Tippmix eredmények - 2019. szeptember 23-29.

2019-09-23
Tippmix eredmények - 2019. szeptember 23-29.
2019.09.29.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Montreal 09.29 04:00 25 - 23  
Toronto - Saskatchewan 09.29 01:00 16 - 41  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 09.29 07:00 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 09.29 08:00 5 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova (4.m.) 09.29 01:00 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 09.29 02:10 6 - 5  
Colorado - Milwaukee 09.29 02:10 3 - 2  
LA Angels - Houston 09.29 03:07 3 - 6  
NY Mets - Atlanta 09.29 01:15 3 - 0  
Philadelphia - Miami 09.29 00:05 9 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati 09.29 02:10 2 - 4  
Seattle - Oakland 09.29 03:10 0 - 1  
St. Louis - Chicago Cubs 09.29 01:15 6 - 8  
Texas - NY Yankees 09.29 02:05 9 - 4  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Wattimena 09.29 14:20 6 - 4  
D. Gurney - Glen Durrant 09.29 15:50 6 - 1  
G. Price - Rob Cross 09.29 16:20 6 - 5  
Ian White - Mic. Smith 09.29 14:50 6 - 4  
J. Wade - K. Huybrechts 09.29 14:00 6 - 2  
K. Ratajski - Joe Cullen 09.29 15:20 6 - 3  
M. van Gerwen - N. Aspinall 09.29 13:00 3 - 6  
P. Wright - M. Suljovic 09.29 13:25 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Welhot Kuopio 09.29 16:00 10 - 4  
Tiikerit - LaSB 09.29 16:00 5 - 9  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere 09.29 16:00 3 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sarpsborg 09.29 16:00 6 - 0  
Tunet - Gjellerasen 09.29 16:00 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Dalen 09.29 16:00 2 - 7  
Växjö - Kalmarsund 09.29 16:30 4 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Joinville 09.29 16:00 1 - 4  
Marreco Francisco Beltrao - Tubarao 09.29 01:15 5 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leszno - Zdunska Wola 09.29 17:00 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra 09.29 13:00 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 09.29 15:20 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Zaragoza 09.29 12:00 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 09.29 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Olomouc 09.29 16:00 3 - 3  
Liberec - Zlín 09.29 16:00 6 - 4  
Plzen - Mladá Boleslav 09.29 15:00 1 - 4  
Trinec - Mountfield HK 09.29 15:00 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Frederikshavn 09.29 15:00 4 - 6  
Rungsted - Herlev Eagles 09.29 15:00 3 - 6  
Rödovre - Esbjerg 09.29 14:00 1 - 3  
Sönderjyske - Aalborg 09.29 13:00 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 09.29 12:00 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Gap 09.29 15:00 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 09.29 16:30 4 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Lokomotív Jaroszlavl 09.29 14:00 2 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Atlant Moszkva 09.29 13:00 8 - 3  
Amurszkije Tigri Habarov. - Krilja Szovjetov Moszkva 09.29 05:00 3 - 3  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Kuznyeckije Medvegyi 09.29 10:00 4 - 3  
Belije Medvegyi Cseljab. - Barisz 2 09.29 09:00 5 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Vityaz Podolszk 2 09.29 12:00 2 - 5  
Lada Toljatti 2 - Omszkije Jasztrebi 09.29 11:00 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Krasznaja Armija 09.29 12:00 1 - 3  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Irbisz Kazany 09.29 12:00 1 - 1  
Szarmati Orenburg - Rubin Tyumeny 2 09.29 14:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Dinamo Szentpétervár 2 09.29 12:00 2 - 3  
Szputnyik Almetyevszk - Csajka Nyizsnyij Novgorod 09.29 12:00 3 - 1  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Altaj Kamenogorszk 09.29 10:00 2 - 1  
Tolpar Ufa - Szibirszkije Sznajperi 09.29 10:00 5 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 09.29 04:00 2 - 1  
Calgary - Edmonton 09.29 03:00 3 - 2  
Dallas - Colorado 09.29 00:00 3 - 3  
Montreal - Ottawa 09.29 01:00 3 - 3  
NY Islanders - NY Rangers 09.29 01:00 4 - 2  
Tampa Bay - Florida 09.29 01:00 0 - 0  
Toronto - Detroit 09.29 01:00 5 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Narvik 09.29 14:00 6 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Mannheim 09.29 16:30 1 - 2  
Krefeld - Bremerhaven 09.29 14:00 1 - 2  
München - Nürnberg 09.29 16:30 4 - 1  
Straubing - Köln 09.29 16:30 6 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 09.29 16:30 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Mississauga Steelheads 09.29 01:30 7 - 3  
Erie Otters - Windsor Spitfires 09.29 01:00 6 - 3  
Flint Firebirds - Niagara Icedogs 09.29 01:00 2 - 2  
Hamilton Bulldogs - London Knights 09.29 01:00 3 - 7  
Owen Sound Attack - Guelph Storm 09.29 01:30 3 - 2  
Saginaw Spirit - Sault Ste.Marie Greyhound 09.29 01:05 4 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Graz 09.29 17:30    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Almtuna 09.29 15:00 1 - 1  
Vita Hästen - Västervik 09.29 15:00 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Slovan Bratislava 09.29 17:00    
Nitra - Kosice 09.29 16:00 0 - 9  
Nove Zamky - MAC 09.29 16:00 7 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Zauralje Kurgan 09.29 15:00 3 - 2  
Dizel Penza - Juzsnij Ural Orszk 09.29 16:00 3 - 4  
Lada Toljatti - Gornyak Ucsali 09.29 15:00 2 - 2  
Nomad - Tambov 09.29 13:00 1 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Burany Voronyezs 09.29 13:00 2 - 2  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny 09.29 16:00 3 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Vancouver Giants 09.29 04:00 6 - 2  
Kelowna Rockets - Everett Silvertips 09.29 04:05 5 - 1  
Medicine Hat Tigers - Swift Current Broncos 09.29 03:30 10 - 1  
Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 09.29 03:00 3 - 2  
Prince Albert Raiders - Winnipeg Ice 09.29 03:00 2 - 2  
Red Deer Rebels - Calgary Hitmen 09.29 03:00 1 - 5  
Spokane Chiefs - Tri-City Americans 09.29 04:05 0 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Anyang 09.29 08:00 2 - 7  
Tohoku Blades - Szahalin 09.29 08:30 1 - 4  
Kerékpár (Országúti vb - mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - A. Valverde 09.29 09:40 1 - 0  
J. Alaphilippe - A. Lutsenko 09.29 09:40 1 - 0  
Mic. Matthews - M. Trentin 09.29 09:40 0 - 1  
Országúti vb 2019 - mezőnyverseny 09.29 09:40    
Országúti vb 2019 - mezőnyverseny - Top 3 09.29 09:40    
P. Sagan - M. van der Poel 09.29 09:40 1 - 0  
Phi. Gilbert - B. Cosnefroy 09.29 09:40 0 - 1  
Sam Bennett - P. Ackerman 09.29 09:40    
T. Wellens - R. Evenepoel 09.29 09:40 1 - 0  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Legia Varsó 09.29 14:00 78 - 63  
Telekom Bonn - Fribourg 09.29 17:00 80 - 72  
Ventspils - Szombathely 09.29 18:00    
Kosárlabda (FIBA Americup, Women, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Puerto Rico 09.29 02:00 78 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Gravelines 09.29 16:00 98 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen 09.29 12:45 83 - 109  
Blackwater Elite - NLEX Road Warriors 09.29 10:30 109 - 115  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - PAOK 09.29 16:45    
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Den Bosch 09.29 16:00 60 - 85  
Den Helder - Landstede Zwolle 09.29 16:00 78 - 92  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Vrijednosnice Osijek 09.29 12:00 101 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Astoria Bydgoszcz 09.29 12:40 80 - 80, h.u. 88 - 94  
Start Lublin - Zielona Gora 09.29 17:00 84 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Alytaus Dzukija 09.29 16:00 88 - 72  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Paderborn 09.29 17:00 85 - 83  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Oldenburg 09.29 15:00 75 - 86  
Giessen - Brose Bamberg 09.29 18:00    
Skyliners Frankfurt - Göttingen 09.29 15:00 74 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Brescia 09.29 17:00 65 - 73  
Kosárlabda (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveirense - Porto 09.29 16:00 69 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Valencia 09.29 12:30 83 - 79  
Estudiantes - Gran Canaria 09.29 12:30 82 - 78  
Zaragoza - Obradoiro Monbus 09.29 17:00 96 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Bembibre 09.29 11:00 67 - 42  
P. Avenida - Zaragoza 09.29 13:15 74 - 45  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Besiktas 09.29 16:30 75 - 80  
Bursaspor - Tofas Bursa 09.29 12:00 80 - 76  
Gaziantepspor - Afyon Bld. Spor 09.29 14:15 78 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Himki Moszkva 09.29 15:00 63 - 86  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Korea 09.29 12:00 98 - 62  
Japán - Kína 09.29 14:15 71 - 68  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - RSK Rakvere Tarvas 09.29 13:00 65 - 81  
Parnu - Valmiera 09.29 16:00 89 - 64  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aalborg 09.29 17:00 28 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Vardar Szkopje 09.29 17:00 30 - 31  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Eurofarm Rabotnik 09.29 12:10 26 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kristianstad 09.29 17:30    
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 09.29 15:30 18 - 43  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Montenegró 09.29 15:00 24 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovénia 09.29 14:30 29 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Oroszország 09.29 17:00 26 - 35  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Horvátország 09.29 17:00 21 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Arendal 09.29 15:00 28 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Dormagen 09.29 17:00 27 - 30  
Hamburg - Hüttenberg 09.29 17:00 28 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Nordhorn-Lingen 09.29 16:00 26 - 25  
Füchse Berlin - Ludwigshafen-Friesenheim 09.29 16:00 29 - 19  
Göppingen - Stuttgart 09.29 13:30 31 - 22  
Minden - Lemgo 09.29 16:00 33 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Calarasi 09.29 14:30 27 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gor Mahia Nairobi - USM Alger 09.29 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brighton 09.29 13:30 4 - 0  
Bristol City - Chelsea 09.29 16:00 0 - 4  
Everton - Manchester City 09.29 13:30 0 - 1  
West Ham - Tottenham 09.29 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Brentford 09.29 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste 09.29 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - San Lorenzo 09.29 16:00 0 - 1  
Boca Juniors - Newell's 09.29 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Sabayil 09.29 15:30 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Lokeren 09.29 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Waasland Beveren 09.29 14:30 0 - 0  
Standard Liege - Charleroi 09.29 18:00    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Slavia Szófia 09.29 15:00 0 - 1  
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad 09.29 17:15    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Destroyers Santa Cruz 09.29 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Velez Mostar 09.29 17:00 3 - 1  
Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajevo 09.29 16:00 0 - 3  
Zrinjski Mostar - Siroki Brijeg 09.29 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Sao Bento 09.29 02:00 1 - 1  
Oeste - Parana 09.29 00:00 1 - 1  
Sport Recife - Operario PR 09.29 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Vasco da Gama 09.29 16:00 1 - 0  
Flamengo - Sao Paulo 09.29 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hertha BSC 09.29 18:00    
Düsseldorf - Freiburg 09.29 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden 09.29 13:30 4 - 1  
Fürth - Holstein Kiel 09.29 13:30 0 - 3  
St. Pauli - Sandhausen 09.29 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Uerdingen 09.29 14:00 1 - 2  
Waldhof Mannheim - Rostock 09.29 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Iquique 09.29 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Trinec 09.29 16:30 0 - 2  
Zizkov - Jihlava 09.29 10:15 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Opava 09.29 15:30 1 - 1  
Plzen - Sparta Praha 09.29 18:00    
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Hvidovre 09.29 14:00 3 - 2  
Fremad Amager - Roskilde 09.29 13:45 2 - 1  
Naestved - Vejle 09.29 13:45 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Slagelse BI 09.29 13:00 1 - 0  
Holbaek - Hilleröd 09.29 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - VSK Aarhus 09.29 15:00 2 - 3  
Ringköbing - Naesby 09.29 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 09.29 14:00 0 - 3  
Aarhus GF - Nordsjaelland 09.29 12:00 3 - 1  
Midtjylland - OB Odense 09.29 16:00 0 - 1  
Sönderjyske - Bröndby 09.29 18:00    
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Odense 09.29 14:00 7 - 2  
Thy-Thisted - Hjörring 09.29 12:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Bloemfontein Celtic 09.29 15:00 1 - 0  
Highlands Park - Polokwane City 09.29 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Busan I'Park 09.29 10:00 0 - 2  
Jeonnam - Anyang 09.29 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Sangju Sangmu 09.29 08:00 1 - 2  
Gangwon - Incheon 09.29 07:00 2 - 2  
Gyeongnam - Pohang 09.29 09:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Clan Juvenil 09.29 16:50 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Barcelona Guayaquil 09.29 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Gorodeja 09.29 14:00 0 - 1  
Vityebszk - Isloch Minszk 09.29 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - HB Torshavn 09.29 16:00 2 - 2  
KI Klaksvik - IF Fuglafjördur 09.29 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves 2 - SalPa 09.29 13:00 1 - 1  
KaaPo Kaarina - Tampere Utd. 09.29 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - IK Myran 09.29 14:00 5 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - St-Etienne 09.29 17:00 0 - 1  
Strasbourg - Montpellier 09.29 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Bordeaux 09.29 14:45 3 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philippine Air Force FC - Mendiola 09.29 10:00 1 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgia Tbiliszi - FC Rustavi 09.29 16:00 0 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 09.29 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Hania Kisszamikosz 09.29 15:00 0 - 4  
Apollon Szmirnisz - Ergotelisz Iraklio 09.29 15:00 3 - 0  
Doxa Drama - Karaiszkakisz Arta 09.29 15:00 2 - 3  
Panahaiki - Giannina 09.29 15:00 1 - 1  
Plataniasz - Levadiakosz 09.29 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 09.29 18:30    
OFI - Aszterasz Tripolisz 09.29 14:00 3 - 1  
Panioniosz - Panathinaikosz 09.29 16:15 0 - 1  
Xanthi - Volosz NFC 09.29 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heracles 09.29 16:45 2 - 0  
Feyenoord - Twente 09.29 16:45 5 - 1  
RKC Waalwijk - Vitesse 09.29 12:15 1 - 2  
Utrecht - Willem II 09.29 14:30 2 - 0  
Zwolle - PSV 09.29 14:30 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - VV Alkmaar 09.29 14:30 3 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern SC - Tai Po 09.29 11:30 3 - 3  
Southern District - Yuen Long 09.29 08:30 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - HNK Gorica 09.29 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Kalteng Putra 09.29 13:30 2 - 1  
PSIS Semarang - Perseru Badak Lampung 09.29 10:30 0 - 0  
PSS Sleman - Madura Utd. 09.29 10:30 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Yokohama FC 09.29 11:00 1 - 1  
Machida Zelvia - Ryukyu 09.29 09:00 0 - 0  
Okayama - JEF United Chiba 09.29 11:00 0 - 0  
Yamagata - Kofu 09.29 07:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - FC Tokyo 09.29 07:00 0 - 0  
Shonan Bellmare - Shimizu SP 09.29 12:00 0 - 6  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Albirex Niigata 09.29 10:00 3 - 1  
Nagano Parceiro - Kobe Leonessa 09.29 10:00 1 - 2  
Urawa RD - Nojima Sagamihara 09.29 07:00 2 - 0  
Vegalta Sendai - JEF United Chiba 09.29 06:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
York 9 Toronto - Cavalry 09.29 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Taraz 09.29 13:00 2 - 2  
Atirau - Okzhetpes Kokshetau 09.29 12:00 2 - 2  
FC Asztana - Kaisar Kyzylorda 09.29 15:00 3 - 0  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 09.29 15:00 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Envigado 09.29 01:00 2 - 3  
Dep. Cali - Boyaca Patriotas 09.29 03:00 3 - 1  
Once Caldas - Independiente Medellin 09.29 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Beijing Sport Univ. 09.29 09:30 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Wigry Suwalki 09.29 17:00 3 - 0  
Puszcza Niepolomice - TBB Nieciecza 09.29 17:00 0 - 3  
Warta Poznan - Miedz Legnica 09.29 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Piast Gliwice 09.29 12:30 0 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 09.29 15:00 2 - 3  
Wisla Krakkó - Cracovia Krakkó 09.29 17:30    
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Jelgava 09.29 16:00 3 - 1  
Valmiera - Ventspils 09.29 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Suduva Marijampole 09.29 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rodange - Racing Luxembourg 09.29 16:00 1 - 1  
UNA Strassen - Muhlenbach 09.29 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Olympique de Khouribga 09.29 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 09.29 04:05 4 - 1  
Monterrey - Tigres UANL 09.29 02:06 0 - 2  
Necaxa - Juarez 09.29 02:00 0 - 0  
Pachuca - Cruz Azul 09.29 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Codru Lozova 09.29 16:00 3 - 0  
Sfintul Gheorghe - Speranta Nisporeni 09.29 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - Balzan 09.29 17:00 2 - 0  
Mosta - Hibernians Paola 09.29 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Kisvárda 09.29 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Kazincbarcika 09.29 17:00 2 - 2  
Csákvár - Győr 09.29 17:00 3 - 2  
Gyirmót - Békéscsaba 09.29 17:00 2 - 0  
Haladás - Ajka 09.29 17:00 2 - 4  
MTK - Nyíregyháza 09.29 14:00 2 - 1  
Siófok - Soroksár 09.29 17:00 1 - 1  
Szeged GA - Dorog 09.29 17:00 1 - 0  
Szolnok - Budaörs 09.29 17:00 2 - 0  
Vác - Vasas 09.29 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Ham-Kam 09.29 15:00 2 - 0  
Tromsdalen - Kongsvinger 09.29 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Sola 09.29 16:00 4 - 1  
Hödd - Fredrikstad 09.29 16:00 1 - 2  
Nardo - Egersund 09.29 15:00 2 - 6  
Vidar - Stjördals/Blink 09.29 13:00 1 - 7  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Fram Larvik 09.29 16:00 1 - 2  
Mjölner - Asker 09.29 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Lilleström 09.29 18:00    
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Trondheims-Örn 09.29 15:00 2 - 3  
Röa - LSK Kvinner 09.29 15:00 0 - 1  
Sandviken - Arna-Björnar 09.29 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Utah 09.29 02:00 2 - 1  
Washington - North Carolina 09.29 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - 1. FC Köln 09.29 14:00 1 - 0  
Freiburg - Hoffenheim 09.29 14:00 1 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Hellas Verona 09.29 18:00    
Lazio - Genoa 09.29 15:00 4 - 0  
Lecce - Roma 09.29 15:00 0 - 1  
Napoli - Brescia 09.29 12:30 2 - 1  
Udinese - Bologna 09.29 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Entella 09.29 15:00 1 - 1  
Chievo - Pordenone 09.29 15:00 1 - 1  
Spezia - Trapani 09.29 15:00 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olbia - Como 09.29 15:00 1 - 1  
Pianese - Gozzano 09.29 15:00 1 - 1  
Vercelli - Pergolettese 09.29 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Südtirol 09.29 15:00 0 - 2  
Fermana - Padova 09.29 15:00 1 - 2  
Gubbio - Feralpisalo 09.29 15:00 0 - 0  
Pesaro - Triestina 09.29 15:00 1 - 2  
Ravenna - Sambenedettese 09.29 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Catanzaro 09.29 15:00 2 - 1  
Cavese - Avellino 09.29 15:00 2 - 0  
Reggina - Catania 09.29 15:00 1 - 0  
Sicula Leonzio - Bisceglie 09.29 15:00 2 - 1  
Virtus Francavilla - Ternana 09.29 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Baltika Kalinyingrád 09.29 17:00 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Mordovija Szaranszk 09.29 12:00 2 - 1  
Kurszk - Armavir 09.29 15:00 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Csertanovo Moszkva 09.29 09:00 0 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torpedo Moszkva 09.29 15:00 1 - 0  
Rotor Volgográd - SZKA Habarovszk 09.29 16:00 5 - 3  
