Tippmix eredmények - 2020. január 13-19.

2020-01-13
Tippmix eredmények - 2020. január 13-19.
2020.01.19.
Alpesi sí (Műlesiklás, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - M. Schwarz 01.19 10:15 0 - 1  
A. Pinturault - A. Myhrer 01.19 10:15    
A. Pinturault - Mic. Matt 01.19 10:15    
C. Noel - H. Kristoffersen 01.19 10:15 1 - 0  
Dan. Yule - R. Zenhausern 01.19 10:15    
M. Schwarz - A. Vinatzer 01.19 10:15 1 - 0  
Műlesiklás, Wengen 2020 01.19 13:15    
V. Muffat Jeandet - Mic. Matt 01.19 10:15 1 - 0  
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Tennessee 01.19 21:05 35 - 24  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - HIFK 01.19 14:00 4 - 0  
Narukera Pori - Veitera Lappeenranta 01.19 12:00 2 - 1  
OLS - Botnia Helsinki 01.19 12:00 2 - 6  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Ulleval 01.19 18:00 7 - 2  
Mjöndalen - Stabaek 01.19 16:00 3 - 8  
Solberg - Sarpsborg 01.19 18:00 7 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 01.19 09:00 7 - 7  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Greenslade - Bre. Egan 01.19 11:00 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Black Angels Praha 01.19 17:00 14 - 10  
Hattrick Brno - Stresovice 01.19 17:00 2 - 8  
Sparta Praha - Liberec 01.19 17:00 9 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - OLS Oulu 01.19 16:00 9 - 5  
Welhot Kuopio - Seinäjoki 01.19 17:00 4 - 10  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Slevik 01.19 14:00 1 - 14  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiler-Ersigen - Zug 01.19 17:30 8 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Jönköping 01.19 17:00 7 - 3  
Växjö - Pixbo Wallenstam 01.19 16:30 5 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Slavia Praha 01.19 19:00 3 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leszno - AZS Katowice 01.19 17:00 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Berkut Groznij 01.19 14:00 6 - 0  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny 01.19 09:00 2 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Sporting CP 01.19 15:20 3 - 12  
Benfica - Candoso 01.19 19:00 7 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Burela 01.19 12:00 6 - 1  
Golf (Abu Dhabi HSBC Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi HSBC Championship 2020 01.19 16:00    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Hollandia 01.19 12:30 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 01.19 04:00 3 - 4  
Binghamton - Syracuse 01.19 01:05 5 - 6  
Bridgeport - Providence 01.19 01:00 1 - 3  
Charlotte - Toronto Marlies 01.19 00:00 3 - 3  
Charlotte - Toronto Marlies (19:00) 01.19 19:00 7 - 3  
Chicago Wolves - Milwaukee 01.19 02:00 4 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 01.19 22:00 0 - 2  
Grand Rapids - Belleville 01.19 01:00 3 - 3  
Hershey - Hartford 01.19 01:00 4 - 4  
Hershey - Rochester 01.19 23:00 4 - 1  
Iowa - San Jose Barracuda 01.19 01:00 3 - 3  
Lehigh Valley - Rochester 01.19 01:05 4 - 0  
Manitoba - Laval 01.19 21:00 5 - 1  
Ontario Reign - Tucson 01.19 03:00 1 - 1  
Providence - Springfield 01.19 21:05 5 - 5  
San Antonio - Wilkes-Barre/Scranton 01.19 02:00 3 - 3  
Stockton - Colorado Eagles 01.19 03:00 3 - 4  
Utica - Cleveland 01.19 01:00 6 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Cardiff 01.19 18:00 5 - 2  
Fife - Nottingham 01.19 18:30 2 - 3  
Guildford - Coventry 01.19 19:00 2 - 2  
Sheffield - Belfast 01.19 17:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 01.19 15:00 5 - 2  
Litvínov - Olomouc 01.19 15:30 1 - 3  
Mladá Boleslav - Kladno 01.19 17:20 5 - 2  
Mountfield HK - Zlín 01.19 16:00 4 - 2  
Sparta Praha - Pardubice 01.19 16:00 1 - 1  
Trinec - Liberec 01.19 15:00 4 - 3  
Vitkovice - Karlovy Vary 01.19 16:00 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 01.19 15:00 5 - 5  
Sönderjyske - Odense 01.19 13:30 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk 01.19 17:00 2 - 1  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 01.19 18:00 2 - 2  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 01.19 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC 01.19 12:00 4 - 7  
Fehérvár - FTC 01.19 15:30 3 - 6  
Magyar Kupa 2019/20 01.19 15:30    
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Vityaz Podolszk 2 01.19 12:00 4 - 1  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Tolpar Ufa 01.19 11:00 5 - 6  
Dinamo Moszkva 2 - Dinamo Riga 2 01.19 11:00 1 - 4  
Dinamo Szentpétervár 2 - SZKA-Varjagi 01.19 11:00 1 - 1  
Irbisz Kazany - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.19 11:00 5 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szarmati Orenburg 01.19 09:00 2 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Kapitan Sztupino 01.19 11:00 4 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.19 08:00 1 - 0  
Rubin Tyumeny 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 01.19 09:00 2 - 7  
Szibirszkije Sznajperi - Altaj Kamenogorszk 01.19 07:00 4 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Krasznaja Armija 01.19 11:00 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - NY Islanders 01.19 23:00 1 - 1  
Columbus - New Jersey 01.19 01:00 5 - 0  
Detroit - Florida 01.19 01:00 1 - 4  
Minnesota - Dallas 01.19 03:00 7 - 0  
Montreal - Las Vegas 01.19 01:00 4 - 4  
Nashville - Buffalo 01.19 02:00 2 - 1  
Philadelphia - Los Angeles 01.19 01:00 4 - 1  
Pittsburgh - Boston 01.19 18:30 4 - 3  
Toronto - Chicago 01.19 01:00 2 - 6  
Vancouver - San Jose 01.19 04:00 4 - 1  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Gjövik 01.19 15:45 2 - 7  
Haugesund - Lorenskog 01.19 14:00 4 - 7  
Nidaros - Ringerike 01.19 16:00 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Manglerud 01.19 16:30 2 - 5  
Narvik - Sparta Sarpsborg 01.19 14:00 5 - 4  
Stjernen - Stavanger 01.19 17:00 1 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Tölzer Löwen 01.19 16:00 1 - 1  
Bayreuth - Kaufbeuren 01.19 17:00 6 - 6  
Dresden - Frankfurt Löwen 01.19 16:00 4 - 3  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 01.19 17:00 2 - 5  
Kassel - Freiburg 01.19 18:30 2 - 4  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 01.19 17:00 4 - 7  
Ravensburg - Landshut 01.19 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Straubing 01.19 16:30 3 - 2  
Ingolstadt - Krefeld 01.19 16:30 1 - 4  
Mannheim - Augsburg 01.19 14:00 4 - 0  
München - Iserlohn 01.19 19:00 7 - 5  
Nürnberg - Köln 01.19 17:00 6 - 3  
Schwenningen - Eisbären Berlin 01.19 16:30 3 - 5  
Wolfsburg - Bremerhaven 01.19 14:00 1 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Mississauga Steelheads 01.19 01:30 2 - 5  
Guelph Storm - Kitchener Rangers 01.19 01:00 3 - 6  
Kingston Frontenacs - Flint Firebirds 01.19 20:00 5 - 8  
Kitchener Rangers - Guelph Storm 01.19 20:00 5 - 4  
London Knights - Erie Otters 01.19 20:00 6 - 2  
Niagara Icedogs - North Bay Battalion 01.19 01:00 1 - 3  
Peterborough Petes - Flint Firebirds 01.19 01:05 2 - 0  
Saginaw Spirit - Sault Ste.Marie Greyhound 01.19 01:05 5 - 1  
Windsor Spitfires - Erie Otters 01.19 01:05 4 - 3  
Windsor Spitfires - Saginaw Spirit 01.19 20:05 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz 01.19 17:30 2 - 3  
Salzburg - Klagenfurt 01.19 17:30 4 - 1  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 01.19 17:30 3 - 1  
Villach - Znojmo 01.19 17:30 4 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Rimouski Oceanic 01.19 00:00 0 - 5  
Baie-Comeau Drakkar - Sagueneens Chicoutimi 01.19 22:00 3 - 6  
Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 01.19 00:00 2 - 8  
Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Arm 01.19 21:00 4 - 4  
Gatineau Olympiques - Halifax Mooseheads 01.19 22:00 8 - 3  
Rouyn-Noranda Huskies - Quebec Remparts 01.19 01:00 4 - 2  
Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 01.19 00:00 4 - 7  
Sherbrooke Phoenix - Halifax Mooseheads 01.19 00:00 4 - 2  
Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 01.19 21:00 3 - 3  
Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 01.19 22:00 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Izssztal Izsevszk 01.19 11:00 5 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 01.19 04:05 8 - 0  
Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 01.19 03:30 6 - 2  
Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 01.19 02:00 0 - 6  
Portland Winterhawks - Kelowna Rockets 01.19 03:00 7 - 0  
Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders 01.19 03:00 3 - 3  
Spokane Chiefs - Regina Pats 01.19 04:05 6 - 2  
Swift Current Broncos - Saskatoon Blades 01.19 02:00 2 - 7  
Victoria Royals - Vancouver Giants 01.19 04:05 2 - 6  
Winnipeg Ice - Calgary Hitmen 01.19 02:30 5 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - East Hokkaido Cranes 01.19 07:30 4 - 0  
Daemyung - Oji Eagles 01.19 11:00 1 - 4  
Tohoku Blades - Nikko 01.19 07:30 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto 01.19 19:00 67 - 63  
Zadar - Igokea 01.19 17:00 81 - 88  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Ciclista Olimpico 01.19 01:00 93 - 80  
Estudiantes Concordia - Hispano Americano 01.19 01:30 88 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 01.19 05:00 90 - 68  
Sydney Kings - South East Melbourne 01.19 07:00 98 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Townsville 01.19 07:00 95 - 62  
Southside Flyers - Canberra Capitals 01.19 07:00 74 - 98  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mechelen 01.19 15:00 72 - 76  
Oostende - Antwerpen 01.19 14:30 85 - 77  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Giants - Newcastle 01.19 18:00 81 - 97  
Sheffield - London Lions 01.19 17:00 86 - 91  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Fuerza Regia de Monterrey (2.m.) 01.19 23:30 103 - 76  
Real Esteli - Instituto Cordoba (2.m.) 01.19 02:30 87 - 85  
San Lorenzo - Franca (2.m.) 01.19 00:00 91 - 76  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancud - Las Animas 01.19 23:00 78 - 76  
Ancud - Puerto Montt 01.19 00:00 84 - 77  
Dep. Castro - Puerto Montt 01.19 23:00 70 - 80  
Puerto Varas - Puente Alto 01.19 00:00 77 - 74  
Temuco - Leones de Quilpue 01.19 01:00 86 - 81  
Temuco - Univ.Catolica de Santiago 01.19 22:00 80 - 55  
Universidad de Concepcion - Leones de Quilpue 01.19 23:00 96 - 76  
Universidad de Concepcion - Univ.Catolica de Santiago 01.19 00:00 69 - 69, h.u. 92 - 85  
Valdivia - Puente Alto 01.19 23:00 69 - 76  
Valdivia - Quilicura 01.19 00:00 104 - 83  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Keravnosz Nicosia 01.19 14:00 56 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 01.19 09:00 62 - 82  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ura Kaarina - Lapuan Kobrat 01.19 16:00 84 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Bourg 01.19 16:00 104 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lyon 01.19 18:00 82 - 65  
Charnay-les-Macon - Lattes Montpellier 01.19 15:30 62 - 95  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pszihiko - Diagorasz Egaleo 01.19 15:00 67 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 01.19 18:15 76 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Melisszia 01.19 16:00 48 - 56  
Giannina - Kronosz Agiosz Dimitriosz 01.19 13:00 80 - 80, h.u. 84 - 90  
OA Chania - Panathinaikosz 01.19 12:00 63 - 67  
Sporting Athén - Dafni 01.19 12:00 59 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Dubrava Zágráb 01.19 17:00 94 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 01.19 18:20 72 - 51  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 01.19 20:05 91 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jiangsu Dragons 01.19 12:35 86 - 79  
Fujian - Qingdao 01.19 12:35 110 - 112  
Guangzhou - Sichuan 01.19 12:35 107 - 111  
Jilin - Bayi Rockets 01.19 12:00 107 - 95  
Liaoning - Xinjiang 01.19 12:35 111 - 114  
Shanghai Sharks - Shenzhen 01.19 12:35 113 - 106  
Zhejiang Chouzhou - Tianjin 01.19 12:35 118 - 102  
Zhejiang Guangsha - Beijing Royal Fighters 01.19 12:35 95 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Starogard Gdanski 01.19 19:30 92 - 71  
Szczecin - Gliwice 01.19 15:00 86 - 80  
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 01.19 17:30 79 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 01.19 17:30 86 - 87  
Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 01.19 16:20 67 - 65  
Zalgiris Kaunas - Siauliai 01.19 16:20 83 - 86  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Lenadores de Durango (6.m.) 01.19 03:30 85 - 81  
Soles de Mexicali - Panteras de Aguascaliente (6.m.) 01.19 03:15 98 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Körmend 01.19 18:00 84 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Győr 01.19 18:00 76 - 48  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 01.19 01:30 103 - 136  
Boston - Phoenix 01.19 01:00 119 - 123  
Brooklyn - Milwaukee 01.19 00:00 97 - 117  
Chicago - Cleveland 01.19 02:00 118 - 116  
Golden State - Orlando 01.19 02:30 109 - 95  
Houston - LA Lakers 01.19 02:30 115 - 124  
Minnesota - Toronto 01.19 02:00 112 - 122  
New York - Philadelphia 01.19 01:30 87 - 90  
Oklahoma City - Portland 01.19 03:00 119 - 106  
San Antonio - Miami 01.19 21:00 107 - 102  
Utah - Sacramento 01.19 03:00 123 - 101  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Nürnberg 01.19 17:00 91 - 77  
Leverkusen - Trier 01.19 18:00 71 - 63  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Vechta 01.19 18:00 85 - 86  
Crailsheim - Hamburg 01.19 15:00 101 - 98  
Ludwigsburg - Bayern München 01.19 15:00 81 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - AP Udine 01.19 12:00 65 - 69  
Ferrara - Forli 01.19 18:00 75 - 82  
Montegranaro - Urania Milano 01.19 18:00 76 - 85  
Orzinuovi - Assigeco Piacenza 01.19 18:00 73 - 69  
Ravenna - Imola 01.19 18:00 92 - 68  
Verona - San Severo 01.19 18:00 94 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Capo D'Orlando 01.19 18:00 74 - 63  
Biella - Eurobasket Roma 01.19 16:00 91 - 59  
Casale Monferrato - Treviglio 01.19 18:00 85 - 65  
Napoli - Trapani 01.19 18:00 62 - 49  
Rieti - Bergamo 01.19 18:00 86 - 76  
Scafati - Tortona 01.19 18:00 82 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Olimpia Milano 01.19 20:45 78 - 72  
Brindisi - Virtus Roma 01.19 17:15 76 - 76, h.u. 88 - 81  
Varese - Trieste 01.19 17:00 91 - 85  
VL Pesaro - Sassari 01.19 18:00 82 - 107  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Empoli 01.19 18:00 50 - 59  
Famila Schio - Torino 01.19 18:00 75 - 61  
GEAS San Giovanni - Vigarano 01.19 18:00 80 - 62  
Lucca - Broni 01.19 19:30 76 - 72  
UR Venezia - Palermo 01.19 16:00 75 - 65  
Virtus Bologna - Eirene Ragusa 01.19 15:00 73 - 73, h.u. 85 - 84  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 01.19 08:00 91 - 57  
Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 01.19 13:00 97 - 45  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Moszkva 01.19 13:00 101 - 55  
Szpartak Noginszk - MBA Moszkva 01.19 13:00 62 - 59  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Granada 01.19 12:00 70 - 66  
Iberojet Palma - Oviedo 01.19 18:00 83 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Manresa 01.19 17:00 88 - 77  
Fuenlabrada - Barcelona 01.19 12:30 90 - 94  
MoraBanc Andorra - Obradoiro Monbus 01.19 12:30 93 - 69  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 01.19 18:30 94 - 95  
Valencia - Murcia 01.19 20:00 82 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Valencia 01.19 19:00 62 - 40  
Ensino Lugo - Girona 01.19 18:00 77 - 70  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Monthey 01.19 16:00 74 - 77  
Fribourg - Nyon 01.19 16:00 105 - 55  
Massagno - Boncourt 01.19 17:00 99 - 88  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Norrköping 01.19 16:00 59 - 63  
Udominate Umea - Alvik 01.19 15:00 82 - 88  
Uppsala - EOS Lund 01.19 16:00 74 - 68  
Visby - Södertälje 01.19 16:00 55 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Dunav Stari Banovci 01.19 19:00 99 - 70  
Novi Pazar - Vrsac 01.19 18:00 88 - 78  
Sloboda Uzice - Borac Cacak 01.19 18:00 77 - 89  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - Handlova 01.19 18:00 106 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Adanaspor 01.19 13:30 90 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prometej Kamjanszke - Mikolaiv 01.19 13:00 90 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 01.19 13:00 91 - 87  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Ogre 01.19 16:30 76 - 88  
Tartu Ulikool - Parnu 01.19 16:00 82 - 73  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország (Helyszín: Svédország) 01.19 18:30 23 - 20  
Portugália - Izland 01.19 14:00 25 - 28  
Szlovénia - Magyarország 01.19 16:15 28 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Grúzia 01.19 15:00 37 - 21  
Észtország - Luxemburg 01.19 12:45 31 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Magura Cisnadiei 01.19 13:00 33 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Bistrita 01.19 15:00 25 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Lada Toljatti 01.19 17:00 28 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Issy Paris 01.19 17:30 28 - 28  
Metz - Fleury Loiret 01.19 17:00 27 - 27  
Nantes - Merignac 01.19 17:00 40 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Gjerpen 01.19 18:00 28 - 25  
Fredrikstad - Sola 01.19 17:00 37 - 26  
Molde - Oppsal 01.19 18:00 27 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Leverkusen 01.19 15:55 20 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Zalau 01.19 17:30 27 - 24  
Dunarea Braila - Ramnicu Valcea 01.19 10:00 25 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Önnered 01.19 14:00 19 - 18  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Magra - Paradou 01.19 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 01.19 15:00 1 - 4  
Birmingham - Manchester City 01.19 13:00 0 - 2  
Bristol City - Liverpool 01.19 16:00 0 - 1  
Everton - Reading 01.19 15:00 3 - 1  
Manchester Utd. - Tottenham 01.19 13:00 3 - 0  
West Ham - Brighton 01.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Luton 01.19 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - River Plate 01.19 23:10 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Perth Glory 01.19 08:30 0 - 1  
Western Utd. - Central Coast Mariners 01.19 06:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Perth Glory 01.19 06:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Westerlo 01.19 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 01.19 18:00 1 - 2  
Cercle Bruges - Antwerpen 01.19 14:30 1 - 2  
Zulte Waregem - Genk 01.19 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Bayern München 01.19 15:30 0 - 4  
Paderborn - Leverkusen 01.19 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Limon 01.19 22:00 2 - 1  
Cartagines - Dep. Saprissa 01.19 18:00 1 - 2  
Dep. Alajuelense - Herediano 01.19 23:00 0 - 0  
Municipal Grecia - Universidad de Costa Rica 01.19 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Chippa Utd. 01.19 14:30 1 - 1  
Polokwane City - Lamontville Golden Arrows 01.19 14:30 1 - 1  
Supersport Utd. - Mamelodi Sundowns 01.19 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Ahly (EGY) 01.19 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Legia Varsó 01.19 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 01.19 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético Marseille - Rennes 01.19 17:15 0 - 2  
Dijon - Nimes 01.19 17:15 5 - 0  
Lorient - Paris SG 01.19 20:55 0 - 1  
Montpellier - Caen 01.19 17:15 5 - 0  
Rouen - Angers 01.19 17:15 1 - 4  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aduana Stars - Wa All Stars 01.19 16:00 2 - 0  
Dreams Dawu - Medeama Tarkwa 01.19 16:00 1 - 0  
Elmina Sharks - Accra Great Olympics 01.19 16:00 1 - 1  
Karela Utd. - King Faisal 01.19 16:00 1 - 1  
Liberty Professionals - Accra Hearts of Oak 01.19 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Karaiszkakisz Arta 01.19 11:45 2 - 0  
Apollon Szmirnisz - Hania Kisszamikosz 01.19 14:00 0 - 0  
Doxa Drama - Apollon Pontosz 01.19 14:00    
Panahaiki - Kerkyra 01.19 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 01.19 16:15 3 - 0  
Atromitosz Periszteri - Volosz NFC 01.19 16:15 0 - 0  
Olympiakosz - Arisz 01.19 18:30 4 - 2  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 01.19 17:00 3 - 1  
Xanthi - Panathinaikosz 01.19 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Go Ahead Eagles 01.19 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - RKC Waalwijk 01.19 16:45 2 - 0  
Ajax - Sparta Rotterdam 01.19 14:30 2 - 1  
Emmen - Heracles 01.19 14:30 1 - 0  
Venlo - PSV 01.19 12:15 1 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos UPNFM - Honduras Progreso 01.19 02:00 1 - 1  
Motagua - CD Real Sociedad 01.19 23:00 2 - 0  
Real de Minas - Platense 01.19 22:00 4 - 0  
Real Espana - CD Olimpia 01.19 02:00 2 - 1  
Vida - CD Marathón 01.19 02:15 0 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Yuen Long 01.19 07:30 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - TRAU FC 01.19 14:45 1 - 2  
Mohun Bagan - East Bengal 01.19 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Kerala Blasters 01.19 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Raanana 01.19 19:15 3 - 1  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunbeholden - Cavalier 01.19 21:00 1 - 0  
Humble Lions - Arnett Gardens 01.19 23:00 3 - 1  
Molynes Utd. - Portmore Utd. 01.19 21:00 0 - 2  
Tivoli Gardens - UWI 01.19 21:00 1 - 0  
Vere Utd. - Waterhouse 01.19 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (KUW) - Al-Sahel (KUW) 01.19 16:55 1 - 2  
Al-Shabab (KUW) - Yarmouk 01.19 14:25 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Renaissance Ezzmamra 01.19 17:00 1 - 0  
RSB Berkane - Raja Casablanca 01.19 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres UANL 01.19 04:00 1 - 0  
Dep. Toluca - Necaxa 01.19 19:00 2 - 3  
Monterrey - Monarcas Morelia 01.19 00:00 2 - 2  
Pachuca - Chivas Guadalajara 01.19 02:00 0 - 0  
Queretaro - Tijuana 01.19 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - St. Lucia 01.19 16:00 1 - 2  
Sirens FC - Mosta 01.19 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - Abia Warriors 01.19 16:00 3 - 1  
Heartland Owerri - Katsina Utd. 01.19 16:00 0 - 0  
Ifeanyi Ubah - Enyimba 01.19 16:00 2 - 0  
Kano Pillars - Akwa Utd. 01.19 16:00 2 - 0  
Kwara Utd. - Sunshine Stars 01.19 16:00 0 - 0  
Lobi Stars - Dakkada FC 01.19 16:00 0 - 0  
Plateau Utd. - Adamawa Utd. 01.19 16:00 5 - 0  
Wikki Tourists - MFM Lagos 01.19 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Hellas Verona 01.19 15:00 1 - 1  
Brescia - Cagliari 01.19 15:00 2 - 2  
Genoa - Roma 01.19 18:00 1 - 3  
Juventus - Parma 01.19 20:45 2 - 1  
Lecce - Internazionale 01.19 15:00 1 - 1  
Milan - Udinese 01.19 12:30 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Pisa 01.19 21:00 1 - 1  
Pescara - Salernitana 01.19 15:00 1 - 2  
Spezia - Cittadella 01.19 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Juventus 01.19 12:30 1 - 2  
Fiorentina - Florentia 01.19 12:30 6 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Siena 01.19 17:30 3 - 1  
Lecco - Novara 01.19 17:30 3 - 2  
Monza - Como 01.19 15:00 1 - 1  
Olbia - Pontedera 01.19 15:00 1 - 1  
Pergolettese - Pro Patria 01.19 15:00 0 - 3  
U23Juventus - Arezzo 01.19 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gubbio - Arzignano 01.19 15:00 0 - 1  
Padova - Modena 01.19 15:00 0 - 1  
Ravenna - Fano 01.19 17:30 1 - 1  
Südtirol - Rimini 01.19 15:00 4 - 1  
Vicenza - Carpi 01.19 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Rieti 01.19 15:00 5 - 2  
Bisceglie - Reggina 01.19 15:00 1 - 2  
Casertana - Virtus Francavilla 01.19 15:00 1 - 1  
Catania - Potenza 01.19 15:00 1 - 1  
Catanzaro - Monopoli 01.19 17:30 1 - 2  
