Tippmix eredmények - 2020. február 10-16.

2020-02-10
Tippmix eredmények - 2020. február 10-16.

 

2020.02.16.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Kranjska Gora)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danioth - L. St-Germain 02.16 10:15    
C. Mair - E. Wikström 02.16 10:15 1 - 0  
K. Gallhuber - I. Curtoni 02.16 10:15 0 - 1  
K. Liensberger - W. Holdener 02.16 10:15 0 - 1  
M. Gisin - C. Ackermann 02.16 10:15 1 - 0  
Műlesiklás, női, Kranjska Gora 2020 02.16 13:45    
N. Haver-Löseth - K. Truppe 02.16 10:15 0 - 1  
P. Vlhova - A. Swenn-Larsson 02.16 10:15 1 - 0  
Asztalitenisz (Portugal Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Lind - Dang Qiu 02.16 11:50 3 - 4  
Y. Prishchepa - Dang Qiu 02.16 18:50 3 - 4  
Y. Prishchepa - J. Geraldo 02.16 13:30 4 - 3  
Asztalitenisz (Portugal Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek K / Park C-H - Carvalho D / Geraldo J 02.16 16:40 1 - 3  
Asztalitenisz (Portugal Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsien-Tzu Cheng - Saki Shibata 02.16 12:40 1 - 4  
Kas. Ishikawa - Miyu Kato 02.16 11:00 4 - 2  
Kas. Ishikawa - Saki Shibata 02.16 18:00 4 - 0  
Asztalitenisz (Portugal Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paranang O / Sawettabut S - Odo S / Shibata S 02.16 16:00 0 - 3  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - OLS 02.16 12:00 3 - 3  
WP-35 - LRK Tornio 02.16 12:00 0 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Västeräs 02.16 15:00 3 - 6  
Broberg/Söderhamn - Hammarby 02.16 15:00 5 - 3  
Frillesas - Bollnäs 02.16 16:45 3 - 5  
Sandviken - Motala 02.16 15:00 8 - 1  
Sirius - Vanersborg 02.16 15:00 1 - 4  
Vetlanda - Edsbyn 02.16 15:00 3 - 13  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Hattrick Brno 02.16 17:00 6 - 3  
Ceska Lipa - Bohemians Praha 02.16 17:00 4 - 9  
Chodov - SK Vinohrady 02.16 17:00 7 - 7  
Liberec - Pardubice 02.16 18:00 10 - 3  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 02.16 17:00 9 - 4  
Vitkovice - Stresovice 02.16 18:00 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Seinäjoki 02.16 17:00 5 - 0  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Sveiva 02.16 17:00 1 - 13  
Sarpsborg - Sandnes 02.16 12:00 9 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans 02.16 18:00 8 - 3  
Köniz - Chur 02.16 18:00 11 - 3  
Rychenberg Winterthur - Zug 02.16 18:00 3 - 5  
Sarnen - St. Gallen 02.16 18:00 4 - 14  
Thun - Langnau 02.16 18:00 5 - 4  
Wiler-Ersigen - Uster 02.16 18:00 8 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Linköping 02.16 15:00 5 - 10  
Warberg - Sirius 02.16 16:00 8 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Svarog Teplice 02.16 19:00 2 - 5  
Interobal Plzen - FTZS Liberec 02.16 19:00 6 - 5  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - MOKS Bialystok 02.16 18:00 2 - 3  
Orzel Jelcz-Laskowice - Gwiazda Ruda Slska 02.16 18:00 6 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Acqua & Sapone 02.16 18:30 5 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Uhta 02.16 09:00 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Levante 02.16 12:00 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 02.16 22:00 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 02.16 00:30 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 02.16 04:00 4 - 4  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 02.16 01:00 3 - 2  
Charlotte - Springfield 02.16 00:00 3 - 3  
Charlotte - Springfield (19:00) 02.16 19:00 3 - 4  
Chicago Wolves - Cleveland 02.16 22:00 2 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids 02.16 02:00 2 - 5  
Hershey - Binghamton 02.16 01:00 2 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 02.16 23:00 5 - 3  
Iowa - San Diego 02.16 01:00 2 - 5  
Lehigh Valley - Hartford 02.16 01:05 3 - 3  
Manitoba - Milwaukee 02.16 01:00 1 - 0  
Providence - Laval 02.16 21:05 3 - 0  
Rochester - Utica 02.16 21:05 3 - 2  
Rockford - Cleveland 02.16 01:00 4 - 1  
Stockton - Tucson 02.16 03:00 3 - 3  
Syracuse - Rochester 02.16 01:00 3 - 3  
Texas Stars - San Antonio 02.16 02:00 0 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Gherdeina/Gröden 02.16 17:00 3 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Glasgow 02.16 18:30 5 - 3  
Fife - Sheffield 02.16 18:30 3 - 1  
Guildford - Cardiff 02.16 19:00 6 - 3  
Nottingham - Belfast 02.16 17:00 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Kladno 02.16 16:00 5 - 4  
Litvínov - Mladá Boleslav 02.16 15:30 2 - 2  
Pardubice - Zlín 02.16 16:30 3 - 2  
Plzen - Olomouc 02.16 16:30 3 - 0  
Sparta Praha - Karlovy Vary 02.16 16:00 6 - 3  
Trinec - Vitkovice 02.16 15:00 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Újpest 02.16 17:30 5 - 0  
Vasas - Fehérvári Titánok 02.16 18:10 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogiljev - Himik Novopolock 02.16 11:00 3 - 1  
Pinszkije Jasztrebi - Breszt 02.16 15:00 3 - 5  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 02.16 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Jertisz Pavlodar 02.16 12:00 3 - 2  
Bejbarisz Atirau - Arlan Koksetau 02.16 13:00 4 - 2  
Gornyak Rudnyij - HC Asztana 02.16 12:00 2 - 4  
Humo Taskent 2 - Almaty 02.16 09:00 2 - 2  
Kulager Petropavlovszk - Torpedo Kamenogorszk 2 02.16 12:00 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie 02.16 17:00 5 - 3  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 02.16 17:00 1 - 3  
Torun - Unia Oswiecim 02.16 17:00 4 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 02.16 17:00 3 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Szpartak Moszkva 2 02.16 04:00 2 - 3  
Barisz 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 02.16 12:00 1 - 2  
Belije Medvegyi Cseljab. - Szputnyik Almetyevszk 02.16 10:00 2 - 2  
Szahalinszkije Akulj - Almaz Cserepovec 02.16 04:00 3 - 2  
Szibirszkije Sznajperi - Csajka Nyizsnyij Novgorod 02.16 07:00 6 - 4  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Reaktor Nyizsnyekamszk 02.16 09:00 4 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 02.16 04:00 2 - 4  
Tolpar Ufa - Szarmati Orenburg 02.16 09:00 5 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 02.16 04:00 3 - 1  
Calgary - Chicago 02.16 04:00 4 - 8  
Carolina - Edmonton 02.16 22:00 3 - 3  
Colorado - Los Angeles 02.16 02:00 1 - 3  
Las Vegas - NY Islanders 02.16 04:30 1 - 0  
Montreal - Dallas 02.16 01:00 3 - 3  
NY Rangers - Boston 02.16 21:30 1 - 3  
Ottawa - Toronto 02.16 01:00 2 - 4  
Pittsburgh - Detroit 02.16 18:30 5 - 1  
Vancouver - Anaheim 02.16 23:00 1 - 5  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Nidaros 02.16 12:00 2 - 2  
Haugesund - Ringerike 02.16 14:00 5 - 7  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Grüner 02.16 17:00 9 - 0  
Manglerud - Frisk/Asker 02.16 16:30 3 - 2  
Narvik - Stjernen 02.16 14:00 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 02.16 18:30 5 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 02.16 17:00 1 - 5  
Dresden - Bayreuth 02.16 16:00 2 - 4  
Frankfurt Löwen - Freiburg 02.16 18:30 4 - 4  
Kaufbeuren - Kassel 02.16 17:00 1 - 3  
Landshut - Tölzer Löwen 02.16 17:00 3 - 2  
Ravensburg - Heilbronn 02.16 18:30 5 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 02.16 16:30 2 - 4  
Düsseldorf - Köln 02.16 16:30 4 - 1  
Eisbären Berlin - Mannheim 02.16 13:15 3 - 3  
Iserlohn - Krefeld 02.16 16:30 2 - 4  
München - Bremerhaven 02.16 14:00 2 - 1  
Nürnberg - Schwenningen 02.16 19:00 5 - 2  
Straubing - Ingolstadt 02.16 16:30 7 - 6  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - North Bay Battalion 02.16 01:30 0 - 4  
Erie Otters - Oshawa Generals 02.16 01:00 5 - 5  
Flint Firebirds - Guelph Storm 02.16 01:00 3 - 3  
Kingston Frontenacs - London Knights 02.16 01:00 5 - 7  
Niagara Icedogs - Sudbury Wolves 02.16 20:00 1 - 7  
North Bay Battalion - Mississauga Steelheads 02.16 20:00 2 - 2  
Ottawa 67's - Windsor Spitfires 02.16 20:00 2 - 2  
Owen Sound Attack - Peterborough Petes 02.16 01:30 3 - 5  
Saginaw Spirit - Kitchener Rangers 02.16 01:05 8 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 02.16 17:30 9 - 1  
Innsbruck - Znojmo 02.16 17:30 2 - 4  
Linz - Villach 02.16 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Südtirol Bolzano 02.16 16:00 1 - 4  
Salzburg - Klagenfurt 02.16 16:00 3 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drummondville Voltigeurs - Charlottetown Islanders 02.16 01:00 4 - 2  
Gatineau Olympiques - Cape Breton Eagles 02.16 01:00 3 - 7  
Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 02.16 20:00 7 - 9  
Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans 02.16 21:00 6 - 2  
Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 02.16 21:00 11 - 2  
Rouyn-Noranda Huskies - Sagueneens Chicoutimi 02.16 01:00 1 - 3  
Shawinigan Cataractes - Charlottetown Islanders 02.16 22:00 3 - 1  
Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Arm 02.16 21:00 4 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Sagueneens Chicoutimi 02.16 21:00 7 - 3  
Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 02.16 22:00 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Biel 02.16 15:45 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 02.16 17:00 9 - 0  
Detva - Zvolen 02.16 17:00 3 - 2  
Kosice - MAC 02.16 15:30 5 - 1  
Michalovce - Trencin 02.16 15:00 3 - 1  
Poprad - Nitra 02.16 17:15 7 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Zvezda Csehov 02.16 11:00 1 - 2  
Cselmet Cseljabinszk - Torosz Nyeftekamszk 02.16 10:00 4 - 2  
Dinamo Tver - Burany Voronyezs 02.16 15:00 4 - 1  
Ermak Angarszk - Torpedo Kamenogorszk 02.16 10:00 0 - 7  
Gornyak Ucsali - Molot Perm 02.16 09:00 5 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szarjarka Karaganda 02.16 12:30 4 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 02.16 13:00 0 - 3  
KRS Beijing - Dizel Penza 02.16 15:00 0 - 4  
ORG Beijing - Lada Toljatti 02.16 14:00 1 - 3  
Rjazany - Himik Voszkreszenszk 02.16 15:00 1 - 2  
Rubin Tyumeny - Nomad 02.16 13:00 8 - 4  
SZKA-Néva - Rosztov 02.16 15:00 5 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Metallurg Novokuznyeck 02.16 11:00 6 - 3  
Zauralje Kurgan - Izssztal Izsevszk 02.16 13:00 1 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers 02.16 03:00 5 - 2  
Everett Silvertips - Portland Winterhawks 02.16 04:05 4 - 1  
Kamloops Blazers - Victoria Royals 02.16 04:00 5 - 3  
Kelowna Rockets - Red Deer Rebels 02.16 04:05 2 - 3  
Prince Albert Raiders - Brandon Wheat Kings 02.16 02:00 4 - 1  
Prince George Cougars - Calgary Hitmen 02.16 04:00 2 - 4  
Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants 02.16 03:05 2 - 6  
Swift Current Broncos - Saskatoon Blades 02.16 02:00 4 - 6  
Tri-City Americans - Spokane Chiefs 02.16 04:05 4 - 6  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Szahalin 02.16 07:00 4 - 4  
East Hokkaido Cranes - Oji Eagles 02.16 07:00 3 - 6  
Nikko - Tohoku Blades 02.16 06:00 7 - 4  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - La Union Formosa 02.16 00:00 70 - 61  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers (1.m.) 02.16 07:00 84 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Melbourne Utd. 02.16 05:00 90 - 109  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou 02.16 15:00 86 - 72  
Basic-Fit Brussels - Leuven 02.16 15:00 88 - 69  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Glasgow 02.16 18:30 71 - 87  
Manchester Giants - Sheffield 02.16 18:00 87 - 106  
Plymouth - Leicester 02.16 16:00 74 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Chomutov 02.16 15:00 81 - 86  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Naestved 02.16 15:00 94 - 103  
Vaerlose - Amager 02.16 16:00 82 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 02.16 09:00 74 - 66  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Lille 02.16 17:00 90 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Charnay-les-Macon 02.16 15:30 80 - 64  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Dijon 02.16 17:00 69 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - PAOK 02.16 13:00 74 - 74, h.u. 83 - 79  
Giannina - Panathinaikosz 02.16 12:00 65 - 88  
Kronosz Agiosz Dimitriosz - Dafni 02.16 16:00 67 - 61  
Lefkada - OA Chania 02.16 11:00 70 - 70, h.u. 78 - 80  
Melisszia - Eleftheria Moszhato 02.16 13:00 63 - 74  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - AEK Athén 02.16 16:00 57 - 61  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Gilboa Galil 02.16 18:10 81 - 85  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 02.16 18:20 102 - 71  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat 02.16 18:00 84 - 89  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 02.16 20:05 75 - 64  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Ryukyu Okinawa 02.16 06:05 81 - 67  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark 02.16 06:05 70 - 75  
Chiba - Osaka 02.16 07:05 89 - 66  
Hokkaido - Shiga 02.16 07:05 83 - 99  
Kawasaki Brave Thunders - Shimane 02.16 08:05 106 - 74  
Mikawa Kariya - Tochigi Utsunomiya Brex 02.16 09:05 75 - 83  
Toyama - Kyoto 02.16 05:05 79 - 80  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 02.16 06:05 66 - 63  
Yokohama - Tokyo Sunrockers 02.16 06:05 79 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Gdynia 02.16 16:00 70 - 70, h.u. 79 - 81  
Sleza Wroclaw - Gorzow 02.16 16:00 65 - 75  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun 02.16 18:00 103 - 96  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda (Helyszín: Klaipeda) 02.16 14:00 84 - 73  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 02.16 16:50 80 - 60  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - TFSE-MTK 02.16 17:00 81 - 72  
NKE Csata - Diósgyőr 02.16 17:00 77 - 73  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Nidaros 02.16 15:00 102 - 73  
Kongsberg - Gimle 02.16 16:00 80 - 89  
Tromsö - Oslo Tigers 02.16 16:00 98 - 79  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Hagen 02.16 17:00 68 - 87  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg 02.16 20:30 89 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - AP Udine 02.16 18:00 56 - 77  
Forli - Roseto 02.16 19:00 96 - 54  
Mantova - Caserta 02.16 18:00 82 - 66  
Orzinuovi - Ravenna 02.16 18:00 74 - 76  
San Severo - Montegranaro 02.16 18:00 73 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Eurobasket Roma 02.16 18:00 75 - 74  
Casale Monferrato - Latina 02.16 18:00 82 - 76  
Napoli - Biella 02.16 17:00 74 - 60  
Rieti - Agrigento 02.16 12:00 84 - 76  
Scafati - Torino 02.16 18:00 67 - 73  
Tortona - Treviglio 02.16 18:00 67 - 68  
Trapani - Bergamo 02.16 18:00 72 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Famila Schio 02.16 18:00 48 - 70  
Costa Masnaga - Virtus Bologna 02.16 18:00 77 - 70  
GEAS San Giovanni - Lucca 02.16 18:00 69 - 51  
Palermo - Vigarano 02.16 19:00 99 - 88  
San Martino di Lupari - Empoli 02.16 18:00 80 - 69  
Torino - Broni 02.16 18:00 71 - 71, h.u. 87 - 85  
UR Venezia - Eirene Ragusa 02.16 19:30 85 - 68  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Brindisi 02.16 18:00 73 - 67  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk 02.16 13:00 85 - 76  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Novoszibirszk 02.16 12:00 90 - 60  
MBA Moszkva - Dinamo Moszkva 02.16 12:00 88 - 62  
Szpartak Moszkva - Nagyezsda Orenburg 02.16 14:00 59 - 71  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Esgueira 02.16 16:00 86 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Caceres 02.16 18:00 64 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - IDK Gipuzkoa 02.16 12:10 79 - 64  
Ensino Lugo - Campus Promete 02.16 18:00 76 - 55  
Girona - P. Avenida 02.16 13:00 60 - 55  
Zamarat - Gernika Bizkaia 02.16 12:30 62 - 70  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Real Madrid 02.16 18:30 68 - 95  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyon - Basel 02.16 16:00 74 - 70  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbo Kinna - Södertälje 02.16 16:00 67 - 73  
Udominate Umea - EOS Lund 02.16 15:00 93 - 81  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 02.16 21:00 78 - 78, h.u. 84 - 85  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana) 02.16 18:45 93 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Kayserispor 02.16 14:30 73 - 83  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Fenerbahce 02.16 15:00 71 - 74  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Valmiera 02.16 16:30 72 - 82  
TTU Tallinn - Ogre 02.16 18:30 80 - 83  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Celje 02.16 16:50 28 - 24  
Szeged - Paris SG 02.16 17:00 32 - 29  
Kézilabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - AEK Athén 02.16 18:00 27 - 27  
Karvina - Madeira SAD 02.16 10:30 33 - 27  
Néva Szentpétervár - Halden 02.16 17:00 21 - 23  
Potaissa Turda - Bern 02.16 17:00 33 - 35  
Valur - Beykoz Bld (Helyszín: Isztanbul) 02.16 14:00 31 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Hranice 02.16 17:00 24 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Bjerringbro-Silkeborg 02.16 19:00 29 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Nantes 02.16 18:45 28 - 35  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - Olympiakosz 02.16 12:00 23 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Vinkovci 02.16 19:00 28 - 20  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - IR 02.16 20:30 39 - 28  
ÍBV - Haukar 02.16 17:00 36 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Kobierzyce 02.16 16:00 28 - 29  
Ruch Chorzow - Jaroslaw 02.16 17:00 30 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Baekkelaget 02.16 18:00 29 - 33  
Naerbö - Haslum 02.16 17:00 32 - 32  
Runar Sandefjord - Follo 02.16 18:00 32 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Aker Oslo 02.16 18:00 27 - 26  
Gjerpen - Byasen 02.16 18:00 24 - 31  
Kristiansand - Molde 02.16 18:00 31 - 18  
Oppsal - Sola 02.16 18:00 29 - 28  
Tertnes Bergen - Fredrikstad 02.16 19:00 28 - 17  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Lübeck-Schwartau 02.16 17:00 28 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Magdeburg 02.16 14:05 25 - 24  
Kiel - Stuttgart 02.16 16:00 35 - 23  
Lemgo - Minden 02.16 16:00 31 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Buxtehude 02.16 16:00 26 - 35  
Oldenburg - Thüringer HC 02.16 16:30 25 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Akbuzat Ufa 02.16 10:00 28 - 27  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Cseljabinszk 02.16 11:00 32 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Univ. Izsevszk 02.16 14:00 36 - 24  
Lucs Moszkva - AGU-Adjif 02.16 13:00 23 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG Westwien - Graz 02.16 18:00 33 - 31  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Feldkirch 02.16 12:00 31 - 12  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Resita 02.16 10:00 33 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Quabit Guadalajara 02.16 19:00 24 - 23  
Nava - Granollers 02.16 12:30 26 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Kriens 02.16 16:00 24 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Kungalv 02.16 16:00 31 - 35  
Lugi - Höör 02.16 16:45 20 - 22  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - Kukesi 02.16 14:00 1 - 1  
KF Laci - Partizan Tirana 02.16 14:00 1 - 3  
Teuta Durres - Vllaznia 02.16 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Birmingham 02.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Barracas Central 02.16 01:00 2 - 0  
Belgrano de Cordoba - Agropecuario Argentino 02.16 23:00 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - Independiente de Mendoza 02.16 00:00 1 - 0  
Guillermo Brown - Dep. Moron 02.16 21:00 1 - 2  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Atlanta 02.16 01:30 0 - 1  
Nueva Chicago - Atl. Temperley 02.16 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Club Almagro 02.16 21:30 1 - 0  
Sarmiento - Instituto Cordoba 02.16 23:30 2 - 1  
Tigre - Atl. Rafaela 02.16 00:35 2 - 0  
Villa Dalmine - San Martin de Tucuman 02.16 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Sacachispas 02.16 21:00 3 - 1  
Dep. Flandria - Talleres RE 02.16 21:00 3 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Argentino de Quilmes 02.16 21:00 2 - 1  
San Miguel - Atl. Acassuso 02.16 21:00 0 - 0  
Tristan Suarez - Almirante Brown 02.16 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Newell's 02.16 23:40 1 - 1  
River Plate - Banfield 02.16 23:40 1 - 0  
Talleres Cordoba - San Lorenzo 02.16 01:50 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Utd. - Brisbane Roar 02.16 06:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Adelaide Utd. 02.16 06:00 3 - 1  
Melbourne Victory - Melbourne City 02.16 06:00 0 - 4  
Perth Glory - Brisbane Roar 02.16 05:30 4 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Keshla 02.16 16:00 3 - 1  
Sabayil - Gabala 02.16 13:30 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Virton 02.16 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi 02.16 14:30 1 - 1  
Genk - Standard Liege 02.16 18:00 1 - 3  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 02.16 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo 02.16 11:00 2 - 0  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 02.16 13:30 0 - 0  
Dunav Ruse - Cserno More Várna 02.16 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Jorge Wilstermann 02.16 20:00 4 - 1  
Real Santa Cruz - Oriente Petrolero 02.16 20:00 1 - 5  
The Strongest - Palmaflor Vinto 02.16 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Sao Paulo 02.16 18:00 1 - 3  
Iranduba - Sao Jose dos Campos 02.16 21:00 1 - 3  
Palmeiras - Ferroviaria 02.16 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Athlético PR 02.16 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bayern München 02.16 15:30 1 - 4  
Mainz - Schalke 02.16 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Sandhausen 02.16 13:30 1 - 0  
Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 02.16 13:30 1 - 2  
Karlsruhe - Osnabrück 02.16 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldhof Mannheim - Jena 02.16 14:00 1 - 1  
Zwickau - Duisburg 02.16 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Everton Vina Del Mar 02.16 16:00 1 - 1  
Colo Colo - Univ.Catolica de Santiago 02.16 22:00    
Dep. Iquique - Antofagasta 02.16 01:30 0 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 02.16 16:00 1 - 1  
Anorthoszisz Famaguszta - Nea Szalamina Famaguszta 02.16 16:00 3 - 2  
Doxa Katokopia - AEK Larnaka 02.16 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - Guadalupe FC 02.16 22:00 0 - 0  
Cartagines - Limon 02.16 18:00 1 - 0  
Herediano - San Carlos 02.16 03:00 3 - 3  
Universidad de Costa Rica - Perez Zeledon 02.16 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slavia Praha 02.16 17:00 1 - 0  
Opava - Plzen 02.16 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Bröndby 02.16 18:00 0 - 2  
Silkeborg - Aalborg 02.16 14:00 0 - 2  
Sönderjyske - Hobro 02.16 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Orlando Pirates 02.16 14:30 0 - 1  
Polokwane City - Cape Town City 02.16 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 02.16 23:45 0 - 0  
El Nacional Quito - LDU Portoviejo 02.16 19:00 2 - 1  
Guayaquil City - Olmedo 02.16 21:15 4 - 1  
Macara Ambato - Univ. Catolica de Quito 02.16 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - FC Masr 02.16 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASEC Mimosas - SO Armee 02.16 19:00 1 - 2  
SOL FC - San Pedro 02.16 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - St-Etienne 02.16 17:00 3 - 2  
Lille - Marseille 02.16 21:00 1 - 2  
Lyon - Strasbourg 02.16 15:00 1 - 1  
Reims - Rennes 02.16 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Soyaux - Fleury 91 02.16 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Reims 02.16 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accra Hearts of Oak - Bechem Utd. 02.16 16:00 3 - 2  
Asante Kotoko - AshantiGold Obuasi 02.16 16:00 0 - 0  
