Tippmix eredmények - 2020. május 25-31.

2020-05-25
Tippmix eredmények - 2020. május 25-31.
2020.05.31.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vardanian - E. Antonyan 05.31 04:00 3 - 0  
G. Malkhasyan - E. Antonyan 05.31 05:40 3 - 1  
G. Malkhasyan - E. Apriyan 05.31 05:00 3 - 2  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 05.31 05:20 2 - 3  
N. Nikoghosyan - E. Apriyan 05.31 04:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 05.31 16:30 3 - 1  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 05.31 15:00 0 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 05.31 11:30 3 - 2  
A. Frolov - I. Elistratov 05.31 23:30 3 - 2  
A. Gribkov - S. Vakar 05.31 00:00 3 - 1  
A. Gribkov - S. Vakar 05.31 01:30 2 - 3  
A. Menshikov - I. Ramenskiy 05.31 12:30 2 - 3  
A. Menshikov - Ilya Novikov 05.31 11:00 3 - 2  
A. Prevednov - V. Safonov 05.31 11:30 3 - 1  
A. Prevednov - V. Safonov 05.31 23:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - A. Prevednov 05.31 10:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - A. Prevednov 05.31 22:30 3 - 2  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.31 00:30 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.31 17:30 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Bazilevsky 05.31 07:00 0 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 05.31 08:30 0 - 3  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 05.31 06:00 3 - 2  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 05.31 09:00 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 05.31 08:00 0 - 3  
And. Vukolov - V. Klimentev 05.31 14:30 0 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.31 08:30 0 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.31 18:30 1 - 3  
D. Molodtsov - S. Ogay 05.31 07:00 1 - 3  
D. Molodtsov - S. Ogay 05.31 21:00 1 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.31 08:00 3 - 1  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.31 06:00 2 - 3  
Demic Ying - I. Elistratov 05.31 12:00 1 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 05.31 01:00 0 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 05.31 10:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 05.31 19:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 05.31 20:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.31 09:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.31 19:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.31 07:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.31 21:30 1 - 3  
E. Kryuchkov - S. Homutov 05.31 15:30 3 - 0  
E. Kryuchkov - S. Homutov 05.31 17:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.31 17:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - E. Kryuchkov 05.31 14:30 3 - 0  
I. Elistratov - A. Frolov 05.31 10:30 1 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.31 01:30 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 05.31 22:00 2 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 05.31 00:30 3 - 2  
I. Pandur - S. Kuzmin 05.31 22:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - I. Pandur 05.31 23:00 3 - 0  
I. Ramenskiy - V. Zhulyabin 05.31 11:30 0 - 3  
I. Tukh - And. Vukolov 05.31 15:00 3 - 1  
I. Tukh - V. Klimentev 05.31 00:30 2 - 3  
I. Tukh - V. Klimentev 05.31 16:30 3 - 2  
Ilya Novikov - I. Ramenskiy 05.31 10:30 2 - 3  
Kir. Abramov - Demic Ying 05.31 00:00 3 - 0  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.31 23:00 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 05.31 01:00 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 05.31 15:00 1 - 3  
O. Shagarov - A. Serebrennikov 05.31 23:00 0 - 3  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 05.31 07:30 2 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.31 14:00 0 - 3  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.31 16:00 2 - 3  
S. Kuzmin - A. Menshikov 05.31 23:30 3 - 1  
S. Ogay - D. Molodtsov 05.31 20:00 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.31 06:30 1 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.31 18:00 0 - 3  
S. Pyshkin - And. Vukolov 05.31 00:00 3 - 1  
S. Pyshkin - And. Vukolov 05.31 16:00 3 - 0  
S. Pyshkin - I. Tukh 05.31 14:00 3 - 1  
S. Pyshkin - I. Tukh 05.31 17:30 3 - 2  
S. Vakar - A. Yanshaev 05.31 16:00 3 - 1  
S. Vakar - O. Nikiforov 05.31 14:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 05.31 20:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 05.31 21:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 05.31 18:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 05.31 06:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 05.31 09:30 3 - 1  
V. Klimentev - And. Vukolov 05.31 17:00 3 - 1  
V. Klimentev - S. Pyshkin 05.31 15:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 05.31 06:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 05.31 19:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - E. Ilyukhin 05.31 20:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.31 08:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 05.31 06:30 2 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.31 09:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.31 18:30 1 - 3  
V. Safonov - A. Serebrennikov 05.31 12:00 3 - 1  
V. Safonov - O. Shagarov 05.31 22:00 3 - 2  
V. Zhulyabin - A. Menshikov 05.31 10:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 05.31 12:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.31 12:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.31 22:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 05.31 11:00 0 - 3  
Y. Merkushin - And. Kirilenko 05.31 07:30 1 - 3  
Y. Merkushin - Dmi. Kolesnikov 05.31 21:30 2 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 05.31 19:30 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Dan. Andreev 05.31 19:30 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.31 08:30 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 05.31 07:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 05.31 13:30 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - P. Babenko 05.31 08:00 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Vlasenko 05.31 10:30 0 - 3  
A. Troian - Ste. Yakimenko 05.31 20:00 3 - 0  
B. Havryliuk - V. Kondratenko 05.31 12:45 3 - 0  
D. Dulientsov - B. Havryliuk 05.31 10:45 0 - 3  
D. Dulientsov - M. Mrykh 05.31 08:15 1 - 3  
D. Dulientsov - V. Kondratenko 05.31 13:45 0 - 3  
E. Populovskyi - A. Goncharuk 05.31 16:45 3 - 0  
E. Populovskyi - S. Solomko 05.31 21:45 3 - 1  
I. Hudushyn - A. Troian 05.31 16:00 3 - 1  
I. Hudushyn - M. Yakubov 05.31 20:30 2 - 3  
I. Hudushyn - O. Pereguda 05.31 19:00 3 - 1  
I. Hudushyn - S. Semenets 05.31 17:30 0 - 3  
I. Hudushyn - Ste. Yakimenko 05.31 14:30 3 - 0  
I. Udovenko - A. Goncharuk 05.31 21:15 3 - 1  
I. Udovenko - E. Populovskyi 05.31 15:45 3 - 2  
I. Udovenko - S. Solomko 05.31 18:15 1 - 3  
L. Dynaburg - A. Goncharuk 05.31 14:45 3 - 1  
L. Dynaburg - E. Populovskyi 05.31 17:45 1 - 3  
L. Dynaburg - I. Udovenko 05.31 19:15 2 - 3  
L. Dynaburg - S. Solomko 05.31 16:15 3 - 2  
L. Dynaburg - V. Vasko 05.31 20:45 3 - 0  
M. Mrykh - B. Havryliuk 05.31 14:15 3 - 0  
M. Mrykh - V. Kondratenko 05.31 09:15 3 - 1  
M. Yakubov - A. Troian 05.31 15:00 3 - 1  
M. Yakubov - O. Pereguda 05.31 17:00 2 - 3  
M. Yakubov - S. Semenets 05.31 19:30 3 - 1  
M. Yakubov - Ste. Yakimenko 05.31 18:30 3 - 1  
O. Pereguda - A. Troian 05.31 18:00 3 - 1  
O. Pereguda - S. Semenets 05.31 15:30 0 - 3  
O. Pereguda - Ste. Yakimenko 05.31 21:00 3 - 0  
O. Zhyrnov - A. Kozachenko 05.31 11:00 1 - 3  
O. Zhyrnov - A. Nadoporozhsky 05.31 09:30 0 - 3  
O. Zhyrnov - P. Babenko 05.31 12:00 0 - 3  
O. Zhyrnov - V. Vlasenko 05.31 07:30 3 - 2  
P. Babenko - A. Kozachenko 05.31 09:00 3 - 0  
P. Babenko - V. Vlasenko 05.31 14:00 3 - 0  
S. Semenets - A. Troian 05.31 21:30 2 - 3  
S. Semenets - Ste. Yakimenko 05.31 16:30 3 - 2  
S. Solomko - A. Goncharuk 05.31 20:15 1 - 3  
V. Kolesnykov - B. Havryliuk 05.31 07:45 3 - 1  
V. Kolesnykov - D. Dulientsov 05.31 09:45 3 - 1  
V. Kolesnykov - M. Mrykh 05.31 12:15 2 - 3  
V. Kolesnykov - V. Kondratenko 05.31 11:15 3 - 2  
V. Vasko - A. Goncharuk 05.31 18:45 3 - 2  
V. Vasko - E. Populovskyi 05.31 19:45 3 - 2  
V. Vasko - I. Udovenko 05.31 17:15 3 - 1  
V. Vasko - S. Solomko 05.31 15:15 3 - 2  
V. Vlasenko - A. Kozachenko 05.31 12:30 3 - 0  
Vol. Sedin - A. Kozachenko 05.31 07:00 3 - 0  
Vol. Sedin - A. Nadoporozhsky 05.31 11:30 1 - 3  
Vol. Sedin - P. Babenko 05.31 10:00 1 - 3  
Vol. Sedin - V. Vlasenko 05.31 08:30 2 - 3  
Y. Tkachenko - B. Havryliuk 05.31 08:45 1 - 3  
Y. Tkachenko - D. Dulientsov 05.31 11:45 3 - 1  
Y. Tkachenko - M. Mrykh 05.31 10:15 3 - 0  
Y. Tkachenko - V. Kolesnykov 05.31 13:15 3 - 2  
Y. Tkachenko - V. Kondratenko 05.31 07:15 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brezitskiy - I. Banetskiy 05.31 18:30 1 - 3  
A. Brezitskiy - P. Pugach 05.31 21:25 2 - 3  
A. Khvysiuk - M. Tovkach 05.31 12:55 2 - 3  
A. Kovrikov - I. Glivenko 05.31 12:45 3 - 2  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 05.31 11:15 0 - 3  
A. Kovrikov - R. Zuber 05.31 13:45 3 - 0  
A. Kurotich - A. Khvysiuk 05.31 11:45 3 - 1  
A. Kurotich - M. Tovkach 05.31 07:40 0 - 3  
A. Kurotich - P. Chyzh 05.31 09:25 3 - 2  
A. Reva - I. Abanshyn 05.31 12:00 0 - 3  
A. Reva - I. Zharko 05.31 09:40 3 - 1  
A. Reva - K. Makarchuk 05.31 07:55 0 - 3  
A. Zenyuk - P. Pidleteichuk 05.31 08:25 2 - 3  
A. Zenyuk - R. Vakarash 05.31 10:45 1 - 3  
Artem Gubenko - E. Pismenniy 05.31 09:10 1 - 3  
Artem Gubenko - I. May 05.31 15:00 0 - 3  
B. Panchenko - O. Volynets 05.31 18:05 3 - 1  
B. Panchenko - S. Matviienko 05.31 16:55 1 - 3  
B. Panchenko - S. Udovichenko 05.31 15:45 3 - 1  
B. Panchenko - S. Zazimko 05.31 19:15 3 - 0  
D. Arzanov - K. Yehorov 05.31 08:40 3 - 1  
D. Arzanov - Mak. Kolos 05.31 12:45 1 - 3  
D. Arzanov - N. Zaitsev 05.31 11:35 1 - 3  
D. Arzanov - S. Kinash 05.31 10:25 3 - 1  
I. Abanshyn - K. Makarchuk 05.31 13:10 3 - 2  
I. Glivenko - O. Pavlyuk 05.31 13:15 3 - 1  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 05.31 02:30 2 - 3  
I. Kryvyi - A. Khvysiuk 05.31 10:00 3 - 1  
I. Kryvyi - A. Kurotich 05.31 12:20 3 - 0  
I. Kryvyi - P. Chyzh 05.31 11:10 3 - 1  
I. Kuznetsov - A. Brezitskiy 05.31 19:05 0 - 3  
I. Kuznetsov - I. Banetskiy 05.31 17:20 0 - 3  
I. Kuznetsov - P. Pugach 05.31 18:00 1 - 3  
I. Kuznetsov - S. Kubrak 05.31 20:50 0 - 3  
I. Kuznetsov - Y. Ivanica 05.31 19:45 3 - 1  
I. May - E. Pismenniy 05.31 13:15 3 - 1  
I. Petryshyn - I. Tymchyshyn 05.31 20:05 3 - 2  
I. Semeniuk - S. Lugovskyi 05.31 20:30 3 - 0  
I. Zharko - I. Abanshyn 05.31 08:30 3 - 0  
I. Zharko - K. Makarchuk 05.31 10:50 3 - 1  
M. Presnyakov - A. Zenyuk 05.31 11:20 3 - 0  
M. Presnyakov - O. Tkachuk 05.31 12:30 2 - 3  
M. Presnyakov - P. Pidleteichuk 05.31 10:10 3 - 0  
M. Presnyakov - R. Vakarash 05.31 09:00 3 - 2  
Mak. Kolos - K. Yehorov 05.31 07:30 2 - 3  
Mak. Kolos - N. Zaitsev 05.31 09:50 0 - 3  
Mak. Kolos - S. Kinash 05.31 12:10 1 - 3  
N. Sidorak - I. Petryshyn 05.31 17:10 2 - 3  
N. Sidorak - I. Tymchyshyn 05.31 16:00 3 - 1  
N. Sidorak - O. Savenkov 05.31 19:30 3 - 0  
N. Sidorak - V. Aksenin 05.31 18:20 3 - 1  
N. Telnoy - Artem Gubenko 05.31 10:20 1 - 3  
N. Telnoy - I. May 05.31 08:35 0 - 3  
N. Telnoy - S. Gogenko 05.31 12:05 2 - 3  
N. Telnoy - V. Didukh 05.31 13:50 3 - 0  
N. Zaitsev - K. Yehorov 05.31 11:00 2 - 3  
N. Zaitsev - S. Kinash 05.31 08:05 2 - 3  
O. Kostiuk - I. Semeniuk 05.31 19:20 2 - 3  
O. Kostiuk - S. Lugovskyi 05.31 15:15 2 - 3  
O. Kostiuk - S. Voytovich 05.31 17:00 3 - 1  
O. Pavlyuk - A. Kovrikov 05.31 08:15 0 - 3  
O. Pavlyuk - I. Glivenko 05.31 10:15 1 - 3  
O. Pavlyuk - R. Zuber 05.31 09:15 2 - 3  
O. Savenkov - I. Petryshyn 05.31 18:55 1 - 3  
O. Savenkov - I. Tymchyshyn 05.31 14:50 0 - 3  
O. Savenkov - V. Aksenin 05.31 16:35 2 - 3  
O. Tkachuk - A. Zenyuk 05.31 09:35 1 - 3  
O. Tkachuk - P. Pidleteichuk 05.31 11:55 2 - 3  
O. Tkachuk - R. Vakarash 05.31 07:50 0 - 3  
O. Volynets - S. Matviienko 05.31 15:10 3 - 2  
O. Volynets - S. Udovichenko 05.31 17:30 0 - 3  
P. Chyzh - A. Khvysiuk 05.31 08:15 3 - 1  
P. Chyzh - M. Tovkach 05.31 10:35 1 - 3  
P. Pidleteichuk - R. Vakarash 05.31 13:05 3 - 2  
P. Pugach - I. Banetskiy 05.31 20:20 0 - 3  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 05.31 17:35 1 - 3  
R. Rybachuk - O. Kostiuk 05.31 19:55 3 - 0  
R. Rybachuk - S. Lugovskyi 05.31 16:25 2 - 3  
R. Rybachuk - S. Voytovich 05.31 18:45 0 - 3  
R. Timchenko - A. Reva 05.31 12:35 3 - 1  
R. Timchenko - I. Abanshyn 05.31 10:15 2 - 3  
R. Timchenko - I. Zharko 05.31 11:25 1 - 3  
R. Timchenko - K. Makarchuk 05.31 09:05 0 - 3  
R. Zuber - A. Kovrikov 05.31 10:45 3 - 1  
R. Zuber - I. Glivenko 05.31 11:45 3 - 1  
R. Zuber - O. Pavlyuk 05.31 12:15 3 - 2  
S. Gogenko - Artem Gubenko 05.31 08:00 3 - 0  
S. Gogenko - E. Pismenniy 05.31 14:25 3 - 0  
S. Gogenko - I. May 05.31 10:55 3 - 2  
S. Kinash - And. Zaitsev 05.31 09:15 3 - 0  
S. Kinash - K. Yehorov 05.31 13:20 2 - 3  
S. Kubrak - A. Brezitskiy 05.31 20:15 3 - 2  
S. Kubrak - I. Banetskiy 05.31 19:40 3 - 1  
S. Kubrak - P. Pugach 05.31 17:25 3 - 1  
S. Kubrak - Y. Ivanica 05.31 18:35 2 - 3  
S. Matviienko - S. Udovichenko 05.31 19:50 3 - 2  
S. Voytovich - I. Semeniuk 05.31 15:50 0 - 3  
S. Voytovich - S. Lugovskyi 05.31 18:10 1 - 3  
S. Zazimko - O. Volynets 05.31 16:20 3 - 0  
S. Zazimko - S. Matviienko 05.31 18:40 3 - 0  
S. Zazimko - S. Udovichenko 05.31 14:35 3 - 1  
V. Aksenin - I. Petryshyn 05.31 15:25 2 - 3  
V. Aksenin - I. Tymchyshyn 05.31 17:45 3 - 0  
V. Didukh - Artem Gubenko 05.31 12:40 3 - 0  
V. Didukh - E. Pismenniy 05.31 11:30 3 - 0  
V. Didukh - I. May 05.31 07:25 1 - 3  
V. Didukh - S. Gogenko 05.31 09:45 3 - 1  
V. Paukov - A. Myrza 05.31 21:40 2 - 3  
V. Paukov - Y. Voitenko 05.31 23:10 2 - 3  
Vya. Kovalenko - A. Chaplyanka 05.31 01:00 3 - 2  
Vya. Kovalenko - D. Kryshtal 05.31 03:00 3 - 1  
Y. Holoborodko - A. Myrza 05.31 22:40 3 - 1  
Y. Holoborodko - V. Krivenko 05.31 23:40 0 - 3  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 05.31 17:55 3 - 0  
Y. Ivanica - I. Banetskiy 05.31 20:55 1 - 3  
Y. Ivanica - P. Pugach 05.31 19:10 3 - 2  
Y. Voitenko - V. Krivenko 05.31 22:10 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Khmelevskaia - Aleks. Sova 05.31 07:35 1 - 3  
N. Khmelevskaia - O. Tsiupko 05.31 11:40 2 - 3  
N. Khmelevskaia - V. Kurtenko 05.31 09:20 3 - 2  
O. Melnik - Aleks. Sova 05.31 08:45 3 - 0  
O. Melnik - N. Khmelevskaia 05.31 12:15 1 - 3  
O. Melnik - O. Tsiupko 05.31 09:55 3 - 0  
O. Melnik - V. Kurtenko 05.31 11:05 2 - 3  
O. Tsiupko - Aleks. Sova 05.31 12:50 1 - 3  
V. Kurtenko - Aleks. Sova 05.31 10:30 3 - 0  
V. Kurtenko - O. Tsiupko 05.31 08:10 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grishchenko - A. Matiushenko 05.31 19:00 1 - 3  
A. Grishchenko - D. Kebalo 05.31 17:30 3 - 2  
A. Grishchenko - M. Teteruk 05.31 15:30 0 - 3  
A. Grishchenko - R. Pirvelli 05.31 14:00 0 - 3  
A. Matiushenko - D. Kebalo 05.31 19:30 2 - 3  
A. Matiushenko - L. Kuzo 05.31 17:30 2 - 3  
A. Matiushenko - Y. Kryvorotko 05.31 16:00 1 - 3  
A. Matiushenko - Yev. Masko 05.31 14:00 2 - 3  
A. Romanenko - M. Butkov 05.31 09:00 1 - 3  
D. Kebalo - R. Pirvelli 05.31 16:30 3 - 1  
D. Kebalo - Y. Kryvorotko 05.31 18:30 1 - 3  
D. Kebalo - Yev. Masko 05.31 14:30 3 - 0  
D. Kushko - V. Boychuk 05.31 23:55 3 - 0  
D. Marchenko - A. Mashtakov 05.31 01:40 1 - 3  
D. Marchenko - E. Kovorotushin 05.31 01:05 1 - 3  
D. Matveev - I. Kanunnikov 05.31 11:00 2 - 3  
D. Matveev - R. Derypaska 05.31 09:30 3 - 0  
D. Matveev - V. Ratushniak 05.31 10:30 3 - 1  
D. Nemchenko - Kir. Deynega 05.31 14:15 3 - 1  
D. Nemchenko - V. Smetenko 05.31 16:15 3 - 2  
D. Ptitsyn - Oleg Andreev 05.31 11:00 3 - 0  
D. Ptitsyn - R. Pavlyuk 05.31 12:30 1 - 3  
D. Ptitsyn - V. Dyakov 05.31 13:30 0 - 3  
D. Reznichenko - A. Mashtakov 05.31 00:30 1 - 3  
D. Reznichenko - E. Kovorotushin 05.31 02:15 1 - 3  
D. Shukin - A. Romanenko 05.31 10:00 0 - 3  
Den. Stepanov - Yur. Gavrilov 05.31 22:45 3 - 2  
E. Kovorotushin - A. Mashtakov 05.31 02:50 0 - 3  
I. Kanunnikov - D. Matveev 05.31 08:00 1 - 3  
I. Kanunnikov - R. Derypaska 05.31 07:00 3 - 1  
I. Kanunnikov - V. Ratushniak 05.31 09:00 0 - 3  
I. Kutniy - Kir. Deynega 05.31 16:45 3 - 1  
Kir. Deynega - D. Nemchenko 05.31 19:45 3 - 1  
L. Kuzo - A. Grishchenko 05.31 17:00 3 - 0  
L. Kuzo - D. Kebalo 05.31 15:30 3 - 2  
L. Kuzo - Y. Kryvorotko 05.31 13:30 2 - 3  
L. Kuzo - Yev. Masko 05.31 19:00 3 - 0  
M. Butkov - A. Romanenko 05.31 12:00 2 - 3  
M. Butkov - D. Shukin 05.31 08:30 3 - 2  
M. Chukanov - S. Sarma 05.31 23:55 3 - 1  
M. Teteruk - A. Matiushenko 05.31 17:00 3 - 2  
M. Teteruk - D. Kebalo 05.31 13:30 2 - 3  
M. Teteruk - L. Kuzo 05.31 15:00 2 - 3  
M. Teteruk - R. Pirvelli 05.31 18:30 1 - 3  
O. Berezan - Yur. Gavrilov 05.31 00:30 2 - 3  
Oleg Andreev - D. Ptitsyn 05.31 08:00 1 - 3  
Oleg Andreev - R. Pavlyuk 05.31 10:00 2 - 3  
P. Khakhamidi - Den. Stepanov 05.31 23:20 2 - 3  
P. Khakhamidi - V. Vakhrushev 05.31 22:10 3 - 1  
P. Khakhamidi - Yur. Gavrilov 05.31 21:00 3 - 2  
R. Derypaska - D. Matveev 05.31 12:30 3 - 0  
R. Derypaska - I. Kanunnikov 05.31 10:00 3 - 2  
R. Pavlyuk - D. Ptitsyn 05.31 09:30 3 - 2  
R. Pavlyuk - Oleg Andreev 05.31 13:00 2 - 3  
R. Pavlyuk - V. Dyakov 05.31 08:30 3 - 1  
R. Pirvelli - A. Matiushenko 05.31 14:30 2 - 3  
R. Pirvelli - L. Kuzo 05.31 20:00 2 - 3  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 05.31 18:00 3 - 2  
S. Kireev - M. Chukanov 05.31 22:10 1 - 3  
S. Kireev - S. Sarma 05.31 21:00 2 - 3  
S. Kireev - V. Gaynyuk 05.31 23:20 1 - 3  
S. Pitsyk - A. Shtaer 05.31 01:05 3 - 0  
S. Pitsyk - Yur. Gavrilov 05.31 01:40 3 - 1  
V. Dyakov - D. Ptitsyn 05.31 10:30 1 - 3  
V. Dyakov - Oleg Andreev 05.31 12:00 3 - 0  
V. Dyakov - R. Pavlyuk 05.31 11:30 1 - 3  
V. Gaynyuk - M. Chukanov 05.31 21:35 2 - 3  
V. Gaynyuk - S. Sarma 05.31 22:45 3 - 2  
V. Isakov - Den. Stepanov 05.31 01:05 3 - 2  
V. Isakov - P. Khakhamidi 05.31 01:40 2 - 3  
V. Ratushniak - D. Matveev 05.31 07:30 3 - 0  
V. Ratushniak - I. Kanunnikov 05.31 12:00 3 - 0  
V. Smetenko - Kir. Deynega 05.31 15:45 3 - 2  
V. Vakhrushev - Den. Stepanov 05.31 02:15 1 - 3  
V. Vakhrushev - P. Khakhamidi 05.31 00:30 3 - 0  
Vl. Demchenko - D. Kushko 05.31 22:10 3 - 1  
Vl. Demchenko - Yur. Rybakov 05.31 23:20 3 - 2  
Y. Kryvorotko - A. Grishchenko 05.31 15:00 3 - 1  
Y. Kryvorotko - M. Teteruk 05.31 20:00 3 - 0  
Y. Kryvorotko - Yev. Masko 05.31 16:30 3 - 0  
Yev. Masko - A. Grishchenko 05.31 19:30 3 - 2  
Yev. Masko - M. Teteruk 05.31 18:00 3 - 2  
Yur. Rybakov - D. Kushko 05.31 21:35 0 - 3  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 05.31 22:45 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 05.31 07:00 3 - 8  
KIA Tigers - LG Twins 05.31 07:00 5 - 13  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 05.31 07:00 8 - 12  
Samsung Lions - NC Dinos 05.31 07:00 7 - 18  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 05.31 07:00 6 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 05.31 11:05 4 - 2  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 05.31 11:05 8 - 9  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians 2 - Chinatrust Brothers 2 05.31 07:00 11 - 6  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dobey - Jeff Smith 05.31 21:00 1 - 6  
C. Dobey - M. Kleermaker 05.31 22:20 6 - 3  
Jeff Smith - Joe Cullen 05.31 22:40 4 - 6  
Joe Cullen - C. Dobey 05.31 21:55 6 - 5  
Joe Cullen - M. Kleermaker 05.31 20:30 6 - 3  
M. Kleermaker - Jeff Smith 05.31 21:25 5 - 6  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Richardson - D. Herewini 05.31 00:00 5 - 5  
Jim Williams - D. Herewini 05.31 23:40 6 - 1  
Jus. Thompson - Jim Williams 05.31 22:30 1 - 6  
L. Winstanley - John O'Shea 05.31 00:30 0 - 6  
T. Osborne - D. Herewini 05.31 22:05 0 - 6  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stalitsza Minszk - Viten Orsa (2.m.) 05.31 15:15 7 - 7  
VRZ Gomel - BCS Gomel (2.m.) 05.31 13:00 2 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gorjacsije (3x10 perc) 05.31 19:50 7 - 3  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.31 22:50 2 - 4  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.31 22:50 2 - 4  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.31 15:50 4 - 6  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.31 13:50 9 - 7  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.31 18:50 4 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.31 11:50 5 - 9  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.31 14:50 10 - 7  
Ognenyije Panteri - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.31 00:50 3 - 1  
Reaktivnyije Bizonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.31 03:50 4 - 5  
Sznyeznyije Medvegyi - Reaktivnyije Bizonyij(3x10 perc) 05.31 04:50 3 - 6  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.31 16:50 9 - 6  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.31 12:50 6 - 5  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.31 17:50 7 - 4  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.31 20:50    
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij(3x10 perc) 05.31 05:50 5 - 7  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.31 02:50 5 - 4  
Zvukovaja Ataka - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 05.31 01:50 4 - 6  
Zvukovaja Ataka - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 05.31 23:50 4 - 6  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.31 21:50 5 - 6  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.31 21:50 5 - 6  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo CU,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Managua - Costa Caribe (2.m.) 05.31 02:00 73 - 86  
Real Esteli - Jinotega (2.m.) 05.31 00:00 60 - 64  
Tipitapa - San Isidro (2.m.) 05.31 02:30 96 - 89  
Kosárlabda (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galkan Asgabat - Binagyar Asgabat 05.31 07:00 55 - 97  
Gurlusikcsi Asgabat - Girat Asgabat 05.31 09:00 80 - 70  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenadine Divers - Botanic Gardens Rangers 05.31 16:00 1 - 0  
Salt Pond Breakers - La Soufriere Hikers 05.31 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Union Berlin 05.31 15:30 4 - 1  
Paderborn - Dortmund 05.31 18:00 1 - 6  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - VfB Stuttgart 05.31 13:30 0 - 2  
Hamburg - Wehen 05.31 13:30 3 - 2  
Heidenheim - Erzgebirge Aue 05.31 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Duisburg 05.31 13:00 3 - 2  
Jena - Chemnitz 05.31 17:00 0 - 1  
Münster - Hallescher FC 05.31 14:00 4 - 2  
Labdarúgás (Burundi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olympic - Bujumbura City FC 05.31 15:30 0 - 1  
Bumamuru - Olympic Star 05.31 15:30 1 - 3  
Kayanza Utd. - Les Lierres 05.31 15:30 2 - 1  
Musongati - LLB Academic 05.31 15:30 4 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Guanacaste - Sporting San Jose 05.31 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Santos de Guapiles 05.31 03:00 3 - 1  
Perez Zeledon - Limon 05.31 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem 05.31 17:00 5 - 0  
Vlasim - Sokolov 05.31 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 05.31 16:00 3 - 2  
Karvina - Sparta Praha 05.31 18:00 1 - 4  
Teplice - Opava 05.31 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Roskilde 05.31 12:00 2 - 2  
Vejle - Naestved 05.31 14:00 1 - 1  
Vendsyssel - Fredericia 05.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 05.31 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Jeju 05.31 09:00 1 - 2  
Chungnam Asan - Seoul E-Land 05.31 11:30 0 - 1  
Suwon City - Bucheon 05.31 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Seongnam 05.31 09:30 0 - 1  
Incheon - Pohang 05.31 12:00 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjerzsinszk - Naftan 05.31 14:00 4 - 2  
Orsa - Gomel 05.31 15:00 0 - 2  
Szmorgon - Osmjani 05.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Isloch Minszk 05.31 17:00 1 - 0  
Energetik-BGU Minszk - Vityebszk 05.31 15:00 3 - 3  
Ruh Breszt - Dinamo Breszt 05.31 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk Tartalék - Szluck Tartalék 05.31 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur 05.31 20:00 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Osijek 05.31 20:15 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 05.31 15:00 0 - 1  
Lechia Gdansk - Arka Gdynia 05.31 17:30 4 - 3  
Wisla Plock - Korona Kielce 05.31 12:30 1 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Debrecen 05.31 18:55 3 - 1  
Puskás Akadémia - FTC 05.31 21:05 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Pirot - Smederevo 05.31 17:30 4 - 0  
Trajal Krusevac - Sindjelic Belgrád 05.31 17:30 0 - 0  
Zemun - Kabel Novi Sad 05.31 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macva Sabac - Vozdovac 05.31 19:30 0 - 1  
Topolya SC - Javor Ivanjica 05.31 17:30 6 - 1  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tainan City - Tatung FC 05.31 10:00 3 - 1  
Taiwan Power - Hang Yuen 05.31 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - FC Lviv 05.31 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev (helyszín: Kijev) 05.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Thanh Hoa 05.31 12:00 1 - 0  
Can Tho - Binh Phuoc 05.31 12:00 1 - 0  
Hanoi FC - Dong Thap 05.31 14:00 3 - 0  
Quang Nam - Hong Linh Ha Tinh 05.31 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Tammeka Tartu 2 05.31 18:00 5 - 0  
Parnu JK - Kohtla-Jarve 05.31 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 05.31 14:00 4 - 1  
Viljandi Tulevik - Nomme Kalju 05.31 12:00 0 - 6  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat Jereván 05.31 14:45 2 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Quarantillo - S. Carlyle 05.31 03:55 1 - 0  
Bla. Ivanov - Aug. Sakai 05.31 04:30 0 - 1  
Ch. Gutierrez - Vin. Morales 05.31 00:20 1 - 0  
Dan. Rodriguez - Gab. Green 05.31 02:00 1 - 0  
J. Hill - K. Farias de Abreu 05.31 01:30 1 - 0  
K. Chookagain - Ant. Shevchenko (női) 05.31 02:30 1 - 0  
L. Smolka - Cas. Kenney 05.31 00:40 0 - 1  
M. Dern - H. Cifers (női) 05.31 03:10 1 - 0  
Roo. Roberts - B. Weaver 05.31 03:35 1 - 0  
T. Woodley - G. Burns 05.31 05:10 0 - 1  
Tim Elliott - Brand. Royval 05.31 01:10 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Cha. Elliott (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
B. Keselowski - D. Hamlin (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
C. Bowyer - W. Byron (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
Cha. Elliott - Kyle Busch (Bristol 1.) 05.31 21:30 0 - 1  
D. Hamlin - M. Truex Jr. (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
J. Logano - K. Harvick (Bristol 1.) 05.31 21:30 0 - 1  
Jim. Johnson - Erik Jones (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
Kurt Busch - R. Blaney (Bristol 1.) 05.31 21:30 1 - 0  
R. Stenhouse Jr. - M. Dibenedetto (Bristol 1.) 05.31 21:30 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Canterbury Bulldogs 05.31 10:30 32 - 6  
Penrith Panthers - Newcastle Knights 05.31 08:05 14 - 14  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural Raiders 05.31 07:00 1 - 3  
Ural University - Ural Military 05.31 05:15 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurasia - Ural Mountains 05.31 15:00 0 - 3  
Ural Energy - Ural City 05.31 17:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Red Fox 05.31 13:00 3 - 1  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Con. Schmitz - J. Choinski 05.31 13:00 0 - 2  
L. Gelhardt - J. Haerteis 05.31 11:35 0 - 2  
T. Puetz - F. Broska 05.31 10:00 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Metz - J. Wojcik 05.31 16:20 0 - 2  
D. Metz - S. Lapides 05.31 17:50 1 - 2  
I. Yatsuk - Car. Bradford 05.31 22:05 2 - 1  
I. Yatsuk - T. Carnevale-Miino 05.31 20:50 2 - 1  
J. Wojcik - S. Lapides 05.31 19:25 2 - 1  
P. Daciek - D. Metz 05.31 14:00 2 - 0  
P. Daciek - J. Wojcik 05.31 16:55 2 - 0  
P. Daciek - S. Lapides 05.31 15:20 2 - 0  
P. Daciek - S. Lapides 05.31 15:20 2 - 0  
T. Carnevale-Miino - L. Draxl 05.31 23:25 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dimov - B. Tanev 05.31 16:30 0 - 2  
Gergi Slavov - Tih. Simov 05.31 12:00 0 - 2  
Iva. Andonov - Dan. Boyanov 05.31 13:30 1 - 2  
Mart. Kolev - Stanislav Manolov 05.31 15:00 2 - 0  
Mitko Bonev - Iv. Tanev 05.31 09:00 2 - 0  
Ph. Zgurov - Kri. Mitev 05.31 10:30 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - J. Livianu 05.31 15:30 2 - 1  
A.E. Nefedova - May. Aikawa 05.31 20:50 2 - 0  
H.T. Black - S. Sewing 05.31 14:00 2 - 0  
H.T. Black - Seo. Mendez 05.31 17:40 2 - 0  
J. Livianu - L. Sleeth 05.31 19:50 2 - 0  
L. Sleeth - May. Aikawa 05.31 16:20 0 - 2  
V. Lepchenko - S. Sewing 05.31 18:25 2 - 1  
V. Lepchenko - Seo. Mendez 05.31 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.31 11:00 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.31 08:50 1 - 2  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.31 09:30 1 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.31 10:20 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.31 12:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.31 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.31 14:10 0 - 2  

 

2020.05.30.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vardanian - E. Antonyan 05.30 01:40 2 - 3  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 05.30 02:00 0 - 3  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 05.30 03:20 3 - 1  
G. Malkhasyan - E. Antonyan 05.30 04:20 3 - 2  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 05.30 04:00 2 - 3  
M. Hovanhannisyan - N. Nikoghosyan 05.30 05:00 3 - 2  
N. Nikoghosyan - D. Vardanian 05.30 04:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 05.30 06:30 0 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.30 19:30 3 - 2  
A. Babkin - I. Pandur 05.30 11:00 0 - 3  
A. Babkin - S. Pyshkin 05.30 12:30 2 - 3  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.30 09:00 1 - 3  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.30 06:30 1 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 05.30 11:30 3 - 0  
A. Gribkov - A. Yanshaev 05.30 22:00 3 - 2  
A. Gribkov - S. Vakar 05.30 10:00 3 - 2  
A. Gribkov - V. Ivanov Stanislavovic 05.30 12:00 3 - 1  
A. Menshikov - Ilya Novikov 05.30 19:30 1 - 3  
A. Prevednov - A. Serebrennikov 05.30 19:00 0 - 3  
A. Prevednov - O. Shagarov 05.30 20:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - A. Prevednov 05.30 21:00 3 - 1  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.30 11:30 2 - 3  
A. Yanshaev - S. Vakar 05.30 23:00 1 - 3  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 05.30 15:30 3 - 1  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 05.30 14:30 0 - 3  
And. Vukolov - V. Klimentev 05.30 22:30 0 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.30 15:30 0 - 3  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.30 10:00 3 - 2  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.30 12:00 3 - 0  
