Tippmix eredmények - 2020. július 13-19.

2020-07-13
Tippmix eredmények - 2020. július 13-19.
2020.07.19.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Akekseev - D. Tikhnenko 07.19 16:00 3 - 2  
A. Arutiunyan - A. Yanshaev 07.19 08:45 3 - 0  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 07.19 16:15 2 - 3  
A. Chentsov - A. Frolov 07.19 16:45 3 - 2  
A. Chentsov - A. Shirshov 07.19 14:45 3 - 1  
A. Duka - A. Kolmin 07.19 07:30 3 - 2  
A. Duka - M. Sverdlov 07.19 09:00 2 - 3  
A. Duka - M. Sverdlov 07.19 09:30 0 - 3  
A. Ekzhanov - D. Chechkov 07.19 10:30 0 - 3  
A. Ekzhanov - R. Pavlenko 07.19 12:30 2 - 3  
A. Ermilov - V. Beliakov 07.19 21:00 2 - 3  
A. Ermilov - V. Kasatkin 07.19 19:30 2 - 3  
A. Esin - A. Kolmin 07.19 08:30 0 - 3  
A. Frolov - A. Uvarov 07.19 13:15 3 - 0  
A. Frolov - N. Zhurba 07.19 11:45 3 - 0  
A. Frolov - Sem. Korolev 07.19 15:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 07.19 23:15 3 - 0  
A. Kolmin - A. Esin 07.19 10:00 2 - 3  
A. Kolmin - M. Sverdlov 07.19 07:00 3 - 0  
A. Menshikov - A. Ermilov 07.19 18:30 3 - 2  
A. Menshikov - V. Kasatkin 07.19 20:30 2 - 3  
A. Ovchinnikov - M. Pronkin 07.19 11:15 1 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.19 22:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 07.19 03:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - S. Myagkov 07.19 00:45 0 - 3  
A. Shirshov - A. Frolov 07.19 15:45 3 - 0  
A. Shirshov - Sem. Korolev 07.19 17:15 0 - 3  
A. Suslov - A. Ekzhanov 07.19 12:00 0 - 3  
A. Tachalov - S. Chernobaev 07.19 19:15 1 - 3  
A. Uvarov - R. Kobytov 07.19 12:15 3 - 2  
A. Yakovlev - A. Akekseev 07.19 15:00 3 - 0  
B. Grebenyuk - I. Moshkov 07.19 21:15 3 - 2  
B. Grebenyuk - V. Bazilevsky 07.19 19:45 3 - 1  
D. Chechkov - A. Suslov 07.19 13:00 3 - 2  
D. Chechkov - R. Pavlenko 07.19 11:30 3 - 2  
D. Grishenin - A. Tachalov 07.19 20:45 2 - 3  
D. Grishenin - P. Malakhov 07.19 18:45 3 - 0  
D. Ignatiev - E. Glazun 07.19 04:00 1 - 3  
D. Ignatiev - N. Zhurba 07.19 01:00 3 - 1  
D. Molodtsov - S. Vyaznikov 07.19 00:15 3 - 1  
D. Petrochenko - T. Yusipov 07.19 23:30 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Yakovlev 07.19 16:30 1 - 3  
D. Tikhnenko - N. Artamonov 07.19 14:30 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Marshalov 07.19 01:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 07.19 02:45 3 - 1  
E. Glazun - D. Ignatiev 07.19 02:30 3 - 2  
E. Glazun - T. Turabekov 07.19 01:30 3 - 1  
E. Grishaev - A. Yanshaev 07.19 07:45 3 - 2  
E. Grishaev - S. Moklozyan 07.19 09:15 3 - 2  
E. Kryuchkov - I. Valeriovich Nyrkov 07.19 16:45 2 - 3  
E. Kryuchkov - P. Nechaev 07.19 14:45 3 - 0  
E. Masokin - A. Sirotkin 07.19 23:45 2 - 3  
I. Moshkov - S. Nikulin 07.19 20:15 3 - 2  
I. Valeriovich Nyrkov - A. Arutiunyan 07.19 15:15 2 - 3  
K. Churin - S. Myagkov 07.19 23:15 2 - 3  
M. Pronkin - V. Fedorov 07.19 12:15 3 - 0  
M. Sverdlov - A. Esin 07.19 08:00 2 - 3  
N. Artamonov - A. Akekseev 07.19 17:00 3 - 2  
N. Artamonov - A. Yakovlev 07.19 15:30 3 - 2  
N. Artamonov - A. Yakovlev 07.19 18:00 1 - 3  
N. Zhurba - A. Uvarov 07.19 11:15 2 - 3  
N. Zhurba - T. Yusipov 07.19 02:00 2 - 3  
O. Belugin - V. Sinkovskiy 07.19 08:15 3 - 0  
O. Shagarov - E. Masokin 07.19 22:45 1 - 3  
O. Suharkov - A. Ovchinnikov 07.19 11:45 3 - 1  
O. Suharkov - M. Pronkin 07.19 13:15 0 - 3  
P. Malakhov - A. Tachalov 07.19 19:45 3 - 2  
P. Malakhov - S. Chernobaev 07.19 21:15 3 - 2  
P. Nechaev - A. Arutiunyan 07.19 17:15 2 - 3  
P. Nechaev - I. Valeriovich Nyrkov 07.19 15:45 0 - 3  
R. Kobytov - A. Frolov 07.19 10:45 3 - 1  
R. Kobytov - N. Zhurba 07.19 12:45 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Suslov 07.19 11:00 2 - 3  
S. Bychkov - S. Vyaznikov 07.19 01:15 1 - 3  
S. Bychkov - S. Vyaznikov 07.19 23:45 2 - 3  
S. Chernobaev - D. Grishenin 07.19 20:15 3 - 0  
S. Moklozyan - A. Arutiunyan 07.19 08:15 3 - 2  
S. Myagkov - D. Molodtsov 07.19 01:45 3 - 0  
S. Nikulin - B. Grebenyuk 07.19 18:45 3 - 2  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 07.19 20:45 3 - 0  
S. Vyaznikov - A. Serebrennikov 07.19 02:15 3 - 2  
Sem. Korolev - A. Chentsov 07.19 16:15 3 - 0  
T. Turabekov - E. Glazun 07.19 23:00 1 - 3  
T. Turabekov - N. Zhurba 07.19 00:00 2 - 3  
T. Yusipov - E. Glazun 07.19 00:30 3 - 1  
T. Yusipov - T. Turabekov 07.19 03:00 0 - 3  
V. Bazilevsky - I. Moshkov 07.19 19:15 2 - 3  
V. Beliakov - A. Menshikov 07.19 20:00 3 - 0  
V. Beliakov - V. Kasatkin 07.19 22:00 2 - 3  
V. Fedorov - A. Ovchinnikov 07.19 12:45 1 - 3  
V. Fedorov - O. Suharkov 07.19 10:45 3 - 0  
V. Kasatkin - V. Beliakov 07.19 19:00 0 - 3  
V. Marshalov - O. Shagarov 07.19 00:15 3 - 1  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 07.19 22:45 2 - 3  
V. Selkin - O. Belugin 07.19 07:15 3 - 0  
V. Shirshov - O. Belugin 07.19 09:15 3 - 2  
V. Shirshov - V. Selkin 07.19 07:45 1 - 3  
V. Sinkovskiy - V. Selkin 07.19 08:45 2 - 3  
V. Sinkovskiy - V. Shirshov 07.19 06:45 3 - 0  
V. Sinkovskiy - V. Shirshov 07.19 09:45 3 - 2  
Y. Merkushin - O. Shagarov 07.19 01:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - P. Khakhamidi 07.19 11:15 2 - 3  
A. Avgustov - Ivan Diachenko 07.19 21:40 3 - 0  
A. Avgustov - R. Shtukovanyi 07.19 16:40 3 - 1  
A. Goncharuk - A. Minenko 07.19 19:15 1 - 3  
A. Goncharuk - A. Tanchuk 07.19 17:45 1 - 3  
A. Goncharuk - I. Udovenko 07.19 20:45 1 - 3  
A. Goncharuk - L. Dynaburg 07.19 14:45 3 - 1  
A. Goncharuk - V. Varchenko 07.19 16:15 2 - 3  
A. Hrytsai - A. Peretiatko 07.19 16:35 3 - 2  
A. Hrytsai - Evg. Ivanov 07.19 21:35 2 - 3  
A. Levshin - I. Struk 07.19 19:30 3 - 1  
A. Levshin - L. Boiko 07.19 18:30 3 - 1  
A. Levshin - N. Korniyenko 07.19 17:00 0 - 3  
A. Levshin - Vlad. Klim 07.19 15:00 3 - 1  
A. Lisechko - A. Hrytsai 07.19 17:35 2 - 3  
A. Lisechko - A. Peretiatko 07.19 14:35 3 - 1  
A. Lisechko - Evg. Ivanov 07.19 16:05 3 - 1  
A. Lisechko - O. Obrazkov 07.19 19:05 0 - 3  
A. Lisechko - V. Kobets 07.19 20:35 1 - 3  
A. Lukatsky - A. Levshin 07.19 20:30 1 - 3  
A. Lukatsky - I. Struk 07.19 17:30 0 - 3  
A. Lukatsky - L. Boiko 07.19 14:30 3 - 0  
A. Lukatsky - N. Korniyenko 07.19 19:00 3 - 2  
A. Lukatsky - Vlad. Klim 07.19 16:00 0 - 3  
A. Minenko - A. Tanchuk 07.19 15:45 3 - 2  
A. Minenko - L. Dynaburg 07.19 21:15 0 - 3  
A. Minenko - V. Varchenko 07.19 18:15 3 - 2  
A. Mytsyk - A. Avgustov 07.19 19:40 2 - 3  
A. Mytsyk - Ivan Diachenko 07.19 15:10 1 - 3  
A. Mytsyk - R. Shtukovanyi 07.19 18:40 2 - 3  
A. Mytsyk - S. Levytskyi 07.19 17:10 3 - 1  
A. Naida - D. Shukin 07.19 19:25 3 - 2  
A. Naida - I. Trydukh 07.19 20:25 3 - 0  
A. Naida - R. Hnoievoi 07.19 15:55 3 - 1  
A. Naida - Tym. Turchenko 07.19 17:55 0 - 3  
A. Obischenko - And. Kurtenko 07.19 17:20 3 - 2  
A. Obischenko - D. Zaporozhets 07.19 19:20 2 - 3  
A. Obischenko - V. Sobko 07.19 21:50 0 - 3  
A. Obischenko - Y. Kokunin 07.19 20:50 2 - 3  
A. Tanchuk - L. Dynaburg 07.19 16:45 2 - 3  
A. Tanchuk - V. Varchenko 07.19 21:45 2 - 3  
A. Tkachenko - A. Obischenko 07.19 22:50 3 - 1  
A. Tkachenko - And. Kurtenko 07.19 18:20 2 - 3  
A. Tkachenko - D. Zaporozhets 07.19 21:20 3 - 1  
A. Tkachenko - V. Sobko 07.19 19:50 3 - 1  
A. Tkachenko - Y. Kokunin 07.19 16:50 3 - 0  
Ana. Nazarov - E. Kovpak 07.19 14:00 1 - 3  
Ana. Nazarov - S. Stepankov 07.19 09:00 1 - 3  
And. Kurtenko - Y. Kokunin 07.19 22:20 2 - 3  
Andrii Derevianko - O. Gomilko 07.19 13:25 1 - 3  
D. Dulientsov - Svi. Sachuk 07.19 09:10 3 - 0  
D. Dulientsov - Y. Makovka 07.19 14:10 2 - 3  
D. Kolodiy - Ana. Nazarov 07.19 10:00 3 - 1  
D. Kolodiy - E. Kovpak 07.19 08:30 1 - 3  
D. Kolodiy - P. Lavrinenko 07.19 13:00 1 - 3  
D. Kolodiy - S. Stepankov 07.19 07:00 3 - 2  
D. Kolodiy - Y. Muliukin 07.19 11:30 3 - 1  
D. Zaporozhets - And. Kurtenko 07.19 20:20 3 - 0  
D. Zaporozhets - V. Sobko 07.19 17:50 3 - 1  
D. Zaporozhets - Y. Kokunin 07.19 23:20 3 - 0  
E. Kovpak - S. Stepankov 07.19 12:30 3 - 2  
Evg. Ivanov - A. Peretiatko 07.19 20:05 3 - 0  
I. Parnyvoda - A. Aliyev 07.19 10:15 3 - 2  
I. Parnyvoda - P. Khakhamidi 07.19 07:15 3 - 1  
I. Parnyvoda - V. Vietrov 07.19 08:45 3 - 0  
I. Shyndel - D. Havrysh 07.19 12:35 3 - 2  
I. Struk - L. Boiko 07.19 16:30 0 - 3  
I. Struk - Vlad. Klim 07.19 21:30 0 - 3  
I. Trydukh - D. Shukin 07.19 17:25 1 - 3  
I. Trydukh - R. Hnoievoi 07.19 22:25 1 - 3  
I. Udovenko - A. Minenko 07.19 17:15 0 - 3  
I. Udovenko - A. Tanchuk 07.19 19:45 3 - 2  
I. Udovenko - L. Dynaburg 07.19 18:45 3 - 0  
I. Udovenko - V. Varchenko 07.19 15:15 2 - 3  
Ivan Diachenko - R. Shtukovanyi 07.19 20:10 2 - 3  
K. Moroz - D. Havrysh 07.19 11:05 2 - 3  
K. Moroz - I. Shyndel 07.19 07:35 1 - 3  
K. Moroz - M. Cherepnin 07.19 09:35 3 - 2  
K. Moroz - O. Dukhovenko 07.19 12:05 1 - 3  
M. Cherepnin - D. Havrysh 07.19 13:35 2 - 3  
M. Cherepnin - I. Shyndel 07.19 10:35 3 - 2  
M. Cherepnin - O. Dukhovenko 07.19 08:05 3 - 2  
N. Korniyenko - I. Struk 07.19 15:30 3 - 0  
N. Korniyenko - L. Boiko 07.19 21:00 3 - 1  
N. Korniyenko - Vlad. Klim 07.19 18:00 1 - 3  
O. Dukhovenko - D. Havrysh 07.19 09:05 3 - 1  
O. Dukhovenko - I. Shyndel 07.19 14:05 3 - 0  
O. Liushnia - Andrii Derevianko 07.19 08:25 3 - 0  
O. Liushnia - O. Gomilko 07.19 11:55 3 - 1  
O. Liushnia - R. Rybalka 07.19 12:55 3 - 2  
O. Liushnia - Ser. Sokolov 07.19 10:25 3 - 1  
O. Obrazkov - A. Hrytsai 07.19 15:35 3 - 2  
O. Obrazkov - A. Peretiatko 07.19 21:05 3 - 1  
O. Obrazkov - Evg. Ivanov 07.19 18:05 3 - 0  
O. Riepkin - Svi. Sachuk 07.19 13:40 3 - 0  
O. Riepkin - Y. Makovka 07.19 10:40 3 - 1  
P. Lavrinenko - Ana. Nazarov 07.19 12:00 1 - 3  
P. Lavrinenko - E. Kovpak 07.19 07:30 1 - 3  
P. Lavrinenko - S. Stepankov 07.19 11:00 3 - 1  
P. Lavrinenko - Y. Muliukin 07.19 09:30 1 - 3  
P. Zagriychuk - A. Aliyev 07.19 09:15 1 - 3  
P. Zagriychuk - I. Parnyvoda 07.19 11:45 2 - 3  
P. Zagriychuk - P. Khakhamidi 07.19 08:15 2 - 3  
P. Zagriychuk - V. Vietrov 07.19 10:45 1 - 3  
R. Hnoievoi - D. Shukin 07.19 20:55 1 - 3  
R. Rybalka - Andrii Derevianko 07.19 14:55 3 - 0  
R. Rybalka - O. Gomilko 07.19 09:55 3 - 2  
R. Solomko - A. Naida 07.19 21:25 3 - 0  
R. Solomko - D. Shukin 07.19 15:25 3 - 0  
R. Solomko - I. Trydukh 07.19 18:25 3 - 1  
R. Solomko - R. Hnoievoi 07.19 16:55 3 - 2  
R. Solomko - Tym. Turchenko 07.19 19:55 2 - 3  
S. Kyienko - Andrii Derevianko 07.19 09:25 0 - 3  
S. Kyienko - O. Gomilko 07.19 07:55 0 - 3  
S. Kyienko - O. Liushnia 07.19 13:55 1 - 3  
S. Kyienko - R. Rybalka 07.19 10:55 0 - 3  
S. Kyienko - Ser. Sokolov 07.19 12:25 2 - 3  
S. Levytskyi - A. Avgustov 07.19 15:40 3 - 1  
S. Levytskyi - Ivan Diachenko 07.19 18:10 3 - 1  
S. Levytskyi - R. Shtukovanyi 07.19 21:10 0 - 3  
Ser. Sokolov - Andrii Derevianko 07.19 11:25 3 - 0  
Ser. Sokolov - O. Gomilko 07.19 14:25 1 - 3  
Tym. Turchenko - D. Shukin 07.19 21:55 3 - 0  
Tym. Turchenko - I. Trydukh 07.19 16:25 3 - 2  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 07.19 18:55 3 - 1  
V. Kobets - A. Hrytsai 07.19 19:35 3 - 2  
V. Kobets - A. Peretiatko 07.19 18:35 3 - 0  
V. Kobets - Evg. Ivanov 07.19 15:05 1 - 3  
V. Kobets - O. Obrazkov 07.19 17:05 1 - 3  
V. Sobko - And. Kurtenko 07.19 23:50 3 - 1  
V. Sobko - Y. Kokunin 07.19 18:50 1 - 3  
V. Vakhrushev - D. Dulientsov 07.19 10:10 3 - 0  
V. Vakhrushev - O. Riepkin 07.19 11:40 2 - 3  
V. Vakhrushev - Y. Makovka 07.19 08:40 3 - 1  
V. Varchenko - L. Dynaburg 07.19 20:15 0 - 3  
V. Vasko - A. Avgustov 07.19 17:40 3 - 1  
V. Vasko - A. Mytsyk 07.19 20:40 0 - 3  
V. Vasko - Ivan Diachenko 07.19 16:10 2 - 3  
V. Vasko - R. Shtukovanyi 07.19 14:40 0 - 3  
V. Vasko - S. Levytskyi 07.19 19:10 3 - 1  
V. Vietrov - A. Aliyev 07.19 07:45 1 - 3  
V. Vietrov - P. Khakhamidi 07.19 09:45 3 - 1  
Vlad. Klim - L. Boiko 07.19 20:00 2 - 3  
Y. Kryvorotko - I. Shyndel 07.19 08:35 3 - 2  
Y. Kryvorotko - K. Moroz 07.19 13:05 3 - 2  
Y. Kryvorotko - M. Cherepnin 07.19 11:35 3 - 1  
Y. Kryvorotko - O. Dukhovenko 07.19 10:05 3 - 1  
Y. Makovka - Svi. Sachuk 07.19 12:40 1 - 3  
Y. Muliukin - Ana. Nazarov 07.19 08:00 3 - 2  
Y. Muliukin - E. Kovpak 07.19 10:30 3 - 0  
Y. Muliukin - S. Stepankov 07.19 13:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mulyarchuk - A. Lukashova 07.19 07:50 0 - 3  
A. Mulyarchuk - L. Maliuk 07.19 13:50 3 - 0  
A. Mulyarchuk - M. Slashova 07.19 10:50 1 - 3  
A. Mulyarchuk - O. Panchishin 07.19 12:20 2 - 3  
A. Mulyarchuk - Tam. Kravchuk 07.19 09:20 3 - 0  
L. Maliuk - A. Lukashova 07.19 11:50 3 - 2  
L. Maliuk - M. Slashova 07.19 12:50 3 - 0  
L. Maliuk - O. Panchishin 07.19 10:20 0 - 3  
L. Maliuk - Tam. Kravchuk 07.19 08:20 0 - 3  
M. Slashova - A. Lukashova 07.19 09:50 0 - 3  
M. Slashova - Tam. Kravchuk 07.19 14:50 0 - 3  
O. Panchishin - A. Lukashova 07.19 14:20 3 - 2  
O. Panchishin - M. Slashova 07.19 08:50 1 - 3  
O. Panchishin - Tam. Kravchuk 07.19 11:20 2 - 3  
Tam. Kravchuk - A. Lukashova 07.19 13:20 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boiko - P. Cherednichenko 07.19 21:25 3 - 2  
A. Boiko - P. Pugach 07.19 18:30 2 - 3  
A. Gaponov - O. Tkachenko 07.19 11:40 3 - 2  
A. Gaponov - Y. Schepanskiy 07.19 09:20 0 - 3  
A. Gaponov - Y. Teterya 07.19 07:35 0 - 3  
A. Isaev - S. Illiushchenko 07.19 15:50 2 - 3  
A. Isaev - S. Panchenko 07.19 17:00 3 - 2  
A. Isaev - Y. Holoborodko 07.19 18:10 1 - 3  
A. Krutko - A. Levadniy 07.19 10:20 2 - 3  
A. Krutko - D. Shcherbak 07.19 12:05 3 - 2  
A. Krutko - N. Danilyuk 07.19 08:35 2 - 3  
A. Krutko - S. Boiko 07.19 13:50 2 - 3  
A. Levadniy - N. Danilyuk 07.19 15:00 1 - 3  
A. Levadniy - Naz. Kovalchuk 07.19 09:10 3 - 1  
A. Shershov - D. Baystryuchenko 07.19 19:50 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - O. Kostiuk 07.19 15:55 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - S. Hilitukha 07.19 18:15 0 - 3  
Artem Derevianko - R. Onischenko 07.19 00:30 3 - 1  
D. Drobov - A. Gaponov 07.19 12:15 3 - 2  
D. Drobov - O. Tkachenko 07.19 09:55 1 - 3  
D. Drobov - Y. Schepanskiy 07.19 11:05 1 - 3  
D. Drobov - Y. Teterya 07.19 08:45 2 - 3  
D. Shcherbak - A. Levadniy 07.19 08:00 0 - 3  
D. Shcherbak - N. Danilyuk 07.19 10:55 1 - 3  
D. Shcherbak - Naz. Kovalchuk 07.19 14:25 1 - 3  
D. Yaremchuk - O. Oleskevych 07.19 07:50 3 - 0  
D. Yaremchuk - V. Didukh 07.19 09:35 0 - 3  
D. Yaremchuk - V. Verbyany 07.19 11:55 3 - 2  
I. Solovyov - A. Shershov 07.19 16:55 3 - 1  
I. Solovyov - D. Baystryuchenko 07.19 15:45 1 - 3  
I. Solovyov - I. Udod 07.19 18:05 3 - 0  
I. Solovyov - V. Shvidkiy 07.19 19:15 1 - 3  
I. Udod - A. Shershov 07.19 15:10 3 - 1  
I. Udod - D. Baystryuchenko 07.19 17:30 1 - 3  
M. Rubtsov - A. Boiko 07.19 19:05 3 - 2  
M. Rubtsov - M. Zakladnyi 07.19 19:45 0 - 3  
M. Rubtsov - O. Tytyunnik 07.19 20:50 3 - 2  
M. Rubtsov - P. Cherednichenko 07.19 18:00 3 - 2  
M. Rubtsov - P. Pugach 07.19 17:20 3 - 2  
M. Rubtsov - R. Onischenko 07.19 02:30 3 - 0  
M. Zakladnyi - A. Boiko 07.19 17:55 3 - 1  
M. Zakladnyi - P. Cherednichenko 07.19 19:10 3 - 1  
M. Zakladnyi - P. Pugach 07.19 20:55 3 - 1  
N. Danilyuk - Naz. Kovalchuk 07.19 13:15 0 - 3  
O. Kostiuk - S. Hilitukha 07.19 20:35 2 - 3  
O. Tkachenko - Y. Teterya 07.19 12:50 1 - 3  
O. Tytyunnik - A. Boiko 07.19 20:15 2 - 3  
O. Tytyunnik - M. Zakladnyi 07.19 18:35 3 - 0  
O. Tytyunnik - P. Cherednichenko 07.19 17:25 2 - 3  
O. Tytyunnik - P. Pugach 07.19 19:40 3 - 2  
P. Cherednichenko - P. Pugach 07.19 20:20 2 - 3  
P. Pugach - Artem Derevianko 07.19 01:00 1 - 3  
P. Pugach - M. Zhuravlov 07.19 02:00 3 - 2  
S. Boiko - A. Levadniy 07.19 12:40 1 - 3  
S. Boiko - D. Shcherbak 07.19 09:45 1 - 3  
S. Boiko - N. Danilyuk 07.19 07:25 3 - 1  
S. Boiko - Naz. Kovalchuk 07.19 11:30 0 - 3  
S. Melkumyan - A. Tsykhotskiy 07.19 18:50 3 - 1  
S. Melkumyan - O. Kostiuk 07.19 17:40 1 - 3  
S. Melkumyan - S. Hilitukha 07.19 16:30 1 - 3  
S. Melkumyan - V. Tuchkevych 07.19 20:00 2 - 3  
S. Panchenko - S. Illiushchenko 07.19 19:55 3 - 0  
V. Didukh - O. Oleskevych 07.19 10:45 3 - 0  
V. Didukh - V. Verbyany 07.19 08:25 3 - 0  
V. Kushnyr - D. Yaremchuk 07.19 12:30 2 - 3  
V. Kushnyr - O. Oleskevych 07.19 09:00 3 - 1  
V. Kushnyr - V. Didukh 07.19 11:20 1 - 3  
V. Kushnyr - V. Verbyany 07.19 10:10 2 - 3  
V. Shvidkiy - A. Shershov 07.19 18:40 2 - 3  
V. Shvidkiy - D. Baystryuchenko 07.19 14:35 1 - 3  
V. Shvidkiy - I. Udod 07.19 16:20 2 - 3  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 07.19 17:05 0 - 3  
V. Tuchkevych - O. Kostiuk 07.19 19:25 3 - 1  
V. Tuchkevych - S. Hilitukha 07.19 15:20 3 - 1  
V. Verbyany - O. Oleskevych 07.19 13:05 2 - 3  
Y. Holoborodko - S. Illiushchenko 07.19 17:35 2 - 3  
Y. Holoborodko - S. Panchenko 07.19 15:15 3 - 0  
Y. Schepanskiy - O. Tkachenko 07.19 08:10 1 - 3  
Y. Schepanskiy - Y. Teterya 07.19 10:30 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - A. Miklukha 07.19 11:45 0 - 3  
G. Telnaya - Ali. Kurtenko 07.19 09:25 2 - 3  
G. Telnaya - M. Kurishenko 07.19 07:40 1 - 3  
I. Aseeva - U. Palamarchuk 07.19 13:20 1 - 3  
N. Khmelevskaia - I. Aseeva 07.19 08:40 3 - 1  
N. Khmelevskaia - O. Melnik 07.19 12:10 3 - 0  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 07.19 10:25 3 - 0  
O. Melnik - I. Aseeva 07.19 11:00 3 - 1  
O. Melnik - Tat. Tatianina 07.19 08:05 0 - 3  
O. Melnik - U. Palamarchuk 07.19 14:30 3 - 2  
Tat. Tatianina - I. Aseeva 07.19 15:05 1 - 3  
Tat. Tatianina - U. Palamarchuk 07.19 09:15 1 - 3  
V. Andrushchenko - A. Miklukha 07.19 10:00 0 - 3  
V. Andrushchenko - Ali. Kurtenko 07.19 11:10 2 - 3  
V. Andrushchenko - G. Telnaya 07.19 12:20 1 - 3  
V. Andrushchenko - M. Kurishenko 07.19 08:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chilikin - Vlad. Surzhik 07.19 23:55 3 - 1  
A. Doroshenko - Maks. Deynega 07.19 07:45 3 - 2  
A. Doroshenko - V. Smetenko 07.19 08:45 3 - 0  
A. Doroshenko - Yur. Novikov 07.19 09:45 2 - 3  
A. Grabskiy - M. Reutov 07.19 17:15 3 - 0  
A. Grabskiy - Ser. Kovalenko 07.19 13:45 3 - 2  
A. Ivashkin - M. Zholubak 07.19 16:00 3 - 2  
A. Ivashkin - O. Malov 07.19 19:30 3 - 1  
A. Mashtakov - R. Lazebny 07.19 20:45 3 - 1  
A. Mashtakov - S. Kalenik 07.19 21:55 0 - 3  
A. Mashtakov - V. Khorolsky 07.19 23:05 3 - 1  
A. Shapoval - S. Vavrenyuk 07.19 14:45 0 - 3  
A. Shapoval - Ser. Kovalenko 07.19 18:15 3 - 1  
Ant. Popov - A. Ivashkin 07.19 14:00 1 - 3  
Ant. Popov - R. Cherevko 07.19 19:30 0 - 3  
Ant. Popov - S. Baranovskiy 07.19 16:00 3 - 2  
Ant. Popov - Y. Kibka 07.19 17:30 3 - 1  
D. Kebalo - A. Elkhov 07.19 16:30 3 - 2  
Den. Stepanov - A. Shtaer 07.19 09:30 3 - 1  
E. Nechitaylo - A. Shapoval 07.19 16:15 0 - 3  
E. Nechitaylo - M. Reutov 07.19 19:45 0 - 3  
Lev. Kuzyo - V. Burylov 07.19 09:00 3 - 0  
Lev. Kuzyo - V. Panasenko 07.19 08:00 3 - 2  
M. Reutov - S. Kosarev 07.19 15:45 3 - 2  
M. Reutov - S. Vavrenyuk 07.19 19:15 3 - 1  
M. Zholubak - Ant. Popov 07.19 14:30 1 - 3  
M. Zholubak - S. Baranovskiy 07.19 18:00 3 - 1  
M. Zholubak - Y. Kibka 07.19 20:00 3 - 2  
O. Malov - Ant. Popov 07.19 19:00 3 - 2  
O. Malov - M. Zholubak 07.19 14:00 3 - 1  
O. Malov - R. Cherevko 07.19 17:30 0 - 3  
O. Malov - S. Zemyancev 07.19 15:30 3 - 1  
O. Naplokov - A. Elkhov 07.19 15:30 3 - 1  
O. Naplokov - D. Kebalo 07.19 14:30 1 - 3  
O. Pavlyuk - A. Elkhov 07.19 14:00 3 - 1  
O. Pavlyuk - D. Kebalo 07.19 15:00 1 - 3  
O. Pavlyuk - O. Naplokov 07.19 16:00 3 - 1  
O. Saenko - S. Zavinskiy 07.19 10:00 3 - 2  
R. Cherevko - A. Ivashkin 07.19 14:30 2 - 3  
R. Cherevko - M. Zholubak 07.19 16:30 2 - 3  
R. Cherevko - S. Baranovskiy 07.19 18:30 3 - 2  
R. Gimadeev - O. Saenko 07.19 08:30 3 - 1  
R. Gimadeev - Pav. Volkov 07.19 09:30 3 - 2  
R. Gimadeev - S. Zavinskiy 07.19 07:30 2 - 3  
S. Baranovskiy - A. Ivashkin 07.19 16:30 0 - 3  
S. Baranovskiy - O. Malov 07.19 15:00 3 - 2  
S. Baranovskiy - S. Zemyancev 07.19 20:00 1 - 3  
S. Kalenik - R. Lazebny 07.19 23:40 3 - 2  
S. Kireev - A. Chilikin 07.19 22:10 3 - 2  
S. Kireev - V. Gaynyuk 07.19 23:20 2 - 3  
S. Kireev - Vlad. Surzhik 07.19 21:00 3 - 0  
S. Kosarev - A. Grabskiy 07.19 15:15 1 - 3  
S. Kosarev - A. Shapoval 07.19 18:45 1 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Grabskiy 07.19 17:45 2 - 3  
S. Vavrenyuk - E. Nechitaylo 07.19 14:15 2 - 3  
S. Zemyancev - Ant. Popov 07.19 17:00 0 - 3  
S. Zemyancev - M. Zholubak 07.19 18:30 2 - 3  
Ser. Kovalenko - E. Nechitaylo 07.19 16:45 1 - 3  
Ser. Kovalenko - S. Kosarev 07.19 20:15 1 - 3  
V. Burylov - R. Pirvelli 07.19 08:30 3 - 0  
V. Burylov - V. Panasenko 07.19 07:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - A. Chilikin 07.19 21:35 3 - 0  
V. Grushko - A. Shtaer 07.19 08:30 2 - 3  
V. Grushko - Den. Stepanov 07.19 07:30 2 - 3  
V. Khorolsky - R. Lazebny 07.19 22:30 3 - 2  
V. Khorolsky - S. Kalenik 07.19 21:20 3 - 1  
V. Panasenko - R. Pirvelli 07.19 09:30 1 - 3  
V. Smetenko - Maks. Deynega 07.19 10:15 1 - 3  
V. Solovey - A. Shtaer 07.19 07:00 3 - 1  
V. Solovey - Den. Stepanov 07.19 08:00 1 - 3  
V. Solovey - V. Grushko 07.19 09:00 1 - 3  
Y. Kibka - A. Ivashkin 07.19 19:00 3 - 0  
Y. Kibka - R. Cherevko 07.19 15:30 0 - 3  
Y. Kibka - S. Baranovskiy 07.19 13:30 3 - 1  
Yur. Novikov - Maks. Deynega 07.19 09:15 0 - 3  
Yur. Novikov - V. Smetenko 07.19 08:15 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Port Adelaide 07.19 05:05 61 - 64  
Fremantle - West Coast Eagles 07.19 10:35 32 - 62  
Hawthorn - Melbourne Demons 07.19 07:35 48 - 91  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 07.19 10:00 4 - 8  
LG Twins - Hanwha Eagles 07.19 10:00 6 - 2  
NC Dinos - KT Wiz 07.19 10:00 8 - 2  
Samsung Lions - Lotte Giants 07.19 10:00 1 - 2  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 07.19 10:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 07.19 07:00 9 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 07.19 06:00 2 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.19 06:00 9 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 07.19 11:00 11 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 07.19 11:00 3 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 07.19 11:00 3 - 5  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 07.19 11:05 14 - 3  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - J. de Zwaan 07.19 20:20 10 - 3  
M. Suljovic - Jam. Hughes 07.19 19:10 12 - 10  
Mic. Smith - J. Clayton 07.19 23:05 10 - 3  
P. Wright - J.O. de Sousa 07.19 22:05 10 - 8  
Rob Cross - G. Clemens 07.19 21:10 8 - 10  
Golf (The Memorial Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Steele - Kevin Na (4. kör) 07.19 19:35 0 - 1  
H. Norlander - Jas. Day (4. kör) 07.19 20:15 0 - 1  
J. Rahm - Ryan Palmer (4. kör) 07.19 20:35 1 - 0  
Mac. Hughes - S. Scheffler (4. kör) 07.19 19:45 1 - 0  
Matt Wallace - C. Reavie (4. kör) 07.19 20:05 1 - 0  
Pat. Rodgers - P. Cantlay (4. kör) 07.19 19:55 1 - 0  
R. McIlroy - J. Spieth (4. kör) 07.19 19:25 0 - 1  
T. Finau - D. Willett (4. kör) 07.19 20:25 1 - 0  
T. Woods - M. Leishman (4. kör) 07.19 17:25 0 - 0  
The Memorial Tournament 2020 07.19 23:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.19 16:50 3 - 2  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 07.19 14:50 4 - 3  
Gorjacsije - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.19 01:50 3 - 1  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.19 15:50 3 - 7  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.19 12:50 2 - 4  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.19 00:50 6 - 8  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.19 02:50 5 - 2  
Ognenyije Panteri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.19 03:50 1 - 4  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.19 13:50 3 - 6  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.19 17:50 6 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.19 07:10 6 - 4  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.19 06:00 5 - 4  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 07.19 21:55 2 - 2  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.19 00:05 5 - 3  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 07.19 19:50 0 - 1  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.19 23:05 2 - 5  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.19 20:55 1 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.19 10:40 5 - 4  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.19 11:50 3 - 4  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.19 18:50 1 - 4  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.19 09:30 4 - 5  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.19 08:20 4 - 5  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem (2.m.) 07.19 20:15 87 - 114  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon (2.m.) 07.19 18:20 82 - 101  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Liaoning 07.19 13:35 106 - 123  
Shanghai Sharks - Jilin 07.19 09:30 105 - 105, h.u. 110 - 121  
Tianjin - Bayi Rockets 07.19 10:00 103 - 96  
Zhejiang Guangsha - Shenzhen 07.19 14:00 87 - 94  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs 07.19 09:30 118 - 103  
Nelson Giants - Auckland Huskies 07.19 07:30 67 - 96  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - KF Laci 07.19 17:45 0 - 3  
Teuta Durres - Partizan Tirana 07.19 20:45 0 - 0  
Vllaznia - Kukesi 07.19 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordino - UE Santa Coloma 07.19 11:00 0 - 5  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Chelsea 07.19 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Nottingham 07.19 16:00 1 - 0  
Derby County - Leeds 07.19 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 07.19 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 07.19 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraibano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campinense PB - Atl. Cajazeirense 07.19 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Pernambucano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afogados - Vitoria PE 07.19 21:00 1 - 0  
Decisao - Central PE 07.19 21:00 0 - 5  
Salgueiro - Nautico 07.19 21:00 1 - 2  
Sport Recife - Santa Cruz PE 07.19 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Fremad Amager 07.19 13:00 2 - 2  
Naestved - Hvidovre 07.19 13:00 0 - 2  
Nyköbing - Vendsyssel 07.19 13:00 0 - 2  
Roskilde - Fredericia 07.19 13:00 1 - 0  
Skive - Köge 07.19 13:00 3 - 2  
Vejle - Viborg 07.19 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Randers 07.19 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 07.19 18:00 0 - 1  
FC Köbenhavn - Aarhus GF 07.19 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chungnam Asan - Anyang 07.19 12:00 0 - 2  
Daejeon Citizen - Suwon City 07.19 12:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Jeonbuk 07.19 12:00 1 - 1  
Suwon Bluewings - Seongnam 07.19 12:00 0 - 1  
Ulsan - Gangwon 07.19 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmjani - Krumkacsi Minszk 07.19 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Energetik-BGU Minszk 07.19 15:45 2 - 1  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 07.19 17:45 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 07.19 19:45 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - KTP 07.19 17:30 0 - 3  
Mikkeli MP - Kajaani 07.19 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - Kiffen 07.19 16:00 1 - 0  
Lahden Reipas - MiPK 07.19 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Jazz Pori 07.19 16:00 2 - 0  
TPV - GrIFK 07.19 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - JJK Jyväskylä 07.19 16:00 2 - 3  
OLS Oulu - VIFK 07.19 16:00 1 - 2  
Rovaniemi PS 2 - Hercules Oulu 07.19 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPS - Ilves 07.19 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Dila Gori 07.19 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 07.19 19:00 3 - 0  
Panathinaikosz - OFI 07.19 19:00 3 - 2  
PAOK - Arisz 07.19 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 07.19 21:05 2 - 3  
Lokomotív Zágráb - HNK Gorica 07.19 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baadraan Tehran - Fajr Sepasi 07.19 16:45 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur 07.19 22:00 1 - 2  
Fylkir - KR 07.19 19:30 0 - 3  
Vikingur Reykjavik - ÍA Akranes 07.19 21:15 6 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Thor Akureyri 07.19 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamagata 07.19 11:00 1 - 1  
Jubilo Iwata - Kitakyushu 07.19 11:30 2 - 0  
Kofu - Omiya Ardija 07.19 11:00 1 - 0  
Kyoto - Ehime 07.19 11:30 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Thespakusatsu Gunma 07.19 11:00 2 - 0  
Mito - Machida Zelvia 07.19 12:00 4 - 0  
Okayama - Nagasaki 07.19 12:00 1 - 2  
Tochigi - Zweigen Kanazawa 07.19 11:00 0 - 1  
Tokushima - Avispa Fukuoka 07.19 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blaublitz Akita - Nagano Parceiro 07.19 11:00 1 - 0  
Fukushima Utd. - Fujieda MYFC 07.19 08:00 1 - 1  
Gainare Tottori - Kamatamare Sanuki 07.19 12:00 1 - 0  
Gamba Osaka 2 - Kagoshima Utd. 07.19 11:00 2 - 4  
Gifu - Roasso Kumamoto 07.19 11:00 1 - 0  
Grulla Morioka - Kataller Toyama 07.19 08:00 1 - 4  
Imabari - Cerezo Osaka 2 07.19 09:00 1 - 0  
Yokohama SCC - Azul Claro Numazu 07.19 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kambodzsai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electricite du Cambodge - Nagaworld FC 07.19 10:30 1 - 5  
Phnom Penh Crown - Police Commissary 07.19 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Puszcza Niepolomice 07.19 12:40 0 - 0  
GKS Jastrzebie - TBB Nieciecza 07.19 17:40 0 - 0  
Odra Opole - Olimpia Grudziadz 07.19 18:00 1 - 0  
Radomiak Radom - Miedz Legnica 07.19 15:10 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Garbarnia Krakkó 07.19 16:00 2 - 3  
Bytovia Bytow - Lech Poznan 2 07.19 18:00 1 - 1  
Gornik Leczna - Stal Rzeszow 07.19 17:40 2 - 2  
Gryf Wejherowo - KS Polkowice 07.19 15:00 0 - 3  
Olimpia Elblag - Legionovia Legionowo 07.19 16:00 2 - 1  
Resovia Rzeszow - Widzew Lodz 07.19 13:05 1 - 0  
Skra Czestochowa - Pogon Siedlce 07.19 17:30 2 - 2  
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 07.19 17:00 2 - 0  
Znicz Pruszkow - Elana Torun 07.19 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 07.19 17:30 4 - 0  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 07.19 17:30 1 - 2  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 07.19 17:30 1 - 1  
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 07.19 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atmosfera Mazeikiai - Riteriai Vilnius 2 07.19 15:00 3 - 2  
Dainava Alytus - Hegelmann Litauen 07.19 16:00 1 - 2  
Zalgiris Kaunas 2 - Vilnius BFA 07.19 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Suduva Marijampole 07.19 18:00 0 - 2  
Panevezys - Zalgiris Vilnius 07.19 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 07.19 04:30 6 - 2  
Portland - Houston 07.19 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Milsami Orhei 07.19 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flöya - Skeid 07.19 16:30 0 - 6  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Stabaek 07.19 18:00 1 - 3  
Brann Bergen - Start 07.19 20:30 1 - 1  
Kristiansund - Valerenga 07.19 18:00 0 - 0  
Rosenborg - Sandefjord 07.19 18:00 2 - 1  
Sarpsborg - Odd Grenland 07.19 18:00 2 - 0  
Strömsgodset - Molde 07.19 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Kolbotn 07.19 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cooma Tigers - Tuggeranong Utd 07.19 07:00 4 - 0  
Gungahlin Utd. - Woden Weston 07.19 07:00 5 - 0  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamstown Rosebud - Edgeworth FC 07.19 06:30 1 - 3  
Broadmeadow Magic - Charlestown Blues 07.19 06:30 3 - 1  
Maitland FC - Lake Macquarie 07.19 06:30 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SPAL Ferrara 07.19 19:30 2 - 1  
Fiorentina - Torino 07.19 19:30 2 - 0  
Genoa - Lecce 07.19 19:30 2 - 1  
Napoli - Udinese 07.19 19:30 2 - 1  
Parma - Sampdoria 07.19 17:15 2 - 3  
Roma - Internazionale 07.19 21:45 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Dinamo Moszkva 07.19 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Himki 07.19 12:00 1 - 3  
Zenit Szentpétervár - Szpartak Moszkva 07.19 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liefering - Grazer AK 07.19 10:30 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Gil Vicente 07.19 20:00 1 - 0  
Guimaraes - Marítimo 07.19 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Southampton 07.19 15:00 0 - 2  
Tottenham - Leicester 07.19 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Univ. Craiova 1948 07.19 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Valladolid B 07.19 20:00 3 - 2  
Cultural Leonesa - Yeclano Deportivo 07.19 22:00 4 - 1  
Sabadell - Atl. Madrid B 07.19 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Atl. Baleares 07.19 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Barcelona 07.19 17:00 0 - 5  
Atl. Madrid - Real Sociedad 07.19 21:00 1 - 1  
Espanyol - Celta Vigo 07.19 21:00 0 - 0  
Granada - Ath. Bilbao 07.19 21:00 4 - 0  
Leganes - Real Madrid 07.19 21:00 2 - 2  
Levante - Getafe 07.19 21:00 1 - 0  
Osasuna - Mallorca 07.19 21:00 2 - 2  
