Tippmix eredmények - 2020. április 6-12.

2020-04-06
Tippmix eredmények - 2020. április 6-12.
2020.04.12.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 04.12 12:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - H. Lulikyan 04.12 10:00 0 - 3  
A. Babkin - I. Pandur 04.12 01:00 3 - 1  
A. Babkin - S. Kuzmin 04.12 00:00 3 - 0  
A. Babkin - V. Shirshov 04.12 23:30 0 - 3  
A. Babkin - V. Shirshov 04.12 23:30 0 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 04.12 03:30 1 - 3  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 04.12 15:00 3 - 1  
A. Gribkov - V. Ivanov Stanislavovic 04.12 16:30 3 - 2  
A. Gribkov - Y. Merkushin 04.12 05:00 3 - 0  
A. Gribkov - Y. Merkushin 04.12 17:30 3 - 1  
A. Menshikov - V. Nemashkalo 04.12 19:30 0 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 04.12 19:30 2 - 3  
A. Sadkov - I. Pandur 04.12 23:00 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 04.12 11:30 3 - 1  
A. Sadkov - S. Kuzmin 04.12 13:30 3 - 1  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 04.12 01:00 1 - 3  
A. Trushkin - E. Kryuchkov 04.12 10:30 2 - 3  
A. Trushkin - E. Kryuchkov 04.12 13:30 2 - 3  
A. Trushkin - E. Kryuchkov 04.12 22:00 1 - 3  
A. Trushkin - H. Lulikyan 04.12 00:30 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.12 02:00 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.12 05:30 2 - 3  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.12 04:00 3 - 1  
A.D. Volkov - N. Lyfenko 04.12 06:30 3 - 0  
A.D. Volkov - N. Lyfenko 04.12 18:00 2 - 3  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.12 20:00 3 - 0  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.12 21:30 3 - 0  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.12 08:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.12 09:30 2 - 3  
D. Kolesnikov - V. Safonov 04.12 06:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - O. Shagarov 04.12 02:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 04.12 04:00 2 - 3  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 04.12 11:30 1 - 3  
E. Kryuchkov - H. Lulikyan 04.12 23:00 0 - 3  
H. Lulikyan - A. Arutiunyan 04.12 13:00 2 - 3  
H. Lulikyan - A. Trushkin 04.12 11:00 0 - 3  
H. Lulikyan - E. Kryuchkov 04.12 12:30 0 - 3  
H. Lulikyan - O. Nikiforov 04.12 22:30 1 - 3  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.12 03:30 0 - 3  
I. Minchenkov - O. Shagarov 04.12 15:00 3 - 0  
I. Minchenkov - R. Pavlenko 04.12 17:30 1 - 3  
I. Minchenkov - S. Bychkov 04.12 16:30 3 - 0  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.12 08:00 1 - 3  
I. Novikov - V. Zhulyabin 04.12 06:00 3 - 1  
I. Pandur - A. Babkin 04.12 22:30 0 - 3  
I. Pandur - A. Sadkov 04.12 12:30 0 - 3  
I. Pandur - V. Shirshov 04.12 11:00 0 - 3  
N. Lyfenko - A. Petrov 04.12 20:30 3 - 2  
N. Lyfenko - D. Kolesnikov 04.12 07:30 1 - 3  
N. Lyfenko - V. Safonov 04.12 19:00 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Menshikov 04.12 20:30 2 - 3  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.12 07:30 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Zhulyabin 04.12 19:00 2 - 3  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 04.12 00:00 3 - 2  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.12 23:30 2 - 3  
O. Nikiforov - H. Lulikyan 04.12 01:30 3 - 0  
O. Shagarov - E. Ilyukhin 04.12 05:30 3 - 0  
O. Shagarov - I. Minchenkov 04.12 04:30 3 - 1  
O. Shagarov - R. Pavlenko 04.12 03:00 3 - 0  
O. Shagarov - S. Bychkov 04.12 14:30 3 - 0  
O. Shagarov - S. Bychkov 04.12 17:00 3 - 1  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.12 02:30 2 - 3  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.12 05:00 2 - 3  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.12 14:00 3 - 1  
R. Pavlenko - O. Shagarov 04.12 16:00 1 - 3  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.12 15:30 0 - 3  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.12 10:00 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.12 12:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 04.12 04:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.12 14:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 04.12 03:00 3 - 0  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.12 17:00 0 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.12 15:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Menshikov 04.12 21:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.12 06:30 3 - 2  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.12 09:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.12 18:00 3 - 2  
V. Nemashkalo - V. Zhulyabin 04.12 20:00 3 - 2  
V. Safonov - A. Petrov 04.12 18:30 3 - 0  
V. Safonov - A.D. Volkov 04.12 07:00 2 - 3  
V. Safonov - N. Lyfenko 04.12 08:30 0 - 3  
V. Safonov - N. Lyfenko 04.12 09:00 2 - 3  
V. Shirshov - A. Sadkov 04.12 10:30 2 - 3  
V. Shirshov - A. Sadkov 04.12 22:00 3 - 2  
V. Shirshov - I. Pandur 04.12 00:30 3 - 2  
V. Shirshov - I. Pandur 04.12 13:00 3 - 0  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.12 01:30 3 - 0  
V. Zhulyabin - A. Menshikov 04.12 18:30 2 - 3  
V. Zhulyabin - I. Novikov 04.12 09:00 0 - 3  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 04.12 08:30 3 - 1  
V. Zhulyabin - O. Kutuzov 04.12 21:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - V. Nemashkalo 04.12 07:00 1 - 3  
Y. Merkushin - A. Gribkov 04.12 02:30 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Gribkov 04.12 14:00 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.12 16:00 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - E. Rubtsov 04.12 18:05 1 - 3  
A. Borodachev - R. Gnoeviy 04.12 21:05 0 - 3  
A. Hrytsai - H. Buianover 04.12 12:25 3 - 0  
A. Hrytsai - V. Kobets 04.12 09:55 3 - 2  
A. Hrytsai - V. Vasyukov 04.12 15:25 0 - 3  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 04.12 16:00 3 - 0  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 04.12 18:00 0 - 3  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 04.12 17:00 3 - 2  
A. Kolbasenko - E. Kovpak 04.12 12:30 3 - 1  
A. Kolbasenko - I. Skrypal 04.12 12:00 3 - 1  
A. Kolbasenko - O. Varlamov 04.12 13:30 0 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 04.12 09:40 3 - 0  
A. Troian - V. Panchenko 04.12 12:40 2 - 3  
A. Troian - V. Vasko 04.12 11:40 3 - 0  
E. Ivanov - A. Hrytsai 04.12 13:25 3 - 2  
E. Ivanov - H. Buianover 04.12 10:25 3 - 0  
E. Ivanov - V. Kobets 04.12 11:55 0 - 3  
E. Ivanov - V. Luzhanskiy 04.12 14:55 3 - 1  
E. Ivanov - V. Vasyukov 04.12 08:55 1 - 3  
E. Kovpak - A. Kolbasenko 04.12 10:00 3 - 0  
E. Kovpak - I. Skrypal 04.12 09:00 1 - 3  
E. Kovpak - O. Varlamov 04.12 11:30 0 - 3  
E. Rubtsov - R. Gnoeviy 04.12 20:05 0 - 3  
H. Buianover - V. Vasyukov 04.12 14:25 2 - 3  
I. Hudushyn - O. Pereguda 04.12 16:40 1 - 3  
I. Hudushyn - S. Semenets 04.12 14:40 3 - 1  
I. Hudushyn - S. Yatsenko 04.12 15:40 1 - 3  
I. Kutniy - A. Borodachev 04.12 19:05 3 - 1  
I. Kutniy - E. Rubtsov 04.12 16:05 3 - 1  
I. Kutniy - K. Kirsanov 04.12 20:35 0 - 3  
I. Kutniy - R. Gnoeviy 04.12 14:35 3 - 1  
I. Shyndel - K. Moroz 04.12 07:05 1 - 3  
I. Shyndel - R. Derypaska 04.12 10:05 3 - 1  
I. Shyndel - V. Bilous 04.12 11:35 0 - 3  
I. Shyndel - V. Khitrov 04.12 13:05 0 - 3  
I. Shyndel - V. Sazhnev 04.12 08:35 3 - 1  
I. Skrypal - A. Kolbasenko 04.12 11:00 1 - 3  
I. Skrypal - E. Kovpak 04.12 14:00 3 - 2  
I. Skrypal - O. Varlamov 04.12 13:00 1 - 3  
K. Kirsanov - A. Borodachev 04.12 17:05 3 - 0  
K. Kirsanov - E. Rubtsov 04.12 15:05 3 - 2  
K. Kirsanov - R. Gnoeviy 04.12 18:35 3 - 0  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 04.12 21:00 3 - 1  
M. Mosyuk - P. Kilyakin 04.12 20:00 3 - 1  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 04.12 19:30 0 - 3  
O. Leonenko - A. Troian 04.12 10:40 3 - 0  
O. Leonenko - V. Panchenko 04.12 11:10 3 - 0  
O. Leonenko - V. Vasko 04.12 12:10 3 - 1  
O. Pereguda - I. Hudushyn 04.12 17:40 2 - 3  
O. Pereguda - S. Semenets 04.12 16:10 3 - 0  
O. Pereguda - S. Yatsenko 04.12 15:10 1 - 3  
O. Varlamov - A. Kolbasenko 04.12 08:30 3 - 1  
O. Varlamov - E. Kovpak 04.12 10:30 3 - 0  
O. Varlamov - I. Skrypal 04.12 09:30 0 - 3  
P. Kilyakin - A. Ivashkin 04.12 19:00 3 - 1  
P. Kilyakin - M. Mosyuk 04.12 17:30 1 - 3  
P. Kilyakin - V. Bochkovskiy 04.12 16:30 1 - 3  
R. Derypaska - K. Moroz 04.12 09:05 3 - 2  
R. Derypaska - V. Sazhnev 04.12 14:05 2 - 3  
S. Semenets - I. Hudushyn 04.12 19:40 3 - 2  
S. Semenets - O. Pereguda 04.12 18:40 3 - 1  
S. Semenets - S. Yatsenko 04.12 18:10 2 - 3  
S. Yatsenko - I. Hudushyn 04.12 19:10 3 - 0  
S. Yatsenko - O. Pereguda 04.12 20:10 2 - 3  
S. Yatsenko - S. Semenets 04.12 17:10 3 - 2  
V. Bilous - K. Moroz 04.12 13:35 3 - 2  
V. Bilous - R. Derypaska 04.12 08:05 3 - 1  
V. Bilous - V. Sazhnev 04.12 10:35 3 - 0  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 04.12 20:30 3 - 0  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 04.12 18:30 3 - 2  
V. Bochkovskiy - P. Kilyakin 04.12 21:30 3 - 1  
V. Khitrov - K. Moroz 04.12 11:05 3 - 0  
V. Khitrov - R. Derypaska 04.12 12:05 1 - 3  
V. Khitrov - V. Bilous 04.12 09:35 3 - 2  
V. Khitrov - V. Sazhnev 04.12 07:35 3 - 0  
V. Kobets - H. Buianover 04.12 15:55 3 - 1  
V. Kobets - V. Vasyukov 04.12 10:55 0 - 3  
V. Luzhanskiy - A. Hrytsai 04.12 11:25 3 - 1  
V. Luzhanskiy - H. Buianover 04.12 09:25 3 - 1  
V. Luzhanskiy - V. Kobets 04.12 13:55 3 - 0  
V. Luzhanskiy - V. Vasyukov 04.12 12:55 3 - 1  
V. Panchenko - A. Troian 04.12 07:40 3 - 2  
V. Panchenko - O. Leonenko 04.12 08:40 1 - 3  
V. Panchenko - V. Vasko 04.12 10:10 1 - 3  
V. Sazhnev - K. Moroz 04.12 12:35 1 - 3  
V. Vasko - A. Troian 04.12 08:10 1 - 3  
V. Vasko - O. Leonenko 04.12 07:10 3 - 1  
V. Vasko - V. Panchenko 04.12 09:10 2 - 3  
Baseball (CPBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers - Uni-President Lions 04.12 11:05 1 - 4  
Rakuten Monkeys - Fubon Guardians 04.12 11:05    
Baseball (CPBL tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wei Chuan Dragons 2 - Chinatrust Brothers 2 04.12 07:00 14 - 9  
Futsal (Fehérorosz Bobrujszki Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina - Sz-Group 04.12 17:00 3 - 16  
Dorozsnyik Bobrujszk - SZKA-Bobrujszk 04.12 13:00 14 - 5  
Shinnik - Euroopt 04.12 11:00 14 - 5  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.12 18:15 2 - 1  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.12 10:15 1 - 5  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.12 08:10 1 - 3  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.12 16:10 4 - 4  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.12 21:10 3 - 6  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.12 12:05 3 - 3  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.12 15:05 3 - 0  
Ice Warriors - Four Ronin (3x10 perc) 04.12 22:10    
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 04.12 20:10 4 - 6  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.12 06:00 1 - 1  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.12 17:00 2 - 2  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.12 14:10    
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.12 09:10 4 - 4  
Rockets - War Foxes (3x10 perc) 04.12 23:10 2 - 4  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.12 11:15 3 - 3  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.12 07:00 4 - 2  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.12 19:15 6 - 5  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.12 13:05 3 - 2  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bank of Taiwan - Jeoutai TBT 04.12 10:00 92 - 92, h.u. 113 - 124  
Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer 04.12 12:00 73 - 77  
