Tippmix eredmények - 2020. június 1-7.

2020-06-01
Tippmix eredmények - 2020. június 1-7.
2020.06.07.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - M. Nazaryan 06.07 03:20 2 - 3  
G. Gevorgyan - K. Altunyan 06.07 03:40 3 - 0  
S. Apraliyan - G. Gevorgyan 06.07 04:20 0 - 3  
Tra. Jokaklian - G. Gevorgyan 06.07 04:40 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Stepanyan - A. Simonyan 06.07 11:40 3 - 1  
Man. Ghazaryan - M. Stepanyan 06.07 13:00 3 - 1  
Man. Ghazaryan - R. Parsadanyan 06.07 11:20 2 - 3  
Mil. Gazaryan - M. Stepanyan 06.07 10:20 1 - 3  
Mil. Gazaryan - Man. Ghazaryan 06.07 09:00 2 - 3  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 06.07 12:00 3 - 1  
R. Vardanyan - H. Matevosyan 06.07 15:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - O. Suharkov 06.07 20:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 06.07 19:00 1 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.07 12:00 2 - 3  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 06.07 10:00 3 - 1  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 06.07 13:00 0 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.07 08:00 3 - 1  
A. Menshikov - Ilya Novikov 06.07 16:30 3 - 0  
A. Menshikov - V. Zhulyabin 06.07 15:00 3 - 0  
A. Prevednov - E. Ilyukhin 06.07 14:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 06.07 11:00 3 - 1  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 06.07 12:30 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 06.07 18:00 3 - 2  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 06.07 10:00 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.07 12:00 0 - 3  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.07 11:30 3 - 2  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 06.07 23:30 3 - 2  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.07 10:30 1 - 3  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 06.07 22:00 3 - 0  
D. Sayanov - D. Molodtsov 06.07 23:30 3 - 1  
D. Sayanov - S. Ogay 06.07 11:30 0 - 3  
D.E. Basmanov - I. Pandur 06.07 00:00 3 - 0  
D.E. Basmanov - I. Pandur 06.07 01:00 3 - 1  
Dan. Andreev - P. Pinkovskii 06.07 15:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.07 12:30 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.07 22:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.07 11:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - O. Shagarov 06.07 16:30 1 - 3  
E. Kryuchkov - I. Matveev 06.07 08:00 1 - 3  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.07 06:00 3 - 1  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.07 09:00 3 - 2  
G.V. Vahnin - Dan. Andreev 06.07 14:30 0 - 3  
I. Elistratov - A. Frolov 06.07 00:00 1 - 3  
I. Elistratov - A. Frolov 06.07 01:30 3 - 1  
I. Elistratov - A. Frolov 06.07 11:30 3 - 0  
I. Elistratov - Kir. Abramov 06.07 23:30 3 - 1  
I. Matveev - A. Arutiunyan 06.07 18:00 3 - 0  
I. Matveev - O. Suharkov 06.07 06:30 3 - 0  
I. Matveev - O. Suharkov 06.07 09:30 2 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 06.07 20:00 3 - 1  
I. Pandur - N. Pashkov 06.07 21:30 3 - 1  
I. Pandur - S. Pyshkin 06.07 09:00 3 - 0  
I. Pandur - V. Klimentev 06.07 07:30 0 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 06.07 15:30 1 - 3  
Ilya Novikov - V. Zhulyabin 06.07 17:00 3 - 1  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.07 10:30 3 - 2  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.07 13:30 1 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.07 22:00 1 - 3  
N. Pashkov - I. Pandur 06.07 08:30 0 - 3  
N. Pashkov - S. Pyshkin 06.07 07:00 3 - 0  
N. Pashkov - V. Klimentev 06.07 09:30 2 - 3  
O. Nikiforov - S. Vakar 06.07 19:00 1 - 3  
O. Shagarov - A. Prevednov 06.07 15:30 1 - 3  
O. Suharkov - E. Kryuchkov 06.07 07:30 3 - 0  
O. Suharkov - I. Matveev 06.07 19:30 3 - 0  
P. Pinkovskii - G.V. Vahnin 06.07 16:00 3 - 1  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 06.07 14:00 3 - 0  
S. Homutov - I. Matveev 06.07 07:00 1 - 3  
S. Homutov - I. Matveev 06.07 21:30 2 - 3  
S. Homutov - O. Suharkov 06.07 08:30 1 - 3  
S. Homutov - O. Suharkov 06.07 18:30 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Menshikov 06.07 14:00 3 - 1  
S. Kuzmin - A. Menshikov 06.07 17:30 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Zhulyabin 06.07 16:00 3 - 2  
S. Ogay - A. Serebrennikov 06.07 10:00 0 - 3  
S. Ogay - D. Molodtsov 06.07 12:00 3 - 1  
S. Pyshkin - I. Pandur 06.07 06:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.07 23:00 1 - 3  
V. Klimentev - N. Pashkov 06.07 06:00 0 - 3  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.07 08:00 3 - 0  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.07 21:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 06.07 23:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - Dan. Andreev 06.07 16:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - G.V. Vahnin 06.07 15:00 3 - 0  
V. Zhulyabin - Ilya Novikov 06.07 14:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - S. Kuzmin 06.07 00:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - Z. Khudaiberdiev 06.07 23:00 3 - 2  
Y. Merkushin - And. Kirilenko 06.07 10:30 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 06.07 22:00 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - I. Elistratov 06.07 12:30 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - I. Elistratov 06.07 22:30 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Kir. Abramov 06.07 00:30 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - Kir. Abramov 06.07 11:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepurnyi - R. Makarenko 06.07 15:05 0 - 3  
A. Chepurnyi - S. Tkachev 06.07 17:05 0 - 3  
A. Ivashkin - A. Krutko 06.07 10:30 3 - 1  
A. Ivashkin - D. Matveev 06.07 11:30 3 - 1  
A. Ivashkin - I. Kanunnikov 06.07 09:00 3 - 0  
A. Ivashkin - Via. Diachenko 06.07 08:00 2 - 3  
A. Krutko - I. Kanunnikov 06.07 07:30 2 - 3  
A. Krutko - Via. Diachenko 06.07 09:30 0 - 3  
A. Likhitsky - A. Chepurnyi 06.07 18:05 3 - 1  
A. Likhitsky - E. Rubtsov 06.07 19:05 3 - 1  
A. Likhitsky - R. Makarenko 06.07 16:35 3 - 1  
A. Likhitsky - S. Tkachev 06.07 15:35 3 - 0  
A. Mishchenko - Oleks. Kovalchuk 06.07 08:05 0 - 3  
A. Mishchenko - R. Pirvelli 06.07 10:35 2 - 3  
A. Mishchenko - V. Sazhnev 06.07 13:35 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - A. Kozachenko 06.07 16:50 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - D. Gudimenko 06.07 19:20 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Trunov 06.07 17:50 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Kurchitsky 06.07 20:20 3 - 0  
A. Yurkov - V. Mischenko 06.07 20:15 2 - 3  
Ana. Nazarov - A. Yurkov 06.07 15:15 3 - 2  
Ana. Nazarov - O. Hrymovskyi 06.07 17:15 3 - 0  
Ana. Nazarov - V. Mischenko 06.07 18:45 1 - 3  
Ana. Nazarov - V. Zholubak 06.07 19:45 2 - 3  
D. Gudimenko - A. Kozachenko 06.07 18:20 1 - 3  
D. Gudimenko - M. Trunov 06.07 16:20 2 - 3  
D. Khairov - A. Troian 06.07 20:00 0 - 3  
D. Matveev - A. Krutko 06.07 08:30 1 - 3  
D. Matveev - I. Kanunnikov 06.07 10:00 3 - 1  
E. Gudimenko - A. Yurkov 06.07 16:15 3 - 1  
E. Gudimenko - Ana. Nazarov 06.07 20:45 0 - 3  
E. Gudimenko - O. Hrymovskyi 06.07 19:15 1 - 3  
E. Gudimenko - V. Mischenko 06.07 14:45 2 - 3  
E. Gudimenko - V. Zholubak 06.07 17:45 3 - 0  
E. Khurtak - A. Sydorenko 06.07 21:55 3 - 0  
E. Khurtak - V. Reva 06.07 18:55 3 - 1  
E. Khurtak - V. Syvych 06.07 16:25 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Chepurnyi 06.07 16:05 2 - 3  
E. Rubtsov - R. Makarenko 06.07 17:35 0 - 3  
E. Rubtsov - S. Tkachev 06.07 14:35 0 - 3  
E. Sotnikov - A. Sydorenko 06.07 19:25 3 - 2  
E. Sotnikov - E. Khurtak 06.07 17:55 1 - 3  
E. Sotnikov - V. Reva 06.07 15:55 3 - 0  
E. Sotnikov - V. Syvych 06.07 20:25 0 - 3  
I. Hudushyn - A. Troian 06.07 14:30 3 - 2  
I. Hudushyn - D. Khairov 06.07 16:00 3 - 1  
I. Hudushyn - M. Yakubov 06.07 20:30 3 - 0  
I. Hudushyn - O. Yurenev 06.07 19:00 0 - 3  
I. Hudushyn - S. Semenets 06.07 17:30 1 - 3  
I. Kanunnikov - Via. Diachenko 06.07 11:00 3 - 1  
I. Shyndel - A. Mishchenko 06.07 11:35 1 - 3  
I. Shyndel - K. Moroz 06.07 13:05 3 - 1  
I. Shyndel - Oleks. Kovalchuk 06.07 10:05 3 - 1  
I. Shyndel - R. Pirvelli 06.07 08:35 0 - 3  
K. Moroz - A. Mishchenko 06.07 09:35 1 - 3  
K. Moroz - Oleks. Kovalchuk 06.07 12:05 1 - 3  
K. Moroz - R. Pirvelli 06.07 07:35 3 - 2  
K. Moroz - V. Sazhnev 06.07 11:05 3 - 1  
Kir. Ivchenko - Yevhen Kyi 06.07 13:25 0 - 3  
M. Marchuk - Kir. Ivchenko 06.07 08:25 3 - 1  
M. Marchuk - Vla. Litvinov 06.07 12:55 1 - 3  
M. Marchuk - Yevhen Kyi 06.07 11:55 0 - 3  
M. Trunov - A. Kozachenko 06.07 19:50 3 - 0  
M. Yakubov - A. Troian 06.07 18:30 0 - 3  
M. Yakubov - D. Khairov 06.07 15:00 1 - 3  
M. Yakubov - O. Yurenev 06.07 17:00 3 - 0  
M. Yakubov - S. Semenets 06.07 19:30 1 - 3  
O. Hrymovskyi - A. Yurkov 06.07 18:15 3 - 1  
O. Hrymovskyi - V. Mischenko 06.07 21:15 3 - 2  
O. Hrymovskyi - V. Zholubak 06.07 15:45 3 - 2  
O. Liushnia - Kir. Ivchenko 06.07 09:25 3 - 0  
O. Liushnia - M. Marchuk 06.07 13:55 3 - 1  
O. Liushnia - Vla. Litvinov 06.07 10:55 3 - 0  
O. Liushnia - Yevhen Kyi 06.07 07:55 1 - 3  
O. Yurenev - A. Troian 06.07 21:00 3 - 1  
O. Yurenev - D. Khairov 06.07 18:00 3 - 1  
Oleks. Kovalchuk - R. Pirvelli 06.07 14:05 3 - 0  
Oleks. Kovalchuk - V. Sazhnev 06.07 09:05 3 - 1  
R. Makarenko - S. Tkachev 06.07 18:35 3 - 0  
R. Pirvelli - V. Sazhnev 06.07 12:35 2 - 3  
S. Semenets - A. Troian 06.07 16:30 2 - 3  
S. Semenets - D. Khairov 06.07 21:30 1 - 3  
V. Kurchitsky - A. Kozachenko 06.07 15:50 3 - 0  
V. Kurchitsky - D. Gudimenko 06.07 17:20 3 - 2  
V. Kurchitsky - M. Trunov 06.07 18:50 1 - 3  
V. Reva - A. Sydorenko 06.07 20:55 3 - 1  
V. Syvych - A. Sydorenko 06.07 17:25 3 - 1  
V. Syvych - V. Reva 06.07 22:25 0 - 3  
V. Zholubak - A. Yurkov 06.07 21:45 2 - 3  
V. Zholubak - V. Mischenko 06.07 16:45 1 - 3  
Vla. Litvinov - Kir. Ivchenko 06.07 14:55 3 - 2  
Vla. Litvinov - Yevhen Kyi 06.07 09:55 0 - 3  
Vol. Tymchenko - E. Khurtak 06.07 19:55 1 - 3  
Vol. Tymchenko - E. Sotnikov 06.07 21:25 3 - 2  
Vol. Tymchenko - V. Reva 06.07 16:55 3 - 1  
Vol. Tymchenko - V. Syvych 06.07 18:25 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - Anz. Hassan 06.07 13:15 3 - 1  
A. Dubrova - E. Gubskaya 06.07 07:15 0 - 3  
A. Dubrova - L. Andreeva 06.07 10:15 0 - 3  
A. Dubrova - N. Harmash 06.07 11:45 3 - 2  
A. Dubrova - T. Yaroshenko 06.07 08:45 0 - 3  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 06.07 11:20 3 - 1  
Anz. Hassan - E. Gubskaya 06.07 11:15 1 - 3  
Anz. Hassan - L. Andreeva 06.07 12:15 2 - 3  
Anz. Hassan - N. Harmash 06.07 09:45 2 - 3  
Anz. Hassan - T. Yaroshenko 06.07 07:45 2 - 3  
L. Andreeva - E. Gubskaya 06.07 09:15 2 - 3  
L. Andreeva - T. Yaroshenko 06.07 14:15 0 - 3  
M. Voytekhova - A. Mydvetskaya 06.07 09:20 2 - 3  
M. Voytekhova - R. Kurdova 06.07 11:50 3 - 0  
M. Voytekhova - S. Yureneva 06.07 10:50 1 - 3  
M. Voytekhova - Y. Mikhailik 06.07 08:20 3 - 1  
N. Harmash - E. Gubskaya 06.07 13:45 3 - 1  
N. Harmash - L. Andreeva 06.07 08:15 3 - 1  
N. Harmash - T. Yaroshenko 06.07 10:45 3 - 0  
R. Kurdova - A. Mydvetskaya 06.07 10:20 0 - 3  
R. Kurdova - S. Yureneva 06.07 08:50 0 - 3  
R. Kurdova - Y. Mikhailik 06.07 07:20 3 - 0  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 06.07 07:50 3 - 2  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 06.07 09:50 3 - 2  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 06.07 12:45 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khvysiuk - V. Salivonchyk 06.07 15:50 3 - 2  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 06.07 18:10 0 - 3  
A. Levadniy - Artem Gubenko 06.07 09:10 0 - 3  
A. Levadniy - S. Tsybulin 06.07 15:00 1 - 3  
A. Michalus - A. Khvysiuk 06.07 17:00 2 - 3  
A. Michalus - V. Salivonchyk 06.07 19:20 3 - 0  
A. Michalus - V. Trachuk 06.07 15:15 0 - 3  
A. Reva - E. Popovichuk 06.07 12:00 3 - 0  
A. Reva - R. Timchenko 06.07 09:40 3 - 0  
A. Reva - Vl. Demchenko 06.07 07:55 1 - 3  
A. Synytsia - O. Volynets 06.07 18:40 3 - 1  
A. Synytsia - S. Dibrova 06.07 14:35 2 - 3  
A. Synytsia - S. Udovichenko 06.07 16:20 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 06.07 12:55 3 - 1  
Ale. Medvedev - A. Kuharchuk 06.07 10:35 2 - 3  
Ale. Medvedev - A. Tsykhotskiy 06.07 08:15 0 - 3  
And. Zaitsev - K. Yehorov 06.07 01:30 3 - 0  
B. Panchenko - A. Synytsia 06.07 19:15 0 - 3  
B. Panchenko - O. Volynets 06.07 16:55 3 - 0  
B. Panchenko - S. Dibrova 06.07 15:45 3 - 0  
B. Panchenko - S. Udovichenko 06.07 18:05 2 - 3  
D. Arzanov - K. Yehorov 06.07 03:00 2 - 3  
D. Baystryuchenko - And. Zaitsev 06.07 02:00 0 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Arzanov 06.07 01:00 1 - 3  
D. Belanchik - V. Paukov 06.07 23:40 0 - 3  
D. Belanchik - V. Protopopov 06.07 22:40 1 - 3  
D. Pesternikov - A. Gaponov 06.07 16:00 1 - 3  
D. Pesternikov - N. Mosiuk 06.07 19:30 3 - 0  
D. Pesternikov - V. Plishilo 06.07 18:20 3 - 2  
D. Pesternikov - Y. Kravets 06.07 17:10 3 - 2  
D. Rusin - A. Reva 06.07 12:35 2 - 3  
D. Rusin - R. Timchenko 06.07 11:25 3 - 2  
D. Rusin - Vl. Demchenko 06.07 09:05 3 - 2  
E. Pismenniy - A. Levadniy 06.07 08:00 2 - 3  
E. Pismenniy - Artem Gubenko 06.07 14:25 3 - 0  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 06.07 10:55 3 - 2  
E. Popovichuk - Vl. Demchenko 06.07 13:10 1 - 3  
I. Gladkih - I. Yanishevskiy 06.07 07:30 1 - 3  
I. Gladkih - O. Shchytka 06.07 12:45 1 - 3  
I. Gladkih - R. Onischenko 06.07 09:50 1 - 3  
I. Gladkih - S. Harenko 06.07 11:35 1 - 3  
I. Kuznetsov - I. Gladkih 06.07 13:55 3 - 2  
I. Kuznetsov - I. Yanishevskiy 06.07 08:40 3 - 0  
I. Kuznetsov - O. Shchytka 06.07 10:25 3 - 1  
I. Kuznetsov - R. Onischenko 06.07 12:10 1 - 3  
I. May - N. Kovalchuk 06.07 13:05 1 - 3  
I. Udod - D. Halai 06.07 01:10 3 - 0  
I. Yanishevskiy - S. Harenko 06.07 13:20 3 - 1  
M. Tsikhotskiy - A. Khvysiuk 06.07 18:45 0 - 3  
M. Tsikhotskiy - A. Michalus 06.07 19:55 0 - 3  
M. Tsikhotskiy - V. Salivonchyk 06.07 17:35 0 - 3  
M. Tsikhotskiy - V. Trachuk 06.07 16:25 0 - 3  
M. Zakladnyi - P. Pugach 06.07 19:10 3 - 0  
M. Zakladnyi - V. Komar 06.07 17:55 3 - 0  
M. Zakladnyi - Y. Ivanica 06.07 20:55 3 - 0  
N. Mosiuk - A. Gaponov 06.07 14:50 3 - 2  
N. Mosiuk - V. Plishilo 06.07 16:35 1 - 3  
N. Mosiuk - Y. Kravets 06.07 18:55 0 - 3  
N. Telnoy - A. Levadniy 06.07 12:40 3 - 1  
N. Telnoy - Artem Gubenko 06.07 11:30 1 - 3  
N. Telnoy - E. Pismenniy 06.07 09:45 3 - 1  
N. Telnoy - S. Tsybulin 06.07 07:25 2 - 3  
O. Oleskevych - I. May 06.07 11:55 1 - 3  
O. Oleskevych - N. Kovalchuk 06.07 07:50 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Verbyany 06.07 09:35 0 - 3  
O. Shchytka - I. Yanishevskiy 06.07 15:05 1 - 3  
O. Shchytka - S. Harenko 06.07 09:15 1 - 3  
O. Volynets - S. Dibrova 06.07 19:50 0 - 3  
P. Pugach - Y. Ivanica 06.07 20:20 3 - 2  
R. Onischenko - I. Yanishevskiy 06.07 11:00 1 - 3  
R. Onischenko - O. Shchytka 06.07 08:05 2 - 3  
R. Onischenko - S. Harenko 06.07 14:30 3 - 1  
R. Timchenko - Vl. Demchenko 06.07 10:50 0 - 3  
S. Gogenko - A. Levadniy 06.07 10:20 3 - 0  
S. Gogenko - E. Pismenniy 06.07 12:05 3 - 2  
S. Gogenko - N. Telnoy 06.07 13:50 0 - 3  
S. Gogenko - S. Tsybulin 06.07 08:35 3 - 0  
S. Illiushchenko - V. Protopopov 06.07 21:40 3 - 0  
S. Illiushchenko - Y. Holoborodko 06.07 23:10 1 - 3  
S. Kubrak - M. Zakladnyi 06.07 19:45 3 - 0  
S. Kubrak - P. Pugach 06.07 18:00 3 - 1  
S. Kubrak - V. Komar 06.07 19:05 3 - 2  
S. Kubrak - V. Volokhov 06.07 20:50 3 - 1  
S. Kubrak - Y. Ivanica 06.07 17:20 3 - 0  
S. Melkumyan - A. Kuharchuk 06.07 07:40 3 - 2  
S. Melkumyan - A. Tsykhotskiy 06.07 11:45 0 - 3  
S. Melkumyan - Ale. Medvedev 06.07 09:25 2 - 3  
S. Tsybulin - Artem Gubenko 06.07 13:15 2 - 3  
S. Udovichenko - O. Volynets 06.07 15:10 3 - 0  
S. Udovichenko - S. Dibrova 06.07 17:30 3 - 2  
V. Didukh - I. May 06.07 10:10 0 - 3  
V. Didukh - N. Kovalchuk 06.07 09:00 3 - 0  
V. Didukh - O. Oleskevych 06.07 12:30 3 - 0  
V. Didukh - V. Verbyany 06.07 11:20 3 - 2  
V. Komar - P. Pugach 06.07 21:25 3 - 0  
V. Komar - Y. Ivanica 06.07 18:30 3 - 2  
V. Plishilo - A. Gaponov 06.07 17:45 1 - 3  
V. Plishilo - Y. Kravets 06.07 15:25 3 - 1  
V. Salivonchyk - V. Trachuk 06.07 20:30 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 06.07 08:50 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 06.07 10:00 2 - 3  
V. Tuchkevych - Ale. Medvedev 06.07 11:10 3 - 0  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 06.07 12:20 0 - 3  
V. Verbyany - I. May 06.07 08:25 1 - 3  
V. Verbyany - N. Kovalchuk 06.07 10:45 3 - 0  
V. Volokhov - M. Zakladnyi 06.07 18:35 3 - 2  
V. Volokhov - P. Pugach 06.07 17:25 2 - 3  
V. Volokhov - V. Komar 06.07 20:15 3 - 2  
V. Volokhov - Y. Ivanica 06.07 19:40 0 - 3  
Y. Holoborodko - V. Paukov 06.07 22:10 3 - 2  
Y. Kravets - A. Gaponov 06.07 20:05 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aleks. Sova - Ali. Kurtenko 06.07 10:30 0 - 3  
Aleks. Sova - O. Tsiupko 06.07 08:10 3 - 1  
O. Melnik - Aleks. Sova 06.07 11:05 3 - 1  
O. Melnik - Ali. Kurtenko 06.07 08:45 0 - 3  
O. Melnik - O. Tsiupko 06.07 09:55 3 - 0  
O. Melnik - V. Kurtenko 06.07 12:15 3 - 2  
O. Tsiupko - Ali. Kurtenko 06.07 12:50 0 - 3  
V. Kurtenko - Aleks. Sova 06.07 09:20 3 - 0  
V. Kurtenko - Ali. Kurtenko 06.07 07:35 2 - 3  
V. Kurtenko - O. Tsiupko 06.07 11:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fedorchenko - A. Grishchenko 06.07 18:30 3 - 0  
A. Fedorchenko - I. Kutniy 06.07 15:00 3 - 1  
A. Fedorchenko - K. Kirsanov 06.07 17:00 3 - 1  
A. Fedorchenko - L. Kuzo 06.07 13:30 2 - 3  
A. Grishchenko - I. Kutniy 06.07 20:00 1 - 3  
A. Grishchenko - K. Kirsanov 06.07 14:30 0 - 3  
A. Grishchenko - Y. Kryvorotko 06.07 18:00 1 - 3  
A. Kovrikov - M. Varchenko 06.07 19:00 0 - 3  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 06.07 20:00 3 - 1  
A. Kovrikov - P. Babenko 06.07 17:30 3 - 1  
A. Mashtakov - O. Saenko 06.07 01:05 3 - 1  
Den. Stepanov - V. Isakov 06.07 22:45 2 - 3  
Den. Stepanov - V. Vakhrushev 06.07 21:35 2 - 3  
E. Voytenko - D. Kushko 06.07 22:10 3 - 1  
E. Yunusov - R. Gimadeev 06.07 00:30 3 - 2  
I. Akimov - O. Saenko 06.07 17:45 3 - 0  
I. Akimov - S. Kalenik 06.07 16:45 0 - 3  
I. Akimov - V. Khorolsky 06.07 18:15 0 - 3  
I. Khakhamidi - P. Plyushch 06.07 21:35 1 - 3  
I. Kutniy - L. Kuzo 06.07 15:30 3 - 1  
I. Kutniy - V. Burylov 06.07 19:00 3 - 1  
I. Kutniy - Y. Kryvorotko 06.07 13:30 0 - 3  
K. Kirsanov - I. Kutniy 06.07 17:30 0 - 3  
K. Kirsanov - L. Kuzo 06.07 19:30 2 - 3  
K. Kirsanov - V. Burylov 06.07 14:00 1 - 3  
K. Kirsanov - Y. Kryvorotko 06.07 16:00 3 - 2  
L. Kuzo - A. Grishchenko 06.07 16:30 2 - 3  
L. Kuzo - V. Burylov 06.07 14:30 0 - 3  
L. Kuzo - Y. Kryvorotko 06.07 18:30 0 - 3  
M. Mosyuk - S. Zemyancev 06.07 11:30 1 - 3  
M. Mosyuk - Y. Kibka 06.07 12:30 1 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 06.07 16:00 0 - 3  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 06.07 15:00 0 - 3  
M. Varchenko - P. Babenko 06.07 19:30 0 - 3  
O. Pavlyuk - A. Kovrikov 06.07 17:00 0 - 3  
O. Pavlyuk - M. Varchenko 06.07 18:00 2 - 3  
O. Pavlyuk - P. Babenko 06.07 18:30 3 - 2  
O. Saenko - I. Akimov 06.07 14:45 1 - 3  
O. Saenko - S. Kalenik 06.07 15:45 0 - 3  
P. Babenko - A. Kovrikov 06.07 14:30 0 - 3  
P. Babenko - M. Varchenko 06.07 16:30 3 - 1  
P. Babenko - O. Pavlyuk 06.07 15:30 2 - 3  
P. Khakhamidi - Den. Stepanov 06.07 23:20 1 - 3  
P. Khakhamidi - V. Isakov 06.07 21:00 0 - 3  
P. Khakhamidi - V. Vakhrushev 06.07 22:10 0 - 3  
P. Plyushch - Vla. Gorelov 06.07 23:55 3 - 0  
R. Malinka - A. Fedorchenko 06.07 15:30 0 - 3  
R. Malinka - A. Grishchenko 06.07 14:00 1 - 3  
R. Malinka - K. Kirsanov 06.07 19:00 3 - 1  
R. Malinka - L. Kuzo 06.07 17:30 1 - 3  
S. Kalenik - O. Saenko 06.07 18:45 3 - 0  
S. Kalenik - V. Khorolsky 06.07 17:15 3 - 2  
S. Zemyancev - M. Mosyuk 06.07 08:00 0 - 3  
V. Burylov - A. Fedorchenko 06.07 18:00 0 - 3  
V. Burylov - A. Grishchenko 06.07 16:00 3 - 0  
V. Burylov - R. Malinka 06.07 19:30 1 - 3  
V. Khorolsky - I. Akimov 06.07 15:15 3 - 0  
V. Khorolsky - O. Saenko 06.07 16:15 3 - 1  
V. Khorolsky - S. Kalenik 06.07 14:15 2 - 3  
V. Vakhrushev - M. Balakiriev 06.07 01:05 3 - 1  
Y. Kibka - A. Fedorchenko 06.07 11:00 3 - 1  
Y. Kibka - M. Mosyuk 06.07 09:30 3 - 0  
Y. Kibka - S. Zemyancev 06.07 10:30 0 - 3  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 06.07 20:00 2 - 3  
Y. Kryvorotko - R. Malinka 06.07 15:00 0 - 3  
Y. Kryvorotko - V. Burylov 06.07 16:30 2 - 3  
Yur. Gavrilov - P. Plyushch 06.07 22:10 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krasilova - A. Stefanyuk 06.07 12:30 3 - 1  
A. Krasilova - I. Grushko 06.07 10:00 3 - 1  
A. Krasilova - M. Povaliaieva 06.07 11:30 3 - 0  
A. Stefanyuk - A. Krasilova 06.07 09:30 3 - 1  
A. Stefanyuk - I. Grushko 06.07 11:00 3 - 1  
A. Stefanyuk - M. Povaliaieva 06.07 10:30 0 - 3  
I. Grushko - A. Stefanyuk 06.07 08:00 0 - 3  
I. Grushko - M. Povaliaieva 06.07 09:00 3 - 1  
M. Povaliaieva - A. Krasilova 06.07 08:30 1 - 3  
M. Povaliaieva - I. Grushko 06.07 12:00 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 06.07 10:00 3 - 2  
Hanwha Eagles - NC Dinos 06.07 10:00 2 - 8  
Kiwoom Heroes - LG Twins 06.07 10:00 1 - 8  
Lotte Giants - KT Wiz 06.07 10:00 5 - 2  
SK Wyverns - Samsung Lions 06.07 10:00 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 06.07 06:00 1 - 6  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 06.07 07:00 2 - 1  
Orix Buffaloes - Hiroshima Carp 06.07 06:30 6 - 3  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 06.07 06:00 11 - 1  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 06.07 06:00 4 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 06.07 07:00 8 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 06.07 11:05 9 - 8  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 06.07 11:05    
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons 2 - Uni-President Lions 2 06.07 07:00 4 - 13  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - Jam. Richardson 06.07 22:00 2 - 6  
Jus. Thompson - John O'Shea 06.07 00:20 3 - 6  
Paul Hogan - Jim Williams 06.07 23:00 2 - 6  
Paul Hogan - Tony O'Shea 06.07 22:30 4 - 6  
R. Veenstra - J. Chaney 06.07 01:05 6 - 4  
Tony O'Shea - Jam. Richardson 06.07 23:35 2 - 6  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viten Orsa - VRZ Gomel (1.m.) 06.07 13:00 2 - 2  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gorjacsije (3x10 perc) 06.07 06:50 6 - 3  
Csernyije Grifonyij - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.07 21:50 5 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 06.07 13:50 6 - 4  
Gladiator - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.07 08:50 8 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.07 11:50 1 - 5  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 06.07 15:50 2 - 7  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.07 14:50 3 - 1  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.07 12:50 4 - 3  
Ljutyije Vepri - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.07 17:50 3 - 2  
Ognenyije Panteri - Bisztrije Riszi(3x10 perc) 06.07 18:50 3 - 6  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.07 20:50 4 - 7  
Reaktivnyije Bizonyij - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.07 22:50 4 - 5  
Sznyeznyije Medvegyi - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.07 23:50 9 - 6  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.07 11:00 2 - 3  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 06.07 05:50 2 - 4  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 06.07 05:50 2 - 4  
Vojnij Suomi - Gorjacsije (3x10 perc) 06.07 07:50    
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri(3x10 perc) 06.07 19:50 5 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.07 16:50 7 - 3  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo CU,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Caribe - San Isidro (2.m.) 06.07 01:00 78 - 79  
Jinotega - Matagalpa (2.m.) 06.07 02:00 93 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin 06.07 15:00 72 - 81  
Vechta - Ludwigsburg 06.07 19:00 76 - 81  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - Teuta Durres 06.07 17:00 1 - 0  
Flamurtari Vlore - Skenderbeu 06.07 17:00 0 - 1  
KF Laci - Vllaznia 06.07 17:00 5 - 2  
Luftetari Gjirokaster - KF Tirana 06.07 17:00 0 - 5  
Partizan Tirana - Kukesi 06.07 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 06.07 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - 1. FC Köln 06.07 18:00 1 - 1  
Bremen - Wolfsburg 06.07 13:30 0 - 1  
Union Berlin - Schalke 06.07 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Karlsruhe 06.07 13:30 1 - 0  
Hannover - Heidenheim 06.07 13:30 2 - 1  
VfB Stuttgart - Osnabrück 06.07 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Sonnenhof Grossaspach 06.07 17:00 1 - 1  
Jena - Kaiserslautern 06.07 14:00 1 - 2  
Münster - Unterhaching 06.07 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Musongati - AS Inter Star 06.07 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., ráj. a bennm.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Rosa - Curridabat 06.07 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Municipal Grecia 06.07 04:00 2 - 2  
Guadalupe FC - ADR Jicaral 06.07 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 06.07 17:00 5 - 0  
Pardubice - Vitkovice 06.07 17:00 2 - 1  
Vlasim - Dukla Praha 06.07 17:00 2 - 0  
Vysehrad - Chrudim 06.07 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Ceske Budejovice 06.07 15:00 0 - 0  
Olomouc - Ostrava 06.07 17:00 2 - 3  
Opava - Slovacko 06.07 15:00 1 - 1  
Slavia Praha - Plzen 06.07 19:00 0 - 0  
Teplice - Jablonec 06.07 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Köge 06.07 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus GF 06.07 17:00 2 - 3  
FC Köbenhavn - Randers 06.07 17:00 2 - 1  
Hobro - Lyngby 06.07 17:00 2 - 2  
Horsens - Bröndby 06.07 17:00 3 - 2  
Nordsjaelland - Midtjylland 06.07 17:00 0 - 1  
OB Odense - Esbjerg 06.07 17:00 3 - 1  
Sönderjyske - Silkeborg 06.07 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Daegu 06.07 12:00 1 - 2  
Suwon Bluewings - Gwangju 06.07 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Dinamo Minszk 06.07 17:00 0 - 4  
Sahtar Szoligorszk - Energetik-BGU Minszk 06.07 19:00 1 - 0  
Vityebszk - BATE Boriszov 06.07 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt Tartalék - FK Minszk Tartalék 06.07 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - Skala IF 06.07 16:00 1 - 0  
IF Fuglafjördur - AB Argir 06.07 16:00 4 - 2  
KI Klaksvik - NSI Runavik 06.07 16:00 1 - 1  
Vikingur Gota - B36 Torshavn 06.07 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 06.07 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 06.07 20:30 1 - 1  
PAOK - Olympiakosz 06.07 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 06.07 18:55 1 - 3  
Lokomotív Zágráb - Osijek 06.07 21:05 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Vikingur Reykjavik 06.07 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sektzia Nes Tziona - Maccabi Netanya 06.07 18:45 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 06.07 19:45 2 - 2  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Prishtina - Ferizaj 06.07 18:00 8 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 06.07 15:10 1 - 2  
Odra Opole - GKS Jastrzebie 06.07 17:00 1 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Radomiak Radom 06.07 17:00 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Olsztyn 06.07 12:40 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Znicz Pruszkow 06.07 16:00 4 - 3  
Bytovia Bytow - Gryf Wejherowo 06.07 18:00 1 - 1  
Garbarnia Krakkó - KS Polkowice 06.07 16:00 4 - 0  
Olimpia Elblag - Resovia Rzeszow 06.07 16:00 2 - 1  
Skra Czestochowa - GKS Katowice 06.07 17:30 1 - 0  
Stal Rzeszow - Widzew Lodz 06.07 13:05 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 06.07 15:00 2 - 1  
Rakow Czestochowa - LKS Lodz 06.07 12:30 1 - 1  
Wisla Krakkó - Legia Varsó 06.07 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Banga Gargzdai 06.07 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Ibar Rozaje 06.07 17:30 2 - 1  
Decic Tuzi - Mornar Bar 06.07 17:30 4 - 2  
Drezga - Arsenal Tivat 06.07 17:30 3 - 1  
Lovcen Cetinje - Jezero Plav 06.07 17:30 0 - 2  
Otrant Ulcinj - Jedinstvo Bijelo Polje 06.07 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Sutjeska Niksic 06.07 20:30 2 - 0  
Grbalj Radanovici - Titograd Podgorica 06.07 18:00 0 - 0  
Kom Podgorica - Rudar Pljevlja 06.07 20:00 1 - 1  
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad 06.07 20:00 4 - 1  
Zeta Golubovci - FK Podgorica 06.07 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 06.07 21:05 3 - 0  
ZTE - Puskás Akadémia 06.07 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Essen-Schönebeck 06.07 14:00 1 - 0  
Duisburg - Sand 06.07 14:00 0 - 2  
Freiburg - Jena 06.07 14:00 6 - 0  
Potsdam - Bayern München 06.07 14:00 1 - 5  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Kapfenberg 06.07 10:30 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Salzburg 06.07 17:00 0 - 6  
Rapid Wien - Sturm Graz 06.07 19:30 4 - 0  
Wolfsberg - LASK 06.07 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Pacos Ferreira 06.07 22:00 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Buducnost Dobanovci 06.07 17:30 1 - 0  
Smederevo - Zarkovo 06.07 17:30 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Macva Sabac 06.07 17:00 2 - 1  
Radnicki Nis - Rad Belgrád 06.07 15:00 4 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Triglav Kranj 06.07 18:00 1 - 0  
Domzale - Maribor 06.07 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Energetik Mari - Ahal FK 06.07 15:10 0 - 5  
Köpetdag Asgabat - Sagadam Türkmenbasi 06.07 16:00 1 - 1  
Nebitcsi Balkanabat - Merw Mari 06.07 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Dnipro-1 06.07 18:30 1 - 2  
Olimpik Doneck - Mariupol 06.07 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 06.07 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Giang - Fico Tay Ninh 06.07 10:30 1 - 0  
Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau 06.07 12:00 1 - 3  
Sanna Khanh Hoa - Long An 06.07 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Maardu Linnameeskond 06.07 12:00 0 - 2  
Vandra Vaprus - Nomme Utd. 06.07 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 06.07 14:00 1 - 2  
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond 06.07 18:00 0 - 2  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 06.07 12:00 5 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Noah Jereván 06.07 17:00 0 - 0  
MMA (UFC 250, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Caceres - Cha. Hooper 06.07 03:30 1 - 0  
A. Menifield - Dev. Clark 06.07 00:55 0 - 1  
Alex Perez - J. Formiga 06.07 01:35 1 - 0  
Alj. Sterling - C. Sandhagen 06.07 05:05 1 - 0  
Ama. Nunes - Fel. Spencer (női) 06.07 05:55 1 - 0  
C. Garbrandt - R. Assuncao 06.07 05:30 1 - 0  
C. Stamann - B. Kelleher 06.07 02:30 1 - 0  
Cha. Byrd - M. Pitolo 06.07 02:00 0 - 1  
E. Wineland - S. O'Malley 06.07 04:15 0 - 1  
H. Burns - E. Dunham 06.07 00:35 1 - 0  
I. Heinisch - G. Meerschaert 06.07 03:05 1 - 0  
N. Magny - Tony Martin 06.07 04:35 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
Cha. Elliott - Alex Bowman (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
D. Hamlin - J. Logano (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
Jim. Johnson - R. Blaney (Hampton) 06.07 21:00 0 - 1  
K. Harvick - Alex Bowman (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
K. Harvick - Cha. Elliott (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
Kurt Busch - Jim. Johnson (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
Kurt Busch - R. Blaney (Hampton) 06.07 21:00 0 - 1  
Kyle Busch - Alex Bowman (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - J. Logano (Hampton) 06.07 21:00 1 - 0  
Nascar, Hampton 2020 06.07 21:00    
Nascar, Hampton 2020 - Top 3 06.07 21:00    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Newcastle Knights 06.07 08:05 18 - 34  
Gold Coast Titans - Wests Tigers 06.07 10:30 28 - 23  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Academy 06.07 19:00 3 - 2  
Ural Military - Ural University 06.07 05:10 3 - 0  
Ural Raiders - Ural Air Force 06.07 07:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Energy 06.07 17:00 3 - 1  
Ural Mountains - Eurasia 06.07 15:00 3 - 0  
Ural Red Fox - Ural Stars 06.07 13:00 2 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - C. Steadman 06.07 16:00 2 - 2  
A. McGill - H. Miah 06.07 19:40 3 - 1  
B. Hawkins - A. McGill 06.07 21:40 2 - 2  
B. Hawkins - C. Steadman 06.07 18:30 3 - 0  
B. Hawkins - H. Miah 06.07 17:40 3 - 0  
C. Steadman - H. Miah 06.07 23:10 0 - 3  
K. Doherty - A. Carty 06.07 23:25 1 - 3  
K. Maflin - A. Carty 06.07 19:10 2 - 2  
K. Maflin - K. Doherty 06.07 17:55 1 - 3  
Neil Robertson - A. Carty 06.07 16:00 1 - 3  
Neil Robertson - K. Doherty 06.07 20:55 2 - 2  
Neil Robertson - K. Maflin 06.07 22:20 3 - 1  
Snooker (Championship League-16.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 16. csoport 06.07 21:00    
Snooker (Championship League-7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 7. csoport 06.07 21:00    
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - L. Hampel 06.07 11:30 2 - 0  
Den. Novak - M. Neuchrist 06.07 13:05 2 - 0  
Den. Novak - M. Neuchrist 06.07 13:05 2 - 0  
S. Kopp - Jur. Rodionov 06.07 09:00 1 - 2  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Malakhovich - G. Kolyshkov 06.07 12:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sholomitsky - S. Sharlay 06.07 11:00 2 - 0  
I. Volodkevich - A. Golinko 06.07 13:00 1 - 2  
R. Gumenyuk - E. Riman 06.07 16:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - Hazem Naw 06.07 11:30 1 - 2  
Con. Schmitz - J. Choinski 06.07 13:25 2 - 1  
Y.S. Born - L. Gelhardt 06.07 10:00 0 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Bradford - T. Carnevale-Miino 06.07 20:35 0 - 2  
Car. Bradford - T. Mercier 06.07 16:00 1 - 2  
J. Wojcik - L. Draxl 06.07 18:40 0 - 2  
P. Daciek - P. Zarazua 06.07 21:00 2 - 0  
P. Zarazua - S. Burnette 06.07 13:00 2 - 0  
S. Burnette - P. Daciek 06.07 15:10 0 - 2  
Seb. Murillo - M. Mandlik 06.07 13:00    
T. Carnevale-Miino - J. Wojcik 06.07 16:40 1 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Avzhiev - P. Zhelev 06.07 16:30 2 - 0  
D. Dimov - Ivalyo Georgiev 06.07 10:30 0 - 2  
I. Zapryanov - Yordan Yordanov 06.07 12:00 2 - 1  
Sevov Rumen - M. Mikhailov 06.07 13:30 0 - 2  
Tih. Simov - Shk. Lyubomir 06.07 15:00 0 - 2  
Ves. Apostolov - Bon. Tanev 06.07 09:00 2 - 0  
Tenisz (Smash Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsvetkov - Y. Gest 06.07 09:30 2 - 1  
V. Raitsov - R. Lavrentiev 06.07 11:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - J. Arconada 06.07 14:00 2 - 1  
Bra. Holt - F. Corwin 06.07 19:20 2 - 0  
Bra. Nakashima - Mar. Redlicki 06.07 22:15 2 - 0  
C. Altamirano - N. Chappell 06.07 18:00 2 - 0  
C. Langmo - A. Adamson 06.07 20:50 2 - 0  
D. Popko - P. Lorenzi 06.07 21:30 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - J. Livianu 06.07 16:20 2 - 0  
A. Parks - L. Sleeth 06.07 20:10 2 - 0  
E. Shibahara - G. Olmos 06.07 19:05 1 - 2  
E. Shibahara - P. Montez 06.07 20:25 0 - 2  
J. Elie - E. Mandlik 06.07 14:00 0 - 2  
J. Elie - May. Aikawa 06.07 17:50 2 - 1  
L. Sleeth - Shilin Xu 06.07 16:05 1 - 2  
May. Aikawa - H.T. Black 06.07 14:00 2 - 1  
N. Melichar - H.T. Black 06.07 19:00 1 - 2  
N. Melichar - S. Sewing 06.07 14:00 0 - 2  
P. Montez - Mary Closs 06.07 18:00 2 - 0  
Q. Gleason - A.E. Nefedova 06.07 15:50 0 - 2  
Q. Gleason - J. Livianu 06.07 20:10 2 - 0  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klintcharov - ZHANG, CHRIS 06.07 00:30 2 - 0  
A. Rai - M. Venus 06.07 07:00 0 - 2  
B. Satchel - O. Statham 06.07 06:00 0 - 2  
G. Stoupe - A. Hunt 06.07 05:05 2 - 1  
M. Sisam - I. Becroft 06.07 00:30 1 - 2  
R. Reynolds - R.J. Statham 06.07 07:20 0 - 2  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BENN S / MENDIETA F - D. Rowe / R. Statham 06.07 09:00    
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.07 10:30 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 06.07 11:10 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 06.07 12:40 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 06.07 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 06.07 08:10 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E /Dzavaryan H - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M 06.07 13:20 0 - 2  

 

2020.06.06.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mkrtchyan - A. Sahakyan 06.06 03:40 1 - 3  
A. Mkrtchyan - E. Grigoryan 06.06 02:00 1 - 3  
D. Ghotanyan - K. Papyan 06.06 15:20 3 - 2  
E. Grigoryan - Davit Avakimyan 06.06 04:00 0 - 3  
K. Altunyan - G. Gevorgyan 06.06 03:20 0 - 3  
M. Nazaryan - A. Mkrtchyan 06.06 05:40 3 - 2  
M. Nazaryan - A. Sahakyan 06.06 05:00 1 - 3  
R. Galoyan - A. Sahakyan 06.06 02:20 1 - 3  
R. Galoyan - E. Grigoryan 06.06 05:20 1 - 3  
R. Galoyan - M. Nazaryan 06.06 04:20 0 - 3  
Tra. Jokaklian - G. Gevorgyan 06.06 04:40 0 - 3  
V. Baghdasaryan - D. Ghotanyan 06.06 16:20 1 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - Man. Ghazaryan 06.06 13:00 0 - 3  
Mil. Gazaryan - M. Stepanyan 06.06 10:20 1 - 3  
R. Vardanyan - H. Matevosyan 06.06 15:40 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 06.06 16:00 1 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.06 14:00 1 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.06 12:30 2 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.06 22:30 3 - 2  
