Tippmix eredmények - 2020. augusztus 10-16.

2020-08-10
Tippmix eredmények - 2020. augusztus 10-16.
2020.08.16.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Andreev - O. Belugin 08.16 14:30 0 - 3  
A. Andreev - V. Chernov 08.16 16:30 3 - 2  
A. Arutiunyan - A. Slaschilin 08.16 08:45 0 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 08.16 06:45 0 - 3  
A. Frolov - I.G. Smirnov 08.16 10:45 3 - 2  
A. Frolov - P. Pinkovskii 08.16 15:15 3 - 0  
A. Frolov - V. Putilovsky 08.16 12:45 3 - 0  
A. Girevenkov - And. Kirilenko 08.16 02:15 0 - 3  
A. Girevenkov - V. Marshalov 08.16 23:15 2 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 08.16 19:45 3 - 1  
A. Gribkov - S. Nikulin 08.16 21:15 0 - 3  
A. Innazarov - A. Frolov 08.16 15:45 1 - 3  
A. Innazarov - P. Pinkovskii 08.16 17:15 3 - 0  
A. Klavdenkov - A. Girevenkov 08.16 01:15 2 - 3  
A. Lytko - A. Frolov 08.16 12:15 2 - 3  
A. Savinsky - V. Klimentev 08.16 08:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - O. Pronin 08.16 01:15 3 - 0  
A. Skrebnev - A. Suslov 08.16 12:30 3 - 2  
A. Skrebnev - R. Pavlenko 08.16 10:30 2 - 3  
A. Slaschilin - S.Y. Skotnikov 08.16 07:15 3 - 1  
A. Suntsov - A. Ilin 08.16 19:15 3 - 2  
A. Suntsov - A. Serebrennikov 08.16 02:45 2 - 3  
A. Suntsov - S. Vyaznikov 08.16 01:45 3 - 2  
A. Suslov - A. Skrebnev 08.16 13:30 1 - 3  
A. Suslov - E. Tyurin 08.16 11:00 0 - 3  
A. Titov - I. Zemit 08.16 20:00 2 - 3  
A. Tretyakov - A. Suntsov 08.16 20:45 3 - 0  
A. Tretyakov - V. Antonov 08.16 18:45 3 - 2  
A. Yanshaev - S. Nikulin 08.16 19:15 2 - 3  
Ale. Petrov - S. Ogay 08.16 00:00 1 - 3  
And. Kirilenko - I. Afanasyev 08.16 00:45 1 - 3  
And. Kirilenko - Y. Merkushin 08.16 03:15 0 - 3  
D. Balakin - A. Titov 08.16 21:00 3 - 1  
D. Ignatiev - T. Yusipov 08.16 23:30 3 - 1  
Demic Ying - A. Frolov 08.16 16:45 0 - 3  
Demic Ying - A. Innazarov 08.16 14:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 08.16 18:45 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 08.16 20:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - D. Ignatiev 08.16 22:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 08.16 01:00 1 - 3  
E. Kryuchkov - I. Poletaev 08.16 15:15 1 - 3  
E. Tyurin - A. Skrebnev 08.16 12:00 3 - 0  
E. Tyurin - R. Pavlenko 08.16 14:00 3 - 1  
I. Afanasyev - A. Klavdenkov 08.16 02:45 3 - 1  
I. Afanasyev - Y. Merkushin 08.16 01:45 3 - 0  
I. Lednev - E. Kryuchkov 08.16 16:45 3 - 2  
I. Lednev - S. Moklozyan 08.16 14:45 2 - 3  
I. Mikhaylov - A. Titov 08.16 19:00 3 - 0  
I. Poletaev - I. Lednev 08.16 16:15 2 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 08.16 18:30 3 - 1  
I. Zemit - I. Mikhaylov 08.16 20:30 1 - 3  
I.G. Smirnov - A. Lytko 08.16 13:15 1 - 3  
I.G. Smirnov - V. Putilovsky 08.16 11:45 1 - 3  
K. Churin - S. Vyaznikov 08.16 23:15 0 - 3  
Kim Sen Ir - O. Melkov 08.16 07:00 0 - 3  
Kim Sen Ir - P. Vshivkov 08.16 09:30 3 - 2  
M. Pronkin - R. Khomenko 08.16 11:15 1 - 3  
M. Sverdlov - Kim Sen Ir 08.16 07:30 3 - 1  
M. Sverdlov - O. Melkov 08.16 09:00 1 - 3  
N. Kurilchik - M. Pronkin 08.16 12:45 1 - 3  
N. Kurilchik - Ser. Morozov 08.16 10:45 3 - 0  
N. Zhurba - A. Pravednov 08.16 23:00 3 - 2  
N. Zhurba - Ale. Petrov 08.16 01:30 3 - 1  
N. Zhurba - E. Ilyukhin 08.16 02:30 3 - 1  
O. Belugin - A. Savinsky 08.16 09:45 3 - 0  
O. Belugin - V. Chernov 08.16 15:30 1 - 3  
O. Belugin - V. Klimentev 08.16 07:45 0 - 3  
O. Belugin - V. Shirshov 08.16 17:00 1 - 3  
O. Belugin - V. Sinkovskiy 08.16 09:15 2 - 3  
O. Melkov - M. Sverdlov 08.16 10:00 3 - 2  
O. Melkov - P. Vshivkov 08.16 08:00 3 - 1  
O. Nikiforov - A. Slaschilin 08.16 07:45 0 - 3  
O. Nikiforov - S.Y. Skotnikov 08.16 09:15 2 - 3  
O. Pronin - V. Nemashkalo 08.16 02:15 3 - 2  
P. Pinkovskii - Demic Ying 08.16 16:15 1 - 3  
P. Vshivkov - Kim Sen Ir 08.16 08:30 1 - 3  
P. Vshivkov - M. Sverdlov 08.16 06:30 0 - 3  
P. Ziuzikov - S. Bychkov 08.16 22:45 1 - 3  
R. Khomenko - N. Kurilchik 08.16 12:15 3 - 2  
R. Pavlenko - A. Suslov 08.16 11:30 0 - 3  
R. Pavlenko - E. Tyurin 08.16 13:00 3 - 1  
S. Bychkov - S. Myagkov 08.16 23:45 1 - 3  
S. Moklozyan - E. Kryuchkov 08.16 15:45 3 - 1  
S. Moklozyan - I. Poletaev 08.16 17:15 1 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 08.16 20:15 3 - 0  
S. Ogay - T. Yusipov 08.16 02:00 1 - 3  
S. Vyaznikov - O. Pronin 08.16 00:15 2 - 3  
S.Y. Skotnikov - A. Arutiunyan 08.16 08:15 3 - 1  
Ser. Morozov - M. Pronkin 08.16 11:45 0 - 3  
Ser. Morozov - R. Khomenko 08.16 13:15 0 - 3  
T. Yusipov - N. Zhurba 08.16 00:30 3 - 1  
V. Antonov - A. Ilin 08.16 21:15 2 - 3  
V. Antonov - A. Suntsov 08.16 19:45 1 - 3  
V. Chernov - V. Shirshov 08.16 15:00 3 - 2  
V. Klimentev - V. Sinkovskiy 08.16 07:15 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Suntsov 08.16 00:45 3 - 1  
V. Nemashkalo - S. Vyaznikov 08.16 03:15 1 - 3  
V. Putilovsky - A. Lytko 08.16 11:15 3 - 1  
V. Shirshov - A. Andreev 08.16 16:00 3 - 0  
V. Shirshov - V. Chernov 08.16 18:00 3 - 1  
V. Sinkovskiy - A. Savinsky 08.16 08:15 3 - 1  
V. Sinkovskiy - V. Klimentev 08.16 10:15 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Girevenkov 08.16 00:15 3 - 1  
Y. Merkushin - T. Shatilov 08.16 23:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dombrovskyi - D. Lazuryk 08.16 21:40 0 - 3  
A. Dombrovskyi - O. Hrymovskyi 08.16 16:40 3 - 0  
A. Ivashkin - I. Omelchuk 08.16 18:30 3 - 2  
A. Ivashkin - Kyr. Yurchenko 08.16 19:30 0 - 3  
A. Ivashkin - N. Trofimov 08.16 15:00 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Chornobab 08.16 17:00 1 - 3  
A. Krasutskyi - Dmi. Prokopenko 08.16 10:45 2 - 3  
A. Krasutskyi - S. Kosarev 08.16 08:15 3 - 1  
A. Mishchenko - K. Moroz 08.16 11:05 3 - 0  
A. Mishchenko - O. Dukhovenko 08.16 09:35 2 - 3  
A. Mishchenko - Oleks. Kovalchuk 08.16 12:05 2 - 3  
A. Romanenko - P. Khakhamidi 08.16 20:55 0 - 3  
A. Troian - A. Holomoz 08.16 22:20 1 - 3  
A. Yurkov - A. Dombrovskyi 08.16 15:40 2 - 3  
A. Yurkov - D. Lazuryk 08.16 18:10 2 - 3  
A. Yurkov - O. Hrymovskyi 08.16 21:10 3 - 2  
Ana. Nazarov - D. Kolodiy 08.16 11:50 3 - 1  
Ana. Nazarov - K. Rumezhak 08.16 08:20 3 - 0  
Ana. Nazarov - V. Vietrov 08.16 10:20 3 - 2  
Ana. Nazarov - Y. Muliukin 08.16 12:50 0 - 3  
B. Kostuk - D. Shukin 08.16 18:05 2 - 3  
B. Kostuk - I. Trydukh 08.16 15:35 2 - 3  
D. Lazuryk - O. Hrymovskyi 08.16 20:10 3 - 2  
Dmi. Prokopenko - N. Kasianyk 08.16 12:45 3 - 1  
I. Ponomarchuk - A. Krasutskyi 08.16 11:45 2 - 3  
I. Ponomarchuk - Dmi. Prokopenko 08.16 08:45 1 - 3  
I. Ponomarchuk - M. Mrykh 08.16 13:15 1 - 3  
I. Ponomarchuk - N. Kasianyk 08.16 07:15 0 - 3  
I. Ponomarchuk - S. Kosarev 08.16 10:15 2 - 3  
I. Shyndel - A. Mishchenko 08.16 13:05 0 - 3  
I. Shyndel - K. Moroz 08.16 07:05 0 - 3  
I. Shyndel - O. Dukhovenko 08.16 11:35 2 - 3  
I. Shyndel - Oleks. Kovalchuk 08.16 10:05 3 - 0  
I. Struk - A. Ivashkin 08.16 20:30 2 - 3  
I. Struk - I. Omelchuk 08.16 14:30 1 - 3  
I. Struk - Kyr. Yurchenko 08.16 17:30 1 - 3  
I. Struk - N. Trofimov 08.16 16:00 1 - 3  
I. Struk - V. Chornobab 08.16 19:00 0 - 3  
I. Trydukh - D. Shukin 08.16 21:35 1 - 3  
Ivan Diachenko - A. Tkachenko 08.16 16:45 0 - 3  
Ivan Diachenko - S. Solomko 08.16 21:45 3 - 1  
K. Rumezhak - D. Kolodiy 08.16 13:20 0 - 3  
Kir. Ivchenko - A. Romanenko 08.16 16:55 3 - 2  
Kir. Ivchenko - M. Balakiriev 08.16 19:55 3 - 2  
Kir. Ivchenko - O. Gomilko 08.16 21:25 3 - 1  
Kir. Ivchenko - P. Khakhamidi 08.16 15:25 3 - 1  
Kir. Ivchenko - S. Khandetsky 08.16 18:25 3 - 0  
Kyr. Yurchenko - I. Omelchuk 08.16 16:30 0 - 3  
Kyr. Yurchenko - N. Trofimov 08.16 21:30 2 - 3  
M. Balakiriev - A. Romanenko 08.16 18:55 2 - 3  
M. Balakiriev - P. Khakhamidi 08.16 21:55 3 - 2  
M. Balakiriev - S. Khandetsky 08.16 16:25 3 - 2  
M. Mrykh - A. Krasutskyi 08.16 09:45 3 - 1  
M. Mrykh - Dmi. Prokopenko 08.16 07:45 3 - 1  
M. Mrykh - N. Kasianyk 08.16 11:15 3 - 2  
M. Mrykh - S. Kosarev 08.16 12:15 3 - 0  
N. Trofimov - I. Omelchuk 08.16 20:00 3 - 1  
O. Dukhovenko - K. Moroz 08.16 13:35 1 - 3  
O. Dukhovenko - Oleks. Kovalchuk 08.16 08:05 1 - 3  
O. Gomilko - A. Romanenko 08.16 15:55 2 - 3  
O. Gomilko - M. Balakiriev 08.16 17:55 1 - 3  
O. Gomilko - P. Khakhamidi 08.16 19:25 3 - 1  
O. Gomilko - S. Khandetsky 08.16 20:25 3 - 0  
O. Karpenko - O. Pereguda 08.16 12:00 1 - 3  
O. Karpenko - O. Yurenev 08.16 11:00 2 - 3  
O. Karpenko - S. Yatsenko 08.16 07:30 3 - 1  
O. Karpenko - V. Kononikhin 08.16 09:30 3 - 2  
O. Liushnia - B. Kostuk 08.16 17:05 3 - 2  
O. Liushnia - D. Shukin 08.16 15:05 3 - 1  
O. Liushnia - I. Trydukh 08.16 19:35 3 - 2  
O. Pereguda - O. Yurenev 08.16 09:00 3 - 0  
O. Pereguda - S. Yatsenko 08.16 14:00 3 - 1  
Oleg Ponomarenko - O. Karpenko 08.16 13:00 1 - 3  
Oleg Ponomarenko - O. Pereguda 08.16 10:00 3 - 2  
Oleg Ponomarenko - O. Yurenev 08.16 07:00 3 - 1  
Oleg Ponomarenko - S. Yatsenko 08.16 08:30 0 - 3  
Oleg Ponomarenko - V. Kononikhin 08.16 11:30 2 - 3  
Oleks. Kovalchuk - K. Moroz 08.16 09:05 3 - 1  
P. Lavrinenko - Ana. Nazarov 08.16 13:50 3 - 2  
P. Lavrinenko - D. Kolodiy 08.16 07:50 3 - 1  
P. Lavrinenko - K. Rumezhak 08.16 09:20 2 - 3  
P. Lavrinenko - V. Vietrov 08.16 12:20 0 - 3  
P. Lavrinenko - Y. Muliukin 08.16 10:50 1 - 3  
Pav. Kovalchuk - A. Holomoz 08.16 20:50 3 - 0  
Pav. Kovalchuk - A. Troian 08.16 17:20 3 - 0  
Pav. Kovalchuk - V. Melnykov 08.16 21:50 3 - 1  
Pav. Kovalchuk - V. Vasko 08.16 19:20 3 - 2  
S. Burdelnyy - A. Holomoz 08.16 16:50 3 - 1  
S. Burdelnyy - A. Troian 08.16 18:20 2 - 3  
S. Burdelnyy - Pav. Kovalchuk 08.16 22:50 3 - 1  
S. Burdelnyy - V. Melnykov 08.16 19:50 3 - 2  
S. Burdelnyy - V. Vasko 08.16 21:20 3 - 1  
S. Khandetsky - A. Romanenko 08.16 22:25 1 - 3  
S. Khandetsky - P. Khakhamidi 08.16 17:25 3 - 0  
S. Kosarev - Dmi. Prokopenko 08.16 14:15 3 - 2  
S. Kosarev - N. Kasianyk 08.16 09:15 3 - 1  
S. Solomko - A. Tkachenko 08.16 20:15 3 - 1  
S. Yatsenko - O. Yurenev 08.16 12:30 3 - 1  
Ser. Bondarenko - B. Kostuk 08.16 19:05 3 - 2  
Ser. Bondarenko - D. Shukin 08.16 16:05 3 - 0  
Ser. Bondarenko - I. Trydukh 08.16 17:35 3 - 2  
Ser. Bondarenko - O. Liushnia 08.16 20:35 3 - 1  
T. Arevkin - A. Tkachenko 08.16 18:45 3 - 1  
T. Arevkin - Ivan Diachenko 08.16 19:45 3 - 2  
T. Arevkin - S. Solomko 08.16 15:15 3 - 0  
T. Arevkin - V. Balan 08.16 17:15 0 - 3  
V. Balan - A. Tkachenko 08.16 21:15 3 - 0  
V. Balan - Ivan Diachenko 08.16 15:45 3 - 2  
V. Balan - S. Solomko 08.16 18:15 3 - 2  
V. Chornobab - I. Omelchuk 08.16 21:00 0 - 3  
V. Chornobab - Kyr. Yurchenko 08.16 15:30 0 - 3  
V. Chornobab - N. Trofimov 08.16 18:00 0 - 3  
V. Kononikhin - O. Pereguda 08.16 08:00 3 - 1  
V. Kononikhin - O. Yurenev 08.16 13:30 1 - 3  
V. Kononikhin - S. Yatsenko 08.16 10:30 1 - 3  
V. Melnykov - A. Holomoz 08.16 18:50 3 - 1  
V. Melnykov - A. Troian 08.16 23:50 3 - 2  
V. Mischenko - A. Dombrovskyi 08.16 17:40 2 - 3  
V. Mischenko - A. Yurkov 08.16 19:10 3 - 0  
V. Mischenko - D. Lazuryk 08.16 16:10 1 - 3  
V. Mischenko - O. Hrymovskyi 08.16 14:40 3 - 2  
V. Mischenko - Yev. Stepanenko 08.16 20:40 1 - 3  
V. Vasko - A. Holomoz 08.16 23:20 2 - 3  
V. Vasko - A. Troian 08.16 20:20 3 - 1  
V. Vasko - V. Melnykov 08.16 17:50 3 - 2  
V. Vietrov - D. Kolodiy 08.16 14:20 0 - 3  
V. Vietrov - K. Rumezhak 08.16 11:20 3 - 0  
V. Vietrov - Y. Muliukin 08.16 08:50 3 - 0  
Y. Muliukin - D. Kolodiy 08.16 09:50 3 - 2  
Y. Muliukin - K. Rumezhak 08.16 14:50 2 - 3  
Yev. Stepanenko - D. Lazuryk 08.16 15:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lapa - A. Gordinskaya 08.16 11:25 1 - 3  
A. Lapa - A. Stefanyuk 08.16 08:55 3 - 1  
A. Stefanyuk - A. Gordinskaya 08.16 14:55 3 - 1  
D. Dushina - Val. Kovalenko 08.16 09:40 3 - 0  
D. Dushina - Yar. Lesnaya 08.16 07:40 3 - 2  
J. Trigub - A. Gordinskaya 08.16 08:25 3 - 1  
J. Trigub - A. Lapa 08.16 10:25 3 - 0  
J. Trigub - A. Stefanyuk 08.16 12:55 3 - 1  
N. Kosmina - A. Gordinskaya 08.16 09:25 2 - 3  
N. Kosmina - A. Lapa 08.16 12:25 0 - 3  
N. Kosmina - A. Stefanyuk 08.16 10:55 3 - 1  
N. Kosmina - J. Trigub 08.16 13:55 1 - 3  
P. Nerush - D. Dushina 08.16 10:40 0 - 3  
P. Nerush - T. Shelest 08.16 11:40 1 - 3  
P. Nerush - Val. Kovalenko 08.16 08:10 3 - 0  
P. Nerush - Yar. Lesnaya 08.16 09:10 3 - 0  
T. Shelest - D. Dushina 08.16 08:40 1 - 3  
T. Shelest - Val. Kovalenko 08.16 07:10 3 - 1  
T. Shelest - Yar. Lesnaya 08.16 10:10 1 - 3  
Yar. Lesnaya - Val. Kovalenko 08.16 11:10 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dzyabura - D. Derevinskyi 08.16 12:45 2 - 3  
A. Dzyabura - I. Semeniuk 08.16 09:50 0 - 3  
A. Dzyabura - Spartak Abalmaz 08.16 11:35 3 - 2  
A. Dzyabura - V. Solovey 08.16 07:30 3 - 2  
A. Khvysiuk - I. Bivinis 08.16 20:35 1 - 3  
A. Krutko - A. Levadniy 08.16 12:05 3 - 1  
A. Krutko - O. Oleskevych 08.16 08:35 3 - 1  
A. Krutko - O. Tkachenko 08.16 10:20 3 - 2  
A. Krutko - S. Gogenko 08.16 13:50 1 - 3  
A. Levadniy - Evg. Kibka 08.16 14:25 3 - 2  
A. Levadniy - O. Oleskevych 08.16 10:55 3 - 0  
A. Levadniy - O. Tkachenko 08.16 08:00 1 - 3  
A. Tuzhylin - A. Grebeniuk 08.16 17:30 0 - 3  
A. Tuzhylin - V. Broyakovskiy 08.16 15:10 3 - 2  
A. Zhukovskij - D. Kucenko 08.16 14:20 3 - 1  
D. Baystryuchenko - V. Maruschak 08.16 00:30 1 - 3  
D. Derevinskyi - Spartak Abalmaz 08.16 09:15 3 - 1  
D. Derevinskyi - V. Solovey 08.16 15:05 3 - 2  
D. Kalyniuk - V. Van 08.16 20:05 0 - 3  
D. Lohosha - A. Khvysiuk 08.16 15:55 1 - 3  
D. Lohosha - I. Bivinis 08.16 18:15 3 - 2  
D. Simonchuk - A. Baklykov 08.16 13:05 1 - 3  
D. Yaremchuk - A. Grebeniuk 08.16 15:45 2 - 3  
D. Yaremchuk - A. Tuzhylin 08.16 18:05 0 - 3  
D. Yaremchuk - P. Skok 08.16 19:15 0 - 3  
D. Yaremchuk - V. Broyakovskiy 08.16 16:55 1 - 3  
E. Pismenniy - A. Zhukovskij 08.16 12:00 3 - 1  
E. Pismenniy - D. Kucenko 08.16 15:30 3 - 1  
E. Pismenniy - S. Filatov 08.16 09:05 3 - 2  
E. Zhukov - A. Zhukovskij 08.16 08:30 0 - 3  
E. Zhukov - D. Kucenko 08.16 12:35 3 - 0  
E. Zhukov - E. Pismenniy 08.16 10:50 2 - 3  
E. Zhukov - S. Filatov 08.16 13:45 3 - 1  
I. Krivoy - A. Khvysiuk 08.16 19:25 3 - 1  
I. Krivoy - D. Lohosha 08.16 17:05 1 - 3  
I. Krivoy - I. Bivinis 08.16 15:20 0 - 3  
I. Kuznetsov - M. Rubtsov 08.16 20:15 3 - 0  
I. Kuznetsov - M. Zakladnyi 08.16 18:35 0 - 3  
I. Kuznetsov - V. Ivanchatenko 08.16 17:25 3 - 2  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 08.16 19:40 3 - 0  
I. Semeniuk - D. Derevinskyi 08.16 08:05 0 - 3  
I. Semeniuk - Spartak Abalmaz 08.16 14:30 0 - 3  
I. Semeniuk - V. Solovey 08.16 11:00 3 - 0  
I. Solovyov - M. Uchen 08.16 11:05 3 - 1  
I. Solovyov - S. Hilitukha 08.16 08:45 3 - 0  
I. Solovyov - V. Krivenko 08.16 12:15 3 - 2  
I. Syniavskyi - D. Kalyniuk 08.16 17:10 2 - 3  
I. Syniavskyi - Oleg Gil 08.16 18:20 2 - 3  
I. Syniavskyi - Teb. Yaroslav 08.16 19:30 3 - 0  
I. Syniavskyi - V. Van 08.16 16:00 0 - 3  
M. Mykhaylovich - A. Baklykov 08.16 07:50 2 - 3  
M. Mykhaylovich - R. Zholubak 08.16 09:35 3 - 1  
M. Rubtsov - V. Ivanchatenko 08.16 21:25 2 - 3  
M. Rubtsov - V. Volokhov 08.16 18:30 3 - 1  
M. Uchen - S. Hilitukha 08.16 10:30 3 - 1  
M. Zakladnyi - M. Rubtsov 08.16 17:55 3 - 2  
M. Zakladnyi - V. Ivanchatenko 08.16 19:10 3 - 1  
M. Zakladnyi - V. Volokhov 08.16 20:55 3 - 2  
Mak. Kolos - N. Zaitsev 08.16 01:30 3 - 2  
N. Zaitsev - V. Maruschak 08.16 02:30 1 - 3  
O. Oleskevych - Evg. Kibka 08.16 13:15 0 - 3  
O. Tkachenko - Evg. Kibka 08.16 09:10 2 - 3  
O. Tkachenko - O. Oleskevych 08.16 15:00 1 - 3  
Oleg Gil - D. Kalyniuk 08.16 15:25 3 - 1  
Oleg Gil - V. Van 08.16 17:45 0 - 3  
P. Chyzh - A. Khvysiuk 08.16 17:40 2 - 3  
P. Chyzh - D. Lohosha 08.16 18:50 1 - 3  
P. Chyzh - I. Bivinis 08.16 16:30 1 - 3  
P. Chyzh - I. Krivoy 08.16 20:00 0 - 3  
P. Pugach - I. Kuznetsov 08.16 20:50 1 - 3  
P. Pugach - M. Rubtsov 08.16 19:05 3 - 2  
P. Pugach - M. Zakladnyi 08.16 19:45 1 - 3  
P. Pugach - V. Ivanchatenko 08.16 18:00 3 - 1  
P. Pugach - V. Volokhov 08.16 17:20 3 - 1  
P. Skok - A. Grebeniuk 08.16 14:35 3 - 1  
P. Skok - A. Tuzhylin 08.16 16:20 1 - 3  
P. Skok - V. Broyakovskiy 08.16 18:40 3 - 0  
R. Zholubak - A. Baklykov 08.16 10:45 0 - 3  
R. Zholubak - D. Simonchuk 08.16 08:25 2 - 3  
S. Filatov - A. Zhukovskij 08.16 16:05 3 - 1  
S. Filatov - D. Kucenko 08.16 10:15 3 - 1  
S. Gogenko - A. Levadniy 08.16 09:45 3 - 1  
S. Gogenko - Evg. Kibka 08.16 11:30 3 - 0  
S. Gogenko - O. Oleskevych 08.16 07:25 3 - 2  
S. Gogenko - O. Tkachenko 08.16 12:40 3 - 0  
S. Matviienko - R. Vakarash 08.16 19:55 3 - 0  
S. Rutskiy - D. Baystryuchenko 08.16 01:00 0 - 3  
S. Rutskiy - Mak. Kolos 08.16 02:00 0 - 3  
S. Udovichenko - R. Vakarash 08.16 14:40 3 - 0  
S. Udovichenko - S. Matviienko 08.16 18:45 3 - 2  
S. Udovichenko - Y. Minenko 08.16 16:25 3 - 2  
Teb. Yaroslav - D. Kalyniuk 08.16 18:55 1 - 3  
Teb. Yaroslav - Oleg Gil 08.16 16:35 3 - 0  
Teb. Yaroslav - V. Van 08.16 14:50 1 - 3  
V. Broyakovskiy - A. Grebeniuk 08.16 19:50 2 - 3  
V. Krivenko - M. Uchen 08.16 09:20 1 - 3  
V. Krivenko - S. Hilitukha 08.16 07:35 3 - 0  
V. Solovey - Spartak Abalmaz 08.16 13:20 2 - 3  
V. Tatarinov - A. Baklykov 08.16 09:00 1 - 3  
V. Tatarinov - R. Zholubak 08.16 11:20 3 - 0  
V. Tuchkevych - A. Dzyabura 08.16 13:55 1 - 3  
V. Tuchkevych - D. Derevinskyi 08.16 10:25 2 - 3  
V. Tuchkevych - I. Semeniuk 08.16 12:10 2 - 3  
V. Tuchkevych - V. Solovey 08.16 08:40 3 - 2  
Via. Sereda - R. Vakarash 08.16 15:50 1 - 3  
Via. Sereda - S. Matviienko 08.16 17:00 0 - 3  
Via. Sereda - S. Udovichenko 08.16 19:20 3 - 2  
Via. Sereda - Y. Minenko 08.16 18:10 2 - 3  
Y. Minenko - R. Vakarash 08.16 17:35 1 - 3  
Y. Minenko - S. Matviienko 08.16 15:15 2 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Zhukovskij 08.16 09:40 0 - 3  
Y. Schepanskiy - D. Kucenko 08.16 07:55 1 - 3  
Y. Schepanskiy - E. Pismenniy 08.16 13:10 2 - 3  
Y. Schepanskiy - E. Zhukov 08.16 14:55 2 - 3  
Y. Schepanskiy - S. Filatov 08.16 11:25 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Miklukha - Tat. Tatianina 08.16 10:35 1 - 3  
K. Hubanova - O. Telezhinskaya 08.16 11:50 0 - 3  
K. Hubanova - V. Overchuk 08.16 07:45 1 - 3  
N. Khmelevskaia - A. Miklukha 08.16 09:25 0 - 3  
N. Khmelevskaia - Tat. Tatianina 08.16 07:40 1 - 3  
O. Melnik - A. Miklukha 08.16 11:10 0 - 3  
O. Melnik - N. Khmelevskaia 08.16 12:20 1 - 3  
O. Melnik - Tat. Tatianina 08.16 08:50 3 - 2  
O. Telezhinskaya - V. Overchuk 08.16 13:00 3 - 1  
Y. Rechytska - K. Hubanova 08.16 12:25 3 - 0  
Y. Rechytska - O. Telezhinskaya 08.16 10:05 3 - 2  
Y. Rechytska - V. Overchuk 08.16 08:55 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Doroshenko - Ale. Metla 08.16 13:45 0 - 3  
A. Doroshenko - M. Reutov 08.16 17:15 0 - 3  
A. Ermolaev - A. Doroshenko 08.16 17:45 3 - 2  
A. Ermolaev - Maks. Deynega 08.16 14:15 2 - 3  
A. Grabskiy - V. Khorolsky 08.16 09:15 3 - 0  
A. Khimenko - R. Pirvelli 08.16 09:30 2 - 3  
A. Naida - V. Grushko 08.16 18:00 0 - 3  
A. Naida - V. Panasenko 08.16 14:30 3 - 0  
A. Naida - V. Zaychenko 08.16 20:00 1 - 3  
A. Riabukhin - P. Babenko 08.16 14:30 3 - 0  
A. Shapoval - V. Khorolsky 08.16 10:15 3 - 1  
A. Zhuravlev - N. Plakhteev 08.16 23:40 1 - 3  
Ale. Metla - Kir. Deynega 08.16 20:15 2 - 3  
Ale. Metla - Maks. Deynega 08.16 16:45 3 - 2  
Ant. Popov - V. Sazhnev 08.16 07:30 1 - 3  
Ant. Popov - V. Yunchyk 08.16 08:30 3 - 1  
D. Kushko - A. Zhuravlev 08.16 21:55 3 - 1  
D. Kushko - N. Plakhteev 08.16 20:45 2 - 3  
D. Kushko - Y. Zakharov 08.16 23:05 0 - 3  
Den. Lebedev - A. Naida 08.16 18:30 2 - 3  
Den. Lebedev - V. Panasenko 08.16 17:00 0 - 3  
Den. Lebedev - V. Zaychenko 08.16 15:00 0 - 3  
Den. Lebedev - Vla. Metelskiy 08.16 13:30 0 - 3  
E. Nechitaylo - A. Ermolaev 08.16 14:45 1 - 3  
E. Nechitaylo - Ale. Metla 08.16 18:15 3 - 0  
E. Rubtsov - A. Khimenko 08.16 08:00 3 - 0  
E. Rubtsov - Lev. Kuzyo 08.16 09:00 2 - 3  
E. Rubtsov - R. Pirvelli 08.16 07:00 1 - 3  
Evg. Kibka - O. Malov 08.16 21:00 3 - 1  
Evg. Kibka - S. Baranovskiy 08.16 23:20 3 - 2  
Evg. Kibka - S. Zemyancev 08.16 22:10 3 - 0  
G. Morgun - A. Grabskiy 08.16 09:45 3 - 2  
G. Morgun - A. Shapoval 08.16 08:45 2 - 3  
G. Morgun - V. Khorolsky 08.16 07:45 2 - 3  
G. Yurchenko - A. Riabukhin 08.16 16:00 0 - 3  
G. Yurchenko - P. Babenko 08.16 15:00 3 - 2  
G. Yurchenko - V. Kalianov 08.16 14:00 1 - 3  
Kir. Deynega - A. Doroshenko 08.16 15:15 1 - 3  
Kir. Deynega - E. Nechitaylo 08.16 18:45 3 - 2  
Lev. Kuzyo - A. Khimenko 08.16 07:30 3 - 2  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 08.16 08:30 3 - 1  
M. Butkov - A. Naida 08.16 16:00 2 - 3  
M. Butkov - Den. Lebedev 08.16 18:00 2 - 3  
M. Butkov - S. Vedmid 08.16 19:30 2 - 3  
M. Reutov - A. Ermolaev 08.16 19:15 3 - 1  
M. Reutov - Kir. Deynega 08.16 15:45 3 - 1  
Maks. Deynega - E. Nechitaylo 08.16 16:15 2 - 3  
Maks. Deynega - M. Reutov 08.16 19:45 3 - 1  
O. Stasevskiy - Pyotr Kolesnik 08.16 10:00 3 - 2  
P. Babenko - V. Kalianov 08.16 16:30 3 - 1  
R. Cherevko - Ant. Popov 08.16 09:00 3 - 0  
R. Cherevko - V. Sazhnev 08.16 08:00 3 - 0  
R. Cherevko - V. Yunchyk 08.16 07:00 2 - 3  
R. Lazebny - O. Stasevskiy 08.16 08:00 2 - 3  
R. Lazebny - Pyotr Kolesnik 08.16 09:00 3 - 0  
S. Baranovskiy - O. Malov 08.16 22:45 3 - 0  
S. Baranovskiy - S. Zemyancev 08.16 21:35 3 - 0  
S. Vedmid - A. Naida 08.16 14:00 1 - 3  
S. Vedmid - Den. Lebedev 08.16 15:30 3 - 0  
S. Vedmid - V. Panasenko 08.16 19:00 0 - 3  
S. Vedmid - Vla. Metelskiy 08.16 17:30 2 - 3  
S. Zavinskiy - O. Stasevskiy 08.16 08:30 3 - 1  
S. Zavinskiy - Pyotr Kolesnik 08.16 07:30 3 - 0  
S. Zavinskiy - R. Lazebny 08.16 09:30 0 - 3  
S. Zemyancev - O. Malov 08.16 23:55 3 - 0  
V. Grushko - Den. Lebedev 08.16 20:00 2 - 3  
V. Grushko - M. Butkov 08.16 16:30 3 - 0  
V. Grushko - S. Vedmid 08.16 15:00 1 - 3  
V. Panasenko - M. Butkov 08.16 14:00 2 - 3  
V. Panasenko - V. Grushko 08.16 16:00 2 - 3  
V. Panasenko - V. Zaychenko 08.16 17:30 3 - 2  
V. Panasenko - Vla. Metelskiy 08.16 19:30 3 - 0  
V. Zaychenko - M. Butkov 08.16 19:00 3 - 2  
V. Zaychenko - S. Vedmid 08.16 17:00 3 - 0  
V. Zaychenko - V. Grushko 08.16 13:30 3 - 2  
V. Zaychenko - Vla. Metelskiy 08.16 15:30 1 - 3  
Vla. Metelskiy - A. Naida 08.16 16:30 2 - 3  
Vla. Metelskiy - M. Butkov 08.16 14:30 3 - 1  
Vla. Metelskiy - V. Grushko 08.16 18:30 3 - 0  
Y. Zakharov - A. Zhuravlev 08.16 21:20 1 - 3  
Y. Zakharov - N. Plakhteev 08.16 22:30 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Essendon 08.16 07:35 68 - 33  
West Coast Eagles - Hawthorn 08.16 10:10 81 - 49  
Western Bulldogs - Adelaide Crows 08.16 05:05 111 - 54  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 08.16 10:00 1 - 4  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 08.16 10:00 3 - 2  
KIA Tigers - SK Wyverns 08.16 10:00 8 - 5  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 08.16 10:00 3 - 6  
NC Dinos - LG Twins 08.16 10:00 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 08.16 11:00 2 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.16 11:00 4 - 7  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 08.16 06:00 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 08.16 10:00 6 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.16 06:00 6 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.16 11:00 11 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 08.16 02:10 7 - 6  
Arizona - San Diego (22:10) 08.16 22:10 5 - 4  
Baltimore - Washington 08.16 01:35 7 - 3  
Baltimore - Washington (19:05) 08.16 19:05 5 - 6  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.16 20:20 5 - 6  
Chicago WS - St. Louis 08.16 20:10 7 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 08.16 00:10    
Colorado - Texas 08.16 02:10 4 - 6  
Colorado - Texas (21:10) 08.16 21:10 10 - 6  
Detroit - Cleveland 08.16 00:10 1 - 3  
Detroit - Cleveland (19:10) 08.16 19:10 5 - 8  
Houston - Seattle 08.16 01:10 2 - 1  
Houston - Seattle (20:10) 08.16 20:10 3 - 2  
LA Angels - LA Dodgers 08.16 03:40 5 - 6  
LA Angels - LA Dodgers (22:10) 08.16 22:10 3 - 8  
Miami - Atlanta 08.16 00:10 1 - 2  
Miami - Atlanta (19:10) 08.16 19:10 0 - 4  
Minnesota - Kansas City 08.16 20:10 4 - 2  
NY Yankees - Boston 08.16 01:07 11 - 5  
Philadelphia - NY Mets 08.16 00:05 6 - 2  
Philadelphia - NY Mets (19:05) 08.16 19:05 6 - 2  
San Francisco - Oakland 08.16 01:07 6 - 7  
San Francisco - Oakland (22:05) 08.16 22:05 3 - 15  
Toronto - Tampa Bay 08.16 00:37    
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 08.16 11:05 1 - 4  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 08.16 11:05 4 - 7  
E-Sport (CSGO, Dreamhack,Summer,Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Invictus Gaming 08.16 10:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Malta Vibes, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - Espada 08.16 18:20 1 - 2  
Espada - Galaxy Racer Esports 08.16 15:00 2 - 0  
Izako Boars - AVEZ 08.16 12:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamhack,Summer,Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heroic - Big 08.16 16:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamhack,Summer,Nort.Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FURIA eSports - Team Liquid 08.16 19:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,EU Closed Q)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havu Gaming - C0Ntact Gaming 08.16 16:00 2 - 0  
Nemiga Gaming - X6Tence 08.16 13:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,IntelExtremeMaster,CIS Cl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethereal - Invictus Int. 08.16 14:00 2 - 1  
Hellraisers - Cyber Legacy 08.16 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,IntelExtremeMaster,EU Cl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Pact 08.16 20:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,IntelExtremeMaster,NA Cl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kinship - New England Whalers 08.16 21:00 1 - 2  
Team1 - Positive Vibes Only 08.16 01:00    
Ze Pug Godz - Kinship 08.16 01:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Esl One,Thail.-Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Thunder Predator 08.16 19:00 2 - 1  
Business Associates - 4 Zoomers 08.16 22:50 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Glory of The Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caspium Clan - Khan 08.16 17:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, TheGreatAmericanRivalry)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incubus Gaming - Gorillaz Pride 08.16 01:00    
E-Sport (Dota2,OmegaLeague,Asia,Play-in)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Adroit - Ehome.immortal 08.16 07:00 1 - 2  
Team Blaze - Execration 08.16 10:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2,OmegaLeagueImmortal,EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Ninjas In Pyjamas 08.16 14:00 2 - 0  
Team Secret - Team Liquid 08.16 16:10 2 - 1  
Virtus.pro - Natus Vincere 08.16 20:00 2 - 1  
E-Sport (KOG,WorldChampionCup,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turnso Gaming - Dynamite Gaming 08.16 11:00 4 - 3  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Seolhaeone Prince 08.16 12:50 2 - 1  
Hanwha Life Esports - Gen.g Esports 08.16 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambit Esports - Crowcrowd 08.16 15:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, LCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
100 Thieves - Evil Geniuses 08.16 21:55 0 - 3  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Misfits Premier 08.16 19:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, LJL, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crest Gaming Act - Fukuoka Softbank Hawks Gaming 08.16 06:00 3 - 1  
DetonatioN FocusMe - Burning Core 08.16 11:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, LPL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Invictus Gaming - LGD Gaming 08.16 11:00 0 - 3  
E-Sport (LOL, PCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ahq E-Sports Club - PSG Talon 08.16 11:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Supermassive Esports - Besiktas Esports Club 08.16 12:55 3 - 1  
E-Sport (LOL, VCS, Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Percent Esports - Overpower Esports 08.16 12:00 0 - 2  
Saigon Buffalo - Evos Esports 08.16 14:15 0 - 2  
E-Sport (LOL,Prime L,Pro Div,Summer Pl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Schalke 04 Evolution - Mousesports 08.16 18:00 0 - 3  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston Uprising - Los Angeles Gladiators 08.16 00:30 0 - 3  
Florida Mayhem - Los Angeles Valiant 08.16 22:15 2 - 3  
San Francisco Shock - Philadelphia Fusion 08.16 02:35 0 - 3  
Seoul Dynasty - London Spitfire 08.16 10:00 3 - 0  
Golf (Celtic Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Meronk - S. Söderberg (4. kör) 08.16 15:35 1 - 0  
And. Johnston - T. Detry (4. kör) 08.16 15:25 0 - 1  
C. Sharvin - J. Scrivener (4. kör) 08.16 15:05 0 - 1  
Celtic Classic 2020 08.16 20:00    
D. Horsey - Jake McLeod (4. kör) 08.16 14:45 1 - 0  
S. Horsfield - C. Syme (4. kör) 08.16 15:45 1 - 0  
Tho. Pieters - C. Shinkwin (4. kör) 08.16 15:15 1 - 0  
W. Besseling - Marc Warren (4. kör) 08.16 14:55 1 - 0  
Golf (Ladies Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ladies Scottish Open 2020 08.16 19:00    
Golf (Wyndham Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Redman - B. Horschel (4.kör) 08.16 20:00 0 - 1  
Jim Herman - M. Hubbard (4.kör) 08.16 19:50 1 - 0  
K. Kisner - Tyl. Duncan (4.kör) 08.16 19:30 1 - 0  
P. Malnati - Webb Simpson (4.kör) 08.16 19:40 0 - 1  
Si Woo Kim - R. Oppenheim (4.kör) 08.16 20:10 1 - 0  
T. Gooch - Sungjae Im (4.kör) 08.16 19:10 0 - 1  
Zach Johnson - H. Varner III (4.kör) 08.16 19:20 0 - 0  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.16 14:50 8 - 3  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.16 16:50 5 - 1  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.16 13:50 8 - 3  
Krasznyije Krilja - Sztalker (3x10 perc) 08.16 17:50 4 - 4  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.16 15:50 3 - 4  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.16 12:50 7 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Dallas (4.m.) 08.16 20:00 4 - 4  
Chicago - Las Vegas (3.m.) 08.16 02:00 1 - 2  
Columbus - Tampa Bay (3.m.) 08.16 01:30 2 - 3  
NY Islanders - Washington (3.m.) 08.16 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.16 09:30 5 - 6  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.16 08:20 6 - 5  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 08.16 21:55 4 - 2  
Four Icebreakers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.16 00:05 2 - 3  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 08.16 19:50 1 - 5  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.16 23:05 2 - 2  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.16 20:55 7 - 6  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.16 06:00 5 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.16 07:10 3 - 6  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.16 18:50 1 - 2  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.16 11:50 6 - 5  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.16 10:40 2 - 4  
Kerékpár (Criterium du Dauphine)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2020 08.16 12:10    
Criterium du Dauphine 2020 - Top 3 08.16 12:10    
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 5.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - V. de la Parte 08.16 12:10 1 - 0  
A. Yates - P-R. Latour 08.16 12:10 1 - 0  
Criterium Du Dauphine 2020, 5. szakasz 08.16 12:10    
D. Formolo - R. Uran 08.16 12:10 0 - 1  
E. Mas Nicolau - D. Pozzovivo 08.16 12:10 1 - 0  
R. Bardet - P. Rolland 08.16 12:10 1 - 0  
T. Pinot - M. Landa Meana 08.16 12:10 1 - 0  
W. Barguil - R. Porte 08.16 12:10 1 - 0  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Bepado) - Goldaen State (Slamdunkvv) 08.16 21:30 63 - 72  
Dallas (Bepado) - Portland (Tranquil) 08.16 20:18 34 - 45  
Goldaen State (Slamdunkvv - Dallas (Bepado) 08.16 19:42 63 - 66  
Goldaen State (Slamdunkvv - Portland (Tranquil) 08.16 19:06 65 - 65, h.u. 78 - 76  
LA Clippers (Slamdunkvv) - LA Lakers (Bobby) 08.16 07:00 48 - 68  
LA Clippers (Slamdunkvv) - Milwaukee (Shiva) 08.16 09:24 73 - 55  
LA Lakers (Bobby) - LA Clippers (Slamdunkvv) 08.16 08:48 48 - 59  
LA Lakers (Bobby) - Milwaukee (Shiva) 08.16 10:00 62 - 57  
Milwaukee (Shiva) - LA Clippers (Slamdunkvv) 08.16 07:36 68 - 42  
Milwaukee (Shiva) - LA Lakers (Bobby) 08.16 08:12 52 - 56  
Portland (Tranquil) - Dallas (Bepado) 08.16 18:30 49 - 47  
Portland (Tranquil) - Goldaen State (Slamdunkvv) 08.16 20:54 52 - 66  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago (Bepado) - Cleveland (Tranquil) 08.16 16:18 34 - 65  
Chicago (Bepado) - Miami (Slamdunkvv) 08.16 17:30 57 - 39  
Cleveland (Tranquil) - Chicago (Bepado) 08.16 14:30 55 - 52  
Cleveland (Tranquil) - Miami (Slamdunkvv) 08.16 16:54 53 - 42  
Miami (Slamdunkvv) - Chicago (Bepado) 08.16 15:42 58 - 63  
Miami (Slamdunkvv) - Cleveland (Tranquil) 08.16 15:06 32 - 60  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Shiva) - New Orleans (Bobby) 08.16 12:12 38 - 60  
Memphis (Shiva) - San Antonio (Slamdunkvv) 08.16 11:36 51 - 63  
Minnesota (Iamdevilwalk) - Oklahoma (Bad_Trip) 08.16 23:12 61 - 36  
Minnesota (Iamdevilwalk) - Sacramento (Tranquil) 08.16 22:36 48 - 68  
New Orleans (Bobby) - Memphis (Shiva) 08.16 14:00 61 - 49  
New Orleans (Bobby) - San Antonio (Slamdunkvv) 08.16 12:48 67 - 59  
Oklahoma (Bad_Trip) - Sacramento (Tranquil) 08.16 23:48 33 - 56  
Sacramento (Tranquil) - Oklahoma (Bad_Trip) 08.16 22:00 63 - 41  
San Antonio (Slamdunkvv) - Memphis (Shiva) 08.16 13:24 56 - 42  
San Antonio (Slamdunkvv) - New Orleans (Bobby) 08.16 11:00 74 - 70  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ban Bueng Devil Rays - Hitech Bangkok City 08.16 09:00 48 - 90  
T-Rex - Mahidol 08.16 11:00 78 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 08.16 22:00 67 - 92  
Connecticut - Seattle 08.16 21:00 72 - 95  
Minnesota - New York 08.16 00:00 94 - 64  
Phoenix - Dallas 08.16 19:00 89 - 95  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St. Truiden 08.16 18:15 3 - 1  
Beerschot Wilrijk - Zulte Waregem 08.16 16:00 3 - 1  
Cercle Bruges - Antwerpen 08.16 13:30 2 - 1  
Eupen - FC Bruges 08.16 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 08.16 19:00 2 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Cserno More Várna 08.16 16:45 0 - 4  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Zrinjski Mostar 08.16 17:00 1 - 0  
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg 08.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Sampaio Correa MA 08.16 16:00 1 - 0  
Figueirense - Cruzeiro MG 08.16 21:00 0 - 1  
Nautico PE - CRB 08.16 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Ferroviario CE 08.16 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Boa 08.16 00:00 3 - 1  
Ypiranga RS - Londrina 08.16 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Ceara 08.16 16:00 2 - 0  
Bahia BA - Bragantino 08.16 21:00 2 - 1  
Coritiba - Flamengo RJ 08.16 00:30 0 - 1  
Fluminense RJ - Internacional RS 08.16 23:00 2 - 1  
Gremio RS - Corinthians SP 08.16 00:00 0 - 0  
Palmeiras SP - Goiás 08.16 02:30 1 - 1  
Vasco da Gama - Sao Paulo SP 08.16 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Brasiliense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosque Formosa DF - Taguatinga DF 08.16 21:00 0 - 1  
Brasiliense DF - Luziania DF 08.16 16:00 2 - 1  
Real FC DF - Capital DF 08.16 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Forca e Luz RN 08.16 20:00 6 - 1  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grange Thistle - Toowong 08.16 08:00 2 - 1  
St. George Willawong - North Star BPL 08.16 09:00 5 - 1  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadbeach Utd. - Ipswich City 08.16 06:00 0 - 3  
Peninsula Power - Univ. Of Queensland 08.16 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADR Jicaral - AD San Carlos 08.16 22:00 0 - 1  
Dep. Saprissa - Limon FC 08.16 04:00 4 - 0  
Perez Zeledon - Dep. Alajuelense 08.16 00:30 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Sedlcany - Vysehrad 08.16 17:00 0 - 6  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomo Cosmos - Uthongathi 08.16 13:00 0 - 0  
Royal Eagles - TS Galaxy 08.16 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Maritzburg Utd. 08.16 15:30 3 - 2  
Supersport Utd. - Bloemfontein Celtic 08.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Chungnam Asan 08.16 11:30 2 - 0  
Suwon City - Jeju 08.16 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 08.16 12:00 0 - 1  
Gwangju - Gangwon 08.16 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Roma (Critic) - Mönchengladbach (Den1Bravo) 08.16 13:24 0 - 2  
AS Roma (Critic) - Porto (Skmgery) 08.16 13:10 1 - 2  
AS Roma (Critic) - Sevilla (Breezy) 08.16 12:56 3 - 3  
AS Roma (Critic) - Wolverhampton (Ishking11) 08.16 12:28 1 - 1  
Braga (Specialist) - CSZKA Moszkva (CarlWhizze 08.16 12:14 1 - 2  
Braga (Specialist) - Dinamo Kijev (Praym) 08.16 13:52 0 - 3  
Braga (Specialist) - Feyenoord (Ever) 08.16 12:00 2 - 0  
Braga (Specialist) - PSV (Olom) 08.16 13:38 2 - 2  
CSZKA Moszkva (CarlWhizze - Braga (Specialist) 08.16 13:24 2 - 1  
CSZKA Moszkva (CarlWhizze - Dinamo Kijev (Praym) 08.16 13:10 1 - 1  
CSZKA Moszkva (CarlWhizze - Feyenoord (Ever) 08.16 14:06 6 - 0  
CSZKA Moszkva (CarlWhizze - PSV (Olom) 08.16 13:52 2 - 1  
Dinamo Kijev (Praym) - Braga (Specialist) 08.16 12:42 4 - 1  
Dinamo Kijev (Praym) - CSZKA Moszkva (CarlWhizze 08.16 12:00 1 - 4  
Dinamo Kijev (Praym) - Feyenoord (Ever) 08.16 13:38 1 - 1  
Dinamo Kijev (Praym) - PSV (Olom) 08.16 12:56 2 - 1  
Feyenoord (Ever) - Braga (Specialist) 08.16 13:10 2 - 0  
Feyenoord (Ever) - CSZKA Moszkva (CarlWhizze 08.16 12:56 3 - 1  
Feyenoord (Ever) - Dinamo Kijev (Praym) 08.16 12:28 1 - 3  
Feyenoord (Ever) - PSV (Olom) 08.16 13:24 1 - 2  
Mönchengladbach (Den1Brav - AS Roma (Critic) 08.16 12:14 6 - 1  
Mönchengladbach (Den1Brav - Porto (Skmgery) 08.16 12:28 1 - 2  
Mönchengladbach (Den1Brav - Sevilla (Breezy) 08.16 12:42 2 - 1  
Mönchengladbach (Den1Brav - Wolverhampton (Ishking11) 08.16 14:06 1 - 1  
Porto (Skmgery) - AS Roma (Critic) 08.16 12:00 4 - 1  
Porto (Skmgery) - Mönchengladbach (Den1Bravo) 08.16 13:38 2 - 2  
Porto (Skmgery) - Sevilla (Breezy) 08.16 12:14 4 - 3  
Porto (Skmgery) - Wolverhampton (Ishking11) 08.16 13:52 2 - 1  
PSV (Olom) - Braga (Specialist) 08.16 12:28 1 - 1  
PSV (Olom) - CSZKA Moszkva (CarlWhizze 08.16 12:42 1 - 3  
PSV (Olom) - Dinamo Kijev (Praym) 08.16 14:06 1 - 1  
PSV (Olom) - Feyenoord (Ever) 08.16 12:14 3 - 2  
Sevilla (Breezy) - AS Roma (Critic) 08.16 14:06 5 - 2  
Sevilla (Breezy) - Mönchengladbach (Den1Bravo) 08.16 13:52 4 - 0  
Sevilla (Breezy) - Porto (Skmgery) 08.16 13:24 4 - 1  
Sevilla (Breezy) - Wolverhampton (Ishking11) 08.16 13:10 3 - 5  
Wolverhampton (Ishking11) - AS Roma (Critic) 08.16 13:38 0 - 3  
Wolverhampton (Ishking11) - Mönchengladbach (Den1Bravo) 08.16 12:56 0 - 0  
Wolverhampton (Ishking11) - Porto (Skmgery) 08.16 12:42 1 - 2  
Wolverhampton (Ishking11) - Sevilla (Breezy) 08.16 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Specialist) - France (Mistyeye) 08.16 18:38 2 - 1  
Belgium (Specialist) - Germany (CarlWhizzer) 08.16 17:00 2 - 2  
Belgium (Specialist) - Netherlands (Walker) 08.16 17:42 5 - 2  
Brazil (Olom) - Belgium (Specialist) 08.16 19:06 3 - 1  
Brazil (Olom) - France (Mistyeye) 08.16 17:14 0 - 2  
Brazil (Olom) - Germany (CarlWhizzer) 08.16 17:42 1 - 1  
France (Mistyeye) - Brazil (Olom) 08.16 18:24 2 - 1  
France (Mistyeye) - Netherlands (Walker) 08.16 18:10 3 - 0  
Germany (CarlWhizzer) - Belgium (Specialist) 08.16 18:10 1 - 1  
Germany (CarlWhizzer) - Brazil (Olom) 08.16 18:52 3 - 0  
Germany (CarlWhizzer) - France (Mistyeye) 08.16 19:06 3 - 3  
Germany (CarlWhizzer) - Netherlands (Walker) 08.16 18:24 3 - 0  