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bujumbura City FC - AS Inter Star 04.12 15:00 2 - 1  
Musongati - Vital'O Bujumbura 04.12 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Isloch Minszk 04.12 18:00 3 - 1  
FK Minszk - BATE Boriszov 04.12 14:00 0 - 3  
Szmolevicsi - Sahtar Szoligorszk 04.12 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír Tartalék - Ruh Breszt Tartalék 04.12 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinandega - Real Esteli 04.12 23:00 1 - 3  
Juventus Managua - Real Madriz 04.12 02:00    
Las Sabanas - Managua FC 04.12 00:00 0 - 1  
Municipal Jalapa - Diriangen 04.12 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Ocotal Tartalék - Walter Ferretti Tartalék 04.12 21:30 1 - 2  
Chinandega Tartalék - Real Esteli Tartalék 04.12 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hang Yuen - Taicheng Lions 04.12 10:00 4 - 0  
Ming Chuan Univ. - Tainan City 04.12 10:00 2 - 4  
Taichung Futuro - Taiwan Sport Univ. 04.12 10:00 2 - 1  
Tatung FC - Taiwan Power 04.12 10:00 2 - 3  
Labdarúgás (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudzsand - Hatlon Bohtar 04.12 13:00 2 - 3  
Isztiklol Dusanbe - CSZKA Pamír 04.12 15:00 2 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural University 04.12 11:00 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Energy - Ural Mountains 04.12 07:15 0 - 3  
Ural Red Fox - Ural Stars 04.12 05:15 2 - 3  

 

2020.04.11.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 04.11 04:30 3 - 2  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 04.11 05:30 0 - 3  
A. Arutiunyan - H. Lulikyan 04.11 22:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 04.11 03:00 3 - 2  
A. Babkin - V. Shirshov 04.11 02:30 1 - 3  
A. Babkin - V. Shirshov 04.11 22:00 0 - 3  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.11 01:00 3 - 2  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.11 00:00 1 - 3  
A. Gribkov - A. Yanshaev 04.11 06:00 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 04.11 09:30 1 - 3  
A. Gribkov - V. Ivanov Stanislavovic 04.11 08:00 3 - 1  
A. Menshikov - A. Babkin 04.11 04:00 0 - 3  
A. Menshikov - I. Novikov 04.11 20:00 3 - 1  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.11 02:00 2 - 3  
A. Menshikov - V. Nemashkalo 04.11 18:00 1 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 04.11 10:30 1 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 04.11 18:00 3 - 1  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.11 00:30 2 - 3  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.11 20:00 0 - 3  
A. Petrov - I. Smirnov 04.11 01:30 1 - 3  
A. Petrov - V. Safonov 04.11 21:00 3 - 1  
A. Sadkov - I. Novikov 04.11 00:30 1 - 3  
A. Sadkov - V. Nemashkalo 04.11 10:30 0 - 3  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 04.11 23:00 2 - 3  
A. Trushkin - E. Kryuchkov 04.11 03:30 2 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.11 05:00 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.11 07:00 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.11 14:30 3 - 1  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.11 08:30 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.11 13:00 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.11 19:00 3 - 1  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.11 21:30 1 - 3  
A.D. Volkov - N. Lyfenko 04.11 11:30 0 - 3  
A.D. Volkov - V. Safonov 04.11 20:30 3 - 0  
D. Kolesnikov - A. Petrov 04.11 11:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.11 12:30 1 - 3  
D. Kolesnikov - N. Lyfenko 04.11 01:00 3 - 1  
D. Kolesnikov - V. Safonov 04.11 18:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - O. Shagarov 04.11 14:30 1 - 3  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 04.11 08:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.11 07:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.11 09:00 2 - 3  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 04.11 02:00 0 - 3  
E. Kryuchkov - O. Nikiforov 04.11 04:00 3 - 0  
H. Lulikyan - O. Nikiforov 04.11 23:30 3 - 2  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.11 06:00 1 - 3  
I. Minchenkov - S. Bychkov 04.11 08:00 3 - 2  
I. Novikov - A. Sadkov 04.11 11:00 3 - 1  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.11 01:30 3 - 1  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.11 12:30 3 - 1  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.11 13:30 3 - 2  
I. Novikov - V. Zhulyabin 04.11 18:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 04.11 23:30 3 - 2  
I. Smirnov - N. Lyfenko 04.11 00:00 3 - 0  
N. Lyfenko - A. Petrov 04.11 12:00 3 - 2  
N. Lyfenko - D. Kolesnikov 04.11 10:00 2 - 3  
N. Lyfenko - D. Kolesnikov 04.11 13:30 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.11 12:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.11 13:00 3 - 0  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.11 10:00 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.11 02:30 1 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.11 22:00 3 - 2  
O. Shagarov - R. Pavlenko 04.11 17:30 2 - 3  
O. Shagarov - S. Bychkov 04.11 15:30 3 - 0  
R. Pavlenko - E. Ilyukhin 04.11 15:00 3 - 1  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.11 07:30 2 - 3  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.11 09:30 2 - 3  
R. Pavlenko - O. Shagarov 04.11 16:30 0 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.11 16:00 3 - 1  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.11 17:00 3 - 0  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.11 06:30 1 - 3  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.11 14:00 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Babkin 04.11 03:00 1 - 3  
S. Kuzmin - A. Menshikov 04.11 05:00 0 - 3  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.11 22:30 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.11 04:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 04.11 16:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 04.11 14:00 0 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.11 17:30 1 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.11 15:30 3 - 0  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.11 06:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Menshikov 04.11 21:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - I. Novikov 04.11 19:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.11 11:30 3 - 1  
V. Nemashkalo - V. Zhulyabin 04.11 20:30 3 - 1  
V. Safonov - A. Petrov 04.11 19:30 0 - 3  
V. Shirshov - A. Babkin 04.11 05:30 3 - 2  
V. Shirshov - A. Menshikov 04.11 03:30 3 - 2  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.11 23:00 1 - 3  
V. Zhulyabin - A. Menshikov 04.11 19:30 1 - 3  
V. Zhulyabin - I. Novikov 04.11 21:00 0 - 3  
Y. Merkushin - A. Gribkov 04.11 07:30 3 - 2  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 04.11 15:00 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.11 17:00 1 - 3  
Y. Merkushin - V. Ivanov Stanislavovic 04.11 09:00 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Ivanov Stanislavovic 04.11 16:30 1 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - D. Smirnov 04.11 17:00 0 - 3  
A. Aliyev - E. Kovpak 04.11 16:00 3 - 2  
A. Aliyev - O. Varlamov 04.11 18:00 3 - 1  
A. Levshin - L. Boiko 04.11 10:30 2 - 3  
A. Levshin - V. Bochkovskiy 04.11 09:30 1 - 3  
A. Levshin - V. Voronenkov 04.11 08:30 0 - 3  
A. Scherbak - A. Peretiatko 04.11 13:35 3 - 2  
A. Scherbak - M. Voronin 04.11 10:35 3 - 1  
A. Scherbak - V. Kyilo 04.11 08:05 3 - 1  
A. Troian - O. Leonenko 04.11 20:10 2 - 3  
A. Troian - S. Burdelnyy 04.11 17:10 1 - 3  
A. Troian - V. Vasko 04.11 19:10 1 - 3  
D. Smirnov - A. Aliyev 04.11 20:30 1 - 3  
D. Smirnov - E. Kovpak 04.11 18:30 3 - 0  
D. Smirnov - O. Varlamov 04.11 21:30 3 - 1  
E. Ivanov - O. Melashenko 04.11 14:55 3 - 1  
E. Ivanov - V. Kobets 04.11 13:25 1 - 3  
E. Ivanov - V. Polusmuak 04.11 08:55 0 - 3  
E. Ivanov - V. Subbota 04.11 10:25 1 - 3  
E. Ivanov - Y. Sokoltsov 04.11 11:55 3 - 0  
E. Kovpak - A. Aliyev 04.11 21:00 0 - 3  
E. Kovpak - D. Smirnov 04.11 19:30 3 - 2  
E. Kovpak - O. Varlamov 04.11 20:00 3 - 0  
K. Moroz - I. Shyndel 04.11 20:05 3 - 2  
L. Boiko - A. Levshin 04.11 11:30 3 - 1  
L. Boiko - V. Bochkovskiy 04.11 09:00 1 - 3  
L. Boiko - V. Voronenkov 04.11 10:00 0 - 3  
M. Cherepnin - I. Shyndel 04.11 16:35 3 - 0  
M. Cherepnin - K. Moroz 04.11 21:35 3 - 2  
M. Marchuk - A. Peretiatko 04.11 07:05 1 - 3  
M. Marchuk - A. Scherbak 04.11 11:35 1 - 3  
M. Marchuk - M. Voronin 04.11 08:35 3 - 1  
M. Marchuk - V. Kyilo 04.11 10:05 3 - 0  
M. Marchuk - Vla. Gorelov 04.11 13:05 3 - 2  
M. Voronin - A. Peretiatko 04.11 12:35 3 - 1  
O. Leonenko - A. Troian 04.11 15:10 3 - 1  
O. Leonenko - S. Burdelnyy 04.11 16:10 3 - 1  
O. Leonenko - V. Vasko 04.11 17:40 3 - 1  
O. Melashenko - V. Kobets 04.11 11:25 3 - 1  
O. Melashenko - V. Polusmuak 04.11 12:55 0 - 3  
O. Melashenko - V. Subbota 04.11 09:25 0 - 3  
O. Melashenko - Y. Sokoltsov 04.11 13:55 0 - 3  
O. Varlamov - A. Aliyev 04.11 19:00 2 - 3  
O. Varlamov - D. Smirnov 04.11 16:30 3 - 1  
O. Varlamov - E. Kovpak 04.11 17:30 3 - 0  
S. Burdelnyy - A. Troian 04.11 18:10 1 - 3  
S. Burdelnyy - O. Leonenko 04.11 18:40 2 - 3  
S. Burdelnyy - V. Vasko 04.11 19:40 3 - 0  
V. Bilous - I. Shyndel 04.11 21:05 3 - 2  
V. Bilous - K. Moroz 04.11 18:05 3 - 0  
V. Bilous - M. Cherepnin 04.11 15:35 3 - 0  
V. Bochkovskiy - A. Levshin 04.11 13:00 3 - 0  
V. Bochkovskiy - L. Boiko 04.11 14:00 1 - 3  
V. Bochkovskiy - V. Voronenkov 04.11 11:00 2 - 3  
V. Khitrov - I. Shyndel 04.11 14:35 3 - 0  
V. Khitrov - K. Moroz 04.11 16:05 3 - 0  
V. Khitrov - M. Cherepnin 04.11 17:35 3 - 1  
V. Khitrov - V. Bilous 04.11 19:05 3 - 1  
V. Khitrov - V. Sazhnev 04.11 20:35 3 - 2  
V. Kobets - V. Polusmuak 04.11 15:25 0 - 3  
V. Kobets - V. Subbota 04.11 12:25 3 - 0  
V. Kobets - Y. Sokoltsov 04.11 09:55 1 - 3  
V. Kyilo - A. Peretiatko 04.11 09:05 0 - 3  
V. Kyilo - M. Voronin 04.11 14:05 2 - 3  
V. Sazhnev - I. Shyndel 04.11 18:35 3 - 2  
V. Sazhnev - K. Moroz 04.11 15:05 3 - 2  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 04.11 19:35 3 - 0  
V. Sazhnev - V. Bilous 04.11 17:05 3 - 0  
V. Subbota - V. Polusmuak 04.11 14:25 1 - 3  
V. Vasko - A. Troian 04.11 15:40 1 - 3  
V. Vasko - O. Leonenko 04.11 16:40 2 - 3  
V. Vasko - S. Burdelnyy 04.11 14:40 3 - 2  
V. Voronenkov - A. Levshin 04.11 13:30 3 - 2  
V. Voronenkov - L. Boiko 04.11 12:30 2 - 3  
V. Voronenkov - V. Bochkovskiy 04.11 12:00 1 - 3  
Vla. Gorelov - A. Peretiatko 04.11 11:05 0 - 3  
Vla. Gorelov - A. Scherbak 04.11 09:35 3 - 0  
Vla. Gorelov - M. Voronin 04.11 07:35 3 - 1  
Vla. Gorelov - V. Kyilo 04.11 12:05 3 - 2  
Y. Sokoltsov - V. Polusmuak 04.11 10:55 2 - 3  
Y. Sokoltsov - V. Subbota 04.11 15:55 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anz. Hassan - M. Malyuta 04.11 08:40 3 - 0  
Anz. Hassan - O. Kregul 04.11 07:40 3 - 2  
M. Malyuta - Anz. Hassan 04.11 11:10 2 - 3  
M. Malyuta - P. Nerush 04.11 12:10 0 - 3  
O. Kregul - Anz. Hassan 04.11 12:40 3 - 0  
O. Kregul - M. Malyuta 04.11 09:40 1 - 3  
O. Kregul - P. Nerush 04.11 11:40 0 - 3  
P. Nerush - Anz. Hassan 04.11 09:10 1 - 3  
P. Nerush - M. Malyuta 04.11 07:10 3 - 0  
P. Nerush - O. Kregul 04.11 08:10 3 - 1  
Baseball (CPBL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys - Chinatrust Brothers 04.11 11:05    
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - M. Webster 04.11 12:05 5 - 2  
Andy Jenkins - P. Nicholson 04.11 14:30 2 - 5  
Andy Jenkins - R. van Barneveld 04.11 16:00 3 - 5  
M. Webster - P. Nicholson 04.11 13:30 1 - 5  
