Tippmix eredmények - 2019. szeptember 30. - október 6.

2019-09-30
Tippmix eredmények - 2019. szeptember 30. - október 6.
2019.10.06.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Toronto 10.06 04:00 55 - 8  
Saskatchewan - Winnipeg 10.06 01:00 21 - 6  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Jacksonville 10.06 19:00 34 - 27  
Cincinnati - Arizona 10.06 19:00 23 - 26  
Dallas - Green Bay 10.06 22:25 24 - 34  
Houston - Atlanta 10.06 19:00 53 - 32  
LA Chargers - Denver 10.06 22:05 13 - 20  
New Orleans - Tampa Bay 10.06 19:00 31 - 24  
NY Giants - Minnesota 10.06 19:00 10 - 28  
Oakland - Chicago 10.06 19:00 24 - 21  
Philadelphia - NY Jets 10.06 19:00 31 - 6  
Pittsburgh - Baltimore 10.06 19:00 23 - 23  
Tennessee - Buffalo 10.06 19:00 7 - 14  
Washington - New England 10.06 19:00 7 - 33  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - Gaoyuan Lin 10.06 15:30 4 - 0  
Gaoyuan Lin - Zhendong Fan 10.06 10:45 4 - 2  
Jingkun Liang - Chuqin Wang 10.06 10:00 0 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Fei Liu 10.06 11:30 4 - 0  
Meng Chen - Mima Ito 10.06 16:20 4 - 3  
Mima Ito - Yingsha Sun 10.06 12:15 4 - 2  
Atlétika (vb, 10000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cheptegei - Rho. Kipruto 10.06 19:00 1 - 0  
Y. Kejelcha - H. Gebrhiwet 10.06 19:00 1 - 0  
Atlétika (vb, 1500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Lewandowski - T. Makhloufi 10.06 18:35 0 - 1  
Tim. Cheruiyot - Jakob Ingebrigtsen 10.06 18:35 1 - 0  
Atlétika (vb, 4x400 m váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Belgium (4x400 m váltó) 10.06 20:25 0 - 1  
USA - Más (4x400 m váltó) 10.06 20:25 1 - 0  
Atlétika (vb, gerelyhajítás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vetter - M. Kirt 10.06 18:55 0 - 1  
J. Yego - And. Peters 10.06 18:55 0 - 1  
Rivasz-Tóth N. - Gerelyhajítás 10.06 18:55    
Rivasz-Tóth N. - L. Etelatalo 10.06 18:55 0 - 1  
Atlétika (vb, női 100 m gátfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Williams - Ken. Harrison 10.06 19:45 0 - 1  
Kozák L. - A. Korte (női 100 m gátfutás, elődöntő) 10.06 18:00 1 - 0  
T. Amusan - Nia Ali 10.06 19:45 0 - 1  
Atlétika (vb, női 4x400 m váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Lengyelország (női 4x400 m váltó) 10.06 20:10 0 - 1  
USA - Jamaika (női 4x400 m váltó) 10.06 20:10 1 - 0  
Atlétika (vb, női távolugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bekh-Romanchuk - Tori Bowie 10.06 18:15 1 - 0  
M. Mihambo - Ese Brume 10.06 18:15 1 - 0  
Nguyen A. - Cha. Porter 10.06 18:15 0 - 1  
Nguyen A. - Női távolugrás 10.06 18:15    
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - LG Twins (1.m.) 10.06 07:00 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (2.m.) 10.06 06:00 6 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers (2.m.) 10.06 07:00 6 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Tampa Bay (2.m.) 10.06 03:07 3 - 1  
St. Louis - Atlanta (3.m.) 10.06 22:10 1 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. de Zwaan - S. Beaton 10.06 21:55 2 - 0  
J. Wade - John Henderson 10.06 22:25 2 - 1  
Joe Cullen - Ian White 10.06 21:20 1 - 2  
M. van Gerwen - Jam. Hughes 10.06 23:45 2 - 1  
Mer. King - D. van den Bergh 10.06 20:35 2 - 1  
Mic. Smith - S. Whitlock 10.06 23:05 2 - 1  
Ric. Evans - C. Dobey 10.06 20:10 0 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Liberec 10.06 18:00 4 - 3  
Otrokovice - Stresovice 10.06 18:00 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu 10.06 17:00 14 - 2  
Happee Jyväskylä - Steelers Hämeenlinna 10.06 16:00 9 - 6  
Welhot Kuopio - Viikingit Helsinki 10.06 17:00 3 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunet - Sarpsborg 10.06 19:00 8 - 7  
Valerenga - Fredrikstad 10.06 14:00 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Jönköping 10.06 17:00 2 - 5  
Sirius - Linköping 10.06 13:00 7 - 5  
Warberg - Pixbo Wallenstam 10.06 16:00 2 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Joacaba 10.06 20:00 2 - 1  
ACMF Campo Mourao - Foz Cataratas 10.06 18:00 3 - 0  
Cascavel - Jaragua 10.06 01:30 1 - 0  
Corinthians - Intelli Paraiso 10.06 18:15 4 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Nejzbach Vysoke Myto 10.06 19:00 6 - 3  
FTZS Liberec - Slavia Praha 10.06 19:30 5 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - Pniewy 10.06 18:00 4 - 4  
Torun - Leszno 10.06 17:00 1 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Portimonense 10.06 15:20 7 - 0  
Golf (Open de Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Open de Espana 2019 10.06 20:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 10.06 04:00 2 - 2  
Binghamton - Utica 10.06 01:05 3 - 4  
Chicago Wolves - Grand Rapids 10.06 02:00 5 - 8  
Colorado Eagles - Stockton 10.06 03:05 2 - 4  
Hartford - Bridgeport 10.06 21:00 3 - 3  
Hartford - Charlotte 10.06 01:00 5 - 3  
Hershey - Providence 10.06 23:00 1 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 10.06 01:00 3 - 4  
Iowa - Milwaukee 10.06 22:00 5 - 2  
Lehigh Valley - Providence 10.06 01:05 0 - 3  
San Antonio - Tucson 10.06 22:00 5 - 2  
Springfield - Bridgeport 10.06 01:05 5 - 1  
Springfield - Charlotte 10.06 21:05 2 - 4  
Texas Stars - Manitoba 10.06 02:00 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Olimpija Ljubljana 10.06 17:30 1 - 3  
Val Pusteria - Fassa 10.06 15:00 3 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Glasgow 10.06 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 10.06 17:00 0 - 7  
Liberec - Olomouc 10.06 16:00 2 - 0  
Litvínov - Mountfield HK 10.06 17:30 6 - 5  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 10.06 18:30 1 - 1  
Pardubice - Kladno 10.06 18:00 3 - 2  
Plzen - Vitkovice 10.06 16:30 4 - 1  
Trinec - Karlovy Vary 10.06 15:00 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 10.06 16:00 6 - 1  
Rungsted - Herning 10.06 15:00 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen 10.06 17:30 0 - 3  
FTC - KMH Budapest 10.06 18:00 9 - 1  
Vasas - Fehérvári Titánok 10.06 17:40 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Rouen 10.06 18:30 3 - 2  
Grenoble - Anglet 10.06 17:00 5 - 1  
Nice - Briancon 10.06 18:30 6 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Humo Taskent 2 10.06 14:00 5 - 1  
Temirtau - Almaty 10.06 13:00 1 - 5  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Gornyak Rudnyij 10.06 09:00 7 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Szeversztal Cserepovec 10.06 13:00 5 - 1  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 10.06 16:10 2 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Avangard Omszk 10.06 16:00 2 - 1  
Szocsi - Amur Habarovszk 10.06 16:00 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Gdansk 10.06 18:30 2 - 2  
GKS Katowice - Torun 10.06 17:00 3 - 1  
GKS Tychy - Unia Oswiecim 10.06 17:00 4 - 0  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie 10.06 18:00 5 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Zemgale/LLU 10.06 15:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Tajfun Usszurijszk 10.06 05:00 1 - 4  
Atlant Moszkva - Szpartak Moszkva 2 10.06 12:00 3 - 3  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Irbisz Kazany 10.06 10:00 3 - 1  
Dinamo Riga 2 - SZKA-1946 10.06 12:00 1 - 4  
Kapitan Sztupino - Almaz Cserepovec 10.06 12:00 3 - 6  
Krilja Szovjetov Moszkva - Szahalinszkije Akulj 10.06 12:00 3 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szputnyik Almetyevszk 10.06 12:00 2 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.06 12:00 3 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 10.06 04:00 3 - 1  
Arizona - Boston 10.06 03:00 0 - 1  
Buffalo - New Jersey 10.06 01:00 7 - 2  
Calgary - Vancouver 10.06 04:00 3 - 0  
Carolina - Tampa Bay 10.06 23:00 3 - 3  
Colorado - Minnesota 10.06 03:00 4 - 2  
Edmonton - Los Angeles 10.06 04:00 6 - 5  
Florida - Tampa Bay 10.06 01:00 4 - 3  
Nashville - Detroit 10.06 02:00 3 - 5  
Ottawa - NY Rangers 10.06 01:00 1 - 4  
Pittsburgh - Columbus 10.06 01:00 7 - 2  
St. Louis - Dallas 10.06 02:00 3 - 2  
Toronto - Montreal 10.06 01:00 5 - 5  
Washington - Carolina 10.06 01:00 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 10.06 17:00 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ravensburg 10.06 17:00 1 - 4  
Dresden - Bad Nauheim 10.06 17:00 6 - 2  
Freiburg - Crimmitschau 10.06 18:30 4 - 1  
Kassel - Heilbronn 10.06 18:30 7 - 1  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 10.06 17:00 3 - 2  
Tölzer Löwen - Frankfurt Löwen 10.06 18:30 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 10.06 17:00 1 - 2  
Eisbären Berlin - Straubing 10.06 14:00 5 - 2  
Ingolstadt - Köln 10.06 14:00 3 - 1  
Iserlohn - Augsburg 10.06 16:30 5 - 3  
Krefeld - Mannheim 10.06 16:30 1 - 4  
Schwenningen - Nürnberg 10.06 19:00 3 - 5  
Wolfsburg - Düsseldorf 10.06 14:00 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Kingston Frontenacs 10.06 01:00 4 - 1  
Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 10.06 20:00 2 - 2  
Hamilton Bulldogs - Oshawa Generals 10.06 01:00 3 - 6  
Kitchener Rangers - Ottawa 67's 10.06 20:00 4 - 3  
Mississauga Steelheads - Windsor Spitfires 10.06 20:00 4 - 3  
Owen Sound Attack - Flint Firebirds 10.06 01:30 7 - 3  
Sarnia Sting - Guelph Storm 10.06 22:05 3 - 5  
Sault Ste.Marie Greyhound - Peterborough Petes 10.06 20:07 3 - 4  
Sault Ste.Marie Greyhound - Sudbury Wolves 10.06 01:07 3 - 4  
Windsor Spitfires - Barrie Colts 10.06 01:05 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 10.06 17:30 2 - 3  
Fehérvár - Znojmo 10.06 17:30 2 - 6  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 10.06 17:30 2 - 2  
Klagenfurt - Graz 10.06 17:30 5 - 1  
Vienna Capitals - Salzburg 10.06 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Kloten 10.06 17:45 5 - 4  
GCK Lions - Zug 2 10.06 15:45 2 - 4  
Langenthal - Biasca Ticino 10.06 17:30 3 - 1  
Sierre - Olten 10.06 18:00 1 - 3  
Thurgau - Visp 10.06 17:30 0 - 7  
Winterthur - Ajoie 10.06 16:00 1 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Bern 10.06 15:45 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Björklöven 10.06 15:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Slovan Bratislava 10.06 17:30 2 - 4  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 10.06 17:00 2 - 6  
MAC - B. Bystrica 10.06 17:00 2 - 5  
Nitra - Nove Zamky 10.06 16:00 4 - 0  
Poprad - Kosice 10.06 16:00 2 - 2  
Trencin - Michalovce 10.06 18:00 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Szentpétervár 10.06 16:00 2 - 3  
Rosztov - Molot Perm 10.06 12:00 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - SZKA-Néva 10.06 14:00 3 - 5  
Torpedo Gorkij - Rjazany 10.06 14:00 0 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Szarjarka Karaganda 10.06 13:00 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Edmonton Oil Kings 10.06 02:30 1 - 2  
Calgary Hitmen - Portland Winterhawks 10.06 22:00 5 - 2  
Kamloops Blazers - Everett Silvertips 10.06 04:00 2 - 3  
Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 10.06 03:30 3 - 3  
Prince Albert Raiders - Regina Pats 10.06 03:00 6 - 0  
Prince George Cougars - Kelowna Rockets 10.06 04:00 4 - 1  
Seattle Thunderbirds - Victoria Royals 10.06 03:05 5 - 3  
Tri-City Americans - Spokane Chiefs 10.06 04:05 1 - 7  
Winnipeg Ice - Vancouver Giants 10.06 02:30 0 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Oji Eagles 10.06 07:00 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Zadar 10.06 18:00 93 - 80  
Crvena zvezda - Primorska Koper 10.06 20:00 90 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Brisbane 10.06 06:00 81 - 90  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Csernomorec Burgasz 10.06 17:30 83 - 70  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 10.06 17:00 65 - 84  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Surrey 10.06 16:00 96 - 91  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Newcastle 10.06 18:30 92 - 100  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Hradec Kralove 10.06 17:00 102 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 10.06 10:00 82 - 74  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 10.06 08:00 80 - 88  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 10.06 10:00 79 - 78  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 10.06 08:00 86 - 82  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Salon Vilpas 10.06 16:00 76 - 78  
Kauhajoen Karhu - Lahti 10.06 16:00 84 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Cholet 10.06 17:00 85 - 76  
Paris Levallois - Limoges 10.06 16:00 95 - 95, h.u. 108 - 106  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Charnay-les-Macon 10.06 13:30 67 - 59  
Tarbes - Landerneau Bretagne 10.06 16:00 67 - 60  
Villeneuve d'Ascq Lille - Roche Vendee 10.06 18:30 60 - 100  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Magnolia Hotshots 10.06 12:45 90 - 95  
Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 10.06 10:30 94 - 111  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kolosszosz Rodosz 10.06 16:00 93 - 69  
Lavrio - Panathinaikosz 10.06 16:00 81 - 112  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi TA 10.06 19:15 66 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Osaka 10.06 07:05 70 - 77  
Hokkaido - Yokohama 10.06 08:05 72 - 67  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi Utsunomiya Brex 10.06 09:05 75 - 69  
Kyoto - Shiga 10.06 06:05 72 - 69  
Ryukyu Okinawa - Mikawa Kariya 10.06 07:05 80 - 76  
Shimane - Nagoya Dolphins 10.06 06:00 63 - 66  
Tokyo Alvark - Albirex Niigata 10.06 08:05 94 - 84  
Tokyo Sunrockers - Chiba 10.06 06:05 83 - 78  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 10.06 06:05 88 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Start Lublin 10.06 12:30 66 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Gdansk - Poznan 10.06 18:00 78 - 78, h.u. 102 - 91  
Polkowice - Widzew Lodz 10.06 19:00 79 - 57  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Juventus Utena 10.06 16:00 86 - 65  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 10.06 16:00 96 - 69  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - LA Lakers 10.06 02:00 101 - 123  
San Antonio - Orlando 10.06 02:30 89 - 125  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Chemnitz 10.06 17:00 97 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Alba Berlin 10.06 18:00 74 - 78  
Crailsheim - Bayreuth 10.06 15:00 83 - 76  
Skyliners Frankfurt - Bayern München 10.06 15:00 77 - 81  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Mantova 10.06 18:00 66 - 81  
Ferrara - Orzinuovi 10.06 18:00 78 - 77  
Forli - Ravenna 10.06 19:00 70 - 76  
Imola - Montegranaro 10.06 18:00 73 - 80  
Roseto - AP Udine 10.06 18:00 74 - 87  
Verona - Caserta 10.06 18:00 85 - 64  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Casale Monferrato 10.06 18:00 79 - 70  
Bergamo - Scafati 10.06 18:00 65 - 63  
Latina - Capo D'Orlando 10.06 18:00 79 - 63  
Torino - Biella 10.06 12:00 79 - 71  
Trapani - Treviglio 10.06 17:00 74 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Reggio Emilia 10.06 17:30 75 - 92  
Olimpia Milano - Trieste 10.06 12:00 88 - 73  
Treviso - Pistoia 10.06 18:15 87 - 72  
Varese - Fortitudo Bologna 10.06 17:00 83 - 60  
Virtus Bologna - Venezia 10.06 21:00 75 - 70  
Virtus Roma - Cremona 10.06 12:00 97 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - San Martino di Lupari 10.06 16:00 59 - 71  
Costa Masnaga - Vigarano 10.06 18:00 77 - 83  
Virtus Bologna - Broni 10.06 14:00 76 - 79  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - MBA Moszkva 10.06 14:00 82 - 66  
Szpartak Moszkva - Dinamo Kurszk 10.06 15:00 69 - 69, h.u. 94 - 103  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Traiskirchen - Hallmann Vienna 10.06 17:30 88 - 76  
UBSC Graz - Klosterneuburg 10.06 17:30 79 - 84  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovarense - Oliveirense 10.06 16:30 49 - 91  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Leyma Coruna 10.06 17:00 77 - 67  
Iberojet Palma - Palencia 10.06 18:00 79 - 80  
Ourense - Castello 10.06 19:00 82 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga 10.06 18:30 77 - 78  
Fuenlabrada - Estudiantes 10.06 12:30 93 - 85  
Manresa - Gran Canaria 10.06 12:30 74 - 75  
MoraBanc Andorra - Barcelona 10.06 20:00 86 - 84  
Valencia - Betis 10.06 17:00 95 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Los Adelantados - P. Avenida 10.06 12:00 57 - 84  
Zaragoza - Gernika Bizkaia 10.06 12:15 48 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Türk Telekom 10.06 14:15 78 - 82  
Fenerbahce - Gaziantepspor 10.06 19:00 84 - 75  
Karsiyaka - Buyukcekmece 10.06 12:00 80 - 59  
Ormanspor - Banvitspor 10.06 16:30 81 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zielona Gora 10.06 15:00 86 - 89  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki Moszkva 10.06 13:00 86 - 106  
UNIKSZ Kazany - Asztana 10.06 17:00 81 - 72  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Washington (3.m.) 10.06 21:30 81 - 94  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Liepajas Lauvas 10.06 15:00 80 - 66  
Valga - VEF Riga 10.06 17:00 57 - 97  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Podravka Koprivnica 10.06 17:00 40 - 26  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - CSM Bukarest 10.06 16:50 22 - 24  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sävehof 10.06 17:00 35 - 23  
Krim Ljubljana - Most 10.06 17:00 29 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Malomerice 10.06 18:00 29 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Benfica (Helyszín: Lisszabon) 10.06 17:30 16 - 34  
FH - Arendal 10.06 19:00 25 - 30  
Metaloplastika Sabac - Gorenje Velenje 10.06 19:00 24 - 32  
Politehnica Timisoara - Olympiakosz 10.06 17:00 31 - 29  
Winterthur - Pelister Bitola 10.06 17:00 39 - 16  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Merignac 10.06 18:00 40 - 25  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Nimes 10.06 17:00 26 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pylea - Doukasz 10.06 15:00 18 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Zamet 10.06 18:00 29 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopavogur - KA Akureyri 10.06 18:00 24 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 10.06 13:00 27 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Halden 10.06 18:00 31 - 29  
Follo - Fyllingen 10.06 18:00 30 - 26  
Haslum - Runar Sandefjord 10.06 18:00 24 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Tertnes Bergen 10.06 18:00 28 - 23  
Follo - Gjerpen 10.06 15:00 27 - 25  
Fredrikstad - Oppsal 10.06 14:00 21 - 21  
Molde - Fana Bergen 10.06 18:00 25 - 23  
Sola - Aker Oslo 10.06 18:00 24 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Hamburg 10.06 17:00 23 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Erlangen 10.06 16:00 30 - 32  
Bergischer HC - Minden 10.06 16:00 26 - 23  
Flensburg - Füchse Berlin 10.06 13:30 27 - 23  
Lemgo - Kiel 10.06 16:00 27 - 30  
Melsungen - Burgdorf-Hannover 10.06 16:00 31 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Wetzlar 10.06 16:00 29 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Gaia 10.06 17:00 36 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Gijon 10.06 12:10 31 - 21  
Granollers - Zuazo Barakaldo 10.06 12:00 36 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Guif 10.06 15:00 29 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Boden 10.06 16:00 34 - 24  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - Bylis Ballsh 10.06 14:00 0 - 0  
Kukesi - Vllaznia 10.06 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - JS Saoura 10.06 18:00 1 - 2  
Hussein Dey - Ain M'Lila 10.06 17:00 1 - 1  
JS Kabylie - ES Setif 10.06 18:00 1 - 0  
Paradou - Belouizdad 10.06 19:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Agropecuario Argentino 10.06 22:00 0 - 0  
Dep. Moron - Barracas Central 10.06 20:30 1 - 0  
Independiente de Mendoza - Estudiantes Buenos Aires 10.06 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Atl. All Boys 10.06 22:00 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Defensores de Belgrano 10.06 20:30 0 - 0  
Sarmiento - Chacarita Juniors 10.06 01:10 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Argentino de Quilmes 10.06 20:30 0 - 1  
Villa San Carlos - Talleres RE 10.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Rosario Central 10.06 18:15 1 - 1  
Racing Club - Aldosivi 10.06 01:00 2 - 0  
River Plate - Patronato Parana 10.06 22:45 2 - 0  
Union SF - Colón 10.06 20:30 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Independiente 10.06 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sabah 10.06 18:30 2 - 0  
Zira - Gabala 10.06 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Beerschot Wilrijk 10.06 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Standard Liege 10.06 18:00 2 - 2  
FC Bruges - Gent 10.06 14:30 4 - 0  
Genk - Mouscron-Peruwelz 10.06 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Dunav Ruse 10.06 16:30 0 - 2  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 10.06 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Nacional Potosi 10.06 01:30 4 - 0  
Bolivar La Paz - Jorge Wilstermann 10.06 21:30 1 - 1  
Guabira Montero - Aurora Cochabamba 10.06 21:00 3 - 1  
Real Potosi - Oriente Petrolero 10.06 21:00 0 - 1  
San Jose de Oruro - The Strongest 10.06 23:15 2 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Zeljeznicar Sarajevo 10.06 17:30 3 - 0  
Mladost Doboj Kakanj - Velez Mostar 10.06 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Londrina 10.06 00:00 0 - 1  
Operario PR - Brasil de Pelotas 10.06 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Nautico 10.06 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Atlético PR 10.06 00:00 1 - 2  
Botafogo RJ - Fluminense 10.06 21:00 0 - 1  
Ceara - Goiás 10.06 21:00 0 - 1  
Chapecoense - Flamengo 10.06 16:00 0 - 1  
Cruzeiro - Internacional 10.06 02:00 1 - 1  
Gremio - Corinthians 10.06 00:00 0 - 0  
Palmeiras - Atlético MG 10.06 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bremen 10.06 18:00 2 - 2  
Mönchengladbach - Augsburg 10.06 13:30 5 - 1  
Wolfsburg - Union Berlin 10.06 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Bochum 10.06 13:30 2 - 3  
Holstein Kiel - Regensburg 10.06 13:30 1 - 2  
Nürnberg - St. Pauli 10.06 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Braunschweig 10.06 13:00 2 - 0  
Chemnitz - Duisburg 10.06 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Dep. Valdivia 10.06 21:00 2 - 1  
Dep. Copiapo - Santiago Morning 10.06 22:30 1 - 0  
Dep. Magallanes - Santiago Wanderers 10.06 17:00 0 - 2  
Dep. Santa Cruz - Puerto Montt 10.06 00:00 2 - 0  
Melipilla - Union San Felipe 10.06 22:00 0 - 2  
Nublense - Dep. Temuco 10.06 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Everton Vina Del Mar 10.06 17:30 0 - 0  
Palestino - Curico Unido 10.06 20:00 4 - 2  
Univ.Catolica de Santiago - Cobresal 10.06 22:30 5 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Olympiakosz Nicosia 10.06 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Vlasim 10.06 16:00 2 - 1  
Zizkov - Vysehrad 10.06 10:15 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Bohemians 1905 10.06 15:30 3 - 2  
Jablonec - Slavia Praha 10.06 18:00 0 - 2  
Mladá Boleslav - Plzen 10.06 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Skive 10.06 14:00 0 - 2  
Nyköbing - Fremad Amager 10.06 14:00 2 - 2  
Roskilde - Viborg 10.06 13:45 0 - 2  
Vejle - Vendsyssel 10.06 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hilleröd - Avarta 10.06 10:30 0 - 3  
Holbaek - Hellerup 10.06 13:00 1 - 2  
Slagelse BI - Helsingör 10.06 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thisted - Sydvest 10.06 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Köbenhavn 10.06 14:00 3 - 1  
Esbjerg - Sönderjyske 10.06 12:00 1 - 2  
OB Odense - Horsens 10.06 14:00 3 - 0  
Randers - Aarhus GF 10.06 16:00 2 - 0  
Silkeborg - Midtjylland 10.06 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Gwangju 10.06 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Jeonbuk 10.06 07:00 0 - 0  
Jeju - Gyeongnam 10.06 07:00 1 - 2  
Pohang - Ulsan 10.06 07:00 2 - 1  
Sangju Sangmu - Gangwon 10.06 07:00 2 - 1  
Seongnam - Daegu 10.06 07:00 1 - 2  
Suwon Bluewings - FC Seoul 10.06 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Pyramids FC 10.06 17:30 2 - 2  
El Gouna - Misr Lel Makasa 10.06 15:00 1 - 0  
El Zamalek - FC Masr 10.06 20:00 1 - 1  
Haras El Hodood - Tanta 10.06 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Vityebszk 10.06 15:00 2 - 0  
Gomel - Dnyapro Mogiljev 10.06 17:00 0 - 0  
Isloch Minszk - Dinamo Minszk 10.06 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - KPV Kokkola 10.06 15:00 1 - 4  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 10.06 15:00 1 - 0  
Vaasa PS - HIFK 10.06 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 10.06 15:00 0 - 1  
Kuopio PS - Honka 10.06 15:00 1 - 1  
Mariehamn - Ilves 10.06 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nimes 10.06 15:00 2 - 2  
Rennes - Reims 10.06 17:00 0 - 1  
St-Etienne - Lyon 10.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Mendiola 10.06 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Georgia Tbiliszi 10.06 12:00 2 - 1  
Dinamo Batumi - Dinamo Tbiliszi 10.06 18:00 1 - 1  
