Tippmix eredmények - 2020. január 27. - február 02.

2020-01-27
Tippmix eredmények - 2020. január 27. - február 2.
2020.02.02.
Alpesi sí (Szuper-órml., női, Rosa Khutor)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - K.V. Lie 02.02 09:00 1 - 0  
E. Curtoni - R. Siebenhofer 02.02 09:00 1 - 0  
L. Gut-Behrami - C. Suter 02.02 09:00 0 - 1  
S. Goggia - F. Brignone 02.02 09:00 0 - 1  
S. Venier - T. Tippler 02.02 09:00 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Rosa Khutor 2020 02.02 09:00    
T. Weirather - N. Ortlieb 02.02 09:00 0 - 1  
V. Rebensburg - N. Schmidhofer 02.02 09:00 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,Garmisch-Part.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - Tom. Ford 02.02 10:30 1 - 0  
A.A. Kilde - M. Schwarz 02.02 10:30 1 - 0  
F. Zubcic - V. Muffat Jeandet 02.02 10:30 1 - 0  
H. Kristoffersen - Z. Kranjec 02.02 10:30 0 - 1  
L. Braathen - C. Sarrazin 02.02 10:30 1 - 0  
L.K. Nestvold-Haugen - Mat. Olsson 02.02 10:30 1 - 0  
M. Faivre - T. Ligety 02.02 10:30 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Garmisch-Partenkirchen 2020 02.02 13:30    
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - D. Ovtcharov 02.02 12:30 4 - 2  
Xin Xu - Gaoyuan Lin 02.02 11:40 4 - 0  
Xin Xu - Long Ma 02.02 16:00 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Ning Ding 02.02 15:00 4 - 1  
Meng Chen - Yuling Zhu 02.02 10:00 4 - 0  
Ning Ding - Manyu Wang 02.02 10:50 4 - 2  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - OLS 02.02 12:00 9 - 2  
JPS - Botnia Helsinki 02.02 13:00 6 - 0  
Narukera Pori - LRK Tornio 02.02 12:00 11 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Ullern 02.02 16:00 2 - 4  
Solberg - Hövik 02.02 16:00 7 - 2  
Stabaek - Ready Oslo 02.02 16:00 6 - 1  
Ulleval - Mjöndalen 02.02 16:00 4 - 4  
Övrevoll/Hosle - Sarpsborg 02.02 16:00 1 - 8  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Broberg/Söderhamn 02.02 15:00 8 - 2  
Västeräs - Edsbyn 02.02 15:00 2 - 7  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Mic. Smith 02.02 14:05 6 - 10  
Ger. Price - G. Anderson 02.02 15:50 2 - 10  
J. Clayton - N. Aspinall 02.02 14:55 8 - 10  
Mic. Smith - P. Wright 02.02 22:25 10 - 11  
N. Aspinall - Mic. Smith 02.02 20:10 10 - 11  
P. Wright - D. Chisnall 02.02 16:30 10 - 0  
P. Wright - G. Anderson 02.02 21:10 11 - 7  
The Masters 2020 02.02 22:30    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Nokian KrP 02.02 16:00 4 - 2  
Tiikerit - Steelers Hämeenlinna 02.02 16:00 4 - 7  
Futsal (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Fehéroroszország 02.02 15:00 4 - 2  
Olaszország - Portugália (Helyszín: Portugália) 02.02 18:00 1 - 4  
Futsal (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország 02.02 16:30 4 - 2  
Ukrajna - Spanyolország 02.02 20:30 1 - 3  
Futsal (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovénia 02.02 18:00 3 - 1  
Kazahsztán - Románia 02.02 21:00 1 - 3  
Golf (Saudi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saudi International 2020 02.02 17:00    
Golf (Waste Management Phoenix Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waste Management Phoenix Open 2020 02.02 23:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 02.02 01:05 2 - 3  
Chicago Wolves - Manitoba 02.02 02:00 5 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 02.02 01:00 0 - 3  
Laval - Belleville 02.02 01:00 4 - 4  
Rockford - Milwaukee 02.02 01:00 1 - 7  
San Diego - Ontario Reign 02.02 01:00 4 - 4  
Springfield - Hartford 02.02 01:05 2 - 0  
Stockton - Bakersfield 02.02 03:00 4 - 1  
Syracuse - Providence 02.02 01:00 2 - 6  
Tucson - Colorado Eagles 02.02 03:05 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 02.02 01:05 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 02.02 17:00 0 - 1  
Coventry - Manchester 02.02 18:30 4 - 0  
Guildford - Sheffield 02.02 19:00 6 - 5  
Nottingham - Fife 02.02 17:00 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Olomouc 02.02 15:30 2 - 4  
Litvínov - Trinec 02.02 15:30 2 - 3  
Mladá Boleslav - Liberec 02.02 16:30 4 - 1  
Mountfield HK - Pardubice 02.02 15:00 3 - 4  
Sparta Praha - Brno 02.02 16:00 3 - 3  
Vitkovice - Kladno 02.02 16:00 3 - 0  
Zlín - Plzen 02.02 15:30 4 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - KMH Budapest 02.02 17:30 5 - 2  
Vasas - Újpest 02.02 17:40 1 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó 02.02 18:30 5 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RoKi - Imatra Ketterä 02.02 14:30 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 02.02 08:00 3 - 3  
Red Star Kunlun - CSZKA Moszkva 02.02 15:00 0 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy 02.02 18:30 5 - 2  
GKS Katowice - Jastrzebie 02.02 17:00 4 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 02.02 17:00 1 - 2  
Torun - Zaglebie Sosnowiec 02.02 17:00 6 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Barisz 2 02.02 11:00 6 - 3  
Irbisz Kazany - Altaj Kamenogorszk 02.02 11:00 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 02.02 02:00 2 - 2  
Calgary - Edmonton 02.02 04:00 3 - 8  
Carolina - Vancouver 02.02 20:00 3 - 3  
Detroit - NY Rangers 02.02 01:00 0 - 1  
Los Angeles - Anaheim 02.02 04:30 1 - 3  
Minnesota - Boston 02.02 02:00 1 - 6  
Montreal - Columbus 02.02 20:00 3 - 4  
Nashville - Las Vegas 02.02 02:00 0 - 3  
New Jersey - Dallas 02.02 01:00 2 - 2  
Philadelphia - Colorado 02.02 01:00 6 - 3  
San Jose - Tampa Bay 02.02 04:30 0 - 3  
Toronto - Ottawa 02.02 01:00 1 - 1  
Washington - Pittsburgh 02.02 18:30 3 - 4  
Winnipeg - St. Louis 02.02 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Gjövik 02.02 17:00 7 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 02.02 17:00 5 - 2  
Lillehammer - Stavanger 02.02 16:00 1 - 1  
Narvik - Manglerud 02.02 14:00 4 - 1  
Valerenga - Grüner 02.02 17:00 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Landshut 02.02 18:30 3 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 02.02 17:00 0 - 1  
Heilbronn - Tölzer Löwen 02.02 18:30 2 - 2  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 02.02 17:00 3 - 4  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 02.02 17:00 5 - 3  
Ravensburg - Crimmitschau 02.02 18:30 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 02.02 14:00 2 - 1  
Bremerhaven - Mannheim 02.02 14:00 3 - 3  
Düsseldorf - Wolfsburg 02.02 16:30 1 - 1  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 02.02 17:00 6 - 2  
Iserlohn - Nürnberg 02.02 16:30 4 - 4  
Köln - München 02.02 19:00 1 - 2  
Straubing - Schwenningen 02.02 16:30 5 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Kingston Frontenacs 02.02 01:30 5 - 3  
Flint Firebirds - Kitchener Rangers 02.02 01:00 5 - 3  
Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 02.02 20:00 10 - 3  
North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 02.02 20:00 3 - 6  
Oshawa Generals - Hamilton Bulldogs 02.02 20:05 2 - 2  
Ottawa 67's - Sault Ste.Marie Greyhound 02.02 20:00 5 - 2  
Owen Sound Attack - Windsor Spitfires 02.02 01:30 6 - 2  
Peterborough Petes - Oshawa Generals 02.02 01:05 4 - 1  
Saginaw Spirit - Erie Otters 02.02 01:05 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 02.02 15:00 1 - 1  
Fehérvár - Linz 02.02 17:30 3 - 1  
Innsbruck - Villach 02.02 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg 02.02 16:00 2 - 2  
Klagenfurt - Vienna Capitals 02.02 17:30 3 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Quebec Remparts 02.02 00:00 2 - 2  
Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titans 02.02 00:00 7 - 2  
Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 02.02 01:00 5 - 0  
Halifax Mooseheads - Shawinigan Cataractes 02.02 00:00 4 - 7  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Davos 02.02 18:00 7 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Zilina 02.02 17:00 0 - 4  
Povazska Bystrica - Trnava 02.02 17:00 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - MAC 02.02 17:00 4 - 2  
Detva - Nitra 02.02 16:00 0 - 5  
Poprad - Diósgyőr 02.02 17:00 5 - 1  
Trencin - Liptovsky Mikulas 02.02 18:00 2 - 0  
Zvolen - Nove Zamky 02.02 17:00 6 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Barsz Kazany 2 02.02 14:00 4 - 2  
Lada Toljatti - Torpedo Gorkij 02.02 14:00 5 - 1  
ORG Beijing - KRS Beijing 02.02 17:00 3 - 3  
Rosztov - Tambov 02.02 11:00 5 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Nomad 02.02 12:00 3 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice 02.02 03:00 4 - 1  
Kamloops Blazers - Vancouver Giants 02.02 04:00 2 - 3  
Medicine Hat Tigers - Brandon Wheat Kings 02.02 03:30 3 - 4  
Moose Jaw Warriors - Victoria Royals 02.02 02:00 2 - 7  
Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 02.02 03:00 3 - 3  
Saskatoon Blades - Lethbridge Hurricanes 02.02 02:00 3 - 4  
Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 02.02 04:05 6 - 0  
Swift Current Broncos - Prince Albert Raiders 02.02 02:00 1 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 02.02 07:00 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Igokea 02.02 17:00 99 - 59  
Primorska Koper - Mega Bemax 02.02 12:00 93 - 87  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Argentino Junin 02.02 02:00 92 - 81  
Hispano Americano - Atenas Cordoba 02.02 01:00 75 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - South East Melbourne 02.02 07:00 100 - 93  
Illawarra - NZ Breakers 02.02 05:00    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mons 02.02 15:00 62 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Unifacisa 02.02 15:00 96 - 94  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Sheffield 02.02 18:30 83 - 78  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Temuco 02.02 00:00 63 - 74  
Puerto Varas - Ancud 02.02 00:00 69 - 78  
Quilicura - Universidad de Concepcion 02.02 00:00 81 - 94  
Univ.Catolica de Santiago - Las Animas 02.02 00:00 66 - 59  
Univ.Catolica de Santiago - Puerto Montt 02.02 23:00 69 - 87  
Valdivia - Dep. Castro 02.02 00:00 88 - 69  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - ETHA Engomi 02.02 16:00 75 - 67  
APOEL Nicosia - Paralimni 02.02 16:00 68 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 02.02 18:00 82 - 70  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EBAA Aarhus - Vaerlose 02.02 14:00 87 - 84  
Naestved - Bakken Aarhus 02.02 18:30 79 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 02.02 07:00 65 - 81  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 02.02 09:00 95 - 81  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 02.02 07:00 90 - 74  
Wonju Dongbu - Anyang 02.02 09:00 86 - 86, h.u. 103 - 95  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ura Kaarina - Lahti 02.02 16:00 73 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bourg 02.02 16:00 84 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Kolosszosz Rodosz 02.02 16:00 77 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Dafni 02.02 19:30 58 - 58, h.u. 69 - 64  
Kronosz Agiosz Dimitriosz - Melisszia 02.02 16:00 70 - 48  
Lefkada - Panathinaikosz 02.02 13:00 71 - 84  
Sporting Athén - PAOK 02.02 12:00 70 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Puntamika Zadar 02.02 17:00 68 - 60  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZKK Zágráb - Pozega 02.02 16:15 66 - 62  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Haukar 02.02 20:15 93 - 100  
Keflavik - Thor Akureyri 02.02 20:15 97 - 89  
Thor Porlakshofn - Fjölnir 02.02 20:15 90 - 82  
Tindastoll - KR Reykjavik 02.02 20:15 80 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 02.02 18:25 83 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Kyoto 02.02 06:05 81 - 82  
Mikawa Kariya - Shiga 02.02 07:05 57 - 81  
Nagoya Dolphins - Albirex Niigata 02.02 07:05 64 - 68  
Tokyo Sunrockers - Ryukyu Okinawa 02.02 06:05 74 - 76  
Toyama - Hokkaido 02.02 05:05 80 - 88  
Toyohashi Neophoenix - Tochigi Utsunomiya Brex 02.02 06:05 50 - 87  
Yokohama - Osaka 02.02 06:05 76 - 76, h.u. 85 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Bydgoszcz 02.02 14:00 76 - 70  
Asseco Gdynia - Slask Wroclaw 02.02 17:30 86 - 73  
Gliwice - Starogard Gdanski 02.02 16:00 96 - 96, h.u. 111 - 99  
Rosa Radom - Torun 02.02 15:00 71 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 02.02 16:00 84 - 71  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Fuerza Regia de Monterrey (6.m.) 02.02 03:30 85 - 70  
Soles de Mexicali - Aguacateros de Michoacan (6.m.) 02.02 03:15 88 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 02.02 02:30 116 - 95  
Cleveland - Golden State 02.02 02:00 112 - 131  
Dallas - Atlanta 02.02 02:30 123 - 100  
Detroit - Denver 02.02 18:30 111 - 111, h.u. 128 - 123  
Houston - New Orleans 02.02 20:00 117 - 109  
Indiana - New York 02.02 01:00 85 - 92  
Milwaukee - Phoenix 02.02 20:00 129 - 108  
Orlando - Miami 02.02 01:00 89 - 102  
Portland - Utah 02.02 04:30 124 - 107  
Sacramento - LA Lakers 02.02 04:00 113 - 129  
San Antonio - Charlotte 02.02 03:00 114 - 90  
Toronto - Chicago 02.02 21:00 129 - 102  
Washington - Brooklyn 02.02 02:00 113 - 107  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsberg - Tromsö 02.02 16:00 102 - 87  
Oslo Tigers - Gimle 02.02 16:00 68 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - S. Oliver Würzburg 02.02 15:00 71 - 60  
Brose Bamberg - Skyliners Frankfurt 02.02 15:00 87 - 76  
Giessen - Bayreuth 02.02 15:00 100 - 93  
Oldenburg - Alba Berlin 02.02 18:00 93 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Forli 02.02 18:00 62 - 83  
Ferrara - Assigeco Piacenza 02.02 12:00 76 - 70  
Mantova - San Severo 02.02 18:00 70 - 79  
Montegranaro - AP Udine 02.02 18:00 79 - 91  
Orzinuovi - Roseto 02.02 18:00 94 - 87  
Ravenna - Urania Milano 02.02 18:00 86 - 78  
Verona - Imola 02.02 18:00 87 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Rieti 02.02 18:00 93 - 64  
Capo D'Orlando - Tortona 02.02 18:00 75 - 88  
Casale Monferrato - Trapani 02.02 17:00 52 - 77  
Napoli - Bergamo 02.02 18:00 77 - 75  
Scafati - Eurobasket Roma 02.02 18:00 68 - 72  
Torino - Agrigento 02.02 18:00 86 - 72  
Treviglio - Latina 02.02 18:00 69 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Venezia 02.02 17:00 81 - 77  
Cremona - Reggio Emilia 02.02 20:45 95 - 93  
Trento - Brescia 02.02 17:30 63 - 56  
Treviso - Fortitudo Bologna 02.02 19:00 78 - 66  
Trieste - Sassari 02.02 18:30 83 - 82  
Virtus Roma - Pistoia 02.02 18:00 80 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Noginszk 02.02 15:00 59 - 74  
Kosárlabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Klosterneuburg 02.02 17:00 83 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Leyma Coruna 02.02 19:00 62 - 93  
Iberojet Palma - Alicante 02.02 18:00 63 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Burgos 02.02 12:30 79 - 66  
Iberostar Tenerife - Barcelona 02.02 18:30 83 - 87  
MoraBanc Andorra - Estudiantes 02.02 17:00 69 - 65  
Real Madrid - Joventut Badalona 02.02 12:30 83 - 86  
Valencia - Bilbao 02.02 20:00 78 - 81  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - OKK Belgrád 02.02 18:00 76 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Polzela 02.02 19:00 53 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Bahcesehir Koleji 02.02 11:00 75 - 75, h.u. 95 - 91  
Anadolu Efes - Bandirma 02.02 15:30 83 - 72  
Fenerbahce - Türk Telekom 02.02 13:15 91 - 67  
Ormanspor - Buyukcekmece 02.02 18:00 84 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Lok.Kubany Krasznodar 02.02 14:00 81 - 97  
Jenyiszej Krasznojarszk - Parma Permszkij Kraj 02.02 12:00 83 - 85  
Tsmoki-Minszk - Asztana 02.02 15:45 96 - 77  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 02.02 16:30 88 - 98  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 02.02 14:00 75 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Valga 02.02 16:30 83 - 74  
Tartu Ulikool - Ventspils 02.02 16:00 70 - 99  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Metz 02.02 14:30 32 - 27  
Esbjerg - FTC 02.02 16:50 29 - 27  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Brest 02.02 17:00 25 - 29  
Sävehof - Ramnicu Valcea 02.02 17:00 17 - 23  
Kézilabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - ADA CJ Barros 02.02 18:00 27 - 16  
Zajecar - CS Madeira (Helyszín: Madeira) 02.02 17:55 14 - 25  
Zalgiris Kaunas - Atl. Guardes (Helyszín: Pontevedra) 02.02 19:00 34 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 02.02 14:00 28 - 23  
Skjern - Mors-Thy 02.02 18:00 24 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Holstebro 02.02 16:00 28 - 22  
Silkeborg - Skanderborg 02.02 18:00 22 - 17  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Most 02.02 14:00 40 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Siófok 02.02 13:55 27 - 28  
Magura Cisnadiei - Podravka Koprivnica 02.02 10:30 29 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Lublin 02.02 17:00 26 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Herning-Ikast 02.02 17:00 26 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Toulon 02.02 17:00 33 - 29  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chambery 02.02 17:00 27 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Feakasz Kerkyra 02.02 12:00 26 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Bjelovar 02.02 18:00 32 - 23  
Gorica - Vinkovci 02.02 19:00 32 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Fjölnir 02.02 17:00 21 - 20  
Valur - Afturelding 02.02 18:15 28 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - ÍBV 02.02 16:00 21 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Piotrkow Trybunalski 02.02 18:00 28 - 26  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 02.02 16:00 32 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Szeged 02.02 18:00 23 - 26  
Orosháza - Gyöngyös 02.02 18:00 19 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Baekkelaget 02.02 17:00 27 - 24  
Runar Sandefjord - Haslum 02.02 18:00 23 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Sola 02.02 18:00 24 - 33  
Fana Bergen - Molde 02.02 18:00 24 - 30  
Oppsal - Fredrikstad 02.02 18:00 31 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Hamburg 02.02 17:00 32 - 23  
Elbflorenz - Hamm-Westfalen 02.02 17:00 31 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Erlangen 02.02 16:00 26 - 21  
Flensburg - Magdeburg 02.02 13:30 29 - 23  
Füchse Berlin - Balingen-Weilstetten 02.02 16:00 33 - 27  
Lemgo - Stuttgart 02.02 16:00 27 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Mainz 02.02 16:30 38 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Porto 02.02 20:00 20 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Bacau 02.02 16:30 28 - 26  
Calarasi - Baia Mare 02.02 17:00 31 - 26  
Politehnica Timisoara - Potaissa Turda 02.02 16:00 24 - 25  
Resita - Steaua Bukarest 02.02 17:00 24 - 30  
Vaslui - Focsani 02.02 17:00 23 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Univ. Cluj 02.02 16:00 44 - 29  
Zalau - Municipal Craiova 02.02 10:00 26 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Vojvodina 02.02 19:00 24 - 25  
Szpartak Moszkva - Tatran Presov 02.02 15:00 23 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Bera Bera 02.02 12:10 16 - 29  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Atl. Valladolid 02.02 12:30 27 - 22  
Ciudad Encantada - Huesca 02.02 12:00 24 - 23  
Granollers - AX Puente Genil 02.02 19:30 28 - 21  
Sinfin - Benidorm 02.02 12:00 36 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Bern 02.02 17:00 31 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF 02.02 15:00 26 - 25  
Guif - Hallby 02.02 16:00 29 - 30  
Lugi - Skövde 02.02 15:00 25 - 25  
Varberg - Önnered 02.02 15:00 22 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Lugi 02.02 16:45 22 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Vojput 02.02 19:30 20 - 20  
Proleter Zrenjanin - Obilic Belgrád 02.02 18:00 34 - 34  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Gorenje Velenje 02.02 17:15 25 - 26  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Kukesi 02.02 17:00 1 - 4  
KF Tirana - Teuta Durres 02.02 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Everton 02.02 15:00 1 - 0  
Chelsea - West Ham 02.02 15:00 8 - 0  
Manchester City - Arsenal 02.02 15:00 2 - 1  
Reading - Manchester Utd. 02.02 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Argentino de Quilmes 02.02 21:00 0 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Villa San Carlos 02.02 21:00 3 - 2  
Sacachispas - Atl. Fenix 02.02 21:00 1 - 1  
San Miguel - Comunicaciones 02.02 21:00 0 - 1  
San Telmo - Defensores Unidos 02.02 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Racing Club 02.02 01:45 1 - 1  
Colón - Banfield 02.02 23:40 0 - 1  
Lanus - Godoy Cruz 02.02 23:40 2 - 0  
River Plate - Central Cordoba SDE 02.02 21:35 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Sydney Wanderers 02.02 06:00 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Keshla 02.02 12:00 1 - 2  
Sabayil - Qarabag Baku 02.02 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Virton 02.02 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mouscron-Peruwelz 02.02 18:00 1 - 0  
FC Bruges - Antwerpen 02.02 14:30 1 - 0  
Zulte Waregem - Waasland Beveren 02.02 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Nacional Potosi 02.02 01:00 4 - 0  
Jorge Wilstermann - Blooming Santa Cruz 02.02 20:00 3 - 0  
Oriente Petrolero - Aurora Cochabamba 02.02 22:15 2 - 1  
Real Potosi - Real Santa Cruz 02.02 22:15 2 - 1  
San Jose de Oruro - Royal Pari Santa Cruz 02.02 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Freiburg 02.02 15:30 4 - 0  
Paderborn - Wolfsburg 02.02 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Osnabrück 02.02 13:30 2 - 2  
Heidenheim - Dynamo Dresden 02.02 13:30 0 - 0  
Nürnberg - Sandhausen 02.02 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldhof Mannheim - Magdeburg 02.02 13:00 1 - 1  
Zwickau - 1860 München 02.02 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Colo Colo 02.02 16:00 2 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - O'Higgins 02.02 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 02.02 15:00 2 - 0  
APOEL Nicosia - Nea Szalamina Famaguszta 02.02 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Polokwane City 02.02 14:30 1 - 0  
Black Leopards - Stellenbosch 02.02 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Shabab Al-Ahli (UAE) 02.02 14:15 0 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wahda 02.02 17:00 0 - 1  
Al-Sharjah - Al-Ittihad (UAE) 02.02 14:15 3 - 1  
Hatta - Al-Khaleej Khor Fakkan 02.02 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Turku PS 02.02 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Marseille 02.02 21:00 0 - 0  
Metz - St-Etienne 02.02 17:00 3 - 1  
Nice - Lyon 02.02 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Dijon 02.02 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - WAFA Sogakope 02.02 16:00 0 - 1  
Aduana Stars - Medeama Tarkwa 02.02 16:00 1 - 0  
Asante Kotoko - Liberty Professionals 02.02 16:00 1 - 1  
AshantiGold Obuasi - Ebusua Dwarfs 02.02 16:00 1 - 0  
Bechem Utd. - Berekum Chelsea 02.02 16:00 2 - 1  
Dreams Dawu - Accra Hearts of Oak 02.02 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester 62 - Boca Juniors Gibraltar 02.02 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Hania Kisszamikosz 02.02 13:45 1 - 1  