Ebusua Dwarfs - Karela Utd. 02.16 16:00 2 - 1  
Liberty Professionals - Aduana Stars 02.16 16:00 5 - 2  
Medeama Tarkwa - Elmina Sharks 02.16 16:00 1 - 2  
WAFA Sogakope - Dreams Dawu 02.16 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Plataniasz 02.16 14:00 1 - 0  
Giannina - Apollon Szmirnisz 02.16 16:00 5 - 1  
Hania Kisszamikosz - Karaiszkakisz Arta 02.16 14:00 5 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 02.16 18:30 0 - 1  
Panathinaikosz - Panetolikosz 02.16 14:00 3 - 1  
Volosz NFC - Aszterasz Tripolisz 02.16 16:15 0 - 1  
Xanthi - Lamia 02.16 16:15 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Go Ahead Eagles 02.16 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - RKC Waalwijk 02.16 14:30 3 - 0  
Sparta Rotterdam - Groningen 02.16 14:30 1 - 2  
Vitesse - Heerenveen 02.16 12:15 4 - 2  
Willem II - Utrecht 02.16 16:45 1 - 1  
Zwolle - Feyenoord 02.16 16:45 3 - 4  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Marathón - Platense 02.16 22:00 5 - 2  
Honduras Progreso - CD Real Sociedad 02.16 22:30 2 - 2  
Motagua - Real Espana 02.16 02:00 1 - 0  
Real de Minas - Lobos UPNFM 02.16 22:30 1 - 0  
Vida - CD Olimpia 02.16 02:15 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Rijeka 02.16 17:30 0 - 0  
Osijek - Dinamo Zágráb 02.16 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Real Kashmir 02.16 09:30 1 - 0  
TRAU - Chennai City 02.16 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Chennaiyin 02.16 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Ironi Kiryat Shmona 02.16 19:15 3 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Raanana 02.16 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vere Utd. - Dunbeholden 02.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Shimizu SP 02.16 06:00 5 - 1  
Nagoya GE - Kashima A. 02.16 06:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga 02.16 07:00 4 - 1  
Urawa RD - Vegalta Sendai 02.16 06:00 5 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Sapporo 02.16 06:00 0 - 3  
Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima 02.16 06:00 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kashiwa R. 02.16 07:00 0 - 1  
Shonan Bellmare - Oita Trinita 02.16 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avion du Nkam - Union Sport de Douala 02.16 13:00 0 - 2  
Bamboutos de Mbouda - Panthere Sport du Nde 02.16 15:30 1 - 1  
Colombe Spor - Coton Sport de Garoua 02.16 18:30 2 - 0  
Dragon de Yaounde - APEJES Academy 02.16 15:00 1 - 2  
Eding Sport de Lekie - Fortuna de Mfou 02.16 13:00 2 - 1  
Fovu de Baham - Feutcheu 02.16 15:00 2 - 0  
Stade Renard de Melong - UMS de Loum 02.16 15:00 1 - 0  
Tonnerre Kalara de Yaound - Canon Sport de Yaounde 02.16 16:00 1 - 2  
Yong Sports Academy - PWD Bamenda 02.16 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Real San Andres 02.16 21:30 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 02.16 02:15 2 - 2  
Boyaca Patriotas - Independiente SF 02.16 20:00 0 - 2  
Envigado - Atl. Bucaramanga 02.16 22:05 4 - 0  
Millonarios - Boyaca Chico 02.16 00:10 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 02.16 17:30 2 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce 02.16 12:30 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Wisla Krakkó 02.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhlenbach - Racing Luxembourg 02.16 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Moghreb Tetouan 02.16 19:00 2 - 1  
Renaissance Ezzmamra - Youssoufia Berrechid 02.16 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya - Mineros de Zacatecas 02.16 02:00 0 - 1  
Dorados de Sinaloa - Cimarrones de Sonora 02.16 04:00 1 - 1  
Leones Negros UdeG - Venados Merida 02.16 19:00 2 - 0  
Zacatepec - Alebrijes de Oaxaca 02.16 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atlas de Guadalajara 02.16 02:00 2 - 0  
Chivas Guadalajara - Cruz Azul 02.16 04:00 1 - 2  
Dep. Toluca - UNAM Pumas 02.16 00:00 2 - 3  
Monterrey - Juarez 02.16 02:06 1 - 1  
Pachuca - Puebla 02.16 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Atl. San Luis 02.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Gzira 02.16 14:00 1 - 3  
Valletta - Birkirkara 02.16 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Dorog 02.16 14:00 0 - 0  
Gyirmót - Szolnok 02.16 14:00 1 - 2  
Haladás - Csákvár 02.16 14:00 3 - 0  
Kazincbarcika - Győr 02.16 14:00 2 - 2  
MTK - Békéscsaba 02.16 18:00 1 - 1  
Nyíregyháza - Ajka 02.16 14:00 0 - 1  
Siófok - Szeged GA 02.16 14:00 1 - 1  
Vasas - Tiszakécske 02.16 17:00 3 - 1  
Vác - Soroksár 02.16 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - Akwa Utd. 02.16 16:00 1 - 2  
Heartland Owerri - Adamawa Utd. 02.16 16:00 5 - 0  
Ifeanyi Ubah - Sunshine Stars 02.16 16:00 3 - 1  
Kano Pillars - MFM Lagos 02.16 16:00 1 - 0  
Kwara Utd. - Rivers Utd. 02.16 16:00 1 - 1  
Nasarawa Utd. - Jigawa Golden Stars 02.16 16:00 1 - 0  
Plateau Utd. - Dakkada FC 02.16 16:00 2 - 0  
Warri Wolves - Katsina Utd. 02.16 16:00 2 - 0  
Wikki Tourists - Lobi Stars 02.16 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Essen-Schönebeck 02.16 14:00 0 - 4  
Jena - Frankfurt 02.16 14:00 2 - 3  
Leverkusen - Bayern München 02.16 14:00 0 - 3  
Potsdam - 1. FC Köln 02.16 14:00 5 - 0  
Sand - Freiburg 02.16 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Napoli 02.16 18:00 0 - 1  
Juventus - Brescia 02.16 15:00 2 - 0  
Lazio - Internazionale 02.16 20:45 2 - 1  
Sampdoria - Fiorentina 02.16 15:00 1 - 5  
Sassuolo - Parma 02.16 15:00 0 - 1  
Udinese - Hellas Verona 02.16 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Trapani 02.16 15:00 5 - 0  
Empoli - Pisa 02.16 21:00 2 - 1  
Frosinone - Perugia 02.16 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Internazionale 02.16 12:30 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Novara 02.16 17:30 1 - 0  
Alessandria - Lecco 02.16 17:30 2 - 1  
Como - Olbia 02.16 15:00 0 - 1  
Monza - U23Juventus 02.16 15:00 1 - 2  
Pergolettese - Vercelli 02.16 17:30 2 - 1  
Pistoiese - Siena 02.16 17:30 1 - 1  
Pontedera - Giana Erminio 02.16 17:30 0 - 2  
Pro Patria - Arezzo 02.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Piacenza 02.16 15:00 3 - 0  
Feralpisalo - Gubbio 02.16 15:00 3 - 3  
Imolese - Cesena 02.16 15:00 1 - 4  
Padova - Fermana 02.16 15:00 0 - 1  
Sambenedettese - Ravenna 02.16 17:30 1 - 2  
Südtirol - Fano 02.16 15:00 2 - 0  
Triestina - Pesaro 02.16 15:00 4 - 0  
Vicenza - Virtus Verona 02.16 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cavese 02.16 17:30 0 - 0  
Bari - Picerno 02.16 17:30 3 - 0  
Bisceglie - Sicula Leonzio 02.16 15:00 0 - 1  
Catania - Reggina 02.16 15:00 0 - 0  
Catanzaro - Casertana 02.16 15:00 1 - 1  
Paganese - Rieti 02.16 17:30 3 - 1  
Potenza - Rende 02.16 17:30 2 - 2  
Ternana - Virtus Francavilla 02.16 17:30 0 - 2  
Vibonese - Viterbese 02.16 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - WSG Tirol 02.16 17:00 2 - 0  
St. Pölten - Admira Wacker 02.16 14:30 2 - 2  
Sturm Graz - Mattersburg 02.16 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco La Chorrera - CD Universitario 02.16 02:00 0 - 2  
Tauro - Costa del Este 02.16 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 02.16 01:30 1 - 2  
Sol de America - General Diaz 02.16 22:00 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Atl. Grau 02.16 02:00 1 - 0  
Huancayo - Dep. Municipal 02.16 23:45 1 - 1  
Melgar - Sporting Cristal 02.16 21:30 1 - 0  
Univ. San Martin - Alianza Huanuco 02.16 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Cova Piedade 02.16 16:00 2 - 0  
Casa Pia - Porto B 02.16 12:15 1 - 3  
Covilha - Viseu 02.16 16:00 0 - 1  
Farense - Uniao Oliveirense 02.16 18:15 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Belenenses 02.16 16:00 1 - 2  
Famalicao - Aves 02.16 21:00 1 - 1  
Guimaraes - Porto 02.16 18:30 1 - 2  
Marítimo - Pacos Ferreira 02.16 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Newcastle 02.16 17:30 4 - 0  
Aston Villa - Tottenham 02.16 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - FCS Bukarest 02.16 19:00 2 - 1  
Sepsi OSK - Botosani 02.16 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 02.16 13:00 1 - 2  
Kilmarnock - Hibernian 02.16 17:30 1 - 2  
Rangers - Livingston 02.16 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - U21Rangers 02.16 17:10 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Malaga 02.16 16:00 0 - 1  
Fuenlabrada - Lugo 02.16 12:00 0 - 1  
Mirandes - Albacete 02.16 12:00 1 - 1  
Ponferradina - UD Extremadura 02.16 18:15 0 - 0  
R. Santander - Sp. Gijón 02.16 18:15 0 - 2  
Tenerife - Rayo Vallecano 02.16 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Atl. Baleares 02.16 12:00 1 - 1  
Ferrol - Ibiza Eivissa 02.16 12:00 1 - 0  
Internacional de Madrid - Sp. Gijón B 02.16 12:00 1 - 1  
Langreo - Celta Vigo B 02.16 17:00 2 - 1  
Las Palmas B - Getafe B 02.16 13:00 0 - 1  
Marino Luanco - Las Rozas 02.16 17:00 0 - 0  
Pena Deportiva - Melilla 02.16 12:00 2 - 1  
Pontevedra - Oviedo B 02.16 17:00 0 - 1  
Rayo Majadahonda - Real Madrid B 02.16 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Leioa 02.16 12:00 0 - 0  
Calahorra - Guijuelo 02.16 17:00 1 - 2  
Cultural Leonesa - Unionistas de Salamanca 02.16 17:30 1 - 0  
Haro Deportivo - Izarra 02.16 17:00 3 - 1  
Real Sociedad B - Barakaldo 02.16 18:30 2 - 4  
Salamanca UDS - Burgos 02.16 17:00 0 - 1  
Tudelano - UD Logrones 02.16 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Castellon 02.16 17:00 1 - 1  
Ejea - Cornella 02.16 12:00 0 - 1  
Espanyol B - Valencia B 02.16 12:00 0 - 0  
Gimnastic - Lleida 02.16 12:00 1 - 1  
Hercules - UE Llagostera 02.16 17:00 0 - 0  
Levante B - Barcelona B 02.16 12:00 1 - 2  
Olot - La Nucia 02.16 17:00 4 - 0  
Prat - Ebro 02.16 12:00 0 - 0  
Sabadell - Orihuela 02.16 17:00 2 - 1  
Villarreal B - FC Andorra 02.16 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Cadiz B 02.16 11:45 1 - 1  
Atl. Sanluqueno - Marbella 02.16 17:30 1 - 2  
Cartagena - Linense 02.16 17:00 3 - 2  
Cordoba - Sevilla B 02.16 17:00 2 - 1  
Don Benito - Rec. Huelva 02.16 17:00 2 - 1  
Merida - Granada B 02.16 17:00 1 - 1  
San Fernando - Badajoz 02.16 17:00 2 - 1  
Talavera de la Reina - Yeclano Deportivo 02.16 17:00 0 - 0  
UCAM Murcia - Villarrubia 02.16 12:00 0 - 0  
Villarrobledo - Real Murcia 02.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Osasuna 02.16 18:30 0 - 1  
Leganes - Betis 02.16 14:00 0 - 0  
Real Madrid - Celta Vigo 02.16 21:00 2 - 2  
Sevilla - Espanyol 02.16 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 02.16 12:00 2 - 1  
Atl. Madrid - Levante 02.16 11:00 4 - 1  
Rayo Vallecano - Deportivo 02.16 18:30 2 - 1  
Tacon - Valencia 02.16 17:00 0 - 0  
Tenerife - Madrid CFF 02.16 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Aarau 02.16 15:00 1 - 0  
Vaduz - Chiasso 02.16 15:00 0 - 0  
Winterthur - Stade Ouchy 02.16 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 02.16 16:00 2 - 1  
Luzern - St. Gallen 02.16 16:00 1 - 0  
Servette - FC Zürich 02.16 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Radnik Surdulica 02.16 16:00 3 - 0  
Spartak Subotica - Radnicki Nis 02.16 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Senica 02.16 15:00 0 - 0  
Trnava - Slovan Bratislava 02.16 15:00 0 - 0  
Zilina - Zlate Moravce 02.16 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Rayong 02.16 13:00 2 - 0  
Police Tero - Buriram Utd. 02.16 12:00 1 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Trat 02.16 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Hammam-Lif 02.16 14:00 0 - 0  
JS Kairouanaise - Ben Guerdane 02.16 14:00 0 - 1  
US Tataouine - Soliman 02.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Istanbulspor 02.16 17:00 0 - 5  
Bursaspor - Adana Demirspor 02.16 14:30 2 - 1  
Karagümrük - Giresunspor 02.16 14:30 2 - 1  
Keciörengücü - Altay Izmir 02.16 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Genclerbirligi 02.16 11:30 0 - 1  
Galatasaray - Yeni Malatyaspor 02.16 17:00 1 - 0  
Trabzonspor - Sivasspor 02.16 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Nacional Montevideo 02.16 23:30 2 - 0  
Montevideo Wanderers - Defensor Montevideo 02.16 00:00 0 - 0  
River Plate Montevideo - Fenix Montevideo 02.16 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Monagas Maturin 02.16 21:00 0 - 0  
Caracas FC - Zulia Maracaibo 02.16 16:00 4 - 0  
Dep. Tachira - Metropolitanos Caracas 02.16 22:00 2 - 1  
Portuguesa Acarigua - Estudiantes de Merida 02.16 22:00 0 - 0  
Zamora Barinas - Aragua Maracay 02.16 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Shkendija Tetovo 02.16 13:00 1 - 2  
Renova - Sileks Kratovo 02.16 14:00 0 - 1  
Shkupi Szkopje - Borec Veles 02.16 14:00 2 - 0  
Struga Trim-Lum - Rabotnicki Szkopje 02.16 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Canterbury Utd. 02.16 02:00 5 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Rio Rancho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Weaver - Rodrigo Kazula Vargas 02.16 03:15 1 - 0  
Cas. Kenney - M. Dvalishvili 02.16 00:00 0 - 1  
Cor. Anderson - Jan Blachowicz 02.16 04:50 0 - 1  
Dev. Clark - Deq. Townsend 02.16 00:30 1 - 0  
Die. Sanchez - Mich. Pereira 02.16 04:10 1 - 0  
J. Dodson - Nat. Wood 02.16 01:20 1 - 0  
Jim Miller - S. Holtzman 02.16 00:55 0 - 1  
L. Vannata - Yan. Medeiros 02.16 02:10 1 - 0  
Mo. De La Rosa - M.R. Borella (női) 02.16 03:35 1 - 0  
R. Bontorin - Ray Borg 02.16 02:40 0 - 1  
T. Means - Dan. Rodriguez 02.16 01:45 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Svéd verseny 2020 02.16 15:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Bristol 02.16 16:00 14 - 20  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - St. Helens 02.16 16:00 18 - 32  
Wakefield - Warrington 02.16 16:00 18 - 8  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Castres 02.16 12:30 24 - 43  
Racing-Metro - Toulouse 02.16 16:50 30 - 27  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Queensland Reds 02.16 00:00 43 - 27  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amager - Nordenskov 02.16 14:00 1 - 3  
Hvidovre - Aalborg 02.16 15:00 3 - 0  
Ishöj - Vestsjaelland 02.16 16:00 2 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederiksberg - Vestsjaelland 02.16 14:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 02.16 06:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 02.16 08:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - MAFC-BME 02.16 16:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ETTA - Akaa 02.16 14:30 0 - 3  
Savo - Valepa Sastamala 02.16 16:00 0 - 3  
Vantaa - Karelian Hurmos 02.16 16:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kuusamo 02.16 17:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - Olympiakosz 02.16 16:30 0 - 3  
Iraklisz Szaloniki - Panathinaikosz 02.16 18:00 0 - 3  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Trnje 02.16 17:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Oita Miyoshi 02.16 07:00 3 - 0  
Nagano Tridents - Suntory Sunbirds 02.16 07:00 1 - 3  
Osaka Blazers - FC Tokyo 02.16 04:00 3 - 2  
Toray Arrows - Nagoya Wolfdogs 02.16 03:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Kedzierzyn-Kozle 02.16 14:45 3 - 2  
Zawiercie - Jastrzebski Wegiel 02.16 17:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Chemik Police 02.16 18:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Kastela - Mladost Brcko 02.16 19:00 3 - 0  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koll - Förde 02.16 14:30 3 - 2  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koll - Förde 02.16 12:00 3 - 1  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Berlin RV 02.16 13:45 0 - 3  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Stuttgart 02.16 16:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Vibo Valentia 02.16 18:00 3 - 0  
Latina - Padova 02.16 18:00 3 - 0  
Monza - Verona 02.16 18:00 3 - 2  
Ravenna - Perugia 02.16 18:00 1 - 3  
Revivre Milano - Argos Sora 02.16 18:00 3 - 1  
Trentino - Modena 02.16 20:30 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Brescia 02.16 17:00 3 - 1  
Caserta - Busto Arsizio 02.16 15:30 0 - 3  
Conegliano - Novara 02.16 17:00 3 - 0  
Cuneo - Bisonte Firenze 02.16 17:00 3 - 0  
Filottrano - Monza 02.16 17:00 0 - 3  
Perugia - Bergamo 02.16 17:00 3 - 2  
Scandicci - Chieri 02.16 17:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Mincsanka Minszk 02.16 07:00 3 - 1  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clube Kairos - Viana 02.16 15:30 3 - 0  
Fonte Bastardo - Esmoriz 02.16 18:00 3 - 0  
Sao Mamede - Vitoria Guimaraes 02.16 16:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Duero Soria - Santanderina 02.16 12:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Cugat - Algar Surmenor 02.16 19:00 2 - 3  
Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Naefels (1.m.) 02.16 17:00 3 - 2  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Cheseaux (1.m.) 02.16 16:30 3 - 0  
Schaffhausen - Franches-Montagnes (1.m.) 02.16 16:30 3 - 1  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Hylte/Halmstad 02.16 17:00 2 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Stara Pazova - Novi Pazar 02.16 18:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Trencin 02.16 18:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Maliye Piyango Ankara 02.16 15:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Aydin Bld. Spor 02.16 11:00 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - Bakirkoy Bld. 02.16 15:30 3 - 0  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - N. Grandelius 02.16 15:00 1 - 0  
J-K. Duda - M. Ragger 02.16 15:00 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - P. Harikrishna 02.16 15:00 0.5 - 0.5  
S. Shankland - D. Anton-Guijarro 02.16 15:00 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - A. Firouzja 02.16 15:00 1 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyr. Wilson - S. Murphy (9 nyert frame-ig) 02.16 14:00 1 - 9  
Welsh Open 2020 02.16 20:00    
Strandfoci (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Szpartak Moszkva (Helyszín: Moszkva) 02.16 14:30 8 - 3  
Sífutás (10 km,üldözéses,női,Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Östersund 2020 02.16 16:00    
A.U. Jacobsen - Ebba Andersson 02.16 16:00 0 - 1  
Heidi Weng - I.F. Östberg 02.16 16:00 1 - 0  
K. Parmakoski - N. Nepryaeva 02.16 16:00 1 - 0  
R. Haga - J. Diggins 02.16 16:00 0 - 1  
Sífutás (15 km, üldözéses, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, üldözéses, Östersund 2020 02.16 14:00    
A. Bolshunov - P. Golberg 02.16 14:00 0 - 1  
Emil Iversen - D. Cologna 02.16 14:00 0 - 1  
M.J. Sundby - F.H. Krogh 02.16 14:00 0 - 1  
M.L. Nyenget - And. Larkov 02.16 14:00 1 - 0  
S. Röthe - S.H. Krüger 02.16 14:00 1 - 0  
Sílövészet (vb, 10 km, üldözéses, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wierer - L. Vittozzi 02.16 13:00 1 - 0  
H. Öberg - P. Fialkova 02.16 13:00 1 - 0  
J. Braisaz - S. Gasparin 02.16 13:00 1 - 0  
K. Mäkäräinen - M. Davidova 02.16 13:00 1 - 0  
L. Charvatova - I. Fialkova 02.16 13:00 0 - 1  
M. Olsbu Röiseland - D. Herrmann 02.16 13:00 0 - 1  
O. Pidhrushna - S. Dunklee 02.16 13:00 1 - 0  
vb, 10 km, üldözéses, női 2020 02.16 13:00    
vb, 10 km, üldözéses, női 2020 - Top 3 02.16 13:00    
Sílövészet (vb, 12,5 km, üldözéses)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Peiffer - D. Pidruchnyi 02.16 15:15 1 - 0  
J. Dale - S. Desthieux 02.16 15:15 0 - 1  
J.T. Bö - M. Fourcade 02.16 15:15 1 - 0  
P. Horn - B. Doll 02.16 15:15 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - A. Loginov 02.16 15:15 0 - 1  
T. Bö - E. Jacquelin 02.16 15:15 0 - 1  
V.S. Christiansen - E.O. Bjöntegaard 02.16 15:15 1 - 0  
vb, 12,5 km, üldözéses - Top 3 02.16 15:15    
vb, 12,5 km, üldözéses 2020 02.16 15:15    
Síugrás (Tauplitz, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - Ryo. Kobayashi 02.16 09:45 0 - 1  
Dan. Huber - D. Prevc 02.16 09:45 0 - 1  
K. Stoch - M. Lindvik 02.16 09:45 1 - 0  
Rob. Johansson - D.A. Tande 02.16 09:45 1 - 0  
S. Kraft - K. Geiger 02.16 09:45 1 - 0  
S. Leyhe - J.A. Forfang 02.16 09:45 0 - 1  
T. Zajc - P. Zyla 02.16 09:45 1 - 0  
Tauplitz, 2. verseny 2020 02.16 11:00    
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - B. Bonzi 02.16 13:30 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - C. Ruud 02.16 19:00 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Duran G / Londero J I 02.16 20:25 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Safiullin - R. Marcora 02.16 15:20 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kotov P / Safiullin R - Added D / Olivetti A 02.16 17:15 2 - 1  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yos. Watanuki - M. Torpegaard 02.16 20:30 1 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saville L / Smith J-P - Huey T / Lammons N 02.16 18:30 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Ste. Kozlov 02.16 01:10 1 - 2  
B. Tomic - E. Gulbis 02.16 17:00 0 - 2  
C. Norrie - M. Krueger 02.16 18:30 2 - 1  
N. Rubin - D. Istomin 02.16 17:00 2 - 1  
Pre. Brown - Emi. Gomez 02.16 00:10 0 - 2  
Ste. Kozlov - Emi. Gomez 02.16 23:05 0 - 2  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kai. Uchida - P. Niklas-Salminen 02.16 22:25 1 - 2  
L. Caruana - Yus. Takahashi 02.16 17:20 2 - 0  
M. Guinard - R. Sarmiento 02.16 20:30    
R. Rodriguez-Pace - I. Tiraspolsky 02.16 18:50 2 - 1  
Shi. Imai - Mic. Redlicki 02.16 17:25 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - G. Muguruza Blanco 02.16 09:20    
K. Clijsters - K. Bertens 02.16 09:20    
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - C. Suarez Navarro 02.16 10:20 0 - 2  
A. Sasnovich - A. Blinkova 02.16 07:30 2 - 0  
G. Dabrowski - J. Brady 02.16 07:30 0 - 2  
J. Görges - S. Cirstea 02.16 07:30 1 - 2  
K. Flipkens - B. Mattek-Sands 02.16 10:05 0 - 2  
K. Kucova - A. van Uytvanck 02.16 11:35 0 - 2  
K. Mladenovic - D. Kasatkina 02.16 10:25 2 - 0  
K. Siniakova - G. Gatto-Monticone 02.16 11:50 2 - 0  
Shuai Zhang - A. Bogdan 02.16 07:30 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - Lud. Samsonova 02.16 11:25 2 - 0  
V. Kudermetova - T. Martincova 02.16 08:55 2 - 1  
Xinyun Han - P. Hercog 02.16 08:55 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leo. Kung - M. Linette 02.16 11:00 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodionova Ar / Sanders S - Haas B / Perez E 02.16 08:30 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Tsurenko - I-C. Begu 02.16 16:00 1 - 2  
Tenisz (Marseille-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - S. Diez 02.16 14:35 2 - 0  
A. Vatutin - N. Gombos 02.16 10:00    
B. Zapata Miralles - I. Ivashka 02.16 13:45 1 - 2  
Den. Novak - A. Cazaux 02.16 13:25 2 - 0  
E. Gerasimov - E. Karlovskiy 02.16 10:00 2 - 1  
L. Lacko - E. Ruusuvuori 02.16 11:00 0 - 2  
L.G.M. Harris - E. Benchetrit 02.16 12:05 0 - 2  
M. Bachinger - S. Stakhovsky 02.16 12:30 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Jas. Jung 02.16 01:00 2 - 0  
A. Seppi - K. Edmund 02.16 22:00 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Opelka R - Arevalo M / O'Mara J 02.16 02:45 2 - 0  
Johnson S / Opelka R - Inglot D / Qureshi A-U-h 02.16 20:00 0 - 2  
Tenisz (Nicholasville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - O. Govortsova 02.16 19:50 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - G. Mager 02.16 20:30 0 - 2  
F. Coria - J. Kovalik 02.16 20:30 2 - 0  
F. Gaio - Joao Domingues 02.16 20:30 1 - 2  
F. Horansky - P. Martinez Portero 02.16 20:30 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellien H / Mayer L - Caruso S / Gaio F 02.16 00:15 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - F. Auger Alliassime 02.16 15:30 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Struff J-L - Herbert P-H / Mahut N 02.16 13:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - K. Bertens 02.16 14:30 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Christian K / Guarachi A 02.16 12:00 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Plant - V. Feigenbutz 02.16 02:00 1 - 0  