Netherlands (Walker) - Belgium (Specialist) 08.16 18:52 1 - 4  
Netherlands (Walker) - Brazil (Olom) 08.16 18:38 3 - 2  
Netherlands (Walker) - France (Mistyeye) 08.16 17:00 3 - 1  
Netherlands (Walker) - Germany (CarlWhizzer) 08.16 17:14 4 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Skmgery) - Liverpool (Ishking11) 08.16 08:52 2 - 1  
Arsenal (Skmgery) - Manchester City (Den1Brav 08.16 08:38 1 - 3  
Arsenal (Skmgery) - Manchester Utd. (Critic) 08.16 07:00 5 - 1  
Everton (Olom) - Watford FC (CarlWhizzer) 08.16 07:42 0 - 0  
Everton (Olom) - Wolverhampton (Praym) 08.16 09:06 1 - 0  
Leicester (Ever) - Everton (Olom) 08.16 08:24 0 - 3  
Liverpool (Ishking11) - Arsenal (Skmgery) 08.16 07:42 3 - 6  
Liverpool (Ishking11) - Manchester Utd. (Critic) 08.16 08:38 3 - 2  
Manchester City (Den1Brav - Liverpool (Ishking11) 08.16 09:06 2 - 2  
Manchester City (Den1Brav - Manchester Utd. (Critic) 08.16 07:14 2 - 2  
Manchester Utd. (Critic) - Arsenal (Skmgery) 08.16 08:10 1 - 0  
Manchester Utd. (Critic) - Manchester City (Den1Brav 08.16 08:24 2 - 1  
Tottenham (Breezy) - Manchester City (Den1Brav 08.16 08:52 0 - 5  
Watford FC (CarlWhizzer) - Everton (Olom) 08.16 08:52 4 - 0  
Watford FC (CarlWhizzer) - West Ham (Specialist) 08.16 08:24 3 - 2  
Watford FC (CarlWhizzer) - Wolverhampton (Praym) 08.16 08:10 4 - 0  
West Ham (Specialist) - Everton (Olom) 08.16 08:38 2 - 4  
West Ham (Specialist) - Watford FC (CarlWhizzer) 08.16 07:14 2 - 0  
West Ham (Specialist) - Wolverhampton (Praym) 08.16 08:52 3 - 3  
Wolverhampton (Praym) - Watford FC (CarlWhizzer) 08.16 07:00 4 - 1  
Wolverhampton (Praym) - West Ham (Specialist) 08.16 07:42 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 08.16 08:30 2 - 1  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 08.16 08:54 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Sahtar Doneck (Uke) 08.16 07:42 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Kodak) 08.16 08:06 2 - 0  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - CSZKA Moszkva (Jkey) 08.16 07:30 1 - 1  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 08.16 08:06 0 - 2  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Sahtar Doneck (Uke) 08.16 08:54 2 - 1  
Dinamo Kijev(Laikingdast) - Szpartak Moszkva (Kodak) 08.16 09:18 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - CSZKA Moszkva (Jkey) 08.16 07:54 0 - 1  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 08.16 09:06 0 - 0  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - Sahtar Doneck (Uke) 08.16 08:18 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Plevis) - Szpartak Moszkva (Kodak) 08.16 08:42 0 - 0  
Sahtar Doneck (Uke) - CSZKA Moszkva (Jkey) 08.16 08:42 0 - 0  
Sahtar Doneck (Uke) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 08.16 07:54 0 - 1  
Sahtar Doneck (Uke) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 08.16 09:18 0 - 3  
Sahtar Doneck (Uke) - Szpartak Moszkva (Kodak) 08.16 07:30 0 - 3  
Szpartak Moszkva (Kodak) - CSZKA Moszkva (Jkey) 08.16 09:06 1 - 2  
Szpartak Moszkva (Kodak) - Dinamo Kijev(Laikingdast) 08.16 08:18 0 - 1  
Szpartak Moszkva (Kodak) - Lokomotív Moszkva(Plevis) 08.16 07:42 1 - 0  
Szpartak Moszkva (Kodak) - Sahtar Doneck (Uke) 08.16 08:30 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Inquisitor) - Liverpool (D1psen) 08.16 18:18 1 - 1  
Barcelona (Inquisitor) - Manchester City(Dangerdim 08.16 16:30 2 - 0  
Barcelona (Inquisitor) - Paris SG (Foggy) 08.16 17:54 2 - 0  
Barcelona (Inquisitor) - Real Madrid (Orlovsky1) 08.16 17:06 0 - 1  
Liverpool (D1psen) - Barcelona (Inquisitor) 08.16 17:18 1 - 3  
Liverpool (D1psen) - Manchester City(Dangerdim 08.16 18:06 1 - 1  
Liverpool (D1psen) - Paris SG (Foggy) 08.16 17:30 0 - 4  
Liverpool (D1psen) - Real Madrid (Orlovsky1) 08.16 16:42 3 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Barcelona (Inquisitor) 08.16 17:30 0 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Liverpool (D1psen) 08.16 17:06 0 - 3  
Manchester City(Dangerdim - Paris SG (Foggy) 08.16 16:42 1 - 0  
Manchester City(Dangerdim - Real Madrid (Orlovsky1) 08.16 17:54 5 - 1  
Paris SG (Foggy) - Barcelona (Inquisitor) 08.16 16:54 1 - 1  
Paris SG (Foggy) - Liverpool (D1psen) 08.16 16:30 1 - 1  
Paris SG (Foggy) - Manchester City(Dangerdim 08.16 17:42 0 - 3  
Paris SG (Foggy) - Real Madrid (Orlovsky1) 08.16 18:18 3 - 4  
Real Madrid (Orlovsky1) - Barcelona (Inquisitor) 08.16 18:06 1 - 1  
Real Madrid (Orlovsky1) - Liverpool (D1psen) 08.16 17:42 0 - 0  
Real Madrid (Orlovsky1) - Manchester City(Dangerdim 08.16 16:54 1 - 1  
Real Madrid (Orlovsky1) - Paris SG (Foggy) 08.16 17:18 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Jkey) - Napoli (Kodak) 08.16 10:16 1 - 1  
Bayern München (Jkey) - Paris SG (Plevis) 08.16 11:04 2 - 2  
Bayern München (Jkey) - Real Madrid (Uke) 08.16 09:52 4 - 1  
Bayern München (Jkey) - Tottenham (Laikingdast) 08.16 10:40 2 - 0  
Napoli (Kodak) - Bayern München (Jkey) 08.16 11:16 0 - 3  
Napoli (Kodak) - Paris SG (Plevis) 08.16 09:52 2 - 1  
Napoli (Kodak) - Real Madrid (Uke) 08.16 10:40 3 - 0  
Napoli (Kodak) - Tottenham (Laikingdast) 08.16 10:28 0 - 2  
Paris SG (Plevis) - Bayern München (Jkey) 08.16 10:04 1 - 1  
Paris SG (Plevis) - Napoli (Kodak) 08.16 10:52 0 - 0  
Paris SG (Plevis) - Real Madrid (Uke) 08.16 10:28 5 - 1  
Paris SG (Plevis) - Tottenham (Laikingdast) 08.16 11:16 1 - 3  
Real Madrid (Uke) - Bayern München (Jkey) 08.16 10:52 0 - 1  
Real Madrid (Uke) - Napoli (Kodak) 08.16 09:40 0 - 1  
Real Madrid (Uke) - Paris SG (Plevis) 08.16 11:28 2 - 3  
Real Madrid (Uke) - Tottenham (Laikingdast) 08.16 10:04 1 - 3  
Tottenham (Laikingdast) - Bayern München (Jkey) 08.16 09:40 1 - 1  
Tottenham (Laikingdast) - Napoli (Kodak) 08.16 11:28 3 - 1  
Tottenham (Laikingdast) - Paris SG (Plevis) 08.16 10:16 1 - 2  
Tottenham (Laikingdast) - Real Madrid (Uke) 08.16 11:04 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto (Foggy) - Valencia (D1psen) 08.16 14:10 0 - 1  
Valencia (D1psen) - Porto (Foggy) 08.16 15:10 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Vrico) - Liverpool (Arcos) 08.16 22:36 0 - 0  
Arsenal (Vrico) - Tottenham (Skromnuy) 08.16 21:24 1 - 3  
Liverpool (Arcos) - Arsenal (Vrico) 08.16 21:36 1 - 2  
Liverpool (Arcos) - Tottenham (Skromnuy) 08.16 21:00 0 - 1  
Tottenham (Skromnuy) - Arsenal (Vrico) 08.16 22:24 1 - 0  
Tottenham (Skromnuy) - Liverpool (Arcos) 08.16 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Walker) - Montpellier (Olom) 08.16 16:08 2 - 3  
Bordeaux (Walker) - Nice (Specialist) 08.16 16:22 4 - 1  
Bordeaux (Walker) - Rennes (CarlWhizzer) 08.16 14:44 0 - 2  
Bordeaux (Walker) - St-Etienne (Mistyeye) 08.16 14:30 2 - 1  
Lille (Skripp) - Lyon (Den1Bravo) 08.16 14:44 1 - 2  
Lille (Skripp) - Marseille (Indra13_27) 08.16 16:08 3 - 0  
Lille (Skripp) - Monaco (Miller) 08.16 16:22 3 - 0  
Lyon (Den1Bravo) - Lille (Skripp) 08.16 15:54 2 - 1  
Lyon (Den1Bravo) - Marseille (Indra13_27) 08.16 16:22 0 - 3  
Lyon (Den1Bravo) - Monaco (Miller) 08.16 15:40 1 - 1  
Lyon (Den1Bravo) - Paris SG (Iceman) 08.16 16:36 1 - 0  
Marseille (Indra13_27) - Lille (Skripp) 08.16 14:58 4 - 3  
Marseille (Indra13_27) - Lyon (Den1Bravo) 08.16 15:12 1 - 3  
Marseille (Indra13_27) - Monaco (Miller) 08.16 16:36 4 - 0  
Monaco (Miller) - Lille (Skripp) 08.16 15:12 1 - 4  
Monaco (Miller) - Lyon (Den1Bravo) 08.16 14:30 4 - 1  
Monaco (Miller) - Marseille (Indra13_27) 08.16 15:26 0 - 1  
Monaco (Miller) - Paris SG (Iceman) 08.16 16:08 1 - 3  
Montpellier (Olom) - Bordeaux (Walker) 08.16 14:58 1 - 1  
Montpellier (Olom) - Nice (Specialist) 08.16 16:36 0 - 4  
Montpellier (Olom) - Rennes (CarlWhizzer) 08.16 15:12 2 - 4  
Montpellier (Olom) - St-Etienne (Mistyeye) 08.16 14:44 4 - 2  
Nice (Specialist) - Bordeaux (Walker) 08.16 15:12 0 - 1  
Nice (Specialist) - Montpellier (Olom) 08.16 15:26 1 - 1  
Nice (Specialist) - Rennes (CarlWhizzer) 08.16 14:30 1 - 2  
Nice (Specialist) - St-Etienne (Mistyeye) 08.16 16:08 4 - 2  
Paris SG (Iceman) - Lille (Skripp) 08.16 15:40 3 - 1  
Paris SG (Iceman) - Marseille (Indra13_27) 08.16 15:54 3 - 1  
Rennes (CarlWhizzer) - Bordeaux (Walker) 08.16 15:54 3 - 2  
Rennes (CarlWhizzer) - Montpellier (Olom) 08.16 16:22 4 - 0  
Rennes (CarlWhizzer) - Nice (Specialist) 08.16 15:40 0 - 1  
Rennes (CarlWhizzer) - St-Etienne (Mistyeye) 08.16 16:36 1 - 3  
St-Etienne (Mistyeye) - Bordeaux (Walker) 08.16 15:40 2 - 1  
St-Etienne (Mistyeye) - Montpellier (Olom) 08.16 15:54 4 - 2  
St-Etienne (Mistyeye) - Nice (Specialist) 08.16 14:58 2 - 4  
St-Etienne (Mistyeye) - Rennes (CarlWhizzer) 08.16 15:26 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln (Oolancer) - TSG 1899 Hoffenheim (Skripp) 08.16 22:00 3 - 0  
Bremen (Vito) - E. Frankfurt (Baphomet) 08.16 22:00 1 - 1  
Bremen (Vito) - TSG 1899 Hoffenheim (Skripp) 08.16 22:14 1 - 4  
Leverkusen (Supernova) - Bayern München(Dinototli) 08.16 22:14 0 - 1  
Leverkusen (Supernova) - Dortmund (Fric) 08.16 22:00 4 - 0  
Mönchengladbach (Member) - Bayern München(Dinototli) 08.16 22:00 1 - 3  
RB Leipzig (Indenfor) - Dortmund (Fric) 08.16 22:14 0 - 2  
Wolfsburg (Fleshka77) - E. Frankfurt (Baphomet) 08.16 22:14 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Cobra4) - Arsenal (Marley) 08.16 05:40 3 - 1  
Ajax (Cobra4) - Celtic (Pantovits) 08.16 09:20 6 - 2  
Ajax (Cobra4) - Fenerbahce (Mitchef) 08.16 10:40 3 - 2  
Ajax (Cobra4) - Marseille (Legolas) 08.16 12:00 4 - 0  
Ajax (Cobra4) - Napoli (Gosas) 08.16 07:00 4 - 0  
Ajax (Cobra4) - Trabzonspor (Ang) 08.16 13:00 3 - 1  
Arsenal (Marley) - Celtic (Pantovits) 08.16 06:40 1 - 6  
Arsenal (Marley) - Fenerbahce (Mitchef) 08.16 07:40 3 - 4  
Arsenal (Marley) - Juventus (Ben) 08.16 05:20 2 - 3  
Arsenal (Marley) - Marseille (Legolas) 08.16 09:00 2 - 2  
Arsenal (Marley) - RB Leipzig (Panica) 08.16 12:40 3 - 3  
Arsenal (Marley) - Trabzonspor (Ang) 08.16 10:20 1 - 3  
Besiktas (Vasm) - Ajax (Cobra4) 08.16 11:00 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - Arsenal (Marley) 08.16 08:40 2 - 3  
Besiktas (Vasm) - Marseille (Legolas) 08.16 06:00 3 - 1  
Besiktas (Vasm) - Napoli (Gosas) 08.16 09:40 1 - 1  
Besiktas (Vasm) - Paris SG (Sam) 08.16 12:20 0 - 4  
Besiktas (Vasm) - Trabzonspor (Ang) 08.16 07:20 2 - 2  
Celtic (Pantovits) - Besiktas (Vasm) 08.16 12:00 1 - 2  
Celtic (Pantovits) - FC Köbenhavn (Aibothard) 08.16 13:20 2 - 1  
Celtic (Pantovits) - Juventus (Ben) 08.16 08:20 1 - 3  
Celtic (Pantovits) - Milan (Val) 08.16 05:40 2 - 4  
Celtic (Pantovits) - Paris SG (Sam) 08.16 10:40 1 - 1  
Celtic (Pantovits) - RB Leipzig (Panica) 08.16 07:00 1 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Ajax (Cobra4) 08.16 12:20 2 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Arsenal (Marley) 08.16 10:00 1 - 3  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Besiktas (Vasm) 08.16 06:20 3 - 1  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Napoli (Gosas) 08.16 11:20 2 - 5  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Paris SG (Sam) 08.16 05:00 3 - 0  
FC Köbenhavn (Aibothard) - Trabzonspor (Ang) 08.16 08:40 0 - 5  
Fenerbahce (Mitchef) - Besiktas (Vasm) 08.16 13:20 1 - 5  
Fenerbahce (Mitchef) - Celtic (Pantovits) 08.16 11:00 7 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - FC Köbenhavn (Aibothard) 08.16 06:00 3 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Juventus (Ben) 08.16 09:40 3 - 0  
Fenerbahce (Mitchef) - Milan (Val) 08.16 07:20 1 - 1  
Fenerbahce (Mitchef) - RB Leipzig (Panica) 08.16 08:20 1 - 1  
Juventus (Ben) - Ajax (Cobra4) 08.16 08:00 4 - 3  
Juventus (Ben) - Besiktas (Vasm) 08.16 10:40 1 - 2  
Juventus (Ben) - FC Köbenhavn (Aibothard) 08.16 11:40 0 - 1  
Juventus (Ben) - Milan (Val) 08.16 13:00 3 - 4  
Juventus (Ben) - Paris SG (Sam) 08.16 09:20 1 - 2  
Juventus (Ben) - RB Leipzig (Panica) 08.16 05:40 0 - 3  
Marseille (Legolas) - Celtic (Pantovits) 08.16 12:20 3 - 4  
Marseille (Legolas) - FC Köbenhavn (Aibothard) 08.16 07:20 1 - 1  
Marseille (Legolas) - Fenerbahce (Mitchef) 08.16 05:00 1 - 3  
Marseille (Legolas) - Juventus (Ben) 08.16 11:00 0 - 2  
Marseille (Legolas) - Milan (Val) 08.16 08:40 5 - 1  
Marseille (Legolas) - RB Leipzig (Panica) 08.16 10:00 1 - 1  
Milan (Val) - Ajax (Cobra4) 08.16 05:20 3 - 1  
Milan (Val) - Arsenal (Marley) 08.16 11:20 5 - 1  
Milan (Val) - Besiktas (Vasm) 08.16 07:40 4 - 0  
Milan (Val) - FC Köbenhavn (Aibothard) 08.16 09:00 3 - 0  
Milan (Val) - Napoli (Gosas) 08.16 12:40 1 - 2  
Milan (Val) - Paris SG (Sam) 08.16 06:20 3 - 2  
Napoli (Gosas) - Arsenal (Marley) 08.16 13:00 1 - 1  
Napoli (Gosas) - Celtic (Pantovits) 08.16 08:00 2 - 4  
Napoli (Gosas) - Fenerbahce (Mitchef) 08.16 09:20 4 - 2  
Napoli (Gosas) - Juventus (Ben) 08.16 06:40 2 - 3  
Napoli (Gosas) - Marseille (Legolas) 08.16 10:20 0 - 5  
Napoli (Gosas) - Trabzonspor (Ang) 08.16 11:40 3 - 1  
Paris SG (Sam) - Ajax (Cobra4) 08.16 09:40 1 - 3  
Paris SG (Sam) - Arsenal (Marley) 08.16 07:00 3 - 0  
Paris SG (Sam) - Fenerbahce (Mitchef) 08.16 12:00 1 - 3  
Paris SG (Sam) - Marseille (Legolas) 08.16 13:20 1 - 3  
Paris SG (Sam) - Napoli (Gosas) 08.16 08:20 1 - 3  
Paris SG (Sam) - Trabzonspor (Ang) 08.16 06:00 3 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Ajax (Cobra4) 08.16 06:40 2 - 4  
RB Leipzig (Panica) - Besiktas (Vasm) 08.16 09:00 1 - 2  
RB Leipzig (Panica) - FC Köbenhavn (Aibothard) 08.16 10:20 4 - 0  
RB Leipzig (Panica) - Milan (Val) 08.16 11:40 1 - 1  
RB Leipzig (Panica) - Napoli (Gosas) 08.16 05:20 2 - 3  
RB Leipzig (Panica) - Paris SG (Sam) 08.16 08:00 3 - 2  
Trabzonspor (Ang) - Celtic (Pantovits) 08.16 05:00 3 - 3  
Trabzonspor (Ang) - Fenerbahce (Mitchef) 08.16 06:20 2 - 5  
Trabzonspor (Ang) - Juventus (Ben) 08.16 12:40 1 - 5  
Trabzonspor (Ang) - Marseille (Legolas) 08.16 07:40 1 - 0  
Trabzonspor (Ang) - Milan (Val) 08.16 10:00 3 - 5  
Trabzonspor (Ang) - RB Leipzig (Panica) 08.16 11:20 4 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Skripp) - Juventus (Miller) 08.16 21:22 4 - 3  
Atalanta (Skripp) - Lazio (Indra13_27) 08.16 21:08 1 - 1  
Atalanta (Skripp) - Napoli (Den1Bravo) 08.16 19:44 1 - 0  
Fiorentina (Mistyeye) - Parma (Walker) 08.16 20:40 1 - 3  
Fiorentina (Mistyeye) - Sampdoria (Specialist) 08.16 19:58 0 - 3  
Fiorentina (Mistyeye) - Sassuolo (CarlWhizzer) 08.16 20:26 2 - 2  
Fiorentina (Mistyeye) - Udinese (Olom) 08.16 20:54 3 - 1  
Internazionale (Iceman) - Atalanta (Skripp) 08.16 20:40 0 - 2  
Internazionale (Iceman) - Juventus (Miller) 08.16 19:58 0 - 1  
Internazionale (Iceman) - Lazio (Indra13_27) 08.16 20:54 2 - 1  
Internazionale (Iceman) - Napoli (Den1Bravo) 08.16 20:26 3 - 1  
Juventus (Miller) - Internazionale (Iceman) 08.16 21:08 2 - 3  
Juventus (Miller) - Lazio (Indra13_27) 08.16 20:26 0 - 1  
Juventus (Miller) - Napoli (Den1Bravo) 08.16 19:30 1 - 3  
Lazio (Indra13_27) - Atalanta (Skripp) 08.16 19:58 2 - 1  
Lazio (Indra13_27) - Internazionale (Iceman) 08.16 19:44 0 - 1  
Lazio (Indra13_27) - Juventus (Miller) 08.16 21:36 0 - 3  
Napoli (Den1Bravo) - Atalanta (Skripp) 08.16 20:54 2 - 0  
Napoli (Den1Bravo) - Internazionale (Iceman) 08.16 21:36 2 - 1  
Napoli (Den1Bravo) - Juventus (Miller) 08.16 20:40 2 - 0  
Napoli (Den1Bravo) - Lazio (Indra13_27) 08.16 21:22 1 - 1  
Parma (Walker) - Sampdoria (Specialist) 08.16 21:22 1 - 2  
Parma (Walker) - Sassuolo (CarlWhizzer) 08.16 19:44 0 - 4  
Parma (Walker) - Udinese (Olom) 08.16 21:08 1 - 0  
Sampdoria (Specialist) - Fiorentina (Mistyeye) 08.16 21:08 1 - 0  
Sampdoria (Specialist) - Sassuolo (CarlWhizzer) 08.16 19:30 6 - 1  
Sampdoria (Specialist) - Udinese (Olom) 08.16 20:26 1 - 2  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Fiorentina (Mistyeye) 08.16 21:36 3 - 1  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Parma (Walker) 08.16 20:54 2 - 1  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Sampdoria (Specialist) 08.16 20:40 1 - 1  
Sassuolo (CarlWhizzer) - Udinese (Olom) 08.16 21:22 6 - 3  
Udinese (Olom) - Fiorentina (Mistyeye) 08.16 19:44 1 - 1  
Udinese (Olom) - Parma (Walker) 08.16 19:58 1 - 1  
Udinese (Olom) - Sampdoria (Specialist) 08.16 21:36 3 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Ina InactiveTV 08.16 08:30 4 - 1  
CFC Catalonia FC - Kab Kabush 08.16 09:20 5 - 2  
Dag Dages CF - CFC Catalonia FC 08.16 10:35 0 - 1  
Dag Dages CF - Kab Kabush 08.16 12:15 0 - 3  
DNK FC Dimonchello - Ina InactiveTV 08.16 19:15 1 - 3  
DNK FC Dimonchello - VEG Vega Squadron 08.16 17:35 2 - 1  
Ina InactiveTV - Dag Dages CF 08.16 09:45 3 - 4  
Ina InactiveTV - NFC Nyancat FC 08.16 18:00 3 - 2  
Ina InactiveTV - PSG Shemyakin Onze 08.16 11:50 2 - 2  
Ina InactiveTV - Rub FC Kazan 08.16 17:10 2 - 0  
Kab Kabush - Ina InactiveTV 08.16 11:00 4 - 1  
Kab Kabush - PSG Shemyakin Onze 08.16 10:10 5 - 1  
NFC Nyancat FC - DNK FC Dimonchello 08.16 16:45 5 - 0  
NFC Nyancat FC - Rub FC Kazan 08.16 18:50 4 - 0  
PSG Shemyakin Onze - CFC Catalonia FC 08.16 11:25 2 - 6  
PSG Shemyakin Onze - Dag Dages CF 08.16 08:55 3 - 1  
Rub FC Kazan - DNK FC Dimonchello 08.16 15:55 5 - 3  
Rub FC Kazan - VEG Vega Squadron 08.16 18:25 1 - 1  
VEG Vega Squadron - Ina InactiveTV 08.16 16:20 0 - 2  
VEG Vega Squadron - NFC Nyancat FC 08.16 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Spain Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao (CarlWhizzer) - Getafe (Specialist) 08.16 10:54 1 - 1  
Ath. Bilbao (CarlWhizzer) - Villarreal (Olom) 08.16 11:22 3 - 2  
Ath. Bilbao (Den1Bravo) - Real Madrid (Skmgery) 08.16 09:58 0 - 1  
Ath. Bilbao (Den1Bravo) - Sevilla (Critic) 08.16 09:44 1 - 2  
Ath. Bilbao (Den1Bravo) - Valencia (Breezy) 08.16 10:12 4 - 1  
Barcelona (Ishking11) - Ath. Bilbao (Den1Bravo) 08.16 10:26 1 - 2  
Barcelona (Ishking11) - Real Madrid (Skmgery) 08.16 10:12 2 - 4  
Barcelona (Ishking11) - Valencia (Breezy) 08.16 09:30 4 - 3  
Betis (Ever) - Ath. Bilbao (CarlWhizzer) 08.16 10:26 0 - 3  
Betis (Ever) - Getafe (Specialist) 08.16 10:40 0 - 5  
Betis (Ever) - Real Sociedad (Praym) 08.16 09:58 1 - 2  
Betis (Ever) - Villarreal (Olom) 08.16 10:54 0 - 5  
Getafe (Specialist) - Ath. Bilbao (CarlWhizzer) 08.16 09:44 2 - 2  
Getafe (Specialist) - Betis (Ever) 08.16 09:30 1 - 1  
Getafe (Specialist) - Real Sociedad (Praym) 08.16 11:22 4 - 1  
Real Madrid (Skmgery) - Barcelona (Ishking11) 08.16 11:22 2 - 0  
Real Madrid (Skmgery) - Sevilla (Critic) 08.16 09:30 4 - 0  
Real Madrid (Skmgery) - Valencia (Breezy) 08.16 09:44 4 - 1  
Real Sociedad (Praym) - Ath. Bilbao (CarlWhizzer) 08.16 09:30 3 - 2  
Real Sociedad (Praym) - Getafe (Specialist) 08.16 10:12 2 - 0  
Real Sociedad (Praym) - Villarreal (Olom) 08.16 10:26 3 - 1  
Sevilla (Critic) - Ath. Bilbao (Den1Bravo) 08.16 10:54 1 - 4  
Sevilla (Critic) - Barcelona (Ishking11) 08.16 09:58 3 - 1  
Sevilla (Critic) - Valencia (Breezy) 08.16 10:26 0 - 4  
Valencia (Breezy) - Ath. Bilbao (Den1Bravo) 08.16 11:22 3 - 2  
Villarreal (Olom) - Ath. Bilbao (CarlWhizzer) 08.16 10:12 2 - 4  
Villarreal (Olom) - Betis (Ever) 08.16 09:44 3 - 1  
Villarreal (Olom) - Getafe (Specialist) 08.16 09:58 0 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Euro2020)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Dangerdim77) - France (Foggy) 08.16 12:12 1 - 1  
Belgium (Dangerdim77) - Germany (Orlovsky1) 08.16 13:24 1 - 1  
Belgium (Dangerdim77) - Portugal (D1psen) 08.16 12:36 1 - 1  
Belgium (Dangerdim77) - Spain (Inquisitor) 08.16 13:00 0 - 0  
France (Foggy) - Belgium (Dangerdim77) 08.16 13:12 3 - 1  
France (Foggy) - Germany (Orlovsky1) 08.16 13:48 3 - 3  
France (Foggy) - Portugal (D1psen) 08.16 12:00 1 - 1  
France (Foggy) - Spain (Inquisitor) 08.16 12:24 0 - 0  
Germany (Orlovsky1) - Belgium (Dangerdim77) 08.16 12:24 3 - 0  
Germany (Orlovsky1) - France (Foggy) 08.16 12:48 1 - 3  
Germany (Orlovsky1) - Portugal (D1psen) 08.16 13:12 3 - 2  
Germany (Orlovsky1) - Spain (Inquisitor) 08.16 13:36 1 - 1  
Portugal (D1psen) - Belgium (Dangerdim77) 08.16 13:36 0 - 0  
Portugal (D1psen) - France (Foggy) 08.16 13:00 0 - 3  
Portugal (D1psen) - Germany (Orlovsky1) 08.16 12:12 1 - 3  
Portugal (D1psen) - Spain (Inquisitor) 08.16 12:48 0 - 0  
Spain (Inquisitor) - Belgium (Dangerdim77) 08.16 12:00 3 - 0  
Spain (Inquisitor) - France (Foggy) 08.16 13:24 2 - 3  
Spain (Inquisitor) - Germany (Orlovsky1) 08.16 12:36 1 - 1  
Spain (Inquisitor) - Portugal (D1psen) 08.16 13:48 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Emelec Guayaquil 08.16 01:15 2 - 0  
Olmedo - LDU Quito 08.16 23:00 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - El Gaish Talaea 08.16 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Manchester Utd. 08.16 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Dortmund 08.16 16:00 2 - 11  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TB Tvöroyri - EB Streymur 08.16 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Myllykoski PA 08.16 17:30 3 - 2  
Jaro - Seinäjoen JK 2 08.16 17:30 3 - 0  
Kajaani - KPV Kokkola 08.16 17:30 0 - 1  
Mikkeli MP - Ekenas IF 08.16 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - Viikingit 08.16 17:30 6 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - KuFu-98 08.16 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Turku PS 08.16 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Merani Tbiliszi - Dinamo Batumi 08.16 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Twente 08.16 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junak Sinj - Dubrava 08.16 17:30 1 - 2  
Osijek 2 - Orijent 08.16 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Lokomotív Zágráb 08.16 20:05 6 - 0  
Hajduk Split - Istra 08.16 17:55 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fjölnir 08.16 19:00 3 - 1  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 08.16 21:15 2 - 4  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Fylkir 08.16 16:00 0 - 1  
Stjarnan - Thor Akureyri 08.16 18:00 1 - 1  
Throttur Reykjavik - ÍBV 08.16 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Bnei Sakhnin 08.16 19:15 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 08.16 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar Jerusalem 08.16 18:30 0 - 2  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 08.16 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - JEF United Chiba 08.16 12:00 1 - 2  
Kofu - Tokushima 08.16 11:00 1 - 1  
Mito - Tokyo Verdy 08.16 12:00 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Ryukyu 08.16 12:00 0 - 1  
Tochigi - Ehime 08.16 11:00 0 - 0  
Yamagata - Nagasaki 08.16 11:00 1 - 0  
Yamaguchi - Omiya Ardija 08.16 12:00 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Kyoto 08.16 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azul Claro Numazu - Imabari 08.16 09:00 0 - 1  
Grulla Morioka - Nagano Parceiro 08.16 08:00 1 - 4  
Yokohama SCC - Gamba Osaka 2 08.16 10:00 5 - 5  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Vissel Kobe 08.16 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - JEF United Chiba 08.16 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (JOR) - Al-Sareeh 08.16 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Kambodzsai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svay Rieng - Police Commissary 08.16 13:00 5 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - FC Edmonton 08.16 21:00 2 - 0  
Valour Winnipeg - Cavalry 08.16 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Pro - Guangzhou R&F 08.16 09:00 0 - 1  
Qingdao Huanghai - Beijing Guoan 08.16 12:00 3 - 3  
Shanghai SIPG - Shijiazhuang 08.16 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Medyk Konin 08.16 16:00 0 - 2  
GKS Katowice - ROW Rybnik 08.16 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard Szczec. - Warta Poznan 08.16 16:00 3 - 3  
Chrobry Glogow - Cracovia Krakkó 08.16 17:30 1 - 1  
LKS Lodz - Slask Wroclaw 08.16 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JDFS Alberts - Super Nova Riga 08.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Daugavpils 08.16 19:00 2 - 1  
Valmiera - Liepaja 08.16 17:00 1 - 1  
Ventspils - Jelgava 08.16 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas 2 - FA Siauliai 08.16 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Panevezys 08.16 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Marokkói 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA Hoceima - RA Casablanca 08.16 18:00 0 - 0  
Riadi Salmi - KAC Kenitra 08.16 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atl. San Luis 08.16 00:00 2 - 1  
Cruz Azul - Juarez 08.16 02:00 3 - 2  
Dep. Toluca - Tigres UANL 08.16 19:00 3 - 2  
Mazatlan FC - UNAM Pumas 08.16 04:00 0 - 0  
Monterrey - Necaxa 08.16 04:06 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Puebla 08.16 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Mezőkövesd 08.16 16:55 2 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 08.16 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Gyirmót 08.16 17:30 1 - 3  
Békéscsaba - Kaposvár 08.16 19:00 2 - 2  
Csákvár - Ajka 08.16 19:00 0 - 5  
DVSC - Szolnok 08.16 17:30 3 - 0  
Győr - Soroksár 08.16 19:00 1 - 1  
Haladás - Szeged GA 08.16 19:00 2 - 0  
Kazincbarcika - Pécs 08.16 20:00 0 - 1  
Nyíregyháza - Dorog 08.16 19:00 1 - 1  
Siófok - DEAC 08.16 19:00 3 - 2  
Szentlőrinc - Vasas 08.16 17:30 1 - 5  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madriz - Managua FC 08.16 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Skeid 08.16 17:00 1 - 0  
Tromsdalen - Brattvag 08.16 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Levanger 08.16 14:00 3 - 5  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Mjöndalen 08.16 18:00 0 - 1  
Haugesund - Strömsgodset 08.16 18:00 2 - 3  
Odd Grenland - Kristiansund 08.16 18:00 2 - 1  
Rosenborg - Aalesund 08.16 20:30 3 - 2  
Sandefjord - Bodö/Glimt 08.16 18:00 1 - 2  
Viking Stavanger - Stabaek 08.16 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Sandviken 08.16 16:00 1 - 3  
Rosenborg - Valerenga 08.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuggeranong Utd. - Gungahlin Utd. 08.16 10:25 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC 2 - North Shore Mariners FC 08.16 10:30 6 - 1  
Sydney Utd. - Manly Utd. 08.16 07:00 2 - 0  
Wollongong Wolves - Marconi Stallions 08.16 06:30 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Northern New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broadmeadow Magic - Lake Macquarie 08.16 06:30 2 - 1  
Charlestown Blues - Valentine FC 08.16 06:30 0 - 1  
Edgeworth FC - Weston Workers 08.16 06:30 1 - 0  
Maitland FC - Lambton Jaffas 08.16 06:30 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar FC Youth - Brisbane City FC 08.16 05:55 0 - 2  
Gold Coast Utd. - Capalaba Bulldogs 08.16 08:25 2 - 1  
Moreton Bay Utd. - Peninsula Power 08.16 07:00 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Hobart - Kingborough Lions 08.16 06:00 5 - 0  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altglienicke - TB Berlin 08.16 13:30 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Spezia 08.16 21:15 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Sinnyik Jaroszlavl 08.16 19:00 2 - 0  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Krilja Szovjetov Szamara 08.16 18:00 0 - 3  
Csertanovo Moszkva - Dinamo Brjanszk 08.16 14:00 0 - 1  
FK Krasznodar 2 - Torpedo Moszkva 08.16 17:00 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Alanyija Vlagyikavkaz 08.16 12:00 3 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.16 16:00 0 - 1  
Orenburg - Teksztilsik Ivanovo 08.16 15:00 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Volgar Asztrahany 08.16 09:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Akron Toljatti 08.16 15:00 1 - 0  
Tom Tomszk - Irtis Omszk 08.16 12:00 1 - 1  
Velesz Moszkva - Fakel Voronyezs 08.16 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - CSZKA Moszkva 08.16 17:00 1 - 2  
Kubanocska Krasznodar - Zvezda-2005 Perm 08.16 09:00 1 - 1  
Lokomotív Moszkva - Zenit Szentpétervár 08.16 17:00 2 - 0  
Rjazany - Jenyiszej Krasznojarszk 08.16 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - River Plate Asuncion 08.16 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Rangers 08.16 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Girona 08.16 19:00 1 - 2  
Zaragoza - Elche 08.16 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Ljungskile 08.16 14:30 4 - 1  
Norrby - Trelleborg 08.16 17:30 1 - 3  
Västeras SK - Umea FC 08.16 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Assyriska Turabdin 08.16 14:00 0 - 6  
Lund - Skövde 08.16 14:00 0 - 3  
Motala AIF - Tvaaker 08.16 14:00 1 - 1  
Utsikten - Qviding 08.16 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Karlslund 08.16 17:00 4 - 0  
Frej Täby - Sylvia Norrköping 08.16 15:00 0 - 2  
Gefle - IFK Berga 08.16 14:00 2 - 1  
IF Karlstad - Nyköping 08.16 16:00 1 - 1  
Lulea - Haninge 08.16 15:00 0 - 1  
Sollentuna FF - Täby FK 08.16 14:00 4 - 1  
Vasalund - Sandviken 08.16 15:30 2 - 2  
Örebro Syrianska - Team TG 08.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - AIK Stockholm 08.16 14:30 1 - 1  
Hammarby - Elfsborg 08.16 14:30 2 - 2  
Mjällby - FF Malmö 08.16 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Pitea 08.16 15:30 2 - 0  
Linköping - Uppsala 08.16 15:00 3 - 1  
Växjö - Vittsjö 08.16 15:00 0 - 2  
Örebro - Kristianstad 08.16 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mujazzal - Al-Ain (KSA) 08.16 18:10 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IMT Novi Belgrád - Sremska Mitrovica 08.16 17:00 0 - 2  
Radnicki Pirot - Sloga Kraljevo 08.16 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Topolya SC 08.16 18:00 1 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Proleter Novi Sad 08.16 20:00 1 - 1  
Rad Belgrád - Vozdovac 08.16 20:00 1 - 3  
Vojvodina - Mladost Lucani 08.16 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina 2 - Petrzalka 08.16 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Petrzalka 08.16 14:00 5 - 3  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brda - Beltinci 08.16 17:00 0 - 2  
Krsko - Roltek Dob 08.16 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - US Tataouine 08.16 20:00 1 - 1  
CS Sfaxien - Soliman 08.16 17:30 1 - 0  
Stade Tunisien - CA Bizertin 08.16 17:30 0 - 0  
US Monastir - Metlaoui 08.16 20:10 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Internazionale - U19Rennes 08.16 15:00 1 - 0  
U19Juventus - U19Real Madrid 08.16 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - CA Rentistas 08.16 20:00 1 - 1  
Penarol Montevideo - Boston River 08.16 22:30 2 - 0  
Progreso Montevideo - CA Cerro 08.16 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Atlanta Utd. 2 08.16 02:00 3 - 2  
Charlotte Independence - Memphis 08.16 01:00 3 - 2  
FC San Antonio - Austin Bold 08.16 03:00 1 - 1  
Hartford - New York RB 2 08.16 01:00 2 - 1  
Indy Eleven - Pittsburgh 08.16 01:00 1 - 0  
Louisville City - Loudoun Utd. 08.16 02:00 2 - 0  
North Carolina - Birmingham Legion 08.16 01:00 0 - 2  
Oklahoma City Energy - Rio Grande Valley 08.16 02:00 0 - 0  
Orange County SC - Las Vegas 08.16 04:00 1 - 0  
Phoenix Rising - San Diego Loyal 08.16 04:30 2 - 0  
Real Monarchs - El Paso 08.16 04:00 0 - 1  
Reno - Portland 2 08.16 04:30 5 - 2  
Sacramento - Tacoma Defiance 08.16 05:00 3 - 1  
St. Louis FC - Kansas City 2 08.16 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Vardar Szkopje 08.16 17:00 0 - 1  
Borec Veles - Renova 08.16 17:00 1 - 1  
Shkendija Tetovo - Struga Trim-Lum 08.16 17:00 2 - 0  
Shkupi Szkopje - Makedonije GP 08.16 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Kalev Tallinn 08.16 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 08.16 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Pjunyik Jereván 08.16 17:30 1 - 0  
Noah Jereván - Shirak Gyumri 08.16 15:30 2 - 2  
MMA (UFC 252, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yoder - L.R. Souza (női) 08.16 02:00 0 - 1  
C. Daukaus - Par. Porter 08.16 01:40 1 - 0  
F. Herrig - V. Jandiroba (női) 08.16 03:05 0 - 1  
Her. Burns - Dan. Pineda 08.16 04:45 0 - 1  
J. Dodson - M. Dvalishvili 08.16 04:00 0 - 1  
J. dos Santos - J. Rozenstruik 08.16 05:10 0 - 1  
Jim Miller - V. Pichel 08.16 03:20 0 - 1  
K. Kamaka Iii - T. Kelley 08.16 01:00 1 - 0  
S. Miocic - D. Cormier 08.16 06:05 1 - 0  
S. O'Malley - Mar. Vera 08.16 05:40 0 - 1  
T.J. Brown - Danny Chavez 08.16 02:35 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 0 - 1  
C. Leclerc - S. Vettel (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 0 - 1  
D. Ricciardo - E. Ocon (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 1 - 0  
Lan. Norris - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 0 - 1  
P. Gasly - D. Kvyat (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Spanyol Nagydíj, futam) 08.16 15:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F-1.,Spanyol ND2020-Melyik rajthelyről indul a futamgyőztes? 08.16 15:10    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2020 08.16 15:10    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2020 - Futamgyőztes konstruktőr 08.16 15:10    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2020 - Leggyorsabb kör(futam) 08.16 15:10    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2020 - Top 3 08.16 15:10    
Forma-1.,Spanyol Nagydíj2020-Hány versenyző ér el helyezést? 08.16 15:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - Jor. Navarro (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 12:20 1 - 0  
L. Marini - Jor. Martin (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 12:20 0 - 1  
M. Schrötter - T. Lüthi (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 12:20 1 - 0  
Remy Gardner - M. Bezzecchi (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 12:20 0 - 1  
S. Lowes - E. Bastianini (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 12:20 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Osztrák Nagydíj 2020 08.16 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - J. Masia (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 11:00 1 - 0  
D. Foggia - Gab. Rodrigo (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 11:00 0 - 1  
J. McPhee - T. Arbolino (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 11:00 1 - 0  
Raul Fernandez - C. Vietti (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 11:00 0 - 1  
Tat. Suzuki - Ai Ogura (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 11:00 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Osztrák Nagydíj 2020 08.16 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - J. Zarco (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 1 - 0  
C. Crutchlow - Ale. Espargaro (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 0 - 1  
D. Petrucci - Tak. Nakagami (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 0 - 1  
F. Morbidelli - V. Rossi (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 0 - 1  
M. Oliveira - B. Binder (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 0 - 1  
M. Vinales - F. Quartararo (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 0 - 1  
Pol Espargaro - Jack Miller (Osztrák Nagydíj, futam) 08.16 14:00 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Osztrák Nagydíj 2020 08.16 14:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bowyer - Kurt Busch (Daytona 2.) 08.16 21:00 1 - 0  
Cha. Elliott - M. Truex Jr. (Daytona 2.) 08.16 21:00 1 - 0  
D. Hamlin - K. Harvick (Daytona 2.) 08.16 21:00 1 - 0  
J. Logano - B. Keselowski (Daytona 2.) 08.16 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - B. Keselowski (Daytona 2.) 08.16 21:00 0 - 1  
R. Blaney - D. Hamlin (Daytona 2.) 08.16 21:00 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Sotkamon Jymy 08.16 16:00 0 - 2  
Kiteen Pallo-90 - Manse Tampere 08.16 16:00 1 - 1  
Koskenkorvan Urheilijat - Kankaanpaan Maila 08.16 16:00 2 - 0  
Kouvolan Pallonlyojat - Hyvinkaan Tahko 08.16 16:00 1 - 1  
Pattijoen Raahe - Siilinjarven Pesis 08.16 16:00 1 - 1  
Vimpelin Veto - Seinäjoen Jymy-Jussit 08.16 15:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Seinäjoen Maila-Jussit 08.16 16:00 1 - 1  
Manse Tampere - Porin Pesakarhut 08.16 16:00 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - London Wasps 08.16 16:00 21 - 34  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Castleford 08.16 17:15 10 - 0  
Wigan - Leeds Rhinos 08.16 19:30 28 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Manly-Warringah SeaEagles 08.16 06:00 26 - 24  
Wests Tigers - Canterbury Bulldogs 08.16 08:05 29 - 28  
Röplabda (Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIR Force - Asia University Ko Kut 08.16 06:00 3 - 1  
Phitsanulok - Thai Army 08.16 08:00 1 - 3  
Röplabda (Kings Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - 3BB Nakornnont 08.16 12:00 2 - 3  
RS Uvc - Khon Kaen Star VC 08.16 10:00 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb 2020 08.16 21:00    
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Huberli T / Betschart N 08.16 18:45 0 - 2  
Christ C / Ziemer H - Stautz A / Welsch L 08.16 17:00 1 - 2  
Matthes A / Rubensam K - Christ C / Ziemer H 08.16 19:00 1 - 2  
Matthes A / Rubensam K - Overlaender/Overlaender 08.16 17:00 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Lexington, női egyes 2020 08.16 00:00    
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.B. Teichmann - J. Brady 08.16 17:00 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouzkova M / Teichmann J - Carter H / Stefani L 08.16 20:30 0 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Michalski - K. Krawczynski 08.16 15:15 2 - 0  
M. Rajski - Pio. Pawlak 08.16 12:25 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Piter - P. Kania 08.16 10:30 2 - 0  
W. Falkowska - A. Shoshyna 08.16 10:30 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - E. Couacaud 08.16 13:50 2 - 0  
A. Paulson - F. Horansky 08.16 13:50 2 - 1  
D. Popko - Jay Clarke 08.16 10:30 1 - 2  
E. Ymer - E. Karlovskiy 08.16 15:25 2 - 0  
J. Satral - R. Bemelmans 08.16 10:30 2 - 0  
R. Haase - A. Karatsev 08.16 14:05 0 - 2  
R. Safiullin - L. Rosol 08.16 12:20 2 - 0  
S. Stakhovsky - T. Machac 08.16 12:00 0 - 2  
Z. Kolar - P. Nouza 08.16 10:30 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Prága, női egyes 2020 08.16 00:00    
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - E. Mertens 08.16 13:30 2 - 0  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niculescu M / Olaru R - Hradecka L / Pliskova Kr 08.16 11:00 0 - 2  
Tenisz (St. Georges Hill PS, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Ward - D. Cox 08.16 13:00 2 - 1  
Tenisz (Todi-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - A. Vavassori 08.16 12:55 0 - 2  
B. Gojo - C. Alcaraz Garfia 08.16 11:00 0 - 2  
M. Gigante - A. Arnaboldi 08.16 13:05 0 - 2  
V. Galovic - R. Bonadio 08.16 11:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - J. Karimov 08.16 18:00 2 - 0  
A. Adamson - Luis Humberto Lopez 08.16 21:50 0 - 2  
Max. Estevez - J. Arconada 08.16 15:55 0 - 2  
Max. Estevez - T. Mercier 08.16 14:00 2 - 0  
Mic. Redlicki - A. El Mihdawy 08.16 15:40 2 - 1  
Mic. Redlicki - G. Lomakin 08.16 14:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Chavatipon - J. Failla 08.16 19:15 0 - 2  
J. Failla - A. Morgina 08.16 21:45 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - Y. Laurent 08.16 14:40 2 - 0  
C. Hemery - N. Moreno de Alboran 08.16 12:40 2 - 0  
K. de Schepper - A. Avidzba 08.16 09:00 2 - 0  
M. Chazal - Y. Laurent 08.16 09:00 2 - 0  
S. Mansouri - S. Carr 08.16 15:55 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - S. Njiric 08.16 12:40 1 - 2  
C. Monnet - E. Kostova 08.16 14:20 2 - 0  
D. Marcinkevica - Y. Cavalle-Reimers 08.16 10:30 1 - 2  
G. Poznikhirenko - B. Marinkovic 08.16 10:50 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - B. Marinkovic 08.16 16:05 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Benavidez - R.A. Angulo 08.16 04:00 1 - 0  
O. Wallin - T. Kauffman 08.16 03:00 1 - 0  