Levadiakosz - Karaiszkakisz Arta 02.02 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panioniosz 02.02 14:00 2 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Panetolikosz 02.02 16:15 2 - 1  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 02.02 16:15 0 - 1  
Panathinaikosz - PAOK 02.02 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 02.02 16:45 1 - 0  
F. Sittard - Heerenveen 02.02 14:30 2 - 1  
Venlo - Utrecht 02.02 14:30 1 - 1  
Willem II - Heracles 02.02 12:15 1 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Motagua 02.02 23:00 1 - 2  
Honduras Progreso - CD Marathón 02.02 22:00 1 - 2  
Lobos UPNFM - Vida 02.02 02:00 1 - 1  
Real de Minas - CD Real Sociedad 02.02 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Osijek 02.02 17:30 0 - 0  
Varazdin - Hajduk Split 02.02 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - NEROCA 02.02 12:30 4 - 1  
Gokulam Kerala - TRAU FC 02.02 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Atl. Kolkata 02.02 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda TA 02.02 19:15 1 - 3  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canon Sport de Yaounde - Stade Renard de Melong 02.02 13:00 0 - 2  
Colombe Spor - Avion du Nkam 02.02 15:00 2 - 1  
Fortuna de Mfou - Bamboutos de Mbouda 02.02 15:00 2 - 2  
Fovu de Baham - Eding Sport de Lekie 02.02 13:00 2 - 0  
Panthere Sport du Nde - PWD Bamenda 02.02 15:00 1 - 1  
UMS de Loum - Dragon de Yaounde 02.02 15:00 3 - 0  
Union Sport de Douala - Tonnerre Kalara de Yaounde 02.02 15:00 1 - 0  
Yong Sports Academy - Coton Sport de Garoua 02.02 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Orsomarso Palmira 02.02 21:30 0 - 0  
Cortulua - Real Cartagena 02.02 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 02.02 02:15 1 - 2  
Dep. Pereira - Cucuta Deportivo 02.02 21:15 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 02.02 00:10 1 - 0  
Millonarios - Dep. La Equidad 02.02 23:20 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja de Beni Mellal - Renaissance Ezzmamra 02.02 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Cafetaleros de Chiapas 02.02 04:00 3 - 2  
Leones Negros UdeG - Tampico Madero 02.02 19:00 0 - 2  
Zacatepec - Celaya 02.02 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Juarez 02.02 04:00 1 - 3  
Dep. Toluca - Cruz Azul 02.02 19:00 3 - 3  
Monarcas Morelia - Leon 02.02 00:00 1 - 2  
Monterrey - Queretaro 02.02 00:00 1 - 2  
Necaxa - Puebla 02.02 00:00 2 - 0  
Pachuca - Tigres UANL 02.02 02:00 2 - 0  
Santos Laguna - UNAM Pumas 02.02 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Necaxa 02.02 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Valletta 02.02 14:00 0 - 1  
Hibernians Paola - Sirens FC 02.02 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Csákvár 02.02 14:00 1 - 1  
Gyirmót - Siófok 02.02 14:00 1 - 3  
Haladás - Szeged GA 02.02 14:00 0 - 0  
Kazincbarcika - Ajka 02.02 14:00 1 - 1  
MTK - Dorog 02.02 17:00 2 - 1  
Nyíregyháza - Soroksár 02.02 14:00 3 - 5  
Tiszakécske - Győr 02.02 14:00 0 - 2  
Vasas - Békéscsaba 02.02 17:00 0 - 0  
Vác - Budaörs 02.02 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heartland Owerri - Sunshine Stars 02.02 16:00 1 - 0  
Ifeanyi Ubah - Akwa Utd. 02.02 16:00 0 - 0  
Kano Pillars - Adamawa Utd. 02.02 16:00 2 - 0  
Kwara Utd. - MFM Lagos 02.02 16:00 1 - 0  
Nasarawa Utd. - Abia Warriors 02.02 15:55 3 - 1  
Plateau Utd. - Rivers Utd. 02.02 16:00 1 - 0  
Wikki Tourists - Dakkada FC 02.02 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Genoa 02.02 15:00 2 - 2  
Juventus - Fiorentina 02.02 12:30 3 - 0  
Lazio - SPAL Ferrara 02.02 15:00 5 - 1  
Lecce - Torino 02.02 18:00 4 - 0  
Milan - Hellas Verona 02.02 15:00 1 - 1  
Udinese - Internazionale 02.02 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Salernitana 02.02 21:00 1 - 1  
Chievo - Venezia 02.02 15:00 0 - 1  
Juve Stabia - Perugia 02.02 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Roma 02.02 12:30 1 - 2  
Milan - Internazionale 02.02 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Arezzo 02.02 17:30 1 - 1  
Alessandria - Pianese 02.02 15:00 0 - 0  
Carrarese - Giana Erminio 02.02 15:00 1 - 4  
Como - Pistoiese 02.02 17:30 1 - 2  
Gozzano - Vercelli 02.02 17:30 0 - 1  
Olbia - Renate 02.02 15:00 0 - 0  
Pergolettese - Novara 02.02 17:30 2 - 2  
Pontedera - U23Juventus 02.02 17:30 0 - 0  
Pro Patria - Siena 02.02 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Modena 02.02 17:30 2 - 1  
Padova - Pesaro 02.02 15:00 4 - 0  
Piacenza - Cesena 02.02 17:30 1 - 1  
Reggio Audace - Fano 02.02 17:30 2 - 1  
Rimini - Carpi 02.02 15:00 2 - 2  
Südtirol - Arzignano 02.02 15:00 5 - 0  
Triestina - Virtus Verona 02.02 15:00 0 - 0  
Vicenza - Gubbio 02.02 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Virtus Francavilla 02.02 17:30 2 - 0  
Bisceglie - Avellino 02.02 15:00 1 - 1  
Casertana - Picerno 02.02 15:00 1 - 1  
Catania - Monopoli 02.02 15:00 0 - 2  
Catanzaro - Viterbese 02.02 17:30 4 - 0  
Potenza - Rieti 02.02 15:00 1 - 1  
Teramo - Rende 02.02 15:00 3 - 0  
Ternana - Sicula Leonzio 02.02 15:00 0 - 0  
Vibonese - Reggina 02.02 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza de Panama City - Tauro 02.02 00:00 1 - 2  
Sp. San Miguelito - Arabe Unido 02.02 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. San Lorenzo 02.02 00:15 4 - 2  
River Plate Asuncion - General Diaz 02.02 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Cienciano 02.02 19:00 2 - 1  
C. Vallejo Trujillo - Dep. Municipal 02.02 02:00 1 - 1  
FC Carlos Stein - C. Mannucci Trujillo 02.02 21:00 0 - 3  
Sport Boys Callao - Deportivo Llacuabamba 02.02 21:30 3 - 2  
Univ. San Martin - Ayacucho 02.02 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Vilafranquense 02.02 16:00 4 - 0  
Feirense - Cova Piedade 02.02 16:00 2 - 1  
Nacional Madeira - Leixoes 02.02 12:15 1 - 0  
Varzim - Porto B 02.02 12:15 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Guimaraes 02.02 21:00 2 - 0  
Braga - Sporting CP 02.02 18:30 1 - 0  
Gil Vicente - Moreirense 02.02 16:00 1 - 5  
Marítimo - Aves 02.02 16:00 1 - 2  
Santa Clara - Pacos Ferreira 02.02 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Arsenal 02.02 15:00 0 - 0  
Tottenham - Manchester City 02.02 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FCS Bukarest 02.02 19:00 1 - 0  
Chindia Targoviste - Botosani 02.02 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Celtic 02.02 13:30 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Zaragoza 02.02 16:00 1 - 1  
Fuenlabrada - Girona 02.02 12:00 0 - 1  
Mirandes - Rayo Vallecano 02.02 18:15 0 - 0  
Numancia - Almería 02.02 18:15 1 - 1  
Oviedo - Albacete 02.02 20:30 3 - 1  
R. Santander - Alcorcon 02.02 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Sp. Gijón B 02.02 17:00 3 - 1  
Internacional de Madrid - Ferrol 02.02 12:00 1 - 0  
Langreo - Real Madrid B 02.02 17:00 1 - 1  
Las Palmas B - Atl. Madrid B 02.02 12:00 1 - 0  
Las Rozas - Melilla 02.02 12:00 0 - 1  
Marino Luanco - Celta Vigo B 02.02 17:00 1 - 1  
Pena Deportiva - Getafe B 02.02 12:00 2 - 0  
Pontevedra - Ibiza Eivissa 02.02 12:00 0 - 0  
Rayo Majadahonda - Oviedo B 02.02 12:00 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Atl. Baleares 02.02 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Guijuelo 02.02 12:00 2 - 0  
Barakaldo - Leioa 02.02 17:00 1 - 2  
Calahorra - Burgos 02.02 17:00 0 - 3  
Cultural Leonesa - UD Logrones 02.02 17:30 0 - 2  
Haro Deportivo - Unionistas de Salamanca 02.02 17:00 1 - 0  
Tudelano - Real Union Irun 02.02 12:00 2 - 2  
Valladolid B - Arenas de Getxo 02.02 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Cornella 02.02 17:00 0 - 2  
Ejea - FC Andorra 02.02 12:00 1 - 1  
Gimnastic - Ebro 02.02 12:00 4 - 1  
La Nucia - Valencia B 02.02 17:00 0 - 0  
Levante B - Orihuela 02.02 12:00 1 - 1  
Olot - Castellon 02.02 12:00 1 - 0  
Prat - Barcelona B 02.02 12:00 1 - 2  
Sabadell - Hercules 02.02 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Badajoz 02.02 17:00 1 - 0  
Cadiz B - Sevilla B 02.02 11:00 1 - 2  
Cartagena - Atl. Sanluqueno 02.02 17:00 2 - 0  
Cordoba - Yeclano Deportivo 02.02 17:00 2 - 1  
Don Benito - Linense 02.02 17:00 2 - 2  
Merida - Marbella 02.02 17:00 0 - 0  
San Fernando - Real Murcia 02.02 17:00 3 - 3  
Talavera de la Reina - Villarrubia 02.02 17:00 1 - 1  
UCAM Murcia - Rec. Huelva 02.02 12:00 1 - 0  
Villarrobledo - Granada B 02.02 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Getafe 02.02 16:00 0 - 2  
Barcelona - Levante 02.02 21:00 2 - 1  
Eibar - Betis 02.02 14:00 1 - 1  
Leganes - Real Sociedad 02.02 12:00 2 - 1  
Sevilla - Alavés 02.02 18:30 1 - 1  
Villarreal - Osasuna 02.02 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Ath. Bilbao 02.02 12:00 0 - 2  
EDF Logrono - Atl. Madrid 02.02 18:30 0 - 3  
Huelva - Rayo Vallecano 02.02 12:00 1 - 0  
Madrid CFF - Tacon 02.02 16:00 3 - 4  
Valencia - Betis 02.02 11:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 02.02 15:00 1 - 2  
Lausanne - Kriens 02.02 15:00 2 - 0  
Winterthur - Chiasso 02.02 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 02.02 16:00 1 - 2  
Servette - Thun 02.02 16:00 2 - 0  
Sion - FC Zürich 02.02 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Akhisar 02.02 14:30 2 - 0  
Balikesirspor - Altay Izmir 02.02 14:30 0 - 0  
Bursaspor - Eskisehirspor 02.02 17:00 0 - 1  
Hatayspor - Giresunspor 02.02 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Yeni Malatyaspor 02.02 14:00 2 - 1  
Ankaragücü - Kasimpasa 02.02 11:30 1 - 1  
Galatasaray - Kayserispor 02.02 17:00 4 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Sivasspor 02.02 14:00 5 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Nacional Montevideo 02.02 00:30 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Gran Valencia FC 02.02 20:30 0 - 0  
Caracas FC - Estudiantes de Merida 02.02 23:15 5 - 1  
Dep. Tachira - Puerto Cabello 02.02 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hamilton Wanderers 02.02 02:00 3 - 1  
Canterbury Utd. - Waitakere Utd. 02.02 04:00 1 - 2  
Eastern Suburbs - Southern Utd. 02.02 00:00 6 - 0  
Tasman Utd. - Hawke's Bay Utd. 02.02 01:00 3 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 02.02 14:00 22 - 49  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Hull FC 02.02 17:45 4 - 30  
Toronto Wolfpack - Castleford 02.02 15:30 10 - 28  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 02.02 16:00 24 - 17  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Johannesburg Lions 02.02 00:00 38 - 8  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 02.02 02:57 26 - 14  
Argentína - Írország 02.02 08:38 12 - 21  
Ausztrália - USA 02.02 01:29 7 - 43  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 02.02 10:56 10 - 12  
Dél-Afrika - Szamoa 02.02 01:51 36 - 0  
Fidzsi-szigetek - Wales 02.02 03:19 55 - 0  
Franciaország - Argentína 02.02 02:13 5 - 17  
Franciaország - Kanada 02.02 08:16 7 - 0  
Skócia - Japán 02.02 01:07 21 - 21  
Spanyolország - Japán 02.02 07:32 14 - 7  
USA - Anglia 02.02 09:59 17 - 10  
Wales - Skócia 02.02 07:54 5 - 21  
Írország - Spanyolország 02.02 02:35 26 - 10  
Új-Zéland - Ausztrália 02.02 09:00 24 - 7  
Új-Zéland - Kenya 02.02 03:41 19 - 5  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waremme - Haasrode Leuven 02.02 14:00 3 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 02.02 17:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Lvi Praha 02.02 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Vestsjaelland 02.02 17:00 3 - 0  
Amager - Marienlyst 02.02 14:30 1 - 3  
Nordenskov - Gentofte 02.02 15:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Vestsjaelland (női) 02.02 15:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 02.02 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 02.02 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAFC-BME 02.02 18:00 3 - 2  
Kazincbarcika - Kaposvár 02.02 18:00 1 - 3  
Pénzügyőr - Kecskemét 02.02 17:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba 02.02 18:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karelian Hurmos - Lakkapaa 02.02 16:00 3 - 1  
Raision Loimu - Tiikerit 02.02 16:00 2 - 3  
Savo - Vantaa 02.02 16:00 2 - 3  
Valepa Sastamala - ETTA 02.02 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nurmon Jymy - WoVo Rovaniemi 02.02 16:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - Kifiszia 02.02 16:30 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz 02.02 16:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Suntory Sunbirds 02.02 06:30 1 - 3  
Nagoya Wolfdogs - Panasonic Panthers 02.02 04:00 1 - 3  
Osaka Blazers - Nagano Tridents 02.02 08:00 3 - 0  
Toray Arrows - Oita Miyoshi 02.02 05:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Zawiercie 02.02 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Wisla Varsó 02.02 18:00 3 - 0  
Chemik Police - Rzeszow 02.02 14:45 2 - 3  
LKS Lodz - Bydgoszcz 02.02 20:30 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NTNUI - Koll 02.02 15:00 2 - 3  
Toppvolley Norge - Askim 02.02 15:00 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NTNUI - Koll (női) 02.02 13:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Düren 02.02 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Vibo Valentia 02.02 18:00 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Verona 02.02 18:00 3 - 0  
Latina - Modena 02.02 15:30 1 - 3  
Perugia - Padova 02.02 18:00 3 - 1  
Piacenza - Trentino 02.02 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Busto Arsizio (Helyszín: Busto Arsizio) 02.02 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nova Novokujbisevszk - Jugra Szurgut 02.02 14:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Kazany 02.02 15:00 1 - 3  
Proton Szaratov - Szahalin 02.02 16:00 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Weiz 02.02 17:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Zalau 02.02 11:00 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Lugoj 02.02 10:00 3 - 2  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Habo 02.02 17:00 3 - 2  
Vingaker - Orkelljunga 02.02 14:00 2 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falköping - Hylte/Halmstad 02.02 14:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Presov - Nitra 02.02 17:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 02.02 14:00 0 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
German Masters 2020 02.02 20:00    
Neil Robertson - J. Trump (9 nyert frame-ig) 02.02 14:00 6 - 9  
Squash (Cleveland Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. El Tayeb - J. Chinappa 02.02 19:00 3 - 0  
S-J. Perry - J. King 02.02 19:45 3 - 0  
Síugrás (Szapporó, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - J.A. Forfang 02.02 01:00 1 - 0  
K. Geiger - S. Leyhe 02.02 01:00 0 - 1  
P. Prevc - D. Prevc 02.02 01:00 1 - 0  
P. Zyla - R. Koudelka 02.02 01:00 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - Yuk. Sato 02.02 01:00 1 - 0  
S. Kraft - D. Kubacki 02.02 01:00 1 - 0  
Szapporó, 2. verseny 2020 02.02 02:00    
T. Zajc - M. Hayböck 02.02 01:00 1 - 0  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Bonaventure - A. Rus 02.02 14:10 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - C. Alcaraz Garfia 02.02 09:00 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Australian Open 2020 02.02 13:00    
D. Thiem - N. Djokovic 02.02 09:30 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Purcell M / Saville L 02.02 05:00 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Australian Open 2020 02.02 19:00    
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taro Daniel - Y. Hanfmann 02.02 06:00 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vavassori A - Heliovaara H / Verbeek S 02.02 02:00 0 - 2  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Vickery - M. Inglis 02.02 04:40 1 - 2  
Tenisz (Cordoba-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - F. Gaio 02.02 17:35 2 - 0  
F. Diaz Acosta - P. Martinez Portero 02.02 16:25 0 - 2  
J.P. Ficovich - F. Horansky 02.02 15:00 2 - 1  
J.P. Varillas - C. Taberner 02.02 15:00    
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Q. Halys 02.02 13:35 2 - 0  
E. Benchetrit - L. Lacko 02.02 16:00 2 - 0  
E. Ruusuvuori - M. Bachinger 02.02 11:55 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - Dus. Brown 02.02 10:30 2 - 0  
H. Gaston - N. Mahut 02.02 12:15 0 - 2  
Hir. Moriya - Dan. Petrovic 02.02 15:10 0 - 2  
M. Trungelliti - E. Couacaud 02.02 10:30 0 - 2  
S. Stakhovsky - A. Vatutin 02.02 13:25 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - T-S. Kwiatkowski 02.02 21:00 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - S. Vögele 02.02 19:00 2 - 1  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - R. Marcora 02.02 10:30 0 - 2  
E. Karlovskiy - V. Troicki 02.02 12:15 0 - 2  
M. Ebden - L. Rosol 02.02 10:30 0 - 2  
N. Milojevic - R. Haase 02.02 11:50 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues A. - T. Monteiro 02.02 01:35 0 - 2  
M. Cecchinato - T. Monteiro 02.02 22:30 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - C. Ilkel 02.02 16:00 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Sabanov I / Sabanov M 02.02 14:00 2 - 0  

 

2020.02.01.
Alpesi sí (Lesiklás, Garmisch-Partenkirch)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Feuz - A.A. Kilde 02.01 11:30 0 - 1  
J. Ferstl - T. Ganong 02.01 11:30 0 - 1  
K. Jansrud - J. Clarey 02.01 11:30 0 - 1  
Lesiklás, Garmisch-Partenkirchen 2020 02.01 11:30    
M. Muzaton - C. Janka 02.01 11:30 0 - 1  
R. Cochran-Siegle - Max Franz 02.01 11:30 0 - 1  
T. Dressen - C. Innerhofer 02.01 11:30 1 - 0  
V. Kriechmayr - M. Caviezel 02.01 11:30 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás, női, Rosa Khutor)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, Rosa Khutor 2020 02.01 10:30    
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Zhendong Fan 02.01 12:30 4 - 3  
Jun Mizutani - Gaoyuan Lin 02.01 18:10 3 - 4  
Long Ma - Seungmin Cho 02.01 11:40 4 - 0  
Xin Xu - Zihao Zhao 02.01 19:00 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Jang W - Lin G / Ma L 02.01 20:30 3 - 2  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Yingsha Sun 02.01 16:30 4 - 3  
Meng Chen - Yidi Wang 02.01 10:50 4 - 1  
Mima Ito - Ning Ding 02.01 10:00 1 - 4  
Yuling Zhu - Shiwen Liu 02.01 17:20 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Hirano M / Ishikawa K 02.01 19:50 3 - 1  
Asztalitenisz (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu X / Liu S - Mizutani J / Ito M 02.01 13:20 3 - 1  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - LRK Tornio 02.01 14:00 5 - 2  
Mikkelin Kampparit - Akilles Porvoo 02.01 16:00 3 - 2  
Narukera Pori - OLS 02.01 15:00 13 - 3  
Veitera Lappeenranta - JPS 02.01 14:00 9 - 3  
WP-35 - Botnia Helsinki 02.01 16:00 2 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Kuzbassz Kemerovo 02.01 11:00 5 - 3  
Dinamo Moszkva - Start Nyizsnyij Novgorod 02.01 11:00 5 - 3  
Murman Murmanszk - Szibszelmas Novoszibirszk 02.01 11:00 7 - 2  
SZKA Nyeftjanyik - Jenyiszej Krasznojarszk 02.01 08:00 13 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Rogyina Kirov 02.01 10:00 6 - 3  
Ural Trubnyik - Bajkal Irkutszk 02.01 09:00 1 - 0  
Volga Uljanovszk - Vodnyik Arhangelszk 02.01 10:00 3 - 11  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Canberra Cavalry (2.m.) 02.01 09:30 5 - 2  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Chisnall 02.01 20:10 8 - 10  
G. Anderson - Ian White 02.01 21:15 10 - 8  
Ger. Price - S. Whitlock 02.01 23:05 10 - 9  
P. Wright - Joe Cullen 02.01 22:15 10 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - LaSB 02.01 17:00 0 - 4  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä 02.01 17:00 7 - 7  
OLS Oulu - Welhot Kuopio 02.01 17:00 3 - 8  
Turku PS - Classic Tampere 02.01 16:00 3 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Svájc 02.01 19:00 5 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Montenegró 02.01 17:30 5 - 1  
Skócia - Örményország 02.01 14:30 2 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Svédország 02.01 16:00 4 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Albánia 02.01 19:00 1 - 4  
San Marino - Andorra 02.01 16:00 2 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Magyarország 02.01 19:00 1 - 4  
Észak-Írország - Törökország 02.01 16:00 2 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 02.01 16:00 3 - 4  
Grúzia - Koszovó 02.01 19:00 6 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Dánia 02.01 19:00 2 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Anglia 02.01 19:00 3 - 0  
Futsal (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 02.01 20:30 3 - 1  
Szerbia - Ukrajna 02.01 16:30 5 - 2  
Futsal (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 02.01 20:00 4 - 3  
Szlovákia - Azerbajdzsán 02.01 17:00 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nagy-Britannia 02.01 06:00 4 - 4  
Spanyolország - Hollandia 02.01 13:00 2 - 4  
Új-Zéland - Belgium 02.01 07:30 2 - 6  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nagy-Britannia (női) 02.01 08:30 2 - 1  
Új-Zéland - Belgium (női) 02.01 05:00 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 02.01 04:00 3 - 4  
Binghamton - Providence 02.01 01:05 3 - 1  
Bridgeport - Hershey 02.01 01:00 1 - 4  
Chicago Wolves - Milwaukee 02.01 02:00 3 - 7  
Cleveland - Utica 02.01 01:00 0 - 3  
Cleveland - Utica (19:00) 02.01 19:00 3 - 2  
Hartford - Springfield 02.01 01:15 6 - 3  
Iowa - Grand Rapids 02.01 02:00 4 - 1  
Laval - Belleville 02.01 01:30 3 - 4  
Rochester - Syracuse 02.01 01:05 4 - 2  
Rockford - Manitoba 02.01 02:00 3 - 3  
San Antonio - Texas Stars 02.01 02:00 3 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda 02.01 04:00 5 - 3  
Toronto Marlies - Charlotte 02.01 01:00 6 - 2  
Toronto Marlies - Charlotte (22:00) 02.01 22:00 3 - 4  
Tucson - Colorado Eagles 02.01 03:05 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 02.01 01:05 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Kitzbühel 02.01 19:00 14 - 3  
Cortina - Feldkirch 02.01 19:00 3 - 1  
Gherdeina/Gröden - Salzburg 2 02.01 19:00 1 - 4  
Jesenice - Bregenzerwald 02.01 19:00 7 - 0  
Lustenau - Fassa 02.01 19:00 7 - 2  
Val Pusteria - Vienna Capitals 2 02.01 19:00 5 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Klagenfurt 2 02.01 19:00 4 - 3  
Zell am See - Olimpija Ljubljana 02.01 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 02.01 20:00 1 - 0  
Fife - Coventry 02.01 20:15 2 - 5  
Glasgow - Dundee 02.01 20:00 2 - 2  
Manchester - Guildford 02.01 20:00 1 - 1  
Sheffield - Nottingham 02.01 20:00 1 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slavia Trebic 02.01 17:30 3 - 0  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 02.01 17:00 4 - 2  
Prostejov - Frydek-Mistek 02.01 17:00 3 - 3  
Sokolov - Benatky nad Jizerou 02.01 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Vsetin 02.01 17:00 4 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Chomutov 02.01 16:00 4 - 3  
Poruba - Slavia Praha 02.01 16:00 3 - 6  
Zubr Prerov - Litomerice 02.01 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brassó 02.01 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 02.01 13:30 4 - 3  
Metallurg Zslobin - Gomel 02.01 16:00 3 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 02.01 11:00 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 02.01 16:00 7 - 3  