 

2020.02.15.
Alpesi sí (Óriásműlesikl,női,KranjskaGora)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alphand - C. Frasse-Sombet 02.15 10:00    
F. Brignone - P. Vlhova 02.15 10:00 0 - 1  
K. Liensberger - M. Gisin 02.15 10:00 0 - 1  
L. Gut-Behrami - M.T. Tviberg 02.15 10:00 1 - 0  
M. Bassino - W. Holdener 02.15 10:00 0 - 1  
M. Fürst Holtmann - Ali. Robinson 02.15 10:00 0 - 1  
S. Hector - M. Hrovat 02.15 10:00 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Kranjska Gora 2020 02.15 13:00    
Asztalitenisz (Portugal Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Levenko - Dang Qiu 02.15 14:50 3 - 4  
And. Lind - A. Mino 02.15 14:50 4 - 3  
B. Oláh - J. Geraldo 02.15 14:50 1 - 4  
E. Lebesson - And. Lind 02.15 19:30 0 - 4  
E. Lebesson - C. Akkuzu 02.15 14:00 4 - 1  
M. Bobocica - P. Drinkhall 02.15 14:50 3 - 4  
O. Assar - Y. Zhmudenko 02.15 14:00 3 - 4  
P. Drinkhall - Dang Qiu 02.15 21:10 2 - 4  
Y. Prishchepa - T. Apolonia 02.15 14:00 4 - 3  
Yi-Hsin Feng - J. Geraldo 02.15 21:10 0 - 4  
Yuk. Uda - Yi-Hsin Feng 02.15 14:00 1 - 4  
Asztalitenisz (Portugal Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek K / Park C-H - Karakasevic A / Pistej L 02.15 17:45 3 - 1  
Carvalho D / Geraldo J - Ecseki N / Polansky T 02.15 17:45 3 - 0  
Feng Y-H / LI H-Y - Karakasevic A / Pistej L 02.15 11:40 0 - 3  
Isamilov S / Ivonin D - Carvalho D / Geraldo J 02.15 11:40 0 - 3  
Martinko J / Putuntica A - Ecseki N / Polansky T 02.15 11:40    
Asztalitenisz (Portugal Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - S. Sawettabut 02.15 13:10 3 - 4  
B. Eerland - M. Batra 02.15 12:20 4 - 0  
D. Vivarelli - Hsien-Tzu Cheng 02.15 13:10 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Xiaoxin Yang 02.15 12:20 4 - 2  
L. Gasnier - Miyu Kato 02.15 12:20 0 - 4  
N. Komwong - D. Monteiro Dodean 02.15 12:20 4 - 2  
Saki Shibata - Hon. Hashimoto 02.15 13:10 4 - 0  
Xiaona Shan - Hitomi Sato 02.15 13:10 4 - 0  
Asztalitenisz (Portugal Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen S-Y / Cheng H-T - Diaz A / Diaz M 02.15 11:00    
Diaz A / Diaz M - Paranang O / Sawettabut S 02.15 17:05 1 - 3  
Loeuillette S / Yuan J N - Hashimoto H / Sato H 02.15 11:00 0 - 3  
Odo S / Shibata S - Dvorak G / Zhang X 02.15 11:00 3 - 1  
Odo S / Shibata S - Hashimoto H / Sato H 02.15 17:05 3 - 0  
Vorobeva O / Noskova Y - Paranang O / Sawettabut S 02.15 11:00    
Asztalitenisz (Portugal Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishiy V / Takahashi B - Karakasevic / Lupulesku 02.15 10:00 1 - 3  
Lebesson E / Yuan J N - Flore T / Gasnier L 02.15 22:00 3 - 0  
Lebesson E / Yuan J N - Karakasevic / Lupulesku 02.15 16:10 3 - 1  
Pistej L / Balazova B - Lebesson E / Yuan J N 02.15 10:00 1 - 3  
Sawettabut S / Tanviriyav - Weber L / Moret R 02.15 10:00 3 - 2  
Stoyanov N / Piccolin G - Flore T / Gasnier L 02.15 10:00 0 - 3  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - LRK Tornio 02.15 14:00 6 - 1  
JPS - Akilles Porvoo 02.15 14:00 4 - 5  
Narukera Pori - HIFK 02.15 13:00 1 - 1  
WP-35 - OLS 02.15 15:00 8 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztroitel Sziktivkar - Dinamo Moszkva 02.15 10:00 2 - 7  
Darts (Players Championship 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 3 2020 02.15 13:00    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Adalens 02.15 17:00 10 - 4  
Seinäjoki - Tiikerit 02.15 16:00 8 - 2  
Turku PS - Steelers Hämeenlinna 02.15 17:30 17 - 2  
Viikingit Helsinki - Happee Jyväskylä 02.15 16:00 1 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Valerenga 02.15 16:30 10 - 4  
Greaker - Akerselva 02.15 15:00 10 - 3  
Sarpsborg - Fredrikstad 02.15 15:00 6 - 3  
Slevik - Sandnes 02.15 16:00 9 - 8  
Tunet - Harstad 02.15 16:00 13 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Falun 02.15 16:00 3 - 12  
Jönköping - Visby 02.15 14:00 6 - 4  
Kalmarsund - Dalen 02.15 17:00 7 - 9  
Storvreta - Växjö 02.15 16:30 5 - 5  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Piast Gliwice 02.15 17:00 2 - 5  
Chorzow - Bielsko-Biala 02.15 16:00 5 - 7  
GSF Gliwice - Lubawa 02.15 18:00 5 - 2  
Torun - Pniewy 02.15 18:00 2 - 6  
Zdunska Wola - Leszno 02.15 18:00 5 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Came Dosson - Sandro Abate Avellino 02.15 16:00 4 - 3  
Feldi Eboli - Arzignano 02.15 20:00 7 - 2  
Lido di Ostia - Petrarca Padova 02.15 18:00 3 - 0  
Pescara - Genova 02.15 18:30 5 - 1  
Rieti - Aniene 02.15 20:30 7 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - KPRF Moszkva 02.15 13:00 3 - 4  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar 02.15 13:00 2 - 1  
Norilszkij Nikel - Szinara Jekatyerinburg 02.15 11:00 5 - 2  
Tyumeny - Uhta 02.15 11:00 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Murcia 02.15 18:30 1 - 5  
Cordoba - Peniscola 02.15 19:00 3 - 3  
Jaen - Parrulo Ferrol 02.15 18:30 3 - 2  
Palma Futsal - Barcelona 02.15 13:00 1 - 1  
Ribera Navarra - Zaragoza 02.15 18:30 1 - 3  
Santa Coloma - Valdepenas 02.15 18:30 8 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 02.15 22:00 2 - 2  
Új-Zéland - Spanyolország 02.15 07:30 1 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - USA 02.15 05:00 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 02.15 01:00 2 - 4  
Binghamton - Hershey 02.15 01:05 3 - 3  
Grand Rapids - Cleveland 02.15 01:00 4 - 2  
Hartford - Laval 02.15 01:15 3 - 1  
Iowa - San Diego 02.15 02:00 3 - 0  
Lehigh Valley - Bridgeport 02.15 01:05 2 - 2  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 02.15 01:05 4 - 2  
Stockton - Ontario Reign 02.15 04:00 3 - 6  
Syracuse - Utica 02.15 01:00 3 - 2  
Texas Stars - San Antonio 02.15 02:00 2 - 2  
Toronto Marlies - Belleville 02.15 22:00 6 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Vipiteno/Sterzing 02.15 19:15 5 - 2  
Vienna Capitals 2 - Lustenau 02.15 19:30 1 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Feldkirch 02.15 20:30 3 - 4  
Kitzbühel - Zell am See 02.15 20:00 2 - 3  
Linz 2 - Bregenzerwald 02.15 19:00 1 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Olimpija Ljubljana 02.15 20:30 4 - 2  
Cortina - Renon/Ritten 02.15 20:30 5 - 4  
Jesenice - Val Pusteria 02.15 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 02.15 20:00 3 - 2  
Cardiff - Coventry 02.15 20:00 3 - 3  
Glasgow - Guildford 02.15 20:00 2 - 4  
Sheffield - Dundee 02.15 20:00 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Slavia Trebic 02.15 17:00 2 - 3  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 02.15 17:30 5 - 1  
Kadan - Sokolov 02.15 17:00 2 - 1  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 02.15 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Poruba 02.15 17:00 2 - 6  
Litomerice - Chomutov 02.15 17:00 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin 02.15 16:00 3 - 2  
Zubr Prerov - Slavia Praha 02.15 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Plzen 02.15 15:00 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 02.15 16:00 11 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 02.15 16:00 0 - 1  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 02.15 11:00 3 - 3  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 02.15 13:30 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 02.15 16:00 2 - 3  
Kajaanin Hokki - TUTO 02.15 16:00 2 - 5  
KeuPa - Imatra Ketterä 02.15 16:00 1 - 1  
RoKi - Kiekko-Vantaa 02.15 16:00 3 - 3  
SaPKo - Koovee 02.15 16:00 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 02.15 16:00 1 - 4  
Jukurit - Lahti Pelicans 02.15 16:00 1 - 2  
JYP - Ilves 02.15 16:00 1 - 1  
Kookoo - Lukko 02.15 16:00 3 - 2  
SaiPa - Kalpa 02.15 16:00 4 - 4  
Tappara - Vaasan Sport 02.15 16:00 2 - 1  
Ässät - Turku PS 02.15 16:00 4 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Jertisz Pavlodar 02.15 13:00 4 - 4  
Bejbarisz Atirau - Arlan Koksetau 02.15 13:00 2 - 3  
Gornyak Rudnyij - HC Asztana 02.15 12:00 6 - 2  
Humo Taskent 2 - Almaty 02.15 13:00 2 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Torpedo Kamenogorszk 2 02.15 12:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Szocsi 02.15 12:00 3 - 2  
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 02.15 15:00 4 - 1  
Dinamo Minszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 02.15 15:10 4 - 6  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 02.15 16:00 6 - 6  
Jokerit - Metallurg Magnyitogorszk 02.15 15:00 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 02.15 15:00 0 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 02.15 15:00 6 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - SZKA Szentpétervár 02.15 12:30 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec 02.15 11:30 3 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 02.15 15:00 2 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Red Star Kunlun 02.15 13:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Kurbads Riga 02.15 13:00 3 - 4  
Prizma Riga - Dinaburga Daugavpils 02.15 12:00 6 - 5  
Zemgale/LLU - Mogo Riga 02.15 15:00 7 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuznyeckije Medvegyi - Irbisz Kazany 02.15 07:00 2 - 10  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 02.15 19:00 4 - 1  
Carolina - New Jersey 02.15 01:00 5 - 2  
Columbus - NY Rangers 02.15 01:00 1 - 3  
Florida - Edmonton 02.15 22:00 1 - 4  
Minnesota - San Jose 02.15 23:00 0 - 2  
Pittsburgh - Montreal 02.15 01:00 4 - 1  
St. Louis - Nashville 02.15 21:00 3 - 4  
Tampa Bay - Philadelphia 02.15 22:00 5 - 3  
Winnipeg - San Jose 02.15 01:00 2 - 3  
Jégkorong (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Furuset - Nidaros 02.15 16:00 2 - 2  
Hasle-Lören - Tonsberg 02.15 16:00 4 - 1  
Haugesund - Ringerike 02.15 17:00 4 - 8  
Lorenskog - Gjövik 02.15 17:00 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 02.15 16:00 1 - 1  
Stavanger - Storhamar 02.15 18:00 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Owen Sound Attack 02.15 01:30 2 - 0  
Hamilton Bulldogs - Sault Ste.Marie Greyhound 02.15 22:00 5 - 2  
Kingston Frontenacs - Windsor Spitfires 02.15 01:00 5 - 6  
London Knights - Kitchener Rangers 02.15 01:30 6 - 3  
Mississauga Steelheads - Ottawa 67's 02.15 01:00 5 - 6  
Niagara Icedogs - Hamilton Bulldogs 02.15 01:00 3 - 5  
Oshawa Generals - Sault Ste.Marie Greyhound 02.15 01:35 5 - 5  
Saginaw Spirit - Flint Firebirds 02.15 01:05 4 - 5  
Sudbury Wolves - Sarnia Sting 02.15 01:05 5 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Halifax Mooseheads 02.15 00:00 6 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Baie-Comeau Drakkar 02.15 01:30 7 - 4  
Gatineau Olympiques - Charlottetown Islanders 02.15 01:30 6 - 2  
Rimouski Oceanic - Blainville-Boisbriand Arm 02.15 01:30 5 - 3  
Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 02.15 00:00 1 - 4  
Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 02.15 22:00 3 - 2  
Val-d'Or Foreurs - Sagueneens Chicoutimi 02.15 01:00 0 - 5  
Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 02.15 01:00 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 02.15 16:45 5 - 4  
Langenthal - Winterthur 02.15 16:45 2 - 3  
Olten - Biasca Ticino 02.15 16:45 7 - 2  
Thurgau - Kloten 02.15 16:45 2 - 1  
Visp - Sierre 02.15 16:45 4 - 1  
Zug 2 - Ajoie 02.15 16:45 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 02.15 19:45 2 - 2  
Biel - Bern 02.15 19:45 4 - 0  
Langnau Tigers - Zürich Lions 02.15 19:45 0 - 3  
Lugano - Servette 02.15 19:45 1 - 2  
Rapperswil - Davos 02.15 19:45 5 - 2  
Zug - Fribourg 02.15 19:45 5 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Tingsryd 02.15 18:00 5 - 2  
Södertälje - Kristianstad 02.15 15:15 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Brynäs 02.15 20:00 5 - 2  
Leksand - Lulea 02.15 15:15 0 - 3  
Linköping - HV 71 02.15 18:00 2 - 4  
Malmö - Djurgarden 02.15 18:00 5 - 1  
Oskarshamn - Växjö 02.15 15:15 3 - 5  
Rögle - Frölunda 02.15 15:15 4 - 3  
Örebro - Skelleftea 02.15 18:00 2 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Saskatoon Blades 02.15 02:30 4 - 2  
Edmonton Oil Kings - Regina Pats 02.15 03:00 3 - 5  
Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 02.15 04:35 2 - 1  
Kamloops Blazers - Red Deer Rebels 02.15 04:00 5 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Winnipeg Ice 02.15 03:00 5 - 4  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs 02.15 04:00 4 - 1  
Prince Albert Raiders - Swift Current Broncos 02.15 02:00 5 - 0  
Tri-City Americans - Moose Jaw Warriors 02.15 04:05 5 - 4  
Vancouver Giants - Victoria Royals 02.15 04:30 5 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Szahalin 02.15 07:00 1 - 2  
East Hokkaido Cranes - Oji Eagles 02.15 07:00 3 - 1  
Nikko - Tohoku Blades 02.15 06:00 5 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Obras Sanitarias 02.15 15:00 79 - 70  
CA Platense - Bahia Blanca 02.15 01:00 85 - 100  
Comunicaciones Mercedes - Quimsa 02.15 01:00 89 - 63  
Ferro Carril Oeste - Libertad Sunchales 02.15 01:00 106 - 58  
San Lorenzo - Penarol Mar del Plata 02.15 01:00 98 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 02.15 07:30 124 - 88  
Perth - Adelaide 02.15 10:00 94 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Paulistano 02.15 21:00 90 - 78  
Cearense - Bauru 02.15 00:00 78 - 83  
Pinheiros - Corinthians Paulista 02.15 16:50 81 - 78  
Rio Claro - Botafogo 02.15 01:10 89 - 90  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Glasgow 02.15 20:00 79 - 95  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Decin 02.15 18:00 103 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Ostrava 02.15 15:30 95 - 59  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev - EBAA Aarhus 02.15 15:00 83 - 56  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Kauhajoen Karhu 02.15 16:00 60 - 99  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Tarbes 02.15 20:00 69 - 71  
Lattes Montpellier - Landes 02.15 20:00 59 - 53  
Roche Vendee - Lyon 02.15 17:00 73 - 92  
Toulouse - Bourges 02.15 17:00 60 - 89  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Paris Levallois 02.15 18:00 88 - 59  
Monaco - Dijon 02.15 20:30 81 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panathinaikosz 02.15 16:00 81 - 88  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Helder - Aris Leeuwarden 02.15 19:30 76 - 51  
Donar Groningen - Den Bosch 02.15 19:30 79 - 69  
Landstede Zwolle - Apollo Amsterdam 02.15 19:30 102 - 71  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zágráb 02.15 17:30 89 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Holon 02.15 19:00 86 - 90  
Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa 02.15 17:30 91 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Ryukyu Okinawa 02.15 10:05 76 - 80  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark 02.15 10:05 41 - 69  
Chiba - Osaka 02.15 07:05 86 - 73  
Hokkaido - Shiga 02.15 07:05 76 - 77  
Kawasaki Brave Thunders - Shimane 02.15 11:05 85 - 76  
Toyama - Kyoto 02.15 10:05 75 - 73  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 02.15 09:05 64 - 79  
Yokohama - Tokyo Sunrockers 02.15 07:05 101 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Widzew Lodz 02.15 16:00 77 - 69  
Politechnika Gdansk - Univ. Gdansk 02.15 16:00 73 - 70  
Poznan - Torun 02.15 18:30 54 - 52  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek 02.15 15:00 89 - 108  
Zielona Gora - Torun 02.15 19:00 69 - 72  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda (Helyszín: Klaipeda) 02.15 15:30 96 - 71  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 02.15 13:00 82 - 72  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Soles de Mexicali (5.m.) 02.15 03:30 79 - 79, h.u. 103 - 105  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs 02.15 18:00 66 - 76  
Vasas - Sopron 02.15 18:00 52 - 86  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fröya - Nidaros 02.15 17:00 88 - 77  
Oslo Tigers - Gimle 02.15 16:00 71 - 100  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Rostock 02.15 19:00 109 - 82  
Jena - Kirchheim 02.15 19:00 94 - 83  
Paderborn - Trier 02.15 19:30 101 - 74  
Tübingen - Artland 02.15 20:00 88 - 59  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Imola 02.15 20:30 89 - 68  
Urania Milano - Verona 02.15 20:30 73 - 81  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Fortitudo Bologna 02.15 21:00 78 - 53  
Venezia - Olimpia Milano 02.15 17:45 67 - 63  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galitos Barreiro - Maia 02.15 15:30 92 - 87  
Illiabum - Lusitania 02.15 19:00 78 - 83  
Oliveirense - Barreirense 02.15 22:00 89 - 67  
Ovarense - CAB Madeira 02.15 17:00 91 - 73  
Porto - Vitoria Guimaraes 02.15 19:00 99 - 86  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Oviedo 02.15 20:00 81 - 64  
Breogan Lugo - Valladolid 02.15 18:00 95 - 71  
Marin Peixegalego - Huesca 02.15 20:00 59 - 64  
Ourense - Alicante 02.15 20:00 68 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Zaragoza 02.15 20:00 71 - 62  
Ciudad de Los Adelantados - Bembibre 02.15 20:00 76 - 61  
Valencia - Al-Qazeres Extremadura 02.15 20:30 66 - 48  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga (Helyszín: Malaga) 02.15 21:00 59 - 92  
Real Madrid - Valencia 02.15 18:30 91 - 68  
Kosárlabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boncourt - Neuchatel 02.15 17:30 76 - 78  
Fribourg - Genf 02.15 17:00 83 - 78  
Lausanne - Swiss Central Luzern 02.15 17:30 74 - 70  
Massagno - Vevey 02.15 17:30 98 - 71  
Monthey - Lugano 02.15 17:30 93 - 68  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köping - Södertälje 02.15 16:04 74 - 71  
Kosárlabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Lulea 02.15 15:00 90 - 71  
Uppsala - Hogsbo 02.15 14:30 54 - 76  
Visby - Wetterbygden 02.15 16:00 64 - 101  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Crvena zvezda 02.15 17:00 79 - 80  
Partizan Belgrád - FMP 02.15 21:00 85 - 77  
Kosárlabda (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Lucenec 02.15 18:00 75 - 63  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 02.15 18:30 83 - 83, h.u. 93 - 92  
Primorska Koper - Helios Domzale 02.15 15:30 80 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Cankaya Univ. 02.15 14:00 79 - 101  
Botas Adana - Fenerbahce 02.15 13:15 44 - 62  
Ormanspor - Izmit Bld. Spor 02.15 12:00 88 - 66  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Harkiv 02.15 13:00 91 - 80  
Odessza - Mikolaiv 02.15 15:00 77 - 74  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Tartu Ulikool 02.15 16:00 76 - 76, h.u. 87 - 88  
Parnu - Rapla 02.15 16:00 87 - 64  
VEF Riga - Ventspils 02.15 17:00 98 - 80  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - PPD Zágráb 02.15 20:00 32 - 23  
Elverum - Flensburg 02.15 17:30 28 - 34  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Porto 02.15 15:00 30 - 25  
Montpellier - Breszt Meskov 02.15 17:15 30 - 26  
Vardar Szkopje - Motor Zaporozsje 02.15 17:30 38 - 28  
Kézilabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beykoz Bld - Valur 02.15 14:00 25 - 26  
CSM Bukarest - Alingsas 02.15 16:00 24 - 24  
Differdange - Dukla Praha 02.15 17:55 32 - 29  
Dinamo-Viktor Sztavropol - A.S. Ramat Hasharon 02.15 15:00 42 - 37  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Plzen 02.15 18:00 23 - 32  
KP Brno - Zubri 02.15 17:00 23 - 31  
Malomerice - Koprivnice 02.15 11:30 35 - 42  
Nove Veseli - Frydek-Mistek 02.15 19:00 35 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skjern 02.15 16:10 28 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Melsungen 02.15 17:15 29 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - R-N. Löwen Kronau 02.15 19:25 27 - 35  
Nimes - Ciudad Encantada 02.15 18:30 29 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - Pays d'Aix 02.15 19:00 29 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Feakasz Kerkyra 02.15 16:00 25 - 22  
Drama - PAOK 02.15 17:00 33 - 28  
Filipposz Veria - Pylea 02.15 17:00 22 - 28  
Ionikosz - Arisz Nikea 02.15 19:00 25 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Varazdin 02.15 19:00 21 - 18  
Gorica - Dubrovnik 02.15 19:00 39 - 26  
Porec - Bjelovar 02.15 19:00 32 - 27  
Umag - Zamet 02.15 19:00 22 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Kopavogur 02.15 17:00 29 - 30  
Stjarnan - KA Akureyri 02.15 19:00 32 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopavogs - Haukar 02.15 15:00 25 - 24  
Stjarnan - KA/Thor 02.15 17:00 24 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Stal Mielec 02.15 17:00 36 - 28  
Piotrkow Trybunalski - Tarnow 02.15 18:00 22 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 02.15 17:30 27 - 32  
Zaglebie Lubin - Piotrcovia Piotrkow 02.15 16:00 35 - 16  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Orosháza 02.15 18:00 33 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vác 02.15 15:00 29 - 30  
Győr - Fehérvár 02.15 18:00 49 - 23  
MTK - Érd 02.15 18:00 40 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Storhamar 02.15 18:00 23 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Rimpar 02.15 19:30 20 - 21  
Ferndorf - Emsdetten 02.15 19:30 26 - 24  
Hüttenberg - TUSEM Essen 02.15 19:30 26 - 27  
Konstanz - Eisenach 02.15 20:00 28 - 24  
Krefeld - Lübbecke 02.15 19:00 24 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bietigheim 02.15 19:00 25 - 30  
Bensheim/Auerbach - Dortmund 02.15 17:30 28 - 34  
Mainz - Neckarsulm 02.15 19:00 17 - 22  
Metzingen - Kurpfalz-Bären Ketsch 02.15 19:30 35 - 18  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Kausztik Volgográd 02.15 14:00 29 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Zvezda Zvenyigorod 02.15 08:00 26 - 32  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Tirol Schwaz 02.15 19:00 28 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Aguas Santas 02.15 18:30 23 - 36  
Avanca - Belenenses 02.15 19:00 26 - 27  
Boa Hora - Boavista 02.15 17:00 28 - 22  
Sporting CP - Gaia 02.15 19:30 40 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Ramnicu Valcea 02.15 17:00 25 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Huesca 02.15 19:30 26 - 26  
Benidorm - Anaitasuna 02.15 18:00 27 - 24  
Sinfin - Atl. Valladolid 02.15 18:00 20 - 19  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Basel 02.15 18:00 39 - 39  
Schaffhausen - St. Gallen 02.15 18:00 28 - 25  
Winterthur - Suhr Aarau 02.15 17:30 30 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Söder 02.15 15:00 32 - 11  
Skuru - Önnered 02.15 14:00 33 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Obilic Belgrád 02.15 18:00 28 - 27  
Proleter Zrenjanin - Kikinda 02.15 18:00 30 - 25  
Zeleznicar Nis - Spartak Vojput 02.15 17:30 30 - 21  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Povazska Bystrica 02.15 18:00 34 - 19  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Saoura 02.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Lincoln 02.15 16:00 4 - 3  
Bolton - Wycombe 02.15 16:00 0 - 2  
Bristol Rovers - Blackpool 02.15 16:00 2 - 1  
Fleetwood - Peterborough 02.15 16:00 2 - 1  
Gillingham - Doncaster 02.15 16:00 2 - 1  
Ipswich - Burton 02.15 16:00 4 - 1  
Oxford Utd. - Sunderland 02.15 16:00 0 - 1  
Portsmouth - Shrewsbury 02.15 16:00 2 - 0  
Rotherham - Wimbledon 02.15 16:00 2 - 2  
Southend - Coventry 02.15 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Bradford 02.15 16:00 2 - 1  
Cheltenham - Leyton 02.15 16:00 2 - 1  
Crawley - Carlisle 02.15 16:00 0 - 0  
Grimsby - Morecambe 02.15 16:00 2 - 1  
Macclesfield - Exeter 02.15 16:00 2 - 3  
Mansfield - Newport 02.15 16:00 1 - 0  
Oldham - Forest Green 02.15 16:00 1 - 1  
Plymouth - Crewe 02.15 16:00 2 - 1  
Port Vale - Colchester 02.15 16:00 3 - 0  
Stevenage - Salford City 02.15 16:00 0 - 1  
Walsall - Northampton 02.15 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brentford 02.15 16:00 1 - 1  
Cardiff - Wigan 02.15 16:00 2 - 2  
Charlton - Blackburn 02.15 16:00 0 - 2  
Derby County - Huddersfield 02.15 16:00 1 - 1  
Fulham - Barnsley 02.15 16:00 0 - 3  
Leeds - Bristol City 02.15 16:00 1 - 0  
Middlesbrough - Luton 02.15 16:00 0 - 1  
Preston - Millwall 02.15 16:00 0 - 1  
QPR - Stoke 02.15 16:00 4 - 2  
Sheffield Wed. - Reading 02.15 16:00 0 - 3  
West Bromwich - Nottingham 02.15 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebbsfleet Utd. - Chorley 02.15 16:00 1 - 0  
Notts County - Woking 02.15 16:00 1 - 1  
Stockport - Bromley 02.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Al-Ittihad (KSA) 02.15 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - San Martin SJ 02.15 21:30 5 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Atl. All Boys 02.15 21:00 2 - 1  
Chacarita Juniors - Gimnasia Jujuy 02.15 21:00 0 - 0  
Defensores de Belgrano - Quilmes 02.15 22:35 2 - 0  
Dep. Riestra - Santamarina Tandil 02.15 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones - Villa San Carlos 02.15 21:00 0 - 1  
Dep. Armenio - Atl. Fenix 02.15 21:00 3 - 2  
San Telmo - UAI Urquiza 02.15 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Argentinos Juniors 02.15 23:40 0 - 2  
Colón - Racing Club 02.15 01:10 1 - 1  
Huracan - Aldosivi 02.15 21:35 0 - 2  
Rosario Central - Gimnasia LP 02.15 23:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Melbourne City 02.15 07:00 1 - 0  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 02.15 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 02.15 07:00 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Sabah 02.15 14:00 1 - 2  
Zira - Qarabag Baku 02.15 12:00 0 - 6  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - Busaiteen 02.15 17:20 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Westerlo 02.15 20:30 0 - 1  
Saint-Gilloise - Roeselare 02.15 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Waasland Beveren 02.15 18:00 2 - 1  
Mechelen - Anderlecht 02.15 20:30 2 - 0  
Oostende - Kortrijk 02.15 20:00 0 - 3  
St. Truiden - Cercle Bruges 02.15 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 02.15 13:45 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - Botev Vraca 02.15 16:30 6 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - San Jose de Oruro 02.15 20:00 1 - 2  
Guabira Montero - Nacional Potosi 02.15 22:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Freiburg 02.15 15:30 1 - 1  
Düsseldorf - Mönchengladbach 02.15 18:30 1 - 4  
Hoffenheim - Wolfsburg 02.15 15:30 2 - 3  
Paderborn - Hertha BSC 02.15 15:30 1 - 2  
RB Leipzig - Bremen 02.15 15:30 3 - 0  
Union Berlin - Leverkusen 02.15 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Bielefeld 02.15 13:00 2 - 4  
Hannover - Hamburg 02.15 13:00 1 - 1  
Regensburg - Wehen 02.15 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Kaiserslautern 02.15 14:00 2 - 0  
Ingolstadt - Uerdingen 02.15 14:00 0 - 1  
Magdeburg - Chemnitz 02.15 14:00 1 - 1  
Meppen - 1860 München 02.15 14:00 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Rostock 02.15 14:00 0 - 1  