M. Webster - R. van Barneveld 04.11 15:00 5 - 2  
M. Webster - W. Nijman 04.11 16:30 5 - 4  
P. Nicholson - R. van Barneveld 04.11 12:35 5 - 3  
R. van Barneveld - W. Nijman 04.11 14:00 2 - 5  
W. Nijman - Andy Jenkins 04.11 13:00 5 - 2  
W. Nijman - P. Nicholson 04.11 15:30 5 - 3  
Futsal (Fehérorosz Mogiljevi Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teploenergetik Mogilev - Szervoljuksz-Agro 04.11 17:00 1 - 0  
Golf (Apache Creek, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apache Creek, női 2020 04.11 08:00    
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.11 10:15 2 - 2  
Four Icebreakers - Six Trolls (3x10 perc) 04.11 15:05 1 - 3  
Four Ronin - Steel Boars (3x10 perc) 04.11 21:20 1 - 2  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.11 13:05 3 - 6  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.11 17:10 1 - 4  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.11 09:10 3 - 4  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.11 07:00 2 - 3  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.11 12:05 2 - 5  
Moszkva Eshelon - Ice Gang (3x10 perc) 04.11 14:05 1 - 4  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.11 06:00 3 - 1  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.11 19:10 2 - 5  
Rockets - Steel Boars (3x10 perc) 04.11 23:20 3 - 8  
Rockets - War Foxes (3x10 perc) 04.11 20:20 4 - 3  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.11 08:10 4 - 4  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.11 18:10    
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.11 11:15 2 - 4  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.11 16:10 1 - 3  
War Foxes - Four Ronin (3x10 perc) 04.11 22:20 6 - 2  
Kosárlabda (Tajikistan Northern Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dusanbe - Zuhro 04.11 09:00 78 - 63  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Yulon Luxgen Dinos 04.11 10:00 92 - 70  
Pauian Archiland - Taiwan Beer 04.11 12:00 73 - 79  
Labdarúgás (Burundi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aigle Noir - Atl. Olympic 04.11 15:00 2 - 0  
Rukinzo - Buhumuza Cankuzo 04.11 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Dinamo Minszk 04.11 17:00 1 - 0  
Szluck - Vityebszk 04.11 13:00 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Energetik-BGU Minszk 04.11 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt Tartalék - Isloch Minszk Tartalék 04.11 12:00 2 - 4  
FK Minszk Tartalék - BATE Boriszov Tartalék 04.11 12:00 3 - 0  
Szmolevicsi Tartalék - SahtarSzoligorszkTartalék 04.11 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Managua Tartalék - Real Madriz Tartalék 04.11 23:30 5 - 1  
Las Sabanas Tartalék - Managua FC Tartalék 04.11 21:30 1 - 5  
Municipal Jalapa Tartalék - Diriangen Tartalék 04.11 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faijzkand Vosze - Regar-Tadaz Turszunzade 04.11 13:00 3 - 2  
Isztaravsan - Kuktos Rudaki 04.11 13:00 0 - 3  
Lokomotív Pamír - Dusanbe 83 04.11 15:00 1 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 04.11 11:00 0 - 3  
Ural Military - Ural University 04.11 13:00 3 - 0  

 

2020.04.10.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - H. Lulikyan 04.10 15:30 0 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 04.10 17:00 2 - 3  
A. Babkin - A. Menshikov 04.10 15:00 3 - 2  
A. Babkin - S. Kuzmin 04.10 16:30 3 - 0  
A. Babkin - S. Kuzmin 04.10 17:30 3 - 1  
A. Babkin - V. Shirshov 04.10 03:30 0 - 3  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.10 10:00 3 - 1  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.10 00:00 3 - 2  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.10 12:00 3 - 0  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.10 13:30 3 - 2  
A. Gribkov - A. Yanshaev 04.10 18:30 3 - 1  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 04.10 07:00 3 - 2  
A. Gribkov - V. Bazilevsky 04.10 21:00 0 - 3  
A. Gribkov - V. Ivanov Stanislavovic 04.10 08:30 1 - 3  
A. Menshikov - A. Babkin 04.10 04:30 3 - 2  
A. Menshikov - I. Pandur 04.10 03:00 3 - 1  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.10 14:30 1 - 3  
A. Petrov - A.D. Volkov 04.10 11:30 3 - 2  
A. Sadkov - I. Novikov 04.10 12:30 0 - 3  
A. Sadkov - O. Kutuzov 04.10 11:00 1 - 3  
A. Sadkov - V. Nemashkalo 04.10 00:30 1 - 3  
A. Skrebnev - I. Minchenkov 04.10 20:00 3 - 2  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.10 06:30 3 - 1  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.10 18:00 1 - 3  
A. Trushkin - E. Kryuchkov 04.10 02:00 0 - 3  
A. Trushkin - H. Lulikyan 04.10 04:00 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.10 19:30 3 - 2  
A.D. Volkov - I. Smirnov 04.10 00:30 0 - 3  
A.D. Volkov - I. Smirnov 04.10 12:00 2 - 3  
A.D. Volkov - N. Lyfenko 04.10 10:00 1 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.10 19:30 3 - 0  
E. Kryuchkov - A. Arutiunyan 04.10 14:30 2 - 3  
E. Kryuchkov - A. Trushkin 04.10 05:30 3 - 0  
E. Kryuchkov - H. Lulikyan 04.10 03:00 3 - 1  
E. Kryuchkov - H. Lulikyan 04.10 17:30 3 - 1  
E. Kryuchkov - O. Nikiforov 04.10 04:30 3 - 2  
H. Lulikyan - E. Kryuchkov 04.10 16:00 1 - 3  
H. Lulikyan - O. Nikiforov 04.10 02:30 3 - 2  
H. Lulikyan - O. Nikiforov 04.10 05:00 0 - 3  
H. Lulikyan - O. Nikiforov 04.10 14:00 3 - 0  
I. Minchenkov - A. Skrebnev 04.10 07:00 3 - 2  
I. Minchenkov - A. Skrebnev 04.10 09:30 3 - 0  
I. Minchenkov - A. Skrebnev 04.10 21:00 3 - 1  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.10 18:30 2 - 3  
I. Minchenkov - S. Bychkov 04.10 08:30 3 - 2  
I. Novikov - A. Ermilov 04.10 11:30 3 - 2  
I. Novikov - A. Sadkov 04.10 13:00 3 - 1  
I. Pandur - A. Babkin 04.10 02:30 2 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 04.10 05:00 2 - 3  
I. Pandur - A. Babkin 04.10 14:00 1 - 3  
I. Pandur - A. Menshikov 04.10 16:00 3 - 2  
I. Pandur - A. Menshikov 04.10 17:00 1 - 3  
I. Smirnov - A. Petrov 04.10 10:30 0 - 3  
I. Smirnov - A.D. Volkov 04.10 13:00 3 - 2  
I. Smirnov - D. Kolesnikov 04.10 01:00 0 - 3  
N. Lyfenko - A. Petrov 04.10 12:30 3 - 2  
N. Lyfenko - A. Petrov 04.10 13:30 3 - 1  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 04.10 01:30 3 - 0  
N. Lyfenko - D. Kolesnikov 04.10 00:00 3 - 1  
N. Lyfenko - I. Smirnov 04.10 11:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.10 01:00 3 - 2  
O. Kutuzov - I. Novikov 04.10 10:30 3 - 0  
O. Nikiforov - A. Arutiunyan 04.10 16:30 2 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.10 03:30 0 - 3  
O. Nikiforov - E. Kryuchkov 04.10 15:00 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Skrebnev 04.10 08:00 3 - 1  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.10 06:00 0 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.10 20:30 3 - 1  
S. Bychkov - I. Minchenkov 04.10 19:00 2 - 3  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.10 07:30 3 - 2  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.10 09:00 1 - 3  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.10 15:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 04.10 09:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 04.10 20:00 3 - 2  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.10 06:30 3 - 0  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.10 18:00 2 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Gribkov 04.10 19:00 3 - 2  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.10 20:30 1 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.10 07:30 3 - 2  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.10 09:00 0 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.10 01:30 0 - 3  
V. Shirshov - A. Menshikov 04.10 02:00 3 - 2  
V. Shirshov - A. Menshikov 04.10 05:30 3 - 2  
V. Shirshov - I. Pandur 04.10 04:00 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Gribkov 04.10 06:00 0 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.10 08:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Master Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popkov - N. Ivanov 04.10 12:30 3 - 0  
A. Rodin - N. Ivanov 04.10 14:00 0 - 3  
A. Saveliev - A. Popkov 04.10 17:00 2 - 3  
A. Saveliev - A. Rodin 04.10 12:00 3 - 2  
A. Saveliev - S. Manturov 04.10 14:30 3 - 2  
N. Ivanov - A. Saveliev 04.10 15:30 3 - 1  
S. Manturov - A. Rodin 04.10 13:00 3 - 1  
S. Manturov - N. Ivanov 04.10 16:30 3 - 2  
V. Filichev - A. Saveliev 04.10 13:30 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Derevinskyi - A. Naida 04.10 13:05 0 - 3  
A. Derevinskyi - D. Derevinskyi 04.10 10:05 1 - 3  
A. Derevinskyi - M. Balakiriev 04.10 08:35 3 - 1  
A. Derevinskyi - S. Sokolov 04.10 07:05 0 - 3  
A. Derevinskyi - V. Litvinov 04.10 11:35 3 - 1  
A. Fedorchenko - D. Havrysh 04.10 10:55 3 - 0  
A. Fedorchenko - L. Kuzyo 04.10 15:55 1 - 3  
A. Levshin - M. Mosyuk 04.10 21:30    
A. Levshin - N. Korniyenko 04.10 18:30 0 - 3  
A. Levshin - V. Voronenkov 04.10 20:30 3 - 2  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 04.10 11:00 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 04.10 13:00 2 - 3  
A. Nadoporozhsky - Vik. Ivanov 04.10 14:00 1 - 3  
A. Naida - D. Derevinskyi 04.10 12:05 3 - 1  
A. Naida - M. Balakiriev 04.10 07:35 1 - 3  
A. Naida - S. Sokolov 04.10 11:05 3 - 2  
A. Naida - V. Litvinov 04.10 09:35 3 - 1  
A. Peretiatko - Fed. Bazin 04.10 16:05 3 - 2  
A. Peretiatko - I. Evgeniy 04.10 14:35 1 - 3  
A. Peretiatko - M. Marchuk 04.10 19:05 3 - 2  
A. Peretiatko - V. Polusmuak 04.10 17:35 3 - 1  
A. Peretiatko - Vla. Gorelov 04.10 20:35 2 - 3  
B. Gusak - D. Demchuk 04.10 12:40 3 - 0  
B. Gusak - M. Mrykh 04.10 11:40 1 - 3  
B. Gusak - V. Kondratenko 04.10 09:40 0 - 3  
D. Demchuk - B. Gusak 04.10 07:40 1 - 3  
D. Demchuk - M. Mrykh 04.10 10:10 1 - 3  
D. Demchuk - V. Kondratenko 04.10 08:40 3 - 2  
D. Derevinskyi - M. Balakiriev 04.10 14:05 3 - 1  
D. Derevinskyi - S. Sokolov 04.10 09:05 3 - 1  
Fed. Bazin - I. Evgeniy 04.10 20:05 3 - 1  
K. Kirsanov - A. Fedorchenko 04.10 11:55 0 - 3  
K. Kirsanov - D. Havrysh 04.10 08:55 1 - 3  
K. Kirsanov - L. Kuzyo 04.10 10:25 0 - 3  
K. Kirsanov - R. Pirvelli 04.10 14:55 1 - 3  
K. Kirsanov - Y. Kryvorotko 04.10 13:25 1 - 3  
Kryvorotko, Yevhen - A. Fedorchenko 04.10 09:55 3 - 0  
L. Kuzyo - D. Havrysh 04.10 14:25 1 - 3  
M. Balakiriev - S. Sokolov 04.10 12:35 3 - 0  
M. Marchuk - E. Ivanov 04.10 21:05 3 - 1  
M. Marchuk - Fed. Bazin 04.10 18:05 0 - 3  
M. Mosyuk - A. Levshin 04.10 16:30 3 - 1  
M. Mosyuk - N. Korniyenko 04.10 17:30 3 - 1  
M. Mosyuk - V. Voronenkov 04.10 19:00 2 - 3  
M. Mrykh - B. Gusak 04.10 08:10 0 - 3  
M. Mrykh - D. Demchuk 04.10 09:10 3 - 0  
M. Mrykh - V. Kondratenko 04.10 07:10 3 - 2  
M. Teteruk - A. Nadoporozhsky 04.10 12:00 2 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 04.10 13:30 2 - 3  
M. Teteruk - Vik. Ivanov 04.10 12:30 1 - 3  
N. Korniyenko - A. Levshin 04.10 19:30 3 - 2  
N. Korniyenko - M. Mosyuk 04.10 20:00 1 - 3  
N. Korniyenko - V. Voronenkov 04.10 21:00 3 - 1  
R. Kapinus - A. Nadoporozhsky 04.10 09:30 3 - 1  
R. Kapinus - M. Teteruk 04.10 08:30 1 - 3  
R. Kapinus - Vik. Ivanov 04.10 10:30 1 - 3  
R. Pirvelli - A. Fedorchenko 04.10 13:55 0 - 3  
R. Pirvelli - D. Havrysh 04.10 12:55 2 - 3  
R. Pirvelli - L. Kuzyo 04.10 09:25 3 - 2  
R. Pirvelli - Y. Kryvorotko 04.10 11:25 3 - 1  
V. Kondratenko - B. Gusak 04.10 10:40 2 - 3  
V. Kondratenko - D. Demchuk 04.10 11:10 3 - 2  
V. Kondratenko - M. Mrykh 04.10 12:10 0 - 3  
V. Litvinov - D. Derevinskyi 04.10 08:05 1 - 3  
V. Litvinov - M. Balakiriev 04.10 10:35 2 - 3  
V. Litvinov - S. Sokolov 04.10 13:35 0 - 3  
V. Polusmuak - I. Evgeniy 04.10 16:35 1 - 3  
V. Voronenkov - A. Levshin 04.10 17:00 3 - 1  