Dan. Andreev - P. Pinkovskii 05.30 17:00 1 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.30 16:00 1 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.30 14:00 3 - 2  
Demic Ying - Vla. Petrov 05.30 11:50 1 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 05.30 22:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 05.30 17:30 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 05.30 16:00 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 05.30 01:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 05.30 14:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.30 14:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.30 16:00 3 - 0  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 05.30 08:00 3 - 1  
E. Kryuchkov - S. Homutov 05.30 06:00 2 - 3  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.30 20:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.30 21:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - E. Kryuchkov 05.30 07:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.30 19:00 3 - 2  
I. Elistratov - Demic Ying 05.30 23:00 3 - 2  
I. Matveev - G.V. Vahnin 05.30 18:00 0 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 05.30 20:00 3 - 2  
I. Matveev - S. Homutov 05.30 20:00 3 - 2  
I. Pandur - S. Pyshkin 05.30 10:30 2 - 3  
I. Ramenskiy - A. Menshikov 05.30 20:30 3 - 0  
I. Ramenskiy - A. Menshikov 05.30 21:00 3 - 1  
I. Ramenskiy - V. Zhulyabin 05.30 19:00 1 - 3  
I. Tukh - And. Vukolov 05.30 23:00 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.30 07:00 0 - 3  
Ilya Novikov - I. Ramenskiy 05.30 18:00 3 - 0  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.30 08:30 1 - 3  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.30 20:00 3 - 1  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.30 21:30 3 - 2  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.30 00:30 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.30 11:00 3 - 0  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.30 13:30 3 - 1  
Kir. Abramov - Demic Ying 05.30 12:30 3 - 0  
Kir. Abramov - I. Elistratov 05.30 22:00 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 05.30 01:30 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.30 23:30 2 - 3  
O. Shagarov - V. Safonov 05.30 19:30 3 - 1  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 05.30 15:30 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.30 07:00 2 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.30 18:30 1 - 3  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.30 08:30 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.30 08:00 3 - 2  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.30 06:00 3 - 1  
S. Ogay - D. Molodtsov 05.30 16:30 1 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.30 00:30 2 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.30 15:00 1 - 3  
S. Pyshkin - D.E. Basmanov 05.30 11:30 0 - 3  
S. Pyshkin - I. Tukh 05.30 22:00 3 - 0  
S. Vakar - A. Yanshaev 05.30 12:30 3 - 0  
S. Vakar - O. Nikiforov 05.30 22:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 05.30 16:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.30 15:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.30 17:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.30 00:30 3 - 1  
V. Klimentev - S. Pyshkin 05.30 23:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 05.30 14:30 3 - 1  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 05.30 14:30 3 - 0  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.30 17:30 0 - 3  
V. Safonov - A. Prevednov 05.30 18:00 3 - 0  
V. Safonov - A. Serebrennikov 05.30 08:00 3 - 0  
V. Zhulyabin - A. Menshikov 05.30 18:30 3 - 0  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 05.30 07:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 05.30 09:30 3 - 1  
Vla. Petrov - A. Frolov 05.30 12:10 2 - 3  
Vla. Petrov - Demic Ying 05.30 13:00 3 - 1  
Vla. Petrov - Kir. Abramov 05.30 11:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.30 01:00 3 - 0  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.30 23:30 0 - 3  
Vla. Shirokov - Vla. Petrov 05.30 00:00 2 - 3  
Y. Merkushin - Dmi. Kolesnikov 05.30 00:00 2 - 3  
Y. Troyanov - Y. Merkushin 05.30 01:00 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.30 16:30 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 05.30 15:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kozachenko - P. Babenko 05.30 16:30 1 - 3  
A. Kozachenko - Vol. Sedin 05.30 21:30 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 05.30 17:30 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - D. Gudimenko 05.30 19:00 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - P. Babenko 05.30 14:30 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Vlasenko 05.30 20:30 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - Vol. Sedin 05.30 16:00 2 - 3  
And. Kurtenko - B. Havryliuk 05.30 15:15 3 - 1  
And. Kurtenko - M. Mrykh 05.30 18:45 0 - 3  
And. Kurtenko - V. Chernobab 05.30 17:15 1 - 3  
And. Kurtenko - Y. Tkachenko 05.30 19:45 2 - 3  
B. Havryliuk - M. Mrykh 05.30 20:15 1 - 3  
D. Gudimenko - A. Kozachenko 05.30 15:30 3 - 1  
D. Gudimenko - P. Babenko 05.30 21:00 1 - 3  
D. Gudimenko - Vol. Sedin 05.30 18:00 2 - 3  
E. Gudimenko - A. Yurkov 05.30 09:20 3 - 2  
E. Gudimenko - I. Efimenko 05.30 14:20 1 - 3  
I. Efimenko - A. Yurkov 05.30 12:50 0 - 3  
M. Shulepov - N. Korniyenko 05.30 08:30 1 - 3  
M. Shulepov - S. Retynskyi 05.30 13:00 2 - 3  
M. Shulepov - V. Bochkovskiy 05.30 10:00 2 - 3  
M. Shulepov - Vlad. Klim 05.30 11:30 3 - 0  
N. Korniyenko - M. Zholubak 05.30 12:30 3 - 2  
Ole. Zaitsev - A. Yurkov 05.30 07:20 1 - 3  
Ole. Zaitsev - E. Gudimenko 05.30 10:20 3 - 0  
Ole. Zaitsev - I. Efimenko 05.30 08:50 3 - 2  
Ole. Zaitsev - V. Mischenko 05.30 13:20 0 - 3  
Ole. Zaitsev - Y. Kerusenko 05.30 11:50 0 - 3  
S. Retynskyi - M. Zholubak 05.30 11:00 2 - 3  
S. Retynskyi - N. Korniyenko 05.30 07:30 3 - 2  
S. Retynskyi - V. Bochkovskiy 05.30 12:00 1 - 3  
S. Retynskyi - Vlad. Klim 05.30 09:30 2 - 3  
V. Bochkovskiy - M. Zholubak 05.30 09:00 3 - 0  
V. Bochkovskiy - N. Korniyenko 05.30 14:00 3 - 2  
V. Chernobab - B. Havryliuk 05.30 18:15 1 - 3  
V. Chernobab - M. Mrykh 05.30 21:15 2 - 3  
V. Chernobab - Y. Tkachenko 05.30 15:45 1 - 3  
V. Kondratenko - And. Kurtenko 05.30 20:45 2 - 3  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 05.30 16:15 3 - 0  
V. Kondratenko - M. Mrykh 05.30 14:45 2 - 3  
V. Kondratenko - V. Chernobab 05.30 19:15 3 - 1  
V. Kondratenko - Y. Tkachenko 05.30 17:45 2 - 3  
V. Mischenko - A. Yurkov 05.30 11:20 3 - 2  
V. Mischenko - E. Gudimenko 05.30 12:20 3 - 2  
V. Mischenko - I. Efimenko 05.30 07:50 3 - 0  
V. Mischenko - Y. Kerusenko 05.30 09:50 3 - 2  
V. Vlasenko - A. Kozachenko 05.30 19:30 3 - 1  
V. Vlasenko - D. Gudimenko 05.30 17:00 3 - 2  
V. Vlasenko - P. Babenko 05.30 18:30 2 - 3  
V. Vlasenko - Vol. Sedin 05.30 15:00 0 - 3  
Vlad. Klim - M. Zholubak 05.30 13:30 0 - 3  
Vlad. Klim - N. Korniyenko 05.30 10:30 2 - 3  
Vlad. Klim - V. Bochkovskiy 05.30 08:00 1 - 3  
Vol. Sedin - P. Babenko 05.30 20:00 3 - 2  
Y. Kerusenko - A. Yurkov 05.30 13:50 1 - 3  
Y. Kerusenko - E. Gudimenko 05.30 08:20 3 - 1  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 05.30 10:50 3 - 0  
Y. Tkachenko - B. Havryliuk 05.30 21:45 2 - 3  
Y. Tkachenko - M. Mrykh 05.30 16:45 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 05.30 03:20 3 - 0  
A. Chaplyanka - I. Kozyr 05.30 22:30 3 - 1  
A. Gordiy - N. Danilyuk 05.30 10:10 1 - 3  
A. Gordiy - N. Kovalchuk 05.30 09:00 1 - 3  
A. Gordiy - O. Oleskevych 05.30 12:30 2 - 3  
A. Gordiy - V. Kushnyr 05.30 11:20 1 - 3  
A. Guchok - A. Krysak 05.30 18:10 2 - 3  
A. Guchok - A. Savchenko 05.30 15:50 2 - 3  
A. Kurotich - A. Khvysiuk 05.30 08:50 3 - 2  
A. Kurotich - I. Kryvyi 05.30 11:10 0 - 3  
A. Kurotich - M. Tovkach 05.30 10:00 1 - 3  
A. Kurotich - P. Chyzh 05.30 12:20 3 - 2  
A. Maksimenko - A. Vakulin 05.30 10:15 3 - 2  
A. Maksimenko - O. Metla 05.30 11:25 3 - 0  
A. Maksimenko - S. Orlovskiy 05.30 09:05 0 - 3  
A. Maksimenko - S. Skachenko 05.30 12:35 3 - 1  
A. Savchenko - A. Krysak 05.30 20:30 3 - 2  
A. Synytsia - K. Dzhanibekyan 05.30 01:29 0 - 3  
A. Vakulin - S. Orlovskiy 05.30 13:10 3 - 1  
And. Zaitsev - D. Arzanov 05.30 08:05 1 - 3  
And. Zaitsev - Mak. Kolos 05.30 11:00 3 - 1  
And. Zaitsev - S. Kinash 05.30 14:30 3 - 1  
Artem Gubenko - E. Pismenniy 05.30 08:35 3 - 2  
Artem Gubenko - I. May 05.30 10:20 1 - 3  
Artem Gubenko - N. Telnoy 05.30 12:05 0 - 3  
Artem Gubenko - S. Gogenko 05.30 13:50 2 - 3  
D. Arzanov - Mak. Kolos 05.30 15:05 1 - 3  
D. Arzanov - S. Kinash 05.30 09:15 3 - 2  
E. Pismenniy - V. Didukh 05.30 13:15 1 - 3  
I. Banetskiy - M. Zakladnyi 05.30 18:35 3 - 1  
I. Banetskiy - P. Cherednichenko 05.30 19:40 3 - 2  
I. Banetskiy - P. Pugach 05.30 20:15 3 - 1  
I. Banetskiy - S. Kubrak 05.30 17:25 3 - 0  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 05.30 04:50 1 - 3  
I. Kozyr - D. Kryshtal 05.30 05:20 3 - 2  
I. Kozyr - Vya. Kovalenko 05.30 03:50 3 - 2  
I. Kryvyi - A. Khvysiuk 05.30 10:35 2 - 3  
I. Kryvyi - M. Tovkach 05.30 08:15 1 - 3  
I. May - E. Pismenniy 05.30 15:00 3 - 0  
I. May - V. Didukh 05.30 09:10 3 - 1  
I. Tymchyshyn - I. Petryshyn 05.30 16:00 3 - 2  
I. Tymchyshyn - N. Sidorak 05.30 17:10 0 - 3  
I. Tymchyshyn - O. Savenkov 05.30 19:30 3 - 1  
I. Tymchyshyn - V. Aksenin 05.30 18:20 0 - 3  
I. Udod - K. Dzhanibekyan 05.30 00:10 3 - 2  
K. Yehorov - And. Zaitsev 05.30 09:50 3 - 1  
K. Yehorov - D. Arzanov 05.30 12:45 3 - 1  
K. Yehorov - Mak. Kolos 05.30 07:30 0 - 3  
K. Yehorov - S. Kinash 05.30 11:35 1 - 3  
M. Tovkach - A. Khvysiuk 05.30 12:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - P. Pugach 05.30 17:55 0 - 3  
M. Zakladnyi - S. Kubrak 05.30 19:10 2 - 3  
Mak. Kolos - S. Kinash 05.30 13:20 2 - 3  
N. Danilyuk - N. Kovalchuk 05.30 13:05 0 - 3  
N. Sidorak - I. Petryshyn 05.30 20:05 1 - 3  
N. Telnoy - E. Pismenniy 05.30 10:55 3 - 2  
N. Telnoy - I. May 05.30 08:00 3 - 1  
N. Telnoy - V. Didukh 05.30 14:25 3 - 2  
N. Zaitsev - And. Zaitsev 05.30 12:10 3 - 2  
N. Zaitsev - D. Arzanov 05.30 10:25 2 - 3  
N. Zaitsev - K. Yehorov 05.30 13:55 1 - 3  
N. Zaitsev - Mak. Kolos 05.30 08:40 3 - 1  
O. Didukh - V. Lyevshyn 05.30 13:25 3 - 0  
O. Didukh - Y. Prishchepa 05.30 09:20 0 - 3  
O. Didukh - Y. Prishchepa 05.30 12:15 3 - 2  
O. Metla - A. Vakulin 05.30 08:30 0 - 3  
O. Metla - S. Orlovskiy 05.30 10:50 1 - 3  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 05.30 11:55 2 - 3  
O. Oleskevych - N. Kovalchuk 05.30 07:50 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 05.30 09:35 1 - 3  
O. Savenkov - I. Petryshyn 05.30 14:50 3 - 1  
O. Savenkov - N. Sidorak 05.30 18:55 1 - 3  
O. Savenkov - V. Aksenin 05.30 16:35 1 - 3  
P. Chyzh - A. Khvysiuk 05.30 07:40 2 - 3  
P. Chyzh - I. Kryvyi 05.30 09:25 1 - 3  
P. Chyzh - M. Tovkach 05.30 11:45 3 - 2  
P. Pugach - P. Cherednichenko 05.30 18:30 2 - 3  
P. Pugach - S. Kubrak 05.30 21:25 0 - 3  
R. Onischenko - I. Banetskiy 05.30 20:50 0 - 3  
R. Onischenko - M. Zakladnyi 05.30 19:45 0 - 3  
R. Onischenko - P. Cherednichenko 05.30 17:20 1 - 3  
R. Onischenko - P. Pugach 05.30 19:05 2 - 3  
R. Onischenko - S. Kubrak 05.30 18:00 0 - 3  
S. Dibrova - A. Synytsia 05.30 01:10 1 - 3  
S. Gogenko - E. Pismenniy 05.30 07:25 3 - 0  
S. Gogenko - I. May 05.30 12:40 0 - 3  
S. Gogenko - N. Telnoy 05.30 09:45 1 - 3  
S. Gogenko - V. Didukh 05.30 11:30 3 - 1  
S. Kubrak - P. Cherednichenko 05.30 20:20 3 - 0  
S. Melkumyan - A. Guchok 05.30 18:45 2 - 3  
S. Melkumyan - A. Krysak 05.30 16:25 3 - 1  
S. Melkumyan - A. Savchenko 05.30 17:35 2 - 3  
S. Melkumyan - V. Bosak 05.30 19:55 3 - 1  
S. Skachenko - A. Vakulin 05.30 12:00 3 - 1  
S. Skachenko - O. Metla 05.30 09:40 3 - 0  
S. Skachenko - S. Orlovskiy 05.30 07:55 3 - 1  
V. Aksenin - I. Petryshyn 05.30 17:45 1 - 3  
V. Aksenin - N. Sidorak 05.30 15:25 2 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 05.30 17:00 1 - 3  
V. Bosak - A. Savchenko 05.30 19:20 1 - 3  
V. Didukh - V. Efimov 05.30 11:05 3 - 0  
V. Efimov - O. Didukh 05.30 09:55 1 - 3  
V. Efimov - V. Lyevshyn 05.30 08:45 1 - 3  
V. Efimov - Y. Prishchepa 05.30 07:35 1 - 3  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 05.30 08:25 3 - 1  
V. Kushnyr - N. Kovalchuk 05.30 10:45 0 - 3  
V. Lyevshyn - V. Efimov 05.30 12:50 3 - 0  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 05.30 10:30 3 - 2  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 05.30 11:40 3 - 1  
Vya. Kovalenko - A. Chaplyanka 05.30 05:50 3 - 0  
Vya. Kovalenko - D. Kryshtal 05.30 04:20 3 - 1  
Vya. Kovalenko - D. Kryshtal 05.30 22:00 3 - 0  
Y. Prishchepa - V. Efimov 05.30 14:00 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aleks. Sova - N. Khmelevskaia 05.30 16:20 1 - 3  
Aleks. Sova - O. Tsiupko 05.30 14:35 0 - 3  
N. Khmelevskaia - O. Tsiupko 05.30 17:30 1 - 3  
N. Khmelevskaia - V. Kurtenko 05.30 15:10 3 - 1  
O. Melnik - Aleks. Sova 05.30 19:15 3 - 0  
O. Melnik - N. Khmelevskaia 05.30 18:05 3 - 1  
O. Melnik - O. Tsiupko 05.30 15:45 3 - 2  
O. Melnik - V. Kurtenko 05.30 16:55 3 - 1  
V. Kurtenko - O. Tsiupko 05.30 19:50 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - A. Elkhov 05.30 19:30 1 - 3  
A. Khoroshko - A. Zhuravlev 05.30 11:00 1 - 3  
A. Khoroshko - I. Oleynik 05.30 12:30 3 - 2  
A. Kovrikov - I. Glivenko 05.30 08:15 3 - 0  
A. Kovrikov - M. Varchenko 05.30 10:15 2 - 3  
A. Kovrikov - R. Tsubera 05.30 09:15 3 - 1  
A. Mashtakov - D. Marchenko 05.30 22:10 1 - 3  
A. Mashtakov - E. Kovorotushin 05.30 23:20 3 - 0  
A. Matiushenko - D. Kebalo 05.30 14:00 3 - 2  
A. Matiushenko - L. Kuzo 05.30 15:30 1 - 3  
A. Matiushenko - M. Teteruk 05.30 19:00 3 - 0  
A. Matiushenko - V. Burylov 05.30 17:30 3 - 2  
A. Romanenko - Den. Lebedev 05.30 09:00 3 - 1  
A. Romanenko - Ser. Sokolov 05.30 08:00 3 - 2  
A. Shtaer - O. Berezan 05.30 22:45 3 - 0  
A. Shtaer - S. Pitsyk 05.30 21:35 3 - 0  
A. Zhuravlev - A. Khoroshko 05.30 08:00 1 - 3  
A. Zhuravlev - I. Oleynik 05.30 10:00 3 - 0  
A. Zhuravlev - O. Saenko 05.30 09:00 1 - 3  
D. Kebalo - M. Teteruk 05.30 14:30 3 - 0  
D. Kebalo - R. Pirvelli 05.30 20:00 3 - 1  
D. Kebalo - Y. Kryvorotko 05.30 18:00 2 - 3  
D. Marchenko - D. Reznichenko 05.30 23:55 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Doroshenko 05.30 18:00 3 - 2  
D. Nemchenko - A. Elkhov 05.30 18:30 3 - 2  
D. Shukin - A. Romanenko 05.30 10:00 0 - 3  
D. Shukin - Den. Lebedev 05.30 11:30 3 - 0  
D. Shukin - Ser. Sokolov 05.30 12:30 3 - 2  
D. Sushko - P. Plyushch 05.30 03:25 1 - 3  
Den. Lebedev - A. Romanenko 05.30 12:00 3 - 1  
Den. Lebedev - D. Shukin 05.30 08:30 3 - 1  
Den. Lebedev - Ser. Sokolov 05.30 07:30 3 - 1  
Den. Stepanov - V. Isakov 05.30 21:35 2 - 3  
Den. Stepanov - V. Vakhrushev 05.30 22:45 3 - 2  
I. Budiak - M. Chukanov 05.30 11:30 1 - 3  
I. Budiak - T. Bonishchuk 05.30 12:30 3 - 1  
I. Chernetskiy - A. Chilikin 05.30 01:40 3 - 2  
I. Chernetskiy - V. Gusev 05.30 01:05 2 - 3  
I. Glivenko - A. Kovrikov 05.30 11:15 0 - 3  
I. Oleynik - A. Khoroshko 05.30 09:30 0 - 3  
I. Oleynik - O. Saenko 05.30 08:30 0 - 3  
L. Kuzo - D. Kebalo 05.30 18:30 3 - 2  
L. Kuzo - M. Teteruk 05.30 17:00 3 - 1  
L. Kuzo - R. Pirvelli 05.30 15:00 1 - 3  
L. Kuzo - V. Burylov 05.30 14:00 3 - 2  
M. Chukanov - I. Budiak 05.30 08:30 3 - 2  
M. Chukanov - T. Bonishchuk 05.30 07:30 2 - 3  
M. Chukanov - Vla. Gorelov 05.30 12:00 3 - 2  
M. Teteruk - R. Pirvelli 05.30 17:30 1 - 3  
M. Teteruk - V. Burylov 05.30 19:30 0 - 3  
M. Teteruk - Y. Kryvorotko 05.30 16:00 1 - 3  
M. Teteruk - Yev. Masko 05.30 13:30 1 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 05.30 13:15 2 - 3  
M. Varchenko - I. Glivenko 05.30 09:45 3 - 0  
M. Varchenko - R. Tsubera 05.30 08:45 3 - 1  
N. Shalgorodskiy - V. Boychuk 05.30 01:05 2 - 3  
O. Saenko - A. Khoroshko 05.30 10:30 3 - 0  
O. Saenko - A. Zhuravlev 05.30 12:00 3 - 1  
O. Saenko - I. Oleynik 05.30 11:30 1 - 3  
P. Khakhamidi - Den. Stepanov 05.30 23:20 3 - 1  
P. Khakhamidi - V. Isakov 05.30 22:10 3 - 1  
P. Plyushch - V. Kobets 05.30 01:40 0 - 3  
R. Pirvelli - A. Matiushenko 05.30 17:00 3 - 1  
R. Pirvelli - V. Burylov 05.30 15:30 2 - 3  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 05.30 13:30 1 - 3  
R. Pirvelli - Yev. Masko 05.30 19:00 1 - 3  
R. Tsubera - A. Kovrikov 05.30 12:15 1 - 3  
R. Tsubera - M. Varchenko 05.30 11:45 3 - 0  
S. Buluy - R. Gimadeev 05.30 18:15 3 - 1  
S. Buluy - S. Zavinskiy 05.30 17:45 1 - 3  
S. Pitsyk - O. Berezan 05.30 23:55 3 - 0  
S. Sarma - A. Chilikin 05.30 00:30 3 - 0  
S. Sarma - V. Gusev 05.30 02:15 3 - 2  
S. Zavinskiy - R. Gimadeev 05.30 19:15 1 - 3  
Ser. Kovalenko - R. Gimadeev 05.30 17:15 3 - 0  
Ser. Kovalenko - S. Buluy 05.30 19:45 1 - 3  
Ser. Kovalenko - S. Zavinskiy 05.30 18:45 2 - 3  
Ser. Sokolov - A. Romanenko 05.30 11:00 3 - 0  
Ser. Sokolov - D. Shukin 05.30 09:30 1 - 3  
Ser. Sokolov - Den. Lebedev 05.30 10:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - I. Budiak 05.30 09:30 1 - 3  
T. Bonishchuk - M. Chukanov 05.30 10:30 0 - 3  
T. Bonishchuk - Vla. Gorelov 05.30 11:00 2 - 3  
V. Boychuk - Y. Zakharov 05.30 02:50 2 - 3  
V. Burylov - D. Kebalo 05.30 16:30 2 - 3  
V. Burylov - Y. Kryvorotko 05.30 18:30 2 - 3  
V. Burylov - Yev. Masko 05.30 14:30 1 - 3  
V. Gusev - A. Chilikin 05.30 02:50 3 - 1  
V. Isakov - V. Vakhrushev 05.30 23:55 2 - 3  
Vla. Gorelov - M. Chukanov 05.30 09:00 3 - 2  
Vla. Gorelov - T. Bonishchuk 05.30 08:00 3 - 1  
Y. Kryvorotko - A. Matiushenko 05.30 15:00 3 - 1  
Y. Kryvorotko - L. Kuzo 05.30 20:00 0 - 3  
Y. Kryvorotko - Yev. Masko 05.30 16:30 1 - 3  
Yev. Masko - A. Matiushenko 05.30 19:30 3 - 1  
Yev. Masko - D. Kebalo 05.30 16:00 1 - 3  
Yev. Masko - L. Kuzo 05.30 18:00 3 - 2  
Yur. Gavrilov - A. Shtaer 05.30 23:20 2 - 3  
Yur. Gavrilov - O. Berezan 05.30 21:00 2 - 3  
Yur. Gavrilov - S. Pitsyk 05.30 22:10 2 - 3  
Yur. Rybakov - N. Shalgorodskiy 05.30 03:25 3 - 1  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 05.30 02:15 2 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 05.30 10:00 5 - 4  
KIA Tigers - LG Twins 05.30 07:00 10 - 6  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 05.30 10:00 14 - 3  
Samsung Lions - NC Dinos 05.30 10:00 9 - 1  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 05.30 10:00 9 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 05.30 11:05 3 - 4  
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 05.30 11:05 7 - 5  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 2 05.30 07:00 0 - 3  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Dav. Evans 05.30 18:30 2 - 4  
A. Monk - M. Webster 05.30 15:10 0 - 4  
A. Monk - R. Edhouse 05.30 17:15 4 - 3  
Andy Jenkins - A. Monk 05.30 13:50 0 - 4  
Andy Jenkins - Dav. Evans 05.30 15:30 4 - 1  
Andy Jenkins - R. Edhouse 05.30 12:30 1 - 4  
Dav. Evans - Jar. Cole 05.30 17:35 4 - 1  
Dav. Evans - R. Edhouse 05.30 14:10 4 - 3  
Dav. Evans - Sco. Mitchell 05.30 18:10 2 - 4  
Jar. Cole - A. Monk 05.30 16:10 2 - 4  
Jar. Cole - Andy Jenkins 05.30 13:10 2 - 4  
Jar. Cole - M. Webster 05.30 12:10 4 - 2  
M. Webster - Andy Jenkins 05.30 11:30 2 - 4  
M. Webster - Dav. Evans 05.30 16:30 3 - 4  
M. Webster - Sco. Mitchell 05.30 13:30 4 - 2  
R. Edhouse - Jar. Cole 05.30 11:50 1 - 4  
R. Edhouse - M. Webster 05.30 12:50 2 - 4  
R. Edhouse - Sco. Mitchell 05.30 15:50 4 - 1  
Sco. Mitchell - A. Monk 05.30 17:50 4 - 1  
Sco. Mitchell - Andy Jenkins 05.30 16:50 2 - 4  
Sco. Mitchell - Jar. Cole 05.30 14:40 4 - 3  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Larsson - L. Woodhouse 05.30 21:35 6 - 5  
L. Woodhouse - Rob Cross 05.30 23:20 6 - 5  
R. Searle - Dan. Larsson 05.30 22:50 6 - 4  
R. Searle - L. Woodhouse 05.30 21:00 6 - 4  
Rob Cross - Dan. Larsson 05.30 20:30 6 - 3  
Rob Cross - R. Searle 05.30 22:15 6 - 4  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herewini - L. Winstanley 05.30 22:00 5 - 5  
Jam. Richardson - L. Winstanley 05.30 23:30 6 - 0  
John O'Shea - D. Herewini 05.30 23:00 6 - 2  
John O'Shea - Jam. Richardson 05.30 22:45 0 - 6  
R. Veenstra - Lau. Turner 05.30 00:00 6 - 2  
T. Tricole - Jim Williams 05.30 00:30 5 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.30 23:50    
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.30 13:50 5 - 4  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.30 17:50 7 - 9  
Gladiator - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.30 20:50 5 - 6  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.30 18:50 9 - 5  
Gorjacsije - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.30 21:50    
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.30 14:50 8 - 6  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.30 16:50 5 - 5  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 05.30 15:50 8 - 5  
Ognenyije Panteri - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 05.30 01:00 3 - 1  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.30 02:50 2 - 6  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.30 12:50 8 - 7  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.30 19:50 10 - 6  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.30 03:50 5 - 4  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.30 02:00 1 - 3  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.30 22:50 3 - 2  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo CU,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonanza - Matagalpa (2.m.) 05.30 21:00 63 - 86  
Matagalpa - Bonanza (1.m.) 05.30 02:00 93 - 70  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Charlotte Strikers - Dark View Explorers 05.30 14:00 1 - 0  
La Soufriere Hikers - Botanic Gardens Rangers 05.30 18:00 1 - 0  
Salt Pond Breakers - Grenadine Divers 05.30 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Düsseldorf 05.30 18:30 5 - 0  
Hertha BSC - Augsburg 05.30 15:30 2 - 0  
Mainz - Hoffenheim 05.30 15:30 0 - 1  
Schalke - Bremen 05.30 15:30 0 - 1  
Wolfsburg - E. Frankfurt 05.30 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Bielefeld 05.30 13:00 1 - 2  
Karlsruhe - St. Pauli 05.30 13:00 1 - 1  
Nürnberg - Bochum 05.30 13:00 0 - 0  
Sandhausen - Hannover 05.30 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Viktoria Köln 05.30 14:00 4 - 2  
Ingolstadt - Bayern München Amatőr 05.30 14:00 1 - 2  
Magdeburg - Kaiserslautern 05.30 14:00 0 - 1  
Meppen - Würzburg 05.30 14:00 1 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Unterhaching 05.30 14:00 0 - 2  
Waldhof Mannheim - Uerdingen 05.30 14:00 1 - 2  
Zwickau - Rostock 05.30 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Burundi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Inter Star - Vital'O Bujumbura 05.30 15:30 2 - 1  
Flambeau du Centre - Aigle Noir 05.30 15:00 0 - 0  
Ngozi City FC - Rukinzo 05.30 15:30 1 - 4  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Consultants Moravia - Juventud Escazucena 05.30 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Universidad de Costa Rica 05.30 23:00 5 - 0  
Municipal Grecia - Guadalupe FC 05.30 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Trinec 05.30 17:00 2 - 2  
Prostejov - Vitkovice 05.30 17:00 4 - 1  
Vysehrad - Lisen 05.30 17:00 1 - 1  
Zizkov - Chrudim 05.30 10:15 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Slovacko 05.30 16:00 3 - 1  
Olomouc - Pribram 05.30 14:00 1 - 2  
Plzen - Mladá Boleslav 05.30 18:00 7 - 1  
Slavia Praha - Jablonec 05.30 20:00 5 - 0  
Zlín - Ostrava 05.30 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Kolding IF 05.30 16:00 2 - 2  
Köge - Hvidovre 05.30 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Daejeon Citizen 05.30 11:30 2 - 2  
Jeonnam - Anyang 05.30 09:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mokpo City - Gyeongju KHNP 05.30 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Suwon Bluewings 05.30 12:00 0 - 0  
Gangwon - Jeonbuk 05.30 09:30 1 - 0  
Gwangju - Ulsan 05.30 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Himik Szvetlogorszk 05.30 15:00 0 - 0  
Szlonyim-2017 - Granit Mikasevicsi 05.30 17:00 1 - 1  
Szputnyik Recsica - Krumkacsi Minszk 05.30 13:00 2 - 1  
Volna Pinszk - Lokomotív Gomel 05.30 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt 1960 - BGU Minszk 05.30 13:00 3 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Polock 2019 05.30 16:00 7 - 0  
Energetik-BGATU - Bumprom Gomel 05.30 15:00 1 - 1  
Ivacevicsi - Kronon Sztolbci 05.30 13:00 1 - 1  
Meliorator Zsitkovicsi - Molodecsno 05.30 15:00 1 - 1  
Oszipovicsi - Gorki 05.30 12:00 1 - 3  
Osztrovec - Sztenlesz Pinszk 05.30 13:00 1 - 1  
SZMI Autotransz - Victorija Marina Gorka 05.30 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Slavia Mozír 05.30 16:00 2 - 3  
Dinamo Minszk - Sahtar Szoligorszk 05.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov Tartalék - Isloch Minszk Tartalék 05.30 12:30 1 - 2  
Energetik-BGU Minszk Tar. - Vityebszk Tartalék 05.30 13:00 5 - 2  
Ruh Breszt Tartalék - Dinamo Breszt Tartalék 05.30 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Arda Kardzsali 05.30 16:00 1 - 0  
Cserno More Várna - Etar Veliko Tarnovo 05.30 17:00 2 - 0  
Haugesund - Brann Bergen 05.30 15:00 3 - 0  
Maribor - Bravo Ljubljana 05.30 18:00 6 - 1  
Rosenborg - Bodö/Glimt 05.30 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn 2 - B71 Sandoy 05.30 14:00 3 - 1  
FC Hoyvik - AB Argir 2 05.30 17:00 3 - 2  
HB Torshavn 2 - Vikingur Gota 2 05.30 17:00 0 - 2  
NSI Runavik 2 - KI Klaksvik 2 05.30 18:00 6 - 2  
Vestur Sorvagur - B36 Toftir 05.30 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Lokomotív Zágráb 05.30 20:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 05.30 19:45 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 05.30 20:00 1 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 05.30 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Legia Varsó 05.30 20:00 0 - 1  
LKS Lodz - Gornik Zabrze 05.30 15:00 0 - 1  
Piast Gliwice - Wisla Krakkó 05.30 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Panevezys 05.30 16:00 2 - 0  
Zalgiris Vilnius - Riteriai Vilnius 05.30 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drezga - Bokelj Kotor 05.30 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Grbalj Radanovici 05.30 20:00 1 - 0  
FK Podgorica - Iskra Danilovgrad 05.30 20:30 0 - 0  
Kom Podgorica - Sutjeska Niksic 05.30 20:00 3 - 3  
OFK Petrovac - Titograd Podgorica 05.30 20:00 1 - 1  
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja 05.30 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Mezőkövesd 05.30 19:00 1 - 0  
Kisvárda - Újpest 05.30 16:55 1 - 0  
Paks - Fehérvár 05.30 21:05 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 05.30 13:00 3 - 0  
Freiburg - Potsdam 05.30 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graficar Belgrád - Bacska Palanka 05.30 17:30 0 - 0  
Novi Pazar - Dinamo Vranje 05.30 17:30 3 - 0  
Zarkovo - Zlatibor Cajetina 05.30 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 05.30 19:30 1 - 1  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 05.30 17:30 4 - 1  
Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad 05.30 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taichung - Taoyuan 05.30 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Olimpik Doneck 05.30 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosz Kovalivka - Deszna Csernigov 05.30 13:00 0 - 2  
Olekszandria - Zorya Luganszk 05.30 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Giang - The Cong Hanoi 05.30 10:30 0 - 2  
Ho Chi Minh FC - Da Nang 05.30 14:00 0 - 0  
Song Lam Nghe An - Ba Ria Vung Tau 05.30 12:00 1 - 1  
Than Quang Ninh - Nam Dinh 05.30 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Utd. - Elva 05.30 15:00 0 - 0  
Parnu Vaprus - Vandra Vaprus 05.30 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kalev Tallinn 05.30 12:00 3 - 0  
Kuressaare - Trans Narva 05.30 12:00 3 - 2  
Legion Tallinn - Tammeka Tartu 05.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Shirak Gyumri 05.30 17:15 1 - 1  
Lori Vanadzor - Noah Jereván 05.30 13:45 2 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Wests Tigers 05.30 09:30 16 - 28  
Melbourne Storm - Canberra Raiders 05.30 11:35 6 - 22  
New Zealand Warriors - St. George Illawarra 05.30 07:00 18 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Military 05.30 05:15 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurasia - Ural Stars 05.30 17:00 1 - 3  
Ural City - Ural Red Fox 05.30 13:00 0 - 3  
Ural Mountains - Ural Energy 05.30 15:00 1 - 3  
Sakk (Lindores Abbey Chall. (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hik. Nakamura - M. Carlsen (rapid) 05.30 16:00 2 - 1  
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Pichler 05.30 12:00 2 - 0  
Den. Novak - A. Erler 05.30 13:20 2 - 1  
M. Neuchrist - M. Thiem 05.30 10:00 2 - 0  
Mar. Andrejic - N. Oberleitner 05.30 18:00 0 - 2  
S. Ofner - P. Oswald 05.30 16:20 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - J. Haerteis 05.30 12:15 0 - 2  
L. Gelhardt - F. Broska 05.30 10:00 1 - 2  
T. Puetz - Con. Schmitz 05.30 13:35 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kessler - E. Halbauer 05.30 01:35 2 - 0  
S. Vickery - T. Townsend 05.30 02:50 0 - 2  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Perez - Cle. Harper 05.30 16:10 0 - 2  
Bra. Perez - T. Carnevale-Miino 05.30 18:05 0 - 2  
H. Barrett - I. Yatsuk 05.30 14:00 0 - 2  
H. Barrett - J.I. Bueno Tapia 05.30 16:10 1 - 2  
I. Yatsuk - J. Wojcik 05.30 14:55 2 - 1  
J.I. Bueno Tapia - I. Yatsuk 05.30 19:50 0 - 2  
L. Draxl - Bra. Perez 05.30 14:55 2 - 0  
L. Draxl - Cle. Harper 05.30 19:30 2 - 0  
L. Draxl - T. Carnevale-Miino 05.30 14:00 2 - 0  
S. Lapides - H. Barrett 05.30 19:00 2 - 0  
T. Carnevale-Miino - Cle. Harper 05.30 16:45 1 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Mladenov - Rumen Mirchev 05.30 15:00 0 - 2  
Dan. Boyanov - Kri. Mitev 05.30 12:00 0 - 2  
Gergi Slavov - Ph. Zgurov 05.30 09:00 1 - 2  
Iva. Andonov - Mart. Kolev 05.30 10:30 2 - 1  
Tih. Simov - Shk. Lyubomir 05.30 13:30 0 - 2  
Yordan Yordanov - Sevov Rumen 05.30 16:30 1 - 2  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mlazga - M. Skonieczny 05.30 09:30 0 - 2  
Mic. Wozniak - J. Galka 05.30 11:10 0 - 2  
T. Moczek - Y. Wojcik 05.30 12:50 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.T. Black - L. Sleeth 05.30 18:00 2 - 0  
Kat. Stewart - May. Aikawa 05.30 13:00 2 - 0  
Kat. Stewart - Q. Gleason 05.30 16:05 2 - 0  
L. Stefani - H.T. Black 05.30 14:20 2 - 1  
May. Aikawa - Seo. Mendez 05.30 16:40 1 - 2  
R. Zarazua - Q. Gleason 05.30 13:00 2 - 0  
S. Sewing - L. Sleeth 05.30 15:05 2 - 0  
S. Sewing - L. Stefani 05.30 19:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.30 10:10 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.30 11:00 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.30 11:40 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.30 09:30 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.30 13:10 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.30 08:40 0 - 2  

 

2020.05.29.