FC Rustavi - Saburtalo Tbiliszi 10.06 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 10.06 18:30 1 - 2  
Aszterasz Tripolisz - PAOK 10.06 16:15 1 - 2  
OFI - Panioniosz 10.06 16:15 4 - 1  
Volosz NFC - Atromitosz Periszteri 10.06 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 10.06 12:15 0 - 2  
F. Sittard - Feyenoord 10.06 14:30 4 - 2  
PSV - Venlo 10.06 16:45 4 - 1  
Willem II - AZ Alkmaar 10.06 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Lokomotív Zágráb 10.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Kfar Saba 10.06 18:00 0 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel TA 10.06 19:00 2 - 2  
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem 10.06 19:15 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Yamaguchi 10.06 12:00 1 - 1  
JEF United Chiba - Yamagata 10.06 08:00 1 - 4  
Kyoto - Ehime 10.06 07:00 2 - 2  
Mito - Omiya Ardija 10.06 07:00 2 - 3  
Tochigi - Tokushima 10.06 07:00 1 - 1  
Yokohama FC - Kashiwa R. 10.06 07:00 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Kofu 10.06 07:00 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kashima A. 10.06 08:00 0 - 1  
Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 10.06 12:00 0 - 5  
Urawa RD - Shimizu SP 10.06 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - HFX Wanderers 10.06 00:00 2 - 0  
Forge Hamilton - York 9 Toronto 10.06 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - FC Asztana 10.06 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Atirau 10.06 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real San Andres - Itagui Leones 10.06 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Envigado 10.06 00:30 0 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 10.06 23:00 0 - 1  
Cucuta Deportivo - Alianza Petrolera 10.06 03:00 1 - 1  
Dep. Pasto - Dep. Tolima 10.06 21:00 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Once Caldas 10.06 00:30 2 - 1  
Millonarios - Boyaca Patriotas 10.06 22:00 0 - 0  
Union Magdalena - Rionegro Aguilas 10.06 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Olsztyn 10.06 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Gornik Zabrze 10.06 15:00 1 - 1  
LKS Lodz - Korona Kielce 10.06 12:30 4 - 1  
Piast Gliwice - Legia Varsó 10.06 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Mondorf-les-Bains 10.06 16:00 2 - 2  
Racing Luxembourg - Fola Esch 10.06 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Wydad Casablanca 10.06 20:00 0 - 1  
FAR Rabat - Olympique de Safi 10.06 16:00 0 - 0  
Hassania Agadir - RSB Berkane 10.06 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - UNAM Pumas 10.06 04:05 1 - 1  
Cruz Azul - América 10.06 02:00 5 - 2  
Dep. Toluca - Puebla 10.06 19:00 1 - 1  
Leon - Veracruz 10.06 00:00 1 - 1  
Tigres UANL - Santos Laguna 10.06 02:00 4 - 0  
Tijuana - Atlas de Guadalajara 10.06 04:06 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New England 10.06 22:00 3 - 1  
D.C. United - FC Cincinnati 10.06 22:00 0 - 0  
Dallas - Kansas City 10.06 22:00 6 - 0  
Houston - Los Angeles Galaxy 10.06 22:00 4 - 2  
Los Angeles FC - Colorado Rapids 10.06 22:00 3 - 1  
Montreal - New York RB 10.06 22:00 3 - 0  
Orlando - Chicago 10.06 22:00 2 - 5  
Philadelphia - New York City FC 10.06 22:00 1 - 2  
Portland - San Jose 10.06 22:00 3 - 1  
Seattle - Minnesota 10.06 22:00 1 - 0  
Toronto FC - Columbus 10.06 22:00 1 - 0  
Vancouver - Salt Lake 10.06 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Sfintul Gheorghe 10.06 12:00 0 - 4  
Petrocub Hincesti - Milsami Orhei 10.06 19:00 1 - 1  
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto Tiraspol 10.06 19:00 2 - 0  
Speranta Nisporeni - Zimbru Chisinau 10.06 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Titograd Podgorica - Iskra Danilovgrad 10.06 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Tarxien 10.06 15:00 2 - 1  
Hamrun - Mosta 10.06 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - FTC 10.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Nyíregyháza 10.06 17:00 2 - 0  
Budaörs - Győr 10.06 15:00 2 - 2  
Csákvár - Dorog 10.06 17:00 2 - 1  
Gyirmót - Tiszakécske 10.06 17:00 1 - 0  
Kazincbarcika - Haladás 10.06 15:00 0 - 1  
Siófok - Ajka 10.06 17:00 2 - 2  
Szeged GA - Békéscsaba 10.06 17:00 1 - 0  
Szolnok - Soroksár 10.06 17:00 1 - 2  
Vác - MTK 10.06 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Raufoss 10.06 18:00 3 - 1  
Ham-Kam - Skeid 10.06 15:00 2 - 1  
KFUM Oslo - Tromsdalen 10.06 15:00 1 - 1  
Kongsvinger - Sandefjord 10.06 18:00 2 - 3  
Notodden - Ullensaker/Kisa 10.06 18:00 0 - 0  
Sandnes Ulf - Sogndal 10.06 18:00 0 - 1  
Strömmen - Nest-Sotra 10.06 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Brattvag 10.06 14:00 2 - 3  
Byasen - Bryne 10.06 16:00 3 - 0  
Egersund - Kvik Halden 10.06 14:00 0 - 3  
Fredrikstad - Moss 10.06 17:00 0 - 1  
Nardo - Hödd 10.06 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Odd Grenland 2 10.06 15:00 4 - 1  
Oppsal - Mjölner 10.06 16:00 2 - 0  
Sotra - Senja 10.06 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Molde 10.06 20:00 0 - 0  
Haugesund - Rosenborg 10.06 18:00 2 - 1  
Lilleström - Bodö/Glimt 10.06 18:00 0 - 0  
Ranheim - Sarpsborg 10.06 18:00 0 - 2  
Stabaek - Viking Stavanger 10.06 18:00 0 - 0  
Tromsö - Kristiansund 10.06 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lecce 10.06 15:00 3 - 1  
Bologna - Lazio 10.06 15:00 2 - 2  
Fiorentina - Udinese 10.06 12:30 1 - 0  
Internazionale - Juventus 10.06 20:45 1 - 2  
Roma - Cagliari 10.06 15:00 1 - 1  
Torino - Napoli 10.06 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pescara 10.06 21:00 0 - 2  
Cremonese - Cittadella 10.06 15:00 0 - 2  
Salernitana - Frosinone 10.06 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Siena 10.06 15:00 0 - 1  
Alessandria - Pontedera 10.06 17:30 0 - 2  
Arezzo - Monza 10.06 17:30 0 - 4  
Gozzano - Carrarese 10.06 15:00 1 - 1  
Pergolettese - Renate 10.06 17:30 0 - 1  
Pianese - U23Juventus 10.06 15:00 0 - 1  
Pistoiese - Olbia 10.06 15:00 2 - 1  
Pro Patria - Lecco 10.06 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Feralpisalo 10.06 17:30 1 - 0  
Imolese - Fano 10.06 17:30 0 - 1  
Padova - Arzignano 10.06 17:30 2 - 0  
Reggio Audace - Gubbio 10.06 15:00 1 - 1  
Rimini - Virtus Verona 10.06 17:30 1 - 2  
Sambenedettese - Piacenza 10.06 15:00 4 - 2  
Südtirol - Modena 10.06 15:00 4 - 3  
Triestina - Ravenna 10.06 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Rende 10.06 15:00 0 - 0  
Bari - Cavese 10.06 15:00 4 - 0  
Bisceglie - Picerno 10.06 17:30 2 - 2  
Catanzaro - Virtus Francavilla 10.06 17:30 3 - 1  
Paganese - Reggina 10.06 17:30 1 - 1  
Potenza - Viterbese 10.06 15:00 3 - 0  
Sicula Leonzio - Monopoli 10.06 17:30 1 - 2  
Ternana - Catania 10.06 15:00 3 - 2  
Vibonese - Casertana 10.06 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Rosztov 10.06 15:30 1 - 3  
FK Krasznodar - Szpartak Moszkva 10.06 18:00 2 - 1  
Lokomotív Moszkva - Arszenál Tula 10.06 13:00 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Zenit Szentpétervár 10.06 10:30 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Liefering 10.06 10:30 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sturm Graz 10.06 17:00 1 - 0  
Hartberg - LASK 10.06 14:30 1 - 2  
Wolfsberg - St. Pölten 10.06 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 10.06 00:00 3 - 2  
General Diaz - Dep. Santani 10.06 22:00 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 10.06 02:10 3 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Alianza Atlético 10.06 20:00 3 - 1  
Cienciano - Union Huaral 10.06 22:00 0 - 0  
Juan Aurich - Comerciantes Unidos 10.06 22:00 0 - 0  
Sport Loreto - Los Caimanes 10.06 00:45 5 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Melgar 10.06 22:00 2 - 1  
Alianza Lima - Molinos El Pirata 10.06 03:00 3 - 2  
Sport Boys Callao - Universitario de Deportes 10.06 22:30 0 - 0  
Sporting Cristal - Real Garcilaso 10.06 18:00 3 - 0  
Union Comercio - Dep. Municipal 10.06 20:15 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bournemouth 10.06 15:00 1 - 0  
Manchester City - Wolverhampton 10.06 15:00 0 - 2  
Newcastle - Manchester Utd. 10.06 17:30 1 - 0  
Southampton - Chelsea 10.06 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 10.06 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Celtic 10.06 13:00 2 - 0  
Rangers - Hamilton 10.06 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Almería 10.06 18:30 0 - 0  
Fuenlabrada - Sp. Gijón 10.06 12:00 2 - 0  
Huesca - Malaga 10.06 20:00 2 - 0  
Oviedo - Numancia 10.06 16:00 1 - 1  
R. Santander - Girona 10.06 20:30 0 - 3  
Zaragoza - Cadiz 10.06 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Oviedo B 10.06 18:00 1 - 0  
Ferrol - Atl. Baleares 10.06 12:00 0 - 3  
Internacional de Madrid - Marino Luanco 10.06 12:00 1 - 0  
Langreo - Melilla 10.06 12:00 0 - 1  
Las Palmas B - Celta Vigo B 10.06 12:00 0 - 0  
Pena Deportiva - Las Rozas 10.06 12:00 2 - 1  
Pontevedra - Atl. Madrid B 10.06 17:00 1 - 5  
Rayo Majadahonda - Getafe B 10.06 12:00 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Real Madrid B 10.06 12:00 1 - 1  
Sp. Gijón B - Ibiza Eivissa 10.06 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Izarra 10.06 17:00 1 - 0  
Haro Deportivo - Leioa 10.06 17:00 0 - 0  
Osasuna B - UD Logrones 10.06 12:00 0 - 1  
Salamanca UDS - Unionistas de Salamanca 10.06 17:00 2 - 0  
Tudelano - Burgos 10.06 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Valencia B 10.06 17:00 1 - 2  
Ejea - Lleida 10.06 12:00 0 - 0  
Gimnastic - Castellon 10.06 12:00 1 - 1  
Hercules - Barcelona B 10.06 19:00 4 - 1  
Prat - Cornella 10.06 12:00 1 - 2  
Sabadell - Olot 10.06 18:00 1 - 1  
Villarreal B - Ebro 10.06 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Rec. Huelva 10.06 17:30 1 - 1  
Cartagena - Algeciras 10.06 18:00 2 - 0  
Cordoba - Cadiz B 10.06 18:00 1 - 0  
Don Benito - Granada B 10.06 18:00 3 - 0  
Linense - Marbella 10.06 17:00 1 - 1  
Merida - Villarrubia 10.06 18:00 1 - 3  
San Fernando - Sevilla B 10.06 18:00 1 - 2  
Talavera de la Reina - Badajoz 10.06 18:00 0 - 2  
UCAM Murcia - Real Murcia 10.06 12:00 0 - 0  
Villarrobledo - Yeclano Deportivo 10.06 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 10.06 21:00 4 - 0  
Celta Vigo - Ath. Bilbao 10.06 14:00 1 - 0  
Mallorca - Espanyol 10.06 12:00 2 - 0  
Real Sociedad - Getafe 10.06 18:30 1 - 2  
Valladolid - Atl. Madrid 10.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Stade Ouchy 10.06 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 10.06 16:00 0 - 4  
Sion - Lugano 10.06 16:00 1 - 2  
St. Gallen - Basel 10.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Frej Täby 10.06 15:00 1 - 1  
Halmstad - Norrby 10.06 15:00 3 - 0  
Jönköping Södra - GAIS 10.06 17:30 1 - 2  
Trelleborg - Brage 10.06 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Assyriska Turabdin IK 10.06 17:00 0 - 1  
Skövde - Landskrona 10.06 17:00 1 - 1  
Värnamo - Lund 10.06 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Forward Örebro 10.06 15:00 2 - 1  
Karlstad BK - Carlstad Utd. 10.06 15:00 1 - 2  
Linköping City - Sollentuna 10.06 16:00 4 - 0  
Nyköping - Team TG 10.06 14:00 1 - 1  
Umea FC - Karlslund 10.06 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 10.06 15:00 1 - 2  
Elfsborg - Falkenberg 10.06 17:30 4 - 0  
FF Malmö - Göteborg 10.06 17:30 1 - 0  
Häcken - Östersund 10.06 15:00 1 - 1  
Kalmar - AFC Eskilstuna 10.06 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Mladost Lucani 10.06 15:00 0 - 2  
Napredak Krusevac - Crvena zvezda 10.06 16:00 0 - 1  
Partizan Belgrád - Vozdovac 10.06 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 10.06 18:00 1 - 1  
Trencin - Zlate Moravce 10.06 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 10.06 18:00 1 - 2  
Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 10.06 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Menemen Bld. Spor 10.06 18:00 0 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Altinordu 10.06 15:30 1 - 0  
Osmanlispor - Hatayspor 10.06 15:30 0 - 1  
Ümraniyespor - Adanaspor 10.06 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Alanyaspor 10.06 15:30 2 - 0  
Gazisehir Gaziantep - Istanbul Basaksehir 10.06 18:00 1 - 2  
Rizespor - Trabzonspor 10.06 18:00 1 - 2  
Sivasspor - Ankaragücü 10.06 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Sahtar Doneck 10.06 13:00 0 - 2  
Kolosz Kovalivka - Dinamo Kijev 10.06 16:00 0 - 4  
Olekszandria - Kárpáti Lviv 10.06 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Defensor Montevideo 10.06 21:00 1 - 3  
Liverpool Montevideo - Penarol Montevideo 10.06 21:00 1 - 0  
Plaza Colonia - CA Cerro 10.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Charleston 10.06 02:00 0 - 0  
Colorado Springs - Los Angeles Galaxy 2 10.06 02:00 2 - 0  
Fresno - Tacoma Defiance 10.06 04:30 1 - 4  
Hartford - Swope Park 10.06 01:00 2 - 2  
Indy Eleven - Memphis 10.06 01:00 3 - 0  
Las Vegas - FC San Antonio 10.06 04:30 4 - 2  
New Mexico Utd. - Rio Grande Valley 10.06 03:30 1 - 1  
North Carolina - New York RB 2 10.06 01:00 2 - 0  
Orange County SC - Oklahoma City Energy 10.06 04:00 2 - 0  
Pittsburgh - Atlanta Utd. 2 10.06 01:00 1 - 1  
Portland 2 - Phoenix Rising 10.06 04:00 3 - 5  
Reno - El Paso 10.06 03:00 0 - 0  
St. Louis FC - Louisville City 10.06 02:30 0 - 1  
Tulsa - Sacramento 10.06 02:00 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. La Guaira 10.06 23:00 0 - 0  
Caracas FC - Estudiantes de Caracas 10.06 00:00 2 - 2  
Estudiantes de Merida - Atl. Venezuela 10.06 22:00 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Carabobo 10.06 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kanada 10.06 07:30 4 - 0  
USA - Dél-Korea 10.06 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Tammeka Tartu 10.06 14:00 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 10.06 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Gandzasar Kapan 10.06 13:00 2 - 1  
MMA (UFC 243, Melbourne)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iaquinta - Dan. Hooker 10.06 05:35 0 - 1  
C. Potter - M. Pitolo 10.06 03:00 1 - 0  
Hol. Holm - R. Pennington (női) 10.06 04:00    
J. Matthews - Ros. Akman 10.06 03:35 1 - 0  
J. Mullarkey - B. Riddell 10.06 02:25 0 - 1  
J. Tafa - Y. de Castro 10.06 04:00 0 - 1  
K. Taha - Bru. Silva 10.06 00:45 1 - 0  
L. Jumeau - Dhi. Lima 10.06 04:30 0 - 1  
Meg. Anderson - Z. Fairn dos Santos (női) 10.06 02:00 1 - 0  
N. Kassem - J.Y. Kim (női) 10.06 01:30 0 - 1  
R. Whittaker - I. Adesanya 10.06 06:05 0 - 1  
T. Tuivasa - Ser. Spivak 10.06 05:05 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Thaiföldi Nagydíj 2019 10.06 07:20    
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Thaiföldi Nagydíj 2019 10.06 06:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Morbidelli - Jack Miller (Thaiföldi Nagydíj, futam) 10.06 04:40 1 - 0  
J. Mir - C. Crutchlow (Thaiföldi Nagydíj, futam) 10.06 04:40 1 - 0  
M. Vinales - F. Quartararo (Thaiföldi Nagydíj, futam) 10.06 04:40 0 - 1  
Pol Espargaro - Ale. Espargaro (Thaiföldi Nagydíj, futam) 10.06 04:40 1 - 0  
Tak. Nakagami - F. Bagnaia (Thaiföldi Nagydíj, futam) 10.06 04:40 1 - 0  
V. Rossi - A. Rins (Thaiföldi Nagydíj, futam) 10.06 04:40 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Thaiföldi Nagydíj 2019 10.06 09:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha. Elliott - Kyle Busch (Dover 2) 10.06 20:30 0 - 1  
D. Hamlin - K. Harvick (Dover 2) 10.06 20:30 0 - 1  
J. Logano - B. Keselowski (Dover 2) 10.06 20:30 0 - 1  
Kurt Busch - C. Bowyer (Dover 2) 10.06 20:30 1 - 0  
Kyle Larson - M. Truex Jr. (Dover 2) 10.06 20:30 1 - 0  
Nascar, Dover 2 2019 10.06 20:30    
Nascar, Dover 2 2019 - Top 3 10.06 20:30    
W. Byron - Alex Bowman (Dover 2) 10.06 20:30 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Walesi verseny 2019 10.06 14:33    
WRC Rali, Walesi verseny 2019 - Top 3 10.06 14:33    
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - London Irish 10.06 16:00 44 - 27  
Northampton Saints - Saracens 10.06 16:00 28 - 54  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Racing-Metro 10.06 12:30 3 - 31  
Toulon - La Rochelle 10.06 16:50 23 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Northland 10.06 03:05 52 - 6  
Waikato - Taranaki 10.06 05:35 38 - 19  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Canberra Raiders 10.06 10:30 14 - 8  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Namíbia 10.06 06:45 71 - 9  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Tonga 10.06 09:45 23 - 21  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 10.06 07:00 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán (Helyszín: Japán) 10.06 12:20 1 - 3  
Irán - Brazília 10.06 07:00 1 - 3  
Kanada - Ausztrália 10.06 10:00 3 - 1  
Olaszország - Lengyelország 10.06 05:30 0 - 3  
Oroszország - Egyiptom 10.06 04:00 3 - 1  
USA - Tunézia 10.06 08:00 3 - 0  
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Waller - K.E. Hammamy 10.06 00:30 3 - 1  
B. Golan - Moh. Elshorbagy 10.06 22:45 1 - 3  
C. Grayson - And. Douglas 10.06 22:45 3 - 0  
C. Pilley - Mig. Rodriguez 10.06 20:30 1 - 3  
Ces. Salazar - G. Marche 10.06 18:45    
Die. Elias - Geo. Parker 10.06 18:45 3 - 1  
F. Dessouky - R. Kandra 10.06 20:30 1 - 3  
Joel Makin - I.P. Bernabeu 10.06 18:45 3 - 1  
K.A. Fathi - Dar. Selby 10.06 00:30 1 - 3  
M. Asal - K.A. Gawad 10.06 18:45 0 - 3  
M. Castagnet - You. Ibrahim 10.06 00:30 3 - 0  
M. Hesham - O. Mosaad 10.06 20:30 3 - 2  
Mar. Elshorbagy - Zah. Salem 10.06 22:45 1 - 3  
Nic. Müller - S. Rösner 10.06 22:45 1 - 3  
V. Malhotra - R. Cuskelly 10.06 00:30 0 - 3  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sobhy - O. Fiechter 10.06 23:45 3 - 1  
Ali. Waters - S. Subramaniam 10.06 19:45 1 - 3  
Annie Au - R. Grinham 10.06 19:45 3 - 1  
Don. Lobban - J. Chinappa 10.06 23:45 2 - 3  
H. Naughton - S-J. Perry 10.06 19:45 0 - 3  
H.E. Hammamy - Nada Abbas 10.06 22:00 3 - 2  
J. Courtice - Yat. Adel 10.06 18:00 2 - 3  
J. King - O.B. Clyne 10.06 19:45 3 - 1  
Joey Chan - Lee Ka Yi 10.06 23:45 3 - 0  
L.W. Wern - S. Hany 10.06 18:00 0 - 3  
Mel. Alves - Tes. Evans 10.06 23:45 0 - 3  
N. Gohar - N. Gilis 10.06 18:00 3 - 1  
R. El Welily - N. Shahin 10.06 18:00 3 - 0  
R. Elaraby - V. Lust 10.06 22:00 3 - 0  
S. Sobhy - C. Serme 10.06 22:00 0 - 3  
T. Gilis - N. El Tayeb 10.06 22:00 0 - 3  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - S. Caruso 10.06 11:00 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Ficovich - J.P. Varillas 10.06 16:00 1 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reyes-Varela / Romboli - Luz O / Matos R 10.06 18:40 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - Car. Dolehide 10.06 17:30 1 - 2  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - C. McNally 10.06 10:00 2 - 0  
A. Bolsova Zadoinov - S. Vögele 10.06 12:15 1 - 2  
A. Rus - T. Korpatsch 10.06 17:00 1 - 2  
D. Allertova - Y. Bonaventure 10.06 14:20 0 - 2  
K. Flipkens - S. Rogers 10.06 11:35 0 - 2  
L. Siegemund - K. Juvan 10.06 18:45 2 - 0  
Lud. Samsonova - C. Gauff 10.06 16:15 1 - 2  
M. Antonitsch - J. Paolini 10.06 15:10 0 - 2  
Mis. Doi - M. Klaffner 10.06 13:10 2 - 1  
N. Stojanovic - E. Meyer 10.06 15:25 2 - 0  
T. Martincova - D. Kovinic 10.06 19:35 2 - 0  
V. Lepchenko - P. Parmentier 10.06 10:00 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Maden - I. Marchenko 10.06 08:00 1 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Tsitsipas 10.06 13:30 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Kubot L / Melo M 10.06 09:00 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - N. Osaka 10.06 11:00 1 - 2  
WTA - Peking 2019 10.06 12:00    
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Yastremska - Kenin S / Mattek-Sands B 10.06 07:00 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - T.H. Fritz 10.06 11:05 1 - 2  
H. Hurkacz - Zhizhen Zhang 10.06 14:05 2 - 0  
J. Sousa - F. Krajinovic 10.06 08:30 2 - 1  
N. Basilashvili - R. Albot 10.06 06:00 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Pella G - Kontinen H / Peers J 10.06 10:40 0 - 2  
De Minaur A / Ramos-Vinol - Isner J / Querrey S 10.06 08:50 0 - 2  
Mannarino A / Monfils G - Pavic M / Soares B 10.06 11:25 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Y. Nishioka 10.06 10:05 2 - 0  
C. Norrie - T. Fabbiano 10.06 08:10 2 - 0  
Dan. Evans - J. Chardy 10.06 07:35 1 - 2  
J.I. Londero - B. Klahn 10.06 07:00 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Dzumhur 10.06 06:00 2 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Köpfer 10.06 10:00 2 - 0  
V. Pospisil - M. Granollers 10.06 06:00 2 - 0  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fang Ying Xun - N. Kostic 10.06 06:50 2 - 0  
N. Melichar - Kur. Nara 10.06 05:00 0 - 2  
Nao Hibino - Ari. Rodionova 10.06 08:35 1 - 2  
Shuyue Ma - Qinwen Zheng 10.06 05:00 2 - 1  
Xinyu Gao - Xinyu Wang 10.06 07:05 0 - 2  
Xiyu Wang - Yidi Yang 10.06 07:45 2 - 0  
Y. Wickmayer - Xiaodi You 10.06 05:00 0 - 2  
Yuxuan Zhang - En Shuo Liang 10.06 09:10    
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - J. Millman 10.06 08:30 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Skugor F - Mahut/Roger-Vasselin 10.06 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - T. Saensomboonsuk 10.06 07:30 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ou X Y / Zhang N - Koga A / Saito T 10.06 07:00 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Buranaprasertsuk - Zhiyi Wang 10.06 08:30 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris D D / Pradipta R A - Ramadhanti S F S / Sugiar 10.06 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guo X / Zhang S - Bandaso M C / Maulana A 10.06 08:00 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Golovkin - S. Derevyanchenko 10.06 05:00 1 - 0  
I. Madrimov - Ale. Barrera 10.06 03:00 1 - 0  

 

2019.10.05.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Edmonton 10.05 01:00 42 - 12  
Montreal - Calgary 10.05 22:00 21 - 17  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - D. Ovtcharov 10.05 16:00 4 - 3  
S. Gauzy - Zhendong Fan 10.05 16:45 0 - 4  
Xin Xu - Jingkun Liang 10.05 10:00 2 - 4  
Zihao Zhao - Chuqin Wang 10.05 10:45 0 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Xu X - Liang J / Lin G 10.05 19:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fei Liu - Tianyi Qian 10.05 12:15 4 - 1  
Manyu Wang - Mima Ito 10.05 18:15 1 - 4  
Meng Chen - Shiwen Liu 10.05 11:25 4 - 2  
Yingsha Sun - Ning Ding 10.05 17:30 4 - 0  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Ding N - Hirano M / Ishikawa K 10.05 20:20 3 - 1  
Asztalitenisz (Swedish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizutani J / Ito M - Xu X / Liu S 10.05 13:30 2 - 3  
Atlétika (vb, 4x100 m váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Japán (4x100 m váltó) 10.05 21:10 0 - 1  
USA - Nagy-Britannia (4x100 m váltó) 10.05 21:10 1 - 0  
Atlétika (vb, maraton)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L.K. Korir - Amos Kipruto 10.05 23:00 0 - 1  
M. Geremew - M. Wasihun 10.05 23:00 1 - 0  
Atlétika (vb, női 1500 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Muir - Rab. Arafi 10.05 19:50 1 - 0  
Sif. Hassan - F.C. Kipyegon 10.05 19:50 1 - 0  
Atlétika (vb, női 4x100 m váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Más (női 4x100 m váltó) 10.05 21:00 1 - 0  
Németország - Kína (női 4x100 m váltó) 10.05 21:00 1 - 0  
Atlétika (vb, női 5000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hel. Obiri - K. Klosterhalfen 10.05 20:25 1 - 0  
M.C. Kipkemboi - H. Feysa 10.05 20:25 1 - 0  
Atlétika (vb, női hármasugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sha. Ricketts - K. Orji 10.05 19:35 1 - 0  
Yul. Rojas - C. Ibarguen 10.05 19:35 1 - 0  
Atlétika (vb, súlylökés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Romani - J. Kovacs 10.05 19:05 0 - 1  
T. Walsh - R. Crouser 10.05 19:05 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten (1.m.) 10.05 06:00 3 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers (1.m.) 10.05 07:00 7 - 8  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Washington (2.m.) 10.05 03:37 2 - 4  
NY Yankees - Minnesota (1.m.) 10.05 01:07 10 - 4  
NY Yankees - Minnesota (2.m.) 10.05 23:07 8 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Vitkovice 10.05 18:00 6 - 5  
Ceska Lipa - Ostrava 10.05 19:00 12 - 7  
Mladá Boleslav - Pardubice 10.05 19:00 8 - 3  
SK Vinohrady - Hattrick Brno 10.05 16:30 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Tiikerit 10.05 14:00 6 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - NOR 92 Mjöndalen 10.05 14:00 7 - 7  
Sandnes - Gjellerasen 10.05 14:30 4 - 9  
Slevik - Greaker 10.05 16:00 3 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Uster 10.05 19:00 2 - 3  
Malans - Zug 10.05 18:00 5 - 5  
Rychenberg Winterthur - Sarnen 10.05 18:00 9 - 3  
St. Gallen - Chur 10.05 18:00 7 - 10  
Thun - Grasshoppers 10.05 19:00 7 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 10.05 16:00 10 - 3  
Höllviken - Visby 10.05 16:00 9 - 12  
Växjö - Helsingborg 10.05 18:00 3 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Marreco Francisco Beltrao 10.05 23:00 2 - 0  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GSF Gliwice - MOKS Bialystok 10.05 18:00 4 - 5  
Gwiazda Ruda Slska - Lubawa 10.05 16:00 1 - 6  