 

 

2020.08.15.
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Afanasiyev - A. Chumikov 08.15 10:45 1 - 3  
A. Afanasiyev - A. Yudin 08.15 12:45 1 - 3  
A. Bogomolov - S. Muslikov 08.15 08:00 1 - 3  
A. Chumikov - A. Yudin 08.15 11:45 2 - 3  
A. Chumikov - D. Tunitsyn 08.15 13:15 3 - 2  
A. Duka - A. Bogomolov 08.15 09:00 2 - 3  
A. Duka - V. Vologzhanin 08.15 07:30 2 - 3  
A. Girevenkov - I. Afanasyev 08.15 23:15 2 - 3  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 08.15 19:15 2 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 08.15 20:30 3 - 0  
A. Ilin - Ilya Novikov 08.15 18:30 1 - 3  
A. Ilin - O. Kutuzov 08.15 11:00 3 - 0  
A. Ilin - O. Kutuzov 08.15 14:00 1 - 3  
A. Innazarov - Sem. Korolev 08.15 12:15 2 - 3  
A. Klavdenkov - And. Kirilenko 08.15 02:15 3 - 2  
A. Lobanov - I. Minchenkov 08.15 15:45 0 - 3  
A. Lobanov - N. Zhurba 08.15 17:15 2 - 3  
A. Pravednov - T. Yusipov 08.15 01:00 1 - 3  
A. Sadkov - V. Sinkovskiy 08.15 07:15 3 - 1  
A. Serebrennikov - V. Nemashkalo 08.15 23:45 2 - 3  
A. Silantev - V. Rakhmanov 08.15 19:15 1 - 3  
A. Slaschilin - I. Poletaev 08.15 08:45 3 - 0  
A. Slaschilin - I. Poletaev 08.15 10:15 3 - 1  
A. Slaschilin - S. Moklozyan 08.15 06:45 3 - 0  
A. Titov - A. Ilin 08.15 20:00 1 - 3  
A. Vlasov - A. Ilin 08.15 12:30 2 - 3  
A. Vlasov - V. Kasatkin 08.15 10:30 3 - 1  
A. Yakovlev - O. Belugin 08.15 16:30 3 - 1  
A. Yakovlev - V. Chernov 08.15 14:30 3 - 1  
A. Yudin - D. Tunitsyn 08.15 11:15 1 - 3  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 08.15 00:30 1 - 3  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 08.15 22:30 3 - 0  
Ale. Petrov - S. Ogay 08.15 03:00 0 - 3  
And. Kirilenko - I. Afanasyev 08.15 00:45 0 - 3  
And. Kirilenko - V. Marshalov 08.15 03:15 0 - 3  
D. Balakin - A. Titov 08.15 19:00 1 - 3  
D. Tunitsyn - A. Afanasiyev 08.15 12:15 3 - 1  
Demic Ying - A. Innazarov 08.15 11:15 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 08.15 20:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 08.15 18:45 1 - 3  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 08.15 02:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - S. Ogay 08.15 01:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - T. Yusipov 08.15 23:30 0 - 3  
E. Luchinin - A. Silantev 08.15 20:45 3 - 0  
E. Luchinin - I. Elistratov 08.15 18:45 3 - 1  
F. Ambrosimov - G.V. Vahnin 08.15 14:45 3 - 0  
F. Ambrosimov - M. Perunov 08.15 16:45 1 - 3  
G.V. Vahnin - M. Perunov 08.15 15:45 3 - 2  
G.V. Vahnin - R. Khomenko 08.15 17:15 3 - 2  
I. Afanasyev - T. Shatilov 08.15 02:45 3 - 2  
I. Afanasyev - V. Marshalov 08.15 01:45 3 - 2  
I. Elistratov - A. Silantev 08.15 19:45 3 - 1  
I. Elistratov - V. Rakhmanov 08.15 21:15 0 - 3  
I. Minchenkov - N. Zhurba 08.15 15:15 3 - 0  
I. Poletaev - S.Y. Skotnikov 08.15 07:15 3 - 0  
Ilya Novikov - A. Titov 08.15 21:00 3 - 2  
Ilya Novikov - D. Balakin 08.15 19:30 1 - 3  
M. Perunov - R. Khomenko 08.15 15:15 1 - 3  
N. Tarasenkov - P. Ziuzikov 08.15 01:45 3 - 1  
N. Tarasenkov - V. Nemashkalo 08.15 02:45 3 - 1  
N. Zhurba - R. Kobytov 08.15 16:15 2 - 3  
O. Belugin - V. Shirshov 08.15 15:00 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Vlasov 08.15 12:00 3 - 0  
O. Pronin - A. Suntsov 08.15 23:15 3 - 2  
P. Ziuzikov - S. Bychkov 08.15 00:15 0 - 3  
R. Khomenko - F. Ambrosimov 08.15 16:15 3 - 0  
R. Kobytov - A. Lobanov 08.15 14:45 3 - 0  
R. Kobytov - I. Minchenkov 08.15 16:45 1 - 3  
S. Bazhanov - A. Sadkov 08.15 07:45 1 - 3  
S. Bazhanov - V. Sinkovskiy 08.15 09:15 3 - 0  
S. Bychkov - S. Vyaznikov 08.15 02:15 1 - 3  
S. Moklozyan - I. Poletaev 08.15 07:45 0 - 3  
S. Moklozyan - S.Y. Skotnikov 08.15 09:15 3 - 1  
S. Moklozyan - S.Y. Skotnikov 08.15 09:45    
S. Muslikov - A. Bogomolov 08.15 10:00 3 - 1  
S. Muslikov - A. Duka 08.15 06:30 3 - 0  
S. Muslikov - V. Vologzhanin 08.15 08:30 3 - 0  
S. Nikulin - A. Gribkov 08.15 19:45 3 - 1  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 08.15 21:15 3 - 1  
S. Ogay - N. Zhurba 08.15 23:00 3 - 0  
S. Ogay - T. Yusipov 08.15 00:00 3 - 1  
S. Vyaznikov - A. Serebrennikov 08.15 22:45 1 - 3  
S. Vyaznikov - N. Tarasenkov 08.15 00:45 3 - 1  
S. Vyaznikov - P. Ziuzikov 08.15 03:15 1 - 3  
S.Y. Skotnikov - A. Slaschilin 08.15 08:15 1 - 3  
Sem. Korolev - Demic Ying 08.15 12:45 3 - 2  
Sem. Korolev - Vla. Petrov 08.15 10:45 0 - 3  
T. Shatilov - A. Klavdenkov 08.15 01:15 0 - 3  
T. Yusipov - Ale. Petrov 08.15 02:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 08.15 20:15 1 - 3  
V. Chernov - O. Belugin 08.15 15:30 3 - 0  
V. Chernov - V. Shirshov 08.15 17:00 2 - 3  
V. Kasatkin - A. Ilin 08.15 11:30 1 - 3  
V. Kasatkin - O. Kutuzov 08.15 13:00 1 - 3  
V. Klimentev - A. Sadkov 08.15 08:45 3 - 0  
V. Klimentev - S. Bazhanov 08.15 06:45 3 - 2  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 08.15 00:15 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Bychkov 08.15 01:15 1 - 3  
V. Rakhmanov - E. Luchinin 08.15 20:15 3 - 1  
V. Shirshov - A. Yakovlev 08.15 16:00 1 - 3  
V. Sinkovskiy - V. Klimentev 08.15 08:15 3 - 1  
V. Vologzhanin - A. Bogomolov 08.15 07:00 1 - 3  
V. Vologzhanin - A. Duka 08.15 09:30 3 - 1  
Vla. Petrov - A. Innazarov 08.15 13:15 3 - 2  
Vla. Petrov - Demic Ying 08.15 11:45 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Klavdenkov 08.15 22:45 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Holomoz - Yur. Reva 08.15 12:45 3 - 1  
A. Kolbasenko - K. Rumezhak 08.15 18:50 2 - 3  
A. Kolbasenko - Y. Muliukin 08.15 23:50 0 - 3  
A. Levshin - V. Voronenkov 08.15 10:20 0 - 3  
A. Lisechko - Anat. Romaniuk 08.15 08:35 3 - 2  
A. Lisechko - O. Obrazkov 08.15 07:05 3 - 0  
A. Lisechko - Pav. Volkov 08.15 13:05 2 - 3  
A. Lisechko - S. Pitsyk 08.15 10:05 3 - 2  
A. Lisechko - V. Kobets 08.15 11:35 3 - 1  
A. Rybka - K. Samokysh 08.15 20:30 1 - 3  
A. Rybka - M. Mosyuk 08.15 17:30 3 - 2  
A. Rybka - N. Trofimov 08.15 14:30 3 - 0  
A. Rybka - V. Ratushniak 08.15 19:00 3 - 1  
A. Scherbak - M. Balakiriev 08.15 15:55 3 - 2  
A. Scherbak - O. Liushnia 08.15 20:25 2 - 3  
A. Scherbak - Ser. Bondarenko 08.15 19:25 0 - 3  
A. Scherbak - Ser. Sokolov 08.15 17:55 3 - 1  
Ana. Nazarov - A. Kolbasenko 08.15 21:50 1 - 3  
Ana. Nazarov - K. Rumezhak 08.15 20:50 3 - 1  
Ana. Nazarov - V. Vietrov 08.15 19:20 3 - 0  
Ana. Nazarov - Y. Muliukin 08.15 17:20 3 - 0  
Anat. Romaniuk - O. Obrazkov 08.15 12:35 3 - 2  
Dmi. Prokopenko - I. Ponomarchuk 08.15 16:15 3 - 1  
Dmi. Prokopenko - M. Mrykh 08.15 14:45 3 - 0  
Dmi. Prokopenko - S. Kosarev 08.15 17:45 0 - 3  
I. Ponomarchuk - M. Mrykh 08.15 17:15 3 - 2  
I. Ponomarchuk - S. Kosarev 08.15 15:15 1 - 3  
I. Shyndel - A. Mishchenko 08.15 21:35 0 - 3  
K. Kirsanov - A. Mishchenko 08.15 16:05 0 - 3  
K. Kirsanov - I. Shyndel 08.15 17:35 2 - 3  
K. Kirsanov - K. Moroz 08.15 19:05 3 - 1  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 08.15 20:35 1 - 3  
K. Moroz - A. Mishchenko 08.15 18:05 3 - 2  
K. Moroz - I. Shyndel 08.15 15:35 2 - 3  
K. Samokysh - M. Mosyuk 08.15 19:30 3 - 2  
K. Samokysh - N. Trofimov 08.15 18:30 3 - 0  
K. Samokysh - V. Ratushniak 08.15 17:00 0 - 3  
K. Seliuk - A. Holomoz 08.15 14:15 3 - 1  
K. Seliuk - Yur. Reva 08.15 09:15 0 - 3  
M. Balakiriev - Ser. Bondarenko 08.15 20:55 3 - 0  
M. Mosyuk - N. Trofimov 08.15 16:30 3 - 1  
M. Shulepov - A. Fedorchenko 08.15 07:00 0 - 3  
M. Shulepov - M. Zholubak 08.15 08:30 0 - 3  
M. Shulepov - O. Degtyarov 08.15 10:00 3 - 1  
M. Zholubak - A. Fedorchenko 08.15 09:30 3 - 0  
M. Zholubak - O. Degtyarov 08.15 07:30 3 - 1  
N. Kasianyk - Dmi. Prokopenko 08.15 19:15 2 - 3  
N. Kasianyk - I. Ponomarchuk 08.15 18:15 0 - 3  
N. Kasianyk - M. Mrykh 08.15 15:45 0 - 3  
N. Kasianyk - S. Kosarev 08.15 16:45 2 - 3  
N. Korniyenko - A. Fedorchenko 08.15 08:00 1 - 3  
N. Korniyenko - M. Shulepov 08.15 11:30 2 - 3  
N. Korniyenko - M. Zholubak 08.15 10:30 0 - 3  
N. Korniyenko - O. Degtyarov 08.15 09:00 3 - 2  
O. Degtyarov - A. Fedorchenko 08.15 11:00 3 - 2  
O. Dukhovenko - A. Mishchenko 08.15 15:05 3 - 1  
O. Dukhovenko - I. Shyndel 08.15 19:35 3 - 0  
O. Dukhovenko - K. Moroz 08.15 17:05 2 - 3  
O. Gomilko - A. Scherbak 08.15 21:25 3 - 1  
O. Gomilko - M. Balakiriev 08.15 16:55 2 - 3  
O. Gomilko - O. Liushnia 08.15 18:25 2 - 3  
O. Gomilko - Ser. Bondarenko 08.15 15:25 0 - 3  
O. Gomilko - Ser. Sokolov 08.15 19:55 3 - 0  
O. Liushnia - M. Balakiriev 08.15 22:25 3 - 2  
O. Liushnia - Ser. Bondarenko 08.15 17:25 1 - 3  
P. Kilyakin - A. Levshin 08.15 08:50 1 - 3  
P. Kilyakin - V. Voronenkov 08.15 07:50 3 - 0  
P. Kilyakin - Vlad. Klim 08.15 09:50 0 - 3  
P. Zagriychuk - A. Kolbasenko 08.15 19:50 2 - 3  
P. Zagriychuk - Ana. Nazarov 08.15 22:50 3 - 2  
P. Zagriychuk - K. Rumezhak 08.15 16:50 2 - 3  
P. Zagriychuk - V. Vietrov 08.15 21:20 3 - 1  
P. Zagriychuk - Y. Muliukin 08.15 18:20 3 - 1  
Pav. Volkov - Anat. Romaniuk 08.15 07:35 0 - 3  
Pav. Volkov - O. Obrazkov 08.15 11:05 1 - 3  
Pav. Volkov - S. Pitsyk 08.15 12:05 0 - 3  
Pav. Volkov - V. Kobets 08.15 09:35 1 - 3  
S. Burdelnyy - A. Holomoz 08.15 08:45 2 - 3  
S. Burdelnyy - K. Seliuk 08.15 10:15 3 - 2  
S. Burdelnyy - V. Vasko 08.15 11:45 3 - 2  
S. Burdelnyy - Yur. Reva 08.15 07:15 1 - 3  
S. Kosarev - M. Mrykh 08.15 18:45 1 - 3  
S. Levytskyi - A. Holomoz 08.15 07:45 3 - 1  
S. Levytskyi - K. Seliuk 08.15 12:15 3 - 1  
S. Levytskyi - V. Vasko 08.15 09:45 0 - 3  
S. Levytskyi - Yur. Reva 08.15 11:15 1 - 3  
S. Pitsyk - Anat. Romaniuk 08.15 14:05 3 - 2  
S. Pitsyk - O. Obrazkov 08.15 09:05 3 - 0  
Ser. Sokolov - M. Balakiriev 08.15 18:55 3 - 1  
Ser. Sokolov - O. Liushnia 08.15 16:25 0 - 3  
Ser. Sokolov - Ser. Bondarenko 08.15 21:55 0 - 3  
V. Kobets - Anat. Romaniuk 08.15 10:35 2 - 3  
V. Kobets - O. Obrazkov 08.15 13:35 3 - 1  
V. Kobets - S. Pitsyk 08.15 08:05 1 - 3  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 08.15 15:30 3 - 0  
V. Ratushniak - N. Trofimov 08.15 21:00 3 - 0  
V. Vasko - A. Holomoz 08.15 10:45 1 - 3  
V. Vasko - K. Seliuk 08.15 08:15 0 - 3  
V. Vasko - Yur. Reva 08.15 13:45 3 - 0  
V. Vietrov - A. Kolbasenko 08.15 17:50 3 - 1  
V. Vietrov - K. Rumezhak 08.15 23:20 3 - 2  
V. Vietrov - Y. Muliukin 08.15 20:20 3 - 1  
V. Voronenkov - Vlad. Klim 08.15 11:50 2 - 3  
Vlad. Klim - A. Levshin 08.15 08:20 3 - 2  
Vlad. Klim - V. Voronenkov 08.15 09:20 1 - 3  
Y. Muliukin - K. Rumezhak 08.15 22:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gordinskaya - I. Grushko 08.15 13:25 3 - 1  
A. Lapa - A. Gordinskaya 08.15 08:25 2 - 3  
A. Lapa - I. Grushko 08.15 11:55 3 - 0  
A. Lapa - J. Trigub 08.15 12:55 3 - 0  
A. Lapa - N. Kosmina 08.15 10:25 3 - 0  
Anz. Hassan - D. Dushina 08.15 17:10 3 - 1  
Anz. Hassan - T. Shelest 08.15 19:40 3 - 0  
Anz. Hassan - Val. Kovalenko 08.15 18:40 0 - 3  
Anz. Hassan - Yar. Lesnaya 08.15 15:10 2 - 3  
D. Dushina - T. Shelest 08.15 15:40 3 - 2  
D. Dushina - Val. Kovalenko 08.15 21:10 3 - 0  
D. Dushina - Yar. Lesnaya 08.15 18:10 3 - 1  
J. Trigub - A. Gordinskaya 08.15 14:55 2 - 3  
J. Trigub - I. Grushko 08.15 09:55 3 - 1  
K. Zharkova - M. Slashova 08.15 10:40 3 - 0  
K. Zharkova - T. Dyakun 08.15 13:40 3 - 1  
K. Zharkova - Y. Pachich 08.15 08:10 3 - 0  
M. Slashova - T. Dyakun 08.15 12:40 3 - 2  
N. Kosmina - A. Gordinskaya 08.15 11:25 3 - 1  
N. Kosmina - I. Grushko 08.15 14:25 1 - 3  
N. Kosmina - J. Trigub 08.15 08:55 1 - 3  
N. Kovtun - Anz. Hassan 08.15 20:40 2 - 3  
N. Kovtun - D. Dushina 08.15 19:10 2 - 3  
N. Kovtun - T. Shelest 08.15 17:40 0 - 3  
N. Kovtun - Val. Kovalenko 08.15 14:40 3 - 1  
N. Kovtun - Yar. Lesnaya 08.15 16:10 1 - 3  
Nat. Ogarenko - K. Zharkova 08.15 11:40 1 - 3  
Nat. Ogarenko - M. Slashova 08.15 08:40 3 - 0  
Nat. Ogarenko - T. Dyakun 08.15 07:10 3 - 0  
Nat. Ogarenko - Y. Pachich 08.15 10:10 1 - 3  
Nat. Ogarenko - Y. Voloshyna 08.15 13:10 3 - 0  
T. Shelest - Val. Kovalenko 08.15 16:40 3 - 1  
T. Shelest - Yar. Lesnaya 08.15 21:40 1 - 3  
Y. Pachich - M. Slashova 08.15 14:10 3 - 0  
Y. Pachich - T. Dyakun 08.15 09:10 3 - 0  
Y. Voloshyna - K. Zharkova 08.15 09:40 0 - 3  
Y. Voloshyna - M. Slashova 08.15 07:40 0 - 3  
Y. Voloshyna - T. Dyakun 08.15 11:10 2 - 3  
Y. Voloshyna - Y. Pachich 08.15 12:10 0 - 3  
Yar. Lesnaya - Val. Kovalenko 08.15 20:10 3 - 2  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - D. Simonchuk 08.15 08:25 3 - 0  
A. Baklykov - V. Tatarinov 08.15 10:45 3 - 1  
A. Dzyabura - Artem Derevianko 08.15 07:30 3 - 1  
A. Dzyabura - I. Semeniuk 08.15 12:45 1 - 3  
A. Dzyabura - V. Solovey 08.15 11:35 0 - 3  
A. Dzyabura - V. Tuchkevych 08.15 09:50 3 - 2  
A. Grebeniuk - P. Skok 08.15 17:30 1 - 3  
A. Grebeniuk - V. Broyakovskiy 08.15 15:10 1 - 3  
A. Guchok - V. Bosak 08.15 13:00 2 - 3  
A. Krutko - Evg. Kibka 08.15 09:10 3 - 0  
A. Krutko - O. Tkachenko 08.15 15:00 3 - 0  
A. Levadniy - A. Krutko 08.15 12:40 2 - 3  
A. Levadniy - Evg. Kibka 08.15 11:30 3 - 0  
A. Levadniy - O. Tkachenko 08.15 07:25 3 - 1  
A. Levadniy - S. Gogenko 08.15 09:45 1 - 3  
A. Selin - And. Zaitsev 08.15 19:10 3 - 2  
A. Selin - D. Kryshtal 08.15 17:55 3 - 2  
A. Tuzhylin - A. Grebeniuk 08.15 16:20 3 - 0  
A. Tuzhylin - P. Skok 08.15 14:35 3 - 0  
A. Tuzhylin - V. Broyakovskiy 08.15 18:40 3 - 0  
A. Zhukovskij - D. Kucenko 08.15 09:05 3 - 1  
A. Zhukovskij - E. Zhukov 08.15 12:00 0 - 3  
Artem Derevianko - V. Solovey 08.15 13:20 3 - 0  
B. Stasiuk - A. Guchok 08.15 11:50 3 - 2  
B. Stasiuk - M. Serediuk 08.15 09:30 3 - 0  
B. Stasiuk - V. Bosak 08.15 07:45 3 - 1  
D. Alekseenko - Den. Vakulenko 08.15 12:35 3 - 1  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 08.15 08:30 1 - 3  
D. Alekseenko - Lev. Kuzyo 08.15 10:50 2 - 3  
D. Alekseenko - R. Pirvelli 08.15 13:45 3 - 2  
D. Derevinskyi - A. Dzyabura 08.15 13:55 1 - 3  
D. Derevinskyi - Artem Derevianko 08.15 08:40 3 - 2  
D. Derevinskyi - I. Semeniuk 08.15 10:25 3 - 1  
D. Derevinskyi - V. Solovey 08.15 06:55 3 - 0  
D. Derevinskyi - V. Tuchkevych 08.15 12:10 3 - 2  
D. Kryshtal - And. Zaitsev 08.15 21:25 2 - 3  
D. Kucenko - E. Zhukov 08.15 16:05 2 - 3  
D. Pysar - V. Efimov 08.15 08:10 2 - 3  
D. Pysar - Y. Prishchepa 08.15 10:30 3 - 2  
D. Yaremchuk - A. Grebeniuk 08.15 18:05 3 - 0  
D. Yaremchuk - A. Tuzhylin 08.15 19:15 1 - 3  
D. Yaremchuk - P. Skok 08.15 15:45 0 - 3  
D. Yaremchuk - V. Broyakovskiy 08.15 16:55 1 - 3  
E. Pismenniy - A. Zhukovskij 08.15 13:10 0 - 3  
E. Pismenniy - D. Kucenko 08.15 11:25 3 - 2  
E. Pismenniy - E. Zhukov 08.15 09:40 1 - 3  
E. Pismenniy - H. Yakovliev 08.15 07:55 1 - 3  
E. Pismenniy - Y. Schepanskiy 08.15 14:55 2 - 3  
E. Rubtsov - Den. Vakulenko 08.15 14:20 3 - 0  
I. Demchuk - O. Gavrilyuk 08.15 20:35 3 - 2  
I. Piskorskyu - Ser. Maksimiv 08.15 17:45 3 - 0  
I. Semeniuk - Artem Derevianko 08.15 15:05 3 - 2  
I. Semeniuk - V. Solovey 08.15 09:15 3 - 1  
Lev. Kuzyo - Den. Vakulenko 08.15 15:30 3 - 1  
Lev. Kuzyo - E. Rubtsov 08.15 12:00 3 - 0  
Lev. Kuzyo - R. Pirvelli 08.15 09:05 3 - 1  
M. Marchuk - V. Trachuk 08.15 00:15 0 - 3  
M. Mykhaylovich - A. Baklykov 08.15 11:20 2 - 3  
M. Mykhaylovich - R. Zholubak 08.15 12:30 3 - 0  
M. Naumchuk - A. Matcyk 08.15 00:45 0 - 3  
M. Oprysk - Ser. Maksimiv 08.15 20:05 1 - 3  
M. Presnyakov - D. Alekseenko 08.15 14:55 1 - 3  
M. Presnyakov - Den. Vakulenko 08.15 07:55 2 - 3  
M. Presnyakov - E. Rubtsov 08.15 09:40 1 - 3  
M. Presnyakov - Lev. Kuzyo 08.15 13:10 1 - 3  
M. Presnyakov - R. Pirvelli 08.15 11:25 3 - 0  
M. Serediuk - A. Guchok 08.15 08:20 0 - 3  
M. Serediuk - V. Bosak 08.15 10:40 2 - 3  
Mak. Kolos - D. Baystryuchenko 08.15 23:30 0 - 3  
Mak. Kolos - V. Maruschak 08.15 22:00 2 - 3  
O. Didukh - D. Pysar 08.15 09:20 3 - 1  
O. Didukh - V. Efimov 08.15 11:40 2 - 3  
O. Didukh - Y. Prishchepa 08.15 07:35 3 - 1  
O. Oleskevych - A. Krutko 08.15 10:20 0 - 3  
O. Oleskevych - A. Levadniy 08.15 13:50 2 - 3  
O. Oleskevych - Evg. Kibka 08.15 06:50 2 - 3  
O. Oleskevych - O. Tkachenko 08.15 08:35 3 - 1  
O. Oleskevych - S. Gogenko 08.15 12:05 0 - 3  
O. Semenets - A. Selin 08.15 19:45 1 - 3  
O. Semenets - And. Zaitsev 08.15 18:00 1 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 08.15 19:05 3 - 2  
O. Semenets - S. Kinash 08.15 20:50 1 - 3  
O. Shevchuk - O. Gavrilyuk 08.15 18:15 3 - 2  
O. Shpak - A. Guchok 08.15 10:05 2 - 3  
O. Shpak - B. Stasiuk 08.15 12:25 1 - 3  
O. Shpak - M. Serediuk 08.15 11:15 3 - 0  
O. Shpak - V. Bosak 08.15 08:55 1 - 3  
O. Tkachenko - Evg. Kibka 08.15 13:15 3 - 2  
P. Pidleteichuk - M. Oprysk 08.15 18:55 0 - 3  
R. Pirvelli - Den. Vakulenko 08.15 10:15 3 - 2  
R. Pirvelli - E. Rubtsov 08.15 16:05 3 - 2  
R. Zholubak - A. Baklykov 08.15 09:35 2 - 3  
R. Zholubak - D. Simonchuk 08.15 11:55 0 - 3  
R. Zholubak - V. Tatarinov 08.15 07:50 1 - 3  
S. Gogenko - A. Krutko 08.15 08:00 2 - 3  
S. Gogenko - Evg. Kibka 08.15 14:25 3 - 0  
S. Gogenko - O. Tkachenko 08.15 10:55 3 - 1  
S. Kinash - A. Selin 08.15 18:35 1 - 3  
S. Kinash - And. Zaitsev 08.15 17:25 2 - 3  
S. Kinash - D. Kryshtal 08.15 20:15 3 - 1  
S. Rutskiy - V. Maruschak 08.15 23:00 3 - 1  
S. Udovichenko - R. Vakarash 08.15 15:50 1 - 3  
S. Udovichenko - V. Krivenko 08.15 17:35 3 - 2  
V. Broyakovskiy - P. Skok 08.15 19:50 1 - 3  
V. Efimov - Y. Prishchepa 08.15 12:50 2 - 3  
V. Kotov - I. Demchuk 08.15 17:40 1 - 3  
V. Kotov - O. Shevchuk 08.15 18:50 3 - 2  
V. Kotov - V. Malashevsky 08.15 20:00 2 - 3  
V. Krivenko - R. Vakarash 08.15 17:00 1 - 3  
V. Malashevsky - I. Demchuk 08.15 19:25 0 - 3  
V. Malashevsky - O. Shevchuk 08.15 17:05 3 - 0  
V. Trachuk - A. Matcyk 08.15 01:15 3 - 0  
V. Tuchkevych - Artem Derevianko 08.15 11:00 3 - 0  
V. Tuchkevych - I. Semeniuk 08.15 08:05 0 - 3  
V. Tuchkevych - V. Solovey 08.15 14:30 1 - 3  
V. Zharskiy - I. Piskorskyu 08.15 18:20 3 - 0  
V. Zharskiy - M. Oprysk 08.15 17:10 3 - 1  
V. Zharskiy - P. Pidleteichuk 08.15 19:30 3 - 2  
Y. Minenko - R. Vakarash 08.15 18:10 1 - 3  
Y. Schepanskiy - A. Zhukovskij 08.15 10:50 0 - 3  
Y. Schepanskiy - D. Kucenko 08.15 13:45 3 - 0  
Y. Schepanskiy - E. Zhukov 08.15 08:30 1 - 3  
Y. Zhmudenko - D. Pysar 08.15 11:05 0 - 3  
Y. Zhmudenko - O. Didukh 08.15 12:15 2 - 3  
Y. Zhmudenko - V. Efimov 08.15 09:55 1 - 3  
Y. Zhmudenko - Y. Prishchepa 08.15 08:45 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Miklukha - N. Khmelevskaia 08.15 11:45 3 - 0  
A. Miklukha - Tat. Tatianina 08.15 09:25 1 - 3  
O. Melnik - A. Miklukha 08.15 12:20 0 - 3  
O. Melnik - N. Khmelevskaia 08.15 10:00 3 - 1  
O. Melnik - Tat. Tatianina 08.15 11:10 0 - 3  
Tat. Tatianina - N. Khmelevskaia 08.15 08:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goloveshkin - I. Nesterenko 08.15 16:30 3 - 0  
A. Grabskiy - Kir. Deynega 08.15 19:15 2 - 3  
A. Grabskiy - Yur. Novikov 08.15 15:45 3 - 2  
A. Grishchenko - A. Grabskiy 08.15 17:15 2 - 3  
A. Grishchenko - Ale. Metla 08.15 13:45 2 - 3  
A. Magakyan - Vlad. Surzhik 08.15 14:30 0 - 3  
A. Mashtakov - Alek. Rodin 08.15 21:55 3 - 1  
A. Mashtakov - E. Yunusov 08.15 20:45 3 - 1  
A. Mashtakov - S. Kalenik 08.15 23:05 1 - 3  
A. Shapoval - Ale. Metla 08.15 18:15 3 - 2  
A. Shapoval - Kir. Deynega 08.15 14:45 1 - 3  
A. Zezyulin - A. Goloveshkin 08.15 15:00 2 - 3  
A. Zezyulin - I. Nesterenko 08.15 14:00 3 - 0  
A. Zezyulin - O. Stasevskiy 08.15 16:00 1 - 3  
A. Zhuravlev - R. Rafikov 08.15 13:00 3 - 0  
A. Zhuravlev - V. Gedz 08.15 10:30 2 - 3  
A. Zhuravlev - V. Pasternak 08.15 12:00 3 - 0  
Ale. Metla - Maks. Deynega 08.15 16:45 1 - 3  
Ale. Metla - Yur. Novikov 08.15 20:15 0 - 3  
Alek. Rodin - E. Yunusov 08.15 23:40 3 - 2  
Ant. Popov - R. Cherevko 08.15 07:00 3 - 1  
Ant. Popov - V. Sazhnev 08.15 09:00 0 - 3  
Ant. Popov - Yev. Masko 08.15 08:00 1 - 3  
B. Oleksenko - M. Butkov 08.15 09:30 3 - 2  
B. Oleksenko - S. Vedmid 08.15 10:30 0 - 3  
B. Oleksenko - V. Zaychenko 08.15 12:30 1 - 3  
D. Kebalo - H. Zotov 08.15 11:45 3 - 2  
D. Kebalo - Naz. Kovalchuk 08.15 10:15 3 - 1  
H. Zotov - D. Kebalo 08.15 08:45 3 - 1  
H. Zotov - Naz. Kovalchuk 08.15 07:45 0 - 3  
H. Zotov - O. Pavlyuk 08.15 09:45 0 - 3  
I. Chernetskiy - T. Bonishchuk 08.15 15:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - V. Kuzmenko 08.15 20:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 08.15 16:30 3 - 0  
Kir. Deynega - A. Grishchenko 08.15 17:45 1 - 3  
Kir. Deynega - Maks. Deynega 08.15 14:15 1 - 3  
M. Butkov - V. Zaychenko 08.15 10:00 3 - 2  
Maks. Deynega - A. Grabskiy 08.15 19:45 3 - 2  
Maks. Deynega - A. Shapoval 08.15 16:15 3 - 0  
Naz. Kovalchuk - D. Kebalo 08.15 12:45 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - O. Pavlyuk 08.15 12:15 3 - 0  
O. Malov - R. Derypaska 08.15 23:55 1 - 3  
O. Pavlyuk - D. Kebalo 08.15 08:15 0 - 3  
O. Pavlyuk - H. Zotov 08.15 12:45 0 - 3  
O. Pavlyuk - Naz. Kovalchuk 08.15 09:15 2 - 3  
O. Stasevskiy - A. Goloveshkin 08.15 14:30 1 - 3  
O. Stasevskiy - I. Nesterenko 08.15 15:30 1 - 3  
R. Cherevko - Ant. Popov 08.15 10:00 2 - 3  
R. Cherevko - Yev. Masko 08.15 12:30 2 - 3  
R. Rafikov - A. Zhuravlev 08.15 10:00 1 - 3  
S. Baranovskiy - O. Malov 08.15 21:35 2 - 3  
S. Baranovskiy - R. Derypaska 08.15 22:45 2 - 3  
S. Kalenik - Alek. Rodin 08.15 21:20 3 - 1  
S. Kalenik - E. Yunusov 08.15 22:30 3 - 2  
S. Vedmid - B. Oleksenko 08.15 07:30 3 - 1  
S. Vedmid - M. Butkov 08.15 08:30 2 - 3  
S. Vedmid - V. Zaychenko 08.15 12:00 1 - 3  
S. Zemyancev - O. Malov 08.15 22:10 3 - 2  
S. Zemyancev - R. Derypaska 08.15 21:00 3 - 1  
S. Zemyancev - S. Baranovskiy 08.15 23:20 0 - 3  
T. Bonishchuk - V. Gaynyuk 08.15 19:00 3 - 1  
T. Bonishchuk - V. Kuzmenko 08.15 15:30 1 - 3  
T. Bonishchuk - Vit. Gusev 08.15 14:00 3 - 1  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 08.15 16:00 3 - 1  
V. Gaynyuk - Vla. Kovalenko 08.15 17:30 2 - 3  
V. Gaynyuk - Vlad. Surzhik 08.15 14:00 3 - 1  
V. Gedz - A. Zhuravlev 08.15 07:30 2 - 3  
V. Gedz - R. Rafikov 08.15 08:30 3 - 1  
V. Gedz - V. Pasternak 08.15 09:30 1 - 3  
V. Kuzmenko - A. Magakyan 08.15 13:30 3 - 0  
V. Kuzmenko - V. Gaynyuk 08.15 16:30 2 - 3  
V. Kuzmenko - Vit. Gusev 08.15 18:30 0 - 3  
V. Kuzmenko - Vla. Kovalenko 08.15 15:00 3 - 1  
V. Pasternak - A. Zhuravlev 08.15 09:00 3 - 2  
V. Pasternak - R. Rafikov 08.15 08:00 1 - 3  
V. Pasternak - V. Gedz 08.15 12:30 3 - 0  
V. Sazhnev - Ant. Popov 08.15 12:00 2 - 3  
V. Sazhnev - R. Cherevko 08.15 08:30 3 - 2  
V. Sazhnev - Yev. Masko 08.15 07:30 3 - 1  
V. Zaychenko - B. Oleksenko 08.15 08:00 3 - 1  
V. Zaychenko - M. Butkov 08.15 07:00 3 - 2  
V. Zaychenko - S. Vedmid 08.15 09:00 3 - 0  
Vit. Gusev - I. Chernetskiy 08.15 18:00 3 - 0  
Vit. Gusev - V. Gaynyuk 08.15 14:30 3 - 2  
Vit. Gusev - Vla. Kovalenko 08.15 20:00 3 - 1  
Vla. Kovalenko - A. Magakyan 08.15 15:30 3 - 0  
Vla. Kovalenko - I. Chernetskiy 08.15 13:30 3 - 0  
Vla. Kovalenko - T. Bonishchuk 08.15 17:00 2 - 3  
Vla. Kovalenko - Vlad. Surzhik 08.15 19:00 3 - 2  
Vlad. Surzhik - T. Bonishchuk 08.15 19:30 1 - 3  
Vlad. Surzhik - V. Kuzmenko 08.15 18:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 08.15 16:00 1 - 3  
Yev. Masko - R. Cherevko 08.15 09:30 2 - 3  
Yev. Masko - V. Sazhnev 08.15 10:30 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Grishchenko 08.15 15:15 3 - 0  
Yur. Novikov - A. Shapoval 08.15 18:45 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Carlton 08.15 12:10 36 - 40  
Melbourne Demons - Collingwood 08.15 09:10 100 - 44  
North Melbourne Kangaroos - Brisbane Lions 08.15 06:35 52 - 53  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 08.15 10:00    
Hanwha Eagles - Samsung Lions 08.15 10:00 0 - 2  
KIA Tigers - SK Wyverns 08.15 10:00 10 - 3  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 08.15 10:00 1 - 3  
NC Dinos - LG Twins 08.15 10:00 4 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 08.15 11:00 10 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.15 11:00 0 - 9  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 08.15 07:00 4 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 08.15 10:00 0 - 9  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.15 06:00 2 - 8  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.15 11:00 3 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 08.15 03:40 5 - 1  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.15 02:15 3 - 4  
Chicago Cubs - Milwaukee (21:20) 08.15 21:20 5 - 6  
Cincinnati - Pittsburgh 08.15 01:10 8 - 1  
Colorado - Texas 08.15 02:40 2 - 3  
Detroit - Cleveland 08.15 01:10 5 - 10  
Houston - Seattle 08.15 03:10 11 - 1  
LA Angels - LA Dodgers 08.15 03:40 4 - 7  
Miami - Atlanta 08.15 01:10 8 - 2  
Minnesota - Kansas City 08.15 02:10    
NY Yankees - Boston 08.15 01:05 10 - 3  
Philadelphia - NY Mets 08.15 01:05 6 - 5  
San Francisco - Oakland 08.15 03:45 7 - 8  
Toronto - Tampa Bay 08.15 00:37 12 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 08.15 11:05    
Uni-President Lions - Fubon Guardians 08.15 11:05 9 - 11  
E-Sport (CSGO, 99Liga, Div 1, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicorns of Love - Tka E-Sports 08.15 14:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO, Dreamhack,Summer,Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Esports - Invictus Gaming 08.15 10:00 1 - 2  
Tyloo - Vici Gaming 08.15 13:55 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Malta Vibes, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AVEZ - Nordavind 08.15 10:00 2 - 0  
Espada - Apeks 08.15 16:00 2 - 1  
Izako Boars - Budapest Five 08.15 13:00 2 - 0  
Movistar Riders - Galaxy Racer Esports 08.15 19:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,CBCS The Conquest,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos E-Sports - Redemption Neverest 08.15 00:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,Dreamhack,Summer,Europe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big - OG 08.15 16:20 2 - 1  
Complexity Gaming - Heroic 08.15 13:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Funsp.Ulti,NA Closed,Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ze Pug Godz - Chaos Esports Club 08.15 21:00 1 - 2  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,EU Closed Q)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giants Gaming - Forze 08.15 17:15 0 - 2  
Nordavind - Team Secret 08.15 14:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,IntelExtremeMaster,CIS Cl)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethereal - Forze 08.15 14:00 0 - 2  
Invictus Int. - Cr4Zy 08.15 18:00 2 - 0  
K23 - Hellraisers 08.15 14:00 2 - 0  
Sg.pro - Cyber Legacy 08.15 18:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO,IntelExtremeMaster,EU Cl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OG - Heroic 08.15 20:45 0 - 2  
Pact - X6Tence 08.15 17:00 2 - 1  
E-Sport (CSGO,IntelExtremeMaster,NA Cl.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kinship - Yeah Gaming 08.15 00:00 2 - 1  
Positive Vibes Only - New England Whalers 08.15 03:00 2 - 0  
Rbg Esports - New England Whalers 08.15 21:00 1 - 2  
Rebirth - Yeah Gaming 08.15 21:00    
Team1 - Rbg Esports 08.15 03:00 2 - 0  
Ze Pug Godz - Rebirth 08.15 00:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Esl One,Thail.-Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Business Associates - Gorillaz Pride 08.15 19:00 2 - 0  
Quincy Crew - Infamous 08.15 21:30 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Glory of The Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberium.s - Nova 08.15 15:00 1 - 1  
Khan - Scaryfacez 2.0 08.15 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Power of Friendship - Bokebi 08.15 08:00 0 - 2  
Spag And Sons - Shadownet 08.15 10:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, Omega League, Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reality Rift - Team Adroit 08.15 07:00 2 - 0  
Team Blaze - Ehome.immortal 08.15 10:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, TheGreatAmericanRivalry)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egoboys - Omega Gaming 08.15 01:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2,OmegaLeagueImmortal,EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evil Geniuses - 5Men 08.15 17:25 2 - 0  
Ninjas In Pyjamas - Vikin.gg 08.15 14:00 1 - 2  
Team Nigma - Alliance 08.15 19:35 2 - 1  
E-Sport (LOL, Balkan League, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cr4Zy - Suppup Esports 08.15 16:00 0 - 3  
E-Sport (LOL, BRCC, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Canids - Team One Esports 08.15 18:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - Sandbox Gaming 08.15 12:50 2 - 1  
Team Dynamics - Damwon Gaming 08.15 10:00 0 - 2  
E-Sport (LOL, LCL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicorns of Love - One Breath Gaming 08.15 15:00 3 - 0  
E-Sport (LOL, LCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Dignitas - Team Solomid 08.15 22:00 0 - 3  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Ldlc - Misfits Premier 08.15 19:00 2 - 3  
E-Sport (LOL, LLA, Closing Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rainbow7 - Azules Esports 08.15 22:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, LPL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suning Gaming - Victory Five 08.15 11:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, NLC, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bt Excel - Fnatic Rising 08.15 14:00 1 - 2  
Riddle Esports - Tricked Esport 08.15 17:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, OPL Split, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legacy Esports - Order 08.15 08:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, PCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J Team - Machi E-Sports 08.15 11:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, TCL, Summer Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
5 Ronin - Dark Passage 08.15 13:00 3 - 1  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Reign - Paris Eternal 08.15 21:00 2 - 3  
New York Excelsior - Seoul Dynasty 08.15 10:00 0 - 3  
Vancouver Titans - Dallas Fuel 08.15 23:00 0 - 3  
E-Sport (SC2,GslSeason2 CodeS,Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogue - Stats 08.15 10:00 4 - 1  
Golf (Celtic Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Johnston - C. Shinkwin (3.kör) 08.15 15:40 1 - 0  
Jake McLeod - T. Detry (3.kör) 08.15 15:30 0 - 1  
N. Elvira - J. Caldwell (3.kör) 08.15 15:10 0 - 0  
Sean Crocker - Mat. Jordan (3.kör) 08.15 15:20 1 - 0  
Tho. Pieters - S. Horsfield (3.kör) 08.15 15:50 0 - 1  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.15 13:50 2 - 2  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.15 17:50 1 - 4  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.15 15:50 1 - 6  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.15 12:50 5 - 1  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.15 14:50 1 - 7  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.15 16:50 9 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado (3.m.) 08.15 21:00 4 - 2  
Calgary - Dallas (3.m.) 08.15 04:30 2 - 0  
Carolina - Boston (3.m.) 08.15 18:00 1 - 3  
St. Louis - Vancouver (2.m.) 08.15 00:30 3 - 3  
Washington - NY Islanders (2.m.) 08.15 02:00 2 - 5  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.15 10:40 2 - 5  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.15 11:50 1 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.15 07:10 4 - 4  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.15 06:00 5 - 6  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 08.15 21:55 5 - 3  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 08.15 00:05 1 - 1  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.15 18:50 4 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.15 08:20 2 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.15 09:30 7 - 4  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 08.15 20:55 3 - 3  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.15 23:05 5 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.15 19:50 3 - 2  
Kerékpár (Il Lombardia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - A. Vlasov 08.15 12:00 0 - 1  
D. Ulissi - M. Schachmann 08.15 12:00 0 - 1  
G. Ciccone - J. Izaguirre Insausti 08.15 12:00 1 - 0  
I.R. Sosa - R. Carapaz 08.15 12:00 0 - 1  
Il Lombardia 2020 08.15 18:00    
R. Evenepoel - J. Fuglsang 08.15 12:00 0 - 1  
V. Nibali - G. Bennett 08.15 12:00 0 - 1  
Valter A. - Jes. Hansen 08.15 12:00 0 - 1  
Kosárlabda (e-NBA, Cyber All Stars League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas (Zod) - Toronto (Kawai) 08.15 10:00 63 - 47  
Denver (Bobby) - Toronto (Kawai) 08.15 08:48 44 - 68  
Portland (Shiva) - Denver (Bobby) 08.15 08:12 63 - 58  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Bulls (Tranquil) - Cleveland Cavaliers (Iamdevilwalk 08.15 16:54 52 - 50  
Chicago Bulls (Tranquil) - Indiana Pacers (Bad_Trip) 08.15 14:30 74 - 58  
Cleveland Cavaliers (Iamd - Miami Heat (Zod) 08.15 16:18 61 - 51  
Indiana Pacers (Bad_Trip) - Chicago Bulls (Tranquil) 08.15 16:18 53 - 61  
Miami Heat (Zod) - Chicago Bulls (Tranquil) 08.15 17:30 43 - 43, h.u. 59 - 52  
Miami Heat (Zod) - Cleveland Cavaliers (Iamdevilwalk) 08.15 14:30 46 - 51  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans (Shiva) - Phoenix (Zod) 08.15 12:48 54 - 67  
New Orleans (Shiva) - Utah (Kawai) 08.15 11:36 46 - 53  
Phoenix (Jema11) - San Antonio (Bad_Trip) 08.15 22:00 55 - 49  
Phoenix (Zod) - New Orleans (Shiva) 08.15 11:00 58 - 58, h.u. 68 - 65  
Phoenix (Zod) - Sacramento (Bobby) 08.15 11:36 63 - 67  
Phoenix (Zod) - Utah (Kawai) 08.15 14:00 61 - 66  
Sacramento (Bobby) - New Orleans (Shiva) 08.15 14:00 56 - 55  
Sacramento (Bobby) - Utah (Kawai) 08.15 12:48 69 - 59  
Sacramento (Tranquil) - Utah (Bepado) 08.15 22:00 56 - 33  
Utah (Kawai) - New Orleans (Shiva) 08.15 13:24 70 - 57  
Utah (Kawai) - Sacramento (Bobby) 08.15 11:00 58 - 52  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning (3.m.) 08.15 14:00 123 - 115  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Philadelphia 08.15 03:00 96 - 134  
LA Clippers - Oklahoma City 08.15 00:30 87 - 87, h.u. 107 - 103  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Memphis (1.m.) 08.15 20:30 126 - 122  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 08.15 01:00 74 - 77  
Dallas - Seattle 08.15 02:00 65 - 83  
Indiana - Los Angeles 08.15 20:00 76 - 90  
Las Vegas - Washington 08.15 18:00 88 - 73  
Phoenix - Atlanta 08.15 04:00 96 - 80  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Utd. 08.15 09:00 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Oostende 08.15 19:00 1 - 0  
Genk - OH Leuven 08.15 16:30 1 - 1  
Gent - Kortrijk 08.15 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Lyon 08.15 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrudzsa Dobrics - Ludogorec Razgrad 2 08.15 17:00 0 - 1  
Kariana Erden - Septemvri Simitli 08.15 17:00 3 - 0  
Liteksz Lovecs - Sozopol 08.15 18:00 3 - 2  
Lokomotív Szófia - Gorna Orjahovica 08.15 17:00 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Jantra Gabrovo 08.15 19:00 4 - 1  
Szeptemvri Szófia - Neftocsimik Burgasz 08.15 17:00 3 - 0  
Vitosa Bistrica - Hebar Pazardzsik 08.15 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzsali - Levszki Szófia 08.15 19:00 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Botev Vraca 08.15 16:45 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City 08.15 17:00 2 - 5  
Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 08.15 19:00 0 - 2  
Velez Mostar - Krupa na Vrbasu 08.15 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Operario PR 08.15 00:15 1 - 1  
Botafogo SP - Guarani SP 08.15 16:00 0 - 1  
Brasil de Pelotas - Oeste 08.15 21:30 1 - 1  
Parana - Juventude RS 08.15 02:30 3 - 1  
Ponte Preta - Vitória BA 08.15 01:30 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova GO - Paysandu 08.15 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Sao Jose RS 08.15 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil Brasiliense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gama DF - Sobradinho DF 08.15 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraibano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treze PB - Campinense PB 08.15 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeira RN - Santa Cruz RN 08.15 20:30 0 - 0  
Potiguar RN - America FC 08.15 01:30 0 - 6  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany Creek - Brisbane Knights 08.15 10:00 4 - 0  
Caboolture - Bayside Utd. 08.15 10:00 0 - 4  
The Gap - Taringa Rovers 08.15 09:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Robina City - Virginia Utd. 08.15 11:00 0 - 4  
The Lakes - Coomera Colts 08.15 07:00 0 - 5  
Labdarúgás (Costa Rica-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guadalupe FC - Santos de Guapiles 08.15 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CLU Beroun - Zizkov 08.15 17:00 0 - 4  
FK Nachod - FC Hradec Kralove 08.15 17:00 0 - 6  
Kolin - Pardubice 08.15 10:15 1 - 1  
Velke Hamry - Vlasim 08.15 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Farum 08.15 14:00 0 - 2  
AGF Aarhus - Hjörring 08.15 14:00 0 - 2  
Bröndby - Köge 08.15 14:00 1 - 0  
Thy-Thisted - Kolding 08.15 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JDR Stars - TS Sporting 08.15 15:00 0 - 0  
Moroka Swallows - Real Kings 08.15 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Baroka 08.15 13:30 0 - 0  
Orlando Pirates - Bidvest Wits 08.15 18:00 0 - 0  
Polokwane City - Kaizer Chiefs 08.15 15:30 2 - 3  
Stellenbosch - Lamontville Golden Arrows 08.15 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Jeonnam 08.15 12:00 0 - 0  
Anyang - Bucheon 08.15 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Sangju Sangmu 08.15 12:00 2 - 1  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 08.15 12:00 1 - 3  
Ulsan - Pohang 08.15 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga (Carlwhizzer) - CSZKA Moszkva (Unknown) 08.15 13:24 1 - 0  
Braga (Carlwhizzer) - Dinamo Kijev (Oolancer) 08.15 13:52 2 - 1  
Braga (Carlwhizzer) - Feyenoord (Ever) 08.15 14:06 4 - 0  
CSZKA Moszkva (Unknown) - Dinamo Kijev (Oolancer) 08.15 13:38 0 - 3  
CSZKA Moszkva (Unknown) - PSV (Praym) 08.15 13:52 0 - 1  
Dinamo Kijev (Oolancer) - PSV (Praym) 08.15 14:06 1 - 3  
Feyenoord (Ever) - CSZKA Moszkva (Unknown) 08.15 13:10 3 - 0  
Feyenoord (Ever) - Dinamo Kijev (Oolancer) 08.15 13:24 3 - 2  
Mönchengladbach (Lacoste) - Porto (Olom) 08.15 14:06 0 - 6  
Porto (Olom) - Wolverhampton (Fric) 08.15 13:38 5 - 1  
PSV (Praym) - Feyenoord (Ever) 08.15 13:38 1 - 1  
Roma (Skmgery) - Mönchengladbach (Lacoste) 08.15 13:38 2 - 1  
Roma (Skmgery) - Porto (Olom) 08.15 13:52 0 - 4  
Sevilla (Fasqer) - Mönchengladbach (Lacoste) 08.15 13:52 4 - 0  
Sevilla (Fasqer) - Roma (Skmgery) 08.15 13:24 3 - 2  
Sevilla (Fasqer) - Wolverhampton (Fric) 08.15 14:06 1 - 5  
Wolverhampton (Fric) - Mönchengladbach (Lacoste) 08.15 13:24 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olom) - Manchester City (Fasqer) 08.15 07:00 2 - 0  
Arsenal (Olom) - Manchester Utd. (Skmgery) 08.15 07:42 4 - 0  
Everton (CarlWhizzer) - Watford (Praym) 08.15 08:10 0 - 1  
Everton (CarlWhizzer) - West Ham (Oolancer) 08.15 08:52 1 - 3  
Leicester City (Ever) - Everton (CarlWhizzer) 08.15 07:56 0 - 3  
Liverpool (Lacoste) - Tottenham (Fric) 08.15 07:14 1 - 1  
Manchester City (Fasqer) - Arsenal (Olom) 08.15 08:10 0 - 4  
Manchester City (Fasqer) - Manchester Utd. (Skmgery) 08.15 08:24 1 - 5  
Manchester City (Fasqer) - Tottenham (Fric) 08.15 09:06 1 - 4  
Manchester Utd. (Skmgery) - Arsenal (Olom) 08.15 08:52 1 - 5  
Manchester Utd. (Skmgery) - Manchester City (Fasqer) 08.15 07:14 5 - 0  
Manchester Utd. (Skmgery) - Tottenham (Fric) 08.15 07:00 2 - 3  
Tottenham (Fric) - Manchester City (Fasqer) 08.15 07:56 6 - 2  
Watford (Praym) - Everton (CarlWhizzer) 08.15 07:00 1 - 0  
Watford (Praym) - West Ham (Oolancer) 08.15 07:56 0 - 0  
West Ham (Oolancer) - Everton (CarlWhizzer) 08.15 07:42 1 - 2  
West Ham (Oolancer) - Leicester City (Ever) 08.15 07:14 6 - 2  
West Ham (Oolancer) - Watford (Praym) 08.15 09:06 2 - 1  
Wolverhampton (Unknown) - Everton (CarlWhizzer) 08.15 07:14 1 - 1  
Wolverhampton (Unknown) - Watford (Praym) 08.15 08:52 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Kodak) - Lokomotív Moszkva (Jkey) 08.15 09:06 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - CSZKA Moszkva (Kodak) 08.15 08:06 0 - 0  
Lokomotív Moszkva (Jkey) - Szpartak Moszkva (Plevis) 08.15 08:54 1 - 1  
Szpartak Moszkva (Plevis) - CSZKA Moszkva (Kodak) 08.15 08:42 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Foggy) - Liverpool (Dangerdim77) 08.15 17:42 2 - 2  
Barcelona (Foggy) - Manchester City (Inquisit 08.15 16:54 1 - 1  
Barcelona (Foggy) - Paris SG (Orlovsky1) 08.15 18:18 4 - 1  
Barcelona (Foggy) - Real Madrid (Dm1trena) 08.15 16:30 3 - 2  
Liverpool (Dangerdim77) - Barcelona (Foggy) 08.15 16:42 2 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Manchester City (Inquisit 08.15 17:30 0 - 0  
Liverpool (Dangerdim77) - Paris SG (Orlovsky1) 08.15 17:54 0 - 1  
Liverpool (Dangerdim77) - Real Madrid (Dm1trena) 08.15 17:06 3 - 0  
Manchester City (Inquisit - Barcelona (Foggy) 08.15 17:54 2 - 1  
Manchester City (Inquisit - Liverpool (Dangerdim77) 08.15 16:30 1 - 1  
Manchester City (Inquisit - Paris SG (Orlovsky1) 08.15 17:06 1 - 0  
Manchester City (Inquisit - Real Madrid (Dm1trena) 08.15 18:18 1 - 2  
Paris SG (Orlovsky1) - Barcelona (Foggy) 08.15 17:18 1 - 2  
Paris SG (Orlovsky1) - Liverpool (Dangerdim77) 08.15 16:54 3 - 1  
Paris SG (Orlovsky1) - Manchester City (Inquisit 08.15 18:06 0 - 0  
Paris SG (Orlovsky1) - Real Madrid (Dm1trena) 08.15 17:42 1 - 2  
Real Madrid (Dm1trena) - Barcelona (Foggy) 08.15 17:30 0 - 2  
Real Madrid (Dm1trena) - Liverpool (Dangerdim77) 08.15 18:06 3 - 1  
Real Madrid (Dm1trena) - Manchester City (Inquisit 08.15 17:18 0 - 0  
Real Madrid (Dm1trena) - Paris SG (Orlovsky1) 08.15 16:42 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Kodak) - Napoli (Jkey) 08.15 11:16 1 - 1  
Bayern München (Kodak) - Paris SG (Plevis) 08.15 09:52 3 - 1  
Bayern München (Kodak) - Tottenham (Laikingdast) 08.15 10:28 1 - 3  
Napoli (Jkey) - Bayern München (Kodak) 08.15 10:16 2 - 2  
Napoli (Jkey) - Tottenham (Laikingdast) 08.15 10:40 2 - 1  
Paris SG (Plevis) - Bayern München (Kodak) 08.15 10:52 1 - 3  
Paris SG (Plevis) - Napoli (Jkey) 08.15 10:04 3 - 2  
Paris SG (Plevis) - Tottenham (Laikingdast) 08.15 11:16 2 - 2  
Tottenham (Laikingdast) - Bayern München (Kodak) 08.15 11:28 3 - 0  
Tottenham (Laikingdast) - Napoli (Jkey) 08.15 09:40 3 - 2  
Tottenham (Laikingdast) - Paris SG (Plevis) 08.15 10:16 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Dm1trena) - Leverkusen (Inquisitor) 08.15 14:58 1 - 1  
Ajax (Dm1trena) - Porto (Orlovsky1) 08.15 14:22 1 - 1  
Leverkusen (Inquisitor) - Ajax (Dm1trena) 08.15 15:58 0 - 0  
Leverkusen (Inquisitor) - Porto (Orlovsky1) 08.15 14:46 4 - 1  
Porto (Orlovsky1) - Ajax (Dm1trena) 08.15 15:22 0 - 0  
Porto (Orlovsky1) - Leverkusen (Inquisitor) 08.15 15:46 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Liverpool (Bombi1T0) 08.15 22:00 0 - 0  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Manchester City (Vrico) 08.15 21:12 0 - 0  
Arsenal (Boulevard_Pr.) - Tottenham (Arcos) 08.15 21:48 0 - 2  
Liverpool (Bombi1T0) - Manchester City (Vrico) 08.15 22:48 1 - 0  
Liverpool (Bombi1T0) - Tottenham (Arcos) 08.15 21:24 0 - 0  
Manchester City (Vrico) - Arsenal (Boulevard_Pr.) 08.15 22:12 0 - 1  
Manchester City (Vrico) - Liverpool (Bombi1T0) 08.15 21:48 2 - 1  
Manchester City (Vrico) - Tottenham (Arcos) 08.15 22:36 2 - 1  
Tottenham (Arcos) - Arsenal (Boulevard_Pr.) 08.15 22:48 2 - 1  
Tottenham (Arcos) - Liverpool (Bombi1T0) 08.15 22:24 0 - 0  
Tottenham (Arcos) - Manchester City (Vrico) 08.15 21:36 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon (Indra13_27) - Marseille (Den1Bravo) 08.15 14:44 0 - 0  
Marseille (Den1Bravo) - Lyon (Indra13_27) 08.15 15:54 1 - 0  
Rennes (Specialist) - Montpellier HSC (CarlWhizzer) 08.15 16:08 2 - 3  
St-Etienne (Oolancer) - Bordeaux (Walker) 08.15 14:58 2 - 2  
St-Etienne (Oolancer) - Nice (Aventon) 08.15 15:12 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Indenfor) - Leverkusen (Supernova) 08.15 22:28 2 - 4  
Bremen (Skripp) - E. Frankfurt (Walker) 08.15 22:28 0 - 2  
Bremen (Skripp) - Hoffenheim (Aventon) 08.15 22:14 0 - 4  
Dortmund (Member) - Mönchengladbach (Aphex) 08.15 22:00 8 - 1  
E. Frankfurt (Walker) - Hoffenheim (Aventon) 08.15 22:00 0 - 0  
Leverkusen (Supernova) - Mönchengladbach (Aphex) 08.15 22:14 4 - 0  
Leverkusen (Supernova) - RB Leipzig (Iamdevilwalk) 08.15 22:00 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia (Dinwin) - Bayern München (Moebius) 08.15 05:00 4 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Indra13_27) - Internazionale (Olom) 08.15 21:36 4 - 0  
Atalanta (Indra13_27) - Lazio (Den1Bravo) 08.15 19:44    
Atalanta (Indra13_27) - Napoli (Skripp) 08.15 19:58 0 - 0  
Fiorentina (Specialist) - Udinese (Walker) 08.15 20:12 3 - 0  
Internazionale (Olom) - Juventus (Bobby) 08.15 19:30 3 - 2  
Juventus (Bobby) - Atalanta (Indra13_27) 08.15 21:22 0 - 6  
Juventus (Bobby) - Internazionale (Olom) 08.15 20:40 1 - 5  
Juventus (Bobby) - Lazio (Den1Bravo) 08.15 21:36 2 - 2  
Lazio (Den1Bravo) - Internazionale (Olom) 08.15 19:58 3 - 1  
Napoli (Skripp) - Internazionale (Olom) 08.15 21:22 0 - 0  
Napoli (Skripp) - Lazio (Den1Bravo) 08.15 19:30 4 - 1  
Parma (Aventon) - Fiorentina (Specialist) 08.15 20:40 1 - 2  
Parma (Aventon) - Sampdoria (Carlwhizzer) 08.15 21:36 1 - 1  
Parma (Aventon) - Sassuolo (Oolancer) 08.15 21:22 2 - 5  
Sampdoria (Carlwhizzer) - Parma (Aventon) 08.15 20:26 1 - 2  
Sampdoria (Carlwhizzer) - Sassuolo (Oolancer) 08.15 20:54 1 - 1  
Sassuolo (Oolancer) - Fiorentina (Specialist) 08.15 21:36 3 - 2  
Udinese (Walker) - Fiorentina (Specialist) 08.15 21:22 3 - 1  
Udinese (Walker) - Sampdoria (Carlwhizzer) 08.15 19:30 0 - 4  
Udinese (Walker) - Sassuolo (Oolancer) 08.15 21:08 2 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Kab Kabush 08.15 08:55 0 - 2  
CFC Catalonia FC - Tes Tundra 08.15 11:25 2 - 0  
Dag Dages CF - CFC Catalonia FC 08.15 10:10 0 - 0  
Dag Dages CF - Gambit Esports 08.15 11:00 1 - 3  
DNK FC Dimonchello - NFC Nyancat FC 08.15 18:25 1 - 2  
DNK FC Dimonchello - PSG Shemyakin Onze 08.15 15:55 1 - 1  
Gambit Esports - CFC Catalonia FC 08.15 11:50 1 - 1  
Gambit Esports - Kab Kabush 08.15 09:45 1 - 1  
Kab Kabush - Dag Dages CF 08.15 12:15 3 - 2  
Kab Kabush - Tes Tundra 08.15 10:35 1 - 1  
NFC Nyancat FC - Rub FC Kazan 08.15 15:30 1 - 0  
NFC Nyancat FC - VEG Vega Squadron 08.15 16:20 2 - 2  
PSG Shemyakin Onze - NFC Nyancat FC 08.15 17:35 2 - 2  
PSG Shemyakin Onze - VEG Vega Squadron 08.15 19:15 3 - 2  
Rub FC Kazan - DNK FC Dimonchello 08.15 18:50 3 - 1  
Rub FC Kazan - PSG Shemyakin Onze 08.15 16:45 2 - 1  
Tes Tundra - Dag Dages CF 08.15 09:20 1 - 2  
Tes Tundra - Gambit Esports 08.15 08:30 1 - 0  
VEG Vega Squadron - DNK FC Dimonchello 08.15 17:10 5 - 1  
VEG Vega Squadron - Rub FC Kazan 08.15 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Spain Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao (Unknown) - Betis (Ever) 08.15 09:30 4 - 3  
Ath. Bilbao (Unknown) - Villarreal (CarlWhizzer) 08.15 09:44 1 - 4  
Barcelona (Fric) - Real Madrid (Fasqer) 08.15 10:26 4 - 4  
Betis (Ever) - Ath. Bilbao (Unknown) 08.15 10:40 0 - 0  
Betis (Ever) - Real Sociedad (Praym) 08.15 09:58 1 - 0  
Betis (Ever) - Villarreal (CarlWhizzer) 08.15 10:26 3 - 3  
Getafe (Oolancer) - Ath. Bilbao (Unknown) 08.15 09:58 3 - 0  
Getafe (Oolancer) - Betis (Ever) 08.15 09:44 2 - 0  
Getafe (Oolancer) - Villarreal (CarlWhizzer) 08.15 10:12 3 - 0  
Real Madrid (Fasqer) - Sevilla (Olom) 08.15 10:40 1 - 6  
Real Sociedad (Praym) - Ath. Bilbao (Unknown) 08.15 10:12 2 - 1  
Real Sociedad (Praym) - Getafe (Oolancer) 08.15 10:26 1 - 3  
Real Sociedad (Praym) - Villarreal (CarlWhizzer) 08.15 09:30 3 - 1  
Sevilla (Olom) - Real Madrid (Fasqer) 08.15 09:30 4 - 0  
Sevilla (Olom) - Valencia (Skmgery) 08.15 10:12 0 - 0  
Valencia (Skmgery) - Real Madrid (Fasqer) 08.15 09:44 2 - 3  
Villarreal (CarlWhizzer) - Real Sociedad (Praym) 08.15 10:40 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,Esports Battle,Euro2020)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Inquisitor) - France (Orlovsky1) 08.15 12:36 1 - 0  
Belgium (Inquisitor) - Germany (Dm1trena) 08.15 13:48 1 - 0  
Belgium (Inquisitor) - Spain (Foggy) 08.15 13:24 1 - 4  
France (Orlovsky1) - Belgium (Inquisitor) 08.15 13:36 1 - 1  
France (Orlovsky1) - Germany (Dm1trena) 08.15 13:12 0 - 0  
France (Orlovsky1) - Spain (Foggy) 08.15 12:48 3 - 1  
Germany (Dm1trena) - Belgium (Inquisitor) 08.15 12:48 1 - 0  
Germany (Dm1trena) - Portugal (Dangerdim77) 08.15 13:36 1 - 1  
Germany (Dm1trena) - Spain (Foggy) 08.15 13:00 1 - 1  
Portugal (Dangerdim77) - Belgium (Inquisitor) 08.15 13:00 0 - 0  
Portugal (Dangerdim77) - France (Orlovsky1) 08.15 13:24 0 - 2  
Portugal (Dangerdim77) - Germany (Dm1trena) 08.15 12:36 1 - 1  
Spain (Foggy) - France (Orlovsky1) 08.15 13:48 1 - 4  
Spain (Foggy) - Portugal (Dangerdim77) 08.15 13:12 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Orense Machala 08.15 02:15 1 - 0  
Dep. Cuenca - Guayaquil City 08.15 00:00 1 - 1  
El Nacional Quito - Independiente del Valle 08.15 23:00 2 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Misr Lel Makasa 08.15 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Vaasa PS 08.15 15:00 2 - 0  
Musan Salama - Oulu 08.15 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Kiffen 08.15 15:00 0 - 1  
JäPS - PK-35 08.15 14:00 0 - 1  
Keski Uusimaa - NJS 08.15 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - GrIFK 08.15 14:00 2 - 2  
P-Iirot - KaaPo Kaarina 08.15 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - Rovaniemi PS 2 08.15 16:00 0 - 2  
PS Kemi - OLS Oulu 08.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 08.15 16:00 1 - 1  
Ilves - Seinäjoen JK 08.15 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JyPK - PK-35 Helsinki 08.15 15:00 0 - 1  
Kuopio PS - Aland Utd. 08.15 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Vitesse 08.15 18:45 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dugopolje - Cibalia 08.15 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Slaven Belupo 08.15 20:05 0 - 0  
Rijeka - Sibenik 08.15 17:55 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Paykan 08.15 18:15 1 - 1  
Gol Gohar Sirjan - Persepolis 08.15 18:15 3 - 3  
Nassaji Mazandaran - Zob Ahan 08.15 18:15 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Foolad Khuzestan 08.15 18:15 0 - 0  
Saipa Karaj - Naft Masjed Soleyman 08.15 18:15 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Shahin Bushehr 08.15 18:15 3 - 1  
Sepahan - Shahr Khodro Mashhad 08.15 18:15 2 - 0  
Tractor Tabriz - Machine Sazi Tabriz 08.15 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Vestri 08.15 15:45 0 - 0  
Leiknir F. - Grindavik 08.15 16:00 4 - 3  
Leiknir R. - Thor Akureyri 08.15 18:00 3 - 3  
Magni - Keflavik 08.15 18:00 1 - 4  
Vikingur Olafsvik - Throttur Reykjavik 08.15 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kordrengir - IR Reykjavik 08.15 16:00 3 - 1  
Selfoss - Dalvik/Reynir 08.15 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - KA Akureyri 08.15 18:00 1 - 0  
ÍA Akranes - Fylkir 08.15 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 08.15 18:30 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba 08.15 18:30 1 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitakyushu - Machida Zelvia 08.15 12:00 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Avispa Fukuoka 08.15 11:00 1 - 0  
Okayama - Albirex Niigata 08.15 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujieda MYFC - Cerezo Osaka 2 08.15 10:00 3 - 2  
Gainare Tottori - Fukushima Utd. 08.15 12:00 2 - 0  
Kagoshima Utd. - Kataller Toyama 08.15 12:00 1 - 1  
Kamatamare Sanuki - Blaublitz Akita 08.15 11:00 0 - 0  
Roasso Kumamoto - Vanraure Hachinohe 08.15 12:00 2 - 2  
Sagamihara - Gifu 08.15 10:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagoya GE 08.15 12:00 1 - 0  
Kashiwa R. - Cerezo Osaka 08.15 12:00 1 - 3  
Oita Trinita - Yokohama FM 08.15 11:30 1 - 0  
Sapporo - Kawasaki Frontale 08.15 07:00 1 - 6  
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 08.15 12:00 1 - 0  
Vegalta Sendai - Shimizu SP 08.15 11:00 0 - 0  
Yokohama FC - Shonan Bellmare 08.15 11:00 4 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Beleza Inagi 08.15 10:30 1 - 10  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Aqaba - Al-Wehdat 08.15 19:30 0 - 3  
Al-Hussein (JOR) - Al-Ahli (JOR) 08.15 17:00 1 - 0  
Sahab - Al-Faisaly (JOR) 08.15 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kambodzsai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angkor Tiger - Nagaworld FC 08.15 10:30 2 - 0  
Electricite du Cambodge - Kirivong Sok Sen Chey 08.15 10:30 2 - 2  
Phnom Penh Crown - National Defense 08.15 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Pacific Langford 08.15 21:00 2 - 2  
York 9 Toronto - Atl. Ottawa 08.15 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kuvaiti bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kuwait - Al-Nasr (KUW) 08.15 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Shenzhen FC 08.15 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - UJ Krakkó 08.15 11:00 0 - 1  
Olimpia Szczecin - APLG Gdansk 08.15 17:00 0 - 1  
Slask Wroclaw - UKS Lodz 08.15 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Wisla Plock 08.15 19:00 1 - 2  
KKS Kalisz - Korona Kielce 08.15 16:00 2 - 0  
Krosno - Stal Mielec 08.15 16:00 0 - 2  
Odra Opole - Lech Poznan 08.15 20:30 1 - 3  
Ostrowiec - Wisla Krakkó 08.15 19:30 2 - 1  
Resovia Rzeszow - Piast Gliwice 08.15 16:30 0 - 4  
Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko-B. 08.15 16:00 0 - 1  
Unia Janikowo - Zaglebie Sosnowiec 08.15 16:00 1 - 0  
Unia Skierniewice - Widzew Lodz 08.15 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Lett 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saldus/Leevon - Rezekne/BJSS 08.15 13:00 1 - 1  
SC Grobina - Dinamo Riga 08.15 14:00 2 - 1  
Smiltene/BJSS - FK Auda 08.15 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atmosfera Mazeikiai - Hegelmann Litauen 08.15 15:00 0 - 1  
Panevezys 2 - Vilnius BFA 08.15 17:00 6 - 0  
Vytis Vilnius - Dainava Alytus 08.15 17:00 1 - 1  
Zalgiris Vilnius 2 - Minija 2017 08.15 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Hassania Agadir 08.15 21:00 1 - 2  
Olympique de Safi - Youssoufia Berrechid 08.15 21:00 1 - 0  
RSB Berkane - Mouloudia Oujda 08.15 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Pachuca 08.15 04:30 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Mazatlan FC 08.15 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Titograd Podgorica 08.15 20:00 2 - 0  
Jezero Plav - Rudar Pljevlja 08.15 17:30 1 - 0  
Sutjeska Niksic - OFK Petrovac 08.15 20:00 3 - 3  
Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad 08.15 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paks - Újpest 08.15 16:30 1 - 2  
ZTE - Fehérvár 08.15 18:35 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Senja 08.15 14:00 4 - 1  
Kvik Halden - Fredrikstad 08.15 16:00 1 - 5  
Moss - Florö 08.15 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bryne 08.15 16:00 1 - 1  
Nardo - Fram Larvik 08.15 14:00 3 - 3  
Notodden - Flekkeröy 08.15 16:00 3 - 1  
Vard Haugesund - Asker 08.15 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Molde 08.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Lyn 08.15 13:00 2 - 1  
Avaldsnes - LSK Kvinner 08.15 17:00 1 - 0  
Klepp - Röa 08.15 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belconnen Utd. - Monaro 08.15 07:00 4 - 0  
Canberra Olympic - Cooma Tigers 08.15 07:00 1 - 4  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MT Druitt Town Rangers - Rockdale City Suns 08.15 11:00 0 - 3  
Labdarúgás (NPL, Queensland)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Strikers - Queensland Lions 08.15 10:30 2 - 0  
Eastern Suburbs - Sunshine Coast Wanderers 08.15 10:45 2 - 4  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide City FC - Adelaide Olympic 08.15 07:30 1 - 0  
Adelaide Comets - Croydon Kings 08.15 07:30 2 - 1  
Adelaide Utd. 2 - Campbelltown City 08.15 07:30 0 - 4  
Cumberland Utd. - Adelaide Blue Eagles 08.15 07:30 2 - 2  
Para Hills Knights - Adelaide Croatia Raiders 08.15 07:30 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Tasmania)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarence Zebras - Devonport City 08.15 06:30 0 - 2  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armadale - Inglewood Utd. 08.15 09:00 1 - 4  
Bayswater City - Balcatta 08.15 09:00 2 - 2  
Floreat Athena - Cockburn City 08.15 09:00 1 - 0  
Gwelup Croatia SC - Perth SC 08.15 09:00 1 - 1  
Perth Glory 2 - Sorrento 08.15 09:00 1 - 5  
Rockingham City - ECU Joondalup 08.15 09:00 0 - 4  
Labdarúgás (Német Regionalliga,Észak-Kelet)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berliner AK 07 - Fürstenwalde 08.15 13:30 3 - 2  
Bischofswerdaer - VfB Auerbach 08.15 13:30 2 - 0  
Chemie Leipzig - Dynamo Berlin 08.15 16:00 3 - 1  
Chemnitz - Viktoria Berlin 08.15 16:00 1 - 2  
Cottbus - Lichtenberg 08.15 13:30 1 - 2  
Hertha BSC Amatőr - Lokomotív Leipzig 08.15 14:00 3 - 1  
Jena - Babelsberg 08.15 14:00 1 - 1  
Luckenwalde - Germania Halberstadt 08.15 13:30 1 - 0  
Rathenow - Meuselwitz 08.15 13:30 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cser. Novorosszijszk - FK Krasznodar 3 08.15 17:30 1 - 0  
Dinamo Sztavropol - Druzsba Majkop 08.15 17:00 3 - 0  
Kubany Krasznodar - Masuk Pjatigorszk 08.15 17:30 4 - 1  
Szpartak Nalcsik - Legion Mahacskala 08.15 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolomna - Murom 08.15 16:00 2 - 3  
Rogyina Moszkva - Dinamo Moszkva 2 08.15 14:00 4 - 3  
Znamja Truda - Kazanka Moszkva 08.15 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Kurszk - Himik-Arszenál 08.15 16:00 1 - 1  
Fakel Voronyezs 2 - Krasznyij Szmolenszk 08.15 17:00 1 - 2  
Kaluga - Rjazany 08.15 13:00 1 - 2  
Szokol Szaratov - Kvant Obninszk 08.15 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - Volga Uljanovszk 08.15 14:00 0 - 1  
Tyumeny - Lada Toljatti 08.15 15:00 2 - 0  
Ural Jekatyerinburg 2 - Volna Nyizsegorodszk 08.15 11:00 2 - 1  
Zvezda Perm - Lada Dimitrovgrad 08.15 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Tambov 08.15 17:00 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Rotor Volgográd 08.15 14:30 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - FK Krasznodar 08.15 18:00 1 - 0  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 08.15 19:00 0 - 2  
Rubin Kazany - Ural Jekatyerinburg 08.15 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stadl-Paura - Ried Amatőr 08.15 16:00 5 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinzgau Saalfelden - Austria Salzburg 08.15 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kufstein - SV Telfs 08.15 16:30 0 - 0  
SC Imst - SV Wörgl 08.15 18:00 2 - 4  
Wacker Innsbruck Amatőr - Kitzbühel 08.15 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Sol de America 08.15 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - St. Mirren 08.15 16:00 0 - 1  
Hibernian - Motherwell 08.15 18:30 0 - 0  
Kilmarnock - St. Johnstone 08.15 16:00 1 - 2  
Ross County - Dundee Utd. 08.15 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Halmstad 08.15 17:30 1 - 1  
Sundsvall - GAIS 08.15 17:30 3 - 0  
Öster - Brage 08.15 17:30 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Trollhättan 08.15 15:00 4 - 5  
Torn - Oskarshamn 08.15 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Djurgarden 08.15 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Hilal (KSA) 08.15 17:55 0 - 4  
Al-Faisaly (KSA) - Al-Ahli (KSA) 08.15 18:10 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Wehda (KSA) 08.15 19:50 1 - 0  
Al-Taawoun - Damac 08.15 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graficar Belgrád - Dinamo Vranje 08.15 17:00 2 - 0  
Kabel Novi Sad - Dubocica 08.15 17:00 3 - 1  
Loznica - Kolubara Lazarevac 08.15 17:00 4 - 2  
Radnicki 1923 - Zeleznicar Pancevo 08.15 17:00 3 - 1  
Zemun - Trajal Krusevac 08.15 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Napredak Krusevac 08.15 17:00 1 - 0  
Novi Pazar - Javor Ivanjica 08.15 19:00 2 - 3  
Radnicki Nis - Macva Sabac 08.15 19:00 1 - 0  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 08.15 19:00 0 - 2  
Zlatibor Cajetina - Cukaricki 08.15 19:00 1 - 5  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slavoj Trebisov 08.15 17:00 6 - 1  
Liptovsky Mikulas - Samorin 08.15 17:00 3 - 0  
Podbrezova - Slovan Bratislava 2 08.15 18:00 1 - 0  
Puchov - Bardejov 08.15 17:00 3 - 0  
Skalica - Dubnica 08.15 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Nitra 08.15 19:00 6 - 0  
Ruzomberok - Sered 08.15 19:00 0 - 0  
Senica - Zemplin Michalovce 08.15 19:00 3 - 0  
Trencin - Zilina 08.15 18:00 2 - 4  
Trnava - Pohronie 08.15 19:00 1 - 1  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 08.15 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Dekani - Brezice 08.15 17:00 0 - 0  
Kalcer Radomlje - Smartno 08.15 17:00 0 - 1  
Krka Novo Mesto - Triglav Kranj 08.15 18:30 3 - 1  
Nafta - Primorje Ajdovscina 08.15 17:00 2 - 0  
Ptuj Drava - Fuzinar Ravne 08.15 17:00 2 - 3  
Rudar Velenje - Bilje 08.15 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Sahel - Esperance de Tunis 08.15 17:30 1 - 1  
Hammam-Lif - Ben Guerdane 08.15 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 08.15 17:00 2 - 2  
Montevideo Wanderers - Dep. Maldonado 08.15 22:30 2 - 2  
River Plate Montevideo - Nacional Montevideo 08.15 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - New Mexico Utd. 08.15 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Szkopje - Belasica Strumica 08.15 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn 2 - Elva 08.15 12:00 5 - 1  
Nomme Utd. - Levadia Tallinn 2 08.15 12:00 1 - 0  
Vandra Vaprus - Parnu Vaprus 08.15 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legion Tallinn - Nomme Kalju 08.15 15:00 0 - 6  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 08.15 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers 2 - Wexford Youths 08.15 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Bohemians 08.15 15:00 0 - 1  
Shelbourne - Derry City 08.15 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Van - Gandzasar Kapan 08.15 15:30 2 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
D. Ricciardo - E. Ocon (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - N. Latifi (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
P. Gasly - D. Kvyat (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Spanyol Nagydíj, időmérő) 08.15 15:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2020, időmérő 08.15 15:00    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2020, időmérő - Top 3 08.15 15:00    
Motorsport (Nascar Xfinity Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Allmendinger - A. Cindric (Daytona 2.) 08.15 21:00 0 - 1  
C. Briscoe - A.J. Allmendinger (Daytona 2.) 08.15 21:00 0 - 1  
D. Hemric - J. Haley (Daytona 2.) 08.15 21:00 1 - 0  
J. Allgaier - C. Briscoe (Daytona 2.) 08.15 21:00 1 - 0  
N. Gragson - J. Allgaier (Daytona 2.) 08.15 21:00 1 - 0  
Nascar Xfinity Series, Daytona 2. 2020 08.15 21:00    
Nascar Xfinity Series, Daytona 2. 2020 - Top 3 08.15 21:00    
R. Chastain - D. Hemric (Daytona 2.) 08.15 21:00 1 - 0  
R. Chastain - J. Haley (Daytona 2.) 08.15 21:00 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Maila - Manse Tampere 08.15 15:00 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siilinjarven Pesis - Seinäjoen Maila-Jussit 08.15 15:00 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Irish 08.15 16:00 34 - 17  
Bristol - Saracens 08.15 17:30 16 - 12  
Exeter - Leicester 08.15 15:00 26 - 13  
Worcester - Gloucester 08.15 13:30 15 - 44  
Rögbi (Angol Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Warrington 08.15 19:30 18 - 19  
Wakefield - Catalan Dragons 08.15 17:15 0 - 58  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Brisbane Broncos 08.15 11:35 36 - 8  
Cronulla Sharks - Gold Coast Titans 08.15 07:00 30 - 18  
North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 08.15 09:30 30 - 31  
Rögbi (Super Rugby Aotearoa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Wellington Hurricanes 08.15 05:05 38 - 21  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Melbourne Rebels 08.15 11:15 19 - 3  
Röplabda (Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Navy - Phitsanulok 08.15 06:00 0 - 3  
Saraburi Pongsuwan - Koh Kood Cabana VC 08.15 08:00 1 - 3  
Röplabda (Kings Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pea Sisaket - Khon Kaen Star VC 08.15 12:00 3 - 0  
RS Uvc - 3BB Nakornnont 08.15 10:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eagles-Pro - Uragan-Pro 08.15 11:20 3 - 0  
Lions-Pro - Berkut-Pro 08.15 13:05 3 - 2  
Plamya-Pro - Legion-Pro 08.15 09:35 2 - 3  
Tornado-Pro - Molot-Pro 08.15 07:50 2 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyr. Wilson - R. O'Sullivan 08.15 14:30    
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Behrens K / Tillmann C 08.15 18:30 0 - 2  
Borger K / Sude J - Kortzinger L/Schneider S 08.15 18:30 2 - 0  
Christ C / Ziemer H - Burbulla I / Wucherer A 08.15 15:30 2 - 0  
Hoffmann J / Viemann H - Schieder H M / Schmitt N 08.15 11:00 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Kotzan L-S / Niemczyk N 08.15 19:37 2 - 0  
Matthes A / Rubensam K - Schieder H M / Schmitt N 08.15 16:30 2 - 0  
Munkwitz A / Rosko M - Burbulla I / Wucherer A 08.15 10:00 2 - 1  
Overlaender/Overlaender - Christ C / Ziemer H 08.15 10:00 0 - 2  
Overlaender/Overlaender - Munkwitz A / Rosko M 08.15 15:30 2 - 0  
Stautz A / Welsch L - Hoffmann J / Viemann H 08.15 16:37 2 - 1  
Stautz A / Welsch L - Matthes A / Rubensam K 08.15 11:00 0 - 2  
Strandröplabda (Hamburg-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Behrens K / Tillmann C 08.15 13:00 1 - 2  
Grune A L / Walkenhorst K - Ceynowa A / Kociolek K 08.15 12:00 1 - 2  
Kortzinger L/Schneider S - Hoja A / Klatt S 08.15 13:00 2 - 0  
Kotzan L-S / Niemczyk N - Ludwig L / Kozuch M 08.15 12:00 2 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - R. Strombachs 08.15 13:00 0 - 2  
E. Kirkin - S. Gima 08.15 17:00 2 - 0  
V. Orlov - V.A. Dancu 08.15 13:00 0 - 2  
V.A. Dancu - A. Mannapov 08.15 18:40 1 - 2  
Y. Erel - S. Palosi 08.15 17:00 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - O. Gavrila 08.15 15:00 2 - 0  
E. Gorgodze - A.A. Rosca 08.15 15:00 2 - 0  
S. Strombach - L. Ponomar 08.15 17:00 0 - 2  
Stollár F. - O.G. Simion 08.15 13:00 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - C. Gauff 08.15 18:30 2 - 0  
S. Rogers - J.B. Teichmann 08.15 17:00 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Krawczyk D - Bouzkova M / Teichmann J 08.15 19:45 1 - 2  
Tenisz (Nat.Tour Poland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Drzewiecki - P. Galus 08.15 13:15    
K. Gajewski - M. Szmyrgala 08.15 09:30 2 - 0  
M. Rajski - Dom. Nazaruk 08.15 16:20 2 - 0  
Pio. Pawlak - M. Mikula 08.15 11:05 2 - 0  
Piotr Grynkowski - M. Pawelski 08.15 14:45 2 - 0  
Tenisz (Nat.Tour Poland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Jelen - A. Shoshyna 08.15 16:35 0 - 2  
J. Oczachowska - Z. Kubacha 08.15 15:35 2 - 0  
M. Hedrzak - P. Kania 08.15 11:35 1 - 2  
W.J. Forys - W. Rutkowska 08.15 14:05 0 - 2  
Z. Szczepanska - A. Formella 08.15 09:30 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - R. Molleker 08.15 16:50 2 - 0  
A. Vatutin - M. Moraing 08.15 14:50 1 - 2  
An. Kuznetsov - T. Griekspoor 08.15 13:30 0 - 2  
B. van de Zandschulp - J. Forejtek 08.15 14:10 1 - 2  
M. Jaziri - O. Otte 08.15 15:30 0 - 2  
M. Vrbensky - D. Masur 08.15 16:30 2 - 0  
N. Kuhn - J. Lehecka 08.15 12:30 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - Kri. Pliskova 08.15 12:50 2 - 0  
S. Halep - I-C. Begu 08.15 15:00 2 - 0  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Niculescu M / Olaru R 08.15 16:50 1 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - P. Nouza 08.15 12:30 1 - 2  
V. Safranek - J. Satral 08.15 12:30    
Tenisz (Todi-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - N. Sanchez-Izquierdo 08.15 12:45 2 - 0  
E. Dalla Valle - A. Vavassori 08.15 13:10 0 - 2  
F. Baldi - M. Gigante 08.15 15:00 0 - 2  
F. Cobolli - C. Alcaraz Garfia 08.15 10:00 0 - 2  
J. Berrettini - A. Arnaboldi 08.15 14:15 0 - 2  
R. Bonadio - A. Bega 08.15 11:40 2 - 0  
V. Galovic - A. Dougaz 08.15 10:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - R. Sarmiento 08.15 18:00 0 - 2  
A. El Mihdawy - J. Arconada 08.15 14:00 2 - 1  
D. Karimov - Luis Humberto Lopez 08.15 23:20    
D. Karimov - N. Chappell 08.15 19:20 1 - 2  
G. Lomakin - Max. Estevez 08.15 16:30 2 - 0  
T. Mercier - G. Lomakin 08.15 14:00 0 - 2  
T. Mercier - Mic. Redlicki 08.15 16:40 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - Ste. Robert 08.15 09:00 2 - 1  
C. Chidekh - N. Moreno de Alboran 08.15 10:35 2 - 0  
C. Chidekh - S. Mansouri 08.15 16:20 0 - 2  
M. Chazal - A. Avidzba 08.15 12:00 0 - 2  
S. Mansouri - C. Hemery 08.15 10:40 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - G. Poznikhirenko 08.15 13:30 0 - 2  
D. Marcinkevica - E. Kostova 08.15 14:10 1 - 2  
J. Mikulskyte - A.G. Vasilescu 08.15 16:30 2 - 0  
J. Mikulskyte - N. Dascalu 08.15 12:00 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - Car. Romeo 08.15 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 08.15 08:50 0 - 2  
H. Dzavaryan - M. Papyan 08.15 07:10 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.15 09:30 0 - 2  
Isahakyan S / Dzavaryan H - Poghosyan R / Babajanyan 08.15 11:30 1 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 08.15 10:50 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Troy Williamson - H. Scarff 08.15 21:00 1 - 0  