V. Voronenkov - M. Mosyuk 04.10 18:00 0 - 3  
V. Voronenkov - N. Korniyenko 04.10 16:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - A. Nadoporozhsky 04.10 09:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - M. Teteruk 04.10 10:00 3 - 0  
Vik. Ivanov - R. Kapinus 04.10 11:30 3 - 2  
Vla. Gorelov - Fed. Bazin 04.10 15:05 1 - 3  
Vla. Gorelov - I. Evgeniy 04.10 18:35 3 - 1  
Vla. Gorelov - M. Marchuk 04.10 17:05 1 - 3  
Vla. Gorelov - V. Polusmuak 04.10 19:35 3 - 0  
Y. Kryvorotko - D. Havrysh 04.10 15:25 0 - 3  
Y. Kryvorotko - L. Kuzyo 04.10 12:25 2 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anz. Hassan - M. Malyuta 04.10 16:10 1 - 3  
Anz. Hassan - O. Kregul 04.10 15:10 1 - 3  
O. Kregul - M. Malyuta 04.10 17:10 2 - 3  
P. Nerush - Anz. Hassan 04.10 16:40 3 - 2  
P. Nerush - M. Malyuta 04.10 14:40 2 - 3  
P. Nerush - O. Kregul 04.10 15:40 0 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - J. Vrablik 04.10 08:30 1 - 3  
J. Nemecek - D. Reitspies 04.10 12:50 1 - 3  
J. Valenta - D. Prokopcov 04.10 11:45 0 - 3  
J. Valenta - J. Kleprlik 04.10 10:10 2 - 3  
J. Valenta - J. Nemecek 04.10 08:00 3 - 0  
J. Vrablik - D. Reitspies 04.10 11:25 3 - 2  
M. Horejsi - D. Reitspies 04.10 08:45 3 - 1  
M. Horejsi - J. Kleprlik 04.10 12:20 3 - 1  
M. Horejsi - J. Nemecek 04.10 11:10 3 - 0  
T. Tregler - D. Prokopcov 04.10 10:30 0 - 3  
T. Tregler - J. Kleprlik 04.10 08:15 2 - 3  
T. Tregler - J. Vrablik 04.10 13:05 2 - 3  
Baseball (CPBL tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chinatrust Brothers 2 - Fubon Guardians 2 04.10 07:00 10 - 6  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - M. Webster 04.10 12:15 5 - 1  
Andy Jenkins - P. Nicholson 04.10 14:30 2 - 5  
Andy Jenkins - R. van Barneveld 04.10 16:00 3 - 5  
Dav. Evans - Andy Jenkins 04.10 13:00 5 - 4  
Dav. Evans - P. Nicholson 04.10 15:30 4 - 5  
M. Webster - Dav. Evans 04.10 16:35 2 - 5  
M. Webster - P. Nicholson 04.10 13:30 4 - 5  
M. Webster - R. van Barneveld 04.10 15:00 4 - 5  
P. Nicholson - R. van Barneveld 04.10 12:35 5 - 2  
R. van Barneveld - Dav. Evans 04.10 14:00 3 - 5  
Futsal (Fehérorosz Mogiljevi Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Mogilev - Teploenergetik Mogilev 2 04.10 17:00 6 - 9  
Teploenergetik Mogilev - BF Spartak Mogilev 04.10 18:00 8 - 5  
Golf (Orange Tree Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orange Tree Classic 2020 04.10 01:00    
Jégkorong (Fehérorosz Minszki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Minszk - Amatar Minszk (3x 15 perc) 04.10 19:10 3 - 3  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.10 11:15 4 - 5  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.10 07:00 2 - 3  
Four Icebreakers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.10 15:05 2 - 2  
Four Ronin - Rockets (3x10 perc) 04.10 20:20    
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.10 12:05 4 - 5  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 04.10 14:05    
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.10 13:05 1 - 2  
Ice Warriors - Steel Boars (3x10 perc) 04.10 21:20    
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.10 18:10 0 - 5  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.10 06:00 3 - 3  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.10 17:10 3 - 3  
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.10 09:10 5 - 1  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.10 08:10 5 - 0  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.10 16:10 4 - 2  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.10 10:15 5 - 1  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.10 19:10 1 - 6  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoutai TBT - Pauian Archiland 04.10 13:00 79 - 79, h.u. 94 - 92  
Yulon Luxgen Dinos - Bank of Taiwan 04.10 11:00 90 - 85  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Belsina Bobrujszk 04.10 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja Tartalék - Dinamo Minszk Tartalék 04.10 12:30 0 - 6  
Szluck Tartalék - Vityebszk Tartalék 04.10 14:00 3 - 3  
Torpedo Zogyino Tartalék - Energetik-BGU Minszk Tar. 04.10 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Eskilsminne 04.10 13:00 5 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga 2019/20 04.10 10:30    
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga, női 2019/20 04.10 10:30    
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Air Force - Ural University 04.10 05:15 3 - 2  
Ural Military - Ural Academy 04.10 07:15 1 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Mountains 04.10 09:15 3 - 1  
Ural Stars - Ural Energy 04.10 11:15 3 - 0

 

2020.04.09.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 04.09 05:30 3 - 1  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 04.09 16:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - E. Kryuchkov 04.09 15:00 1 - 3  
A. Arutiunyan - H. Lulikyan 04.09 17:00 0 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 04.09 03:30 3 - 2  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.09 10:30 3 - 1  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.09 22:00 1 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 04.09 13:30 3 - 1  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.09 00:30 2 - 3  
A. Gribkov - A. Petrov 04.09 01:00 3 - 1  
A. Gribkov - A. Petrov 04.09 13:30 3 - 1  
A. Gribkov - A. Yanshaev 04.09 19:30 2 - 3  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.09 10:30 3 - 1  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.09 00:30 2 - 3  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.09 04:00 3 - 0  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.09 05:30 3 - 1  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.09 15:30 3 - 0  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.09 02:00 2 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.09 17:30 0 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.09 12:00 1 - 3  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.09 10:00 3 - 0  
A. Sadkov - I. Novikov 04.09 11:30 0 - 3  
A. Sadkov - O. Kutuzov 04.09 23:00 0 - 3  
A. Skrebnev - I. Minchenkov 04.09 20:30 1 - 3  
A. Skrebnev - R. Pavlenko 04.09 19:00 1 - 3  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.09 07:30 3 - 2  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 04.09 02:30 2 - 3  
A. Trushkin - H. Lulikyan 04.09 15:30 3 - 0  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.09 06:30 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.09 18:00 3 - 2  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.09 20:00 3 - 0  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.09 21:30 1 - 3  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.09 11:30 2 - 3  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.09 23:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - A. Gribkov 04.09 11:00 3 - 2  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.09 12:30 3 - 2  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.09 13:00 3 - 1  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.09 01:30 1 - 3  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.09 22:30 3 - 1  
D. Redenkov - A. Arutiunyan 04.09 04:30 0 - 3  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.09 03:00 1 - 3  
D. Redenkov - O. Nikiforov 04.09 05:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.09 06:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.09 09:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.09 18:00 3 - 2  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 04.09 20:00 2 - 3  
E. Kryuchkov - A. Trushkin 04.09 14:30 3 - 1  
E. Kryuchkov - A. Trushkin 04.09 17:30 0 - 3  
H. Lulikyan - A. Arutiunyan 04.09 14:00 0 - 3  
H. Lulikyan - E. Kryuchkov 04.09 16:00 0 - 3  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.09 19:30 2 - 3  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.09 21:30 3 - 0  
I. Novikov - A. Ermilov 04.09 01:30 0 - 3  
I. Novikov - A. Ermilov 04.09 12:00 0 - 3  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.09 10:00 3 - 1  
I. Pandur - A. Menshikov 04.09 03:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Menshikov 04.09 16:30 1 - 3  
I. Pandur - S. Kuzmin 04.09 17:00 0 - 3  
I. Pandur - V. Shirshov 04.09 15:00 3 - 2  
I. Smirnov - A. Petrov 04.09 00:00 3 - 1  
I. Smirnov - N. Lyfenko 04.09 23:30 1 - 3  
N. Lyfenko - A.D. Volkov 04.09 22:00 2 - 3  
O. Kutuzov - A. Ermilov 04.09 11:00 0 - 3  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.09 12:30 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.09 13:00 3 - 1  
O. Kutuzov - V. Nemashkalo 04.09 01:00 2 - 3  
O. Kutuzov - V. Nemashkalo 04.09 22:30 0 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.09 04:00 0 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.09 02:00 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Skrebnev 04.09 08:30 2 - 3  
R. Pavlenko - A. Skrebnev 04.09 21:00 3 - 1  
R. Pavlenko - E. Ilyukhin 04.09 07:00 3 - 2  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.09 18:30 0 - 3  
R. Pavlenko - S. Bychkov 04.09 09:00 2 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.09 08:00 0 - 3  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.09 06:00 3 - 1  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.09 02:30 3 - 2  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.09 14:00 3 - 1  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.09 16:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 04.09 20:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Gribkov 04.09 21:00 3 - 1  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.09 07:30 0 - 3  
V. Bazilevsky - Y. Merkushin 04.09 19:00 0 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.09 08:00 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.09 09:30 3 - 0  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.09 06:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.09 23:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - I. Novikov 04.09 00:00 0 - 3  
V. Shirshov - A. Menshikov 04.09 14:30 2 - 3  
V. Shirshov - I. Pandur 04.09 04:30 2 - 3  
V. Shirshov - I. Pandur 04.09 05:00 3 - 1  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.09 03:00 2 - 3  
Y. Merkushin - A. Gribkov 04.09 18:30 3 - 0  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 04.09 07:00 0 - 3  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.09 08:30 3 - 2  
Y. Merkushin - V. Bazilevsky 04.09 09:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borodachev - E. Rubtsov 04.09 09:25 3 - 2  
A. Borodachev - O. Dukhovenko 04.09 11:25 3 - 2  
A. Derevinskyi - D. Derevinskyi 04.09 16:35 2 - 3  
A. Derevinskyi - M. Balakiriev 04.09 21:35 3 - 2  
A. Kurtenko - M. Mrykh 04.09 18:40 3 - 0  
A. Kurtenko - V. Kondratenko 04.09 18:10 2 - 3  
A. Kurtenko - Y. Kokunin 04.09 19:40 0 - 3  
A. Likhitsky - A. Borodachev 04.09 10:25 0 - 3  
A. Likhitsky - E. Rubtsov 04.09 11:55 3 - 1  
A. Likhitsky - O. Dukhovenko 04.09 08:55 1 - 3  
A. Nadoporozhsky - M. Teteruk 04.09 17:00 0 - 3  
A. Nadoporozhsky - R. Kapinus 04.09 16:00 3 - 0  
A. Nadoporozhsky - Vik. Ivanov 04.09 18:00 3 - 2  
A. Naida - A. Derevinskyi 04.09 19:35 3 - 0  
A. Naida - D. Derevinskyi 04.09 18:35 3 - 0  
A. Naida - M. Balakiriev 04.09 15:05 3 - 2  
A. Naida - S. Sokolov 04.09 17:05 3 - 1  
A. Nazarov - I. Efimenko 04.09 11:30 3 - 0  
A. Nazarov - O. Varlamov 04.09 09:00 3 - 1  
A. Nazarov - V. Mischenko 04.09 10:00 2 - 3  
A. Popov - A. Yolkin 04.09 09:35 1 - 3  
A. Popov - I. Kanunnikov 04.09 07:35 3 - 1  
D. Matveev - A. Popov 04.09 10:35 1 - 3  
D. Matveev - A. Yolkin 04.09 08:05 1 - 3  
D. Matveev - I. Kanunnikov 04.09 09:05 2 - 3  