Jokipojat - SaPKo 02.01 16:00 4 - 4  
Kajaanin Hokki - Koovee 02.01 16:00 4 - 2  
RoKi - Imatra Ketterä 02.01 16:00 1 - 4  
TUTO - KeuPa 02.01 16:00 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 02.01 16:00 3 - 4  
Kookoo - Jukurit 02.01 16:00 1 - 0  
Kärpät - Hämeenlinna 02.01 16:00 1 - 2  
Lukko - Turku PS 02.01 17:30 1 - 1  
SaiPa - Ässät 02.01 16:00 0 - 2  
Tappara - JYP 02.01 16:00 1 - 0  
Vaasan Sport - Ilves 02.01 17:30 3 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Avangard Omszk 02.01 12:00 4 - 3  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 02.01 15:00 2 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 02.01 15:00 5 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 02.01 13:00 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Minszk 02.01 11:30 3 - 2  
Szocsi - Vityaz Podolszk 02.01 15:00 5 - 4  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 02.01 15:30 0 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 02.01 15:00 5 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - HS Riga 02.01 12:30 6 - 1  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 02.01 15:00 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Tampa Bay 02.01 04:00 3 - 4  
Buffalo - Columbus 02.01 19:00 1 - 1  
Carolina - Las Vegas 02.01 01:30 3 - 4  
Edmonton - St. Louis 02.01 03:00 4 - 2  
Montreal - Florida 02.01 20:00 4 - 0  
NY Islanders - Vancouver 02.01 19:00 3 - 3  
NY Rangers - Detroit 02.01 01:00 4 - 2  
Ottawa - Washington 02.01 01:30 3 - 5  
Pittsburgh - Philadelphia 02.01 01:00 3 - 3  
Winnipeg - Boston 02.01 02:00 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 02.01 18:00 4 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Erie Otters 02.01 01:00 3 - 3  
Hamilton Bulldogs - Niagara Icedogs 02.01 22:00 9 - 4  
Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's 02.01 01:00 2 - 5  
Kingston Frontenacs - Sault Ste.Marie Greyhound 02.01 01:00 2 - 5  
Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 02.01 01:30 2 - 1  
London Knights - Windsor Spitfires 02.01 01:30 7 - 4  
Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 02.01 01:00 6 - 2  
Niagara Icedogs - Barrie Colts 02.01 01:00 2 - 8  
Oshawa Generals - Peterborough Petes 02.01 01:35 7 - 2  
Sarnia Sting - London Knights 02.01 22:05 2 - 5  
Sarnia Sting - Saginaw Spirit 02.01 01:05 3 - 6  
Sudbury Wolves - Guelph Storm 02.01 01:05 2 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Saint John Sea Dogs 02.01 22:00 3 - 3  
Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 02.01 01:30 4 - 7  
Blainville-Boisbriand Arm - Rouyn-Noranda Huskies 02.01 01:30 3 - 5  
Cape Breton Eagles - Acadie-Bathurst Titans 02.01 00:00 6 - 4  
Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 02.01 01:30 1 - 4  
Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 02.01 21:00 5 - 1  
Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes 02.01 00:00 4 - 2  
Quebec Remparts - Victoriaville Tigres 02.01 01:00 2 - 3  
Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs 02.01 01:30 4 - 0  
Rimouski Oceanic - Val-d'Or Foreurs (22:00) 02.01 22:00 4 - 1  
Sagueneens Chicoutimi - Saint John Sea Dogs 02.01 01:30 4 - 4  
Sagueneens Chicoutimi - Sherbrooke Phoenix 02.01 22:00 8 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Sierre 02.01 16:30 4 - 2  
Langenthal - Kloten 02.01 17:30 1 - 8  
Olten - GCK Lions 02.01 17:30 4 - 4  
Zug 2 - Winterthur 02.01 19:45 6 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Langnau Tigers 02.01 19:45 3 - 2  
Biel - Lugano 02.01 19:45 5 - 3  
Fribourg - Servette 02.01 19:45 0 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - AIK 02.01 15:15 1 - 3  
Södertälje - Karlskrona 02.01 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 02.01 18:00 0 - 1  
Färjestad - Örebro 02.01 18:00 3 - 1  
HV 71 - Växjö 02.01 18:00 5 - 0  
Leksand - Frölunda 02.01 15:15 2 - 4  
Malmö - Lulea 02.01 15:15 1 - 3  
Rögle - Oskarshamn 02.01 15:15 5 - 3  
Skelleftea - Linköping 02.01 15:15 3 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Horvátország 02.01 05:00 5 - 8  
U20Kína - U20Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 02.01 08:30 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Cselmet Cseljabinszk 02.01 11:00 0 - 2  
Humo Taskent - Dinamo Szentpétervár 02.01 13:00 2 - 5  
Izssztal Izsevszk - Ermak Angarszk 02.01 14:00 3 - 2  
Molot Perm - Szokol Krasznojarszk 02.01 13:00 0 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 02.01 15:00 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk 02.01 13:00 1 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 02.01 03:00 0 - 4  
Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 02.01 21:30 5 - 0  
Everett Silvertips - Portland Winterhawks 02.01 04:35 4 - 3  
Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 02.01 04:05 3 - 7  
Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades 02.01 02:00 0 - 3  
Prince Albert Raiders - Lethbridge Hurricanes 02.01 02:00 4 - 1  
Prince George Cougars - Tri-City Americans 02.01 04:00 5 - 1  
Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 02.01 03:00 6 - 5  
Regina Pats - Victoria Royals 02.01 02:00 4 - 4  
Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers 02.01 02:00 1 - 4  
Vancouver Giants - Kamloops Blazers 02.01 04:30 4 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 02.01 07:00 3 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Olimpija Ljubljana 02.01 19:00 90 - 90, h.u. 100 - 105  
Krka Novo Mesto - Cibona Zágráb 02.01 17:00 69 - 77  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Concordia - Comunicaciones Mercedes 02.01 01:30 74 - 81  
La Union Formosa - Bahia Blanca 02.01 02:00 107 - 93  
Libertad Sunchales - San Lorenzo 02.01 00:00 70 - 80  
Quimsa - Penarol Mar del Plata 02.01 02:00 107 - 102  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Melbourne Utd. 02.01 07:30 87 - 83  
Perth - Sydney Kings 02.01 10:00 110 - 100  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 02.01 07:05 73 - 71  
Melbourne Boomers - Perth 02.01 09:00 104 - 75  
Southside Flyers - Sydney Flames 02.01 09:00 78 - 61  
Townsville - Bendigo 02.01 09:00 69 - 89  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Limburg 02.01 20:30 86 - 76  
Okapi Aalstar - Leuven 02.01 20:30 82 - 58  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Levszki Szófia 02.01 17:00 81 - 107  
Academic Szófia - Csernomorec Burgasz 02.01 17:00 99 - 94  
Balkan Botevgrad - Szpartak Pleven 02.01 17:00 100 - 75  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora 02.01 17:00 79 - 89  
Rilski Sportist - Jambol 02.01 17:00 93 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Cearense 02.01 20:00 86 - 72  
Flamengo - Minas 02.01 01:10 76 - 76, h.u. 91 - 95  
Franca - Corinthians Paulista 02.01 16:50 94 - 83  
Sao Paulo - Paulistano 02.01 00:00 75 - 74  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Cheshire 02.01 20:30 75 - 75, h.u. 98 - 94  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Pafosz 02.01 16:00 63 - 54  
Keravnosz Nicosia - Omonia Nicosia 02.01 18:45 73 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Brno 02.01 18:30 76 - 85  
Kolin - Ostrava 02.01 17:45 106 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Pardubice 02.01 17:00 109 - 87  
Svitavy - USK Praha 02.01 20:00 76 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Zabiny Brno 02.01 15:30 55 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 02.01 07:00 73 - 84  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 02.01 09:00 91 - 74  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 02.01 09:00 73 - 80  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - KTP Kotka 02.01 16:00 73 - 73, h.u. 91 - 82  
Lapuan Kobrat - Salon Vilpas 02.01 16:00 84 - 107  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Le Mans 02.01 20:00 84 - 83  
Limoges - Gravelines 02.01 20:30 77 - 71  
Monaco - Boulazac 02.01 18:30 86 - 71  
Nanterre - Roanne 02.01 20:00 108 - 79  
Orleans - Paris Levallois 02.01 20:00 85 - 84  
Pau Orthez - Strasbourg 02.01 20:00 74 - 73  
Reims - ASVEL Lyon-Villeurbanne 02.01 20:00 66 - 68  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Dafni Dafniou Haidari 02.01 16:00 69 - 68  
Amintasz Dafni - Korivosz Amaliada 02.01 16:00 81 - 81, h.u. 89 - 87  
Anatolia - Pagrati 02.01 16:00 79 - 79, h.u. 108 - 99  
Apollon Patra - Iakasz Nafplio 02.01 16:00 77 - 82  
Eleftheroupoli - Filipposz Veria 02.01 16:00 86 - 74  
Kardica - Pszihiko 02.01 16:00 79 - 55  
Olympiakosz - Har. Trikoupisz Meszologi 02.01 16:00 72 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Ionikosz Nikea 02.01 14:45 82 - 72  
Lavrio - Periszteri 02.01 14:45 75 - 61  
Panioniosz - Iraklisz 02.01 14:45 60 - 76  
Promitheasz Patra - Ifesztosz Limnosz 02.01 16:45 81 - 61  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BA Limburg - Feyenoord 02.01 20:00 77 - 61  
Den Bosch - Landstede Zwolle 02.01 20:00 71 - 57  
Den Helder - Apollo Amsterdam 02.01 19:30 77 - 73  
ZZ Leiden - Donar Groningen 02.01 20:00 81 - 73  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Split 02.01 13:00 99 - 103  
Zabok - Gorica 02.01 19:00 82 - 63  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flumen Sancti Viti - Sibenik 02.01 16:00 58 - 65  
Medvescak Zágráb - Tresnjevka 02.01 20:00 55 - 65  
Pula - Zadar 02.01 17:00 61 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 02.01 17:15 86 - 81  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 02.01 19:00 82 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Kyoto 02.01 10:05 70 - 73  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 02.01 08:05 68 - 72  
Mikawa Kariya - Shiga 02.01 07:05 82 - 57  
Nagoya Dolphins - Albirex Niigata 02.01 07:05 83 - 55  
Shimane - Chiba 02.01 05:30 64 - 79  
Tokyo Sunrockers - Ryukyu Okinawa 02.01 09:05 66 - 66, h.u. 75 - 73  
Toyama - Hokkaido 02.01 10:05 77 - 72  
Toyohashi Neophoenix - Tochigi Utsunomiya Brex 02.01 10:05 75 - 94  
Yokohama - Osaka 02.01 07:05 75 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza 02.01 19:30 87 - 77  
Start Lublin - Szczecin 02.01 17:30 88 - 65  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Poznan 02.01 17:00 94 - 56  
Polkowice - Politechnika Gdansk 02.01 19:00 100 - 64  
Torun - Sleza Wroclaw 02.01 18:10 64 - 81  
Univ. Gdansk - Lublin 02.01 17:00 79 - 83  
Widzew Lodz - Gdynia 02.01 18:00 72 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 02.01 17:15 85 - 69  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 02.01 16:00 74 - 77  
Prienai - Neptunas Klaipeda 02.01 17:00 85 - 95  
Rytas Vilnius - Siauliai 02.01 16:00 96 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Debrecen 02.01 19:00 74 - 75  
Fehérvár - Kecskemét 02.01 18:00 80 - 90  
Jászberény - Szeged 02.01 18:00 81 - 75  
Körmend - Pécs 02.01 14:45 79 - 80  
Oroszlány - Szombathely 02.01 18:00 87 - 84  
Sopron - Kaposvár 02.01 18:00 73 - 73, h.u. 101 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Chicago 02.01 01:30 133 - 118  
Detroit - Toronto 02.01 01:00 92 - 105  
Houston - Dallas 02.01 01:30 128 - 121  
LA Clippers - Minnesota 02.01 21:30 118 - 106  
LA Lakers - Portland 02.01 04:30 119 - 127  
Milwaukee - Denver 02.01 03:00 115 - 127  
New Orleans - Memphis 02.01 02:00 139 - 111  
Phoenix - Oklahoma City 02.01 03:00 107 - 111  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Tromsö 02.01 17:00 86 - 89  
Asker - Gimle 02.01 17:00 73 - 83  
Fröya - Fyllingen 02.01 17:00 91 - 81  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Jena 02.01 19:30 77 - 66  
Hagen - Nürnberg 02.01 19:00 87 - 100  
Karlsruhe - Chemnitz 02.01 19:30 69 - 75  
Kirchheim - Schwenningen 02.01 19:00 75 - 83  
Paderborn - Heidelberg 02.01 19:30 94 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Telekom Bonn 02.01 20:30 85 - 66  
Göttingen - Mitteldeutscher 02.01 18:00 107 - 95  
Ludwigsburg - Vechta 02.01 20:30 85 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Olimpia Milano 02.01 20:30 74 - 77  
Virtus Bologna - VL Pesaro 02.01 20:45 106 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano 02.01 20:30 63 - 73  
Costa Masnaga - Torino 02.01 21:00 72 - 59  
Famila Schio - Lucca 02.01 20:30 82 - 51  
GEAS San Giovanni - Eirene Ragusa 02.01 16:00 92 - 86  
Palermo - San Martino di Lupari 02.01 17:30 84 - 89  
UR Venezia - Broni 02.01 19:00 89 - 66  
Virtus Bologna - Empoli 02.01 15:30 71 - 62  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Kurszk 02.01 12:00 65 - 82  
Kosárlabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - St. Pölten 02.01 17:00 89 - 71  
Vienna Timberwolves - Klosterneuburg 02.01 19:30 60 - 84  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - Vitoria Guimaraes 02.01 19:00 72 - 73  
CAB Madeira - Galitos Barreiro 02.01 17:00 82 - 72  
Illiabum - Maia 02.01 19:00 93 - 60  
Oliveirense - Esgueira 02.01 22:00 88 - 82  
Porto - Lusitania 02.01 22:00 85 - 64  
Sporting CP - Benfica 02.01 17:00 81 - 75  
Terceira - Ovarense 02.01 17:00 79 - 111  
Kosárlabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Jiu - Csíkszereda 02.01 17:30 85 - 77  
Kosárlabda (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Dinamo Bukarest 02.01 19:30 73 - 69  
U-Banca Cluj - CSU Sibiu 02.01 18:00 90 - 98  
Kosárlabda (Román bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Voluntari 02.01 17:00 85 - 85, h.u. 97 - 89  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Palencia 02.01 19:00 75 - 74  
Marin Peixegalego - Granada 02.01 20:00 80 - 72  
Ourense - Oviedo 02.01 19:00 65 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Gran Canaria 02.01 20:30    
Obradoiro Monbus - Manresa 02.01 18:00 97 - 83  
Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria 02.01 20:30 82 - 72  
Zaragoza - Murcia 02.01 18:00 80 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Cadi La Seu d'Urgell 02.01 19:00 68 - 74  
IDK Gipuzkoa - Ciudad de Los Adelantados 02.01 18:00 71 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Napredak Aleksinac 02.01 19:00 81 - 77  
Metalac Farmakom - Vrsac 02.01 19:30 103 - 66  
Mladost Zemun - Dunav Stari Banovci 02.01 13:00 83 - 73  
Sloboda Uzice - Zlatibor Cajetina 02.01 19:00 78 - 73  
Tamis Pancevo - Borac Cacak 02.01 19:00 84 - 79  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Lucenec 02.01 18:00 84 - 79  
Spisska Nova Ves - Handlova 02.01 18:00 72 - 67  
Svit - Prievidza 02.01 18:00 87 - 76  
Zilina - Komarno 02.01 18:00 91 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Zlatorog Lasko 02.01 19:00 98 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 02.01 15:30 74 - 68  
Darussafaka - ITU 02.01 18:00 88 - 74  
Karsiyaka - Bursaspor 02.01 13:15 76 - 71  
Tofas Bursa - Gaziantepspor 02.01 11:00 108 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cankaya Univ. - Besiktas 02.01 12:00 84 - 71  
Izmit Bld. Spor - Antakya Hatay 02.01 11:00 79 - 66  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sportivo Capitol - Goes 02.01 00:15 77 - 66  
Trouville - Defensor Sporting 02.01 00:15 66 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Nyizsnyij Novgorod 02.01 18:00 89 - 89, h.u. 103 - 108  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Ventspils 02.01 16:00 84 - 105  
TTU Tallinn - Jurmala/Fenikss 02.01 17:00 76 - 73  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Kristiansand 02.01 14:00 33 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Buducnost Podgorica 02.01 17:00 26 - 24  
Kézilabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Zalgiris Kaunas 02.01 18:55 30 - 23  
Sokol Poruba - Granollers 02.01 18:00 19 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Lovosice 02.01 16:30 26 - 26  
Jicin - Hranice 02.01 18:00 18 - 17  
KP Brno - Karvina 02.01 17:00 26 - 23  
Malomerice - Frydek-Mistek 02.01 11:00 22 - 20  
Nove Veseli - Plzen 02.01 18:10 24 - 30  
Zubri - Koprivnice 02.01 18:00 25 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Ribe-Esbjerg 02.01 16:10 36 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Aarhus Utd. 02.01 14:00 29 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kastamonu 02.01 15:00 32 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Érd 02.01 15:00 31 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Bietigheim 02.01 14:00 30 - 25  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BK-46 - AIFK 02.01 15:00 34 - 18  
Riihimaen Cocks - HIFK 02.01 17:00 27 - 23  
SIF - Dicken 02.01 16:15 23 - 37  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nantes 02.01 20:00 25 - 25  
Merignac - Dijon 02.01 20:30 22 - 30  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Selestat 02.01 19:00 36 - 15  
Pays d'Aix - Nimes 02.01 18:30 25 - 25  
St. Raphael - Dunkerque 02.01 20:00 27 - 31  
Tremblay - Chartres 02.01 19:00 30 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz Nikea 02.01 16:00 31 - 23  
Doukasz - Pylea 02.01 13:00 25 - 25  
Drama - Olympiakosz 02.01 17:00 26 - 28  
Edessza - Filipposz Veria 02.01 17:00 36 - 19  
Ionikosz - PAOK 02.01 17:00 26 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Varazdin 02.01 18:30 27 - 26  
Porec - Zamet 02.01 19:00 26 - 23  
Sesvete - Umag 02.01 19:00 27 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Haukar 02.01 21:00 31 - 28  
KA Akureyri - Kopavogur 02.01 19:00 23 - 27  
Selfoss - ÍBV 02.01 17:00 29 - 36  
Stjarnan - IR 02.01 20:00 26 - 33  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Fram 02.01 17:30 22 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Kielce 02.01 18:30 22 - 42  
Kwidzyn - Pogon Szczecin 02.01 17:00 35 - 28  
Wisla Plock - Gwardia Opole 02.01 13:00 26 - 20  
Wybrzeze Gdansk - Gornik Zabrze 02.01 17:00 27 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Piotrcovia Piotrkow 02.01 18:00 30 - 24  
Ruch Chorzow - Elblag 02.01 17:00 33 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - FTC 02.01 18:00 23 - 22  
Mezőkövesd - Dabas 02.01 18:00 30 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Naerbö 02.01 15:00 34 - 22  
Fyllingen - Follo 02.01 15:00 25 - 25  
Hallvard - Drammen 02.01 18:00 30 - 36  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Konstanz 02.01 19:30 28 - 25  
Coburg - Aue 02.01 19:30 24 - 22  
Ferndorf - TUSEM Essen 02.01 19:30 26 - 27  
Hüttenberg - Eisenach 02.01 18:00 29 - 27  
Rimpar - Krefeld 02.01 19:30 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Kiel 02.01 20:45 25 - 32  
Nordhorn-Lingen - Ludwigshafen-Friesenheim 02.01 20:30 19 - 21  
Wetzlar - Bergischer HC 02.01 18:30 27 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bensheim/Auerbach 02.01 16:30 40 - 32  
Buxtehude - Göppingen 02.01 16:00 23 - 20  
Dortmund - Kurpfalz-Bären Ketsch 02.01 19:30 33 - 19  
Neckarsulm - Bad Wildungen 02.01 18:00 26 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Fakel Taganrog 02.01 15:00 28 - 25  
SZGAU-Szaratov - Akbuzat Ufa 02.01 14:00 33 - 30  
SZKIF Krasznodar - Néva Szentpétervár 02.01 13:30 21 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - AGU-Adjif 02.01 12:00 39 - 26  
Ufa Alisza - Lucs Moszkva 02.01 08:00 23 - 19  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Bregenz 02.01 20:20 29 - 25  
Linz - Graz 02.01 19:00 27 - 25  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirol Schwaz - Ferlach 02.01 18:00 25 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Madeira SAD 02.01 18:30 25 - 24  
Benfica - Belenenses 02.01 16:00 38 - 31  
Boa Hora - Horta 02.01 17:00 25 - 30  
Maia - Gaia 02.01 20:00 30 - 34  
Sporting CP - Vitoria 02.01 20:30 36 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Eurofarm Rabotnik 02.01 15:00 23 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gijon - Tenerife 02.01 19:00 29 - 24  
Rocasa Gran Canaria - Valladolid 02.01 18:30 21 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Suhr Aarau 02.01 18:00 14 - 22  
Basel - St. Gallen 02.01 18:00 24 - 29  
Endingen - Kriens 02.01 18:00 24 - 29  
Schaffhausen - Thun 02.01 18:00 30 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Kristianstad 02.01 16:00 27 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Höör 02.01 15:00 27 - 30  
Skuru - Kungalv 02.01 14:00 30 - 16  
Skövde - Önnered 02.01 16:00 30 - 29  
VästerasIrsta - Skara 02.01 14:00 29 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Partizan Belgrád 02.01 19:00 22 - 23  
Samot Arandjelovac - Zeleznicar Nis 02.01 20:00 32 - 31  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Hlohovec 02.01 18:00 32 - 23  
Topolcany - Nove Zamky 02.01 18:00 28 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Krka Novo Mesto 02.01 19:00 29 - 28  
Ribnica - Izola 02.01 19:00 30 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primeiro de Agosto - El Zamalek 02.01 14:00 0 - 0  
TP Mazembe - Zesco Utd. 02.01 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Al-Ahly (EGY) 02.01 20:00 1 - 1  
Etoile du Sahel - Platinum Zvishavane 02.01 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca 02.01 14:00 1 - 0  
USM Alger - Petro Atletico 02.01 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kabylie - Esperance de Tunis 02.01 17:00 1 - 0  
Raja Casablanca - Vita Club 02.01 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - MC Alger 02.01 15:00 1 - 0  
ASO Chlef - NC Magra 02.01 17:45 0 - 0  
Bel-Abbes - MC Oran 02.01 18:45 1 - 2  
Constantine - Saoura 02.01 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wimbledon 02.01 16:00 2 - 1  
Bolton - Tranmere 02.01 16:00 2 - 0  
Bristol Rovers - Coventry 02.01 16:00 1 - 2  
Fleetwood - Doncaster 02.01 16:00 2 - 1  
Ipswich - Peterborough 02.01 16:00 1 - 4  
Milton Keynes Dons - Wycombe 02.01 16:00 2 - 0  
Oxford Utd. - Blackpool 02.01 16:00 2 - 1  
Portsmouth - Sunderland 02.01 16:00 2 - 0  
Rochdale - Shrewsbury 02.01 16:00 1 - 0  
Rotherham - Burton 02.01 16:00 3 - 2  
Southend - Lincoln 02.01 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Colchester 02.01 16:00 2 - 1  
Cheltenham - Morecambe 02.01 16:00 2 - 1  
Crawley - Scunthorpe 02.01 16:00 3 - 1  
Grimsby - Forest Green 02.01 16:00 2 - 2  
Macclesfield - Northampton 02.01 16:00 0 - 1  
Mansfield - Carlisle 02.01 16:00 2 - 2  
Oldham - Bradford 02.01 16:00 3 - 0  
Plymouth - Newport 02.01 16:00 1 - 0  
Port Vale - Salford City 02.01 16:00 1 - 1  
Stevenage - Leyton 02.01 16:00 0 - 3  
Swindon - Exeter 02.01 16:00 2 - 1  
Walsall - Crewe 02.01 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Nottingham 02.01 16:00 2 - 1  
Charlton - Barnsley 02.01 16:00 2 - 1  
Fulham - Huddersfield 02.01 16:00 3 - 2  
Hull City - Brentford 02.01 13:30 1 - 5  
Leeds - Wigan 02.01 16:00 0 - 1  
Middlesbrough - Blackburn 02.01 16:00 1 - 1  
Preston - Swansea 02.01 16:00 1 - 1  
QPR - Bristol City 02.01 16:00 0 - 1  
Sheffield Wed. - Millwall 02.01 16:00 0 - 0  
West Bromwich - Luton 02.01 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Harrogate Town 02.01 16:00 1 - 1  
Barnet - Hartlepool 02.01 16:00 2 - 1  
Barrow - Torquay 02.01 16:00 2 - 1  
Eastleigh - Woking 02.01 16:00 2 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Sutton Utd. 02.01 16:00 1 - 1  
Fylde - Boreham 02.01 16:00 1 - 2  
Halifax - Bromley 02.01 16:00 2 - 1  
Notts County - Chesterfield 02.01 18:20 3 - 0  
Solihull Moors - Maidenhead Utd. 02.01 16:00 0 - 2  
Stockport - Dover 02.01 16:00 0 - 2  
Wrexham - Dag & Red 02.01 16:00 0 - 0  