Sevilla - Valencia 07.19 21:00 1 - 0  
Spanyol b. 2019/20-Valencia vagy Sevilla végez előrébb? 07.19 21:00    
Spanyol b. 2019/20-Villarreal vagy Ath.Bilbao végez előrébb? 07.19 21:00    
Spanyol b.2019/20-Real Madrid vagy Atl.Madrid végez előrébb? 07.19 21:00    
Spanyol bajnokság 2019/20 07.19 21:00    
Spanyol bajnokság 2019/20 07.19 21:00    
Valladolid - Betis 07.19 18:30 2 - 0  
Villarreal - Eibar 07.19 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alzira - Atzeneta 07.19 20:00 1 - 3  
Atletico Pulpileno - Mar Menor 07.19 21:00 0 - 0  
CD Coria - Cacereno 07.19 22:00 0 - 1  
El Ejido - Motril 07.19 20:00 3 - 2  
Gimn. Segoviana - Arandina 07.19 20:00 0 - 0  
Gimn. Torrelavega - Rayo Cantabria 07.19 18:30 1 - 1  
Ibiza Islas Pitiusas - Mallorca B 07.19 21:00 0 - 1  
Llanera - Covadonga 07.19 19:00 2 - 3  
Ourense CF - Arosa SC 07.19 19:30 2 - 1  
San Juan Pamplona - Beti Kozkor 07.19 20:00 2 - 4  
Tenisca - UD San Fernando 07.19 12:00 0 - 4  
Teruel - CD Brea 07.19 19:00 1 - 2  
Union Adarve - Alcorcon B 07.19 21:00 1 - 3  
Varea - Casalarreina 07.19 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Xamax 07.19 16:00 1 - 2  
Servette - Basel 07.19 16:00 2 - 2  
Sion - Lugano 07.19 16:00 1 - 1  
Thun - St. Gallen 07.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Örgryte 07.19 14:30 3 - 2  
Halmstad - AFC Eskilstuna 07.19 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Motala AIF 07.19 14:00 1 - 2  
Oskarshamn - Värnamo 07.19 14:00 1 - 2  
Qviding - Eskilsminne 07.19 12:30 1 - 0  
Skövde - Tvaaker 07.19 15:00 2 - 0  
Trollhättan - Assyriska Turabdin 07.19 14:00 1 - 3  
Utsikten - Linköping City 07.19 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Gefle 07.19 17:00 1 - 0  
Haninge - Team TG 07.19 14:00 7 - 0  
Karlslund - Karlstad BK 07.19 16:00 3 - 0  
Lulea - IFK Berga 07.19 14:00 1 - 0  
Nyköping - Täby FK 07.19 16:00 1 - 3  
Sandviken - Sylvia Norrköping 07.19 16:00 1 - 2  
Vasalund - Frej Täby 07.19 15:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Djurgarden 07.19 17:30 1 - 0  
Falkenberg - Helsingborg 07.19 17:30 2 - 2  
FF Malmö - Kalmar 07.19 14:30 2 - 1  
Sirius - Norrköping 07.19 14:30 4 - 2  
Varberg - AIK Stockholm 07.19 14:30 2 - 2  
Östersund - Häcken 07.19 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Uppsala 07.19 15:00 2 - 1  
Linköping - Eskilstuna Utd. 07.19 15:00 1 - 0  
Umea - Rosengard 07.19 14:00 0 - 3  
Vittsjö - Pitea 07.19 15:00 0 - 1  
Örebro - Växjö 07.19 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 07.19 20:15 2 - 1  
Mura - Aluminij Kidricevo 07.19 18:00 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana 07.19 20:15 1 - 2  
Rudar Velenje - Celje 07.19 20:15 0 - 2  
Triglav Kranj - Bravo Ljubljana 07.19 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hang Yuen - Ming Chuan Univ. 07.19 10:00 2 - 0  
Tainan City - Taichung Futuro 07.19 10:00 1 - 0  
Taiwan Power - Taicheng Lions 07.19 10:00 5 - 4  
Tatung FC - NTUS 07.19 10:00 7 - 1  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JKT Tanzania - Mbao 07.19 15:00 1 - 1  
Lipuli - Azam 07.19 15:00 1 - 1  
Simba SC - Alliance FC 07.19 15:00 5 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Boluspor 07.19 16:30 0 - 3  
Osmanlispor - Balikesirspor 07.19 16:30 4 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Denizlispor 07.19 20:00 1 - 0  
Ankaragücü - Antalyaspor 07.19 20:00 0 - 1  
Besiktas - Fenerbahce 07.19 20:00 2 - 0  
Istanbul Basaksehir - Kayserispor 07.19 20:00 1 - 0  
Rizespor - Yeni Malatyaspor 07.19 20:00 3 - 0  
Sivasspor - Genclerbirligi 07.19 20:00 2 - 0  
Trabzonspor - Konyaspor 07.19 20:00 3 - 4  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kramatorszk - Agrobiznesz Volocsiszk 07.19 16:00 1 - 1  
Csernomorec Odessza - Kremin Kremincsuk 07.19 18:00 5 - 0  
Girnyik-Sport - Cserkascsinya 07.19 17:00 2 - 1  
MFC Mikolaiv - Ingulec Petrove 07.19 17:00 1 - 2  
Prykarpattya Ivano-Frank. - Balkany Zorya 07.19 16:00 1 - 2  
Volyn Lutszk - Metaliszt 1925 07.19 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Vorszkla Poltava 07.19 16:00 3 - 0  
FC Lviv - Mariupol 07.19 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolosz Kovalivka - Dinamo Kijev 07.19 18:30 2 - 0  
Olekszandria - Sahtar Doneck 07.19 18:30 2 - 2  
Zorya Luganszk - Deszna Csernigov 07.19 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Memphis 07.19 01:30 2 - 2  
Indy Eleven - Kansas City 2 07.19 01:00 2 - 1  
Louisville City - St. Louis FC 07.19 02:00 0 - 1  
Philadelphia 2 - Pittsburgh 07.19 01:30 0 - 6  
Tacoma Defiance - Portland 2 07.19 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bong da Hue - Sanna Khanh Hoa 07.19 12:00 1 - 0  
Dak Lak - Dong Thap 07.19 10:30 1 - 1  
Long An - Pho Hien 07.19 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Zambiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buildcon Ndola - Power Dynamos 07.19 14:00 1 - 1  
Zesco Utd. - Kansanshi Dynamos 07.19 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kohtla-Jarve - Nomme Utd. 07.19 18:00 1 - 1  
Maardu Linnameeskond - Elva 07.19 18:00 1 - 1  
Parnu JK - Levadia Tallinn 2 07.19 18:00 2 - 0  
Tammeka Tartu 2 - Parnu Vaprus 07.19 18:00 1 - 2  
Vandra Vaprus - Flora Tallinn 2 07.19 18:00 1 - 3  
MMA (UFC Fight Night, Abu Dhabi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantoja - A. Askarov 07.19 02:00 0 - 1  
Ari. Lipski - Lua. Carolina (női) 07.19 02:35 1 - 0  
Brett Johns - Mont. Jackson 07.19 00:25 1 - 0  
Dei. Figueiredo - Jos. Benavidez 07.19 04:00 1 - 0  
Gra. Dawson - N. Narimani 07.19 01:10 1 - 0  
J. Hermansson - K. Gastelum 07.19 03:30 1 - 0  
Jos. Duffy - Joel Alvarez 07.19 00:50 0 - 1  
M. Diakiese - Raf. Fiziev 07.19 03:00 0 - 1  
Mal. Gordon - A. Albazi 07.19 00:05 0 - 1  
Roman Dolidze - Kha. Ibragimov 07.19 01:35 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
D. Ricciardo - E. Ocon (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Magyar Nagydíj, futam) 07.19 15:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Magyar ND 2020 - Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 07.19 15:10    
F1,Magyar ND(futam) 2020 - Hány versenyző ér el helyezést? 07.19 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2020 07.19 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2020 - Futamgyőztes konstruktőr 07.19 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2020 - Leggyorsabb kör (futam) 07.19 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2020 - Top 3 07.19 15:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - E. Bastianini (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 1 - 0  
Joe Roberts - H. Syahrin Abdullah (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 0 - 1  
Jor. Martin - Jor. Navarro (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 1 - 0  
L. Baldassarri - M. Schrötter (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 1 - 0  
L. Marini - Tet. Nagashima (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 1 - 0  
M. Bezzecchi - S. Lowes (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 0 - 1  
Remy Gardner - X. Vierge (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 1 - 0  
T. Lüthi - F. di Giannantonio (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 12:20 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Spanyol Nagydíj 2020 07.19 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - J. Masia (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 1 - 0  
A. Migno - C. Vietti (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 1 - 0  
D. Foggia - D. Binder (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 0 - 1  
Gab. Rodrigo - J. McPhee (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 1 - 0  
Kai. Toba - F. Salac (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 1 - 0  
N. Antonelli - R. Fenati (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 1 - 0  
T. Arbolino - Ai Ogura (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 0 - 1  
Tat. Suzuki - Raul Fernandez (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 11:00 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Spanyol Nagydíj 2020 07.19 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Espargaro - B. Binder (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 0 - 1  
Ale. Espargaro - M. Oliveira (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 0 - 1  
Alex Marquez - B. Smith (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 1 - 0  
B. Binder - Tak. Nakagami (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 09:20 0 - 1  
C. Crutchlow - F. Morbidelli (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 09:20    
D. Petrucci - J. Zarco (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 1 - 0  
F. Morbidelli - A. Dovizioso (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 0 - 1  
J. Mir - F. Bagnaia (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 09:20 0 - 1  
Jack Miller - A. Dovizioso (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 0 - 1  
Jack Miller - J. Mir (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 1 - 0  
M. Vinales - F. Quartararo (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 0 - 1  
Pol Espargaro - V. Rossi (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00 1 - 0  
V. Rossi - C. Crutchlow (Spanyol Nagydíj, futam) 07.19 14:00    
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Spanyol Nagydíj 2020 07.19 14:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Kurt Busch (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
Alex Bowman - W. Byron (Texas 1.) 07.19 21:00 1 - 0  
Aus. Dillon - Ryan Newman (Texas 1.) 07.19 21:00 1 - 0  
C. Bell - T. Reddick (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
C. Custer - Aus. Dillon (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
Cha. Elliott - R. Blaney (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
D. Hamlin - Kyle Busch (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
J. Logano - B. Keselowski (Texas 1.) 07.19 21:00 1 - 0  
K. Harvick - D. Hamlin (Texas 1.) 07.19 21:00 1 - 0  
Kurt Busch - Erik Jones (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
M. Dibenedetto - Alex Bowman (Texas 1.) 07.19 21:00 1 - 0  
M. Kenseth - C. Custer (Texas 1.) 07.19 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - J. Logano (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
Nascar, Texas 1. 2020 07.19 21:00    
Nascar, Texas 1. 2020 - Top 3 07.19 21:00    
R. Stenhouse Jr. - C. Buescher (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
W. Byron - C. Bowyer (Texas 1.) 07.19 21:00 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Cronulla Sharks 07.19 06:00 10 - 46  
Penrith Panthers - North Queensland Cowboys 07.19 08:05 22 - 10  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato Chiefs - Dunedin Highlanders 07.19 05:35 31 - 33  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Academy 07.19 09:00 3 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Hoja A / Klatt S 07.19 12:15 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Ittlinger S / Laboureur C 07.19 14:30 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Kortzinger L/Schneider S 07.19 12:15 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Ludwig L / Kozuch M 07.19 18:11 2 - 0  
Kubickova M / Kvapilova M - Lippmann L / Schneider I 07.19 11:10 2 - 1  
Ludwig L / Kozuch M - Borger K / Sude J 07.19 15:25 2 - 1  
Ludwig L / Kozuch M - Ittlinger S / Laboureur C 07.19 11:10 2 - 0  
Overlaender/Overlaender - Kotzan L-S / Niemczyk N 07.19 17:06 1 - 2  
Tenisz (Aces Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - D. Thiem 07.19 16:00 0 - 2  
Tenisz (Aces Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - E. Svitolina 07.19 13:35 2 - 0  
P. Kvitova - A. Sevastova 07.19 17:25 1 - 2  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kri. Pliskova - B. Strycova 07.19 14:45 0 - 2  
M. Vondrousova - B. Bencic 07.19 16:25 0 - 2  
T. Martincova - I. Swiatek 07.19 12:00 1 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lomakin - B. Arias 07.19 19:35 2 - 0  
G. Lomakin - I. Yatsuk 07.19 16:00 0 - 2  
I. Yatsuk - J. Butsch 07.19 17:50 1 - 2  
J.A. Ore - S. Eguez 07.19 20:35 2 - 1  
S. Eguez - B. Arias 07.19 22:15 0 - 2  
Tenisz (Liga de Tenis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - P. Carreno-Busta 07.19 19:20 1 - 2  
P. Martinez Portero - C. Taberner 07.19 21:25 1 - 2  
R. Carballes Baena - A. Davidovich Fokina 07.19 17:00 2 - 1  
Tenisz (Liga de Tenis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sorribes Tormo - A. Carreras 07.19 13:00 2 - 0  
Tenisz (Liga Valor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Barranco Cosano - O. Roca Batalla 07.19 11:00 0 - 2  
Tenisz (LTA British Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fery - Finn Bass 07.19 12:30 2 - 0  
Jon. Gray - S. Carr 07.19 12:45    
Tenisz (LTA British Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Dzjachangirov - Emma Wilson 07.19 11:00 0 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - K. Zuk 07.19 11:15 0 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kawa - M. Frech 07.19 10:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - G. Brymer 07.19 19:20 0 - 2  
Ale. Gomez - E. Karlovskiy 07.19 17:10 1 - 2  
B. Bobrov - D. Karimov 07.19 23:10 2 - 1  
D. Popko - N. Mejia 07.19 14:00 2 - 1  
J. Arconada - A. El Mihdawy 07.19 14:00 2 - 0  
Mic. Redlicki - R. Hohmann 07.19 15:20 0 - 2  
T.D. Boyer - B. Schnur 07.19 18:00 0 - 2  
Tenisz (UTR Pro Series France,férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - J. Cagnina 07.19 10:30 2 - 0  
C. Denolly - Stu. Parker 07.19 09:00 2 - 0  
C. Hemery - G. Mina 07.19 14:00 2 - 0  
S. Mansouri - M. Chazal 07.19 12:00 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - S. Lamens 07.19 10:30 1 - 2  
A. Tubello - J. Belgraver 07.19 14:35 0 - 2  
M. Leonard - Anast. Pribylova 07.19 12:30 2 - 0  
N. Dascalu - L. Tholey 07.19 09:00 2 - 0  

 

2020.07.18.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Yanshaev 07.18 08:45 3 - 1  
A. Arutiunyan - E. Grishaev 07.18 06:45 1 - 3  
A. Bogomolov - M. Chernyavskiy 07.18 09:00 3 - 0  
A. Bogomolov - V. Vologzhanin 07.18 07:30 2 - 3  
A. Ermilov - I. Zemit 07.18 19:30 0 - 3  
A. Ermilov - Ilya Novikov 07.18 21:00 1 - 3  
A. Girevenkov - E. Masokin 07.18 13:15 3 - 0  
A. Girevenkov - M. Dulatov 07.18 11:45 0 - 3  
A. Ilin - A. Titov 07.18 13:00 3 - 1  
A. Ilin - S. Burov 07.18 11:30 3 - 2  
A. Klavdenkov - E. Mishutin 07.18 20:45 3 - 1  
A. Klavdenkov - S. Nikulin 07.18 18:45 0 - 3  
A. Monakov - D. Fedorov 07.18 20:45 3 - 0  
A. Monakov - I. Elistratov 07.18 18:45 2 - 3  
A. Pravednov - N. Zhurba 07.18 01:00 3 - 0  
A. Suntsov - O. Pronin 07.18 01:45 3 - 0  
A. Suntsov - P. Ziuzikov 07.18 02:45 2 - 3  
A. Titov - A. Vlasov 07.18 12:00 3 - 0  
A. Vlasov - A. Ilin 07.18 10:30 3 - 0  
A. Vlasov - A. Ilin 07.18 14:00 1 - 3  
A. Vlasov - S. Burov 07.18 12:30 3 - 0  
A. Yakovlev - G. Karpovkin 07.18 15:00 2 - 3  
A. Yanshaev - I. Poletaev 07.18 07:15 1 - 3  
Ale. Petrov - A. Pravednov 07.18 02:30 0 - 3  
Ale. Petrov - D. Sayanov 07.18 01:30 3 - 2  
Ale. Petrov - I. Kovalev 07.18 16:15 1 - 3  
D. Balakin - A. Ermilov 07.18 18:30 1 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 07.18 20:30 2 - 3  
D. Fedorov - Kir. Abramov 07.18 19:15 2 - 3  
D. Ignatiev - T. Yusipov 07.18 23:30 3 - 0  
D. Molodtsov - S. Bychkov 07.18 22:45 3 - 0  
D. Petrochenko - Ale. Petrov 07.18 00:30 3 - 1  
D. Petrochenko - D. Sayanov 07.18 03:00 3 - 2  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.18 00:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - A. Yakovlev 07.18 16:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Shirshov 07.18 14:30 0 - 3  
Den. Makarov - M. Perunov 07.18 17:15 3 - 1  
Den. Makarov - R. Arutiunov 07.18 15:45 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - I. Korogodsky 07.18 02:15 3 - 0  
E. Grishaev - A. Yanshaev 07.18 07:45 3 - 1  
E. Grishaev - I. Poletaev 07.18 09:15 3 - 2  
E. Masokin - T. Shatilov 07.18 12:15 3 - 0  
E. Mishutin - S. Vakar 07.18 19:15 3 - 2  
E. Petrovskiy - Ale. Petrov 07.18 15:15 1 - 3  
G. Karpovkin - D. Tikhnenko 07.18 16:00 1 - 3  
I. Elistratov - D. Fedorov 07.18 19:45 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.18 21:15 1 - 3  
I. Korogodsky - Y. Merkushin 07.18 00:45 3 - 2  
I. Kovalev - E. Petrovskiy 07.18 16:45 3 - 1  
I. Kovalev - I. Minchenkov 07.18 14:45 1 - 3  
I. Minchenkov - Ale. Petrov 07.18 17:15 3 - 2  
I. Minchenkov - E. Petrovskiy 07.18 15:45 3 - 0  
I. Poletaev - A. Arutiunyan 07.18 08:15 2 - 3  
I. Zemit - Ilya Novikov 07.18 19:00 3 - 0  
Ilya Novikov - D. Balakin 07.18 20:00 2 - 3  
K. Churin - N. Tarasenkov 07.18 02:15 3 - 2  
Kir. Abramov - A. Monakov 07.18 20:15 3 - 0  
M. Chernyavskiy - O. Melkov 07.18 08:00 1 - 3  
M. Dulatov - E. Masokin 07.18 11:15 1 - 3  
M. Perunov - Ser. Morozov 07.18 16:15 2 - 3  
M.Adushinov Vladimirovich - Sem. Korolev 07.18 10:45 1 - 3  
M.Adushinov Vladimirovich - Vla. Shirokov 07.18 12:45 0 - 3  
N. Tarasenkov - A. Suntsov 07.18 00:45 3 - 0  
N. Tarasenkov - O. Pronin 07.18 03:15 3 - 0  
N. Zhurba - D. Petrochenko 07.18 02:00 1 - 3  
N. Zhurba - E. Glazun 07.18 23:00 0 - 3  
O. Belugin - S. Bazhanov 07.18 09:15 3 - 1  
O. Belugin - V. Selkin 07.18 07:45 1 - 3  
O. Melkov - A. Bogomolov 07.18 06:30 3 - 1  
O. Melkov - V. Vologzhanin 07.18 08:30 2 - 3  
O. Pronin - K. Churin 07.18 00:15 2 - 3  
O. Shagarov - Dmi. Kolesnikov 07.18 01:15 2 - 3  
O. Shagarov - Dmi. Kolesnikov 07.18 23:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - K. Churin 07.18 01:15 3 - 0  
R. Arutiunov - M. Perunov 07.18 15:15 3 - 1  
R. Karpesh - M.Adushinov Vladimirovich 07.18 12:15 3 - 2  
R. Karpesh - M.Adushinov Vladimirovich 07.18 13:45 3 - 2  
S. Bazhanov - V. Sinkovskiy 07.18 08:15 3 - 2  
S. Burov - A. Titov 07.18 11:00 3 - 2  
S. Bychkov - A. Serebrennikov 07.18 23:45 3 - 0  
S. Nikulin - E. Mishutin 07.18 19:45 2 - 3  
S. Nikulin - S. Vakar 07.18 21:15 3 - 0  
S. Vakar - A. Klavdenkov 07.18 20:15 2 - 3  
S. Vyaznikov - S. Myagkov 07.18 23:15 3 - 0  
Sem. Korolev - R. Karpesh 07.18 13:15 3 - 1  
Sem. Korolev - Vla. Shirokov 07.18 11:45 2 - 3  
Ser. Morozov - Den. Makarov 07.18 14:45 2 - 3  
Ser. Morozov - R. Arutiunov 07.18 16:45 0 - 3  
T. Shatilov - A. Girevenkov 07.18 10:45 3 - 2  
T. Shatilov - M. Dulatov 07.18 12:45 2 - 3  
T. Turabekov - D. Ignatiev 07.18 22:30 0 - 3  
V. Marshalov - Y. Merkushin 07.18 22:45 2 - 3  
V. Selkin - S. Bazhanov 07.18 07:15 3 - 0  
V. Shirshov - A. Yakovlev 07.18 15:30 2 - 3  
V. Shirshov - G. Karpovkin 07.18 17:00 0 - 3  
V. Sinkovskiy - O. Belugin 07.18 06:45 1 - 3  
V. Sinkovskiy - V. Selkin 07.18 08:45 0 - 3  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 07.18 07:00 2 - 3  
Vla. Shirokov - R. Karpesh 07.18 11:15 1 - 3  
Y. Merkushin - O. Shagarov 07.18 02:45 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lisechko - O. Obrazkov 07.18 13:25 0 - 3  
A. Mytsyk - O. Leonenko 07.18 21:50 3 - 1  
A. Mytsyk - R. Shtukovanyi 07.18 17:20 2 - 3  
A. Mytsyk - V. Levytskyi 07.18 19:20 2 - 3  
A. Mytsyk - V. Novikov 07.18 20:50 3 - 0  
A. Naida - D. Shukin 07.18 13:35 1 - 3  
A. Naida - R. Hnoievoi 07.18 10:35 3 - 0  
A. Naida - R. Solomko 07.18 08:05 1 - 3  
A. Peretiatko - A. Lisechko 07.18 14:55 1 - 3  
A. Peretiatko - O. Obrazkov 07.18 09:55 3 - 1  
A. Podolian - K. Yahnitynskyi 07.18 14:30 2 - 3  
A. Podolian - O. Yurenev 07.18 16:00 3 - 1  
A. Podolian - S. Dovzhenko 07.18 17:30 0 - 3  
A. Podolian - V. Kononikhin 07.18 20:30 0 - 3  
A. Podolian - V. Kucheryavyi 07.18 19:00 3 - 0  
Anat. Romaniuk - A. Lisechko 07.18 08:25 0 - 3  
Anat. Romaniuk - A. Peretiatko 07.18 12:55 1 - 3  
Anat. Romaniuk - O. Obrazkov 07.18 11:55 3 - 1  
Anat. Romaniuk - Vla. Litvinov 07.18 10:25 2 - 3  
Andrii Derevianko - M. Balakiriev 07.18 21:55 3 - 2  
Andrii Derevianko - O. Gomilko 07.18 16:25 2 - 3  
Andrii Derevianko - Ser. Sokolov 07.18 18:55 3 - 2  
B. Kostuk - A. Naida 07.18 11:35 3 - 2  
B. Kostuk - D. Shukin 07.18 07:05 1 - 3  
B. Kostuk - R. Hnoievoi 07.18 08:35 2 - 3  
B. Kostuk - R. Solomko 07.18 10:05 3 - 1  
B. Kostuk - Tym. Turchenko 07.18 13:05 1 - 3  
D. Havrysh - A. Chepurnyi 07.18 16:35 0 - 3  
D. Havrysh - I. Shyndel 07.18 21:35 2 - 3  
I. Hudushyn - A. Troian 07.18 07:50 3 - 0  
I. Hudushyn - M. Yakubov 07.18 13:50 3 - 0  
I. Hudushyn - S. Yatsenko 07.18 09:20 1 - 3  
I. Hudushyn - V. Melnykov 07.18 12:20 0 - 3  
I. Koshkodan - Svi. Sachuk 07.18 17:10 3 - 2  
I. Koshkodan - V. Vakhrushev 07.18 15:10 3 - 2  
I. Koshkodan - Y. Makovka 07.18 19:40 1 - 3  
I. Omelchuk - M. Mosyuk 07.18 07:30 1 - 3  
I. Omelchuk - V. Chornobab 07.18 09:30 1 - 3  
I. Shyndel - A. Chepurnyi 07.18 20:05 1 - 3  
K. Moroz - A. Chepurnyi 07.18 21:05 0 - 3  
K. Moroz - D. Havrysh 07.18 15:35 3 - 2  
K. Moroz - I. Shyndel 07.18 18:05 2 - 3  
K. Samokysh - I. Omelchuk 07.18 10:30 3 - 1  
K. Samokysh - M. Mosyuk 07.18 09:00 1 - 3  
K. Samokysh - V. Chornobab 07.18 08:00 3 - 1  
K. Samokysh - V. Ratushniak 07.18 11:30 3 - 0  
L. Boiko - A. Levshin 07.18 13:45 3 - 1  
L. Boiko - P. Kilyakin 07.18 08:15 3 - 0  
L. Boiko - V. Voronenkov 07.18 10:45 3 - 2  
M. Mosyuk - V. Chornobab 07.18 11:00 3 - 1  
M. Mrykh - Ole. Ivchuk 07.18 18:15 0 - 3  
M. Mrykh - P. Khakhamidi 07.18 19:15 3 - 2  
M. Shulepov - A. Levshin 07.18 11:15 3 - 1  
M. Shulepov - L. Boiko 07.18 09:45 3 - 1  
M. Shulepov - P. Kilyakin 07.18 12:15 3 - 2  
M. Shulepov - V. Voronenkov 07.18 07:45 3 - 1  
M. Yakubov - A. Troian 07.18 11:50 0 - 3  
M. Yakubov - S. Yatsenko 07.18 08:20 3 - 1  
M. Yakubov - V. Melnykov 07.18 10:20 2 - 3  
O. Dukhovenko - A. Chepurnyi 07.18 14:35 3 - 1  
O. Dukhovenko - D. Havrysh 07.18 17:35 1 - 3  
O. Dukhovenko - I. Shyndel 07.18 16:05 2 - 3  
O. Dukhovenko - K. Moroz 07.18 19:05 2 - 3  
O. Dukhovenko - Y. Kryvorotko 07.18 20:35 0 - 3  
O. Gomilko - M. Balakiriev 07.18 17:25 0 - 3  
O. Gomilko - Ser. Sokolov 07.18 22:25 3 - 0  
O. Leonenko - R. Shtukovanyi 07.18 23:50 2 - 3  
O. Leonenko - V. Novikov 07.18 18:50 3 - 0  
O. Liushnia - Andrii Derevianko 07.18 19:55 3 - 0  
O. Liushnia - M. Balakiriev 07.18 15:25 3 - 0  
O. Liushnia - O. Gomilko 07.18 18:25 3 - 2  
O. Liushnia - S. Kyienko 07.18 21:25 3 - 2  
O. Liushnia - Ser. Sokolov 07.18 16:55 3 - 1  
O. Yurenev - K. Yahnitynskyi 07.18 20:00 1 - 3  
Ole. Ivchuk - I. Parnyvoda 07.18 17:15 3 - 1  
P. Khakhamidi - Ole. Ivchuk 07.18 16:15 3 - 2  
P. Khakhamidi - S. Stepankov 07.18 17:45 3 - 2  
P. Kilyakin - A. Levshin 07.18 09:15 3 - 2  
P. Kilyakin - V. Voronenkov 07.18 14:15 3 - 1  
R. Hnoievoi - D. Shukin 07.18 12:35 2 - 3  
R. Shtukovanyi - V. Novikov 07.18 22:20 0 - 3  
R. Solomko - D. Shukin 07.18 09:05 3 - 0  
R. Solomko - R. Hnoievoi 07.18 14:05 0 - 3  
S. Burdelnyy - A. Mytsyk 07.18 22:50 0 - 3  
S. Burdelnyy - O. Leonenko 07.18 19:50 1 - 3  
S. Burdelnyy - R. Shtukovanyi 07.18 18:20 0 - 3  
S. Burdelnyy - V. Levytskyi 07.18 21:20 2 - 3  
S. Burdelnyy - V. Novikov 07.18 16:50 2 - 3  
S. Dovzhenko - K. Yahnitynskyi 07.18 16:30 3 - 2  
S. Dovzhenko - O. Yurenev 07.18 21:30 3 - 1  
S. Kyienko - Andrii Derevianko 07.18 17:55 2 - 3  
S. Kyienko - M. Balakiriev 07.18 19:25 1 - 3  
S. Kyienko - O. Gomilko 07.18 20:25 3 - 2  
S. Kyienko - Ser. Sokolov 07.18 15:55 3 - 2  
S. Retynskyi - A. Levshin 07.18 07:15 1 - 3  
S. Retynskyi - L. Boiko 07.18 11:45 1 - 3  
S. Retynskyi - M. Shulepov 07.18 13:15 0 - 3  
S. Retynskyi - P. Kilyakin 07.18 10:15 2 - 3  
S. Retynskyi - V. Voronenkov 07.18 08:45 1 - 3  
S. Stepankov - I. Parnyvoda 07.18 18:45 0 - 3  
S. Yatsenko - A. Troian 07.18 13:20 0 - 3  
Ser. Sokolov - M. Balakiriev 07.18 20:55 2 - 3  
Svi. Sachuk - V. Vakhrushev 07.18 18:10 3 - 2  
Svi. Sachuk - Y. Makovka 07.18 15:40 3 - 1  
Tym. Turchenko - A. Naida 07.18 09:35 3 - 0  
Tym. Turchenko - D. Shukin 07.18 11:05 3 - 1  
Tym. Turchenko - R. Hnoievoi 07.18 07:35 3 - 1  
Tym. Turchenko - R. Solomko 07.18 12:05 3 - 0  
V. Kononikhin - K. Yahnitynskyi 07.18 18:30 3 - 0  
V. Kononikhin - O. Yurenev 07.18 15:00 3 - 2  
V. Kononikhin - S. Dovzhenko 07.18 19:30 1 - 3  
V. Kononikhin - V. Kucheryavyi 07.18 17:00 2 - 3  
V. Kucheryavyi - K. Yahnitynskyi 07.18 21:00 2 - 3  
V. Kucheryavyi - O. Yurenev 07.18 18:00 0 - 3  
V. Kucheryavyi - S. Dovzhenko 07.18 15:30 1 - 3  
V. Levytskyi - O. Leonenko 07.18 17:50 3 - 2  
V. Levytskyi - R. Shtukovanyi 07.18 20:20 1 - 3  
V. Levytskyi - V. Novikov 07.18 23:20 3 - 0  
V. Melnykov - A. Troian 07.18 14:20 1 - 3  
V. Melnykov - S. Yatsenko 07.18 11:20 3 - 0  
V. Ratushniak - I. Omelchuk 07.18 08:30 3 - 2  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 07.18 10:00 0 - 3  
V. Ratushniak - V. Chornobab 07.18 07:00 3 - 1  
V. Vakhrushev - V. Kolesnykov 07.18 20:10 3 - 1  
V. Vasyukov - A. Lisechko 07.18 09:25 2 - 3  
V. Vasyukov - A. Peretiatko 07.18 10:55 3 - 2  
V. Vasyukov - Anat. Romaniuk 07.18 13:55 3 - 2  
V. Vasyukov - O. Obrazkov 07.18 07:55 3 - 2  
V. Vasyukov - Vla. Litvinov 07.18 12:25 3 - 0  
V. Voronenkov - A. Levshin 07.18 12:45 3 - 0  
Vla. Litvinov - A. Lisechko 07.18 11:25 3 - 2  
Vla. Litvinov - A. Peretiatko 07.18 08:55 3 - 2  
Vla. Litvinov - O. Obrazkov 07.18 14:25 1 - 3  
Y. Akimov - I. Koshkodan 07.18 20:40 0 - 3  
Y. Akimov - Svi. Sachuk 07.18 19:10 3 - 1  
Y. Akimov - V. Vakhrushev 07.18 16:10 3 - 1  
Y. Akimov - Y. Makovka 07.18 17:40 3 - 0  
Y. Kryvorotko - A. Chepurnyi 07.18 18:35 1 - 3  
Y. Kryvorotko - D. Havrysh 07.18 19:35 3 - 0  
Y. Kryvorotko - I. Shyndel 07.18 15:05 3 - 0  
Y. Kryvorotko - K. Moroz 07.18 17:05 0 - 3  
Y. Makovka - V. Kolesnykov 07.18 16:40 0 - 3  
Y. Makovka - V. Vakhrushev 07.18 21:40 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrova - Val. Kovalenko 07.18 12:40 3 - 2  
Anz. Hassan - A. Dubrova 07.18 10:40 2 - 3  
Anz. Hassan - O. Kolosovska 07.18 08:10 3 - 1  
Anz. Hassan - Val. Kovalenko 07.18 13:40 3 - 0  
M. Saltanovskaya - A. Dubrova 07.18 07:40 2 - 3  
M. Saltanovskaya - Anz. Hassan 07.18 09:40 3 - 1  
M. Saltanovskaya - O. Kolosovska 07.18 12:10 3 - 1  
M. Saltanovskaya - Val. Kovalenko 07.18 11:10 3 - 1  
O. Kolosovska - Val. Kovalenko 07.18 09:10 2 - 3  
T. Shelest - A. Dubrova 07.18 08:40 2 - 3  
T. Shelest - Anz. Hassan 07.18 11:40 2 - 3  
T. Shelest - M. Saltanovskaya 07.18 13:10 1 - 3  
T. Shelest - O. Kolosovska 07.18 10:10 1 - 3  
T. Shelest - Val. Kovalenko 07.18 07:10 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gaponov - Y. Schepanskiy 07.18 19:50 3 - 2  
A. Guchok - B. Zdrobylko 07.18 15:20 3 - 2  
A. Guchok - D. Lohosha 07.18 19:25 2 - 3  
A. Guchok - Val. Bondar 07.18 17:05 0 - 3  
A. Krutko - A. Levadniy 07.18 14:25 3 - 2  
A. Krutko - Naz. Kovalchuk 07.18 10:55 0 - 3  
A. Krutko - S. Boiko 07.18 08:00 3 - 1  
A. Lopatnuk - E. Rubtsov 07.18 07:55 3 - 2  
A. Semenenko - S. Gergelyuk 07.18 18:45 2 - 3  
A. Vadanuk - I. Petryshyn 07.18 09:35 3 - 2  
A. Vadanuk - P. Tsolik 07.18 11:55 3 - 2  
A. Vadanuk - V. Ivasiv 07.18 07:50 0 - 3  
A. Zapletniuk - D. Belanchik 07.18 12:50 1 - 3  
And. Zaitsev - I. Kozhenkov 07.18 21:25 3 - 0  
And. Zaitsev - M. Presnyakov 07.18 18:30 0 - 3  
Artem Derevianko - M. Rubtsov 07.18 22:30 3 - 1  
D. Drobov - A. Gaponov 07.18 16:55 2 - 3  
D. Drobov - O. Tkachenko 07.18 18:05 1 - 3  
D. Drobov - Y. Schepanskiy 07.18 15:45 3 - 0  
D. Drobov - Y. Teterya 07.18 19:15 0 - 3  
D. Kryshtal - And. Zaitsev 07.18 20:15 3 - 2  
D. Kryshtal - K. Yehorov 07.18 18:35 0 - 3  
D. Kryshtal - M. Presnyakov 07.18 19:40 3 - 1  
D. Lohosha - B. Zdrobylko 07.18 20:35 3 - 1  
D. Shcherbak - A. Krutko 07.18 12:05 3 - 2  
D. Shcherbak - A. Levadniy 07.18 06:50 2 - 3  
D. Shcherbak - N. Danilyuk 07.18 13:50 2 - 3  
D. Shcherbak - Naz. Kovalchuk 07.18 08:35 3 - 2  
D. Shcherbak - S. Boiko 07.18 10:20 3 - 1  
D. Yasashnyi - Ale. Medvedev 07.18 07:45 2 - 3  
Gen. Karebin - A. Semenenko 07.18 19:20 3 - 2  
Gen. Karebin - S. Gergelyuk 07.18 17:00 3 - 1  
Gen. Karebin - S. Matviienko 07.18 15:50 1 - 3  
Gen. Karebin - Y. Voitenko 07.18 18:10 3 - 2  
I. Bivinis - I. Kundeus 07.18 01:15 3 - 0  
I. Kozhenkov - M. Presnyakov 07.18 20:20 1 - 3  
I. Petryshyn - P. Tsolik 07.18 08:25 3 - 0  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 07.18 10:45 3 - 1  
I. Tymchyshyn - A. Vadanuk 07.18 12:30 0 - 3  
I. Tymchyshyn - I. Petryshyn 07.18 11:20 0 - 3  
I. Tymchyshyn - P. Tsolik 07.18 10:10 2 - 3  
I. Tymchyshyn - V. Ivasiv 07.18 09:00 1 - 3  
K. Golomozyk - A. Zapletniuk 07.18 11:40 1 - 3  
K. Golomozyk - D. Belanchik 07.18 07:35 3 - 0  
K. Golomozyk - V. Paukov 07.18 09:20 3 - 2  
K. Yehorov - And. Zaitsev 07.18 17:55 2 - 3  
K. Yehorov - I. Kozhenkov 07.18 19:10 3 - 2  
K. Yehorov - M. Presnyakov 07.18 20:55 3 - 1  
M. Cherepnin - A. Lopatnuk 07.18 09:40 2 - 3  
M. Cherepnin - E. Rubtsov 07.18 09:05 3 - 0  
M. Cherepnin - Mih. Popov 07.18 10:50 3 - 1  
M. Rubtsov - P. Pugach 07.18 02:20 1 - 3  
M. Rubtsov - P. Pugach 07.18 05:20 1 - 3  
M. Rubtsov - R. Onischenko 07.18 00:50 1 - 3  
M. Tovkach - V. Tuchkevych 07.18 08:20 1 - 3  
M. Zhuravlov - Artem Derevianko 07.18 23:30 0 - 3  
M. Zhuravlov - M. Rubtsov 07.18 02:50 1 - 3  
M. Zhuravlov - M. Rubtsov 07.18 05:50 2 - 3  
M. Zhuravlov - P. Pugach 07.18 01:20 0 - 3  
M. Zhuravlov - R. Onischenko 07.18 01:50 2 - 3  
M. Zhuravlov - R. Onischenko 07.18 22:00 3 - 1  
Mak. Kolos - And. Zaitsev 07.18 19:05 3 - 1  
Mak. Kolos - D. Kryshtal 07.18 20:50 0 - 3  
Mak. Kolos - I. Kozhenkov 07.18 18:00 3 - 1  
Mak. Kolos - K. Yehorov 07.18 19:45 3 - 1  
Mak. Kolos - M. Presnyakov 07.18 17:20 3 - 1  
Mih. Popov - A. Lopatnuk 07.18 08:30 3 - 2  
Mih. Popov - E. Rubtsov 07.18 10:15 2 - 3  
N. Danilyuk - A. Krutko 07.18 09:45 0 - 3  
N. Danilyuk - A. Levadniy 07.18 11:30 0 - 3  
N. Danilyuk - Naz. Kovalchuk 07.18 07:25 3 - 1  
N. Danilyuk - S. Boiko 07.18 12:40 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - A. Levadniy 07.18 13:15 1 - 3  
O. Gavrilyuk - I. Kundeus 07.18 03:15 3 - 2  
O. Tkachenko - A. Gaponov 07.18 15:10 3 - 1  
O. Tkachenko - Y. Schepanskiy 07.18 17:30 2 - 3  
O. Tkachuk - Y. Kolos 07.18 17:45 0 - 3  
O. Tkachuk - Y. Vorsulyak 07.18 15:25 0 - 3  
P. Pidleteichuk - O. Tkachuk 07.18 16:35 3 - 0  
P. Pidleteichuk - Y. Kolos 07.18 14:50 3 - 2  
P. Pidleteichuk - Y. Vorsulyak 07.18 18:55 3 - 2  
P. Pugach - R. Onischenko 07.18 23:00 3 - 2  
P. Tsolik - V. Ivasiv 07.18 13:05 1 - 3  
R. Oliynyk - M. Tovkach 07.18 11:15 1 - 3  
R. Onischenko - P. Pugach 07.18 00:20 1 - 3  
R. Vakarash - O. Tkachuk 07.18 18:20 3 - 1  
R. Vakarash - P. Pidleteichuk 07.18 19:30 3 - 2  
R. Vakarash - Y. Kolos 07.18 16:00 1 - 3  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 07.18 17:10 2 - 3  
S. Boiko - A. Levadniy 07.18 09:10 3 - 0  
S. Boiko - Naz. Kovalchuk 07.18 15:00 1 - 3  
V. Bosak - A. Guchok 07.18 20:00 0 - 3  
V. Bosak - B. Zdrobylko 07.18 16:30 3 - 1  
V. Bosak - D. Lohosha 07.18 17:40 3 - 2  
V. Bosak - Val. Bondar 07.18 18:50 3 - 0  
V. Kotov - I. Bivinis 07.18 00:15 3 - 2  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 07.18 02:15 3 - 1  
V. Malashevsky - I. Bivinis 07.18 01:45 1 - 3  
V. Malashevsky - O. Gavrilyuk 07.18 00:45 3 - 2  
V. Malashevsky - V. Kotov 07.18 02:45 0 - 3  
V. Paukov - A. Zapletniuk 07.18 08:10 1 - 3  
V. Paukov - D. Belanchik 07.18 10:30 2 - 3  
V. Tuchkevych - Ale. Medvedev 07.18 12:25 3 - 0  
Val. Bondar - B. Zdrobylko 07.18 18:15 1 - 3  
Val. Bondar - D. Lohosha 07.18 15:55 3 - 1  
Y. Holoborodko - A. Zapletniuk 07.18 09:55 0 - 3  
Y. Holoborodko - D. Belanchik 07.18 08:45 3 - 1  
Y. Holoborodko - K. Golomozyk 07.18 12:15 3 - 0  
Y. Holoborodko - V. Paukov 07.18 11:05 1 - 3  
Y. Teterya - A. Gaponov 07.18 18:40 1 - 3  
Y. Teterya - O. Tkachenko 07.18 16:20 3 - 0  
Y. Teterya - Y. Schepanskiy 07.18 14:35 3 - 1  
Y. Voitenko - S. Gergelyuk 07.18 15:15 3 - 1  
Y. Vorsulyak - Y. Kolos 07.18 20:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ali. Kurtenko - V. Andrushchenko 07.18 09:25 2 - 3  
G. Telnaya - A. Miklukha 07.18 08:50 0 - 3  
G. Telnaya - Ali. Kurtenko 07.18 12:20 3 - 2  
G. Telnaya - M. Kurishenko 07.18 10:00 1 - 3  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 07.18 11:10 3 - 2  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 07.18 09:50 1 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 07.18 07:30 3 - 1  
I. Aseeva - U. Palamarchuk 07.18 12:45 3 - 0  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 07.18 11:00 0 - 3  
N. Khmelevskaia - U. Palamarchuk 07.18 08:05 3 - 1  
O. Melnik - I. Aseeva 07.18 13:55 1 - 3  
O. Melnik - N. Khmelevskaia 07.18 12:10 2 - 3  
O. Melnik - Tat. Tatianina 07.18 08:40 2 - 3  
O. Melnik - U. Palamarchuk 07.18 10:25 1 - 3  
U. Palamarchuk - Tat. Tatianina 07.18 15:05 1 - 3  
V. Andrushchenko - A. Miklukha 07.18 10:35 2 - 3  
V. Andrushchenko - M. Kurishenko 07.18 08:15 2 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Shapoval 07.18 19:45 0 - 3  
A. Averyanov - E. Nechitaylo 07.18 16:15 2 - 3  
A. Elkhov - G. Yurchenko 07.18 15:30 3 - 2  
A. Elkhov - P. Babenko 07.18 14:30 3 - 2  
A. Grabskiy - A. Shapoval 07.18 17:15 3 - 2  
A. Grabskiy - V. Smetenko 07.18 13:45 3 - 2  
A. Ivashkin - A. Yolkin 07.18 16:00 2 - 3  