D. Matveev - N. Trofimov 04.09 11:35 0 - 3  
E. Rubtsov - O. Dukhovenko 04.09 12:55 3 - 0  
I. Efimenko - A. Nazarov 04.09 10:30 3 - 1  
I. Efimenko - O. Varlamov 04.09 09:30 3 - 0  
I. Efimenko - V. Mischenko 04.09 08:30 3 - 0  
I. Kanunnikov - A. Yolkin 04.09 11:05 3 - 1  
I. Kutniy - A. Borodachev 04.09 12:25 3 - 2  
I. Kutniy - A. Likhitsky 04.09 13:25 1 - 3  
I. Kutniy - E. Rubtsov 04.09 10:55 3 - 0  
I. Kutniy - O. Dukhovenko 04.09 09:55 3 - 1  
M. Balakiriev - D. Derevinskyi 04.09 20:05 1 - 3  
M. Mrykh - A. Kurtenko 04.09 16:10 1 - 3  
M. Mrykh - V. Kondratenko 04.09 15:10 3 - 2  
M. Mrykh - Y. Kokunin 04.09 17:40 3 - 2  
M. Teteruk - A. Nadoporozhsky 04.09 20:30 1 - 3  
M. Teteruk - R. Kapinus 04.09 18:30 3 - 1  
M. Teteruk - Vik. Ivanov 04.09 21:30 1 - 3  
N. Trofimov - A. Popov 04.09 08:35 3 - 1  
N. Trofimov - A. Yolkin 04.09 07:05 3 - 1  
N. Trofimov - I. Kanunnikov 04.09 10:05 2 - 3  
O. Varlamov - A. Nazarov 04.09 14:00 3 - 2  
O. Varlamov - I. Efimenko 04.09 13:00 2 - 3  
O. Varlamov - V. Mischenko 04.09 11:00 1 - 3  
R. Kapinus - A. Nadoporozhsky 04.09 21:00 3 - 1  
R. Kapinus - M. Teteruk 04.09 19:30 1 - 3  
R. Kapinus - Vik. Ivanov 04.09 20:00 3 - 2  
S. Sokolov - A. Derevinskyi 04.09 15:35 3 - 2  
S. Sokolov - D. Derevinskyi 04.09 21:05 2 - 3  
S. Sokolov - M. Balakiriev 04.09 18:05 3 - 1  
V. Kondratenko - A. Kurtenko 04.09 17:10 3 - 0  
V. Kondratenko - M. Mrykh 04.09 20:10 3 - 0  
V. Kondratenko - Y. Kokunin 04.09 19:10 3 - 1  
V. Litvinov - A. Derevinskyi 04.09 17:35 1 - 3  
V. Litvinov - A. Naida 04.09 20:35 1 - 3  
V. Litvinov - D. Derevinskyi 04.09 14:35 0 - 3  
V. Litvinov - M. Balakiriev 04.09 16:05 1 - 3  
V. Litvinov - S. Sokolov 04.09 19:05 1 - 3  
V. Mischenko - A. Nazarov 04.09 12:30 0 - 3  
V. Mischenko - I. Efimenko 04.09 13:30 3 - 1  
V. Mischenko - O. Varlamov 04.09 12:00 1 - 3  
Vik. Ivanov - A. Nadoporozhsky 04.09 19:00 2 - 3  
Vik. Ivanov - M. Teteruk 04.09 16:30 3 - 2  
Vik. Ivanov - R. Kapinus 04.09 17:30 3 - 1  
Y. Kokunin - A. Kurtenko 04.09 14:40 3 - 0  
Y. Kokunin - M. Mrykh 04.09 16:40 3 - 2  
Y. Kokunin - V. Kondratenko 04.09 15:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mydvetskaya - O. Yureneva 04.09 10:10 3 - 0  
A. Mydvetskaya - S. Yureneva 04.09 08:40 3 - 1  
A. Mydvetskaya - Y. Mikhailik 04.09 07:40 1 - 3  
O. Yureneva - A. Mydvetskaya 04.09 09:10 1 - 3  
O. Yureneva - S. Yureneva 04.09 07:10 3 - 2  
O. Yureneva - Y. Mikhailik 04.09 08:10 0 - 3  
S. Yureneva - A. Mydvetskaya 04.09 11:10 2 - 3  
S. Yureneva - O. Yureneva 04.09 12:10 0 - 3  
S. Yureneva - Y. Mikhailik 04.09 10:40 1 - 3  
Y. Mikhailik - A. Mydvetskaya 04.09 12:40 3 - 2  
Y. Mikhailik - O. Yureneva 04.09 11:40 2 - 3  
Y. Mikhailik - S. Yureneva 04.09 09:40 3 - 1  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prokopcov - D. Reitspies 04.09 11:30 1 - 3  
J. Kleprlik - D. Prokopcov 04.09 10:45 0 - 3  
J. Kleprlik - D. Reitspies 04.09 09:30 0 - 3  
J. Kleprlik - J. Vrablik 04.09 11:45 0 - 3  
J. Nemecek - D. Prokopcov 04.09 09:45 0 - 3  
J. Nemecek - J. Kleprlik 04.09 08:45 2 - 3  
J. Nemecek - J. Vrablik 04.09 10:30 0 - 3  
J. Valenta - D. Reitspies 04.09 10:15 0 - 3  
J. Valenta - J. Vrablik 04.09 08:15 1 - 3  
J. Valenta - M. Horejsi 04.09 11:00 0 - 3  
M. Horejsi - D. Prokopcov 04.09 08:30 0 - 3  
M. Horejsi - J. Vrablik 04.09 09:15 0 - 3  
T. Tregler - D. Reitspies 04.09 08:00 1 - 3  
T. Tregler - J. Nemecek 04.09 11:15 3 - 0  
T. Tregler - J. Valenta 04.09 09:00 3 - 0  
T. Tregler - M. Horejsi 04.09 10:00 2 - 3  
Baseball (CPBL tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 2 04.09 07:00 5 - 1  
Darts (Bemutató m(elektronikus tábla))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Taylor - R. van Barneveld (elektronikus tábla) 04.09 20:00 6 - 7  
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gawlas - M. Smejda 04.09 21:35 6 - 2  
D. Pisek - V. Sedlak 04.09 22:10 6 - 4  
D. Rosi - D. Barborak 04.09 20:00 2 - 6  
O. Kysilka - A. Masek 04.09 20:35 6 - 3  
P. Jirkal - M. Ondo 04.09 21:05 6 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - M. Webster 04.09 12:00 5 - 1  
Andy Jenkins - P. Nicholson 04.09 14:30 5 - 3  
Andy Jenkins - W. Nijman 04.09 16:00 3 - 5  
Dav. Evans - Andy Jenkins 04.09 13:00 5 - 2  
Dav. Evans - P. Nicholson 04.09 15:30 5 - 4  
M. Webster - Dav. Evans 04.09 16:30 0 - 5  
M. Webster - P. Nicholson 04.09 13:30 3 - 5  
M. Webster - W. Nijman 04.09 15:00 3 - 5  
P. Nicholson - W. Nijman 04.09 12:30 4 - 5  
W. Nijman - Dav. Evans 04.09 14:00 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz Minszki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basztion Minszk - Ice City Minszk 2 (3x15 perc) 04.09 20:10 6 - 0  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.09 10:15 4 - 1  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.09 19:05 4 - 1  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.09 16:10 4 - 1  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.09 21:20 4 - 4  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.09 21:20 4 - 4  
Ice Gang - Moszkva Eshelon 04.09 14:05 5 - 1  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.09 12:05 2 - 5  
Ice Warriors - Four Ronin (3x10 perc) 04.09 22:35    
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 04.09 20:20 5 - 5  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.09 09:10 3 - 5  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.09 17:10 1 - 0  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.09 07:00 4 - 2  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.09 13:05 1 - 3  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.09 06:00 2 - 5  
Rockets - War Foxes (3x10 perc) 04.09 23:45 1 - 3  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.09 08:10 2 - 4  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.09 11:15 2 - 1  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.09 18:05 3 - 2  
Six Trolls - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.09 15:05 3 - 3  
Kosárlabda (Tajvani bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pauian Archiland - Bank of Taiwan 04.09 11:00 77 - 85  
Taiwan Beer - Jeoutai TBT 04.09 13:00 78 - 69  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2019/20 04.09 16:00    
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2019/20 04.09 16:00    
NB I, női 2019/20 - Győr nélkül 04.09 16:00    
Labdarúgás (Fehérorosz tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno Tartalék - Belsina Bobrujszk Tartal. 04.09 14:00 5 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Stocksund - Karlberg 04.09 19:30 0 - 2  
Nacka Iliria - Assyriska Utd. 04.09 20:15 7 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen - Chinandega 04.09 02:00 3 - 0  
Las Sabanas - Municipal Jalapa 04.09 00:00 0 - 0  
Managua FC - CD Ocotal 04.09 00:30 2 - 1  
Real Esteli - Juventus Managua 04.09 03:00 0 - 0  
Walter Ferretti - Real Madriz 04.09 03:00 4 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli Tartalék - Juventus Managua Tartalék 04.09 00:30 3 - 2  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 04.09 05:15 2 - 3  
Ural University - Ural Military 04.09 07:15 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Energy 04.09 11:15 1 - 3  
Ural Stars - Ural Mountains 04.09 09:15 3 - 1  

 

 

2020.04.08.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Menshikov 04.08 04:00 3 - 2  
A. Aronov - S. Kuzmin 04.08 02:00 3 - 2  
A. Aronov - S. Kuzmin 04.08 05:30 2 - 3  
A. Arutiunyan - A. Trushkin 04.08 04:00 2 - 3  
A. Arutiunyan - O. Nikiforov 04.08 02:00 0 - 3  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.08 11:30 1 - 3  
A. Ermilov - I. Novikov 04.08 23:00 1 - 3  
A. Ermilov - V. Nemashkalo 04.08 13:30 3 - 0  
A. Gribkov - A. Petrov 04.08 23:00 3 - 1  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.08 11:30 1 - 3  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.08 16:00 2 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.08 02:30 3 - 1  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.08 05:00 2 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.08 14:00 3 - 0  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.08 17:30 2 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.08 12:30 0 - 3  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.08 22:30 2 - 3  
A. Petrov - I. Smirnov 04.08 11:00 3 - 0  
A. Petrov - I. Smirnov 04.08 13:00 3 - 1  
A. Sadkov - I. Novikov 04.08 10:00 3 - 0  
A. Sadkov - I. Novikov 04.08 13:00 1 - 3  
A. Sadkov - V. Nemashkalo 04.08 12:00 0 - 3  
A. Skrebnev - I. Minchenkov 04.08 08:00 3 - 0  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.08 06:00 3 - 1  
A. Trushkin - A. Arutiunyan 04.08 05:00 3 - 1  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.08 02:30 0 - 3  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.08 14:00 1 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.08 16:00 3 - 0  
A. Yanshaev - P. Korolev 04.08 19:00 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.08 07:30 1 - 3  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.08 20:30 3 - 0  
A. Yanshaev - Y. Merkushin 04.08 21:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Gribkov 04.08 13:30 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.08 01:00 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.08 10:00 3 - 1  
A.D. Volkov - I. Smirnov 04.08 12:00 3 - 2  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.08 00:00 3 - 0  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.08 23:30 3 - 1  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.08 15:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.08 07:30 3 - 2  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.08 09:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 04.08 20:30 3 - 1  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 04.08 21:00 2 - 3  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.08 19:00 0 - 3  
I. Khairullin - A. Arutiunyan 04.08 03:30 3 - 1  
I. Khairullin - A. Trushkin 04.08 17:30 3 - 2  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.08 16:30 3 - 2  
I. Khairullin - O. Nikiforov 04.08 15:00 3 - 1  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.08 06:30 0 - 3  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.08 18:00 3 - 2  
I. Minchenkov - S. Bychkov 04.08 20:00 3 - 2  
I. Minchenkov - S. Bychkov 04.08 21:30 3 - 2  
I. Novikov - A. Ermilov 04.08 12:30 0 - 3  
I. Novikov - A. Sadkov 04.08 01:00 3 - 1  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.08 22:30 3 - 1  
I. Novikov - V. Nemashkalo 04.08 11:00 2 - 3  
I. Pandur - A. Menshikov 04.08 15:30 1 - 3  
I. Smirnov - A. Gribkov 04.08 10:30 0 - 3  
I. Smirnov - A. Gribkov 04.08 22:00 3 - 1  
I. Smirnov - A. Petrov 04.08 00:30 3 - 2  
I. Smirnov - D. Kolesnikov 04.08 01:30 1 - 3  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.08 00:00 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Nemashkalo 04.08 23:30 2 - 3  
O. Nikiforov - A. Trushkin 04.08 03:00 3 - 2  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.08 14:30 3 - 1  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.08 17:00 2 - 3  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.08 04:30 3 - 1  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.08 05:30 0 - 3  
P. Korolev - A. Yanshaev 04.08 08:30 1 - 3  
P. Korolev - V. Ivanov Stanislavovic 04.08 07:00 0 - 3  
P. Korolev - V. Ivanov Stanislavovic 04.08 18:30 2 - 3  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.08 19:30 1 - 3  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.08 08:30 2 - 3  
S. Bychkov - I. Minchenkov 04.08 07:00 3 - 2  
