Tippmix eredmények - 2020. február 24. - március 1.

2020-02-24
Tippmix eredmények - 2020. február 24. - március 1.
2020.03.01.
Alpesi sí (Kombináció, női, La Thulie)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Curtoni - R. Siebenhofer 03.01 11:15    
E. Ledecka - F. Gritsch 03.01 11:15    
Kombináció, női, La Thulie 2020 03.01 11:15    
M. Gisin - M. Bassino 03.01 11:15    
P. Vlhova - F. Brignone 03.01 11:15    
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg - Ready Oslo (4.m.) 03.01 18:00 3 - 0  
Darts (Belgian Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van Duijvenbode - Ger. Price 03.01 21:35 4 - 7  
D. van Duijvenbode - J. de Zwaan 03.01 15:15 6 - 4  
D. van Duijvenbode - N. Aspinall 03.01 20:00 6 - 5  
Ger. Price - Jam. Hughes 03.01 16:10 6 - 0  
Ger. Price - M. Suljovic 03.01 20:30 6 - 2  
J. Wade - N. Aspinall 03.01 15:45 4 - 6  
K. Ratajski - Rob Cross 03.01 14:30 6 - 3  
M. Suljovic - Ste. West 03.01 16:35 6 - 4  
M. van Gerwen - Mic. Smith 03.01 13:00 5 - 6  
Mer. King - M. Kleermaker 03.01 13:30 6 - 3  
Mic. Smith - Ger. Price 03.01 22:30 3 - 8  
Mic. Smith - Mer. King 03.01 19:00 6 - 1  
Mic. Smith - P. Wright 03.01 21:00 7 - 5  
P. Wright - D. Noppert 03.01 14:00 6 - 3  
P. Wright - K. Ratajski 03.01 19:30 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Sparta Praha 03.01 17:00 5 - 5  
Ceska Lipa - SK Vinohrady 03.01 17:00 6 - 6  
Chodov - Otrokovice 03.01 17:00 13 - 6  
Liberec - Bohemians Praha 03.01 17:00 4 - 2  
Ostrava - Mladá Boleslav 03.01 17:00 3 - 7  
Pardubice - Stresovice 03.01 17:00 2 - 5  
Vitkovice - Hattrick Brno 03.01 17:00 4 - 1  
Floorball (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Thun (3.m.) 03.01 19:00 10 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Wiler-Ersigen (2.m.) 03.01 17:00 2 - 10  
Grasshoppers - St. Gallen (2.m.) 03.01 18:00 4 - 0  
Rychenberg Winterthur - Malans (2.m.) 03.01 17:00 3 - 4  
Zug - Köniz (2.m.) 03.01 17:00 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Kalmarsund 03.01 17:00 4 - 6  
Pixbo Wallenstam - Sirius 03.01 16:00 8 - 4  
Växjö - Linköping 03.01 16:30 6 - 4  
Warberg - Dalen 03.01 16:00 2 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Ceska Lipa 03.01 19:00 7 - 1  
FTZS Liberec - Svarog Teplice 03.01 20:00 0 - 4  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leszno - Torun 03.01 17:00 1 - 2  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - MFK Orghim 03.01 11:00 6 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Viseu 03.01 21:45 8 - 3  
Golf (Oman Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oman Open 2020 03.01 19:00    
Golf (The Honda Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Honda Classic 2020 03.01 23:00    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Argentína 03.01 03:00 2 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Argentína 03.01 05:30 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Binghamton 03.01 23:00 0 - 1  
Bridgeport - Hartford 03.01 01:00 1 - 3  
Colorado Eagles - Milwaukee 03.01 03:05 2 - 4  
Colorado Eagles - Milwaukee 03.01 23:05 3 - 1  
Hartford - Providence 03.01 21:00 2 - 3  
Hershey - Charlotte 03.01 23:00 3 - 6  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 03.01 01:00 5 - 1  
Lehigh Valley - Charlotte 03.01 01:05 2 - 4  
Manitoba - Chicago Wolves 03.01 21:00 3 - 3  
Ontario Reign - Bakersfield 03.01 03:00 1 - 1  
San Antonio - Rockford 03.01 22:00 3 - 0  
Springfield - Providence 03.01 01:05 1 - 3  
Stockton - Iowa 03.01 03:00 0 - 2  
Syracuse - Rochester 03.01 01:00 4 - 2  
Texas Stars - Grand Rapids 03.01 02:00 4 - 2  
Utica - Laval 03.01 01:00 2 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Dundee 03.01 17:00 6 - 2  
Guildford - Sheffield 03.01 19:00 5 - 4  
Manchester - Glasgow 03.01 18:30 0 - 2  
Nottingham - Coventry 03.01 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Kladno 03.01 15:00 1 - 2  
Litvínov - Vitkovice 03.01 15:30 4 - 0  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 03.01 16:00 3 - 3  
Mountfield HK - Olomouc 03.01 16:00 0 - 4  
Plzen - Liberec 03.01 17:20 4 - 2  
Sparta Praha - Zlín 03.01 16:00 5 - 1  
Trinec - Pardubice 03.01 15:00 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 03.01 16:00 3 - 3  
Frederikshavn - Rungsted 03.01 15:00 2 - 2  
Sönderjyske - Aalborg 03.01 15:00 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Nice 03.01 19:00 4 - 7  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Arlan Koksetau 03.01 13:00 4 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (1.m.) 03.01 14:00 5 - 2  
Barisz - Metallurg Magnyitogorszk (1.m.) 03.01 12:00 4 - 0  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl (1.m.) 03.01 15:00 6 - 0  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk (1.m.) 03.01 15:00 6 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Comarch Cracovia (5.m.) 03.01 17:00 3 - 1  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice (5.m.) 03.01 18:00 1 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Omszkije Jasztrebi 03.01 11:00 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 03.01 11:00 1 - 0  
Kapitan Sztupino - Vityaz Podolszk 2 03.01 11:00 1 - 3  
Lada Toljatti 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 03.01 11:00 4 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Altaj Kamenogorszk 03.01 11:00 6 - 1  
Szarmati Orenburg - Sztalnyije Liszi Magnyit. 03.01 13:00 2 - 4  
SZKA-Varjagi - Amurszkije Tigri Habarov. 03.01 11:00 5 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Szahalinszkije Akulj 03.01 11:00 1 - 4  
Szputnyik Almetyevszk - Barisz 2 03.01 11:00 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Buffalo 03.01 02:00 5 - 2  
Edmonton - Winnipeg 03.01 04:00 3 - 2  
Florida - Calgary 03.01 22:00 0 - 3  
Florida - Chicago 03.01 00:00 2 - 2  
Montreal - Carolina 03.01 01:00 3 - 3  
Nashville - Colorado 03.01 01:00 2 - 3  
NY Rangers - Philadelphia 03.01 18:00 3 - 5  
Ottawa - Detroit 03.01 01:00 3 - 3  
San Jose - Pittsburgh 03.01 04:30 5 - 0  
St. Louis - Dallas 03.01 02:00 3 - 3  
Toronto - Vancouver 03.01 01:00 4 - 2  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjövik - Haugesund 03.01 13:30 8 - 7  
Nidaros - Hasle-Lören 03.01 16:00 8 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stjernen 03.01 17:00 4 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 03.01 18:30 3 - 5  
Bayreuth - Crimmitschau 03.01 18:30 2 - 4  
Dresden - Tölzer Löwen 03.01 18:30 2 - 2  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 03.01 18:30 6 - 6  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 03.01 18:30 4 - 0  
Lausitzer Füchse - Landshut 03.01 18:30 3 - 0  
Ravensburg - Freiburg 03.01 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 03.01 16:30 4 - 1  
Bremerhaven - Düsseldorf 03.01 14:00 3 - 2  
Krefeld - Nürnberg 03.01 19:00 3 - 4  
Köln - Straubing 03.01 17:00 4 - 1  
Mannheim - Ingolstadt 03.01 14:00 3 - 3  
München - Schwenningen 03.01 16:30 2 - 2  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 03.01 14:00 1 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - London Knights 03.01 20:00 3 - 6  
Erie Otters - North Bay Battalion 03.01 01:00 4 - 5  
Flint Firebirds - Kingston Frontenacs 03.01 01:00 1 - 6  
Niagara Icedogs - North Bay Battalion 03.01 20:00 2 - 5  
Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 03.01 01:30 4 - 4  
Peterborough Petes - Barrie Colts 03.01 20:05 6 - 1  
Saginaw Spirit - Hamilton Bulldogs 03.01 01:05 8 - 2  
Sarnia Sting - Sault Ste.Marie Greyhound 03.01 22:05 4 - 3  
Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads 03.01 20:05 3 - 3  
Windsor Spitfires - Guelph Storm 03.01 01:05 6 - 3  
Windsor Spitfires - Kingston Frontenacs 03.01 20:05 10 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Acadie-Bathurst Titans 03.01 21:00 3 - 3  
Drummondville Voltigeurs - Acadie-Bathurst Titans 03.01 01:00 4 - 4  
Gatineau Olympiques - Sagueneens Chicoutimi 03.01 22:00 1 - 4  
Quebec Remparts - Baie-Comeau Drakkar 03.01 21:00 5 - 2  
Rimouski Oceanic - Moncton Wildcats 03.01 21:00 1 - 3  
Rouyn-Noranda Huskies - Sherbrooke Phoenix 03.01 22:00 3 - 4  
Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 03.01 01:00 3 - 1  
Saint John Sea Dogs - Cape Breton Eagles 03.01 00:00 5 - 4  
Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 03.01 20:00 2 - 6  
Shawinigan Cataractes - Halifax Mooseheads 03.01 22:00 8 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 03.01 20:00 6 - 6  
Winterthur - Sierre 03.01 17:00 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nove Zamky 03.01 17:00 4 - 4  
Michalovce - MAC 03.01 17:30 3 - 0  
Nitra - Diósgyőr 03.01 18:00 1 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 03.01 17:00 5 - 3  
Slovan Bratislava - Kosice 03.01 17:45 1 - 4  
Trencin - Zvolen 03.01 17:00 4 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Gornyak Ucsali (5.m.) 03.01 15:00 2 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Himik Voszkreszenszk (5.m.) 03.01 13:00 3 - 0  
Rubin Tyumeny - Dizel Penza (5.m.) 03.01 13:00 2 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Humo Taskent (5.m.) 03.01 13:00 4 - 3  
Zvezda Csehov - Torpedo Kamenogorszk (5.m.) 03.01 15:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Kelowna Rockets 03.01 04:05 4 - 1  
Kamloops Blazers - Prince George Cougars 03.01 04:00 6 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Brandon Wheat Kings 03.01 03:00 3 - 4  
Medicine Hat Tigers - Regina Pats 03.01 03:30 2 - 0  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 03.01 02:00 3 - 0  
Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 03.01 03:00 0 - 4  
Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks 03.01 03:05 3 - 6  
Spokane Chiefs - Tri-City Americans 03.01 04:05 3 - 3  
Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 03.01 02:00 2 - 4  
Victoria Royals - Vancouver Giants 03.01 04:05 2 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 03.01 21:00 88 - 73  
Mega Bemax - Igokea 03.01 12:00 87 - 76  
Primorska Koper - Cibona Zágráb 03.01 20:00 79 - 78  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - San Lorenzo 03.01 01:00 103 - 113  
CA Platense - Gimnasia CR 03.01 01:00 63 - 69  
Regatas Corrientes - Comunicaciones Mercedes 03.01 01:30 80 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Canberra Capitals (1.m.) 03.01 07:00 80 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth (2.m.) 03.01 07:00 85 - 74  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Mechelen 03.01 15:00 91 - 72  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Leicester 03.01 17:00 99 - 65  
Manchester Giants - Plymouth 03.01 18:00 82 - 82, h.u. 90 - 96  
Kosárlabda (Chilei bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Varas - Dep. Castro (1.m.) 03.01 00:00 75 - 70  
Kosárlabda (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puente Alto - Univ.Catolica de Santiago (1.m.) 03.01 00:00 68 - 76  
Puente Alto - Univ.Catolica de Santiago (2.m.) 03.01 22:00 85 - 84  
Universidad de Concepcion - Temuco (1.m.) 03.01 00:00 96 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Decin 03.01 18:00 98 - 83  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Svendborg 03.01 15:00 88 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 03.01 09:00 74 - 68  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Tampere Pyrintö 03.01 16:00 98 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Roche Vendee 03.01 16:30 82 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Ionikosz Nikea 03.01 15:45 107 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Dafni 03.01 12:00 79 - 51  
Eszperidesz Kallithea - Sporting Athén 03.01 16:00 74 - 71  
Giannina - OA Chania 03.01 11:00 64 - 68  
Kronosz Agiosz Dimitriosz - PAOK 03.01 12:00 86 - 69  
Melisszia - Panathinaikosz 03.01 13:00 49 - 81  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Den Helder 03.01 14:30 91 - 76  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Zabok 03.01 17:00 103 - 97  
Kosárlabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavik - Haukar 03.01 20:15 80 - 69  
Njardvik - KR Reykjavik 03.01 21:15 81 - 87  
Stjarnan - Thor Akureyri 03.01 20:15 107 - 86  
Valur - Grindavik 03.01 19:30 68 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem 03.01 18:00 84 - 99  
Hapoel TA - Ironi Ness Ziona 03.01 20:00 90 - 95  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 03.01 18:15 76 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Rosa Radom 03.01 17:30 80 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Zalgiris Kaunas 03.01 16:20 79 - 94  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 03.01 16:00 91 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 03.01 17:00 77 - 77, h.u. 91 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Portland 03.01 01:30 129 - 117  
Boston - Houston 03.01 02:30 104 - 104, h.u. 110 - 111  
Charlotte - Milwaukee 03.01 19:00 85 - 93  
Cleveland - Indiana 03.01 02:00 104 - 113  
LA Clippers - Philadelphia 03.01 21:30 136 - 130  
Memphis - LA Lakers 03.01 02:00 105 - 88  
Miami - Brooklyn 03.01 01:30 116 - 113  
Minnesota - Dallas 03.01 21:30 91 - 111  
Phoenix - Golden State 03.01 03:00 99 - 115  
San Antonio - Orlando 03.01 02:30 114 - 113  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsberg - Fyllingen 03.01 16:00 103 - 93  
Tromsö - Ammerud 03.01 16:00 111 - 88  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Trier 03.01 16:00 85 - 84  
Rostock - Paderborn 03.01 16:00 85 - 85, h.u. 95 - 101  
Tübingen - Chemnitz 03.01 17:00 80 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Brose Bamberg 03.01 15:00 107 - 70  
Bayern München - Oldenburg 03.01 18:00 79 - 58  
Skyliners Frankfurt - Ludwigsburg 03.01 15:00 54 - 79  
Telekom Bonn - S. Oliver Würzburg 03.01 15:00 86 - 95  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - MBA Moszkva 03.01 12:00 54 - 65  
Szpartak Noginszk - Dinamo Moszkva 03.01 13:00 68 - 64  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg 03.01 14:00 83 - 73  
Szpartak Moszkva - Jekatyerinburg 03.01 14:00 54 - 118  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Traiskirchen - Vienna Timberwolves 03.01 17:30 65 - 68  
Kosárlabda (Román bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Gaz Metan Medias 03.01 17:30 93 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Melilla 03.01 17:00 70 - 62  
Leyma Coruna - Marin Peixegalego 03.01 18:00 68 - 60  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manresa 03.01 12:30 86 - 74  
Betis - Bilbao 03.01 17:00 81 - 79  
Obradoiro Monbus - Murcia 03.01 12:30 72 - 83  
Unicaja Malaga - Real Madrid 03.01 18:15 88 - 92  
Valencia - Burgos 03.01 17:00 95 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Al-Qazeres Extremadura 03.01 18:00 61 - 55  
Zamarat - Zaragoza 03.01 13:30 84 - 84, h.u. 103 - 102  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Fribourg 03.01 16:00 49 - 104  
Massagno - Monthey 03.01 16:00 93 - 76  
Vevey - Lugano 03.01 16:00 86 - 78  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Udominate Umea 03.01 15:00 67 - 95  
Södertälje - Alvik 03.01 16:00 78 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Kolubara Lazarevac 03.01 20:00 68 - 61  
Dynamic Belgrád - Metalac Farmakom 03.01 19:00 79 - 74  
Mladost Zemun - Novi Pazar 03.01 13:00 100 - 100, h.u. 109 - 110  
Zlatibor Cajetina - Vrsac 03.01 18:00 85 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Fenerbahce 03.01 15:30 62 - 64  
Buyukcekmece - Besiktas 03.01 18:00 81 - 92  
Gaziantepspor - Ormanspor 03.01 13:15 102 - 77  
ITU - Anadolu Efes 03.01 11:00 49 - 63  
Türk Telekom - Karsiyaka 03.01 13:15 62 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Izmit Bld. Spor 03.01 14:00 63 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana 03.01 12:00 64 - 78  
Parma Permszkij Kraj - Zielona Gora 03.01 13:30 91 - 76  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Sporting CP 03.01 16:30 26 - 24  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Elverum 03.01 16:50 30 - 28  
Paris SG - PPD Zágráb 03.01 17:00 37 - 26  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Esbjerg 03.01 15:00 26 - 25  
Metz - CSM Bukarest 03.01 15:00 28 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Győr 03.01 17:00 27 - 28  
Kézilabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Atl. Guardes 03.01 12:00 26 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malomerice - KP Brno 03.01 15:00 26 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Nantes 03.01 18:00 29 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Logrono La Rioja 03.01 16:00 33 - 26  
Pays d'Aix - Tatabánya 03.01 19:00 26 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Herning-Ikast 03.01 17:00 26 - 29  
Kastamonu - Siófok 03.01 14:00 29 - 38  
Podravka Koprivnica - Thüringer HC 03.01 15:00 27 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Feakasz Kerkyra 03.01 15:00 28 - 29  
Olympiakosz - PAOK 03.01 12:00 33 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Gorica 03.01 19:00 29 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gornik Zabrze 03.01 13:00 29 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 03.01 17:00 25 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Haslum 03.01 18:00 28 - 23  
Naerbö - Follo 03.01 17:00 30 - 27  
Runar Sandefjord - Fyllingen 03.01 17:00 28 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Aker Oslo 03.01 18:00 35 - 25  
Follo - Sola 03.01 18:00 24 - 35  
Gjerpen - Fredrikstad 03.01 18:00 21 - 24  
Molde - Byasen 03.01 18:00 31 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Lübeck-Schwartau 03.01 17:00 24 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Flensburg 03.01 13:30 28 - 26  
Stuttgart - Balingen-Weilstetten 03.01 16:00 32 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Blomberg-Lippe 03.01 16:00 23 - 23  
Mainz - Bietigheim 03.01 16:00 20 - 40  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Kausztik Volgográd 03.01 11:00 35 - 30  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Akbuzat Ufa 03.01 15:00 27 - 20  
SZKIF Krasznodar - Dinamo Cseljabinszk 03.01 15:00 26 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 03.01 12:00 27 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Guif 03.01 16:00 26 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Höör 03.01 17:00 21 - 32  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Obilic Belgrád 03.01 20:00 27 - 29  
Partizan Belgrád - Spartak Vojput 03.01 17:00 20 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Celje 03.01 17:30 25 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sunderland 03.01 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga-kupa 2019/20 03.01 15:00    
Aston Villa - Manchester City 03.01 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Atl. Temperley 03.01 01:00 0 - 2  
Estudiantes Buenos Aires - Barracas Central 03.01 21:00 2 - 0  
Guillermo Brown - Atl. Platense 03.01 21:00 1 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Ferro Carril Oeste 03.01 23:05 0 - 1  
San Martin SJ - Agropecuario Argentino 03.01 23:00 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Villa Dalmine 03.01 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Tristan Suarez 03.01 21:05 1 - 0  
San Miguel - Defensores Unidos 03.01 21:00 1 - 1  
Villa San Carlos - Atl. Acassuso 03.01 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Lorenzo 03.01 21:35 1 - 3  
Central Cordoba SDE - Banfield 03.01 01:50 1 - 1  
Godoy Cruz - Union SF 03.01 01:50 1 - 3  
Lanus - Estudiantes LP 03.01 23:40 1 - 1  
Rosario Central - Arsenal Sarandí 03.01 23:45 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 03.01 08:30 1 - 0  
Western Utd. - Central Coast Mariners 03.01 06:00 6 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 03.01 06:00 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabayil 03.01 14:00 1 - 1  
Zira - Gabala 03.01 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Gent 03.01 20:00 1 - 0  
Charleroi - Standard Liege 03.01 18:00 2 - 0  
Genk - FC Bruges 03.01 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 03.01 13:15 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Real Potosi 03.01 21:00 0 - 0  
Nacional Potosi - The Strongest 03.01 20:00 3 - 1  
San Jose de Oruro - Aurora Cochabamba 03.01 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Radnik Bijeljina 03.01 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Santos 03.01 18:00 0 - 2  
Minas ICESP - Flamengo 03.01 19:00 2 - 3  
Osasco Audax - Iranduba 03.01 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Leverkusen 03.01 15:30 1 - 1  
Union Berlin - Wolfsburg 03.01 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Wehen 03.01 13:30 1 - 0  
Bochum - Sandhausen 03.01 13:30 4 - 4  
St. Pauli - Osnabrück 03.01 13:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Viktoria Köln 03.01 13:00 0 - 1  
Meppen - Duisburg 03.01 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - San Marcos de Arica 03.01 22:00 3 - 1  
Dep. Santa Cruz - Rangers de Talca 03.01 22:00 0 - 2  
Nublense - Dep. Magallanes 03.01 22:00 2 - 1  
Puerto Montt - Dep. Temuco 03.01 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - La Serena 03.01 16:00 2 - 1  
O'Higgins - Universidad de Chile 03.01 22:00 2 - 3  
Union Espanola - Everton Vina Del Mar 03.01 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaka 03.01 17:00 1 - 2  
Paralimni - Olympiakosz Nicosia 03.01 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limon - Dep. Alajuelense 03.01 22:00 1 - 0  
Perez Zeledon - ADR Jicaral 03.01 02:00 2 - 0  
Santos de Guapiles - Cartagines 03.01 22:00 1 - 3  
Universidad de Costa Rica - Guadalupe FC 03.01 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Karvina 03.01 17:00 0 - 0  
Slovacko - Slavia Praha 03.01 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Skive 03.01 14:00 4 - 2  
Vejle - Köge 03.01 15:00 1 - 0  
Vendsyssel - Roskilde 03.01 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Lyngby 03.01 16:00 1 - 0  
FC Köbenhavn - Aalborg 03.01 18:00 3 - 2  
Horsens - Randers 03.01 12:00 1 - 2  
OB Odense - Silkeborg 03.01 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Baroka 03.01 14:30 2 - 1  
Polokwane City - Black Leopards 03.01 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Fuerza Amarilla 03.01 16:00 2 - 1  
Chacaritas Pelileo - Gualaceo 03.01 21:00 1 - 0  
Independiente Juniors - Porteno Guayaquil 03.01 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Mushuc Runa 03.01 21:00 3 - 0  
Barcelona Guayaquil - LDU Portoviejo 03.01 01:00 1 - 1  
Independiente del Valle - Olmedo 03.01 18:30 1 - 2  
Macara Ambato - Emelec Guayaquil 03.01 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nice 03.01 17:00 1 - 1  
Lyon - St-Etienne 03.01 21:00 2 - 0  