Yeovil - Chorley 02.01 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Almirante Brown 02.01 21:00 2 - 1  
Dep. Armenio - Talleres RE 02.01 21:00 0 - 3  
Tristan Suarez - UAI Urquiza 02.01 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Defensa Justicia 02.01 23:40 1 - 1  
Estudiantes LP - Union SF 02.01 23:40 3 - 1  
Huracan - Gimnasia LP 02.01 01:10 1 - 1  
Independiente - Rosario Central 02.01 21:35 5 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne City 02.01 09:30 3 - 1  
Newcastle Jets - Western Utd. 02.01 07:00 0 - 0  
Perth Glory - Melbourne Victory 02.01 11:45 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 02.01 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 02.01 14:30 1 - 1  
Zira - Sabah 02.01 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Saint-Gilloise 02.01 17:00 0 - 2  
OH Leuven - Roeselare 02.01 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Cercle Bruges 02.01 20:00 1 - 0  
Genk - Charleroi 02.01 18:00 1 - 0  
Mechelen - Gent 02.01 20:30 0 - 3  
Oostende - St. Truiden 02.01 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - The Strongest 02.01 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremen 02.01 15:30 2 - 1  
Dortmund - Union Berlin 02.01 15:30 5 - 0  
Düsseldorf - E. Frankfurt 02.01 15:30 1 - 1  
Hoffenheim - Leverkusen 02.01 15:30 2 - 1  
Mainz - Bayern München 02.01 15:30 1 - 3  
RB Leipzig - Mönchengladbach 02.01 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Wehen 02.01 13:00 2 - 2  
Karlsruhe - Holstein Kiel 02.01 13:00 0 - 2  
St. Pauli - VfB Stuttgart 02.01 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Rostock 02.01 14:00 1 - 0  
Braunschweig - Jena 02.01 14:00 1 - 1  
Ingolstadt - Kaiserslautern 02.01 14:00 2 - 1  
Meppen - Chemnitz 02.01 14:00 1 - 2  
Münster - Duisburg 02.01 14:00 1 - 4  
Unterhaching - Uerdingen 02.01 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Union Espanola 02.01 01:00 1 - 0  
Palestino - Huachipato 02.01 21:30 1 - 0  
Universidad de Chile - Curico Unido 02.01 21:30 5 - 1  
Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers 02.01 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Doxa Katokopia 02.01 16:00 3 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Pafosz 02.01 16:00 0 - 3  
Olympiakosz Nicosia - Omonia Nicosia 02.01 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Orlando Pirates 02.01 17:00 1 - 2  
Highlands Park - Baroka 02.01 19:15 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Supersport Utd. 02.01 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Delfin Manta 02.01 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wasl 02.01 17:00 5 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Ajman 02.01 14:15 0 - 1  
Bani Yas - Al-Dhafra 02.01 14:15 1 - 0  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SOL FC - Issia Wazi 02.01 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Partizan Belgrád 02.01 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Helsinki JK 02.01 12:30 1 - 2  
Inter Turku - Honka 02.01 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Rovaniemi PS 02.01 13:30 3 - 1  
Seinäjoen JK - Haka 02.01 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Lorient 02.01 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Beziers 02.01 20:00 7 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Toulouse 02.01 20:00 0 - 0  
Angers - Reims 02.01 20:00 1 - 4  
Dijon - Brest 02.01 20:00 3 - 0  
Nimes - Monaco 02.01 20:00 3 - 1  
Paris SG - Montpellier 02.01 17:30 5 - 0  
Strasbourg - Lille 02.01 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Metz 02.01 15:00 7 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elmina Sharks - Techiman Eleven Wonders 02.01 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lynx FC - FCB Magpies 02.01 18:15 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Larissza 02.01 16:15 0 - 0  
Olympiakosz - Xanthi 02.01 18:30 3 - 1  
Volosz NFC - Lamia 02.01 16:15 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Vitesse 02.01 18:30 0 - 0  
Feyenoord - Emmen 02.01 19:45 3 - 0  
Twente - Sparta Rotterdam 02.01 19:45 2 - 0  
Zwolle - Groningen 02.01 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Rijeka 02.01 15:00 2 - 1  
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb 02.01 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Real Kashmir 02.01 09:30 0 - 2  
East Bengal - Indian Arrows 02.01 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Chennaiyin 02.01 15:00 3 - 6  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Naft Masjed Soleyman 02.01 14:30 2 - 1  
Sanat Naft Abadan - Persepolis 02.01 12:30 0 - 1  
Shahr Khodro Mashhad - Machine Sazi Tabriz 02.01 12:45 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Netanya 02.01 14:00 0 - 0  
Hapoel Hadera - Sektzia Nes Tziona 02.01 17:30 1 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 02.01 18:50 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 02.01 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Duhail 02.01 16:45 1 - 0  
Al-Sadd - Al-Sailiya 02.01 14:35 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Boca Juniors de Cali 02.01 21:30 1 - 0  
Itagui Leones - Bogota FC 02.01 21:30 0 - 0  
Llaneros FC - Union Magdalena 02.01 02:05 4 - 0  
Tigres Bogota - Fortaleza Cota 02.01 20:00 1 - 2  
Valledupar - Dep. Quindio 02.01 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Tolima 02.01 22:05 0 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Shabab (KUW) 02.01 17:05 2 - 0  
Al-Nasr (KUW) - Yarmouk 02.01 14:35 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Youssoufia Berrechid 02.01 19:00 2 - 1  
Olympique de Khouribga - Moghreb Tetouan 02.01 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante Cancun - Dorados de Sinaloa 02.01 02:00 2 - 1  
Mineros de Zacatecas - Venados Merida 02.01 02:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Chivas Guadalajara 02.01 02:00 2 - 2  
Atlas de Guadalajara - Tijuana 02.01 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - América 02.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Tarxien 02.01 14:00 2 - 3  
Mosta - Senglea 02.01 16:00 1 - 0  
Sliema Wanderers - Gzira 02.01 14:00 2 - 0  
St. Lucia - Gudja 02.01 16:15 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Kaposvár 02.01 17:00 2 - 0  
Honvéd - Mezőkövesd 02.01 17:00 1 - 2  
Kisvárda - FTC 02.01 17:00 1 - 2  
Paks - ZTE 02.01 17:00 2 - 0  
Puskás Akadémia - Debrecen 02.01 17:00 0 - 0  
Újpest - Fehérvár 02.01 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jigawa Golden Stars - Lobi Stars 02.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Brescia 02.01 15:00 2 - 1  
Cagliari - Parma 02.01 18:00 2 - 2  
Sassuolo - Roma 02.01 20:45 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Crotone 02.01 18:00 3 - 1  
Frosinone - Entella 02.01 15:00 1 - 0  
Livorno - Ascoli 02.01 15:00 0 - 3  
Spezia - Pordenone 02.01 15:00 1 - 0  
Trapani - Cittadella 02.01 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tavagnacco - Fiorentina 02.01 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Lecco 02.01 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Ravenna 02.01 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Cavese 02.01 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-sel,női,CONCACAF,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Costa Rica 02.01 00:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olimpiai-sel,női,CONCACAF,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Kanada 02.01 23:30 0 - 9  
Saint Kitts és Nevis - Mexikó 02.01 21:30 0 - 6  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Bolívia - U23Peru 02.01 00:00 2 - 1  
U23Brazília - U23Paraguay 02.01 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Seeb - Mirbat 02.01 16:50 3 - 0  
Dhofar - Bahla 02.01 14:35 1 - 1  
Saham - Fanja 02.01 16:50 1 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - Atl. Chiriqui 02.01 21:00 2 - 0  
Costa del Este - Independiente La Chorrera 02.01 01:00 0 - 0  
San Francisco La Chorrera - Plaza Amador 02.01 03:00 6 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Guarani Asuncion 02.01 22:00 1 - 3  
Cerro Porteno - Sol de America 02.01 00:15 4 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Alianza Huanuco 02.01 02:30 2 - 3  
Huancayo - Atl. Grau 02.01 23:30 1 - 0  
Melgar - Universitario de Deportes 02.01 00:00 1 - 2  
UTC de Cajamarca - Sporting Cristal 02.01 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Estoril 02.01 12:00 0 - 2  
Mafra - Chaves 02.01 16:00 1 - 0  
Penafiel - Casa Pia 02.01 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Tondela 02.01 16:30 0 - 1  
Setúbal - Porto 02.01 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Aston Villa 02.01 16:00 2 - 1  
Crystal Palace - Sheffield Utd. 02.01 16:00 0 - 1  
Leicester - Chelsea 02.01 13:30 2 - 2  
Liverpool - Southampton 02.01 16:00 4 - 0  
Manchester Utd. - Wolverhampton 02.01 18:30 0 - 0  
Newcastle - Norwich 02.01 16:00 0 - 0  
Watford - Everton 02.01 16:00 2 - 3  
West Ham - Brighton 02.01 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Voluntari 02.01 12:00 1 - 2  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 02.01 19:00 2 - 0  
Hermannstadt - Sepsi OSK 02.01 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Folgore/Falciano - Murata 02.01 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - St. Mirren 02.01 16:00 2 - 2  
Kilmarnock - Ross County 02.01 16:00 3 - 1  
Livingston - Motherwell 02.01 16:00 1 - 0  
Rangers - Aberdeen 02.01 16:00 0 - 0  
St. Johnstone - Hearts 02.01 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Raith Rovers 02.01 16:00 0 - 1  
East Fife - Dumbarton 02.01 16:00 4 - 2  
Forfar - Clyde 02.01 16:00 2 - 1  
Montrose - Peterhead 02.01 16:00 4 - 3  
Stranraer - Falkirk 02.01 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Cove Rangers 02.01 16:00 2 - 2  
Annan - Stenhousemuir 02.01 16:00 0 - 3  
Brechin - Elgin 02.01 16:00 1 - 2  
Edinburgh City - Stirling Albion 02.01 16:00 0 - 1  
Queen's Park - Cowdenbeath 02.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Arbroath 02.01 16:00 0 - 1  
Greenock Morton - Dundee 02.01 16:00 1 - 1  
Inverness CT - Alloa 02.01 16:00 1 - 1  
Queen of South - Dunfermline 02.01 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Las Palmas 02.01 18:15 2 - 1  
Elche - Malaga 02.01 21:00 2 - 0  
Ponferradina - Huesca 02.01 18:15 3 - 1  
UD Extremadura - Lugo 02.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - Amorebieta 02.01 16:30 3 - 2  
Real Sociedad B - Izarra 02.01 16:00 3 - 1  
Salamanca UDS - Ath. Bilbao B 02.01 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Lleida 02.01 19:00 2 - 2  
Villarreal B - UE Llagostera 02.01 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Espanyol 02.01 13:00 2 - 1  
Mallorca - Valladolid 02.01 18:30 0 - 1  
Real Madrid - Atl. Madrid 02.01 16:00 1 - 0  
Valencia - Celta Vigo 02.01 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Tenerife 02.01 13:00 6 - 2  
Real Sociedad - Espanyol 02.01 11:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Stade Ouchy 02.01 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Xamax 02.01 19:00 1 - 1  
Luzern - Young Boys 02.01 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Ahli (KSA) 02.01 13:25 1 - 1  
Al-Fayha - Al-Faisaly 02.01 18:15 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fateh 02.01 16:15 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Erzurum Bld. Spor 02.01 14:30 1 - 1  
Keciörengücü - Adana Demirspor 02.01 12:00 1 - 3  
Menemen Bld. Spor - Karagümrük 02.01 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Konyaspor 02.01 12:00 0 - 0  
Rizespor - Besiktas 02.01 15:00 1 - 2  
Trabzonspor - Fenerbahce 02.01 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Zulia Maracaibo 02.01 00:00 2 - 1  
Lala Caroni - Monagas Maturin 02.01 21:00 1 - 1  
Yaracuyanos - Atl. Venezuela 02.01 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - STM Sports 02.01 18:15 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Larne 02.01 16:00 0 - 0  
Carrick - Crusaders 02.01 16:00 1 - 5  
Cliftonville - Rathfriland Rangers 02.01 16:00 3 - 1  
Coleraine - Banbridge Town 02.01 16:00 3 - 0  
Dungannon - Newry City 02.01 16:00 2 - 2  
Knockbreda - Ballinamallard Utd. 02.01 14:30 2 - 5  
Queens Univ. - Glentoran 02.01 14:30 2 - 3  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 02.01 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Team Wellington 02.01 02:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Huddersfield 02.01 18:00 12 - 32  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Olaszország 02.01 15:15 42 - 0  
Írország - Skócia 02.01 17:45 19 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Port Elizabeth S. Kings 02.01 16:00 45 - 0  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Sydney Waratahs 02.01 07:05 43 - 25  
Cape Town Stormers - Wellington Hurricanes 02.01 14:05 27 - 0  
Tokyo Sunwolves - Melbourne Rebels 02.01 04:45 36 - 27  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 02.01 03:47 47 - 0  
Anglia - Írország 02.01 09:35 19 - 12  
Argentína - Dél-Afrika 02.01 02:41 14 - 52  
Argentína - Szamoa 02.01 08:08 28 - 21  
Ausztrália - Japán 02.01 02:19 33 - 7  
Ausztrália - Skócia 02.01 07:46 31 - 14  
Franciaország - Dél-Afrika 02.01 08:30 12 - 24  
Franciaország - Szamoa 02.01 03:03 24 - 17  
Kanada - Spanyolország 02.01 09:05 12 - 28  
Kanada - Írország 02.01 03:25 28 - 19  
Kenya - Fidzsi-szigetek 02.01 04:09 14 - 28  
Kenya - Wales 02.01 10:05 21 - 26  
USA - Skócia 02.01 01:57 32 - 14  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 02.01 10:33 5 - 26  
Új-Zéland - Wales 02.01 04:31 54 - 5  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gigantes del Sur - Monteros 02.01 01:00 3 - 2  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindemans Aalst - Menen 02.01 20:30 3 - 0  
Maaseik - Gent 02.01 20:30 3 - 0  
Roeselare - Achel 02.01 20:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Neftocsimik Burgasz 02.01 16:00 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barao Blumenau - Caramuru 02.01 23:00 3 - 1  
Sada Cruzeiro - Itapetininga 02.01 23:00 3 - 1  
Taubate Funvic - Ribeirao Preto 02.01 00:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 02.01 19:00 3 - 0  
Kladno - Odolena Voda 02.01 18:00 3 - 1  
Pribram - Beskydy 02.01 17:00 3 - 1  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Olymp Praha 02.01 17:00 3 - 1  
Ostrava - VK Brno 02.01 17:00 0 - 3  
Prostejov - Frydek-Mistek 02.01 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Gentofte 02.01 13:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 02.01 08:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 02.01 06:05 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Újpest 02.01 18:00 0 - 3  
Kaposvár - Vasas 02.01 18:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurrikaani Loimaa - ETTA 02.01 16:00 3 - 1  
Karelian Hurmos - Vantaa 02.01 17:00 0 - 3  
Savo - Lakkapaa 02.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - LiigaPloki 02.01 16:00 3 - 1  
OrPo - Vampula Huittinen 02.01 16:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tours 02.01 20:00 1 - 3  
Montpellier - Poitevin Poitiers 02.01 20:00 3 - 2  
Narbonne - Chaumont 02.01 20:00 3 - 0  
Paris Volley - Arago de Sete 02.01 20:00 3 - 1  
Rennes - Toulouse 02.01 19:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Paris SC 02.01 20:30 3 - 1  
Cannes - Marcq-en-Baroeul 02.01 19:00 3 - 1  
Nantes - Venelles 02.01 17:00 3 - 0  
St-Raphael - Mulhouse 02.01 19:00 2 - 3  
Terville Florange - Le Cannet 02.01 20:00 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Mougins 02.01 20:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Panathinaikosz 02.01 17:00 2 - 3  
Iraklisz Szaloniki - Elpida Ampelokipon 02.01 19:00 3 - 1  
PAOK - Pamvohaikosz 02.01 16:30 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Thetisz Voula 02.01 14:30 2 - 3  
Easz Evozmosz - Pannaxiakosz 02.01 18:30 1 - 3  
Ilioupoli - Markopoulo 02.01 17:00 0 - 3  
Ilisziakosz - PAOK 02.01 18:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - Papendal/Arnhem 02.01 20:00 3 - 1  
Orion Doetinchem - RECO ZVH 02.01 20:30 3 - 1  
Sliedrecht - Groningen Lycurgus 02.01 19:30 2 - 3  
Taurus Houten - SSS Barneveld 02.01 20:00 1 - 3  
Zaanstad - Draisma Apeldoorn 02.01 20:00 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alterno Apeldoorn - Eurosped Vroomshoop 02.01 20:00 0 - 3  
Apollo 8 - Papendal/Arnhem 02.01 20:00 3 - 0  
Sneek - Peelpush Meijel 02.01 20:00 3 - 0  
Springendal Set-Up'65 - Sliedrecht 02.01 20:00 1 - 3  
Zwolle - FAST 02.01 20:00 1 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Centrometal Macinec 02.01 18:30 3 - 1  
Sisak - Osijek 02.01 19:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Wolfdogs - JT Thunders 02.01 05:00 1 - 3  
Oita Miyoshi - Nagano Tridents 02.01 08:00 2 - 3  
Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 02.01 07:30 3 - 0  
Toray Arrows - Osaka Blazers 02.01 05:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - GKS Katowice 02.01 20:30 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - Czarni Radom 02.01 14:45 3 - 0  
Slepsk Suwalki - Jastrzebski Wegiel 02.01 17:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Budowlani Lodz 02.01 18:00 0 - 3  
Radomka Radom - Legionowo 02.01 16:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Posojilnica Aich/Dob 02.01 18:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Banja Luka Univ. 02.01 19:00 2 - 3  
Mladost Zágráb - Calcit Kamnik 02.01 18:30 3 - 0  
ZOK Kastela - Jedinstvo Brcko 02.01 17:00 0 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - Viking Bergen 02.01 16:00 2 - 3  
Koll - OSI 02.01 16:00 3 - 0  
Randaberg - Askim 02.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - Viking Bergen 02.01 13:30 1 - 3  
KFUM Volda - Koll 02.01 14:00 1 - 3  
Randaberg - Oslo 02.01 13:30 3 - 0  
Toppvolley Norge - Tromsö 02.01 12:00 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - Herrsching 02.01 15:10 0 - 3  
Netzhoppers Bestensee - Bühl 02.01 18:00 3 - 1  
Rottenburg - Berlin RV 02.01 19:30 0 - 3  
United Frankfurt - Friedrichshafen 02.01 19:30 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Wiesbaden 02.01 18:00 3 - 0  
Stuttgart - Potsdam 02.01 19:30 3 - 2  
Suhl Thüringen - Straubing 02.01 19:00 2 - 3  
SW Erfurt - Dresden 02.01 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Monza 02.01 20:30 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Monza 02.01 20:30 3 - 0  
Conegliano - Scandicci 02.01 18:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo-LO 02.01 11:00 3 - 1  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Ural Ufa 02.01 13:00 3 - 2  
Kuzbassz Kemerovo - Lokomotív Novoszibirszk 02.01 11:00 0 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 02.01 16:00 0 - 3  
Zenit Kazany - Belogorje Belgorod 02.01 14:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 02.01 16:00 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Metar Cseljabinszk 02.01 15:00 3 - 2  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Lokomotív Kalinyingrád 02.01 16:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Amstetten 02.01 16:30 1 - 3  
Sokol Wien - Weiz 02.01 16:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Holding Graz 02.01 19:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - TI Volley 02.01 19:00 1 - 3  
Prinz Brunnenbau - Linz/Steg 02.01 19:00 0 - 3  
Salzburg - Wildcats Klagenfurt 02.01 19:30 1 - 3  
Tirol Innsbruck - Holding Graz 02.01 17:00 0 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Sporting CP 02.01 16:00 2 - 3  
Viana - Caldas da Rainha 02.01 19:00 1 - 3  
Vitoria Guimaraes - Clube Kairos 02.01 16:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campia Turzii - Galati 02.01 13:00 0 - 3  
Dinamo Bukarest - Baia Mare 02.01 16:00 3 - 1  
Unirea Dej - Gloria Buzau 02.01 17:00 3 - 1  
UVT Timisoara - Craiova 02.01 16:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Targoviste 02.01 12:30 3 - 0  
Jolidon Cluj - Alba Blaj 02.01 11:30 1 - 3  
Medgidia - Arges Pitesti 02.01 16:00 1 - 3  
Rapid Bukarest - Galati 02.01 17:00 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Rio Duero Soria 02.01 19:30 3 - 1  
Emeve Lugo - Conectabalear Manacor 02.01 17:30 3 - 0  
L'Illa Grau - Melilla 02.01 17:00 3 - 0  
Santanderina - Almoradi 02.01 18:00 3 - 0  
Teruel - Ushuaia Ibiza 02.01 19:00 3 - 0  
Uriba Palma - Vecindario Gran Canaria 02.01 19:00 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Haro Rioja 02.01 19:00 1 - 3  
Avarca de Menorca - IBSA Las Palmas 02.01 19:00 3 - 1  
Haris La Laguna - Algar Surmenor 02.01 19:00 3 - 0  
Kiele Socuellamos - Cajasol Juvasa 02.01 18:00 3 - 1  
Sant Cugat - Barcelona 02.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jona - Chenois Genf 02.01 18:00 1 - 3  
Lausanne - Luzern 02.01 17:30 0 - 3  
Lutry-Lavaux - Basel 02.01 18:00 3 - 0  
Naefels - Amriswil 02.01 17:00 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheseaux - Franches-Montagnes 02.01 17:30 3 - 0  
Düdingen - Aesch Pfeffingen 02.01 17:30 3 - 2  
Lugano - Genf 02.01 18:00 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falköping - Orkelljunga 02.01 14:30 1 - 3  
Linköping - Sater 02.01 16:00 3 - 0  
Lund - Södertelge 02.01 17:30 3 - 2  
Sollentuna - Hylte/Halmstad 02.01 14:30 3 - 2  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gislaved - Lindesberg 02.01 14:00 3 - 0  
Lund - Värnamo 02.01 15:00 3 - 0  
Sollentuna - Hylte/Halmstad 02.01 17:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Vojvodina 02.01 19:00 1 - 3  
Partizan Belgrád - Radnik Pozarevac 02.01 17:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tent Obrenovac - Ub 02.01 19:00 1 - 3  
Vizura Ruma - OK Belgrád 02.01 17:45 3 - 0  
Zeleznicar Lajkovac - Crvena zvezda 02.01 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Kosice 02.01 18:00 3 - 0  
Prievidza - Svidnik 02.01 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brusno - Presov 02.01 18:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slavia Bratislava 02.01 17:00 3 - 2  
Nove Mesto nad Vahom - Pezinok 02.01 18:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Istanbul BBSK 02.01 13:00 3 - 0  
Bursa BBSK - Tokat Plevne 02.01 14:00 3 - 0  
Maliye Piyango Ankara - Inegol Bld. Spor 02.01 13:30 3 - 0  
Sorgun Genclik - Arhavi Bld. Spor 02.01 14:00 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Halkbank Ankara 02.01 15:30 3 - 2  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - J. Trump (6 nyert frame-ig) 02.01 14:00 4 - 6  
S. Murphy - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 02.01 20:00 1 - 6  
Squash (Cleveland Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chinappa - Annie Au 02.01 20:45 3 - 2  
M. Hany - Ali. Waters 02.01 00:30 0 - 3  
N. El Tayeb - Far. Mohamed 02.01 20:00 3 - 0  
O.B. Clyne - J. King 02.01 22:15 0 - 3  
S-J. Perry - Ali. Waters 02.01 21:30 3 - 1  
S-J. Perry - Men. Hamed 02.01 00:30 3 - 0  
V. Lust - O.B. Clyne 02.01 01:15 0 - 3  
Síugrás (Szapporó, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - J.A. Forfang 02.01 07:30 1 - 0  
Dan. Huber - R. Koudelka 02.01 07:30 0 - 1  
K. Geiger - Ryo. Kobayashi 02.01 07:30 1 - 0  
K. Stoch - S. Leyhe 02.01 07:30 0 - 1  
P. Zyla - Con. Schmid 02.01 07:30 1 - 0  
S. Kraft - D. Kubacki 02.01 07:30 1 - 0  
Szapporó, 1. verseny 2020 02.01 08:30    