A. Ivashkin - Ant. Popov 07.18 14:00 1 - 3  
A. Ivashkin - R. Cherevko 07.18 17:30 0 - 3  
A. Ivashkin - Yev. Masko 07.18 19:30 3 - 1  
A. Shapoval - S. Vavrenyuk 07.18 19:15 3 - 1  
A. Shapoval - Yur. Novikov 07.18 15:45 0 - 3  
A. Starski - R. Lazebny 07.18 10:00 3 - 2  
A. Yolkin - Ant. Popov 07.18 16:30 1 - 3  
A. Yolkin - M. Zholubak 07.18 15:00 2 - 3  
Ant. Popov - M. Zholubak 07.18 19:30 1 - 3  
Ant. Popov - R. Malinka 07.18 18:00 3 - 1  
Ant. Popov - S. Baranovskiy 07.18 16:00 1 - 3  
D. Martynenko - N. Shalgorodskiy 07.18 21:55 3 - 2  
D. Martynenko - V. Strelets 07.18 20:45 0 - 3  
D. Martynenko - Y. Kravchenko 07.18 23:05 3 - 2  
Den. Lebedev - Den. Stepanov 07.18 07:00 3 - 0  
Den. Lebedev - V. Grushko 07.18 09:00 2 - 3  
Den. Lebedev - V. Solovey 07.18 08:00 3 - 0  
E. Nechitaylo - S. Vavrenyuk 07.18 14:45 3 - 1  
E. Nechitaylo - V. Smetenko 07.18 18:15 3 - 2  
Edu. Zubkov - G. Morgun 07.18 10:15 3 - 1  
M. Zholubak - A. Ivashkin 07.18 19:00 3 - 1  
M. Zholubak - R. Malinka 07.18 15:30 3 - 0  
M. Zholubak - S. Baranovskiy 07.18 14:00 1 - 3  
M. Zholubak - Yev. Masko 07.18 17:30 2 - 3  
N. Shalgorodskiy - V. Strelets 07.18 23:40 1 - 3  
P. Babenko - G. Yurchenko 07.18 17:30 3 - 0  
P. Plyushch - V. Kobets 07.18 23:55 3 - 1  
R. Cherevko - A. Yolkin 07.18 13:30 3 - 2  
R. Cherevko - Ant. Popov 07.18 19:00 3 - 2  
R. Cherevko - M. Zholubak 07.18 17:00 3 - 1  
R. Cherevko - Yev. Masko 07.18 15:30 0 - 3  
R. Malinka - A. Ivashkin 07.18 17:00 0 - 3  
R. Malinka - R. Cherevko 07.18 15:00 2 - 3  
R. Malinka - S. Baranovskiy 07.18 18:30 0 - 3  
R. Malinka - Yev. Masko 07.18 13:30 3 - 1  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 07.18 07:00 2 - 3  
R. Pirvelli - S. Zemyancev 07.18 09:00 1 - 3  
R. Pirvelli - V. Sazhnev 07.18 08:00 0 - 3  
R. Tsubera - A. Elkhov 07.18 14:00 3 - 2  
R. Tsubera - G. Yurchenko 07.18 16:00 1 - 3  
R. Tsubera - P. Babenko 07.18 15:00 1 - 3  
S. Alekseev - Edu. Zubkov 07.18 08:15 0 - 3  
S. Alekseev - G. Morgun 07.18 09:15 0 - 3  
S. Baranovskiy - A. Ivashkin 07.18 14:30 0 - 3  
S. Baranovskiy - A. Yolkin 07.18 18:00 2 - 3  
S. Kalenik - A. Starski 07.18 08:00 3 - 2  
S. Kalenik - R. Lazebny 07.18 09:00 2 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Averyanov 07.18 14:15 3 - 1  
S. Vavrenyuk - A. Grabskiy 07.18 17:45 3 - 2  
S. Zavinskiy - Edu. Zubkov 07.18 08:45 3 - 2  
S. Zavinskiy - G. Morgun 07.18 07:45 2 - 3  
S. Zavinskiy - S. Alekseev 07.18 09:45 3 - 1  
S. Zemyancev - Lev. Kuzyo 07.18 08:30 1 - 3  
S. Zemyancev - V. Sazhnev 07.18 07:30 2 - 3  
V. Gaynyuk - P. Plyushch 07.18 22:10 3 - 0  
V. Gaynyuk - V. Kobets 07.18 21:00 1 - 3  
V. Gaynyuk - Vlad. Surzhik 07.18 23:20 3 - 1  
V. Grushko - Den. Stepanov 07.18 08:30 3 - 2  
V. Sazhnev - Lev. Kuzyo 07.18 09:30 2 - 3  
V. Smetenko - A. Averyanov 07.18 16:45 0 - 3  
V. Smetenko - Yur. Novikov 07.18 20:15 0 - 3  
V. Solovey - Den. Stepanov 07.18 08:05 0 - 3  
Vlad. Surzhik - P. Plyushch 07.18 21:35 0 - 3  
Vlad. Surzhik - V. Kobets 07.18 22:45 3 - 2  
Y. Kravchenko - N. Shalgorodskiy 07.18 21:20 0 - 3  
Y. Kravchenko - V. Strelets 07.18 22:30 1 - 3  
Yev. Masko - A. Yolkin 07.18 18:30 3 - 2  
Yev. Masko - Ant. Popov 07.18 14:30 1 - 3  
Yev. Masko - S. Baranovskiy 07.18 16:30 3 - 2  
Yur. Medvedev - A. Starski 07.18 08:30 0 - 3  
Yur. Medvedev - R. Lazebny 07.18 07:30 3 - 2  
Yur. Medvedev - S. Kalenik 07.18 09:30 0 - 3  
Yur. Novikov - A. Grabskiy 07.18 15:15 0 - 3  
Yur. Novikov - E. Nechitaylo 07.18 18:45 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Brisbane Lions 07.18 05:45 68 - 88  
Richmond - North Melbourne Kangaroos 07.18 11:40 77 - 23  
Sydney Swans - Gold Coast Suns 07.18 08:35 60 - 92  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 07.18 11:00 0 - 6  
LG Twins - Hanwha Eagles 07.18 11:00 3 - 1  
NC Dinos - KT Wiz 07.18 11:00 6 - 1  
Samsung Lions - Lotte Giants 07.18 11:00 5 - 2  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 07.18 11:00 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 07.18 07:00 2 - 5  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 07.18 11:00 1 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.18 07:00 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 07.18 11:00 8 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 07.18 11:00 4 - 9  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 07.18 11:00 2 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 07.18 11:05 12 - 6  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - Jus. Pipe 07.18 22:45 10 - 5  
J. Wade - Kee. Brown 07.18 20:45 12 - 10  
K. Ratajski - J. Wattimena 07.18 20:05 10 - 4  
M. van Gerwen - B. Dolan 07.18 21:45 10 - 7  
S. Whitlock - R. Joyce 07.18 19:15 10 - 4  
Golf (Euram Bank Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Euram Bank Open 2020 07.18 18:00    
Golf (The Memorial Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bub. Watson - C. Morikawa (3. kör) 07.18 14:50 1 - 0  
C. Bezuidenhout - Mat. Fitzpatrick (3. kör) 07.18 18:30 0 - 1  
C. Reavie - L. List (3. kör) 07.18 19:30 1 - 0  
J. Furyk - D. Willett (3. kör) 07.18 19:00 0 - 1  
J. Rahm - G. Woodland (3. kör) 07.18 19:40 1 - 0  
J. Spieth - V. Hovland (3. kör) 07.18 18:50 1 - 0  
Jas. Day - Mac. Hughes (3. kör) 07.18 19:20 1 - 0  
R. McIlroy - Matt Wallace (3. kör) 07.18 18:00 0 - 1  
Ryan Palmer - T. Finau (3. kör) 07.18 19:50 0 - 0  
T. Woods - B. Koepka (3. kör) 07.18 14:00 1 - 0  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.18 17:50 5 - 4  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 07.18 13:50 6 - 6  
Gorjacsije - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.18 00:50 2 - 6  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.18 12:50 5 - 4  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.18 14:50 5 - 6  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.18 16:50 7 - 5  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.18 01:50 2 - 6  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.18 15:50 3 - 5  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.18 03:50 1 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.18 08:20 4 - 4  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.18 09:30 2 - 3  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 07.18 11:50 4 - 3  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.18 10:40 2 - 2  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 07.18 21:55 2 - 1  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 07.18 00:05 6 - 6  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.18 18:50 0 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 07.18 06:00 5 - 5  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.18 07:10 8 - 3  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 07.18 20:55 3 - 2  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 07.18 23:05 1 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.18 19:50 3 - 1  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA (1.m.) 07.18 20:00 67 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Beijing Ducks 07.18 13:35 81 - 105  
Jiangsu Dragons - Sichuan 07.18 10:00 96 - 76  
Zhejiang Chouzhou - Shanxi 07.18 14:00 90 - 74  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Canterbury Rams 07.18 07:30 80 - 64  
Otago Nuggets - Franklin Bulls 07.18 09:30 89 - 83  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnish-Pakistani - Helsinki CC 07.18 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Flamurtari Vlore 07.18 17:45 2 - 0  
Luftetari Gjirokaster - Skenderbeu 07.18 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 07.18 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Reading 07.18 16:00 4 - 3  
Charlton - Wigan 07.18 13:30 2 - 2  
Fulham - Sheffield Wed. 07.18 16:00 5 - 3  
Hull City - Luton 07.18 16:00 0 - 1  
Middlesbrough - Cardiff 07.18 16:00 1 - 3  
Preston - Birmingham 07.18 16:00 2 - 0  
QPR - Millwall 07.18 16:00 4 - 3  
Stoke - Brentford 07.18 13:30 1 - 0  
Swansea - Bristol City 07.18 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - Barnet 07.18 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Central Coast Mariners 07.18 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Szeptemvri Szófia 07.18 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraibano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional de Patos - Treze PB 07.18 21:00 0 - 0  
Sao Paulo Crystal - Perilima PB 07.18 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paranaense)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cianorte PR - Operario PR 07.18 21:00 0 - 1  
Rio Branco PR - Cascavel PR 07.18 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Bucheon 07.18 11:00 2 - 0  
Seoul E-Land - Jeju 07.18 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon City - Yangju Citizen 07.18 12:00 3 - 1  
Gimhae City - Cheonan City 07.18 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gwangju 07.18 11:00 0 - 0  
FC Seoul - Pohang 07.18 13:00 1 - 3  
Sangju Sangmu - Daegu 07.18 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Himik Szvetlogorszk 07.18 17:30 3 - 1  
Granit Mikasevicsi - Lokomotív Gomel 07.18 17:00 1 - 1  
Lida - Volna Pinszk 07.18 18:00 0 - 1  
Orsa - Naftan 07.18 16:00 0 - 2  
Szlonyim-2017 - Szputnyik Recsica 07.18 16:30 1 - 3  
Szmorgon - Arszenál Dzjerzsinszk 07.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruh Breszt - BATE Boriszov 07.18 19:30 0 - 3  
Vityebszk - Szmolevicsi 07.18 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Celtic 07.18 20:45 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Lille 07.18 18:00 1 - 2  
Nice - Rangers 07.18 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Jaro 07.18 15:00 5 - 1  
Oulu - Vaasa PS 07.18 16:00 1 - 0  
Seinäjoen JK 2 - Musan Salama 07.18 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NJS - Keski Uusimaa 07.18 16:00 1 - 1  
PEPO - EPS 07.18 16:00 1 - 1  
PK-35 - JäPS 07.18 14:00 5 - 0  
Viikingit - Kultsu 07.18 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - P-Iirot 07.18 14:00 4 - 0  
FC Espoo - HJS Akatemia 07.18 14:00 2 - 1  
SalPa - Ilves 2 07.18 14:00 0 - 6  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiisto - KuFu-98 07.18 14:00 3 - 5  
Vaajakoski - PS Kemi 07.18 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti 07.18 16:00 0 - 3  
Honka - Turku PS 07.18 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - Helsinki JK 07.18 16:00 2 - 1  
JyPK - TiPS 07.18 15:00 2 - 4  
Kuopio PS - PK-35 Vantaa 07.18 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 07.18 19:00 2 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 07.18 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Lamia 07.18 18:15 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Panioniosz 07.18 18:15 0 - 0  
Larissza - Xanthi 07.18 18:15 0 - 0  
Panetolikosz - Volosz NFC 07.18 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zágráb 07.18 21:05 0 - 0  
Varazdin - Osijek 07.18 18:55 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminium Arak - Arman Gohar Sirjan 07.18 17:10 1 - 2  
Elmoadab Tabriz - Havadar Tehran 07.18 17:40 1 - 3  
Esteghlal Khuzestan - Mes Kerman 07.18 18:15 0 - 1  
Mes Rafsanjan - Gol Reyhan 07.18 16:30 3 - 2  
Navad Urmia - Khooshe Talaee 07.18 17:40 0 - 0  
Niroye Zamini - Malavan Anzali 07.18 17:10 2 - 0  
Qashqai Shiraz - Rayka Babol 07.18 16:50 1 - 2  
Sepidrood Rasht - Damash Gilan 07.18 17:20 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Foolad Khuzestan 07.18 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Vestri 07.18 16:00 0 - 1  
Leiknir R. - Magni 07.18 18:00 2 - 1  
Thor Akureyri - ÍBV 07.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kordrengir - Völsungur Husavik 07.18 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - FH 07.18 18:00 0 - 3  
KA Akureyri - Grotta 07.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Tokyo Verdy 07.18 12:00 1 - 2  
Yamaguchi - Ryukyu 07.18 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagamihara - Vanraure Hachinohe 07.18 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Urawa RD 07.18 12:00 2 - 0  
Gamba Osaka - Oita Trinita 07.18 12:00 2 - 1  
Kashima A. - Yokohama FM 07.18 11:00 4 - 2  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 07.18 12:00 3 - 2  
Nagoya GE - Sagan Tosu 07.18 11:00 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 07.18 12:00 1 - 2  
Vegalta Sendai - Sapporo 07.18 11:00 2 - 2  
Vissel Kobe - Shimizu SP 07.18 12:00 3 - 1  
Yokohama FC - Kawasaki Frontale 07.18 11:00 1 - 5  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Ehime FC 07.18 11:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kambodzsai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Euro Utd. - Angkor Tiger FC 07.18 10:30 0 - 3  
Boeung Ket Angkor - National Defense FC 07.18 10:30 6 - 1  
Soltilo Angkor - Kirivong Sok Sen Chey 07.18 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Warta Poznan 07.18 17:40 1 - 2  
Olsztyn - GKS Tychy 07.18 12:40 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Podbeskidzie Bielsko-B. 07.18 15:10 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 07.18 17:30 0 - 2  
Korona Kielce - LKS Lodz 07.18 17:30 2 - 0  
Rakow Czestochowa - Wisla Plock 07.18 17:30 2 - 1  
Wisla Krakkó - Arka Gdynia 07.18 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Auda - Super Nova Riga 07.18 13:00 2 - 3  
Rezekne/BJSS - Dinamo Riga 07.18 15:00 1 - 0  
Saldus/Leevon - JDFS Alberts 07.18 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Jelgava 07.18 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytis Vilnius - Minija 2017 07.18 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Riteriai Vilnius 07.18 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New England 07.18 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Colorado Rapids 07.18 02:00 3 - 2  
Salt Lake - Minnesota 07.18 04:30 0 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dacia Buiucani - Floresti 07.18 17:00 2 - 0  
Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol 07.18 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Hödd 07.18 16:00 1 - 0  
Kjelsas - Alta 07.18 16:00 2 - 3  
Kvik Halden - Florö 07.18 13:00 2 - 1  
Moss - Eidsvold Turn 07.18 16:00 1 - 2  
Tromsdalen - Senja 07.18 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fram Larvik 07.18 16:00 4 - 0  
Baerum - Levanger 07.18 14:00 0 - 0  
Bryne - Flekkeröy 07.18 16:00 3 - 1  
Egersund - Notodden 07.18 16:00 3 - 0  
Sotra - Nardo 07.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Viking Stavanger 07.18 20:30 0 - 2  
Mjöndalen - Bodö/Glimt 07.18 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Arna-Björnar 07.18 15:00 1 - 0  
Klepp - Valerenga 07.18 14:00 1 - 2  
Sandviken - Lyn 07.18 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lambton Jaffas - Weston Workers 07.18 06:30 2 - 3  
Newcastle Olympic - Valentine FC 07.18 06:30 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Blue Eagles - Adelaide Olympic 07.18 07:30 2 - 1  
Adelaide City FC - Croydon Kings 07.18 07:30 2 - 1  
Adelaide Comets - Campbelltown City 07.18 07:30 0 - 1  
Cumberland Utd. - Modbury Jets 07.18 07:30 3 - 0  
Para Hills Knights - Adelaide Utd. 2 07.18 07:30 3 - 0  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kingborough Lions - Glenorchy Knights 07.18 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balcatta - Floreat Athena 07.18 09:00 3 - 3  
Bayswater City - Inglewood Utd. 07.18 09:00 2 - 0  
ECU Joondalup - Sorrento 07.18 09:00 6 - 1  
Gwelup Croatia SC - Perth Glory 2 07.18 09:00 4 - 1  
Perth SC - Cockburn City 07.18 09:00 0 - 1  
Rockingham City - Armadale 07.18 09:00 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Sassuolo 07.18 19:30 1 - 1  
Hellas Verona - Atalanta 07.18 17:15 1 - 1  
Milan - Bologna 07.18 21:45 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - FAC Wien 07.18 15:00 2 - 0  
Dornbirn 1913 - Horn 07.18 20:25 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Boavista 07.18 22:15 2 - 2  
Rio Ave - Santa Clara 07.18 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Burnley 07.18 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Sepsi OSK 07.18 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Badajoz 07.18 20:00 1 - 1  
Ibiza Eivissa - Cornella 07.18 20:00 1 - 2  
Marbella - Pena Deportiva 07.18 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - UD Logrones 07.18 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Tercera Div.,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - CF Intercity 07.18 20:00 0 - 0  
Betis B - Utrera 07.18 20:00 3 - 1  
Compostela - Barco 07.18 19:30 3 - 1  
Laredo - Tropezon 07.18 18:30 3 - 1  
Lealtad - Caudal Deportivo 07.18 19:00 0 - 1  
Lorca Deportiva - Mazarron 07.18 21:00 0 - 0  
Marino - Tamaraceite 07.18 12:00 0 - 1  
Mutilvera - CD Pamplona 07.18 20:00 0 - 0  
Navalcarnero - RSD Alcala 07.18 21:00 1 - 1  
Poblense - Felanitx 07.18 21:00 1 - 1  
SD Logrones - Arnedo 07.18 20:00 2 - 0  
Villanovense - UD Extremadura B 07.18 22:00 2 - 0  
Zamora - Numancia B 07.18 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Stade Ouchy 07.18 18:15 1 - 3  
Wil - Vaduz 07.18 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 07.18 20:30 0 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Trelleborg 07.18 17:30 1 - 0  
GAIS - Umea FC 07.18 17:30 1 - 1  
Ljungskile - Dalkurd 07.18 13:00 2 - 2  
Sundsvall - Norrby 07.18 15:00 0 - 0  
Öster - Jönköping Södra 07.18 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Lindome 07.18 14:00 0 - 2  
Torn - Landskrona 07.18 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro Syrianska - Sollentuna FF 07.18 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biashara Mara - Coastal Union 07.18 15:00 1 - 1  
Kagera Sugar - Polisi Tanzania 07.18 15:00 1 - 2  
Mtibwa Sugar - Kinondoni MC 07.18 15:00 0 - 1  
Namungo - Tanzania Prisons 07.18 15:00 1 - 1  
Ndanda - Mbeya City 07.18 15:00 0 - 1  
Ruvu Shooting - Singida Utd. 07.18 15:00 0 - 2  
Young Africans SC - Mwadui 07.18 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Istanbulspor 07.18 16:30 3 - 0  
Akhisar - Keciörengücü 07.18 16:30 3 - 4  
Erzurum Bld. Spor - Ümraniyespor 07.18 16:30 4 - 1  
Giresunspor - Altay Izmir 07.18 16:30 1 - 2  
Hatayspor - Bursaspor 07.18 16:30 3 - 1  
Karagümrük - Adanaspor 07.18 16:30 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Göztepe Izmír 07.18 20:00 3 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Kasimpasa 07.18 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Oklahoma City Energy 07.18 03:00 1 - 3  
New York RB 2 - Hartford 07.18 01:00 0 - 1  
Real Monarchs - Colorado Springs 07.18 22:00 3 - 3  
Tampa Bay - North Carolina 07.18 01:45 2 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Giang - Binh Dinh 07.18 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Thanh Hoa 07.18 12:00 0 - 1  
Da Nang - Than Quang Ninh 07.18 12:00 1 - 2  
Saigon FC - Nam Dinh 07.18 14:15 3 - 0  
Song Lam Nghe An - The Cong Hanoi 07.18 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Viljandi Tulevik 07.18 12:00 0 - 2  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 07.18 15:00 1 - 3  
Tammeka Tartu - Trans Narva 07.18 18:00 2 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Abu Dhabi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlos Felipe - Ser. Spivak 07.18 23:00 0 - 1  
Davi Ramos - A. Tsarukyan 07.18 23:35 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 0 - 1  
Geo. Russell - N. Latifi (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Magyar Nagydíj, időmérő) 07.18 15:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Magyar Nagydíj 2020, időmérő 07.18 15:00    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2020, időmérő - Top 3 07.18 15:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cindric - C. Briscoe (Texas 1.) 07.18 21:00 1 - 0  
Bra. Jones - Har. Burton (Texas 1.) 07.18 21:00 0 - 1  
J. Allgaier - Bra. Jones (Texas 1.) 07.18 21:00 1 - 0  
J. Allgaier - Har. Burton (Texas 1.) 07.18 21:00 1 - 0  
J. Allgaier - N. Gragson (Texas 1.) 07.18 21:00 1 - 0  
J. Allgaier - R. Chastain (Texas 1.) 07.18 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - A. Cindric (Texas 1.) 07.18 21:00 0 - 1  
Kyle Busch - C. Briscoe (Texas 1.) 07.18 21:00 0 - 1  
N. Gragson - Har. Burton (Texas 1.) 07.18 21:00 0 - 1  
R. Chastain - Bra. Jones (Texas 1.) 07.18 21:00 0 - 1  
R. Chastain - Har. Burton (Texas 1.) 07.18 21:00 0 - 1  
R. Chastain - N. Gragson (Texas 1.) 07.18 21:00 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Parramatta Eels 07.18 11:35 22 - 18  
South Sydney Rabbitohs - Newcastle Knights 07.18 09:30 18 - 20  
St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs 07.18 07:00 28 - 22  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Auckland Blues 07.18 09:05 29 - 27  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Canberra Brumbies 07.18 11:15 23 - 24  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Plamya-Pro 07.18 13:50 3 - 1  
Eagles-Pro - Uragan-Pro 07.18 08:20 3 - 1  
Enerdzhi-Pro - Payp-Pro 07.18 12:05 3 - 2  
Tornado-Pro - Legion-Pro 07.18 10:05 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Air Force 07.18 09:00 3 - 0  
Ural Military - Ural University 07.18 05:00 3 - 2  
Ural Raiders - Ural Academy 07.18 07:00 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Eurasia 07.18 11:40 0 - 3  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Klinke L / Ottens L 07.18 10:05 0 - 2  
Aulenbrock C / Ferger S - Stautz A / Welsch L 07.18 12:40 2 - 1  
Borger K / Sude J - Heidrich/Verge-Depre 07.18 17:00 1 - 2  
Borger K / Sude J - Kortzinger L/Schneider S 07.18 14:50 2 - 0  
Claassen L / Interwies N - Grune A L / Hoffmann J 07.18 09:00 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Hoja A / Klatt S 07.18 14:50 2 - 0  
Hoja A / Klatt S - Kortzinger L/Schneider S 07.18 17:00 0 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Lippmann L / Schneider I 07.18 18:06 2 - 0  
Klinke L / Ottens L - Muller S / Schulz S 07.18 12:40 2 - 1  
Klinke L / Ottens L - Overlaender/Overlaender 07.18 15:55 2 - 1  
Kotzan L-S / Niemczyk N - Claassen L / Interwies N 07.18 11:35 2 - 0  
Kotzan L-S / Niemczyk N - Overlaender/Overlaender 07.18 09:00 2 - 1  
Kubickova M / Kvapilova M - Ittlinger S / Laboureur C 07.18 13:45 1 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Kubickova M / Kvapilova M 07.18 18:06 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Lippmann L / Schneider I 07.18 13:45 2 - 0  
Overlaender/Overlaender - Grune A L / Hoffmann J 07.18 11:35 2 - 1  
Stautz A / Welsch L - Muller S / Schulz S 07.18 10:05 1 - 2  
Tenisz (Aces Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - R. Bautista-Agut 07.18 12:00 2 - 0  
T. Haas - D. Thiem 07.18 16:00 0 - 2  
Tenisz (Aces Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - P. Kvitova 07.18 13:20 1 - 2  
A. Sevastova - E. Svitolina 07.18 17:50 2 - 0  
Tenisz (Czech Elite Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - I. Swiatek 07.18 12:00 2 - 1  
N. Bartunkova - V. Kuzmova 07.18 15:20 0 - 2  
T. Martincova - B. Bencic 07.18 14:00 0 - 2  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Drinic - E. Kirkin 07.18 12:00 0 - 2  
M. Tepavac - A. Setkic 07.18 12:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fritsche - Ben. Hassan 07.18 09:00 0 - 2  
I. Sijsling - D. Vishnick 07.18 15:15 2 - 0  
J. Penzlin - Con. Schmitz 07.18 12:25 0 - 2  
Jul. Worn - Hazem Naw 07.18 16:20 0 - 2  
S. Fanselow - L. Gelhardt 07.18 10:30 0 - 2  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Niemeier - T. Korpatsch 07.18 12:00 0 - 2  
K. Gerlach - N.M. Schunk 07.18 14:30 0 - 2  
L. Ponomar - A. Zaja 07.18 10:00 0 - 2  
L. Siegemund - R. Kölzer 07.18 16:20 2 - 1  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Yatsuk - T. Mercier 07.18 16:40 2 - 0  
J. Thirouin - J. Cerretani 07.18 16:50 2 - 1  
J. Thirouin - J.A. Ore 07.18 14:00 0 - 2  
J.A. Ore - J. Cerretani 07.18 15:25 2 - 0  
S. Eguez - I. Yatsuk 07.18 14:00 0 - 2  
T. Mercier - S. Eguez 07.18 15:20 0 - 2  
Tenisz (Liga de Tenis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - A. Davidovich Fokina 07.18 20:30 0 - 2  
R. Carballes Baena - C. Taberner 07.18 17:00 0 - 2  
Tenisz (Liga de Tenis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - A. Carreras 07.18 14:25 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - L. Arruabarrena-Vecino 07.18 11:00 2 - 1  
Tenisz (Liga Valor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Barranco Cosano - P. Martin Tiffon 07.18 13:30 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - O. Roca Batalla 07.18 11:30 0 - 2  
Tenisz (LTA British Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bran. Murphy - Finn Bass 07.18 13:40 1 - 2  
D.H. Meehan - S. Carr 07.18 15:15 0 - 2  
Dan. Little - Jon. Gray 07.18 15:10 1 - 2  
I. Stoute - P. Foley 07.18 13:40 2 - 1  
J. Draper - A. Fery 07.18 13:00 0 - 2  
J. Gibbens - Joe Tyler 07.18 15:30 0 - 2  
J. Hersey - Finn Bass 07.18 18:10 0 - 2  
Joe Tyler - S. Carr 07.18 19:20 0 - 2  
Mar. Walters - G. Houghton 07.18 16:15 2 - 1  
Mar. Walters - Jon. Gray 07.18 19:35 0 - 2  
Toby Martin - J. Hersey 07.18 13:40    
Tenisz (LTA British Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emma Wilson - E. Adeshina 07.18 18:25 2 - 0  
Rho. Cook - M. Dzjachangirov 07.18 10:30 0 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - K. Majchrzak 07.18 14:10 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shoshyna - M. Frech 07.18 12:30 0 - 2  
K. Kawa - K. Piter 07.18 10:00 2 - 0  
Tenisz (Progress Tour Champ.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erin Richardson - A. Bissett 07.18 12:00 0 - 2  
J.A. Burrage - K. Boulter 07.18 13:50 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - A. Karatsev 07.18 15:35 0 - 2  
C. Langmo - R. Sarmiento 07.18 22:05 2 - 0  
Cle. Harper - Ale. Gomez 07.18 14:00 0 - 2  
D. Popko - Mic. Redlicki 07.18 14:00 1 - 2  
G. Brymer - I. Nedelko 07.18 18:00 2 - 0  
J. Arconada - N. Mejia 07.18 16:15 0 - 2  
Mar. Redlicki - F. Corwin 07.18 23:35 2 - 0  
T.D. Boyer - B. Bobrov 07.18 20:15 0 - 2  
Tenisz (UTR Pro Series France,férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - A. Avidzba 07.18 13:30 2 - 1  
J. Cagnina - A. Dougaz 07.18 11:05 0 - 2  
M. Chazal - G. Mina 07.18 09:00 2 - 0  
S. Mansouri - C. Hemery 07.18 13:00 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Belgraver - A. Albie 07.18 10:05 0 - 2  
M. Arcangioli - A. Tubello 07.18 12:55 2 - 1  
M. Arcangioli - S. Lamens 07.18 09:00 0 - 2  
N. Dascalu - M. Leonard 07.18 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 07.18 08:50 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 07.18 11:30 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.18 14:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.18 07:30 2 - 0  
M. Nikoyan - H. Dzavaryan 07.18 08:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.18 09:30 0 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 07.18 12:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.18 10:10 2 - 0  
Vízilabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Nireasz Chalandriou 07.18 20:30 16 - 4  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zágráb (1.m.) 07.18 18:45 13 - 13  

 

2020.07.17.
Asztalitenisz (Challenger Series, 29. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - E. Chtchetinine 07.17 09:10 3 - 0  
D. Cheaib - N. Wenger 07.17 11:50 3 - 0  
Flo. Bluhm - D. Gorak 07.17 10:30 2 - 3  
J. Folwarski - J. Kosowski 07.17 12:30 1 - 3  
J. Folwarski - N. Wenger 07.17 09:50 3 - 0  
J. Kosowski - D. Gorak 07.17 14:05 3 - 2  
J. Schabacker - E. Chtchetinine 07.17 11:10 1 - 3  
J. Schabacker - Flo. Bluhm 07.17 08:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Akekseev - N. Artamonov 07.17 14:30 3 - 2  
A. Akekseev - V. Shirshov 07.17 16:30 3 - 1  
A. Duka - M. Chernyavskiy 07.17 09:00 1 - 3  
A. Duka - M. Sverdlov 07.17 07:30 3 - 2  
A. Duka - V. Demidov 07.17 15:45 0 - 3  
A. Duka - V. Vologzhanin 07.17 17:15 1 - 3  
A. Ermilov - D. Balakin 07.17 19:00 3 - 2  
A. Komarov - A. Skrebnev 07.17 12:45 1 - 3  
A. Komarov - V. Putilovsky 07.17 10:45 2 - 3  
A. Kulakov - V. Tsvetkov 07.17 07:15 0 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.17 23:30 3 - 2  
A. Sirotkin - V. Marshalov 07.17 02:15 0 - 3  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 07.17 11:15 3 - 1  
A. Toporkov - V. Rakhmanov 07.17 19:15 3 - 2  
A. Yanshaev - D. Derzkov 07.17 17:15 0 - 3  
A. Yanshaev - I. Poletaev 07.17 07:15 0 - 3  
D. Balakin - I. Zemit 07.17 20:00 3 - 1  
D. Derzkov - I. Poletaev 07.17 16:15 1 - 3  
D. Ignatiev - E. Ilyukhin 07.17 03:00 3 - 0  
D. Ignatiev - N. Zhurba 07.17 00:30 3 - 1  
D. Korneev - V. Kasatkin 07.17 12:30 3 - 1  
D. Merzlikin - A. Toporkov 07.17 19:45 2 - 3  
D. Merzlikin - V. Rakhmanov 07.17 21:15    
D. Razinkov - A. Kulakov 07.17 08:45 3 - 0  
D. Sayanov - A. Pravednov 07.17 22:30 3 - 2  
Den. Makarov - M. Pronkin 07.17 10:45 3 - 1  
Den. Makarov - Ser. Morozov 07.17 12:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - Y. Merkushin 07.17 23:15 3 - 0  
E. Glazun - D. Ignatiev 07.17 02:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - E. Glazun 07.17 00:00 0 - 3  
E. Masokin - A. Sirotkin 07.17 00:15 2 - 3  
E. Mishutin - A. Kulakov 07.17 07:45 3 - 0  
E. Mishutin - V. Tsvetkov 07.17 09:15 0 - 3  
I. Coldatov - E. Masokin 07.17 01:45 3 - 1  
I. Coldatov - I. Korogodsky 07.17 02:45 3 - 1  
I. Korogodsky - A. Sirotkin 07.17 01:15 1 - 3  
I. Migalov - D. Korneev 07.17 13:40 0 - 3  
I. Migalov - Ilya Novikov 07.17 12:00 1 - 3  
I. Moshkov - V. Bazilevsky 07.17 20:15 3 - 2  
I. Poletaev - A. Yanshaev 07.17 14:45 1 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 07.17 08:15 0 - 3  
I. Poletaev - S. Moklozyan 07.17 16:45 3 - 0  
I. Zemit - A. Ermilov 07.17 20:30 3 - 2  
I. Zemit - Ilya Novikov 07.17 18:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Ermilov 07.17 19:30 0 - 3  
Ilya Novikov - D. Balakin 07.17 21:00 3 - 2  
Ilya Novikov - D. Korneev 07.17 12:55 0 - 3  
Ilya Novikov - V. Kasatkin 07.17 13:55 3 - 2  
K. Churin - A. Suntsov 07.17 23:15 3 - 2  
M. Chernyavskiy - O. Melkov 07.17 08:00 3 - 1  
M. Marchenko - A. Duka 07.17 14:45 3 - 1  
M. Marchenko - V. Demidov 07.17 16:45 3 - 1  
M. Pronkin - R. Khomenko 07.17 13:15 2 - 3  
M. Pronkin - Ser. Morozov 07.17 11:45 3 - 2  
M. Sverdlov - M. Chernyavskiy 07.17 07:00 3 - 0  
M. Sverdlov - M. Chernyavskiy 07.17 10:00 3 - 2  
N. Artamonov - O. Belugin 07.17 17:00 2 - 3  
N. Artamonov - V. Shirshov 07.17 15:30 3 - 1  
N. Zhurba - Ale. Petrov 07.17 23:00 3 - 2  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 07.17 01:30 3 - 0  
N. Zhurba - S. Ogay 07.17 02:30 1 - 3  
O. Belugin - A. Akekseev 07.17 16:00 2 - 3  
O. Melkov - A. Duka 07.17 06:30 3 - 0  
O. Melkov - A. Duka 07.17 09:30 3 - 2  
O. Melkov - M. Sverdlov 07.17 08:30 2 - 3  
O. Pronin - P. Ziuzikov 07.17 01:15 3 - 0  
O. Pronin - P. Ziuzikov 07.17 22:45 1 - 3  
O. Shagarov - I. Korogodsky 07.17 23:45 2 - 3  
P. Ziuzikov - N. Tarasenkov 07.17 23:45 1 - 3  
P. Ziuzikov - S. Bychkov 07.17 02:15 0 - 3  
R. Khomenko - Den. Makarov 07.17 12:15 3 - 0  
S. Bychkov - O. Pronin 07.17 04:15 3 - 1  
S. Bychkov - S. Myagkov 07.17 03:15 2 - 3  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 07.17 00:45 3 - 1  
S. Homutov - A. Yanshaev 07.17 08:45 3 - 2  
S. Homutov - I. Poletaev 07.17 10:15 3 - 1  
S. Homutov - S. Moklozyan 07.17 06:45 3 - 1  
S. Kaplan - A. Toporkov 07.17 20:45 1 - 3  
S. Kaplan - D. Merzlikin 07.17 18:45 2 - 3  
S. Moklozyan - A. Yanshaev 07.17 07:45 3 - 0  
S. Moklozyan - D. Derzkov 07.17 15:15 3 - 0  
S. Moklozyan - I. Poletaev 07.17 09:15 0 - 3  
S. Myagkov - P. Ziuzikov 07.17 00:15 1 - 3  
S. Nikulin - I. Moshkov 07.17 19:15 1 - 3  
S. Ogay - E. Glazun 07.17 01:00 1 - 3  
S. Vakar - I. Moshkov 07.17 21:15 1 - 3  
S. Vakar - S. Nikulin 07.17 19:45 2 - 3  
Ser. Morozov - R. Khomenko 07.17 11:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 07.17 20:45 3 - 1  
V. Bazilevsky - S. Vakar 07.17 18:45 1 - 3  
V. Demidov - V. Vologzhanin 07.17 15:15 3 - 2  
V. Kasatkin - I. Migalov 07.17 13:10 3 - 2  
V. Marshalov - E. Masokin 07.17 03:15 3 - 1  
V. Marshalov - I. Coldatov 07.17 00:45 3 - 2  
V. Nemashkalo - A. Komarov 07.17 12:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - O. Pronin 07.17 02:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Myagkov 07.17 01:45 3 - 1  
V. Putilovsky - A. Skrebnev 07.17 11:45 3 - 1  
V. Putilovsky - V. Nemashkalo 07.17 13:15 1 - 3  
V. Rakhmanov - S. Kaplan 07.17 20:15 3 - 2  
V. Shirshov - O. Belugin 07.17 15:00 0 - 3  
V. Tsvetkov - D. Razinkov 07.17 08:15 3 - 1  
V. Vologzhanin - M. Marchenko 07.17 16:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lisechko - Evg. Ivanov 07.17 22:25 3 - 1  
A. Lukatsky - M. Shulepov 07.17 21:45 2 - 3  
A. Lukatsky - S. Retynskyi 07.17 16:45 2 - 3  
A. Matiushenko - Rom. Makarenko 07.17 13:35 3 - 1  
A. Matiushenko - S. Tkachev 07.17 08:05 1 - 3  
A. Matiushenko - V. Kurchitsky 07.17 10:35 0 - 3  
A. Melchenko - B. Havryliuk 07.17 21:50 3 - 1  