Nantes - Lille 03.01 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Hearts of Oak - Elmina Sharks 03.01 16:00 1 - 1  
Berekum Chelsea - King Faisal 03.01 16:00 4 - 2  
Ebusua Dwarfs - Accra Inter Allies 03.01 16:00 0 - 0  
Liberty Professionals - Karela Utd. 03.01 16:00 1 - 0  
WAFA Sogakope - AshantiGold Obuasi 03.01 16:00 6 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - FC Samtredia 03.01 17:00 3 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 03.01 12:00 2 - 1  
Torpedo Kutaisi - Dila Gori 03.01 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania Kisszamikosz - Panahaiki 03.01 14:00 2 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Apollon Szmirnisz 03.01 13:45 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Atromitosz Periszteri 03.01 18:00 1 - 2  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 03.01 18:00 3 - 0  
OFI - Lamia 03.01 18:00 3 - 0  
Olympiakosz - Panetolikosz 03.01 18:00 2 - 0  
Panathinaikosz - Volosz NFC 03.01 18:00 4 - 1  
Panioniosz - AEK Athén 03.01 18:00 1 - 1  
Xanthi - PAOK 03.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - AZ Alkmaar 03.01 20:00 0 - 2  
PSV - Feyenoord 03.01 14:30 1 - 1  
RKC Waalwijk - Utrecht 03.01 12:15 2 - 1  
Sparta Rotterdam - Emmen 03.01 16:45 5 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - CD Olimpia 03.01 22:00 1 - 2  
Lobos UPNFM - Real Espana 03.01 02:00 0 - 2  
Motagua - Real de Minas 03.01 23:00 2 - 3  
Platense - Honduras Progreso 03.01 23:00 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TRAU - Mohun Bagan 03.01 12:30 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Atl. Kolkata 03.01 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persita Tangerang 03.01 14:30 0 - 0  
Persib Bandung - Persela Lamongan 03.01 12:30 3 - 0  
Persija Jakarta - Pusamania Borneo 03.01 09:30 3 - 2  
Persipura Jayapura - PSIS Semarang 03.01 08:30 2 - 0  
PSM Makassar - PSS Sleman 03.01 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ashdod 03.01 19:00 2 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 03.01 19:15 4 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Ironi Kiryat Shmona 03.01 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunbeholden - Harbour View 03.01 21:30 2 - 0  
Portmore Utd. - Tivoli Gardens 03.01 21:30 0 - 1  
Vere Utd. - Humble Lions 03.01 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata 03.01 06:00    
Ehime - Yamagata 03.01 07:00    
JEF United Chiba - Machida Zelvia 03.01 06:00    
Kofu - Thespakusatsu Gunma 03.01 06:00    
Kyoto - Nagasaki 03.01 06:00    
Matsumoto Yamaga - Albirex Niigata 03.01 06:00    
Mito - Tochigi 03.01 06:00    
Tokyo Verdy - Zweigen Kanazawa 03.01 06:00    
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Vegalta Sendai 03.01 06:00    
Oita Trinita - Shimizu SP 03.01 06:00    
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 03.01 06:00    
Yokohama FC - Kashiwa R. 03.01 08:00    
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avion du Nkam - Feutcheu 03.01 15:00 0 - 1  
Dragon de Yaounde - Coton Sport de Garoua 03.01 15:00 0 - 1  
Fovu de Baham - Colombe Spor 03.01 15:00 3 - 0  
PWD Bamenda - Eding Sport de Lekie 03.01 15:00 3 - 3  
Stade Renard de Melong - Panthere Sport du Nde 03.01 15:00 2 - 0  
Tonnerre Kalara de Yaound - Bamboutos de Mbouda 03.01 13:00 0 - 0  
UMS de Loum - Fortuna de Mfou 03.01 15:00 2 - 2  
Yong Sports Academy - Canon Sport de Yaounde 03.01 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Real Cartagena 03.01 20:00 2 - 0  
Tigres Bogota - Atl. Huila 03.01 21:30 0 - 0  
Union Magdalena - Boca Juniors de Cali 03.01 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Tolima 03.01 02:15 0 - 1  
América de Cali - Dep. Cali 03.01 00:10 1 - 1  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 03.01 20:00 1 - 2  
Rionegro Aguilas - Envigado 03.01 22:05 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Stal Mielec 03.01 12:40 0 - 5  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wigry Suwalki 03.01 15:00 4 - 0  
Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow 03.01 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - LKS Lodz 03.01 15:00 1 - 1  
Korona Kielce - Lechia Gdansk 03.01 12:30 1 - 2  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 03.01 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeunesse Esch - Dudelange 03.01 16:00 0 - 1  
Muhlenbach - FC Rodange 03.01 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Petaling Jaya CFC 03.01 14:00 1 - 1  
PDRM - Sabah 03.01 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja de Beni Mellal - Olympique de Safi 03.01 18:00 0 - 0  
Renaissance Zemamra - Moghreb Tetouan 03.01 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya - Tampico Madero 03.01 02:00 1 - 1  
Leones Negros UdeG - Cimarrones de Sonora 03.01 19:00 3 - 1  
Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas 03.01 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Necaxa 03.01 02:00 0 - 3  
Pachuca - Queretaro 03.01 00:00 1 - 1  
Tigres UANL - UNAM Pumas 03.01 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - CD Guadalajara 03.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York City FC 03.01 18:30 1 - 0  
Dallas - Philadelphia 03.01 00:00 2 - 0  
Los Angeles FC - Inter Miami 03.01 23:30 1 - 0  
Nashville - Atlanta Utd. 03.01 02:00 1 - 2  
New York RB - FC Cincinnati 03.01 19:00 3 - 2  
Orlando - Salt Lake 03.01 00:00 0 - 0  
Seattle - Chicago 03.01 21:00 2 - 1  
Vancouver - Kansas City 03.01 04:30 1 - 3  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Birkirkara 03.01 16:15 1 - 1  
Hibernians Paola - Hamrun 03.01 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Békéscsaba 03.01 14:30 3 - 2  
Budaörs - Gyirmót 03.01 14:30 4 - 1  
Haladás - Dorog 03.01 17:00 1 - 0  
MTK - Tiszakécske 03.01 17:00 2 - 1  
Nyíregyháza - Kazincbarcika 03.01 14:30 3 - 1  
Siófok - Csákvár 03.01 14:30 1 - 3  
Szeged GA - Szolnok 03.01 17:00 0 - 0  
Vasas - Győr 03.01 17:00 3 - 1  
Vác - Ajka 03.01 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Akwa Utd. 03.01 16:00 2 - 1  
Enugu Rangers - Adamawa Utd. 03.01 16:00 2 - 0  
Heartland Owerri - Rivers Utd. 03.01 16:00 0 - 2  
Ifeanyi Ubah - MFM Lagos 03.01 16:00 1 - 0  
Kano Pillars - Dakkada 03.01 16:00 2 - 0  
Kwara Utd. - Lobi Stars 03.01 16:00 0 - 1  
Plateau Utd. - Jigawa Golden Stars 03.01 16:00 2 - 1  
Warri Wolves - Sunshine Stars 03.01 16:00 3 - 0  
Wikki Tourists - Nasarawa Utd. 03.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Frankfurt 03.01 14:00 1 - 4  
Duisburg - Bayern München 03.01 14:00 2 - 2  
Hoffenheim - Freiburg 03.01 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Roma 03.01 18:00 3 - 4  
Lecce - Atalanta 03.01 15:00 2 - 7  
Sampdoria - Hellas Verona 03.01 21:40    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Ascoli 03.01 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Avellino 03.01 17:30 2 - 1  
Catania - Vibonese 03.01 15:30 2 - 1  
Paganese - Teramo 03.01 17:30 0 - 0  
Potenza - Catanzaro 03.01 17:30 2 - 0  
Reggina - Monopoli 03.01 15:00 0 - 2  
Rende - Viterbese 03.01 15:00 0 - 0  
Rieti - Sicula Leonzio 03.01 15:00 1 - 2  
Ternana - Bisceglie 03.01 17:30 2 - 2  
Virtus Francavilla - Picerno 03.01 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Ufa 03.01 14:30 2 - 0  
Szocsi - Arszenál Tula 03.01 17:00 1 - 2  
Tambov - Rubin Kazany 03.01 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck 03.01 10:30 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK - Hartberg 03.01 17:00 5 - 1  
Rapid Wien - Mattersburg 03.01 17:00 3 - 1  
St. Pölten - Wolfsberg 03.01 17:00 0 - 4  
Sturm Graz - Austria Wien 03.01 17:00 1 - 1  
WSG Tirol - Admira Wacker 03.01 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Chiriqui - Arabe Unido 03.01 00:00 2 - 3  
Costa del Este - Alianza de Panama City 03.01 00:00 1 - 1  
Tauro - Plaza Amador 03.01 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 03.01 22:00 0 - 1  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 03.01 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Deportivo Llacuabamba 03.01 02:00 3 - 0  
C. Vallejo Trujillo - Sporting Cristal 03.01 23:45 1 - 1  
FC Carlos Stein - Dep. Binacional 03.01 21:00 1 - 1  
Sport Boys Callao - Universitario de Deportes 03.01 21:00 3 - 3  
Univ. San Martin - C. Mannucci Trujillo 03.01 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Cova Piedade 03.01 16:00 1 - 1  
Covilha - Chaves 03.01 15:00 0 - 2  
Estoril - Vilafranquense 03.01 16:00 2 - 0  
Porto B - Uniao Oliveirense 03.01 16:00 1 - 2  
Varzim - Mafra 03.01 12:15 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Pacos Ferreira 03.01 16:00 1 - 3  
Guimaraes - Tondela 03.01 21:00 2 - 0  
Marítimo - Braga 03.01 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Manchester Utd. 03.01 15:00 1 - 1  
Tottenham - Wolverhampton 03.01 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Gaz Metan Medias 03.01 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Celtic 03.01 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Lugo 03.01 16:00 0 - 0  
Elche - Numancia 03.01 16:00 2 - 0  
Fuenlabrada - Alcorcon 03.01 18:15 3 - 4  
Mirandes - Girona 03.01 12:00 1 - 1  
Oviedo - Tenerife 03.01 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Atl. Madrid B 03.01 17:45 3 - 0  
Internacional de Madrid - Ibiza Eivissa 03.01 12:00 2 - 1  
Langreo - Las Rozas 03.01 17:00 1 - 0  
Las Palmas B - Melilla 03.01 13:00 1 - 0  
Pena Deportiva - Marino Luanco 03.01 12:00 4 - 0  
Pontevedra - Real Madrid B 03.01 18:00 4 - 0  
Rayo Majadahonda - Celta Vigo B 03.01 12:00 1 - 2  
San Sebastian Reyes - Getafe B 03.01 12:00 1 - 1  
Sp. Gijón B - Atl. Baleares 03.01 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Real Sociedad B 03.01 12:00 3 - 2  
Calahorra - Leioa 03.01 18:30 0 - 0  
Haro Deportivo - Barakaldo 03.01 17:00 0 - 0  
Salamanca UDS - Guijuelo 03.01 17:00 0 - 0  
Tudelano - Unionistas de Salamanca 03.01 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - La Nucia 03.01 17:00 2 - 2  
Ejea - Castellon 03.01 12:00 0 - 1  
Gimnastic - Valencia B 03.01 12:00 2 - 1  
Hercules - FC Andorra 03.01 17:30 0 - 0  
Levante B - Ebro 03.01 12:00 1 - 2  
Orihuela - Barcelona B 03.01 17:00 0 - 0  
Prat - Lleida 03.01 12:00 0 - 0  
Sabadell - UE Llagostera 03.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Marbella 03.01 18:00 0 - 0  
Cordoba - Algeciras 03.01 18:00 0 - 1  
Don Benito - Villarrubia 03.01 17:30 5 - 0  
Linense - Rec. Huelva 03.01 12:00 1 - 0  
Merida - Real Murcia 03.01 17:00 1 - 0  
San Fernando - Cadiz B 03.01 17:00 2 - 0  
Talavera de la Reina - Sevilla B 03.01 17:00 1 - 0  
UCAM Murcia - Yeclano Deportivo 03.01 17:00 3 - 1  
Villarrobledo - Badajoz 03.01 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Villarreal 03.01 14:00 1 - 0  
Espanyol - Atl. Madrid 03.01 16:00 1 - 1  
Mallorca - Getafe 03.01 18:30 0 - 1  
Real Madrid - Barcelona 03.01 21:00 2 - 0  
Sevilla - Osasuna 03.01 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Espanyol 03.01 18:00 0 - 0  
Atl. Madrid - Real Sociedad 03.01 18:00 3 - 0  
Huelva - EDF Logrono 03.01 12:00 1 - 1  
Rayo Vallecano - Betis 03.01 11:00 0 - 2  
Tacon - Deportivo 03.01 12:00 3 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Winterthur 03.01 15:00    
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Basel 03.01 16:00    
Servette - Lugano 03.01 16:00    
Xamax - Thun 03.01 16:00    
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - FF Malmö 03.01 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Hammarby 03.01 16:30 0 - 2  
Sundsvall - Varberg 03.01 16:30 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Jönköping Södra 03.01 14:30 5 - 0  
Örgryte - AIK Stockholm 03.01 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Halmstad 03.01 12:30 1 - 0  
Tvaaker - Norrköping 03.01 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 03.01 18:00 0 - 0  
Javor Ivanjica - Spartak Subotica 03.01 16:00 2 - 2  
Mladost Lucani - Cukaricki 03.01 16:00 1 - 0  
Proleter Novi Sad - Macva Sabac 03.01 16:00 1 - 1  
Radnicki Nis - Indija 03.01 16:00 2 - 1  
Radnik Surdulica - Rad Belgrád 03.01 16:00 1 - 0  
Topolya SC - Napredak Krusevac 03.01 16:00 2 - 1  
Vozdovac - Vojvodina 03.01 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Balestier Khalsa 03.01 10:30 1 - 0  
Young Lions - Hougang Utd. 03.01 10:30 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 03.01 15:30 0 - 1  
Pohronie - Senica 03.01 15:30 0 - 0  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 03.01 15:30 1 - 1  
Trencin - Sered 03.01 15:30 2 - 1  
Trnava - Zlate Moravce 03.01 15:30 2 - 1  
Zilina - DAC 03.01 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 03.01 16:30 1 - 1  
Triglav Kranj - Mura 03.01 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Port FC 03.01 13:00 1 - 1  
Muangthong Utd. - Chonburi FC 03.01 13:00 1 - 0  
Police Tero - Samut Prakan 03.01 12:00 1 - 0  
Trat - BG Pathum Utd. 03.01 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djerba - Hammam-Lif 03.01 12:00 3 - 2  
Grombalia Sports - CA Bizertin 03.01 14:00 0 - 4  
Metlaoui - AS Oued Ellil 03.01 14:00 1 - 0  
Rejiche - CS Sfaxien 03.01 14:00 1 - 1  
Stade Tunisien - Soliman 03.01 14:00 1 - 0  
ZS Chammakh - US Monastir 03.01 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Altinordu 03.01 17:00 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Menemen Bld. Spor 03.01 12:00 2 - 0  
Istanbulspor - Adanaspor 03.01 14:30 1 - 0  
Ümraniyespor - Bursaspor 03.01 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Sivasspor 03.01 14:00 0 - 3  
Denizlispor - Yeni Malatyaspor 03.01 11:30 2 - 0  
Galatasaray - Genclerbirligi 03.01 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Sahtar Doneck 03.01 16:00 1 - 0  
Zorya Luganszk - Olimpik Doneck 03.01 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. La Guaira 03.01 16:00 0 - 0  
Dep. Lara - Dep. Tachira 03.01 00:00 2 - 0  
Portuguesa Acarigua - Zulia Maracaibo 03.01 21:00 2 - 2  
Yaracuyanos - Estudiantes de Merida 03.01 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Hanoi FC 03.01 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Borec Veles 03.01 14:00 0 - 0  
Shkendija Tetovo - Makedonije GP 03.01 14:00 4 - 1  
Shkupi Szkopje - Renova 03.01 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Észt Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva (Helyszín: Narva) 03.01 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Eastern Suburbs 03.01 02:00 4 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qizilqum Zarafshon - Nasaf Qarshi 03.01 12:45 1 - 3  
Surkhon Termez - Bunyodkor 03.01 10:30 1 - 3  
MMA (UFC Fight Night, Norfolk)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bre. Allen - T. Breese 03.01 01:10 1 - 0  
Fel. Spencer - Z. Fairn dos Santos (női) 03.01 03:15 1 - 0  
Gab. Silva - Kyl. Phillips 03.01 01:25 0 - 1  
Gra. Dawson - D. Minner 03.01 02:00 1 - 0  
I. Cutelaba - M. Ankalaev 03.01 02:45 0 - 1  
J. Benavidez - Dei. Figueiredo 03.01 03:35 0 - 1  
Luis Pena - Ste. Garcia 03.01 00:15 1 - 0  
M. Tybura - Ser. Spivak 03.01 00:45 1 - 0  
Meg. Anderson - N. Dumont Viana (női) 03.01 02:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Bristol 03.01 16:00 13 - 19  
London Irish - London Wasps 03.01 15:30 26 - 36  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 03.01 16:00 10 - 42  
Hull FC - Catalan Dragons 03.01 16:00 29 - 34  
Salford - Wakefield 03.01 16:00 12 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Castres 03.01 12:30 26 - 24  
Toulon - Stade de France 03.01 16:50 19 - 18  
Rögbi (Major League Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle Seawolves - New England Free Jacks 03.01 04:00 44 - 29  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Connacht 03.01 14:00 19 - 29  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 03.01 21:39 7 - 26  
Argentína - Szamoa 03.01 20:55 28 - 12  
Argentína - Wales 03.01 17:15 31 - 5  
Ausztrália - Írország 03.01 19:05 36 - 0  
Dél-Afrika - USA (Helyszín: USA) 03.01 19:49 12 - 10  
Fidzsi-szigetek - Anglia 03.01 18:43 26 - 5  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 03.01 22:23 43 - 7  
Franciaország - USA (Helyszín: USA) 03.01 22:01 5 - 24  
Kanada - Skócia 03.01 18:21 24 - 7  
Spanyolország - Dél-Korea 03.01 17:59 26 - 0  
Spanyolország - Kanada 03.01 21:17 7 - 24  
Szamoa - Kenya 03.01 17:37 28 - 19  
Wales - Kenya 03.01 20:11 5 - 29  
Új-Zéland - Dél-Afrika 03.01 22:45 0 - 17  
Új-Zéland - Franciaország 03.01 19:27 29 - 14  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gigantes del Sur - Obras San Juan 03.01 01:30 3 - 2  
Monteros - UPCN San Juan 03.01 01:30 1 - 3  
Röplabda (Belga b., ráját. a felsőházért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindemans Aalst - Waremme (2.m.) 03.01 18:00 3 - 2  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 03.01 14:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vestsjaelland - Bröndby (2.m.) 03.01 15:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Middelfart (2.m.) 03.01 16:30 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 03.01 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Seoul Caltex 03.01 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr 03.01 17:00 3 - 0  
Kecskemét - Debrecen 03.01 18:30 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Hurrikaani Loimaa 03.01 14:30 2 - 3  
Karelian Hurmos - Valepa Sastamala 03.01 14:00 0 - 3  
Vantaa - Lakkapaa 03.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vampula Huittinen 03.01 17:00 3 - 0  
LiigaPloki - Viesti Salo 03.01 16:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kifiszia - Olympiakosz 03.01 16:00 0 - 3  
Panathinaikosz - Elpida Ampelokipon 03.01 14:30 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - PAOK 03.01 16:00 2 - 3  
Röplabda (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alterno Apeldoorn - Peelpush Meijel 03.01 16:00 1 - 3  
Röplabda (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurosped Vroomshoop - Zwolle 03.01 15:30 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaanstad - Nijmegen 03.01 17:00 3 - 2  
Röplabda (Holland bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen Lycurgus - Taurus Houten 03.01 15:00 3 - 0  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Sisak 03.01 15:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Cuprum Lubin 03.01 20:30 2 - 3  
Zawiercie - Belchatow 03.01 14:45 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - LKS Lodz 03.01 17:30 1 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OSI - Koll 03.01 15:00 0 - 3  
Viking Bergen - Tromsö 03.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oslo - KFUM Volda 03.01 13:00 3 - 0  
Viking Bergen - Tromsö 03.01 14:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eltmann - Netzhoppers Bestensee 03.01 17:00 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Straubing 03.01 14:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Kazany (1.m.) 03.01 16:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Duero Soria - Uriba Palma 03.01 12:00 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orkelljunga - Sater 03.01 16:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Aydin Bld. Spor 03.01 13:00 0 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Fenerbahce 03.01 15:30 0 - 3  
THY Istanbul - Eczacibasi Istanbul 03.01 17:00 0 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - Yan Bingtao (10 nyert frame-ig) 03.01 14:00 10 - 4  
Players Championship 2020 03.01 23:00    
Squash (Windy City Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - O. Mosaad 03.01 00:45 3 - 0  
A. Waller - S. Rösner 03.01 21:30 0 - 3  
I.P. Bernabeu - T. Momen 03.01 02:30 1 - 3  
K.A. Gawad - M. Castagnet 03.01 19:45 3 - 0  
Squash (Windy City Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gilis - N. Gohar 03.01 01:45 0 - 3  
R. El Welily - S. Hany 03.01 00:00 3 - 0  
R. Elaraby - L. Turmel 03.01 19:00 3 - 0  
Yat. Adel - S-J. Perry 03.01 20:45 2 - 3  
Sífutás (4x5 km, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x5 km, női, Lahti 2020 03.01 10:10    
Oroszország - Németország 03.01 10:10 1 - 0  
Sífutás (4x7,5 km, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km, Lahti 2020 03.01 11:30    
Norvégia - Oroszország 03.01 11:30 1 - 0  
Svédország - Finnország 03.01 11:30 0 - 1  
Sífutás (Vasaloppet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasaloppet 2020 03.01 20:30    
Sífutás (Vasaloppet, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasaloppet, női 2020 03.01 20:30    
Síugrás (Lahti, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lanisek - T. Zajc 03.01 15:30 1 - 0  
D. Kubacki - K. Stoch 03.01 15:30 1 - 0  
Dan. Huber - P. Paschke 03.01 15:30 0 - 1  
Lahti, 2. verseny 2020 03.01 15:30    
M. Eisenbichler - Z. Jelar 03.01 15:30 1 - 0  
M. Lindvik - Rob. Johansson 03.01 15:30 0 - 1  
P. Aschenwald - Con. Schmid 03.01 15:30 0 - 1  
S. Leyhe - Ryo. Kobayashi 03.01 15:30 1 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - T.H. Fritz 03.01 04:50 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Kubot L / Melo M 03.01 02:30 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L.A. Fernandez - H. Watson 03.01 01:00 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Fichman S - Krawczyk D / Olmos G 03.01 00:00 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - M. Cressy 03.01 22:30 2 - 1  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Clayton S - Bourchier H / Peliwo F 03.01 00:00 1 - 2  
Pasha N / Schnur M - Bourchier H / Peliwo F 03.01 21:00 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - J.J. Wolf 03.01 18:00 0 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - C. Bucsa 03.01 11:00 2 - 1  
I.M. Bara - I. Shinikova 03.01 14:05 2 - 0  
L. Pattinama Kerkhove - A. Komardina 03.01 13:30 0 - 2  
L. Salden - J.A. Cristian 03.01 15:40 0 - 2  
M. Kostyuk - Jia-Jing Lu 03.01 10:00 2 - 1  
M. Yerolymos - M. Frech 03.01 11:50 1 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - V. Flink 03.01 21:15 2 - 0  
A. Sharma - G. Gatto-Monticone 03.01 20:25 0 - 2  
K. Kucova - O. Govortsova 03.01 19:00 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - Car. Dolehide 03.01 23:15 2 - 0  
N. Podoroska - E. Cocciaretto 03.01 19:00 2 - 1  
S. Vögele - M. Trevisan 03.01 20:00 2 - 1  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Janowicz - E. Gulbis 03.01 15:00 0 - 2  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Bolelli S / Mergea F 03.01 12:00 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Seyboth Wild - C. Ruud 03.01 20:00 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Martinez Aguilar - Jay Harris 03.01 02:00 1 - 0  
Jos. Parker - S.T. Winters 03.01 02:00 1 - 0  
Khalid Yafai - Rom. Gonzalez 03.01 02:00 0 - 1  
M.A. Garcia - Jes. Vargas 03.01 05:00 1 - 0  

 

2020.02.29.