Orzel Jelcz-Laskowice - Chorzow 10.05 18:00 4 - 2  
Zdunska Wola - Piast Gliwice 10.05 18:00 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Latina 10.05 18:30 4 - 1  
Came Dosson - Aniene 10.05 18:30 7 - 7  
Lido di Ostia - Genova 10.05 17:30 3 - 5  
Pesarofano - Petrarca Padova 10.05 18:00 6 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 10.05 15:00 3 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Azemeis 10.05 19:00 2 - 5  
Braga - Leoes Porto Salvo 10.05 17:00 3 - 1  
Candoso - Viseu 10.05 17:00 4 - 8  
Modicus Sandim - Burinhosa 10.05 19:00 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Burela 10.05 18:30 7 - 2  
Osasuna Magna - Cartagena 10.05 18:00 3 - 1  
Valdepenas - Cordoba 10.05 18:15 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 10.05 04:00 2 - 1  
Colorado Eagles - Stockton 10.05 03:05 2 - 5  
Iowa - Rockford 10.05 02:00 3 - 2  
Laval - Cleveland 10.05 01:30 2 - 3  
Laval - Cleveland (21:00) 10.05 21:00 1 - 4  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 10.05 04:00 5 - 0  
Rochester - Syracuse 10.05 01:05 2 - 2  
San Antonio - Manitoba 10.05 02:00 2 - 1  
Texas Stars - Tucson 10.05 02:00 0 - 2  
Toronto Marlies - Belleville 10.05 22:00 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Olimpija Ljubljana 10.05 19:30 1 - 1  
Jesenice - Vienna Capitals 2 10.05 18:00 5 - 2  
Kitzbühel - Asiago 10.05 19:30 1 - 2  
Linz 2 - Cortina 10.05 19:00 2 - 2  
Lustenau - Gherdeina/Gröden 10.05 19:30 0 - 2  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 10.05 20:00 6 - 3  
Zell am See - Feldkirch 10.05 18:30 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Manchester 10.05 20:00 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 10.05 17:00 4 - 1  
Jihlava - Vsetin 10.05 17:30 2 - 4  
Kadan - Prostejov 10.05 17:00 2 - 3  
Litomerice - Slavia Trebic 10.05 17:00 4 - 0  
Motor Ceske Budejovice - Poruba 10.05 17:00 2 - 2  
Slavia Praha - Frydek Mistek 10.05 17:00 2 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Sokolov 10.05 16:00 4 - 2  
Zubr Prerov - Chomutov 10.05 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Liberec 10.05 15:00 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 10.05 17:30 9 - 2  
KMH Budapest - Gyergyói HK 10.05 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 10.05 16:00 3 - 1  
Lida - Mogiljev 10.05 12:00 6 - 1  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 10.05 12:00 3 - 2  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 10.05 16:00 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo 10.05 16:00 2 - 6  
Jokipojat - TUTO 10.05 16:00 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Imatra Ketterä 10.05 16:00 4 - 5  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 10.05 16:00 10 - 1  
RoKi - Heinolan Peliitat 10.05 16:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Ilves 10.05 16:00 6 - 4  
Kookoo - HIFK 10.05 16:00 1 - 1  
Lahti Pelicans - Kalpa 10.05 16:00 3 - 3  
Lukko - Turku PS 10.05 16:00 5 - 1  
SaiPa - Kärpät 10.05 16:00 0 - 2  
Tappara - Jukurit 10.05 16:00 5 - 2  
Ässät - Hämeenlinna 10.05 16:00 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 10.05 09:00 2 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 10.05 14:00 1 - 4  
CSZKA Moszkva - Dinamo Riga 10.05 16:00 6 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.05 14:00 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.05 12:30 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - Traktor Cseljabinszk 10.05 16:30 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Szpartak Moszkva 10.05 16:30 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - HS Riga 10.05 15:00 4 - 2  
Liepaja - Mogo Riga 10.05 13:00 1 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Kuznyeckije Medvegyi 10.05 13:00 3 - 1  
Barisz 2 - Szibirszkije Sznajperi 10.05 13:00 7 - 5  
Belije Medvegyi Cseljab. - Omszkije Jasztrebi 10.05 11:30 2 - 2  
Tolpar Ufa - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.05 10:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Toronto 10.05 01:00 1 - 4  
New Jersey - Winnipeg 10.05 01:00 4 - 4  
NY Islanders - Washington 10.05 01:00 1 - 2  
San Jose - Las Vegas 10.05 04:30 1 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Grüner 10.05 16:00 3 - 0  
Valerenga - Storhamar 10.05 16:00 1 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Saginaw Spirit 10.05 01:00 2 - 4  
Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 10.05 01:30 6 - 4  
London Knights - Ottawa 67's 10.05 01:30 3 - 0  
Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 10.05 01:00 6 - 2  
Niagara Icedogs - Kingston Frontenacs 10.05 01:00 8 - 4  
Oshawa Generals - North Bay Battalion 10.05 01:35 5 - 1  
Sarnia Sting - Barrie Colts 10.05 01:05 4 - 6  
Sudbury Wolves - Peterborough Petes 10.05 01:05 9 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Rapperswil 10.05 19:45 4 - 1  
Langnau Tigers - Lugano 10.05 19:45 3 - 3  
Lausanne - Ambri 10.05 19:45 3 - 1  
Servette - Davos 10.05 19:45 5 - 6  
Zug - Biel 10.05 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 10.05 15:15 1 - 4  
Frölunda - Rögle 10.05 18:00 1 - 2  
Färjestad - Oskarshamn 10.05 15:15 12 - 0  
Leksand - Växjö 10.05 15:15 1 - 3  
Linköping - Malmö 10.05 15:15 1 - 1  
Lulea - Djurgarden 10.05 18:00 1 - 3  
Örebro - Skelleftea 10.05 18:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Cselmet Cseljabinszk 10.05 15:00 1 - 1  
Gornyak Ucsali - ORG Beijing 10.05 12:00 4 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Ermak Angarszk 10.05 16:00 5 - 2  
Humo Taskent - Jugra Hanti-Manszijszk 10.05 14:00 1 - 3  
Zauralje Kurgan - KRS Beijing 10.05 14:00 0 - 0  
Zvezda Csehov - Szokol Krasznojarszk 10.05 16:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Vancouver Giants 10.05 02:30 3 - 0  
Lethbridge Hurricanes - Portland Winterhawks 10.05 03:00 4 - 2  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 10.05 03:00 1 - 1  
Prince George Cougars - Kelowna Rockets 10.05 04:00 1 - 2  
Regina Pats - Medicine Hat Tigers 10.05 03:00 2 - 6  
Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 10.05 04:05 5 - 1  
Swift Current Broncos - Red Deer Rebels 10.05 03:00 1 - 5  
Winnipeg Ice - Edmonton Oil Kings 10.05 02:30 0 - 7  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 10.05 10:00 2 - 2  
Tohoku Blades - Daemyung 10.05 10:00 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Mornar 10.05 20:00 88 - 92  
Igokea - Partizan Belgrád 10.05 18:00 73 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Utd. 10.05 09:30 94 - 93  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Leuven 10.05 20:00 84 - 60  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Limburg 10.05 20:30 73 - 78  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Worcester 10.05 20:30 82 - 82, h.u. 94 - 96  
London City Royals - London Lions 10.05 20:30 92 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 10.05 19:00 78 - 78, h.u. 88 - 91  
Decin - Svitavy 10.05 18:00 77 - 77, h.u. 98 - 96  
Kolin - Opava 10.05 17:45 67 - 96  
Olomoucko - Hradec Kralove 10.05 18:00 93 - 70  
Ostrava - USK Praha 10.05 17:30 78 - 100  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Slavia Praha 10.05 15:30 82 - 56  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 10.05 10:00 73 - 73, h.u. 82 - 83  
Goyang - Anyang 10.05 10:00 71 - 73  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 10.05 08:00 85 - 85, h.u. 99 - 96  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 10.05 08:00 81 - 88  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampere Pyrintö - Kouvot Kouvola 10.05 17:00 69 - 94  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Chalon sur Saone 10.05 20:00 88 - 80  
Monaco - Roanne 10.05 18:30 71 - 65  
Orleans - Pau Orthez 10.05 20:30 88 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Flammes Carolo Ardennes 10.05 16:00 71 - 58  
St-Amand Hainaut - Nantes Reze 10.05 13:30 70 - 70, h.u. 82 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier 10.05 10:30 107 - 98  
Columbian Dyip - TNT KaTropa 10.05 12:45 120 - 125  
NLEX Road Warriors - Ginebra SM 10.05 16:00 103 - 103, h.u. 113 - 111  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Pszihiko 10.05 16:00 79 - 59  
Amintasz Dafni - Iakasz Nafplio 10.05 16:00 59 - 83  
Anatolia - Korivosz Amaliada 10.05 16:00 81 - 78  
Apollon Patra - Filipposz Veria 10.05 16:00 92 - 67  
Diagorasz Egaleo - Dafni Dafniou Haidari 10.05 16:00 92 - 82  
Eleftheroupoli - Har. Trikoupisz Meszologi 10.05 16:00 87 - 91  
Kardica - Pagrati 10.05 16:00 87 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Arisz 10.05 17:15 82 - 66  
Panioniosz - Ifesztosz Limnosz 10.05 14:45 69 - 83  
PAOK - Ermisz Agiasz Larissza 10.05 15:15 87 - 61  
Promitheasz Patra - Ionikosz Nikea 10.05 14:45 87 - 80  
Rethymno - Periszteri 10.05 14:45 60 - 79  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BA Limburg - Aris Leeuwarden 10.05 20:00 74 - 62  
Den Helder - Apollo Amsterdam 10.05 19:30 93 - 77  
Donar Groningen - Den Bosch 10.05 19:30 91 - 75  
ZZ Leiden - Landstede Zwolle 10.05 20:00 82 - 73  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Alkar Sinj 10.05 18:00 91 - 74  
Puntamika Zadar - GKK Sibenik 10.05 19:00 58 - 76  
Skrljevo - Dubrava Zágráb 10.05 19:00 80 - 83  
Vrijednosnice Osijek - Hermes Zágráb 10.05 17:00 72 - 71  
Zabok - Split 10.05 17:00 85 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel TA 10.05 18:35 89 - 75  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 10.05 19:25 81 - 93  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Osaka 10.05 07:05 81 - 58  
Kyoto - Shiga 10.05 10:05 89 - 71  
Ryukyu Okinawa - Mikawa Kariya 10.05 12:05 61 - 71  
Shimane - Nagoya Dolphins 10.05 09:05 58 - 72  
Tokyo Alvark - Albirex Niigata 10.05 08:05 87 - 59  
Tokyo Sunrockers - Chiba 10.05 09:05 88 - 80  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 10.05 11:05 87 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Torun 10.05 12:30 80 - 97  
Dabrowa Gornicza - Slask Wroclaw 10.05 19:00 98 - 94  
Gliwice - Szczecin 10.05 17:00 79 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Gdansk - Gorzow 10.05 17:00 65 - 101  
Wisla Krakkó - Sleza Wroclaw 10.05 17:00    
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 10.05 16:00 90 - 94  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 10.05 15:30 79 - 75  
Prienai - Nevezis Kedainiai 10.05 16:20 79 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Atomerőmű 10.05 18:00 88 - 83  
Kaposvár - ZTE 10.05 18:00 76 - 82  
Szolnok - Jászberény 10.05 18:00 89 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Cegléd 10.05 18:00 90 - 45  
Vasas - Szekszárd 10.05 18:00 59 - 75  
ZTE - Győr 10.05 17:00 68 - 68, h.u. 80 - 71  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Sacramento 10.05 15:30 130 - 106  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Tübingen 10.05 19:30 73 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Ulm 10.05 18:00 94 - 88  
Ludwigsburg - Telekom Bonn 10.05 20:30 94 - 80  
S. Oliver Würzburg - Göttingen 10.05 18:00 90 - 75  
Vechta - Oldenburg 10.05 20:30 68 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - San Severo 10.05 20:30 81 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Brescia 10.05 20:45 88 - 78  
Trento - Sassari 10.05 20:30 73 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Empoli 10.05 14:00 73 - 57  
GEAS San Giovanni - Palermo 10.05 18:00 70 - 57  
UR Venezia - Torino 10.05 16:00 81 - 64  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Oberwart 10.05 20:00 85 - 75  
Kapfenberg - St. Pölten 10.05 17:30 91 - 73  
Wels - Vienna Timberwolves 10.05 17:30 84 - 67  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Vitoria Guimaraes 10.05 16:00 78 - 76  
Galitos Barreiro - Porto 10.05 19:00 73 - 93  
Lusitania - Esgueira 10.05 19:00 59 - 91  
Maia - Barreirense 10.05 17:30 93 - 70  
Terceira - Sporting CP 10.05 17:00 58 - 119  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Oviedo 10.05 19:00 72 - 54  
Marin Peixegalego - Caceres 10.05 20:00 64 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Real Madrid 10.05 20:30 71 - 76  
Joventut Badalona - Burgos 10.05 20:30 74 - 82  
Murcia - Zaragoza 10.05 18:00 89 - 73  
Obradoiro Monbus - Bilbao 10.05 18:00 73 - 73, h.u. 98 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Campus Promete 10.05 18:15 52 - 56  
Cadi La Seu d'Urgell - Araski AES 10.05 13:00 61 - 59  
Valencia - Ensino Lugo 10.05 19:15 95 - 49  
Zamarat - Girona 10.05 18:00 31 - 65  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok 10.05 18:00 58 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sencur Kranj 10.05 19:00 66 - 57  
Polzela - Sentjur 10.05 19:00 83 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Bursaspor 10.05 16:30 63 - 81  
Galatasaray - Bahcesehir Koleji 10.05 14:15 85 - 76  
Tofas Bursa - ITU 10.05 12:00 123 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Parma Permszkij Kraj 10.05 16:00 105 - 99  
Tsmoki-Minszk - Lok.Kubany Krasznodar 10.05 13:45 80 - 88  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Kalev/Cramo 10.05 16:00 68 - 56  
Kalev Tallinn - VEF Riga 10.05 16:00 96 - 99  
Ventspils - Ogre 10.05 16:00 89 - 93  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - FTC 10.05 19:15 31 - 22  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lublin 10.05 15:00 31 - 21  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Brest 10.05 19:00 32 - 35  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Jicin 10.05 10:00 20 - 21  
Koprivnice - Zubri 10.05 18:00 25 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skanderborg 10.05 16:00 29 - 27  
Kolding - Fredericia 10.05 16:10 26 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Holstebro 10.05 15:00 26 - 24  
Randers - Aarhus Utd. 10.05 14:00 29 - 29  
Viborg - EH Aalborg 10.05 14:00 28 - 16  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - Thun 10.05 20:15 34 - 33  
Azoty Pulawy - Esch 10.05 18:00 31 - 28  
Benfica - Dubrava 10.05 18:00 29 - 28  
Butel Szkopje - Zaporozsje 10.05 18:30 18 - 14  
Dobrogea Constanta - Csurgó 10.05 17:00 22 - 24  
Gornik Zabrze - Maccabi Rishon Lezion 10.05 18:00 29 - 26  
Hard - Skjern 10.05 19:00 25 - 26  
Malmö - Selfoss 10.05 16:00 33 - 27  
Pays d'Aix - Porec 10.05 19:00 38 - 26  
Ribnica - SZKA Minszk 10.05 20:00 33 - 33  
Vojvodina - Ademar Leon 10.05 18:00 20 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Chambray Touraine 10.05 20:30 27 - 21  
Nantes - Nice 10.05 20:30 29 - 17  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Massy Essonne 10.05 20:15 31 - 33  
Chartres - Pontault-Combault 10.05 20:00 24 - 23  
Strasbourg Schiltigheim - Toulouse 10.05 20:30 29 - 32  
Tremblay - Creteil 10.05 19:00 27 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - AEK Athén 10.05 17:45 20 - 38  
Feakasz Kerkyra - Diomidisz Argosz 10.05 17:00 28 - 26  
PAOK - Ionikosz 10.05 16:00 25 - 18  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Vinkovci 10.05 19:00 27 - 30  
Gorica - Bjelovar 10.05 19:00 25 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Valur 10.05 18:00 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Wisla Plock 10.05 13:00 23 - 28  
Kielce - Kalisz 10.05 16:00 38 - 16  
Piotrkow Trybunalski - Chrobry Glogow 10.05 18:00 27 - 23  
Pogon Szczecin - Kwidzyn 10.05 18:00 27 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Ruch Chorzow 10.05 17:00 25 - 24  
Zaglebie Lubin - Koszalin 10.05 18:00 23 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Gyöngyös 10.05 18:00 24 - 31  
Eger - Budakalász 10.05 18:00 22 - 21  
FTC - Orosháza 10.05 18:00 39 - 27  
Komló - Tatabánya 10.05 18:00 20 - 24  
Szeged - Mezőkövesd 10.05 18:00 40 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Siófok 10.05 14:30 27 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - TUSEM Essen 10.05 19:30 30 - 26  
Ferndorf - Krefeld 10.05 19:30 28 - 23  
Hamm-Westfalen - Lübeck-Schwartau 10.05 19:15 31 - 24  
Hüttenberg - Rimpar 10.05 19:30 22 - 23  
Konstanz - Aue 10.05 20:00 30 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Stuttgart 10.05 20:30 23 - 27  
Magdeburg - Göppingen 10.05 18:30 30 - 21  
Nordhorn-Lingen - DHfK Leipzig 10.05 20:30 33 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Permszkije Medvegyi 10.05 15:00 32 - 28  
Dinamo Cseljabinszk - Kausztik Volgográd 10.05 11:00 24 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Zvezda Zvenyigorod 10.05 15:00 26 - 32  
Dinamo Volgográd - Ufa Alisza 10.05 10:00 32 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - SG Westwien 10.05 19:00 24 - 31  
Graz - Linz 10.05 19:00 29 - 35  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Porto 10.05 18:30 29 - 32  
Avanca - Madeira SAD 10.05 18:00 18 - 22  
Boavista - Horta 10.05 22:00 20 - 26  
Maia - Belenenses 10.05 20:00 36 - 31  
Sporting CP - Aguas Santas 10.05 16:00 36 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Baia Mare 10.05 16:30 21 - 22  
Rapid Bukarest - Slobozia 10.05 11:30 18 - 17  
Univ. Cluj - Slatina 10.05 10:00 22 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Univ. - Tatran Presov 10.05 13:00 19 - 36  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Eurofarm Rabotnik 10.05 19:00 24 - 23  
Veszprém - Breszt Meskov 10.05 20:45 32 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Huesca 10.05 19:00 25 - 24  
Benidorm - Atl. Valladolid 10.05 18:00 26 - 27  
Ciudad Encantada - Morrazo Cangas 10.05 18:30 32 - 23  
Nava - Logrono La Rioja 10.05 18:30 27 - 31  
Sinfin - Puerto Sagunto 10.05 18:00 30 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Alcobendas 10.05 18:00 26 - 18  
Rocasa Gran Canaria - Malaga 10.05 18:30 32 - 23  
Tenerife - Porrino 10.05 21:00 24 - 24  
Valladolid - Atl. Guardes 10.05 19:00 27 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Schaffhausen 10.05 18:00 19 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Skuru 10.05 14:00 30 - 30  
VästerasIrsta - Heid 10.05 16:00 22 - 25  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Topolcany 10.05 18:00 34 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Trebnje 10.05 19:00 32 - 35  
Krka Novo Mesto - Ormoz 10.05 19:00 23 - 24  
Maribor - Celje 10.05 17:30 23 - 31  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - Luftetari Gjirokaster 10.05 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - Bel-Abbes 10.05 19:45 0 - 1  
MC Oran - USM Alger 10.05 18:45 4 - 0  
NC Magra - MC Alger 10.05 17:00 0 - 0  
US Biskra - Constantine 10.05 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Oxford Utd. 10.05 16:00 2 - 2  
Doncaster - Portsmouth 10.05 16:00 1 - 2  
Fleetwood - Ipswich 10.05 16:00 0 - 1  
Gillingham - Southend 10.05 16:00 3 - 1  
Lincoln - Sunderland 10.05 16:00 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Burton 10.05 16:00 0 - 3  
Rotherham - Coventry 10.05 16:00 4 - 0  
Tranmere - Shrewsbury 10.05 16:00 0 - 1  
Wimbledon - Rochdale 10.05 16:00 3 - 2  
Wycombe - Peterborough 10.05 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Swindon 10.05 16:00 2 - 1  
Cambridge Utd. - Macclesfield 10.05 16:00 2 - 2  
Colchester - Stevenage 10.05 16:00 3 - 1  
Crewe - Exeter 10.05 16:00 1 - 1  
Forest Green - Crawley 10.05 16:00 3 - 1  
Grimsby - Mansfield 10.05 16:00 0 - 1  
Newport - Carlisle 10.05 16:00 1 - 0  
Northampton - Leyton 10.05 16:00 0 - 1  
Oldham - Cheltenham 10.05 16:00 1 - 1  
Plymouth - Scunthorpe 10.05 16:00 2 - 2  
Port Vale - Morecambe 10.05 16:00 3 - 1  
Walsall - Salford City 10.05 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Reading 10.05 16:00 1 - 0  
Derby County - Luton 10.05 16:00 2 - 0  
Fulham - Charlton 10.05 13:30 2 - 2  
Huddersfield - Hull City 10.05 16:00 3 - 0  
Millwall - Leeds 10.05 16:00 2 - 1  
Nottingham - Brentford 10.05 16:00 1 - 0  
Preston - Barnsley 10.05 16:00 5 - 1  
QPR - Blackburn 10.05 16:00 4 - 2  
Sheffield Wed. - Wigan 10.05 16:00 1 - 0  
Swansea - Stoke 10.05 16:00 1 - 2  
West Bromwich - Cardiff 10.05 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Solihull Moors 10.05 16:00 1 - 0  
Bromley - Barrow 10.05 16:00 1 - 2  
Chesterfield - Eastleigh 10.05 16:00 1 - 2  
Chorley - Aldershot 10.05 16:00 0 - 0  
Dag & Red - Barnet 10.05 16:00 1 - 1  
Dover - Notts County 10.05 16:00 2 - 2  
Harrogate Town - Ebbsfleet Utd. 10.05 18:20 2 - 0  
Hartlepool - Yeovil 10.05 16:00 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Halifax 10.05 16:00 0 - 1  
Sutton Utd. - Stockport 10.05 16:00 0 - 0  
Torquay - Fylde 10.05 16:00 2 - 1  
Woking - Wrexham 10.05 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Belgrano de Cordoba 10.05 02:10 4 - 2  
Atl. Platense - San Martin SJ 10.05 23:10 0 - 1  
Estudiantes Rio Cuarto - Guillermo Brown 10.05 02:30 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Dalmine - Brown de Adrogue 10.05 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Sacachispas 10.05 00:10 1 - 0  
Comunicaciones - UAI Urquiza 10.05 20:30 0 - 3  
San Telmo - Dep. Armenio 10.05 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Arsenal Sarandí 10.05 18:15 2 - 1  
Atl. Tucuman - Talleres Cordoba 10.05 02:10 2 - 1  
Estudiantes LP - Huracan 10.05 22:45 0 - 0  
Godoy Cruz - Gimnasia LP 10.05 18:15 2 - 4  
Newell's - Banfield 10.05 00:00 0 - 0  
San Lorenzo - Central Cordoba SDE 10.05 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabayil 10.05 17:15 2 - 1  
Sumqayit - Keshla 10.05 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lokeren 10.05 20:30 2 - 3  
Westerlo - Virton 10.05 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mechelen 10.05 18:00 0 - 2  
Kortrijk - St. Truiden 10.05 20:30 4 - 0  
Waasland Beveren - Oostende 10.05 20:00 3 - 1  
Zulte Waregem - Cercle Bruges 10.05 20:00 6 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Botev Plovdiv 10.05 14:00 3 - 0  
CSZKA Szófia - Vitosa Bistrica 10.05 19:00 4 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotív Plovdiv 10.05 16:30 0 - 5  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Royal Pari Santa Cruz 10.05 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Siroki Brijeg 10.05 15:30 2 - 0  
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla 10.05 15:30 3 - 2  
Tuzla City - Zvijezda Ugljevik 10.05 15:30 3 - 0  
Zrinjski Mostar - FK Sarajevo 10.05 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Ponte Preta 10.05 16:00 4 - 1  
Figueirense - Oeste 10.05 00:15 1 - 2  
Parana - Coritiba 10.05 21:30 2 - 0  
Sao Bento - Bragantino 10.05 02:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Fortaleza 10.05 22:00 2 - 1  
Vasco da Gama - Santos 10.05 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 10.05 15:30 1 - 2  
Freiburg - Dortmund 10.05 15:30 2 - 2  
Leverkusen - RB Leipzig 10.05 15:30 1 - 1  
Paderborn - Mainz 10.05 15:30 1 - 2  
Schalke - 1. FC Köln 10.05 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Hannover 10.05 13:00 0 - 2  
Hamburg - Fürth 10.05 13:00 2 - 0  
Sandhausen - Erzgebirge Aue 10.05 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Zwickau 10.05 14:00 1 - 1  
Kaiserslautern - Jena 10.05 14:00 3 - 1  
Rostock - Meppen 10.05 14:00 2 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Ingolstadt 10.05 14:00 1 - 5  
Unterhaching - Münster 10.05 14:00 2 - 2  
Viktoria Köln - Waldhof Mannheim 10.05 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - O'Higgins 10.05 17:00 3 - 1  
Colo Colo - Universidad de Chile 10.05 20:00 3 - 2  
Huachipato - Dep. Union La Calera 10.05 01:30 1 - 2  
Universidad de Concepcion - Union Espanola 10.05 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Paralimni 10.05 18:00 1 - 3  
Nea Szalamina Famaguszta - AEL Limasszol 10.05 19:00 3 - 2  
Pafosz - Omonia Nicosia 10.05 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Brno 10.05 10:15 1 - 4  
Dukla Praha - Prostejov 10.05 10:15 1 - 0  
FC Hradec Kralove - Pardubice 10.05 13:10 1 - 0  
Lisen - Usti nad Labem 10.05 16:00 1 - 3  
Trinec - Vitkovice 10.05 10:15 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Teplice 10.05 16:30 0 - 1  
Ostrava - Zlín 10.05 16:30 4 - 0  
Pribram - Olomouc 10.05 16:30 0 - 0  
Sparta Praha - Karvina 10.05 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Naestved 10.05 13:15 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Brönshöj 10.05 13:45 2 - 0  
Skovshoved - Frem 10.05 15:00 0 - 4  
Vanlöse - B93 Köbenhavn 10.05 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - AB Gladsaxe 10.05 14:00 1 - 3  
Jammerbugt - VSK Aarhus 10.05 12:00 0 - 0  
Middelfart - Ringköbing 10.05 14:00 1 - 1  
Naesby - Brabrand 10.05 14:00 0 - 0  
Vejgaard - Dalum 10.05 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aalborg 10.05 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Supersport Utd. 10.05 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 10.05 08:00 2 - 0  
Anyang - Bucheon 10.05 10:00 1 - 2  
Busan I'Park - Suwon City 10.05 08:00 2 - 0  
Daejeon Citizen - Jeonnam 10.05 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Macedónia - Szerbia 10.05 15:00 0 - 6  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Ittihad (EGY) 10.05 20:00 0 - 1  
Aswan - Al-Ahly (EGY) 10.05 15:00 1 - 5  
El Entag El Harby - Al-Mokawloon Arab 10.05 17:30 0 - 1  
Wadi Degla - Ismaily 10.05 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dinamo Breszt 10.05 19:45 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Torpedo Zogyino 10.05 17:00 3 - 0  