A. Melchenko - Iur. Bondarenko 07.17 19:20 1 - 3  
A. Melchenko - Ole. Ivchuk 07.17 20:50 2 - 3  
A. Melchenko - P. Khakhamidi 07.17 17:20 3 - 1  
A. Zayets - A. Droshchynskyi 07.17 09:15 3 - 1  
A. Zayets - Y. Shmyndra 07.17 14:15 0 - 3  
Ana. Nazarov - R. Markevich 07.17 10:40 3 - 1  
Ana. Nazarov - S. Kosarev 07.17 13:40 1 - 3  
Ana. Nazarov - V. Ishchuk 07.17 08:10 2 - 3  
B. Havryliuk - Ole. Ivchuk 07.17 18:50 3 - 1  
B. Havryliuk - P. Khakhamidi 07.17 23:50 3 - 1  
B. Kostuk - Ana. Nazarov 07.17 09:40 3 - 0  
B. Kostuk - R. Markevich 07.17 07:40 3 - 2  
B. Kostuk - S. Kosarev 07.17 11:10 1 - 3  
B. Kostuk - V. Ishchuk 07.17 12:10 3 - 0  
D. Khairov - O. Ponomarenko 07.17 14:50 3 - 1  
D. Khairov - S. Semenets 07.17 09:50 3 - 2  
E. Khurtak - E. Sotnikov 07.17 09:25 3 - 2  
E. Khurtak - S. Ushakov 07.17 10:55 3 - 1  
E. Khurtak - V. Melnyk 07.17 07:55 3 - 2  
E. Khurtak - V. Syvych 07.17 13:55 3 - 0  
E. Khurtak - V. Voloshko 07.17 12:25 3 - 1  
E. Sotnikov - V. Melnyk 07.17 13:25 3 - 2  
I. Omelchuk - Ser. Sokolovskyi 07.17 15:00 0 - 3  
I. Omelchuk - V. Chornobab 07.17 17:00 3 - 2  
Iur. Bondarenko - B. Havryliuk 07.17 17:50 2 - 3  
Iur. Bondarenko - Ole. Ivchuk 07.17 23:20 1 - 3  
Iur. Bondarenko - P. Khakhamidi 07.17 20:20 2 - 3  
K. Tsoi - D. Khairov 07.17 10:50 3 - 2  
K. Tsoi - O. Pereguda 07.17 12:20 1 - 3  
K. Tsoi - O. Ponomarenko 07.17 09:20 3 - 1  
K. Tsoi - S. Semenets 07.17 07:50 2 - 3  
K. Tsoi - V. Kononikhin 07.17 13:50 3 - 2  
L. Boiko - A. Lukatsky 07.17 19:45 3 - 0  
L. Boiko - M. Shulepov 07.17 15:15 1 - 3  
L. Boiko - P. Kilyakin 07.17 17:15 2 - 3  
L. Boiko - S. Retynskyi 07.17 18:45 3 - 2  
M. Mosyuk - I. Omelchuk 07.17 16:00 3 - 0  
M. Mosyuk - Ser. Sokolovskyi 07.17 17:30 0 - 3  
M. Mosyuk - V. Chornobab 07.17 14:30 3 - 0  
M. Mrykh - A. Melchenko 07.17 22:50 3 - 0  
M. Mrykh - B. Havryliuk 07.17 19:50 3 - 1  
M. Mrykh - Iur. Bondarenko 07.17 21:20 3 - 0  
M. Mrykh - Ole. Ivchuk 07.17 16:50 3 - 0  
M. Mrykh - P. Khakhamidi 07.17 18:20 3 - 2  
M. Shulepov - S. Retynskyi 07.17 20:15 3 - 1  
O. Alieksieev - Ana. Nazarov 07.17 11:40 3 - 2  
O. Alieksieev - B. Kostuk 07.17 13:10 1 - 3  
O. Alieksieev - R. Markevich 07.17 08:40 1 - 3  
O. Alieksieev - S. Kosarev 07.17 07:10 0 - 3  
O. Alieksieev - V. Ishchuk 07.17 10:10 3 - 1  
O. Obrazkov - A. Lisechko 07.17 16:25 3 - 1  
O. Obrazkov - Evg. Ivanov 07.17 18:55 3 - 0  
O. Pereguda - D. Khairov 07.17 08:50 3 - 2  
O. Pereguda - O. Ponomarenko 07.17 11:20 3 - 1  
O. Pereguda - S. Semenets 07.17 14:20 2 - 3  
O. Ponomarenko - S. Semenets 07.17 13:20 2 - 3  
P. Khakhamidi - Ole. Ivchuk 07.17 22:20 0 - 3  
P. Kilyakin - M. Shulepov 07.17 18:15 0 - 3  
P. Kilyakin - S. Retynskyi 07.17 21:15 3 - 2  
R. Markevich - S. Kosarev 07.17 12:40 3 - 2  
R. Tolstykh - A. Lisechko 07.17 18:25 1 - 3  
R. Tolstykh - Evg. Ivanov 07.17 16:55 1 - 3  
R. Tolstykh - O. Obrazkov 07.17 19:55 0 - 3  
R. Tolstykh - Vla. Kovalenko 07.17 21:25 3 - 1  
S. Tkachev - Rom. Makarenko 07.17 09:05 2 - 3  
S. Tkachev - V. Kurchitsky 07.17 14:05 2 - 3  
S. Ushakov - E. Sotnikov 07.17 14:55 3 - 1  
S. Ushakov - V. Melnyk 07.17 09:55 2 - 3  
Ser. Sokolovskyi - V. Chornobab 07.17 18:30 3 - 0  
T. Karchevskiy - A. Matiushenko 07.17 09:35 3 - 2  
T. Karchevskiy - Rom. Makarenko 07.17 11:05 2 - 3  
T. Karchevskiy - S. Tkachev 07.17 12:05 3 - 0  
T. Karchevskiy - V. Kurchitsky 07.17 07:35 1 - 3  
V. Evtodiy - A. Droshchynskyi 07.17 07:15 3 - 1  
V. Evtodiy - A. Zayets 07.17 10:15 3 - 1  
V. Evtodiy - V. Merzlikin 07.17 11:45 0 - 3  
V. Evtodiy - V. Mischenko 07.17 13:15 2 - 3  
V. Evtodiy - Y. Shmyndra 07.17 08:45 0 - 3  
V. Ishchuk - R. Markevich 07.17 14:10 3 - 2  
V. Ishchuk - S. Kosarev 07.17 09:10 2 - 3  
V. Kononikhin - D. Khairov 07.17 12:50 3 - 2  
V. Kononikhin - O. Pereguda 07.17 10:20 3 - 1  
V. Kononikhin - O. Ponomarenko 07.17 08:20 3 - 1  
V. Kononikhin - S. Semenets 07.17 11:50 0 - 3  
V. Kurchitsky - Rom. Makarenko 07.17 12:35 2 - 3  
V. Merzlikin - A. Droshchynskyi 07.17 13:45 3 - 2  
V. Merzlikin - A. Zayets 07.17 08:15 1 - 3  
V. Merzlikin - Y. Shmyndra 07.17 10:45 2 - 3  
V. Mischenko - A. Droshchynskyi 07.17 11:15 3 - 1  
V. Mischenko - A. Zayets 07.17 12:15 3 - 2  
V. Mischenko - V. Merzlikin 07.17 09:45 3 - 2  
V. Mischenko - Y. Shmyndra 07.17 07:45 0 - 3  
V. Ratushniak - I. Omelchuk 07.17 18:00 1 - 3  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 07.17 19:00 0 - 3  
V. Ratushniak - Ser. Sokolovskyi 07.17 16:30 3 - 1  
V. Ratushniak - V. Chornobab 07.17 15:30 3 - 0  
V. Syvych - E. Sotnikov 07.17 08:25 1 - 3  
V. Syvych - S. Ushakov 07.17 12:55 2 - 3  
V. Syvych - V. Melnyk 07.17 11:55 1 - 3  
V. Syvych - V. Voloshko 07.17 10:25 1 - 3  
V. Voloshko - E. Sotnikov 07.17 11:25 0 - 3  
V. Voloshko - S. Ushakov 07.17 08:55 3 - 0  
V. Voloshko - V. Melnyk 07.17 14:25 3 - 1  
V. Voronenkov - A. Lukatsky 07.17 17:45 3 - 0  
V. Voronenkov - L. Boiko 07.17 20:45 0 - 3  
V. Voronenkov - M. Shulepov 07.17 16:15 1 - 3  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 07.17 19:15 3 - 0  
V. Voronenkov - S. Retynskyi 07.17 14:45 3 - 2  
Vla. Kovalenko - A. Lisechko 07.17 20:25 3 - 2  
Vla. Kovalenko - Evg. Ivanov 07.17 15:55 0 - 3  
Vla. Kovalenko - O. Obrazkov 07.17 17:55 2 - 3  
Y. Kurischenko - A. Matiushenko 07.17 11:35 1 - 3  
Y. Kurischenko - Rom. Makarenko 07.17 07:05 3 - 1  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 07.17 10:05 3 - 2  
Y. Kurischenko - T. Karchevskiy 07.17 13:05 1 - 3  
Y. Kurischenko - V. Kurchitsky 07.17 08:35 3 - 1  
Y. Shmyndra - A. Droshchynskyi 07.17 12:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Babii - I. Sharashova 07.17 16:35 3 - 1  
A. Babii - L. Nerush 07.17 21:35 3 - 0  
A. Dubrova - M. Saltanovskaya 07.17 16:40 2 - 3  
A. Dubrova - O. Kolosovska 07.17 21:40 3 - 2  
A. Lukashova - A. Babii 07.17 17:35 1 - 3  
A. Lukashova - I. Pavliuchenko-Lebedieva 07.17 20:35 3 - 0  
A. Lukashova - I. Sharashova 07.17 14:35 3 - 0  
A. Lukashova - L. Nerush 07.17 16:05 3 - 0  
A. Lukashova - M. Slashova 07.17 19:05 3 - 1  
A. Mydvetskaya - I. Motsyk 07.17 11:00 0 - 3  
A. Mydvetskaya - V. Stepanovskaya 07.17 09:30 3 - 2  
A. Mydvetskaya - Ver. Gud 07.17 07:30 0 - 3  
A. Mydvetskaya - Y. Sozoniuk 07.17 12:00 3 - 1  
G. Farladanska - A. Mydvetskaya 07.17 13:00 3 - 1  
G. Farladanska - V. Stepanovskaya 07.17 11:30 1 - 3  
G. Farladanska - Ver. Gud 07.17 08:30 0 - 3  
G. Farladanska - Y. Sozoniuk 07.17 10:00 3 - 1  
L. Nerush - I. Sharashova 07.17 20:05 0 - 3  
M. Slashova - A. Babii 07.17 15:35 1 - 3  
M. Slashova - I. Sharashova 07.17 21:05 3 - 2  
M. Slashova - L. Nerush 07.17 18:05 3 - 0  
O. Kolosovska - M. Saltanovskaya 07.17 20:10 3 - 1  
O. Mykhailyk - A. Dubrova 07.17 19:40 3 - 2  
O. Mykhailyk - M. Saltanovskaya 07.17 18:40 3 - 2  
O. Mykhailyk - O. Kolosovska 07.17 15:10 0 - 3  
O. Mykhailyk - Val. Kovalenko 07.17 17:10 3 - 0  
T. Shelest - A. Dubrova 07.17 17:40 3 - 2  
T. Shelest - M. Saltanovskaya 07.17 14:40 3 - 2  
T. Shelest - O. Kolosovska 07.17 16:10 1 - 3  
T. Shelest - O. Mykhailyk 07.17 20:40 0 - 3  
T. Shelest - Val. Kovalenko 07.17 19:10 1 - 3  
V. Stepanovskaya - I. Motsyk 07.17 13:30 3 - 1  
V. Stepanovskaya - Ver. Gud 07.17 10:30 3 - 2  
V. Stepanovskaya - Y. Sozoniuk 07.17 08:00 0 - 3  
Val. Kovalenko - A. Dubrova 07.17 15:40 0 - 3  
Val. Kovalenko - M. Saltanovskaya 07.17 21:10 0 - 3  
Val. Kovalenko - O. Kolosovska 07.17 18:10 0 - 3  
Ver. Gud - I. Motsyk 07.17 12:30 1 - 3  
Y. Sozoniuk - I. Motsyk 07.17 09:00 1 - 3  
Y. Sozoniuk - Ver. Gud 07.17 14:00 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brezitskiy - A. Kramarenko 07.17 20:55 3 - 1  
A. Brezitskiy - A. Reva 07.17 22:05 0 - 3  
A. Kotik - N. Gritsienko 07.17 11:50 2 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 07.17 08:55 1 - 3  
A. Kramarenko - A. Reva 07.17 23:15 3 - 0  
A. Molochko - S. Skachenko 07.17 19:50 2 - 3  
A. Myrza - A. Zapletniuk 07.17 12:15 3 - 0  
A. Myrza - M. Sokur 07.17 08:45 2 - 3  
A. Myrza - M. Uchen 07.17 09:55 3 - 0  
A. Myrza - V. Kazmirchuk 07.17 11:05 3 - 2  
A. Nesterenko - D. Gabrelyan 07.17 12:55 3 - 0  
A. Scherinskiy - A. Molochko 07.17 15:10 3 - 0  
A. Scherinskiy - S. Skachenko 07.17 17:30 3 - 0  
A. Selin - Dmi. Lebed 07.17 09:45 1 - 3  
A. Selin - I. Kozhenkov 07.17 14:25 3 - 0  
A. Selin - K. Yehorov 07.17 07:25 3 - 2  
A. Selin - M. Presnyakov 07.17 13:15 2 - 3  
A. Skyba - A. Molochko 07.17 16:55 0 - 3  
A. Skyba - A. Scherinskiy 07.17 18:05 3 - 2  
A. Skyba - D. Alekseenko 07.17 19:15 3 - 0  
A. Skyba - S. Skachenko 07.17 15:45 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - A. Kuharchuk 07.17 00:45 0 - 3  
A. Tsykhotskiy - Ale. Medvedev 07.17 01:45 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - V. Tuchkevych 07.17 02:45 3 - 1  
A. Vadanuk - P. Tsolik 07.17 13:05 2 - 3  
A. Zapletniuk - M. Sokur 07.17 07:35 1 - 3  
A. Zapletniuk - M. Uchen 07.17 11:40 0 - 3  
A. Zapletniuk - V. Kazmirchuk 07.17 09:20 2 - 3  
And. Zaitsev - A. Selin 07.17 15:35 1 - 3  
And. Zaitsev - Dmi. Lebed 07.17 13:50 2 - 3  
And. Zaitsev - I. Kozhenkov 07.17 12:05 3 - 2  
And. Zaitsev - K. Yehorov 07.17 10:20 1 - 3  
And. Zaitsev - M. Presnyakov 07.17 08:35 2 - 3  
And. Zaitsev - O. Semenets 07.17 17:20 3 - 2  
D. Alekseenko - A. Molochko 07.17 18:40 2 - 3  
D. Alekseenko - A. Scherinskiy 07.17 16:20 1 - 3  
D. Alekseenko - S. Skachenko 07.17 14:35 2 - 3  
D. Belanchik - A. Nesterenko 07.17 08:15 2 - 3  
D. Belanchik - D. Gabrelyan 07.17 10:35 1 - 3  
D. Derevinskyi - I. Kuznetsov 07.17 08:30 1 - 3  
D. Derevinskyi - R. Onischenko 07.17 10:50 2 - 3  
D. Dubrovin - H. Yakovliev 07.17 14:55 3 - 2  
D. Simonchuk - D. Dubrovin 07.17 13:45 0 - 3  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 07.17 11:45 1 - 3  
D. Simonchuk - S. Filatov 07.17 10:15 3 - 0  
D. Vahta - A. Kotik 07.17 08:20 1 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 07.17 10:05 1 - 3  
Dmi. Lebed - I. Kozhenkov 07.17 08:00 1 - 3  
Dmi. Lebed - K. Yehorov 07.17 12:40 3 - 1  
Dmi. Lebed - M. Presnyakov 07.17 17:55 2 - 3  
I. Bivinis - O. Gavrilyuk 07.17 23:15 1 - 3  
I. Demchuk - I. Krivoy 07.17 21:45 3 - 2  
I. Kozhenkov - K. Yehorov 07.17 18:30 2 - 3  
I. Kozhenkov - M. Presnyakov 07.17 10:55 2 - 3  
I. Krivoy - I. Demchuk 07.17 20:35 1 - 3  
I. Kuznetsov - R. Onischenko 07.17 13:10 3 - 2  
I. Petryshyn - A. Vadanuk 07.17 11:55 1 - 3  
I. Petryshyn - I. Tymchyshyn 07.17 09:35 3 - 1  
I. Petryshyn - P. Tsolik 07.17 07:50 3 - 1  
I. Tymchyshyn - A. Vadanuk 07.17 08:25 3 - 1  
I. Tymchyshyn - P. Tsolik 07.17 10:45 1 - 3  
K. Golomozyk - A. Nesterenko 07.17 10:00 0 - 3  
K. Golomozyk - D. Belanchik 07.17 11:10 2 - 3  
K. Golomozyk - V. Paukov 07.17 12:20 1 - 3  
K. Yehorov - M. Presnyakov 07.17 16:45 1 - 3  
M. Treschetka - I. Demchuk 07.17 15:20 1 - 3  
M. Treschetka - I. Krivoy 07.17 19:25 1 - 3  
M. Treschetka - P. Chyzh 07.17 17:05 1 - 3  
M. Uchen - M. Sokur 07.17 12:50 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Kotik 07.17 10:40 1 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 07.17 09:30 1 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 07.17 12:25 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 07.17 07:45 1 - 3  
N. Mosiuk - D. Dubrovin 07.17 08:30 3 - 1  
N. Mosiuk - H. Yakovliev 07.17 12:35 3 - 1  
N. Mosiuk - S. Filatov 07.17 13:10 0 - 3  
O. Semenets - A. Selin 07.17 11:30 3 - 1  
O. Semenets - Dmi. Lebed 07.17 16:10 1 - 3  
O. Semenets - I. Kozhenkov 07.17 09:10 3 - 2  
O. Semenets - K. Yehorov 07.17 15:00 3 - 1  
O. Semenets - M. Presnyakov 07.17 06:50 2 - 3  
O. Stasevskiy - P. Kolesnik 07.17 06:55 3 - 2  
O. Stasevskiy - R. Dereha 07.17 16:15 0 - 3  
O. Stasevskiy - V. Ivanchatenko 07.17 15:05 3 - 2  
O. Stasevskiy - V. Komar 07.17 11:35 1 - 3  
O. Stasevskiy - V. Naku 07.17 09:15 1 - 3  
O. Tkachuk - N. Sidorak 07.17 17:45 3 - 2  
O. Tkachuk - Y. Kolos 07.17 15:25 1 - 3  
O. Yarovoi - A. Brezitskiy 07.17 21:30 3 - 1  
O. Yarovoi - A. Kramarenko 07.17 22:40 3 - 1  
O. Yarovoi - A. Reva 07.17 20:50 3 - 0  
P. Cherednichenko - D. Derevinskyi 07.17 09:40 2 - 3  
P. Cherednichenko - I. Kuznetsov 07.17 12:00 3 - 0  
P. Cherednichenko - R. Onischenko 07.17 07:55 3 - 1  
P. Chyzh - I. Demchuk 07.17 18:15 0 - 3  
P. Chyzh - I. Krivoy 07.17 15:55 0 - 3  
P. Vasylchuk - O. Shchytka 07.17 00:35 1 - 3  
R. Dereha - P. Kolesnik 07.17 18:00 3 - 2  
R. Dereha - V. Ivanchatenko 07.17 12:45 3 - 2  
R. Dereha - V. Naku 07.17 08:05 1 - 3  
R. Vakarash - N. Sidorak 07.17 14:50 0 - 3  
R. Vakarash - O. Tkachuk 07.17 16:35 1 - 3  
R. Vakarash - Y. Kolos 07.17 18:55 0 - 3  
S. Filatov - D. Dubrovin 07.17 16:05 3 - 0  
S. Filatov - H. Yakovliev 07.17 11:20 0 - 3  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 07.17 17:25 1 - 3  
S. Pokydko - P. Kolesnik 07.17 08:40 3 - 2  
S. Pokydko - R. Dereha 07.17 13:55 1 - 3  
S. Pokydko - V. Ivanchatenko 07.17 10:25 2 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 07.17 15:40 0 - 3  
S. Pokydko - V. Naku 07.17 12:10 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Dubrovin 07.17 10:50 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Simonchuk 07.17 15:30 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - H. Yakovliev 07.17 09:40 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - N. Mosiuk 07.17 14:20 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - S. Filatov 07.17 12:00 1 - 3  
V. Ivanchatenko - P. Kolesnik 07.17 16:50 3 - 1  
V. Ivasiv - A. Vadanuk 07.17 10:10 3 - 1  
V. Ivasiv - I. Petryshyn 07.17 12:30 3 - 2  
V. Ivasiv - I. Tymchyshyn 07.17 11:20 3 - 2  
V. Ivasiv - P. Tsolik 07.17 09:00 3 - 0  
V. Kazmirchuk - M. Sokur 07.17 10:30 3 - 0  
V. Kazmirchuk - M. Uchen 07.17 08:10 0 - 3  
V. Komar - P. Kolesnik 07.17 13:20 0 - 3  
V. Komar - R. Dereha 07.17 09:50 2 - 3  
V. Komar - V. Ivanchatenko 07.17 07:30 3 - 2  
V. Komar - V. Naku 07.17 14:30 2 - 3  
V. Kotov - I. Kundeus 07.17 22:45 3 - 1  
V. Malashevsky - I. Kundeus 07.17 23:45 1 - 3  
V. Naku - P. Kolesnik 07.17 11:00 3 - 1  
V. Naku - V. Ivanchatenko 07.17 18:35 1 - 3  
V. Nechyporuk - A. Kotik 07.17 13:00 0 - 3  
V. Nechyporuk - D. Vahta 07.17 11:15 3 - 2  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 07.17 14:10 1 - 3  
V. Paukov - A. Nesterenko 07.17 11:45 3 - 2  
V. Paukov - D. Belanchik 07.17 09:25 3 - 2  
V. Paukov - D. Gabrelyan 07.17 07:40 2 - 3  
V. Solovey - D. Derevinskyi 07.17 11:25 2 - 3  
V. Solovey - I. Kuznetsov 07.17 10:15 3 - 1  
V. Solovey - P. Cherednichenko 07.17 12:35 3 - 2  
V. Solovey - R. Onischenko 07.17 09:05 3 - 0  
V. Trachuk - I. Demchuk 07.17 16:30 0 - 3  
V. Trachuk - I. Krivoy 07.17 17:40 2 - 3  
V. Trachuk - M. Treschetka 07.17 20:00 3 - 0  
V. Trachuk - P. Chyzh 07.17 18:50 1 - 3  
V. Tuchkevych - A. Kuharchuk 07.17 02:15 1 - 3  
V. Tuchkevych - Ale. Medvedev 07.17 00:15 3 - 2  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 07.17 22:35 2 - 3  
Y. Ivanica - A. Kramarenko 07.17 22:00 3 - 0  
Y. Ivanica - A. Reva 07.17 21:25 3 - 1  
Y. Ivanica - O. Yarovoi 07.17 23:10 3 - 1  
Y. Kolos - N. Sidorak 07.17 20:05 3 - 1  
Y. Vorsulyak - N. Sidorak 07.17 16:00 0 - 3  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 07.17 18:20 3 - 1  
Y. Vorsulyak - R. Vakarash 07.17 19:30 2 - 3  
Y. Vorsulyak - Y. Kolos 07.17 17:10 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - J. Valenta 07.17 09:15 3 - 1  
D. Prokopcov - Petr David 07.17 10:30 3 - 2  
D. Prokopcov - T. Koldas 07.17 11:45 3 - 0  
D. Reitspies - J. Valenta 07.17 10:55 3 - 0  
F. Cernota - M. Blinka 07.17 10:05 2 - 3  
F. Cernota - T. Koldas 07.17 08:25 0 - 3  
M. Blinka - D. Reitspies 07.17 08:50 0 - 3  
P. Husnik - M. Blinka 07.17 11:20 2 - 3  
P. Husnik - Petr David 07.17 08:00 2 - 3  
P. Husnik - T. Koldas 07.17 09:40 3 - 2  
Petr David - J. Valenta 07.17 12:10 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Elkhov - O. Pavlyuk 07.17 14:15 2 - 3  
A. Elkhov - R. Tsubera 07.17 17:45 0 - 3  
A. Fedorchenko - R. Cherevko 07.17 10:30 3 - 1  
A. Fedorchenko - R. Malinka 07.17 09:30 3 - 2  
A. Goloveshkin - E. Yunusov 07.17 23:40 1 - 3  
A. Ivashkin - A. Krutko 07.17 15:00 3 - 1  
A. Ivashkin - D. Aseev 07.17 14:00 3 - 1  
A. Ivashkin - M. Zholubak 07.17 16:00 3 - 1  
A. Khimenko - Lev. Kuzyo 07.17 19:00 0 - 3  
A. Khimenko - Tym. Turchenko 07.17 17:30 3 - 2  
A. Krutko - D. Aseev 07.17 16:30 2 - 3  
A. Mashtakov - A. Goloveshkin 07.17 21:55 1 - 3  
A. Mashtakov - D. Reznichenko 07.17 23:05 1 - 3  
A. Mashtakov - E. Yunusov 07.17 20:45 3 - 1  
A. Panyushkin - D. Kebalo 07.17 20:15 1 - 3  
A. Panyushkin - O. Pavlyuk 07.17 16:45 2 - 3  
A. Shapoval - G. Morgun 07.17 08:15 1 - 3  
A. Shapoval - V. Smetenko 07.17 09:15 3 - 2  
D. Kebalo - M. Varchenko 07.17 18:45 3 - 0  
D. Kebalo - R. Tsubera 07.17 15:15 3 - 0  
D. Reznichenko - A. Goloveshkin 07.17 21:20 1 - 3  
D. Reznichenko - E. Yunusov 07.17 22:30 1 - 3  
G. Morgun - V. Smetenko 07.17 10:15 1 - 3  
I. Kutniy - R. Pirvelli 07.17 20:00 3 - 1  
I. Kutniy - V. Sazhnev 07.17 16:30 0 - 3  
Lev. Kuzyo - I. Kutniy 07.17 16:00 3 - 2  
Lev. Kuzyo - Tym. Turchenko 07.17 19:30 3 - 2  
Lev. Kuzyo - V. Burylov 07.17 17:30 3 - 0  
Lev. Kuzyo - V. Sazhnev 07.17 14:00 3 - 2  
M. Varchenko - A. Elkhov 07.17 14:45 3 - 0  
M. Varchenko - A. Panyushkin 07.17 18:15 3 - 2  
M. Zholubak - A. Krutko 07.17 14:30 3 - 2  
M. Zholubak - D. Aseev 07.17 15:30 1 - 3  
O. Naplokov - A. Elkhov 07.17 19:15 3 - 1  
O. Naplokov - D. Kebalo 07.17 15:45 3 - 1  
O. Pavlyuk - M. Varchenko 07.17 16:15 3 - 1  
O. Pavlyuk - O. Naplokov 07.17 19:45 3 - 0  
P. Plyushch - R. Yushko 07.17 23:55 3 - 1  
R. Malinka - R. Cherevko 07.17 11:30 3 - 2  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 07.17 17:00 3 - 2  
R. Pirvelli - S. Zemyancev 07.17 18:30 0 - 3  
R. Pirvelli - Tym. Turchenko 07.17 13:30 2 - 3  
R. Pirvelli - V. Burylov 07.17 15:00 3 - 0  
R. Tsubera - A. Panyushkin 07.17 13:45 0 - 3  
R. Tsubera - O. Naplokov 07.17 17:15 0 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Shapoval 07.17 09:45 3 - 0  
S. Vavrenyuk - G. Morgun 07.17 08:45 3 - 1  
S. Vavrenyuk - V. Smetenko 07.17 07:45 2 - 3  
S. Zemyancev - I. Kutniy 07.17 18:00 3 - 1  
S. Zemyancev - Lev. Kuzyo 07.17 14:30 1 - 3  
S. Zemyancev - V. Burylov 07.17 20:00 1 - 3  
Tym. Turchenko - I. Kutniy 07.17 18:30 2 - 3  
Tym. Turchenko - S. Zemyancev 07.17 16:30 2 - 3  
Tym. Turchenko - V. Sazhnev 07.17 14:30 1 - 3  
V. Burylov - A. Khimenko 07.17 17:00 1 - 3  
V. Burylov - I. Kutniy 07.17 13:30 3 - 1  
V. Burylov - Tym. Turchenko 07.17 15:30 2 - 3  
V. Burylov - V. Sazhnev 07.17 19:00 0 - 3  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 07.17 01:05 3 - 1  
V. Gaynyuk - Vit. Gusev 07.17 01:40 3 - 1  
V. Kobets - P. Plyushch 07.17 22:10 1 - 3  
V. Kobets - R. Yushko 07.17 21:00 3 - 2  
V. Kobets - Vit. Gusev 07.17 23:20 0 - 3  
V. Sazhnev - A. Khimenko 07.17 19:30 3 - 0  
V. Sazhnev - R. Pirvelli 07.17 18:00 1 - 3  
V. Sazhnev - S. Zemyancev 07.17 16:00 1 - 3  
Vit. Gusev - P. Plyushch 07.17 21:35 3 - 1  
Vit. Gusev - R. Yushko 07.17 22:45 2 - 3  
Yev. Masko - R. Cherevko 07.17 09:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavelya - I. Agalakova 07.17 08:30 0 - 3  
A. Gavelya - V. Anarmetova 07.17 07:30 3 - 2  
A. Helshtein - A. Gavelya 07.17 09:00 3 - 2  
A. Helshtein - I. Agalakova 07.17 07:00 3 - 2  
A. Helshtein - V. Anarmetova 07.17 08:00 1 - 3  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 07.17 09:00 1 - 3  
M. Dotsenko - Yul. Orobinskaya 07.17 08:00 3 - 1  
N. But - M. Dotsenko 07.17 09:30 2 - 3  
N. But - Y. Emelyanenko 07.17 07:30 0 - 3  
N. But - Yul. Orobinskaya 07.17 08:30 3 - 0  
V. Anarmetova - I. Agalakova 07.17 09:30 0 - 3  
Yul. Orobinskaya - Y. Emelyanenko 07.17 10:00 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Western Bulldogs 07.17 11:50 51 - 93  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 07.17 11:30 4 - 2  
LG Twins - Hanwha Eagles 07.17 11:30 8 - 0  
NC Dinos - KT Wiz 07.17 11:30 3 - 3  
Samsung Lions - Lotte Giants 07.17 11:30 15 - 10  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 07.17 11:30 12 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 07.17 11:00 4 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 07.17 11:00 9 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 07.17 11:00 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 07.17 11:00 7 - 4  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 07.17 11:00 1 - 9  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.17 11:00 2 - 10  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.17 12:50 3 - 10  
Gorjacsije - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.17 01:50 3 - 2  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.17 14:50 6 - 2  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 07.17 16:50 4 - 1  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.17 17:50 4 - 3  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.17 13:50 1 - 4  
Ljutyije Vepri - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.17 03:50 8 - 6  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.17 00:50 3 - 7  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.17 15:50 1 - 6  
Zvukovaja Ataka - Gorjacsije (3x10 perc) 07.17 03:50 8 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.17 09:30 4 - 3  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.17 08:20 3 - 3  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 07.17 00:05 5 - 2  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 07.17 21:55 5 - 2  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.17 23:05 5 - 4  
Ice Gang - Hammers (3x10 perc) 07.17 18:50 5 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.17 06:00 3 - 2  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.17 07:10 3 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.17 11:50 3 - 1  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.17 10:40 2 - 3  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.17 19:50 1 - 3  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 07.17 20:55 4 - 3  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil (1.m.) 07.17 14:00 80 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shanghai Sharks 07.17 09:30 90 - 97  
Liaoning - Fujian 07.17 14:00 121 - 101  
Nanjing Tongxi - Jilin 07.17 13:35 111 - 95  
Qingdao - Beijing Royal Fighters 07.17 10:00 95 - 91  
Shandong - Xinjiang 07.17 06:00 94 - 107  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - West Bromwich 07.17 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Halifax 07.17 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Wellington Phoenix 07.17 11:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Montana 07.17 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Paraibano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Campinense PB 07.17 01:15 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Vlasim 07.17 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nordsjaelland 07.17 19:00 6 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Belsina Bobrujszk 07.17 19:00 2 - 1  
Szluck - Isloch Minszk 07.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Monaco 07.17 18:30 0 - 2  
Chivas Guadalajara - América 07.17 04:00 4 - 3  
Paris SG - Waasland Beveren 07.17 19:00    
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PIF Pargas - KaaPo Kaarina 07.17 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kuopio PS 07.17 17:30 0 - 0  
Inter Turku - Helsinki JK 07.17 17:30 1 - 0  
Rovaniemi PS - Haka 07.17 17:30 2 - 2  
Seinäjoen JK - Mariehamn 07.17 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - PK-35 Helsinki 07.17 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 07.17 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Shahin Bushehr 07.17 18:00 4 - 2  
Nassaji Mazandaran - Naft Masjed Soleyman 07.17 18:30 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Shahr Khodro Mashhad 07.17 18:00 2 - 1  
Saipa Karaj - Paykan 07.17 18:30 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal Tehran 07.17 18:30 0 - 2  
Tractor Tabriz - Sepahan 07.17 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Fram 07.17 21:15 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Keflavik 07.17 21:15 0 - 4  
Vikingur Olafsvik - Afturelding 07.17 21:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Dalvik/Reynir 07.17 21:15 1 - 0  
IR Reykjavik - Njardvik 07.17 21:15 1 - 1  
KF Fjallabyggdar - Haukar 07.17 21:15 0 - 3  
Throttur Vogar - Selfoss 07.17 21:15 1 - 0  
Vidir Gardur - Kari Akranes 07.17 21:15 0 - 5  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - HK Kopavogs 07.17 22:00 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wigry Suwalki 07.17 20:10 4 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec 07.17 17:40 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 07.17 19:00 1 - 2  
Valmiera - Daugavpils 07.17 19:00 3 - 0  
Ventspils - METTA/LU 07.17 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Jonava 07.17 17:00 2 - 2  
Nevezis Kedainiai - FA Siauliai 07.17 16:30 2 - 0  
Panevezys 2 - Zalgiris Vilnius 2 07.17 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (MLS, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Toronto FC 07.17 02:00 3 - 4  
Labdarúgás (MLS, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York RB 07.17 04:30 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Codru Lozova 07.17 17:00 7 - 0  
Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau 07.17 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - LSK Kvinner 07.17 19:45 1 - 5  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Eastern Metrostars - Adelaide Croatia Raiders 07.17 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Ascoli 07.17 21:00 1 - 2  
Crotone - Salernitana 07.17 21:00 1 - 1  
Empoli - Entella 07.17 21:00 2 - 4  
Juve Stabia - Chievo 07.17 21:00 3 - 2  
Perugia - Cremonese 07.17 21:00 0 - 0  
Pescara - Frosinone 07.17 18:45 1 - 1  
Pisa - Trapani 07.17 21:00 3 - 2  
Pordenone - Cosenza 07.17 21:00 1 - 2  
Spezia - Venezia 07.17 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Carrarese 07.17 20:45 1 - 1  
Reggio Audace - Novara 07.17 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - FC Juniors OÖ 07.17 18:30 8 - 2  
BW Linz - Amstetten 07.17 18:30    
Kapfenberg - Austria Lustenau 07.17 18:30 0 - 6  
Ried - Wacker Innsbruck 07.17 20:25 4 - 3  
Vorwärts Steyr - Lafnitz 07.17 20:25 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Watford 07.17 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Voluntari 07.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu 07.17 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zaragoza 07.17 21:00 4 - 1  
Fuenlabrada - Elche 07.17 21:00 3 - 1  
Girona - Cadiz 07.17 21:00 2 - 1  
Huesca - Numancia 07.17 21:00 3 - 0  
Malaga - Alcorcon 07.17 21:00 2 - 0  
Mirandes - Deportivo 07.17 21:00 1 - 0  
Oviedo - R. Santander 07.17 21:00 1 - 0  
Ponferradina - Almería 07.17 21:00 2 - 1  
Rayo Vallecano - Las Palmas 07.17 21:00 2 - 2  
Tenerife - Lugo 07.17 21:00 1 - 2  
UD Extremadura - Sp. Gijón 07.17 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 07.17 18:15 0 - 2  
Lausanne - Grasshoppers 07.17 20:30 1 - 0  
Schaffhausen - Kriens 07.17 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Ruzomberok 07.17 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Dubnica 07.17 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Menemen Bld. Spor - Altinordu 07.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orange County SC - Phoenix Rising 07.17 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ba Ria Vung Tau - Can Tho 07.17 12:00 1 - 1  
Fico Tay Ninh - Binh Phuoc 07.17 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Hai Phong 07.17 14:15 1 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - Quang Nam 07.17 12:00 3 - 1  
Hong Linh Ha Tinh - Ho Chi Minh FC 07.17 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Kuressaare 07.17 18:00 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 07.17 18:30 1 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Gold Coast Titans 07.17 10:00 42 - 6  
Wests Tigers - Brisbane Broncos 07.17 11:55 48 - 0  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Perth Force 07.17 11:05 31 - 24  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Payp-Pro 07.17 12:05 1 - 3  
Empire-Pro - Lions-Pro 07.17 08:20 1 - 3  
Enerdzhi-Pro - Plamya-Pro 07.17 13:50 1 - 3  
Titans-Pro - Alliance-Pro 07.17 10:05 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Elevation - Ural Academy 07.17 09:00 3 - 1  
Ural Raiders - Ural University 07.17 07:00 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Eurasia - Ural Stars 07.17 11:00 1 - 3  
Ural Red Fox - Ural Energy 07.17 13:00 2 - 3  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Muller S / Schulz S 07.17 16:10 2 - 0  
Klinke L / Ottens L - Stautz A / Welsch L 07.17 17:15 2 - 0  
Kotzan L-S / Niemczyk N - Grune A L / Hoffmann J 07.17 14:00 2 - 1  
Overlaender/Overlaender - Claassen L / Interwies N 07.17 15:05 2 - 1  
Tenisz (Aces Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - T. Haas 07.17 15:00 0 - 2  
J. Sinner - K. Khachanov 07.17 11:30 2 - 0  
Tenisz (Aces Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - K. Bertens 07.17 19:10 2 - 0  
A. Vecic - A. Petkovic 07.17 17:45 0 - 2  
P. Kvitova - E. Svitolina 07.17 12:50 1 - 2  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zlatanovic - P. Daljev 07.17 15:30 0 - 2  
H.R. Nadaf - D. Jandric 07.17 14:00    
Luka Pavlovic - N. Cacic 07.17 16:00 0 - 2  
M. Zukas - Ale. Lazarov 07.17 14:10 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fritsche - Hazem Naw 07.17 13:00 0 - 2  
I. Sijsling - F. Broska 07.17 19:00 2 - 1  
J. Penzlin - D. Vishnick 07.17 09:00 1 - 2  
Jul. Worn - Ben. Hassan 07.17 14:05 0 - 2  
S. Fanselow - F. Nielsen 07.17 11:25 1 - 2  
S. Mortier - Con. Schmitz 07.17 16:40 0 - 2  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - T. Korpatsch 07.17 16:45 2 - 1  
A. Zaja - N.M. Schunk 07.17 10:00 2 - 0  
J. Niemeier - L. Ponomar 07.17 11:50 2 - 0  
L. Siegemund - K. Gerlach 07.17 14:30 2 - 0  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Goldhoff - J. Butsch 07.17 21:35 0 - 2  
G. Lomakin - G. Goldhoff 07.17 16:00 2 - 0  
G. Lomakin - J. Butsch 07.17 18:15 1 - 2  
L. Draxl - B. Arias 07.17 21:50 2 - 0  
T. Sonne - L. Draxl 07.17 17:00 0 - 2  
Tenisz (Liga de Tenis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - C. Taberner 07.17 19:00 1 - 2  
P. Andujar - J.A. Munar Clar 07.17 21:45 2 - 0  
P. Martinez Portero - A. Davidovich Fokina 07.17 17:00 2 - 0  
Tenisz (Liga de Tenis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carreras - A. Bolsova Zadoinov 07.17 19:40 2 - 1  
A. Lazaro Garcia - C. Bucsa 07.17 18:30 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - G. Garcia Perez 07.17 16:30 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - E. Guerrero Alvarez 07.17 16:30 2 - 1  
Tenisz (Liga Valor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - J. Barranco Cosano 07.17 14:20 0 - 2  
P. Martin Tiffon - B. Zapata Miralles 07.17 13:00 2 - 1  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zielinski - D. Michalski 07.17 14:45 0 - 2  
K. Zuk - M. Rajski 07.17 16:20 2 - 0  
W. Marek - K. Majchrzak 07.17 16:55 0 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hertel - M. Frech 07.17 14:45 0 - 2  
A. Shoshyna - M. Chwalinska 07.17 10:00 2 - 1  
K. Kawa - W. Falkowska 07.17 11:30 2 - 0  
K. Piter - J. Zawadzka 07.17 11:30 2 - 1  
Tenisz (Progress Tour Champ.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - J.A. Burrage 07.17 14:25 0 - 2  
Erin Richardson - Nell Miller 07.17 12:00 2 - 0  
Fre. Christie - K. Boulter 07.17 12:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gomez - N. Mejia 07.17 15:40 1 - 2  
Cle. Harper - A. El Mihdawy 07.17 14:00 1 - 2  
D. Popko - J. Arconada 07.17 14:00 1 - 2  
G. Brymer - R. Sarmiento 07.17 20:15 2 - 0  
Mar. Redlicki - B. Bobrov 07.17 23:10 2 - 0  
Mic. Redlicki - Cle. Harper 07.17 16:05 1 - 2  
T.D. Boyer - F. Corwin 07.17 18:00 1 - 2  
Tenisz (UTR Pro Series France,férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - S. Mansouri 07.17 10:15 2 - 0  
G. Mina - A. Dougaz 07.17 14:20 0 - 2  
M. Chazal - J. Cagnina 07.17 09:00 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pribylova - A. Albie 07.17 09:00 0 - 2  
N. Dascalu - M. Arcangioli 07.17 11:40 0 - 2  
S. Lamens - M. Leonard 07.17 13:15 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 07.17 08:10 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.17 10:10 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.17 07:30 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.17 10:50 2 - 0  
M. Nikoyan - H. Dzavaryan 07.17 08:50 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.17 09:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 07.17 12:50 1 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.17 11:30 1 - 2  
Vízilabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni 07.17 18:15 9 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdejo - Will Madera 07.17 02:00 1 - 0  

 

2020.07.16.