A. Frolov - Vla. Shirokov 06.06 11:00 0 - 3  
A. Frolov - Vla. Shirokov 06.06 13:00 3 - 0  
A. Gribkov - S. Vakar 06.06 14:30 1 - 3  
A. Prevednov - V. Safonov 06.06 11:00 3 - 0  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 06.06 20:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - S. Ogay 06.06 19:00 2 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 06.06 15:00 3 - 0  
A. Yanshaev - S. Vakar 06.06 16:30 3 - 2  
A. Yanshaev - S. Vakar 06.06 17:30 2 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.06 08:30 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.06 18:30 2 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.06 21:00 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 06.06 08:00 3 - 1  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.06 07:30 3 - 2  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.06 09:00 2 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 06.06 06:00 0 - 3  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 06.06 08:00 1 - 3  
D.E. Basmanov - S. Kuzmin 06.06 10:30 3 - 2  
D.E. Basmanov - V. Zhulyabin 06.06 22:00 1 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 06.06 06:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.06 19:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 06.06 21:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.06 20:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Prevednov 06.06 23:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 06.06 17:00    
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.06 14:30 1 - 3  
G.V. Vahnin - Dan. Andreev 06.06 07:00 2 - 3  
G.V. Vahnin - Dan. Andreev 06.06 09:00 2 - 3  
G.V. Vahnin - V. Rakhmanov 06.06 08:30 3 - 1  
I. Elistratov - A. Frolov 06.06 01:30 2 - 3  
I. Elistratov - A. Frolov 06.06 10:00 1 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.06 12:00 3 - 0  
I. Elistratov - Z. Khudaiberdiev 06.06 22:00 3 - 0  
I. Matveev - E. Kryuchkov 06.06 15:00 3 - 2  
I. Matveev - S. Homutov 06.06 16:30 0 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 06.06 11:00 2 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 06.06 12:30 1 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 06.06 22:30 0 - 3  
I. Tukh - V. Klimentev 06.06 15:30 2 - 3  
Ilya Novikov - D.E. Basmanov 06.06 12:00 3 - 0  
Ilya Novikov - D.E. Basmanov 06.06 13:30 2 - 3  
Ilya Novikov - I. Pandur 06.06 10:00 3 - 0  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.06 11:30 3 - 2  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.06 23:30 2 - 3  
N. Pashkov - I. Tukh 06.06 00:30 1 - 3  
N. Pashkov - I. Tukh 06.06 16:30 3 - 1  
N. Pashkov - S. Pyshkin 06.06 15:00 3 - 2  
N. Pashkov - V. Klimentev 06.06 01:00 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Gribkov 06.06 16:00 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 06.06 14:00 0 - 3  
O. Shagarov - A. Prevednov 06.06 10:00 3 - 1  
O. Shagarov - V. Safonov 06.06 12:00 3 - 0  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.06 08:00 3 - 2  
P. Pinkovskii - G.V. Vahnin 06.06 06:00 3 - 2  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 06.06 09:30 3 - 0  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.06 15:30 3 - 2  
S. Kuzmin - D.E. Basmanov 06.06 23:30 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.06 11:30 1 - 3  
S. Ogay - D. Molodtsov 06.06 08:30 3 - 2  
S. Ogay - V. Nemashkalo 06.06 07:00 3 - 2  
S. Ogay - V. Nemashkalo 06.06 09:30 3 - 1  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.06 01:30 3 - 2  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.06 14:30 1 - 3  
S. Pyshkin - V. Klimentev 06.06 17:00 0 - 3  
S. Vakar - O. Nikiforov 06.06 15:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 06.06 20:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.06 18:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 06.06 06:30 2 - 3  
V. Klimentev - N. Pashkov 06.06 14:00 1 - 3  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.06 00:00 1 - 3  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.06 16:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 06.06 18:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 06.06 06:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - S. Ogay 06.06 20:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 06.06 07:30 3 - 2  
V. Safonov - E. Ilyukhin 06.06 22:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - I. Pandur 06.06 23:00 2 - 3  
Val. Ivanov - O. Shagarov 06.06 11:30 2 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.06 00:30 0 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 06.06 10:30 1 - 3  
Y. Merkushin - And. Kirilenko 06.06 07:30 0 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 06.06 19:30 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - A. Frolov 06.06 23:00 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - I. Elistratov 06.06 00:00 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Vla. Shirokov 06.06 01:00 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Levshin - D. Havrysh 06.06 12:30 3 - 1  
B. Havryliuk - V. Kondratenko 06.06 09:20 3 - 1  
B. Havryliuk - Y. Tkachenko 06.06 14:20 1 - 3  
D. Matveev - A. Krutko 06.06 20:00 3 - 1  
Evg. Ivanov - V. Kyilo 06.06 12:35 2 - 3  
H. Zotov - A. Levshin 06.06 07:30 1 - 3  
H. Zotov - D. Havrysh 06.06 11:00 1 - 3  
H. Zotov - N. Korniyenko 06.06 09:30 2 - 3  
H. Zotov - Vlad. Klim 06.06 12:00 0 - 3  
I. Kanunnikov - A. Krutko 06.06 16:30 1 - 3  
I. Kanunnikov - D. Matveev 06.06 15:30 0 - 3  
I. Kanunnikov - Via. Diachenko 06.06 14:30 1 - 3  
I. Oranskiy - Evg. Ivanov 06.06 14:05 3 - 2  
I. Oranskiy - V. Kyilo 06.06 09:05 1 - 3  
I. Shyndel - K. Moroz 06.06 18:35 2 - 3  
I. Shyndel - Oleks. Kovalchuk 06.06 17:05 3 - 2  
I. Shyndel - R. Pirvelli 06.06 19:35 1 - 3  
I. Udovenko - K. Klymenko 06.06 07:45 3 - 1  
I. Udovenko - V. Melnykov 06.06 12:15 2 - 3  
I. Udovenko - V. Varchenko 06.06 11:15 1 - 3  
I. Udovenko - V. Vasko 06.06 09:45 1 - 3  
K. Klymenko - V. Varchenko 06.06 12:45 2 - 3  
Kir. Ivchenko - M. Marchuk 06.06 19:25 2 - 3  
Kir. Ivchenko - O. Liushnia 06.06 20:25 0 - 3  
Kir. Ivchenko - Vla. Litvinov 06.06 15:55 0 - 3  
Kir. Ivchenko - Yevhen Kyi 06.06 17:55 3 - 1  
N. Korniyenko - A. Levshin 06.06 10:30 3 - 2  
N. Korniyenko - D. Havrysh 06.06 13:30 2 - 3  
N. Korniyenko - Vlad. Klim 06.06 08:00 1 - 3  
O. Gomilko - Evg. Ivanov 06.06 08:35 3 - 2  
O. Gomilko - I. Oranskiy 06.06 10:05 3 - 0  
O. Gomilko - O. Obrazkov 06.06 13:05 3 - 0  
O. Gomilko - T. Yemelianov 06.06 11:35 0 - 3  
O. Gomilko - V. Kyilo 06.06 07:05 2 - 3  
O. Liushnia - M. Marchuk 06.06 17:25 3 - 1  
O. Liushnia - Vla. Litvinov 06.06 22:25 3 - 0  
O. Obrazkov - Evg. Ivanov 06.06 07:35 0 - 3  
O. Obrazkov - I. Oranskiy 06.06 12:05 3 - 1  
O. Obrazkov - T. Yemelianov 06.06 09:35 0 - 3  
O. Obrazkov - V. Kyilo 06.06 11:05 3 - 2  
O. Zhuravlov - I. Udovenko 06.06 13:15 3 - 0  
O. Zhuravlov - K. Klymenko 06.06 08:45 1 - 3  
O. Zhuravlov - V. Melnykov 06.06 10:15 3 - 2  
O. Zhuravlov - V. Varchenko 06.06 07:15 3 - 1  
O. Zhuravlov - V. Vasko 06.06 11:45 3 - 0  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 06.06 21:05 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - R. Pirvelli 06.06 15:35 1 - 3  
R. Pirvelli - K. Moroz 06.06 16:35 3 - 1  
S. Retynskyi - A. Levshin 06.06 08:30 2 - 3  
S. Retynskyi - H. Zotov 06.06 13:00 3 - 1  
S. Retynskyi - N. Korniyenko 06.06 11:30 3 - 1  
S. Retynskyi - Vlad. Klim 06.06 10:00 3 - 1  
S. Skhabitsky - B. Havryliuk 06.06 12:20 0 - 3  
S. Skhabitsky - V. Kolesnykov 06.06 09:50 2 - 3  
S. Skhabitsky - V. Kondratenko 06.06 11:20 3 - 1  
S. Skhabitsky - Y. Tkachenko 06.06 07:50 1 - 3  
T. Yemelianov - Evg. Ivanov 06.06 10:35 3 - 1  
T. Yemelianov - I. Oranskiy 06.06 08:05 0 - 3  
T. Yemelianov - V. Kyilo 06.06 13:35 2 - 3  
V. Kolesnykov - B. Havryliuk 06.06 08:20 1 - 3  
V. Kolesnykov - V. Kondratenko 06.06 13:50 2 - 3  
V. Kolesnykov - Y. Tkachenko 06.06 10:50 2 - 3  
V. Melnykov - K. Klymenko 06.06 14:15 1 - 3  
V. Melnykov - V. Varchenko 06.06 09:15 1 - 3  
V. Sazhnev - I. Shyndel 06.06 20:35 2 - 3  
V. Sazhnev - K. Moroz 06.06 14:35 2 - 3  
V. Sazhnev - Oleks. Kovalchuk 06.06 19:05 2 - 3  
V. Sazhnev - R. Pirvelli 06.06 17:35 3 - 2  
V. Vasko - K. Klymenko 06.06 10:45 3 - 1  
V. Vasko - V. Melnykov 06.06 08:15 1 - 3  
V. Vasko - V. Varchenko 06.06 13:45 3 - 2  
Via. Diachenko - A. Krutko 06.06 18:30 3 - 0  
Via. Diachenko - D. Matveev 06.06 18:00 2 - 3  
Vla. Litvinov - M. Marchuk 06.06 20:55 1 - 3  
Vlad. Klim - A. Levshin 06.06 14:00 2 - 3  
Vlad. Klim - D. Havrysh 06.06 09:00 3 - 2  
Y. Skorobahatyi - B. Havryliuk 06.06 10:20 3 - 1  
Y. Skorobahatyi - S. Skhabitsky 06.06 13:20 2 - 3  
Y. Skorobahatyi - V. Kolesnykov 06.06 11:50 0 - 3  
Y. Skorobahatyi - V. Kondratenko 06.06 07:20 2 - 3  
Y. Skorobahatyi - Y. Tkachenko 06.06 08:50 1 - 3  
Y. Tkachenko - V. Kondratenko 06.06 12:50 3 - 1  
Yevhen Kyi - M. Marchuk 06.06 21:55 1 - 3  
Yevhen Kyi - O. Liushnia 06.06 16:25 1 - 3  
Yevhen Kyi - Vla. Litvinov 06.06 18:55 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - L. Andreeva 06.06 16:45 0 - 3  
A. Dubrova - T. Yaroshenko 06.06 21:45 1 - 3  
A. Gordinskaya - O. Borodacheva 06.06 13:25 1 - 3  
A. Lapa - A. Gordinskaya 06.06 11:25 3 - 1  
A. Lapa - A. Stefanyuk 06.06 08:55 2 - 3  
A. Lapa - O. Borodacheva 06.06 14:25 3 - 0  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 06.06 14:55 3 - 1  
A. Stefanyuk - O. Borodacheva 06.06 09:55 3 - 1  
Anz. Hassan - A. Dubrova 06.06 19:45 0 - 3  
Anz. Hassan - E. Gubskaya 06.06 17:15 2 - 3  
Anz. Hassan - L. Andreeva 06.06 18:45 0 - 3  
Anz. Hassan - T. Yaroshenko 06.06 15:15 3 - 2  
E. Gubskaya - A. Dubrova 06.06 15:45 3 - 2  
E. Gubskaya - L. Andreeva 06.06 21:15 3 - 1  
E. Gubskaya - T. Yaroshenko 06.06 18:15 0 - 3  
I. Grushko - A. Gordinskaya 06.06 09:25 2 - 3  
I. Grushko - A. Lapa 06.06 12:25 1 - 3  
I. Grushko - A. Stefanyuk 06.06 10:55 1 - 3  
I. Grushko - O. Borodacheva 06.06 07:55 1 - 3  
I. Grushko - Yevg. Severina 06.06 13:55 1 - 3  
M. Voytekhova - A. Mydvetskaya 06.06 15:50 1 - 3  
M. Voytekhova - S. Yureneva 06.06 17:20 1 - 3  
M. Voytekhova - Y. Mikhailik 06.06 18:50 3 - 1  
N. Harmash - A. Dubrova 06.06 17:45 3 - 1  
N. Harmash - Anz. Hassan 06.06 20:45 3 - 0  
N. Harmash - E. Gubskaya 06.06 19:15 3 - 1  
N. Harmash - L. Andreeva 06.06 14:45 3 - 1  
N. Harmash - T. Yaroshenko 06.06 16:15 3 - 0  
R. Kurdova - A. Mydvetskaya 06.06 16:50 1 - 3  
R. Kurdova - M. Voytekhova 06.06 20:20 0 - 3  
R. Kurdova - Y. Mikhailik 06.06 17:50 3 - 1  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 06.06 18:20 3 - 1  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 06.06 16:20 3 - 2  
T. Yaroshenko - L. Andreeva 06.06 20:15 1 - 3  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 06.06 19:50 0 - 3  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 06.06 08:25 3 - 1  
Yevg. Severina - A. Lapa 06.06 10:25 0 - 3  
Yevg. Severina - A. Stefanyuk 06.06 12:55 3 - 0  
Yevg. Severina - O. Borodacheva 06.06 11:55 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brezitskiy - I. Gladkih 06.06 14:30 3 - 0  
A. Brezitskiy - I. Kuznetsov 06.06 08:05 2 - 3  
A. Brezitskiy - O. Shchytka 06.06 11:00 3 - 0  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 06.06 12:55 3 - 0  
A. Levadniy - Artem Gubenko 06.06 10:20 1 - 3  
A. Levadniy - E. Pismenniy 06.06 12:05 3 - 2  
A. Levadniy - N. Telnoy 06.06 13:50 2 - 3  
A. Levadniy - S. Gogenko 06.06 08:35 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 06.06 10:00 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - Ale. Medvedev 06.06 08:50 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - S. Melkumyan 06.06 11:10 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 06.06 12:20 3 - 1  
And. Zaitsev - D. Baystryuchenko 06.06 02:50 3 - 2  
And. Zaitsev - D. Kryshtal 06.06 22:00 1 - 3  
And. Zaitsev - K. Yehorov 06.06 00:50 3 - 2  
Artem Gubenko - S. Gogenko 06.06 15:00 1 - 3  
Artem Gubenko - S. Tsybulin 06.06 09:10 0 - 3  
D. Arzanov - And. Zaitsev 06.06 03:20 2 - 3  
D. Arzanov - D. Baystryuchenko 06.06 01:20 1 - 3  
D. Arzanov - D. Kryshtal 06.06 04:20 3 - 2  
D. Arzanov - K. Yehorov 06.06 02:20 3 - 1  
D. Baystryuchenko - D. Kryshtal 06.06 23:00 1 - 3  
D. Kryshtal - And. Zaitsev 06.06 01:50 3 - 0  
D. Kryshtal - D. Baystryuchenko 06.06 00:20 0 - 3  
D. Kryshtal - K. Yehorov 06.06 03:50 2 - 3  
D. Pesternikov - A. Gaponov 06.06 17:45 3 - 2  
D. Pesternikov - Y. Kravets 06.06 15:25 3 - 0  
E. Pismenniy - Artem Gubenko 06.06 08:00 0 - 3  
E. Pismenniy - S. Gogenko 06.06 10:55 0 - 3  
E. Pismenniy - S. Tsybulin 06.06 14:25 0 - 3  
I. Gaysin - D. Halai 06.06 21:40 0 - 3  
I. Gaysin - N. Zinov 06.06 22:40 1 - 3  
I. Kuznetsov - I. Gladkih 06.06 09:15 3 - 0  
I. Kuznetsov - O. Shchytka 06.06 15:05 3 - 2  
K. Yehorov - D. Baystryuchenko 06.06 04:50 2 - 3  
M. Myronchenko - M. Zakladnyi 06.06 19:45 2 - 3  
M. Myronchenko - P. Cherednichenko 06.06 18:00 3 - 1  
M. Myronchenko - P. Pugach 06.06 19:05 1 - 3  
M. Myronchenko - Petr Kolesnik 06.06 17:20 3 - 0  
M. Myronchenko - S. Kubrak 06.06 20:50 0 - 3  
M. Zakladnyi - P. Pugach 06.06 17:55 3 - 1  
M. Zakladnyi - Petr Kolesnik 06.06 20:55 3 - 1  
N. Mosiuk - A. Gaponov 06.06 16:00 1 - 3  
N. Mosiuk - D. Pesternikov 06.06 18:20 1 - 3  
N. Mosiuk - V. Plishilo 06.06 19:30 0 - 3  
N. Mosiuk - Y. Kravets 06.06 17:10 2 - 3  
N. Telnoy - Artem Gubenko 06.06 12:40 0 - 3  
N. Telnoy - E. Pismenniy 06.06 09:45 1 - 3  
N. Telnoy - S. Gogenko 06.06 07:25 3 - 1  
N. Telnoy - S. Tsybulin 06.06 11:30 3 - 2  
N. Zinov - D. Halai 06.06 23:40 3 - 1  
N. Zinov - I. Udod 06.06 22:10 3 - 1  
O. Didukh - D. Pysar 06.06 14:35 3 - 0  
O. Didukh - V. Efimov 06.06 15:45 3 - 1  
O. Didukh - V. Lyevshyn 06.06 16:55 3 - 1  
O. Gavrilyuk - A. Guchok 06.06 18:10 3 - 0  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 06.06 15:50 0 - 3  
O. Kostiuk - I. Semeniuk 06.06 09:00 3 - 1  
O. Kostiuk - R. Vakarash 06.06 12:30 3 - 1  
O. Kostiuk - S. Stelmashchuk 06.06 11:20 3 - 2  
O. Kostiuk - Y. Vorsulyak 06.06 10:10 2 - 3  
O. Shchytka - I. Gladkih 06.06 13:20 3 - 1  
O. Shevchuk - A. Guchok 06.06 15:15 2 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 06.06 17:00 1 - 3  
O. Shevchuk - V. Malashevsky 06.06 19:20 3 - 2  
P. Cherednichenko - Petr Kolesnik 06.06 20:20 3 - 0  
P. Pugach - P. Cherednichenko 06.06 21:25 3 - 2  
P. Pugach - Petr Kolesnik 06.06 18:30 2 - 3  
R. Onischenko - A. Brezitskiy 06.06 12:10 3 - 1  
R. Onischenko - I. Kuznetsov 06.06 10:25 2 - 3  
R. Onischenko - S. Harenko 06.06 13:55 3 - 0  
R. Vakarash - I. Semeniuk 06.06 07:50 3 - 1  
R. Vakarash - S. Stelmashchuk 06.06 09:35 3 - 1  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 06.06 11:55 2 - 3  
S. Gogenko - S. Tsybulin 06.06 13:15 3 - 0  
S. Harenko - A. Brezitskiy 06.06 09:50 3 - 1  
S. Harenko - I. Gladkih 06.06 11:35 3 - 1  
S. Harenko - I. Kuznetsov 06.06 12:45 2 - 3  
S. Harenko - O. Shchytka 06.06 07:30 3 - 0  
S. Kubrak - M. Zakladnyi 06.06 18:35 0 - 3  
S. Kubrak - P. Cherednichenko 06.06 17:25 3 - 2  
S. Kubrak - P. Pugach 06.06 20:15 3 - 1  
S. Kubrak - Petr Kolesnik 06.06 19:40 3 - 0  
S. Melkumyan - A. Kuharchuk 06.06 08:15 3 - 1  
S. Melkumyan - Ale. Medvedev 06.06 10:35 3 - 0  
S. Stelmashchuk - I. Semeniuk 06.06 10:45 1 - 3  
S. Stelmashchuk - Y. Vorsulyak 06.06 08:25 1 - 3  
V. Efimov - D. Pysar 06.06 17:30 3 - 1  
V. Kotov - A. Guchok 06.06 16:25 0 - 3  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 06.06 18:45 3 - 1  
V. Kotov - O. Shevchuk 06.06 19:55 3 - 2  
V. Kotov - V. Malashevsky 06.06 17:35 0 - 3  
V. Lyevshyn - D. Pysar 06.06 16:20 2 - 3  
V. Lyevshyn - V. Efimov 06.06 15:10 3 - 2  
V. Malashevsky - A. Guchok 06.06 20:30 0 - 3  
V. Plishilo - A. Gaponov 06.06 14:50 3 - 1  
V. Plishilo - D. Pesternikov 06.06 16:35 1 - 3  
V. Plishilo - Y. Kravets 06.06 18:55 3 - 0  
V. Tuchkevych - Ale. Medvedev 06.06 07:40 1 - 3  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 06.06 09:25 1 - 3  
Y. Kravets - A. Gaponov 06.06 20:05 3 - 0  
Y. Vorsulyak - I. Semeniuk 06.06 13:05 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aleks. Sova - O. Tsiupko 06.06 10:30 3 - 0  
Ali. Kurtenko - Aleks. Sova 06.06 09:20 3 - 0  
Ali. Kurtenko - O. Tsiupko 06.06 07:35 3 - 0  
Ali. Kurtenko - V. Kurtenko 06.06 11:40 3 - 0  
O. Melnik - Aleks. Sova 06.06 11:05 3 - 0  
O. Melnik - Ali. Kurtenko 06.06 12:15 2 - 3  
O. Melnik - O. Tsiupko 06.06 08:45 3 - 1  
O. Melnik - V. Kurtenko 06.06 09:55 1 - 3  
V. Kurtenko - O. Tsiupko 06.06 12:50 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - N. Maleev 06.06 13:00 0 - 3  
A. Averyanov - S. Vavrenyuk 06.06 09:30 0 - 3  
A. Averyanov - Yur. Novikov 06.06 08:30 0 - 3  
A. Borodachev - A. Naida 06.06 11:00 0 - 3  
A. Borodachev - R. Gnoeviy 06.06 10:30 0 - 3  
A. Fedorchenko - I. Kutniy 06.06 17:00 3 - 1  
A. Fedorchenko - L. Kuzo 06.06 15:00 3 - 2  
A. Fedorchenko - M. Teteruk 06.06 18:30 3 - 1  
A. Fedorchenko - R. Malinka 06.06 13:30 3 - 1  
A. Grabskiy - S. Buluy 06.06 19:45 3 - 1  
A. Grabskiy - S. Kalenik 06.06 18:45 1 - 3  
A. Grabskiy - V. Khorolsky 06.06 17:15 2 - 3  
A. Kovrikov - A. Elkhov 06.06 16:00 3 - 2  
A. Kovrikov - M. Varchenko 06.06 19:30 3 - 2  
A. Kovrikov - R. Tsubera 06.06 15:00 3 - 2  
A. Mashtakov - E. Yunusov 06.06 23:55 3 - 1  
A. Naida - R. Gnoeviy 06.06 09:00 3 - 0  
A. Naida - V. Zaychenko 06.06 11:30 3 - 1  
D. Aseev - M. Mosyuk 06.06 11:30 3 - 2  
D. Aseev - V. Ratushniak 06.06 10:00 1 - 3  
D. Kebalo - I. Glivenko 06.06 12:45 3 - 2  
D. Kebalo - O. Pavlyuk 06.06 11:15 3 - 0  
D. Kebalo - P. Babenko 06.06 13:45 3 - 2  
I. Glivenko - D. Kebalo 06.06 09:45 2 - 3  
I. Glivenko - O. Pavlyuk 06.06 13:15 3 - 1  
I. Glivenko - P. Babenko 06.06 08:45 0 - 3  
I. Khakhamidi - V. Kuzmenko 06.06 23:55 2 - 3  
I. Kutniy - L. Kuzo 06.06 17:30 1 - 3  
I. Kutniy - Y. Kryvorotko 06.06 14:00 3 - 0  
K. Gnoevoy - O. Chetverikov 06.06 01:05 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 06.06 15:30 3 - 1  
K. Kirsanov - M. Teteruk 06.06 14:00 3 - 1  
K. Kirsanov - R. Malinka 06.06 17:30 3 - 2  
L. Kuzo - K. Kirsanov 06.06 17:00 3 - 1  
L. Kuzo - O. Dukhovenko 06.06 13:30 2 - 3  
L. Kuzo - Y. Kryvorotko 06.06 19:00 3 - 2  
M. Balakiriev - D. Derevinskyi 06.06 22:45 3 - 2  
M. Balakiriev - V. Vakhrushev 06.06 21:35 3 - 0  
M. Mosyuk - D. Aseev 06.06 08:30 3 - 0  
M. Mosyuk - V. Ratushniak 06.06 12:00 0 - 3  
M. Mosyuk - Y. Kibka 06.06 07:30 3 - 1  
M. Teteruk - I. Kutniy 06.06 14:30 0 - 3  
M. Teteruk - L. Kuzo 06.06 19:30 2 - 3  
M. Teteruk - O. Dukhovenko 06.06 18:00 1 - 3  
M. Varchenko - A. Elkhov 06.06 14:30 1 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 06.06 16:30 3 - 1  
M. Varchenko - R. Tsubera 06.06 15:30 0 - 3  
Maks. Deynega - Kir. Deynega 06.06 02:50 2 - 3  
N. Maleev - A. Averyanov 06.06 10:00 0 - 3  
N. Maleev - S. Vavrenyuk 06.06 08:00 3 - 2  
O. Dukhovenko - A. Fedorchenko 06.06 20:00 2 - 3  
O. Dukhovenko - K. Kirsanov 06.06 15:00 0 - 3  
O. Dukhovenko - Y. Kryvorotko 06.06 16:30 0 - 3  
O. Pavlyuk - I. Glivenko 06.06 10:15 1 - 3  
O. Saenko - A. Mashtakov 06.06 21:35 3 - 0  
O. Saenko - E. Yunusov 06.06 22:45 1 - 3  
Ole. Zaitsev - Kir. Deynega 06.06 01:40 2 - 3  
Ole. Zaitsev - Maks. Deynega 06.06 01:05 2 - 3  
P. Babenko - D. Kebalo 06.06 10:45 2 - 3  
P. Babenko - I. Glivenko 06.06 11:45 3 - 0  
P. Babenko - O. Pavlyuk 06.06 12:15 0 - 3  
P. Khakhamidi - D. Derevinskyi 06.06 21:00 3 - 1  
P. Khakhamidi - M. Balakiriev 06.06 23:20 0 - 3  
P. Khakhamidi - V. Vakhrushev 06.06 22:10 3 - 1  
R. Gimadeev - A. Mashtakov 06.06 22:10 3 - 0  
R. Gimadeev - E. Yunusov 06.06 21:00 3 - 0  
R. Gimadeev - O. Saenko 06.06 23:20 3 - 2  
R. Gnoeviy - A. Borodachev 06.06 07:30 1 - 3  
R. Malinka - M. Teteruk 06.06 16:30 3 - 0  
R. Malinka - O. Dukhovenko 06.06 18:30 3 - 1  
R. Malinka - Y. Kryvorotko 06.06 14:30 3 - 0  
R. Tsubera - A. Elkhov 06.06 17:00 3 - 1  
R. Tsubera - A. Kovrikov 06.06 18:00 2 - 3  
R. Tsubera - M. Varchenko 06.06 18:30 3 - 0  
S. Buluy - S. Kalenik 06.06 17:45 0 - 3  
S. Buluy - V. Khorolsky 06.06 18:15 2 - 3  
S. Kalenik - A. Grabskiy 06.06 15:45 3 - 0  
S. Kalenik - S. Buluy 06.06 14:45 3 - 0  
S. Vavrenyuk - A. Averyanov 06.06 12:30 1 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 06.06 13:30 2 - 3  
V. Khorolsky - A. Grabskiy 06.06 14:15 1 - 3  
V. Khorolsky - S. Buluy 06.06 15:15 2 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 06.06 16:15 0 - 3  
V. Ratushniak - D. Aseev 06.06 12:30 3 - 0  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 06.06 09:00 0 - 3  
V. Ratushniak - Y. Kibka 06.06 08:00 3 - 1  
V. Smetenko - Kir. Deynega 06.06 00:30 3 - 2  
V. Smetenko - Maks. Deynega 06.06 02:15 3 - 2  
V. Vakhrushev - D. Derevinskyi 06.06 23:55 1 - 3  
V. Zaychenko - A. Naida 06.06 10:00 3 - 2  
Vla. Gorelov - I. Khakhamidi 06.06 21:35 3 - 0  
Vla. Gorelov - V. Kuzmenko 06.06 22:45 2 - 3  
Y. Kibka - D. Aseev 06.06 09:30 1 - 3  
Y. Kibka - M. Mosyuk 06.06 10:30 0 - 3  
Y. Kibka - V. Ratushniak 06.06 11:00 0 - 3  
Y. Kryvorotko - A. Fedorchenko 06.06 18:00 0 - 3  
Y. Kryvorotko - K. Kirsanov 06.06 19:30 3 - 2  
Y. Kryvorotko - M. Teteruk 06.06 16:00 2 - 3  
Yur. Gavrilov - I. Khakhamidi 06.06 22:10 3 - 2  
Yur. Gavrilov - V. Kuzmenko 06.06 21:00 1 - 3  
Yur. Gavrilov - Vla. Gorelov 06.06 23:20 3 - 2  
Yur. Novikov - A. Averyanov 06.06 11:30 3 - 0  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 06.06 10:30 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 06.06 07:00 4 - 3  
Hanwha Eagles - NC Dinos 06.06 07:00 2 - 14  
Kiwoom Heroes - LG Twins 06.06 10:00 5 - 4  
Lotte Giants - KT Wiz 06.06 10:00 1 - 0  
SK Wyverns - Samsung Lions 06.06 10:00 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 06.06 06:00 3 - 8  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 06.06 06:00 5 - 7  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 06.06 06:00 4 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 06.06 11:05 14 - 3  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 06.06 11:05 6 - 9  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Chinatrust Brothers 2 06.06 07:00 6 - 9  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - J. Askew 06.06 14:45 2 - 5  
Andy Jenkins - K. Kay 06.06 12:10 5 - 1  
B. Koltsov - Andy Jenkins 06.06 12:25 5 - 4  
B. Koltsov - Sco. Mitchell 06.06 15:25 5 - 4  
J. Askew - B. Koltsov 06.06 16:40 5 - 4  
J. Askew - K. Kay 06.06 13:55 5 - 4  
J. Askew - Sco. Mitchell 06.06 17:30 5 - 3  
K. Kay - B. Koltsov 06.06 12:45 0 - 5  
K. Kay - M. Webster 06.06 15:00 4 - 5  
M. Webster - Andy Jenkins 06.06 16:00 5 - 3  
M. Webster - B. Koltsov 06.06 14:15 5 - 4  
M. Webster - J. Askew 06.06 17:50 5 - 4  
Sco. Mitchell - Andy Jenkins 06.06 13:30 5 - 4  
Sco. Mitchell - K. Kay 06.06 16:20 5 - 2  
Sco. Mitchell - M. Webster 06.06 17:05 2 - 5  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chaney - John O'Shea 06.06 23:10 5 - 5  
J. Chaney - Jus. Thompson 06.06 22:30 6 - 4  
John O'Shea - R. Veenstra 06.06 22:00 4 - 6  
Jus. Thompson - R. Veenstra 06.06 23:40 5 - 5  
L. Winstanley - Sta. Pace 06.06 00:30 6 - 0  
T. Osborne - Lau. Turner 06.06 01:00 4 - 6  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gladiator (3x10 perc) 06.06 05:50 2 - 6  
Beszhenyije Pszi - Gorjacsije(3x10p) 06.06 07:50 7 - 4  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.06 20:50 7 - 7  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.06 12:50 4 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 06.06 14:50 4 - 3  
Gladiator - Vojnij Suomi(3x10p) 06.06 08:50 5 - 6  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.06 11:00 6 - 11  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.06 15:50 4 - 0  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.06 11:50 4 - 5  
Ljutyije Vepri - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.06 19:50 11 - 3  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.06 16:50 5 - 2  
Ognenyije Panteri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 06.06 18:50 7 - 5  
Reaktivnyije Bizonyij - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.06 21:50 6 - 7  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.06 13:50 3 - 1  
Vojnij Suomi - Gorjacsije (3x10 perc) 06.06 06:50 7 - 4  
Zvukovaja Ataka - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.06 17:50 6 - 9  
Kosárlabda (Német bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ulm 06.06 20:30 85 - 95  
Göttingen - Crailsheim 06.06 16:30 89 - 78  
Kosárlabda (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragon Oil Hazar - Gurlusikcsi Asgabat 06.06 14:00 63 - 68  
Galkan Asgabat - Girat Asgabat 06.06 12:00 81 - 62  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Helsinki - Stadin ja Keravan 06.06 13:00 0 - 1  
Helsinki CC - Bengals Tigers 06.06 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Botev Vraca 06.06 17:45 0 - 1  
Dunav Ruse - Arda Kardzsali 06.06 16:00 0 - 0  
Vitosa Bistrica - CSZKA Szófia 06.06 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Hertha BSC 06.06 18:30 1 - 0  
Düsseldorf - Hoffenheim 06.06 15:30 2 - 2  
E. Frankfurt - Mainz 06.06 15:30 0 - 2  
Leverkusen - Bayern München 06.06 15:30 2 - 4  
RB Leipzig - Paderborn 06.06 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Nürnberg 06.06 13:00 1 - 1  
Regensburg - Darmstadt 06.06 13:00 3 - 0  
Wehen - Dynamo Dresden 06.06 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Würzburg 06.06 14:00 1 - 2  
Braunschweig - Bayern München Amatőr 06.06 14:00 1 - 1  
Duisburg - Chemnitz 06.06 14:00 2 - 1  
Meppen - Rostock 06.06 14:00 0 - 3  
Waldhof Mannheim - Viktoria Köln 06.06 14:00 2 - 1  
Zwickau - Hallescher FC 06.06 14:00 5 - 1  
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aigle Noir - Rukinzo 06.06 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - Cartagines 06.06 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Sokolov 06.06 17:00 1 - 0  
Usti nad Labem - Varnsdorf 06.06 17:00 2 - 3  
Zizkov - Lisen 06.06 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Sparta Praha 06.06 20:00 0 - 1  
Liberec - Mladá Boleslav 06.06 18:00 2 - 2  
Zlín - Pribram 06.06 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Nyköbing 06.06 15:30 1 - 0  
Roskilde - Fremad Amager 06.06 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Kolding 06.06 14:00 1 - 0  
Farum - Hjörring 06.06 14:00 0 - 2  
VSK Aarhus - Thy-Thisted 06.06 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup-SF - Aalborg 06.06 14:00 1 - 3  
Vildbjerg - Köge 06.06 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Sangju Sangmu 06.06 12:00 1 - 1  
FC Seoul - Jeonbuk 06.06 09:30 1 - 4  
Pohang - Ulsan 06.06 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Siheung Citizen FC 06.06 12:00 3 - 0  
Anyang - Goyang Citizen 06.06 08:00 2 - 0  
Chungnam Asan - Jeonju Citizen 06.06 12:00 1 - 0  
Daejeon Citizen - Chuncheon 06.06 12:00 3 - 0  
Gangneung City - Cheongju 06.06 12:00 2 - 1  
Gimhae City - Cheonan City 06.06 12:00 4 - 2  
Gyeongju Citizen - Ansan Greeners 06.06 06:00 0 - 0  
Gyeongju KHNP - SMC Engineering 06.06 10:00 4 - 0  
Gyeongnam - Mokpo City 06.06 12:00 3 - 3  
Hwaseong - Daejeon Korail 06.06 09:00 2 - 2  
Jeju - Solwol 06.06 08:00 4 - 0  
Jeonnam - Chungju Citizen 06.06 08:00 2 - 0  
Paju Citizen - Gimpo Citizen 06.06 07:00 2 - 2  
Seoul E-Land - Changwon City 06.06 13:00 1 - 0  
Suwon City - Hyochang 06.06 09:00 10 - 0  
Ulsan Citizen - Bucheon 06.06 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - FK Minszk 06.06 19:00 6 - 1  
Isloch Minszk - Ruh Breszt 06.06 15:00 1 - 1  
Slavia Mozír - Nyeman Grodno 06.06 17:00 1 - 3  
Szluck - Torpedo Zogyino 06.06 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Szmorgon 06.06 15:00 1 - 0  
Bumprom Gomel - Dnyapro Mogiljev 06.06 12:00 0 - 6  
Energetik-BGATU - Osztrovec 06.06 15:00 2 - 6  
Gorki - Osmjani 06.06 14:00 0 - 3  
Kronon Sztolbci - Granit Mikasevicsi 06.06 15:00 0 - 6  
Meliorator Zsitkovicsi - Lida 06.06 13:00 1 - 1  
Oszipovicsi - Szputnyik Recsica 06.06 12:00 1 - 3  
Persi Region - Lokomotív Gomel 06.06 17:00 0 - 15  
Polock 2019 - Himik Szvetlogorszk 06.06 13:00 1 - 3  
SZMI Autotransz - Szlonyim-2017 06.06 15:00 2 - 5  
Sztenlesz Pinszk - Arszenál Dzjerzsinszk 06.06 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk Tart. - Dinamo Minszk Tartalék 06.06 14:00 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk Tart. - Energetik-BGU Minszk Tar. 06.06 13:00 3 - 1  
Vityebszk Tartalék - BATE Boriszov Tartalék 06.06 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Thun 06.06 11:00 1 - 1  
Honka - Lahti 06.06 14:00 1 - 2  
Luzern - Schaffhausen 06.06 11:00 2 - 2  
Sandnes Ulf - Viking Stavanger 06.06 18:00 1 - 3  
Sarpsborg - Sandefjord 06.06 13:00 3 - 1  
Slovan Bratislava - Pohronie 06.06 14:00 2 - 0  
Young Boys - Lausanne 06.06 13:00    
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hoyvik - B71 Sandoy 06.06 17:00 1 - 2  
Vestur Sorvagur - AB Argir 2 06.06 16:00 2 - 0  
Vikingur Gota 2 - B68 Toftir 06.06 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TB Tvöroyri - HB Torshavn 06.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Volosz NFC 06.06 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - OFI 06.06 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - HNK Gorica 06.06 18:55 0 - 0  
Varazdin - Dinamo Zágráb 06.06 21:05 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alftanes - Fram 06.06 16:00 0 - 4  
Haukar - Ellidi 06.06 15:00 3 - 1  
Throttur Vogar - Aegir 06.06 16:00 2 - 1  
Vesturbaer - Kari Akranes 06.06 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Selfoss 06.06 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Hadera 06.06 19:00 5 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana 06.06 19:15 2 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Ashdod 06.06 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 06.06 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - TBB Nieciecza 06.06 12:40 1 - 0  
Warta Poznan - Olimpia Grudziadz 06.06 15:10 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Stal Stalowa Wola 06.06 17:40 1 - 2  
Lech Poznan 2 - Pogon Siedlce 06.06 12:00 2 - 1  
Legionovia Legionowo - Elana Torun 06.06 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock 06.06 15:00 2 - 2  
Pogon Szczecin - Cracovia Krakkó 06.06 20:00 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 06.06 17:30 3 - 3  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Atmosfera Mazeikiai 06.06 15:00 2 - 1  
Hegelmann Litauen - Vilnius BFA 06.06 14:00 4 - 0  
Minija 2017 - Jonava 06.06 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Suduva Marijampole 06.06 16:00 1 - 3  
Zalgiris Kaunas - Zalgiris Vilnius 06.06 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Kisvárda 06.06 19:00 2 - 0  
Mezőkövesd - Paks 06.06 16:55 0 - 2  
Újpest - Honvéd 06.06 21:05 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Frankfurt 06.06 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors OÖ - Wacker Innsbruck 06.06 15:00 2 - 1  
Grazer AK - Austria Lustenau 06.06 20:25 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 06.06 17:00 0 - 2  
Altach - WSG Tirol 06.06 17:00 1 - 1  
St. Pölten - Austria Wien 06.06 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Moreirense 06.06 22:15 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Chindia Targoviste 06.06 14:00    
Sepsi OSK - Hermannstadt 06.06 14:30    
Viitorul Constanta - CSM Politechnika Iasi 06.06 14:00    
Voluntari - Academica Clinceni 06.06 14:00    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias 06.06 14:00    
CFR Cluj - FCS Bukarest 06.06 14:00    
Univ. Craiova 1948 - Botosani 06.06 14:00    
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Novi Pazar 06.06 17:30 4 - 0  
Dinamo Vranje - Zemun 06.06 17:30 0 - 2  
Kabel Novi Sad - Radnicki Pirot 06.06 17:30 0 - 0  
Sindjelic Belgrád - Kolubara Lazarevac 06.06 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 06.06 19:00 4 - 1  
Cukaricki - Indija 06.06 21:00 0 - 1  
Javor Ivanjica - Vojvodina 06.06 14:00 1 - 3  
Spartak Subotica - Partizan Belgrád 06.06 16:30 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana 06.06 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Asgabat - Altin Aszir Asgabat 06.06 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Deszna Csernigov 06.06 16:00 3 - 2  
Zorya Luganszk - Kolosz Kovalivka 06.06 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Dinh - Dak Lak 06.06 11:30 4 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Hoang Anh Gia Lai 06.06 14:00 3 - 0  
Quang Nam - Thanh Hoa 06.06 12:00 2 - 1  
Song Lam Nghe An - Da Nang 06.06 12:00 1 - 0  
Than Quang Ninh - Hong Linh Ha Tinh 06.06 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Trans Narva 06.06 15:00 0 - 0  
Levadia Tallinn - Kalev Tallinn 06.06 12:00 4 - 0  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - Har. Burton (Hampton) 06.06 22:30 0 - 1  
A.J. Allmendinger - D. Hemric (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
A.J. Allmendinger - N. Gragson (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
Bra. Jones - A. Cindric (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
Bra. Jones - Har. Burton (Hampton) 06.06 22:30 0 - 1  
D. Hemric - N. Gragson (Hampton) 06.06 22:30 0 - 1  
J. Allgaier - A. Cindric (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
J. Allgaier - Bra. Jones (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
J. Allgaier - C. Briscoe (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
J. Allgaier - Har. Burton (Hampton) 06.06 22:30 0 - 1  
J. Allgaier - R. Chastain (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
Nascar Xfinity Series, Hampton 2020 06.06 22:30    
Nascar Xfinity Series, Hampton 2020 - Top 3 06.06 22:30    
R. Chastain - A. Cindric (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
R. Chastain - Bra. Jones (Hampton) 06.06 22:30 1 - 0  
R. Chastain - Har. Burton (Hampton) 06.06 22:30 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 06.06 11:35 16 - 26  
Parramatta Eels - Manly-Warringah SeaEagles 06.06 09:30 19 - 16  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KOLIN - LAZNE TOUSEN 06.06 10:00 0 - 2  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Air Force 06.06 17:00 2 - 3  
Ural Military - Ural Academy 06.06 05:10 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 06.06 15:00 1 - 3  
Ural Red Fox - Ural City 06.06 13:00 2 - 3  
Ural Stars - Eurasia 06.06 17:00 1 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - L. Highfield 06.06 16:00 3 - 0  
B. Woollaston - R.T. Chuan Leong 06.06 19:20 3 - 0  
Jim. Robertson - B. Woollaston 06.06 21:50 2 - 2  
Jim. Robertson - L. Highfield 06.06 18:30 2 - 2  
Jim. Robertson - R.T. Chuan Leong 06.06 17:05 3 - 0  
Jor. Brown - J.R. Clarke 06.06 22:40 0 - 3  
L. Highfield - R.T. Chuan Leong 06.06 20:40 3 - 0  
Ric. Walden - J.R. Clarke 06.06 18:35 3 - 0  
Ric. Walden - Jor. Brown 06.06 17:05 2 - 2  
S. Bingham - J.R. Clarke 06.06 16:00 3 - 0  
S. Bingham - Jor. Brown 06.06 19:40 2 - 2  
S. Bingham - Ric. Walden 06.06 21:30 2 - 2  
Snooker (Championship League - 1. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 1. csoport 06.06 21:00    
Snooker (Championship League - 8. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 8. csoport 06.06 21:00    
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - D. Pichler 06.06 11:35 1 - 2  
J. Melzer - Luk. Neumayer 06.06 16:50 1 - 2  
P. Oswald - A. Erler 06.06 19:25 2 - 0  
S. Kopp - Luk. Neumayer 06.06 10:00 0 - 2  
S. Ofner - M. Neuchrist 06.06 14:15 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - F. Broska 06.06 10:00 2 - 0  
J. Choinski - Hazem Naw 06.06 11:30 1 - 2  
Y.S. Born - Con. Schmitz 06.06 13:30 0 - 2  
Tenisz (GST MatchPlay, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - M. Giron 06.06 01:00 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Avzhiev - Gergi Slavov 06.06 16:30 2 - 0  
G. Kanev - Sevov Rumen 06.06 12:00 2 - 1  
Iv. Ganchev - Yordan Yordanov 06.06 10:30 1 - 2  
Kri. Mitev - Shk. Lyubomir 06.06 13:30 0 - 2  
Rumen Mirchev - I. Zapryanov 06.06 09:00 1 - 2  
Tih. Simov - Mart. Kolev 06.06 15:00 2 - 0  
Tenisz (LiveScore Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Martincova - Kar. Pliskova 06.06 17:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - R. Stalder 06.06 18:00 0 - 2  
H.D. Boyer - G. Brymer 06.06 23:15 0 - 2  
N. Chappell - Josh. Ortlip 06.06 19:40 1 - 2  
R. Sarmiento - F. Corwin 06.06 21:45 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanna Chang - Mary Closs 06.06 01:10 2 - 0  
Mary Closs - S. Whittle 06.06 20:15 0 - 2  
Mary Closs - Sha. Mohamad 06.06 23:15 2 - 0  
S. Whittle - L.M. Guillermo 06.06 21:50 2 - 0  
Sha. Mohamad - L.M. Guillermo 06.06 18:00 0 - 2  
Tenisz (Valencia Challenge,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Carreno-Busta 06.06 15:00 2 - 0  
P. Andujar - R. Bautista-Agut 06.06 13:30 0 - 2  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MCLACHLAN, RIKI - MENDIETA, FRANCISCO 06.06 02:00 2 - 0  
R.J. Statham - G. Stoupe 06.06 07:00 2 - 0  
ROWE, DANIEL - HAMILTON, ALEX 06.06 05:00 2 - 0  
ZHANG, CHRIS - R. Reynolds 06.06 03:00 0 - 2  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Statham O / Statham R - HAMILTON A / STOUPE G 06.06 08:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.06 12:40 2 - 0  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 06.06 13:20 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 06.06 11:10 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 06.06 10:20 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 06.06 08:50 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M 06.06 16:40 0 - 2  

 

2020.06.05.