Sinnyik Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 2 09.29 14:00 3 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - Nyizsnyij Novgorod 09.29 15:00 0 - 2  
Tom Tomszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 09.29 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Arszenál Tula 09.29 18:00    
Rubin Kazany - Ufa 09.29 13:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Orenburg 09.29 15:30 1 - 2  
Ural Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 09.29 10:30 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr 09.29 10:30 1 - 1  
BW Linz - Ried 09.29 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Mattersburg 09.29 14:30 0 - 2  
Rapid Wien - Hartberg 09.29 17:00 3 - 3  
Sturm Graz - Admira Wacker 09.29 14:30 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sol de America 09.29 02:10 0 - 0  
River Plate Asuncion - Guarani Asuncion 09.29 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Alianza Huanuco 09.29 00:45 0 - 0  
Melgar - Union Comercio 09.29 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Pacos Ferreira 09.29 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandela - Chaves 09.29 16:00 1 - 2  
Mortagua - Penafiel 09.29 16:00 1 - 1  
Santarem - Farense 09.29 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 09.29 17:30    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - FCS Bukarest 09.29 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cadiz 09.29 16:00 1 - 2  
Malaga - Sp. Gijón 09.29 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Coruxo 09.29 12:00 2 - 0  
Celta Vigo B - Langreo 09.29 12:00 0 - 1  
Getafe B - Las Palmas B 09.29 11:30 0 - 1  
Ibiza Eivissa - Ferrol 09.29 12:00 2 - 0  
Las Rozas - Marino Luanco 09.29 12:00 1 - 0  
Melilla - Pena Deportiva 09.29 11:30 2 - 2  
Oviedo B - Pontevedra 09.29 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Salamanca UDS 09.29 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Prat 09.29 12:00 1 - 1  
FC Andorra - Villarreal B 09.29 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Merida 09.29 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Mallorca 09.29 16:00 2 - 0  
Eibar - Celta Vigo 09.29 14:00 2 - 0  
Espanyol - Valladolid 09.29 12:00 0 - 2  
Levante - Osasuna 09.29 18:30    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Dep. Abanca 09.29 16:00 0 - 2  
Atl. Madrid - EDF Logrono 09.29 13:00 2 - 0  
Betis - Valencia 09.29 16:00 1 - 0  
Tacon - Madrid CFF 09.29 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Aarau 09.29 16:00 5 - 2  
Wil - Lausanne 09.29 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 09.29 16:00 3 - 0  
Lugano - Xamax 09.29 16:00 0 - 1  
Servette - FC Zürich 09.29 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Trelleborg 09.29 15:00 3 - 2  
Halmstad - Varberg 09.29 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Torn 09.29 16:00 3 - 0  
Ljungskile - Värnamo 09.29 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Umea FC 09.29 15:00 2 - 1  
Boden - Nyköping 09.29 16:30 1 - 1  
Carlstad Utd. - Vasalund 09.29 16:00 4 - 3  
Team TG - Rynninge 09.29 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - FF Malmö 09.29 17:30    
Elfsborg - AIK Stockholm 09.29 15:00 1 - 1  
Göteborg - Häcken 09.29 15:00 0 - 0  
Sundsvall - Sirius 09.29 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Vittsjö 09.29 13:00 2 - 1  
Kristianstad - Pitea 09.29 14:00 1 - 1  
Örebro - Eskilstuna Utd. 09.29 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Home Utd. 09.29 14:15 1 - 0  
Balestier Khalsa - Warriors FC 09.29 14:15 3 - 3  
DPMM Brunei - Hougang Utd. 09.29 14:15 5 - 4  
Tampines Rovers - Young Lions 09.29 14:15 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Zilina 09.29 18:00    
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 09.29 17:00 1 - 1  
Tabor Sezana - Bravo Ljubljana 09.29 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - PTT Rayong 09.29 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammam-Lif - CS Chebba 09.29 16:00 1 - 2  
Stade Tunisien - Metlaoui 09.29 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Giresunspor 09.29 15:30 2 - 0  
Hatayspor - Eskisehirspor 09.29 13:00 1 - 0  
Karagümrük - Akhisar 09.29 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Genclerbirligi 09.29 15:30 2 - 1  
Antalyaspor - Yeni Malatyaspor 09.29 15:30 3 - 0  
Konyaspor - Kayserispor 09.29 13:00 2 - 1  
Trabzonspor - Besiktas 09.29 18:00    
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Dnipro-1 09.29 16:00 2 - 0  
Mariupol - Deszna Csernigov 09.29 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Hartford 09.29 01:00 4 - 0  
Colorado Springs - Las Vegas 09.29 02:00 1 - 3  
FC San Antonio - Fresno 09.29 02:30 2 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - Oklahoma City Energy 09.29 04:00 5 - 1  
Loudoun Utd. - Nashville SC 09.29 01:30 0 - 2  
Louisville City - Tampa Bay 09.29 01:00 2 - 2  
Memphis - Bethlehem Steel 09.29 02:00 5 - 0  
New Mexico Utd. - Phoenix Rising 09.29 03:30 2 - 2  
North Carolina - Ottawa 09.29 01:00 3 - 1  
Pittsburgh - Indy Eleven 09.29 01:00 3 - 0  
Reno - Real Monarchs 09.29 03:00 1 - 2  
Rio Grande Valley - Orange County SC 09.29 02:30 2 - 0  
Sacramento - El Paso 09.29 04:30 1 - 2  
St. Louis FC - Atlanta Utd. 2 09.29 02:30 1 - 1  
Tacoma Defiance - Tulsa 09.29 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Penybont 09.29 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 09.29 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Dundalk 09.29 18:00    
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Alashkert Jereván 09.29 14:00 1 - 2  
Urartu - Ararat Jereván 09.29 17:00 1 - 0  
MMA (Bellator 228, Inglewood)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. McKee - G. Karakhanyan 09.29 04:00 1 - 0  
D. Caldwell - H. Corrales 09.29 04:00 1 - 0  
D. Weichel - Saul Rogers 09.29 04:00 1 - 0  
Lyo. Machida - G. Mousasi 09.29 04:00 0 - 1  
Mike Jasper - J. Cisneros 09.29 01:30 0 - 1  
P. Pitbull Freire - J. Archuleta 09.29 04:00 1 - 0  
S. Bunch - L. Higo 09.29 01:30 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - A. Albon (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
D. Ricciardo - A. Albon (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
D. Ricciardo - S. Perez (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
K. Räikkönen - K. Magnussen (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
L. Stroll - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
N. Hülkenberg - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
P. Gasly - D. Kvyat (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
R. Grosjean - P. Gasly (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
S. Perez - P. Gasly (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
S. Perez - R. Grosjean (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Orosz Nagydíj, futam) 09.29 13:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Orosz ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést? 09.29 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2019 09.29 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 09.29 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 09.29 13:10    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2019 - Top 3 09.29 13:10    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 09.29 12:30 17 - 17  
Stade de France - Clerm

 

2019.09.28.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Edmonton 09.28 22:00 16 - 21  
Winnipeg - Hamilton 09.28 02:30 13 - 33  
Atlétika (vb, 100 m síkfutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Simbine - Yoh. Blake 09.28 21:10 1 - 0  
C. Coleman - J. Gatlin 09.28 21:15 1 - 0  
vb, 100 m síkfutás 2019 09.28 21:10    
vb, 100 m síkfutás 2019 - Top 3 09.28 21:15    
Atlétika (vb, női 10000 m)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hel. Obiri - A.J. Tirop 09.28 20:10 0 - 1  
Sif. Hassan - Let. Gidey 09.28 20:10 1 - 0  
vb, női 10000 m 2019 09.28 20:10    
vb, női 10000 m 2019 - Top 3 09.28 20:10    
Atlétika (vb, női kalapácsvetés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dea. Price - Wang Zheng 09.28 18:25 1 - 0  
Gwen Berry - Joa. Fiodorow 09.28 18:25 0 - 1  
vb, női kalapácsvetés 2019 09.28 18:25    
vb, női kalapácsvetés 2019 - Top 3 09.28 18:25    
Atlétika (vb, távolugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Echevarria - L. Manyonga 09.28 19:40 1 - 0  
Jeff Henderson - R. Samaai 09.28 19:40 1 - 0  
vb, távolugrás 2019 09.28 19:40    
vb, távolugrás 2019 - Top 3 09.28 19:40    
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Greater Western Sydney 09.28 06:30 114 - 25  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 09.28 10:00 7 - 6  
KIA Tigers - LG Twins 09.28 10:00 7 - 1  
KT Wiz - NC Dinos 09.28 10:00 5 - 2  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 09.28 10:00    
Samsung Lions - SK Wyverns 09.28 10:00 9 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 09.28 11:00 2 - 1  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 09.28 07:00 0 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 09.28 11:00 3 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova (3.m.) 09.28 03:00 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 09.28 03:40 6 - 3  
Boston - Baltimore 09.28 01:10 1 - 4  
Boston - Baltimore (19:05) 09.28 19:05 4 - 9  
Colorado - Milwaukee 09.28 02:10 11 - 7  
Kansas City - Minnesota 09.28 02:15 2 - 6  
Kansas City - Minnesota (20:15) 09.28 20:15 3 - 4  
LA Angels - Houston 09.28 04:07 0 - 4  
NY Mets - Atlanta 09.28 01:10 4 - 2  
Philadelphia - Miami 09.28 01:05 5 - 4  
Pittsburgh - Cincinnati 09.28 01:05 6 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 09.28 04:15 2 - 9  
San Francisco - LA Dodgers (22:05) 09.28 22:05 0 - 2  
Seattle - Oakland 09.28 04:10 4 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 09.28 02:15 2 - 8  
Texas - NY Yankees 09.28 02:05 7 - 14  
Toronto - Tampa Bay 09.28 01:07 2 - 6  
Toronto - Tampa Bay (21:07) 09.28 21:07 4 - 1  
Washington - Cleveland 09.28 01:05 8 - 2  
Washington - Cleveland (22:05) 09.28 22:05 10 - 7  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. de Zwaan 09.28 15:55 6 - 5  
D. Gurney - C. Wilkinson 09.28 15:25 6 - 4  
G. Price - D. Francis 09.28 22:25 6 - 0  
Glen Durrant - C. Dobey 09.28 21:55 6 - 4  
Ian White - M. Rosenauer 09.28 19:15 6 - 1  
J. Clayton - K. Huybrechts 09.28 14:20 3 - 6  
J. Wade - P. Rowley 09.28 13:30 6 - 2  
J. Wattimena - D. van den Bergh 09.28 19:40 6 - 2  
Joe Cullen - R. Edhouse 09.28 21:30 6 - 3  
K. Ratajski - S. Beaton 09.28 13:55 6 - 3  
M. Suljovic - W. Nijman 09.28 20:10 6 - 1  
M. van Gerwen - J.O. de Sousa 09.28 20:35 6 - 3  
Mic. Smith - D. Noppert 09.28 16:25 6 - 1  
N. Aspinall - R. Joyce 09.28 13:00 6 - 4  
P. Wright - D. Parody 09.28 21:05 6 - 1  
Rob Cross - K. Kciuk 09.28 14:50 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Tiikerit 09.28 17:00 6 - 6  
Happee Jyväskylä - Seinäjoki 09.28 16:00 8 - 10  
LaSB - Steelers Hämeenlinna 09.28 16:00 2 - 1  
Oilers Espoo - Welhot Kuopio 09.28 16:00 8 - 4  
OLS Oulu - Nokian KrP 09.28 17:00 8 - 10  
Turku PS - Viikingit Helsinki 09.28 17:30 4 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Sveiva 09.28 14:00 5 - 18  
Sandnes - Fredrikstad 09.28 14:30 7 - 5  
Valerenga - Akerselva 09.28 14:00 6 - 13  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Malans 09.28 18:00 7 - 6  
Langnau - Chur 09.28 19:00 2 - 5  
Rychenberg Winterthur - Wiler-Ersigen 09.28 18:00 2 - 7  
Sarnen - Grasshoppers 09.28 20:00 3 - 6  
Thun - Uster 09.28 19:00 8 - 11  
Zug - St. Gallen 09.28 18:00 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö 09.28 16:00 8 - 5  
Höllviken - Warberg 09.28 16:00 6 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwiazda Ruda Slska - Orzel Jelcz-Laskowice 09.28 17:00 1 - 0  
Lubawa - GSF Gliwice 09.28 18:00 6 - 7  
MOKS Bialystok - Chojnice 09.28 18:00 4 - 0  
Pniewy - Torun 09.28 18:00 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Petrarca Padova 09.28 18:30 7 - 4  
Came Dosson - Arzignano 09.28 18:30 7 - 2  
Lido di Ostia - Meta Catania 09.28 17:30 4 - 3  
Pesarofano - Kaos Mantova 09.28 18:00 4 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Jugra 09.28 13:00 2 - 2  
Novaja Gener. Sziktivkar - Norilszkij Nikel 09.28 15:00 2 - 2  
Szinara Jekatyerinburg - Berkut Groznij 09.28 11:00 2 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Portimonense 09.28 18:30 7 - 3  
Belenenses - Modicus Sandim 09.28 20:00 1 - 4  
Fundao - Burinhosa 09.28 17:00 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Inter Movistar 09.28 13:00 2 - 3  
Jaen - Peniscola 09.28 18:30 3 - 0  
Parrulo Ferrol - Barcelona 09.28 18:00 4 - 6  
Ribera Navarra - Murcia 09.28 18:30 0 - 2  
Santa Coloma - Osasuna Magna 09.28 18:30 0 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Klagenfurt 2 09.28 20:30 4 - 1  
Fassa - Kitzbühel 09.28 20:30 7 - 5  
Linz 2 - Salzburg 2 09.28 19:00 1 - 7  
Olimpija Ljubljana - Gherdeina/Gröden 09.28 17:30 3 - 3  
Renon/Ritten - Bregenzerwald 09.28 20:00 7 - 5  
Val Pusteria - Lustenau 09.28 20:00 1 - 2  
Vienna Capitals 2 - Cortina 09.28 17:00 1 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Feldkirch 09.28 19:30 10 - 2  
Zell am See - Jesenice 09.28 19:30 10 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Guildford 09.28 20:00 6 - 2  
Nottingham - Glasgow 09.28 20:00 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Vsetin 09.28 17:00 2 - 3  
Jihlava - Chomutov 09.28 17:30 4 - 0  
Kadan - Havirov 09.28 17:00 1 - 4  
Litomerice - Prostejov 09.28 17:00 6 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 09.28 17:00 3 - 2  
Slavia Praha - Poruba 09.28 15:30 6 - 2  
Slavia Trebic - Sokolov 09.28 17:30 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek Mistek 09.28 16:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Plzen 09.28 15:00 0 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Fehérvári Titánok 09.28 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 09.28 16:00 3 - 3  
Jokipojat - Imatra Ketterä 09.28 16:00 1 - 1  
Kajaanin Hokki - RoKi 09.28 16:00 6 - 2  
KeuPa - Kokkolan Hermes 09.28 16:00 4 - 3  
Koovee - SaPKo 09.28 16:00 7 - 3  
TUTO - Kiekko-Vantaa 09.28 18:00 8 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 09.28 16:00 1 - 2  
Kalpa - Kookoo 09.28 16:00 1 - 1  
Kärpät - Ilves 09.28 16:00 5 - 0  
SaiPa - Jukurit 09.28 16:00 2 - 2  
Vaasan Sport - JYP 09.28 17:30 2 - 4  
Ässät - Turku PS 09.28 16:00 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 09.28 09:00 3 - 0  
Avangard Omszk - Szpartak Moszkva 09.28 16:00 3 - 3  
Barsz Kazany - Red Star Kunlun 09.28 16:00 5 - 0  
Jokerit - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.28 15:00 4 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Minszk 09.28 16:00 4 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Szalavat Julajev Ufa 09.28 16:00 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 09.28 16:00 4 - 1  
Vityaz Podolszk - Metallurg Magnyitogorszk 09.28 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Kurbads Riga 09.28 12:00 0 - 4  
Liepaja - Zemgale/LLU 09.28 13:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Krilja Szovjetov Moszkva 09.28 04:00 2 - 4  
Belije Medvegyi Cseljab. - Barisz 2 09.28 11:00 5 - 1  
Lada Toljatti 2 - Omszkije Jasztrebi 09.28 13:00 2 - 11  
Szarmati Orenburg - Rubin Tyumeny 2 09.28 14:00 3 - 4  
SZKA-1946 - Kapitan Sztupino 09.28 12:00 4 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Csajka Nyizsnyij Novgorod 09.28 12:00 2 - 2  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Altaj Kamenogorszk 09.28 10:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 09.28 21:00 8 - 2  
Carolina - Nashville 09.28 01:30 1 - 1  
Columbus - New Jersey 09.28 01:00 0 - 2  
Detroit - Toronto 09.28 01:30 3 - 3  
Las Vegas - Los Angeles 09.28 04:00 2 - 3  
Pittsburgh - Buffalo 09.28 22:00 2 - 2  
St. Louis - Washington 09.28 02:00 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Storhamar 09.28 16:00 0 - 9  
Stjernen - Manglerud 09.28 16:00 4 - 2  
Valerenga - Stavanger 09.28 16:00 1 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Owen Sound Attack 09.28 01:30 4 - 0  
Hamilton Bulldogs - Windsor Spitfires 09.28 01:00 1 - 2  
Kingston Frontenacs - Ottawa 67's 09.28 01:00 2 - 2  
London Knights - Erie Otters 09.28 01:30 6 - 2  
Sarnia Sting - Saginaw Spirit 09.28 01:05 3 - 9  
Sault Ste.Marie Greyhound - Kitchener Rangers 09.28 01:07 5 - 2  
Sudbury Wolves - North Bay Battalion 09.28 01:05 11 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals 09.28 17:30 2 - 2  
Salzburg - Znojmo 09.28 19:15 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Thurgau 09.28 17:00 3 - 4  
Langenthal - Visp 09.28 17:30 6 - 2  
Olten - Kloten 09.28 17:30 0 - 2  
Sierre - Chaux-de-Fonds 09.28 18:00 2 - 5  
Winterthur - Zug 2 09.28 20:15 3 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lugano 09.28 19:45 3 - 3  
Lausanne - Davos 09.28 19:45 1 - 7  
Rapperswil - Langnau Tigers 09.28 19:45 1 - 2  
Servette - Fribourg 09.28 19:45 2 - 2  
Zug - Bern 09.28 19:45 5 - 2  
Zürich Lions - Ambri 09.28 19:45 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Färjestad 09.28 18:00 5 - 2  
HV 71 - Skelleftea 09.28 18:00 1 - 3  
Linköping - Växjö 09.28 18:00 3 - 2  
Malmö - Örebro 09.28 15:15 4 - 1  
Oskarshamn - Lulea 09.28 15:15 2 - 4  
Rögle - Leksand 09.28 15:15 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Torosz Nyeftekamszk 09.28 11:00 1 - 4  
KRS Beijing - Barsz Kazany 2 09.28 13:00 3 - 1  
Molot Perm - Dinamo Tver 09.28 14:00 0 - 1  
ORG Beijing - Torpedo Gorkij 09.28 08:00 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 09.28 12:00 2 - 1  
Tsen Tou Jilin - Rjazany 09.28 12:00 3 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 09.28 02:30 0 - 5  
Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings 09.28 03:00 3 - 3  
Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 09.28 04:00 2 - 2  
Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels 09.28 03:00 2 - 5  
Regina Pats - Prince Albert Raiders 09.28 03:00 2 - 5  
Saskatoon Blades - Winnipeg Ice 09.28 03:00 6 - 7  
Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans 09.28 04:35 1 - 3  
Swift Current Broncos - Medicine Hat Tigers 09.28 03:00 0 - 2  
Vancouver Giants - Portland Winterhawks 09.28 04:30 2 - 4  
Victoria Royals - Prince George Cougars 09.28 04:05 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Anyang 09.28 08:00 2 - 5  
Nikko - Daemyung 09.28 07:00 4 - 1  
Tohoku Blades - Szahalin 09.28 10:00 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Olimpija Ljubljana 09.28 20:00 75 - 103  
Partizan Belgrád - Primorska Koper 09.28 17:00 91 - 77  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Mechelen 09.28 20:30 95 - 73  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Bristol 09.28 20:30 84 - 57  
Surrey - Worcester 09.28 20:00 77 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - Hradec Kralove 09.28 16:00 69 - 75  
Kosárlabda (FIBA Americup, Women, Placemen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Argentína 09.28 18:30 67 - 65  
Kuba - Kolumbia 09.28 21:00 62 - 75  
Kosárlabda (FIBA Americup, Women, Playoffs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Brazília 09.28 23:30 66 - 58  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Nokia 09.28 14:00 79 - 72  
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola 09.28 16:00 95 - 77  
Tampere Pyrintö - Korihait Uusikaupunki 09.28 17:00 87 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Dijon 09.28 20:00 68 - 78  
Chalon sur Saone - Monaco 09.28 20:00 56 - 80  
Cholet - Paris Levallois 09.28 20:00 74 - 86  
Le Mans - Reims 09.28 20:00 63 - 72  
Limoges - Le Portel 09.28 20:00 66 - 65  
Pau Orthez - Bourg 09.28 20:00 87 - 93  
Strasbourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 09.28 20:30 88 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Ginebra SM 09.28 12:45 103 - 101  
RS Elasto Painters - TNT KaTropa 09.28 10:30 91 - 103  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz Larissza - Promitheasz Patra 09.28 16:45 69 - 96  
Ifesztosz Limnosz - Rethymno 09.28 14:45 66 - 50  
Ionikosz Nikea - Lavrio 09.28 14:45 90 - 94  
Kolosszosz Rodosz - Panioniosz 09.28 14:45 89 - 61  
Panathinaikosz - AEK Athén 09.28 18:00 89 - 68  
Periszteri - Iraklisz 09.28 14:45 75 - 59  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - BA Limburg 09.28 20:00 59 - 76  
Feyenoord Rotterdam - ZZ Leiden 09.28 19:45 79 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Puntamika Zadar 09.28 19:00 102 - 89  
Dubrava Zágráb - Zabok 09.28 19:00 84 - 106  
GKK Sibenik - Hermes Zágráb 09.28 19:00 75 - 62  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 09.28 19:45 83 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Asseco Gdynia 09.28 12:40 65 - 76  