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flo. Bluhm - M. Chamorro 05.29 10:40 4 - 1  
Flo. Bluhm - N. Wenger 05.29 14:20 4 - 0  
Liang Qiu - Flo. Bluhm 05.29 11:40 4 - 2  
Liang Qiu - Flo. Bluhm 05.29 17:10 3 - 4  
Liang Qiu - M. Chamorro 05.29 13:30 4 - 0  
Liang Qiu - N. Wenger 05.29 09:50 4 - 0  
M. Chamorro - N. Wenger 05.29 12:30 4 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - M. Hovanhannisyan 05.29 05:20 1 - 3  
A. Sahakyan - N. Nikoghosyan 05.29 04:20 2 - 3  
E. Antonyan - A. Sahakyan 05.29 04:40 3 - 1  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 05.29 04:00 3 - 0  
M. Hovanhannisyan - E. Antonyan 05.29 05:00 3 - 1  
N. Nikoghosyan - E. Antonyan 05.29 05:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 05.29 16:00 3 - 2  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.29 14:00 3 - 0  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.29 15:30 0 - 3  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.29 19:00 3 - 2  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.29 21:00 0 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.29 20:30 1 - 3  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.29 16:30 1 - 3  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.29 15:00 1 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 05.29 11:30 3 - 1  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.29 13:30 2 - 3  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.29 23:30 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 05.29 18:00 3 - 0  
A. Gribkov - A. Yanshaev 05.29 21:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - O. Shagarov 05.29 14:30 2 - 3  
A. Serebrennikov - V. Safonov 05.29 00:30 0 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.29 07:30 3 - 1  
A. Yanshaev - S. Vakar 05.29 20:30 3 - 0  
And. Kirilenko - Dmi. Kolesnikov 05.29 10:00 3 - 1  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 05.29 12:00 2 - 3  
D. Molodtsov - D. Sayanov 05.29 12:00 1 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.29 10:00 1 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 05.29 22:00 3 - 1  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 05.29 10:30 3 - 0  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.29 18:00 3 - 0  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.29 20:00 3 - 0  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.29 06:30 2 - 3  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.29 21:30 3 - 0  
Dan. Andreev - M. Pronkin 05.29 09:00 2 - 3  
Dan. Andreev - P. Pinkovskii 05.29 20:00 3 - 1  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.29 06:30 3 - 1  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 05.29 21:30 2 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.29 18:00 3 - 0  
Demic Ying - Vla. Petrov 05.29 10:00 2 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 05.29 12:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 05.29 11:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y. Troyanov 05.29 12:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - Y. Troyanov 05.29 22:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.29 11:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.29 12:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.29 22:30 3 - 1  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 05.29 16:00 2 - 3  
E. Kryuchkov - S. Homutov 05.29 14:30 1 - 3  
I. Matveev - E. Kryuchkov 05.29 15:00 0 - 3  
I. Meteleshko - D.E. Basmanov 05.29 07:00 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.29 08:30 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.29 18:30 2 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.29 09:30 1 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.29 19:30 1 - 3  
I. Pandur - S. Pyshkin 05.29 07:30 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 05.29 01:30 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 05.29 14:00 3 - 2  
I. Ramenskiy - S. Kuzmin 05.29 00:00 3 - 0  
I. Ramenskiy - S. Kuzmin 05.29 16:00 3 - 1  
I. Ramenskiy - S. Kuzmin 05.29 17:30 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.29 00:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.29 17:00 3 - 2  
Ilya Novikov - I. Ramenskiy 05.29 15:30 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.29 01:00 3 - 2  
Kir. Abramov - Demic Ying 05.29 00:00 3 - 0  
Kir. Abramov - Vla. Petrov 05.29 23:00 3 - 1  
M. Pronkin - Dan. Andreev 05.29 07:00 3 - 1  
M. Pronkin - V. Rakhmanov 05.29 08:30 0 - 3  
O. Shagarov - A. Serebrennikov 05.29 17:00 3 - 0  
O. Shagarov - V. Safonov 05.29 15:30 1 - 3  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 05.29 08:00 3 - 0  
P. Pinkovskii - M. Pronkin 05.29 06:00 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.29 15:30 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.29 14:30 3 - 2  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.29 23:00 0 - 3  
S. Pyshkin - D.E. Basmanov 05.29 08:00 2 - 3  
S. Pyshkin - I. Meteleshko 05.29 06:00 0 - 3  
S. Vakar - A. Gribkov 05.29 19:30 2 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 05.29 08:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 05.29 23:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 05.29 11:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 05.29 23:30 3 - 1  
V. Rakhmanov - Dan. Andreev 05.29 19:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 05.29 07:30 3 - 0  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 05.29 09:30 3 - 1  
V. Safonov - A. Serebrennikov 05.29 16:00 3 - 2  
V. Safonov - Val. Ivanov 05.29 17:30 1 - 3  
Vla. Petrov - A. Frolov 05.29 12:30 2 - 3  
Vla. Petrov - A. Frolov 05.29 22:30 3 - 1  
Vla. Petrov - Demic Ying 05.29 13:00 3 - 1  
Vla. Petrov - Vla. Shirokov 05.29 11:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.29 10:30 1 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.29 22:00 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 05.29 22:00 1 - 3  
Y. Merkushin - Y. Troyanov 05.29 10:30 2 - 3  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.29 11:30 3 - 2  
Y. Troyanov - Y. Merkushin 05.29 23:30 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.29 19:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.29 21:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 05.29 20:30 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - Vla. Shirokov 05.29 00:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dombrovskyi - A. Zayets 05.29 08:30 3 - 2  
A. Dombrovskyi - F. Balbas 05.29 10:00 3 - 2  
A. Dombrovskyi - O. Varlamov 05.29 13:00 3 - 0  
A. Dombrovskyi - V. Zholubak 05.29 07:00 1 - 3  
A. Dombrovskyi - Y. Strilnyk 05.29 11:30 3 - 0  
A. Hrytsai - H. Buianover 05.29 10:35 3 - 1  
A. Hrytsai - S. Kuprykov 05.29 13:35 3 - 0  
A. Hrytsai - Y. Sokoltsov 05.29 08:05 1 - 3  
A. Ivashkin - M. Shulepov 05.29 16:00 3 - 1  
A. Ivashkin - M. Zholubak 05.29 17:30 3 - 1  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 05.29 19:00 2 - 3  
A. Ivashkin - S. Retynskyi 05.29 14:30 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Voronenkov 05.29 20:30 3 - 0  
A. Panyushkin - A. Matiushenko 05.29 10:25 3 - 1  
A. Panyushkin - E. Rubtsov 05.29 08:25 3 - 1  
A. Romanenko - A. Derevinskyi 05.29 21:55 3 - 0  
A. Romanenko - M. Balakiriev 05.29 16:25 0 - 3  
A. Romanenko - Vla. Litvinov 05.29 18:55 3 - 0  
A. Zayets - V. Zholubak 05.29 12:30 1 - 3  
D. Havrysh - V. Bilous 05.29 20:05 3 - 0  
D. Kolodiy - O. Alieksieev 05.29 11:20 0 - 3  
D. Kolodiy - S. Stepankov 05.29 07:50 3 - 1  
D. Kolodiy - V. Merzlikin 05.29 09:50 0 - 3  
D. Kolodiy - Y. Muliukin 05.29 12:20 2 - 3  
Dmi. Prokopenko - D. Kolodiy 05.29 13:20 2 - 3  
Dmi. Prokopenko - O. Alieksieev 05.29 07:20 0 - 3  
Dmi. Prokopenko - S. Stepankov 05.29 08:50 0 - 3  
Dmi. Prokopenko - V. Merzlikin 05.29 11:50 0 - 3  
Dmi. Prokopenko - Y. Muliukin 05.29 10:20 0 - 3  
E. Gudimenko - A. Yurkov 05.29 22:20 1 - 3  
E. Gudimenko - I. Efimenko 05.29 19:20 1 - 3  
E. Gudimenko - K. Rumezhak 05.29 16:50 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Matiushenko 05.29 11:55 0 - 3  
F. Balbas - A. Zayets 05.29 14:00 1 - 3  
F. Balbas - V. Zholubak 05.29 09:00 1 - 3  
H. Buianover - S. Kuprykov 05.29 12:35 0 - 3  
I. Efimenko - A. Yurkov 05.29 21:20 3 - 0  
K. Moroz - D. Havrysh 05.29 18:05 0 - 3  
K. Moroz - O. Kovalchuk 05.29 15:35 3 - 0  
K. Rumezhak - A. Yurkov 05.29 17:50 3 - 0  
K. Rumezhak - I. Efimenko 05.29 22:50 0 - 3  
M. Balakiriev - A. Derevinskyi 05.29 17:25 3 - 1  
M. Balakiriev - Vla. Litvinov 05.29 22:25 3 - 2  
M. Cherepnin - D. Havrysh 05.29 15:05 3 - 2  
M. Cherepnin - K. Moroz 05.29 17:05 2 - 3  
M. Cherepnin - O. Kovalchuk 05.29 19:35 1 - 3  
M. Cherepnin - V. Bilous 05.29 18:35 2 - 3  
M. Marchuk - A. Derevinskyi 05.29 15:25 0 - 3  
M. Marchuk - A. Romanenko 05.29 19:55 1 - 3  
M. Marchuk - M. Balakiriev 05.29 18:25 1 - 3  
M. Marchuk - S. Khandetsky 05.29 21:25 3 - 0  
M. Marchuk - Vla. Litvinov 05.29 16:55 3 - 0  
M. Shulepov - S. Retynskyi 05.29 20:00 3 - 2  
M. Teteruk - A. Matiushenko 05.29 07:55 2 - 3  
M. Teteruk - A. Panyushkin 05.29 09:25 2 - 3  
M. Teteruk - E. Rubtsov 05.29 10:55 3 - 0  
M. Zholubak - M. Shulepov 05.29 21:30 2 - 3  
M. Zholubak - S. Retynskyi 05.29 16:30 3 - 0  
O. Kovalchuk - D. Havrysh 05.29 21:35 3 - 1  
O. Kovalchuk - V. Bilous 05.29 16:35 3 - 2  
O. Melashenko - A. Hrytsai 05.29 11:35 1 - 3  
O. Melashenko - H. Buianover 05.29 08:35 3 - 1  
O. Melashenko - S. Kuprykov 05.29 07:05 3 - 0  
O. Melashenko - Y. Sokoltsov 05.29 10:05 0 - 3  
O. Varlamov - A. Zayets 05.29 07:30 3 - 0  
O. Varlamov - F. Balbas 05.29 12:00 2 - 3  
O. Varlamov - V. Zholubak 05.29 11:00 0 - 3  
O. Varlamov - Y. Strilnyk 05.29 09:30 2 - 3  
Ole. Zaitsev - A. Yurkov 05.29 19:50 3 - 0  
Ole. Zaitsev - E. Gudimenko 05.29 18:20 3 - 1  
Ole. Zaitsev - I. Efimenko 05.29 16:20 2 - 3  
Ole. Zaitsev - K. Rumezhak 05.29 20:50 3 - 0  
P. Kilyakin - M. Shulepov 05.29 18:00 3 - 2  
P. Kilyakin - M. Zholubak 05.29 15:30 0 - 3  
P. Kilyakin - S. Retynskyi 05.29 21:00 1 - 3  
S. Khandetsky - A. Derevinskyi 05.29 19:25 1 - 3  
S. Khandetsky - A. Romanenko 05.29 17:55 1 - 3  
S. Khandetsky - M. Balakiriev 05.29 20:25 3 - 1  
S. Khandetsky - Vla. Litvinov 05.29 15:55 3 - 2  
S. Stepankov - O. Alieksieev 05.29 12:50 1 - 3  
S. Tkachev - A. Matiushenko 05.29 08:55 3 - 2  
S. Tkachev - A. Panyushkin 05.29 11:25 2 - 3  
S. Tkachev - E. Rubtsov 05.29 09:55 3 - 0  
S. Tkachev - M. Teteruk 05.29 12:25 0 - 3  
V. Merzlikin - O. Alieksieev 05.29 13:50 3 - 0  
V. Merzlikin - S. Stepankov 05.29 10:50 3 - 0  
V. Merzlikin - Y. Muliukin 05.29 08:20 3 - 1  
V. Sazhnev - D. Havrysh 05.29 16:05 2 - 3  
V. Sazhnev - K. Moroz 05.29 19:05 3 - 0  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 05.29 20:35 3 - 1  
V. Sazhnev - O. Kovalchuk 05.29 17:35 3 - 0  
V. Sazhnev - V. Bilous 05.29 14:35 2 - 3  
V. Voronenkov - M. Shulepov 05.29 15:00 3 - 1  
V. Voronenkov - M. Zholubak 05.29 19:30 2 - 3  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 05.29 17:00 1 - 3  
V. Voronenkov - S. Retynskyi 05.29 18:30 3 - 0  
Vla. Kovalenko - Y. Sokoltsov 05.29 12:05 3 - 2  
Vla. Litvinov - A. Derevinskyi 05.29 20:55 1 - 3  
Y. Kerusenko - A. Yurkov 05.29 15:50 2 - 3  
Y. Kerusenko - E. Gudimenko 05.29 20:20 3 - 0  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 05.29 17:20 0 - 3  
Y. Kerusenko - K. Rumezhak 05.29 18:50 3 - 2  
Y. Kerusenko - Ole. Zaitsev 05.29 21:50 3 - 1  
Y. Muliukin - O. Alieksieev 05.29 09:20 1 - 3  
Y. Muliukin - S. Stepankov 05.29 14:20 2 - 3  
Y. Sokoltsov - H. Buianover 05.29 14:05 3 - 2  
Y. Sokoltsov - S. Kuprykov 05.29 09:05 2 - 3  
Y. Strilnyk - A. Zayets 05.29 10:30 3 - 2  
Y. Strilnyk - F. Balbas 05.29 08:00 3 - 0  
Y. Strilnyk - V. Zholubak 05.29 13:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kozak - N. Svydnytska 05.29 16:45 3 - 1  
A. Kozak - O. Stefanuk 05.29 21:45 3 - 1  
A. Mydvetskaya - V. Pryshchepa 05.29 07:45 3 - 1  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 05.29 09:45 3 - 1  
Anast. Efimova - A. Mydvetskaya 05.29 08:45 3 - 0  
Anast. Efimova - V. Pryshchepa 05.29 10:15 3 - 1  
Anast. Efimova - Y. Mikhailik 05.29 07:15 3 - 2  
L. Andreeva - A. Kozak 05.29 17:45 1 - 3  
L. Andreeva - M. Osipenko 05.29 20:45 0 - 3  
L. Andreeva - N. Ostrovska 05.29 19:15 3 - 1  
L. Andreeva - N. Svydnytska 05.29 14:45 0 - 3  
L. Andreeva - O. Stefanuk 05.29 16:15 3 - 2  
M. Osipenko - A. Kozak 05.29 19:45 0 - 3  
M. Osipenko - N. Ostrovska 05.29 17:15 3 - 2  
M. Osipenko - N. Svydnytska 05.29 18:45 0 - 3  
M. Osipenko - O. Stefanuk 05.29 15:15 3 - 2  
N. Ostrovska - A. Kozak 05.29 15:45 0 - 3  
N. Ostrovska - N. Svydnytska 05.29 21:15 2 - 3  
N. Ostrovska - O. Stefanuk 05.29 18:15 0 - 3  
O. Stefanuk - N. Svydnytska 05.29 20:15 3 - 1  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 05.29 10:45 0 - 3  
S. Yureneva - Anast. Efimova 05.29 11:45 0 - 3  
S. Yureneva - V. Pryshchepa 05.29 09:15 3 - 2  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 05.29 08:15 3 - 2  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 05.29 11:15 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 05.29 00:45 0 - 3  
A. Boiko - M. Zhuravlov 05.29 02:05 3 - 1  
A. Boiko - O. Tytyunnik 05.29 00:05 3 - 0  
A. Bugay - M. Rikun 05.29 14:10 3 - 1  
A. Bugay - U. Sandulenko 05.29 12:25 1 - 3  
A. Kaptanovsky - A. Tsykhotskiy 05.29 09:25 0 - 3  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 05.29 07:40 2 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 05.29 16:25 3 - 2  
A. Kotik - V. Yunchyk 05.29 19:55 3 - 2  
A. Kuharchuk - A. Kaptanovsky 05.29 12:20 2 - 3  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 05.29 10:00 0 - 3  
A. Lukatsky - V. Kalugin 05.29 17:30 1 - 3  
A. Maksimenko - A. Vakulin 05.29 17:15 1 - 3  
A. Maksimenko - O. Metla 05.29 18:25 1 - 3  
A. Maksimenko - S. Orlovskiy 05.29 16:05 0 - 3  
A. Maksimenko - S. Skachenko 05.29 19:35 0 - 3  
A. Molochko - A. Lukatsky 05.29 16:20 0 - 3  
A. Molochko - A. Scherinskiy 05.29 18:40 1 - 3  
A. Scherinskiy - V. Kalugin 05.29 19:50 3 - 1  
A. Synytsia - V. Shvidkiy 05.29 01:10 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 05.29 11:10 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - Ale. Medvedev 05.29 08:15 3 - 1  
A. Vakulin - S. Orlovskiy 05.29 20:10 3 - 0  
Ale. Medvedev - A. Kaptanovsky 05.29 11:45 0 - 3  
Ale. Medvedev - V. Tuchkevych 05.29 12:55 2 - 3  
Ale. Redkov - A. Bugay 05.29 15:20 3 - 2  
Ale. Redkov - Leon. Ivanov 05.29 08:55 3 - 0  
Ale. Redkov - M. Rikun 05.29 11:50 2 - 3  
Ale. Redkov - U. Sandulenko 05.29 10:40 1 - 3  
D. Derevinskyi - A. Dzyabura 05.29 09:10 3 - 1  
D. Derevinskyi - M. Zakladnyi 05.29 11:30 3 - 2  
D. Derevinskyi - P. Cherednichenko 05.29 15:00 3 - 1  
D. Derevinskyi - V. Komar 05.29 16:10 3 - 2  
D. Pysar - O. Didukh 05.29 11:05 3 - 0  
D. Pysar - V. Efimov 05.29 08:45 3 - 2  
D. Pysar - V. Lyevshyn 05.29 09:55 3 - 2  
D. Pysar - Y. Prishchepa 05.29 12:15 3 - 2  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 05.29 01:15 3 - 0  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 05.29 02:15 0 - 3  
D. Zenyuk - M. Presnyakov 05.29 17:10 3 - 1  
D. Zenyuk - N. Haievyi 05.29 19:30 3 - 1  
D. Zenyuk - P. Pidleteichuk 05.29 16:00 3 - 0  
D. Zenyuk - Ser. Maksimiv 05.29 18:20 3 - 0  
I. Banetskiy - O. Stasevskiy 05.29 09:15 3 - 0  
I. Banetskiy - S. Kubrak 05.29 23:15 0 - 3  
I. Banetskiy - V. Naku 05.29 16:15 1 - 3  
I. Banetskiy - V. Volokhov 05.29 15:05 3 - 2  
I. Gaysin - A. Synytsia 05.29 01:40 3 - 0  
I. Gaysin - Y. Hefter 05.29 00:40 0 - 3  
I. Kuznetsov - O. Stasevskiy 05.29 14:30 3 - 0  
I. Kuznetsov - R. Onischenko 05.29 13:20 3 - 2  
I. Udod - A. Synytsia 05.29 22:10 3 - 0  
K. Yehorov - P. Cherednichenko 05.29 18:30 3 - 0  
Leon. Ivanov - A. Bugay 05.29 10:05 0 - 3  
Leon. Ivanov - M. Rikun 05.29 15:55 0 - 3  
Leon. Ivanov - U. Sandulenko 05.29 13:35 1 - 3  
M. Presnyakov - P. Pidleteichuk 05.29 20:05 2 - 3  
M. Senchenko - A. Lukatsky 05.29 18:05 0 - 3  
M. Senchenko - A. Molochko 05.29 19:15 3 - 0  
M. Senchenko - A. Scherinskiy 05.29 16:55 3 - 0  
M. Senchenko - V. Kalugin 05.29 15:45 3 - 2  
M. Zakladnyi - K. Yehorov 05.29 14:25 3 - 0  
M. Zakladnyi - P. Cherednichenko 05.29 07:25 3 - 1  
M. Zakladnyi - V. Ivanchatenko 05.29 13:15 1 - 3  
M. Zakladnyi - V. Komar 05.29 09:45 3 - 2  
M. Zhuravlov - S. Kubrak 05.29 03:05 3 - 2  
N. Gritsienko - A. Kotik 05.29 21:05 0 - 3  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 05.29 18:10 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 05.29 19:20 3 - 2  
N. Haievyi - M. Presnyakov 05.29 18:55 1 - 3  
N. Haievyi - P. Pidleteichuk 05.29 14:50 3 - 0  
N. Haievyi - Ser. Maksimiv 05.29 16:35 1 - 3  
N. Kovalchuk - A. Gordiy 05.29 07:50 3 - 1  
N. Kovalchuk - N. Danilyuk 05.29 11:55 0 - 3  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 05.29 09:35 3 - 2  
N. Mosiuk - A. Baklykov 05.29 00:15 1 - 3  
O. Didukh - V. Efimov 05.29 10:30 3 - 1  
O. Didukh - V. Lyevshyn 05.29 08:10 3 - 1  
O. Metla - A. Vakulin 05.29 15:30 1 - 3  
O. Metla - S. Orlovskiy 05.29 17:50 1 - 3  
O. Oleskevych - A. Gordiy 05.29 09:00 2 - 3  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 05.29 10:10 3 - 2  
O. Oleskevych - N. Kovalchuk 05.29 12:30 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Verbyany 05.29 11:20 1 - 3  
O. Stasevskiy - R. Onischenko 05.29 11:00 3 - 0  
O. Stasevskiy - V. Volokhov 05.29 18:35 3 - 1  
O. Tytyunnik - S. Kubrak 05.29 01:05 0 - 3  
O. Yarovoi - I. Banetskiy 05.29 17:25 3 - 1  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 05.29 15:40 3 - 1  
O. Yarovoi - O. Stasevskiy 05.29 12:10 0 - 3  
O. Yarovoi - R. Onischenko 05.29 08:40 0 - 3  
O. Yarovoi - V. Naku 05.29 13:55 0 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 05.29 10:25 3 - 0  
P. Cherednichenko - V. Ivanchatenko 05.29 16:45 0 - 3  
P. Pugach - I. Banetskiy 05.29 20:55 3 - 2  
P. Pugach - S. Kubrak 05.29 22:05 1 - 3  
S. Berezynskyi - N. Mosiuk 05.29 02:45 3 - 0  
S. Dibrova - I. Udod 05.29 23:10 3 - 2  
S. Dibrova - K. Dzhanibekyan 05.29 21:40 0 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 05.29 17:20 2 - 3  
S. Pokydko - K. Yehorov 05.29 12:05 3 - 0  
S. Pokydko - M. Zakladnyi 05.29 15:35 3 - 0  
S. Pokydko - P. Cherednichenko 05.29 10:20 3 - 0  
S. Pokydko - V. Ivanchatenko 05.29 08:35 2 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 05.29 13:50 2 - 3  
S. Skachenko - A. Vakulin 05.29 19:00 1 - 3  
S. Skachenko - O. Metla 05.29 16:40 3 - 0  
S. Skachenko - S. Orlovskiy 05.29 14:55 2 - 3  
Ser. Maksimiv - M. Presnyakov 05.29 15:25 1 - 3  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 05.29 17:45 3 - 2  
U. Sandulenko - M. Rikun 05.29 08:20 2 - 3  
V. Evtodiy - A. Bugay 05.29 07:45 2 - 3  
V. Evtodiy - Ale. Redkov 05.29 13:00 1 - 3  
V. Evtodiy - Leon. Ivanov 05.29 11:15 3 - 0  
V. Evtodiy - M. Rikun 05.29 09:30 2 - 3  
V. Evtodiy - U. Sandulenko 05.29 14:45 3 - 1  
V. Komar - A. Dzyabura 05.29 08:00 3 - 0  
V. Komar - I. Banetskiy 05.29 22:00 3 - 2  
V. Komar - P. Cherednichenko 05.29 12:40 3 - 1  
V. Komar - P. Pugach 05.29 22:35 1 - 3  
V. Komar - S. Kubrak 05.29 21:25 1 - 3  
V. Komar - V. Ivanchatenko 05.29 17:55 3 - 0  
V. Komar - V. Solovey 05.29 23:10 1 - 3  
V. Lyevshyn - V. Efimov 05.29 12:50 3 - 0  
V. Naku - O. Stasevskiy 05.29 08:05 3 - 2  
V. Naku - R. Onischenko 05.29 18:00 3 - 0  
V. Naku - V. Volokhov 05.29 12:45 2 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.29 17:35 3 - 0  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.29 18:45 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.29 15:50 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.29 20:30 3 - 0  
V. Shepel - V. Naku 05.29 09:50 2 - 3  
V. Shepel - V. Volokhov 05.29 07:30 1 - 3  
V. Shvidkiy - S. Dibrova 05.29 02:10 3 - 1  
V. Solovey - A. Boiko 05.29 02:35 3 - 1  
V. Solovey - I. Banetskiy 05.29 22:40 3 - 0  
V. Solovey - M. Zhuravlov 05.29 00:35 3 - 0  
V. Solovey - O. Tytyunnik 05.29 01:35 2 - 3  
V. Solovey - P. Pugach 05.29 21:30 3 - 2  
V. Solovey - S. Kubrak 05.29 20:50 1 - 3  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 05.29 08:50 2 - 3  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 05.29 10:35 0 - 3  
V. Verbyany - A. Gordiy 05.29 10:45 3 - 1  
V. Verbyany - N. Danilyuk 05.29 08:25 3 - 0  
V. Volokhov - R. Onischenko 05.29 16:50 3 - 1  
V. Yunchyk - A. Kotik 05.29 15:15 3 - 2  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 05.29 17:00 1 - 3  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 05.29 21:40 3 - 1  
Y. Hefter - A. Synytsia 05.29 23:40 3 - 1  
Y. Hefter - K. Dzhanibekyan 05.29 22:40 3 - 1  
Y. Hefter - S. Dibrova 05.29 00:10 3 - 1  
Y. Prishchepa - O. Didukh 05.29 09:20 3 - 1  
Y. Prishchepa - V. Efimov 05.29 07:35 3 - 0  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 05.29 11:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 05.29 11:25 0 - 3  
G. Telnaya - L. Zaytseva 05.29 12:35 2 - 3  
G. Telnaya - P. Shumakova 05.29 10:15 2 - 3  
G. Telnaya - Y. Gulyevska 05.29 09:05 3 - 0  
I. Aseeva - P. Shumakova 05.29 08:30 3 - 2  
I. Aseeva - Y. Gulyevska 05.29 10:50 3 - 1  
L. Zaytseva - I. Aseeva 05.29 09:40 2 - 3  
L. Zaytseva - P. Shumakova 05.29 12:00 3 - 2  
L. Zaytseva - Y. Gulyevska 05.29 07:55 3 - 1  
P. Shumakova - Y. Gulyevska 05.29 13:10 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - Petr David 05.29 09:10 3 - 1  
J. Nemecek - A. Gavlas 05.29 11:00 0 - 3  
J. Nemecek - J. Kleprlik 05.29 08:35 1 - 3  
J. Nemecek - Petr David 05.29 14:00 2 - 3  
M. Horejsi - D. Reitspies 05.29 11:20 3 - 2  
M. Horejsi - J. Kleprlik 05.29 13:15 1 - 3  
M. Horejsi - T. Tregler 05.29 09:50 2 - 3  
M. Olejnik - A. Gavlas 05.29 12:35 0 - 3  
M. Olejnik - D. Reitspies 05.29 08:00 1 - 3  
M. Olejnik - J. Kleprlik 05.29 10:20 3 - 1  
Petr David - T. Tregler 05.29 12:05 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burdakov - A. Mashtakov 05.29 02:50 3 - 2  
A. Chatikyan - V. Misevra 05.29 12:00 3 - 2  
A. Chatikyan - V. Strelets 05.29 11:30 3 - 0  
A. Chatikyan - Y. Kravchenko 05.29 10:30 3 - 2  
A. Ermolaev - D. Nemchenko 05.29 10:15 2 - 3  
A. Ermolaev - V. Smetenko 05.29 09:15 1 - 3  
A. Ermolaev - Yur. Novikov 05.29 08:15 2 - 3  
A. Grabskiy - Alek. Rodin 05.29 14:15 2 - 3  
A. Grabskiy - S. Kalenik 05.29 15:15 3 - 2  
A. Grishchenko - A. Likhitsky 05.29 11:00 3 - 2  
A. Grishchenko - A. Naida 05.29 10:30 3 - 0  
A. Grishchenko - M. Butkov 05.29 09:30 3 - 1  
A. Krutko - H. Zotov 05.29 18:30 3 - 1  
A. Krutko - M. Mosyuk 05.29 17:00 1 - 3  
A. Krutko - R. Derypaska 05.29 18:00 3 - 2  
A. Likhitsky - A. Grishchenko 05.29 08:00 0 - 3  
A. Likhitsky - A. Naida 05.29 09:00 3 - 0  
A. Likhitsky - M. Butkov 05.29 07:00 2 - 3  
A. Naida - A. Grishchenko 05.29 07:30 0 - 3  
A. Naida - A. Likhitsky 05.29 12:00 3 - 2  
A. Naida - M. Butkov 05.29 08:30 2 - 3  
A. Yolkin - V. Ratushniak 05.29 02:50 3 - 2  
A. Zhuravlev - A. Burdakov 05.29 01:05 2 - 3  
A. Zhuravlev - A. Mashtakov 05.29 01:40 1 - 3  
Alek. Rodin - A. Grabskiy 05.29 17:15 2 - 3  
Alek. Rodin - S. Kalenik 05.29 19:45 3 - 2  
D. Kebalo - K. Kirsanov 05.29 18:30 3 - 0  
D. Kebalo - V. Burylov 05.29 13:30 3 - 2  
D. Nemchenko - A. Ermolaev 05.29 13:15 1 - 3  
D. Nemchenko - V. Smetenko 05.29 08:45 3 - 0  
D. Nemchenko - Yur. Novikov 05.29 09:45 3 - 1  
Den. Lebedev - O. Liushnia 05.29 10:00 3 - 0  
Den. Lebedev - V. Isakov 05.29 12:30 3 - 2  
E. Yunusov - A. Burdakov 05.29 02:15 2 - 3  
E. Yunusov - A. Mashtakov 05.29 00:30 3 - 2  
E. Yunusov - A. Zhuravlev 05.29 03:25 3 - 0  
H. Zotov - A. Krutko 05.29 15:30 3 - 2  
H. Zotov - M. Mosyuk 05.29 14:30 3 - 1  
H. Zotov - R. Derypaska 05.29 16:30 0 - 3  
I. Chernetskiy - Ivan Diachenko 05.29 01:40 0 - 3  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 05.29 01:05 2 - 3  
K. Kirsanov - M. Teteruk 05.29 20:00 0 - 3  
K. Kirsanov - R. Pirvelli 05.29 15:00 3 - 1  
L. Kuzo - K. Kirsanov 05.29 13:30 3 - 0  
L. Kuzo - R. Pirvelli 05.29 17:00 1 - 3  
M. Butkov - A. Grishchenko 05.29 12:30 1 - 3  
M. Butkov - A. Likhitsky 05.29 10:00 3 - 1  
M. Butkov - A. Naida 05.29 11:30 0 - 3  
M. Mosyuk - H. Zotov 05.29 17:30 1 - 3  
M. Teteruk - D. Kebalo 05.29 16:30 2 - 3  
M. Teteruk - V. Burylov 05.29 18:30 3 - 0  
M. Teteruk - Y. Kryvorotko 05.29 17:00 3 - 2  
N. Trofimov - V. Ratushniak 05.29 01:40 0 - 3  
O. Berezan - D. Sushko 05.29 22:45 1 - 3  
O. Berezan - P. Plyushch 05.29 21:35 0 - 3  
O. Liushnia - Den. Lebedev 05.29 07:00 2 - 3  
O. Liushnia - S. Korobeynik 05.29 09:00 3 - 2  
O. Liushnia - V. Isakov 05.29 08:00 2 - 3  
R. Derypaska - A. Krutko 05.29 15:00 3 - 1  
R. Derypaska - H. Zotov 05.29 19:30 3 - 0  
R. Derypaska - M. Mosyuk 05.29 16:00 1 - 3  
R. Pirvelli - D. Kebalo 05.29 17:30 3 - 2  
R. Pirvelli - M. Teteruk 05.29 15:30 1 - 3  
R. Pirvelli - V. Burylov 05.29 14:00 2 - 3  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 05.29 19:00 1 - 3  
S. Kalenik - A. Grabskiy 05.29 18:15 3 - 2  
S. Kalenik - Alek. Rodin 05.29 16:45 2 - 3  
S. Kalenik - S. Kosarev 05.29 17:45 1 - 3  
S. Korobeynik - O. Liushnia 05.29 12:00 0 - 3  
S. Korobeynik - V. Isakov 05.29 07:30 3 - 1  
S. Kosarev - Alek. Rodin 05.29 15:45 3 - 1  
S. Kosarev - S. Kalenik 05.29 14:45 3 - 1  
S. Sarma - I. Chernetskiy 05.29 03:25 0 - 3  
S. Sarma - Ivan Diachenko 05.29 00:30 3 - 0  
S. Sarma - V. Gaynyuk 05.29 02:15 1 - 3  
V. Burylov - K. Kirsanov 05.29 18:00 2 - 3  
V. Burylov - L. Kuzo 05.29 20:00 2 - 3  
V. Burylov - Y. Kryvorotko 05.29 14:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - Ivan Diachenko 05.29 02:50 3 - 2  
V. Gusev - I. Chernetskiy 05.29 21:35 3 - 2  
V. Isakov - Den. Lebedev 05.29 09:30 2 - 3  
V. Isakov - O. Liushnia 05.29 11:00 0 - 3  
V. Isakov - S. Korobeynik 05.29 10:30 3 - 2  
V. Kobets - D. Sushko 05.29 21:00 0 - 3  
V. Kobets - O. Berezan 05.29 23:20 2 - 3  
V. Misevra - A. Chatikyan 05.29 09:00 1 - 3  
V. Misevra - V. Strelets 05.29 10:00 1 - 3  
V. Misevra - Y. Kravchenko 05.29 08:00 3 - 1  
V. Smetenko - A. Ermolaev 05.29 12:15 0 - 3  
V. Smetenko - D. Nemchenko 05.29 11:45 0 - 3  
V. Smetenko - Yur. Novikov 05.29 10:45 3 - 2  
V. Strelets - A. Chatikyan 05.29 08:30 3 - 0  
V. Strelets - V. Misevra 05.29 13:00 2 - 3  
V. Strelets - Y. Kravchenko 05.29 09:30 3 - 0  
Via. Diachenko - A. Yolkin 05.29 02:15 3 - 1  
Via. Diachenko - N. Trofimov 05.29 03:25 0 - 3  
Via. Diachenko - V. Ratushniak 05.29 00:30 1 - 3  
Y. Kravchenko - A. Chatikyan 05.29 13:30 0 - 3  
Y. Kravchenko - V. Misevra 05.29 11:00 0 - 3  
Y. Kravchenko - V. Strelets 05.29 12:30 3 - 2  
Y. Kryvorotko - D. Kebalo 05.29 14:00 2 - 3  
Y. Kryvorotko - K. Kirsanov 05.29 16:00 1 - 3  
Y. Kryvorotko - L. Kuzo 05.29 17:30 3 - 0  
Y. Zakharov - N. Shalgorodskiy 05.29 22:10 3 - 1  
Y. Zakharov - Yur. Rybakov 05.29 21:00 0 - 3  
Yur. Novikov - A. Ermolaev 05.29 11:15 1 - 3  
Yur. Novikov - D. Nemchenko 05.29 12:45 2 - 3  
Yur. Novikov - V. Smetenko 05.29 13:45 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 05.29 11:30 4 - 2  
KIA Tigers - LG Twins 05.29 11:30 2 - 6  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 05.29 11:30 5 - 1  
Samsung Lions - NC Dinos 05.29 11:30 5 - 4  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 05.29 11:30 8 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 05.29 12:35    
Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 05.29 12:35 1 - 3  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 2 05.29 07:00 8 - 0  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - F. Sherrock 05.29 13:30 3 - 4  
B. Koltsov - Jus. Smith 05.29 11:45 2 - 4  
B. Koltsov - Mar. Adams 05.29 16:30 4 - 1  
F. Sherrock - Jus. Smith 05.29 16:50 3 - 4  
F. Sherrock - K. Kay 05.29 14:30 0 - 4  
F. Sherrock - Paul Nicholson 05.29 17:50 4 - 2  
Jus. Smith - M. Warburton 05.29 12:35 4 - 0  
Jus. Smith - Mar. Adams 05.29 15:30 0 - 4  
Jus. Smith - Paul Nicholson 05.29 13:50 2 - 4  
K. Kay - B. Koltsov 05.29 12:20 3 - 4  
K. Kay - Jus. Smith 05.29 13:10 4 - 1  
K. Kay - Paul Nicholson 05.29 16:10 4 - 1  
M. Warburton - B. Koltsov 05.29 12:50 3 - 4  
M. Warburton - F. Sherrock 05.29 15:50 1 - 4  
M. Warburton - K. Kay 05.29 12:00 4 - 2  
Mar. Adams - F. Sherrock 05.29 18:10 4 - 3  
Mar. Adams - K. Kay 05.29 17:30 4 - 0  
Mar. Adams - M. Warburton 05.29 14:10 1 - 4  
Paul Nicholson - B. Koltsov 05.29 15:10 3 - 4  
Paul Nicholson - M. Warburton 05.29 17:10 4 - 1  
Paul Nicholson - Mar. Adams 05.29 18:30 4 - 2  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - D. Heta 05.29 20:30 5 - 6  
D. Chisnall - Dar. Webster 05.29 22:25 6 - 2  
D. Heta - G. Nentjes 05.29 21:45 5 - 6  
Dar. Webster - D. Heta 05.29 22:50 6 - 2  
Dar. Webster - G. Nentjes 05.29 21:15 5 - 6  
G. Nentjes - D. Chisnall 05.29 23:20 3 - 6  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - Lau. Turner 05.29 23:00 6 - 2  
Jim Williams - R. Veenstra 05.29 22:30 4 - 6  
Lau. Turner - T. Tricole 05.29 22:00 0 - 6  
R. Veenstra - T. Tricole 05.29 23:35 6 - 2  
Golf (Southern Dunes Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Dunes Classic 2020 05.29 04:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.29 23:50 2 - 7  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.29 01:00 5 - 10  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.29 06:00 6 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.29 12:50 8 - 3  