T. Zajc - Yuk. Sato 02.01 07:30 0 - 1  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Vikhlyantseva - A. Rus 02.01 18:30 0 - 2  
O. Govortsova - Y. Bonaventure 02.01 15:40 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - D. Galoppini 02.01 09:00 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kenin - G. Muguruza Blanco 02.01 09:30 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Murray J - Mektic N / Krejcikova B 02.01 11:55 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - Y. Hanfmann 02.01 03:45 0 - 2  
Taro Daniel - Jay Clarke 02.01 05:20 2 - 0  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Popovic - S. Vickery 02.01 03:35 0 - 2  
M. Inglis - P. Badosa Gibert 02.01 03:45 2 - 0  
Tenisz (Cordoba-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F. Horansky 02.01 16:00 0 - 2  
A. Giannessi - F. Diaz Acosta 02.01 20:20 1 - 2  
C. Taberner - Joao Domingues 02.01 16:00 2 - 1  
F. Bagnis - M. Vilella Martinez 02.01 20:00 2 - 1  
F. Mena - F. Gaio 02.01 18:50 0 - 2  
J.P. Varillas - T. Seyboth Wild 02.01 16:00 2 - 0  
P. Sousa - J.P. Ficovich 02.01 18:10 0 - 2  
R. Olivo - P. Martinez Portero 02.01 17:50 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - D.E. Galan Riveros 02.01 20:55 0 - 2  
Ste. Johnson - T-S. Kwiatkowski 02.01 20:25 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Copil M / Eubanks C 02.01 00:30 2 - 0  
Behar A / Escobar G - Sancic A / Weissborn T 02.01 21:10 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - N. Podoroska 02.01 19:00 2 - 0  
S. Vögele - T. Townsend 02.01 19:00 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Benoit M / Ponchet J 02.01 20:00 2 - 0  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - E. Karlovskiy 02.01 11:45 1 - 2  
B. Rola - M. Jaziri 02.01 10:30 2 - 1  
E. Gulbis - L. Rosol 02.01 13:50 0 - 2  
F. Baldi - R. Marcora 02.01 10:30 0 - 2  
F.F. Silva - R. Haase 02.01 11:45 1 - 2  
I. Ivashka - E. Karlovskiy 02.01 11:50    
N. Kuhn - V. Troicki 02.01 14:25 0 - 2  
N. Milojevic - S. Myneni 02.01 15:05 2 - 0  
Zhizhen Zhang - M. Ebden 02.01 10:30 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - T. Monteiro 02.01 01:00 0 - 2  
M. Cecchinato - And. Martin 02.01 23:00 2 - 1  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerundolo J M / Tirante T - Hidalgo D / Meligeni Rodrigues A 02.01 00:15 2 - 0  
Luz O / Matos R - Cerundolo J M / Tirante T A 02.01 21:00 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - C. Ilkel 02.01 16:50 1 - 2  
M. Janvier - M. Bourgue 02.01 14:20 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Shamasdin A - Sabanov I / Sabanov M 02.01 13:00 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Sabac 02.01 19:00 17 - 9  
Mladost Zágráb - Primorac Kotor 02.01 18:00 15 - 2  
Mornar - Jug Dubrovnik 02.01 19:00 9 - 18  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Debrecen 02.01 19:00 14 - 11  
Szeged - Miskolc 02.01 16:00 10 - 14  
UVSE - Szolnok 02.01 13:00 11 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Honvéd 02.01 18:00 10 - 7  
Vasas - BVSC 02.01 18:00 10 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Lazio 02.01 18:00 8 - 7  
Salerno - Savona 02.01 15:00 10 - 10  
Sport Management - Quinto 02.01 18:00 5 - 1  
Telimar - Posillipo Napoli 02.01 18:00 6 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Milano - Roma 02.01 18:15 16 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.O. Joyce - L. Haskins 02.01 18:00 1 - 0  
M. Rivera - F. Maldonado Jr. 02.01 22:05 1 - 0  
R. Villa - A. Collado 02.01 04:00 1 - 0  

 

2020.01.31.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih-Yuan Chuang - D. Ovtcharov 01.31 20:20 3 - 4  
Koki Niwa - Gaoyuan Lin 01.31 19:30 3 - 4  
Long Ma - Chenhao Xu 01.31 19:30 4 - 1  
S. Gauzy - Seungmin Cho 01.31 20:20 1 - 4  
T. Boll - Zhendong Fan 01.31 18:40 2 - 4  
Yun-Ju Lin - Jun Mizutani 01.31 21:10 3 - 4  
Zihao Zhao - B. Duda 01.31 18:40 4 - 3  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegro M / Lambiet F - Lin G / Ma L 01.31 12:00 0 - 3  
Dyjas J / Nuytinck C - Franziska P / Ovtcharov D 01.31 12:00 3 - 2  
Dyjas J / Nuytinck C - Lin G / Ma L 01.31 15:40 2 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Cho D / Jang W 01.31 15:40 1 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Fan Z / Zhou Y 01.31 12:00 3 - 1  
Togami S / Uda Y - Cho D / Jang W 01.31 12:00 2 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hina Hayata - Ning Ding 01.31 14:00    
Manyu Wang - Saki Shibata 01.31 14:00 4 - 2  
Meng Chen - Tianyi Qian 01.31 14:00 4 - 1  
Mima Ito - Hon. Hashimoto 01.31 14:50 4 - 1  
Rui Zhang - Shiwen Liu 01.31 14:50 1 - 4  
Yuling Zhu - P. Solja 01.31 14:50 4 - 0  
Zhuojia He - Yidi Wang 01.31 14:50 0 - 4  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Mittelham N / Solja P 01.31 16:20 3 - 1  
Ding N / Sun Y - Hirano M / Ishikawa K 01.31 16:20 1 - 3  
Ding N / Sun Y - Lin Y / Yu M 01.31 11:20 3 - 0  
Hirano M / Ishikawa K - Chen S-Y / Cheng H-T 01.31 11:20 3 - 1  
Mittelham N / Solja P - Choi H / Shin Y 01.31 11:20 3 - 1  
Asztalitenisz (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franziska P / Solja P - Wong C T / Doo H K 01.31 10:00 3 - 0  
Mizutani J / Ito M - Lin Y J/Cheng I C 01.31 18:00 3 - 0  
Mizutani J / Ito M - Robles A / Xiao M 01.31 10:40    
Pistej L / Balazova B - Lin Y J/Cheng I C 01.31 10:40 1 - 3  
Xu X / Liu S - Franziska P / Solja P 01.31 18:00 3 - 2  
Xu X / Liu S - Ho K K / Lee H C 01.31 10:00 3 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WP-35 - Veitera Lappeenranta 01.31 18:00 4 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Vanersborg 01.31 19:00 6 - 1  
Frillesas - Motala 01.31 19:00 4 - 2  
Hammarby - Villa Lidköping 01.31 19:00 2 - 5  
Sirius - AIK Stockholm 01.31 19:00 2 - 6  
Vetlanda - Bollnäs 01.31 19:00 2 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Adelaide Giants (1.m.) 01.31 09:00 7 - 6  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - J. Clayton 01.31 22:00 6 - 10  
Mic. Smith - M. Suljovic 01.31 20:10 10 - 6  
N. Aspinall - J. Wade 01.31 21:05 10 - 4  
Rob Cross - Adr. Lewis 01.31 22:50 5 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiikerit - Nokian KrP 01.31 18:00 3 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Észtország 01.31 18:00 4 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Izrael 01.31 17:30 1 - 1  
Futsal (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország 01.31 18:30 3 - 5  
Portugália - Finnország 01.31 21:30 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 01.31 18:00 1 - 1  
Kladno - Karlovy Vary 01.31 18:00 4 - 4  
Liberec - Vitkovice 01.31 18:00 1 - 1  
Olomouc - Zlín 01.31 18:00 3 - 1  
Pardubice - Litvínov 01.31 18:00 1 - 2  
Plzen - Mountfield HK 01.31 17:30 2 - 2  
Trinec - Sparta Praha 01.31 17:00 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Sönderjyske 01.31 19:30 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Fehérvári Titánok 01.31 17:30 4 - 2  
Újpest - KMH Budapest 01.31 18:00 6 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Mogiljev 01.31 17:00 4 - 1  
Lida - Breszt 01.31 17:00 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Koovee 01.31 17:30 8 - 4  
Kiekko-Vantaa - KeuPa 01.31 17:30 3 - 8  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 01.31 17:30 0 - 6  
SaPKo - Heinolan Peliitat 01.31 17:30 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 01.31 17:30 2 - 6  
Ilves - Tappara 01.31 17:30 3 - 3  
Jukurit - Ässät 01.31 17:30 1 - 3  
JYP - SaiPa 01.31 17:30 5 - 1  
Lahti Pelicans - Kalpa 01.31 17:30 3 - 3  
Turku PS - Lukko 01.31 17:30 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Briancon 01.31 20:30 6 - 3  
Anglet - Mulhouse 01.31 20:30 4 - 2  
Gap - Amiens 01.31 20:30 3 - 3  
Grenoble - Chamonix 01.31 20:00 9 - 3  
Nice - Rouen 01.31 20:00 0 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Aktobe 01.31 14:30 3 - 6  
Arlan Koksetau - Gornyak Rudnyij 01.31 14:00 5 - 1  
HC Asztana - Temirtau 01.31 14:00 1 - 3  
Jertisz Pavlodar - Kulager Petropavlovszk 01.31 14:00 5 - 1  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Bejbarisz Atirau 01.31 07:00 1 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 01.31 10:30 3 - 6  
Amur Habarovszk - CSZKA Moszkva 01.31 10:00 4 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk 01.31 18:00 3 - 1  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 01.31 18:00 4 - 3  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 01.31 18:00 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 01.31 19:00 2 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - SZKA-1946 01.31 04:00 2 - 2  
Dinamo Riga 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 01.31 16:00 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - Atlant Moszkva 01.31 16:30 2 - 2  
Kapitan Sztupino - Szpartak Moszkva 2 01.31 17:00 5 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Dinamo Moszkva 2 01.31 17:00 1 - 5  
SZKA-Varjagi - Krasznaja Armija 01.31 16:00 1 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 01.31 03:30 2 - 2  
Buffalo - Montreal 01.31 01:00 1 - 3  
New Jersey - Nashville 01.31 01:30 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Stavanger 01.31 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 01.31 20:00 4 - 2  
Crimmitschau - Dresden 01.31 20:00 7 - 5  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 01.31 19:30 3 - 1  
Freiburg - Heilbronn 01.31 19:30 4 - 4  
Kassel - Lausitzer Füchse 01.31 19:30 2 - 2  
Landshut - Bietigheim/Bissingen 01.31 19:30 3 - 4  
Tölzer Löwen - Kaufbeuren 01.31 19:30 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Straubing 01.31 19:30 1 - 2  
Ingolstadt - Iserlohn 01.31 19:30 1 - 1  
Krefeld - Köln 01.31 19:30 8 - 2  
Nürnberg - Bremerhaven 01.31 19:30 1 - 3  
Schwenningen - Düsseldorf 01.31 19:30 1 - 2  
Wolfsburg - Mannheim 01.31 19:30 4 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Sudbury Wolves 01.31 01:30 2 - 2  
Niagara Icedogs - Ottawa 67's 01.31 01:00 2 - 3  
North Bay Battalion - Guelph Storm 01.31 01:00 3 - 4  
Peterborough Petes - Sault Ste.Marie Greyhound 01.31 01:05 1 - 2  
Windsor Spitfires - Flint Firebirds 01.31 01:05 3 - 8  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Innsbruck 01.31 19:15 6 - 3  
Villach - Dornbirn 01.31 19:15 0 - 0  
Znojmo - Fehérvár 01.31 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Südtirol Bolzano 01.31 19:15 2 - 1  
Vienna Capitals - Graz 01.31 19:15 5 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 01.31 00:00 6 - 5  
Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 01.31 01:00 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Ajoie 01.31 20:00 2 - 3  
Visp - Biasca Ticino 01.31 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 01.31 19:45 3 - 0  
Langnau Tigers - Biel 01.31 19:45 2 - 0  
Lausanne - Zürich Lions 01.31 19:45 4 - 2  
Lugano - Davos 01.31 19:45 5 - 3  
Zug - Rapperswil 01.31 19:45 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västeras 01.31 19:00 1 - 0  
Karlskoga - Vita Hästen 01.31 19:00 6 - 4  
Mora - MODO 01.31 19:00 5 - 4  
Timra - Tingsryd 01.31 19:00 3 - 2  
Västervik - Almtuna 01.31 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Levice 01.31 18:00 3 - 5  
Trnava - Zilina 01.31 17:30 3 - 5  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Dubnica 01.31 19:00 6 - 2  
Spisska Nova Ves - Skalica 01.31 17:30 5 - 2  
Topolcany - Martin 01.31 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nove Zamky 01.31 18:00 1 - 3  
Kosice - Poprad 01.31 18:00 2 - 1  
Liptovsky Mikulas - Diósgyőr 01.31 17:00 2 - 3  
MAC - Michalovce 01.31 19:00 3 - 1  
Nitra - B. Bystrica 01.31 18:00 2 - 5  
Zvolen - Trencin 01.31 18:00 6 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Belgium 01.31 05:00 6 - 1  
U20Horvátország - U20Kína 01.31 08:30 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Juzsnij Ural Orszk 01.31 14:30 3 - 1  
CSZK Szamara - Torpedo Gorkij 01.31 16:00 3 - 4  
Dinamo Tver - Dizel Penza 01.31 17:00 5 - 1  
KRS Beijing - Tsen Tou Jilin 01.31 17:00 3 - 1  
Rjazany - ORG Beijing 01.31 17:00 2 - 4  
Rosztov - Zvezda Csehov 01.31 17:30 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - Nomad 01.31 14:00 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Mornar 01.31 20:00 83 - 89  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obras Sanitarias - Atenas Cordoba 01.31 02:00 101 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Illawarra 01.31 10:00 99 - 75  
NZ Breakers - Adelaide 01.31 07:30 113 - 89  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Oostende 01.31 20:30 79 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Unifacisa 01.31 00:00 76 - 81  
Sao Jose dos Campos - Cearense 01.31 00:00 83 - 104  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Plymouth 01.31 20:30 67 - 76  
Leicester - London Lions 01.31 21:00 83 - 76  
Sheffield - Surrey 01.31 20:30 81 - 76  
Worcester - Newcastle 01.31 20:30 77 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 01.31 11:00 68 - 70  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 01.31 11:00 70 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Anadolu Efes 01.31 19:00 78 - 85  
Valencia - Panathinaikosz 01.31 21:00 94 - 87  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Joensuun Kataja 01.31 17:30 81 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Evreux 01.31 20:00 73 - 75  
Denain - Souffelweyersheim 01.31 20:00 68 - 74  
Fos-sur-Mer - Antibes 01.31 20:00 59 - 74  
Gries-Oberhoffen - Poitiers 01.31 20:00 88 - 97  
Rouen - Nancy 01.31 20:30 75 - 88  
St-Chamond - Blois 01.31 20:00 78 - 85  
St-Quentin - Quimper 01.31 20:00 65 - 80  
Vichy-Clermont - Nantes 01.31 20:00 89 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Cholet 01.31 20:00 71 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Alkar Sinj 01.31 20:00 88 - 81  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Fjölnir 01.31 19:30 91 - 75  
Stjarnan - Njardvik 01.31 21:15 89 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA 01.31 12:30 80 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 01.31 11:05 86 - 76  
Shimane - Chiba 01.31 10:30 79 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Trefl Sopot 01.31 17:45 78 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - ZTE 01.31 18:00 73 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 01.31 01:30 127 - 117  
Boston - Golden State 01.31 02:00 119 - 104  
Cleveland - Toronto 01.31 01:00 109 - 115  
Denver - Utah 01.31 04:30 106 - 100  
LA Clippers - Sacramento 01.31 04:30 103 - 124  
Washington - Charlotte 01.31 01:00 121 - 107  
Kosárlabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Sighetu Marmatiei 01.31 17:30 101 - 86  
Kosárlabda (Román bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Focsani 01.31 19:00 93 - 87  
Univ. Craiova - Galati 01.31 17:00 85 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Gipuzkoa 01.31 21:00 69 - 89  
Lleida - Castello 01.31 21:00 87 - 80  
Melilla - Valladolid 01.31 20:15 69 - 69, h.u. 88 - 85  
Real Canoe - Caceres 01.31 20:00 95 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Ensino Lugo 01.31 19:30 52 - 68  
Campus Promete - Girona 01.31 20:45 57 - 73  
Gernika Bizkaia - Valencia 01.31 20:00 78 - 78, h.u. 91 - 89  
P. Avenida - Zamarat 01.31 20:30 96 - 52  
Zaragoza - Bembibre 01.31 19:30 58 - 51  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vevey - Basel 01.31 19:30 75 - 54  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EOS Lund - Marbo Kinna 01.31 19:00 43 - 70  
Hogsbo - Visby 01.31 19:00 87 - 64  
Norrköping - Udominate Umea 01.31 19:00 85 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Kolubara Lazarevac 01.31 18:00 82 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Botas Adana 01.31 16:00 50 - 94  
Fenerbahce - Ormanspor 01.31 18:00 85 - 70  
Galatasaray - Cukurova 01.31 16:00 90 - 79  
Kayserispor - Adanaspor 01.31 14:00 93 - 97  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebraica Macabi - Aguada 01.31 01:00 89 - 86  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Ogre 01.31 18:00 75 - 89  
VEF Riga - Valmiera 01.31 18:30 102 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Fredericia 01.31 19:00 33 - 29  
Kolding - Holstebro 01.31 19:00 22 - 25  
Nordsjaelland - Lemvig 01.31 18:00 24 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Nyköbing F. 01.31 19:30 18 - 29  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PIF - GrIFK 01.31 18:00 21 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Bourg de Peage 01.31 20:30 21 - 22  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cherbourg Manche - Ivry 01.31 20:30 22 - 33  
Creteil - Billere 01.31 20:30 33 - 20  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopavogs - Stjarnan 01.31 20:30 32 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Jaroslaw 01.31 18:00 33 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Budakalász 01.31 18:00 29 - 22  
Vác - Veszprém 01.31 18:30 26 - 39  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Lübeck-Schwartau 01.31 19:30 27 - 12  
Lübbecke - Emsdetten 01.31 19:30 27 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Thüringer HC 01.31 18:00 34 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo Cseljabinszk 01.31 15:00 25 - 24  
Permszkije Medvegyi - Csehovszkije Medvegyi 01.31 15:00 31 - 35  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Fivers Margareten 01.31 19:00 28 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Bukarest 01.31 17:25 32 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Porrino 01.31 21:00 21 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Loka 01.31 19:00 30 - 26  
Trebnje - Dobova 01.31 19:00 27 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Reading 01.31 20:45 1 - 1  
Derby County - Stoke 01.31 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Aldosivi 01.31 01:10 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Brisbane Roar 01.31 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Westerlo 01.31 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Standard Liege 01.31 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Standard Liege 01.31 20:00 0 - 1  
Gent - FC Bruges 01.31 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Jorge Wilstermann 01.31 01:30 2 - 1  
Guabira Montero - Oriente Petrolero 01.31 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Schalke 01.31 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Bielefeld 01.31 18:30 0 - 0  
Regensburg - Fürth 01.31 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Viktoria Köln 01.31 19:00 3 - 4  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Herediano 01.31 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Cape Town City 01.31 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academie FAD - ASEC Mimosas 01.31 19:00 1 - 3  
ASI d'Abengourou - Gagnoa 01.31 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Lahti 01.31 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Chateauroux 01.31 20:00 0 - 1  
Chambly - Caen 01.31 20:00 0 - 1  
Clermont - Orleans 01.31 20:00 3 - 1  
Guingamp - Auxerre 01.31 20:00 1 - 0  
Le Havre - Lens 01.31 20:00 0 - 0  
Le Mans - Nancy 01.31 20:00 1 - 1  
Niort - Paris FC 01.31 20:00 4 - 4  
Rodez Aveyron - Valenciennes 01.31 20:00 1 - 1  
Troyes - Grenoble 01.31 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Le Puy 01.31 20:00 3 - 1  
Bastia-Borgo - Ajaccio GFC 01.31 20:00 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Toulon 01.31 20:00 2 - 1  
Concarneau - Boulogne 01.31 20:00 0 - 2  
Creteil - Cholet 01.31 20:00 3 - 0  
Dunkerque - Red Star 93 01.31 18:00 1 - 1  
Laval - Lyon Duchere 01.31 20:00 1 - 1  
Villefranche sur Saone - Quevilly Rouen 01.31 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Nantes 01.31 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Inter Allies - King Faisal 01.31 16:30 4 - 2  
Karela Utd. - Wa All Stars 01.31 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkyra - Ergotelisz Iraklio 01.31 14:00 0 - 4  
Panahaiki - Apollon Larissza 01.31 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Telstar 01.31 20:00 4 - 2  
Den Bosch - AZ Alkmaar 2 01.31 20:00 3 - 0  
Excelsior - NAC Breda 01.31 20:00 2 - 2  
FC Eindhoven - De Graafschap 01.31 20:00 1 - 1  
Maastricht - PSV 2 01.31 20:00 3 - 1  
Nijmegen - Cambuur 01.31 20:00 0 - 2  
Oss - Roda 01.31 20:00 0 - 0  
Volendam - Helmond 01.31 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - RKC Waalwijk 01.31 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras Progreso - Real Espana 01.31 02:15 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 01.31 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Mohun Bagan 01.31 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Northeast Utd. 01.31 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Saipa Karaj 01.31 13:00 1 - 3  
Pars Jonoubi Jam - Gol Gohar Sirjan 01.31 12:15 1 - 1  
Paykan - Shahin Bushehr 01.31 12:30 1 - 3  
Sepahan - Foolad Khuzestan 01.31 14:30 2 - 1  
Tractor Tabriz - Zob Ahan 01.31 12:45 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Katamon 01.31 14:00 0 - 2  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Rishon Lezion 01.31 14:00 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Kfar Qasem 01.31 14:00 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Nof Hagalil 01.31 14:00 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ashkelon 01.31 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Qatar SC 01.31 16:45 0 - 0  
Al-Wakrah - Al-Shahaniya 01.31 14:35 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Millonarios 01.31 00:05 1 - 1  
Independiente SF - Envigado 01.31 00:05 1 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazma - Al-Salmiyah 01.31 15:55 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Rapide Oued Zem 01.31 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora 01.31 03:30 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Atl. San Luis 01.31 22:45 0 - 0  
Queretaro - Monterrey 01.31 23:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Pisa 01.31 21:00 3 - 4  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Kolumbia - U23Chile 01.31 02:30 0 - 0  
U23Venezuela - U23Argentína 01.31 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (OMA) - Oman FC 01.31 14:35 2 - 2  
Al-Rustaq - Al-Nahda 01.31 14:10 1 - 1  
Muscat - Al-Orouba (OMA) 01.31 16:50 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Guairena 01.31 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 01.31 20:00 3 - 2  
Rio Ave - Famalicao 01.31 22:15 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Gaz Metan Medias 01.31 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Ayr Utd. 01.31 20:05 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Sp. Gijón 01.31 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Vaduz 01.31 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Hilal (KSA) 01.31 14:00 1 - 2  
Al-Hazem - Al-Taawoun 01.31 16:25 0 - 0  
Al-Raed - Al-Ittihad (KSA) 01.31 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Osmanlispor 01.31 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Genclerbirligi 01.31 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Aragua Maracay 01.31 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haverfordwest - Swansea Univ. 01.31 20:30 0 - 1  
Taffs Well - Afan Lido 01.31 20:30 3 - 2  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Wakefield 01.31 20:45 30 - 12  