 

2020.08.14.

Asztalitenisz (Challenger Series, 33. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mendes - A. Karakasevic 08.14 11:10 3 - 1  
E. Mendes - M. de Saintilan 08.14 08:30 3 - 2  
J. Vrablik - A. Karakasevic 08.14 14:50 0 - 3  
M. Benes - A. Karakasevic 08.14 09:10 1 - 3  
M. Benes - S. Uribe 08.14 11:50 3 - 2  
M. de Saintilan - J. Vrablik 08.14 10:30 3 - 2  
Petr David - E. Chtchetinine 08.14 12:30 3 - 2  
Petr David - S. Uribe 08.14 09:50 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Andreev - P. Suraev-Korolev 08.14 16:00 2 - 3  
A. Arutiunyan - S. Homutov 08.14 08:45 3 - 2  
A. Bogomolov - A. Kolmin 08.14 09:30 3 - 1  
A. Bogomolov - M. Sverdlov 08.14 08:30 0 - 3  
A. Bogomolov - O. Melkov 08.14 06:30 0 - 3  
A. Gribkov - Dmi. Kolesnikov 08.14 20:15 0 - 3  
A. Klavdenkov - I. Afanasyev 08.14 23:15 3 - 2  
A. Kolmin - A. Bogomolov 08.14 08:00 0 - 3  
A. Libackiy - Maks. Sorin 08.14 16:15 2 - 3  
A. Mohnachev - I. Migalov 08.14 11:30 0 - 3  
A. Mohnachev - Ilya Novikov 08.14 13:00 0 - 3  
A. Pravednov - Ale. Petrov 08.14 23:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - P. Ziuzikov 08.14 01:15 3 - 0  
A. Skrebnev - D. Korneev 08.14 12:15 3 - 0  
A. Suntsov - A. Serebrennikov 08.14 02:45 1 - 3  
A. Suntsov - S. Myagkov 08.14 01:45 0 - 3  
A. Titov - A. Vlasov 08.14 20:00 3 - 2  
A. Vlasov - Ilya Novikov 08.14 18:30 0 - 3  
A. Vlasov - V. Kasatkin 08.14 20:30 3 - 2  
A. Yakovlev - A. Andreev 08.14 15:00 3 - 1  
A. Yanshaev - A. Gribkov 08.14 19:15 3 - 0  
A. Yanshaev - S. Simonov 08.14 08:15 3 - 1  
A. Yanshaev - S. Simonov 08.14 09:45 1 - 3  
And. Kirilenko - A. Girevenkov 08.14 03:15 1 - 3  
And. Kirilenko - I. Coldatov 08.14 00:45 0 - 3  
D. Ignatiev - E. Ilyukhin 08.14 03:00 3 - 2  
D. Ignatiev - T. Yusipov 08.14 00:30 3 - 2  
D. Korneev - D.G. Osadchiy 08.14 12:45 3 - 2  
D. Korneev - V. Nemashkalo 08.14 10:45 3 - 0  
D. Merzlikin - E. Luchinin 08.14 20:15 3 - 2  
D.G. Osadchiy - A. Skrebnev 08.14 11:15 3 - 1  
Dan. Andreev - I. Buyanin 08.14 12:45 3 - 1  
Dan. Andreev - V. Fedorov 08.14 10:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 08.14 07:15 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 08.14 20:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 08.14 18:45 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 08.14 10:15 2 - 3  
E. Ilyukhin - N. Zhurba 08.14 00:00 0 - 3  
E. Luchinin - M.Adushinov Vladimirovich 08.14 18:45 3 - 2  
E. Luchinin - V. Rakhmanov 08.14 20:45 3 - 2  
I. Buyanin - M. Pronkin 08.14 11:15 0 - 3  
I. Coldatov - A. Girevenkov 08.14 01:45 3 - 1  
I. Coldatov - A. Klavdenkov 08.14 02:45 1 - 3  
I. Migalov - Ilya Novikov 08.14 11:00 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Titov 08.14 21:00 3 - 2  
Ilya Novikov - V. Kasatkin 08.14 19:30 3 - 1  
Ilya Novikov - V. Rachkov 08.14 12:00 3 - 1  
Kim Sen Ir - V. Klimentev 08.14 14:45 3 - 1  
Kim Sen Ir - V. Vologzhanin 08.14 16:45 1 - 3  
M. Pronkin - Dan. Andreev 08.14 12:15 2 - 3  
M. Sverdlov - A. Kolmin 08.14 07:00 3 - 1  
M. Sverdlov - O. Melkov 08.14 10:00 0 - 3  
M.Adushinov Vladimirovich - D. Merzlikin 08.14 21:15 2 - 3  
M.Adushinov Vladimirovich - V. Rakhmanov 08.14 19:45 3 - 1  
Maks. Sorin - O. Nikiforov 08.14 14:45 2 - 3  
Maks. Sorin - V. Tsvetkov 08.14 16:45 3 - 1  
N. Zhurba - D. Ignatiev 08.14 02:00 0 - 3  
O. Melkov - A. Kolmin 08.14 09:00 3 - 0  
O. Melkov - M. Sverdlov 08.14 07:30 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Libackiy 08.14 17:15 1 - 3  
O. Nikiforov - S. Homutov 08.14 07:45 0 - 3  
O. Nikiforov - S.Y. Skotnikov 08.14 09:15 1 - 3  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 08.14 15:45 3 - 2  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 08.14 16:30 3 - 2  
P. Suraev-Korolev - V. Chernov 08.14 14:30 3 - 2  
P. Ziuzikov - S. Vyaznikov 08.14 02:15 1 - 3  
P. Ziuzikov - V. Nemashkalo 08.14 22:45 0 - 3  
S. Bychkov - N. Tarasenkov 08.14 23:15 2 - 3  
S. Homutov - S.Y. Skotnikov 08.14 07:15 3 - 0  
S. Lanovenko - Kim Sen Ir 08.14 16:15 3 - 0  
S. Myagkov - P. Ziuzikov 08.14 00:15 3 - 2  
S. Nikulin - A. Gribkov 08.14 21:15 1 - 3  
S. Nikulin - A. Yanshaev 08.14 19:45 3 - 2  
S. Ogay - A. Pravednov 08.14 22:30 2 - 3  
S. Simonov - Dmi. Kolesnikov 08.14 08:45 1 - 3  
S. Simonov - V. Bazilevsky 08.14 06:45 2 - 3  
S. Vyaznikov - A. Suntsov 08.14 00:45 0 - 3  
S. Vyaznikov - S. Myagkov 08.14 03:15 3 - 2  
S.Y. Skotnikov - A. Arutiunyan 08.14 08:15 1 - 3  
T. Shatilov - And. Kirilenko 08.14 23:45 3 - 2  
T. Yusipov - A. Pravednov 08.14 02:30 3 - 0  
T. Yusipov - E. Ilyukhin 08.14 23:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 08.14 09:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 08.14 07:45 1 - 3  
V. Chernov - A. Andreev 08.14 17:00 3 - 1  
V. Chernov - A. Yakovlev 08.14 15:30 3 - 2  
V. Fedorov - I. Buyanin 08.14 11:45 0 - 3  
V. Fedorov - M. Pronkin 08.14 13:15 2 - 3  
V. Kasatkin - A. Titov 08.14 19:00 0 - 3  
V. Klimentev - S. Lanovenko 08.14 17:15 3 - 1  
V. Klimentev - V. Vologzhanin 08.14 15:45 3 - 1  
V. Marshalov - T. Shatilov 08.14 22:45 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 08.14 13:15 0 - 3  
V. Nemashkalo - D.G. Osadchiy 08.14 11:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - S. Vyaznikov 08.14 23:45 0 - 3  
V. Rachkov - A. Mohnachev 08.14 10:30 3 - 2  
V. Rachkov - I. Migalov 08.14 12:30 0 - 3  
V. Rakhmanov - D. Merzlikin 08.14 19:15 2 - 3  
V. Tsvetkov - A. Libackiy 08.14 15:15 0 - 3  
V. Vologzhanin - S. Lanovenko 08.14 15:15 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buberenko - I. Efimenko 08.14 08:30 0 - 3  
A. Buberenko - V. Evtodiy 08.14 13:00 1 - 3  
A. Buberenko - V. Merzlikin 08.14 10:00 1 - 3  
A. Buberenko - V. Mischenko 08.14 11:30 3 - 2  
A. Fedorchenko - M. Shulepov 08.14 20:00 0 - 3  
A. Kolbasenko - M. Mrykh 08.14 09:40 3 - 0  
A. Krasutskyi - B. Havryliuk 08.14 14:50 3 - 0  
A. Krasutskyi - V. Bereza 08.14 09:50 3 - 1  
A. Likhitsky - A. Matiushenko 08.14 12:25 3 - 2  
A. Likhitsky - Rom. Makarenko 08.14 08:55 3 - 0  
A. Likhitsky - S. Tkachev 08.14 11:25 1 - 3  
A. Likhitsky - Yevhen Kyi 08.14 09:55 3 - 2  
A. Matiushenko - Rom. Makarenko 08.14 07:55 1 - 3  
A. Matiushenko - S. Tkachev 08.14 09:25 0 - 3  
A. Matiushenko - Yevhen Kyi 08.14 10:55 3 - 0  
A. Mytsyk - D. Zaporozhets 08.14 15:45 3 - 1  
A. Mytsyk - L. Dynaburg 08.14 21:15 3 - 2  
A. Mytsyk - Yur. Reva 08.14 18:15 3 - 2  
A. Troian - S. Semenets 08.14 20:20 3 - 1  
A. Troian - Ste. Yakimenko 08.14 17:50 3 - 0  
Anat. Romaniuk - A. Hrytsai 08.14 21:05 2 - 3  
Anat. Romaniuk - Vla. Litvinov 08.14 18:05 2 - 3  
B. Buberenko - A. Krasutskyi 08.14 10:50 3 - 1  
B. Buberenko - B. Havryliuk 08.14 09:20 1 - 3  
B. Buberenko - R. Pomin 08.14 12:20 0 - 3  
B. Buberenko - V. Bereza 08.14 07:50 1 - 3  
B. Buberenko - V. Kondratenko 08.14 13:50 3 - 1  
B. Havryliuk - V. Bereza 08.14 13:20 3 - 1  
D. Cherepanov - V. Kobets 08.14 16:25 1 - 3  
D. Zaporozhets - L. Dynaburg 08.14 16:45 1 - 3  
D. Zaporozhets - Yur. Reva 08.14 21:45 3 - 0  
E. Kovpak - A. Kolbasenko 08.14 07:40 3 - 2  
E. Kovpak - M. Mrykh 08.14 08:40 3 - 0  
Evg. Ivanov - A. Lisechko 08.14 15:25 1 - 3  
Evg. Ivanov - O. Obrazkov 08.14 16:55 0 - 3  
Evg. Ivanov - Pav. Volkov 08.14 21:25 1 - 3  
Evg. Ivanov - V. Kobets 08.14 18:25 0 - 3  
I. Efimenko - F. Balbas 08.14 12:30 3 - 1  
I. Oranskiy - A. Hrytsai 08.14 18:35 3 - 2  
I. Oranskiy - Anat. Romaniuk 08.14 17:05 0 - 3  
I. Starodubskyi - A. Hrytsai 08.14 14:35 0 - 3  
I. Starodubskyi - Anat. Romaniuk 08.14 19:05 0 - 3  
I. Starodubskyi - I. Oranskiy 08.14 20:35 2 - 3  
I. Starodubskyi - Vla. Litvinov 08.14 16:05 2 - 3  
Kir. Ivchenko - S. Khandetsky 08.14 09:05 3 - 1  
Kir. Ivchenko - S. Pitsyk 08.14 14:05 3 - 1  
L. Boiko - A. Fedorchenko 08.14 15:00 0 - 3  
L. Boiko - M. Shulepov 08.14 18:30 2 - 3  
L. Boiko - O. Degtyarov 08.14 19:30 0 - 3  
L. Boiko - P. Kilyakin 08.14 17:00 0 - 3  
M. Yakubov - S. Semenets 08.14 18:20 0 - 3  
O. Degtyarov - A. Fedorchenko 08.14 21:30 1 - 3  
O. Degtyarov - M. Shulepov 08.14 16:30 0 - 3  
O. Gomilko - Kir. Ivchenko 08.14 08:05 1 - 3  
O. Gomilko - S. Khandetsky 08.14 13:35 3 - 0  
O. Gomilko - S. Pitsyk 08.14 10:35 3 - 0  
O. Obrazkov - A. Lisechko 08.14 20:55 3 - 2  
P. Khakhamidi - A. Kolbasenko 08.14 08:10 3 - 2  
P. Khakhamidi - E. Kovpak 08.14 09:10 3 - 1  
P. Kilyakin - A. Fedorchenko 08.14 18:00 3 - 0  
P. Kilyakin - M. Shulepov 08.14 21:00 3 - 1  
P. Kilyakin - O. Degtyarov 08.14 15:30 3 - 0  
Pav. Volkov - A. Lisechko 08.14 19:25 2 - 3  
Pav. Volkov - O. Obrazkov 08.14 15:55 1 - 3  
Pav. Volkov - V. Kobets 08.14 20:25 0 - 3  
R. Pomin - A. Krasutskyi 08.14 08:50 3 - 1  
R. Pomin - B. Havryliuk 08.14 11:20 0 - 3  
R. Pomin - V. Bereza 08.14 14:20 2 - 3  
S. Pitsyk - S. Khandetsky 08.14 12:35 2 - 3  
S. Tkachev - Rom. Makarenko 08.14 10:25 3 - 2  
S. Tkachev - Yevhen Kyi 08.14 08:25 2 - 3  
Ser. Sokolov - Kir. Ivchenko 08.14 12:05 1 - 3  
Ser. Sokolov - O. Gomilko 08.14 09:35 2 - 3  
Ser. Sokolov - S. Khandetsky 08.14 11:05 3 - 1  
Ser. Sokolov - S. Pitsyk 08.14 07:35 3 - 1  
Ste. Yakimenko - S. Semenets 08.14 23:50 1 - 3  
T. Yemelianov - Kir. Ivchenko 08.14 10:05 0 - 3  
T. Yemelianov - O. Gomilko 08.14 11:35 2 - 3  
T. Yemelianov - S. Pitsyk 08.14 08:35 3 - 1  
T. Yemelianov - Ser. Sokolov 08.14 13:05 3 - 0  
V. Evtodiy - F. Balbas 08.14 11:00 3 - 1  
V. Evtodiy - I. Efimenko 08.14 07:30 3 - 0  
V. Evtodiy - V. Merzlikin 08.14 12:00 3 - 2  
V. Evtodiy - V. Mischenko 08.14 09:30 3 - 2  
V. Kobets - A. Lisechko 08.14 17:25 1 - 3  
V. Kobets - O. Obrazkov 08.14 22:25 0 - 3  
V. Kondratenko - A. Krasutskyi 08.14 12:50 2 - 3  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 08.14 08:20 3 - 0  
V. Kondratenko - R. Pomin 08.14 10:20 0 - 3  
V. Kondratenko - V. Bereza 08.14 11:50 2 - 3  
V. Merzlikin - F. Balbas 08.14 09:00 3 - 0  
V. Merzlikin - I. Efimenko 08.14 14:00 3 - 2  
V. Mischenko - F. Balbas 08.14 13:30 3 - 0  
V. Mischenko - I. Efimenko 08.14 10:30 1 - 3  
V. Mischenko - V. Merzlikin 08.14 08:00 0 - 3  
V. Smyk - A. Troian 08.14 19:20 3 - 1  
V. Smyk - S. Semenets 08.14 17:20 3 - 1  
V. Smyk - Ste. Yakimenko 08.14 21:50 0 - 3  
V. Volkovskyi - A. Mytsyk 08.14 17:15 3 - 1  
V. Volkovskyi - D. Zaporozhets 08.14 19:45 2 - 3  
V. Volkovskyi - L. Dynaburg 08.14 18:45 3 - 1  
V. Volkovskyi - Yur. Reva 08.14 15:15 1 - 3  
V. Voronenkov - A. Fedorchenko 08.14 16:00 3 - 0  
V. Voronenkov - L. Boiko 08.14 20:30 3 - 1  
V. Voronenkov - M. Shulepov 08.14 14:30 2 - 3  
V. Voronenkov - O. Degtyarov 08.14 17:30 3 - 2  
V. Voronenkov - P. Kilyakin 08.14 19:00 3 - 2  
Vla. Litvinov - A. Hrytsai 08.14 20:05 0 - 3  
Yevhen Kyi - Rom. Makarenko 08.14 11:55 3 - 0  
Yur. Reva - L. Dynaburg 08.14 20:15 0 - 3  
Yur. Volkov - A. Mytsyk 08.14 19:15 3 - 0  
Yur. Volkov - D. Zaporozhets 08.14 17:45 3 - 1  
Yur. Volkov - L. Dynaburg 08.14 14:45 3 - 0  
Yur. Volkov - V. Volkovskyi 08.14 20:45 3 - 1  
Yur. Volkov - Yur. Reva 08.14 16:15 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evtodiy - E. Gubskaya 08.14 09:15 3 - 2  
D. Evtodiy - N. Schekotikhina 08.14 14:15 3 - 1  
K. Zharkova - M. Slashova 08.14 19:10 3 - 2  
K. Zharkova - Nat. Ogarenko 08.14 17:40 3 - 0  
K. Zharkova - O. Kregul 08.14 20:40 3 - 1  
K. Zharkova - T. Dyakun 08.14 14:40 2 - 3  
K. Zharkova - Y. Pachich 08.14 16:10 0 - 3  
M. Saltanovskaya - D. Evtodiy 08.14 08:15 3 - 1  
M. Saltanovskaya - E. Gubskaya 08.14 13:45 3 - 1  
M. Saltanovskaya - N. Schekotikhina 08.14 10:45 2 - 3  
M. Slashova - Nat. Ogarenko 08.14 15:40 0 - 3  
M. Slashova - T. Dyakun 08.14 21:10 0 - 3  
M. Slashova - Y. Pachich 08.14 18:10 0 - 3  
N. Schekotikhina - E. Gubskaya 08.14 12:45 3 - 2  
N. Svydnytska - D. Evtodiy 08.14 12:15 3 - 2  
N. Svydnytska - E. Gubskaya 08.14 11:15 1 - 3  
N. Svydnytska - M. Saltanovskaya 08.14 09:45 0 - 3  
N. Svydnytska - N. Schekotikhina 08.14 07:45 3 - 1  
Nat. Ogarenko - T. Dyakun 08.14 16:40 0 - 3  
Nat. Ogarenko - Y. Pachich 08.14 21:40 2 - 3  
O. Kregul - M. Slashova 08.14 17:10 3 - 1  
O. Kregul - Nat. Ogarenko 08.14 19:40 3 - 1  
O. Kregul - T. Dyakun 08.14 18:40 3 - 0  
O. Kregul - Y. Pachich 08.14 15:10 3 - 2  
T. Yaroshenko - D. Evtodiy 08.14 10:15 2 - 3  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 08.14 07:15 1 - 3  
T. Yaroshenko - M. Saltanovskaya 08.14 11:45 1 - 3  
T. Yaroshenko - N. Schekotikhina 08.14 08:45 1 - 3  
T. Yaroshenko - N. Svydnytska 08.14 13:15 3 - 1  
Y. Pachich - T. Dyakun 08.14 20:10 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 08.14 20:55 3 - 2  
A. Chaplyanka - Mak. Kolos 08.14 22:05 2 - 3  
A. Gordiy - N. Danilyuk 08.14 09:35 2 - 3  
A. Gordiy - N. Mosiuk 08.14 07:50 3 - 0  
A. Gordiy - V. Kushnyr 08.14 11:55 2 - 3  
A. Guchok - B. Stasiuk 08.14 02:45 2 - 3  
A. Guchok - M. Serediuk 08.14 01:45 3 - 1  
A. Guchok - V. Bosak 08.14 00:45 2 - 3  
A. Nesterenko - A. Isaev 08.14 08:50 2 - 3  
A. Nesterenko - O. Pinchuk 08.14 11:10 3 - 0  
A. Nesterenko - V. Malashevsky 08.14 12:20 3 - 2  
A. Nesterenko - V. Paukov 08.14 10:00 1 - 3  
A. Synytsia - E. Omicinskiy 08.14 18:05 1 - 3  
A. Synytsia - O. Volynets 08.14 16:55 1 - 3  
A. Synytsia - V. Krivenko 08.14 19:15 1 - 3  
A. Synytsia - Y. Voitenko 08.14 15:45 1 - 3  
And. Zaitsev - D. Derevinskyi 08.14 17:55 3 - 0  
And. Zaitsev - S. Kinash 08.14 12:40 3 - 0  
And. Zaitsev - V. Komar 08.14 08:00 3 - 1  
B. Stasiuk - M. Serediuk 08.14 00:15 3 - 2  
B. Stasiuk - V. Bosak 08.14 02:15 3 - 2  
D. Alekseenko - Den. Vakulenko 08.14 14:55 3 - 1  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 08.14 13:10 3 - 0  
D. Alekseenko - M. Presnyakov 08.14 07:55 3 - 1  
D. Alekseenko - Mih. Popov 08.14 11:25 3 - 2  
D. Alekseenko - V. Zaychenko 08.14 09:40 3 - 0  
D. Kryshtal - Mak. Kolos 08.14 23:15 3 - 1  
D. Vahta - A. Kotik 08.14 15:20 3 - 2  
D. Vahta - N. Gritsienko 08.14 18:15 1 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 08.14 17:05 2 - 3  
Den. Vakulenko - E. Rubtsov 08.14 10:50 0 - 3  
Den. Vakulenko - M. Presnyakov 08.14 12:35 3 - 1  
Den. Vakulenko - Mih. Popov 08.14 13:45 3 - 0  
Den. Vakulenko - V. Zaychenko 08.14 08:30 3 - 1  
E. Omicinskiy - O. Volynets 08.14 15:10 3 - 0  
E. Omicinskiy - Y. Voitenko 08.14 17:30 3 - 0  
E. Rubtsov - M. Presnyakov 08.14 15:30 3 - 2  
E. Rubtsov - Mih. Popov 08.14 09:05 1 - 3  
E. Rubtsov - V. Zaychenko 08.14 12:00 3 - 1  
I. Fashchevskiy - P. Kolesnik 08.14 16:50 3 - 0  
I. Kozyr - A. Chaplyanka 08.14 22:35 0 - 3  
I. Kozyr - D. Kryshtal 08.14 22:00 3 - 1  
I. Kozyr - Mak. Kolos 08.14 21:25 3 - 1  
I. Kozyr - O. Semenets 08.14 23:10 0 - 3  
I. Piskorskyu - N. Haievyi 08.14 19:30 1 - 3  
I. Piskorskyu - Ser. Maksimiv 08.14 18:20 1 - 3  
I. Piskorskyu - V. Zharskiy 08.14 17:10 3 - 2  
K. Yehorov - And. Zaitsev 08.14 16:10 0 - 3  
K. Yehorov - O. Stasevskiy 08.14 11:30 2 - 3  
K. Yehorov - S. Kinash 08.14 15:00 2 - 3  
K. Yehorov - V. Komar 08.14 09:10 2 - 3  
M. Marchuk - A. Matcyk 08.14 23:15 1 - 3  
M. Naumchuk - M. Marchuk 08.14 22:45 3 - 0  
M. Serediuk - O. Shpak 08.14 01:15 0 - 3  
M. Tsikhotskiy - M. Mykytiuk 08.14 14:10 3 - 2  
Mih. Popov - M. Presnyakov 08.14 10:15 3 - 1  
Mih. Popov - V. Zaychenko 08.14 16:05 3 - 0  
N. Danilyuk - N. Mosiuk 08.14 10:45 1 - 3  
N. Danilyuk - V. Kushnyr 08.14 08:25 0 - 3  
N. Gritsienko - A. Kotik 08.14 16:30 3 - 0  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 08.14 21:10 3 - 1  
N. Haievyi - Ser. Maksimiv 08.14 16:35 3 - 0  
N. Haievyi - V. Zharskiy 08.14 18:55 1 - 3  
O. Oleskevych - A. Gordiy 08.14 12:30 1 - 3  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 08.14 11:20 3 - 1  
O. Oleskevych - N. Mosiuk 08.14 09:00 1 - 3  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 08.14 10:10 3 - 2  
O. Pinchuk - A. Isaev 08.14 10:35 0 - 3  
O. Pinchuk - V. Paukov 08.14 08:15 0 - 3  
O. Semenets - A. Chaplyanka 08.14 21:30 1 - 3  
O. Semenets - D. Kryshtal 08.14 22:40 3 - 2  
O. Semenets - Mak. Kolos 08.14 20:50 0 - 3  
O. Stasevskiy - And. Zaitsev 08.14 09:45 3 - 2  
O. Stasevskiy - D. Derevinskyi 08.14 13:15 2 - 3  
O. Stasevskiy - S. Kinash 08.14 07:25 0 - 3  
O. Volynets - Y. Voitenko 08.14 19:50 2 - 3  
Ph. Poltavetc - I. Fashchevskiy 08.14 15:05 3 - 2  
Ph. Poltavetc - P. Kolesnik 08.14 06:55 1 - 3  
Ph. Poltavetc - R. Dereha 08.14 16:15 3 - 1  
Ph. Poltavetc - S. Kubrak 08.14 11:35 3 - 0  
Ph. Poltavetc - V. Naku 08.14 09:15 3 - 1  
R. Dereha - I. Fashchevskiy 08.14 12:45 3 - 1  
R. Dereha - P. Kolesnik 08.14 18:00 1 - 3  
R. Dereha - V. Naku 08.14 08:05 3 - 2  
S. Hilitukha - A. Tsykhotskiy 08.14 08:55 1 - 3  
S. Kinash - D. Derevinskyi 08.14 16:45 3 - 1  
S. Kubrak - I. Fashchevskiy 08.14 07:30 3 - 1  
S. Kubrak - P. Kolesnik 08.14 13:20 2 - 3  
S. Kubrak - R. Dereha 08.14 09:50 1 - 3  
S. Kubrak - V. Naku 08.14 14:30 1 - 3  
S. Pokydko - And. Zaitsev 08.14 13:50 1 - 3  
S. Pokydko - D. Derevinskyi 08.14 08:35 1 - 3  
S. Pokydko - K. Yehorov 08.14 17:20 2 - 3  
S. Pokydko - O. Stasevskiy 08.14 15:35 1 - 3  
S. Pokydko - S. Kinash 08.14 10:20 1 - 3  
S. Pokydko - V. Komar 08.14 12:05 3 - 0  
S. Tsybulin - Naz. Kovalchuk 08.14 00:05 1 - 3  
Ser. Maksimiv - M. Oprysk 08.14 17:45 3 - 2  
V. Bosak - O. Shpak 08.14 03:15 3 - 1  
V. Efimov - O. Didukh 08.14 09:20 3 - 1  
V. Efimov - V. Lyevshyn 08.14 08:10 0 - 3  
V. Komar - D. Derevinskyi 08.14 10:55 3 - 2  
V. Komar - S. Kinash 08.14 18:30 0 - 3  
V. Krivenko - E. Omicinskiy 08.14 16:20 0 - 3  
V. Krivenko - O. Volynets 08.14 18:40 1 - 3  
V. Krivenko - Y. Voitenko 08.14 14:35 3 - 2  
V. Kushnyr - N. Mosiuk 08.14 13:05 2 - 3  
V. Lyevshyn - O. Didukh 08.14 10:30 1 - 3  
V. Malashevsky - A. Isaev 08.14 07:40 1 - 3  
V. Malashevsky - O. Pinchuk 08.14 09:25 3 - 2  
V. Malashevsky - V. Paukov 08.14 11:45 1 - 3  
V. Naku - I. Fashchevskiy 08.14 18:35 3 - 2  
V. Naku - P. Kolesnik 08.14 11:00 3 - 2  
V. Nechyporuk - A. Kotik 08.14 17:40 1 - 3  
V. Paukov - A. Isaev 08.14 12:55 3 - 0  
V. Solovey - I. Fashchevskiy 08.14 10:25 2 - 3  
V. Solovey - P. Kolesnik 08.14 08:40 3 - 1  
V. Solovey - Ph. Poltavetc 08.14 17:25 3 - 2  
V. Solovey - R. Dereha 08.14 13:55 1 - 3  
V. Solovey - S. Kubrak 08.14 15:40 3 - 1  
V. Solovey - V. Naku 08.14 12:10 3 - 2  
V. Trachuk - M. Naumchuk 08.14 23:45 3 - 1  
V. Tuchkevych - A. Tsykhotskiy 08.14 10:05 2 - 3  
V. Tuchkevych - S. Hilitukha 08.14 08:20 1 - 3  
V. Zaychenko - M. Presnyakov 08.14 14:20 1 - 3  
V. Zharskiy - M. Oprysk 08.14 20:05 3 - 0  
Y. Prishchepa - O. Didukh 08.14 07:35 0 - 3  
Y. Prishchepa - V. Efimov 08.14 09:55 3 - 0  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 08.14 08:45 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - T. Martinko 08.14 08:50 3 - 2  
J. Kleprlik - R. Lesiv 08.14 09:15 3 - 1  
J. Kleprlik - T. Keinath 08.14 11:45 3 - 1  
M. Bankosz - D. Prokopcov 08.14 10:05 1 - 3  
M. Bankosz - T. Keinath 08.14 08:25 3 - 1  
M. Bankosz - T. Martinko 08.14 12:35 2 - 3  
P. Grela - T. Keinath 08.14 09:40 0 - 3  
T. Martinko - R. Lesiv 08.14 10:55 3 - 1  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Averyanov - A. Doroshenko 08.14 08:45 3 - 1  
A. Averyanov - A. Ermolaev 08.14 07:45 3 - 1  
A. Averyanov - G. Morgun 08.14 09:45 2 - 3  
A. Borysov - I. Chernetskiy 08.14 19:00 3 - 2  
A. Borysov - R. Yushko 08.14 13:30 3 - 1  
A. Borysov - S. Kireev 08.14 15:30 3 - 1  
A. Borysov - T. Bonishchuk 08.14 17:00 2 - 3  
A. Doroshenko - A. Ermolaev 08.14 10:15 3 - 0  
A. Grishchenko - O. Pavlyuk 08.14 15:45 2 - 3  
A. Grishchenko - P. Babenko 08.14 19:15 1 - 3  
A. Kovrikov - G. Yurchenko 08.14 16:45 1 - 3  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 08.14 20:15 1 - 3  
A. Krutko - D. Aseev 08.14 14:00 0 - 3  
A. Krutko - N. Zavada 08.14 16:00 1 - 3  
A. Kuzminich - D. Kushko 08.14 08:00 1 - 3  
A. Kuzminich - Y. Komendant 08.14 09:00 3 - 2  
A. Magakyan - A. Borysov 08.14 20:00 1 - 3  
A. Magakyan - R. Yushko 08.14 18:00 0 - 3  
A. Magakyan - V. Gaynyuk 08.14 14:30 1 - 3  
A. Riabukhin - P. Babenko 08.14 14:45 3 - 0  
G. Morgun - A. Doroshenko 08.14 08:15 2 - 3  
G. Morgun - A. Ermolaev 08.14 09:15 2 - 3  
G. Yurchenko - A. Grishchenko 08.14 19:45 3 - 1  
G. Yurchenko - A. Riabukhin 08.14 16:15 2 - 3  
I. Chernetskiy - A. Magakyan 08.14 16:00 3 - 2  
I. Chernetskiy - O. Lytvynenko 08.14 18:00 3 - 0  
I. Chernetskiy - T. Bonishchuk 08.14 19:30 1 - 3  
M. Gubenko - A. Grishchenko 08.14 17:15 3 - 0  
M. Gubenko - A. Kovrikov 08.14 13:45 2 - 3  
M. Gubenko - G. Yurchenko 08.14 18:15 0 - 3  
N. Zavada - D. Aseev 08.14 15:30 3 - 1  
N. Zavada - Naz. Kovalchuk 08.14 14:30 1 - 3  
Naz. Kovalchuk - D. Aseev 08.14 16:30 1 - 3  
O. Lytvynenko - A. Borysov 08.14 15:00 2 - 3  
O. Lytvynenko - A. Magakyan 08.14 18:30 0 - 3  
O. Lytvynenko - S. Kireev 08.14 13:30 3 - 2  
O. Lytvynenko - V. Gaynyuk 08.14 17:00 0 - 3  
O. Malov - Evg. Kibka 08.14 08:30 1 - 3  
O. Malov - S. Zemyancev 08.14 07:30 3 - 1  
O. Pavlyuk - A. Riabukhin 08.14 18:15 3 - 1  
O. Pavlyuk - M. Gubenko 08.14 15:15 3 - 1  
P. Babenko - G. Yurchenko 08.14 14:15 3 - 2  
P. Babenko - M. Gubenko 08.14 17:45 3 - 2  
R. Cherevko - S. Baranovskiy 08.14 08:30 3 - 1  
R. Cherevko - V. Sazhnev 08.14 07:30 3 - 0  
R. Derypaska - O. Malov 08.14 09:00 3 - 1  
R. Derypaska - S. Zemyancev 08.14 08:00 2 - 3  
R. Lazebny - V. Khorolsky 08.14 22:30 1 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 08.14 23:20 1 - 3  
R. Rafikov - A. Kuzminich 08.14 09:30 1 - 3  
R. Rafikov - D. Kushko 08.14 07:30 1 - 3  
R. Rafikov - Y. Komendant 08.14 08:30 1 - 3  
R. Yushko - I. Chernetskiy 08.14 16:30 1 - 3  
R. Yushko - O. Lytvynenko 08.14 20:00 3 - 1  
R. Yushko - T. Bonishchuk 08.14 15:00 1 - 3  
S. Kireev - A. Magakyan 08.14 16:30 1 - 3  
S. Kireev - I. Chernetskiy 08.14 14:30 1 - 3  
S. Kireev - R. Yushko 08.14 18:30 1 - 3  
S. Zemyancev - Evg. Kibka 08.14 09:30 2 - 3  
T. Bonishchuk - A. Magakyan 08.14 14:00 3 - 0  
T. Bonishchuk - O. Lytvynenko 08.14 15:30 3 - 0  
T. Bonishchuk - S. Kireev 08.14 17:30 3 - 0  
T. Bonishchuk - V. Gaynyuk 08.14 19:00 1 - 3  
V. Gaynyuk - A. Borysov 08.14 17:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 08.14 14:00 3 - 2  
V. Gaynyuk - R. Yushko 08.14 16:00 0 - 3  
V. Gaynyuk - S. Kireev 08.14 19:30 3 - 0  
V. Sazhnev - S. Baranovskiy 08.14 09:30 2 - 3  
Y. Komendant - D. Kushko 08.14 10:00 2 - 3  
Yev. Masko - R. Cherevko 08.14 09:00 1 - 3  
Yev. Masko - V. Sazhnev 08.14 08:00 0 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duplantis - Sam Kendricks (rúdugrás, Monaco) 08.14 19:40    
F.C. Rotich - D. Brazier (800 m, Monaco) 08.14 20:10 0 - 1  
G. Holloway - A. Pozzi (110 m gátfutás, Monaco) 08.14 20:00 0 - 1  
G. Petrova - P. Mamona (női hármasugrás, Monaco) 08.14 20:15 1 - 0  
Hel. Obiri - Sif. Hassan (női 5000 m, Monaco) 08.14 20:15 1 - 0  
M-J. Ta Lou - A. Hobbs (női 100 m síkfutás, Monaco) 08.14 20:45 0 - 1  
R. Guliyev - A. Gemili (200 m, Monaco) 08.14 21:30 0 - 1  
R. Mägi - L. Vaillant (400 m gátfutás, Monaco) 08.14 20:40 1 - 0  
Tim. Cheruiyot - Jakob Ingebrigtsen (1500 m, Monaco) 08.14 20:55 1 - 0  
W. Jonathas - L. Irby (női 400 m síkfutás, Monaco) 08.14 21:05 0 - 1  
Y. Mahuchikh - Y. Levchenko (női magasugrás, Monaco) 08.14 20:05 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Port Adelaide 08.14 11:50 91 - 31  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 08.14 11:30 3 - 5  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 08.14 11:30 1 - 10  
KIA Tigers - SK Wyverns 08.14 11:30 7 - 6  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 08.14 11:30 5 - 1  
NC Dinos - LG Twins 08.14 11:30 4 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 08.14 11:00 12 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.14 07:00 4 - 1  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.14 11:00 13 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 08.14 11:00 0 - 6  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.14 11:00 6 - 2  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 08.14 11:00 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.14 01:15 4 - 2  
LA Dodgers - San Diego 08.14 03:40 11 - 2  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 08.14 12:35 11 - 6  
Uni-President Lions - Fubon Guardians 08.14 12:35 3 - 15  
E-Sport (CSGO, Dreamhack,Summer,Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vici Gaming - Invictus Gaming 08.14 14:00 2 - 0  
E-Sport (CSGO, Esea PD, Aus - Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Order - Rooster 08.14 11:10 2 - 1  
E-Sport (CSGO, Intel Extreme Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
X6Tence - Heroic 08.14 21:00 0 - 2  
E-Sport (CSGO, Malta Vibes, Group Stage)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budapest Five - Team Dignitas 08.14 15:10 2 - 0  
FATE Esports - Galaxy Racer Esports 08.14 17:15 1 - 0  
FATE Esports - Galaxy Racer Esports 08.14 22:30 0 - 2  
Nordavind - FATE Esports 08.14 18:30 2 - 1  
Nordavind - Honoris 08.14 17:15 1 - 0  
Team Dignitas - Apeks 08.14 11:20    
E-Sport (CSGO,Dreamhack,Summer,Nort.Am.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FURIA eSports - Chaos Esports Club 08.14 19:00 2 - 0  
Team Liquid - Team1 08.14 21:40 2 - 0  
E-Sport (CSGO,Funspark Ulti,Eu Closed Q)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K23 - Movistar Riders 08.14 16:30 2 - 1  
Sprout - Nemiga Gaming 08.14 13:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Esl One,Thail.-Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - Infamous 08.14 21:20 1 - 2  
Cr4Zy - Gorillaz Pride 08.14 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Glory of The Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberium.s - Team Viano 08.14 19:00 2 - 0  
Khan - Nova 08.14 15:00 2 - 0  
Khan - Team Wp 08.14 17:25 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Better - Adio Chula 08.14 12:15 1 - 1  
Cuteanimegirls - Spag And Sons 08.14 10:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Omega League, Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aster.aries - Demonster 08.14 07:00 2 - 0  
Cignal Ultra - 496 Gaming 08.14 09:24 0 - 2  
E-Sport (Dota2, TheGreatAmericanRivalry)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Unknown - Spirits Esports 08.14 01:00 2 - 1  
E-Sport (Dota2,OmegaLeagueImmortal,EU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Natus Vincere - 5Men 08.14 14:00 1 - 2  
OG - Vikin.gg 08.14 17:00 2 - 1  
Virtus.pro - Alliance 08.14 20:30 0 - 2  
E-Sport (LOL, Challengers Korea, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elements Mystic - Jin Air Green Wings 08.14 09:25 0 - 2  
Oz Gaming - ESC Shane 08.14 07:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DragonX - Hanwha Life Esports 08.14 12:50 2 - 0  
kt Rolster - Seolhaeone Prince 08.14 10:00 2 - 0  
E-Sport (LOL, LCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flyquest - Evil Geniuses 08.14 22:00 3 - 2  
E-Sport (LOL, LPL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LGD Gaming - Team WE 08.14 11:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, OPL Split - Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiefs Esports Club - Dire Wolves 08.14 08:00 3 - 1  
Order - Pentanet.gg 08.14 11:45 3 - 1  
E-Sport (LOL, PCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berjaya Dragons - Alpha Esports 08.14 13:35 2 - 0  
Hong Kong Attitude - Nova Esports 08.14 11:00 0 - 2  
E-Sport (OW, OW League, Countdown Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Gladiators - Dallas Fuel 08.14 23:00 3 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg (2.m.) 08.14 13:00 2 - 1  
KPRF Moszkva - Tyumeny (2.m.) 08.14 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.14 12:50 5 - 2  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.14 15:50 7 - 0  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.14 16:50 4 - 3  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.14 14:50 2 - 5  
Sztalker - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.14 17:50 4 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.14 13:50 1 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina (2.m.) 08.14 02:00 2 - 3  
Colorado - Arizona (2.m.) 08.14 20:00 3 - 2  
Dallas - Calgary (2.m.) 08.14 04:30 5 - 4  
Philadelphia - Montreal (2.m.) 08.14 21:00 0 - 5  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.14 11:50 3 - 3  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.14 10:40 6 - 2  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 08.14 00:05 1 - 0  
Four Icebreakers - Hammers (3x10 perc) 08.14 21:55 2 - 5  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.14 23:05 7 - 3  
Ice Gang - Hammers (3x10 perc) 08.14 18:50 2 - 4  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.14 08:20 4 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.14 09:30 3 - 5  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.14 07:10 3 - 5  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.14 06:00 4 - 3  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.14 19:50 3 - 3  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.14 20:55 6 - 2  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 3.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - R. Uran 08.14 12:10 0 - 1  
Criterium du Dauphine 2020, 3. szakasz 08.14 12:10    
E. Bernal - T. Pogacar 08.14 12:10 0 - 1  
E. Buchmann - N.A. Quintana Rojas 08.14 12:10 1 - 0  
M. Landa Meana - R. Porte 08.14 12:10 1 - 0  
P. Roglic - T. Pinot 08.14 12:10 1 - 0  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Eastern Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Hawks(Slamdunkvv) - Toronto (Shiva) 08.14 16:54 72 - 57  
Boston (Zod) - Atlanta Hawks(Slamdunkvv) 08.14 17:30 57 - 55  
Boston (Zod) - Philadelph 76ers (Bepado) 08.14 15:06 61 - 55  
Philadelph 76ers (Bepado) - Boston (Zod) 08.14 16:54 58 - 67  
Philadelph 76ers (Bepado) - Toronto (Shiva) 08.14 17:30 53 - 74  
Toronto (Shiva) - Atlanta Hawks(Slamdunkvv) 08.14 15:06 53 - 64  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis (Bepado) - New Orleans (Bad_Trip) 08.14 23:12 54 - 81  
Memphis (Goku) - New Orleans (Siegfried) 08.14 12:48 69 - 73  
Memphis (Goku) - Oklahoma City (Shiva) 08.14 14:00 60 - 51  
Memphis (Goku) - San Antonio (Slamdunkvv) 08.14 13:24 53 - 56  
New Orleans (Siegfried) - Memphis (Goku) 08.14 11:00 63 - 68  
New Orleans (Siegfried) - Oklahoma City (Shiva) 08.14 13:24 69 - 62  
New Orleans (Siegfried) - San Antonio (Slamdunkvv) 08.14 12:12 55 - 71  
Oklahoma City (Shiva) - Memphis (Goku) 08.14 12:12 65 - 61  
Oklahoma City (Shiva) - New Orleans (Siegfried) 08.14 11:36 55 - 51  
Oklahoma City (Shiva) - San Antonio (Slamdunkvv) 08.14 12:48 60 - 61  
Phoenix (Jema11) - Sacramento (Zo0M) 08.14 23:12 58 - 44  
San Antonio (Slamdunkvv) - Memphis (Goku) 08.14 11:36 64 - 50  
San Antonio (Slamdunkvv) - New Orleans (Siegfried) 08.14 14:00 64 - 57  
San Antonio (Slamdunkvv) - Oklahoma City (Shiva) 08.14 11:00 65 - 52  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Portland 08.14 03:00 133 - 134  
Indiana - Miami 08.14 22:00 109 - 92  
Orlando - New Orleans 08.14 03:00 133 - 127  
Toronto - Denver 08.14 19:30 117 - 109  
Utah - San Antonio 08.14 00:30 118 - 112  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Stade Nabeulien 08.14 19:00 61 - 82  
JS Manazeh - ES Goulette 08.14 19:00 90 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Minnesota 08.14 03:00 87 - 77  
New York - Indiana 08.14 00:00 79 - 86  
Washington - Los Angeles 08.14 01:00 64 - 81  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - Al-Ahli Manama 08.14 18:00 1 - 0  
Al-Najma Manama - Al-Hidd 08.14 18:00 1 - 0  
Al-Rifaa - Busaiteen 08.14 18:00 5 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Mechelen 08.14 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bayern München 08.14 21:00 2 - 8  
Labdarúgás (Bolgár 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minior Pernik - Sp. Szvoge 08.14 16:45 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 08.14 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Bento - Brusque 08.14 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional RS - Santos SP 08.14 00:30 2 - 0  
Sao Paulo SP - Fortaleza 08.14 00:15 1 - 0  
Vasco da Gama - Sport Recife 08.14 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castanhal - Remo 08.14 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Sergipano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sergipe - Confianca 08.14 22:45 0 - 0  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acacia Ridge - Centenary Stormers 08.14 12:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brisbane Premier Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Carina - Annerley 08.14 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Spartak Sobeslav - MAS Taborsko 08.14 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Cape Town City 08.14 15:30 0 - 1  
Highlands Park - Mamelodi Sundowns 08.14 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Busan I'Park 08.14 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga (Sima) - CSZKA Moszkva (Carlwhizze 08.14 12:00 2 - 3  
Braga (Sima) - Dinamo Kijev (Quavo) 08.14 12:56 2 - 1  
Braga (Sima) - PSV (Specialist) 08.14 12:42 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Carlwhizze - Braga (Sima) 08.14 13:10 1 - 0  
CSZKA Moszkva (Carlwhizze - Dinamo Kijev (Quavo) 08.14 13:52 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Carlwhizze - PSV (Specialist) 08.14 13:24 2 - 3  
Dinamo Kijev (Quavo) - Braga (Sima) 08.14 14:06 4 - 0  
Dinamo Kijev (Quavo) - CSZKA Moszkva (Carlwhizze 08.14 12:42 0 - 2  
Dinamo Kijev (Quavo) - Feyenoord (Dimqaa) 08.14 12:14 0 - 2  
Dinamo Kijev (Quavo) - PSV (Specialist) 08.14 12:28 3 - 1  
Feyenoord (Dimqaa) - Braga (Sima) 08.14 12:28 2 - 0  
Feyenoord (Dimqaa) - CSZKA Moszkva (Carlwhizze 08.14 12:56 0 - 0  
Feyenoord (Dimqaa) - Dinamo Kijev (Quavo) 08.14 13:24 1 - 0  
Feyenoord (Dimqaa) - PSV (Specialist) 08.14 13:10 1 - 0  
Mönchengladbach (Miller) - Porto (Skmgery) 08.14 12:28 1 - 2  
Mönchengladbach (Miller) - Roma (Olom) 08.14 13:24 2 - 3  
Mönchengladbach (Miller) - Sevilla (Den1Bravo) 08.14 12:56 2 - 4  
Mönchengladbach (Miller) - Wolverhampton (Spursmax) 08.14 13:10 3 - 2  
Porto (Skmgery) - Mönchengladbach (Miller) 08.14 13:38 0 - 1  
Porto (Skmgery) - Roma (Olom) 08.14 12:56 1 - 3  
Porto (Skmgery) - Sevilla (Den1Bravo) 08.14 12:00 1 - 1  
Porto (Skmgery) - Wolverhampton (Spursmax) 08.14 12:42 2 - 5  
PSV (Specialist) - Braga (Sima) 08.14 13:52 2 - 0  
PSV (Specialist) - CSZKA Moszkva (Carlwhizze 08.14 12:14 1 - 5  
PSV (Specialist) - Feyenoord (Dimqaa) 08.14 12:00 4 - 1  
Roma (Olom) - Sevilla (Den1Bravo) 08.14 12:42 3 - 0  
Roma (Olom) - Wolverhampton (Spursmax) 08.14 12:28 1 - 3  
Sevilla (Den1Bravo) - Porto (Skmgery) 08.14 13:10 0 - 1  
Sevilla (Den1Bravo) - Roma (Olom) 08.14 13:52 2 - 2  
Sevilla (Den1Bravo) - Wolverhampton (Spursmax) 08.14 13:24 0 - 1  
Wolverhampton (Spursmax) - Porto (Skmgery) 08.14 13:52 1 - 4  
Wolverhampton Wan (Spursmax) - Sevilla (Den1Bravo) 08.14 12:14 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Jenko) - Brazil (Indra13_27) 08.14 17:14 1 - 0  
Belgium (Jenko) - France (Stdm) 08.14 17:28 1 - 4  
Belgium (Jenko) - Germany (Spursmax) 08.14 19:06 1 - 2  
Belgium (Jenko) - Netherlands (Den1Bravo) 08.14 17:42 1 - 1  
Brazil (Indra13_27) - Belgium (Jenko) 08.14 18:24 5 - 1  
Brazil (Indra13_27) - France (Stdm) 08.14 18:10 0 - 1  
Brazil (Indra13_27) - Germany (Spursmax) 08.14 17:28 1 - 6  
Brazil (Indra13_27) - Netherlands (Den1Bravo) 08.14 17:56 1 - 1  
France (Stdm) - Belgium (Jenko) 08.14 18:38 2 - 1  
France (Stdm) - Brazil (Indra13_27) 08.14 17:00 5 - 0  
France (Stdm) - Germany (Spursmax) 08.14 18:52 3 - 4  
France (Stdm) - Netherlands (Den1Bravo) 08.14 17:14 3 - 3  
Germany (Spursmax) - Belgium (Jenko) 08.14 17:56 3 - 1  
Germany (Spursmax) - Brazil (Indra13_27) 08.14 18:38 2 - 0  
Germany (Spursmax) - France (Stdm) 08.14 17:42 3 - 4  
Germany (Spursmax) - Netherlands (Den1Bravo) 08.14 17:00 1 - 1  
Netherlands (Den1Bravo) - Belgium (Jenko) 08.14 18:52 4 - 0  
Netherlands (Den1Bravo) - Brazil (Indra13_27) 08.14 19:06 3 - 2  
Netherlands (Den1Bravo) - France (Stdm) 08.14 18:24 2 - 2  
Netherlands (Den1Bravo) - Germany (Spursmax) 08.14 18:10 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Olom) - Manchester City FC (Den1Bravo) 08.14 07:42 1 - 0  
Arsenal (Olom) - Manchester Utd. (Skmgery) 08.14 09:06 1 - 3  
Everton (CarlWhizzer) - Leicester (Dimqaa) 08.14 09:06 1 - 1  
Everton (CarlWhizzer) - Watford (Sima) 08.14 08:10 3 - 0  
Everton (CarlWhizzer) - West Ham (Quavo) 08.14 08:52 3 - 2  
Everton (CarlWhizzer) - Wolverhampton(Specialist) 08.14 08:24 1 - 1  
Leicester (Dimqaa) - Everton (CarlWhizzer) 08.14 07:56 3 - 1  
Leicester (Dimqaa) - West Ham (Quavo) 08.14 08:24 1 - 1  
Leicester (Dimqaa) - Wolverhampton(Specialist) 08.14 08:10 0 - 0  
Liverpool (Miller) - Arsenal (Olom) 08.14 08:24 0 - 2  
Manchester City FC (Den1B - Arsenal (Olom) 08.14 08:52 2 - 0  
Manchester City FC (Den1B - Liverpool (Miller) 08.14 09:06 0 - 1  
Manchester City FC (Den1B - Manchester Utd. (Skmgery) 08.14 08:10 2 - 4  
Manchester City FC (Den1B - Tottenham (Spursmax) 08.14 08:24 2 - 0  
Manchester Utd. (Skmgery) - Arsenal (Olom) 08.14 07:56 1 - 2  
Manchester Utd. (Skmgery) - Liverpool (Miller) 08.14 08:38 0 - 0  
Manchester Utd. (Skmgery) - Tottenham (Spursmax) 08.14 07:42 5 - 0  
Tottenham (Spursmax) - Arsenal (Olom) 08.14 08:38 1 - 3  
Tottenham (Spursmax) - Manchester Utd. (Skmgery) 08.14 08:52 1 - 5  
Watford (Sima) - Leicester (Dimqaa) 08.14 08:38 0 - 0  
Watford (Sima) - West Ham (Quavo) 08.14 07:56 1 - 1  
Watford (Sima) - Wolverhampton(Specialist) 08.14 07:42 0 - 2  
West Ham (Quavo) - Everton (CarlWhizzer) 08.14 07:42 1 - 1  
West Ham (Quavo) - Watford (Sima) 08.14 09:06 1 - 1  
Wolverhampton(Specialist) - Watford (Sima) 08.14 08:52 1 - 2  
Wolverhampton(Specialist) - West Ham (Quavo) 08.14 08:38 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Lokomotív Moszkva (Danger 08.14 11:30 0 - 2  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Sahtar Doneck (Nikkitta) 08.14 13:18 0 - 1  
CSZKA Moszkva (Bombi1T0) - Szpartak Moszkva (Orlovsk 08.14 12:54 0 - 2  
Dinamo Kijev (D1psen) - Lokomotív Moszkva (Danger 08.14 11:54 2 - 1  
Dinamo Kijev (D1psen) - Sahtar Doneck (Nikkitta) 08.14 12:42 0 - 4  
Dinamo Kijev (D1psen) - Szpartak Moszkva (Orlovsk 08.14 12:18 3 - 2  
Lokomotív Moszkva (Danger - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 08.14 12:30 4 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - Dinamo Kijev (D1psen) 08.14 12:54 1 - 3  
Lokomotív Moszkva (Danger - Sahtar Doneck (Nikkitta) 08.14 12:06 0 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - Szpartak Moszkva (Orlovsk 08.14 11:42 0 - 2  
Sahtar Doneck (Nikkitta) - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 08.14 12:18 0 - 0  
Sahtar Doneck (Nikkitta) - Dinamo Kijev (D1psen) 08.14 11:42 2 - 0  
Sahtar Doneck (Nikkitta) - Lokomotív Moszkva (Danger 08.14 13:06 1 - 1  
Sahtar Doneck (Nikkitta) - Szpartak Moszkva (Orlovsk 08.14 12:30 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Orlovsk - CSZKA Moszkva (Bombi1T0) 08.14 11:54 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Orlovsk - Dinamo Kijev (D1psen) 08.14 13:18 2 - 2  
Szpartak Moszkva (Orlovsk - Lokomotív Moszkva (Danger 08.14 12:42 0 - 0  
Szpartak Moszkva (Orlovsk - Sahtar Doneck (Nikkitta) 08.14 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (D1psen) - Liverpool (Bombi1T0) 08.14 15:16 3 - 0  
Barcelona (D1psen) - Manchester City (Orlovsky 08.14 14:28 1 - 1  
Barcelona (D1psen) - Paris SG (Nikkitta) 08.14 14:52 0 - 1  
Barcelona (D1psen) - Real Madrid (Dangerdim77) 08.14 14:04 2 - 1  
Barcelona (Dm1trena) - Liverpool (Olle) 08.14 20:16    
Barcelona (Dm1trena) - Paris SG (Pablik) 08.14 19:40 2 - 4  
Barcelona (Dm1trena) - Real Madrid (Inquisitor) 08.14 18:52 0 - 0  
Liverpool (Bombi1T0) - Barcelona (D1psen) 08.14 14:16 4 - 1  
Liverpool (Bombi1T0) - Manchester City (Orlovsky 08.14 15:04 0 - 2  
Liverpool (Bombi1T0) - Paris SG (Nikkitta) 08.14 15:28 1 - 1  
Liverpool (Olle) - Barcelona (Dm1trena) 08.14 19:16 0 - 1  
Liverpool (Olle) - Manchester City FC (MooneyCB) 08.14 19:40 1 - 0  
Liverpool (Olle) - Paris SG (Pablik) 08.14 18:52 0 - 2  
Liverpool (Olle) - Real Madrid (Inquisitor) 08.14 20:04 0 - 3  
Manchester City (Orlovsky - Barcelona (D1psen) 08.14 15:28 0 - 2  
Manchester City (Orlovsky - Liverpool (Bombi1T0) 08.14 14:04 0 - 0  
Manchester City (Orlovsky - Real Madrid (Dangerdim77) 08.14 14:52 0 - 2  
Manchester City FC (Moone - Barcelona (Dm1trena) 08.14 20:28 0 - 1  
Manchester City FC (Moone - Paris SG (Pablik) 08.14 20:04 0 - 1  
Paris SG (Nikkitta) - Barcelona (D1psen) 08.14 13:52 0 - 1  
Paris SG (Nikkitta) - Liverpool (Bombi1T0) 08.14 14:28 2 - 4  
Paris SG (Nikkitta) - Manchester City (Orlovsky 08.14 14:40 0 - 2  
Paris SG (Nikkitta) - Real Madrid (Dangerdim77) 08.14 15:16 3 - 1  
Paris SG (Pablik) - Barcelona (Dm1trena) 08.14 18:40 1 - 2  
Paris SG (Pablik) - Liverpool (Olle) 08.14 19:52 1 - 2  
Paris SG (Pablik) - Real Madrid (Inquisitor) 08.14 20:28 2 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Barcelona (D1psen) 08.14 15:04 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Liverpool (Bombi1T0) 08.14 14:40 3 - 0  
Real Madrid (Dangerdim77) - Manchester City (Orlovsky 08.14 13:52 0 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Paris SG (Nikkitta) 08.14 14:16 2 - 0  
Real Madrid (Inquisitor) - Barcelona (Dm1trena) 08.14 19:52 0 - 0  
Real Madrid (Inquisitor) - Liverpool (Olle) 08.14 19:04 0 - 1  
Real Madrid (Inquisitor) - Manchester City FC (MooneyCB) 08.14 20:16    
Real Madrid (Inquisitor) - Paris SG (Pablik) 08.14 19:28 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Dm1trena) - Leverkusen (Inquisitor) 08.14 16:42 0 - 1  
Ajax (Dm1trena) - Porto (Olle) 08.14 18:06 3 - 1  
Ajax (Dm1trena) - Valencia (MooneyCB) 08.14 17:18 1 - 1  
Leverkusen (Inquisitor) - Ajax (Dm1trena) 08.14 17:42 1 - 1  
Leverkusen (Inquisitor) - Porto (Olle) 08.14 16:54 0 - 0  
Leverkusen (Inquisitor) - Valencia (MooneyCB) 08.14 18:06 1 - 0  
Porto (Olle) - Ajax (Dm1trena) 08.14 17:06 5 - 2  
Porto (Olle) - Leverkusen (Inquisitor) 08.14 17:54 0 - 0  
Porto (Olle) - Valencia (MooneyCB) 08.14 17:30 0 - 1  
Valencia (MooneyCB) - Ajax (Dm1trena) 08.14 18:18 0 - 0  
Valencia (MooneyCB) - Leverkusen (Inquisitor) 08.14 17:06 0 - 0  
Valencia (MooneyCB) - Porto (Olle) 08.14 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (D1psen) - Liverpool (Nikkitta) 08.14 08:12 2 - 0  
Arsenal (D1psen) - Manchester City(Dangerdim 08.14 07:24 0 - 1  
Arsenal (D1psen) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 08.14 08:36 0 - 1  
Arsenal (D1psen) - Tottenham (Orlovsky1) 08.14 07:48 2 - 3  
Arsenal (MooneyCB) - Liverpool (Dm1trena) 08.14 13:48 0 - 1  
Arsenal (MooneyCB) - Manchester Utd. (Olle) 08.14 12:00 0 - 0  
Arsenal (MooneyCB) - Tottenham (Inquisitor) 08.14 12:36 1 - 3  
Liverpool (Dm1trena) - Arsenal (MooneyCB) 08.14 12:48 1 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Manchester Utd. (Olle) 08.14 13:36 1 - 2  
Liverpool (Dm1trena) - Tottenham (Inquisitor) 08.14 12:12 1 - 1  
Liverpool (Nikkitta) - Manchester City(Dangerdim 08.14 08:36 3 - 1  
Liverpool (Nikkitta) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 08.14 07:48 0 - 0  
Liverpool (Nikkitta) - Tottenham (Orlovsky1) 08.14 08:00 0 - 1  
Man. City (Chellovekk) - Arsenal (Fearggwp) 08.14 20:54 2 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Arsenal (D1psen) 08.14 08:24 1 - 2  
Manchester City(Dangerdim - Liverpool (Nikkitta) 08.14 07:36 1 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Manchester Utd.(Bombi1T0) 08.14 08:00 0 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Arsenal (MooneyCB) 08.14 13:00 0 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Liverpool (Dm1trena) 08.14 12:36 0 - 2  
Manchester Utd. (Olle) - Manchester City (Pablik) 08.14 12:12 1 - 1  
Manchester Utd. (Olle) - Tottenham (Inquisitor) 08.14 13:24 1 - 1  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Arsenal (D1psen) 08.14 07:36 1 - 1  
Manchester Utd.(Bombi1T0) - Liverpool (Nikkitta) 08.14 08:48 1 - 2  
Tottenham (Blackstar98) - Arsenal (Fearggwp) 08.14 20:42 0 - 1  
Tottenham (Blackstar98) - Arsenal (Fearggwp) 08.14 21:18 0 - 0  
Tottenham (Blackstar98) - Arsenal (Fearggwp) 08.14 22:04 0 - 1  
Tottenham (Inquisitor) - Arsenal (MooneyCB) 08.14 13:36 0 - 1  
Tottenham (Inquisitor) - Liverpool (Dm1trena) 08.14 13:12 1 - 0  
Tottenham (Inquisitor) - Manchester Utd. (Olle) 08.14 12:24 2 - 0  
Tottenham (Orlovsky1) - Arsenal (D1psen) 08.14 08:48 3 - 3  
Tottenham (Orlovsky1) - Manchester City(Dangerdim 08.14 08:12 1 - 1  
Tottenham (Orlovsky1) - Manchester Utd.(Bombi1T0) 08.14 07:24 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Kiser) - Montpellier (Fleshka77) 08.14 15:26 1 - 0  
Bordeaux (Kiser) - Nice (Vito) 08.14 15:40 1 - 1  
Bordeaux (Kiser) - Rennes (Olom) 08.14 15:54 0 - 2  
Bordeaux (Kiser) - St-Etienne (Unknown) 08.14 14:58 0 - 0  
Lille (Spursmax) - Lyon (Jenko) 08.14 15:26 0 - 2  
Lille (Spursmax) - Marseille (Indra13_27) 08.14 16:08 3 - 1  
Lille (Spursmax) - Monaco (Den1Bravo) 08.14 14:30 1 - 4  
Lille (Spursmax) - Paris SG (STDM) 08.14 15:12 3 - 3  
Lyon (Jenko) - Lille (Spursmax) 08.14 16:36 3 - 1  
Lyon (Jenko) - Marseille (Indra13_27) 08.14 14:44 2 - 0  
Lyon (Jenko) - Monaco (Den1Bravo) 08.14 15:12 1 - 1  
Lyon (Jenko) - Paris SG (STDM) 08.14 14:58 0 - 1  
Marseille (Indra13_27) - Lille (Spursmax) 08.14 14:58 2 - 2  
Marseille (Indra13_27) - Lyon (Jenko) 08.14 15:54 2 - 3  
Marseille (Indra13_27) - Monaco (Den1Bravo) 08.14 15:26 1 - 0  
Marseille (Indra13_27) - Paris SG (STDM) 08.14 15:40 3 - 4  
Monaco (Den1Bravo) - Lille (Spursmax) 08.14 15:40 0 - 1  
Monaco (Den1Bravo) - Lyon (Jenko) 08.14 16:22 3 - 0  
Monaco (Den1Bravo) - Marseille (Indra13_27) 08.14 16:36 3 - 3  
Monaco (Den1Bravo) - Paris SG (STDM) 08.14 15:54 0 - 1  
Montpellier (Fleshka77) - Bordeaux (Kiser) 08.14 16:36 0 - 2  
Montpellier (Fleshka77) - Nice (Vito) 08.14 15:54 2 - 1  
Montpellier (Fleshka77) - Rennes (Olom) 08.14 16:22 3 - 1  
Montpellier (Fleshka77) - St-Etienne (Unknown) 08.14 15:40 2 - 3  
Nice (Vito) - Montpellier (Fleshka77) 08.14 14:44 2 - 2  
Nice (Vito) - Rennes (Olom) 08.14 16:08 1 - 1  
Nice (Vito) - St-Etienne (Unknown) 08.14 16:22 1 - 6  
Paris SG (STDM) - Lille (Spursmax) 08.14 16:22 3 - 1  
Paris SG (STDM) - Lyon (Jenko) 08.14 16:08 1 - 1  
Paris SG (STDM) - Monaco (Den1Bravo) 08.14 14:44 1 - 0  
Rennes (Olom) - Bordeaux (Kiser) 08.14 14:44 1 - 0  
Rennes (Olom) - Montpellier (Fleshka77) 08.14 15:12 1 - 1  
Rennes (Olom) - Nice (Vito) 08.14 14:58 2 - 3  
Rennes (Olom) - St-Etienne (Unknown) 08.14 16:36 0 - 0  
St-Etienne (Unknown) - Bordeaux (Kiser) 08.14 16:08 2 - 2  
St-Etienne (Unknown) - Montpellier (Fleshka77) 08.14 14:30 0 - 0  
St-Etienne (Unknown) - Nice (Vito) 08.14 15:12 3 - 1  
St-Etienne (Unknown) - Rennes (Olom) 08.14 15:26 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln (Kiser) - Bremen (Fleshka77) 08.14 22:14 1 - 1  
1. FC Köln (Kiser) - E. Frankfurt (Walker) 08.14 22:28 1 - 3  
1. FC Köln (Kiser) - Hoffenheim (Baphomet) 08.14 22:42 2 - 1  
Bayern München (Iamdevilw - Dortmund (STDM) 08.14 23:24 3 - 3  
Bayern München (Iamdevilw - Leverkusen (Tranquil) 08.14 23:10 5 - 3  
Bayern München (Iamdevilw - Mönchengladbach (Alback) 08.14 22:56 1 - 2  
Bayern München (Iamdevilw - RB Leipzig (Supernova) 08.14 22:28 4 - 0  
Bremen (Fleshka77) - 1. FC Köln (Kiser) 08.14 23:24 1 - 1  
Bremen (Fleshka77) - E. Frankfurt (Walker) 08.14 23:10 0 - 1  
Bremen (Fleshka77) - Hoffenheim (Baphomet) 08.14 22:56 0 - 2  
Bremen (Fleshka77) - VfL Wolfsburg (Vito) 08.14 22:28 0 - 0  
Dortmund (STDM) - Bayern München (Iamdevilw 08.14 22:14 2 - 4  
Dortmund (STDM) - Leverkusen (Tranquil) 08.14 22:28 4 - 1  
Dortmund (STDM) - Mönchengladbach (Alback) 08.14 22:42 3 - 0  
E. Frankfurt (Walker) - Bremen (Fleshka77) 08.14 22:00 2 - 0  
E. Frankfurt (Walker) - Hoffenheim (Baphomet) 08.14 22:14 4 - 2  
Hoffenheim (Baphomet) - E. Frankfurt (Walker) 08.14 23:24 0 - 2  
Hoffenheim (Baphomet) - VfL Wolfsburg (Vito) 08.14 23:10 3 - 0  
Leverkusen (Tranquil) - Bayern München (Iamdevilw 08.14 22:00 1 - 3  
Leverkusen (Tranquil) - Mönchengladbach (Alback) 08.14 22:14 2 - 4  
Mönchengladbach (Alback) - Leverkusen (Tranquil) 08.14 23:24 1 - 5  
Mönchengladbach (Alback) - RB Leipzig (Supernova) 08.14 23:10 3 - 2  
RB Leipzig (Supernova) - Dortmund (STDM) 08.14 22:56 4 - 2  
RB Leipzig (Supernova) - Leverkusen (Tranquil) 08.14 22:42 1 - 2  
RB Leipzig (Supernova) - Mönchengladbach (Alback) 08.14 22:00 0 - 1  
VfL Wolfsburg (Vito) - 1. FC Köln (Kiser) 08.14 22:56 1 - 2  
VfL Wolfsburg (Vito) - E. Frankfurt (Walker) 08.14 22:42 0 - 3  
VfL Wolfsburg (Vito) - Hoffenheim (Baphomet) 08.14 22:00 1 - 5  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Captainx) - Roma (Reaper) 08.14 04:00 3 - 1  
Barcelona (Ak) - Real Madrid (Alabama) 08.14 04:00 5 - 2  
Chelsea (Tommy) - Manchester Utd.(Kasandra) 08.14 04:20 3 - 1  
Feyenoord (Johnybegood) - Manchester City (Soneviqu 08.14 04:20 4 - 1  
Lazio (Cliff) - Manchester City (Soneviqu 08.14 00:00 2 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Manchester Utd.(Kasandra) 08.14 00:00 4 - 0  
Panathinaikosz (Sheriff) - Lazio (Cliff) 08.14 04:00 0 - 3  
PSV (Kostaslfc) - Dortmund (Teok) 08.14 07:20 3 - 2  
PSV (Kostaslfc) - Valencia (Dinwin) 08.14 08:40 3 - 2  
Roma (Reaper) - Liverpool (Tanto) 08.14 00:00 2 - 0  
Valencia (Dinwin) - Benfica (Paularasyou) 08.14 07:40 3 - 3  
Valencia (Dinwin) - Dortmund (Teok) 08.14 09:00 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACF Fiorentina (Kiser) - Parma (Unknown) 08.14 19:58 3 - 3  
ACF Fiorentina (Kiser) - Sampdoria (Olom) 08.14 20:54 3 - 0  
ACF Fiorentina (Kiser) - Udinese Calcio (Vito) 08.14 20:40 3 - 0  
ACF Fiorentina (Kiser) - US Sassuolo Calcio (Fleshka77) 08.14 20:26 4 - 2  
Atalanta (Spursmax) - Internazionale (Jenko) 08.14 20:26 1 - 0  
Atalanta (Spursmax) - Juventus (STDM) 08.14 20:12 0 - 2  
Atalanta (Spursmax) - Lazio (Indra13_27) 08.14 21:08 1 - 3  
Atalanta (Spursmax) - Napoli (Den1Bravo) 08.14 19:30 3 - 5  
Internazionale (Jenko) - Atalanta (Spursmax) 08.14 21:36 4 - 0  
Internazionale (Jenko) - Juventus (STDM) 08.14 19:58 1 - 1  
Internazionale (Jenko) - Lazio (Indra13_27) 08.14 19:44 0 - 2  
Internazionale (Jenko) - Napoli (Den1Bravo) 08.14 20:12 0 - 3  
Juventus (STDM) - Atalanta (Spursmax) 08.14 21:22 5 - 1  
Juventus (STDM) - Internazionale (Jenko) 08.14 21:08 2 - 1  
Juventus (STDM) - Lazio (Indra13_27) 08.14 19:30 4 - 0  
Juventus (STDM) - Napoli (Den1Bravo) 08.14 19:44 1 - 1  
Lazio (Indra13_27) - Atalanta (Spursmax) 08.14 19:58 4 - 1  
Lazio (Indra13_27) - Internazionale (Jenko) 08.14 20:54 3 - 1  
Lazio (Indra13_27) - Juventus (STDM) 08.14 20:40 1 - 0  
Lazio (Indra13_27) - Napoli (Den1Bravo) 08.14 20:26 2 - 1  
Napoli (Den1Bravo) - Atalanta (Spursmax) 08.14 20:40 5 - 0  
Napoli (Den1Bravo) - Internazionale (Jenko) 08.14 21:22 3 - 0  
Napoli (Den1Bravo) - Juventus (STDM) 08.14 20:54 1 - 1  
Napoli (Den1Bravo) - Lazio (Indra13_27) 08.14 21:36 2 - 0  
Parma (Unknown) - ACF Fiorentina (Kiser) 08.14 21:08 1 - 2  
Parma (Unknown) - Sampdoria (Olom) 08.14 20:26 1 - 3  
Parma (Unknown) - Udinese Calcio (Vito) 08.14 20:12 0 - 2  
Parma (Unknown) - US Sassuolo Calcio (Fleshka77) 08.14 19:30 2 - 0  
Sampdoria (Olom) - ACF Fiorentina (Kiser) 08.14 19:44 1 - 1  
Sampdoria (Olom) - Parma (Unknown) 08.14 21:36 0 - 0  
Sampdoria (Olom) - US Sassuolo Calcio (Fleshka77) 08.14 20:12 0 - 0  
Udinese Calcio (Vito) - Parma (Unknown) 08.14 21:22 2 - 2  
Udinese Calcio (Vito) - Sampdoria (Olom) 08.14 21:08 0 - 7  
US Sassuolo Calcio (Flesh - ACF Fiorentina (Kiser) 08.14 21:36 0 - 4  
US Sassuolo Calcio (Flesh - Parma (Unknown) 08.14 20:40 0 - 1  
US Sassuolo Calcio (Flesh - Sampdoria (Olom) 08.14 21:22 1 - 0  
US Sassuolo Calcio (Flesh - Udinese Calcio (Vito) 08.14 20:54 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Tes Tundra 08.14 11:50 1 - 1  
CFC Catalonia FC - VEG Vega Squadron 08.14 09:45 1 - 2  
Dag Dages CF - Gambit Esports 08.14 19:15 2 - 3  
Dag Dages CF - NFC Nyancat FC 08.14 17:35 1 - 3  
Gambit Esports - PSG Shemyakin Onze 08.14 18:00 3 - 0  
Gambit Esports - Rub FC Kazan 08.14 17:10    
Kab Kabush - CFC Catalonia FC 08.14 11:00 0 - 0  
Kab Kabush - Tes Tundra 08.14 10:10 3 - 1  
NFC Nyancat FC - Gambit Esports 08.14 16:20 1 - 1  
NFC Nyancat FC - PSG Shemyakin Onze 08.14 15:30 2 - 0  
PSG Shemyakin Onze - Dag Dages CF 08.14 16:45 4 - 0  
PSG Shemyakin Onze - Rub FC Kazan 08.14 18:50 2 - 4  
Rub FC Kazan - Dag Dages CF 08.14 15:55 3 - 2  
Rub FC Kazan - NFC Nyancat FC 08.14 18:25 4 - 0  
Tes Tundra - VEG Vega Squadron 08.14 08:55 3 - 3  
Tes Tundra - Westcoastunt 08.14 11:25 2 - 2  
VEG Vega Squadron - Kab Kabush 08.14 12:15 2 - 3  
VEG Vega Squadron - Westcoastunt 08.14 10:35 0 - 0  
Westcoastunt - CFC Catalonia FC 08.14 08:30 2 - 3  
Westcoastunt - Kab Kabush 08.14 09:20 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Spain Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao (Quavo) - Betis (Specialist) 08.14 09:58 3 - 3  
Ath. Bilbao (Quavo) - Getafe (Sima) 08.14 11:36 3 - 0  
Ath. Bilbao (Quavo) - Real Sociedad (CarlWhizzer) 08.14 10:12 2 - 2  
Ath. Bilbao (Quavo) - Villarreal (Dimqaa) 08.14 09:44 1 - 0  
Atl. Madrid (Olom) - Barcelona (Skmgery) 08.14 11:36 1 - 1  
Atl. Madrid (Olom) - Real Madrid (Miller) 08.14 09:44 2 - 0  
Atl. Madrid (Olom) - Sevilla (Spursmax) 08.14 09:58 2 - 1  
Atl. Madrid (Olom) - Valencia (Den1Bravo) 08.14 10:12 3 - 2  
Barcelona (Skmgery) - Atl. Madrid (Olom) 08.14 10:26 1 - 0  
Barcelona (Skmgery) - Real Madrid (Miller) 08.14 11:08 3 - 1  
Barcelona (Skmgery) - Sevilla (Spursmax) 08.14 10:12 3 - 1  
Betis (Specialist) - Ath. Bilbao (Quavo) 08.14 11:08 2 - 0  
Betis (Specialist) - Real Sociedad (CarlWhizzer) 08.14 09:44 3 - 3  
Betis (Specialist) - Villarreal (Dimqaa) 08.14 09:30 0 - 1  
Getafe (Sima) - Ath. Bilbao (Quavo) 08.14 10:26 0 - 1  
Getafe (Sima) - Betis (Specialist) 08.14 10:12 1 - 0  
Getafe (Sima) - Real Sociedad (CarlWhizzer) 08.14 09:30 1 - 2  
Getafe (Sima) - Villarreal (Dimqaa) 08.14 11:08 1 - 1  
Real Madrid (Miller) - Atl. Madrid (Olom) 08.14 10:54 1 - 3  
Real Madrid (Miller) - Barcelona (Skmgery) 08.14 09:58 0 - 3  
Real Madrid (Miller) - Valencia (Den1Bravo) 08.14 10:26 1 - 2  
Real Sociedad (CarlWhizze - Betis (Specialist) 08.14 10:54 0 - 3  
Real Sociedad (CarlWhizze - Getafe (Sima) 08.14 10:40 1 - 1  
Real Sociedad (CarlWhizze - Villarreal (Dimqaa) 08.14 11:36 0 - 1  
Sevilla (Spursmax) - Atl. Madrid (Olom) 08.14 11:08 1 - 3  
Sevilla (Spursmax) - Valencia (Den1Bravo) 08.14 09:44 0 - 1  
Valencia (Den1Bravo) - Barcelona (Skmgery) 08.14 10:40 1 - 3  
Valencia (Den1Bravo) - Real Madrid (Miller) 08.14 11:36 3 - 0  
Valencia (Den1Bravo) - Sevilla (Spursmax) 08.14 10:54 2 - 0  
Villarreal (Dimqaa) - Ath. Bilbao (Quavo) 08.14 10:54 1 - 0  
Villarreal (Dimqaa) - Betis (Specialist) 08.14 10:40 1 - 1  
Villarreal (Dimqaa) - Getafe (Sima) 08.14 09:58 0 - 2  
Villarreal (Dimqaa) - Real Sociedad (CarlWhizzer) 08.14 10:26 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Fearggwp) - Valencia (Flewless_Ph.) 08.14 18:46 3 - 0  
Atl. Madrid (Fearggwp) - Valencia (Flewless_Ph.) 08.14 19:32 1 - 1  
Atl. Madrid (Mr.Jab) - Barcelona (Kodak) 08.14 07:42 0 - 0  
Atl. Madrid (Mr.Jab) - Real Madrid (Vrico) 08.14 08:54 1 - 2  
Atl. Madrid (Mr.Jab) - Sevilla (Laikingdast) 08.14 08:30 0 - 2  
Atl. Madrid (Mr.Jab) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.14 08:06 0 - 4  
Barcelona (Kodak) - Atl. Madrid (Mr.Jab) 08.14 08:42 0 - 1  
Barcelona (Kodak) - Real Madrid (Vrico) 08.14 09:18 3 - 1  
Barcelona (Kodak) - Sevilla (Laikingdast) 08.14 07:54 1 - 1  
Barcelona (Kodak) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.14 07:30 0 - 0  
Real Madrid (Chellovekk) - Atl. Madrid (Fearggwp) 08.14 18:34 0 - 0  
Real Madrid (Chellovekk) - Atl. Madrid (Fearggwp) 08.14 19:20 1 - 1  
Real Madrid (Chellovekk) - Atl. Madrid (Fearggwp) 08.14 19:56 0 - 0  
Real Madrid (Chellovekk) - Valencia (Flewless_Ph.) 08.14 18:58 0 - 0  
Real Madrid (Chellovekk) - Valencia (Flewless_Ph.) 08.14 19:44 0 - 2  
Real Madrid (Vrico) - Atl. Madrid (Mr.Jab) 08.14 07:54 1 - 0  
Real Madrid (Vrico) - Barcelona (Kodak) 08.14 08:18 0 - 0  
Real Madrid (Vrico) - Sevilla (Laikingdast) 08.14 09:06 1 - 1  
Real Madrid (Vrico) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.14 08:42 1 - 1  
Sevilla (Laikingdast) - Atl. Madrid (Mr.Jab) 08.14 07:30 2 - 1  
Sevilla (Laikingdast) - Barcelona (Kodak) 08.14 08:54 1 - 1  
Sevilla (Laikingdast) - Real Madrid (Vrico) 08.14 08:06 0 - 0  
Sevilla (Laikingdast) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.14 09:18 0 - 2  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Atl. Madrid (Mr.Jab) 08.14 09:06 0 - 0  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Barcelona (Kodak) 08.14 08:30 1 - 1  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Vrico) 08.14 07:42 0 - 1  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Sevilla (Laikingdast) 08.14 08:18 0 - 1  
Valencia (Flewless_Ph.) - Sevilla (Blackstar98) 08.14 19:20 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Mr.Jab) - Dortmund (Kodak) 08.14 09:52 1 - 2  
Bayern München (Mr.Jab) - Leverkusen (Vrico) 08.14 11:04 0 - 0  
Bayern München (Mr.Jab) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.14 10:40 1 - 0  
Bayern München (Mr.Jab) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.14 10:16 1 - 0  
Dortmund (Kodak) - Bayern München (Mr.Jab) 08.14 10:52 0 - 1  
Dortmund (Kodak) - Leverkusen (Vrico) 08.14 11:28 0 - 1  
Dortmund (Kodak) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.14 10:04 1 - 1  
Dortmund (Kodak) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.14 09:40 0 - 1  
Leverkusen (Vrico) - Bayern München (Mr.Jab) 08.14 10:04 1 - 0  
Leverkusen (Vrico) - Dortmund (Kodak) 08.14 10:28 2 - 3  
Leverkusen (Vrico) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.14 11:16 0 - 0  
Leverkusen (Vrico) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.14 10:52 1 - 4  
Mönchengladbach(Laiking.) - Bayern München (Mr.Jab) 08.14 09:40 1 - 0  
Mönchengladbach(Laiking.) - Dortmund (Kodak) 08.14 11:04 1 - 0  
Mönchengladbach(Laiking.) - Leverkusen (Vrico) 08.14 10:16 0 - 2  
Mönchengladbach(Laiking.) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.14 11:28 1 - 2  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Bayern München (Mr.Jab) 08.14 11:16 0 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Dortmund (Kodak) 08.14 10:40 0 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Leverkusen (Vrico) 08.14 09:52 0 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.14 10:28 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Labotryas) - Tottenham (KRaftVK) 08.14 22:30 2 - 0  
Tottenham (KRaftVK) - Manchester City(Upcake22) 08.14 23:06 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (D1psen) - Italy (Dangerdim77) 08.14 09:34 1 - 2  
Brazil (D1psen) - Netherlands (Orlovsky1) 08.14 09:58 1 - 3  
Brazil (MooneyCB) - France (Inquisitor) 08.14 14:46 1 - 1  
Brazil (MooneyCB) - Netherlands (Olle) 08.14 14:10 2 - 1  
England (Dm1trena) - Brazil (MooneyCB) 08.14 14:58 3 - 2  
England (Dm1trena) - France (Inquisitor) 08.14 14:22 1 - 1  
England (Nikkitta) - Brazil (D1psen) 08.14 09:22 1 - 0  
France (Inquisitor) - Italy (Pablik) 08.14 14:58 1 - 1  
France (Inquisitor) - Netherlands (Olle) 08.14 14:34 0 - 1  
Italy (Dangerdim77) - England (Nikkitta) 08.14 09:46 2 - 2  
Italy (Dangerdim77) - Netherlands (Orlovsky1) 08.14 09:22 1 - 1  
Italy (Pablik) - Brazil (MooneyCB) 08.14 14:34 2 - 4  
Italy (Pablik) - England (Dm1trena) 08.14 14:10 2 - 2  
Netherlands (Olle) - England (Dm1trena) 08.14 14:46 1 - 1  
Netherlands (Olle) - Italy (Pablik) 08.14 14:22 2 - 0  
Netherlands (Orlovsky1) - England (Nikkitta) 08.14 09:10 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Al-Ahly (EGY) 08.14 21:00 1 - 1  
El Gouna - Al-Ittihad (EGY) 08.14 16:00 1 - 1  
Wadi Degla - Haras El Hodood 08.14 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Wolfsburg 08.14 17:00 2 - 5  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - MiPK 08.14 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantis - Klubi 04 08.14 18:00 0 - 4  
HJS Akatemia - TPV 08.14 17:30 1 - 0  
PIF Pargas - SalPa 08.14 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Kuopio PS 08.14 17:30 2 - 4  
Inter Turku - HIFK 08.14 17:30 3 - 2  
Lahti - Rovaniemi PS 08.14 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - TiPS 08.14 18:00 0 - 0  
PK-35 Vantaa - Ilves 08.14 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Venlo 08.14 18:45 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dragovoljac - Croatia Zmijavci 08.14 17:30 1 - 0  
Inter Zapresic - Solin 08.14 20:00 4 - 1  
Kustosija - Radnik Sesvete 08.14 17:30 1 - 4  
Opatija - Hajduk Split 2 08.14 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - HNK Gorica 08.14 20:00 1 - 5  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - ÍBV 08.14 20:00 4 - 4  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - KF Fjallabyggdar 08.14 20:30 2 - 4  
Haukar - Njardvik 08.14 21:15 1 - 2  
Throttur Vogar - Vidir Gardur 08.14 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - FH 08.14 20:00 1 - 2  
Stjarnan - Grotta 08.14 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramtha - FC Maan 08.14 17:00 1 - 1  
Shabab Al-Ordon - Al-Salt 08.14 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Cavalry 08.14 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Khor 08.14 18:30 1 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Rayyan 08.14 18:30 0 - 1  
Umm-Salal - Al-Gharafa 08.14 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 08.14 12:00 1 - 3  
Jiangsu Suning - Shanghai Shenhua 08.14 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Legia Varsó 08.14 20:30 1 - 6  
Jaguar Gdansk - Puszcza Niepolomice 08.14 17:00 1 - 4  
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszkow 08.14 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Litván 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dziugas Telsiai - Nevezis Kedainiai 08.14 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Kaunas 08.14 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renaissance Zemamra - FUS Rabat 08.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 08.14 04:00 3 - 1  
Atlas de Guadalajara - Dep. Toluca 08.14 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decic Tuzi - Buducnost Podgorica 08.14 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC 08.14 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Junior de Managua 08.14 03:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ham-Kam 08.14 18:00 2 - 2  
Grorud - Tromsö 08.14 18:00 2 - 0  
Kongsvinger - Strömmen 08.14 18:00 2 - 1  
Lilleström - Ullensaker/Kisa 08.14 20:30 2 - 2  
Ranheim - Öygarden 08.14 18:00 6 - 1  
Raufoss - Jerv 08.14 18:00 1 - 1  
Sandnes Ulf - KFUM Oslo 08.14 18:00 3 - 1  
Stjördals/Blink - Sogndal 08.14 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (NPL, New South Wales)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt Tigers - WesternSydney Wanderers 2 08.14 10:55 2 - 1  
Blacktown City - Sydney Olympic 08.14 11:25 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Lions FC 08.14 12:25 2 - 4  
Labdarúgás (NPL, South Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Eastern Metrostars - Modbury Jets 08.14 12:45 4 - 0  
Labdarúgás (NPL, South Australia, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metro Utd. - Fulham Utd. 08.14 10:45 2 - 0  
Salisbury Inter - FFSA NTC 08.14 12:45 1 - 2  
West Adelaide - Adelaide Comets 08.14 12:45 6 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Pescara 08.14 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Vidnoje - Himki 2 08.14 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ufa 08.14 17:00 2 - 3  
Szocsi - Himki 08.14 18:00 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Akhmat Groznij 08.14 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Közép)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Gleichenberg - Wolfsberg Amatőr 08.14 19:00 2 - 2  
Gleisdorf - Weindorf St. Anna 08.14 19:00 3 - 5  
Spittal/Drau - Vöcklamarkt 08.14 19:00 0 - 2  
Sturm Graz Amatőr - Deutschlandsberg 08.14 19:00 2 - 1  
Wels FC - Allerheiligen 08.14 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Salzburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bischofshofen - Wals-Grünau 08.14 19:00 2 - 0  
SAK 1914 Salzburg - St. Johann 08.14 19:00 5 - 0  
Seekirchen - Grödig 08.14 19:00 4 - 3  
USK Anif - SV Kuchl 08.14 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwaz - Reichenau 08.14 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 08.14 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Abha 08.14 17:55 2 - 1  
Al-Fayha - Al-Shabab (KSA) 08.14 18:10 1 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ettifaq 08.14 19:50 1 - 0  
Al-Raed - Al-Hazem 08.14 18:15 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarkovo - Jagodina 08.14 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Subotica 08.14 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Komarno 08.14 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - Defensor Montevideo 08.14 20:00 2 - 0  
Torque Montevideo - Danubio Montevideo 08.14 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sileks Kratovo - Pelister Bitola 08.14 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Parnu JK 08.14 18:00 5 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Levadia Tallinn 08.14 18:00 2 - 2  
Tammeka Tartu - Flora Tallinn 08.14 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Drogheda Utd. 08.14 20:45 3 - 3  
Bray - UC Dublin 08.14 20:45 2 - 0  
Cabinteely - Cobh Ramblers 08.14 20:45 1 - 0  
Galway United - Longford Town 08.14 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Sligo 08.14 20:45 3 - 0  
Dundalk - Waterford FC 08.14 18:45 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat-Armenia 08.14 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Bunyodkor 08.14 16:00 1 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kempeleen Kiri - Pattijoen Raahe 08.14 16:30 2 - 0  
Koskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy 08.14 16:30 1 - 1  
Kouvolan Pallonlyojat - Seinäjoen Jymy-Jussit 08.14 16:30 2 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jyvaskylan Kirittaret - Joensuun Maila 08.14 16:30 2 - 0  
Lapuan Virkia - Kempeleen Kiri 08.14 16:30 2 - 0  
Pesa Lappeenranta - Hyvinkaan Tahko 08.14 16:30 0 - 2  
Porin Pesakarhut - Manse Tampere 08.14 16:30 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Sale 08.14 20:45 16 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Penrith Panthers 08.14 10:00 12 - 18  
Parramatta Eels - St. George Illawarra 08.14 11:55 12 - 14  
Rögbi (Super Rugby AU)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Sydney Waratahs 08.14 11:05 8 - 28  
Röplabda (Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIR Force - Phitsanulok 08.14 08:00 3 - 2  
Thai Army - Koh Kood Cabana VC 08.14 06:00 3 - 1  
Röplabda (Kings Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pea Sisaket - 3BB Nakornnont 08.14 12:00 3 - 0  
RS Uvc - Nakhon Ratchasima 08.14 10:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empire-Pro - Alliance-Pro 08.14 14:20 1 - 3  
Lions-Pro - Berkut-Pro 08.14 12:35 1 - 3  
Payp-Pro - Titans-Pro 08.14 11:00 3 - 0  
Uragan-Pro - Enerdzhi-Pro 08.14 09:05 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyr. Wilson - A. McGill 08.14 15:30 17 - 16  
R. O'Sullivan - M. Selby 08.14 20:00 17 - 16  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christ C / Ziemer H - Munkwitz A / Rosko M 08.14 17:00 2 - 0  
Matthes A / Rubensam K - Hoffmann J / Viemann H 08.14 12:20 2 - 1  
Overlaender/Overlaender - Burbulla I / Wucherer A 08.14 17:00 2 - 1  
Stautz A / Welsch L - Schieder H M / Schmitt N 08.14 12:20 2 - 0  
Strandröplabda (Hamburg-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Kortzinger L/Schneider S 08.14 11:30 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Hoja A / Klatt S 08.14 10:40 2 - 0  
Borger K / Sude J - Kotzan L-S / Niemczyk N 08.14 14:00 2 - 1  
Claassen L / Interwies N - Hoja A / Klatt S 08.14 15:00 0 - 2  
Grune A L / Walkenhorst K - Boebner E / Verge-Depre Z 08.14 13:10 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Bieneck V / Schneider I 08.14 15:00    
Huberli T / Betschart N - Claassen L / Interwies N 08.14 10:40 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Klinke L / Ottens L 08.14 11:30 2 - 0  
Muller S / Schulz S - Ceynowa A / Kociolek K 08.14 14:00 0 - 2  
Tenisz (German PL Stars, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - Q. Folliot 08.14 17:10 0 - 2  
F.C. Jianu - V. Orlov 08.14 14:55 2 - 1  
R. Slobodchikov - Jim Walder 08.14 09:00 2 - 0  
Tenisz (German PL Stars, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gorgodze - J.V. Rennert 08.14 18:30 2 - 0  
I. Fetecau - C. Klasen 08.14 12:10 2 - 1  
L. Pigossi - B. Eraydin 08.14 10:25 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gadamauri - B. Lock 08.14 14:00 1 - 2  
E. Ejupovic - Y. Erel 08.14 09:00 2 - 0  
Fle. Peters - M. Netuschil 08.14 13:55 0 - 2  
L. Gerch - A. Mannapov 08.14 09:00 2 - 1  
M. Rosenkranz - T. Schönenberg 08.14 11:15 2 - 0  
R. Strombachs - A. Ötzbach 08.14 16:50 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - G. Duca 08.14 16:50 2 - 0  
B. Schoofs - A.A. Rosca 08.14 12:35 2 - 1  
C. Buyukakcay - Stollár F. 08.14 15:00 2 - 0  
E.T. Cadar - L. Cirnu 08.14 09:00 2 - 0  
M. Zanevska - I.M. Bara 08.14 09:50 1 - 2  
N. Siedliska - O. Gavrila 08.14 11:15 2 - 1  
O.G. Simion - E. Vanlangendonck 08.14 12:35 2 - 0  
S. Intert - K. Kanev 08.14 16:25 0 - 2  
S. Strombach - L. Meyer auf der Heide 08.14 15:30 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - J.B. Teichmann 08.14 17:00 0 - 2  
J. Brady - M. Bouzkova 08.14 21:30 2 - 0  
O. Jabeur - C. Gauff 08.14 23:40 1 - 2  
S. Williams - S. Rogers 08.14 21:15 1 - 2  
Tenisz (Lexington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Blinkova A / Zvonareva V 08.14 22:55 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Kri. Pliskova 08.14 11:00    
E. Bouchard - E. Mertens 08.14 12:15 1 - 2  
I-C. Begu - S. Sorribes Tormo 08.14 16:00    
S. Halep - M. Frech 08.14 14:45 2 - 0  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Kudermetova V / Pavlyuchenkova A 08.14 13:35 2 - 0  
Rus A / Zidansek T - Hradecka L / Pliskova Kr 08.14 15:05 1 - 2  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Brymer - D. Karimov 08.14 19:40 0 - 2  
G. Brymer - D. Karimov 08.14 23:55 0 - 2  
J. Arconada - Mic. Redlicki 08.14 14:00 0 - 2  
Mic. Redlicki - J. Thirouin 08.14 15:20 1 - 2  
T. Mercier - A. El Mihdawy 08.14 14:00 0 - 2  
T. Mercier - Cle. Harper 08.14 15:25 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - J.P. Paz 08.14 10:15 2 - 1  
A. Escoffier - L. Ratsaratany 08.14 13:55 2 - 0  
C. Hemery - N. Moreno de Alboran 08.14 12:55 2 - 1  
M. Chazal - Stu. Parker 08.14 11:35 1 - 2  
S. Mansouri - L. Ratsaratany 08.14 10:15 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Marcinkevica - A.G. Vasilescu 08.14 09:00 1 - 2  
D. Marcinkevica - Car. Romeo 08.14 12:50 2 - 1  
G. Poznikhirenko - J. Mikulskyte 08.14 14:05 0 - 2  
N. Dascalu - A. Detiuc 08.14 11:35 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - E. Kostova 08.14 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.14 12:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 08.14 08:50 2 - 1  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.14 10:50 2 - 0  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.14 13:30 2 - 1  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.14 09:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.14 11:30 2 - 0  

 