Gladiator - Gorjacsije (3x10 perc) 05.29 20:50 6 - 10  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.29 19:50 2 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.29 17:50 6 - 10  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 05.29 13:50 6 - 10  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.29 14:50 8 - 7  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 05.29 16:50 10 - 7  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.29 02:00 8 - 3  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.29 03:50 0 - 2  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.29 15:50 7 - 5  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.29 21:50 9 - 8  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.29 18:50 9 - 4  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.29 02:50 5 - 8  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.29 05:00 5 - 3  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.29 22:50 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga - végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABA Liga 2019/20 05.29 17:00    
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenadine Divers - Botanic Gardens Rangers 05.29 16:30 0 - 1  
La Soufriere Hikers - Fort Charlotte Strikers 05.29 14:30 1 - 0  
Salt Pond Breakers - Dark View Explorers 05.29 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Leverkusen 05.29 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Fürth 05.29 18:30 1 - 1  
Osnabrück - Regensburg 05.29 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting San Jose - AD Carmelita 05.29 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Varnsdorf 05.29 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Skive 05.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Nordsjaelland 05.29 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Sangju Sangmu 05.29 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Nyeman Grodno 05.29 19:00 0 - 2  
Torpedo Zogyino - Szmolevicsi 05.29 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk Tart. - Slavia Mozír Tartalék 05.29 13:00 0 - 0  
Dinamo Minszk Tartalék - Sahtar Szoligorszk Tart. 05.29 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 05.29 16:00 2 - 0  
Carszko Szelo Szófia - Lokomotív Plovdiv 05.29 16:00 0 - 2  
Levszki Szófia - Vitosa Bistrica 05.29 16:00 3 - 1  
Liefering - Austria Klagenfurt 05.29 14:00 0 - 2  
Ludogorec Razgrad - Dunav Ruse 05.29 18:00 4 - 0  
Senica - Podbrezova 05.29 15:00 1 - 0  
Slovan Bratislava - Sered 05.29 11:30 2 - 0  
Trencin - Trnava 05.29 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 05.29 20:30 0 - 3  
Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa 05.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - ZTE 05.29 20:00 0 - 6  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Sand 05.29 19:15 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Austria Lustenau 05.29 20:45 5 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Dobanovci - Radnicki 1923 05.29 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Spartak Subotica 05.29 15:00 1 - 2  
Rad Belgrád - Crvena zvezda 05.29 19:30 0 - 5  
Vojvodina - Cukaricki 05.29 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szíriai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (SYR) - Al-Shorta (SYR) 05.29 15:00 2 - 0  
Al-Karama - Al-Sahel (SYR) 05.29 15:00 3 - 1  
Al-Nawair - Hutteen 05.29 15:00 0 - 2  
Al-Wahda (SYR) - Al-Jazeera (SYR) 05.29 15:00 2 - 2  
Jableh - Al-Taliya 05.29 15:00 0 - 1  
Tishreen - Al-Jaish (SYR) 05.29 15:00 2 - 2  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
Cha. Elliott - Alex Bowman (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
D. Hamlin - J. Logano (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
Jim. Johnson - B. Keselowski (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
Jim. Johnson - J. Logano (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
K. Harvick - Alex Bowman (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
K. Harvick - Cha. Elliott (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
Kurt Busch - W. Byron (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
Kyle Busch - Alex Bowman (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - Alex Bowman (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
Nascar, Charlotte 2. 2020 05.29 01:00    
Nascar, Charlotte 2. 2020 - Top 3 05.29 01:00    
R. Blaney - D. Hamlin (Charlotte 2.) 05.29 01:00 0 - 1  
Ryan Newman - C. Buescher (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
T. Reddick - M. Kenseth (Charlotte 2.) 05.29 01:00 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Gold Coast Titans 05.29 10:00 36 - 6  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 05.29 11:55 28 - 12  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Payp - Empire 05.29 09:20 3 - 2  
Titans - Vityaz 05.29 11:00 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Air Force 05.29 07:00 1 - 3  
Ural University - Ural Raiders 05.29 05:15 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Stars 05.29 09:00 0 - 3  
Ural Mountains - Ural Red Fox 05.29 11:25 1 - 3  
Sakk (Lindores Abbey Chall. (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - D. Dubov (rapid) 05.29 21:50 0 - 2  
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pichler - N. Oberleitner 05.29 21:20 2 - 0  
J. Melzer - L. Hampel 05.29 14:00 2 - 1  
Jur. Rodionov - Mar. Andrejic 05.29 17:10 2 - 1  
N. Oberleitner - S. Kopp 05.29 10:00 0 - 2  
T-S. Weissborn - L. Neumayer 05.29 11:30 0 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Novik - E. Predushchenko 05.29 15:00 0 - 2  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Pryts - E. Bayrashevskaya 05.29 12:00 1 - 2  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Z. Skindzer - T. Basalygo 05.29 16:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Con. Schmitz - J. Haerteis 05.29 11:30 2 - 1  
J. Choinski - F. Broska 05.29 13:40 2 - 0  
L. Gelhardt - T. Puetz 05.29 10:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pitt - K. Sharabura 05.29 22:00 0 - 2  
A. Pitt - Mcken. White 05.29 17:45 0 - 2  
E. Halbauer - K. Sharabura 05.29 01:25 2 - 0  
K. Poluta - E. Halbauer 05.29 18:55 1 - 2  
M. Kessler - S. Vickery 05.29 16:00 1 - 2  
S. Vickery - A. Pitt 05.29 00:35 2 - 0  
T. Townsend - K. Sharabura 05.29 20:45 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex. Bernard - L. Draxl 05.29 17:10 1 - 2  
Alex. Bernard - P. Daciek 05.29 14:00 2 - 0  
Bra. Perez - S. Lapides 05.29 18:15 2 - 0  
D. Metz - J.I. Bueno Tapia 05.29 17:35 1 - 2  
D. Metz - U. Blanch 05.29 16:10 0 - 2  
J. Cerretani - D. Metz 05.29 14:00 2 - 0  
J.I. Bueno Tapia - J. Cerretani 05.29 15:05 2 - 0  
L. Draxl - S. Lapides 05.29 19:00 2 - 0  
P. Daciek - L. Draxl 05.29 16:10 0 - 2  
S. Lapides - Alex. Bernard 05.29 15:10 0 - 2  
U. Blanch - J. Cerretani 05.29 16:50 2 - 0  
U. Blanch - J.I. Bueno Tapia 05.29 18:45 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anton Georgiev - Rumen Mirchev 05.29 13:30 0 - 2  
Shk. Lyubomir - Ph. Zgurov 05.29 10:30 2 - 1  
Stanislav Manolov - Kri. Mitev 05.29 09:00 0 - 2  
Tih. Simov - Mitko Bonev 05.29 12:00 2 - 0  
Yordan Yordanov - Ivalyo Georgiev 05.29 15:00 2 - 0  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mlazga - Y. Wojcik 05.29 13:00 0 - 2  
J. Galka - M. Skonieczny 05.29 09:30 2 - 0  
Mic. Wozniak - Y. Wojcik 05.29 16:50 0 - 2  
T. Moczek - J. Galka 05.29 14:30 2 - 1  
T. Moczek - Mic. Wozniak 05.29 10:50 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - Jov. Jovic 05.29 19:05 0 - 2  
C. van Nguyen - S. Sewing 05.29 13:15 1 - 2  
D. Khazaniuk - A.E. Nefedova 05.29 13:15 0 - 2  
D. Khazaniuk - C. van Nguyen 05.29 17:45 0 - 2  
S. Sewing - A.E. Nefedova 05.29 17:45 0 - 2  
Shilin Xu - H.T. Black 05.29 20:30 2 - 0  
Shilin Xu - Jov. Jovic 05.29 15:10 1 - 2  
Udvardy P. - A. Parks 05.29 14:55 0 - 2  
Udvardy P. - Q. Gleason 05.29 18:15 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 05.29 12:25 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.29 10:55 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.29 10:10 1 - 2  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.29 09:25 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.29 11:35 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.29 13:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.29 08:35 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.29 17:30 0 - 2  

 

2020.05.28.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Matsuo - Luc. Kawahara 05.28 01:30 2 - 3  
Ale. Matsuo - Mau. Goncalves 05.28 00:15 0 - 3  
D. Umehara - Mau. Goncalves 05.28 01:05 1 - 3  
D. Umehara - Vitor Yamamoto 05.28 01:30 0 - 3  
Luc. Kawahara - D. Umehara 05.28 00:40 3 - 1  
Luc. Kawahara - Mau. Goncalves 05.28 02:20 0 - 3  
Luc. Kawahara - Vitor Yamamoto 05.28 01:05 3 - 1  
Vitor Yamamoto - Ale. Matsuo 05.28 01:55 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - N. Nikoghosyan 05.28 02:00 0 - 3  
D. Vardanian - A. Sahakyan 05.28 05:00 3 - 0  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 05.28 03:40 3 - 0  
E. Antonyan - A. Sahakyan 05.28 04:20 3 - 1  
E. Antonyan - D. Vardanian 05.28 05:40 2 - 3  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 05.28 04:40 0 - 3  
M. Hovanhannisyan - G. Malkhasyan 05.28 04:00 3 - 0  
N. Nikoghosyan - A. Sahakyan 05.28 05:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.28 18:30 2 - 3  
A. Babkin - A. Sadkov 05.28 16:00 1 - 3  
A. Babkin - D.E. Basmanov 05.28 14:00 0 - 3  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.28 17:00 3 - 1  
A. Ermilov - I. Ramenskiy 05.28 23:30 2 - 3  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.28 11:30 3 - 0  
A. Frolov - P. Pinkovskii 05.28 16:00 3 - 1  
A. Frolov - Vla. Petrov 05.28 14:00 1 - 3  
A. Gribkov - S. Vakar 05.28 14:00 3 - 0  
A. Gribkov - S. Vakar 05.28 17:30 1 - 3  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.28 00:30 3 - 1  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.28 14:30 3 - 1  
A. Sadkov - I. Pandur 05.28 01:30 2 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.28 15:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.28 22:00 0 - 3  
A.D. Volkov - O. Shagarov 05.28 13:30 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Safonov 05.28 10:30 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 05.28 07:00 3 - 0  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 05.28 08:30 0 - 3  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 05.28 18:30 2 - 3  
And. Kirilenko - Y. Troyanov 05.28 09:00 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Sayanov 05.28 08:30 3 - 2  
D. Molodtsov - S. Ogay 05.28 07:00 2 - 3  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 05.28 07:30 1 - 3  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.28 01:00 1 - 3  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.28 15:00 3 - 1  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.28 17:30 3 - 1  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.28 16:30 3 - 0  
Dan. Andreev - A. Frolov 05.28 15:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 05.28 19:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Vakar 05.28 00:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 05.28 20:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Molodtsov 05.28 19:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.28 20:30 2 - 3  
E. Kryuchkov - G.V. Vahnin 05.28 07:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - I. Matveev 05.28 20:30 1 - 3  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 05.28 06:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - E. Kryuchkov 05.28 21:30 3 - 2  
I. Matveev - G.V. Vahnin 05.28 19:30 0 - 3  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.28 15:30 0 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 05.28 00:00 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 05.28 10:30 3 - 2  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 05.28 13:30 3 - 0  
I. Ramenskiy - Ilya Novikov 05.28 22:00 3 - 1  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.28 23:00 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.28 00:00 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.28 01:30 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.28 10:00 2 - 3  
Kir. Abramov - Y. Demic 05.28 12:00 3 - 1  
Kir. Abramov - Z. Khudaiberdiev 05.28 22:00 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 05.28 11:00 1 - 3  
O. Shagarov - V. Safonov 05.28 12:30 3 - 2  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 05.28 14:30 1 - 3  
R. Pavlenko - A.D. Volkov 05.28 12:00 0 - 3  
R. Pavlenko - O. Shagarov 05.28 10:00 0 - 3  
S. Homutov - E. Kryuchkov 05.28 06:00 3 - 0  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.28 08:00 2 - 3  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.28 09:00 2 - 3  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.28 12:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.28 22:30 3 - 1  
S. Kuzmin - I. Ramenskiy 05.28 11:00 0 - 3  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 05.28 13:00 3 - 1  
S. Ogay - D. Molodtsov 05.28 20:00 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.28 18:00 2 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.28 21:30 1 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 05.28 16:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.28 20:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 05.28 18:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 05.28 06:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.28 08:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.28 09:30 0 - 3  
V. Safonov - A.D. Volkov 05.28 23:30 1 - 3  
V. Safonov - R. Pavlenko 05.28 11:30 3 - 2  
V. Safonov - R. Pavlenko 05.28 13:00 3 - 1  
V. Zhulyabin - I. Ramenskiy 05.28 12:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 05.28 10:00 2 - 3  
Vla. Petrov - Dan. Andreev 05.28 16:30 2 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 05.28 15:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.28 23:30 1 - 3  
Vla. Shirokov - Y. Demic 05.28 00:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - Y. Demic 05.28 01:00 3 - 0  
Vla. Shirokov - Y. Demic 05.28 11:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Z. Khudaiberdiev 05.28 12:30 2 - 3  
Y. Demic - Vla. Shirokov 05.28 22:30 1 - 3  
Y. Demic - Z. Khudaiberdiev 05.28 10:30 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 05.28 09:30 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 05.28 19:30 1 - 3  
Y. Merkushin - Y. Troyanov 05.28 07:30 3 - 1  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.28 06:00 3 - 2  
Y. Troyanov - V. Bazilevsky 05.28 08:00 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Kir. Abramov 05.28 11:30 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Y. Demic 05.28 23:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dombrovskyi - A. Zayets 05.28 16:45 3 - 0  
A. Dombrovskyi - V. Zholubak 05.28 21:45 0 - 3  
A. Fedorchenko - A. Yolkin 05.28 12:05 0 - 3  
A. Fedorchenko - K. Kirsanov 05.28 09:35 3 - 2  
A. Fedorchenko - O. Dukhovenko 05.28 11:05 2 - 3  
A. Fedorchenko - R. Malinka 05.28 07:35 0 - 3  
A. Matiushenko - A. Panyushkin 05.28 11:25 3 - 2  
A. Matiushenko - S. Tkachev 05.28 08:55 3 - 2  
A. Melchenko - Dmi. Prokopenko 05.28 22:20 0 - 3  
A. Melchenko - O. Alieksieev 05.28 19:20 3 - 2  
A. Melchenko - S. Stepankov 05.28 16:50 2 - 3  
A. Naida - R. Hnoievoi 05.28 20:55 3 - 1  
A. Romanenko - Vla. Litvinov 05.28 18:05 3 - 0  
A. Romanenko - Yevhen Kyi 05.28 21:05 3 - 0  
A. Yolkin - O. Dukhovenko 05.28 09:05 3 - 0  
A. Yolkin - R. Malinka 05.28 14:05 3 - 0  
Ana. Nazarov - A. Dombrovskyi 05.28 19:45 3 - 2  
Ana. Nazarov - A. Zayets 05.28 18:45 3 - 0  
Ana. Nazarov - F. Balbas 05.28 17:15 1 - 3  
Ana. Nazarov - V. Zholubak 05.28 15:15 3 - 0  
D. Kalachevskiy - A. Ivashkin 05.28 11:00 3 - 0  
Den. Ivchenko - I. Oranskiy 05.28 19:35 3 - 2  
Den. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.28 15:05 2 - 3  
Den. Ivchenko - Yevhen Kyi 05.28 18:35 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Matiushenko 05.28 10:25 3 - 1  
E. Rubtsov - A. Panyushkin 05.28 08:25 0 - 3  
E. Rubtsov - S. Tkachev 05.28 12:55 1 - 3  
F. Balbas - A. Dombrovskyi 05.28 15:45 3 - 0  
F. Balbas - A. Zayets 05.28 21:15 1 - 3  
F. Balbas - V. Zholubak 05.28 18:15 1 - 3  
I. Kozachuk - A. Ivashkin 05.28 07:00 2 - 3  
I. Kozachuk - D. Kalachevskiy 05.28 10:00 0 - 3  
I. Kozachuk - V. Bochkovskiy 05.28 08:30 3 - 0  
I. Oranskiy - Vla. Litvinov 05.28 21:35 1 - 3  
I. Skrypal - A. Zayets 05.28 14:45 0 - 3  
I. Trydukh - A. Naida 05.28 22:25 0 - 3  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 05.28 17:25 0 - 3  
K. Kirsanov - A. Yolkin 05.28 08:05 3 - 2  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 05.28 13:35 2 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 05.28 10:35 3 - 1  
K. Samokysh - A. Ivashkin 05.28 08:00 3 - 2  
K. Samokysh - D. Kalachevskiy 05.28 09:00 2 - 3  
K. Samokysh - I. Kozachuk 05.28 11:30 3 - 1  
K. Samokysh - V. Bochkovskiy 05.28 10:30 3 - 1  
Kir. Ivchenko - A. Romanenko 05.28 19:05 2 - 3  
Kir. Ivchenko - I. Oranskiy 05.28 17:35 3 - 1  
Kir. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.28 16:05 3 - 2  
Kir. Ivchenko - Yevhen Kyi 05.28 14:35 0 - 3  
M. Shulepov - M. Zholubak 05.28 14:30 2 - 3  
M. Shulepov - N. Korniyenko 05.28 17:30 2 - 3  
M. Shulepov - V. Voronenkov 05.28 16:00 1 - 3  
M. Teteruk - A. Matiushenko 05.28 12:25 1 - 3  
M. Teteruk - A. Panyushkin 05.28 09:25 3 - 1  
M. Teteruk - E. Rubtsov 05.28 13:55 2 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 05.28 07:55 3 - 1  
M. Teteruk - S. Tkachev 05.28 10:55 0 - 3  
N. Korniyenko - M. Zholubak 05.28 18:30 1 - 3  
O. Alieksieev - Dmi. Prokopenko 05.28 21:20 3 - 2  
P. Kilyakin - M. Shulepov 05.28 19:00 3 - 0  
P. Kilyakin - M. Zholubak 05.28 15:30 1 - 3  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 05.28 16:30 3 - 0  
P. Kilyakin - V. Voronenkov 05.28 18:00 1 - 3  
R. Makarenko - A. Naida 05.28 15:55 3 - 2  
R. Makarenko - I. Trydukh 05.28 20:25 3 - 1  
R. Makarenko - R. Hnoievoi 05.28 19:25 3 - 2  
R. Makarenko - Yur. Kolesnik 05.28 17:55 3 - 0  
R. Malinka - O. Dukhovenko 05.28 12:35 2 - 3  
S. Skhabitsky - A. Melchenko 05.28 20:20 2 - 3  
S. Skhabitsky - Dmi. Prokopenko 05.28 15:50 2 - 3  
S. Skhabitsky - O. Alieksieev 05.28 17:20 1 - 3  
S. Skhabitsky - S. Stepankov 05.28 18:50 1 - 3  
S. Skhabitsky - V. Merzlikin 05.28 21:50 3 - 2  
S. Stepankov - Dmi. Prokopenko 05.28 17:50 3 - 0  
S. Stepankov - O. Alieksieev 05.28 22:50 2 - 3  
S. Tkachev - A. Panyushkin 05.28 14:55 3 - 1  
S. Tkachev - R. Kapinus 05.28 09:55 3 - 0  
Tym. Turchenko - A. Naida 05.28 16:55 2 - 3  
Tym. Turchenko - I. Trydukh 05.28 18:25 3 - 1  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 05.28 15:25 3 - 2  
Tym. Turchenko - R. Makarenko 05.28 21:25 3 - 0  
Tym. Turchenko - Yur. Kolesnik 05.28 19:55 3 - 1  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 05.28 09:30 2 - 3  
V. Bochkovskiy - D. Kalachevskiy 05.28 07:30 1 - 3  
V. Merzlikin - A. Melchenko 05.28 18:20 3 - 2  
V. Merzlikin - Dmi. Prokopenko 05.28 19:50 3 - 1  
V. Merzlikin - O. Alieksieev 05.28 16:20 2 - 3  
V. Merzlikin - S. Stepankov 05.28 20:50 3 - 2  
V. Voronenkov - M. Zholubak 05.28 17:00 0 - 3  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 05.28 15:00 0 - 3  
V. Zholubak - A. Zayets 05.28 20:15 3 - 2  
Vla. Litvinov - Yevhen Kyi 05.28 20:05 2 - 3  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 05.28 13:05 3 - 1  
Yev. Masko - A. Yolkin 05.28 10:05 3 - 1  
Yev. Masko - K. Kirsanov 05.28 11:35 3 - 0  
Yev. Masko - O. Dukhovenko 05.28 07:05 3 - 1  
Yev. Masko - R. Malinka 05.28 08:35 1 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Naida 05.28 18:55 0 - 3  
Yur. Kolesnik - I. Trydukh 05.28 16:25 3 - 1  
Yur. Kolesnik - R. Hnoievoi 05.28 21:55 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - V. Pryshchepa 05.28 08:15 3 - 1  
A. Mydvetskaya - V. Stepanovskaya 05.28 10:45 1 - 3  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 05.28 13:45 3 - 1  
A. Trofimova - N. Kovtun 05.28 08:20 3 - 2  
A. Trofimova - O. Ishchenko 05.28 13:50 2 - 3  
A. Trofimova - O. Kuznets 05.28 10:50 3 - 0  
Anast. Efimova - A. Mydvetskaya 05.28 11:45 0 - 3  
Anast. Efimova - V. Pryshchepa 05.28 10:15 3 - 0  
Anast. Efimova - V. Stepanovskaya 05.28 08:45 3 - 2  
Anast. Efimova - Ver. Gud 05.28 13:15 0 - 3  
Anast. Efimova - Y. Mikhailik 05.28 07:15 3 - 0  
M. Malyuta - A. Trofimova 05.28 11:50 3 - 1  
M. Malyuta - N. Harmash 05.28 13:20 0 - 3  
M. Malyuta - N. Kovtun 05.28 10:20 0 - 3  
M. Malyuta - O. Ishchenko 05.28 07:20 3 - 1  
M. Malyuta - O. Kuznets 05.28 08:50 3 - 0  
N. Harmash - A. Trofimova 05.28 09:50 3 - 0  
N. Harmash - N. Kovtun 05.28 12:20 3 - 1  
N. Harmash - O. Ishchenko 05.28 11:20 3 - 1  
N. Harmash - O. Kuznets 05.28 07:50 3 - 0  
N. Kovtun - O. Ishchenko 05.28 09:20 3 - 1  
N. Kovtun - O. Kuznets 05.28 14:20 2 - 3  
O. Kuznets - O. Ishchenko 05.28 12:50 2 - 3  
V. Pryshchepa - V. Stepanovskaya 05.28 14:15 1 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 05.28 09:15 2 - 3  
V. Stepanovskaya - Y. Mikhailik 05.28 12:45 3 - 0  
Ver. Gud - A. Mydvetskaya 05.28 09:45 3 - 1  
Ver. Gud - V. Pryshchepa 05.28 12:15 3 - 2  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 05.28 07:45 1 - 3  
Ver. Gud - Y. Mikhailik 05.28 11:15 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Simonchuk 05.28 23:15 2 - 3  
A. Bobrov - T. Torrisi 05.28 13:35 3 - 2  
A. Bobrov - U. Shevcov 05.28 18:50 3 - 0  
A. Boiko - M. Zhuravlov 05.28 00:35 3 - 0  
A. Boiko - R. Onischenko 05.28 01:35 3 - 1  
A. Boiko - S. Kubrak 05.28 22:35 1 - 3  
A. Boiko - V. Solovey 05.28 02:35 0 - 3  
A. Kaptanovsky - A. Kuharchuk 05.28 08:15 1 - 3  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 05.28 11:10 3 - 1  
A. Kotik - N. Gritsienko 05.28 17:35 3 - 0  
A. Kotik - V. Yunchyk 05.28 20:30 3 - 2  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 05.28 11:45 0 - 3  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 05.28 12:55 3 - 1  
A. Limonov - B. Kogut 05.28 16:50 3 - 1  
A. Limonov - P. Skok 05.28 15:40 3 - 1  
A. Lukatsky - A. Scherinskiy 05.28 15:10 3 - 2  
A. Lukatsky - V. Kalugin 05.28 17:30 1 - 3  
A. Molochko - A. Lukatsky 05.28 16:20 1 - 3  
A. Molochko - A. Scherinskiy 05.28 18:40 3 - 2  
A. Molochko - V. Kalugin 05.28 14:35 0 - 3  
A. Reva - I. Abanshyn 05.28 19:00 2 - 3  
A. Reva - K. Makarchuk 05.28 14:55 3 - 2  
A. Reva - M. Polosa 05.28 16:40 3 - 1  
A. Scherinskiy - V. Kalugin 05.28 19:50 2 - 3  
A. Synytsia - S. Dibrova 05.28 21:40 3 - 2  
A. Synytsia - Y. Hefter 05.28 23:10 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kaptanovsky 05.28 09:25 3 - 1  
A. Tsykhotskiy - Ale. Medvedev 05.28 07:40 3 - 2  
A. Tuzhylin - A. Limonov 05.28 17:20 1 - 3  
A. Tuzhylin - B. Kogut 05.28 16:10 3 - 2  
A. Tuzhylin - P. Skok 05.28 16:45 2 - 3  
A. Tuzhylin - V. Lyevshyn 05.28 17:55 0 - 3  
Ale. Medvedev - V. Tuchkevych 05.28 08:50 3 - 0  
D. Alekseenko - A. Vakulin 05.28 09:10 1 - 3  
D. Alekseenko - M. Laevsky 05.28 15:00 0 - 3  
D. Baystryuchenko - B. Kostuk 05.28 21:30 3 - 1  
D. Derevinskyi - B. Kostuk 05.28 19:05 1 - 3  
D. Derevinskyi - D. Baystryuchenko 05.28 20:55 2 - 3  
D. Derevinskyi - S. Pokydko 05.28 19:45 3 - 2  
D. Shcherbak - A. Vakulin 05.28 11:30 1 - 3  
D. Shcherbak - D. Alekseenko 05.28 12:40 3 - 1  
D. Shcherbak - M. Laevsky 05.28 07:25 3 - 0  
D. Shcherbak - S. Ponomarenko 05.28 09:45 3 - 1  
D. Zenyuk - N. Haievyi 05.28 20:05 3 - 2  
I. Abanshyn - K. Makarchuk 05.28 20:10 3 - 1  
I. Gaysin - S. Dibrova 05.28 22:40 3 - 0  
I. Gaysin - V. Shvidkiy 05.28 23:40 2 - 3  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 05.28 09:15 2 - 3  
I. Kuznetsov - S. Harenko 05.28 15:05 3 - 1  
I. Udod - I. Gaysin 05.28 12:50 3 - 1  
I. Yanishevskiy - I. Kuznetsov 05.28 08:05 3 - 2  
I. Yanishevskiy - O. Yarovoi 05.28 14:30 0 - 3  
I. Yanishevskiy - S. Harenko 05.28 11:00 2 - 3  
K. Dzhanibekyan - I. Gaysin 05.28 10:30 3 - 2  
K. Dzhanibekyan - I. Udod 05.28 08:10 1 - 3  
M. Laevsky - A. Vakulin 05.28 13:15 3 - 1  
M. Polosa - I. Abanshyn 05.28 15:30 1 - 3  
M. Polosa - K. Makarchuk 05.28 17:50 3 - 2  
M. Presnyakov - D. Zenyuk 05.28 18:55 1 - 3  
M. Presnyakov - N. Haievyi 05.28 14:50 1 - 3  
M. Presnyakov - Ser. Maksimiv 05.28 16:35 2 - 3  
M. Senchenko - A. Lukatsky 05.28 18:05 2 - 3  
M. Senchenko - A. Molochko 05.28 19:15 3 - 0  
M. Senchenko - A. Scherinskiy 05.28 16:55 3 - 1  
M. Senchenko - V. Kalugin 05.28 15:45 1 - 3  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 05.28 03:05 1 - 3  
Mak. Kolos - B. Kostuk 05.28 19:40 0 - 3  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 05.28 20:15 3 - 1  
Mak. Kolos - D. Derevinskyi 05.28 21:25 3 - 1  
Mak. Kolos - S. Pokydko 05.28 20:50 3 - 1  
N. Zinov - I. Gaysin 05.28 08:45 0 - 3  
N. Zinov - I. Udod 05.28 09:55 1 - 3  
N. Zinov - K. Dzhanibekyan 05.28 11:05 3 - 0  
N. Zinov - V. Shvidkiy 05.28 12:15 3 - 0  
O. Tkachuk - P. Pidleteichuk 05.28 13:05 3 - 0  
O. Tytyunnik - M. Zhuravlov 05.28 23:05 3 - 0  
P. Skok - B. Kogut 05.28 18:00 3 - 0  
P. Vasylchuk - I. Kuznetsov 05.28 12:45 2 - 3  
P. Vasylchuk - I. Yanishevskiy 05.28 09:50 3 - 1  
P. Vasylchuk - O. Yarovoi 05.28 11:35 2 - 3  
P. Vasylchuk - S. Harenko 05.28 07:30 2 - 3  
R. Onischenko - V. Volokhov 05.28 01:05 1 - 3  
R. Timchenko - A. Reva 05.28 19:35 1 - 3  
R. Timchenko - I. Abanshyn 05.28 17:15 1 - 3  
R. Timchenko - K. Makarchuk 05.28 16:05 0 - 3  
R. Timchenko - M. Polosa 05.28 18:25 0 - 3  
R. Vakarash - O. Tkachuk 05.28 11:55 3 - 0  
R. Vakarash - P. Pidleteichuk 05.28 07:50 1 - 3  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 05.28 09:35 3 - 0  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 05.28 23:45 2 - 3  
S. Harenko - O. Yarovoi 05.28 13:20 1 - 3  
S. Kiulo - I. Kuznetsov 05.28 10:25 3 - 0  
S. Kiulo - I. Yanishevskiy 05.28 12:10 3 - 0  
S. Kiulo - P. Vasylchuk 05.28 13:55 1 - 3  
S. Kiulo - S. Harenko 05.28 08:40 3 - 1  
S. Pokydko - B. Kostuk 05.28 20:20 1 - 3  
S. Pokydko - D. Baystryuchenko 05.28 19:10 1 - 3  
S. Ponomarenko - A. Vakulin 05.28 14:25 2 - 3  
S. Ponomarenko - D. Alekseenko 05.28 08:00 3 - 1  
S. Ponomarenko - M. Laevsky 05.28 10:55 3 - 0  
S. Skachenko - D. Alekseenko 05.28 10:20 3 - 1  
S. Skachenko - D. Shcherbak 05.28 13:50 1 - 3  
S. Skachenko - M. Laevsky 05.28 08:35 0 - 3  
S. Skachenko - S. Ponomarenko 05.28 12:05 3 - 2  
Ser. Maksimiv - D. Zenyuk 05.28 15:25 1 - 3  
Ser. Maksimiv - N. Haievyi 05.28 17:45 3 - 0  
T. Torrisi - U. Shevcov 05.28 17:40 1 - 3  
V. Hladun - A. Bobrov 05.28 08:55 3 - 0  
V. Hladun - T. Torrisi 05.28 19:25 3 - 1  
V. Hladun - U. Shevcov 05.28 11:50 3 - 0  
V. Ivasiv - O. Tkachuk 05.28 10:10 1 - 3  
V. Ivasiv - P. Pidleteichuk 05.28 09:00 3 - 1  
V. Ivasiv - R. Vakarash 05.28 12:30 3 - 2  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 05.28 11:20 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Limonov 05.28 16:15 3 - 1  
V. Lyevshyn - B. Kogut 05.28 15:35 3 - 0  
V. Lyevshyn - P. Skok 05.28 17:25 2 - 3  
V. Miroshnichenko - A. Bobrov 05.28 10:40 2 - 3  
V. Miroshnichenko - T. Torrisi 05.28 08:20 2 - 3  
V. Miroshnichenko - U. Shevcov 05.28 14:10 1 - 3  
V. Miroshnichenko - V. Hladun 05.28 15:20 3 - 2  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.28 17:00 3 - 0  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.28 15:15 3 - 1  
V. Shvidkiy - I. Gaysin 05.28 07:35 3 - 0  
V. Shvidkiy - I. Udod 05.28 11:40 2 - 3  
V. Shvidkiy - K. Dzhanibekyan 05.28 09:20 3 - 2  
V. Solovey - M. Zhuravlov 05.28 02:05 3 - 0  
V. Solovey - R. Onischenko 05.28 00:05 0 - 3  
V. Solovey - S. Kubrak 05.28 23:35 0 - 3  
V. Tarnavsky - A. Bobrov 05.28 17:05 3 - 2  
V. Tarnavsky - T. Torrisi 05.28 15:55 3 - 0  
V. Tarnavsky - U. Shevcov 05.28 07:45 3 - 1  
V. Tarnavsky - V. Hladun 05.28 10:05 2 - 3  
V. Tarnavsky - V. Miroshnichenko 05.28 12:25 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 05.28 10:00 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 05.28 12:20 2 - 3  
V. Yunchyk - N. Gritsienko 05.28 21:05 1 - 3  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 05.28 18:10 2 - 3  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 05.28 19:20 0 - 3  
V. Zharskiy - D. Zenyuk 05.28 17:10 3 - 1  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 05.28 19:30 3 - 2  
V. Zharskiy - N. Haievyi 05.28 16:00 2 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 05.28 18:20 3 - 1  
Y. Abroskin - A. Bobrov 05.28 14:45 1 - 3  
Y. Abroskin - T. Torrisi 05.28 11:15 3 - 2  
Y. Abroskin - U. Shevcov 05.28 09:30 3 - 1  
Y. Abroskin - V. Hladun 05.28 13:00 0 - 3  
Y. Abroskin - V. Miroshnichenko 05.28 16:30 3 - 0  
Y. Abroskin - V. Tarnavsky 05.28 18:15 0 - 3  
Y. Hefter - V. Shvidkiy 05.28 22:10 3 - 2  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 05.28 08:25 3 - 2  
Y. Vorsulyak - P. Pidleteichuk 05.28 10:45 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 05.28 11:25 1 - 3  
G. Telnaya - L. Zaytseva 05.28 12:35 1 - 3  
G. Telnaya - P. Shumakova 05.28 10:15 3 - 2  
