 18:00    
Labdarúgás (Amatőr Liga, Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goriny - Curva Nord (2x35 perc) 03.31 19:15 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byttorps IF - Sodra Vings IF 03.31 20:30 3 - 2  
Kommunalnik Szlonyim - Arszenál Dzjarzsinszk 03.31 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Göteborg - Tolo IF 03.31 19:00 7 - 2  
Röplabda (Fehérorosz MVL, vegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belavia Minszk (vegyes) - Kompotiki (vegyes) 03.31 17:40 1 - 3  
StartVolley2 Min.(vegyes) - Aventus (vegyes) 03.31 18:55 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 03.31 11:00 3 - 2  

 

2020.03.30.
3x3 kosárlabda (3x3 Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej - Néva 03.30 19:05    
Jenyiszej - Urál 03.30 17:50    
Néva - Rosztov 03.30 18:15    
Néva - Urál 03.30 19:30    
Rosztov - Jenyiszej 03.30 19:55    
Urál - Rosztov 03.30 18:40    
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Sadkov 03.30 06:30 0 - 3  
A. Aronov - V. Shirshov 03.30 14:30 3 - 2  
A. Aronov - V. Shirshov 03.30 17:00 1 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 03.30 20:00 3 - 0  
A. Ermilov - I. Ramenskiy 03.30 04:00 3 - 1  
A. Ermilov - O. Kutuzov 03.30 18:00 2 - 3  
A. Ermilov - V. Nemashkalo 03.30 02:00 0 - 3  
A. Gribkov - A.D. Volkov 03.30 04:30 0 - 3  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 03.30 03:00 1 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 03.30 21:00 3 - 1  
A. Petrov - D. Kolesnikov 03.30 20:00 2 - 3  
A. Petrov - T. Arteev 03.30 18:00 3 - 2  
A. Sadkov - A. Aronov 03.30 09:30 3 - 1  
A. Sadkov - A. Aronov 03.30 16:00 3 - 2  
A. Sadkov - S. Kuzmin 03.30 14:00 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 03.30 17:30 0 - 3  
A. Sadkov - V. Smaglyukov 03.30 07:30 3 - 1  
A. Trushkin - D. Redenkov 03.30 14:30 3 - 2  
A. Trushkin - D. Redenkov 03.30 17:30 1 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 03.30 07:00 2 - 3  
A. Trushkin - P. Korolev 03.30 08:30 2 - 3  
A. Trushkin - P. Korolev 03.30 09:00 2 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 03.30 00:30 3 - 0  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 03.30 01:00 1 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 03.30 11:00 3 - 2  
A. Yanshaev - Vik. Ivanov 03.30 13:30 0 - 3  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 03.30 12:30 3 - 1  
A.D. Volkov - A. Gribkov 03.30 05:00 2 - 3  
A.D. Volkov - A. Petrov 03.30 19:30 2 - 3  
A.D. Volkov - T. Arteev 03.30 03:30 0 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 03.30 02:30 3 - 0  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 03.30 18:30 3 - 0  
D. Redenkov - O. Nikiforov 03.30 08:00 3 - 1  
D. Redenkov - O. Nikiforov 03.30 15:30 3 - 1  
D. Rutko - Vik. Ivanov 03.30 23:30 3 - 1  
D. Rutko - Y. Merkushin 03.30 01:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 03.30 22:30 3 - 2  
I. Novikov - I. Ramenskiy 03.30 18:30 3 - 2  
I. Novikov - I. Ramenskiy 03.30 21:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 03.30 19:30 0 - 3  
I. Ramenskiy - O. Kutuzov 03.30 02:30 1 - 3  
I. Smirnov - O. Shagarov 03.30 11:30 2 - 3  
I. Smirnov - O. Shagarov 03.30 13:30 3 - 1  
I. Smirnov - S. Myagkov 03.30 01:30 3 - 1  