Alpesi sí (Szuper-óriásműl.,női,La Thulie)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Curtoni - E. Ledecka 02.29 10:30 0 - 1  
F. Brignone - C. Suter 02.29 10:30 1 - 0  
J. Haehlen - R. Miradoli 02.29 10:30 1 - 0  
N. Schmidhofer - L. Gut-Behrami 02.29 10:30 0 - 1  
S. Venier - M. Bassino 02.29 10:30 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, női, La Thulie 2020 02.29 10:30    
T. Weirather - I. Stuhec 02.29 10:30 1 - 0  
W. Holdener - M. Gisin 02.29 10:30 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásműle.,Hinterstoder)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - M. Odermatt 02.29 12:30 1 - 0  
A.A. Kilde - Mat. Mayer 02.29 12:30 0 - 1  
B. Feuz - J. Clarey 02.29 12:30 1 - 0  
K. Jansrud - M. Caviezel 02.29 12:30 0 - 1  
M. Casse - A. Sander 02.29 12:30 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, Hinterstoder 2020 02.29 12:30    
T. Ganong - C. Walder 02.29 12:30 1 - 0  
V. Kriechmayr - T. Dressen 02.29 12:30 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - Veitera Lappeenranta (2.m.) 02.29 17:00 3 - 4  
Mikkelin Kampparit - Akilles Porvoo (2.m.) 02.29 13:00 0 - 5  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ullern - Stabaek (3.m.) 02.29 16:00 6 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Västeräs (4.m.) 02.29 19:00 3 - 4  
Darts (Belgian Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - W. Plaisier 02.29 19:25 6 - 1  
Glen Durrant - Mer. King 02.29 14:20 4 - 6  
Ian White - D. van Duijvenbode 02.29 15:25 3 - 6  
J. Clayton - Ste. West 02.29 22:40 2 - 6  
J. de Zwaan - K. Huybrechts 02.29 21:00 6 - 4  
J. Wade - Ste. Lennon 02.29 16:25 6 - 3  
J. Wattimena - D. Noppert 02.29 16:00 2 - 6  
Jam. Hughes - D. van den Bergh 02.29 21:30 6 - 5  
Joe Cullen - M. Kleermaker 02.29 13:25 3 - 6  
K. Ratajski - G. Clemens 02.29 13:50 6 - 2  
M. Suljovic - R. Searle 02.29 22:05 6 - 4  
M. van Gerwen - M. de Decker 02.29 20:30 6 - 3  
Mic. Smith - R. Huybrechts 02.29 13:00 6 - 1  
N. Aspinall - S. Beaton 02.29 19:00 6 - 3  
P. Wright - Andy Hamilton 02.29 19:50 6 - 2  
Rob Cross - D. Heta 02.29 15:00 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Nokian KrP 02.29 16:00 5 - 14  
Classic Tampere - Welhot Kuopio 02.29 16:00 14 - 6  
Indians Espoo - Happee Jyväskylä 02.29 16:00 3 - 6  
Oilers Espoo - OLS Oulu 02.29 16:00 6 - 6  
Seinäjoki - Steelers Hämeenlinna 02.29 16:00 14 - 8  
Tiikerit - Turku PS 02.29 16:00 5 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sveiva 02.29 14:00 7 - 4  
Harstad - Sandnes 02.29 14:00 11 - 10  
NOR 92 Mjöndalen - Valerenga 02.29 14:00 8 - 4  
Sarpsborg - Gjellerasen 02.29 14:00 9 - 2  
Slevik - Fredrikstad 02.29 14:00 10 - 2  
Tunet - Akerselva 02.29 14:00 12 - 3  
Floorball (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Langnau (2.m.) 02.29 19:00 3 - 9  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malans - Rychenberg Winterthur (1.m.) 02.29 18:00 4 - 4  
St. Gallen - Grasshoppers (1.m.) 02.29 17:00 3 - 9  
Wiler-Ersigen - Chur (1.m.) 02.29 19:00 10 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Mullsjö 02.29 16:00 6 - 5  
Storvreta - Helsingborg 02.29 16:30 6 - 4  
Visby - Falun 02.29 17:00 4 - 12  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - AZS Katowice 02.29 18:00 18 - 1  
Lubawa - Gwiazda Ruda Slska 02.29 18:00 3 - 0  
MOKS Bialystok - GSF Gliwice 02.29 18:00 5 - 1  
Piast Gliwice - Zdunska Wola 02.29 18:00 1 - 2  
Pniewy - Chojnice 02.29 18:00 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Fundao 02.29 17:00 1 - 2  
Candoso - Leoes Porto Salvo 02.29 17:00 0 - 6  
Electrico - Burinhosa 02.29 17:00 4 - 1  
Portimonense - Quinta dos Lombos 02.29 19:00 8 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Barcelona 02.29 17:00 1 - 6  
Cartagena - Inter Movistar 02.29 13:00 3 - 6  
Cordoba - Zaragoza 02.29 19:00 4 - 4  
Ribera Navarra - Jaen 02.29 18:30 4 - 1  
Santa Coloma - Peniscola 02.29 18:30 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Hartford 02.29 01:05 5 - 3  
Binghamton - Toronto Marlies 02.29 22:05 5 - 4  
Cleveland - Belleville 02.29 01:00 1 - 5  
Cleveland - Belleville 02.29 19:00 1 - 4  
Lehigh Valley - Charlotte 02.29 01:05 5 - 3  
Manitoba - Chicago Wolves 02.29 21:00 2 - 2  
Ontario Reign - Tucson 02.29 04:00 8 - 4  
Rochester - Laval 02.29 01:05 4 - 2  
San Antonio - Grand Rapids 02.29 02:00 4 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego 02.29 22:15 3 - 3  
Springfield - Bridgeport 02.29 01:05 3 - 6  
Stockton - San Diego 02.29 04:00 2 - 4  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 02.29 01:00 4 - 3  
Texas Stars - Rockford 02.29 02:00 4 - 5  
Utica - Toronto Marlies 02.29 01:00 7 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Vienna Capitals 2 02.29 15:00 4 - 1  
Lustenau - Salzburg 2 02.29 19:30 6 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 02.29 18:00 6 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Kitzbühel 02.29 20:00 2 - 4  
Zell am See - Fassa 02.29 19:30 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Olimpija Ljubljana 02.29 20:30 2 - 1  
Jesenice - Asiago 02.29 18:00 4 - 1  
Val Pusteria - Renon/Ritten 02.29 20:00 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 02.29 20:00 4 - 4  
Coventry - Glasgow 02.29 20:00 7 - 3  
Dundee - Manchester 02.29 20:00 3 - 1  
Nottingham - Cardiff 02.29 20:00 7 - 3  
Sheffield - Fife 02.29 20:00 8 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Sokolov 02.29 17:00 2 - 2  
Frydek-Mistek - Prostejov 02.29 17:00 6 - 3  
Slavia Trebic - Jihlava 02.29 17:30 3 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 02.29 16:00 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Motor Ceske Budejovice 02.29 16:00 1 - 2  
Litomerice - Zubr Prerov 02.29 17:00 4 - 4  
Slavia Praha - Poruba 02.29 15:00 2 - 3  
Vsetin - Havirov 02.29 17:00 2 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - FTC (4.m.) 02.29 17:30 1 - 4  
Gyergyói HK - Brassó (4.m.) 02.29 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - KeuPa 02.29 16:00 2 - 8  
Jokipojat - Imatra Ketterä 02.29 16:00 1 - 4  
Kiekko-Vantaa - IPK 02.29 16:00 6 - 1  
RoKi - Koovee 02.29 16:00 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 02.29 16:00 4 - 1  
Ilves - Kalpa 02.29 16:00 3 - 0  
Jukurit - HIFK 02.29 16:00 2 - 2  
Kärpät - JYP 02.29 16:00 3 - 1  
SaiPa - Vaasan Sport 02.29 16:00 2 - 0  
Turku PS - Tappara 02.29 16:00 0 - 5  
Ässät - Lukko 02.29 16:00 1 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers (4.m.) 02.29 18:30 1 - 3  
Chamonix - Grenoble (4.m.) 02.29 20:30 4 - 5  
Gap - Rouen (4.m.) 02.29 20:30 5 - 7  
Mulhouse - Amiens (4.m.) 02.29 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk (5.m.) 02.29 18:00 3 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Zemgale/LLU 02.29 16:00 2 - 5  
Liepaja - Prizma Riga 02.29 13:00 4 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - SZKA-1946 02.29 11:00 3 - 2  
Dinamo Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 02.29 11:00 2 - 4  
Tolpar Ufa - Avtomob. Jekatyerinburg 2 02.29 09:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Pittsburgh 02.29 04:00 3 - 2  
Carolina - Colorado 02.29 01:00 2 - 3  
Columbus - Minnesota 02.29 01:00 0 - 5  
Las Vegas - Buffalo 02.29 04:00 4 - 2  
Los Angeles - New Jersey 02.29 22:00 1 - 1  
NY Islanders - Boston 02.29 19:00 0 - 4  
Philadelphia - NY Rangers 02.29 01:00 5 - 2  
Tampa Bay - Calgary 02.29 22:00 4 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Haugesund 02.29 17:00 8 - 1  
Gjövik - Tonsberg 02.29 15:00 5 - 0  
Nidaros - Hasle-Lören 02.29 15:00 9 - 5  
Ringerike - Furuset 02.29 16:00 10 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Frisk/Asker 02.29 16:00 1 - 2  
Manglerud - Valerenga 02.29 18:00 3 - 5  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 02.29 16:00 4 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Hamilton Bulldogs 02.29 01:00 6 - 4  
Guelph Storm - Erie Otters 02.29 01:30 5 - 3  
Kitchener Rangers - Sarnia Sting 02.29 01:30 7 - 3  
London Knights - Sault Ste.Marie Greyhound 02.29 01:30 4 - 2  
Mississauga Steelheads - Owen Sound Attack 02.29 01:00    
Ottawa 67's - Barrie Colts 02.29 21:30 3 - 3  
Ottawa 67's - Oshawa Generals 02.29 01:00 4 - 1  
Saginaw Spirit - Kingston Frontenacs 02.29 01:05 5 - 2  
Sudbury Wolves - Niagara Icedogs 02.29 01:05 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Fehérvár 02.29 17:30 5 - 5  
Villach - Innsbruck 02.29 17:30 6 - 3  
Znojmo - Dornbirn 02.29 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Graz 02.29 17:30 4 - 2  
Vienna Capitals - Klagenfurt 02.29 17:30 1 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Moncton Wildcats 02.29 01:30 1 - 8  
Blainville-Boisbriand Arm - Sagueneens Chicoutimi 02.29 22:00 1 - 4  
Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 02.29 00:30 6 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 02.29 01:30 4 - 2  
Quebec Remparts - Halifax Mooseheads 02.29 22:00 4 - 4  
Rimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 02.29 01:30 6 - 2  
Shawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titans 02.29 01:30 3 - 3  
Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix 02.29 22:00 4 - 9  
Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 02.29 01:00 5 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Rapperswil 02.29 19:45 5 - 3  
Fribourg - Servette 02.29 19:45 1 - 6  
Langnau Tigers - Biel 02.29 19:45 4 - 2  
Lausanne - Bern 02.29 19:45 3 - 2  
Lugano - Ambri 02.29 19:45 1 - 4  
Zürich Lions - Zug 02.29 19:45 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Oskarshamn 02.29 15:15 5 - 4  
HV 71 - Brynäs 02.29 18:00 5 - 5  
Lulea - Frölunda 02.29 15:15 4 - 1  
Malmö - Färjestad 02.29 15:15 3 - 1  
Rögle - Linköping 02.29 18:00 2 - 2  
Skelleftea - Leksand 02.29 18:00 8 - 2  
Växjö - Örebro 02.29 18:00 4 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 02.29 03:00 2 - 3  
Kelowna Rockets - Everett Silvertips 02.29 04:05 3 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 02.29 03:00 4 - 4  
Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 02.29 02:00 6 - 2  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 02.29 04:00 1 - 6  
Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 02.29 03:00 2 - 1  
Regina Pats - Medicine Hat Tigers 02.29 02:00 2 - 8  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 02.29 02:00 4 - 2  
Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 02.29 04:05 9 - 2  
Tri-City Americans - Portland Winterhawks 02.29 04:05 1 - 3  
Vancouver Giants - Victoria Royals 02.29 04:30 3 - 0  
Kerékpár (Omloop Het Nieuwsblad)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Teuns - T. Wellens 02.29 11:35 1 - 0  
G. van Avermaet - J. Stuyven 02.29 11:35 0 - 1  
M. van der Poel - M. Trentin 02.29 11:35    
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2020 02.29 15:30    
S. Vanmarcke - O. Naesen 02.29 11:35 0 - 1  
W. van Aert - Phi. Gilbert 02.29 11:35 0 - 1  
Y. Lampaert - K. Asgreen 02.29 11:35 1 - 0  
Z. Stybar - B. Jungels 02.29 11:35 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Partizan Belgrád 02.29 18:00 61 - 76  
Zadar - FMP 02.29 20:00 81 - 76  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Obras Sanitarias 02.29 02:00 91 - 89  
Estudiantes Concordia - Boca Juniors 02.29 01:30 68 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Melbourne Utd. (1.m.) 02.29 09:30 86 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Limburg 02.29 20:30 74 - 84  
Mons - Antwerpen 02.29 20:30 91 - 88  
Oostende - Basic-Fit Brussels 02.29 20:30 86 - 56  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Jambol 02.29 17:00 77 - 61  
Academic Szófia - Cserno More Várna 02.29 17:00 89 - 72  
Csernomorec Burgasz - Balkan Botevgrad 02.29 17:00 77 - 94  
Szpartak Pleven - Rilski Sportist 02.29 17:00 79 - 101  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Pinheiros 02.29 19:00 77 - 77, h.u. 88 - 86  
Paulistano - Bauru 02.29 01:10 88 - 93  
Rio Claro - Cearense 02.29 00:00 86 - 79  
Sao Paulo - Corinthians Paulista 02.29 16:50 89 - 80  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Manchester Giants 02.29 20:30 87 - 71  
Leicester - Sheffield 02.29 20:30 87 - 80  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Apollon Limasszol 02.29 15:00 94 - 77  
Keravnosz Nicosia - Paralimni 02.29 15:00 81 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Brno 02.29 17:45 77 - 78  
Ostrava - Hradec Kralove 02.29 17:30 85 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - USK Praha 02.29 17:00 82 - 71  
Pardubice - Olomoucko 02.29 17:30 96 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - KP Brno 02.29 16:00 69 - 78  
Slavia Praha - Zabiny Brno 02.29 19:00 64 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 02.29 09:00 79 - 78  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 02.29 07:00 97 - 63  
Seoul Knights - Incheon Elephants 02.29 09:00 84 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan BNK Sum - Asan Woori Wibee 02.29 06:00 57 - 61  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Nokia 02.29 16:00 89 - 86  
Salon Vilpas - Helsinki Seagulls 02.29 14:00 81 - 62  
Ura Kaarina - Kouvot Kouvola 02.29 16:00 77 - 74  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Evreux 02.29 20:00 113 - 77  
Nancy - Poitiers 02.29 20:00 86 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Chalon sur Saone 02.29 20:00 93 - 99  
Dijon - Orleans 02.29 20:00 90 - 71  
Le Mans - Bourg 02.29 20:30 91 - 93  
Nanterre - Boulazac 02.29 20:00 85 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Charnay-les-Macon 02.29 20:00 83 - 57  
Flammes Carolo Ardennes - Villeneuve d'Ascq Lille 02.29 20:00 78 - 69  
Lattes Montpellier - St-Amand Hainaut 02.29 18:30 85 - 74  
Lyon - Landerneau Bretagne 02.29 20:00 75 - 71  
Nantes Reze - Tarbes 02.29 20:00 63 - 52  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Eleftheroupoli 02.29 16:00 71 - 64  
Dafni Dafniou Haidari - Pagrati 02.29 16:00 92 - 90  
Filipposz Veria - Agrinio 02.29 16:00 72 - 58  
Har. Trikoupisz Meszologi - Kardica 02.29 16:00 99 - 80  
Iakasz Nafplio - Diagorasz Egaleo 02.29 16:00 73 - 74  
Pszihiko - Korivosz Amaliada 02.29 16:00 94 - 71  
Triton Szepolia - Anatolia 02.29 16:00 89 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - PAOK 02.29 14:30 77 - 69  
Kolosszosz Rodosz - Arisz 02.29 14:30 90 - 86  
Panioniosz - AEK Athén 02.29 14:30 84 - 84, h.u. 96 - 101  
Periszteri - Promitheasz Patra 02.29 16:45 78 - 64  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - BA Limburg 02.29 19:30 76 - 75  
Aris Leeuwarden - Landstede Zwolle 02.29 20:00 71 - 73  
ZZ Leiden - Den Bosch 02.29 20:00 78 - 69  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Alkar Sinj 02.29 17:00 91 - 72  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pozega - Sibenik 02.29 16:00 63 - 91  
Zadar - Ragusa Dubrovnik 02.29 18:00 59 - 94  
ZKK Zágráb - Flumen Sancti Viti 02.29 20:00 59 - 45  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod 02.29 17:30 101 - 77  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 02.29 19:00 99 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Dabrowa Gornicza 02.29 15:00 90 - 83  
Slask Wroclaw - Spojnia Stargard 02.29 17:50 85 - 65  
Start Lublin - Starogard Gdanski 02.29 19:30 82 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gorzow 02.29 17:00 84 - 82  
Politechnika Gdansk - Lublin 02.29 18:00 86 - 92  
Poznan - Polkowice 02.29 19:00 52 - 84  
Sleza Wroclaw - Univ. Gdansk 02.29 17:00 97 - 92  
Widzew Lodz - Torun 02.29 18:00 82 - 71  
Wisla Krakkó - Gdynia 02.29 17:00 57 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Rytas Vilnius 02.29 16:20 66 - 70  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 02.29 16:00 78 - 84  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 02.29 15:30 96 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kaposvár 02.29 18:00 84 - 82  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd 02.29 18:00 58 - 73  
NKE Csata - Győr 02.29 17:00 68 - 88  
Vasas - TFSE-MTK 02.29 17:00 77 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 02.29 01:30 141 - 118  
LA Clippers - Denver 02.29 04:30 132 - 103  
Memphis - Sacramento 02.29 02:00 101 - 104  
Miami - Dallas 02.29 02:00 126 - 118  
Milwaukee - Oklahoma City 02.29 02:00 133 - 86  
New Orleans - Cleveland 02.29 02:00 116 - 104  
New York - Chicago 02.29 23:00 125 - 115  
Orlando - Minnesota 02.29 01:00 136 - 125  
Phoenix - Detroit 02.29 03:00 111 - 113  
Toronto - Charlotte 02.29 01:30 96 - 99  
Utah - Washington 02.29 03:00 129 - 119  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Fyllingen 02.29 17:00 86 - 73  
Fröya - Gimle 02.29 17:00 92 - 92, h.u. 125 - 129  
Nidaros - Baerum 02.29 15:00 58 - 91  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Nürnberg 02.29 19:30 83 - 83, h.u. 98 - 92  
Bremerhaven - Heidelberg 02.29 20:00 69 - 84  
Hagen - Karlsruhe 02.29 19:00 77 - 85  
Kirchheim - Leverkusen 02.29 19:00 77 - 84  
Schalke - Schwenningen 02.29 19:30 70 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ulm 02.29 18:00 69 - 85  
Hamburg - Crailsheim 02.29 20:30 82 - 82, h.u. 91 - 92  
Vechta - Giessen 02.29 20:30 73 - 72  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - UBSC Graz 02.29 17:30 91 - 99  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Kapfenberg 02.29 19:00 104 - 77  
St. Pölten - Oberwart 02.29 17:30 74 - 80  
Wels - Klosterneuburg 02.29 17:30 86 - 88  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CAB Madeira - Oliveirense 02.29 17:00 84 - 82  
Esgueira - Illiabum 02.29 22:30 81 - 62  
Maia - Ovarense 02.29 17:30 69 - 90  
Vitoria Guimaraes - Sporting CP 02.29 16:00 89 - 102  
Kosárlabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Ath. Constanta 02.29 15:00 71 - 80  
Sighetu Marmatiei - Targu Jiu 02.29 16:00 79 - 84  
Kosárlabda (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Steaua Bukarest 02.29 18:00 96 - 69  
Kosárlabda (Román bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Focsani 02.29 16:00 106 - 78  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Iberojet Palma 02.29 18:30 68 - 67  
Oviedo - Castello 02.29 18:30 76 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Baskonia Vitoria 02.29 20:30 84 - 84, h.u. 92 - 98  
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona 02.29 18:00 96 - 90  
MoraBanc Andorra - Gran Canaria 02.29 20:30 60 - 70  
Zaragoza - Estudiantes 02.29 18:00 97 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - P. Avenida 02.29 18:30 42 - 60  
Cadi La Seu d'Urgell - Bembibre 02.29 20:00 67 - 67, h.u. 77 - 81  
Ensino Lugo - Gernika Bizkaia 02.29 19:00 47 - 72  
Valencia - Ciudad de Los Adelantados 02.29 19:15 69 - 71  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Lausanne 02.29 17:30 98 - 70  
Neuchatel - Nyon 02.29 18:00 69 - 62  
Swiss Central Luzern - Boncourt 02.29 18:00 92 - 106  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köping - Djurgarden 02.29 16:04 105 - 79  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EOS Lund - Norrköping 02.29 14:30 62 - 66  
Hogsbo - Lulea 02.29 15:30 67 - 100  
Wetterbygden - Udominate Umea 02.29 15:00 77 - 83  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - OKK Belgrád 02.29 19:00 77 - 62  
Sloboda Uzice - Vojvodina 02.29 19:00 88 - 80  
Tamis Pancevo - Napredak Aleksinac 02.29 20:00 69 - 66  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Handlova - Svit 02.29 18:00 81 - 81, h.u. 102 - 103  
Inter Bratislava - Levice 02.29 18:00 89 - 66  
Prievidza - Lucenec 02.29 18:00 83 - 71  
Spisska Nova Ves - Komarno 02.29 18:00 108 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Podcetrtek 02.29 19:00 90 - 79  
Sentjur - Zlatorog Lasko 02.29 19:00 88 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Helios Domzale 02.29 19:00 84 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Darussafaka 02.29 11:00 91 - 87  
Bursaspor - Bandirma 02.29 15:30 88 - 78  
Galatasaray - Tofas Bursa 02.29 13:15 80 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Elazig Özel Idare 02.29 13:00 82 - 68  
Besiktas - Galatasaray 02.29 14:30 67 - 92  
Botas Adana - Kayserispor 02.29 14:00 67 - 61  
Ormanspor - Cankaya Univ. 02.29 12:00 63 - 83  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bigua de Villa Biarritz - Goes 02.29 00:10 88 - 67  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malvin - Defensor Sporting 02.29 00:10 91 - 72  
Nacional - Atl. Olimpia 02.29 00:10 91 - 91, h.u. 102 - 105  
Trouville - Hebraica Macabi 02.29 00:10 89 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Tsmoki-Minszk 02.29 14:00 109 - 90  
Nyizsnyij Novgorod - Lok.Kubany Krasznodar 02.29 14:00 96 - 93  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo 02.29 16:00 87 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Latvijas Univ. 02.29 16:00 94 - 74  
Ventspils - Rapla 02.29 16:00 96 - 74  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Wisla Plock 02.29 16:00 24 - 19  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Szeged 02.29 20:00 30 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Porto 02.29 17:30 32 - 35  
Kielce - Kiel 02.29 18:00 32 - 30  
Motor Zaporozsje - Veszprém 02.29 17:30 22 - 32  
Vardar Szkopje - Montpellier 02.29 17:30 27 - 31  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Rosztov 02.29 19:15 29 - 32  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Krim Ljubljana 02.29 15:00 37 - 26  
Ramnicu Valcea - Sävehof 02.29 14:00 28 - 20  
Kézilabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Bjelovar 02.29 18:30 30 - 23  
Maedilon/Vzv - Granollers 02.29 20:00 26 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Zubri 02.29 16:30 24 - 18  
Hranice - Karvina 02.29 10:00 29 - 24  
Plzen - Frydek-Mistek 02.29 16:30 34 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Fredericia 02.29 15:00 30 - 22  
Kolding - Skjern 02.29 16:10 28 - 31  
Nordsjaelland - Ribe-Esbjerg 02.29 15:00 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Köbenhavn 02.29 15:00 26 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Benfica 02.29 19:00 23 - 30  
Melsungen - Bjerringbro-Silkeborg 02.29 20:45 35 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Holstebro 02.29 19:00 33 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Ademar Leon 02.29 17:00 30 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Odense 02.29 14:00 31 - 28  
Kézilabda (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - HIFK 02.29 14:00 31 - 27  
PIF - AIFK 02.29 14:30 25 - 26  
Kézilabda (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicken - BK-46 02.29 15:15 19 - 20  
SIF - Riihimaen Cocks 02.29 14:00 18 - 37  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Pontault-Combault 02.29 20:30 27 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - AEK Athén 02.29 16:00 20 - 39  
Drama - Arisz Nikea 02.29 17:00 22 - 20  
Edessza - Pylea 02.29 13:00 26 - 26  
Ionikosz - Diomidisz Argosz 02.29 17:00 25 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Zamet 02.29 19:00 35 - 26  
Porec - Varazdin 02.29 19:00 30 - 25  
Sesvete - Dubrovnik 02.29 19:45 30 - 27  
Umag - Vinkovci 02.29 19:00 33 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - KA/Thor 02.29 17:30 27 - 22  
Kopavogs - ÍBV 02.29 17:00 27 - 25  
Valur - Fram 02.29 18:00 24 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Kalisz 02.29 17:00 29 - 27  
Stal Mielec - Tarnow 02.29 19:00 26 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 02.29 13:15 20 - 25  
Koszalin - Piotrcovia Piotrkow 02.29 17:00 28 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Gyöngyös 02.29 18:00 28 - 33  
Dabas - Budakalász 02.29 18:00 28 - 24  
Eger - Balatonfüred 02.29 18:00 29 - 37  
Komló - Vác 02.29 18:00 36 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Kisvárda 02.29 18:00 30 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Arendal 02.29 18:00 28 - 42  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Lübbecke 02.29 19:30 23 - 21  
Hüttenberg - Hamburg 02.29 19:30 23 - 32  
Konstanz - TUSEM Essen 02.29 20:00 24 - 30  
Krefeld - Coburg 02.29 19:00 23 - 35  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Minden 02.29 20:45 31 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 02.29 20:30 30 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Kurpfalz-Bären Ketsch 02.29 19:00 29 - 20  
Göppingen - Bensheim/Auerbach 02.29 19:00 30 - 31  
Metzingen - Dortmund 02.29 19:30 28 - 24  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - SG Westwien 02.29 19:00 26 - 29  
Bärnbach/Köflach - Graz 02.29 19:00 26 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivers Margareten - Hard 02.29 18:00 27 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Belenenses 02.29 19:00 33 - 29  
Avanca - Horta 02.29 19:00 23 - 25  
Madeira SAD - Gaia 02.29 18:00 29 - 35  
Maia - Boa Hora 02.29 20:00 26 - 27  
Vitoria - ABC Braga 02.29 19:00 19 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - CSM Bukarest 02.29 14:30 24 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Slatina 02.29 17:00 27 - 26  
Municipal Craiova - Slobozia 02.29 17:00 28 - 17  
Rapid Bukarest - Baia Mare 02.29 10:00 20 - 27  
Univ. Cluj - Dunarea Braila 02.29 10:00 25 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Huesca 02.29 18:00 27 - 30  
Nava - Puerto Sagunto 02.29 18:30 28 - 23  
Sinfin - Quabit Guadalajara 02.29 18:00 20 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Porrino 02.29 18:00 27 - 22  
Tenerife - Malaga 02.29 21:00 28 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Amicitia Zürich 02.29 18:00 30 - 33  
Thun - Suhr Aarau 02.29 17:00 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Malmö 02.29 16:10 24 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - VästerasIrsta 02.29 15:00 27 - 29  
Kungalv - Önnered 02.29 14:30 25 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Kikinda 02.29 18:00 28 - 24  
Samot Arandjelovac - Dinamo Pancevo 02.29 19:00 29 - 33  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Krka Novo Mesto 02.29 19:00 29 - 31  
Izola - Maribor 02.29 19:00 23 - 28  
Ribnica - Loka 02.29 19:00 30 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Mamelodi Sundowns 02.29 17:00 2 - 0  
Wydad Casablanca - Etoile du Sahel 02.29 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teuta Durres - Kukesi 02.29 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Bordj Bou Arreridj 02.29 15:00 2 - 0  
Bel-Abbes - Biskra 02.29 17:00 0 - 1  
Belouizdad - Kabylie 02.29 15:00 3 - 1  
Constantine - NC Magra 02.29 17:00 1 - 1  
ES Setif - Hussein Dey 02.29 17:00 2 - 0  
MC Alger - MC Oran 02.29 17:45 1 - 1  
Saoura - USM Alger 02.29 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Ipswich 02.29 16:00 2 - 1  
Bolton - Accrington 02.29 16:00 0 - 0  
Bristol Rovers - Shrewsbury 02.29 16:00 0 - 1  
Burton - Peterborough 02.29 16:00 1 - 1  
Doncaster - Wycombe 02.29 16:00 3 - 1  
Gillingham - Wimbledon 02.29 16:00 1 - 2  
Oxford Utd. - Southend 02.29 16:00 2 - 1  
Rotherham - Milton Keynes Dons 02.29 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Plymouth 02.29 16:00 2 - 1  
Cambridge Utd. - Carlisle 02.29 16:00 1 - 2  
Colchester - Cheltenham 02.29 16:00 0 - 2  
Exeter - Crawley 02.29 16:00 1 - 1  
Grimsby - Northampton 02.29 16:00 0 - 3  
Macclesfield - Salford City 02.29 16:00 0 - 2  
Morecambe - Crewe 02.29 16:00 1 - 1  
Oldham - Newport 02.29 16:00 5 - 0  
Port Vale - Scunthorpe 02.29 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Swansea 02.29 16:00 2 - 2  
Cardiff - Brentford 02.29 16:00 2 - 2  
Fulham - Preston 02.29 16:00 2 - 0  
Huddersfield - Charlton 02.29 16:00 4 - 0  
Hull City - Leeds 02.29 13:30 0 - 4  
Luton - Stoke 02.29 16:00 1 - 1  
Millwall - Bristol City 02.29 16:00 1 - 1  
QPR - Birmingham 02.29 16:00 2 - 2  
Reading - Barnsley 02.29 16:00 2 - 0  
Sheffield Wed. - Derby County 02.29 16:00 1 - 3  
West Bromwich - Wigan 02.29 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 02.29 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Dag & Red 02.29 16:00 2 - 1  
Boreham - Hartlepool 02.29 16:00 1 - 1  
Bromley - Sutton Utd. 02.29 16:00 0 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Stockport 02.29 16:00 0 - 1  
Solihull Moors - Dover 02.29 16:00 3 - 0  
Torquay - Chorley 02.29 16:00 2 - 0  
Woking - Maidenhead Utd. 02.29 16:00 2 - 0  
Yeovil - Wrexham 02.29 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Dep. Moron 02.29 23:05 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 02.29 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - UAI Urquiza 02.29 21:00 0 - 1  
Comunicaciones - Argentino de Quilmes 02.29 21:00 2 - 1  
Dep. Armenio - Sacachispas 02.29 21:00 0 - 0  
Dep. Flandria - Atl. Fenix 02.29 21:00 1 - 0  
San Telmo - Almirante Brown 02.29 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Boca Juniors 02.29 01:10 0 - 4  
Gimnasia LP - Atl. Tucuman 02.29 21:30 1 - 0  
River Plate - Defensa Justicia 02.29 23:40 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Adelaide Utd. 02.29 09:30 2 - 1  
Newcastle Jets - Perth Glory 02.29 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 02.29 07:00 3 - 1  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 02.29 12:15 2 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sabah 02.29 15:00 0 - 0  
Sumqayit - Keshla 02.29 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hala Muharraq - Al-Ahli Manama 02.29 17:30 1 - 2  
Al-Muharraq - Manama Club 02.29 15:10 4 - 0  
Al-Najma Manama - Al-Rifaa 02.29 16:30 4 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 02.29 20:30 3 - 1  
Eupen - Mouscron-Peruwelz 02.29 20:00 2 - 1  
Waasland Beveren - Anderlecht 02.29 18:00 0 - 3  
Zulte Waregem - Kortrijk 02.29 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 02.29 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 02.29 14:00 1 - 1  
Carszko Szelo Szófia - CSZKA Szófia 02.29 16:30 2 - 1  
Dunav Ruse - Botev Vraca 02.29 11:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - FK Sarajevo 02.29 16:30 0 - 2  
Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg 02.29 14:30 2 - 3  
Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 02.29 17:30 2 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Zeljeznicar Sarajevo 02.29 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Palmeiras 02.29 21:00 0 - 5  
Internacional - Kindermann 02.29 21:00 0 - 0  
Sao Paulo - Corinthians 02.29 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Schalke 02.29 18:30 3 - 0  
Augsburg - Mönchengladbach 02.29 15:30 2 - 3  
Dortmund - Freiburg 02.29 15:30 1 - 0  
Hoffenheim - Bayern München 02.29 15:30 0 - 6  
Mainz - Paderborn 02.29 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Heidenheim 02.29 13:00 2 - 0  
Erzgebirge Aue - Hamburg 02.29 13:00 3 - 0  
Fürth - VfB Stuttgart 02.29 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Chemnitz 02.29 14:00 4 - 3  
Braunschweig - Uerdingen 02.29 14:00 4 - 1  
Magdeburg - Jena 02.29 14:00 6 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC 02.29 14:00 1 - 0  
Waldhof Mannheim - Kaiserslautern 02.29 14:00 1 - 1  
Zwickau - Würzburg 02.29 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Iquique 02.29 16:00 1 - 1  
Colo Colo - Universidad de Concepcion 02.29 22:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 02.29 16:00 4 - 1  
Doxa Katokopia - Pafosz 02.29 16:00 0 - 4  
Nea Szalamina Famaguszta - Apollon Limasszol 02.29 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Grecia - Herediano 02.29 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Plzen 02.29 14:30 1 - 2  
Opava - Olomouc 02.29 14:30 2 - 1  
Pribram - Mladá Boleslav 02.29 14:30 0 - 0  
Sparta Praha - Zlín 02.29 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Fredericia 02.29 14:00 4 - 2  
Kolding IF - Naestved 02.29 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nordsjaelland 02.29 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - AmaZulu 02.29 17:00 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Highlands Park 02.29 14:30 1 - 1  
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 02.29 14:30 0 - 1  
Supersport Utd. - Bidvest Wits 02.29 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gangwon 02.29 08:00    
Jeonbuk - Suwon Bluewings 02.29 06:00    
Ulsan - FC Seoul 02.29 08:00    
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
9 De Octubre FC - Manta FC 02.29 19:00 1 - 0  
Atl. Santo Domingo - Santa Rita Vinces 02.29 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - LDU Quito 02.29 01:00 0 - 3  
Orense Machala - Guayaquil City 02.29 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Turku PS 02.29 14:15 1 - 0  
Mariehamn - HIFK 02.29 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Chambly 02.29 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Metz 02.29 20:00 0 - 1  
Brest - Angers 02.29 20:00 0 - 1  
Monaco - Reims 02.29 20:00 1 - 1  
Montpellier - Strasbourg 02.29 20:00 3 - 0  
Paris SG - Dijon 02.29 17:30 4 - 0  
Toulouse - Rennes 02.29 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Dawu - Aduana Stars 02.29 16:00 0 - 1  
Legon Cities - Techiman Eleven Wonders 02.29 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCB Magpies - St. Joseph's 02.29 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Merani Tbiliszi 02.29 17:00 0 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Kakheti Telavi 02.29 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heracles 02.29 18:30 0 - 0  
Twente - Heerenveen 02.29 20:45 2 - 3  
Venlo - F. Sittard 02.29 19:45 0 - 0  
Zwolle - Vitesse 02.29 19:45 4 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Rijeka 02.29 17:30 4 - 0  
Osijek - Hajduk Split 02.29 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Churchill Brothers 02.29 12:30 1 - 1  
Gokulam Kerala - Minerva Punjab 02.29 14:30 1 - 1  
Real Kashmir - Aizawl 02.29 09:30 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Goa 02.29 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Barito Putera 02.29 13:00 4 - 0  
Persebaya Surabaya - Persik Kediri 02.29 12:30 1 - 1  
Persiraja Banda Aceh - Bhayangkara Jakarta 02.29 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Haifa 02.29 18:50 0 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana 02.29 14:00 3 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Hadera 02.29 18:50 2 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 02.29 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Tokushima 02.29 06:00    
Ryukyu - Okayama 02.29 07:05    
Yamaguchi - Kitakyushu 02.29 06:00    
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Yokohama FM 02.29 06:00    
Kawasaki Frontale - Sapporo 02.29 07:00    
Nagoya GE - Shonan Bellmare 02.29 06:00    
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 02.29 06:00    
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Qatar SC 02.29 14:50 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kaisar Kyzylorda 02.29 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 02.29 22:05 1 - 1  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 02.29 20:30 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Jaguares de Cordoba 02.29 01:40 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - GKS Jastrzebie 02.29 17:00 0 - 0  
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sacz 02.29 17:00 2 - 2  
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec 02.29 12:40 0 - 2  
Olsztyn - Odra Opole 02.29 17:30 4 - 2  
TBB Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 02.29 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 02.29 17:30 3 - 1  
Legia Varsó - Cracovia Krakkó 02.29 20:00 2 - 1  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 02.29 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Litván Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Vilnius 02.29 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Racing Luxembourg 02.29 15:00 1 - 2  
UNA Strassen - Mondorf-les-Bains 02.29 16:00 1 - 0  
Union Titus Petange - Victoria Rosport 02.29 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Selangor 02.29 14:00 1 - 2  
Terengganu - Perak 02.29 14:00 1 - 3  
UiTM Perlis - Melaka Utd. 02.29 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi 02.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos UAT 02.29 04:00 0 - 0  
Atlante Cancun - Venados Merida 02.29 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Juarez 02.29 02:00 0 - 3  
Dep. Toluca - Monterrey 02.29 02:00 2 - 0  
Monarcas Morelia - Cruz Azul 02.29 04:00 2 - 4  
Tijuana - Puebla 02.29 04:10 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Monterrey 02.29 04:00 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Colorado Rapids 02.29 19:00 1 - 2  
Houston - Los Angeles Galaxy 02.29 21:30 1 - 1  
Montreal - New England 02.29 21:00 2 - 1  
San Jose - Toronto FC 02.29 23:30 2 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Titograd Podgorica 02.29 16:00 1 - 1  
Kom Podgorica - Grbalj Radanovici 02.29 13:00 0 - 1  
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica 02.29 14:00 0 - 1  
Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic 02.29 14:00 5 - 1  
Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad 02.29 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Pieta 02.29 14:00 0 - 1  
Valletta - Gudja 02.29 16:15 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Kaposvár 02.29 17:00 3 - 0  
FTC - Debrecen 02.29 19:30 2 - 0  
Honvéd - Diósgyőr 02.29 17:00 0 - 4  
Kisvárda - Paks 02.29 17:00 2 - 0  
Mezőkövesd - ZTE 02.29 17:00 1 - 2  
Újpest - Puskás Akadémia 02.29 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Internazionale 02.29 13:00    
Lazio - Bologna 02.29 15:00 2 - 0  
Milan - Genoa 02.29 13:00    
Napoli - Torino 02.29 20:45 2 - 1  
Parma - SPAL Ferrara 02.29 13:00    
Sassuolo - Brescia 02.29 13:00    
Udinese - Fiorentina 02.29 13:00    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Spezia 02.29 15:00 3 - 1  
Chievo - Livorno 02.29 18:00 0 - 1  
Cittadella - Cremonese 02.29 15:00 0 - 0  
Empoli - Pordenone 02.29 15:00    
Frosinone - Salernitana 02.29 18:00 1 - 0  
Juve Stabia - Trapani 02.29 15:00 2 - 2  
Pisa - Perugia 02.29 15:00 1 - 0  
Venezia - Cosenza 02.29 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Cavese 02.29 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (OMA) - Bahla 02.29 14:45 2 - 1  
Al-Orouba (OMA) - Oman FC 02.29 14:20 1 - 0  
Al-Seeb - Al-Rustaq 02.29 14:20 0 - 0  
Dhofar - Sohar 02.29 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Rosztov 02.29 17:00 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Ural Jekatyerinburg 02.29 12:00 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 02.29 14:30 0 - 2  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 02.29 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Grazer AK 02.29 15:30 1 - 1  
Lafnitz - Kapfenberg 02.29 14:30 0 - 3  
Liefering - Austria Klagenfurt 02.29 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Universitario - Independiente La Chorrera 02.29 21:00 3 - 2  
San Francisco La Chorrera - Sp. San Miguelito 02.29 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guairena - Libertad Asuncion 02.29 00:00 3 - 2  
River Plate Asuncion - 12 de Octubre Itaugua 02.29 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Atl. Grau 02.29 19:00 1 - 0  
Alianza Lima - Dep. Municipal 02.29 02:00 1 - 0  
Cienciano - Ayacucho 02.29 21:30 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Viseu 02.29 12:00 3 - 1  
Feirense - Académica 02.29 18:15 1 - 0  
Penafiel - Nacional Madeira 02.29 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Gil Vicente 02.29 21:30 0 - 1  
Rio Ave - Belenenses 02.29 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Chelsea 02.29 16:00 2 - 2  
Brighton - Crystal Palace 02.29 13:30 0 - 1  
Newcastle - Burnley 02.29 16:00 0 - 0  
Watford - Liverpool 02.29 18:30 3 - 0  
West Ham - Southampton 02.29 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga - Liverpool)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Premier Liga 2019/20 - Liverpool veretlenül végez? 02.29 18:30    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Voluntari 02.29 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - FCS Bukarest 02.29 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Rangers 02.29 18:30 1 - 0  
St. Mirren - Aberdeen 02.29 20:20 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Falkirk 02.29 16:00 3 - 2  
Dumbarton - Raith Rovers 02.29 16:00 1 - 0  
Forfar - East Fife 02.29 16:00 0 - 1  
Montrose - Airdrieonians 02.29 16:00 1 - 0  
Stranraer - Peterhead 02.29 16:00    
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Elgin 02.29 16:00 1 - 2  
Brechin - Stirling Albion 02.29 16:00 0 - 2  
Cowdenbeath - Edinburgh City 02.29 16:00 1 - 1  
Queen's Park - Annan 02.29 16:00 2 - 0  
Stenhousemuir - Cove Rangers 02.29 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ayr Utd. 02.29 16:00 0 - 2  
Dunfermline - Dundee Utd. 02.29 16:00 2 - 0  
Queen of South - Greenock Morton 02.29 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Rayo Vallecano 02.29 20:30 1 - 1  
Cadiz - Almería 02.29 18:15 2 - 1  
Huesca - UD Extremadura 02.29 16:00 2 - 2  
Ponferradina - Sp. Gijón 02.29 16:00 1 - 0  
R. Santander - Zaragoza 02.29 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Oviedo B 02.29 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Ath. Bilbao B 02.29 16:30 2 - 1  
Arenas de Getxo - UD Logrones 02.29 18:00 1 - 2  
Cultural Leonesa - Izarra 02.29 19:00 1 - 1  
Osasuna B - Burgos 02.29 16:30 0 - 0  
Valladolid B - Real Union Irun 02.29 16:15 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Olot 02.29 17:00 1 - 5  
Villarreal B - Cornella 02.29 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Granada B 02.29 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Levante 02.29 13:00 3 - 0  
Granada - Celta Vigo 02.29 21:00 0 - 0  
Leganes - Alavés 02.29 18:30 1 - 1  
Valencia - Betis 02.29 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Levante 02.29 11:00 0 - 2  
Tenerife - Valencia 02.29 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 02.29 17:30    
Stade Ouchy - Chiasso 02.29 17:00    
Wil - Lausanne 02.29 17:30    
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - St. Gallen 02.29 19:00    
Young Boys - FC Zürich 02.29 19:00    
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Häcken 02.29 14:30 0 - 4  
Östersund - GAIS 02.29 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Västeras SK 02.29 12:30 0 - 3  
Sollentuna - Göteborg 02.29 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Elfsborg 02.29 16:30 2 - 1  
Örebro - Brage 02.29 16:30 3 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Abha 02.29 16:20 4 - 1  
Al-Fateh - Al-Wehda (KSA) 02.29 13:40 3 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Shabab (KSA) 02.29 18:40 5 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Geylang 02.29 10:30 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Aluminij Kidricevo 02.29 14:30 0 - 0  
Maribor - Tabor Sezana 02.29 18:00 0 - 0  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 02.29 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Chiangrai Utd. 02.29 12:00 4 - 1  
Prachuap - Sukhothai 02.29 12:00 2 - 3  
Ratchaburi Mitr Phol - Nakhon Ratchasima 02.29 14:00 1 - 0  
Rayong - Suphanburi 02.29 11:45 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kairouanaise - Club Africain 02.29 14:00 0 - 3  
US Tataouine - AS Ariana 02.29 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Hatayspor 02.29 17:00 1 - 1  
Eskisehirspor - Akhisar 02.29 14:30 1 - 2  
Osmanlispor - Karagümrük 02.29 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Fenerbahce 02.29 18:00 2 - 2  
Konyaspor - Kasimpasa 02.29 12:00 0 - 0  
Trabzonspor - Rizespor 02.29 15:00 5 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Mariupol 02.29 13:00 4 - 0  
FC Lviv - Olekszandria 02.29 13:00 1 - 1  
Kolosz Kovalivka - Kárpáti Lviv 02.29 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Monagas Maturin 02.29 16:00 2 - 2  
Caracas FC - Puerto Cabello 02.29 00:00 1 - 1  
Lala Caroni - Trujillanos Valera 02.29 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Cardiff Met Univ. 02.29 15:30 1 - 2  
TNS - Newtown 02.29 15:30 6 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Struga Trim-Lum - Sileks Kratovo 02.29 14:00 0 - 0  
Vardar Szkopje - Rabotnicki Szkopje 02.29 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Newry City 02.29 16:00 0 - 0  
Knockbreda - PSNI 02.29 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ballymena Utd. 02.29 16:00 0 - 2  
Dungannon - Cliftonville 02.29 16:00 1 - 2  
Glentoran - Crusaders 02.29 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers 2 - Galway United 02.29 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Gandzasar Kapan 02.29 11:45 2 - 0  
Shirak Gyumri - Noah Jereván 02.29 11:00 3 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Southern Utd. 02.29 01:00 3 - 4  
Waitakere Utd. - Hamilton Wanderers 02.29 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Metallurg Bekobod 02.29 12:45 1 - 1  
Mashal Mubarek - Sogdiana 02.29 10:30 3 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Norfolk)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cruz - S. Carlyle 02.29 23:30 0 - 1  
Jor. Griffin - T.J. Brown 02.29 23:50 1 - 0  
Sean Brady - I. Naurdiev 02.29 23:00 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Exeter 02.29 16:00 34 - 30  
Leicester - Worcester 02.29 16:00 14 - 8  
Northampton Saints - Saracens 02.29 16:00 21 - 27  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Wolfpack - St. Helens 02.29 19:00 0 - 32  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Clermont 02.29 18:00 15 - 32  
Bayonne - Toulouse 02.29 18:00 20 - 10  
Brive - Lyon 02.29 20:45 30 - 16  
Racing-Metro - La Rochelle 02.29 15:30 49 - 0  
Section Paloise - Montpellier 02.29 18:00 19 - 15  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Llanelli Scarlets 02.29 18:00 29 - 10  
Newport Dragons - Bloemfontein Cheetahs 02.29 18:15 13 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulls - Buenos Aires Jaguares 02.29 16:15 24 - 39  
Cape Town Stormers - Auckland Blues 02.29 14:05 14 - 33  
Queensland Reds - Durban Sharks 02.29 09:15 23 - 33  
Wellington Hurricanes - Tokyo Sunwolves 02.29 04:45 62 - 15  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 02.29 19:07 5 - 22  
Anglia - Wales 02.29 22:03 31 - 14  
Argentína - Franciaország 02.29 19:29 26 - 26  
Ausztrália - Skócia 02.29 20:57 31 - 7  
Dél-Afrika - Kanada 02.29 23:53 33 - 5  
Dél-Afrika - Kenya 02.29 20:35 31 - 5  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 02.29 22:47 33 - 28  
USA - Szamoa 02.29 21:19 19 - 17  
Írország - Kanada 02.29 20:13 17 - 12  
Írország - Kenya 02.29 23:31 12 - 29  
Új-Zéland - Spanyolország 02.29 21:41 21 - 7  
Új-Zéland - Wales 02.29 18:45 42 - 7  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ateneo - UPCN San Juan 02.29 01:30 0 - 3  
Personal Bolivar - PSM 02.29 21:00 3 - 1  
River Plate - Obras San Juan 02.29 01:30 3 - 2  
Röplabda (Belga b., ráját. a felsőházért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haasrode Leuven - Achel (2.m.) 02.29 20:30 3 - 2  
Maaseik - Menen (2.m.) 02.29 20:30 3 - 0  
Roeselare - Gent (2.m.) 02.29 20:30 3 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrudzsa Dobrics - Montana 02.29 17:00 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 02.29 15:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - America Volei 02.29 22:00 0 - 3  
Minas - Taubate Funvic 02.29 20:00 3 - 2  
Renata Campinas - Caramuru 02.29 22:00 3 - 0  
Sada Cruzeiro - Barao Blumenau 02.29 21:00 3 - 0  
Sesc RJ - Sesi SP 02.29 23:30 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Curitiba 02.29 00:30 3 - 0  
Minas - Sesi Bauru 02.29 00:00 3 - 1  
Pinheiros - Fluminense 02.29 00:00 0 - 3  
Praia - Osasco 02.29 01:30 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beskydy - Zlín 02.29 17:00 2 - 3  
Karlovarsko - Pribram 02.29 18:00 0 - 3  
Kladno - Ceske Budejovice 02.29 18:00 0 - 3  
Liberec - Ostrava 02.29 18:00 3 - 1  
Lvi Praha - Usti nad Labem 02.29 18:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - VK Brno 02.29 19:30 0 - 3  
Liberec - Ostrava 02.29 15:00 3 - 1  
Prerov - Olomouc 02.29 18:00 0 - 3  
Prostejov - Olymp Praha 02.29 17:00 1 - 3  
Sternberk - Frydek-Mistek 02.29 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Köge (2.m.) 02.29 12:00 2 - 3  
Odense - Gentofte (2.m.) 02.29 20:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordenskov (2.m.) 02.29 16:30 1 - 3  
Aarhus - Marienlyst (2.m.) 02.29 14:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 02.29 08:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Jászberény 02.29 19:00 3 - 1  
MTK - Újpest 02.29 18:00 0 - 3  
Nyíregyháza - Békéscsaba 02.29 18:00 2 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiikerit - Hurrikaani Loimaa 02.29 16:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - Kangasala 02.29 16:00 3 - 1  
Puijo - OrPo 02.29 16:00 0 - 3  
WoVo Rovaniemi - Viesti Salo 02.29 16:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Arago de Sete 02.29 20:00 2 - 3  
Chaumont - Montpellier 02.29 20:00 3 - 0  
Narbonne - Paris Volley 02.29 20:00 3 - 1  
Poitevin Poitiers - Nantes 02.29 18:00 2 - 3  
Rennes - Tourcoing 02.29 19:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Beziers 02.29 20:00 3 - 1  
Marcq-en-Baroeul - Chamalieres 02.29 19:30 3 - 0  
Mougins - St-Raphael 02.29 20:00 3 - 0  
Mulhouse - Venelles 02.29 20:00 3 - 1  
Paris SC - Terville Florange 02.29 20:00 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Cannes 02.29 20:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - PAOK 02.29 18:00 0 - 3  
Finikasz Szyrosz - OFI 02.29 18:00 3 - 0  
Iraklisz Szaloniki - Pamvohaikosz 02.29 16:30 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Easz Evozmosz - Olympiakosz 02.29 16:00 0 - 3  
Ilioupoli - Porfyrasz Pireusz 02.29 17:00 0 - 3  
Markopoulo - Panathinaikosz 02.29 17:00 1 - 3  
Thetisz Voula - Pannaxiakosz 02.29 19:00 3 - 1  
Thira - Ilisziakosz 02.29 19:00 3 - 1  
Röplabda (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo 8 - Sliedrecht 02.29 20:00 3 - 1  
Sneek - FAST 02.29 20:00 3 - 0  
Röplabda (Holland bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orion Doetinchem - RECO ZVH 02.29 20:00 3 - 0  
Sliedrecht - Draisma Apeldoorn 02.29 19:30 1 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsonia Brod - Rijeka 02.29 19:00 0 - 3  
Rovinj - Centrometal Macinec 02.29 19:00 0 - 3  
Trnje - Osijek 02.29 14:15 1 - 3  
Varazdin - Split 02.29 17:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - JTEKT Stings 02.29 09:10 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow 02.29 17:30 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Trefl Gdansk 02.29 14:45 3 - 2  
ONICO Varsó - GKS Katowice 02.29 20:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Radomka Radom 02.29 16:00 3 - 0  
Rzeszow - Pila 02.29 17:00 3 - 0  
Wisla Varsó - Legionowo 02.29 18:00 0 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - Tromsö 02.29 16:00 3 - 0  
NTNUI - Askim 02.29 12:00 3 - 1  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Förde - Tromsö 02.29 13:30 3 - 2  
Koll - KFUM Volda 02.29 16:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - United Frankfurt 02.29 18:00 1 - 3  
Herrsching - Bühl 02.29 19:00 3 - 0  
Lüneburg - Düren 02.29 15:10 0 - 3  
Rottenburg - Friedrichshafen 02.29 19:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Wiesbaden 02.29 19:30 3 - 0  
Suhl Thüringen - Aachen 02.29 19:00 3 - 1  
SW Erfurt - Stuttgart 02.29 18:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Nova Novokujbisevszk 02.29 15:30 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 02.29 11:00 1 - 3  
Jugra Szurgut - Fakel Novij Urengoj 02.29 14:00 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jugra Nyizsnyevartovszk 02.29 11:00 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Dinamo-LO 02.29 13:00 3 - 0  
Zenit Kazany - Nyizsnyij Novgorod 02.29 15:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Lokomotív Kalinyingrád (1.m.) 02.29 15:00 1 - 3  
Szahalin - Uralocska Jekatyerinburg (1.m.) 02.29 07:00 2 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clube Kairos - Famalicense 02.29 20:00 3 - 0  
Espinho - Vitoria Guimaraes 02.29 17:00 3 - 2  
Leixoes - Caldas da Rainha 02.29 18:00 0 - 3  
Maia - Benfica 02.29 17:00 0 - 3  
Sporting CP - Sao Mamede 02.29 16:00 3 - 1  
Viana - Esmoriz 02.29 19:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campia Turzii - Univ. Cluj 02.29 17:00 1 - 3  
Craiova - Zalau 02.29 12:30 3 - 1  
Gloria Buzau - Dinamo Bukarest 02.29 12:00 2 - 3  
UVT Timisoara - Unirea Dej 02.29 16:30 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugoj - Alba Blaj 02.29 17:30 1 - 3  
Stiinta Bacau - Medgidia 02.29 16:00 3 - 0  
Targoviste - Arges Pitesti 02.29 16:00 3 - 1  
Voluntari - Rapid Bukarest 02.29 15:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Teruel 02.29 19:30 3 - 1  
Almoradi - L'Illa Grau 02.29 17:30 1 - 3  
Conectabalear Manacor - Santanderina 02.29 19:00 2 - 3  
Ushuaia Ibiza - Emeve Lugo 02.29 19:00 3 - 1  
Vecindario Gran Canaria - Melilla 02.29 19:00 3 - 1  
Röplabda (Svájci bajn,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Toggenburg (3.m.) 02.29 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Chenois Genf (4.m.) 02.29 17:30 3 - 0  
Naefels - Luzern (4.m.) 02.29 18:00 1 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Habo - Södertelge 02.29 16:00 3 - 1  
Lund - Falkenberg 02.29 15:00 1 - 3  
Sollentuna - Linköping 02.29 14:30 3 - 0  
Vingaker - Hylte/Halmstad 02.29 14:00 2 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Gislaved 02.29 17:30 1 - 3  
Sollentuna - Linköping 02.29 17:00 3 - 1  
Svedala - Lindesberg 02.29 14:00 0 - 3  
Örebro - Hylte/Halmstad 02.29 16:00 1 - 3  
Röplabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Mesto nad Vahom - Trnava (1.m.) 02.29 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Presov (1.m.) 02.29 18:00 3 - 1  
Kosice - Nitra (1.m.) 02.29 18:30 3 - 1  
Svidnik - Myjava (1.m.) 02.29 18:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa BBSK - Maliye Piyango Ankara 02.29 14:00 0 - 3  
Fenerbahce - Istanbul BBSK 02.29 16:00 3 - 0  
Galatasaray - Sorgun Genclik 02.29 12:00 3 - 0  
Tokat Plevne - Arhavi Bld. Spor 02.29 13:30 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Arkas Izmir 02.29 17:00 2 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yan Bingtao - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 02.29 20:00 6 - 1  
Squash (Windy City Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Leo Au 02.29 01:45 3 - 1  
A. Waller - Zah. Salem 02.29 00:45 3 - 1  
Dec. James - A.M.A. Tamimi 02.29 02:30 3 - 1  
G. Gaultier - O. Mosaad 02.29 00:45 2 - 3  
I.P. Bernabeu - Art. Salazar 02.29 02:30 3 - 2  
Joel Makin - Die. Elias 02.29 19:45 0 - 3  
M. Abouelghar - S. Rösner 02.29 00:00 2 - 3  
Paul Coll - Greg Lobban 02.29 02:30 3 - 0  
R. Kandra - T. Momen 02.29 02:45 0 - 3  
Y. Soliman - B. Golan 02.29 21:30 1 - 3  
Squash (Windy City Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - Annie Au 02.29 20:45 3 - 2  
C. Aumard - S. Hany 02.29 00:00 0 - 3  
C. Serme - M. Metwally 02.29 01:45    
O.B. Clyne - N. Shahin 02.29 19:00 3 - 2  
Sífutás (10 km, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Lahti 2020 02.29 11:00    
Ebba Andersson - Fri. Karlsson 02.29 11:00 1 - 0  
I.F. Östberg - Heidi Weng 02.29 11:00 1 - 0  
Sífutás (15 km, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Lahti 2020 02.29 12:30    
D. Tönseth - S.H. Krüger 02.29 12:30 0 - 1  
F. de Fabiani - And. Larkov 02.29 12:30    
H.C. Holund - S. Röthe 02.29 12:30 1 - 0  
I. Niskanen - A. Bolshunov 02.29 12:30 1 - 0  
I. Yakimushkin - E. Belov 02.29 12:30 1 - 0  
J. Burman - Dan. Rickardsson 02.29 12:30    
P. Golberg - J.H. Klaebo 02.29 12:30 1 - 0  
Síugrás (Csapatverseny, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 02.29 15:00 0 - 1  
Csapatverseny, Lahti 2020 02.29 16:00    
Lengyelország - Japán 02.29 15:00 0 - 1  
Norvégia - Szlovénia 02.29 15:00 0 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - G. Dimitrov 02.29 05:00 2 - 0  
T.H. Fritz - J. Isner 02.29 01:05 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Mannarino A / Martin F 02.29 02:20 2 - 0  
Cacic N / Lajovic D - Kubot L / Melo M 02.29 05:20 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Zarazua - L.A. Fernandez 02.29 03:10 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Fichman S - Perez E / Sanders S 02.29 01:00 2 - 0  
Dolehide C / Sharma A - Krawczyk D / Olmos G 02.29 03:55 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Blancaneaux - A. Rinderknech 02.29 01:25 0 - 2  
K. Zuk - A. Rinderknech 02.29 22:25 0 - 2  
K. Zuk - T. Kamke 02.29 03:05 2 - 0  
M. Cressy - L. Broady 02.29 20:00 2 - 1  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Peliwo F - Drzewiecki K / Oliveira G 02.29 02:20 2 - 0  
Guinard M / Rinderknech A - Pasha N / Schnur M 02.29 04:40 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - M. Torpegaard 02.29 21:05 2 - 0  
Jur. Rodionov - D. Istomin 02.29 19:30 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Lammons N - Glasspool L / Lawson A 02.29 18:00 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - A. Sabalenka 02.29 16:00 0 - 2  
WTA - Doha 2020 02.29 16:00    
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - S. Tsitsipas 02.29 16:00 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peers J / Venus M - Klaasen R / Marach O 02.29 14:00 2 - 0  
Tenisz (Lyon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - N. Kostic 02.29 14:10 2 - 1  
A. Lottner - L. Brouleau 02.29 11:40 2 - 0  
D. Marcinkevica - I. Shinikova 02.29 17:20 0 - 2  
E. Kostova - Jia-Jing Lu 02.29 10:00 0 - 2  
I.M. Bara - A. Albie 02.29 18:00 2 - 0  
J. Cepelova - M. Yerolymos 02.29 13:05 0 - 2  
L. Pattinama Kerkhove - E. Jacquemot 02.29 14:40 2 - 1  
M. Björklund - C. Bucsa 02.29 12:40 0 - 2  
M. Kostyuk - M. di Giuseppe 02.29 10:00 2 - 1  
N. Parrizas-Diaz - J.A. Cristian 02.29 18:40 0 - 2  
T. Korpatsch - L. Salden 02.29 19:30 1 - 2  
V. Savinykh - M. Frech 02.29 11:20 0 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - A.K. Guadiana Campos 02.29 23:00 2 - 0  
A.S. Sanchez - Car. Dolehide 02.29 23:00 1 - 2  
D. Jakupovic - M. Trevisan 02.29 20:20 0 - 2  
D. Seguel - E. Cocciaretto 02.29 18:00 0 - 2  
J. Paolini - K. Kucova 02.29 18:00 0 - 2  
K. Juvan - N. Podoroska 02.29 18:00 1 - 2  
L. Cabrera - A-K. Schmiedlova 02.29 19:30 0 - 2  
L.A. Fernandez - G. Gatto-Monticone 02.29 23:00    
M. Inglis - L. Arruabarrena-Vecino 02.29 19:40 0 - 2  
M. Zacarias - O. Govortsova 02.29 18:00 0 - 2  
R. Zarazua - V. Flink 02.29 23:00    
S. Vögele - S. Errani 02.29 19:40 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - J. Janowicz 02.29 16:30 1 - 2  
T. Gabashvili - E. Gulbis 02.29 14:00 1 - 2  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Lacko L - Bolelli S / Mergea F 02.29 17:00 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - C. Ruud 02.29 21:00 0 - 2  
C. Garin - T. Seyboth Wild 02.29 01:00    
T. Seyboth Wild - R. Olivo 02.29 23:10 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes B/Davidovich FA - Arevalo M / O'Mara J 02.29 19:00 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Primorac Kotor 02.29 19:30 9 - 9  
Sabac - Budvanszka Rivijera Budva 02.29 20:00 6 - 8  
Vízilabda (Adriatic Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 02.29 18:00 9 - 7  
Mladost Zágráb - Jadran Herceg Novi 02.29 19:00 12 - 11  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Miskolc 02.29 17:00 5 - 15  
FTC - Szolnok 02.29 15:30 11 - 10  
Pécs - Tatabánya 02.29 19:00 8 - 6  
Szeged - UVSE 02.29 16:00 8 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - BVSC 02.29 19:00 7 - 6  
Szentes - Szombathely 02.29 18:00 12 - 6  
Vasas - Kaposvár 02.29 18:00 15 - 14  

 

2020.02.28.