St. Helens - Salford 01.31 20:45 48 - 8  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Waikato Chiefs 01.31 07:05 29 - 37  
Canberra Brumbies - Queensland Reds 01.31 09:15 27 - 24  
Durban Sharks - Bulls 01.31 18:10 23 - 15  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM - River Plate 01.31 01:30 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More BASK - Montana 01.31 17:00 1 - 3  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 01.31 17:30 1 - 3  
Marek Dupnica - Hebar Pazardzsik 01.31 17:15 0 - 3  
Pirin Razlog - Arda Kardzsali 01.31 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelfart - Vestsjaelland 01.31 20:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 01.31 11:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - MTK 01.31 19:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puijo - Viesti Salo 01.31 17:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Nantes 01.31 20:00 2 - 3  
Nice - Tourcoing 01.31 20:00 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Olympiakosz 01.31 17:30 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thira - Porfyrasz Pireusz 01.31 18:30 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - FC Tokyo 01.31 11:15 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Belchatow 01.31 20:30 0 - 3  
Olsztyn - Trefl Gdansk 01.31 17:30 0 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Toggenburg 01.31 20:00 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica Kraljevo - Novi Pazar 01.31 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klek Zrenjanin - Partizan Belgrád 01.31 20:00 3 - 2  
Spartak Subotica - Jedinstvo Stara Pazova 01.31 19:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Bld. - Fenerbahce 01.31 14:00 0 - 3  
THY Istanbul - Vakifbank Istanbul 01.31 17:00 0 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - Mat. Selt (5 nyert frame-ig) 01.31 20:00 5 - 2  
M. Georgiou - J. Trump (5 nyert frame-ig) 01.31 20:00 1 - 5  
M. Mann - Neil Robertson (5 nyert frame-ig) 01.31 14:00 0 - 5  
Rob. Williams - E. Slessor 01.31 14:00 3 - 5  
S. Murphy - Sco. Donaldson (5 nyert frame-ig) 01.31 14:00 5 - 2  
Zhao Xintong - Gary Wilson 01.31 14:00 5 - 1  
Squash (Cleveland Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Serme - O.B. Clyne 01.31 00:30 0 - 3  
Far. Mohamed - S. Hany 01.31 23:00 3 - 1  
H. Naughton - A. Loke 01.31 01:15 3 - 2  
J. Chinappa - Men. Nasser 01.31 23:45    
N. El Tayeb - S. Sobhy 01.31 23:00 3 - 2  
N. Pfister - Men. Nasser 01.31 01:15 1 - 3  
N. Shahin - Annie Au 01.31 23:45 0 - 3  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - Nagy P. 01.31 08:00 2 - 1  
Tenisz (Antalya, Singles M-ITF-TUR-04A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - Nagy P. 01.31 08:00 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Zverev 01.31 09:30 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Babos/Mladenovic 01.31 06:45 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Dabrowski G - Mektic N / Krejcikova B 01.31 03:30 1 - 2  
Mattek-Sands B / Murray J - Sharma A / Smith J P 01.31 05:05 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Jay Clarke 01.31 05:10 1 - 2  
Taro Daniel - M. Safwat 01.31 03:30 2 - 0  
Y. Hanfmann - M. Pervolarakis 01.31 01:00 2 - 0  
Zhe Li - J. Kubler 01.31 01:00 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Verbeek S - Gojo B / Li Z 01.31 05:15 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Margaroli L / Vavassori A 01.31 03:00 0 - 2  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - M. Inglis 01.31 02:00 0 - 2  
I. Popovic - Chi. Muramatsu 01.31 01:00 2 - 1  
K. Rakhimova - P. Badosa Gibert 01.31 00:55 0 - 2  
L. Cabrera - S. Vickery 01.31 03:50 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Ste. Johnson 01.31 22:10 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - Chr. Eubanks 01.31 21:30 2 - 1  
M. Krueger - R. Sarmiento 01.31 19:00 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - D. Istomin 01.31 23:40 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Korda S - Copil M / Eubanks C 01.31 01:00 1 - 2  
Behar A / Escobar G - Martinez L D / Reyes-Varela M A 01.31 00:50 2 - 1  
Goransson A / Rungkat C - Sancic A / Weissborn T 01.31 20:00 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - T. Townsend 01.31 20:00 1 - 2  
J. Pegula - M. Brengle 01.31 20:00 1 - 2  
S. Vögele - C. McHale 01.31 19:00 2 - 1  
T. Maria - N. Podoroska 01.31 21:30 1 - 2  
Y. Wickmayer - M. Brengle 01.31 00:35    
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Hozumi E / Yonehara M 01.31 21:40 2 - 0  
Gálfi D / Hesse A - Hozumi E / Yonehara M 01.31 00:25 1 - 2  
Mchale C / Savinykh V - Benoit M / Ponchet J 01.31 23:10 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - F. Bagnis 01.31 20:00 2 - 0  
G. Blancaneaux - F. Meligeni Rodrigues A. 01.31 20:00 0 - 2  
M. Cecchinato - A. Giannessi 01.31 23:00 2 - 0  
M. Cuevas - F. Bagnis 01.31 01:50 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerundolo J M / Tirante T - Etcheverry T M / Olivo R 01.31 02:05 2 - 1  
Luz O / Matos R - Alvarez N / Galdos S 01.31 22:10 2 - 0  
Luz O / Matos R - Casanova H / Gutierrez O J 01.31 02:00    
Mena F / Ugo Carabelli C - Hidalgo D / Meligeni Rodrigues Al 01.31 00:35 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - M. Bachinger 01.31 18:55 2 - 0  
M. Zverev - L. Lacko 01.31 20:25 1 - 2  
V. Kopriva - C. Ilkel 01.31 16:35 1 - 2  
Z. Kolar - M. Janvier 01.31 14:30 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Clayton S / Glasspool L 01.31 13:00 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Jadran Split 01.31 20:15 9 - 13  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Eger 01.31 19:30 8 - 16  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sims Jr. - R.A. Angulo 01.31 01:30 0 - 1  
D. Roman - M. Akhmadaliev 01.31 03:20 0 - 1  
Tev. Farmer - Jos. Diaz Jr. 01.31 04:30 0 - 1  

 

2020.01.30.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - M. Falck 01.30 20:00 4 - 3  
Chenhao Xu - Woojin Jang 01.30 20:50 4 - 0  
D. Jorgic - Jun Mizutani 01.30 16:40 0 - 4  
Jonghoon Lim - D. Ovtcharov 01.30 17:30 0 - 4  
Koki Niwa - K. Jha 01.30 16:40 4 - 2  
Miz. Oikawa - P. Franziska 01.30 20:50 4 - 2  
Sangsu Lee - S. Gauzy 01.30 20:50 1 - 4  
Seungmin Cho - Jingkun Liang 01.30 17:30 4 - 3  
T. Boll - Q. Aruna 01.30 20:50 4 - 2  
Tom. Harimoto - Chih-Yuan Chuang 01.30 17:30 2 - 4  
Xin Xu - Jaehyun An 01.30 16:40 4 - 3  
Youngsik Jeoung - Zihao Zhao 01.30 20:00 3 - 4  
Yun-Ju Lin - A. Gacina 01.30 17:30 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Allegro M / Lambiet F 01.30 13:20 2 - 3  
Cho D / Jang W - Liao C-T / Lin Y-J 01.30 13:20 3 - 2  
Duda B / Qiu D - Dyjas J / Nuytinck C 01.30 12:40 1 - 3  
Fan Z / Zhou Y - Ecseki N / Szudi Á 01.30 12:40 3 - 0  
Franziska P / Ovtcharov D - Ionescu O / Robles A 01.30 13:20 3 - 0  
Gárdos R / Habesohn D - Togami S / Uda Y 01.30 12:40 1 - 3  
Ho K K / Lam S H - Lin G / Ma L 01.30 13:20 0 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Boll T / Walther R 01.30 12:40 3 - 1  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hon. Hashimoto - Xingtong Chen 01.30 19:10 4 - 2  
Jian Zeng - P. Solja 01.30 18:20 1 - 4  
Kas. Ishikawa - Xiaoxin Yang 01.30 15:50 4 - 0  
Manyu Wang - Hyojoo Choi 01.30 18:20 4 - 0  
Meng Chen - Hyowon Suh 01.30 19:10 4 - 3  
S. Polcanova - Rui Zhang 01.30 15:50    
Saki Shibata - Ying Han 01.30 19:10 4 - 1  
Tianwei Feng - Hina Hayata 01.30 15:00 2 - 4  
Tianyi Qian - Miu Hirano 01.30 15:50 4 - 0  
Yidi Wang - I-Ching Cheng 01.30 15:00 4 - 2  
Yuting Gu - Ning Ding 01.30 19:10 0 - 4  
Zhuojia He - Szu-Yu Chen 01.30 15:00 4 - 1  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi H / Shin Y - Balazova B / Matelova H 01.30 11:20 3 - 1  
Ding N / Sun Y - Monteiro Dodean/Samara 01.30 12:00 3 - 0  
Doo H K / Zhu C - Chen S-Y / Cheng H-T 01.30 12:00 2 - 3  
Hirano M / Ishikawa K - Gasnier L / Migot M 01.30 11:20 3 - 1  
Huang Y-W / Liu H-Y - Lee H C / Soo W Y M 01.30 11:20 2 - 3  
Lin Y / Yu M - Polcanova S / Szőcs B 01.30 12:00    
Mittelham N / Solja P - Mikhailova P / Noskova Y 01.30 11:20 3 - 0  
Asztalitenisz (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franziska P / Solja P - Wang Y / Kukulkova T 01.30 10:00 3 - 0  
Ionescu O / Szőcs B - Wong C T / Doo H K 01.30 10:40 0 - 3  
Jang W / Shin Y - Ho K K / Lee H C 01.30 10:00 1 - 3  
Karakasevic A / Lupulesku - Lin Y J/Cheng I C 01.30 10:00 1 - 3  
Pistej L / Balazova B - Lee S / Choi H 01.30 10:00 3 - 2  
Robles A / Xiao M - Fegerl S / Polcanova S 01.30 10:40 3 - 2  
Xu X / Liu S - Szudi/Pergel 01.30 10:40 3 - 0  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Aces - Auckland Tuatara (1.m.) 01.30 09:00 5 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Gibraltár 01.30 19:00 9 - 2  
Ciprus - Svájc 01.30 16:00 6 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Skócia 01.30 20:30 7 - 3  
Örményország - Montenegró 01.30 17:30 3 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Görögország 01.30 20:00 1 - 1  
Svédország - Lengyelország 01.30 17:00 0 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Albánia 01.30 16:30 1 - 0  
Bulgária - San Marino 01.30 19:00 1 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Észak-Írország 01.30 17:30 5 - 1  
Törökország - Magyarország 01.30 15:00 0 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ausztria 01.30 16:00 9 - 2  
Németország - Koszovó 01.30 13:00 8 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Lettország (Helyszín: Lettország) 01.30 18:00 1 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Moldova (Helyszín: Moldova) 01.30 17:30 1 - 4  
Futsal (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Finnország 01.30 18:30 2 - 2  
Portugália - Fehéroroszország 01.30 21:30 2 - 1  
Futsal (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Oroszország 01.30 17:00 4 - 3  
Horvátország - Szlovákia 01.30 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Csíkszereda 01.30 18:30 5 - 2  
Dunaújváros - Brassó 01.30 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 01.30 17:00 3 - 1  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 01.30 17:00 2 - 2  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 01.30 17:00 1 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Aktobe 01.30 14:30 3 - 1  
Arlan Koksetau - Gornyak Rudnyij 01.30 14:00 6 - 0  
Jertisz Pavlodar - Kulager Petropavlovszk 01.30 14:00 4 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Bejbarisz Atirau 01.30 09:00 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 01.30 15:00 5 - 5  
Barisz - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.30 14:30 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 01.30 17:30 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.30 17:00 5 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Jokerit 01.30 15:00 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 01.30 17:30 0 - 0  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 01.30 17:30 3 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Red Star Kunlun 01.30 15:00 3 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - SZKA-1946 01.30 10:00 6 - 11  
Dinamo Riga 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 01.30 17:30 5 - 5  
Dinamo Szentpétervár 2 - Atlant Moszkva 01.30 16:30 3 - 2  
Kapitan Sztupino - Szpartak Moszkva 2 01.30 17:00 5 - 3  
Krilja Szovjetov Moszkva - Dinamo Moszkva 2 01.30 17:00 3 - 1  
SZKA-Varjagi - Krasznaja Armija 01.30 17:00 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 01.30 04:00 4 - 2  
Dallas - Toronto 01.30 01:30 3 - 5  
Edmonton - Calgary 01.30 04:00 3 - 3  
Los Angeles - Tampa Bay 01.30 04:00 2 - 4  
San Jose - Vancouver 01.30 04:30 2 - 5  
Washington - Nashville 01.30 01:30 4 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Stjernen 01.30 18:30 2 - 9  
Lillehammer - Frisk/Asker 01.30 18:30 6 - 1  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 01.30 18:30 2 - 2  
Storhamar - Valerenga 01.30 19:00 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Augsburg 01.30 19:30 4 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Halifax Mooseheads 01.30 00:00 4 - 2  
Quebec Remparts - Saint John Sea Dogs 01.30 01:00 4 - 1  
Victoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs 01.30 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 01.30 19:45 2 - 4  
Rapperswil - Ambri 01.30 19:45 2 - 2  
Servette - Lausanne 01.30 19:45 0 - 3  
Zürich Lions - Fribourg 01.30 19:45 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 01.30 19:00 2 - 1  
Färjestad - Leksand 01.30 19:00 4 - 3  
Lulea - Växjö 01.30 19:00 5 - 1  
Malmö - Skelleftea 01.30 19:00 4 - 1  
Oskarshamn - HV 71 01.30 19:00 1 - 3  
Örebro - Brynäs 01.30 19:00 3 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szokol Krasznojarszk 01.30 16:30 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Ermak Angarszk 01.30 15:00 5 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Metallurg Novokuznyeck 01.30 13:30 3 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Winnipeg Ice 01.30 03:00 3 - 2  
Kamloops Blazers - Spokane Chiefs 01.30 04:00 4 - 2  
Prince Albert Raiders - Victoria Royals 01.30 02:00 3 - 0  
Red Deer Rebels - Brandon Wheat Kings 01.30 03:00 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Split 01.30 18:00 90 - 60  
MZT Szkopje - Helios Domzale 01.30 19:00 85 - 89  
Rogaska - Sutjeska Niksic 01.30 18:00 64 - 97  
Spars Sarajevo - Siroki Brijeg 01.30 19:00 66 - 64  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - San Lorenzo 01.30 01:30 71 - 97  
CA Platense - Boca Juniors 01.30 01:00 57 - 48  
Ciclista Olimpico - Penarol Mar del Plata 01.30 02:00 83 - 79  
San Martin Corrientes - Bahia Blanca 01.30 01:30 95 - 66  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 01.30 09:30 75 - 74  
Sydney Flames - Bendigo 01.30 09:00 78 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Rio Claro 01.30 00:00 104 - 76  
Mogi das Cruzes - Franca 01.30 00:00 83 - 82  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilicura - Puente Alto 01.30 00:30 81 - 79  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 01.30 18:00 72 - 59  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Randers 01.30 18:45 98 - 98, h.u. 105 - 107  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 01.30 11:00 81 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Fenerbahce 01.30 19:30 70 - 74  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Zalgiris Kaunas 01.30 20:45 74 - 79  
Barcelona - Zenit Szentpétervár 01.30 21:00 90 - 72  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 01.30 18:00 69 - 78  
Maccabi TA - Real Madrid 01.30 20:05 77 - 81  
Olimpia Milano - Bayern München 01.30 21:15 79 - 78  
Olympiakosz - Baskonia Vitoria 01.30 20:00 80 - 70  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Feyenoord 01.30 20:00 91 - 62  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Thor Porlakshofn 01.30 20:15 92 - 86  
KR Reykjavik - IR Reykjavik 01.30 20:15 120 - 92  
Thor Akureyri - Tindastoll 01.30 20:15 86 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Gorzow 01.30 18:00 65 - 77  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali (5.m.) 01.30 03:00 86 - 85  
Fuerza Regia de Monterrey - Mineros de Zacatecas (5.m.) 01.30 03:30 82 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Detroit 01.30 01:30 125 - 115  
Indiana - Chicago 01.30 01:00 100 - 100, h.u. 115 - 106  
New York - Memphis 01.30 01:30 106 - 127  
Portland - Houston 01.30 04:00 125 - 112  
Sacramento - Oklahoma City 01.30 04:00 100 - 120  
San Antonio - Utah 01.30 02:30 127 - 120  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Uppsala 01.30 19:00 80 - 52  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Kalev Tallinn 01.30 18:00 93 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 01.30 20:00 35 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Lublin 01.30 18:00 23 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Eger 01.30 18:00 36 - 29  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Boavista 01.30 21:30 32 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Resita 01.30 17:00 26 - 27  
Baia Mare - Politehnica Timisoara 01.30 17:00 33 - 31  
Fagaras - Vaslui 01.30 17:00 31 - 25  
Focsani - Buzau 01.30 17:30 25 - 21  
Steaua Bukarest - Calarasi 01.30 17:00 31 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Baia Mare 01.30 17:00 26 - 26  
Municipal Craiova - Bistrita 01.30 17:30 28 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Anaitasuna 01.30 20:30 25 - 21  
AX Puente Genil - Granollers 01.30 20:45 28 - 27  
Benidorm - Sinfin 01.30 20:30 29 - 21  
Huesca - Ciudad Encantada 01.30 20:30 25 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Kristianstad 01.30 19:00 25 - 21  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - KF Laci 01.30 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Always Ready La Paz 01.30 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Nürnberg 01.30 20:30 4 - 1  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagines - Perez Zeledon 01.30 03:00 0 - 3  
Dep. Saprissa - Santos de Guapiles 01.30 03:00 1 - 0  
San Carlos - Dep. Alajuelense 01.30 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Smouha 01.30 18:30 1 - 1  
Ismaily - El Entag El Harby 01.30 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Lyon 01.30 20:55 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Aszterasz Tripolisz 01.30 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - Real de Minas 01.30 22:15 3 - 0  
CD Olimpia - Platense 01.30 02:00 2 - 0  
CD Real Sociedad - Lobos UPNFM 01.30 02:00 1 - 0  
Vida - Motagua 01.30 02:15 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Hyderabad 01.30 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunbeholden - Portmore Utd. 01.30 21:00 1 - 4  
Humble Lions - Cavalier 01.30 23:00 2 - 1  
Molynes Utd. - Vere Utd. 01.30 21:00 1 - 1  
Tivoli Gardens - Mount Pleasant 01.30 21:00 0 - 2  
UWI - Arnett Gardens 01.30 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Khor 01.30 14:35 2 - 2  
Al-Arabi (QAT) - Umm-Salal 01.30 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Pereira 01.30 22:00 1 - 0  
Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 01.30 00:10 1 - 0  
Dep. La Equidad - Atl. Nacional Medellin 01.30 02:15 3 - 4  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadsia - Al-Sahel (KUW) 01.30 17:05 1 - 1  
Al-Tadhamon - Al-Kuwait 01.30 14:35 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Progreso Montevideo 01.30 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Queretaro 01.30 04:10 3 - 1  
Monarcas Morelia - Cafetaleros de Chiapas 01.30 02:00 3 - 0  
Monterrey - Celaya 01.30 04:10 3 - 0  
UNAM Pumas - Santos Laguna 01.30 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-sel,női,CONCACAF,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Jamaika 01.30 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Viseu 01.30 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Leganes 01.30 19:00 5 - 0  
Mirandes - Sevilla 01.30 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Wehda (KSA) 01.30 16:00 3 - 1  
Damac - Al-Nassr 01.30 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Mineros de Guayana 01.30 22:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Warrington 01.30 20:45 16 - 10  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Trentino 01.30 16:00 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Zenit Szentpétervár 01.30 18:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Brno 01.30 17:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prerov - KP Brno 01.30 18:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishöj - Amager 01.30 19:00 3 - 0  
Middelfart - Hvidovre 01.30 19:30 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 01.30 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 01.30 11:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viesti Salo - Hämeenlinna 01.30 17:30 3 - 0  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 01.30 18:30 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Crvena zvezda 01.30 17:00 3 - 1  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - M. Mann 01.30 10:00 4 - 5  
Ian Burns - Neil Robertson (5 nyert frame-ig) 01.30 15:00 1 - 5  
J. Higgins - Rob. Williams (5 nyert frame-ig) 01.30 10:00 4 - 5  
Jak Jones - Gary Wilson 01.30 15:00 1 - 5  
L. Brecel - J. Trump (5 nyert frame-ig) 01.30 20:00 3 - 5  
M. Georgiou - Sunny Akani 01.30 20:00 5 - 3  
M.J. Williams - G. Dott (5 nyert frame-ig) 01.30 20:00 2 - 5  
Nig. Bond - Mat. Selt 01.30 20:00 2 - 5  
R. Milkins - E. Slessor 01.30 15:00 3 - 5  
Sco. Donaldson - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 01.30 10:00 5 - 4  
Tom Ford - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 01.30 15:00 1 - 5  
Zhao Xintong - A. McGill 01.30 15:00 5 - 2  
Squash (Cleveland Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Far. Mohamed - J. Turnbull 01.30 23:45 3 - 0  
I. Mackevica - S. Sobhy 01.30 23:00 2 - 3  
M. Hany - S. Cardwell 01.30 23:45 3 - 0  
Sal. Youssef - Men. Hamed 01.30 23:00 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - N. Djokovic 01.30 09:30 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Purcell M / Saville L 01.30 01:00 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - Bublik A / Kukushkin M 01.30 01:00 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Kenin 01.30 04:00 0 - 2  
S. Halep - G. Muguruza Blanco 01.30 06:10 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Kontinen H / Dabrowski G 01.30 05:45 0 - 2  
Mektic N / Krejcikova B - Bopanna R / Kichenok N 01.30 03:10 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Duck Hee Lee 01.30 09:00 2 - 0  
B. Kavcic - J. Kubler 01.30 01:00 1 - 2  
D. Altmaier - Jay Clarke 01.30 05:05 1 - 2  
L. Giustino - Zhe Li 01.30 02:30 0 - 2  
M. Pervolarakis - Y. Maden 01.30 04:35 2 - 0  
M. Safwat - K. Coppejans 01.30 02:50 2 - 1  
N. Milojevic - Y. Hanfmann 01.30 01:00 0 - 2  
Taro Daniel - Tung-Lin Wu 01.30 05:50 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Gojo B / Li Z 01.30 05:45 0 - 2  
Kavcic B / Safwat M - Heliovaara H / Verbeek S 01.30 07:25 0 - 2  
Margaroli L / Vavassori A - Coppejans/Martos Gornes 01.30 07:40 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Lenz J / Maden Y 01.30 07:30 2 - 1  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amb. Marshall - P. Badosa Gibert 01.30 05:25 0 - 2  
Chi. Muramatsu - Kyo. Okamura 01.30 01:00 2 - 0  
E. Routliffe - M. Inglis 01.30 03:10 0 - 2  
I. Popovic - Mai Hontama 01.30 00:55 2 - 1  
K. Rakhimova - J. Fourlis 01.30 03:10 2 - 1  
L. Cabrera - Stollár F. 01.30 02:50 2 - 1  
N. Bains - A. Myers 01.30 01:00 0 - 2  
Z. Zlochova - S. Vickery 01.30 04:40 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Ste. Johnson 01.30 19:00 1 - 2  
B. Schnur - T-S. Kwiatkowski 01.30 20:45 1 - 2  
D. Istomin - F. Tiafoe 01.30 19:00 2 - 0  
Don. Young - M. Krueger 01.30 00:25 1 - 2  
M. Kecmanovic - D.E. Galan Riveros 01.30 22:30 1 - 2  
Mic. Redlicki - Chr. Eubanks 01.30 19:00 1 - 2  
R. Sarmiento - J.C. Aragone 01.30 22:55 2 - 0  
S. Korda - B. Klahn 01.30 20:30 1 - 2  
T.H. Fritz - M. Krueger 01.30 21:45 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison C / Harrison R - Monroe N / Withrow J 01.30 00:20 1 - 2  
Istomin D / Romboli F - Cerretani J / Cressy M 01.30 00:15 2 - 1  