Trefl Sopot - Szczecin 09.28 18:00 90 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas 09.28 16:00 57 - 83  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 09.28 15:30 88 - 84  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 09.28 16:00 85 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kecskemét 09.28 19:00 90 - 84  
Debrecen - Kaposvár 09.28 19:00 81 - 79  
Jászberény - Sopron 09.28 18:00 66 - 76  
Körmend - Oroszlány 09.28 18:00 84 - 63  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PINKK-Pécs 09.28 18:00 92 - 53  
Szekszárd - ZTE 09.28 17:00 89 - 62  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Leverkusen 09.28 19:00 99 - 71  
Karlsruhe - Hagen 09.28 19:30 84 - 83  
Kirchheim - Trier 09.28 19:00 76 - 92  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 09.28 18:00 92 - 81  
Ludwigsburg - Braunschweig 09.28 20:30 87 - 90  
Mitteldeutscher - Bayreuth 09.28 20:30 91 - 79  
Ulm - Vechta 09.28 18:00 88 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Trento 09.28 20:30 76 - 86  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Wels 09.28 17:30 73 - 80  
Oberwart - Kapfenberg 09.28 20:00 63 - 62  
Vienna Timberwolves - Gmunden 09.28 17:30 49 - 94  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Ourense 09.28 19:30 67 - 78  
Castello - Breogan Lugo 09.28 20:30 68 - 91  
Granada - Gipuzkoa 09.28 20:30 68 - 58  
Oviedo - Iberojet Palma 09.28 18:00 70 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Fuenlabrada 09.28 18:00 79 - 69  
Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 09.28 20:30 80 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Ciudad de Los Adelantados 09.28 11:00 60 - 68  
Ensino Lugo - Cadi La Seu d'Urgell 09.28 16:00 60 - 68  
Gernika Bizkaia - Al-Qazeres Extremadura 09.28 18:00 66 - 59  
Girona - Valencia 09.28 13:15 67 - 52  
IDK Gipuzkoa - Zamarat 09.28 20:15 66 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Karsiyaka 09.28 16:30 57 - 89  
Buyukcekmece - Darussafaka 09.28 12:00 85 - 92  
Türk Telekom - Galatasaray 09.28 14:15 78 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 09.28 13:00 80 - 71  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Tajvan 09.28 12:00 71 - 56  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 09.28 14:15 76 - 64  
Kína - Dél-Korea 09.28 16:30 80 - 52  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - Tartu Ulikool 09.28 16:00 84 - 90  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Paris SG 09.28 17:30 22 - 25  
PPD Zágráb - Barcelona 09.28 20:30 19 - 36  
Szeged - Flensburg 09.28 17:30 24 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Kielce 09.28 20:00 33 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen 09.28 16:30 23 - 27  
Jicin - Koprivnice 09.28 18:00 25 - 29  
KP Brno - Frydek-Mistek 09.28 17:00 25 - 20  
Malomerice - Lovosice 09.28 11:00 21 - 33  
Nove Veseli - Hranice 09.28 17:00 24 - 17  
Zubri - Karvina 09.28 18:00 24 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Bjerringbro-Silkeborg 09.28 16:10 32 - 36  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svédország 09.28 17:30 19 - 38  
Észak-Macedónia - Csehország 09.28 18:00 29 - 37  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Lengyelország 09.28 18:00 26 - 27  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Pays d'Aix 09.28 19:30 28 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - PAOK 09.28 17:00 24 - 25  
Doukasz - Olympiakosz 09.28 16:00 25 - 29  
Drama - Filipposz Veria 09.28 17:00 36 - 28  
Edessza - Arisz Nikea 09.28 17:00 24 - 21  
Ionikosz - Pylea 09.28 16:30 20 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Dubrovnik 09.28 19:15 36 - 34  
Porec - Dubrava 09.28 19:00 29 - 29  
Umag - Gorica 09.28 19:00 29 - 27  
Vinkovci - Varazdin 09.28 19:00 35 - 28  
Zamet - Sesvete 09.28 18:00 29 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Haukar 09.28 16:00 22 - 24  
Selfoss - Kopavogur 09.28 20:00 29 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 09.28 18:00 27 - 25  
Kalisz - Gwardia Opole 09.28 19:45 25 - 27  
Kwidzyn - Stal Mielec 09.28 17:00 30 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Eger 09.28 18:00 32 - 25  
Budakalász - Dabas 09.28 18:00 20 - 23  
Gyöngyös - Csurgó 09.28 18:00 30 - 24  
Mezőkövesd - FTC 09.28 19:00 21 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Gummersbach 09.28 17:00 21 - 32  
Coburg - Krefeld 09.28 19:30 32 - 20  
Eisenach - Hamm-Westfalen 09.28 19:30 29 - 24  
Lübbecke - Ferndorf 09.28 19:00 21 - 24  
Rimpar - Elbflorenz 09.28 19:30 25 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Bärnbach/Köflach 09.28 19:00 24 - 29  
Ferlach - Krems 09.28 19:00 27 - 30  
Graz - Tirol Schwaz 09.28 19:00 27 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Benfica 09.28 16:00 21 - 30  
Avanca - ABC Braga 09.28 19:00 21 - 21  
Belenenses - Boa Hora 09.28 16:30 26 - 27  
Gaia - Boavista 09.28 19:00 34 - 28  
Vitoria - Maia 09.28 19:00 22 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Politehnica Timisoara 09.28 17:00 28 - 28  
Focsani - Dobrogea Constanta 09.28 17:30 23 - 20  
Steaua Bukarest - Buzau 09.28 14:30 26 - 21  
Vaslui - CSM Bukarest 09.28 17:30 22 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Vojvodina 09.28 17:15 22 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ciudad Encantada 09.28 19:00 24 - 27  
Puerto Sagunto - Nava 09.28 18:30 25 - 25  
Quabit Guadalajara - Sinfin 09.28 20:00 28 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 09.28 19:00 26 - 29  
Endingen - Amicitia Zürich 09.28 18:00 23 - 23  
Thun - Suhr Aarau 09.28 17:00 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 09.28 16:00 24 - 27  
Hallby - Önnered 09.28 18:10 29 - 32  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SKP Bratislava - Povazska Bystrica 09.28 18:00 24 - 39  
Topolcany - Sala 09.28 18:00 26 - 32  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Dobova 09.28 19:00 35 - 40  
Koper - Maribor 09.28 19:00 26 - 25  
Ribnica - Gorenje Velenje 09.28 19:00 28 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Cano Sport Academy 09.28 20:00 4 - 0  
Raja Casablanca - AL Nasr SC Benghazi 09.28 20:00 1 - 1  
UD Songo - Platinum Zvishavane 09.28 15:00 2 - 4  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - NC Magra 09.28 17:00 1 - 1  
Constantine - Hussein Dey 09.28 18:45 1 - 0  
ES Setif - US Biskra 09.28 19:45 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Liverpool 09.28 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Rotherham 09.28 16:00 1 - 0  
Coventry - Doncaster 09.28 16:00 1 - 1  
Ipswich - Tranmere 09.28 16:00 4 - 1  
Oxford Utd. - Gillingham 09.28 16:00 3 - 0  
Peterborough - Wimbledon 09.28 16:00 3 - 2  
Portsmouth - Bolton 09.28 16:00 1 - 0  
Rochdale - Wycombe 09.28 16:00 0 - 3  
Shrewsbury - Fleetwood 09.28 16:00 0 - 3  
Southend - Accrington 09.28 16:00 0 - 1  
Sunderland - Milton Keynes Dons 09.28 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Oldham 09.28 16:00 1 - 0  
Cheltenham - Crewe 09.28 16:00 1 - 1  
Crawley - Walsall 09.28 16:00 2 - 3  
Exeter - Grimsby 09.28 16:00 1 - 3  
Leyton - Port Vale 09.28 16:00 3 - 3  
Macclesfield - Colchester 09.28 16:00 1 - 1  
Mansfield - Plymouth 09.28 16:00 0 - 1  
Morecambe - Northampton 09.28 16:00 2 - 2  
Salford City - Forest Green 09.28 16:00 0 - 4  
Scunthorpe - Bradford 09.28 16:00 1 - 1  
Stevenage - Cambridge Utd. 09.28 16:00 1 - 1  
Swindon - Newport 09.28 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Luton 09.28 16:00 1 - 2  
Charlton - Leeds 09.28 16:00 1 - 0  
Derby County - Birmingham 09.28 16:00 3 - 2  
Huddersfield - Millwall 09.28 16:00 1 - 1  
Hull City - Cardiff 09.28 16:00 2 - 2  
Middlesbrough - Sheffield Wed. 09.28 16:00 1 - 4  
Preston - Bristol City 09.28 16:00 3 - 3  
QPR - West Bromwich 09.28 13:30 0 - 2  
Swansea - Reading 09.28 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Solihull Moors 09.28 16:00 0 - 0  
Barrow - Maidenhead Utd. 09.28 16:00 2 - 0  
Chesterfield - Aldershot 09.28 16:00 2 - 1  
Dag & Red - Chorley 09.28 16:00 0 - 0  
Dover - Halifax 09.28 18:20 0 - 2  
Eastleigh - Hartlepool 09.28 16:00 1 - 1  
Harrogate Town - Sutton Utd. 09.28 16:00 2 - 0  
Notts County - Fylde 09.28 16:00 2 - 0  
Stockport - Torquay 09.28 16:00 0 - 4  
Woking - Boreham 09.28 16:00 1 - 2  
Wrexham - Ebbsfleet Utd. 09.28 16:00 1 - 0  
Yeovil - Bromley 09.28 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Gimnasia Jujuy 09.28 02:00 2 - 0  
Chacarita Juniors - Villa Dalmine 09.28 17:00 1 - 0  
Defensores de Belgrano - Instituto Cordoba 09.28 20:30 1 - 1  
Quilmes - Santamarina Tandil 09.28 23:15 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Atl. Los Andes 09.28 18:10 1 - 0  
Dep. Armenio - Atl. Colegiales 09.28 20:30 1 - 1  
Sacachispas - Dep. Flandria 09.28 20:30 1 - 0  
Tristan Suarez - San Telmo 09.28 18:15 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Union SF 09.28 00:00 1 - 2  
Arsenal Sarandí - Estudiantes LP 09.28 20:30 3 - 0  
Gimnasia LP - River Plate 09.28 22:45 0 - 2  
Patronato Parana - Lanus 09.28 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 09.28 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - OH Leuven 09.28 20:30 1 - 2  
Saint-Gilloise - Virton 09.28 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Eupen 09.28 20:00 1 - 2  
Gent - Kortrijk 09.28 20:00 2 - 0  
Mechelen - FC Bruges 09.28 18:00 0 - 5  
Mouscron-Peruwelz - Zulte Waregem 09.28 20:00 2 - 2  
St. Truiden - Genk 09.28 20:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Botev Vraca 09.28 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Sport Boys Warnes 09.28 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Sloboda Tuzla 09.28 19:00 0 - 0  
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo 09.28 16:00 2 - 2  
Zvijezda Ugljevik - Radnik Bijeljina 09.28 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Figueirense 09.28 02:30 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Guarani 09.28 01:30 0 - 0  
Coritiba - America MG 09.28 21:30 2 - 1  
Criciuma - Botafogo SP 09.28 16:00 2 - 0  
Londrina - Vila Nova 09.28 00:15 0 - 1  
Ponte Preta - Cuiaba 09.28 21:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Leverkusen 09.28 15:30 0 - 3  
Dortmund - Bremen 09.28 18:30 2 - 2  
Hoffenheim - Mönchengladbach 09.28 15:30 0 - 3  
Mainz - Wolfsburg 09.28 15:30 0 - 1  
Paderborn - Bayern München 09.28 15:30 2 - 3  
RB Leipzig - Schalke 09.28 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Darmstadt 09.28 13:00 2 - 2  
Karlsruhe - Heidenheim 09.28 13:00 1 - 1  
Regensburg - Hamburg 09.28 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Kaiserslautern 09.28 14:00 3 - 1  
Braunschweig - Hallescher FC 09.28 14:00 1 - 1  
Jena - Duisburg 09.28 14:00 1 - 2  
Münster - Bayern München Amatőr 09.28 14:00 1 - 4  
Sonnenhof Grossaspach - Chemnitz 09.28 14:00 2 - 0  
Zwickau - Viktoria Köln 09.28 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Montt - Dep. Magallanes 09.28 23:00 1 - 1  
Santiago Morning - Nublense 09.28 20:30 1 - 1  
Union San Felipe - San Luis de Quillota 09.28 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Antofagasta 09.28 17:30 1 - 1  
Curico Unido - Univ.Catolica de Santiago 09.28 22:30 1 - 4  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Concepcion 09.28 01:30 1 - 0  
Universidad de Chile - Palestino 09.28 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 09.28 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - FC Hradec Kralove 09.28 18:30 2 - 1  
Pardubice - Lisen 09.28 10:15 2 - 0  
Prostejov - Chrudim 09.28 16:30 1 - 1  
Sokolov - Dukla Praha 09.28 10:15 2 - 3  
Vysehrad - Varnsdorf 09.28 10:15 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Slovacko 09.28 16:30 2 - 2  
Slavia Praha - Mladá Boleslav 09.28 19:00 1 - 0  
Zlín - Jablonec 09.28 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Nyköbing 09.28 14:00 3 - 3  
Viborg - Kolding IF 09.28 13:15 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - FA 2000 09.28 15:00 1 - 1  
Brönshöj - Skovshoved 09.28 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Thisted 09.28 14:00 0 - 0  
Brabrand - Jammerbugt 09.28 14:00 3 - 1  
Dalum - Middelfart 09.28 14:00 0 - 1  
Sydvest - Vejgaard 09.28 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Silkeborg 09.28 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ballerup 09.28 13:00 2 - 0  
VSK Aarhus - Farum 09.28 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Baroka 09.28 18:00 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch 09.28 15:00 2 - 2  
Orlando Pirates - Cape Town City 09.28 15:00 3 - 3  
Supersport Utd. - AmaZulu 09.28 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 09.28 12:00 0 - 0  
Gwangju - Seoul E-Land 09.28 10:00 3 - 1  
Suwon City - Asan Mugunghwa 09.28 10:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeju 09.28 07:00 2 - 2  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 09.28 09:00 2 - 0  
Ulsan - Seongnam 09.28 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - LDU Loja 09.28 22:30 1 - 1  
Santa Rita Vinces - Manta FC 09.28 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Macara Ambato 09.28 22:15 0 - 0  
Dep. Cuenca - Fuerza Amarilla 09.28 03:00 3 - 0  
Mushuc Runa - Univ. Catolica de Quito 09.28 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Smouha 09.28 17:30 2 - 2  
FC Masr - Aswan 09.28 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Nyeman Grodno 09.28 19:45 1 - 0  
Torpedo Zogyino - Gomel 09.28 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Haka 09.28 14:00 2 - 4  
Oulu - Myllykoski PA 09.28 14:00 1 - 1  
TPV - Kajaani 09.28 14:00 3 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - MiPK 09.28 14:00 0 - 0  
JäPS - Klubi 04 09.28 14:00 3 - 5  
Kiffen - Viikingit 09.28 14:00 0 - 3  
Mikkeli MP - Vantaa JS 09.28 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - P-Iirot 09.28 14:00 4 - 4  
Jazz Pori - FC Espoo 09.28 14:00 3 - 2  
KaPa - Gnistan 09.28 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - JBK Pietarsaari 09.28 14:00 2 - 2  
Hercules Oulu - FC Vaajakoski 09.28 17:00 2 - 4  
Kajaanin Haka - Rovaniemi PS 2 09.28 17:00 0 - 0  
KuFu-98 - OLS Oulu 09.28 14:00 4 - 3  
VIFK - PK-37 09.28 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - HIFK 09.28 13:00 2 - 2  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 09.28 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPS - ONS Oulu 09.28 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 09.28 17:30 3 - 0  
Inter Turku - Honka 09.28 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - JyPK 09.28 16:00 0 - 1  
Helsinki JK - Kuopio PS 09.28 13:00 3 - 0  
Honka - TiPS 09.28 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Paris FC 09.28 14:45 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 09.28 20:00 1 - 1  
Bordeaux - Paris SG 09.28 17:30 0 - 1  
Lyon - Nantes 09.28 13:30 0 - 1  
Metz - Toulouse 09.28 20:00 2 - 2  
Monaco - Brest 09.28 20:00 4 - 1  
Nice - Lille 09.28 20:00 1 - 1  
Reims - Dijon 09.28 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Soyaux 09.28 14:30 0 - 2  
Montpellier - Dijon 09.28 14:30 6 - 0  
Paris FC - Marseille 09.28 14:30 3 - 1  
Reims - Fleury 91 09.28 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Ceres-Negros 09.28 09:30 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Sioni Bolnisi 09.28 16:00 1 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 09.28 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Kerkyra 09.28 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Larissza 09.28 16:15 2 - 3  
Atromitosz Periszteri - Panetolikosz 09.28 18:00 2 - 0  
Olympiakosz - Lamia 09.28 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Groningen 09.28 19:45 2 - 0  
F. Sittard - Sparta Rotterdam 09.28 20:45 0 - 0  
Venlo - Heerenveen 09.28 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegasus Kowloon - Hongkong Rangers 09.28 08:30 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Osijek 09.28 19:00 0 - 4  
Varazdin - Rijeka 09.28 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Persebaya Surabaya 09.28 13:30 1 - 0  
Persela Lamongan - Bhayangkara Jakarta 09.28 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 09.28 16:00 1 - 2  
FH - Grindavik 09.28 16:00 3 - 0  
KA Akureyri - Fylkir 09.28 16:00 4 - 2  
Stjarnan - ÍBV 09.28 16:00 3 - 2  
Valur - HK Kopavogs 09.28 16:00 2 - 0  
ÍA Akranes - Vikingur Reykjavik 09.28 16:00 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Haifa 09.28 17:00 1 - 1  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 09.28 19:30 0 - 4  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana 09.28 19:30 1 - 0  
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona 09.28 16:00 2 - 2  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 09.28 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mito 09.28 07:00 3 - 0  
Ehime - Tochigi 09.28 12:00 3 - 2  
Kagoshima Utd. - Kyoto 09.28 12:00 0 - 1  
Kashiwa R. - Tokyo Verdy 09.28 08:00 3 - 0  
Omiya Ardija - Nagasaki 09.28 12:00 3 - 0  
Tokushima - Zweigen Kanazawa 09.28 12:00 2 - 0  
Yamaguchi - Avispa Fukuoka 09.28 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Gamba Osaka 09.28 07:00 3 - 1  
Kashima A. - Sapporo 09.28 08:00 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 09.28 10:00 1 - 2  
Oita Trinita - Jubilo Iwata 09.28 11:00 1 - 2  
Sagan Tosu - Urawa RD 09.28 07:00 3 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya GE 09.28 12:00 1 - 1  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 09.28 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iga Kunoichi - Nippon Sport Univ. 09.28 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Pacific Langford 09.28 21:30 3 - 0  
HFX Wanderers - Edmonton 09.28 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Rayyan 09.28 16:50 1 - 3  
Al-Gharafa - Al-Sailiya 09.28 19:00 1 - 3  
Al-Shahaniya - Al-Duhail 09.28 16:50 0 - 1  
Qatar SC - Al-Khor 09.28 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 09.28 12:00 4 - 2  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 09.28 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Orsomarso Palmira 09.28 22:00 2 - 1  
Fortaleza Cota - Atlético FC Cali 09.28 21:30 1 - 1  
Itagui Leones - Boca Juniors de Cali 09.28 21:30 2 - 2  
Llaneros FC - Tigres Bogota 09.28 22:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Rionegro Aguilas 09.28 03:00 1 - 1  
Dep. Pasto - Cucuta Deportivo 09.28 21:00 2 - 1  
Jaguares de Cordoba - Independiente SF 09.28 23:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Sichuan Annapurna 09.28 09:30 1 - 0  
Guangdong - Nei Mongol Zhongyou 09.28 13:30 1 - 5  
Guizhou Zhicheng - Xinjiang Tianshan 09.28 09:30 5 - 0  
Nantong Zhiyun - Shaanxi Changan 09.28 13:35 3 - 0  
Qingdao Huanghai - Liaoning Hongyun 09.28 13:30 3 - 1  
Shanghai Shenxin - Hangzhou Greentown 09.28 13:30 1 - 2  
Shijiazhuang - Meizhou Hakka 09.28 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Olimpia Grudziadz 09.28 17:00 2 - 3  
Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-B. 09.28 18:00 1 - 0  
Radomiak Radom - Stal Mielec 09.28 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lech Poznan 09.28 20:00 1 - 3  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 09.28 17:30 1 - 2  
Rakow Czestochowa - Wisla Plock 09.28 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Zalgiris Kaunas 09.28 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Queretaro 09.28 04:00 2 - 0  
Puebla - Leon 09.28 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol 09.28 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - OFK Petrovac 09.28 15:00 1 - 0  
Iskra Danilovgrad - Grbalj Radanovici 09.28 15:00 1 - 0  
Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica 09.28 15:00 0 - 3  
Sutjeska Niksic - Titograd Podgorica 09.28 16:00 1 - 1  
Zeta Golubovci - Kom Podgorica 09.28 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Valletta 09.28 15:00 2 - 2  
Gudja - Floriana 09.28 15:00 0 - 2  
Senglea - Hamrun 09.28 17:00 1 - 3  
Sirens FC - St. Lucia 09.28 17:15 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Puskás Akadémia 09.28 17:00 1 - 2  
Fehérvár - Újpest 09.28 19:30 0 - 2  
Kaposvár - Diósgyőr 09.28 17:00 2 - 0  
Mezőkövesd - Honvéd 09.28 17:00 1 - 2  
ZTE - Paks 09.28 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 09.28 16:00 1 - 1  
Haladás - FTC 09.28 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Sandnes Ulf 09.28 15:30 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Bryne 09.28 16:00 4 - 0  
Kvik Halden - Levanger 09.28 14:00 2 - 1  
Moss - Byasen 09.28 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Baerum 09.28 14:00 6 - 1  
Florö - Alta 09.28 16:00 1 - 0  
Kjelsas - Grorud 09.28 16:00 4 - 0  
Sotra - Oppsal 09.28 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Brann Bergen 09.28 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Lyn 09.28 15:00 3 - 1  