Alpesi sí (Kombináció, Hinterstoder)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - A.A. Kilde 02.28 10:00    
H. Kristoffersen - Mat. Mayer 02.28 10:00    
K. Jansrud - V. Kriechmayr 02.28 10:00    
Kombináció, Hinterstoder 2020 02.28 10:00    
M. Schwarz - M. Caviezel 02.28 10:00    
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ready Oslo - Solberg (3.m.) 02.28 19:00 5 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falu BS - Frillesas 02.28 19:00 1 - 7  
Lidkopings Aik - Sirius 02.28 19:00 4 - 4  
Darts (Belgian Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - Andy Hamilton 02.28 13:30 5 - 6  
C. Rydz - G. Clemens 02.28 20:10 3 - 6  
D. Noppert - G. de Vos 02.28 20:35 6 - 2  
D. Penhall - R. Searle 02.28 13:00 3 - 6  
D. van den Bergh - D. Telnekes 02.28 22:25 6 - 3  
D. van Duijvenbode - L. Woodhouse 02.28 19:00 6 - 4  
Jus. Pipe - Mer. King 02.28 16:55 4 - 6  
K.F. Leung - S. Beaton 02.28 14:00 4 - 6  
L. Humphries - R. Huybrechts 02.28 14:30 1 - 6  
M. Barnard - D. Heta 02.28 15:15 0 - 6  
M. de Decker - R. Meulenkamp 02.28 19:30 6 - 5  
M. Kleermaker - S. Bunting 02.28 16:25 6 - 4  
R. Harrington - K. Huybrechts 02.28 21:05 2 - 6  
Ro.-Jo. Rodriguez - Ste. Lennon 02.28 21:30 3 - 6  
Ste. West - J. van Egdom 02.28 22:00 6 - 0  
W. Plaisier - B. Pratnemer 02.28 15:30 6 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Zug (1.m.) 02.28 19:30 7 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejzbach Vysoke Myto - Helas Brno 02.28 20:00 3 - 6  
Slavia Praha - Melnik 02.28 20:00 9 - 4  
Tango Brno - Sparta Praha 02.28 20:30 4 - 11  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Berettyóújfalu 02.28 20:30 2 - 5  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Tyumeny 02.28 14:30 3 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modicus Sandim - Azemeis 02.28 21:30 5 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Valdepenas 02.28 20:45 5 - 4  
Osasuna Magna - Murcia 02.28 20:30 4 - 3  
Palma Futsal - Parrulo Ferrol 02.28 20:30 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Argentína 02.28 05:30 5 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Argentína 02.28 08:00 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 02.28 20:00 7 - 3  
Glasgow - Manchester 02.28 20:30 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 02.28 18:00 3 - 2  
Karlovy Vary - Mountfield HK 02.28 17:30 3 - 3  
Olomouc - Trinec 02.28 18:00 1 - 2  
Pardubice - Plzen 02.28 18:00 3 - 1  
Vitkovice - Mladá Boleslav 02.28 17:30 2 - 2  
Zlín - Litvínov 02.28 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 02.28 19:30 4 - 0  
Herlev Eagles - Esbjerg 02.28 19:30 4 - 1  
Odense - Herning 02.28 19:30 1 - 4  
Rungsted - Rödovre 02.28 19:30 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen (4.m.) 02.28 17:30 2 - 2  
Fehérvári Titánok - FTC (3.m.) 02.28 18:30 5 - 6  
Gyergyói HK - Brassó (3.m.) 02.28 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel (2.m.) 02.28 17:00 2 - 2  
Junoszt Minszk - Lokomotív Orsa (2.m.) 02.28 16:15 1 - 2  
Nyeman Grodno - Mogiljev (2.m.) 02.28 17:00 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin (2.m.) 02.28 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 02.28 17:30 4 - 6  
Kajaanin Hokki - RoKi 02.28 17:30 0 - 3  
Kokkolan Hermes - Koovee 02.28 17:30 6 - 2  
SaPKo - Jokipojat 02.28 17:30 0 - 0  
TUTO - IPK 02.28 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Hämeenlinna 02.28 17:30 1 - 1  
Kalpa - Kärpät 02.28 17:30 2 - 2  
Kookoo - Vaasan Sport 02.28 17:30 7 - 1  
Lahti Pelicans - Jukurit 02.28 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Nice 02.28 20:30 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers (3.m.) 02.28 20:15 3 - 4  
Chamonix - Grenoble (3.m.) 02.28 20:30 0 - 7  
Gap - Rouen (3.m.) 02.28 20:30 1 - 4  
Mulhouse - Amiens (3.m.) 02.28 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Jertisz Pavlodar 02.28 13:00 3 - 2  
Humo Taskent 2 - HC Asztana 02.28 08:00 4 - 0  
Kulager Petropavlovszk - Almaty 02.28 14:00 3 - 0  
Temirtau - Gornyak Rudnyij 02.28 14:00 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - SZKA-1946 02.28 16:30 2 - 2  
Dinamo Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 02.28 17:00 2 - 2  
Irbisz Kazany - Omszkije Jasztrebi 02.28 15:00 0 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Barisz 2 02.28 16:00 4 - 2  
Tolpar Ufa - Avtomob. Jekatyerinburg 2 02.28 13:00 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Dallas 02.28 01:30 4 - 3  
Detroit - Minnesota 02.28 01:30 1 - 7  
Florida - Toronto 02.28 01:00 3 - 5  
Montreal - NY Rangers 02.28 01:00 2 - 5  
Nashville - Calgary 02.28 02:00 3 - 3  
Ottawa - Vancouver 02.28 01:30 5 - 2  
San Jose - New Jersey 02.28 04:30 2 - 2  
St. Louis - NY Islanders 02.28 02:00 2 - 2  
Tampa Bay - Chicago 02.28 01:00 2 - 5  
Winnipeg - Washington 02.28 02:00 3 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 02.28 19:30 5 - 2  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 02.28 19:30 2 - 7  
Frankfurt Löwen - Dresden 02.28 19:30 5 - 5  
Freiburg - Kassel 02.28 19:30 4 - 2  
Kaufbeuren - Bayreuth 02.28 19:30 2 - 7  
Landshut - Ravensburg 02.28 19:30 1 - 4  
Tölzer Löwen - Bad Nauheim 02.28 19:30 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 02.28 19:30 1 - 1  
Ingolstadt - Augsburg 02.28 19:30 2 - 2  
Iserlohn - Köln 02.28 19:30 2 - 3  
Mannheim - Krefeld 02.28 19:30 3 - 0  
Nürnberg - München 02.28 19:30 2 - 1  
Straubing - Bremerhaven 02.28 19:30 1 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Niagara Icedogs 02.28 01:30 3 - 6  
Peterborough Petes - Oshawa Generals 02.28 01:05 3 - 3  
Windsor Spitfires - Sault Ste.Marie Greyhound 02.28 01:05 1 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagueneens Chicoutimi - Moncton Wildcats 02.28 01:30 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sierre - Winterthur 02.28 20:00 5 - 1  
Zug 2 - Biasca Ticino 02.28 19:45 6 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds (5.m.) 02.28 19:45 7 - 3  
Kloten - GCK Lions (5.m.) 02.28 19:45 3 - 2  
Olten - Langenthal (5.m.) 02.28 19:45 1 - 4  
Visp - Thurgau (5.m.) 02.28 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 02.28 19:45 3 - 0  
Bern - Fribourg 02.28 19:45 0 - 0  
Biel - Zürich Lions 02.28 19:45 5 - 1  
Rapperswil - Lugano 02.28 19:45 1 - 4  
Servette - Lausanne 02.28 19:45 4 - 1  
Zug - Langnau Tigers 02.28 19:45 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 02.28 19:00 1 - 4  
Björklöven - Södertälje 02.28 19:00 2 - 2  
Karlskrona - Västervik 02.28 19:00 3 - 3  
Kristianstad - Vita Hästen 02.28 19:00 4 - 3  
Timra - Mora 02.28 19:00 3 - 2  
Tingsryd - Almtuna 02.28 19:00 4 - 4  
Västeras - Karlskoga 02.28 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Levice 02.28 17:30 3 - 4  
Zilina - Povazska Bystrica 02.28 18:00 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Skalica 02.28 18:45 2 - 4  
Spisska Nova Ves - Martin 02.28 17:30 3 - 2  
Topolcany - Dubnica 02.28 18:00 4 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Michalovce 02.28 18:30 1 - 1  
MAC - Nove Zamky 02.28 19:00 1 - 3  
Nitra - Detva 02.28 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 02.28 18:00 2 - 3  
Poprad - Zvolen 02.28 18:00 2 - 4  
Slovan Bratislava - Trencin 02.28 18:30 1 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Szokol Krasznojarszk (4.m.) 02.28 16:30 1 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Lada Toljatti (4.m.) 02.28 16:30 4 - 4  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Néva (4.m.) 02.28 14:00 1 - 5  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hispano Americano - Gimnasia CR 02.28 01:00 80 - 80, h.u. 93 - 92  
Penarol Mar del Plata - San Lorenzo 02.28 01:00 73 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Cairns (1.m.) 02.28 11:30 93 - 93, h.u. 108 - 107  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sao Jose dos Campos 02.28 00:00 107 - 107, h.u. 124 - 119  
Pato - Unifacisa 02.28 23:30 71 - 61  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Surrey 02.28 20:30 91 - 78  
Plymouth - Cheshire 02.28 20:30 74 - 77  
Worcester - Bristol 02.28 20:30 70 - 70, h.u. 88 - 85  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - ETHA Engomi 02.28 18:00 62 - 80  
Pafosz - APOEL Nicosia 02.28 18:00 52 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Svitavy 02.28 18:00 100 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Ostrava 02.28 19:30 78 - 74  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev - Bakken Aarhus 02.28 19:00 66 - 121  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 02.28 11:00 74 - 81  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 02.28 11:00 96 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 02.28 11:00 72 - 74  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - ASVEL Lyon-Villeurbanne 02.28 18:00 108 - 79  
Valencia - Fenerbahce 02.28 21:00 86 - 93  
Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano 02.28 19:00 91 - 91, h.u. 105 - 97  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Lapuan Kobrat 02.28 17:30 88 - 94  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Nantes 02.28 20:00 68 - 73  
Antibes - Souffelweyersheim 02.28 20:30 68 - 61  
Gries-Oberhoffen - Fos-sur-Mer 02.28 20:00 105 - 84  
Lille - Denain 02.28 20:00 67 - 59  
Rouen - Quimper 02.28 20:30 75 - 85  
St-Chamond - St-Quentin 02.28 20:00 96 - 80  
Vichy-Clermont - Paris BC 02.28 20:00 88 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Pau Orthez 02.28 20:00 64 - 59  
Reims - Limoges 02.28 20:00 80 - 77  
Roanne - Paris Levallois 02.28 20:00 116 - 108  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Hermes Zágráb 02.28 20:15 91 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 02.28 13:00 112 - 115  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Trefl Sopot 02.28 19:00 71 - 99  
Ostrow Wielkopolski - Asseco Gdynia 02.28 17:45 63 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - LA Lakers 02.28 04:30 86 - 116  
Indiana - Portland 02.28 02:00 106 - 100  
Oklahoma City - Sacramento 02.28 02:00 112 - 108  
Philadelphia - New York 02.28 01:00 115 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Göttingen 02.28 20:30 87 - 91  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - Porto 02.28 21:30 77 - 85  
Benfica - Galitos Barreiro 02.28 22:00 85 - 82  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Lleida 02.28 20:45 67 - 55  
Caceres - Breogan Lugo 02.28 21:00 77 - 76  
Huesca - Real Canoe 02.28 21:00 81 - 73  
Palencia - Almansa 02.28 21:00 106 - 77  
Valladolid - Ourense 02.28 20:45 74 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - IDK Gipuzkoa 02.28 20:45 69 - 77  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boras - Wetterbygden 02.28 19:04 103 - 102  
Jamtland - Lulea 02.28 20:04 91 - 71  
Norrköping - Nässjö 02.28 19:04 89 - 56  
Södertälje - Umea 02.28 19:04 93 - 66  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Visby - Marbo Kinna 02.28 19:00 63 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Himik Juzsnij 02.28 18:00 95 - 80  
Harkiv - Odessza 02.28 18:30 86 - 89  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguada - Sportivo Capitol 02.28 00:10 99 - 69  
Urunday - Dep. Sayago 02.28 00:10 94 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Lemvig 02.28 19:30 18 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus Utd. 02.28 19:00 29 - 25  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Selestat 02.28 20:30 25 - 24  
Dijon - Cherbourg Manche 02.28 20:30 26 - 23  
Limoges - Billere 02.28 20:30 35 - 20  
Nancy - Besancon 02.28 20:30 27 - 23  
Saran - Strasbourg Schiltigheim 02.28 20:30 29 - 24  
Valence - Cavigal Nice 02.28 20:00 24 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Mezőkövesd 02.28 16:00 33 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Mosonmagyaróvár 02.28 18:00 27 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Emsdetten 02.28 19:25 27 - 26  
Elbflorenz - Rimpar 02.28 19:30 25 - 28  
Gummersbach - Aue 02.28 19:30 32 - 27  
Hamm-Westfalen - Eisenach 02.28 19:15 32 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Ferlach 02.28 19:00 35 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Baia Mare 02.28 17:00 27 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Gijon 02.28 21:00 32 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Basel 02.28 20:00 30 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - IFK Ystad 02.28 19:30 30 - 30  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKP Bratislava - Topolcany 02.28 18:00 32 - 19  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Sala 02.28 18:30 22 - 29  
Povazska Bystrica - Kosice 02.28 19:00 33 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Koper 02.28 19:00 23 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Esperance de Tunis 02.28 17:00 3 - 1  
Raja Casablanca - TP Mazembe 02.28 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Partizan Tirana 02.28 19:00 5 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Rochdale 02.28 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Atl. All Boys 02.28 21:05 0 - 2  
Tigre - Gimnasia Jujuy 02.28 23:30 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Newell's 02.28 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Instituto Cordoba 02.28 00:05 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 02.28 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabbab (BHR) - East Riffa 02.28 14:00 1 - 3  
Busaiteen - Al-Hidd 02.28 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Beerschot Wilrijk 02.28 20:30 0 - 2  
Lommel - Roeselare 02.28 20:30 0 - 0  
Saint-Gilloise - Westerlo 02.28 20:30 3 - 1  
Virton - OH Leuven 02.28 20:30 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Mechelen 02.28 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - OH Leuven 02.28 20:30 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Plovdiv 02.28 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Nacional Potosi 02.28 01:30 2 - 1  
The Strongest - Royal Pari Santa Cruz 02.28 01:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzla City - Velez Mostar 02.28 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Vila Nova 02.28 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - E. Frankfurt 02.28 14:00    
Düsseldorf - Hertha BSC 02.28 20:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Nürnberg 02.28 18:30 0 - 1  
Regensburg - Dynamo Dresden 02.28 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Bayern München Amatőr 02.28 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Univ.Catolica de Santiago 02.28 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Leon 02.28 04:00 3 - 0  
Seattle - CD Olimpia 02.28 04:00 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Cusco 02.28 01:30 3 - 0  
Fortaleza - Independiente 02.28 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Ostrava 02.28 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Hvidovre 02.28 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Hobro 02.28 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Stellenbosch 02.28 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Tecnico Univ. Ambato 02.28 22:30 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Ittihad (UAE) 02.28 17:15 0 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Khaleej Khor Fakkan 02.28 14:30 0 - 1  
Bani Yas - Shabab Al-Ahli (UAE) 02.28 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - E. Frankfurt 02.28 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 02.28 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Niort 02.28 20:00 3 - 1  
Caen - Grenoble 02.28 20:00 2 - 0  
Chateauroux - Le Havre 02.28 20:00 0 - 3  
Le Mans - Guingamp 02.28 20:00 2 - 1  
Nancy - Clermont 02.28 20:00 1 - 2  
Orleans - Troyes 02.28 20:00 0 - 2  
Sochaux - Rodez Aveyron 02.28 20:00 1 - 1  
Valenciennes - AC Ajaccio 02.28 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Quevilly Rouen 02.28 20:00 3 - 2  
Bastia-Borgo - Lyon Duchere 02.28 20:00 0 - 1  
Boulogne - Ajaccio GFC 02.28 20:00 4 - 1  
Concarneau - Beziers 02.28 20:00 2 - 1  
Creteil - Red Star 93 02.28 20:00 0 - 0  
Laval - Toulon 02.28 20:00 3 - 0  
Le Puy - Cholet 02.28 20:00 2 - 6  
Pau - Dunkerque 02.28 18:00 2 - 0  
Villefranche sur Saone - Bourg-Peronnas 02.28 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Marseille 02.28 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asante Kotoko - Bechem Utd. 02.28 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lynx FC - Lincoln Red Imps 02.28 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Giannina 02.28 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Telstar 02.28 20:00 2 - 2  
Almere City - Helmond 02.28 20:00 2 - 0  
Cambuur - PSV 2 02.28 20:00 4 - 2  
De Graafschap - AZ Alkmaar 2 02.28 20:00 5 - 1  
FC Eindhoven - Excelsior 02.28 20:00 3 - 1  
Maastricht - Den Bosch 02.28 20:00 2 - 3  
Nijmegen - NAC Breda 02.28 20:00 1 - 1  
Oss - Utrecht 2 02.28 20:00 2 - 1  
Roda - Dordrecht 02.28 20:00 5 - 0  
Volendam - Go Ahead Eagles 02.28 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Groningen 02.28 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Istra 02.28 19:00 3 - 0  
Slaven Belupo - Varazdin 02.28 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Chennai City 02.28 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Paykan 02.28 13:30 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Tractor Tabriz 02.28 15:00 1 - 0  
Saipa Karaj - Sanat Naft Abadan 02.28 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Maccabi Ahi Nazareth 02.28 14:00 1 - 2  
Hapoel Acre - Hapoel Ashkelon 02.28 14:00 1 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Bnei Lod 02.28 14:00 1 - 1  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Ramat Hasharon 02.28 14:00 1 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva 02.28 14:00 1 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Afula 02.28 14:00 1 - 1  
Kfar Qasem - Umm al-Fahm 02.28 14:00 3 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Katamon 02.28 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Vissel Kobe 02.28 11:00    
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Gharafa 02.28 14:50 2 - 0  
Al-Wakrah - Umm-Salal 02.28 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Fortaleza Cota 02.28 01:40 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 02.28 20:30 1 - 1  
Rakow Czestochowa - Piast Gliwice 02.28 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Kedah 02.28 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Rapide Oued Zem 02.28 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Mineros de Zacatecas 02.28 04:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Necaxa 02.28 22:45 1 - 0  
Queretaro - UNAM Pumas 02.28 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Essen-Schönebeck 02.28 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Crotone 02.28 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fanja - Mirbat 02.28 14:25 1 - 0  
Muscat - Al-Nahda 02.28 17:20 1 - 1  
Saham - Al-Suwaiq 02.28 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Orenburg 02.28 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Amstetten 02.28 19:10 3 - 0  
FAC Wien - Horn 02.28 19:10 3 - 3  
Ried - Austria Lustenau 02.28 19:10 1 - 0  
Vorwärts Steyr - FC Juniors OÖ 02.28 19:10 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Melgar 02.28 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Leixoes 02.28 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Setúbal 02.28 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Leicester 02.28 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Academica Clinceni 02.28 19:30 0 - 1  
Sepsi OSK - CSM Politechnika Iasi 02.28 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Inverness CT 02.28 20:45 5 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Malaga 02.28 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Valladolid 02.28 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Aarau 02.28 20:00    
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Faisaly 02.28 16:20 0 - 2  
Al-Fayha - Al-Raed 02.28 18:10 3 - 1  
Damac - Al-Hazem 02.28 14:10 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Besiktas 02.28 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Dinamo Kijev 02.28 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Valencia FC - Mineros de Guayana 02.28 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Cefn Druids 02.28 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Ballyclare Comrades 02.28 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Coleraine 02.28 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 02.28 20:45 1 - 3  
Bray - Wexford Youths 02.28 20:45 2 - 0  
Drogheda Utd. - Longford Town 02.28 20:45 0 - 1  
UC Dublin - Cobh Ramblers 02.28 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Finn Harps 02.28 20:45 1 - 0  
Derry City - Bohemians 02.28 20:45 2 - 0  
Shamrock Rovers - Dundalk 02.28 20:45 3 - 2  
Shelbourne - St. Patrick's 02.28 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Jereván - Alashkert Jereván 02.28 11:00    
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Bukhoro 02.28 11:30 3 - 0  
Lokomotív Taskent - Andijan 02.28 12:45 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Sale 02.28 20:45 17 - 23  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Warrington 02.28 20:45 36 - 0  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Cardiff 02.28 20:35 14 - 6  
Leinster - Glasgow Warriors 02.28 20:35 55 - 19  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Melbourne Rebels 02.28 07:05 22 - 28  
Sydney Waratahs - Johannesburg Lions 02.28 09:15 29 - 17  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gigantes del Sur - River Plate 02.28 02:10 3 - 2  
Monteros - Ateneo 02.28 01:30 3 - 0  
Personal Bolivar - Ciudad de Buenos Aires 02.28 00:30 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Hebar Pazardzsik 02.28 17:00 0 - 3  
CSZKA Szófia - Slavia Szófia 02.28 17:00 3 - 0  
Neftocsimik Burgasz - Levszki Szófia 02.28 17:30 3 - 0  
Pirin Razlog - Cserno More BASK 02.28 17:00 3 - 1  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Kazanlak 02.28 17:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Barueri 02.28 23:30 1 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelfart - Hvidovre (1.m.) 02.28 19:30 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 02.28 11:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Savo - Akaa 02.28 17:30 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Cannes 02.28 20:00 3 - 2  
Toulouse - Tours 02.28 20:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slepsk Suwalki - Czarni Radom 02.28 20:30 1 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár 02.28 17:00 1 - 3  
Pénzügyőr - Kecskemét (Helyszín: Kecskemét) 02.28 20:00 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Dinamo Moszkva (1.m.) 02.28 15:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Jolidon Cluj 02.28 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Inegol Bld. Spor 02.28 17:00 3 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 02.28 20:00 6 - 5  
Mark Allen - S. Murphy 02.28 14:00 2 - 6  
Squash (Windy City Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Waller - Eain Yow Ng 02.28 00:45 3 - 0  
A.M.A. Tamimi - Tom Richards 02.28 02:30 3 - 1  
Art. Salazar - C. Grayson 02.28 02:30 3 - 1  
B. Golan - Nic. Müller 02.28 21:30 3 - 0  
Ces. Salazar - M. Hesham 02.28 21:30 0 - 3  
Dar. Selby - Moh. Elshorbagy 02.28 21:30 0 - 3  
Dec. James - Tsz Fung Yip 02.28 02:30 3 - 0  
F. Dessouky - Die. Elias 02.28 19:45 0 - 3  
G. Marche - Joel Makin 02.28 19:45 1 - 3  
I.P. Bernabeu - Alan Clyne 02.28 00:45 3 - 0  
K.A. Gawad - Mig. Rodriguez 02.28 19:45 3 - 0  
Mar. Elshorbagy - Y. Soliman 02.28 21:30 1 - 3  
Max Lee - Greg Lobban 02.28 00:45 2 - 3  
R. Kandra - Edm. Lopez 02.28 02:30 3 - 0  
S. Ghosal - M. Castagnet 02.28 19:45 2 - 3  
Sha. Khan - Leo Au 02.28 00:45 0 - 3  
Squash (Windy City Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fuller - M. Metwally 02.28 01:45 2 - 3  
A. Sobhy - Liu Tsz-Ling 02.28 20:45 3 - 0  
C. Aumard - Hana Moataz 02.28 00:00 3 - 1  
D. Letourneau - J. Courtice 02.28 00:00 0 - 3  
H. Naughton - Annie Au 02.28 20:45 2 - 3  
Ho Tze-Lok - Mil. Tomlinson 02.28 01:45 0 - 3  
J. Chinappa - Don. Lobban 02.28 20:45 1 - 3  
Joey Chan - N. El Sherbini 02.28 20:45 0 - 3  
L.W. Wern - J. Hutton 02.28 00:00 3 - 2  
S. Sobhy - Nada Abbas 02.28 01:45 3 - 2  
T. Gilis - H. Mendez 02.28 01:45 3 - 0  
Z. Mickawy - Mel. Alves 02.28 00:00 2 - 3  
Síugrás (Lahti, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - K. Stoch 02.28 14:00 0 - 1  
Lahti, 1. verseny 2020 02.28 17:30    
M. Lindvik - D.A. Tande 02.28 14:00 0 - 1  
P. Prevc - J.A. Forfang 02.28 14:00 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - S. Leyhe 02.28 14:00 1 - 0  
S. Kraft - K. Geiger 02.28 14:00 1 - 0  
T. Zajc - P. Zyla 02.28 14:00 1 - 0  
Yuk. Sato - A. Lanisek 02.28 14:00 0 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - Tom. Paul 02.28 00:00 2 - 1  
R. Nadal - Soon Woo Kwon 02.28 05:55 2 - 0  
S. Wawrinka - G. Dimitrov 02.28 04:10 0 - 2  
T.H. Fritz - K. Edmund 02.28 02:15 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Gille S / Vliegen J 02.28 01:00 2 - 1  
Cacic N / Lajovic D - Gonzalez S / Skupski K 02.28 03:10 2 - 1  
Dimitrov G / Fritz T - Kubot L / Melo M 02.28 05:55    
Mannarino A / Martin F - Zverev A / Zverev M 02.28 04:45 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - L.A. Fernandez 02.28 05:20 0 - 2  
H. Watson - C. McHale 02.28 01:15 2 - 1  
H. Watson - Xiyu Wang 02.28 23:00 2 - 0  
Lin Zhu - Xiyu Wang 02.28 00:00 0 - 2  
R. Zarazua - T. Zidansek 02.28 03:20 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolehide C / Sharma A - Errani S / Seguel D 02.28 02:10    
Perez E / Sanders S - Hibino N / Watson H 02.28 03:55 2 - 1  
Rus A / Zidansek T - Krawczyk D / Olmos G 02.28 06:15 1 - 2  
Santamaria S / Stojanovic - Bondarenko K / Fichman S 02.28 00:30 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Zuk - J.C. Aragone 02.28 02:30 2 - 0  
L. Broady - Gon. Oliveira 02.28 20:00 2 - 1  
M. Cressy - Yus. Takahashi 02.28 22:55 2 - 1  
T. Kamke - B. Schnur 02.28 00:00 2 - 0  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Clayton S - Heliovaara/NiklasSalminen 02.28 23:30 2 - 1  
Cerretani J / Lovett K - Heliovaara/NiklasSalminen 02.28 04:20 0 - 2  
Guinard M / Rinderknech A - Corwin F / Peniston R 02.28 02:00 2 - 0  
Lenz J / Santillan A - Broady L / Clayton S 02.28 00:30 1 - 2  
Pasha N / Schnur M - Harrison C / Novikov D 02.28 03:15 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - D. Istomin 02.28 18:35 0 - 2  
J.J. Wolf - C-M. Stebe 02.28 19:45 2 - 1  
Jur. Rodionov - Kai. Uchida 02.28 17:00 2 - 0  
M. Torpegaard - M. Polmans 02.28 22:05 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Roelofse R - Glasspool L / Lawson A 02.28 18:00 0 - 2  
Nam J S / Song M-K - Huey T / Lammons N 02.28 19:30 1 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Kvitova 02.28 16:30 1 - 2  
S. Kuznetsova - A. Sabalenka 02.28 15:00 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Dabrowski G / Ostapenko J 02.28 18:40 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - S. Tsitsipas 02.28 14:00 0 - 2  
N. Djokovic - G. Monfils 02.28 16:00 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Marach O - Kontinen H / Struff J-L 02.28 18:55 2 - 0  
Peers J / Venus M - Melzer J / Roger-Vasselin 02.28 11:30 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Grenier - J. Janowicz 02.28 16:20 0 - 2  
J. Vesely - H. Mayot 02.28 20:25 2 - 0  
Q. Halys - E. Gulbis 02.28 17:40 1 - 2  
T. Gabashvili - B. Bonzi 02.28 14:00 2 - 1  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Sancic A / Weissborn T 02.28 22:40 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - A. Davidovich Fokina 02.28 00:30 2 - 1  
F. Delbonis - C. Ruud 02.28 16:00 0 - 2  
R. Olivo - H. Dellien 02.28 21:50 2 - 1  
T. Monteiro - A. Ramos-Vinolas 02.28 18:20 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Cuevas P - Arevalo M / O'Mara J 02.28 18:30 0 - 2  
Barrios VeraMT/TabiloA - Carballes B/Davidovich FA 02.28 20:20 0 - 2  
Tollaslabda (Slovak Open 2020, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hung Lu - D. Nikolov 02.28 09:35 2 - 0  
Yu Jen Chi - M. Barth 02.28 10:50 2 - 1  
Tollaslabda (Slovak Open 2020, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ching Ping Huang - Sándorházi V. 02.28 11:30 1 - 2  
V. Slobodjanuk - F. Lund 02.28 10:25 1 - 2  
Tollaslabda (Slovak Open 2020, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismanto YR / Jovita E - Scheiel P / Moszczynski E 02.28 09:25 0 - 2  
Ivancic M / Polanc P - Hubacek M / Ausbergerova B 02.28 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Slovak Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MOLARES J / PEREZ J - Duijs G / Van Der Aar W 02.28 12:15 0 - 2  

 

2020.02.27.