Unterhaching - Viktoria Köln 02.15 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - O'Higgins 02.15 21:30 0 - 0  
Santiago Wanderers - Universidad de Chile 02.15 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 02.15 16:00 4 - 1  
Paralimni - Pafosz 02.15 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zlín 02.15 14:30 2 - 0  
Slovacko - Ostrava 02.15 14:30 0 - 1  
Sparta Praha - Liberec 02.15 17:00 0 - 2  
Teplice - Olomouc 02.15 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Lamontville Golden Arrows 02.15 19:15 1 - 2  
Baroka - Bidvest Wits 02.15 14:30 0 - 1  
Highlands Park - Bloemfontein Celtic 02.15 14:30 2 - 0  
Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd. 02.15 17:00 1 - 2  
Mamelodi Sundowns - Chippa Utd. 02.15 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - LDU Quito 02.15 02:00 1 - 2  
Orense Machala - Emelec Guayaquil 02.15 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Qair Semad - Haras El Hodood 02.15 13:00 2 - 0  
Al-Ittihad (EGY) - Aswan 02.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Africa Sports d'Abidjan - Academie FAD 02.15 19:00 3 - 1  
WAC Adjame - ASI d'Abengourou 02.15 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 02.15 12:30 3 - 1  
Turku PS - Honka 02.15 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Ilves 02.15 13:30 1 - 1  
Lahti - Rovaniemi PS 02.15 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Clermont 02.15 15:00 0 - 1  
Nancy - Guingamp 02.15 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Paris SG 02.15 17:30 4 - 4  
Bordeaux - Dijon 02.15 20:00 2 - 2  
Nantes - Metz 02.15 20:00 0 - 0  
Nimes - Angers 02.15 20:00 1 - 0  
Toulouse - Nice 02.15 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 02.15 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (Ghánai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berekum Chelsea - Accra Inter Allies 02.15 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - PAOK 02.15 16:15 1 - 2  
Olympiakosz - Panioniosz 02.15 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 02.15 19:45 0 - 3  
F. Sittard - Emmen 02.15 20:45 0 - 0  
Twente - AZ Alkmaar 02.15 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Varazdin 02.15 15:00 1 - 2  
Slaven Belupo - Hajduk Split 02.15 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Aizawl 02.15 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Bengaluru 02.15 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 02.15 16:30 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Ashdod 02.15 17:30 1 - 3  
Maccabi Haifa - Hapoel Hadera 02.15 18:50 1 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 02.15 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Rayyan 02.15 17:45 1 - 1  
Qatar SC - Al-Sadd 02.15 14:45 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Orsomarso Palmira 02.15 21:00 1 - 1  
Tigres Bogota - Itagui Leones 02.15 20:00 1 - 3  
Valledupar - Boca Juniors de Cali 02.15 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. La Equidad 02.15 02:05 1 - 0  
América de Cali - Independiente Medellin 02.15 22:00 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. Tolima 02.15 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadsia - Yarmouk 02.15 14:45 5 - 0  
Al-Sahel (KUW) - Al-Kuwait 02.15 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Wisla Plock 02.15 15:00 0 - 0  
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 02.15 17:30 0 - 0  
Rakow Czestochowa - Legia Varsó 02.15 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Hassania Agadir 02.15 19:00 1 - 1  
Wydad Casablanca - Difaa El Jadidi 02.15 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante Cancun - Cafetaleros de Chiapas 02.15 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Leon 02.15 02:00 3 - 1  
Monarcas Morelia - Tijuana 02.15 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Juarez 02.15 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Gudja 02.15 16:15 1 - 2  
Hibernians Paola - Mosta 02.15 16:00 3 - 1  
Sliema Wanderers - Tarxien 02.15 14:00 1 - 0  
St. Lucia - Sirens FC 02.15 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mezőkövesd 02.15 17:00 1 - 3  
Diósgyőr - Paks 02.15 17:00 2 - 0  
FTC - Fehérvár 02.15 19:30 1 - 0  
Kaposvár - Honvéd 02.15 17:00 0 - 1  
Puskás Akadémia - Kisvárda 02.15 17:00 3 - 1  
ZTE - Újpest 02.15 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Roma 02.15 20:45 2 - 1  
Bologna - Genoa 02.15 18:00 0 - 3  
Lecce - SPAL Ferrara 02.15 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Pordenone 02.15 15:00 2 - 1  
Juve Stabia - Crotone 02.15 15:00 3 - 2  
Livorno - Cosenza 02.15 15:00 0 - 3  
Spezia - Ascoli 02.15 18:00 3 - 1  
Venezia - Entella 02.15 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Florentia 02.15 12:00 1 - 4  
Fiorentina - Sassuolo 02.15 14:30 2 - 1  
Roma - Hellas Verona 02.15 14:30 6 - 0  
Tavagnacco - Milan 02.15 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Pianese 02.15 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimini - Modena 02.15 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Monopoli 02.15 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Seeb - Al-Suwaiq 02.15 16:45 2 - 0  
Dhofar - Al-Nahda 02.15 14:40 4 - 0  
Sohar - Al-Rustaq 02.15 16:45 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 02.15 17:00 2 - 2  
Wolfsberg - Hartberg 02.15 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - Independiente La Chorrera 02.15 02:00 0 - 1  
Sp. San Miguelito - Alianza de Panama City 02.15 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guairena 02.15 23:15 2 - 2  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 02.15 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Ayacucho 02.15 19:00 0 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Dep. Binacional 02.15 02:00 0 - 2  
FC Carlos Stein - Universitario de Deportes 02.15 21:00 1 - 3  
Sport Boys Callao - C. Mannucci Trujillo 02.15 22:00 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Mafra 02.15 12:00 0 - 0  
Feirense - Leixoes 02.15 18:15 1 - 0  
Nacional Madeira - Vilafranquense 02.15 16:00 5 - 1  
Varzim - Estoril 02.15 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 02.15 19:00 0 - 1  
Portimonense - Moreirense 02.15 16:30 1 - 1  
Rio Ave - Sporting CP 02.15 21:30 1 - 1  
Santa Clara - Tondela 02.15 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Liverpool 02.15 18:30 0 - 1  
Southampton - Burnley 02.15 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Gaz Metan Medias 02.15 13:30 2 - 3  
CSM Politechnika Iasi - Univ. Craiova 1948 02.15 19:00 2 - 5  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Hamilton 02.15 16:00 2 - 2  
Ross County - St. Johnstone 02.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Clyde 02.15 16:00 2 - 0  
East Fife - Peterhead 02.15 16:00 1 - 0  
Forfar - Stranraer 02.15 16:00 1 - 1  
Montrose - Dumbarton 02.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Edinburgh City 02.15 16:00 2 - 1  
Cowdenbeath - Stirling Albion 02.15 16:00 1 - 4  
Queen's Park - Elgin 02.15 16:00 2 - 0  
Stenhousemuir - Albion Rovers 02.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Queen of South 02.15 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Zaragoza 02.15 21:00 1 - 2  
Huesca - Almería 02.15 16:00 3 - 2  
Numancia - Las Palmas 02.15 18:15 1 - 1  
Oviedo - Alcorcon 02.15 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Sebastian Reyes - Atl. Madrid B 02.15 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Union Irun 02.15 16:00 0 - 0  
Osasuna B - Ath. Bilbao B 02.15 16:30 1 - 1  
Valladolid B - Amorebieta 02.15 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Getafe 02.15 16:00 2 - 1  
Granada - Valladolid 02.15 21:00 2 - 1  
Mallorca - Alavés 02.15 13:00 1 - 0  
Villarreal - Levante 02.15 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Espanyol 02.15 18:30 2 - 1  
Sevilla - EDF Logrono 02.15 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Schaffhausen 02.15 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 02.15 19:00 0 - 1  
Sion - Xamax 02.15 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Syrianska FC 02.15 16:00 8 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Faisaly 02.15 16:10 2 - 2  
Al-Raed - Abha 02.15 13:55 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 02.15 14:30 0 - 2  
Indija - Topolya SC 02.15 13:00 1 - 1  
Macva Sabac - Rad Belgrád 02.15 18:00 1 - 0  
Mladost Lucani - Vozdovac 02.15 16:00 2 - 1  
Napredak Krusevac - Javor Ivanjica 02.15 16:00 1 - 1  
Vojvodina - Proleter Novi Sad 02.15 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Pohronie 02.15 14:00 0 - 0  
Sered - Ruzomberok 02.15 14:00 2 - 2  
Trencin - Zemplin Michalovce 02.15 14:00 8 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Prachuap 02.15 11:45 2 - 0  
BG Pathum Utd. - Muangthong Utd. 02.15 13:00 2 - 1  
Port FC - Nakhon Ratchasima 02.15 14:00 4 - 1  
Sukhothai - Suphanburi 02.15 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Chebba - Stade Tunisien 02.15 14:00 2 - 0  
Metlaoui - CS Sfaxien 02.15 14:00 0 - 1  
US Monastir - Etoile du Sahel 02.15 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Ümraniyespor 02.15 14:30 1 - 1  
Hatayspor - Akhisar 02.15 12:00 2 - 3  
Menemen Bld. Spor - Eskisehirspor 02.15 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Fenerbahce 02.15 18:00 2 - 1  
Denizlispor - Kayserispor 02.15 12:00 0 - 1  
Konyaspor - Göztepe Izmír 02.15 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Maldonado - Boston River 02.15 21:00 1 - 2  
Penarol Montevideo - CA Cerro 02.15 22:00 2 - 1  
Torque Montevideo - Progreso Montevideo 02.15 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Gran Valencia FC 02.15 16:00 1 - 0  
Lala Caroni - Dep. La Guaira 02.15 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontypridd Town - Cwmamman Utd. 02.15 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Szkopje - Makedonije GP 02.15 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Ards 02.15 16:00 1 - 5  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Crusaders 02.15 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 02.15 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Hamilton Wanderers 02.15 04:00 2 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Rio Rancho)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Chiasson - S. Young (női) 02.15 23:30 1 - 0  
Ma. De La Rosa - R. Paiva 02.15 23:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - London Irish 02.15 16:00 15 - 29  
Leicester - London Wasps 02.15 16:00 18 - 9  
Saracens - Sale 02.15 16:00 36 - 22  
Worcester - Bath 02.15 16:00 21 - 22  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 02.15 18:00 36 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 02.15 15:30 37 - 19  
Montpellier - Bayonne 02.15 18:00 31 - 29  
Section Paloise - Clermont 02.15 18:00 20 - 23  
Stade de France - La Rochelle 02.15 20:45 21 - 20  
Toulon - Brive 02.15 18:00 34 - 17  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Cardiff 02.15 20:35 29 - 0  
Leinster - Bloemfontein Cheetahs 02.15 15:30 36 - 12  
Llanelli Scarlets - Edinburgh 02.15 16:00 9 - 14  
Ospreys - Ulster 02.15 18:15 26 - 24  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Dunedin Highlanders 02.15 09:15 22 - 23  
Johannesburg Lions - Cape Town Stormers 02.15 14:05 30 - 33  
Tokyo Sunwolves - Waikato Chiefs 02.15 04:45 17 - 43  
Wellington Hurricanes - Durban Sharks 02.15 07:05 38 - 22  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM - Ciudad de Buenos Aires 02.15 01:30 0 - 3  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Pirin Razlog 02.15 17:00 2 - 3  
Dobrudzsa Dobrics - Levszki Szófia 02.15 17:00 3 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Cserno More BASK 02.15 17:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Ribeirao Preto 02.15 23:00 2 - 3  
Itapetininga - Caramuru 02.15 22:00 3 - 0  
Renata Campinas - Sesi SP 02.15 22:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Pinheiros 02.15 00:00 3 - 2  
Minas - Barueri 02.15 00:00 3 - 0  
Osasco - Sesi Bauru 02.15 23:00 0 - 3  
Sao Caetano - Curitiba 02.15 23:00 0 - 3  
Sesc RJ - Praia 02.15 00:30 1 - 3  
Valinhos - Fluminense 02.15 00:00 0 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Beskydy 02.15 19:00 3 - 0  
Odolena Voda - Karlovarsko 02.15 18:00 0 - 3  
Pribram - Liberec 02.15 17:00 3 - 2  
Usti nad Labem - Brno 02.15 17:00 3 - 0  
Zlín - Lvi Praha 02.15 17:00 2 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Liberec 02.15 17:00 2 - 3  
Olomouc - Ostrava 02.15 17:00 3 - 0  
Olymp Praha - KP Brno 02.15 17:00 3 - 0  
Sternberk - Prerov 02.15 17:00 2 - 3  
VK Brno - Prostejov 02.15 18:00 3 - 1  
Röplabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Gentofte 02.15 15:00 0 - 3  
Röplabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Köge 02.15 14:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 02.15 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 02.15 08:00 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raision Loimu - Karelian Hurmos 02.15 16:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OrPo - WoVo Rovaniemi 02.15 16:00 3 - 1  
Vampula Huittinen - Nurmon Jymy 02.15 16:00 3 - 0  
Viesti Salo - Kuusamo 02.15 16:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Chaumont 02.15 20:00 3 - 1  
Poitevin Poitiers - Cannes 02.15 19:30 3 - 2  
Rennes - Nantes 02.15 19:00 1 - 3  
Tourcoing - Montpellier 02.15 19:00 1 - 3  
Tours - Arago de Sete 02.15 19:30 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Terville Florange 02.15 20:30 3 - 1  
Mougins - Nantes 02.15 20:00 1 - 3  
Mulhouse - Le Cannet 02.15 19:30 1 - 3  
Paris SC - Marcq-en-Baroeul 02.15 20:00 0 - 3  
St-Raphael - Cannes 02.15 19:00 0 - 3  
Venelles - Chamalieres 02.15 20:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Pamvohaikosz 02.15 19:00 3 - 0  
Kifiszia - Elpida Ampelokipon 02.15 17:30 3 - 0  
OFI - PAOK 02.15 15:30 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Pannaxiakosz 02.15 17:00 3 - 1  
Easz Evozmosz - PAOK 02.15 17:30 0 - 3  
Ilioupoli - Thetisz Voula 02.15 17:00 0 - 3  
Markopoulo - Porfyrasz Pireusz 02.15 17:00 0 - 3  
Thira - Panathinaikosz 02.15 18:00 3 - 2  
Röplabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsonia Brod - Osijek 02.15 19:00 0 - 3  
Sisak - Rijeka 02.15 19:00 0 - 3  
Zadar - Centrometal Macinec 02.15 20:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Miyoshi 02.15 04:00 3 - 2  
JTEKT Stings - Osaka Blazers 02.15 07:00 2 - 3  
Nagano Tridents - Nagoya Wolfdogs 02.15 07:30 0 - 3  
Toray Arrows - Suntory Sunbirds 02.15 04:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - ONICO Varsó 02.15 14:45 3 - 1  
Resovia Rzeszow - Bedzin 02.15 20:30 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Budowlani Lodz 02.15 17:30 3 - 0  
LKS Lodz - Rzeszow 02.15 18:00 0 - 3  
MKS Kalisz - Wisla Varsó 02.15 18:30 3 - 0  
Pila - Wroclaw 02.15 18:00 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Mladost Zágráb 02.15 20:00 0 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Askim - Förde 02.15 14:00 0 - 3  
Toppvolley Norge - Randaberg 02.15 14:00 3 - 0  
Tromsö - OSI 02.15 14:00 1 - 3  
Röplabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NTNUI - KFUM Volda 02.15 14:00 3 - 2  
Oslo - Förde 02.15 13:00 2 - 3  
Toppvolley Norge - Randaberg 02.15 17:00 0 - 3  
Tromsö - Viking Bergen 02.15 16:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Dinamo Moszkva 02.15 15:00 0 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 02.15 13:00 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo-LO 02.15 11:00 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Zenit Kazany 02.15 14:00 0 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Jugra Szurgut 02.15 16:00 3 - 2  
Ural Ufa - Zenit Szentpétervár 02.15 13:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Proton Szaratov 02.15 11:00 0 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Uralocska Jekatyerinburg 02.15 17:00 3 - 0  
Metar Cseljabinszk - Leningradka Szentpétervár 02.15 11:00 0 - 3  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Posojilnica Aich/Dob 02.15 19:00 2 - 3  
Röplabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clube Kairos - Esmoriz 02.15 20:00 1 - 3  
Espinho - Caldas da Rainha 02.15 17:00 2 - 3  
Famalicense - Maia 02.15 19:00 0 - 3  
Sao Mamede - Ginastica 02.15 17:00 3 - 0  
Röplabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Zalau 02.15 16:00 2 - 3  
Craiova - Univ. Cluj 02.15 17:00 3 - 1  
Galati - Unirea Dej 02.15 16:00 3 - 1  
Gloria Buzau - Campia Turzii 02.15 10:00 3 - 1  
UVT Timisoara - Dinamo Bukarest 02.15 12:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Bukarest 02.15 12:30 3 - 0  
Arges Pitesti - Voluntari 02.15 15:00 3 - 0  
Galati - Stiinta Bacau 02.15 18:00 0 - 3  
Lugoj - Targoviste 02.15 17:30 0 - 3  
Medgidia - Rapid Bukarest 02.15 17:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almoradi - Teruel 02.15 17:30 3 - 2  
Conectabalear Manacor - Almería 02.15 19:00 1 - 3  
Melilla - Emeve Lugo 02.15 19:30 1 - 3  
Ushuaia Ibiza - Uriba Palma 02.15 19:00 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - L'Illa Grau 02.15 19:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Haris La Laguna 02.15 19:00 3 - 0  
Avarca de Menorca - Barcelona 02.15 19:00 3 - 0  
IBSA Las Palmas - Cajasol Juvasa 02.15 17:00 3 - 1  
Kiele Socuellamos - Madrid Chamberi 02.15 18:00 3 - 1  
Logrono - Haro Rioja 02.15 18:00 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajn,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genf - Toggenburg (1.m.) 02.15 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Genf - Lausanne (1.m.) 02.15 18:00 3 - 1  
Schönenwerd - Jona (1.m.) 02.15 17:30 3 - 0  
Röplabda (Svájci bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neuchatel - Lugano (1.m.) 02.15 20:00 3 - 0  
Val de Travers - Aesch Pfeffingen (1.m.) 02.15 17:30 0 - 3  
Röplabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Habo 02.15 16:00 2 - 3  
Lund - Orkelljunga 02.15 20:00 1 - 3  
Sollentuna - Sater 02.15 14:30 3 - 0  
Vingaker - Södertelge 02.15 14:00 3 - 0  
Röplabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Värnamo 02.15 13:00 3 - 1  
Lund - Lindesberg 02.15 17:30 2 - 3  
Sollentuna - Örebro 02.15 17:00 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 02.15 17:00 2 - 3  
Radnicki Kragujevac - Nis 02.15 18:00 1 - 3  
Vojvodina - Radnik Pozarevac 02.15 17:30 3 - 0  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tent Obrenovac - Jedinstvo Stara Pazova 02.15 18:00 0 - 3  
Vizura Ruma - Crvena zvezda 02.15 20:00 3 - 1  
Röplabda (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Myjava 02.15 18:00 0 - 3  
Röplabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svidnik - Kosice 02.15 18:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Presov - Trnava 02.15 18:00 3 - 2  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Bratislava - Pezinok 02.15 17:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa BBSK - Arkas Izmir 02.15 14:00 0 - 3  
Halkbank Ankara - Istanbul BBSK 02.15 13:00 3 - 0  
Tokat Plevne - Sorgun Genclik 02.15 13:30 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - THY Istanbul 02.15 15:30 1 - 3  
Fenerbahce - Eczacibasi Istanbul 02.15 12:00 2 - 3  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - N. Vitiugov 02.15 15:00 0.5 - 0.5  
D. Anton-Guijarro - J-K. Duda 02.15 15:00 0.5 - 0.5  
M. Ragger - D. Navara 02.15 15:00 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - S.G. Vidit 02.15 15:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - S. Shankland 02.15 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyr. Wilson - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 02.15 14:00 6 - 5  
Yan Bingtao - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 02.15 20:00 5 - 6  
Strandfoci (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Moszkva 02.15 18:30 3 - 1  
Tokyo Verdy - Braga 02.15 17:15 2 - 7  
Sífutás (10 km, női, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Östersund 2020 02.15 13:30    
Fri. Karlsson - J. Diggins 02.15 13:30 0 - 1  
Heidi Weng - I.F. Östberg 02.15 13:30 1 - 0  
K. Parmakoski - C. Kalla 02.15 13:30 1 - 0  
N. Nepryaeva - A.U. Jacobsen 02.15 13:30 0 - 1  
R. Haga - T. Stadlober 02.15 13:30 1 - 0  
T. Johaug - Ebba Andersson 02.15 13:30 1 - 0  
Sífutás (15 km, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Östersund 2020 02.15 16:10    
D. Cologna - C. Halfvarsson 02.15 16:10 1 - 0  
H.C. Holund - I. Niskanen 02.15 16:10 1 - 0  
I. Yakimushkin - A. Melnichenko 02.15 16:10 1 - 0  
M. Manificat - D. Spitsov 02.15 16:10 0 - 1  
M.J. Sundby - S. Röthe 02.15 16:10 0 - 1  
S.H. Krüger - A. Bolshunov 02.15 16:10 1 - 0  
Sílövészet (vb, 10 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E.O. Bjöntegaard - E. Jacquelin 02.15 14:45 0 - 1  
J. Dale - J. Kühn 02.15 14:45 1 - 0  
J.T. Bö - M. Fourcade 02.15 14:45 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - B. Doll 02.15 14:45 1 - 0  
S. Desthieux - A. Loginov 02.15 14:45 0 - 1  
S. Samuelsson - B. Weger 02.15 14:45 1 - 0  
T. Bö - V.S. Christiansen 02.15 14:45 1 - 0  
vb, 10 km 2020 02.15 14:45    
vb, 10 km 2020 - Top 3 02.15 14:45    
Síugrás (Tauplitz, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - K. Geiger 02.15 09:45 0 - 1  
D. Prevc - T. Zajc 02.15 09:45 0 - 1  
J.A. Forfang - D.A. Tande 02.15 09:45 0 - 1  
K. Stoch - M. Lindvik 02.15 09:45 1 - 0  
P. Prevc - Yuk. Sato 02.15 09:45 0 - 1  
Rob. Johansson - Dan. Huber 02.15 09:45 1 - 0  
S. Kraft - Ryo. Kobayashi 02.15 09:45 1 - 0  
Tauplitz, 1. verseny 2020 02.15 11:00    
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - S. Travaglia 02.15 10:45 2 - 0  
J. Ocleppo - J. Duckworth 02.15 09:30 0 - 2  
Tenisz (Bengaluru, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Ramanathan R - Ebden M / Paes L 02.15 14:00 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - J.I. Londero 02.15 18:00 2 - 1  
D.S. Schwartzman - P. Sousa 02.15 19:30    
T. Monteiro - P. Sousa 02.15 03:05 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Duran G / Londero J I 02.15 22:15 0 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Demoliner M / Middelkoop 02.15 20:40 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - R. Safiullin 02.15 14:00 1 - 2  
M. Zverev - R. Marcora 02.15 16:00 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Olivetti A - Bemelmans R / Brown D 02.15 12:00 2 - 1  
Bourgue M / Mayot H - Kotov P / Safiullin R 02.15 17:20    
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - Yos. Watanuki 02.15 21:10 0 - 2  
M. Torpegaard - R. Sarmiento 02.15 00:00 2 - 0  
T. Bellucci - G. Blancaneaux 02.15 01:35 2 - 1  
T. Bellucci - M. Torpegaard 02.15 22:25 0 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saville L / Smith J-P - Glasspool L / Lawson A 02.15 19:30 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - P. Torebko 02.15 23:15 2 - 0  
E. Gulbis - D.E. Galan Riveros 02.15 18:30 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - D. Istomin 02.15 17:30 0 - 2  
M. Krueger - Dan. Petrovic 02.15 23:15 2 - 0  
P. Lorenzi - N. Rubin 02.15 17:30 0 - 2  
P. Toledo Bague - B. Tomic 02.15 22:20 0 - 2  
Taro Daniel - B. Tomic 02.15 19:50    
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - B. Krejcikova 02.15 07:30 2 - 0  
A. Danilina - V. Flink 02.15 15:15 2 - 1  
A. Gabueva - A. van Uytvanck 02.15 14:05 0 - 2  
A. Sasnovich - L. Stefani 02.15 07:30 2 - 1  
B. Mattek-Sands - A. Tomljanovic 02.15 10:40 2 - 1  
B. Schoofs - C. Suarez Navarro 02.15 14:15 0 - 2  
E. Kostova - G. Gatto-Monticone 02.15 12:15 0 - 2  
J. Görges - C. Giorgi 02.15 09:05 2 - 0  
K. Flipkens - V. Golubic 02.15 09:35 2 - 0  
K. Kucova - K. Zavatska 02.15 13:10 2 - 1  
K. Mladenovic - J. Paolini 02.15 09:10 2 - 0  
Kri. Pliskova - J. Brady 02.15 10:00 0 - 2  
M. Frech - A. Blinkova 02.15 07:30 1 - 2  
M. Gasparyan - S. Cirstea 02.15 09:40 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Kasatkina 02.15 07:30 0 - 2  
Saisai Zheng - K. Siniakova 02.15 14:35 0 - 2  
Shuai Zhang - Mis. Doi 02.15 07:30 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - C. Paquet 02.15 13:20 2 - 0  
T. Lukas - Lud. Samsonova 02.15 14:00 0 - 2  
T. Martincova - J.B. Teichmann 02.15 11:25 2 - 0  
V. Kudermetova - S.B. Grey 02.15 12:20 2 - 0  
V. Pursnani - G. Dabrowski 02.15 11:30 0 - 2  
Xiaodi You - P. Hercog 02.15 10:35 0 - 2  
Y. Bonaventure - Xinyun Han 02.15 11:50 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nao Hibino - Leo. Kung 02.15 12:50 1 - 2  
P.M. Tig - M. Linette 02.15 11:00 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haas B / Perez E - Peng S / Wang Y 02.15 09:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - L. Tsurenko 02.15 13:00 0 - 2  
I-C. Begu - A. Bolsova Zadoinov 02.15 14:45 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - A. Seppi 02.15 03:40 1 - 2  
M. Kecmanovic - K. Edmund 02.15 22:00 0 - 2  
R. Opelka - Jas. Jung 02.15 01:30 1 - 2  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Sock J - Inglot D / Qureshi A-U-h 02.15 20:00 1 - 2  
Tenisz (Nicholasville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - Claire Liu 02.15 20:55 0 - 2  
M. Brengle - O. Govortsova 02.15 18:55 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - G. Mager 02.15 21:55 0 - 2  
And. Martin - F. Horansky 02.15 21:20    
Balázs A. - O. Luz 02.15 20:00 2 - 0  
De Carvalho Cardoso Alves - P. Martinez Portero 02.15 20:00 0 - 2  
F. Coria - C. Taberner 02.15 20:00 2 - 0  
F. Gaio - Joao Menezes 02.15 20:00 2 - 1  
Joao Domingues - A. Giannessi 02.15 21:35    
P. Boscardin Dias - J. Kovalik 02.15 22:55 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - G. Monfils 02.15 19:30 0 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Auger Alliassime 02.15 15:15 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Marach O - Herbert P-H / Mahut N 02.15 13:00 1 - 2  
Kontinen H / Struff J-L - Bopanna R / Shapovalov D 02.15 21:30 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - K. Bertens 02.15 14:20 1 - 2  
M. Sakkari - E. Rybakina 02.15 12:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Guarachi A - Garcia C / Konta J 02.15 16:10 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Budvanszka Rivijera Budva 02.15 17:00 11 - 6  
Primorac Kotor - Sabac 02.15 18:30 6 - 11  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szeged 02.15 19:00 15 - 11  
Szolnok - Miskolc 02.15 18:00 16 - 15  
Tatabánya - UVSE 02.15 16:00 8 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - OSC 02.15 19:00 5 - 17  
Szentes - Vasas 02.15 18:00 6 - 8  
Szombathely - Kaposvár 02.15 18:00 13 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Trieste 02.15 18:00 13 - 9  
Posillipo Napoli - Roma 02.15 17:00 11 - 13  
Quinto - Ortigia 02.15 18:00 8 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Linares - Car. Morales 02.15 03:00 1 - 0  