Stabaek - Valerenga 09.28 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Potsdam 09.28 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - SPAL Ferrara 09.28 15:00 2 - 0  
Sampdoria - Internazionale 09.28 18:00 1 - 3  
Sassuolo - Atalanta 09.28 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Perugia 09.28 18:00 3 - 0  
Frosinone - Cosenza 09.28 15:00 1 - 1  
Juve Stabia - Cittadella 09.28 15:00 0 - 1  
Venezia - Pisa 09.28 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siena - Pistoiese 09.28 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Carpi 09.28 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Picerno - Bari 09.28 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Tambov 09.28 13:00 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Zenit Szentpétervár 09.28 18:00 1 - 0  
Rosztov - Dinamo Moszkva 09.28 15:30 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Grazer AK 09.28 14:30 3 - 1  
Wacker Innsbruck - Lafnitz 09.28 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Austria Wien 09.28 17:00 4 - 1  
St. Pölten - LASK 09.28 17:00 0 - 3  
Wolfsberg - WSG Tirol 09.28 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Caimanes - Cienciano 09.28 20:15 2 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molinos El Pirata - Huancayo 09.28 18:00 2 - 1  
UTC de Cajamarca - Sporting Cristal 09.28 22:30 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Setúbal 09.28 20:00 1 - 0  
Famalicao - Belenenses 09.28 22:30 3 - 1  
Marítimo - Moreirense 09.28 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berco - Feirense 09.28 16:00 1 - 3  
Carcao - Vilafranquense 09.28 17:00 0 - 2  
Rabo de Peixe - Viseu 09.28 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Burnley 09.28 16:00 2 - 2  
Bournemouth - West Ham 09.28 16:00 2 - 2  
Chelsea - Brighton 09.28 16:00 2 - 0  
Crystal Palace - Norwich 09.28 16:00 2 - 0  
Everton - Manchester City 09.28 18:30 1 - 3  
Sheffield Utd. - Liverpool 09.28 13:30 0 - 1  
Tottenham - Southampton 09.28 16:00 2 - 1  
Wolverhampton - Watford 09.28 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Astra Giurgiu 09.28 18:30 1 - 0  
Hermannstadt - Botosani 09.28 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Livingston 09.28 16:00 2 - 1  
Hibernian - Celtic 09.28 13:30 1 - 1  
Kilmarnock - Ross County 09.28 16:00 0 - 0  
Rangers - Aberdeen 09.28 16:00 5 - 0  
St. Johnstone - Motherwell 09.28 16:00 0 - 1  
St. Mirren - Hearts 09.28 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 09.28 16:00 2 - 2  
Dumbarton - Clyde 09.28 16:00 1 - 2  
Falkirk - East Fife 09.28 16:00 0 - 0  
Forfar - Raith Rovers 09.28 16:00 1 - 2  
Montrose - Peterhead 09.28 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Elgin 09.28 16:00 2 - 1  
Cove Rangers - Annan 09.28 16:00 3 - 0  
Cowdenbeath - Albion Rovers 09.28 16:00 1 - 0  
Edinburgh City - Queen's Park 09.28 16:00 2 - 1  
Stirling - Stenhousemuir 09.28 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Ayr Utd. 09.28 16:00 0 - 3  
Dundee Utd. - Greenock Morton 09.28 16:00 6 - 0  
Dunfermline - Alloa 09.28 16:00 1 - 1  
Inverness CT - Partick Thistle 09.28 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - UD Extremadura 09.28 18:00 0 - 2  
Elche - Ponferradina 09.28 20:00 1 - 0  
Fuenlabrada - Rayo Vallecano 09.28 16:00 2 - 2  
Huesca - Girona 09.28 18:00 1 - 0  
R. Santander - Numancia 09.28 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - San Sebastian Reyes 09.28 12:00 4 - 0  
Real Madrid B - Rayo Majadahonda 09.28 17:00 3 - 1  
Sp. Gijón B - Internacional de Madrid 09.28 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Valladolid B 09.28 16:30 1 - 0  
Ath. Bilbao B - Osasuna B 09.28 18:30 5 - 0  
Leioa - Alavés B 09.28 18:00 2 - 0  
Real Union Irun - Arenas de Getxo 09.28 16:00 1 - 1  
Unionistas de Salamanca - Cultural Leonesa 09.28 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Gimnastic 09.28 18:30 1 - 0  
UE Llagostera - Hercules 09.28 19:00 2 - 1  
Valencia B - Espanyol B 09.28 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz B - Algeciras 09.28 17:00 2 - 2  
Sevilla B - Cordoba 09.28 19:30 2 - 1  
Villarrubia - UCAM Murcia 09.28 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 09.28 13:00 0 - 1  
Atl. Madrid - Real Madrid 09.28 21:00 0 - 0  
Getafe - Barcelona 09.28 16:00 0 - 2  
Granada - Leganes 09.28 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Real Sociedad 09.28 13:00 0 - 1  
Rayo Vallecano - Huelva 09.28 19:00 1 - 0  
Tenerife - Levante 09.28 11:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Chiasso 09.28 17:30 3 - 2  
Stade Ouchy - Kriens 09.28 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Thun 09.28 19:00 4 - 0  
Young Boys - Sion 09.28 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Brommapojkarna 09.28 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Trollhättan 09.28 16:00 0 - 2  
Kristianstad - Oddevold 09.28 16:00 1 - 0  
Lund - Assyriska Turabdin IK 09.28 14:00 3 - 0  
Oskarshamn - Eskilsminne 09.28 14:00 2 - 4  
Utsikten - Lindome 09.28 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Sylvia Norrköping 09.28 14:00 2 - 3  
Gefle - Linköping City 09.28 15:00 0 - 2  
Karlslund - Karlstad BK 09.28 16:00 2 - 1  
Sollentuna - Sandviken 09.28 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Växjö 09.28 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Adalh 09.28 17:30 3 - 1  
Al-Hazem - Damac 09.28 17:35 4 - 0  
Al-Raed - Al-Fayha 09.28 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Macva Sabac 09.28 19:00 3 - 1  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 09.28 15:00 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Pohronie 09.28 19:00 1 - 0  
Sered - Trencin 09.28 16:30 1 - 1  
Slovan Bratislava - Nitra 09.28 19:00 5 - 0  
Zemplin Michalovce - Ruzomberok 09.28 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Domzale 09.28 20:15 3 - 0  
Olimpija Ljubljana - Maribor 09.28 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Altay Izmir 09.28 18:00 3 - 3  
Boluspor - Istanbulspor 09.28 15:30 1 - 2  
Bursaspor - Erzurum Bld. Spor 09.28 18:00 1 - 0  
Keciörengücü - Ümraniyespor 09.28 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Sivasspor 09.28 16:30 1 - 1  
Denizlispor - Kasimpasa 09.28 14:00 0 - 1  
Galatasaray - Fenerbahce 09.28 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Kolosz Kovalivka 09.28 16:00 1 - 2  
Olekszandria - FC Lviv 09.28 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Charleston 09.28 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Trujillanos Valera 09.28 22:00 2 - 3  
Estudiantes de Caracas - Zulia Maracaibo 09.28 22:00 2 - 5  
Lala Caroni - Aragua Maracay 09.28 23:00 0 - 1  
Portuguesa Acarigua - Puerto Cabello 09.28 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Carmarthen 09.28 15:30 1 - 0  
TNS - Barry Town 09.28 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shkupi Szkopje - Shkendija Tetovo 09.28 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 09.28 16:00 2 - 1  
Coleraine - Larne 09.28 16:00 0 - 0  
Crusaders - Glentoran 09.28 16:00 5 - 2  
Dungannon - Carrick 09.28 16:00 2 - 1  
Linfield - Glenavon 09.28 16:00 7 - 0  
Warrenpoint - Institute 09.28 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Levadia Tallinn 09.28 12:00 0 - 1  
Nomme Kalju - Maardu Linnameeskond 09.28 15:00 4 - 0  
MMA (EFC 82, Johannesburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Bezuidenhout - S. Harle 09.28 17:30 1 - 0  
L. Biko - T. Madiba 09.28 20:00 1 - 0  
Q. Rossouw - S. Biyong 09.28 20:00 0 - 1  
R. De Beer - T. Mkhize 09.28 17:30 1 - 0  
S. De La Rey - O. Machaba 09.28 17:30 1 - 0  
S. Mnikathi - A. Kayambala 09.28 17:30 0 - 1  
St. Pretorius - Z. Badat 09.28 20:00 0 - 1  
T. Gorimbo - Luke Michael 09.28 20:00 1 - 0  
W. Richards - T. Strydom 09.28 17:30 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night - Koppenhága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amedovski - John Phillips 09.28 19:55 0 - 1  
A. di Chirico - M. Muradov 09.28 19:30 0 - 1  
Gun. Nelson - G. Burns 09.28 21:45 0 - 1  
I. Cutelaba - K. Rountree 09.28 21:20 1 - 0  
J. Hermansson - J. Cannonier 09.28 22:40 0 - 1  
J. Shore - Noh. Hernandez 09.28 17:00 1 - 0  
M. Chiasson - Lina Lansberg (női) 09.28 18:00 0 - 1  
M. Diakiese - L. Vannata 09.28 17:30 1 - 0  
M. Madsen - D. Belluardo 09.28 22:20 1 - 0  
M. Oleksiejczuk - O. Saint Preux 09.28 20:50 0 - 1  
N. Dalby - Alex Oliveira 09.28 20:20 1 - 0  
S. Bahadurzada - I. Naurdiev 09.28 19:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - S. Vettel (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Orosz Nagydíj, időmérő) 09.28 11:00 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Orosz Nagydíj 2019, időmérő 09.28 14:00    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2019, időmérő - Top 3 09.28 14:00    
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Worcester 09.28 16:00 36 - 28  
London Irish - Harlequin 09.28 16:00 18 - 21  
Northampton Saints - London Wasps 09.28 16:00 32 - 36  
Saracens - Sale 09.28 16:00 17 - 36  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - La Rochelle 09.28 18:00 23 - 22  
Brive - Toulon 09.28 15:30 39 - 17  
Castres - Agen 09.28 18:00 30 - 27  
Racing-Metro - Lyon 09.28 20:45 20 - 31  
Toulouse - Section Paloise 09.28 18:00 24 - 23  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Hawke's Bay 09.28 04:35 51 - 24  
Canterbury - Counties Manukau 09.28 09:35 38 - 5  
Wellington - Northland 09.28 07:05 57 - 36  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 09.28 11:50 14 - 6  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leinster 09.28 18:15 27 - 32  
Edinburgh - Zebre 09.28 20:35 50 - 15  
Llanelli Scarlets - Connacht 09.28 18:15 18 - 10  
Munster - Newport Dragons 09.28 16:00 39 - 9  
Port Elizabeth S. Kings - Cardiff 09.28 16:00 27 - 31  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Írország 09.28 09:15 19 - 12  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Namíbia 09.28 11:45 57 - 3  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Tonga 09.28 06:45 28 - 12  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 09.28 07:35 2 - 3  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 09.28 18:00 0 - 3  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Hollandia 09.28 05:30 3 - 2  
Dél-Korea - Brazília 09.28 04:00 3 - 1  
Japán - Argentína 09.28 12:20 3 - 0  
Kamerun - USA 09.28 07:00 0 - 3  
Kína - Szerbia 09.28 08:00 3 - 0  
Oroszország - Kenya 09.28 10:00 3 - 0  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 09.28 13:30 3 - 6  
M.J. Williams - H. Vafaei Ayouri (6 nyert frame-ig) 09.28 08:00 6 - 5  
Squash (Malaysian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rui Soares - Eain Yow Ng 09.28 09:45 0 - 3  
Y. Soliman - Nic. Müller 09.28 08:15 1 - 3  
Squash (Malaysian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Elaraby - Rac. Arnold 09.28 09:00 1 - 3  
Van. Chu - L.W. Wern 09.28 07:30 1 - 3  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - L. Mayer 09.28 17:20 2 - 1  
L. Mayer - J.P. Ficovich 09.28 00:25 2 - 1  
T. Monteiro - S. Nagal 09.28 16:00 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Molteni A - Martinez L / Meligeni Rod 09.28 19:50 2 - 1  
Tenisz (Caldas da Rainha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Shinikova - J. Ponchet 09.28 14:45 2 - 1  
N. Kostic - C. Bucsa 09.28 12:00 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - L.G.M. Harris 09.28 07:30 2 - 0  
D. Shapovalov - P. Carreno-Busta 09.28 09:15 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Lajovic D - Fritz T / Monroe N 09.28 10:35 2 - 0  
Tenisz (Csornomorszk, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bortolotti - Madarász G. 09.28 12:00 2 - 0  
Tenisz (Darwin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - I. Popovic 09.28 02:30 2 - 1  
Asia Muhammad - L. Cabrera 09.28 05:55 1 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Safwat - M. Trungelliti 09.28 13:00 1 - 2  
P. Kohlschreiber - P. Sousa 09.28 15:30 0 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehrat S / Eriksson M - Granollers G / Martinez P 09.28 15:00 1 - 2  
Margaroli L / Shamasdin A - Brkic T / Pavic A 09.28 15:00 2 - 0  
Tenisz (Kaposvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Radanovic - Jani R-L. 09.28 11:00 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - T. Lamasine 09.28 15:50 2 - 0  
J-W. Tsonga - M. Ymer 09.28 17:15 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Lenz J - Arneodo R / Nys H 09.28 19:20 1 - 2  
O'Mara J / Skupski K - Podlipnik-Cast./Weissborn 09.28 14:00 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - Su-Wei Hsieh 09.28 06:30 2 - 0  
D. Kasatkina - Shuai Peng 09.28 15:45 2 - 1  
D. Vekic - K. Bertens 09.28 09:50 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - S. Kenin 09.28 18:40 1 - 2  
J. Ostapenko - Kar. Pliskova 09.28 12:25 2 - 1  
K. Siniakova - Xiyu Wang 09.28 08:10 2 - 0  
P. Hercog - J. Görges 09.28 09:45 2 - 1  
Saisai Zheng - M. Puig 09.28 06:30 2 - 1  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosolska A / Sanders S - Stosur S / Zhang S 09.28 13:00 1 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - Yecong He 09.28 08:00 2 - 0  
D. Dzumhur - R. Berankis 09.28 10:00 2 - 1  
Dan. Evans - Jie Cui 09.28 06:20 2 - 0  
F. Dancevic - J. Chardy 09.28 05:00 0 - 2  
Fucsovics M. - B. Tomic 09.28 09:00    
Jas. Jung - D. Köpfer 09.28 10:00 1 - 2  
P. Cuevas - Di Wu 09.28 07:55 2 - 0  
V. Pospisil - A. Seppi 09.28 11:00 2 - 0  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Z. Diyas 09.28 07:40 2 - 0  
J. Brady - Kat. Kozlova 09.28 05:00 2 - 1  
Lau. Davis - A. Potapova 09.28 06:00 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Petkovic 09.28 08:55    
M. Linette - H. Watson 09.28 07:40 2 - 0  
R. Peterson - Mis. Doi 09.28 05:00 2 - 1  
T. Zidansek - C. McHale 09.28 07:25 0 - 2  
Yue Yuan - B. Pera 09.28 05:00 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - S. Cirstea 09.28 10:00 2 - 1  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Jakupovic D / Santamaria S 09.28 12:40 2 - 0  
Tenisz (Templeton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Rogers - E. Bektas 09.28 22:00 2 - 1  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T-S. Kwiatkowski - T. Kokkinakis 09.28 23:25 1 - 2  
Tom. Paul - Gon. Escobar 09.28 02:00 2 - 1  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / King D - Pasha N / Schnur M 09.28 21:25 2 - 1  
Galloway R / Maytin R - Lawson A / Withrow J 09.28 20:00    
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - Soon Woo Kwon 09.28 08:00 0 - 2  
J. Millman - B. Klahn 09.28 04:00 2 - 1  
N. Jarry - M. Granollers 09.28 04:00 1 - 2  
P. Andujar - B. Schnur 09.28 06:00 2 - 0  
T. Fabbiano - J. Duckworth 09.28 06:30 0 - 2  
Tat. Ito - P. Gojowczyk 09.28 05:25 2 - 1  
Yas. Uchiyama - Ste. Johnson 09.28 04:00 2 - 0  
Yos. Watanuki - A. Popyrin 09.28 07:15 1 - 2  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Bara - V. Gracheva 09.28 11:30 0 - 2  
T. Korpatsch - M. Kostyuk 09.28 13:00 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A. Riske 09.28 10:30 2 - 1  
WTA - Wuhan 2019 09.28 11:00    
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y / Kudermetova V - Mertens E / Sabalenka A 09.28 13:50 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Bautista-Agut 09.28 13:20 2 - 0  
A. Mannarino - A. Ramos-Vinolas 09.28 11:00 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Oliveira G / Vasilevski A 09.28 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Czech Open, WS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász R. - F. Patel-Redfearn 09.28 17:00 2 - 0  
Madarász R. - G. Saar 09.28 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - K. Parupalli 09.28 08:30 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Tien Chen Chou 09.28 09:00 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Junhui L / Yuchen L 09.28 06:40 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Choi S / Seo S J 09.28 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michelle Li - Bing Jiao He 09.28 09:00 0 - 2  
R. Intanon - Tzu Ying Tai 09.28 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Lee S H / Shin S C 09.28 06:20 1 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Kim S Y / Kong H Y 09.28 07:30 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Rivaldy R / Mentari P H 09.28 11:00 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Seo S J / Chae Y 09.28 09:30 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Mladost Zágráb 09.28 19:00 8 - 16  
Jadran Herceg Novi - Partizan Belgrád 09.28 19:00 10 - 8  
Primorac Kotor - Mornar 09.28 21:00 9 - 7  
Sabac - Jadran Split 09.28 20:00 10 - 12  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mataro - Noisy-le-Sec 09.28 17:30 10 - 9  
Montpellier - Eger 09.28 16:00 5 - 16  
Ortigia - Mediterrani 09.28 20:30 12 - 7  
Sibenik - Miskolc 09.28 18:45 5 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Avanesyan - K. Lejarraga 09.28 23:00 1 - 0  

 

2019.09.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Philadelphia 09.27 02:20 27 - 34  
Atlétika (vb, női maraton)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edna Kiplagat - L.C. Salpeter 09.27 22:55 1 - 0  
R. Chepngetich - Ruti Aga 09.27 22:55 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - NC Dinos 09.27 11:30 0 - 3  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 09.27 11:30    
Samsung Lions - SK Wyverns 09.27 11:30 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 09.27 11:00 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.27 11:00 1 - 4  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 09.27 11:00 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Cleveland 09.27 02:10 8 - 0  
LA Angels - Houston 09.27 04:07 4 - 3  
NY Mets - Miami 09.27 01:10 2 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 09.27 01:05 9 - 5  
Seattle - Oakland 09.27 04:10 1 - 3  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez - M. Rosenauer 09.27 20:55 4 - 6  
C. Dekker - D. Parody 09.27 14:30 5 - 6  
C. Wilkinson - Just. Hewitt 09.27 16:10 6 - 3  
D. Labanauskas - J.O. de Sousa 09.27 22:05 2 - 6  
D. van den Bergh - Sco. Taylor 09.27 21:30 6 - 3  
J. de Zwaan - Ste. West 09.27 19:15 6 - 3  
Jus. Pipe - K. Huybrechts 09.27 15:40 3 - 6  
K. Kciuk - K. Shepherd 09.27 13:30 6 - 3  
Kee. Brown - D. Noppert 09.27 20:15 5 - 6  
R. Edhouse - Jam. Hughes 09.27 23:15 6 - 3  
R. Joyce - Matt Clark 09.27 14:00 6 - 3  
R. Meikle - P. Rowley 09.27 15:05 5 - 6  
R. Thornton - D. Francis 09.27 22:35 4 - 6  
S. Beaton - T. Newell 09.27 16:40 6 - 5  
W. Nijman - Dar. Webster 09.27 13:00 6 - 5  
W. O'Connor - C. Dobey 09.27 19:45 4 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Pardubice 09.27 20:00 11 - 10  
Ceska Lipa - Liberec 09.27 19:00 3 - 2  
Chodov - Stresovice 09.27 19:00 13 - 10  
Sparta Praha - SK Vinohrady 09.27 18:30 6 - 4  
Vitkovice - Ostrava 09.27 19:00 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Turku PS 09.27 17:30 6 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 09.27 19:00 5 - 11  
Sirius - Storvreta 09.27 19:00 7 - 11  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Aniene 09.27 20:30 5 - 0  
Sandro Abate Avellino - Feldi Eboli 09.27 19:00 3 - 4  
Signor Prestito CMB - Genova 09.27 20:00 9 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Norilszkij Nikel 09.27 18:00 1 - 2  
Szinara Jekatyerinburg - Berkut Groznij 09.27 16:00 7 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leoes Porto Salvo - Electrico 09.27 21:45 8 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Levante 09.27 21:00 1 - 1  
Palma Futsal - Valdepenas 09.27 20:30 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Liberec 09.27 17:30 4 - 5  
Mladá Boleslav - Trinec 09.27 17:30 4 - 3  
Mountfield HK - Sparta Praha 09.27 18:00 4 - 2  
Olomouc - Pardubice 09.27 18:00 3 - 1  
Vitkovice - Brno 09.27 17:30 0 - 3  
Zlín - Kladno 09.27 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 09.27 19:30 4 - 1  
Frederikshavn - Rungsted 09.27 19:30 2 - 3  
Herlev Eagles - Sönderjyske 09.27 19:30 2 - 3  
Odense - Herning 09.27 19:30 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 09.27 17:30 4 - 1  
Debrecen - Újpest 09.27 18:00 3 - 4  
Dunaújváros - Vasas 09.27 18:00 6 - 4  
FTC - Csíkszereda 09.27 18:00 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lida 09.27 18:00 0 - 1  
Junoszt Minszk - Gomel 09.27 18:00 1 - 1  
Mogiljev - Metallurg Zslobin 09.27 18:00 4 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 09.27 18:00 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - KeuPa 09.27 17:30 5 - 5  
IPK - Jokipojat 09.27 17:30 4 - 1  
Kiekko-Vantaa - TUTO 09.27 17:30 0 - 3  
Koovee - Kokkolan Hermes 09.27 17:30 6 - 2  
RoKi - Kajaanin Hokki 09.27 17:30 2 - 2  