Asztalitenisz (Challenger Series, 23. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Edu. Gonzalez 06.05 15:20 4 - 0  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 06.05 17:10 4 - 1  
D. Cheaib - Liang Qiu 06.05 12:30 4 - 1  
Edu. Gonzalez - D. Cheaib 06.05 10:40 0 - 4  
Edu. Gonzalez - Liang Qiu 06.05 14:20 0 - 4  
Flo. Bluhm - D. Cheaib 06.05 13:30 2 - 4  
Flo. Bluhm - Edu. Gonzalez 06.05 11:40 4 - 3  
Flo. Bluhm - Liang Qiu 06.05 09:50 4 - 2  
Flo. Bluhm - Liang Qiu 06.05 16:10 4 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 06.05 19:20 3 - 2  
D. Vardanian - M. Hovanhannisyan 06.05 21:40 3 - 0  
E. Antonyan - D. Vardanian 06.05 18:00 0 - 3  
E. Antonyan - G. Malkhasyan 06.05 20:00 1 - 3  
M. Hovanhannisyan - E. Antonyan 06.05 21:00 3 - 2  
M. Hovanhannisyan - G. Malkhasyan 06.05 20:20 2 - 3  
M. Nazaryan - Davit Avakimyan 06.05 05:20 1 - 3  
R. Gaibakyan - D. Ghotanyan 06.05 12:20 3 - 1  
R. Gaibakyan - K. Papyan 06.05 11:20 0 - 3  
S. Apraliyan - Tra. Jokaklian 06.05 05:00 3 - 1  
V. Baghdasaryan - H. Harutyunyan 06.05 07:40 1 - 3  
V. Baghdasaryan - R. Gaibakyan 06.05 07:00 0 - 3  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - M. Stepanyan 06.05 13:00 2 - 3  
A. Simonyan - Man. Ghazaryan 06.05 14:40 0 - 3  
A. Simonyan - Mil. Gazaryan 06.05 10:20 3 - 1  
H. Matevosyan - R. Vardanyan 06.05 22:40 0 - 3  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 06.05 21:00 3 - 1  
M. Stepanyan - R. Parsadanyan 06.05 14:20 2 - 3  
Man. Ghazaryan - Mil. Gazaryan 06.05 09:40 3 - 0  
Mil. Gazaryan - M. Stepanyan 06.05 07:20 2 - 3  
R. Parsadanyan - Man. Ghazaryan 06.05 10:00 2 - 3  
R. Vardanyan - M. Hovhannisyan 06.05 19:20 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 06.05 08:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 06.05 18:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.05 21:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - O. Suharkov 06.05 07:00 2 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 06.05 00:00 3 - 1  
A. Frolov - Z. Khudaiberdiev 06.05 23:30 2 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.05 12:30 1 - 3  
A. Menshikov - D.E. Basmanov 06.05 18:00 3 - 0  
A. Menshikov - Ilya Novikov 06.05 20:00 3 - 1  
A. Menshikov - Ilya Novikov 06.05 21:30 3 - 0  
A. Prevednov - V. Safonov 06.05 20:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 06.05 16:00 0 - 3  
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo 06.05 14:00 1 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 06.05 11:30 3 - 0  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 06.05 15:30 1 - 3  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.05 14:30 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 06.05 17:30 3 - 2  
And. Vukolov - N. Pashkov 06.05 10:30 0 - 3  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 06.05 00:00 3 - 1  
D. Molodtsov - A. Serebrennikov 06.05 01:00 1 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 06.05 01:30 0 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 06.05 14:30 0 - 3  
D.E. Basmanov - I. Pandur 06.05 20:30 1 - 3  
D.E. Basmanov - Ilya Novikov 06.05 06:00 3 - 1  
D.E. Basmanov - Ilya Novikov 06.05 09:30 2 - 3  
D.E. Basmanov - Ilya Novikov 06.05 19:00 1 - 3  
D.E. Basmanov - S. Kuzmin 06.05 08:00 3 - 1  
Dan. Andreev - Demic Ying 06.05 16:30 3 - 0  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 06.05 15:00 3 - 0  
Demic Ying - P. Pinkovskii 06.05 15:30 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.05 17:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.05 16:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 06.05 14:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - A. Prevednov 06.05 18:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - O. Shagarov 06.05 20:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - V. Safonov 06.05 06:30 3 - 1  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 06.05 09:00 2 - 3  
E. Kryuchkov - O. Suharkov 06.05 19:30 2 - 3  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.05 07:30 2 - 3  
G.V. Vahnin - Demic Ying 06.05 14:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - Demic Ying 06.05 17:00 3 - 0  
I. Elistratov - A. Frolov 06.05 22:30 2 - 3  
I. Elistratov - Demic Ying 06.05 01:00 2 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 06.05 00:30 2 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 06.05 11:00 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 06.05 13:30 3 - 2  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.05 12:30 3 - 2  
I. Matveev - A. Arutiunyan 06.05 19:00 1 - 3  
I. Matveev - E. Kryuchkov 06.05 20:30 3 - 1  
I. Pandur - A. Menshikov 06.05 19:30 3 - 2  
I. Pandur - D.E. Basmanov 06.05 07:30 0 - 3  
I. Pandur - D.E. Basmanov 06.05 21:00 2 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 06.05 09:00 3 - 0  
I. Tukh - And. Vukolov 06.05 11:00 3 - 0  
I. Tukh - And. Vukolov 06.05 13:00 3 - 0  
I. Tukh - N. Pashkov 06.05 12:30 0 - 3  
I. Tukh - V. Klimentev 06.05 23:30 2 - 3  
Ilya Novikov - I. Pandur 06.05 08:30 3 - 1  
Ilya Novikov - I. Pandur 06.05 18:30 3 - 0  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 06.05 07:00 2 - 3  
Kir. Abramov - A. Frolov 06.05 01:30 2 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.05 10:30 3 - 1  
N. Pashkov - S. Pyshkin 06.05 23:00 1 - 3  
N. Pashkov - V. Klimentev 06.05 11:30 3 - 1  
N. Pashkov - V. Klimentev 06.05 13:30 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Gribkov 06.05 10:00 1 - 3  
O. Shagarov - E. Ilyukhin 06.05 07:00 3 - 0  
O. Shagarov - V. Safonov 06.05 08:30 3 - 2  
O. Shagarov - V. Safonov 06.05 18:30 3 - 1  
O. Suharkov - A. Arutiunyan 06.05 20:00 2 - 3  
O. Suharkov - E. Kryuchkov 06.05 21:00 2 - 3  
O. Suharkov - I. Matveev 06.05 18:00 2 - 3  
O. Suharkov - S. Homutov 06.05 09:30 3 - 1  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.05 14:00 3 - 0  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.05 17:30 3 - 0  
P. Pinkovskii - G.V. Vahnin 06.05 16:00 3 - 2  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.05 06:00 2 - 3  
S. Homutov - O. Suharkov 06.05 08:00 3 - 2  
S. Kuzmin - I. Pandur 06.05 06:30 0 - 3  
S. Ogay - A. Serebrennikov 06.05 15:30 3 - 0  
S. Ogay - D. Sayanov 06.05 00:30 1 - 3  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.05 22:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 06.05 16:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 06.05 00:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 06.05 15:00 3 - 2  
V. Klimentev - And. Vukolov 06.05 12:00 3 - 0  
V. Klimentev - I. Tukh 06.05 10:00 3 - 1  
V. Klimentev - N. Pashkov 06.05 22:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 06.05 15:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - S. Ogay 06.05 16:30 0 - 3  
V. Safonov - E. Ilyukhin 06.05 19:30 1 - 3  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 06.05 23:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Z. Khudaiberdiev 06.05 11:30 2 - 3  
Y. Merkushin - Dmi. Kolesnikov 06.05 00:00 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - I. Elistratov 06.05 10:00 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Kir. Abramov 06.05 12:00 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Vla. Shirokov 06.05 13:00 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Vla. Shirokov 06.05 22:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blashkun - A. Krasutskyi 06.05 13:15 3 - 1  
A. Blashkun - A. Zapletniuk 06.05 07:15 3 - 0  
A. Blashkun - D. Zaporozhets 06.05 08:45 2 - 3  
A. Blashkun - L. Dynaburg 06.05 11:45 3 - 1  
A. Blashkun - S. Burdelnyy 06.05 10:15 1 - 3  
A. Fedorchenko - R. Derypaska 06.05 20:05 3 - 1  
A. Ivashkin - N. Trofimov 06.05 11:00 2 - 3  
A. Krasutskyi - A. Zapletniuk 06.05 11:15 3 - 2  
A. Krasutskyi - D. Zaporozhets 06.05 07:45 0 - 3  
A. Krasutskyi - L. Dynaburg 06.05 09:45 3 - 1  
A. Krasutskyi - S. Burdelnyy 06.05 12:15 3 - 1  
A. Levshin - D. Havrysh 06.05 16:00 0 - 3  
A. Levshin - H. Zotov 06.05 17:30 3 - 2  
A. Levshin - L. Boiko 06.05 20:30 2 - 3  
A. Levshin - M. Zholubak 06.05 14:30 0 - 3  
A. Levshin - S. Retynskyi 06.05 19:00 3 - 2  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 06.05 16:05 3 - 1  
A. Yolkin - K. Kirsanov 06.05 20:35 3 - 0  
A. Yolkin - R. Derypaska 06.05 14:35 3 - 1  
A. Yolkin - R. Malinka 06.05 19:05 3 - 0  
A. Yolkin - Yev. Masko 06.05 17:35 3 - 2  
B. Havryliuk - V. Kondratenko 06.05 17:50 2 - 3  
B. Havryliuk - Y. Tkachenko 06.05 22:50 2 - 3  
D. Havrysh - M. Zholubak 06.05 20:00 0 - 3  
D. Kunchurov - I. Malashchenko 06.05 08:20 3 - 0  
D. Kunchurov - V. Myrzak 06.05 13:50 3 - 0  
D. Kunchurov - V. Obukhov 06.05 10:50 3 - 0  
D. Zaporozhets - A. Zapletniuk 06.05 12:45 3 - 2  
E. Kovpak - B. Havryliuk 06.05 20:50 3 - 1  
E. Kovpak - V. Kondratenko 06.05 19:50 3 - 1  
E. Kovpak - Y. Skorobahatyi 06.05 18:20 1 - 3  
E. Kovpak - Y. Tkachenko 06.05 16:20 3 - 1  
Evg. Ivanov - S. Khandetsky 06.05 20:55 3 - 1  
H. Zotov - D. Havrysh 06.05 21:30 0 - 3  
H. Zotov - M. Zholubak 06.05 16:30 1 - 3  
I. Gatsenko - D. Kunchurov 06.05 11:50 0 - 3  
I. Gatsenko - I. Malashchenko 06.05 10:20 3 - 2  
I. Gatsenko - V. Myrzak 06.05 07:20 0 - 3  
I. Gatsenko - V. Obukhov 06.05 08:50 2 - 3  
I. Gatsenko - Y. Kindzersky 06.05 13:20 3 - 2  
I. Malashchenko - V. Myrzak 06.05 09:20 3 - 0  
I. Malashchenko - V. Obukhov 06.05 14:20 3 - 0  
I. Trydukh - M. Balakiriev 06.05 13:05 1 - 3  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 06.05 07:05 1 - 3  
I. Trydukh - Ser. Sokolov 06.05 11:35 3 - 2  
I. Trydukh - Tym. Turchenko 06.05 08:35 0 - 3  
I. Trydukh - Yur. Kolesnik 06.05 10:05 2 - 3  
I. Udovenko - O. Leonenko 06.05 20:45 3 - 1  
I. Udovenko - O. Zhuravlov 06.05 14:45 3 - 1  
I. Udovenko - V. Smyk 06.05 19:15 3 - 1  
I. Udovenko - V. Sobko 06.05 17:45 2 - 3  
I. Udovenko - V. Varchenko 06.05 16:15 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 06.05 15:05 1 - 3  
K. Kirsanov - R. Derypaska 06.05 18:35 2 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 06.05 17:05 3 - 1  
K. Kirsanov - Yev. Masko 06.05 19:35 1 - 3  
L. Boiko - D. Havrysh 06.05 15:00 3 - 1  
L. Boiko - H. Zotov 06.05 19:30 0 - 3  
L. Boiko - M. Zholubak 06.05 18:30 1 - 3  
L. Boiko - S. Retynskyi 06.05 17:00 3 - 1  
L. Dynaburg - A. Zapletniuk 06.05 13:45 1 - 3  
L. Dynaburg - D. Zaporozhets 06.05 10:45 3 - 0  
L. Dynaburg - S. Burdelnyy 06.05 08:15 3 - 0  
M. Balakiriev - R. Hnoievoi 06.05 11:05 0 - 3  
M. Balakiriev - Ser. Sokolov 06.05 09:35 3 - 1  
M. Balakiriev - Tym. Turchenko 06.05 07:35 0 - 3  
M. Balakiriev - Yur. Kolesnik 06.05 12:05 2 - 3  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 06.05 07:30 1 - 3  
M. Mosyuk - N. Trofimov 06.05 09:30 3 - 0  
M. Mrykh - B. Havryliuk 06.05 18:50 1 - 3  
M. Mrykh - E. Kovpak 06.05 21:50 2 - 3  
M. Mrykh - V. Kondratenko 06.05 15:50 3 - 0  
M. Mrykh - Y. Skorobahatyi 06.05 20:20 3 - 1  
M. Mrykh - Y. Tkachenko 06.05 17:20 3 - 1  
O. Gomilko - Evg. Ivanov 06.05 18:55 1 - 3  
O. Gomilko - O. Obrazkov 06.05 16:25 1 - 3  
O. Gomilko - S. Khandetsky 06.05 21:55 3 - 0  
O. Leonenko - O. Zhuravlov 06.05 18:45 0 - 3  
O. Leonenko - V. Smyk 06.05 17:15 2 - 3  
O. Leonenko - V. Sobko 06.05 19:45 3 - 2  
O. Leonenko - V. Varchenko 06.05 15:15 3 - 1  
O. Obrazkov - Evg. Ivanov 06.05 22:25 3 - 0  
O. Obrazkov - S. Khandetsky 06.05 17:25 3 - 2  
R. Malinka - A. Fedorchenko 06.05 18:05 1 - 3  
R. Malinka - R. Derypaska 06.05 21:05 0 - 3  
R. Malinka - Yev. Masko 06.05 15:35 3 - 2  
S. Burdelnyy - A. Zapletniuk 06.05 09:15 0 - 3  
S. Burdelnyy - D. Zaporozhets 06.05 14:15 0 - 3  
S. Pitsyk - Evg. Ivanov 06.05 15:55 3 - 0  
S. Pitsyk - O. Gomilko 06.05 17:55 3 - 2  
S. Pitsyk - O. Obrazkov 06.05 20:25 3 - 0  
S. Pitsyk - S. Khandetsky 06.05 19:25 3 - 1  
S. Retynskyi - D. Havrysh 06.05 18:00 3 - 1  
S. Retynskyi - H. Zotov 06.05 15:30 3 - 0  
S. Retynskyi - M. Zholubak 06.05 21:00 0 - 3  
Ser. Sokolov - R. Hnoievoi 06.05 13:35 0 - 3  
Ser. Sokolov - Tym. Turchenko 06.05 10:35 3 - 1  
Ser. Sokolov - Yur. Kolesnik 06.05 08:05 1 - 3  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 06.05 12:35 3 - 2  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 06.05 09:00 3 - 0  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 06.05 10:30 3 - 0  
V. Bochkovskiy - N. Trofimov 06.05 08:00 0 - 3  
V. Bochkovskiy - V. Ratushniak 06.05 11:30 2 - 3  
V. Kyilo - Evg. Ivanov 06.05 16:55 3 - 2  
V. Kyilo - O. Gomilko 06.05 19:55 2 - 3  
V. Kyilo - O. Obrazkov 06.05 18:25 1 - 3  
V. Kyilo - S. Khandetsky 06.05 15:25 1 - 3  
V. Kyilo - S. Pitsyk 06.05 21:25 0 - 3  
V. Obukhov - V. Myrzak 06.05 12:50 3 - 0  
V. Ratushniak - A. Ivashkin 06.05 10:00 3 - 1  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 06.05 08:30 2 - 3  
V. Ratushniak - N. Trofimov 06.05 07:00 3 - 1  
V. Smyk - O. Zhuravlov 06.05 21:15 2 - 3  
V. Smyk - V. Sobko 06.05 15:45 1 - 3  
V. Smyk - V. Varchenko 06.05 18:15 3 - 1  
V. Sobko - O. Zhuravlov 06.05 16:45 0 - 3  
V. Sobko - V. Varchenko 06.05 21:45 3 - 2  
V. Varchenko - O. Zhuravlov 06.05 20:15 2 - 3  
Y. Kindzersky - D. Kunchurov 06.05 09:50 2 - 3  
Y. Kindzersky - I. Malashchenko 06.05 12:20 1 - 3  
Y. Kindzersky - V. Myrzak 06.05 11:20 3 - 0  
Y. Kindzersky - V. Obukhov 06.05 07:50 3 - 2  
Y. Skorobahatyi - B. Havryliuk 06.05 16:50 2 - 3  
Y. Skorobahatyi - V. Kondratenko 06.05 22:20 1 - 3  
Y. Skorobahatyi - Y. Tkachenko 06.05 19:20 1 - 3  
Y. Tkachenko - V. Kondratenko 06.05 21:20 3 - 0  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 06.05 21:35 3 - 0  
Yev. Masko - R. Derypaska 06.05 16:35 1 - 3  
Yur. Kolesnik - R. Hnoievoi 06.05 09:05 2 - 3  
Yur. Kolesnik - Tym. Turchenko 06.05 14:05 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 06.05 08:55 3 - 1  
A. Stefanyuk - J. Trigub 06.05 12:25 0 - 3  
A. Stefanyuk - O. Borodacheva 06.05 11:25 0 - 3  
A. Stefanyuk - Yevg. Severina 06.05 09:55 0 - 3  
J. Trigub - A. Gordinskaya 06.05 07:55 3 - 1  
J. Trigub - O. Borodacheva 06.05 09:25 3 - 0  
J. Trigub - Yevg. Severina 06.05 10:55 3 - 0  
O. Borodacheva - A. Gordinskaya 06.05 10:25 3 - 2  
O. Borodacheva - Yevg. Severina 06.05 08:25 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 06.05 11:55 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - B. Kostuk 06.05 22:05 2 - 3  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 06.05 20:55 1 - 3  
A. Gamyanin - A. Velchev 06.05 08:55 0 - 3  
A. Gamyanin - D. Kolomiiets 06.05 11:50 2 - 3  
A. Gamyanin - Y. Gorkavenko 06.05 15:20 3 - 1  
A. Guchok - O. Gavrilyuk 06.05 17:35 3 - 2  
A. Guchok - O. Shevchuk 06.05 18:45 3 - 1  
A. Guchok - V. Kotov 06.05 19:55 3 - 1  
A. Guchok - V. Malashevsky 06.05 16:25 3 - 0  
A. Khvysiuk - A. Matcyk 06.05 01:45 3 - 1  
A. Khvysiuk - V. Salivonchyk 06.05 02:45 3 - 1  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 06.05 00:45 1 - 3  
A. Kotik - D. Vahta 06.05 07:40 1 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 06.05 09:25 2 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 06.05 11:45 3 - 1  
A. Maksimenko - S. Skachenko 06.05 20:10 3 - 2  
A. Matcyk - A. Michalus 06.05 01:15 2 - 3  
A. Vakulin - A. Maksimenko 06.05 15:30 3 - 0  
A. Vakulin - S. Skachenko 06.05 17:50 2 - 3  
A. Velchev - D. Kolomiiets 06.05 15:55 3 - 2  
A. Velchev - Y. Gorkavenko 06.05 10:05 2 - 3  
D. Derevinskyi - D. Arzanov 06.05 03:05 3 - 0  
D. Kolomiiets - Y. Gorkavenko 06.05 14:10 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Maksimenko 06.05 17:15 3 - 1  
D. Nemchenko - A. Vakulin 06.05 18:25 1 - 3  
D. Nemchenko - S. Orlovskiy 06.05 19:35 3 - 1  
D. Nemchenko - S. Skachenko 06.05 16:05 0 - 3  
D. Pysar - O. Didukh 06.05 15:10 3 - 1  
D. Pysar - V. Lyevshyn 06.05 16:20 0 - 3  
D. Yaskov - V. Paukov 06.05 01:40 2 - 3  
D. Yaskov - Y. Holoborodko 06.05 00:40 1 - 3  
D. Zenyuk - Ser. Maksimiv 06.05 17:45 3 - 1  
D. Zenyuk - V. Zharskiy 06.05 15:25 2 - 3  
I. Fashchevskiy - M. Myronchenko 06.05 08:00 3 - 2  
I. Fashchevskiy - O. Stasevskiy 06.05 17:55 1 - 3  
I. Fashchevskiy - V. Ivanchatenko 06.05 12:40 1 - 3  
I. Gaysin - D. Halai 06.05 08:45 0 - 3  
I. Gaysin - V. Evtodiy 06.05 09:55 1 - 3  
I. Gaysin - V. Shvidkiy 06.05 11:05 0 - 3  
I. Gladkih - Artem Borysov 06.05 06:55 3 - 0  
I. Gladkih - P. Cherednichenko 06.05 09:15 2 - 3  
I. Gladkih - Petr Kolesnik 06.05 16:15 1 - 3  
I. Gladkih - R. Onischenko 06.05 11:35 3 - 1  
I. Gladkih - V. Volokhov 06.05 15:05 1 - 3  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 06.05 21:30 3 - 1  
I. Kozyr - B. Kostuk 06.05 20:50 3 - 2  
I. Kozyr - Mak. Kolos 06.05 22:40 2 - 3  
I. Piskorskyu - D. Zenyuk 06.05 18:20 0 - 3  
I. Piskorskyu - N. Haievyi 06.05 19:30 3 - 1  
I. Piskorskyu - Ser. Maksimiv 06.05 16:00 0 - 3  
I. Piskorskyu - V. Zharskiy 06.05 17:10 2 - 3  
I. Semeniuk - O. Kostiuk 06.05 11:20 3 - 2  
I. Semeniuk - S. Stelmashchuk 06.05 12:30 3 - 0  
I. Semeniuk - V. Aksenin 06.05 09:00 0 - 3  
I. Semeniuk - Y. Vorsulyak 06.05 10:10 2 - 3  
I. Udod - D. Halai 06.05 23:10 3 - 0  
I. Udod - V. Shvidkiy 06.05 22:40 2 - 3  
M. Myronchenko - O. Stasevskiy 06.05 10:55 1 - 3  
M. Myronchenko - V. Ivanchatenko 06.05 18:30 3 - 0  
M. Zakladnyi - I. Fashchevskiy 06.05 09:45 0 - 3  
M. Zakladnyi - M. Myronchenko 06.05 14:25 3 - 0  
M. Zakladnyi - O. Stasevskiy 06.05 13:15 3 - 2  
M. Zakladnyi - V. Ivanchatenko 06.05 07:25 3 - 0  
Mak. Kolos - B. Kostuk 06.05 23:15 3 - 2  
N. Gritsienko - D. Vahta 06.05 10:35 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 06.05 08:15 2 - 3  
N. Haievyi - D. Zenyuk 06.05 16:35 1 - 3  
N. Haievyi - Ser. Maksimiv 06.05 14:50 2 - 3  
N. Haievyi - V. Zharskiy 06.05 18:55 0 - 3  
O. Didukh - V. Lyevshyn 06.05 17:30 3 - 2  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 06.05 20:30 3 - 2  
O. Kostiuk - V. Aksenin 06.05 10:45 1 - 3  
O. Kostiuk - Y. Vorsulyak 06.05 08:25 3 - 2  
O. Semenets - A. Chaplyanka 06.05 22:35 2 - 3  
O. Semenets - B. Kostuk 06.05 21:25 1 - 3  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 06.05 01:35 3 - 1  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 06.05 04:05 1 - 3  
O. Semenets - D. Derevinskyi 06.05 00:35 3 - 1  
O. Semenets - I. Kozyr 06.05 23:10 1 - 3  
O. Semenets - Mak. Kolos 06.05 22:00 0 - 3  
O. Semenets - S. Kinash 06.05 02:35 3 - 0  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 06.05 15:50 3 - 0  
O. Shevchuk - V. Malashevsky 06.05 18:10 2 - 3  
P. Cherednichenko - Artem Borysov 06.05 11:00 3 - 1  
P. Cherednichenko - V. Volokhov 06.05 18:35 2 - 3  
Petr Kolesnik - P. Cherednichenko 06.05 08:05 2 - 3  
Petr Kolesnik - V. Volokhov 06.05 12:45 3 - 2  
R. Dereha - Artem Borysov 06.05 08:40 3 - 1  
R. Dereha - I. Gladkih 06.05 17:25 0 - 3  
R. Dereha - P. Cherednichenko 06.05 12:10 1 - 3  
R. Dereha - Petr Kolesnik 06.05 13:55 3 - 0  
R. Dereha - V. Volokhov 06.05 10:25 3 - 2  
R. Onischenko - Artem Borysov 06.05 13:20 3 - 2  
R. Onischenko - P. Cherednichenko 06.05 14:30 1 - 3  
R. Onischenko - Petr Kolesnik 06.05 09:50 1 - 3  
R. Onischenko - V. Volokhov 06.05 07:30 1 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 06.05 02:05 3 - 0  
S. Kubrak - I. Fashchevskiy 06.05 16:10 3 - 0  
S. Kubrak - M. Myronchenko 06.05 09:10 0 - 3  
S. Kubrak - M. Zakladnyi 06.05 11:30 0 - 3  
S. Kubrak - O. Stasevskiy 06.05 06:50 3 - 0  
S. Kubrak - V. Ivanchatenko 06.05 15:00 3 - 2  
S. Orlovskiy - A. Maksimenko 06.05 19:00 1 - 3  
S. Orlovskiy - A. Vakulin 06.05 16:40 0 - 3  
S. Orlovskiy - S. Skachenko 06.05 14:55 1 - 3  
S. Pokydko - I. Fashchevskiy 06.05 13:50 3 - 0  
S. Pokydko - M. Myronchenko 06.05 12:05 2 - 3  
S. Pokydko - M. Zakladnyi 06.05 15:35 3 - 1  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 06.05 08:35 2 - 3  
S. Pokydko - S. Kubrak 06.05 17:20 0 - 3  
S. Pokydko - V. Ivanchatenko 06.05 10:20 3 - 2  
S. Sklifos - A. Gamyanin 06.05 13:00 0 - 3  
S. Sklifos - A. Velchev 06.05 11:15 0 - 3  
S. Sklifos - V. Kalinichenko 06.05 14:45 0 - 3  
S. Sklifos - Y. Gorkavenko 06.05 07:45 2 - 3  
S. Stelmashchuk - O. Kostiuk 06.05 09:35 1 - 3  
S. Stelmashchuk - V. Aksenin 06.05 07:50 1 - 3  
S. Stelmashchuk - Y. Vorsulyak 06.05 11:55 3 - 2  
V. Aksenin - O. Kostiuk 06.05 14:15 1 - 3  
V. Efimov - D. Pysar 06.05 16:55 2 - 3  
V. Efimov - O. Didukh 06.05 15:45 2 - 3  
V. Efimov - V. Lyevshyn 06.05 14:35 3 - 1  
V. Evtodiy - D. Halai 06.05 12:50 0 - 3  
V. Ivanchatenko - O. Stasevskiy 06.05 16:45 0 - 3  
V. Kalinichenko - A. Velchev 06.05 13:35 2 - 3  
V. Kalinichenko - D. Kolomiiets 06.05 08:20 2 - 3  
V. Kalinichenko - Y. Gorkavenko 06.05 12:25 2 - 3  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 06.05 19:20 3 - 1  
V. Kotov - O. Shevchuk 06.05 17:00 3 - 1  
V. Kotov - V. Malashevsky 06.05 15:15 2 - 3  
V. Nechyporuk - D. Vahta 06.05 12:55 1 - 3  
V. Paukov - A. Myrza 06.05 01:10 1 - 3  
V. Salivonchyk - A. Matcyk 06.05 00:15 3 - 2  
V. Salivonchyk - V. Trachuk 06.05 02:15 0 - 3  
V. Shvidkiy - D. Halai 06.05 10:30 1 - 3  
V. Shvidkiy - V. Evtodiy 06.05 08:10 3 - 1  
V. Trachuk - A. Michalus 06.05 03:15 3 - 0  
V. Volokhov - Artem Borysov 06.05 16:50 3 - 0  
V. Yunchyk - A. Kotik 06.05 12:20 3 - 0  
V. Yunchyk - D. Vahta 06.05 08:50 0 - 3  
V. Yunchyk - N. Gritsienko 06.05 11:10 3 - 1  
V. Yunchyk - V. Nechyporuk 06.05 10:00 0 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 06.05 20:05 1 - 3  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 06.05 00:10 1 - 3  
Y. Vorsulyak - V. Aksenin 06.05 13:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - M. Horejsi 06.05 11:40 3 - 1  
J. Seibert - D. Prokopcov 06.05 09:05 1 - 3  
J. Vrablik - J. Kleprlik 06.05 12:35 3 - 2  
J. Vrablik - M. Horejsi 06.05 09:40 0 - 3  
J. Vrablik - T. Konecny 06.05 11:20 3 - 1  
M. Benes - D. Prokopcov 06.05 13:35 0 - 3  
M. Benes - J. Kleprlik 06.05 08:30 3 - 1  
M. Benes - J. Seibert 06.05 10:30 3 - 2  
M. Olejnik - J. Kleprlik 06.05 10:10 3 - 1  
M. Olejnik - J. Seibert 06.05 12:15 3 - 1  
M. Olejnik - T. Konecny 06.05 08:00 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 06.05 13:05 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - A. Ermolaev 06.05 12:00 3 - 1  
A. Doroshenko - Yur. Novikov 06.05 10:30 3 - 0  
A. Ermolaev - A. Doroshenko 06.05 09:00 1 - 3  
A. Ermolaev - Yur. Novikov 06.05 08:00 1 - 3  
A. Grishchenko - L. Kuzo 06.05 13:30 1 - 3  
A. Grishchenko - M. Cherepnin 06.05 15:00 0 - 3  
A. Grishchenko - M. Teteruk 06.05 18:30 3 - 0  
A. Grishchenko - R. Pirvelli 06.05 17:00 3 - 2  
A. Gutnichenko - D. Reznichenko 06.05 15:45 3 - 2  
A. Gutnichenko - I. Oleynik 06.05 14:45 3 - 1  
A. Gutnichenko - V. Gedz 06.05 19:15 3 - 2  
A. Paniotov - D. Bortsov 06.05 07:00 3 - 2  
A. Paniotov - Den. Lebedev 06.05 09:00 3 - 0  
A. Paniotov - Nik. Petrov 06.05 08:00 3 - 0  
A. Shapoval - E. Nechitaylo 06.05 14:30 1 - 3  
A. Shapoval - S. Kosarev 06.05 15:00 3 - 2  
A. Shapoval - Ser. Kovalenko 06.05 16:30 3 - 1  
D. Bortsov - A. Paniotov 06.05 10:00 3 - 0  
D. Bortsov - Den. Lebedev 06.05 11:30 0 - 3  
D. Bortsov - Nik. Petrov 06.05 12:30 3 - 0  
D. Reznichenko - A. Gutnichenko 06.05 18:45 1 - 3  
D. Reznichenko - I. Oleynik 06.05 19:45 3 - 1  
D. Reznichenko - V. Gedz 06.05 17:15 3 - 0  
Den. Lebedev - A. Paniotov 06.05 12:00 1 - 3  
Den. Lebedev - D. Bortsov 06.05 08:30 3 - 0  
Den. Lebedev - Nik. Petrov 06.05 07:30 0 - 3  
E. Nechitaylo - A. Shapoval 06.05 17:30 3 - 1  
E. Nechitaylo - S. Kosarev 06.05 20:00 3 - 2  
E. Yunusov - S. Kalenik 06.05 01:05 3 - 0  
E. Yunusov - V. Khorolsky 06.05 01:40 2 - 3  
I. Oleynik - A. Gutnichenko 06.05 17:45 1 - 3  
I. Oleynik - D. Reznichenko 06.05 16:45 1 - 3  
I. Oleynik - V. Gedz 06.05 18:15 3 - 2  
Ivan Diachenko - I. Chernetskiy 06.05 21:00 3 - 0  
Ivan Diachenko - K. Gnoevoy 06.05 22:10 3 - 1  
Ivan Diachenko - O. Chetverikov 06.05 23:20 3 - 1  
K. Gnoevoy - A. Chilikin 06.05 00:30 1 - 3  
K. Gnoevoy - I. Chernetskiy 06.05 23:55 2 - 3  
K. Gnoevoy - S. Sarma 06.05 02:15 2 - 3  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 06.05 23:20 0 - 3  
L. Kuzo - M. Teteruk 06.05 16:30 3 - 1  
L. Kuzo - V. Burylov 06.05 18:30 1 - 3  
L. Kuzo - Y. Kryvorotko 06.05 14:30 3 - 2  
M. Butkov - S. Tkachev 06.05 08:30 0 - 3  
M. Butkov - T. Karchevskiy 06.05 07:30 1 - 3  
M. Butkov - Y. Kurischenko 06.05 12:00 0 - 3  
M. Cherepnin - L. Kuzo 06.05 15:30 0 - 3  
M. Cherepnin - V. Burylov 06.05 13:30 2 - 3  
M. Cherepnin - V. Sazhnev 06.05 17:00 3 - 1  
M. Cherepnin - Y. Kryvorotko 06.05 19:00 0 - 3  
M. Teteruk - M. Cherepnin 06.05 20:00 3 - 0  
M. Teteruk - R. Pirvelli 06.05 14:30 3 - 2  
M. Teteruk - V. Burylov 06.05 18:00 2 - 3  
Nik. Petrov - A. Paniotov 06.05 11:00 0 - 3  
Nik. Petrov - D. Bortsov 06.05 09:30 0 - 3  
Nik. Petrov - Den. Lebedev 06.05 10:30 3 - 1  
O. Berezan - V. Gaynyuk 06.05 02:15 3 - 1  
O. Berezan - V. Gusev 06.05 00:30 3 - 0  
O. Berezan - Vla. Kovalenko 06.05 22:45 0 - 3  
O. Chetverikov - I. Chernetskiy 06.05 22:45 3 - 1  
Ole. Zaitsev - V. Smetenko 06.05 23:55 3 - 2  
R. Lazebny - S. Kalenik 06.05 02:15 3 - 2  
R. Lazebny - V. Khorolsky 06.05 00:30 0 - 3  
R. Pirvelli - L. Kuzo 06.05 19:30 1 - 3  
R. Pirvelli - M. Cherepnin 06.05 17:30 3 - 2  
R. Pirvelli - V. Burylov 06.05 16:00 1 - 3  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 06.05 14:00 3 - 2  
S. Kosarev - A. Shapoval 06.05 18:30 3 - 0  
S. Kosarev - Ser. Kovalenko 06.05 18:00 3 - 1  
S. Sarma - Vla. Kovalenko 06.05 21:00 1 - 3  
S. Tkachev - M. Butkov 06.05 11:30 3 - 1  
S. Tkachev - T. Karchevskiy 06.05 12:30 1 - 3  
S. Tkachev - Y. Kurischenko 06.05 10:00 1 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Doroshenko 06.05 08:30 3 - 0  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 06.05 09:30 1 - 3  
Ser. Kovalenko - A. Shapoval 06.05 19:30 3 - 1  
Ser. Kovalenko - E. Nechitaylo 06.05 16:00 3 - 0  
Ser. Kovalenko - S. Kosarev 06.05 15:00 0 - 3  
T. Karchevskiy - M. Butkov 06.05 10:30 3 - 0  
T. Karchevskiy - S. Tkachev 06.05 09:30 2 - 3  
T. Karchevskiy - Y. Kurischenko 06.05 11:00 1 - 3  
V. Burylov - A. Grishchenko 06.05 20:00 3 - 1  
V. Burylov - V. Sazhnev 06.05 15:00 3 - 1  
V. Burylov - Y. Kryvorotko 06.05 16:30 2 - 3  
V. Gedz - A. Gutnichenko 06.05 16:15 0 - 3  
V. Gedz - D. Reznichenko 06.05 14:15 0 - 3  
V. Gedz - I. Oleynik 06.05 15:15 1 - 3  
V. Sazhnev - L. Kuzo 06.05 17:30 3 - 2  
V. Sazhnev - M. Teteruk 06.05 14:00 0 - 3  
V. Sazhnev - R. Pirvelli 06.05 19:00 3 - 0  
Y. Kryvorotko - A. Grishchenko 06.05 18:00 3 - 2  
Y. Kryvorotko - M. Teteruk 06.05 16:00 3 - 2  
Y. Kryvorotko - V. Sazhnev 06.05 19:30 3 - 0  
Y. Kurischenko - M. Butkov 06.05 09:00 3 - 1  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 06.05 07:00 3 - 1  
Y. Kurischenko - T. Karchevskiy 06.05 08:00 2 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Gaynyuk 06.05 01:05 0 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Gusev 06.05 01:40 0 - 3  
Yur. Novikov - A. Doroshenko 06.05 13:30 1 - 3  
Yur. Novikov - A. Ermolaev 06.05 11:00 3 - 0  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 06.05 12:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Yaroshenko - Vik. Zaytseva 06.05 09:15 2 - 3  
T. Yaroshenko - Yar. Lesnaya 06.05 08:15 2 - 3  
T. Yaroshenko - Yul. Orobinskaya 06.05 10:15 1 - 3  
Vik. Zaytseva - T. Yaroshenko 06.05 12:15 1 - 3  
Vik. Zaytseva - Yar. Lesnaya 06.05 10:45 3 - 0  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 06.05 11:45 3 - 1  
Yar. Lesnaya - T. Yaroshenko 06.05 11:15 3 - 0  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 06.05 13:45 2 - 3  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 06.05 12:45 1 - 3  
Yul. Orobinskaya - T. Yaroshenko 06.05 13:15 3 - 1  
Yul. Orobinskaya - Vik. Zaytseva 06.05 08:45 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - Yar. Lesnaya 06.05 09:45 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 06.05 11:30 5 - 1  
Hanwha Eagles - NC Dinos 06.05 11:30 2 - 13  
Kiwoom Heroes - LG Twins 06.05 11:30 6 - 3  
Lotte Giants - KT Wiz 06.05 11:30 6 - 4  
SK Wyverns - Samsung Lions 06.05 11:30 4 - 1  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 06.05 12:35 8 - 7  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 06.05 12:35 6 - 5  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons 2 - Fubon Guardians 2 06.05 07:00 10 - 4  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Evans - J. Hubbard 06.05 11:55 4 - 5  
Dav. Evans - S. Marsh 06.05 15:05 5 - 2  
F. Sherrock - Dav. Evans 06.05 13:35 2 - 5  
F. Sherrock - J. Hubbard 06.05 15:30 5 - 3  
F. Sherrock - Mar. Adams 06.05 17:35 1 - 5  
J. Hubbard - Mar. Adams 06.05 14:00 1 - 5  
J. Hubbard - Paul Nicholson 06.05 11:30 3 - 5  
Mar. Adams - Dav. Evans 06.05 16:20 1 - 5  
Mar. Adams - Paul Nicholson 06.05 13:10 1 - 5  
Mar. Adams - S. Marsh 06.05 17:10 5 - 2  
Paul Nicholson - Dav. Evans 06.05 12:20 5 - 1  
Paul Nicholson - F. Sherrock 06.05 14:40 2 - 5  
S. Marsh - F. Sherrock 06.05 16:45 5 - 2  
S. Marsh - J. Hubbard 06.05 12:45 4 - 5  
S. Marsh - Paul Nicholson 06.05 15:55 4 - 5  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - J. Clayton 06.05 21:05 6 - 2  
G. Anderson - J. Klaasen 06.05 22:20 6 - 3  
J. Clayton - N. Aspinall 06.05 22:45 4 - 6  
J. Klaasen - J. Clayton 06.05 21:25 2 - 6  
N. Aspinall - G. Anderson 06.05 21:50 6 - 5  
N. Aspinall - J. Klaasen 06.05 20:35 6 - 3  
PDC Home Tour 2020 06.05 20:30    
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Butler - D. Herewini 06.05 00:30 6 - 4  
L. Winstanley - T. Osborne 06.05 23:55 6 - 4  
Lau. Turner - L. Winstanley 06.05 22:55 2 - 6  
Lau. Turner - Sta. Pace 06.05 23:25 6 - 2  
Sta. Pace - T. Osborne 06.05 22:00 6 - 3  
T. Tricole - Dav. Cameron 06.05 00:00 5 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gladiator (3x10 perc) 06.05 06:50 6 - 3  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.05 19:50 5 - 4  