I. Smirnov - S. Myagkov 03.30 22:00 3 - 1  
I. Smirnov - V. Nemashkalo 03.30 00:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Ermilov 03.30 03:30 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 03.30 21:30 1 - 3  
O. Kutuzov - I. Novikov 03.30 19:00 3 - 2  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 03.30 05:00 1 - 3  
O. Kutuzov - I. Ramenskiy 03.30 20:30 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Trushkin 03.30 16:00 2 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 03.30 09:30 3 - 0  
O. Nikiforov - P. Korolev 03.30 06:30 3 - 1  
O. Nikiforov - P. Korolev 03.30 14:00 3 - 2  
O. Nikiforov - P. Korolev 03.30 17:00 1 - 3  
O. Shagarov - S. Bychkov 03.30 10:00 1 - 3  
O. Shagarov - S. Myagkov 03.30 12:00 3 - 2  
P. Korolev - A. Trushkin 03.30 15:00 1 - 3  
P. Korolev - D. Redenkov 03.30 07:30 2 - 3  
P. Korolev - D. Redenkov 03.30 16:30 2 - 3  
S. Bychkov - I. Smirnov 03.30 12:30 2 - 3  
S. Bychkov - I. Smirnov 03.30 23:30 1 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 03.30 00:30 0 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 03.30 11:00 2 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 03.30 13:00 2 - 3  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 03.30 01:00 3 - 1  
S. Kuzmin - A. Aronov 03.30 15:00 3 - 2  
S. Kuzmin - V. Shirshov 03.30 16:30 3 - 0  
S. Myagkov - E. Ilyukhin 03.30 23:00 1 - 3  
S. Myagkov - I. Smirnov 03.30 10:30 1 - 3  
T. Arteev - A. Gribkov 03.30 02:00 3 - 2  
T. Arteev - A.D. Volkov 03.30 20:30 3 - 0  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.30 04:00 3 - 1  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.30 05:30 2 - 3  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.30 19:00 3 - 2  
T. Arteev - D. Kolesnikov 03.30 21:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 03.30 10:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 03.30 13:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 03.30 23:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 03.30 05:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - I. Ramenskiy 03.30 03:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 03.30 04:30 3 - 0  
V. Shirshov - A. Aronov 03.30 07:00 0 - 3  
V. Shirshov - A. Sadkov 03.30 08:30 0 - 3  
V. Shirshov - A. Sadkov 03.30 15:30 1 - 3  
V. Smaglyukov - A. Aronov 03.30 08:00 0 - 3  
V. Smaglyukov - V. Shirshov 03.30 06:00 3 - 2  
V. Smaglyukov - V. Shirshov 03.30 09:00 0 - 3  
Vik. Ivanov - A. Yanshaev 03.30 10:00 2 - 3  
Vik. Ivanov - V. Bazilevsky 03.30 12:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - V. Bazilevsky 03.30 22:00 3 - 1  
Y. Merkushin - D. Rutko 03.30 00:00 1 - 3  
Y. Merkushin - D. Rutko 03.30 22:30 2 - 3  
Y. Merkushin - Vik. Ivanov 03.30 11:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sazonov - V. Gorelov 03.30 15:30 3 - 0  
G. Medveditskov - A. Sazonov 03.30 17:30 3 - 2  
G. Medveditskov - Y. Lobovikov 03.30 16:30 1 - 3  
S. Pokatov - V. Morev 03.30 16:00 3 - 1  
V. Gorelov - G. Medveditskov 03.30 14:30 3 - 0  
V. Gorelov - S. Pokatov 03.30 17:00 3 - 2  
V. Morev - A. Sazonov 03.30 14:00 1 - 3  
Y. Lobovikov - S. Pokatov 03.30 18:00 0 - 3  