SaPKo - Heinolan Peliitat 09.27 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Hämeenlinna 09.27 17:30 4 - 3  
JYP - Ässät 09.27 17:30 6 - 1  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 09.27 17:30 3 - 5  
Lukko - HIFK 09.27 17:30 2 - 2  
Turku PS - Tappara 09.27 17:30 2 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 09.27 20:15 3 - 1  
Angers - Nice 09.27 20:30 5 - 5  
Bordeaux - Grenoble 09.27 20:15 2 - 6  
Briancon - Rouen 09.27 19:30 2 - 2  
Mulhouse - Anglet 09.27 20:00 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 09.27 18:30 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Barisz 09.27 16:00 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - GKS Tychy 09.27 18:00 2 - 6  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 09.27 18:00 3 - 5  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 09.27 18:00 4 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga 2 - Szahalinszkije Akulj 09.27 17:30 2 - 1  
ORG Beijing 2 - Tajfun Usszurijszk 09.27 18:00 6 - 7  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Irbisz Kazany 09.27 17:00 6 - 4  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota 09.27 02:30 1 - 2  
Detroit - St. Louis 09.27 01:00 4 - 1  
Florida - Tampa Bay 09.27 01:00 2 - 4  
NY Rangers - Philadelphia 09.27 01:00 1 - 1  
San Jose - Calgary 09.27 04:30 4 - 1  
Vancouver - Arizona 09.27 04:00 2 - 4  
Winnipeg - Edmonton 09.27 02:00 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Narvik 09.27 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 09.27 19:30 4 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Landshut 09.27 20:00 3 - 3  
Dresden - Crimmitschau 09.27 19:30 5 - 3  
Heilbronn - Freiburg 09.27 20:00 6 - 3  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 09.27 19:30 2 - 3  
Lausitzer Füchse - Kassel 09.27 19:30 2 - 5  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 09.27 20:00 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 09.27 19:30 4 - 5  
Bremerhaven - Iserlohn 09.27 19:30 1 - 1  
Düsseldorf - Nürnberg 09.27 19:30 3 - 0  
Köln - Wolfsburg 09.27 19:30 4 - 2  
Schwenningen - Krefeld 09.27 19:30 5 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Owen Sound Attack 09.27 01:30 0 - 10  
Niagara Icedogs - Oshawa Generals 09.27 01:00 3 - 3  
North Bay Battalion - Kitchener Rangers 09.27 01:00 2 - 2  
Windsor Spitfires - Erie Otters 09.27 01:05 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 09.27 19:15 1 - 3  
Innsbruck - Klagenfurt 09.27 19:15 0 - 1  
Salzburg - Graz 09.27 19:15 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 09.27 19:45 1 - 4  
Villach - Fehérvár 09.27 19:15 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 09.27 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 09.27 19:45 3 - 1  
Bern - Lausanne 09.27 19:45 2 - 5  
Langnau Tigers - Zürich Lions 09.27 19:45 4 - 6  
Lugano - Servette 09.27 19:45 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 09.27 19:00 3 - 2  
Karlskoga - Tingsryd 09.27 19:00 5 - 3  
Karlskrona - Timra 09.27 19:00 2 - 4  
Mora - Västeras 09.27 19:00 1 - 2  
Södertälje - MODO 09.27 19:00 6 - 2  
Västervik - Kristianstad 09.27 19:00 0 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Zilina 09.27 18:00 2 - 6  
Martin - Povazska Bystrica 09.27 18:00 3 - 3  
Skalica - HC Topolcany 09.27 17:00 2 - 3  
Spisska Nova Ves - HC Bratislava 09.27 17:30 5 - 5  
Trnava - Dubnica 09.27 17:30 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 09.27 17:30 0 - 2  
Diósgyőr - Poprad 09.27 18:00 2 - 3  
MAC - Kosice 09.27 19:00 5 - 1  
Nitra - Detva 09.27 18:00 3 - 5  
Slovan Bratislava - Zvolen 09.27 18:30 4 - 1  
Trencin - Liptovsky Mikulas 09.27 18:00 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Gornyak Ucsali 09.27 18:00 2 - 4  
Lada Toljatti - Zauralje Kurgan 09.27 17:00 1 - 4  
Nomad - Burany Voronyezs 09.27 15:00 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Tambov 09.27 15:00 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Rosztov 09.27 14:30 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cibona Zágráb (Helyszín: Zágráb) 09.27 20:30 77 - 71  
Olimpija Ljubljana - FMP 09.27 17:00 88 - 88, h.u. 101 - 92  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Mexikó 09.27 02:00 79 - 39  
Kosárlabda (BBL Cup, Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Glasgow 09.27 20:30 65 - 65, h.u. 71 - 73  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Mons 09.27 20:30 58 - 64  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Liege 09.27 20:30 77 - 62  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Slavia Praha 09.27 19:00 75 - 72  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Ura Kaarina 09.27 17:30 97 - 80  
Lapuan Kobrat - KTP Kotka 09.27 17:30 90 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roanne - Orleans 09.27 20:00 82 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - NorthPort Batang Pier 09.27 13:00 96 - 80  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 09.27 10:30 105 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Dabrowa Gornicza 09.27 17:40 83 - 83, h.u. 102 - 105  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szeged 09.27 18:00 103 - 73  
Szolnok - Fehérvár 09.27 20:00 80 - 100  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Real Canoe 09.27 20:45 99 - 96  
Caceres - Huesca 09.27 21:00 63 - 71  
Palencia - Melilla 09.27 21:00 69 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Estudiantes 09.27 19:15 105 - 82  
Joventut Badalona - Real Madrid 09.27 21:30 69 - 88  
Murcia - Betis 09.27 21:45 90 - 78  
Obradoiro Monbus - Barcelona 09.27 19:15 86 - 92  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Fülöp-szigetek 09.27 12:00 78 - 92  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland 09.27 14:15 58 - 52  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Rapla 09.27 17:10 76 - 84  
Ogre - Jurmala/Fenikss 09.27 18:00 76 - 76, h.u. 85 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Kolding 09.27 19:00 38 - 30  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Saran 09.27 20:15 31 - 29  
Selestat - Strasbourg Schiltigheim 09.27 20:30 35 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Fjölnir 09.27 22:00 24 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Piotrkow Trybunalski 09.27 18:30 29 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Komló 09.27 18:30 22 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck-Schwartau - Bietigheim 09.27 19:30 29 - 22  
TUSEM Essen - Konstanz 09.27 19:30 32 - 21  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Fivers Margareten 09.27 19:00 26 - 34  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Ademar Leon 09.27 19:00 32 - 33  
Huesca - Benidorm 09.27 20:30 27 - 25  
Logrono La Rioja - Morrazo Cangas 09.27 20:45 38 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Guif 09.27 19:00 29 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Izola 09.27 19:00 27 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Elect-Sport 09.27 20:00 2 - 1  
Kampala - Petro Atletico 09.27 14:50 1 - 1  
Mamelodi Sundowns - Cote Dor FC 09.27 19:00 11 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Lincoln 09.27 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Wigan 09.27 20:45 2 - 0  
Stoke - Nottingham 09.27 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Atl. Atlanta 09.27 01:00 1 - 2  
Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto 09.27 21:05 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres RE - Comunicaciones 09.27 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Independiente 09.27 02:10 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sumqayit 09.27 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Westerlo 09.27 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Cserno More Várna 09.27 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Blooming Santa Cruz 09.27 00:15 0 - 1  
Oriente Petrolero - Jorge Wilstermann 09.27 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fortaleza 09.27 02:30 4 - 1  
Fluminense - Santos 09.27 01:00 1 - 1  
Gremio - Avai 09.27 01:00 6 - 1  
Palmeiras - CSA 09.27 00:15 6 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - E. Frankfurt 09.27 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - VfB Stuttgart 09.27 18:30 0 - 1  
Wehen - Osnabrück 09.27 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Würzburg 09.27 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Serena - Dep. Copiapo 09.27 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Apollon Limasszol 09.27 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Colón 09.27 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Vitkovice 09.27 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Bohemians 1905 09.27 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Vanlöse 09.27 19:00 1 - 2  
Helsingör - Frem 09.27 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Hobro 09.27 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Chippa Utd. 09.27 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Hatta 09.27 16:30 1 - 1  
Al-Wahda - Al-Jazeera (UAE) 09.27 19:15 3 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Fujairah 09.27 16:30 5 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Szluck 09.27 19:45 2 - 0  
FK Minszk - Energetik-BGU Minszk 09.27 17:45 1 - 6  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Jaro 09.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - GrIFK 09.27 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - KPV Kokkola 09.27 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Ilves 09.27 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Valenciennes 09.27 20:00 2 - 0  
Chambly - Lorient 09.27 20:00 0 - 1  
Clermont - Nancy 09.27 20:00 2 - 2  
Grenoble - Caen 09.27 20:00 1 - 0  
Le Havre - Chateauroux 09.27 20:00 0 - 1  
Niort - Auxerre 09.27 20:00 2 - 2  
Rodez Aveyron - Sochaux 09.27 20:00 0 - 2  
Troyes - Orleans 09.27 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Beziers 09.27 20:00 1 - 1  
Bastia-Borgo - Quevilly Rouen 09.27 20:00 3 - 2  
Boulogne - Cholet 09.27 20:00 1 - 2  
Concarneau - Red Star 93 09.27 20:00 2 - 1  
Creteil - Toulon 09.27 20:00 1 - 1  
Laval - Bourg-Peronnas 09.27 20:00 0 - 1  
Le Puy - Lyon Duchere 09.27 20:00 1 - 2  
Pau - Ajaccio GFC 09.27 20:00 4 - 0  
Villefranche sur Saone - Dunkerque 09.27 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Dordrecht 09.27 20:00 3 - 2  
Excelsior - PSV 2 09.27 20:00 5 - 2  
FC Eindhoven - Telstar 09.27 20:00 4 - 1  
Maastricht - Ajax 2 09.27 20:00 1 - 4  
Nijmegen - Go Ahead Eagles 09.27 20:00 3 - 3  
Oss - NAC Breda 09.27 20:00 0 - 1  
Roda - De Graafschap 09.27 20:00 1 - 1  
Volendam - Cambuur 09.27 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - ADO Den Haag 09.27 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 09.27 19:30 1 - 0  
PSV - Excelsior/Barendrecht 09.27 19:30 9 - 1  
Zwolle - Heerenveen 09.27 19:30 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Dinamo Zagreb 09.27 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persipura Jayapura - PSM Makassar 09.27 10:30 3 - 1  
Pusamania Borneo - Persija Jakarta 09.27 13:30 1 - 0  
TIRA-Persikabo - Semen Padang 09.27 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Umm al-Fahm 09.27 15:00 1 - 3  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Katamon 09.27 15:00 0 - 4  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Nof Hagalil 09.27 15:00 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Acre 09.27 15:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ashkelon 09.27 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Alianza Petrolera 09.27 02:45 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Chrobry Glogow 09.27 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 09.27 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Mouloudia Oujda 09.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - FUS Rabat 09.27 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Atl. San Luis 09.27 03:00 3 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarxien - Sliema Wanderers 09.27 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Sand 09.27 19:15 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Crotone 09.27 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - FC Juniors OÖ 09.27 19:10 1 - 2  
Austria Wien Amatőr - FAC Wien 09.27 19:10 4 - 1  
Horn - Austria Lustenau 09.27 19:10 2 - 4  
Kapfenberg - Liefering 09.27 19:10 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Cerro Porteno 09.27 02:00 2 - 2  
Sp. Luqueno - Dep. Santani 09.27 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Sport Boys Callao 09.27 22:00 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Tondela 09.27 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 09.27 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Dundee 09.27 20:05 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Albacete 09.27 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Betis 09.27 21:00 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 09.27 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Nassr 09.27 19:15 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 09.27 17:25 1 - 2  
Al-Wehda (KSA) - Al-Fateh 09.27 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 09.27 19:30 5 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 09.27 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Monagas Maturin 09.27 00:00    
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afan Lido - Cambrian & Clydach Vale 09.27 20:30 3 - 2  
Llanelli - Cwmbran Celtic 09.27 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - Bangor City 09.27 20:45 7 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Aberystwyth 09.27 20:45 2 - 0  
Caernarfon - Newtown 09.27 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Cork City 09.27 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 09.27 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - FC Jereván 09.27 14:00 2 - 0  
MMA (Bellator 227, Dublin)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Henderson - M. Jury 09.27 23:05 1 - 0  
F. Mlambo - D. Wooding 09.27 23:05 1 - 0  
ifj. Növényi Norbert - W. Fleury 09.27 23:05 1 - 0  
Jam. Gallagher - R. Salazar 09.27 23:05 1 - 0  
K. Crosbie - Hu. Pereira 09.27 23:05 1 - 0  
L. Chadwick - Karl Moore 09.27 17:30 0 - 1  
L. Mccourt - Ke. Hughes 09.27 23:05 1 - 0  
Mic. Page - R. Kiely 09.27 23:05 1 - 0  
Phi. Mulpeter - K. McCabe 09.27 17:30 1 - 0  
R. Scope - P. Queally 09.27 23:05 0 - 1  
R. Smullen - S. Tobin 09.27 17:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Gloucester 09.27 20:45 20 - 17  
Leicester - Exeter 09.27 20:45 27 - 7  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Wigan 09.27 20:45 40 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Auckland 09.27 09:35 40 - 0  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - South Sydney Rabbitohs 09.27 11:50 16 - 10  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Glasgow Warriors 09.27 19:05 48 - 14  
Ulster - Ospreys 09.27 20:35 38 - 14  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 09.27 09:00 3 - 2  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 09.27 12:00 3 - 2  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 09.27 21:00 3 - 2  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Argentína 09.27 05:30 3 - 0  
Dél-Korea - Kenya 09.27 04:00 3 - 0  
Japán - Szerbia 09.27 12:20 3 - 2  
Kamerun - Brazília 09.27 07:00 0 - 3  
Kína - Hollandia 09.27 08:00 3 - 1  
Oroszország - USA 09.27 11:00 2 - 3  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Radjabov - M. Vachier-Lagrave 09.27 12:00 1 - 0  
Yangyi Yu - Liren Ding 09.27 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Vafaei Ayouri - Joe Perry (5 nyert frame-ig) 09.27 08:30 5 - 3  
K. Maflin - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 09.27 13:30 2 - 5  
M. Selby - B. Hawkins (5 nyert frame-ig) 09.27 13:30 5 - 4  
M.J. Williams - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 09.27 08:30 5 - 1  
Squash (Malaysian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Ribadas - Rui Soares 09.27 11:15 2 - 3  
Ivan Yuen - Nic. Müller 09.27 09:00 2 - 3  
Tay. Aslam - Eain Yow Ng 09.27 10:30 0 - 3  
Y. Soliman - Edm. Lopez 09.27 10:30 3 - 2  
Squash (Malaysian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Elaraby - S. Sobhy 09.27 08:15 3 - 2  
Squash (Oracle NetSuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Grayson - R. Cuskelly 09.27 01:45 0 - 2  
C. Salazar - T. Momen 09.27 03:15 0 - 2  
Joel Makin - M. Asal 09.27 01:45 2 - 0  
Mar. Elshorbagy - K.A. Fathi 09.27 01:45 2 - 0  
Moh. Elshorbagy - M. Castagnet 09.27 03:15 2 - 0  
R. Kandra - S. Rösner 09.27 03:15 2 - 0  
Squash (Oracle NetSuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chinappa - Mel. Alves 09.27 01:00 2 - 1  
M. van der Heijden - A. Sobhy 09.27 02:30 0 - 2  
N. El Tayeb - H. Naughton 09.27 01:00 2 - 0  
N. Gilis - C. Serme 09.27 02:30 0 - 2  
O. Fiechter - J. King 09.27 02:30 0 - 2  
Tes. Evans - S. Hany 09.27 01:00 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - T. Monteiro 09.27 17:30 1 - 2  
A. Velotti - F. Bagnis 09.27 22:20 0 - 2  
A. Velotti - T. Seyboth Wild 09.27 01:35 2 - 1  
S. Nagal - F. Cerundolo 09.27 19:55 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Molteni A - Coria F / Nagal S 09.27 22:40 2 - 0  
Dellien H / Zeballos F - Reyes-Varela / Romboli 09.27 19:00 2 - 1  
Tenisz (Caldas da Rainha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kanepi - I. Shinikova 09.27 16:25 1 - 2  
N. Kostic - G. Garcia Perez 09.27 14:25 2 - 0  
V. Tomova - J. Ponchet 09.27 12:00 1 - 2  
Y. In-Albon - C. Bucsa 09.27 12:00 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - G. Dimitrov 09.27 07:00 2 - 1  
E. Gerasimov - D. Shapovalov 09.27 12:10 1 - 2  
L.G.M. Harris - J. Sousa 09.27 09:50 2 - 1  
P. Carreno-Busta - C. Garin 09.27 14:10 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Erlich J / Martin F 09.27 09:35 1 - 2  
Fritz T / Monroe N - Inglot D / Krajicek A 09.27 08:00 2 - 0  
Gao X / Li Z - Cacic N / Lajovic D 09.27 11:25 0 - 2  
Tenisz (Darwin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - M. Inglis 09.27 02:30 2 - 0  
I. Popovic - O. Rogowska 09.27 05:10 2 - 0  
Z. Hives - A. Myers 09.27 04:40 0 - 2  
Z. Zlochova - L. Cabrera 09.27 02:30 1 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - P. Sousa 09.27 18:25 0 - 2  
M. Safwat - R. Haase 09.27 15:20 2 - 1  
M. Trungelliti - M. Vilella Martinez 09.27 11:00 2 - 1  
P. Kohlschreiber - R. Brancaccio 09.27 14:00 2 - 0  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Vega Hernande - Ehrat S / Eriksson M 09.27 16:30 1 - 2  
Granollers G / Martinez P - Coppejans/Martos Gornes 09.27 21:55 2 - 0  
Sousa P / Vervoort M - Margaroli L / Shamasdin A 09.27 20:35 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - M. Ymer 09.27 21:40 0 - 2  
G. Barrere - M. Janvier 09.27 16:50 2 - 1  
J-W. Tsonga - Ant. Hoang 09.27 19:05 2 - 1  
T. Lamasine - S. Stakhovsky 09.27 15:00 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Lenz J - Arends S / Pel D 09.27 13:00 2 - 1  
Menendez-Maceiras A / Sta - Arneodo R / Nys H 09.27 23:45 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - A. Potapova 09.27 06:45 0 - 2  
Babos T. - Z. Diyas 09.27 08:10 0 - 2  
C. McHale - Xiaodi You 09.27 10:00 2 - 0  
H. Watson - P. Badosa Gibert 09.27 05:00 2 - 0  
J. Brady - Shilin Xu 09.27 05:00 2 - 0  
Lau. Davis - M. Niculescu 09.27 08:20 2 - 1  
M. Linette - Kri. Ahn 09.27 05:00 2 - 0  
N. Gibbs - Mis. Doi 09.27 06:35 1 - 2  
O. Jabeur - Yue Yuan 09.27 05:00 0 - 2  
R. Peterson - Fang Ying Xun 09.27 06:25 2 - 0  
Shuyue Ma - B. Pera 09.27 05:00 0 - 2  
T. Zidansek - S. Stosur 09.27 07:40 2 - 1  
Xinyu Gao - Kat. Kozlova 09.27 06:40 0 - 2  
Xinyun Han - A. Petkovic 09.27 06:25 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Zavatska - S. Cirstea 09.27 08:00 0 - 2  
Kri. Pliskova - A. van Uytvanck 09.27 09:30 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Kovinic D - Carter H / Stefani L 09.27 11:10 0 - 2  
Jakupovic D / Santamaria - Fichman S / Maria T 09.27 12:25 2 - 0  
Tenisz (Templeton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bolton - E. Bektas 09.27 21:00 0 - 2  
Hanna Chang - C. Vandeweghe 09.27 23:00 1 - 2  
J. Jaksic - G. Min 09.27 21:00 0 - 2  
M. Mateas - S. Rogers 09.27 22:25 0 - 2  
V. Lepchenko - M. Mateas 09.27 03:00 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - T-S. Kwiatkowski 09.27 23:25 1 - 2  
Emi. Gomez - E. Escobedo 09.27 00:40 2 - 1  
Emi. Gomez - S. Bangoura 09.27 21:35 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - M. Giron 09.27 00:30 2 - 1  
T. Kokkinakis - M. Cressy 09.27 20:00 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Reese H - Aragone JC / King D 09.27 23:45 1 - 2  