Asztalitenisz (Challenger Series, 29. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - Flo. Bluhm 07.16 12:30 3 - 0  
D. Cheaib - J. Schabacker 07.16 09:10 3 - 0  
E. Chtchetinine - J. Kosowski 07.16 11:10 0 - 3  
J. Folwarski - E. Chtchetinine 07.16 13:50 3 - 0  
J. Folwarski - Flo. Bluhm 07.16 10:30 0 - 3  
J. Kosowski - D. Gorak 07.16 14:30 1 - 3  
J. Schabacker - D. Gorak 07.16 11:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - Y. Merkushin 07.16 11:00 3 - 2  
A. Akekseev - N. Artamonov 07.16 17:00 3 - 1  
A. Akekseev - O. Belugin 07.16 15:30 2 - 3  
A. Chentsov - A. Innazarov 07.16 20:45 3 - 0  
A. Chentsov - P. Pinkovskii 07.16 18:45 3 - 0  
A. Chumak - A. Afanasiyev 07.16 12:30 3 - 1  
A. Chumak - A. Potapkov 07.16 10:30 3 - 2  
A. Ilin - V. Beliakov 07.16 21:00 3 - 0  
A. Ilin - V. Zhulyabin 07.16 19:30 0 - 3  
A. Innazarov - S. Korolev 07.16 19:15 1 - 3  
A. Komarov - I. Abelmasov 07.16 16:45 3 - 0  
A. Komarov - I. Abelmasov 07.16 17:45 3 - 2  
A. Komarov - P. Semeshin 07.16 14:45 0 - 3  
A. Ovchinnikov - Ser. Morozov 07.16 12:15 2 - 3  
A. Potapkov - A. Afanasiyev 07.16 11:30 3 - 2  
A. Potapkov - Y. Merkushin 07.16 13:00 1 - 3  
A. Sirotkin - I. Coldatov 07.16 23:15 3 - 2  
B. Grebenyuk - S. Vakar 07.16 19:15 0 - 3  
D. Sayanov - E. Glazun 07.16 10:45 0 - 3  
D. Sayanov - T. Turabekov 07.16 12:45 1 - 3  
E. Glazun - N. Zhurba 07.16 23:00 3 - 1  
E. Glazun - S. Ogay 07.16 13:15 3 - 0  
E. Glazun - S. Ogay 07.16 14:15 3 - 1  
E. Glazun - T. Turabekov 07.16 11:45 3 - 0  
E. Ilyukhin - S. Ogay 07.16 22:30 3 - 1  
E. Masokin - I. Korogodsky 07.16 22:45 2 - 3  
E. Mishutin - B. Grebenyuk 07.16 19:45 2 - 3  
E. Mishutin - S. Vakar 07.16 21:15 1 - 3  
G. Karpovkin - A. Akekseev 07.16 14:30 1 - 3  
G. Karpovkin - O. Belugin 07.16 16:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - A. Ovchinnikov 07.16 11:15 0 - 3  
I. Abelmasov - S. Bychkov 07.16 15:15 2 - 3  
I. Korogodsky - V. Marshalov 07.16 23:45 0 - 3  
I. Sergeevich - M. Kovalev 07.16 16:45 3 - 2  
I. Sergeevich - R. Alov 07.16 14:45 0 - 3  
M. Kovalev - S. Lanovenko 07.16 15:15 3 - 2  
N. Artamonov - G. Karpovkin 07.16 16:00 3 - 1  
O. Belugin - N. Artamonov 07.16 15:00 1 - 3  
O. Pronin - S. Bychkov 07.16 23:45 1 - 3  
O. Suharkov - A. Ovchinnikov 07.16 13:15 3 - 2  
O. Suharkov - G.V. Vahnin 07.16 11:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - A. Innazarov 07.16 19:45 3 - 2  
P. Pinkovskii - A. Innazarov 07.16 21:45 1 - 3  
P. Pinkovskii - S. Korolev 07.16 21:15 0 - 3  
P. Semeshin - I. Abelmasov 07.16 15:45 3 - 1  
P. Semeshin - S. Bychkov 07.16 17:15 0 - 3  
P. Ziuzikov - V. Nemashkalo 07.16 23:15 3 - 0  
R. Alov - M. Kovalev 07.16 15:45 2 - 3  
R. Alov - S. Lanovenko 07.16 17:15 1 - 3  
S. Bychkov - A. Komarov 07.16 16:15 3 - 0  
S. Bychkov - P. Semeshin 07.16 18:15 3 - 1  
S. Korolev - A. Chentsov 07.16 20:15 2 - 3  
S. Lanovenko - I. Sergeevich 07.16 16:15 3 - 1  
S. Myagkov - O. Pronin 07.16 22:45 3 - 1  
S. Ogay - D. Ignatiev 07.16 23:30 1 - 3  
S. Ogay - D. Sayanov 07.16 12:15 3 - 2  
S. Tsvetkov - B. Grebenyuk 07.16 20:45 0 - 3  
S. Tsvetkov - E. Mishutin 07.16 18:45 3 - 0  
S. Vakar - S. Tsvetkov 07.16 20:15 1 - 3  
Ser. Morozov - G.V. Vahnin 07.16 12:45 0 - 3  
Ser. Morozov - O. Suharkov 07.16 10:45 2 - 3  
T. Turabekov - D. Sayanov 07.16 13:45 3 - 0  
T. Turabekov - S. Ogay 07.16 11:15 1 - 3  
V. Beliakov - V. Kasatkin 07.16 20:00 1 - 3  
V. Kasatkin - A. Ilin 07.16 18:30 2 - 3  
V. Kasatkin - V. Zhulyabin 07.16 20:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - V. Beliakov 07.16 19:00 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Chumak 07.16 12:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chepurnyi - K. Moroz 07.16 12:35 2 - 3  
A. Droshchynskyi - A. Zayets 07.16 16:45 1 - 3  
A. Droshchynskyi - V. Merzlikin 07.16 21:45 3 - 2  
A. Fedorchenko - Yev. Masko 07.16 13:25 1 - 3  
A. Krasutskyi - Y. Skorobahatyi 07.16 13:20 2 - 3  
A. Levshin - A. Lukatsky 07.16 18:50 0 - 3  
A. Levshin - N. Korniyenko 07.16 20:50 2 - 3  
A. Lukatsky - N. Korniyenko 07.16 22:20 0 - 3  
A. Matiushenko - S. Tkachev 07.16 20:05 0 - 3  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 07.16 11:25 3 - 0  
A. Yolkin - R. Malinka 07.16 08:55 3 - 1  
A. Yolkin - Yev. Masko 07.16 14:25 0 - 3  
Ana. Nazarov - O. Alieksieev 07.16 15:10 3 - 1  
Ana. Nazarov - S. Kosarev 07.16 17:10 1 - 3  
Ana. Nazarov - V. Ishchuk 07.16 18:40 3 - 1  
Ana. Nazarov - Y. Petrushenko 07.16 19:40 3 - 0  
And. Kurtenko - A. Krasutskyi 07.16 09:20 0 - 3  
And. Kurtenko - D. Smirnov 07.16 12:20 2 - 3  
And. Kurtenko - V. Kolesnykov 07.16 13:50 1 - 3  
And. Kurtenko - Y. Kokunin 07.16 10:50 3 - 0  
And. Kurtenko - Y. Skorobahatyi 07.16 07:50 0 - 3  
B. Havryliuk - E. Kovpak 07.16 08:10 3 - 1  
B. Havryliuk - V. Bereza 07.16 10:40 2 - 3  
B. Havryliuk - Y. Tkachenko 07.16 13:40 3 - 1  
B. Kostuk - Ana. Nazarov 07.16 20:40 3 - 0  
B. Kostuk - O. Alieksieev 07.16 16:10 3 - 2  
B. Kostuk - S. Kosarev 07.16 19:10 1 - 3  
B. Kostuk - V. Ishchuk 07.16 14:40 1 - 3  
B. Kostuk - Y. Petrushenko 07.16 17:40 3 - 0  
D. Bortsov - M. Marchuk 07.16 15:25 0 - 3  
D. Bortsov - R. Rybalka 07.16 18:25 0 - 3  
D. Bortsov - S. Khandetsky 07.16 19:55 2 - 3  
D. Bortsov - Vla. Litvinov 07.16 16:55 3 - 2  
D. Smirnov - A. Krasutskyi 07.16 11:20 1 - 3  
D. Smirnov - Y. Kokunin 07.16 08:50 0 - 3  
D. Smirnov - Y. Skorobahatyi 07.16 14:20 2 - 3  
E. Kovpak - V. Bereza 07.16 14:10 3 - 0  
E. Kovpak - Y. Tkachenko 07.16 09:10 0 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 07.16 09:25 3 - 2  
K. Kirsanov - A. Yolkin 07.16 12:25 2 - 3  
K. Kirsanov - R. Cherevko 07.16 13:55 1 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 07.16 10:55 1 - 3  
K. Kirsanov - Yev. Masko 07.16 07:55 1 - 3  
Lev. Kuzyo - A. Chepurnyi 07.16 08:35 3 - 1  
Lev. Kuzyo - M. Cherepnin 07.16 11:35 3 - 0  
Lev. Kuzyo - O. Dukhovenko 07.16 13:05 3 - 1  
Lev. Kuzyo - P. Babenko 07.16 10:05 1 - 3  
M. Cherepnin - A. Chepurnyi 07.16 10:35 2 - 3  
M. Cherepnin - K. Moroz 07.16 13:35 0 - 3  
M. Cherepnin - P. Babenko 07.16 08:05 2 - 3  
M. Shulepov - A. Levshin 07.16 21:50 0 - 3  
M. Shulepov - A. Lukatsky 07.16 20:20 1 - 3  
M. Shulepov - N. Korniyenko 07.16 19:20 1 - 3  
M. Shulepov - Vlad. Klim 07.16 22:50 3 - 2  
O. Alieksieev - V. Ishchuk 07.16 20:10 0 - 3  
O. Dukhovenko - A. Chepurnyi 07.16 07:35 2 - 3  
O. Dukhovenko - K. Moroz 07.16 11:05 3 - 0  
O. Dukhovenko - M. Cherepnin 07.16 09:35 3 - 1  
O. Dukhovenko - P. Babenko 07.16 12:05 3 - 2  
P. Babenko - A. Chepurnyi 07.16 14:05 1 - 3  
P. Babenko - K. Moroz 07.16 09:05 1 - 3  
R. Cherevko - A. Fedorchenko 07.16 08:25 0 - 3  
R. Cherevko - A. Yolkin 07.16 10:25 3 - 0  
R. Cherevko - R. Malinka 07.16 12:55 3 - 2  
R. Cherevko - Yev. Masko 07.16 11:55 3 - 2  
R. Malinka - A. Fedorchenko 07.16 14:55 0 - 3  
R. Malinka - Yev. Masko 07.16 09:55 3 - 2  
R. Markevich - A. Droshchynskyi 07.16 19:45 3 - 0  
R. Markevich - A. Zayets 07.16 18:45 3 - 1  
R. Markevich - V. Merzlikin 07.16 15:15 3 - 2  
R. Markevich - Y. Shmyndra 07.16 17:15 1 - 3  
R. Pomin - B. Havryliuk 07.16 11:40 0 - 3  
R. Pomin - E. Kovpak 07.16 10:10 1 - 3  
R. Pomin - V. Bereza 07.16 08:40 2 - 3  
R. Pomin - V. Kondratenko 07.16 13:10 2 - 3  
R. Pomin - Y. Tkachenko 07.16 07:10 0 - 3  
R. Rybalka - M. Marchuk 07.16 17:25 2 - 3  
R. Rybalka - Vla. Litvinov 07.16 22:25 3 - 2  
Rom. Makarenko - A. Matiushenko 07.16 16:05 0 - 3  
Rom. Makarenko - S. Tkachev 07.16 14:35 1 - 3  
Rom. Makarenko - T. Karchevskiy 07.16 17:35 3 - 1  
Rom. Makarenko - V. Kurchitsky 07.16 20:35 3 - 1  
Rom. Makarenko - Y. Kurischenko 07.16 19:05 1 - 3  
S. Khandetsky - M. Marchuk 07.16 21:55 1 - 3  
S. Khandetsky - R. Rybalka 07.16 16:25 2 - 3  
S. Khandetsky - Vla. Litvinov 07.16 18:55 3 - 1  
S. Kosarev - O. Alieksieev 07.16 18:10 2 - 3  
S. Kosarev - V. Ishchuk 07.16 21:10 2 - 3  
S. Kosarev - Y. Petrushenko 07.16 15:40 3 - 0  
T. Karchevskiy - A. Matiushenko 07.16 21:35 1 - 3  
T. Karchevskiy - S. Tkachev 07.16 16:35 1 - 3  
V. Bereza - Y. Tkachenko 07.16 12:40 1 - 3  
V. Evtodiy - A. Droshchynskyi 07.16 17:45 3 - 1  
V. Evtodiy - A. Zayets 07.16 14:45 0 - 3  
V. Evtodiy - R. Markevich 07.16 20:45 3 - 0  
V. Evtodiy - V. Merzlikin 07.16 16:15 1 - 3  
V. Evtodiy - Y. Shmyndra 07.16 19:15 0 - 3  
V. Kolesnykov - A. Krasutskyi 07.16 08:20 2 - 3  
V. Kolesnykov - D. Smirnov 07.16 10:20 3 - 0  
V. Kolesnykov - Y. Kokunin 07.16 12:50 3 - 1  
V. Kolesnykov - Y. Skorobahatyi 07.16 11:50 3 - 2  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 07.16 09:40 2 - 3  
V. Kondratenko - E. Kovpak 07.16 12:10 1 - 3  
V. Kondratenko - V. Bereza 07.16 07:40 1 - 3  
V. Kondratenko - Y. Tkachenko 07.16 11:10 0 - 3  
V. Kurchitsky - A. Matiushenko 07.16 15:05 2 - 3  
V. Kurchitsky - S. Tkachev 07.16 18:35 3 - 1  
V. Kurchitsky - T. Karchevskiy 07.16 19:35 2 - 3  
V. Kurchitsky - Y. Kurischenko 07.16 17:05 3 - 2  
V. Merzlikin - A. Zayets 07.16 20:15 0 - 3  
Vla. Litvinov - M. Marchuk 07.16 20:55 2 - 3  
Vlad. Klim - A. Levshin 07.16 19:50 2 - 3  
Vlad. Klim - A. Lukatsky 07.16 21:20 3 - 2  
Vlad. Klim - N. Korniyenko 07.16 18:20 0 - 3  
Y. Kokunin - A. Krasutskyi 07.16 14:50 0 - 3  
Y. Kokunin - Y. Skorobahatyi 07.16 09:50 1 - 3  
Y. Kurischenko - A. Matiushenko 07.16 18:05 3 - 1  
Y. Kurischenko - S. Tkachev 07.16 21:05 3 - 1  
Y. Kurischenko - T. Karchevskiy 07.16 15:35 3 - 2  
Y. Petrushenko - O. Alieksieev 07.16 21:40 3 - 2  
Y. Petrushenko - V. Ishchuk 07.16 16:40 3 - 2  
Y. Shmyndra - A. Droshchynskyi 07.16 15:45 3 - 0  
Y. Shmyndra - A. Zayets 07.16 21:15 3 - 2  
Y. Shmyndra - V. Merzlikin 07.16 18:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - G. Farladanska 07.16 18:30 3 - 2  
Ana. Kozak - O. Yureneva 07.16 09:30 2 - 3  
Ana. Kozak - S. Yureneva 07.16 07:30 0 - 3  
Ana. Kozak - V. Ivakhiv 07.16 11:00 2 - 3  
Ana. Kozak - Yana Mikhailik 07.16 12:00 3 - 1  
Anz. Sydorko - A. Trofimova 07.16 07:15 0 - 3  
Anz. Sydorko - N. Kovtun 07.16 11:45 0 - 3  
Anz. Sydorko - O. Kurpa 07.16 13:15 2 - 3  
Anz. Sydorko - P. Nerush 07.16 10:15 3 - 1  
Anz. Sydorko - S. Tsoma 07.16 08:45 3 - 2  
I. Motsyk - A. Mydvetskaya 07.16 17:30 3 - 0  
I. Motsyk - G. Farladanska 07.16 14:30 3 - 0  
I. Motsyk - V. Stepanovskaya 07.16 16:00 3 - 0  
J. Trigub - Ana. Kozak 07.16 13:00 3 - 2  
J. Trigub - O. Yureneva 07.16 11:30 2 - 3  
J. Trigub - S. Yureneva 07.16 08:30 2 - 3  
J. Trigub - Yana Mikhailik 07.16 10:00 3 - 2  
N. Kovtun - A. Trofimova 07.16 13:45 3 - 2  
N. Kovtun - P. Nerush 07.16 08:15 3 - 1  
N. Kovtun - S. Tsoma 07.16 10:45 3 - 1  
O. Kurpa - A. Trofimova 07.16 11:15 3 - 0  
O. Kurpa - N. Kovtun 07.16 09:45 3 - 1  
O. Kurpa - P. Nerush 07.16 12:15 3 - 2  
O. Kurpa - S. Tsoma 07.16 07:45 0 - 3  
O. Yureneva - S. Yureneva 07.16 10:30 1 - 3  
O. Yureneva - V. Ivakhiv 07.16 13:30 2 - 3  
O. Yureneva - Yana Mikhailik 07.16 08:00 0 - 3  
P. Nerush - A. Trofimova 07.16 09:15 3 - 2  
P. Nerush - S. Tsoma 07.16 14:15 3 - 1  
S. Tsoma - A. Trofimova 07.16 12:45 2 - 3  
S. Yureneva - V. Ivakhiv 07.16 12:30 3 - 2  
V. Stepanovskaya - A. Mydvetskaya 07.16 15:00 1 - 3  
V. Stepanovskaya - G. Farladanska 07.16 17:00 3 - 1  
Ver. Gud - A. Mydvetskaya 07.16 16:30 3 - 1  
Ver. Gud - G. Farladanska 07.16 15:30 3 - 0  
Ver. Gud - I. Motsyk 07.16 19:00 1 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 07.16 18:00 3 - 0  
Yana Mikhailik - S. Yureneva 07.16 14:00 3 - 1  
Yana Mikhailik - V. Ivakhiv 07.16 09:00 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Gordiy 07.16 16:00 1 - 3  
A. Baklykov - V. Tatarinov 07.16 20:05 3 - 1  
A. Borysov - O. Shchytka 07.16 22:35 3 - 0  
A. Chermensky - A. Shkurupii 07.16 14:25 0 - 3  
A. Chermensky - D. Pesternikov 07.16 08:00 3 - 1  
A. Chermensky - Ole. Kovalov 07.16 10:55 3 - 1  
A. Gaponov - A. Baklykov 07.16 14:50 2 - 3  
A. Gaponov - A. Gordiy 07.16 19:30 3 - 2  
A. Gaponov - V. Plishilo 07.16 16:35 3 - 2  
A. Gaponov - V. Tatarinov 07.16 18:55 3 - 0  
A. Gordiy - V. Plishilo 07.16 18:20 0 - 3  
A. Gordiy - V. Tatarinov 07.16 17:10 3 - 0  
A. Kotik - D. Vahta 07.16 13:35 3 - 0  
A. Kotik - V. Nechyporuk 07.16 08:55 2 - 3  
A. Molochko - O. Belskyi 07.16 11:40 0 - 3  
A. Molochko - V. Kushnyr 07.16 07:35 2 - 3  
A. Molochko - V. Verbyany 07.16 09:20 3 - 1  
A. Reva - A. Brezitskiy 07.16 19:40 3 - 2  
A. Reva - M. Zhuravlov 07.16 20:50 1 - 3  
A. Reva - O. Yarovoi 07.16 21:25 1 - 3  
A. Reva - Y. Ivanica 07.16 20:15 0 - 3  
A. Scherinskiy - A. Molochko 07.16 17:30 1 - 3  
A. Scherinskiy - S. Skachenko 07.16 15:10 3 - 1  
A. Shipilov - V. Aksenin 07.16 12:55 0 - 3  
A. Skyba - A. Molochko 07.16 15:45 3 - 2  
A. Skyba - A. Scherinskiy 07.16 18:05 3 - 2  
A. Skyba - D. Alekseenko 07.16 19:15 3 - 1  
A. Skyba - S. Skachenko 07.16 16:55 3 - 1  
A. Vakulin - A. Chermensky 07.16 09:45 3 - 2  
A. Vakulin - A. Shkurupii 07.16 11:30 1 - 3  
A. Vakulin - D. Pesternikov 07.16 12:40 3 - 1  
A. Vakulin - Ole. Kovalov 07.16 07:25 0 - 3  
Ale. Gorbanenko - N. Telnoy 07.16 13:10 0 - 3  
Ale. Medvedev - A. Kuharchuk 07.16 23:15 1 - 3  
D. Alekseenko - A. Molochko 07.16 14:35 0 - 3  
D. Alekseenko - A. Scherinskiy 07.16 16:20 0 - 3  
D. Alekseenko - S. Skachenko 07.16 18:40 3 - 1  
D. Baystryuchenko - A. Selin 07.16 14:30 3 - 2  
D. Baystryuchenko - D. Kryshtal 07.16 08:05 2 - 3  
D. Dubrovin - D. Simonchuk 07.16 11:25 3 - 2  
D. Dubrovin - M. Lytvynenko 07.16 10:15 3 - 2  
D. Dubrovin - N. Mosiuk 07.16 09:05 1 - 3  
D. Halai - M. Ulianchych 07.16 18:45 1 - 3  
D. Halai - Vad. Sidorenko 07.16 14:40 3 - 2  
D. Kryshtal - A. Selin 07.16 09:15 1 - 3  
D. Pesternikov - A. Shkurupii 07.16 09:10 3 - 0  
D. Pesternikov - Ole. Kovalov 07.16 15:00 3 - 1  
D. Simonchuk - M. Lytvynenko 07.16 08:30 3 - 1  
D. Simonchuk - N. Mosiuk 07.16 10:50 1 - 3  
D. Vahta - A. Kotik 07.16 08:20 0 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 07.16 10:05 3 - 1  
I. Semeniuk - R. Rybachuk 07.16 18:50 3 - 1  
I. Semeniuk - Rus. Novak 07.16 16:30 2 - 3  
I. Semeniuk - S. Berezynskyi 07.16 17:40 3 - 0  
I. Semeniuk - S. Lugovskyi 07.16 20:00 2 - 3  
I. Udod - M. Ulianchych 07.16 15:15 0 - 3  
I. Udod - Vad. Sidorenko 07.16 17:35 2 - 3  
I. Yanishevskiy - O. Shchytka 07.16 23:35 2 - 3  
M. Lytvynenko - N. Mosiuk 07.16 13:10 3 - 1  
M. Ulianchych - Vad. Sidorenko 07.16 19:55 2 - 3  
M. Zhuravlov - A. Brezitskiy 07.16 20:20 2 - 3  
M. Zhuravlov - Y. Ivanica 07.16 19:10 2 - 3  
Mak. Kolos - A. Selin 07.16 11:35 0 - 3  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 07.16 09:50 0 - 3  
Mak. Kolos - D. Kryshtal 07.16 12:45 3 - 2  
Mak. Kolos - M. Ovcharenko 07.16 07:30 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Kotik 07.16 10:40 3 - 0  
N. Gritsienko - D. Vahta 07.16 09:30 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 07.16 07:45 1 - 3  
N. Haievyi - N. Sidorak 07.16 10:45 3 - 0  
N. Haievyi - S. Maslyanka 07.16 11:20 3 - 0  
N. Sidorak - A. Zenyuk 07.16 10:10 0 - 3  
N. Sidorak - V. Zharskiy 07.16 08:25 3 - 1  
N. Zinov - D. Halai 07.16 19:20 3 - 2  
N. Zinov - I. Udod 07.16 18:10 2 - 3  
N. Zinov - M. Ulianchych 07.16 17:00 2 - 3  
N. Zinov - Vad. Sidorenko 07.16 15:50 1 - 3  
O. Belskyi - V. Kushnyr 07.16 12:50 0 - 3  
O. Shchytka - A. Borysov 07.16 00:05 3 - 2  
O. Shchytka - P. Vasylchuk 07.16 01:05 3 - 2  
O. Tkachenko - A. Molochko 07.16 12:15 3 - 0  
O. Tkachenko - O. Belskyi 07.16 09:55 3 - 1  
O. Tkachenko - V. Kushnyr 07.16 08:45 1 - 3  
O. Tkachenko - V. Verbyany 07.16 11:05 2 - 3  
O. Volynets - A. Shipilov 07.16 10:00 3 - 1  
O. Volynets - P. Pidleteichuk 07.16 12:20 0 - 3  
O. Volynets - V. Aksenin 07.16 08:50 3 - 0  
O. Yarovoi - A. Brezitskiy 07.16 19:05 1 - 3  
O. Yarovoi - M. Zhuravlov 07.16 19:45 1 - 3  
O. Yarovoi - Y. Ivanica 07.16 20:55 1 - 3  
Ole. Kovalov - A. Shkurupii 07.16 13:15 3 - 2  
Ole. Metla - A. Selin 07.16 06:55 0 - 3  
Ole. Metla - D. Baystryuchenko 07.16 12:10 0 - 3  
Ole. Metla - D. Kryshtal 07.16 10:25 0 - 3  
Ole. Metla - Mak. Kolos 07.16 13:55 1 - 3  
P. Pidleteichuk - A. Shipilov 07.16 11:45 3 - 2  
P. Pidleteichuk - V. Aksenin 07.16 07:40 3 - 2  
R. Rybachuk - Rus. Novak 07.16 18:15 3 - 2  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 07.16 15:55 0 - 3  
S. Baranovskiy - Ale. Gorbanenko 07.16 12:00 1 - 3  
S. Baranovskiy - N. Telnoy 07.16 07:55 0 - 3  
S. Baranovskiy - V. Melnik 07.16 09:40 3 - 2  
S. Berezynskyi - Rus. Novak 07.16 20:35 2 - 3  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 07.16 17:05 2 - 3  
S. Lugovskyi - Rus. Novak 07.16 15:20 3 - 2  
S. Lugovskyi - S. Berezynskyi 07.16 19:25 0 - 3  
S. Maslyanka - A. Zenyuk 07.16 07:50 1 - 3  
S. Maslyanka - N. Sidorak 07.16 09:35 1 - 3  
S. Skachenko - A. Molochko 07.16 19:50 3 - 1  
S. Tsybulin - Ale. Gorbanenko 07.16 10:15 1 - 3  
S. Tsybulin - N. Telnoy 07.16 09:05 3 - 1  
S. Tsybulin - S. Baranovskiy 07.16 12:35 3 - 1  
S. Tsybulin - V. Melnik 07.16 11:25 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - A. Chermensky 07.16 12:05 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 07.16 06:50 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - A. Vakulin 07.16 13:50 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Pesternikov 07.16 10:20 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 07.16 08:35 1 - 3  
V. Melnik - Ale. Gorbanenko 07.16 08:30 3 - 2  
V. Melnik - N. Telnoy 07.16 10:50 1 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 07.16 14:10 1 - 3  
V. Plishilo - A. Baklykov 07.16 17:45 3 - 1  
V. Plishilo - V. Tatarinov 07.16 15:25 3 - 2  
V. Verbyany - O. Belskyi 07.16 08:10 3 - 1  
V. Verbyany - V. Kushnyr 07.16 10:30 3 - 1  
Y. Ivanica - A. Brezitskiy 07.16 21:30 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 07.16 15:35 3 - 1  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 07.16 17:25 3 - 1  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 07.16 16:15 3 - 1  
M. Kurishenko - G. Telnaya 07.16 17:55 3 - 1  
M. Kurishenko - I. Aseeva 07.16 16:10 3 - 1  
M. Kurishenko - Tat. Tatianina 07.16 16:45 3 - 2  
M. Kurishenko - V. Andrushchenko 07.16 17:20 2 - 3  
Tat. Tatianina - I. Aseeva 07.16 18:00 1 - 3  
V. Andrushchenko - I. Aseeva 07.16 16:50 0 - 3  
V. Andrushchenko - Tat. Tatianina 07.16 15:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - D. Reitspies 07.16 10:05 3 - 1  
D. Prokopcov - M. Blinka 07.16 08:50 3 - 0  
F. Cernota - J. Valenta 07.16 08:00 1 - 3  
F. Cernota - P. Husnik 07.16 09:40 1 - 3  
F. Cernota - Petr David 07.16 13:25 0 - 3  
M. Blinka - J. Valenta 07.16 13:50 0 - 3  
P. Husnik - D. Prokopcov 07.16 13:00 0 - 3  
P. Husnik - J. Valenta 07.16 11:45 3 - 1  
Petr David - D. Reitspies 07.16 12:10 3 - 1  
Petr David - M. Blinka 07.16 10:55 3 - 0  
Petr David - T. Koldas 07.16 09:15 3 - 0  
T. Koldas - D. Reitspies 07.16 14:15 0 - 3  
T. Koldas - J. Valenta 07.16 10:30 3 - 0  
T. Koldas - M. Blinka 07.16 12:35 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - M. Butkov 07.16 14:30 3 - 1  
A. Borodachev - V. Zaychenko 07.16 20:00 3 - 0  
A. Borodachev - Vla. Metelskiy 07.16 18:00 3 - 0  
A. Elkhov - D. Kebalo 07.16 17:45 0 - 3  
A. Elkhov - O. Pavlyuk 07.16 14:15 1 - 3  
A. Goloveshkin - R. Lazebny 07.16 10:00 0 - 3  
A. Hrytsai - T. Bonishchuk 07.16 10:30 1 - 3  
A. Hrytsai - V. Gorchakov 07.16 09:30 1 - 3  
A. Ivashkin - A. Krutko 07.16 16:00 3 - 1  
A. Ivashkin - D. Aseev 07.16 14:00 1 - 3  
A. Ivashkin - M. Zholubak 07.16 15:00 3 - 1  
A. Naida - A. Borodachev 07.16 16:00 2 - 3  
A. Naida - R. Gnoeviy 07.16 19:30 3 - 1  
A. Naida - Ser. Kaminskiy 07.16 18:00 1 - 3  
D. Aseev - A. Krutko 07.16 15:30 2 - 3  
D. Aseev - M. Zholubak 07.16 14:30 3 - 1  
D. Kebalo - O. Naplokov 07.16 17:15 2 - 3  
D. Kebalo - R. Tsubera 07.16 13:45 3 - 1  
D. Lukander - Yur. Rybakov 07.16 23:40 1 - 3  
I. Akimov - A. Goloveshkin 07.16 08:30 1 - 3  
I. Akimov - R. Lazebny 07.16 07:30 1 - 3  
I. Akimov - V. Krokhmal 07.16 09:30 2 - 3  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 07.16 21:35 3 - 2  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 07.16 22:45 3 - 0  
I. Sukovatiy - A. Elkhov 07.16 20:15 3 - 2  
I. Sukovatiy - D. Kebalo 07.16 15:15 1 - 3  
I. Sukovatiy - M. Varchenko 07.16 18:45 3 - 0  
M. Butkov - A. Naida 07.16 14:00 0 - 3  
M. Butkov - R. Solomko 07.16 19:30 0 - 3  
M. Butkov - V. Zaychenko 07.16 17:30 1 - 3  
M. Butkov - Vla. Metelskiy 07.16 16:00 2 - 3  
M. Varchenko - A. Elkhov 07.16 14:45 3 - 2  
M. Varchenko - R. Tsubera 07.16 18:15 1 - 3  
M. Zholubak - A. Krutko 07.16 16:30 1 - 3  
O. Naplokov - A. Elkhov 07.16 19:15 3 - 2  
O. Naplokov - I. Sukovatiy 07.16 15:45 3 - 2  
O. Pavlyuk - M. Varchenko 07.16 16:15 2 - 3  
O. Pavlyuk - O. Naplokov 07.16 19:45 3 - 2  
P. Plyushch - T. Bonishchuk 07.16 09:00 1 - 3  
R. Gnoeviy - A. Borodachev 07.16 14:00 1 - 3  
R. Gnoeviy - M. Butkov 07.16 19:00 3 - 1  
R. Gnoeviy - R. Solomko 07.16 20:00 0 - 3  
R. Gnoeviy - Ser. Kaminskiy 07.16 15:30 1 - 3  
R. Solomko - A. Borodachev 07.16 16:30 3 - 1  
R. Solomko - A. Naida 07.16 14:30 3 - 0  
R. Solomko - Vla. Metelskiy 07.16 18:30 3 - 1  
R. Tsubera - O. Pavlyuk 07.16 16:45 2 - 3  
S. Krivoshey - D. Lukander 07.16 21:55 3 - 0  
S. Krivoshey - V. Boychuk 07.16 23:05 0 - 3  
S. Krivoshey - Yur. Rybakov 07.16 20:45 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - A. Borodachev 07.16 18:30 1 - 3  
Ser. Kaminskiy - M. Butkov 07.16 17:00 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - R. Solomko 07.16 13:30 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - V. Zaychenko 07.16 15:00 3 - 0  
T. Bonishchuk - V. Gorchakov 07.16 08:30 2 - 3  
V. Boychuk - D. Lukander 07.16 21:20 3 - 2  
V. Boychuk - Yur. Rybakov 07.16 22:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - Vlad. Surzhik 07.16 23:55 0 - 3  
V. Krokhmal - A. Goloveshkin 07.16 08:00 2 - 3  
V. Krokhmal - R. Lazebny 07.16 09:00 3 - 2  
V. Zaychenko - A. Naida 07.16 19:00 0 - 3  
V. Zaychenko - R. Gnoeviy 07.16 17:00 3 - 0  
V. Zaychenko - R. Solomko 07.16 15:30 3 - 2  
V. Zaychenko - Vla. Metelskiy 07.16 13:30 2 - 3  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 07.16 23:20 3 - 0  
Vit. Gusev - V. Gaynyuk 07.16 22:10 1 - 3  
Vit. Gusev - Vlad. Surzhik 07.16 21:00 0 - 3  
Vla. Metelskiy - A. Naida 07.16 16:30 2 - 3  
Vla. Metelskiy - R. Gnoeviy 07.16 15:00 2 - 3  
Vla. Metelskiy - Ser. Kaminskiy 07.16 17:30 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Grushko - A. Stefanyuk 07.16 09:30 3 - 1  
T. Yaroshenko - Vik. Zaytseva 07.16 09:15 3 - 2  
Vik. Guseva - I. Grushko 07.16 08:00 3 - 2  
Vik. Guseva - Yevg. Severina 07.16 09:00 3 - 0  
Yar. Lesnaya - Vik. Zaytseva 07.16 10:15 0 - 3  
Yevg. Severina - A. Stefanyuk 07.16 08:30 3 - 1  
Yevg. Severina - I. Grushko 07.16 07:30 3 - 2  
Yul. Orobinskaya - T. Yaroshenko 07.16 09:45 3 - 0  
Yul. Orobinskaya - Vik. Zaytseva 07.16 07:45 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Collingwood 07.16 12:10 35 - 57  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 07.16 11:30 4 - 2  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 07.16 11:30 1 - 9  
KT Wiz - Hanwha Eagles 07.16 11:30 4 - 1  
Lotte Giants - LG Twins 07.16 11:30 15 - 10  
Samsung Lions - KIA Tigers 07.16 11:30 8 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 07.16 11:00 8 - 0  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 07.16 11:00 6 - 4  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 07.16 11:00 4 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 07.16 11:00 3 - 4  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 07.16 11:00 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.16 11:00 7 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 07.16 12:35 3 - 4  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - R. Edhouse 07.16 15:05 2 - 5  
Andy Jenkins - Ste. Burton 07.16 11:55 1 - 5  
Dav. Evans - Andy Jenkins 07.16 13:35 5 - 4  
Dav. Evans - M. Webster 07.16 17:35 5 - 0  
Dav. Evans - Ste. Burton 07.16 15:30 5 - 1  
John Brown - Andy Jenkins 07.16 12:20 2 - 5  
John Brown - Dav. Evans 07.16 14:40 5 - 4  
M. Webster - Andy Jenkins 07.16 16:20 5 - 4  
M. Webster - John Brown 07.16 13:10 1 - 5  
M. Webster - R. Edhouse 07.16 17:10 0 - 5  
R. Edhouse - Dav. Evans 07.16 16:45 5 - 3  
R. Edhouse - John Brown 07.16 15:55 5 - 3  
R. Edhouse - Ste. Burton 07.16 12:45 5 - 2  
Ste. Burton - John Brown 07.16 11:30 5 - 4  
Ste. Burton - M. Webster 07.16 14:00 5 - 3  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.16 15:50 3 - 2  
Gorjacsije - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.16 03:50 5 - 7  
Gorjacsije - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.16 00:50 6 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.16 13:50 8 - 3  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.16 17:50 5 - 2  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.16 12:50 2 - 2  
Ljutyije Vepri - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.16 01:50 3 - 2  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.16 16:50 7 - 4  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.16 14:50 5 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.16 10:40 6 - 5  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.16 11:50 1 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 07.16 07:10 4 - 2  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.16 06:00 3 - 5  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.16 00:05 3 - 3  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 07.16 20:55 7 - 1  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.16 21:55 2 - 2  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 07.16 08:20 6 - 8  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.16 09:30 4 - 3  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.16 19:50 2 - 4  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 07.16 23:05 0 - 3  
Six Trolls - Hammers (3x10 perc) 07.16 18:50 3 - 0  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona (1.m.) 07.16 20:15 104 - 79  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa (1.m.) 07.16 18:20 87 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Jiangsu Dragons 07.16 09:30 107 - 100  
Shenzhen - Beijing Ducks 07.16 13:35 81 - 90  
Zhejiang Guangsha - Guangdong 07.16 14:00 97 - 104  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Huskies - Taranaki Mountainairs 07.16 07:30 83 - 83, h.u. 102 - 99  
Canterbury Rams - Otago Nuggets 07.16 09:30 74 - 75  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Barnsley 07.16 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Western Utd. 07.16 11:30    
Labdarúgás (Brazil Cearense, Serie A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Cearense CE - Pacajus 07.16 21:00 2 - 2  
Ceara - Fortaleza 07.16 03:30 1 - 2  
Labdarúgás (BrazilCarioca,SerieA,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo RJ - Fluminense RJ 07.16 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Skive 07.16 18:30 0 - 2  
Naestved - Roskilde 07.16 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Tigres UANL 07.16 04:00 1 - 1  
Lens - Le Havre 07.16 17:00 1 - 3  
Lyon - Rangers 07.16 20:45 0 - 2  
Nice - Celtic 07.16 18:15 1 - 1  
Rennes - Chateauroux 07.16 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Telavi - Chikhura Sachkhere 07.16 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zob Ahan - Machine Sazi Tabriz 07.16 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - GKS Belchatow 07.16 18:10 3 - 0  
Olimpia Grudziadz - GKS Jastrzebie 07.16 20:40 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Tukums 07.16 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (MLS, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - San Jose 07.16 03:00 3 - 4  
Labdarúgás (MLS, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - FC Cincinnati 07.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Sarpsborg 07.16 18:00 1 - 1  
Start - Rosenborg 07.16 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Internazionale 07.16 21:45 0 - 4  
Torino - Genoa 07.16 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 07.16 19:30 2 - 1  
Rubin Kazany - Rosztov 07.16 17:00 0 - 0  
Ufa - Dinamo Moszkva 07.16 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Manchester Utd. 07.16 21:15 0 - 2  
Everton - Aston Villa 07.16 19:00 1 - 1  
Leicester - Sheffield Utd. 07.16 19:00 2 - 0  
Southampton - Brighton 07.16 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Leganes 07.16 21:00 0 - 2  
Barcelona - Osasuna 07.16 21:00 1 - 2  
Betis - Alavés 07.16 21:00 1 - 2  
Celta Vigo - Levante 07.16 21:00 2 - 3  
Eibar - Valladolid 07.16 18:30 3 - 1  
Getafe - Atl. Madrid 07.16 21:00 0 - 2  
Mallorca - Granada 07.16 21:00 1 - 2  
Real Madrid - Villarreal 07.16 21:00 2 - 1  
Real Sociedad - Sevilla 07.16 21:00 0 - 0  
Valencia - Espanyol 07.16 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Luzern 07.16 20:30 4 - 1  
Xamax - Sion 07.16 18:15 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Elfsborg 07.16 19:00 6 - 0  
Kalmar - Hammarby 07.16 19:00 1 - 2  
Norrköping - Örebro 07.16 19:00 2 - 0  
Varberg - Mjällby 07.16 19:00 1 - 0  
Östersund - FF Malmö 07.16 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 07.16 20:00 2 - 5  
Mura - Olimpija Ljubljana 07.16 20:30 1 - 1  
Tabor Sezana - Rudar Velenje 07.16 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Simba SC - Mbao 07.16 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Olimpik Doneck 07.16 16:00 1 - 5  
Vorszkla Poltava - Mariupol 07.16 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Olekszandria 07.16 18:00 1 - 3  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 07.16 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Memphis 07.16 02:00 3 - 0  
El Paso - New Mexico Utd. 07.16 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Kohtla-Jarve 07.16 17:30 2 - 1  
Flora Tallinn 2 - Tammeka Tartu 2 07.16 17:30 2 - 0  
Levadia Tallinn 2 - Vandra Vaprus 07.16 18:30 3 - 1  
Nomme Utd. - Parnu JK 07.16 18:30 4 - 0  
Parnu Vaprus - Maardu Linnameeskond 07.16 18:00 3 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Abu Dhabi 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.R. Alhassan - M. Lazzez 07.16 04:00 0 - 1  
C. Kattar - Dan Ige 07.16 06:20 1 - 0  
D. Belbita - L. Jojua (női) 07.16 01:40 0 - 1  
J. Rivera - C. Stamann 07.16 05:05 1 - 0  
J. Shore - Aar. Phillips 07.16 01:15 1 - 0  
Jar. Gordon - C. Fishgold 07.16 02:00 1 - 0  
John Phillips - K. Chimaev 07.16 03:25 0 - 1  
Jorge Gonzalez - K. Bergh 07.16 01:00    
M. Bukauskas - A. Michailidis 07.16 02:30 1 - 0  
M. McCann - Tai. Santos (női) 07.16 04:35 0 - 1  
R.L. Ramos - Ler. Murphy 07.16 03:00 0 - 1  
Tim Elliott - Ryan Benoit 07.16 05:45 1 - 0  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Cha. Elliott (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 0 - 1  
B. Keselowski - J. Logano (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 1 - 0  
D. Hamlin - Cha. Elliott (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 0 - 1  
Jim. Johnson - Erik Jones (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 0 - 1  
K. Harvick - D. Hamlin (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 0 - 1  
Kurt Busch - Alex Bowman (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 0 - 1  
Kyle Busch - J. Logano (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 1 - 0  
M. Kenseth - C. Custer (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 0 - 1  
Nascar - All-Star Open, Bristol 1. 2020 07.16 01:00    
Nascar - All-Star Open, Bristol 1. 2020 - Top 3 07.16 01:00    
Nascar - All-Star Race, Bristol 1. 2020 07.16 02:30    
Nascar - All-Star Race, Bristol 1. 2020 - Top 3 07.16 02:30    
R. Blaney - Kurt Busch (All-Star Race, Bristol 1.) 07.16 02:30 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Canberra Raiders 07.16 11:50 20 - 24  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Tornado-Pro 07.16 10:05 0 - 3  
Empire-Pro - Alliance-Pro 07.16 13:50 3 - 2  
Titans-Pro - Lions-Pro 07.16 12:05 0 - 3  
Uragan-Pro - Legion-Pro 07.16 08:20 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Raiders - Ural Military 07.16 05:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural City - Ural Eurasia 07.16 13:00 3 - 2  
Ural Red Fox - Ural Mountains 07.16 11:00 3 - 2  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Hampel - M. Thiem 07.16 09:00 2 - 0  
Tenisz (Austrian Champions., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gross - A. Koller 07.16 10:00 2 - 1  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kijametovic - D. Jandric 07.16 12:00 2 - 0  
A. Setkic - N. Cacic 07.16 20:00 2 - 0  
Ale. Lazarov - V. Tadic 07.16 14:10 2 - 0  
E. Kirkin - P. Daljev 07.16 14:00 2 - 1  
H.R. Nadaf - D. Savelev 07.16 16:00 2 - 0  
M. Sabanov - B. Butulija 07.16 18:00 2 - 0  
N.G. Dica - D. Rajic 07.16 12:00 0 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Penzlin - F. Broska 07.16 11:20 0 - 2  
S. Fanselow - Con. Schmitz 07.16 09:00 1 - 2  
S. Mortier - Ben. Hassan 07.16 18:15 0 - 2  
T. Puetz - Hazem Naw 07.16 15:15    
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - N.M. Schunk 07.16 14:40    
K. Gerlach - J. Niemeier 07.16 17:40 2 - 0  
L. Siegemund - L. Ponomar 07.16 12:30 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Zaja 07.16 10:00 2 - 0  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blu Baker - J. Cerretani 07.16 16:00 0 - 2  
J. Butsch - Blu Baker 07.16 20:00 0 - 2  
T. Sonne - G. Goldhoff 07.16 18:40 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - M. Kasnikowski 07.16 14:55 1 - 2  
K. Krawczynski - D. Michalski 07.16 16:15 0 - 2  
K. Zuk - K. Gajewski 07.16 10:30 2 - 0  
P. Grynkowski - M. Pawelski 07.16 18:10 2 - 0  
W. Marek - Y. Wojcik 07.16 13:00 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hertel - O. Bergler 07.16 17:40 2 - 0  
A. Shoshyna - R. Gruszczynska 07.16 14:30 2 - 0  
P. Kania - M. Frech 07.16 12:40 0 - 2  
Tenisz (Progress Tour Champ.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fre. Christie - A. Barnett 07.16 12:00 1 - 2  
J.A. Burrage - K. Boulter 07.16 15:05 0 - 2  
Nell Miller - L. Mould 07.16 13:20 2 - 0  
Vic. Allen - M. McCutcheon 07.16 17:10 2 - 0  
Tenisz (St. Georges Hill PS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - A. Gray 07.16 15:00 0 - 2  
Tenisz (St. Georges Hill PS, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Broady - A. Amos 07.16 15:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - L. Draxl 07.16 16:10 0 - 2  
Ale. Gomez - J. Arconada 07.16 14:00 2 - 0  
B. Schnur - Mar. Redlicki 07.16 18:00 2 - 0  
B. Schnur - Mar. Redlicki 07.16 18:00 2 - 0  
C. Langmo - D. Karimov 07.16 23:25 2 - 0  
D. Popko - N. Mejia 07.16 15:20 1 - 2  
G. Brymer - T.D. Boyer 07.16 19:25 2 - 0  
L. Draxl - Mic. Redlicki 07.16 14:00 2 - 0  
R. Sarmiento - F. Corwin 07.16 21:10 2 - 1  
Tenisz (UTR Pro Series France,férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - J. Cagnina 07.16 12:30 0 - 2  
G. Petit - C. Denolly 07.16 13:30 0 - 2  
Tho. Laurent - A. Dougaz 07.16 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.16 14:10 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.16 15:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.16 07:30 2 - 0  
M. Nikoyan - H. Dzavaryan 07.16 08:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.16 10:10 2 - 1  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 07.16 12:50 2 - 1  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.16 11:30 2 - 0  

 

2020.07.15.