Szluck - BATE Boriszov 10.05 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - B36 Torshavn 10.05 17:30 0 - 4  
HB Torshavn - NSI Runavik 10.05 17:00 0 - 2  
IF Fuglafjördur - AB Argir 10.05 17:30 4 - 6  
Skala IF - FC Suduroy/Royn 10.05 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Haka 10.05 14:00 1 - 2  
Musan Salama - Ekenas IF 10.05 14:00 1 - 0  
Oulu - Jaro 10.05 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Kiffen 10.05 13:00 0 - 0  
MiPK - Mikkeli MP 10.05 13:00 0 - 1  
NJS - Lahden Reipas 10.05 13:00 0 - 5  
PEPO - JäPS 10.05 13:00 4 - 2  
Viikingit - JIPPO 10.05 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - KaPa 10.05 13:00 2 - 2  
Gnistan - EPS 10.05 13:00 4 - 3  
GrIFK - Ilves 2 10.05 13:00 3 - 1  
P-Iirot - KaaPo Kaarina 10.05 13:00 3 - 2  
SalPa - Jazz Pori 10.05 13:00 2 - 2  
Tampere Utd. - Honka 2 10.05 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - GBK Kokkola 10.05 13:00 5 - 1  
JBK Pietarsaari - KuFu-98 10.05 13:00 6 - 6  
OLS Oulu - Kajaanin Haka 10.05 13:00 2 - 1  
PK-37 - Hercules Oulu 10.05 13:00 2 - 4  
Rovaniemi PS 2 - Seinäjoen SK 2 10.05 13:00 1 - 0  
Vaasa PS 2 - VIFK 10.05 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Le Havre 10.05 14:45 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 10.05 20:00 2 - 0  
Dijon - Strasbourg 10.05 20:00 1 - 0  
Montpellier - Monaco 10.05 20:00 3 - 1  
Nantes - Nice 10.05 20:00 1 - 0  
Paris SG - Angers 10.05 17:30 4 - 0  
Toulouse - Bordeaux 10.05 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 10.05 16:00 2 - 0  
Sioni Bolnisi - Dila Gori 10.05 13:30 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - AEK Athén 10.05 18:30 0 - 0  
Panathinaikosz - Xanthi 10.05 16:15 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Zwolle 10.05 20:45 1 - 0  
Heracles - Emmen 10.05 18:30 2 - 0  
Sparta Rotterdam - Twente 10.05 19:45 2 - 1  
Vitesse - Utrecht 10.05 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo 10.05 17:00 1 - 0  
Hajduk Split - Varazdin 10.05 15:00 2 - 0  
Osijek - HNK Gorica 10.05 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Barito Putera 10.05 10:30 1 - 1  
Madura Utd. - Persib Bandung 10.05 13:30 2 - 1  
Perseru Badak Lampung - Semen Padang 10.05 10:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 10.05 19:30 0 - 3  
Maccabi TA - Hapoel Hadera 10.05 17:00 0 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Maccabi Haifa 10.05 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kagoshima Utd. 10.05 07:00 6 - 0  
Avispa Fukuoka - Ryukyu 10.05 09:05 0 - 1  
Nagasaki - Machida Zelvia 10.05 11:00 3 - 2  
Tokyo Verdy - Okayama 10.05 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Yokohama FM 10.05 07:00 0 - 2  
Nagoya GE - Oita Trinita 10.05 07:00 1 - 1  
Sagan Tosu - FC Tokyo 10.05 07:00 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe 10.05 09:00 6 - 2  
Vegalta Sendai - Matsumoto Yamaga 10.05 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Edmonton 10.05 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Rayyan 10.05 16:40 2 - 4  
Qatar SC - Al-Ahli (QAT) 10.05 18:50 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Aktobe 10.05 13:00 6 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Taraz 10.05 11:00 2 - 3  
Zhetysu Taldykorgan - Irtis Pavlodar 10.05 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Dep. Pereira 10.05 22:15 1 - 1  
Orsomarso Palmira - Cortulua 10.05 22:00 1 - 2  
Tigres Bogota - Boyaca Chico 10.05 22:15 1 - 1  
Valledupar - Bogota FC 10.05 22:15 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 10.05 18:00 1 - 2  
Chrobry Glogow - Warta Poznan 10.05 17:45 0 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Belchatow 10.05 18:00 4 - 0  
TBB Nieciecza - GKS Tychy 10.05 19:00 4 - 3  
Wigry Suwalki - Radomiak Radom 10.05 17:00 1 - 4  
Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz 10.05 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 10.05 17:30 4 - 0  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 10.05 20:00 1 - 2  
Pogon Szczecin - Rakow Czestochowa 10.05 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Ventspils 10.05 14:00 1 - 1  
Jelgava - Spartaks Jurmala 10.05 13:00 5 - 2  
Liepaja - METTA/LU 10.05 13:00 2 - 1  
Valmiera - Rigas FS 10.05 15:15 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Riteriai Vilnius 10.05 14:00 2 - 1  
Suduva Marijampole - Panevezys 10.05 18:00 3 - 1  
Zalgiris Kaunas - Zalgiris Vilnius 10.05 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeunesse Esch - Differdange 10.05 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Necaxa 10.05 04:00 2 - 3  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - FK Podgorica 10.05 14:30 1 - 0  
Grbalj Radanovici - Rudar Pljevlja 10.05 14:30 2 - 2  
OFK Petrovac - Kom Podgorica 10.05 14:30 2 - 1  
Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci 10.05 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Gudja 10.05 15:00 1 - 0  
Hibernians Paola - Birkirkara 10.05 17:00 0 - 1  
Sliema Wanderers - Sirens FC 10.05 17:15 0 - 1  
St. Lucia - Senglea 10.05 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Puskás Akadémia 10.05 17:00 1 - 1  
Fehérvár - Debrecen 10.05 19:30 2 - 1  
Kisvárda - ZTE 10.05 17:00 3 - 3  
Paks - Kaposvár 10.05 17:00 2 - 1  
Újpest - Mezőkövesd 10.05 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Start 10.05 15:30 1 - 7  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levanger - Stjördals/Blink 10.05 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kjelsas 10.05 16:00 3 - 0  
Asker - Elverum 10.05 16:00 1 - 0  
Baerum - Grorud 10.05 16:00 1 - 1  
Fram Larvik - Florö 10.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Valerenga 10.05 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Washington 10.05 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Milan 10.05 20:45 1 - 2  
Hellas Verona - Sampdoria 10.05 18:00 2 - 0  
SPAL Ferrara - Parma 10.05 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Venezia 10.05 15:00 1 - 1  
Crotone - Entella 10.05 15:00 3 - 1  
Livorno - Chievo 10.05 15:00 3 - 4  
Pordenone - Empoli 10.05 15:00 2 - 0  
Spezia - Benevento 10.05 15:00 0 - 1  
Trapani - Juve Stabia 10.05 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Giana Erminio 10.05 20:45 2 - 1  
Novara - Vercelli 10.05 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Fermana 10.05 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Rieti 10.05 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Teksztilsik Ivanovo 10.05 16:00 2 - 0  
Baltika Kalinyingrád - FK Krasznodar 2 10.05 17:00 4 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 10.05 17:00 0 - 2  
Csertanovo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 10.05 14:00 2 - 2  
Fakel Voronyezs - Tom Tomszk 10.05 16:00 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Kurszk 10.05 10:00 2 - 2  
Mordovija Szaranszk - Rotor Volgográd 10.05 16:00 0 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 10.05 14:00 1 - 3  
SZKA Habarovszk - Himki 10.05 10:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 10.05 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Dinamo Moszkva 10.05 13:00 2 - 0  
Rubin Kazany - Tambov 10.05 15:30 2 - 1  
Szocsi - Krilja Szovjetov Szamara 10.05 18:00 0 - 2  
Ufa - Akhmat Groznij 10.05 10:30 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grazer AK - Austria Wien Amatőr 10.05 14:30 2 - 3  
Lafnitz - Dornbirn 1913 10.05 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - WSG Tirol 10.05 17:00 3 - 1  
Mattersburg - Rapid Wien 10.05 17:00 2 - 3  
Salzburg - Altach 10.05 17:00 6 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Resistencia Asuncion - Atyra 10.05 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 10.05 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Nazca - Cultural Santa Rosa 10.05 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Ayacucho 10.05 20:15 1 - 2  
Dep. Binacional - C. Mannucci Trujillo 10.05 22:30 4 - 0  
Huancayo - Univ. San Martin 10.05 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Benfica B 10.05 12:00 1 - 0  
Nacional Madeira - Porto B 10.05 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Tondela 10.05 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Marítimo 10.05 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Setúbal 10.05 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Rio Ave 10.05 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Tottenham 10.05 13:30 3 - 0  
Burnley - Everton 10.05 16:00 1 - 0  
Liverpool - Leicester 10.05 16:00 2 - 1  
Norwich - Aston Villa 10.05 16:00 1 - 5  
Watford - Sheffield Utd. 10.05 16:00 0 - 0  
West Ham - Crystal Palace 10.05 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Dinamo Bukarest 10.05 19:30 1 - 1  
Gaz Metan Medias - Academica Clinceni 10.05 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hibernian 10.05 16:00 1 - 1  
Hearts - Kilmarnock 10.05 16:00 0 - 1  
Motherwell - St. Mirren 10.05 16:00 2 - 0  
Ross County - St. Johnstone 10.05 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Montrose 10.05 16:00 0 - 2  
Dumbarton - Forfar 10.05 16:00 3 - 1  
East Fife - Stranraer 10.05 16:00 1 - 1  
Peterhead - Airdrieonians 10.05 16:00 1 - 2  
Raith Rovers - Falkirk 10.05 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Elgin 10.05 16:00 1 - 3  
Brechin - Stirling 10.05 16:00 1 - 1  
Cowdenbeath - Edinburgh City 10.05 16:00 1 - 0  
Queen's Park - Annan 10.05 16:00 1 - 2  
Stenhousemuir - Cove Rangers 10.05 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Inverness CT 10.05 16:00 0 - 2  
Dundee - Arbroath 10.05 16:00 2 - 0  
Greenock Morton - Dunfermline 10.05 16:00 1 - 1  
Partick Thistle - Queen of South 10.05 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Rayo Vallecano 10.05 18:00 1 - 1  
Lugo - Las Palmas 10.05 16:00 0 - 2  
Ponferradina - Mirandes 10.05 20:00 2 - 0  
Tenerife - UD Extremadura 10.05 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Barakaldo 10.05 16:00 1 - 0  
Amorebieta - Real Union Irun 10.05 16:30 1 - 4  
Arenas de Getxo - Ath. Bilbao B 10.05 18:00 1 - 2  
Cultural Leonesa - Guijuelo 10.05 19:00 3 - 1  
Valladolid B - Real Sociedad B 10.05 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - La Nucia 10.05 18:00 2 - 1  
Levante B - FC Andorra 10.05 19:00 1 - 1  
Orihuela - UE Llagostera 10.05 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Levante 10.05 13:00 1 - 2  
Osasuna - Villarreal 10.05 21:00 2 - 1  
Real Madrid - Granada 10.05 16:00 4 - 2  
Valencia - Alavés 10.05 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Schaffhausen 10.05 17:00 0 - 1  
Grasshoppers - Wil 10.05 17:30 3 - 0  
Kriens - Aarau 10.05 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Luzern 10.05 19:00 0 - 2  
Xamax - Servette 10.05 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Brommapojkarna 10.05 18:00 2 - 1  
Mjällby - Öster 10.05 16:00 3 - 2  
Varberg - Västeras SK 10.05 13:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Ljungskile 10.05 16:00 1 - 1  
Eskilsminne - Lindome 10.05 14:00 1 - 0  
Torn - Utsikten 10.05 14:00 2 - 0  
Trollhättan - Oskarshamn 10.05 16:00 0 - 2  
Tvaaker - Kristianstad 10.05 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rynninge - Gefle 10.05 14:00 0 - 1  
Sandviken - Boden 10.05 13:30 2 - 2  
Sylvia Norrköping - Vasalund 10.05 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örebro 10.05 16:00 2 - 0  
Sirius - Helsingborg 10.05 16:00 2 - 1  
Sundsvall - Norrköping 10.05 13:30 4 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Shabab (KSA) 10.05 17:05 0 - 1  
Al-Ettifaq - Al-Hilal (KSA) 10.05 17:00 1 - 4  
Al-Fayha - Al-Ahli (KSA) 10.05 17:20 0 - 3  
Al-Taawoun - Abha 10.05 19:10 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Javor Ivanjica 10.05 18:00 2 - 0  
Macva Sabac - Radnicki Nis 10.05 18:00 0 - 1  
Rad Belgrád - Proleter Novi Sad 10.05 18:00 1 - 1  
Radnik Surdulica - Topolya SC 10.05 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 10.05 17:00 1 - 4  
Pohronie - Zemplin Michalovce 10.05 17:00 2 - 2  
Trnava - DAC 10.05 16:30 1 - 2  
Zilina - Sered 10.05 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Celje 10.05 15:30 2 - 2  
Domzale - Tabor Sezana 10.05 18:00 1 - 0  
Maribor - Mura 10.05 20:15 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Boluspor 10.05 18:00 3 - 2  
Eskisehirspor - Karagümrük 10.05 15:30 1 - 3  
Giresunspor - Akhisar 10.05 13:00 1 - 0  
Istanbulspor - Keciörengücü 10.05 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Galatasaray 10.05 19:00 0 - 0  
Göztepe Izmír - Kayserispor 10.05 16:30 4 - 0  
Kasimpasa - Konyaspor 10.05 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Asztana - U19Maccabi Petah Tikva 10.05 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Olimpik Doneck 10.05 16:00 1 - 0  
FC Lviv - Zorya Luganszk 10.05 18:30 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Mariupol 10.05 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - Sud América 10.05 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Nacional Montevideo 10.05 21:00 0 - 2  
Cerro Largo Melo - Rampla Juniors 10.05 21:00 5 - 1  
Danubio Montevideo - River Plate Montevideo 10.05 21:00 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Progreso Montevideo 10.05 23:30 0 - 1  
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 10.05 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loudoun Utd. - Tampa Bay 10.05 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Llaneros de Guanare 10.05 00:00 4 - 1  
Metropolitanos Caracas - Mineros de Guayana 10.05 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Brazília 10.05 13:45 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Cardiff Met Univ. 10.05 15:30 1 - 1  
Carmarthen - Connah's Quay 10.05 15:30 1 - 2  
Newtown - Barry Town 10.05 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Queens Univ. 10.05 16:00 3 - 2  
Dergview - Knockbreda 10.05 16:00 3 - 1  
Dundela - Ballyclare Comrades 10.05 16:00 0 - 0  
Loughgall - HW Welders 10.05 16:00 4 - 1  
PSNI - Ballinamallard Utd. 10.05 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Coleraine 10.05 16:00 1 - 4  
Institute - Ballymena Utd. 10.05 16:00 1 - 1  
Warrenpoint - Dungannon 10.05 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 10.05 15:00 1 - 0  
Kuressaare - Viljandi Tulevik 10.05 12:00 4 - 1  
Maardu Linnameeskond - Kalev Tallinn 10.05 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Shamrock Rovers 10.05 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Alashkert Jereván 10.05 13:00 2 - 0  
Lori Vanadzor - Pjunyik Jereván 10.05 13:00 2 - 2  
Urartu - Shirak Gyumri 10.05 17:00 2 - 2  
MMA (Bellator 229, Temecula)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Altamimi - S. Mukhidinov 10.05 02:00 0 - 1  
A. Koreshkov - L. Larkin 10.05 03:00 0 - 1  
A. Tokov - H. Darpinyan 10.05 02:00 1 - 0  
De. Anderson - G. Bomba 10.05 02:00 1 - 0  
J. Schilling - T. Johnson Jr. 10.05 03:00 0 - 1  
K. Melendez - M. Polk (női) 10.05 03:00 1 - 0  
Saad Awad - G. Yamauchi 10.05 03:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 10.05 16:00 7 - 18  
Harlequin - Gloucester 10.05 16:00 40 - 31  
Sale - London Wasps 10.05 16:00 24 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Bayonne 10.05 18:00 27 - 29  
Brive - Toulouse 10.05 18:00 23 - 9  
Castres - Stade de France 10.05 18:00 46 - 16  
Clermont - Montpellier 10.05 15:30 20 - 13  
Lyon - Bordeaux 10.05 20:45 25 - 23  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Southland 10.05 06:05 64 - 7  
Bay of Plenty - Manawatu 10.05 03:35 46 - 10  
Otago - Canterbury 10.05 08:35 25 - 35  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Ulster 10.05 18:15 63 - 26  
Cardiff - Edinburgh 10.05 18:15 11 - 19  
Connacht - Benetton Treviso 10.05 20:35 41 - 5  
Port Elizabeth S. Kings - Munster 10.05 16:00 20 - 31  
Zebre - Newport Dragons 10.05 18:00 28 - 52  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Szamoa 10.05 12:30 38 - 19  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 10.05 10:00 39 - 10  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Uruguay 10.05 07:15 45 - 10  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 10.05 09:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Le Cannet 10.05 20:30 3 - 1  
Mulhouse - Chamalieres 10.05 20:00 3 - 0  
Paris SC - St-Raphael 10.05 20:00 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Marcq-en-Baroeul 10.05 20:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Kamnik 10.05 18:00 0 - 3  
Mladost Zágráb - Mladost Kastela 10.05 18:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Potsdam 10.05 17:30 1 - 3  
Münster - Stuttgart 10.05 19:30 1 - 3  
Straubing - Wiesbaden 10.05 19:30 3 - 0  
Vilsbiburg - Suhl Thüringen 10.05 19:00 3 - 1  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Irán 10.05 10:00 1 - 3  
Brazília - Oroszország 10.05 07:00 3 - 0  
Egyiptom - Kanada 10.05 04:00 2 - 3  
Japán - USA 10.05 12:20 0 - 3  
Lengyelország - Argentína 10.05 05:30 3 - 1  
Tunézia - Olaszország 10.05 08:00 0 - 3  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Dav. Lilley (5 nyert frame-ig) 10.05 15:30 5 - 4  
And. Higginson - Luo Honghao 10.05 11:00 2 - 5  
B. Woollaston - L. Heathcote (5 nyert frame-ig) 10.05 20:00 5 - 3  
C. Wakelin - A. Burden 10.05 20:00 3 - 5  
D.B. Gilbert - J. Astley (5 nyert frame-ig) 10.05 15:30 5 - 4  
F. O'Brien - A. Stefanow 10.05 15:30 5 - 4  
K. Maflin - Har. Chandler 10.05 11:00 4 - 5  
Lyu Haotian - A. Ursenbacher (5 nyert frame-ig) 10.05 11:00 5 - 1  
Mark Allen - Jam. Cahill (5 nyert frame-ig) 10.05 20:00 5 - 1  
Mat. Stevens - R.T. Chuan Leong 10.05 11:00 5 - 2  
Rob. Williams - E. Sharav 10.05 15:30 5 - 1  
Xiao Guodong - Ger. Greene (5 nyert frame-ig) 10.05 11:00 5 - 4  
Yuan Sijun - I. Figueiredo 10.05 20:00 3 - 5  
Zhou Yuelong - A. Carty 10.05 15:30 5 - 2  
Squash (US Open Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - Leo Au 10.05 20:30 3 - 0  
And. Douglas - L. Serme 10.05 22:45 3 - 1  
B. Golan - Art. Salazar 10.05 22:45 3 - 0  
Ces. Salazar - Alan Clyne 10.05 18:45 3 - 1  
Geo. Parker - Tom Richards 10.05 18:45 3 - 1  
Greg Lobban - C. Pilley 10.05 20:30 1 - 3  
I.P. Bernabeu - Tsz Fung Yip 10.05 18:45 3 - 1  
M. Asal - R. Tandon 10.05 18:45 3 - 0  
Nic. Müller - R. Fallows 10.05 22:45 3 - 1  
Tay. Aslam - R. Kandra 10.05 20:30 2 - 3  
Y. Soliman - C. Grayson 10.05 22:45 2 - 3  
Squash (US Open Championships, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Lobban - Liu Tsz-Ling 10.05 23:45 3 - 0  
H. Mendez - R. Grinham 10.05 19:45 2 - 3  
H. Naughton - A. Fuller 10.05 19:45 3 - 0  
J. Courtice - D. Letourneau 10.05 18:00 3 - 0  
L. Turmel - O.B. Clyne 10.05 23:45 1 - 3  
Lee Ka Yi - Mil. Tomlinson 10.05 23:45 3 - 0  
M. Hany - S. Sobhy 10.05 22:00 1 - 3  
M. Metwally - L.W. Wern 10.05 18:00 2 - 3  
M. van der Heijden - Mel. Alves 10.05 23:45 1 - 3  
Nada Abbas - Z. Mickawy 10.05 22:00 3 - 2  
O. Fiechter - Emi. Whitlock 10.05 22:00 3 - 1  
R. Elaraby - Ho Tze-Lok 10.05 22:00 3 - 0  
S. Subramaniam - C. Aumard 10.05 19:45 3 - 2  
T. Gilis - L. Aitken 10.05 19:45 3 - 0  
Tsz-Wing Tong - N. Gilis 10.05 18:00 0 - 3  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - A. Giannessi 10.05 11:00 2 - 0  
S. Caruso - J.A. Munar Clar 10.05 13:15 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martos Gorne/Ramanathan - Bolelli/Vega Hernandez 10.05 15:55 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Varillas - F. Coria 10.05 20:05 2 - 0  
S. Nagal - J.P. Ficovich 10.05 18:25 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellien H / Zeballos F - Galdos S / Mayer L 10.05 15:00    
Reyes-Varela / Romboli - Martinez L / Meligeni Rod 10.05 16:00 2 - 1  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M.C. Osorio Serrano - Car. Dolehide 10.05 19:30    
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - R. Bemelmans 10.05 08:00 2 - 1  
Y. Maden - T. Machac 10.05 10:30    
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Marchenko - Drzewiecki K / Walkow S 10.05 12:15 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - K. Khachanov 10.05 11:05 2 - 1  
S. Tsitsipas - A. Zverev 10.05 16:00 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Skupski N - Dodig I / Polasek F 10.05 09:30 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Bertens 10.05 08:30 2 - 1  
N. Osaka - C. Wozniacki 10.05 14:05 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenin S / Mattek-Sands B - Aoyama S / Shibahara E 10.05 08:00 2 - 0  
Ostapenko J / Yastremska - Pliskova/Pliskova 10.05 06:30 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Gon. Oliveira 10.05 11:50 2 - 0  
A. Karatsev - J. Chardy 10.05 10:15 0 - 2  
A. Mannarino - V. Pospisil 10.05 07:40 0 - 2  
C. Norrie - B. Schnur 10.05 07:00 2 - 0  
Dan. Evans - B. Tomic 10.05 08:25 2 - 1  
J.I. Londero - V. Troicki 10.05 10:15 2 - 0  
P. Carreno-Busta - Di Wu 10.05 11:15 2 - 0  
P. Gojowczyk - Y. Nishioka 10.05 10:55 1 - 2  
Runhao Hua - T. Fabbiano 10.05 10:45 1 - 2  
Yecong He - D. Köpfer 10.05 08:20 0 - 2  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - En Shuo Liang 10.05 08:20 1 - 2  
E. Webley-Smith - Yidi Yang 10.05 06:00 1 - 2  
Fang Ying Xun - Xinyu Jiang 10.05 06:55 2 - 0  
G. Dabrowski - Xinyu Wang 10.05 07:10 0 - 2  
Hanyu Guo - Yuxuan Zhang 10.05 08:35 0 - 2  
Har. Kaji - Ari. Rodionova 10.05 08:20 1 - 2  
Meiling Wang - Kur. Nara 10.05 04:00 0 - 2  
N. Melichar - J. Jaksic 10.05 04:00 2 - 1  
Nao Hibino - Fangzhou Liu 10.05 10:05 2 - 0  
Qianhui Tang - Qinwen Zheng 10.05 04:00 0 - 2  
Shilin Xu - Xiaodi You 10.05 05:55 0 - 2  
Xinyu Gao - Zhuoxuan Bai 10.05 08:40 2 - 0  
Xinyun Han - Shuyue Ma 10.05 04:00    
Xiyu Wang - Ziyue Sun 10.05 05:15 2 - 0  
Y. Wickmayer - S. Shapatava 10.05 05:20 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Goffin 10.05 08:00 2 - 0  
R. Opelka - J. Millman 10.05 06:00 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Skugor F - Pouille L / Struff J 10.05 09:50 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Joo Ven Soong 10.05 10:30 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - V.A. Saputra 10.05 08:30 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang K X / Liu C - Ou X Y / Zhang N 10.05 10:00 1 - 2  
Koga A / Saito T - Angriawan B / Hardianto H 10.05 07:30 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thuy Linh Nguyen - P. Buranaprasertsuk 10.05 12:00 1 - 2  
Zhiyi Wang - Yun Li 10.05 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang J / Zhang S X - Haris D D / Pradipta R A 10.05 07:00 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Ramadhanti S F S / Sugiar 10.05 08:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Maulana A - Prasetya A E / Wiratama A 10.05 11:30 2 - 1  
Guo X / Zhang S - Kusharjanto/Kusumawati 10.05 09:00 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Crvena zvezda 10.05 18:00 16 - 6  
Mornar - Budvanszka Rivijera Budva 10.05 19:30 10 - 6  
Partizan Belgrád - Sabac 10.05 19:00 11 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Szolnok 10.05 20:00 11 - 13  
Szeged - Pécs 10.05 16:00 6 - 7  
UVSE - Tatabánya 10.05 12:30 11 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Eger 10.05 17:00 6 - 16  
Vasas - Szentes 10.05 18:00 8 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Savona 10.05 13:30 8 - 8  
Ortigia - Quinto 10.05 15:00 7 - 6  
Roma - Posillipo Napoli 10.05 18:00 13 - 12  
TeLiMar - Sport Management 10.05 18:00 9 - 10  
Trieste - Lazio 10.05 18:00 13 - 11  

 

2019.10.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - LA Rams 10.04 02:20 30 - 29  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - D. Ovtcharov 10.04 17:00 0 - 4  
Chuqin Wang - Tom. Harimoto 10.04 13:00 4 - 0  
Gaoyuan Lin - P. Franziska 10.04 17:00 4 - 1  
Jun Mizutani - Zhendong Fan 10.04 18:00 0 - 4  
Koki Niwa - S. Gauzy 10.04 18:00 2 - 4  
Qihao Zhou - Jingkun Liang 10.04 13:00 3 - 4  
Xin Xu - Sangsu Lee 10.04 13:00 4 - 1  
Zihao Zhao - Woojin Jang 10.04 13:00 4 - 2  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dyjas J / Nuytinck C - Fan Z / Xu X 10.04 15:40 0 - 3  
Dyjas J / Nuytinck C - Flore T / Lebesson E 10.04 11:00 3 - 0  
Ecseki N / Szudi Á - Liang J / Lin G 10.04 15:40 2 - 3  
Ho K K / Lam S H - Ecseki N / Szudi Á 10.04 11:00 2 - 3  
Jancarik L / Polansky T - Liang J / Lin G 10.04 11:00 0 - 3  
Sidorenko V / Skachkov K - Fan Z / Xu X 10.04 11:00 0 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fei Liu - Yuting Gu 10.04 13:50 4 - 2  
I-Ching Cheng - Ning Ding 10.04 19:40 0 - 4  
Manyu Wang - Xiaoxin Yang 10.04 18:50 4 - 0  
Meng Chen - Yidi Wang 10.04 13:50 4 - 1  
Miu Hirano - Mima Ito 10.04 18:50 3 - 4  
Tianyi Qian - Miyu Nagasaki 10.04 13:50 4 - 0  
Xingtong Chen - Shiwen Liu 10.04 13:50 1 - 4  
Yingsha Sun - Hon. Hashimoto 10.04 19:40 4 - 2  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Ding N - Jeon J / Yang H 10.04 16:20 3 - 0  
Doo H K / Lee H C - Ekholm M / Kallberg C 10.04 11:40 3 - 0  
Doo H K / Lee H C - Hirano M / Ishikawa K 10.04 16:20 0 - 3  
Hirano M / Ishikawa K - Shao J / Yu F 10.04 11:40 3 - 1  
Ng W N / Soo W Y M - Jeon J / Yang H 10.04 11:40 2 - 3  
Sun Y / Wang M - Chen M / Ding N 10.04 11:40 1 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dyjas J / Partyka N - Mizutani J / Ito M 10.04 10:00 0 - 3  
Harimoto T / Hayata H - Xu X / Liu S 10.04 10:00 1 - 3  
Lin G / Wang M - Flore T / Gasnier L 10.04 10:00 3 - 0  
Lin G / Wang M - Mizutani J / Ito M 10.04 14:40 1 - 3  