Istomin D / Romboli F - Goransson A / Rungkat C 01.30 22:10 0 - 2  
Lammons N / Reese H - Bangoura S / Korda S 01.30 00:10 0 - 2  
Polansky P / Schnur B - Martinez L D / Reyes-Varela M A 01.30 00:45 0 - 2  
Sancic A / Weissborn T - Monroe N / Withrow J 01.30 21:00 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - T. Townsend 01.30 23:00 0 - 2  
J. Pegula - Gálfi D. 01.30 20:50 2 - 1  
N. Gibbs - C. Vandeweghe 01.30 23:35 0 - 2  
S. Vögele - I. Falconi 01.30 21:20 2 - 0  
S. Whittle - C. McHale 01.30 19:00 0 - 2  
T. Maria - S. Rogers 01.30 19:30 2 - 0  
V. Cepede Royg - N. Podoroska 01.30 19:30 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benoit M / Ponchet J - Olmos G / Santamaria S 01.30 21:30 2 - 0  
Cako J / Gleason Q - Gumulya B / Rompies J 01.30 01:30 0 - 2  
Carter H / Stefani L - Danilina A / Neel I 01.30 22:40 2 - 0  
Gumulya B / Rompies J - Mchale C / Savinykh V 01.30 22:40 1 - 2  
Hozumi E / Yonehara M - Arconada U M / Loeb J 01.30 00:00 2 - 0  
Marozava L / Sanchez M - Gálfi D / Hesse A 01.30 01:05 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - P. Sousa 01.30 19:00 2 - 1  
And. Martin - H. Casanova 01.30 18:30 2 - 0  
F. Cerundolo - T. Monteiro 01.30 23:45 0 - 2  
F. Coria - G. Clezar 01.30 21:30 1 - 2  
G. Blancaneaux - Ped. Sakamoto 01.30 21:55    
G.A. Olivieri - F. Meligeni Rodrigues A. 01.30 18:30 1 - 2  
M. Cecchinato - R. Olivo 01.30 22:00 2 - 0  
M. Kestelboim - T. Monteiro 01.30 01:00 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taberner C / Viella Marti - Cerundolo F / Varillas J P 01.30 00:30    
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - V. Kopriva 01.30 12:30 0 - 2  
C. Lestienne - C. Ilkel 01.30 20:00 1 - 2  
D. Masur - M. Janvier 01.30 16:45 0 - 2  
E. Couacaud - M. Bourgue 01.30 12:45 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - Z. Kolar 01.30 14:45 0 - 2  
M. Bachinger - B. Zapata Miralles 01.30 11:00 2 - 0  
M. Zverev - Q. Halys 01.30 18:30 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - L. Lacko 01.30 14:40 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Hach Verdugo - Clayton S / Glasspool L 01.30 11:00 1 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Couacaud E / Olivetti A 01.30 15:55 2 - 1  
Kolar Z / Walkow S - Raja P / Shamasdin A 01.30 18:55 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Garcia-Lopez G / Ortega-Olmedo R 01.30 17:45 2 - 0  

 

2020.01.29.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Ulleval 01.29 19:00 17 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Szibszelmas Novoszibirszk 01.29 17:00 6 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Bajkal Irkutszk 01.29 13:00 9 - 3  
Murman Murmanszk - Kuzbassz Kemerovo 01.29 16:30 5 - 2  
Rogyina Kirov - Dinamo Moszkva 01.29 16:30 3 - 6  
Sztroitel Sziktivkar - Start Nyizsnyij Novgorod 01.29 10:00 4 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Villa Lidköping 01.29 19:00 5 - 4  
Frillesas - Västeräs 01.29 19:00 2 - 4  
Sandviken - Hammarby 01.29 19:00 10 - 6  
Sirius - Bollnäs 01.29 19:00 5 - 8  
Vetlanda - Vanersborg 01.29 19:00 3 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo 01.29 17:30 9 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Bosznia-Hercegovina (Helyszín: Bosznia) 01.29 16:00 4 - 8  
Svájc - Gibraltár 01.29 19:00 3 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Skócia 01.29 17:30 9 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Görögország 01.29 17:00 5 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - San Marino 01.29 16:30 4 - 1  
Andorra - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 01.29 19:00 1 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Észak-Írország 01.29 15:00 7 - 2  
Törökország - Litvánia (Helyszín: Litvánia) 01.29 17:30 2 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Ausztria 01.29 13:00 4 - 2  
Németország - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 01.29 16:00 1 - 3  
Futsal (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Azerbajdzsán 01.29 20:00    
Oroszország - Szlovákia 01.29 17:00 7 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Lustenau 01.29 20:00    
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 01.29 17:30 1 - 1  
Frydek-Mistek - Jihlava 01.29 18:00 5 - 5  
Prostejov - Kadan 01.29 18:00 6 - 1  
Slavia Trebic - Sokolov 01.29 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 01.29 17:30 0 - 3  
Slavia Praha - Vsetin 01.29 18:00 4 - 2  
Zubr Prerov - Havirov 01.29 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec 01.29 18:30 2 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Pinszkije Jasztrebi 01.29 17:00 3 - 5  
Mogiljev - Lokomotív Orsa 01.29 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 01.29 17:30 3 - 1  
Imatra Ketterä - KeuPa 01.29 17:30 5 - 5  
IPK - Jokipojat 01.29 17:30 3 - 6  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 01.29 17:30 4 - 1  
RoKi - Kajaanin Hokki 01.29 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 01.29 17:30 2 - 1  
Ilves - Lukko 01.29 17:30 2 - 2  
JYP - Kookoo 01.29 17:30 2 - 4  
Kalpa - Kärpät 01.29 17:30 3 - 3  
Turku PS - Lahti Pelicans 01.29 17:30 6 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - CSZKA Moszkva 01.29 10:30 2 - 5  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 01.29 10:00 0 - 0  
Vityaz Podolszk - Barsz Kazany 01.29 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Dinaburga Daugavpils 01.29 18:15 4 - 4  
Zemgale/LLU - Liepaja 01.29 18:30 3 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 01.29 14:30 2 - 4  
Belije Medvegyi Cseljab. - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.29 14:00 0 - 0  
Szahalinszkije Akulj - Tajfun Usszurijszk 01.29 09:00 5 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Irbisz Kazany 01.29 13:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Ottawa 01.29 01:00 2 - 5  
Calgary - St. Louis 01.29 03:00 4 - 4  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Gjövik 01.29 19:00 6 - 0  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Moncton Wildcats 01.29 00:00 4 - 4  
Rimouski Oceanic - Saint John Sea Dogs 01.29 01:30 3 - 2  
Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 01.29 01:00 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 01.29 19:00 1 - 6  
Karlskrona - Mora 01.29 19:00 2 - 2  
Kristianstad - Karlskoga 01.29 19:00 4 - 3  
MODO - Björklöven 01.29 19:00 4 - 2  
Vita Hästen - Tingsryd 01.29 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Trnava 01.29 18:00 6 - 0  
Povazska Bystrica - Zilina 01.29 18:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Skalica 01.29 18:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Trencin 01.29 18:30 2 - 3  
Kosice - Michalovce 01.29 17:30 3 - 0  
MAC - Detva 01.29 19:00    
Nitra - Zvolen 01.29 18:00 3 - 5  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 01.29 18:30 3 - 3  
Slovan Bratislava - Poprad 01.29 18:30 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - ORG Beijing 01.29 16:30 6 - 3  
Burany Voronyezs - Zvezda Csehov 01.29 17:00 0 - 4  
Dinamo Tver - Lada Toljatti 01.29 17:00 4 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Cselmet Cseljabinszk 01.29 14:30 4 - 5  
Rjazany - KRS Beijing 01.29 17:00 2 - 5  
Rosztov - Himik Voszkreszenszk 01.29 17:30 1 - 1  
SZKA-Néva - Dizel Penza 01.29 17:00 3 - 3  
Tambov - Gornyak Ucsali 01.29 16:30 0 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Metallurg Novokuznyeck 01.29 13:30 6 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Brandon Wheat Kings 01.29 03:00 6 - 2  
Medicine Hat Tigers - Swift Current Broncos 01.29 03:00 7 - 0  
Saskatoon Blades - Victoria Royals 01.29 02:00 3 - 3  
Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans 01.29 04:05 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - Novi Pazar 01.29 18:00 90 - 94  
Sloboda Tuzla - Dynamic Belgrád 01.29 19:00 83 - 67  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Libertad Sunchales 01.29 01:00 82 - 61  
Obras Sanitarias - Estudiantes Concordia 01.29 00:00 103 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 01.29 09:30 77 - 67  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Strasbourg 01.29 18:00 82 - 69  
Türk Telekom - Torun 01.29 18:00 100 - 87  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - AEK Athén 01.29 20:00    
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Gaziantepspor 01.29 17:00 89 - 64  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - PAOK 01.29 18:30 86 - 76  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Minas 01.29 00:00 84 - 86  
Flamengo - Unifacisa 01.29 00:00 83 - 77  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 01.29 18:00 89 - 58  
Pafosz - AEK Larnaka 01.29 18:30 67 - 96  
Paralimni - Keravnosz Nicosia 01.29 18:00 66 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Hradec Kralove 01.29 17:30 82 - 98  
Decin - Pardubice 01.29 17:30 77 - 70  
Kolin - Svitavy 01.29 17:30 69 - 82  
Opava - Olomoucko 01.29 18:00 94 - 77  
Ostrava - Usti nad Labem 01.29 17:30 91 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 01.29 11:00 94 - 101  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Darussafaka 01.29 20:00    
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Brescia 01.29 19:15    
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - UNIKSZ Kazany 01.29 18:00 90 - 76  
Monaco - Rytas Vilnius 01.29 19:30    
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Szpartak Moszkva 01.29 16:00 77 - 70  
MBA Moszkva - Polkowice 01.29 17:00 82 - 82  
Ormanspor - Olympiakosz 01.29 14:00 83 - 59  
Szekszárd - Gernika Bizkaia 01.29 18:00 79 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Charleroi Spirou 01.29 18:30 101 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - CSM Oradea 01.29 18:00 85 - 77  
U-Banca Cluj - Tsmoki-Minszk 01.29 18:00 76 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kijev-Basket 01.29 18:15 96 - 74  
Landstede Zwolle - Ventspils 01.29 19:30 87 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Karsiyaka 01.29 13:30 73 - 96  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Helsinki Seagulls 01.29 17:30 91 - 71  
Lahti - Korihait Uusikaupunki 01.29 17:30 86 - 81  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Keflavik 01.29 19:15 68 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 01.29 11:05 76 - 64  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 01.29 11:05 89 - 80  
Chiba - Tokyo Sunrockers 01.29 11:05 91 - 83  
Kyoto - Shimane 01.29 11:05 95 - 88  
Mikawa Kariya - Kawasaki Brave Thunders 01.29 11:05 89 - 85  
Osaka - Ryukyu Okinawa 01.29 11:05 72 - 66  
Shiga - Nagoya Dolphins 01.29 11:05 76 - 61  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Alvark 01.29 11:25 74 - 64  
Toyama - Yokohama 01.29 11:05 77 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New York 01.29 01:00 97 - 92  
Cleveland - New Orleans 01.29 01:30 111 - 125  
Dallas - Phoenix 01.29 02:30 104 - 133  
Memphis - Denver 01.29 02:00 104 - 96  
Miami - Boston 01.29 02:00 101 - 109  
Milwaukee - Washington 01.29 02:00 151 - 131  
Philadelphia - Golden State 01.29 01:00 115 - 104  
Toronto - Atlanta 01.29 01:30 130 - 114  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Traiskirchen 01.29 19:00 89 - 69  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Spisska Nova Ves 01.29 18:00 93 - 77  
Lucenec - Svit 01.29 18:00 84 - 57  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Krka Novo Mesto 01.29 18:00 96 - 61  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Malvin 01.29 00:30 98 - 88  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Tartu Ulikool 01.29 18:00 87 - 62  
Valga - Rakvere Tarvas 01.29 18:00 74 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - EH Aalborg 01.29 18:30 28 - 18  
Herning-Ikast - Odense 01.29 20:30    
Horsens - Köbenhavn 01.29 19:00 19 - 28  
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - HIFK 01.29 18:00 33 - 39  
Dicken - PIF 01.29 18:15 28 - 18  
GrIFK - Riihimaen Cocks 01.29 18:00 21 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 01.29 17:00 33 - 29  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 01.29 17:00 23 - 24  
Gwardia Opole - Kalisz 01.29 19:00 26 - 26  
Piotrkow Trybunalski - Zaglebie Lubin 01.29 18:30 28 - 21  
Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 01.29 18:30 29 - 28  
Stal Mielec - Kwidzyn 01.29 18:30 28 - 27  
Tarnow - Kielce 01.29 18:00 19 - 33  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvár 01.29 18:00 30 - 30  
Vác - Érd 01.29 19:00 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Arendal 01.29 19:15 28 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Follo 01.29 17:30 30 - 34  
Fredrikstad - Aker Oslo 01.29 18:00 28 - 36  
Kristiansand - Fana Bergen 01.29 18:30 38 - 29  
Molde - Tertnes Bergen 01.29 18:30 26 - 25  
Sola - Gjerpen 01.29 18:00 29 - 20  
Storhamar - Oppsal 01.29 18:00 40 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Metzingen 01.29 19:30 37 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Szpartak Moszkva 01.29 15:00 29 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Asztrahanocska 01.29 15:00 19 - 28  
Rosztov - Kubany Krasznodar 01.29 17:30 34 - 20  
Univ. Izsevszk - Lada Toljatti 01.29 15:00 24 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Dobrogea Constanta 01.29 16:00 28 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - CSM Bukarest 01.29 17:30 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 01.29 19:00 36 - 25  
Hallby - Redbergslids 01.29 19:00 27 - 30  
Skövde - IFK Ystad 01.29 19:00 27 - 22  
Varberg - Sävehof 01.29 19:00 21 - 26  
Ystad IF - Helsingborg 01.29 19:00 36 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Heid 01.29 19:00 27 - 23  
Önnered - Sävehof 01.29 18:15 29 - 24  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Kosice 01.29 18:00 34 - 29  
SKP Bratislava - Topolcany 01.29 18:00 30 - 22  
Slovan Modra - Povazska Bystrica 01.29 18:00 17 - 26  
Tatran Presov - Sala 01.29 18:00 23 - 22  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beselidhja Lezhe - Partizan Tirana 01.29 14:00 3 - 0  
Erzeni Shijak - Teuta Durres 01.29 14:00 1 - 3  
Kastrioti Kruje - KF Tirana 01.29 14:00 1 - 3  
Lushnja - Kukesi 01.29 14:00 0 - 1  
Vllaznia - Flamurtari Vlore 01.29 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres RE - Tristan Suarez 01.29 01:05 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - FC Bruges 01.29 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Karlsruhe 01.29 20:30    
Holstein Kiel - Darmstadt 01.29 20:30    
VfB Stuttgart - Heidenheim 01.29 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Palestino 01.29 00:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Olympiakosz Nicosia 01.29 18:00 3 - 0  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 01.29 15:30 1 - 2  
Digenisz Morfu - Ethnikosz Ahnasz 01.29 13:30 0 - 3  
Nea Szalamina Famaguszta - Pafosz 01.29 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Sharjah 01.29 17:00 2 - 1  
Al-Wahda - Al-Fujairah 01.29 14:15 2 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Hatta 01.29 14:15 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - El Gouna 01.29 16:00 1 - 2  
FC Masr - Pyramids FC 01.29 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Lille 01.29 18:30 2 - 1  
Pau - Paris SG 01.29 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - NEROCA 01.29 09:30 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Goa 01.29 15:00 2 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 01.29 19:15 1 - 1  
Hapoel Raanana - Ironi Kiryat Shmona 01.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avion du Nkam - Canon Sport de Yaounde 01.29 13:00 1 - 3  
Bamboutos de Mbouda - Colombe Spor 01.29 15:00 1 - 0  
Dragon de Yaounde - Union Sport de Douala 01.29 15:00 0 - 2  
Eding Sport de Lekie - UMS de Loum 01.29 13:00 0 - 0  
Feutcheu - Coton Sport de Garoua 01.29 15:00 1 - 1  
Panthere Sport du Nde - APEJES Academy 01.29 13:00 1 - 1  
Stade Renard de Melong - Yong Sports Academy 01.29 15:00 4 - 1  
Tonnerre Kalara de Yaound - Fovu de Baham 01.29 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 01.29 02:10 0 - 0  
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas 01.29 00:05 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - Carabobo 01.29 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Atlas de Guadalajara 01.29 02:00 3 - 2  
Dorados de Sinaloa - Chivas Guadalajara 01.29 04:10 0 - 1  
Pachuca - Venados Merida 01.29 02:00 3 - 1  
Tijuana - Atl. San Luis 01.29 04:10 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Bari 01.29 12:00 6 - 3  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Brazília - U23Bolívia 01.29 02:30 5 - 3  
U23Peru - U23Uruguay 01.29 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Liverpool 01.29 20:45    
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Celtic 01.29 20:45    
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Granada 01.29 21:00    
Cultural Leonesa - Valencia 01.29 19:00    
Rayo Vallecano - Villarreal 01.29 19:00 0 - 2  
Zaragoza - Real Madrid 01.29 21:00    
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Chebba - Esperance de Tunis 01.29 14:00 1 - 2  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - ACH Ljubljana 01.29 13:00 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Jastrzebski Wegiel 01.29 15:30 0 - 3  
Zenit Kazany - Maaseik 01.29 17:00 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Benfica 01.29 19:00 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Vojvodina 01.29 20:00    
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Valinhos 01.29 00:00 1 - 3  
Minas - Sao Caetano 01.29 00:00 3 - 0  
Osasco - Curitiba 01.29 00:00 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkom-Kazhany Lviv - Haching 01.29 18:00 0 - 3  
Galatasaray - Galati 01.29 17:00 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Zalau 01.29 18:00 3 - 0  
Kladno - Sporting CP 01.29 18:00 0 - 3  
Mladost Kastela - Revivre Milano 01.29 18:00 0 - 3  
Pénzügyőr - Haasrode Leuven 01.29 15:00 3 - 1  
Saaremaa - Almería 01.29 18:00 2 - 3  
Zawiercie - Maliye Piyango Ankara 01.29 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Nordenskov 01.29 18:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Cheonan Skywalkers 01.29 11:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 01.29 11:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vantaa - Raision Loimu 01.29 17:30 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sliedrecht - RECO ZVH 01.29 19:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Rzeszow 01.29 17:30 0 - 3  
Legionowo - MKS Kalisz 01.29 19:00 3 - 1  
Pila - Radomka Radom 01.29 18:00 3 - 1  
Wisla Varsó - Chemik Police 01.29 12:00 0 - 3  
Wroclaw - LKS Lodz 01.29 18:00 0 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 01.29 19:00    
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Suhl Thüringen 01.29 19:00 3 - 0  
Schwerin - Vilsbiburg 01.29 19:10 3 - 0  
Wiesbaden - Stuttgart 01.29 19:30 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Monza 01.29 20:30    
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Pozarevac - Spartak Subotica 01.29 19:00 3 - 1  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Brecel - Joe Perry (5 nyert frame-ig) 01.29 20:00    
M.J. Williams - Yuan Sijun (5 nyert frame-ig) 01.29 14:00 5 - 2  
Mat. Selt - J.R. Clarke 01.29 14:00 5 - 0  
Tian Pengfei - G. Dott 01.29 14:00 4 - 5  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - D. Thiem 01.29 09:30 1 - 3  
S. Wawrinka - A. Zverev 01.29 04:30 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Halep 01.29 01:00 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Pavlyuchenkova 01.29 02:30 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Babos/Mladenovic 01.29 06:05 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Krejcikova/Siniakova 01.29 04:10 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Murray J - Vliegen J / Zheng S 01.29 02:30 2 - 0  
Swiatek I / Kubot L - Sharma A / Smith J P 01.29 14:05 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - L. Caruana 01.29 08:45 2 - 0  
And. Harris - D. Altmaier 01.29 00:00 0 - 2  
Bry. Klein - Jay Clarke 01.29 02:00 1 - 2  
Evan King - Duck Hee Lee 01.29 04:15 0 - 2  
H. Bourchier - K. Coppejans 01.29 04:25 1 - 2  
L. Broady - M. Pervolarakis 01.29 02:00 1 - 2  
M. Safwat - B. Gojo 01.29 02:00 2 - 1  
N. Milojevic - B. Lock 01.29 04:40 2 - 0  
Rio Noguchi - Y. Maden 01.29 06:05 0 - 2  
T. Schoolkate - Y. Hanfmann 01.29 00:00 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Diez S / Vervoort M 01.29 07:35 2 - 1  
Gojo B / Li Z - Granollers G/Vega Hernand 01.29 07:05 2 - 1  
Guccione C / Reid M - Heliovaara H / Verbeek S 01.29 07:10 1 - 2  
Margaroli L / Vavassori A - TSchoolkate/DSweeny 01.29 05:55 2 - 0  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - Ell. Perez 01.29 00:00 2 - 0  
Aya. Shimizu - S. Vickery 01.29 03:05 0 - 2  
B. Woolcock - P. Badosa Gibert 01.29 04:40 0 - 2  
Chi. Muramatsu - G. da Silva Fick 01.29 01:05 2 - 0  
Hi. Sato - Amb. Marshall 01.29 03:25 0 - 2  
I. Ramialison - E. Routliffe 01.29 00:00 0 - 2  
J. Fourlis - Ale. Bozovic 01.29 02:50 2 - 0  
K. McPhee - M. Inglis 01.29 00:00    
K. Rakhimova - N. Hanatani 01.29 00:00 2 - 0  
L. Cabrera - I. Bozicevic 01.29 01:35 2 - 0  
M. Ayukawa - M. Inglis 01.29 04:45 0 - 2  
P.M. Hourigan - Mai Hontama 01.29 00:00 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - I. Popovic 01.29 01:25 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - S. Bangoura 01.29 20:00    
E. Escobedo - B. Klahn 01.29 00:15 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson H / Johnson Y - Copil M / Eubanks C 01.29 01:05 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - S. Rogers 01.29 01:00 0 - 2  
A.S. Sanchez - T. Townsend 01.29 20:40    
C. Vandeweghe - A. Kiick 01.29 00:05 2 - 0  
J. Pegula - S. Errani 01.29 19:30 2 - 0  
Mayo Hibi - M. Brengle 01.29 19:45    
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu C-Y / Zacarias M - Olmos G / Santamaria S 01.29 00:25 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - Die. Hidalgo 01.29 15:00 2 - 0  
F. Cerundolo - O. Luz 01.29 16:45 2 - 0  
F. Coria - C. Gomez-Herrera 01.29 02:15 2 - 0  
F. Meligeni Rodrigues A. - G. Mager 01.29 16:00 2 - 1  
F. Mena - G.A. Olivieri 01.29 17:00 0 - 2  
H. Casanova - T. Seyboth Wild 01.29 19:00    
R. Olivo - M. Vilella Martinez 01.29 18:30 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fumeaux J / Troche E - Casanova H / Gutierrez O J 01.29 01:40 0 - 2  
Giannessi A / Mager G - Cerundolo J M / Tirante T A 01.29 20:00    
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - L. Lacko 01.29 19:45    
A. Vatutin - K. Jacquet 01.29 14:00    
C. Ilkel - Dan. Petrovic 01.29 15:50    
C. Lestienne - A. Celikbilek 01.29 12:25 2 - 0  
E. Couacaud - A. Rinderknech 01.29 15:55    
G. Garcia-Lopez - T. Kamke 01.29 13:25 2 - 1  
J. Janowicz - Q. Halys 01.29 19:15    
M. Bachinger - T. Gabashvili 01.29 11:00 2 - 1  
M. Guinard - Z. Kolar 01.29 17:35 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Begemann A - Golubev A / Nedovyesov A 01.29 11:00 0 - 2  
Gabashvili T / Zverev M - Clayton S / Glasspool L 01.29 17:10 0 - 2  
Garcia-Lopez G / Ortega-O - Brkic T / Pavic A 01.29 19:15 2 - 0  
Guinard M / Rinderknech A - Raja P / Shamasdin A 01.29 20:00  

 

2020.01.28.