S. Bychkov - I. Minchenkov 04.08 09:00 3 - 2  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.08 18:30 3 - 0  
S. Kuzmin - A. Menshikov 04.08 03:00 3 - 2  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.08 14:30 2 - 3  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.08 17:00 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.08 04:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Yanshaev 04.08 09:30 2 - 3  
V. Bazilevsky - P. Korolev 04.08 06:00 2 - 3  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.08 08:00 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.08 06:30 2 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - P. Korolev 04.08 09:00 1 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - P. Korolev 04.08 21:00 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - Y. Merkushin 04.08 19:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.08 10:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.08 22:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - I. Novikov 04.08 00:30 3 - 0  
V. Nemashkalo - O. Kutuzov 04.08 01:30 3 - 0  
V. Shirshov - A. Aronov 04.08 03:30 0 - 3  
V. Shirshov - I. Pandur 04.08 16:30 3 - 2  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.08 15:00 3 - 1  
Y. Merkushin - A. Yanshaev 04.08 18:00 2 - 3  
Y. Merkushin - P. Korolev 04.08 20:00 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hrytsai - H. Buianover 04.08 09:25 3 - 0  
A. Hrytsai - O. Melashenko 04.08 12:55 3 - 0  
A. Hrytsai - V. Luzhanskiy 04.08 11:25 3 - 2  
A. Hrytsai - Vya. Kovalenko 04.08 13:55 3 - 2  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 04.08 13:30 3 - 1  
A. Ivashkin - P. Kilyakin 04.08 12:00 2 - 3  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 04.08 12:30 1 - 3  
A. Peretiatko - D. Bortsov 04.08 07:35 3 - 0  
A. Peretiatko - K. Ivchenko 04.08 12:05 2 - 3  
A. Peretiatko - M. Marchuk 04.08 09:35 2 - 3  
A. Peretiatko - V. Subbota 04.08 11:05 3 - 0  
A. Popov - A. Yolkin 04.08 16:05 1 - 3  
A. Popov - D. Matveev 04.08 17:35 2 - 3  
A. Popov - N. Trofimov 04.08 15:05 0 - 3  
A. Troian - O. Leonenko 04.08 10:40 3 - 2  
A. Troian - S. Burdelnyy 04.08 12:10 3 - 0  
A. Troian - V. Smyk 04.08 11:10 3 - 1  
A. Yolkin - A. Popov 04.08 18:35 3 - 2  
A. Yolkin - D. Matveev 04.08 19:35 1 - 3  
A. Yolkin - N. Trofimov 04.08 18:05 1 - 3  
D. Bortsov - V. Subbota 04.08 12:35 3 - 1  
D. Kunchurov - I. Hudushyn 04.08 19:10 1 - 3  
D. Kunchurov - K. Yahnitynskyi 04.08 17:10 1 - 3  
D. Kunchurov - S. Dovzhenko 04.08 20:10 2 - 3  
D. Matveev - A. Popov 04.08 16:35 1 - 3  
D. Matveev - A. Yolkin 04.08 14:35 1 - 3  
D. Matveev - N. Trofimov 04.08 15:35 0 - 3  
H. Buianover - O. Melashenko 04.08 14:25 1 - 3  
I. Efimenko - V. Mischenko 04.08 21:00 3 - 1  
I. Efimenko - Y. Kerusenko 04.08 19:30 3 - 2  
I. Hudushyn - D. Kunchurov 04.08 15:40 3 - 1  
I. Hudushyn - K. Yahnitynskyi 04.08 14:40 3 - 1  
I. Hudushyn - S. Dovzhenko 04.08 16:40 3 - 0  
K. Ivchenko - D. Bortsov 04.08 14:05 2 - 3  
K. Ivchenko - V. Subbota 04.08 09:05 3 - 0  
K. Yahnitynskyi - D. Kunchurov 04.08 18:10 3 - 0  
K. Yahnitynskyi - I. Hudushyn 04.08 19:40 3 - 1  
K. Yahnitynskyi - S. Dovzhenko 04.08 18:40 3 - 2  
M. Marchuk - D. Bortsov 04.08 10:35 3 - 1  
M. Marchuk - K. Ivchenko 04.08 08:05 3 - 2  
M. Marchuk - V. Subbota 04.08 13:35 3 - 0  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 04.08 08:30 3 - 1  
M. Mosyuk - P. Kilyakin 04.08 09:30 3 - 0  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 04.08 10:30 3 - 0  
N. Trofimov - A. Popov 04.08 20:05 3 - 1  
N. Trofimov - A. Yolkin 04.08 17:05 3 - 0  
N. Trofimov - D. Matveev 04.08 19:05 1 - 3  
O. Leonenko - A. Troian 04.08 09:40 2 - 3  
O. Leonenko - S. Burdelnyy 04.08 11:40 3 - 1  
O. Leonenko - V. Smyk 04.08 12:40 3 - 1  
O. Obrazkov - A. Peretiatko 04.08 13:05 3 - 1  
O. Obrazkov - D. Bortsov 04.08 08:35 0 - 3  
O. Obrazkov - K. Ivchenko 04.08 10:05 2 - 3  
O. Obrazkov - M. Marchuk 04.08 11:35 0 - 3  
O. Obrazkov - V. Subbota 04.08 07:05 3 - 0  
P. Kilyakin - A. Ivashkin 04.08 11:00 0 - 3  
P. Kilyakin - M. Mosyuk 04.08 13:00 1 - 3  
P. Kilyakin - V. Bochkovskiy 04.08 14:00 2 - 3  
R. Yushko - A. Hrytsai 04.08 14:55 2 - 3  
R. Yushko - H. Buianover 04.08 10:25 3 - 2  
R. Yushko - O. Melashenko 04.08 08:55 3 - 2  
R. Yushko - V. Luzhanskiy 04.08 13:25 3 - 1  
R. Yushko - Vya. Kovalenko 04.08 11:55 1 - 3  
S. Burdelnyy - A. Troian 04.08 07:10 3 - 0  
S. Burdelnyy - O. Leonenko 04.08 08:10 2 - 3  
S. Burdelnyy - V. Smyk 04.08 09:10 3 - 1  
S. Dovzhenko - I. Hudushyn 04.08 17:40 0 - 3  
S. Dovzhenko - K. Yahnitynskyi 04.08 16:10 3 - 1  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 04.08 10:00 1 - 3  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 04.08 11:30 1 - 3  
V. Bochkovskiy - P. Kilyakin 04.08 09:00 1 - 3  
V. Koryagin - I. Efimenko 04.08 17:30 1 - 3  
V. Koryagin - Y. Kerusenko 04.08 16:30 3 - 0  
V. Luzhanskiy - H. Buianover 04.08 12:25 3 - 1  
V. Luzhanskiy - O. Melashenko 04.08 15:25 1 - 3  
V. Luzhanskiy - Vya. Kovalenko 04.08 09:55 3 - 0  
V. Mischenko - I. Efimenko 04.08 16:00 3 - 0  
V. Mischenko - V. Koryagin 04.08 18:00 1 - 3  
V. Mischenko - Y. Kerusenko 04.08 17:00 0 - 3  
V. Smyk - A. Troian 04.08 08:40 0 - 3  
V. Smyk - O. Leonenko 04.08 07:40 0 - 3  
V. Smyk - S. Burdelnyy 04.08 10:10 0 - 3  
Vya. Kovalenko - H. Buianover 04.08 15:55 3 - 0  
Vya. Kovalenko - O. Melashenko 04.08 10:55 3 - 0  
Y. Kerusenko - I. Efimenko 04.08 18:30 0 - 3  
Y. Kerusenko - V. Mischenko 04.08 20:30 1 - 3  
Baseball (CPBL tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 2 04.08 07:00 4 - 3  
Rakuten Monkeys 2 - Wei Chuan Dragons 2 04.08 07:00 3 - 4  
Baseball (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
León - Carazo 04.08 00:00 5 - 8  
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Masek - M. Ondo 04.08 20:00 6 - 5  
D. Barborak - A. Gawlas 04.08 20:30 3 - 6  
D. Pisek - O. Kysilka 04.08 22:10 2 - 6  
M. Smejda - D. Rosi 04.08 21:10 6 - 0  
V. Sedlak - P. Jirkal 04.08 21:40 6 - 4  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - M. Webster 04.08 12:00 5 - 1  
Andy Jenkins - R. van Barneveld 04.08 14:30 5 - 2  
Andy Jenkins - W. Nijman 04.08 16:00 5 - 2  
Dav. Evans - Andy Jenkins 04.08 13:00 5 - 0  
Dav. Evans - R. van Barneveld 04.08 15:30 3 - 5  
M. Webster - Dav. Evans 04.08 16:30 1 - 5  
M. Webster - R. van Barneveld 04.08 13:30 5 - 3  
M. Webster - W. Nijman 04.08 15:00 4 - 5  
R. van Barneveld - W. Nijman 04.08 12:30 5 - 4  
W. Nijman - Dav. Evans 04.08 14:00 4 - 5  
Darts (PDC Darts at Home)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Aspinall - J. Klaasen 04.08 22:00 4 - 5  
N. Aspinall - S. Beaton 04.08 20:30 5 - 3  
N. Aspinall - S. Bunting 04.08 21:15 5 - 4  
S. Beaton - J. Klaasen 04.08 21:40 4 - 5  
S. Beaton - S. Bunting 04.08 22:20 5 - 2  
S. Bunting - J. Klaasen 04.08 20:55 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz Minszki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aichyna Minsk - Beltransgaz Minsk (3x15 perc) 04.08 18:10 6 - 1  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.08 10:15 3 - 4  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.08 08:10 2 - 2  
Four Icebreakers - Ice Gang (3x10 perc) 04.08 15:05 2 - 3  
Hammers - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.08 12:05 3 - 6  
Hammers - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.08 14:05 5 - 2  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.08 13:05 5 - 1  
Kings Town - Armored Fighters 04.08 18:05    
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.08 06:00 5 - 4  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.08 17:10 3 - 1  
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.08 09:10 3 - 4  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.08 11:15 2 - 1  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.08 16:00 4 - 3  
Sickle And Hammer - Reactivatory 04.08 19:05 5 - 4  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.08 07:00    
Kosárlabda (Olasz bajn. - végső győztes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz bajnokság 2019/20 04.08 17:30    
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán bajnokság 2019/20 04.08 17:30    
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán bajnokság, női 2019/20 04.08 17:30    
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Sahtar Szoligorszk 04.08 18:30 2 - 0  
Slavia Mozír - BATE Boriszov 04.08 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Nicaraguai tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diriangen Tartalék - Chinandega Tartalék 04.08 23:30 2 - 0  
Las Sabanas Tartalék - Municipal Jalapa Tartalék 04.08 21:30 4 - 1  
Managua FC Tartalék - CD Ocotal Tartalék 04.08 21:30 3 - 1  
Walter Ferretti Tartalék - Real Madriz Tartalék 04.08 22:55 2 - 2  
Labdarúgás (Tádzsikisztáni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Pamír - Hudzsand 04.08 13:00 1 - 3  
Dusanbe 83 - Isztiklol Dusanbe 04.08 15:00 0 - 7  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Military 04.08 04:15 1 - 3  
Ural University - Ural Air Force 04.08 06:15 2 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Mountains - Ural Energy 04.08 10:15 0 - 3  
Ural Red Fox - Ural Stars 04.08 08:15 1 - 3  

 

2020.04.07.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - A. Menshikov 04.07 04:30 1 - 3  
A. Aronov - I. Pandur 04.07 03:00 0 - 3  
A. Aronov - S. Kuzmin 04.07 14:30 1 - 3  
A. Arutiunyan - D. Rutko 04.07 19:30 2 - 3  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.07 01:00 3 - 2  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.07 10:00 2 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.07 12:00 3 - 1  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.07 13:30 2 - 3  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.07 10:00 3 - 1  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.07 12:00 3 - 2  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.07 13:30 3 - 2  
A. Menshikov - A. Aronov 04.07 05:00 3 - 0  
A. Menshikov - A. Aronov 04.07 15:00 3 - 2  
A. Menshikov - A. Aronov 04.07 17:00 1 - 3  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.07 16:30 0 - 3  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.07 03:30 1 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.07 00:00 3 - 2  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.07 23:30 0 - 3  
A. Sadkov - I. Novikov 04.07 22:30 0 - 3  
A. Sadkov - O. Kutuzov 04.07 11:00 0 - 3  
A. Sadkov - V. Nemashkalo 04.07 12:30 1 - 3  
A. Skrebnev - I. Minchenkov 04.07 08:30 3 - 2  
A. Skrebnev - I. Minchenkov 04.07 21:00 0 - 3  
A. Skrebnev - R. Pavlenko 04.07 07:00 1 - 3  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.07 18:30 1 - 3  
A. Trushkin - D. Redenkov 04.07 17:30 3 - 0  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.07 03:30 1 - 3  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.07 16:30 3 - 2  
A. Trushkin - P. Korolev 04.07 15:00 3 - 1  
A. Yanshaev - D. Rutko 04.07 08:00 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.07 06:00 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.07 09:00 3 - 2  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.07 22:30 3 - 2  
A.D. Volkov - D. Kolesnikov 04.07 11:00 2 - 3  
A.D. Volkov - I. Smirnov 04.07 12:30 1 - 3  
D. Kolesnikov - A. Gribkov 04.07 01:30 1 - 3  
D. Kolesnikov - A.D. Volkov 04.07 00:30 3 - 2  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.07 10:30 3 - 0  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.07 22:00 1 - 3  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.07 02:30 1 - 3  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.07 14:00 0 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.07 05:00 1 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.07 16:00 3 - 1  