2020.08.13.
Asztalitenisz (Challenger Series, 33. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karakasevic - E. Chtchetinine 08.13 11:10 3 - 2  
A. Karakasevic - S. Uribe 08.13 08:30 3 - 0  
E. Chtchetinine - J. Vrablik 08.13 14:30 2 - 3  
E. Mendes - J. Vrablik 08.13 11:50 2 - 3  
M. Benes - E. Mendes 08.13 09:10 3 - 2  
M. Benes - M. de Saintilan 08.13 12:30 3 - 1  
Petr David - A. Karakasevic 08.13 13:50 1 - 3  
Petr David - M. de Saintilan 08.13 10:30 3 - 1  
S. Uribe - E. Chtchetinine 08.13 13:10 0 - 3  
S. Uribe - J. Vrablik 08.13 09:50 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogomolov - A. Kolmin 08.13 16:45 1 - 3  
A. Bogomolov - O. Melkov 08.13 14:45 0 - 3  
A. Chentsov - A. Innazarov 08.13 19:15 3 - 2  
A. Chumak - D. Tunitsyn 08.13 11:30 1 - 3  
A. Chumak - I. Afanasyev 08.13 13:00 3 - 0  
A. Chumak - I. Afanasyev 08.13 13:30 3 - 1  
A. Girevenkov - A. Klavdenkov 08.13 22:45 0 - 3  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 08.13 19:15 2 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 08.13 19:00 3 - 1  
A. Ilin - D. Balakin 08.13 22:00 3 - 1  
A. Innazarov - Vla. Petrov 08.13 20:15 3 - 2  
A. Klavdenkov - And. Kirilenko 08.13 23:45 0 - 3  
A. Klavdenkov - I. Afanasyev 08.13 01:15 3 - 0  
A. Kolmin - M. Sverdlov 08.13 07:00 3 - 1  
A. Kolmin - N. Pashkov 08.13 15:15 3 - 0  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 08.13 09:30 2 - 3  
A. Lobanov - R. Kobytov 08.13 13:15 3 - 2  
A. Lobanov - V. Putilovsky 08.13 11:45 3 - 0  
A. Lytko - A. Lobanov 08.13 10:45 3 - 2  
A. Lytko - V. Putilovsky 08.13 12:45 3 - 1  
A. Pravednov - D. Ignatiev 08.13 23:30 3 - 2  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 08.13 01:00 2 - 3  
A. Serebrennikov - S. Vyaznikov 08.13 23:45 3 - 1  
Ale. Kuznetsov - D. Molodtsov 08.13 15:15 3 - 2  
Ale. Petrov - E. Ilyukhin 08.13 00:00 2 - 3  
D. Balakin - V. Kasatkin 08.13 20:00 3 - 0  
D. Molodtsov - Ale. Kuznetsov 08.13 17:45 0 - 3  
D. Molodtsov - K. Churin 08.13 01:45 3 - 0  
D. Molodtsov - S. Bychkov 08.13 16:15 3 - 1  
D. Molodtsov - V. Nemashkalo 08.13 02:45 3 - 0  
D. Sebekin - I. Migalov 08.13 09:15 2 - 3  
D. Sebekin - O. Kutuzov 08.13 07:45 1 - 3  
D. Tikhnenko - O. Belugin 08.13 14:30 3 - 1  
D. Tikhnenko - V. Chernov 08.13 16:30 3 - 0  
D. Tunitsyn - I. Afanasyev 08.13 11:00 3 - 0  
D. Tunitsyn - Y. Troyanov 08.13 14:00 2 - 3  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 08.13 10:45 3 - 2  
Dan. Andreev - Ser. Morozov 08.13 12:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 08.13 20:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 08.13 22:15 1 - 3  
Dmi. Kolesnikov - S. Nikulin 08.13 18:45 3 - 1  
E. Ilyukhin - A. Pravednov 08.13 22:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - T. Yusipov 08.13 02:00 3 - 2  
G.V. Vahnin - O. Suharkov 08.13 13:15 3 - 0  
G.V. Vahnin - Ser. Morozov 08.13 11:45 1 - 3  
I. Afanasyev - Y. Troyanov 08.13 12:00 0 - 3  
I. Migalov - V. Rachkov 08.13 08:15 3 - 1  
I. Poletaev - S. Homutov 08.13 07:45 3 - 0  
I. Poletaev - S. Homutov 08.13 10:15 1 - 3  
I. Poletaev - S. Moklozyan 08.13 09:15 3 - 2  
Ilya Novikov - A. Ilin 08.13 19:30 3 - 2  
Ilya Novikov - D. Balakin 08.13 21:00 0 - 3  
K. Churin - N. Tarasenkov 08.13 00:15 1 - 3  
M. Sverdlov - T. Shavanov 08.13 10:00 3 - 1  
M. Sverdlov - V. Vologzhanin 08.13 08:00 3 - 0  
Maks. Sorin - I. Poletaev 08.13 06:45 3 - 1  
Maks. Sorin - S. Homutov 08.13 08:45 0 - 3  
Maks. Sorin - S. Moklozyan 08.13 09:45 1 - 3  
N. Pashkov - A. Bogomolov 08.13 16:15 2 - 3  
N. Tarasenkov - S. Vyaznikov 08.13 02:15 1 - 3  
N. Zhurba - A. Pravednov 08.13 02:30 2 - 3  
N. Zhurba - Ale. Petrov 08.13 01:30 3 - 0  
N. Zhurba - T. Yusipov 08.13 23:00 0 - 3  
O. Belugin - V. Chernov 08.13 15:30 3 - 0  
O. Belugin - V. Shirshov 08.13 17:00 0 - 3  
O. Kutuzov - I. Migalov 08.13 07:15 1 - 3  
O. Melkov - A. Kolmin 08.13 15:45 1 - 3  
O. Melkov - N. Pashkov 08.13 17:15 1 - 3  
O. Suharkov - Dan. Andreev 08.13 12:15 3 - 2  
P. Ziuzikov - A. Suntsov 08.13 23:15 3 - 0  
P. Ziuzikov - Ale. Kuznetsov 08.13 15:45 3 - 1  
P. Ziuzikov - D. Molodtsov 08.13 17:15 3 - 2  
P. Ziuzikov - S. Bychkov 08.13 18:15 3 - 0  
R. Kobytov - A. Lytko 08.13 12:15 3 - 2  
S. Bychkov - Ale. Kuznetsov 08.13 16:45 3 - 1  
S. Bychkov - P. Ziuzikov 08.13 14:45 3 - 2  
S. Homutov - S. Moklozyan 08.13 07:15 3 - 2  
S. Moklozyan - Maks. Sorin 08.13 08:15 1 - 3  
S. Myagkov - A. Serebrennikov 08.13 22:45 3 - 1  
S. Nikulin - A. Gribkov 08.13 19:45 1 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 08.13 21:15 3 - 2  
S. Vyaznikov - D. Molodtsov 08.13 00:45 3 - 0  
S. Vyaznikov - K. Churin 08.13 03:15 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Chentsov 08.13 19:45 0 - 3  
Sem. Korolev - A. Innazarov 08.13 21:15 3 - 2  
Ser. Morozov - O. Suharkov 08.13 11:15 1 - 3  
T. Shavanov - A. Kolmin 08.13 07:30 3 - 1  
T. Shavanov - M. Sverdlov 08.13 09:00 0 - 3  
T. Yusipov - Ale. Petrov 08.13 03:00 0 - 3  
T. Yusipov - N. Zhurba 08.13 00:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 08.13 20:15 0 - 3  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 08.13 21:45 1 - 3  
V. Chernov - V. Shirshov 08.13 15:00 0 - 3  
V. Kasatkin - A. Ilin 08.13 20:30 1 - 3  
V. Kasatkin - Ilya Novikov 08.13 18:30 0 - 3  
V. Marshalov - I. Afanasyev 08.13 00:15 3 - 2  
V. Nemashkalo - N. Tarasenkov 08.13 01:15 1 - 3  
V. Putilovsky - R. Kobytov 08.13 11:15 1 - 3  
V. Rachkov - D. Sebekin 08.13 06:45 2 - 3  
V. Rachkov - O. Kutuzov 08.13 08:45 1 - 3  
V. Shirshov - D. Tikhnenko 08.13 16:00 3 - 2  
V. Vologzhanin - A. Kolmin 08.13 08:30 3 - 2  
V. Vologzhanin - T. Shavanov 08.13 06:30 2 - 3  
Vla. Petrov - A. Chentsov 08.13 20:45 0 - 3  
Vla. Petrov - Sem. Korolev 08.13 18:45 1 - 3  
Y. Troyanov - A. Chumak 08.13 10:30 3 - 1  
Y. Troyanov - D. Tunitsyn 08.13 12:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Buberenko - I. Efimenko 08.13 17:30 3 - 2  
A. Buberenko - V. Evtodiy 08.13 16:00 3 - 1  
A. Buberenko - V. Merzlikin 08.13 14:30 3 - 0  
A. Levshin - M. Halynskyi 08.13 09:00 3 - 1  
A. Levshin - O. Biletskiy 08.13 14:00 3 - 1  
A. Likhitsky - Rom. Makarenko 08.13 11:55 3 - 2  
A. Matiushenko - A. Likhitsky 08.13 10:55 0 - 3  
A. Matiushenko - Rom. Makarenko 08.13 07:55 3 - 1  
A. Matiushenko - S. Tkachev 08.13 09:25 2 - 3  
A. Romanenko - M. Balakiriev 08.13 12:35 2 - 3  
A. Scherbak - A. Romanenko 08.13 08:35 1 - 3  
A. Scherbak - D. Shukin 08.13 13:05 3 - 2  
A. Scherbak - M. Balakiriev 08.13 07:05 2 - 3  
A. Scherbak - M. Marchuk 08.13 11:35 0 - 3  
B. Buberenko - A. Krasutskyi 08.13 21:10 3 - 2  
B. Buberenko - B. Havryliuk 08.13 15:40 2 - 3  
B. Buberenko - P. Khakhamidi 08.13 18:10 3 - 2  
B. Havryliuk - A. Krasutskyi 08.13 16:40 1 - 3  
B. Havryliuk - P. Khakhamidi 08.13 21:40 1 - 3  
D. Cherepanov - O. Obrazkov 08.13 21:55 0 - 3  
D. Havrysh - A. Levshin 08.13 10:00 3 - 2  
D. Havrysh - M. Halynskyi 08.13 07:00 2 - 3  
D. Havrysh - O. Biletskiy 08.13 08:30 3 - 2  
D. Havrysh - V. Lutskiy 08.13 13:00 3 - 1  
D. Havrysh - Vad. Vasiuk 08.13 11:30 3 - 1  
D. Matveev - A. Yolkin 08.13 16:35 0 - 3  
D. Matveev - O. Dukhovenko 08.13 21:35 2 - 3  
D. Shukin - A. Romanenko 08.13 07:35 3 - 2  
D. Shukin - M. Balakiriev 08.13 11:05 3 - 2  
D. Shukin - M. Marchuk 08.13 09:35 3 - 1  
Evg. Ivanov - O. Obrazkov 08.13 15:25 3 - 0  
Evg. Ivanov - Pav. Volkov 08.13 16:55 3 - 1  
Evg. Ivanov - Vla. Litvinov 08.13 21:25 1 - 3  
F. Balbas - A. Buberenko 08.13 19:00 2 - 3  
F. Balbas - I. Efimenko 08.13 16:30 1 - 3  
F. Balbas - V. Evtodiy 08.13 18:00 3 - 1  
F. Balbas - V. Merzlikin 08.13 15:30 0 - 3  
I. Efimenko - V. Merzlikin 08.13 18:30 1 - 3  
I. Kozachuk - M. Shulepov 08.13 20:20 3 - 0  
I. Kozachuk - N. Korniyenko 08.13 19:20 3 - 0  
I. Kozachuk - Vlad. Klim 08.13 18:20 3 - 1  
K. Kirsanov - A. Yolkin 08.13 18:35 3 - 0  
K. Kirsanov - D. Matveev 08.13 19:35 3 - 2  
K. Kirsanov - M. Zholubak 08.13 17:05 0 - 3  
K. Kirsanov - O. Dukhovenko 08.13 15:05 0 - 3  
K. Tsoi - M. Adyntsev 08.13 11:50 2 - 3  
K. Tsoi - O. Karpenko 08.13 10:20 3 - 0  
K. Tsoi - O. Yurenev 08.13 08:20 0 - 3  
K. Tsoi - S. Dovzhenko 08.13 12:50 3 - 1  
M. Marchuk - A. Romanenko 08.13 10:35 3 - 0  
M. Marchuk - M. Balakiriev 08.13 13:35 3 - 2  
M. Shulepov - N. Korniyenko 08.13 18:50 3 - 2  
M. Shulepov - Vlad. Klim 08.13 19:50 3 - 0  
M. Zholubak - A. Yolkin 08.13 21:05 3 - 0  
M. Zholubak - D. Matveev 08.13 15:35 3 - 0  
M. Zholubak - O. Dukhovenko 08.13 18:05 2 - 3  
N. Korniyenko - Vlad. Klim 08.13 20:50 3 - 1  
O. Biletskiy - M. Halynskyi 08.13 12:30 1 - 3  
O. Dukhovenko - A. Yolkin 08.13 20:05 3 - 0  
O. Karpenko - M. Adyntsev 08.13 14:20 3 - 2  
O. Karpenko - O. Yurenev 08.13 11:20 3 - 0  
O. Karpenko - S. Dovzhenko 08.13 08:50 3 - 0  
O. Yurenev - M. Adyntsev 08.13 13:20 3 - 0  
Oleg Ponomarenko - K. Tsoi 08.13 13:50 1 - 3  
Oleg Ponomarenko - M. Adyntsev 08.13 07:50 3 - 1  
Oleg Ponomarenko - O. Karpenko 08.13 12:20 3 - 1  
Oleg Ponomarenko - O. Yurenev 08.13 09:20 3 - 1  
Oleg Ponomarenko - S. Dovzhenko 08.13 10:50 3 - 1  
P. Khakhamidi - A. Krasutskyi 08.13 20:10 3 - 1  
Pav. Volkov - O. Obrazkov 08.13 20:55 1 - 3  
R. Malinka - A. Yolkin 08.13 14:35 2 - 3  
R. Malinka - D. Matveev 08.13 17:35 0 - 3  
R. Malinka - K. Kirsanov 08.13 20:35 3 - 0  
R. Malinka - O. Dukhovenko 08.13 16:05 3 - 1  
S. Dovzhenko - M. Adyntsev 08.13 09:50 2 - 3  
S. Dovzhenko - O. Yurenev 08.13 14:50 2 - 3  
S. Tkachev - A. Likhitsky 08.13 08:25 2 - 3  
S. Tkachev - Rom. Makarenko 08.13 10:25 3 - 0  
V. Bereza - A. Krasutskyi 08.13 14:40 0 - 3  
V. Bereza - B. Buberenko 08.13 19:10 3 - 0  
V. Bereza - B. Havryliuk 08.13 17:40 0 - 3  
V. Bereza - P. Khakhamidi 08.13 16:10 1 - 3  
V. Bereza - V. Kondratenko 08.13 20:40 2 - 3  
V. Evtodiy - I. Efimenko 08.13 15:00 3 - 2  
V. Evtodiy - V. Merzlikin 08.13 17:00 3 - 2  
V. Kondratenko - A. Krasutskyi 08.13 18:40 1 - 3  
V. Kondratenko - B. Buberenko 08.13 17:10 1 - 3  
V. Kondratenko - B. Havryliuk 08.13 19:40 3 - 2  
V. Kondratenko - P. Khakhamidi 08.13 15:10 2 - 3  
V. Lutskiy - A. Levshin 08.13 12:00 2 - 3  
V. Lutskiy - M. Halynskyi 08.13 11:00 2 - 3  
V. Lutskiy - O. Biletskiy 08.13 07:30 1 - 3  
V. Lutskiy - Vad. Vasiuk 08.13 09:30 3 - 1  
Vad. Vasiuk - A. Levshin 08.13 08:00 2 - 3  
Vad. Vasiuk - M. Halynskyi 08.13 13:30 1 - 3  
Vad. Vasiuk - O. Biletskiy 08.13 10:30 3 - 1  
Vla. Litvinov - O. Obrazkov 08.13 19:25 3 - 1  
Vla. Litvinov - Pav. Volkov 08.13 15:55 3 - 2  
Yevhen Kyi - A. Likhitsky 08.13 09:55 1 - 3  
Yevhen Kyi - A. Matiushenko 08.13 12:25 3 - 0  
Yevhen Kyi - Rom. Makarenko 08.13 08:55 3 - 2  
Yevhen Kyi - S. Tkachev 08.13 11:25 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ana. Kozak - J. Trigub 08.13 09:10 1 - 3  
Ana. Kozak - M. Voytekhova 08.13 14:10 0 - 3  
Anz. Sydorko - S. Tsoma 08.13 12:45 3 - 2  
E. Gubskaya - D. Evtodiy 08.13 21:15 2 - 3  
E. Gubskaya - M. Saltanovskaya 08.13 18:15 3 - 2  
E. Gubskaya - N. Schekotikhina 08.13 15:45 1 - 3  
M. Saltanovskaya - D. Evtodiy 08.13 20:15 0 - 3  
M. Voytekhova - J. Trigub 08.13 12:40 3 - 2  
N. Ostrovska - D. Evtodiy 08.13 18:45 3 - 1  
N. Ostrovska - E. Gubskaya 08.13 17:15 1 - 3  
N. Ostrovska - M. Saltanovskaya 08.13 15:15 3 - 1  
N. Ostrovska - N. Schekotikhina 08.13 19:45 3 - 2  
N. Schekotikhina - D. Evtodiy 08.13 16:45 2 - 3  
N. Schekotikhina - M. Saltanovskaya 08.13 21:45 0 - 3  
O. Kolosovska - Anz. Sydorko 08.13 10:45 3 - 1  
O. Kolosovska - P. Nerush 08.13 08:15 3 - 1  
O. Kolosovska - S. Tsoma 08.13 13:45 1 - 3  
O. Tsiupko - Ana. Kozak 08.13 08:10 3 - 1  
O. Tsiupko - J. Trigub 08.13 13:40 3 - 1  
O. Tsiupko - M. Voytekhova 08.13 10:40 1 - 3  
P. Nerush - Anz. Sydorko 08.13 14:15 1 - 3  
P. Nerush - S. Tsoma 08.13 09:15 3 - 1  
Rom. Faflei - Anz. Sydorko 08.13 07:45 3 - 1  
Rom. Faflei - O. Kolosovska 08.13 09:45 2 - 3  
Rom. Faflei - P. Nerush 08.13 12:15 3 - 1  
Rom. Faflei - S. Tsoma 08.13 11:15 3 - 0  
T. Yaroshenko - D. Evtodiy 08.13 14:45 0 - 3  
T. Yaroshenko - E. Gubskaya 08.13 19:15 2 - 3  
T. Yaroshenko - M. Saltanovskaya 08.13 16:15 0 - 3  
T. Yaroshenko - N. Ostrovska 08.13 20:45 3 - 2  
T. Yaroshenko - N. Schekotikhina 08.13 17:45 1 - 3  
Tat. Yugan - Ana. Kozak 08.13 10:10 2 - 3  
Tat. Yugan - J. Trigub 08.13 07:10 2 - 3  
Tat. Yugan - M. Voytekhova 08.13 08:40 0 - 3  
Tat. Yugan - O. Tsiupko 08.13 11:40 1 - 3  
Tat. Yugan - V. Pryshchepa 08.13 13:10 3 - 1  
V. Anarmetova - Anz. Sydorko 08.13 08:45 3 - 2  
V. Anarmetova - O. Kolosovska 08.13 11:45 0 - 3  
V. Anarmetova - P. Nerush 08.13 10:15 0 - 3  
V. Anarmetova - Rom. Faflei 08.13 13:15 0 - 3  
V. Anarmetova - S. Tsoma 08.13 07:15 3 - 2  
V. Pryshchepa - Ana. Kozak 08.13 12:10 3 - 1  
V. Pryshchepa - J. Trigub 08.13 11:10 3 - 1  
V. Pryshchepa - M. Voytekhova 08.13 07:40 3 - 1  
V. Pryshchepa - O. Tsiupko 08.13 09:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chaplyanka - A. Selin 08.13 19:10 3 - 1  
A. Chaplyanka - D. Kryshtal 08.13 20:20 0 - 3  
A. Gordiy - N. Mosiuk 08.13 13:05 3 - 2  
A. Guchok - O. Shpak 08.13 23:45 3 - 1  
A. Isaev - A. Myrza 08.13 11:40 1 - 3  
A. Isaev - D. Yaskov 08.13 07:35 2 - 3  
A. Isaev - V. Protopopov 08.13 09:20 2 - 3  
A. Kotik - D. Vahta 08.13 09:30 3 - 0  
A. Kotik - N. Gritsienko 08.13 07:45 1 - 3  
A. Kotik - V. Nechyporuk 08.13 10:40 3 - 2  
A. Krutko - Naz. Kovalchuk 08.13 00:05 0 - 3  
A. Krutko - Naz. Kovalchuk 08.13 03:05 3 - 0  
A. Krutko - S. Boiko 08.13 04:05 3 - 2  
A. Krutko - S. Tsybulin 08.13 02:35 3 - 0  
A. Myrza - D. Yaskov 08.13 12:50 3 - 1  
A. Selin - D. Kryshtal 08.13 21:30 2 - 3  
A. Shkurupii - S. Baranovskiy 08.13 15:00 1 - 3  
A. Shkurupii - V. Plishilo 08.13 09:10 3 - 0  
B. Stasiuk - O. Shpak 08.13 22:45 3 - 1  
D. Lohosha - A. Khvysiuk 08.13 01:15 2 - 3  
D. Pesternikov - A. Shkurupii 08.13 08:00 2 - 3  
D. Pesternikov - S. Baranovskiy 08.13 10:55 3 - 0  
D. Pesternikov - V. Plishilo 08.13 14:25 0 - 3  
D. Shcherbak - R. Derypaska 08.13 09:05 3 - 1  
D. Shcherbak - S. Zemyancev 08.13 15:30 3 - 2  
D. Shcherbak - Yev. Masko 08.13 12:00 3 - 1  
D. Vahta - N. Gritsienko 08.13 10:05 2 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 08.13 08:20 0 - 3  
E. Omicinskiy - A. Isaev 08.13 12:15 3 - 0  
E. Omicinskiy - A. Myrza 08.13 09:55 1 - 3  
E. Omicinskiy - D. Yaskov 08.13 08:45 3 - 0  
E. Omicinskiy - V. Protopopov 08.13 11:05 2 - 3  
E. Pismenniy - D. Shcherbak 08.13 10:50 1 - 3  
E. Pismenniy - R. Derypaska 08.13 13:45 3 - 2  
E. Pismenniy - S. Zemyancev 08.13 12:35 2 - 3  
E. Pismenniy - Yev. Masko 08.13 08:30 3 - 2  
I. Bivinis - D. Lohosha 08.13 01:45 0 - 3  
I. Bivinis - P. Chyzh 08.13 02:45 3 - 2  
I. Bivinis - V. Kotov 08.13 00:45 1 - 3  
I. Semeniuk - S. Berezynskyi 08.13 17:05 3 - 0  
I. Semeniuk - S. Berezynskyi 08.13 20:00 2 - 3  
I. Semeniuk - S. Lugovskyi 08.13 18:15 3 - 2  
L. Sheshurak - N. Sidorak 08.13 18:20 3 - 1  
L. Sheshurak - P. Pidleteichuk 08.13 17:10 1 - 3  
L. Sheshurak - R. Vakarash 08.13 19:30 3 - 2  
L. Sheshurak - Y. Kolos 08.13 16:00 3 - 2  
M. Lytvynenko - D. Dubrovin 08.13 09:05 3 - 2  
M. Lytvynenko - O. Bindas 08.13 12:35 0 - 3  
M. Lytvynenko - S. Filatov 08.13 11:25 0 - 3  
M. Serediuk - V. Bosak 08.13 23:15 3 - 2  
Mak. Kolos - A. Chaplyanka 08.13 19:45 0 - 3  
Mak. Kolos - A. Selin 08.13 20:55 1 - 3  
Mak. Kolos - D. Kryshtal 08.13 19:05 2 - 3  
Max. Nikolenko - D. Shcherbak 08.13 13:10 3 - 0  
Max. Nikolenko - E. Pismenniy 08.13 14:55 3 - 0  
Max. Nikolenko - R. Derypaska 08.13 11:25 3 - 2  
Max. Nikolenko - S. Zemyancev 08.13 07:55 3 - 2  
Max. Nikolenko - Yev. Masko 08.13 09:40 1 - 3  
N. Danilyuk - A. Gordiy 08.13 11:55 3 - 0  
N. Danilyuk - N. Mosiuk 08.13 07:50 3 - 1  
N. Danilyuk - V. Kushnyr 08.13 09:35 0 - 3  
N. Sidorak - P. Pidleteichuk 08.13 15:25 3 - 0  
N. Sidorak - Y. Kolos 08.13 17:45 3 - 1  
N. Zinov - A. Zenyuk 08.13 16:55 3 - 2  
N. Zinov - D. Halai 08.13 18:05 0 - 3  
N. Zinov - D. Zenyuk 08.13 15:45 1 - 3  
N. Zinov - Vad. Sidorenko 08.13 19:15 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - S. Tsybulin 08.13 01:35 0 - 3  
O. Bindas - D. Dubrovin 08.13 07:55 3 - 0  
O. Bindas - S. Filatov 08.13 09:40 2 - 3  
O. Didukh - A. Tuzhylin 08.13 16:10 3 - 0  
O. Didukh - V. Efimov 08.13 17:55 3 - 0  
O. Didukh - V. Lyevshyn 08.13 16:45 3 - 0  
O. Didukh - Y. Prishchepa 08.13 17:20 3 - 0  
O. Oleskevych - A. Gordiy 08.13 10:10 3 - 2  
O. Oleskevych - N. Danilyuk 08.13 12:30 2 - 3  
O. Oleskevych - N. Mosiuk 08.13 09:00 3 - 2  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 08.13 11:20 1 - 3  
O. Pinchuk - V. Malashevsky 08.13 07:40 0 - 3  
O. Pinchuk - V. Paukov 08.13 09:25 2 - 3  
O. Semenets - A. Chaplyanka 08.13 20:50 2 - 3  
O. Semenets - A. Selin 08.13 20:15 3 - 2  
O. Semenets - D. Kryshtal 08.13 19:40 3 - 2  
O. Semenets - Mak. Kolos 08.13 21:25 1 - 3  
Ole. Kovalov - A. Shkurupii 08.13 12:40 2 - 3  
Ole. Kovalov - D. Pesternikov 08.13 09:45 1 - 3  
Ole. Kovalov - S. Baranovskiy 08.13 07:25 1 - 3  
Ole. Kovalov - V. Plishilo 08.13 11:30 1 - 3  
P. Chyzh - D. Lohosha 08.13 00:15 3 - 1  
P. Chyzh - V. Kotov 08.13 02:15 1 - 3  
P. Pidleteichuk - Y. Kolos 08.13 20:05 3 - 2  
R. Derypaska - S. Zemyancev 08.13 10:15 0 - 3  
R. Derypaska - Yev. Masko 08.13 16:05 3 - 0  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 08.13 21:45 3 - 2  
R. Rybachuk - S. Berezynskyi 08.13 18:50 3 - 2  
R. Vakarash - N. Sidorak 08.13 16:35 1 - 3  
R. Vakarash - P. Pidleteichuk 08.13 18:55 1 - 3  
R. Vakarash - Y. Kolos 08.13 14:50 1 - 3  
S. Baranovskiy - V. Plishilo 08.13 13:15 1 - 3  
S. Berezynskyi - R. Rybachuk 08.13 17:40 2 - 3  
S. Berezynskyi - S. Lugovskyi 08.13 15:55 3 - 2  
S. Boiko - Naz. Kovalchuk 08.13 02:05 1 - 3  
S. Boiko - S. Tsybulin 08.13 00:35 3 - 1  
S. Boiko - S. Tsybulin 08.13 03:35 3 - 1  
S. Filatov - D. Dubrovin 08.13 10:50 0 - 3  
S. Lugovskyi - I. Semeniuk 08.13 19:25 3 - 2  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 08.13 16:30 0 - 3  
Ser. Ponomarenko - A. Shkurupii 08.13 10:20 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Pesternikov 08.13 12:05 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 08.13 13:50 3 - 0  
Ser. Ponomarenko - S. Baranovskiy 08.13 08:35 1 - 3  
V. Efimov - A. Tuzhylin 08.13 15:35 1 - 3  
V. Efimov - V. Lyevshyn 08.13 17:25 3 - 2  
V. Efimov - Y. Prishchepa 08.13 16:15 0 - 3  
V. Kazmirchuk - O. Pinchuk 08.13 12:20 3 - 0  
V. Kazmirchuk - V. Malashevsky 08.13 08:50 3 - 0  
V. Kazmirchuk - V. Paukov 08.13 11:10 3 - 2  
V. Kotov - A. Khvysiuk 08.13 03:15 2 - 3  
V. Kushnyr - A. Gordiy 08.13 08:25 3 - 0  
V. Kushnyr - N. Mosiuk 08.13 10:45 2 - 3  
V. Lyevshyn - A. Tuzhylin 08.13 18:00 3 - 2  
V. Nechyporuk - N. Gritsienko 08.13 08:55 1 - 3  
V. Paukov - V. Malashevsky 08.13 10:35 3 - 1  
V. Protopopov - A. Myrza 08.13 08:10 2 - 3  
V. Protopopov - D. Yaskov 08.13 10:30 2 - 3  
Vad. Sidorenko - A. Zenyuk 08.13 18:40 3 - 1  
Vad. Sidorenko - D. Halai 08.13 16:20 3 - 1  
Vad. Sidorenko - D. Zenyuk 08.13 14:35 0 - 3  
Y. Prishchepa - A. Tuzhylin 08.13 16:50 3 - 0  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 08.13 15:40 2 - 3  
Yev. Masko - S. Zemyancev 08.13 14:20 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - R. Lesiv 08.13 13:50 3 - 0  
J. Kleprlik - D. Prokopcov 08.13 08:50 1 - 3  
J. Kleprlik - T. Martinko 08.13 10:05 0 - 3  
M. Bankosz - J. Kleprlik 08.13 11:20 3 - 0  
M. Bankosz - P. Grela 08.13 09:40 3 - 0  
M. Bankosz - R. Lesiv 08.13 08:00 3 - 2  
P. Grela - J. Kleprlik 08.13 13:00 0 - 3  
P. Grela - R. Lesiv 08.13 11:45 3 - 0  
P. Grela - T. Martinko 08.13 08:25 0 - 3  
T. Keinath - D. Prokopcov 08.13 12:35 2 - 3  
T. Keinath - R. Lesiv 08.13 10:30 3 - 0  
T. Keinath - T. Martinko 08.13 14:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grishchenko - D. Nemchenko 08.13 13:45 3 - 1  
A. Grishchenko - P. Babenko 08.13 17:15 0 - 3  
A. Gutnichenko - D. Reznichenko 08.13 07:30 3 - 0  
A. Gutnichenko - V. Gedz 08.13 09:30 3 - 1  
A. Gutnichenko - V. Kidalov 08.13 08:30 3 - 0  
A. Naida - M. Presnyakov 08.13 19:30 0 - 3  
A. Naida - V. Grushko 08.13 16:00 3 - 0  
A. Naida - V. Zaychenko 08.13 18:00 3 - 2  
A. Riabukhin - P. Babenko 08.13 19:45 0 - 3  
A. Riabukhin - V. Kalianov 08.13 16:15 2 - 3  
A. Starski - D. Marchenko 08.13 08:15 0 - 3  
A. Starski - P. Cherednichenko 08.13 09:15 1 - 3  
Ant. Popov - Vik. Vasylevskyi 08.13 18:00 0 - 3  
D. Aseev - Ant. Popov 08.13 15:30 1 - 3  
D. Aseev - N. Zavada 08.13 14:30 3 - 2  
D. Aseev - Vik. Vasylevskyi 08.13 19:00 1 - 3  
D. Nemchenko - A. Riabukhin 08.13 16:45 2 - 3  
D. Nemchenko - O. Pavlyuk 08.13 20:15 2 - 3  
Den. Stepanov - A. Naida 08.13 19:00 1 - 3  
Den. Stepanov - E. Rubtsov 08.13 15:30 0 - 3  
Den. Stepanov - M. Presnyakov 08.13 17:00 1 - 3  
Den. Stepanov - V. Solovey 08.13 13:30 3 - 1  
E. Rubtsov - A. Naida 08.13 14:30 0 - 3  
E. Rubtsov - V. Grushko 08.13 16:30 3 - 2  
E. Rubtsov - V. Solovey 08.13 18:30 3 - 2  
M. Gubenko - A. Grishchenko 08.13 17:45 3 - 0  
M. Gubenko - A. Riabukhin 08.13 14:15 3 - 2  
M. Presnyakov - E. Rubtsov 08.13 17:30 2 - 3  
M. Presnyakov - V. Grushko 08.13 14:00 3 - 0  
M. Presnyakov - V. Isakov 08.13 19:00 3 - 2  
M. Presnyakov - V. Zaychenko 08.13 15:30 3 - 2  
N. Gulevskiy - A. Borysov 08.13 08:30 0 - 3  
N. Gulevskiy - Y. Maleev 08.13 07:30 1 - 3  
N. Zavada - D. Aseev 08.13 18:30 2 - 3  
N. Zavada - Vik. Vasylevskyi 08.13 17:00 3 - 0  
O. Pavlyuk - A. Grishchenko 08.13 15:15 3 - 2  
O. Pavlyuk - V. Kalianov 08.13 18:45 3 - 0  
P. Babenko - M. Gubenko 08.13 19:15 3 - 2  
P. Babenko - O. Pavlyuk 08.13 15:45 3 - 0  
P. Cherednichenko - D. Marchenko 08.13 10:15 3 - 0  
P. Plyushch - T. Bonishchuk 08.13 08:00 3 - 1  
P. Plyushch - Vit. Gusev 08.13 09:00 3 - 2  
P. Plyushch - Vla. Kovalenko 08.13 07:00 2 - 3  
T. Bonishchuk - Vla. Kovalenko 08.13 09:30 2 - 3  
V. Gedz - D. Reznichenko 08.13 09:00 3 - 1  
V. Gedz - V. Kidalov 08.13 08:00 3 - 1  
V. Grushko - Den. Stepanov 08.13 20:00 3 - 0  
V. Grushko - V. Isakov 08.13 14:30 3 - 0  
V. Grushko - V. Solovey 08.13 18:00 3 - 2  
V. Isakov - A. Naida 08.13 14:00 2 - 3  
V. Isakov - Den. Stepanov 08.13 17:30 3 - 1  
V. Isakov - E. Rubtsov 08.13 19:30 2 - 3  
V. Isakov - V. Solovey 08.13 16:00 0 - 3  
V. Kalianov - D. Nemchenko 08.13 18:15 3 - 2  
V. Kalianov - M. Gubenko 08.13 14:45 3 - 0  
V. Kidalov - D. Reznichenko 08.13 10:00 1 - 3  
V. Krokhmal - A. Starski 08.13 09:45 3 - 1  
V. Krokhmal - D. Marchenko 08.13 07:45 3 - 1  
V. Krokhmal - P. Cherednichenko 08.13 08:45 3 - 0  
V. Parhomenko - A. Borysov 08.13 07:00 1 - 3  
V. Parhomenko - N. Gulevskiy 08.13 09:00 0 - 3  
V. Parhomenko - Y. Maleev 08.13 08:00 0 - 3  
V. Solovey - A. Naida 08.13 20:00 1 - 3  
V. Solovey - M. Presnyakov 08.13 15:00 0 - 3  
V. Solovey - V. Zaychenko 08.13 16:30 2 - 3  
V. Zaychenko - Den. Stepanov 08.13 15:00 2 - 3  
V. Zaychenko - E. Rubtsov 08.13 13:30 0 - 3  
V. Zaychenko - V. Grushko 08.13 18:30 1 - 3  
V. Zaychenko - V. Isakov 08.13 17:00 0 - 3  
Vik. Vasylevskyi - Ant. Popov 08.13 15:00 3 - 2  
Vik. Vasylevskyi - N. Zavada 08.13 14:00 3 - 2  
Vit. Gusev - T. Bonishchuk 08.13 07:30 0 - 3  
Vit. Gusev - Vla. Kovalenko 08.13 08:30 2 - 3  
Y. Maleev - A. Borysov 08.13 09:30 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 08.13 12:10 66 - 25  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 08.13 11:30 6 - 3  
KT Wiz - SK Wyverns 08.13 11:30 6 - 10  
LG Twins - KIA Tigers 08.13 11:30 4 - 2  
Lotte Giants - NC Dinos 08.13 11:30 2 - 9  
Samsung Lions - Doosan Bears 08.13 11:30 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 08.13 11:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 08.13 11:00 8 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.13 11:00 3 - 1  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.13 11:00 4 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 08.13 01:30 5 - 9  
Boston - Tampa Bay (22:30) 08.13 22:30 8 - 17  
Cincinnati - Kansas City 08.13 00:40 4 - 5  
Cincinnati - Pittsburgh 08.13 23:10 6 - 9  
Cleveland - Chicago Cubs 08.13 00:10 2 - 7  
Houston - San Francisco 08.13 01:10 5 - 1  
LA Dodgers - San Diego 08.13 03:40 6 - 0  
Milwaukee - Minnesota 08.13 01:10 2 - 12  
NY Mets - Washington 08.13 01:10 11 - 6  
NY Mets - Washington (19:10) 08.13 19:10 8 - 2  
NY Yankees - Atlanta 08.13 01:05 6 - 3  
Philadelphia - Baltimore 08.13 01:05 4 - 5  
Philadelphia - Baltimore (19:10) 08.13 22:05 4 - 11  
Texas - Seattle 08.13 03:05 7 - 4  
Toronto - Miami 08.13 00:37 11 - 14  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 08.13 12:35 5 - 3  
E-Sport (Dota2, Esl One,Thail.-Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cr4Zy - 4 Zoomers 08.13 19:00 0 - 2  
Quincy Crew - Thunder Predator 08.13 21:15 2 - 1  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sincerely Fury - Bokebi 08.13 10:00 1 - 1  
Your Soul is Mine - CS Better 08.13 12:17    
E-Sport (Dota2, Omega League, Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ling Er - For The Dream 08.13 09:30    
Neon Esports - Execration 08.13 06:30 2 - 0  
E-Sport (Dota2,Liga Pro Gaming,Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havan Liberty - Spirits Esports 08.13 20:00 0 - 1  
Omega Gaming - South American Rejects 08.13 21:35 1 - 0  
Team Unknown - Azules Esports 08.13 22:55 1 - 0  
E-Sport (Dota2,Omega League,EU Divine)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberium.s - 5Comrades 08.13 16:40 2 - 0  
Khan - Cyber Legacy 08.13 18:35 1 - 2  
Tempo - Omegalil 08.13 13:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, Challengers Korea, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Griffin - Awesome Spear 08.13 10:00 1 - 2  
Runaway - Hyfresh Blade 08.13 07:00 2 - 1  
E-Sport (LOL, LCK, Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afreeca Freecs - T1 08.13 13:30 0 - 2  
Sandbox Gaming - Gen.g Esports 08.13 10:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Solomid - Golden Guardians 08.13 22:00 0 - 3  
E-Sport (LOL, LPL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victory Five - Funplus Phoenix 08.13 11:00 3 - 1  
E-Sport (LOL, PCS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machi E-Sports - Alpha Esports 08.13 11:00 2 - 1  
PSG Talon - Nova Esports 08.13 15:20 2 - 0  
E-Sport (LOL, VCS, Summer Split)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerberus Esports - Saigon Buffalo 08.13 14:00 2 - 1  
Evos Esports - Percent Esports 08.13 12:00 2 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg (1.m.) 08.13 13:00 1 - 2  
KPRF Moszkva - Tyumeny (1.m.) 08.13 17:00 3 - 2  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 08.13 15:50 3 - 2  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.13 16:50 5 - 2  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.13 14:50 8 - 5  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.13 13:50 3 - 7  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.13 17:50 8 - 4  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.13 12:50 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Amur Habarovszk 08.13 16:00 5 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 08.13 16:30 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.13 12:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Chicago (2.m.) 08.13 23:30 3 - 3  
Philadelphia - Montreal (1.m.) 08.13 02:00 2 - 1  
St. Louis - Vancouver (1.m.) 08.13 04:30 2 - 5  
Tampa Bay - Columbus (2.m.) 08.13 21:00 1 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.13 06:00 7 - 4  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.13 07:10 6 - 5  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.13 09:30 7 - 6  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.13 08:20 5 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.13 00:05 1 - 2  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 08.13 20:55 6 - 3  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.13 21:55 4 - 2  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.13 10:40 4 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.13 11:50 7 - 4  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.13 19:50 2 - 2  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 08.13 23:05 4 - 2  
Six Trolls - Hammers (3x10 perc) 08.13 18:50 1 - 3  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 2.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine, 2. szakasz 2020 08.13 13:00    
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana 08.13 13:00 1 - 0  
P. Roglic - E. Bernal 08.13 13:00 1 - 0  
R. Porte - R. Uran 08.13 13:00 1 - 0  
S. Kruijswijk - P. Sivakov 08.13 13:00 1 - 0  
T. Dumoulin - Ger. Thomas 08.13 13:00 1 - 0  
T. Pinot - E. Buchmann 08.13 13:00 1 - 0  
T. Pogacar - A. Yates 08.13 13:00 1 - 0  
Kosárlabda (e-NBA,Cyber Western Conference)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota Timberw (Iamdevilwalk) - Oklahoma (Zo0M) 08.13 23:48 63 - 61  
Oklahoma City (Zo0M) - Minnesota Timberwolves (Iamdevilwalk) 08.13 22:00 59 - 47  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guangdong (2.m.) 08.13 14:00 115 - 113  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 08.13 18:00 90 - 96  
Denver - LA Clippers 08.13 03:00 111 - 124  
LA Lakers - Sacramento 08.13 19:30 122 - 136  
Memphis - Milwaukee 08.13 22:00 119 - 106  
Oklahoma City - Miami 08.13 02:00 116 - 115  
Philadelphia - Toronto 08.13 00:30 121 - 125  
Phoenix - Dallas 08.13 22:00 128 - 102  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaophraya Thunders - Nakhon Pathom MadGoat 08.13 13:00 58 - 71  
Hitech Bangkok City - T-Rex 08.13 11:00 105 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 08.13 03:00 89 - 71  
Connecticut - Dallas 08.13 01:00 70 - 66  
Seattle - Atlanta 08.13 04:00 100 - 63  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Wellington Phoenix 08.13 11:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bahreini bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hala Muharraq - Manama Club 08.13 18:00 0 - 0  
East Riffa - Al-Shabbab (BHR) 08.13 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Atl. Madrid 08.13 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlético PR - Goiás 08.13 00:15 2 - 1  
Atlético GO - Flamengo RJ 08.13 01:30 3 - 0  
Atlético MG - Corinthians SP 08.13 00:15 3 - 2  
Bahia BA - Coritiba 08.13 01:30 1 - 0  
Bragantino - Botafogo RJ 08.13 00:15 1 - 1  
Ceara - Gremio RS 08.13 02:30 1 - 1  
Fluminense RJ - Palmeiras SP 08.13 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Paraense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paragominas - Paysandu 08.13 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga (Sima) - CSZKA Moszkva (Quavo) 08.13 13:52 0 - 1  
Braga (Sima) - Dinamo Kijev(Carlwhizzer) 08.13 12:14 0 - 1  
Braga (Sima) - Feyenoord (Mistyeye) 08.13 13:38 3 - 3  
CSZKA Moszkva (Quavo) - Dinamo Kijev(Carlwhizzer) 08.13 12:00 1 - 1  
CSZKA Moszkva (Quavo) - PSV (Dimqaa) 08.13 13:38 1 - 1  
Dinamo Kijev(Carlwhizzer) - Braga (Sima) 08.13 13:24 1 - 0  
Dinamo Kijev(Carlwhizzer) - CSZKA Moszkva (Quavo) 08.13 13:10 0 - 1  
Dinamo Kijev(Carlwhizzer) - Feyenoord (Mistyeye) 08.13 13:52 3 - 4  
Dinamo Kijev(Carlwhizzer) - PSV (Dimqaa) 08.13 14:06 2 - 1  
Feyenoord (Mistyeye) - CSZKA Moszkva (Quavo) 08.13 14:06 3 - 1  
Mönchengladbach (Bobby) - Porto (Libra) 08.13 13:10 4 - 1  
Mönchengladbach (Bobby) - Roma (Sleepy) 08.13 13:24 1 - 2  
Mönchengladbach (Bobby) - Sevilla (Critic) 08.13 14:06 3 - 4  
Mönchengladbach (Bobby) - Wolverhampton (Den1Bravo) 08.13 13:52 0 - 2  
Porto (Libra) - Sevilla (Critic) 08.13 13:38 2 - 1  
PSV (Dimqaa) - CSZKA Moszkva (Quavo) 08.13 12:28 0 - 1  
PSV (Dimqaa) - Feyenoord (Mistyeye) 08.13 13:24 3 - 1  
Roma (Sleepy) - Mönchengladbach (Bobby) 08.13 12:14 1 - 2  
Roma (Sleepy) - Porto (Libra) 08.13 13:52 0 - 0  
Roma (Sleepy) - Wolverhampton (Den1Bravo) 08.13 13:38 0 - 2  
Sevilla (Critic) - Porto (Libra) 08.13 12:28 1 - 2  
Sevilla (Critic) - Roma (Sleepy) 08.13 13:10 1 - 0  
Sevilla (Critic) - Wolverhampton (Den1Bravo) 08.13 13:24 2 - 0  
Wolverhampton (Den1Bravo) - Porto (Libra) 08.13 14:06 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Den1Bravo) - Brazil (Skmgery) 08.13 18:10 1 - 1  
Belgium (Den1Bravo) - France (Jenko) 08.13 19:06 1 - 1  
Belgium (Den1Bravo) - Germany (STDM) 08.13 18:24 2 - 2  
Belgium (Den1Bravo) - Netherlands (Libra) 08.13 18:52 1 - 0  
Brazil (Skmgery) - Belgium (Den1Bravo) 08.13 17:00 1 - 2  
Brazil (Skmgery) - France (Jenko) 08.13 18:38 2 - 3  
Brazil (Skmgery) - Germany (STDM) 08.13 17:42 1 - 5  
Brazil (Skmgery) - Netherlands (Libra) 08.13 17:56 2 - 5  
France (Jenko) - Belgium (Den1Bravo) 08.13 17:56 3 - 3  
France (Jenko) - Brazil (Skmgery) 08.13 17:28 1 - 4  
France (Jenko) - Germany (STDM) 08.13 18:10 4 - 1  
France (Jenko) - Netherlands (Libra) 08.13 18:24 2 - 0  
Germany (STDM) - Belgium (Den1Bravo) 08.13 17:14 2 - 1  
Germany (STDM) - Brazil (Skmgery) 08.13 18:52 3 - 1  
Germany (STDM) - France (Jenko) 08.13 17:00 0 - 1  
Germany (STDM) - Netherlands (Libra) 08.13 18:38 2 - 1  
Ireland (Unknown) - Greece (Olom) 08.13 17:42 1 - 2  
Netherlands (Libra) - Belgium (Den1Bravo) 08.13 17:42 1 - 0  
Netherlands (Libra) - Brazil (Skmgery) 08.13 19:06 3 - 1  
Netherlands (Libra) - France (Jenko) 08.13 17:14 3 - 1  
Netherlands (Libra) - Germany (STDM) 08.13 17:28 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Sleepy) - Liverpool (Bobby) 08.13 07:14 0 - 1  
Arsenal (Sleepy) - Manchester City (Libra) 08.13 08:52 1 - 2  
Arsenal (Sleepy) - Manchester Utd. (Den1Brav 08.13 08:38 0 - 4  
Everton (Mistyeye) - Leicester (Dimqaa) 08.13 07:14 2 - 1  
Everton (Mistyeye) - West Ham (CarlWhizzer) 08.13 07:42 1 - 1  
Everton (Mistyeye) - Wolverhampton (Quavo) 08.13 09:06 0 - 3  
Leicester (Dimqaa) - Everton (Mistyeye) 08.13 08:24 1 - 1  
Leicester (Dimqaa) - West Ham (CarlWhizzer) 08.13 07:56 1 - 0  
Liverpool (Bobby) - Arsenal (Sleepy) 08.13 08:24 2 - 0  
Liverpool (Bobby) - Manchester Utd. (Den1Brav 08.13 08:52 0 - 1  
Liverpool (Bobby) - Tottenham (Critic) 08.13 09:06 0 - 3  
Manchester City (Libra) - Arsenal (Sleepy) 08.13 07:42 1 - 0  
Manchester City (Libra) - Manchester Utd. (Den1Brav 08.13 07:56 2 - 3  
Manchester City (Libra) - Tottenham (Critic) 08.13 08:38 0 - 4  
Manchester Utd. (Den1Brav - Liverpool (Bobby) 08.13 07:42 2 - 0  
Manchester Utd. (Den1Brav - Manchester City (Libra) 08.13 09:06 2 - 3  
Manchester Utd. (Den1Brav - Tottenham (Critic) 08.13 07:14 2 - 2  
Tottenham (Critic) - Liverpool (Bobby) 08.13 07:56 3 - 1  
Tottenham (Critic) - Manchester Utd. (Den1Brav 08.13 08:24 1 - 1  
Watford (Sima) - Everton (Mistyeye) 08.13 08:38 1 - 3  
Watford (Sima) - West Ham (CarlWhizzer) 08.13 07:14 1 - 1  
Watford (Sima) - Wolverhampton (Quavo) 08.13 08:52 0 - 5  
West Ham (CarlWhizzer) - Everton (Mistyeye) 08.13 08:52 1 - 4  
West Ham (CarlWhizzer) - Leicester (Dimqaa) 08.13 09:06 1 - 2  
West Ham (CarlWhizzer) - Watford (Sima) 08.13 08:24 1 - 3  
Wolverhampton (Quavo) - Everton (Mistyeye) 08.13 07:56 2 - 1  
Wolverhampton (Quavo) - Leicester (Dimqaa) 08.13 08:38 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 08.13 11:30 1 - 2  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Lokomotív Moszkva (Danger 08.13 11:54 0 - 3  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Sahtar Doneck (Slezaintim 08.13 12:42 0 - 2  
CSZKA Moszkva (Orlovsky1) - Szpartak Moszkva (D1psen) 08.13 13:18 0 - 1  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 08.13 12:30 2 - 2  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - Lokomotív Moszkva (Danger 08.13 12:18 0 - 0  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - Sahtar Doneck (Slezaintim 08.13 13:06 0 - 0  
Dinamo Kijev (Nikkitta) - Szpartak Moszkva (D1psen) 08.13 11:42 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 08.13 12:54 0 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - Dinamo Kijev (Nikkitta) 08.13 13:18 0 - 0  
Lokomotív Moszkva (Danger - Sahtar Doneck (Slezaintim 08.13 11:30 1 - 1  
Lokomotív Moszkva (Danger - Szpartak Moszkva (D1psen) 08.13 12:06 4 - 1  
Sahtar Doneck (Slezaintim - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 08.13 11:42 3 - 0  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Dinamo Kijev (Nikkitta) 08.13 12:06 1 - 0  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Lokomotív Moszkva (Danger 08.13 12:30 1 - 3  
Sahtar Doneck (Slezaintim - Szpartak Moszkva (D1psen) 08.13 12:54 2 - 1  
Szpartak Moszkva (D1psen) - CSZKA Moszkva (Orlovsky1) 08.13 12:18 1 - 1  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Dinamo Kijev (Nikkitta) 08.13 12:42 1 - 3  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Lokomotív Moszkva (Danger 08.13 13:06 0 - 2  
Szpartak Moszkva (D1psen) - Sahtar Doneck (Slezaintim 08.13 11:54 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona (Nikkitta) - Liverpool (Orlovsky1) 08.13 14:40 1 - 2  
Barcelona (Nikkitta) - Paris SG (Slezaintima) 08.13 15:16 1 - 1  
Barcelona (Nikkitta) - Real Madrid (Dangerdim77) 08.13 14:28 0 - 3  
Barcelona (Olle) - Liverpool (MooneyCB) 08.13 19:40 0 - 0  
Barcelona (Olle) - Paris SG (Inquisitor) 08.13 20:04 2 - 0  
Liverpool (MooneyCB) - Manchester City (Pablik) 08.13 20:04 1 - 1  
Liverpool (MooneyCB) - Real Madrid (Dm1trena) 08.13 20:28 1 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Manchester City (D1psen) 08.13 15:28 2 - 2  
Liverpool (Orlovsky1) - Paris SG (Slezaintima) 08.13 14:52 2 - 1  
Liverpool (Orlovsky1) - Real Madrid (Dangerdim77) 08.13 14:04 2 - 4  
Manchester City (D1psen) - Barcelona (Nikkitta) 08.13 14:52 1 - 1  
Manchester City (D1psen) - Liverpool (Orlovsky1) 08.13 14:28 1 - 2  
Manchester City (D1psen) - Paris SG (Slezaintima) 08.13 14:04 2 - 1  
Manchester City (D1psen) - Real Madrid (Dangerdim77) 08.13 15:16 5 - 0  
Manchester City (Pablik) - Barcelona (Olle) 08.13 19:52 0 - 0  
Manchester City (Pablik) - Paris SG (Inquisitor) 08.13 20:28 1 - 3  
Paris SG (Inquisitor) - Liverpool (MooneyCB) 08.13 20:16 1 - 2  
Paris SG (Inquisitor) - Real Madrid (Dm1trena) 08.13 19:52 0 - 0  
Paris SG (Slezaintima) - Barcelona (Nikkitta) 08.13 14:16    
Paris SG (Slezaintima) - Manchester City (D1psen) 08.13 15:04 1 - 2  
Paris SG (Slezaintima) - Real Madrid (Dangerdim77) 08.13 14:40 1 - 0  
Real Madrid (Dangerdim77) - Barcelona (Nikkitta) 08.13 15:28 1 - 1  
Real Madrid (Dangerdim77) - Liverpool (Orlovsky1) 08.13 15:04 1 - 0  
Real Madrid (Dangerdim77) - Manchester City (D1psen) 08.13 14:16 1 - 0  
Real Madrid (Dm1trena) - Barcelona (Olle) 08.13 20:16 1 - 1  
Real Madrid (Dm1trena) - Manchester City (Pablik) 08.13 19:40 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham (Fearggwp) - Paris SG (Flewless_Phoeni 08.13 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax (Olle) - Porto (MooneyCB) 08.13 17:30 0 - 2  
Porto (MooneyCB) - Valencia (Pablik) 08.13 17:54 0 - 2  
Valencia (Pablik) - Ajax (Olle) 08.13 17:42 6 - 0  
Valencia (Pablik) - Porto (MooneyCB) 08.13 16:54 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal (Nikkitta) - Liverpool (Slezaintima) 08.13 08:36 0 - 1  
Arsenal (Nikkitta) - Manchester City(Dangerdim 08.13 07:48 1 - 1  
Arsenal (Nikkitta) - Manchester Utd. (Orlovsky 08.13 08:00 1 - 1  
Arsenal (Nikkitta) - Tottenham (D1psen) 08.13 07:12 2 - 0  
Arsenal (Pablik) - Liverpool (Olle) 08.13 13:12 0 - 3  
Arsenal (Pablik) - Tottenham (Dm1trena) 08.13 12:00 2 - 1  
Liverpool (Olle) - Arsenal (Pablik) 08.13 12:12 0 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Arsenal (Nikkitta) 08.13 07:36 0 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Manchester City(Dangerdim 08.13 08:00 2 - 1  
Liverpool (Slezaintima) - Manchester Utd. (Orlovsky 08.13 07:12 1 - 0  
Liverpool (Slezaintima) - Tottenham (D1psen) 08.13 08:24 2 - 0  
Manchester City (Chellove - Manchester Utd.(Fearggwp) 08.13 21:40 2 - 1  
Manchester City (Chellove - Tottenham (Blackstar98) 08.13 21:52    
Manchester City(Dangerdim - Arsenal (Nikkitta) 08.13 08:48 0 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Manchester Utd. (Orlovsky 08.13 08:24 3 - 1  
Manchester City(Dangerdim - Tottenham (D1psen) 08.13 07:36 3 - 1  
Manchester Utd. (Orlovsky - Liverpool (Slezaintima) 08.13 08:12 1 - 1  
Manchester Utd. (Orlovsky - Manchester City(Dangerdim 08.13 07:24 3 - 1  
Manchester Utd. (Orlovsky - Tottenham (D1psen) 08.13 08:48 2 - 1  
Tottenham (D1psen) - Arsenal (Nikkitta) 08.13 08:12 0 - 1  
Tottenham (D1psen) - Liverpool (Slezaintima) 08.13 07:24 1 - 1  
Tottenham (D1psen) - Manchester City(Dangerdim 08.13 08:36 1 - 1  
Tottenham (D1psen) - Manchester Utd. (Orlovsky 08.13 07:48 2 - 2  
Tottenham (Dm1trena) - Arsenal (Pablik) 08.13 13:00 1 - 0  
Tottenham (Dm1trena) - Liverpool (Olle) 08.13 13:36 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux (Walker) - Montpellier (Vito) 08.13 16:22 2 - 1  
Bordeaux (Walker) - Nice (Unknown) 08.13 16:08 1 - 0  
Bordeaux (Walker) - Rennes (Olom) 08.13 14:44 0 - 0  
Bordeaux (Walker) - St-Etienne (Sima) 08.13 14:30 0 - 0  
Lille (Skmgery) - Monaco (Stdm) 08.13 15:12 1 - 4  
Lille (Skmgery) - Paris SG (Jenko) 08.13 16:08 3 - 3  
Marseille (Den1Bravo) - Lille (Skmgery) 08.13 15:40 5 - 5  
Marseille (Den1Bravo) - Lyon (Libra) 08.13 16:22 0 - 2  
Marseille (Den1Bravo) - Monaco (Stdm) 08.13 15:54 1 - 3  
Monaco (Stdm) - Lille (Skmgery) 08.13 16:22 4 - 3  
Monaco (Stdm) - Lyon (Libra) 08.13 16:08 2 - 3  
Montpellier (Vito) - Nice (Unknown) 08.13 15:26 0 - 2  
Montpellier (Vito) - St-Etienne (Sima) 08.13 16:08 0 - 1  
Nice (Unknown) - Bordeaux (Walker) 08.13 14:58 1 - 1  
Nice (Unknown) - Montpellier (Vito) 08.13 16:36 2 - 0  
Nice (Unknown) - Rennes (Olom) 08.13 15:12 1 - 1  
Nice (Unknown) - St-Etienne (Sima) 08.13 14:44 0 - 4  
Paris SG (Jenko) - Marseille (Den1Bravo) 08.13 15:26 0 - 1  
Paris SG (Jenko) - Monaco (Stdm) 08.13 15:40 2 - 1  
Rennes (Olom) - Bordeaux (Walker) 08.13 15:54 3 - 0  
Rennes (Olom) - Montpellier (Vito) 08.13 15:40 4 - 1  
Rennes (Olom) - Nice (Unknown) 08.13 16:22 0 - 1  
St-Etienne (Sima) - Bordeaux (Walker) 08.13 15:40 0 - 1  
St-Etienne (Sima) - Montpellier (Vito) 08.13 14:58 0 - 1  
St-Etienne (Sima) - Nice (Unknown) 08.13 15:54 0 - 1  
St-Etienne (Sima) - Rennes (Olom) 08.13 15:26 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln (Oolancer) - Bremen (Fleshka77) 08.13 22:14 2 - 3  
1. FC Köln (Oolancer) - E. Frankfurt (Walker) 08.13 22:28 2 - 0  
Bayern München(Dinototli) - Leverkusen (Member) 08.13 22:28 1 - 3  
Bremen (Fleshka77) - Hoffenheim (Supernova) 08.13 22:28 0 - 0  
E. Frankfurt (Walker) - Bremen (Fleshka77) 08.13 22:00 3 - 1  
E. Frankfurt (Walker) - Wolfsburg (Baphomet) 08.13 22:14 1 - 1  
Hoffenheim (Supernova) - Wolfsburg (Baphomet) 08.13 22:00 1 - 3  
Leverkusen (Member) - Mönchengladbach (Alback) 08.13 22:00 2 - 1  
RB Leipzig (Stdm) - Bayern München(Dinototli) 08.13 22:00 2 - 1  
RB Leipzig (Stdm) - Mönchengladbach (Alback) 08.13 22:14 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Captainx) - Barcelona (Ak) 08.13 02:00 5 - 4  
Atl. Madrid (Captainx) - Feyenoord (Johnybegood) 08.13 23:00 4 - 1  
Atl. Madrid (Captainx) - Internazionale (Crysis) 08.13 00:40 2 - 3  
Atl. Madrid (Captainx) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 04:20 3 - 5  
Atl. Madrid (Captainx) - Panathinaikosz (Sheriff) 08.13 21:40 4 - 0  
Barcelona (Ak) - Atl. Madrid (Captainx) 08.13 22:00 4 - 2  
Barcelona (Ak) - Lazio (Cliff) 08.13 04:20 6 - 4  
Barcelona (Ak) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 03:00 2 - 1  
Barcelona (Ak) - Panathinaikosz (Sheriff) 08.13 01:40 3 - 2  
Barcelona (Ak) - Roma (Reaper) 08.13 20:40 5 - 1  
Chelsea (Tommy) - Atl. Madrid (Captainx) 08.13 00:20 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Lazio (Cliff) 08.13 22:20 4 - 1  
Chelsea (Tommy) - Liverpool (Tanto) 08.13 04:00 5 - 2  
Chelsea (Tommy) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 23:20 3 - 0  
Chelsea (Tommy) - Manchester City (Soneviqu 08.13 21:00 3 - 0  
Chelsea (Tommy) - Real Madrid (Alabama) 08.13 02:40 3 - 0  
Chelsea (Tommy) - Roma (Reaper) 08.13 01:20 4 - 0  
Dortmund (Teok) - Valencia (Dinwin) 08.13 09:00 2 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Atl. Madrid (Captainx) 08.13 01:40 2 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Lazio (Cliff) 08.13 20:40 1 - 3  
Feyenoord (Johnybegood) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 22:00 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Panathinaikosz (Sheriff) 08.13 23:20 5 - 0  
Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Alabama) 08.13 04:00 3 - 2  
Feyenoord (Johnybegood) - Roma (Reaper) 08.13 03:00 2 - 3  
Internazionale (Crysis) - Atl. Madrid (Captainx) 08.13 23:20 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Lazio (Cliff) 08.13 02:40 3 - 0  
Internazionale (Crysis) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 01:40 4 - 1  
Internazionale (Crysis) - Real Madrid (Alabama) 08.13 21:00 6 - 2  
Internazionale (Crysis) - Roma (Reaper) 08.13 22:00 5 - 1  
Lazio (Cliff) - Barcelona (Ak) 08.13 20:20 3 - 3  
Lazio (Cliff) - Chelsea (Tommy) 08.13 02:20 2 - 1  
Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood) 08.13 03:20 4 - 2  
Lazio (Cliff) - Internazionale (Crysis) 08.13 21:20 0 - 4  
Lazio (Cliff) - Liverpool (Tanto) 08.13 01:00 1 - 2  
Lazio (Cliff) - Manchester Utd.(Kasandra) 08.13 22:40 4 - 2  
Liverpool (Tanto) - Chelsea (Tommy) 08.13 20:00 1 - 2  
Liverpool (Tanto) - Lazio (Cliff) 08.13 23:40 0 - 2  
Liverpool (Tanto) - Manchester City (Soneviqu 08.13 22:20 0 - 2  
Liverpool (Tanto) - Manchester Utd.(Kasandra) 08.13 03:40 0 - 4  
Liverpool (Tanto) - Real Madrid (Alabama) 08.13 01:20 3 - 2  
Liverpool (Tanto) - Roma (Reaper) 08.13 00:00 1 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Atl. Madrid (Captainx) 08.13 20:20 2 - 2  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Barcelona (Ak) 08.13 21:40 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Chelsea (Tommy) 08.13 00:40 0 - 4  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Feyenoord (Johnybegood) 08.13 02:00 5 - 0  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Internazionale (Crysis) 08.13 23:00 2 - 3  
Lokomotív Moszkva(Burton) - Panathinaikosz (Sheriff) 08.13 03:20 3 - 1  
Manchester City (Soneviqu - Chelsea (Tommy) 08.13 03:40 2 - 1  
Manchester City (Soneviqu - Lazio (Cliff) 08.13 00:00 1 - 1  
Manchester City (Soneviqu - Liverpool (Tanto) 08.13 02:20 1 - 3  
Manchester City (Soneviqu - Manchester Utd.(Kasandra) 08.13 21:20 6 - 3  
Manchester City (Soneviqu - Real Madrid (Alabama) 08.13 23:40 2 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lazio (Cliff) 08.13 01:20 4 - 5  
Manchester Utd.(Kasandra) - Liverpool (Tanto) 08.13 21:00 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 00:00 1 - 3  
Manchester Utd.(Kasandra) - Manchester City (Soneviqu 08.13 02:40 2 - 1  
Manchester Utd.(Kasandra) - Real Madrid (Alabama) 08.13 22:20 2 - 2  
Manchester Utd.(Kasandra) - Roma (Reaper) 08.13 23:40 4 - 2  
Panathinaikosz (Sheriff) - Atl. Madrid (Captainx) 08.13 03:00 1 - 6  
Panathinaikosz (Sheriff) - Barcelona (Ak) 08.13 23:00 2 - 4  
Panathinaikosz (Sheriff) - Feyenoord (Johnybegood) 08.13 00:40 1 - 5  
Panathinaikosz (Sheriff) - Lokomotív Moszkva(Burton) 08.13 20:40 0 - 4  
Panathinaikosz (Sheriff) - Roma (Reaper) 08.13 04:20 1 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Chelsea (Tommy) 08.13 21:20 3 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Feyenoord (Johnybegood) 08.13 20:00 4 - 0  
Real Madrid (Alabama) - Internazionale (Crysis) 08.13 03:40 2 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Liverpool (Tanto) 08.13 22:40 3 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Manchester City (Soneviqu 08.13 01:00 6 - 6  
Real Madrid (Alabama) - Manchester Utd.(Kasandra) 08.13 02:20 5 - 3  
Roma (Reaper) - Barcelona (Ak) 08.13 03:20 1 - 2  
Roma (Reaper) - Chelsea (Tommy) 08.13 22:40 2 - 2  
Roma (Reaper) - Feyenoord (Johnybegood) 08.13 21:40 2 - 2  
Roma (Reaper) - Internazionale (Crysis) 08.13 02:00 0 - 5  
Roma (Reaper) - Manchester Utd.(Kasandra) 08.13 01:00 2 - 1  
Roma (Reaper) - Panathinaikosz (Sheriff) 08.13 20:20 6 - 0  
Valencia (Dinwin) - PSV (Kostaslfc) 08.13 10:00 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta (Libra) - Internazionale (Stdm) 08.13 19:58 2 - 3  
Atalanta (Libra) - Juventus (Den1Bravo) 08.13 20:12 1 - 4  
Atalanta (Libra) - Lazio (Skmgery) 08.13 21:36 4 - 3  
Fiorentina (Vito) - Parma (Olom) 08.13 19:30 2 - 3  
Fiorentina (Vito) - Sampdoria (Walker) 08.13 20:12 3 - 5  
Fiorentina (Vito) - Sassuolo (Sima) 08.13 21:08 0 - 4  
Fiorentina (Vito) - Udinese (Unknown) 08.13 20:26 4 - 1  
Internazionale (Stdm) - Atalanta (Libra) 08.13 21:08 3 - 1  
Internazionale (Stdm) - Juventus (Den1Bravo) 08.13 19:44 1 - 2  
Internazionale (Stdm) - Lazio (Skmgery) 08.13 21:22 1 - 2  
Internazionale (Stdm) - Napoli (Jenko) 08.13 19:30 1 - 1  
Juventus (Den1Bravo) - Atalanta (Libra) 08.13 21:22 5 - 0  
Juventus (Den1Bravo) - Internazionale (Stdm) 08.13 20:54 1 - 2  
Juventus (Den1Bravo) - Lazio (Skmgery) 08.13 20:40 6 - 1  
Juventus (Den1Bravo) - Napoli (Jenko) 08.13 21:36 3 - 2  
Lazio (Skmgery) - Atalanta (Libra) 08.13 20:26 4 - 1  
Lazio (Skmgery) - Internazionale (Stdm) 08.13 20:12 3 - 4  
Lazio (Skmgery) - Juventus (Den1Bravo) 08.13 19:30 1 - 3  
Lazio (Skmgery) - Napoli (Jenko) 08.13 21:08 3 - 2  
Napoli (Jenko) - Atalanta (Libra) 08.13 20:54 6 - 1  
Napoli (Jenko) - Internazionale (Stdm) 08.13 20:40 3 - 2  
Napoli (Jenko) - Juventus (Den1Bravo) 08.13 20:26 1 - 0  
Napoli (Jenko) - Lazio (Skmgery) 08.13 19:58 1 - 1  
Parma (Olom) - Fiorentina (Vito) 08.13 20:40 2 - 1  
Parma (Olom) - Sampdoria (Walker) 08.13 20:54 1 - 7  
Parma (Olom) - Sassuolo (Sima) 08.13 21:36 1 - 4  
Parma (Olom) - Udinese (Unknown) 08.13 21:22 2 - 1  
Sampdoria (Walker) - Fiorentina (Vito) 08.13 21:22 3 - 1  
Sampdoria (Walker) - Parma (Olom) 08.13 19:44 0 - 0  
Sampdoria (Walker) - Sassuolo (Sima) 08.13 19:30 2 - 1  
Sampdoria (Walker) - Udinese (Unknown) 08.13 21:08 2 - 1  
Sassuolo (Sima) - Fiorentina (Vito) 08.13 19:58 1 - 1  
Sassuolo (Sima) - Parma (Olom) 08.13 20:26 2 - 0  
Sassuolo (Sima) - Sampdoria (Walker) 08.13 20:40 0 - 3  
Sassuolo (Sima) - Udinese (Unknown) 08.13 20:54 0 - 3  
Udinese (Unknown) - Fiorentina (Vito) 08.13 21:36 3 - 2  
Udinese (Unknown) - Parma (Olom) 08.13 20:12 1 - 2  
Udinese (Unknown) - Sampdoria (Walker) 08.13 19:58 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - VEG Vega Squadron 08.13 17:10 1 - 0  
CFC Catalonia FC - Westcoastunt 08.13 18:00 3 - 3  
Dag Dages CF - PSG Shemyakin Onze 08.13 08:30 2 - 2  
Dag Dages CF - Tes Tundra 08.13 09:20 1 - 5  
Gambit Esports - Dag Dages CF 08.13 10:35 0 - 0  
Gambit Esports - Rub FC Kazan 08.13 11:50 3 - 0  
Ina InactiveTV - CFC Catalonia FC 08.13 19:15 1 - 6  
Ina InactiveTV - NFC Nyancat FC 08.13 17:35 1 - 3  
NFC Nyancat FC - CFC Catalonia FC 08.13 16:20 1 - 3  
NFC Nyancat FC - Westcoastunt 08.13 15:30 1 - 3  
PSG Shemyakin Onze - Gambit Esports 08.13 11:50 1 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Rub FC Kazan 08.13 11:00 2 - 1  
Rub FC Kazan - Dag Dages CF 08.13 11:25 3 - 1  
Rub FC Kazan - Tes Tundra 08.13 12:15 0 - 1  
Tes Tundra - Gambit Esports 08.13 10:10 2 - 1  
Tes Tundra - PSG Shemyakin Onze 08.13 09:45 0 - 0  
VEG Vega Squadron - Ina InactiveTV 08.13 15:55 2 - 1  
VEG Vega Squadron - NFC Nyancat FC 08.13 18:25 1 - 2  
Westcoastunt - Ina InactiveTV 08.13 16:45 2 - 1  
Westcoastunt - VEG Vega Squadron 08.13 18:50 0 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Spain Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao (Mistyeye) - Betis (CarlWhizzer) 08.13 10:12 0 - 4  
Ath. Bilbao (Mistyeye) - Getafe (Dimqaa) 08.13 09:44 2 - 1  
Ath. Bilbao (Mistyeye) - Real Sociedad (Sima) 08.13 09:58 1 - 3  
Ath. Bilbao (Mistyeye) - Villarreal (Quavo) 08.13 11:36 3 - 2  
Atl. Madrid (Libra) - Barcelona (Sleepy) 08.13 10:12 3 - 1  
Atl. Madrid (Libra) - Real Madrid (Critic) 08.13 11:08 2 - 3  
Atl. Madrid (Libra) - Sevilla (Den1Bravo) 08.13 10:26 0 - 1  
Atl. Madrid (Libra) - Valencia (Bobby) 08.13 09:30 0 - 1  
Barcelona (Sleepy) - Atl. Madrid (Libra) 08.13 11:22 0 - 0  
Barcelona (Sleepy) - Real Madrid (Critic) 08.13 09:30 2 - 1  
Barcelona (Sleepy) - Sevilla (Den1Bravo) 08.13 11:08 3 - 0  
Barcelona (Sleepy) - Valencia (Bobby) 08.13 09:44 1 - 0  
Betis (CarlWhizzer) - Ath. Bilbao (Mistyeye) 08.13 11:22 3 - 0  
Betis (CarlWhizzer) - Getafe (Dimqaa) 08.13 11:36 1 - 2  
Betis (CarlWhizzer) - Real Sociedad (Sima) 08.13 10:54 4 - 1  
Betis (CarlWhizzer) - Villarreal (Quavo) 08.13 10:40 4 - 0  
Getafe (Dimqaa) - Ath. Bilbao (Mistyeye) 08.13 10:54 4 - 2  
Getafe (Dimqaa) - Betis (CarlWhizzer) 08.13 10:26 0 - 5  
Getafe (Dimqaa) - Real Sociedad (Sima) 08.13 10:40 1 - 0  
Getafe (Dimqaa) - Villarreal (Quavo) 08.13 09:58 0 - 3  
Real Madrid (Critic) - Atl. Madrid (Libra) 08.13 09:58 3 - 1  
Real Madrid (Critic) - Barcelona (Sleepy) 08.13 10:40 4 - 0  
Real Madrid (Critic) - Sevilla (Den1Bravo) 08.13 10:54 0 - 5  
Real Madrid (Critic) - Valencia (Bobby) 08.13 10:26 5 - 0  
Real Sociedad (Sima) - Ath. Bilbao (Mistyeye) 08.13 11:08 0 - 1  
Real Sociedad (Sima) - Betis (CarlWhizzer) 08.13 09:44 2 - 3  
Real Sociedad (Sima) - Villarreal (Quavo) 08.13 11:22 1 - 1  
Sevilla (Den1Bravo) - Atl. Madrid (Libra) 08.13 11:36 1 - 0  
Sevilla (Den1Bravo) - Barcelona (Sleepy) 08.13 09:58 2 - 0  
Sevilla (Den1Bravo) - Real Madrid (Critic) 08.13 09:44 1 - 2  
Sevilla (Den1Bravo) - Valencia (Bobby) 08.13 10:12 2 - 1  
Valencia (Bobby) - Atl. Madrid (Libra) 08.13 10:40 1 - 2  
Valencia (Bobby) - Barcelona (Sleepy) 08.13 10:54 0 - 3  
Valencia (Bobby) - Real Madrid (Critic) 08.13 11:36 1 - 4  
Valencia (Bobby) - Sevilla (Den1Bravo) 08.13 11:22 0 - 4  
Villarreal (Quavo) - Ath. Bilbao (Mistyeye) 08.13 10:26 4 - 2  
Villarreal (Quavo) - Getafe (Dimqaa) 08.13 11:08 1 - 2  
Villarreal (Quavo) - Real Sociedad (Sima) 08.13 10:12 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Real Madrid (Chellovekk) 08.13 18:10 2 - 2  
Atl. Madrid (Blackstar98) - Real Madrid (Chellovekk) 08.13 18:58 1 - 0  
Atl. Madrid (Vrico) - Barcelona (Mr.Jab) 08.13 08:06 0 - 2  
Atl. Madrid (Vrico) - Real Madrid (Jkey) 08.13 07:30 1 - 0  
Atl. Madrid (Vrico) - Sevilla (Laikingdast) 08.13 09:18 1 - 3  
Atl. Madrid (Vrico) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.13 08:54 1 - 1  
Barcelona (Mr.Jab) - Atl. Madrid (Vrico) 08.13 09:06 2 - 0  
Barcelona (Mr.Jab) - Real Madrid (Jkey) 08.13 07:54 0 - 2  
Barcelona (Mr.Jab) - Sevilla (Laikingdast) 08.13 08:42 0 - 1  
Barcelona (Mr.Jab) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.13 08:18 1 - 1  
Real Madrid (Chellovekk) - Atl. Madrid (Blackstar98) 08.13 19:32 1 - 1  
Real Madrid (Jkey) - Atl. Madrid (Vrico) 08.13 08:30 3 - 0  
Real Madrid (Jkey) - Barcelona (Mr.Jab) 08.13 08:54 0 - 0  
Real Madrid (Jkey) - Sevilla (Laikingdast) 08.13 08:06 1 - 1  
Real Madrid (Jkey) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.13 07:42 0 - 0  
Sevilla (Laikingdast) - Atl. Madrid (Vrico) 08.13 08:18 1 - 0  
Sevilla (Laikingdast) - Barcelona (Mr.Jab) 08.13 07:42 1 - 0  
Sevilla (Laikingdast) - Real Madrid (Jkey) 08.13 09:06 4 - 0  
Sevilla (Laikingdast) - Valencia (Boulevard_Pr.) 08.13 08:30 0 - 0  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Atl. Madrid (Vrico) 08.13 07:54 0 - 0  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Barcelona (Mr.Jab) 08.13 09:18 3 - 0  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Real Madrid (Jkey) 08.13 08:42 2 - 1  
Valencia (Boulevard_Pr.) - Sevilla (Laikingdast) 08.13 07:30 2 - 1  
Valencia (Fearggwp) - Atl. Madrid (Blackstar98) 08.13 19:44 1 - 1  
Valencia (Fearggwp) - Real Madrid (Chellovekk) 08.13 19:56 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München (Jkey) - Dortmund (Mr.Jab) 08.13 11:04 0 - 0  
Bayern München (Jkey) - Leverkusen (Vrico) 08.13 10:40 1 - 1  
Bayern München (Jkey) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.13 10:16 3 - 3  
Bayern München (Jkey) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.13 09:52 1 - 0  
Dortmund (Mr.Jab) - Bayern München (Jkey) 08.13 10:04 0 - 3  
Dortmund (Mr.Jab) - Leverkusen (Vrico) 08.13 11:16 5 - 1  
Dortmund (Mr.Jab) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.13 10:52 1 - 3  
Dortmund (Mr.Jab) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.13 10:28 0 - 3  
Leverkusen (Vrico) - Bayern München (Jkey) 08.13 09:40 1 - 4  
Leverkusen (Vrico) - Dortmund (Mr.Jab) 08.13 10:16 2 - 1  
Leverkusen (Vrico) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.13 11:28 2 - 0  
Leverkusen (Vrico) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.13 11:04 0 - 0  
Mönchengladbach(Laiking.) - Bayern München (Jkey) 08.13 11:16 0 - 0  
Mönchengladbach(Laiking.) - Dortmund (Mr.Jab) 08.13 09:52 0 - 0  
Mönchengladbach(Laiking.) - Leverkusen (Vrico) 08.13 10:28 0 - 3  
Mönchengladbach(Laiking.) - RB Leipzig (Boulevard_Pr) 08.13 10:40 0 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Bayern München (Jkey) 08.13 10:52 2 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Dortmund (Mr.Jab) 08.13 11:28 0 - 1  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Leverkusen (Vrico) 08.13 10:04 1 - 0  
RB Leipzig (Boulevard_Pr) - Mönchengladbach(Laiking.) 08.13 09:40 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Nikkitta) - Italy (Dangerdim77) 08.13 09:58 1 - 0  
Brazil (Nikkitta) - Netherlands (D1psen) 08.13 09:22 2 - 1  
Brazil (Pablik) - France (Dm1trena) 08.13 14:10 3 - 1  
Brazil (Pablik) - Netherlands (MooneyCB) 08.13 14:34 1 - 1  
England (Olle) - Brazil (Pablik) 08.13 14:22    
England (Olle) - France (Dm1trena) 08.13 14:46 1 - 3  
England (Slezaintima) - Brazil (Nikkitta) 08.13 09:46 0 - 1  
England (Slezaintima) - France (Orlovsky1) 08.13 09:22 2 - 4  
France (Dm1trena) - Italy (Inquisitor) 08.13 14:22    
France (Dm1trena) - Netherlands (MooneyCB) 08.13 14:58 0 - 0  
France (Orlovsky1) - Brazil (Nikkitta) 08.13 09:10 1 - 2  
France (Orlovsky1) - Italy (Dangerdim77) 08.13 09:34 4 - 3  
Italy (Dangerdim77) - England (Slezaintima) 08.13 09:10 0 - 0  
Italy (Dangerdim77) - Netherlands (D1psen) 08.13 09:46 0 - 0  
Italy (Inquisitor) - Brazil (Pablik) 08.13 14:58 3 - 2  
Italy (Inquisitor) - England (Olle) 08.13 14:34 1 - 1  
Netherlands (D1psen) - England (Slezaintima) 08.13 09:34 1 - 5  
Netherlands (D1psen) - France (Orlovsky1) 08.13 09:58 2 - 4  
Netherlands (MooneyCB) - England (Olle) 08.13 14:10 0 - 3  
Netherlands (MooneyCB) - Italy (Inquisitor) 08.13 14:46 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - FC Masr 08.13 16:00 1 - 1  
Smouha - Al-Mokawloon Arab 08.13 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - PSV 08.13 18:45 4 - 0  
Montpellier - Juventus 08.13 16:15 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kultsu - Lahden Reipas 08.13 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiisto - VIFK 08.13 17:30 0 - 2  
Vaajakoski - JIPPO 08.13 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Utrecht 08.13 18:45 5 - 1  
Labdarúgás (Horvát 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb 2 - Bijelo Brdo 08.13 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 08.13 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Wakrah 08.13 18:30 0 - 1  
Al-Sailiya - Al-Arabi (QAT) 08.13 15:00 1 - 0  
Qatar SC - Al-Sadd 08.13 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Jagiellonia Bialystok 08.13 20:30 3 - 1  
Sleza Wroclaw - Wigry Suwalki 08.13 16:00 2 - 1  
Swit Nowy Dwor - Zaglebie Lubin 08.13 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Chivas Guadalajara 08.13 02:00 0 - 2  
Queretaro - Cruz Azul 08.13 00:00 1 - 0  
Tijuana - Atl. San Luis 08.13 04:06 0 - 2  
UNAM Pumas - Monterrey 08.13 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Nashville 08.13 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Managua FC - Chinandega 08.13 04:00 1 - 0  
Real Esteli - Real Madriz 08.13 03:00 2 - 0  
Walter Ferretti - Municipal Jalapa 08.13 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Sp. San Lorenzo 08.13 15:30    
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 08.13 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Zaragoza 08.13 22:00 0 - 0  
Girona - Almería 08.13 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Grasshoppers 08.13 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umea FC - Örgryte 08.13 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Östersund 08.13 19:00 0 - 1  
Elfsborg - Falkenberg 08.13 19:00 4 - 2  
Kalmar - Göteborg 08.13 19:00 1 - 1  
Norrköping - Hammarby 08.13 19:00 1 - 2  
Sirius - Helsingborg 08.13 19:00 3 - 1  
Varberg - Häcken 08.13 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - ND Gorica 08.13 19:00    
Tabor Sezana - Koper 08.13 17:00    
Labdarúgás (Ukrán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Obolon Kijev 08.13 16:30 2 - 0  
Girnyik-Sport - Prykarpattya Ivano-Frank. 08.13 16:30 2 - 4  
Metaliszt 1925 - Kremin Kremincsuk 08.13 16:30 4 - 2  
Metalurg Zaporizzsja - Csernomorec Odessza 08.13 16:30 1 - 4  
Minaj - Volyn Lutszk 08.13 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Tacuarembo 08.13 19:30 1 - 0  
Central Espanol - Cerrito Montevideo 08.13 17:00 0 - 1  
Villa Teresa - Juventud de Las Piedras 08.13 22:15 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Tampa Bay 08.13 01:30 0 - 2  
Charlotte Independence - Birmingham Legion 08.13 01:00 1 - 1  
New York RB 2 - Loudoun Utd. 08.13 01:00 1 - 2  
Reno - Sacramento 08.13 04:30 0 - 1  
San Diego Loyal - Orange County SC 08.13 04:00 0 - 2  
Tulsa - FC San Antonio 08.13 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észt 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu 2 - Kohtla-Jarve 08.13 18:00 5 - 2  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Imatran Pallo-Veikot 08.13 16:30 2 - 0  
Kankaanpaan Maila - Vimpelin Veto 08.13 16:30 1 - 0  
Siilinjarven Pesis - Kiteen Pallo-90 08.13 16:30 0 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 08.13 11:50 6 - 24  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alliance-Pro - Empire-Pro 08.13 14:20 1 - 3  
Alliance-Pro - Empire-Pro 08.13 14:20 1 - 3  
Enerdzhi-Pro - Uragan-Pro 08.13 10:50 3 - 2  
Enerdzhi-Pro - Uragan-Pro 08.13 10:50 3 - 2  
Lions-Pro - Berkut-Pro 08.13 09:05 3 - 1  
Lions-Pro - Berkut-Pro 08.13 09:05 3 - 1  
Titans-Pro - Payp-Pro 08.13 12:35 3 - 2  
Titans-Pro - Payp-Pro 08.13 12:35 3 - 2  
Tenisz (German PL Stars, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Walder - F.C. Jianu 08.13 14:40 0 - 2  
R. Slobodchikov - A. Celikbilek 08.13 10:35 2 - 1  
V. Orlov - Q. Folliot 08.13 09:00 2 - 0  
Tenisz (German PL Stars, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - C. Klasen 08.13 17:30 1 - 2  
E. Gorgodze - I. Fetecau 08.13 12:55 2 - 0  
J.V. Rennert - L. Pigossi 08.13 16:30 0 - 2  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ötzbach - Y. Erel 08.13 16:00 0 - 2  
B. Gadamauri - E. Ejupovic 08.13 11:15 0 - 2  
B. Lock - R. Strombachs 08.13 12:45 0 - 2  
Fle. Peters - L. Gerch 08.13 16:00 0 - 2  
M. Netuschil - M. Rosenkranz 08.13 14:30 0 - 2  
T. Schönenberg - A. Mannapov 08.13 09:00 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - N. Siedliska 08.13 09:00 0 - 2  
C. Buyukakcay - O.G. Simion 08.13 11:50 1 - 2  
E.T. Cadar - G. Duca 08.13 09:00 2 - 0  
I.M. Bara - L. Cirnu 08.13 15:05 2 - 0  
K. Kanev - E. Vanlangendonck 08.13 16:05 0 - 2  
M. Zanevska - A. Hartono 08.13 13:30 2 - 1  
O. Gavrila - L. Meyer auf der Heide 08.13 10:30 2 - 0  
Stollár F. - S. Intert 08.13 10:15 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - J. Pegula 08.13 21:40 2 - 0  
J.B. Teichmann - Y. Putintseva 08.13 17:00 2 - 0  
M. Linette - J. Brady 08.13 00:10 0 - 2  
S. Rogers - L.A. Fernandez 08.13 23:20 2 - 0  
S. Williams - V. Williams 08.13 18:45 2 - 1  
Tenisz (Lexington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Zvonareva V - Linette M / Pegula J 08.13 23:50 2 - 1  
Bouzkova M / Teichmann J - Christian K / Olmos G 08.13 20:20 2 - 0  
Guarachi A / Krawczyk D - Loeb J / Neel I 08.13 18:40 2 - 1  
Mattek-Sands B / Stephens - Carter H / Stefani L 08.13 17:00 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gaponenko - Y. Sarouk 08.13 12:30 2 - 0  
J. Hasson - D. Cukierman 08.13 16:15 0 - 2  
Y. Oliel - I. Smilansky 08.13 14:40 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Glushko - N. Khirin 08.13 16:25 2 - 0  
S. Kimchi - S. Biran 08.13 14:10 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - T. Zidansek 08.13 11:00 2 - 1  
L. Siegemund - S. Sorribes Tormo 08.13 12:30 0 - 2  
M. Frech - A. Rus 08.13 14:10 2 - 1  
S. Halep - B. Krejcikova 08.13 16:35 2 - 1  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lister C / Voracova R - Hradecka L / Pliskova Kr 08.13 11:00 0 - 2  
Lister C / Voracova R - Hradecka L / Pliskova Kr 08.13 11:00 0 - 2  
Niculescu M / Olaru R - Marozava L / Sizikova Y 08.13 14:35 2 - 0  
van Der Hoek R / Wickmaye - Rus A / Zidansek T 08.13 17:30 0 - 2  
Tenisz (St. Georges Hill PS, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Broady - F. Christie 08.13 18:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Adamson - D. Karimov 08.13 23:15 0 - 2  
G. Brymer - Jonas Maier 08.13 19:30 2 - 0  
G. Lomakin - Cle. Harper 08.13 14:00 0 - 2  
G. Lomakin - J. Thirouin 08.13 15:20 0 - 2  
J. Arconada - A. El Mihdawy 08.13 14:00 2 - 0  
J. Arconada - Mic. Redlicki 08.13 15:25 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - L. Ratsaratany 08.13 14:10 2 - 0  
C. Hemery - L. Ratsaratany 08.13 09:00 2 - 0  
C. Hemery - Stu. Parker 08.13 12:50 1 - 2  
M. Chazal - N. Moreno de Alboran 08.13 10:15 2 - 0  
S. Mansouri - J.P. Paz 08.13 12:50 1 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.G. Vasilescu - Car. Romeo 08.13 11:35 0 - 2  
D. Marcinkevica - J. Mikulskyte 08.13 11:35 2 - 1  
N. Dascalu - E. Kostova 08.13 14:10 1 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - A. Detiuc 08.13 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.13 08:50 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dzavaryan - L. Babajanyan 08.13 09:30 0 - 2  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.13 11:30 2 - 0  