Csernyije Grifonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.05 21:50 4 - 8  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.05 15:50 1 - 4  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.05 08:50 7 - 7  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi(3x10p) 06.05 08:50    
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.05 13:50 2 - 1  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.05 11:50 3 - 5  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.05 12:50 3 - 1  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.05 17:50 4 - 8  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.05 23:50    
Reaktivnyije Bizonyij - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.05 20:50 9 - 6  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.05 11:00 2 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.05 14:50 3 - 1  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 06.05 07:50 9 - 10  
Vojnij Suomi - Gladiator(3x10p) 06.05 07:50 9 - 10  
Vojnij Suomi - Gorjacsije (3x10 perc) 06.05 05:50    
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.05 22:50    
Zvukovaja Ataka - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.05 16:50 5 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.05 18:50 4 - 7  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 06.05 20:00 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 06.05 17:45 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Mönchengladbach 06.05 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - St. Pauli 06.05 18:30 2 - 0  
Fürth - Sandhausen 06.05 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Uerdingen 06.05 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Dep. Alajuelense 06.05 03:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vejle 06.05 20:00 1 - 2  
Kolding IF - Viborg 06.05 17:30 3 - 1  
Skive - Vendsyssel 06.05 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gangwon 06.05 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szmolevicsi - Gorodeja 06.05 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk Tartalék - Ruh Breszt Tartalék 06.05 15:00 4 - 1  
Slavia Mozír Tartalék - Nyeman Grodno Tartalék 06.05 12:00 1 - 1  
Szluck Tartalék - Torpedo Zogyino Tartalék 06.05 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - B. Bystrica 06.05 15:30 2 - 1  
Valerenga - Jerv 06.05 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 06.05 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Belchatow 06.05 20:10 1 - 0  
Stal Mielec - Puszcza Niepolomice 06.05 17:40 0 - 0  
Wigry Suwalki - Miedz Legnica 06.05 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lechia Gdansk 06.05 20:30 2 - 2  
Korona Kielce - Piast Gliwice 06.05 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Panevezys 2 06.05 17:00 2 - 0  
FA Siauliai - Riteriai Vilnius 2 06.05 18:00 3 - 1  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Vilnius 2 06.05 16:30 1 - 1  
Vytis Vilnius - Zalgiris Kaunas 2 06.05 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kaposvár 06.05 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Leverkusen 06.05 19:15 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - BW Linz 06.05 18:30 3 - 0  
Dornbirn 1913 - Amstetten 06.05 18:30 0 - 4  
FAC Wien - Vorwärts Steyr 06.05 18:30 0 - 0  
Horn - Liefering 06.05 18:30 1 - 1  
Ried - Lafnitz 06.05 20:25 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Belenenses 06.05 22:15 0 - 2  
Santa Clara - Braga 06.05 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Trajal Krusevac 06.05 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Topolya SC 06.05 18:00 1 - 3  
Vozdovac - Napredak Krusevac 06.05 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 06.05 19:00 1 - 3  
Celje - Rudar Velenje 06.05 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Thap - Can Tho 06.05 10:30 5 - 4  
Pho Hien - Binh Phuoc 06.05 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Ho Chi Minh FC 06.05 12:00 0 - 0  
Nam Dinh - The Cong Hanoi 06.05 13:00 1 - 2  
Saigon FC - Binh Duong 06.05 14:00 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - South Sydney Rabbitohs 06.05 11:55 22 - 8  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 06.05 10:00 26 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire - Titans 06.05 11:20 0 - 3  
Vityaz - Payp 06.05 09:20 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural Elevation 06.05 07:00 3 - 1  
Ural Raiders - Ural University 06.05 05:10 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Mountains 06.05 11:00 3 - 2  
Ural Stars - Ural Energy 06.05 09:00 3 - 0  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - K. Hirani 06.05 19:00 2 - 2  
C. Wakelin - M. Georgiou 06.05 18:00 3 - 0  
M. Georgiou - K. Hirani 06.05 22:55 1 - 3  
Mike Dunn - Ian Burns 06.05 22:25 1 - 3  
R. Milkins - Ian Burns 06.05 20:20 2 - 2  
R. Milkins - Mike Dunn 06.05 17:00 3 - 0  
R. O'Sullivan - C. Wakelin 06.05 22:10 3 - 0  
R. O'Sullivan - K. Hirani 06.05 17:00 3 - 0  
R. O'Sullivan - M. Georgiou 06.05 21:15 3 - 0  
Tom Ford - Ian Burns 06.05 18:00 3 - 0  
Tom Ford - Mike Dunn 06.05 19:15 3 - 0  
Tom Ford - R. Milkins 06.05 21:25 3 - 1  
Snooker (Championship League - 10.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 10. csoport 06.05 21:00    
Snooker (Championship League - 15.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 15. csoport 06.05 21:00    
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - Jur. Rodionov 06.05 16:00 2 - 1  
P. Oswald - D. Pichler 06.05 14:00 0 - 2  
S. Ofner - A. Erler 06.05 18:05 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - Y.S. Born 06.05 10:00 2 - 0  
Con. Schmitz - Hazem Naw 06.05 11:30 2 - 0  
J. Choinski - F. Broska 06.05 13:00 1 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Bradford - D. Metz 06.05 20:00 1 - 2  
J. Wojcik - T. Mercier 06.05 22:15 1 - 2  
M. Mandlik - L. Draxl 06.05 21:45 1 - 2  
P. Daciek - N. Schachter 06.05 20:30 1 - 2  
Seb. Murillo - L. Draxl 06.05 23:50 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gergi Slavov - Mart. Kolev 06.05 12:00 0 - 2  
I. Zapryanov - Sevov Rumen 06.05 16:30 0 - 2  
Iv. Ganchev - Anton Georgiev 06.05 13:30 2 - 1  
Iva. Zhivkov - D. Avzhiev 06.05 15:00 0 - 2  
Kri. Mitev - M. Mikhailov 06.05 10:30 2 - 0  
Tih. Simov - P. Zhelev 06.05 09:00 2 - 0  
Yordan Yordanov - Adr. Mladenov 06.05 18:00 2 - 1  
Tenisz (LiveScore Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - Kri. Pliskova 06.05 18:00 2 - 1  
Kar. Pliskova - K. Siniakova 06.05 15:30 2 - 0  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Kolasinski - J. Zielinski 06.05 10:20 1 - 2  
M. Rajski - D. Michalski 06.05 12:10 1 - 2  
M. Terczynski - M. Dembek 06.05 09:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - H.D. Boyer 06.05 18:30 2 - 1  
G. Brymer - R. Stalder 06.05 22:05 0 - 2  
J. Arconada - Evan King 06.05 18:00 2 - 0  
N. Chappell - F. Corwin 06.05 23:45 1 - 2  
N. Mejia - R. Hohmann 06.05 20:10    
R. Sarmiento - Josh. Ortlip 06.05 20:25 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Olmos - L.M. Guillermo 06.05 21:55 2 - 1  
G. Olmos - Mary Closs 06.05 18:40 2 - 0  
Hanna Chang - L.M. Guillermo 06.05 20:05 2 - 0  
J. Elie - H.T. Black 06.05 13:00 2 - 1  
J. Livianu - E. Fanning 06.05 13:00 2 - 0  
Jov. Jovic - E. Halbauer 06.05 16:00 2 - 1  
Kat. Stewart - E. Mandlik 06.05 18:00 0 - 2  
Q. Gleason - Shilin Xu 06.05 15:30 0 - 2  
Udvardy P. - D. Khazaniuk 06.05 17:55 0 - 2  
V. Lepchenko - S. Sewing 06.05 17:10 2 - 0  
Tenisz (Valencia Challenge,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Andujar 06.05 16:30 2 - 0  
P. Carreno-Busta - R. Bautista-Agut 06.05 18:20 0 - 2  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hunt - R. Reynolds 06.05 05:00 0 - 2  
A. Sitak - G. Stoupe 06.05 01:15 2 - 1  
B. Mclachlan - M. Sisam 06.05 00:30 2 - 1  
O. Statham - D. Heap 06.05 06:00 2 - 0  
R.J. Statham - A. Klintcharov 06.05 07:00 2 - 0  
VENUS, MIKE - F. Tearney 06.05 08:00    
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mclachlan / C. Zhang - Reynolds F / Whaanga Z 06.05 01:30 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 06.05 12:40 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.05 10:20 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 06.05 09:40 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 06.05 13:20 2 - 1  
S. Rsyan - S. Isahakyan 06.05 11:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 06.05 08:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M 06.05 16:40 1 - 2  

 

2020.06.04.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ghotanyan - R. Gaibakyan 06.04 13:00 3 - 2  
D. Ghotanyan - V. Baghdasaryan 06.04 08:00 2 - 3  
H. Harutyunyan - V. Baghdasaryan 06.04 09:00 3 - 0  
K. Papyan - V. Baghdasaryan 06.04 10:00 1 - 3  
R. Gaibakyan - D. Ghotanyan 06.04 08:40 0 - 3  
R. Gaibakyan - K. Papyan 06.04 09:20 0 - 3  
R. Gaibakyan - V. Baghdasaryan 06.04 14:20 1 - 3  
V. Baghdasaryan - D. Ghotanyan 06.04 12:00 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - Mil. Gazaryan 06.04 21:40 3 - 0  
A. Simonyan - R. Parsadanyan 06.04 21:00 0 - 3  
H. Khachatryan - H. Matevosyan 06.04 15:20 1 - 3  
H. Khachatryan - M. Galstyan 06.04 16:00 2 - 3  
H. Khachatryan - M. Hovhannisyan 06.04 17:40 3 - 0  
M. Galstyan - M. Hovhannisyan 06.04 20:00 0 - 3  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 06.04 17:00 3 - 1  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 06.04 22:00 3 - 0  
M. Stepanyan - A. Simonyan 06.04 17:00 3 - 0  
M. Stepanyan - Man. Ghazaryan 06.04 21:20 1 - 3  
M. Stepanyan - Mil. Gazaryan 06.04 20:40 3 - 1  
Man. Ghazaryan - A. Simonyan 06.04 16:00 3 - 0  
Man. Ghazaryan - Mil. Gazaryan 06.04 15:20 3 - 1  
Man. Ghazaryan - R. Parsadanyan 06.04 22:00 2 - 3  
Mil. Gazaryan - M. Stepanyan 06.04 16:20 1 - 3  
Mil. Gazaryan - Man. Ghazaryan 06.04 19:20 0 - 3  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 06.04 15:40 3 - 1  
R. Parsadanyan - Man. Ghazaryan 06.04 16:40 1 - 3  
R. Vardanyan - H. Matevosyan 06.04 17:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.04 15:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 06.04 17:00 0 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 06.04 13:00 0 - 3  
A. Frolov - I. Elistratov 06.04 22:00 3 - 2  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.04 10:30 2 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.04 09:30    
A. Gribkov - O. Nikiforov 06.04 07:00 3 - 0  
A. Gribkov - S. Vakar 06.04 20:30 0 - 3  
A. Gribkov - V. Ivanov Stanislavovic 06.04 08:30 2 - 3  
A. Menshikov - D.E. Basmanov 06.04 01:30 3 - 1  
A. Menshikov - D.E. Basmanov 06.04 16:00 2 - 3  
A. Menshikov - S. Kuzmin 06.04 14:00 3 - 2  
A. Prevednov - E. Ilyukhin 06.04 14:00 0 - 3  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 06.04 11:00 3 - 2  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 06.04 12:30 2 - 3  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 06.04 22:30 0 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 06.04 06:00 2 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 06.04 08:00 3 - 2  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 06.04 10:00 3 - 2  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.04 12:00 3 - 2  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.04 11:30 1 - 3  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 06.04 23:30 1 - 3  
And. Vukolov - I. Tukh 06.04 20:30 0 - 3  
And. Vukolov - S. Pyshkin 06.04 19:00 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.04 10:30 3 - 2  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.04 13:00 0 - 3  
D. Molodtsov - S. Ogay 06.04 22:00 0 - 3  
D. Sayanov - D. Molodtsov 06.04 23:30 3 - 0  
D. Sayanov - S. Ogay 06.04 11:30 0 - 3  
D.E. Basmanov - Ilya Novikov 06.04 14:30 1 - 3  
Dan. Andreev - P. Pinkovskii 06.04 09:00 3 - 1  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 06.04 07:30 0 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 06.04 19:30 1 - 3  
Demic Ying - A. Frolov 06.04 00:30 0 - 3  
Demic Ying - A. Frolov 06.04 11:00 1 - 3  
Demic Ying - Kir. Abramov 06.04 12:30 1 - 3  
Demic Ying - Kir. Abramov 06.04 22:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.04 12:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.04 22:30 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.04 11:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - O. Shagarov 06.04 16:30 0 - 3  
G.V. Vahnin - Dan. Andreev 06.04 20:30 3 - 1  
G.V. Vahnin - Dan. Andreev 06.04 21:00 0 - 3  
G.V. Vahnin - P. Pinkovskii 06.04 19:00 0 - 3  
I. Elistratov - Demic Ying 06.04 23:00 3 - 1  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.04 00:00 3 - 1  
I. Matveev - O. Suharkov 06.04 14:00 3 - 2  
I. Matveev - O. Suharkov 06.04 17:30 2 - 3  
I. Matveev - S. Homutov 06.04 16:00 3 - 2  
I. Pandur - A. Menshikov 06.04 00:00 1 - 3  
I. Ramenskiy - D.E. Basmanov 06.04 00:30 0 - 3  
I. Tukh - And. Vukolov 06.04 21:00 3 - 0  
I. Tukh - V. Klimentev 06.04 07:30 2 - 3  
I. Tukh - V. Klimentev 06.04 19:30 0 - 3  
Ilya Novikov - A. Menshikov 06.04 15:30 0 - 3  
Ilya Novikov - D.E. Basmanov 06.04 17:00 2 - 3  
Kir. Abramov - A. Frolov 06.04 23:30 3 - 1  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.04 11:30 3 - 2  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.04 13:30 2 - 3  
N. Pashkov - I. Tukh 06.04 06:30 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Gribkov 06.04 18:00 0 - 3  
O. Shagarov - A. Prevednov 06.04 15:30 3 - 2  
O. Suharkov - A. Arutiunyan 06.04 16:30 3 - 2  
O. Suharkov - S. Homutov 06.04 15:00 2 - 3  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.04 08:30 1 - 3  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.04 18:30 3 - 1  
P. Pinkovskii - Z. Khudaiberdiev 06.04 07:00 2 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.04 14:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Menshikov 06.04 17:30 3 - 1  
S. Kuzmin - D.E. Basmanov 06.04 15:00 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.04 16:30 3 - 1  
S. Ogay - A. Serebrennikov 06.04 10:00 2 - 3  
S. Ogay - A. Serebrennikov 06.04 13:30 0 - 3  
S. Ogay - A. Serebrennikov 06.04 23:00 3 - 0  
S. Ogay - D. Molodtsov 06.04 12:00 3 - 0  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.04 08:30 1 - 3  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.04 18:30 3 - 1  
S. Vakar - O. Nikiforov 06.04 19:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.04 23:00 2 - 3  
V. Klimentev - And. Vukolov 06.04 18:00 3 - 1  
V. Klimentev - N. Pashkov 06.04 08:00 3 - 1  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.04 20:00 3 - 2  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.04 21:30 3 - 1  
V. Rakhmanov - G.V. Vahnin 06.04 18:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 06.04 06:00 3 - 2  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 06.04 20:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 06.04 21:30 3 - 1  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 06.04 08:00 3 - 1  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 06.04 09:30    
V. Safonov - E. Ilyukhin 06.04 01:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.04 12:00 3 - 0  
Vla. Shirokov - Demic Ying 06.04 10:00 3 - 2  
Y. Merkushin - And. Kirilenko 06.04 10:30 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 06.04 22:00 1 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Dan. Andreev 06.04 06:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blashkun - A. Zapletniuk 06.04 22:50 3 - 0  
A. Blashkun - D. Zaporozhets 06.04 17:50 1 - 3  
A. Likhitsky - A. Matiushenko 06.04 12:35 3 - 1  
A. Nadoporozhsky - O. Naplokov 06.04 07:45 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - V. Kurchitsky 06.04 08:45 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - Vik. Ivanov 06.04 10:15 1 - 3  
A. Naida - A. Likhitsky 06.04 14:05 2 - 3  
A. Naida - A. Matiushenko 06.04 09:05 0 - 3  
A. Paniotov - A. Romanenko 06.04 21:25 1 - 3  
A. Paniotov - I. Trydukh 06.04 16:55 2 - 3  
A. Paniotov - R. Hnoievoi 06.04 15:25 3 - 1  
A. Paniotov - Ser. Sokolov 06.04 18:25 1 - 3  
A. Paniotov - Yur. Kolesnik 06.04 19:55 2 - 3  
A. Panyushkin - A. Likhitsky 06.04 08:35 3 - 0  
A. Panyushkin - A. Matiushenko 06.04 07:05 2 - 3  
A. Panyushkin - A. Naida 06.04 10:05 3 - 1  
A. Panyushkin - T. Karchevskiy 06.04 13:05 2 - 3  
A. Panyushkin - Y. Kurischenko 06.04 11:35 2 - 3  
A. Romanenko - I. Trydukh 06.04 15:55 3 - 0  
A. Romanenko - R. Hnoievoi 06.04 19:25 3 - 0  
A. Romanenko - Ser. Sokolov 06.04 20:25 3 - 2  
A. Romanenko - Yur. Kolesnik 06.04 17:55 3 - 2  
A. Tkachenko - A. Blashkun 06.04 20:50 2 - 3  
A. Tkachenko - A. Zapletniuk 06.04 16:20 2 - 3  
A. Tkachenko - D. Zaporozhets 06.04 19:50 3 - 1  
A. Tkachenko - S. Burdelnyy 06.04 18:20 3 - 0  
A. Zapletniuk - D. Zaporozhets 06.04 21:20 1 - 3  
D. Kalachevskiy - K. Samokysh 06.04 18:00 2 - 3  
D. Kalachevskiy - M. Mosyuk 06.04 15:30 3 - 0  
D. Kalachevskiy - N. Trofimov 06.04 19:00 3 - 2  
D. Kalachevskiy - V. Ratushniak 06.04 16:30 3 - 0  
E. Khurtak - E. Sotnikov 06.04 16:35 3 - 0  
E. Khurtak - S. Ushakov 06.04 21:35 2 - 3  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 06.04 20:55 3 - 2  
K. Samokysh - M. Mosyuk 06.04 17:00 2 - 3  
K. Samokysh - V. Ratushniak 06.04 15:00 3 - 1  
M. Shulepov - M. Zholubak 06.04 07:00 3 - 0  
M. Shulepov - N. Korniyenko 06.04 08:30 1 - 3  
M. Shulepov - V. Voronenkov 06.04 10:00 0 - 3  
N. Korniyenko - M. Zholubak 06.04 09:30 0 - 3  
N. Trofimov - K. Samokysh 06.04 16:00 3 - 1  
N. Trofimov - M. Mosyuk 06.04 14:30 3 - 1  
N. Trofimov - V. Ratushniak 06.04 17:30 3 - 2  
O. Naplokov - A. Nadoporozhsky 06.04 12:45 3 - 1  
O. Naplokov - V. Kurchitsky 06.04 09:45 3 - 2  
O. Naplokov - Vik. Ivanov 06.04 11:45 1 - 3  
S. Burdelnyy - A. Blashkun 06.04 16:50 3 - 1  
S. Burdelnyy - A. Zapletniuk 06.04 19:20 3 - 2  
S. Burdelnyy - D. Zaporozhets 06.04 22:20 3 - 2  
S. Ushakov - E. Sotnikov 06.04 20:05 2 - 3  
Ser. Sokolov - I. Trydukh 06.04 22:25 1 - 3  
Ser. Sokolov - R. Hnoievoi 06.04 17:25 3 - 0  
T. Karchevskiy - A. Likhitsky 06.04 07:35 1 - 3  
T. Karchevskiy - A. Matiushenko 06.04 11:05 0 - 3  
T. Karchevskiy - A. Naida 06.04 12:05 0 - 3  
T. Karchevskiy - Y. Kurischenko 06.04 09:35 1 - 3  
V. Kurchitsky - O. Naplokov 06.04 10:45 0 - 3  
V. Kurchitsky - Vik. Ivanov 06.04 12:15 1 - 3  
V. Lukianevych - E. Khurtak 06.04 19:35 1 - 3  
V. Lukianevych - E. Sotnikov 06.04 18:35 3 - 0  
V. Lukianevych - S. Ushakov 06.04 15:05 0 - 3  
V. Lukianevych - V. Reva 06.04 17:05 0 - 3  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 06.04 18:30 3 - 0  
V. Reva - E. Khurtak 06.04 15:35 3 - 2  
V. Reva - E. Sotnikov 06.04 21:05 2 - 3  
V. Reva - S. Ushakov 06.04 18:05 2 - 3  
V. Syvych - E. Khurtak 06.04 17:35 2 - 3  
V. Syvych - E. Sotnikov 06.04 14:35 3 - 1  
V. Syvych - S. Ushakov 06.04 16:05 3 - 1  
V. Syvych - V. Lukianevych 06.04 20:35 3 - 1  
V. Syvych - V. Reva 06.04 19:05 0 - 3  
V. Volkovskyi - A. Blashkun 06.04 18:50 1 - 3  
V. Volkovskyi - A. Tkachenko 06.04 21:50 2 - 3  
V. Volkovskyi - A. Zapletniuk 06.04 17:20 2 - 3  
V. Volkovskyi - D. Zaporozhets 06.04 15:50 1 - 3  
V. Volkovskyi - S. Burdelnyy 06.04 20:20 3 - 1  
V. Voronenkov - M. Zholubak 06.04 11:00 2 - 3  
Vik. Ivanov - A. Nadoporozhsky 06.04 09:15 0 - 3  
Vik. Ivanov - O. Naplokov 06.04 08:15 3 - 2  
Vik. Ivanov - V. Kurchitsky 06.04 07:15 3 - 2  
Vlad. Klim - M. Shulepov 06.04 11:30 2 - 3  
Vlad. Klim - M. Zholubak 06.04 08:00 0 - 3  
Vlad. Klim - N. Korniyenko 06.04 10:30 3 - 2  
Vlad. Klim - V. Voronenkov 06.04 09:00 2 - 3  
Y. Kurischenko - A. Likhitsky 06.04 10:35 3 - 2  
Y. Kurischenko - A. Matiushenko 06.04 13:35 1 - 3  
Y. Kurischenko - A. Naida 06.04 08:05 3 - 0  
Yur. Kolesnik - I. Trydukh 06.04 18:55 3 - 0  
Yur. Kolesnik - R. Hnoievoi 06.04 21:55 2 - 3  
Yur. Kolesnik - Ser. Sokolov 06.04 16:25 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - A. Gordinskaya 06.04 12:55 0 - 3  
A. Dubrova - I. Grushko 06.04 11:55 1 - 3  
A. Dubrova - J. Trigub 06.04 08:25 2 - 3  
A. Dubrova - O. Stefanuk 06.04 10:25 1 - 3  
A. Gordinskaya - J. Trigub 06.04 14:55 0 - 3  
A. Trofimova - M. Malyuta 06.04 14:20 3 - 0  
A. Trofimova - O. Kuznets 06.04 09:20 3 - 1  
J. Trigub - I. Grushko 06.04 13:25 3 - 2  
L. Andreeva - M. Osipenko 06.04 20:15 1 - 3  
L. Andreeva - N. Harmash 06.04 17:15 0 - 3  
L. Andreeva - N. Ostrovska 06.04 19:15 1 - 3  
M. Malyuta - O. Kuznets 06.04 12:50 3 - 2  
M. Osipenko - L. Andreeva 06.04 15:15 3 - 0  
M. Osipenko - N. Harmash 06.04 16:15 2 - 3  
M. Osipenko - N. Ostrovska 06.04 17:45 1 - 3  
N. Harmash - L. Andreeva 06.04 18:15 0 - 3  
N. Harmash - M. Osipenko 06.04 18:45 3 - 2  
N. Harmash - N. Ostrovska 06.04 19:45 3 - 0  
N. Kovtun - A. Trofimova 06.04 08:20 3 - 1  
N. Kovtun - M. Malyuta 06.04 10:50 3 - 0  
N. Kovtun - O. Kuznets 06.04 13:50 3 - 2  
N. Ostrovska - L. Andreeva 06.04 15:45 3 - 0  
N. Ostrovska - M. Osipenko 06.04 16:45 2 - 3  
N. Ostrovska - N. Harmash 06.04 14:45 1 - 3  
O. Stefanuk - A. Gordinskaya 06.04 08:55 0 - 3  
O. Stefanuk - I. Grushko 06.04 14:25 1 - 3  
O. Stefanuk - J. Trigub 06.04 11:25 0 - 3  
S. Tsoma - A. Trofimova 06.04 12:20 1 - 3  
S. Tsoma - M. Malyuta 06.04 07:50 3 - 0  
S. Tsoma - N. Kovtun 06.04 09:50 1 - 3  
S. Tsoma - O. Kuznets 06.04 11:20 3 - 2  
V. Kovalenko - A. Trofimova 06.04 10:20 0 - 3  
V. Kovalenko - M. Malyuta 06.04 08:50 3 - 1  
V. Kovalenko - N. Kovtun 06.04 11:50 1 - 3  
V. Kovalenko - O. Kuznets 06.04 07:20 3 - 1  
V. Kovalenko - S. Tsoma 06.04 13:20 3 - 2  
Yevg. Severina - A. Dubrova 06.04 13:55 3 - 0  
Yevg. Severina - A. Gordinskaya 06.04 10:55 2 - 3  
Yevg. Severina - I. Grushko 06.04 07:55 3 - 0  
Yevg. Severina - J. Trigub 06.04 09:25 3 - 2  
Yevg. Severina - O. Stefanuk 06.04 12:25 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - B. Kostuk 06.04 20:55 2 - 3  
A. Chaplyanka - E. Rubtsov 06.04 19:05 2 - 3  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 06.04 19:45 3 - 1  
A. Khvysiuk - A. Michalus 06.04 23:45 3 - 1  
A. Kuharchuk - A. Tsykhotskiy 06.04 01:45 1 - 3  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 06.04 02:45 3 - 2  
A. Kuharchuk - V. Tuchkevych 06.04 00:45 3 - 1  
A. Limonov - A. Tuzhylin 06.04 18:00 2 - 3  
A. Matcyk - V. Trachuk 06.04 23:15 1 - 3  
A. Molochko - E. Pismenniy 06.04 12:50 0 - 3  
A. Myrza - Y. Holoborodko 06.04 00:10 1 - 3  
A. Reva - Artem Borysov 06.04 15:05 1 - 3  
A. Reva - S. Kiulo 06.04 09:15 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - S. Melkumyan 06.04 01:15 2 - 3  
Ale. Medvedev - A. Tsykhotskiy 06.04 00:15 0 - 3  
Ale. Medvedev - V. Tuchkevych 06.04 02:15 1 - 3  
Artem Borysov - S. Kiulo 06.04 13:20 1 - 3  
B. Kostuk - E. Rubtsov 06.04 21:30 3 - 0  
D. Arzanov - V. Komar 06.04 03:05 3 - 1  
D. Baystryuchenko - D. Arzanov 06.04 02:05 3 - 2  
D. Baystryuchenko - D. Arzanov 06.04 04:05 0 - 3  
D. Baystryuchenko - D. Derevinskyi 06.04 00:05 3 - 0  
D. Derevinskyi - V. Komar 06.04 01:05 3 - 0  
D. Drobov - A. Molochko 06.04 09:55 2 - 3  
D. Drobov - E. Pismenniy 06.04 08:45 3 - 1  
D. Drobov - I. Omelchuk 06.04 12:15 1 - 3  
D. Drobov - Volod. Maksuta 06.04 11:05 0 - 3  
D. Dubrovin - H. Yakovliev 06.04 10:40 3 - 0  
D. Dubrovin - S. Filatov 06.04 08:20 3 - 1  
D. Halai - V. Shvidkiy 06.04 15:10 1 - 3  
D. Rusin - E. Panichev 06.04 18:25 3 - 2  
D. Rusin - K. Makarchuk 06.04 16:05 3 - 2  
D. Rusin - M. Polosa 06.04 17:15 3 - 0  
D. Rusin - V. Ivchenko 06.04 19:35 0 - 3  
D. Yaskov - A. Myrza 06.04 23:40 1 - 3  
D. Yaskov - V. Protopopov 06.04 22:40 0 - 3  
D. Zenyuk - Ser. Maksimiv 06.04 14:50 2 - 3  
E. Panichev - K. Makarchuk 06.04 17:50 1 - 3  
E. Panichev - M. Polosa 06.04 15:30 1 - 3  
I. Bortnikov - M. Tovkach 06.04 15:15 1 - 3  
I. Bortnikov - M. Treschetka 06.04 19:20 1 - 3  
I. Bortnikov - P. Chyzh 06.04 17:00 3 - 1  
I. Gladkih - A. Reva 06.04 08:05 1 - 3  
I. Gladkih - Artem Borysov 06.04 11:00 0 - 3  
I. Gladkih - S. Kiulo 06.04 14:30 3 - 1  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 06.04 21:25 0 - 3  
I. Kozyr - B. Kostuk 06.04 20:15 2 - 3  
I. Kozyr - E. Rubtsov 06.04 19:40 0 - 3  
I. Kozyr - Mak. Kolos 06.04 20:50 1 - 3  
I. Kryvyi - I. Bortnikov 06.04 19:55 3 - 2  
I. Kryvyi - M. Tovkach 06.04 16:25 3 - 2  
I. Kryvyi - M. Treschetka 06.04 17:35 2 - 3  
I. Kryvyi - P. Chyzh 06.04 18:45 3 - 1  
I. Omelchuk - A. Molochko 06.04 11:40 1 - 3  
I. Omelchuk - E. Pismenniy 06.04 07:35 3 - 2  
I. Omelchuk - Volod. Maksuta 06.04 09:20 3 - 0  
I. Semeniuk - A. Shipilov 06.04 08:50 3 - 1  
I. Semeniuk - O. Kostiuk 06.04 10:00 3 - 0  
I. Semeniuk - S. Hilitukha 06.04 11:10 3 - 1  
I. Semeniuk - S. Stelmashchuk 06.04 12:20 3 - 1  
M. Laevsky - D. Alekseenko 06.04 13:15 1 - 3  
M. Lytvynenko - D. Dubrovin 06.04 11:15 1 - 3  
M. Lytvynenko - H. Yakovliev 06.04 08:55 2 - 3  
M. Lytvynenko - S. Filatov 06.04 10:05 3 - 2  
M. Lytvynenko - Y. Vorobuov 06.04 12:25 1 - 3  
M. Polosa - K. Makarchuk 06.04 20:10 3 - 0  
M. Treschetka - M. Tovkach 06.04 20:30 3 - 2  
Mak. Kolos - B. Kostuk 06.04 19:10 3 - 2  
Mak. Kolos - E. Rubtsov 06.04 20:20 0 - 3  
N. Haievyi - D. Zenyuk 06.04 15:25 1 - 3  
N. Haievyi - Ser. Maksimiv 06.04 17:10 2 - 3  
N. Zinov - D. Halai 06.04 18:05 2 - 3  
N. Zinov - V. Evtodiy 06.04 19:15 3 - 1  
N. Zinov - V. Shvidkiy 06.04 16:55 1 - 3  
O. Kostiuk - A. Shipilov 06.04 12:55 3 - 2  
O. Kovalov - D. Alekseenko 06.04 11:30 3 - 0  
O. Kovalov - M. Laevsky 06.04 07:25 3 - 0  
O. Kovalov - Rus. Ivanov 06.04 12:40 3 - 0  
O. Kovalov - Vit. Vovk 06.04 09:45 3 - 1  
O. Semenets - D. Arzanov 06.04 23:35 2 - 3  
O. Tkachuk - P. Pidleteichuk 06.04 11:20 0 - 3  
O. Tkachuk - R. Vakarash 06.04 10:10 3 - 0  
O. Tkachuk - V. Aksenin 06.04 12:30 0 - 3  
O. Tkachuk - V. Ivasiv 06.04 09:00 0 - 3  
P. Chyzh - M. Tovkach 06.04 18:10 0 - 3  
P. Chyzh - M. Treschetka 06.04 15:50 3 - 2  
P. Pidleteichuk - R. Vakarash 06.04 08:25 3 - 0  
P. Pidleteichuk - V. Ivasiv 06.04 10:45 0 - 3  
P. Skok - A. Limonov 06.04 16:45 3 - 2  
P. Skok - A. Tuzhylin 06.04 16:10 2 - 3  
P. Skok - V. Broyakovskiy 06.04 17:55 3 - 2  
P. Skok - V. Melnik 06.04 17:20 3 - 2  
P. Vasylchuk - A. Reva 06.04 10:25 3 - 2  
P. Vasylchuk - Artem Borysov 06.04 08:40 2 - 3  
P. Vasylchuk - I. Gladkih 06.04 12:10 1 - 3  
P. Vasylchuk - V. Shepel 06.04 13:55 1 - 3  
R. Vakarash - V. Ivasiv 06.04 13:05 1 - 3  
Rus. Ivanov - D. Alekseenko 06.04 09:10 3 - 0  
Rus. Ivanov - M. Laevsky 06.04 15:00 1 - 3  
S. Filatov - H. Yakovliev 06.04 13:00 2 - 3  
S. Hilitukha - A. Shipilov 06.04 10:35 1 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 06.04 08:15 3 - 2  
S. Kinash - D. Arzanov 06.04 00:35 2 - 3  
S. Kinash - D. Arzanov 06.04 22:35 2 - 3  
S. Kinash - D. Baystryuchenko 06.04 02:35 1 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 06.04 01:35 3 - 1  
S. Skachenko - M. Laevsky 06.04 08:35 1 - 3  
S. Skachenko - O. Kovalov 06.04 13:50 2 - 3  
S. Skachenko - Rus. Ivanov 06.04 10:20 1 - 3  
S. Skachenko - Vit. Vovk 06.04 12:05 3 - 0  
S. Stelmashchuk - A. Shipilov 06.04 07:40 2 - 3  
S. Stelmashchuk - O. Kostiuk 06.04 11:45 1 - 3  
S. Stelmashchuk - S. Hilitukha 06.04 09:25 3 - 1  
V. Aksenin - P. Pidleteichuk 06.04 09:35 3 - 2  
V. Aksenin - R. Vakarash 06.04 11:55 2 - 3  
V. Aksenin - V. Ivasiv 06.04 07:50 0 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Limonov 06.04 17:25 3 - 0  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 06.04 15:35 3 - 2  
V. Broyakovskiy - V. Melnik 06.04 16:15 3 - 1  
V. Evtodiy - D. Halai 06.04 16:20 3 - 2  
V. Evtodiy - V. Shvidkiy 06.04 18:40 1 - 3  
V. Ivchenko - E. Panichev 06.04 16:40 1 - 3  
V. Ivchenko - K. Makarchuk 06.04 14:55 3 - 0  
V. Ivchenko - M. Polosa 06.04 19:00 3 - 2  
V. Melnik - A. Limonov 06.04 15:40 0 - 3  
V. Melnik - A. Tuzhylin 06.04 16:50 1 - 3  
V. Paukov - V. Protopopov 06.04 21:40 0 - 3  
V. Paukov - Y. Holoborodko 06.04 23:10 3 - 1  
V. Protopopov - A. Myrza 06.04 02:40 3 - 2  
V. Shepel - A. Reva 06.04 12:45 3 - 2  
V. Shepel - Artem Borysov 06.04 07:30 3 - 2  
V. Shepel - I. Gladkih 06.04 09:50 3 - 2  
V. Shepel - S. Kiulo 06.04 11:35 2 - 3  
V. Tuchkevych - S. Melkumyan 06.04 03:15 3 - 1  
V. Zharskiy - D. Zenyuk 06.04 16:35 0 - 3  
V. Zharskiy - N. Haievyi 06.04 17:45 0 - 3  
V. Zharskiy - Ser. Maksimiv 06.04 16:00 0 - 3  
Vit. Vovk - D. Alekseenko 06.04 14:25 0 - 3  
Vit. Vovk - M. Laevsky 06.04 10:55 3 - 2  
Vit. Vovk - Rus. Ivanov 06.04 08:00 0 - 3  
Volod. Maksuta - A. Molochko 06.04 08:10 2 - 3  
Volod. Maksuta - E. Pismenniy 06.04 10:30 3 - 1  
Y. Holoborodko - A. Myrza 06.04 22:10 0 - 3  
Y. Vorobuov - D. Dubrovin 06.04 09:30 3 - 0  
Y. Vorobuov - H. Yakovliev 06.04 07:45 1 - 3  
Y. Vorobuov - S. Filatov 06.04 11:50 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kleprlik - D. Prokopcov 06.04 15:20 2 - 3  
J. Kleprlik - J. Seibert 06.04 13:25 3 - 2  
J. Kleprlik - M. Horejsi 06.04 10:40 1 - 3  
J. Seibert - M. Horejsi 06.04 15:00 1 - 3  
J. Vrablik - D. Prokopcov 06.04 10:20 1 - 3  
J. Vrablik - J. Seibert 06.04 09:05 3 - 0  
M. Benes - J. Vrablik 06.04 11:55 1 - 3  
M. Benes - M. Horejsi 06.04 08:00 1 - 3  
M. Benes - M. Olejnik 06.04 09:55 3 - 1  
M. Benes - T. Konecny 06.04 14:20 2 - 3  
M. Olejnik - D. Prokopcov 06.04 08:35 0 - 3  
M. Olejnik - J. Vrablik 06.04 14:00 2 - 3  
M. Olejnik - M. Horejsi 06.04 12:20 1 - 3  
T. Konecny - D. Prokopcov 06.04 12:40 2 - 3  
T. Konecny - J. Kleprlik 06.04 09:35 3 - 0  
T. Konecny - J. Seibert 06.04 11:10 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burdakov - D. Reznichenko 06.04 15:45 0 - 3  
A. Burdakov - V. Kidalov 06.04 15:15 2 - 3  
A. Burdakov - Yur. Medvedev 06.04 19:15 1 - 3  
A. Chilikin - K. Gnoevoy 06.04 21:00 3 - 0  
A. Chilikin - S. Sarma 06.04 23:20 0 - 3  
A. Grishchenko - M. Cherepnin 06.04 19:30 2 - 3  
A. Grishchenko - Oleks. Kovalchuk 06.04 18:00 0 - 3  