Paganese - Sicula Leonzio 01.19 15:00 0 - 0  
Teramo - Avellino 01.19 17:30 1 - 0  
Ternana - Rende 01.19 15:00 3 - 1  
Vibonese - Cavese 01.19 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,Dél-Amerika,A cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Ecuador - U23Chile 01.19 00:00 0 - 3  
U23Kolumbia - U23Argentína 01.19 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Libertad Asuncion 01.19 22:00 0 - 3  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 01.19 00:15 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Varzim 01.19 16:00 2 - 2  
Cova Piedade - Nacional Madeira 01.19 16:00 3 - 1  
Farense - Covilha 01.19 12:15 0 - 0  
Vilafranquense - Penafiel 01.19 18:15 1 - 1  
Viseu - Chaves 01.19 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Marítimo 01.19 18:30 1 - 1  
Pacos Ferreira - Gil Vicente 01.19 16:00 0 - 0  
Rio Ave - Boavista 01.19 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Braga 01.19 16:00 0 - 2  
Rec Cadima - Ouriense 01.19 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Leicester 01.19 15:00 2 - 1  
Liverpool - Manchester Utd. 01.19 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hibernian 01.19 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Cadiz 01.19 16:00 1 - 0  
Elche - Alcorcon 01.19 12:00 1 - 1  
Oviedo - Huesca 01.19 18:15 1 - 1  
R. Santander - Las Palmas 01.19 18:15 1 - 1  
Tenerife - Girona 01.19 20:30 1 - 0  
UD Extremadura - Almería 01.19 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional de Madrid - Coruxo 01.19 12:00 0 - 2  
Langreo - Oviedo B 01.19 12:00 2 - 0  
Las Palmas B - Atl. Baleares 01.19 13:00 2 - 1  
Las Rozas - Getafe B 01.19 12:00 1 - 1  
Marino Luanco - Real Madrid B 01.19 17:00 1 - 0  
Melilla - Celta Vigo B 01.19 11:30 1 - 0  
Pena Deportiva - Atl. Madrid B 01.19 12:00 3 - 1  
Pontevedra - Ferrol 01.19 17:00 0 - 0  
Rayo Majadahonda - Ibiza Eivissa 01.19 12:00 0 - 1  
San Sebastian Reyes - Sp. Gijón B 01.19 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Burgos 01.19 12:00 2 - 2  
Barakaldo - Guijuelo 01.19 17:00 0 - 1  
Calahorra - Ath. Bilbao B 01.19 17:00 2 - 3  
Cultural Leonesa - Real Union Irun 01.19 17:30 0 - 0  
Haro Deportivo - UD Logrones 01.19 17:00 1 - 2  
Salamanca UDS - Amorebieta 01.19 17:00 0 - 3  
Tudelano - Arenas de Getxo 01.19 12:00 1 - 1  
Valladolid B - Osasuna B 01.19 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - FC Andorra 01.19 17:00 0 - 0  
Ejea - UE Llagostera 01.19 16:30 1 - 0  
Espanyol B - Ebro 01.19 12:00 2 - 2  
Gimnastic - Barcelona B 01.19 12:00 1 - 0  
Olot - Cornella 01.19 12:00 1 - 1  
Prat - Orihuela 01.19 12:00 2 - 2  
Sabadell - Levante B 01.19 17:00 1 - 0  
Valencia B - Castellon 01.19 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Real Murcia 01.19 17:00 0 - 1  
Cadiz B - Yeclano Deportivo 01.19 12:00 2 - 0  
Cartagena - Don Benito 01.19 18:00 1 - 1  
Cordoba - Villarrubia 01.19 17:00 1 - 1  
Merida - Atl. Sanluqueno 01.19 17:00 0 - 0  
San Fernando - Granada B 01.19 17:00 2 - 3  
Sevilla B - Badajoz 01.19 19:30 1 - 1  
Talavera de la Reina - Rec. Huelva 01.19 12:00 0 - 1  
UCAM Murcia - Linense 01.19 12:00 4 - 3  
Villarrobledo - Marbella 01.19 12:00 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Celta Vigo 01.19 18:30 1 - 1  
Barcelona - Granada 01.19 21:00 1 - 0  
Betis - Real Sociedad 01.19 14:00 3 - 0  
Mallorca - Valencia 01.19 12:00 4 - 1  
Villarreal - Espanyol 01.19 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Betis 01.19 18:30 3 - 1  
EDF Logrono - Tenerife 01.19 11:00 1 - 1  
Huelva - Tacon 01.19 12:00 1 - 3  
Madrid CFF - Ath. Bilbao 01.19 12:00 4 - 1  
Sevilla - Atl. Madrid 01.19 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Club Africain 01.19 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Osmanlispor 01.19 14:30 0 - 2  
Bursaspor - Karagümrük 01.19 17:00 2 - 1  
Istanbulspor - Erzurum Bld. Spor 01.19 12:00 1 - 1  
Keciörengücü - Eskisehirspor 01.19 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Göztepe Izmír 01.19 11:30 0 - 3  
Besiktas - Sivasspor 01.19 17:00 1 - 2  
Galatasaray - Denizlispor 01.19 14:00 2 - 1  
Trabzonspor - Kasimpasa 01.19 14:00 6 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hawke's Bay Utd. 01.19 02:00 4 - 2  
Canterbury Utd. - Eastern Suburbs 01.19 02:00 1 - 6  
Hamilton Wanderers - Team Wellington 01.19 02:00 1 - 0  
Wellington Phoenix 2 - Waitakere Utd. 01.19 02:00 3 - 4  
MMA (UFC 246, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Camur - J. Ledet 01.19 01:35 1 - 0  
A. Fili - Sod. Yusuff 01.19 03:00 0 - 1  
A. Pettis - Diego Ferreira 01.19 04:00 0 - 1  
Ale. Oleinik - Mau. Green 01.19 05:00 1 - 0  
B. Kelleher - O. Osbourne 01.19 04:40 1 - 0  
C. Gadelha - Ale. Grasso (női) 01.19 04:20    
C. McGregor - D. Cerrone 01.19 06:10 1 - 0  
D. Dober - N. Haqparast 01.19 02:00 1 - 0  
Hol. Holm - R. Pennington (női) 01.19 05:30 1 - 0  
R. Modafferi - May. Barber (női) 01.19 03:30 1 - 0  
S. Mazo Isaza - J.J. Aldrich (női) 01.19 01:00 1 - 0  
Tim Elliott - A. Askarov 01.19 02:20 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Ospreys 01.19 14:00 33 - 6  
Saracens - Racing-Metro 01.19 14:00 27 - 24  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Connacht 01.19 16:15 35 - 29  
Toulouse - Gloucester 01.19 16:15 35 - 14  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Buenos Aires - UPCN San Juan 01.19 00:00 2 - 3  
River Plate - Obras San Juan 01.19 01:00 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barao Blumenau - Renata Campinas 01.19 00:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Hvidovre 01.19 15:00 0 - 3  
Amager - Aalborg 01.19 13:00 3 - 1  
Ishöj - Marienlyst 01.19 16:00 0 - 3  
Nordenskov - Middelfart 01.19 13:00 1 - 3  
Vestsjaelland - Gentofte 01.19 14:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bröndby 01.19 13:00 0 - 3  
Frederiksberg - Köge 01.19 17:00 1 - 3  
Vestsjaelland - Gentofte 01.19 12:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 01.19 06:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 01.19 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kecskemét 01.19 16:00 3 - 1  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 01.19 17:00 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz Szaloniki - Finikasz Szyrosz 01.19 16:30 0 - 3  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Papendal/Arnhem 01.19 16:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo 8 - Sliedrecht 01.19 14:30 2 - 3  
Eurosped Vroomshoop - Papendal/Arnhem 01.19 15:30 3 - 0  
Röplabda (Japán bajn.,női,felsőház,Acsop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Toray Arrows 01.19 04:00 3 - 0  
NEC Red Rockets - Saitama Ageo Medics 01.19 07:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajn.,női,felsőház,Bcsop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Okayama Seagulls 01.19 04:00 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Hisamitsu Springs 01.19 07:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagano Tridents 01.19 04:00 3 - 1  
JT Thunders - Osaka Blazers 01.19 04:00 3 - 0  
JTEKT Stings - Toray Arrows 01.19 07:00 3 - 0  
Panasonic Panthers - Oita Miyoshi 01.19 07:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Tianjin Quanyun Village 01.19 09:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang - Guangdong 01.19 09:00 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Hubei 01.19 09:00 3 - 0  
Sichuan - Liaoning 01.19 09:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Fujian 01.19 09:00 3 - 0  
Shandong - Hebei 01.19 09:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Trefl Gdansk 01.19 14:45 3 - 2  
GKS Katowice - Belchatow 01.19 17:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Bielsko-Biala 01.19 20:30 3 - 2  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Askim - Randaberg 01.19 14:00 0 - 3  
Viking Bergen - OSI 01.19 17:00 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koll - Randaberg 01.19 14:00 3 - 2  
Viking Bergen - KFUM Volda 01.19 15:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - Berlin RV 01.19 17:00 0 - 3  
United Frankfurt - Eltmann 01.19 16:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Aachen 01.19 14:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Modena 01.19 18:00 0 - 3  
Latina - Cucine Lube Civitanova 01.19 18:00 1 - 3  
Perugia - Monza 01.19 18:00 3 - 0  
Piacenza - Verona 01.19 18:00 3 - 1  
Revivre Milano - Ravenna 01.19 18:00 3 - 0  
Trentino - Vibo Valentia 01.19 18:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Monza 01.19 17:00 3 - 2  
Bisonte Firenze - Caserta 01.19 17:00 3 - 0  
Casalmaggiore - Perugia 01.19 17:00 3 - 1  
Chieri - Busto Arsizio 01.19 17:00 0 - 3  
Conegliano - Filottrano 01.19 17:00 3 - 1  
Cuneo - Scandicci 01.19 17:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva 01.19 15:00 3 - 0  
Szahalin - Zarecsje-Odincovo Moszkva 01.19 07:00 3 - 1  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicense - Espinho 01.19 16:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Duero Soria - Almoradi 01.19 12:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Jona 01.19 17:00 3 - 2  
Naefels - Basel 01.19 18:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neuchatel - Lugano 01.19 17:30 3 - 0  
Schaffhausen - Franches-Montagnes 01.19 16:30 3 - 1  
Val de Travers - Düdingen 01.19 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Ribnica Kraljevo 01.19 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Nitra 01.19 16:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pezinok - Slavia Bratislava 01.19 16:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 01.19 12:00 1 - 3  
Besiktas - Ankara Karayollari 01.19 12:00 0 - 3  
Galatasaray - Nilufer Bld. Spor 01.19 16:00 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wenjun Ju - A. Goryachkina (9.m.) 01.19 06:30 1 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Artemiev 01.19 13:30 0.5 - 0.5  
D. Dubov - Wes. So 01.19 13:30 0.5 - 0.5  
F. Caruana - V. Anand 01.19 13:30 1 - 0  
J. van Foreest - A. Firouzja 01.19 13:30 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - V. Kovalev 01.19 13:30 0 - 1  
M. Carlsen - N. Vitiugov 01.19 13:30 1 - 0  
Yangyi Yu - J-K. Duda 01.19 13:30 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - S. Bingham (10 nyert frame-ig) 01.19 14:00 8 - 10  
The Masters 2020 01.19 22:00    
Sífutás (10 km,üldözéses,női,Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.F. Östberg - Ebba Andersson 01.19 11:10 1 - 0  
J. Diggins - K. Parmakoski 01.19 11:10 0 - 1  
K. Razymova - Ker. Niskanen 01.19 11:10 0 - 1  
N. Nepryaeva - Heidi Weng 01.19 11:10 1 - 0  
Sífutás (15 km üldözéses, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km üldözéses, Nove Mesto 2020 01.19 13:00    
A. Bolshunov - I. Niskanen 01.19 13:00 1 - 0  
D. Tönseth - And. Larkov 01.19 13:00 1 - 0  
J.H. Klaebo - S. Röthe 01.19 13:00 1 - 0  
S.H. Krüger - A. Chervotkin 01.19 13:00 1 - 0  
Sílövészet (10 km, üldöz., női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Ruhpolding 2020 01.19 12:15    
D. Wierer - H. Öberg 01.19 12:15 0 - 1  
Jul. Simon - L. Vittozzi 01.19 12:15 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - Jul. Simon 01.19 12:15 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - P. Fialkova 01.19 12:15 0 - 1  
P. Fialkova - L. Vittozzi 01.19 12:15 1 - 0  
T. Eckhoff - D. Wierer 01.19 12:15 1 - 0  
T. Eckhoff - H. Öberg 01.19 12:15 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km üldözéses, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km üldözéses, Ruhpolding 2020 01.19 14:30    
A. Guigonnat - S. Samuelsson 01.19 14:30 1 - 0  
A. Loginov - E. Jacquelin 01.19 14:30 0 - 1  
A. Peiffer - T. Bö 01.19 14:30 0 - 1  
B. Doll - Fab. Claude 01.19 14:30 1 - 0  
D. Pidruchnyi - J. Fak 01.19 14:30 0 - 1  
M. Fourcade - Q. Fillon Maillet 01.19 14:30 1 - 0  
V.S. Christiansen - S. Desthieux 01.19 14:30 1 - 0  
Síugrás (Titisee-Neustadt, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - Ryo. Kobayashi 01.19 14:15 1 - 0  
D.A. Tande - K. Stoch 01.19 14:15 1 - 0  
J.A. Forfang - Con. Schmid 01.19 14:15 0 - 1  
K. Geiger - Rob. Johansson 01.19 14:15 1 - 0  
M. Lindvik - P. Prevc 01.19 14:15 1 - 0  
P. Zyla - T. Zajc 01.19 14:15 0 - 1  
S. Kraft - S. Leyhe 01.19 14:15 0 - 1  
Titisee-Neustadt, 2. verseny 2020 01.19 16:15    
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - A. Antonsen 01.19 08:20 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 01.19 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - R. Intanon 01.19 07:20 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Fruergaard M / Thygesen S 01.19 08:00 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 01.19 07:00 2 - 0  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 01.19 17:30 7 - 12  
Szerbia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 01.19 19:00 0 - 27  
Szlovákia - Horvátország 01.19 13:00 9 - 7  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 01.19 11:30 6 - 18  
Németország - Izrael 01.19 14:30 3 - 10  
Spanyolország - Hollandia 01.19 16:00 6 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Colbert - Jez. Corrales 01.19 02:00 1 - 0  
E. Alvarez - Mic. Seals 01.19 05:00 1 - 0  
Jul. Williams - J. Rosario 01.19 05:00 0 - 1  

 

2020.01.18.
Alpesi sí (Lesiklás, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - V. Kriechmayr 01.18 12:30 1 - 0  
B. Feuz - Mat. Mayer 01.18 12:30 1 - 0  
J. Clarey - B. Bennett 01.18 12:30 0 - 1  
Lesiklás, Wengen 2020 01.18 12:30    
M. Casse - C. Janka 01.18 12:30    
M. Caviezel - D. Paris 01.18 12:30 0 - 1  
R. Cochran-Siegle - K. Jansrud 01.18 12:30 0 - 1  
S. Nyman - B. Thomsen 01.18 12:30 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Sestriere)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bassino - P. Vlhova 01.18 11:00 0 - 1  
M. Fürst Holtmann - Ali. Robinson 01.18 11:00 0 - 1  
M. Hrovat - E. Alphand 01.18 11:00 1 - 0  
M. Shiffrin - F. Brignone 01.18 11:00 0 - 1  
M.T. Tviberg - S. Goggia 01.18 11:00 0 - 1  
S. Hector - M. Gisin 01.18 11:00 1 - 0  
V. Rebensburg - W. Holdener 01.18 11:00 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Sestriere 2020 01.18 14:05    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - JPS 01.18 16:00 9 - 2  
HIFK - Veitera Lappeenranta 01.18 14:00 3 - 8  
LRK Tornio - Botnia Helsinki 01.18 14:00 0 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ready Oslo - Drammen 01.18 15:00 5 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Kazany 01.18 08:15 10 - 4  
Rogyina Kirov - Kuzbassz Kemerovo 01.18 11:00 8 - 3  
Start Nyizsnyij Novgorod - Szibszelmas Novoszibirszk 01.18 11:00 5 - 1  
Sztroitel Sziktivkar - Murman Murmanszk 01.18 10:00 4 - 2  
Vodnyik Arhangelszk - Jenyiszej Krasznojarszk 01.18 11:00 3 - 4  
Volga Uljanovszk - Ural Trubnyik 01.18 10:00 7 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motala - Sirius 01.18 15:00 1 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 01.18 09:00 7 - 5  
Geelong-Korea - Perth Heat 01.18 09:00 2 - 14  
Melbourne Aces - Adelaide Giants 01.18 09:00 6 - 8  
Bowls (WorldIndoor Bowls Champ, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Merrien - D. Cooper 01.18 15:00 2 - 1  
J. Forrest - L. Cameron 01.18 11:00 2 - 0  
N. Rogers - M. Purcell 01.18 20:30 2 - 0  
R. Adams - J. Gower 01.18 15:00 1 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Ceska Lipa 01.18 19:00 8 - 0  
Vitkovice - Otrokovice 01.18 17:00 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Seinäjoki 01.18 15:00 7 - 10  
Tiikerit - Oilers Espoo 01.18 17:00 1 - 6  
Turku PS - OLS Oulu 01.18 16:00 6 - 0  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sveiva 01.18 14:00 3 - 11  
Sandnes - NOR 92 Mjöndalen 01.18 14:30 2 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Grasshoppers 01.18 19:00 6 - 12  
Malans - Chur 01.18 18:00 6 - 4  
Rychenberg Winterthur - Köniz 01.18 18:00 4 - 4  
Sarnen - Thun 01.18 20:00 5 - 4  
St. Gallen - Uster 01.18 19:00 9 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Höllviken 01.18 17:00 8 - 8  
Linköping - Falun 01.18 18:00 6 - 6  
Visby - Warberg 01.18 17:00 3 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lubawa - Chojnice 01.18 18:00 4 - 3  
MOKS Bialystok - Torun 01.18 18:00 4 - 4  
Piast Gliwice - Chorzow 01.18 17:00 5 - 5  
Pniewy - Zdunska Wola 01.18 18:00 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Came Dosson 01.18 18:00 3 - 2  
Pescara - Feldi Eboli 01.18 18:30 4 - 3  
Petrarca Padova - Pesarofano 01.18 19:00 0 - 4  
Sandro Abate Avellino - Meta Catania 01.18 18:00 1 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Berkut Groznij 01.18 14:00 4 - 5  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny 01.18 09:00 4 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Portimonense 01.18 19:30 2 - 5  
Fundao - Modicus Sandim 01.18 17:00 5 - 3  
Leoes Porto Salvo - Burinhosa 01.18 20:00 4 - 1  
Quinta dos Lombos - Braga 01.18 19:30 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Parrulo Ferrol 01.18 21:00 6 - 5  
Inter Movistar - Cordoba 01.18 18:30 7 - 1  
Murcia - Ribera Navarra 01.18 18:00 2 - 1  
Peniscola - Jaen 01.18 18:00 3 - 3  
Valdepenas - Palma Futsal 01.18 13:00 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 01.18 04:00 2 - 6  
Grand Rapids - Rockford 01.18 01:00 4 - 1  
Iowa - San Jose Barracuda 01.18 02:00 1 - 3  
Lehigh Valley - Binghamton 01.18 01:05 4 - 1  
Manitoba - Laval 01.18 21:00 0 - 3  
Ontario Reign - Stockton 01.18 04:00 5 - 1  
Providence - Bridgeport 01.18 01:05 1 - 2  
Rochester - Cleveland 01.18 01:05 3 - 3  
San Diego - Tucson 01.18 04:00 4 - 1  
Syracuse - Springfield 01.18 01:00 1 - 4  
Texas Stars - Wilkes-Barre/Scranton 01.18 02:00 3 - 3  
Utica - Hartford 01.18 01:00 6 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Salzburg 2 01.18 20:30 2 - 2  
Bregenzerwald - Val Pusteria 01.18 19:30 2 - 3  
Cortina - Linz 2 01.18 20:30 7 - 1  
Fassa - Klagenfurt 2 01.18 20:30 3 - 3  
Feldkirch - Olimpija Ljubljana 01.18 19:30 3 - 3  
Jesenice - Lustenau 01.18 18:00 6 - 1  
Vienna Capitals 2 - Renon/Ritten 01.18 19:00 2 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Kitzbühel 01.18 19:30 4 - 0  
Zell am See - Gherdeina/Gröden 01.18 19:30 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield 01.18 20:00 4 - 5  
Coventry - Dundee 01.18 20:00 6 - 4  
Glasgow - Belfast 01.18 20:00 2 - 5  
Manchester - Fife 01.18 20:00 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 01.18 17:00 2 - 5  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 01.18 16:00 3 - 6  
Sokolov - Kadan 01.18 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litomerice 01.18 16:00 3 - 1  
Poruba - Havirov 01.18 16:00 1 - 2  
Slavia Praha - Zubr Prerov 01.18 15:00 4 - 2  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice 01.18 17:00 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Sparta Praha 01.18 15:00 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Gomel 01.18 11:00 4 - 3  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 01.18 14:30 2 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 01.18 12:00 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - TUTO 01.18 16:00 2 - 3  
Jokipojat - IPK 01.18 16:00 6 - 3  
Kajaanin Hokki - KeuPa 01.18 16:00 0 - 6  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 01.18 16:00 2 - 3  
RoKi - Koovee 01.18 16:00 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 01.18 14:00 3 - 4  
Ilves - Lahti Pelicans 01.18 16:00 8 - 2  
Jukurit - Vaasan Sport 01.18 16:00 5 - 0  
JYP - Kalpa 01.18 16:00 1 - 4  
SaiPa - Lukko 01.18 16:00 1 - 4  
Turku PS - Kookoo 01.18 15:00 3 - 4  
Ässät - Kärpät 01.18 16:00 5 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Prizma Riga 01.18 12:00 2 - 3  
Kurbads Riga - Mogo Riga 01.18 14:00 9 - 1  
Olimp Riga - Liepaja 01.18 16:30 2 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvár 01.18 15:30 2 - 6  
FTC - MAC 01.18 19:00 1 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Dinamo Riga 2 01.18 11:00 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - SZKA-Varjagi 01.18 11:00 4 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szarmati Orenburg 01.18 09:00 2 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Barisz 2 01.18 07:00 4 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.18 08:00 2 - 5  
Rubin Tyumeny 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 01.18 09:00 1 - 7  
Tajfun Usszurijszk - Amurszkije Tigri Habarov. 01.18 04:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Anaheim 01.18 01:30 1 - 1  
Colorado - St. Louis 01.18 21:00 5 - 3  
Detroit - Pittsburgh 01.18 01:30 1 - 1  
Edmonton - Arizona 01.18 21:00 7 - 3  
NY Islanders - Washington 01.18 19:00 4 - 6  
Ottawa - Calgary 01.18 22:00 5 - 2  
Winnipeg - Tampa Bay 01.18 02:00 1 - 7  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Hasle-Lören 01.18 15:00 2 - 2  
Haugesund - Lorenskog 01.18 17:00 2 - 2  
Nidaros - Ringerike 01.18 15:00 1 - 1  
Tonsberg - Comet 01.18 17:00 1 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 01.18 18:00 4 - 2  
Valerenga - Lillehammer 01.18 16:00 3 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Owen Sound Attack 01.18 01:30 1 - 4  
Kitchener Rangers - North Bay Battalion 01.18 01:30 9 - 2  
London Knights - Sudbury Wolves 01.18 01:30 4 - 1  
Niagara Icedogs - Barrie Colts 01.18 01:00 3 - 3  
Oshawa Generals - Mississauga Steelheads 01.18 01:35 2 - 4  
Ottawa 67's - Flint Firebirds 01.18 01:00 4 - 4  
Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs 01.18 20:00 5 - 0  
Sarnia Sting - Erie Otters 01.18 01:05 3 - 4  
Sarnia Sting - Sudbury Wolves 01.18 22:05 4 - 5  
Sault Ste.Marie Greyhound - Saginaw Spirit 01.18 01:07 2 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 01.18 22:00 4 - 4  
Blainville-Boisbriand Arm - Victoriaville Tigres 01.18 21:00 5 - 2  
Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 01.18 00:30 2 - 5  
Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 01.18 01:30 6 - 4  
Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 01.18 01:30 4 - 3  
Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 01.18 00:00 4 - 3  
Rimouski Oceanic - Acadie-Bathurst Titans 01.18 01:30 3 - 4  
Sagueneens Chicoutimi - Shawinigan Cataractes 01.18 01:30 7 - 4  
Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads 01.18 01:00 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 01.18 20:00 7 - 4  
Biasca Ticino - GCK Lions 01.18 16:00 3 - 3  
Kloten - Winterthur 01.18 19:45 7 - 0  
Olten - Visp 01.18 17:30 4 - 1  
Sierre - Thurgau 01.18 18:00 2 - 2  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 01.18 19:45 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 01.18 19:45 4 - 4  
Fribourg - Bern 01.18 19:45 2 - 2  
Langnau Tigers - Zug 01.18 19:45 5 - 1  
Servette - Rapperswil 01.18 19:45 5 - 1  
Zürich Lions - Lugano 01.18 19:45 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Karlskrona 01.18 15:15 6 - 2  
Vita Hästen - Västeras 01.18 18:00 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 01.18 15:15 2 - 0  
Frölunda - Färjestad 01.18 15:15 3 - 2  
Linköping - Växjö 01.18 15:15 2 - 2  
Lulea - HV 71 01.18 15:15 6 - 3  
Oskarshamn - Leksand 01.18 18:00 2 - 3  
Skelleftea - Brynäs 01.18 15:15 1 - 2  
Örebro - Rögle 01.18 15:15 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Rosztov 01.18 14:00 5 - 5  
Dizel Penza - Tambov 01.18 15:00 4 - 3  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk 01.18 10:00 3 - 2  
KRS Beijing - SZKA-Néva 01.18 08:00 1 - 2  
Lada Toljatti - Burany Voronyezs 01.18 14:00 3 - 1  
ORG Beijing - Dinamo Szentpétervár 01.18 08:00 2 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Cselmet Cseljabinszk 01.18 11:00 4 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Torosz Nyeftekamszk 01.18 12:00 7 - 0  
Tsen Tou Jilin - Dinamo Tver 01.18 11:00 1 - 5  
Zvezda Csehov - Humo Taskent 01.18 15:00 3 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Calgary Hitmen 01.18 02:30 3 - 1  
Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders 01.18 03:00 1 - 1  
Everett Silvertips - Kelowna Rockets 01.18 04:35 3 - 2  
Kamloops Blazers - Tri-City Americans 01.18 04:00 12 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels 01.18 03:00 3 - 3  
Moose Jaw Warriors - Prince George Cougars 01.18 02:00 2 - 3  
Saskatoon Blades - Swift Current Broncos 01.18 02:00 5 - 0  
Seattle Thunderbirds - Regina Pats 01.18 04:35 4 - 2  
Spokane Chiefs - Portland Winterhawks 01.18 04:05 3 - 5  
Vancouver Giants - Victoria Royals 01.18 04:30 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - East Hokkaido Cranes 01.18 09:00 4 - 1  
Daemyung - Oji Eagles 01.18 11:00 1 - 7  
Tohoku Blades - Nikko 01.18 09:00 0 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Mega Bemax 01.18 21:00 90 - 76  
FMP - Partizan Belgrád 01.18 19:00 57 - 87  
Olimpija Ljubljana - Mornar 01.18 17:00 79 - 79, h.u. 90 - 91  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Obras Sanitarias 01.18 02:00 87 - 89  
Libertad Sunchales - Atenas Cordoba 01.18 01:30 68 - 72  
Penarol Mar del Plata - Gimnasia CR 01.18 01:00 109 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Illawarra 01.18 07:30 106 - 77  
Cairns - Adelaide 01.18 10:00 108 - 91  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Southside Flyers 01.18 09:00 76 - 91  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Leuven 01.18 20:30 72 - 99  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Szófia - Jambol 01.18 15:00 97 - 73  
Balkan Botevgrad - Levszki Szófia 01.18 17:00 77 - 71  
Cserno More Várna - Academic Bultex Plovdiv 01.18 18:00 71 - 65  
Csernomorec Burgasz - Szpartak Pleven 01.18 17:00 83 - 79  
Rilski Sportist - Beroe Stara Zagora 01.18 17:00 78 - 75  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Bauru 01.18 01:10 80 - 108  
Sao Paulo - Botafogo 01.18 16:50 83 - 68  
Unifacisa - Pinheiros 01.18 00:00 80 - 81  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Plymouth 01.18 20:00 107 - 97  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 01.18 14:00 81 - 75  
Paralimni - AEK Larnaka 01.18 15:00 50 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Usti nad Labem 01.18 18:00 74 - 74, h.u. 81 - 82  
Kolin - USK Praha 01.18 17:45 94 - 86  
Opava - Brno 01.18 18:00 83 - 68  
Ostrava - Olomoucko 01.18 17:30 97 - 92  
Svitavy - Pardubice 01.18 18:00 80 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 01.18 09:00 90 - 75  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Tampere Pyrintö 01.18 16:00 99 - 82  
Kauhajoen Karhu - Nokia 01.18 16:00 88 - 76  
Salon Vilpas - KTP Kotka 01.18 16:00 88 - 90  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Aix Maurienne 01.18 20:00 90 - 58  
Fos-sur-Mer - St-Quentin 01.18 20:00 96 - 85  
Quimper - Nantes 01.18 20:00 83 - 49  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Le Portel 01.18 20:00 80 - 74  
Chalon sur Saone - Paris Levallois 01.18 20:00 90 - 98  
Dijon - Cholet 01.18 20:00 97 - 68  
Monaco - Pau Orthez 01.18 18:30 89 - 76  
Nanterre - Strasbourg 01.18 20:30 85 - 70  
Orleans - Limoges 01.18 20:00 78 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Landes 01.18 20:00 76 - 58  
Landerneau Bretagne - Tarbes 01.18 20:00 76 - 64  
Villeneuve d'Ascq Lille - Roche Vendee 01.18 20:00 90 - 81  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anatolia - Kardica 01.18 16:00 64 - 74  
Filipposz Veria - Amintasz Dafni 01.18 15:00 75 - 57  
Har. Trikoupisz Meszologi - Apollon Patra 01.18 16:00 75 - 75, h.u. 88 - 84  
Korivosz Amaliada - Iakasz Nafplio 01.18 16:00 78 - 84  
Pagrati - Agrinio 01.18 16:00 69 - 71  
Triton Szepolia - Eleftheroupoli 01.18 16:00 62 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Ifesztosz Limnosz 01.18 16:00 74 - 68  
Arisz - Larissza 01.18 14:45 90 - 72  
Lavrio - Kolosszosz Rodosz 01.18 14:45 78 - 68  
Panioniosz - Periszteri 01.18 16:45 48 - 61  
PAOK - Ionikosz Nikea 01.18 14:45 110 - 80  
Rethymno - Iraklisz 01.18 14:30 69 - 63  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - BA Limburg 01.18 20:00 60 - 48  
Den Helder - Den Bosch 01.18 19:30 66 - 79  
ZZ Leiden - Landstede Zwolle 01.18 20:00 92 - 98  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Puntamika Zadar 01.18 18:00 91 - 74  
Skrljevo - GKK Sibenik 01.18 19:00 87 - 90  
Zabok - Hermes Zágráb 01.18 19:00 92 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Ness Ziona 01.18 17:10 96 - 80  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 01.18 19:00 86 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shandong 01.18 12:35 132 - 103  
Nanjing Tongxi - Shanxi 01.18 12:35 86 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Legia Varsó 01.18 17:30 105 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 01.18 16:00 89 - 77  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 01.18 16:20 92 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Atomerőmű 01.18 18:00 83 - 95  
Kaposvár - Szombathely 01.18 18:00 78 - 98  
Oroszlány - ZTE 01.18 18:00 104 - 115  
Sopron - Debrecen 01.18 18:00 98 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - ZTE 01.18 18:00 87 - 82  
PEAC-Pécs - Vasas 01.18 18:00 81 - 81, h.u. 92 - 91  
TFSE-MTK - Cegléd 01.18 18:00 85 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Portland 01.18 03:30 120 - 112  
Indiana - Minnesota 01.18 01:00 116 - 114  
Memphis - Cleveland 01.18 02:00 113 - 109  
New Orleans - LA Clippers 01.18 21:30 130 - 133  
Oklahoma City - Miami 01.18 02:00 108 - 115  
Philadelphia - Chicago 01.18 01:00 100 - 89  
San Antonio - Atlanta 01.18 02:30 120 - 121  
Toronto - Washington 01.18 01:00 140 - 111  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Fröya 01.18 17:00 64 - 75  
Fyllingen - Baerum 01.18 15:00 90 - 79  
Nidaros - Asker 01.18 15:30 72 - 73  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Bremerhaven 01.18 19:30 99 - 87  
Jena - Schalke 01.18 19:00 88 - 77  
Kirchheim - Paderborn 01.18 19:00 91 - 87  
Tübingen - Schwenningen 01.18 20:00 73 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Telekom Bonn 01.18 20:30 85 - 88  
Mitteldeutscher - Göttingen 01.18 20:30 84 - 90  
Skyliners Frankfurt - Oldenburg 01.18 18:00 74 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Latina 01.18 20:30 92 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Reggio Emilia 01.18 20:00 81 - 103  
Treviso - Cremona 01.18 20:30 84 - 94  
Venezia - Fortitudo Bologna 01.18 20:45 80 - 70  
Virtus Bologna - Pistoia 01.18 20:30 90 - 60  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - San Martino di Lupari 01.18 21:00 62 - 70  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Kapfenberg 01.18 17:30 56 - 70  
St. Pölten - Klosterneuburg 01.18 17:30 73 - 89  
Wels - Gmunden 01.18 19:00 92 - 85  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Dinamo Bukarest 01.18 18:00 80 - 85  
Focsani - Csíkszereda 01.18 16:00 99 - 85  
Gaz Metan Medias - Galati 01.18 16:00 86 - 77  
Timisoara - CSU Sibiu 01.18 18:00 80 - 84  
U-Banca Cluj - Steaua Bukarest 01.18 18:00 99 - 74  
Univ. Craiova - CSM Oradea 01.18 18:00 68 - 75  
Voluntari - Targu Jiu 01.18 16:00 95 - 90  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Castello 01.18 20:00 87 - 69  
Marin Peixegalego - Valladolid 01.18 20:00 69 - 75  
Ourense - Almansa 01.18 18:00 80 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Unicaja Malaga 01.18 20:30 66 - 88  
Burgos - Joventut Badalona 01.18 20:30 92 - 89  
Iberostar Tenerife - Estudiantes 01.18 18:00 76 - 59  
Zaragoza - Gran Canaria 01.18 18:00 81 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Ciudad de Los Adelantados 01.18 18:00 61 - 56  
Araski AES - Zamarat 01.18 18:30 69 - 59  
Gernika Bizkaia - Bembibre 01.18 18:30 60 - 55  
IDK Gipuzkoa - Zaragoza 01.18 18:00 54 - 54, h.u. 61 - 62  
P. Avenida - Cadi La Seu d'Urgell 01.18 18:00 71 - 61  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Lugano 01.18 17:30 77 - 61  
Lausanne - Neuchatel 01.18 17:00 72 - 102  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetterbygden - Hogsbo 01.18 15:00 62 - 75  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Zlatibor Cajetina 01.18 19:30 90 - 85  
OKK Belgrád - Kolubara Lazarevac 01.18 12:00 98 - 84  
Tamis Pancevo - Mladost Zemun 01.18 19:00 82 - 83  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Svit 01.18 18:00 84 - 90  
Prievidza - Zilina 01.18 18:00 68 - 72  
Spisska Nova Ves - Lucenec 01.18 18:00 76 - 72  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubcek Bratislava - B. Bystrica 01.18 18:00 58 - 61  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Zlatorog Lasko 01.18 19:00 91 - 61  
Sentjur - Podcetrtek 01.18 19:00 86 - 49  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Antakya Hatay 01.18 12:00 69 - 97  
Cukurova - Ormanspor 01.18 12:00 86 - 67  
Izmit Bld. Spor - Besiktas 01.18 15:30 81 - 85  
Kayserispor - Elazig Özel Idare 01.18 14:00 90 - 76  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Dnipro 01.18 13:00 86 - 101  
Kijev-Basket - Harkiv 01.18 14:00 96 - 79  
Odessza - Himik Juzsnij 01.18 15:00 74 - 68  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Defensor Sporting 01.18 01:15 95 - 78  
Bigua de Villa Biarritz - Urunday 01.18 00:15 100 - 92  
Dep. Sayago - Sportivo Capitol 01.18 00:15 72 - 86  
Malvin - Goes 01.18 00:15 77 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Tsmoki-Minszk 01.18 14:00 78 - 70  
Parma Permszkij Kraj - Nyizsnyij Novgorod 01.18 13:30 106 - 71  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Valga 01.18 16:00 93 - 75  
TTU Tallinn - Rapla 01.18 16:00 90 - 98  
VEF Riga - Kalev Tallinn 01.18 17:00 76 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Skanderborg 01.18 15:00 28 - 23  
Esbjerg - Holstebro 01.18 15:00 37 - 27  
Viborg - Nyköbing F. 01.18 14:00 23 - 21  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 01.18 16:00 28 - 25  
Horvátország - Németország 01.18 20:30 25 - 24  
Spanyolország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 01.18 18:15 30 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Thüringer HC 01.18 15:00 19 - 26  
Kastamonu - Most 01.18 13:00 33 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Podravka Koprivnica 01.18 17:00 30 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Lublin 01.18 19:00 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Herning-Ikast 01.18 19:30 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Besancon 01.18 20:00 25 - 24  
Brest - Chambray Touraine 01.18 20:30 23 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 01.18 16:00 31 - 30  
Arisz Nikea - Feakasz Kerkyra 01.18 17:00 23 - 23  
Diomidisz Argosz - Pylea 01.18 16:00 34 - 29  
Edessza - Drama 01.18 17:00 30 - 19  
Ionikosz - Olympiakosz 01.18 19:30 18 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍBV 01.18 17:00 22 - 22  
Valur - KA/Thor 01.18 17:00 32 - 16  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Zaglebie Lubin 01.18 18:00 21 - 22  
Jaroslaw - Piotrcovia Piotrkow 01.18 18:00 26 - 32  
Ruch Chorzow - Koszalin 01.18 17:00 21 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szombathely 01.18 18:00 40 - 17  
Győr - Kisvárda 01.18 18:00 45 - 19  
MTK - Fehérvár 01.18 18:00 36 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Bensheim/Auerbach 01.18 16:00 29 - 23  
Dortmund - Blomberg-Lippe 01.18 19:30 32 - 19  
Neckarsulm - Metzingen 01.18 18:00 28 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - CSZKA Moszkva 01.18 14:00 32 - 28  
Univ. Izsevszk - Dinamo Volgográd 01.18 13:30 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Lugi 01.18 15:00 33 - 28  
Skara - Söder 01.18 13:30 33 - 23  
Skövde - Kungalv 01.18 16:00 21 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Southend 01.18 16:00 1 - 2  
Bolton - Portsmouth 01.18 16:00 0 - 1  
Doncaster - Coventry 01.18 16:00 0 - 1  
Fleetwood - Shrewsbury 01.18 16:00 2 - 2  
Gillingham - Oxford Utd. 01.18 16:00 1 - 1  
Lincoln - Blackpool 01.18 16:00 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Sunderland 01.18 16:00 0 - 1  
Rotherham - Bristol Rovers 01.18 16:00 3 - 0  
Tranmere - Ipswich 01.18 16:00 1 - 2  
Wimbledon - Peterborough 01.18 16:00 1 - 0  
Wycombe - Rochdale 01.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Scunthorpe 01.18 16:00 2 - 2  
Cambridge Utd. - Stevenage 01.18 16:00 0 - 4  
Colchester - Macclesfield 01.18 16:00 2 - 1  
Crewe - Cheltenham 01.18 16:00 1 - 0  
Forest Green - Salford City 01.18 16:00 1 - 2  
Grimsby - Exeter 01.18 16:00 0 - 1  
Newport - Swindon 01.18 16:00 2 - 0  
Northampton - Morecambe 01.18 16:00 4 - 1  
Oldham - Carlisle 01.18 16:00 1 - 1  
Plymouth - Mansfield 01.18 16:00 3 - 1  
Port Vale - Leyton 01.18 16:00 1 - 0  
Walsall - Crawley 01.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Cardiff 01.18 16:00 1 - 1  
Bristol City - Barnsley 01.18 16:00 1 - 0  
Derby County - Hull City 01.18 16:00 1 - 0  
Huddersfield - Brentford 01.18 16:00 0 - 0  
Millwall - Reading 01.18 16:00 2 - 0  
Preston - Charlton 01.18 16:00 2 - 1  
QPR - Leeds 01.18 13:30 1 - 0  
Sheffield Wed. - Blackburn 01.18 16:00 0 - 5  
Swansea - Wigan 01.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Chorley 01.18 16:00 3 - 3  
Barrow - Bromley 01.18 18:20 2 - 0  
Eastleigh - Chesterfield 01.18 16:00 0 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Harrogate Town 01.18 16:00 0 - 2  
Fylde - Torquay 01.18 16:00 2 - 3  
Halifax - Maidenhead Utd. 01.18 16:00 5 - 2  
Notts County - Dover 01.18 16:00 0 - 0  
Solihull Moors - Boreham 01.18 16:00 0 - 2  
Stockport - Sutton Utd. 01.18 16:00 0 - 0  
Wrexham - Woking 01.18 16:00 3 - 0  
Yeovil - Hartlepool 01.18 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 01.18 07:00 1 - 0  
Melbourne City - Newcastle Jets 01.18 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 01.18 09:30 0 - 3  
Melbourne City - Newcastle Jets 01.18 07:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 01.18 20:30 1 - 1  
Roeselare - Virton 01.18 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Charleroi 01.18 18:00 1 - 1  
Gent - Mouscron-Peruwelz 01.18 20:30 3 - 1  
Oostende - Waasland Beveren 01.18 20:00 0 - 1  
St. Truiden - Kortrijk 01.18 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Wolfsburg 01.18 15:30 3 - 1  
Augsburg - Dortmund 01.18 15:30 3 - 5  
Düsseldorf - Bremen 01.18 15:30 0 - 1  
Hoffenheim - E. Frankfurt 01.18 15:30 1 - 2  
Mainz - Freiburg 01.18 15:30 1 - 2  
RB Leipzig - Union Berlin 01.18 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Colo Colo 01.18 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Kaizer Chiefs 01.18 14:30 1 - 1  
Cape Town City - Bidvest Wits 01.18 19:15 2 - 0  
Orlando Pirates - Highlands Park 01.18 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Haras El Hodood 01.18 16:00 1 - 0  
ENPPI - FC Masr 01.18 13:30 2 - 1  
Smouha - Ismaily 01.18 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Lens 01.18 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Soyaux 01.18 14:30 1 - 4  
Fleury 91 - Guingamp 01.18 14:30 0 - 2  
Montpellier - Paris FC 01.18 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angouleme Charente - Strasbourg 01.18 18:00 1 - 5  
Belfort - Nancy 01.18 15:00 3 - 1  
Gonfreville - Lille 01.18 15:00 0 - 2  
Nantes - Lyon 01.18 20:55 3 - 4  
Nice - Red Star 93 01.18 13:00 2 - 1  
Paris FC - St-Etienne 01.18 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AshantiGold Obuasi - Berekum Chelsea 01.18 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Lamia 01.18 19:00 1 - 1  
Panioniosz - OFI 01.18 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Willem II 01.18 20:45 1 - 3  
F. Sittard - Vitesse 01.18 18:30 1 - 3  
Feyenoord - Heerenveen 01.18 19:45 3 - 1  
Twente - Groningen 01.18 19:45 0 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Lee Man Warriors 01.18 10:30 2 - 1  
Guangzhou R&F 2 - Hongkong Rangers 01.18 07:30 5 - 0  
Tai Po - Southern District 01.18 07:30 2 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Goa 01.18 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona 01.18 14:00 1 - 0  
Hapoel Hadera - Maccabi TA 01.18 18:50 0 - 3  
Maccabi Haifa - Sektzia Nes Tziona 01.18 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Al-Salmiyah 01.18 14:25 1 - 0  
Al-Tadhamon - Al-Qadsia 01.18 16:55 1 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Raja de Beni Mellal 01.18 17:00 1 - 0  
Mouloudia Oujda - Moghreb Tetouan 01.18 19:00 1 - 0  
Youssoufia Berrechid - FUS Rabat 01.18 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Cruz Azul 01.18 02:00 2 - 1  
Atlas de Guadalajara - Puebla 01.18 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Monterrey 01.18 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Floriana 01.18 16:00 1 - 3  
Birkirkara - Senglea 01.18 16:15 1 - 1  
Gudja - Hamrun 01.18 14:00 1 - 1  
Tarxien - Hibernians Paola 01.18 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Corinthians 01.18 23:30 2 - 1  
New York City FC - Palmeiras 01.18 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Sampdoria 01.18 15:00 5 - 1  
Napoli - Fiorentina 01.18 20:45 0 - 2  
Sassuolo - Torino 01.18 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Perugia 01.18 18:00 2 - 0  
Cremonese - Venezia 01.18 15:00 0 - 0  
Juve Stabia - Empoli 01.18 15:00 1 - 0  
Livorno - Entella 01.18 15:00 4 - 4  
Trapani - Ascoli 01.18 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Internazionale 01.18 12:00 0 - 3  
Sassuolo - Bari 01.18 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Vercelli 01.18 15:00 2 - 0  
Gozzano - Pistoiese 01.18 15:00 1 - 1  
Pianese - Giana Erminio 01.18 15:00 1 - 2  
Renate - Alessandria 01.18 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Virtus Verona 01.18 15:00 3 - 3  
Feralpisalo - Fermana 01.18 16:00 1 - 0  
Imolese - Reggio Audace 01.18 15:00 1 - 2  
Sambenedettese - Pesaro 01.18 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Picerno - Viterbese 01.18 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guairena 01.18 22:00 3 - 0  
River Plate Asuncion - Sol de America 01.18 00:15 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Académica 01.18 12:00 1 - 0  
Leixoes - Mafra 01.18 18:15 0 - 2  
Porto B - Benfica B 01.18 18:00 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Feirense 01.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Portimonense 01.18 16:30 3 - 0  
Belenenses - Setúbal 01.18 21:30 0 - 1  
Guimaraes - Santa Clara 01.18 16:30 1 - 0  
Tondela - Moreirense 01.18 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sheffield Utd. 01.18 16:00 1 - 1  
Brighton - Aston Villa 01.18 16:00 1 - 1  
Manchester City - Crystal Palace 01.18 16:00 2 - 2  
Newcastle - Chelsea 01.18 18:30 1 - 0  
Norwich - Bournemouth 01.18 16:00 1 - 0  
Southampton - Wolverhampton 01.18 16:00 2 - 3  
Watford - Tottenham 01.18 13:30 0 - 0  
West Ham - Everton 01.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dumbarton 01.18 16:00 1 - 0  
Alloa - Inverness CT 01.18 16:00 2 - 3  
Arbroath - Falkirk 01.18 16:00 0 - 0  
Ayr Utd. - Ross County 01.18 16:00 1 - 0  
Bonnyrigg Rose - Clyde 01.18 16:00 0 - 1  
Dundee - Motherwell 01.18 20:20 0 - 3  
Hamilton - Edinburgh City 01.18 16:00 5 - 0  
Hearts - Airdrieonians 01.18 16:00 5 - 0  
Kilmarnock - Queen's Park 01.18 16:00 6 - 0  
Livingston - Raith Rovers 01.18 16:00 3 - 1  
Partick Thistle - Celtic 01.18 18:30 1 - 2  
St. Johnstone - Greenock Morton 01.18 16:00 3 - 0  
St. Mirren - Broxburn Athletic 01.18 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stirling Albion 01.18 16:00 2 - 3  
Cove Rangers - Cowdenbeath 01.18 16:00 3 - 1  
Elgin - Stenhousemuir 01.18 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Albacete 01.18 18:15 1 - 0  
Numancia - Sp. Gijón 01.18 16:00 2 - 0  
Ponferradina - Rayo Vallecano 01.18 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Izarra 01.18 16:00 3 - 1  
Real Sociedad B - Unionistas de Salamanca 01.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Hercules 01.18 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Atl. Madrid 01.18 21:00 2 - 0  
Levante - Alavés 01.18 13:00 0 - 1  
Osasuna - Valladolid 01.18 18:30 0 - 0  
Real Madrid - Sevilla 01.18 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Real Sociedad 01.18 18:30 3 - 0  
Valencia - Espanyol 01.18 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Fateh 01.18 13:55 1 - 1  
Al-Wehda (KSA) - Al-Ahli (KSA) 01.18 16:40 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Akhisar 01.18 14:30 0 - 0  
Altinordu - Hatayspor 01.18 17:00 2 - 2  
Ümraniyespor - Altay Izmir 01.18 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kayserispor 01.18 12:00 5 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Fenerbahce 01.18 18:00 0 - 2  
Istanbul Basaksehir - Yeni Malatyaspor 01.18 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undy Athletic - Swansea Univ. 01.18 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gresford - Penrhyncoch 01.18 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Penybont 01.18 18:15 1 - 0  
Bala Town - Cefn Druids 01.18 18:15 1 - 2  
Barry Town - Carmarthen 01.18 18:15 7 - 1  
Cardiff Met Univ. - Caernarfon 01.18 18:15 2 - 0  
Newtown - Airbus 01.18 18:15 0 - 0  
TNS - Connah's Quay 01.18 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Loughgall 01.18 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glenavon 01.18 16:00 0 - 3  
Carrick - Cliftonville 01.18 16:00 1 - 0  
Crusaders - Larne 01.18 16:00 3 - 0  
Institute - Glentoran 01.18 16:00 0 - 2  
Linfield - Dungannon 01.18 16:00 0 - 0  
Warrenpoint - Coleraine 01.18 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman Utd. - Southern Utd. 01.18 04:00 5 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leinster 01.18 14:00 0 - 18  
Lyon - Northampton Saints 01.18 14:00 24 - 36  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - La Rochelle 01.18 18:30 33 - 14  
Sale - Glasgow Warriors 01.18 18:30 7 - 45  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Clermont 01.18 16:15 19 - 26  
Ulster - Bath 01.18 16:15 22 - 15  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Llanelli Scarlets 01.18 21:00 14 - 33  
Toulon - Bayonne 01.18 21:00 50 - 6  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Agen 01.18 16:00 36 - 0  
London Wasps - Bordeaux 01.18 16:00 0 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Stade de France 01.18 15:00 33 - 29  
Zebre - Bristol 01.18 15:00 7 - 7  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Calvisano 01.18 14:00 62 - 3  
Section Paloise - Leicester 01.18 14:00 24 - 17  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monteros - Personal Bolivar 01.18 00:00 0 - 3  
Röplabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achel - Waremme 01.18 20:30 3 - 0  
Haasrode Leuven - Menen 01.18 20:30 0 - 3  
Roeselare - Maaseik 01.18 20:30 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Jastrzebski Wegiel 01.18 17:00 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Taubate Funvic 01.18 22:00 0 - 3  
Itapetininga - Sesc RJ 01.18 22:00 1 - 3  
Ribeirao Preto - Sesi SP 01.18 21:00 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Barueri 01.18 23:15 3 - 0  
Minas - Flamengo 01.18 01:30 3 - 1  
Sao Caetano - Osasco 01.18 00:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Brno 01.18 18:00 2 - 3  
Liberec - Kladno 01.18 18:00 3 - 0  
Odolena Voda - Lvi Praha 01.18 18:00 0 - 3  
Ostrava - Zlín 01.18 17:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Frydek-Mistek 01.18 17:00 3 - 0  
Prostejov - KP Brno 01.18 15:00 3 - 1  
VK Brno - Olymp Praha 01.18 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holte - Odense 01.18 14:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers 01.18 06:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk 01.18 08:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Kaposvár 01.18 18:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 01.18 18:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Cannes 01.18 19:30 3 - 1  