 

2020.08.12.
Asztalitenisz (Challenger Series, 33. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karakasevic - J. Vrablik 08.12 13:10 1 - 3  
E. Mendes - E. Chtchetinine 08.12 11:50 3 - 1  
E. Mendes - S. Uribe 08.12 09:50 3 - 1  
M. Benes - E. Chtchetinine 08.12 09:10 1 - 3  
M. Benes - J. Vrablik 08.12 14:30 0 - 3  
M. de Saintilan - A. Karakasevic 08.12 10:30 3 - 2  
M. de Saintilan - E. Chtchetinine 08.12 15:10 1 - 3  
M. de Saintilan - S. Uribe 08.12 12:30 3 - 1  
Petr David - E. Mendes 08.12 13:50 2 - 3  
Petr David - J. Vrablik 08.12 08:30 1 - 3  
Petr David - M. Benes 08.12 11:10 0 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Andreev - A. Yakovlev 08.12 14:30 1 - 3  
A. Andreev - P. Suraev-Korolev 08.12 16:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 08.12 07:15 1 - 3  
A. Chentsov - A. Shirshov 08.12 19:45 2 - 3  
A. Chentsov - Demic Ying 08.12 21:15 3 - 2  
A. Duka - O. Melkov 08.12 06:30 0 - 3  
A. Duka - P. Vshivkov 08.12 08:30 3 - 2  
A. Frolov - S. Ogay 08.12 15:15 3 - 2  
A. Girevenkov - I. Coldatov 08.12 00:15 2 - 3  
A. Ilin - D. Balakin 08.12 21:00 3 - 1  
A. Ilin - I. Zemit 08.12 19:30 3 - 2  
A. Klavdenkov - A. Girevenkov 08.12 03:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - I. Coldatov 08.12 05:20 3 - 2  
A. Kudryavtsev - I. Afanasyev 08.12 11:15 3 - 2  
A. Lobanov - A. Frolov 08.12 15:45 0 - 3  
A. Lobanov - S. Ogay 08.12 17:15 3 - 1  
A. Lobanov - S. Ogay 08.12 17:45 3 - 0  
A. Potapkov - A. Kudryavtsev 08.12 12:45 2 - 3  
A. Potapkov - I. Korogodsky 08.12 10:45 0 - 3  
A. Pravednov - N. Zhurba 08.12 01:00 1 - 3  
A. Pravednov - T. Yusipov 08.12 23:30 3 - 1  
A. Savinsky - E. Anisimov 08.12 08:45 1 - 3  
A. Savinsky - M. Gusev 08.12 06:45 2 - 3  
A. Serebrennikov - A. Suntsov 08.12 01:15 3 - 2  
A. Shirshov - Demic Ying 08.12 19:15 3 - 2  
A. Slaschilin - A. Arutiunyan 08.12 07:45 3 - 0  
A. Slaschilin - O. Nikiforov 08.12 09:15 3 - 2  
A. Suntsov - S. Vyaznikov 08.12 02:15 2 - 3  
A. Titov - I. Migalov 08.12 12:00 3 - 1  
A. Vlasov - A. Ilin 08.12 18:30 1 - 3  
A. Vlasov - I. Zemit 08.12 20:30 3 - 2  
A. Yakovlev - O. Belugin 08.12 17:00 3 - 1  
A. Yakovlev - P. Suraev-Korolev 08.12 15:30 1 - 3  
A. Yanshaev - S. Nikulin 08.12 19:15 0 - 3  
A. Yudin - I. Coldatov 08.12 01:15 1 - 3  
Ale. Petrov - A. Pravednov 08.12 22:30 3 - 2  
D. Balakin - A. Vlasov 08.12 20:00 3 - 1  
D. Ignatiev - S. Ogay 08.12 03:00 3 - 1  
D. Ignatiev - T. Yusipov 08.12 00:30 3 - 2  
Dan. Andreev - I. Buyanin 08.12 12:45 3 - 1  
Dan. Andreev - V. Fedorov 08.12 10:45 0 - 3  
Demic Ying - Vla. Petrov 08.12 20:15 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 08.12 20:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 08.12 18:45 3 - 1  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 08.12 22:15 0 - 3  
E. Anisimov - S. Bazhanov 08.12 07:15 1 - 3  
E. Ilyukhin - N. Zhurba 08.12 23:00 1 - 3  
I. Afanasyev - A. Potapkov 08.12 12:15 3 - 2  
I. Buyanin - D. Andreev 08.12 13:45    
I. Buyanin - O. Suharkov 08.12 11:15 3 - 1  
I. Coldatov - A. Klavdenkov 08.12 02:15 1 - 3  
I. Korogodsky - A. Kudryavtsev 08.12 11:45 3 - 0  
I. Korogodsky - I. Afanasyev 08.12 13:15 3 - 0  
I. Migalov - Ilya Novikov 08.12 10:30 3 - 2  
I. Migalov - O. Kutuzov 08.12 12:30 3 - 0  
I. Zemit - D. Balakin 08.12 19:00 0 - 3  
Ilya Novikov - A. Titov 08.12 13:00 3 - 2  
Ilya Novikov - O. Kutuzov 08.12 11:30 0 - 3  
K. Churin - V. Nemashkalo 08.12 22:45 1 - 3  
Kim Sen Ir - A. Duka 08.12 08:00 0 - 3  
Kim Sen Ir - A. Duka 08.12 10:00 2 - 3  
M. Gusev - E. Anisimov 08.12 07:45 3 - 1  
M. Gusev - S. Bazhanov 08.12 09:15 1 - 3  
N. Tarasenkov - D. Molodtsov 08.12 23:15 3 - 2  
N. Zhurba - D. Ignatiev 08.12 02:00 2 - 3  
O. Belugin - A. Andreev 08.12 16:00 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Titov 08.12 11:00 3 - 1  
O. Melkov - Kim Sen Ir 08.12 09:00 2 - 3  
O. Melkov - P. Vshivkov 08.12 07:30 1 - 3  
O. Melkov - P. Vshivkov 08.12 09:30 2 - 3  
O. Nikiforov - V. Tsvetkov 08.12 08:15 0 - 3  
O. Suharkov - Dan. Andreev 08.12 12:15 3 - 0  
P. Suraev-Korolev - O. Belugin 08.12 15:00 3 - 0  
P. Vshivkov - Kim Sen Ir 08.12 07:00 0 - 3  
R. Kobytov - A. Frolov 08.12 16:45 3 - 2  
R. Kobytov - A. Frolov 08.12 18:15 3 - 1  
R. Kobytov - A. Lobanov 08.12 14:45 3 - 1  
S. Bazhanov - A. Savinsky 08.12 08:15 3 - 0  
S. Bychkov - A. Serebrennikov 08.12 02:45 2 - 3  
S. Bychkov - S. Myagkov 08.12 01:45 3 - 0  
S. Myagkov - A. Suntsov 08.12 00:15 3 - 2  
S. Nikulin - A. Yanshaev 08.12 21:45 0 - 3  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 08.12 20:15 2 - 3  
S. Ogay - N. Zhurba 08.12 00:00 3 - 1  
S. Ogay - R. Kobytov 08.12 16:15 2 - 3  
S. Vyaznikov - S. Bychkov 08.12 00:45 3 - 1  
S. Vyaznikov - S. Myagkov 08.12 03:15 3 - 2  
T. Yusipov - A. Pravednov 08.12 02:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 08.12 19:45 3 - 2  
V. Bazilevsky - S. Nikulin 08.12 21:15 3 - 0  
V. Fedorov - I. Buyanin 08.12 11:45 3 - 1  
V. Fedorov - O. Suharkov 08.12 13:15 3 - 1  
V. Fedorov - O. Suharkov 08.12 14:15 3 - 1  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 08.12 22:45 0 - 3  
V. Nemashkalo - S. Vyaznikov 08.12 23:45 1 - 3  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 08.12 08:45 3 - 1  
V. Tsvetkov - A. Slaschilin 08.12 06:45 3 - 2  
Vla. Petrov - A. Chentsov 08.12 18:45 1 - 3  
Vla. Petrov - A. Shirshov 08.12 20:45 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Libatskaya - I. Skachkova 08.12 16:15 3 - 0  
I. Skachkova - Taty. Morozova 08.12 16:45 3 - 2  
I. Skachkova - V. Kandybina 08.12 14:45 1 - 3  
Taty. Morozova - A. Libatskaya 08.12 15:15 0 - 3  
V. Kandybina - A. Libatskaya 08.12 17:15 3 - 0  
V. Kandybina - Taty. Morozova 08.12 15:45 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - A. Droshchynskyi 08.12 18:20 0 - 3  
A. Droshchynskyi - Y. Muliukin 08.12 22:20 2 - 3  
A. Fedorchenko - R. Malinka 08.12 12:35 1 - 3  
A. Kolbasenko - M. Mrykh 08.12 14:10 3 - 0  
A. Mishchenko - Vik. Ivanov 08.12 13:25 3 - 0  
A. Romanenko - D. Shukin 08.12 22:25 1 - 3  
A. Romanenko - M. Balakiriev 08.12 17:25 3 - 1  
A. Sydorenko - E. Khurtak 08.12 17:05 0 - 3  
A. Sydorenko - V. Reva 08.12 18:35 3 - 2  
A. Sydorenko - V. Syvych 08.12 19:35 3 - 1  
A. Sydorenko - Vol. Tymchenko 08.12 15:05 3 - 0  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 08.12 08:35 3 - 1  
A. Yolkin - K. Kirsanov 08.12 10:05 3 - 1  
A. Yolkin - M. Zholubak 08.12 11:35 1 - 3  
A. Yolkin - R. Malinka 08.12 07:05 3 - 0  
A. Yolkin - V. Korovychenko 08.12 13:05 3 - 1  
And. Kurtenko - A. Obischenko 08.12 11:15 3 - 1  
And. Kurtenko - Den. Kozlov 08.12 09:45 0 - 3  
And. Kurtenko - Y. Akimov 08.12 12:15 3 - 1  
And. Kurtenko - Y. Riadynskyi 08.12 07:45 3 - 2  
B. Kostuk - A. Kolbasenko 08.12 10:10 1 - 3  
B. Kostuk - D. Kolodiy 08.12 13:10 1 - 3  
B. Kostuk - I. Rubanka 08.12 11:40 2 - 3  
B. Kostuk - M. Mrykh 08.12 08:40 3 - 1  
D. Chernyshov - A. Obischenko 08.12 07:15 1 - 3  
D. Chernyshov - And. Kurtenko 08.12 13:15 3 - 1  
D. Chernyshov - Den. Kozlov 08.12 11:45 1 - 3  
D. Chernyshov - Y. Akimov 08.12 10:15 0 - 3  
D. Chernyshov - Y. Riadynskyi 08.12 08:45 2 - 3  
D. Havrysh - M. Halynskyi 08.12 21:00 3 - 0  
D. Havrysh - O. Biletskiy 08.12 18:00 3 - 0  
D. Havrysh - V. Lutskiy 08.12 15:30 2 - 3  
D. Kolodiy - A. Kolbasenko 08.12 12:10 3 - 2  
D. Kolodiy - I. Rubanka 08.12 09:40 3 - 1  
D. Kolodiy - M. Mrykh 08.12 07:40 3 - 1  
D. Shukin - M. Balakiriev 08.12 20:55 3 - 0  
Den. Kozlov - A. Obischenko 08.12 13:45 1 - 3  
Den. Kozlov - Y. Akimov 08.12 08:15 0 - 3  
Den. Kozlov - Y. Riadynskyi 08.12 10:45 3 - 2  
E. Khurtak - V. Reva 08.12 21:05 0 - 3  
E. Khurtak - V. Syvych 08.12 15:35 3 - 0  
E. Khurtak - Vol. Tymchenko 08.12 18:05 3 - 0  
I. Rubanka - A. Kolbasenko 08.12 08:10 0 - 3  
I. Rubanka - M. Mrykh 08.12 10:40 3 - 0  
Iur. Bondarenko - A. Droshchynskyi 08.12 20:20 2 - 3  
Iur. Bondarenko - P. Khakhamidi 08.12 17:50 0 - 3  
Iur. Bondarenko - Y. Muliukin 08.12 23:20 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 08.12 14:05 3 - 2  
K. Kirsanov - R. Malinka 08.12 09:05 3 - 1  
K. Moroz - A. Mishchenko 08.12 09:25 3 - 2  
K. Moroz - O. Dukhovenko 08.12 12:25 1 - 3  
K. Moroz - Oleks. Kovalchuk 08.12 13:55 3 - 2  
K. Moroz - Vik. Ivanov 08.12 07:55 2 - 3  
K. Rumezhak - Iur. Bondarenko 08.12 19:20 3 - 2  
K. Rumezhak - P. Khakhamidi 08.12 21:50 0 - 3  
K. Rumezhak - Y. Muliukin 08.12 20:50 3 - 2  
M. Marchuk - A. Romanenko 08.12 18:25 0 - 3  
M. Marchuk - D. Shukin 08.12 16:55 1 - 3  
M. Marchuk - M. Balakiriev 08.12 15:25 1 - 3  
M. Marchuk - R. Solomko 08.12 19:55 0 - 3  
M. Zholubak - A. Fedorchenko 08.12 10:35 2 - 3  
M. Zholubak - K. Kirsanov 08.12 08:05 3 - 0  
M. Zholubak - R. Malinka 08.12 13:35 2 - 3  
O. Biletskiy - M. Halynskyi 08.12 20:00 0 - 3  
O. Dukhovenko - A. Mishchenko 08.12 11:25 3 - 0  
O. Dukhovenko - Vik. Ivanov 08.12 14:25 0 - 3  
Oleks. Kovalchuk - A. Mishchenko 08.12 08:25 3 - 1  
Oleks. Kovalchuk - Vik. Ivanov 08.12 11:55 3 - 1  
P. Khakhamidi - A. Droshchynskyi 08.12 23:50 0 - 3  
P. Khakhamidi - Y. Muliukin 08.12 18:50 1 - 3  
P. Kilyakin - D. Havrysh 08.12 19:00 3 - 0  
P. Kilyakin - M. Halynskyi 08.12 14:30 3 - 1  
P. Kilyakin - O. Biletskiy 08.12 16:00 3 - 1  
P. Kilyakin - V. Lutskiy 08.12 17:30 3 - 2  
P. Kilyakin - Vad. Vasiuk 08.12 20:30 3 - 0  
R. Solomko - A. Romanenko 08.12 16:25 3 - 1  
R. Solomko - D. Shukin 08.12 18:55 3 - 2  
R. Solomko - M. Balakiriev 08.12 21:55 3 - 1  
V. Korovychenko - A. Fedorchenko 08.12 07:35 0 - 3  
V. Korovychenko - K. Kirsanov 08.12 12:05 3 - 1  
V. Korovychenko - M. Zholubak 08.12 09:35 0 - 3  
V. Korovychenko - R. Malinka 08.12 11:05 3 - 0  
V. Lutskiy - M. Halynskyi 08.12 16:30 2 - 3  
V. Lutskiy - O. Biletskiy 08.12 21:30 3 - 1  
V. Syvych - V. Reva 08.12 16:35 1 - 3  
V. Syvych - Vol. Tymchenko 08.12 21:35 0 - 3  
Vad. Vasiuk - D. Havrysh 08.12 17:00 3 - 2  
Vad. Vasiuk - M. Halynskyi 08.12 18:30 0 - 3  
Vad. Vasiuk - O. Biletskiy 08.12 15:00 2 - 3  
Vad. Vasiuk - V. Lutskiy 08.12 19:30 2 - 3  
Vit. Sydorenko - A. Sydorenko 08.12 20:35 3 - 1  
Vit. Sydorenko - E. Khurtak 08.12 19:05 0 - 3  
Vit. Sydorenko - V. Reva 08.12 14:35 3 - 0  
Vit. Sydorenko - V. Syvych 08.12 17:35 3 - 1  
Vit. Sydorenko - Vol. Tymchenko 08.12 16:05 3 - 0  
Vol. Tymchenko - V. Reva 08.12 20:05 1 - 3  
Y. Akimov - A. Obischenko 08.12 09:15 1 - 3  
Y. Akimov - Y. Riadynskyi 08.12 14:15 2 - 3  
Y. Riadynskyi - A. Obischenko 08.12 12:45 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Novosad - G. Farladanska 08.12 09:30 1 - 3  
A. Novosad - I. Motsyk 08.12 11:00 2 - 3  
A. Novosad - V. Stepanovskaya 08.12 07:30 3 - 2  
A. Novosad - Ver. Gud 08.12 12:00 2 - 3  
Ana. Kozak - I. Pidlypna 08.12 14:20 0 - 3  
Ana. Kozak - N. Harmash 08.12 08:50 0 - 3  
Ana. Kozak - N. Kosmina 08.12 11:20 3 - 0  
E. Vakhrusheva - J. Trigub 08.12 14:40 3 - 1  
E. Vakhrusheva - M. Voytekhova 08.12 16:10 0 - 3  
E. Vakhrusheva - S. Yureneva 08.12 20:40 0 - 3  
E. Vakhrusheva - Tat. Yugan 08.12 17:40 0 - 3  
E. Vakhrusheva - Y. Mikhailik 08.12 19:10 2 - 3  
G. Farladanska - I. Motsyk 08.12 13:30 1 - 3  
G. Farladanska - V. Stepanovskaya 08.12 10:30 3 - 2  
G. Farladanska - Ver. Gud 08.12 08:00 3 - 1  
M. Voytekhova - J. Trigub 08.12 20:10 3 - 1  
N. Harmash - I. Pidlypna 08.12 09:50 3 - 2  
N. Harmash - N. Kosmina 08.12 14:50 3 - 1  
N. Kosmina - I. Pidlypna 08.12 13:20 0 - 3  
N. Kovtun - O. Kolosovska 08.12 20:45 2 - 3  
N. Kovtun - Rom. Faflei 08.12 17:45 0 - 3  
N. Kovtun - S. Tsoma 08.12 16:15 3 - 2  
N. Kovtun - V. Anarmetova 08.12 19:15 3 - 0  
N. Svydnytska - Ana. Kozak 08.12 10:20 1 - 3  
N. Svydnytska - I. Pidlypna 08.12 11:50 3 - 0  
N. Svydnytska - N. Harmash 08.12 12:50 1 - 3  
N. Svydnytska - N. Kosmina 08.12 08:20 1 - 3  
O. Kolosovska - Anz. Sydorko 08.12 18:45 3 - 0  
O. Kolosovska - Rom. Faflei 08.12 19:45 3 - 2  
O. Nalisnikovska - A. Novosad 08.12 13:00 3 - 1  
O. Nalisnikovska - G. Farladanska 08.12 11:30 3 - 1  
O. Nalisnikovska - V. Stepanovskaya 08.12 08:30 0 - 3  
O. Nalisnikovska - Ver. Gud 08.12 10:00 3 - 1  
Rom. Faflei - Anz. Sydorko 08.12 16:45 3 - 1  
Rom. Faflei - S. Tsoma 08.12 21:45 1 - 3  
S. Tsoma - Anz. Sydorko 08.12 20:15 0 - 3  
S. Yureneva - M. Voytekhova 08.12 15:10 3 - 0  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 08.12 17:10 1 - 3  
Tat. Yugan - J. Trigub 08.12 16:40 2 - 3  
Tat. Yugan - M. Voytekhova 08.12 21:40 1 - 3  
V. Anarmetova - Anz. Sydorko 08.12 21:15 3 - 0  
V. Anarmetova - S. Tsoma 08.12 18:15 0 - 3  
V. Ivakhiv - Ana. Kozak 08.12 12:20 3 - 2  
V. Ivakhiv - I. Pidlypna 08.12 07:50 1 - 3  
V. Ivakhiv - N. Harmash 08.12 10:50 0 - 3  
V. Ivakhiv - N. Kosmina 08.12 09:20 3 - 2  
V. Ivakhiv - N. Svydnytska 08.12 13:50 3 - 1  
V. Stepanovskaya - I. Motsyk 08.12 12:30 1 - 3  
Ver. Gud - I. Motsyk 08.12 09:00 1 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 08.12 14:00 0 - 3  
Y. Mikhailik - J. Trigub 08.12 21:10 1 - 3  
Y. Mikhailik - M. Voytekhova 08.12 18:10 1 - 3  
Y. Mikhailik - Tat. Yugan 08.12 15:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kotik - Naz. Kovalchuk 08.12 10:30 1 - 3  
A. Krutko - S. Tsybulin 08.12 23:35 0 - 3  
A. Matcyk - A. Antonyk 08.12 03:15 3 - 1  
A. Shkurupii - Ole. Kovalov 08.12 08:35 3 - 2  
A. Shkurupii - S. Baranovskiy 08.12 10:20 3 - 0  
A. Shkurupii - Ser. Ponomarenko 08.12 12:05 1 - 3  
A. Shkurupii - V. Plishilo 08.12 13:50 1 - 3  
And. Herasymenko - A. Bondarchuk 08.12 07:40 3 - 1  
And. Herasymenko - M. Samaray 08.12 11:45 1 - 3  
And. Herasymenko - S. Rutskiy 08.12 09:25 3 - 2  
D. Alekseenko - M. Laevsky 08.12 19:45 3 - 0  
D. Alekseenko - Mih. Popov 08.12 20:55 3 - 1  
D. Alekseenko - S. Skachenko 08.12 19:05 2 - 3  
D. Baystryuchenko - V. Zaychenko 08.12 02:05 3 - 1  
D. Halai - Vad. Sidorenko 08.12 15:10 3 - 1  
D. Lohosha - V. Kotov 08.12 23:15 1 - 3  
D. Shcherbak - E. Pismenniy 08.12 13:10 2 - 3  
D. Shcherbak - Max. Nikolenko 08.12 11:25 1 - 3  
D. Shcherbak - R. Derypaska 08.12 14:55 0 - 3  
D. Shcherbak - S. Zemyancev 08.12 09:40 2 - 3  
D. Shcherbak - Yev. Masko 08.12 07:55 1 - 3  
D. Zenyuk - Vad. Sidorenko 08.12 18:40 1 - 3  
Dmi. Lebed - V. Zaychenko 08.12 00:35 2 - 3  
E. Pismenniy - Max. Nikolenko 08.12 09:05 1 - 3  
E. Pismenniy - S. Zemyancev 08.12 12:00 2 - 3  
E. Pismenniy - Yev. Masko 08.12 15:30 2 - 3  
E. Rubtsov - D. Alekseenko 08.12 21:25 0 - 3  
E. Rubtsov - M. Laevsky 08.12 20:50 3 - 1  
E. Rubtsov - Mih. Popov 08.12 20:15 3 - 0  
E. Rubtsov - S. Skachenko 08.12 19:40 1 - 3  
I. Bivinis - A. Khvysiuk 08.12 23:45 2 - 3  
I. Demchuk - O. Kalynevych 08.12 08:20 1 - 3  
I. Demchuk - V. Kodola 08.12 10:40 3 - 0  
I. Gubarev - I. Kozyr 08.12 12:10 3 - 0  
I. Kozyr - A. Veliev 08.12 14:30 1 - 3  
I. Kozyr - Vya. Kovalenko 08.12 08:05 3 - 2  
I. Petryshyn - N. Sidorak 08.12 09:35 0 - 3  
I. Petryshyn - R. Vakarash 08.12 11:55 2 - 3  
I. Sinitsky - I. Demchuk 08.12 11:15 3 - 1  
I. Sinitsky - O. Kalynevych 08.12 10:05 3 - 1  
I. Sinitsky - V. Kodola 08.12 08:55 3 - 0  
I. Udod - And. Herasymenko 08.12 12:20 0 - 3  
I. Udod - M. Samaray 08.12 10:00 1 - 3  
I. Udod - S. Rutskiy 08.12 11:10 2 - 3  
M. Laevsky - Mih. Popov 08.12 19:10 3 - 0  
M. Laevsky - S. Skachenko 08.12 20:20 3 - 2  
M. Naumchuk - A. Matcyk 08.12 02:15 0 - 3  
M. Naumchuk - V. Trachuk 08.12 00:15 1 - 3  
M. Samaray - A. Bondarchuk 08.12 12:55 3 - 2  
Max. Nikolenko - S. Zemyancev 08.12 16:05 3 - 2  
Mih. Popov - S. Skachenko 08.12 21:30 3 - 0  
N. Sidorak - L. Sheshurak 08.12 10:45 1 - 3  
N. Sidorak - R. Vakarash 08.12 08:25 3 - 2  
N. Zinov - A. Zenyuk 08.12 15:45 0 - 3  
N. Zinov - D. Halai 08.12 18:05 1 - 3  
N. Zinov - D. Zenyuk 08.12 19:15 0 - 3  
N. Zinov - Vad. Sidorenko 08.12 16:55 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - S. Tsybulin 08.12 22:35 3 - 0  
O. Didukh - A. Tuzhylin 08.12 18:00 3 - 0  
O. Kalynevych - V. Kodola 08.12 13:00 3 - 0  
O. Pinchuk - A. Matcyk 08.12 00:45 1 - 3  
O. Pinchuk - M. Naumchuk 08.12 02:45 2 - 3  
O. Pinchuk - V. Trachuk 08.12 01:45 0 - 3  
Ole. Kovalov - D. Pesternikov 08.12 13:15 0 - 3  
P. Chyzh - A. Khvysiuk 08.12 22:45 0 - 3  
P. Pidleteichuk - I. Petryshyn 08.12 12:30 3 - 1  
P. Pidleteichuk - L. Sheshurak 08.12 09:00 1 - 3  
P. Pidleteichuk - N. Sidorak 08.12 11:20 3 - 0  
P. Pidleteichuk - R. Vakarash 08.12 10:10 3 - 1  
R. Derypaska - Max. Nikolenko 08.12 13:45 3 - 2  
R. Derypaska - Yev. Masko 08.12 12:35 3 - 2  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 08.12 16:30 1 - 3  
R. Rybachuk - I. Semeniuk 08.12 21:10 3 - 1  
R. Vakarash - L. Sheshurak 08.12 13:05 2 - 3  
S. Baranovskiy - D. Pesternikov 08.12 09:10 2 - 3  
S. Baranovskiy - Ole. Kovalov 08.12 15:00 3 - 1  
S. Berezynskyi - I. Semeniuk 08.12 20:00 1 - 3  
S. Berezynskyi - R. Rybachuk 08.12 18:15 3 - 2  
S. Berezynskyi - S. Lugovskyi 08.12 17:05 3 - 0  
S. Boiko - Naz. Kovalchuk 08.12 23:05 2 - 3  
S. Lugovskyi - I. Semeniuk 08.12 17:40 3 - 2  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 08.12 15:55 3 - 0  
S. Lugovskyi - R. Rybachuk 08.12 20:35 3 - 0  
S. Lugovskyi - S. Berezynskyi 08.12 21:45 0 - 3  
S. Rutskiy - A. Bondarchuk 08.12 10:35 3 - 2  
S. Rutskiy - M. Samaray 08.12 08:15 2 - 3  
S. Zemyancev - Yev. Masko 08.12 14:20 2 - 3  
Ser. Ponomarenko - D. Pesternikov 08.12 14:25 3 - 1  
Ser. Ponomarenko - Ole. Kovalov 08.12 10:55 3 - 1  
Ser. Ponomarenko - S. Baranovskiy 08.12 08:00 3 - 2  
V. Efimov - A. Tuzhylin 08.12 15:35 3 - 2  
V. Efimov - O. Didukh 08.12 17:25 3 - 2  
V. Efimov - V. Lyevshyn 08.12 16:15 3 - 2  
V. Lyevshyn - A. Tuzhylin 08.12 16:50 1 - 3  
V. Lyevshyn - O. Didukh 08.12 15:40 1 - 3  
V. Maruschak - A. Veliev 08.12 11:35 1 - 3  
V. Maruschak - I. Kozyr 08.12 09:50 1 - 3  
V. Maruschak - Vya. Kovalenko 08.12 12:45 3 - 1  
V. Plishilo - D. Pesternikov 08.12 11:30 2 - 3  
V. Plishilo - Ole. Kovalov 08.12 07:25 2 - 3  
V. Plishilo - S. Baranovskiy 08.12 12:40 1 - 3  
V. Plishilo - Ser. Ponomarenko 08.12 09:45 3 - 2  
V. Trachuk - A. Antonyk 08.12 01:15 3 - 0  
V. Verbyany - A. Kotik 08.12 08:10 3 - 0  
V. Verbyany - Naz. Kovalchuk 08.12 09:20 3 - 1  
V. Zaychenko - A. Chaplyanka 08.12 03:05 0 - 3  
Vad. Sidorenko - A. Zenyuk 08.12 19:50 3 - 0  
Vya. Kovalenko - A. Veliev 08.12 09:15 1 - 3  
Y. Prishchepa - A. Tuzhylin 08.12 16:10 3 - 2  
Y. Prishchepa - O. Didukh 08.12 16:45 1 - 3  
Y. Prishchepa - V. Efimov 08.12 17:55 1 - 3  
Y. Prishchepa - V. Lyevshyn 08.12 17:20 3 - 1  
Y. Teterya - A. Kotik 08.12 08:45 3 - 0  
Y. Teterya - Naz. Kovalchuk 08.12 07:35 3 - 1  
Y. Teterya - V. Verbyany 08.12 09:55 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ali. Kurtenko - Tat. Tatianina 08.12 17:35 2 - 3  
V. Andrushchenko - A. Miklukha 08.12 19:20 3 - 1  
V. Andrushchenko - Ali. Kurtenko 08.12 18:10 1 - 3  
V. Andrushchenko - Tat. Tatianina 08.12 15:50 3 - 0  
V. Andrushchenko - Vic. Kurtenko 08.12 17:00 1 - 3  
Vic. Kurtenko - Tat. Tatianina 08.12 19:55 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naida - Den. Stepanov 08.12 16:30 3 - 1  
A. Naida - S. Korobeynik 08.12 20:00 3 - 1  
A. Naida - V. Zaychenko 08.12 15:00 3 - 0  
A. Reva - Y. Kievskiy 08.12 10:30 2 - 3  
A. Shamray - E. Yunusov 08.12 20:15 2 - 3  
A. Shamray - R. Gulevskiy 08.12 16:45 3 - 1  
A. Shapoval - E. Nechitaylo 08.12 20:45 2 - 3  
A. Shapoval - V. Smetenko 08.12 23:05 0 - 3  
A. Shapoval - Yur. Novikov 08.12 21:55 0 - 3  
A. Shekhovtsov - S. Krivoshey 08.12 16:15 3 - 2  
A. Shekhovtsov - V. Panin 08.12 15:15 0 - 3  
A. Starski - D. Marchenko 08.12 09:45 0 - 3  
A. Zhuravlev - D. Marchenko 08.12 11:15 0 - 3  
A. Zhuravlev - Y. Zakharov 08.12 10:15 3 - 1  
Ale. Metla - S. Vavrenyuk 08.12 14:00 0 - 3  
Ale. Metla - S. Zavinskiy 08.12 15:00 3 - 2  
Ale. Metla - Ser. Kovalenko 08.12 16:00 0 - 3  
Alek. Rodin - E. Yunusov 08.12 15:45 3 - 1  
Alek. Rodin - V. Khorolsky 08.12 19:15 3 - 0  
D. Lukander - A. Shekhovtsov 08.12 16:45 3 - 2  
D. Lukander - S. Krivoshey 08.12 14:45 1 - 3  
D. Lukander - V. Panin 08.12 15:45 0 - 3  
D. Marchenko - Y. Zakharov 08.12 09:15 3 - 0  
Den. Stepanov - M. Butkov 08.12 17:00 2 - 3  
Den. Stepanov - M. Presnyakov 08.12 14:00 1 - 3  
Den. Stepanov - V. Isakov 08.12 13:30 3 - 1  
Den. Stepanov - V. Solovey 08.12 18:30 1 - 3  
E. Yunusov - Pyotr Kolesnik 08.12 18:45 2 - 3  
E. Yunusov - S. Kalenik 08.12 15:15 3 - 2  
Lev. Kuzyo - V. Panasenko 08.12 21:35 1 - 3  
Lev. Kuzyo - V. Sazhnev 08.12 22:45 1 - 3  
M. Butkov - A. Naida 08.12 16:00 2 - 3  
M. Butkov - M. Presnyakov 08.12 17:30 2 - 3  
M. Butkov - S. Korobeynik 08.12 15:00 2 - 3  
M. Butkov - V. Isakov 08.12 19:30 3 - 1  
M. Presnyakov - A. Naida 08.12 13:30 3 - 0  
M. Presnyakov - S. Korobeynik 08.12 19:00 3 - 0  
M. Presnyakov - V. Isakov 08.12 15:30 3 - 0  
M. Presnyakov - V. Zaychenko 08.12 17:00 0 - 3  
Pyotr Kolesnik - A. Shamray 08.12 18:15 0 - 3  
Pyotr Kolesnik - V. Khorolsky 08.12 14:45 2 - 3  
R. Gulevskiy - Alek. Rodin 08.12 19:45 3 - 0  
R. Gulevskiy - Pyotr Kolesnik 08.12 16:15 1 - 3  
R. Pirvelli - Lev. Kuzyo 08.12 23:20 2 - 3  
R. Pirvelli - V. Panasenko 08.12 22:10 1 - 3  
R. Pirvelli - V. Sazhnev 08.12 21:00 0 - 3  
R. Yushko - A. Borysov 08.12 11:30 3 - 0  
R. Yushko - V. Parhomenko 08.12 10:00 3 - 0  
S. Kalenik - A. Shamray 08.12 13:45 3 - 1  
S. Korobeynik - Den. Stepanov 08.12 18:00 3 - 0  
S. Korobeynik - V. Solovey 08.12 16:00 3 - 0  
S. Korobeynik - V. Zaychenko 08.12 19:30 1 - 3  
S. Pisklov - A. Borysov 08.12 10:30 2 - 3  
S. Pisklov - V. Parhomenko 08.12 11:00 3 - 0  
S. Zavinskiy - S. Vavrenyuk 08.12 16:30 1 - 3  
Ser. Kovalenko - S. Vavrenyuk 08.12 14:30 1 - 3  
Ser. Kovalenko - S. Zavinskiy 08.12 15:30 1 - 3  
T. Bonishchuk - P. Plyushch 08.12 10:30 3 - 1  
T. Bonishchuk - S. Kireev 08.12 11:00 3 - 0  
T. Bonishchuk - Vit. Gusev 08.12 09:30 0 - 3  
V. Dyakov - A. Reva 08.12 10:00 2 - 3  
V. Dyakov - R. Rafikov 08.12 11:00 1 - 3  
V. Dyakov - Y. Kievskiy 08.12 11:30 2 - 3  
V. Isakov - A. Naida 08.12 18:30 2 - 3  
V. Isakov - S. Korobeynik 08.12 14:30 2 - 3  
V. Isakov - V. Solovey 08.12 16:30 3 - 1  
V. Khorolsky - R. Gulevskiy 08.12 14:15 3 - 2  
V. Khorolsky - S. Kalenik 08.12 17:45 3 - 2  
V. Panasenko - V. Sazhnev 08.12 23:55 1 - 3  
V. Panin - A. Shekhovtsov 08.12 18:15 1 - 3  
V. Panin - S. Krivoshey 08.12 17:15 1 - 3  
V. Parhomenko - R. Yushko 08.12 09:30 0 - 3  
V. Smetenko - E. Nechitaylo 08.12 22:30 1 - 3  
V. Smetenko - Yur. Novikov 08.12 21:20 0 - 3  
V. Solovey - A. Naida 08.12 18:00 1 - 3  
V. Solovey - M. Butkov 08.12 14:30 3 - 2  
V. Solovey - M. Presnyakov 08.12 20:00 1 - 3  
V. Zaychenko - Den. Stepanov 08.12 15:30 3 - 1  
V. Zaychenko - M. Butkov 08.12 19:00 3 - 2  
V. Zaychenko - V. Isakov 08.12 17:30 3 - 0  
V. Zaychenko - V. Solovey 08.12 14:00 3 - 1  
Vit. Gusev - P. Plyushch 08.12 11:30 1 - 3  
Y. Zakharov - A. Starski 08.12 10:45 2 - 3  
Y. Zakharov - A. Zhuravlev 08.12 13:15 3 - 0  
Yur. Novikov - E. Nechitaylo 08.12 23:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Win Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gubskaya - P. Shumakova 08.12 11:00 0 - 3  
M. Dotsenko - M. Litovchenko 08.12 13:30 3 - 1  
M. Dotsenko - P. Shumakova 08.12 10:00 1 - 3  
M. Litovchenko - M. Dotsenko 08.12 10:30 1 - 3  
P. Shumakova - E. Gubskaya 08.12 14:00 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Essendon 08.12 11:10 73 - 73  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 08.12 11:30 3 - 2  
KT Wiz - SK Wyverns 08.12 11:30 2 - 11  
LG Twins - KIA Tigers 08.12 11:30 8 - 0  
Lotte Giants - NC Dinos 08.12 12:00 8 - 4  
Samsung Lions - Doosan Bears 08.12 11:30 8 - 15  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 08.12 11:00 4 - 12  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.12 11:00 6 - 0  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.12 11:00 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 08.12 11:00 1 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 08.12 11:00 6 - 7  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 08.12 11:00 8 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 08.12 01:30 2 - 8  
Cincinnati - Kansas City 08.12 00:40 6 - 5  
Cleveland - Chicago Cubs 08.12 01:10 1 - 7  
Colorado - Arizona 08.12 02:40 8 - 7  
Colorado - Arizona (21:10) 08.12 21:10 7 - 13  
Detroit - Chicago WS 08.12 01:10 4 - 8  
Detroit - Chicago WS (19:10) 08.12 19:10 5 - 7  
Houston - San Francisco 08.12 03:10 6 - 7  
LA Angels - Oakland 08.12 03:40 6 - 0  
LA Angels - Oakland (22:10) 08.12 22:10 4 - 8  
LA Dodgers - San Diego 08.12 03:40 2 - 6  
Milwaukee - Minnesota 08.12 02:10 6 - 4  
NY Mets - Washington 08.12 01:10 1 - 2  
NY Yankees - Atlanta 08.12 01:05 9 - 6  
Philadelphia - Baltimore 08.12 01:05 9 - 10  
Texas - Seattle 08.12 03:05 4 - 2  
Toronto - Miami 08.12 00:37 5 - 4  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 08.12 12:35 10 - 6  
Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 08.12 12:35 10 - 0  
E-Sport (Dota2, Esl One,Thail.-Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Business Associates - Thunder Predator 08.12 21:25 1 - 2  
Quincy Crew - Gorillaz Pride 08.12 19:00 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Glory of The Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cyberium.s - Scaryfacez 2.0 08.12 17:30 2 - 0  
Cyberium.s - Team Wp 08.12 15:00 1 - 1  
Husky Esports - Team Viano 08.12 19:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Oceanic Esports League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nobkb - Shadownet 08.12 10:00 1 - 1  
Your Soul is Mine - Sincerely Fury 08.12 12:00 1 - 1  
E-Sport (Dota2, Omega League, Asia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reality Rift - Cignal Ultra 08.12 09:30 2 - 0  
Team Blaze - Aster.aries 08.12 06:30 1 - 2  
E-Sport (Dota2, TheGreatAmericanRivalry)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicious Gaming - Egoboys 08.12 00:00    
E-Sport (Dota2,Omega League,EU Divine)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extremum - Voldemort 08.12 13:00 2 - 1  
Hellraisers - Team Empire 08.12 16:25 2 - 0  
Khan - Omegalil 08.12 19:00 1 - 2  
E-Sport (LOL, LFL, Summer Season)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamersorigin - Team Ldlc 08.12 22:00 1 - 0  
Gameward - Solary 08.12 19:00 0 - 1  
Misfits Premier - Izidream 08.12 20:00 0 - 1  
Vitality Bee - Team Mces 08.12 21:00 1 - 0  
E-Sport (LOL, Ultraliga Season, Playoff)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ago Rogue - K1CK 08.12 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.12 14:50 7 - 7  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 08.12 16:50 3 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.12 12:50 2 - 2  
Ledovij Deszant - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.12 17:50 2 - 2  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.12 13:50 4 - 6  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.12 15:50 6 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina (1.m.) 08.12 17:00 3 - 3  
Colorado - Arizona (1.m.) 08.12 23:30 3 - 0  
Las Vegas - Chicago (1.m.) 08.12 04:30 4 - 1  
Washington - NY Islanders (1.m.) 08.12 22:00 2 - 4  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.12 07:10 5 - 5  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.12 06:00 4 - 5  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 08.12 21:55 5 - 2  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 08.12 00:05 4 - 6  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.12 18:50 1 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.12 10:40 3 - 4  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.12 11:50 4 - 6  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 08.12 20:55 2 - 2  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.12 09:30 5 - 6  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.12 08:20 3 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.12 23:05 1 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.12 19:50 2 - 5  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 1.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2020, 1. szakasz 08.12 20:48    
D. Teuns - F. Grosschartner 08.12 10:55 1 - 0  
E. Bernal - E. Buchmann 08.12 10:55 1 - 0  
J. Alaphilippe - B. Cosnefroy 08.12 10:55 0 - 1  
M. Landa Meana - R. Porte 08.12 10:55 0 - 1  
P. Roglic - T. Pogacar 08.12 10:55 0 - 1  
S. Higuita - A. Valverde 08.12 10:55 0 - 1  
T. Pinot - A. Yates 08.12 10:55 1 - 0  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Portland 08.12 00:30 131 - 134  
Houston - Indiana 08.12 22:00 104 - 108  
Sacramento - New Orleans 08.12 03:00 112 - 106  
Washington - Milwaukee 08.12 03:00 113 - 126  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Las Vegas 08.12 01:00 79 - 98  
Los Angeles - New York 08.12 04:00 93 - 78  
Minnesota - Washington 08.12 03:00 68 - 48  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengals Tigers - Vantaa 08.12 16:30 1 - 0  
Empire CC - Finnish-Pakistani 08.12 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Western Utd. 08.12 09:35 0 - 2  
Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory 08.12 12:10 2 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Paris SG 08.12 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Tuzla City 08.12 17:00 1 - 0  
Krupa na Vrbasu - Olimpic Sarajevo 08.12 17:30 1 - 0  
Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj 08.12 17:30 3 - 0  
Zrinjski Mostar - Radnik Bijeljina 08.12 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cuiaba 08.12 02:30 0 - 1  
Botafogo SP - Confianca 08.12 00:15 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Ponte Preta 08.12 00:15 1 - 1  
CRB - Oeste 08.12 22:00 1 - 0  
Figueirense - Vitória BA 08.12 02:30 0 - 0  
Guarani SP - Cruzeiro MG 08.12 01:30 2 - 3  
Nautico PE - Operario PR 08.12 02:30 0 - 0  
Parana - Avai 08.12 01:30 1 - 0  
Sampaio Correa MA - Juventude RS 08.12 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Brasiliense, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luziania DF - Brasiliense DF 08.12 20:30 0 - 0  
Sobradinho DF - Gama DF 08.12 20:30 0 - 5  
Labdarúgás (Brazil Paraibano, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campinense PB - Treze PB 08.12 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Potiguar)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz RN - ABC 08.12 01:15 1 - 5  
Labdarúgás (Brazil Sergipano)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frei Paulistano - Sergipe 08.12 01:15 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Richards Bay 08.12 15:00 1 - 0  
Mbombela Utd. - Cape Umoya Utd. 08.12 15:00 0 - 0  
Pretoria Univ. - Real Kings 08.12 15:00 1 - 1  
TS Galaxy - Steenberg Utd. 08.12 15:00 0 - 0  
TS Sporting - Moroka Swallows 08.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Bidvest Wits 08.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Roma (Dimqaa) - BorMonchengladb (Quavo) 08.12 13:10 3 - 1  
AS Roma (Dimqaa) - FC Porto (Kiser) 08.12 14:06 2 - 2  
AS Roma (Dimqaa) - Sevilla FC (Praym) 08.12 13:52 0 - 1  
BorMonchengladb (Quavo) - AS Roma (Dimqaa) 08.12 12:00 3 - 2  
BorMonchengladb (Quavo) - FC Porto (Kiser) 08.12 13:38 4 - 1  
BorMonchengladb (Quavo) - Sevilla FC (Praym) 08.12 12:56 1 - 1  
Braga (Sleepy) - Dynamo Kyiv (Hurricane) 08.12 13:38 1 - 3  
Braga (Sleepy) - Feyenoord Rotterdam (Fric) 08.12 12:00 3 - 1  
CSKA Moscow (Mcqueen) - Braga (Sleepy) 08.12 12:42 3 - 0  
CSKA Moscow (Mcqueen) - Dynamo Kyiv (Hurricane) 08.12 12:56 5 - 1  
Dynamo Kyiv (Hurricane) - Braga (Sleepy) 08.12 12:28 1 - 1  
Dynamo Kyiv (Hurricane) - CSKA Moscow (Mcqueen) 08.12 14:06 1 - 1  
Dynamo Kyiv (Hurricane) - Feyenoord Rotterdam (Fric) 08.12 12:14 4 - 2  
Dynamo Kyiv (Hurricane) - PSV Eindhoven (Fasqer) 08.12 12:42 5 - 3  
FC Porto (Kiser) - AS Roma (Dimqaa) 08.12 12:56 4 - 0  
FC Porto (Kiser) - BorMonchengladb (Quavo) 08.12 12:28 2 - 0  
FC Porto (Kiser) - Sevilla FC (Praym) 08.12 13:24 1 - 1  
Feyenoord Rotterdam (Fric - Braga (Sleepy) 08.12 13:10 0 - 2  
Feyenoord Rotterdam (Fric - Dynamo Kyiv (Hurricane) 08.12 13:24 4 - 2  
Feyenoord Rotterdam (Fric - PSV Eindhoven (Fasqer) 08.12 12:56 3 - 0  
PSV Eindhoven (Fasqer) - Braga (Sleepy) 08.12 13:24 1 - 3  
PSV Eindhoven (Fasqer) - CSKA Moscow (Mcqueen) 08.12 13:10 3 - 1  
PSV Eindhoven (Fasqer) - Dynamo Kyiv (Hurricane) 08.12 13:52 3 - 5  
PSV Eindhoven (Fasqer) - Feyenoord Rotterdam (Fric) 08.12 14:06 0 - 3  
Sevilla FC (Praym) - AS Roma (Dimqaa) 08.12 12:42 0 - 1  
Sevilla FC (Praym) - BorMonchengladb (Quavo) 08.12 14:06 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium (Critic) - Brazil (Den1Bravo) 08.12 19:06 0 - 0  
Brazil (Den1Bravo) - Germany (Jenko) 08.12 18:10 1 - 1  
France (Ever) - Belgium (Critic) 08.12 17:42 0 - 4  
France (Ever) - Netherlands (Fleshka77) 08.12 19:06 1 - 2  
Germany (Jenko) - Belgium (Critic) 08.12 17:14 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal FC (Fric) - Liverpool FC (Fasqer) 08.12 07:56 1 - 4  
Arsenal FC (Fric) - Manchester City FC (Sleepy) 08.12 08:10 2 - 1  
Arsenal FC (Fric) - Manchester United FC (Hurricane) 08.12 08:24 3 - 1  
Everton FC (Kiser) - Leicester City FC (Quavo) 08.12 07:28 1 - 3  
Everton FC (Kiser) - Watford FC (Dimqaa) 08.12 07:56 1 - 0  
Everton FC (Kiser) - West Ham United (Praym) 08.12 08:24 1 - 1  
Everton FC (Kiser) - WolverhamptonWander(Vito) 08.12 08:10 3 - 2  
Leicester City FC (Quavo) - Everton FC (Kiser) 08.12 08:38 2 - 1  
Leicester City FC (Quavo) - West Ham United (Praym) 08.12 07:56 2 - 1  
Liverpool FC (Fasqer) - Arsenal FC (Fric) 08.12 09:06 4 - 2  
Liverpool FC (Fasqer) - Manchester City FC (Sleepy) 08.12 08:24 2 - 2  
Liverpool FC (Fasqer) - Manchester United FC (Hurricane) 08.12 08:52 1 - 5  
Liverpool FC (Fasqer) - Tottenham Hotspur FC (Mcqueen) 08.12 08:10 0 - 4  
Manchester City FC (Sleep - Liverpool FC (Fasqer) 08.12 07:14 0 - 1  
Manchester City FC (Sleep - Manchester United FC (Hurricane) 08.12 08:38 1 - 2  
Manchester United FC (Hur - Liverpool FC (Fasqer) 08.12 07:42 6 - 0  
Manchester United FC (Hur - Manchester City FC (Sleepy) 08.12 07:28 2 - 2  
Manchester United FC (Hur - Tottenham Hotspur FC (Mcqueen) 08.12 09:06 3 - 1  
Tottenham Hotspur FC (Mcq - Manchester United FC (Hurricane) 08.12 07:56 1 - 3  
Watford FC (Dimqaa) - Everton FC (Kiser) 08.12 09:06 2 - 0  
Watford FC (Dimqaa) - Leicester City FC (Quavo) 08.12 08:10 0 - 4  
Watford FC (Dimqaa) - West Ham United (Praym) 08.12 08:52 2 - 3  
Watford FC (Dimqaa) - WolverhamptonWander(Vito) 08.12 08:24 3 - 1  
West Ham United (Praym) - Leicester City FC (Quavo) 08.12 09:06 1 - 4  
West Ham United (Praym) - Watford FC (Dimqaa) 08.12 07:42 0 - 1  
West Ham United (Praym) - WolverhamptonWander(Vito) 08.12 07:28 3 - 0  
WolverhamptonWander(Vito) - Leicester City FC (Quavo) 08.12 08:52 1 - 0  
WolverhamptonWander(Vito) - West Ham United (Praym) 08.12 08:38 2 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Esport Battle, Cis Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSKA Moscow (Nikkitta) - Dynamo Kyiv (Slezaintima) 08.12 11:54 1 - 0  
CSKA Moscow (Nikkitta) - Lokomotiv Moscow (Orlovsky1) 08.12 12:18 1 - 1  
CSKA Moscow (Nikkitta) - Shakhtar Donetsk (Dangerdim77) 08.12 13:06 0 - 0  
CSKA Moscow (Nikkitta) - Spartak Moscow (D1psen) 08.12 12:42 2 - 3  
Dynamo Kyiv (Slezaintima) - CSKA Moscow (Nikkitta) 08.12 12:54 1 - 1  
Dynamo Kyiv (Slezaintima) - Lokomotiv Moscow (Orlovsky1) 08.12 11:42 2 - 2  
Dynamo Kyiv (Slezaintima) - Shakhtar Donetsk (Dangerdim77) 08.12 12:30 4 - 3  
Dynamo Kyiv (Slezaintima) - Spartak Moscow (D1psen) 08.12 12:06 0 - 2  
Lokomotiv Moscow (Orlovsk - CSKA Moscow (Nikkitta) 08.12 13:18 2 - 1  
Lokomotiv Moscow (Orlovsk - Dynamo Kyiv (Slezaintima) 08.12 12:42 2 - 1  
Lokomotiv Moscow (Orlovsk - Shakhtar Donetsk (Dangerdim77) 08.12 11:54 2 - 1  
Lokomotiv Moscow (Orlovsk - Spartak Moscow (D1psen) 08.12 11:30 0 - 0  
Shakhtar Donetsk (Dangerd - CSKA Moscow (Nikkitta) 08.12 12:06 1 - 2  
Shakhtar Donetsk (Dangerd - Dynamo Kyiv (Slezaintima) 08.12 11:30 0 - 1  
Shakhtar Donetsk (Dangerd - Lokomotiv Moscow (Orlovsky1) 08.12 12:54 2 - 2  
Shakhtar Donetsk (Dangerd - Spartak Moscow (D1psen) 08.12 13:18 2 - 1  
Spartak Moscow (D1psen) - CSKA Moscow (Nikkitta) 08.12 11:42 0 - 0  
Spartak Moscow (D1psen) - Dynamo Kyiv (Slezaintima) 08.12 13:06 2 - 0  
Spartak Moscow (D1psen) - Lokomotiv Moscow (Orlovsky1) 08.12 12:30 1 - 2  
Spartak Moscow (D1psen) - Shakhtar Donetsk (Dangerdim77) 08.12 12:18 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Barcelona (MooneyCB) - Paris Saint-Germain (Dm1trena) 08.12 20:28 1 - 2  
FC Barcelona (MooneyCB) - Real Madrid (Olle) 08.12 18:40 1 - 1  
FC Barcelona (Slezaintima - Liverpool FC (Nikkitta) 08.12 15:04 0 - 2  
FC Barcelona (Slezaintima - Manchester City FC (D1psen) 08.12 14:16 0 - 2  
FC Barcelona (Slezaintima - Paris Saint-Germain (Dangerdim77 08.12 14:40    
FC Barcelona (Slezaintima - Real Madrid (Orlovsky1) 08.12 13:52 2 - 1  
Liverpool FC (Nikkitta) - FC Barcelona (Slezaintima) 08.12 14:04 0 - 2  
Liverpool FC (Nikkitta) - Manchester City FC (D1psen) 08.12 14:52 2 - 2  
Liverpool FC (Nikkitta) - Paris Saint-Germain (Dangerdim77) 08.12 15:16 2 - 2  
Liverpool FC (Nikkitta) - Real Madrid (Orlovsky1) 08.12 14:28    
Manchester City FC (D1pse - FC Barcelona (Slezaintima) 08.12 15:16 0 - 1  
Manchester City FC (D1pse - Liverpool FC (Nikkitta) 08.12 13:52 1 - 1  
Manchester City FC (D1pse - Paris Saint-Germain (Dangerdim77 08.12 14:28 2 - 1  
Manchester City FC (D1pse - Real Madrid (Orlovsky1) 08.12 14:40    
Paris Saint-Germain (Dang - Liverpool FC (Nikkitta) 08.12 14:16 1 - 1  
Paris Saint-Germain (Dang - Manchester City FC (D1psen) 08.12 15:28 1 - 1  
Paris Saint-Germain (Dang - Real Madrid (Orlovsky1) 08.12 15:04 0 - 0  
Paris Saint-Germain (Dm1t - FC Barcelona (MooneyCB) 08.12 19:28 1 - 0  
Paris Saint-Germain (Dm1t - Real Madrid (Olle) 08.12 20:16 3 - 1  
Real Madrid (Olle) - FC Barcelona (MooneyCB) 08.12 19:40 1 - 0  
Real Madrid (Olle) - Paris Saint-Germain (Dm1trena) 08.12 19:16 2 - 0  
Real Madrid (Orlovsky1) - FC Barcelona (Slezaintima) 08.12 14:52 0 - 0  
Real Madrid (Orlovsky1) - Liverpool FC (Nikkitta) 08.12 15:28 1 - 3  
Real Madrid (Orlovsky1) - Paris Saint-Germain (Dangerdim77) 08.12 14:04 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid (Inquisitor) - SSC Napoli (Flewless_Phoenix) 08.12 17:00 0 - 1  
Real Madrid (Inquisitor) - Tottenham Hotspur FC (Blackstar98 08.12 16:36 1 - 2  
SSC Napoli (Flewless_Phoe - Tottenham Hotspur FC (Blackstar9 08.12 17:48 0 - 0  
Tottenham Hotspur FC (Bla - SSC Napoli (Flewless_Phoenix) 08.12 16:48 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal FC (Blackstar98) - Manchester United FC (Flewless_Ph 08.12 21:40 1 - 1  
Arsenal FC (Blackstar98) - Tottenham Hotspur FC (Fearggwp) 08.12 20:42 0 - 3  
Arsenal FC (Pablik) - Liverpool FC (MooneyCB) 08.12 13:36    
Arsenal FC (Slezaintima) - Liverpool FC (Dangerdim77) 08.12 08:00 0 - 2  
Arsenal FC (Slezaintima) - Manchester City FC (Orlovsky1) 08.12 07:12 0 - 0  
Arsenal FC (Slezaintima) - Manchester United FC (Nikkitta) 08.12 08:24 0 - 1  
Arsenal FC (Slezaintima) - Tottenham Hotspur FC (D1psen) 08.12 07:36 2 - 1  
Liverpool FC (Dangerdim77 - Manchester City FC (Orlovsky1) 08.12 08:24 1 - 2  
Liverpool FC (Dangerdim77 - Manchester United FC (Nikkitta) 08.12 07:36 0 - 0  
Liverpool FC (Dangerdim77 - Tottenham Hotspur FC (D1psen) 08.12 08:48 3 - 1  
Liverpool FC (MooneyCB) - Tottenham Hotspur FC (Olle) 08.12 12:00 2 - 0  
Manchester City FC (Orlov - Arsenal FC (Slezaintima) 08.12 08:12 1 - 1  
Manchester City FC (Orlov - Liverpool FC (Dangerdim77) 08.12 07:24 0 - 1  
Manchester United FC (Fle - Arsenal FC (Blackstar98) 08.12 20:54 2 - 0  
Manchester United FC (Nik - Arsenal FC (Slezaintima) 08.12 07:24 2 - 0  
Manchester United FC (Nik - Manchester City FC (Orlovsky1) 08.12 07:48 2 - 2  
Manchester United FC (Nik - Tottenham Hotspur FC (D1psen) 08.12 08:12 1 - 1  
Tottenham Hotspur FC (D1p - Arsenal FC (Slezaintima) 08.12 08:36 2 - 1  
Tottenham Hotspur FC (D1p - Liverpool FC (Dangerdim77) 08.12 07:48 3 - 4  
Tottenham Hotspur FC (D1p - Manchester City FC (Orlovsky1) 08.12 08:00 1 - 0  
Tottenham Hotspur FC (D1p - Manchester United FC (Nikkitta) 08.12 07:12 1 - 1  
Tottenham Hotspur FC (Fea - Arsenal FC (Blackstar98) 08.12 21:06 2 - 2  
Tottenham Hotspur FC (Fea - Arsenal FC (Blackstar98) 08.12 22:04 1 - 1  
Tottenham Hotspur FC (Oll - Arsenal FC (Chellovekk) 08.12 13:24 2 - 1  
Tottenham Hotspur FC (Oll - Arsenal FC (Pablik) 08.12 13:24    
Tottenham Hotspur FC (Oll - Liverpool FC (MooneyCB) 08.12 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Monaco FC (Jenko) - Olympique Marseille (Ever) 08.12 16:08 0 - 0  
AS Monaco FC (Jenko) - Paris Saint-Germain (Den1Bravo) 08.12 14:30 0 - 1  
AS Saint-Etienne (Aventon - Girondins Bourdeaux (Sima 08.12 15:40 0 - 1  
AS Saint-Etienne (Aventon - Montpellier HSC (Olom) 08.12 16:22 4 - 1  
Girondins Bourdeaux (Sima - Montpellier HSC (Olom) 08.12 15:26 1 - 2  
Girondins Bourdeaux (Sima - Stade Rennais (Kiser) 08.12 16:08 2 - 2  
Montpellier HSC (Olom) - AS Saint-Etienne (Aventon) 08.12 15:12 1 - 2  
Montpellier HSC (Olom) - Girondins Bourdeaux (Sima 08.12 16:36 2 - 2  
Montpellier HSC (Olom) - OGC Nice (Unknown) 08.12 14:58 2 - 0  
Montpellier HSC (Olom) - Stade Rennais (Kiser) 08.12 14:44    
OGC Nice (Unknown) - AS Saint-Etienne (Aventon) 08.12 14:44    
OGC Nice (Unknown) - Girondins Bourdeaux (Sima 08.12 16:22 0 - 2  
OGC Nice (Unknown) - Montpellier HSC (Olom) 08.12 16:08 2 - 2  
OGC Nice (Unknown) - Stade Rennais (Kiser) 08.12 14:30 1 - 1  
Olympique Marseille (Ever - AS Monaco FC (Jenko) 08.12 14:58 0 - 0  
Olympique Marseille (Ever - Paris Saint-Germain (Den1Bravo) 08.12 14:44    
Paris Saint-Germain (Den1 - AS Monaco FC (Jenko) 08.12 15:40 1 - 0  
Paris Saint-Germain (Den1 - Olympique Lyonnais (Critic) 08.12 15:26 1 - 0  
Stade Rennais (Kiser) - AS Saint-Etienne (Aventon) 08.12 15:26 0 - 0  
Stade Rennais (Kiser) - Montpellier HSC (Olom) 08.12 15:54 1 - 2  
Stade Rennais (Kiser) - OGC Nice (Unknown) 08.12 15:40 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Germany Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Koln (Oolancer) - TSG 1899 Hoffenheim (Alback) 08.12 22:00 5 - 0  
1. FC Koln (Oolancer) - VfL Wolfsburg (Baphomet) 08.12 22:56 4 - 1  
1. FC Koln (Oolancer) - Werder Bremen (Skripp) 08.12 22:42 1 - 1  
Bayer 04 Leverkusen (Stdm - Borussia Monchengladbach (Supern 08.12 22:42 1 - 0  
Bayer 04 Leverkusen (Stdm - FC Bayern Munich (Dinototli) 08.12 22:00 1 - 1  
Bayer 04 Leverkusen (Stdm - RB Leipzig (Indra13_27) 08.12 22:56 2 - 3  
Borussia Dortmund (Fleshk - Bayer 04 Leverkusen (Stdm) 08.12 22:28 3 - 1  
Borussia Dortmund (Fleshk - Borussia Monchengladbach (Supern 08.12 23:10 1 - 0  
Borussia Dortmund (Fleshk - FC Bayern Munich (Dinototli) 08.12 22:56 3 - 1  
Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund (Fleshka77) 08.12 22:00 1 - 0  
Borussia Monchengladbach - FC Bayern Munich (Dinototli) 08.12 22:14 1 - 1  
Eintracht Frankfurt (Aven - 1. FC Koln (Oolancer) 08.12 22:28 0 - 2  
Eintracht Frankfurt (Aven - TSG 1899 Hoffenheim (Alback) 08.12 22:56 3 - 2  
Eintracht Frankfurt (Aven - Werder Bremen (Skripp) 08.12 23:10 0 - 0  
FC Bayern Munich (Dinotot - Bayer 04 Leverkusen (Stdm) 08.12 23:10 0 - 2  
RB Leipzig (Indra13_27) - Borussia Dortmund (Fleshka77) 08.12 22:14 2 - 2  
RB Leipzig (Indra13_27) - Borussia Monchengladbach (Supernov 08.12 22:28 5 - 4  
RB Leipzig (Indra13_27) - FC Bayern Munich (Dinototli) 08.12 22:42 3 - 0  
TSG 1899 Hoffenheim (Alba - 1. FC Koln (Oolancer) 08.12 23:10 0 - 2  
VfL Wolfsburg (Baphomet) - Eintracht Frankfurt (Aventon) 08.12 22:14 2 - 3  
VfL Wolfsburg (Baphomet) - TSG 1899 Hoffenheim (Alback) 08.12 22:42 1 - 2  
VfL Wolfsburg (Baphomet) - Werder Bremen (Skripp) 08.12 22:28 0 - 2  
Werder Bremen (Skripp) - Eintracht Frankfurt (Aventon) 08.12 22:00 0 - 4  
Werder Bremen (Skripp) - TSG 1899 Hoffenheim (Alback) 08.12 22:14 2 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Madrid (Captainx - Manchester City FC (Sonevique) 08.12 22:20 2 - 1  
Atletico Madrid (Captainx - Manchester United FC (Kasandra) 08.12 23:20 3 - 1  
Atletico Madrid (Captainx - SS Lazio (Cliff) 08.12 21:00 1 - 2  
Borussia Dortmund (Teok) - Sl Benfica (Paularasyou) 08.12 06:20 1 - 2  
CF Valencia (Dinwin) - Borussia Dortmund (Teok) 08.12 09:00 0 - 2  
CF Valencia (Dinwin) - Sl Benfica (Paularasyou) 08.12 07:40 2 - 4  
Chelsea FC (Tommy) - FC Barcelona (Ak) 08.12 23:00 3 - 1  
Chelsea FC (Tommy) - FC Inter Milano (Crysis) 08.12 21:40 1 - 3  
FC Barcelona (Ak) - FC Inter Milano (Crysis) 08.12 23:20 1 - 6  
FC Barcelona (Ak) - Manchester City FC (Sonevique) 08.12 20:40 6 - 4  
FC Barcelona (Ak) - Manchester United FC (Kasandra) 08.12 22:00 2 - 0  
Feyenord Rotterdam (Johny - Chelsea FC (Tommy) 08.12 22:00 1 - 3  
Feyenord Rotterdam (Johny - Liverpool FC (Tanto) 08.12 20:40 1 - 1  
Liverpool FC (Tanto) - Atletico Madrid (Captainx) 08.12 22:40 2 - 4  
Liverpool FC (Tanto) - FC Barcelona (Ak) 08.12 21:40 0 - 3  
Lokomotiv Moscow (Burton) - Liverpool FC (Tanto) 08.12 23:40 2 - 2  
Lokomotiv Moscow (Burton) - Real Madrid (Alabama) 08.12 22:20 4 - 3  
Lokomotiv Moscow (Burton) - Roma (Reaper) 08.12 21:00 2 - 1  
Manchester City FC (Sonev - Lokomotiv Moscow (Burton) 08.12 22:40 1 - 3  
Manchester City FC (Sonev - Panathinaikos (Sheriff) 08.12 21:20 3 - 1  
Manchester United FC (Kas - Feyenord Rotterdam (Johnybegood) 08.12 21:40 0 - 4  
Manchester United FC (Kas - Panathinaikos (Sheriff) 08.12 23:00 3 - 1  
Panathinaikos (Sheriff) - Chelsea FC (Tommy) 08.12 23:20 1 - 3  
Panathinaikos (Sheriff) - Liverpool FC (Tanto) 08.12 22:00 1 - 4  
Panathinaikos (Sheriff) - Real Madrid (Alabama) 08.12 21:00 0 - 1  
PSV Eindhoven (Kostaslfc) - Borussia Dortmund (Teok) 08.12 07:20 0 - 3  
PSV Eindhoven (Kostaslfc) - CF Valencia (Dinwin) 08.12 08:40 2 - 4  
Real Madrid (Alabama) - Atletico Madrid (Captainx) 08.12 21:20 5 - 3  
Real Madrid (Alabama) - FC Barcelona (Ak) 08.12 20:00 1 - 5  
Real Madrid (Alabama) - Roma (Reaper) 08.12 22:40 2 - 4  
Roma (Reaper) - Manchester City FC (Sonevique) 08.12 23:40 1 - 4  
Roma (Reaper) - SS Lazio (Cliff) 08.12 22:20 1 - 1  
Sl Benfica (Paularasyou) - PSV Eindhoven (Kostaslfc) 08.12 06:00 2 - 1  
SS Lazio (Cliff) - Lokomotiv Moscow (Burton) 08.12 21:20 2 - 4  
SS Lazio (Cliff) - Real Madrid (Alabama) 08.12 23:40 0 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Italy Cyber Stars Leag)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACF Fiorentina (Fleshka77 - US Sassuolo Calcio (Den1Bravo) 08.12 21:08 1 - 1  
Juventus (Sima) - SS Lazio (Kiser) 08.12 21:08 2 - 1  
Parma Calcio 1913 (Jenko) - ACF Fiorentina (Fleshka77) 08.12 21:22 0 - 2  
Parma Calcio 1913 (Jenko) - UC Sampdoria (Ever) 08.12 21:08 0 - 3  
SSC Napoli (Aventon) - Atalanta BC (Olom) 08.12 21:22 3 - 2  
SSC Napoli (Aventon) - SS Lazio (Kiser) 08.12 21:36 4 - 2  
Udinese Calcio (Critic) - UC Sampdoria (Ever) 08.12 21:22 2 - 4  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Dag Dages CF 08.12 12:15 1 - 1  
CFC Catalonia FC - Gambit Esports 08.12 10:35 0 - 2  
Dag Dages CF - NFC Nyancat FC 08.12 10:10 1 - 2  
Dag Dages CF - Tes Tundra 08.12 11:00 3 - 2  
Gambit Esports - Dag Dages CF 08.12 09:20 2 - 1  
Gambit Esports - Tes Tundra 08.12 08:30 1 - 0  
Kab Kabush - PSG Shemyakin Onze 08.12 19:15 3 - 1  
Kab Kabush - Rub FC Kazan 08.12 17:35 2 - 5  
NFC Nyancat FC - CFC Catalonia FC 08.12 08:55 0 - 2  
NFC Nyancat FC - Gambit Esports 08.12 11:25 0 - 0  
PSG Shemyakin Onze - VEG Vega Squadron 08.12 18:00 1 - 2  
PSG Shemyakin Onze - Westcoastunt 08.12 17:10 3 - 2  
Rub FC Kazan - PSG Shemyakin Onze 08.12 16:20 2 - 2  
Rub FC Kazan - VEG Vega Squadron 08.12 15:30 2 - 3  
Tes Tundra - CFC Catalonia FC 08.12 09:45 2 - 2  
Tes Tundra - NFC Nyancat FC 08.12 11:50 1 - 2  
VEG Vega Squadron - Kab Kabush 08.12 16:45 4 - 0  
VEG Vega Squadron - Westcoastunt 08.12 18:50 0 - 2  
Westcoastunt - Kab Kabush 08.12 15:55 1 - 1  
Westcoastunt - Rub FC Kazan 08.12 18:25 3 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Spain Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athletic Club (Dimqaa) - Real Betis (Vito) 08.12 10:54 4 - 1  
Atletico Madrid (Sleepy) - CF Valencia (Hurricane) 08.12 11:08 3 - 0  
Atletico Madrid (Sleepy) - Real Madrid (Fasqer) 08.12 09:44 5 - 1  
Atletico Madrid (Sleepy) - Sevilla FC (Fric) 08.12 09:30 2 - 0  
CF Valencia (Hurricane) - Atletico Madrid (Sleepy) 08.12 09:58 1 - 1  
CF Valencia (Hurricane) - Real Madrid (Fasqer) 08.12 10:12 5 - 4  
CF Valencia (Hurricane) - Sevilla FC (Fric) 08.12 09:44 6 - 2  
FC Barcelona (McQueen) - CF Valencia (Hurricane) 08.12 10:26 0 - 1  
FC Barcelona (McQueen) - Real Madrid (Fasqer) 08.12 09:30 0 - 1  
Getafe CF (Quavo) - Real Betis (Vito) 08.12 10:12 2 - 2  
Getafe CF (Quavo) - Real Sociedad (Praym) 08.12 10:26 0 - 5  
Getafe CF (Quavo) - Villarreal CF (Kiser) 08.12 11:08 2 - 0  
Real Betis (Vito) - Getafe CF (Quavo) 08.12 11:22 4 - 1  
Real Betis (Vito) - Real Sociedad (Praym) 08.12 11:08 1 - 1  
Real Betis (Vito) - Villarreal CF (Kiser) 08.12 09:30 2 - 2  
Real Madrid (Fasqer) - Atletico Madrid (Sleepy) 08.12 10:54 1 - 4  
Real Sociedad (Praym) - Real Betis (Vito) 08.12 09:58 3 - 1  
Real Sociedad (Praym) - Villarreal CF (Kiser) 08.12 09:44 1 - 1  
Sevilla FC (Fric) - CF Valencia (Hurricane) 08.12 10:54 2 - 3  
Sevilla FC (Fric) - Real Madrid (Fasqer) 08.12 10:26 4 - 1  
Villarreal CF (Kiser) - Getafe CF (Quavo) 08.12 09:58 2 - 1  
Villarreal CF (Kiser) - Real Sociedad (Praym) 08.12 10:54 3 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Madrid (Bombi1T0 - CF Valencia (Boulevard_Prospect) 08.12 07:42 0 - 2  
Atletico Madrid (Bombi1T0 - FC Barcelona (Mr.Jab) 08.12 08:54 0 - 2  
Atletico Madrid (Bombi1T0 - Real Madrid (Vrico) 08.12 08:30 1 - 1  
Atletico Madrid (Bombi1T0 - Sevilla FC (Laikingdast) 08.12 08:06 0 - 4  
CF Valencia (Boulevard_Pr - Atletico Madrid (Bombi1T0) 08.12 08:42 0 - 2  
CF Valencia (Boulevard_Pr - Real Madrid (Vrico) 08.12 07:54 1 - 0  
CF Valencia (Boulevard_Pr - Sevilla FC (Laikingdast) 08.12 07:30 0 - 0  
FC Barcelona (Mr.Jab) - Atletico Madrid (Bombi1T0) 08.12 07:54 3 - 2  
FC Barcelona (Mr.Jab) - CF Valencia (Boulevard_Prospect) 08.12 08:18 1 - 1  
FC Barcelona (Mr.Jab) - Real Madrid (Vrico) 08.12 09:06 1 - 0  
FC Barcelona (Mr.Jab) - Sevilla FC (Laikingdast) 08.12 08:42 1 - 2  
Real Madrid (Vrico) - Atletico Madrid (Bombi1T0) 08.12 07:30 2 - 2  
Real Madrid (Vrico) - CF Valencia (Boulevard_Prospect) 08.12 08:54 1 - 1  
Real Madrid (Vrico) - FC Barcelona (Mr.Jab) 08.12 08:06 0 - 0  
Sevilla FC (Laikingdast) - Atletico Madrid (Bombi1T0) 08.12 09:06 1 - 1  
Sevilla FC (Laikingdast) - CF Valencia (Boulevard_Prospect) 08.12 08:30 1 - 1  
Sevilla FC (Laikingdast) - FC Barcelona (Mr.Jab) 08.12 07:42 2 - 0  
Sevilla FC (Laikingdast) - Real Madrid (Vrico) 08.12 08:18 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayer 04 Leverkusen (Boul - BorMonchengladb(Bombi1 08.12 10:52 1 - 2  
Bayer 04 Leverkusen (Boul - Borussia Dortmund (Vrico) 08.12 10:04 1 - 0  
Bayer 04 Leverkusen (Boul - FC Bayern Munich (Mr.Jab) 08.12 11:28 1 - 2  
BorMonchengladb(Bombi1 - Bayer 04 Leverkusen (Boulevard_Pros 08.12 09:52 0 - 2  
BorMonchengladb(Bombi1 - Borussia Dortmund (Vrico) 08.12 10:40 1 - 0  
BorMonchengladb(Bombi1 - FC Bayern Munich (Mr.Jab) 08.12 11:04 0 - 0  
Borussia Dortmund (Vrico) - Bayer 04 Leverkusen (Boulevard_P 08.12 11:04 0 - 0  
Borussia Dortmund (Vrico) - RB Leipzig (Laikingdast) 08.12 11:28 0 - 2  
FC Bayern Munich (Mr.Jab) - Bayer 04 Leverkusen (Boulevard_P 08.12 10:28 0 - 1  
FC Bayern Munich (Mr.Jab) - Borussia Dortmund (Vrico) 08.12 11:16 2 - 1  
FC Bayern Munich (Mr.Jab) - RB Leipzig (Laikingdast) 08.12 10:52 0 - 2  
RB Leipzig (Laikingdast) - Bayer 04 Leverkusen (Boulevard_Pr 08.12 10:40 1 - 2  
RB Leipzig (Laikingdast) - BorMonchengladb(Bombi1 08.12 11:16 1 - 1  
RB Leipzig (Laikingdast) - Borussia Dortmund (Vrico) 08.12 10:28 1 - 0  
RB Leipzig (Laikingdast) - FC Bayern Munich (Mr.Jab) 08.12 09:52 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal FC (Labotryas) - Manchester City FC (Upcake22) 08.12 00:18 1 - 0  
Liverpool FC (Kray) - Arsenal FC (Labotryas) 08.12 00:06 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Slezaintima) - England (Dangerdim77) 08.12 10:10 2 - 1  
Brazil (Slezaintima) - Italy (Orlovsky1) 08.12 09:22 2 - 0  
Brazil (Slezaintima) - Netherlands (D1psen) 08.12 09:46 1 - 1  
England (Dangerdim77) - France (Nikkitta) 08.12 09:46 0 - 2  
England (Dangerdim77) - Netherlands (D1psen) 08.12 10:58 2 - 2  
France (Nikkitta) - Brazil (Slezaintima) 08.12 09:34 0 - 1  
France (Nikkitta) - England (Dangerdim77) 08.12 10:46 1 - 1  
France (Nikkitta) - Italy (Orlovsky1) 08.12 09:58 0 - 0  
France (Olle) - Italy (Dm1trena) 08.12 14:46 1 - 1  
France (Olle) - Netherlands (Taka) 08.12 14:22    
Italy (Dm1trena) - England (MooneyCB) 08.12 14:58 0 - 1  
Italy (Orlovsky1) - England (Dangerdim77) 08.12 09:34 0 - 0  
Italy (Orlovsky1) - France (Nikkitta) 08.12 10:58 0 - 0  
Netherlands (D1psen) - Brazil (Slezaintima) 08.12 10:46 0 - 1  
Netherlands (D1psen) - England (Dangerdim77) 08.12 09:58 1 - 0  
Netherlands (D1psen) - France (Nikkitta) 08.12 09:22 3 - 2  
Netherlands (D1psen) - Italy (Orlovsky1) 08.12 10:10 0 - 0  
Netherlands (Taka) - England (MooneyCB) 08.12 14:34    
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - AB Argir 08.12 19:00 11 - 0  
NSI Runavik - Vikingur Gota 08.12 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - GBK Kokkola 08.12 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Telavi - Dinamo Tbiliszi 08.12 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 08.12 19:00 1 - 0  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona 08.12 18:45 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamaguchi 08.12 12:00 2 - 1  
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy 08.12 12:00 1 - 3  
Ehime - Yamagata 08.12 12:00 0 - 1  
JEF United Chiba - Matsumoto Yamaga 08.12 12:00 3 - 0  
Kitakyushu - Zweigen Kanazawa 08.12 12:00 2 - 1  
Kyoto - Mito 08.12 12:03 2 - 2  
Machida Zelvia - Tokushima 08.12 12:30 0 - 1  
Nagasaki - Thespakusatsu Gunma 08.12 12:00 3 - 1  
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 08.12 12:00 2 - 2  
Ryukyu - Kofu 08.12 12:00 1 - 2  
Tochigi - Okayama 08.12 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Kawasaki Frontale 08.12 12:00 2 - 2  
Shimizu SP - Kashima A. 08.12 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 08.12 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Yokohama FC 08.12 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Oita Trinita 08.12 12:00 3 - 1  
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 08.12 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei 08.12 14:00 3 - 1  
Shanghai SIPG - Wuhan Zall 08.12 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 08.12 17:00 0 - 4  
Liepaja - Ventspils 08.12 19:00 1 - 1  
Spartaks Jurmala - Valmiera 08.12 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Vilnius 08.12 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Mazatlan FC 08.12 00:00 1 - 0  
Pachuca - Leon 08.12 02:00 0 - 1  
Tigres UANL - Puebla 08.12 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MLS 2020 08.12 02:30    
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Orlando 08.12 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen - Juventus Managua 08.12 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - Valerenga 08.12 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (NPL, Capital)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra FC - Canberra Olympic 08.12 12:15 2 - 1  
Labdarúgás (NPL, Queensland, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Logan Lightning - Mitchelton 08.12 11:10 2 - 0  
Labdarúgás (NPL, Western Australia)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayswater City - ECU Joondalup 08.12 13:30 1 - 1  
Cockburn City - Gwelup Croatia SC 08.12 13:30 1 - 0  
Floreat Athena - Perth Glory 2 08.12 13:30 2 - 0  
Inglewood Utd. - Rockingham City 08.12 13:30 2 - 1  
Perth SC - Armadale 08.12 13:30 2 - 3  
Sorrento - Balcatta 08.12 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Frosinone 08.12 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Brjanszk - Nyizsnyij Novgorod 08.12 17:00 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 08.12 18:00 0 - 1  
Irtis Omszk - Csertanovo Moszkva 08.12 15:30 1 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - SZKA Habarovszk 08.12 17:00 2 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jenyiszej Krasznojarszk 08.12 17:00 2 - 0  
Orenburg - Alanyija Vlagyikavkaz 08.12 16:00 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - FK Krasznodar 2 08.12 17:30 0 - 0  
Teksztilsik Ivanovo - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.12 17:00 1 - 1  
Tom Tomszk - Szpartak Moszkva 2 08.12 13:30 1 - 2  
Torpedo Moszkva - Akron Toljatti 08.12 18:30 1 - 1  
Volgar Asztrahany - Velesz Moszkva 08.12 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Tver - FK Csita 08.12 16:00 4 - 2  
Olimp-Dolgoprudnyij - Zenit Irkutszk 08.12 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg 2 - Dinamo Barnaul 08.12 10:00 0 - 4  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirner SV - Hohenems 08.12 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - General Diaz 08.12 00:00 3 - 0  
River Plate Asuncion - Guairena 08.12 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Chindia Targoviste 08.12 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Livingston 08.12 20:45 2 - 2  
Rangers - St. Johnstone 08.12 20:45 3 - 0  
Ross County - Kilmarnock 08.12 20:45 2 - 2  
St. Mirren - Celtic 08.12 19:00    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Norrby 08.12 19:00 1 - 1  
GAIS - Degerfors 08.12 19:00 0 - 0  
Jönköping Södra - Dalkurd 08.12 19:00 2 - 1  
Ljungskile - AFC Eskilstuna 08.12 19:00 2 - 1  
Trelleborg - Västeras SK 08.12 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin - Utsikten 08.12 19:00 1 - 1  
Karlskrona - Lund 08.12 19:00 1 - 1  
Landskrona - Tvaaker 08.12 19:00 4 - 0  
Lindome - Linköping City 08.12 19:00 3 - 1  
Oskarshamn - Motala AIF 08.12 18:00 1 - 2  
Qviding - Trollhättan 08.12 20:00 2 - 1  
Skövde - Värnamo 08.12 19:00 0 - 3  
Torn - Eskilsminne 08.12 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - IF Karlstad 08.12 19:00 0 - 1  
Gefle - Täby FK 08.12 19:00 0 - 3  
Haninge - Frej Täby 08.12 20:00 4 - 3  
IFK Berga - Sollentuna FF 08.12 18:00 1 - 1  
Karlslund - Vasalund 08.12 19:30 2 - 3  
Nyköping - Lulea 08.12 18:30 2 - 4  
Sandviken - Team TG 08.12 16:00 6 - 1  
Örebro Syrianska - Sylvia Norrköping 08.12 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Mjällby 08.12 19:00 2 - 1  
FF Malmö - Örebro 08.12 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Växjö 08.12 19:00 2 - 0  
Pitea - Djurgarden 08.12 19:00 1 - 1  
Rosengard - Linköping 08.12 19:00 7 - 1  
Umea - Eskilstuna Utd. 08.12 19:00 1 - 0  
Vittsjö - Kopparbergs/Göteborg 08.12 19:00 0 - 2  
Örebro - Uppsala 08.12 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taqadom - Al-Nojoom 08.12 18:20 1 - 1  
Al-Thoqbah - Al-Qadisiyah 08.12 17:55 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - DAC 08.12 19:00 1 - 2  
Sered - Senica 08.12 19:00 4 - 0  
Trencin - Zlate Moravce 08.12 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beltinci - Triglav Kranj 08.12 17:30 0 - 1  
Bilje - Kalcer Radomlje 08.12 17:30 0 - 4  
Brezice - Roltek Dob 08.12 19:30 1 - 4  
Fuzinar Ravne - Brda 08.12 17:30 6 - 0  
Nafta - Krsko 08.12 17:30 2 - 0  
Primorje Ajdovscina - Ptuj Drava 08.12 17:30 2 - 0  
Smartno - Jadran Dekani 08.12 17:30 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Mura 08.12 17:00    
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Etoile du Sahel 08.12 18:00 2 - 2  
Esperance de Tunis - CS Sfaxien 08.12 20:10 0 - 0  
JS Kairouanaise - Club Africain 08.12 18:00 1 - 1  
Metlaoui - CS Chebba 08.12 18:00 2 - 1  
US Tataouine - Stade Tunisien 08.12 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rampla Juniors - Racing Montevideo 08.12 22:15 1 - 2  
Sud América - Rocha FC 08.12 19:30 1 - 1  
Villa Espanola - Albion Montevideo 08.12 17:00 3 - 2  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adrian Yanez - Brady Huang 08.12 03:40 1 - 0  
Ant. Adams - I. Kasanganay 08.12 02:00 0 - 1  
T.J. Laramie - Dan. Swain 08.12 02:45 1 - 0  
V. Demopoulos - Cory McKenna (női) 08.12 03:05 0 - 1  
Pesapallo (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyvinkaan Tahko - Manse Tampere 08.12 16:30 1 - 1  
Kempeleen Kiri - Joensuun Maila 08.12 16:30 1 - 1  
Mynamaen Vesa - Lapuan Virkia 08.12 16:30 0 - 2  
Seinäjoen Maila-Jussit - Porin Pesakarhut 08.12 16:30 1 - 1  
Siilinjarven Pesis - Pesa Lappeenranta 08.12 16:30 0 - 1  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Payp-Pro - Alliance-Pro 08.12 12:50 3 - 2  
Titans-Pro - Empire-Pro 08.12 14:30 3 - 1  
Tornado-Pro - Eagles-Pro 08.12 11:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 08.12 09:00 3 - 0  
Ural Academy - Ural Elevation 08.12 15:00 3 - 1  
Ural Air Force - Ural University 08.12 17:00 3 - 1  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Red Fox 08.12 11:00 3 - 2  
Ural Stars - Ural City 08.12 13:00 1 - 3  
Tenisz (German PL Stars, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - V. Orlov 08.12 09:30 1 - 2  
L. Miedler - Q. Folliot 08.12 16:35 2 - 0  
O. Otte - F.C. Jianu 08.12 12:40 2 - 0  
Tenisz (German PL Stars, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gorgodze - L. Pigossi 08.12 17:55 0 - 2  
I. Fetecau - B. Eraydin 08.12 18:00 2 - 0  
J.V. Rennert - C. Klasen 08.12 14:20 0 - 2  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - Y. Erel 08.12 09:30 1 - 2  
E. Ejupovic - A. Ötzbach 08.12 13:55 2 - 0  
Fle. Peters - M. Rosenkranz 08.12 15:20 0 - 2  
L. Gerch - T. Schönenberg 08.12 13:05 2 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - E.T. Cadar 08.12 14:45 1 - 2  
A.A. Rosca - L. Meyer auf der Heide 08.12 12:45 2 - 0  
B. Schoofs - N. Siedliska 08.12 10:45 2 - 0  
C. Buyukakcay - S. Intert 08.12 17:05 2 - 0  
I.M. Bara - G. Duca 08.12 09:30 2 - 0  
Lukács V. - O. Gavrila 08.12 15:50 0 - 2  
M. Zanevska - L. Cirnu 08.12 16:45 2 - 0  
O.G. Simion - K. Kanev 08.12 12:25 2 - 0  
Stollár F. - E. Vanlangendonck 08.12 11:05 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. Bouzkova 08.12 19:05 0 - 2  
C. Gauff - A. Sabalenka 08.12 21:05 2 - 1  
O. Jabeur - O. Govortsova 08.12 17:00 2 - 1  
Tenisz (Lexington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bektas E / Moore T - Mattek-Sands B / Stephens S 08.12 19:55 0 - 2  
Christian K / Olmos G - Anderson R / Routliffe E 08.12 17:00 2 - 0  
Guarachi A / Krawczyk D - Kalashnikova O / Kudryavtseva A 08.12 18:30 2 - 0  
Pera B / Rodionova Ar - Blinkova A / Zvonareva V 08.12 23:05 0 - 2  
Talaba G / Whoriskey C - Loeb J / Neel I 08.12 21:35 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gaponenko - J. Hasson 08.12 12:30 0 - 2  
E. Leshem - Y. Oliel 08.12 15:00 0 - 2  
L. Goldenberg - I. Smilansky 08.12 12:30 0 - 2  
Y. Sarouk - D. Cukierman 08.12 15:00 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kri. Younes - Y. Akler 08.12 16:30 0 - 2  
L. Glushko - S. Kimchi 08.12 13:50 2 - 0  
N. Khirin - S. Biran 08.12 16:30 2 - 0  
T. Barad Itzhaki - M. Dagan Fruchtman 08.12 13:50 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - E. Mertens 08.12 15:00 0 - 2  
Kri. Pliskova - P. Martic 08.12 11:00 2 - 0  
L. Tsurenko - A. Bogdan 08.12 13:20    
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halep S / Strycova B - Kudermetova V / Pavlyuchenkova A 08.12 13:15 1 - 2  
Kolodziejova M / Maleckov - van Der Hoek R / Wickmayer Y 08.12 11:00 1 - 2  
Rus A / Zidansek T - Perez E / Sanders S 08.12 15:00 2 - 0  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - Jonas Maier 08.12 21:40 2 - 0  
G. Brymer - Mar. Redlicki 08.12 18:00 1 - 2  
G. Lomakin - A. El Mihdawy 08.12 14:00 0 - 2  
G. Lomakin - J. Arconada 08.12 15:50 0 - 2  
J. Thirouin - Cle. Harper 08.12 15:40 1 - 2  
Mic. Redlicki - J. Thirouin 08.12 14:00 2 - 1  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - C. Hemery 08.12 10:20 1 - 2  
C. Hemery - A. Escoffier 08.12 14:15 2 - 0  
L. Tessa - J.P. Paz 08.12 09:00 1 - 2  
M. Chazal - A. Dougaz 08.12 14:35 1 - 2  
Stu. Parker - A. Escoffier 08.12 09:00    
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tubello - M. Arcangioli 08.12 10:20 1 - 2  
A.G. Vasilescu - A. Detiuc 08.12 14:50 1 - 2  
Car. Romeo - G. Poznikhirenko 08.12 14:05 2 - 0  
D. Marcinkevica - J. Mikulskyte 08.12 13:00 0 - 2  
Y. Cavalle-Reimers - N. Dascalu 08.12 11:40 2 - 1  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.12 14:10 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc 08.12 13:00 12 - 9  
Honvéd - Eger 08.12 13:00 14 - 7  
Kaposvár - Tatabánya 08.12 10:00 11 - 8  
KSI - Debrecen 08.12 10:00 15 - 14  
Szeged - Pécs 08.12 11:30 13 - 9  
UVSE - Szentes 08.12 11:30 6 - 10  