A. Grishchenko - S. Tkachev 06.04 16:00 0 - 3  
A. Kovrikov - I. Glivenko 06.04 13:45 1 - 3  
A. Kovrikov - M. Varchenko 06.04 11:15 3 - 2  
A. Kovrikov - R. Tsubera 06.04 12:45 3 - 1  
A. Shapoval - G. Morgun 06.04 08:00 1 - 3  
A. Shapoval - Ser. Kovalenko 06.04 09:00 1 - 3  
D. Reznichenko - A. Burdakov 06.04 18:45 3 - 1  
D. Reznichenko - V. Kidalov 06.04 19:45 3 - 0  
D. Reznichenko - Yur. Medvedev 06.04 17:15 2 - 3  
D. Sushko - P. Plyushch 06.04 12:30 0 - 3  
D. Sushko - V. Gorchakov 06.04 10:00 3 - 0  
D. Sushko - Vla. Gorelov 06.04 11:30 2 - 3  
D. Turchenko - A. Shtaer 06.04 02:15 3 - 1  
D. Turchenko - V. Vakhrushev 06.04 02:50 0 - 3  
Den. Lebedev - O. Liushnia 06.04 08:00 1 - 3  
Den. Lebedev - S. Korobeynik 06.04 09:00 2 - 3  
E. Nechitaylo - G. Morgun 06.04 09:30 3 - 2  
E. Yunusov - R. Lazebny 06.04 23:55 3 - 1  
G. Morgun - A. Shapoval 06.04 11:00 3 - 0  
G. Morgun - E. Nechitaylo 06.04 12:30 1 - 3  
G. Morgun - Ser. Kovalenko 06.04 13:30 2 - 3  
I. Glivenko - A. Kovrikov 06.04 10:45 3 - 1  
I. Glivenko - R. Tsubera 06.04 11:45 0 - 3  
Ivan Diachenko - K. Gnoevoy 06.04 23:55 2 - 3  
Kir. Ivchenko - Den. Lebedev 06.04 10:00 2 - 3  
Kir. Ivchenko - O. Liushnia 06.04 12:30 3 - 1  
Kir. Ivchenko - S. Korobeynik 06.04 11:30 1 - 3  
M. Cherepnin - Oleks. Kovalchuk 06.04 15:30 1 - 3  
M. Cherepnin - R. Makarenko 06.04 17:30 3 - 0  
M. Cherepnin - S. Tkachev 06.04 14:00 3 - 1  
M. Cherepnin - V. Burylov 06.04 19:00 2 - 3  
M. Teteruk - A. Grishchenko 06.04 16:30 2 - 3  
M. Teteruk - M. Cherepnin 06.04 15:00 3 - 2  
M. Teteruk - Oleks. Kovalchuk 06.04 20:00 0 - 3  
M. Varchenko - A. Kovrikov 06.04 08:15 0 - 3  
O. Dukhovenko - A. Grishchenko 06.04 19:00 3 - 1  
O. Dukhovenko - M. Cherepnin 06.04 17:00 3 - 1  
O. Dukhovenko - R. Makarenko 06.04 15:30 3 - 2  
O. Liushnia - Den. Lebedev 06.04 11:00 3 - 1  
O. Liushnia - Kir. Ivchenko 06.04 09:30 3 - 2  
O. Liushnia - S. Korobeynik 06.04 10:30 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - O. Dukhovenko 06.04 15:00 3 - 0  
Oleks. Kovalchuk - R. Makarenko 06.04 13:30 3 - 1  
Oleks. Kovalchuk - S. Tkachev 06.04 18:30 3 - 1  
Oleks. Kovalchuk - V. Burylov 06.04 17:00 3 - 1  
P. Plyushch - D. Sushko 06.04 09:30 3 - 2  
P. Plyushch - Vla. Gorelov 06.04 10:30 3 - 2  
R. Makarenko - A. Grishchenko 06.04 14:30 3 - 1  
R. Makarenko - M. Teteruk 06.04 18:30 1 - 3  
R. Makarenko - S. Tkachev 06.04 16:30 3 - 1  
R. Tsubera - A. Kovrikov 06.04 09:45 0 - 3  
R. Tsubera - I. Glivenko 06.04 08:45 3 - 1  
S. Kalenik - E. Yunusov 06.04 21:35 3 - 1  
S. Kalenik - R. Lazebny 06.04 22:45 3 - 0  
S. Korobeynik - Den. Lebedev 06.04 12:00 2 - 3  
S. Korobeynik - Kir. Ivchenko 06.04 08:30 3 - 0  
S. Korobeynik - O. Liushnia 06.04 07:30 1 - 3  
S. Sarma - K. Gnoevoy 06.04 22:45 3 - 0  
S. Tkachev - M. Teteruk 06.04 18:00 3 - 1  
S. Tkachev - O. Dukhovenko 06.04 20:00 0 - 3  
S. Tkachev - V. Burylov 06.04 14:30 3 - 2  
Ser. Kovalenko - A. Shapoval 06.04 12:00 0 - 3  
Ser. Kovalenko - G. Morgun 06.04 10:30 2 - 3  
V. Boychuk - N. Shalgorodskiy 06.04 02:50 0 - 3  
V. Burylov - A. Grishchenko 06.04 14:00 3 - 0  
V. Burylov - M. Teteruk 06.04 16:00 0 - 3  
V. Burylov - O. Dukhovenko 06.04 17:30 1 - 3  
V. Burylov - R. Makarenko 06.04 19:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - O. Berezan 06.04 22:45 3 - 0  
V. Gaynyuk - Y. Sokoltsov 06.04 21:35 3 - 2  
V. Gorchakov - D. Sushko 06.04 08:00 3 - 2  
V. Gorchakov - Vla. Gorelov 06.04 09:00 3 - 1  
V. Gusev - O. Berezan 06.04 21:00 1 - 3  
V. Gusev - S. Kireev 06.04 01:05 1 - 3  
V. Gusev - V. Gaynyuk 06.04 23:20 3 - 1  
V. Gusev - Y. Sokoltsov 06.04 22:10 1 - 3  
V. Khorolsky - E. Yunusov 06.04 22:10 3 - 1  
V. Khorolsky - R. Lazebny 06.04 21:00 3 - 1  
V. Khorolsky - S. Kalenik 06.04 23:20 2 - 3  
V. Kidalov - A. Burdakov 06.04 17:45 3 - 1  
V. Kidalov - D. Reznichenko 06.04 16:45 0 - 3  
V. Pasternak - Yur. Rybakov 06.04 03:25 3 - 2  
V. Vakhrushev - A. Shtaer 06.04 01:05 3 - 2  
V. Vakhrushev - Den. Stepanov 06.04 01:40 2 - 3  
Vla. Gorelov - D. Sushko 06.04 08:30 2 - 3  
Vla. Gorelov - P. Plyushch 06.04 07:30 1 - 3  
Vla. Gorelov - V. Gorchakov 06.04 12:00 1 - 3  
Vla. Kovalenko - S. Kireev 06.04 02:15 3 - 1  
Vla. Kovalenko - V. Gusev 06.04 03:25 3 - 1  
Y. Sokoltsov - O. Berezan 06.04 23:55 1 - 3  
Yur. Medvedev - A. Burdakov 06.04 16:15 3 - 0  
Yur. Medvedev - D. Reznichenko 06.04 14:15 2 - 3  
Yur. Medvedev - V. Kidalov 06.04 14:45 3 - 0  
Yur. Rybakov - N. Shalgorodskiy 06.04 01:40 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gubskaya - M. Dotsenko 06.04 16:30 2 - 3  
E. Gubskaya - N. Schekotikhina 06.04 15:30 1 - 3  
M. Dotsenko - E. Gubskaya 06.04 19:30 3 - 0  
M. Dotsenko - N. Schekotikhina 06.04 15:00 3 - 0  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 06.04 16:00 3 - 0  
N. Schekotikhina - E. Gubskaya 06.04 18:30 1 - 3  
N. Schekotikhina - M. Dotsenko 06.04 18:00 2 - 3  
N. Schekotikhina - Y. Emelyanenko 06.04 17:00 1 - 3  
Y. Emelyanenko - E. Gubskaya 06.04 17:30 3 - 0  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 06.04 19:00 0 - 3  
Y. Emelyanenko - N. Schekotikhina 06.04 20:00 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 06.04 11:30 3 - 7  
KIA Tigers - Lotte Giants 06.04 11:30 7 - 3  
KT Wiz - Doosan Bears 06.04 11:30 8 - 14  
LG Twins - Samsung Lions 06.04 11:30 11 - 0  
NC Dinos - SK Wyverns 06.04 11:30 10 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 06.04 06:00 9 - 3  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 06.04 07:00 6 - 0  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 06.04 11:00 3 - 3  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 06.04 06:00 2 - 2  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 06.04 06:00 7 - 8  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 06.04 12:35 5 - 4  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - K. Kay 06.04 17:35 5 - 0  
Andy Jenkins - M. Webster 06.04 15:30 4 - 5  
Andy Jenkins - Sco. Mitchell 06.04 13:35 5 - 2  
B. Koltsov - Andy Jenkins 06.04 16:45 1 - 5  
B. Koltsov - J. Askew 06.04 15:55 1 - 5  
B. Koltsov - M. Webster 06.04 12:45 5 - 3  
J. Askew - Andy Jenkins 06.04 14:40 5 - 1  
J. Askew - Sco. Mitchell 06.04 12:20 5 - 4  
K. Kay - B. Koltsov 06.04 17:10 5 - 4  
K. Kay - J. Askew 06.04 13:10 3 - 5  
K. Kay - Sco. Mitchell 06.04 16:20 5 - 2  
M. Webster - J. Askew 06.04 11:30 3 - 5  
M. Webster - K. Kay 06.04 14:00 5 - 0  
Sco. Mitchell - B. Koltsov 06.04 15:05 2 - 5  
Sco. Mitchell - M. Webster 06.04 11:55 5 - 1  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - Rob Cross 06.04 23:25 6 - 1  
Joe Cullen - J. Clayton 06.04 21:40 5 - 6  
N. Aspinall - J. Clayton 06.04 21:10 6 - 5  
N. Aspinall - Joe Cullen 06.04 22:55 6 - 5  
Rob Cross - Joe Cullen 06.04 20:35 4 - 6  
Rob Cross - N. Aspinall 06.04 22:10 6 - 5  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herewini - Dav. Cameron 06.04 23:00 1 - 6  
D. Herewini - T. Tricole 06.04 22:30 1 - 6  
Dav. Cameron - L. Butler 06.04 22:00 3 - 6  
J. Chaney - T. Tricole 06.04 00:35 6 - 3  
T. Tricole - L. Butler 06.04 23:30 5 - 5  
Golf (Lone Tree Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lone Tree Classic 2020 06.04 03:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Gorjacsije (3x10 perc) 06.04 08:50 8 - 4  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.04 17:50 4 - 2  
Csernyije Grifonyij - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.04 23:50 3 - 2  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.04 14:50 5 - 9  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 06.04 12:50 7 - 10  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 06.04 06:50 7 - 6  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.04 10:50 8 - 7  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.04 13:50 7 - 6  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.04 18:50    
Reaktivnyije Bizonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.04 20:50 2 - 6  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.04 22:50 9 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.04 15:50 3 - 5  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.04 11:50 6 - 8  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.04 05:50 6 - 8  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 06.04 07:50 3 - 9  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.04 00:00 3 - 7  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.04 21:50 6 - 5  
Zvukovaja Ataka - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.04 19:50 5 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.04 16:50 4 - 0  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo CU,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matagalpa - Jinotega (1.m.) 06.04 02:30 84 - 85  
San Isidro - Costa Caribe (1.m.) 06.04 02:30 74 - 67  
Kosárlabda (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragon Oil Hazar - Talip Asgabat 06.04 15:00 70 - 86  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting San Jose - AD Guanacaste 06.04 22:00 5 - 0  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Herediano 06.04 01:15 1 - 4  
Dep. Saprissa - ADR Jicaral 06.04 04:00 2 - 2  
Limon - Municipal Grecia 06.04 23:00 0 - 2  
Santos de Guapiles - Perez Zeledon 06.04 01:10 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Vysehrad 06.04 18:00 2 - 0  
Vitkovice - Brno 06.04 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szmolevicsi Tartalék - Gorodeja Tartalék 06.04 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Valerenga 06.04 18:00 0 - 2  
Molde - Kristiansund 06.04 13:00 4 - 2  
Odd Grenland - Start 06.04 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Beitar TA Bat Yam 06.04 19:00 0 - 0  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Sakhnin 06.04 19:00 2 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva 06.04 19:00 1 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Nof Hagalil 06.04 19:00 0 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 06.04 19:00 0 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Kfar Qasem 06.04 19:00 2 - 4  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Acre 06.04 19:00 1 - 0  
Umm al-Fahm - Hapoel Rishon Lezion 06.04 19:15 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 06.04 20:40 1 - 1  
Radomiak Radom - Odra Opole 06.04 18:10 0 - 0  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK (1.m.) 06.04 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - 1. FC Köln 06.04 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Tondela 06.04 20:15 0 - 0  
Guimaraes - Sporting CP 06.04 22:15 2 - 2  
Marítimo - Setúbal 06.04 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Parnu JK 06.04 17:30 4 - 2  
Flora Tallinn 2 - Parnu Vaprus 06.04 18:30 0 - 1  
Kohtla-Jarve - Tammeka Tartu 2 06.04 18:30 0 - 1  
Levadia Tallinn 2 - Nomme Utd. 06.04 18:00 1 - 4  
Maardu Linnameeskond - Vandra Vaprus 06.04 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Alashkert Jereván 06.04 15:30 1 - 0  
Shirak Gyumri - Ararat Jereván 06.04 13:30 2 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Sydney Roosters 06.04 11:50 0 - 59  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Smichov A - Sokol Modrany A 06.04 18:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enerdzhi - Uragan Pro 06.04 11:15 3 - 0  
Legion - Plamya Pro 06.04 09:15 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural Academy 06.04 07:00 3 - 0  
Ural Raiders - Ural Elevation 06.04 05:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 06.04 11:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Red Fox 06.04 09:00 0 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gary Wilson - Ger. Greene 06.04 21:40 3 - 0  
Gary Wilson - J. Astley 06.04 18:50 3 - 1  
Gary Wilson - M. Mann 06.04 17:50 3 - 0  
Ger. Greene - J. Astley 06.04 16:00 3 - 1  
Ger. Greene - M. Mann 06.04 20:10 2 - 2  
J. Astley - M. Mann 06.04 22:30 2 - 2  
Joe O'Connor - Lee Walker 06.04 21:25 3 - 1  
Liang Wenbo - Joe O'Connor 06.04 17:30 3 - 1  
Liang Wenbo - Lee Walker 06.04 18:30 3 - 0  
M. Selby - Joe O'Connor 06.04 20:10 2 - 2  
M. Selby - Lee Walker 06.04 16:00 3 - 1  
M. Selby - Liang Wenbo 06.04 22:45 0 - 3  
Snooker (Championship League-14.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 14. csoport 06.04 21:00    
Snooker (Championship League-5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 5. csoport 06.04 21:00    
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - P. Oswald 06.04 11:50 2 - 1  
J. Melzer - S. Kopp 06.04 14:35 2 - 1  
Jur. Rodionov - L. Hampel 06.04 10:20 0 - 2  
Luk. Neumayer - S. Ofner 06.04 09:00 0 - 2  
M. Neuchrist - A. Erler 06.04 17:05 0 - 2  
T-S. Weissborn - M. Thiem 06.04 19:40 2 - 1  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pashukevich - R. Gumenyuk 06.04 03:00 2 - 1  
Z. Skindzer - Ann. Laska 06.04 00:00    
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - J. Choinski 06.04 11:30 2 - 0  
Con. Schmitz - F. Broska 06.04 13:20 0 - 2  
Y.S. Born - Hazem Naw 06.04 10:00 0 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blu Baker - Cle. Harper 06.04 22:05    
J. Cerretani - P. Daciek 06.04 14:50 1 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baichev - Ivalyo Georgiev 06.04 10:30 0 - 2  
B. Bodurov - G. Kanev 06.04 12:00 0 - 2  
Bon. Tanev - Dim. Todorov 06.04 09:00 0 - 2  
D. Dimov - P. Gavrilov 06.04 15:00 2 - 0  
Ivan Tanev - P. Zhelev 06.04 16:30 2 - 1  
Shk. Lyubomir - M. Mikhailov 06.04 13:30 2 - 0  
Tenisz (LiveScore Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - T. Martincova 06.04 16:05 1 - 2  
K. Siniakova - B. Strycova 06.04 18:35 0 - 2  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - M. Rajski 06.04 09:00 2 - 0  
F. Kolasinski - D. Michalski 06.04 14:30 0 - 2  
J. Zielinski - F. Kolasinski 06.04 10:20 2 - 0  
M. Rajski - J. Zielinski 06.04 16:10 2 - 0  
M. Terczynski - M. Dembek 06.04 12:35 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - S. Kirchheimer 06.04 13:30 0 - 2  
A. Sarkissian - Josh. Ortlip 06.04 15:00 0 - 2  
N. Chappell - G. Brymer 06.04 20:50 2 - 1  
N. Mejia - J. Arconada 06.04 13:30 2 - 1  
R. Hohmann - Evan King 06.04 15:35 2 - 1  
R. Sarmiento - H.D. Boyer 06.04 19:30 2 - 0  
R. Stalder - F. Corwin 06.04 23:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - E. Fanning 06.04 14:00 2 - 0  
C. Branstine - Mary Closs 06.04 15:00 2 - 0  
J. Livianu - E. Halbauer 06.04 14:00 0 - 2  
Q. Gleason - H.T. Black 06.04 15:50 2 - 0  
S. Whittle - E. Shibahara 06.04 19:05 0 - 2  
S. Whittle - Mary Closs 06.04 21:25 2 - 0  
Shilin Xu - J. Elie 06.04 16:00 2 - 0  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Reynolds - Daniel Rowe 06.04 06:00 2 - 0  
Finn Tearney - Ajeet Rai 06.04 08:00    
Francesco Medieta - George Stoupe 06.04 05:00 0 - 2  
Macsen Sisam - Rubin Statham 06.04 07:00 1 - 2  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Reynolds/Zach Whaanga - Oliver Statham/Rubin Statham 06.04 08:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 06.04 12:40 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 06.04 11:50 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.04 09:40 0 - 2  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 06.04 10:20 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 06.04 11:10 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 06.04 13:20 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 06.04 08:50 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M 06.04 16:40 0 - 2  

 

 

2020.06.03.
Asztalitenisz (Challenger Series, 23. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Chtchetinine - Liang Qiu 06.03 13:30 4 - 1  
E. Chtchetinine - S. Happek 06.03 11:40 0 - 4  
Liang Qiu - D. Cheaib 06.03 12:30 0 - 4  
S. Happek - Liang Qiu 06.03 10:40 4 - 1  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davit Avakimyan - A. Mkrtchyan 06.03 05:00 3 - 1  
R. Galoyan - M. Nazaryan 06.03 04:00 1 - 3  
S. Apraliyan - G. Gevorgyan 06.03 04:40 0 - 3  
S. Apraliyan - K. Altunyan 06.03 04:20 0 - 3  
S. Apraliyan - Tra. Jokaklian 06.03 03:40 1 - 3  
Tra. Jokaklian - S. Apraliyan 06.03 05:40 1 - 3  
V. Baghdasaryan - R. Gaibakyan 06.03 13:00 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simonyan - M. Stepanyan 06.03 14:40 3 - 2  
A. Simonyan - Man. Ghazaryan 06.03 14:00 0 - 3  
A. Simonyan - Mil. Gazaryan 06.03 13:20 2 - 3  
H. Khachatryan - H. Matevosyan 06.03 15:20 1 - 3  
H. Khachatryan - M. Galstyan 06.03 16:00 3 - 0  
M. Hovhannisyan - H. Khachatryan 06.03 18:20 0 - 3  
M. Hovhannisyan - M. Galstyan 06.03 17:00 1 - 3  
M. Stepanyan - Mil. Gazaryan 06.03 10:00 3 - 1  
Man. Ghazaryan - M. Stepanyan 06.03 12:40 3 - 0  
Mil. Gazaryan - Man. Ghazaryan 06.03 12:00 1 - 3  
R. Parsadanyan - M. Stepanyan 06.03 13:40 3 - 0  
R. Parsadanyan - Man. Ghazaryan 06.03 11:20 3 - 1  
R. Vardanyan - H. Matevosyan 06.03 22:40 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 06.03 08:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.03 06:00 3 - 1  
A. Frolov - I. Elistratov 06.03 23:30 2 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.03 11:30 3 - 1  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.03 13:00 1 - 3  
A. Frolov - Vla. Shirokov 06.03 01:00 3 - 0  
A. Gribkov - S. Vakar 06.03 00:00 3 - 1  
A. Menshikov - D.E. Basmanov 06.03 12:30 3 - 1  
A. Menshikov - D.E. Basmanov 06.03 13:30 3 - 1  
A. Menshikov - D.E. Basmanov 06.03 22:30 3 - 2  
A. Menshikov - Ilya Novikov 06.03 11:00 3 - 0  
A. Prevednov - E. Ilyukhin 06.03 22:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 06.03 20:30 3 - 2  
A. Serebrennikov - S. Ogay 06.03 19:00 0 - 3  
A.D. Volkov - V. Bazilevsky 06.03 07:00 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.03 08:30 3 - 1  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.03 09:30 3 - 2  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.03 18:30 0 - 3  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.03 06:00 3 - 1  
And. Kirilenko - V. Bazilevsky 06.03 08:00 0 - 3  
And. Vukolov - V. Klimentev 06.03 15:30 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.03 07:30 3 - 2  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 06.03 08:00 3 - 1  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 06.03 09:00 3 - 1  
D.E. Basmanov - I. Pandur 06.03 23:30 3 - 0  
D.E. Basmanov - S. Kuzmin 06.03 11:30 3 - 1  
Demic Ying - Vla. Shirokov 06.03 23:00 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A.D. Volkov 06.03 19:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.03 20:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - V. Safonov 06.03 23:30 1 - 3  
E. Kryuchkov - I. Matveev 06.03 20:00 1 - 3  
E. Kryuchkov - O. Suharkov 06.03 18:00 3 - 2  
E. Kryuchkov - O. Suharkov 06.03 21:00 1 - 3  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.03 06:30 0 - 3  
G.V. Vahnin - V. Rakhmanov 06.03 15:30 0 - 3  
I. Elistratov - A. Frolov 06.03 10:30 3 - 2  
I. Elistratov - Demic Ying 06.03 22:00 0 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 06.03 01:30 3 - 1  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.03 13:30 3 - 1  
I. Matveev - E. Kryuchkov 06.03 07:00 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 06.03 08:30 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 06.03 09:30 3 - 2  
I. Matveev - S. Homutov 06.03 18:30 0 - 3  
I. Pandur - I. Ramenskiy 06.03 22:00 3 - 1  
I. Ramenskiy - A. Menshikov 06.03 23:00 1 - 3  
Ilya Novikov - D.E. Basmanov 06.03 10:30 3 - 1  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 06.03 13:00 1 - 3  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.03 00:00 3 - 1  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.03 12:00 0 - 3  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.03 10:00 3 - 2  
N. Pashkov - And. Vukolov 06.03 14:30 3 - 1  
N. Pashkov - S. Pyshkin 06.03 00:30 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 06.03 00:30 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Yanshaev 06.03 15:00 2 - 3  
O. Shagarov - A. Prevednov 06.03 11:00 3 - 0  
O. Suharkov - I. Matveev 06.03 19:00 0 - 3  
O. Suharkov - S. Homutov 06.03 20:30 1 - 3  
P. Pinkovskii - G.V. Vahnin 06.03 16:30 1 - 3  
P. Pinkovskii - Z. Khudaiberdiev 06.03 15:00 3 - 1  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.03 07:30 3 - 1  
S. Homutov - E. Kryuchkov 06.03 19:30 3 - 0  
S. Homutov - I. Matveev 06.03 21:30 0 - 3  
S. Kuzmin - A. Menshikov 06.03 10:00 0 - 3  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.03 12:00 3 - 1  
S. Ogay - D. Molodtsov 06.03 08:30 3 - 1  
S. Pyshkin - And. Vukolov 06.03 16:30 3 - 0  
S. Pyshkin - And. Vukolov 06.03 17:00 3 - 0  
S. Pyshkin - N. Pashkov 06.03 15:00 0 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 06.03 16:00 1 - 3  
S. Vakar - O. Nikiforov 06.03 14:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 06.03 20:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 06.03 09:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.03 18:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.03 21:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 06.03 06:30 1 - 3  
V. Klimentev - N. Pashkov 06.03 16:00 3 - 0  
V. Klimentev - N. Pashkov 06.03 17:30 0 - 3  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.03 14:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 06.03 18:00 3 - 2  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 06.03 14:00 2 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 06.03 16:00 2 - 3  
V. Safonov - A. Prevednov 06.03 12:00 3 - 2  
V. Safonov - O. Shagarov 06.03 10:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.03 00:30 0 - 3  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.03 12:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 06.03 11:00 1 - 3  
Y. Merkushin - A.D. Volkov 06.03 21:30 1 - 3  
Y. Merkushin - And. Kirilenko 06.03 07:30 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 06.03 19:30 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - G.V. Vahnin 06.03 14:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Zayets 06.03 09:20 3 - 1  
A. Aliyev - V. Merzlikin 06.03 14:20 2 - 3  
A. Kuzin - Evg. Ivanov 06.03 19:25 3 - 2  
A. Kuzin - O. Obrazkov 06.03 15:55 2 - 3  
A. Kuzin - V. Kobets 06.03 17:55 3 - 2  
A. Kuzin - Y. Sokoltsov 06.03 20:25 3 - 0  
A. Matiushenko - A. Likhitsky 06.03 07:55 3 - 0  
A. Matiushenko - A. Naida 06.03 13:55 3 - 0  
A. Matiushenko - A. Panyushkin 06.03 09:25 0 - 3  
A. Matiushenko - T. Karchevskiy 06.03 10:55 3 - 2  
A. Matiushenko - Y. Kurischenko 06.03 12:25 0 - 3  
A. Mytsyk - Den. Kozlov 06.03 11:45 1 - 3  
A. Mytsyk - L. Dynaburg 06.03 08:45 0 - 3  
A. Mytsyk - O. Leonenko 06.03 13:15 0 - 3  
A. Mytsyk - S. Solomko 06.03 10:15 2 - 3  
A. Mytsyk - V. Melnykov 06.03 07:15 1 - 3  
A. Naida - A. Likhitsky 06.03 11:55 2 - 3  
A. Naida - A. Panyushkin 06.03 08:25 0 - 3  
A. Naida - T. Karchevskiy 06.03 12:55 3 - 1  
A. Naida - Y. Kurischenko 06.03 10:25 1 - 3  
A. Panyushkin - A. Likhitsky 06.03 13:25 1 - 3  
A. Romanenko - A. Paniotov 06.03 20:05 3 - 1  
D. Kolodiy - A. Aliyev 06.03 12:20 3 - 0  
D. Kolodiy - A. Zayets 06.03 11:20 3 - 0  
D. Kolodiy - V. Merzlikin 06.03 07:50 3 - 0  
D. Kolodiy - Y. Muliukin 06.03 09:50 3 - 0  
Den. Kozlov - L. Dynaburg 06.03 10:45 3 - 0  
Den. Kozlov - S. Solomko 06.03 08:15 3 - 0  
Den. Kozlov - V. Melnykov 06.03 13:45 3 - 0  
G. Poturidis - V. Myrzak 06.03 20:15 1 - 3  
Is. Vadim - A. Aliyev 06.03 10:20 3 - 0  
Is. Vadim - A. Zayets 06.03 07:20 3 - 2  
Is. Vadim - D. Kolodiy 06.03 13:20 3 - 2  
Is. Vadim - V. Merzlikin 06.03 08:50 1 - 3  
Is. Vadim - Y. Muliukin 06.03 11:50 2 - 3  
J. Khomutovsky - G. Poturidis 06.03 21:45 0 - 3  
L. Boiko - M. Shulepov 06.03 19:00 3 - 1  
L. Boiko - N. Korniyenko 06.03 18:00 2 - 3  
L. Boiko - V. Voronenkov 06.03 15:30 3 - 0  
L. Boiko - Vlad. Klim 06.03 16:30 3 - 2  
L. Dynaburg - V. Melnykov 06.03 12:45 3 - 0  
M. Shulepov - N. Korniyenko 06.03 16:00 1 - 3  
M. Shulepov - V. Voronenkov 06.03 14:30 3 - 1  
M. Shulepov - Vlad. Klim 06.03 17:30 3 - 1  
M. Voronin - A. Paniotov 06.03 14:35 3 - 2  
M. Voronin - A. Romanenko 06.03 16:05 3 - 2  
M. Voronin - R. Hnoievoi 06.03 19:05 2 - 3  
M. Voronin - Tym. Turchenko 06.03 20:35 1 - 3  
M. Voronin - Yur. Kolesnik 06.03 17:35 0 - 3  
N. Korniyenko - V. Voronenkov 06.03 17:00 3 - 1  
N. Korniyenko - Vlad. Klim 06.03 15:00 2 - 3  
O. Leonenko - Den. Kozlov 06.03 09:45 1 - 3  
O. Leonenko - L. Dynaburg 06.03 07:45 2 - 3  
O. Leonenko - S. Solomko 06.03 12:15 3 - 2  
O. Leonenko - V. Melnykov 06.03 11:15 3 - 2  
O. Obrazkov - Evg. Ivanov 06.03 20:55 3 - 2  
O. Stroilov - V. Myrzak 06.03 14:45 1 - 3  
O. Stroilov - V. Obukhov 06.03 19:15 3 - 0  
O. Stroilov - Y. Gusak 06.03 20:45 1 - 3  
R. Derypaska - A. Fedorchenko 06.03 12:35 3 - 1  
R. Hnoievoi - A. Paniotov 06.03 21:05 2 - 3  
R. Hnoievoi - A. Romanenko 06.03 18:05 2 - 3  
R. Hnoievoi - Yur. Kolesnik 06.03 15:35 3 - 2  
R. Malinka - R. Derypaska 06.03 08:35 3 - 2  
R. Malinka - S. Baranovskiy 06.03 13:05 0 - 3  
R. Malinka - S. Zemyancev 06.03 10:05 1 - 3  
R. Malinka - Yev. Masko 06.03 11:35 1 - 3  
S. Baranovskiy - A. Fedorchenko 06.03 11:05 3 - 2  
S. Baranovskiy - R. Derypaska 06.03 07:35 3 - 0  
S. Baranovskiy - S. Zemyancev 06.03 12:05 3 - 0  
S. Baranovskiy - Yev. Masko 06.03 09:35 1 - 3  
S. Pitsyk - A. Kuzin 06.03 21:25 3 - 1  
S. Pitsyk - Evg. Ivanov 06.03 15:25 3 - 0  
S. Pitsyk - O. Obrazkov 06.03 16:55 1 - 3  
S. Pitsyk - V. Kobets 06.03 19:55 3 - 0  
S. Pitsyk - Y. Sokoltsov 06.03 18:25 3 - 2  
S. Solomko - L. Dynaburg 06.03 14:15 2 - 3  
S. Solomko - V. Melnykov 06.03 09:15 3 - 1  
S. Zemyancev - A. Fedorchenko 06.03 09:05 3 - 1  
S. Zemyancev - R. Derypaska 06.03 14:05 3 - 0  
T. Karchevskiy - A. Likhitsky 06.03 09:55 2 - 3  
T. Karchevskiy - A. Panyushkin 06.03 14:55 1 - 3  
Tym. Turchenko - A. Paniotov 06.03 18:35 1 - 3  
Tym. Turchenko - A. Romanenko 06.03 15:05 3 - 0  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 06.03 17:05 3 - 1  
Tym. Turchenko - Yur. Kolesnik 06.03 19:35 3 - 2  
V. Kobets - Evg. Ivanov 06.03 21:55 3 - 1  
V. Kobets - O. Obrazkov 06.03 18:55 2 - 3  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 06.03 16:25 0 - 3  
V. Merzlikin - A. Zayets 06.03 12:50 3 - 0  
V. Obukhov - V. Myrzak 06.03 21:15 3 - 2  
Vlad. Klim - N. Korniyenko 06.03 15:00 3 - 2  
Vlad. Klim - V. Voronenkov 06.03 18:30 1 - 3  
Vlad. Klim - V. Voronenkov 06.03 18:30 1 - 3  
Y. Gusak - V. Myrzak 06.03 18:45 0 - 3  
Y. Gusak - V. Obukhov 06.03 17:15 3 - 2  
Y. Kurischenko - A. Likhitsky 06.03 14:25 3 - 2  
Y. Kurischenko - A. Panyushkin 06.03 11:25 2 - 3  
Y. Kurischenko - T. Karchevskiy 06.03 08:55 2 - 3  
Y. Muliukin - A. Aliyev 06.03 08:20 3 - 2  
Y. Muliukin - A. Zayets 06.03 13:50 2 - 3  
Y. Muliukin - V. Merzlikin 06.03 10:50 3 - 1  
Y. Sokoltsov - Evg. Ivanov 06.03 17:25 3 - 1  
Y. Sokoltsov - O. Obrazkov 06.03 22:25 3 - 2  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 06.03 13:35 3 - 0  
Yev. Masko - R. Derypaska 06.03 10:35 2 - 3  
Yev. Masko - R. Derypaska 06.03 10:35 2 - 3  
Yev. Masko - S. Zemyancev 06.03 08:05 1 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Paniotov 06.03 16:35 2 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Romanenko 06.03 21:35 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Novosad - V. Stepanovskaya 06.03 08:00 0 - 3  
A. Novosad - Ver. Gud 06.03 09:00 0 - 3  
A. Trofimova - O. Kuznets 06.03 16:50 3 - 0  
A. Trofimova - S. Tsoma 06.03 22:20 3 - 1  
A. Trofimova - V. Kovalenko 06.03 19:20 3 - 0  
Anast. Efimova - V. Stepanovskaya 06.03 10:30 2 - 3  
M. Malyuta - A. Trofimova 06.03 18:20 1 - 3  
M. Malyuta - O. Kuznets 06.03 20:50 2 - 3  
M. Malyuta - S. Tsoma 06.03 19:50 2 - 3  
M. Malyuta - V. Kovalenko 06.03 16:20 1 - 3  
N. Kovtun - A. Trofimova 06.03 20:20 3 - 1  
N. Kovtun - M. Malyuta 06.03 21:50 3 - 0  
N. Kovtun - O. Kuznets 06.03 18:50 3 - 0  
N. Kovtun - S. Tsoma 06.03 15:50 0 - 3  
N. Kovtun - V. Kovalenko 06.03 17:20 2 - 3  
O. Kuznets - S. Tsoma 06.03 17:50 0 - 3  
O. Kuznets - V. Kovalenko 06.03 22:50 2 - 3  
V. Kovalenko - S. Tsoma 06.03 21:20 3 - 0  
V. Stepanovskaya - A. Novosad 06.03 11:30 3 - 0  
V. Stepanovskaya - Ver. Gud 06.03 12:30 3 - 2  
Ver. Gud - A. Novosad 06.03 10:00 3 - 2  
Ver. Gud - Anast. Efimova 06.03 08:30 0 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 06.03 07:30 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kaznacheiev - E. Panichev 06.03 16:40 2 - 3  
A. Kaznacheiev - K. Makarchuk 06.03 14:55 0 - 3  
A. Kaznacheiev - M. Polosa 06.03 19:00 1 - 3  
A. Khvysiuk - A. Matcyk 06.03 02:15 3 - 0  
A. Khvysiuk - M. Tsikhotskiy 06.03 00:15 3 - 0  
A. Kuharchuk - S. Melkumyan 06.03 23:45 0 - 3  
A. Limonov - A. Tuzhylin 06.03 16:50 2 - 3  
A. Limonov - V. Broyakovskiy 06.03 15:40 1 - 3  
A. Matcyk - V. Trachuk 06.03 03:15 0 - 3  
A. Michalus - A. Khvysiuk 06.03 02:45 0 - 3  
A. Michalus - A. Matcyk 06.03 00:45 2 - 3  
A. Michalus - M. Tsikhotskiy 06.03 01:45 3 - 0  
A. Molochko - I. Omelchuk 06.03 10:30 3 - 1  
A. Molochko - M. Volodymyr 06.03 08:10 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Molochko 06.03 21:00 3 - 2  
A. Shipilov - I. Semeniuk 06.03 12:20 3 - 1  
A. Shipilov - O. Kostiuk 06.03 08:50 3 - 2  
A. Shipilov - S. Hilitukha 06.03 10:00 3 - 2  
A. Shipilov - S. Stelmashchuk 06.03 11:10 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 06.03 23:15 3 - 0  
A. Veliev - M. Laevsky 06.03 14:25 3 - 2  
A. Veliev - Rus. Ivanov 06.03 08:00 0 - 3  
A. Veliev - Vit. Vovk 06.03 10:55 3 - 2  
A. Zenyuk - M. Presnyakov 06.03 19:30 0 - 3  
A. Zenyuk - O. Tkachuk 06.03 17:10 2 - 3  
A. Zenyuk - P. Pidleteichuk 06.03 16:00 0 - 3  
A. Zenyuk - Ser. Maksimiv 06.03 18:20 0 - 3  
Ale. Medvedev - S. Melkumyan 06.03 22:45 3 - 0  
B. Artem - M. Zakladnyi 06.03 13:45 1 - 3  