Asztalitenisz (Challenger Series, 29. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cheaib - D. Gorak 07.15 14:30 3 - 0  
D. Cheaib - J. Kosowski 07.15 09:10 3 - 1  
E. Chtchetinine - D. Gorak 07.15 13:10 3 - 0  
Flo. Bluhm - E. Chtchetinine 07.15 10:30 3 - 1  
Flo. Bluhm - J. Kosowski 07.15 15:10 0 - 3  
Flo. Bluhm - N. Wenger 07.15 12:30 3 - 1  
J. Folwarski - D. Cheaib 07.15 11:10 0 - 3  
J. Folwarski - D. Gorak 07.15 08:30 2 - 3  
J. Folwarski - J. Schabacker 07.15 13:50 3 - 1  
J. Schabacker - J. Kosowski 07.15 11:50 0 - 3  
J. Schabacker - N. Wenger 07.15 09:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 07.15 18:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 07.15 06:00 3 - 2  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 07.15 09:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.15 08:00 3 - 0  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.15 20:00 1 - 3  
A. Chentsov - D. Merzlikin 07.15 00:30 1 - 3  
A. Chentsov - D. Merzlikin 07.15 11:00 0 - 3  
A. Chentsov - I. Elistratov 07.15 12:30 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 07.15 16:30 3 - 0  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 07.15 00:30 3 - 1  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 07.15 15:00 3 - 1  
A. Menshikov - V. Nemashkalo 07.15 14:30 0 - 3  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 07.15 12:30 1 - 3  
A. Pravednov - T. Yusipov 07.15 11:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - Igor Smirnov 07.15 20:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - S. Ogay 07.15 19:00 3 - 2  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 07.15 07:30 2 - 3  
A. Trushkin - G.V. Vahnin 07.15 20:30 0 - 3  
A. Trushkin - S. Homutov 07.15 19:00 1 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 07.15 15:30 3 - 2  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 07.15 06:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - S. Nikulin 07.15 20:30 3 - 0  
B. Grebenyuk - Y. Merkushin 07.15 08:00 3 - 2  
B. Grebenyuk - Y. Merkushin 07.15 19:00 0 - 3  
D. Lavrinenko - A. Menshikov 07.15 01:30 3 - 1  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 07.15 11:30 3 - 2  
D. Lavrinenko - I. Pandur 07.15 00:00 3 - 0  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.15 10:30 3 - 2  
D. Molodtsov - S. Bychkov 07.15 10:00 1 - 3  
D. Molodtsov - V. Putilovsky 07.15 12:00 3 - 2  
D. Petrochenko - A. Pravednov 07.15 10:00 3 - 1  
D. Petrochenko - E. Ilyukhin 07.15 13:30 3 - 0  
D. Petrochenko - T. Yusipov 07.15 12:00 3 - 1  
D. Sayanov - N. Zhurba 07.15 08:00 0 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 07.15 06:00 2 - 3  
Dan. Andreev - Demic Ying 07.15 16:30 3 - 1  
Dan. Andreev - Vla. Shirokov 07.15 15:00 1 - 3  
Demic Ying - O. Suharkov 07.15 15:30 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 07.15 14:00 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 07.15 16:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.15 11:30 3 - 2  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 07.15 19:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - A. Trushkin 07.15 08:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - S. Homutov 07.15 07:00 3 - 0  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.15 11:30 3 - 2  
I. Pandur - A. Menshikov 07.15 16:00 0 - 3  
I. Pandur - Ilya Novikov 07.15 01:00 2 - 3  
I. Pandur - Ilya Novikov 07.15 14:00 1 - 3  
Igor Smirnov - D. Sayanov 07.15 07:30 3 - 1  
Igor Smirnov - N. Zhurba 07.15 19:30 3 - 2  
Igor Smirnov - S. Ogay 07.15 21:30 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Menshikov 07.15 00:30 0 - 3  
Ilya Novikov - A. Menshikov 07.15 15:00 3 - 2  
Ilya Novikov - V. Nemashkalo 07.15 16:30 1 - 3  
Kir. Abramov - A. Chentsov 07.15 10:00 3 - 1  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 07.15 12:00 2 - 3  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 07.15 18:00 3 - 0  
N. Zhurba - Igor Smirnov 07.15 06:30 0 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 07.15 20:00 1 - 3  
O. Suharkov - Dan. Andreev 07.15 14:00 0 - 3  
O. Suharkov - Demic Ying 07.15 17:00 2 - 3  
O. Suharkov - Vla. Shirokov 07.15 16:00 3 - 2  
S. Bychkov - D. Lavrinenko 07.15 12:30 3 - 1  
S. Bychkov - V. Putilovsky 07.15 11:00 1 - 3  
S. Homutov - A. Trushkin 07.15 06:30 3 - 2  
S. Homutov - A. Trushkin 07.15 09:00 3 - 2  
S. Homutov - G.V. Vahnin 07.15 18:30 3 - 2  
S. Homutov - G.V. Vahnin 07.15 21:00 0 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 07.15 00:00 3 - 1  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 07.15 01:00 1 - 3  
S. Nikulin - Y. Merkushin 07.15 07:00 3 - 2  
S. Ogay - Igor Smirnov 07.15 08:30 3 - 2  
S. Ogay - Igor Smirnov 07.15 09:00 1 - 3  
S. Ogay - Igor Smirnov 07.15 18:30 3 - 2  
S. Ogay - N. Zhurba 07.15 07:00 3 - 1  
T. Yusipov - A. Pravednov 07.15 13:00 1 - 3  
T. Yusipov - E. Ilyukhin 07.15 10:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 07.15 14:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - I. Pandur 07.15 15:30 3 - 0  
V. Putilovsky - D. Lavrinenko 07.15 10:30 2 - 3  
V. Rakhmanov - Kir. Abramov 07.15 00:00 3 - 1  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 07.15 17:30 3 - 2  
Vla. Shirokov - Demic Ying 07.15 14:30 3 - 2  
Y. Merkushin - S. Nikulin 07.15 18:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blashkun - A. Tanchuk 07.15 10:15 3 - 0  
A. Blashkun - D. Chernyshov 07.15 08:45 3 - 2  
A. Blashkun - D. Zaporozhets 07.15 11:45 3 - 0  
A. Blashkun - S. Burdelnyy 07.15 07:15 2 - 3  
A. Buberenko - A. Dombrovskyi 07.15 07:00 2 - 3  
A. Buberenko - I. Efimenko 07.15 10:00 1 - 3  
A. Buberenko - O. Zhyrnov 07.15 08:30 3 - 0  
A. Chepurnyi - K. Moroz 07.15 17:25 0 - 3  
A. Droshchynskyi - A. Sklyarenko 07.15 18:50 3 - 2  
A. Droshchynskyi - A. Zayets 07.15 23:50 3 - 0  
A. Podolian - O. Yurenev 07.15 14:20 3 - 2  
A. Podolian - S. Yatsenko 07.15 08:50 0 - 3  
A. Sydoruk - A. Tanchuk 07.15 12:15 3 - 0  
A. Sydoruk - D. Chernyshov 07.15 07:45 3 - 1  
A. Sydoruk - D. Zaporozhets 07.15 09:45 1 - 3  
A. Sydoruk - S. Burdelnyy 07.15 11:15 3 - 1  
A. Tanchuk - D. Chernyshov 07.15 14:15 2 - 3  
A. Tanchuk - S. Burdelnyy 07.15 09:15 3 - 0  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 07.15 14:35 0 - 3  
A. Yolkin - K. Kirsanov 07.15 20:35 3 - 0  
A. Yolkin - R. Cherevko 07.15 16:05 3 - 2  
A. Yolkin - R. Malinka 07.15 17:35 2 - 3  
A. Yolkin - Yev. Masko 07.15 19:05 3 - 0  
A. Zayets - A. Sklyarenko 07.15 22:20 2 - 3  
D. Chernyshov - S. Burdelnyy 07.15 12:45 2 - 3  
D. Havrysh - K. Moroz 07.15 20:55 3 - 2  
D. Shukin - Ser. Sokolov 07.15 11:05 3 - 1  
D. Zaporozhets - A. Tanchuk 07.15 08:15 3 - 0  
D. Zaporozhets - D. Chernyshov 07.15 10:45 3 - 2  
D. Zaporozhets - S. Burdelnyy 07.15 13:45 3 - 0  
E. Gudimenko - A. Droshchynskyi 07.15 19:50 3 - 2  
E. Gudimenko - A. Sklyarenko 07.15 16:50 3 - 1  
E. Gudimenko - A. Zayets 07.15 18:20 3 - 0  
E. Gudimenko - F. Balbas 07.15 22:50 3 - 1  
E. Gudimenko - V. Merzlikin 07.15 21:20 3 - 0  
E. Kovpak - A. Aliyev 07.15 18:40 2 - 3  
E. Kovpak - V. Bereza 07.15 19:40 3 - 0  
E. Kovpak - Y. Skorobahatyi 07.15 17:10 0 - 3  
E. Kovpak - Y. Tkachenko 07.15 15:10 0 - 3  
F. Balbas - A. Droshchynskyi 07.15 21:50 0 - 3  
F. Balbas - A. Sklyarenko 07.15 20:50 3 - 0  
F. Balbas - A. Zayets 07.15 17:20 1 - 3  
F. Balbas - V. Merzlikin 07.15 19:20 0 - 3  
I. Efimenko - A. Dombrovskyi 07.15 11:00 0 - 3  
I. Trydukh - D. Shukin 07.15 09:05 3 - 1  
I. Trydukh - Ser. Sokolov 07.15 08:05 3 - 0  
I. Trydukh - Yevhen Kyi 07.15 11:35 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 07.15 18:35 1 - 3  
K. Kirsanov - R. Cherevko 07.15 15:05 1 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 07.15 19:35 1 - 3  
K. Kirsanov - Yev. Masko 07.15 17:05 1 - 3  
Lev. Kuzyo - A. Chepurnyi 07.15 18:25 1 - 3  
Lev. Kuzyo - D. Havrysh 07.15 16:55 3 - 0  
Lev. Kuzyo - K. Moroz 07.15 15:25 0 - 3  
Lev. Kuzyo - O. Dukhovenko 07.15 19:55 2 - 3  
Lev. Kuzyo - P. Babenko 07.15 21:25 1 - 3  
M. Mrykh - A. Aliyev 07.15 14:40 3 - 2  
M. Mrykh - E. Kovpak 07.15 20:40 0 - 3  
M. Mrykh - V. Bereza 07.15 17:40 3 - 2  
M. Mrykh - Y. Skorobahatyi 07.15 19:10 3 - 1  
M. Mrykh - Y. Tkachenko 07.15 16:10 3 - 2  
O. Dukhovenko - A. Chepurnyi 07.15 16:25 3 - 1  
O. Dukhovenko - D. Havrysh 07.15 18:55 0 - 3  
O. Dukhovenko - K. Moroz 07.15 21:55 1 - 3  
O. Krasno - S. Paksiutov 07.15 14:55 3 - 0  
O. Ponomarenko - A. Podolian 07.15 12:20 3 - 1  
O. Ponomarenko - O. Yurenev 07.15 07:50 3 - 0  
O. Ponomarenko - S. Yatsenko 07.15 10:50 3 - 2  
O. Ponomarenko - V. Kononikhin 07.15 13:50 1 - 3  
O. Zhyrnov - A. Dombrovskyi 07.15 09:30 3 - 0  
O. Zhyrnov - I. Efimenko 07.15 07:30 1 - 3  
P. Babenko - A. Chepurnyi 07.15 20:25 2 - 3  
P. Babenko - D. Havrysh 07.15 15:55 3 - 2  
P. Babenko - K. Moroz 07.15 19:25 2 - 3  
P. Babenko - O. Dukhovenko 07.15 17:55 3 - 1  
R. Cherevko - A. Fedorchenko 07.15 20:05 3 - 2  
R. Malinka - A. Fedorchenko 07.15 16:35 3 - 0  
R. Malinka - R. Cherevko 07.15 21:35 2 - 3  
S. Paksiutov - A. Sydorenko 07.15 13:25 3 - 0  
S. Yatsenko - O. Yurenev 07.15 09:50 3 - 2  
Ser. Popov - A. Sydorenko 07.15 11:55 1 - 3  
Ser. Popov - O. Krasno 07.15 12:55 0 - 3  
Ser. Popov - S. Paksiutov 07.15 08:25 2 - 3  
Ser. Popov - V. Reva 07.15 10:25 1 - 3  
V. Bereza - A. Aliyev 07.15 16:40 1 - 3  
V. Bereza - Y. Tkachenko 07.15 21:40 3 - 0  
V. Kononikhin - A. Podolian 07.15 10:20 3 - 1  
V. Kononikhin - O. Yurenev 07.15 11:50 3 - 0  
V. Kononikhin - S. Yatsenko 07.15 12:50 0 - 3  
V. Merzlikin - A. Droshchynskyi 07.15 17:50 2 - 3  
V. Merzlikin - A. Sklyarenko 07.15 23:20 1 - 3  
V. Merzlikin - A. Zayets 07.15 20:20 3 - 0  
V. Mischenko - A. Buberenko 07.15 11:30 3 - 1  
V. Mischenko - A. Dombrovskyi 07.15 08:00 3 - 2  
V. Mischenko - I. Efimenko 07.15 09:00 3 - 0  
V. Mischenko - O. Zhyrnov 07.15 10:30 3 - 0  
V. Reva - A. Sydorenko 07.15 14:25 3 - 1  
V. Reva - S. Paksiutov 07.15 11:25 2 - 3  
Vol. Tymchenko - A. Sydorenko 07.15 07:55 2 - 3  
Vol. Tymchenko - S. Paksiutov 07.15 09:25 2 - 3  
Vol. Tymchenko - Ser. Popov 07.15 13:55 3 - 1  
Vol. Tymchenko - V. Reva 07.15 12:25 0 - 3  
Y. Skorobahatyi - A. Aliyev 07.15 21:10 2 - 3  
Y. Skorobahatyi - V. Bereza 07.15 15:40 3 - 2  
Y. Skorobahatyi - Y. Tkachenko 07.15 18:10 2 - 3  
Y. Tkachenko - A. Aliyev 07.15 20:10 3 - 0  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 07.15 21:05 3 - 1  
Yev. Masko - R. Cherevko 07.15 18:05 3 - 2  
Yev. Masko - R. Malinka 07.15 15:35 3 - 1  
Yevhen Kyi - D. Shukin 07.15 10:05 2 - 3  
Yevhen Kyi - Ser. Sokolov 07.15 07:05 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Trofimova - P. Nerush 07.15 20:15 3 - 0  
Ana. Kozak - N. Svydnytska 07.15 17:00 3 - 2  
Ana. Kozak - V. Ivakhiv 07.15 15:00 3 - 0  
Anz. Sydorko - A. Trofimova 07.15 18:15 0 - 3  
Anz. Sydorko - P. Nerush 07.15 21:15 2 - 3  
E. Chilikina - M. Slashova 07.15 08:10 3 - 1  
E. Chilikina - O. Ishchenko 07.15 13:40 1 - 3  
E. Chilikina - Tam. Kravchuk 07.15 10:40 3 - 2  
J. Trigub - Ana. Kozak 07.15 16:00 3 - 1  
J. Trigub - N. Svydnytska 07.15 14:30 3 - 0  
J. Trigub - V. Ivakhiv 07.15 17:30 2 - 3  
K. Zharkova - E. Chilikina 07.15 09:40 3 - 0  
K. Zharkova - M. Slashova 07.15 12:10 3 - 1  
K. Zharkova - O. Ishchenko 07.15 11:10 0 - 3  
K. Zharkova - Tam. Kravchuk 07.15 07:40 3 - 0  
M. Slashova - O. Ishchenko 07.15 09:10 3 - 1  
M. Slashova - Tam. Kravchuk 07.15 14:10 0 - 3  
N. Konovalova - E. Chilikina 07.15 11:40 3 - 0  
N. Konovalova - K. Zharkova 07.15 13:10 3 - 1  
N. Konovalova - M. Slashova 07.15 10:10 3 - 2  
N. Konovalova - O. Ishchenko 07.15 07:10 3 - 2  
N. Konovalova - Tam. Kravchuk 07.15 08:40 3 - 1  
N. Kovtun - A. Trofimova 07.15 16:15 0 - 3  
N. Kovtun - Anz. Sydorko 07.15 19:15 3 - 0  
N. Kovtun - O. Kurpa 07.15 20:45 3 - 0  
N. Kovtun - P. Nerush 07.15 14:45 3 - 2  
N. Kovtun - S. Tsoma 07.15 17:45 2 - 3  
O. Kurpa - A. Trofimova 07.15 15:15 3 - 2  
O. Kurpa - Anz. Sydorko 07.15 17:15 3 - 1  
O. Kurpa - P. Nerush 07.15 18:45 1 - 3  
O. Kurpa - S. Tsoma 07.15 19:45 3 - 0  
S. Tsoma - A. Trofimova 07.15 21:45 3 - 2  
S. Tsoma - P. Nerush 07.15 16:45 0 - 3  
Tam. Kravchuk - O. Ishchenko 07.15 12:40 0 - 3  
V. Ivakhiv - N. Svydnytska 07.15 18:30 3 - 0  
Yana Mikhailik - Ana. Kozak 07.15 18:00 3 - 2  
Yana Mikhailik - J. Trigub 07.15 19:00 2 - 3  
Yana Mikhailik - N. Svydnytska 07.15 15:30 3 - 1  
Yana Mikhailik - V. Ivakhiv 07.15 16:30 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Gordiy 07.15 16:35 0 - 3  
A. Baklykov - V. Plishilo 07.15 18:55 1 - 3  
A. Baklykov - V. Tatarinov 07.15 14:50 2 - 3  
A. Bondarchuk - A. Scherinskiy 07.15 16:20 0 - 3  
A. Bondarchuk - S. Filatov 07.15 18:40 3 - 0  
A. Chermensky - A. Shkurupii 07.15 08:35 0 - 3  
A. Chermensky - A. Vakulin 07.15 06:50 1 - 3  
A. Chermensky - D. Pesternikov 07.15 12:05 2 - 3  
A. Chermensky - Ole. Kovalov 07.15 13:50 1 - 3  
A. Chermensky - Ser. Ponomarenko 07.15 10:20 0 - 3  
A. Gaponov - A. Baklykov 07.15 19:30 3 - 1  
A. Gaponov - A. Gordiy 07.15 18:20 3 - 1  
A. Gaponov - V. Plishilo 07.15 17:10 1 - 3  
A. Gaponov - V. Tatarinov 07.15 16:00 3 - 1  
A. Gordiy - V. Plishilo 07.15 15:25 1 - 3  
A. Gordiy - V. Tatarinov 07.15 17:45 3 - 2  
A. Guchok - M. Tovkach 07.15 22:45 2 - 3  
A. Kurotich - O. Pinchuk 07.15 13:00 3 - 0  
A. Matcyk - A. Kurotich 07.15 08:20 3 - 1  
A. Matcyk - O. Pinchuk 07.15 10:40 3 - 2  
A. Michalus - A. Kurotich 07.15 11:50 3 - 2  
A. Michalus - A. Matcyk 07.15 09:30 3 - 2  
A. Michalus - O. Pinchuk 07.15 07:45 1 - 3  
A. Molochko - A. Bondarchuk 07.15 19:15 3 - 1  
A. Molochko - A. Scherinskiy 07.15 18:05 3 - 2  
A. Molochko - S. Filatov 07.15 16:55 0 - 3  
A. Molochko - Y. Vorobuov 07.15 15:45 3 - 2  
A. Scherinskiy - S. Filatov 07.15 15:10 3 - 1  
A. Scherinskiy - Y. Vorobuov 07.15 17:30 2 - 3  
A. Selin - Mak. Kolos 07.15 09:15 3 - 1  
A. Selin - Ole. Metla 07.15 15:05 3 - 1  
A. Shkurupii - A. Vakulin 07.15 13:15 3 - 2  
A. Tsykhotskiy - S. Hilitukha 07.15 00:15 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - S. Melkumyan 07.15 02:15 2 - 3  
D. Baystryuchenko - A. Selin 07.15 10:25 3 - 1  
D. Baystryuchenko - D. Kryshtal 07.15 13:55 3 - 0  
D. Baystryuchenko - Mak. Kolos 07.15 06:55 3 - 2  
D. Derevinskyi - I. Kuznetsov 07.15 02:05 1 - 3  
D. Derevinskyi - R. Onischenko 07.15 00:05 3 - 1  
D. Dubrovin - D. Simonchuk 07.15 10:50 1 - 3  
D. Halai - M. Ulianchych 07.15 17:35 3 - 1  
D. Halai - N. Zinov 07.15 15:15 3 - 1  
D. Kryshtal - A. Selin 07.15 12:45 3 - 2  
D. Kryshtal - Mak. Kolos 07.15 11:35 3 - 2  
D. Kryshtal - Ole. Metla 07.15 07:30 0 - 3  
D. Pesternikov - A. Shkurupii 07.15 10:55 1 - 3  
D. Pesternikov - A. Vakulin 07.15 14:25 1 - 3  
D. Pesternikov - Ser. Ponomarenko 07.15 08:00 0 - 3  
Den. Vakulenko - E. Rubtsov 07.15 19:40 3 - 2  
Den. Vakulenko - I. Kozyr 07.15 21:25 2 - 3  
Den. Vakulenko - Rus. Ivanov 07.15 20:50 0 - 3  
I. Kozyr - E. Rubtsov 07.15 19:05 3 - 0  
I. Kozyr - Rus. Ivanov 07.15 19:45 1 - 3  
I. Kuznetsov - V. Solovey 07.15 03:05 1 - 3  
I. Piskorskyu - M. Presnyakov 07.15 11:20 3 - 1  
I. Piskorskyu - S. Maslyanka 07.15 09:00 1 - 3  
I. Piskorskyu - S. Rutskiy 07.15 10:10 1 - 3  
I. Piskorskyu - V. Zharskiy 07.15 12:30 1 - 3  
M. Laevsky - E. Rubtsov 07.15 21:30 3 - 1  
M. Lytvynenko - D. Dubrovin 07.15 11:25 3 - 1  
M. Lytvynenko - D. Simonchuk 07.15 09:05 2 - 3  
M. Lytvynenko - N. Mosiuk 07.15 12:35 0 - 3  
M. Presnyakov - S. Maslyanka 07.15 10:45 3 - 2  
M. Presnyakov - S. Rutskiy 07.15 08:25 1 - 3  
N. Mosiuk - D. Dubrovin 07.15 09:40 3 - 1  
N. Mosiuk - D. Simonchuk 07.15 07:55 3 - 2  
N. Telnoy - Ale. Gorbanenko 07.15 07:55 3 - 1  
N. Telnoy - S. Tsybulin 07.15 12:00 3 - 2  
N. Telnoy - V. Melnik 07.15 09:40 3 - 2  
N. Zinov - M. Ulianchych 07.15 19:55 1 - 3  
O. Belskyi - A. Molochko 07.15 09:20 3 - 2  
O. Belskyi - O. Tkachenko 07.15 11:05 0 - 3  
O. Belskyi - V. Kushnyr 07.15 09:55 3 - 1  
O. Belskyi - V. Verbyany 07.15 12:15 0 - 3  
O. Kostiuk - A. Tsykhotskiy 07.15 02:45 3 - 2  
O. Kostiuk - S. Hilitukha 07.15 01:45 0 - 3  
O. Kostiuk - S. Melkumyan 07.15 00:45 1 - 3  
O. Shchytka - I. Yanishevskiy 07.15 23:35 3 - 0  
O. Tkachenko - A. Molochko 07.15 10:30 1 - 3  
O. Tkachenko - V. Kushnyr 07.15 08:10 0 - 3  
O. Volynets - P. Pidleteichuk 07.15 12:55 3 - 1  
O. Yarovoi - D. Derevinskyi 07.15 02:35 3 - 2  
O. Yarovoi - I. Kuznetsov 07.15 00:35 3 - 0  
O. Yarovoi - R. Onischenko 07.15 01:35 0 - 3  
Ole. Kovalov - A. Shkurupii 07.15 07:25 3 - 2  
Ole. Kovalov - A. Vakulin 07.15 11:30 3 - 2  
Ole. Kovalov - D. Pesternikov 07.15 09:45 1 - 3  
Ole. Kovalov - Ser. Ponomarenko 07.15 12:40 3 - 1  
Ole. Metla - Mak. Kolos 07.15 13:20 1 - 3  
R. Onischenko - V. Solovey 07.15 01:05 0 - 3  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 07.15 15:20 0 - 3  
R. Rybachuk - Rus. Novak 07.15 19:25 1 - 3  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 07.15 17:05 3 - 1  
Rus. Ivanov - E. Rubtsov 07.15 20:20 3 - 0  
Rus. Ivanov - M. Levytskyi 07.15 19:10 0 - 3  
Rus. Novak - I. Semeniuk 07.15 20:35 2 - 3  
S. Baranovskiy - Ale. Gorbanenko 07.15 09:05 3 - 2  
S. Baranovskiy - N. Telnoy 07.15 12:35 0 - 3  
S. Baranovskiy - S. Tsybulin 07.15 10:15 0 - 3  
S. Baranovskiy - V. Melnik 07.15 11:25 1 - 3  
S. Berezynskyi - I. Semeniuk 07.15 18:15 3 - 0  
S. Berezynskyi - Rus. Novak 07.15 15:55 3 - 1  
S. Filatov - Y. Vorobuov 07.15 19:50 3 - 1  
S. Hilitukha - S. Stelmashchuk 07.15 01:15 3 - 2  
S. Lugovskyi - I. Semeniuk 07.15 16:30 2 - 3  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 07.15 20:00 3 - 2  
S. Lugovskyi - Rus. Novak 07.15 17:40 1 - 3  
S. Lugovskyi - S. Berezynskyi 07.15 18:50 3 - 2  
S. Melkumyan - S. Stelmashchuk 07.15 03:15 3 - 1  
S. Rutskiy - S. Maslyanka 07.15 13:05 3 - 1  
S. Tsybulin - Ale. Gorbanenko 07.15 13:10 0 - 3  
S. Udovichenko - D. Halai 07.15 18:10 0 - 3  
S. Udovichenko - M. Ulianchych 07.15 15:50 1 - 3  
S. Udovichenko - N. Zinov 07.15 17:00 0 - 3  
S. Udovichenko - Vad. Sidorenko 07.15 19:20 1 - 3  
S. Zazimko - A. Shipilov 07.15 11:10 3 - 1  
S. Zazimko - O. Volynets 07.15 10:00 3 - 2  
S. Zazimko - P. Pidleteichuk 07.15 08:50 0 - 3  
S. Zazimko - V. Aksenin 07.15 12:20 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 07.15 15:00 1 - 3  
Ser. Ponomarenko - A. Vakulin 07.15 09:10 3 - 1  
V. Aksenin - O. Volynets 07.15 11:45 0 - 3  
V. Aksenin - P. Pidleteichuk 07.15 07:40 2 - 3  
V. Baklykov - A. Matcyk 07.15 11:15 1 - 3  
V. Baklykov - A. Michalus 07.15 12:25 0 - 3  
V. Kushnyr - A. Molochko 07.15 12:50 3 - 0  
V. Melnik - Ale. Gorbanenko 07.15 10:50 3 - 1  
V. Melnik - S. Tsybulin 07.15 08:30 3 - 2  
V. Plishilo - V. Tatarinov 07.15 20:05 3 - 1  
V. Verbyany - A. Molochko 07.15 07:35 3 - 1  
V. Verbyany - O. Tkachenko 07.15 08:45 3 - 1  
V. Verbyany - V. Kushnyr 07.15 11:40 2 - 3  
V. Zharskiy - M. Presnyakov 07.15 09:35 3 - 2  
V. Zharskiy - S. Maslyanka 07.15 07:50 3 - 2  
V. Zharskiy - S. Rutskiy 07.15 11:55 3 - 0  
Vad. Sidorenko - N. Zinov 07.15 18:45 3 - 1  
Val. Bondar - D. Lohosha 07.15 23:15    
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 07.15 16:45 2 - 3  
G. Telnaya - M. Kurishenko 07.15 17:55 3 - 1  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 07.15 16:10 3 - 1  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 07.15 17:20 3 - 0  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 07.15 18:00 3 - 1  
M. Kurishenko - I. Aseeva 07.15 17:25 3 - 2  
M. Kurishenko - Tat. Tatianina 07.15 15:35 3 - 1  
M. Kurishenko - V. Andrushchenko 07.15 16:15 3 - 0  
V. Andrushchenko - I. Aseeva 07.15 15:40 3 - 2  
V. Andrushchenko - Tat. Tatianina 07.15 16:50 1 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - Den. Lebedev 07.15 14:30 3 - 2  
A. Borodachev - R. Gnoeviy 07.15 18:30 3 - 0  
A. Borodachev - R. Solomko 07.15 16:30 3 - 1  
A. Goloveshkin - A. Khoroshko 07.15 20:15 1 - 3  
A. Goloveshkin - S. Kalenik 07.15 16:45 0 - 3  
A. Goradze - E. Nechitaylo 07.15 08:15 0 - 3  
A. Goradze - G. Morgun 07.15 09:15 3 - 2  
A. Goradze - S. Kosarev 07.15 12:45 3 - 2  
A. Khoroshko - V. Khorolsky 07.15 18:45 1 - 3  
A. Khoroshko - V. Krokhmal 07.15 15:15 2 - 3  
A. Kuzminich - A. Zhuravlev 07.15 07:30 1 - 3  
A. Kuzminich - D. Ptitsyn 07.15 08:30 3 - 1  
A. Kuzminich - V. Gedz 07.15 09:30 3 - 2  
A. Naida - A. Borodachev 07.15 17:30 2 - 3  
A. Naida - M. Butkov 07.15 19:00 3 - 0  
A. Naida - R. Solomko 07.15 14:00 2 - 3  
A. Naida - Ser. Kaminskiy 07.15 15:30 3 - 1  
A. Zhuravlev - V. Gedz 07.15 12:00 3 - 1  
Alek. Rodin - A. Khoroshko 07.15 15:45 3 - 1  
Alek. Rodin - E. Yunusov 07.15 19:15 3 - 1  
D. Ptitsyn - A. Kuzminich 07.15 11:30 3 - 1  
D. Ptitsyn - A. Zhuravlev 07.15 10:00 1 - 3  
D. Reznichenko - I. Fashchevskiy 07.15 21:55 2 - 3  
D. Reznichenko - N. Plakhteev 07.15 23:05 0 - 3  
D. Reznichenko - S. Kubrak 07.15 20:45 3 - 0  
Den. Lebedev - A. Naida 07.15 19:30 0 - 3  
Den. Lebedev - R. Solomko 07.15 16:00 3 - 1  
Den. Lebedev - Ser. Kaminskiy 07.15 18:00 0 - 3  
E. Nechitaylo - A. Goradze 07.15 11:15 3 - 1  
E. Nechitaylo - G. Morgun 07.15 10:15 2 - 3  
E. Nechitaylo - S. Kosarev 07.15 11:45 2 - 3  
E. Yunusov - S. Kalenik 07.15 14:15 1 - 3  
E. Yunusov - V. Krokhmal 07.15 17:45 2 - 3  
G. Morgun - A. Goradze 07.15 12:15 3 - 2  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 07.15 23:55 1 - 3  
I. Fashchevskiy - S. Kubrak 07.15 23:40 2 - 3  
I. Kutniy - M. Varchenko 07.15 07:00 3 - 1  
I. Kutniy - S. Tkachev 07.15 09:00 3 - 1  
M. Butkov - A. Borodachev 07.15 19:30 1 - 3  
M. Butkov - Den. Lebedev 07.15 14:00 3 - 1  
M. Butkov - R. Gnoeviy 07.15 16:00 0 - 3  
M. Butkov - Vla. Metelskiy 07.15 17:30 2 - 3  
M. Varchenko - S. Tkachev 07.15 11:30 3 - 1  
M. Varchenko - Tym. Turchenko 07.15 12:30 3 - 1  
N. Plakhteev - I. Fashchevskiy 07.15 21:20 2 - 3  
N. Plakhteev - S. Kubrak 07.15 22:30 3 - 2  
O. Lytvynenko - Y. Krol 07.15 02:15 1 - 3  
R. Gnoeviy - A. Naida 07.15 15:00 2 - 3  
R. Gnoeviy - Den. Lebedev 07.15 16:30 3 - 0  
R. Gnoeviy - Ser. Kaminskiy 07.15 20:00 0 - 3  
R. Solomko - M. Butkov 07.15 14:30 3 - 2  
R. Solomko - R. Gnoeviy 07.15 18:00 3 - 1  
R. Solomko - Vla. Metelskiy 07.15 20:00 0 - 3  
S. Kalenik - V. Khorolsky 07.15 16:15 1 - 3  
S. Kosarev - A. Goradze 07.15 09:45 3 - 1  
S. Kosarev - E. Nechitaylo 07.15 08:45 3 - 0  
S. Kosarev - G. Morgun 07.15 07:45 3 - 2  
S. Tkachev - I. Kutniy 07.15 12:00 2 - 3  
S. Tkachev - M. Varchenko 07.15 08:30 2 - 3  
Ser. Kaminskiy - A. Borodachev 07.15 13:30 3 - 1  
Ser. Kaminskiy - M. Butkov 07.15 17:00 3 - 1  
Ser. Kaminskiy - R. Solomko 07.15 18:30 3 - 1  
Ser. Kaminskiy - Vla. Metelskiy 07.15 15:00 2 - 3  
Tym. Turchenko - M. Varchenko 07.15 09:30 0 - 3  
V. Gedz - A. Kuzminich 07.15 12:30 3 - 0  
V. Gedz - A. Zhuravlev 07.15 09:00 3 - 1  
V. Gedz - D. Ptitsyn 07.15 08:00 3 - 1  
V. Khorolsky - A. Goloveshkin 07.15 18:15 3 - 1  
V. Khorolsky - E. Yunusov 07.15 14:45 1 - 3  
V. Khorolsky - V. Krokhmal 07.15 19:45 3 - 2  
V. Krokhmal - A. Goloveshkin 07.15 13:45 3 - 1  
V. Krokhmal - Alek. Rodin 07.15 17:15 1 - 3  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 07.15 21:35 3 - 2  
Vit. Gusev - V. Gaynyuk 07.15 22:45 3 - 1  
Vla. Kovalenko - I. Chernetskiy 07.15 22:10 3 - 2  
Vla. Kovalenko - V. Gaynyuk 07.15 21:00 0 - 3  
Vla. Kovalenko - Vit. Gusev 07.15 23:20 3 - 2  
Vla. Metelskiy - A. Borodachev 07.15 15:30 1 - 3  
Vla. Metelskiy - A. Naida 07.15 17:00 2 - 3  
Vla. Metelskiy - Den. Lebedev 07.15 19:00 3 - 2  
Vla. Metelskiy - R. Gnoeviy 07.15 13:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stefanyuk - M. Dotsenko 07.15 11:30 3 - 1  
A. Stefanyuk - Vik. Guseva 07.15 07:30 1 - 3  
A. Stefanyuk - Y. Emelyanenko 07.15 08:30 3 - 2  
E. Gubskaya - T. Yaroshenko 07.15 15:00 0 - 3  
E. Gubskaya - Vik. Zaytseva 07.15 14:00 3 - 1  
E. Gubskaya - Yul. Orobinskaya 07.15 16:00 3 - 2  
M. Dotsenko - A. Stefanyuk 07.15 09:00 1 - 3  
M. Dotsenko - Vik. Guseva 07.15 08:00 1 - 3  
M. Dotsenko - Y. Emelyanenko 07.15 07:00 3 - 0  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 07.15 18:00 2 - 3  
T. Yaroshenko - Vik. Zaytseva 07.15 16:30 3 - 0  
T. Yaroshenko - Yul. Orobinskaya 07.15 17:30 3 - 1  
Vik. Guseva - Y. Emelyanenko 07.15 09:30 3 - 0  
Vik. Zaytseva - E. Gubskaya 07.15 17:00 2 - 3  
Vik. Zaytseva - T. Yaroshenko 07.15 19:30 0 - 3  
Vik. Zaytseva - Yul. Orobinskaya 07.15 18:30 2 - 3  
Y. Emelyanenko - A. Stefanyuk 07.15 12:00 0 - 3  
Yul. Orobinskaya - E. Gubskaya 07.15 19:00 0 - 3  
Yul. Orobinskaya - T. Yaroshenko 07.15 14:30 3 - 1  
Yul. Orobinskaya - Vik. Zaytseva 07.15 15:30 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 07.15 11:30 7 - 2  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 07.15 11:30 7 - 4  
KT Wiz - Hanwha Eagles 07.15 11:30 3 - 7  
Lotte Giants - LG Twins 07.15 11:30 3 - 9  
Samsung Lions - KIA Tigers 07.15 11:30 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 07.15 11:00 2 - 1  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 07.15 11:00 5 - 9  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 07.15 11:00 1 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 07.15 11:00 6 - 4  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 07.15 11:00 0 - 7  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.15 11:00 11 - 0  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 07.15 12:35 14 - 3  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Huckvale - D. Parletti 07.15 14:40 1 - 5  
A. Huckvale - S. Marsh 07.15 12:50 0 - 5  
D. Parletti - Jar. Cole 07.15 17:35 2 - 5  
D. Parletti - K. Kay 07.15 15:30 3 - 5  
D. Parletti - S. Marsh 07.15 13:50 3 - 5  
D. Portela - A. Huckvale 07.15 15:55 5 - 4  
D. Portela - D. Parletti 07.15 16:45 5 - 2  
D. Portela - K. Kay 07.15 13:00 3 - 5  
Jar. Cole - A. Huckvale 07.15 13:25 5 - 2  
Jar. Cole - D. Portela 07.15 17:10 5 - 0  
Jar. Cole - S. Marsh 07.15 16:20 5 - 4  
K. Kay - A. Huckvale 07.15 11:30 5 - 4  
K. Kay - Jar. Cole 07.15 14:10 5 - 2  
S. Marsh - D. Portela 07.15 15:05 5 - 1  
S. Marsh - K. Kay 07.15 12:30 0 - 5  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.15 14:50 7 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.15 16:50 3 - 3  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.15 13:50 4 - 3  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 07.15 17:50 2 - 6  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.15 15:50 2 - 4  
Ljutyije Vepri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.15 02:50 8 - 4  
Ognenyije Panteri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.15 01:50 6 - 5  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.15 12:50 5 - 7  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.15 00:50 6 - 5  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.15 03:50 9 - 6  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.15 11:50 5 - 4  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.15 10:40 2 - 3  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 07.15 21:55 3 - 1  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 07.15 00:05 6 - 2  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.15 18:50 1 - 1  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.15 08:20 3 - 3  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.15 09:30 1 - 4  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 07.15 20:55 6 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.15 07:10 2 - 2  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.15 06:00 4 - 1  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 07.15 23:05 5 - 1  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.15 19:50 2 - 4  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Xinjiang 07.15 13:35 86 - 104  
Fujian - Zhejiang Chouzhou 07.15 09:30 107 - 136  
Jilin - Liaoning 07.15 14:00 118 - 125  
Qingdao - Tianjin 07.15 10:00 113 - 108  
Shanxi - Nanjing Tongxi 07.15 05:00 100 - 115  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Rades - DS Grombalia (1.m.) 07.15 18:45 82 - 80  
US Monastir - JS Kairouan (1.m.) 07.15 21:00 72 - 64  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Manawatu Jets 07.15 07:30 98 - 101  
Nelson Giants - Franklin Bulls 07.15 09:30 70 - 82  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Helsinki - Finnish-Pakistani 07.15 17:00 0 - 1  
Helsinki Gymkhana - Vantaa 07.15 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Bylis Ballsh 07.15 17:30 2 - 0  
Teuta Durres - Kukesi 07.15 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Andorrai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Santa Coloma - Atletic d'Escaldes 07.15 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Charlton 07.15 19:00 1 - 1  
Brentford - Preston 07.15 18:00 1 - 0  
Bristol City - Stoke 07.15 18:00 1 - 1  
Nottingham - Swansea 07.15 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Cearense, Serie A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Caucaia 07.15 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Fremad Amager 07.15 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Seongnam 07.15 12:00 1 - 1  
Daejeon Citizen - FC Seoul 07.15 12:00 1 - 1  
Gwangju - Gangwon 07.15 12:00 2 - 4  
Jeju - Suwon Bluewings 07.15 12:00 0 - 0  
Jeonbuk - Jeonnam 07.15 12:00 1 - 1  
Sangju Sangmu - Pohang 07.15 12:00 2 - 2  
Suwon City - Busan I'Park 07.15 12:30 0 - 1  
Ulsan - Gyeongju KHNP 07.15 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik 2 - AB Argir 2 07.15 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Musan Salama 07.15 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 07.15 20:30 0 - 0  
Arisz - Panathinaikosz 07.15 18:15 0 - 1  
OFI - Olympiakosz 07.15 18:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Fylkir 07.15 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata 07.15 12:00 1 - 0  
Ehime - Okayama 07.15 12:00 0 - 1  
Kitakyushu - Kyoto 07.15 12:00 0 - 0  
Machida Zelvia - Albirex Niigata 07.15 12:00 3 - 3  
Mito - Matsumoto Yamaga 07.15 12:00 2 - 2  
Ryukyu - Nagasaki 07.15 12:00 1 - 1  
Tochigi - Omiya Ardija 07.15 12:00 1 - 0  
Tokushima - Yamaguchi 07.15 12:00 4 - 0  
Tokyo Verdy - Kofu 07.15 12:00 4 - 2  
Yamagata - Thespakusatsu Gunma 07.15 12:00 2 - 3  
Zweigen Kanazawa - JEF United Chiba 07.15 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Sagamihara 07.15 09:00 0 - 0  
Cerezo Osaka 2 - Gifu 07.15 12:00 2 - 0  
Grulla Morioka - Fujieda MYFC 07.15 08:00 1 - 3  
Kagoshima Utd. - Gainare Tottori 07.15 12:00 1 - 2  
Kamatamare Sanuki - Imabari 07.15 12:00 0 - 3  
Kataller Toyama - Blaublitz Akita 07.15 12:00 0 - 1  
Nagano Parceiro - Fukushima Utd. 07.15 12:00 2 - 1  
Roasso Kumamoto - Gamba Osaka 2 07.15 12:00 1 - 0  
Yokohama SCC - Vanraure Hachinohe 07.15 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Odra Opole 07.15 18:10 4 - 3  
Puszcza Niepolomice - Olsztyn 07.15 18:00 0 - 0  
TBB Nieciecza - Radomiak Radom 07.15 20:40 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elana Torun - Resovia Rzeszow 07.15 20:08 2 - 2  
Garbarnia Krakkó - Bytovia Bytow 07.15 17:00 1 - 2  
KS Polkowice - Znicz Pruszkow 07.15 17:00 1 - 2  
Lech Poznan 2 - Gryf Wejherowo 07.15 17:00 5 - 0  
Legionovia Legionowo - Blekitni Stargard Szczec. 07.15 12:00 0 - 1  
Pogon Siedlce - GKS Katowice 07.15 17:00 0 - 2  
Skra Czestochowa - Gornik Leczna 07.15 17:45 0 - 0  
Stal Rzeszow - Olimpia Elblag 07.15 17:00 2 - 0  
Widzew Lodz - Stal Stalowa Wola 07.15 19:10 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 07.15 20:30 1 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 07.15 20:30 2 - 1  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 07.15 20:30 0 - 0  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 07.15 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minija 2017 - Suduva Marijampole 07.15 18:00 0 - 3  
Vilnius BFA - Dainava Alytus 07.15 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - New York City FC 07.15 02:00 3 - 1  
Philadelphia - Inter Miami 07.15 04:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Kristiansund 07.15 18:00 2 - 1  
Molde - Viking Stavanger 07.15 18:00 5 - 0  
Odd Grenland - Brann Bergen 07.15 20:30 1 - 0  
Sandefjord - Aalesund 07.15 18:00 1 - 0  
Strömsgodset - Mjöndalen 07.15 18:00 2 - 1  
Valerenga - Haugesund 07.15 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Napoli 07.15 19:30 1 - 1  
Lecce - Fiorentina 07.15 21:45 1 - 3  
Milan - Parma 07.15 19:30 3 - 1  
Roma - Hellas Verona 07.15 21:45 2 - 1  
Sampdoria - Cagliari 07.15 19:30 3 - 0  
Sassuolo - Juventus 07.15 21:45 3 - 3  
Udinese - Lazio 07.15 21:45 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - FK Krasznodar 07.15 17:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Akhmat Groznij 07.15 17:00 3 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Arszenál Tula 07.15 15:00 1 - 3  
Zenit Szentpétervár - Orenburg 07.15 19:30 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Austria Wien 07.15 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Belenenses 07.15 20:15 1 - 1  
Moreirense - Pacos Ferreira 07.15 18:00 1 - 1  
Porto - Sporting CP 07.15 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 07.15 21:15 2 - 1  
Burnley - Wolverhampton 07.15 19:00 1 - 1  
Manchester City - Bournemouth 07.15 19:00 2 - 1  
Newcastle - Tottenham 07.15 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UTA Arad - Petrolul Ploiesti 07.15 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Wil 07.15 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Thun 07.15 20:30 1 - 1  
Young Boys - Servette 07.15 20:30 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Karlskrona 07.15 19:00 2 - 0  
Eskilsminne - Oskarshamn 07.15 19:00 1 - 4  
Landskrona - Qviding 07.15 19:30 1 - 0  
Lindome - Motala AIF 07.15 19:00 0 - 1  
Linköping City - Skövde 07.15 19:00 5 - 1  
Tvaaker - Torn 07.15 19:30 1 - 2  
Utsikten - Trollhättan 07.15 19:30 2 - 0  
Värnamo - Lund 07.15 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Sylvia Norrköping 07.15 19:00 0 - 0  
Frej Täby - Sandviken 07.15 19:00 0 - 0  
IFK Berga - Nyköping 07.15 19:30 3 - 4  
Karlstad BK - Örebro Syrianska 07.15 18:00 3 - 2  
Sollentuna FF - Haninge 07.15 20:00 2 - 1  
Team TG - Lulea 07.15 19:00 2 - 4  
Täby FK - Karlslund 07.15 19:30 0 - 2  
Vasalund - Gefle 07.15 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sirius 07.15 19:00 1 - 0  
Djurgarden - Falkenberg 07.15 19:00 1 - 0  
Göteborg - Helsingborg 07.15 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Vittsjö 07.15 19:00 2 - 1  
Eskilstuna Utd. - Kristianstad 07.15 19:00 2 - 3  
Pitea - Linköping 07.15 15:00 2 - 2  
Uppsala - Umea 07.15 19:00 3 - 0  
Växjö - Rosengard 07.15 19:00 0 - 3  
Örebro - Kopparbergs/Göteborg 07.15 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Maribor 07.15 18:00 0 - 3  
Celje - Triglav Kranj 07.15 20:10 2 - 2  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JKT Tanzania - Alliance FC 07.15 15:00 1 - 1  
Kagera Sugar - Coastal Union 07.15 15:00 1 - 0  
Mtibwa Sugar - Azam 07.15 15:00 1 - 0  
Namungo - Mbeya City 07.15 15:00 1 - 0  
Ndanda - Tanzania Prisons 07.15 15:00 2 - 1  
Young Africans SC - Singida Utd. 07.15 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Minaj 07.15 17:00 0 - 2  
Balkany Zorya - Volyn Lutszk 07.15 16:00 1 - 4  
Ingulec Petrove - Prykarpattya Ivano-Frank. 07.15 16:00 1 - 0  
Kremin Kremincsuk - MFC Mikolaiv 07.15 17:00 2 - 1  
Obolon Kijev - Csernomorec Odessza 07.15 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Kolosz Kovalivka 07.15 18:00 2 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut-Pro - Enerdzhi-Pro 07.15 10:00 3 - 2  
Eagles-Pro - Legion-Pro 07.15 14:45 3 - 2  
Plamya-Pro - Payp-Pro 07.15 08:15 0 - 3  
Tornado - Uragan-Pro 07.15 12:00 0 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 07.15 09:20 3 - 0  
Ural Elevation - Ural Raiders 07.15 05:00 3 - 2  
Ural Military - Ural University 07.15 16:05 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Stars - Ural City 07.15 13:00 3 - 2  
Tenisz (Aces Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - D. Thiem 07.15 18:30 1 - 2  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Hampel - H.P. Kaufmann 07.15 12:00 2 - 0  
L. Miedler - N. Oberleitner 07.15 12:50 2 - 0  
M. Thiem - D. Pichler 07.15 12:50 2 - 1  
S. Kopp - Nik. Waldner 07.15 11:30 2 - 0  
Tenisz (Austrian Champions., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Koller - E. Koelbl 07.15 11:35 2 - 0  
A. Michalitsch - M. Benko 07.15 09:00 2 - 1  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jandric - D. Savelev 07.15 12:00 2 - 0  
M. Drinic - N.G. Dica 07.15 16:25 2 - 0  
M. Tepavac - Luka Pavlovic 07.15 20:00 2 - 0  
M. Zukas - M. Sabanov 07.15 12:00 0 - 2  
P. Daljev - D. Rajic 07.15 14:00 0 - 2  
R. Berankis - H.R. Nadaf 07.15 18:00 2 - 0  
V. Tadic - B. Butulija 07.15 14:00 1 - 2  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Fanselow - Hazem Naw 07.15 17:05 2 - 1  
T. Puetz - Ben. Hassan 07.15 14:25 2 - 0  
Tenisz (German Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Zaja 07.15 15:05 2 - 1  
K. Gerlach - L. Ponomar 07.15 17:45 2 - 0  
L. Siegemund - J. Niemeier 07.15 13:05 2 - 0  
T. Korpatsch - N.M. Schunk 07.15 10:30 0 - 2  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blu Baker - G. Goldhoff 07.15 14:00 2 - 0  
Blu Baker - J.A. Ore 07.15 17:25 0 - 2  
G. Lomakin - Seb. Murillo 07.15 18:00 2 - 0  
J.A. Ore - Mit. Johnson 07.15 16:00 2 - 0  
Mit. Johnson - G. Lomakin 07.15 14:00 1 - 2  
Seb. Murillo - G. Goldhoff 07.15 16:00 0 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bedra - M. Rajski 07.15 10:00 0 - 2  
M. Lorens - Y. Wojcik 07.15 10:00 0 - 2  
O. Pieczkowski - D. Michalski 07.15 12:55 0 - 2  
W. Marek - Adam Kwiatkowski 07.15 11:30 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Piter - A. Wierzbowska 07.15 16:35 2 - 0  
Kar. Jaskiewicz - M. Kubka 07.15 14:20 0 - 2  
R. Gruszczynska - K. Wysoczanska 07.15 17:10 2 - 1  
Tenisz (Progress Tour Champ.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - M. Lumsden 07.15 15:10 2 - 1  
Tenisz (St. Georges Hill PS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Recci - L. Glasspool 07.15 15:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - R. Shane 07.15 14:00 2 - 0  
Ale. Gomez - A. El Mihdawy 07.15 14:00 2 - 0  
Ale. Gomez - Mic. Redlicki 07.15 15:25 2 - 0  
Ale. Lebedev - D. Karimov 07.15 23:20 2 - 0  
B. Bobrov - C. Langmo 07.15 19:40 0 - 2  
D. Popko - E. Karlovskiy 07.15 15:35 2 - 0  
F. Corwin - Mar. Redlicki 07.15 18:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanna Chang - M. Zacarias 07.15 20:30 2 - 0  
Tenisz (UTR Pro Series France,férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cagnina - A. Dougaz 07.15 15:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.15 10:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.15 15:30 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.15 07:30 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.15 10:10 1 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 07.15 12:50 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.15 11:30 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zágráb 07.15 20:00 11 - 15  

 

2020.07.14.