Pistej L / Balazova B - Szudi/Pergel 10.04 10:00 2 - 3  
Szudi/Pergel - Xu X / Liu S 10.04 14:40 1 - 3  
Atlétika (vb, 20 km gyaloglás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Stano - T. Yamanishi 10.04 22:30 0 - 1  
Atlétika (vb, 3000 m akadályfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Con. Kipruto - S. El Bakkali 10.04 20:45 1 - 0  
Get. Wale - L. Girma 10.04 20:45 0 - 1  
Atlétika (vb, 400 m síkfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kir. James - E.K. Korir 10.04 21:15 1 - 0  
S. Gardiner - F. Kerley 10.04 21:15 1 - 0  
Atlétika (vb, magasugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivanyuk - M. Nedasekau 10.04 19:15 1 - 0  
M.E. Barshim - M. Akimenko 10.04 19:15 1 - 0  
Atlétika (vb, női 400 m gátfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rus. Clayton - Ash. Spencer 10.04 20:25 1 - 0  
S. McLaughlin - D. Muhammad 10.04 20:25 0 - 1  
Atlétika (vb, női diszkoszvetés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yai. Perez - D. Caballero 10.04 20:00 1 - 0  
Yai. Perez - S. Perkovic 10.04 20:00 1 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - St. Louis (2.m.) 10.04 22:37 3 - 0  
Houston - Tampa Bay (1.m.) 10.04 20:05 6 - 2  
LA Dodgers - Washington (1.m.) 10.04 02:37 6 - 0  
Darts (Players Championship 27)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 27 2019 10.04 13:00    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Turku PS 10.04 17:00 4 - 10  
Oilers Espoo - Nokian KrP 10.04 17:30 9 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Wiler-Ersigen 10.04 19:30 1 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Tango Brno 10.04 20:30 11 - 3  
Chrudim - Sparta Praha 10.04 20:00 5 - 3  
Helas Brno - Melnik 10.04 19:30 7 - 3  
Svarog Teplice - Interobal Plzen 10.04 20:00 4 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Booulos Nagano 10.04 12:30 7 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Bielsko-Biala 10.04 20:00 5 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meta Catania - Sandro Abate Avellino 10.04 20:30 0 - 3  
Rieti - Kaos Mantova 10.04 20:30 5 - 3  
Signor Prestito CMB - Arzignano 10.04 20:00 7 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 10.04 18:00 4 - 7  
Szinara Jekatyerinburg - Norilszkij Nikel 10.04 15:00 3 - 0  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Quinta dos Lombos 10.04 21:00 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jaen 10.04 20:45 3 - 1  
Levante - Santa Coloma 10.04 20:45 4 - 0  
Murcia - Palma Futsal 10.04 19:00 1 - 1  
Peniscola - Ribera Navarra 10.04 21:00 4 - 4  
Zaragoza - Parrulo Ferrol 10.04 20:30 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Asiago 10.04 19:15 0 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 10.04 20:00 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Sparta Praha 10.04 17:30 2 - 5  
Mladá Boleslav - Litvínov 10.04 17:30 5 - 1  
Mountfield HK - Brno 10.04 18:00 2 - 3  
Olomouc - Plzen 10.04 18:00 0 - 4  
Zlín - Pardubice 10.04 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 10.04 19:30 7 - 1  
Herlev Eagles - Aalborg 10.04 19:30 2 - 2  
Herning - Sönderjyske 10.04 19:30 4 - 1  
Odense - Rödovre 10.04 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 10.04 17:30 3 - 1  
Csíkszereda - Dunaújváros 10.04 17:30 5 - 3  
Fehérvári Titánok - Gyergyói HK 10.04 18:30 4 - 3  
Vasas - FTC 10.04 17:40 1 - 6  
Újpest - KMH Budapest 10.04 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - TUTO 10.04 17:30 4 - 1  
Kajaanin Hokki - Heinolan Peliitat 10.04 17:30 5 - 1  
KeuPa - Koovee 10.04 17:30 6 - 1  
RoKi - IPK 10.04 17:30 4 - 5  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 10.04 17:30 3 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 10.04 17:30 0 - 3  
Ilves - Hämeenlinna 10.04 17:30 5 - 2  
Kalpa - Vaasan Sport 10.04 17:30 3 - 3  
Turku PS - Lukko 10.04 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Gap 10.04 20:30 4 - 1  
Anglet - Rouen 10.04 20:30 2 - 4  
Bordeaux - Nice 10.04 20:15 3 - 2  
Chamonix - Amiens 10.04 20:00 3 - 3  
Mulhouse - Grenoble 10.04 20:00 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Szeversztal Cserepovec 10.04 16:00 3 - 1  
Szocsi - Avangard Omszk 10.04 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - GKS Tychy 10.04 18:30 5 - 3  
Torun - Comarch Cracovia 10.04 18:30 4 - 4  
Zaglebie Sosnowiec - Naprzod Janow 10.04 19:00 6 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Kuznyeckije Medvegyi 10.04 14:30 5 - 1  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Irbisz Kazany 10.04 15:30 1 - 4  
Barisz 2 - Szibirszkije Sznajperi 10.04 10:00 3 - 7  
Belije Medvegyi Cseljab. - Omszkije Jasztrebi 10.04 15:00 1 - 3  
Szarmati Orenburg - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.04 16:00 1 - 1  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Rubin Tyumeny 2 10.04 14:00 5 - 1  
Tolpar Ufa - Csajka Nyizsnyij Novgorod 10.04 10:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 10.04 04:00 2 - 1  
Carolina - Montreal 10.04 01:00 3 - 3  
Colorado - Calgary 10.04 03:00 5 - 3  
Dallas - Boston 10.04 02:30 1 - 2  
Nashville - Minnesota 10.04 02:00 5 - 2  
NY Rangers - Winnipeg 10.04 01:00 6 - 4  
Philadelphia - Chicago 10.04 20:00 4 - 3  
Pittsburgh - Buffalo 10.04 01:00 1 - 3  
Tampa Bay - Florida 10.04 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Lillehammer 10.04 19:00 1 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 10.04 19:30 0 - 5  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 10.04 20:00 4 - 1  
Crimmitschau - Tölzer Löwen 10.04 20:00 4 - 3  
Frankfurt Löwen - Landshut 10.04 19:30 8 - 0  
Heilbronn - Bayreuth 10.04 20:00 4 - 3  
Kaufbeuren - Freiburg 10.04 19:30 3 - 2  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 10.04 20:00 5 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 10.04 19:30 1 - 2  
Düsseldorf - Krefeld 10.04 19:30 1 - 1  
Ingolstadt - Bremerhaven 10.04 19:30 3 - 3  
Köln - München 10.04 19:30 0 - 3  
Mannheim - Wolfsburg 10.04 19:30 5 - 2  
Nürnberg - Iserlohn 10.04 19:30 1 - 1  
Straubing - Schwenningen 10.04 19:30 5 - 0  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - Saginaw Spirit 10.04 01:00 4 - 5  
North Bay Battalion - Peterborough Petes 10.04 01:00 2 - 5  
Windsor Spitfires - Ottawa 67's 10.04 01:05 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 10.04 19:15 3 - 1  
Linz - Südtirol Bolzano 10.04 19:15 2 - 5  
Vienna Capitals - Fehérvár 10.04 19:15 6 - 1  
Villach - Innsbruck 10.04 19:15 6 - 6  
Znojmo - Klagenfurt 10.04 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 10.04 20:00 0 - 3  
Biasca Ticino - GCK Lions 10.04 20:00 4 - 5  
Kloten - Sierre 10.04 19:45 7 - 0  
Olten - Thurgau 10.04 19:45 6 - 2  
Visp - Winterthur 10.04 19:45 9 - 2  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 10.04 19:45 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 10.04 19:45 4 - 0  
Bern - Langnau Tigers 10.04 19:45 3 - 3  
Biel - Lausanne 10.04 19:45 2 - 1  
Lugano - Zürich Lions 10.04 19:45 3 - 1  
Rapperswil - Servette 10.04 19:45 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 10.04 19:00 4 - 3  
Almtuna - Karlskrona 10.04 19:00 2 - 4  
Karlskoga - Västervik 10.04 19:00 9 - 1  
Kristianstad - Södertälje 10.04 19:00 3 - 4  
Tingsryd - Björklöven 10.04 19:00 0 - 3  
Vita Hästen - Mora 10.04 19:00 1 - 2  
Västeras - MODO 10.04 19:00 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Martin 10.04 18:00 4 - 4  
HC Topolcany - Zilina 10.04 18:00 4 - 0  
Povazska Bystrica - Trnava 10.04 18:00 2 - 2  
Skalica - HC Bratislava 10.04 17:00 3 - 2  
Spisska Nova Ves - Levice 10.04 17:30 2 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 10.04 18:00 6 - 2  
Kosice - Diósgyőr 10.04 17:30 2 - 2  
MAC - Trencin 10.04 19:00 2 - 1  
Michalovce - Nove Zamky 10.04 17:30 4 - 1  
Nitra - Slovan Bratislava 10.04 18:00 3 - 3  
Zvolen - B. Bystrica 10.04 18:00 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Rjazany 10.04 17:30 6 - 1  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Szentpétervár 10.04 17:00 1 - 8  
Metallurg Novokuznyeck - Tambov 10.04 14:00 4 - 3  
Nomad - Szarjarka Karaganda 10.04 15:00 1 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Néva 10.04 17:30 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Tver 10.04 16:00 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 10.04 12:00 3 - 0  
Nikko - Oji Eagles 10.04 11:30 6 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Olimpija Ljubljana 10.04 20:00 63 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 10.04 11:30 71 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Charleroi Spirou 10.04 20:30 78 - 58  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Oostende 10.04 20:30 60 - 90  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Manchester Giants 10.04 20:30 107 - 85  
Leicester - Newcastle 10.04 20:30 86 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Pardubice 10.04 18:00 88 - 52  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Slovanka 10.04 19:00 74 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Zenit Szentpétervár 10.04 20:00 85 - 65  
Anadolu Efes - Barcelona 10.04 19:30 64 - 74  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olympiakosz 10.04 20:45 82 - 63  
Valencia - CSZKA Moszkva 10.04 21:00 71 - 96  
Zalgiris Kaunas - Baskonia Vitoria 10.04 19:00 58 - 70  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Joensuun Kataja 10.04 17:30 89 - 80  
Nokia - KTP Kotka 10.04 17:30 72 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nanterre 10.04 20:00 84 - 80  
Gravelines - Boulazac 10.04 20:00 95 - 95, h.u. 108 - 106  
Le Portel - Strasbourg 10.04 20:00 72 - 103  
Reims - Bourg 10.04 20:00 79 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters 10.04 12:55 69 - 68  
Meralco Bolts - Alaska Aces 10.04 10:30 101 - 75  
SM Beermen - NLEX Road Warriors 10.04 18:00 98 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 10.04 17:30 87 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Bydgoszcz 10.04 19:10 62 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszlány - Debrecen 10.04 18:00 72 - 87  
Sopron - Körmend 10.04 19:00 80 - 84  
Szeged - Szombathely 10.04 18:00 90 - 100  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Houston 10.04 07:00 96 - 109  
Sacramento - Indiana 10.04 15:30 118 - 118, h.u. 131 - 132  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Mitteldeutscher 10.04 20:30 83 - 104  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Granada 10.04 21:00 71 - 70  
Lleida - Almansa 10.04 21:00 82 - 80  
Melilla - Alicante 10.04 20:15 66 - 83  
Real Canoe - Valladolid 10.04 20:00 81 - 93  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - IDK Gipuzkoa 10.04 20:45 59 - 55  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Parnu 10.04 18:00 61 - 74  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Bietigheim 10.04 17:30 34 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Lemvig 10.04 18:30 28 - 27  
Bjerringbro-Silkeborg - Mors-Thy 10.04 19:00 30 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Skanderborg 10.04 19:00 25 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashdod - Plzen (Helyszín: Plzen) 10.04 15:30 21 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Issy Paris 10.04 20:30 18 - 25  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cherbourg Manche - St. Raphael 10.04 20:30 29 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Vác 10.04 18:00 24 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Coburg 10.04 19:30 29 - 36  
Elbflorenz - Emsdetten 10.04 19:30 29 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirol Schwaz - Krems 10.04 19:00 27 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - CSM Bukarest 10.04 17:30 31 - 25  
Steaua Bukarest - Baia Mare 10.04 17:00 27 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Magura Cisnadiei 10.04 14:00 31 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Bidasoa Irun 10.04 19:00 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Redbergslids 10.04 19:00 31 - 29  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sala - SKP Bratislava 10.04 18:00 22 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Middlesbrough 10.04 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Quilmes 10.04 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Tristan Suarez 10.04 20:10 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Roeselare 10.04 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 10.04 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora 10.04 19:00 2 - 0  
Slavia Szófia - Carszko Szelo Szófia 10.04 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - CRB 10.04 00:15 1 - 0  
Vitória - Sport Recife 10.04 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Düsseldorf 10.04 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Karlsruhe 10.04 18:30 1 - 1  
VfB Stuttgart - Wehen 10.04 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Magdeburg 10.04 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - La Serena 10.04 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Ethnikosz Ahnasz 10.04 18:00 5 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Sokolov 10.04 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Liberec 10.04 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Lyngby 10.04 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Észtország 10.04 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Szlovákia 10.04 18:00 1 - 2  
Magyarország - Svédország 10.04 20:15 0 - 5  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wasl 10.04 16:30 1 - 0  
Al-Fujairah - Al-Khaleej Khor Fakkan 10.04 16:30 2 - 1  
Bani Yas - Al-Wahda 10.04 19:15 4 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - ENPPI 10.04 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - FK Minszk 10.04 19:45 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myllykoski PA - TPV 10.04 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Chateauroux 10.04 20:00 1 - 1  
Guingamp - Rodez Aveyron 10.04 20:00 4 - 1  
Le Mans - Chambly 10.04 20:00 1 - 0  
Lorient - AC Ajaccio 10.04 20:00 0 - 0  
Nancy - Niort 10.04 20:00 2 - 1  
Paris FC - Troyes 10.04 20:00 1 - 0  
Sochaux - Clermont 10.04 20:00 4 - 0  
Valenciennes - Grenoble 10.04 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Cholet 10.04 20:00 1 - 1  
Beziers - Bastia-Borgo 10.04 20:00 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Creteil 10.04 20:00 0 - 0  
Dunkerque - Laval 10.04 18:00 1 - 2  
Lyon Duchere - Boulogne 10.04 20:00 2 - 0  
Pau - Villefranche sur Saone 10.04 20:00 1 - 1  
Quevilly Rouen - Le Puy 10.04 20:00 3 - 0  
Red Star 93 - Avranches 10.04 20:00 2 - 0  
Toulon - Concarneau 10.04 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Marseille 10.04 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - FC Eindhoven 10.04 20:00 6 - 0  
Cambuur - Excelsior 10.04 20:00 4 - 0  
De Graafschap - Almere City 10.04 20:00 0 - 0  
Den Bosch - Oss 10.04 20:00 4 - 0  
Dordrecht - Utrecht 2 10.04 20:00 2 - 5  
Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar 2 10.04 20:00 1 - 1  
Helmond - Maastricht 10.04 20:00 3 - 1  
NAC Breda - Nijmegen 10.04 20:00 1 - 0  
PSV 2 - Volendam 10.04 20:00 3 - 1  
Telstar - Roda 10.04 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - RKC Waalwijk 10.04 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 10.04 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - PSS Sleman 10.04 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Gol Gohar Sirjan 10.04 14:30 2 - 1  
Nassaji Mazandaran - Machine Sazi Tabriz 10.04 15:30 0 - 0  
Padideh Mashhad - Persepolis 10.04 16:45 1 - 0  
Paykan - Naft Masjed Soleyman 10.04 14:30 2 - 3  
Sanat Naft Abadan - Saipa Karaj 10.04 15:45 1 - 0  
Sepahan - Zob Ahan 10.04 15:35 2 - 0  
Shahin Bushehr - Foolad Khuzestan 10.04 15:45 0 - 1  
Tractor Tabriz - Pars Jonoubi Jam 10.04 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Beitar TA Bat Yam 10.04 15:00 1 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Afula 10.04 15:00 2 - 1  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Ramat Gan 10.04 15:00 2 - 1  
Kfar Qasem - Hapoel Petah Tikva 10.04 15:00 2 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 10.04 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sapporo 10.04 12:00 5 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Arabi (QAT) 10.04 18:50 1 - 3  
Al-Shahaniya - Umm-Salal 10.04 16:40 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Dep. Cali 10.04 01:00 5 - 2  
Independiente SF - Atl. Bucaramanga 10.04 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice 10.04 19:00 1 - 0  
Stal Mielec - GKS Jastrzebie 10.04 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Jagiellonia Bialystok 10.04 20:30 1 - 1  
Wisla Plock - Arka Gdynia 10.04 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Strömsgodset 10.04 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Sassuolo 10.04 20:45    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Pisa 10.04 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Amstetten 10.04 19:10 0 - 2  
FC Juniors OÖ - Austria Klagenfurt 10.04 18:30 0 - 2  
Horn - BW Linz 10.04 19:10 2 - 4  
Ried - Vorwärts Steyr 10.04 19:10 1 - 0  
Wacker Innsbruck - Kapfenberg 10.04 19:10 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Santa Clara 10.04 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Sepsi OSK 10.04 17:00 1 - 1  
Univ. Craiova 1948 - CSM Politechnika Iasi 10.04 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dundee Utd. 10.04 20:05 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Albacete 10.04 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Eibar 10.04 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Winterthur 10.04 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Raed 10.04 17:05 2 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hazem 10.04 19:10 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Spartak Subotica 10.04 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Bursaspor 10.04 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antalyaspor 10.04 19:30 0 - 1  
Yeni Malatyaspor - Denizlispor 10.04 19:30 5 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Villa Teresa 10.04 23:30 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Izland 10.04 21:00 4 - 0  
USA - Dél-Korea 10.04 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammanford - Goytre Utd. 10.04 20:30 2 - 1  
Cambrian & Clydach Vale - Briton Ferry 10.04 20:30 1 - 1  
Taffs Well - Llanelli 10.04 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - TNS 10.04 20:45 1 - 0  
Cefn Druids - Bala Town 10.04 21:00 0 - 3  
Penybont - Aberystwyth 10.04 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Szkopje - Renova 10.04 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Linfield 10.04 20:45 1 - 0  
Glentoran - Cliftonville 10.04 20:45 0 - 1  
Larne - Glenavon 10.04 20:45 6 - 0  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Longford Town 10.04 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 10.04 20:45 1 - 0  
Dundalk - Derry City 10.04 20:45 1 - 0  
Finn Harps - UC Dublin 10.04 21:00 0 - 0  
St. Patrick's - Waterford FC 10.04 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Jereván - Ararat Jereván 10.04 13:00 1 - 3  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Exeter 10.04 20:45 19 - 34  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Salford 10.04 20:45 4 - 28  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Wellington 10.04 08:35 42 - 34  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Llanelli Scarlets 10.04 20:35 21 - 25  
Leinster - Ospreys 10.04 20:35 53 - 5  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Olaszország 10.04 11:45 49 - 3  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Sangmu 10.04 09:00 3 - 0  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 10.04 12:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Venelles 10.04 20:00 3 - 1  
Nantes - Terville Florange 10.04 20:30 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Olaszország 10.04 05:30 2 - 3  
Brazília - Egyiptom 10.04 11:00 3 - 1  
Irán - Kanada 10.04 04:00 3 - 1  
Japán - Tunézia 10.04 12:20 3 - 0  
Oroszország - Ausztrália 10.04 07:00 2 - 3  
USA - Lengyelország 10.04 08:00 3 - 1  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - R. Parsons 10.04 20:00 5 - 1  
G. Dott - H. Miah (5 nyert frame-ig) 10.04 11:00 5 - 3  
H. Vafaei Ayouri - M. Mann 10.04 20:00 5 - 1  
J. Higgins - Chen Zifan (5 nyert frame-ig) 10.04 15:30 5 - 2  
Jim. Robertson - Dua. Jones (5 nyert frame-ig) 10.04 11:00 5 - 2  
Li Hang - S. Vahedi 10.04 15:30 5 - 3  
Mark Davis - S. Baird 10.04 11:00 5 - 1  
Mark King - Zhang Anda 10.04 15:30 3 - 5  
Mike Dunn - C. Steadman 10.04 11:00 3 - 5  
Neil Robertson - Ian Burns (5 nyert frame-ig) 10.04 20:00    
R. Bulman - Jac. Page 10.04 11:00 2 - 5  
Ryan Day - E. Slessor (5 nyert frame-ig) 10.04 20:00 4 - 5  
S. Maguire - O. Lines (5 nyert frame-ig) 10.04 15:30 5 - 2  
Zhao Xintong - A. Hicks 10.04 15:30 5 - 1  
Strandröplabda (Bandar Torkaman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghajanighasab/Firouzpour - Inkiew N / Padsawud S 10.04 13:30    
Inkiew N / Padsawud S - Murakami H / Tsuchiya T 10.04 09:30 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Aghajanighasab/Firouzpour 10.04 08:30 1 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - Murakami H / Tsuchiya T 10.04 12:30 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Baldi 10.04 12:30 2 - 1  
J. Kovalik - C. Taberner 10.04 14:00 2 - 1  
M. Safwat - J.A. Munar Clar 10.04 11:00 1 - 2  
P. Sousa - S. Caruso 10.04 17:05 0 - 2  
R. Molleker - J.A. Munar Clar 10.04 10:00    
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli/Vega Hernandez - Cacic N / Podlipnik-Casti 10.04 11:00 2 - 0  
Jebavy R / Monroe N - Martos Gorne/Ramanathan 10.04 14:35 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - S. Nagal 10.04 17:00 0 - 2  
F. Coria - T. Bellucci 10.04 21:30 2 - 0  
J.P. Varillas - Die. Hidalgo 10.04 19:20 2 - 0  
Nic. Alvarez - J.P. Ficovich 10.04 17:00 0 - 2  
T. Bellucci - L. Mayer 10.04 00:10    
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coria F / Nagal S - Luz O / Matos R 10.04 23:40    
Martinez L / Meligeni Rod - Menezes J / Tabilo A 10.04 00:25 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - M.C. Osorio Serrano 10.04 16:00 1 - 2  
E. Halbauer - M. Mateas 10.04 16:00 2 - 0  
G. Min - R. Zarazua 10.04 16:00 2 - 0  
M. Melnikova - Car. Dolehide 10.04 17:55 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - Y. Maden 10.04 11:15 0 - 2  
I. Marchenko - K. Kravchuk 10.04 08:35 2 - 0  
R. Bemelmans - E. Donskoy 10.04 07:00 2 - 1  
T. Machac - A. Vatutin 10.04 09:55 2 - 0  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Kolar Z - Heliovaara H / Marchenko 10.04 11:30 1 - 2  
Drzewiecki K / Walkow S - Gabashvili T / Karatsev A 10.04 10:00    
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Murray 10.04 08:55 2 - 0  
J. Isner - S. Tsitsipas 10.04 10:50 0 - 2  
K. Khachanov - F. Fognini 10.04 06:30 2 - 1  
S. Querrey - A. Zverev 10.04 13:30 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khachanov K / Rublev A - Kubot L / Melo M 10.04 10:15 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Kvitova 10.04 06:30 2 - 1  
B.V. Andreescu - N. Osaka 10.04 15:05 1 - 2  
D. Kasatkina - C. Wozniacki 10.04 11:10 0 - 2  
E. Svitolina - K. Bertens 10.04 08:45 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - Hyeon Chung 10.04 12:00 2 - 0  
J. Millman - Taro Daniel 10.04 05:35 2 - 0  
N. Djokovic - L. Pouille 10.04 07:15 2 - 0  
R. Opelka - Yas. Uchiyama 10.04 04:00 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Krajicek A - Mahut/Roger-Vasselin 10.04 13:10 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Wei Tan - Feixiang Sun 10.04 10:30 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - P. Ren 10.04 09:30 2 - 1  
V.A. Saputra - I.L.I. Rumbay 10.04 10:10 2 - 0  
W.Y. Prasetyo - Joo Ven Soong 10.04 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Ou X Y / Zhang N 10.04 11:10 0 - 2  
Dong W / Guo X - Koga A / Saito T 10.04 10:50 0 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Angriawan B / Hardianto H 10.04 10:50 0 - 2  
Hoshino S / Nishikawa Y - Huang K X / Liu C 10.04 10:20 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.O. Winata - Thuy Linh Nguyen 10.04 10:40 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - Shuting Ji 10.04 10:10    
Yun Li - Rus. Hartawan 10.04 09:00 2 - 0  
Zhiyi Wang - Hsiang Ti Lin 10.04 09:50 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Imanuela A - Matsuyama N / Shida C 10.04 09:30 0 - 2  
Cheong A C Y / Lim C S - Huang J / Zhang S X 10.04 10:30 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Chen X / Zhou C 10.04 09:50 2 - 0  
Ramadhanti S F S / Sugiar - Li W / Zheng Y 10.04 09:40 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Rioding - Prasetya A E / Wiratama A 10.04 09:20 0 - 2  
Bandaso M C / Maulana A - Hoo P R / Cheah Y S 10.04 10:00 2 - 1  
Chen T J / Peck Y W - Guo X / Zhang S 10.04 09:10 0 - 2  
Syahnawi A / Bernadet P Z - Kusharjanto/Kusumawati 10.04 09:10 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Primorac Kotor 10.04 19:00 20 - 16  
Jug Dubrovnik - Jadran Herceg Novi 10.04 19:00 9 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szombathely 10.04 19:30 13 - 12  

 

2019.10.03.