 

2020.08.11.
Asztalitenisz (Challenger Series, 33. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karakasevic - D. Cheaib 08.11 14:35 0 - 3  
A. Karakasevic - M. Benes 08.11 11:40 3 - 2  
D. Cheaib - C. Muhlbach 08.11 09:00 3 - 0  
D. Cheaib - E. Mendes 08.11 12:20 3 - 2  
D. Cheaib - Petr David 08.11 16:00 3 - 1  
E. Mendes - M. Benes 08.11 10:20 3 - 1  
J. Vrablik - C. Muhlbach 08.11 11:00 2 - 3  
J. Vrablik - M. de Saintilan 08.11 13:40 3 - 2  
Petr David - A. Karakasevic 08.11 13:00 1 - 3  
Petr David - E. Mendes 08.11 15:15 3 - 0  
Petr David - M. de Saintilan 08.11 09:40 3 - 2  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chentsov - P. Pinkovskii 08.11 18:45 3 - 2  
A. Chentsov - Sem. Korolev 08.11 20:45 3 - 2  
A. Chumak - A. Kudryavtsev 08.11 10:30 2 - 3  
A. Chumak - I. Afanasyev 08.11 12:30 0 - 3  
A. Girevenkov - A. Yudin 08.11 22:45 3 - 0  
A. Gribkov - S. Nikulin 08.11 08:15 2 - 3  
A. Gribkov - S. Nikulin 08.11 10:15 3 - 1  
A. Klavdenkov - I. Coldatov 08.11 05:00 3 - 2  
A. Kolmin - V. Vologzhanin 08.11 08:00 3 - 0  
A. Kononenko - P. Vshivkov 08.11 11:45 2 - 3  
A. Kononenko - T. Shavanov 08.11 13:15 2 - 3  
A. Kudryavtsev - I. Afanasyev 08.11 11:30 3 - 2  
A. Kudryavtsev - M. Aleksandrovskiy 08.11 13:00 1 - 3  
A. Pravednov - D. Ignatiev 08.11 23:30 3 - 0  
A. Serebrennikov - S. Vyaznikov 08.11 23:45 3 - 1  
A. Shirshov - A. Chentsov 08.11 20:15 3 - 2  
A. Skrebnev - D.G. Osadchiy 08.11 16:45 3 - 1  
A. Skrebnev - V. Antonov 08.11 14:45 0 - 3  
A. Suntsov - S. Bychkov 08.11 23:15 3 - 2  
A. Vlasov - I. Zemit 08.11 18:30 2 - 3  
A. Vlasov - V. Kasatkin 08.11 20:30 3 - 2  
A. Yakovlev - D. Tikhnenko 08.11 15:30 3 - 2  
A. Yakovlev - V. Shirshov 08.11 17:00 3 - 0  
D. Molodtsov - N. Tarasenkov 08.11 05:00 3 - 0  
D. Tikhnenko - V. Shirshov 08.11 15:00 2 - 3  
D.G. Osadchiy - E. Tyurin 08.11 15:15 0 - 3  
Dan. Andreev - G.V. Vahnin 08.11 10:45 3 - 1  
Dan. Andreev - N. Kurilchik 08.11 12:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 08.11 20:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - V. Bazilevsky 08.11 18:45 3 - 1  
E. Tyurin - A. Skrebnev 08.11 16:15 3 - 1  
G.V. Vahnin - N. Kurilchik 08.11 11:45 3 - 2  
G.V. Vahnin - R. Khomenko 08.11 13:15 3 - 2  
I. Afanasyev - M. Aleksandrovskiy 08.11 11:00 3 - 0  
I. Poletaev - O. Nikiforov 08.11 09:15 1 - 3  
I. Poletaev - S. Homutov 08.11 07:45 0 - 3  
I. Zemit - Ilya Novikov 08.11 21:00 0 - 3  
I. Zemit - V. Kasatkin 08.11 19:30 1 - 3  
Ilya Novikov - A. Vlasov 08.11 20:00 3 - 0  
M. Aleksandrovskiy - A. Chumak 08.11 12:00 0 - 3  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 08.11 07:00 3 - 1  
M. Chernyavskiy - A. Kolmin 08.11 10:00 3 - 0  
Maks. Sorin - I. Poletaev 08.11 06:45 3 - 1  
Maks. Sorin - S. Homutov 08.11 08:45 3 - 1  
N. Kurilchik - R. Khomenko 08.11 11:15 2 - 3  
N. Zhurba - T. Yusipov 08.11 23:00 1 - 3  
O. Nikiforov - Maks. Sorin 08.11 08:15 3 - 2  
O. Pronin - S. Vyaznikov 08.11 02:15 3 - 0  
P. Pinkovskii - A. Shirshov 08.11 21:15 2 - 3  
P. Pinkovskii - Sem. Korolev 08.11 19:45 0 - 3  
P. Suraev-Korolev - A. Yakovlev 08.11 14:30 3 - 1  
P. Suraev-Korolev - D. Tikhnenko 08.11 16:30 3 - 1  
P. Vshivkov - T. Shavanov 08.11 11:15 1 - 3  
R. Khomenko - Dan. Andreev 08.11 12:15 3 - 2  
S. Homutov - O. Nikiforov 08.11 07:15 2 - 3  
S. Muslikov - A. Kolmin 08.11 09:00 2 - 3  
S. Muslikov - A. Kononenko 08.11 10:45 3 - 0  
S. Muslikov - M. Chernyavskiy 08.11 07:30 2 - 3  
S. Muslikov - P. Vshivkov 08.11 12:45 3 - 0  
S. Muslikov - V. Vologzhanin 08.11 09:30 3 - 0  
S. Myagkov - A. Serebrennikov 08.11 22:45 3 - 0  
S. Nikulin - Dmi. Kolesnikov 08.11 20:15 3 - 0  
S. Nikulin - S. Simonov 08.11 06:45 1 - 3  
S. Nikulin - V. Bazilevsky 08.11 08:45 3 - 1  
S. Ogay - A. Pravednov 08.11 22:30 1 - 3  
S. Ogay - T. Yusipov 08.11 02:00 0 - 3  
S. Simonov - A. Gribkov 08.11 09:15 0 - 3  
S. Simonov - V. Bazilevsky 08.11 07:45 3 - 1  
S. Simonov - V. Bazilevsky 08.11 09:45 3 - 0  
S. Vyaznikov - K. Churin 08.11 03:15 2 - 3  
Sem. Korolev - A. Shirshov 08.11 19:15 0 - 3  
T. Shavanov - S. Muslikov 08.11 12:15 1 - 3  
T. Yusipov - E. Glazun 08.11 03:00 3 - 2  
V. Antonov - D.G. Osadchiy 08.11 15:45 1 - 3  
V. Antonov - E. Tyurin 08.11 17:15 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 08.11 07:15 0 - 3  
V. Kasatkin - Ilya Novikov 08.11 19:00 0 - 3  
V. Shirshov - P. Suraev-Korolev 08.11 16:00 3 - 1  
V. Vologzhanin - M. Chernyavskiy 08.11 08:30 0 - 3  
V. Vologzhanin - S. Muslikov 08.11 06:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Libatskaya - I. Skachkova 08.11 15:45 0 - 3  
A. Libatskaya - V. Kandybina 08.11 17:15 3 - 1  
A. Shabanova - A. Libatskaya 08.11 14:45 2 - 3  
A. Shabanova - I. Skachkova 08.11 16:45 3 - 2  
I. Skachkova - V. Kandybina 08.11 15:15 3 - 2  
V. Kandybina - A. Shabanova 08.11 16:15 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fedorchenko - D. Matveev 08.11 21:05 3 - 2  
A. Fedorchenko - R. Malinka 08.11 15:35 3 - 1  
A. Fedorchenko - V. Korovychenko 08.11 18:05 3 - 0  
A. Likhitsky - A. Sulim 08.11 09:25 3 - 1  
A. Likhitsky - Y. Kurischenko 08.11 08:25 2 - 3  
A. Mishchenko - D. Havrysh 08.11 21:55 0 - 3  
A. Mishchenko - Oleks. Kovalchuk 08.11 18:55 3 - 1  
A. Mishchenko - Vik. Ivanov 08.11 16:25 3 - 2  
A. Nadporozhsky - O. Zhyrnov 08.11 11:10 2 - 3  
A. Rybka - A. Ivashkin 08.11 11:00 3 - 1  
A. Rybka - Kyr. Yurchenko 08.11 09:30 3 - 2  
A. Rybka - V. Bochkovskiy 08.11 07:30 3 - 1  
A. Rybka - V. Chornobab 08.11 12:00 3 - 0  
A. Sydoruk - A. Tkachenko 08.11 15:15 3 - 0  
A. Sydoruk - And. Kurtenko 08.11 18:45 3 - 2  
A. Sydoruk - D. Chernyshov 08.11 19:45 3 - 2  
A. Sydoruk - Y. Kokunin 08.11 17:15 2 - 3  
A. Tkachenko - And. Kurtenko 08.11 20:15 3 - 1  
A. Yolkin - A. Fedorchenko 08.11 17:05 3 - 0  
A. Yolkin - D. Matveev 08.11 18:35 3 - 1  
A. Yolkin - R. Malinka 08.11 19:35 3 - 2  
A. Yolkin - V. Korovychenko 08.11 15:05 2 - 3  
B. Kostuk - Ana. Nazarov 08.11 14:40 1 - 3  
B. Kostuk - Bog. Panchenko 08.11 16:10 3 - 0  
B. Kostuk - D. Lazuryk 08.11 17:40 1 - 3  
Bog. Panchenko - D. Lazuryk 08.11 15:10 3 - 2  
D. Chernyshov - A. Tkachenko 08.11 21:45 1 - 3  
D. Chernyshov - And. Kurtenko 08.11 16:45 3 - 1  
D. Lazuryk - Ana. Nazarov 08.11 18:40 3 - 2  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 08.11 19:05 3 - 1  
K. Kirsanov - A. Yolkin 08.11 20:35 1 - 3  
K. Kirsanov - D. Matveev 08.11 14:35 2 - 3  
K. Kirsanov - R. Malinka 08.11 17:35 1 - 3  
K. Kirsanov - V. Korovychenko 08.11 16:05 3 - 0  
K. Moroz - A. Mishchenko 08.11 17:55 2 - 3  
K. Moroz - D. Havrysh 08.11 19:25 0 - 3  
K. Moroz - Oleks. Kovalchuk 08.11 15:55 2 - 3  
K. Moroz - Vik. Ivanov 08.11 20:25 3 - 1  
Kyr. Yurchenko - A. Ivashkin 08.11 13:30 3 - 1  
Kyr. Yurchenko - V. Bochkovskiy 08.11 10:30 3 - 0  
Kyr. Yurchenko - V. Chornobab 08.11 08:00 3 - 2  
L. Boiko - N. Korniyenko 08.11 23:50 3 - 0  
L. Boiko - V. Voronenkov 08.11 18:50 2 - 3  
M. Teteruk - A. Nadporozhsky 08.11 09:10 3 - 0  
M. Teteruk - O. Zhyrnov 08.11 08:10 1 - 3  
M. Teteruk - V. Kurchitsky 08.11 10:40 2 - 3  
M. Teteruk - V. Vlasenko 08.11 11:40 3 - 0  
M. Zholubak - L. Boiko 08.11 19:50 3 - 0  
M. Zholubak - N. Korniyenko 08.11 18:20 3 - 0  
M. Zholubak - V. Voronenkov 08.11 16:50 3 - 2  
M. Zholubak - Vlad. Klim 08.11 21:20 3 - 0  
N. Korniyenko - V. Voronenkov 08.11 22:20 3 - 2  
O. Dukhovenko - A. Mishchenko 08.11 19:55 0 - 3  
O. Dukhovenko - D. Havrysh 08.11 15:25 0 - 3  
O. Dukhovenko - K. Moroz 08.11 21:25 2 - 3  
O. Dukhovenko - Oleks. Kovalchuk 08.11 16:55 1 - 3  
O. Dukhovenko - Vik. Ivanov 08.11 18:25 2 - 3  
O. Filenko - A. Ivashkin 08.11 07:00 3 - 2  
O. Filenko - A. Rybka 08.11 13:00 0 - 3  
O. Filenko - Kyr. Yurchenko 08.11 11:30 0 - 3  
O. Filenko - V. Bochkovskiy 08.11 08:30 2 - 3  
O. Filenko - V. Chornobab 08.11 10:00 3 - 2  
Oleks. Kovalchuk - D. Havrysh 08.11 20:55 0 - 3  
P. Kilyakin - L. Boiko 08.11 21:50 3 - 2  
P. Kilyakin - N. Korniyenko 08.11 17:20 0 - 3  
P. Kilyakin - V. Voronenkov 08.11 20:50 3 - 1  
P. Kilyakin - Vlad. Klim 08.11 19:20 3 - 1  
R. Malinka - D. Matveev 08.11 16:35 3 - 2  
R. Malinka - V. Korovychenko 08.11 21:35 1 - 3  
R. Solomko - S. Tkachev 08.11 08:35 3 - 1  
R. Solomko - Yevhen Kyi 08.11 07:35 0 - 3  
Rom. Makarenko - A. Likhitsky 08.11 09:55 3 - 1  
Rom. Makarenko - A. Sulim 08.11 07:55 3 - 2  
Rom. Makarenko - Y. Kurischenko 08.11 08:55 2 - 3  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 08.11 12:30 1 - 3  
V. Chornobab - A. Ivashkin 08.11 09:00 3 - 2  
V. Chornobab - V. Bochkovskiy 08.11 14:00 0 - 3  
V. Korovychenko - D. Matveev 08.11 20:05 3 - 1  
V. Kurchitsky - A. Nadporozhsky 08.11 07:40 3 - 1  
V. Kurchitsky - O. Zhyrnov 08.11 09:40 1 - 3  
V. Vlasenko - A. Nadporozhsky 08.11 10:10 3 - 0  
V. Vlasenko - O. Zhyrnov 08.11 07:10 3 - 1  
V. Vlasenko - V. Kurchitsky 08.11 08:40 1 - 3  
Vik. Ivanov - D. Havrysh 08.11 17:25 1 - 3  
Vik. Ivanov - Oleks. Kovalchuk 08.11 22:25 0 - 3  
Vlad. Klim - L. Boiko 08.11 17:50 3 - 2  
Vlad. Klim - N. Korniyenko 08.11 20:20 2 - 3  
Vlad. Klim - V. Voronenkov 08.11 23:20 1 - 3  
Y. Akimov - A. Sydoruk 08.11 20:45 3 - 0  
Y. Akimov - A. Tkachenko 08.11 16:15 2 - 3  
Y. Akimov - And. Kurtenko 08.11 14:45 3 - 2  
Y. Akimov - D. Chernyshov 08.11 17:45 2 - 3  
Y. Akimov - Y. Kokunin 08.11 19:15 3 - 1  
Y. Kokunin - A. Tkachenko 08.11 18:15 0 - 3  
Y. Kokunin - And. Kurtenko 08.11 21:15 1 - 3  
Y. Kokunin - D. Chernyshov 08.11 15:45 3 - 1  
Y. Kurischenko - A. Sulim 08.11 10:25 2 - 3  
Y. Petrushenko - Ana. Nazarov 08.11 15:40 1 - 3  
Y. Petrushenko - B. Kostuk 08.11 19:10 3 - 1  
Y. Petrushenko - D. Lazuryk 08.11 16:40 0 - 3  
Yevhen Kyi - S. Tkachev 08.11 09:35 3 - 0  
Yur. Kolesnik - R. Solomko 08.11 09:05 1 - 3  
Yur. Kolesnik - S. Tkachev 08.11 07:05 1 - 3  
Yur. Kolesnik - Yevhen Kyi 08.11 08:05 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Novosad - A. Mydvetskaya 08.11 16:30 3 - 1  
A. Novosad - O. Nalisnikovska 08.11 21:30 1 - 3  
Ana. Kozak - I. Pidlypna 08.11 09:50 3 - 2  
Ana. Kozak - N. Kosmina 08.11 14:50 3 - 2  
G. Farladanska - I. Motsyk 08.11 11:45 0 - 3  
G. Farladanska - V. Stepanovskaya 08.11 08:15 2 - 3  
G. Farladanska - Ver. Gud 08.11 10:45 0 - 3  
G. Farladanska - Y. Sozoniuk 08.11 09:15 1 - 3  
I. Motsyk - V. Stepanovskaya 08.11 07:15 3 - 1  
I. Motsyk - Ver. Gud 08.11 08:45 3 - 0  
I. Motsyk - Y. Sozoniuk 08.11 10:15 0 - 3  
N. Harmash - Ana. Kozak 08.11 12:50 3 - 0  
N. Harmash - I. Pidlypna 08.11 11:50 1 - 3  
N. Harmash - N. Kosmina 08.11 08:20 3 - 2  
N. Harmash - O. Yureneva 08.11 10:20 0 - 3  
N. Kosmina - I. Pidlypna 08.11 13:20 1 - 3  
O. Nalisnikovska - A. Mydvetskaya 08.11 20:00 0 - 3  
O. Tsiupko - A. Mydvetskaya 08.11 21:00 1 - 3  
O. Tsiupko - A. Novosad 08.11 15:30 0 - 3  
O. Tsiupko - O. Nalisnikovska 08.11 18:00 1 - 3  
O. Yureneva - Ana. Kozak 08.11 08:50 0 - 3  
O. Yureneva - I. Pidlypna 08.11 14:20 2 - 3  
O. Yureneva - N. Kosmina 08.11 11:20 3 - 2  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 08.11 14:30 0 - 3  
S. Yureneva - A. Novosad 08.11 17:30 0 - 3  
S. Yureneva - O. Nalisnikovska 08.11 16:00 1 - 3  
S. Yureneva - O. Tsiupko 08.11 19:00 3 - 2  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 08.11 20:30 3 - 0  
V. Ivakhiv - Ana. Kozak 08.11 10:50 0 - 3  
V. Ivakhiv - I. Pidlypna 08.11 07:50 2 - 3  
V. Ivakhiv - N. Harmash 08.11 13:50 0 - 3  
V. Ivakhiv - N. Kosmina 08.11 09:20 3 - 2  
V. Ivakhiv - O. Yureneva 08.11 12:20 1 - 3  
Ver. Gud - V. Stepanovskaya 08.11 09:45 3 - 0  
Ver. Gud - Y. Sozoniuk 08.11 07:45 0 - 3  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 08.11 18:30 0 - 3  
Y. Mikhailik - A. Novosad 08.11 19:30 0 - 3  
Y. Mikhailik - O. Nalisnikovska 08.11 15:00 0 - 3  
Y. Mikhailik - O. Tsiupko 08.11 17:00 1 - 3  
Y. Sozoniuk - V. Stepanovskaya 08.11 11:15 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bondarchuk - S. Rutskiy 08.11 19:50 3 - 2  
A. Kotik - O. Tkachenko 08.11 08:10 3 - 2  
A. Kotik - V. Verbyany 08.11 10:30 1 - 3  
A. Myrza - M. Uchen 08.11 10:00 3 - 1  
A. Myrza - S. Illiushchenko 08.11 08:50 3 - 2  
A. Myrza - S. Matviienko 08.11 12:20 2 - 3  
A. Myrza - V. Kazmirchuk 08.11 11:10 3 - 1  
A. Riabukhin - A. Vakulin 08.11 10:20 3 - 2  
A. Riabukhin - D. Simonchuk 08.11 08:35 2 - 3  
A. Riabukhin - Rus. Ivanov 08.11 13:50 3 - 0  
A. Riabukhin - V. Tatarinov 08.11 12:05 3 - 2  
A. Riabukhin - Vit. Vovk 08.11 06:50 0 - 3  
A. Vakulin - D. Simonchuk 08.11 15:00 3 - 1  
A. Vakulin - Vit. Vovk 08.11 09:10 2 - 3  
Ale. Medvedev - A. Kuharchuk 08.11 10:40 1 - 3  
Ale. Medvedev - Vla. Yamchuk 08.11 08:20 0 - 3  
And. Herasymenko - A. Bondarchuk 08.11 18:40 0 - 3  
And. Herasymenko - I. Udod 08.11 16:20 3 - 1  
And. Herasymenko - S. Rutskiy 08.11 14:35 3 - 1  
B. Kohut - Ivan May 08.11 09:05 2 - 3  
B. Kohut - N. Telnoy 08.11 12:35 3 - 2  
B. Kohut - S. Baranovskiy 08.11 10:15 3 - 2  
B. Kohut - V. Melnik 08.11 11:25 1 - 3  
Bog. Panchenko - A. Tsykhotskiy 08.11 14:40 1 - 3  
Bog. Panchenko - O. Volynets 08.11 16:25 3 - 1  
D. Alekseenko - E. Rubtsov 08.11 19:45 1 - 3  
D. Alekseenko - Mih. Popov 08.11 20:55 3 - 1  
D. Alekseenko - S. Skachenko 08.11 19:05 0 - 3  
D. Baystryuchenko - A. Chaplyanka 08.11 22:35 3 - 1  
D. Drobov - A. Kotik 08.11 11:05 3 - 1  
D. Drobov - O. Tkachenko 08.11 09:55 0 - 3  
D. Drobov - V. Verbyany 08.11 08:45 3 - 1  
D. Drobov - Y. Teterya 08.11 12:15 0 - 3  
D. Simonchuk - Vit. Vovk 08.11 13:15 3 - 0  
D. Vahta - V. Nechyporuk 08.11 18:15 2 - 3  
Dmi. Lebed - A. Chaplyanka 08.11 23:35 2 - 3  
E. Rubtsov - Mih. Popov 08.11 19:10 3 - 2  
E. Rubtsov - S. Skachenko 08.11 20:20 3 - 2  
I. Kuznetsov - A. Borysov 08.11 11:35 2 - 3  
I. Kuznetsov - M. Zhuravlov 08.11 07:30 3 - 0  
I. Kuznetsov - V. Shepel 08.11 12:45 3 - 0  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 08.11 09:50 3 - 0  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 08.11 16:35 2 - 3  
I. Petryshyn - Y. Vorsulyak 08.11 18:55 2 - 3  
I. Solovyov - A. Tsykhotskiy 08.11 15:50 3 - 0  
I. Solovyov - O. Volynets 08.11 18:10 0 - 3  
I. Solovyov - V. Krivenko 08.11 17:00 3 - 0  
I. Udod - S. Rutskiy 08.11 17:30 0 - 3  
M. Laevsky - D. Alekseenko 08.11 21:25 0 - 3  
M. Laevsky - E. Rubtsov 08.11 20:50 3 - 0  
M. Laevsky - Mih. Popov 08.11 20:15 1 - 3  
M. Laevsky - S. Skachenko 08.11 19:40 3 - 2  
M. Levytskyi - A. Kuharchuk 08.11 08:55 0 - 3  
M. Levytskyi - Ale. Medvedev 08.11 11:15 2 - 3  
M. Levytskyi - S. Stelmashchuk 08.11 12:25 0 - 3  
M. Levytskyi - Vla. Yamchuk 08.11 10:05 0 - 3  
M. Samaray - A. Bondarchuk 08.11 16:55 0 - 3  
M. Samaray - And. Herasymenko 08.11 19:15 0 - 3  
M. Samaray - I. Udod 08.11 18:05 3 - 1  
M. Samaray - S. Rutskiy 08.11 15:45 0 - 3  
M. Uchen - S. Illiushchenko 08.11 12:55 3 - 0  
M. Zhuravlov - A. Borysov 08.11 13:20 3 - 1  
Mih. Popov - S. Skachenko 08.11 21:30 3 - 0  
N. Gritsienko - A. Nazrin 08.11 17:40 3 - 0  
N. Telnoy - Ivan May 08.11 07:55 0 - 3  
N. Telnoy - S. Baranovskiy 08.11 12:00 3 - 2  
N. Telnoy - V. Melnik 08.11 09:40 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 08.11 07:50 3 - 0  
O. Moshynskyy - P. Cherednichenko 08.11 12:35 1 - 3  
O. Moshynskyy - P. Pyasta 08.11 10:15 2 - 3  
O. Moshynskyy - V. Aksenin 08.11 11:25 3 - 1  
O. Moshynskyy - V. Palamarchuk 08.11 09:05 1 - 3  
O. Oleskevych - A. Gordiy 08.11 09:00 3 - 2  
O. Oleskevych - Naz. Kovalchuk 08.11 09:35 0 - 3  
O. Oleskevych - V. Kushnyr 08.11 10:45 1 - 3  
O. Pinchuk - A. Antonyk 08.11 23:45 0 - 3  
O. Tkachenko - V. Verbyany 08.11 12:50 2 - 3  
O. Tkachuk - I. Petryshyn 08.11 19:30 1 - 3  
O. Tkachuk - P. Tsolik 08.11 16:00 2 - 3  
O. Tkachuk - V. Ivasiv 08.11 18:20 3 - 1  
O. Tkachuk - Y. Vorsulyak 08.11 17:10 3 - 1  
O. Volynets - A. Tsykhotskiy 08.11 17:35 3 - 1  
O. Volynets - V. Krivenko 08.11 15:15 0 - 3  
P. Cherednichenko - P. Pyasta 08.11 12:00 3 - 2  
P. Cherednichenko - V. Aksenin 08.11 09:40 1 - 3  
P. Cherednichenko - V. Palamarchuk 08.11 07:55 1 - 3  
P. Pyasta - V. Palamarchuk 08.11 13:10 0 - 3  
Rus. Ivanov - A. Vakulin 08.11 12:40 2 - 3  
Rus. Ivanov - D. Simonchuk 08.11 07:25 0 - 3  
Rus. Ivanov - V. Tatarinov 08.11 09:45 3 - 0  
Rus. Ivanov - Vit. Vovk 08.11 11:30 2 - 3  
S. Baranovskiy - Ivan May 08.11 13:10 1 - 3  
S. Kiulo - A. Borysov 08.11 06:55 2 - 3  
S. Kiulo - I. Kuznetsov 08.11 13:55 3 - 0  
S. Kiulo - M. Zhuravlov 08.11 08:40 3 - 0  
S. Kiulo - V. Shepel 08.11 10:25 2 - 3  
S. Kiulo - V. Volokhov 08.11 12:10 0 - 3  
S. Matviienko - M. Uchen 08.11 11:45 3 - 0  
S. Matviienko - S. Illiushchenko 08.11 07:40 2 - 3  
S. Matviienko - V. Kazmirchuk 08.11 09:25 3 - 2  
S. Stelmashchuk - A. Kuharchuk 08.11 07:45 1 - 3  
S. Stelmashchuk - Ale. Medvedev 08.11 09:30 0 - 3  
S. Stelmashchuk - Vla. Yamchuk 08.11 11:50 2 - 3  
V. Aksenin - P. Pyasta 08.11 08:30 3 - 2  
V. Aksenin - V. Palamarchuk 08.11 10:50 0 - 3  
V. Ivasiv - P. Tsolik 08.11 17:45 3 - 1  
V. Kazmirchuk - M. Uchen 08.11 08:15 1 - 3  
V. Kazmirchuk - S. Illiushchenko 08.11 10:35 2 - 3  
V. Krivenko - A. Tsykhotskiy 08.11 19:55 1 - 3  
V. Kushnyr - A. Gordiy 08.11 10:10 0 - 3  
V. Kushnyr - Naz. Kovalchuk 08.11 08:25 3 - 1  
V. Melnik - Ivan May 08.11 10:50 3 - 0  
V. Melnik - S. Baranovskiy 08.11 08:30 3 - 0  
V. Shepel - A. Borysov 08.11 09:15 0 - 3  
V. Shepel - M. Zhuravlov 08.11 15:05 3 - 1  
V. Tatarinov - A. Vakulin 08.11 08:00 3 - 1  
V. Tatarinov - Vit. Vovk 08.11 14:25 2 - 3  
V. Trachuk - A. Matcyk 08.11 23:15 2 - 3  
V. Volokhov - M. Zhuravlov 08.11 11:00 2 - 3  
V. Volokhov - V. Shepel 08.11 08:05 3 - 1  
Vla. Yamchuk - A. Kuharchuk 08.11 13:00 0 - 3  
Y. Teterya - A. Kotik 08.11 09:20 0 - 3  
Y. Teterya - O. Tkachenko 08.11 11:40 0 - 3  
Y. Teterya - V. Verbyany 08.11 07:35 3 - 0  
Y. Vorsulyak - P. Tsolik 08.11 20:05 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 08.11 16:45 2 - 3  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 08.11 16:10 3 - 2  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 08.11 17:20 1 - 3  
G. Telnaya - V. Kondratenko 08.11 17:55 0 - 3  
I. Aseeva - Tat. Tatianina 08.11 18:00 1 - 3  
V. Andrushchenko - I. Aseeva 08.11 15:40 3 - 0  
V. Andrushchenko - Tat. Tatianina 08.11 16:50 0 - 3  
V. Kondratenko - I. Aseeva 08.11 17:25 3 - 0  
V. Kondratenko - Tat. Tatianina 08.11 15:35 3 - 0  
V. Kondratenko - V. Andrushchenko 08.11 16:15 3 - 0  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alistratov - Alek. Rodin 08.11 14:15 3 - 1  
A. Alistratov - O. Stasevskiy 08.11 17:45 2 - 3  
A. Burdakov - R. Rafikov 08.11 16:30 3 - 0  
A. Chilikin - O. Lytvynenko 08.11 23:55 0 - 3  
A. Ermolaev - A. Shapoval 08.11 08:30 2 - 3  
A. Ermolaev - S. Vavrenyuk 08.11 10:30 3 - 0  
A. Khoroshko - Alek. Rodin 08.11 16:45 2 - 3  
A. Khoroshko - S. Kalenik 08.11 20:15 2 - 3  
A. Kovrikov - M. Gubenko 08.11 15:15 1 - 3  
A. Kovrikov - O. Pavlyuk 08.11 16:15 3 - 1  
A. Kuzminich - A. Burdakov 08.11 15:00 3 - 1  
A. Kuzminich - R. Rafikov 08.11 14:00 1 - 3  
A. Kuzminich - Y. Komendant 08.11 16:00 2 - 3  
A. Shtaer - N. Rubcov 08.11 09:30 1 - 3  
Alek. Rodin - E. Yunusov 08.11 16:15 1 - 3  
Alek. Rodin - V. Khorolsky 08.11 19:45 0 - 3  
D. Kebalo - A. Kovrikov 08.11 16:45 3 - 2  
D. Kebalo - M. Gubenko 08.11 15:45 3 - 2  
D. Kebalo - O. Pavlyuk 08.11 14:45 2 - 3  
D. Kushko - D. Ptitsyn 08.11 23:05 3 - 1  
D. Kushko - V. Boychuk 08.11 21:55 1 - 3  
D. Kushko - V. Pasternak 08.11 20:45 3 - 2  
D. Ptitsyn - V. Boychuk 08.11 21:20 3 - 1  
D. Ptitsyn - V. Pasternak 08.11 22:30 3 - 2  
E. Yunusov - A. Alistratov 08.11 14:45 0 - 3  
E. Yunusov - A. Khoroshko 08.11 18:15 3 - 1  
I. Chernetskiy - O. Obrazkov 08.11 15:00 1 - 3  
I. Chernetskiy - Vit. Gusev 08.11 20:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - Vlad. Surzhik 08.11 16:30 0 - 3  
I. Zharko - N. Shalgorodskiy 08.11 09:30 3 - 0  
I. Zharko - V. Strelets 08.11 08:30 2 - 3  
M. Chukanov - A. Shtaer 08.11 08:00 0 - 3  
M. Chukanov - N. Rubcov 08.11 07:00 0 - 3  
M. Chukanov - V. Sorokin 08.11 09:00 3 - 1  
M. Gubenko - O. Pavlyuk 08.11 17:15 0 - 3  
M. Presnyakov - D. Derevinskyi 08.11 09:30 3 - 2  
M. Presnyakov - S. Korobeynik 08.11 10:30 3 - 2  
N. Shalgorodskiy - V. Strelets 08.11 08:00 3 - 2  
O. Obrazkov - S. Kireev 08.11 14:00 3 - 1  
O. Obrazkov - S. Pisklov 08.11 17:30 3 - 1  
O. Obrazkov - V. Gaynyuk 08.11 19:00 3 - 0  
O. Obrazkov - Vit. Gusev 08.11 15:30 3 - 2  
O. Stasevskiy - A. Khoroshko 08.11 17:15 1 - 3  
O. Stasevskiy - V. Khorolsky 08.11 13:45 0 - 3  
Oleg Shapovalov - V. Misevra 08.11 09:15 2 - 3  
Oleg Shapovalov - Yur. Rybakov 08.11 08:15 3 - 0  
P. Plyushch - I. Chernetskiy 08.11 13:30 3 - 0  
P. Plyushch - O. Obrazkov 08.11 17:00 3 - 1  
P. Plyushch - S. Pisklov 08.11 15:30 3 - 0  
P. Plyushch - Vlad. Surzhik 08.11 19:00 3 - 1  
P. Vasylchuk - A. Chilikin 08.11 22:10 2 - 3  
P. Vasylchuk - O. Lytvynenko 08.11 21:00 3 - 0  
P. Vasylchuk - V. Reva 08.11 23:20 3 - 2  
S. Kalenik - E. Yunusov 08.11 18:45 0 - 3  
S. Kalenik - O. Stasevskiy 08.11 15:15 3 - 0  
S. Kireev - I. Chernetskiy 08.11 18:00 3 - 0  
S. Kireev - P. Plyushch 08.11 20:00 1 - 3  
S. Kireev - V. Gaynyuk 08.11 14:30 0 - 3  
S. Kolesnichenko - Oleg Shapovalov 08.11 09:45 0 - 3  
S. Kolesnichenko - V. Misevra 08.11 07:45 0 - 3  
S. Kolesnichenko - Yur. Rybakov 08.11 08:45 0 - 3  
S. Korobeynik - D. Derevinskyi 08.11 08:30 3 - 1  
S. Korobeynik - V. Grushko 08.11 07:30 3 - 1  
S. Pisklov - I. Chernetskiy 08.11 18:30 0 - 3  
S. Pisklov - S. Kireev 08.11 16:30 1 - 3  
S. Pisklov - Vlad. Surzhik 08.11 14:30 0 - 3  
S. Vavrenyuk - A. Shapoval 08.11 10:00 2 - 3  
S. Vavrenyuk - Yur. Novikov 08.11 09:00 2 - 3  
V. Boychuk - V. Pasternak 08.11 23:40 3 - 2  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 08.11 16:00 1 - 3  
V. Gaynyuk - P. Plyushch 08.11 17:30 3 - 2  
V. Gaynyuk - S. Pisklov 08.11 19:30 3 - 1  
V. Gaynyuk - Vlad. Surzhik 08.11 14:00 3 - 0  
V. Grushko - D. Derevinskyi 08.11 07:00 3 - 2  
V. Grushko - M. Presnyakov 08.11 08:00 1 - 3  
V. Khorolsky - A. Alistratov 08.11 19:15 0 - 3  
V. Khorolsky - S. Kalenik 08.11 15:45 3 - 1  
V. Reva - A. Chilikin 08.11 21:35 0 - 3  
V. Reva - O. Lytvynenko 08.11 22:45 1 - 3  
V. Sorokin - A. Shtaer 08.11 07:30 3 - 1  
V. Sorokin - N. Rubcov 08.11 08:30 3 - 1  
Vit. Gusev - P. Plyushch 08.11 15:00 1 - 3  
Vit. Gusev - S. Kireev 08.11 18:30 3 - 2  
Vit. Gusev - S. Pisklov 08.11 13:30 3 - 0  
Vit. Gusev - V. Gaynyuk 08.11 17:00 1 - 3  
Vlad. Surzhik - O. Obrazkov 08.11 19:30 0 - 3  
Vlad. Surzhik - S. Kireev 08.11 16:00 3 - 1  
Vlad. Surzhik - Vit. Gusev 08.11 18:00 3 - 0  
Y. Komendant - R. Rafikov 08.11 14:30 3 - 1  
Yur. Novikov - A. Shapoval 08.11 11:00 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Collingwood 08.11 10:35 38 - 62  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 08.11 11:30 5 - 7  
KT Wiz - SK Wyverns 08.11 11:30 6 - 1  
LG Twins - KIA Tigers 08.11 11:30 4 - 8  
Lotte Giants - NC Dinos 08.11 11:30    
Samsung Lions - Doosan Bears 08.11 11:30 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 08.11 11:00 3 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.11 11:00 8 - 7  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.11 11:00 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 08.11 11:00 1 - 8  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 08.11 11:00 2 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 08.11 01:30 7 - 8  
Colorado - Arizona 08.11 02:40 8 - 12  
Detroit - Chicago WS 08.11 01:10 5 - 1  
Houston - San Francisco 08.11 03:10 6 - 4  
LA Angels - Oakland 08.11 03:40 10 - 9  
LA Dodgers - San Diego 08.11 03:40 1 - 2  
Milwaukee - Minnesota 08.11 02:10 2 - 4  
NY Mets - Washington 08.11 01:10 4 - 16  
Philadelphia - Atlanta 08.11 00:05 13 - 8  
Texas - Seattle 08.11 03:05 2 - 10  
Baseball (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 08.11 12:35    
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Elmore - B. Arkley 08.11 09:00 0 - 2  
E-Sport (Dota2, Esl One,Thail.-Americas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beastcoast - 4 Zoomers 08.11 21:30 0 - 2  
Cr4Zy - Infamous 08.11 19:10 2 - 0  
E-Sport (Dota2, Glory of The Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Husky Esports - Scaryfacez 2.0 08.11 17:00 0 - 2  
Husky Esports - Team Wp 08.11 19:00    
E-Sport (Dota2,Omega League,EU Divine)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B8 - Team Empire 08.11 18:25    
Hellraisers - 5Comrades 08.11 13:00 2 - 0  
Team Unique - Cyberium.s 08.11 15:10 2 - 1  
E-Sport (LOL, BRCC, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rensga Esports - Team One Esports 08.11 23:00 1 - 3  
E-Sport (LOL, Dutch League, Summer Play)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV Esports - Lowlandlions 08.11 19:00 0 - 3  
E-Sport (LOL,LvpSuperligaOrange, Summer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G2 Arctic - S2V Esports 08.11 18:00 3 - 1  
E-Sport (The Great American Rivalry Div)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicious Gaming Young - Team Unknown 08.11 22:00 0 - 2  
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.11 13:50 2 - 5  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 08.11 17:50 9 - 3  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.11 14:50 6 - 4  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.11 16:50 3 - 3  
Ledovij Deszant - Sztalker (3x10 perc) 08.11 15:50 7 - 4  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.11 12:50 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Amur Habarovszk 08.11 12:00 0 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 08.11 16:00 3 - 2  
Pardubice - Mountfield HK 08.11 17:00 0 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.11 16:30 8 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Calgary (1.m.) 08.11 23:30 2 - 3  
Tampa Bay - Columbus (1.m.) 08.11 21:00 2 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blue Tigers - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.11 08:20 3 - 5  
Blue Tigers - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.11 09:30 3 - 6  
Centrovije Kuluturologi - Blue Tigers (3x10 perc) 08.11 11:50 3 - 3  
Centrovije Kuluturologi - Moszkovszkije Kreml (3x10 perc) 08.11 10:40 3 - 5  
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 08.11 20:55 1 - 4  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.11 21:55 4 - 3  
Moszkovszkije Kreml - Blue Tigers (3x10 perc) 08.11 06:00 3 - 4  
Moszkovszkije Kreml - Centrovije Kuluturologi (3x10 perc) 08.11 07:10 3 - 6  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 08.11 00:05 6 - 2  
Moszkva Eshelon - Hammers (3x10 perc) 08.11 19:50 2 - 2  
Moszkva Eshelon - Six Trolls (3x10 perc) 08.11 23:05 0 - 4  
Six Trolls - Ice Gang (3x10 perc) 08.11 18:50 3 - 2  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning (1.m.) 08.11 14:00 110 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Denver 08.11 03:00 124 - 121  
Memphis - Boston 08.11 23:00 107 - 122  
Miami - Indiana 08.11 02:00 114 - 92  
Milwaukee - Toronto 08.11 00:30 106 - 114  
Orlando - Brooklyn 08.11 19:00 96 - 108  
Philadelphia - Phoenix 08.11 22:30 117 - 130  
San Antonio - Houston 08.11 20:00 123 - 105  
Kosárlabda (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ban Bueng Devil Rays - TGE 08.11 11:00 50 - 63  
Bangkok Tigers - SWU 08.11 13:00 59 - 74  
Kosárlabda (Tunéziai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Manazeh - CA Bizertin 08.11 19:00 81 - 54  
Stade Nabeulien - AS Hammamet 08.11 19:00 49 - 46  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 08.11 00:00 82 - 93  
Dallas - Phoenix 08.11 01:00 79 - 91  
Seattle - Chicago 08.11 03:00 89 - 71  
Krikett (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stadin ja Keravan - Helsinki CC 08.11 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 08.11 11:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Etar Veliko Tarnovo 08.11 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Velez Mostar 08.11 19:00 2 - 2  
Zeljeznicar Sarajevo - Borac Banja Luka 08.11 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Criciuma 08.11 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Free State Stars - Royal Eagles 08.11 15:30 0 - 0  
Jomo Cosmos - Tshakhuma 08.11 15:30 1 - 2  
Uthongathi - JDR Stars 08.11 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 08.11 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber Europa League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Roma (Sleepy) - FC Porto (Hurricane) 08.11 13:52 1 - 2  
Braga (Specialist) - Dynamo Kyiv (Quavo) 08.11 13:52 2 - 1  
CSKA Moscow (Praym) - Dynamo Kyiv (Quavo) 08.11 14:06 2 - 1  
Feyenoord Rotterdam (Dimq - CSKA Moscow (Praym) 08.11 13:52 0 - 2  
Feyenoord Rotterdam (Dimq - PSV Eindhoven (Olom) 08.11 14:06 3 - 0  
Sevilla FC (Fric) - FC Porto (Hurricane) 08.11 14:06 1 - 2  
WolverhamptonWand (Bobby) - Borussia Monchen(Fasqer) 08.11 14:06 1 - 3  
WolverhamptonWand (Bobby) - Sevilla FC (Fric) 08.11 13:52 4 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Cyber World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentina (Den1Bravo) - England (Indra13_27) 08.11 19:06 1 - 2  
Argentina (Den1Bravo) - Italy (Stdm) 08.11 18:24 3 - 2  
Argentina (Den1Bravo) - Portugal (Spursmax) 08.11 18:10 3 - 0  
Argentina (Den1Bravo) - Uruguay (Jenko) 08.11 18:52 1 - 1  
England (Indra13_27) - Argentina (Den1Bravo) 08.11 17:56 2 - 0  
England (Indra13_27) - Italy (Stdm) 08.11 18:10 3 - 2  
England (Indra13_27) - Portugal (Spursmax) 08.11 17:28 3 - 1  
England (Indra13_27) - Uruguay (Jenko) 08.11 18:24 2 - 1  
Italy (Stdm) - Argentina (Den1Bravo) 08.11 17:14 2 - 0  
Italy (Stdm) - England (Indra13_27) 08.11 17:00 5 - 6  
Italy (Stdm) - Portugal (Spursmax) 08.11 18:52 3 - 2  
Italy (Stdm) - Uruguay (Jenko) 08.11 18:38 0 - 0  
Portugal (Spursmax) - Argentina (Den1Bravo) 08.11 17:00 3 - 1  
Portugal (Spursmax) - England (Indra13_27) 08.11 18:38 1 - 4  
Portugal (Spursmax) - Italy (Stdm) 08.11 17:42 4 - 2  
Portugal (Spursmax) - Uruguay (Jenko) 08.11 17:56 2 - 0  
Uruguay (Jenko) - Argentina (Den1Bravo) 08.11 17:42 4 - 2  
Uruguay (Jenko) - England (Indra13_27) 08.11 17:14 2 - 0  
Uruguay (Jenko) - Italy (Stdm) 08.11 17:28 4 - 1  
Uruguay (Jenko) - Portugal (Spursmax) 08.11 19:06 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, England Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal FC (Sleepy) - Manchester United FC (Hurricane) 08.11 08:52 0 - 2  
Everton FC (Olom) - West Ham United (Specialist) 08.11 08:10 1 - 1  
Liverpool FC (Bobby) - Manchester City FC (Fric) 08.11 08:52 0 - 0  
Liverpool FC (Bobby) - Manchester United FC (Hurricane) 08.11 08:10 1 - 1  
Tottenham Hotspur (Fasqer - Arsenal FC (Sleepy) 08.11 08:10 3 - 0  
West Ham United (Speciali - Leicester City FC (Quavo) 08.11 08:52 0 - 2  
WolverhamptonWander(Dimqa - Watford FC (Praym) 08.11 08:52 0 - 1  
WolverhamptonWanderers(Dimq)-Leicester CityFC(Quavo) 08.11 08:10 0 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Barcelona (Dangerdim77 - Liverpool FC (D1psen) 08.11 15:28 0 - 0  
FC Barcelona (Dangerdim77 - Real Madrid FC (Foggy) 08.11 14:16 2 - 0  
FC Barcelona (Taka) - Liverpool FC (Orlovsky1) 08.11 20:28 2 - 1  
FC Barcelona (Taka) - Manchester City FC (Dm1trena) 08.11 18:40 1 - 1  
FC Barcelona (Taka) - Paris Saint-Germain (Olle) 08.11 19:52 1 - 2  
FC Barcelona (Taka) - Real Madrid (MooneyCB) 08.11 19:04 2 - 1  
Liverpool FC (D1psen) - FC Barcelona (Dangerdim77) 08.11 14:28 2 - 3  
Liverpool FC (D1psen) - Manchester City FC (Slezaintima) 08.11 15:16 0 - 1  
Liverpool FC (D1psen) - Real Madrid FC (Foggy) 08.11 13:52 3 - 3  
Liverpool FC (Orlovsky1) - FC Barcelona (Taka) 08.11 19:28 1 - 1  
Liverpool FC (Orlovsky1) - Manchester City FC (Dm1trena) 08.11 19:52 3 - 0  
Liverpool FC (Orlovsky1) - Paris Saint-Germain (Olle) 08.11 19:04 0 - 1  
Liverpool FC (Orlovsky1) - Real Madrid (MooneyCB) 08.11 20:16 3 - 2  
Manchester City FC (Dm1tr - FC Barcelona (Taka) 08.11 19:40 1 - 1  
Manchester City FC (Dm1tr - Liverpool FC (Orlovsky1) 08.11 18:52 1 - 1  
Manchester City FC (Dm1tr - Paris Saint-Germain (Olle) 08.11 20:16 1 - 1  
Manchester City FC (Dm1tr - Real Madrid (MooneyCB) 08.11 19:28 1 - 1  
Manchester City FC (Sleza - FC Barcelona (Dangerdim77) 08.11 14:40 2 - 1  
Manchester City FC (Sleza - Liverpool FC (D1psen) 08.11 14:16 0 - 1  
Manchester City FC (Sleza - Real Madrid FC (Foggy) 08.11 15:04    
Paris Saint-Germain (Olle - FC Barcelona (Taka) 08.11 18:52 1 - 0  
Paris Saint-Germain (Olle - Liverpool FC (Orlovsky1) 08.11 20:04 3 - 1  
Paris Saint-Germain (Olle - Manchester City FC (Dm1trena) 08.11 19:16 1 - 1  
Paris Saint-Germain (Olle - Real Madrid (MooneyCB) 08.11 19:40 0 - 4  
Real Madrid (MooneyCB) - FC Barcelona (Taka) 08.11 20:04 1 - 1  
Real Madrid (MooneyCB) - Liverpool FC (Orlovsky1) 08.11 19:16 1 - 2  
Real Madrid (MooneyCB) - Manchester City FC (Dm1trena) 08.11 20:28 1 - 1  
Real Madrid (MooneyCB) - Paris Saint-Germain (Olle) 08.11 18:40 0 - 2  
Real Madrid FC (Foggy) - FC Barcelona (Dangerdim77) 08.11 15:16 1 - 2  
Real Madrid FC (Foggy) - Liverpool FC (D1psen) 08.11 14:52 3 - 1  
Real Madrid FC (Foggy) - Manchester City FC (Slezaintima) 08.11 14:04 1 - 2  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, BL B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bayern Munich (Blackst - Paris Saint-Germain (Chellovekk) 08.11 17:36 1 - 0  
Paris Saint-Germain (Chel - FC Bayern Munich (Blackstar98) 08.11 16:36 1 - 3  
Paris Saint-Germain (Chel - Real Madrid (Salayyy) 08.11 17:24 0 - 1  
Real Madrid (Salayyy) - FC Bayern Munich (Blackstar98) 08.11 17:12 1 - 3  
Real Madrid (Salayyy) - SSC Napoli (Fearggwp) 08.11 16:48 1 - 3  
Real Madrid (Salayyy) - Tottenham Hotspur FC (Flewless_Phoen 08.11 17:36 0 - 0  
SSC Napoli (Fearggwp) - Paris Saint-Germain (Chellovekk) 08.11 17:12 1 - 2  
SSC Napoli (Fearggwp) - Real Madrid (Salayyy) 08.11 17:48 3 - 0  
Tottenham Hotspur FC (Fle - FC Bayern Munich (Blackstar98) 08.11 17:48 1 - 1  
Tottenham Hotspur FC (Fle - SSC Napoli (Fearggwp) 08.11 17:24 1 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayer 04 Leverkusen (Moon - CF Valencia (Dm1trena) 08.11 18:18 0 - 0  
Bayer 04 Leverkusen (Moon - FC Porto (Orlovsky1) 08.11 17:06 1 - 1  
CF Valencia (Dm1trena) - Bayer 04 Leverkusen (MooneyCB) 08.11 17:18 0 - 0  
CF Valencia (Dm1trena) - FC Porto (Orlovsky1) 08.11 16:42 0 - 0  
FC Porto (Orlovsky1) - Bayer 04 Leverkusen (MooneyCB) 08.11 18:06 1 - 1  
FC Porto (Orlovsky1) - CF Valencia (Dm1trena) 08.11 17:42 3 - 1  
FC Porto (Orlovsky1) - Manchester United FC (Olle) 08.11 16:54 0 - 2  
Manchester United FC (Oll - CF Valencia (Dm1trena) 08.11 17:06 1 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, Esports Battle, PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal FC (Dangerdim77) - Liverpool FC (Bombi1T0) 08.11 08:24 0 - 0  
Arsenal FC (Dangerdim77) - Tottenham Hotspur FC (Slezaintima 08.11 07:00 0 - 0  
Arsenal FC (Dm1trena) - Liverpool FC (Taka) 08.11 13:00 0 - 3  
Arsenal FC (Dm1trena) - Manchester City FC (Olle) 08.11 13:36 0 - 0  
Arsenal FC (Dm1trena) - Manchester United FC (Orlovsky1) 08.11 12:12 0 - 0  
Arsenal FC (Dm1trena) - Tottenham Hotspur FC (MooneyCB) 08.11 12:48 1 - 2  
Arsenal FC (Flewless_Phoe - Manchester City FC (Chellovekk) 08.11 21:06 0 - 1  
Arsenal FC (Flewless_Phoe - Manchester United FC (Fearggwp) 08.11 21:52 0 - 1  
Liverpool FC (Bombi1T0) - Tottenham Hotspur FC (Slezaintima) 08.11 08:12 1 - 1  
Liverpool FC (Taka) - Arsenal FC (Dm1trena) 08.11 12:00 2 - 1  
Liverpool FC (Taka) - Manchester City FC (Olle) 08.11 13:12 1 - 2  
Liverpool FC (Taka) - Manchester United FC (Orlovsky1) 08.11 13:48 3 - 2  
Liverpool FC (Taka) - Tottenham Hotspur FC (MooneyCB) 08.11 12:24 0 - 3  
Manchester City FC (Foggy - Liverpool FC (Bombi1T0) 08.11 07:48 0 - 0  
Manchester City FC (Foggy - Manchester United FC (D1psen) 08.11 08:12 1 - 1  
Manchester City FC (Olle) - Arsenal FC (Dm1trena) 08.11 12:36 3 - 0  
Manchester City FC (Olle) - Liverpool FC (Taka) 08.11 12:12 1 - 1  
Manchester City FC (Olle) - Manchester United FC (Orlovsky1) 08.11 13:24 0 - 0  
Manchester City FC (Olle) - Tottenham Hotspur FC (MooneyCB) 08.11 13:00 1 - 2  
Manchester United FC (D1p - Arsenal FC (Dangerdim77) 08.11 07:48 1 - 0  
Manchester United FC (D1p - Liverpool FC (Bombi1T0) 08.11 08:00 0 - 1  
Manchester United FC (Fea - Arsenal FC (Flewless_Phoenix) 08.11 20:30 0 - 2  
Manchester United FC (Fea - Tottenham Hotspur FC (Blackstar9 08.11 21:06 2 - 1  
Manchester United FC (Orl - Arsenal FC (Dm1trena) 08.11 13:12 0 - 2  
Manchester United FC (Orl - Liverpool FC (Taka) 08.11 12:48 0 - 3  
Manchester United FC (Orl - Manchester City FC (Olle) 08.11 12:24 1 - 2  
Manchester United FC (Orl - Tottenham Hotspur FC (MooneyCB) 08.11 13:36 0 - 4  
Tottenham Hotspur FC (Moo - Arsenal FC (Dm1trena) 08.11 13:48 1 - 2  
Tottenham Hotspur FC (Moo - Liverpool FC (Taka) 08.11 13:24 4 - 0  
Tottenham Hotspur FC (Moo - Manchester City FC (Olle) 08.11 12:00 3 - 0  
Tottenham Hotspur FC (Moo - Manchester United FC (Orlovsky1) 08.11 12:36 1 - 2  
Tottenham Hotspur FC (Sle - Arsenal FC (Dangerdim77) 08.11 08:00 1 - 1  
Tottenham Hotspur FC (Sle - Manchester City FC (Foggy) 08.11 08:24 0 - 0  
Tottenham Hotspur FC (Sle - Manchester United FC (D1psen) 08.11 07:36 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA, France Cyber Stars)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Girondins Bordeaux (Sp - AS Saint-Etienne (Indra13_27) 08.11 16:08 2 - 2  
LOSC Lille (Unknown) - AS Monaco FC (Olom) 08.11 16:08 0 - 2  
Montpellier HSC (Jenko) - FC Girondins Bordeaux (Spursmax) 08.11 16:36 2 - 1  
OGC Nice (STDM) - FC Girondins Bordeaux (Spursmax) 08.11 16:22 1 - 2  
OGC Nice (STDM) - Montpellier HSC (Jenko) 08.11 16:08 0 - 2  
Olympique Lyonnais (Kiser - AS Monaco FC (Olom) 08.11 16:36 1 - 4  
Olympique Lyonnais (Kiser - Olympique Marseille (Sima) 08.11 16:22 1 - 0  
Olympique Marseille (Sima - LOSC Lille (Unknown) 08.11 16:36 4 - 2  
Paris Saint-Germain (Vito - LOSC Lille (Unknown) 08.11 16:22 1 - 0  
Paris Saint-Germain (Vito - Olympique Marseille (Sima) 08.11 16:08 6 - 3  
Stade Rennais (Den1Bravo) - AS Saint-Etienne (Indra13_27) 08.11 16:36 3 - 1  
Stade Rennais (Den1Bravo) - Montpellier HSC (Jenko) 08.11 16:22 1 - 1  
Labdarúgás (e-FIFA, Gt G-26 League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Madrid (Captainx - Chelsea FC (Tommy) 08.11 09:20 3 - 0  
Atletico Madrid (Captainx - Feyenord Rotterdam (Johnybegood) 08.11 08:00 4 - 2  
Atletico Madrid (Captainx - Liverpool FC (Tanto) 08.11 10:20 3 - 1  
Atletico Madrid (Captainx - Real Madrid (Alabama) 08.11 11:40 6 - 4  
Atletico Madrid (Captainx - Roma (Reaper) 08.11 13:00 2 - 2  
Chelsea FC (Tommy) - Feyenord Rotterdam (Johnybegood) 08.11 11:00 3 - 2  
Chelsea FC (Tommy) - Lokomotiv Moscow (Burton) 08.11 08:20 1 - 2  
Chelsea FC (Tommy) - Manchester United FC (Kasandra) 08.11 13:20 4 - 1  
Chelsea FC (Tommy) - Panathinaikos (Sheriff) 08.11 09:40 2 - 0  
FC Barcelona (Ak) - Chelsea FC (Tommy) 08.11 10:40 4 - 2  
FC Barcelona (Ak) - Feyenord Rotterdam (Johnybegood) 08.11 09:20 6 - 2  
FC Barcelona (Ak) - Liverpool FC (Tanto) 08.11 12:00 3 - 0  
FC Barcelona (Ak) - Real Madrid (Alabama) 08.11 13:00 4 - 3  
FC Inter Milano (Crysis) - Atletico Madrid (Captainx) 08.11 08:20 5 - 1  
FC Inter Milano (Crysis) - Chelsea FC (Tommy) 08.11 12:00 3 - 0  
FC Inter Milano (Crysis) - FC Barcelona (Ak) 08.11 09:40 5 - 3  
FC Inter Milano (Crysis) - Liverpool FC (Tanto) 08.11 13:20 4 - 1  
Feyenord Rotterdam (Johny - FC Inter Milano (Crysis) 08.11 10:40 2 - 5  
Feyenord Rotterdam (Johny - Manchester City FC (Sonevique) 08.11 13:20 4 - 5  
Feyenord Rotterdam (Johny - Manchester United FC (Kasandra) 08.11 12:00 3 - 3  
Feyenord Rotterdam (Johny - Panathinaikos (Sheriff) 08.11 08:20 4 - 1  
Liverpool FC (Tanto) - Feyenord Rotterdam (Johnybegood) 08.11 12:20 1 - 1  
Liverpool FC (Tanto) - Lokomotiv Moscow (Burton) 08.11 10:00 2 - 4  
Liverpool FC (Tanto) - Panathinaikos (Sheriff) 08.11 11:00 1 - 1  
Liverpool FC (Tanto) - SS Lazio (Cliff) 08.11 08:40 2 - 2  
Lokomotiv Moscow (Burton) - FC Inter Milano (Crysis) 08.11 08:00 1 - 3  
Lokomotiv Moscow (Burton) - Manchester City FC (Sonevique) 08.11 10:20 4 - 0  
Lokomotiv Moscow (Burton) - Manchester United FC (Kasandra) 08.11 09:00 2 - 1  
Lokomotiv Moscow (Burton) - SS Lazio (Cliff) 08.11 11:40 3 - 0  
Manchester City FC (Sonev - Atletico Madrid (Captainx) 08.11 11:20 0 - 5  
Manchester City FC (Sonev - FC Barcelona (Ak) 08.11 12:20 1 - 4  
Manchester City FC (Sonev - Real Madrid (Alabama) 08.11 08:40 2 - 2  
Manchester City FC (Sonev - Roma (Reaper) 08.11 10:00 0 - 3  
Manchester United FC (Kas - Atletico Madrid (Captainx) 08.11 09:40 3 - 1  
Manchester United FC (Kas - FC Barcelona (Ak) 08.11 11:00 0 - 4  
Manchester United FC (Kas - FC Inter Milano (Crysis) 08.11 12:20 1 - 4  
Manchester United FC (Kas - Roma (Reaper) 08.11 08:40 4 - 1  
Panathinaikos (Sheriff) - FC Barcelona (Ak) 08.11 08:00 2 - 6  
Panathinaikos (Sheriff) - FC Inter Milano (Crysis) 08.11 09:20 0 - 4  
Panathinaikos (Sheriff) - Manchester City FC (Sonevique) 08.11 11:40 2 - 1  
Panathinaikos (Sheriff) - Manchester United FC (Kasandra) 08.11 10:40 1 - 1  
Panathinaikos (Sheriff) - SS Lazio (Cliff) 08.11 13:00 0 - 3  
Real Madrid (Alabama) - Lokomotiv Moscow (Burton) 08.11 11:20 2 - 2  
Real Madrid (Alabama) - Panathinaikos (Sheriff) 08.11 12:40 3 - 0  
Real Madrid (Alabama) - SS Lazio (Cliff) 08.11 10:00 4 - 1  
Roma (Reaper) - Liverpool FC (Tanto) 08.11 09:00 0 - 1  
Roma (Reaper) - Lokomotiv Moscow (Burton) 08.11 12:40 0 - 2  
Roma (Reaper) - Real Madrid (Alabama) 08.11 10:20 2 - 1  
SS Lazio (Cliff) - Atletico Madrid (Captainx) 08.11 12:40 1 - 4  
SS Lazio (Cliff) - Manchester City FC (Sonevique) 08.11 09:00 4 - 2  
SS Lazio (Cliff) - Roma (Reaper) 08.11 11:20 2 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA, Liga Pro)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFC Catalonia FC - Gambit Esports 08.11 16:20 3 - 1  
CFC Catalonia FC - NFC Nyancat FC 08.11 15:30 0 - 1  
Gambit Esports - NFC Nyancat FC 08.11 18:00 1 - 2  
Gambit Esports - Rub FC Kazan 08.11 17:10 1 - 0  
NFC Nyancat FC - Rub FC Kazan 08.11 18:50 0 - 2  
NFC Nyancat FC - Westcoastunt 08.11 16:45 2 - 3  
Rub FC Kazan - CFC Catalonia FC 08.11 18:25 2 - 1  
Rub FC Kazan - NFC Nyancat FC 08.11 20:10 3 - 3  
Rub FC Kazan - Westcoastunt 08.11 15:55 3 - 4  
Westcoastunt - CFC Catalonia FC 08.11 17:35 1 - 3  
Westcoastunt - Gambit Esports 08.11 19:15 4 - 3  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBatt,SpainLaLiga )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Madrid (Blacksta - Barcelona(Salayyy) 08.11 18:22 3 - 0  
Atletico Madrid (Blacksta - CF Valencia (Flewless_Phoenix) 08.11 18:58 2 - 2  
Atletico Madrid (Blacksta - Real Madrid (Chellovekk) 08.11 19:46 0 - 2  
Atletico Madrid (Jkey) - CF Valencia (Mr.Jab) 08.11 08:54 2 - 2  
Atletico Madrid (Jkey) - FC Barcelona (Lomik) 08.11 08:06 1 - 1  
Atletico Madrid (Jkey) - Real Madrid (Plevis) 08.11 09:18 0 - 0  
Barcelona(Salayyy) - Atletico Madrid (Blackstar98) 08.11 19:22 0 - 1  
Barcelona(Salayyy) - CF Valencia (Flewless_Phoenix) 08.11 19:46 2 - 0  
Barcelona(Salayyy) - Real Madrid (Chellovekk) 08.11 18:34 2 - 1  
Barcelona(Salayyy) - Sevilla FC (Fearggwp) 08.11 18:58 3 - 2  
CF Valencia (Flewless_Pho - Atletico Madrid (Blackstar98) 08.11 19:58 2 - 2  
CF Valencia (Flewless_Pho - Real Madrid (Chellovekk) 08.11 18:10 0 - 3  
CF Valencia (Mr.Jab) - Atletico Madrid (Jkey) 08.11 07:54 0 - 0  
CF Valencia (Mr.Jab) - FC Barcelona (Lomik) 08.11 09:18 2 - 0  
CF Valencia (Mr.Jab) - Sevilla FC (Kodak) 08.11 08:42 1 - 0  
FC Barcelona (Lomik) - Atletico Madrid (Jkey) 08.11 09:06 1 - 4  
FC Barcelona (Lomik) - CF Valencia (Mr.Jab) 08.11 08:18 0 - 5  
FC Barcelona (Lomik) - Real Madrid (Plevis) 08.11 08:42 0 - 1  
FC Barcelona (Lomik) - Sevilla FC (Kodak) 08.11 07:54 1 - 0  
Real Madrid (Chellovekk) - Atletico Madrid (Blackstar98) 08.11 18:46 1 - 2  
Real Madrid (Chellovekk) - Barcelona(Salayyy) 08.11 19:34 2 - 2  
Real Madrid (Chellovekk) - CF Valencia (Flewless_Phoenix) 08.11 19:10 1 - 1  
Real Madrid (Chellovekk) - Sevilla FC (Fearggwp) 08.11 18:22 2 - 0  
Real Madrid (Plevis) - Atletico Madrid (Jkey) 08.11 08:18 2 - 1  
Real Madrid (Plevis) - CF Valencia (Mr.Jab) 08.11 08:30 3 - 4  
Real Madrid (Plevis) - Sevilla FC (Kodak) 08.11 09:06 1 - 0  
Sevilla FC (Fearggwp) - Atletico Madrid (Blackstar98) 08.11 18:10 0 - 0  
Sevilla FC (Fearggwp) - CF Valencia (Flewless_Phoenix) 08.11 18:34 0 - 0  
Sevilla FC (Fearggwp) - Real Madrid (Chellovekk) 08.11 19:22 0 - 2  
Sevilla FC (Kodak) - Atletico Madrid (Jkey) 08.11 08:30 1 - 3  
Sevilla FC (Kodak) - FC Barcelona (Lomik) 08.11 08:54 0 - 0  
Sevilla FC (Kodak) - Real Madrid (Plevis) 08.11 08:06 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportBattle,Bundesliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayer 04 Leverkusen (Koda - BorMonchengladbach (Jkey) 08.11 10:40 2 - 3  
Bayer 04 Leverkusen (Koda - Borussia Dortmund (Plevis) 08.11 10:16 1 - 2  
Bayer 04 Leverkusen (Koda - FC Bayern Munich (Lomik) 08.11 11:04 0 - 0  
Bayer 04 Leverkusen (Koda - RB Leipzig (Mr.Jab) 08.11 09:52 0 - 2  
BorMonchengladbach (Jkey) - Bayer 04 Leverkusen (Kodak) 08.11 09:40 0 - 1  
BorMonchengladbach (Jkey) - FC Bayern Munich (Lomik) 08.11 10:16 0 - 0  
Borussia Dortmund (Plevis - BorMonchengladbach (Jkey) 08.11 10:28 2 - 0  
Borussia Dortmund (Plevis - FC Bayern Munich (Lomik) 08.11 09:52 1 - 3  
Borussia Dortmund (Plevis - RB Leipzig (Mr.Jab) 08.11 10:40 0 - 4  
FC Bayern Munich (Lomik) - Bayer 04 Leverkusen (Kodak) 08.11 10:04 0 - 2  
FC Bayern Munich (Lomik) - BorMonchengladbach (Jkey) 08.11 11:16 2 - 0  
FC Bayern Munich (Lomik) - RB Leipzig (Mr.Jab) 08.11 10:28 1 - 1  
RB Leipzig (Mr.Jab) - BorMonchengladbach (Jkey) 08.11 10:04 2 - 2  
RB Leipzig (Mr.Jab) - Borussia Dortmund (Plevis) 08.11 09:40 0 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Night PL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City FC (Upcak - Arsenal FC (Labotryas) 08.11 23:18 2 - 0  
Labdarúgás (e-FIFA,EsportsBattle,Retro Int)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazil (Dangerdim77) - Italy (Foggy) 08.11 09:46 1 - 2  
Brazil (Dangerdim77) - Netherlands (Slezaintima) 08.11 09:10 1 - 0  
Brazil (Dm1trena) - France (MooneyCB) 08.11 14:58 1 - 3  
Brazil (Dm1trena) - Netherlands (Orlovsky1) 08.11 14:22 3 - 1  
England (Bombi1T0) - Brazil (Dangerdim77) 08.11 09:34 2 - 1  
England (Bombi1T0) - France (D1psen) 08.11 09:10 1 - 2  
England (Taka) - Brazil (Dm1trena) 08.11 14:10 1 - 3  
England (Taka) - France (MooneyCB) 08.11 14:34 2 - 2  
France (D1psen) - Brazil (Dangerdim77) 08.11 09:58 2 - 1  
France (D1psen) - Italy (Foggy) 08.11 09:22 2 - 0  
France (MooneyCB) - Italy (Olle) 08.11 14:10 4 - 1  
France (MooneyCB) - Netherlands (Orlovsky1) 08.11 14:46 6 - 1  
Italy (Foggy) - England (Bombi1T0) 08.11 09:58 2 - 2  
Italy (Foggy) - Netherlands (Slezaintima) 08.11 09:34 1 - 2  
Italy (Olle) - Brazil (Dm1trena) 08.11 14:46 0 - 2  
Italy (Olle) - England (Taka) 08.11 14:22 0 - 5  
Netherlands (Orlovsky1) - England (Taka) 08.11 14:58 1 - 1  
Netherlands (Orlovsky1) - Italy (Olle) 08.11 14:34 1 - 2  
Netherlands (Slezaintima) - England (Bombi1T0) 08.11 09:22 1 - 1  
Netherlands (Slezaintima) - France (D1psen) 08.11 09:46 3 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Basel 08.11 21:00 4 - 1  
Wolverhampton - Sevilla 08.11 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - IF Fuglafjördur 08.11 20:00 6 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Jazz Pori 08.11 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Saburtalo Tbiliszi 08.11 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Groningen 08.11 18:45 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera 08.11 18:30 1 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva 08.11 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel TA 08.11 20:00 0 - 0  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 08.11 18:30 1 - 5  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Qingdao Huanghai 08.11 14:00 0 - 0  
Shijiazhuang - Tianjin Teda 08.11 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Riga FC 08.11 17:00 0 - 1  
METTA/LU - Tukums 08.11 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Panevezys 08.11 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Raja Casablanca 08.11 21:00 0 - 2  
Olympique de Safi - Moghreb Tetouan 08.11 23:00 0 - 0  
Youssoufia Berrechid - Mouloudia Oujda 08.11 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Lilleström 08.11 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Chievo 08.11 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotor Volgográd - Zenit Szentpétervár 08.11 17:00 0 - 2  
Rubin Kazany - Lokomotív Moszkva 08.11 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kubanocska Krasznodar 08.11 17:00 2 - 2  
Lokomotív Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 08.11 17:00 1 - 0  
Rjazany - Zenit Szentpétervár 08.11 17:00 1 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Csertanovo Moszkva 08.11 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Regionalliga, Tirol)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reichenau - WSG Tirol Amatőr 08.11 18:15 4 - 1  
SV Hall - SV Wörgl 08.11 19:00 1 - 2  
SV Telfs - Kitzbühel 08.11 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (OsztrákRegionalliga,Vorarlberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lauterach - Röthis 08.11 18:15 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hibernian 08.11 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Sundsvall 08.11 19:00 1 - 1  
Halmstad - Öster 08.11 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Bukayriyah - Al-Jabalain 08.11 18:20 1 - 0  
Jeddah - Al-Tai 08.11 18:35 0 - 1  
Najran - Al-Batin 08.11 18:10 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 08.11 20:00 5 - 0  
Trnava - Ruzomberok 08.11 18:00 3 - 1  
Zilina - Nitra 08.11 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Rudar Velenje 08.11 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Soliman - Ben Guerdane 08.11 18:00 0 - 2  
US Monastir - Hammam-Lif 08.11 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viimsi - Maardu Linnameeskond 08.11 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Longford Town 08.11 20:45 0 - 0  
Dundalk - Waterford FC 08.11 20:45 1 - 0  
Pesapallo (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatran Pallo-Veikot - Kouvolan Pallonlyojat 08.11 16:30 1 - 1  
Joensuun Maila - Kiteen Pallo-90 08.11 16:30 1 - 1  
Manse Tampere - Kankaanpaan Maila 08.11 16:30 1 - 0  
Pattijoen Raahe - Vimpelin Veto 08.11 16:30 1 - 1  
Seinäjoen Jymy-Jussit - Kempeleen Kiri 08.11 16:30 2 - 0  
Siilinjarven Pesis - Koskenkorvan Urheilijat 08.11 16:30 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - E. Ejupovic 08.11 14:30 1 - 2  
F.C. Jianu - Q. Folliot 08.11 16:35 2 - 0  
Fle. Peters - T. Schönenberg 08.11 09:30 2 - 1  
L. Miedler - A. Celikbilek 08.11 12:25 0 - 2  
M. Moraing - A. Ötzbach 08.11 19:10 2 - 0  
M. Netuschil - L. Gerch 08.11 15:40 2 - 1  
M. Rosenkranz - A. Mannapov 08.11 14:10 2 - 0  
O. Otte - V. Orlov 08.11 14:15 2 - 0  
R. Strombachs - Y. Erel 08.11 12:50 0 - 2  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - Lukács V. 08.11 09:30 2 - 1  
B. Schoofs - O. Gavrila 08.11 12:35 2 - 0  
C. Buyukakcay - K. Kanev 08.11 14:25 2 - 0  
E. Gorgodze - B. Eraydin 08.11 11:40    
I.M. Bara - A. Hartono 08.11 11:35 2 - 1  
J.V. Rennert - I. Fetecau 08.11 17:55 0 - 2  
L. Cirnu - G. Duca 08.11 18:20 0 - 2  
L. Pigossi - C. Klasen 08.11 09:30 2 - 1  
M. Zanevska - E.T. Cadar 08.11 09:30 1 - 2  
N. Siedliska - L. Meyer auf der Heide 08.11 18:50 2 - 0  
S. Intert - E. Vanlangendonck 08.11 15:55 1 - 2  
Stollár F. - O.G. Simion 08.11 17:40 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - J.B. Teichmann 08.11 18:25 0 - 2  
A. Tomljanovic - Y. Putintseva 08.11 19:55 0 - 2  
Car. Dolehide - C. Gauff 08.11 19:40 0 - 2  
F. di Lorenzo - C.C. Bellis 08.11 17:00 0 - 2  
Kri. Ahn - A. Blinkova 08.11 17:00    
L.A. Fernandez - S. Stephens 08.11 23:20 2 - 0  
O. Govortsova - B. Mattek-Sands 08.11 19:30 2 - 0  
S. Rogers - Mis. Doi 08.11 21:30 2 - 1  
S. Williams - B. Pera 08.11 17:00 2 - 1  
V. Williams - V. Azarenka 08.11 21:40 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/McNally - Bouzkova M / Teichmann J 08.11 23:05 1 - 2  
Gleason Q / Harrison C - Carter H / Stefani L 08.11 01:00 0 - 2  
Linette M / Pegula J - Brady J / Sabalenka A 08.11 21:25 2 - 1  
Tenisz (Lexington-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L.A. Fernandez - Ari. Rodionova 08.11 00:00 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - Y. Sarouk 08.11 12:30 2 - 0  
J. Hasson - I. Smilansky 08.11 13:50 1 - 2  
L. Goldenberg - Sahar Simon 08.11 12:30    
Y. Oliel - D. Cukierman 08.11 13:50 2 - 0  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Khirin - T. Barad Itzhaki 08.11 15:00 2 - 1  
N. Nadel - S. Biran 08.11 17:20 0 - 2  
Y. Akler - S. Kimchi 08.11 18:45 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Sto. Sanders 08.11 17:30 2 - 0  
A. Bolsova Zadoinov - F. Ferro 08.11 15:00    
A. Bolsova Zadoinov - Leo. Kung 08.11 17:35 0 - 2  
A. Rus - A. Pavlyuchenkova 08.11 11:25 2 - 0  
A. Sevastova - I-C. Begu 08.11 10:00 0 - 2  
C. Giorgi - M. Kostyuk 08.11 15:05 2 - 1  
E. Alexandrova - D. Kasatkina 08.11 11:00    
E. Alexandrova - L. Tsurenko 08.11 13:35 0 - 2  
J. Paolini - E. Mertens 08.11 10:00 1 - 2  
M. Frech - E.G. Ruse 08.11 15:10 2 - 0  
P.M. Tig - B. Krejcikova 08.11 13:00 0 - 2  
S. Halep - P. Hercog 08.11 13:35 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - B. Strycova 08.11 16:25 2 - 0  
V. Gracheva - P. Martic 08.11 10:00 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruhvirtova L / Vidmanova - Lister C / Voracova R 08.11 16:10 0 - 2  
Morderger T / Morderger Y - Hradecka L / Pliskova K 08.11 15:00 0 - 2  
Niculescu M / Olaru R - Eikeri U / Lechemia E 08.11 12:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Brymer - B. Bobrov 08.11 18:00 2 - 0  
G. Lomakin - Ale. Gomez 08.11 15:20 1 - 2  
H.D. Boyer - B. Bobrov 08.11 19:30 0 - 2  
J. Thirouin - J. Arconada 08.11 14:00 0 - 2  
Mic. Redlicki - Evan King 08.11 15:20 0 - 2  
Mic. Redlicki - G. Lomakin 08.11 14:00 2 - 0  
S. Khaledan - R. Sarmiento 08.11 20:35 0 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - L. Tessa 08.11 14:30 2 - 0  
C. Hemery - J.P. Paz 08.11 10:30 2 - 0  
L. Catarina - Stu. Parker 08.11 09:00 2 - 1  
M. Chazal - L. Tessa 08.11 10:30 1 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Marcinkevica - A. Tubello 08.11 09:00 0 - 2  
D. Marcinkevica - A.G. Vasilescu 08.11 15:00 2 - 0  
J. Mikulskyte - A. Detiuc 08.11 13:30 2 - 0  
M. Arcangioli - G. Poznikhirenko 08.11 13:30 2 - 0  
Y. Cavalle-Reimers - Car. Romeo 08.11 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.11 12:10 0 - 2  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Babajanyan - M. Papyan 08.11 07:10 2 - 0  
M. Nikoyan - H. Dzavaryan 08.11 07:50 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.11 10:50 2 - 1  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.11 13:30 0 - 2  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.11 09:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.11 11:30 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros 08.11 19:30 4 - 9  
FTC - UVSE 08.11 18:00 12 - 10  