Alpesi sí (Műlesiklás, Schladming)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khoroshilov - A. Vinatzer 01.28 17:45 0 - 1  
A. Myhrer - M. Feller 01.28 17:45 0 - 1  
A. Pinturault - R. Zenhausern 01.28 17:45 1 - 0  
C. Noel - Dan. Yule 01.28 17:45 0 - 1  
H. Kristoffersen - M. Schwarz 01.28 17:45 1 - 0  
Mic. Matt - S. Foss-Solevaag 01.28 17:45 0 - 1  
Műlesiklás, Schladming 2020 01.28 20:45    
V. Muffat Jeandet - L. Meillard 01.28 17:45 1 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Trubnyik - SZKA Nyeftjanyik 01.28 15:00 4 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Perth Heat 01.28 09:00 5 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poruba - Chomutov 01.28 17:30 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 01.28 18:00 1 - 0  
Karlovy Vary - Pardubice 01.28 17:30 2 - 2  
Litvínov - Plzen 01.28 17:20 5 - 1  
Mladá Boleslav - Olomouc 01.28 17:30 3 - 0  
Mountfield HK - Kladno 01.28 18:00 4 - 1  
Vitkovice - Zlín 01.28 17:30 1 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 01.28 19:00 7 - 2  
Herlev Eagles - Herning 01.28 20:30 4 - 2  
Rungsted - Esbjerg 01.28 19:00 5 - 2  
Sönderjyske - Frederikshavn 01.28 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Vasas 01.28 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda 01.28 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 01.28 17:00 0 - 1  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 01.28 17:00 1 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 01.28 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 01.28 20:15 3 - 3  
Briancon - Rouen 01.28 20:00 3 - 10  
Chamonix - Bordeaux 01.28 20:30 3 - 3  
Mulhouse - Angers 01.28 20:00 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 01.28 10:00 4 - 2  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 01.28 17:30 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 01.28 17:30 5 - 1  
Dinamo Riga - Szibir Novoszibirszk 01.28 18:30 0 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Minszk 01.28 17:30 5 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Torun 01.28 18:30 5 - 1  
GKS Katowice - GKS Tychy 01.28 18:30 5 - 3  
Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 01.28 18:00 5 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 01.28 18:30 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Olimp Riga 01.28 18:00 2 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 01.28 14:30 2 - 4  
Barisz 2 - Omszkije Jasztrebi 01.28 14:00 4 - 6  
Belije Medvegyi Cseljab. - Csajka Nyizsnyij Novgorod 01.28 14:00 4 - 2  
Lada Toljatti 2 - Szputnyik Almetyevszk 01.28 14:00 3 - 0  
Szahalinszkije Akulj - Tajfun Usszurijszk 01.28 09:00 2 - 2  
Szarmati Orenburg - Reaktor Nyizsnyekamszk 01.28 15:00 5 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Irbisz Kazany 01.28 13:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Tampa Bay 01.28 02:00 2 - 2  
Montreal - Washington 01.28 01:00 2 - 4  
Nashville - Toronto 01.28 02:00 2 - 5  
Ottawa - New Jersey 01.28 01:30 3 - 3  
San Jose - Anaheim 01.28 04:30 4 - 2  
Vancouver - St. Louis 01.28 04:00 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Valerenga 01.28 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Nürnberg 01.28 19:30 3 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Sierre 01.28 20:00 5 - 2  
Biasca Ticino - Winterthur 01.28 20:00 1 - 7  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 01.28 20:00 3 - 2  
Visp - GCK Lions 01.28 19:45 5 - 1  
Zug 2 - Thurgau 01.28 19:45 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Rapperswil 01.28 19:45 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad 01.28 19:00 8 - 4  
Malmö - Brynäs 01.28 19:00 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Martin 01.28 18:30 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad - Izssztal Izsevszk 01.28 07:00 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Molot Perm 01.28 14:00 0 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia CR - Quimsa 01.28 01:30 87 - 91  
Regatas Corrientes - Bahia Blanca 01.28 01:30 110 - 81  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Manresa 01.28 20:00 85 - 72  
Sassari - Hapoel Holon 01.28 20:30 83 - 73  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Bandirma 01.28 18:30 84 - 89  
Pau Orthez - Antwerpen 01.28 20:30 75 - 57  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - VEF Riga 01.28 20:30 92 - 59  
Mornar - Nymburk 01.28 20:00 66 - 98  
Periszteri - Brose Bamberg 01.28 18:00 78 - 75  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Neptunas Klaipeda 01.28 18:00 76 - 69  
Szombathely - Brindisi 01.28 18:00 93 - 83  
Telekom Bonn - Dijon 01.28 20:00 83 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Cearense 01.28 00:00 78 - 73  
Sao Paulo - Franca 01.28 00:00 79 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - UR Venezia 01.28 20:15 58 - 61  
Cukurova - Bourges 01.28 16:00 50 - 88  
Nagyezsda Orenburg - USK Praha 01.28 15:00 67 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Girona 01.28 17:00 76 - 64  
Famila Schio - Fenerbahce 01.28 20:30 54 - 75  
Gdynia - Sopron 01.28 18:00 67 - 77  
Lyon - Lattes Montpellier 01.28 20:00 78 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Promitheasz Patra 01.28 20:00 52 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Joventut Badalona 01.28 18:00 91 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Jenyiszej Krasznojarszk 01.28 20:30 64 - 49  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Ura Kaarina 01.28 17:30 102 - 81  
KTP Kotka - Tampere Pyrintö 01.28 17:30 102 - 77  
Nokia - Salon Vilpas 01.28 17:30 77 - 84  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Mineros de Zacatecas (4.m.) 01.28 03:30 91 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - San Antonio 01.28 02:00 110 - 109  
Detroit - Cleveland 01.28 01:00 100 - 115  
Miami - Orlando 01.28 01:30 113 - 92  
Minnesota - Sacramento 01.28 02:00 119 - 119, h.u. 129 - 133  
Oklahoma City - Dallas 01.28 02:00 97 - 107  
Utah - Houston 01.28 03:00 117 - 126  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Oslo Tigers 01.28 19:00 110 - 71  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Wetterbygden 01.28 19:04 94 - 109  
Norrköping - Boras 01.28 19:04 80 - 93  
Nässjö - Umea 01.28 19:04 100 - 80  
Södertälje - Lulea 01.28 19:04 80 - 84  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Bigua de Villa Biarritz 01.28 00:15 78 - 73  
Defensor Sporting - Hebraica Macabi 01.28 00:30 88 - 89  
Goes - Trouville 01.28 00:15 96 - 79  
Urunday - Dep. Sayago 01.28 00:15 97 - 92  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - FH 01.28 21:15 28 - 32  
Fjölnir - Stjarnan 01.28 20:30 25 - 26  
Haukar - Fram 01.28 20:30 23 - 21  
IR - KA Akureyri 01.28 19:30 34 - 22  
Kopavogur - Selfoss 01.28 20:30 29 - 34  
ÍBV - Valur 01.28 19:30 25 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Debrecen 01.28 18:00 23 - 39  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Slatina 01.28 17:00 35 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Granollers 01.28 20:00 27 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Thun 01.28 20:15 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skuru 01.28 19:00 21 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Peterborough 01.28 20:45 0 - 2  
Bolton - Bristol Rovers 01.28 21:00 1 - 1  
Doncaster - Southend 01.28 20:45 3 - 1  
Fleetwood - Coventry 01.28 20:45 0 - 0  
Lincoln - Portsmouth 01.28 20:45 0 - 2  
Milton Keynes Dons - Rochdale 01.28 20:45 2 - 1  
Rotherham - Ipswich 01.28 20:45 1 - 0  
Wimbledon - Burton 01.28 20:45 2 - 2  
Wycombe - Blackpool 01.28 21:50 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Cheltenham 01.28 20:45 1 - 1  
Cambridge Utd. - Salford City 01.28 20:45 0 - 4  
Colchester - Swindon 01.28 20:45 3 - 1  
Crewe - Leyton 01.28 20:45 2 - 0  
Forest Green - Carlisle 01.28 20:45 1 - 4  
Grimsby - Stevenage 01.28 20:45 3 - 1  
Newport - Macclesfield 01.28 20:45 1 - 0  
Northampton - Scunthorpe 01.28 20:45 3 - 0  
Oldham - Mansfield 01.28 20:45 3 - 1  
Plymouth - Crawley 01.28 21:15 2 - 2  
Port Vale - Exeter 01.28 20:45 3 - 1  
Walsall - Morecambe 01.28 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - QPR 01.28 20:45 2 - 1  
Brentford - Nottingham 01.28 20:45 0 - 1  
Cardiff - West Bromwich 01.28 20:45 2 - 1  
Hull City - Huddersfield 01.28 20:45 1 - 2  
Leeds - Millwall 01.28 20:45 3 - 2  
Luton - Derby County 01.28 20:45 3 - 2  
Reading - Bristol City 01.28 21:00 0 - 1  
Wigan - Sheffield Wed. 01.28 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Leicester 01.28 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Aldershot 01.28 20:45 0 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Woking 01.28 20:45 2 - 1  
Halifax - Dover 01.28 20:45 4 - 2  
Solihull Moors - Barrow 01.28 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Bochum 01.28 18:30 2 - 0  
Fürth - St. Pauli 01.28 20:30 3 - 0  
Regensburg - Hannover 01.28 20:30 1 - 0  
Wehen - Erzgebirge Aue 01.28 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - La Serena 01.28 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Bani Yas 01.28 14:15 1 - 4  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 01.28 14:15 0 - 1  
Al-Wasl - Al-Nasr (UAE) 01.28 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - El Zamalek 01.28 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rennes 01.28 18:30 3 - 3  
Belfort - Montpellier 01.28 18:30 0 - 0  
Limonest - Dijon 01.28 18:30 1 - 1  
Monaco - St-Etienne 01.28 20:55 0 - 1  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mount Pleasant - Humble Lions 01.28 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Atl. Bucaramanga 01.28 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - CD Guadalajara 01.28 03:00 0 - 2  
Dep. Toluca - Cruz Azul 01.28 00:00 1 - 2  
Leon - Monarcas Morelia 01.28 02:00 0 - 0  
Monterrey - Tijuana 01.28 02:00 3 - 1  
Santos Laguna - UNAM Pumas 01.28 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Torino 01.28 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Argentína - U23Ecuador 01.28 00:00 1 - 0  
U23Kolumbia - U23Venezuela 01.28 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dhofar - Al-Orouba (OMA) 01.28 14:35 0 - 0  
Oman FC - Saham 01.28 16:15 1 - 1  
Sohar - Mirbat 01.28 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Gil Vicente 01.28 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Acquaviva - Murata 01.28 20:45 3 - 4  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Arbroath 01.28 20:45 2 - 0  
Hibernian - Dundee Utd. 01.28 20:45 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Ath. Bilbao 01.28 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Istiklol Dusanbe 01.28 18:30 1 - 0  
Al-Ain - Bunyodkor 01.28 15:40 1 - 0  
Al-Rayyan - Esteghlal T. 01.28 16:15 0 - 5  
Al-Sailiya - Shahr Khodro Mashhad 01.28 16:10 0 - 0  
FC Seoul - Kedah 01.28 11:00 4 - 1  
FC Tokyo - Ceres-Negros 01.28 11:00 2 - 0  
Kashima A. - Melbourne Victory 01.28 11:00 0 - 1  
Shanghai SIPG - Buriram Utd. 01.28 08:00 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - HW Welders 01.28 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Glenavon 01.28 20:45 4 - 0  
Larne - Linfield 01.28 20:45 3 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Ceske Budejovice 01.28 20:30 3 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Fakel Novij Urengoj 01.28 19:30 2 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Roeselare 01.28 18:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Pinheiros 01.28 23:30 3 - 0  
Sesc RJ - Barueri 01.28 23:00 3 - 0  
Sesi Bauru - Fluminense 01.28 23:30 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Mladost Brcko 01.28 20:00 3 - 1  
Lokomotív Novoszibirszk - Draisma Apeldoorn 01.28 13:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holte - Frederiksberg 01.28 20:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 01.28 11:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcq-en-Baroeul - St-Raphael 01.28 20:00 3 - 1  
Paris SC - Chamalieres 01.28 20:00 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Nantes 01.28 20:00 2 - 3  
Venelles - Cannes 01.28 20:00 1 - 3  
Squash (Carol Weymuller Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gohar - N. El Tayeb 01.28 01:30 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - N. Djokovic 01.28 09:00 0 - 3  
T. Sandgren - R. Federer 01.28 05:00 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Dodig I / Polasek F 01.28 04:45 0 - 2  
Kontinen H / Struff J-L - Ram R / Salisbury J 01.28 02:00 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Gonzalez S / Skupski K 01.28 12:45 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Kvitova 01.28 02:55 2 - 0  
S. Kenin - O. Jabeur 01.28 01:00 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Mertens E / Sabalenka A 01.28 04:30 2 - 0  
Gauff/McNally - Babos/Mladenovic 01.28 03:45 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Brady J / Dolehide C 01.28 02:30 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Dabrowski G / Ostapenko J 01.28 02:30 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Klepac A / Roger-Vasselin 01.28 08:00 2 - 1  
Ebden M / Moore J - Kontinen H / Dabrowski G 01.28 06:15 0 - 2  
Mattek-Sands B / Murray J - Paes L / Ostapenko J 01.28 06:30 2 - 0  
Mektic N / Krejcikova B - Kyrgios N / Anisimova A 01.28 06:30 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - P. Tsitsipas 01.28 01:35 2 - 1  
Bry. Klein - M.C. Romios 01.28 00:00 2 - 1  
D. Altmaier - A. Crnokrak 01.28 00:00 2 - 1  
Evan Song - Tung-Lin Wu 01.28 03:55 0 - 2  
J. Grills - Zhe Li 01.28 02:05 0 - 2  
J. Kubler - S. Diez 01.28 07:30 2 - 1  
J. Lenz - B. Kavcic 01.28 02:30 0 - 2  
L. Giustino - A. Vavassori 01.28 04:00 2 - 0  
Tak. Niki - L. Caruana 01.28 00:00 0 - 2  
Taro Daniel - Yuta Shimizu 01.28 03:15 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Santillan A - Kavcic B / Safwat M 01.28 05:25 0 - 2  
Coppejans/Martos Gornes - Broady L / Clarke J 01.28 05:10 2 - 0  
Lenz J / Maden Y - King E / Lock B 01.28 06:40 2 - 0  
Molchanov D / Vasilevski - Pasha N / Schnur M 01.28 05:25 0 - 2  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyo. Okamura - Asia Muhammad 01.28 02:45 2 - 0  
N. Bains - D. Aiava 01.28 04:35 2 - 1  
Stollár F. - Ya-Hsuan Lee 01.28 04:50 2 - 0  
Z. Zlochova - U. Radwanska 01.28 04:20 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Chr. Eubanks 01.28 20:00 0 - 2  
B. Schnur - M. Cressy 01.28 22:10 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - Jam. Ward 01.28 23:50 2 - 1  
G. Nanda - A. Velotti 01.28 20:00 0 - 2  
M. Giron - S. Korda 01.28 22:05 1 - 2  
M. McDonald - R. Sarmiento 01.28 23:20 0 - 2  
R. Cid Subervi - A. Tabilo 01.28 20:00 0 - 2  
R. Quiroz - Gon. Escobar 01.28 23:10    
T-S. Kwiatkowski - Emi. Gomez 01.28 20:00 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - C. McHale 01.28 21:25 0 - 2  
Gálfi D. - K. Sebov 01.28 22:00 2 - 1  
Hanna Chang - E. Hozumi 01.28 22:30 2 - 1  
J. Loeb - Claire Liu 01.28 00:50 0 - 2  
Mayo Hibi - T. Mrdeza 01.28 20:00 2 - 1  
N. Gibbs - H. Baptiste 01.28 19:45 2 - 0  
N. Podoroska - G. Ce 01.28 20:00 2 - 0  
Q. Gleason - M. Benoit 01.28 22:20 2 - 0  
R. Zarazua - I. Falconi 01.28 20:00 0 - 2  
Rob. Anderson - S. Whittle 01.28 23:15 0 - 2  
T. Maria - A. Hesse 01.28 22:35 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Lorenzo F / Harrison C - Mchale C / Savinykh V 01.28 00:30 1 - 2  
Sanchez A S / Wickmayer Y - Chong E W / Sutjiadi A 01.28 00:30    
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - T.M. Etcheverry 01.28 18:45 2 - 1  
C. Taberner - M. Cuevas 01.28 23:15 1 - 2  
F. Meligeni Rodrigues A. - S. Galdos 01.28 15:00 2 - 0  
G. Clezar - A. Collarini 01.28 16:50 2 - 0  
G. Soares Klier - H. Casanova 01.28 15:00    
G. Villanueva - J.M. Fumeaux 01.28 01:10 2 - 0  
J.B. Panta Herreros - R. Olivo 01.28 17:10 0 - 2  
J.M. Cerundolo - P. Sousa 01.28 20:00 0 - 2  
J.P. Varillas - G. Blancaneaux 01.28 18:50 0 - 2  
Nic. Alvarez - F. Bagnis 01.28 23:30 1 - 2  
Ped. Sakamoto - Joao Domingues 01.28 16:30 2 - 0  
T.A. Tirante - G.A. Olivieri 01.28 15:00 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mena F / Ugo Carabelli C - Duran G / Kestelboim M 01.28 20:35 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - A. Escoffier 01.28 14:40 2 - 0  
Hir. Moriya - M. Zverev 01.28 15:05 0 - 2  
L. Klein - M. Janvier 01.28 11:25 0 - 2  
L. Musetti - T. Gabashvili 01.28 10:00 0 - 2  
M. Moraing - D. Masur 01.28 13:10 1 - 2  
N. Serdarusic - B. Zapata Miralles 01.28 19:10 0 - 2  
R. Bemelmans - M. Guinard 01.28 18:30 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - L. Vanni 01.28 11:35 2 - 0  
T. Kamke - V. Royer 01.28 13:05 2 - 0  
T. Machac - M. Bourgue 01.28 16:40 0 - 2  
V. Kopriva - T. Lamasine 01.28 20:50 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Couacaud E / Olivetti A - Arnaboldi A / Pellegrino A 01.28 16:55 2 - 0  
Galloway R / Hach Verdugo - Gueydan Q / Moysan M 01.28 10:00 2 - 1  
Miedler L / Moraing M - Kolar Z / Walkow S 01.28 18:00 0 - 2  

 

2020.01.27.
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Caribes de Anzoategui (7.m.) 01.27 23:00 4 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Hattrick Brno 01.27 17:00 6 - 6  
Golf (Farmers Insurance Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farmers Insurance Open 2020 01.27 01:00    
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Prostejov 01.27 17:30 5 - 4  
Kadan - Benatky nad Jizerou 01.27 18:00 5 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 01.27 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Praha 01.27 17:00 2 - 7  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 01.27 17:30 2 - 2  
Poruba - Litomerice 01.27 17:30 3 - 2  
Vsetin - Chomutov 01.27 17:30 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Újpest 01.27 18:30 6 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda 01.27 18:00 5 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 01.27 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinszkije Jasztrebi - Breszt 01.27 17:00 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz 01.27 15:00 2 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 01.27 17:00 1 - 4  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 01.27 17:30 2 - 4  
Szpartak Moszkva - Red Star Kunlun 01.27 17:30 7 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 01.27 15:00 2 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Dinamo Moszkva 2 01.27 10:00 3 - 3  
Barisz 2 - Omszkije Jasztrebi 01.27 14:00 0 - 4  
Dinamo Riga 2 - Almaz Cserepovec 01.27 17:30 4 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Krasznaja Armija 01.27 11:00 1 - 3  
Krilja Szovjetov Moszkva - SZKA-1946 01.27 17:00 2 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Szibirszkije Sznajperi 01.27 12:30 0 - 1  
Szarmati Orenburg - Reaktor Nyizsnyekamszk 01.27 15:00 6 - 2  
SZKA-Varjagi - Atlant Moszkva 01.27 11:00 1 - 5  
Vityaz Podolszk 2 - Szpartak Moszkva 2 01.27 16:00 1 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kingston Frontenacs - Niagara Icedogs 01.27 01:00 2 - 0  
Oshawa Generals - Barrie Colts 01.27 00:05 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - KRS Beijing 01.27 16:30 3 - 2  
Burany Voronyezs - Himik Voszkreszenszk 01.27 17:00 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Dizel Penza 01.27 17:30 4 - 0  
Dinamo Tver - CSZK Szamara 01.27 17:00 3 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Zauralje Kurgan 01.27 15:00 2 - 0  
Rjazany - Tsen Tou Jilin 01.27 17:00 2 - 1  
Rosztov - Humo Taskent 01.27 17:30 1 - 2  
Rubin Tyumeny - Gornyak Ucsali 01.27 15:00 1 - 4  
SZKA-Néva - Lada Toljatti 01.27 17:00 2 - 0  
Tambov - Zvezda Csehov 01.27 16:30 4 - 4  
Torpedo Gorkij - ORG Beijing 01.27 16:30 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Spokane Chiefs 01.27 01:05 4 - 1  
Kelowna Rockets - Vancouver Giants 01.27 02:05 1 - 3  
Winnipeg Ice - Moose Jaw Warriors 01.27 01:00 5 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Nikko 01.27 09:10 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Crvena zvezda 01.27 17:00 79 - 94  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Boca Juniors 01.27 01:30 82 - 74  
Atenas Cordoba - Libertad Sunchales 01.27 01:30 77 - 69  
Ferro Carril Oeste - Estudiantes Concordia 01.27 00:00 78 - 72  
Penarol Mar del Plata - La Union Formosa 01.27 01:00 97 - 82  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Valdivia 01.27 00:00 94 - 72  
Puente Alto - Leones de Quilpue 01.27 00:00 76 - 73  
Quilicura - Univ.Catolica de Santiago 01.27 00:00 73 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 01.27 09:00 63 - 74  
Seoul Knights - Anyang 01.27 07:00 70 - 76  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 01.27 09:00 88 - 69  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Lapuan Kobrat 01.27 17:30 92 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - PAOK 01.27 18:30 117 - 79  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - KR Reykjavik 01.27 20:15 102 - 100  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Beer Sheva 01.27 18:15 87 - 74  
Maccabi Ashdod - Hapoel Eilat 01.27 18:30 87 - 98  
Maccabi Rishon - Hapoel Gilboa Galil 01.27 18:45 90 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Rosa Radom 01.27 20:30 59 - 51  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali (3.m.) 01.27 01:00 90 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 01.27 00:00 152 - 133  
Memphis - Phoenix 01.27 00:00 114 - 109  
New Orleans - Boston 01.27 00:00 123 - 108  
New York - Brooklyn 01.27 00:00 110 - 97  
Orlando - LA Clippers 01.27 00:00 97 - 112  
Portland - Indiana 01.27 03:00 139 - 129  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Crailsheim 01.27 20:30 98 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roseto - Montegranaro 01.27 20:00 57 - 57, h.u. 64 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Palermo 01.27 20:30 63 - 78  
Kosárlabda (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSU Sibiu - Steaua Bukarest 01.27 17:00 95 - 75  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Köping 01.27 19:04 81 - 81, h.u. 96 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Primorska Koper 01.27 18:45 86 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 01.27 19:00 18 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Söder - VästerasIrsta 01.27 19:00 20 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Arsenal 01.27 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Independiente 01.27 01:45 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Santa Cruz - The Strongest 01.27 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Sonnenhof Grossaspach 01.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Iquique 01.27 00:30 3 - 2  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos de Guapiles - Universidad de Costa Rica 01.27 00:10 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - Aswan 01.27 13:30 1 - 2  
Misr Lel Makasa - El Gaish Talaea 01.27 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Troyes 01.27 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebusua Dwarfs - Dreams Dawu 01.27 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karaiszkakisz Arta - Panahaiki 01.27 14:00 2 - 0  
Kerkyra - Levadiakosz 01.27 13:30 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Aszterasz Tripolisz 01.27 19:00 1 - 1  
PAOK - Volosz NFC 01.27 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Almere City 01.27 20:00 3 - 3  
PSV 2 - Excelsior 01.27 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Northeast Utd. 01.27 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod 01.27 18:00 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva 01.27 18:00 4 - 1  
Umm al-Fahm - Hapoel Afula 01.27 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 01.27 19:15 1 - 3  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnett Gardens - Tivoli Gardens 01.27 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. Pasto 01.27 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Mouloudia Oujda 01.27 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Monarcas Morelia 01.27 02:00 3 - 0  
Necaxa - Atl. San Luis 01.27 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Livorno 01.27 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Audace - Südtirol 01.27 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sicula Leonzio - Catanzaro 01.27 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 01.27 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Benfica B 01.27 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Rio Ave 01.27 19:45 1 - 2  
Sporting CP - Marítimo 01.27 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karagümrük - Altinordu 01.27 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Rizespor 01.27 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Cliftonville 01.27 20:45 1 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Marek Dupnica 01.27 17:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VK Brno - Olomouc 01.27 19:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 01.27 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 01.27 08:00 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Karelian Hurmos 01.27 17:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viesti Salo - Nurmon Jymy 01.27 17:30 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 01.27 16:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Czarni Radom 01.27 17:30 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Kamnik 01.27 19:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zarecsje-Odincovo Moszkva 01.27 17:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Ankara PTT 01.27 17:00 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Zverev 01.27 09:50 0 - 3  
D. Medvedev - S. Wawrinka 01.27 05:00 2 - 3  
G. Monfils - D. Thiem 01.27 03:00 0 - 3  
R. Nadal - N. Kyrgios 01.27 09:00 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Paire B - Kontinen H / Struff J-L 01.27 02:25 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Dodig I / Polasek F 01.27 05:35 0 - 2  
Bublik A / Kukushkin M - Duckworth J / Polmans M 01.27 13:05 2 - 0  
Krajicek A / Skugor F - Gonzalez S / Skupski K 01.27 08:25 0 - 2  
Ram R / Salisbury J - Granollers M / Zeballos H 01.27 01:00 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Pavlyuchenkova 01.27 08:50 1 - 2  
A. Kontaveit - I. Swiatek 01.27 02:30 2 - 1  
E. Mertens - S. Halep 01.27 01:00 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - K. Bertens 01.27 05:10 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Jabeur O - Brady J / Dolehide C 01.27 02:10 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Doi M / Niculescu M 01.27 05:45 2 - 0  
Gauff/McNally - Aoyama S / Shibahara E 01.27 07:05 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Kenin S / Mattek-Sands B 01.27 02:45 2 - 1  
Kudermetova V / Riske A - Mertens E / Sabalenka A 01.27 04:30 1 - 2  
Kuzmova V / Sasnovich A - Babos/Mladenovic 01.27 07:50 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Swiatek I / Kubot L 01.27 09:40 0 - 2  
Sharma A / Smith J P - Rojer J-J / Stosur S 01.27 09:40 2 - 1  
Vliegen J / Zheng S - Skupski N / Hsieh S-W 01.27 06:45 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - T. Schoolkate 01.27 04:10 0 - 2  
A. Vavassori - D. Sweeny 01.27 00:00 2 - 1  
B. Gojo - M.F. Descotte 01.27 07:20 2 - 0  
Day. Kelly - J. Grills 01.27 02:15 1 - 2  
Evan Song - F. Peliwo 01.27 05:20 2 - 0  
M. Banes - H. Bourchier 01.27 07:30 0 - 2  
M. Pervolarakis - Tob. Simon 01.27 04:40 2 - 0  
S. Doumbia - B. Kavcic 01.27 02:35 0 - 2  
T. Fancutt - Rio Noguchi 01.27 04:00 0 - 2  
V. Galovic - Yuta Shimizu 01.27 06:05 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - T-S. Kwiatkowski 01.27 22:35 0 - 2  
D. Popko - S. Bangoura 01.27 22:35 1 - 2  
Don. Young - B. Nakashima 01.27 23:55 2 - 1  
E. Escobedo - T. Bellucci 01.27 19:00 2 - 0  
J.C. Aragone - Kai. Uchida 01.27 20:55 2 - 0  
Kev. King - R. Sarmiento 01.27 22:00 0 - 2  
M. Cressy - Gon. Oliveira 01.27 23:30 2 - 0  
Mic. Redlicki - Ryan Harrison 01.27 20:35 2 - 0  
S. Ehrat - S. Korda 01.27 19:00 1 - 2  
U. Blanch - A. Vukic 01.27 21:15 0 - 2  
Yos. Watanuki - S. Mansouri 01.27 23:45 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Sanchez - J. Jaksic 01.27 19:30 2 - 1  
C. Harrison - A. Hesse 01.27 19:30 0 - 2  
C. Vandeweghe - M.C. Osorio Serrano 01.27 22:20 2 - 0  
E. Bouchard - A. Glatch 01.27 23:50 0 - 2  
J. Ponchet - D. Marcinkevica 01.27 23:15 2 - 0  
K. Day - H. Baptiste 01.27 22:40 1 - 2  
K. Volynets - G. Min 01.27 21:15 0 - 2  
S. Errani - M. Zacarias 01.27 21:45 2 - 0  
S. Whittle - A. Danilina 01.27 23:15 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - A. Kratzer 01.27 19:00    
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - J.P. Ficovich 01.27 18:05 2 - 0  
Die. Hidalgo - M.T. Barrios Vera 01.27 15:50 2 - 0  
F. Arguello - T.M. Etcheverry 01.27 20:40 0 - 2  
G. Blancaneaux - H.V.N. Rune 01.27 15:00 2 - 0  
G. Clezar - P. Cachin 01.27 16:50 2 - 0  
J.M. Cerundolo - F. Diaz Acosta 01.27 23:00 2 - 0  
J.O. Gutierrez - M. Kestelboim 01.27 18:45 1 - 2  
M. Cuevas - B. Sant'Anna 01.27 23:00 2 - 0  
O. Luz - C. Ugo Carabelli 01.27 20:15 2 - 0  
Ped. Sakamoto - E. Troche 01.27 17:25 2 - 0  
Ped. Sakamoto - G. Lama 01.27 17:10    
R. Matos - Nic. Alvarez 01.27 15:20 1 - 2  
Tenisz (Punta del Este-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Neis - S. Galdos 01.27 14:00 0 - 2  
G. Soares Klier - E. Troche 01.27 14:00 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Molcan 01.27 19:20 2 - 0  
A. Pellegrino - L. Klein 01.27 12:35 0 - 2  
D. Added - L. Vanni 01.27 11:45 1 - 2  
D. Masur - L. Miedler 01.27 16:10 2 - 1  
J. Janowicz - E. Furness 01.27 20:15 2 - 0  
K. Jacquet - M. Basic 01.27 22:00 2 - 1  
N. Serdarusic - Mar. Eriksson 01.27 17:10 2 - 1  
P. Kotov - A. Celikbilek 01.27 15:50 0 - 2  
P. Krstin - V. Kopriva 01.27 14:25 0 - 2  
R. Brancaccio - M. Zverev 01.27 18:15 1 - 2  
T. Machac - U. Ignatik 01.27 14:15 2 - 0  
V. Durasovic - C. Ilkel 01.27 20:50 1 - 2  
Tenisz (Quimper-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - A. Escoffier 01.27 10:00 0 - 2  
L. Musetti - J. Pospisil 01.27 10:00 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,