B. Artem - P. Vasylchuk 06.03 10:25 3 - 0  
B. Artem - S. Kiulo 06.03 12:10 3 - 1  
B. Artem - V. Shepel 06.03 08:40 0 - 3  
D. Alekseenko - A. Veliev 06.03 12:05 2 - 3  
D. Alekseenko - Rus. Ivanov 06.03 10:20 1 - 3  
D. Alekseenko - S. Skachenko 06.03 13:50 3 - 1  
D. Alekseenko - Vit. Vovk 06.03 08:35 3 - 1  
D. Baystryuchenko - V. Komar 06.03 22:35 3 - 1  
D. Derevinskyi - D. Arzanov 06.03 23:05 2 - 3  
D. Derevinskyi - K. Yehorov 06.03 02:35 0 - 3  
D. Derevinskyi - O. Metla 06.03 00:35 3 - 2  
D. Derevinskyi - O. Semenets 06.03 01:35 3 - 0  
D. Drobov - A. Molochko 06.03 11:05 3 - 2  
D. Drobov - E. Pismenniy 06.03 12:15 3 - 0  
D. Drobov - I. Omelchuk 06.03 08:45 3 - 2  
D. Drobov - M. Volodymyr 06.03 09:55 1 - 3  
D. Dubrovin - H. Yakovliev 06.03 12:25 2 - 3  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 06.03 10:05 3 - 2  
D. Dubrovin - S. Filatov 06.03 11:15 3 - 1  
D. Dubrovin - Y. Vorobuov 06.03 08:55 1 - 3  
D. Kryshtal - A. Chaplyanka 06.03 21:30 3 - 1  
D. Rusin - A. Kaznacheiev 06.03 19:35 3 - 0  
D. Rusin - E. Panichev 06.03 18:25 3 - 1  
D. Rusin - K. Makarchuk 06.03 16:05 2 - 3  
D. Rusin - M. Polosa 06.03 17:15 3 - 0  
E. Panichev - K. Makarchuk 06.03 17:50 0 - 3  
E. Panichev - M. Polosa 06.03 15:30 1 - 3  
E. Pismenniy - A. Molochko 06.03 09:20 2 - 3  
E. Pismenniy - I. Omelchuk 06.03 07:35 3 - 2  
E. Pismenniy - M. Volodymyr 06.03 11:40 3 - 2  
E. Rubtsov - A. Chaplyanka 06.03 19:05 2 - 3  
E. Rubtsov - D. Kryshtal 06.03 20:55 3 - 2  
E. Rubtsov - I. Kozyr 06.03 19:45 1 - 3  
H. Yakovliev - Y. Vorobuov 06.03 07:45 1 - 3  
I. Bortnikov - M. Tovkach 06.03 17:35 1 - 3  
I. Bortnikov - M. Treschetka 06.03 16:25 0 - 3  
I. Bortnikov - P. Chyzh 06.03 19:55 0 - 3  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 06.03 20:20 3 - 2  
I. Kozyr - D. Kryshtal 06.03 19:10 3 - 0  
I. Semeniuk - O. Kostiuk 06.03 07:40 2 - 3  
I. Semeniuk - S. Hilitukha 06.03 11:45 3 - 0  
I. Semeniuk - S. Stelmashchuk 06.03 09:25 3 - 2  
I. Solovyov - A. Molochko 06.03 19:50 2 - 3  
I. Solovyov - A. Scherinskiy 06.03 18:40 2 - 3  
K. Yehorov - O. Metla 06.03 02:05 2 - 3  
K. Yehorov - O. Semenets 06.03 00:05 3 - 2  
M. Lytvynenko - Y. Vorobuov 06.03 13:00 3 - 1  
M. Polosa - K. Makarchuk 06.03 20:10 1 - 3  
M. Presnyakov - O. Tkachuk 06.03 18:55 3 - 0  
M. Presnyakov - P. Pidleteichuk 06.03 14:50 3 - 2  
M. Presnyakov - Ser. Maksimiv 06.03 16:35 2 - 3  
M. Samaray - A. Scherinskiy 06.03 16:55 2 - 3  
M. Tovkach - M. Treschetka 06.03 20:30 3 - 1  
M. Tsikhotskiy - V. Trachuk 06.03 01:15 0 - 3  
M. Volodymyr - I. Omelchuk 06.03 12:50 2 - 3  
M. Zakladnyi - A. Reva 06.03 11:35 3 - 2  
M. Zakladnyi - P. Vasylchuk 06.03 12:45 3 - 2  
M. Zakladnyi - S. Kiulo 06.03 09:50 2 - 3  
M. Zakladnyi - V. Shepel 06.03 07:30 3 - 2  
Mak. Kolos - A. Chaplyanka 06.03 19:40 3 - 1  
Mak. Kolos - D. Kryshtal 06.03 20:15 2 - 3  
Mak. Kolos - E. Rubtsov 06.03 21:25 1 - 3  
Mak. Kolos - I. Kozyr 06.03 20:50 1 - 3  
N. Kovalchuk - I. May 06.03 07:50 3 - 1  
N. Kovalchuk - V. Didukh 06.03 11:55 2 - 3  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 06.03 09:35 3 - 2  
O. Metla - V. Ivanchatenko 06.03 03:05 3 - 2  
O. Semenets - V. Ivanchatenko 06.03 01:05 3 - 0  
O. Tkachuk - P. Pidleteichuk 06.03 20:05 0 - 3  
P. Chyzh - M. Tovkach 06.03 19:20 1 - 3  
P. Chyzh - M. Treschetka 06.03 15:15 3 - 2  
P. Skok - A. Limonov 06.03 16:15 3 - 2  
P. Skok - A. Tuzhylin 06.03 15:35 3 - 1  
P. Skok - V. Broyakovskiy 06.03 17:25 2 - 3  
P. Vasylchuk - A. Reva 06.03 09:15 1 - 3  
P. Vasylchuk - V. Shepel 06.03 15:05 1 - 3  
Rus. Ivanov - M. Laevsky 06.03 09:10 3 - 2  
Rus. Ivanov - Vit. Vovk 06.03 15:00 1 - 3  
S. Filatov - M. Lytvynenko 06.03 08:20 3 - 0  
S. Filatov - Y. Vorobuov 06.03 10:40 1 - 3  
S. Hilitukha - O. Kostiuk 06.03 12:55 1 - 3  
S. Kinash - V. Komar 06.03 23:35 3 - 1  
S. Kiulo - A. Reva 06.03 14:30 3 - 0  
S. Kiulo - P. Vasylchuk 06.03 08:05 3 - 0  
S. Kiulo - V. Shepel 06.03 11:00 1 - 3  
S. Skachenko - A. Veliev 06.03 09:45 3 - 2  
S. Skachenko - M. Laevsky 06.03 11:30 3 - 1  
S. Skachenko - Rus. Ivanov 06.03 12:40 3 - 2  
S. Skachenko - Vit. Vovk 06.03 07:25 3 - 0  
S. Stelmashchuk - O. Kostiuk 06.03 10:35 2 - 3  
S. Stelmashchuk - S. Hilitukha 06.03 08:15 0 - 3  
Ser. Maksimiv - O. Tkachuk 06.03 15:25 3 - 0  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 06.03 17:45 3 - 1  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 06.03 18:00 2 - 3  
V. Didukh - I. May 06.03 13:05 2 - 3  
V. Kushnyr - I. May 06.03 09:00 1 - 3  
V. Kushnyr - N. Kovalchuk 06.03 12:30 3 - 1  
V. Kushnyr - V. Didukh 06.03 10:10 1 - 3  
V. Kushnyr - V. Verbyany 06.03 11:20 0 - 3  
V. Melnik - A. Limonov 06.03 17:20 2 - 3  
V. Melnik - A. Tuzhylin 06.03 16:10 0 - 3  
V. Melnik - P. Skok 06.03 17:55 0 - 3  
V. Melnik - V. Broyakovskiy 06.03 16:45 3 - 2  
V. Protopopov - Y. Holoborodko 06.03 23:40 3 - 1  
V. Shepel - A. Reva 06.03 13:20 2 - 3  
V. Verbyany - I. May 06.03 10:45 3 - 0  
V. Verbyany - V. Didukh 06.03 08:25 1 - 3  
Vit. Vovk - M. Laevsky 06.03 13:15 3 - 1  
Vla. Vacak - A. Myrza 06.03 23:10 3 - 0  
Vla. Vacak - D. Belanchik 06.03 00:40 3 - 1  
Vla. Vacak - M. Uchen 06.03 01:40 3 - 0  
Vla. Vacak - V. Protopopov 06.03 22:40 3 - 2  
Vla. Vacak - Y. Holoborodko 06.03 21:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ermolaev - Vol. Sedin 06.03 15:15 1 - 3  
A. Ermolaev - Yur. Novikov 06.03 14:15 3 - 0  
A. Grishchenko - I. Kutniy 06.03 19:00 2 - 3  
A. Grishchenko - S. Tkachev 06.03 13:30 0 - 3  
A. Krutko - A. Yolkin 06.03 09:00 2 - 3  
A. Krutko - D. Matveev 06.03 08:00 0 - 3  
A. Reva - V. Dotsenko 06.03 09:30 3 - 0  
A. Reva - Y. Kievskiy 06.03 13:00 0 - 3  
A. Shapoval - Alek. Rodin 06.03 08:45 3 - 0  
A. Shapoval - G. Morgun 06.03 13:15 3 - 1  
A. Shapoval - S. Kosarev 06.03 09:45 2 - 3  
A. Yolkin - A. Krutko 06.03 12:00 0 - 3  
A. Yolkin - Via. Diachenko 06.03 08:30 1 - 3  
Alek. Rodin - S. Kosarev 06.03 10:45 2 - 3  
D. Matveev - A. Krutko 06.03 11:00 3 - 1  
D. Matveev - Via. Diachenko 06.03 09:30 2 - 3  
Den. Stepanov - A. Shtaer 06.03 23:20 2 - 3  
Den. Stepanov - D. Turchenko 06.03 21:00 3 - 2  
Dmit. Kim - I. Budiak 06.03 08:30 2 - 3  
Dmit. Kim - T. Bonishchuk 06.03 07:30 0 - 3  
Dmit. Kim - V. Gorchakov 06.03 12:00 3 - 1  
G. Morgun - A. Shapoval 06.03 10:15 1 - 3  
G. Morgun - Alek. Rodin 06.03 09:15 3 - 2  
G. Morgun - S. Kosarev 06.03 08:15 3 - 1  
I. Budiak - T. Bonishchuk 06.03 10:00 1 - 3  
I. Budiak - V. Gorchakov 06.03 12:30 1 - 3  
I. Kutniy - M. Butkov 06.03 19:30 2 - 3  
Ivan Diachenko - S. Kireev 06.03 23:20 1 - 3  
Ivan Diachenko - V. Gusev 06.03 22:10 1 - 3  
Ivan Diachenko - Vla. Kovalenko 06.03 21:00 1 - 3  
M. Chukanov - V. Gusev 06.03 01:05 3 - 1  
M. Teteruk - I. Kutniy 06.03 14:30 3 - 2  
M. Teteruk - O. Dukhovenko 06.03 16:30 0 - 3  
M. Varchenko - D. Kebalo 06.03 15:00 3 - 2  
M. Varchenko - O. Pavlyuk 06.03 19:30 3 - 1  
M. Varchenko - R. Tsubera 06.03 16:00 3 - 0  
N. Shalgorodskiy - V. Pasternak 06.03 21:00 2 - 3  
N. Shalgorodskiy - Yur. Rybakov 06.03 22:10 0 - 3  
O. Berezan - S. Sarma 06.03 00:30 0 - 3  
O. Berezan - V. Gusev 06.03 02:15 2 - 3  
O. Dukhovenko - A. Grishchenko 06.03 20:00 2 - 3  
O. Dukhovenko - Oleks. Kovalchuk 06.03 14:30 3 - 2  
O. Dukhovenko - S. Tkachev 06.03 18:00 3 - 0  
O. Pavlyuk - D. Kebalo 06.03 15:30 2 - 3  
O. Pavlyuk - R. Tsubera 06.03 14:30 2 - 3  
Oleg Andreev - A. Reva 06.03 11:30 3 - 1  
Oleg Andreev - V. Dotsenko 06.03 10:30 1 - 3  
Oleg Andreev - Y. Kievskiy 06.03 12:00 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - A. Grishchenko 06.03 17:30 3 - 0  
Oleks. Kovalchuk - I. Kutniy 06.03 14:00 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - M. Teteruk 06.03 19:30 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - S. Tkachev 06.03 16:00 3 - 1  
R. Makarenko - A. Grishchenko 06.03 15:00 3 - 2  
R. Makarenko - M. Teteruk 06.03 16:00 1 - 3  
R. Makarenko - O. Dukhovenko 06.03 18:30 3 - 2  
R. Makarenko - Oleks. Kovalchuk 06.03 17:00 1 - 3  
R. Tsubera - D. Kebalo 06.03 20:00 3 - 0  
S. Kosarev - A. Shapoval 06.03 12:45 3 - 1  
S. Kosarev - Alek. Rodin 06.03 13:45 2 - 3  
S. Kosarev - G. Morgun 06.03 11:15 2 - 3  
S. Tkachev - I. Kutniy 06.03 16:30 1 - 3  
S. Tkachev - R. Makarenko 06.03 20:00 3 - 0  
S. Vavrenyuk - Vol. Sedin 06.03 14:45 3 - 1  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 06.03 15:45 3 - 2  
T. Bonishchuk - Dmit. Kim 06.03 10:30 3 - 0  
T. Bonishchuk - I. Budiak 06.03 09:30 3 - 0  
T. Bonishchuk - V. Gorchakov 06.03 11:00 1 - 3  
V. Boychuk - V. Pasternak 06.03 22:45 0 - 3  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 06.03 21:35 0 - 3  
V. Dotsenko - A. Reva 06.03 12:30 0 - 3  
V. Dotsenko - Oleg Andreev 06.03 13:30 1 - 3  
V. Dotsenko - Y. Kievskiy 06.03 11:00 1 - 3  
V. Gorchakov - Dmit. Kim 06.03 09:00 3 - 0  
V. Gorchakov - T. Bonishchuk 06.03 08:00 3 - 1  
V. Gusev - S. Sarma 06.03 02:50 1 - 3  
Via. Diachenko - A. Krutko 06.03 10:00 3 - 0  
Via. Diachenko - A. Yolkin 06.03 11:30 1 - 3  
Via. Diachenko - D. Matveev 06.03 12:30 0 - 3  
Vl. Demchenko - D. Kushko 06.03 01:05 3 - 1  
Vl. Demchenko - D. Ptitsyn 06.03 01:40 2 - 3  
Vol. Sedin - S. Vavrenyuk 06.03 17:45 0 - 3  
Y. Kievskiy - A. Reva 06.03 10:00 0 - 3  
Y. Kievskiy - Oleg Andreev 06.03 09:00 0 - 3  
Yur. Novikov - A. Ermolaev 06.03 17:15 2 - 3  
Yur. Novikov - S. Vavrenyuk 06.03 18:45 3 - 2  
Yur. Novikov - Vol. Sedin 06.03 18:45 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 06.03 11:30 2 - 6  
KIA Tigers - Lotte Giants 06.03 11:30 11 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 06.03 11:30 7 - 2  
LG Twins - Samsung Lions 06.03 11:30 6 - 12  
NC Dinos - SK Wyverns 06.03 11:30 8 - 6  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 06.03 12:35 8 - 4  
Fubon Guardians - Uni-President Lions 06.03 12:35 3 - 12  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians 2 - Rakuten Monkeys 2 06.03 07:00 4 - 7  
Uni-President Lions 2 - Chinatrust Brothers 2 06.03 07:00 3 - 5  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Evans - F. Sherrock 06.03 12:45 5 - 3  
Dav. Evans - J. Hubbard 06.03 16:45 5 - 1  
Dav. Evans - Mar. Adams 06.03 15:55 5 - 4  
F. Sherrock - Mar. Adams 06.03 11:30 4 - 5  
F. Sherrock - Paul Nicholson 06.03 14:00 2 - 5  
J. Hubbard - F. Sherrock 06.03 15:30 1 - 5  
J. Hubbard - Paul Nicholson 06.03 17:35 3 - 5  
J. Hubbard - S. Marsh 06.03 13:35 3 - 5  
Mar. Adams - J. Hubbard 06.03 14:40 5 - 1  
Mar. Adams - S. Marsh 06.03 12:20 5 - 2  
Paul Nicholson - Dav. Evans 06.03 17:10 1 - 5  
Paul Nicholson - Mar. Adams 06.03 13:10 4 - 5  
Paul Nicholson - S. Marsh 06.03 16:20 2 - 5  
S. Marsh - Dav. Evans 06.03 15:05 4 - 5  
S. Marsh - F. Sherrock 06.03 11:55 5 - 1  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Klaasen 06.03 21:05 2 - 6  
D. Chisnall - M. de Decker 06.03 22:25 6 - 5  
G. Anderson - D. Chisnall 06.03 21:55 6 - 3  
G. Anderson - M. de Decker 06.03 20:35 6 - 5  
J. Klaasen - G. Anderson 06.03 22:55 2 - 6  
M. de Decker - J. Klaasen 06.03 21:30 3 - 6  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Richardson - J. Chaney 06.03 22:00 6 - 3  
Paul Hogan - L. Winstanley 06.03 00:30 6 - 2  
T. Tricole - Jam. Richardson 06.03 23:05 3 - 6  
Futsal (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCS Gomel - VRZ Gomel 06.03 16:00 1 - 2  
Viten Orsa - Stalitsza Minszk 06.03 18:15 4 - 2  
Golf (Coral Springs 2-Day)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coral Springs 2-Day 2020 06.03 03:30    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri(3x10p) 06.03 19:50 6 - 5  
Bisztrije Riszi - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.03 16:50 7 - 1  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.03 11:50 3 - 8  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 06.03 15:50 1 - 5  
Gladiator - Vojnij Suomi (3x10 perc) 06.03 07:50 8 - 3  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.03 08:50 5 - 7  
Gorjacsije - Gladiator (3x10 perc) 06.03 05:50 6 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.03 12:50 8 - 4  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.03 14:50 6 - 3  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.03 13:50 7 - 8  
Ognenyije Panteri - Zvukovaja Ataka(3x10p) 06.03 18:50 0 - 4  
Reaktivnyije Bizonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.03 00:00 2 - 3  
Reaktivnyije Bizonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.03 21:50 3 - 3  
Sznyeznyije Medvegyi - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 06.03 23:00 2 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.03 10:50 4 - 5  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.03 06:50 5 - 7  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.03 20:50 5 - 3  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.03 17:50 1 - 3  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - KF Tirana 06.03 17:00 1 - 3  
Flamurtari Vlore - Vllaznia 06.03 17:00 1 - 3  
KF Laci - Teuta Durres 06.03 17:00 1 - 1  
Kukesi - Luftetari Gjirokaster 06.03 17:00 2 - 1  
Partizan Tirana - Skenderbeu 06.03 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - E. Frankfurt 06.03 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Dynamo Dresden 06.03 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Münster 06.03 19:00 3 - 2  
Chemnitz - Sonnenhof Grossaspach 06.03 20:30 0 - 1  
Duisburg - Jena 06.03 19:00 1 - 1  
Hallescher FC - Braunschweig 06.03 19:00 0 - 1  
Kaiserslautern - 1860 München 06.03 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Escazucena - Consultants Moravia 06.03 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Costa Rica - San Carlos 06.03 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Pardubice 06.03 18:00 1 - 2  
Usti nad Labem - Vlasim 06.03 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Olomouc 06.03 18:00 2 - 0  
Opava - Bohemians 1905 06.03 18:00 0 - 1  
Ostrava - Plzen 06.03 18:00 0 - 2  
Slovacko - Karvina 06.03 18:00 2 - 0  
Sparta Praha - Teplice 06.03 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Nitra 06.03 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Sektzia Nes Tziona 06.03 18:45 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 06.03 19:30 1 - 1  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 06.03 19:45 2 - 0  
Labdarúgás (Koszovói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Ballkani - Feronikeli 06.03 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Warta Poznan 06.03 18:10 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Podbeskidzie Bielsko-B. 06.03 20:40 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elana Torun - Stal Rzeszow 06.03 17:00 1 - 4  
GKS Katowice - Gornik Leczna 06.03 20:05 2 - 1  
Gryf Wejherowo - Pogon Siedlce 06.03 17:00 2 - 3  
KS Polkowice - Legionovia Legionowo 06.03 15:00 1 - 2  
Lech Poznan 2 - Garbarnia Krakkó 06.03 17:00 2 - 2  
Resovia Rzeszow - Blekitni Stargard Szczec. 06.03 17:00 1 - 1  
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag 06.03 17:00 2 - 2  
Widzew Lodz - Skra Czestochowa 06.03 19:10 1 - 2  
Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow 06.03 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Mezőkövesd 06.03 20:00 2 - 1  
Magyar Kupa 2019/20 06.03 20:00    
Labdarúgás (Montenegrói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Tivat - Lovcen Cetinje 06.03 17:30 0 - 0  
Decic Tuzi - Bokelj Kotor 06.03 17:30 2 - 1  
Jedinstvo Bijelo Polje - Ibar Rozaje 06.03 17:30 0 - 0  
Jezero Plav - Otrant Ulcinj 06.03 17:30 2 - 0  
Mornar Bar - Drezga 06.03 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci 06.03 18:00 0 - 2  
Iskra Danilovgrad - Kom Podgorica 06.03 20:00 2 - 0  
Rudar Pljevlja - FK Podgorica 06.03 20:00 0 - 3  
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac 06.03 18:00 0 - 0  
Titograd Podgorica - Buducnost Podgorica 06.03 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Sand 06.03 13:00 3 - 2  
Potsdam - Essen-Schönebeck 06.03 13:15 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK - Hartberg 06.03 18:30 1 - 2  
Salzburg - Rapid Wien 06.03 20:30 2 - 0  
Sturm Graz - Wolfsberg 06.03 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Porto 06.03 22:15 2 - 1  
Portimonense - Gil Vicente 06.03 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnicki Nis 06.03 15:00 3 - 2  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 06.03 17:30 1 - 2  
Vojvodina - Mladost Lucani 06.03 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szíriai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (SYR) - Al-Nawair 06.03 16:00 0 - 0  
Al-Sahel (SYR) - Al-Jaish (SYR) 06.03 16:00 0 - 4  
Al-Shorta (SYR) - Al-Wahda (SYR) 06.03 16:00 0 - 1  
Al-Taliya - Al-Karama 06.03 16:00 0 - 1  
Al-Wathba - Tishreen 06.03 16:00 2 - 0  
Hutteen - Al-Fotuwa 06.03 16:00 4 - 1  
Jableh - Al-Ittihad (SYR) 06.03 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 06.03 18:00 2 - 0  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 06.03 18:30 1 - 3  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 06.03 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Lori Vanadzor 06.03 16:30 0 - 0  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KRC - TJ Petriny C 06.03 18:00 3 - 0  
MFF Praha F - TJ Brevnov 06.03 18:00 2 - 3  
Orion Praha A - Reporyje 06.03 18:00 3 - 0  
TJ Sokol Vysocany B - TJ Sokol Vysehrad B 06.03 18:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire - Titans 06.03 09:15 3 - 0  
Vityaz - Payp 06.03 11:20 3 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Military - Ural Elevation 06.03 07:00 1 - 3  
Ural University - Ural Raiders 06.03 05:15 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurasia - Ural Red Fox 06.03 09:00 1 - 3  
Ural Energy - Ural City 06.03 11:00 3 - 0  
Sakk (Lindores Abbey Chall. (rapid))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hik. Nakamura - D. Dubov (rapid) 06.03 16:00 1 - 2  
Lindores Abbey Challenge (rapid) 2020 06.03 16:00    
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Chen Feilong 06.03 21:40 3 - 0  
Joe Perry - Har. Chandler 06.03 17:20 2 - 2  
Joe Perry - Mark King 06.03 22:20 2 - 2  
Joe Perry - S. Baird 06.03 19:10 2 - 2  
Kyr. Wilson - A. Burden 06.03 20:00 3 - 0  
Kyr. Wilson - Chen Feilong 06.03 16:00 2 - 2  
Kyr. Wilson - Ryan Day 06.03 22:55 1 - 3  
Mark King - Har. Chandler 06.03 20:30 1 - 3  
Mark King - S. Baird 06.03 16:00 1 - 3  
Ryan Day - A. Burden 06.03 17:20 3 - 0  
Ryan Day - Chen Feilong 06.03 18:40 2 - 2  
S. Baird - Har. Chandler 06.03 23:45 1 - 3  
Snooker (Championship League-12.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 12. csoport 06.03 21:00    
Snooker (Championship League-4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 4. csoport 06.03 21:00    
Tenisz (Baltik Liga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Art. Kazijevs - A. Berzins 06.03 12:50 2 - 1  
G. Lukstins - M. Libietis 06.03 09:00 0 - 2  
M. Garuts - S. Troost 06.03 15:30 0 - 2  
P. Vinogradovs - A. Kulibaba 06.03 10:35 2 - 1  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivan Bezrukov - Aleks. Golovin 06.03 14:00 0 - 2  
Ivan Bezrukov - Roman Lutkovskii 06.03 11:00 1 - 2  
Radim. Lutkovskii - M. Mokrousov 06.03 12:30 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Malakhovich - R. Gumenyuk 06.03 08:00 0 - 2  
R. Gumenyuk - Ann. Laska 06.03 02:00 0 - 2  
Z. Skindzer - A. Avsievich 06.03 12:00 1 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - Con. Schmitz 06.03 10:00 0 - 2  
F. Broska - Hazem Naw 06.03 12:55 0 - 2  
Y.S. Born - J. Choinski 06.03 11:30 0 - 2  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bra. Perez - N. Schachter 06.03 21:20    
Car. Bradford - Sinan Orhon 06.03 01:25 2 - 1  
L. Draxl - H.P. Cacciatore 06.03 20:05    
M. Mandlik - H.P. Cacciatore 06.03 18:05    
M. Mandlik - L. Draxl 06.03 14:50    
Seb. Murillo - Car. Bradford 06.03 00:35 2 - 0  
T. Mercier - Bra. Perez 06.03 19:00    
T. Mercier - N. Schachter 06.03 15:55    
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Mladenov - Sevov Rumen 06.03 16:30 0 - 2  
Anton Georgiev - D. Dimov 06.03 13:30 2 - 0  
G. Kanev - Ves. Apostolov 06.03 12:00 2 - 0  
Ivalyo Georgiev - Tod. Todorov 06.03 15:00 2 - 0  
Tih. Simov - Phi. Zgurov 06.03 09:00 2 - 0  
Tenisz (LiveScore Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - B. Strycova 06.03 15:30 2 - 0  
Kri. Pliskova - T. Martincova 06.03 18:00    
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - M. Dembek 06.03 15:05 2 - 0  
D. Michalski - M. Terczynski 06.03 09:00 2 - 1  
J. Zielinski - M. Dembek 06.03 10:50 2 - 1  
M. Rajski - F. Kolasinski 06.03 13:20 1 - 2  
M. Rajski - J. Zielinski 06.03 16:40 0 - 2  
M. Terczynski - F. Kolasinski 06.03 18:10 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - F. Corwin 06.03 19:40 0 - 2  
Josh. Ortlip - H.D. Boyer 06.03 23:00 0 - 2  
Mar. Redlicki - G. Brymer 06.03 18:00 0 - 2  
P. Lorenzi - M. Zverev 06.03 15:20 0 - 2  
R. Sarmiento - N. Chappell 06.03 21:15 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - D. Khazaniuk 06.03 14:55 2 - 0  
E. Halbauer - E. Mandlik 06.03 13:00 0 - 2  
E. Halbauer - Udvardy P. 06.03 17:05 0 - 2  
E. Shibahara - S. Whittle 06.03 00:15 1 - 2  
G. Olmos - P. Montez 06.03 18:05 0 - 2  
Hanna Chang - G. Olmos 06.03 22:50 0 - 2  
J. Livianu - E. Mandlik 06.03 17:20 2 - 0  
Jov. Jovic - A.E. Nefedova 06.03 18:40 2 - 0  
Jov. Jovic - Kat. Stewart 06.03 14:15 0 - 2  
Kat. Stewart - D. Khazaniuk 06.03 18:05 2 - 0  
Mary Closs - Hanna Chang 06.03 19:35 0 - 2  
Mary Closs - P. Montez 06.03 21:10 0 - 2  
Udvardy P. - J. Livianu 06.03 13:00 1 - 2  
Tenisz (Új-zélandi PL, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heap - I. Becroft 06.03 08:00 1 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 06.03 09:40 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.03 13:20 2 - 0  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 06.03 12:40 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 06.03 10:20 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 06.03 11:50 1 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Dzavaryan - Mnatsakanyan Z/ Nikoyan M 06.03 16:40 0 - 2  

 

2020.06.02.
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vardanian - M. Hovanhannisyan 06.02 20:40 0 - 3  
Davit Avakimyan - A. Sahakyan 06.02 05:40 3 - 2  
G. Gevorgyan - Tra. Jokaklian 06.02 04:00 3 - 0  
K. Altunyan - G. Gevorgyan 06.02 04:40 0 - 3  
M. Hovanhannisyan - G. Malkhasyan 06.02 20:20 3 - 2  
M. Nazaryan - A. Sahakyan 06.02 04:40 3 - 2  
R. Gaibakyan - H. Harutyunyan 06.02 12:20 2 - 3  
R. Galoyan - Davit Avakimyan 06.02 04:20 0 - 3  
R. Galoyan - E. Grigoryan 06.02 05:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 06.02 16:00 1 - 3  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.02 14:00 2 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.02 23:30 1 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.02 10:30 0 - 3  
A. Gribkov - O. Nikiforov 06.02 22:00 0 - 3  
A. Menshikov - I. Ramenskiy 06.02 08:00 1 - 3  
A. Menshikov - S. Kuzmin 06.02 06:00 2 - 3  
A. Prevednov - A. Serebrennikov 06.02 08:30 3 - 1  
A. Prevednov - O. Shagarov 06.02 07:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - V. Safonov 06.02 07:30 0 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 06.02 23:30 3 - 0  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 06.02 15:30 2 - 3  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.02 14:30 3 - 1  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.02 17:00 1 - 3  
And. Vukolov - I. Tukh 06.02 12:00 1 - 3  
And. Vukolov - N. Pashkov 06.02 10:00 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.02 15:30 2 - 3  
D. Sayanov - E. Ilyukhin 06.02 00:00 2 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 06.02 14:00 2 - 3  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 06.02 16:00 2 - 3  
D.E. Basmanov - Ilya Novikov 06.02 20:30 2 - 3  
D.E. Basmanov - S. Kuzmin 06.02 19:00 0 - 3  
Dan. Andreev - P. Pinkovskii 06.02 18:00 0 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 06.02 08:00 1 - 3  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 06.02 20:00 3 - 2  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 06.02 06:00 2 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 06.02 10:30 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.02 16:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 06.02 14:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 06.02 17:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.02 01:30 3 - 1  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 06.02 17:00 3 - 1  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.02 14:30 2 - 3  
I. Elistratov - A. Frolov 06.02 22:30 3 - 0  
I. Elistratov - Demic Ying 06.02 00:30 3 - 1  
I. Elistratov - Demic Ying 06.02 11:00 3 - 0  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.02 12:30 1 - 3  
I. Matveev - E. Kryuchkov 06.02 15:00 3 - 0  
I. Matveev - S. Homutov 06.02 16:30 1 - 3  
I. Ramenskiy - D.E. Basmanov 06.02 18:00 3 - 0  
I. Ramenskiy - Ilya Novikov 06.02 06:30 0 - 3  
I. Ramenskiy - S. Kuzmin 06.02 20:00 3 - 0  
I. Ramenskiy - S. Kuzmin 06.02 21:30 3 - 1  
I. Tukh - V. Klimentev 06.02 10:30 3 - 0  
Ilya Novikov - A. Menshikov 06.02 07:30 3 - 1  
Ilya Novikov - D.E. Basmanov 06.02 21:00 1 - 3  
Ilya Novikov - I. Ramenskiy 06.02 19:30 0 - 3  
Kir. Abramov - Demic Ying 06.02 12:00 3 - 0  
Kir. Abramov - I. Elistratov 06.02 10:00 3 - 2  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.02 13:30 3 - 0  
Kir. Abramov - Vla. Shirokov 06.02 22:00 1 - 3  
N. Pashkov - I. Tukh 06.02 11:00 3 - 0  
N. Pashkov - I. Tukh 06.02 13:30 3 - 1  
N. Pashkov - V. Klimentev 06.02 12:30 3 - 0  
N. Pashkov - V. Klimentev 06.02 23:00 3 - 0  
O. Nikiforov - S. Vakar 06.02 23:00 2 - 3  
O. Shagarov - A. Serebrennikov 06.02 06:30 3 - 0  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.02 07:30 0 - 3  
P. Pinkovskii - Dan. Andreev 06.02 21:00 0 - 3  
P. Pinkovskii - V. Rakhmanov 06.02 19:00 1 - 3  
P. Pinkovskii - Z. Khudaiberdiev 06.02 20:30 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.02 15:30 3 - 1  
S. Homutov - I. Matveev 06.02 17:30 2 - 3  
S. Kuzmin - I. Ramenskiy 06.02 07:00 3 - 1  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.02 08:30 3 - 1  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.02 09:30 3 - 2  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.02 18:30 3 - 0  
S. Ogay - D. Molodtsov 06.02 16:30 2 - 3  
S. Ogay - E. Ilyukhin 06.02 01:30 0 - 3  
S. Ogay - V. Nemashkalo 06.02 00:30 3 - 2  
S. Ogay - V. Nemashkalo 06.02 15:00 3 - 0  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.02 23:30 3 - 2  
S. Vakar - A. Gribkov 06.02 11:00 3 - 1  
S. Vakar - A. Yanshaev 06.02 12:30 2 - 3  
S. Vakar - A. Yanshaev 06.02 22:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - A.D. Volkov 06.02 16:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 06.02 00:30 1 - 3  
V. Bazilevsky - And. Kirilenko 06.02 15:00 3 - 1  
V. Klimentev - And. Vukolov 06.02 11:30 3 - 1  
V. Klimentev - And. Vukolov 06.02 13:00 3 - 2  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.02 22:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 06.02 14:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 06.02 01:00 3 - 2  
V. Rakhmanov - P. Pinkovskii 06.02 06:30 0 - 3  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 06.02 09:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - Z. Khudaiberdiev 06.02 18:30 3 - 2  
V. Safonov - O. Shagarov 06.02 08:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - I. Elistratov 06.02 23:00 0 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 06.02 11:30 0 - 3  
Y. Merkushin - Dmi. Kolesnikov 06.02 00:00 2 - 3  
Z. Khudaiberdiev - Dan. Andreev 06.02 19:30 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - P. Pinkovskii 06.02 08:30 3 - 0  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 06.02 07:00 0 - 3  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 06.02 21:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Melchenko 06.02 20:20 3 - 0  
A. Aliyev - A. Zayets 06.02 17:20 1 - 3  
A. Aliyev - Is. Vadim 06.02 15:50 3 - 1  
A. Aliyev - V. Merzlikin 06.02 18:50 0 - 3  
A. Aliyev - Y. Muliukin 06.02 21:50 3 - 1  
A. Fedorchenko - R. Derypaska 06.02 20:05 1 - 3  
A. Melchenko - A. Zayets 06.02 19:20 2 - 3  
A. Melchenko - Is. Vadim 06.02 22:20 0 - 3  
A. Melchenko - V. Merzlikin 06.02 16:50 2 - 3  
A. Podolian - D. Chernyshov 06.02 07:20 0 - 3  
A. Podolian - I. Petrivskyi 06.02 08:50 3 - 0  
A. Podolian - O. Kochetkov 06.02 13:20 3 - 1  
A. Podolian - O. Ponomarenko 06.02 10:20 3 - 2  
A. Podolian - V. Kononikhin 06.02 11:50 3 - 0  
A. Tanchuk - A. Mytsyk 06.02 14:45 2 - 3  
A. Tanchuk - K. Klymenko 06.02 20:45 3 - 1  
A. Tanchuk - O. Leonenko 06.02 17:45 0 - 3  
A. Tanchuk - V. Melnykov 06.02 16:15 0 - 3  
A. Tanchuk - V. Smyk 06.02 19:15 3 - 0  
A. Zayets - Is. Vadim 06.02 21:20 3 - 2  
Aleks. Gress - Art. Antipov 06.02 09:25 3 - 1  
Aleks. Gress - S. Perepelytsia 06.02 12:25 1 - 3  
Aleks. Gress - V. Syvych 06.02 10:55 3 - 2  
Aleks. Gress - V. Voloshko 06.02 13:55 3 - 0  
Aleks. Gress - Vol. Tymchenko 06.02 07:55 3 - 1  
B. Havryliuk - M. Mrykh 06.02 09:00 2 - 3  
D. Bortsov - Yevhen Kyi 06.02 12:35 0 - 3  
D. Havrysh - Y. Kryvorotko 06.02 17:25 3 - 1  
D. Khairov - O. Yurenev 06.02 12:45 2 - 3  
E. Kovpak - B. Havryliuk 06.02 08:00 1 - 3  
E. Kovpak - M. Mrykh 06.02 13:30 2 - 3  
E. Kovpak - V. Kondratenko 06.02 10:30 3 - 2  
I. Petrivskyi - D. Chernyshov 06.02 12:50 0 - 3  
K. Kirsanov - D. Havrysh 06.02 20:25 2 - 3  
K. Kirsanov - Oleks. Kovalchuk 06.02 17:55 0 - 3  
K. Kirsanov - V. Sazhnev 06.02 15:55 3 - 1  
K. Kirsanov - Y. Kryvorotko 06.02 19:25 0 - 3  
K. Klymenko - A. Mytsyk 06.02 18:45 3 - 0  
K. Klymenko - O. Leonenko 06.02 19:45 3 - 2  