G. Telnaya - Y. Gulyevska 05.28 09:05 3 - 0  
I. Aseeva - P. Shumakova 05.28 08:30 1 - 3  
I. Aseeva - Y. Gulyevska 05.28 10:50 3 - 1  
L. Zaytseva - I. Aseeva 05.28 09:40 1 - 3  
L. Zaytseva - P. Shumakova 05.28 12:00 1 - 3  
L. Zaytseva - Y. Gulyevska 05.28 07:55 0 - 3  
P. Shumakova - Y. Gulyevska 05.28 13:10 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - T. Tregler 05.28 14:50 3 - 1  
D. Reitspies - A. Gavlas 05.28 11:30 2 - 3  
D. Reitspies - J. Kleprlik 05.28 09:45 3 - 0  
D. Reitspies - P. David 05.28 13:10 3 - 2  
J. Kleprlik - A. Gavlas 05.28 13:50 0 - 3  
J. Kleprlik - P. David 05.28 15:10 1 - 3  
J. Kleprlik - T. Tregler 05.28 11:10 0 - 3  
J. Nemecek - D. Reitspies 05.28 14:30 0 - 3  
J. Nemecek - M. Horejsi 05.28 11:50 0 - 3  
J. Nemecek - M. Olejnik 05.28 10:20 0 - 3  
J. Nemecek - T. Tregler 05.28 08:00 1 - 3  
M. Horejsi - A. Gavlas 05.28 09:10 1 - 3  
M. Horejsi - P. David 05.28 10:50 1 - 3  
M. Olejnik - M. Horejsi 05.28 14:15 0 - 3  
M. Olejnik - P. David 05.28 08:30 1 - 3  
M. Olejnik - T. Tregler 05.28 12:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - A. Likhitsky 05.28 14:00 2 - 3  
A. Borodachev - Mih. Popov 05.28 19:00 3 - 1  
A. Borodachev - R. Solomko 05.28 17:30 3 - 0  
A. Grishchenko - A. Borodachev 05.28 14:30 1 - 3  
A. Grishchenko - V. Burylov 05.28 16:30 1 - 3  
A. Gutnichenko - A. Starski 05.28 10:15 3 - 0  
A. Gutnichenko - G. Morgun 05.28 09:15 1 - 3  
A. Gutnichenko - I. Akimov 05.28 08:15 2 - 3  
A. Krutko - H. Zotov 05.28 19:30 3 - 1  
A. Krutko - R. Derypaska 05.28 16:00 3 - 0  
A. Likhitsky - A. Grishchenko 05.28 18:00 0 - 3  
A. Likhitsky - M. Butkov 05.28 20:00 3 - 2  
A. Likhitsky - Mih. Popov 05.28 14:30 0 - 3  
A. Starski - A. Gutnichenko 05.28 13:15 0 - 3  
A. Starski - G. Morgun 05.28 08:45 3 - 1  
A. Yolkin - N. Trofimov 05.28 21:35 1 - 3  
D. Bortsov - Den. Lebedev 05.28 10:00 2 - 3  
D. Bortsov - V. Povalyaev 05.28 12:30 3 - 1  
D. Reznichenko - I. Oleynik 05.28 12:30 3 - 1  
D. Reznichenko - Oleg Andreev 05.28 13:30 3 - 0  
D. Reznichenko - V. Gedz 05.28 11:00 2 - 3  
Den. Lebedev - D. Bortsov 05.28 07:00 3 - 2  
Den. Lebedev - S. Korobeynik 05.28 09:00 1 - 3  
Den. Lebedev - V. Povalyaev 05.28 08:00 3 - 2  
E. Yunusov - S. Kalenik 05.28 03:25 3 - 0  
E. Yunusov - S. Kosarev 05.28 02:15 2 - 3  
G. Morgun - A. Gutnichenko 05.28 12:15 3 - 2  
G. Morgun - A. Starski 05.28 11:45 2 - 3  
G. Morgun - I. Akimov 05.28 10:45 2 - 3  
H. Zotov - M. Mosyuk 05.28 15:30 0 - 3  
H. Zotov - R. Derypaska 05.28 14:30 0 - 3  
I. Akimov - A. Gutnichenko 05.28 11:15 3 - 2  
I. Akimov - A. Starski 05.28 12:45 3 - 2  
I. Akimov - G. Morgun 05.28 13:45 3 - 1  
I. Oleynik - D. Reznichenko 05.28 09:30 0 - 3  
I. Oleynik - Oleg Andreev 05.28 08:30 3 - 2  
I. Oleynik - V. Gedz 05.28 13:00 3 - 0  
Ivan Diachenko - Dmit. Kim 05.28 02:50 3 - 2  
Ivan Diachenko - I. Chernetskiy 05.28 22:10 3 - 0  
Ivan Diachenko - S. Sarma 05.28 21:00 2 - 3  
M. Butkov - A. Borodachev 05.28 17:00 3 - 1  
M. Butkov - A. Grishchenko 05.28 13:30 3 - 1  
M. Butkov - R. Solomko 05.28 15:30 3 - 0  
M. Butkov - V. Burylov 05.28 19:00 0 - 3  
M. Mosyuk - A. Krutko 05.28 18:00 0 - 3  
M. Mosyuk - H. Zotov 05.28 18:30 0 - 3  
Mih. Popov - M. Butkov 05.28 17:30 3 - 2  
Mih. Popov - R. Solomko 05.28 19:30 0 - 3  
Mih. Popov - V. Burylov 05.28 14:00 0 - 3  
Oleg Andreev - D. Reznichenko 05.28 10:30 0 - 3  
Oleg Andreev - I. Oleynik 05.28 11:30 3 - 0  
Oleg Andreev - V. Gedz 05.28 12:00 3 - 2  
R. Derypaska - M. Mosyuk 05.28 20:00 2 - 3  
R. Gulevskiy - E. Oprischenko 05.28 15:45 2 - 3  
R. Gulevskiy - S. Kalenik 05.28 14:45 1 - 3  
R. Solomko - A. Grishchenko 05.28 18:30 0 - 3  
R. Solomko - A. Likhitsky 05.28 16:30 3 - 1  
R. Solomko - V. Burylov 05.28 15:00 2 - 3  
S. Buluy - E. Oprischenko 05.28 14:15 3 - 0  
S. Buluy - R. Gulevskiy 05.28 16:15 2 - 3  
S. Buluy - S. Kalenik 05.28 15:15 0 - 3  
S. Kalenik - E. Oprischenko 05.28 16:45 3 - 1  
S. Kalenik - S. Kosarev 05.28 01:05 1 - 3  
S. Korobeynik - D. Bortsov 05.28 08:30 3 - 0  
S. Korobeynik - Den. Lebedev 05.28 12:00 3 - 2  
S. Korobeynik - V. Povalyaev 05.28 07:30 2 - 3  
V. Burylov - A. Borodachev 05.28 19:30 2 - 3  
V. Burylov - A. Likhitsky 05.28 13:30 3 - 1  
V. Gedz - D. Reznichenko 05.28 08:00 1 - 3  
V. Gedz - I. Oleynik 05.28 10:00 2 - 3  
V. Gedz - Oleg Andreev 05.28 09:00 2 - 3  
V. Povalyaev - D. Bortsov 05.28 09:30 2 - 3  
V. Povalyaev - Den. Lebedev 05.28 11:00 3 - 2  
V. Povalyaev - S. Korobeynik 05.28 10:30 2 - 3  
V. Vakhrushev - A. Shtaer 05.28 01:05 0 - 3  
V. Vakhrushev - D. Turchenko 05.28 01:40 1 - 3  
Vla. Gorelov - A. Shtaer 05.28 02:15 1 - 3  
Vla. Gorelov - D. Turchenko 05.28 00:30 0 - 3  
Vla. Gorelov - V. Vakhrushev 05.28 03:25 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasilova - A. Stefanyuk 05.28 09:00 3 - 1  
A. Krasilova - I. Grushko 05.28 07:00 3 - 1  
A. Krasilova - M. Povaliaieva 05.28 08:00 3 - 0  
A. Stefanyuk - A. Krasilova 05.28 12:00 3 - 1  
A. Stefanyuk - I. Grushko 05.28 08:30 2 - 3  
A. Stefanyuk - M. Povaliaieva 05.28 07:30 0 - 3  
I. Grushko - A. Krasilova 05.28 10:00 1 - 3  
I. Grushko - A. Stefanyuk 05.28 11:30 1 - 3  
I. Grushko - M. Povaliaieva 05.28 12:30 3 - 1  
M. Povaliaieva - A. Krasilova 05.28 11:00 3 - 0  
M. Povaliaieva - A. Stefanyuk 05.28 10:30 3 - 0  
M. Povaliaieva - I. Grushko 05.28 09:30 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 05.28 11:30 1 - 6  
Hanwha Eagles - LG Twins 05.28 11:30 0 - 3  
KT Wiz - KIA Tigers 05.28 11:30 6 - 5  
Lotte Giants - Samsung Lions 05.28 11:30 1 - 3  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 05.28 11:30 9 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 05.28 12:35    
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gawlas - A. Masek 05.28 20:00 8 - 10  
A. Masek - V. Sedlak 05.28 22:10 6 - 10  
V. Sedlak - D. Barborak 05.28 21:05 10 - 4  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Andy Jenkins 05.28 13:50 3 - 4  
A. Monk - M. Webster 05.28 15:30 2 - 4  
A. Monk - Sco. Mitchell 05.28 12:30 4 - 0  
Andy Jenkins - Dav. Evans 05.28 15:10 0 - 4  
Andy Jenkins - M. Webster 05.28 18:30 1 - 4  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 05.28 17:10 3 - 4  
Dav. Evans - A. Monk 05.28 11:30 4 - 2  
Dav. Evans - M. Webster 05.28 16:30 1 - 4  
Dav. Evans - R. Edhouse 05.28 13:30 4 - 3  
Jar. Cole - A. Monk 05.28 13:10 2 - 4  
Jar. Cole - Andy Jenkins 05.28 16:10 3 - 4  
Jar. Cole - Dav. Evans 05.28 12:10 2 - 4  
M. Webster - Jar. Cole 05.28 17:30 4 - 0  
M. Webster - R. Edhouse 05.28 18:10 4 - 2  
M. Webster - Sco. Mitchell 05.28 14:10 1 - 4  
R. Edhouse - A. Monk 05.28 16:50 4 - 2  
R. Edhouse - Andy Jenkins 05.28 17:50 4 - 1  
R. Edhouse - Jar. Cole 05.28 14:30 4 - 2  
Sco. Mitchell - Dav. Evans 05.28 12:50 4 - 0  
Sco. Mitchell - Jar. Cole 05.28 11:50 4 - 2  
Sco. Mitchell - R. Edhouse 05.28 15:50 4 - 3  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - L. Humphries 05.28 22:10 6 - 1  
G. Anderson - N. Kenny 05.28 20:30 6 - 2  
Jam. Lewis - G. Anderson 05.28 22:55 3 - 6  
L. Humphries - Jam. Lewis 05.28 21:05 6 - 2  
L. Humphries - N. Kenny 05.28 22:30 6 - 1  
N. Kenny - Jam. Lewis 05.28 21:40 4 - 6  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tony O'Shea - Dav. Cameron 05.28 00:40 6 - 2  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCS Gomel - VRZ Gomel 05.28 16:00 1 - 2  
Viten Orsa - Stalitsza Minszk 05.28 18:15 1 - 0  
Golf (Troon North Pinnacle, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Troon North Pinnacle, női 2020 05.28 00:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.28 22:50 6 - 10  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.28 01:00 3 - 5  
Csernyije Grifonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.28 06:00 4 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.28 15:50 3 - 3  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.28 18:50 3 - 2  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.28 21:50 6 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.28 13:50 9 - 5  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.28 17:50 5 - 2  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 05.28 12:50 4 - 3  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.28 02:00 7 - 8  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.28 03:50 8 - 4  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.28 16:50 5 - 7  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.28 14:50 4 - 5  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.28 19:50 2 - 2  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.28 02:50 3 - 6  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.28 05:00 8 - 1  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.28 23:50 3 - 6  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo Carlos Ulloa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Caribe - Leones de Managua (1.m.) 05.28 02:00 81 - 79  
Jinotega - Real Esteli (1.m.) 05.28 02:30 69 - 76  
San Isidro - Tipitapa (1.m.) 05.28 02:30 79 - 73  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Power - Cathay Life 05.28 11:00 53 - 93  
Taiyuan - Chunghwa Telecom 05.28 13:00 58 - 87  
Kosárlabda (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Asgabat - Talip Asgabat 05.28 14:30 77 - 77, h.u. 91 - 84  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Charlotte Strikers - Dark View Explorers 05.28 14:30 1 - 0  
Grenadine Divers - Salt Pond Breakers 05.28 16:30 0 - 1  
La Soufriere Hikers - Botanic Gardens Rangers 05.28 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belga Kupa 2019/20 05.28 14:00    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Hamburg 05.28 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Guanacaste - Uruguay de Coronado 05.28 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Limon 05.28 04:00 1 - 0  
Guadalupe FC - Perez Zeledon 05.28 23:00 3 - 1  
San Carlos - Santos de Guapiles 05.28 01:30 3 - 0  
Universidad de Costa Rica - Herediano 05.28 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Brno 05.28 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Randers 05.28 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja Tartalék - Nyeman Grodno Tartalék 05.28 12:00 0 - 1  
Torpedo Zogyino Tartalék - Szmolevicsi Tartalék 05.28 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Horn 05.28 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - Vikingur Gota 05.28 18:00 3 - 0  
KI Klaksvik - EB Streymur 05.28 20:00 3 - 0  
Skala IF - AB Argir 05.28 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Diósgyőr 05.28 20:00    
Labdarúgás (Szíriai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fotuwa - Al-Wathba 05.28 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köpetdag Asgabat - Altin Aszir Asgabat 05.28 15:00 1 - 2  
Sagadam Türkmenbasi - Ahal FK 05.28 14:15 1 - 2  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim. Johnson - D. Hamlin (Charlotte 2.) 05.28 02:00 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Parramatta Eels 05.28 11:50 6 - 34  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Branik A - TJ Praga 05.28 18:00 0 - 3  
Sokol Horni Pocernice A - Sokol Smichov A 05.28 18:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enerdzhi - Plamya Pro 05.28 11:00 3 - 1  
Uragan Pro - Legion 05.28 09:20 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Energy 05.28 11:00 3 - 0  
Ural Red Fox - Ural Stars 05.28 09:00 3 - 2  
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Kopp 05.28 17:30 2 - 1  
J. Melzer - Mar. Andrejic 05.28 19:40 2 - 0  
Jur. Rodionov - L. Hampel 05.28 09:00 2 - 1  
Tenisz (Czech President.Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - K. Muchova 05.28 14:00 2 - 0  
Tenisz (Czech President.Cup,férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vrbensky - Z. Kolar 05.28 12:00 2 - 1  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Riman - G. Kolyshkov 05.28 01:00 2 - 1  
M. Pashukevich - D. Budov 05.28 03:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Con. Schmitz - F. Broska 05.28 13:55 0 - 2  
L. Gelhardt - J. Choinski 05.28 11:30 2 - 1  
T. Puetz - J. Haerteis 05.28 10:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Halbauer - S. Vickery 05.28 20:10 0 - 2  
K. Poluta - A. Pitt 05.28 16:00 2 - 0  
K. Sharabura - M. Kessler 05.28 17:45 0 - 2  
M. Kessler - T. Townsend 05.28 22:40 2 - 1  
Mcken. White - K. Poluta 05.28 21:15 0 - 2  
S. Vickery - T. Townsend 05.28 00:40 2 - 0  
T. Townsend - Mcken. White 05.28 18:40 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blu Baker - H. Barrett 05.28 18:00 2 - 0  
Blu Baker - R. Hohmann 05.28 14:55 2 - 0  
Bra. Perez - Blu Baker 05.28 18:55 0 - 2  
Bra. Perez - R. Hohmann 05.28 17:00 0 - 2  
H. Barrett - Bra. Perez 05.28 15:50 0 - 2  
J. Bernard - Cle. Harper 05.28 17:25 0 - 2  
J. Bernard - O. Michalek 05.28 14:00 2 - 1  
M. Zverev - Cle. Harper 05.28 19:50 2 - 0  
M. Zverev - J. Bernard 05.28 15:40 2 - 0  
M. Zverev - O. Michalek 05.28 18:40 2 - 0  
O. Michalek - Cle. Harper 05.28 16:35 0 - 2  
R. Hohmann - H. Barrett 05.28 14:00 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Boyanov - Bonev Mitko 05.28 10:30 2 - 1  
Ganchev, Ivko - Yordanov, Yordan 05.28 12:20 2 - 0  
Iv. Andonov - Adr. Mladenov 05.28 09:00 2 - 0  
Mart. Kolev - Gergi Slavov 05.28 15:00 2 - 1  
Sevov Rumen - Georgi Kanev 05.28 13:30 2 - 0  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mlazga - Mic. Wozniak 05.28 13:25 0 - 2  
J. Galka - Mic. Wozniak 05.28 16:25 2 - 0  
J. Galka - Y. Wojcik 05.28 11:25 1 - 2  
T. Moczek - A. Mlazga 05.28 18:00 2 - 0  
T. Moczek - M. Skonieczny 05.28 09:30 2 - 0  
Y. Wojcik - M. Skonieczny 05.28 14:40 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - R. Zarazua 05.28 20:00 0 - 2  
Kat. Stewart - C. van Nguyen 05.28 17:25 2 - 1  
Kat. Stewart - R. Zarazua 05.28 14:00 0 - 2  
Q. Gleason - Jov. Jovic 05.28 15:55 0 - 2  
Seo. Mendez - Udvardy P. 05.28 15:35 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.28 09:30 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.28 11:40 2 - 0  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.28 11:00 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.28 10:10 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.28 13:10 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.28 08:40 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.28 17:30 0 - 2  

 

2020.05.27.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akira Chikaraishi - D. Umehara 05.27 02:20 3 - 0  
D. Umehara - Ale. Matsuo 05.27 23:50 1 - 3  
Henrique Ito - Hir. Yokoyama 05.27 20:30 0 - 3  
Henrique Ito - L. Orsatti 05.27 22:35 0 - 3  
Henrique Ito - Luc. Kawahara 05.27 01:55 0 - 3  
L. Orsatti - Hir. Yokoyama 05.27 23:00 1 - 3  
L. Orsatti - Lean. Pereira 05.27 21:20 3 - 1  
Lean. Pereira - Henrique Ito 05.27 23:25 3 - 0  
Lean. Pereira - Hir. Yokoyama 05.27 21:45 1 - 3  
Luc. Kawahara - D. Umehara 05.27 00:15 3 - 2  
Mau. Goncalves - Vitor Yamamoto 05.27 23:25 3 - 0  
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - M. Henninger 05.27 14:20 4 - 2  
D. Steinle - D. Cheaib 05.27 11:40 4 - 3  
D. Steinle - M. Henninger 05.27 09:50 4 - 2  
D. Steinle - S. Happek 05.27 13:30 4 - 1  
S. Happek - M. Henninger 05.27 12:30 2 - 4  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vardanian - A. Sahakyan 05.27 04:40 0 - 3  
D. Vardanian - M. Hovanhannisyan 05.27 05:40 0 - 3  
D. Vardanian - N. Nikoghosyan 05.27 06:00 3 - 2  
E. Antonyan - D. Vardanian 05.27 02:00 0 - 3  
G. Malkhasyan - D. Vardanian 05.27 04:00 3 - 2  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 05.27 05:20 2 - 3  
N. Nikoghosyan - M. Hovanhannisyan 05.27 05:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 05.27 15:00 1 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.27 16:30 1 - 3  
A. Babkin - A. Sadkov 05.27 12:30 3 - 2  
A. Babkin - D.E. Basmanov 05.27 22:30 1 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.27 11:00 0 - 3  
A. Ermilov - I. Ramenskiy 05.27 09:30 3 - 0  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.27 08:00 3 - 1  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.27 06:00 3 - 1  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.27 01:30 3 - 2  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.27 10:30 3 - 1  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.27 13:00 3 - 1  
A. Frolov - Y. Demic 05.27 22:30 3 - 1  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 05.27 22:00 1 - 3  
A. Gribkov - S. Vakar 05.27 10:30 3 - 2  
A. Sadkov - A. Babkin 05.27 23:00 1 - 3  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.27 11:30 3 - 1  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.27 13:00 3 - 0  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 05.27 06:30 0 - 3  
A. Serebrennikov - R. Pavlenko 05.27 21:00 2 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.27 12:00 2 - 3  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.27 07:30 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.27 15:30 1 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 05.27 15:30 1 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 05.27 00:00 2 - 3  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.27 23:30 2 - 3  
Dan. Andreev - M. Pronkin 05.27 21:30 3 - 1  
Dan. Andreev - P. Pinkovskii 05.27 19:30 3 - 0  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 05.27 07:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.27 01:45 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.27 14:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - S. Ogay 05.27 17:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.27 16:00 3 - 1  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.27 14:30 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 05.27 15:30 0 - 3  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.27 10:00 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.27 12:00 0 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 05.27 13:30 3 - 0  
I. Pandur - A. Sadkov 05.27 10:30 3 - 2  
I. Pandur - A. Sadkov 05.27 22:00 2 - 3  
I. Ramenskiy - A. Ermilov 05.27 07:30 0 - 3  
I. Ramenskiy - Ilya Novikov 05.27 19:30 3 - 1  
I. Ramenskiy - V. Zhulyabin 05.27 21:30 1 - 3  
Ilya Novikov - I. Ramenskiy 05.27 06:30 0 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.27 18:00 2 - 3  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.27 20:00 2 - 3  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.27 00:00 1 - 3  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.27 12:00 3 - 2  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 05.27 22:00 3 - 1  
Kir. Abramov - Y. Demic 05.27 01:00 3 - 1  
Kir. Abramov - Y. Demic 05.27 10:00 3 - 1  
Kir. Abramov - Y. Demic 05.27 13:30 2 - 3  
M. Pronkin - Dan. Andreev 05.27 20:30 3 - 1  
M. Pronkin - Vla. Petrov 05.27 19:00 3 - 1  
O. Shagarov - A. Serebrennikov 05.27 07:00 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 05.27 08:30 3 - 1  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 05.27 06:30 2 - 3  
P. Pinkovskii - M. Pronkin 05.27 18:00 3 - 1  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 05.27 20:00 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.27 08:00 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 05.27 14:00 1 - 3  
S. Homutov - G.V. Vahnin 05.27 16:00 2 - 3  
S. Kuzmin - I. Ramenskiy 05.27 20:30 1 - 3  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 05.27 19:00 1 - 3  
S. Ogay - D. Molodtsov 05.27 16:30 3 - 1  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.27 00:30 1 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 05.27 15:00 3 - 2  
S. Vakar - A. Yanshaev 05.27 11:30 2 - 3  
S. Vakar - V. Safonov 05.27 00:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.27 16:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.27 00:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - Y. Troyanov 05.27 15:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 05.27 14:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 05.27 17:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.27 01:15 3 - 2  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.27 14:00 3 - 1  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.27 17:30 0 - 3  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.27 16:00 2 - 3  
V. Zhulyabin - I. Ramenskiy 05.27 08:30 0 - 3  
V. Zhulyabin - I. Ramenskiy 05.27 18:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 05.27 07:00 3 - 2  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 05.27 09:00 1 - 3  
Vla. Petrov - Dan. Andreev 05.27 08:30 3 - 2  
Vla. Petrov - Dan. Andreev 05.27 09:30 3 - 1  
Vla. Petrov - Dan. Andreev 05.27 18:30 1 - 3  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 05.27 07:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.27 23:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.27 11:30 1 - 3  
Y. Demic - A. Frolov 05.27 11:00 3 - 1  
Y. Demic - Kir. Abramov 05.27 23:30 2 - 3  
Y. Demic - Vla. Shirokov 05.27 00:30 2 - 3  
Y. Demic - Vla. Shirokov 05.27 12:30 3 - 1  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.27 14:30 3 - 0  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.27 17:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.27 08:00 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.27 09:00 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - Vla. Petrov 05.27 06:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fedorchenko - D. Havrysh 05.27 12:35 3 - 0  
A. Levshin - A. Lukatsky 05.27 07:30 3 - 1  
A. Levshin - A. Skyba 05.27 09:30 3 - 0  
A. Lukatsky - A. Skyba 05.27 11:00 3 - 1  
A. Naida - I. Trydukh 05.27 19:05 2 - 3  
A. Naida - R. Hnoievoi 05.27 14:35 3 - 1  
A. Naida - R. Makarenko 05.27 17:35 1 - 3  
A. Naida - Tym. Turchenko 05.27 20:35 3 - 0  
A. Naida - Yur. Kolesnik 05.27 16:05 3 - 1  
A. Paniotov - A. Borodachev 05.27 11:30 1 - 3  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 05.27 14:05 2 - 3  
A. Yolkin - D. Havrysh 05.27 09:05 3 - 2  
And. Kurtenko - B. Havryliuk 05.27 09:15 2 - 3  
And. Kurtenko - M. Mrykh 05.27 14:15 0 - 3  
D. Khairov - O. Yurenev 05.27 20:00 0 - 3  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 05.27 21:20 1 - 3  
Den. Ivchenko - Pav. Volkov 05.27 17:55 3 - 0  
Den. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.27 15:55 3 - 1  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 05.27 21:05 3 - 2  
I. Trydukh - R. Makarenko 05.27 15:35 3 - 1  
I. Trydukh - Yur. Kolesnik 05.27 18:05 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 05.27 10:35 2 - 3  
K. Kirsanov - A. Yolkin 05.27 08:05 3 - 1  
K. Kirsanov - D. Havrysh 05.27 13:35 1 - 3  
K. Klymenko - A. Obischenko 05.27 07:20 1 - 3  
K. Klymenko - O. Leonenko 05.27 08:50 2 - 3  
K. Klymenko - V. Melnykov 05.27 10:20 3 - 2  
K. Klymenko - V. Smyk 05.27 11:50 2 - 3  
K. Klymenko - Vol. Bobkov 05.27 13:20 3 - 2  
K. Moroz - V. Sazhnev 05.27 13:25 3 - 2  
Kir. Ivchenko - Pav. Volkov 05.27 19:55 3 - 1  
Kir. Ivchenko - Ser. Sokolov 05.27 18:25 3 - 2  
Kir. Ivchenko - Vla. Litvinov 05.27 16:55 3 - 2  
Kir. Ivchenko - Yevhen Kyi 05.27 15:25 1 - 3  
M. Mrykh - B. Havryliuk 05.27 12:45 2 - 3  
O. Dukhovenko - K. Moroz 05.27 14:55 2 - 3  
O. Dukhovenko - V. Sazhnev 05.27 09:55 3 - 1  
O. Kasian - A. Tkachenko 05.27 19:50 0 - 3  
O. Kasian - D. Zaporozhets 05.27 16:20 3 - 0  
O. Kasian - Pav. Kovalchuk 05.27 20:50 3 - 0  
O. Kasian - V. Levytskyi 05.27 18:20 2 - 3  
O. Kovalchuk - K. Moroz 05.27 09:25 3 - 2  
O. Kovalchuk - O. Dukhovenko 05.27 10:55 2 - 3  
O. Kovalchuk - V. Khitrov 05.27 12:25 3 - 2  
O. Kovalchuk - V. Sazhnev 05.27 07:55 3 - 1  
O. Kovalchuk - Y. Kryvorotko 05.27 13:55 3 - 2  
O. Leonenko - A. Obischenko 05.27 12:50 0 - 3  
O. Pereguda - D. Khairov 05.27 18:00 3 - 1  
O. Pereguda - O. Yurenev 05.27 21:00 0 - 3  
O. Pereguda - S. Yatsenko 05.27 15:30 2 - 3  
Pav. Kovalchuk - A. Tkachenko 05.27 17:50 1 - 3  
Pav. Kovalchuk - D. Zaporozhets 05.27 22:50 3 - 1  
Pav. Volkov - Ser. Sokolov 05.27 16:25 1 - 3  
Pav. Volkov - Vla. Litvinov 05.27 18:55 1 - 3  
Pav. Volkov - Yevhen Kyi 05.27 21:55 0 - 3  
R. Khripun - A. Borodachev 05.27 09:05 3 - 0  
R. Khripun - A. Borodachev 05.27 09:05 3 - 0  
R. Makarenko - R. Hnoievoi 05.27 16:35 3 - 0  
R. Makarenko - Yur. Kolesnik 05.27 21:35 3 - 1  
R. Malinka - A. Fedorchenko 05.27 07:35 1 - 3  
R. Malinka - A. Yolkin 05.27 12:05 3 - 0  
R. Malinka - D. Havrysh 05.27 11:05 3 - 0  
R. Malinka - K. Kirsanov 05.27 09:35 3 - 1  
S. Burdelnyy - A. Tkachenko 05.27 15:50 3 - 1  
S. Burdelnyy - D. Zaporozhets 05.27 17:20 1 - 3  
S. Burdelnyy - O. Kasian 05.27 21:50 1 - 3  
S. Burdelnyy - Pav. Kovalchuk 05.27 18:50 0 - 3  
S. Burdelnyy - V. Levytskyi 05.27 20:20 3 - 0  
S. Yatsenko - D. Khairov 05.27 21:30 0 - 3  
S. Yatsenko - O. Yurenev 05.27 16:30 3 - 2  
Ser. Sokolov - Vla. Litvinov 05.27 22:25 2 - 3  
Ser. Sokolov - Yevhen Kyi 05.27 17:25 3 - 1  
Ste. Yakimenko - D. Khairov 05.27 16:00 3 - 0  
Ste. Yakimenko - O. Pereguda 05.27 19:00 3 - 2  
Ste. Yakimenko - O. Yurenev 05.27 14:30 0 - 3  
Ste. Yakimenko - S. Yatsenko 05.27 17:30 3 - 1  
Ste. Yakimenko - V. Semenenko 05.27 20:30 3 - 1  
Tym. Turchenko - I. Trydukh 05.27 17:05 3 - 0  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 05.27 18:35 3 - 2  
Tym. Turchenko - R. Makarenko 05.27 19:35 3 - 2  
Tym. Turchenko - Yur. Kolesnik 05.27 15:05 0 - 3  
V. Bereza - And. Kurtenko 05.27 10:15 3 - 0  
V. Bereza - B. Havryliuk 05.27 07:15 2 - 3  
V. Bereza - M. Mrykh 05.27 08:45 3 - 0  
V. Bereza - V. Kolesnykov 05.27 13:15 2 - 3  
V. Bereza - V. Kondratenko 05.27 11:45 1 - 3  
V. Khitrov - K. Moroz 05.27 11:25 0 - 3  
V. Khitrov - O. Dukhovenko 05.27 08:55 3 - 1  
V. Khitrov - V. Sazhnev 05.27 14:25 1 - 3  
V. Kolesnykov - And. Kurtenko 05.27 12:15 1 - 3  
V. Kolesnykov - B. Havryliuk 05.27 11:15 3 - 0  
V. Kolesnykov - M. Mrykh 05.27 07:45 3 - 2  
V. Kolesnykov - V. Kondratenko 05.27 09:45 3 - 2  
V. Kondratenko - And. Kurtenko 05.27 08:15 3 - 0  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 05.27 13:45 3 - 1  
V. Kondratenko - M. Mrykh 05.27 10:45 1 - 3  
V. Levytskyi - A. Tkachenko 05.27 22:20 3 - 1  
V. Levytskyi - D. Zaporozhets 05.27 19:20 3 - 2  
V. Levytskyi - Pav. Kovalchuk 05.27 16:50 1 - 3  
V. Melnykov - O. Leonenko 05.27 14:20 2 - 3  
V. Semenenko - D. Khairov 05.27 15:00 3 - 1  
V. Semenenko - O. Pereguda 05.27 17:00 1 - 3  
V. Semenenko - O. Yurenev 05.27 18:30 1 - 3  
V. Semenenko - S. Yatsenko 05.27 19:30 0 - 3  
V. Smyk - A. Obischenko 05.27 13:50 1 - 3  
V. Smyk - O. Leonenko 05.27 10:50 1 - 3  
V. Smyk - V. Melnykov 05.27 08:20 3 - 1  
Vik. Ivanov - A. Lukatsky 05.27 10:00 1 - 3  
Vik. Ivanov - A. Skyba 05.27 07:00 3 - 1  
Vla. Litvinov - Yevhen Kyi 05.27 20:55 0 - 3  
Vlad. Klim - A. Levshin 05.27 10:30 0 - 3  
Vlad. Klim - A. Lukatsky 05.27 09:00 1 - 3  
Vlad. Klim - A. Skyba 05.27 08:00 1 - 3  
Vlad. Klim - Vik. Ivanov 05.27 11:30 3 - 2  
Vol. Bobkov - A. Obischenko 05.27 11:20 0 - 3  
Vol. Bobkov - O. Leonenko 05.27 07:50 1 - 3  
Vol. Bobkov - V. Melnykov 05.27 12:20 3 - 0  
Vol. Bobkov - V. Smyk 05.27 09:50 2 - 3  
Y. Kryvorotko - K. Moroz 05.27 08:25 3 - 1  
Y. Kryvorotko - O. Dukhovenko 05.27 12:55 3 - 0  
Y. Kryvorotko - V. Khitrov 05.27 10:25 3 - 0  
Y. Kryvorotko - V. Sazhnev 05.27 11:55 3 - 0  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 05.27 08:35 0 - 3  
Yev. Masko - A. Yolkin 05.27 10:05 0 - 3  
Yev. Masko - D. Havrysh 05.27 07:05 3 - 0  
Yev. Masko - K. Kirsanov 05.27 11:35 3 - 0  
Yev. Masko - R. Malinka 05.27 13:05 0 - 3  
Yur. Kolesnik - R. Hnoievoi 05.27 20:05 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Trofimova - N. Harmash 05.27 15:45 0 - 3  
A. Trofimova - O. Ishchenko 05.27 21:15 3 - 1  
A. Trofimova - O. Kuznets 05.27 18:15 3 - 0  
M. Malyuta - A. Trofimova 05.27 19:15 0 - 3  
M. Malyuta - N. Harmash 05.27 17:45 0 - 3  
M. Malyuta - N. Kovtun 05.27 20:45 0 - 3  
M. Malyuta - O. Ishchenko 05.27 14:45 3 - 0  
M. Malyuta - O. Kuznets 05.27 16:15 3 - 1  
N. Harmash - O. Ishchenko 05.27 16:45 3 - 0  
N. Harmash - O. Kuznets 05.27 21:45 3 - 0  
N. Kovtun - A. Trofimova 05.27 17:15 2 - 3  
N. Kovtun - N. Harmash 05.27 19:45 2 - 3  
N. Kovtun - O. Ishchenko 05.27 18:45 3 - 2  
N. Kovtun - O. Kuznets 05.27 15:15 0 - 3  
O. Kuznets - O. Ishchenko 05.27 20:15 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Simonchuk 05.27 08:50 2 - 3  
A. Baklykov - V. Tatarinov 05.27 12:20 3 - 2  
A. Boiko - V. Volokhov 05.27 23:35 3 - 0  
A. Gordiy - D. Pesternikov 05.27 15:25 3 - 2  
A. Gordiy - N. Kovalchuk 05.27 17:45 3 - 2  
A. Limonov - B. Kogut 05.27 18:00 3 - 1  
A. Matcyk - V. Salivonchyk 05.27 03:15 3 - 2  
A. Matcyk - V. Trachuk 05.27 02:15 1 - 3  
A. Michalus - A. Matcyk 05.27 00:45 1 - 3  
A. Michalus - V. Trachuk 05.27 02:45 3 - 1  
A. Tuzhylin - A. Limonov 05.27 17:25 3 - 1  
A. Tuzhylin - B. Kogut 05.27 15:35 3 - 0  
A. Tuzhylin - P. Skok 05.27 16:15 3 - 0  
A. Vakulin - D. Shcherbak 05.27 14:25 2 - 3  
A. Vakulin - M. Laevsky 05.27 10:55 1 - 3  
A. Vakulin - S. Skachenko 05.27 08:00 0 - 3  
B. Kostuk - D. Baystryuchenko 05.27 19:10 1 - 3  
B. Voznuyk - A. Bobrov 05.27 07:45 3 - 1  
B. Voznuyk - V. Miroshnichenko 05.27 09:30 3 - 1  
D. Alekseenko - A. Vakulin 05.27 09:45 3 - 2  
D. Alekseenko - D. Shcherbak 05.27 11:30 2 - 3  