 

 

 

2020.02.14.
Alpesi sí (Szuper-óriásműl., Saalbach-H.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sander - M. Casse 02.14 13:00 0 - 1  
B. Feuz - J. Clarey 02.14 13:00 0 - 1  
K. Jansrud - V. Kriechmayr 02.14 13:00 1 - 0  
Mat. Mayer - A.A. Kilde 02.14 13:00 0 - 1  
S. Nyman - J. Ferstl 02.14 13:00 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Saalbach-Hinterglemm 2020 02.14 13:00    
T. Dressen - M. Caviezel 02.14 13:00 0 - 1  
T. Ganong - Max Franz 02.14 13:00 1 - 0  
Asztalitenisz (Portugal Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mino - Kai Zhang 02.14 15:50 4 - 1  
B. Abiodun - Mas. Morizono 02.14 15:50 0 - 4  
Chan-Hyeok Park - S. Wisutmaythangkoon 02.14 14:20 4 - 0  
D. Carvalho - B. Afanador 02.14 15:05 4 - 1  
Dio. Chen - R. Gárdos 02.14 15:50 1 - 4  
E. Ranefur - T. Apolonia 02.14 14:20 1 - 4  
J. Geraldo - A. Khanin 02.14 15:05 4 - 2  
J. Monteiro - Yi-Hsin Feng 02.14 20:10 0 - 4  
L. Pistej - Z. Kenjaev 02.14 15:05 4 - 2  
M. Bobocica - A. Karakasevic 02.14 15:50 4 - 2  
O. Assar - M.V. Thakkar 02.14 14:20 4 - 2  
Y. Zhmudenko - H. Cifuentes 02.14 14:20 4 - 3  
Yi-Hsin Feng - Thi. Monteiro 02.14 15:05 4 - 1  
Asztalitenisz (Portugal Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen A / Serdaroglu D - Carvalho D / Geraldo J 02.14 18:40 0 - 3  
LEE C-S / Yang H-W - Sidorenko V / Skachkov K 02.14 18:40 0 - 3  
Togami S / Uda Y - Baek K / Park C-H 02.14 18:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Portugal Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Diaconu - Hon. Hashimoto 02.14 13:35 1 - 4  
A. Toliou - O. Paranang 02.14 13:35 0 - 4  
Amy Wang - D. Vivarelli 02.14 12:50 0 - 4  
B. Eerland - D. Trigolos 02.14 19:20 4 - 1  
D. Monteiro Dodean - B. Takahashi 02.14 12:05 4 - 2  
F. Bergand - Xiaoxin Yang 02.14 12:05 0 - 4  
Gal. Dvorak - Xiaoxin Yang 02.14 19:20 1 - 4  
J. Sawettabut - Jieni Shao 02.14 12:05 4 - 3  
L. Oliveira - D. Monteiro Dodean 02.14 19:20 2 - 4  
L. Oliveira - K. Mischek 02.14 12:50 4 - 1  
M. Batra - Xialian Ni 02.14 19:20    
M. Degraef - L. Gasnier 02.14 12:50 1 - 4  
M. Patkar - Nad. Bogdanova 02.14 13:35 0 - 4  
M. Taylakova - Miyu Kato 02.14 12:50 0 - 4  
Maria Xiao - S. Sawettabut 02.14 20:10 1 - 4  
Xiaona Shan - O. Paranang 02.14 20:10 4 - 0  
Y. Noskova - Hon. Hashimoto 02.14 20:10 0 - 4  
Y. Noskova - J. Yamada 02.14 13:35 4 - 2  
Asztalitenisz (Portugal Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasnier L / Zarif A - Dvorak G / Zhang X 02.14 18:00 2 - 3  
Kazantseva K/Tailakova M - Paranang O / Sawettabut S 02.14 18:00 0 - 3  
Takahashi B / Todorovic A - Diaz A / Diaz M 02.14 18:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Portugal Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishiy V / Takahashi B - Lamadrid J / Vega P 02.14 10:30 3 - 1  
Khanin A / Trigolos D - Lebesson E / Yuan J N 02.14 10:30 0 - 3  
Kumar N / Wang A - Karakasevic / Lupulesku 02.14 10:30 1 - 3  
Pistej L / Balazova B - Devos L / Lung L 02.14 10:30 3 - 2  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - JPS 02.14 17:30 4 - 3  
Veitera Lappeenranta - Akilles Porvoo 02.14 18:00 2 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Sirius 02.14 19:00 5 - 2  
Hammarby - Frillesas 02.14 19:00 5 - 4  
Motala - AIK Stockholm 02.14 19:00 9 - 2  
Vanersborg - Vetlanda 02.14 19:00 4 - 3  
Villa Lidköping - Sandviken 02.14 19:00 8 - 3  
Västeräs - Broberg/Söderhamn 02.14 19:00 7 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Vitkovice 02.14 19:00 5 - 10  
Otrokovice - Mladá Boleslav 02.14 17:00 2 - 11  
Pardubice - Ostrava 02.14 18:00 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - LaSB 02.14 17:30 8 - 5  
Nokian KrP - Welhot Kuopio 02.14 17:30 16 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - KPRF Moszkva 02.14 17:00 1 - 1  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar 02.14 17:00 8 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Milwaukee 02.14 02:00 5 - 2  
Manitoba - Rockford 02.14 02:00 2 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 02.14 17:30 9 - 1  
Olomouc - Kladno 02.14 18:00 4 - 0  
Trinec - Mountfield HK 02.14 17:00 6 - 0  
Vitkovice - Pardubice 02.14 17:30 3 - 5  
Zlín - Liberec 02.14 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Fehérvári Titánok 02.14 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen 02.14 17:30 6 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Himik Novopolock 02.14 17:00 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 02.14 17:30 3 - 1  
IPK - TUTO 02.14 17:30 2 - 2  
Jokipojat - Koovee 02.14 17:30 6 - 4  
Kajaanin Hokki - Kiekko-Vantaa 02.14 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 02.14 17:30 1 - 0  
Ilves - Kookoo 02.14 17:30 2 - 1  
Kalpa - JYP 02.14 17:30 0 - 5  
Kärpät - HIFK 02.14 17:30 1 - 5  
Lukko - Lahti Pelicans 02.14 17:30 3 - 2  
Turku PS - Ässät 02.14 17:30 3 - 5  
Vaasan Sport - Tappara 02.14 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix 02.14 20:15    
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Torun 02.14 18:00 5 - 0  
Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk 02.14 18:00 1 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 02.14 18:00 2 - 1  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 02.14 18:00 5 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 02.14 14:00 1 - 3  
Belije Medvegyi Cseljab. - Szputnyik Almetyevszk 02.14 14:00 1 - 1  
Kuznyeckije Medvegyi - Irbisz Kazany 02.14 12:30 0 - 5  
Szibirszkije Sznajperi - Csajka Nyizsnyij Novgorod 02.14 12:30 2 - 5  
SZKA-1946 - SZKA-Varjagi 02.14 11:00 5 - 2  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Reaktor Nyizsnyekamszk 02.14 13:00 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 02.14 04:00 0 - 6  
Buffalo - Columbus 02.14 01:00 3 - 3  
Colorado - Washington 02.14 03:30 2 - 3  
Florida - Philadelphia 02.14 01:00 2 - 6  
Las Vegas - St. Louis 02.14 04:00 5 - 5  
Minnesota - NY Rangers 02.14 02:00 3 - 3  
Nashville - NY Islanders 02.14 02:00 5 - 0  
New Jersey - Detroit 02.14 01:00 4 - 1  
Ottawa - Arizona 02.14 01:30 3 - 2  
Tampa Bay - Edmonton 02.14 01:00 3 - 1  
Toronto - Dallas 02.14 01:00 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - München 02.14 19:30    
Wolfsburg - Straubing 02.14 19:30    
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - Barrie Colts 02.14 01:00 1 - 4  
North Bay Battalion - Sarnia Sting 02.14 01:00 4 - 4  
Peterborough Petes - Windsor Spitfires 02.14 01:05 3 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 02.14 19:15    
Znojmo - Villach 02.14 18:30 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Salzburg 02.14 19:15    
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouyn-Noranda Huskies - Cape Breton Eagles 02.14 01:00 3 - 2  
Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 02.14 01:00 6 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Almtuna 02.14 19:00 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Skelleftea 02.14 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Povazska Bystrica 02.14 17:30 1 - 1  
Zilina - Levice 02.14 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Martin 02.14 18:00 1 - 2  
Skalica - Topolcany 02.14 17:00 3 - 1  
Spisska Nova Ves - HC Bratislava 02.14 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 02.14 18:00 4 - 4  
Liptovsky Mikulas - Detva 02.14 17:00 2 - 0  
MAC - Poprad 02.14 19:00    
Nitra - Slovan Bratislava 02.14 18:00 1 - 4  
Nove Zamky - Michalovce 02.14 18:30 4 - 4  
Zvolen - Diósgyőr 02.14 18:00 9 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Himik Voszkreszenszk 02.14 16:30 1 - 0  
Cselmet Cseljabinszk - Izssztal Izsevszk 02.14 14:30 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Rosztov 02.14 17:30 3 - 2  
Dinamo Tver - Tambov 02.14 17:00 2 - 2  
Gornyak Ucsali - Torosz Nyeftekamszk 02.14 14:30 0 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Molot Perm 02.14 14:30 3 - 3  
KRS Beijing - Lada Toljatti 02.14 16:00 2 - 3  
ORG Beijing - CSZK Szamara 02.14 16:00 4 - 3  
Rjazany - Humo Taskent 02.14 17:00 1 - 2  
SZKA-Néva - Burany Voronyezs 02.14 17:00 3 - 0  
Torpedo Gorkij - Zvezda Csehov 02.14 16:30 1 - 4  
Tsen Tou Jilin - Dizel Penza 02.14 17:00 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Nyeftyanyik Almetyevszk 02.14 14:30 2 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Tohoku Blades 02.14 10:30 6 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - La Union Formosa 02.14 01:30 97 - 82  
Instituto Cordoba - Gimnasia CR 02.14 01:00 73 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - South East Melbourne 02.14 07:30 92 - 83  
Sydney Kings - Illawarra 02.14 10:00 98 - 82  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Sao Paulo 02.14 00:15 73 - 96  
Minas - Paulistano 02.14 00:00 66 - 71  
Kosárlabda (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Svitavy 02.14 19:00 100 - 73  
Opava - USK Praha 02.14 16:00 77 - 84  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Strasbourg 02.14 15:30 91 - 72  
Dijon - Bourg 02.14 18:00 104 - 79  
Monaco - Nanterre 02.14 20:30    
Paris Levallois - Cholet 02.14 13:00 82 - 74  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Trefl Sopot 02.14 18:00 82 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Clippers 02.14 02:00 114 - 114, h.u. 141 - 133  
New Orleans - Oklahoma City 02.14 02:00 118 - 123  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Brindisi 02.14 18:00 86 - 91  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - MoraBanc Andorra 02.14 19:00 85 - 87  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Jamtland 02.14 19:04 78 - 94  
Nässjö - Lulea 02.14 19:04 75 - 98  
Umea - Boras 02.14 18:34 68 - 102  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Dynamic Belgrád 02.14 17:00 98 - 73  
Kosárlabda (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Inter Bratislava 02.14 18:00 77 - 61  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Galatasaray 02.14 15:30 85 - 71  
Türk Telekom - Fenerbahce 02.14 18:30 81 - 83  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Zaporizzsja 02.14 17:30 89 - 92  
Kijev-Basket - Prometej Kamjanszke 02.14 18:00 82 - 63  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Sporting - Urunday 02.14 00:10 80 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Himki Moszkva 02.14 14:30 88 - 91  
Parma Permszkij Kraj - Zenit Szentpétervár 02.14 15:30 82 - 84  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Liepajas Lauvas 02.14 18:00 89 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Mors-Thy 02.14 19:00 27 - 38  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Besancon 02.14 20:30    
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Pogon Szczecin 02.14 17:00 25 - 25  
Wisla Plock - Kalisz 02.14 18:00 30 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Mezőkövesd 02.14 18:00 38 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 02.14 18:30 24 - 30  
Kisvárda - Siófok 02.14 18:00 20 - 32  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 02.14 18:30 29 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Aue 02.14 19:30 33 - 29  
Hamm-Westfalen - Hamburg 02.14 19:15 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Blomberg-Lippe 02.14 19:00 27 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Rosztov 02.14 15:30 30 - 32  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Linz 02.14 19:00 24 - 26  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Ferlach 02.14 19:00 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Kristianstad 02.14 19:00 21 - 29  
Hallby - Ystad IF 02.14 19:00 29 - 28  
IFK Ystad - Malmö 02.14 19:00 22 - 31  
Lugi - Helsingborg 02.14 19:00 21 - 24  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Nove Zamky 02.14 18:30 24 - 24  
Sala - Kosice 02.14 19:00 28 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Maribor 02.14 19:00 29 - 25  
Ribnica - Dobova 02.14 19:00 29 - 25  
Trebnje - Krka Novo Mesto 02.14 19:00 31 - 31  
Labdarúgás (Afrikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - El Zamalek 02.14 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Swansea 02.14 20:45    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Central Coast Mariners 02.14 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Gent 02.14 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Vitosa Bistrica 02.14 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Real Santa Cruz 02.14 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Kindermann 02.14 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Raimundo RR - Cruzeiro 02.14 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - E. Frankfurt 02.14 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Nürnberg 02.14 18:30 2 - 2  
St. Pauli - Dynamo Dresden 02.14 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Würzburg 02.14 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Olympiakosz Nicosia 02.14 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cusco - Audax Italiano 02.14 01:30 2 - 0  
Independiente - Fortaleza 02.14 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perez Zeledon - Santos de Guapiles 02.14 01:00 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Mladá Boleslav 02.14 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - FC Köbenhavn 02.14 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stellenbosch - Supersport Utd. 02.14 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Ain (UAE) 02.14 15:30 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Masry 02.14 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Inter Turku 02.14 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 02.14 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Troyes 02.14 20:00    
Orleans - AC Ajaccio 02.14 20:00    
Paris FC - Le Havre 02.14 20:00    
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villefranche sur Saone - Red Star 93 02.14 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Apollon Larissza 02.14 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Roda 02.14 20:00    
Nijmegen - Helmond 02.14 20:00    
Volendam - Telstar 02.14 20:00    
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venlo - Heracles 02.14 20:00    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Istra 02.14 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - NEROCA 02.14 12:30 6 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Northeast Utd. 02.14 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Pars Jonoubi Jam 02.14 13:00 0 - 0  
Paykan - Foolad Khuzestan 02.14 13:00 1 - 2  
Sanat Naft Abadan - Gol Gohar Sirjan 02.14 13:30 1 - 2  
Shahin Bushehr - Machine Sazi Tabriz 02.14 13:45 3 - 1  
Tractor Tabriz - Saipa Karaj 02.14 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Kfar Qasem 02.14 14:00 1 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Acre 02.14 14:00 0 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Ashkelon 02.14 14:00 2 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Nof Hagalil 02.14 14:00 0 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Sakhnin 02.14 14:00 1 - 5  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Petah Tikva 02.14 14:00 0 - 4  
Maccabi Ahi Nazareth - Umm al-Fahm 02.14 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Dep. Quindio 02.14 01:40 1 - 1  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (KUW) - Al-Shabab (KUW) 02.14 14:45 1 - 0  
Al-Tadhamon - Al-Salmiyah 02.14 17:15 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Arka Gdynia 02.14 18:00 2 - 0  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 02.14 20:30    
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Barcelona Guayaquil 02.14 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - FUS Rabat 02.14 17:00 2 - 1  
Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem 02.14 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Tampico Madero 02.14 03:30 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Wolfsburg 02.14 19:15 2 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Cittadella 02.14 21:00    
Labdarúgás (Ománi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (OMA) - Al-Orouba (OMA) 02.14 14:40 2 - 1  
Fanja - Oman FC 02.14 17:15 2 - 2  
Muscat - Bahla 02.14 14:15 1 - 0  
Saham - Mirbat 02.14 16:45 4 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - LASK 02.14 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 02.14 19:00 0 - 0  
Chindia Targoviste - Voluntari 02.14 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Atl. Madrid 02.14 21:00    
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Taawoun 02.14 13:30 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Nassr 02.14 16:25 2 - 4  
Al-Wehda (KSA) - Al-Ahli (KSA) 02.14 18:25 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samut Prakan - Chiangrai Utd. 02.14 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Osmanlispor 02.14 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Besiktas 02.14 18:00 1 - 0  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Canterbury Crusaders 02.14 07:05 8 - 25  
Melbourne Rebels - Sydney Waratahs 02.14 09:15 24 - 10  
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Hebar Pazardzsik 02.14 17:30 3 - 2  
Röplabda (Bolgár bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Kazanlak 02.14 17:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 02.14 11:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valepa Sastamala - Akaa 02.14 17:30 3 - 2  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kangasala - WoVo Rovaniemi 02.14 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Slepsk Suwalki 02.14 20:30    
Trefl Gdansk - Cuprum Lubin 02.14 17:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Zarecsje-Odincovo Moszkva 02.14 17:00 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Moszkva 02.14 16:00 3 - 2  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica Kraljevo - Crvena zvezda 02.14 19:00 3 - 1  
Röplabda (Szerb bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Partizan Belgrád 02.14 19:00 0 - 3  
Ub - OK Belgrád 02.14 18:00 3 - 0  
Röplabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Nove Mesto nad Vahom 02.14 18:30 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegol Bld. Spor - Arhavi Bld. Spor 02.14 12:00 3 - 0  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - P. Harikrishna 02.14 15:00 1 - 0  
D. Navara - D. Anton-Guijarro 02.14 15:00 0 - 1  
J-K. Duda - S. Shankland 02.14 15:00 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - N. Grandelius 02.14 15:00 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - M. Ragger 02.14 15:00 1 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 02.14 13:00 1 - 5  
Neil Robertson - Kyr. Wilson (5 nyert frame-ig) 02.14 15:30 0 - 5  
S. Murphy - J. Trump (5 nyert frame-ig) 02.14 20:00    
Yan Bingtao - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 02.14 20:00    
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Alanyaspor 02.14 14:30 12 - 5  
Lokomotív Moszkva - Tokyo Verdy 02.14 18:30 3 - 6  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Grasshoppers 02.14 15:45 5 - 4  
Szpartak Moszkva - Braga 02.14 17:15 6 - 4  
Sílövészet (vb, 7,5 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wierer - D. Herrmann 02.14 14:45 0 - 1  
D. Wierer - Jul. Simon 02.14 14:45 1 - 0  
H. Öberg - M. Olsbu Röiseland 02.14 14:45 0 - 1  
J. Braisaz - K. Mäkäräinen 02.14 14:45 1 - 0  
L. Vittozzi - P. Fialkova 02.14 14:45 1 - 0  
M. Davidova - I. Landmark Tandrevold 02.14 14:45 1 - 0  
T. Eckhoff - D. Herrmann 02.14 14:45 0 - 1  
vb, 7,5 km, női 2020 02.14 14:45    
vb, 7,5 km, női 2020 - Top 3 02.14 14:45    
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - Yui. Sugita 02.14 11:30 2 - 1  
B. Rola - S. Travaglia 02.14 13:05 1 - 2  
I. Ivashka - J. Ocleppo 02.14 08:00 1 - 2  
J. Duckworth - T. Fabbiano 02.14 10:55 2 - 1  
Tenisz (Bengaluru, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Paes L - Erlich J / Vasilevski A 02.14 15:15 2 - 1  
Myneni S / Reid M - Raja P / Ramanathan R 02.14 16:50    
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Lajovic 02.14 18:30 2 - 0  
D.S. Schwartzman - F. Delbonis 02.14 03:35 2 - 1  
J.I. Londero - G. Pella 02.14 20:10    
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Dellien H - Gille S / Vliegen J 02.14 00:30    
Duran G / Londero J I - Andujar P / Martinez P 02.14 14:00    
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - M. Bachinger 02.14 15:00 2 - 0  
M. Basic - M. Zverev 02.14 18:15 0 - 2  
R. Safiullin - Q. Halys 02.14 16:30 2 - 1  
Z. Kolar - R. Marcora 02.14 13:00 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Brown D - Sabanov I / Sabanov M 02.14 19:40 2 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - E. Escobedo 02.14 18:45 1 - 2  
J.J. Wolf - T. Bellucci 02.14 00:00 0 - 2  
M. Mmoh - M. Torpegaard 02.14 00:00 1 - 2  
Yos. Watanuki - U. Blanch 02.14 17:00 2 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cid Subervi R / Mansouri - Glasspool L / Lawson A 02.14 17:00 0 - 2  
Huey T / Lammons N - Dempster I / Lovett K 02.14 01:25 2 - 0  
Saville L / Smith J-P - Cerretani J / Cressy M 02.14 02:45 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - Nao Hibino 02.14 12:10 0 - 2  
M. Linette - Xiyu Wang 02.14 09:55 2 - 1  
P.M. Tig - Saisai Zheng 02.14 08:00 2 - 0  
Qiang Wang - Leo. Kung 02.14 13:40 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haas B / Perez E - Bondarenko K / Tanasugarn T 02.14 11:00 2 - 0  
Raina A / Van Der Hoek R - Rodionova Ar / Sanders S 02.14 12:30    
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - I-C. Begu 02.14 13:00 1 - 2  
A. Rus - Kur. Nara 02.14 12:55 2 - 0  
L. Tsurenko - L. Arruabarrena-Vecino 02.14 11:00 2 - 0  
M. Trevisan - A. Bolsova Zadoinov 02.14 15:00 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - Jor. Thompson 02.14 01:30 1 - 2  
K. Edmund - Soon Woo Kwon 02.14 20:10    
M. Kecmanovic - U. Humbert 02.14 18:00 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Nys H - Monroe N / Sock J 02.14 04:30 0 - 2  
Tenisz (Nicholasville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Govortsova - M. Barthel 02.14 19:00 2 - 0  
Y. Wickmayer - M. Brengle 02.14 16:50 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - A. Bedene 02.14 16:05 2 - 0  
G. Monfils - Dan. Evans 02.14 19:30    
P. Carreno-Busta - J. Sinner 02.14 13:00 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Struff J-L - Murray J / Skupski N 02.14 11:00 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - K. Bertens 02.14 16:30 0 - 2  
B. Bencic - M. Sakkari 02.14 13:45 1 - 2  
E. Alexandrova - P. Kvitova 02.14 16:30    
O. Dodin - E. Rybakina 02.14 11:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Carter H / Fichman S 02.14 18:40 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Crvena zvezda 02.14 17:00 16 - 7  
Vízilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szintez Kazany - Dinamo Moszkva 02.14 16:00 14 - 10