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robles - S. Gauzy 10.03 20:30 0 - 4  
A. Shibaev - Sangsu Lee 10.03 16:20 0 - 4  
Bo Fang - P. Franziska 10.03 19:40 1 - 4  
Chih-Yuan Chuang - Jingkun Liang 10.03 16:20 2 - 4  
Chun Ting Wong - Mas. Morizono 10.03 19:40 4 - 3  
Gaoyuan Lin - E. Angles 10.03 19:40 4 - 0  
Jon Persson - Zhendong Fan 10.03 20:30 1 - 4  
Jun Mizutani - Youngsik Jeoung 10.03 20:30 4 - 0  
Koki Niwa - Takuya Jin 10.03 20:30 4 - 2  
Kri. Karlsson - Chuqin Wang 10.03 17:10 2 - 4  
L. Pitchford - Qihao Zhou 10.03 16:20 1 - 4  
M. Falck - Zihao Zhao 10.03 17:10 2 - 4  
P. Drinkhall - Tom. Harimoto 10.03 17:10 2 - 4  
Sun Wen - Woojin Jang 10.03 17:10 3 - 4  
Xin Xu - Haidong Xu 10.03 16:20 4 - 2  
Yuk. Uda - D. Ovtcharov 10.03 19:40 3 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdel Aziz Y / Assar K - Flore T / Lebesson E 10.03 13:00    
Apolonia T / Monteiro J - Sidorenko V / Skachkov K 10.03 13:00 1 - 3  
Glod E / Mladenovic L - Ecseki N / Szudi Á 10.03 13:40 0 - 3  
Ho K K / Lam S H - Jorgic D / Kozul D 10.03 13:40 3 - 1  
Ishiy V / Tsuboi G - Liang J / Lin G 10.03 13:40 0 - 3  
Jang W / Lee S - Dyjas J / Nuytinck C 10.03 13:00 1 - 3  
Jarvis T / Pitchford L - Fan Z / Xu X 10.03 13:00 0 - 3  
Kallberg A / Moregard T - Jancarik L / Polansky T 10.03 13:40    
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Mima Ito 10.03 18:00 1 - 4  
Hon. Hashimoto - Mat. Ekholm 10.03 18:50 4 - 0  
Hyowon Suh - Tianyi Qian 10.03 15:30 1 - 4  
I-Ching Cheng - Saki Shibata 10.03 18:50 4 - 0  
Kas. Ishikawa - Fei Liu 10.03 15:30 1 - 4  
Manyu Wang - Yui Hamamoto 10.03 18:00 4 - 2  
Miu Hirano - Hina Hayata 10.03 18:00 4 - 3  
Miyu Nagasaki - Yuling Zhu 10.03 15:30 4 - 2  
Xiaoxin Yang - Hoi Kem Doo 10.03 18:00 4 - 2  
Xingtong Chen - Miyu Kato 10.03 14:40 4 - 1  
Yidi Wang - L. Bergström 10.03 14:40 4 - 0  
Yingsha Sun - Jihee Jeon 10.03 18:50 4 - 2  
Yuting Gu - Tianwei Feng 10.03 15:30 4 - 2  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajor N / Partyka N - Ekholm M / Kallberg C 10.03 12:20 1 - 3  
Balazova B / Matelova H - Hirano M / Ishikawa K 10.03 12:20 0 - 3  
Doo H K / Lee H C - Eerland B / LI J 10.03 12:20 3 - 0  
Gasnier L / Zarif A - Jeon J / Yang H 10.03 11:40 1 - 3  
Madarász/Pergel - Chen M / Ding N 10.03 11:40 0 - 3  
Ng W N / Soo W Y M - Kolish A / Tailakova M 10.03 11:40 3 - 1  
Shao J / Yu F - Kihara M / Nagasaki M 10.03 12:20 3 - 1  
Sun Y / Wang M - Choi H / Lee Z 10.03 11:40 3 - 2  
Asztalitenisz (Swedish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudi/Pergel - Ho K K / Lee H C 10.03 10:40 3 - 2  
Atlétika (vb, női 400 m síkfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Miller-Uibo - S.E. Naser 10.03 22:45 0 - 1  
W. Jonathas - She. Jackson 10.03 22:45 0 - 1  
Atlétika (vb, női súlylökés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Schwanitz - Márton A. 10.03 21:35 1 - 0  
D. Thomas-Dodd - Mag. Ewen 10.03 21:35 1 - 0  
Lijiao Gong - C. Ealey 10.03 21:35 1 - 0  
Márton A. - Mic. Carter 10.03 21:35 1 - 0  
Márton A. - Női súlylökés 10.03 21:35    
vb, női súlylökés 2019 10.03 21:35    
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - NC Dinos 10.03 07:00 3 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - St. Louis (1.m.) 10.03 23:02 6 - 7  
Oakland - Tampa Bay 10.03 02:09 1 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Jönköping 10.03 18:30 9 - 2  
Storvreta - Mullsjö 10.03 19:00 10 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - Norilszkij Nikel 10.03 16:00 4 - 2  
Tyumeny - Berkut Groznij 10.03 16:00 6 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Renon/Ritten 10.03 19:30 0 - 5  
Gherdeina/Gröden - Fassa 10.03 20:30 1 - 4  
Jesenice - Val Pusteria 10.03 19:00 1 - 4  
Kitzbühel - Bregenzerwald 10.03 19:30 6 - 3  
Klagenfurt 2 - Cortina 10.03 19:30 2 - 5  
Vienna Capitals 2 - Zell am See 10.03 19:00 3 - 7  
Vipiteno/Sterzing - Linz 2 10.03 20:00 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vsetin - Slavia Praha 10.03 17:30 4 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Trinec 10.03 17:30 4 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 10.03 18:00 2 - 4  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 10.03 18:00 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Ässät 10.03 17:30 3 - 0  
Tappara - Vaasan Sport 10.03 17:30 5 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Humo Taskent 2 10.03 16:00 4 - 1  
Jertisz Pavlodar - Gornyak Rudnyij 10.03 15:00 1 - 1  
Temirtau - Bejbarisz Atirau 10.03 15:00 3 - 5  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Arlan Koksetau 10.03 14:30 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 10.03 11:00 3 - 2  
Barisz - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.03 15:30 2 - 1  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 10.03 18:30 1 - 2  
Dinamo Minszk - Traktor Cseljabinszk 10.03 18:10 5 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Lokomotív Jaroszlavl 10.03 16:00 5 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarmati Orenburg - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.03 16:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Vancouver 10.03 04:00 3 - 2  
Las Vegas - San Jose 10.03 04:30 4 - 1  
St. Louis - Washington 10.03 02:00 2 - 2  
Toronto - Ottawa 10.03 01:00 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Frisk/Asker 10.03 18:30 2 - 3  
Manglerud - Valerenga 10.03 18:30 1 - 5  
Narvik - Lillehammer 10.03 18:30 2 - 5  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 10.03 19:00 3 - 1  
Storhamar - Stjernen 10.03 18:30 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad 10.03 19:00 5 - 5  
Leksand - Frölunda 10.03 19:00 2 - 4  
Oskarshamn - HV 71 10.03 19:00 2 - 2  
Rögle - Lulea 10.03 19:00 2 - 2  
Skelleftea - Linköping 10.03 19:00 3 - 1  
Växjö - Malmö 10.03 19:00 1 - 4  
Örebro - Brynäs 10.03 19:00 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Juzsnij Ural Orszk 10.03 17:00 3 - 4  
Himik Voszkreszenszk - Jugra Hanti-Manszijszk 10.03 17:30 2 - 2  
Humo Taskent - Rubin Tyumeny 10.03 16:30 1 - 2  
Lada Toljatti - Cselmet Cseljabinszk 10.03 17:00 4 - 2  
Zauralje Kurgan - ORG Beijing 10.03 16:00 3 - 1  
Zvezda Csehov - Ermak Angarszk 10.03 18:00 4 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Seattle Thunderbirds 10.03 04:00 8 - 1  
Kelowna Rockets - Tri-City Americans 10.03 04:05 6 - 1  
Lethbridge Hurricanes - Saskatoon Blades 10.03 03:00 2 - 3  
Swift Current Broncos - Edmonton Oil Kings 10.03 03:00 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Daemyung 10.03 12:00 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - South East Melbourne Phoenix 10.03 11:30 88 - 91  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Olimpia Milano 10.03 20:30 78 - 64  
Himki Moszkva - Maccabi TA 10.03 19:00 89 - 83  
Panathinaikosz - Crvena zvezda 10.03 20:00 87 - 82  
Real Madrid - Fenerbahce 10.03 21:00 81 - 77  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Den Helder 10.03 20:00 94 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi Utsunomiya Brex 10.03 12:05 78 - 57  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 10.03 17:30 72 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 10.03 17:30 77 - 83  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Dinamo Kurszk 10.03 14:00 22 - 86  
Nagyezsda Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 10.03 16:00 60 - 52  
Szpartak Moszkva - MBA Moszkva 10.03 17:00 80 - 90  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Hapoel Ashdod 10.03 18:00 32 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Paris SG 10.03 20:45 28 - 31  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Burgdorf-Hannover 10.03 17:00 20 - 26  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengarten-Buchholz - Thüringer HC 10.03 16:00 27 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Ufa Alisza 10.03 16:30 38 - 25  
CSZKA Moszkva - Lada Toljatti 10.03 18:30 25 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivers Margareten - Bregenz 10.03 20:00 27 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Potaissa Turda 10.03 17:00 26 - 26  
Calarasi - Fagaras 10.03 17:00 25 - 21  
Resita - Dinamo Bukarest 10.03 16:00 24 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Gloria Buzau 10.03 10:55 27 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Lugi 10.03 19:00 28 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Kungalv 10.03 19:00 24 - 24  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hilal Al-Quds - Raja Casablanca 10.03 18:00 0 - 2  
Nouadhibou - Al-Jaish 10.03 18:00 1 - 0  
Wydad Casablanca - Al-Merrikh 10.03 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Barracas Central 10.03 03:00 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Vasco da Gama 10.03 00:15 1 - 2  
Chapecoense - Corinthians 10.03 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Fredericia 10.03 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thisted - Horsens 10.03 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Jeonbuk 10.03 09:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Delfin Manta 10.03 02:30 4 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 10.03 16:30 0 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Al-Dhafra 10.03 16:30 1 - 2  
Al-Sharjah - Al-Ain 10.03 19:15 3 - 2  
Hatta - Al-Ittihad (UAE) 10.03 19:15 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - El Zamalek 10.03 20:00 0 - 1  
Tanta - Pyramids FC 10.03 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Qarabag Baku 10.03 21:00 1 - 4  
Sevilla - APOEL Nicosia 10.03 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - FC Köbenhavn 10.03 21:00 1 - 1  
Lugano - Dinamo Kijev 10.03 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Getafe 10.03 21:00 1 - 2  
Trabzonspor - Basel 10.03 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - PSV 10.03 21:00 1 - 4  
Sporting CP - LASK 10.03 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - CFR Cluj 10.03 21:00 2 - 0  
Lazio - Rennes 10.03 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Standard Liege 10.03 21:00 4 - 0  
Guimaraes - E. Frankfurt 10.03 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Porto 10.03 18:55 2 - 0  
Young Boys - Rangers 10.03 18:55 2 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Espanyol 10.03 18:55 0 - 2  
FTC - Ludogorec Razgrad 10.03 18:55 0 - 3  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Gent 10.03 18:55 1 - 1  
St-Etienne - Wolfsburg 10.03 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Mönchengladbach 10.03 18:55 1 - 1  
Wolfsberg - Roma 10.03 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Wolverhampton 10.03 18:55 0 - 1  
Braga - Slovan Bratislava 10.03 18:55 2 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Manchester Utd. 10.03 18:55 0 - 0  
FC Asztana - Partizan Belgrád 10.03 16:50 1 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Valour Winnipeg 10.03 03:00 4 - 1  
Edmonton - Forge Hamilton 10.03 03:00 0 - 1  
Pacific Langford - HFX Wanderers 10.03 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sailiya 10.03 16:40 2 - 1  
Al-Wakrah - Al-Gharafa 10.03 18:50 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Nacional Medellin 10.03 00:00 0 - 0  
América de Cali - Atl. Huila 10.03 01:00 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Union Magdalena 10.03 21:00 1 - 1  
Cucuta Deportivo - Millonarios 10.03 03:00 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 10.03 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Flamengo 10.03 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Atlante Cancun 10.03 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Veracruz 10.03 01:10 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Mineros de Zacatecas 10.03 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - UNAM Pumas 10.03 04:00 0 - 4  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valletta - Gzira 10.03 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Vidar 10.03 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Deportivo 10.03 21:00 3 - 1  
Sp. Gijón - Almería 10.03 19:00 4 - 2  
Zaragoza - Malaga 10.03 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damac - Al-Wehda (KSA) 10.03 17:35 0 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PTT Rayong - Chiangrai Utd. 10.03 14:00 2 - 2  
Trat - Chonburi FC 10.03 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Young Boys - U19Rangers 10.03 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - Fresno 10.03 03:00 2 - 1  
Ottawa - Indy Eleven 10.03 01:00 1 - 0  
Sacramento - Los Angeles Galaxy 2 10.03 04:30 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Lengyelország 10.03 15:00 1 - 5  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Hawke's Bay 10.03 08:35 10 - 22  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Oroszország 10.03 12:15 35 - 0  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Fidzsi-szigetek 10.03 07:15 10 - 45  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Ansan Rush&Cash 10.03 09:00 3 - 1  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 10.03 07:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Aachen 10.03 17:10 2 - 3  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - T. Radjabov (4.m.) 10.03 12:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - Yangyi Yu (4.m.) 10.03 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Pet. Lines 10.03 15:30 5 - 2  
A. Songsermsawad - Fan Zhengyi 10.03 11:00 5 - 1  
Ant. Hamilton - Jim. White 10.03 11:00 5 - 3  
Dan. Wells - Nig. Bond 10.03 20:00 2 - 5  
Gary Wilson - Mei Xiwen (5 nyert frame-ig) 10.03 11:00 2 - 5  
J. Lisowski - Tian Pengfei (5 nyert frame-ig) 10.03 20:00 5 - 3  
M. Selby - J.R. Clarke (5 nyert frame-ig) 10.03 20:00 5 - 2  
Mark Joyce - Xu Si 10.03 11:00 3 - 5  
Mat. Selt - Si Jiahui (5 nyert frame-ig) 10.03 15:30 5 - 3  
Mic. White - Jor. Brown 10.03 15:30 2 - 5  
N. Saengkham - S. Lichtenberg 10.03 20:00 5 - 1  
Ric. Walden - Lee Walker 10.03 15:30 5 - 4  
S. Murphy - R. Lawler (5 nyert frame-ig) 10.03 15:30 5 - 1  
T. Un-Nooh - J. O'Neill (5 nyert frame-ig) 10.03 11:00 5 - 1  
Strandröplabda (Bandar Torkaman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brozyniak J / Janiak P - Dargahi P / Nikoufar V 10.03 09:30 1 - 2  
Enayati S / Shoushtarizad - Raoufi R / Mirzaali A 10.03 07:30 0 - 2  
Groszek P / Lewandowski P - Kaewsai D / Duangjinda K 10.03 08:30 1 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Dargahi P / Nikoufar V 10.03 13:30 2 - 1  
Kaewsai D / Duangjinda K - Aghajanighasab/Firouzpour 10.03 12:30 0 - 2  
Kambiz K / Yamrali R - Murakami H / Tsuchiya T 10.03 10:30 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Gholipoury B / Salagh A 10.03 14:30 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Raoufi R / Mirzaali A 10.03 11:30 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - J. Pla Malfeito 10.03 15:45 2 - 0  
F. Gaio - C. Taberner 10.03 14:00 0 - 2  
F. Horansky - A. Giannessi 10.03 12:30 1 - 2  
M. Safwat - P. Martinez Portero 10.03 11:00 2 - 1  
P. Sousa - S. Diez 10.03 15:30 2 - 0  
R. Carballes Baena - J. Kovalik 10.03 13:00    
T. Robredo - S. Caruso 10.03 17:15 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Podlipnik-Casti - Behar A / Weissborn T 10.03 16:10 2 - 0  
Ehrat S / Eriksson M - Bolelli/Vega Hernandez 10.03 11:00 0 - 2  
Jebavy R / Monroe N - Granollers G / Martinez P 10.03 17:30 2 - 1  
Martos Gorne/Ramanathan - Cervantes H./Roca Batalla 10.03 11:00 2 - 1  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - J.P. Ficovich 10.03 16:00 0 - 2  
Die. Hidalgo - M. Hamou 10.03 21:30 2 - 1  
F. Coria - A. Tabilo 10.03 17:35 2 - 1  
H. Dellien - F. Cerundolo 10.03 16:30 0 - 2  
J.P. Varillas - A. Collarini 10.03 16:00 2 - 0  
M. Hamou - T. Monteiro 10.03 01:40 2 - 1  
O. Luz - S. Nagal 10.03 18:15 0 - 2  
Ped. Sakamoto - Nic. Alvarez 10.03 18:05 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reyes-Varela / Romboli - Cuevas M / Mena F 10.03 20:20 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - A. Danilina 10.03 16:00 1 - 2  
E. Mandlik - M.C. Osorio Serrano 10.03 18:30 0 - 2  
H. Baptiste - G. Min 10.03 18:15 1 - 2  
M. Mateas - M. Osaka 10.03 16:00 2 - 0  
M. Melnikova - G. Sanesi 10.03 16:00 2 - 0  
M. Partaud - Car. Dolehide 10.03 16:00 0 - 2  
S. Talbi - R. Zarazua 10.03 17:30 1 - 2  
U.M. Arconada - E. Halbauer 10.03 17:10 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - E. Donskoy 10.03 11:10 0 - 2  
C. Moutet - Jur. Rodionov 10.03 14:35 2 - 1  
D. Istomin - R. Bemelmans 10.03 07:00    
K. Kravchuk - I. Ivashka 10.03 07:00 2 - 1  
K. Sultanov - Y. Maden 10.03 16:35 0 - 2  
M. Jaziri - T. Machac 10.03 10:20 0 - 2  
O. Nedovyesov - A. Vatutin 10.03 08:50 1 - 2  
T. Gabashvili - I. Marchenko 10.03 08:50 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Kolar Z - Troicki V / Zimonjic N 10.03 12:25 2 - 0  
Durasovic V / Gakhov I - Drzewiecki K / Walkow S 10.03 13:55 0 - 2  
Heliovaara H / Marchenko - Elgin M / Istomin D 10.03 13:45    
Kravchuk K / Nedovyesov A - Gabashvili T / Karatsev A 10.03 12:30 1 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - A. Zverev 10.03 15:00 0 - 2  
J. Isner - Dan. Evans 10.03 08:30 2 - 0  
N. Basilashvili - S. Tsitsipas 10.03 10:30 1 - 2  
S. Querrey - D.S. Schwartzman 10.03 12:30 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Fognini F / Thiem D 10.03 08:00 2 - 0  
Gong M-X / Zhang Ze - Kubot L / Melo M 10.03 06:30 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - N. Osaka 10.03 08:25 0 - 2  
B.V. Andreescu - J. Brady 10.03 13:30 2 - 0  
C. Wozniacki - K. Siniakova 10.03 06:30 2 - 0  
E. Alexandrova - D. Kasatkina 10.03 10:40 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Babos/Mladenovic 10.03 11:50 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Kenin S / Mattek-Sands B 10.03 10:00 1 - 2  
Ostapenko J / Yastremska - Melichar N / Peschke K 10.03 06:30 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - D. Shapovalov 10.03 07:25 2 - 0  
Hyeon Chung - M. Cilic 10.03 09:40 2 - 1  
Jor. Thompson - Taro Daniel 10.03 04:00 0 - 2  
L.G.M. Harris - J. Millman 10.03 06:05 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Krajicek A - Pavic M / Soares B 10.03 12:00 2 - 0  
Mektic N / Skugor F - Bopanna R / Shapovalov D 10.03 10:10 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Pouille L / Struff J 10.03 07:30 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Haichao Liu 10.03 10:45 2 - 1  
Giap Chin Goh - T. Saensomboonsuk 10.03 11:25 1 - 2  
Jia Wei Tan - Tak. Obayashi 10.03 09:15 2 - 0  
K.A. Nugraha - Joo Ven Soong 10.03 13:30 1 - 2  
P.A. Maulana - V.A. Saputra 10.03 12:10 0 - 2  
W.Y. Prasetyo - Teck Zhi Soo 10.03 11:25 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Hoshino S / Nishikawa Y 10.03 14:30 0 - 2  
Chia W J / Man W C - Koga A / Saito T 10.03 10:45 1 - 2  
Fachrikar M / Syahnawi A - Angriawan B / Hardianto H 10.03 14:20 0 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Matsui K / Takeuchi Y 10.03 12:00 2 - 1  
Huang K X / Liu C - Riyanto K P / Yacob Y E Y 10.03 09:55 2 - 0  
Okamura H / Onodera M - Dong W / Guo X 10.03 14:20 0 - 2  
Ou X Y / Zhang N - Cahyono A B / Isfahani M 10.03 13:40 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.O. Winata - S.F. Fatmawati 10.03 09:55 2 - 0  
Hsiang Ti Lin - Yiman Zhang 10.03 09:25 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - Y.Y. Susanto 10.03 10:35 2 - 1  
Shi. Saito - Zhiyi Wang 10.03 08:35 0 - 2  
Thuy Linh Nguyen - Shuo Yun Sung 10.03 08:00 2 - 0  
Yaxin Wei - Rus. Hartawan 10.03 11:15 0 - 2  
Yun Li - Cry. Pan 10.03 10:35 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Bernadet P Z - Li W / Zheng Y 10.03 12:45 0 - 2  
Chen J Y / Kang Y - Barkah Y / Imanuela A 10.03 10:45 0 - 2  
Chen X / Zhou C - Putri V / Sukoco V A 10.03 13:30 2 - 1  
Huang J / Zhang S X - Chen L Z / He X Y 10.03 12:55 2 - 0  
Ramadhanti S F S / Sugiar - Saito N / Shinoya N 10.03 12:45 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Dong W / Chen X 10.03 08:35 2 - 0  
Guo X / Zhang S - Ferdinansyah D / Kani S 10.03 09:15 2 - 0  
Kusharjanto/Kusumawati - Gustiawan H / Maharani A G L 10.03 09:25 2 - 0  
Ramadiansyah/Romadhini - Bandaso M C / Maulana A 10.03 10:05 0 - 2  
Saputro R A / Nuraidah T - Hoo P R / Cheah Y S 10.03 08:00 1 - 2  
Syahnawi A / Bernadet P Z - Prihardika G A / Saufika A 10.03 08:45 2 - 0  

 

2019.10.02.
Atlétika (vb, 110 m gátfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orl. Ortega - O. McLeod 10.02 21:55 1 - 0  
S. Shubenkov - G. Holloway 10.02 21:55 0 - 1  
vb, 110 m gátfutás 2019 10.02 21:55    
vb, 110 m gátfutás 2019 - Top 3 10.02 21:55    
Atlétika (vb, kalapácsvetés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halász B. - Eiv. Henriksen 10.02 20:40 1 - 0  
Halász B. - Kalapácsvetés 10.02 20:40    
Halász B. - Q. Bigot 10.02 20:40 0 - 1  
P. Fajdek - W. Nowicki 10.02 20:40 1 - 0  
vb, kalapácsvetés 2019 10.02 20:40    
Atlétika (vb, női 200 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Annelus - M. Kambundji 10.02 21:30 0 - 1  
D. Asher-Smith - Bri. Brown 10.02 21:30 1 - 0  
Atlétika (vb, női hétpróba)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krizsán X. - Női hétpróba 10.02 16:05    
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Leones de Yucatan (6.m.) 10.02 02:30 6 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Milwaukee 10.02 02:08 4 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Akerselva 10.02 19:30 8 - 7  
NOR 92 Mjöndalen - Tunet 10.02 19:00 3 - 13  
Sarpsborg - Slevik 10.02 19:00 7 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Falun 10.02 19:00 5 - 10  
Pixbo Wallenstam - Kalmarsund 10.02 18:30 5 - 4  
Visby - Växjö 10.02 19:00 5 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Berkut Groznij 10.02 16:00 8 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 10.02 22:00 6 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Motor Ceske Budejovice 10.02 17:30 1 - 4  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 10.02 18:00 5 - 3  
Poruba - Jihlava 10.02 18:00 2 - 1  
Prostejov - Slavia Trebic 10.02 18:00 1 - 1  
Sokolov - Kadan 10.02 18:00 8 - 3  
Zubr Prerov - Litomerice 10.02 18:00 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 10.02 18:00 2 - 2  
Sönderjyske - Frederikshavn 10.02 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 10.02 18:30 2 - 2  
Fehérvári Titánok - Újpest 10.02 18:30 6 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - SaPKo 10.02 17:30 4 - 5  
Koovee - Kiekko-Vantaa 10.02 17:30 6 - 3  
TUTO - Kokkolan Hermes 10.02 17:30 6 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - JYP 10.02 17:30 2 - 1  
Jukurit - Turku PS 10.02 17:30 2 - 1  
Kookoo - SaiPa 10.02 17:30 1 - 1  
Lahti Pelicans - Ilves 10.02 17:30 2 - 7  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Humo Taskent 2 10.02 16:00 3 - 3  
HC Asztana - Almaty 10.02 15:00 0 - 4  
Jertisz Pavlodar - Gornyak Rudnyij 10.02 15:00 2 - 0  
Temirtau - Bejbarisz Atirau 10.02 15:00 1 - 4  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Arlan Koksetau 10.02 14:30 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 10.02 11:30 1 - 2  
Barsz Kazany - SZKA Szentpétervár 10.02 18:00 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec 10.02 18:30 1 - 1  
Dinamo Riga - Avangard Omszk 10.02 18:30 0 - 7  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jokerit 10.02 18:00 1 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - HS Riga 10.02 18:00 9 - 4  
Zemgale/LLU - Liepaja 10.02 18:30 4 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Rubin Tyumeny 2 10.02 14:00 9 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 10.02 19:30 4 - 2  
Bayreuth - Crimmitschau 10.02 20:00 4 - 5  
Dresden - Tölzer Löwen 10.02 19:30 0 - 4  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 10.02 20:00 4 - 1  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 10.02 19:30 10 - 2  
Lausitzer Füchse - Landshut 10.02 19:30 4 - 4  
Ravensburg - Freiburg 10.02 20:00 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 10.02 19:30 2 - 3  
Bremerhaven - Köln 10.02 19:30 3 - 3  
Düsseldorf - Mannheim 10.02 19:30 4 - 4  
Iserlohn - Eisbären Berlin 10.02 19:30 3 - 1  
Nürnberg - Krefeld 10.02 19:30 4 - 2  
Schwenningen - München 10.02 19:30 2 - 4  
Wolfsburg - Straubing 10.02 19:30 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Ajoie 10.02 19:45 3 - 2  
Zug 2 - Sierre 10.02 19:45 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Rapperswil 10.02 19:45 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 10.02 19:00 1 - 6  
Björklöven - Vita Hästen 10.02 19:00 2 - 1  
Karlskrona - Västeras 10.02 19:00 3 - 3  
Mora - Kristianstad 10.02 19:00 3 - 2  
Södertälje - Almtuna 10.02 19:00 1 - 2  
Timra - MODO 10.02 19:00 3 - 2  
Västervik - Tingsryd 10.02 19:00 3 - 5  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Martin 10.02 18:30 5 - 3  
Levice - HC Topolcany 10.02 18:00 2 - 3  
Skalica - Povazska Bystrica 10.02 17:00 10 - 1  
Trnava - Spisska Nova Ves 10.02 17:30 3 - 6  
Zilina - Dubnica 10.02 18:00 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - SZKA-Néva 10.02 17:00 1 - 6  
Metallurg Novokuznyeck - Burany Voronyezs 10.02 14:00 6 - 3  
Molot Perm - Dinamo Szentpétervár 10.02 16:30 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Tver 10.02 17:30 2 - 0  
Tsen Tou Jilin - Torpedo Gorkij 10.02 12:30 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Deer Rebels - Saskatoon Blades 10.02 03:00 2 - 1  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Botas Adana 10.02 18:00 84 - 75  
Lattes Montpellier - Olympiakosz 10.02 20:00 86 - 67  
UR Venezia - Diósgyőr 10.02 19:30 71 - 61, h.u. 81 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Promitheasz Patra 10.02 18:30 55 - 88  
Ulm - Virtus Bologna 10.02 19:30 79 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Limoges 10.02 19:00 84 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - UNIKSZ Kazany 10.02 20:30 84 - 75  
Nanterre - Joventut Badalona 10.02 20:45 85 - 78  
Olimpija Ljubljana - Darussafaka 10.02 19:30 73 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Buducnost Podgorica 10.02 20:45 83 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borisfen Mogilev - Dnipro 10.02 18:00 76 - 101  
Rahoveci - U-Banca Cluj 10.02 20:30 73 - 98  
Tartu Ulikool - Joensuun Kataja 10.02 18:00 78 - 72  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Lapuan Kobrat 10.02 17:30 88 - 94  
KTP Kotka - Kauhajoen Karhu 10.02 17:30 88 - 93  
Lahti - Nokia 10.02 17:30 71 - 87  
Ura Kaarina - Tampere Pyrintö 10.02 17:30 83 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - Columbian Dyip 10.02 10:30 108 - 114  
TNT KaTropa - Phoenix Fuelmasters 10.02 13:00 123 - 118  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Apollo Amsterdam 10.02 19:30 100 - 63  
Landstede Zwolle - BA Limburg 10.02 19:30 78 - 54  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Legia Varsó 10.02 19:00 79 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Vechta 10.02 20:30 101 - 78  