D. Alekseenko - M. Laevsky 05.27 07:25 3 - 2  
D. Alekseenko - S. Skachenko 05.27 12:40 1 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Derevinskyi 05.27 21:30 3 - 0  
D. Pesternikov - N. Kovalchuk 05.27 20:05 3 - 1  
D. Simonchuk - A. Baklykov 05.27 13:30 3 - 1  
D. Simonchuk - V. Tatarinov 05.27 10:35 0 - 3  
D. Simonchuk - V. Tatarinov 05.27 11:45 3 - 0  
E. Pismenniy - S. Boiko 05.27 02:05 2 - 3  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 05.27 00:05 1 - 3  
I. Bortnikov - V. Kotov 05.27 16:25 1 - 3  
I. Bortnikov - V. Malashevsky 05.27 18:10 3 - 2  
I. Gaysin - K. Dzhanibekyan 05.27 17:30 1 - 3  
I. Gaysin - N. Zinov 05.27 15:10 2 - 3  
I. Kuznetsov - P. Vasylchuk 05.27 13:20 3 - 0  
I. Piskorskyu - R. Vakarash 05.27 11:55 0 - 3  
I. Piskorskyu - V. Ivasiv 05.27 09:35 3 - 1  
I. Piskorskyu - Y. Vorsulyak 05.27 07:50 3 - 0  
I. Solovyov - I. Gaysin 05.27 18:05 2 - 3  
I. Solovyov - I. Udod 05.27 19:15 3 - 0  
I. Solovyov - K. Dzhanibekyan 05.27 15:45 0 - 3  
I. Solovyov - N. Zinov 05.27 16:55 3 - 2  
I. Udod - I. Gaysin 05.27 16:20 3 - 0  
I. Udod - K. Dzhanibekyan 05.27 14:35 2 - 3  
I. Udod - N. Zinov 05.27 18:40 1 - 3  
I. Yanishevskiy - I. Kuznetsov 05.27 08:40 3 - 1  
I. Yanishevskiy - O. Yarovoi 05.27 12:10 0 - 3  
I. Yanishevskiy - S. Harenko 05.27 13:55 1 - 3  
I. Yanishevskiy - S. Kiulo 05.27 10:25 0 - 3  
M. Laevsky - D. Shcherbak 05.27 13:15 1 - 3  
Mak. Kolos - B. Kostuk 05.27 20:50 1 - 3  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 05.27 20:15 3 - 1  
Mak. Kolos - D. Derevinskyi 05.27 19:40 0 - 3  
Mak. Kolos - S. Pokydko 05.27 21:25 3 - 0  
N. Danilyuk - A. Gordiy 05.27 18:20 3 - 0  
N. Danilyuk - D. Pesternikov 05.27 17:10 3 - 1  
N. Danilyuk - N. Kovalchuk 05.27 16:00 1 - 3  
N. Danilyuk - V. Plishilo 05.27 19:30 0 - 3  
N. Telnoy - E. Pismenniy 05.27 02:35 3 - 1  
N. Telnoy - S. Boiko 05.27 00:35 3 - 1  
N. Telnoy - S. Tsybulin 05.27 01:35 3 - 2  
N. Zinov - K. Dzhanibekyan 05.27 19:50 3 - 0  
O. Gavrilyuk - I. Bortnikov 05.27 15:15 3 - 2  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 05.27 17:00 1 - 3  
O. Shevchuk - I. Bortnikov 05.27 20:30 3 - 0  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 05.27 19:20 3 - 1  
O. Tkachuk - I. Piskorskyu 05.27 12:30 2 - 3  
O. Tkachuk - R. Vakarash 05.27 10:10 3 - 2  
O. Tkachuk - V. Ivasiv 05.27 11:20 3 - 2  
O. Tkachuk - Y. Vorsulyak 05.27 09:00 3 - 1  
O. Volynets - B. Panchenko 05.27 11:40 1 - 3  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 05.27 11:00 3 - 0  
O. Yarovoi - P. Vasylchuk 05.27 14:30 3 - 0  
O. Yarovoi - S. Kiulo 05.27 08:05 3 - 1  
P. Skok - A. Limonov 05.27 15:40 0 - 3  
P. Skok - B. Kogut 05.27 16:50 0 - 3  
R. Onischenko - M. Zhuravlov 05.27 23:05 2 - 3  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 05.27 13:05 1 - 3  
S. Berezynskyi - A. Baklykov 05.27 10:00 1 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 05.27 08:15 1 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 05.27 12:55 1 - 3  
S. Boiko - A. Levadniy 05.27 03:05 3 - 2  
S. Harenko - I. Kuznetsov 05.27 07:30 1 - 3  
S. Harenko - O. Yarovoi 05.27 09:50 3 - 1  
S. Harenko - P. Vasylchuk 05.27 11:35 2 - 3  
S. Harenko - S. Kiulo 05.27 12:45 2 - 3  
S. Kiulo - I. Kuznetsov 05.27 15:05 3 - 1  
S. Kiulo - P. Vasylchuk 05.27 09:15 0 - 3  
S. Matviienko - B. Panchenko 05.27 07:35 3 - 1  
S. Matviienko - O. Volynets 05.27 08:45 1 - 3  
S. Pokydko - B. Kostuk 05.27 19:45 0 - 3  
S. Pokydko - D. Baystryuchenko 05.27 20:55 1 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 05.27 19:05 1 - 3  
S. Ponomarenko - A. Vakulin 05.27 12:05 3 - 2  
S. Ponomarenko - D. Alekseenko 05.27 13:50 3 - 0  
S. Ponomarenko - M. Laevsky 05.27 08:35 2 - 3  
S. Ponomarenko - S. Skachenko 05.27 10:20 3 - 2  
S. Skachenko - D. Shcherbak 05.27 09:10 2 - 3  
S. Skachenko - M. Laevsky 05.27 15:00 2 - 3  
S. Tsybulin - A. Levadniy 05.27 01:05 0 - 3  
S. Zazimko - B. Panchenko 05.27 09:20 3 - 2  
S. Zazimko - B. Panchenko 05.27 12:15 3 - 0  
S. Zazimko - O. Volynets 05.27 08:10 3 - 0  
S. Zazimko - O. Volynets 05.27 13:25 3 - 1  
S. Zazimko - S. Matviienko 05.27 11:05 3 - 1  
T. Torrisi - A. Bobrov 05.27 10:05 1 - 3  
T. Torrisi - V. Miroshnichenko 05.27 14:10 3 - 0  
V. Hladun - A. Bobrov 05.27 13:35 1 - 3  
V. Hladun - T. Torrisi 05.27 08:55 3 - 1  
V. Hladun - V. Miroshnichenko 05.27 11:15 3 - 0  
V. Ivasiv - R. Vakarash 05.27 08:25 0 - 3  
V. Ivasiv - Y. Vorsulyak 05.27 10:45 3 - 1  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 05.27 19:55 3 - 0  
V. Kotov - O. Shevchuk 05.27 17:35 1 - 3  
V. Lyevshyn - A. Limonov 05.27 16:45 2 - 3  
V. Lyevshyn - A. Tuzhylin 05.27 17:55 1 - 3  
V. Lyevshyn - B. Kogut 05.27 16:10 2 - 3  
V. Lyevshyn - P. Skok 05.27 17:20 1 - 3  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 05.27 15:50 1 - 3  
V. Malashevsky - V. Kotov 05.27 18:45 3 - 2  
V. Miroshnichenko - A. Bobrov 05.27 13:00 2 - 3  
V. Plishilo - A. Gordiy 05.27 16:35 3 - 2  
V. Plishilo - D. Pesternikov 05.27 18:55 3 - 1  
V. Plishilo - N. Kovalchuk 05.27 14:50 2 - 3  
V. Solovey - V. Volokhov 05.27 22:35 3 - 2  
V. Tarnavsky - A. Bobrov 05.27 11:50 3 - 1  
V. Tarnavsky - T. Torrisi 05.27 12:25 0 - 3  
V. Tarnavsky - V. Hladun 05.27 10:40 3 - 1  
V. Tarnavsky - V. Miroshnichenko 05.27 08:20 3 - 1  
V. Tatarinov - A. Baklykov 05.27 07:40 3 - 0  
V. Tatarinov - S. Berezynskyi 05.27 09:25 2 - 3  
V. Tatarinov - S. Berezynskyi 05.27 14:05 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - L. Zaytseva 05.27 12:00 1 - 3  
G. Telnaya - P. Shumakova 05.27 09:40 3 - 1  
G. Telnaya - Y. Gulyevska 05.27 07:55 3 - 0  
I. Aseeva - G. Telnaya 05.27 12:35 3 - 0  
I. Aseeva - L. Zaytseva 05.27 10:15 1 - 3  
I. Aseeva - P. Shumakova 05.27 11:25 3 - 0  
I. Aseeva - Y. Gulyevska 05.27 09:05 1 - 3  
L. Zaytseva - Y. Gulyevska 05.27 13:10 0 - 3  
P. Shumakova - L. Zaytseva 05.27 08:30 1 - 3  
P. Shumakova - Y. Gulyevska 05.27 10:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - R. Khripun 05.27 12:00 3 - 1  
A. Grabskiy - Alek. Rodin 05.27 12:15 3 - 1  
A. Grabskiy - G. Morgun 05.27 11:45 3 - 1  
A. Grishchenko - T. Karchevskiy 05.27 09:30 0 - 3  
A. Grishchenko - Y. Kurischenko 05.27 11:00 0 - 3  
A. Kovrikov - M. Varchenko 05.27 15:00 0 - 3  
A. Kovrikov - R. Tsubera 05.27 16:00 1 - 3  
A. Likhitsky - A. Borodachev 05.27 10:30 2 - 3  
A. Paniotov - A. Borodachev 05.27 11:30 1 - 3  
A. Paniotov - A. Likhitsky 05.27 12:30 1 - 3  
A. Starski - V. Kidalov 05.27 16:45 3 - 0  
A. Starski - Yur. Medvedev 05.27 17:45 3 - 2  
Alek. Rodin - G. Morgun 05.27 10:15 2 - 3  
D. Kushko - Yur. Rybakov 05.27 02:50 3 - 2  
D. Lukander - D. Kushko 05.27 01:05 2 - 3  
D. Lukander - Yur. Rybakov 05.27 01:40 2 - 3  
D. Matveev - M. Mosyuk 05.27 02:50 3 - 2  
D. Matveev - M. Mosyuk 05.27 19:00 3 - 2  
D. Matveev - N. Trofimov 05.27 17:30 3 - 1  
D. Matveev - V. Ratushniak 05.27 15:30 2 - 3  
D. Matveev - Via. Diachenko 05.27 14:00 3 - 0  
D. Turchenko - A. Shtaer 05.27 23:20 3 - 0  
Dmit. Kim - Ivan Diachenko 05.27 23:20 3 - 1  
Dmit. Kim - K. Gnoevoy 05.27 21:00 1 - 3  
Dmit. Kim - V. Gusev 05.27 22:10 0 - 3  
G. Morgun - A. Grabskiy 05.27 08:45 3 - 2  
G. Morgun - Alek. Rodin 05.27 13:15 3 - 1  
I. Kanunnikov - D. Matveev 05.27 15:00 1 - 3  
I. Kanunnikov - R. Derypaska 05.27 16:30 2 - 3  
I. Kanunnikov - V. Ratushniak 05.27 20:00 2 - 3  
I. Zharko - R. Rafikov 05.27 10:00 3 - 0  
I. Zharko - S. Krivoshey 05.27 09:00 2 - 3  
I. Zharko - V. Panin 05.27 08:00 3 - 0  
Ivan Diachenko - Dmit. Kim 05.27 00:30 3 - 1  
Ivan Diachenko - K. Gnoevoy 05.27 03:25 3 - 1  
Ivan Diachenko - R. Yushko 05.27 02:15 3 - 2  
Ivan Diachenko - V. Gusev 05.27 21:35 2 - 3  
K. Gnoevoy - Dmit. Kim 05.27 01:40 3 - 1  
K. Gnoevoy - R. Yushko 05.27 01:05 3 - 0  
M. Mosyuk - I. Kanunnikov 05.27 16:00 1 - 3  
M. Mosyuk - N. Trofimov 05.27 19:30 1 - 3  
M. Mosyuk - R. Derypaska 05.27 14:00 3 - 2  
M. Mosyuk - S. Zemyancev 05.27 17:30 3 - 2  
M. Varchenko - A. Kovrikov 05.27 18:00 3 - 1  
M. Varchenko - O. Naplokov 05.27 18:30 2 - 3  
M. Varchenko - R. Tsubera 05.27 17:00 3 - 0  
Mih. Popov - Y. Kurischenko 05.27 12:00 3 - 0  
N. Khudoshin - A. Starski 05.27 15:15 0 - 3  
N. Khudoshin - V. Kidalov 05.27 14:15 3 - 2  
N. Khudoshin - Yur. Medvedev 05.27 16:15 2 - 3  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 05.27 18:30 3 - 2  
N. Trofimov - R. Derypaska 05.27 14:30 3 - 0  
N. Trofimov - Via. Diachenko 05.27 16:30 3 - 0  
O. Naplokov - A. Kovrikov 05.27 16:30 0 - 3  
O. Naplokov - M. Varchenko 05.27 15:30 2 - 3  
O. Naplokov - R. Tsubera 05.27 14:30 3 - 1  
R. Derypaska - D. Matveev 05.27 02:15 1 - 3  
R. Derypaska - D. Matveev 05.27 19:30 1 - 3  
R. Derypaska - M. Mosyuk 05.27 00:30 0 - 3  
R. Derypaska - Via. Diachenko 05.27 16:00 3 - 0  
R. Khripun - A. Likhitsky 05.27 08:00 0 - 3  
R. Khripun - A. Paniotov 05.27 07:00 2 - 3  
R. Rafikov - I. Zharko 05.27 13:00 2 - 3  
R. Rafikov - S. Krivoshey 05.27 08:30 3 - 0  
R. Rafikov - V. Panin 05.27 09:30 3 - 1  
R. Tsubera - A. Kovrikov 05.27 19:00 0 - 3  
R. Tsubera - M. Varchenko 05.27 20:00 0 - 3  
R. Tsubera - O. Naplokov 05.27 17:30 3 - 2  
S. Krivoshey - I. Zharko 05.27 12:00 2 - 3  
S. Krivoshey - R. Rafikov 05.27 11:30 0 - 3  
S. Krivoshey - V. Panin 05.27 10:30 2 - 3  
S. Zemyancev - D. Matveev 05.27 17:00 2 - 3  
S. Zemyancev - N. Trofimov 05.27 15:30 1 - 3  
S. Zemyancev - R. Derypaska 05.27 19:00 3 - 2  
Ser. Kovalenko - A. Grabskiy 05.27 13:45 0 - 3  
Ser. Kovalenko - Alek. Rodin 05.27 11:15 3 - 1  
Ser. Kovalenko - G. Morgun 05.27 12:45 0 - 3  
T. Karchevskiy - A. Grishchenko 05.27 12:30 3 - 0  
T. Karchevskiy - Mih. Popov 05.27 11:30 1 - 3  
T. Karchevskiy - Y. Kurischenko 05.27 10:00 2 - 3  
V. Gusev - K. Gnoevoy 05.27 23:55 3 - 0  
V. Khorolsky - E. Yunusov 05.27 21:00 3 - 1  
V. Khorolsky - S. Kosarev 05.27 23:20 1 - 3  
V. Kidalov - A. Starski 05.27 19:45 3 - 2  
V. Kidalov - N. Khudoshin 05.27 17:15 3 - 0  
V. Misevra - D. Kushko 05.27 02:15 0 - 3  
V. Panin - R. Rafikov 05.27 12:30 1 - 3  
V. Panin - S. Krivoshey 05.27 13:30 0 - 3  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 05.27 17:00 2 - 3  
V. Ratushniak - N. Trofimov 05.27 13:30 0 - 3  
V. Ratushniak - S. Zemyancev 05.27 15:00 3 - 0  
V. Ratushniak - Via. Diachenko 05.27 18:30 3 - 2  
Via. Diachenko - D. Matveev 05.27 01:05 2 - 3  
Via. Diachenko - I. Kanunnikov 05.27 18:00 3 - 0  
Via. Diachenko - M. Mosyuk 05.27 14:30 3 - 1  
Via. Diachenko - S. Zemyancev 05.27 20:00 1 - 3  
Y. Kurischenko - Mih. Popov 05.27 09:00 0 - 3  
Y. Kurischenko - T. Karchevskiy 05.27 07:00 3 - 2  
Yur. Medvedev - A. Starski 05.27 14:45 3 - 1  
Yur. Medvedev - N. Khudoshin 05.27 19:15 3 - 1  
Yur. Medvedev - V. Kidalov 05.27 15:45 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 05.27 11:30 4 - 2  
Hanwha Eagles - LG Twins 05.27 11:30 4 - 15  
KT Wiz - KIA Tigers 05.27 11:30 5 - 0  
Lotte Giants - Samsung Lions 05.27 11:30 1 - 11  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 05.27 11:30 10 - 3  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 05.27 12:35 5 - 2  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 05.27 12:35 10 - 11  
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Masek - A. Gawlas 05.27 21:55 4 - 7  
D. Barborak - O. Kysilka 05.27 21:20 7 - 1  
M. Ondo - D. Pisek 05.27 20:00 2 - 7  
V. Sedlak - M. Smejda 05.27 20:35 7 - 5  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - F. Sherrock 05.27 14:10 3 - 4  
B. Koltsov - K. Kay 05.27 17:30 4 - 0  
B. Koltsov - M. Warburton 05.27 18:10 1 - 4  
F. Sherrock - K. Kay 05.27 11:50 4 - 3  
F. Sherrock - M. Warburton 05.27 15:50 2 - 4  
F. Sherrock - Mar. Adams 05.27 12:50 4 - 3  
Jus. Smith - B. Koltsov 05.27 18:30 3 - 4  
Jus. Smith - F. Sherrock 05.27 17:10 4 - 0  
Jus. Smith - Mar. Adams 05.27 15:10 1 - 4  
Jus. Smith - Mar. Adams 05.27 15:10 1 - 4  
K. Kay - Jus. Smith 05.27 16:10 4 - 0  
K. Kay - Mar. Adams 05.27 12:10 1 - 4  
K. Kay - Paul Nicholson 05.27 13:10 4 - 3  
M. Warburton - Jus. Smith 05.27 17:50 1 - 4  
M. Warburton - K. Kay 05.27 14:30 4 - 3  
M. Warburton - Paul Nicholson 05.27 16:50 3 - 4  
Mar. Adams - B. Koltsov 05.27 16:30 4 - 1  
Mar. Adams - M. Warburton 05.27 13:30 4 - 2  
Mar. Adams - Paul Nicholson 05.27 11:30 4 - 2  
Paul Nicholson - B. Koltsov 05.27 15:30 0 - 4  
Paul Nicholson - F. Sherrock 05.27 12:30 4 - 1  
Paul Nicholson - Jus. Smith 05.27 13:55 0 - 4  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabern - S. Bunting 05.27 23:10 6 - 2  
Glen Durrant - A. Tabern 05.27 21:05 6 - 3  
Glen Durrant - M. de Decker 05.27 22:40 4 - 6  
M. de Decker - A. Tabern 05.27 21:40 6 - 5  
S. Bunting - Glen Durrant 05.27 22:05 6 - 3  
S. Bunting - M. de Decker 05.27 20:35 6 - 5  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Cameron - J. Chaney 05.27 23:00 5 - 5  
J. Chaney - Tony O'Shea 05.27 22:05 5 - 5  
Jus. Thompson - Sta. Pace 05.27 00:40    
L. Butler - Paul Hogan 05.27 00:15 2 - 6  
T. Osborne - Tony O'Shea 05.27 23:40 1 - 6  
Golf (Troon North Pinnacle, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Woods - N. Madan (3. kör) 05.27 18:15 1 - 0  
Car. Wales - Cha. Gomez (3. kör) 05.27 18:38 1 - 0  
Hal. Moore - K. Sanford (3. kör) 05.27 18:23 1 - 0  
Kry. Quihuis - E. Penttila (3. kör) 05.27 18:30 0 - 1  
Sophia Popov - R. Rennell (3. kör) 05.27 18:45 0 - 0  
Golf (Winter Season TourChampionship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winter Season Tour Championship 2020 05.27 00:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.27 20:50 4 - 3  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.27 22:50 3 - 4  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.27 02:00 2 - 4  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.27 05:00 5 - 7  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.27 16:50 8 - 4  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.27 14:50 1 - 5  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.27 18:50 3 - 1  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.27 21:50 6 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.27 12:50 4 - 4  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.27 15:50 3 - 2  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.27 01:00 7 - 8  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.27 03:50 7 - 5  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.27 17:50 7 - 7  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.27 13:50 10 - 5  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.27 19:50 4 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.27 02:50 7 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.27 06:00 4 - 2  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.27 23:50 5 - 5  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cathay Life - Chunghwa Telecom 05.27 11:00 94 - 69  
Taiyuan - Taiwan Power 05.27 13:00 59 - 64  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dark View Explorers - Botanic Gardens Rangers 05.27 16:30 0 - 1  
Fort Charlotte Strikers - Grenadine Divers 05.27 14:30 0 - 1  
Salt Pond Breakers - La Soufriere Hikers 05.27 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Paderborn 05.27 20:30 0 - 0  
Düsseldorf - Schalke 05.27 20:30 2 - 1  
Hoffenheim - 1. FC Köln 05.27 20:30 3 - 1  
RB Leipzig - Hertha BSC 05.27 18:30 2 - 2  
Union Berlin - Mainz 05.27 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Holstein Kiel 05.27 18:30 2 - 1  
Hannover - Karlsruhe 05.27 18:30 1 - 1  
St. Pauli - Heidenheim 05.27 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - ADR Jicaral 05.27 04:00 4 - 2  
Municipal Grecia - Dep. Alajuelense 05.27 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Teplice 05.27 18:00 4 - 0  
Ceske Budejovice - Liberec 05.27 18:00 0 - 1  
Opava - Karvina 05.27 18:00 0 - 0  
Sparta Praha - Plzen 05.27 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Chungnam Asan 05.27 12:00 1 - 1  
Seoul E-Land - Anyang 05.27 11:30 0 - 2  
Suwon City - Gyeongnam 05.27 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo 05.27 17:00 0 - 0  
Dinamo Kijev - Olimpik Doneck 05.27 13:00    
KR - Stjarnan 05.27 21:00 0 - 3  
Maribor - Koper 05.27 18:00 2 - 2  
Valur - Keflavik 05.27 21:00 5 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - IF Fuglafjördur 05.27 20:00 5 - 0  
TB Tvöroyri - B36 Torshavn 05.27 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Lech Poznan 05.27 20:10 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - FTC 05.27 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Asgabat - Merw Mari 05.27 15:15 1 - 1  
FK Energetik Mari - Nebitcsi Balkanabat 05.27 15:00 5 - 1  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Zahradni A - Meteor Praha B 05.27 18:00 1 - 3  
Ecos OV - Sokol Zizkov B 05.27 18:00 2 - 3  
Meteor Praha A - Paca Maniny 05.27 18:00 0 - 3  
Radotinsky A - TJ Praha Podoli D 05.27 18:00 3 - 2  
Reporyje - MFF Praha F 05.27 18:00 2 - 3  
Sokol Jinonice B - Volejbal Modrany C 05.27 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion - Enerdzhi 05.27 10:20 2 - 3  
Plamya Pro - Uragan Pro 05.27 12:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Energy 05.27 11:00 3 - 1  
Ural Red Fox - Eurasia 05.27 09:00 3 - 0  
Sakk (Lindores Abbey Chall. (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dubov - S. Karjakin (rapid) 05.27 16:00 2 - 1  
M. Carlsen - Wes. So (rapid) 05.27 08:00 2 - 0  
Yangyi Yu - Liren Ding (rapid) 05.27 16:00 1 - 2  
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pichler - S. Kopp 05.27 17:25 1 - 2  
D. Thiem - L. Miedler 05.27 16:00 2 - 0  
J. Melzer - Jur. Rodionov 05.27 12:20 2 - 1  
L. Hampel - Mar. Andrejic 05.27 11:00    
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivan Bezrukov - R. Shurygin 05.27 09:30 2 - 1  
V. Nikitin - S. Lutkovskii 05.27 14:00 1 - 2  
V. Nikitin - T. Yevloyev 05.27 11:00 2 - 0  
Tenisz (Czech President.Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - K. Muchova 05.27 11:30 1 - 2  
P. Kvitova - K. Siniakova 05.27 15:25 2 - 0  
Tenisz (Czech President.Cup,férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vrbensky - J. Lehecka 05.27 14:05 2 - 0  
Z. Kolar - V. Kopriva 05.27 10:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann. Laska - G. Kolyshkov 05.27 02:00 2 - 0  
Ann. Laska - G. Kolyshkov 05.27 02:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pashukevich - R. Gumenyuk 05.27 03:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pitt - M. Kessler 05.27 16:00 0 - 2  
E. Halbauer - A. Pitt 05.27 20:50 2 - 0  
E. Halbauer - T. Townsend 05.27 18:25 0 - 2  
G. Min - K. Poluta 05.27 21:50 2 - 0  
G. Min - Mcken. White 05.27 19:45 2 - 0  
K. Poluta - S. Vickery 05.27 17:10 0 - 2  
Mcken. White - E. Halbauer 05.27 01:15 0 - 2  
Mcken. White - M. Kessler 05.27 22:55 0 - 2  
Tenisz (GST MatchPlay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Loeb - L. Siegemund 05.27 16:00    
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blu Baker - M. Zverev 05.27 16:45 2 - 1  
Bra. Perez - J. Bernard 05.27 17:40 1 - 2  
Bra. Perez - J. Wojcik 05.27 19:45 1 - 2  
J. Bernard - J. Wojcik 05.27 15:15 0 - 2  
J. Bernard - K. Seelig 05.27 14:00 0 - 2  
K. Seelig - Bra. Perez 05.27 16:40 2 - 0  
K. Seelig - J. Wojcik 05.27 18:45 2 - 0  
M. Zverev - P. Daciek 05.27 19:40 0 - 2  
M. Zverev - R. Hohmann 05.27 15:15 1 - 2  
P. Daciek - Blu Baker 05.27 20:35 0 - 2  
R. Hohmann - P. Daciek 05.27 14:00 0 - 2  
T. Grinberg - Blu Baker 05.27 18:30 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andonov Ivailo - Bonev Mitko 05.27 12:00 1 - 2  
Georgi Kanev - Rumen Mirchev 05.27 13:30 1 - 2  
Gergi Slavov - Kristian Mitev 05.27 15:00 0 - 2  
Manolov Stanislav - Shk. Lyubomir 05.27 10:30 0 - 2  
Sevov Rumen - Hristov Miroslav 05.27 09:00 0 - 2  
Tih. Simov - Dan. Boyanov 05.27 16:30 2 - 0  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Galka - A. Mlazga 05.27 16:15 2 - 0  
J. Galka - T. Moczek 05.27 09:30 2 - 0  
M. Skonieczny - A. Mlazga 05.27 13:05 2 - 1  
M. Skonieczny - Mic. Wozniak 05.27 17:25 0 - 2  
Y. Wojcik - Mic. Wozniak 05.27 10:50 2 - 0  
Y. Wojcik - T. Moczek 05.27 14:55 2 - 0  
Tenisz (TPSerie(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Broska - J. Haerteis 05.27 13:05 0 - 2  
L. Gelhardt - Con. Schmitz 05.27 10:00 0 - 2  
T. Puetz - J. Choinski 05.27 11:30 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - C. van Nguyen 05.27 17:50 2 - 0  
C. van Nguyen - L. Stefani 05.27 14:00 0 - 2  
J. Livianu - D. Khazaniuk 05.27 20:10    
J. Livianu - Kat. Stewart 05.27 16:20 0 - 2  
R. Zarazua - A. Parks 05.27 14:00 2 - 0  
R. Zarazua - L. Stefani 05.27 18:30 2 - 0  
Shilin Xu - D. Khazaniuk 05.27 18:10 2 - 1  
Shilin Xu - Kat. Stewart 05.27 20:10 1 - 2  
Udvardy P. - A.E. Nefedova 05.27 15:00    
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 05.27 12:30 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.27 11:40 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.27 10:10 0 - 2  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.27 09:30 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.27 11:00 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.27 13:10 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.27 08:40 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.27 17:30 0 - 2  

 

2020.05.26.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Matsuo - D. Umehara 05.26 01:30 0 - 3  
Ale. Matsuo - Luc. Kawahara 05.26 00:15 0 - 3  
D. Umehara - Henrique Ito 05.26 00:40 1 - 3  
D. Umehara - Henrique Ito 05.26 23:50 3 - 2  
D. Umehara - Hir. Yokoyama 05.26 01:05 0 - 3  
D. Umehara - Luc. Kawahara 05.26 02:20 2 - 3  
Henrique Ito - Hir. Yokoyama 05.26 01:30 0 - 3  
Henrique Ito - Luc. Kawahara 05.26 01:05 0 - 3  
Hir. Yokoyama - Ale. Matsuo 05.26 01:55 3 - 0  
Hir. Yokoyama - L. Orsatti 05.26 00:15 0 - 3  
Hir. Yokoyama - Lean. Pereira 05.26 20:55 3 - 0  
Hir. Yokoyama - Mau. Goncalves 05.26 22:10 3 - 1  
L. Orsatti - Ale. Matsuo 05.26 00:40 3 - 1  
L. Orsatti - Henrique Ito 05.26 02:20 3 - 1  
L. Orsatti - Hir. Yokoyama 05.26 23:00 3 - 1  
Lean. Pereira - L. Orsatti 05.26 20:30 0 - 3  
Luc. Kawahara - L. Orsatti 05.26 01:55 0 - 3  
Mau. Goncalves - L. Orsatti 05.26 21:45 0 - 3  
Mau. Goncalves - Lean. Pereira 05.26 23:00 3 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - E. Antonyan 05.26 04:20 1 - 3  
A. Sahakyan - N. Nikoghosyan 05.26 05:20 3 - 2  
E. Antonyan - E. Apriyan 05.26 01:40 3 - 2  
E. Antonyan - M. Hovanhannisyan 05.26 05:40 0 - 3  
E. Antonyan - N. Nikoghosyan 05.26 00:40 3 - 0  
E. Apriyan - G. Malkhasyan 05.26 01:20 3 - 1  
G. Malkhasyan - A. Sahakyan 05.26 03:40 3 - 0  
G. Malkhasyan - A. Sahakyan 05.26 05:00 3 - 0  
G. Malkhasyan - E. Antonyan 05.26 00:00 0 - 3  
M. Hovanhannisyan - G. Malkhasyan 05.26 04:20 3 - 0  
N. Nikoghosyan - E. Antonyan 05.26 04:40 3 - 2  
N. Nikoghosyan - E. Apriyan 05.26 02:00 2 - 3  
N. Nikoghosyan - G. Malkhasyan 05.26 04:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 05.26 19:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 05.26 09:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 05.26 07:30 3 - 1  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.26 19:00 2 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 05.26 20:30 1 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 05.26 01:30 3 - 1  
A. Ermilov - V. Zhulyabin 05.26 14:30 0 - 3  
A. Frolov - D. Merzlikin 05.26 00:30 0 - 3  
A. Frolov - D. Merzlikin 05.26 11:00 3 - 2  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.26 01:00 2 - 3  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.26 22:30 3 - 1  
A. Frolov - Y. Demic 05.26 12:30 1 - 3  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 05.26 07:30 3 - 1  
A. Ovchinnikov - A. Arutiunyan 05.26 08:30 2 - 3  
A. Ovchinnikov - I. Matveev 05.26 07:00 2 - 3  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.26 08:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - O. Shagarov 05.26 14:30 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.26 08:20 3 - 0  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.26 19:00 3 - 1  
A. Yanshaev - A. Gribkov 05.26 21:30 3 - 0  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.26 07:00 3 - 0  
A.D. Volkov - R. Pavlenko 05.26 00:00 3 - 1  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.26 12:00 2 - 3  
And. Kirilenko - V. Safonov 05.26 10:00 3 - 0  
D. Merzlikin - A. Frolov 05.26 13:00 1 - 3  
D. Merzlikin - Y. Demic 05.26 10:30 1 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 05.26 22:00 2 - 3  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 05.26 10:30 1 - 3  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.26 18:00 3 - 2  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.26 20:00 3 - 0  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.26 06:30 3 - 2  
D.E. Basmanov - I. Pandur 05.26 21:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 05.26 06:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.26 11:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.26 12:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.26 13:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 05.26 22:30 3 - 0  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 05.26 18:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - E. Kryuchkov 05.26 20:00 1 - 3  
G.V. Vahnin - I. Matveev 05.26 18:00 3 - 0  
I. Matveev - A. Arutiunyan 05.26 20:30 3 - 2  
I. Matveev - E. Kryuchkov 05.26 19:00 3 - 0  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.26 21:00 1 - 3  
I. Meteleshko - D.E. Basmanov 05.26 07:00 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.26 08:30 0 - 3  
I. Meteleshko - I. Pandur 05.26 18:30 0 - 3  
I. Pandur - A. Sadkov 05.26 07:30 3 - 0  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.26 09:30 1 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 05.26 19:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.26 00:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.26 15:00 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.26 01:00 3 - 2  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 05.26 16:30 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.26 10:00 3 - 1  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.26 01:30 3 - 2  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.26 12:00 2 - 3  
Kir. Abramov - Y. Demic 05.26 22:00 3 - 1  
M. Pronkin - Vla. Petrov 05.26 14:30 3 - 1  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.26 00:00 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Gribkov 05.26 06:30 3 - 2  
O. Shagarov - A. Serebrennikov 05.26 17:00 3 - 0  
O. Shagarov - R. Pavlenko 05.26 15:30 0 - 3  
P. Pinkovskii - M. Pronkin 05.26 15:00 2 - 3  
P. Pinkovskii - Vla. Petrov 05.26 16:30 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.26 16:00 3 - 0  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.26 06:00 3 - 0  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.26 09:00 3 - 2  
S. Homutov - I. Matveev 05.26 08:00 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.26 16:00 1 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.26 14:00 3 - 1  
S. Ogay - D. Sayanov 05.26 12:00 0 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 05.26 13:00 1 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.26 10:00 3 - 0  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.26 23:00 1 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.26 22:00 2 - 3  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.26 10:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - V. Safonov 05.26 23:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 05.26 23:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.26 11:30 3 - 2  
V. Safonov - S. Vakar 05.26 11:00 1 - 3  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.26 12:30 0 - 3  
V. Safonov - Y. Troyanov 05.26 22:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - A. Ermilov 05.26 17:30 0 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 05.26 15:30 3 - 1  
Vla. Petrov - P. Pinkovskii 05.26 17:00 3 - 2  
Vla. Petrov - Z. Khudaiberdiev 05.26 15:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.26 00:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.26 23:30 3 - 1  
Y. Demic - A. Frolov 05.26 23:00 0 - 3  
Y. Demic - Kir. Abramov 05.26 11:30 2 - 3  
Y. Demic - Kir. Abramov 05.26 13:30 2 - 3  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.26 11:30 2 - 3  
Y. Troyanov - S. Vakar 05.26 23:30 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - M. Pronkin 05.26 16:00 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - M. Pronkin 05.26 17:30 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.26 14:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kolbasenko - I. Parnyvoda 05.26 11:15 3 - 1  
A. Kolbasenko - Is. Vadim 05.26 12:15 3 - 1  
A. Kolbasenko - V. Merzlikin 05.26 10:45 2 - 3  
A. Levshin - A. Lukatsky 05.26 19:00 3 - 1  
A. Levshin - A. Skyba 05.26 20:30 3 - 0  
A. Levshin - V. Kurchitsky 05.26 14:30 3 - 1  
A. Levshin - Vik. Ivanov 05.26 17:30 3 - 1  
A. Levshin - Vlad. Klim 05.26 16:00 0 - 3  
A. Lukatsky - V. Kurchitsky 05.26 21:00 3 - 1  
A. Lukatsky - Vik. Ivanov 05.26 15:30 1 - 3  
A. Lukatsky - Vlad. Klim 05.26 18:00 1 - 3  
A. Naida - A. Derevinskyi 05.26 14:25 3 - 0  
A. Naida - D. Derevinskyi 05.26 11:25 3 - 0  