 

2020.02.13.
Alpesi sí (Lesiklás,SaalbachHinterglem1.v)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - T. Dressen 02.13 12:45 0 - 1  
B. Feuz - Mat. Mayer 02.13 12:45 1 - 0  
C. Janka - B. Bennett 02.13 12:45 1 - 0  
J. Clarey - V. Kriechmayr 02.13 12:45 0 - 1  
K. Jansrud - M. Muzaton 02.13 12:45 1 - 0  
Lesiklás, Saalbach-Hinterglemm 1. verseny 2020 02.13 12:45    
R. Cochran-Siegle - N. Hintermann 02.13 12:45 0 - 1  
T. Ganong - Max Franz 02.13 12:45 1 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Volga Uljanovszk 02.13 17:00 4 - 1  
Kuzbassz Kemerovo - Bajkal Irkutszk 02.13 12:30 6 - 4  
Murman Murmanszk - Vodnyik Arhangelszk 02.13 16:30 1 - 5  
Rogyina Kirov - Ural Trubnyik 02.13 16:30 2 - 6  
Szibszelmas Novoszibirszk - SZKA Nyeftjanyik 02.13 12:30 3 - 7  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. van Gerwen 02.13 23:05 1 - 7  
G. Anderson - P. Wright 02.13 21:35 6 - 6  
Ger. Price - Mic. Smith 02.13 20:55 6 - 6  
Glen Durrant - F. Sherrock 02.13 22:15 6 - 6  
Rob Cross - N. Aspinall 02.13 20:15 7 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Chodov 02.13 19:00 4 - 5  
Stresovice - Liberec 02.13 20:30 10 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Helsingborg 02.13 19:00 5 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 02.13 01:05 0 - 1  
Charlotte - Rochester 02.13 01:00 5 - 2  
Colorado Eagles - Tucson 02.13 03:05 2 - 5  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 02.13 01:00 1 - 2  
Manitoba - Rockford 02.13 02:00 1 - 2  
Milwaukee - Texas Stars 02.13 02:00 2 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 02.13 04:00 4 - 2  
San Jose Barracuda - Stockton 02.13 04:00 3 - 3  
Utica - Laval 02.13 01:00 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Salzburg 2 02.13 20:30 1 - 3  
Vienna Capitals 2 - Vipiteno/Sterzing 02.13 19:00 6 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Fassa 02.13 20:15 3 - 4  
Linz 2 - Kitzbühel 02.13 19:00 3 - 8  
Zell am See - Feldkirch 02.13 19:30 0 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 02.13 19:15 2 - 3  
Renon/Ritten - Asiago 02.13 20:00 4 - 1  
Val Pusteria - Cortina 02.13 20:00 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 02.13 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Gyergyói HK 02.13 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 02.13 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 02.13 17:00 3 - 3  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 02.13 17:00 2 - 3  
Nyeman Grodno - Gomel 02.13 17:00 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok 02.13 17:30 5 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jokerit 02.13 15:00 3 - 4  
CSZKA Moszkva - Barisz 02.13 17:30 2 - 3  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 02.13 18:30 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 02.13 17:00 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 02.13 17:00 4 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Szpartak Moszkva 02.13 15:00 2 - 5  
Szeversztal Cserepovec - Red Star Kunlun 02.13 17:00 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 02.13 13:30 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - SZKA Szentpétervár 02.13 17:00 2 - 3  
Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk 02.13 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Torun 02.13 18:00 3 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Dinamo Riga 2 02.13 17:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Montreal 02.13 01:30 4 - 1  
Los Angeles - Calgary 02.13 04:00 5 - 3  
Vancouver - Chicago 02.13 04:30 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Manglerud 02.13 18:30 4 - 0  
Narvik - Storhamar 02.13 18:30 3 - 3  
Sparta Sarpsborg - Grüner 02.13 18:30 6 - 1  
Stavanger - Frisk/Asker 02.13 19:00 3 - 1  
Stjernen - Valerenga 02.13 18:30 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Nürnberg 02.13 19:30 5 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Barrie Colts 02.13 01:00 3 - 3  
Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 02.13 01:05 5 - 4  
Owen Sound Attack - Hamilton Bulldogs 02.13 01:00 5 - 1  
Sault Ste.Marie Greyhound - Saginaw Spirit 02.13 01:07 5 - 7  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Gatineau Olympiques 02.13 01:00 3 - 2  
Moncton Wildcats - Saint John Sea Dogs 02.13 00:00 10 - 2  
Val-d'Or Foreurs - Cape Breton Eagles 02.13 01:00 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Ambri 02.13 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 02.13 19:00 5 - 1  
Djurgarden - Växjö 02.13 19:00 4 - 1  
Frölunda - Örebro 02.13 19:00 5 - 3  
HV 71 - Rögle 02.13 19:00 3 - 5  
Linköping - Leksand 02.13 19:00 2 - 1  
Oskarshamn - Malmö 02.13 19:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Nomad 02.13 14:00 3 - 9  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck 02.13 15:00 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Torpedo Kamenogorszk 02.13 15:00 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Szarjarka Karaganda 02.13 13:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Regina Pats 02.13 03:00 8 - 1  
Kelowna Rockets - Tri-City Americans 02.13 04:05 8 - 3  
Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings 02.13 02:00 1 - 5  
Spokane Chiefs - Moose Jaw Warriors 02.13 04:05 1 - 1  
Swift Current Broncos - Winnipeg Ice 02.13 02:00 3 - 8  
Vancouver Giants - Red Deer Rebels 02.13 04:00 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Szahalin 02.13 11:30 4 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Concordia - Quimsa 02.13 01:30 86 - 97  
Hispano Americano - Penarol Mar del Plata 02.13 01:00 115 - 97  
Obras Sanitarias - Bahia Blanca 02.13 00:00 87 - 87, h.u. 106 - 98  
Regatas Corrientes - San Martin Corrientes 02.13 01:30 84 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 02.13 09:30 99 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato - Botafogo 02.13 00:00 69 - 75  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Randers 02.13 18:30 127 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 02.13 11:00 80 - 75  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 02.13 11:00 73 - 95  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Antibes 02.13 20:00 71 - 79  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Gorica 02.13 18:00 83 - 73  
Zadar - Split 02.13 20:30 85 - 75  
Kosárlabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 02.13 20:00 89 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Gorzow 02.13 20:10 70 - 62  
Kosárlabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Rosa Radom 02.13 18:00 58 - 85  
Start Lublin - Anwil Wloclawek 02.13 20:30 81 - 87  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Soles de Mexicali (4.m.) 02.13 03:30 69 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Toronto 02.13 01:30 101 - 91  
Cleveland - Atlanta 02.13 01:00 127 - 105  
Dallas - Sacramento 02.13 02:30 130 - 111  
Denver - LA Lakers 02.13 04:00 111 - 111, h.u. 116 - 120  
Indiana - Milwaukee 02.13 01:30 118 - 111  
Memphis - Portland 02.13 02:00 111 - 104  
Minnesota - Charlotte 02.13 02:00 108 - 115  
New York - Washington 02.13 01:30 96 - 114  
Orlando - Detroit 02.13 01:00 108 - 108, h.u. 116 - 112  
Phoenix - Golden State 02.13 03:00 112 - 106  
Utah - Miami 02.13 03:00 116 - 101  
Kosárlabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammerud - Kongsberg 02.13 19:00 87 - 105  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Costa Masnaga 02.13 20:30 83 - 56  
Empoli - Torino 02.13 20:30 94 - 72  
Lucca - Battipaglia 02.13 20:30 68 - 58  
San Martino di Lupari - UR Venezia 02.13 20:30 62 - 64  
Vigarano - Famila Schio 02.13 20:30 70 - 78  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Cremona 02.13 18:00 86 - 62  
Virtus Bologna - Venezia 02.13 20:45 68 - 68, h.u. 81 - 82  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 02.13 17:00 58 - 76  
MBA Moszkva - Dinamo Kurszk 02.13 14:00 79 - 81  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 02.13 15:00 42 - 85  
Szpartak Noginszk - Dinamo Novoszibirszk 02.13 14:00 76 - 87  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 02.13 19:00 78 - 82  
Real Madrid - Bilbao 02.13 21:30 93 - 83  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Sloboda Uzice 02.13 19:30 82 - 73  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Sencur Kranj 02.13 19:30 93 - 83  
Polzela - Krka Novo Mesto 02.13 19:00 66 - 75  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Mikolaiv 02.13 17:00 73 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kalev/Cramo 02.13 17:30 81 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Ribe-Esbjerg 02.13 20:00 26 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Tatabánya 02.13 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Toulouse 02.13 20:45 20 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Balingen-Weilstetten 02.13 19:00 32 - 27  
Flensburg - Nordhorn-Lingen 02.13 19:00 29 - 27  
Göppingen - Bergischer HC 02.13 19:00 28 - 22  
Melsungen - Stuttgart 02.13 19:00 21 - 26  
Wetzlar - R-N. Löwen Kronau 02.13 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Csehovszkije Medvegyi 02.13 17:30 30 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 02.13 18:15 24 - 29  
Univ. Izsevszk - Zvezda Zvenyigorod 02.13 15:00 27 - 35  
Kézilabda (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estarreja - Madeira SAD 02.13 21:30 25 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Baia Mare 02.13 17:00 19 - 23  
Calarasi - Dinamo Bukarest 02.13 17:00 28 - 33  
Dobrogea Constanta - Focsani 02.13 16:00 28 - 14  
Politehnica Timisoara - Fagaras 02.13 17:00 32 - 27  
Resita - Potaissa Turda 02.13 16:00 21 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 02.13 20:15 36 - 33  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Gorenje Velenje 02.13 19:00 24 - 34  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Bordj Bou Arreridj 02.13 14:00 1 - 3  
ASM Oran - USM Alger 02.13 14:00 1 - 0  
Bel-Abbes - USM Annaba 02.13 15:00 1 - 0  
Biskra - Belouizdad 02.13 15:00 1 - 0  
ES Setif - Constantine 02.13 18:45 2 - 1  
WA Boufarik - MC Oran 02.13 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Arsenal 02.13 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hala Muharraq - East Riffa 02.13 17:20 0 - 2  
Al-Shabbab (BHR) - Al-Hidd 02.13 14:55 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Genk 02.13 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Aurora Cochabamba 02.13 01:00 3 - 0  
Palmaflor Vinto - Blooming Santa Cruz 02.13 20:00 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Guabira Montero 02.13 01:30 2 - 1  
San Jose de Oruro - Nacional Potosi 02.13 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas ICESP - Ferroviaria 02.13 23:00 1 - 2  
Osasco Audax - Gremio RS 02.13 23:00 0 - 3  
Sao Jose dos Campos - Cruzeiro 02.13 23:00 0 - 3  
Sao Paulo - Internacional 02.13 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguia Negra - Sampaio Correa 02.13 01:30 2 - 1  
Altos - Vasco da Gama 02.13 01:30 1 - 1  
Atlético Alagoinhas - Botafogo PB 02.13 00:30 0 - 0  
Campinense - Atlético MG 02.13 01:30 0 - 0  
Ferroviaria - Avai 02.13 20:30 2 - 0  
Galvez - Vila Nova 02.13 01:30 0 - 1  
Manaus - Coritiba 02.13 02:30 1 - 0  
Novo Hamburgo - Ponte Preta 02.13 23:15 1 - 2  
Toledo - Nautico 02.13 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Nacional Asuncion 02.13 01:30 3 - 0  
Llaneros de Guanare - Liverpool Montevideo 02.13 01:30 0 - 2  
Zamora Barinas - Plaza Colonia 02.13 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Costa Ricai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Alajuelense - Guadalupe FC 02.13 03:00 3 - 2  
Herediano - Cartagines 02.13 03:00 3 - 0  
San Carlos - Universidad de Costa Rica 02.13 03:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - St-Etienne 02.13 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Arisz 02.13 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Utrecht 02.13 18:30 1 - 4  
Heerenveen - Feyenoord 02.13 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Hondurasi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Honduras Progreso 02.13 02:00 5 - 0  
Lobos UPNFM - Motagua 02.13 02:00 1 - 3  
Platense - Vida 02.13 02:30 0 - 1  
Real Espana - Real de Minas 02.13 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Minerva Punjab 02.13 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad - Jamshedpur 02.13 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Rishon Lezion 02.13 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Jamaikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harbour View - Waterhouse 02.13 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Gharafa 02.13 17:45 1 - 0  
Al-Wakrah - Al-Arabi (QAT) 02.13 14:45 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Atl. Huila 02.13 01:40 0 - 4  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (KUW) - Kazma 02.13 16:05 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - The Strongest 02.13 01:30 2 - 0  
Corinthians - Guarani Asuncion 02.13 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Juarez 02.13 04:00 0 - 0  
Pachuca - Dep. Toluca 02.13 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Juventus 02.13 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,női, Ázsia, B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 02.13 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Mirandes 02.13 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Hazem 02.13 13:30 2 - 3  
Al-Fayha - Al-Hilal (KSA) 02.13 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Trabzonspor 02.13 15:00 1 - 4  
Sivasspor - Antalyaspor 02.13 17:15 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Toronto Wolfpack 02.13 20:45 32 - 10  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Fenerbahce 02.13 17:00 3 - 0  
Trentino - Cucine Lube Civitanova 02.13 20:30 1 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Perugia 02.13 21:00 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Lokomotív Novoszibirszk 02.13 20:00 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Saaremaa 02.13 20:30 1 - 3  
Revivre Milano - Mladost Kastela 02.13 20:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 02.13 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 02.13 11:00 3 - 1  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakkapaa - Hurrikaani Loimaa 02.13 17:30 1 - 3  
Röplabda (Görög Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz 02.13 18:00 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas 02.13 19:30 1 - 3  
Újpest - Jászberény 02.13 17:00 3 - 0  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Anton-Guijarro - S.G. Vidit 02.13 15:00 0.5 - 0.5  
M. Ragger - N. Vitiugov 02.13 15:00 0.5 - 0.5  
N. Grandelius - A. Firouzja 02.13 15:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - J-K. Duda 02.13 15:00 0.5 - 0.5  
S. Shankland - D. Navara 02.13 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - R. O'Sullivan 02.13 14:00 2 - 4  
Ding Junhui - Kyr. Wilson 02.13 20:00 2 - 4  
Dom. Dale - S. Murphy 02.13 20:00 1 - 4  
Ger. Greene - Dan. Wells 02.13 11:00 4 - 2  
I. Figueiredo - J. Trump (4 nyert frame-ig) 02.13 16:10 1 - 4  
Jim. Robertson - Ding Junhui (4 nyert frame-ig) 02.13 11:00 1 - 4  
L. Brecel - J. Higgins 02.13 20:00 3 - 4  
L. Brecel - Tian Pengfei 02.13 11:00 4 - 3  
M. O'Donnell - Kyr. Wilson 02.13 14:00 0 - 4  
M. Selby - Chun Wai Lee 02.13 14:00 4 - 2  
M. Selby - Zhao Xintong 02.13 20:00 4 - 3  
M.J. Williams - A. McGill (4 nyert frame-ig) 02.13 14:00 1 - 4  
Mark Allen - Dom. Dale (4 nyert frame-ig) 02.13 11:00 2 - 4  
Mat. Stevens - Zhao Xintong 02.13 11:00 1 - 4  
Neil Robertson - N. Saengkham 02.13 16:45 4 - 3  
R. Milkins - S. Maguire 02.13 11:00 3 - 4  
S. Bingham - Yan Bingtao 02.13 16:10 3 - 4  
S. Maguire - J. Trump (4 nyert frame-ig) 02.13 21:20 1 - 4  
S. Murphy - B. Woollaston 02.13 11:00 4 - 1  
S. Vahedi - J. Lisowski 02.13 11:00 4 - 0  
S. Vahedi - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 02.13 20:00 0 - 4  
Xiao Guodong - J. Higgins 02.13 14:00 2 - 4  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Levante 02.13 18:30 8 - 5  
Tokyo Verdy - Alanyaspor 02.13 14:30 4 - 6  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Flamengo 02.13 17:15 2 - 2  
Sílövészet (vb, vegyesváltó(2x6km+2x7,5km))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svájc 02.13 14:45 1 - 0  
Csehország - Ukrajna 02.13 14:45 1 - 0  
Fehéroroszország - Finnország 02.13 14:45 0 - 1  
Norvégia - Franciaország 02.13 14:45 1 - 0  
Németország - Oroszország 02.13 14:45 1 - 0  
Svédország - Olaszország 02.13 14:45 0 - 1  
USA - Kanada 02.13 14:45 1 - 0  
vb, vegyesváltó (2x6km+2x7,5km) 2020 02.13 14:45    
vb, vegyesváltó (2x6km+2x7,5km) 2020 - Top 3 02.13 14:45    
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - F.F. Silva 02.13 08:00 2 - 0  
J. Ocleppo - S. Rawat 02.13 06:30 2 - 0  
M. Safwat - S. Travaglia 02.13 09:30 0 - 2  
N. Kaliyanda Poonacha - Yui. Sugita 02.13 08:10 0 - 2  
P. Gunneswaran - B. Bonzi 02.13 11:55 0 - 2  
R. Ramanathan - I. Ivashka 02.13 08:55 0 - 2  
S. Nagal - B. Rola 02.13 10:30 0 - 2  
T. Fabbiano - S. Myneni 02.13 06:30 2 - 1  
Tenisz (Bengaluru, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Paes L - Goransson A / Rungkat C 02.13 13:30 2 - 1  
Hsieh C-P / Molchanov D - Myneni S / Reid M 02.13 10:30 1 - 2  
Raja P / Ramanathan R - Ferreira Silva/Milojevic 02.13 12:00 2 - 0  
Rosol L / Sugita Y - Erlich J / Vasilevski A 02.13 11:55 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - T. Monteiro 02.13 01:00 0 - 2  
F. Bagnis - G. Pella 02.13 23:50 1 - 2  
L. Djere - J.I. Londero 02.13 18:30 1 - 2  
P. Cuevas - A. Ramos-Vinolas 02.13 20:45 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Martinez P - Gonzalez M / Martin F 02.13 01:00 2 - 0  
Demoliner M / Middelkoop - Munar J / Ruud C 02.13 19:00 2 - 0  
Granollers M / Zeballos H - Monteiro T / Romboli F 02.13 20:25 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - T. Gabashvili 02.13 18:00 2 - 1  
J. Marie - R. Marcora 02.13 13:45 0 - 2  
L. Musetti - Q. Halys 02.13 20:40 1 - 2  
M. Bachinger - B. Zapata Miralles 02.13 12:25 2 - 0  
M. Basic - A. Arnaboldi 02.13 14:30 2 - 1  
M. Janvier - R. Safiullin 02.13 15:40 1 - 2  
M. Martineau - Z. Kolar 02.13 10:30 1 - 2  
R. Bemelmans - M. Zverev 02.13 23:10 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Nedovyesov A - Bourgue M / Mayot H 02.13 18:20 1 - 2  
Kolar Z / Trungelliti M - Added D / Olivetti A 02.13 16:55 0 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - S. Korda 02.13 19:40 2 - 0  
E. Escobedo - A. Tabilo 02.13 16:00 2 - 0  
G. Blancaneaux - Ryan Harrison 02.13 20:55 2 - 1  
J.J. Wolf - Jur. Rodionov 02.13 00:00 2 - 1  
R. Sarmiento - J.C. Aragone 02.13 17:30 2 - 0  
Ryan Harrison - S. Ofner 02.13 01:05 2 - 1  
S. Mansouri - Yos. Watanuki 02.13 16:00 0 - 2  
U. Blanch - M. Cressy 02.13 17:15 2 - 1  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Hach Verdugo - Nam J S / Song M-K 02.13 19:25 2 - 0  
Hopper J / Mostardi N - Nam J S / Song M-K 02.13 02:05 0 - 2  
Martinez / Reyes-Varela - CID Subervi R/Mansouri S 02.13 20:50 0 - 2  
Pasha N / Redlicki M - Galloway R / Hach Verdugo 02.13 00:00 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - Xiyu Wang 02.13 09:00 0 - 2  
E. Svitolina - Sto. Sanders 02.13 12:50 2 - 0  
M. Linette - Shuai Peng 02.13 10:55 2 - 0  
P.M. Tig - Xiaodi You 02.13 10:50 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Tanasugarn - Hozumi E / Ninomiya M 02.13 14:00 2 - 0  
Rodionova Ar / Sanders S - Han X / Schoofs B 02.13 14:20 2 - 0  
Xun F Y / Zheng S - Raina A / Van Der Hoek R 02.13 09:00 0 - 2  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - T. Mrdeza 02.13 10:00 2 - 1  
A. Rus - A. Mintegi Del Olmo 02.13 13:15 2 - 0  
C. Buyukakcay - L. Arruabarrena-Vecino 02.13 13:10 0 - 2  
E. Gorgodze - A. Bolsova Zadoinov 02.13 11:30 0 - 2  
L. Fruhvirtova - I-C. Begu 02.13 14:40 0 - 2  
L. Tsurenko - L. Pattinama Kerkhove 02.13 13:25 2 - 0  
M. Trevisan - A. Zaja 02.13 11:30 2 - 0  
M.S.A. Abdelaziz - Kur. Nara 02.13 16:35 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - C. Norrie 02.13 19:55 2 - 0  
K. Edmund - D. Köpfer 02.13 18:00 2 - 0  
M. Giron - U. Humbert 02.13 04:10 0 - 2  
R. Opelka - Y. Nishioka 02.13 21:25 2 - 0  
Soon Woo Kwon - M. Raonic 02.13 01:30 2 - 1  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Lindstedt R / Sandgren T 02.13 23:30 2 - 1  
Tenisz (Nicholasville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - Claire Liu 02.13 22:25 0 - 2  
A. Kalinskaya - C.C. Bellis 02.13 16:00    
A. Sharma - O. Govortsova 02.13 18:00 0 - 2  
Claire Liu - Car. Dolehide 02.13 00:55 2 - 0  
F. Abanda - C. McNally 02.13 17:50 2 - 0  
G. Talaba - Rob. Anderson 02.13 19:10 2 - 1  
Hanna Chang - M. Brengle 02.13 19:55 0 - 2  
M. Barthel - J. Pegula 02.13 17:50 2 - 1  
M. Bouzkova - V. Cepede Royg 02.13 21:25 2 - 0  
W. Osuigwe - Y. Wickmayer 02.13 20:50 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - S. Tsitsipas 02.13 14:45 2 - 0  
A. Bublik - A. Rublev 02.13 13:15 0 - 2  
G. Monfils - Gil. Simon 02.13 19:30 2 - 0  
J. Sinner - D. Goffin 02.13 11:00 2 - 0  
V. Pospisil - F. Krajinovic 02.13 21:20 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Marach O - Auger-Aliassime/Hurkacz 02.13 15:00 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Bopanna R / Shapovalov D 02.13 16:40 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Sakkari 02.13 11:00 0 - 2  
A. van Uytvanck - P. Kvitova 02.13 12:45 1 - 2  
D. Vekic - E. Alexandrova 02.13 15:15 0 - 2  
V. Kudermetova - K. Bertens 02.13 16:55 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Potapova A / Putintseva Y 02.13 18:10 2 - 0  
Carter H / Fichman S - Adamczak M / Sizikova Y 02.13 14:50 2 - 0  
Garcia C / Konta J - Lister C / Voracova R 02.13 13:30 2 - 0  
Kudryavtseva / Srebotnik - Christian K / Guarachi A 02.13 12:00 0 - 2  

 