 

2020.08.10.
Asztalitenisz (Challenger Series, 33. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Muhlbach - A. Karakasevic 08.10 18:40 1 - 3  
C. Muhlbach - M. Benes 08.10 13:10 1 - 3  
C. Muhlbach - M. de Saintilan 08.10 16:00 3 - 1  
D. Cheaib - A. Karakasevic 08.10 11:50 1 - 3  
D. Cheaib - M. Benes 08.10 20:00 3 - 1  
D. Cheaib - M. de Saintilan 08.10 09:50 3 - 2  
E. Mendes - A. Karakasevic 08.10 16:40 2 - 3  
E. Mendes - C. Muhlbach 08.10 10:30 3 - 2  
E. Mendes - M. de Saintilan 08.10 12:30 3 - 1  
J. Vrablik - A. Karakasevic 08.10 09:10 1 - 3  
J. Vrablik - D. Cheaib 08.10 17:20 3 - 0  
J. Vrablik - E. Mendes 08.10 22:00 3 - 1  
J. Vrablik - M. Benes 08.10 14:30 1 - 3  
M. de Saintilan - A. Karakasevic 08.10 21:20 2 - 3  
M. de Saintilan - M. Benes 08.10 18:00 0 - 3  
Petr David - C. Muhlbach 08.10 20:40 2 - 3  
Petr David - D. Cheaib 08.10 13:50 3 - 0  
Petr David - E. Mendes 08.10 19:20 2 - 3  
Petr David - J. Vrablik 08.10 11:10 3 - 2  
Petr David - M. Benes 08.10 08:30 3 - 0  
Asztalitenisz (Orosz Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - Maks. Sorin 08.10 07:45 3 - 1  
A. Arutiunyan - S. Moklozyan 08.10 09:15    
A. Chentsov - A. Frolov 08.10 13:15 2 - 3  
A. Chentsov - Demic Ying 08.10 11:45 2 - 3  
A. Duka - P. Vshivkov 08.10 08:00    
A. Dvoynikov - P. Fedotov 08.10 18:45 3 - 0  
A. Dvoynikov - S. Filchev 08.10 20:45 2 - 3  
A. Frolov - Demic Ying 08.10 14:15 3 - 1  
A. Frolov - M. Cheklin 08.10 12:15 3 - 2  
A. Girevenkov - V. Marshalov 08.10 01:15 2 - 3  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 08.10 19:15 3 - 2  
A. Ilin - D. Balakin 08.10 21:00 1 - 3  
A. Ilin - I. Zemit 08.10 19:30 2 - 3  
A. Klavdenkov - A. Kudryavtsev 08.10 23:45 3 - 0  
A. Klavdenkov - Dmi. Kolesnikov 08.10 03:15 1 - 3  
A. Kolmin - A. Kononenko 08.10 15:15 3 - 2  
A. Kononenko - R. Alov 08.10 16:15 0 - 3  
A. Pravednov - E. Glazun 08.10 13:15 2 - 3  
A. Pravednov - E. Ilyukhin 08.10 02:00 3 - 1  
A. Pravednov - I. Minchenkov 08.10 11:45 1 - 3  
A. Sadkov - O. Belugin 08.10 07:15 3 - 2  
A. Serebrennikov - D. Molodtsov 08.10 01:15 3 - 2  
A. Titov - D. Sebekin 08.10 13:00 2 - 3  
A. Titov - Ilya Novikov 08.10 11:30 2 - 3  
A. Yanshaev - A. Gribkov 08.10 19:45 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 08.10 21:15 3 - 1  
Ale. Petrov - A. Pravednov 08.10 00:00 0 - 3  
Ale. Radchenko - I. Abelmasov 08.10 16:15 2 - 3  
D. Balakin - V. Kasatkin 08.10 20:00 1 - 3  
D. Lavrinenko - S. Myagkov 08.10 03:15 2 - 3  
D. Lavrinenko - V. Nemashkalo 08.10 00:45 2 - 3  
D. Molodtsov - D. Lavrinenko 08.10 02:15 1 - 3  
D. Sebekin - I. Migalov 08.10 12:00 3 - 1  
D. Tikhnenko - O. Belugin 08.10 14:30 0 - 3  
D. Tikhnenko - V. Chernov 08.10 16:30 3 - 0  
Demic Ying - A. Frolov 08.10 11:15 0 - 3  
Dmi. Kolesnikov - A. Gribkov 08.10 20:45 3 - 0  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 08.10 18:45 3 - 2  
Dmi. Kolesnikov - A. Yanshaev 08.10 22:15 2 - 3  
Dmi. Kolesnikov - V. Marshalov 08.10 00:15 3 - 1  
E. Glazun - N. Zhurba 08.10 22:30 3 - 0  
E. Glazun - V. Putilovsky 08.10 12:15 3 - 0  
E. Ilyukhin - Ale. Petrov 08.10 03:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - Igor Smirnov 08.10 00:30 1 - 3  
I. Abelmasov - K. Churin 08.10 14:45 2 - 3  
I. Abelmasov - V. Nemashkalo 08.10 16:45 2 - 3  
I. Coldatov - A. Klavdenkov 08.10 22:45 1 - 3  
I. Migalov - A. Titov 08.10 10:30 3 - 0  
I. Migalov - Ilya Novikov 08.10 12:30 1 - 3  
I. Minchenkov - E. Glazun 08.10 11:15 2 - 3  
I. Zemit - D. Balakin 08.10 19:00 3 - 1  
Igor Smirnov - Ale. Petrov 08.10 01:30 2 - 3  
Igor Smirnov - N. Zhurba 08.10 02:30 3 - 2  
Ilya Novikov - D. Sebekin 08.10 11:00 3 - 2  
Ilya Novikov - D. Sebekin 08.10 14:00 2 - 3  
K. Churin - Ale. Radchenko 08.10 17:15 3 - 2  
K. Churin - N. Tarasenkov 08.10 22:45 2 - 3  
K. Churin - V. Nemashkalo 08.10 15:45 3 - 0  
M. Cheklin - A. Chentsov 08.10 10:45 3 - 1  
M. Cheklin - A. Chentsov 08.10 13:45 0 - 3  
M. Cheklin - Demic Ying 08.10 12:45 1 - 3  
Maks. Sorin - S. Moklozyan 08.10 07:15 3 - 0  
Maks. Sorin - S. Moklozyan 08.10 09:45 2 - 3  
N. Tarasenkov - S. Vyaznikov 08.10 23:45 3 - 1  
N. Zhurba - A. Pravednov 08.10 01:00 3 - 1  
N. Zhurba - T. Yusipov 08.10 23:30 2 - 3  
O. Belugin - V. Chernov 08.10 15:30 0 - 3  
O. Belugin - V. Mishakin 08.10 08:15 0 - 3  
O. Belugin - V. Shirshov 08.10 17:00 1 - 3  
O. Melkov - A. Duka 08.10 07:00 3 - 1  
O. Pronin - D. Molodtsov 08.10 23:15 0 - 3  
P. Fedotov - S. Filchev 08.10 19:45 3 - 2  
P. Fedotov - T. Merzlikin 08.10 21:15 0 - 3  
P. Vshivkov - O. Melkov 08.10 08:30 3 - 2  
P. Vshivkov - T. Shavanov 08.10 06:30 0 - 3  
R. Alov - A. Kolmin 08.10 16:45 3 - 1  
R. Alov - S. Lanovenko 08.10 14:45 3 - 0  
R. Alov - S. Lanovenko 08.10 18:15    
S. Filchev - T. Merzlikin 08.10 19:15 3 - 2  
S. Lanovenko - A. Kolmin 08.10 15:45 3 - 0  
S. Lanovenko - A. Kononenko 08.10 17:15 3 - 0  
S. Moklozyan - V. Tsvetkov 08.10 08:15 0 - 1  
S. Myagkov - D. Molodtsov 08.10 00:15 3 - 1  
S. Ogay - E. Ilyukhin 08.10 23:00 3 - 1  
T. Merzlikin - A. Dvoynikov 08.10 20:15 2 - 3  
T. Shavanov - A. Duka 08.10 09:00 3 - 2  
T. Shavanov - O. Melkov 08.10 07:30 3 - 0  
T. Shavanov - P. Vshivkov 08.10 10:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - Dmi. Kolesnikov 08.10 20:15 1 - 3  
V. Chernov - V. Shirshov 08.10 15:00 3 - 0  
V. Kasatkin - A. Ilin 08.10 18:30 0 - 3  
V. Kasatkin - I. Zemit 08.10 20:30 1 - 3  
V. Marshalov - A. Klavdenkov 08.10 02:15 0 - 3  
V. Mishakin - A. Sadkov 08.10 08:45 3 - 1  
V. Mishakin - V. Shirshov 08.10 06:45 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Serebrennikov 08.10 02:45 3 - 0  
V. Nemashkalo - Ale. Radchenko 08.10 15:15 3 - 0  
V. Nemashkalo - S. Myagkov 08.10 01:45 3 - 0  
V. Putilovsky - A. Pravednov 08.10 10:45 1 - 3  
V. Putilovsky - I. Minchenkov 08.10 12:45 3 - 1  
V. Shirshov - A. Sadkov 08.10 07:45 3 - 2  
V. Shirshov - D. Tikhnenko 08.10 16:00 2 - 3  
V. Shirshov - O. Belugin 08.10 09:15 0 - 1  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 08.10 06:45 3 - 0  
V. Tsvetkov - A. Arutiunyan 08.10 10:15 3 - 1  
V. Tsvetkov - Maks. Sorin 08.10 08:45 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avgustov - L. Dynaburg 08.10 13:20 0 - 3  
A. Kolbasenko - D. Lazuryk 08.10 23:50 1 - 3  
A. Kolbasenko - E. Kovpak 08.10 18:50 3 - 0  
A. Likhitsky - R. Solomko 08.10 15:25 2 - 3  
A. Likhitsky - Yur. Kolesnik 08.10 16:55 3 - 2  
A. Martyniuk - A. Avgustov 08.10 14:50 1 - 3  
A. Martyniuk - L. Dynaburg 08.10 09:50 3 - 1  
A. Nadporozhsky - V. Vlasenko 08.10 19:40 1 - 3  
A. Rybka - D. Kalachevskiy 08.10 11:30 2 - 3  
A. Rybka - K. Samokysh 08.10 09:00 1 - 3  
A. Rybka - M. Mosyuk 08.10 08:00 3 - 2  
A. Rybka - V. Ratushniak 08.10 10:30 0 - 3  
A. Sulim - R. Solomko 08.10 19:25 0 - 3  
A. Troian - M. Yakubov 08.10 13:10 3 - 1  
A. Troian - V. Melnykov 08.10 08:40 0 - 3  
A. Troian - V. Smyk 08.10 11:40 0 - 3  
A. Troian - Yur. Volkov 08.10 10:10 0 - 3  
Ana. Nazarov - A. Kolbasenko 08.10 19:50 3 - 1  
Ana. Nazarov - B. Kostuk 08.10 22:50 3 - 2  
Ana. Nazarov - D. Lazuryk 08.10 18:20 3 - 1  
Ana. Nazarov - E. Kovpak 08.10 16:50 3 - 0  
Ana. Nazarov - K. Rumezhak 08.10 21:20 3 - 0  
B. Kostuk - A. Kolbasenko 08.10 21:50 3 - 0  
B. Kostuk - D. Lazuryk 08.10 17:20 1 - 3  
B. Kostuk - E. Kovpak 08.10 20:50 1 - 3  
B. Kostuk - K. Rumezhak 08.10 19:20 3 - 1  
D. Kalachevskiy - K. Samokysh 08.10 10:00 1 - 3  
D. Kalachevskiy - V. Ratushniak 08.10 08:30 0 - 3  
D. Kunchurov - V. Kucheryavyi 08.10 20:15 2 - 3  
D. Lazuryk - E. Kovpak 08.10 22:20 3 - 1  
D. Shukin - A. Paniotov 08.10 09:05 1 - 3  
E. Alekperov - D. Kunchurov 08.10 15:15 3 - 0  
E. Alekperov - M. Kozhevnikov 08.10 19:45 1 - 3  
E. Alekperov - O. Bezpalyi 08.10 17:15 3 - 2  
E. Alekperov - V. Kucheryavyi 08.10 18:45 2 - 3  
I. Oranskiy - Kir. Ivchenko 08.10 11:25 2 - 3  
I. Oranskiy - M. Balakiriev 08.10 08:55 1 - 3  
I. Oranskiy - M. Tytskyi 08.10 14:25 0 - 3  
I. Trydukh - D. Shukin 08.10 10:05 3 - 0  
I. Trydukh - M. Marchuk 08.10 11:35 3 - 1  
I. Trydukh - Ser. Sokolov 08.10 13:05 3 - 1  
K. Rumezhak - A. Kolbasenko 08.10 17:50 2 - 3  
K. Rumezhak - D. Lazuryk 08.10 20:20 3 - 2  
K. Rumezhak - E. Kovpak 08.10 23:20 3 - 1  
K. Samokysh - M. Mosyuk 08.10 11:00 0 - 3  
Kir. Ivchenko - M. Tytskyi 08.10 13:25 3 - 1  
M. Balakiriev - Kir. Ivchenko 08.10 14:55 0 - 3  
M. Balakiriev - M. Tytskyi 08.10 09:55 3 - 2  
M. Kozhevnikov - D. Kunchurov 08.10 21:45 3 - 1  
M. Kozhevnikov - V. Kucheryavyi 08.10 16:45 0 - 3  
M. Marchuk - A. Paniotov 08.10 13:35 2 - 3  
M. Marchuk - D. Shukin 08.10 08:05 1 - 3  
M. Teteruk - A. Nadporozhsky 08.10 17:10 3 - 2  
M. Yakubov - D. Khairov 08.10 11:10 1 - 3  
M. Yakubov - V. Smyk 08.10 09:40 0 - 3  
M. Yakubov - Yur. Volkov 08.10 12:10 1 - 3  
O. Bezpalyi - D. Kunchurov 08.10 18:15 2 - 3  
O. Bezpalyi - M. Kozhevnikov 08.10 15:45 3 - 1  
O. Bezpalyi - V. Kucheryavyi 08.10 21:15 1 - 3  
O. Gomilko - I. Oranskiy 08.10 12:25 3 - 1  
O. Gomilko - Kir. Ivchenko 08.10 09:25 3 - 0  
O. Gomilko - M. Balakiriev 08.10 10:55 2 - 3  
O. Gomilko - T. Yemelianov 08.10 13:55 3 - 1  
O. Kochetkov - D. Kunchurov 08.10 16:15 3 - 1  
O. Kochetkov - E. Alekperov 08.10 20:45 3 - 2  
O. Kochetkov - M. Kozhevnikov 08.10 17:45 1 - 3  
O. Kochetkov - O. Bezpalyi 08.10 19:15 3 - 1  
O. Kochetkov - V. Kucheryavyi 08.10 14:45 3 - 2  
Rom. Makarenko - S. Tkachev 08.10 18:05 3 - 2  
Rom. Makarenko - Y. Kurischenko 08.10 21:05 3 - 2  
Rom. Makarenko - Yevhen Kyi 08.10 15:35 3 - 1  
S. Tkachev - Y. Kurischenko 08.10 20:05 3 - 1  
Ser. Kaminskiy - Rom. Makarenko 08.10 17:05 3 - 0  
Ser. Kaminskiy - S. Tkachev 08.10 15:05 2 - 3  
Ser. Kaminskiy - Y. Kurischenko 08.10 18:35 3 - 1  
Ser. Kaminskiy - Yevhen Kyi 08.10 19:35 3 - 2  
Ser. Sokolov - A. Paniotov 08.10 11:05 1 - 3  
Ser. Sokolov - D. Shukin 08.10 12:05 3 - 2  
Ser. Sokolov - M. Marchuk 08.10 09:35 0 - 3  
Svi. Sachuk - A. Avgustov 08.10 09:20 3 - 1  
Svi. Sachuk - A. Martyniuk 08.10 10:50 3 - 2  
Svi. Sachuk - V. Volkovskyi 08.10 12:20 3 - 0  
Svi. Sachuk - Yevhen Hasan 08.10 13:50 0 - 3  
T. Yemelianov - I. Oranskiy 08.10 10:25 3 - 1  
T. Yemelianov - Kir. Ivchenko 08.10 08:25 1 - 3  
T. Yemelianov - M. Balakiriev 08.10 12:55 2 - 3  
T. Yemelianov - M. Tytskyi 08.10 11:55 1 - 3  
Tym. Turchenko - A. Sulim 08.10 17:25 3 - 0  
Tym. Turchenko - R. Solomko 08.10 16:25 3 - 2  
Tym. Turchenko - Yur. Kolesnik 08.10 18:55 0 - 3  
V. Bilous - Y. Kurischenko 08.10 14:35 0 - 3  
V. Kurchitsky - M. Teteruk 08.10 15:10 3 - 2  
V. Melnykov - D. Khairov 08.10 12:40 3 - 1  
V. Ratushniak - M. Mosyuk 08.10 09:30 1 - 3  
V. Smyk - D. Khairov 08.10 13:40 2 - 3  
V. Smyk - V. Melnykov 08.10 10:40 1 - 3  
V. Smyk - Yur. Volkov 08.10 08:10 2 - 3  
V. Vlasenko - M. Teteruk 08.10 15:40 1 - 3  
V. Vlasenko - V. Kurchitsky 08.10 16:40 3 - 0  
V. Volkovskyi - A. Avgustov 08.10 11:20 1 - 3  
V. Volkovskyi - A. Martyniuk 08.10 08:50 2 - 3  
V. Volkovskyi - L. Dynaburg 08.10 14:20 1 - 3  
Yevhen Hasan - A. Avgustov 08.10 08:20 2 - 3  
Yevhen Hasan - A. Martyniuk 08.10 12:50 3 - 0  
Yevhen Hasan - L. Dynaburg 08.10 11:50 3 - 1  
Yevhen Hasan - V. Volkovskyi 08.10 10:20 1 - 3  
Yevhen Kyi - S. Tkachev 08.10 21:35 1 - 3  
Yevhen Kyi - Y. Kurischenko 08.10 16:35 0 - 3  
Yur. Kolesnik - A. Sulim 08.10 15:55 0 - 3  
Yur. Kolesnik - R. Solomko 08.10 17:55 1 - 3  
Yur. Volkov - D. Khairov 08.10 09:10 1 - 3  
Yur. Volkov - V. Melnykov 08.10 14:10 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lukashova - A. Mulyarchuk 08.10 09:45 3 - 1  
A. Lukashova - E. Chilikina 08.10 12:15 2 - 3  
A. Lukashova - O. Panchishin 08.10 11:15 3 - 2  
A. Mulyarchuk - E. Chilikina 08.10 08:15 3 - 2  
A. Mulyarchuk - O. Kostiuk 08.10 10:45 0 - 3  
A. Mulyarchuk - O. Panchishin 08.10 13:45 3 - 0  
A. Mydvetskaya - A. Novosad 08.10 15:30 2 - 3  
A. Mydvetskaya - O. Nalisnikovska 08.10 19:00 3 - 1  
A. Mydvetskaya - O. Tsiupko 08.10 16:30 3 - 1  
A. Mydvetskaya - V. Pryshchepa 08.10 18:00 3 - 0  
E. Chilikina - O. Kostiuk 08.10 14:15 2 - 3  
E. Chilikina - O. Panchishin 08.10 09:15 0 - 3  
O. Kostiuk - O. Panchishin 08.10 12:45 3 - 2  
O. Nalisnikovska - A. Novosad 08.10 14:30 3 - 2  
O. Nalisnikovska - O. Tsiupko 08.10 17:30 3 - 0  
O. Nalisnikovska - V. Pryshchepa 08.10 16:00 3 - 0  
O. Tsiupko - A. Novosad 08.10 18:30 0 - 3  
Tam. Kravchuk - A. Lukashova 08.10 13:15 3 - 2  
Tam. Kravchuk - A. Mulyarchuk 08.10 11:45 2 - 3  
Tam. Kravchuk - E. Chilikina 08.10 10:15 1 - 3  
Tam. Kravchuk - O. Kostiuk 08.10 08:45 2 - 3  
V. Pryshchepa - A. Novosad 08.10 17:00 0 - 3  
V. Pryshchepa - O. Tsiupko 08.10 15:00 1 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baklykov - A. Nazrin 08.10 18:15 2 - 3  
A. Baklykov - V. Nechyporuk 08.10 15:55 0 - 3  
A. Chaplyanka - D. Baystryuchenko 08.10 23:35 0 - 3  
A. Gordiy - O. Oleskevych 08.10 10:45 1 - 3  
A. Gordiy - V. Plishilo 08.10 08:25 2 - 3  
A. Kuharchuk - Ale. Medvedev 08.10 12:25 3 - 0  
A. Kuharchuk - M. Levytskyi 08.10 10:05 3 - 2  
A. Kuharchuk - S. Stelmashchuk 08.10 08:55 3 - 0  
A. Kuharchuk - Vla. Yamchuk 08.10 11:15 2 - 3  
A. Myrza - M. Uchen 08.10 09:55 3 - 2  
A. Myrza - S. Illiushchenko 08.10 12:15 3 - 1  
A. Myrza - S. Matviienko 08.10 08:45 1 - 3  
A. Myrza - Y. Voitenko 08.10 11:05 1 - 3  
A. Ryabuhyn - D. Simonchuk 08.10 09:10 1 - 3  
A. Ryabuhyn - V. Tatarinov 08.10 15:00 1 - 3  
A. Tsykhotskiy - Bog. Panchenko 08.10 15:15 2 - 3  
A. Tsykhotskiy - V. Krivenko 08.10 17:35 3 - 1  
A. Vadanuk - O. Moshynskyy 08.10 09:40 2 - 3  
A. Vadanuk - P. Cherednichenko 08.10 07:55 2 - 3  
A. Vadanuk - V. Aksenin 08.10 12:00 2 - 3  
A. Vakulin - A. Ryabuhyn 08.10 08:00 2 - 3  
A. Vakulin - D. Simonchuk 08.10 14:25 2 - 3  
A. Vakulin - V. Tatarinov 08.10 10:55 3 - 2  
Ale. Medvedev - M. Levytskyi 08.10 11:50 3 - 0  
Ale. Medvedev - S. Stelmashchuk 08.10 07:45 3 - 0  
Ale. Medvedev - Vla. Yamchuk 08.10 09:30 0 - 3  
B. Kohut - Ale. Gorbanenko 08.10 07:55 3 - 2  
B. Kohut - Ivan May 08.10 12:00 3 - 0  
B. Kohut - V. Melnik 08.10 09:40 1 - 3  
D. Vahta - A. Baklykov 08.10 18:50 3 - 1  
D. Vahta - N. Gritsienko 08.10 20:00 0 - 3  
D. Vahta - V. Nechyporuk 08.10 17:40 3 - 1  
I. Demchuk - O. Gavrilyuk 08.10 23:15 3 - 1  
I. Kunda - O. Volynets 08.10 15:10 3 - 0  
I. Kuznetsov - A. Borysov 08.10 08:40 3 - 2  
I. Kuznetsov - M. Zhuravlov 08.10 10:25 3 - 1  
I. Kuznetsov - S. Kiulo 08.10 12:10 1 - 3  
I. Kuznetsov - V. Shepel 08.10 13:55 0 - 3  
I. Kuznetsov - V. Volokhov 08.10 06:55 1 - 3  
I. Petryshyn - O. Tkachuk 08.10 17:45 3 - 0  
I. Petryshyn - V. Ivasiv 08.10 15:25 3 - 2  
I. Solovyov - A. Tsykhotskiy 08.10 18:10 3 - 1  
I. Solovyov - V. Krivenko 08.10 15:50 3 - 1  
I. Solovyov - Via. Sereda 08.10 19:20 3 - 0  
Ivan May - S. Baranovskiy 08.10 13:10 3 - 1  
M. Levytskyi - S. Stelmashchuk 08.10 13:00 1 - 3  
M. Uchen - S. Matviienko 08.10 12:50 3 - 1  
M. Zakladnyi - O. Tytyunnik 08.10 19:40 1 - 3  
M. Zakladnyi - P. Pugach 08.10 20:50 3 - 0  
M. Zakladnyi - S. Kubrak 08.10 20:15 1 - 3  
M. Zakladnyi - Spartak Abalmaz 08.10 21:25 3 - 1  
M. Zhuravlov - A. Borysov 08.10 15:05 3 - 1  
M. Zhuravlov - V. Volokhov 08.10 09:15 3 - 2  
N. Danilyuk - A. Gordiy 08.10 11:20 2 - 3  
N. Danilyuk - Naz. Kovalchuk 08.10 12:30 2 - 3  
N. Danilyuk - O. Oleskevych 08.10 09:00 2 - 3  
N. Danilyuk - V. Plishilo 08.10 10:10 3 - 2  
N. Gritsienko - A. Baklykov 08.10 17:05 1 - 3  
N. Gritsienko - V. Nechyporuk 08.10 19:25 1 - 3  
N. Telnoy - Ale. Gorbanenko 08.10 09:05 3 - 1  
N. Telnoy - B. Kohut 08.10 12:35 1 - 3  
N. Telnoy - Ivan May 08.10 10:15 0 - 3  
N. Telnoy - V. Melnik 08.10 11:25 0 - 3  
Naz. Kovalchuk - A. Gordiy 08.10 09:35 2 - 3  
Naz. Kovalchuk - O. Oleskevych 08.10 07:50 3 - 2  
Naz. Kovalchuk - V. Plishilo 08.10 11:55 2 - 3  
O. Moshynskyy - P. Cherednichenko 08.10 10:50 3 - 2  
O. Moshynskyy - V. Aksenin 08.10 08:30 3 - 1  
O. Volynets - N. Haievyi 08.10 19:50 3 - 0  
P. Pugach - O. Tytyunnik 08.10 20:20 2 - 3  
P. Pugach - S. Kubrak 08.10 19:10 2 - 3  
P. Tsolik - I. Petryshyn 08.10 18:20 1 - 3  
P. Tsolik - O. Tkachuk 08.10 16:00 0 - 3  
P. Tsolik - V. Ivasiv 08.10 17:10 3 - 2  
P. Tsolik - Y. Vorsulyak 08.10 19:30 2 - 3  
Rus. Ivanov - A. Ryabuhyn 08.10 12:40 3 - 0  
Rus. Ivanov - A. Vakulin 08.10 09:45 3 - 1  
Rus. Ivanov - D. Simonchuk 08.10 11:30 0 - 3  
Rus. Ivanov - V. Tatarinov 08.10 07:25 2 - 3  
S. Illiushchenko - M. Uchen 08.10 11:40 1 - 3  
S. Illiushchenko - S. Matviienko 08.10 07:35 2 - 3  
S. Illiushchenko - Y. Voitenko 08.10 09:20 1 - 3  
S. Kiulo - A. Borysov 08.10 11:00 3 - 1  
S. Kiulo - M. Zhuravlov 08.10 08:05 1 - 3  
S. Kiulo - V. Volokhov 08.10 14:30 3 - 2  
S. Kubrak - O. Tytyunnik 08.10 21:30 1 - 3  
S. Zazimko - I. Kunda 08.10 18:05 3 - 1  
S. Zazimko - N. Haievyi 08.10 15:45 3 - 1  
S. Zazimko - O. Volynets 08.10 16:55 0 - 3  
S. Zazimko - V. Shvidkiy 08.10 19:15 0 - 3  
Spartak Abalmaz - O. Tytyunnik 08.10 19:05 1 - 3  
Spartak Abalmaz - P. Pugach 08.10 19:45 3 - 0  
Spartak Abalmaz - S. Kubrak 08.10 20:55 1 - 3  
V. Aksenin - P. Cherednichenko 08.10 13:10 1 - 3  
V. Ivasiv - O. Tkachuk 08.10 20:05 3 - 0  
V. Melnik - Ivan May 08.10 08:30 1 - 3  
V. Nechyporuk - A. Nazrin 08.10 20:35 3 - 1  
V. Palamarchuk - A. Vadanuk 08.10 12:35 3 - 1  
V. Palamarchuk - O. Moshynskyy 08.10 11:25 1 - 3  
V. Palamarchuk - P. Cherednichenko 08.10 09:05 1 - 3  
V. Palamarchuk - V. Aksenin 08.10 10:15 3 - 1  
V. Paukov - Y. Holoborodko 08.10 12:55 0 - 3  
V. Plishilo - O. Oleskevych 08.10 13:05 2 - 3  
V. Shepel - A. Borysov 08.10 07:30 3 - 1  
V. Shepel - M. Zhuravlov 08.10 12:45 2 - 3  
V. Shepel - S. Kiulo 08.10 09:50 3 - 2  
V. Shepel - V. Volokhov 08.10 11:35 0 - 3  
V. Shvidkiy - I. Kunda 08.10 16:20 3 - 0  
V. Shvidkiy - O. Volynets 08.10 18:40 3 - 1  
V. Smashnyi - V. Paukov 08.10 11:45 0 - 3  
V. Smashnyi - Y. Holoborodko 08.10 07:40 2 - 3  
V. Tatarinov - D. Simonchuk 08.10 13:15 2 - 3  
Val. Bondar - V. Paukov 08.10 10:00 1 - 3  
Val. Bondar - V. Smashnyi 08.10 12:20 3 - 0  
Val. Bondar - Y. Holoborodko 08.10 08:50 3 - 2  
Via. Sereda - A. Tsykhotskiy 08.10 16:25 0 - 3  
Vit. Vovk - A. Ryabuhyn 08.10 10:20 3 - 2  
Vit. Vovk - A. Vakulin 08.10 12:05 0 - 3  
Vit. Vovk - D. Simonchuk 08.10 06:50 3 - 2  
Vit. Vovk - Rus. Ivanov 08.10 13:50 3 - 0  
Vit. Vovk - V. Tatarinov 08.10 08:35 3 - 0  
Vla. Yamchuk - M. Levytskyi 08.10 08:20 3 - 0  
Vla. Yamchuk - S. Stelmashchuk 08.10 10:40 3 - 1  
Y. Voitenko - M. Uchen 08.10 08:10 3 - 0  
Y. Vorsulyak - I. Petryshyn 08.10 16:35 3 - 0  
Y. Vorsulyak - V. Ivasiv 08.10 18:55 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Telnaya - I. Aseeva 08.10 15:35 1 - 3  
G. Telnaya - Tat. Tatianina 08.10 17:25 3 - 2  
G. Telnaya - V. Andrushchenko 08.10 16:15 3 - 1  
Tat. Tatianina - I. Aseeva 08.10 18:00 1 - 3  
V. Andrushchenko - I. Aseeva 08.10 16:50 0 - 3  
V. Andrushchenko - Tat. Tatianina 08.10 15:40 1 - 3  
V. Kondratenko - G. Telnaya 08.10 17:55 3 - 0  
V. Kondratenko - I. Aseeva 08.10 16:10 2 - 3  
V. Kondratenko - Tat. Tatianina 08.10 16:45 3 - 0  
V. Kondratenko - V. Andrushchenko 08.10 17:20 3 - 2  
Asztalitenisz (Win Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burdakov - R. Pavlyuk 08.10 18:45 1 - 3  
A. Burdakov - Y. Kievskiy 08.10 15:15 3 - 1  
A. Chilikin - O. Lytvynenko 08.10 22:45 1 - 3  
A. Chilikin - V. Naumovich 08.10 21:35 3 - 1  
A. Goradze - A. Shapoval 08.10 16:30 2 - 3  
A. Gutnichenko - D. Marchenko 08.10 09:45 1 - 3  
A. Gutnichenko - Pyotr Kolesnik 08.10 08:45 1 - 3  
A. Ivlev - N. Shalgorodskiy 08.10 09:30 2 - 3  
A. Ivlev - V. Boychuk 08.10 08:30 0 - 3  
A. Ivlev - Y. Bratukhin 08.10 07:30 2 - 3  
A. Naida - Den. Stepanov 08.10 07:30 3 - 0  
A. Reva - Oleg Andreev 08.10 19:45 2 - 3  
A. Reva - R. Pavlyuk 08.10 16:15 0 - 3  
A. Zhuravlev - D. Kushko 08.10 23:40 3 - 2  
Ale. Metla - A. Goradze 08.10 15:00 3 - 2  
Ale. Metla - A. Shapoval 08.10 14:00 1 - 3  
Ale. Metla - Ser. Kovalenko 08.10 16:00 0 - 3  
D. Derevinskyi - N. Rubcov 08.10 07:30 3 - 0  
D. Marchenko - Pyotr Kolesnik 08.10 08:15 2 - 3  
D. Ptitsyn - A. Zhuravlev 08.10 21:20 1 - 3  
D. Ptitsyn - D. Kushko 08.10 22:30 2 - 3  
Den. Stepanov - B. Oleksenko 08.10 09:30 2 - 3  
E. Treshchyov - A. Burdakov 08.10 20:15 3 - 1  
E. Treshchyov - A. Reva 08.10 16:45 1 - 3  
I. Chernetskiy - O. Obrazkov 08.10 14:30 3 - 1  
I. Chernetskiy - P. Plyushch 08.10 20:00 0 - 3  
I. Chernetskiy - Vit. Gusev 08.10 18:00 0 - 3  
M. Chukanov - D. Derevinskyi 08.10 08:00 0 - 3  
M. Chukanov - V. Sorokin 08.10 09:00 1 - 3  
N. Plakhteev - A. Zhuravlev 08.10 21:55 3 - 0  
N. Plakhteev - D. Kushko 08.10 20:45 3 - 1  
N. Plakhteev - D. Ptitsyn 08.10 23:05 3 - 0  
N. Shalgorodskiy - V. Boychuk 08.10 08:00 3 - 2  
N. Shalgorodskiy - Y. Bratukhin 08.10 09:00 1 - 3  
O. Obrazkov - P. Plyushch 08.10 17:30 0 - 3  
O. Obrazkov - S. Kireev 08.10 19:30 3 - 0  
O. Obrazkov - V. Gaynyuk 08.10 14:00 3 - 1  
O. Obrazkov - Vit. Gusev 08.10 16:00 3 - 2  
Oleg Andreev - A. Burdakov 08.10 15:45 1 - 3  
Oleg Andreev - V. Gedz 08.10 19:15 3 - 2  
P. Plyushch - S. Kireev 08.10 15:30 3 - 0  
P. Plyushch - T. Bonishchuk 08.10 17:00 3 - 0  
P. Plyushch - V. Gaynyuk 08.10 19:00 3 - 2  
P. Plyushch - Vit. Gusev 08.10 13:30 3 - 1  
P. Vasylchuk - A. Chilikin 08.10 23:20 1 - 3  
P. Vasylchuk - O. Lytvynenko 08.10 21:00 3 - 2  
P. Vasylchuk - V. Naumovich 08.10 22:10 3 - 2  
R. Pavlyuk - E. Treshchyov 08.10 18:15 2 - 3  
R. Pavlyuk - V. Gedz 08.10 14:45 0 - 3  
S. Kireev - I. Chernetskiy 08.10 16:30 2 - 3  
S. Kireev - V. Gaynyuk 08.10 14:30 0 - 3  
S. Kireev - Vit. Gusev 08.10 18:30 1 - 3  
S. Pisklov - I. Chernetskiy 08.10 18:30 0 - 3  
S. Pisklov - O. Obrazkov 08.10 17:00 1 - 3  
S. Pisklov - P. Plyushch 08.10 15:00 0 - 3  
S. Pisklov - S. Kireev 08.10 13:30 3 - 0  
Ser. Kovalenko - A. Goradze 08.10 14:30 3 - 2  
Ser. Kovalenko - A. Shapoval 08.10 15:30 2 - 3  
T. Bonishchuk - I. Chernetskiy 08.10 14:00 3 - 2  
T. Bonishchuk - O. Obrazkov 08.10 19:00 2 - 3  
T. Bonishchuk - S. Kireev 08.10 17:30 3 - 2  
T. Bonishchuk - S. Pisklov 08.10 15:30 3 - 0  
V. Boychuk - Y. Bratukhin 08.10 10:00 3 - 1  
V. Gaynyuk - I. Chernetskiy 08.10 16:00 3 - 1  
V. Gaynyuk - S. Pisklov 08.10 18:00 3 - 0  
V. Gaynyuk - T. Bonishchuk 08.10 19:30 2 - 3  
V. Gedz - A. Reva 08.10 14:15 3 - 2  
V. Gedz - Y. Kievskiy 08.10 17:45 3 - 1  
V. Grushko - A. Naida 08.10 09:00 1 - 3  
V. Grushko - Den. Stepanov 08.10 08:00 1 - 3  
V. Naumovich - O. Lytvynenko 08.10 23:55 2 - 3  
V. Sorokin - D. Derevinskyi 08.10 09:30 1 - 3  
V. Sorokin - N. Rubcov 08.10 08:30 2 - 3  
Vit. Gusev - S. Pisklov 08.10 20:00 3 - 0  
Vit. Gusev - T. Bonishchuk 08.10 15:00 3 - 1  
Vit. Gusev - V. Gaynyuk 08.10 16:30 0 - 3  
Y. Kievskiy - E. Treshchyov 08.10 13:45 3 - 2  
Y. Kievskiy - Oleg Andreev 08.10 17:15 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Hawthorn 08.10 12:40 48 - 32  
St. Kilda - Geelong 08.10 10:10 34 - 93  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 08.10 11:30    
Hanwha Eagles - KT Wiz 08.10 11:30    
SK Wyverns - Samsung Lions 08.10 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 08.10 11:00 6 - 1  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 08.10 11:00 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Cleveland 08.10 01:08 4 - 5  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ware - Mark Royal 08.10 11:00 1.5 - 0.5  
Mark Royal - W. Willgress 08.10 09:00 2 - 0  
W. Willgress - A. Ware 08.10 10:00 0 - 2  
Golf (PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PGA Championship 2020 08.10 01:00    
Jégkorong (Comet Divízió (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erszhisztyije Tigri - Sztalker (3x10 perc) 08.10 12:50 5 - 5  
Krasznyije Krilja - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.10 17:50 6 - 4  
Krasznyije Krilja - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.10 13:50 4 - 7  
Ledovij Deszant - Erszhisztyije Tigri (3x10 perc) 08.10 15:50 1 - 3  
Sztalker - Krasznyije Krilja (3x10 perc) 08.10 14:50 5 - 4  
Sztalker - Ledovij Deszant (3x10 perc) 08.10 16:50 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.10 16:00 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 08.10 16:30 3 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Columbus (5.m.) 08.10 02:00 0 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Lidinyij - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.10 09:30 4 - 6  
Belije Lidinyij - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.10 08:20 6 - 1  
Four Icebreakers - Ice Gang (3x10 perc) 08.10 00:05 2 - 2  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.10 21:55 3 - 1  
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.10 19:50 2 - 5  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 08.10 20:55 4 - 6  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 08.10 23:05 3 - 2  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 08.10 18:50 4 - 2  
Kalinyinszkij Front - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.10 06:00 5 - 5  
Kalinyinszkij Front - Proletariji Hokkej (3x10 perc) 08.10 07:10 2 - 3  
Proletariji Hokkej - Belije Lidinyij (3x10 perc) 08.10 11:50 5 - 6  
Proletariji Hokkej - Kalinyinszkij Front (3x10 perc) 08.10 10:40 4 - 5  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Brooklyn 08.10 03:00 120 - 129  
Phoenix - Oklahoma City 08.10 20:30 128 - 101  
Portland - Philadelphia 08.10 00:30    
Sacramento - Houston 08.10 02:00 112 - 129  
Utah - Dallas 08.10 21:00 114 - 122  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Washington 08.10 01:00 91 - 84  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 08.10 11:30 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Eupen 08.10 19:00 1 - 1  
Oostende - Beerschot Wilrijk 08.10 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 08.10 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Botafogo PB 08.10 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Volta Redonda 08.10 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio RS - Fluminense RJ 08.10 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Chungnam Asan 08.10 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sejong Sportstoto - Boeun Sangmu 08.10 11:00 2 - 1  
Seoul City - Gyeongju 08.10 11:00 1 - 2  
Suwon - Hwacheon KSPO 08.10 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Zamalek 08.10 21:00 1 - 1  
Pyramids FC - Tanta 08.10 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Leverkusen (Helyszín: Németország) 08.10 21:00 2 - 1  
Manchester Utd. - FC Köbenhavn 08.10 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorka-BDU - Bobrujcsanka Bobrujszk 08.10 15:00 5 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Gnistan 08.10 17:30 2 - 1  
Musan Salama - Myllykoski PA 08.10 17:30 4 - 1  
Seinäjoen JK 2 - Mikkeli MP 08.10 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS 2 - OLS Oulu 08.10 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 08.10 17:30 2 - 0  
Honka - Seinäjoen JK 08.10 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Lokomotív Tbiliszi 08.10 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Comeback Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - F. Sittard 08.10 18:45 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saipa Karaj 08.10 18:00 0 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Pars Jonoubi Jam 08.10 17:15 1 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Gol Gohar Sirjan 08.10 18:00 2 - 3  
Paykan - Sanat Naft Abadan 08.10 18:00 1 - 0  
Shahin Bushehr - Tractor Tabriz 08.10 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal Tehran - Sepahan 08.10 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kataller Toyama - Sagamihara 08.10 11:30 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Ehime FC 08.10 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Jordán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly (JOR) - Al-Hussein (JOR) 08.10 19:30 1 - 1  
Al-Jazeera (JOR) - Al-Aqaba 08.10 19:30 3 - 1  
Al-Sareeh - Sahab 08.10 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Dalian Pro 08.10 12:00 2 - 2  
Shenzhen FC - Henan Jianye 08.10 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - FAR Rabat 08.10 23:00 1 - 1  
Wydad Casablanca - Olympique de Khouribga 08.10 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Atlas de Guadalajara 08.10 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal - Managua FC 08.10 01:00 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Kongsvinger 08.10 18:00 1 - 1  
Ranheim - Raufoss 08.10 18:00 3 - 0  
Sogndal - Ham-Kam 08.10 18:00 4 - 2  
Strömmen - Grorud 08.10 18:00 2 - 1  
Tromsö - Sandnes Ulf 08.10 18:00 5 - 0  
Ullensaker/Kisa - Asane 08.10 18:00 0 - 3  
Öygarden - Stjördals/Blink 08.10 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Baerum 08.10 18:00 1 - 1  
Rosenborg 2 - Sotra 08.10 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Brann Bergen 08.10 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Perugia 08.10 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Torpedo Vlagyimir 08.10 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki 2 - Szahalin 08.10 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Dimitrovgrad - Tyumeny 08.10 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 08.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. San Lorenzo - Guarani Asuncion 08.10 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Vaduz 08.10 18:15 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Norrköping 08.10 19:00 3 - 2  
Sirius - Varberg 08.10 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Nassr 08.10 18:15 0 - 2  
Al-Hazem - Al-Adalh 08.10 18:20 1 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Fateh 08.10 20:00 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Taawoun 08.10 18:05 1 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - St. Patrick's 08.10 20:45 1 - 0  
Röplabda (Orosz Pro Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plamya-Pro - Legion-Pro 08.10 09:05 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural University 08.10 17:00 0 - 3  
Ural Air Force - Ural Raiders 08.10 15:00 2 - 3  
Ural University - Ural Air Force 08.10 09:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Eurasia - Ural Red Fox 08.10 13:00 1 - 3  
Ural Stars - Ural Mountains 08.10 11:00 3 - 1  
Tenisz (German PremierLeague,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - F.C. Jianu 08.10 12:40 2 - 0  
B. Lock - A. Ötzbach 08.10 09:30 2 - 1  
Fle. Peters - A. Mannapov 08.10 09:30 2 - 1  
L. Gerch - M. Rosenkranz 08.10 16:30 0 - 2  
L. Miedler - V. Orlov 08.10 17:40 2 - 0  
M. Netuschil - T. Schönenberg 08.10 14:45 2 - 0  
O. Moraing - Y. Erel 08.10 17:55 2 - 0  
O. Otte - Q. Folliot 08.10 15:15 2 - 0  
Tenisz (German PremierLeague,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Rosca - O. Gavrila 08.10 09:30 2 - 0  
B. Schoofs - L. Meyer auf der Heide 08.10 17:00 2 - 1  
C. Buyukakcay - E. Vanlangendonck 08.10 12:50 2 - 1  
E. Gorgodze - C. Klasen 08.10 15:30 0 - 2  
I. Fetecau - L. Pigossi 08.10 17:10 2 - 1  
I.M. Bara - E.T. Cadar 08.10 11:05 2 - 0  
L. Ponomar - B. Eraydin 08.10 13:45 0 - 2  
Lukács V. - N. Siedliska 08.10 13:55 0 - 2  
M. Zanevska - G. Duca 08.10 12:30 2 - 0  
Stollár F. - K. Kanev 08.10 12:00 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - H. Watson 08.10 21:55 2 - 0  
J. Pegula - V. Zvonareva 08.10 23:10 2 - 1  
M. Bouzkova - J. Konta 08.10 21:30 2 - 0  
M. Brengle - A. Sabalenka 08.10 23:45 1 - 2  
M. Linette - Lau. Davis 08.10 21:45 2 - 0  
O. Jabeur - C. McNally 08.10 23:20 2 - 0  
Tenisz (Lexington-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - U.M. Arconada 08.10 22:30 2 - 1  
F. di Lorenzo - O. Govortsova 08.10 16:00 0 - 2  
J. Loeb - Car. Dolehide 08.10 16:00 0 - 2  
Kri. Ahn - Jov. Jovic 08.10 16:00 2 - 1  
L.A. Fernandez - R. Zarazua 08.10 00:40 2 - 0  
Rob. Anderson - B. Mattek-Sands 08.10 21:15 1 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cukierman - J. Hasson 08.10 17:00 2 - 1  
Y. Oliel - I. Smilansky 08.10 19:35 0 - 2  
Y. Sarouk - L. Goldenberg 08.10 13:45 0 - 2  
Tenisz (Nat. Tour Israel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Glushko - T. Barad Itzhaki 08.10 12:30 2 - 0  
S. Bereznyak - N. Khirin 08.10 12:30 1 - 2  
S. Kimchi - N. Nadel 08.10 15:25 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Kudermetova - E. Bouchard 08.10 12:40 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Tsurenko - M. Frech 08.10 11:00 2 - 0  
M. Kostyuk - Sto. Sanders 08.10 11:00 2 - 0  
M. Sherif Abdelaziz - Leo. Kung 08.10 11:00 2 - 1  
Tenisz (US Pro Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Brymer - F. Corwin 08.10 20:00 2 - 1  
H.D. Boyer - R. Sarmiento 08.10 22:00 2 - 0  
S. Khaledan - B. Bobrov 08.10 18:00 1 - 2  
Tenisz (UTRPro Series France,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Catarina - L. Tessa 08.10 12:55 2 - 0  
M. Chazal - C. Hemery 08.10 10:15 2 - 0  
Stu. Parker - A. Dougaz 08.10 09:00 2 - 0  
Stu. Parker - Tho. Laurent 08.10 12:50 0 - 2  
Tho. Laurent - J.P. Paz 08.10 10:05 2 - 0  
Tenisz (UTRPro Series France,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - A. Tubello 08.10 11:40 0 - 2  
Car. Romeo - L. Tholey 08.10 09:00 2 - 0  
Car. Romeo - M. Noel 08.10 14:45 2 - 1  
D. Marcinkevica - Y. Cavalle-Reimers 08.10 15:55 1 - 2  
M. Arcangioli - J. Mikulskyte 08.10 12:35 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Isahakyan - G. Isahakyan 08.10 12:10 2 - 0  
Tollaslabda (Örmény Infinity Kupa,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Babajanyan - M. Papyan 08.10 07:10 2 - 0  
M. Nikoyan - H. Dzavaryan 08.10 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (ÖrményInfinityKupa,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Isahakyan G / Nikoyan M - Poghosyan R / Babajanyan 08.10 13:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan G / Nikoyan M 08.10 11:30 2 - 0  
Nazaretyan E / Papyan M - Isahakyan S / Dzavaryan H 08.10 09:30 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,