Asztalitenisz (Challenger Series, 29. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gorak - J. Folwarski 07.14 09:00 3 - 2  
D. Gorak - J. Folwarski 07.14 14:35 3 - 1  
D. Gorak - J. Kosowski 07.14 16:00 3 - 1  
H. Mühlbach - J. Folwarski 07.14 11:40 0 - 3  
J. Kosowski - D. Gorak 07.14 13:40 2 - 3  
J. Kosowski - J. Schabacker 07.14 11:00 3 - 0  
J. Kosowski - Liang Qiu 07.14 15:15 3 - 1  
M. Henninger - H. Mühlbach 07.14 09:40 0 - 3  
M. Henninger - Liang Qiu 07.14 12:20 1 - 3  
S. Happek - J. Schabacker 07.14 13:00 1 - 3  
S. Happek - Liang Qiu 07.14 10:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - D. Petrochenko 07.14 19:00 3 - 2  
A. Afanasiyev - T. Yusipov 07.14 20:30 3 - 2  
A. Arutiunyan - G.V. Vahnin 07.14 14:00 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.14 16:00 3 - 1  
A. Chentsov - Kir. Abramov 07.14 23:00 3 - 2  
A. Chentsov - O. Suharkov 07.14 07:30 3 - 1  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 07.14 23:00 3 - 1  
A. Menshikov - D. Lavrinenko 07.14 23:30 0 - 3  
A. Menshikov - Ilya Novikov 07.14 12:30 3 - 2  
A. Menshikov - N. Sukharnikov 07.14 11:00 3 - 2  
A. Pravednov - A. Afanasiyev 07.14 18:00 2 - 3  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.14 09:30 3 - 1  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.14 20:00 3 - 1  
A. Pravednov - T. Yusipov 07.14 06:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 07.14 16:00 1 - 3  
A. Serebrennikov - N. Zhurba 07.14 14:00 1 - 3  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 07.14 15:30 0 - 3  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 07.14 10:00 3 - 0  
A. Yanshaev - Dmi. Kolesnikov 07.14 13:30 1 - 3  
A. Yanshaev - S. Nikulin 07.14 12:00 3 - 0  
D. Lavrinenko - D. Molodtsov 07.14 08:00 2 - 3  
D. Lavrinenko - Ilya Novikov 07.14 22:00 3 - 1  
D. Lavrinenko - V. Putilovsky 07.14 09:00 0 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.14 11:30 3 - 0  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.14 13:00 3 - 0  
D. Merzlikin - V. Rakhmanov 07.14 23:30 0 - 3  
D. Molodtsov - S. Bychkov 07.14 18:00 3 - 1  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 07.14 09:30 3 - 1  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 07.14 20:00 3 - 0  
D. Molodtsov - V. Putilovsky 07.14 06:30 3 - 0  
D. Petrochenko - A. Pravednov 07.14 07:00 1 - 3  
D. Petrochenko - T. Yusipov 07.14 08:30 2 - 3  
D. Petrochenko - T. Yusipov 07.14 18:30 3 - 1  
D. Sayanov - S. Ogay 07.14 14:30 3 - 0  
D. Sayanov - S. Ogay 07.14 17:30 1 - 3  
Dan. Andreev - A. Chentsov 07.14 08:30 3 - 1  
Dan. Andreev - O. Suharkov 07.14 19:30 0 - 3  
Dan. Andreev - Vla. Shirokov 07.14 07:00 3 - 2  
Demic Ying - Dan. Andreev 07.14 20:30 3 - 1  
Demic Ying - Vla. Shirokov 07.14 19:00 3 - 1  
Demic Ying - Vla. Shirokov 07.14 21:30 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 07.14 11:00 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 07.14 12:30 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 07.14 22:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 07.14 08:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.14 06:00 0 - 3  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 07.14 17:30 3 - 2  
G.V. Vahnin - A. Trushkin 07.14 16:30 3 - 0  
G.V. Vahnin - S. Homutov 07.14 15:00 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.14 10:00 1 - 3  
I. Elistratov - V. Rakhmanov 07.14 12:00 1 - 3  
I. Pandur - A. Menshikov 07.14 22:30 2 - 3  
Ilya Novikov - I. Pandur 07.14 23:00 1 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 07.14 11:30 3 - 0  
Kir. Abramov - A. Chentsov 07.14 00:30 3 - 1  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 07.14 12:30 3 - 0  
Kir. Abramov - D. Merzlikin 07.14 22:30 3 - 2  
Kir. Abramov - V. Rakhmanov 07.14 11:00 3 - 2  
Kir. Abramov - V. Rakhmanov 07.14 13:30 3 - 0  
N. Sukharnikov - Ilya Novikov 07.14 10:30 1 - 3  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 07.14 17:00 3 - 1  
N. Zhurba - D. Sayanov 07.14 00:30 2 - 3  
N. Zhurba - D. Sayanov 07.14 15:00 2 - 3  
N. Zhurba - S. Ogay 07.14 16:30 2 - 3  
O. Suharkov - Dan. Andreev 07.14 06:00 3 - 0  
O. Suharkov - Demic Ying 07.14 18:00 0 - 3  
O. Suharkov - Vla. Shirokov 07.14 08:00 3 - 2  
O. Suharkov - Vla. Shirokov 07.14 20:00 1 - 3  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 07.14 19:00 3 - 0  
S. Bychkov - V. Putilovsky 07.14 20:30 0 - 3  
S. Homutov - A. Trushkin 07.14 14:30 3 - 0  
S. Homutov - A. Trushkin 07.14 17:00 3 - 2  
S. Kuzmin - A. Menshikov 07.14 10:00 0 - 3  
S. Kuzmin - N. Sukharnikov 07.14 12:00 2 - 3  
S. Nikulin - A. Gribkov 07.14 22:00 1 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 07.14 10:30 0 - 3  
S. Ogay - A. Serebrennikov 07.14 15:30 3 - 2  
T. Yusipov - A. Pravednov 07.14 19:30 3 - 0  
T. Yusipov - E. Ilyukhin 07.14 07:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 07.14 11:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 07.14 23:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - Sergey, Nikulin 07.14 13:00 2 - 3  
V. Nemashkalo - V. Putilovsky 07.14 08:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - V. Putilovsky 07.14 18:30 0 - 3  
V. Putilovsky - D. Lavrinenko 07.14 07:30 0 - 3  
V. Putilovsky - D. Molodtsov 07.14 19:30 3 - 0  
V. Rakhmanov - A. Chentsov 07.14 22:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - D. Merzlikin 07.14 10:30 3 - 0  
Vla. Shirokov - A. Chentsov 07.14 06:30 0 - 3  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 07.14 18:30 3 - 0  
Y. Merkushin - B. Grebenyuk 07.14 16:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blashkun - D. Atamanchuk 07.14 20:15 3 - 1  
A. Buberenko - A. Dombrovskyi 07.14 14:30 2 - 3  
A. Buberenko - R. Kapinus 07.14 17:30 0 - 3  
A. Fedorchenko - R. Malinka 07.14 20:05 3 - 1  
A. Krasutskyi - And. Kurtenko 07.14 12:45 3 - 0  
A. Naida - Rom. Makarenko 07.14 11:35 0 - 3  
A. Naida - Ser. Kaminskiy 07.14 08:05 2 - 3  
A. Naida - Tym. Turchenko 07.14 09:05 1 - 3  
A. Naida - V. Bilous 07.14 10:35 3 - 0  
A. Paniotov - M. Balakiriev 07.14 20:55 3 - 0  
A. Scherbak - A. Paniotov 07.14 16:55 1 - 3  
A. Scherbak - D. Shukin 07.14 18:25 1 - 3  
A. Scherbak - M. Balakiriev 07.14 15:25 1 - 3  
A. Scherbak - Ser. Sokolov 07.14 19:55 3 - 1  
A. Troian - I. Hudushyn 07.14 22:20 1 - 3  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 07.14 16:05 3 - 2  
A. Yolkin - K. Kirsanov 07.14 20:35 1 - 3  
A. Yolkin - R. Cherevko 07.14 17:35 3 - 1  
A. Yolkin - R. Malinka 07.14 14:35 3 - 2  
A. Yolkin - Yev. Masko 07.14 19:05 3 - 0  
B. Havryliuk - A. Krasutskyi 07.14 08:45 3 - 1  
B. Havryliuk - And. Kurtenko 07.14 07:15 3 - 2  
B. Havryliuk - I. Parnyvoda 07.14 13:15 0 - 3  
B. Havryliuk - S. Skhabitsky 07.14 11:45 3 - 0  
B. Havryliuk - V. Kondratenko 07.14 10:15 3 - 0  
D. Chernyshov - A. Blashkun 07.14 21:45 1 - 3  
D. Chernyshov - D. Atamanchuk 07.14 16:45 3 - 2  
D. Kolodiy - A. Sklyarenko 07.14 07:50 3 - 2  
D. Kolodiy - I. Rubanka 07.14 09:20 2 - 3  
D. Kolodiy - Ole. Ivchuk 07.14 12:20 1 - 3  
D. Kolodiy - V. Bilobrov 07.14 13:50 3 - 1  
D. Kolodiy - Y. Muliukin 07.14 10:50 1 - 3  
D. Shukin - A. Paniotov 07.14 22:25 3 - 1  
D. Shukin - M. Balakiriev 07.14 17:25 3 - 2  
I. Efimenko - A. Buberenko 07.14 19:00 3 - 1  
I. Efimenko - A. Dombrovskyi 07.14 15:30 3 - 2  
I. Efimenko - R. Kapinus 07.14 16:30 3 - 0  
I. Parnyvoda - A. Krasutskyi 07.14 07:45 3 - 1  
I. Parnyvoda - And. Kurtenko 07.14 11:15 3 - 0  
I. Parnyvoda - S. Skhabitsky 07.14 09:45 3 - 2  
I. Parnyvoda - V. Kondratenko 07.14 12:15 3 - 0  
I. Rubanka - A. Sklyarenko 07.14 13:20 1 - 3  
I. Udovenko - A. Blashkun 07.14 16:15 3 - 0  
I. Udovenko - D. Atamanchuk 07.14 14:45 1 - 3  
I. Udovenko - D. Chernyshov 07.14 17:45 3 - 1  
I. Udovenko - K. Seliuk 07.14 19:15 3 - 2  
I. Udovenko - O. Kasian 07.14 20:45 0 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 07.14 15:05 2 - 3  
K. Kirsanov - R. Cherevko 07.14 19:35 0 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 07.14 18:35 3 - 2  
K. Kirsanov - Yev. Masko 07.14 17:05 3 - 2  
K. Klymenko - A. Troian 07.14 23:50 3 - 1  
K. Klymenko - I. Hudushyn 07.14 18:50 3 - 1  
K. Seliuk - A. Blashkun 07.14 18:15 0 - 3  
K. Seliuk - D. Atamanchuk 07.14 21:15 0 - 3  
K. Seliuk - D. Chernyshov 07.14 15:45 0 - 3  
M. Marchuk - I. Oranskiy 07.14 13:25 2 - 3  
M. Yakubov - A. Troian 07.14 18:20 0 - 3  
M. Yakubov - I. Hudushyn 07.14 16:50 3 - 1  
M. Yakubov - K. Klymenko 07.14 19:50 3 - 1  
M. Yakubov - O. Leonenko 07.14 21:20 0 - 3  
M. Yakubov - V. Smyk 07.14 22:50 3 - 1  
O. Kasian - A. Blashkun 07.14 15:15 3 - 0  
O. Kasian - D. Atamanchuk 07.14 18:45 3 - 0  
O. Kasian - D. Chernyshov 07.14 19:45 1 - 3  
O. Kasian - K. Seliuk 07.14 17:15 3 - 2  
O. Leonenko - A. Troian 07.14 20:20 3 - 0  
O. Leonenko - I. Hudushyn 07.14 23:20 3 - 0  
O. Leonenko - K. Klymenko 07.14 17:50 2 - 3  
Ole. Ivchuk - A. Sklyarenko 07.14 14:20 0 - 3  
Ole. Ivchuk - I. Rubanka 07.14 11:20 2 - 3  
Ole. Ivchuk - Y. Muliukin 07.14 08:50 1 - 3  
R. Cherevko - A. Fedorchenko 07.14 21:35 3 - 1  
R. Cherevko - R. Malinka 07.14 16:35 3 - 1  
R. Kapinus - A. Dombrovskyi 07.14 18:30 3 - 0  
R. Rybalka - I. Oranskiy 07.14 07:55 3 - 2  
R. Rybalka - M. Marchuk 07.14 09:25 3 - 0  
R. Rybalka - S. Korobeynik 07.14 10:55 0 - 3  
R. Rybalka - S. Pitsyk 07.14 13:55 2 - 3  
R. Rybalka - Vla. Litvinov 07.14 12:25 3 - 2  
Rom. Makarenko - Tym. Turchenko 07.14 10:05 2 - 3  
Rom. Makarenko - V. Bilous 07.14 08:35 2 - 3  
S. Korobeynik - I. Oranskiy 07.14 09:55 3 - 0  
S. Korobeynik - M. Marchuk 07.14 14:55 2 - 3  
S. Pitsyk - I. Oranskiy 07.14 11:55 1 - 3  
S. Pitsyk - M. Marchuk 07.14 08:25 3 - 1  
S. Pitsyk - S. Korobeynik 07.14 12:55 3 - 1  
S. Pitsyk - Vla. Litvinov 07.14 10:25 1 - 3  
S. Skhabitsky - A. Krasutskyi 07.14 10:45 1 - 3  
S. Skhabitsky - And. Kurtenko 07.14 13:45 3 - 2  
S. Skhabitsky - V. Kondratenko 07.14 08:15 3 - 2  
Ser. Sokolov - A. Paniotov 07.14 18:55 3 - 1  
Ser. Sokolov - D. Shukin 07.14 16:25 1 - 3  
Ser. Sokolov - M. Balakiriev 07.14 21:55 3 - 0  
Tym. Turchenko - Rom. Makarenko 07.14 10:05 3 - 2  
Tym. Turchenko - Ser. Kaminskiy 07.14 11:05 3 - 1  
Tym. Turchenko - Ser. Kaminskiy 07.14 11:05 3 - 1  
V. Bilobrov - A. Sklyarenko 07.14 11:50 1 - 3  
V. Bilobrov - I. Rubanka 07.14 08:20 2 - 3  
V. Bilobrov - Ole. Ivchuk 07.14 10:20 2 - 3  
V. Bilobrov - Y. Muliukin 07.14 12:50 3 - 0  
V. Bilous - Ser. Kaminskiy 07.14 09:35 0 - 3  
V. Bilous - Tym. Turchenko 07.14 07:35 3 - 1  
V. Bilous - Tym. Turchenko 07.14 07:35 3 - 1  
V. Kondratenko - A. Krasutskyi 07.14 14:15 3 - 0  
V. Kondratenko - And. Kurtenko 07.14 09:15 2 - 3  
V. Smyk - A. Troian 07.14 17:20 3 - 1  
V. Smyk - I. Hudushyn 07.14 20:50 3 - 0  
V. Smyk - K. Klymenko 07.14 21:50 3 - 1  
V. Smyk - O. Leonenko 07.14 19:20 0 - 3  
Vla. Litvinov - I. Oranskiy 07.14 14:25 0 - 3  
Vla. Litvinov - M. Marchuk 07.14 11:25 3 - 0  
Vla. Litvinov - S. Korobeynik 07.14 08:55 1 - 3  
Y. Kerusenko - R. Kapinus 07.14 15:00 2 - 3  
Y. Muliukin - A. Sklyarenko 07.14 09:50 0 - 3  
Y. Muliukin - I. Rubanka 07.14 14:50 0 - 3  
Yev. Masko - A. Fedorchenko 07.14 18:05 0 - 3  
Yev. Masko - R. Cherevko 07.14 15:35 1 - 3  
Yev. Masko - R. Malinka 07.14 21:05 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Chilikina - K. Zharkova 07.14 18:40 1 - 3  
E. Chilikina - M. Slashova 07.14 17:10 3 - 0  
E. Chilikina - N. Konovalova 07.14 19:40 0 - 3  
E. Chilikina - O. Ishchenko 07.14 15:10 3 - 2  
E. Gubskaya - N. Schekotikhina 07.14 14:10 3 - 0  
E. Gubskaya - Yar. Lesnaya 07.14 09:10 3 - 0  
Kat. Somova - E. Gubskaya 07.14 10:10 0 - 3  
Kat. Somova - L. Andreeva 07.14 13:10 3 - 1  
Kat. Somova - N. Ostrovska 07.14 11:40 1 - 3  
Kat. Somova - N. Schekotikhina 07.14 08:40 1 - 3  
Kat. Somova - Yar. Lesnaya 07.14 07:10 1 - 3  
L. Andreeva - E. Gubskaya 07.14 12:10 3 - 2  
L. Andreeva - N. Ostrovska 07.14 09:40 3 - 2  
L. Andreeva - N. Schekotikhina 07.14 07:40 3 - 2  
L. Andreeva - Yar. Lesnaya 07.14 11:10 3 - 0  
M. Slashova - K. Zharkova 07.14 21:10 2 - 3  
M. Slashova - O. Ishchenko 07.14 18:10 2 - 3  
N. Konovalova - K. Zharkova 07.14 16:40 3 - 1  
N. Konovalova - O. Ishchenko 07.14 21:40 1 - 3  
N. Ostrovska - E. Gubskaya 07.14 08:10 2 - 3  
N. Ostrovska - N. Schekotikhina 07.14 10:40 1 - 3  
N. Ostrovska - Yar. Lesnaya 07.14 13:40 3 - 0  
N. Schekotikhina - Yar. Lesnaya 07.14 12:40 3 - 1  
O. Ishchenko - K. Zharkova 07.14 20:10 3 - 1  
O. Tsiupko - S. Yureneva 07.14 10:00 3 - 0  
O. Tsiupko - Yana Mikhailik 07.14 08:30 3 - 2  
S. Yureneva - M. Voytekhova 07.14 11:00 3 - 1  
Tam. Kravchuk - E. Chilikina 07.14 20:40 3 - 2  
Tam. Kravchuk - K. Zharkova 07.14 14:40 0 - 3  
Tam. Kravchuk - M. Slashova 07.14 19:10 1 - 3  
Tam. Kravchuk - N. Konovalova 07.14 17:40 0 - 3  
Tam. Kravchuk - O. Ishchenko 07.14 16:10 3 - 1  
V. Pryshchepa - M. Voytekhova 07.14 08:00 3 - 1  
V. Pryshchepa - O. Tsiupko 07.14 11:30 3 - 2  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 07.14 09:00 3 - 1  
V. Pryshchepa - Yana Mikhailik 07.14 10:30 0 - 3  
Yana Mikhailik - M. Voytekhova 07.14 09:30 3 - 2  
Yana Mikhailik - S. Yureneva 07.14 07:30 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - S. Filatov 07.14 19:50 1 - 3  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 07.14 14:30 0 - 3  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 07.14 08:05 2 - 3  
A. Chaplyanka - O. Semenets 07.14 11:00 2 - 3  
A. Kotik - D. Vahta 07.14 20:35 3 - 1  
A. Kotik - N. Gritsienko 07.14 18:50 0 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 07.14 21:45 3 - 2  
A. Limonov - A. Tuzhylin 07.14 18:00 3 - 0  
A. Lopatnuk - A. Shkurupii 07.14 10:15 3 - 1  
A. Lopatnuk - Ole. Kovalov 07.14 09:05 0 - 3  
A. Lopatnuk - S. Baranovskiy 07.14 11:25 2 - 3  
A. Lopatnuk - Ser. Ponomarenko 07.14 12:35 0 - 3  
A. Matcyk - A. Khvysiuk 07.14 03:15 2 - 3  
A. Michalus - A. Khvysiuk 07.14 01:15 1 - 3  
A. Scherinskiy - A. Bondarchuk 07.14 15:10 3 - 0  
A. Scherinskiy - S. Filatov 07.14 17:30 3 - 0  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 07.14 13:10 1 - 3  
A. Skyba - A. Bondarchuk 07.14 16:55 2 - 3  
A. Skyba - A. Scherinskiy 07.14 18:05 2 - 3  
A. Skyba - S. Filatov 07.14 15:45 3 - 2  
A. Skyba - Y. Vorobuov 07.14 19:15 3 - 0  
A. Tsykhotskiy - S. Stelmashchuk 07.14 22:45 3 - 0  
A. Yakovenko - I. Sukovatiy 07.14 09:10 3 - 1  
A. Yakovenko - Vit. Vovk 07.14 15:00 0 - 3  
B. Kogut - A. Limonov 07.14 17:25 0 - 3  
B. Kogut - A. Tuzhylin 07.14 15:35 0 - 3  
B. Kogut - V. Broyakovskiy 07.14 16:15 0 - 3  
B. Sinkevych - V. Didukh 07.14 08:10 3 - 1  
B. Sinkevych - V. Maksuta 07.14 10:30 3 - 2  
D. Alekseenko - A. Yakovenko 07.14 08:00 2 - 3  
D. Alekseenko - I. Sukovatiy 07.14 14:25 2 - 3  
D. Alekseenko - Vit. Vovk 07.14 10:55 0 - 3  
D. Derevinskyi - O. Yarovoi 07.14 01:05 3 - 2  
D. Derevinskyi - V. Solovey 07.14 22:35 3 - 0  
D. Drobov - B. Sinkevych 07.14 11:05 1 - 3  
D. Drobov - O. Oleskevych 07.14 12:15 0 - 3  
D. Drobov - V. Didukh 07.14 09:55 0 - 3  
D. Drobov - V. Maksuta 07.14 08:45 2 - 3  
D. Nemchenko - A. Yakovenko 07.14 10:20 2 - 3  
D. Nemchenko - D. Alekseenko 07.14 12:05 2 - 3  
D. Nemchenko - S. Skachenko 07.14 13:50 3 - 0  
D. Nemchenko - Vit. Vovk 07.14 08:35 3 - 0  
D. Vahta - N. Gritsienko 07.14 21:10 3 - 1  
D. Vahta - V. Nechyporuk 07.14 19:25 1 - 3  
D. Zenyuk - V. Zharskiy 07.14 13:05 3 - 1  
Den. Vakulenko - I. Kozyr 07.14 19:10 3 - 1  
Dmi. Lebed - A. Chaplyanka 07.14 12:10 0 - 3  
Dmi. Lebed - Mak. Kolos 07.14 10:25 1 - 3  
Dmi. Lebed - O. Semenets 07.14 08:40 3 - 2  
Dmi. Lebed - Vya. Kovalenko 07.14 13:55 2 - 3  
E. Rubtsov - Den. Vakulenko 07.14 19:45 0 - 3  
E. Rubtsov - I. Kozyr 07.14 20:55 3 - 0  
E. Rubtsov - M. Laevsky 07.14 19:05 0 - 3  
I. Demchuk - V. Trachuk 07.14 13:00 3 - 0  
I. Kozyr - M. Laevsky 07.14 21:30 1 - 3  
I. Krivoy - I. Demchuk 07.14 08:20 3 - 2  
I. Krivoy - V. Trachuk 07.14 10:40 3 - 1  
I. Kuznetsov - O. Yarovoi 07.14 03:05 0 - 1  
I. Tymchyshyn - N. Sidorak 07.14 18:20 1 - 3  
I. Tymchyshyn - O. Tkachuk 07.14 16:00 1 - 3  
I. Tymchyshyn - R. Vakarash 07.14 19:30 2 - 3  
I. Tymchyshyn - Y. Vorsulyak 07.14 17:10 2 - 3  
M. Levytskyi - A. Matcyk 07.14 00:45 3 - 0  
M. Levytskyi - A. Michalus 07.14 01:45 3 - 0  
M. Levytskyi - O. Pinchuk 07.14 02:45 3 - 0  
M. Presnyakov - D. Zenyuk 07.14 11:55 2 - 3  
M. Presnyakov - N. Haievyi 07.14 09:35 1 - 3  
M. Presnyakov - V. Zharskiy 07.14 07:50 0 - 3  
M. Treschetka - I. Demchuk 07.14 10:05 2 - 3  
M. Treschetka - I. Krivoy 07.14 11:15 0 - 3  
M. Treschetka - P. Chyzh 07.14 12:25 1 - 3  
M. Treschetka - V. Trachuk 07.14 08:55 3 - 1  
M. Uchen - S. Illiushchenko 07.14 15:50 3 - 1  
M. Uchen - V. Protopopov 07.14 19:20 3 - 0  
M. Uchen - Y. Holoborodko 07.14 17:00 3 - 0  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 07.14 09:15 3 - 2  
Mak. Kolos - O. Semenets 07.14 15:05 3 - 1  
N. Gritsienko - A. Kotik 07.14 17:40 1 - 3  
N. Haievyi - V. Zharskiy 07.14 10:45 3 - 1  
N. Sidorak - O. Tkachuk 07.14 17:45 3 - 2  
N. Sidorak - Y. Vorsulyak 07.14 15:25 3 - 1  
O. Didukh - V. Maksuta 07.14 12:50 3 - 1  
O. Kostiuk - S. Stelmashchuk 07.14 23:45 0 - 3  
O. Oleskevych - B. Sinkevych 07.14 09:20 3 - 2  
O. Oleskevych - V. Didukh 07.14 11:40 2 - 3  
O. Oleskevych - V. Maksuta 07.14 07:35 0 - 3  
O. Pinchuk - A. Matcyk 07.14 02:15 0 - 3  
O. Pinchuk - A. Michalus 07.14 00:15 1 - 3  
O. Semenets - D. Baystryuchenko 07.14 13:20 2 - 3  
O. Yarovoi - V. Solovey 07.14 23:35 1 - 3  
P. Chyzh - I. Demchuk 07.14 11:50 2 - 3  
P. Chyzh - I. Krivoy 07.14 09:30 0 - 3  
P. Chyzh - V. Trachuk 07.14 07:45 1 - 3  
P. Skok - A. Limonov 07.14 16:45 3 - 2  
P. Skok - A. Tuzhylin 07.14 16:10 3 - 1  
P. Skok - B. Kogut 07.14 17:55 3 - 0  
P. Skok - V. Broyakovskiy 07.14 17:20 3 - 2  
R. Onischenko - D. Derevinskyi 07.14 00:05 1 - 3  
R. Onischenko - I. Kuznetsov 07.14 02:05 3 - 1  
R. Onischenko - I. Kuznetsov 07.14 23:05 1 - 3  
R. Vakarash - N. Sidorak 07.14 16:35 3 - 2  
R. Vakarash - O. Tkachuk 07.14 14:50 3 - 1  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 07.14 18:55 3 - 0  
Rus. Ivanov - Den. Vakulenko 07.14 20:50 3 - 2  
Rus. Ivanov - E. Rubtsov 07.14 21:25 3 - 1  
Rus. Ivanov - I. Kozyr 07.14 20:15 3 - 0  
Rus. Ivanov - M. Levytskyi 07.14 19:40 0 - 3  
S. Baranovskiy - A. Shkurupii 07.14 08:30 1 - 3  
S. Baranovskiy - Ole. Kovalov 07.14 10:50 2 - 3  
S. Hilitukha - S. Melkumyan 07.14 23:15 3 - 1  
S. Rutskiy - D. Zenyuk 07.14 10:10 3 - 0  
S. Rutskiy - M. Presnyakov 07.14 12:30 0 - 3  
S. Rutskiy - N. Haievyi 07.14 11:20 3 - 1  
S. Rutskiy - V. Zharskiy 07.14 09:00 2 - 3  
S. Skachenko - A. Yakovenko 07.14 12:40 3 - 1  
S. Skachenko - D. Alekseenko 07.14 09:45 1 - 3  
S. Skachenko - I. Sukovatiy 07.14 11:30 2 - 3  
S. Skachenko - Vit. Vovk 07.14 07:25 3 - 1  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 07.14 12:00 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 07.14 07:55 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - S. Baranovskiy 07.14 09:40 1 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Limonov 07.14 15:40 3 - 2  
V. Broyakovskiy - A. Tuzhylin 07.14 16:50 2 - 3  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 07.14 17:05 3 - 2  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 07.14 20:00 2 - 3  
V. Protopopov - S. Illiushchenko 07.14 14:40 3 - 0  
V. Protopopov - Y. Holoborodko 07.14 18:45 2 - 3  
V. Solovey - D. Derevinskyi 07.14 01:35 1 - 3  
V. Solovey - I. Kuznetsov 07.14 00:35 3 - 2  
V. Solovey - R. Onischenko 07.14 02:35 3 - 0  
Vit. Vovk - I. Sukovatiy 07.14 13:15 3 - 2  
Vya. Kovalenko - A. Chaplyanka 07.14 09:50 3 - 0  
Vya. Kovalenko - D. Baystryuchenko 07.14 11:35 3 - 2  
Vya. Kovalenko - Mak. Kolos 07.14 12:45 3 - 0  
Vya. Kovalenko - O. Semenets 07.14 07:30 3 - 1  
Y. Holoborodko - S. Illiushchenko 07.14 19:55 3 - 2  
Y. Vorobuov - A. Bondarchuk 07.14 18:40 1 - 3  
Y. Vorobuov - A. Scherinskiy 07.14 16:20 0 - 3  
Y. Vorobuov - S. Filatov 07.14 14:35 3 - 1  
Y. Vorsulyak - O. Tkachuk 07.14 20:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kibanova - I. Aseeva 07.14 11:25 0 - 3  
A. Kibanova - N. Khmelevskaia 07.14 09:05 3 - 1  
A. Kibanova - Tat. Tatianina 07.14 12:35 1 - 3  
A. Kibanova - U. Palamarchuk 07.14 10:15 1 - 3  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 07.14 10:50 3 - 1  
I. Aseeva - U. Palamarchuk 07.14 08:30 2 - 3  
Tat. Tatianina - I. Aseeva 07.14 09:40 1 - 3  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 07.14 07:55 1 - 3  
Tat. Tatianina - U. Palamarchuk 07.14 12:00 0 - 3  
U. Palamarchuk - N. Khmelevskaia 07.14 13:10 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - J. Seibert 07.14 08:00 3 - 0  
D. Prokopcov - M. Horejsi 07.14 09:40 0 - 3  
D. Prokopcov - V. Rozinek 07.14 11:20 1 - 3  
J. Seibert - R. Bako 07.14 12:10 3 - 0  
M. Stach - R. Bako 07.14 10:55 3 - 0  
Petr David - J. Seibert 07.14 10:30 3 - 2  
Petr David - M. Horejsi 07.14 11:45 2 - 3  
Petr David - R. Bako 07.14 09:15 3 - 0  
T. Koldas - M. Horejsi 07.14 08:25 0 - 3  
T. Koldas - M. Stach 07.14 12:35 3 - 0  
T. Koldas - V. Rozinek 07.14 10:05 3 - 1  
V. Rozinek - M. Stach 07.14 08:50 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - S. Kalenik 07.14 20:15 1 - 3  
A. Burdakov - A. Kiyanov 07.14 15:00 3 - 0  
A. Burdakov - I. Oleynik 07.14 14:00 3 - 0  
A. Burdakov - R. Pavlyuk 07.14 16:00 0 - 3  
A. Chilikin - O. Lytvynenko 07.14 21:00 1 - 3  
A. Chilikin - V. Dotsenko 07.14 22:10 3 - 1  
A. Chilikin - Y. Krol 07.14 23:20 0 - 3  
A. Grishchenko - M. Butkov 07.14 07:30 3 - 0  
A. Grishchenko - M. Varchenko 07.14 08:30 2 - 3  
A. Kiyanov - A. Burdakov 07.14 18:00 1 - 3  
A. Kiyanov - I. Oleynik 07.14 16:30 3 - 2  
A. Kiyanov - R. Pavlyuk 07.14 17:30 0 - 3  
A. Kuzminich - Y. Komendant 07.14 10:00 0 - 3  
A. Riabukhin - D. Kebalo 07.14 08:15 3 - 1  
A. Riabukhin - R. Tsubera 07.14 07:45 3 - 2  
A. Shapoval - A. Grabskiy 07.14 22:30 3 - 0  
A. Shapoval - Yur. Novikov 07.14 21:20 3 - 0  
Alek. Rodin - A. Alistratov 07.14 18:15 3 - 2  
Alek. Rodin - I. Fashchevskiy 07.14 14:45 3 - 0  
And. Sytnik - A. Kuzminich 07.14 08:00 1 - 3  
And. Sytnik - E. Kovorotushin 07.14 12:30 1 - 3  
And. Sytnik - Y. Komendant 07.14 09:00 3 - 1  
D. Bortsov - V. Povalyaev 07.14 12:30 3 - 1  
D. Kebalo - A. Riabukhin 07.14 11:15 3 - 1  
D. Kebalo - R. Tsubera 07.14 10:15 3 - 2  
E. Kovorotushin - A. Kuzminich 07.14 07:30 3 - 1  
E. Kovorotushin - And. Sytnik 07.14 09:30 1 - 3  
E. Kovorotushin - Y. Komendant 07.14 08:30 1 - 3  
E. Yunusov - Alek. Rodin 07.14 16:15 0 - 3  
E. Yunusov - Yur. Medvedev 07.14 19:45 3 - 2  
I. Fashchevskiy - E. Yunusov 07.14 16:45 1 - 3  
I. Fashchevskiy - V. Khorolsky 07.14 17:45 3 - 2  
I. Oleynik - A. Burdakov 07.14 17:00 0 - 3  
I. Oleynik - A. Kiyanov 07.14 19:30 3 - 2  
I. Oleynik - R. Pavlyuk 07.14 18:30 3 - 2  
K. Moroz - A. Riabukhin 07.14 09:45 2 - 3  
M. Butkov - A. Grishchenko 07.14 10:30 3 - 0  
M. Butkov - M. Varchenko 07.14 09:30 0 - 3  
M. Butkov - V. Sazhnev 07.14 11:00 1 - 3  
M. Chukanov - Vlad. Surzhik 07.14 09:00 1 - 3  
M. Varchenko - M. Butkov 07.14 12:30 3 - 1  
R. Pavlyuk - A. Burdakov 07.14 19:00 3 - 0  
R. Pavlyuk - A. Kiyanov 07.14 14:30 2 - 3  
R. Pavlyuk - I. Oleynik 07.14 15:30 1 - 3  
R. Tsubera - A. Riabukhin 07.14 12:15 1 - 3  
S. Kalenik - Alek. Rodin 07.14 18:45 1 - 3  
S. Kalenik - V. Khorolsky 07.14 15:15 2 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Grabskiy 07.14 20:45 0 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Shapoval 07.14 23:05 0 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 07.14 21:55 2 - 3  
V. Dotsenko - O. Lytvynenko 07.14 23:55 3 - 2  
V. Khorolsky - A. Alistratov 07.14 13:45 3 - 1  
V. Khorolsky - Yur. Medvedev 07.14 17:15 3 - 2  
V. Povalyaev - M. Chukanov 07.14 11:00 2 - 3  
V. Povalyaev - Vlad. Surzhik 07.14 10:30 3 - 1  
V. Sazhnev - A. Grishchenko 07.14 09:00 3 - 2  
V. Sazhnev - M. Butkov 07.14 08:00 3 - 0  
V. Sazhnev - M. Varchenko 07.14 07:00 3 - 1  
Vlad. Surzhik - D. Bortsov 07.14 09:30 2 - 3  
Y. Komendant - A. Kuzminich 07.14 13:00 3 - 0  
Y. Komendant - E. Kovorotushin 07.14 10:30 1 - 3  
Y. Krol - O. Lytvynenko 07.14 22:45 3 - 2  
Y. Krol - V. Dotsenko 07.14 21:35 3 - 0  
Yur. Medvedev - I. Fashchevskiy 07.14 19:15 0 - 3  
Yur. Medvedev - S. Kalenik 07.14 15:45 2 - 3  
Yur. Novikov - A. Grabskiy 07.14 23:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stefanyuk - I. Grushko 07.14 17:30 1 - 3  
A. Stefanyuk - M. Povaliaieva 07.14 14:00 1 - 3  
A. Stefanyuk - O. Borodacheva 07.14 19:00 0 - 3  
A. Stefanyuk - Yevg. Severina 07.14 15:30 3 - 2  
I. Grushko - M. Dotsenko 07.14 13:30 3 - 1  
I. Grushko - M. Povaliaieva 07.14 16:30 3 - 2  
I. Grushko - Vik. Guseva 07.14 18:30 1 - 3  
M. Dotsenko - A. Stefanyuk 07.14 19:30 1 - 3  
M. Dotsenko - M. Povaliaieva 07.14 16:00 2 - 3  
M. Dotsenko - Yevg. Severina 07.14 18:00 2 - 3  
M. Povaliaieva - O. Borodacheva 07.14 14:30 3 - 0  
M. Povaliaieva - Vik. Guseva 07.14 18:00 3 - 2  
M. Povaliaieva - Y. Emelyanenko 07.14 20:00 3 - 2  
O. Borodacheva - I. Grushko 07.14 19:30 3 - 1  
O. Borodacheva - M. Dotsenko 07.14 14:00 0 - 3  
O. Borodacheva - Vik. Guseva 07.14 16:00 3 - 0  
O. Borodacheva - Y. Emelyanenko 07.14 17:30 3 - 0  
Vik. Guseva - A. Stefanyuk 07.14 15:00 3 - 1  
Vik. Guseva - M. Dotsenko 07.14 20:00 3 - 0  
Vik. Guseva - Yevg. Severina 07.14 16:30 3 - 1  
Y. Emelyanenko - A. Stefanyuk 07.14 17:00 3 - 1  
Y. Emelyanenko - I. Grushko 07.14 15:30 0 - 3  
Y. Emelyanenko - M. Dotsenko 07.14 19:00 0 - 3  
Y. Emelyanenko - Vik. Guseva 07.14 13:30 3 - 1  
Yevg. Severina - I. Grushko 07.14 14:30 3 - 2  
Yevg. Severina - M. Povaliaieva 07.14 18:30 3 - 1  
Yevg. Severina - O. Borodacheva 07.14 17:00 3 - 0  
Yevg. Severina - Y. Emelyanenko 07.14 15:00 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 07.14 11:30 7 - 12  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 07.14 11:30 5 - 1  
KT Wiz - Hanwha Eagles 07.14 11:30 7 - 2  
Lotte Giants - LG Twins 07.14 11:30 5 - 0  
Samsung Lions - KIA Tigers 07.14 11:30 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 07.14 11:00 3 - 5  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 07.14 11:00 6 - 3  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 07.14 11:00 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 07.14 11:00 2 - 5  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 07.14 11:00 3 - 10  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 07.14 11:00    
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 07.14 12:35 1 - 5  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - Dav. Evans 07.14 12:45 5 - 2  
Andy Jenkins - M. Webster 07.14 15:55 2 - 5  
Andy Jenkins - Ste. Burton 07.14 16:45 5 - 1  
Dav. Evans - John Brown 07.14 14:00 5 - 2  
Dav. Evans - M. Webster 07.14 11:30 3 - 5  
John Brown - Andy Jenkins 07.14 17:10 2 - 5  
John Brown - M. Webster 07.14 13:10 2 - 5  
John Brown - R. Edhouse 07.14 16:20 3 - 5  
M. Webster - R. Edhouse 07.14 12:20 5 - 2  
M. Webster - Ste. Burton 07.14 14:40 5 - 3  
R. Edhouse - Andy Jenkins 07.14 15:05 5 - 0  
R. Edhouse - Dav. Evans 07.14 11:55 4 - 5  
Ste. Burton - Dav. Evans 07.14 15:30 5 - 2  
Ste. Burton - John Brown 07.14 17:35 5 - 4  
Ste. Burton - R. Edhouse 07.14 13:35 5 - 3  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.14 13:50 3 - 1  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.14 17:50 4 - 2  
Gorjacsije - Zvukovaja Ataka (3x10 perc) 07.14 03:50 6 - 6  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.14 15:50 5 - 8  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.14 12:50 2 - 2  
Ognenyije Panteri - Gorjacsije (3x10 perc) 07.14 00:50 5 - 9  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.14 14:50 3 - 2  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.14 16:50 1 - 3  
Zvukovaja Ataka - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.14 01:50 7 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 07.14 06:00 4 - 3  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.14 07:10 5 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 07.14 09:30 4 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 07.14 08:20 5 - 6  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 07.14 20:55 3 - 3  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.14 21:55 6 - 6  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 07.14 10:40 6 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi(3x10 perc) 07.14 11:50 2 - 3  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 07.14 00:05 1 - 1  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 07.14 19:50 3 - 4  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 07.14 23:05 4 - 1  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 07.14 18:50 2 - 1  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Zhejiang Guangsha 07.14 13:35 105 - 113  
Guangdong - Guangzhou 07.14 10:00 121 - 99  
Sichuan - Shanghai Sharks 07.14 14:00 78 - 88  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franklin Bulls - Auckland Huskies 07.14 07:30 82 - 86  
Taranaki Mountainairs - Otago Nuggets 07.14 09:30 106 - 105  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire CC - Helsinki CC 07.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Derby County 07.14 20:45 2 - 1  
Luton - QPR 07.14 20:45 1 - 1  
Millwall - Blackburn 07.14 20:45 1 - 0  
Reading - Middlesbrough 07.14 19:00 1 - 2  
Sheffield Wed. - Huddersfield 07.14 20:45 0 - 0  
West Bromwich - Fulham 07.14 18:00 0 - 0  
Wigan - Hull City 07.14 19:00 8 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vlasim 07.14 18:00 4 - 0  
Chrudim - Vitkovice 07.14 18:00 3 - 1  
FC Hradec Kralove - Sokolov 07.14 18:00 2 - 0  
Jihlava - Usti nad Labem 07.14 18:00 2 - 3  
Trinec - Dukla Praha 07.14 18:00 1 - 2  
Varnsdorf - Lisen 07.14 18:00 0 - 0  
Vysehrad - Prostejov 07.14 18:00 3 - 1  
Zizkov - Pardubice 07.14 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Kolding IF 07.14 19:00 2 - 0  
Vejle - Nyköbing 07.14 19:00 1 - 0  
Viborg - Vendsyssel 07.14 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - Viikingit 07.14 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - KR 07.14 21:15 2 - 3  
Thor Akureyri - FH 07.14 20:00 0 - 1  
Throttur Reykjavik - Selfoss 07.14 21:15 0 - 0  
ÍBV - Breidablik 07.14 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 07.14 17:00 1 - 3  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 07.14 20:40 1 - 0  
Warta Poznan - GKS Tychy 07.14 18:10 2 - 2  
Wigry Suwalki - Sandecja Nowy Sacz 07.14 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Gornik Zabrze 07.14 20:30 1 - 2  
LKS Lodz - Rakow Czestochowa 07.14 20:30 3 - 2  
Wisla Plock - Korona Kielce 07.14 20:30 3 - 1  
Zaglebie Lubin - Wisla Krakkó 07.14 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jonava - Panevezys 07.14 17:00 0 - 3  
Riteriai Vilnius - Banga Gargzdai 07.14 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (MLS, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 07.14 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Houston 07.14 02:00 3 - 3  
Los Angeles Galaxy - Portland 07.14 04:30 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Titograd Podgorica 07.14 18:15 0 - 1  
Jezero Plav - Kom Podgorica 07.14 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Lilleström 07.14 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - North Carolina 07.14 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Brescia 07.14 21:45 6 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horn - Austria Klagenfurt 07.14 20:25 1 - 3  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 07.14 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 07.14 22:30 2 - 0  
Gil Vicente - Tondela 07.14 22:30 3 - 2  
Portimonense - Boavista 07.14 20:15 2 - 1  
Santa Clara - Aves 07.14 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Norwich 07.14 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Chiasso 07.14 20:30 2 - 1  
Kriens - Lausanne 07.14 18:15 0 - 3  
Vaduz - Aarau 07.14 20:30 1 - 1  
Winterthur - Schaffhausen 07.14 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 07.14 18:00 1 - 0  
Trnava - Trencin 07.14 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Nitra 07.14 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Tanzániai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biashara Mara - Polisi Tanzania 07.14 15:00 0 - 1  
Lipuli - Kinondoni MC 07.14 15:00 2 - 0  
Ruvu Shooting - Mwadui 07.14 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaliszt 1925 - Avangard Kramatorszk 07.14 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City Energy - Tulsa 07.14 02:00 1 - 1  
Sacramento - Tacoma Defiance 07.14 04:00 3 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Noah Jereván 07.14 15:30 2 - 0  
Shirak Gyumri - Alashkert Jereván 07.14 15:30 2 - 4  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Nasaf Qarshi 07.14 16:00 2 - 2  
Lokomotív Taskent - Mashal Mubarek 07.14 16:00 0 - 1  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Tornado 07.14 08:25 3 - 1  
Legion-Pro - Uragan-Pro 07.14 10:00 1 - 3  
Lions-Pro - Empire-Pro 07.14 11:50 1 - 3  
Titans-Pro - Alliance-Pro 07.14 13:50 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural University 07.14 09:25 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Eurasia - Ural City 07.14 13:00 2 - 3  
Ural Stars - Ural Red Fox 07.14 11:00 1 - 3  
Tenisz (Aces Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - D. Thiem 07.14 16:00 0 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Berrettini 07.14 12:00 1 - 2  
Tenisz (Aces Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - E. Svitolina 07.14 13:35 0 - 2  
P. Kvitova - K. Bertens 07.14 17:40 2 - 0  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Thiem - Mar. Müller 07.14 15:30 2 - 0  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kijametovic - D. Savelev 07.14 14:00 2 - 0  
A. Setkic - F. Stipic 07.14 12:00    
Ale. Lazarov - B. Butulija 07.14 18:00 2 - 0  
E. Kirkin - D. Rajic 07.14 14:00 2 - 1  
M. Drinic - P. Daljev 07.14 20:00 1 - 2  
M. Tepavac - N. Cacic 07.14 12:00 2 - 0  
Tenisz (Exo-Tennis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Fanselow - Ben. Hassan 07.14 13:15 2 - 1  
T. Puetz - Con. Schmitz 07.14 10:30 2 - 0  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cle. Harper - J.A. Ore 07.14 14:00 0 - 2  
J. Cerretani - Cle. Harper 07.14 15:20 0 - 2  
J. Cerretani - J.A. Ore 07.14 17:15 0 - 2  
S. Storch - T. Mercier 07.14 15:35 2 - 0  
T. Zink - S. Storch 07.14 17:15 2 - 0  
T. Zink - T. Mercier 07.14 14:00 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - J. Szajrych 07.14 18:00 2 - 0  
K. Gajewski - G. Panfil 07.14 14:05 2 - 1  
K. Zuk - F. Kolasinski 07.14 18:00 2 - 1  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hertel - K. Bartusek 07.14 16:20 2 - 0  
M. Hedrzak - J. Sasiak 07.14 10:30 2 - 0  
N. Komar - M. Bajorek 07.14 09:00 0 - 2  
W. Saska - S. Rogozinska Dzik 07.14 12:25 0 - 2  
Tenisz (Progress Tour Champ.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Swan - A. Barnett 07.14 14:30 1 - 1  
Tenisz (St. Georges Hill PS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - A. McHugh 07.14 15:00 2 - 1  
Tenisz (St. Georges Hill PS, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Appleton - Morton, Emily 07.14 16:15 2 - 0  
N. Broady - H. Staff 07.14 15:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - D. Popko 07.14 15:30 0 - 2  
Ale. Gomez - A. Karatsev 07.14 14:00 1 - 2  
Ale. Gomez - E. Karlovskiy 07.14 15:35 2 - 1  
Ale. Lebedev - C. Langmo 07.14 19:50 0 - 2  
D. Karimov - B. Bobrov 07.14 22:55 0 - 2  
F. Corwin - B. Bobrov 07.14 00:20 2 - 0  
R. Shane - Mic. Redlicki 07.14 17:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morgina - J. Sherif 07.14 23:30 0 - 2  
L.M. Guillermo - G. Olmos 07.14 20:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.14 12:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.14 15:30 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - M. Papyan 07.14 07:30 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.14 10:10 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 07.14 12:10 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Split 07.14 20:30 19 - 11  
Mladost Zágráb - Jadran Herceg Novi 07.14 19:00 14 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Herring - J. Oquendo 07.14 03:00    

 

2020.07.13.