D. Rutko - V. Bazilevsky 04.07 20:00 3 - 2  
D. Rutko - V. Ivanov Stanislavovic 04.07 06:30 3 - 0  
D. Rutko - V. Ivanov Stanislavovic 04.07 09:30 3 - 2  
D. Rutko - V. Ivanov Stanislavovic 04.07 18:00 0 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.07 06:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - R. Pavlenko 04.07 08:00 3 - 2  
I. Khairullin - A. Trushkin 04.07 05:30 2 - 3  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.07 04:00 1 - 3  
I. Khairullin - P. Korolev 04.07 02:00 3 - 0  
I. Minchenkov - A. Skrebnev 04.07 19:00 2 - 3  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.07 07:30 3 - 2  
I. Minchenkov - E. Ilyukhin 04.07 09:30 3 - 0  
I. Minchenkov - S. Bychkov 04.07 20:30 0 - 3  
I. Novikov - A. Ermilov 04.07 00:00 3 - 2  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.07 01:30 3 - 1  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.07 23:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Aronov 04.07 16:00 3 - 2  
I. Pandur - A. Menshikov 04.07 02:30 3 - 2  
I. Pandur - A. Menshikov 04.07 14:00 1 - 3  
I. Smirnov - A. Gribkov 04.07 11:30 1 - 3  
I. Smirnov - A.D. Volkov 04.07 13:00 3 - 1  
I. Smirnov - A.D. Volkov 04.07 23:00 3 - 1  
O. Kutuzov - A. Sadkov 04.07 00:30 3 - 0  
O. Kutuzov - V. Nemashkalo 04.07 10:30 3 - 2  
O. Kutuzov - V. Nemashkalo 04.07 22:00 0 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.07 15:30 0 - 3  
O. Nikiforov - P. Korolev 04.07 17:00 3 - 0  
P. Korolev - A. Trushkin 04.07 04:30 1 - 3  
P. Korolev - D. Redenkov 04.07 03:00 3 - 2  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.07 14:30 0 - 3  
R. Pavlenko - A. Skrebnev 04.07 09:00 3 - 1  
R. Pavlenko - A. Skrebnev 04.07 20:00 3 - 1  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.07 06:30 0 - 3  
R. Pavlenko - I. Minchenkov 04.07 18:00 2 - 3  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.07 19:30 3 - 0  
S. Bychkov - R. Pavlenko 04.07 21:30 3 - 1  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.07 15:30 2 - 3  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.07 17:30 3 - 1  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 04.07 18:30 3 - 2  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 04.07 21:00 3 - 0  
V. Bazilevsky - D. Rutko 04.07 07:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - V. Ivanov Stanislavovic 04.07 08:30 0 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Arutiunyan 04.07 20:30 3 - 1  
V. Ivanov Stanislavovic - A. Yanshaev 04.07 07:30 3 - 0  
V. Ivanov Stanislavovic - D. Rutko 04.07 21:30 0 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - V. Bazilevsky 04.07 19:00 3 - 1  
V. Nemashkalo - A. Ermilov 04.07 11:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - A. Sadkov 04.07 13:00 3 - 0  
V. Nemashkalo - A. Sadkov 04.07 23:00 3 - 1  
V. Shirshov - A. Aronov 04.07 02:00 1 - 3  
V. Shirshov - I. Pandur 04.07 04:00 3 - 0  
V. Shirshov - I. Pandur 04.07 05:30 3 - 1  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivashkin - M. Mosyuk 04.07 21:00 3 - 0  
A. Ivashkin - N. Korniyenko 04.07 19:30 3 - 1  
A. Ivashkin - V. Bochkovskiy 04.07 20:00 1 - 3  
A. Kurtenko - A. Tkachenko 04.07 09:40 3 - 2  
A. Kurtenko - D. Demchuk 04.07 12:40 3 - 1  
A. Kurtenko - D. Zaporozhets 04.07 11:40 3 - 2  
A. Naida - D. Derevinskiy 04.07 12:05 0 - 3  
A. Naida - M. Balakiriev 04.07 07:35 2 - 3  
A. Naida - S. Sokolov 04.07 11:05 2 - 3  
A. Naida - V. Litvinov 04.07 09:35 3 - 1  
A. Peretiatko - D. Ivchenko 04.07 20:35 3 - 1  
A. Peretiatko - E. Semenov 04.07 14:35 1 - 3  
A. Peretiatko - Fed. Bazin 04.07 16:05 1 - 3  
A. Peretiatko - M. Marchuk 04.07 17:35 0 - 3  
A. Peretiatko - O. Obrazkov 04.07 19:05 3 - 2  
A. Podolian - O. Pereguda 04.07 15:10 3 - 2  
A. Podolian - S. Semenets 04.07 16:10 1 - 3  
A. Podolian - S. Yatsenko 04.07 17:40 3 - 1  
A. Tkachenko - A. Kurtenko 04.07 10:40 3 - 1  
A. Tkachenko - D. Demchuk 04.07 11:10 3 - 1  
A. Tkachenko - D. Zaporozhets 04.07 12:10 1 - 3  
D. Demchuk - A. Kurtenko 04.07 07:40 3 - 2  
D. Demchuk - A. Tkachenko 04.07 08:40 3 - 1  
D. Demchuk - D. Zaporozhets 04.07 10:10 2 - 3  
D. Derevinskiy - M. Balakiriev 04.07 14:05 3 - 2  
D. Derevinskiy - S. Sokolov 04.07 09:05 3 - 0  
D. Ivchenko - E. Semenov 04.07 18:35 3 - 0  
D. Ivchenko - Fed. Bazin 04.07 15:05 3 - 1  
D. Ivchenko - M. Marchuk 04.07 19:35 0 - 3  
D. Ivchenko - O. Obrazkov 04.07 17:05 3 - 1  
D. Zaporozhets - A. Kurtenko 04.07 08:10 2 - 3  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 04.07 07:10 2 - 3  
D. Zaporozhets - D. Demchuk 04.07 09:10 3 - 0  
Fed. Bazin - E. Semenov 04.07 20:05 2 - 3  
K. Kirsanov - M. Cherepnin 04.07 15:25 0 - 3  
K. Kirsanov - V. Bilous 04.07 12:25 2 - 3  
K. Kirsanov - V. Sazhnev 04.07 09:55 1 - 3  
K. Moroz - K. Kirsanov 04.07 13:25 3 - 0  
K. Moroz - M. Cherepnin 04.07 08:55 1 - 3  
K. Moroz - V. Bilous 04.07 10:25 0 - 3  
K. Moroz - V. Khitrov 04.07 14:55 1 - 3  
K. Moroz - V. Sazhnev 04.07 11:55 3 - 1  
M. Balakiriev - S. Sokolov 04.07 12:35 2 - 3  
M. Marchuk - E. Semenov 04.07 16:35 3 - 1  
M. Marchuk - Fed. Bazin 04.07 21:35 3 - 0  
M. Mosyuk - A. Ivashkin 04.07 16:00 1 - 3  
M. Mosyuk - N. Korniyenko 04.07 17:00 3 - 0  
M. Mosyuk - V. Bochkovskiy 04.07 18:00 2 - 3  
N. Korniyenko - A. Ivashkin 04.07 18:30 0 - 3  
N. Korniyenko - M. Mosyuk 04.07 20:30 2 - 3  
N. Korniyenko - V. Bochkovskiy 04.07 21:30 0 - 3  
O. Obrazkov - E. Semenov 04.07 21:05 3 - 1  
O. Obrazkov - Fed. Bazin 04.07 18:05 3 - 1  
O. Obrazkov - M. Marchuk 04.07 15:35 0 - 3  
O. Pereguda - A. Podolian 04.07 20:10 3 - 1  
O. Pereguda - S. Semenets 04.07 17:10 3 - 1  
O. Pereguda - S. Yatsenko 04.07 19:10 3 - 0  
R. Gnoeviy - A. Naida 04.07 13:05 2 - 3  
R. Gnoeviy - D. Derevinskiy 04.07 10:05 3 - 2  
R. Gnoeviy - M. Balakiriev 04.07 08:35 3 - 1  
R. Gnoeviy - S. Sokolov 04.07 07:05 3 - 2  
R. Gnoeviy - V. Litvinov 04.07 11:35 3 - 1  
S. Semenets - A. Podolian 04.07 18:40 3 - 0  
S. Semenets - O. Pereguda 04.07 18:10 3 - 0  
S. Semenets - S. Yatsenko 04.07 19:40 1 - 3  
S. Yatsenko - A. Podolian 04.07 16:40 3 - 2  
S. Yatsenko - O. Pereguda 04.07 15:40 0 - 3  
S. Yatsenko - S. Semenets 04.07 14:40 3 - 0  
V. Bilous - M. Cherepnin 04.07 14:25 3 - 1  
V. Bochkovskiy - A. Ivashkin 04.07 17:30 1 - 3  
V. Bochkovskiy - M. Mosyuk 04.07 19:00 3 - 0  
V. Bochkovskiy - N. Korniyenko 04.07 16:30 3 - 0  
V. Khitrov - K. Kirsanov 04.07 11:25 3 - 2  
V. Khitrov - M. Cherepnin 04.07 12:55 3 - 0  
V. Khitrov - V. Bilous 04.07 09:25 2 - 3  
V. Khitrov - V. Sazhnev 04.07 13:55 3 - 2  
V. Litvinov - D. Derevinskiy 04.07 08:05 3 - 2  
V. Litvinov - M. Balakiriev 04.07 10:35 2 - 3  
V. Litvinov - S. Sokolov 04.07 13:35 0 - 3  
V. Sazhnev - M. Cherepnin 04.07 10:55 3 - 0  
V. Sazhnev - V. Bilous 04.07 15:55 3 - 0  
Asztalitenisz (Setka Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Ostrovska - N. Svydnytska 04.07 13:30 0 - 3  
N. Ostrovska - O. Yureneva 04.07 12:30 1 - 3  
N. Ostrovska - Y. Mikhailik 04.07 12:00 3 - 1  
N. Svydnytska - N. Ostrovska 04.07 08:30 3 - 0  
N. Svydnytska - O. Yureneva 04.07 10:30 1 - 3  
N. Svydnytska - Y. Mikhailik 04.07 09:30 0 - 3  
O. Yureneva - N. Ostrovska 04.07 10:00 3 - 0  
O. Yureneva - N. Svydnytska 04.07 11:30 1 - 3  
O. Yureneva - Y. Mikhailik 04.07 09:00 2 - 3  
Y. Mikhailik - N. Ostrovska 04.07 11:00 3 - 1  
Y. Mikhailik - N. Svydnytska 04.07 13:00 3 - 0  
Y. Mikhailik - O. Yureneva 04.07 14:00 2 - 3  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - D. Reitspies 04.07 09:30 1 - 3  
A. Gavlas - M. Horejsi 04.07 10:15 3 - 1  
A. Gavlas - T. Tregler 04.07 08:45 3 - 2  
D. Reitspies - T. Tregler 04.07 10:30 0 - 3  
J. Kleprlik - J. Nemecek 04.07 10:45 3 - 1  
J. Kleprlik - J. Valenta 04.07 09:15 3 - 1  
J. Kleprlik - M. Horejsi 04.07 08:15 2 - 3  
J. Nemecek - T. Tregler 04.07 09:45 0 - 3  
J. Valenta - J. Nemecek 04.07 08:30 0 - 3  
T. Konecny - D. Reitspies 04.07 08:00 3 - 2  
T. Konecny - J. Valenta 04.07 10:00 3 - 0  
T. Konecny - M. Horejsi 04.07 09:00 1 - 3  
Baseball (CPBL tartalékbajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fubon Guardians 2 - Uni-President Lions 2 04.07 07:00 14 - 6  
Wei Chuan Dragons 2 - Chinatrust Brothers 2 04.07 07:00 4 - 4  
Darts (Cseh Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Barborak - A. Masek 04.07 22:10 6 - 2  
D. Rosi - D. Pisek 04.07 20:40 0 - 6  
M. Ondo - V. Sedlak 04.07 21:45 3 - 6  
O. Kysilka - A. Gawlas 04.07 21:10 2 - 6  
P. Jirkal - M. Smejda 04.07 20:00 5 - 6  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Jenkins - P. Nicholson 04.07 12:00 5 - 4  
Andy Jenkins - R. van Barneveld 04.07 14:45 5 - 1  
Andy Jenkins - W. Nijman 04.07 16:00 2 - 5  
Dav. Evans - Andy Jenkins 04.07 13:15 4 - 5  
Dav. Evans - R. van Barneveld 04.07 15:30 5 - 4  
P. Nicholson - Dav. Evans 04.07 16:35 4 - 5  
P. Nicholson - R. van Barneveld 04.07 13:45 5 - 2  
P. Nicholson - W. Nijman 04.07 15:00 1 - 5  
R. van Barneveld - W. Nijman 04.07 12:45 2 - 5  
W. Nijman - Dav. Evans 04.07 14:15 5 - 3  
Futsal (Fehérorosz Mogiljevi Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himvolokno - Bykhov 2018 04.07 17:00 7 - 3  
Sturm - Monp 04.07 17:30 2 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz Minszki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mixed Minszk - Dynamo OTG Minszk (3x15 perc) 04.07 21:10 0 - 10  
Seven Hills Minszk - Myth XXI Minszk (3x15 perc) 04.07 19:10 11 - 2  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.07 10:15 2 - 3  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.07 18:10 4 - 3  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.07 16:10 4 - 7  
Four Ronin - War Foxes (3x10 perc) 04.07 21:20 4 - 4  
Ice Gang - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.07 14:05 6 - 4  
Ice Gang - Six Trolls (3x10 perc) 04.07 12:05 2 - 5  
Ice Warriors - Four Ronin (3x10 perc) 04.07 22:40 5 - 2  
Ice Warriors - Rockets (3x10 perc) 04.07 20:20 2 - 3  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.07 09:10 5 - 4  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.07 17:10 4 - 2  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.07 07:00 3 - 2  
Moszkva Eshelon - Four Icebreakers (3x10 perc) 04.07 13:05 5 - 1  
Reactivatory - Armored Fighters (3x10 perc) 04.07 06:00 4 - 1  
Rockets - War Foxes (3x10 perc) 04.07 23:40 2 - 4  
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.07 08:10 6 - 3  
Sickle And Hammer - Kings Town (3x10 perc) 04.07 19:10 6 - 3  
Sickle And Hammer - Reactivatory (3x10 perc) 04.07 11:15 5 - 1  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.07 15:05 6 - 3  
Röplabda (Uráli Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Red Fox - Ural Mountains 04.07 09:15 2 - 3  
Ural Stars - Ural Energy 04.07 11:15 2 - 3  

 

2020.04.06.
Asztalitenisz (Liga Pro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aronov - S. Kuzmin 04.06 15:30 3 - 0  
A. Arutiunyan - A. Yanshaev 04.06 09:30 3 - 1  
A. Arutiunyan - A. Yanshaev 04.06 20:00 3 - 2  
A. Arutiunyan - D. Rutko 04.06 18:00 2 - 3  
A. Arutiunyan - D. Rutko 04.06 21:30 3 - 2  
A. Arutiunyan - V. Ivanov Stanislavovic 04.06 06:30 3 - 0  
A. Ermilov - A. Sadkov 04.06 22:30 3 - 1  
A. Ermilov - I. Novikov 04.06 11:00 0 - 3  
A. Ermilov - O. Kutuzov 04.06 12:30 3 - 0  
A. Gribkov - A. Petrov 04.06 11:00 3 - 1  
A. Gribkov - A.D. Volkov 04.06 22:30 3 - 0  
A. Gribkov - D. Kolesnikov 04.06 12:30 3 - 0  
A. Gribkov - I. Smirnov 04.06 01:30 3 - 2  
A. Gribkov - I. Smirnov 04.06 13:30 3 - 2  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.06 04:00 3 - 0  
A. Menshikov - S. Kuzmin 04.06 05:30 3 - 0  