2020.02.12.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Pixbo Wallenstam 02.12 18:30 2 - 2  
Linköping - Höllviken 02.12 19:00 5 - 4  
Visby - Mullsjö 02.12 19:00 5 - 5  
Växjö - Jönköping 02.12 18:30 4 - 4  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Burela 02.12 15:30 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Rochester 02.12 01:00 4 - 2  
Cleveland - Grand Rapids 02.12 01:00 6 - 2  
Colorado Eagles - Tucson 02.12 03:05 5 - 2  
Iowa - San Antonio 02.12 02:00 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 02.12 17:30 1 - 2  
Frydek-Mistek - Kadan 02.12 18:00 5 - 3  
Slavia Trebic - Prostejov 02.12 17:30 5 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Sokolov 02.12 18:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Havirov 02.12 17:30 1 - 5  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 02.12 18:00 3 - 6  
Vsetin - Poruba 02.12 17:30 5 - 1  
Zubr Prerov - Chomutov 02.12 18:00 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vitkovice 02.12 18:00 2 - 5  
Kladno - Zlín 02.12 17:20 2 - 3  
Liberec - Litvínov 02.12 18:00 4 - 4  
Sparta Praha - Mountfield HK 02.12 18:30 2 - 3  
Trinec - Mladá Boleslav 02.12 17:00 4 - 6  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 02.12 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 02.12 17:30 2 - 2  
Dunaújváros - FTC 02.12 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt - Lida 02.12 17:00 6 - 1  
Pinszkije Jasztrebi - Mogiljev 02.12 17:00 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkolan Hermes - IPK 02.12 17:30 2 - 3  
RoKi - Jokipojat 02.12 17:30 5 - 3  
SaPKo - KeuPa 02.12 17:30 4 - 2  
TUTO - Heinolan Peliitat 02.12 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 02.12 17:30 4 - 0  
JYP - Jukurit 02.12 17:30 2 - 1  
Kookoo - Lahti Pelicans 02.12 17:30 4 - 1  
Tappara - Lukko 02.12 17:30 3 - 3  
Vaasan Sport - Kalpa 02.12 17:30 3 - 5  
Ässät - SaiPa 02.12 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Gornyak Rudnyij 02.12 15:00 1 - 3  
Humo Taskent 2 - Temirtau 02.12 15:00 1 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Dinaburga Daugavpils 02.12 18:00 8 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Dinamo Riga 2 02.12 17:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - St. Louis 02.12 04:00    
Buffalo - Detroit 02.12 01:00 3 - 2  
Colorado - Ottawa 02.12 03:00 3 - 0  
Dallas - Carolina 02.12 02:30 4 - 1  
Edmonton - Chicago 02.12 03:00 5 - 3  
Minnesota - Las Vegas 02.12 02:00 4 - 0  
New Jersey - Florida 02.12 01:00 3 - 5  
NY Islanders - Philadelphia 02.12 01:00 5 - 3  
Pittsburgh - Tampa Bay 02.12 01:00 1 - 1  
Toronto - Arizona 02.12 01:00 2 - 2  
Winnipeg - NY Rangers 02.12 02:00 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 02.12 19:30    
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchener Rangers - Erie Otters 02.12 01:00 3 - 1  
London Knights - Guelph Storm 02.12 01:00 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Graz 02.12 19:15    
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Shawinigan Cataractes 02.12 01:30 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Povazska Bystrica 02.12 18:00 3 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Topolcany 02.12 18:00 1 - 4  
Martin - Spisska Nova Ves 02.12 18:00 5 - 1  
Skalica - HC Bratislava 02.12 17:00 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Kosice 02.12 18:30 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 02.12 17:00 1 - 5  
Nove Zamky - B. Bystrica 02.12 18:30 0 - 2  
Slovan Bratislava - MAC 02.12 18:30    
Trencin - Detva 02.12 18:00 7 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Humo Taskent 02.12 13:00 3 - 0  
Cselmet Cseljabinszk - Molot Perm 02.12 13:00 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Burany Voronyezs 02.12 17:30 2 - 0  
Gornyak Ucsali - Nyeftyanyik Almetyevszk 02.12 14:30 1 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Izssztal Izsevszk 02.12 14:30 1 - 2  
KRS Beijing - CSZK Szamara 02.12 16:00 3 - 6  
SZKA-Néva - Tambov 02.12 17:00 1 - 4  
Torpedo Gorkij - Himik Voszkreszenszk 02.12 16:30 2 - 0  
Tsen Tou Jilin - Lada Toljatti 02.12 16:00 2 - 6  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk 02.12 14:30 1 - 6  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoria Royals - Red Deer Rebels 02.12 04:05 3 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Ferro Carril Oeste 02.12 01:30 62 - 86  
Atenas Cordoba - Gimnasia CR 02.12 01:30 68 - 81  
Ciclista Olimpico - CA Platense 02.12 02:00 88 - 70  
Libertad Sunchales - La Union Formosa 02.12 01:30 81 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Rio Claro 02.12 00:00 88 - 79  
Minas - Mogi das Cruzes 02.12 00:00 87 - 71  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 02.12 18:00 96 - 67  
ETHA Engomi - Omonia Nicosia 02.12 18:00 83 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - Slavia Praha 02.12 18:00 81 - 63  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svendborg - Naestved 02.12 19:00 82 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 02.12 11:00 87 - 91  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Tampere Pyrintö 02.12 17:30 104 - 72  
Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola 02.12 17:30 94 - 86  
Lapuan Kobrat - Lahti 02.12 17:30 77 - 90  
Nokia - Ura Kaarina 02.12 17:30 90 - 82  
Salon Vilpas - Korihait Uusikaupunki 02.12 17:30 115 - 65  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - AEK Athén 02.12 19:00 71 - 89  
Promitheasz Patra - Periszteri 02.12 16:00 67 - 61  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - GKK Sibenik 02.12 13:00 106 - 93  
Gorica - Hermes Zágráb 02.12 15:30 101 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Ryukyu Okinawa 02.12 11:05 55 - 73  
Yokohama - Akita 02.12 11:05 75 - 93  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 02.12 17:00 97 - 85  
Kosárlabda (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Regia de Monterrey - Soles de Mexicali (3.m.) 02.12 03:30 73 - 73, h.u. 88 - 78  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE Csata - PEAC-Pécs 02.12 17:00 79 - 70  
Sopron - ZTE 02.12 18:00 76 - 62  
TFSE-MTK - Szekszárd 02.12 18:00 68 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston 02.12 03:30 116 - 105  
New Orleans - Portland 02.12 02:00 138 - 117  
Oklahoma City - San Antonio 02.12 02:00 106 - 114  
Philadelphia - LA Clippers 02.12 01:00 110 - 103  
Washington - Chicago 02.12 01:00 126 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Vechta 02.12 19:00 88 - 87  
S. Oliver Würzburg - Bayreuth 02.12 19:00 66 - 85  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Dunav Stari Banovci 02.12 18:00 98 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce 02.12 16:00 60 - 101  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Bandirma 02.12 19:00 100 - 70  
Türk Telekom - Karsiyaka 02.12 17:00 62 - 56  
Kosárlabda (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harkiv - Dnipro 02.12 18:00 90 - 93  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Tartu Ulikool 02.12 18:00 91 - 61  
Ventspils - Parnu 02.12 18:00 124 - 91  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Veszprém 02.12 19:00 29 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Karvina 02.12 18:00 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Lemvig 02.12 18:30 25 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Aarhus Utd. 02.12 19:00 23 - 25  
Horsens - Esbjerg 02.12 19:00 26 - 24  
Randers - EH Aalborg 02.12 18:30 34 - 23  
Viborg - Köbenhavn 02.12 18:30 33 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Magdeburg 02.12 20:00    
Kézilabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BK-46 - Dicken 02.12 18:00 29 - 28  
GrIFK - AIFK 02.12 18:00 31 - 27  
PIF - HIFK 02.12 18:00 29 - 38  
SIF - Riihimaen Cocks 02.12 18:00 21 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gwardia Opole 02.12 18:00 21 - 24  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 02.12 18:00 24 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Drammen 02.12 19:15 33 - 30  
Halden - Arendal 02.12 18:30 22 - 24  
Kolstad - Fyllingen 02.12 18:00 29 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Kristiansand 02.12 18:00 28 - 33  
Storhamar - Tertnes Bergen 02.12 18:00 32 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Mainz 02.12 19:30 36 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Rosztov 02.12 15:00 15 - 31  
Lada Toljatti - Ufa Alisza 02.12 16:00 32 - 18  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Steaua Bukarest 02.12 17:25 28 - 29  
CSM Bukarest - Vaslui 02.12 16:00 32 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Nexe Nasice 02.12 20:15    
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bidasoa Irun 02.12 19:00 33 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Sävehof 02.12 19:00 20 - 20  
Söder - Skövde 02.12 19:00 22 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 02.12 18:00 28 - 24  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Vllaznia 02.12 13:30 0 - 2  
KF Laci - Bylis Ballsh 02.12 13:30 3 - 2  
KF Tirana - Kastrioti Kruje 02.12 13:30 4 - 0  
Partizan Tirana - Beselidhja Lezhe 02.12 13:30 3 - 1  
Skenderbeu - Besa 02.12 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Fulham 02.12 20:45    
Reading - West Bromwich 02.12 21:00    
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Kortrijk 02.12 20:30    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Real Potosi 02.12 20:00    
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangu - Oeste 02.12 20:00    
Caucaia EC CE - Sao Jose RS 02.12 20:00    
Imperatriz MA - Vitória 02.12 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaka 02.12 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - River Plate Asuncion 02.12 01:30 2 - 1  
Sol de America - Goiás 02.12 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Maritzburg Utd. 02.12 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Elefántcsontparti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouake - San Pedro 02.12 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris SG 02.12 18:30 1 - 6  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Lamia 02.12 17:00 3 - 2  
Panathinaikosz - PAOK 02.12 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - NAC Breda 02.12 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Gokulam Kerala 02.12 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Mumbai City 02.12 15:00 5 - 2  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panthere Sport du Nde - Tonnerre Kalara de Yaounde 02.12 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Barranquilla FC 02.12 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Atl. Nacional Medellin 02.12 02:05 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Macara Ambato 02.12 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Puskás Akadémia 02.12 18:00 0 - 3  
Dorog - III. kerületi TVE 02.12 14:00 4 - 1  
Honvéd - Haladás 02.12 19:30    
Lipót - ZTE 02.12 14:00 3 - 1  
Mezőkövesd - Kaposvár 02.12 18:00 2 - 1  
MTK - Dunaújváros 02.12 18:00 3 - 0  
Pécs - Paks 02.12 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Raja Casablanca 02.12 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Monterrey 02.12 02:00 0 - 0  
Tijuana - Monarcas Morelia 02.12 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Dakkada FC 02.12 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Atl. Madrid 02.12 18:30 0 - 0  
Huelva - Barcelona 02.12 16:30 0 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Alanyaspor 02.12 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Dinamo Zágráb 02.12 16:00 0 - 0  
U19Midtjylland - U19Lille 02.12 14:00 1 - 1  
U19Porto - U19Salzburg 02.12 16:00 1 - 1  
U19Rangers - U19Atl. Madrid 02.12 14:00 0 - 4  
U19Rennes - U19FC Bruges 02.12 18:00 1 - 1  
U19Sheriff Tiraspol - U19Crvena zvezda 02.12 17:00 0 - 0  
U19Zaragoza - U19Lyon 02.12 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vissel Kobe - Johor DT 02.12 11:00 5 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Yokohama FM 02.12 11:00 1 - 2  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Berlin RV 02.12 18:00 2 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Kuzbassz Kemerovo 02.12 15:00 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zenit Kazany 02.12 18:00 3 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - ONICO Varsó 02.12 20:00    
Röplabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Dunav Ruse 02.12 17:00 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Sesi SP 02.12 00:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Valinhos 02.12 00:00 3 - 0  
Fluminense - Minas 02.12 00:00 0 - 3  
Pinheiros - Sao Caetano 02.12 00:00 3 - 2  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - United Frankfurt 02.12 17:00 3 - 0  
Galati - Galatasaray 02.12 17:00 3 - 2  
Mladost Brcko - Ajaccio GFC 02.12 19:00 3 - 2  
Ostrava - Modena 02.12 18:00 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haasrode Leuven - Pénzügyőr 02.12 20:30    
Maliye Piyango Ankara - Zawiercie 02.12 16:00 3 - 1  
Zalau - Karlovarsko 02.12 17:00 1 - 3  
Röplabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - VK Brno 02.12 18:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 02.12 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 02.12 11:00 0 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiikerit - Hurrikaani Loimaa 02.12 17:30 1 - 3  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kangasala 02.12 17:30 3 - 1  
Nurmon Jymy - OrPo 02.12 17:30 1 - 3  
Vampula Huittinen - Viesti Salo 02.12 17:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nosir Nowy Dwor Mazowieck - Legionowo 02.12 19:00 0 - 3  
San-Pajda Jaroslaw - Budowlani Lodz 02.12 17:00 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Rottenburg 02.12 19:00    
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Straubing 02.12 19:00 3 - 0  
Röplabda (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Waldviertel 02.12 19:00 0 - 3  
Röplabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Galati 02.12 13:00 3 - 0  
Jolidon Cluj - Medgidia 02.12 17:00 3 - 2  
Rapid Bukarest - Arges Pitesti 02.12 18:30 0 - 3  
Stiinta Bacau - Lugoj 02.12 16:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Ankara Karayollari 02.12 11:30 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Galatasaray 02.12 12:00 3 - 2  
THY Istanbul - Nilufer Bld. Spor 02.12 14:30 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Fenerbahce 02.12 15:00 3 - 1  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Firouzja - M. Ragger 02.12 15:00 0.5 - 0.5  
D. Navara - J-K. Duda 02.12 15:00 0 - 1  
N. Grandelius - P. Harikrishna 02.12 15:00 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - D. Anton-Guijarro 02.12 15:00 1 - 0  
S.G. Vidit - S. Shankland 02.12 15:00 1 - 0  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - Dan. Wells 02.12 13:15 2 - 4  
A. McGill - Mei Xiwen 02.12 11:00 4 - 1  
Ant. Hamilton - Lyu Haotian 02.12 11:00 4 - 3  
B.J. Castle - J. Trump 02.12 14:00 0 - 4  
Chun Wai Lee - Rob. Williams 02.12 11:00 4 - 3  
E. Slessor - B. Woollaston 02.12 11:00 2 - 4  
Fan Zhengyi - Xiao Guodong 02.12 15:00 0 - 4  
Ian Burns - S. Maguire 02.12 15:45 3 - 4  
J. Astley - J. Lisowski 02.12 15:10 3 - 4  
M. O'Donnell - Tom Ford 02.12 13:30 4 - 0  
M. Selby - Chen Zifan 02.12 11:00 4 - 1  
M.J. Williams - Jor. Brown 02.12 15:30 4 - 2  
Mark Allen - Jam. Wattana (4 nyert frame-ig) 02.12 17:55 4 - 0  
Mat. Stevens - B. Sargeant (4 nyert frame-ig) 02.12 14:00 4 - 0  
N. Saengkham - A. Ursenbacher 02.12 13:15 4 - 1  
Ric. Walden - Ding Junhui (4 nyert frame-ig) 02.12 11:00 1 - 4  
S. Carrington - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 02.12 20:00    
S. Lichtenberg - Dom. Dale 02.12 11:00 2 - 4  
S. Murphy - A. Burden (4 nyert frame-ig) 02.12 15:20 4 - 3  
Si Jiahui - S. Vahedi 02.12 11:00 2 - 4  
Tian Pengfei - B. Hawkins 02.12 15:15 4 - 0  
Yan Bingtao - M. Mann 02.12 14:30 4 - 0  
Yuan Sijun - Jim. Robertson 02.12 14:05 2 - 4  
Squash (Oregon Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Binnie - S. Lovejoy 02.12 02:00    
Chr. Gordon - L. Chileshe 02.12 06:00 3 - 0  
E.R. Bautista - J. Camacho 02.12 01:00 0 - 3  
Gor. Lam - Emy. Evans 02.12 03:00 0 - 3  
M. Broekman - D. Mekbib 02.12 05:00 1 - 3  
S. Lovejoy - M.S.D.L. Paz 02.12 04:00 3 - 0  
S.A. Amjad - Mil. Jenkins 02.12 00:00 0 - 3  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Tokyo Verdy 02.12 13:45 2 - 3  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Flamengo 02.12 15:00 6 - 4  
Grasshoppers - Szpartak Moszkva (Helyszín: Moszkva) 02.12 16:15 1 - 8  
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - N. Milojevic 02.12 07:40 2 - 0  
F.F. Silva - K. Coppejans 02.12 09:05 2 - 1  
J. Duckworth - K. Sultanov 02.12 08:50 2 - 0  
M. Safwat - M. Ebden 02.12 07:45 2 - 1  
P. Gunneswaran - S. Fanselow 02.12 06:30 2 - 1  
R. Ramanathan - A.S. Shanmugam 02.12 10:35 2 - 0  
S. Rawat - R. Reddy 02.12 11:10 2 - 0  
Zhizhen Zhang - J. Ocleppo 02.12 06:30 0 - 2  
Tenisz (Bengaluru, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Bonzi B - Erlich J / Vasilevski A 02.12 12:30 1 - 2  
Begemann A / Masur D - Rosol L / Sugita Y 02.12 11:35 0 - 2  
Ebden M / Paes L - Rola B / Zhang Z 02.12 13:30 2 - 0  
Gunneswaran P / Nagal S - Goransson A / Rungkat C 02.12 11:35 0 - 2  
Myneni S / Reid M - Ballekere Ravikumar N / Cheruku V 02.12 06:30 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - P. Sousa 02.12 18:30 0 - 2  
L. Mayer - A. Ramos-Vinolas 02.12 01:30 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Cecchinato M / Ramos-Vinolas A 02.12 20:00 2 - 0  
Duran G / Londero J I - Caruso S / Sonego L 02.12 19:00 2 - 0  
Granollers M / Zeballos H - Behar A / Escobar G 02.12 00:35 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - R. Marcora 02.12 12:00 0 - 2  
Ant. Hoang - H. Mayot 02.12 16:05 2 - 1  
Hir. Moriya - L. Musetti 02.12 10:30 0 - 2  
I. Marchenko - Q. Halys 02.12 13:30 1 - 2  
M. Viola - J. Marie 02.12 18:20 1 - 2  
O. Nedovyesov - B. Zapata Miralles 02.12 13:40 0 - 2  
T. Gabashvili - N. Kuhn 02.12 10:30 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Olivetti A - Halys Q / Lamasine T 02.12 18:10 2 - 0  
Bemelmans R / Brown D - De Schepper K / Gaston H 02.12 15:10 2 - 1  
Golubev A / Nedovyesov A - Elgin M / Gabashvili T 02.12 16:40 2 - 1  
Kotov P / Safiullin R - Draganja T / Martos Gorne 02.12 12:10 2 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - M. Torpegaard 02.12 01:25 0 - 2  
D. Kudla - R. Quiroz 02.12 19:20 2 - 0  
D. Popko - S. Mansouri 02.12 17:35 0 - 2  
E. Escobedo - G. Clezar 02.12 16:00 2 - 0  
Jur. Rodionov - J. Hopper 02.12 00:00 2 - 0  
M. Mmoh - Bra. Nakashima 02.12 01:05 2 - 0  
S. Bangoura - A. Tabilo 02.12 19:05 0 - 2  
Yos. Watanuki - A. Rinderknech 02.12 16:00 2 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dempster I / Lovett K - Novikov D / Oliveira G 02.12 17:40 2 - 1  
Saville L / Smith J-P - Harrison C / Harrison R 02.12 00:00 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - B. Schoofs 02.12 11:00 2 - 0  
En Shuo Liang - Saisai Zheng 02.12 09:00 0 - 2  
Leo. Kung - Lin Zhu 02.12 11:30 2 - 0  
M. Linette - K. Bondarenko 02.12 10:05 2 - 0  
Pea. Plipuech - Nao Hibino 02.12 10:35 0 - 2  
Qiang Wang - K. Kawa 02.12 12:35 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eikeri U / Hsieh Y-C - Haas B / Perez E 02.12 09:00 0 - 2  
Namigata J / Plipuech P - Peng S / Wang Y 02.12 14:25 0 - 2  
Raina A / Van Der Hoek R - Krawczyk D / You X 02.12 09:00 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Bolsova Zadoinov 02.12 16:50 1 - 2  
A. Rus - D. Snigur 02.12 09:00 2 - 0  
A. Zaja - D. Radanovic 02.12 13:00 2 - 1  
C. Ferrando - E. Gorgodze 02.12 15:20 0 - 2  
L. Tsurenko - L. Alhussein Abdel Aziz 02.12 13:25 2 - 0  
M. Kostyuk - I-C. Begu 02.12 13:00 1 - 2  
M. Trevisan - I.M. Bara 02.12 11:35 2 - 0  
M.S.A. Abdelaziz - K. Kucova 02.12 17:20 2 - 0  
R. Hogenkamp - L. Arruabarrena-Vecino 02.12 11:00 1 - 2  
S. Samir - L. Pattinama Kerkhove 02.12 14:45 1 - 2  
Yuki Naito - C. Buyukakcay 02.12 09:00 1 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Ste. Johnson 02.12 19:35    
B. Shi - C. Norrie 02.12 01:30 0 - 2  
Jas. Jung - Kev. Anderson 02.12 03:10 2 - 0  
M. Kecmanovic - P. Lorenzi 02.12 18:00 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Oswald P - Arevalo M / O'Mara J 02.12 18:00 1 - 2  
Humbert U / Withrow J - Johnson S / Opelka R 02.12 00:35 1 - 2  
Jebavy R / Nielsen F - Gonzalez S / Skupski K 02.12 19:40 2 - 0  
Monroe N / Sock J - Bambridge L / Mclachlan B 02.12 01:50 2 - 0  
Tenisz (Nicholasville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - R. Zarazua 02.12 21:00    
M. Bouzkova - Mayo Hibi 02.12 00:00 2 - 0  
M. Zacarias - C. McNally 02.12 17:45 0 - 2  
O. Govortsova - G. Min 02.12 18:00 2 - 0  
V. Cepede Royg - J. Ponchet 02.12 17:50 2 - 0  
V. Savinykh - F. Abanda 02.12 17:50 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - V. Pospisil 02.12 19:30 0 - 2  
Dan. Evans - K. Khachanov 02.12 18:05 2 - 1  
G. Monfils - J. Sousa 02.12 16:45 2 - 0  
Gil. Simon - M. Kukushkin 02.12 11:00 2 - 1  
J. Sinner - R. Albot 02.12 11:00    
R. Bautista-Agut - P. Carreno-Busta 02.12 14:00 1 - 2  
R. Haase - D. Goffin 02.12 14:05 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Marach O - Arends S / Pel D 02.12 16:45 2 - 0  
Paire B / Pavic M - Herbert P-H / Mahut N 02.12 12:00 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Ostapenko 02.12 11:00 2 - 0  
A. Tomljanovic - A. Potapova 02.12 12:25 0 - 2  
B. Bencic - S. Kuznetsova 02.12 16:30 2 - 0  
F. Ferro - E. Rybakina 02.12 18:30 0 - 2  
J. Konta - O. Dodin 02.12 14:15 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Fichman S - Alexandrova E / Zvonareva 02.12 14:00 2 - 0  
Kudryavtseva / Srebotnik - Kalashnikova O / Mitu A 02.12 11:00 2 - 1  
Mishina D / Shalimova E - Christian K / Guarachi A 02.12 12:40 0 - 2  
Rosolska A / Tomljanovic - Potapova A / Putintseva Y 02.12 16:00 1 - 2  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - UVSE 02.12 17:45 6 - 18

 