Y. Lobovikov - V. Morev 03.30 15:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Master Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Amankulova - L. Terekhova 03.30 10:25 2 - 3  
D. Puito - D. Amankulova 03.30 12:25 1 - 3  
D. Puito - V. Melkueva 03.30 11:25 0 - 3  
E. Shevtsova - A. Denisova 03.30 10:55 0 - 3  
L. Terekhova - E. Shevtsova 03.30 11:55 0 - 3  
V. Melkueva - E. Shevtsova 03.30 12:55 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 03.30 16:00 1 - 3  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 03.30 18:00 2 - 3  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 03.30 17:00 2 - 3  
A. Nazarov - I. Efimenko 03.30 20:10 3 - 0  
A. Nazarov - I. Trydukh 03.30 17:10 3 - 0  
A. Nazarov - V. Mischenko 03.30 19:10 3 - 2  
A. Podolian - I. Hudushyn 03.30 11:40 3 - 2  
A. Podolian - O. Ponomarenko 03.30 09:40 0 - 3  
A. Podolian - Ste. Yakimenko 03.30 12:40 3 - 2  
B. Maxim - I. Oranskiy 03.30 17:35 3 - 1  
B. Maxim - R. Gnoeviy 03.30 16:05 1 - 3  
B. Maxim - S. Pitsyk 03.30 19:05 3 - 1  
I. Efimenko - A. Nazarov 03.30 15:10 3 - 2  
I. Efimenko - I. Trydukh 03.30 16:10 3 - 0  
I. Efimenko - V. Mischenko 03.30 17:40 2 - 3  
I. Hudushyn - A. Podolian 03.30 08:10 0 - 3  
I. Hudushyn - Ste. Yakimenko 03.30 09:10 1 - 3  
I. Kutniy - M. Cherepnin 03.30 12:05 1 - 3  
I. Kutniy - R. Solomko 03.30 11:05 3 - 0  
I. Kutniy - S. Tkachev 03.30 07:35 3 - 1  
I. Kutniy - V. Bilous 03.30 09:35 0 - 3  
I. Trydukh - A. Nazarov 03.30 18:10 3 - 0  
I. Trydukh - I. Efimenko 03.30 18:40 1 - 3  
I. Trydukh - V. Mischenko 03.30 19:40 2 - 3  
K. Moroz - I. Kutniy 03.30 13:05 3 - 0  
K. Moroz - M. Cherepnin 03.30 10:05 3 - 2  
K. Moroz - S. Tkachev 03.30 08:35 3 - 0  
K. Moroz - V. Bilous 03.30 11:35 0 - 3  
M. Cherepnin - S. Tkachev 03.30 14:05 3 - 1  
M. Mosyuk - N. Korniyenko 03.30 20:00 2 - 3  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 03.30 19:30 3 - 1  
N. Korniyenko - A. Ivashkin 03.30 19:00 0 - 3  
N. Korniyenko - M. Mosyuk 03.30 17:30 1 - 3  
N. Korniyenko - V. Bochkovskiy 03.30 16:30 1 - 3  
O. Ponomarenko - A. Podolian 03.30 10:40 1 - 3  
O. Ponomarenko - I. Hudushyn 03.30 12:10 1 - 3  
O. Ponomarenko - Ste. Yakimenko 03.30 11:10 2 - 3  
S. Pitsyk - I. Oranskiy 03.30 15:35 0 - 3  
S. Pitsyk - R. Gnoeviy 03.30 18:05 1 - 3  
S. Tkachev - R. Solomko 03.30 12:35 1 - 3  
Ste. Yakimenko - A. Podolian 03.30 07:40 3 - 2  
Ste. Yakimenko - I. Hudushyn 03.30 10:10 3 - 0  
Ste. Yakimenko - O. Ponomarenko 03.30 08:40 3 - 0  
V. Bilous - R. Solomko 03.30 13:35 3 - 0  
V. Bilous - S. Tkachev 03.30 10:35 3 - 2  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 03.30 20:30 3 - 0  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 03.30 18:30 3 - 2  
V. Litvinov - I. Oranskiy 03.30 19:35 2 - 3  
V. Litvinov - R. Gnoeviy 03.30 15:05 1 - 3  
V. Litvinov - S. Pitsyk 03.30 17:05 0 - 3  
V. Mischenko - A. Nazarov 03.30 15:40 0 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 03.30 16:40 1 - 3  
V. Mischenko - I. Trydukh 03.30 14:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 03.30 12:30 3 - 0  
A. Mydvetskaya - V. Pryshchepa 03.30 13:30 3 - 1  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 03.30 10:00 3 - 2  