A. Menshikov - V. Shirshov 04.06 02:00 1 - 3  
A. Petrov - A. Gribkov 04.06 00:30 0 - 3  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.06 10:30 0 - 3  
A. Petrov - D. Kolesnikov 04.06 22:00 2 - 3  
A. Sadkov - I. Novikov 04.06 23:30 1 - 3  
A. Sadkov - R. Pavlenko 04.06 00:00 3 - 2  
A. Skrebnev - S. Bychkov 04.06 19:30 3 - 2  
A. Skrebnev - V. Nemashkalo 04.06 21:00 3 - 0  
A. Trushkin - D. Redenkov 04.06 05:30 3 - 2  
A. Trushkin - I. Khairullin 04.06 02:00 3 - 0  
A. Trushkin - O. Nikiforov 04.06 04:00 3 - 1  
A. Yanshaev - A. Arutiunyan 04.06 07:00 0 - 3  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.06 18:30 3 - 2  
A. Yanshaev - V. Bazilevsky 04.06 21:00 3 - 1  
A. Yanshaev - V. Ivanov Stanislavovic 04.06 08:30 2 - 3  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.06 01:00 3 - 0  
A.D. Volkov - A. Petrov 04.06 23:30 3 - 1  
A.D. Volkov - I. Smirnov 04.06 00:00 1 - 3  
D. Kolesnikov - A. Gribkov 04.06 23:00 3 - 1  
D. Kolesnikov - A. Petrov 04.06 13:00 2 - 3  
D. Kolesnikov - I. Smirnov 04.06 11:30 0 - 3  
D. Redenkov - A. Trushkin 04.06 03:30 0 - 3  
D. Redenkov - I. Khairullin 04.06 15:00 2 - 3  
D. Redenkov - P. Korolev 04.06 16:30 3 - 1  
D. Rutko - A. Arutiunyan 04.06 08:00 1 - 3  
D. Rutko - A. Yanshaev 04.06 06:00 0 - 3  
D. Rutko - A. Yanshaev 04.06 19:00 3 - 2  
D. Rutko - V. Bazilevsky 04.06 20:30 2 - 3  
E. Ilyukhin - A. Skrebnev 04.06 18:30 3 - 0  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.06 07:00 3 - 1  
E. Ilyukhin - S. Bychkov 04.06 21:30 0 - 3  
E. Ilyukhin - V. Nemashkalo 04.06 08:30 3 - 0  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.06 04:30 0 - 3  
I. Khairullin - D. Redenkov 04.06 17:30 2 - 3  
I. Khairullin - O. Nikiforov 04.06 03:00 1 - 3  
I. Khairullin - P. Korolev 04.06 14:30 3 - 0  
I. Novikov - A. Ermilov 04.06 00:30 3 - 0  
I. Novikov - A. Ermilov 04.06 01:00 2 - 3  
I. Novikov - A. Ermilov 04.06 13:00 3 - 2  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.06 10:30 0 - 3  
I. Novikov - O. Kutuzov 04.06 22:00 3 - 2  
I. Pandur - A. Aronov 04.06 16:30 1 - 3  
I. Pandur - A. Menshikov 04.06 03:30 1 - 3  
I. Pandur - V. Shirshov 04.06 15:00 2 - 3  
I. Smirnov - A. Gribkov 04.06 10:00 1 - 3  
I. Smirnov - A. Petrov 04.06 12:00 3 - 2  
Igor Minchenkov - E. Ilyukhin 04.06 06:00 3 - 2  
Igor Minchenkov - E. Ilyukhin 04.06 09:30 3 - 2  
Igor Minchenkov - S. Bychkov 04.06 08:00 3 - 0  
O. Kutuzov - A. Ermilov 04.06 23:00 3 - 0  
O. Kutuzov - R. Pavlenko 04.06 11:30 0 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.06 02:30 2 - 3  
O. Nikiforov - D. Redenkov 04.06 14:00 1 - 3  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.06 05:00 1 - 3  
O. Nikiforov - I. Khairullin 04.06 16:00 1 - 3  
O. Nikiforov - P. Korolev 04.06 17:00 3 - 1  
P. Korolev - O. Nikiforov 04.06 15:30 1 - 3  
R. Pavlenko - A. Ermilov 04.06 10:00 3 - 0  
R. Pavlenko - A. Sadkov 04.06 01:30 1 - 3  
R. Pavlenko - I. Novikov 04.06 12:00 3 - 0  
R. Pavlenko - O. Kutuzov 04.06 13:30 3 - 0  
S. Bychkov - E. Ilyukhin 04.06 20:00 3 - 2  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 04.06 06:30 3 - 0  
S. Bychkov - V. Nemashkalo 04.06 18:00 3 - 0  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.06 02:30 3 - 1  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.06 14:00 3 - 0  
S. Kuzmin - I. Pandur 04.06 17:00 3 - 0  
S. Kuzmin - V. Shirshov 04.06 16:00 1 - 3  
V. Bazilevsky - A. Arutiunyan 04.06 19:30 1 - 3  
V. Ivanov Stanislavovic - D. Rutko 04.06 07:30 1 - 3  
V. Nemashkalo - A. Skrebnev 04.06 20:30 2 - 3  
V. Nemashkalo - E. Ilyukhin 04.06 19:00 1 - 3  
V. Nemashkalo - Igor Minchenkov 04.06 07:30 0 - 3  
V. Shirshov - A. Aronov 04.06 14:30 3 - 1  
V. Shirshov - A. Aronov 04.06 17:30 1 - 3  
V. Shirshov - I. Pandur 04.06 04:30 2 - 3  
V. Shirshov - I. Pandur 04.06 05:00 3 - 0  
V. Shirshov - S. Kuzmin 04.06 03:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Setka Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aliyev - D. Smirnov 04.06 21:30 3 - 1  
A. Aliyev - E. Kovpak 04.06 20:30 3 - 2  
A. Aliyev - I. Skrypal 04.06 18:30 3 - 2  
A. Derevynskyi - S. Sokolov 04.06 16:35 2 - 3  
A. Derevynskyi - V. Litvinov 04.06 21:35 3 - 2  
A. Fedorchenko - K. Moroz 04.06 14:05 1 - 3  
A. Fedorchenko - O. Dukhovenko 04.06 09:05 1 - 3  
A. Kozachenko - M. Teteruk 04.06 09:10 0 - 3  
A. Kozachenko - R. Kapinus 04.06 07:10 0 - 3  
A. Kozachenko - Vik. Ivanov 04.06 08:10 1 - 3  
A. Kurtenko - A. Tkachenko 04.06 18:10 3 - 0  
A. Kurtenko - D. Zaporozhets 04.06 18:40 3 - 1  
A. Kurtenko - M. Mrykh 04.06 19:40 3 - 1  
A. Levshin - L. Boiko 04.06 09:30 3 - 1  
A. Levshin - O. Naplokov 04.06 10:30 3 - 0  
A. Levshin - V. Voronenkov 04.06 08:30 3 - 1  
A. Sydorenko - V. Tymchenko 04.06 14:25 3 - 0  
A. Tkachenko - A. Kurtenko 04.06 17:10 0 - 3  
A. Tkachenko - D. Zaporozhets 04.06 20:10 3 - 2  
A. Tkachenko - M. Mrykh 04.06 19:10 0 - 3  
D. Derevinskiy - A. Derevynskyi 04.06 15:35 1 - 3  
D. Derevinskiy - S. Sokolov 04.06 21:05 0 - 3  
D. Derevinskiy - V. Litvinov 04.06 18:05 3 - 2  
D. Smirnov - A. Aliyev 04.06 16:30 0 - 3  
D. Smirnov - E. Kovpak 04.06 19:00 3 - 0  
D. Smirnov - I. Skrypal 04.06 17:30 0 - 3  
D. Zaporozhets - A. Kurtenko 04.06 16:10 0 - 3  
D. Zaporozhets - A. Tkachenko 04.06 15:10 1 - 3  
D. Zaporozhets - M. Mrykh 04.06 17:40 2 - 3  
E. Kovpak - A. Aliyev 04.06 17:00 3 - 1  
E. Kovpak - D. Smirnov 04.06 18:00 3 - 0  
E. Kovpak - I. Skrypal 04.06 16:00 2 - 3  
I. Skrypal - A. Aliyev 04.06 19:30 3 - 1  
I. Skrypal - D. Smirnov 04.06 20:00 3 - 2  
I. Skrypal - E. Kovpak 04.06 21:00 1 - 3  
K. Moroz - O. Dukhovenko 04.06 12:35 3 - 0  
L. Boiko - A. Levshin 04.06 13:00 0 - 3  
L. Boiko - O. Naplokov 04.06 14:00 1 - 3  
L. Boiko - V. Voronenkov 04.06 11:00 1 - 3  
M. Balakiriev - A. Derevynskyi 04.06 19:35 3 - 1  
M. Balakiriev - D. Derevinskiy 04.06 17:05 3 - 0  
M. Balakiriev - S. Sokolov 04.06 18:35 3 - 2  
M. Balakiriev - V. Litvinov 04.06 15:05 2 - 3  
M. Mrykh - A. Kurtenko 04.06 14:40 1 - 3  
M. Mrykh - A. Tkachenko 04.06 15:40 3 - 0  
M. Mrykh - D. Zaporozhets 04.06 16:40 3 - 1  
M. Teteruk - A. Kozachenko 04.06 10:10 3 - 0  
M. Teteruk - R. Kapinus 04.06 08:40 3 - 0  
M. Teteruk - Vik. Ivanov 04.06 07:40 2 - 3  
O. Naplokov - A. Levshin 04.06 11:30 1 - 3  
O. Naplokov - L. Boiko 04.06 09:00 3 - 2  
O. Naplokov - V. Voronenkov 04.06 10:00 0 - 3  
R. Gnoeviy - D. Derevinskiy 04.06 19:05 3 - 2  
R. Gnoeviy - M. Balakiriev 04.06 20:35 3 - 0  
R. Gnoeviy - S. Sokolov 04.06 14:35 3 - 1  
R. Gnoeviy - V. Litvinov 04.06 16:05 3 - 0  
R. Kapinus - A. Kozachenko 04.06 12:10 0 - 3  
R. Kapinus - M. Teteruk 04.06 11:10 3 - 2  
R. Kapinus - Vik. Ivanov 04.06 10:40 1 - 3  
S. Ushakov - A. Sydorenko 04.06 15:55 3 - 1  
S. Ushakov - V. Tymchenko 04.06 10:55 3 - 1  
V. Bilous - A. Fedorchenko 04.06 08:05 3 - 0  
V. Bilous - K. Moroz 04.06 10:35 3 - 1  
V. Bilous - O. Dukhovenko 04.06 13:35 3 - 1  
V. Butko - A. Sydorenko 04.06 12:25 1 - 3  
V. Butko - S. Ushakov 04.06 09:55 1 - 3  
V. Butko - V. Tymchenko 04.06 15:25 0 - 3  
V. Khitrov - A. Fedorchenko 04.06 12:05 3 - 0  
V. Khitrov - K. Moroz 04.06 07:35 1 - 3  
V. Khitrov - O. Dukhovenko 04.06 11:05 3 - 1  
V. Khitrov - V. Bilous 04.06 09:35 0 - 3  
V. Litvinov - S. Sokolov 04.06 20:05 2 - 3  
V. Reva - A. Sydorenko 04.06 10:25 2 - 3  
V. Reva - S. Ushakov 04.06 11:55 2 - 3  
V. Reva - V. Butko 04.06 13:25 3 - 2  
V. Reva - V. Syvych 04.06 14:55 3 - 0  
V. Reva - V. Tymchenko 04.06 08:55 3 - 2  
V. Sazhnev - A. Fedorchenko 04.06 10:05 3 - 1  
V. Sazhnev - K. Moroz 04.06 08:35 2 - 3  
V. Sazhnev - O. Dukhovenko 04.06 07:05 3 - 0  
V. Sazhnev - V. Bilous 04.06 11:35 0 - 3  
V. Sazhnev - V. Khitrov 04.06 13:05 0 - 3  
V. Syvych - A. Sydorenko 04.06 09:25 1 - 3  
V. Syvych - S. Ushakov 04.06 13:55 3 - 2  
V. Syvych - V. Butko 04.06 11:25 3 - 0  
V. Syvych - V. Tymchenko 04.06 12:55 0 - 3  
V. Voronenkov - A. Levshin 04.06 13:30 3 - 0  
V. Voronenkov - L. Boiko 04.06 12:00 3 - 1  
V. Voronenkov - O. Naplokov 04.06 12:30 3 - 1  
Vik. Ivanov - A. Kozachenko 04.06 11:40 3 - 0  
Vik. Ivanov - M. Teteruk 04.06 12:40 1 - 3  
Vik. Ivanov - R. Kapinus 04.06 09:40 3 - 0  
Asztalitenisz (TT Star Series, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gavlas - J. Nemecek 04.06 10:45 3 - 0  
A. Gavlas - J. Valenta 04.06 09:10 3 - 0  
D. Reitspies - J. Nemecek 04.06 13:15 3 - 0  
D. Reitspies - J. Valenta 04.06 11:45 3 - 1  
D. Reitspies - M. Horejsi 04.06 09:45 3 - 2  
J. Kleprlik - A. Gavlas 04.06 12:15 0 - 3  
J. Kleprlik - D. Reitspies 04.06 11:15 2 - 3  
J. Kleprlik - T. Konecny 04.06 10:15 2 - 3  
J. Kleprlik - T. Tregler 04.06 08:00 2 - 3  
J. Valenta - T. Tregler 04.06 11:30 0 - 3  
M. Horejsi - J. Nemecek 04.06 11:45 3 - 0  
M. Horejsi - J. Valenta 04.06 13:45 3 - 1  
M. Horejsi - T. Tregler 04.06 11:15 1 - 3  
T. Konecny - A. Gavlas 04.06 14:15 1 - 3  
T. Konecny - J. Nemecek 04.06 08:35 3 - 0  
T. Konecny - T. Tregler 04.06 12:45 3 - 2  
Darts (Modus Icons Live League)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Evans - M. Webster 04.06 13:20 5 - 4  
Dav. Evans - R. van Barneveld 04.06 16:30 5 - 3  
M. Webster - P. Nicholson 04.06 12:00 4 - 5  
M. Webster - R. van Barneveld 04.06 15:35 5 - 4  
M. Webster - W. Nijman 04.06 17:00 1 - 5  
P. Nicholson - Dav. Evans 04.06 17:20 2 - 5  
P. Nicholson - R. van Barneveld 04.06 14:10 5 - 2  
P. Nicholson - W. Nijman 04.06 16:00 3 - 5  
R. van Barneveld - W. Nijman 04.06 12:40 1 - 5  
W. Nijman - Dav. Evans 04.06 14:40 5 - 4  
Futsal (Fehérorosz Mogiljevi Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr 2002 - Oktyabr 04.06 17:30 11 - 11  
Jégkorong (Fehérorosz Minszki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raubichi Hooligans Minsk - Dragons Minsk (3x15 perc) 04.06 19:10 3 - 7  
Raubichi Minsk - Budaynik Minsk (3x15 perc) 04.06 21:10 1 - 6  
Jégkorong (Orosz Liga Pro (3x10 perc))
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armored Fighters - Kings Town (3x10 perc) 04.06 08:10 2 - 6  
Armored Fighters - Reactivatory (3x10 perc) 04.06 10:15 6 - 4  
Armored Fighters - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.06 17:10 2 - 4  
Hammers - Ice Gang (3x10 perc) 04.06 15:00    
Hammers - Six Trolls (3x10 perc) 04.06 12:05 5 - 3  
Ice Gang - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.06 13:05 2 - 2  
Kings Town - Armored Fighters (3x10 perc) 04.06 18:10 2 - 4  
Kings Town - Reactivatory (3x10 perc) 04.06 07:00 5 - 5  
Kings Town - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.06 11:15 5 - 3  
Reactivatory - Kings Town (3x10 perc) 04.06 16:10 3 - 1  
Reactivatory - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.06 09:10 4 - 6  
Reactivatory - Sickle And Hammer (3x10 perc) 04.06 19:10 1 - 3  
Rockets - Steel Boars (3x10 perc) 04.06 23:25    
Sickle And Hammer - Armored Fighters (3x10 perc) 04.06 06:00 5 - 3  
Six Trolls - Moszkva Eshelon (3x10 perc) 04.06 14:00 5 - 3  
Steel Boars - Four Ronin (3x10 perc) 04.06 21:25 2 - 2  
War Foxes - Rockets (3x10 perc) 04.06 20:20 6 - 7  
Labdarúgás (Nicaraguai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Jalapa - Chinandega 04.06 00:00 0 - 1  
Walter Ferretti - Real Esteli 04.06 01:00 1 - 0  
Röplabda (Uráli Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Academy - Ural Air Force 04.06 11:20 0 - 3  
Ural University - Ural Military 04.06 09:20 2 - 3  
Tenisz (Bemutató mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Berzins - A. Kulibaba 04.06 11:00 2 - 0  
D. Juksa - A. Surkovs 04.06 09:30 2 - 0  
D. Juksa - P. Vinogradovs 04.06 14:00 2 - 1  
M. Libietis - D. Dukats 04.06 12:30 2 - 0  
Maks. Kazijevs - D. Dukats 04.06 08:00 0 - 2  
Címkék: tippmix,