Nantes - Chaumont 01.18 20:00 3 - 0  
Narbonne - Montpellier 01.18 20:00 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Paris Volley 01.18 19:30 3 - 0  
Toulouse - Tourcoing 01.18 19:00 1 - 3  
Tours - Rennes 01.18 19:30 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Venelles 01.18 20:30 3 - 0  
Mougins - Cannes 01.18 20:00 1 - 3  
Nantes - Mulhouse 01.18 20:00 3 - 2  
Paris SC - Vandoeuvre-Nancy 01.18 20:00 0 - 3  
St-Raphael - Le Cannet 01.18 19:00 2 - 3  
Terville Florange - Chamalieres 01.18 20:00 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - Elpida Ampelokipon 01.18 18:00 0 - 3  
Kifiszia - OFI Irakleio 01.18 16:00 3 - 1  
Olympiakosz - Pamvohaikosz 01.18 16:00 3 - 0  
Panathinaikosz - PAOK 01.18 17:30 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Easz Evozmosz - Thetisz Voula 01.18 17:30 0 - 3  
Ilisziakosz - Pannaxiakosz 01.18 18:00 0 - 3  
PAOK - Panathinaikosz 01.18 17:00 3 - 0  
Thira - Markopoulo 01.18 18:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - Draisma Apeldoorn 01.18 20:00 0 - 3  
Orion Doetinchem - Zaanstad 01.18 20:30 3 - 0  
Sliedrecht - SSS Barneveld 01.18 19:30 3 - 0  
Taurus Houten - RECO ZVH 01.18 20:00 3 - 2  
Röplabda (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alterno Apeldoorn - FAST 01.18 20:00 3 - 1  
Sneek - Springendal Set-Up'65 01.18 20:00 3 - 0  
Zwolle - Peelpush Meijel 01.18 20:00 3 - 1  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centrometal Macinec - Varazdin 01.18 18:00 1 - 3  
Osijek - Rijeka 01.18 19:30 3 - 0  
Rovinj - Marsonia Brod 01.18 19:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajn.,női,felsőház,Acsop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - NEC Red Rockets 01.18 04:05 3 - 1  
Toray Arrows - Saitama Ageo Medics 01.18 07:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajn.,női,felsőház,Bcsop)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 01.18 04:00 0 - 3  
Okayama Seagulls - Hisamitsu Springs 01.18 07:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Oita Miyoshi 01.18 04:00 3 - 1  
JTEKT Stings - Nagano Tridents 01.18 07:00 3 - 1  
Nagoya Wolfdogs - Suntory Sunbirds 01.18 06:00 1 - 3  
Panasonic Panthers - Osaka Blazers 01.18 07:00 3 - 1  
Toray Arrows - FC Tokyo 01.18 04:00 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Kedzierzyn-Kozle 01.18 17:30 3 - 1  
ONICO Varsó - Bydgoszcz 01.18 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Rzeszow 01.18 14:45 2 - 3  
Pila - LKS Lodz 01.18 18:00 1 - 3  
Wroclaw - Chemik Police 01.18 17:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Posojilnica Aich/Dob 01.18 17:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Banja Luka Univ. 01.18 19:30 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - OSI 01.18 16:00 3 - 0  
Koll - Randaberg 01.18 19:00 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - NTNUI 01.18 18:00 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Bühl 01.18 19:30 3 - 0  
Lüneburg - Rottenburg 01.18 19:00 3 - 1  
Netzhoppers Bestensee - Düren 01.18 18:00 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Stuttgart 01.18 17:10 1 - 3  
Straubing - Potsdam 01.18 19:30 3 - 2  
Vilsbiburg - SW Erfurt 01.18 19:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Novara 01.18 20:30 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Nyizsnyij Novgorod 01.18 15:30 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Jugra Szurgut 01.18 16:00 3 - 0  
Ural Ufa - Jenyiszej Krasznojarszk 01.18 13:00 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Kuzbassz Kemerovo 01.18 16:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Leningradka Szentpétervár 01.18 11:00 1 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Proton Szaratov 01.18 17:00 3 - 1  
Metar Cseljabinszk - Uralocska Jekatyerinburg 01.18 13:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Sokol Wien 01.18 14:30 3 - 0  
Weiz - Amstetten 01.18 19:30 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzbergmadln Trofaiach/Ei - Wildcats Klagenfurt 01.18 19:00 0 - 3  
Holding Graz - Sokol/Post 01.18 17:30 1 - 3  
Prinz Brunnenbau - Hartberg 01.18 19:00 3 - 1  
Salzburg - TI Volley 01.18 20:30 0 - 3  
Tirol Innsbruck - Linz/Steg 01.18 14:30 0 - 3  
Röplabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas da Rainha - Vitoria Guimaraes 01.18 17:00 1 - 3  
Famalicense - Leixoes 01.18 17:00 1 - 3  
Maia - Espinho 01.18 18:00 1 - 3  
Sao Mamede - Esmoriz 01.18 19:00 3 - 1  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campia Turzii - Zalau 01.18 17:00 0 - 3  
Craiova - Galati 01.18 12:30 2 - 3  
Dinamo Bukarest - Unirea Dej 01.18 15:00 3 - 0  
Univ. Cluj - Gloria Buzau 01.18 15:30 3 - 1  
UVT Timisoara - Baia Mare 01.18 12:00 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arges Pitesti - Alba Blaj 01.18 13:00 0 - 3  
Jolidon Cluj - Lugoj 01.18 13:30 0 - 3  
Medgidia - Galati 01.18 16:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ushuaia Ibiza 01.18 19:30 3 - 0  
L'Illa Grau - Conectabalear Manacor 01.18 17:00 3 - 1  
Santanderina - Vecindario Gran Canaria 01.18 18:00 2 - 3  
Teruel - Melilla 01.18 19:00 3 - 0  
Uriba Palma - Emeve Lugo 01.18 19:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Madrid Chamberi 01.18 19:00 3 - 1  
Algar Surmenor - Haro Rioja 01.18 19:00 1 - 3  
Avarca de Menorca - Cajasol Juvasa 01.18 19:00 3 - 0  
Haris La Laguna - Barcelona 01.18 18:00 3 - 0  
Logrono - Kiele Socuellamos 01.18 19:00 3 - 0  
Sant Cugat - IBSA Las Palmas 01.18 16:00 0 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Genf - Amriswil 01.18 18:00 3 - 1  
Schönenwerd - Lutry-Lavaux 01.18 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Toggenburg 01.18 17:00 3 - 0  
Genf - Cheseaux 01.18 17:30 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nis - Radnik Pozarevac 01.18 18:00 1 - 3  
Partizan Belgrád - Vojvodina 01.18 17:00 3 - 0  
Radnicki Kragujevac - Novi Pazar 01.18 17:00 2 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klek Zrenjanin - Jedinstvo Stara Pazova 01.18 19:00 3 - 1  
Tent Obrenovac - Spartak Subotica 01.18 19:00 3 - 0  
Zeleznicar Lajkovac - OK Belgrád 01.18 19:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Nitra 01.18 18:00 3 - 0  
Trencin - Zvolen 01.18 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Svidnik 01.18 18:30 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Presov 01.18 19:30 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Mesto nad Vahom - Nitra 01.18 18:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Bursa BBSK 01.18 12:00 0 - 3  
Halkbank Ankara - Fenerbahce 01.18 16:00 0 - 3  
Istanbul BBSK - Ziraat Bankasi Ankara 01.18 12:00 3 - 2  
Sorgun Genclik - Maliye Piyango Ankara 01.18 14:00 2 - 3  
Tokat Plevne - Arkas Izmir 01.18 13:30 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - Jeff. Xiong 01.18 13:30 1 - 0  
F. Caruana - D. Dubov 01.18 13:30 1 - 0  
J-K. Duda - A. Giri 01.18 13:30 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - J. van Foreest 01.18 13:30 0 - 1  
V. Anand - M. Carlsen 01.18 13:30 0.5 - 0.5  
V. Artemiev - Wes. So 01.18 13:30 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - Yangyi Yu 01.18 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 01.18 20:00 2 - 6  
S. Murphy - All. Carter (6 nyert frame-ig) 01.18 14:00 3 - 6  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Momen - Moh. Elshorbagy 01.18 01:00 1 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - N. El Sherbini 01.18 01:00 3 - 0  
Sífutás (10 km, női, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Nove Mesto 2020 01.18 09:45    
Ebba Andersson - Heidi Weng 01.18 09:45 0 - 1  
K. Parmakoski - J. Diggins 01.18 09:45 0 - 1  
T. Johaug - I.F. Östberg 01.18 09:45 1 - 0  
Sífutás (15 km, Nove Mesto)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Nove Mesto 2020 01.18 11:15    
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Ruhpolding 2020 01.18 14:15    
Ausztria - Svédország 01.18 14:15 1 - 0  
Franciaország - Norvégia 01.18 14:15 1 - 0  
Németország - Oroszország 01.18 14:15 0 - 1  
Olaszország - Fehéroroszország 01.18 14:15 0 - 1  
Szlovénia - Svájc 01.18 14:15 1 - 0  
Ukrajna - Csehország 01.18 14:15 1 - 0  
USA - Kanada 01.18 14:15 1 - 0  
Síugrás (Titisee-Neustadt, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - K. Stoch 01.18 15:00 1 - 0  
J.A. Forfang - P. Aschenwald 01.18 15:00 1 - 0  
K. Geiger - M. Lindvik 01.18 15:00 1 - 0  
P. Zyla - G. Schlierenzauer 01.18 15:00 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - D. Kubacki 01.18 15:00 0 - 1  
S. Kraft - Rob. Johansson 01.18 15:00 1 - 0  
S. Leyhe - P. Prevc 01.18 15:00 1 - 0  
Titisee-Neustadt, 1. verseny 2020 01.18 16:00    
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - A. Rublev 01.18 09:00 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Gonzalez M / Martin F 01.18 05:00 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - D. Yastremska 01.18 07:00 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - U. Humbert 01.18 02:30 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Daniell M / Oswald P 01.18 00:00 2 - 0  
Tenisz (AUS Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - Xinyu Wang 01.18 02:25 2 - 1  
C. McNally - E.G. Ruse 01.18 04:35 2 - 0  
D. Aiava - A. Lottner 01.18 02:30 0 - 2  
E. Cocciaretto - T. Martincova 01.18 01:00 2 - 0  
G. Minnen - B. Haas 01.18 02:30 2 - 0  
L.A. Fernandez - Dan. Lao 01.18 02:30 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - K. Juvan 01.18 03:50 0 - 2  
Nao Hibino - L. Arruabarrena-Vecino 01.18 02:30 2 - 0  
S. Vickery - B. Krejcikova 01.18 04:15 0 - 2  
V. Gracheva - Joh. Larsson 01.18 03:55 0 - 2  
Tenisz (AUS Open-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - D.E. Galan Riveros 01.18 02:30 0 - 2  
Den. Novak - Hir. Moriya 01.18 02:30 2 - 0  
E. Benchetrit - D. Popko 01.18 03:55 2 - 1  
E. Donskoy - M. Safwat 01.18 04:55 0 - 2  
K. Coppejans - Chr. Eubanks 01.18 02:30 0 - 2  
M. Bourgue - M. Vilella Martinez 01.18 02:30 0 - 2  
M. Trungelliti - L. Giustino 01.18 04:50 2 - 1  
M. Viola - A. Tabilo 01.18 01:00 0 - 2  
N. Milojevic - Q. Halys 01.18 03:45 0 - 2  
T. Griekspoor - L. Musetti 01.18 04:05 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - Balázs A. 01.18 08:15 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Ratiwatana S / Rungkat C 01.18 06:30 2 - 1  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ste. Johnson - S. Travaglia 01.18 02:40 2 - 0  
Tenisz (Bendigo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Molchanov D - Arevalo M / O'Mara J 01.18 01:00 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - Shuai Zhang 01.18 03:00 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Mirza S - Peng S / Zhang S 01.18 05:20 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Cheuk Yiu Lee 01.18 08:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - A.S. Ginting 01.18 07:20 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Ahsan M / Setiawan H 01.18 07:40 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chia A / Soh W Y 01.18 08:20 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - C. Marin 01.18 06:20 0 - 2  
R. Intanon - Zhiyi Wang 01.18 07:00 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Fruergaard M / Thygesen S 01.18 09:00 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Kim S Y / Kong H Y 01.18 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gicquel T / Delrue D - Wang Y / Huang D 01.18 06:00 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Tan K M / Lai P J 01.18 07:00 2 - 0  
Vízilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Montenegró 01.18 17:30 3 - 10  
Szlovákia - Horvátország 01.18 16:00 4 - 16  
Vízilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Oroszország 01.18 11:30 11 - 10  
Szerbia - Hollandia 01.18 20:30 11 - 4  
Vízilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 01.18 19:00 0 - 26  
Törökország - Spanyolország 01.18 10:00 7 - 24  
Vízilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 01.18 13:00 10 - 12  
Olaszország - Grúzia 01.18 14:30 18 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Ergashev - Ad. Estrella 01.18 05:00 1 - 0  

 

2020.01.17.
Alpesi sí (Kombináció, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - V. Muffat Jeandet 01.17 10:30 1 - 0  
A.A. Kilde - M. Caviezel 01.17 10:30 1 - 0  
K. Jansrud - R. Baumann 01.17 10:30 1 - 0  
Kombináció, Wengen 2020 01.17 14:00    
L. Aerni - P. Trikhichev 01.17 10:30 1 - 0  
L. Meillard - S. Hadalin 01.17 10:30 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - WP-35 01.17 18:00 7 - 1  
Narukera Pori - Mikkelin Kampparit 01.17 18:00 4 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Sandviken 01.17 19:00 6 - 2  
Vanersborg - Broberg/Söderhamn 01.17 19:00 2 - 3  
Vetlanda - Hammarby 01.17 19:00 8 - 5  
Västeräs - AIK Stockholm 01.17 19:00 6 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Sydney Blue Sox 01.17 09:00 3 - 4  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 01.17 09:00 11 - 7  
Geelong-Korea - Perth Heat 01.17 08:30 2 - 7  
Melbourne Aces - Adelaide Giants 01.17 09:00 7 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 01.17 17:30 5 - 6  
Indians Espoo - Adalens 01.17 17:30 7 - 2  
Welhot Kuopio - LaSB 01.17 17:30 2 - 6  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Orzel Jelcz-Laskowice 01.17 19:00 6 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Mantova - Rieti 01.17 19:00 6 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Jugra 01.17 15:30 0 - 2  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva 01.17 13:00 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Toronto Marlies 01.17 02:00 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 01.17 17:30 2 - 4  
Kladno - Brno 01.17 18:00 5 - 1  
Liberec - Plzen 01.17 18:00 7 - 1  
Olomouc - Mountfield HK 01.17 18:00 2 - 0  
Pardubice - Trinec 01.17 18:00 2 - 3  
Vitkovice - Litvínov 01.17 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Rödovre 01.17 19:30 2 - 0  
Rungsted - Aalborg 01.17 19:30 1 - 6  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - KMH Budapest 01.17 18:40 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Pinszkije Jasztrebi 01.17 17:00 4 - 0  
Lokomotív Orsa - Breszt 01.17 16:00 3 - 1  
Mogiljev - Lida 01.17 17:00 3 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kajaanin Hokki 01.17 17:30 4 - 2  
IPK - Heinolan Peliitat 01.17 17:30 2 - 3  
Kokkolan Hermes - Koovee 01.17 17:30 2 - 3  
RoKi - KeuPa 01.17 17:30 4 - 4  
TUTO - SaPKo 01.17 17:30 6 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 01.17 17:30 3 - 3  
Kalpa - Vaasan Sport 01.17 17:30 3 - 6  
Lahti Pelicans - SaiPa 01.17 17:30 1 - 1  
Lukko - Kärpät 01.17 17:30 3 - 1  
Tappara - Ässät 01.17 17:30 3 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 2 01.17 14:00 2 - 0  
Humo Taskent 2 - Kulager Petropavlovszk 01.17 15:00 1 - 4  
Temirtau - Bejbarisz Atirau 01.17 14:00 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim 01.17 18:30 5 - 3  
GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk 01.17 18:30 0 - 3  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 01.17 18:00 5 - 2  
Podhale Nowy Targ - Torun 01.17 18:00 4 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Kapitan Sztupino 01.17 16:30 2 - 2  
Szahalinszkije Akulj - Krilja Szovjetov Moszkva 01.17 09:00 1 - 3  
Szputnyik Almetyevszk - Reaktor Nyizsnyekamszk 01.17 15:00 3 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Amurszkije Tigri Habarov. 01.17 08:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Pittsburgh 01.17 01:00 4 - 1  
Colorado - San Jose 01.17 03:00 4 - 0  
Columbus - Carolina 01.17 01:00 3 - 2  
Dallas - Buffalo 01.17 02:30 1 - 4  
Florida - Los Angeles 01.17 01:00 4 - 3  
Minnesota - Tampa Bay 01.17 02:00 3 - 2  
Nashville - Anaheim 01.17 02:00 2 - 4  
NY Islanders - NY Rangers 01.17 01:00 2 - 3  
Ottawa - Las Vegas 01.17 01:30 2 - 4  
Philadelphia - Montreal 01.17 01:00 1 - 4  
Toronto - Calgary 01.17 01:00 1 - 1  
Vancouver - Arizona 01.17 04:00 3 - 1  
Washington - New Jersey 01.17 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 01.17 19:30    
Straubing - Wolfsburg 01.17 19:30 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 01.17 19:15 3 - 3  
Klagenfurt - Innsbruck 01.17 19:15 3 - 2  
Znojmo - Salzburg 01.17 19:15 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Servette 01.17 19:45    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 01.17 19:00 1 - 3  
Björklöven - Timra 01.17 19:00 7 - 2  
Kristianstad - Almtuna 01.17 19:00 2 - 3  
Tingsryd - MODO 01.17 19:00 0 - 3  
Västervik - Mora 01.17 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Spisska Nova Ves 01.17 18:00 5 - 2  
Martin - Dubnica 01.17 18:00 2 - 2  
Trnava - Povazska Bystrica 01.17 18:00 3 - 1  
Zilina - Topolcany 01.17 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 01.17 17:30 1 - 2  
Michalovce - B. Bystrica 01.17 18:00 2 - 2  
Poprad - Zvolen 01.17 18:00 4 - 3  
Slovan Bratislava - Detva 01.17 18:30 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Nyeftyanyik Almetyevszk 01.17 13:00 1 - 3  
Rjazany - Torpedo Gorkij 01.17 17:00 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Nikko 01.17 11:00 4 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - San Martin Corrientes 01.17 01:30 60 - 76  
Ferro Carril Oeste - CA Platense 01.17 02:00 82 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Sydney Kings 01.17 07:30 88 - 81  
Perth - South East Melbourne 01.17 11:30 97 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 01.17 09:30 77 - 60  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers 01.17 09:00 66 - 66, h.u. 76 - 75  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Okapi Aalstar 01.17 20:30    
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Botafogo 01.17 00:00 73 - 72  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Flamengo (1.m.) 01.17 02:30 67 - 90  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - ETHA Engomi 01.17 18:00 70 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Incheon S-Birds 01.17 11:00 63 - 72  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - ASVEL Lyon-Villeurbanne 01.17 18:30 101 - 74  
Crvena zvezda - Alba Berlin 01.17 19:00 79 - 79, h.u. 85 - 94  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria 01.17 18:00 94 - 90  
Olympiakosz - Bayern München 01.17 19:30 89 - 72  
Panathinaikosz - Zalgiris Kaunas 01.17 20:30    
Zenit Szentpétervár - Valencia 01.17 18:00 81 - 86  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Korihait Uusikaupunki 01.17 17:30 86 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Roanne 01.17 20:00 90 - 61  
Reims - Le Mans 01.17 20:00    
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (5.m.) 01.17 12:00 93 - 105  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Split 01.17 18:00 92 - 74  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Haukar 01.17 19:30 73 - 88  
Thor Akureyri - Thor Porlakshofn 01.17 19:30 83 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 01.17 13:00 103 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shenzhen 01.17 12:35 91 - 87  
Fujian - Bayi Rockets 01.17 12:35 113 - 97  
Guangzhou - Qingdao 01.17 12:35 116 - 113  
Jilin - Xinjiang 01.17 12:00 102 - 94  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Royal Fighters 01.17 12:35 126 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Dabrowa Gornicza 01.17 19:00 106 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Pécs 01.17 18:00 88 - 86  
Kecskemét - Szeged 01.17 18:00 78 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Denver 01.17 04:30 113 - 113, h.u. 131 - 134  
LA Clippers - Orlando 01.17 04:30 122 - 95  
Milwaukee - Boston 01.17 02:00 128 - 123  
New Orleans - Utah 01.17 02:00 122 - 122, h.u. 138 - 132  
New York - Phoenix 01.17 01:30 98 - 121  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Bayreuth 01.17 20:30    
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Caceres 01.17 21:00    
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Umea 01.17 19:04 97 - 92  
Lulea - Norrköping 01.17 19:04 92 - 63  
Nässjö - Södertälje 01.17 19:04 63 - 61  
Wetterbygden - Köping 01.17 19:04 90 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Napredak Aleksinac 01.17 18:00 79 - 75  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaporizzsja - Mikolaiv 01.17 17:00 89 - 89, h.u. 104 - 99  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Olimpia - Nacional 01.17 02:15 75 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - UNIKSZ Kazany 01.17 18:30 89 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - EH Aalborg 01.17 20:00 30 - 24  
Kézilabda (Eb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Magyarország 01.17 18:15 36 - 29  
Portugália - Svédország (Helyszín: Svédország) 01.17 20:30    
Szlovénia - Izland 01.17 16:00 30 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vác 01.17 17:00 35 - 36  
Mosonmagyaróvár - Szent István SE 01.17 18:30 40 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Middlesbrough 01.17 20:45    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 01.17 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Lokeren 01.17 20:30    
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Standard Liege 01.17 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Mönchengladbach 01.17 20:30    
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Guadalupe FC 01.17 03:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - AmaZulu 01.17 19:00 1 - 0  
Stellenbosch - Baroka 01.17 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 01.17 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Ergotelisz Iraklio 01.17 16:30 2 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - De Graafschap 01.17 20:00    
Excelsior - Telstar 01.17 20:00    
FC Eindhoven - Helmond 01.17 20:00    
Maastricht - Nijmegen 01.17 20:00    
Oss - Cambuur 01.17 20:00    
Volendam - PSV 2 01.17 20:00    
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Utrecht 01.17 20:00    
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Bengaluru 01.17 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahin Bushehr - Shahr Khodro Mashhad 01.17 11:30 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Maccabi Petah Tikva 01.17 14:00 1 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Umm al-Fahm 01.17 14:00 2 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Katamon 01.17 14:00 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nof Hagalil 01.17 14:00 5 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Hasharon 01.17 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sadd (Helyszín: Al-Sadd-stadion) 01.17 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Rapide Oued Zem 01.17 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - UNAM Pumas 01.17 04:15 4 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Pordenone 01.17 21:00    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Braga 01.17 20:00    
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Stranraer 01.17 20:45    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Getafe 01.17 21:00    
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Nassr 01.17 15:55 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Menemen Bld. Spor - Giresunspor 01.17 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Konyaspor 01.17 18:00 0 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Castres 01.17 21:00    
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - UPCN San Juan 01.17 01:00 2 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovarsko - Beskydy 01.17 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 01.17 11:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Békéscsaba 01.17 18:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Ajaccio GFC 01.17 20:00    