Arevalo M / Reese H - Bangoura S / King E 09.27 02:55 2 - 0  
Eubanks C / Krueger M - Lawson A / Withrow J 09.27 03:05 0 - 2  
Frutero J P / Kudla D - Galloway R / Maytin R 09.27 22:00 1 - 2  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - V. Gracheva 09.27 15:00 0 - 2  
I.M. Bara - E. Gorgodze 09.27 12:00 2 - 0  
M. Kostyuk - A. Rus 09.27 12:55 2 - 1  
R. Sramkova - T. Korpatsch 09.27 11:00 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Sabalenka 09.27 10:30 0 - 2  
A. Riske - P. Kvitova 09.27 13:00 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y / Kudermetova V - Ninomiya M / Yang Z 09.27 08:30 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Mertens E / Sabalenka A 09.27 15:25 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - B. Coric 09.27 13:30 2 - 1  
A. Mannarino - D. Dzumhur 09.27 09:30 2 - 0  
A. Seppi - R. Bautista-Agut 09.27 11:10 0 - 2  
G. Monfils - A. Ramos-Vinolas 09.27 07:30 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koepfer D / Kwon S - Gille S / Vliegen J 09.27 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - J.O. Jörgensen 09.27 07:20 2 - 0  
Ken. Momota - Zii Jia Lee 09.27 07:00 2 - 0  
S.H. Rhustavito - Tien Chen Chou 09.27 06:35 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Jon. Christie 09.27 08:00 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Kamura T / Sonoda K 09.27 08:00 0 - 2  
Choi S / Seo S J - Goh S F / Izzuddin N 09.27 06:20 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 09.27 08:00 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Huang K X / Liu C 09.27 06:55 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Yufei Chen 09.27 06:35 2 - 1  
Michelle Li - Noz. Okuhara 09.27 08:20 2 - 1  
Say. Takahashi - R. Intanon 09.27 06:40 0 - 2  
Tzu Ying Tai - G.M. Tunjung 09.27 07:40 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Takahata Y / Sakuramoto A 09.27 06:00 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Matsuyama N / Shida C 09.27 08:40 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.27 08:40 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Seo S J / Chae Y 09.27 08:20 0 - 2  
Kaneko Y / Matsutomo M - Puavaranukroh/Taerattanac 09.27 06:15 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 09.27 08:20 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Noisy-le-Sec 09.27 16:00 14 - 7  
Mataro - Montpellier 09.27 17:30 8 - 6  
Mediterrani - Miskolc 09.27 20:30 12 - 15  
Sibenik - Ortigia 09.27 18:45 10 - 12  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - BVSC 09.27 19:30 11 - 9  

 

2019.09.26.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - LG Twins 09.26 11:30 3 - 4  
Lotte Giants - KIA Tigers 09.26 11:30 1 - 3  
NC Dinos - Hanwha Eagles 09.26 11:30 2 - 4  
Samsung Lions - Doosan Bears 09.26 11:30 0 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 09.26 11:00 4 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.26 11:00 7 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Leones de Yucatan (2.m.) 09.26 02:30 9 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Cleveland 09.26 02:10 8 - 3  
Cincinnati - Milwaukee 09.26 00:40 2 - 9  
Cincinnati - Milwaukee (18:35) 09.26 18:35 3 - 5  
Detroit - Minnesota 09.26 00:40 1 - 5  
Detroit - Minnesota (19:10) 09.26 19:10 4 - 10  
Kansas City - Atlanta 09.26 02:15 2 - 10  
LA Angels - Oakland 09.26 04:07 2 - 3  
NY Mets - Miami 09.26 01:10 10 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 09.26 01:05 4 - 2  
San Diego - LA Dodgers 09.26 04:10 4 - 6  
San Diego - LA Dodgers (21:40) 09.26 21:40 0 - 1  
San Francisco - Colorado 09.26 03:45 2 - 1  
San Francisco - Colorado (21:45) 09.26 21:45 8 - 3  
Seattle - Houston 09.26 04:10 0 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 09.26 01:10 4 - 0  
Texas - Boston 09.26 02:05 3 - 10  
Texas - Boston (20:05) 09.26 20:05 7 - 5  
Toronto - Baltimore 09.26 01:07 3 - 2  
Washington - Philadelphia 09.26 01:05 5 - 2  
Washington - Philadelphia (22:05) 09.26 22:05 6 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Bohemians Praha 09.26 10:00 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Adalens 09.26 17:30 9 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Asiago 09.26 19:30 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten 09.26 19:15 3 - 2  
Salzburg 2 - Val Pusteria 09.26 19:15 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 09.26 11:00 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Red Star Kunlun 09.26 18:00 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Minszk 09.26 18:00 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szalavat Julajev Ufa 09.26 18:30 4 - 1  
Szocsi - Dinamo Moszkva 09.26 18:30 3 - 4  
Szpartak Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.26 18:30 1 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Krasznaja Armija 09.26 12:00 4 - 2  
Atlant Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.26 18:00 1 - 5  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Szibirszkije Sznajperi 09.26 15:30 2 - 4  
Belije Medvegyi Cseljab. - Altaj Kamenogorszk 09.26 15:00 1 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Kapitan Sztupino 09.26 18:00 6 - 3  
Dinamo Riga 2 - Szahalinszkije Akulj 09.26 17:30 4 - 3  
Lada Toljatti 2 - Rubin Tyumeny 2 09.26 15:00 3 - 0  
ORG Beijing 2 - Tajfun Usszurijszk 09.26 18:00 2 - 5  
SZKA-1946 - Vityaz Podolszk 2 09.26 18:00 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA-Varjagi 09.26 12:00 4 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Barisz 2 09.26 14:00 5 - 4  
Tolpar Ufa - Kuznyeckije Medvegyi 09.26 14:00 1 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 09.26 04:00 2 - 0  
Boston - New Jersey 09.26 01:00 2 - 0  
Buffalo - Columbus 09.26 01:00 3 - 3  
Chicago - Washington 09.26 02:30 0 - 6  
Las Vegas - Colorado 09.26 04:00 1 - 4  
Nashville - Carolina 09.26 02:00 3 - 0  
Pittsburgh - Detroit 09.26 01:00 4 - 2  
Toronto - Montreal 09.26 01:00 3 - 0  
Vancouver - Ottawa 09.26 04:00 2 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 09.26 18:30 2 - 2  
Manglerud - Grüner 09.26 18:30 3 - 1  
Storhamar - Frisk/Asker 09.26 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - München 09.26 19:30 4 - 7  
Mannheim - Eisbären Berlin 09.26 19:30 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - HV 71 09.26 19:00 1 - 1  
Färjestad - Malmö 09.26 19:00 3 - 3  
Lulea - Linköping 09.26 19:00 4 - 1  
Skelleftea - Frölunda 09.26 19:00 1 - 6  
Växjö - Oskarshamn 09.26 19:00 3 - 2  
Örebro - Rögle 09.26 19:00 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Humo Taskent 09.26 15:30 1 - 2  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 09.26 13:00 2 - 3  
KRS Beijing - Rjazany 09.26 08:00 1 - 0  
ORG Beijing - Barsz Kazany 2 09.26 13:00 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Torosz Nyeftekamszk 09.26 14:00 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Anyang 09.26 11:30 0 - 6  
Tohoku Blades - Szahalin 09.26 11:30 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Primorska Koper 09.26 20:00 82 - 88  
Partizan Belgrád - Mega Bemax 09.26 17:00 86 - 73  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico (Helyszín: Puerto Rico) 09.26 02:00 56 - 81  
Kolumbia - Argentína 09.26 18:30 54 - 54, h.u. 73 - 71  
USA - Brazília 09.26 21:00 89 - 73  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Kijev - San Pablo Burgos 09.26 18:00 83 - 86  
Benfica - Mornar 09.26 22:00 68 - 96  
Fribourg - Telekom Bonn 09.26 20:00 66 - 80  
Karhu Kauhajoki - Torun 09.26 17:30 93 - 82  
Keravnosz Nicosia - Lietkabelis 09.26 18:00 55 - 71  
Legia Varsó - Nyizsnyij Novgorod 09.26 20:00 61 - 74  
Szombathely - Ventspils 09.26 18:00 75 - 69  
Södertälje - Antwerpen 09.26 18:30 60 - 82  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 09.26 17:45 94 - 88  
Maccabi TA - Ironi Naharia 09.26 20:00 76 - 65  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Rosa Radom 09.26 17:40 111 - 95  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - BEAC 09.26 18:00 84 - 48  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - S. Oliver Würzburg 09.26 20:30 90 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Cantu 09.26 20:30 64 - 69  
Treviso - Olimpia Milano 09.26 20:45 53 - 75  
Varese - Sassari 09.26 20:30 52 - 74  
Venezia - Trieste 09.26 20:30 78 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Zaragoza 09.26 22:00 73 - 79  
Valencia - MoraBanc Andorra 09.26 20:00 89 - 68  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce 09.26 18:00 79 - 74  
Kosárlabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 09.26 12:00 69 - 70  
Japán - Dél-Korea 09.26 14:15 102 - 61  
Új-Zéland - Fülöp-szigetek 09.26 09:45 75 - 57  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Sporting CP 09.26 19:00 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Skjern 09.26 20:00 28 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 09.26 19:30 32 - 24  
Spanyolország - Görögország 09.26 20:30 33 - 18  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Koszovó 09.26 18:00 32 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Észak-Macedónia 09.26 19:00 35 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nimes 09.26 20:45 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Flensburg 09.26 19:00 23 - 22  
DHfK Leipzig - Bergischer HC 09.26 19:00 35 - 32  
Melsungen - R-N. Löwen Kronau 09.26 19:00 31 - 26  
Wetzlar - Magdeburg 09.26 19:00 29 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva 09.26 16:00 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Varberg 09.26 19:00 22 - 17  
Kristianstad - Malmö 09.26 19:00 20 - 30  
Lugi - IFK Ystad 09.26 19:00 23 - 27  
Malmö - Kristianstad 09.26 19:00 30 - 20  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Arabi 09.26 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Real Pilar 09.26 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lokeren 09.26 20:30 2 - 2  
Standard Liege - Lommel 09.26 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Fiorentina 09.26 20:30 2 - 0  
Atl. Madrid - Spartak Subotica 09.26 19:00 1 - 1  
Bröndby - Pitea 09.26 18:00 1 - 1  
FC Zürich - FK Minszk 09.26 19:00 1 - 3  
Glasgow - Csertanovo Moszkva 09.26 20:30 4 - 1  
Sparta Praha - Breidablik 09.26 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Gulubovo - Etar Veliko Tarnovo 09.26 18:00 2 - 1  
Csernomorec Balchik - Vitosa Bistrica 09.26 17:00 0 - 4  
CSKA 1948 - Dunav Ruse 09.26 18:00 2 - 1  
Hebar Pazardzhik - Arda Kardzhali 09.26 15:00 0 - 2  
OFC Pomorje - Beroe Stara Zagora 09.26 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - San Jose de Oruro 09.26 21:00 2 - 1  
Nacional Potosi - Always Ready La Paz 09.26 02:30 3 - 2  
Royal Pari Santa Cruz - Bolivar La Paz 09.26 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Ponte Preta 09.26 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Botafogo RJ 09.26 02:30 2 - 0  
Ceara - Cruzeiro 09.26 00:30 0 - 0  
Flamengo - Internacional 09.26 02:30 3 - 1  
Sao Paulo - Goiás 09.26 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Corinthians 09.26 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Midtjylland 09.26 19:15 1 - 0  
Roskilde - Randers 09.26 18:00 1 - 2  
VSK Aarhus - Aarhus GF 09.26 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - El Nacional Quito 09.26 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Nasr (UAE) 09.26 19:15 3 - 1  
Al-Dhafra - Bani Yas 09.26 16:30 1 - 1  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Sharjah 09.26 16:30 1 - 3  
Al-Wasl - Al-Ain 09.26 19:15 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - El Gaish Talaea 09.26 20:00 1 - 1  
Haras El Hodood - Wadi Degla 09.26 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - AZ Alkmaar 09.26 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Paykan 09.26 17:00 0 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Shahin Bushehr 09.26 15:00 4 - 2  
Persepolis - Sepahan 09.26 14:45 0 - 2  
Zob Ahan - Esteghlal T. 09.26 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Kfar Qasem 09.26 18:00 1 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Petah Tikva 09.26 18:00 0 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Rishon Lezion 09.26 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC - Montreal 09.26 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Umm-Salal - Al-Wakrah 09.26 16:50 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Tolima 09.26 02:45 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Shenzhen Hongzuan 09.26 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Arka Gdynia 09.26 17:30 1 - 0  
Unia Skierniewice - Piast Gliwice 09.26 16:00 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz 09.26 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 09.26 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Monterrey 09.26 04:05 1 - 1  
Juarez - América 09.26 02:00 1 - 1  
Santos Laguna - Veracruz 09.26 02:00 5 - 0  
Tijuana - Monarcas Morelia 09.26 04:06 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Houston 09.26 04:30 3 - 1  
Minnesota - Kansas City 09.26 02:00 2 - 1  
New York City FC - Atlanta Utd. 09.26 01:00 4 - 1  
Portland - New England 09.26 04:30 2 - 2  
Salt Lake - Los Angeles Galaxy 09.26 03:30 1 - 2  
San Jose - Philadelphia 09.26 05:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Viking Stavanger 09.26 20:00 1 - 1  
KFUM Oslo - Odd Grenland 09.26 18:00 2 - 5  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington 09.26 03:00 0 - 0  
Seattle - Utah 09.26 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Milan 09.26 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Giana Erminio 09.26 20:45 4 - 0  
Carrarese - Olbia 09.26 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 09.26 00:00 2 - 0  
Olimpia Asuncion - Sol de America 09.26 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - AD Cantolao 09.26 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Rio Ave 09.26 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rapid - CSM Politechnika Iasi 09.26 17:45 0 - 1  
Metaloglobus Bukarest - FCS Bukarest 09.26 20:30 0 - 2  
Ripensia Timisoara - Sepsi OSK 09.26 15:30 1 - 4  
Sanatatea Cluj - Viitorul Constanta 09.26 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Espanyol 09.26 20:00 1 - 1  
Eibar - Sevilla 09.26 19:00 3 - 2  
Real Sociedad - Alavés 09.26 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Xamax 09.26 20:00 1 - 0  
Servette - Lugano 09.26 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Degerfors 09.26 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Helsingborg 09.26 19:00 3 - 0  
Norrköping - AFC Eskilstuna 09.26 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Djurgarden 09.26 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Ettifaq 09.26 17:45 1 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawoun 09.26 19:15 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trajal Krusevac - Radnik Surdulica 09.26 15:30 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Tabor Sezana 09.26 18:00 2 - 0  
Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo 09.26 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bayburt 09.26 17:30 0 - 0  
Genclerbirligi - Osmaniyespor 09.26 15:30 2 - 0  
Hatayspor - Siirt Özel Idaresi 09.26 13:30 0 - 1  
Turk Metal Kirikkale - Gazisehir Gaziantep 09.26 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Indy Eleven 09.26 01:30 2 - 1  
Loudoun Utd. - Swope Park 09.26 01:30 4 - 1  
Tulsa - FC San Antonio 09.26 02:00 4 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Lala Caroni 09.26 00:00 6 - 0  
Estudiantes de Merida - Mineros de Guayana 09.26 22:00 1 - 0  
Puerto Cabello - Carabobo 09.26 00:00 2 - 1  
Zamora Barinas - Dep. La Guaira 09.26 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Lori Vanadzor 09.26 17:30 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Castleford 09.26 20:45 22 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Southland 09.26 09:35 19 - 0  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Kanada 09.26 09:45 48 - 7  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - USA 09.26 12:45 45 - 7  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 09.26 12:00 3 - 2  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 09.26 20:30 1 - 3  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - Yangyi Yu 09.26 12:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - T. Radjabov 09.26 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - N. Saengkham 09.26 08:30 5 - 2  
H. Vafaei Ayouri - A. McGill 09.26 08:30 5 - 4  
J. Higgins - K. Maflin 09.26 13:30 3 - 5  
Joe Perry - J. Trump (5 nyert frame-ig) 09.26 08:30 5 - 2  
M. Selby - C. Wakelin (5 nyert frame-ig) 09.26 13:30 5 - 2  
M.J. Williams - L. Brecel (5 nyert frame-ig) 09.26 08:30 5 - 1  
S. Murphy - Mat. Selt (5 nyert frame-ig) 09.26 13:30 5 - 3  
Zhao Xintong - B. Hawkins 09.26 13:30 4 - 5  
Squash (Oracle NetSuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Clyne - Dec. James 09.26 21:45 2 - 1  
C. Salazar - F. Khan 09.26 01:45 2 - 1  
M. Elsherbini - M. Asal 09.26 03:15 0 - 2  
Mig. Rodriguez - A. Salazar 09.26 23:15 2 - 0  
Squash (Oracle NetSuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Whitlock - S-J. Perry 09.26 21:00 0 - 2  
H. Naughton - R. Grinham 09.26 01:00 2 - 0  
M. Metwally - M. van der Heijden 09.26 02:30 0 - 2  
R. El Welily - O.B. Clyne 09.26 22:30 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lindell - T. Monteiro 09.26 16:00 0 - 2  
F. Cerundolo - P.S. Varillas 09.26 19:00 2 - 0  
F. Meligeni Rodrigues A. - F. Bagnis 09.26 16:30 0 - 2  
G. Andreozzi - A. Collarini 09.26 20:20 0 - 2  
G. Andreozzi - G.A. Olivieri 09.26 00:00 2 - 1  
J.P. Ficovich - C. Ugo Carabelli 09.26 18:15 2 - 0  
L. Mayer - F. Diaz Acosta 09.26 23:30 2 - 0  
S. Nagal - J. Hernandez-Fernandez 09.26 17:00 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estevez M / Hernandez-Fer - Dellien H / Zeballos F 09.26 21:20 0 - 2  
Ficovich J P / Ugo Carabe - Dellien H / Zeballos F 09.26 03:30 1 - 2  
Luz O / Magalhaes Hueb - Reyes-Varela / Romboli 09.26 20:55 1 - 2  
Tenisz (Caldas da Rainha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - I. Shinikova 09.26 16:50 0 - 2  
G. Garcia Perez - P. Ozgen 09.26 12:00 2 - 1  
K. Hobgarski - N. Kostic 09.26 14:00 0 - 2  
K. Kanepi - I. Murta 09.26 18:15 2 - 0  
K. Kennel - J. Ponchet 09.26 15:30 0 - 2  
L. Pigossi - C. Bucsa 09.26 14:40 1 - 2  
V. Tomova - S.B. Grey 09.26 12:00 2 - 0  
Y. In-Albon - A. Atucha Gomez 09.26 12:00 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Jor. Thompson 09.26 09:10 2 - 0  
B. Klahn - D. Shapovalov 09.26 08:35 1 - 2  
B. Paire - P. Carreno-Busta 09.26 07:00 1 - 2  
D. Lajovic - L.G.M. Harris 09.26 10:35 0 - 2  
Dan. Evans - G. Dimitrov 09.26 07:00 0 - 2  
F. Verdasco - C. Garin 09.26 07:00 1 - 2  
J. Isner - E. Gerasimov 09.26 11:30 1 - 2  
J. Sousa - F. Auger Alliassime 09.26 08:55 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Albot R / Sousa J 09.26 12:30 2 - 0  
Erlich J / Martin F - Edmund K / Evans D 09.26 10:55 2 - 1  
Fritz T / Monroe N - Berankis R / Fucsovics M 09.26 11:50 2 - 0  
Gao X / Li Z - Shapovalov D / Thompson J 09.26 13:00 2 - 1  
Tenisz (Darwin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - Aya. Shimizu 09.26 04:15 2 - 0  
Asia Muhammad - Ho Ching Wu 09.26 04:05 2 - 0  
Chi. Muramatsu - M. Inglis 09.26 05:05 0 - 2  
D. Aiava - I. Popovic 09.26 02:30 0 - 2  
K. McPhee - Z. Zlochova 09.26 04:10 0 - 2  
O. Rogowska - B. Woolcock 09.26 04:20 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - L. Cabrera 09.26 02:30 0 - 2  
Z. Hives - N. Hanatani 09.26 04:40 2 - 0  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - K. Coppejans 09.26 10:30 0 - 2  
B. Rola - M. Safwat 09.26 13:55 1 - 2  
E. Dalla Valle - P. Sousa 09.26 10:30 1 - 2  
F. Gaio - I. Cervantes-Huegun 09.26 10:30 2 - 0  
F. Gaio - P. Sousa 09.26 15:30 1 - 2  
F. Horansky - M. Vilella Martinez 09.26 13:10 0 - 2  
P. Kohlschreiber - A. Giannessi 09.26 16:05 2 - 1  
P. Lorenzi - M. Trungelliti 09.26 12:55 1 - 2  
R. Brancaccio - C. Taberner 09.26 16:40 2 - 1  
R. Haase - J.A. Munar Clar 09.26 19:45 2 - 1  
S. Caruso - S. Napolitano 09.26 10:30 1 - 2  
S. Napolitano - K. Coppejans 09.26 17:30 1 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Pellegrino A - Coppejans/Martos Gornes 09.26 10:00    
Bolelli S / Vega Hernande - Draganja T / Safwat M 09.26 17:30 2 - 0  
Dalla Valle E / Moroni G - Brkic T / Pavic A 09.26 14:30 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - J. Sinner 09.26 21:50 2 - 1  
Ant. Hoang - C. Moutet 09.26 20:35 2 - 0  
E. Donskoy - M. Ymer 09.26 15:20 0 - 2  
G. Barrere - M. Jaziri 09.26 11:00 2 - 0  
J-W. Tsonga - H. Nys 09.26 19:15 2 - 0  
R. Roumane - M. Janvier 09.26 12:30 0 - 2  
T. Lamasine - N. Gombos 09.26 14:05 2 - 1  