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Ullern (2.m.) 02.27 19:00 14 - 4  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Volga Uljanovszk 02.27 10:15 4 - 5  
Kuzbassz Kemerovo - Jenyiszej Krasznojarszk 02.27 12:30 5 - 7  
Murman Murmanszk - Dinamo Kazany 02.27 16:30 5 - 0  
Start Nyizsnyij Novgorod - Bajkal Irkutszk 02.27 16:30 3 - 6  
Sztroitel Sziktivkar - Vodnyik Arhangelszk 02.27 09:00 1 - 7  
Ural Trubnyik - Szibszelmas Novoszibirszk 02.27 15:00 8 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - AIK Stockholm (3.m.) 02.27 19:00 9 - 6  
Västeräs - Bollnäs (3.m.) 02.27 19:00 8 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Mic. Smith 02.27 21:35 5 - 7  
Ger. Price - P. Wright 02.27 23:00 7 - 1  
Glen Durrant - N. Aspinall 02.27 20:15 5 - 7  
Rob Cross - G. Anderson 02.27 20:55 5 - 7  
W. O'Connor - M. van Gerwen 02.27 22:25 4 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Chrudim 02.27 18:30 1 - 7  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MFK Orghim - Norilszkij Nikel 02.27 16:00 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 02.27 01:00 1 - 4  
Milwaukee - San Antonio 02.27 02:00 4 - 4  
Rochester - Utica 02.27 01:05 2 - 2  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 02.27 04:00 2 - 4  
Texas Stars - Rockford 02.27 02:00 2 - 2  
Tucson - San Diego 02.27 03:05 4 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 02.27 01:05 2 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Vipiteno/Sterzing 02.27 19:30 4 - 4  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 02.27 19:15 3 - 3  
Vienna Capitals 2 - Gherdeina/Gröden 02.27 18:00 1 - 7  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Bregenzerwald 02.27 20:30 4 - 4  
Feldkirch - Zell am See 02.27 19:30 5 - 2  
Kitzbühel - Linz 2 02.27 20:00 13 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Cortina 02.27 20:30 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria 02.27 19:15 2 - 1  
Renon/Ritten - Jesenice 02.27 20:00 0 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Trebic - Frydek-Mistek 02.27 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Sparta Praha 02.27 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen (3.m.) 02.27 17:30 3 - 1  
Erste Liga 2019/20 - Dunaújváros vagy Újpest jut tovább? 02.27 18:00    
Újpest - Dunaújváros (4.m.) 02.27 18:00 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel (1.m.) 02.27 17:00 3 - 2  
Junoszt Minszk - Lokomotív Orsa (1.m.) 02.27 16:15 2 - 1  
Nyeman Grodno - Mogiljev (1.m.) 02.27 18:30 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin (1.m.) 02.27 17:00 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 02.27 17:30 3 - 3  
Tappara - SaiPa 02.27 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Torpedo Kamenogorszk 2 02.27 14:00 3 - 3  
Bejbarisz Atirau - Jertisz Pavlodar 02.27 15:00 1 - 2  
Kulager Petropavlovszk - Almaty 02.27 14:00 5 - 5  
Temirtau - Gornyak Rudnyij 02.27 14:00 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 02.27 17:30 0 - 3  
CSZKA Moszkva - Szocsi 02.27 17:30 6 - 0  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 02.27 17:10 4 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 02.27 15:00 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 02.27 17:30 4 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie (4.m.) 02.27 18:30 2 - 2  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ (4.m.) 02.27 18:30 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szibirszkije Sznajperi 02.27 15:00 2 - 2  
Lada Toljatti 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 02.27 14:00 2 - 6  
Szarmati Orenburg - Belije Medvegyi Cseljab. 02.27 15:00 0 - 5  
SZKA-Varjagi - Krilja Szovjetov Moszkva 02.27 17:00 3 - 3  
Szpartak Moszkva 2 - Tajfun Usszurijszk 02.27 11:00 3 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Altaj Kamenogorszk 02.27 11:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Buffalo 02.27 02:00 3 - 2  
Las Vegas - Edmonton 02.27 04:30 3 - 0  
Los Angeles - Pittsburgh 02.27 04:30 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Frisk/Asker 02.27 19:00 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 02.27 18:30 1 - 4  
Stjernen - Manglerud 02.27 18:30 1 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwenningen - Wolfsburg 02.27 19:30 3 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Bulldogs - Owen Sound Attack 02.27 01:00 6 - 6  
London Knights - Guelph Storm 02.27 01:00 3 - 3  
North Bay Battalion - Sudbury Wolves 02.27 01:00 3 - 3  
Sarnia Sting - Flint Firebirds 02.27 01:05 2 - 8  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 02.27 19:15 4 - 0  
Fehérvár - Znojmo 02.27 19:15 4 - 0  
Innsbruck - Linz 02.27 19:15 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 02.27 19:15 4 - 5  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 02.27 19:15 1 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Gatineau Olympiques 02.27 01:30 3 - 2  
Quebec Remparts - Drummondville Voltigeurs 02.27 01:00 2 - 3  
Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Arm 02.27 01:00 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 02.27 19:00 3 - 5  
Färjestad - Rögle 02.27 19:00 3 - 2  
HV 71 - Djurgarden 02.27 19:00 7 - 1  
Leksand - Växjö 02.27 19:00 4 - 1  
Linköping - Frölunda 02.27 19:00 1 - 1  
Lulea - Oskarshamn 02.27 19:00 3 - 3  
Örebro - Malmö 02.27 19:00 0 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Szokol Krasznojarszk (3.m.) 02.27 16:30 1 - 3  
Dizel Penza - Rubin Tyumeny (4.m.) 02.27 17:00 0 - 0  
Gornyak Ucsali - Dinamo Szentpétervár (4.m.) 02.27 14:30 2 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Jugra Hanti-Manszijszk (4.m.) 02.27 16:30 0 - 1  
Humo Taskent - Torosz Nyeftekamszk (4.m.) 02.27 14:30 1 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Lada Toljatti (3.m.) 02.27 16:30 5 - 1  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Néva (3.m.) 02.27 14:00 2 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Zvezda Csehov (4.m.) 02.27 13:30 1 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Winnipeg Ice 02.27 19:00 4 - 1  
Swift Current Broncos - Brandon Wheat Kings 02.27 02:00 1 - 9  
Tri-City Americans - Everett Silvertips 02.27 04:05 1 - 8  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Siroki Brijeg 02.27 17:00 91 - 69  
MZT Szkopje - Dynamic Belgrád 02.27 20:00 82 - 84  
Rogaska - Split 02.27 18:00 71 - 80  
Spars Sarajevo - Novi Pazar 02.27 19:00 84 - 78  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - CA Platense 02.27 01:30 87 - 78  
Comunicaciones Mercedes - Boca Juniors 02.27 01:00 93 - 60  
Instituto Cordoba - Atenas Cordoba 02.27 01:00 82 - 61  
Quimsa - Obras Sanitarias 02.27 02:00 107 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato - Cearense 02.27 00:00 84 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 02.27 11:00 95 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 02.27 11:00 38 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Anadolu Efes 02.27 20:00 86 - 99  
Baskonia Vitoria - Crvena zvezda 02.27 21:00 71 - 56  
CSZKA Moszkva - Barcelona 02.27 18:00 80 - 82  
Maccabi TA - Olympiakosz 02.27 20:05 71 - 70  
Zenit Szentpétervár - Bayern München 02.27 18:00 68 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Szpartak Moszkva 02.27 20:30 92 - 61  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Apollo Amsterdam 02.27 20:00 81 - 75  
BA Limburg - Donar Groningen 02.27 20:00 53 - 76  
Den Bosch - Den Helder 02.27 20:00 90 - 63  
Landstede Zwolle - Feyenoord 02.27 19:30 89 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Gorica 02.27 18:00 84 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 02.27 20:15 79 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 02.27 01:30 120 - 130  
Charlotte - New York 02.27 01:00 107 - 101  
Cleveland - Philadelphia 02.27 01:00 108 - 94  
Houston - Memphis 02.27 02:00 140 - 112  
Miami - Minnesota 02.27 01:30 126 - 129  
Phoenix - LA Clippers 02.27 03:00 92 - 102  
San Antonio - Dallas 02.27 02:30 103 - 109  
Utah - Boston 02.27 04:30 103 - 114  
Washington - Brooklyn 02.27 01:00 110 - 106  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Asker 02.27 19:00 76 - 94  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Noginszk 02.27 13:00 78 - 50  
MBA Moszkva - Dinamo Moszkva 02.27 17:00 89 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Afyon Bld. Spor 02.27 16:00 92 - 90  
Karsiyaka - Gaziantepspor 02.27 18:15 82 - 72  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikolaiv - Kijev-Basket 02.27 18:00 84 - 85  
Zaporizzsja - Prometej Kamjanszke 02.27 17:00 85 - 93  
Kézilabda (Cup, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Dinamo Volgográd 02.27 15:00 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 02.27 20:45 29 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Jaroslaw 02.27 18:00 32 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Magdeburg 02.27 19:00 32 - 34  
Erlangen - Ludwigshafen-Friesenheim 02.27 19:00 23 - 27  
Füchse Berlin - Nordhorn-Lingen 02.27 19:00 30 - 32  
Lemgo - Wetzlar 02.27 19:00 32 - 27  
Melsungen - Bergischer HC 02.27 19:00 28 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Focsani 02.27 17:00 24 - 19  
Politehnica Timisoara - Vaslui 02.27 16:00 36 - 27  
Resita - Fagaras 02.27 16:00 25 - 28  
Steaua Bukarest - Potaissa Turda 02.27 17:25 27 - 35  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 02.27 19:45 29 - 28  
Winterthur - Kriens 02.27 20:15 24 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif 02.27 19:00 30 - 16  
Sävehof - Ystad IF 02.27 19:00 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Söder 02.27 19:00 34 - 16  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - Paradou 02.27 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 02.27 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Guabira Montero 02.27 23:15 2 - 0  
Jorge Wilstermann - San Jose de Oruro 02.27 01:30 1 - 2  
Real Santa Cruz - Bolivar La Paz 02.27 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afogados Ingazeira PE - Atlético MG 02.27 01:30 2 - 2  
Ferroviaria - Aguia Negra 02.27 00:30 6 - 2  
Moto Club MA - Fluminense 02.27 01:30 2 - 4  
Sao Jose RS - Chapecoense 02.27 23:15 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - CSD Comunicaciones 02.27 04:15 1 - 1  
Montreal - Dep. Saprissa 02.27 02:00 0 - 0  
New York City FC - San Carlos 02.27 00:00 1 - 0  
Tigres UANL - Alianza San Salvador 02.27 02:00 4 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Huachipato 02.27 01:30 0 - 1  
Plaza Colonia - Zamora Barinas 02.27 23:15 3 - 0  
Univ. Catolica de Quito - Lanus 02.27 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Independiente del Valle 02.27 01:30 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Dhafra 02.27 17:15 1 - 2  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wahda 02.27 14:30 3 - 0  
Al-Sharjah - Al-Wasl 02.27 17:15 2 - 1  
Hatta - Al-Ain (UAE) 02.27 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Getafe 02.27 21:00 2 - 1  
APOEL Nicosia - Basel (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Arsenal - Olympiakosz 02.27 21:00 0 - 1  
AZ Alkmaar - LASK (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Basel - APOEL Nicosia 02.27 18:55 1 - 0  
Benfica - Sahtar Doneck 02.27 21:00 3 - 3  
Celtic - FC Köbenhavn 02.27 21:00 1 - 3  
CFR Cluj - Sevilla (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
Espanyol - Wolverhampton 02.27 18:55 3 - 2  
FC Bruges - Manchester Utd. (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
FC Köbenhavn - Celtic (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
FF Malmö - Wolfsburg 02.27 18:55 0 - 3  
Gent - Roma 02.27 18:55 1 - 1  
Getafe - Ajax (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
Internazionale - Ludogorec Razgrad 02.27 21:00 2 - 1  
Istanbul Basaksehir - Sporting CP 02.27 18:55 3 - 1  
LASK - AZ Alkmaar 02.27 18:55 2 - 0  
Leverkusen - Porto (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Ludogorec Razgrad - Internazionale (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
Manchester Utd. - FC Bruges 02.27 21:00 5 - 0  
Olympiakosz - Arsenal (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
Porto - Leverkusen 02.27 18:55 1 - 3  
Roma - Gent (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Sahtar Doneck - Benfica (Ki jut tovább?) 02.27 21:00    
Sevilla - CFR Cluj 02.27 21:00 0 - 0  
Sporting CP - Istanbul Basaksehir (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Wolfsburg - FF Malmö (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Wolverhampton - Espanyol (Ki jut tovább?) 02.27 18:55    
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 02.27 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glacis Utd. - Manchester 62 02.27 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Lokomotív Zágráb 02.27 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Shahin Bushehr 02.27 13:30 1 - 0  
Gol Gohar Sirjan - Esteghlal T. 02.27 13:30 1 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Nassaji Mazandaran 02.27 13:00 0 - 3  
Persepolis - Shahr Khodro Mashhad 02.27 16:00 3 - 1  
Zob Ahan - Sepahan 02.27 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Shahaniya 02.27 14:50 3 - 1  
Al-Rayyan - Al-Ahli (QAT) 02.27 14:50 1 - 0  
Al-Sadd - Al-Arabi (QAT) 02.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Tigres Bogota 02.27 01:40 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Palestino 02.27 23:15 2 - 1  
Internacional - Dep. Tolima 02.27 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ahli (KSA) 02.27 18:40 2 - 2  
Al-Taawoun - Al-Hilal (KSA) 02.27 16:40 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Balikesirspor 02.27 14:30 1 - 1  
Bursaspor - Altay Izmir 02.27 17:00 2 - 2  
Keciörengücü - Istanbulspor 02.27 12:00 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Castleford 02.27 20:45 8 - 28  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Personal Bolivar - Ciudad de Buenos Aires 02.27 01:30 3 - 0  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanlak - Rakovszki Dimitrovgrad 02.27 17:30 3 - 2  
Marica Plovdiv - Levszki Szófia 02.27 15:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Vestsjaelland (1.m.) 02.27 20:00 3 - 0  
Gentofte - Odense (1.m.) 02.27 20:30 3 - 0  
Köge - Aarhus (1.m.) 02.27 18:45 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers 02.27 11:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex 02.27 11:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas 02.27 19:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karelian Hurmos - Akaa 02.27 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Bydgoszcz 02.27 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Bielsko-Biala 02.27 18:30 3 - 2  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neuchatel - Lugano (3.m.) 02.27 20:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Radnik Pozarevac 02.27 17:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - THY Istanbul 02.27 17:00 3 - 2  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joe Perry - Yan Bingtao (6 nyert frame-ig) 02.27 20:00 5 - 6  
S. Maguire - M. Selby ( 6 nyert frame-ig) 02.27 14:00 6 - 5  
Squash (Windy City Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Golan - Tay. Aslam 02.27 21:30 3 - 0  
B. Masotti - Nic. Müller 02.27 19:45 1 - 3  
Ces. Salazar - V. Malhotra 02.27 19:45 3 - 2  
Dar. Selby - L. Serme 02.27 21:30 3 - 2  
Ivan Yuen - M. Castagnet 02.27 19:45 0 - 3  
M. Elsherbini - M. Hesham 02.27 21:30 2 - 3  
R. Tandon - O. Mosaad 02.27 19:45 0 - 3  
Y. Soliman - M. Asal 02.27 21:30 3 - 2  
Squash (Windy City Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Lobban - O. Fiechter 02.27 20:45 3 - 2  
H. Naughton - S. Subramaniam 02.27 20:45 3 - 1  
Joey Chan - Tsz-Wing Tong 02.27 20:45 3 - 0  
L. Aitken - Emi. Whitlock 02.27 19:00 1 - 3  
Liu Tsz-Ling - M. van der Heijden 02.27 20:45 3 - 2  
N. Shahin - M. Hany 02.27 19:00 3 - 1  
R. Grinham - L. Turmel 02.27 19:00 2 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - G. Dimitrov 02.27 02:50 1 - 2  
J. Isner - M. Giron 02.27 00:40 2 - 0  
R. Nadal - M. Kecmanovic 02.27 05:55 2 - 0  
S. Wawrinka - P. Martinez Portero 02.27 05:30 2 - 0  
Tom. Paul - A. Zverev 02.27 01:00 2 - 0  
U. Humbert - T.H. Fritz 02.27 03:55 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime F / Nys H - Cacic N / Lajovic D 02.27 02:10 0 - 2  
Gonzalez S / Skupski K - Purcell M / Saville L 02.27 03:15 2 - 1  
Granollers M / Zeballos H - Mannarino A / Martin F 02.27 06:15 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kubot L / Melo M 02.27 02:30 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Dolehide - C. McHale 02.27 02:20 1 - 2  
L.A. Fernandez - Nao Hibino 02.27 01:05 2 - 0  
R. Zarazua - K. Volynets 02.27 00:55 2 - 1  
S. Errani - Xiyu Wang 02.27 00:30 1 - 2  
T. Maria - A. Potapova 02.27 00:30 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Seguel D - Adamczak M / Sanchez M 02.27 04:55 2 - 0  
Lister C / Sizikova Y - Zacarias M / Zarazua R 02.27 05:00    
Perez E / Sanders S - Wang Y / Zhu L 02.27 03:25 2 - 0  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - M. Cressy 02.27 22:00    
B. Mott - B. Schnur 02.27 06:00 0 - 2  
Gon. Oliveira - A. Rybakov 02.27 22:05 2 - 1  
I. Karlovic - G. Blancaneaux 02.27 20:15 0 - 2  
J. Lenz - A. Rinderknech 02.27 19:30 1 - 2  
L. Broady - N. Chappell 02.27 18:00 2 - 1  
P. Niklas-Salminen - M. Cressy 02.27 02:40 0 - 2  
Tob. Simon - Yus. Takahashi 02.27 18:00 0 - 2  
V. Pospisil - K. Zuk 02.27 04:00 1 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Guinard M / Rinderknech A 02.27 01:30 1 - 2  
Lock B / Lock C J - Bourchier H / Peliwo F 02.27 02:55 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - Jur. Rodionov 02.27 16:00 1 - 2  
Emi. Gomez - A. Vukic 02.27 18:20 1 - 2  
G. Clezar - D. Istomin 02.27 19:45 0 - 2  
J. Haerteis - C-M. Stebe 02.27 20:50 0 - 2  
J.J. Wolf - R. Quiroz 02.27 20:45 2 - 1  
Ji Sung Nam - M. Polmans 02.27 18:10 0 - 2  
M. Torpegaard - Zhe Li 02.27 22:35 2 - 1  
S. Kirchheimer - Kai. Uchida 02.27 16:00 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris A / Polmans M - Glasspool L / Lawson A 02.27 21:00 0 - 2  
Huey T / Lammons N - Balaji N S / Nedunchezhiy 02.27 19:30 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Gomez E / Quiroz R 02.27 23:25 2 - 0  
Ore J / Rapp A - Gonzales R / Roelofse R 02.27 18:00 1 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Rybakina 02.27 13:30    
A. Barty - G. Muguruza Blanco 02.27 20:05 2 - 1  
O. Jabeur - P. Kvitova 02.27 18:05 0 - 2  
S. Kuznetsova - B. Bencic 02.27 16:10 2 - 0  
Saisai Zheng - A. Sabalenka 02.27 13:30 1 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Ostapenko J - Babos/Mladenovic 02.27 13:30 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Krejcikova/Siniakova 02.27 15:05 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Dan. Evans 02.27 12:00 0 - 2  
G. Monfils - R. Gasquet 02.27 18:45 2 - 0  
J-L. Struff - S. Tsitsipas 02.27 14:30 1 - 2  
N. Djokovic - K. Khachanov 02.27 17:15 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Struff J-L - Ebden M / Paes L 02.27 18:10 2 - 0  
Koolhof W / Mektic N - Klaasen R / Marach O 02.27 12:00 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Melzer J / Roger-Vasselin 02.27 13:30 0 - 2  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - E. Gulbis 02.27 15:35 1 - 2  
B. Bonzi - P. Kotov 02.27 10:30 2 - 0  
H. Grenier - E. Couacaud 02.27 17:55 2 - 0  
H. Mayot - H. Gaston 02.27 18:10    
J. Janowicz - L. Giustino 02.27 13:35 2 - 1  
J. Vesely - C. Lestienne 02.27 19:00 2 - 0  
L. Lacko - Q. Halys 02.27 12:00 0 - 2  
T. Gabashvili - I. Marchenko 02.27 11:30 2 - 1  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Mergea F - Nielsen F / Puetz T 02.27 16:45 2 - 0  
Bonzi B / Hoang A - Margaroli L / Vavassori A 02.27 14:10 2 - 1  
Granollers G/ Martos G - Gabashvili T / Lacko L 02.27 19:45 1 - 2  
Hsieh C-P / Molchanov D - Sancic A / Weissborn T 02.27 15:35 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - A. Ramos-Vinolas 02.27 21:00 0 - 2  
T. Monteiro - R. Carballes Baena 02.27 17:00 2 - 0  
T. Seyboth Wild - J.I. Londero 02.27 18:40 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Cuevas P - Behar A / Escobar G 02.27 18:30 2 - 0  
Coria F / Londero J - Arevalo M / O'Mara J 02.27 22:00 0 - 2  
Delbonis F / Duran G - Barrios VeraMT/TabiloA 02.27 00:40 1 - 2  
Demoliner M / Middelkoop - Barrios VeraMT/TabiloA 02.27 19:50 1 - 2  
Tollaslabda (Slovak Open 2020, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kulisek V / Krpatova L - Slepecki S / Plawecka J 02.27 09:00 2 - 0  
Perez L / Leal C - Letsch P/Tárkány-SzűcsD 02.27 09:00 2 - 0  

 

2020.02.26.