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Porfyrasz Pireusz 01.17 18:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Zawiercie 01.17 20:30    
Slepsk Suwalki - Resovia Rzeszow 01.17 17:30 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Mladost Brcko 01.17 19:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Mincsanka Minszk 01.17 16:00 3 - 2  
Röplabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Klagenfurt 01.17 18:30 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Crvena zvezda 01.17 19:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 01.17 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Prievidza 01.17 19:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegol Bld. Spor - Galatasaray 01.17 16:30 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
THY Istanbul - Fenerbahce 01.17 16:00 0 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goryachkina - Wenjun Ju (8.m.) 01.17 06:30 1 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Kovalev 01.17 13:30 1 - 0  
D. Dubov - V. Artemiev 01.17 13:30 1 - 0  
J. van Foreest - V. Anand 01.17 13:30 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - N. Vitiugov 01.17 13:30 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 01.17 13:30 0.5 - 0.5  
Wes. So - J-K. Duda 01.17 13:30 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - A. Firouzja 01.17 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyr. Wilson - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 01.17 20:00    
S. Maguire - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 01.17 14:00 2 - 6  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - T. Momen 01.17 02:00 2 - 3  
K.A. Gawad - Moh. Elshorbagy 01.17 02:00 0 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. King - N. El Sherbini 01.17 00:15 1 - 3  
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Ruhpolding 2020 01.17 14:30    
Fehéroroszország - Ausztria 01.17 14:30 0 - 1  
Lengyelország - USA 01.17 14:30 0 - 1  
Norvégia - Svédország 01.17 14:30 1 - 0  
Németország - Franciaország 01.17 14:30 0 - 1  
Oroszország - Csehország 01.17 14:30 1 - 0  
Svájc - Ukrajna 01.17 14:30 1 - 0  
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - F. Auger Alliassime 01.17 11:10 2 - 1  
Tom. Paul - L.G.M. Harris 01.17 03:30 1 - 2  
Tenisz (Adelaide, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Skupski N - Dodig I / Polasek F 01.17 05:30 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - Gonzalez M / Martin F 01.17 03:30 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - D.R. Collins 01.17 09:00 2 - 1  
D. Yastremska - A. Sabalenka 01.17 01:30 2 - 0  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Xu Y - Dabrowski G / Jurak D 01.17 06:00 2 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - B. Paire 01.17 07:50 1 - 2  
J. Isner - U. Humbert 01.17 06:05 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Bambridge L / Mclachlan B 01.17 02:00 0 - 2  
Krajicek A / Skugor F - Daniell M / Oswald P 01.17 04:25 0 - 2  
Tenisz (AUS Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Ann Li 01.17 03:30 1 - 2  
A. Kalinskaya - L-I. Paar 01.17 01:25 2 - 0  
C. McNally - D. Lopatetskaya 01.17 02:05 2 - 0  
Dan. Lao - Kur. Nara 01.17 00:00 2 - 1  
G. Minnen - Fang Ying Xun 01.17 00:00 2 - 0  
H. Dart - G. Gatto-Monticone 01.17 05:05 2 - 0  
Joh. Larsson - M. Minella 01.17 04:45 2 - 0  
K. Zavatska - S. Vickery 01.17 04:35 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - Yuki Naito 01.17 00:00 2 - 0  
L. Pattinama Kerkhove - B. Haas 01.17 00:00 1 - 2  
L.A. Fernandez - Mayo Hibi 01.17 00:00 2 - 0  
Lud. Samsonova - Xiyu Wang 01.17 05:45 2 - 1  
M. Trevisan - E. Bouchard 01.17 04:20 2 - 0  
N. Parrizas-Diaz - E.G. Ruse 01.17 00:00 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - I. Shinikova 01.17 02:05 2 - 0  
Nao Hibino - Yue Yuan 01.17 00:00 2 - 1  
S. Rogers - Car. Dolehide 01.17 05:20 2 - 0  
S. Vögele - M. Niculescu 01.17 05:50 1 - 2  
Sto. Sanders - K. Juvan 01.17 02:25 1 - 2  
V. Gracheva - O. Danilovic 01.17 03:30 2 - 1  
V. Lepchenko - B. Krejcikova 01.17 06:00 0 - 2  
Xinyu Wang - A. Kiick 01.17 00:00 2 - 0  
Tenisz (AUS Open-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - M. Safwat 01.17 02:50 0 - 2  
And. Martin - M. Bourgue 01.17 00:00 1 - 2  
B. Schnur - K. Coppejans 01.17 02:00 0 - 2  
Chr. Eubanks - V. Troicki 01.17 01:00    
Den. Novak - F. Horansky 01.17 01:35 2 - 0  
E. Couacaud - D. Popko 01.17 03:15 1 - 2  
E. Donskoy - V. Galovic 01.17 02:10 2 - 1  
E. Gulbis - P. Gunneswaran 01.17 06:05 2 - 0  
E. Ruusuvuori - E. Benchetrit 01.17 03:20 1 - 2  
Hir. Moriya - S. Diez 01.17 00:00 2 - 0  
I. Ivashka - Zhe Li 01.17 03:30 2 - 0  
L. Giustino - Y. Maden 01.17 03:20 2 - 1  
L. Rosol - P. Martinez Portero 01.17 05:45 0 - 2  
M. Copil - L. Musetti 01.17 03:50 1 - 2  
M. Purcell - J. Kovalik 01.17 06:20 2 - 0  
M. Trungelliti - J.J. Wolf 01.17 01:55 2 - 1  
M. Vilella Martinez - F. Bagnis 01.17 00:00 2 - 1  
N. Gombos - P. Krstin 01.17 03:45 2 - 0  
N. Milojevic - E. Escobedo 01.17 01:45 2 - 0  
P. Gojowczyk - C. Lestienne 01.17 06:15 2 - 0  
Q. Halys - Duck Hee Lee 01.17 00:00 2 - 0  
Rin. Hijikata - T. Griekspoor 01.17 04:15 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - G.M. Moroni 01.17 09:25 2 - 0  
R. Safiullin - Balázs A. 01.17 06:40 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Ratiwatana S / Rungkat C 01.17 05:00 1 - 2  
Escobar G / Reyes-Varela - Golubev A / Nedovyesov A 01.17 05:00 0 - 2  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - Ste. Johnson 01.17 02:20 0 - 2  
S. Travaglia - M. Giron 01.17 03:30 2 - 0  
Tenisz (Bendigo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Hsieh C-P - Arevalo M / O'Mara J 01.17 01:00 0 - 2  
Behar A / Reid M - Cacic N / Molchanov D 01.17 01:00 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - E. Rybakina 01.17 07:50 1 - 2  
Shuai Zhang - V. Kudermetova 01.17 06:30 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouzkova M / Zidansek T - Kichenok N / Mirza S 01.17 04:30 0 - 2  
Flipkens K / Van Uytvanck - Peng S / Zhang S 01.17 09:00    
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - A. Antonsen 01.17 09:00 1 - 2  
Junpeng Zhao - Vik. Axelsen 01.17 09:50 1 - 2  
Yuqi Shi - Cheuk Yiu Lee 01.17 08:00 0 - 2  
Yuxiang Huang - A.S. Ginting 01.17 07:50 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 01.17 09:20 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh S F / Izzuddin N 01.17 10:10 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 01.17 08:20 1 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Chia A / Soh W Y 01.17 09:30 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Bing Jiao He 01.17 07:30 0 - 2  
C. Marin - Se Young An 01.17 07:00 2 - 0  
Michelle Li - R. Intanon 01.17 08:40 0 - 2  
Say. Takahashi - Zhiyi Wang 01.17 04:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Kim S Y / Kong H Y 01.17 07:10 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Matsutomo Mi/ Takahashi A 01.17 09:50 1 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Polii G / Rahayu A 01.17 07:40 0 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Fruergaard M / Thygesen S 01.17 09:30 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Wang Y / Huang D 01.17 07:30 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Gicquel T / Delrue D 01.17 07:10 1 - 2  
Tan K M / Lai P J - Ko S H / Eom H W 01.17 07:50 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Chan P S / Goh L Y 01.17 07:20 2 - 0  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 01.17 19:00 13 - 10  
Oroszország - Horvátország 01.17 14:30 34 - 1  
Szlovákia - Szerbia 01.17 17:30 6 - 2  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 01.17 13:00 18 - 1  
Németország - Spanyolország 01.17 11:30 4 - 19  
Olaszország - Izrael 01.17 16:00 17 - 1

 

2020.01.16.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Sydney Blue Sox 01.16 09:00 8 - 3  
Canberra Cavalry - Auckland Tuatara 01.16 09:00 3 - 2  
Geelong-Korea - Perth Heat 01.16 08:30 0 - 4  
Melbourne Aces - Adelaide Giants 01.16 09:00 5 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas del Zulia - Cardenales de Lara (4.m.) 01.16 23:00 2 - 8  
Caribes de Anzoategui - Tiburones de la Guaira (4.m.) 01.16 23:00 5 - 4  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. Burnett - Kev. Harrison 01.16 16:30 1.5 - 0.5  
Mark Dawes - Ell. Mason 01.16 20:30 2 - 0  
Mer. King - C. Tinker 01.16 11:00 2 - 0  
Nick Brett - Sco. Edwards 01.16 15:00 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Indians Espoo 01.16 17:30 3 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunet - Greaker 01.16 19:00 3 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Sirius 01.16 18:30 5 - 4  
Warberg - Pixbo Wallenstam 01.16 19:00 3 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Melnik 01.16 20:00 11 - 1  
Interobal Plzen - Svarog Teplice 01.16 18:00 3 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Jugra 01.16 16:00 2 - 4  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva 01.16 13:00 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Cleveland 01.16 01:05 5 - 2  
Charlotte - Hershey 01.16 01:00 5 - 4  
Grand Rapids - Rockford 01.16 01:00 1 - 1  
Lehigh Valley - Syracuse 01.16 01:05 5 - 4  
Manitoba - Belleville 01.16 02:00 2 - 2  
Milwaukee - Chicago Wolves 01.16 02:00 2 - 2  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 01.16 04:00 7 - 2  
Stockton - San Diego 01.16 04:00 1 - 4  
Texas Stars - Wilkes-Barre/Scranton 01.16 02:00 5 - 2  
Utica - Hartford 01.16 01:00 5 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice 01.16 20:30 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Glasgow 01.16 20:30 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen 01.16 17:30 4 - 3  
Fehérvári Titánok - Brassó 01.16 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 01.16 17:00 4 - 3  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 01.16 17:00 3 - 5  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 01.16 17:00 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Nitra 01.16 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 2 01.16 14:00 1 - 2  
Humo Taskent 2 - Kulager Petropavlovszk 01.16 15:00 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 01.16 10:30 1 - 3  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 01.16 10:00 1 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa 01.16 15:00 4 - 2  
Barisz - Metallurg Magnyitogorszk 01.16 14:30 4 - 3  
CSZKA Moszkva - Szocsi 01.16 17:30 6 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 01.16 17:00 3 - 3  
Red Star Kunlun - Barsz Kazany 01.16 12:30 3 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 01.16 17:00 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 01.16 17:30 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 01.16 17:00 6 - 4  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 01.16 17:30 5 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Dinaburga Daugavpils 01.16 18:15 1 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.16 11:00 0 - 5  
Irbisz Kazany - Tolpar Ufa 01.16 15:00 0 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Altaj Kamenogorszk 01.16 12:30 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Vityaz Podolszk 2 01.16 16:00 2 - 2  
Szahalinszkije Akulj - Krilja Szovjetov Moszkva 01.16 09:00 2 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Barisz 2 01.16 12:30 3 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Atlant Moszkva 01.16 11:00 1 - 1  
Szputnyik Almetyevszk - Reaktor Nyizsnyekamszk 01.16 15:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Chicago 01.16 01:30 1 - 4  
St. Louis - Philadelphia 01.16 02:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stjernen 01.16 18:30 4 - 2  
Manglerud - Storhamar 01.16 18:30 4 - 2  
Narvik - Valerenga 01.16 19:00 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 01.16 18:30 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 01.16 19:30 4 - 6  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - Barrie Colts 01.16 01:00 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 01.16 19:00 3 - 3  
Djurgarden - Linköping 01.16 19:00 3 - 2  
Leksand - Örebro 01.16 19:00 0 - 1  
Oskarshamn - Frölunda 01.16 19:00 5 - 1  
Rögle - Lulea 01.16 19:00 4 - 7  
Växjö - Skelleftea 01.16 19:00 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Burany Voronyezs 01.16 16:00 2 - 2  
Ermak Angarszk - Cselmet Cseljabinszk 01.16 12:00 2 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Humo Taskent 01.16 16:30 4 - 2  
KRS Beijing - Dinamo Szentpétervár 01.16 12:30 2 - 1  
Lada Toljatti - Tambov 01.16 16:00 2 - 2  
Rosztov - Zauralje Kurgan 01.16 14:30 1 - 4  
Rubin Tyumeny - Jugra Hanti-Manszijszk 01.16 15:00 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Juzsnij Ural Orszk 01.16 13:00 0 - 0  
Tsen Tou Jilin - SZKA-Néva 01.16 12:00 4 - 6  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Nitra 01.16 18:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Prince George Cougars 01.16 02:00 4 - 0  
Swift Current Broncos - Calgary Hitmen 01.16 02:00 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - East Hokkaido Cranes 01.16 11:00 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Dynamic Belgrád 01.16 19:00 69 - 77  
Rogaska - Borac Cacak 01.16 18:00 77 - 84  
Spars Sarajevo - Split 01.16 18:00 81 - 84  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Gimnasia CR 01.16 01:00 92 - 91  
Boca Juniors - Estudiantes Concordia 01.16 01:00 86 - 74  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Pato 01.16 00:00 86 - 76  
Kosárlabda (Champ. League Americas, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Quimsa (1.m.) 01.16 00:00 84 - 90  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Animas - Ancud 01.16 01:00 83 - 91  
Puente Alto - Univ.Catolica de Santiago 01.16 00:00 94 - 75  
Quilicura - Leones de Quilpue 01.16 00:30 86 - 99  
Temuco - Universidad de Concepcion 01.16 00:30 73 - 72  
Valdivia - Dep. Castro 01.16 00:30 83 - 81  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Horsens 01.16 19:30 73 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Asan Woori Wibee 01.16 11:00 65 - 83  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Barcelona 01.16 18:45 74 - 80  
Himki Moszkva - Real Madrid 01.16 18:00 102 - 94  
Maccabi TA - Olimpia Milano 01.16 20:05 69 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Famila Schio 01.16 20:00 85 - 48  
Sopron - Girona 01.16 18:00 66 - 56  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR Reykjavik - Fjölnir 01.16 20:15 96 - 83  
Njardvik - Keflavik 01.16 21:15 85 - 97  
Valur - IR Reykjavik 01.16 20:15 75 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Sichuan 01.16 12:35 122 - 100  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Guangsha 01.16 12:35 103 - 138  
Nanjing Tongxi - Liaoning 01.16 12:35 101 - 110  
Shanghai Sharks - Shanxi 01.16 12:35 107 - 116  
Tianjin - Shandong 01.16 12:35 94 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Wisla Krakkó 01.16 18:30 54 - 48  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguacateros de Michoacan - Capitanes Ciudad Mexico (5.m.) 01.16 03:00 98 - 91  
Lenadores de Durango - Mineros de Zacatecas (5.m.) 01.16 03:30 78 - 85  
Panteras de Aguascaliente - Soles de Mexicali (5.m.) 01.16 03:30 98 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 01.16 01:00 103 - 116  
Chicago - Washington 01.16 02:00 115 - 106  
Denver - Charlotte 01.16 03:00 100 - 86  
Houston - Portland 01.16 03:30 107 - 117  
LA Lakers - Orlando 01.16 04:30 118 - 119  
Miami - San Antonio 01.16 01:30 106 - 100  
Minnesota - Indiana 01.16 02:00 99 - 104  
Oklahoma City - Toronto 01.16 02:00 121 - 130  
Philadelphia - Brooklyn 01.16 01:00 117 - 106  
Sacramento - Dallas 01.16 04:00 123 - 127  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Assigeco Piacenza 01.16 20:30 85 - 80  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Scafati 01.16 21:00 65 - 67  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 01.16 17:00 75 - 82  
Kosárlabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UBSC Graz - Klosterneuburg 01.16 19:30 73 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Harkiv 01.16 18:00 91 - 77  
Kijev-Basket - Dnipro 01.16 17:30 97 - 92  
Kézilabda (Eb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 01.16 20:30 23 - 31  
Horvátország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 01.16 18:15 27 - 23  
Spanyolország - Csehország 01.16 16:00 31 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Finnország 01.16 16:00 24 - 24  
Luxemburg - Észtország 01.16 19:30 33 - 38  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - CSZKA Moszkva 01.16 16:00 26 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skuru 01.16 18:00 28 - 37  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Kabylie 01.16 18:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Brisbane Roar 01.16 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nublense - Dep. Temuco 01.16 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - ADR Jicaral 01.16 01:30 1 - 0  
Perez Zeledon - Dep. Alajuelense 01.16 03:30 3 - 1  
Santos de Guapiles - Municipal Grecia 01.16 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Pyramids FC 01.16 18:30 1 - 1  
Al-Masry - Aswan 01.16 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FCS Bukarest 01.16 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Bordeaux 01.16 20:55 2 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Great Olympics - Karela Utd. 01.16 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 01.16 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegasus Kowloon - Kitchee Kowloon 01.16 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Northeast Utd. 01.16 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Bney Reine 01.16 17:45 3 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 01.16 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Hassania Agadir 01.16 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - New York City FC 01.16 00:00 2 - 1  
Palmeiras - Atl. Nacional Medellin 01.16 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakkada FC - Nasarawa Utd. 01.16 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Roma 01.16 21:15 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Canelas 2010 01.16 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Oviedo 01.16 21:00 2 - 0  
Deportivo - R. Santander 01.16 19:00 2 - 1  
Girona - UD Extremadura 01.16 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ettifaq 01.16 16:05 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Göztepe Izmír 01.16 16:00 4 - 3  
Trabzonspor - Denizlispor 01.16 18:30 2 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Prerov 01.16 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 01.16 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 01.16 11:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - MTK 01.16 20:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vantaa - Raision Loimu 01.16 17:30 2 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sisak - Trnje 01.16 20:00 1 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Nyíregyháza 01.16 17:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Netzhoppers Bestensee 01.16 19:10 3 - 2  
Herrsching - Giesen 01.16 20:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Revivre Milano 01.16 20:30 2 - 3  
Modena - Piacenza 01.16 20:30 3 - 0  
Monza - Trentino 01.16 20:30 0 - 3  
Verona - Perugia 01.16 20:45 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Haro Rioja 01.16 20:00 1 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wenjun Ju - A. Goryachkina (7.m.) 01.16 06:30 0.5 - 0.5  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - A. Giri 01.16 14:00 1 - 0  
F. Caruana - J. van Foreest 01.16 14:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - V. Artemiev 01.16 14:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - D. Dubov 01.16 14:00 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - Yangyi Yu 01.16 14:00 0.5 - 0.5  
V. Anand - Jeff. Xiong 01.16 14:00 1 - 0  
V. Kovalev - Wes. So 01.16 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 01.16 20:00 6 - 3  
S. Murphy - Joe Perry (6 nyert frame-ig) 01.16 14:00 6 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joel Makin - Moh. Elshorbagy 01.16 02:15 0 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - N. Gohar 01.16 23:00 3 - 2  
S-J. Perry - N. El Sherbini 01.16 01:30 0 - 3  
Strandröplabda (Cook Islands Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gregory J / Gregory T - Anyang G / Schumann J 01.16 21:50 0 - 2  
Kopp L / Russell A W - Kjemperud J A / Opsahl S 01.16 22:40 2 - 0  
Nishimura K / Shibata D - Austin C P / Schultz E 01.16 01:00 0 - 2  
Nishimura K / Shibata D - Kapa I / Piper G 01.16 23:30 1 - 2  
Saaga M / Ampelosa L - Shoji K / Kurasaka M 01.16 21:00 0 - 2  
Sílövészet (10 km, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Ruhpolding 2020 01.16 14:30    
A. Peiffer - S. Desthieux 01.16 14:30 0 - 1  
J. Dale - E.O. Bjöntegaard 01.16 14:30 0 - 1  
J. Eberhard - B. Doll 01.16 14:30 0 - 1  
J. Kühn - E. Jacquelin 01.16 14:30 1 - 0  
M. Eliseev - V.S. Christiansen 01.16 14:30 0 - 1  
M. Fourcade - T. Bö 01.16 14:30 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - A. Loginov 01.16 14:30 1 - 0  
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - F. Auger Alliassime 01.16 10:20 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - Tom. Paul 01.16 05:10 0 - 2  
Dan. Evans - A. Rublev 01.16 04:55 1 - 2  
P. Carreno-Busta - L.G.M. Harris 01.16 03:50 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer J / Roger-Vasselin - Murray J / Skupski N 01.16 04:25 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - Koolhof W / Mektic N 01.16 03:00 2 - 0  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Vondrousova 01.16 09:05 2 - 0  
A. Sabalenka - S. Halep 01.16 03:30 2 - 0  
B. Bencic - D.R. Collins 01.16 06:45 0 - 2  
D. Vekic - D. Yastremska 01.16 01:30 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Jurak D - Hradecka L / Klepac A 01.16 01:30 2 - 1  
Melichar N / Xu Y - Kenin S / Mattek-Sands B 01.16 06:00 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - H. Hurkacz 01.16 09:00 1 - 2  
J. Millman - B. Paire 01.16 07:00 1 - 2  
K. Edmund - J. Isner 01.16 02:05 0 - 2  
U. Humbert - D. Shapovalov 01.16 04:25 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Kontinen H - Bambridge L / Mclachlan B 01.16 00:15 0 - 2  
Daniell M / Oswald P - Nielsen F / Puetz T 01.16 04:30 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Gille S / Vliegen J 01.16 00:00 1 - 2  
Tenisz (AUS Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - B. Woolcock 01.16 03:45 2 - 0  
A. Bolsova Zadoinov - S. Rogers 01.16 07:55 0 - 2  
A. Kalinskaya - S. Errani 01.16 03:30 2 - 1  
Bondár A. - B. Krejcikova 01.16 02:35 0 - 2  
C. McNally - Asia Muhammad 01.16 01:35 2 - 1  
Chi. Muramatsu - A. Lottner 01.16 09:55 1 - 2  
D. Lopatetskaya - C. Perrin 01.16 02:05 2 - 0  
E. Bouchard - M. Inglis 01.16 06:25 2 - 0  
E. Gorgodze - K. Juvan 01.16 01:55 0 - 2  
E.G. Ruse - U.M. Arconada 01.16 00:00 2 - 1  
F. di Lorenzo - E. Cocciaretto 01.16 08:15 0 - 2  
G. Ce - S. Vickery 01.16 03:45 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - M. di Giuseppe 01.16 06:35 2 - 0  
I. de Vroome - L. Arruabarrena-Vecino 01.16 00:00 0 - 2  
J. Ponchet - M. Minella 01.16 03:55 0 - 2  
Joh. Larsson - U. Radwanska 01.16 05:45 2 - 0  
K. Zavatska - Shuyue Ma 01.16 06:15 2 - 1  
Lud. Samsonova - H. Baptiste 01.16 07:45 2 - 1  
M. Chwalinska - I. Shinikova 01.16 03:00 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - Xiyu Wang 01.16 09:05 0 - 2  
N. Gibbs - H. Dart 01.16 09:35 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - M. Kostyuk 01.16 02:20 2 - 0  