Asztalitenisz (Challenger Series, 29. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Mühlbach - D. Gorak 07.13 16:00 2 - 3  
H. Mühlbach - J. Schabacker 07.13 12:30 2 - 3  
H. Mühlbach - Liang Qiu 07.13 10:30 1 - 3  
J. Kosowski - H. Mühlbach 07.13 18:30 1 - 3  
J. Kosowski - J. Folwarski 07.13 08:30 3 - 0  
J. Kosowski - Liang Qiu 07.13 22:00 3 - 0  
J. Kosowski - M. Henninger 07.13 13:50 3 - 1  
J. Kosowski - S. Happek 07.13 11:10 3 - 0  
J. Schabacker - D. Gorak 07.13 21:20 1 - 3  
J. Schabacker - J. Folwarski 07.13 18:00 0 - 3  
Liang Qiu - D. Gorak 07.13 19:20 1 - 3  
Liang Qiu - J. Folwarski 07.13 13:10 3 - 1  
Liang Qiu - J. Schabacker 07.13 16:40 3 - 1  
M. Henninger - D. Gorak 07.13 11:50 2 - 3  
M. Henninger - J. Folwarski 07.13 20:00 1 - 3  
M. Henninger - J. Schabacker 07.13 09:50    
S. Happek - D. Gorak 07.13 09:10 1 - 3  
S. Happek - H. Mühlbach 07.13 20:40 3 - 1  
S. Happek - J. Folwarski 07.13 14:30 0 - 3  
S. Happek - M. Henninger 07.13 17:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Pravednov 07.13 14:00 3 - 0  
A. Afanasiyev - E. Ilyukhin 07.13 00:00 3 - 1  
A. Afanasiyev - E. Ilyukhin 07.13 16:00 3 - 1  
A. Arutiunyan - I. Poletaev 07.13 14:00 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.13 16:00 3 - 1  
A. Arutiunyan - S. Homutov 07.13 17:00 3 - 2  
A. Chentsov - D. Merzlikin 07.13 11:30 0 - 3  
A. Chentsov - I. Elistratov 07.13 23:30 1 - 3  
A. Chentsov - V. Rakhmanov 07.13 00:30 0 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 07.13 20:00 3 - 1  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 07.13 18:00 3 - 2  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 07.13 21:30 1 - 3  
A. Gribkov - S. Nikulin 07.13 06:30 3 - 1  
A. Menshikov - Ilya Novikov 07.13 08:30 3 - 1  
A. Menshikov - N. Sukharnikov 07.13 07:00 3 - 1  
A. Menshikov - S. Kuzmin 07.13 19:30 3 - 2  
A. Pravednov - D. Petrochenko 07.13 16:30 2 - 3  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 07.13 15:00 1 - 3  
A. Pravednov - T. Yusipov 07.13 00:30 3 - 1  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 07.13 12:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - D. Sayanov 07.13 22:30 1 - 3  
A. Serebrennikov - Igor Smirnov 07.13 11:00 1 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 07.13 07:00 3 - 1  
A. Yanshaev - S. Nikulin 07.13 08:30 1 - 3  
A. Yanshaev - S. Nikulin 07.13 18:30 3 - 1  
D. Lavrinenko - S. Bychkov 07.13 17:30 1 - 3  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 07.13 14:30 3 - 0  
D. Lavrinenko - V. Putilovsky 07.13 01:30 0 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.13 00:00 1 - 3  
D. Merzlikin - I. Elistratov 07.13 12:00 3 - 2  
D. Merzlikin - V. Rakhmanov 07.13 10:00 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Lavrinenko 07.13 00:30 0 - 3  
D. Molodtsov - D. Lavrinenko 07.13 15:00 3 - 2  
D. Molodtsov - S. Bychkov 07.13 01:00 2 - 3  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 07.13 16:30 3 - 2  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 07.13 17:00 3 - 2  
D. Petrochenko - A. Afanasiyev 07.13 15:30 1 - 3  
D. Sayanov - Igor Smirnov 07.13 23:30 2 - 3  
D. Sayanov - S. Ogay 07.13 11:30 3 - 2  
Dan. Andreev - Demic Ying 07.13 20:30 1 - 3  
Dan. Andreev - O. Suharkov 07.13 07:30 3 - 2  
Dan. Andreev - Vla. Shirokov 07.13 19:00 2 - 3  
Demic Ying - Dan. Andreev 07.13 08:30 3 - 0  
Demic Ying - O. Suharkov 07.13 19:30 1 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 07.13 07:00 0 - 3  
Demic Ying - Vla. Shirokov 07.13 09:30 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 07.13 19:00 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 07.13 20:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - D. Petrochenko 07.13 14:30 1 - 3  
G.V. Vahnin - A. Arutiunyan 07.13 15:30 3 - 2  
G.V. Vahnin - I. Poletaev 07.13 17:30 2 - 3  
I. Elistratov - A. Chentsov 07.13 10:30 3 - 0  
I. Elistratov - D. Merzlikin 07.13 01:30 3 - 2  
I. Elistratov - D. Merzlikin 07.13 13:30 3 - 1  
I. Elistratov - Kir. Abramov 07.13 22:00 2 - 3  
I. Poletaev - G.V. Vahnin 07.13 16:30 2 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 07.13 15:00 3 - 1  
Igor Smirnov - D. Sayanov 07.13 10:30 3 - 2  
Igor Smirnov - D. Sayanov 07.13 13:30 1 - 3  
Igor Smirnov - N. Zhurba 07.13 22:00 2 - 3  
Ilya Novikov - N. Sukharnikov 07.13 19:00 0 - 3  
Ilya Novikov - S. Kuzmin 07.13 07:30 1 - 3  
Kir. Abramov - V. Rakhmanov 07.13 23:00 3 - 1  
N. Sukharnikov - A. Menshikov 07.13 18:30 3 - 1  
N. Sukharnikov - Ilya Novikov 07.13 06:30 1 - 3  
N. Zhurba - A. Serebrennikov 07.13 23:00 1 - 3  
O. Suharkov - Dan. Andreev 07.13 09:00 3 - 2  
O. Suharkov - Demic Ying 07.13 06:00 1 - 3  
O. Suharkov - Vla. Shirokov 07.13 08:00 3 - 0  
O. Suharkov - Vla. Shirokov 07.13 20:00 2 - 3  
S. Bychkov - D. Lavrinenko 07.13 16:00 1 - 3  
S. Bychkov - D. Molodtsov 07.13 14:00 3 - 0  
S. Homutov - G.V. Vahnin 07.13 14:30 2 - 3  
S. Kuzmin - A. Menshikov 07.13 06:00 3 - 2  
S. Kuzmin - N. Sukharnikov 07.13 08:00 3 - 0  
S. Kuzmin - N. Sukharnikov 07.13 20:00 1 - 3  
S. Nikulin - A. Gribkov 07.13 19:30 2 - 3  
S. Nikulin - A. Yanshaev 07.13 09:00 2 - 3  
S. Nikulin - A. Yanshaev 07.13 21:00 3 - 2  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 07.13 07:30 1 - 3  
S. Ogay - A. Serebrennikov 07.13 10:00 3 - 0  
S. Ogay - A. Serebrennikov 07.13 13:00 3 - 0  
S. Ogay - Igor Smirnov 07.13 12:00 1 - 3  
T. Yusipov - E. Ilyukhin 07.13 01:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 07.13 08:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 07.13 09:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 07.13 06:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 07.13 15:30 0 - 3  
V. Putilovsky - S. Bychkov 07.13 00:00 3 - 0  
V. Rakhmanov - A. Chentsov 07.13 12:30 1 - 3  
V. Rakhmanov - A. Chentsov 07.13 13:00 1 - 3  
V. Rakhmanov - A. Chentsov 07.13 22:30 3 - 2  
V. Rakhmanov - I. Elistratov 07.13 11:00 1 - 3  
Vla. Shirokov - Dan. Andreev 07.13 06:30 3 - 1  
Vla. Shirokov - Demic Ying 07.13 18:30 3 - 0  
Y. Merkushin - B. Grebenyuk 07.13 11:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hrytsai - Dmit. Kim 07.13 20:05 3 - 2  
A. Ivashkin - Anton Tur 07.13 07:30 1 - 3  
A. Ivashkin - I. Omelchuk 07.13 12:00 1 - 3  
A. Ivashkin - Kyr. Yurchenko 07.13 09:30 3 - 0  
A. Ivashkin - V. Chornobab 07.13 11:00 1 - 3  
A. Kozachenko - E. Gudimenko 07.13 11:40 3 - 2  
A. Kozachenko - M. Teteruk 07.13 10:10 1 - 3  
A. Kozachenko - O. Hrymovskyi 07.13 07:10 0 - 3  
A. Kozachenko - O. Zhyrnov 07.13 13:10 1 - 3  
A. Kozachenko - R. Kapinus 07.13 08:40 1 - 3  
A. Melchenko - I. Parnyvoda 07.13 17:20 0 - 3  
A. Melchenko - Iur. Bondarenko 07.13 22:50 3 - 1  
A. Melchenko - Ole. Ivchuk 07.13 20:50 0 - 3  
A. Melchenko - V. Bilobrov 07.13 19:20 3 - 0  
A. Melchenko - Y. Muliukin 07.13 21:50 2 - 3  
A. Troian - Ste. Yakimenko 07.13 13:20 3 - 1  
A. Zapletniuk - A. Avgustov 07.13 12:45 0 - 3  
Anton Tur - V. Chornobab 07.13 12:30 0 - 3  
B. Kostuk - D. Shukin 07.13 08:55 1 - 3  
B. Kostuk - M. Balakiriev 07.13 14:25 3 - 0  
B. Kostuk - Yevhen Kyi 07.13 11:25 3 - 2  
D. Khairov - A. Troian 07.13 08:20 0 - 3  
D. Khairov - S. Semenets 07.13 12:50 1 - 3  
D. Khairov - Ste. Yakimenko 07.13 11:50 3 - 1  
D. Khairov - V. Smyk 07.13 10:20 1 - 3  
D. Kunchurov - V. Kucheryavyi 07.13 21:45 2 - 3  
D. Kunchurov - V. Obukhov 07.13 16:45 2 - 3  
D. Shukin - M. Balakiriev 07.13 09:55 2 - 3  
D. Shukin - Yevhen Kyi 07.13 14:55 3 - 2  
E. Gudimenko - M. Teteruk 07.13 08:10 2 - 3  
E. Gudimenko - O. Hrymovskyi 07.13 13:40 2 - 3  
E. Gudimenko - R. Kapinus 07.13 10:40 2 - 3  
Evg. Ivanov - A. Hrytsai 07.13 21:35 0 - 3  
Evg. Ivanov - Dmit. Kim 07.13 16:35 2 - 3  
H. Portnov - A. Hrytsai 07.13 16:05 1 - 3  
H. Portnov - Dmit. Kim 07.13 14:35 2 - 3  
H. Portnov - Evg. Ivanov 07.13 17:35 0 - 3  
H. Portnov - I. Starodubskyi 07.13 20:35 0 - 3  
H. Portnov - O. Sharanyuk 07.13 19:05 3 - 2  
I. Hudushyn - A. Troian 07.13 09:20 3 - 0  
I. Hudushyn - D. Khairov 07.13 13:50 3 - 1  
I. Hudushyn - S. Semenets 07.13 10:50 3 - 1  
I. Hudushyn - Ste. Yakimenko 07.13 07:50 3 - 1  
I. Hudushyn - V. Smyk 07.13 12:20 2 - 3  
I. Omelchuk - Anton Tur 07.13 14:00 3 - 1  
I. Omelchuk - V. Chornobab 07.13 09:00 3 - 0  
I. Starodubskyi - A. Hrytsai 07.13 15:05 0 - 3  
I. Starodubskyi - Dmit. Kim 07.13 18:35 3 - 1  
I. Starodubskyi - Evg. Ivanov 07.13 19:35 3 - 2  
I. Starodubskyi - O. Sharanyuk 07.13 17:05 3 - 0  
Iur. Bondarenko - I. Parnyvoda 07.13 18:20 2 - 3  
Iur. Bondarenko - Ole. Ivchuk 07.13 16:50 0 - 3  
Iur. Bondarenko - Y. Muliukin 07.13 19:50 2 - 3  
Ivan Diachenko - A. Avgustov 07.13 07:15 3 - 2  
Ivan Diachenko - A. Zapletniuk 07.13 08:45 1 - 3  
Ivan Diachenko - S. Burdelnyy 07.13 10:15 1 - 3  
Ivan Diachenko - V. Volkovskyi 07.13 11:45 0 - 3  
Ivan Diachenko - Y. Akimov 07.13 13:15 1 - 3  
Kyr. Yurchenko - Anton Tur 07.13 10:30 1 - 3  
Kyr. Yurchenko - I. Omelchuk 07.13 08:00 0 - 3  
Kyr. Yurchenko - V. Chornobab 07.13 13:30 1 - 3  
M. Kozhevnikov - D. Kunchurov 07.13 15:45 1 - 3  
M. Kozhevnikov - V. Kucheryavyi 07.13 18:15 0 - 3  
M. Kozhevnikov - V. Obukhov 07.13 21:15 3 - 0  
M. Teteruk - O. Hrymovskyi 07.13 09:10 2 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 07.13 14:27 3 - 1  
O. Melashenko - H. Buianover 07.13 11:05 3 - 0  
O. Melashenko - R. Yushko 07.13 12:05 3 - 0  
O. Melashenko - S. Kuprykov 07.13 07:35 3 - 0  
O. Melashenko - Vit. Sydorenko 07.13 09:35 3 - 0  
O. Sharanyuk - A. Hrytsai 07.13 18:05 2 - 3  
O. Sharanyuk - Evg. Ivanov 07.13 15:35 3 - 2  
O. Zhyrnov - M. Teteruk 07.13 12:10 1 - 3  
O. Zhyrnov - O. Hrymovskyi 07.13 11:10 0 - 3  
Ole. Ivchuk - I. Parnyvoda 07.13 22:20 3 - 1  
Oleg Ilin - D. Kunchurov 07.13 19:45 3 - 2  
Oleg Ilin - M. Kozhevnikov 07.13 17:15 1 - 3  
Oleg Ilin - V. Kucheryavyi 07.13 15:15 3 - 0  
Oleg Ilin - V. Obukhov 07.13 18:45 3 - 1  
R. Hnoievoi - B. Kostuk 07.13 12:25 3 - 1  
R. Hnoievoi - D. Shukin 07.13 10:55 3 - 1  
R. Hnoievoi - M. Balakiriev 07.13 07:55 3 - 2  
R. Hnoievoi - R. Solomko 07.13 13:55 1 - 3  
R. Hnoievoi - Yevhen Kyi 07.13 09:25 3 - 1  
R. Kapinus - O. Hrymovskyi 07.13 12:40 0 - 3  
R. Solomko - B. Kostuk 07.13 10:25 0 - 3  
R. Solomko - D. Shukin 07.13 12:55 2 - 3  
R. Solomko - M. Balakiriev 07.13 11:55 3 - 2  
R. Solomko - Yevhen Kyi 07.13 08:25 1 - 3  
R. Tolstykh - O. Melashenko 07.13 13:05 3 - 2  
R. Tolstykh - R. Yushko 07.13 10:05 3 - 1  
R. Tolstykh - S. Kuprykov 07.13 08:35 1 - 3  
R. Tolstykh - Vit. Sydorenko 07.13 11:35 3 - 1  
R. Yushko - H. Buianover 07.13 09:05 3 - 2  
R. Yushko - S. Kuprykov 07.13 14:05 3 - 0  
Rom. Makarenko - Ser. Kaminskiy 07.13 17:55 3 - 1  
Rom. Makarenko - Yur. Kolesnik 07.13 15:55 0 - 3  
S. Burdelnyy - A. Avgustov 07.13 09:15 3 - 2  
S. Burdelnyy - A. Zapletniuk 07.13 14:15 3 - 1  
S. Kuprykov - H. Buianover 07.13 12:35 1 - 3  
S. Semenets - A. Troian 07.13 14:50 1 - 3  
S. Semenets - Ste. Yakimenko 07.13 09:50 3 - 2  
Ser. Kaminskiy - Yur. Kolesnik 07.13 16:55 3 - 2  
V. Bilobrov - I. Parnyvoda 07.13 20:20 3 - 1  
V. Bilobrov - Iur. Bondarenko 07.13 21:20 2 - 3  
V. Bilobrov - Ole. Ivchuk 07.13 23:20 0 - 3  
V. Bilobrov - Y. Muliukin 07.13 17:50 3 - 2  
V. Bilous - Rom. Makarenko 07.13 16:25 0 - 3  
V. Bilous - Ser. Kaminskiy 07.13 15:25 3 - 2  
V. Bilous - Yur. Kolesnik 07.13 17:25 1 - 3  
V. Kucheryavyi - V. Obukhov 07.13 20:15 3 - 0  
V. Smyk - A. Troian 07.13 11:20 2 - 3  
V. Smyk - S. Semenets 07.13 08:50 2 - 3  
V. Smyk - Ste. Yakimenko 07.13 14:20 1 - 3  
V. Volkovskyi - A. Avgustov 07.13 13:45 1 - 3  
V. Volkovskyi - A. Zapletniuk 07.13 10:45 3 - 0  
V. Volkovskyi - S. Burdelnyy 07.13 08:15 2 - 3  
Via. Diachenko - A. Ivashkin 07.13 13:00 2 - 3  
Via. Diachenko - Anton Tur 07.13 08:30 1 - 3  
Via. Diachenko - I. Omelchuk 07.13 10:00 1 - 3  
Via. Diachenko - Kyr. Yurchenko 07.13 11:30 3 - 2  
Via. Diachenko - V. Chornobab 07.13 07:00 0 - 3  
Vit. Sydorenko - H. Buianover 07.13 13:35 0 - 3  
Vit. Sydorenko - R. Yushko 07.13 08:05 2 - 3  
Vit. Sydorenko - S. Kuprykov 07.13 10:35 0 - 3  
Y. Akimov - A. Avgustov 07.13 11:15 3 - 1  
Y. Akimov - A. Zapletniuk 07.13 07:45 1 - 3  
Y. Akimov - S. Burdelnyy 07.13 12:15 3 - 0  
Y. Akimov - V. Volkovskyi 07.13 09:45 3 - 1  
Y. Gusak - D. Kunchurov 07.13 17:45 2 - 3  
Y. Gusak - M. Kozhevnikov 07.13 19:15 0 - 3  
Y. Gusak - Oleg Ilin 07.13 20:45 3 - 0  
Y. Gusak - V. Kucheryavyi 07.13 16:15 3 - 2  
Y. Gusak - V. Obukhov 07.13 14:45 3 - 0  
Y. Muliukin - I. Parnyvoda 07.13 23:50 3 - 0  
Y. Muliukin - Ole. Ivchuk 07.13 18:50 1 - 3  
Yevhen Kyi - M. Balakiriev 07.13 13:25 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 07.13 18:30 3 - 0  
E. Gubskaya - N. Schekotikhina 07.13 20:10 3 - 0  
Kat. Somova - E. Gubskaya 07.13 21:40 1 - 3  
Kat. Somova - N. Schekotikhina 07.13 16:40 1 - 3  
L. Andreeva - E. Gubskaya 07.13 15:10 3 - 2  
L. Andreeva - Kat. Somova 07.13 19:40 0 - 3  
L. Andreeva - N. Schekotikhina 07.13 18:40 3 - 1  
L. Andreeva - N. Svydnytska 07.13 17:10 0 - 3  
M. Voytekhova - A. Mydvetskaya 07.13 16:30 0 - 3  
M. Voytekhova - O. Tsiupko 07.13 19:00 2 - 3  
M. Voytekhova - S. Yureneva 07.13 15:30 0 - 3  
M. Voytekhova - V. Pryshchepa 07.13 18:00 3 - 1  
N. Svydnytska - E. Gubskaya 07.13 18:10 2 - 3  
N. Svydnytska - Kat. Somova 07.13 15:40 3 - 0  
N. Svydnytska - N. Schekotikhina 07.13 21:10 3 - 1  
O. Tsiupko - A. Mydvetskaya 07.13 17:30 0 - 3  
O. Tsiupko - S. Yureneva 07.13 14:30 3 - 0  
O. Tsiupko - V. Pryshchepa 07.13 16:00 3 - 1  
V. Pryshchepa - A. Mydvetskaya 07.13 15:00 1 - 3  
V. Pryshchepa - S. Yureneva 07.13 17:00 3 - 2  
Yar. Lesnaya - E. Gubskaya 07.13 16:10 0 - 3  
Yar. Lesnaya - Kat. Somova 07.13 17:40 3 - 1  
Yar. Lesnaya - L. Andreeva 07.13 20:40 0 - 3  
Yar. Lesnaya - N. Schekotikhina 07.13 14:40 2 - 3  
Yar. Lesnaya - N. Svydnytska 07.13 19:10 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 07.13 13:55 3 - 0  
A. Chaplyanka - Dmi. Lebed 07.13 10:25 3 - 2  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 07.13 06:55 3 - 1  
A. Chaplyanka - O. Semenets 07.13 12:10 2 - 3  
A. Chaplyanka - Vya. Kovalenko 07.13 08:40 0 - 3  
A. Isaev - A. Semenenko 07.13 18:40 0 - 3  
A. Isaev - V. Kazmirchuk 07.13 16:20 3 - 0  
A. Isaev - Vla. Vacak 07.13 14:35 1 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 07.13 16:30 1 - 3  
A. Limonov - B. Kogut 07.13 16:50 3 - 0  
A. Limonov - P. Skok 07.13 15:40 1 - 3  
A. Michalus - A. Matcyk 07.13 23:15 3 - 1  
A. Myrza - A. Isaev 07.13 19:15 3 - 2  
A. Myrza - A. Semenenko 07.13 16:55 0 - 3  
A. Myrza - V. Kazmirchuk 07.13 18:05 3 - 0  
A. Myrza - Vla. Vacak 07.13 15:45 3 - 1  
A. Semenenko - Vla. Vacak 07.13 19:50 3 - 0  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 07.13 12:00 3 - 1  
A. Shkurupii - S. Baranovskiy 07.13 09:40 1 - 3  
A. Tuzhylin - A. Limonov 07.13 17:20 2 - 3  
A. Tuzhylin - B. Kogut 07.13 16:10 3 - 1  
A. Tuzhylin - P. Skok 07.13 16:45 3 - 1  
A. Tuzhylin - V. Broyakovskiy 07.13 17:55 3 - 1  
A. Zenyuk - Y. Vorsulyak 07.13 20:05 3 - 1  
Artem Derevianko - A. Brezitskiy 07.13 19:05 3 - 0  
Artem Derevianko - O. Tytyunnik 07.13 19:45 1 - 3  
Artem Derevianko - V. Komar 07.13 20:55 1 - 3  
B. Sinkevych - O. Oleskevych 07.13 09:20 3 - 2  
B. Sinkevych - V. Didukh 07.13 07:35 3 - 1  
B. Sinkevych - V. Maksuta 07.13 11:40 3 - 1  
D. Alekseenko - A. Yakovenko 07.13 09:10 3 - 0  
D. Alekseenko - D. Nemchenko 07.13 15:00 0 - 3  
D. Baystryuchenko - Dmi. Lebed 07.13 12:45 3 - 2  
D. Baystryuchenko - Mak. Kolos 07.13 11:35 1 - 3  
D. Baystryuchenko - O. Semenets 07.13 09:50 3 - 1  
D. Baystryuchenko - Vya. Kovalenko 07.13 07:30 3 - 0  
D. Derevinskyi - I. Kuznetsov 07.13 23:05 1 - 3  
D. Drobov - B. Sinkevych 07.13 12:15 2 - 3  
D. Drobov - O. Oleskevych 07.13 11:05 2 - 3  
D. Drobov - V. Didukh 07.13 08:45 1 - 3  
D. Drobov - V. Maksuta 07.13 09:55 0 - 3  
D. Nemchenko - A. Yakovenko 07.13 13:15 3 - 2  
D. Vahta - A. Kotik 07.13 15:55 3 - 2  
D. Vahta - V. Nechyporuk 07.13 17:40 3 - 0  
Dmi. Lebed - Mak. Kolos 07.13 09:15 1 - 3  
Dmi. Lebed - Vya. Kovalenko 07.13 15:05 1 - 3  
I. Bivinis - O. Shevchuk 07.13 11:50 3 - 1  
I. Sukovatiy - A. Yakovenko 07.13 14:25 3 - 0  
I. Sukovatiy - D. Alekseenko 07.13 08:00 1 - 3  
I. Sukovatiy - D. Nemchenko 07.13 10:55 1 - 3  
I. Tymchyshyn - A. Zenyuk 07.13 17:10 3 - 1  
I. Tymchyshyn - N. Sidorak 07.13 19:30 0 - 3  
I. Tymchyshyn - R. Vakarash 07.13 18:20 3 - 0  
I. Tymchyshyn - Y. Vorsulyak 07.13 16:00 3 - 0  
M. Levytskyi - A. Khvysiuk 07.13 23:45 1 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 07.13 18:15 1 - 3  
N. Gritsienko - D. Vahta 07.13 17:05 3 - 1  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 07.13 15:20 3 - 2  
N. Sidorak - A. Zenyuk 07.13 18:55 2 - 3  
N. Sidorak - R. Vakarash 07.13 16:35 3 - 1  
N. Sidorak - Y. Vorsulyak 07.13 14:50 0 - 3  
O. Gavrilyuk - O. Shevchuk 07.13 08:20 0 - 3  
O. Gavrilyuk - V. Malashevsky 07.13 10:40 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Didukh 07.13 10:30 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Maksuta 07.13 08:10 2 - 3  
O. Pinchuk - A. Khvysiuk 07.13 22:45 1 - 3  
O. Semenets - Dmi. Lebed 07.13 08:05 3 - 0  
O. Semenets - Mak. Kolos 07.13 14:30 3 - 2  
O. Semenets - Vya. Kovalenko 07.13 11:00 0 - 3  
O. Shevchuk - V. Malashevsky 07.13 13:00 3 - 0  
O. Tkachuk - P. Pidleteichuk 07.13 10:45 2 - 3  
O. Tkachuk - Y. Kolos 07.13 08:25 2 - 3  
O. Tytyunnik - A. Brezitskiy 07.13 20:20 3 - 1  
O. Tytyunnik - V. Komar 07.13 19:10 3 - 2  
Ole. Kovalov - A. Lopatnuk 07.13 13:10 3 - 2  
P. Pugach - A. Brezitskiy 07.13 19:40 1 - 3  
P. Pugach - Artem Derevianko 07.13 21:25 0 - 3  
P. Pugach - O. Tytyunnik 07.13 20:50 3 - 2  
P. Pugach - V. Komar 07.13 20:15 0 - 3  
P. Skok - B. Kogut 07.13 18:00 3 - 0  
R. Onischenko - O. Yarovoi 07.13 22:35 3 - 0  
R. Vakarash - A. Zenyuk 07.13 15:25 3 - 2  
R. Vakarash - Y. Vorsulyak 07.13 17:45 1 - 3  
S. Baranovskiy - Ole. Kovalov 07.13 08:30 3 - 1  
S. Illiushchenko - M. Uchen 07.13 19:55 3 - 2  
S. Maslyanka - O. Tkachuk 07.13 09:35 3 - 1  
S. Maslyanka - P. Pidleteichuk 07.13 07:50 0 - 3  
S. Maslyanka - Y. Kolos 07.13 11:55 3 - 2  
S. Skachenko - A. Yakovenko 07.13 11:30 3 - 2  
S. Skachenko - D. Alekseenko 07.13 12:40 3 - 0  
S. Skachenko - D. Nemchenko 07.13 07:25 1 - 3  
S. Skachenko - I. Sukovatiy 07.13 09:45 3 - 2  
Ser. Maksimiv - O. Tkachuk 07.13 11:20 3 - 1  
Ser. Maksimiv - P. Pidleteichuk 07.13 09:00 3 - 1  
Ser. Maksimiv - S. Maslyanka 07.13 12:30 3 - 2  
Ser. Maksimiv - Y. Kolos 07.13 10:10 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 07.13 12:35 3 - 2  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 07.13 10:15 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - S. Baranovskiy 07.13 11:25 0 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Limonov 07.13 16:15 2 - 3  
V. Broyakovskiy - B. Kogut 07.13 15:35 3 - 0  
V. Broyakovskiy - P. Skok 07.13 17:25 3 - 0  
V. Kazmirchuk - A. Semenenko 07.13 15:10 3 - 2  
V. Kazmirchuk - Vla. Vacak 07.13 17:30 1 - 3  
V. Komar - A. Brezitskiy 07.13 21:30 2 - 3  
V. Kotov - I. Bivinis 07.13 12:25 1 - 3  
V. Kotov - O. Gavrilyuk 07.13 11:15 3 - 1  
V. Kotov - O. Shevchuk 07.13 10:05 3 - 1  
V. Kotov - V. Malashevsky 07.13 08:55 1 - 3  
V. Maksuta - V. Didukh 07.13 12:50 3 - 0  
V. Protopopov - M. Uchen 07.13 17:35 1 - 3  
V. Protopopov - S. Illiushchenko 07.13 15:15 1 - 3  
V. Solovey - O. Yarovoi 07.13 23:35 3 - 2  
Vit. Vovk - A. Yakovenko 07.13 06:50 1 - 3  
Vit. Vovk - D. Alekseenko 07.13 10:20 3 - 1  
Vit. Vovk - D. Nemchenko 07.13 08:35 3 - 2  
Vit. Vovk - I. Sukovatiy 07.13 12:05 3 - 2  
Vit. Vovk - S. Skachenko 07.13 13:50 2 - 3  
Vya. Kovalenko - Mak. Kolos 07.13 13:20 3 - 2  
Y. Holoborodko - M. Uchen 07.13 14:40 0 - 3  
Y. Holoborodko - S. Illiushchenko 07.13 18:45 3 - 2  
Y. Holoborodko - V. Protopopov 07.13 16:25 0 - 3  
Y. Kolos - P. Pidleteichuk 07.13 13:05 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kibanova - Tat. Tatianina 07.13 13:10 3 - 1  
I. Aseeva - A. Kibanova 07.13 12:00 1 - 3  
I. Aseeva - N. Khmelevskaia 07.13 09:40 2 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 07.13 07:55 1 - 3  
N. Khmelevskaia - A. Kibanova 07.13 08:30 3 - 1  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 07.13 10:50 2 - 3  
U. Palamarchuk - A. Kibanova 07.13 10:15 3 - 0  
U. Palamarchuk - I. Aseeva 07.13 12:35 3 - 1  
U. Palamarchuk - N. Khmelevskaia 07.13 11:25 3 - 1  
U. Palamarchuk - Tat. Tatianina 07.13 09:05 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - M. Stach 07.13 08:25 3 - 0  
D. Prokopcov - Petr David 07.13 13:00 2 - 3  
D. Prokopcov - R. Bako 07.13 11:45 3 - 0  
J. Seibert - M. Horejsi 07.13 09:15 0 - 3  
J. Seibert - M. Stach 07.13 12:10 3 - 0  
J. Seibert - V. Rozinek 07.13 10:55 3 - 2  
M. Horejsi - M. Stach 07.13 14:15 3 - 0  
M. Horejsi - R. Bako 07.13 10:30 3 - 0  
M. Horejsi - V. Rozinek 07.13 12:35 3 - 0  
Petr David - M. Stach 07.13 10:05 3 - 0  
Petr David - V. Rozinek 07.13 08:50 3 - 0  
T. Koldas - D. Prokopcov 07.13 09:40 0 - 3  
T. Koldas - J. Seibert 07.13 13:25 1 - 3  
T. Koldas - Petr David 07.13 11:20 0 - 3  
T. Koldas - R. Bako 07.13 08:00 3 - 1  
V. Rozinek - R. Bako 07.13 13:50 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burdakov - A. Kuzminich 07.13 15:15 3 - 0  
A. Burdakov - D. Ptitsyn 07.13 18:45 3 - 2  
A. Chilikin - V. Reva 07.13 23:55 3 - 1  
A. Goloveshkin - V. Khorolsky 07.13 19:30 0 - 3  
A. Gutnichenko - A. Starski 07.13 08:45 0 - 3  
A. Gutnichenko - D. Reznichenko 07.13 07:45 0 - 3  
A. Gutnichenko - E. Yunusov 07.13 09:45 2 - 3  
A. Ivlev - Evg. Kovalev 07.13 09:30 3 - 0  
A. Ivlev - M. Marakhovskiy 07.13 08:30 3 - 2  
A. Ivlev - V. Panin 07.13 07:30 3 - 1  
A. Kuzminich - D. Kushko 07.13 13:45 0 - 3  
A. Kuzminich - V. Gedz 07.13 17:15 0 - 3  
A. Reva - A. Kuzminich 07.13 17:45 3 - 1  
A. Reva - Oleg Andreev 07.13 14:15 1 - 3  
A. Shtaer - M. Chukanov 07.13 07:00 2 - 3  
A. Shtaer - R. Rybalka 07.13 08:00 2 - 3  
A. Starski - D. Reznichenko 07.13 10:15 2 - 3  
D. Kushko - A. Burdakov 07.13 20:15 3 - 2  
D. Kushko - Oleg Andreev 07.13 16:45 0 - 3  
D. Kushko - V. Boychuk 07.13 02:35 1 - 3  
D. Ptitsyn - A. Reva 07.13 14:45 2 - 3  
D. Ptitsyn - D. Kushko 07.13 18:15 0 - 3  
E. Yunusov - A. Starski 07.13 08:15 0 - 3  
E. Yunusov - D. Reznichenko 07.13 09:15 3 - 1  
Evg. Kovalev - M. Marakhovskiy 07.13 08:00 2 - 3  
Evg. Kovalev - V. Panin 07.13 09:00 2 - 3  
I. Chernetskiy - P. Plyushch 07.13 17:00 3 - 2  
I. Chernetskiy - S. Kireev 07.13 18:30 2 - 3  
I. Chernetskiy - V. Gaynyuk 07.13 15:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - Vla. Kovalenko 07.13 13:30 3 - 0  
I. Trydukh - A. Borodachev 07.13 08:00 2 - 3  
I. Trydukh - A. Paniotov 07.13 07:00 3 - 1  
I. Trydukh - V. Zaychenko 07.13 09:00 1 - 3  
M. Chukanov - R. Rybalka 07.13 07:30 0 - 3  
M. Marakhovskiy - V. Panin 07.13 10:00 0 - 3  
O. Lytvynenko - A. Chilikin 07.13 21:35 3 - 1  
O. Lytvynenko - V. Reva 07.13 22:45 3 - 1  
Oleg Andreev - D. Ptitsyn 07.13 16:15 2 - 3  
Oleg Andreev - V. Gedz 07.13 19:45 2 - 3  
P. Plyushch - V. Gaynyuk 07.13 13:30 3 - 1  
P. Plyushch - Vit. Gusev 07.13 14:00 2 - 3  
P. Plyushch - Vla. Kovalenko 07.13 19:30 3 - 1  
P. Plyushch - Vlad. Surzhik 07.13 16:00 3 - 2  
R. Gulevskiy - A. Goloveshkin 07.13 14:00 0 - 3  
R. Gulevskiy - S. Kalenik 07.13 16:00 3 - 2  
R. Gulevskiy - V. Khorolsky 07.13 15:00 0 - 3  
S. Kalenik - A. Goloveshkin 07.13 15:30 3 - 0  
S. Kalenik - V. Khorolsky 07.13 14:30 3 - 2  
S. Kireev - V. Gaynyuk 07.13 20:00 2 - 3  
S. Kireev - Vlad. Surzhik 07.13 18:00 2 - 3  
S. Zemyancev - V. Ratushniak 07.13 02:15 0 - 3  
T. Bonishchuk - I. Chernetskiy 07.13 15:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - P. Plyushch 07.13 19:00 3 - 1  
T. Bonishchuk - Vla. Kovalenko 07.13 17:30 3 - 1  
V. Boychuk - D. Lukander 07.13 23:40 2 - 3  
V. Gaynyuk - T. Bonishchuk 07.13 17:00 1 - 3  
V. Gaynyuk - Vit. Gusev 07.13 19:00 0 - 3  
V. Gaynyuk - Vla. Kovalenko 07.13 15:30 3 - 0  
V. Gaynyuk - Vlad. Surzhik 07.13 17:30 3 - 1  
V. Gedz - A. Burdakov 07.13 15:45 3 - 1  
V. Gedz - A. Reva 07.13 19:15 3 - 1  
V. Strelets - D. Lukander 07.13 20:45 3 - 0  
V. Strelets - V. Boychuk 07.13 21:55 0 - 3  
V. Strelets - Yur. Rybakov 07.13 23:05 1 - 3  
V. Zaychenko - A. Borodachev 07.13 07:30 3 - 1  
V. Zaychenko - A. Paniotov 07.13 08:30 1 - 3  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 07.13 18:00 3 - 1  
Vit. Gusev - T. Bonishchuk 07.13 19:30 2 - 3  
Vla. Kovalenko - S. Kireev 07.13 16:30 3 - 0  
Vla. Kovalenko - Vit. Gusev 07.13 14:30 1 - 3  
Vla. Kovalenko - Vlad. Surzhik 07.13 18:30 3 - 1  
Vlad. Surzhik - I. Chernetskiy 07.13 20:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - T. Bonishchuk 07.13 15:00 0 - 3  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 07.13 16:30 0 - 3  
Y. Krol - A. Chilikin 07.13 22:10 3 - 2  
Y. Krol - O. Lytvynenko 07.13 23:20 1 - 3  
Y. Krol - V. Reva 07.13 21:00 3 - 1  
Yur. Rybakov - D. Lukander 07.13 22:30 3 - 2  
Yur. Rybakov - V. Boychuk 07.13 21:20 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 07.13 11:30 4 - 2  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 07.13 11:30 13 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions 07.13 11:30    
LG Twins - NC Dinos 07.13 11:30    
Lotte Giants - Doosan Bears 07.13 11:30    
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Huckvale - D. Portela 07.13 16:20 5 - 4  
A. Huckvale - Jar. Cole 07.13 13:10 3 - 5  
A. Huckvale - S. Marsh 07.13 17:10 4 - 5  
D. Parletti - A. Huckvale 07.13 14:05 5 - 4  
D. Parletti - Jar. Cole 07.13 11:30 5 - 3  
D. Portela - D. Parletti 07.13 11:55 4 - 5  
D. Portela - S. Marsh 07.13 15:05 1 - 5  
Jar. Cole - D. Portela 07.13 12:20 5 - 0  
Jar. Cole - K. Kay 07.13 14:40 5 - 2  
K. Kay - A. Huckvale 07.13 17:35 5 - 1  
K. Kay - D. Parletti 07.13 15:30 3 - 5  
K. Kay - D. Portela 07.13 13:35 5 - 4  
S. Marsh - D. Parletti 07.13 12:45 5 - 3  
S. Marsh - Jar. Cole 07.13 15:55 4 - 5  
S. Marsh - K. Kay 07.13 16:45 5 - 3  
Golf (Workday Charity Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Workday Charity Open 2020 07.13 00:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 07.13 12:50 2 - 3  
Gorjacsije - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.13 02:50 4 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.13 15:50 5 - 8  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.13 16:50 5 - 2  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 07.13 14:50 3 - 2  
Ognenyije Panteri - Ljutyije Vepri (3x10 perc) 07.13 01:50 5 - 2  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 07.13 17:50 5 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 07.13 13:50 3 - 3  
Zvukovaja Ataka - Gorjacsije (3x10 perc) 07.13 00:50 2 - 1  
Zvukovaja Ataka - Ognenyije Panteri (3x10 perc) 07.13 03:50 3 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.13 07:10 5 - 3  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.13 06:00 5 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.13 00:05 1 - 4  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.13 21:55 2 - 2  
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.13 19:50 0 - 5  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 07.13 20:55 6 - 4  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 07.13 23:05 1 - 1  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 07.13 18:50 3 - 5  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.13 10:40 2 - 2  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 07.13 11:50 3 - 4  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 07.13 09:30 3 - 3  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 07.13 08:20 3 - 4  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 07.13 16:00 83 - 87  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Ness Ziona 07.13 16:00 90 - 82  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 07.13 16:00 97 - 97, h.u. 106 - 105  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanxi 07.13 05:00 111 - 91  
Nanjing Tongxi - Shandong 07.13 09:30 110 - 125  
Qingdao - Jiangsu Dragons 07.13 14:00 85 - 114  
Tianjin - Liaoning 07.13 10:00 78 - 133  
Xinjiang - Shenzhen 07.13 13:35 122 - 86  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengals Tigers - Stadin ja Keravan 07.13 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Wycombe 07.13 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Lyngby 07.13 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongju - Incheon 07.13 11:00 0 - 0  
Hwacheon KSPO - Boeun Sangmu 07.13 11:00 1 - 0  
Seoul City - Sejong Sportstoto 07.13 11:00 2 - 4  
Suwon - Changnyeong 07.13 11:00 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tigres UANL 07.13 01:00 2 - 2  
UNAM Pumas - Dep. Toluca 07.13 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damash Gilan - Fajr Sepasi 07.13 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fylkir 07.13 21:15 1 - 2  
KA Akureyri - Fjölnir 07.13 20:00 1 - 1  
KR - Breidablik 07.13 21:15 3 - 1  
Valur - Stjarnan 07.13 21:15 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 07.13 19:45 2 - 0  
Labdarúgás (Koszovói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukagjini - Trepca Mitrovica 07.13 17:00 3 - 2  
Feronikeli - Ballkani 07.13 17:00 0 - 1  
Llapi - Flamurtari Prishtina 07.13 17:00 1 - 0  
Vushtrria - Ferizaj 07.13 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Ventspils 07.13 17:00 3 - 1  
Jelgava - Valmiera 07.13 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC - D.C. United 07.13 15:00    
Labdarúgás (MLS, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Minnesota 07.13 02:00 1 - 2  
Salt Lake - Colorado Rapids 07.13 04:30 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Speranta Nisporeni 07.13 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ranheim 07.13 18:00 0 - 3  
Grorud - Sogndal 07.13 18:00 3 - 1  
Ham-Kam - Öygarden 07.13 18:00 3 - 4  
KFUM Oslo - Raufoss 07.13 18:00 2 - 1  
Stjördals/Blink - Kongsvinger 07.13 18:00 5 - 2  
Tromsö - Strömmen 07.13 18:00 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Jerv 07.13 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Flöya 07.13 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Odd Grenland 2 07.13 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL Challenge Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Utah (Helyszín: Utah) 07.13 04:00 1 - 0  
OL Reign - Portland 07.13 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Torino 07.13 21:45 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Empoli 07.13 21:00 1 - 0  
Cosenza - Perugia 07.13 18:45 2 - 1  
Cremonese - Chievo 07.13 21:00 1 - 0  
Crotone - Pordenone 07.13 21:00 1 - 0  
Entella - Pisa 07.13 21:00 1 - 1  
Frosinone - Juve Stabia 07.13 21:00 2 - 2  
Salernitana - Cittadella 07.13 21:00 4 - 1  
Trapani - Benevento 07.13 21:00 2 - 0  
Venezia - Pescara 07.13 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ternana 07.13 20:30 1 - 1  
Carpi - Novara 07.13 20:30 1 - 2  
Carrarese - U23Juventus 07.13 20:30 2 - 2  
Reggio Audace - Potenza 07.13 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Rio Ave 07.13 20:00 0 - 0  
Setúbal - Famalicao 07.13 22:15 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Southampton 07.13 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Chindia Targoviste 07.13 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Gaz Metan Medias 07.13 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Tenerife 07.13 21:45 0 - 0  
Almería - Rayo Vallecano 07.13 19:30 3 - 2  
Elche - Albacete 07.13 21:45 2 - 0  
Sp. Gijón - Malaga 07.13 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Getafe 07.13 19:30 0 - 0  
Granada - Real Madrid 07.13 22:00 1 - 2  
Villarreal - Real Sociedad 07.13 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Öster 07.13 19:00 1 - 1  
Norrby - Akropolis IF 07.13 19:00 1 - 1  
Trelleborg - GAIS 07.13 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Norrköping 07.13 19:00 1 - 1  
Kalmar - Elfsborg 07.13 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Mura 07.13 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szíriai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fotuwa - Tishreen 07.13 16:00 1 - 6  
Al-Ittihad (SYR) - Al-Jaish (SYR) 07.13 16:00 0 - 0  
Al-Karama - Al-Wahda (SYR) 07.13 16:00 0 - 0  
Al-Shorta (SYR) - Al-Nawair 07.13 16:00 3 - 2  
Al-Taliya - Al-Wathba 07.13 16:00 0 - 4  
Hutteen - Al-Sahel (SYR) 07.13 16:00 3 - 0  
Jableh - Al-Jazeera (SYR) 07.13 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Trabzonspor 07.13 20:00 2 - 1  
Kasimpasa - Rizespor 07.13 17:30 2 - 0  
Kayserispor - Gazisehir Gaziantep 07.13 17:30 1 - 1  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 07.13 20:00 4 - 3  
Yeni Malatyaspor - Besiktas 07.13 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An Giang - Sanna Khanh Hoa 07.13 10:30 2 - 0  
Binh Dinh - Bong da Hue 07.13 11:30 2 - 1  
Fico Tay Ninh - Can Tho 07.13 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon 07.13 17:00 1 - 0  
Pakhtakor - AGMK Olmaliq 07.13 17:00 2 - 2  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enerdzhi-Pro - Plamya-Pro 07.13 10:15 3 - 2  
Lions-Pro - Alliance-Pro 07.13 08:25 2 - 3  
Payp-Pro - Berkut-Pro 07.13 13:50 3 - 2  
Titans-Pro - Empire-Pro 07.13 12:00 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Eurasia - Ural Red Fox 07.13 13:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Mountains 07.13 11:00 3 - 2  
Tenisz (Aces Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - J-L. Struff 07.13 12:00 2 - 1  
T. Haas - J. Sinner 07.13 16:00 1 - 2  
Tenisz (Aces Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Sevastova 07.13 13:20    
P. Kvitova - A. Petkovic 07.13 17:20 2 - 0  
Tenisz (Austrian Champion.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Krawcewicz - Aichhorn, Jakob 07.13 09:30 0 - 2  
M. Moises - Mar. Müller 07.13 16:00 0 - 2  
P. Bachmaier - Nik. Waldner 07.13 12:10 0 - 2  
Tenisz (Eastern European Champ.,ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kijametovic - H.R. Nadaf 07.13 14:00 2 - 1  
A. Setkic - Luka Pavlovic 07.13 12:00 2 - 0  
Ale. Lazarov - M. Sabanov 07.13 12:00 2 - 0  
E. Kirkin - N.G. Dica 07.13 14:00    
M. Drinic - D. Rajic 07.13 21:25 2 - 1  
Tenisz (International TS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Metz - G. Goldhoff 07.13 20:50 2 - 1  
G. Goldhoff - Cle. Harper 07.13 18:30 0 - 2  
J.A. Ore - D. Metz 07.13 17:35 2 - 0  
J.A. Ore - G. Lomakin 07.13 16:00 2 - 1  
Tenisz (St. Georges Hill PS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - Billy Harris 07.13 11:00 0 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - E. Karlovskiy 07.13 15:35 1 - 2  
Ale. Gomez - D. Popko 07.13 15:55 2 - 0  
Ale. Gomez - Mic. Redlicki 07.13 14:10 2 - 1  
Ale. Lebedev - Mar. Redlicki 07.13 18:00 0 - 2  
B. Schnur - C. Langmo 07.13 20:15 2 - 1  
Cle. Harper - A. Karatsev 07.13 14:00 0 - 2  
Tenisz (UTR Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crnokrak - M. Banes 07.13 02:50 2 - 1  
A. Mehrotra - M. Zelba 07.13 08:00 2 - 0  
A. Santillan - C. Puttergill 07.13 05:30 0 - 1  
Ad. Walton - D. Sweeny 07.13 01:30 2 - 1  
Connor Johnson - Adam Taylor 07.13 06:40 2 - 1  
Jesse Delaney - C.E. Smith 07.13 01:30 2 - 0  
N. Volonski - B. Bayldon 07.13 04:05 2 - 0  
Tenisz (UTR Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Schumacher - S. Belovukovic 07.13 05:25 2 - 0  
M. Inglis - O. Gadecki 07.13 06:50 2 - 0  
R. Jones - C. Aulia 07.13 02:50 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Nazaretyan - G. Isahakyan 07.13 10:50 2 - 0  
E. Nazaretyan - S. Isahakyan 07.13 14:50 2 - 0  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 07.13 12:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan/Isahakyan G - Poghosyan R / Isahakyan S 07.13 15:30 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Babajanyan - M. Papyan 07.13 07:30 2 - 1  
M. Nikoyan - H. Dzavaryan 07.13 08:10 2 - 0  
M. Nikoyan - M. Papyan 07.13 08:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 07.13 10:10 1 - 2  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 07.13 11:30 0 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 07.13 12:10 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 07.13 13:30 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,