A. Paniotov - A. Derevinskyi 05.26 11:55 2 - 3  
A. Paniotov - R. Solomko 05.26 12:55 3 - 1  
A. Panyushkin - T. Karchevskiy 05.26 09:05 3 - 0  
A. Panyushkin - Y. Kurischenko 05.26 14:05 0 - 3  
A. Podolian - I. Hudushyn 05.26 17:15 1 - 3  
A. Podolian - K. Tsoi 05.26 15:15 0 - 3  
A. Podolian - K. Yahnitynskyi 05.26 19:45 0 - 3  
A. Podolian - O. Lymarenko 05.26 18:45 1 - 3  
A. Skyba - A. Lukatsky 05.26 17:00 0 - 3  
A. Skyba - V. Kurchitsky 05.26 18:30 3 - 1  
A. Skyba - Vik. Ivanov 05.26 19:30 2 - 3  
A. Skyba - Vlad. Klim 05.26 15:00 2 - 3  
A. Tkachenko - D. Demchuk 05.26 12:50 3 - 1  
Ana. Nazarov - I. Efimenko 05.26 11:00 2 - 3  
Ana. Nazarov - O. Varlamov 05.26 12:00 3 - 1  
Ana. Nazarov - O. Zhyrnov 05.26 09:30 3 - 2  
Ana. Nazarov - Vol. Sedin 05.26 07:30 0 - 3  
B. Havryliuk - And. Kurtenko 05.26 18:20 3 - 1  
B. Havryliuk - S. Skhabitsky 05.26 16:20 2 - 3  
Den. Kozlov - A. Tkachenko 05.26 10:50 0 - 3  
Den. Kozlov - D. Demchuk 05.26 13:50 0 - 3  
Den. Kozlov - Y. Kokunin 05.26 08:20 1 - 3  
E. Rubtsov - A. Panyushkin 05.26 08:05 0 - 3  
E. Rubtsov - T. Karchevskiy 05.26 13:35 2 - 3  
E. Rubtsov - Y. Kurischenko 05.26 10:35 3 - 1  
I. Hudushyn - K. Tsoi 05.26 18:15 3 - 0  
I. Hudushyn - K. Yahnitynskyi 05.26 15:45 3 - 0  
I. Hudushyn - O. Lymarenko 05.26 21:15 3 - 1  
I. Koshkodan - And. Kurtenko 05.26 16:50 2 - 3  
I. Koshkodan - B. Havryliuk 05.26 19:20 0 - 3  
I. Koshkodan - S. Skhabitsky 05.26 17:50 3 - 1  
I. Koshkodan - V. Bereza 05.26 20:20 2 - 3  
I. Parnyvoda - A. Kolbasenko 05.26 08:45 3 - 2  
I. Parnyvoda - V. Merzlikin 05.26 07:45 0 - 3  
Is. Vadim - A. Kolbasenko 05.26 07:15 2 - 3  
Is. Vadim - I. Parnyvoda 05.26 09:15 2 - 3  
Is. Vadim - V. Merzlikin 05.26 08:15 3 - 2  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 05.26 21:05 1 - 3  
K. Moroz - D. Havrysh 05.26 17:25 3 - 1  
K. Moroz - O. Kovalchuk 05.26 22:25 0 - 3  
K. Tsoi - O. Lymarenko 05.26 20:15 3 - 0  
K. Yahnitynskyi - K. Tsoi 05.26 21:45 1 - 3  
K. Yahnitynskyi - O. Lymarenko 05.26 16:45 0 - 3  
L. Dynaburg - A. Tkachenko 05.26 08:50 3 - 0  
L. Dynaburg - D. Demchuk 05.26 07:20 1 - 3  
L. Dynaburg - Den. Kozlov 05.26 11:50 3 - 2  
L. Dynaburg - S. Burdelnyy 05.26 13:20 1 - 3  
L. Dynaburg - Y. Kokunin 05.26 10:20 1 - 3  
M. Teteruk - A. Panyushkin 05.26 12:05 0 - 3  
M. Teteruk - E. Rubtsov 05.26 09:35 3 - 1  
M. Teteruk - T. Karchevskiy 05.26 11:05 3 - 0  
M. Teteruk - Y. Kurischenko 05.26 07:35 3 - 2  
O. Dukhovenko - A. Fedorchenko 05.26 18:35 3 - 1  
O. Dukhovenko - R. Malinka 05.26 15:05 2 - 3  
O. Dukhovenko - Yev. Masko 05.26 19:35 3 - 2  
O. Kovalchuk - D. Havrysh 05.26 20:55 3 - 1  
O. Ponomarenko - A. Podolian 05.26 20:45 0 - 3  
O. Ponomarenko - I. Hudushyn 05.26 19:15 2 - 3  
O. Ponomarenko - K. Tsoi 05.26 16:15 0 - 3  
O. Ponomarenko - K. Yahnitynskyi 05.26 17:45 2 - 3  
O. Ponomarenko - O. Lymarenko 05.26 14:45 3 - 0  
O. Varlamov - I. Efimenko 05.26 09:00 3 - 2  
O. Varlamov - Vol. Sedin 05.26 14:00 1 - 3  
O. Zhyrnov - I. Efimenko 05.26 13:30 3 - 1  
O. Zhyrnov - O. Varlamov 05.26 08:00 3 - 1  
O. Zhyrnov - Vol. Sedin 05.26 10:30 3 - 2  
R. Kapinus - A. Panyushkin 05.26 10:05 0 - 3  
R. Kapinus - E. Rubtsov 05.26 11:35 2 - 3  
R. Kapinus - M. Teteruk 05.26 13:05 0 - 3  
R. Kapinus - T. Karchevskiy 05.26 07:05 0 - 3  
R. Kapinus - Y. Kurischenko 05.26 08:35 1 - 3  
R. Khripun - A. Derevinskyi 05.26 07:55 3 - 0  
R. Khripun - A. Paniotov 05.26 13:55 3 - 0  
R. Khripun - D. Derevinskyi 05.26 09:25 1 - 3  
R. Khripun - R. Solomko 05.26 10:55 1 - 3  
R. Malinka - A. Fedorchenko 05.26 20:05 3 - 2  
R. Solomko - A. Derevinskyi 05.26 09:55 3 - 0  
R. Solomko - D. Derevinskyi 05.26 14:55 3 - 0  
S. Burdelnyy - A. Tkachenko 05.26 07:50 3 - 1  
S. Burdelnyy - D. Demchuk 05.26 11:20 3 - 2  
S. Burdelnyy - Den. Kozlov 05.26 09:50 1 - 3  
S. Burdelnyy - Y. Kokunin 05.26 12:20 1 - 3  
S. Skhabitsky - And. Kurtenko 05.26 19:50 3 - 1  
S. Zemyancev - A. Fedorchenko 05.26 14:35 1 - 3  
S. Zemyancev - K. Kirsanov 05.26 19:05 0 - 3  
S. Zemyancev - O. Dukhovenko 05.26 20:35 1 - 3  
S. Zemyancev - R. Malinka 05.26 16:05 2 - 3  
S. Zemyancev - Yev. Masko 05.26 17:35 3 - 2  
V. Bereza - And. Kurtenko 05.26 15:50 1 - 3  
V. Bereza - B. Havryliuk 05.26 17:20 3 - 2  
V. Bereza - S. Skhabitsky 05.26 18:50 1 - 3  
V. Khitrov - K. Moroz 05.26 20:25 3 - 0  
V. Khitrov - Y. Kryvorotko 05.26 17:55 1 - 3  
V. Merzlikin - A. Kolbasenko 05.26 09:45 0 - 3  
V. Merzlikin - I. Parnyvoda 05.26 12:45 2 - 3  
V. Merzlikin - Is. Vadim 05.26 11:45 0 - 3  
V. Mischenko - Ana. Nazarov 05.26 13:00 3 - 2  
V. Mischenko - I. Efimenko 05.26 07:00 0 - 3  
V. Mischenko - O. Varlamov 05.26 10:00 1 - 3  
V. Mischenko - O. Zhyrnov 05.26 11:30 3 - 1  
V. Mischenko - Vol. Sedin 05.26 08:30 0 - 3  
V. Sazhnev - D. Havrysh 05.26 15:25 0 - 3  
V. Sazhnev - K. Moroz 05.26 18:25 2 - 3  
V. Sazhnev - O. Kovalchuk 05.26 16:55 0 - 3  
V. Sazhnev - V. Khitrov 05.26 21:25 3 - 2  
V. Sazhnev - Y. Kryvorotko 05.26 19:55 3 - 2  
Vik. Ivanov - V. Kurchitsky 05.26 16:30 2 - 3  
Vik. Ivanov - Vlad. Klim 05.26 21:30 0 - 3  
Vlad. Klim - V. Kurchitsky 05.26 20:00 3 - 0  
Vol. Sedin - I. Efimenko 05.26 12:30 3 - 2  
Y. Kokunin - A. Tkachenko 05.26 14:20 2 - 3  
Y. Kokunin - D. Demchuk 05.26 09:20 0 - 3  
Y. Kryvorotko - D. Havrysh 05.26 21:55 3 - 0  
Y. Kryvorotko - K. Moroz 05.26 16:25 1 - 3  
Y. Kryvorotko - O. Kovalchuk 05.26 18:55 3 - 1  
Y. Kurischenko - T. Karchevskiy 05.26 12:35 3 - 0  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 05.26 16:35 3 - 1  
Yev. Masko - R. Malinka 05.26 21:35 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 05.26 07:40 3 - 1  
A. Baklykov - V. Tatarinov 05.26 09:25 2 - 3  
A. Boiko - A. Brezitskiy 05.26 20:15 3 - 0  
A. Boiko - B. Artem 05.26 20:50 3 - 1  
A. Boiko - I. Kuznetsov 05.26 19:40 2 - 3  
A. Boiko - O. Yarovoi 05.26 21:25 3 - 1  
A. Brezitskiy - I. Kuznetsov 05.26 21:30 1 - 3  
A. Kaptanovsky - Ale. Medvedev 05.26 00:15 3 - 0  
A. Kaptanovsky - V. Tuchkevych 05.26 02:15 0 - 3  
A. Karpenko - Y. Holoborodko 05.26 12:15 0 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 05.26 18:45 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 05.26 15:50 2 - 3  
A. Levadniy - S. Tsybulin 05.26 00:05 3 - 1  
A. Limonov - A. Tuzhylin 05.26 18:00 3 - 1  
A. Myrza - S. Matviienko 05.26 00:10 0 - 3  
A. Shkurupii - M. Laevsky 05.26 08:00 3 - 1  
A. Shkurupii - O. Kovalov 05.26 14:25 3 - 2  
A. Shkurupii - Rus. Ivanov 05.26 10:55 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - A. Kaptanovsky 05.26 02:45 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - Ale. Medvedev 05.26 01:45 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 05.26 00:45 1 - 3  
Ale. Medvedev - A. Kuharchuk 05.26 01:15 3 - 2  
And. Zaitsev - B. Kostuk 05.26 08:05 1 - 3  
And. Zaitsev - D. Arzanov 05.26 14:30 1 - 3  
And. Zaitsev - D. Baystryuchenko 05.26 11:00 3 - 2  
B. Artem - A. Brezitskiy 05.26 19:10 2 - 3  
B. Artem - I. Kuznetsov 05.26 20:20 1 - 3  
B. Kohut - A. Limonov 05.26 16:45 2 - 3  
B. Kohut - A. Tuzhylin 05.26 16:10 3 - 2  
B. Kohut - V. Broyakovskiy 05.26 17:20 2 - 3  
B. Kohut - V. Melnik 05.26 17:55 0 - 3  
B. Kostuk - D. Arzanov 05.26 09:15 3 - 0  
B. Kostuk - D. Baystryuchenko 05.26 15:05 3 - 1  
D. Alekseenko - A. Shkurupii 05.26 09:45 0 - 3  
D. Alekseenko - M. Laevsky 05.26 12:40 3 - 0  
D. Alekseenko - O. Kovalov 05.26 11:30 3 - 1  
D. Alekseenko - Rus. Ivanov 05.26 07:25 3 - 2  
D. Baystryuchenko - D. Arzanov 05.26 13:20 2 - 3  
D. Pesternikov - A. Hordii 05.26 14:50 3 - 1  
D. Pesternikov - N. Danilyuk 05.26 18:55 0 - 3  
D. Pesternikov - V. Plishilo 05.26 16:35 0 - 3  
D. Simonchuk - A. Baklykov 05.26 11:45 2 - 3  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 05.26 12:55 0 - 3  
D. Vahta - A. Kotik 05.26 18:10 1 - 3  
D. Vahta - N. Gritsienko 05.26 16:25 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Levadniy 05.26 02:35 3 - 0  
E. Pismenniy - S. Boiko 05.26 00:35 3 - 1  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 05.26 01:35 3 - 0  
I. Fashchevskiy - M. Myronchenko 05.26 15:30 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 05.26 17:50 3 - 1  
I. May - V. Didukh 05.26 11:55 3 - 1  
I. May - V. Kushnyr 05.26 09:35 0 - 3  
I. May - V. Verbyany 05.26 07:50 3 - 0  
I. Prakht - O. Moshynskyy 05.26 13:00 3 - 2  
M. Laevsky - O. Kovalov 05.26 09:10 2 - 3  
M. Laevsky - Rus. Ivanov 05.26 15:00 3 - 2  
M. Myronchenko - P. Cherednichenko 05.26 20:10 2 - 3  
M. Plokhotniuk - I. Prakht 05.26 11:50 3 - 2  
M. Plokhotniuk - O. Moshynskyy 05.26 07:45 3 - 1  
M. Plokhotniuk - S. Akhlamov 05.26 09:30 3 - 1  
N. Danilyuk - A. Hordii 05.26 20:05 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 05.26 17:35 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 05.26 19:55 1 - 3  
N. Kovalchuk - A. Hordii 05.26 16:00 3 - 2  
N. Kovalchuk - D. Pesternikov 05.26 19:30 2 - 3  
N. Kovalchuk - N. Danilyuk 05.26 17:10 2 - 3  
N. Kovalchuk - V. Plishilo 05.26 18:20 3 - 1  
N. Telnoy - A. Levadniy 05.26 23:35 3 - 0  
O. Metla - And. Zaitsev 05.26 12:10 1 - 3  
O. Metla - B. Kostuk 05.26 10:25 1 - 3  
O. Metla - D. Baystryuchenko 05.26 08:40 1 - 3  
O. Metla - O. Semenets 05.26 13:55 1 - 3  
O. Oleskevych - I. May 05.26 12:30 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Didukh 05.26 10:10 3 - 1  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 05.26 11:20 3 - 2  
O. Oleskevych - V. Verbyany 05.26 09:00 3 - 2  
O. Semenets - And. Zaitsev 05.26 09:50 3 - 1  
O. Semenets - B. Kostuk 05.26 12:45 0 - 3  
O. Semenets - D. Arzanov 05.26 11:35 2 - 3  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 05.26 07:30 3 - 1  
O. Volynets - B. Panchenko 05.26 14:35 3 - 1  
O. Volynets - S. Zazimko 05.26 18:40 3 - 2  
O. Volynets - Y. Omitsynskyi 05.26 16:20 2 - 3  
O. Yarovoi - A. Brezitskiy 05.26 20:55 0 - 3  
O. Yarovoi - B. Artem 05.26 19:45 2 - 3  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 05.26 19:05 3 - 0  
P. Kolesnik - I. Fashchevskiy 05.26 16:40 3 - 2  
P. Kolesnik - M. Myronchenko 05.26 19:00 3 - 1  
P. Pyasta - I. Prakht 05.26 10:05 1 - 3  
P. Pyasta - M. Plokhotniuk 05.26 12:25 1 - 3  
P. Pyasta - O. Moshynskyy 05.26 08:55 1 - 3  
Petr Kolesnik - P. Cherednichenko 05.26 14:55 0 - 3  
Rus. Ivanov - O. Kovalov 05.26 13:15 2 - 3  
S. Akhlamov - I. Prakht 05.26 08:20 3 - 2  
S. Akhlamov - O. Moshynskyy 05.26 10:40 3 - 2  
S. Berezynskyi - V. Bedriychuk 05.26 08:50 3 - 0  
S. Berezynskyi - V. Tatarinov 05.26 10:35 1 - 3  
S. Boiko - N. Telnoy 05.26 03:05 1 - 3  
S. Illiushchenko - V. Paukov 05.26 12:50 3 - 2  
S. Ponomarenko - A. Shkurupii 05.26 12:05 1 - 3  
S. Ponomarenko - D. Alekseenko 05.26 13:50 3 - 1  
S. Ponomarenko - M. Laevsky 05.26 10:20 1 - 3  
S. Ponomarenko - O. Kovalov 05.26 06:50 2 - 3  
S. Ponomarenko - Rus. Ivanov 05.26 08:35 3 - 1  
S. Rubkov - I. Fashchevskiy 05.26 18:25 1 - 3  
S. Rubkov - M. Myronchenko 05.26 17:15 1 - 3  
S. Rubkov - P. Cherednichenko 05.26 16:05 0 - 3  
S. Rubkov - P. Kolesnik 05.26 19:35 3 - 2  
S. Tsybulin - N. Telnoy 05.26 01:05 1 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 05.26 23:05 3 - 1  
S. Udovichenko - B. Panchenko 05.26 15:45 3 - 2  
S. Udovichenko - O. Volynets 05.26 19:15 3 - 1  
S. Udovichenko - S. Zazimko 05.26 16:55 2 - 3  
S. Udovichenko - Y. Omitsynskyi 05.26 18:05 3 - 1  
S. Zazimko - B. Panchenko 05.26 19:50 2 - 3  
V. Bedriychuk - A. Baklykov 05.26 12:20 1 - 3  
V. Bedriychuk - D. Simonchuk 05.26 10:00 0 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Limonov 05.26 15:40 3 - 0  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 05.26 16:50 0 - 3  
V. Didukh - V. Verbyany 05.26 13:05 0 - 3  
V. Kushnyr - V. Didukh 05.26 08:25 3 - 1  
V. Kushnyr - V. Verbyany 05.26 10:45 1 - 3  
V. Melnik - A. Limonov 05.26 17:25 0 - 3  
V. Melnik - A. Tuzhylin 05.26 15:35 1 - 3  
V. Melnik - V. Broyakovskiy 05.26 16:15 3 - 1  
V. Nechyporuk - D. Vahta 05.26 20:30 0 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 05.26 19:20 1 - 3  
V. Plishilo - A. Hordii 05.26 17:45 0 - 3  
V. Plishilo - N. Danilyuk 05.26 15:25 1 - 3  
V. Protopopov - S. Illiushchenko 05.26 08:10 3 - 1  
V. Protopopov - V. Paukov 05.26 10:30 2 - 3  
V. Salivonchyk - A. Michalus 05.26 23:45 3 - 1  
V. Tatarinov - D. Simonchuk 05.26 08:15 3 - 2  
V. Tatarinov - V. Bedriychuk 05.26 11:10 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 05.26 03:15 1 - 3  
V. Yunchyk - A. Kotik 05.26 17:00 1 - 3  
V. Yunchyk - D. Vahta 05.26 15:15 3 - 2  
Y. Holoborodko - S. Illiushchenko 05.26 11:40 1 - 3  
Y. Holoborodko - V. Paukov 05.26 07:35 3 - 2  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 05.26 09:20 1 - 3  
Y. Omitsynskyi - B. Panchenko 05.26 17:30 0 - 3  
Y. Omitsynskyi - S. Zazimko 05.26 15:10 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - A. Gavlas 05.26 13:05 0 - 3  
D. Reitspies - M. Horejsi 05.26 13:25 3 - 2  
D. Reitspies - T. Konecny 05.26 08:25 2 - 3  
D. Reitspies - T. Tregler 05.26 10:50 0 - 3  
J. Kleprlik - A. Gavlas 05.26 09:40 0 - 3  
J. Kleprlik - D. Prokopcov 05.26 11:20 2 - 3  
J. Kleprlik - T. Konecny 05.26 12:35 0 - 3  
J. Vrablik - D. Prokopcov 05.26 08:00 3 - 0  
J. Vrablik - T. Konecny 05.26 10:20 3 - 0  
J. Vrablik - T. Tregler 05.26 12:15 2 - 3  
M. Horejsi - A. Gavlas 05.26 11:40 0 - 3  
T. Tregler - M. Horejsi 05.26 09:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grabskiy - G. Morgun 05.26 10:45 3 - 1  
A. Grabskiy - S. Buluy 05.26 12:15 1 - 3  
A. Grabskiy - Ser. Kovalenko 05.26 11:45 0 - 3  
A. Peretiatko - P. Plyushch 05.26 19:00 3 - 1  
A. Peretiatko - S. Pitsyk 05.26 17:30 2 - 3  
A. Peretiatko - V. Kobets 05.26 14:00 1 - 3  
A. Shtaer - P. Plyushch 05.26 17:00 3 - 0  
A. Shtaer - S. Pitsyk 05.26 16:30 3 - 1  
A. Shtaer - V. Kobets 05.26 18:30 0 - 3  
D. Kushko - D. Lukander 05.26 21:35 3 - 0  
D. Kushko - V. Misevra 05.26 22:45 3 - 0  
D. Lukander - V. Misevra 05.26 23:55 2 - 3  
D. Matveev - R. Derypaska 05.26 22:45 0 - 3  
D. Matveev - Via. Diachenko 05.26 21:35 0 - 3  
Dmit. Kim - Ivan Diachenko 05.26 21:00 3 - 1  
Dmit. Kim - K. Gnoevoy 05.26 22:10 3 - 2  
Dmit. Kim - R. Yushko 05.26 23:20 3 - 1  
G. Morgun - A. Grabskiy 05.26 13:45 2 - 3  
G. Morgun - S. Buluy 05.26 11:15 1 - 3  
G. Morgun - Ser. Kovalenko 05.26 12:45 2 - 3  
I. Glivenko - M. Varchenko 05.26 17:00 2 - 3  
I. Glivenko - O. Naplokov 05.26 18:30 2 - 3  
I. Glivenko - R. Tsubera 05.26 18:00 2 - 3  
K. Gnoevoy - Ivan Diachenko 05.26 23:55 1 - 3  
M. Chukanov - O. Obrazkov 05.26 08:30 2 - 3  
M. Chukanov - S. Kireev 05.26 07:30 0 - 3  
M. Chukanov - T. Bonishchuk 05.26 12:00 3 - 2  
M. Mosyuk - D. Matveev 05.26 23:20 3 - 2  
M. Mosyuk - R. Derypaska 05.26 21:00 3 - 1  
M. Mosyuk - Via. Diachenko 05.26 22:10 3 - 0  
M. Varchenko - O. Naplokov 05.26 17:30 2 - 3  
M. Varchenko - R. Tsubera 05.26 19:00 3 - 0  
O. Naplokov - I. Glivenko 05.26 15:30 1 - 3  
O. Naplokov - M. Varchenko 05.26 14:30 3 - 1  
O. Naplokov - R. Tsubera 05.26 16:30 0 - 3  
O. Obrazkov - M. Chukanov 05.26 11:30 3 - 2  
O. Obrazkov - S. Kireev 05.26 12:30 3 - 0  
O. Obrazkov - T. Bonishchuk 05.26 10:00 3 - 0  
P. Plyushch - S. Pitsyk 05.26 19:30 1 - 3  
P. Plyushch - V. Gusev 05.26 16:00 3 - 1  
P. Plyushch - Vla. Gorelov 05.26 17:30 3 - 0  
P. Plyushch - Y. Sokoltsov 05.26 14:00 3 - 1  
R. Rafikov - V. Boychuk 05.26 13:00 0 - 3  
R. Tsubera - I. Glivenko 05.26 15:00 1 - 3  
R. Tsubera - M. Varchenko 05.26 16:00 1 - 3  
R. Tsubera - O. Naplokov 05.26 19:30 0 - 3  
R. Yushko - Ivan Diachenko 05.26 22:45 2 - 3  
R. Yushko - K. Gnoevoy 05.26 21:35 3 - 1  
S. Buluy - A. Grabskiy 05.26 09:15 3 - 2  
S. Buluy - G. Morgun 05.26 08:15 3 - 1  
S. Buluy - Ser. Kovalenko 05.26 10:15 0 - 3  
S. Kireev - M. Chukanov 05.26 10:30 3 - 1  
S. Kireev - O. Obrazkov 05.26 09:30 2 - 3  
S. Kireev - T. Bonishchuk 05.26 11:00 1 - 3  
S. Pitsyk - V. Gusev 05.26 18:30 3 - 0  
S. Pitsyk - V. Kobets 05.26 13:30 3 - 1  
S. Pitsyk - Y. Sokoltsov 05.26 14:30 3 - 0  
Ser. Kovalenko - A. Grabskiy 05.26 08:45 0 - 3  
Ser. Kovalenko - G. Morgun 05.26 09:45 3 - 0  
Ser. Kovalenko - S. Buluy 05.26 13:15 3 - 1  
T. Bonishchuk - M. Chukanov 05.26 09:00 2 - 3  
T. Bonishchuk - O. Obrazkov 05.26 07:00 3 - 1  
T. Bonishchuk - S. Kireev 05.26 08:00 1 - 3  
V. Boychuk - R. Rafikov 05.26 10:00 0 - 3  
V. Boychuk - Y. Kievskiy 05.26 09:00 1 - 3  
V. Dyakov - V. Boychuk 05.26 11:00 3 - 1  
V. Dyakov - Y. Kievskiy 05.26 13:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - S. Sarma 05.26 00:30 3 - 2  
V. Gusev - A. Peretiatko 05.26 15:00 1 - 3  
V. Gusev - A. Shtaer 05.26 20:00 0 - 3  
V. Gusev - Y. Sokoltsov 05.26 16:30 3 - 2  
V. Kobets - P. Plyushch 05.26 14:30 3 - 2  
V. Kobets - V. Gusev 05.26 18:00 3 - 1  
V. Kobets - Vla. Gorelov 05.26 20:00 3 - 1  
Via. Diachenko - R. Derypaska 05.26 23:55 3 - 1  
Vla. Gorelov - S. Pitsyk 05.26 15:30 3 - 0  
Vla. Gorelov - V. Gusev 05.26 13:30 3 - 0  
Vla. Gorelov - V. Solovey 05.26 03:25 3 - 0  
Vla. Gorelov - Y. Sokoltsov 05.26 19:00 3 - 1  
Y. Kievskiy - R. Rafikov 05.26 11:30 2 - 3  
Y. Kievskiy - V. Boychuk 05.26 12:00 2 - 3  
Y. Sokoltsov - A. Peretiatko 05.26 19:30 1 - 3  
Y. Sokoltsov - A. Shtaer 05.26 18:00 0 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Kobets 05.26 16:00 3 - 1  
Yur. Rybakov - D. Kushko 05.26 23:20 3 - 1  
Yur. Rybakov - D. Lukander 05.26 22:10 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Misevra 05.26 21:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordinskaya - A. Stefanyuk 05.26 09:00 3 - 1  
A. Gordinskaya - I. Grushko 05.26 08:00 2 - 3  
A. Gordinskaya - L. Andreeva 05.26 07:00 1 - 3  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 05.26 12:00 3 - 2  
A. Stefanyuk - L. Andreeva 05.26 08:30 2 - 3  
I. Grushko - A. Gordinskaya 05.26 11:00 2 - 3  
I. Grushko - L. Andreeva 05.26 09:30 2 - 3  
L. Andreeva - A. Gordinskaya 05.26 10:00 1 - 3  
L. Andreeva - A. Stefanyuk 05.26 11:30 3 - 1  
L. Andreeva - I. Grushko 05.26 12:30 3 - 2  
M. Dotsenko - E. Gubskaya 05.26 19:15 2 - 3  
Y. Emelyanenko - E. Gubskaya 05.26 18:15 3 - 1  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 05.26 17:45 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - E. Gubskaya 05.26 17:15 1 - 3  
Yul. Orobinskaya - M. Dotsenko 05.26 18:45 1 - 3  
Yul. Orobinskaya - Y. Emelyanenko 05.26 19:45 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 05.26 11:30 6 - 4  
Hanwha Eagles - LG Twins 05.26 11:30 0 - 3  
KT Wiz - KIA Tigers 05.26 11:30 1 - 4  
Lotte Giants - Samsung Lions 05.26 11:30 1 - 0  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 05.26 11:30 7 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 05.26 12:35    
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Monk - Dav. Evans 05.26 18:30 1 - 4  
A. Monk - M. Webster 05.26 15:10 4 - 2  
A. Monk - R. Edhouse 05.26 17:10 1 - 4  
Andy Jenkins - A. Monk 05.26 13:50 4 - 2  
Andy Jenkins - Dav. Evans 05.26 15:30 3 - 4  
Andy Jenkins - R. Edhouse 05.26 12:30 4 - 3  
Dav. Evans - Jar. Cole 05.26 17:30 2 - 4  
Dav. Evans - R. Edhouse 05.26 14:10 0 - 4  
Dav. Evans - Sco. Mitchell 05.26 18:10 3 - 4  
Jar. Cole - A. Monk 05.26 16:10 4 - 2  
Jar. Cole - Andy Jenkins 05.26 13:10 1 - 4  
Jar. Cole - M. Webster 05.26 12:10 4 - 3  
M. Webster - Andy Jenkins 05.26 11:30 4 - 2  
M. Webster - Dav. Evans 05.26 16:30 3 - 4  
M. Webster - Sco. Mitchell 05.26 13:30 3 - 4  
R. Edhouse - Jar. Cole 05.26 11:50 4 - 3  
R. Edhouse - M. Webster 05.26 12:50 4 - 2  
R. Edhouse - Sco. Mitchell 05.26 15:50 4 - 0  
Sco. Mitchell - A. Monk 05.26 17:50 4 - 1  
Sco. Mitchell - Andy Jenkins 05.26 16:50 4 - 1  
Sco. Mitchell - Jar. Cole 05.26 14:30 2 - 4  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cri. Reyes - J. Klaasen 05.26 21:05 6 - 5  
Cri. Reyes - Ryan Murray 05.26 22:45 6 - 3  
J. Klaasen - P. Wright 05.26 23:15 6 - 1  
P. Wright - Cri. Reyes 05.26 22:10 6 - 5  
P. Wright - Ryan Murray 05.26 20:30 6 - 2  
Ryan Murray - J. Klaasen 05.26 21:35 4 - 6  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Cameron - Jam. Richardson 05.26 00:50 0 - 6  
L. Butler - Jus. Thompson 05.26 23:35 3 - 6  
Lau. Turner - Jus. Thompson 05.26 00:15 0 - 6  
Paul Hogan - Jus. Thompson 05.26 22:00 6 - 3  
Golf (Troon North Pinnacle, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Yada - Kry. Quihuis (2. kör) 05.26 17:59 0 - 1  
C. Woods - N. Madan (2. kör) 05.26 18:13 0 - 0  
Car. Wales - V. Joels (2. kör) 05.26 18:27 1 - 0  
E. Penttila - R. Rennell (2. kör) 05.26 18:20 0 - 1  
Hal. Moore - S. Patchana (2. kör) 05.26 18:06 1 - 0  
Sophia Popov - Cha. Gomez (2. kör) 05.26 18:34 1 - 0  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gladiator (3x10perc) 05.26 21:50 2 - 6  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.26 22:50 4 - 0  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.26 02:00    
Csernyije Grifonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.26 05:00 6 - 8  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.26 16:50 5 - 2  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.26 14:50 15 - 7  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.26 18:50 7 - 8  
Gorjacsije - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.26 20:50    
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.26 12:50 2 - 8  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.26 15:50 3 - 4  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.26 01:00 6 - 9  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.26 04:00    
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.26 17:50 3 - 0  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.26 13:50 4 - 4  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.26 19:50 3 - 5  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.26 03:00 9 - 3  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.26 06:00 9 - 4  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.26 00:00 5 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.26 23:50 6 - 4  
Kosárlabda (Euroliga - végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euroliga 2019/20 05.26 14:00    
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa Kupa 2019/20 05.26 14:00    
Kosárlabda (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gurlusikcsi Asgabat - Binagyar Asgabat 05.26 14:30 75 - 77  
Krikett (Vincy T10 Premier League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botanic Gardens Rangers - Fort Charlotte Strikers 05.26 18:30 1 - 0  
Dark View Explorers - Salt Pond Breakers 05.26 16:30 0 - 1  
Grenadine Divers - La Soufriere Hikers 05.26 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mönchengladbach 05.26 20:30 0 - 0  
Dortmund - Bayern München 05.26 18:30 0 - 1  
E. Frankfurt - Freiburg 05.26 20:30 3 - 3  
Leverkusen - Wolfsburg 05.26 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Darmstadt 05.26 18:30 1 - 3  
Fürth - Osnabrück 05.26 18:30 0 - 2  
Regensburg - Nürnberg 05.26 18:30 2 - 2  
Wehen - Sandhausen 05.26 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Inter Star - Musongati 05.26 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntarenas - Consultants Moravia 05.26 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - Vlasim 05.26 17:00 0 - 2  
Pardubice - Prostejov 05.26 17:00 1 - 0  
Sokolov - Vysehrad 05.26 17:00 1 - 0  
Trinec - Chrudim 05.26 17:00 1 - 0  
Varnsdorf - FC Hradec Kralove 05.26 17:00 1 - 2  
Vitkovice - Zizkov 05.26 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Zlín 05.26 18:00 1 - 0  
Mladá Boleslav - Slavia Praha 05.26 20:00 0 - 1  
Pribram - Ostrava 05.26 18:00 0 - 0  
Slovacko - Olomouc 05.26 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Jeju 05.26 12:00 0 - 1  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 05.26 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 05.26 15:00 3 - 1  
Köge - Nyköbing 05.26 11:00 1 - 2  
OB Odense - Aalborg 05.26 18:00 3 - 4  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Legia Varsó 05.26 20:10 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Mezőkövesd 05.26 18:00 2 - 2  
Honvéd - MTK 05.26 21:00 0 - 0  
Mezőkövesd - Fehérvár (Ki jut tovább?) 05.26 18:00 1 - 0  
MTK - Honvéd (Ki jut tovább?) 05.26 21:00    
Labdarúgás (Türkmenisztáni tartalékbajn.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Asgabat Tartalék - Merw Mari Tart. 05.26 13:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - N. Gragson (Charlotte 1.) 05.26 01:30 1 - 0  
Bra. Jones - A. Cindric (Charlotte 1.) 05.26 01:30 0 - 1  
C. Briscoe - Har. Burton (Charlotte 1.) 05.26 01:30 0 - 1  
D. Hemric - R. Herbst (Charlotte 1.) 05.26 01:30 1 - 0  
Har. Burton - J. Allgaier (Charlotte 1.) 05.26 01:30 0 - 1  
J. Allgaier - R. Chastain (Charlotte 1.) 05.26 01:30 0 - 1  
N. Gragson - D. Hemric (Charlotte 1.) 05.26 01:30 0 - 1  
Nascar Xfinity Series, Charlotte 1. 2020 05.26 01:30    
Nascar Xfinity Series, Charlotte 1. 2020 - Top 3 05.26 01:30    
R. Chastain - Bra. Jones (Charlotte 1.) 05.26 01:30 1 - 0  
R. Sieg - J. Haley (Charlotte 1.) 05.26 01:30 1 - 0  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meteor Praha D - Sokol Horni Pocernice A 05.26 18:00 3 - 1  
Praha Podoli A - Sokol Modrany A 05.26 18:00 3 - 0  
Sokol Smichov A - ABC Branik A 05.26 18:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Titans - Payp 05.26 12:00 2 - 3  
Vityaz - Empire 05.26 10:20 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Raiders - Ural Military 05.26 07:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurasia - Ural Stars 05.26 09:00 3 - 0  
Ural Red Fox - Ural City 05.26 11:00 1 - 3  
Sakk (Lindores Abbey Chall. (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hik. Nakamura - L. Aronian (rapid) 05.26 08:00 2 - 0  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golovin - And. Yakovlev 05.26 17:45 0 - 2  
Bezrukov Ivan - R. Shurygin 05.26 11:00 2 - 1  
M. Balmashev - V. Nikitin 05.26 19:20 2 - 0  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rafalskaya - E. Bayrashevskaya 05.26 12:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Firsin - E. Nazarchuk 05.26 01:00 1 - 2  
G. Kolyshkov - R. Gumenyuk 05.26 04:00 1 - 2  
I. Volodkevich - M. Malakhovich 05.26 09:00 2 - 1  
Tenisz (Daily Pro Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Malahovich - J. Rusakovich 05.26 20:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - Chr. Eubanks 05.26 00:45 2 - 1  
Tenisz (Exo-Tennis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pitt - G. Min 05.26 16:00 0 - 2  
K. Poluta - T. Townsend 05.26 17:20 0 - 2  
M. Kessler - E. Halbauer 05.26 19:30 1 - 2  
M. Kessler - K. Poluta 05.26 23:40 2 - 0  
S. Vickery - G. Min 05.26 22:20 2 - 0  
S. Vickery - Mcken. White 05.26 18:20 2 - 0  
T. Townsend - A. Pitt 05.26 21:10 2 - 0  
Tenisz (GST MatchPlay, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - M. Torpegaard 05.26 18:00 2 - 0  
M. McDonald - D. Popko 05.26 16:00 0 - 2  
U. Blanch - B. Fratangelo 05.26 20:00 0 - 2  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Can. Kingsley - J. Cerretani 05.26 14:00 2 - 1  
Cle. Harper - L. Draxl 05.26 21:15 1 - 2  
Cle. Harper - Mic. Redlicki 05.26 18:55    
H. Barrett - J. Wojcik 05.26 21:50 0 - 2  
H. Barrett - R. Hohmann 05.26 16:10 0 - 2  
J. Bernard - L. Draxl 05.26 19:00 0 - 2  
J. Cerretani - Cle. Harper 05.26 16:25 1 - 2  
J. Wojcik - O. Michalek 05.26 15:00 2 - 0  
J. Wojcik - R. Hohmann 05.26 17:45 1 - 2  
Mic. Redlicki - J. Cerretani 05.26 18:15 2 - 0  
Mic. Redlicki - L. Draxl 05.26 15:30 0 - 2  
O. Michalek - H. Barrett 05.26 17:00 2 - 0  
O. Michalek - R. Hohmann 05.26 19:15 2 - 0  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Molcan - A. Karlashov 05.26 16:00 2 - 1  
N. Strebkov - V. Mikulenok 05.26 19:00 2 - 0  
P. Mateyuk - M. Smolyarchuk 05.26 12:00 2 - 0  
P. Petrovskij - A. Cintl 05.26 20:00 0 - 2  
S. Zatolgutsky - A. Dobrovolsky 05.26 13:30 2 - 0  
S. Zavrazhnov - A. Zhevniak 05.26 11:00 0 - 2  
Tanev, Ivan - Boyanov, Daniel 05.26 16:30 2 - 1  
V. Zaharevich - A. Belov 05.26 17:30 2 - 1  
Y. Matsulevich - M. Kozhemyachko 05.26 14:30 2 - 0  
Yordanov, Yordan - Kanev, Georgi 05.26 15:00 2 - 1  
Tenisz (Smash Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Raitsov - R. Lavrentiev 05.26 10:30 2 - 0  
V. Raitsov - Y. Gest 05.26 07:30 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - Q. Gleason 05.26 15:35 0 - 2  
H.T. Black - Udvardy P. 05.26 22:35    
Jov. Jovic - L. Stefani 05.26 14:00 2 - 0  
L. Sleeth - A.E. Nefedova 05.26 15:10 0 - 2  
L. Sleeth - D. Khazaniuk 05.26 19:15 0 - 2  
L. Stefani - H.T. Black 05.26 17:00 0 - 2  
Seo. Mendez - A.E. Nefedova 05.26 18:25 2 - 1  
Seo. Mendez - D. Khazaniuk 05.26 18:25 1 - 2  
Udvardy P. - Jov. Jovic 05.26 16:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 05.26 12:30 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 05.26 10:10 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 05.26 11:00 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 05.26 11:40 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 05.26 09:30 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 05.26 13:10 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 05.26 08:40 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Nikoyan 05.26 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Rsyan S / Nikoyan M 05.26 16:40 2 - 0  

 

2020.05.25.