S. Yureneva - V. Pryshchepa 03.30 11:30 3 - 2  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 03.30 09:00 3 - 0  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 03.30 08:30 3 - 1  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 03.30 10:30 1 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 03.30 09:30 3 - 1  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 03.30 11:00 1 - 3  
Y. Mikhailik - V. Pryshchepa 03.30 13:00 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Prokopcov 03.30 11:15 3 - 1  
A. Gavlas - J. Vrablik 03.30 12:45 3 - 2  
A. Gavlas - M. Horejsi 03.30 09:45 2 - 3  
D. Prokopcov - J. Valenta 03.30 13:45 3 - 0  
D. Reitspies - A. Gavlas 03.30 13:30 3 - 1  
D. Reitspies - J. Valenta 03.30 08:00 3 - 0  
D. Reitspies - T. Konecny 03.30 12:00 0 - 3  
D. Reitspies - T. Tregler 03.30 10:15 1 - 3  
M. Horejsi - D. Prokopcov 03.30 13:00 3 - 1  
M. Horejsi - J. Valenta 03.30 11:00 3 - 0  
M. Horejsi - J. Vrablik 03.30 14:00 1 - 3  
T. Konecny - D. Prokopcov 03.30 09:10 0 - 3  
T. Konecny - J. Vrablik 03.30 10:45 3 - 2  
T. Tregler - J. Valenta 03.30 12:20 3 - 0  
T. Tregler - J. Vrablik 03.30 08:35 3 - 0  
T. Tregler - T. Konecny 03.30 13:15 2 - 3  
Futsal (ALF Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drakony - Flexy 03.30 18:00 4 - 12  
Luch - Rubon 03.30 19:30 5 - 3  
Molnija - Naftan 03.30 20:20 11 - 3  
Nalan - BSZT Farm 03.30 18:45 3 - 1  
Golf (Laurel Oak Series 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laurel Oak Series 2 2020 03.30 23:30    
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 03.30 15:00 4 - 4  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 03.30 22:10 3 - 2  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 03.30 00:30    
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 03.30 01:10 4 - 5  
Ice Warriors - Steel Boars (3x10 perc) 03.30 03:40 4 - 5  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 03.30 19:15 5 - 3  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 03.30 18:10 3 - 3  
Ledyanie Voyni - Rockets (3x10 perc) 03.30 01:10 4 - 5  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 03.30 17:10 2 - 6  
Rockets - Four Ronin (3x10 perc) 03.30 04:40 5 - 2  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 03.30 20:15 5 - 3  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 03.30 16:00 1 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 03.30 21:10 6 - 3  
Steel Boars - Four Ronin (3x10 perc) 03.30 02:10    
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Pauian Archiland 03.30 11:00 80 - 85  
Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 03.30 13:00 70 - 91  
Labdarúgás (Amatőr Liga, Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubl - Zogyino-Juzsnoje (2x35 perc) 03.30 19:00 0 - 4  
FK Minszk - Urozsajnaja (2x35 perc) 03.30 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västra Ingelstad - Skabersjö 03.30 19:15 1 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa - Juventus Managua 03.30 00:00 2 - 0  
Walter Ferreti - Chinandega 03.30 01:00 7 - 0  
Röplabda (Fehérorosz MVL, vegyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blendband (vegyes) - Rubik Minszk (vegyes) 03.30 19:50 1 - 3  
Mixer Minszk (vegyes) - Ginger Minszk (vegyes) 03.30 18:20 1 - 3  
Címkék: eredmények, tippmix,