K. Klymenko - V. Melnykov 06.02 15:15 1 - 3  
K. Klymenko - V. Smyk 06.02 17:15 3 - 1  
K. Tsoi - D. Khairov 06.02 08:45 2 - 3  
K. Tsoi - O. Yurenev 06.02 07:15 0 - 3  
K. Tsoi - S. Yatsenko 06.02 10:15 0 - 3  
K. Tsoi - V. Pechenyuk 06.02 11:45 3 - 0  
K. Tsoi - V. Semenenko 06.02 13:15 1 - 3  
O. Kochetkov - D. Chernyshov 06.02 11:20 0 - 3  
O. Kochetkov - O. Ponomarenko 06.02 12:20 0 - 3  
O. Kochetkov - V. Kononikhin 06.02 09:50 1 - 3  
O. Leonenko - A. Mytsyk 06.02 16:45 1 - 3  
O. Leonenko - V. Melnykov 06.02 21:45 1 - 3  
O. Ponomarenko - D. Chernyshov 06.02 09:20 1 - 3  
O. Ponomarenko - I. Petrivskyi 06.02 14:20 3 - 1  
Oleks. Kovalchuk - D. Havrysh 06.02 16:25 1 - 3  
Oleks. Kovalchuk - V. Sazhnev 06.02 18:55 3 - 2  
R. Malinka - R. Derypaska 06.02 16:35 3 - 1  
S. Baranovskiy - A. Fedorchenko 06.02 16:05 2 - 3  
S. Baranovskiy - R. Derypaska 06.02 14:35 1 - 3  
S. Baranovskiy - R. Malinka 06.02 17:35 2 - 3  
S. Baranovskiy - S. Zemyancev 06.02 20:35 1 - 3  
S. Baranovskiy - Yev. Masko 06.02 19:05 0 - 3  
S. Kosarev - D. Bortsov 06.02 08:35 3 - 2  
S. Kosarev - T. Yemelianov 06.02 10:05 3 - 1  
S. Kosarev - V. Kyilo 06.02 13:05 2 - 3  
S. Kosarev - Vla. Litvinov 06.02 11:35 3 - 1  
S. Kosarev - Yevhen Kyi 06.02 07:05 1 - 3  
S. Perepelytsia - Art. Antipov 06.02 11:25 3 - 0  
S. Perepelytsia - V. Syvych 06.02 08:55 3 - 0  
S. Perepelytsia - Vol. Tymchenko 06.02 14:25 0 - 3  
S. Skhabitsky - B. Havryliuk 06.02 10:00 0 - 3  
S. Skhabitsky - E. Kovpak 06.02 11:30 2 - 3  
S. Skhabitsky - M. Mrykh 06.02 07:00 1 - 3  
S. Skhabitsky - V. Kolesnykov 06.02 13:00 3 - 0  
S. Skhabitsky - V. Kondratenko 06.02 08:30 0 - 3  
S. Yatsenko - D. Khairov 06.02 14:15 1 - 3  
S. Yatsenko - O. Yurenev 06.02 09:15 3 - 0  
S. Zemyancev - A. Fedorchenko 06.02 15:05 0 - 3  
S. Zemyancev - R. Derypaska 06.02 18:35 2 - 3  
S. Zemyancev - R. Malinka 06.02 19:35 1 - 3  
S. Zemyancev - Yev. Masko 06.02 17:05 2 - 3  
T. Yemelianov - D. Bortsov 06.02 14:05 3 - 2  
T. Yemelianov - Yevhen Kyi 06.02 09:05 1 - 3  
V. Khitrov - Y. Kryvorotko 06.02 15:25 0 - 3  
V. Kolesnykov - B. Havryliuk 06.02 12:00 0 - 3  
V. Kolesnykov - E. Kovpak 06.02 09:30 3 - 1  
V. Kolesnykov - M. Mrykh 06.02 11:00 0 - 3  
V. Kolesnykov - V. Kondratenko 06.02 07:30 0 - 3  
V. Kondratenko - M. Mrykh 06.02 12:30 2 - 3  
V. Kononikhin - D. Chernyshov 06.02 13:50 2 - 3  
V. Kononikhin - I. Petrivskyi 06.02 10:50 0 - 3  
V. Kononikhin - O. Ponomarenko 06.02 08:20 0 - 3  
V. Kyilo - D. Bortsov 06.02 07:35 3 - 0  
V. Kyilo - T. Yemelianov 06.02 12:05 3 - 1  
V. Kyilo - Vla. Litvinov 06.02 09:35 0 - 3  
V. Kyilo - Yevhen Kyi 06.02 11:05 0 - 3  
V. Melnykov - A. Mytsyk 06.02 20:15 3 - 2  
V. Merzlikin - A. Zayets 06.02 22:50 1 - 3  
V. Merzlikin - Is. Vadim 06.02 17:50 3 - 1  
V. Pechenyuk - D. Khairov 06.02 10:45 3 - 1  
V. Pechenyuk - O. Yurenev 06.02 13:45 0 - 3  
V. Pechenyuk - S. Yatsenko 06.02 08:15 3 - 2  
V. Semenenko - D. Khairov 06.02 07:45 0 - 3  
V. Semenenko - O. Yurenev 06.02 11:15 3 - 0  
V. Semenenko - S. Yatsenko 06.02 12:15 3 - 1  
V. Semenenko - V. Pechenyuk 06.02 09:45 1 - 3  
V. Smyk - A. Mytsyk 06.02 21:15 0 - 3  
V. Smyk - O. Leonenko 06.02 15:45 0 - 3  
V. Smyk - V. Melnykov 06.02 18:15 0 - 3  
V. Syvych - Vol. Tymchenko 06.02 09:55 1 - 3  
V. Voloshko - Art. Antipov 06.02 08:25 3 - 0  
V. Voloshko - S. Perepelytsia 06.02 10:25 3 - 0  
V. Voloshko - V. Syvych 06.02 12:55 2 - 3  
V. Voloshko - Vol. Tymchenko 06.02 11:55 0 - 3  
Vla. Litvinov - D. Bortsov 06.02 10:35 1 - 3  
Vla. Litvinov - T. Yemelianov 06.02 08:05 3 - 2  
Vla. Litvinov - Yevhen Kyi 06.02 13:35 2 - 3  
Y. Muliukin - A. Melchenko 06.02 18:20 3 - 1  
Y. Muliukin - A. Zayets 06.02 16:20 3 - 1  
Y. Muliukin - Is. Vadim 06.02 19:50 1 - 3  
Y. Muliukin - V. Merzlikin 06.02 20:50 1 - 3  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 06.02 18:05 2 - 3  
Yev. Masko - R. Malinka 06.02 15:35 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Novosad - Anast. Efimova 06.02 14:30 2 - 3  
A. Novosad - V. Stepanovskaya 06.02 17:30 0 - 3  
A. Novosad - Ver. Gud 06.02 16:00 3 - 1  
V. Stepanovskaya - Anast. Efimova 06.02 18:30 3 - 1  
Ver. Gud - Anast. Efimova 06.02 17:00 1 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 06.02 15:00 0 - 3  
Y. Sozoniuk - A. Novosad 06.02 19:00 3 - 0  
Y. Sozoniuk - Anast. Efimova 06.02 15:30 3 - 0  
Y. Sozoniuk - V. Stepanovskaya 06.02 16:30 3 - 1  
Y. Sozoniuk - Ver. Gud 06.02 18:00 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Pesternikov 06.02 12:20 0 - 3  
A. Baklykov - N. Mosiuk 06.02 11:10 3 - 1  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 06.02 10:00 3 - 1  
A. Guchok - V. Bosak 06.02 03:15 0 - 3  
A. Khvysiuk - V. Trachuk 06.02 22:45 3 - 0  
A. Michalus - V. Trachuk 06.02 23:45 1 - 3  
A. Molochko - K. Dzhanibekyan 06.02 19:15 3 - 0  
A. Myrza - S. Matviienko 06.02 02:10 3 - 2  
A. Scherinskiy - A. Molochko 06.02 18:05 2 - 3  
A. Scherinskiy - I. Udod 06.02 16:20 3 - 0  
A. Scherinskiy - K. Dzhanibekyan 06.02 14:35 3 - 1  
A. Vakulin - A. Veliev 06.02 08:35 3 - 2  
A. Vakulin - D. Alekseenko 06.02 10:20 2 - 3  
A. Vakulin - O. Kovalov 06.02 12:05 3 - 2  
A. Vakulin - Rus. Ivanov 06.02 13:50 1 - 3  
A. Veliev - S. Ponomarenko 06.02 13:15 0 - 3  
A. Zenyuk - M. Presnyakov 06.02 17:45 3 - 1  
A. Zenyuk - V. Ivasiv 06.02 15:25 3 - 1  
Al. Metla - O. Semenets 06.02 00:05 2 - 3  
Al. Metla - V. Ivanchatenko 06.02 02:05 3 - 0  
B. Buryak - I. Kuznetsov 06.02 11:35 1 - 3  
B. Buryak - I. Yanishevskiy 06.02 07:30 3 - 0  
B. Buryak - O. Gerasimov 06.02 09:50 3 - 1  
B. Buryak - O. Obidnyi 06.02 12:45 3 - 2  
D. Alekseenko - A. Veliev 06.02 15:00 0 - 3  
D. Alekseenko - S. Ponomarenko 06.02 09:10 0 - 3  
D. Pesternikov - D. Simonchuk 06.02 07:40 3 - 2  
D. Pesternikov - N. Mosiuk 06.02 09:25 1 - 3  
D. Pesternikov - S. Berezynskyi 06.02 11:45 3 - 0  
D. Shcherbak - Max. Nikolenko 06.02 17:55 2 - 3  
D. Shcherbak - O. Tkachenko 06.02 16:45 0 - 3  
D. Shcherbak - S. Boiko 06.02 16:10 1 - 3  
D. Shcherbak - S. Tsybulin 06.02 17:20 3 - 2  
D. Vahta - A. Kotik 06.02 16:25 2 - 3  
D. Vahta - N. Gritsienko 06.02 19:55 3 - 2  
D. Vahta - V. Nechyporuk 06.02 18:45 2 - 3  
D. Vahta - V. Yunchyk 06.02 17:35 2 - 3  
G. Kornienko - I. Prakht 06.02 07:45 3 - 2  
G. Kornienko - Leon. Ivanov 06.02 11:50 1 - 3  
G. Kornienko - P. Pyasta 06.02 09:30 3 - 0  
I. May - V. Kushnyr 06.02 13:05 1 - 3  
I. Piskorskyu - A. Zenyuk 06.02 18:20 0 - 3  
I. Piskorskyu - M. Presnyakov 06.02 16:00 2 - 3  
I. Piskorskyu - R. Vakarash 06.02 19:30 3 - 1  
I. Piskorskyu - V. Ivasiv 06.02 17:10 0 - 3  
I. Udod - A. Molochko 06.02 15:10 0 - 3  
I. Udod - K. Dzhanibekyan 06.02 17:30 0 - 3  
I. Yanishevskiy - I. Kuznetsov 06.02 13:20 1 - 3  
K. Yehorov - Al. Metla 06.02 02:35 3 - 2  
K. Yehorov - O. Semenets 06.02 01:35 3 - 0  
K. Yehorov - V. Ivanchatenko 06.02 00:35 3 - 1  
K. Yehorov - V. Ivanchatenko 06.02 22:35 3 - 1  
Leon. Ivanov - I. Prakht 06.02 13:00 1 - 3  
M. Samaray - A. Molochko 06.02 16:55 2 - 3  
M. Samaray - A. Scherinskiy 06.02 18:40 1 - 3  
M. Samaray - K. Dzhanibekyan 06.02 15:45 3 - 1  
M. Tsikhotskiy - A. Matcyk 06.02 23:15 0 - 3  
M. Uchen - D. Belanchik 06.02 10:30 3 - 2  
M. Uchen - V. Paukov 06.02 08:10 3 - 1  
Max. Nikolenko - O. Tkachenko 06.02 17:25 0 - 3  
Max. Nikolenko - S. Boiko 06.02 15:35 1 - 3  
Max. Nikolenko - S. Tsybulin 06.02 16:15 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Kotik 06.02 15:15 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 06.02 17:00 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 06.02 19:20 3 - 0  
N. Kovalchuk - I. May 06.02 11:55 0 - 3  
N. Kovalchuk - V. Kushnyr 06.02 07:50 1 - 3  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 06.02 09:35 2 - 3  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 06.02 10:35 3 - 0  
N. Mosiuk - S. Berezynskyi 06.02 08:15 3 - 2  
O. Gavrilyuk - A. Guchok 06.02 02:15 3 - 2  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 06.02 00:15 0 - 3  
O. Gerasimov - I. Kuznetsov 06.02 14:30 1 - 3  
O. Gerasimov - I. Yanishevskiy 06.02 11:00 1 - 3  
O. Gerasimov - O. Obidnyi 06.02 08:05 3 - 2  
O. Kovalov - A. Veliev 06.02 10:55 3 - 1  
O. Kovalov - D. Alekseenko 06.02 08:00 1 - 3  
O. Kovalov - S. Ponomarenko 06.02 14:25 3 - 1  
O. Obidnyi - I. Kuznetsov 06.02 09:15 1 - 3  
O. Obidnyi - I. Yanishevskiy 06.02 15:05 0 - 3  
O. Semenets - D. Derevinskyi 06.02 01:05 3 - 2  
O. Semenets - O. Metla 06.02 23:05 1 - 3  
O. Tkachenko - S. Boiko 06.02 18:00 3 - 2  
O. Tytyunnik - A. Kramarenko 06.02 19:05 3 - 0  
O. Tytyunnik - V. Komar 06.02 19:45 2 - 3  
O. Tytyunnik - V. Volokhov 06.02 20:55 1 - 3  
O. Yarovoi - A. Kramarenko 06.02 19:40 3 - 1  
O. Yarovoi - O. Tytyunnik 06.02 21:25 0 - 3  
O. Yarovoi - V. Komar 06.02 20:50 1 - 3  
O. Yarovoi - V. Volokhov 06.02 20:15 3 - 0  
P. Pyasta - I. Prakht 06.02 10:40 1 - 3  
P. Pyasta - Leon. Ivanov 06.02 08:20 0 - 3  
P. Vasylchuk - I. Yanishevskiy 06.02 08:40 3 - 2  
P. Vasylchuk - O. Gerasimov 06.02 12:10 3 - 2  
P. Vasylchuk - O. Obidnyi 06.02 10:25 3 - 1  
R. Vakarash - A. Zenyuk 06.02 16:35 1 - 3  
R. Vakarash - M. Presnyakov 06.02 14:50 1 - 3  
R. Vakarash - V. Ivasiv 06.02 18:55 1 - 3  
Rus. Ivanov - A. Veliev 06.02 07:25 3 - 1  
Rus. Ivanov - D. Alekseenko 06.02 12:40 3 - 1  
Rus. Ivanov - O. Kovalov 06.02 09:45 3 - 1  
Rus. Ivanov - S. Ponomarenko 06.02 11:30 2 - 3  
S. Akhlamov - G. Kornienko 06.02 12:25 3 - 0  
S. Akhlamov - I. Prakht 06.02 08:55 3 - 2  
S. Akhlamov - Leon. Ivanov 06.02 10:05 1 - 3  
S. Akhlamov - P. Pyasta 06.02 11:15 1 - 3  
S. Berezynskyi - D. Simonchuk 06.02 12:55 1 - 3  
S. Illiushchenko - D. Belanchik 06.02 07:35 3 - 1  
S. Illiushchenko - M. Uchen 06.02 09:20 3 - 1  
S. Illiushchenko - V. Paukov 06.02 11:40 3 - 2  
S. Tsybulin - O. Tkachenko 06.02 15:40 0 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 06.02 16:50 3 - 1  
V. Didukh - I. May 06.02 10:10 1 - 3  
V. Didukh - N. Kovalchuk 06.02 12:30 1 - 3  
V. Didukh - V. Kushnyr 06.02 09:00 0 - 3  
V. Didukh - V. Verbyany 06.02 11:20 1 - 3  
V. Ivanchatenko - D. Derevinskyi 06.02 03:05 0 - 3  
V. Ivasiv - M. Presnyakov 06.02 20:05 1 - 3  
V. Kazmirchuk - D. Belanchik 06.02 08:45 3 - 0  
V. Kazmirchuk - M. Uchen 06.02 11:05 1 - 3  
V. Kazmirchuk - S. Illiushchenko 06.02 12:15 3 - 2  
V. Kazmirchuk - V. Paukov 06.02 09:55 1 - 3  
V. Komar - A. Kramarenko 06.02 20:20 3 - 1  
V. Komar - V. Volokhov 06.02 19:10 3 - 1  
V. Kotov - A. Guchok 06.02 00:45 3 - 1  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 06.02 02:45 1 - 3  
V. Kotov - V. Malashevsky 06.02 01:45 3 - 0  
V. Krivenko - S. Matviienko 06.02 03:10 3 - 2  
V. Malashevsky - V. Bosak 06.02 01:15 0 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 06.02 18:10 1 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 06.02 15:50 3 - 0  
V. Paukov - D. Belanchik 06.02 12:50 3 - 0  
V. Verbyany - I. May 06.02 08:25 1 - 3  
V. Verbyany - V. Kushnyr 06.02 10:45 2 - 3  
V. Volokhov - A. Kramarenko 06.02 21:30 3 - 1  
V. Yunchyk - A. Kotik 06.02 20:30 3 - 2  
Vla. Vacak - S. Illiushchenko 06.02 22:40 3 - 1  
Vla. Vacak - V. Paukov 06.02 23:40 3 - 2  
Y. Holoborodko - A. Myrza 06.02 02:40 0 - 3  
Y. Holoborodko - S. Matviienko 06.02 00:40 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - J. Vrablik 06.02 09:15 3 - 0  
D. Prokopcov - J. Seibert 06.02 12:10 3 - 1  
D. Prokopcov - T. Martinko 06.02 09:40 3 - 0  
D. Prokopcov - T. Tregler 06.02 10:55 0 - 3  
D. Reitspies - A. Gavlas 06.02 11:45 3 - 2  
D. Reitspies - J. Seibert 06.02 10:05 3 - 1  
D. Reitspies - T. Tregler 06.02 08:00 3 - 0  
J. Vrablik - T. Martinko 06.02 11:20 3 - 1  
Pat. Klos - A. Gavlas 06.02 10:35 1 - 3  
Pat. Klos - J. Seibert 06.02 08:45 1 - 3  
Pat. Klos - J. Vrablik 06.02 13:05 0 - 3  
T. Tregler - T. Martinko 06.02 12:35 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - G. Morgun 06.02 14:15 3 - 1  
A. Alistratov - M. Reutov 06.02 16:15 3 - 2  
A. Alistratov - Vol. Sedin 06.02 15:15 3 - 1  
A. Chilikin - I. Chernetskiy 06.02 03:25 1 - 3  
A. Chilikin - K. Gnoevoy 06.02 21:00 3 - 0  
A. Chilikin - V. Naumovich 06.02 22:10 3 - 0  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 06.02 17:30 3 - 2  
A. Kovrikov - P. Babenko 06.02 20:00 3 - 1  
A. Kovrikov - R. Tsubera 06.02 19:00 3 - 2  
A. Krutko - A. Yolkin 06.02 14:30 1 - 3  
A. Krutko - I. Kanunnikov 06.02 16:30 0 - 3  
A. Krutko - M. Mosyuk 06.02 18:30 2 - 3  
A. Peretiatko - O. Obrazkov 06.02 11:30 3 - 1  
A. Peretiatko - T. Bonishchuk 06.02 12:30 3 - 1  
A. Peretiatko - Vla. Gorelov 06.02 10:00 3 - 2  
A. Shapoval - A. Grabskiy 06.02 01:40 2 - 3  
A. Shapoval - V. Khorolsky 06.02 01:05 3 - 0  
A. Yolkin - I. Kanunnikov 06.02 16:00 3 - 2  
A. Yolkin - V. Ratushniak 06.02 19:30 3 - 0  
A. Yolkin - Via. Diachenko 06.02 18:00 3 - 2  
D. Kushko - D. Marchenko 06.02 22:45 1 - 3  
D. Ptitsyn - D. Kushko 06.02 23:20 2 - 3  
D. Ptitsyn - D. Marchenko 06.02 21:00 3 - 0  
Dmit. Kim - V. Reva 06.02 02:50 3 - 0  
I. Chernetskiy - Dmit. Kim 06.02 01:05 3 - 2  
I. Chernetskiy - K. Gnoevoy 06.02 22:45 3 - 0  
I. Chernetskiy - V. Naumovich 06.02 21:35 1 - 3  
I. Kanunnikov - M. Mosyuk 06.02 18:00 3 - 0  
I. Kanunnikov - M. Zholubak 06.02 20:00 3 - 2  
I. Kanunnikov - N. Trofimov 06.02 13:30 0 - 3  
M. Balakiriev - I. Trydukh 06.02 10:00 1 - 3  
M. Balakiriev - R. Makarenko 06.02 11:30 0 - 3  
M. Chukanov - O. Berezan 06.02 23:55 2 - 3  
M. Mosyuk - A. Yolkin 06.02 16:30 3 - 0  
M. Mosyuk - V. Ratushniak 06.02 15:00 3 - 0  
M. Mosyuk - Via. Diachenko 06.02 20:00 3 - 0  
M. Reutov - A. Alistratov 06.02 19:15 1 - 3  
M. Reutov - G. Morgun 06.02 15:45 3 - 2  
M. Reutov - Vol. Sedin 06.02 14:45 3 - 2  
M. Zholubak - A. Krutko 06.02 15:30 2 - 3  
M. Zholubak - A. Yolkin 06.02 19:00 3 - 0  
M. Zholubak - M. Mosyuk 06.02 14:30 2 - 3  
M. Zholubak - V. Ratushniak 06.02 17:00 0 - 3  
N. Kuleshov - R. Rafikov 06.02 09:30 3 - 2  
N. Kuleshov - V. Boychuk 06.02 08:30 0 - 3  
N. Kuleshov - V. Dyakov 06.02 13:00 3 - 1  
N. Trofimov - A. Krutko 06.02 19:30 1 - 3  
N. Trofimov - A. Yolkin 06.02 14:00 3 - 0  
N. Trofimov - M. Mosyuk 06.02 16:00 1 - 3  
N. Trofimov - M. Zholubak 06.02 17:30 1 - 3  
O. Obrazkov - A. Peretiatko 06.02 08:30 3 - 1  
O. Obrazkov - T. Bonishchuk 06.02 07:30 3 - 0  
O. Obrazkov - Vla. Gorelov 06.02 12:00 1 - 3  
O. Pavlyuk - A. Kovrikov 06.02 14:30 0 - 3  
O. Pavlyuk - P. Babenko 06.02 15:30 3 - 0  
O. Pavlyuk - R. Tsubera 06.02 16:30 3 - 1  
P. Babenko - A. Kovrikov 06.02 17:00 0 - 3  
P. Babenko - O. Pavlyuk 06.02 18:30 2 - 3  
R. Makarenko - I. Trydukh 06.02 12:00 0 - 3  
R. Makarenko - M. Balakiriev 06.02 08:30 3 - 1  
R. Rafikov - N. Kuleshov 06.02 12:30 3 - 0  
R. Rafikov - V. Boychuk 06.02 13:30 3 - 1  
R. Rafikov - V. Dyakov 06.02 11:00 3 - 1  
R. Tsubera - A. Kovrikov 06.02 16:00 3 - 2  
R. Tsubera - P. Babenko 06.02 15:00 1 - 3  
S. Kalenik - A. Grabskiy 06.02 00:30 2 - 3  
S. Kalenik - V. Khorolsky 06.02 02:15 3 - 1  
S. Kireev - S. Sarma 06.02 03:25 3 - 1  
S. Kireev - V. Gusev 06.02 02:15 1 - 3  
S. Sarma - M. Chukanov 06.02 22:10 2 - 3  
S. Sarma - O. Berezan 06.02 21:00 3 - 1  
S. Sarma - V. Gusev 06.02 23:20 3 - 0  
T. Bonishchuk - A. Peretiatko 06.02 09:30 0 - 3  
T. Bonishchuk - O. Obrazkov 06.02 10:30 3 - 2  
T. Bonishchuk - Vla. Gorelov 06.02 11:00 3 - 0  
V. Boychuk - N. Kuleshov 06.02 11:30 3 - 0  
V. Boychuk - R. Rafikov 06.02 10:30 1 - 3  
V. Boychuk - V. Dyakov 06.02 12:00 2 - 3  
V. Dyakov - N. Kuleshov 06.02 10:00 2 - 3  
V. Dyakov - V. Boychuk 06.02 09:00 3 - 1  
V. Gusev - M. Chukanov 06.02 21:35 1 - 3  
V. Gusev - O. Berezan 06.02 22:45 3 - 2  
V. Gusev - V. Gaynyuk 06.02 02:50 2 - 3  
V. Khorolsky - A. Grabskiy 06.02 02:50 1 - 3  
V. Ratushniak - A. Krutko 06.02 17:30 1 - 3  
V. Ratushniak - I. Kanunnikov 06.02 14:00 3 - 1  
V. Ratushniak - N. Trofimov 06.02 19:00 0 - 3  
V. Ratushniak - Via. Diachenko 06.02 15:30 0 - 3  
Via. Diachenko - A. Krutko 06.02 13:30 0 - 3  
Via. Diachenko - I. Kanunnikov 06.02 18:30 3 - 0  
Via. Diachenko - M. Zholubak 06.02 15:00 3 - 0  
Via. Diachenko - N. Trofimov 06.02 17:00 2 - 3  
Vl. Demchenko - D. Marchenko 06.02 23:55 0 - 3  
Vla. Gorelov - O. Obrazkov 06.02 09:00 3 - 0  
Vla. Gorelov - T. Bonishchuk 06.02 08:00 0 - 3  
Vol. Sedin - G. Morgun 06.02 16:45 3 - 1  
Vol. Sedin - M. Reutov 06.02 17:45 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Saltanovskaya - T. Yaroshenko 06.02 12:15 0 - 3  
M. Saltanovskaya - Vik. Zaytseva 06.02 11:45 0 - 3  
M. Saltanovskaya - Yar. Lesnaya 06.02 10:45 3 - 2  
T. Yaroshenko - M. Saltanovskaya 06.02 09:15 1 - 3  
T. Yaroshenko - Vik. Zaytseva 06.02 10:15 3 - 1  
T. Yaroshenko - Yar. Lesnaya 06.02 08:15 0 - 3  
Vik. Zaytseva - M. Saltanovskaya 06.02 08:45 3 - 0  
Vik. Zaytseva - T. Yaroshenko 06.02 13:15 3 - 2  
Vik. Zaytseva - Yar. Lesnaya 06.02 09:45 1 - 3  
Yar. Lesnaya - M. Saltanovskaya 06.02 13:45 3 - 2  
Yar. Lesnaya - T. Yaroshenko 06.02 11:15 3 - 1  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 06.02 12:45 3 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 06.02 11:30 3 - 15  
KIA Tigers - Lotte Giants 06.02 11:30 7 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 06.02 11:30 8 - 11  
LG Twins - Samsung Lions 06.02 11:30 0 - 2  
NC Dinos - SK Wyverns 06.02 11:30 2 - 8  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 06.02 12:35 10 - 5  
Baseball (Tajvani tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons 2 - Uni-President Lions 2 06.02 07:00 9 - 13  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - J. Askew 06.02 14:00 2 - 5  
Andy Jenkins - K. Kay 06.02 11:30 3 - 5  
B. Koltsov - Andy Jenkins 06.02 11:55 4 - 5  
B. Koltsov - Sco. Mitchell 06.02 15:05 4 - 5  
J. Askew - B. Koltsov 06.02 16:20 5 - 3  
J. Askew - K. Kay 06.02 13:10 3 - 5  
J. Askew - Sco. Mitchell 06.02 17:10 5 - 0  
K. Kay - B. Koltsov 06.02 12:20 1 - 5  
K. Kay - M. Webster 06.02 14:40 2 - 5  
M. Webster - Andy Jenkins 06.02 15:30 5 - 1  
M. Webster - B. Koltsov 06.02 13:35 2 - 5  
M. Webster - J. Askew 06.02 17:35 4 - 5  
Sco. Mitchell - Andy Jenkins 06.02 12:45 3 - 5  
Sco. Mitchell - K. Kay 06.02 15:55 5 - 0  
Sco. Mitchell - M. Webster 06.02 16:45 5 - 1  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wilkinson - J. Clayton 06.02 23:00 2 - 6  
J. Clayton - M. Hopp 06.02 21:55 6 - 3  
J. Clayton - S. Waites 06.02 20:30 6 - 3  
M. Hopp - C. Wilkinson 06.02 21:05 6 - 3  
M. Hopp - S. Waites 06.02 22:25 1 - 6  
S. Waites - C. Wilkinson 06.02 21:35 6 - 0  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Cameron - Paul Hogan 06.02 23:30 0 - 6  
Dav. Cameron - R. Veenstra 06.02 23:55 6 - 3  
John O'Shea - L. Butler 06.02 00:05 6 - 4  
L. Winstanley - Dav. Cameron 06.02 22:30 2 - 6  
L. Winstanley - R. Veenstra 06.02 23:05 1 - 6  
Lau. Turner - Tony O'Shea 06.02 00:35 0 - 6  
R. Veenstra - Paul Hogan 06.02 22:00 6 - 3  
Golf (The Player Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Player Championship 2020 06.02 21:30    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.02 17:50 3 - 4  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.02 10:50 5 - 6  
Gladiator - Gorjacsije (3x10 perc) 06.02 08:50 5 - 4  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.02 06:50 7 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.02 15:50 5 - 7  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 06.02 11:50 6 - 6  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.02 12:50 6 - 3  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.02 14:50 4 - 8  
Ognenyije Panteri - Bisztrije Riszi (3x10 perc) 06.02 19:00 2 - 4  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.02 20:50 4 - 2  
Sznyeznyije Medvegyi - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.02 23:00 7 - 3  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.02 13:50 6 - 6  
Vojnij Suomi - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.02 07:50    
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 06.02 05:50 4 - 9  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.02 21:50 0 - 6  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.02 19:50 4 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.02 16:50 5 - 4  
Kosárlabda (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragon Oil Hazar - Burgut Asgabat 06.02 15:00 91 - 58  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Waldhof Mannheim 06.02 20:30 0 - 1  
Uerdingen - Meppen 06.02 19:00 0 - 0  
Unterhaching - Ingolstadt 06.02 20:30 1 - 2  
Viktoria Köln - Zwickau 06.02 19:00 3 - 0  
Würzburg - Magdeburg 06.02 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - FC Hradec Kralove 06.02 17:00 2 - 2  
Lisen - Jihlava 06.02 17:00 1 - 1  
Trinec - Prostejov 06.02 17:00 0 - 0  
Varnsdorf - Zizkov 06.02 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Liberec 06.02 18:00 0 - 1  
Mladá Boleslav - Zlín 06.02 18:00 1 - 1  
Pribram - Slavia Praha 06.02 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 06.02 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir 2 - NSI Runavik 2 06.02 20:00 2 - 3  
B36 Torshavn 2 - FC Hoyvik 06.02 21:00 3 - 1  
KI Klaksvik 2 - Vestur Sorvagur 06.02 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Fuglafjördur - EB Streymur 06.02 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 06.02 18:45 3 - 2  
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona 06.02 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 06.02 19:45 3 - 0  
Labdarúgás (Koszovói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Prishtina - Drenica Skenderaj 06.02 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Sandecja Nowy Sacz 06.02 18:10 0 - 3  
Miedz Legnica - Stal Mielec 06.02 20:40 1 - 2  
Olsztyn - Chrobry Glogow 06.02 18:00 0 - 0  
Puszcza Niepolomice - Chojniczanka Chojnice 06.02 16:00 1 - 0  
TBB Nieciecza - Wigry Suwalki 06.02 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Hoffenheim 06.02 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 06.02 20:30 1 - 0  
Mattersburg - Altach 06.02 18:30 1 - 1  
WSG Tirol - St. Pölten 06.02 18:30 0 - 5  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Crvena zvezda 06.02 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahal FK - Köpetdag Asgabat 06.02 15:15 0 - 0  
Merw Mari - Sagadam Türkmenbasi 06.02 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Legion Tallinn 06.02 18:00 1 - 0  
Tammeka Tartu - Kuressaare 06.02 18:30 1 - 2  
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - D. Hemric (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
A. Cindric - Har. Burton (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
A. Cindric - N. Gragson (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
A.J. Allmendinger - Bra. Jones (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
A.J. Allmendinger - Har. Burton (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
Bra. Jones - A. Cindric (Bristol 1.) 06.02 01:00 1 - 0  
Bra. Jones - D. Hemric (Bristol 1.) 06.02 01:00 1 - 0  
Bra. Jones - Har. Burton (Bristol 1.) 06.02 01:00 1 - 0  
Bra. Jones - N. Gragson (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
D. Hemric - Har. Burton (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
D. Hemric - N. Gragson (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
J. Allgaier - C. Briscoe (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
J. Allgaier - R. Chastain (Bristol 1.) 06.02 01:00 1 - 0  
N. Gragson - Har. Burton (Bristol 1.) 06.02 01:00 1 - 0  
Nascar Xfinity Series, Bristol 1. 2020 06.02 01:00    
Nascar Xfinity Series, Bristol 1. 2020 - Top 3 06.02 01:00    
R. Chastain - C. Briscoe (Bristol 1.) 06.02 01:00 0 - 1  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enerdzhi - Uragan Pro 06.02 09:15 2 - 3  
Legion - Plamya Pro 06.02 11:15 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Academy 06.02 05:00 1 - 3  
Ural Military - Ural Raiders 06.02 07:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Red Fox 06.02 11:00 3 - 0  
Ural Stars - Eurasia 06.02 09:00 0 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - L. Brecel 06.02 22:15 2 - 2  
J. Lisowski - O. Lines 06.02 16:00 3 - 0  
J. Lisowski - Rob. Williams 06.02 19:40 2 - 2  
L. Brecel - O. Lines 06.02 18:25 3 - 0  
L. Brecel - Rob. Williams 06.02 16:55 2 - 2  
M. Holt - L. Heathcote 06.02 17:40 3 - 1  
M. Holt - Mark Davis 06.02 21:45 1 - 3  
M. Holt - Mark Joyce 06.02 19:30 1 - 3  
Mark Davis - L. Heathcote 06.02 21:00 2 - 2  
Mark Davis - Mark Joyce 06.02 16:00 1 - 3  
Mark Joyce - L. Heathcote 06.02 22:50 3 - 1  
Rob. Williams - O. Lines 06.02 21:15 0 - 3  
Snooker (Championship League - 3. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 3. csoport 06.02 21:00    
Snooker (Championship League - 9. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 9. csoport 06.02 21:00    
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - Luk. Neumayer 06.02 09:00 2 - 0  
D. Pichler - L. Hampel 06.02 19:00 2 - 0  
D. Thiem - J. Melzer 06.02 16:00 2 - 0  
Den. Novak - T-S. Weissborn 06.02 12:20 1 - 2  
M. Thiem - P. Oswald 06.02 17:30 0 - 2  
S. Ofner - M. Neuchrist 06.02 11:00 0 - 2  
Tenisz (Baltik Liga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lukstins - Art. Kazijevs 06.02 09:00 2 - 0  
M. Garuts - P. Vinogradovs 06.02 13:15 2 - 0  
M. Libietis - A. Berzins 06.02 10:55 2 - 0  
S. Troost - A. Kulibaba 06.02 14:20 2 - 0  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivan Bezrukov - Roman Lutkovskii 06.02 09:30 1 - 2  
Radim. Lutkovskii - M. Mokrousov 06.02 13:30 2 - 0  
Sviat. Lutkovskii - D. Hurtov 06.02 11:00 1 - 2  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann. Laska - G. Firsin 06.02 02:00 2 - 0  
Tenisz (Daily Pro Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vla. Filippovich - M. Malakhovich 06.02 09:00 2 - 0  
Z. Skindzer - T. Basalygo 06.02 16:00 2 - 0  
Tenisz (GST MatchPlay, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ste. Johnson - E. Escobedo 06.02 01:00 2 - 0  
Tenisz (GST MatchPlay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - C. Vandeweghe 06.02 03:00 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cle. Harper - J. Bernard 06.02 18:50 2 - 1  
Cle. Harper - R.C. Bollipalli 06.02 16:00 2 - 0  
D. Metz - Cle. Harper 06.02 16:55 0 - 2  
D. Metz - R.C. Bollipalli 06.02 14:00 0 - 2  
J. Bernard - D. Metz 06.02 15:10 2 - 0  
J. Cerretani - Car. Bradford 06.02 21:30 2 - 0  
R.C. Bollipalli - J. Bernard 06.02 17:50 0 - 2  
Seb. Murillo - J. Cerretani 06.02 20:35 0 - 2  
Seb. Murillo - N. Schachter 06.02 00:55 0 - 2  
Sinan Orhon - J. Cerretani 06.02 23:30 0 - 2  
Sinan Orhon - Seb. Murillo 06.02 22:40 0 - 2  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iv. Ganchev - Sevov Rumen 06.02 10:30 0 - 2  
Mitko Bonev - P. Zhelev 06.02 12:00 1 - 2  
Shk. Lyubomir - Mart. Kolev 06.02 13:30 2 - 0  
Stanislav Manolov - Tih. Simov 06.02 09:00 0 - 2  
Yordan Yordanov - Rumen Mirchev 06.02 15:00 0 - 2  
Tenisz (Marbello Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - F. Kolasinski 06.02 11:10 0 - 2  
D. Michalski - J. Zielinski 06.02 15:30 1 - 2  
J. Zielinski - M. Terczynski 06.02 09:00 2 - 1  
M. Dembek - F. Kolasinski 06.02 19:15 2 - 1  
M. Rajski - M. Dembek 06.02 13:15 2 - 1  
M. Rajski - M. Terczynski 06.02 17:15 2 - 1  
Tenisz (Smash Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsvetkov - Y. Gest 06.02 10:30 1 - 2  
V. Raitsov - R. Lavrentiev 06.02 12:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Josh. Ortlip 06.02 19:35 2 - 1  
Evan King - J. Arconada 06.02 15:00 0 - 2  
G. Brymer - R. Sarmiento 06.02 21:30 0 - 2  
H.D. Boyer - F. Corwin 06.02 23:00 0 - 2  
M. Zverev - D. Popko 06.02 20:30 2 - 1  
Mar. Redlicki - N. Chappell 06.02 18:00 0 - 2  
P. Lorenzi - Mic. Redlicki 06.02 16:20 2 - 0  
R. Hohmann - N. Mejia 06.02 18:25 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - N. Melichar 06.02 15:25 2 - 0  
D. Khazaniuk - V. Lepchenko 06.02 14:00 1 - 2  
E. Fanning - J. Elie 06.02 14:00 0 - 2  
J. Elie - D. Khazaniuk 06.02 17:30 1 - 2  
L.M. Guillermo - E. Shibahara 06.02 19:55 1 - 2  
P. Montez - L.M. Guillermo 06.02 22:20 2 - 0  
P. Montez - S. Whittle 06.02 18:15 1 - 2  
Shilin Xu - A. Parks 06.02 19:20 1 - 2  
Shilin Xu - Udvardy P. 06.02 16:00 2 - 0  
Udvardy P. - N. Melichar 06.02 19:35 0 - 2  
V. Lepchenko - E. Fanning 06.02 17:20 1 - 2  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanov - V. Konov 06.02 11:30 1 - 2  
M. Dmytryshyn - V. Sterin 06.02 09:00 2 - 0  
M. Dmytryshyn - V. Tregubenko 06.02 09:55 2 - 0  
V. Konov - V. Sterin 06.02 10:30 2 - 1  
V. Tregubenko - V. Sterin 06.02 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kruchkova - A. Mikhalkova 06.02 12:00 0 - 2  
A. Kruchkova - M. Ogurcova 06.02 09:30 0 - 2  
A. Mikhalkova - V. Lesnaya 06.02 10:30 2 - 0  
M. Ilyinskaya - V. Lesnaya 06.02 11:30 2 - 0  
Y. Zharka - M. Ilyinskaya 06.02 10:00 0 - 2  
Y. Zharka - M. Ogurcova 06.02 11:00 2 - 0  
Y. Zharka - V. Lesnaya 06.02 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, vegyes p.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dmitrishin M / Diptan M - Gasanov A / Ilyinskaya M 06.02 14:00 2 - 1  
Dmitrishin M / Diptan M - Sterin V / Zharka Y 06.02 13:00 0 - 2  
Konov V / Lesnaya V - Dmitrishin M / Diptan M 06.02 16:00 2 - 0  
Konov V / Lesnaya V - Gasanov A / Ilyinskaya M 06.02 12:30 2 - 1  
Konov V / Lesnaya V - Sterin V / Zharka Y 06.02 14:30 2 - 0  
Sterin V / Zharka Y - Gasanov A / Ilyinskaya M 06.02 15:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 06.02 10:20 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 06.02 11:10 2 - 1  
S. Rsyan - E. Nazaretyan 06.02 11:50 0 - 2  
S. Rsyan - G. Isahakyan 06.02 09:40 2 - 0  
S. Rsyan - S. Isahakyan 06.02 13:20 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Rsyan S / Isahakyan S 06.02 08:50 2 - 1  

 

2020.06.01.