Y. Maden - S. Stakhovsky 09.26 16:35 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Mara J / Skupski K - Behar A / Ramanathan R 09.26 16:50 2 - 0  
Podlipnik-Cast./Weissborn - Bemelmans R / Zimonjic N 09.26 14:00 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - K. Zavatska 09.26 07:00 0 - 2  
A. van Uytvanck - P. Parmentier 09.26 12:20 2 - 0  
S. Cirstea - D. Kovinic 09.26 08:15 2 - 1  
V. Kuzmova - Kri. Pliskova 09.26 10:55 0 - 2  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Maria T - Begu I-C / Marozava L 09.26 09:30 2 - 0  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Dart H / Kovinic D 09.26 12:40    
Tenisz (Templeton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - E. Bolton 09.26 19:00 1 - 2  
C. Vandeweghe - U.M. Arconada 09.26 03:35 2 - 0  
E. Bektas - H. Baptiste 09.26 20:25 2 - 1  
G. Min - G. Talaba 09.26 21:45 2 - 0  
G. Olmos - C. Vandeweghe 09.26 22:45 1 - 2  
Hanna Chang - I. Falconi 09.26 19:00    
J. Jaksic - P. Montez 09.26 19:00 2 - 0  
S. Rogers - K. Volynets 09.26 20:15 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Kratzer 09.26 00:30 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - Chr. Eubanks 09.26 21:10 2 - 0  
Gon. Escobar - M. Torpegaard 09.26 19:00 2 - 0  
M. Cressy - R. Quiroz 09.26 19:00 2 - 1  
S. Bangoura - Dar. King 09.26 20:55 2 - 1  
T. Kokkinakis - E. Couacaud 09.26 22:55 2 - 0  
Tom. Paul - Bra. Holt 09.26 00:30 2 - 1  
Tom. Paul - H. Gaston 09.26 23:10 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Galan D E - Galloway R / Maytin R 09.26 00:50 0 - 2  
Blanch U / Redlicki M - Aragone JC / King D 09.26 02:00 0 - 2  
Frutero J P / Kudla D - Johnson H / Johnson Y 09.26 21:00 2 - 1  
Goransson A / Verbeek S - Pasha N / Schnur M 09.26 00:40 1 - 2  
Hach Verdugo H/Novikov D - Lawson A / Withrow J 09.26 02:35 1 - 2  
Pasha N / Schnur M - Cerretani J / Cressy M 09.26 23:00 2 - 0  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - I.M. Bara 09.26 14:00 0 - 2  
C. Perrin - T. Korpatsch 09.26 13:05 0 - 2  
D. Mishina - A. Rus 09.26 11:00 0 - 2  
E. Gorgodze - M. Trevisan 09.26 11:00 2 - 1  
M. Kostyuk - S. Errani 09.26 16:05 2 - 0  
R. Sramkova - G. Maristany Zuleta 09.26 11:00 2 - 1  
V. Cepede Royg - C. Buyukakcay 09.26 19:00 1 - 2  
V. Gracheva - A. Kiick 09.26 15:10 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Martic 09.26 08:30 2 - 1  
A. Riske - E. Svitolina 09.26 14:35 2 - 0  
E. Rybakina - A. Sabalenka 09.26 11:10 1 - 2  
P. Kvitova - D. Yastremska 09.26 13:10 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Groenefeld A L / Schuurs 09.26 10:40 0 - 2  
Garcia C / Mattek-Sands B - Mertens E / Sabalenka A 09.26 14:15 0 - 2  
Kichenok N / Spears A - Duan Y / Kudermetova V 09.26 11:50 0 - 2  
Ninomiya M / Yang Z - Melichar N / Peschke K 09.26 08:30 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Murray 09.26 14:35 2 - 1  
A. Seppi - Zhizhen Zhang 09.26 07:30 2 - 1  
D. Dzumhur - Soon Woo Kwon 09.26 08:40 2 - 0  
Di Wu - B. Coric 09.26 12:40 0 - 2  
P. Andujar - R. Bautista-Agut 09.26 10:25 0 - 2  
S. Tsitsipas - A. Mannarino 09.26 10:30    
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Daniell M / Oswald P 09.26 09:25 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Gong M-X / Zhang Ze 09.26 07:30 2 - 0  
Oliveira G / Vasilevski A - Bambridge L / Mclachlan B 09.26 07:30 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Koepfer D / Kwon S 09.26 12:35 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - J.O. Jörgensen 09.26 07:00 1 - 2  
D. Liew - K. Parupalli 09.26 05:20 1 - 2  
K. Phetpradab - Jon. Christie 09.26 06:10 0 - 2  
Ken. Momota - Donghun Kim 09.26 05:10 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Tien Chen Chou 09.26 07:40 1 - 2  
S.H. Rhustavito - Guangzu Lu 09.26 07:50 2 - 0  
Tzu Wei Wang - A. Antonsen 09.26 06:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - Zii Jia Lee 09.26 06:50 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Lee Y / Wang C L 09.26 08:30 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 09.26 09:20 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Huang K X / Liu C 09.26 07:30 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh V S / Tan W K 09.26 06:00 2 - 0  
Goh S F / Izzuddin N - Kah M C / Low J S 09.26 10:20 2 - 1  
He J / Tan Q - Kamura T / Sonoda K 09.26 08:40 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Kang M H / Kim J H 09.26 10:20 2 - 1  
Wahyu N A P / Ade Y S - Boe M / Conrad-Petersen M 09.26 08:40 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - Say. Takahashi 09.26 03:10 0 - 2  
Ga Eun Kim - G.M. Tunjung 09.26 05:10 1 - 2  
Hyo Min Kim - Yufei Chen 09.26 07:00 0 - 2  
Ji Hyun Sung - Noz. Okuhara 09.26 06:50 0 - 2  
Michelle Li - Beiwen Zhang 09.26 06:10 2 - 1  
Nit. Jindapol - Bing Jiao He 09.26 07:50 1 - 2  
R. Intanon - Aya Ohori 09.26 03:40 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Yanyan Cai 09.26 04:25 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Honderich R / Tsai K 09.26 09:20 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Stoeva G / Stoeva S 09.26 07:40 2 - 1  
Kititharakul/Prajongjai - Lee S H / Shin S C 09.26 09:30 1 - 2  
Li W / Zheng Y - Du Y / Li Y H 09.26 10:10 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chang Y N / Kim H R 09.26 03:00 1 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Fukushima Y / Hirota S 09.26 08:30 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Takahata Y / Sakuramoto A 09.26 04:35 0 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.26 10:10 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Lu K / Lu C 09.26 03:00 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Faizal H / Widjaja G E 09.26 05:20 2 - 0  
Kaneko Y / Matsutomo M - Puangpuapech N / Amitrapa 09.26 03:50 2 - 0  
Magee S / Magee C - Puavaranukroh/Taerattanac 09.26 03:10 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Wang C L / Cheng C Y 09.26 03:50 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Alimov R / Davletova A 09.26 03:40 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Adcock C / Adcock G 09.26 04:25 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Honvéd 09.26 20:00 13 - 11  

 

2019.09.25.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte Giants - Doosan Bears 09.25 11:30 0 - 7  
NC Dinos - Hanwha Eagles 09.25 11:30 2 - 3  
SK Wyverns - Samsung Lions 09.25 11:30 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 09.25 11:00 12 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Leones de Yucatan (1.m.) 09.25 02:30 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 09.25 03:40 3 - 2  
Arizona - St. Louis (21:40) 09.25 21:40 9 - 7  
Chicago WS - Cleveland 09.25 02:10 0 - 11  
Cincinnati - Milwaukee 09.25 00:40 2 - 4  
Detroit - Minnesota 09.25 00:40 2 - 4  
Kansas City - Atlanta 09.25 02:15 9 - 6  
LA Angels - Oakland 09.25 04:07 3 - 2  
NY Mets - Miami 09.25 01:10 5 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 09.25 01:05 9 - 2  
San Diego - LA Dodgers 09.25 04:10 3 - 6  
San Francisco - Colorado 09.25 03:45 5 - 8  
Seattle - Houston 09.25 04:10 0 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 09.25 01:10 2 - 1  
Texas - Boston 09.25 02:05 10 - 12  
Toronto - Baltimore 09.25 01:07 4 - 11  
Washington - Philadelphia 09.25 01:05 6 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slevik - NOR 92 Mjöndalen 09.25 20:00 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Helsingborg 09.25 19:00 6 - 5  
Mullsjö - Sirius 09.25 19:00 11 - 3  
Warberg - Växjö 09.25 19:00 4 - 6  
Futsal (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 09.25 16:00 7 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Slavia Praha 09.25 17:30 5 - 0  
Frydek Mistek - Kadan 09.25 18:00 8 - 0  
Havirov - Slavia Trebic 09.25 18:00 1 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 09.25 17:30 2 - 6  
Poruba - Benatky nad Jizerou 09.25 18:00 5 - 1  
Sokolov - Prostejov 09.25 18:00 3 - 9  
Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 09.25 17:30 3 - 1  
Zubr Prerov - Jihlava 09.25 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 09.25 18:00 6 - 3  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 09.25 18:00 2 - 1  
Mogiljev - Gomel 09.25 18:00 2 - 4  
Sahtar Szoligorszk - Lida 09.25 18:00 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kalpa 09.25 17:30 7 - 4  
Kookoo - Turku PS 09.25 17:30 2 - 7  
Lukko - JYP 09.25 17:30 3 - 1  
SaiPa - Lahti Pelicans 09.25 17:30 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva 09.25 17:30 1 - 5  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 09.25 18:30 4 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz 09.25 16:00 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 09.25 16:00 0 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Olimp Riga 09.25 18:00 0 - 5  
Kurbads Riga - Liepaja 09.25 18:00 2 - 2  
Mogo Riga - HS Riga 09.25 18:15 0 - 2  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 09.25 18:30 6 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Krasznaja Armija 09.25 17:30 0 - 3  
Atlant Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.25 18:00 1 - 5  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Szibirszkije Sznajperi 09.25 15:30 0 - 0  
Dinamo Moszkva 2 - Kapitan Sztupino 09.25 18:00 5 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Csajka Nyizsnyij Novgorod 09.25 17:00 3 - 3  
Szarmati Orenburg - Omszkije Jasztrebi 09.25 16:00 1 - 1  
SZKA-1946 - Vityaz Podolszk 2 09.25 18:00 5 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA-Varjagi 09.25 16:00 3 - 0  
Szputnyik Almetyevszk - Irbisz Kazany 09.25 16:00 2 - 1  
Tolpar Ufa - Kuznyeckije Medvegyi 09.25 14:00 6 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 09.25 04:00 4 - 1  
Calgary - Winnipeg 09.25 03:00 2 - 0  
Edmonton - Arizona 09.25 03:00 2 - 4  
Florida - Tampa Bay 09.25 01:00 6 - 3  
NY Rangers - NY Islanders 09.25 01:00 3 - 1  
St. Louis - Dallas 09.25 02:00 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Kloten 09.25 19:45 1 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västervik 09.25 19:00 1 - 1  
Karlskrona - Södertälje 09.25 19:00 4 - 1  
Kristianstad - AIK 09.25 19:00 2 - 0  
MODO - Mora 09.25 19:00 7 - 1  
Tingsryd - Timra 09.25 19:00 2 - 3  
Vita Hästen - Karlskoga 09.25 19:00 4 - 0  
Västeras - Björklöven 09.25 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Skalica 09.25 18:00 5 - 2  
HC Topolcany - HC Bratislava 09.25 18:00 2 - 2  
Levice - Martin 09.25 18:00 1 - 4  
Spisska Nova Ves - Povazska Bystrica 09.25 17:30 3 - 2  
Zilina - Trnava 09.25 18:00 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck 09.25 18:30 4 - 1  
Dizel Penza - Zauralje Kurgan 09.25 18:00 0 - 1  
Nomad - Rosztov 09.25 15:00 1 - 2  
Szarjarka Karaganda - Burany Voronyezs 09.25 15:00 4 - 0  
Kerékpár (Országúti vb - egyéni időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Affini - S. Kung 09.25 14:10 0 - 1  
F. Ganna - Y. Lampaert 09.25 14:10 1 - 0  
K. Asgreen - P. Bevin 09.25 14:10 0 - 1  
M.T. Madsen - L. Durbridge 09.25 14:10 0 - 1  
Országúti vb 2019 - egyéni időfutam 09.25 17:05    
Országúti vb 2019 - egyéni időfutam - Top 3 09.25 17:05    
P. Roglic - R. Evenepoel 09.25 14:10 0 - 1  
R. Dennis - V. Campenaerts 09.25 14:10 1 - 0  
Tony Martin - V. Kiryienka 09.25 14:10 1 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Kuba 09.25 18:30 62 - 65  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Gdynia 09.25 17:00 72 - 88  
Diósgyőr - UR Venezia 09.25 18:30 85 - 75  
Olympiakosz - Lattes Montpellier 09.25 17:30 63 - 66  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 09.25 18:00 91 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Boulazac 09.25 20:00 78 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 09.25 13:00 130 - 119  
TNT KaTropa - Blackwater Elite 09.25 10:30 135 - 107  
Kosárlabda (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski 09.25 20:00 95 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 09.25 18:30 74 - 67  
Siauliai - Juventus Utena 09.25 17:30 60 - 86  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 09.25 17:30 81 - 47  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Braunschweig 09.25 20:30 77 - 96  
Mitteldeutscher - Ludwigsburg 09.25 19:00 87 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Reggio Emilia 09.25 20:30 90 - 82  
Trento - Pistoia 09.25 20:30 88 - 75  
Virtus Bologna - Virtus Roma 09.25 20:30 74 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Marin Peixegalego 09.25 20:45 82 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Bilbao 09.25 22:00 67 - 81  
Manresa - Unicaja Malaga 09.25 20:00 79 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zielona Gora 09.25 19:30 79 - 75  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Washington (4.m.) 09.25 03:00 90 - 94  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Breszt Meskov 09.25 19:00 31 - 23  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Tatran Presov 09.25 18:00 29 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - GOG 09.25 18:00 35 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Nove Veseli 09.25 19:30 31 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Nordsjaelland 09.25 18:30 25 - 27  
Sönderjyske - Aalborg 09.25 20:30 22 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Litvánia 09.25 19:00 33 - 19  
Montenegró - Olaszország 09.25 18:00 41 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 09.25 18:45 40 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szlovákia 09.25 18:30 34 - 15  
Szerbia - Svájc 09.25 18:00 35 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Portugália 09.25 20:15 31 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország 09.25 20:00 38 - 17  
Horvátország - Izland 09.25 18:00 29 - 8  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Feröer-szigetek 09.25 20:30 28 - 16  
Románia - Ukrajna 09.25 17:30 27 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Nantes 09.25 21:00 28 - 38  
Creteil - Dunkerque 09.25 21:00 20 - 27  
Paris SG - Toulouse 09.25 21:00 34 - 28  
Pays d'Aix - Istres 09.25 21:00 31 - 23  
St. Raphael - Ivry 09.25 21:00 28 - 31  
Tremblay - Montpellier 09.25 21:00 25 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Tarnow 09.25 18:00 28 - 18  
Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 09.25 18:00 31 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Szeged 09.25 17:00 28 - 34  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Erlangen 09.25 20:00 30 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Néva Szentpétervár 09.25 16:00 21 - 27  
Dinamo Cseljabinszk - Fakel Taganrog 09.25 15:00 30 - 20  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZKIF Krasznodar 09.25 18:00 28 - 26  
Kausztik Volgográd - Akbuzat Ufa 09.25 16:30 25 - 32  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - SG Westwien 09.25 19:00 26 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Beijing Univ. 09.25 19:00 41 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - AX Puente Genil 09.25 20:15 26 - 19  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Basel 09.25 19:30 31 - 19  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Hlohovec 09.25 18:30 23 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Aston Villa 09.25 20:45 1 - 3  
Burton - Bournemouth 09.25 20:45 2 - 0  
Chelsea - Grimsby 09.25 20:45 7 - 1  
Manchester Utd. - Rochdale 09.25 21:00 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Liverpool 09.25 20:45 0 - 2  
Oxford Utd. - West Ham 09.25 20:45 4 - 0  
Sheffield Utd. - Sunderland 09.25 20:45 0 - 1  
Wolverhampton - Reading 09.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Agropecuario Argentino 09.25 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Tigre 09.25 02:10 3 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalst - Gent 09.25 20:30 0 - 4  
Beerschot Wilrijk - Anderlecht 09.25 20:45 2 - 2  
Capellen - Eupen 09.25 20:00 0 - 0  
Dessel - Mouscron-Peruwelz 09.25 20:30 0 - 1  
Francs Borains - FC Bruges 09.25 20:30 0 - 3  
Mandel Utd. - Oostende 09.25 20:00 0 - 2  
Rupel Boom - Charleroi 09.25 20:00 2 - 3  
Saint-Gilloise - Verlaine 09.25 20:00 3 - 0  
Seraing - Kortrijk 09.25 20:00 1 - 3  
St. Truiden - OH Leuven 09.25 20:30 0 - 0  
Zulte Waregem - Duffel 09.25 20:00 4 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Juventus 09.25 18:30 2 - 1  
Bayern München - Kopparbergs/Göteborg 09.25 19:00 0 - 1  
BIIK-Kazygurt - Anderlecht 09.25 12:00 2 - 0  
Hjörring - Vllaznia 09.25 18:00 2 - 0  
Lyon - Rjazany 09.25 16:30 7 - 0  
Manchester City - Lugano 09.25 20:00 4 - 0  
Slavia Praha - Hibernian 09.25 19:30 5 - 1  
Twente - St. Pölten 09.25 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Ludogorec Razgrad 09.25 18:00 1 - 4  
Szpartak Várna - Levszki Szófia 09.25 15:00 1 - 5  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Real Potosi 09.25 23:15 6 - 2  
The Strongest - Destroyers Santa Cruz 09.25 21:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Borac Banja Luka 09.25 18:00 1 - 0  
Radnik Bijeljina - Celik Zenica 09.25 16:00 2 - 1  
Siroki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj 09.25 19:00 3 - 2  
Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar 09.25 16:00 0 - 3  
Velez Mostar - Tuzla City 09.25 16:00 2 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Zvijezda Ugljevik 09.25 20:00 6 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Brasil de Pelotas 09.25 01:30 2 - 0  
Botafogo SP - Operario PR 09.25 00:15 1 - 1  
Figueirense - Bragantino 09.25 02:30 0 - 3  
Guarani - Criciuma 09.25 00:15 1 - 0  
Londrina - Sport Recife 09.25 00:15 1 - 2  
Oeste - Sao Bento 09.25 01:30 2 - 1  
Vila Nova - CRB 09.25 01:30 2 - 2  
Vitória - Atlético GO 09.25 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domazlice - Dukla Praha 09.25 16:00 1 - 3  
Hlucin - Plzen 09.25 16:00 1 - 3  
Jihlava - Sparta Praha 09.25 17:00 1 - 2  
Karvina - Zizkov 09.25 16:00 0 - 2  
Liberec - Prostejov 09.25 17:30 3 - 1  
Loko Vltavin - Ceske Budejovice 09.25 16:00 1 - 4  
Ostrava - FC Hradec Kralove 09.25 18:00 2 - 0  
Slavia Praha - Vysehrad 09.25 16:00 8 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Viborg 09.25 18:00 1 - 1  
Avarta - Fredericia 09.25 16:30 2 - 4  
Hilleröd - FC Köbenhavn 09.25 16:30 1 - 1  
Hvidovre - Sönderjyske 09.25 18:30 2 - 2  
Köge - Nyköbing 09.25 19:00 1 - 0  
Marienlyst - Esbjerg 09.25 18:00 2 - 5  
Skive - Bröndby 09.25 19:30 1 - 1  
Vejgaard - Aalborg 09.25 16:30 0 - 6  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gyeongnam 09.25 12:30 1 - 1  
Jeonbuk - Daegu 09.25 12:00 0 - 2  
Sangju Sangmu - Incheon 09.25 12:00 2 - 3  
Seongnam - Gangwon 09.25 12:30 1 - 0  
Suwon Bluewings - Ulsan 09.25 12:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 09.25 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - U21Liverpool 09.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 09.25 19:45 1 - 1  
Gorodeja - Sahtar Szoligorszk 09.25 17:45 0 - 0  
Slavia Mozír - Vityebszk 09.25 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - HB Torshavn 09.25 20:00 1 - 0  
Skala IF - Vikingur Gota 09.25 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 09.25 19:00 1 - 3  
Brest - Lyon 09.25 19:00 2 - 2  
Lille - Strasbourg 09.25 19:00 2 - 0  
Montpellier - Nimes 09.25 19:00 1 - 0  
Nantes - Rennes 09.25 19:00 1 - 0  
Paris SG - Reims 09.25 21:00 0 - 2  
St-Etienne - Metz 09.25 19:00 0 - 1  
Toulouse - Angers 09.25 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 09.25 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - F. Sittard 09.25 20:45 5 - 0  
PSV - Groningen 09.25 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - NK Zágráb 09.25 18:00 8 - 0  
Jadran Porec - Inter Zapresic 09.25 15:30 3 - 7  
Mladost Petrinja - Hajduk Split 09.25 15:30 0 - 2  
NK Udarnik Kurilovec - Istra 09.25 15:30 2 - 2  
Varazdin - Rudes 09.25 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Sanat Naft Abadan 09.25 15:30 0 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Padideh Mashhad 09.25 17:00 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Nassaji Mazandaran 09.25 17:00 2 - 2  
Saipa Karaj - Tractor Tabriz 09.25 14:45 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Sektzia Nes Tziona 09.25 18:00 1 - 1  
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 09.25 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Yokohama FM 09.25 12:00 4 - 1  
Urawa RD - Honda FC 09.25 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - FC Asztana 09.25 12:00 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Independiente Medellin 09.25 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard - Wisla Krakkó 09.25 16:00 2 - 1  
Chemik Bydgoszcz - Wisla Plock 09.25 16:00 0 - 1  
Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa 09.25 19:30 0 - 1  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 09.25 17:30 4 - 2  