Nao Hibino - En Shuo Liang 01.16 00:00 2 - 1  
O. Danilovic - Jov. Jovic 01.16 04:10 2 - 1  
O. Govortsova - Car. Dolehide 01.16 05:10 0 - 2  
O. Rogowska - N. Parrizas-Diaz 01.16 00:00 0 - 2  
S. Vögele - D. Allertova 01.16 06:45 2 - 1  
Sam. Murray - Yue Yuan 01.16 00:00 1 - 2  
Sto. Sanders - Rob. Anderson 01.16 01:40 2 - 0  
V. Flink - D. Aiava 01.16 09:05 1 - 2  
V. Lepchenko - B. Eraydin 01.16 03:55 2 - 0  
V. Savinykh - T. Martincova 01.16 08:35 1 - 2  
V. Tomova - M. Niculescu 01.16 08:25 1 - 2  
Y. Bonaventure - M. Trevisan 01.16 07:30 0 - 2  
Y. Wickmayer - Ann Li 01.16 05:10 0 - 2  
Yuki Naito - A-L. Friedsam 01.16 00:00 2 - 0  
Tenisz (AUS Open-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - S. Stakhovsky 01.16 09:10 2 - 1  
A. Vukic - M. Bachinger 01.16 10:00 2 - 0  
And. Martin - A. Vatutin 01.16 00:00 2 - 0  
C. Lestienne - B. Mott 01.16 07:25 2 - 0  
D. Kudla - I. Ivashka 01.16 05:35 1 - 2  
D. Popko - Zhizhen Zhang 01.16 05:30 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - Jas. Jung 01.16 08:55 2 - 1  
E. Couacaud - Dan. Petrovic 01.16 04:40 2 - 1  
E. Donskoy - Joao Menezes 01.16 01:35 2 - 1  
E. Ruusuvuori - F. Mena 01.16 05:05 2 - 0  
Emi. Gomez - E. Ymer 01.16 02:20    
F. Coria - E. Gulbis 01.16 09:15 1 - 2  
F.F. Silva - P. Krstin 01.16 06:50 1 - 2  
G. Mager - M. Purcell 01.16 05:20 1 - 2  
Go Soeda - M. Trungelliti 01.16 00:00 0 - 2  
Joao Domingues - Zhe Li 01.16 06:50 0 - 2  
L. Giustino - Yan Bai 01.16 00:00 2 - 0  
L. Musetti - A. Weintraub 01.16 01:50 2 - 0  
L. Saville - J. Kovalik 01.16 06:35 1 - 2  
M. Bourgue - O. Otte 01.16 00:00 2 - 1  
M. Janvier - M. Viola 01.16 08:30 0 - 2  
M. Marterer - Y. Maden 01.16 00:00 1 - 2  
M. Safwat - S. Nagal 01.16 03:50 2 - 0  
M. Vilella Martinez - N. Mahut 01.16 02:10 2 - 0  
N. Gombos - R. Marcora 01.16 05:00 2 - 0  
P. Gojowczyk - B. Kavcic 01.16 08:10 2 - 1  
P. Lorenzi - L. Rosol 01.16 06:00 1 - 2  
P. Martinez Portero - J.P. Varillas 01.16 06:10 2 - 0  
P. Polansky - Ale. Muller 01.16 02:00 0 - 2  
S. Napolitano - F. Bagnis 01.16 00:00 0 - 2  
Tung-Lin Wu - M. Copil 01.16 02:05 1 - 2  
Y. Hanfmann - P. Gunneswaran 01.16 07:35 1 - 2  
Z. Kolar - J.J. Wolf 01.16 00:00 0 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - G.M. Moroni 01.16 07:15 0 - 2  
A. Karatsev - Di Wu 01.16 07:05 2 - 0  
E. Karlovskiy - Balázs A. 01.16 05:30 0 - 2  
R. Safiullin - B. Gojo 01.16 04:00 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Aragone J / Martinez L D 01.16 08:25 2 - 0  
Escobar G / Reyes-Varela - Huey T / Lammons N 01.16 04:00 2 - 0  
King E / Reese H - Golubev A / Nedovyesov A 01.16 05:40 0 - 2  
Ratiwatana S / Rungkat C - Arneodo R / Begemann A 01.16 08:55 2 - 1  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ste. Johnson - H. Mayot 01.16 01:50 2 - 0  
Tenisz (Bendigo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Ellis B - Arevalo M / O'Mara J 01.16 02:50 1 - 2  
Shimabukuro S / Song M-K - Cacic N / Molchanov D 01.16 02:15 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - H. Watson 01.16 05:30 1 - 2  
E. Rybakina - L. Cabrera 01.16 10:25 2 - 1  
Lau. Davis - Shuai Zhang 01.16 03:45 0 - 2  
V. Kudermetova - G. Muguruza Blanco 01.16 08:00    
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Fichman S - Bouzkova M / Zidansek T 01.16 02:00 1 - 2  
King V / Mchale C - Kichenok N / Mirza S 01.16 02:00 1 - 2  
Rus A / Watson H - Peng S / Zhang S 01.16 13:15    
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - G. Dimitrov 01.16 03:00 2 - 0  
S. Tsitsipas - M. Berrettini 01.16 04:20 2 - 0  
Tenisz (Kooyong Classic, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharapova - A. Tomljanovic 01.16 05:40 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - T. Sugiarto 01.16 09:50 2 - 0  
Guangzu Lu - Yuxiang Huang 01.16 09:30 0 - 2  
Ken. Nishimoto - A. Antonsen 01.16 04:00 1 - 2  
Kwang Hee Heo - Cheuk Yiu Lee 01.16 06:10 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Yuqi Shi 01.16 06:50 1 - 2  
Tzu Wei Wang - Jon. Christie 01.16 10:30 0 - 2  
Vik. Axelsen - S.H. Rhustavito 01.16 06:20 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Kim G J / Lee Y D 01.16 07:20 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Boe M / Conrad-Petersen M 01.16 07:30 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 01.16 04:00 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Lee Y / Wang C L 01.16 04:00 1 - 2  
Jansen J R / Kaesbauer P - Ong Y S / Teo E Y 01.16 09:50 0 - 2  
Ou X Y / Zhang N - Alfian F / Ardianto M R 01.16 09:30 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Ahsan M / Setiawan H 01.16 07:10 0 - 2  
Zijian D / Chang W - Goh S F / Izzuddin N 01.16 10:10 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - R. Intanon 01.16 06:50 0 - 2  
Bing Jiao He - Ga Eun Kim 01.16 07:10 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - Beiwen Zhang 01.16 09:30 0 - 2  
Noz. Okuhara - C. Marin 01.16 09:30 0 - 2  
Say. Takahashi - S. Pusarla Venkata 01.16 07:30 2 - 1  
Se Young An - K. Gilmour 01.16 07:10 2 - 0  
Yue Han - Michelle Li 01.16 07:30 0 - 2  
Zhiyi Wang - Aka. Yamaguchi 01.16 09:50 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Lee S H / Shin S C 01.16 10:30 1 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Matsuyama N / Shida C 01.16 09:50 1 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 01.16 10:30 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Fukushima Y / Hirota S 01.16 10:30 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Istarani N K M / Kusumah 01.16 06:40 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chang Y N / Kim H R 01.16 06:30 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Honderich R / Tsai K 01.16 10:10 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Du Y / Li Y H 01.16 04:00 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Ahmad T / Rahayu A 01.16 06:00 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Lee J H / Hsu Y C 01.16 06:10 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Wang Y / Huang D 01.16 06:30 0 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Puavaranukroh/Taerattanac 01.16 06:30 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Ko S H / Eom H W 01.16 07:30 0 - 2  
Lee Y / Yang C T - Jordan P / Oktavianti M D 01.16 06:50 1 - 2  
Tan K M / Lai P J - Prasetya A E / Saufika A 01.16 07:00 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Christiansen M / Boeje A 01.16 06:10 2 - 0  
Vízilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Horvátország 01.16 20:30 10 - 11  
Németország - Szlovákia 01.16 10:00 8 - 5  
Vízilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Hollandia 01.16 14:30 15 - 9  
Románia - Szerbia 01.16 13:00 7 - 15  
Vízilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 01.16 19:00 11 - 11  
Málta - Törökország 01.16 11:30 10 - 13  
Vízilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 01.16 17:30 7 - 10  
Görögország - Grúzia 01.16 16:00 17 - 10  

 

2020.01.15.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Drammen 01.15 19:00 2 - 8  
Solberg - Stabaek 01.15 19:00 4 - 3  
Ullern - Ready Oslo 01.15 19:00 5 - 6  
Ulleval - Sarpsborg 01.15 19:00 1 - 4  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - SZKA Nyeftjanyik 01.15 12:00 4 - 4  
Rogyina Kirov - Szibszelmas Novoszibirszk 01.15 16:30 3 - 0  
Start Nyizsnyij Novgorod - Kuzbassz Kemerovo 01.15 16:30 5 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Dinamo Kazany 01.15 10:00 2 - 5  
Vodnyik Arhangelszk - Ural Trubnyik 01.15 17:00 9 - 2  
Volga Uljanovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 01.15 15:30 3 - 16  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Frillesas 01.15 19:00 6 - 4  
Bollnäs - Hammarby 01.15 19:00 8 - 3  
Motala - Villa Lidköping 01.15 19:00 3 - 4  
Sirius - Vetlanda 01.15 19:00 7 - 2  
Vanersborg - Västeräs 01.15 19:00 5 - 5  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gourlay - John McCrorie 01.15 15:00 2 - 1  
M. Stepney - Sco. Walker 01.15 11:00 2 - 0  
Mark Royal - D. Le Messurier 01.15 20:30 2 - 0  
Paul Foster - Lee Harris 01.15 16:30 1.5 - 0.5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki 01.15 17:30 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Visby 01.15 19:00 5 - 8  
Linköping - Mullsjö 01.15 19:00 4 - 1  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Mengibar - Jaen 01.15 21:00 1 - 4  
Peniscola - Levante 01.15 21:00 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Iowa 01.15 03:30 2 - 5  
Charlotte - Hershey 01.15 01:00 4 - 1  
Rockford - Milwaukee 01.15 02:00 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Bregenzerwald 01.15 19:30 8 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 01.15 17:30 4 - 1  
Kadan - Frydek-Mistek 01.15 18:00 3 - 6  
Prostejov - Slavia Trebic 01.15 18:00 7 - 2  
Sokolov - Slovan Ustecti Lvi 01.15 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 01.15 17:00 1 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 01.15 17:30 2 - 2  
Poruba - Vsetin 01.15 17:30 0 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Brassó 01.15 18:00 7 - 5  
FTC - Vasas 01.15 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Lida 01.15 17:00 2 - 1  
Lokomotív Orsa - Pinszkije Jasztrebi 01.15 16:00 2 - 3  
Mogiljev - Breszt 01.15 17:00 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - IPK 01.15 17:30 3 - 4  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 01.15 17:30 3 - 4  
Koovee - TUTO 01.15 17:30 2 - 2  
SaPKo - KeuPa 01.15 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Ilves 01.15 17:30 3 - 3  
JYP - Kookoo 01.15 17:30 0 - 4  
Kärpät - Tappara 01.15 17:30 2 - 3  
Vaasan Sport - Turku PS 01.15 17:30 4 - 5  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Amiens 01.15 20:00 0 - 4  
Rouen - Mulhouse 01.15 20:00 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 01.15 10:30 2 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 01.15 18:30 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Liepaja 01.15 18:15 7 - 6  
Zemgale/LLU - Olimp Riga 01.15 18:30 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Kapitan Sztupino 01.15 16:30 3 - 1  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Avtomob. Jekatyerinburg 2 01.15 16:00 4 - 4  
Irbisz Kazany - Tolpar Ufa 01.15 15:00 6 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Lada Toljatti 2 01.15 15:00 6 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Altaj Kamenogorszk 01.15 12:30 2 - 5  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Vityaz Podolszk 2 01.15 16:00 0 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Belije Medvegyi Cseljab. 01.15 14:00 4 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.15 15:00 1 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Barisz 2 01.15 12:30 4 - 3  
SZKA-1946 - Dinamo Riga 2 01.15 17:00 8 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Atlant Moszkva 01.15 15:00 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 01.15 03:00 6 - 3  
Buffalo - Las Vegas 01.15 01:00 4 - 2  
Colorado - Dallas 01.15 03:00 2 - 2  
Columbus - Boston 01.15 01:00 3 - 0  
Edmonton - Nashville 01.15 03:00 4 - 2  
NY Islanders - Detroit 01.15 01:00 8 - 2  
Ottawa - Chicago 01.15 01:30 2 - 2  
Pittsburgh - Minnesota 01.15 01:00 7 - 3  
Tampa Bay - Los Angeles 01.15 01:00 3 - 3  
Toronto - New Jersey 01.15 01:00 7 - 4  
Winnipeg - Vancouver 01.15 02:00 4 - 0  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Furuset 01.15 19:00 5 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Kloten 01.15 19:45 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 01.15 19:00 2 - 2  
Björklöven - Södertälje 01.15 19:00 5 - 3  
Karlskoga - Västeras 01.15 19:00 4 - 4  
MODO - AIK 01.15 19:00 5 - 2  
Mora - Timra 01.15 19:00 3 - 1  
Vita Hästen - Kristianstad 01.15 19:00 4 - 1  
Västervik - Karlskrona 01.15 19:00 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Zilina 01.15 18:00 3 - 3  
HC Bratislava - Martin 01.15 18:00 3 - 1  
Povazska Bystrica - Skalica 01.15 18:00 0 - 2  
Topolcany - Levice 01.15 18:00 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Torpedo Gorkij 01.15 16:30 3 - 2  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda 01.15 17:00 3 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Regina Pats 01.15 04:00 9 - 4  
Spokane Chiefs - Kamloops Blazers 01.15 04:05 3 - 6  
Victoria Royals - Tri-City Americans 01.15 04:05 3 - 1  
Winnipeg Ice - Prince George Cougars 01.15 02:30 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - Siroki Brijeg 01.15 18:00 91 - 83  
MZT Szkopje - Sutjeska Niksic 01.15 18:00 88 - 78  
Sloboda Tuzla - Helios Domzale 01.15 19:00 101 - 83  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Platense - San Martin Corrientes 01.15 01:00 93 - 75  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Torun 01.15 20:30 91 - 71  
Türk Telekom - Manresa 01.15 18:00 78 - 72  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Hapoel Jerusalem 01.15 20:00 102 - 107  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - VEF Riga 01.15 18:00 86 - 79  
Nyizsnyij Novgorod - Periszteri 01.15 17:00 82 - 76  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Dijon 01.15 19:00 77 - 84  
Telekom Bonn - Szombathely 01.15 20:00 91 - 77  
Zaragoza - Neptunas Klaipeda 01.15 20:30 86 - 70  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Pinheiros 01.15 23:30 57 - 77  
Corinthians Paulista - Sao Jose dos Campos 01.15 00:00 103 - 92  
Rio Claro - Sao Paulo 01.15 00:00 94 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ostrava 01.15 20:00 83 - 85  
Hradec Kralove - Decin 01.15 17:30 69 - 70  
Pardubice - Opava 01.15 18:00 73 - 87  
USK Praha - Svitavy 01.15 17:30 93 - 84  
Usti nad Labem - Kolin 01.15 17:30 86 - 79  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Vaerlose 01.15 19:00 71 - 98  
EBAA Aarhus - Svendborg 01.15 18:30 69 - 79  
Herlev - Köbenhavn 01.15 19:00 85 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 01.15 11:00 65 - 76  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 01.15 11:00 94 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 01.15 11:00 68 - 82  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zalgiris Kaunas 01.15 19:00 70 - 76  
Panathinaikosz - Bayern München 01.15 20:00 98 - 83  
Zenit Szentpétervár - Baskonia Vitoria 01.15 18:00 72 - 66  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - TTT Riga 01.15 20:00 79 - 75  
Castors Braine - Nagyezsda Orenburg 01.15 20:15 47 - 80  
Cukurova - USK Praha 01.15 16:00 50 - 109  
Jekatyerinburg - UR Venezia 01.15 15:00 97 - 44  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Lattes Montpellier 01.15 17:00 78 - 90  
Gdynia - Fenerbahce 01.15 18:00 52 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Partizan Belgrád 01.15 19:00 58 - 83  
Virtus Bologna - Darussafaka 01.15 20:45 83 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Oldenburg 01.15 18:30 81 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Rytas Vilnius 01.15 18:00 73 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Tofas Bursa 01.15 20:00 63 - 69  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Joensuun Kataja 01.15 17:30 97 - 74  
Korihait Uusikaupunki - Ura Kaarina 01.15 17:30 83 - 96  
Nokia - KTP Kotka 01.15 17:30 77 - 86  
Salon Vilpas - Lahti 01.15 17:30 106 - 85  
Tampere Pyrintö - Kouvot Kouvola 01.15 17:30 101 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (4.m.) 01.15 12:00 94 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama 01.15 11:05 70 - 64  
Chiba - Akita 01.15 11:05 96 - 75  
Nagoya Dolphins - Osaka 01.15 11:05 77 - 92  
Ryukyu Okinawa - Shiga 01.15 11:35 78 - 90  
Shimane - Kyoto 01.15 11:05 76 - 79  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Sunrockers 01.15 11:25 84 - 88  
Tokyo Alvark - Hokkaido 01.15 11:05 94 - 71  
Toyama - Mikawa Kariya 01.15 11:05 76 - 78  
Toyohashi Neophoenix - Kawasaki Brave Thunders 01.15 11:05 73 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Shenzhen 01.15 12:35 102 - 100  
Qingdao - Beijing Ducks 01.15 12:35 115 - 92  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szolnok 01.15 19:00 54 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 01.15 01:30 123 - 110  
Brooklyn - Utah 01.15 01:30 107 - 118  
Golden State - Dallas 01.15 04:30 97 - 124  
LA Clippers - Cleveland 01.15 04:30 128 - 103  
Memphis - Houston 01.15 02:00 121 - 110  
Milwaukee - New York 01.15 02:00 128 - 102  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oslo Tigers - Asker 01.15 19:00 70 - 62  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Kirchheim 01.15 19:30 71 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Ferrara 01.15 20:30 69 - 74  
Imola - Mantova 01.15 21:00 81 - 99  
Montegranaro - Caserta 01.15 21:00 82 - 74  
Urania Milano - Forli 01.15 20:30 70 - 72  
Verona - Orzinuovi 01.15 20:45 90 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Casale Monferrato 01.15 20:30 70 - 68  
Capo D'Orlando - Napoli 01.15 21:00 72 - 63  
Eurobasket Roma - Torino 01.15 20:00 87 - 92  
Latina - Rieti 01.15 20:00 72 - 74  
Tortona - Biella 01.15 20:30 79 - 79, h.u. 93 - 91  
Trapani - Agrigento 01.15 21:00 63 - 56  
Kosárlabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jennersdorf - Vienna Timberwolves 01.15 19:30 65 - 72  
St. Pölten - Gmunden 01.15 19:00 92 - 91  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neuchatel - Massagno 01.15 19:30 75 - 75, h.u. 92 - 86  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Udominate Umea 01.15 19:00 92 - 62  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Handlova - Prievidza 01.15 18:00 75 - 85  
Inter Bratislava - Komarno 01.15 18:00 88 - 62  
Spisska Nova Ves - Levice 01.15 18:00 62 - 79  
Zilina - Lucenec 01.15 18:00 69 - 72  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Sporting - Bigua de Villa Biarritz 01.15 00:15 86 - 86, h.u. 99 - 98  
Goes - Aguada 01.15 01:15 77 - 73  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Valmiera 01.15 18:00 102 - 67  
Valga - Liepajas Lauvas 01.15 18:00 84 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Silkeborg 01.15 18:30 29 - 28  
Köbenhavn - Aarhus Utd. 01.15 19:00 22 - 24  
Randers - Odense 01.15 18:30 25 - 34  
Kézilabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, E csoport - Magyarország hány gólt szerez? 01.15 18:15    
Eb, E csoport - Magyarország továbbjut az E csoportból? 01.15 18:15    
Eb, E csoport 2020 01.15 20:30    
Izland - Magyarország 01.15 18:15 18 - 24  
Oroszország - Dánia 01.15 20:30 28 - 31  
Kézilabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, F csoport 2020 01.15 20:30    
Kézilabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ciprus 01.15 20:10 24 - 7  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Nantes 01.15 14:30 28 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Kobierzyce 01.15 18:00 25 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Siófok 01.15 18:00 30 - 39  
Kisvárda - FTC 01.15 18:00 21 - 31  
Érd - Békéscsaba 01.15 18:00 36 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Aker Oslo 01.15 18:00 27 - 25  
Fana Bergen - Sola 01.15 18:30 24 - 29  
Fredrikstad - Storhamar 01.15 18:00 25 - 32  
Gjerpen - Tertnes Bergen 01.15 18:00 19 - 33  
Kristiansand - Follo 01.15 18:30 37 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Kurpfalz-Bären Ketsch 01.15 20:00 39 - 22  
Oldenburg - Bad Wildungen 01.15 19:30 18 - 33  
Thüringer HC - Göppingen 01.15 19:30 34 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Ufa Alisza 01.15 17:00 36 - 22  
Lucs Moszkva - Zvezda Zvenyigorod 01.15 17:30 26 - 37  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Bistrita 01.15 16:00 28 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Cardiff 01.15 20:45 3 - 4  
Manchester Utd. - Wolverhampton 01.15 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Reading 01.15 20:30 1 - 0  
Manchester Utd. - Brighton 01.15 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Olympique de Safi 01.15 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melipilla - Dep. Copiapo 01.15 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - APOEL Nicosia 01.15 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Alki Oroklini 01.15 15:00 2 - 1  
Ermisz Aradippou - Omonia Nicosia 01.15 18:00 0 - 5  
Olympiakosz Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 01.15 16:00 0 - 0  
Pafosz - Nea Szalamina Famaguszta 01.15 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - San Carlos 01.15 22:00 1 - 2  
Universidad de Costa Rica - Cartagines 01.15 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Bloemfontein Celtic 01.15 18:30 3 - 2  
Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns 01.15 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Tanta 01.15 18:30 5 - 0  
El Gouna - El Zamalek 01.15 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Reims 01.15 19:00 1 - 1  
Monaco - Paris SG 01.15 21:00 1 - 4  
Nimes - Rennes 01.15 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Inter Allies - Elmina Sharks 01.15 16:00 2 - 3  
Berekum Chelsea - Dreams Dawu 01.15 16:00 1 - 0  
King Faisal - Bechem Utd. 01.15 16:00 2 - 2  
Techiman Eleven Wonders - Aduana Stars 01.15 16:00 1 - 0  
Wa All Stars - AshantiGold Obuasi 01.15 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Trikala 01.15 14:00 1 - 1  
Olympiakosz - Kalamata 01.15 18:30 4 - 1  
Panathinaikosz - Giannina 01.15 16:15 3 - 1  
Panioniosz - Panetolikosz 01.15 16:15 0 - 0  
PAOK - OFI 01.15 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Gokulam Kerala 01.15 12:30 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad FC - Odisha 01.15 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Ashdod - Hapoel Raanana 01.15 18:15 2 - 4  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Afula 01.15 18:15 1 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel TA 01.15 19:15 0 - 3  
Hapoel Haifa - Kfar Qasem 01.15 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Raja Casablanca 01.15 19:00 1 - 4  
Renaissance Ezzmamra - RSB Berkane 01.15 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Ifeanyi Ubah 01.15 16:00 2 - 1  
Adamawa Utd. - Wikki Tourists 01.15 16:00 0 - 0  
Akwa Utd. - Kwara Utd. 01.15 16:00 0 - 2  
Enyimba - Heartland Owerri 01.15 16:00 0 - 2  
Katsina Utd. - Kano Pillars 01.15 16:00 1 - 1  
MFM Lagos - Jigawa Golden Stars 01.15 16:00 2 - 1  
Rivers Utd. - Lobi Stars 01.15 16:00 2 - 1  
Sunshine Stars - Plateau Utd. 01.15 16:00 2 - 1  
Warri Wolves - Enugu Rangers 01.15 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Atalanta 01.15 15:00 2 - 1  
Juventus - Udinese 01.15 20:45 4 - 0  
Milan - SPAL Ferrara 01.15 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Famalicao 01.15 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Numancia 01.15 19:00 2 - 2  
Cadiz - Mirandes 01.15 21:00 3 - 3  
Huesca - Tenerife 01.15 19:00 2 - 1  
Rayo Vallecano - Lugo 01.15 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - San Sebastian Reyes 01.15 20:00 0 - 2  
Ibiza Eivissa - Las Palmas B 01.15 20:00 1 - 0  
Sp. Gijón B - Rayo Majadahonda 01.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Cultural Leonesa 01.15 19:00 1 - 3  
Ath. Bilbao B - Haro Deportivo 01.15 18:00 2 - 3  
UD Logrones - Alavés B 01.15 20:00 0 - 0  
Unionistas de Salamanca - Barakaldo 01.15 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Badalona 01.15 19:00 2 - 1  
Cornella - La Nucia 01.15 21:00 1 - 0  
Ebro - Olot 01.15 16:00 1 - 2  
Orihuela - Ejea 01.15 20:00 2 - 0  
UE Llagostera - Gimnastic 01.15 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - UCAM Murcia 01.15 20:30 2 - 1  
Badajoz - Cartagena 01.15 20:45 2 - 1  
Don Benito - Merida 01.15 20:30 1 - 2  
Marbella - Talavera de la Reina 01.15 19:30 0 - 0  
Real Murcia - Cadiz B 01.15 21:00 3 - 1  
Rec. Huelva - San Fernando 01.15 20:00 1 - 3  