Telekom Bonn - Skyliners Frankfurt 10.02 19:00 77 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Manresa 10.02 20:30 79 - 65  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Podcetrtek 10.02 19:00 91 - 60  
Primorska Koper - Zlatorog Lasko 10.02 18:00 115 - 73  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Connecticut (2.m.) 10.02 02:00 87 - 99  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Valga 10.02 18:00 93 - 67  
Liepajas Lauvas - Ventspils 10.02 18:30 46 - 97  
Valmiera - Rapla 10.02 18:00 68 - 73  
VEF Riga - Latvijas Univ. 10.02 18:30 88 - 58  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Dukla Praha 10.02 18:00 26 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Holstebro 10.02 19:30 22 - 36  
Skjern - Ribe-Esbjerg 10.02 18:30 27 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn 10.02 18:30 37 - 30  
Silkeborg - Odense 10.02 18:30 20 - 30  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Nancy 10.02 20:30 30 - 26  
Pontault-Combault - Cavigal Nice 10.02 20:45 20 - 22  
Strasbourg Schiltigheim - Besancon 10.02 20:30 33 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - St. Raphael 10.02 20:45 27 - 25  
Istres - Creteil 10.02 20:30 32 - 30  
Ivry - Chambery 10.02 20:30 28 - 24  
Montpellier - Chartres 10.02 20:30 29 - 25  
Nantes - Tremblay 10.02 20:30 39 - 20  
Toulouse - Pays d'Aix 10.02 20:30 27 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Drama 10.02 17:00 37 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesvete - Porec 10.02 19:45 30 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Tarnow 10.02 18:30 52 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Vác 10.02 18:00 29 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Hallvard 10.02 18:00 34 - 31  
Naerbö - Elverum 10.02 19:15 31 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Lübbecke 10.02 19:30 26 - 19  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm-Westfalen - Ludwigshafen-Friesenheim 10.02 19:15 24 - 25  
Lemgo - Bergischer HC 10.02 19:00 27 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 10.02 19:00 29 - 29  
Wetzlar - Kiel 10.02 20:00 25 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - SZGAU-Szaratov 10.02 15:30 28 - 35  
Fakel Taganrog - Dinamo-Viktor Sztavropol 10.02 18:00 24 - 30  
Néva Szentpétervár - SZKIF Krasznodar 10.02 18:30 28 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod 10.02 18:00 22 - 27  
Sztavropol - Rosztov 10.02 17:00 31 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Vaslui 10.02 17:00 25 - 26  
Politehnica Timisoara - Focsani 10.02 17:00 24 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Veszprém 10.02 17:15 26 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Quabit Guadalajara 10.02 20:00 30 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Winterthur 10.02 20:30 28 - 34  
Kriens - Bern 10.02 20:00 29 - 26  
St. Gallen - Thun 10.02 19:30 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - IFK Ystad 10.02 19:00 25 - 24  
Sävehof - Hallby 10.02 18:00 34 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde 10.02 19:45 24 - 21  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Kikinda 10.02 20:00 37 - 26  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Nove Zamky 10.02 19:00 31 - 28  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Veleciku Koplik 10.02 14:00 5 - 0  
KF Tirana - Shenkolli 10.02 14:00 4 - 0  
Skenderbeu - KF Devolli 10.02 14:00 0 - 2  
Teuta Durres - Terbuni Puke 10.02 14:00 6 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Derby County 10.02 20:45 2 - 2  
Brentford - Bristol City 10.02 20:45 1 - 1  
Cardiff - QPR 10.02 20:45 3 - 0  
Charlton - Swansea 10.02 20:45 1 - 2  
Luton - Millwall 10.02 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Nejmeh Bejrút 10.02 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Dep. Moron 10.02 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd. 10.02 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Napoli 10.02 18:55 0 - 0  
Liverpool - Salzburg 10.02 21:00 4 - 3  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Internazionale 10.02 21:00 2 - 1  
Slavia Praha - Dortmund 10.02 18:55 0 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Lyon 10.02 21:00 0 - 2  
Zenit Szentpétervár - Benfica 10.02 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Chelsea 10.02 21:00 1 - 2  
Valencia - Ajax 10.02 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - FK Sarajevo 10.02 18:30 3 - 2  
Tuzla City - Velez Mostar 10.02 15:30 1 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 10.02 18:00 6 - 1  
Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 10.02 15:30 2 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Borac Banja Luka 10.02 15:30 0 - 6  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova - Criciuma 10.02 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Meppen 10.02 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 10.02 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chlumec - Bohemians 1905 10.02 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Vejle 10.02 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Silkeborg 10.02 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Mamelodi Sundowns 10.02 19:30 1 - 2  
Maritzburg Utd. - Baroka 10.02 19:30 1 - 0  
Polokwane City - Stellenbosch 10.02 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan I'Park 10.02 12:30 2 - 2  
Bucheon - Daejeon Citizen 10.02 12:30 1 - 3  
Jeonnam - Suwon City 10.02 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Gangwon 10.02 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Daejeon Korail 10.02 12:00 1 - 1  
Suwon Bluewings - Hwaseong 10.02 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Macedónia - Kazahsztán 10.02 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Entag El Harby 10.02 20:00 4 - 0  
Ismaily - Al-Masry 10.02 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Ceres-Negros 10.02 14:05 1 - 2  
Mendiola - Kaya Iloilo 10.02 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 10.02 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - PSM Makassar 10.02 13:30 2 - 0  
Persipura Jayapura - TIRA-Persikabo 10.02 10:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Pasto 10.02 03:00 3 - 1  
Rionegro Aguilas - Jaguares de Cordoba 10.02 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Boca Juniors 10.02 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Palanga 10.02 17:30 5 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - RSB Berkane 10.02 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Difaa El Jadidi 10.02 17:00 0 - 1  
Hassania Agadir - AS Sale 10.02 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Monarcas Morelia 10.02 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Chivas Guadalajara 10.02 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Zacatepec 10.02 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bokelj Kotor - Titograd Podgorica 10.02 14:30 1 - 2  
Grbalj Radanovici - Iskra Danilovgrad 10.02 14:30 3 - 1  
Ibar Rozaje - Zeta Golubovci 10.02 14:30 0 - 0  
OFK Petrovac - Drezga 10.02 14:30 2 - 0  
Petnjica - FK Podgorica 10.02 14:30    
Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica 10.02 14:30 0 - 0  
Sutjeska Niksic - Lovcen Cetinje 10.02 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Huesca 10.02 19:00 1 - 0  
Mirandes - Lugo 10.02 19:00 1 - 1  
Ponferradina - Las Palmas 10.02 21:00 0 - 2  
Tenerife - Oviedo 10.02 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malzenice - Senica 10.02 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Chiangmai FC 10.02 12:45 2 - 0  
Nakhon Ratchasima - Buriram Utd. 10.02 14:00 2 - 3  
Port FC - Chainat Hornbill 10.02 13:00 4 - 0  
Samut Prakan - Muangthong Utd. 10.02 14:00 2 - 1  
Sukhothai - Ratchaburi Mitr Phol 10.02 15:00 2 - 2  
Suphanburi - Prachuap 10.02 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - CA Bizertin 10.02 16:00 2 - 0  
CS Sfaxien - US Tataouine 10.02 19:00 1 - 0  
Etoile du Sahel - JS Kairouanaise 10.02 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19APOEL Nicosia - U19Gabala 10.02 16:00 1 - 1  
U19Bohemians - U19PAOK 10.02 20:30 1 - 1  
U19Dinamo Kijev - U19Shkendija Tetovo 10.02 16:00 8 - 0  
U19Elfsborg - U19Midtjylland 10.02 18:30 1 - 2  
U19FK Minszk - U19Derby County 10.02 15:00 0 - 2  
U19MTK - U19Zrinjski Mostar 10.02 18:00 1 - 1  
U19Porto - U19Liepaja 10.02 16:00 4 - 2  
U19Rennes - U19Brodarac 10.02 17:00 2 - 1  
U19Shkendija Tirana - U19Sheriff Tiraspol 10.02 14:30 1 - 2  
U19Slovan Bratislava - U19Ludogorec Razgrad 10.02 18:00 1 - 0  
U19Sogndal - U19Honka 10.02 18:30 3 - 1  
U19Viitorul Constanta - U19Domzale 10.02 17:00 0 - 0  
U19ÍA Akranes - U19Levadia Tallinn 10.02 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Genk - U19Napoli 10.02 13:00 3 - 1  
U19Liverpool - U19Salzburg 10.02 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Internazionale 10.02 16:00 0 - 3  
U19Slavia Praha - U19Dortmund 10.02 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19RB Leipzig - U19Lyon 10.02 15:00 1 - 3  
U19Zenit Szentpétervár - U19Benfica 10.02 13:00 1 - 7  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lille - U19Chelsea 10.02 14:00 2 - 0  
U19Valencia - U19Ajax 10.02 14:00 3 - 5  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rukh Vinnyky - Mariupol 10.02 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loudoun Utd. - Pittsburgh 10.02 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Aragua Maracay 10.02 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Guangzhou Evergrande 10.02 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Surkhon Termez 10.02 15:00 2 - 1  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Kanada 10.02 12:15 63 - 0  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 10.02 09:45 33 - 9  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korea Armed Forces Athlet - Uijeongbu KB Stars 10.02 09:00 0 - 3  
Seoul Woori - Suwon Kepco 10.02 12:00 3 - 1  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 10.02 11:00 0 - 3  
Egyiptom - Irán 10.02 04:00 3 - 1  
Kanada - Oroszország 10.02 07:00 2 - 3  
Lengyelország - Japán (Helyszín: Japán) 10.02 12:20 3 - 1  
Olaszország - USA 10.02 08:00 1 - 3  
Tunézia - Argentína 10.02 05:30 1 - 3  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Radjabov - Liren Ding (3.m.) 10.02 12:00 1 - 0  
Yangyi Yu - M. Vachier-Lagrave (3.m.) 10.02 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Jak Jones (5 nyert frame-ig) 10.02 15:30 5 - 1  
Joe Perry - Lei Peifan (5 nyert frame-ig) 10.02 11:00 5 - 2  
Kyr. Wilson - Chen Feilong (5 nyert frame-ig) 10.02 20:00 5 - 3  
L. Highfield - Chun Wai Lee 10.02 20:00 5 - 0  
Liang Wenbo - K. Filipiak (5 nyert frame-ig) 10.02 11:00 5 - 1  
M. Fu - B. Sargeant 10.02 15:30 5 - 3  
M. Georgiou - Dav. Grace 10.02 11:00 5 - 2  
M. Holt - Jam. Wattana 10.02 15:30 5 - 3  
M. O'Donnell - K. Hirani 10.02 20:00 5 - 3  
R. Milkins - B. Pinches 10.02 11:00 3 - 5  
S. Bingham - Alex Borg (5 nyert frame-ig) 10.02 20:00 5 - 0  
S. Carrington - Joe O'Connor 10.02 15:30 5 - 3  
Sam Craigie - Fra. Patrick 10.02 11:00 5 - 0  
Tom Ford - Chang Bingyu (5 nyert frame-ig) 10.02 15:30 4 - 5  
Strandröplabda (Bandar Torkaman)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brozyniak J / Janiak P - Aghajanighasab A / Firouzpourbandpe 10.02 13:00 0 - 2  
Dargahi P / Nikoufar V - Shimizu K / Yoshida H 10.02 14:00 2 - 0  
Enayati S / Shoushtarizad - Khakizadeh A / Malmir A 10.02 15:00 2 - 0  
Groszek P / Lewandowski P - Lundgren P / Wijk Tegenro 10.02 14:00 2 - 1  
Inkiew N / Padsawud S - Enayati S / Shoushtarizadeh A 10.02 09:10 2 - 0  
Inkiew N / Padsawud S - Kaewsai D / Duangjinda K 10.02 13:00 2 - 0  
Kaewsai D / Duangjinda K - Khakizadeh A / Malmir A 10.02 09:10 2 - 0  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Gholipoury B / Salagh A 10.02 08:20 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Brozyniak J / Janiak P 10.02 10:00 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Shoji K / Kurasaka M 10.02 15:00 2 - 1  
Raoufi R / Mirzaali A - Gholipoury B / Salagh A 10.02 12:00 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Groszek P / Lewandowski P 10.02 08:20 2 - 1  
Shoji K / Kurasaka M - Aghajanighasab A / Firouzpourbandpei 10.02 10:00 1 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - Dargahi P / Nikoufar V 10.02 07:30 2 - 1  
Vakili A / Salemiinjehbor - Kambiz K / Yamrali R 10.02 12:00 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - M. Safwat 10.02 12:30 0 - 2  
And. Martin - M. Safwat 10.02 10:00    
C. Taberner - L. Giustino 10.02 17:00 2 - 0  
D. Munoz-De La Nava - J.A. Munar Clar 10.02 15:20 0 - 2  
F. Gaio - B. Kavcic 10.02 13:00 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - P. Martinez Portero 10.02 12:00 1 - 2  
I. Nedelko - A. Giannessi 10.02 11:00 0 - 2  
O. Roca Batalla - S. Diez 10.02 11:00 1 - 2  
P. Sousa - E. Lopez-Perez 10.02 10:30 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidovich Fokina/LopezPe - Cervantes H./Roca Batalla 10.02 15:30    
Jebavy R / Monroe N - Andrews M / Okala J 10.02 14:35 2 - 0  
Margaroli L / Shamasdin A - Behar A / Weissborn T 10.02 14:15 0 - 2  
Moro Canas A / Pla Malfei - Cacic N / Podlipnik-Castillo H 10.02 15:35 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - J.P. Varillas 10.02 15:45 0 - 2  
F. Coria - F. Meligeni Rodrigues A. 10.02 19:00 2 - 0  
G. Andreozzi - Ped. Sakamoto 10.02 18:50    
G. Villanueva - A. Tabilo 10.02 17:20 0 - 2  
Gas. Elias - S. Nagal 10.02 15:00    
H. Dellien - G. Clezar 10.02 21:30 2 - 0  
R. Matos - F. Cerundolo 10.02 17:05 0 - 2  
R. Olivo - Die. Hidalgo 10.02 15:00 0 - 2  
T. Bellucci - C. Lindell 10.02 01:40    
T.M. Etcheverry - A. Collarini 10.02 15:00 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez N / Bagnis F - Cuevas M / Mena F 10.02 21:00 1 - 2  
Hernandez-Fernand/Hidalgo - Luz O / Matos R 10.02 20:40 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Monteiro T / Sakamoto P 10.02 00:10 2 - 1  
Pucinelli Almeida/Reis S - Galdos S / Mayer L 10.02 23:30 0 - 2  
Reyes-Varela / Romboli - Olivo R / Zukas M 10.02 18:50 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - E. Bektas 10.02 18:10 2 - 1  
B. Gatica - M.C. Osorio Serrano 10.02 20:40 0 - 2  
B. Turati - Car. Dolehide 10.02 21:10 0 - 2  
Emma Navarro - M. Mateas 10.02 16:00 0 - 2  
G. Min - O. Tjandramulia 10.02 20:00 2 - 0  
G. Sanesi - Tara Moore 10.02 18:00 2 - 1  
G. Talaba - A. Glatch 10.02 16:00 0 - 2  
H. Baptiste - Sop. Chang 10.02 21:40 2 - 0  
M. Melnikova - S. Lamens 10.02 16:00 2 - 0  
M. Partaud - M. Zacarias 10.02 20:45 2 - 0  
R. Zarazua - D. Khazaniuk 10.02 17:55 2 - 0  
S. Talbi - A. Kratzer 10.02 16:00 2 - 0  
U.M. Arconada - Q. Gleason 10.02 18:10 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - Sav. Danilov 10.02 06:00 2 - 0  
D. Istomin - J. Lenz 10.02 11:50 2 - 0  
D. Popko - K. Sultanov 10.02 07:30 1 - 2  
I. Gakhov - R. Bemelmans 10.02 08:10 0 - 2  
I. Marchenko - M. Viola 10.02 10:40 2 - 0  
Jur. Rodionov - R. Safiullin 10.02 06:00 2 - 1  
Kai. Uchida - I. Ivashka 10.02 09:20 0 - 2  
M. Jaziri - F. Reboul 10.02 09:45 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayap S / Popko D - Troicki V / Zimonjic N 10.02 13:10 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Heliovaara H / Marchenko I 10.02 14:00 1 - 2  
Gabashvili T / Karatsev A - Huesler M-A / Zverev M 10.02 14:15 2 - 1  
Molchanov D / Vasilevski - Bemelmans R / Kolar Z 10.02 12:00 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - F. Fognini 10.02 10:45 0 - 2  
C. Norrie - A. Murray 10.02 06:30 1 - 2  
D. Thiem - Zhizhen Zhang 10.02 14:45 2 - 0  
K. Khachanov - J. Chardy 10.02 08:40 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Skupski N 10.02 08:05 0 - 2  
Khachanov K / Rublev A - Isner J / Zverev A 10.02 13:30 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Saisai Zheng 10.02 12:00 2 - 1  
B. Bencic - P. Kvitova 10.02 12:20 0 - 2  
B.V. Andreescu - E. Mertens 10.02 09:45 2 - 0  
E. Svitolina - S. Kenin 10.02 16:25 2 - 1  
J. Brady - M. Keys 10.02 06:30 2 - 1  
P. Hercog - K. Bertens 10.02 14:05 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Aoyama S / Shibahara E 10.02 10:45 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Pliskova/Pliskova 10.02 09:20 0 - 2  
Goerges J / Sevastova A - Melichar N / Peschke K 10.02 09:35 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Alexandrova E / Siniakova K 10.02 06:30 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Ostapenko J / Yastremska D 10.02 06:30 0 - 2  
Peng S / Wang Y - Babos/Mladenovic 10.02 08:05 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - L.G.M. Harris 10.02 06:25 1 - 2  
D. Goffin - P. Carreno-Busta 10.02 04:00 2 - 1  
J. Millman - A. Mannarino 10.02 04:00 2 - 1  
N. Djokovic - Go Soeda 10.02 09:20 2 - 0  
R. Albot - Yas. Uchiyama 10.02 06:40 1 - 2  
R. Opelka - Gil. Simon 10.02 09:45 2 - 0  
Y. Nishioka - L. Pouille 10.02 11:15 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Martin F / Uchiyama Y 10.02 11:55 2 - 0  
Sharan D / Sitak A - Mahut/Roger-Vasselin 10.02 12:25 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. R. Dwicahyo - I.L.I. Rumbay 10.02 16:00 1 - 2  
A.A. Yulianto - P.A. Maulana 10.02 15:05 1 - 2  
B.K. Nugroho - A.A. Yulianto 10.02 04:10 1 - 2  
C.A. Dwi Wardoyo - K.A. Nugraha 10.02 16:00 1 - 2  
Feixiang Sun - Yupeng Bai 10.02 11:10 2 - 0  
Giap Chin Goh - A. Joe 10.02 11:00 2 - 0  
H.Y. Wijayanto - Haichao Liu 10.02 12:20 1 - 2  
Jun Hao Leong - Jia Wei Tan 10.02 07:50 1 - 2  
Kaz. Sakai - W.Y. Prasetyo 10.02 14:20 0 - 2  
M. Ziyad Md Tah - K.A. Nugraha 10.02 07:00 0 - 2  
M.A. Apriyandi - Joo Ven Soong 10.02 16:35 0 - 2  
Min. Koga - Teck Zhi Soo 10.02 13:00 0 - 2  
R. Subagja - Tak. Obayashi 10.02 10:30 0 - 2  
S.D. Kuncoro - M. Febriansyah 10.02 11:50 2 - 0  
Seng Zoe Yeoh - T. Saensomboonsuk 10.02 11:00 1 - 2  
V.A. Saputra - I.M. Mustofa 10.02 15:15 2 - 0  
W.Y. Prasetyo - Qowimuramadhoni, Azmy 10.02 06:30 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia W J / Man W C - Gutama S K / Putra F W 10.02 11:40 2 - 1  
Chrisnanta D B / Loh K H - Hoshino S / Nishikawa Y 10.02 15:05 0 - 2  
Dhanriano R / Mauthuthiho - Matsui K / Takeuchi Y 10.02 08:30 0 - 2  
Dong W / Guo X - Karandasuwardi/Pratama 10.02 15:15 2 - 0  
Fan Q / Ren X - Cahyono A B / Isfahani M 10.02 09:40 0 - 2  
Ferdinansyah D / Saputra - Koga A / Saito T 10.02 09:10 0 - 2  
Fikri M S / Maulana B - Chen T J / Choong H J 10.02 16:45 0 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Midorikawa H / Yamashita K 10.02 09:40 2 - 1  
Huang K X / Liu C - Gustiawan H / Kristanto C 10.02 07:00 2 - 0  
Liang W / Yichen S - Fachrikar M / Syahnawi A 10.02 15:50 0 - 2  
Lim T J / Low J S - Angriawan B / Hardianto H 10.02 13:50 1 - 2  
Okamura H / Onodera M - LIN C Y / Yang Y 10.02 15:50 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - DWI Putra G / Wijaya G C W 10.02 11:50 2 - 0  
Riyanto K P / Yacob Y E Y - Febryto E R / Ranialdy F M 10.02 07:10 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.D.Widyaningrum - Hsiang Ti Lin 10.02 09:00 1 - 2  
Asu. Takahashi - Rus. Hartawan 10.02 14:20 0 - 2  
Cry. Pan - L.A. Mainaky 10.02 10:20 2 - 0  
D. Gupta - Y.Y. Susanto 10.02 04:45 0 - 2  
D.A. Syarafina - Yun Li 10.02 08:20 1 - 2  
D.D. Ayustine - Yiman Zhang 10.02 08:20 0 - 2  
Iris Wang - Zhiyi Wang 10.02 05:45 1 - 2  
Jia Min Yeo - A.O. Winata 10.02 13:00 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - S.K. Priya Kudaravalli 10.02 04:00    
S. Kisona - S.F. Fatmawati 10.02 11:40 1 - 2  
Shi. Saito - H.Z.G. Chua 10.02 05:10 2 - 0  
Shuo Yun Sung - B.S. Rahayu 10.02 04:35 2 - 1  
Shuting Ji - Hir. Mizui 10.02 07:40 2 - 0  
Thuy Linh Nguyen - Ying Ying Lee 10.02 04:00 2 - 1  
Yaxin Wei - Su Yu Chen 10.02 14:30 2 - 0  
Zheng Shuya - C. Choirunnisa 10.02 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulia N S / Suhana D H S - Awanda A S / Bernadet P Z 10.02 09:50 0 - 2  
Budiani D D S / Mayasari - Saito N / Shinoya N 10.02 09:50 0 - 2  
Chen J Y / Kang Y - Cheah Y S / Lim P Y P 10.02 10:20 2 - 0  
Chen X / Zhou C - Tan P K L / Thinaah M 10.02 09:00 2 - 1  
Haris D D / Pradipta R A - Rumambi B M / Sahputri M C 10.02 07:50 2 - 0  
Huang J / Zhang S X - Hung S H / Chiang K H 10.02 05:20 2 - 1  
Jiang Y-H / Yu C H - Chen L Z / He X Y 10.02 06:20 0 - 2  
Kani S / Salsabila R V - Barkah Y / Imanuela A 10.02 07:10 0 - 2  
Tai W L / Wu Y C - Li Z Q / Teng C H 10.02 06:30 2 - 1  
Teoh M X / Yap L - Cheong A C Y / Lim C S 10.02 10:30 0 - 2  
Yap R C / Yap Y - Ramadhanti S F S / Sugiar 10.02 09:10 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Samosir R / Julimarbela H 10.02 04:00 2 - 0  
Chia W / Lim C S - Jomkoh S / Paewsampran S 10.02 06:20 0 - 2  
Chrisnanta D B / Tan W H - Syahnawi A / Bernadet P Z 10.02 05:10 1 - 2  
Guo X / Zhang S - Shang Y C / Huang J 10.02 11:10 2 - 1  
Hutomo T S C / Mayasari L - Ramadiansyah/Romadhini 10.02 13:40 0 - 2  
Kusharjanto/Kusumawati - Sumanti Z J / Islami M G 10.02 12:30 2 - 1  
Midorikawa H / Saito N - Hoo P R / Cheah Y S 10.02 05:45 0 - 2  
Prasetya A E / Wiratama A - Yamashita K / Shinoya N 10.02 13:40 2 - 1  
Prihardika G A / Saufika - Alfarez M R / Ulhaq N A D 10.02 05:55    
Putra A P R / Sahputri M - Bandaso M C / Maulana A 10.02 12:30 1 - 2  
Saputro R A / Nuraidah T - Man W C / Tan P K L 10.02 04:35 2 - 1  
Sompie F H / Sompie F E - Ferdinansyah D / Kani S 10.02 13:10 0 - 2  
Urai T / Miyaura R - Dong W / Chen X 10.02 04:10 1 - 2  
Vasigaran E / Vasigaran D - Gustiawan H / Maharani A G L 10.02 12:20 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Miskolc 10.02 19:30 7 - 13  
 
    7 - 13

 

2019.10.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Cincinnati 10.01 02:15 27 - 3  
Atlétika (vb, 200 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Quinonez - A. Gemili 10.01 21:35 1 - 0  
N. Lyles - A. de Grasse 10.01 21:35 1 - 0  
vb, 200 m 2019 10.01 21:35    
vb, 200 m 2019 - Top 3 10.01 21:35    
Atlétika (vb, 800 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brazier - A. Tuka 10.01 21:05 1 - 0  
vb, 800 m 2019 10.01 21:05    
vb, 800 m 2019 - Top 3 10.01 21:05    
Wes. Vazquez - F.C. Rotich 10.01 21:05 0 - 1  
Atlétika (vb, női gerelyhajítás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huihui Lyu - C. Hussong 10.01 20:20 1 - 0  
K-L. Barber - T. Khaladovich 10.01 20:20 1 - 0  
vb, női gerelyhajítás 2019 10.01 20:20    
vb, női gerelyhajítás 2019 - Top 3 10.01 20:20    
Atlétika (vb, rúdugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duplantis - P. Lisek 10.01 19:05 1 - 0  
Sam Kendricks - A. Duplantis 10.01 19:05 1 - 0  
vb, rúdugrás 2019 10.01 19:05    
vb, rúdugrás 2019 - Top 3 10.01 19:05    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 10.01 11:30 6 - 5  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 10.01 11:30 1 - 3  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ware - L. Gillett 10.01 09:00 2 - 1  
L. Gillett - Mer. King 10.01 10:00 2 - 1  
Mer. King - A. Ware 10.01 11:00 1.5 - 0.5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä 10.01 17:30 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Höllviken 10.01 19:15 5 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - Corinthians 10.01 01:15 2 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Acqua & Sapone 10.01 20:00 4 - 5  
Arzignano - Pesarofano 10.01 20:00 0 - 8  
Genova - Rieti 10.01 21:00 4 - 6  
Kaos Mantova - Signor Prestito CMB 10.01 20:00 3 - 2  
Meta Catania - Feldi Eboli 10.01 16:30 3 - 2  
Petrarca Padova - Came Dosson 10.01 21:00 5 - 2  
Sandro Abate Avellino - Latina 10.01 20:00 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Murcia 10.01 21:00 3 - 5  
Ribera Navarra - Barcelona 10.01 20:30 3 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 10.01 17:30 3 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Herlev Eagles 10.01 19:00 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Junoszt Minszk 10.01 18:00 0 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Ässät 10.01 17:30 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 10.01 20:15 5 - 2  
Gap - Anglet 10.01 20:30 1 - 3  
Grenoble - Briancon 10.01 20:00 9 - 5  
Nice - Chamonix 10.01 20:00 2 - 2  
Rouen - Mulhouse 10.01 20:00 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lokomotív Jaroszlavl 10.01 16:00 4 - 1  
Dinamo Minszk - Szocsi 10.01 18:30 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Torp. Nyizsnyij Novgorod 10.01 16:00 5 - 1  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 10.01 18:30 3 - 9  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim 10.01 18:30 2 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 10.01 19:00 1 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga 2 - Tajfun Usszurijszk 10.01 17:30 4 - 5  
ORG Beijing 2 - Szahalinszkije Akulj 10.01 18:00 0 - 8  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 10.01 19:00 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 10.01 19:45 3 - 1  
GCK Lions - Langenthal 10.01 20:00 3 - 4  
Kloten - Biasca Ticino 10.01 19:45 2 - 2  
Visp - Olten 10.01 19:45 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 10.01 19:45 1 - 2  
Fribourg - Bern 10.01 19:45 1 - 3  
Langnau Tigers - Davos 10.01 19:45 0 - 0  
Zug - Servette 10.01 19:45 5 - 1  
Zürich Lions - Biel 10.01 19:45 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 10.01 19:00 4 - 3  
HV 71 - Linköping 10.01 19:00 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 10.01 17:30 1 - 1  
Detva - Diósgyőr 10.01 18:00 3 - 1  
Kosice - Michalovce 10.01 17:30 3 - 0  
Liptovsky Mikulas - Poprad 10.01 17:00 4 - 3  
Nove Zamky - Zvolen 10.01 18:30 2 - 4  
Slovan Bratislava - MAC 10.01 18:30 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Gornyak Ucsali 10.01 17:00 0 - 3  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 10.01 18:00 3 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Rubin Tyumeny 10.01 17:30 1 - 2  
Lada Toljatti - Juzsnij Ural Orszk 10.01 17:00 6 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Tambov 10.01 14:30 5 - 2  
Zvezda Csehov - Jugra Hanti-Manszijszk 10.01 18:00 4 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Daemyung 10.01 11:30 1 - 0  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - MoraBanc Andorra 10.01 19:00 82 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Lok.Kubany Krasznodar 10.01 18:00 92 - 86  
Venezia - Partizan Belgrád 10.01 20:00 63 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Asseco Gdynia 10.01 20:00 74 - 78  
Trento - Galatasaray 10.01 19:30 64 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - ZZ Leiden 10.01 18:00 86 - 71  
Boras - Karsiyaka 10.01 19:00 70 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Zenit Szentpétervár 10.01 19:00 67 - 92  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Melsungen 10.01 19:00 27 - 30  
Füchse Berlin - Magdeburg 10.01 19:00 31 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Sporting CP 10.01 20:00 22 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Vardar Szkopje 10.01 20:45 22 - 29  