2020.02.11.
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ware - M. Whyers 02.11 11:00 1 - 2  
Bi. Jackson - A. Ware 02.11 10:00 2 - 1  
M. Whyers - Bi. Jackson 02.11 09:00 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo 02.11 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Kadan 02.11 18:00 9 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Chomutov 02.11 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karlovy Vary 02.11 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 02.11 17:00 3 - 2  
Junoszt Minszk - Gomel 02.11 16:00 1 - 1  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 02.11 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 02.11 20:15    
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Gornyak Rudnyij 02.11 15:00 3 - 2  
Humo Taskent 2 - Temirtau 02.11 15:00 3 - 4  
Jertisz Pavlodar - Arlan Koksetau 02.11 14:00 4 - 3  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Almaty 02.11 13:30 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany 02.11 17:30 1 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz 02.11 15:00 2 - 4  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 02.11 17:30 4 - 1  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 02.11 18:30 1 - 2  
Jokerit - Traktor Cseljabinszk 02.11 17:30 3 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lokomotív Jaroszlavl 02.11 17:00 4 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 02.11 15:00 3 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Red Star Kunlun 02.11 13:30 0 - 3  
SZKA Szentpétervár - Amur Habarovszk 02.11 17:30 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 02.11 17:30 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Szocsi 02.11 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Liepaja 02.11 18:00 3 - 6  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Amurszkije Tigri Habarov. 02.11 16:30 3 - 1  
Barisz 2 - Altaj Kamenogorszk 02.11 14:00 3 - 3  
Dinamo Moszkva 2 - Tajfun Usszurijszk 02.11 17:00 6 - 5  
Kapitan Sztupino - SZKA-Varjagi 02.11 17:00 4 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 02.11 16:00 7 - 0  
SZKA-1946 - Szahalinszkije Akulj 02.11 17:00 2 - 1  
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Szentpétervár 2 02.11 11:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Tampa Bay 02.11 01:30 1 - 1  
Montreal - Arizona 02.11 01:00 2 - 3  
Philadelphia - Florida 02.11 01:00 4 - 1  
San Jose - Calgary 02.11 04:30 2 - 6  
Vancouver - Nashville 02.11 04:00 6 - 2  
Washington - NY Islanders 02.11 01:00 3 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Fehérvár 02.11 19:15    
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Sherbrooke Phoenix 02.11 00:00 4 - 9  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Fribourg 02.11 19:45    
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad 02.11 19:00    
Skelleftea - Lulea 02.11 19:00 4 - 1  
Växjö - Rögle 02.11 19:00 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Nitra 02.11 17:45 4 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szarjarka Karaganda 02.11 12:00 0 - 6  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torpedo Kamenogorszk 02.11 15:00 4 - 0  
Rubin Tyumeny - Metallurg Novokuznyeck 02.11 15:00 2 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Nomad 02.11 13:00 1 - 3  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Flamengo 02.11 00:00 70 - 86  
Kosárlabda (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Keravnosz Nicosia 02.11 17:00 58 - 72  
Paralimni - Pafosz 02.11 18:00 70 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 02.11 17:30 81 - 93  
Svitavy - Opava 02.11 18:00 88 - 88, h.u. 116 - 108  
USK Praha - Olomoucko 02.11 17:30 86 - 91  
Usti nad Labem - Pardubice 02.11 17:30 91 - 77  
Kosárlabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Vaerlose 02.11 19:00 84 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 02.11 11:00 69 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Reims 02.11 18:30 88 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Haifa 02.11 18:20 88 - 82  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 02.11 20:05    
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 02.11 17:00 73 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Pécs 02.11 18:00 89 - 59  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Utah 02.11 02:30 119 - 123  
Denver - San Antonio 02.11 03:00 127 - 120  
Detroit - Charlotte 02.11 01:00 76 - 87  
Golden State - Miami 02.11 04:30 101 - 113  
Indiana - Brooklyn 02.11 01:00 105 - 106  
LA Lakers - Phoenix 02.11 04:30 125 - 100  
Milwaukee - Sacramento 02.11 02:00 123 - 111  
Orlando - Atlanta 02.11 01:00 135 - 126  
Toronto - Minnesota 02.11 01:30 137 - 126  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Hamburg 02.11 19:00 77 - 66  
Ulm - Alba Berlin 02.11 19:00 96 - 96, h.u. 106 - 112  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamtland - Nässjö 02.11 19:04 87 - 76  
Norrköping - Umea 02.11 19:04 78 - 62  
Wetterbygden - Lulea 02.11 19:04 93 - 103  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Napredak Aleksinac 02.11 16:00 79 - 80  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Polzela 02.11 19:00 95 - 83  
Sencur Kranj - Olimpija Ljubljana 02.11 19:00 77 - 85  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes 02.11 17:00 81 - 71  
Galatasaray - Tofas Bursa 02.11 19:00 98 - 81  
Kosárlabda (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Sayago - Atl. Olimpia 02.11 01:00 82 - 89  
Goes - Defensor Sporting 02.11 00:15 79 - 92  
Malvin - Bigua de Villa Biarritz 02.11 00:10 94 - 78  
Sportivo Capitol - Urunday 02.11 00:10 77 - 84  
Trouville - Nacional 02.11 00:10 86 - 89  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - VEF Riga 02.11 18:00 66 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Fredericia 02.11 20:00    
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Kielce 02.11 18:00 17 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Budakalász 02.11 18:00 41 - 17  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - CSZKA Moszkva 02.11 16:00 14 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Metaloplastika Sabac 02.11 17:15 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 02.11 19:00 31 - 31  
Varberg - Kristianstad 02.11 19:00 25 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Rochdale 02.11 20:45    
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Sarmiento 02.11 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Huracan 02.11 01:10 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Coquimbo Unido 02.11 00:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Baroka 02.11 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Pyramids FC 02.11 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Twente 02.11 18:30 2 - 0  
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 02.11 20:45    
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - TRAU 02.11 14:30 2 - 0  
NEROCA - Indian Arrows 02.11 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kameruni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APEJES Academy - Fovu de Baham 02.11 15:00 2 - 0  
Colombe Spor - Dragon de Yaounde 02.11 15:00 2 - 0  
Coton Sport de Garoua - Stade Renard de Melong 02.11 15:00 1 - 1  
Feutcheu - Yong Sports Academy 02.11 15:00 4 - 2  
Fortuna de Mfou - Avion du Nkam 02.11 13:00 1 - 0  
UMS de Loum - PWD Bamenda 02.11 15:00 0 - 2  
Union Sport de Douala - Eding Sport de Lekie 02.11 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 02.11 01:40 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Fehérvár 02.11 19:30    
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Monarcas Morelia 02.11 03:00 1 - 3  
Dep. Toluca - Puebla 02.11 00:00 0 - 1  
Pachuca - UNAM Pumas 02.11 02:00 1 - 1  
Santos Laguna - CD Guadalajara 02.11 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Aberdeen 02.11 20:45    
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Valencia 02.11 20:00    
Espanyol - EDF Logrono 02.11 16:00 0 - 2  
Sevilla - Levante 02.11 19:30    
Tacon - Rayo Vallecano 02.11 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kirklarelispor 02.11 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Derby County - U19Dortmund 02.11 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Persepolis 02.11 16:15 2 - 0  
Al-Sharjah - Al-Taawoun 02.11 15:55 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (UAE) - Sepahan 02.11 15:50 0 - 4  
Al-Nassr - Al-Sadd 02.11 16:15 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Chiangrai Utd. 02.11 09:35 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - FC Tokyo 02.11 11:30 1 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Friedrichshafen 02.11 20:30    
Vojvodina - Kedzierzyn-Kozle 02.11 18:00 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Barkom-Kazhany Lviv 02.11 19:00 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Budvanszka Rivijera Budva 02.11 17:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 02.11 11:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 02.11 11:00 3 - 0  
Röplabda (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puijo - LiigaPloki 02.11 17:00 2 - 3  
Röplabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz 02.11 15:30 2 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Amine Amiri 02.11 14:00 4 - 0  
B. Hawkins - Sam Craigie (4 nyert frame-ig) 02.11 18:00 4 - 2  
Chen Feilong - S. Baird 02.11 11:00 4 - 3  
Dav. Lilley - Dom. Dale 02.11 11:00 0 - 4  
E. Sharav - B. Woollaston 02.11 16:00 1 - 4  
F. O'Brien - Mark Joyce 02.11 12:35 3 - 4  
G. Dott - Zhao Xintong 02.11 14:00 0 - 4  
Jam. Wattana - Jim. White 02.11 14:00 4 - 2  
K. Maflin - Chen Zifan 02.11 14:00 3 - 4  
Kyr. Wilson - Jac. Page (4 nyert frame-ig) 02.11 15:35 4 - 3  
M. Mann - Bai Langning 02.11 11:00 4 - 1  
Mark Allen - And. Higginson (4 nyert frame-ig) 02.11 11:00 4 - 1  
N. Saengkham - A. McManus 02.11 12:45 4 - 3  
Nig. Bond - Ric. Walden 02.11 12:45 0 - 4  
Pet. Lines - Fan Zhengyi 02.11 11:00 1 - 4  
R. O'Sullivan - Zhang Jiankang (4 nyert frame-ig) 02.11 14:00 4 - 1  
S. Murphy - D. Morgan (4 nyert frame-ig) 02.11 20:00    
Sco. Donaldson - Sunny Akani 02.11 11:00 4 - 1  
T. Un-Nooh - S. Vahedi 02.11 15:10 2 - 4  
Tian Pengfei - J. O'Neill 02.11 11:00 4 - 2  
Xiao Guodong - Fra. Patrick 02.11 15:35 4 - 1  
Yan Bingtao - M. Holt 02.11 11:00 4 - 0  
Zhou Yuelong - E. Slessor 02.11 15:50 1 - 4  
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Chandrasekar - J. Ocleppo 02.11 06:30 0 - 2  
B. Bobrov - S. Fanselow 02.11 07:45 0 - 2  
D. Masur - A.S. Shanmugam 02.11 06:30 0 - 2  
F. Baldi - S. Travaglia 02.11 07:50 0 - 2  
L. Rosol - N. Kaliyanda Poonacha 02.11 09:40 1 - 2  
M. Sureshkumar - B. Bonzi 02.11 06:30 0 - 2  
S. Myneni - E. Donskoy 02.11 08:55 2 - 0  
S. Nagal - M. Jaziri 02.11 12:35 2 - 0  
S.K. Mukund - I. Ivashka 02.11 14:05 0 - 2  
T. Fabbiano - L. Lokoli 02.11 11:35 2 - 1  
V. Orlov - B. Rola 02.11 09:15 0 - 2  
V. Safranek - Yui. Sugita 02.11 08:20 0 - 2  
Tenisz (Bengaluru, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferreira Silva F / Miloje - Balaji N S / Nedunchezhiy 02.11 10:30 2 - 1  
Hsieh C-P / Molchanov D - Prashanth N V S / Vardhan 02.11 11:00 2 - 0  
Raja P / Ramanathan R - Dev S D P / Kalyanpur A 02.11 13:35 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - F. Bagnis 02.11 18:30 0 - 2  
C. Moutet - J. Kovalik 02.11 18:30 0 - 2  
F. Delbonis - H. Dellien 02.11 00:55 2 - 1  
F. Diaz Acosta - C. Garin 02.11 19:50    
F. Diaz Acosta - P. Sousa 02.11 20:10    
F. Verdasco - P. Martinez Portero 02.11 20:25    
M. Cecchinato - R. Carballes Baena 02.11 18:30 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Vatutin 02.11 15:55 2 - 0  
C. Ilkel - M. Basic 02.11 14:20 1 - 2  
C. Lestienne - M. Martineau 02.11 16:35 0 - 2  
L. Miedler - L. Musetti 02.11 11:00 0 - 2  
M. Bachinger - M. Marterer 02.11 12:25 2 - 1  
M. Janvier - H. Grenier 02.11 14:40 2 - 1  
N. Serdarusic - Z. Kolar 02.11 11:45 1 - 2  
R. Brancaccio - T. Gabashvili 02.11 10:30 0 - 2  
R. Safiullin - M. Bourgue 02.11 18:30 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilkel C / Miedler L - Kolar Z / Trungelliti M 02.11 17:45 0 - 2  
Vatutin A / Zapata Mirall - Sabanov I / Sabanov M 02.11 18:55 0 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - U. Blanch 02.11 18:15 0 - 2  
Don. Young - R. Ortega-Olmedo 02.11 01:30 2 - 1  
G. Blancaneaux - Mic. Redlicki 02.11 16:35 2 - 1  
Gon. Oliveira - S. Mansouri 02.11 18:45 0 - 2  
J.C. Aragone - C. O'Connell 02.11 16:30 2 - 0  
L. Saville - M. Cressy 02.11 00:00 0 - 2  
N. Chappell - S. Bangoura 02.11 15:00 0 - 2  
R. Roelofse - T. Bellucci 02.11 15:00 0 - 2  
Ryan Harrison - C. Altamirano 02.11 00:00 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - Chi. Muramatsu 02.11 09:00 2 - 1  
K. Kawa - A. Raina 02.11 09:00 2 - 1  
Qiang Wang - Xinyun Han 02.11 10:05 2 - 0  
Shuai Peng - Yue Yuan 02.11 09:00 2 - 0  
V. Flink - Lin Zhu 02.11 11:10 0 - 2  
Xinyu Wang - En Shuo Liang 02.11 12:00 0 - 2  
Xiyu Wang - P. Martic 02.11 13:50 2 - 0  
Yafan Wang - P.M. Tig 02.11 11:20 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grey S B / Silva E - Namigata J / Plipuech P 02.11 13:10 1 - 2  
Hibino N / Kato M - Xun F Y / Zheng S 02.11 12:50 0 - 2  
Ng K Y / Svitolina E - Han X / Schoofs B 02.11 15:30 0 - 2  
Rodionova Ar / Sanders S - Amanmuradova A / Kostic N 02.11 14:10 2 - 0  
Tenisz (Kairó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - A. Mintegi Del Olmo 02.11 10:30 0 - 2  
E. Cocciaretto - A. Gasanova 02.11 12:40 0 - 2  
K. Piter - L. Fruhvirtova 02.11 12:00 1 - 2  
T. Andrianjafitrimo - Kur. Nara 02.11 10:25 0 - 2  
T. Mrdeza - S. Talbi 02.11 10:30 2 - 0  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Soeda - Soon Woo Kwon 02.11 18:00 1 - 2  
I. Karlovic - Jor. Thompson 02.11 18:00 0 - 2  
J. Sock - M. Giron 02.11 04:10 0 - 2  
K. Edmund - Yas. Uchiyama 02.11 19:40    
Ste. Johnson - T. Sandgren 02.11 01:30 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - B. Paire 02.11 15:15 2 - 0  
A. Bublik - G. Barrere 02.11 13:10 2 - 1  
F. Auger Alliassime - J-L. Struff 02.11 11:00 2 - 1  
H. Hurkacz - S. Tsitsipas 02.11 19:30    
K. Khachanov - F. Fognini 02.11 13:15 2 - 0  
N. Basilashvili - A. Rublev 02.11 14:55 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Peers J / Venus M 02.11 16:30 2 - 1  
Murray J / Skupski N - Melzer J / Roger-Vasselin 02.11 11:00 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - Car. Garcia 02.11 14:45    
A. van Uytvanck - K. Mladenovic 02.11 11:00 2 - 0  
D. Kasatkina - E. Alexandrova 02.11 18:40 1 - 2  
D. Vekic - Kri. Ahn 02.11 15:30 2 - 0  
F. Ferro - Car. Garcia 02.11 16:05 2 - 1  
J. Brady - S. Kuznetsova 02.11 16:55 0 - 2  
M. Vondrousova - A. Tomljanovic 02.11 12:25 1 - 2  
V. Kudermetova - Y. Putintseva 02.11 12:40 2 - 1  
V. Kuzmova - O. Dodin 02.11 11:00 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sizikova Y - Diatchenko V / Dzalamidze N 02.11 14:50 2 - 0  
Lister C / Voracova R - Kichenok / Kichenok 02.11 18:45 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Görögország 02.11 16:00 7 - 19  
Vízilabda (Világ Liga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Montenegró 02.11 19:00 6 - 11

 

2020.02.10.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - SZKA Nyeftjanyik 02.10 12:30 4 - 4  
Start Nyizsnyij Novgorod - Ural Trubnyik 02.10 16:30 2 - 0  
Szibszelmas Novoszibirszk - Bajkal Irkutszk 02.10 13:00 10 - 8  
Vodnyik Arhangelszk - Dinamo Kazany 02.10 17:00 6 - 3  
Volga Uljanovszk - Murman Murmanszk 02.10 15:30 8 - 2  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Orrey - Sco. Edwards 02.10 10:00 0.5 - 1.5  
Mark Royal - M. Orrey 02.10 09:00 0.5 - 1.5  
Sco. Edwards - Mark Royal 02.10 11:00 0 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Sparta Praha 02.10 17:00 4 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejzbach Vysoke Myto - Ceska Lipa 02.10 19:30 2 - 4  
Golf (AT&T Pebble Beach Pro-Am)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AT&T Pebble Beach Pro-Am 02.10 00:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Bakersfield 02.10 02:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Benatky nad Jizerou 02.10 18:00 5 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Fehérvári Titánok 02.10 18:00 1 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jertisz Pavlodar - Arlan Koksetau 02.10 14:00 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Almaty 02.10 13:30 0 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Amurszkije Tigri Habarov. 02.10 16:30 3 - 4  
Barisz 2 - Altaj Kamenogorszk 02.10 14:00 1 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Tajfun Usszurijszk 02.10 17:00 3 - 0  
Kapitan Sztupino - SZKA-Varjagi 02.10 17:00 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 02.10 16:00 6 - 1  
SZKA-1946 - Szahalinszkije Akulj 02.10 17:00 4 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Riga 2 02.10 15:00 3 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Szentpétervár 2 02.10 16:00 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Colorado 02.10 01:30 2 - 3  
NY Rangers - Los Angeles 02.10 00:00 4 - 1  
Winnipeg - Chicago 02.10 01:00 5 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Flint Firebirds 02.10 00:05 3 - 5  
Sudbury Wolves - Niagara Icedogs 02.10 01:05 7 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 02.10 19:00 1 - 0  
Södertälje - Västeras 02.10 19:00 4 - 2  
Timra - Karlskoga 02.10 19:00 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Tambov 02.10 17:30 1 - 1  
Rosztov - Gornyak Ucsali 02.10 17:30 0 - 5  
Torpedo Gorkij - Humo Taskent 02.10 11:00 1 - 4  
Tsen Tou Jilin - CSZK Szamara 02.10 16:00 3 - 7  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes 02.10 00:00 4 - 6  
Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars 02.10 02:05 2 - 1  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 02.10 02:05 5 - 3  
Vancouver Giants - Kamloops Blazers 02.10 01:00 7 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Crvena zvezda 02.10 18:00 71 - 63  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Boca Juniors 02.10 01:00 97 - 95  
Quimsa - CA Platense 02.10 01:00 102 - 77  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Joensuun Kataja 02.10 17:30 84 - 80  
Kosárlabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 02.10 17:30    
Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 02.10 20:00    
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Starogard Gdanski 02.10 19:00 90 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 02.10 00:00 116 - 116, h.u. 140 - 135  
Cleveland - LA Clippers 02.10 01:30 92 - 133  
Houston - Utah 02.10 01:00 113 - 114  
Philadelphia - Chicago 02.10 00:00 118 - 111  
Portland - Miami 02.10 03:00 115 - 109  
Washington - Memphis 02.10 00:00 99 - 106  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schalke 02.10 19:30 102 - 94  
Kosárlabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Djurgarden 02.10 19:04 91 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Zlatibor Cajetina 02.10 19:00 78 - 87  
Dynamic Belgrád - Kolubara Lazarevac 02.10 19:00 73 - 79  
Sloboda Uzice - Vrsac 02.10 19:00 94 - 89  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Primorska Koper 02.10 19:00 62 - 82  
Sentjur - Helios Domzale 02.10 18:00 60 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva 02.10 14:30 72 - 95  
Himki Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 02.10 17:30 98 - 94  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 02.10 13:30 86 - 73  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár 02.10 17:30 78 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Nyköbing F. 02.10 20:00    
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Fram 02.10 20:30    
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - River Plate 02.10 01:45 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Oriente Petrolero 02.10 00:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - St. Pauli 02.10 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Zwickau 02.10 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Palestino 02.10 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Doxa Katokopia 02.10 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Gaish Talaea 02.10 18:30 3 - 0  
Tanta - ENPPI 02.10 13:30 0 - 0  
Wadi Degla - Al-Masry 02.10 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panahaiki - Doxa Drama 02.10 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Volosz NFC 02.10 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Volendam 02.10 20:00    
PSV 2 - De Graafschap 02.10 20:00    
Utrecht 2 - Ajax 2 02.10 20:00    
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Jamshedpur 02.10 15:00 3 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Petah Tikva 02.10 18:00 2 - 1  
Kfar Qasem - Hapoel Bnei Lod 02.10 18:00 2 - 0  
Umm al-Fahm - Hapoel Ashkelon 02.10 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 02.10 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Olympique de Safi 02.10 19:00 1 - 1  
Wydad Casablanca - FUS Rabat 02.10 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Necaxa 02.10 03:00 2 - 1  
Queretaro - América 02.10 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirens FC - Hamrun 02.10 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Trapani 02.10 21:00    
Labdarúgás (Olimpiai-sel.,női, Ázsia, B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Kína 02.10 06:30 0 - 5  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező,Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Argentína - U23Brazília 02.10 02:30 0 - 3  
U23Kolumbia - U23Uruguay 02.10 00:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező,nő,CONCACAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA (Helyszín: USA) 02.10 00:00 0 - 3  
Labdarúgás (Panamai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa del Este - CD Universitario 02.10 00:00 2 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - UTC de Cajamarca 02.10 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Hermannstadt 02.10 16:30 2 - 1  
FCS Bukarest - Academica Clinceni 02.10 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Damac 02.10 18:20 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Menemen Bld. Spor 02.10 17:00 2 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Keciörengücü 02.10 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shorta - Esteghlal T. 02.10 15:30 1 - 1  
Al-Wahda - Al-Ahli (KSA) 02.10 16:35 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Shahr Khodro Mashhad 02.10 15:40 2 - 0  
Pakhtakor - Shabab Al-Ahli (UAE) 02.10 12:00 2 - 1  
Röplabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM - Gigantes del Sur 02.10 01:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Minas 02.10 00:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Resovia Rzeszow 02.10 20:30    
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - MKS Kalisz 02.10 17:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Kazany 02.10 16:30 0 - 3  
Röplabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nis - Spartak Subotica 02.10 17:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BBSK - Inegol Bld. Spor 02.10 16:00 2 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Dua. Jones 02.10 16:10 4 - 1  
B. Sargeant - P. Ebdon 02.10 12:30    
D.B. Gilbert - Mat. Stevens (4 nyert frame-ig) 02.10 11:00 2 - 4  
Dan. Wells - B. Pinches 02.10 11:00 4 - 2  
Ding Junhui - M. Fu (4 nyert frame-ig) 02.10 15:55 4 - 2  
G. Lewis - D. Morgan 02.10 14:00 0 - 4  
Ger. Greene - Liang Wenbo 02.10 15:00 4 - 2  
H. Miah - A. Ursenbacher 02.10 11:00 2 - 4  
J. Lisowski - Li Hang 02.10 14:00 4 - 2  
J. Trump - Jam. Cahill (4 nyert frame-ig) 02.10 20:40    
Jim. Robertson - R. Parsons 02.10 11:00 4 - 0  
Joe Perry - A. Carty 02.10 11:00 3 - 4  
Jor. Brown - Alex Borg 02.10 15:55 4 - 1  
Lee Walker - J. Astley 02.10 12:40 2 - 4  
Lu Ning - L. Heathcote 02.10 14:10 3 - 4  
Lyu Haotian - K. Hirani 02.10 20:00 4 - 0  
M. O'Donnell - A. Hicks 02.10 11:00 4 - 0  
M.J. Williams - O. Lines (4 nyert frame-ig) 02.10 14:00 4 - 1  
Rob. Williams - C. Wakelin 02.10 14:00 4 - 1  
S. Bingham - Mar. Gould (4 nyert frame-ig) 02.10 17:45 4 - 2  
S. Maguire - R. Lawler 02.10 16:00 4 - 2  
Si Jiahui - Lei Peifan 02.10 12:30 4 - 1  
Tom Ford - Xu Si 02.10 14:00 4 - 3  
Yuan Sijun - R.T. Chuan Leong 02.10 11:00 4 - 0  
Zhang Anda - L. Highfield 02.10 11:00 3 - 4  
Tenisz (Bengaluru, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - M. Jaziri 02.10 08:55 0 - 2  
A. Karatsev - S. Myneni 02.10 10:30 0 - 2  
B. Kavcic - S.K. Mukund 02.10 06:30 1 - 2  
F. Baldi - E. Karlovskiy 02.10 08:15 2 - 0  
K-M. Maamoun - F.F. Silva 02.10 12:15 1 - 2  
L. Lokoli - A. Pavlasek 02.10 10:25 2 - 0  
M. Ebden - Tsung-Hua Yang 02.10 14:00 2 - 1  
N. Kaliyanda Poonacha - A. Kalyanpur 02.10 11:50 2 - 1  
S. Rawat - B. Gojo 02.10 14:35 2 - 1  
S.D. Prajwal Dev - K. Sultanov 02.10 11:00 0 - 2  
V. Orlov - S.R. Prabodh 02.10 09:45 2 - 0  
V. Safranek - F. Ornago 02.10 08:10 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - P. Andujar 02.10 20:30    
J.A. Munar Clar - T. Monteiro 02.10 18:30 0 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - Mar. Eriksson 02.10 18:55 2 - 0  
H. Gaston - M. Marterer 02.10 14:05 1 - 2  
H. Grenier - D. Added 02.10 15:25 2 - 0  
I. Marchenko - M. Moraing 02.10 11:00 2 - 0  
K. de Schepper - M. Martineau 02.10 16:30 1 - 2  
L. Klein - J. Marie 02.10 12:45 0 - 2  
M. Zverev - V. Kopriva 02.10 12:15 2 - 0  
O. Nedovyesov - U. Ignatik 02.10 16:40 2 - 1  
P. Kotov - H. Mayot 02.10 19:25    
R. Bemelmans - A. Pellegrino 02.10 14:15 2 - 0  
R. Safiullin - Dus. Brown 02.10 18:35 2 - 0  
V. Durasovic - N. Serdarusic 02.10 11:00 0 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Brown - R. Sarmiento 02.10 19:45 0 - 2  
Bra. Nakashima - Mar. Redlicki 02.10 19:05 2 - 0  
G. Clezar - J-P. Smith 02.10 16:50 2 - 1  
M. Guinard - R. Quiroz 02.10 18:10 0 - 2  
Yos. Watanuki - A. Vukic 02.10 16:30 2 - 0  
Tenisz (Cleveland-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Chappell - N. Mostardi 02.10 15:00 2 - 1  
R. Roelofse - N. Lammons 02.10 15:00 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - Nao Hibino 02.10 11:00 0 - 2  
N. Kostic - Saisai Zheng 02.10 09:00 0 - 2  
P. Chepchandej - Leo. Kung 02.10 09:00 0 - 2  
Pea. Plipuech - C. Paquet 02.10 12:30 2 - 1  
U. Eikeri - Sto. Sanders 02.10 10:05 0 - 2  
Xiaodi You - Ell. Perez 02.10 09:00 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang X / Zhu L - Peng S / Wang Y 02.10 15:50 0 - 2  
Tenisz (New York, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - Tom. Paul 02.10 20:25    
Tenisz (New York-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Dan. Petrovic 02.10 19:35 0 - 2  
Go Soeda - B. Tomic 02.10 19:30 2 - 0  
Jas. Jung - M. Krueger 02.10 18:00 2 - 0  
P. Lorenzi - N. Rubin 02.10 18:00 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - P. Carreno-Busta 02.10 13:00 1 - 2  
D. Shapovalov - G. Dimitrov 02.10 19:30 0 - 2  
R. Bautista-Agut - Fucsovics M. 02.10 16:05 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime F / Hurka - Koolhof W / Mektic N 02.10 11:00 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Fognini F / Haase R 02.10 12:00 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Kontinen H / Struff J-L 02.10 14:10 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Tsitsipas S / Zimonjic N 02.10 16:30 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Siniakova - E. Rybakina 02.10 11:00 0 - 2  
Lud. Samsonova - A. Potapova 02.10 12:35 0 - 2  
V. Diatchenko - M. Sakkari 02.10 15:00 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Konta J - Heisen V / Strakhova V 02.10 13:00 2 - 1
Címkék: eredmények, tippmix,