Yeclano Deportivo - Sevilla B 01.15 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Etoile du Sahel 01.15 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kasimpasa 01.15 14:00 3 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Besiktas 01.15 16:30 3 - 2  
Rizespor - Galatasaray 01.15 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Olaszország 01.15 12:00 1 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco - Valinhos 01.15 00:00 3 - 0  
Praia - Minas 01.15 01:30 3 - 2  
Röplabda (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 01.15 17:00 1 - 3  
Kladno - Lvi Praha 01.15 18:00 2 - 3  
Ostrava - Karlovarsko 01.15 17:00 1 - 3  
Pribram - Ceske Budejovice 01.15 18:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 01.15 11:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 01.15 11:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Lakkapaa 01.15 17:00 3 - 1  
Hurrikaani Loimaa - Akaa 01.15 17:30 3 - 1  
Valepa Sastamala - Savo 01.15 17:30 2 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - OrPo 01.15 17:30 2 - 3  
Kangasala - Viesti Salo 01.15 17:30 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Narbonne 01.15 20:00 3 - 0  
Chaumont - Nice 01.15 20:00 3 - 0  
Nantes - Arago de Sete 01.15 20:00 3 - 1  
Paris Volley - Montpellier 01.15 20:00 2 - 3  
Toulouse - Poitevin Poitiers 01.15 20:00 3 - 0  
Tourcoing - Tours 01.15 20:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
France Avenir - St-Raphael 01.15 20:00 0 - 3  
Le Cannet - Mougins 01.15 20:00 3 - 0  
Marcq-en-Baroeul - Nantes 01.15 20:00 1 - 3  
Venelles - Terville Florange 01.15 20:00 0 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Centrometal Macinec - Osijek 01.15 19:00 3 - 2  
Zadar - Rovinj 01.15 20:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Kedzierzyn-Kozle 01.15 20:30 0 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Trefl Gdansk 01.15 17:30 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 01.15 18:00 3 - 0  
Kazincbarcika - Pénzügyőr 01.15 18:30 1 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Újpest 01.15 19:00 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Brcko - OK Maribor 01.15 19:00 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Brcko - Mladost Zágráb 01.15 16:30 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Lüneburg 01.15 20:00 1 - 3  
Düren - United Frankfurt 01.15 19:00 3 - 2  
Rottenburg - Haching 01.15 19:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Schwerin 01.15 19:30 0 - 3  
Potsdam - Dresden 01.15 19:10 3 - 0  
Stuttgart - Münster 01.15 19:00 2 - 3  
Suhl Thüringen - Vilsbiburg 01.15 19:00 1 - 3  
Wiesbaden - Straubing 01.15 19:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Argos Sora 01.15 20:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Bisonte Firenze 01.15 20:30 3 - 0  
Caserta - Brescia 01.15 20:30 0 - 3  
Filottrano - Bergamo 01.15 20:30 0 - 3  
Monza - Conegliano 01.15 20:30 0 - 3  
Novara - Cuneo 01.15 20:30 3 - 1  
Perugia - Chieri 01.15 20:30 3 - 2  
Scandicci - Casalmaggiore 01.15 20:30 3 - 1  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Posojilnica Aich/Dob 01.15 20:00 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 01.15 13:00 3 - 0  
Lugoj - Medgidia 01.15 14:00 3 - 0  
Stiinta Bacau - Rapid Bukarest 01.15 16:00 3 - 0  
Targoviste - Jolidon Cluj 01.15 13:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheseaux - Aesch Pfeffingen 01.15 20:30 0 - 3  
Düdingen - Schaffhausen 01.15 20:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Radnicki Kragujevac 01.15 18:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Lajkovac - Ub 01.15 19:00 1 - 3  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyr. Wilson - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 01.15 14:00 6 - 2  
M.J. Williams - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 01.15 20:00 2 - 6  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Paul Coll 01.15 02:15 3 - 2  
K.A. Gawad - S. Rösner 01.15 23:45 3 - 2  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ali. Waters - N. Gohar 01.15 01:30 0 - 3  
S. Hany - J. King 01.15 23:00 0 - 3  
Strandröplabda (Cook Islands Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herman R / Heath B - Anyang G / Schumann J 01.15 22:30 1 - 2  
Mewhirter T / Roberts A - Saaga M / Ampelosa L 01.15 23:20 2 - 0  
Murakami H / Tsuchiya T - Tang P / Abela M 01.15 21:40 2 - 1  
Sílövészet (7,5 km, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Ruhpolding 2020 01.15 14:30    
D. Herrmann - K. Mäkäräinen 01.15 14:30 1 - 0  
D. Wierer - P. Fialkova 01.15 14:30 1 - 0  
H. Öberg - L. Vittozzi 01.15 14:30 1 - 0  
L. Haecki - Jul. Simon 01.15 14:30 0 - 1  
M. Davidova - I. Landmark Tandrevold 01.15 14:30 0 - 1  
M. Eder - K. Innerhofer 01.15 14:30 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - T. Eckhoff 01.15 14:30 0 - 1  
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - A. Bolt 01.15 07:45 0 - 2  
J. Duckworth - F. Auger Alliassime 01.15 09:00 0 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Ramos-Vinolas 01.15 05:20 0 - 2  
L. Djere - L.G.M. Harris 01.15 01:30 0 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Chardy 01.15 03:45 2 - 0  
S. Querrey - A. Rublev 01.15 01:30 0 - 2  
Tom. Paul - P. Cuevas 01.15 03:40 2 - 0  
Tenisz (Adelaide, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Garin C / Londero J I 01.15 06:20 2 - 0  
Gonzalez M / Martin F - Kubot L / Melo M 01.15 05:00 2 - 0  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - B. Pera 01.15 07:35 2 - 0  
Ari. Rodionova - M. Vondrousova 01.15 09:15 0 - 2  
B. Bencic - J. Görges 01.15 10:55 2 - 0  
D. Yastremska - A. Kerber 01.15 03:30    
D.R. Collins - S. Kenin 01.15 04:50 2 - 0  
M. Sakkari - D. Vekic 01.15 01:30 1 - 2  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Kenin S / Mattek-Sands B 01.15 07:45 0 - 2  
Hradecka L / Klepac A - Peschke K / Schuurs D 01.15 01:30    
Maria T / Potapova A - Dabrowski G / Jurak D 01.15 03:00 1 - 2  
Melichar N / Xu Y - Christian K / Guarachi A 01.15 04:50 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - K. Edmund 01.15 06:05 0 - 2  
F. Fognini - F. Lopez 01.15 04:25 1 - 2  
K. Khachanov - J. Millman 01.15 09:20 1 - 2  
M. Ymer - H. Hurkacz 01.15 02:55 0 - 2  
T. Monteiro - B. Paire 01.15 04:00 1 - 2  
T. Sandgren - J. Isner 01.15 00:00 1 - 2  
V. Pospisil - D. Shapovalov 01.15 07:00 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Mcdonald M / Rai A 01.15 05:05 2 - 0  
Bolelli S / Fognini F - Daniell M / Oswald P 01.15 08:00    
Bopanna R / Kontinen H - Norrie C / Purcell R 01.15 04:00 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Mayer L / Sousa J 01.15 05:10    
Gonzalez S / Skupski K - Krajicek A / Skugor F 01.15 02:00 0 - 2  
Inglot D / Qureshi A-U-h - Krajicek A / Skugor F 01.15 23:00 0 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Pavic M / Soares B 01.15 01:10 2 - 1  
Peers J / Venus M - Sharan D / Sitak A 01.15 02:30 0 - 2  
Tenisz (AUS Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Guerrero Alvarez - L. Pattinama Kerkhove 01.15 03:00 0 - 2  
Fang Ying Xun - J. Fourlis 01.15 04:50 2 - 1  
G. Minnen - K. McPhee 01.15 04:50 2 - 1  
I.M. Bara - L-I. Paar 01.15 04:50 0 - 2  
J. Cepelova - Kur. Nara 01.15 03:00    
Jani R-L. - A. Kiick 01.15 03:00 0 - 2  
K. Kucova - B. Haas 01.15 03:00 1 - 2  
M. Frech - Mayo Hibi 01.15 04:40 1 - 2  
P.M. Tig - L.A. Fernandez 01.15 05:20 0 - 2  
V. Cepede Royg - Dan. Lao 01.15 03:00 0 - 2  
V. Gracheva - C. Paquet 01.15 06:00 2 - 0  
Xinyu Wang - I. Falconi 01.15 03:00 2 - 1  
Tenisz (AUS Open-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - S. Ofner 01.15 03:00 2 - 1  
Dar. King - S. Diez 01.15 03:00 0 - 2  
Den. Novak - Dus. Brown 01.15 05:00 2 - 0  
Duck Hee Lee - A. Giannessi 01.15 03:00 2 - 1  
E. Escobedo - M. Krueger 01.15 03:00 2 - 1  
F. Gaio - K. Coppejans 01.15 03:00 0 - 2  
H. Laaksonen - Rin. Hijikata 01.15 05:55 0 - 2  
Hir. Moriya - N. Rubin 01.15 03:00 2 - 0  
L. Musetti - Hyeon Chung 01.15 06:55    
Q. Halys - A. Santillan 01.15 03:00 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - F. Horansky 01.15 05:35 1 - 2  
S. Darcis - E. Benchetrit 01.15 06:10 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - Chr. Eubanks 01.15 04:15 0 - 2  
T. Griekspoor - G. Garcia-Lopez 01.15 04:45 2 - 0  
Taro Daniel - N. Milojevic 01.15 05:50 0 - 2  
V. Troicki - B. Klahn 01.15 05:35 2 - 0  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - San. Giraldo 01.15 05:50 2 - 1  
A. Karatsev - M. Basic 01.15 09:30 2 - 1  
B. Gojo - D. Istomin 01.15 05:30 2 - 0  
E. Karlovskiy - R. Olivo 01.15 04:00 2 - 0  
G.M. Moroni - Chun Hsin Tseng 01.15 08:35 2 - 1  
J.C. Aragone - Balázs A. 01.15 07:00 1 - 2  
R. Safiullin - Ze Zhang 01.15 04:00 2 - 0  
V. Orlov - Di Wu 01.15 05:30 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Martinez L D - Brkic T / Pavic A 01.15 11:45 2 - 0  
Kovapitukted P / Samrej K - Arneodo R / Begemann A 01.15 04:00 0 - 2  
Raja P / Shamasdin A - King E / Reese H 01.15 07:50 1 - 2  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - M. Banes 01.15 02:45 2 - 1  
C. O'Connell - A. Crnokrak 01.15 04:30 2 - 0  
H. Grenier - H. Mayot 01.15 01:00 0 - 2  
K. Kravchuk - S. Travaglia 01.15 04:40 0 - 2  
M. Giron - S.K. Mukund 01.15 03:00 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - R. Carballes Baena 01.15 05:10 1 - 2  
Ste. Johnson - C. Puttergill 01.15 02:35 2 - 0  
Yos. Watanuki - D. Dzumhur 01.15 04:20 1 - 2  
Tenisz (Bendigo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BKlein/SPuodziunas - Cacic N / Molchanov D 01.15 01:00 0 - 2  
Molteni A / Nys H - Behar A / Reid M 01.15 01:00 1 - 2  
Mukund S / Sun F - Arends S / Hsieh C-P 01.15 09:00    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - V. Kuzmova 01.15 11:10 2 - 0  
E. Rybakina - A. Cornet 01.15 09:25 2 - 0  
H. Watson - F. Ferro 01.15 09:40 2 - 0  
Kat. Kozlova - Shuai Zhang 01.15 04:55 1 - 2  
Kri. Pliskova - L. Cabrera 01.15 02:00 1 - 2  
M. Linette - Lau. Davis 01.15 03:00 0 - 2  
O. Jabeur - G. Muguruza Blanco 01.15 04:20 1 - 2  
V. Kudermetova - C.C. Bellis 01.15 01:00 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Van Uytvanck - Cabrera L / Stosur S 01.15 08:45 2 - 0  
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kev. Anderson - M. Berrettini 01.15 04:00    
M. Cilic - M. Raonic 01.15 03:00    
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - K. Parupalli 01.15 14:10 2 - 0  
B. Sai Praneeth - Yuqi Shi 01.15 09:25 1 - 2  
Cheuk Yiu Lee - Tien Chen Chou 01.15 08:40 2 - 0  
H.S. Prannoy - Jon. Christie 01.15 15:10 0 - 2  
J.O. Jörgensen - Ng Ka Long Angus 01.15 10:55 1 - 2  
K. Wangcharoen - Tzu Wei Wang 01.15 13:30 0 - 2  
Kean Yew Loh - K. Tsuneyama 01.15 05:50 2 - 0  
Ken. Nishimoto - R. Gemke 01.15 08:40 2 - 0  
Kwang Hee Heo - B. Leverdez 01.15 08:50 2 - 1  
Sam. Verma - T. Sugiarto 01.15 12:30 1 - 2  
Sou. Verma - Guangzu Lu 01.15 07:20 1 - 2  
Sri. Kidambi - S.H. Rhustavito 01.15 05:00 1 - 2  
Vik. Axelsen - Dan Lin 01.15 06:25 2 - 0  
Wan Ho Son - A. Antonsen 01.15 10:55 0 - 2  
Yuxiang Huang - Zii Jia Lee 01.15 07:55 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Lee J-H / Yang P-H 01.15 10:20 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Wahyu N A P / Ade Y S 01.15 07:55 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Ou X Y / Zhang N 01.15 11:40 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ellis M / Langridge C 01.15 15:00 2 - 1  
Goh S F / Izzuddin N - Ivanov V / Sozonov I 01.15 03:40 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - Liao M C / Su C H 01.15 05:00 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - He J / Tan Q 01.15 13:20 0 - 2  
Kim G J / Lee Y D - Junhui L / Yuchen L 01.15 05:40 2 - 0  
Koga A / Saito T - Alfian F / Ardianto M R 01.15 12:40 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Yao C L / Han Y P 01.15 12:40 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Han C / Zhou H 01.15 04:20 2 - 0  
Rankireddy S / Shetty C - Ahsan M / Setiawan H 01.15 13:20 0 - 2  
Zijian D / Chang W - Huang K X / Liu C 01.15 03:10 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - S. Pusarla Venkata 01.15 10:20 1 - 2  
Bing Jiao He - P. Buranaprasertsuk 01.15 04:30 2 - 0  
C. Marin - Nit. Jindapol 01.15 07:10 2 - 0  
F. Fitriani - Yue Han 01.15 10:10 0 - 2  
G.M. Tunjung - Aka. Yamaguchi 01.15 12:30 1 - 2  
K. Gilmour - Jia Min Yeo 01.15 07:20 2 - 0  
Lia. Tan - Zhiyi Wang 01.15 11:05 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Ga Eun Kim 01.15 04:20 0 - 2  
Noz. Okuhara - E. Kosetskaya 01.15 06:25 2 - 0  
P. Chochuwong - B. Ongbumrungpan 01.15 08:05 1 - 2  
Rus. Hartawan - Michelle Li 01.15 09:35 0 - 2  
Say. Takahashi - S. Nehwal 01.15 09:35 2 - 1  
Se Young An - Ji Hyun Sung 01.15 08:05 2 - 1  
Yanyan Cai - R. Intanon 01.15 09:25 0 - 2  
Yiman Zhang - Beiwen Zhang 01.15 03:00 0 - 2  
Yufei Chen - L. Kjaersfeldt 01.15 03:40 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Fruergaard M / Thygesen S 01.15 15:00 0 - 2  
Boeje A / Poulsen M - Lee S H / Shin S C 01.15 11:50 0 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Du Y / Li Y H 01.15 14:20 0 - 2  
Chang C H / Yang C T - Chow M K / Lee M Y 01.15 14:10 0 - 2  
Delrue D / Palermo L - Honderich R / Tsai K 01.15 11:50 1 - 2  
Efler L / Herttrich I - Matsuyama N / Shida C 01.15 03:50 0 - 2  
Istarani N K M / Kusumah - Ramadhanti SFS / Sugiarto 01.15 08:50 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Hsu Y C / Hu L F 01.15 10:10 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Baek H N / Jung K E 01.15 11:05 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Fukushima Y / Hirota S 01.15 15:10 0 - 2  
Mapasa S / Somerville G - Matsutomo Mi/ Takahashi A 01.15 14:20 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Liu X / Xia Y 01.15 11:40 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Chang Y N / Kim H R 01.15 07:10 0 - 2  
Wenjing D / Xueying F - Supajirakul/Taerattanach. 01.15 13:30 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Rahayu A - Seo S J / Chae Y 01.15 05:40    
Goh S H / Lai S J - Nohr N / Thygesen S 01.15 03:50 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Prasetya A E / Saufika A 01.15 03:00 1 - 2  
Ko S H / Eom H W - Chopra P J / Siki Reddy N 01.15 05:10 2 - 0  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szlovákia 01.15 14:30 18 - 2  
Magyarország - Oroszország 01.15 19:00 9 - 8  
Szerbia - Horvátország 01.15 16:00 8 - 9  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 01.15 11:30 17 - 5  
Hollandia - Olaszország 01.15 17:30 10 - 4  
Spanyolország - Izrael 01.15 13:00 18 - 2  

 

2020.01.14.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Flachau)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danioth - L. Dürr 01.14 18:00 1 - 0  
A. Swenn-Larsson - N. Haver-Löseth 01.14 18:00 1 - 0  
C. Ackermann - Kat. Huber 01.14 18:00 0 - 1  
L. St-Germain - M. Fürst Holtmann 01.14 18:00 1 - 0  
M. Gisin - K. Truppe 01.14 18:00 0 - 1  
M. Shiffrin - P. Vlhova 01.14 18:00 0 - 1  
Műlesiklás, női, Flachau 2020 01.14 20:45    
W. Holdener - K. Liensberger 01.14 18:00 1 - 0  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Sandviken 01.14 19:00 8 - 0  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marshall - L. Quill 01.14 20:30 2 - 0  
L. Gillett - Scott Jess 01.14 15:00 2 - 0  
Rob. Paxton - C. Rimmington 01.14 11:00 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Happee Jyväskylä 01.14 17:30 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 01.14 18:30 6 - 6  
Växjö - Helsingborg 01.14 18:30 7 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Aniene 01.14 20:00 6 - 1  
Came Dosson - Petrarca Padova 01.14 21:00 5 - 3  
Feldi Eboli - Meta Catania 01.14 16:00 2 - 2  
Latina - Sandro Abate Avellino 01.14 20:00 2 - 1  
Lido di Ostia - Pescara 01.14 20:30 5 - 6  
Pesarofano - Arzignano 01.14 20:00 7 - 1  
Rieti - Genova 01.14 20:00 7 - 5  
Signor Prestito CMB - Kaos Mantova 01.14 20:00 5 - 3  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Parrulo Ferrol 01.14 20:30 7 - 1  
Cartagena - Murcia 01.14 21:00 3 - 1  
Santa Coloma - Osasuna Magna 01.14 21:00 9 - 2  
Talavera - Inter Movistar 01.14 21:00 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Belleville 01.14 02:00 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Vienna Capitals 2 01.14 20:30 4 - 4  
Olimpija Ljubljana - Bregenzerwald 01.14 19:15 7 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda 01.14 18:00 1 - 3  
Mountfield HK - Djurgarden 01.14 18:00 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Zubr Prerov 01.14 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Olomouc 01.14 18:00 2 - 2  
Plzen - Liberec 01.14 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning 01.14 19:00 1 - 5  
Herlev Eagles - Frederikshavn 01.14 19:00 3 - 2  
Rödovre - Odense 01.14 19:00 1 - 3  
Sönderjyske - Rungsted 01.14 19:00 6 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Debrecen 01.14 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 01.14 17:00 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Barsz Kazany 01.14 10:00 2 - 2  
Barisz - Szalavat Julajev Ufa 01.14 14:30 5 - 3  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 01.14 17:30 5 - 1  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 01.14 12:30 4 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Avtomobil. Jekatyerinburg 01.14 17:00 3 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 01.14 17:30 3 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 01.14 17:00 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 01.14 15:00 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Jokerit 01.14 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 01.14 18:00 2 - 2  
Torun - GKS Katowice 01.14 18:30 1 - 10  
Unia Oswiecim - GKS Tychy 01.14 18:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Lada Toljatti 2 01.14 15:00 3 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Belije Medvegyi Cseljab. 01.14 14:00 3 - 3  
Rubin Tyumeny 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 01.14 15:00 0 - 1  
SZKA-1946 - Dinamo Riga 2 01.14 17:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Calgary 01.14 01:00 2 - 0  
NY Rangers - NY Islanders 01.14 01:00 6 - 2  
Philadelphia - Boston 01.14 01:00 5 - 5  
St. Louis - Anaheim 01.14 02:00 4 - 1  
Washington - Carolina 01.14 01:00 2 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 01.14 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Kassel 01.14 19:30 5 - 5  
Landshut - Freiburg 01.14 19:30 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 01.14 19:15 3 - 2  
Salzburg - Graz 01.14 19:15 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Linz 01.14 19:45 3 - 2  
Villach - Dornbirn 01.14 19:15 6 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 01.14 20:00 2 - 7  
Langenthal - Zug 2 01.14 20:00 4 - 1  
Sierre - Olten 01.14 20:00 0 - 6  
Thurgau - Visp 01.14 20:00 1 - 1  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 01.14 20:00 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lugano 01.14 19:45 0 - 2  
Zürich Lions - Langnau Tigers 01.14 19:45 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Nove Zamky 01.14 19:00 3 - 3  
Slovan Bratislava - Kosice 01.14 18:30 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Tambov 01.14 16:00 2 - 6  
Gornyak Ucsali - Zauralje Kurgan 01.14 14:30 4 - 1  
Tsen Tou Jilin - Dinamo Szentpétervár 01.14 11:30 0 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - East Hokkaido Cranes 01.14 11:00 4 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hispano Americano - Estudiantes Concordia 01.14 01:00 67 - 66  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Strasbourg 01.14 17:45 101 - 94  
Lietkabelis - Oostende 01.14 18:00 68 - 76  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Bandirma 01.14 18:00 84 - 96  
Pau Orthez - Burgos 01.14 20:30 80 - 76  
Vechta - Antwerpen 01.14 20:00 79 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Nymburk 01.14 20:30 84 - 89  
Mornar - Brose Bamberg 01.14 20:00 77 - 73  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Brindisi 01.14 18:00 96 - 67  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Pato 01.14 00:00 76 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 01.14 11:00 80 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olimpia Milano 01.14 18:30 88 - 68  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 01.14 18:00 60 - 55  
Fenerbahce - ASVEL Lyon-Villeurbanne 01.14 18:45 86 - 64  
Himki Moszkva - Valencia 01.14 18:00 75 - 84  
Maccabi TA - Barcelona 01.14 20:05 92 - 85  
Olympiakosz - Alba Berlin 01.14 20:00 86 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Brescia 01.14 20:00 68 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Monaco 01.14 17:30 78 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Joventut Badalona 01.14 20:45 90 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Liaoning 01.14 12:35 102 - 110  
Guangdong - Jilin 01.14 12:35 123 - 100  
Guangzhou - Shandong 01.14 12:35 95 - 98  
Shanxi - Zhejiang Guangsha 01.14 12:35 119 - 109  
Sichuan - Jiangsu Dragons 01.14 12:35 105 - 100  
Tianjin - Shanghai Sharks 01.14 12:35 122 - 102  
Xinjiang - Fujian 01.14 13:00 132 - 118  
Zhejiang Chouzhou - Nanjing Tongxi 01.14 12:35 112 - 113  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguacateros de Michoacan - Capitanes Ciudad Mexico (4.m.) 01.14 03:00 90 - 87  
Fuerza Regia de Monterrey - Dorados de Chihuahua (4.m.) 01.14 03:30 77 - 70  
Lenadores de Durango - Mineros de Zacatecas (4.m.) 01.14 03:30 100 - 88  
Panteras de Aguascaliente - Soles de Mexicali (4.m.) 01.14 03:30 81 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 01.14 01:30 113 - 101  
Detroit - New Orleans 01.14 01:00 102 - 102, h.u. 110 - 117  
Indiana - Philadelphia 01.14 01:00 101 - 95  
LA Lakers - Cleveland 01.14 04:30 128 - 99  
Minnesota - Oklahoma City 01.14 02:00 104 - 117  
Portland - Charlotte 01.14 04:00 115 - 112  
Sacramento - Orlando 01.14 04:00 112 - 114  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Trier 01.14 19:30 99 - 92  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Nässjö 01.14 19:04 86 - 60  
Köping - Umea 01.14 19:04 92 - 75  
Södertälje - Wetterbygden 01.14 19:04 91 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Primorska Koper 01.14 19:00 82 - 80  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Hebraica Macabi 01.14 00:15 92 - 74  
Sportivo Capitol - Malvin 01.14 00:15 67 - 75  
Trouville - Dep. Sayago 01.14 00:15 88 - 82  
Urunday - Atl. Olimpia 01.14 01:15 73 - 78  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Ventspils 01.14 18:00 77 - 95  
Kézilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Észak-Macedónia 01.14 18:15 32 - 28  
Eb, B csoport 2020 01.14 20:30    
Ukrajna - Csehország 01.14 20:30 19 - 23  
Kézilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Franciaország 01.14 18:15 23 - 31  
Eb, D csoport 2020 01.14 20:30    
Portugália - Norvégia (Helyszín: Norvégia) 01.14 20:30 28 - 34  
Kézilabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svédország (Helyszín: Svédország) 01.14 20:30 26 - 28  
Svájc - Szlovénia 01.14 18:15 25 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Reading 01.14 20:45 0 - 2  
Coventry - Bristol Rovers 01.14 20:45 3 - 0  
Newcastle - Rochdale 01.14 20:45 4 - 1  
Shrewsbury - Bristol City 01.14 20:45 1 - 0  
Tottenham - Middlesbrough 01.14 21:05 2 - 1  
Tranmere - Watford 01.14 20:45    
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Milton Keynes Dons 01.14 20:45 1 - 0  
Lincoln - Bolton 01.14 20:45 5 - 1  
Oxford Utd. - Ipswich 01.14 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Port Vale 01.14 20:45 2 - 1  
Stevenage - Oldham 01.14 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Xanthi 01.14 18:30 2 - 1  
Atromitosz Periszteri - Volosz NFC 01.14 16:15 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Mohun Bagan 01.14 09:30 1 - 1  