Vojvodina - Motor Zaporozsje 10.01 17:15 25 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granollers 10.01 21:00 38 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 10.01 19:00 29 - 26  
Redbergslids - Skövde 10.01 19:00 21 - 30  
Varberg - Malmö 10.01 19:00 27 - 30  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Shkumbini 10.01 14:00 6 - 0  
Partizan Tirana - FK Vora 10.01 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Nottingham 10.01 20:45 1 - 1  
Hull City - Sheffield Wed. 10.01 20:45 1 - 0  
Leeds - West Bromwich 10.01 20:45 1 - 0  
Middlesbrough - Preston 10.01 20:45 1 - 1  
Reading - Fulham 10.01 21:00 1 - 4  
Stoke - Huddersfield 10.01 21:00 0 - 1  
Wigan - Birmingham 10.01 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylde - Barnet 10.01 20:45 0 - 4  
Solihull Moors - Wrexham 10.01 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Riffa - Olympique de Safi 10.01 17:30 0 - 1  
Al-Shabab (KSA) - JS Saoura 10.01 18:45 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Atl. Platense 10.01 02:10 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Atl. All Boys 10.01 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Godoy Cruz 10.01 00:00 1 - 0  
Colón - Argentinos Juniors 10.01 02:10 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Strikers - Melbourne City 10.01 11:30 1 - 5  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Paris SG 10.01 21:00 0 - 1  
Real Madrid - FC Bruges 10.01 18:55 2 - 2  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olympiakosz 10.01 21:00 3 - 1  
Tottenham - Bayern München 10.01 21:00 2 - 7  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sahtar Doneck 10.01 18:55 1 - 2  
Manchester City - Dinamo Zagreb 10.01 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Leverkusen 10.01 21:00 3 - 0  
Lokomotív Moszkva - Atl. Madrid 10.01 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Guabira Montero 10.01 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Atlético GO 10.01 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Bahia 10.01 01:00 0 - 2  
Fortaleza - Botafogo RJ 10.01 01:00 1 - 0  
Goiás - Cruzeiro 10.01 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - AC Barnechea 10.01 00:30 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Brno 10.01 16:30 3 - 2  
Mladá Boleslav - Chrudim 10.01 16:00 4 - 2  
Olomouc - Lisen 10.01 17:00 4 - 2  
Teplice - Trinec 10.01 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viby - Vanlöse 10.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Cape Town City 10.01 19:30 2 - 1  
Chippa Utd. - Bidvest Wits 10.01 19:30 0 - 1  
Kaizer Chiefs - Lamontville Golden Arrows 10.01 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Ansan Greeners 10.01 12:30 2 - 1  
Seoul E-Land - Asan Mugunghwa 10.01 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - LDU Quito 10.01 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - U21Norwich 10.01 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - U21Brighton 10.01 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - U21Southampton 10.01 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - U21Fulham 10.01 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough - U21Arsenal 10.01 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - U21Everton 10.01 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Bolton 10.01 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - U21Wolverhampton 10.01 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - U21Manchester Utd. 10.01 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Gouna 10.01 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Dep. Quindio 10.01 00:45 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Once Caldas 10.01 22:30 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Santani 10.01 02:00 4 - 0  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 10.01 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - R. Santander 10.01 19:00 0 - 0  
Numancia - Fuenlabrada 10.01 19:00 1 - 0  
Rayo Vallecano - Alcorcon 10.01 21:00 1 - 1  
UD Extremadura - Elche 10.01 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Mjällby 10.01 19:00 0 - 0  
Norrby - GAIS 10.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Taawoun 10.01 19:10 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Galatasaray - U19Paris SG 10.01 14:00 1 - 5  
U19Real Madrid - U19FC Bruges 10.01 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Crvena zvezda - U19Olympiakosz 10.01 16:00 2 - 1  
U19Tottenham - U19Bayern München 10.01 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atalanta - U19Sahtar Doneck 10.01 13:00 2 - 2  
U19Manchester City - U19Dinamo Zágráb 10.01 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Leverkusen 10.01 14:00 4 - 1  
U19Lokomotív Moszkva - U19Atl. Madrid 10.01 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swope Park - Birmingham Legion 10.01 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Hilal (KSA) 10.01 17:30 1 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Nomme Kalju 10.01 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Navbahor Namangan - Dinamo Szamarkand 10.01 16:15 1 - 0  
Pakhtakor - Sogdiana 10.01 14:00 3 - 0  
Qizilqum Zarafshon - Lokomotív Taskent 10.01 15:00 1 - 1  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 10.01 12:00 3 - 1  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 10.01 09:00 0 - 3  
Röplabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Egyiptom 10.01 04:00 1 - 3  
Brazília - Kanada 10.01 11:00 3 - 0  
Japán - Olaszország 10.01 12:20 3 - 0  
Lengyelország - Tunézia 10.01 08:00 3 - 0  
Oroszország - Irán 10.01 07:00 3 - 1  
USA - Argentína 10.01 05:30 2 - 3  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - T. Radjabov (2.m.) 10.01 12:00 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - Yangyi Yu (2.m.) 10.01 12:00 0.5 - 0.5  
Squash (Oracle NetSuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moh. Elshorbagy - T. Momen 10.01 05:15 3 - 2  
Squash (Oracle NetSuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. El Welily - N. El Tayeb 10.01 04:15 3 - 0  
Strandröplabda (Bandar Torkaman-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aidin / Armin - Dargahi P / Nikoufar V 10.01 10:30 1 - 2  
Brozyniak J / Janiak P - Gholipoury B / Salagh A 10.01 12:45 1 - 2  
Groszek P / Lewandowski P - Shimizu K / Yoshida H 10.01 11:15 2 - 1  
Kambiz K / Yamrali R - Enayati S / Shoushtarizadeh A 10.01 12:00 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - F. Horansky 10.01 11:50 1 - 2  
E. Lopez-Perez - J. Okala 10.01 10:00 2 - 0  
F. Baldi - S. Ehrat 10.01 11:25 2 - 0  
G. Granollers - I. Nedelko 10.01 11:25 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - Ma. Andrews 10.01 10:00 2 - 0  
J. Kovalik - K. Coppejans 10.01 13:40 2 - 1  
J. Pla Malfeito - P. Lorenzi 10.01 15:45 2 - 1  
Joao Domingues - S. Caruso 10.01 14:25 0 - 2  
M. Trungelliti - I. Nedelko 10.01 10:00    
R. Carballes Baena - J. Barranco Cosano 10.01 18:05 2 - 0  
R. Molleker - A. Moro Canas 10.01 12:50 2 - 0  
R. Ramanathan - T. Robredo 10.01 14:05 0 - 2  
T. Brkic - M. Safwat 10.01 10:00 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlangeriev B / Chiu J - Ehrat S / Eriksson M 10.01 17:50 0 - 2  
Brkic T / Pavic A - Martos Gorne S / Ramanathan R 10.01 17:50 1 - 2  
Draganja T / Safwat M - Bolelli S / Vega Hernandez D 10.01 16:15 0 - 2  
Horansky F / Vervoort M - Granollers G / Martinez P 10.01 16:10 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - L. Mayer 10.01 22:10 0 - 2  
Die. Hidalgo - D. Dutra da Silva 10.01 15:00    
F. Meligeni Rodrigues A. - T. Seyboth Wild 10.01 00:40 2 - 1  
G. Villanueva - F. Romboli 10.01 15:00 2 - 0  
Gas. Elias - M. Cuevas 10.01 15:00 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - Ale. Gonzalez 10.01 19:00 1 - 2  
J.P. Ficovich - F. Mena 10.01 16:45 2 - 0  
Joao Menezes - O. Luz 10.01 17:00 0 - 2  
M. Hamou - N. Mejia 10.01 16:35 2 - 0  
Nic. Alvarez - J. Jahn 10.01 18:20 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerundolo F / Ficovich J - Dellien H / Zeballos F 10.01 19:55 0 - 2  
Clezar G / Ghem A - Menezes J / Tabilo A 10.01 21:50 0 - 2  
Klier Junior G / Seyboth - Coria F / Nagal S 10.01 20:15 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Halbauer - Ka. Miller 10.01 20:15 2 - 0  
Hanyu Guo - M. Osaka 10.01 20:50 0 - 2  
R. Brantmeier - E. Mandlik 10.01 20:05 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Reboul - J. Haerteis 10.01 06:00 2 - 1  
Hir. Moriya - C. Ilkel 10.01 13:05 0 - 2  
I. Gakhov - D. Karimov 10.01 11:40 2 - 0  
J. Lenz - B. Zhukayev 10.01 11:00 2 - 0  
M. Zverev - Y. Maden 10.01 17:00 1 - 2  
O. Nedovyesov - V. Manafov 10.01 07:30 2 - 0  
S.K. Mukund - K. Kravchuk 10.01 08:30 0 - 2  
T. Khabibulin - Sav. Danilov 10.01 06:00 0 - 2  
T. Machac - E. Karlovskiy 10.01 16:00    
V. Durasovic - A. Vatutin 10.01 10:00 0 - 2  
V. Troicki - T. Gabashvili 10.01 09:30 0 - 2  
Z. Kolar - E. Donskoy 10.01 12:45 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinard M / Vatutin A - Elgin M / Istomin D 10.01 14:30 0 - 2  
Khabibulin T / Manafov V - Drzewiecki K / Walkow S 10.01 15:25 1 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Berrettini 10.01 07:00 2 - 0  
D. Lajovic - S. Tsitsipas 10.01 09:55 1 - 2  
D. Thiem - R. Gasquet 10.01 09:25 2 - 0  
D.S. Schwartzman - F. Verdasco 10.01 11:25 2 - 1  
F. Auger Alliassime - A. Ramos-Vinolas 10.01 07:00 2 - 0  
G. Monfils - J. Isner 10.01 07:00 1 - 2  
M. Kukushkin - F. Fognini 10.01 08:40 1 - 2  
N. Basilashvili - G. Pella 10.01 09:25 2 - 0  
R. Bautista-Agut - S. Querrey 10.01 11:25    
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassim/Berrettini - Khachanov K / Rublev A 10.01 10:45 1 - 2  
Edmund K / Evans D - Kubot L / Melo M 10.01 08:40 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Kontinen H / Peers J 10.01 07:00 2 - 1  
Isner J / Zverev A - Krawietz K / Mies A 10.01 10:45 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Dodig I / Polasek F 10.01 07:00 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Y. Putintseva 10.01 07:00 2 - 0  
A. Kerber - P. Hercog 10.01 10:25 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - S. Kenin 10.01 07:00 0 - 2  
A. Petkovic - N. Osaka 10.01 08:35 0 - 2  
A. Tomljanovic - A. Riske 10.01 10:45 1 - 2  
C. Wozniacki - C. McHale 10.01 08:40 2 - 0  
D. Kasatkina - A. Sabalenka 10.01 07:00 2 - 0  
K. Mladenovic - P. Kvitova 10.01 07:00 0 - 2  
Saisai Zheng - S. Stephens 10.01 11:05 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenin S / Mattek-Sands B - Mertens E / Sabalenka A 10.01 10:45 2 - 0  
Kudermetova V / Sasnovich - Alexandrova E / Siniakova K 10.01 08:30 0 - 2  
Peng S / Wang Y - Adamczak M / Han X 10.01 09:10 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - M. Kecmanovic 10.01 10:00 2 - 0  
Jor. Thompson - J.I. Londero 10.01 08:55 2 - 1  
N. Djokovic - A. Popyrin 10.01 08:10 2 - 0  
P. Andujar - Gil. Simon 10.01 05:35 0 - 2  
R. Albot - F. Krajinovic 10.01 07:05 2 - 0  
T.H. Fritz - R. Opelka 10.01 04:00 0 - 2  
Taro Daniel - B. Coric 10.01 05:15 2 - 1  
Yas. Uchiyama - B. Paire 10.01 04:00 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Mektic N / Skugor F 10.01 09:35 0 - 2  
Hurkacz H / Paire B - Mahut/Roger-Vasselin 10.01 07:55 0 - 2  
Marach/J.Melzer - Pouille L / Struff J 10.01 06:15 1 - 2  
Ram R / Salisbury J - Daniell M / Oswald P 10.01 04:00 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Bambridge L / Mclachlan B 10.01 11:45 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - Tak. Obayashi 10.01 12:40 0 - 2  
E. Vasigaran - A. R. Dwicahyo 10.01 14:10 0 - 2  
Jia Wei Joel Koh - S.D. Kuncoro 10.01 13:50 1 - 2  
Jia Wei Tan - Yang Yang 10.01 12:40 2 - 0  
June Wei Cheam - Joo Ven Soong 10.01 13:30 0 - 2  
Lanxi Lei - Giap Chin Goh 10.01 13:10 1 - 2  
Lin Chun-Yi - Yupeng Bai 10.01 12:50 1 - 2  
Sho. Omoto - Haichao Liu 10.01 12:50 1 - 2  
V.A. Saputra - Hongyang Weng 10.01 14:10 2 - 1  
Xiaodong Sheng - P. Ren 10.01 14:00 1 - 2  

 

2019.09.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Dallas 09.30 02:20 12 - 10  
Atlétika (vb, 400 m gátfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abd. Samba - K. McMaster 09.30 21:35 1 - 0  
K. Warholm - Rai Benjamin 09.30 21:35 1 - 0  
vb, 400 m gátfutás 2019 09.30 21:35    
vb, 400 m gátfutás 2019 - Top 3 09.30 21:35    
Atlétika (vb, 5000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakob Ingebrigtsen - S. Barega 09.30 20:20 0 - 1  
Telahun Haile Bekele - M. Edris 09.30 20:20 0 - 1  
vb, 5000 m 2019 09.30 20:20    
vb, 5000 m 2019 - Top 3 09.30 20:20    
Atlétika (vb, diszkoszvetés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gudzius - L. Weisshaidinger 09.30 20:15 0 - 1  
D. Stahl - F. Dacres 09.30 20:15 1 - 0  
vb, diszkoszvetés 2019 09.30 20:15    
vb, diszkoszvetés 2019 - Top 3 09.30 20:15    
Atlétika (vb, női 3000 m akadályfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Chepkoech - E. Coburn 09.30 20:50 1 - 0  
H. Kiyeng - C.C. Chespol 09.30 20:50 1 - 0  
Atlétika (vb, női 800 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajee Wilson - Rae. Rogers 09.30 21:05 0 - 1  
N. Goule - W. Nanyondo 09.30 21:05 0 - 1  
vb, női 800 m 2019 09.30 21:05    
Atlétika (vb, női magasugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Lasitskene - Y. Levchenko 09.30 19:30 1 - 0  
V. Cunningham - K. Demidik 09.30 19:30 1 - 0  
vb, női magasugrás - Top 3 09.30 19:30    
vb, női magasugrás 2019 09.30 19:30    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 09.30 11:30 2 - 6  
LG Twins - Lotte Giants 09.30 11:30 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 09.30 11:00 3 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova (5.m.) 09.30 01:00 3 - 0  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Greenslade - Mark Royal 09.30 09:00 0 - 2  
Mark Royal - Neil Smith 09.30 10:00 1 - 2  
Neil Smith - J. Greenslade 09.30 11:00 2 - 0  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltar Trophy 2019 09.30 00:00    
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - ACBF Carlos Barbosa 09.30 00:00 1 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Chorzow 09.30 18:30 6 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Uhta 09.30 16:30 5 - 4  
Golf (Pure Insurance Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pure Insurance Championship 2019 09.30 01:00    
Golf (Safeway Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Safeway Open 2019 09.30 01:00    
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Csíkszereda 09.30 18:00 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lukko 09.30 17:30 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 09.30 11:30 2 - 2  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 09.30 18:30 3 - 2  
Barisz - Red Star Kunlun 09.30 15:30 2 - 5  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.30 18:00 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Jokerit 09.30 18:30 1 - 1  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 09.30 18:30 0 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Atlant Moszkva 09.30 17:30 2 - 0  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Kuznyeckije Medvegyi 09.30 15:30 4 - 0  
Dinamo Moszkva 2 - Vityaz Podolszk 2 09.30 18:00 6 - 1  
Dinamo Riga 2 - Tajfun Usszurijszk 09.30 17:30 3 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Krasznaja Armija 09.30 17:00 2 - 1  
ORG Beijing 2 - Szahalinszkije Akulj 09.30 18:00 2 - 10  
SZKA-1946 - Kapitan Sztupino 09.30 18:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Szentpétervár 2 09.30 16:00 2 - 2  
Tolpar Ufa - Szibirszkije Sznajperi 09.30 14:00 1 - 1  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - San Jose 09.30 02:00 5 - 1  
Lausanne - Philadelphia 09.30 20:00 4 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 09.30 00:05 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Karlskrona 09.30 19:00 5 - 1  
Västeras - Södertälje 09.30 19:00 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Tver 09.30 17:00 2 - 2  
KRS Beijing - Torpedo Gorkij 09.30 13:00 4 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Rosztov 09.30 14:00 4 - 1  
Molot Perm - SZKA-Néva 09.30 16:30 3 - 2  
Tsen Tou Jilin - Barsz Kazany 2 09.30 12:30 3 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers 09.30 00:00 2 - 0  
Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 09.30 00:00 2 - 5  
Regina Pats - Winnipeg Ice 09.30 00:00 2 - 5  
Vancouver Giants - Kelowna Rockets 09.30 01:00 4 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 09.30 02:00 46 - 67  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Södertälje 09.30 20:00 68 - 73  
Lietkabelis - Keravnosz Nicosia 09.30 18:00 77 - 82  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Helsinki Seagulls 09.30 17:30 81 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Gorica 09.30 20:00 71 - 65  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hamburg 09.30 20:30 111 - 55  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 09.30 14:00 72 - 74  
Szpartak Noginszk - Nagyezsda Orenburg 09.30 16:00 68 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Ormanspor 09.30 19:00 93 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Parma Permszkij Kraj 09.30 18:30 89 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 09.30 18:30 25 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - IR 09.30 21:00 27 - 33  
Valur - ÍBV 09.30 21:15 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wybrzeze Gdansk 09.30 18:00 29 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Beijing Univ. 09.30 19:00 40 - 26  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dhofar - MC Alger 09.30 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Atl. Temperley 09.30 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Club Almagro 09.30 20:30 1 - 1  
Tigre - San Martin de Tucuman 09.30 23:10 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Justo Jose de Urquiza 09.30 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Talleres Cordoba 09.30 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Etar Veliko Tarnovo 09.30 16:30 2 - 1  
Vitosa Bistrica - Lokomotív Plovdiv 09.30 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Bolivar La Paz 09.30 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Ceara 09.30 00:00 2 - 1  
Atlético PR - Chapecoense 09.30 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Nürnberg 09.30 20:30 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Unterhaching 09.30 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Dep. Union La Calera 09.30 01:00 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Ceske Budejovice 09.30 18:00 4 - 2  
Ostrava - Pribram 09.30 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Esbjerg 09.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Musan Salama 09.30 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Le Mans 09.30 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Den Bosch 09.30 20:00 2 - 2  
Utrecht 2 - Helmond 09.30 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajr Sepasi - Foolad Khuzestan 09.30 13:30 2 - 2  
Kheybar Khorramabad - Sepahan 09.30 15:00 0 - 3  
Khosheh Talaei - Shahin Bushehr 09.30 15:45 2 - 2  
Machine Sazi Tabriz - Persepolis 09.30 13:30 0 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Zob Ahan 09.30 17:00 1 - 1  
Reyhan Alborz - Esteghlal T. 09.30 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Valledupar 09.30 03:00 1 - 0  
Dep. Pereira - Real Cartagena 09.30 00:20 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 09.30 02:30 1 - 0  
Dep. La Equidad - América de Cali 09.30 00:00 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - LKS Lodz 09.30 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Daugavpils 09.30 17:00 2 - 0  
Rigas FS - METTA/LU 09.30 18:00 6 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Tijuana 09.30 00:00 2 - 3  
Veracruz - Dep. Toluca 09.30 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Dallas 09.30 01:30 3 - 0  
Kansas City - Portland 09.30 01:30 2 - 2  
Los Angeles Galaxy - Vancouver 09.30 01:30 3 - 4  
Minnesota - Los Angeles FC 09.30 01:30 1 - 1  
Salt Lake - Houston 09.30 01:30 2 - 1  
San Jose - Seattle 09.30 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Strömmen 09.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Senja 09.30 14:00 6 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Mjöndalen 09.30 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Torino 09.30 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Ascoli 09.30 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Juventus - Monza 09.30 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 2 - Fakel Voronyezs 09.30 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Akhmat Groznij 09.30 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. San Lorenzo 09.30 01:45 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - C. Vallejo Trujillo 09.30 22:30 1 - 0  
Univ. San Martin - Dep. Binacional 09.30 20:15 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP 09.30 21:15 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Arsenal 09.30 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Sepsi OSK 09.30 17:00 1 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Viitorul Constanta 09.30 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Syrianska FC 09.30 19:00 2 - 0  
Frej Täby - Brage 09.30 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Örebro 09.30 19:00 5 - 1  
Helsingborg - Kalmar 09.30 19:00 2 - 0  
Östersund - Djurgarden 09.30 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Radnik Surdulica 09.30 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 09.30 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adana Demirspor 09.30 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Göztepe Izmír 09.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Monagas Maturin 09.30 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Pjunyik Jereván 09.30 17:00 3 - 1  
Lori Vanadzor - Shirak Gyumri 09.30 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Nasaf Qarshi 09.30 15:15 2 - 1  
Bunyodkor - Bukhoro 09.30 15:15 1 - 1  
Kokand - Metallurg Bekobod 09.30 13:00 2 - 3  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Szamoa 09.30 12:15 34 - 0  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 09.30 12:00 3 - 1  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Radjabov - Liren Ding (1.m.) 09.30 12:00 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - M. Vachier-Lagrave (1.m.) 09.30 12:00 0.5 - 0.5  
Squash (Oracle NetSuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mig. Rodriguez - T. Momen 09.30 03:45 0 - 2  
Moh. Elshorbagy - Mar. Elshorbagy 09.30 05:15 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - Joao Domingues 09.30 11:35    
C. Berlocq - C. Taberner 09.30 14:00    
F. Horansky - R. Bonadio 09.30 14:15 2 - 0  
G.M. Moroni - J. Kovalik 09.30 11:40 1 - 2  
J. Barranco Cosano - D. Gimeno-Traver 09.30 11:40 2 - 0  
J. Choinski - A. Menendez-Maceiras 09.30 14:00    
J. Choinski - D. Munoz-De La Nava 09.30 15:45 0 - 2  
Mar. Eriksson - A. Moro Canas 09.30 10:00 0 - 2  
O. Roca Batalla - B. Zapata Miralles 09.30 16:55    
P. Cachin - T. Robredo 09.30 13:00 1 - 2  
P. Kotov - B. Kavcic 09.30 16:30 1 - 2  
R. Brancaccio - J. Pla Malfeito 09.30 14:50    
R. Slobodchikov - C. Taberner 09.30 15:40 0 - 2  
S. Ehrat - G. Quinzi 09.30 12:30 2 - 0  
Tenisz (Barcelona-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Brkic - G. Granollers 09.30 10:00 2 - 1  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - J.L. Reis Da Silva 09.30 20:40 2 - 0  
B. Malla - R. Matos 09.30 16:20    
C. Ugo Carabelli - A. Velotti 09.30 20:00 2 - 0  
G. Soares Klier - Nic. Alvarez 09.30 18:45 0 - 2  
G.A. Olivieri - C. Lindell 09.30 15:50 0 - 2  
J.Correia Passos Do Carmo - G. Clezar 09.30 15:00 0 - 2  
J.O. Gutierrez - J.P. Varillas 09.30 20:05 0 - 2  
M. Pucinelli De Almeida - T.M. Etcheverry 09.30 22:40 0 - 2  
M. Zukas - J.P. Ficovich 09.30 16:35 0 - 2  
O. Luz - P. Boscardin Dias 09.30 18:10 2 - 0  
Ped. Sakamoto - P. Toledo Bague 09.30 18:25 2 - 0  
Tenisz (Campinas-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dutra da Silva - N. Rodrigues 09.30 14:00 2 - 0  
Tenisz (Nursultan-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Reboul - S. Ayap 09.30 06:00 2 - 0  
Sav. Danilov - O.A.D. Ayeni 09.30 06:00 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - C. Ilkel 09.30 14:35 1 - 2  
A. Karatsev - T. Machac 09.30 16:20 0 - 2  
A. Yakovlev - Kai. Uchida 09.30 07:00 0 - 2  
D. Kalenichenko - M. Zverev 09.30 16:30 0 - 2  
D. Yevseyev - Jur. Rodionov 09.30 12:45 1 - 2  
I. Marchenko - M. Neuchrist 09.30 09:40 2 - 0  
K. Kravchuk - B. Gojo 09.30 10:25 2 - 1  
K. Sultanov - S. Doumbia 09.30 14:25    
M-A. Hüsler - Z. Kolar 09.30 12:15 1 - 2  
M. Guinard - T. Gabashvili 09.30 11:20 0 - 2  
V. Durasovic - D. Tashbulatov 09.30 08:30 2 - 0  
V. Manafov - H. Grenier 09.30 08:10 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - C. Norrie 09.30 11:55    
Dan. Evans - Zhe Li 09.30 11:30 2 - 0  
F. Tiafoe - A. Zverev 09.30 11:45 0 - 2  
G. Dimitrov - A. Rublev 09.30 06:30 0 - 2  
J. Chardy - M. Cecchinato 09.30 09:20 2 - 1  
K. Edmund - Zhizhen Zhang 09.30 10:20 1 - 2  
K. Khachanov - P. Cuevas 09.30 08:25 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Koolhof W / Tsitsipas S 09.30 10:00 2 - 1  
Gao X / Hua R - Fognini F / Thiem D 09.30 08:25 0 - 2  
Pella G / Schwartzman D S - Murray J / Skupski N 09.30 06:30 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - V. Kudermetova 09.30 06:30 2 - 1  
B. Bencic - V. Williams 09.30 12:55 2 - 1  
B.V. Andreescu - A. Sasnovich 09.30 08:05 2 - 1  
C. Wozniacki - Lau. Davis 09.30 10:15 2 - 0  
D. Yastremska - K. Bertens 09.30 08:00 0 - 2  
E. Mertens - P. Martic 09.30 06:30 2 - 0  
E. Svitolina - Yafan Wang 09.30 11:20 2 - 0  
J. Brady - A. Anisimova 09.30 06:30 2 - 1  
K. Muchova - M. Keys 09.30 06:30 0 - 2  
K. Siniakova - J. Ostapenko 09.30 09:20 2 - 0  
S. Halep - E. Alexandrova 09.30 10:00 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Duan Y-Y / Zheng S 09.30 08:25 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Jurak / Martinez Sanchez 09.30 07:55 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Kichenok N / Spears A 09.30 06:30 2 - 0  
Kenin S / Mattek-Sands B - Olaru R / Riske A 09.30 06:30 2 - 1  
Ninomiya M / Yang Z - Goerges J / Sevastova A 09.30 09:45 0 - 2  
Ostapenko J / Yastremska - King V / Niculescu M 09.30 12:00 2 - 1  
Pliskova/Pliskova - Stosur S / Zhang S 09.30 10:40 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - L. Pouille 09.30 06:00 0 - 2  
J-L. Struff - Go Soeda 09.30 04:00 1 - 2  
L. Sonego - Hyeon Chung 09.30 11:30 1 - 2  
Y. Nishioka - J. Sousa 09.30 09:45 2 - 0  
Yui. Sugita - M. Cilic 09.30 08:15 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Krajinovic F - Pavic M / Soares B 09.30 06:35 1 - 2  
Inglot D / Krajicek A - Rojer J-J / Tecau H 09.30 07:35 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,