Asztalitenisz (Autumn League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henrique Ito - Ale. Matsuo 05.25 23:50 2 - 3  
Luc. Kawahara - Hir. Yokoyama 05.25 23:25 0 - 3  
Vitor Yamamoto - Mau. Goncalves 05.25 23:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Challenger Series, 22. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 05.25 15:20 4 - 3  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 05.25 12:30 4 - 3  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 05.25 17:10 4 - 0  
E. Chtchetinine - Flo. Bluhm 05.25 14:20 0 - 4  
Edu. Gonzalez - D. Cheaib 05.25 13:30 1 - 4  
Edu. Gonzalez - E. Chtchetinine 05.25 11:40 3 - 4  
Edu. Gonzalez - Flo. Bluhm 05.25 09:50 4 - 1  
Flo. Bluhm - Edu. Gonzalez 05.25 16:10 4 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ghotanyan - H. Harutyunyan 05.25 10:00 1 - 3  
D. Ghotanyan - K. Papyan 05.25 12:00 1 - 3  
H. Harutyunyan - V. Baghdasaryan 05.25 09:00 3 - 1  
M. Hovanhannisyan - E. Antonyan 05.25 23:20 2 - 3  
N. Nikoghosyan - A. Sahakyan 05.25 23:00 3 - 1  
N. Nikoghosyan - M. Hovanhannisyan 05.25 23:40 3 - 0  
V. Baghdasaryan - D. Ghotanyan 05.25 08:20 0 - 3  
V. Baghdasaryan - K. Papyan 05.25 07:40 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Galstyan - R. Parsadanyan 05.25 21:40 3 - 2  
M. Stepanyan - M. Galstyan 05.25 21:20 0 - 3  
M. Stepanyan - Man. Ghazaryan 05.25 20:00 3 - 1  
M. Stepanyan - R. Parsadanyan 05.25 20:20 2 - 3  
Man. Ghazaryan - M. Galstyan 05.25 16:40 3 - 2  
Man. Ghazaryan - M. Stepanyan 05.25 22:00 3 - 2  
Man. Ghazaryan - R. Parsadanyan 05.25 15:40 3 - 2  
R. Parsadanyan - M. Galstyan 05.25 19:40 2 - 3  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 05.25 15:00 3 - 2  
R. Parsadanyan - Man. Ghazaryan 05.25 21:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Babkin - A. Sadkov 05.25 16:00 0 - 3  
A. Babkin - D.E. Basmanov 05.25 14:00 1 - 3  
A. Babkin - I. Meteleshko 05.25 17:00 3 - 2  
A. Ermilov - Ilya Novikov 05.25 12:30 0 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 05.25 23:30 0 - 3  
A. Ermilov - S. Kuzmin 05.25 11:00 1 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 05.25 23:00 0 - 3  
A. Frolov - Vla. Shirokov 05.25 11:30 3 - 2  
A. Ovchinnikov - I. Matveev 05.25 15:30 1 - 3  
A. Sadkov - D.E. Basmanov 05.25 17:30 2 - 3  
A. Sadkov - I. Meteleshko 05.25 14:30 3 - 2  
A. Sadkov - I. Pandur 05.25 01:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - A.D. Volkov 05.25 23:30 0 - 3  
A. Skrebnev - D. Sayanov 05.25 08:30 2 - 3  
A. Skrebnev - D. Sayanov 05.25 18:30 3 - 1  
A. Skrebnev - S. Ogay 05.25 07:00 3 - 1  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 05.25 17:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Serebrennikov 05.25 10:30 3 - 0  
A.D. Volkov - Val. Ivanov 05.25 22:00 3 - 1  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.25 08:30 3 - 2  
And. Kirilenko - S. Vakar 05.25 18:30 2 - 3  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 05.25 07:00 1 - 3  
D. Merzlikin - A. Frolov 05.25 00:30 3 - 2  
D. Merzlikin - A. Frolov 05.25 12:30 0 - 3  
D. Merzlikin - Kir. Abramov 05.25 11:00 3 - 1  
D. Merzlikin - Vla. Shirokov 05.25 13:00 3 - 0  
D. Merzlikin - Vla. Shirokov 05.25 23:30 3 - 0  
D. Sayanov - S. Ogay 05.25 19:30 3 - 1  
D. Sayanov - S. Ogay 05.25 21:00 3 - 2  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 05.25 07:30 1 - 3  
D.E. Basmanov - A. Babkin 05.25 01:00 3 - 2  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.25 00:30 0 - 3  
D.E. Basmanov - A. Sadkov 05.25 15:00 0 - 3  
D.E. Basmanov - I. Meteleshko 05.25 16:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 05.25 14:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 05.25 19:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 05.25 20:30 3 - 2  
G.V. Vahnin - A. Ovchinnikov 05.25 16:30 1 - 3  
G.V. Vahnin - S. Homutov 05.25 15:00 3 - 1  
I. Matveev - G.V. Vahnin 05.25 14:00 0 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 05.25 16:00 3 - 2  
I. Meteleshko - A. Babkin 05.25 15:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 05.25 00:00 3 - 1  
Ilya Novikov - A. Ermilov 05.25 13:00 2 - 3  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 05.25 11:30 2 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 05.25 23:00 3 - 0  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.25 10:30 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 05.25 13:30 1 - 3  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 05.25 22:30 3 - 0  
M. Pronkin - P. Pinkovskii 05.25 21:00 1 - 3  
M. Pronkin - Y. Demic 05.25 08:30 3 - 2  
M. Pronkin - Z. Khudaiberdiev 05.25 09:30 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 05.25 10:00 3 - 0  
O. Kutuzov - Ilya Novikov 05.25 22:00 3 - 2  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.25 12:00 3 - 0  
O. Kutuzov - S. Kuzmin 05.25 13:30 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 05.25 16:30 1 - 3  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 05.25 00:30 3 - 2  
O. Nikiforov - Dmi. Kolesnikov 05.25 15:00 3 - 1  
O. Shagarov - A.D. Volkov 05.25 12:00 3 - 2  
P. Pinkovskii - M. Pronkin 05.25 19:00 0 - 3  
P. Pinkovskii - Y. Demic 05.25 20:30 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.25 12:30 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Serebrennikov 05.25 22:30 3 - 2  
R. Pavlenko - A.D. Volkov 05.25 11:00 1 - 3  
S. Homutov - A. Ovchinnikov 05.25 14:30 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Ermilov 05.25 22:30 1 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 05.25 10:30 3 - 1  
S. Ogay - A. Skrebnev 05.25 20:00 1 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 05.25 06:30 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 05.25 18:00 2 - 3  
S. Vakar - And. Kirilenko 05.25 21:30 3 - 2  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.25 09:30 0 - 3  
S. Vakar - V. Bazilevsky 05.25 19:30 3 - 0  
S. Vakar - Y. Troyanov 05.25 07:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 05.25 20:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Vakar 05.25 06:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - V. Safonov 05.25 18:00 2 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - Dmi. Kolesnikov 05.25 17:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 05.25 06:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Ogay 05.25 08:00 3 - 2  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 05.25 08:00 2 - 3  
V. Safonov - And. Kirilenko 05.25 19:00 2 - 3  
V. Safonov - S. Vakar 05.25 20:30 2 - 3  
V. Safonov - V. Bazilevsky 05.25 21:00 2 - 3  
Val. Ivanov - R. Pavlenko 05.25 23:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 05.25 22:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - D. Merzlikin 05.25 10:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.25 00:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 05.25 12:00 0 - 3  
Y. Demic - V. Rakhmanov 05.25 07:30 3 - 2  
Y. Demic - Z. Khudaiberdiev 05.25 19:30 3 - 2  
Y. Demic - Z. Khudaiberdiev 05.25 21:30 0 - 3  
Y. Troyanov - And. Kirilenko 05.25 06:00 1 - 3  
Y. Troyanov - V. Bazilevsky 05.25 08:00 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - M. Pronkin 05.25 20:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 05.25 18:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Kolbasenko 05.25 22:20 1 - 3  
A. Aliyev - I. Parnyvoda 05.25 19:20 3 - 1  
A. Aliyev - Is. Vadim 05.25 16:50 3 - 1  
A. Avgustov - D. Zaporozhets 05.25 13:20 3 - 0  
A. Avgustov - Ivan Diachenko 05.25 07:20 0 - 3  
A. Avgustov - O. Kasian 05.25 11:50 1 - 3  
A. Avgustov - V. Pakhnyuk 05.25 08:50 3 - 0  
A. Avgustov - Y. Makovka 05.25 10:20 2 - 3  
A. Borodachev - A. Derevinskyi 05.25 17:25 0 - 3  
A. Krutko - A. Yolkin 05.25 07:05 3 - 1  
A. Krutko - D. Matveev 05.25 11:35 3 - 1  
A. Krutko - I. Kanunnikov 05.25 08:35 2 - 3  
A. Krutko - N. Trofimov 05.25 10:05 0 - 3  
A. Krutko - R. Derypaska 05.25 13:05 2 - 3  
A. Paniotov - A. Derevinskyi 05.25 20:55 2 - 3  
A. Panyushkin - M. Teteruk 05.25 15:05 3 - 2  
A. Panyushkin - R. Kapinus 05.25 18:35 3 - 2  
A. Panyushkin - T. Karchevskiy 05.25 17:05 2 - 3  
A. Panyushkin - Y. Kurischenko 05.25 19:35 3 - 1  
Ana. Nazarov - F. Balbas 05.25 18:30 3 - 1  
Ana. Nazarov - I. Efimenko 05.25 19:30 2 - 3  
Ana. Nazarov - Vol. Sedin 05.25 15:00 3 - 2  
Ana. Nazarov - Y. Kerusenko 05.25 17:00 3 - 2  
D. Derevinskyi - A. Derevinskyi 05.25 15:25 2 - 3  
D. Derevinskyi - A. Paniotov 05.25 16:55 3 - 1  
D. Derevinskyi - R. Khripun 05.25 21:25 3 - 2  
D. Derevinskyi - R. Solomko 05.25 19:55 2 - 3  
D. Kalachevskiy - V. Chornobab 05.25 14:00 3 - 1  
D. Kalachevskiy - Via. Diachenko 05.25 09:00 3 - 1  
D. Kunchurov - I. Gatsenko 05.25 18:45 2 - 3  
D. Kunchurov - O. Hryshyn 05.25 15:15 0 - 3  
D. Kunchurov - S. Dovzhenko 05.25 19:45 3 - 1  
D. Kunchurov - Y. Kindzersky 05.25 17:15 3 - 2  
D. Matveev - A. Yolkin 05.25 13:35 3 - 1  
D. Matveev - I. Kanunnikov 05.25 10:35 3 - 0  
D. Matveev - N. Trofimov 05.25 08:05 2 - 3  
D. Zaporozhets - Ivan Diachenko 05.25 11:20 0 - 3  
D. Zaporozhets - O. Kasian 05.25 09:50 1 - 3  
D. Zaporozhets - V. Pakhnyuk 05.25 07:50 1 - 3  
D. Zaporozhets - Y. Makovka 05.25 12:20 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Panyushkin 05.25 20:35 3 - 2  
E. Rubtsov - M. Teteruk 05.25 16:05 2 - 3  
E. Rubtsov - R. Kapinus 05.25 14:35 3 - 0  
E. Rubtsov - T. Karchevskiy 05.25 19:05 3 - 2  
E. Rubtsov - Y. Kurischenko 05.25 17:35 2 - 3  
I. Efimenko - F. Balbas 05.25 16:30 3 - 0  
I. Efimenko - Vol. Sedin 05.25 21:30 3 - 2  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 05.25 12:35 1 - 3  
I. Kozachuk - D. Kalachevskiy 05.25 08:00 3 - 1  
I. Kozachuk - V. Chornobab 05.25 10:30 2 - 3  
I. Kozachuk - Via. Diachenko 05.25 13:30 1 - 3  
I. Parnyvoda - A. Kolbasenko 05.25 21:20 1 - 3  
Is. Vadim - A. Kolbasenko 05.25 17:50 2 - 3  
Is. Vadim - I. Parnyvoda 05.25 22:50 3 - 1  
M. Mosyuk - D. Kalachevskiy 05.25 12:00 0 - 3  
M. Mosyuk - I. Kozachuk 05.25 09:30 3 - 1  
M. Mosyuk - V. Chornobab 05.25 07:30 3 - 0  
M. Mosyuk - Via. Diachenko 05.25 11:00 1 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 05.25 20:05 3 - 2  
M. Voronin - A. Aliyev 05.25 18:20 1 - 3  
M. Voronin - A. Kolbasenko 05.25 19:50 1 - 3  
M. Voronin - I. Parnyvoda 05.25 16:20 0 - 3  
M. Voronin - Is. Vadim 05.25 20:50 3 - 1  
N. Trofimov - A. Yolkin 05.25 09:05 2 - 3  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 05.25 14:05 2 - 3  
O. Hryshyn - I. Gatsenko 05.25 20:15 3 - 2  
O. Kasian - Ivan Diachenko 05.25 13:50 0 - 3  
O. Kasian - V. Pakhnyuk 05.25 10:50 2 - 3  
O. Kasian - Y. Makovka 05.25 08:20 3 - 2  
R. Derypaska - A. Yolkin 05.25 11:05 3 - 2  
R. Derypaska - D. Matveev 05.25 09:35 3 - 1  
R. Derypaska - I. Kanunnikov 05.25 07:35 3 - 1  
R. Derypaska - N. Trofimov 05.25 12:05 3 - 1  
R. Khripun - A. Derevinskyi 05.25 19:25 1 - 3  
R. Khripun - A. Paniotov 05.25 15:55 3 - 0  
R. Khripun - R. Solomko 05.25 17:55 1 - 3  
R. Solomko - A. Borodachev 05.25 16:25 3 - 0  
R. Solomko - A. Derevinskyi 05.25 21:55 3 - 0  
R. Solomko - A. Paniotov 05.25 18:55 3 - 1  
S. Dovzhenko - I. Gatsenko 05.25 16:45 3 - 0  
S. Dovzhenko - O. Hryshyn 05.25 21:45 3 - 2  
T. Karchevskiy - M. Teteruk 05.25 18:05 3 - 0  
T. Karchevskiy - R. Kapinus 05.25 21:05 3 - 1  
T. Karchevskiy - Y. Kurischenko 05.25 15:35 3 - 0  
V. Chornobab - Via. Diachenko 05.25 12:30 2 - 3  
V. Kholodkevych - D. Kunchurov 05.25 20:45 3 - 2  
V. Kholodkevych - I. Gatsenko 05.25 14:45 3 - 2  
V. Kholodkevych - O. Hryshyn 05.25 16:15 2 - 3  
V. Kholodkevych - S. Dovzhenko 05.25 17:45 3 - 2  
V. Kholodkevych - Y. Kindzersky 05.25 19:15 3 - 1  
V. Mischenko - Ana. Nazarov 05.25 20:30 3 - 1  
V. Mischenko - F. Balbas 05.25 14:30 0 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 05.25 17:30 3 - 0  
V. Mischenko - Vol. Sedin 05.25 16:00 2 - 3  
V. Mischenko - Y. Kerusenko 05.25 19:00 3 - 1  
V. Pakhnyuk - Ivan Diachenko 05.25 12:50 3 - 1  
V. Ratushniak - D. Kalachevskiy 05.25 10:00 0 - 3  
V. Ratushniak - I. Kozachuk 05.25 11:30 3 - 1  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 05.25 13:00 3 - 1  
V. Ratushniak - V. Chornobab 05.25 08:30 3 - 1  
Vol. Sedin - F. Balbas 05.25 20:00 3 - 1  
Y. Kerusenko - F. Balbas 05.25 21:00 0 - 3  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 05.25 15:30 2 - 3  
Y. Kerusenko - Vol. Sedin 05.25 18:00 0 - 3  
Y. Kindzersky - I. Gatsenko 05.25 21:15 3 - 2  
Y. Kindzersky - O. Hryshyn 05.25 18:15 3 - 0  
Y. Kindzersky - S. Dovzhenko 05.25 15:45 1 - 3  
Y. Kurischenko - M. Teteruk 05.25 21:35 3 - 0  
Y. Kurischenko - R. Kapinus 05.25 16:35 3 - 0  
Y. Makovka - Ivan Diachenko 05.25 09:20 3 - 0  
Y. Makovka - V. Pakhnyuk 05.25 14:20 0 - 3  
Y. Muliukin - A. Aliyev 05.25 20:20 0 - 3  
Y. Muliukin - A. Kolbasenko 05.25 15:50 3 - 2  
Y. Muliukin - I. Parnyvoda 05.25 17:20 3 - 2  
Y. Muliukin - Is. Vadim 05.25 18:50 3 - 1  
Y. Muliukin - M. Voronin 05.25 21:50 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Helshtein - D. Tishchenko 05.25 11:25 3 - 1  
A. Helshtein - I. Agalakova 05.25 08:55 3 - 1  
A. Helshtein - Nat. Ogarenko 05.25 14:25 3 - 0  
A. Mydvetskaya - Anast. Efimova 05.25 11:45 1 - 3  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 05.25 08:15 0 - 3  
A. Mydvetskaya - V. Pryshchepa 05.25 10:45 2 - 3  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 05.25 09:15 3 - 2  
D. Tishchenko - Nat. Ogarenko 05.25 13:25 1 - 3  
E. Bondareva - A. Helshtein 05.25 10:25 3 - 0  
E. Bondareva - D. Tishchenko 05.25 08:25 3 - 2  
E. Bondareva - I. Agalakova 05.25 12:55 3 - 1  
E. Bondareva - Nat. Ogarenko 05.25 11:55 3 - 0  
I. Agalakova - D. Tishchenko 05.25 14:55 3 - 2  
I. Agalakova - Nat. Ogarenko 05.25 09:55 3 - 1  
Svi. Ogarenko - A. Helshtein 05.25 12:25 3 - 0  
Svi. Ogarenko - D. Tishchenko 05.25 09:25 3 - 1  
Svi. Ogarenko - E. Bondareva 05.25 13:55 0 - 3  
Svi. Ogarenko - I. Agalakova 05.25 10:55 0 - 3  
Svi. Ogarenko - Nat. Ogarenko 05.25 07:55 3 - 2  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 05.25 09:45 2 - 3  
V. Pryshchepa - Y. Mikhailik 05.25 07:45 3 - 2  
Y. Mikhailik - S. Yureneva 05.25 11:15 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boiko - A. Brezitskiy 05.25 20:15 3 - 1  
A. Boiko - B. Artem 05.25 20:50 3 - 0  
A. Boiko - I. Kuznetsov 05.25 19:40 3 - 2  
A. Boiko - Y. Ivanica 05.25 21:25 3 - 1  
A. Brezitskiy - I. Kuznetsov 05.25 21:30 3 - 1  
A. Kaptanovsky - A. Kuharchuk 05.25 22:45 0 - 3  
A. Kotik - D. Vahta 05.25 16:25 3 - 2  
A. Kotik - V. Yunchyk 05.25 18:10 2 - 3  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 05.25 23:45 1 - 3  
A. Levadniy - N. Telnoy 05.25 22:35 2 - 3  
A. Myrza - S. Matviienko 05.25 00:40 3 - 1  
A. Myrza - V. Krivenko 05.25 02:40 1 - 3  
A. Nesterenko - S. Illiushchenko 05.25 11:05 1 - 3  
A. Nesterenko - V. Paukov 05.25 12:15 2 - 3  
A. Nesterenko - V. Protopopov 05.25 08:45 0 - 3  
A. Shkurupii - D. Alekseenko 05.25 13:50 3 - 1  
A. Shkurupii - M. Laevsky 05.25 08:35 3 - 0  
A. Shkurupii - O. Kovalov 05.25 10:20 3 - 2  
A. Shkurupii - S. Ponomarenko 05.25 12:05 0 - 3  
Ale. Medvedev - V. Tuchkevych 05.25 23:15 2 - 3  
And. Zaitsev - O. Metla 05.25 13:20 3 - 0  
B. Artem - A. Brezitskiy 05.25 19:10 3 - 2  
B. Artem - I. Kuznetsov 05.25 20:20 2 - 3  
B. Kostuk - D. Arzanov 05.25 10:25 3 - 0  
B. Kostuk - D. Baystryuchenko 05.25 12:10 0 - 3  
B. Kostuk - O. Metla 05.25 06:55 3 - 0  
B. Kostuk - O. Semenets 05.25 13:55 3 - 2  
D. Alekseenko - M. Laevsky 05.25 07:25 3 - 0  
D. Alekseenko - O. Kovalov 05.25 12:40 2 - 3  
D. Alekseenko - Rus. Ivanov 05.25 11:30 2 - 3  
D. Alekseenko - S. Ponomarenko 05.25 09:45 1 - 3  
D. Arzanov - And. Zaitsev 05.25 15:05 2 - 3  
D. Arzanov - O. Metla 05.25 09:15 3 - 0  
D. Baystryuchenko - And. Zaitsev 05.25 11:00 2 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Arzanov 05.25 08:05 3 - 1  
D. Baystryuchenko - O. Metla 05.25 14:30 3 - 0  
D. Vahta - N. Gritsienko 05.25 19:55 3 - 0  
D. Vahta - V. Nechyporuk 05.25 17:35 0 - 3  
D. Zenyuk - P. Pidleteichuk 05.25 20:05 0 - 3  
E. Pismenniy - N. Telnoy 05.25 23:35 3 - 2  
I. Fashchevskiy - M. Myronchenko 05.25 19:35 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 05.25 16:05 2 - 3  
I. Fashchevskiy - Petr Kolesnik 05.25 17:15 3 - 0  
I. Fashchevskiy - S. Rubkov 05.25 18:25 3 - 2  
I. May - O. Oleskevych 05.25 10:45 0 - 3  
I. May - V. Kushnyr 05.25 08:25 3 - 1  
I. Prakht - M. Plokhotniuk 05.25 13:00 3 - 0  
I. Semeniuk - O. Kostiuk 05.25 10:00 3 - 0  
I. Semeniuk - Rus. Novak 05.25 12:20 3 - 1  
M. Laevsky - Rus. Ivanov 05.25 13:15 3 - 0  
M. Myronchenko - P. Cherednichenko 05.25 14:55 3 - 1  
M. Myronchenko - Petr Kolesnik 05.25 19:00 3 - 2  
M. Myronchenko - S. Rubkov 05.25 16:40 3 - 0  
M. Uchen - V. Protopopov 05.25 12:50 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Kotik 05.25 15:15 3 - 2  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 05.25 17:00 3 - 0  
N. Haievyi - D. Zenyuk 05.25 18:55 1 - 3  
N. Haievyi - Ser. Maksimiv 05.25 16:35 1 - 3  
O. Didukh - V. Efimov 05.25 15:45 3 - 0  
O. Didukh - V. Lyevshyn 05.25 16:55 3 - 1  
O. Didukh - V. Verbyany 05.25 12:30 3 - 1  
O. Kostiuk - Rus. Novak 05.25 11:45 1 - 3  
O. Kostiuk - S. Hilitukha 05.25 12:55 2 - 3  
O. Kovalov - M. Laevsky 05.25 15:00 3 - 1  
O. Kovalov - Rus. Ivanov 05.25 09:10 2 - 3  
O. Semenets - And. Zaitsev 05.25 07:30 3 - 2  
O. Semenets - D. Arzanov 05.25 12:45 3 - 1  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 05.25 09:50 3 - 2  
O. Semenets - O. Metla 05.25 11:35 3 - 1  
P. Pyasta - I. Prakht 05.25 11:50 3 - 2  
P. Pyasta - M. Plokhotniuk 05.25 07:45 0 - 3  
P. Pyasta - S. Akhlamov 05.25 09:30 3 - 1  
Petr Kolesnik - P. Cherednichenko 05.25 20:10 1 - 3  
Rus. Novak - S. Hilitukha 05.25 07:40 3 - 0  
Rus. Novak - S. Stelmashchuk 05.25 09:25 3 - 2  
S. Akhlamov - I. Prakht 05.25 08:20 2 - 3  
S. Akhlamov - M. Plokhotniuk 05.25 10:40 3 - 2  
S. Hilitukha - I. Semeniuk 05.25 08:50 3 - 2  
S. Hilitukha - S. Stelmashchuk 05.25 10:35 2 - 3  
S. Illiushchenko - V. Protopopov 05.25 10:30 0 - 3  
S. Ponomarenko - M. Laevsky 05.25 10:55 0 - 3  
S. Ponomarenko - O. Kovalov 05.25 08:00 1 - 3  
S. Ponomarenko - Rus. Ivanov 05.25 14:25 3 - 2  
S. Rubkov - P. Cherednichenko 05.25 17:50 3 - 2  
S. Rubkov - Petr Kolesnik 05.25 15:30 1 - 3  
S. Stelmashchuk - I. Semeniuk 05.25 11:10 2 - 3  
S. Stelmashchuk - O. Kostiuk 05.25 08:15 1 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 05.25 23:05 3 - 1  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 05.25 17:45 3 - 2  
V. Didukh - I. May 05.25 11:20 0 - 3  
V. Didukh - O. Oleskevych 05.25 09:00 3 - 1  
V. Didukh - V. Kushnyr 05.25 10:10 3 - 0  
V. Efimov - Y. Prishchepa 05.25 17:30 2 - 3  
V. Krivenko - Y. Voitenko 05.25 00:10 3 - 2  
V. Kushnyr - O. Oleskevych 05.25 13:05 3 - 0  
V. Lyevshyn - V. Efimov 05.25 20:25 2 - 3  
V. Lyevshyn - Y. Prishchepa 05.25 16:20 1 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 05.25 20:30 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 05.25 19:20 2 - 3  
V. Paukov - M. Uchen 05.25 11:40 3 - 0  
V. Paukov - S. Illiushchenko 05.25 09:20 3 - 2  
V. Paukov - V. Protopopov 05.25 07:35 3 - 1  
V. Verbyany - I. May 05.25 09:35 2 - 3  
V. Verbyany - O. Oleskevych 05.25 07:50 2 - 3  
V. Verbyany - V. Kushnyr 05.25 11:55 1 - 3  
V. Yunchyk - D. Vahta 05.25 18:45 3 - 1  
V. Zharskiy - D. Zenyuk 05.25 17:10 3 - 2  
V. Zharskiy - N. Haievyi 05.25 19:30 3 - 1  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 05.25 16:00 3 - 1  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 05.25 18:20 3 - 0  
Y. Abroskin - I. Prakht 05.25 10:05 1 - 3  
Y. Abroskin - M. Plokhotniuk 05.25 08:55 0 - 3  
Y. Abroskin - P. Pyasta 05.25 12:25 1 - 3  
Y. Abroskin - S. Akhlamov 05.25 11:15 1 - 3  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 05.25 20:55 3 - 2  
Y. Ivanica - B. Artem 05.25 19:45 3 - 0  
Y. Ivanica - I. Kuznetsov 05.25 19:05 2 - 3  
Y. Omitsynskyi - A. Myrza 05.25 23:10 3 - 0  
Y. Omitsynskyi - S. Matviienko 05.25 21:40 2 - 3  
Y. Omitsynskyi - V. Krivenko 05.25 22:40 2 - 3  
Y. Prishchepa - O. Didukh 05.25 21:00 3 - 1  
Y. Voitenko - S. Matviienko 05.25 03:10 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - M. Horejsi 05.25 13:35 3 - 1  
D. Prokopcov - T. Konecny 05.25 10:00 2 - 3  
D. Prokopcov - T. Tregler 05.25 12:20 2 - 3  
D. Reitspies - A. Gavlas 05.25 08:00 3 - 0  
D. Reitspies - D. Prokopcov 05.25 15:00 3 - 0  
D. Reitspies - J. Kleprlik 05.25 12:45 3 - 0  
D. Reitspies - J. Vrablik 05.25 10:30 3 - 2  
J. Kleprlik - M. Horejsi 05.25 11:00 0 - 3  
J. Kleprlik - T. Tregler 05.25 09:20 0 - 3  
J. Vrablik - A. Gavlas 05.25 13:10 3 - 0  
J. Vrablik - J. Kleprlik 05.25 14:35 3 - 1  
J. Vrablik - M. Horejsi 05.25 08:45 3 - 1  
T. Konecny - A. Gavlas 05.25 11:50 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 05.25 15:40 2 - 3  
T. Konecny - T. Tregler 05.25 14:10 3 - 0  
T. Tregler - A. Gavlas 05.25 15:15 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - A. Goradze 05.25 13:45 3 - 0  
A. Alistratov - Alek. Rodin 05.25 11:15 0 - 3  
A. Alistratov - Ser. Kovalenko 05.25 12:45 2 - 3  
A. Chilikin - I. Chernetskiy 05.25 01:05 0 - 3  
A. Chilikin - O. Berezan 05.25 01:40 3 - 0  
A. Chilikin - V. Gaynyuk 05.25 23:55 3 - 2  
A. Ermolaev - A. Elkhov 05.25 14:30 2 - 3  
A. Ermolaev - D. Nemchenko 05.25 15:30 3 - 1  
A. Ermolaev - I. Sukovatiy 05.25 16:30 2 - 3  
A. Goradze - A. Alistratov 05.25 10:45 3 - 2  
A. Goradze - Alek. Rodin 05.25 12:15 3 - 2  
A. Goradze - Ser. Kovalenko 05.25 11:45 2 - 3  
A. Gutnichenko - D. Reznichenko 05.25 08:00 3 - 2  
A. Gutnichenko - R. Pavlyuk 05.25 09:00 3 - 1  
A. Kuzin - M. Chukanov 05.25 15:30 3 - 1  
A. Kuzin - O. Obrazkov 05.25 13:30 3 - 0  
A. Kuzin - T. Bonishchuk 05.25 17:00 3 - 2  
A. Kuzin - V. Kobets 05.25 19:00 3 - 1  
A. Mashtakov - A. Burdakov 05.25 21:00 3 - 1  
A. Mashtakov - A. Zhuravlev 05.25 23:20 3 - 2  
A. Mashtakov - N. Khudoshin 05.25 22:10 3 - 0  
A. Shekhovtsov - V. Panin 05.25 14:45 1 - 3  
A. Shtaer - V. Solovey 05.25 21:35 2 - 3  
A. Shtaer - Vla. Gorelov 05.25 22:45 1 - 3  
A. Starski - D. Reznichenko 05.25 09:30 2 - 3  
A. Starski - R. Pavlyuk 05.25 08:30 3 - 0  
A. Zhuravlev - A. Burdakov 05.25 22:45 3 - 2  
A. Zhuravlev - N. Khudoshin 05.25 21:35 3 - 0  
Alek. Rodin - A. Alistratov 05.25 08:15 0 - 3  
Alek. Rodin - A. Goradze 05.25 09:15 3 - 2  
D. Nemchenko - A. Elkhov 05.25 17:00 2 - 3  
D. Reznichenko - A. Gutnichenko 05.25 11:00 0 - 3  
D. Reznichenko - A. Starski 05.25 12:30 0 - 3  
D. Reznichenko - R. Pavlyuk 05.25 13:30 3 - 0  
D. Turchenko - A. Shtaer 05.25 23:20 2 - 3  
D. Turchenko - V. Solovey 05.25 22:10 3 - 2  
D. Turchenko - Vla. Gorelov 05.25 21:00 3 - 0  
I. Chernetskiy - A. Chilikin 05.25 21:35 3 - 0  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 05.25 22:45 0 - 3  
I. Sukovatiy - A. Elkhov 05.25 16:00 2 - 3  
I. Sukovatiy - D. Nemchenko 05.25 15:00 3 - 1  
M. Chukanov - O. Obrazkov 05.25 18:30 3 - 1  
M. Chukanov - P. Plyushch 05.25 16:30 3 - 1  
M. Chukanov - V. Kobets 05.25 14:30 0 - 3  
N. Khudoshin - A. Burdakov 05.25 23:55 3 - 2  
N. Khudoshin - N. Plakhteev 05.25 03:20 2 - 3  
N. Plakhteev - Y. Komendant 05.25 01:05 1 - 3  
O. Obrazkov - T. Bonishchuk 05.25 15:00 2 - 3  
O. Obrazkov - V. Kobets 05.25 16:30 1 - 3  
O. Obrazkov - Vla. Kovalenko 05.25 20:00 3 - 0  
P. Plyushch - A. Kuzin 05.25 17:30 0 - 3  
P. Plyushch - O. Obrazkov 05.25 18:00 3 - 0  
P. Plyushch - V. Gusev 05.25 14:30 2 - 3  
R. Pavlyuk - A. Gutnichenko 05.25 12:00 2 - 3  
R. Pavlyuk - A. Starski 05.25 11:30 1 - 3  
R. Pavlyuk - D. Reznichenko 05.25 10:30 2 - 3  
S. Sarma - A. Chilikin 05.25 03:25 3 - 2  
S. Sarma - I. Chernetskiy 05.25 02:15 3 - 2  
Ser. Kovalenko - A. Alistratov 05.25 08:45 1 - 3  
Ser. Kovalenko - Alek. Rodin 05.25 13:15 1 - 3  
T. Bonishchuk - M. Chukanov 05.25 17:30 1 - 3  
T. Bonishchuk - P. Plyushch 05.25 14:00 3 - 1  
T. Bonishchuk - V. Gusev 05.25 19:00 3 - 0  
T. Bonishchuk - Vla. Kovalenko 05.25 15:30 3 - 0  
V. Gusev - A. Kuzin 05.25 20:00 1 - 3  
V. Gusev - M. Chukanov 05.25 19:30 2 - 3  
V. Gusev - O. Obrazkov 05.25 16:00 1 - 3  
V. Gusev - V. Kobets 05.25 14:00 1 - 3  
V. Kobets - T. Bonishchuk 05.25 19:30 3 - 0  
V. Kobets - Vla. Kovalenko 05.25 18:00 3 - 2  
V. Panin - V. Strelets 05.25 16:45 3 - 2  
V. Strelets - A. Shekhovtsov 05.25 18:45 3 - 0  
V. Strelets - Y. Bratukhin 05.25 17:15 0 - 3  
V. Vakhrushev - Yur. Gavrilov 05.25 02:15 2 - 3  
Vla. Kovalenko - A. Kuzin 05.25 15:00 0 - 3  
Vla. Kovalenko - M. Chukanov 05.25 13:30 0 - 3  
Vla. Kovalenko - P. Plyushch 05.25 18:30 0 - 3  
Vla. Kovalenko - V. Gusev 05.25 17:00 3 - 2  
Y. Bratukhin - A. Shekhovtsov 05.25 16:15 3 - 2  
Y. Bratukhin - V. Panin 05.25 15:15 3 - 1  
Yur. Gavrilov - Vla. Gorelov 05.25 02:50 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordinskaya - A. Stefanyuk 05.25 09:00 1 - 3  
A. Gordinskaya - I. Grushko 05.25 08:00 3 - 1  
A. Lapa - O. Stefanuk 05.25 09:00 0 - 3  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 05.25 12:00 3 - 0  
A. Stefanyuk - I. Grushko 05.25 07:30 2 - 3  
I. Grushko - A. Gordinskaya 05.25 11:00 3 - 0  
I. Grushko - A. Stefanyuk 05.25 10:30 2 - 3  
I. Grushko - L. Andreeva 05.25 09:30 3 - 2  
L. Andreeva - A. Gordinskaya 05.25 10:00 0 - 3  
L. Andreeva - A. Stefanyuk 05.25 11:30 2 - 3  
L. Andreeva - I. Grushko 05.25 12:30 3 - 2  
M. Voytekhova - A. Lapa 05.25 11:00 3 - 0  
M. Voytekhova - O. Stefanuk 05.25 10:30 3 - 1  
M. Voytekhova - R. Kurdova 05.25 09:30 3 - 1  
O. Stefanuk - A. Lapa 05.25 11:30 2 - 3  
O. Stefanuk - M. Voytekhova 05.25 08:30 0 - 3  
O. Stefanuk - R. Kurdova 05.25 07:30 1 - 3  
R. Kurdova - A. Lapa 05.25 10:00 3 - 0  
R. Kurdova - M. Voytekhova 05.25 12:30 2 - 3  
R. Kurdova - O. Stefanuk 05.25 12:00 3 - 0  
Darts (ISO Darts Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jus. Thompson - Aar. Morrison 05.25 09:45 5 - 4  
M. Cuming - P. Machin 05.25 09:00 4 - 5  
P. Machin - Jus. Thompson 05.25 10:40    
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Koltsov - M. Warburton 05.25 13:30 3 - 4  
B. Koltsov - Mar. Adams 05.25 16:35 4 - 2  
D. Fitton - B. Koltsov 05.25 12:50 2 - 4  
D. Fitton - K. Kay 05.25 11:40 2 - 4  
D. Fitton - M. Warburton 05.25 15:50 0 - 4  
K. Kay - B. Koltsov 05.25 12:00 3 - 4  
K. Kay - Paul Nicholson 05.25 16:10 2 - 4  
K. Kay - S. Marsh 05.25 13:10 2 - 4  
M. Warburton - K. Kay 05.25 14:30 4 - 3  
M. Warburton - Paul Nicholson 05.25 17:55 2 - 4  
M. Warburton - S. Marsh 05.25 16:55 3 - 4  
Mar. Adams - D. Fitton 05.25 14:10 4 - 0  
Mar. Adams - K. Kay 05.25 17:35 4 - 2  
Mar. Adams - M. Warburton 05.25 18:15 4 - 0  
Paul Nicholson - B. Koltsov 05.25 15:10 3 - 4  
Paul Nicholson - D. Fitton 05.25 17:15 4 - 2  
Paul Nicholson - Mar. Adams 05.25 18:30 2 - 4  
S. Marsh - Mar. Adams 05.25 15:30 3 - 4  
S. Marsh - Paul Nicholson 05.25 13:50 1 - 4  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herewini - Tony O'Shea 05.25 00:10 6 - 3  
Jam. Richardson - Jus. Thompson 05.25 23:05 5 - 5  
Jam. Richardson - Lau. Turner 05.25 22:45 6 - 0  
Jus. Thompson - Dav. Cameron 05.25 22:00 4 - 6  
Lau. Turner - Dav. Cameron 05.25 23:45 4 - 6  
Golf (Troon North Pinnacle, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Woods - Sophia Popov (1. kör) 05.25 16:13 0 - 1  
K. Sanford - B. Yada (1. kör) 05.25 16:26 0 - 1  
R. Rennell - C. Guce (1. kör) 05.25 16:39 1 - 0  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi (3x10 perc) 05.25 21:00 5 - 4  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 05.25 23:00 4 - 1  
Bisztrije Riszi - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 05.25 02:00 2 - 7  
Csernyije Grifonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 05.25 04:50 4 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.25 17:00 7 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 05.25 15:00 7 - 4  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 05.25 19:00 5 - 4  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 05.25 22:00 3 - 6  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 05.25 13:00 1 - 5  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.25 16:00 1 - 2  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 05.25 01:00 3 - 9  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.25 03:50 6 - 8  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 05.25 18:00 4 - 2  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 05.25 14:00 2 - 4  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 05.25 20:00 4 - 7  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 05.25 02:50 9 - 1  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 05.25 05:50 7 - 4  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taiwan Power - Cathay Life 05.25 11:00 60 - 91  
Taiyuan - Chunghwa Telecom 05.25 13:00 73 - 50  
Labdarúgás (Amatőr Liga 2., Minszk (2x35p))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanderlend - Favorit (2x35 perc) 05.25 20:45 0 - 5  
Stolica - Racing (2x35 perc) 05.25 19:30 0 - 5  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Guadalupe FC 05.25 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jihlava 05.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Phuoc - Dak Lak 05.25 12:00 2 - 0  
Dong Thap - Hai Phong 05.25 10:30 3 - 1  
Hong Linh Ha Tinh - XM Fico Tay Ninh 05.25 13:00 2 - 1  
Pho Hien - Thanh Hoa 05.25 12:00 1 - 2  
Sanna Khanh Hoa - The Cong Hanoi 05.25 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Urartu 05.25 16:30 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - Cha. Elliott (Charlotte 1.) 05.25 00:00 0 - 1  
C. Bell - C. Custer (Charlotte 1.) 05.25 00:00 1 - 0  
Erik Jones - W. Byron (Charlotte 1.) 05.25 00:00 1 - 0  
J. Logano - B. Keselowski (Charlotte 1.) 05.25 00:00 0 - 1  
M. Kenseth - C. Bowyer (Charlotte 1.) 05.25 00:00 1 - 0  
Nascar, Charlotte 1. 2020 05.25 00:00    
Nascar, Charlotte 1. 2020 - Top 3 05.25 00:00    
R. Blaney - Kurt Busch (Charlotte 1.) 05.25 00:00 1 - 0  
T. Reddick - M. Dibenedetto (Charlotte 1.) 05.25 00:00 1 - 0  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KRC - Reporyje 05.25 18:00 3 - 1  
Orion Praha A - Sokol Jinonice B 05.25 18:00 2 - 3  
Paca Maniny - Astra Zahradni A 05.25 18:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire - Titans 05.25 10:20 1 - 3  
Vityaz - Payp 05.25 12:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurasia - Ural Energy 05.25 11:00 3 - 1  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Yakovlev - A. Golovin 05.25 10:30 1 - 2  
M. Balmashev - S. Lutkovskii 05.25 15:00 2 - 0  
R. Lutkovskii - V. Nikitin 05.25 16:30 0 - 2  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Volodkevich - A. Avsievich 05.25 09:00 2 - 1  
Tenisz (Daily Pro Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Selitskaya - A. Malahovich 05.25 11:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - N. Pasha 05.25 00:30 2 - 0  
Don. Young - R. Roelofse 05.25 18:35 2 - 0  
Gar. Johns - K. Lovett 05.25 20:00 2 - 0  
H. Reese - Chr. Eubanks 05.25 16:00 0 - 2  
Kev. King - Gar. Johns 05.25 01:25 2 - 0  
Kev. King - N. Pasha 05.25 23:50 2 - 0  
N. Pasha - Kev. King 05.25 17:15 0 - 2  
R. Roelofse - Gar. Johns 05.25 22:15 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Metz - H. Barrett 05.25 15:10 2 - 1  
D. Metz - J. Wojcik 05.25 20:35 0 - 2  
D. Metz - K. Seelig 05.25 21:20 0 - 2  
H. Barrett - J. Wojcik 05.25 22:10 0 - 2  
J. Cerretani - P. Lorenzi 05.25 19:15 0 - 2  
K. Seelig - H. Barrett 05.25 18:35 2 - 0  
K. Seelig - J. Wojcik 05.25 14:00 2 - 0  
P. Lorenzi - Can. Kingsley 05.25 20:00 2 - 1  
P. Lorenzi - T. Grinberg 05.25 21:30 2 - 0  
T. Grinberg - Can. Kingsley 05.25 14:00 0 - 2  
T. Grinberg - J. Cerretani 05.25 14:50 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krivalchevich - K. Molcan 05.25 14:30 2 - 1  
A. Lebedev - A. Karlashov 05.25 13:30 2 - 1  
A. Sheiko - D. Zhudro 05.25 19:00 1 - 2  
E. Antonovich - D. Rozhkov 05.25 11:00 0 - 2  
P. Kislyi - A. Belov 05.25 16:00 2 - 0  
S. Susha - V. Andryushchenko 05.25 20:00 0 - 2  
S. Zatolgutsky - D. Gursky 05.25 12:00 2 - 0  
V. Zaharevich - V. Mikulenok 05.25 17:30 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - Shilin Xu 05.25 20:30    
H.T. Black - A.E. Nefedova 05.25 14:00 0 - 2  
R. Zarazua - V. Lepchenko 05.25 14:00    
R. Zarazua - V. Lepchenko 05.25 14:00 2 - 1  
Shilin Xu - R. Zarazua 05.25 15:30    
Címkék: eredmények, tippmix,