NEROCA - Real Kashmir 01.14 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nof Hagalil - Maccabi Petah Tikva 01.14 18:15 0 - 1  
Hapoel Umm Al Fahm - Maccabi Haifa 01.14 18:20 0 - 1  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harbour View - Mount Pleasant 01.14 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (KUW) - Al-Qadsia 01.14 17:00 0 - 2  
Al-Salmiyah - Yarmouk 01.14 14:20 0 - 2  
Al-Tadhamon - Al-Arabi (KUW) 01.14 14:20 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - UNAM Pumas 01.14 03:00 1 - 2  
Dep. Toluca - Tijuana 01.14 00:00 2 - 1  
Leon - Tigres UANL 01.14 02:00 0 - 1  
Monterrey - Pachuca 01.14 04:00 2 - 1  
Santos Laguna - Necaxa 01.14 04:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Cagliari 01.14 20:45 4 - 1  
Lazio - Cremonese 01.14 18:00 4 - 0  
Napoli - Perugia 01.14 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Rio Ave 01.14 22:15 3 - 2  
Porto - Varzim 01.14 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Fuenlabrada 01.14 19:00 1 - 1  
Las Palmas - Zaragoza 01.14 21:30 0 - 1  
Malaga - Ponferradina 01.14 20:00 1 - 0  
Sp. Gijón - Elche 01.14 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Kirklarelispor 01.14 14:00 1 - 1  
Kayserispor - Fenerbahce 01.14 18:30 0 - 0  
Sivasspor - Yeni Malatyaspor 01.14 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Kuwait 01.14 17:00 1 - 1  
Ceres-Negros - Shan Utd. 01.14 12:30 3 - 2  
Chennai City - Al-Rifaa 01.14 13:30 0 - 1  
Tampines Rovers - Bali Utd. 01.14 12:30 3 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Curitiba 01.14 23:30 3 - 1  
Fluminense - Flamengo 01.14 23:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Incheon Air Jumbos 01.14 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 01.14 11:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karelian Hurmos - Tiikerit 01.14 17:30 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Rennes 01.14 20:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SC - Cannes 01.14 20:00 1 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Beziers 01.14 20:00 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Tianjin (3.m.) 01.14 12:30 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Bayi (3.m.) 01.14 12:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Olsztyn 01.14 20:30 3 - 1  
KS Lechia Tomaszow Maz. - ONICO Varsó 01.14 17:30 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Jedinstvo Stara Pazova 01.14 19:00 3 - 2  
Novi Pazar - Nis 01.14 18:00 2 - 3  
Ribnica Kraljevo - Partizan Belgrád 01.14 19:00 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - N. Vitiugov 01.14 13:30 0.5 - 0.5  
D. Dubov - J-K. Duda 01.14 13:30 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - M. Carlsen 01.14 13:30 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - F. Caruana 01.14 13:30 0.5 - 0.5  
V. Artemiev - V. Kovalev 01.14 13:30 1 - 0  
Wes. So - A. Firouzja 01.14 13:30 1 - 0  
Yangyi Yu - V. Anand 01.14 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 01.14 20:00 6 - 1  
J. Trump - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 01.14 14:00 3 - 6  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Marche - Moh. Elshorbagy 01.14 01:30 0 - 3  
Joel Makin - J. Willstrop 01.14 03:00 3 - 1  
M. Asal - T. Momen 01.14 23:45 0 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Whitlock - Ali. Waters 01.14 02:15 0 - 3  
J. Chinappa - J. King 01.14 20:00 1 - 3  
N. El Tayeb - S. Hany 01.14 18:45 1 - 3  
O.B. Clyne - N. El Sherbini 01.14 20:45 1 - 3  
R. El Welily - C. Serme 01.14 23:00 2 - 3  
S-J. Perry - S. Sobhy 01.14 18:00 3 - 1  
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - Tom. Paul 01.14 01:30 0 - 2  
A. Bublik - Dan. Evans 01.14 03:00 0 - 2  
A. Ramos-Vinolas - Jor. Thompson 01.14 05:25 2 - 1  
J-L. Struff - F. Verdasco 01.14 10:15    
J-L. Struff - S. Caruso 01.14 08:30 2 - 0  
P-H. Herbert - A. Bolt 01.14 10:40    
Ste. Robert - A. Bolt 01.14 10:55 1 - 2  
Tenisz (Adelaide, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Murray J / Skupski N 01.14 01:30 1 - 2  
Dodig I / Polasek F - Guccione C / Lindstedt R 01.14 03:15 2 - 0  
Koolhof W / Mektic N - Krawietz K / Mies A 01.14 04:45 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Jebavy R / Zelenay I 01.14 06:30 2 - 0  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Pavlyuchenkova 01.14 02:55 2 - 1  
A. Kerber - S. Stephens 01.14 00:30    
A. Sabalenka - Su-Wei Hsieh 01.14 06:35 2 - 1  
A. Tomljanovic - S. Halep 01.14 09:00 0 - 2  
Ari. Rodionova - S. Stephens 01.14 01:30 2 - 0  
B. Pera - B. Strycova 01.14 04:25 2 - 0  
J. Görges - Pri. Hon 01.14 04:30 2 - 0  
K. Bertens - M. Sakkari 01.14 01:30    
T. Maria - M. Vondrousova 01.14 03:15 0 - 2  
V. Diatchenko - M. Sakkari 01.14 01:30 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Srebotnik K - Christian K / Guarachi A 01.14 08:15 1 - 2  
Bozovic A / Marshall A - Hradecka L / Klepac A 01.14 01:30 0 - 2  
Duan Y / Krawczyk D - Aoyama S / Shibahara E 01.14 06:30 0 - 2  
Kenin S / Mattek-Sands B - Golubic V / Sasnovich A 01.14 04:15 2 - 1  
Kichenok L / Yang Z - Dabrowski G / Jurak D 01.14 06:35 0 - 2  
Melichar N / Xu Y - Collins D / Rosolska A 01.14 02:45 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - K. Edmund 01.14 03:00 1 - 2  
A. Mannarino - A. Seppi 01.14 07:40 1 - 2  
F. Lopez - P. Andujar 01.14 23:00 2 - 1  
L. Mayer - M. Cecchinato 01.14 04:30 1 - 2  
M. Mmoh - J. Millman 01.14 07:50 0 - 2  
R. Albot - M. Cecchinato 01.14 00:20    
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellien H / Monteiro T - Inglot D / Qureshi A-U-h 01.14 03:00 0 - 2  
Tenisz (AUS Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - I. Popovic 01.14 08:55 2 - 0  
A. Bolsova Zadoinov - P. Ozgen 01.14 01:00 2 - 0  
A. Kalinina - M. Niculescu 01.14 02:40 0 - 2  
A. Krunic - T. Martincova 01.14 05:20 0 - 2  
A. Lottner - K. Kawa 01.14 05:25 2 - 0  
D. Aiava - K. Rakhimova 01.14 07:30 2 - 0  
D. Allertova - Xinyun Han 01.14 02:35 2 - 0  
E. Bouchard - Xiaodi You 01.14 02:55 2 - 1  
E. Cocciaretto - B. Schoofs 01.14 03:40 2 - 1  
E. Kostova - H. Dart 01.14 08:55 0 - 2  
Ell. Perez - Y. Wickmayer 01.14 08:45 0 - 2  
F. di Lorenzo - J. Grabher 01.14 05:35 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - Fangzhou Liu 01.14 06:00 2 - 0  
J.A. Cristian - M. Trevisan 01.14 01:00 0 - 2  
Kyo. Okamura - H. Baptiste 01.14 01:00 0 - 2  
Lud. Samsonova - Jia-Jing Lu 01.14 02:40 2 - 0  
M. Bolkvadze - Car. Dolehide 01.14 01:00 0 - 2  
M. di Giuseppe - W. Osuigwe 01.14 07:00 2 - 1  
M. Melnikova - Chi. Muramatsu 01.14 06:00 1 - 2  
M.C. Osorio Serrano - N. Kostic 01.14 04:00 2 - 1  
M.S.A. Abdelaziz - Ann Li 01.14 07:05 0 - 2  
N. Gibbs - C. Bucsa 01.14 08:10 2 - 1  
O. Govortsova - A. Myers 01.14 01:00 2 - 0  
O. Tjandramulia - B. Woolcock 01.14 08:50 0 - 2  
R. Hogenkamp - Xiyu Wang 01.14 03:55 0 - 2  
R. Sramkova - M. Inglis 01.14 02:50 1 - 2  
S. Rogers - M. Barthel 01.14 01:00 2 - 0  
S. Vögele - D. Jakupovic 01.14 02:35    
V. Flink - O. Dodin 01.14 05:15 2 - 0  
V. Savinykh - N. Bains 01.14 04:00 2 - 0  
V. Tomova - A. Raina 01.14 02:40 2 - 0  
Y. Bonaventure - D. Parry 01.14 01:00 2 - 0  
Tenisz (AUS Open-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - M. Janvier 01.14 08:35 1 - 2  
B. Kavcic - Jay Clarke 01.14 05:15 2 - 1  
B. Mott - P. Sousa 01.14 07:25 2 - 0  
B. van de Zandschulp - C. Lestienne 01.14 06:20 1 - 2  
B. Zapata Miralles - A. Tabilo 01.14 07:15 1 - 2  
C. Taberner - Y. Hanfmann 01.14 08:10 0 - 2  
D. Kudla - B. Tomic 01.14 06:05 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - F. Baldi 01.14 04:45 2 - 0  
Don. Young - Jas. Jung 01.14 04:45 1 - 2  
E. Gulbis - M. Cressy 01.14 07:25 2 - 0  
F. Coria - R. Ramanathan 01.14 06:35 2 - 1  
F.F. Silva - E. Lopez-Perez 01.14 02:15    
G. Mager - M. Ebden 01.14 01:00 2 - 0  
H. Bourchier - P. Gunneswaran 01.14 10:00 0 - 2  
L. Broady - I. Ivashka 01.14 03:55 0 - 2  
L. Rosol - T. Lamasine 01.14 01:00 2 - 0  
L. Saville - M. Torpegaard 01.14 01:00 2 - 0  
M. Bachinger - J. Kubler 01.14 07:50 2 - 0  
M. Moraing - Joao Domingues 01.14 04:55 0 - 2  
M. Purcell - A. Collarini 01.14 01:00 2 - 1  
M. Viola - N. Kuhn 01.14 06:45    
N. Gombos - J.P. Ficovich 01.14 02:20 2 - 0  
P. Gojowczyk - T. Seyboth Wild 01.14 06:45 2 - 0  
P. Krstin - M. Klizan 01.14 04:00 2 - 0  
P. Lorenzi - A. Menendez-Maceiras 01.14 01:00 2 - 0  
P. Martinez Portero - J. Lenz 01.14 02:55 2 - 0  
R. Marcora - L. Lacko 01.14 02:30 2 - 0  
S. Stakhovsky - B. Rola 01.14 09:15 2 - 0  
T. Fabbiano - A. Vukic 01.14 05:40 0 - 2  
T. Kamke - J. Kovalik 01.14 01:00 0 - 2  
T. Schoolkate - J.P. Varillas 01.14 03:05 1 - 2  
Zhe Li - D. Sela 01.14 05:50    
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - I. Marchenko 01.14 04:00 2 - 0  
G.M. Moroni - V. Durasovic 01.14 08:45 2 - 0  
J. Draper - D. Istomin 01.14 05:45 0 - 2  
J. Vesely - A. Karatsev 01.14 07:30 1 - 2  
J.C. Aragone - A. Molcan 01.14 10:50 2 - 0  
M. Basic - D. Altmaier 01.14 10:10 2 - 0  
S. Rawat - San. Giraldo 01.14 04:00 1 - 2  
T. Brkic - V. Orlov 01.14 06:35 1 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Reyes-Varela - Doumbia S / Reboul F 01.14 09:05 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Heliovaara H / Pel D 01.14 07:10 2 - 1  
Huey T / Lammons N - Gong M-X / Zhang Ze 01.14 05:50 2 - 0  
Oliveira G / Yang T-H - Balaji N S / Nedunchezhiyan J 01.14 04:30 0 - 2  
Ratiwatana SO / Trongchar - Ratiwatana S / Rungkat C 01.14 11:15 0 - 2  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - L. Caruana 01.14 00:00 2 - 0  
D. Sweeny - D. Dzumhur 01.14 02:25 0 - 2  
Day. Kelly - S. Travaglia 01.14 04:20 0 - 2  
Fucsovics M. - A. Vavassori 01.14 01:10    
H. Grenier - Fajing Sun 01.14 00:00 2 - 0  
H. Mayot - E. Gerasimov 01.14 00:00 2 - 0  
K. Kravchuk - M.F. Descotte 01.14 02:50 2 - 0  
M. Giron - M. Pervolarakis 01.14 01:35 2 - 0  
Y. Nishioka - S.K. Mukund 01.14 02:00    
Tenisz (Bendigo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Verbeek S - Arevalo M / O'Mara J 01.14 04:20 1 - 2  
Granollers G/Vega Hernand - Arends S / Hsieh C-P 01.14 05:55 0 - 2  
Molteni A / Nys H - Monroe N / Withrow J 01.14 03:05 2 - 1  
Mukund S / Sun F - Margaroli L / Vavassori A 01.14 04:50 2 - 0  
Puttergill C / Sweeny D - Banes M / Ellis B 01.14 05:45 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - O. Jabeur 01.14 01:00 0 - 2  
A. van Uytvanck - A. Cornet 01.14 04:10 1 - 2  
C.C. Bellis - M. Bouzkova 01.14 01:00 2 - 1  
E. Mertens - C. McHale 01.14 08:40 2 - 0  
E. Rybakina - T. Zidansek 01.14 10:05 2 - 0  
K. Flipkens - Shuai Zhang 01.14 04:20 1 - 2  
L. Cabrera - Car. Garcia 01.14 02:00 2 - 1  
Yafan Wang - G. Muguruza Blanco 01.14 06:50 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabrera L / Stosur S - Ninomiya M / Voracova R 01.14 07:10 2 - 1  
Carter H / Stefani L - Ferro F / Teichmann J 01.14 04:30    
Chan H-C / Chan L - Bondarenko K / Fichman S 01.14 06:35 1 - 2  
Kichenok N / Mirza S - Kalashnikova O / Kato M 01.14 02:35 2 - 1  
Kozlova K / Linette M - Flipkens K / Van Uytvanck 01.14 08:40 0 - 2  
Moore J / Sharma A - Peng S / Zhang S 01.14 08:15 0 - 2  
Tenisz (Kooyong Classic, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - B. Coric 01.14 04:15 2 - 1  
M. Raonic - Soon Woo Kwon 01.14 05:35 2 - 0  
Vízilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Horvátország 01.14 14:30 9 - 17  
Szlovákia - Montenegró 01.14 11:30 4 - 15  
Vízilabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Hollandia 01.14 10:00 8 - 9  
Szerbia - Oroszország 01.14 17:30 13 - 9  
Vízilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Spanyolország 01.14 13:00 7 - 23  
Törökország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 01.14 19:30 5 - 19  
Vízilabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Grúzia 01.14 16:00 7 - 9  
Olaszország - Görögország 01.14 21:00 10 - 6  

 

2020.01.13.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Seattle 01.13 00:40 28 - 23  
Bowls (WorldIndoor Bowls Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chestney - C. Carswell 01.13 15:00 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Pardubice 01.13 17:00 7 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - Oita 01.13 06:30 3 - 9  
Golf (Sony Open in Hawaii)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sony Open in Hawaii 2020 01.13 03:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 01.13 00:00 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Sokolov 01.13 17:30 3 - 3  
Frydek-Mistek - Prostejov 01.13 18:00 3 - 2  
Slavia Trebic - Jihlava 01.13 17:30 4 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 01.13 18:00 4 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Motor Ceske Budejovice 01.13 17:30 3 - 6  
Litomerice - Zubr Prerov 01.13 17:30 3 - 4  
Slavia Praha - Poruba 01.13 18:00 4 - 3  
Vsetin - Havirov 01.13 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Dunaújváros 01.13 18:00 5 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 01.13 16:00 0 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Breszt 01.13 17:00 2 - 2  
Lokomotív Orsa - Lida 01.13 17:00 3 - 2  
Mogiljev - Pinszkije Jasztrebi 01.13 17:00 8 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 01.13 10:00 1 - 1  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 01.13 12:30 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 01.13 00:00 3 - 3  
Florida - Toronto 01.13 01:00 8 - 4  
New Jersey - Tampa Bay 01.13 01:00 3 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Peterborough Petes 01.13 00:05 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - Rjazany 01.13 17:00 2 - 2  
Dizel Penza - Lada Toljatti 01.13 17:00 8 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Szarjarka Karaganda 01.13 16:30 2 - 2  
Molot Perm - Izssztal Izsevszk 01.13 15:00 0 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Torosz Nyeftekamszk 01.13 16:30 3 - 2  
Rosztov - ORG Beijing 01.13 16:30 7 - 1  
Zvezda Csehov - Nomad 01.13 17:00 5 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Regina Pats 01.13 01:05 3 - 6  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Nikko 01.13 07:00 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Crvena zvezda 01.13 17:00 85 - 103  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Boca Juniors 01.13 02:00 74 - 83  
Ciclista Olimpico - Regatas Corrientes 01.13 02:00 83 - 87  
Obras Sanitarias - Comunicaciones Mercedes 01.13 00:00 76 - 114  
Kosárlabda (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Ancud 01.13 00:00 108 - 69  
Univ.Catolica de Santiago - Puerto Varas 01.13 00:00 90 - 83  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Bakken Aarhus 01.13 18:30 81 - 80  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Kobrat - Kauhajoen Karhu 01.13 17:30 71 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 01.13 20:00 70 - 87  
Maccabi Ashdod - Ironi Naharia 01.13 19:00 84 - 96  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 01.13 19:30 95 - 80  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguacateros de Michoacan - Capitanes Ciudad Mexico (3.m.) 01.13 01:00 104 - 85  
Lenadores de Durango - Mineros de Zacatecas (3.m.) 01.13 01:00 94 - 83  
Panteras de Aguascaliente - Soles de Mexicali (3.m.) 01.13 01:30 98 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Atlanta 01.13 00:00 108 - 86  
Denver - LA Clippers 01.13 02:00 114 - 104  
Memphis - Golden State 01.13 00:00 122 - 102  
Phoenix - Charlotte 01.13 02:00 100 - 92  
Toronto - San Antonio 01.13 00:00 104 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Artland 01.13 19:30 62 - 46  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - MBA Moszkva 01.13 13:00 67 - 57  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Jiu - Sighetu Marmatiei 01.13 16:00 93 - 77  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Jamtland 01.13 19:04 67 - 89  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 01.13 18:45 66 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zielona Gora 01.13 13:30 84 - 91  
Kézilabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Fehéroroszország 01.13 18:15 27 - 36  
Szerbia - Horvátország 01.13 20:30 21 - 24  
Kézilabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, C csoport 2020 01.13 20:30    
Hollandia - Spanyolország 01.13 20:30 25 - 36  
Lettország - Németország 01.13 18:15 27 - 28  
Kézilabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 01.13 20:30 24 - 24  
Eb, E csoport - Magyarország hány pontot szerez? 01.13 18:15    
Izland - Oroszország 01.13 18:15 34 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Ufa Alisza 01.13 16:00 27 - 19  
Rosztov - Univ. Izsevszk 01.13 17:00 42 - 16  
Labdarúgás (Chilei 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Dep. Temuco 01.13 00:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Doxa Katokopia 01.13 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Limon 01.13 00:00 4 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - El Entag El Harby 01.13 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Caen 01.13 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Plataniasz 01.13 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Oss 01.13 20:00 3 - 1  
PSV 2 - Ajax 2 01.13 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Real de Minas 01.13 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Rishon Lezion 01.13 18:00 0 - 2  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Lod 01.13 18:00 0 - 1  
Hapoel Katamon - Beitar TA Bat Yam 01.13 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 01.13 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Gzira 01.13 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Lecce 01.13 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siena - U23Juventus 01.13 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Abha 01.13 18:05 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Linfield 01.13 20:45 1 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Maringa 01.13 00:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Brno 01.13 19:30 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - Kurobe Aqua Fairies 01.13 07:00 1 - 3  
Hitachi Rivale - Ishikawa Blue Cats 01.13 04:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Jedinstvo Brcko 01.13 18:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, Észak-Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Puerto Rico 01.13 01:00 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - V. Artemiev 01.13 13:30 1 - 0  
F. Caruana - Yangyi Yu 01.13 13:30 1 - 0  
J. van Foreest - D. Dubov 01.13 13:30 1 - 0  
M. Carlsen - Jeff. Xiong 01.13 13:30 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - Wes. So 01.13 13:30 0.5 - 0.5  
V. Anand - A. Giri 01.13 13:30 0.5 - 0.5  
V. Kovalev - J-K. Duda 01.13 13:30 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mark Allen - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 01.13 20:00 1 - 6  
Neil Robertson - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 01.13 14:00 5 - 6  
Squash (J.P. Morgan Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K.A. Gawad - Dec. James 01.13 23:30 3 - 1  
S. Ghosal - S. Rösner 01.13 22:45 0 - 3  
Squash (J.P. Morgan Tournament, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.E. Hammamy - N. Gohar 01.13 22:00 0 - 3  
J. Courtice - J. King 01.13 02:15 0 - 3  
M. van der Heijden - N. El Sherbini 01.13 01:30 0 - 3  
R. El Welily - Annie Au 01.13 20:45 3 - 0  
S-J. Perry - N. Gilis 01.13 03:00 3 - 0  
Yat. Adel - C. Serme 01.13 20:00 1 - 3  
Tenisz (Adelaide, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - J. Duckworth 01.13 09:00 0 - 2  
Gil. Simon - J. Chardy 01.13 01:30 0 - 2  
J.I. Londero - Dan. Evans 01.13 03:45 0 - 2  
L.G.M. Harris - C. Garin 01.13 05:00 2 - 1  
S. Querrey - G. Barrere 01.13 05:25 2 - 1  
Tenisz (Adelaide, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Popyrin A - Gonzalez M / Martin F 01.13 05:40 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Melzer J / Roger-Vasselin E 01.13 06:45    
Garin C / Londero J I - Hewitt L / Thompson J 01.13 09:00 2 - 1  
Harris L / Smith J-P - Melzer J / Roger-Vasselin E 01.13 09:00 0 - 2  
Klaasen R / Marach O - Kubot L / Melo M 01.13 03:10 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Kontaveit 01.13 01:30 2 - 0  
A. Sevastova - D. Vekic 01.13 01:30 1 - 2  
B. Bencic - D. Kasatkina 01.13 03:20 2 - 0  
D. Yastremska - Babos T. 01.13 06:20 2 - 0  
D.R. Collins - A. Sasnovich 01.13 03:45 2 - 0  
Qiang Wang - A. Kerber 01.13 10:30 0 - 2  
Qiang Wang - P. Kvitova 01.13 10:30    
V. Golubic - S. Kenin 01.13 05:05 0 - 2  
Y. Putintseva - A. Tomljanovic 01.13 01:30 0 - 2  
Tenisz (Adelaide, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halep S / Olaru R - Peschke K / Schuurs D 01.13 03:45 1 - 2  
Hon P / Rodionova Ar - Maria T / Potapova A 01.13 02:30 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - T. Monteiro 01.13 03:30 0 - 2  
J. Sinner - B. Paire 01.13 07:00 1 - 2  
J. Sousa - V. Pospisil 01.13 23:00 0 - 2  
L. Sonego - H. Hurkacz 01.13 00:00 0 - 2  
M. Ymer - F. Tiafoe 01.13 09:15 2 - 1  
T. Sandgren - M. Venus 01.13 02:05 2 - 0  
U. Humbert - C. Ruud 01.13 04:00 2 - 1  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - A. de Greef 01.13 04:00 2 - 0  
A. Pellegrino - V. Durasovic 01.13 08:30 1 - 2  
B. Gojo - O. Nedovyesov 01.13 07:00 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - M. Jaziri 01.13 07:25 2 - 0  
D. Yevseyev - Balázs A. 01.13 11:05 0 - 2  
E. Karlovskiy - L. Klein 01.13 08:15 2 - 0  
P. Kovapitukted - R. Olivo 01.13 05:25 0 - 2  
R. Haase - A. Arnaboldi 01.13 09:00 1 - 2  
R. Safiullin - F. Peliwo 01.13 10:10 2 - 0  
S. Doumbia - S. Rawat 01.13 04:00 0 - 2  
U. Ignatik - V. Orlov 01.13 05:25    
W. Trongcharoenchaikul - M. Basic 01.13 04:00 0 - 2  
Ze Zhang - Gon. Oliveira 01.13 05:35 2 - 0  
Tenisz (Bendigo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crnokrak - H. Gaston 01.13 02:45 2 - 0  
A. Vavassori - E. Vanshelboim 01.13 03:20 2 - 0  
C. Puttergill - M. Arevalo 01.13 01:55 2 - 0  
C. Sinclair - Y. Nishioka 01.13 00:00 0 - 2  
D. Sweeny - A. Adamson 01.13 03:00 2 - 1  
Jai Corbett - R. Carballes Baena 01.13 01:25 0 - 2  
L. Caruana - Y. Shyla 01.13 00:00 2 - 1  
M. Pervolarakis - G. Granollers 01.13 00:00 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - H. Nys 01.13 01:40 2 - 0  
N. Tajima - M. Banes 01.13 05:30 0 - 2  
Ste. Johnson - M. Kalovelonis 01.13 04:15 2 - 1  
Yos. Watanuki - S. Shimabukuro 01.13 04:40 2 - 0  
Tenisz (Bendigo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Reid M - Court J / Crnokrak A 01.13 06:30 2 - 0  
Erlich J / Vasilevski A - Matsui T / Nishioka Y 01.13 06:40    
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Lau. Davis 01.13 02:00 1 - 2  
F. Ferro - R. Peterson 01.13 04:50    
J.B. Teichmann - H. Watson 01.13 02:35 1 - 2  
Kat. Kozlova - S. Sorribes Tormo 01.13 01:00 2 - 0  
Lin Zhu - V. Kuzmova 01.13 08:10 1 - 2  
M. Linette - S. Kuznetsova 01.13 06:05 2 - 0  
N. Stojanovic - Kri. Pliskova 01.13 09:50 1 - 2  
S. Cirstea - Kri. Pliskova 01.13 10:00    
V. Kudermetova - S. Stosur 01.13 08:30 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Perez/Sorribes T. - King V / Mchale C 01.13 06:30 0 - 2  
Lister C / Santamaria S - Bouzkova M / Zidansek T 01.13 04:50 1 - 2  
Tenisz (Noumea, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yui. Sugita - J.J. Wolf 01.13 01:00 0 - 2  
Vízilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Görögország 01.13 13:00 3 - 18  
Oroszország - Szerbia 01.13 14:30 27 - 2  
Szlovákia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 01.13 19:00 2 - 20  
Vízilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Franciaország 01.13 16:00 6 - 10  
Németország - Hollandia 01.13 11:30 3 - 23  
Olaszország - Spanyolország 01.13 17:30 10 - 16  
Címkék: eredmények, tippmix,