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Mikkelin Kampparit (1.m.) 02.26 18:00 6 - 1  
Veitera Lappeenranta - JPS (1.m.) 02.26 17:30 12 - 1  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solberg - Ready Oslo (2.m.) 02.26 19:00 1 - 6  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogyina Kirov - SZKA Nyeftjanyik 02.26 16:30 3 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Vetlanda (3.m.) 02.26 19:00 14 - 3  
Sandviken - Broberg/Söderhamn (3.m.) 02.26 19:00 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Viikingit Helsinki 02.26 17:30 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Charlotte 02.26 01:00 6 - 1  
Iowa - Chicago Wolves 02.26 02:00 5 - 2  
Toronto Marlies - Cleveland 02.26 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Frydek-Mistek 02.26 17:30 5 - 5  
Kadan - Prostejov 02.26 18:00 1 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 02.26 18:00 4 - 2  
Sokolov - Slavia Trebic 02.26 18:00 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Zubr Prerov 02.26 17:00 3 - 1  
Vsetin - Slavia Praha 02.26 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Dunaújváros (3.m.) 02.26 18:00 5 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - SaPKo 02.26 17:30 10 - 1  
IPK - Kajaanin Hokki 02.26 17:30 10 - 0  
Jokipojat - KeuPa 02.26 17:30 7 - 5  
RoKi - Kokkolan Hermes 02.26 17:30 3 - 5  
TUTO - Kiekko-Vantaa 02.26 17:30 2 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Ässät 02.26 17:30 2 - 6  
Kärpät - Hämeenlinna 02.26 17:30 4 - 1  
Lukko - Ilves 02.26 17:30 2 - 0  
Turku PS - Kalpa 02.26 17:30 4 - 2  
Vaasan Sport - Jukurit 02.26 17:30 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse (2.m.) 02.26 20:15 1 - 1  
Angers - Bordeaux (2.m.) 02.26 20:30 2 - 1  
Grenoble - Chamonix (2.m.) 02.26 20:00 3 - 1  
Rouen - Gap (2.m.) 02.26 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Torpedo Kamenogorszk 2 02.26 14:00 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 02.26 10:30 2 - 3  
Amur Habarovszk - Barisz 02.26 10:00 5 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Riga 02.26 13:30 4 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie (3.m.) 02.26 18:30 3 - 2  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ (3.m.) 02.26 19:30 2 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim (4.m.) 02.26 18:30 1 - 4  
Torun - GKS Tychy (4.m.) 02.26 18:30 0 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga 02.26 18:15 5 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irbisz Kazany - Omszkije Jasztrebi 02.26 15:00 1 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Szibirszkije Sznajperi 02.26 15:00 0 - 0  
Lada Toljatti 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 02.26 14:00 2 - 5  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Barisz 2 02.26 16:00 4 - 8  
Szarmati Orenburg - Belije Medvegyi Cseljab. 02.26 15:00 1 - 3  
SZKA-Varjagi - Krilja Szovjetov Moszkva 02.26 17:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Tajfun Usszurijszk 02.26 15:00 1 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Altaj Kamenogorszk 02.26 15:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 02.26 04:00 3 - 3  
Arizona - Florida 02.26 03:00 1 - 2  
Boston - Calgary 02.26 01:00 2 - 5  
Carolina - Dallas 02.26 01:00 1 - 4  
Detroit - New Jersey 02.26 01:30 1 - 4  
Minnesota - Columbus 02.26 02:00 5 - 4  
Montreal - Vancouver 02.26 01:00 3 - 3  
Nashville - Ottawa 02.26 02:00 3 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 02.26 01:00 3 - 3  
Philadelphia - San Jose 02.26 01:00 4 - 2  
St. Louis - Chicago 02.26 02:00 6 - 5  
Tampa Bay - Toronto 02.26 01:00 3 - 4  
Washington - Winnipeg 02.26 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hasle-Lören - Gjövik 02.26 19:00 6 - 1  
Ringerike - Comet 02.26 18:30 4 - 0  
Tonsberg - Lorenskog 02.26 19:00 0 - 7  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagueneens Chicoutimi - Gatineau Olympiques 02.26 01:30 7 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie (4.m.) 02.26 19:45 3 - 9  
GCK Lions - Kloten (4.m.) 02.26 19:45 1 - 6  
Langenthal - Olten (4.m.) 02.26 19:45 4 - 1  
Thurgau - Visp (4.m.) 02.26 20:00 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Timra 02.26 19:00 1 - 11  
Karlskoga - Södertälje 02.26 19:00 4 - 2  
Kristianstad - Västeras 02.26 19:00 2 - 5  
Tingsryd - Karlskrona 02.26 19:00 3 - 0  
Vita Hästen - MODO 02.26 19:00 6 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Zilina 02.26 18:00 1 - 7  
Povazska Bystrica - Trnava 02.26 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - HC Bratislava 02.26 18:00 4 - 5  
Martin - Topolcany 02.26 18:00 4 - 2  
Skalica - Spisska Nova Ves 02.26 17:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Rubin Tyumeny (3.m.) 02.26 17:00 1 - 1  
Gornyak Ucsali - Dinamo Szentpétervár (3.m.) 02.26 14:30 5 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Jugra Hanti-Manszijszk (3.m.) 02.26 16:30 1 - 0  
Humo Taskent - Torosz Nyeftekamszk (3.m.) 02.26 15:30 4 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Zvezda Csehov (3.m.) 02.26 13:30 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince George Cougars - Kelowna Rockets 02.26 04:00 4 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Tuzla - Lovcen Cetinje 02.26 19:00 86 - 80  
Sutjeska Niksic - Helios Domzale 02.26 18:00 81 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers (3.m.) 02.26 09:30 77 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Nymburk 02.26 17:30 80 - 80, h.u. 88 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Slovanka 02.26 18:30 78 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha 02.26 18:00 86 - 61  
KP Brno - Zabiny Brno 02.26 17:30 60 - 72  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Svendborg 02.26 18:30 87 - 83  
Horsens - EBAA Aarhus 02.26 18:45 95 - 57  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 02.26 11:00 68 - 64  
Incheon Elephants - Anyang 02.26 11:00 99 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Busan BNK Sum 02.26 11:00 62 - 57  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - USK Praha 02.26 20:00 65 - 89  
Nagyezsda Orenburg - Bourges 02.26 15:00 74 - 65  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Gdynia 02.26 17:00 64 - 58  
Lattes Montpellier - Girona 02.26 20:00 45 - 57  
Lyon - Fenerbahce 02.26 20:00 78 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Polkowice 02.26 20:00 83 - 73  
Landes - Ormanspor 02.26 20:00 102 - 64  
Valencia - Gernika Bizkaia 02.26 20:00 72 - 50  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Kauhajoen Karhu 02.26 17:30 89 - 95  
Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls 02.26 17:30 70 - 104  
Kouvot Kouvola - Nokia 02.26 17:30 75 - 94  
Tampere Pyrintö - Lapuan Kobrat 02.26 17:30 86 - 84  
Ura Kaarina - Salon Vilpas 02.26 17:30 71 - 130  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korivosz Amaliada - Apollon Patra 02.26 16:00 80 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 02.26 17:00 84 - 83  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Puntamika Zadar 02.26 19:00 85 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 02.26 18:00 78 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 02.26 18:30 88 - 82  
Győr - Szekszárd 02.26 18:00 49 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Oklahoma City 02.26 02:00 122 - 124  
Denver - Detroit 02.26 03:00 115 - 98  
Golden State - Sacramento 02.26 04:30 94 - 112  
Indiana - Charlotte 02.26 01:00 119 - 80  
LA Lakers - New Orleans 02.26 04:00 118 - 109  
Portland - Boston 02.26 04:00 106 - 118  
Toronto - Milwaukee 02.26 01:30 97 - 108  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 02.26 18:30 86 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirma - Buyukcekmece 02.26 18:15 99 - 65  
Darussafaka - Türk Telekom 02.26 16:00 70 - 70, h.u. 77 - 80  
Fenerbahce - Galatasaray 02.26 18:15 75 - 80  
Ormanspor - ITU 02.26 16:00 73 - 70  
Tofas Bursa - Bahcesehir Koleji 02.26 16:00 77 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas 02.26 18:00 104 - 77  
TTU Tallinn - Valga 02.26 17:00    
Valmiera - Liepajas Lauvas 02.26 18:00 94 - 59  
VEF Riga - Tartu Ulikool 02.26 18:00 107 - 57  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Celje 02.26 19:00 29 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Holstebro 02.26 18:15 29 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - EH Aalborg 02.26 18:30 33 - 27  
Horsens - Viborg 02.26 19:00 25 - 29  
Randers - Esbjerg 02.26 18:30 23 - 30  
Skanderborg - Holstebro 02.26 20:30 20 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Ciudad Encantada 02.26 19:30 36 - 25  
Kézilabda (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIFK - GrIFK 02.26 18:00 23 - 26  
Kézilabda (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Dicken 02.26 17:30 23 - 30  
SIF - BK-46 02.26 17:00 24 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Istres 02.26 20:30 27 - 26  
Montpellier - St. Raphael 02.26 20:45 35 - 34  
Nimes - Dunkerque 02.26 20:30 30 - 28  
Pays d'Aix - Ivry 02.26 20:30 32 - 25  
Toulouse - Chartres 02.26 20:30 29 - 33  
Tremblay - Chambery 02.26 20:30 29 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Metz 02.26 20:00 34 - 36  
Brest - Bourg de Peage 02.26 20:30 29 - 20  
Chambray Touraine - Dijon 02.26 20:30 29 - 25  
Issy Paris - Toulon 02.26 20:00 24 - 25  
Merignac - Fleury Loiret 02.26 20:30 30 - 34  
Nice - Nantes 02.26 20:30 24 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baekkelaget 02.26 18:30 38 - 27  
Kolstad - Halden 02.26 18:00 27 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Storhamar 02.26 19:15 25 - 36  
Tertnes Bergen - Oppsal 02.26 18:00 30 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Buxtehude 02.26 19:30 27 - 24  
Thüringer HC - Neckarsulm 02.26 19:30 25 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol 02.26 17:00 33 - 27  
Kausztik Volgográd - Permszkije Medvegyi 02.26 15:30 32 - 31  
Szpartak Moszkva - Néva Szentpétervár 02.26 17:30 26 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Dinamo Volgográd 02.26 15:30 44 - 24  
Zvezda Zvenyigorod - Kubany Krasznodar 02.26 17:00 26 - 30  
Kézilabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - SG Westwien 02.26 19:00 27 - 27  
Tirol Schwaz - Hard 02.26 19:00 21 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Benfica 02.26 22:00 31 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Gloria Buzau 02.26 17:00 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 02.26 19:30 31 - 27  
AX Puente Genil - Bidasoa Irun 02.26 20:30 28 - 32  
Morrazo Cangas - Logrono La Rioja 02.26 20:45 20 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Alcobendas 02.26 20:30 35 - 22  
Rocasa Gran Canaria - Atl. Guardes 02.26 21:00 22 - 24  
Valladolid - Zuazo Barakaldo 02.26 20:00 30 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 02.26 19:00 19 - 26  
Hallby - Önnered 02.26 19:00 35 - 25  
Redbergslids - Helsingborg 02.26 19:00 27 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 02.26 19:00 27 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Zeleznicar Nis 02.26 18:30 21 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Gorenje Velenje 02.26 19:00 30 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Stoke 02.26 20:45 0 - 0  
Fulham - Swansea 02.26 20:45 1 - 0  
Hull City - Barnsley 02.26 20:45 0 - 1  
Middlesbrough - Leeds 02.26 20:45 0 - 1  
Millwall - Birmingham 02.26 20:45 0 - 0  
Reading - Wigan 02.26 21:00 0 - 3  
Sheffield Wed. - Charlton 02.26 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Talleres RE 02.26 21:35 1 - 3  
Gimnasia LP - Sportivo Barracas 02.26 01:10 2 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Juventus 02.26 21:00 1 - 0  
Real Madrid - Manchester City 02.26 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Oriente Petrolero 02.26 20:00 4 - 2  
Real Potosi - Palmaflor Vinto 02.26 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Bahia de Feira 02.26 23:15 3 - 2  
XV de Piracicaba - Juventude 02.26 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers de Talca - Union San Felipe 02.26 00:30 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Apollon Limasszol 02.26 18:00 2 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Anorthoszisz Famaguszta 02.26 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Motagua 02.26 02:00 3 - 0  
Cruz Azul - Portmore Utd. 02.26 04:15 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Sol de America 02.26 01:30 0 - 1  
Huancayo - Argentinos Juniors 02.26 01:30 0 - 0  
Liverpool Montevideo - Llaneros de Guanare 02.26 23:15 5 - 0  
Nacional Asuncion - Bahia 02.26 23:15 1 - 3  
River Plate Asuncion - Dep. Cali 02.26 01:30 1 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rangers 02.26 18:00 0 - 1  
Rangers - Braga (Ki jut tovább?) 02.26 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Shimizu SP 02.26 11:00    
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Matsumoto Yamaga 02.26 11:30    
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 02.26 11:00    
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Yokohama FC 02.26 11:00    
Sanfrecce Hiroshima - Sapporo 02.26 11:00    
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Trinita - Gamba Osaka 02.26 11:00    
Shonan Bellmare - Kashiwa R. 02.26 11:00    
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Atl. Huila 02.26 01:40 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Independiente Medellin 02.26 01:30 1 - 0  
Cerro Porteno - Barcelona Guayaquil 02.26 23:15 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Paganese 02.26 15:00 1 - 0  
Bisceglie - Viterbese 02.26 18:30 0 - 1  
Catanzaro - Reggina 02.26 20:45 0 - 1  
Cavese - Rende 02.26 18:30 2 - 1  
Monopoli - Rieti 02.26 20:45 1 - 0  
Picerno - Catania 02.26 15:00 1 - 2  
Sicula Leonzio - Casertana 02.26 15:00 2 - 2  
Teramo - Potenza 02.26 18:30 0 - 1  
Ternana - Bari 02.26 20:45 2 - 2  
Vibonese - Virtus Francavilla 02.26 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Queen's Park 02.26 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Tacon 02.26 19:00 2 - 1  
Barcelona - Deportivo 02.26 19:00 0 - 0  
EDF Logrono - Betis 02.26 18:30 1 - 0  
Madrid CFF - Sevilla 02.26 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vozdovac 02.26 18:00 2 - 1  
Indija - Crvena zvezda 02.26 14:00 1 - 1  
Macva Sabac - Topolya SC 02.26 18:00 0 - 1  
Napredak Krusevac - Radnik Surdulica 02.26 18:00 0 - 1  
Partizan Belgrád - Proleter Novi Sad 02.26 18:00 3 - 1  
Rad Belgrád - Javor Ivanjica 02.26 18:00 1 - 1  
Spartak Subotica - Mladost Lucani 02.26 13:00 3 - 1  
Vojvodina - Radnicki Nis 02.26 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Bravo Ljubljana 02.26 18:00 2 - 2  
Mura - Maribor 02.26 17:00 1 - 2  
Tabor Sezana - Domzale 02.26 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BG Pathum Utd. - Police Tero 02.26 13:00 3 - 0  
Chiangrai Utd. - Trat 02.26 11:45 3 - 0  
Chonburi FC - Nakhon Ratchasima 02.26 11:45 3 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Buriram Utd. 02.26 13:00 4 - 3  
Rayong - Muangthong Utd. 02.26 14:00 0 - 3  
Samut Prakan - Bangkok Utd. 02.26 14:00 1 - 2  
Sukhothai - Port FC 02.26 13:00 1 - 2  
Suphanburi - Prachuap 02.26 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Ümraniyespor 02.26 17:00 0 - 1  
Akhisar - Giresunspor 02.26 14:30 2 - 0  
Altinordu - Erzurum Bld. Spor 02.26 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Dánia 02.26 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Torque Montevideo 02.26 21:00 1 - 3  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UPCN San Juan - Obras San Juan 02.26 02:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sada Cruzeiro 02.26 23:00 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Modena 02.26 20:00 0 - 3  
Galatasaray - Arkas Izmir 02.26 17:00 3 - 1  
Lokomotív Novoszibirszk - Lindemans Aalst 02.26 13:00 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Montpellier 02.26 20:00 3 - 0  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - KP Brno 02.26 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederiksberg - Holte (1.m.) 02.26 19:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 02.26 11:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 02.26 11:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakkapaa - Tiikerit 02.26 17:30 0 - 3  
Valepa Sastamala - Raision Loimu 02.26 17:30 3 - 0  
Vantaa - ETTA 02.26 17:30 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuusamo - WoVo Rovaniemi 02.26 17:30 3 - 0  
Röplabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 02.26 19:40 1 - 3  
Arisz - Easz Evozmosz 02.26 19:00 3 - 0  
PAOK - Thetisz Voula 02.26 15:00 3 - 1  
Thira - Pannaxiakosz 02.26 18:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Kedzierzyn-Kozle 02.26 17:30 0 - 3  
Resovia Rzeszow - ONICO Varsó 02.26 20:30 1 - 3  
Trefl Gdansk - Bedzin 02.26 18:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Bydgoszcz 02.26 19:00 3 - 2  
MKS Kalisz - Chemik Police 02.26 18:30 1 - 3  
Pila - Wisla Varsó 02.26 18:00 3 - 0  
Wroclaw - Budowlani Lodz 02.26 18:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - Eltmann 02.26 19:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Münster 02.26 19:00 0 - 3  
Potsdam - SW Erfurt 02.26 19:00 3 - 0  
Straubing - Schwerin 02.26 19:30 0 - 3  
Stuttgart - Suhl Thüringen 02.26 18:30 3 - 0  
Wiesbaden - Vilsbiburg 02.26 19:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Jugra Szurgut 02.26 17:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Sokol Wien (2.m.) 02.26 19:00 3 - 0  
Ried - Amstetten (2.m.) 02.26 19:00 3 - 0  
Waldviertel - Klagenfurt (2.m.) 02.26 20:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Targoviste 02.26 17:00 3 - 2  
Arges Pitesti - Stiinta Bacau 02.26 15:00 1 - 3  
Galati - Lugoj 02.26 17:00 1 - 3  
Jolidon Cluj - Voluntari 02.26 13:00 3 - 2  
Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Basel (3.m.) 02.26 19:00 3 - 0  
Chenois Genf - Lausanne (3.m.) 02.26 20:00 1 - 3  
Luzern - Naefels (3.m.) 02.26 19:30 3 - 0  
Schönenwerd - Jona (3.m.) 02.26 19:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Cheseaux (3.m.) 02.26 20:00 3 - 2  
Schaffhausen - Franches-Montagnes (3.m.) 02.26 20:00 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Novi Pazar 02.26 18:00 1 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klek Zrenjanin - Partizan Belgrád 02.26 20:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tent Obrenovac - Jedinstvo Stara Pazova 02.26 19:00 3 - 2  
Vizura Ruma - Crvena zvezda 02.26 18:00 3 - 1  
Zeleznicar Lajkovac - Ub 02.26 19:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Vakifbank Istanbul 02.26 16:30 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Ankara PTT 02.26 13:00 3 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 02.26 20:00 6 - 3  
Mark Allen - T. Un-Nooh (6 nyert frame-ig) 02.26 14:00 6 - 3  
S. Murphy - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 02.26 14:00 6 - 5  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - F. Auger Alliassime 02.26 00:30 0 - 2  
J. Isner - M. Zverev 02.26 04:00 2 - 0  
Jas. Jung - A. Zverev 02.26 02:00 0 - 2  
K. Edmund - F. Auger Alliassime 02.26 23:00 2 - 0  
N. Kyrgios - U. Humbert 02.26 05:20    
R. Nadal - P. Andujar 02.26 03:30 2 - 0  
Soon Woo Kwon - D. Lajovic 02.26 23:00 2 - 0  
Ste. Johnson - D. Lajovic 02.26 01:10 1 - 2  
T.H. Fritz - J. Millman 02.26 04:00 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bambridge L / Mclachlan B 02.26 23:00 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - Lau. Davis 02.26 03:45 2 - 1  
H. Watson - K. Bondarenko 02.26 23:00 2 - 0  
L.A. Fernandez - N. Stojanovic 02.26 00:55 2 - 0  
Lin Zhu - K. Boulter 02.26 23:00 2 - 0  
S. Errani - S. Sorribes Tormo 02.26 01:15 2 - 0  
S. Rogers - K. Volynets 02.26 02:20 0 - 2  
S. Stephens - R. Zarazua 02.26 02:20 0 - 2  
T. Zidansek - K. Juvan 02.26 23:00 2 - 0  
U.M. Arconada - Car. Dolehide 02.26 04:05 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Fichman S - Bouzkova M / Voracova R 02.26 02:10 2 - 1  
Hibino N / Watson H - Jakupovic D / Kovinic D 02.26 00:50 2 - 0  
Kalinskaya A / Potapova A - Krawczyk D / Olmos G 02.26 04:00 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rybakov - Go Soeda 02.26 23:40 2 - 1  
B. Lock - G. Blancaneaux 02.26 04:00 0 - 2  
C. Altamirano - A. Rinderknech 02.26 21:40 1 - 2  
F. Corwin - J.C. Aragone 02.26 18:00 0 - 2  
Gon. Oliveira - M.F. Descotte 02.26 19:15 2 - 0  
I. Karlovic - Evan King 02.26 04:00 2 - 0  
J. Lenz - Shi. Imai 02.26 20:45 2 - 1  
L. Broady - G. Brymer 02.26 20:30 2 - 0  
M. Guinard - Tob. Simon 02.26 01:10 1 - 2  
N. Chappell - A. Santillan 02.26 00:10 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - A. Dougaz 02.26 18:00 1 - 2  
T. Kamke - F. Peliwo 02.26 05:10 2 - 0  
Yus. Takahashi - Tat. Ito 02.26 02:25 2 - 0  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Grills J - Drzewiecki K / Oliveira G 02.26 23:55 0 - 2  
Dougaz A / Mansouri S - Corwin F / Peniston R 02.26 22:55 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cozbinov - D. Istomin 02.26 22:25 0 - 2  
A. Kovacevic - M. Polmans 02.26 20:40 0 - 2  
C. O'Connell - S. Bangoura 02.26 18:35 2 - 0  
Die. Hidalgo - Jur. Rodionov 02.26 19:40 1 - 2  
J. Kubler - G. Clezar 02.26 16:00 1 - 2  
J.P. Ficovich - J. Haerteis 02.26 20:30 0 - 2  
Ji Sung Nam - L. Glasspool 02.26 19:25 2 - 0  
M. Pecotic - C-M. Stebe 02.26 16:00 0 - 2  
M. Torpegaard - Kev. King 02.26 17:55 2 - 1  
Zhe Li - R. Ramanathan 02.26 17:25 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Lawson A - Smith J / Verbeek S 02.26 22:40    
Gomez E / Quiroz R - King K / Young D 02.26 22:00 2 - 0  
Gonzales R / Roelofse R - Johnson H / Johnson Y 02.26 16:00 2 - 0  
Gonzales R / Roelofse R - Lindstedt R / Polansky P 02.26 16:00    
Harris A / Polmans M - Arias B / Bangoura S 02.26 23:45 2 - 0  
Huey T / Lammons N - Prashanth N V S / Ramanat 02.26 22:05 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - S. Kuznetsova 02.26 13:30    
G. Muguruza Blanco - D. Yastremska 02.26 20:35 2 - 0  
J. Ostapenko - P. Kvitova 02.26 12:00 1 - 2  
K. Bertens - Saisai Zheng 02.26 14:15 1 - 2  
Kar. Pliskova - O. Jabeur 02.26 18:30 1 - 2  
M. Sakkari - A. Sabalenka 02.26 15:30 0 - 2  
Y. Putintseva - B. Bencic 02.26 16:40 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Ostapenko J - Mertens E / Sabalenka A 02.26 18:00 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Bencic B / Kenin S 02.26 18:55 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Buyukakcay C / Siegemund 02.26 14:30 2 - 0  
Melichar N / Xu Y - Babos/Mladenovic 02.26 15:45 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Tsitsipas 02.26 13:00 0 - 2  
A. Rublev - F. Krajinovic 02.26 11:00 2 - 0  
Den. Novak - K. Khachanov 02.26 14:05 0 - 2  
G. Monfils - Yas. Uchiyama 02.26 17:20 2 - 0  
J-L. Struff - N. Basilashvili 02.26 15:30 2 - 0  
N. Djokovic - P. Kohlschreiber 02.26 16:00 2 - 0  
P-H. Herbert - Dan. Evans 02.26 11:00 1 - 2  
R. Gasquet - B. Paire 02.26 16:35 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Rojer J-J / Tecau H 02.26 13:00 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Peers J / Venus M 02.26 15:05 0 - 2  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - A. Molcan 02.26 14:30 1 - 2  
E. Benchetrit - B. Bonzi 02.26 10:00 0 - 2  
E. Gulbis - N. Gombos 02.26 19:25 2 - 0  
F. Reboul - C. Lestienne 02.26 11:30 0 - 2  
H. Gaston - Y. Maden 02.26 13:05 2 - 1  
I. Marchenko - M. Trungelliti 02.26 12:35 2 - 1  
J. Vesely - M. Bourgue 02.26 16:40 2 - 1  
M. Moraing - E. Couacaud 02.26 21:25 0 - 2  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Vega Hernandez - Nielsen F / Puetz T 02.26 11:20 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Bolelli S / Mergea F 02.26 19:00 1 - 2  
Gabashvili T / Lacko L - Erlich J / Vasilevski A 02.26 17:00 2 - 1  
Granollers-Pu/MartGor - Borg L / Perchicot M 02.26 21:50 2 - 0  
Hsieh C-P / Molchanov D - Gaston H / Lestienne C 02.26 20:45 2 - 1  
Hsieh C-P / Molchanov D - Halys Q / Lamasine T 02.26 10:00    
Inglot D / Qureshi A-U-h - Benchetrit E / Stakhovsky 02.26 10:00    
Inglot D / Qureshi A-U-h - Bonzi B / Hoang A 02.26 15:15 0 - 2  
Sancic A / Weissborn T - Raja P / Shamasdin A 02.26 10:00 2 - 0  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - C. Ruud 02.26 22:50 0 - 2  
F. Delbonis - S. Caruso 02.26 17:00 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - H. Dellien 02.26 20:40 0 - 2  
P. Cuevas - R. Olivo 02.26 17:00 1 - 2  
P. Lorenzi - A. Tabilo 02.26 00:30 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Coria F / Londero J 02.26 18:45 1 - 2  
Arneodo R / Begemann A - Bagnis F / Cuevas P 02.26 22:00 0 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Arevalo M / O'Mara J 02.26 17:00 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Carballes Baena R / Davidovich Fokina A 02.26 19:00 1 - 2  
Tollaslabda (Slovak Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gataullin D/Smith-Meyer L - Haring M/Vachalek J 02.26 09:00 2 - 0  
Olivares/Sanchez-Alarcos - Kral J/Viktoria J 02.26 09:00 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Crvena zvezda 02.26 20:00 18 - 10  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - FTC 02.26 19:30 11 - 15  
Szeged - Tatabánya 02.26 18:00 9 - 6  
UVSE - Pécs 02.26 18:00 14 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szentes 02.26 19:30 10 - 12  

 

2020.02.25.