Asztalitenisz (Challenger Series, 23. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Steinle - N. Wenger 06.01 16:10 4 - 0  
Flo. Bluhm - D. Steinle 06.01 09:50 4 - 1  
Flo. Bluhm - D. Steinle 06.01 17:10 4 - 3  
Flo. Bluhm - M. Chamorro 06.01 13:30 4 - 3  
Flo. Bluhm - M. Chamorro 06.01 15:20 4 - 0  
Flo. Bluhm - N. Wenger 06.01 11:40 4 - 2  
M. Chamorro - D. Steinle 06.01 12:30 3 - 4  
N. Wenger - D. Steinle 06.01 14:20 0 - 4  
N. Wenger - M. Chamorro 06.01 10:40 4 - 2  
Asztalitenisz (ITT Cup League, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sahakyan - D. Vardanian 06.01 04:40 0 - 3  
A. Sahakyan - E. Antonyan 06.01 04:00 2 - 3  
A. Sahakyan - N. Nikoghosyan 06.01 05:20 0 - 3  
D. Vardanian - G. Malkhasyan 06.01 04:20 3 - 1  
D. Vardanian - N. Nikoghosyan 06.01 05:40 2 - 3  
G. Malkhasyan - N. Nikoghosyan 06.01 01:40 0 - 3  
H. Harutyunyan - R. Gaibakyan 06.01 10:20 3 - 0  
N. Nikoghosyan - G. Malkhasyan 06.01 05:00 3 - 1  
V. Baghdasaryan - K. Papyan 06.01 11:20 3 - 0  
Asztalitenisz (ITT Cup League, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Papikyan - A. Simonyan 06.01 11:20 3 - 1  
M. Stepanyan - Mil. Gazaryan 06.01 11:40 3 - 0  
Man. Ghazaryan - A. Simonyan 06.01 12:00 3 - 0  
R. Parsadanyan - E. Papikyan 06.01 12:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 06.01 18:30 3 - 0  
A. Arutiunyan - I. Matveev 06.01 06:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 06.01 09:00 1 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 06.01 10:30 3 - 0  
A. Frolov - I. Elistratov 06.01 22:00 1 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.01 01:30 1 - 3  
A. Frolov - Kir. Abramov 06.01 13:30 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 06.01 07:30 2 - 3  
A. Menshikov - I. Pandur 06.01 00:00 1 - 3  
A. Menshikov - I. Ramenskiy 06.01 16:00 2 - 3  
A. Menshikov - S. Kuzmin 06.01 14:00 3 - 0  
A. Prevednov - O. Shagarov 06.01 15:00 0 - 3  
A. Yanshaev - O. Nikiforov 06.01 08:00 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 06.01 06:00 3 - 0  
A.D. Volkov - Dmi. Kolesnikov 06.01 10:00 1 - 3  
A.D. Volkov - Y. Merkushin 06.01 12:00 2 - 3  
And. Kirilenko - A.D. Volkov 06.01 11:30 2 - 3  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 06.01 23:30 1 - 3  
And. Vukolov - I. Tukh 06.01 18:30 0 - 3  
And. Vukolov - V. Klimentev 06.01 06:30 2 - 3  
D. Molodtsov - D. Sayanov 06.01 12:00 2 - 3  
D. Molodtsov - E. Ilyukhin 06.01 10:00 1 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 06.01 22:00 1 - 3  
D. Sayanov - V. Nemashkalo 06.01 10:30 3 - 0  
Dan. Andreev - V. Rakhmanov 06.01 16:00 0 - 3  
Dan. Andreev - Z. Khudaiberdiev 06.01 14:00 3 - 1  
Demic Ying - Vla. Shirokov 06.01 11:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.01 12:30 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - And. Kirilenko 06.01 22:30 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.01 11:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 06.01 13:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Sayanov 06.01 11:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 06.01 12:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 06.01 22:30 3 - 1  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 06.01 07:00 3 - 1  
E. Kryuchkov - I. Matveev 06.01 08:30 3 - 0  
E. Kryuchkov - I. Matveev 06.01 09:30 3 - 0  
E. Kryuchkov - S. Homutov 06.01 19:30 0 - 3  
G.V. Vahnin - Dan. Andreev 06.01 15:30 1 - 3  
I. Elistratov - Kir. Abramov 06.01 23:00 1 - 3  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.01 00:00 3 - 0  
I. Elistratov - Vla. Shirokov 06.01 01:00 3 - 2  
I. Matveev - A. Arutiunyan 06.01 19:00 0 - 3  
I. Matveev - E. Kryuchkov 06.01 20:30 3 - 1  
I. Matveev - S. Homutov 06.01 07:30 3 - 1  
I. Ramenskiy - Ilya Novikov 06.01 14:30 0 - 3  
I. Ramenskiy - S. Kuzmin 06.01 00:30 3 - 1  
I. Tukh - And. Vukolov 06.01 07:00 3 - 0  
I. Tukh - And. Vukolov 06.01 09:00 3 - 0  
I. Tukh - S. Pyshkin 06.01 19:30 0 - 3  
I. Tukh - V. Klimentev 06.01 08:30 0 - 3  
Ilya Novikov - A. Menshikov 06.01 15:30 3 - 2  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 06.01 17:30 3 - 1  
Kir. Abramov - A. Frolov 06.01 00:30 0 - 3  
Kir. Abramov - A. Frolov 06.01 11:00 2 - 3  
Kir. Abramov - Demic Ying 06.01 12:30 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Gribkov 06.01 06:30 3 - 2  
O. Nikiforov - S. Vakar 06.01 18:00 0 - 3  
O. Shagarov - A. Prevednov 06.01 00:30 3 - 1  
O. Shagarov - A. Prevednov 06.01 17:00 3 - 0  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.01 08:00 1 - 3  
S. Homutov - A. Arutiunyan 06.01 20:00 3 - 2  
S. Homutov - E. Kryuchkov 06.01 06:00 3 - 2  
S. Homutov - I. Matveev 06.01 18:00 3 - 2  
S. Kuzmin - I. Ramenskiy 06.01 15:00 3 - 0  
S. Kuzmin - Ilya Novikov 06.01 16:30 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 06.01 23:00 3 - 2  
S. Pyshkin - And. Vukolov 06.01 08:00 3 - 0  
S. Pyshkin - And. Vukolov 06.01 20:00 3 - 2  
S. Pyshkin - I. Tukh 06.01 06:00 3 - 1  
S. Pyshkin - V. Klimentev 06.01 18:00 3 - 0  
S. Vakar - A. Gribkov 06.01 20:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 06.01 23:00 0 - 3  
V. Klimentev - And. Vukolov 06.01 19:00 3 - 0  
V. Klimentev - I. Tukh 06.01 20:30 3 - 1  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.01 07:30 3 - 1  
V. Klimentev - S. Pyshkin 06.01 09:30 0 - 3  
V. Nemashkalo - D. Molodtsov 06.01 11:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - D. Sayanov 06.01 23:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - Dan. Andreev 06.01 17:30 3 - 0  
V. Rakhmanov - G.V. Vahnin 06.01 14:30 2 - 3  
V. Safonov - A. Prevednov 06.01 14:00 3 - 0  
V. Safonov - A. Serebrennikov 06.01 00:00 3 - 0  
V. Safonov - O. Shagarov 06.01 16:00 3 - 2  
Vla. Shirokov - A. Frolov 06.01 12:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - Kir. Abramov 06.01 10:00 2 - 3  
Y. Merkushin - And. Kirilenko 06.01 10:30 3 - 1  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 06.01 22:00 3 - 2  
Z. Khudaiberdiev - G.V. Vahnin 06.01 16:30 3 - 1  
Z. Khudaiberdiev - V. Rakhmanov 06.01 15:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avgustov - A. Kuzmenko 06.01 12:20 0 - 3  
A. Avgustov - E. Populovskyi 06.01 07:50 0 - 3  
A. Avgustov - S. Solomko 06.01 11:20 3 - 1  
A. Avgustov - T. Arevkin 06.01 09:50 3 - 2  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 06.01 18:00 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Voronenkov 06.01 19:00 3 - 2  
A. Krasutskyi - A. Avgustov 06.01 13:20 3 - 1  
A. Krasutskyi - A. Kuzmenko 06.01 10:20 3 - 1  
A. Krasutskyi - E. Populovskyi 06.01 08:50 3 - 0  
A. Krasutskyi - S. Solomko 06.01 07:20 3 - 2  
A. Krasutskyi - T. Arevkin 06.01 11:50 1 - 3  
A. Kuzmenko - E. Populovskyi 06.01 14:20 3 - 0  
A. Kuzmenko - S. Solomko 06.01 09:20 3 - 1  
A. Obischenko - D. Zaporozhets 06.01 10:45 3 - 1  
A. Obischenko - S. Burdelnyy 06.01 08:15 3 - 1  
A. Obischenko - V. Pakhnyuk 06.01 13:45 3 - 2  
A. Skyba - O. Naplokov 06.01 08:30 0 - 3  
A. Skyba - P. Babenko 06.01 10:00 0 - 3  
A. Skyba - Vik. Ivanov 06.01 07:30 1 - 3  
A. Sydorenko - S. Perepelytsia 06.01 11:25 3 - 0  
A. Sydorenko - V. Voloshko 06.01 08:55 2 - 3  
A. Sydorenko - Vol. Tymchenko 06.01 14:25 0 - 3  
A. Tkachenko - Y. Kokunin 06.01 21:20 3 - 2  
Aleks. Gress - A. Sydorenko 06.01 12:25 3 - 1  
Aleks. Gress - Art. Antipov 06.01 13:55 3 - 0  
Aleks. Gress - S. Perepelytsia 06.01 09:25 3 - 0  
Aleks. Gress - V. Voloshko 06.01 10:55 3 - 0  
Aleks. Gress - Vol. Tymchenko 06.01 07:55 3 - 0  
And. Kurtenko - A. Tkachenko 06.01 22:50 3 - 0  
And. Kurtenko - Y. Kokunin 06.01 17:50 0 - 3  
Art. Antipov - A. Sydorenko 06.01 10:25 1 - 3  
Art. Antipov - V. Voloshko 06.01 12:55 0 - 3  
Art. Antipov - Vol. Tymchenko 06.01 11:55 3 - 1  
D. Havrysh - K. Moroz 06.01 22:25 2 - 3  
D. Havrysh - M. Cherepnin 06.01 17:25 3 - 2  
D. Kunchurov - I. Gatsenko 06.01 17:45 2 - 3  
D. Kunchurov - O. Hryshyn 06.01 14:45 2 - 3  
D. Kunchurov - S. Dovzhenko 06.01 19:15 1 - 3  
D. Kunchurov - V. Kholodkevych 06.01 16:15 1 - 3  
D. Kunchurov - Y. Kindzersky 06.01 20:45 3 - 1  
D. Shukin - R. Hnoievoi 06.01 12:35 2 - 3  
D. Zaporozhets - V. Pakhnyuk 06.01 12:45 3 - 0  
E. Populovskyi - S. Solomko 06.01 12:50 2 - 3  
I. Gatsenko - O. Hryshyn 06.01 16:45 3 - 1  
I. Gatsenko - V. Kholodkevych 06.01 21:45 2 - 3  
I. Trydukh - D. Shukin 06.01 08:35 3 - 2  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 06.01 07:05 3 - 0  
I. Trydukh - Tym. Turchenko 06.01 11:35 3 - 1  
I. Trydukh - Yur. Kolesnik 06.01 13:05 0 - 3  
I. Udovenko - A. Tkachenko 06.01 17:20 1 - 3  
I. Udovenko - And. Kurtenko 06.01 18:50 0 - 3  
I. Udovenko - O. Kasian 06.01 21:50 2 - 3  
I. Udovenko - Pav. Kovalchuk 06.01 20:20 0 - 3  
I. Udovenko - Y. Kokunin 06.01 15:50 0 - 3  
K. Kirsanov - D. Havrysh 06.01 20:25 1 - 3  
K. Kirsanov - K. Moroz 06.01 15:55 2 - 3  
K. Kirsanov - M. Cherepnin 06.01 19:25 3 - 1  
K. Kirsanov - Oleks. Kovalchuk 06.01 17:55 3 - 1  
K. Moroz - M. Cherepnin 06.01 20:55 0 - 3  
Kir. Ivchenko - S. Kosarev 06.01 16:35 3 - 1  
Kir. Ivchenko - Yevhen Kyi 06.01 21:35 2 - 3  
M. Voronin - Kir. Ivchenko 06.01 19:35 3 - 1  
M. Voronin - S. Kosarev 06.01 18:35 3 - 1  
M. Voronin - Yevhen Kyi 06.01 15:05 3 - 1  
N. Korniyenko - V. Voronenkov 06.01 16:00 1 - 3  
N. Korniyenko - Vlad. Klim 06.01 15:00 3 - 2  
O. Kasian - A. Tkachenko 06.01 16:20 0 - 3  
O. Kasian - And. Kurtenko 06.01 20:50 2 - 3  
O. Kasian - Pav. Kovalchuk 06.01 18:20 3 - 1  
O. Kasian - Y. Kokunin 06.01 19:50 3 - 1  
O. Naplokov - A. Skyba 06.01 11:00 3 - 2  
O. Naplokov - P. Babenko 06.01 12:00 2 - 3  
O. Naplokov - Vik. Ivanov 06.01 10:30 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - D. Havrysh 06.01 16:25 1 - 3  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 06.01 18:55 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - M. Cherepnin 06.01 21:55 2 - 3  
P. Babenko - A. Skyba 06.01 09:00 3 - 2  
P. Babenko - O. Naplokov 06.01 07:00 2 - 3  
P. Babenko - Vik. Ivanov 06.01 08:00 3 - 1  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 06.01 17:00 3 - 1  
Pav. Kovalchuk - A. Tkachenko 06.01 19:20 3 - 1  
Pav. Kovalchuk - And. Kurtenko 06.01 16:50 1 - 3  
Pav. Kovalchuk - Y. Kokunin 06.01 22:20 0 - 3  
S. Burdelnyy - D. Zaporozhets 06.01 14:15 1 - 3  
S. Burdelnyy - V. Pakhnyuk 06.01 09:15 3 - 1  
S. Dovzhenko - I. Gatsenko 06.01 15:45 3 - 0  
S. Dovzhenko - O. Hryshyn 06.01 21:15 3 - 0  
S. Dovzhenko - V. Kholodkevych 06.01 18:15 1 - 3  
S. Perepelytsia - Vol. Tymchenko 06.01 13:25 1 - 3  
T. Arevkin - A. Kuzmenko 06.01 08:20 2 - 3  
T. Arevkin - E. Populovskyi 06.01 10:50 3 - 2  
T. Arevkin - S. Solomko 06.01 13:50 3 - 2  
Tym. Turchenko - D. Shukin 06.01 10:35 3 - 2  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 06.01 13:35 2 - 3  
V. Kholodkevych - O. Hryshyn 06.01 20:15 3 - 0  
V. Sazhnev - D. Havrysh 06.01 18:25 3 - 0  
V. Sazhnev - K. Kirsanov 06.01 21:25 1 - 3  
V. Sazhnev - K. Moroz 06.01 16:55 3 - 0  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 06.01 15:25 1 - 3  
V. Sazhnev - Oleks. Kovalchuk 06.01 19:55 0 - 3  
V. Voloshko - S. Perepelytsia 06.01 14:55 3 - 2  
V. Voloshko - Vol. Tymchenko 06.01 09:55 1 - 3  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 06.01 14:30 3 - 2  
V. Voronenkov - Vlad. Klim 06.01 17:30 0 - 3  
Vik. Ivanov - A. Skyba 06.01 12:30 3 - 2  
Vik. Ivanov - O. Naplokov 06.01 09:30 0 - 3  
Vik. Ivanov - P. Babenko 06.01 11:30 2 - 3  
Vla. Litvinov - Kir. Ivchenko 06.01 17:35 3 - 2  
Vla. Litvinov - M. Voronin 06.01 20:35 1 - 3  
Vla. Litvinov - S. Kosarev 06.01 14:35 0 - 3  
Vla. Litvinov - Yevhen Kyi 06.01 16:05 2 - 3  
Vlad. Klim - P. Kilyakin 06.01 18:30 3 - 2  
Y. Kindzersky - I. Gatsenko 06.01 19:45 1 - 3  
Y. Kindzersky - O. Hryshyn 06.01 18:45 2 - 3  
Y. Kindzersky - S. Dovzhenko 06.01 17:15 1 - 3  
Y. Kindzersky - V. Kholodkevych 06.01 15:15 2 - 3  
Y. Makovka - A. Obischenko 06.01 09:45 0 - 3  
Y. Makovka - D. Zaporozhets 06.01 07:45 3 - 2  
Y. Makovka - S. Burdelnyy 06.01 12:15 3 - 1  
Y. Makovka - V. Pakhnyuk 06.01 11:15 3 - 1  
Y. Yakymchuk - A. Obischenko 06.01 11:45 3 - 2  
Y. Yakymchuk - D. Zaporozhets 06.01 08:45 2 - 3  
Y. Yakymchuk - S. Burdelnyy 06.01 10:15 2 - 3  
Y. Yakymchuk - Y. Makovka 06.01 13:15 2 - 3  
Yevhen Kyi - S. Kosarev 06.01 20:05 3 - 2  
Yur. Kolesnik - D. Shukin 06.01 07:35 1 - 3  
Yur. Kolesnik - R. Hnoievoi 06.01 11:05 2 - 3  
Yur. Kolesnik - Tym. Turchenko 06.01 09:35 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Simonchuk 06.01 09:25 3 - 2  
A. Baklykov - S. Berezynskyi 06.01 07:40 3 - 1  
A. Chermensky - D. Shcherbak 06.01 16:50 2 - 3  
A. Gordiy - V. Verbyany 06.01 13:05 3 - 2  
A. Kotik - D. Vahta 06.01 17:00 3 - 2  
A. Kotik - V. Nechyporuk 06.01 19:20 1 - 3  
A. Kotik - V. Yunchyk 06.01 15:15 3 - 2  
A. Nesterenko - D. Belanchik 06.01 11:05 2 - 3  
A. Nesterenko - M. Uchen 06.01 12:15 3 - 2  
A. Nesterenko - S. Illiushchenko 06.01 08:45 0 - 3  
A. Nesterenko - V. Paukov 06.01 09:55 1 - 3  
A. Shkurupii - A. Vakulin 06.01 13:15 1 - 3  
A. Veliev - A. Shkurupii 06.01 08:35 2 - 3  
A. Veliev - A. Vakulin 06.01 06:50 1 - 3  
A. Veliev - D. Alekseenko 06.01 10:20 3 - 1  
A. Veliev - O. Kovalov 06.01 13:50 2 - 3  
A. Veliev - S. Ponomarenko 06.01 12:05 3 - 2  
A. Zenyuk - N. Sidorak 06.01 16:00 3 - 2  
A. Zenyuk - R. Vakarash 06.01 19:30 3 - 1  
A. Zenyuk - V. Ivasiv 06.01 17:10 3 - 0  
A. Zenyuk - Y. Vorsulyak 06.01 18:20 3 - 0  
Al. Metla - D. Derevinskyi 06.01 22:35 1 - 3  
B. Buryak - I. Kuznetsov 06.01 08:05 3 - 1  
B. Buryak - I. Yanishevskiy 06.01 14:30 3 - 1  
B. Buryak - P. Vasylchuk 06.01 11:00 0 - 3  
B. Panchenko - O. Volynets 06.01 18:40 3 - 1  
B. Panchenko - S. Matviienko 06.01 16:20 1 - 3  
B. Panchenko - S. Zazimko 06.01 14:35 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Shkurupii 06.01 15:00 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Vakulin 06.01 09:10 1 - 3  
D. Belanchik - S. Illiushchenko 06.01 10:30 2 - 3  
D. Belanchik - V. Paukov 06.01 08:10 2 - 3  
D. Pesternikov - A. Baklykov 06.01 12:20 3 - 2  
D. Pesternikov - D. Simonchuk 06.01 11:10 3 - 2  
D. Pesternikov - S. Berezynskyi 06.01 08:50 3 - 2  
D. Simonchuk - S. Berezynskyi 06.01 10:35 3 - 1  
D. Vahta - V. Nechyporuk 06.01 15:50 3 - 0  
D. Vahta - V. Yunchyk 06.01 18:10 0 - 3  
I. Fashchevskiy - M. Myronchenko 06.01 16:05 2 - 3  
I. Fashchevskiy - P. Cherednichenko 06.01 19:35 1 - 3  
I. Fashchevskiy - Petr Kolesnik 06.01 18:25 3 - 2  
I. Fashchevskiy - S. Rubkov 06.01 17:15 1 - 3  
I. Kuznetsov - I. Yanishevskiy 06.01 09:15 3 - 0  
I. Kuznetsov - P. Vasylchuk 06.01 15:05 3 - 0  
I. Prakht - O. Moshynskyy 06.01 11:50 3 - 2  
I. Prakht - P. Pyasta 06.01 15:20 1 - 3  
I. Prakht - S. Akhlamov 06.01 08:55 0 - 3  
K. Yehorov - D. Derevinskyi 06.01 23:35 3 - 1  
Leon. Ivanov - I. Prakht 06.01 10:40 1 - 3  
Leon. Ivanov - O. Moshynskyy 06.01 08:20 3 - 0  
Leon. Ivanov - P. Pyasta 06.01 12:25 3 - 2  
Leon. Ivanov - S. Akhlamov 06.01 13:35 3 - 1  
M. Plokhotniuk - I. Prakht 06.01 13:00 3 - 1  
M. Plokhotniuk - Leon. Ivanov 06.01 14:45 0 - 3  
M. Plokhotniuk - O. Moshynskyy 06.01 09:30 3 - 1  
M. Plokhotniuk - P. Pyasta 06.01 07:45 3 - 0  
M. Plokhotniuk - S. Akhlamov 06.01 11:15 2 - 3  
M. Uchen - D. Belanchik 06.01 09:20 0 - 3  
M. Uchen - S. Illiushchenko 06.01 07:35 1 - 3  
M. Uchen - V. Paukov 06.01 11:40 0 - 3  
N. Danilyuk - A. Gordiy 06.01 08:25 3 - 2  
N. Danilyuk - V. Verbyany 06.01 10:45 3 - 2  
N. Gritsienko - A. Kotik 06.01 19:55 3 - 0  
N. Gritsienko - D. Vahta 06.01 18:45 2 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 06.01 17:35 2 - 3  
N. Gritsienko - V. Yunchyk 06.01 16:25 3 - 0  
N. Kovalchuk - A. Gordiy 06.01 10:10 3 - 0  
N. Kovalchuk - N. Danilyuk 06.01 11:20 3 - 1  
N. Kovalchuk - V. Kushnyr 06.01 12:30 0 - 3  
N. Kovalchuk - V. Verbyany 06.01 09:00 1 - 3  
O. Gerasimov - B. Buryak 06.01 12:10 1 - 3  
O. Gerasimov - I. Kuznetsov 06.01 10:25 1 - 3  
O. Gerasimov - I. Yanishevskiy 06.01 06:55 1 - 3  
O. Gerasimov - O. Obidnyi 06.01 13:55 1 - 3  
O. Gerasimov - P. Vasylchuk 06.01 08:40 0 - 3  
O. Kovalov - A. Shkurupii 06.01 07:25 0 - 3  
O. Kovalov - A. Vakulin 06.01 11:30 3 - 1  
O. Kovalov - D. Alekseenko 06.01 12:40 3 - 0  
O. Kovalov - S. Ponomarenko 06.01 09:45 3 - 1  
O. Moshynskyy - P. Pyasta 06.01 14:10 0 - 3  
O. Obidnyi - B. Buryak 06.01 09:50 0 - 3  
O. Obidnyi - I. Kuznetsov 06.01 12:45 2 - 3  
O. Obidnyi - I. Yanishevskiy 06.01 11:35 2 - 3  
O. Obidnyi - P. Vasylchuk 06.01 07:30 0 - 3  
O. Semenets - V. Ivanchatenko 06.01 23:05 3 - 1  
O. Tkachenko - A. Chermensky 06.01 16:15 3 - 2  
O. Tkachenko - S. Boiko 06.01 17:25 3 - 0  
O. Tytyunnik - A. Kramarenko 06.01 21:30 3 - 0  
O. Volynets - S. Zazimko 06.01 19:50 1 - 3  
O. Yarovoi - A. Kramarenko 06.01 19:05 2 - 3  
O. Yarovoi - O. Tytyunnik 06.01 20:55 0 - 3  
O. Yarovoi - V. Komar 06.01 19:45 0 - 3  
P. Cherednichenko - M. Myronchenko 06.01 14:55 0 - 3  
P. Cherednichenko - Petr Kolesnik 06.01 16:40 1 - 3  
P. Cherednichenko - S. Rubkov 06.01 19:00 3 - 0  
P. Vasylchuk - I. Yanishevskiy 06.01 13:20 3 - 2  
Petr Kolesnik - M. Myronchenko 06.01 17:50 3 - 2  
Petr Kolesnik - S. Rubkov 06.01 15:30 2 - 3  
R. Vakarash - N. Sidorak 06.01 14:50 2 - 3  
R. Vakarash - V. Ivasiv 06.01 18:55 3 - 1  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 06.01 16:35 2 - 3  
S. Akhlamov - O. Moshynskyy 06.01 15:55 3 - 1  
S. Akhlamov - P. Pyasta 06.01 10:05 3 - 1  
S. Boiko - D. Shcherbak 06.01 18:00 1 - 3  
S. Matviienko - S. Zazimko 06.01 17:30 0 - 3  
S. Ponomarenko - A. Shkurupii 06.01 10:55 1 - 3  
S. Ponomarenko - A. Vakulin 06.01 14:25 2 - 3  
S. Ponomarenko - D. Alekseenko 06.01 08:00 3 - 1  
S. Rubkov - M. Myronchenko 06.01 20:10 3 - 1  
S. Tsybulin - A. Chermensky 06.01 17:20 3 - 1  
S. Tsybulin - D. Shcherbak 06.01 16:10 3 - 1  
S. Tsybulin - O. Tkachenko 06.01 17:55 0 - 3  
S. Tsybulin - S. Boiko 06.01 16:45 3 - 1  
S. Udovichenko - B. Panchenko 06.01 19:15 2 - 3  
S. Udovichenko - O. Volynets 06.01 16:55 3 - 0  
S. Udovichenko - S. Matviienko 06.01 18:05 3 - 1  
S. Udovichenko - S. Zazimko 06.01 15:45 1 - 3  
V. Ivasiv - N. Sidorak 06.01 20:05 1 - 3  
V. Komar - A. Kramarenko 06.01 20:20 3 - 1  
V. Komar - O. Tytyunnik 06.01 19:10 3 - 2  
V. Kotov - V. Bosak 06.01 23:45 0 - 3  
V. Krivenko - A. Myrza 06.01 02:10 1 - 3  
V. Kushnyr - A. Gordiy 06.01 11:55 3 - 0  
V. Kushnyr - N. Danilyuk 06.01 09:35 3 - 1  
V. Kushnyr - V. Verbyany 06.01 07:50 2 - 3  
V. Malashevsky - A. Guchok 06.01 23:15 1 - 3  
V. Nechyporuk - V. Yunchyk 06.01 20:30 0 - 3  
V. Paukov - S. Illiushchenko 06.01 12:50 1 - 3  
V. Paukov - V. Krivenko 06.01 01:10 0 - 3  
V. Volokhov - A. Kramarenko 06.01 19:40 3 - 0  
V. Volokhov - O. Tytyunnik 06.01 20:15 2 - 3  
V. Volokhov - O. Yarovoi 06.01 21:25 0 - 3  
V. Volokhov - V. Komar 06.01 20:50 1 - 3  
Y. Holoborodko - A. Myrza 06.01 22:10 2 - 3  
Y. Holoborodko - V. Krivenko 06.01 23:40 0 - 3  
Y. Holoborodko - V. Paukov 06.01 01:40 3 - 1  
Y. Holoborodko - Y. Voitenko 06.01 00:40 0 - 3  
Y. Voitenko - A. Myrza 06.01 00:10 2 - 3  
Y. Vorsulyak - N. Sidorak 06.01 17:45 1 - 3  
Y. Vorsulyak - V. Ivasiv 06.01 15:25 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - T. Martinko 06.01 14:35 3 - 0  
D. Prokopcov - A. Gavlas 06.01 09:20 3 - 0  
D. Prokopcov - J. Vrablik 06.01 10:40 3 - 0  
D. Reitspies - D. Prokopcov 06.01 13:55 3 - 1  
D. Reitspies - J. Vrablik 06.01 08:30 3 - 2  
D. Reitspies - T. Martinko 06.01 12:30 3 - 0  
J. Seibert - A. Gavlas 06.01 13:25 0 - 3  
J. Seibert - J. Vrablik 06.01 15:00 0 - 3  
J. Seibert - T. Martinko 06.01 11:05 3 - 2  
Pat. Klos - D. Prokopcov 06.01 11:55 0 - 3  
Pat. Klos - D. Reitspies 06.01 10:15 1 - 3  
Pat. Klos - T. Martinko 06.01 08:00 1 - 3  
Pat. Klos - T. Tregler 06.01 14:10 0 - 3  
T. Tregler - A. Gavlas 06.01 11:30 3 - 2  
T. Tregler - J. Seibert 06.01 09:50 3 - 0  
T. Tregler - J. Vrablik 06.01 12:55 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - A. Goradze 06.01 16:15 3 - 2  
A. Ermolaev - N. Maleev 06.01 14:30 3 - 0  
A. Gutnichenko - N. Khudoshin 06.01 08:30 0 - 3  
A. Krutko - D. Matveev 06.01 19:30 1 - 3  
A. Krutko - I. Kanunnikov 06.01 16:00 1 - 3  
A. Krutko - S. Zemyancev 06.01 14:00 3 - 0  
A. Krutko - Via. Diachenko 06.01 17:30 0 - 3  
A. Likhitsky - A. Naida 06.01 10:00 3 - 1  
A. Naida - M. Butkov 06.01 09:00 3 - 0  
A. Shapoval - S. Kalenik 06.01 23:55 1 - 3  
A. Yolkin - A. Krutko 06.01 14:30 1 - 3  
A. Yolkin - I. Kanunnikov 06.01 18:00 3 - 0  
A. Yolkin - Via. Diachenko 06.01 20:00 3 - 2  
Alek. Rodin - A. Alistratov 06.01 18:15 3 - 2  
Alek. Rodin - A. Goradze 06.01 17:45 2 - 3  
D. Derevinskyi - Den. Lebedev 06.01 08:00 0 - 3  
D. Derevinskyi - M. Balakiriev 06.01 09:00 3 - 1  
D. Matveev - A. Yolkin 06.01 16:30 1 - 3  
D. Matveev - I. Kanunnikov 06.01 18:30 2 - 3  
D. Matveev - S. Zemyancev 06.01 14:30 3 - 0  
D. Turchenko - Den. Lebedev 06.01 12:30 0 - 3  
D. Turchenko - M. Balakiriev 06.01 11:30 3 - 0  
Den. Lebedev - D. Derevinskyi 06.01 11:00 3 - 2  
Den. Lebedev - D. Turchenko 06.01 09:30 2 - 3  
Den. Lebedev - M. Balakiriev 06.01 10:30 3 - 1  
Dmit. Kim - A. Chilikin 06.01 22:45 3 - 2  
I. Kanunnikov - M. Zholubak 06.01 15:00 3 - 1  
I. Kanunnikov - S. Zemyancev 06.01 16:30 3 - 0  
I. Kanunnikov - V. Ratushniak 06.01 20:00 1 - 3  
I. Oleynik - A. Gutnichenko 06.01 10:00 1 - 3  
I. Oleynik - N. Khudoshin 06.01 09:00 3 - 1  
I. Oleynik - Y. Komendant 06.01 08:00 3 - 2  
M. Balakiriev - D. Derevinskyi 06.01 12:00 2 - 3  
M. Balakiriev - D. Turchenko 06.01 08:30 3 - 2  
M. Butkov - A. Likhitsky 06.01 08:30 0 - 3  
M. Butkov - A. Naida 06.01 12:00 1 - 3  
M. Zholubak - A. Krutko 06.01 19:00 2 - 3  
M. Zholubak - A. Yolkin 06.01 14:00 3 - 1  
M. Zholubak - D. Matveev 06.01 17:30 3 - 1  
M. Zholubak - V. Ratushniak 06.01 15:30 0 - 3  
N. Khudoshin - Y. Komendant 06.01 10:30 3 - 2  
N. Maleev - S. Vavrenyuk 06.01 19:00 3 - 0  
N. Maleev - Ser. Kovalenko 06.01 20:00 0 - 3  
S. Alekseev - A. Alistratov 06.01 17:15 2 - 3  
S. Alekseev - A. Goradze 06.01 18:45 2 - 3  
S. Alekseev - Alek. Rodin 06.01 19:45 1 - 3  
S. Sarma - M. Chukanov 06.01 03:25 2 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Ermolaev 06.01 19:30 1 - 3  
S. Zemyancev - A. Yolkin 06.01 16:00 0 - 3  
S. Zemyancev - M. Zholubak 06.01 19:30 2 - 3  
S. Zemyancev - V. Ratushniak 06.01 18:00 2 - 3  
Ser. Kovalenko - A. Ermolaev 06.01 18:30 3 - 0  
Ser. Kovalenko - S. Vavrenyuk 06.01 18:00 3 - 2  
V. Boychuk - Vl. Demchenko 06.01 00:30 3 - 2  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 06.01 02:15 2 - 3  
V. Gusev - S. Sarma 06.01 21:35 2 - 3  
V. Khorolsky - A. Shapoval 06.01 21:35 0 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 06.01 22:45 3 - 2  
V. Ratushniak - A. Krutko 06.01 17:00 2 - 3  
V. Ratushniak - A. Yolkin 06.01 18:30 3 - 1  
V. Ratushniak - D. Matveev 06.01 13:30 3 - 2  
V. Ratushniak - Via. Diachenko 06.01 15:00 3 - 0  
V. Reva - A. Chilikin 06.01 21:00 0 - 3  
V. Reva - Dmit. Kim 06.01 23:20 1 - 3  
V. Reva - I. Chernetskiy 06.01 22:10 0 - 3  
Via. Diachenko - D. Matveev 06.01 15:30 3 - 1  
Via. Diachenko - I. Kanunnikov 06.01 13:30 0 - 3  
Via. Diachenko - M. Zholubak 06.01 17:00 2 - 3  
Via. Diachenko - S. Zemyancev 06.01 19:00 1 - 3  
Y. Komendant - A. Gutnichenko 06.01 12:30 2 - 3  
Y. Komendant - N. Khudoshin 06.01 13:30 3 - 1  
Yur. Rybakov - Vl. Demchenko 06.01 02:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Saltanovskaya - Vik. Zaytseva 06.01 11:15 1 - 3  
M. Saltanovskaya - Yar. Lesnaya 06.01 13:45 2 - 3  
M. Saltanovskaya - Yul. Orobinskaya 06.01 12:45 1 - 3  
Vik. Zaytseva - M. Saltanovskaya 06.01 08:15 2 - 3  
Vik. Zaytseva - Yar. Lesnaya 06.01 09:15 3 - 0  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 06.01 10:15 3 - 0  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 06.01 12:15 3 - 2  
Yar. Lesnaya - Yul. Orobinskaya 06.01 11:45 1 - 3  
Yul. Orobinskaya - M. Saltanovskaya 06.01 09:45 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - Vik. Zaytseva 06.01 13:15 3 - 1  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Evans - J. Hubbard 06.01 11:55 5 - 2  
Dav. Evans - S. Marsh 06.01 15:05 5 - 3  
F. Sherrock - Dav. Evans 06.01 14:00 5 - 3  
F. Sherrock - J. Hubbard 06.01 15:30 5 - 0  
F. Sherrock - Mar. Adams 06.01 17:35 1 - 5  
J. Hubbard - Mar. Adams 06.01 14:20 1 - 5  
J. Hubbard - Paul Nicholson 06.01 11:30 1 - 5  
Mar. Adams - Dav. Evans 06.01 16:20 5 - 2  
Mar. Adams - Paul Nicholson 06.01 13:30 5 - 1  
Mar. Adams - S. Marsh 06.01 17:10 0 - 5  
Paul Nicholson - Dav. Evans 06.01 12:20 3 - 5  
Paul Nicholson - F. Sherrock 06.01 14:40 5 - 0  
S. Marsh - F. Sherrock 06.01 16:45 5 - 2  
S. Marsh - J. Hubbard 06.01 12:45 5 - 1  
S. Marsh - Paul Nicholson 06.01 15:55 5 - 2  
Darts (PDC Home Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Noguera - J.O. de Sousa 06.01 21:35 4 - 6  
J.O. de Sousa - N. Aspinall 06.01 23:10 4 - 6  
Jam. Hughes - J. Noguera 06.01 22:40 6 - 4  
Jam. Hughes - J.O. de Sousa 06.01 21:10 1 - 6  
N. Aspinall - J. Noguera 06.01 20:35 6 - 4  
N. Aspinall - Jam. Hughes 06.01 22:10 6 - 2  
Darts (Remote Darts League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Herewini - Jus. Thompson 06.01 00:30 6 - 3  
John O'Shea - Lau. Turner 06.01 23:35 6 - 0  
L. Butler - Lau. Turner 06.01 22:00 6 - 1  
Tony O'Shea - John O'Shea 06.01 22:30 1 - 6  
Tony O'Shea - L. Butler 06.01 23:00 5 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beszhenyije Pszi - Vojnij Suomi(3x10p) 06.01 09:00 3 - 5  
Bisztrije Riszi - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 06.01 16:50 4 - 1  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.01 13:50 7 - 5  
Gorjacsije - Beszhenyije Pszi (3x10 perc) 06.01 05:50 5 - 6  
Gorjacsije - Gladiator (3x10p) 06.01 08:00 9 - 7  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.01 11:50 5 - 8  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 06.01 15:50 7 - 6  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 06.01 10:50 9 - 6  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.01 00:50 5 - 1  
Reaktivnyije Bizonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.01 02:00 6 - 4  
Reaktivnyije Bizonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.01 21:50 3 - 2  
Reaktivnyije Bizonyij - Zsolotyije Drakonyij (3x10 perc) 06.01 04:50 9 - 6  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 06.01 14:50 5 - 5  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 06.01 12:50 5 - 9  
Vojnij Suomi - Gladiator (3x10 perc) 06.01 06:50 7 - 6  
Zsolotyije Drakonyij - Csernyije Grifonyij (3x10 perc) 06.01 20:50 9 - 6  
Zsolotyije Drakonyij - Reaktivnyije Bizonyij (3x10 perc) 06.01 23:50 5 - 3  
Zsolotyije Drakonyij - Sznyeznyije Medvegyi (3x10 perc) 06.01 03:00    
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 06.01 17:50 5 - 6  
Kosárlabda (Nicaraguai Torneo CU,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jinotega - Real Esteli (3.m.) 06.01 00:00 81 - 73  
San Isidro - Tipitapa (3.m.) 06.01 01:00 82 - 63  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - RB Leipzig 06.01 20:30 2 - 4  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Dep. Saprissa 06.01 02:00 2 - 2  
San Carlos - Cartagines 06.01 00:00 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Dukla Praha 06.01 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - OB Odense 06.01 20:00 1 - 0  
Lyngby - FC Köbenhavn 06.01 18:00 1 - 4  
Midtjylland - Horsens 06.01 16:00 0 - 1  
Randers - Hobro 06.01 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Szluck 06.01 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Keflavik 06.01 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - KI Klaksvik 06.01 20:00 0 - 6  
B36 Torshavn - HB Torshavn 06.01 16:00 2 - 4  
Skala IF - NSI Runavik 06.01 18:00 0 - 4  
Vikingur Gota - TB Tvöroyri 06.01 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Bnei Lod 06.01 19:00 3 - 0  
Hapoel Acre - Hapoel Katamon 06.01 19:00 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ramat Hasharon 06.01 19:00 1 - 2  
Hapoel Nof Hagalil - Umm al-Fahm 06.01 19:00 1 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth 06.01 19:00 4 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula 06.01 19:00 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ashkelon 06.01 19:00 1 - 1  
Kfar Qasem - Maccabi Petah Tikva 06.01 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Kfar Saba 06.01 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 06.01 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Metalac Gornji Milanovac 06.01 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Türkmenisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altin Aszir Asgabat - FK Energetik Mari 06.01 15:30 6 - 1  
Nebitcsi Balkanabat - FK Asgabat 06.01 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Türkmenisztáni tartalékbajn.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahal FK Tartalék - Köpetdag Asgabat Tart. 06.01 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urartu - Gandzasar Kapan 06.01 17:30 1 - 0  
Röplabda (Cseh regionális liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Branik C - Reporyje 06.01 18:00 3 - 1  
MFF Praha E - Ecos OV 06.01 18:00 2 - 3  
MFF Praha F - SK K3 06.01 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire - Vityaz 06.01 09:15 3 - 0  
Payp - Titans 06.01 11:15 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Military 06.01 05:15 0 - 3  
Ural Elevation - Ural Raiders 06.01 07:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Mountains 06.01 09:00 3 - 0  
Ural Energy - Eurasia 06.01 11:00 3 - 2  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Jac. Page 06.01 17:30 3 - 0  
D.B. Gilbert - Jak Jones 06.01 18:30 2 - 2  
D.B. Gilbert - S. Carrington 06.01 21:30 3 - 0  
Dan. Wells - Dav. Grace 06.01 18:30 2 - 2  
Dan. Wells - E. Slessor 06.01 17:00 1 - 3  
E. Slessor - Dav. Grace 06.01 21:45 3 - 1  
J. Trump - Dan. Wells 06.01 23:20 3 - 1  
J. Trump - Dav. Grace 06.01 16:00 3 - 0  
J. Trump - E. Slessor 06.01 20:10 3 - 1  
Jak Jones - Jac. Page 06.01 22:15 0 - 3  
S. Carrington - Jac. Page 06.01 19:30 2 - 2  
S. Carrington - Jak Jones 06.01 16:00 3 - 1  
Snooker (Championship League - 13.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 13. csoport 06.01 21:00    
Snooker (Championship League - 2. csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Championship League 2020 - 2. csoport 06.01 21:00    
Tenisz (Austrian Pro Series, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - T-S. Weissborn 06.01 10:00 2 - 0  
Den. Novak - Luk. Neumayer 06.01 13:55 2 - 1  
Jur. Rodionov - S. Kopp 06.01 18:00 2 - 1  
M. Thiem - S. Ofner 06.01 16:20 0 - 2  
P. Oswald - M. Neuchrist 06.01 12:15 2 - 0  
Tenisz (Bemutató mérkőzés, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mokrousov - Ale. Abazov 06.01 14:30 2 - 1  
M. Mokrousov - Sviat. Lutkovskii 06.01 11:30 0 - 2  
Tenisz (Daily Challenge Tour,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann. Laska - T. Kuksov 06.01 22:00 2 - 1  
T. Basalygo - G. Kolyshkov 06.01 10:00 2 - 0  
Tenisz (InterTS(2nyertszett(4játék/sz))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Metz - H.P. Cacciatore 06.01 18:10 0 - 2  
D. Metz - J. Bernard 06.01 16:20 0 - 2  
J. Bernard - H.P. Cacciatore 06.01 19:00 0 - 2  
L. Draxl - Car. Bradford 06.01 02:15 2 - 0  
L. Draxl - I. Yatsuk 06.01 00:15 2 - 0  
M. Mandlik - D. Metz 06.01 14:00 2 - 0  
M. Mandlik - H.P. Cacciatore 06.01 15:10 2 - 0  
M. Mandlik - J. Bernard 06.01 17:15 2 - 0  
N. Schachter - S. Storch 06.01 22:40 2 - 0  
S. Storch - Seb. Murillo 06.01 20:50 1 - 0  
S. Storch - Sinan Orhon 06.01 20:10 2 - 0  
Sinan Orhon - N. Schachter 06.01 22:00 0 - 2  
Sinan Orhon - Seb. Murillo 06.01 23:30 0 - 2  
T. Carnevale-Miino - Car. Bradford 06.01 00:50 2 - 1  
Tenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tanev - Georgi Kanev 06.01 16:30 0 - 2  
Baichev, Boyko - Gavrilov, Peter 06.01 12:00 2 - 1  
Gergi Slavov - Zhelev, Plamen 06.01 13:30 2 - 0  
Hristov Miroslav - Yordan Yordanov 06.01 15:00 2 - 0  
Rumen Mirchev - Sevov Rumen 06.01 10:30 0 - 2  
Ves. Apostolov - D. Dimov 06.01 09:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Brymer - F. Corwin 06.01 20:40 1 - 2  
H.D. Boyer - R. Sarmiento 06.01 19:20 2 - 1  
Josh. Ortlip - N. Chappell 06.01 23:35 2 - 0  
M. Zverev - R. Hohmann 06.01 19:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Branstine - P. Montez 06.01 23:50 2 - 0  
E. Fanning - Jov. Jovic 06.01 16:15 0 - 2  
E. Mandlik - A.E. Nefedova 06.01 14:00 2 - 0  
E. Mandlik - Shilin Xu 06.01 17:20 1 - 2  
G. Olmos - C. Branstine 06.01 18:00 1 - 2  
G. Olmos - Hanna Chang 06.01 21:10 2 - 0  
Hanna Chang - P. Montez 06.01 19:15 0 - 2  
Kat. Stewart - A.E. Nefedova 06.01 17:00 2 - 0  
Shilin Xu - Kat. Stewart 06.01 14:00 2 - 1  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanov - M. Dmytryshyn 06.01 11:00 0 - 2  
A. Gasanov - V. Sterin 06.01 10:00 2 - 1  
A. Gasanov - V. Tregubenko 06.01 12:00 0 - 2  
M. Dmytryshyn - V. Konov 06.01 09:30 1 - 2  
V. Tregubenko - V. Konov 06.01 10:30 1 - 2  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasanov A / Konov V - Dmitrishin M / Poznyakov Y 06.01 15:30 2 - 0  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kruchkova - V. Lesnaya 06.01 10:00 0 - 2  
A. Kruchkova - Y. Zharka 06.01 11:00 0 - 2  
M. Ilyinskaya - A. Mikhalkova 06.01 10:30 2 - 0  
M. Ogurcova - A. Mikhalkova 06.01 12:30 0 - 2  
M. Ogurcova - V. Lesnaya 06.01 11:30 1 - 2  
Y. Zharka - A. Mikhalkova 06.01 09:30 2 - 0  
Tollaslabda (Shuttle Masters Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesnaya V / Mikhalkova A - Diptan M / Zharka Y 06.01 14:00 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,