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ullern - Stabaek (1.m.) 02.25 19:00 2 - 3  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Greenslade - Jo. West 02.25 09:00 1.5 - 0.5  
Jo. West - K. Rands 02.25 10:00 2 - 0  
K. Rands - J. Greenslade 02.25 11:00 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Turku PS 02.25 17:30 5 - 5  
Welhot Kuopio - Steelers Hämeenlinna 02.25 17:30 9 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Mullsjö 02.25 19:15 6 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 02.25 20:30 4 - 2  
Salzburg 2 - Lustenau 02.25 19:15 5 - 1  
Vienna Capitals 2 - Klagenfurt 2 02.25 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Zell am See 02.25 19:30 2 - 2  
Kitzbühel - Feldkirch 02.25 20:00 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten 02.25 19:15 2 - 2  
Val Pusteria - Asiago 02.25 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 02.25 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 02.25 18:00 4 - 1  
Litvínov - Mountfield HK 02.25 17:00 2 - 3  
Trinec - Zlín 02.25 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 02.25 19:00 5 - 2  
Frederikshavn - Odense 02.25 19:00 6 - 6  
Sönderjyske - Herlev Eagles 02.25 20:30 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK (2.m.) 02.25 17:30 2 - 2  
FTC - Fehérvári Titánok (2.m.) 02.25 18:00 8 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - HIFK 02.25 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Anglet 02.25 20:00 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse (1.m.) 02.25 20:15 3 - 3  
Angers - Bordeaux (1.m.) 02.25 20:30 2 - 0  
Grenoble - Chamonix (1.m.) 02.25 20:00 4 - 3  
Rouen - Gap (1.m.) 02.25 20:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 02.25 17:30 2 - 4  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 02.25 17:00 3 - 2  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 02.25 17:30 1 - 4  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 02.25 17:10 3 - 5  
Dinamo Moszkva - Traktor Cseljabinszk 02.25 17:30 2 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szocsi 02.25 17:00 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 02.25 13:30 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 02.25 17:00 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Szpartak Moszkva 02.25 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim (3.m.) 02.25 18:30 2 - 1  
Torun - GKS Tychy (3.m.) 02.25 18:30 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Ottawa 02.25 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Stavanger 02.25 19:00 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Wolfsburg 02.25 19:30 5 - 0  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Kingston Frontenacs 02.25 16:30 7 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern 02.25 19:45 4 - 2  
Fribourg - Zug 02.25 19:45 1 - 1  
Lausanne - Langnau Tigers 02.25 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västervik - Björklöven 02.25 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 02.25 19:00 3 - 2  
Frölunda - Leksand 02.25 19:30 2 - 5  
Malmö - Linköping 02.25 19:00 3 - 3  
Oskarshamn - Färjestad 02.25 19:00 3 - 3  
Rögle - Örebro 02.25 19:00 3 - 0  
Skelleftea - HV 71 02.25 19:00 2 - 1  
Växjö - Lulea 02.25 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - MAC 02.25 18:00 2 - 5  
Michalovce - Nitra 02.25 17:30 4 - 4  
Nove Zamky - Diósgyőr 02.25 18:30 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 02.25 18:00 3 - 3  
Trencin - Poprad 02.25 18:00 6 - 3  
Zvolen - Kosice 02.25 18:00 2 - 5  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Winnipeg Ice 02.25 19:00 10 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles (3.m.) 02.25 11:00 3 - 2  
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Panama 02.25 00:00 66 - 75  
Uruguay - Brazília 02.25 01:00 68 - 68, h.u. 76 - 83  
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Kanada 02.25 01:00 75 - 75, h.u. 88 - 84  
Virgin-szigetek - Kuba 02.25 00:00 64 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Orlando 02.25 01:30 113 - 115  
Cleveland - Miami 02.25 01:00 111 - 111, h.u. 125 - 119  
Dallas - Minnesota 02.25 02:30 139 - 123  
Houston - New York 02.25 02:00 123 - 112  
LA Clippers - Memphis 02.25 04:30 124 - 97  
Philadelphia - Atlanta 02.25 01:00 129 - 112  
Utah - Phoenix 02.25 03:00 111 - 131  
Washington - Milwaukee 02.25 01:00 123 - 123, h.u. 134 - 137  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Oslo Tigers 02.25 19:00 100 - 87  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Aleksinac - Zlatibor Cajetina 02.25 18:00 72 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazig Özel Idare - Besiktas 02.25 12:00 72 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Bjerringbro-Silkeborg 02.25 18:30 32 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Pogon Szczecin 02.25 18:00 29 - 27  
Zaglebie Lubin - Kielce 02.25 18:30 25 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Tatabánya 02.25 18:30 36 - 25  
Veszprém - Budakalász 02.25 18:00 35 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - SZKIF Krasznodar 02.25 14:00 30 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lada Toljatti 02.25 17:30 31 - 31  
Kézilabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Fivers Margareten 02.25 19:00 27 - 28  
Tulln - Ferlach 02.25 20:00 25 - 37  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Maia 02.25 21:00 30 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - CSM Bukarest 02.25 17:00 23 - 33  
Ramnicu Valcea - Univ. Cluj 02.25 17:00 34 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Valladolid 02.25 19:00 43 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Crvena zvezda 02.25 18:30 27 - 18  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Brighton 02.25 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Bolton 02.25 20:45 2 - 1  
Coventry - Rotherham 02.25 20:45 1 - 1  
Oxford Utd. - Accrington 02.25 20:45 3 - 0  
Portsmouth - Milton Keynes Dons 02.25 20:45 3 - 1  
Shrewsbury - Tranmere 02.25 20:45 2 - 3  
Sunderland - Fleetwood 02.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Northampton 02.25 20:45 2 - 1  
Grimsby - Newport 02.25 20:45 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 02.25 20:45 0 - 1  
Huddersfield - Bristol City 02.25 20:45 2 - 1  
Luton - Brentford 02.25 20:45 2 - 1  
QPR - Derby County 02.25 20:45 2 - 1  
West Bromwich - Preston 02.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Boreham 02.25 20:45 3 - 2  
Maidenhead Utd. - Ebbsfleet Utd. 02.25 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Sarmiento 02.25 01:50 2 - 0  
Santamarina Tandil - Chacarita Juniors 02.25 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Dep. Armenio 02.25 21:35 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Huracan 02.25 01:50 4 - 2  
Union SF - Central Cordoba SDE 02.25 01:45 0 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Bayern München 02.25 21:00 0 - 3  
Napoli - Barcelona 02.25 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Morning - Cobreloa 02.25 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Union Espanola 02.25 00:30 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Montevideo - Atl. Grau 02.25 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Aucas Quito 02.25 01:15 2 - 0  
Labdarúgás (Gibraltári bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Europa Point - Boca Juniors Gibraltar 02.25 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Ajax 02.25 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Chennaiyin 02.25 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harbour View - Vere Utd. 02.25 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orsomarso Palmira - Union Magdalena 02.25 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera 02.25 02:05 1 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Raja de Beni Mellal 02.25 19:00 0 - 0  
Olympique de Safi - FAR Rabat 02.25 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Tigres UANL 02.25 03:00 1 - 6  
CD Guadalajara - Atlas de Guadalajara 02.25 02:00 0 - 2  
Pachuca - Queretaro 02.25 02:00 5 - 0  
Santos Laguna - Leon 02.25 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Lorenzo - Sp. Luqueno 02.25 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Cienciano 02.25 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - St. Mirren 02.25 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Clyde 02.25 20:45 1 - 0  
Peterhead - Forfar 02.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 02.25 20:45 1 - 2  
Dunfermline - Inverness CT 02.25 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 02.25 18:00 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 02.25 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Osmanlispor 02.25 12:00 1 - 0  
Karagümrük - Eskisehirspor 02.25 17:00 2 - 0  
Menemen Bld. Spor - Adana Demirspor 02.25 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Franciaország 02.25 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammanford - Pontypridd Town 02.25 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Dergview 02.25 21:00 3 - 1  
Ballyclare Comrades - Knockbreda 02.25 20:45 0 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Zenit Szentpétervár 02.25 18:30 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Karlovarsko 02.25 16:00 3 - 0  
Pénzügyőr - Sporting CP 02.25 19:00 2 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Aarhus (1.m.) 02.25 20:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 02.25 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 02.25 11:00 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raision Loimu - ETTA 02.25 17:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Jastrzebski Wegiel 02.25 20:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Rzeszow 02.25 17:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Berlin RV 02.25 18:30 2 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Galati 02.25 16:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Ribnica Kraljevo 02.25 19:00 2 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Belgrád - Spartak Subotica 02.25 20:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Aydin Bld. Spor 02.25 16:00 3 - 1  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - G. Dott (6 nyert frame-ig) 02.25 14:00 6 - 2  
J. Trump - M. Holt (6 nyert frame-ig) 02.25 20:00 6 - 3  
Neil Robertson - Joe Perry (6 nyert frame-ig) 02.25 14:00 4 - 6  
Yan Bingtao - Kyr. Wilson (6 nyert frame-ig) 02.25 20:00 6 - 2  
Squash (Cincinnati Gaynor Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - S-J. Perry 02.25 00:45 3 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Kecmanovic 02.25 01:50 1 - 2  
D. Dzumhur - G. Dimitrov 02.25 23:00 0 - 2  
Jor. Thompson - A. Zverev 02.25 23:00    
K. Edmund - F. Lopez 02.25 07:10 2 - 0  
M. Giron - G. Lopez Villasenor 02.25 05:55 2 - 0  
R. Albot - P. Martinez Portero 02.25 23:00 0 - 2  
R. Opelka - Soon Woo Kwon 02.25 23:00    
S. Wawrinka - F. Tiafoe 02.25 04:05 2 - 1  
Taro Daniel - Soon Woo Kwon 02.25 23:00 1 - 2  
Tom. Paul - M. McDonald 02.25 01:15 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyrgios N / Thompson J - Gille S / Vliegen J 02.25 02:55    
Martinez L D/Reyes-Varela - Gille S / Vliegen J 02.25 05:15 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Monroe N / Withrow J 02.25 04:00 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Nao Hibino 02.25 00:25 0 - 2  
K. Bondarenko - D. Kovinic 02.25 00:55 2 - 1  
K. Boulter - J. Paolini 02.25 23:00    
K. Juvan - V. Williams 02.25 23:00 2 - 1  
Lin Zhu - K. Zavatska 02.25 23:00 2 - 0  
M. Bouzkova - T. Maria 02.25 01:35 1 - 2  
T. Zidansek - A. Kalinskaya 02.25 03:35 2 - 0  
Xiyu Wang - Yafan Wang 02.25 03:45 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Mchale C - Dolehide C / Sharma A 02.25 02:15 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - S. Shimabukuro 02.25 01:00 2 - 1  
B. Mott - A. Galarneau 02.25 04:05 2 - 1  
F. Corwin - D. Novikov 02.25 21:00 2 - 0  
F. Peliwo - Jum. Yamasaki 02.25 02:30 2 - 0  
G. Brymer - G. Diallo 02.25 22:30 2 - 0  
H. Bourchier - A. Rybakov 02.25 20:45 0 - 2  
L. Caruana - A. Dougaz 02.25 19:10 0 - 2  
M.F. Descotte - Cle. Harper 02.25 18:00 2 - 1  
Shi. Imai - S. Mansouri 02.25 18:00    
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Kwiatkowski T - Harrison C / Novikov D 02.25 23:35 0 - 2  
Pasha N / Schnur M - Harper C / Scott H 02.25 18:00    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cozbinov - L. Castelnuovo 02.25 17:20 2 - 0  
A. Escoffier - A. Vukic 02.25 19:40 0 - 2  
Ale. Brown - J. Haerteis 02.25 16:00 0 - 2  
C. Gomez-Herrera - Kev. King 02.25 16:00 0 - 2  
Don. Young - Zhe Li 02.25 17:40 0 - 2  
Emi. Gomez - R. Rodriguez-Pace 02.25 20:40 2 - 0  
J. Boulais - G. Clezar 02.25 16:00 0 - 2  
J.J. Wolf - Jam. Ward 02.25 18:30 2 - 1  
Kai. Uchida - D. Sela 02.25 20:35    
P. Polansky - S. Kirchheimer 02.25 21:10 1 - 2  
R. Quiroz - And. Harris 02.25 18:25 2 - 1  
S. Bangoura - J-P. Smith 02.25 17:35    
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Cozbinov A / Istomin D 02.25 22:10 2 - 0  
Blanch U / Ficovich J P - Ore J / Rapp A 02.25 21:40 0 - 2  
Nam J S / Song M-K - Hidalgo D / Redlicki M 02.25 23:10 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Siegemund 02.25 16:30 2 - 0  
A. Kontaveit - A. Sabalenka 02.25 12:00 1 - 2  
A. van Uytvanck - E. Rybakina 02.25 16:55 1 - 2  
B. Strycova - J. Ostapenko 02.25 13:30 0 - 2  
C. Suarez Navarro - P. Kvitova 02.25 14:35 1 - 2  
D. Yastremska - S. Kenin 02.25 15:05 2 - 0  
E. Mertens - Y. Putintseva 02.25 15:15 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Tomljanovic 02.25 18:45 2 - 0  
Kar. Pliskova - B. Pera 02.25 18:00 2 - 0  
M. Sakkari - T. Martincova 02.25 19:55 2 - 1  
O. Jabeur - J. Brady 02.25 19:15 2 - 0  
S. Kuznetsova - I. Swiatek 02.25 14:30 2 - 0  
V. Kudermetova - B. Bencic 02.25 15:50 1 - 2  
V. Zvonareva - Saisai Zheng 02.25 13:30 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukakcay C / Siegemund - Chan H-C / Chan L 02.25 19:30    
Dabrowski G / Ostapenko J - Alexandrova E / Blinkova A 02.25 17:30 2 - 0  
Flipkens K / Mattek-Sands - Mertens E / Sabalenka A 02.25 19:00 1 - 2  
Han X / Peng S - Bencic B / Kenin S 02.25 19:30 0 - 2  
Hradecka L / Klepac A - Babos/Mladenovic 02.25 13:30 1 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Kichenok / Kichenok 02.25 16:00 2 - 0  
Melichar N / Xu Y - Duan Y / Kudermetova V 02.25 19:30 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - F. Fognini 02.25 13:50 2 - 1  
H. Hurkacz - A. Bublik 02.25 13:05 0 - 2  
J. Sousa - F. Krajinovic 02.25 12:35 1 - 2  
M. Cilic - B. Paire 02.25 11:00 1 - 2  
N. Basilashvili - R. Berankis 02.25 16:50 2 - 1  
P. Carreno-Busta - S. Tsitsipas 02.25 16:50 0 - 2  
P. Gunneswaran - Den. Novak 02.25 11:00 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J-L. Struff 02.25 18:40 0 - 2  
Y. Nishioka - P-H. Herbert 02.25 14:35 0 - 2  
Yen-Hsun Lu - Yas. Uchiyama 02.25 11:00 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AL Janahi A / AL Janahi F - Koolhof W / Mektic N 02.25 15:35 0 - 2  
Ebden M / Paes L - Dodig I / Polasek F 02.25 14:15 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Klaasen R / Marach O 02.25 12:35 0 - 2  
Melzer J / Roger-Vasselin - Murray J / Skupski N 02.25 11:00 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Cilic M / Djokovic N 02.25 14:55 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - H. Gaston 02.25 14:10 1 - 2  
B. Bonzi - Chun Hsin Tseng 02.25 12:50 2 - 0  
B. Gojo - L. Giustino 02.25 20:50 0 - 2  
F. Reboul - F. Baldi 02.25 12:35 2 - 0  
I. Marchenko - M. Bachinger 02.25 10:00 2 - 1  
L. Borg - E. Gulbis 02.25 18:30 0 - 2  
L. Lacko - S.K. Mukund 02.25 19:15 2 - 0  
M. Janvier - J. Janowicz 02.25 16:40 0 - 2  
M. Viola - Q. Halys 02.25 11:45 0 - 2  
P. Kotov - Ant. Hoang 02.25 14:10 2 - 1  
R. Haase - H. Mayot 02.25 19:50 0 - 2  
S. Nagal - H. Grenier 02.25 15:50 1 - 2  
S. Stakhovsky - T. Gabashvili 02.25 10:00 0 - 2  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabanov I / Sabanov M - Margaroli L / Vavassori A 02.25 17:55 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - A. Davidovich Fokina 02.25 17:00 1 - 2  
F. Coria - J.I. Londero 02.25 21:45 0 - 2  
F. Delbonis - M. Klizan 02.25 19:45 2 - 0  
F. Horansky - G. Mager 02.25 17:00    
F. Horansky - J.P. Varillas 02.25 21:25 0 - 2  
J. Kovalik - S. Caruso 02.25 19:50 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - C. Taberner 02.25 00:20 2 - 1  
R. Olivo - P. Sousa 02.25 17:00 2 - 1  
T. Monteiro - L. Mayer 02.25 17:00 2 - 1  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Dellien H / Goransson A 02.25 19:15 2 - 1  
Lama G / Seyboth Wild T - Carballes Baena/Davidovich Fokina 02.25 21:10 0 - 2  
Sharan D / Sitak A - Monteiro T / Romboli F 02.25 22:30 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 02.25 17:00 12 - 7  

 

2020.02.24.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Vodnyik Arhangelszk 02.24 10:15 5 - 4  
Rogyina Kirov - Bajkal Irkutszk 02.24 11:00 5 - 4  
Start Nyizsnyij Novgorod - SZKA Nyeftjanyik 02.24 11:00 3 - 9  
Szibszelmas Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 02.24 07:00 2 - 15  
Sztroitel Sziktivkar - Volga Uljanovszk 02.24 10:00 3 - 9  
Ural Trubnyik - Kuzbassz Kemerovo 02.24 09:00 4 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Villa Lidköping (2.m.) 02.24 19:00 2 - 3  
Bollnäs - Västeräs (2.m.) 02.24 19:00 4 - 3  
Broberg/Söderhamn - Sandviken (2.m.) 02.24 19:00 2 - 9  
Vetlanda - Edsbyn (2.m.) 02.24 19:00 1 - 7  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Brown - P. Strong 02.24 09:00 1 - 2  
P. Strong - Tom Doig 02.24 10:00 2 - 0  
Tom Doig - Dan. Brown 02.24 11:00 1 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Chodov 02.24 20:15 3 - 3  
Golf (WGC-Mexico Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC-Mexico Championship 2020 02.24 00:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 02.24 00:00 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 02.24 17:30 3 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Herning 02.24 19:00 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK (1.m.) 02.24 17:30 3 - 2  
Debrecen - Csíkszereda (2.m.) 02.24 18:00 1 - 0  
FTC - Fehérvári Titánok (1.m.) 02.24 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 02.24 17:00 4 - 4  
Metallurg Zslobin - Gomel 02.24 17:00 1 - 1  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 02.24 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Lokomotív Orsa 02.24 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Jertisz Pavlodar 02.24 14:30 3 - 3  
Arlan Koksetau - Humo Taskent 2 02.24 14:00 3 - 1  
Gornyak Rudnyij - Kulager Petropavlovszk 02.24 14:00 3 - 3  
Temirtau - Aktobe 02.24 14:00 7 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz 02.24 08:00 1 - 3  
Amur Habarovszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 02.24 08:00 2 - 2  
Red Star Kunlun - Dinamo Riga 02.24 10:30 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 02.24 04:00 5 - 5  
Detroit - Calgary 02.24 01:00 2 - 4  
Los Angeles - Edmonton 02.24 04:00 2 - 4  
Minnesota - St. Louis 02.24 01:30 1 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Windsor Spitfires 02.24 00:05 2 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Nyeftyanyik Almetyevszk (2.m.) 02.24 14:00 0 - 2  
SZKA-Néva - Szarjarka Karaganda (2.m.) 02.24 15:00 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany 2 (2.m.) 02.24 11:00 1 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Everett Silvertips 02.24 02:00 2 - 6  
Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars 02.24 02:05 1 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Chile 02.24 01:00 57 - 64  
Kosárlabda (Amerika bajnokság-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahama-szigetek - Mexikó 02.24 02:00 76 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 02.24 11:00 72 - 63  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Románia 02.24 18:00 87 - 63  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Belgium 02.24 18:15 72 - 88  
Litvánia - Csehország 02.24 18:30 97 - 89  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 02.24 19:30 59 - 69  
Svédország - Törökország 02.24 20:00 87 - 80  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró 02.24 18:45 85 - 66  
Nagy-Britannia - Németország 02.24 21:00 81 - 73  
Kosárlabda (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Görögország 02.24 20:00 65 - 70  
Bulgária - Lettország 02.24 18:00 85 - 85, h.u. 110 - 104  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Panathinaikosz 02.24 21:00 96 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 02.24 01:00 126 - 117  
Denver - Minnesota 02.24 00:00 128 - 116  
Golden State - New Orleans 02.24 02:30 101 - 115  
Oklahoma City - San Antonio 02.24 01:00 131 - 103  
Portland - Detroit 02.24 03:00 107 - 104  
Toronto - Indiana 02.24 00:00 127 - 81  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Kongsberg 02.24 19:00 84 - 93  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Borac Cacak 02.24 19:30 64 - 81  
Metalac Farmakom - Tamis Pancevo 02.24 19:30 76 - 71  
Novi Pazar - Sloboda Uzice 02.24 18:00 94 - 82  
OKK Belgrád - Mladost Zemun 02.24 18:00 103 - 75  
Vojvodina - Dynamic Belgrád 02.24 20:00 65 - 95  
Vrsac - Dunav Stari Banovci 02.24 18:00 95 - 75  
Kosárlabda (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 02.24 17:00 72 - 56  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Japán 02.24 12:00 57 - 96  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - India 02.24 17:00 75 - 94  
Libanon - Bahrein 02.24 20:00 116 - 73  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Jordánia 02.24 15:00 68 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Nyköbing F. 02.24 20:00 29 - 23  
Kézilabda (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PIF - HIFK 02.24 18:30 32 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Selfoss 02.24 20:30 29 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Kubany Krasznodar 02.24 13:00 22 - 33  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Buzau 02.24 16:00 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Guif 02.24 19:00 31 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - MC Alger 02.24 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Nueva Chicago 02.24 21:00 0 - 1  
Atl. Temperley - Guillermo Brown 02.24 23:05 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Rosario Central 02.24 23:40 3 - 0  
Estudiantes LP - River Plate 02.24 01:45 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Dunav Ruse 02.24 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Union Berlin 02.24 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Bayern München Amatőr 02.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Nublense 02.24 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Palestino 02.24 00:00 0 - 1  
Curico Unido - Colo Colo 02.24 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Jablonec 02.24 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aarhus GF 02.24 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Chippa Utd. 02.24 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Auxerre 02.24 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Giannina 02.24 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - FC Eindhoven 02.24 20:00 2 - 4  
Utrecht 2 - Volendam 02.24 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - CD Marathón 02.24 00:00 5 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kashmir - Indian Arrows 02.24 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon Lezion 02.24 18:00 0 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon 02.24 18:00 1 - 1  
Umm al-Fahm - Maccabi Petah Tikva 02.24 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 02.24 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnett Gardens - Mount Pleasant 02.24 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Atlético FC Cali 02.24 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Boyaca Patriotas 02.24 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca 02.24 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Santos Laguna 02.24 02:00 1 - 2  
Queretaro - Atl. San Luis 02.24 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dep. Toluca 02.24 22:45 0 - 1  
Monarcas Morelia - Cruz Azul 02.24 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Empoli 02.24 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - Novara 02.24 20:45    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guairena 02.24 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo Llacuabamba - Univ. San Martin 02.24 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Benfica 02.24 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - West Ham 02.24 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CSM Politechnika Iasi 02.24 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Varberg 02.24 19:00 5 - 1  
Sundsvall - Brommapojkarna 02.24 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Denizlispor 02.24 18:00 2 - 0  
Rizespor - Istanbul Basaksehir 02.24 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Yaracuyanos 02.24 23:00 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Lala Caroni 02.24 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 02.24 20:45 2 - 0  
Dundalk - Cork City 02.24 20:45 3 - 0  
Waterford FC - Shamrock Rovers 02.24 20:00 0 - 2  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Kazincbarcika 02.24 19:30 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Suntory Sunbirds 02.24 06:08 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Krasznodar 02.24 14:00 1 - 3  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Gloria Buzau 02.24 16:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BBSK - Tokat Plevne 02.24 17:00 3 - 1  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 02.24 20:00 5 - 6  
M. Selby - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 02.24 20:00 6 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - A. Mannarino 02.24 23:00 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Oswald P - Dimitrov G / Fritz T 02.24 23:00 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - A-K. Schmiedlova 02.24 23:00 2 - 1  
H. Watson - C. Vandeweghe 02.24 23:00 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Perez/Sorribes T. - Santamaria S / Stojanovic N 02.24 23:00 0 - 2  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. di Lorenzo - U.M. Arconada 02.24 01:55 0 - 2  
S. Errani - N. Gibbs 02.24 00:40 2 - 0  
Xiyu Wang - A. Kalinina 02.24 02:45 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - Jas. Jung 02.24 00:00 0 - 2  
D. Dzumhur - A. Bolt 02.24 00:55 2 - 1  
Taro Daniel - M. Giron 02.24 02:20 1 - 2  
Tom. Paul - D.E. Galan Riveros 02.24 00:35 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez L D/Reyes-Varela - Monroe N / Withrow J 02.24 01:20 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - F. Ornago 02.24 18:40 2 - 0  
J. Grills - P. Niklas-Salminen 02.24 21:55 0 - 2  
N. Chappell - J. Peck 02.24 22:40 2 - 0  
R. Peniston - Evan King 02.24 21:05 0 - 2  
R. Sarmiento - K. Zuk 02.24 20:00 0 - 2  
Tob. Simon - T. Baadi 02.24 18:35 2 - 0  
Yus. Takahashi - Que. Robert 02.24 20:25 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Arconada - Jam. Ward 02.24 17:05 0 - 2  
J. McNally - R. Quiroz 02.24 16:00 0 - 2  
Kai. Uchida - Evan Song 02.24 22:20 2 - 1  
L. Glasspool - Can. Kingsley 02.24 23:05 2 - 0  
M. Pecotic - U. Blanch 02.24 21:40 2 - 0  
Mar. Redlicki - A. Escoffier 02.24 17:55 0 - 2  
N. Hardt - R. Rodriguez-Pace 02.24 19:55 1 - 2  
P. Kobelt - A. Kovacevic 02.24 19:35    
R. Ortega-Olmedo - Die. Hidalgo 02.24 18:45 0 - 2  
R. Roelofse - A. Kovacevic 02.24 19:30 1 - 2  
S. Kirchheimer - J. Hernandez-Fernandez 02.24 17:50 2 - 1  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Sevastova 02.24 13:30 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - Y. Putintseva 02.24 14:45    
Babos T. - Y. Putintseva 02.24 15:25 0 - 2  
D. Yastremska - K. Flipkens 02.24 17:05 2 - 0  
E. Svitolina - A. Anisimova 02.24 17:00 0 - 2  
I. Swiatek - D. Vekic 02.24 15:30 2 - 0  
J. Brady - A. Riske 02.24 17:40 2 - 1  
K. Bertens - K. Muchova 02.24 15:05 2 - 0  
M. Sakkari - J. Görges 02.24 13:30 2 - 0  
Mis. Doi - T. Martincova 02.24 13:30 1 - 2  
P. Martic - B. Strycova 02.24 13:30 1 - 2  
S. Cirstea - E. Rybakina 02.24 18:20 1 - 2  
Saisai Zheng - M. Vondrousova 02.24 13:30 2 - 1  
Shuai Zhang - C. Suarez Navarro 02.24 12:00 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - V. Zvonareva 02.24 15:35 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Kenin S - Barty A / Schuurs D 02.24 15:45 2 - 0  
Buyukakcay C / Siegemund - Garcia C / Mirza S 02.24 17:20 2 - 0  
Dabrowski G / Ostapenko J - Christian K / Kalashnikov 02.24 19:00 2 - 0  
Duan Y / Kudermetova V - Kudryavtseva / Srebotnik 02.24 18:40 2 - 1  
Han X / Peng S - Linette M / Tig P M 02.24 18:30 2 - 0  
Hradecka L / Klepac A - Zhang S / Zheng S 02.24 17:10 2 - 1  
Jurak D / Shvedova Y - Alexandrova E / Blinkova A 02.24 20:45 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Ninomiya M / Yang Z 02.24 19:50 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - L. Musetti 02.24 14:10 2 - 0  
G. Monfils - Fucsovics M. 02.24 17:20 2 - 0  
L.G.M. Harris - R. Gasquet 02.24 15:50 0 - 2  
M. Kukushkin - K. Khachanov 02.24 11:00 0 - 2  
N. Djokovic - M. Jaziri 02.24 16:00 2 - 0  
P. Kohlschreiber - M. Safwat 02.24 13:00 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Struff J-L - Pavic M / Soares B 02.24 12:20 2 - 0  
Peers J / Venus M - Herbert P / Paire B 02.24 11:00 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - S.K. Mukund 02.24 14:05 1 - 2  
B. Kavcic - B. Gojo 02.24 17:05 1 - 2  
E. Karlovskiy - H. Grenier 02.24 13:15 0 - 2  
Hir. Moriya - A. Molcan 02.24 19:40 1 - 2  
L. Miedler - T. Gabashvili 02.24 11:30 0 - 2  
M. Bourgue - A. Vavassori 02.24 20:15 2 - 0  
M. Bourgue - V. Galovic 02.24 19:50    
M. Moraing - Tung-Lin Wu 02.24 21:55 2 - 0  
M. Viola - B. Zapata Miralles 02.24 12:45 2 - 0  
N. Kuhn - T. Gabashvili 02.24 10:00    
P. Kotov - T. Lamasine 02.24 15:10 2 - 1  
R. Roumane - H. Mayot 02.24 19:05 0 - 2  
Z. Kolar - J. Janowicz 02.24 17:35 0 - 2  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - H. Dellien 02.24 17:00 1 - 2  
R. Carballes Baena - J.A. Munar Clar 02.24 21:05 2 - 1  
T. Seyboth Wild - F. Bagnis 02.24 18:55 2 - 1  
Tenisz (Santiago de Chile, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayer L / Molteni A - Behar A / Escobar G 02.24 20:00 0 - 2  
Címkék: tippmix,