Elana Torun - Radomiak Radom 09.25 15:30 1 - 2  
GKS Belchatow - GKS Tychy 09.25 18:30 0 - 2  
GKS Jastrzebie - TBB Nieciecza 09.25 18:00 1 - 0  
GKS Katowice - Warta Poznan 09.25 19:00 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Stal Mielec 09.25 19:00 0 - 3  
Pogon Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-B. 09.25 18:30 1 - 0  
Polonia Sroda Wielkopolsk - Gornik Zabrze 09.25 15:30 0 - 6  
Puszcza Niepolomice - Legia Varsó 09.25 20:30 0 - 2  
Stal Rzeszow - Pogon Szczecin 09.25 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karosta - Jelgava 09.25 18:00 0 - 5  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Riteriai Vilnius 09.25 16:00 1 - 3  
Zalgiris Vilnius - Atlantas Klaipeda 09.25 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Titus Petange - Dudelange 09.25 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iváncsa - FTC 09.25 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Renaissance Ezzmamra 09.25 18:00 2 - 1  
Moghreb Tetouan - Racing de Casablanca 09.25 20:00 1 - 1  
Rapide Oued Zem - CRS Salmi 09.25 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Pachuca 09.25 04:00 2 - 4  
Leon - Atlas de Guadalajara 09.25 04:00 1 - 1  
Queretaro - Necaxa 09.25 02:00 1 - 2  
Tigres UANL - Puebla 09.25 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Speranta Nisporeni 09.25 15:00 2 - 2  
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto Tiraspol 09.25 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar Bar - Iskra Danilovgrad 09.25 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Röa 09.25 16:00 2 - 2  
Klepp - Fart 09.25 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Haugesund 09.25 20:00 1 - 3  
Ranheim - Fram Larvik 09.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Sampdoria 09.25 21:00 2 - 1  
Genoa - Bologna 09.25 21:00 0 - 0  
Internazionale - Lazio 09.25 21:00 1 - 0  
Napoli - Cagliari 09.25 21:00 0 - 1  
Parma - Sassuolo 09.25 21:00 1 - 0  
Roma - Atalanta 09.25 19:00 0 - 2  
SPAL Ferrara - Lecce 09.25 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Chievo 09.25 21:00 1 - 1  
Trapani - Cremonese 09.25 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - U23Juventus 09.25 20:45 1 - 1  
Como - Arezzo 09.25 18:30 0 - 0  
Gozzano - Novara 09.25 18:30 1 - 2  
Monza - Siena 09.25 20:45 0 - 2  
Pergolettese - Lecco 09.25 20:45 1 - 2  
Pistoiese - Renate 09.25 18:30 0 - 0  
Pontedera - Vercelli 09.25 20:45 1 - 1  
Pro Patria - Pianese 09.25 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Fano 09.25 18:30 1 - 3  
Imolese - Virtus Verona 09.25 20:45 1 - 3  
Padova - Cesena 09.25 20:45 1 - 0  
Piacenza - Ravenna 09.25 20:45 3 - 1  
Reggio Audace - Carpi 09.25 20:45 2 - 0  
Rimini - Gubbio 09.25 18:30 1 - 1  
Sambenedettese - Modena 09.25 18:30 1 - 1  
Südtirol - Fermana 09.25 18:30 3 - 0  
Triestina - Arzignano 09.25 20:45 3 - 0  
Vicenza - Pesaro 09.25 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Virtus Francavilla 09.25 18:30 0 - 1  
Bari - Monopoli 09.25 20:45 1 - 1  
Bisceglie - Casertana 09.25 18:30 0 - 0  
Catania - Cavese 09.25 20:45 4 - 0  
Catanzaro - Rieti 09.25 20:45 2 - 0  
Paganese - Rende 09.25 18:30 5 - 1  
Potenza - Sicula Leonzio 09.25 20:45 0 - 0  
Teramo - Viterbese 09.25 18:30 1 - 1  
Ternana - Reggina 09.25 15:00 1 - 1  
Vibonese - Picerno 09.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyija Vlagyikavkaz - CSZKA Moszkva 09.25 17:00 1 - 3  
Baltika Kalinyingrád - Lokomotív Moszkva 09.25 20:30 1 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Ufa 09.25 17:00 0 - 1  
Cser. Novorosszijszk - Ural Jekatyerinburg 09.25 18:00 0 - 2  
Csertanovo Moszkva - Orenburg 09.25 18:00 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Arszenál Tula 09.25 18:00 1 - 2  
Himki - Rubin Kazany 09.25 18:00 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 09.25 14:30 1 - 2  
Kamaz - Szpartak Moszkva 09.25 17:30 1 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva 09.25 11:00 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Rosztov 09.25 17:30 0 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - FK Krasznodar 09.25 18:00 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Szocsi 09.25 17:30 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Akhmat Groznij 09.25 11:00 1 - 1  
Tom Tomszk - Tambov 09.25 14:00 4 - 0  
Torpedo Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 09.25 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATSV Wolfsberg - Wolfsberg 09.25 19:00 0 - 6  
Austria Klagenfurt - Sturm Graz 09.25 18:30 2 - 2  
Rapid Wien - Salzburg 09.25 20:45 1 - 1  
Vorwärts Steyr - Ried 09.25 19:00 3 - 4  
Wiener Viktoria - LASK 09.25 18:30 1 - 4  
WSC Hertha - Altach 09.25 19:00 1 - 4  
WSG Tirol - Austria Wien 09.25 18:30 5 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 09.25 02:00 0 - 2  
River Plate Asuncion - Sp. San Lorenzo 09.25 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Atl. Grau 09.25 22:30 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 09.25 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Portimonense 09.25 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Santa Clara 09.25 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 09.25 20:30 2 - 2  
Chindia Targoviste - Hermannstadt 09.25 15:00 0 - 1  
Industria Galda - Petrolul Ploiesti 09.25 15:30 0 - 1  
Scolar Resita - Univ. Craiova 1948 09.25 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Partick Thistle 09.25 20:45 5 - 0  
Hearts - Aberdeen 09.25 20:45 2 - 2  
Kilmarnock - Hibernian 09.25 20:45 0 - 0  
Livingston - Rangers 09.25 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Ath. Bilbao 09.25 19:00 1 - 1  
Mallorca - Atl. Madrid 09.25 19:00 0 - 2  
Real Madrid - Osasuna 09.25 21:00 2 - 0  
Valencia - Getafe 09.25 20:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Grasshoppers 09.25 20:00 2 - 1  
Wil - Vaduz 09.25 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 09.25 20:00 4 - 0  
Sion - St. Gallen 09.25 20:00 1 - 2  
Thun - Young Boys 09.25 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Frej Täby 09.25 19:00 0 - 3  
Norrby - Västeras SK 09.25 19:00 1 - 0  
Syrianska FC - Dalkurd 09.25 19:00 1 - 2  
Trelleborg - Mjällby 09.25 19:00 0 - 3  
Öster - Halmstad 09.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Göteborg 09.25 19:00 1 - 0  
Häcken - Elfsborg 09.25 19:00 1 - 2  
Sirius - Hammarby 09.25 19:00 1 - 3  
Örebro - Östersund 09.25 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Partizan Belgrád 09.25 17:00 0 - 2  
Vozdovac - Crvena zvezda 09.25 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratstvo Prigrevica - Mladost Lucani 09.25 15:30 1 - 3  
Buducnost Dobanovci - Radnicki Nis 09.25 15:30 1 - 4  
Cukaricki - Zarkovo 09.25 18:00 3 - 1  
Indija - Dinamo Vranje 09.25 15:30 2 - 0  
Macva Sabac - Metalac Gornji Milanovac 09.25 18:00 1 - 0  
Napredak Krusevac - Topolya SC 09.25 15:30 1 - 1  
OFK Belgrád - Rad Belgrád 09.25 15:30 3 - 2  
Spartak Subotica - Novi Pazar 09.25 19:00 2 - 0  
Zlatibor Cajetina - Vojvodina 09.25 15:30 1 - 4  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Balestier Khalsa 09.25 13:45 1 - 3  
Tampines Rovers - Warriors FC 09.25 13:45 1 - 3  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Hougang Utd. 09.25 13:45 1 - 2  
DPMM Brunei - Geylang 09.25 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Druzstevnik Radimov - DAC 09.25 18:00 0 - 2  
FC Kosice - Trencin 09.25 15:30 2 - 2  
Mladost Kalsa - Ruzomberok 09.25 15:30 2 - 6  
Nove Mesto - Zilina 09.25 15:30 0 - 4  
Slavoj Trebisov - Zlate Moravce 09.25 15:30 1 - 2  
Spartak Vysoka Nad Kysuco - Sered 09.25 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Mura 09.25 15:45 3 - 3  
Domzale - Olimpija Ljubljana 09.25 18:00 1 - 4  
Maribor - Rudar Velenje 09.25 20:15 5 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Monastir - Stade Tunisien 09.25 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diyarbakirspor - Eskisehirspor 09.25 17:30 2 - 1  
Görelespor - Giresunspor 09.25 13:00 4 - 1  
Göztepe Izmír - Yimpas Yozgatspor 09.25 19:30 3 - 0  
Hacettepespor - Denizlispor 09.25 12:00 0 - 4  
Hekimoglu Trabzon - Adana Demirspor 09.25 13:00 0 - 0  
Istanbulspor - Pazarspor 09.25 15:00 2 - 2  
Kahramanmarasspor - Karagümrük 09.25 15:30 1 - 4  
Menemen Bld. Spor - Kirsehir Belediyespor 09.25 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Dinamo Kijev 09.25 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrobiznesz Volocsiszk - Dnipro-1 09.25 15:00 1 - 3  
Dinaz Visgorod - Olekszandria 09.25 14:00 0 - 0  
Ingulec Petrove - Kárpáti Lviv 09.25 16:00 0 - 0  
Kremin Kremincsuk - Olimpik Doneck 09.25 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Pittsburgh 09.25 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Portuguesa Acarigua 09.25 22:00 1 - 0  
Dep. Lara - Llaneros de Guanare 09.25 22:00 2 - 0  
Trujillanos Valera - Estudiantes de Caracas 09.25 22:00 1 - 2  
Zulia Maracaibo - Atl. Venezuela 09.25 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guilsfield - Connah's Quay 09.25 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Struga Trim-Lum 09.25 15:30 0 - 0  
Pelister Bitola - Rabotnicki Szkopje 09.25 15:30 1 - 1  
Shkupi Szkopje - Sileks Kratovo 09.25 15:30 0 - 0  
Vardar Szkopje - Shkendija Tetovo 09.25 15:30 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Viljandi Tulevik 09.25 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Trans Narva 09.25 16:00 1 - 3  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Uruguay 09.25 07:15 27 - 30  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 09.25 12:00 3 - 0  
Incheon Heungkuk - Suwon City 09.25 09:00 3 - 1  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - Yan Bingtao 09.25 13:30 5 - 2  
J. Higgins - Li Hang (5 nyert frame-ig) 09.25 08:30 5 - 3  
J. Lisowski - A. McGill 09.25 13:30 3 - 5  
Joe Perry - S. Maguire 09.25 08:30 5 - 3  
Jor. Brown - K. Maflin 09.25 08:30 3 - 5  
Kyr. Wilson - H. Vafaei Ayouri 09.25 13:30 3 - 5  
L. Brecel - Mark Joyce 09.25 08:30 5 - 0  
M. Mann - B. Hawkins 09.25 08:30 1 - 5  
M. Selby - Mar. Gould 09.25 08:30 5 - 2  
M.J. Williams - Luo Honghao (5 nyert frame-ig) 09.25 13:30 5 - 3  
Mat. Selt - Neil Robertson 09.25 13:30    
Mat. Stevens - D.B. Gilbert 09.25 08:30 2 - 5  
N. Saengkham - Mark Allen 09.25 13:30 5 - 4  
Ryan Day - S. Murphy 09.25 13:30 3 - 5  
Xiao Guodong - Zhao Xintong (5 nyert frame-ig) 09.25 13:30 3 - 5  
Zhou Yuelong - J. Trump (5 nyert frame-ig) 09.25 08:30 0 - 5  
Squash (Malaysian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asim Khan - Rui Soares 09.25 12:15 0 - 3  
C.C. Ribadas - J.V.D. Herrewegen 09.25 12:15 3 - 1  
Ed. Lopez - D.R. Pragasam 09.25 10:45 3 - 1  
Hen. Leung - A. Idrakie 09.25 11:30 3 - 1  
J.C. Vargas - B. Masotti 09.25 10:45 1 - 3  
M.S. Kamal - D. Steinmann 09.25 11:30 3 - 2  
Ong Sai Hung - Pet. Creed 09.25 10:00 3 - 1  
R. Hedrick - Tsz Kwan Lau 09.25 10:00 2 - 3  
Squash (Malaysian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aika Azman - Wen Li Lai 09.25 10:45 0 - 3  
Angie Ooi - Hana Ramadan 09.25 12:15 0 - 3  
Chan Yiwen - S. Kuruvilla 09.25 10:00 3 - 0  
E. Korhonen - Ooi Kah Yan 09.25 11:30 1 - 3  
Farah Momen - Ch. Jagger 09.25 12:15 3 - 1  
N. Pfister - Aifa Azman 09.25 10:00 0 - 3  
Squash (Oracle NetSuite Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - A. Salazar 09.25 23:15 1 - 2  
C. Pilley - C. Grayson 09.25 02:30 1 - 2  
G. Parker - A. Clyne 09.25 21:45 0 - 2  
K.A. Fathi - T. Richards 09.25 04:00 2 - 1  
R. Kandra - I.P. Bernabeu 09.25 01:45 2 - 0  
R. Tandon - M. Castagnet 09.25 03:15 1 - 2  
Squash (Oracle NetSuite Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Aumard - S. Hany 09.25 21:00 0 - 2  
E. Whitlock - D. Letourneau 09.25 01:45 2 - 0  
L. Aitken - O.B. Clyne 09.25 03:15 0 - 2  
M. Alves - M. Tomlinson 09.25 01:00 2 - 0  
N. Gilis - H. Mendez 09.25 22:30 2 - 0  
T. Gilis - O. Fiechter 09.25 02:30 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - M. Hamou 09.25 20:55 2 - 0  
F. Diaz Acosta - R. Olivo 09.25 18:05 2 - 1  
L. Mayer - F. Zeballos 09.25 22:30 2 - 0  
M. Cuevas - F. Bagnis 09.25 00:40 0 - 2  
M.F. Descotte - C. Lindell 09.25 16:00 0 - 2  
P. Toledo Bague - A. Collarini 09.25 16:00 0 - 2  
P.S. Varillas - H. Dellien 09.25 17:05 2 - 0  
T.A. Tirante - T. Monteiro 09.25 16:00 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Olivo R - Reyes-Varela / Romboli 09.25 22:30 1 - 2  
Coria F / Nagal S - Monteiro T / Sakamoto P 09.25 18:30 2 - 0  
Luz O / Magalhaes Hueb de - Cuevas M / Mena F 09.25 19:40 2 - 1  
Martinez L / Meligeni Rod - Galdos S / Varillas J P 09.25 21:10 2 - 1  
Matos R / Seyboth Wild T - Estevez M / Hernandez-Fernandez J 09.25 18:05 1 - 2  
Tenisz (Caldas da Rainha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - V. Heisen 09.25 12:00 2 - 0  
E. Kostova - Y. In-Albon 09.25 14:30 0 - 2  
Eden Silva - P. Ozgen 09.25 16:10 0 - 2  
K. Hobgarski - V. Bosio 09.25 13:55 2 - 0  
K. Kanepi - V. Grammatikopoulou 09.25 21:20 2 - 0  
K. Kennel - F. Jorge 09.25 16:50 2 - 1  
L-I. Paar - J. Ponchet 09.25 13:20 0 - 2  
L. Pigossi - Y. Hatouka 09.25 15:20 2 - 0  
L. Pulchartova - S.B. Grey 09.25 13:00 0 - 2  
O. Parres Azcoitia - I. Murta 09.25 18:50 1 - 2  
V. Meliss - G. Garcia Perez 09.25 14:10 0 - 2  
V. Tomova - A. Danilina 09.25 12:00 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - J. Sousa 09.25 07:00 1 - 2  
R. Berankis - D. Shapovalov 09.25 11:20 0 - 2  
T.H. Fritz - A. Bublik 09.25 09:10 1 - 2  
V. Pospisil - Jor. Thompson 09.25 08:35 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Sousa J - Bublik A / Paire B 09.25 12:00 2 - 0  
Cacic N / Lajovic D - Gonzalez S / Lindstedt R 09.25 08:30 2 - 1  
Dodig I / Polasek F - Jebavy R / Zelenay I 09.25 07:00 2 - 0  
Tenisz (Darwin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Arakawa - M. Inglis 09.25 04:25 0 - 2  
Ho Ching Wu - Osborne, Alexandra 09.25 07:15 2 - 0  
K. McPhee - A. Marshall 09.25 04:15 2 - 1  
M. Kempen - N. Hanatani 09.25 04:35 1 - 2  
Mih. Imanishi - A. Myers 09.25 02:30 0 - 2  
Mom. Kobori - L. Cabrera 09.25 02:30 0 - 2  
N. Bains - Asia Muhammad 09.25 04:30 0 - 2  
O. Rogowska - N. Luangnam 09.25 06:30 2 - 1  
Risa Ozaki - Chi. Muramatsu 09.25 07:25 0 - 2  
Ya-Hsuan Lee - M. Ozeki 09.25 03:55 2 - 1  
Z. Hives - J. Fourlis 09.25 04:20 2 - 1  
Z. Zlochova - J. Elie 09.25 07:40 2 - 1  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - O. Roca Batalla 09.25 12:00 2 - 1  
C. Taberner - And. Martin 09.25 17:30    
F. Baldi - F. Horansky 09.25 12:00    
J. Okala - A. Giannessi 09.25 15:55 0 - 2  
L. Musetti - J.A. Munar Clar 09.25 20:30 0 - 2  
M. Safwat - L. Giustino 09.25 15:20 2 - 1  
M. Trungelliti - N. Milojevic 09.25 12:00 2 - 0  
M. Vilella Martinez - M. Klizan 09.25 13:30    
P. Kohlschreiber - G. Quinzi 09.25 15:55 2 - 0  
P. Lorenzi - E. Benchetrit 09.25 13:15 2 - 1  
R. Haase - J. Barranco Cosano 09.25 19:00 2 - 0  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Bonadio R - Ehrat S / Eriksson M 09.25 10:00    
Balzerani R / Zeppieri G - Dalla Valle E / Moroni G M 09.25 17:00 0 - 2  
Cervantes H./Roca Batalla - Margaroli L / Shamasdin A 09.25 17:15 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - C. Lestienne 09.25 20:40 2 - 1  
G. Barrere - R. Ramanathan 09.25 11:00 2 - 0  
H. Nys - E. Gulbis 09.25 12:30 2 - 0  
J-W. Tsonga - S. Darcis 09.25 16:55 2 - 0  
M. Bourgue - C. Moutet 09.25 18:25 0 - 2  
M. Copil - T. Lamasine 09.25 13:50 0 - 2  
S. Stakhovsky - U. Humbert 09.25 14:00 2 - 1  
V. Durasovic - M. Jaziri 09.25 15:00 1 - 2  
Y. Maden - R. Bemelmans 09.25 11:00 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Ramanathan R - Janvier M / Robert S 09.25 18:35 2 - 1  
Bemelmans R / Zimonjic N - Junaid R / Raja P 09.25 16:50 2 - 1  
Lammons N / Sancic A - Arneodo R / Nys H 09.25 21:15 0 - 2  
Marcora R / Travaglia S - Begemann A / Lenz J 09.25 20:00 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Sta - Blancaneaux G / Muller A 09.25 22:55 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - M. Niculescu 09.25 09:45 2 - 0  
D. Kovinic - M. Gasparyan 09.25 08:55 2 - 0  
K. Kawa - Kri. Pliskova 09.25 10:35 1 - 2  
P. Parmentier - Babos T. 09.25 11:10 2 - 1  
S. Cirstea - Y. Bonaventure 09.25 11:00 2 - 1  
T. Maria - A. Kalinskaya 09.25 08:00 1 - 2  
T. Martincova - K. Zavatska 09.25 07:00 0 - 2  
V. Kuzmova - G. Minnen 09.25 07:00 2 - 1  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Krunic A - Fichman S / Maria T 09.25 13:05 0 - 2  
Govortsova O / Savinykh V - Carter H / Stefani L 09.25 13:30 0 - 2  
Minnen G / Van Uytvanck A - Jakupovic D / Santamaria S 09.25 13:50    
Tenisz (Templeton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morgina - S. Rogers 09.25 21:00 0 - 2  
Ann Li - C. Harrison 09.25 19:00 1 - 2  
E. Bektas - E. Douglas 09.25 19:00 2 - 0  
G. Olmos - S. Whittle 09.25 19:00 2 - 1  
G. Talaba - E. Bouchard 09.25 21:35 2 - 1  
K. Day - G. Min 09.25 01:35 1 - 2  
K. Volynets - D. Khazaniuk 09.25 22:30 2 - 1  
P. Montez - Tara Moore 09.25 19:00 2 - 0  
S. Marand - M. Mateas 09.25 21:50 0 - 2  
V. Duval - I. Falconi 09.25 02:10 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - E. Escobedo 09.25 01:20    
Emi. Gomez - M. Pervolarakis 09.25 01:40 2 - 1  
H. Gaston - D.E. Galan Riveros 09.25 19:00 2 - 1  
J.C. Aragone - E. Couacaud 09.25 19:00 0 - 2  
M. Arevalo - Chr. Eubanks 09.25 22:05 0 - 2  
M. Cressy - J.J. Wolf 09.25 23:10 2 - 0  
M. Mmoh - B. Nakashima 09.25 21:00 1 - 2  
Mic. Redlicki - M. Giron 09.25 19:00 0 - 2  
P. Polansky - S. Bangoura 09.25 23:30 0 - 2  
R. Quiroz - D. Kudla 09.25 23:15 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - C. Gomez-Herrera 09.25 00:55 2 - 0  
T. Kokkinakis - E. Leshem 09.25 20:35 2 - 0  
U. Blanch - Dar. King 09.25 20:55 1 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Quiroz R - Eubanks C / Krueger M 09.25 02:40 1 - 2  
Paul T / Polansky P - Cerretani J / Cressy M 09.25 02:35 0 - 2  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - T. Mrdeza 09.25 18:15 2 - 1  
C. Hoste Ferrer - C. Perrin 09.25 14:10 0 - 2  
D. Mishina - M. Benoit 09.25 11:00 2 - 1  
E. Gorgodze - V. Ivakhnenko 09.25 13:55 2 - 0  
E. Guerrero Alvarez - A. Rus 09.25 11:00 0 - 2  
G. Maristany Zuleta - M. Sherif 09.25 16:00 2 - 0  
I.M. Bara - I. Burillo Escorihuela 09.25 15:35 2 - 0  
M. Minella - M. Kostyuk 09.25 17:00 0 - 2  
M. Trevisan - B. Haas 09.25 14:55 2 - 0  
M. Zanevska - C. Buyukakcay 09.25 13:15 0 - 2  
N. Dascalu - V. Gracheva 09.25 11:00 0 - 2  
R. Hogenkamp - S. Errani 09.25 20:45 1 - 2  
R. Sramkova - A. Gamiz 09.25 15:55 2 - 0  
R. Vicens Mas - A. Kiick 09.25 11:00 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Kenin 09.25 07:55 2 - 0  
A. Sabalenka - K. Bertens 09.25 08:00 2 - 0  
D. Yastremska - Kar. Pliskova 09.25 13:00 2 - 0  
P. Kvitova - S. Stephens 09.25 14:20 2 - 0  
P. Martic - V. Kudermetova 09.25 09:45 2 - 0  
Qiang Wang - A. Riske 09.25 10:00 0 - 2  
S. Halep - E. Rybakina 09.25 05:00    
S. Kuznetsova - E. Svitolina 09.25 06:15 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Blinkova A / Voracova R 09.25 07:50 2 - 0  
Halep S / Olaru R - Duan Y / Kudermetova V 09.25 08:55    
Hsieh S / Strycova B - Kichenok N / Spears A 09.25 06:00 1 - 2  
Kalashnikova O / King V - Melichar N / Peschke K 09.25 06:00 0 - 2  
Kenin S / Sasnovich A - Groenefeld A L / Schuurs 09.25 11:00 1 - 2  
Kichenok L / Krawczyk D - Mertens E / Sabalenka A 09.25 10:55 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Garcia C / Mattek-Sands B 09.25 12:45 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - C. Norrie 09.25 13:30 2 - 1  
M. Kecmanovic - A. Ramos-Vinolas 09.25 10:40 0 - 2  
N. Kyrgios - A. Seppi 09.25 09:15 0 - 2  
Soon Woo Kwon - L. Pouille 09.25 07:30 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Qureshi A-U - Koepfer D / Kwon S 09.25 10:45 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Kyrgios N / Reid M 09.25 11:30 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Bambridge L / Mclachlan B 09.25 07:30 0 - 2  
Wu D / Zhang ZH - Daniell M / Oswald P 09.25 09:05 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - K. Wangcharoen 09.25 11:40 2 - 0  
B. Sai Praneeth - A. Antonsen 09.25 02:40    
D. Liew - Dan Lin 09.25 05:25 2 - 0  
Guangzu Lu - Long Chen 09.25 12:20 2 - 1  
H-K. Vittinghus - Jon. Christie 09.25 09:55 0 - 2  
K. Parupalli - Chia Hung Lu 09.25 07:05 2 - 0  
K. Phetpradab - Cheuk Yiu Lee 09.25 09:20 2 - 1  
K. Tsuneyama - Tzu Wei Wang 09.25 03:20 1 - 2  
Ken. Momota - K. Vitidsarn 09.25 07:40 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Ken. Nishimoto 09.25 12:30 1 - 2  
R. Gemke - Donghun Kim 09.25 08:25 1 - 2  
S. Avihingsanon - Zii Jia Lee 09.25 04:40 0 - 2  
S.H. Rhustavito - Wing Ki Vincent Wong 09.25 11:40 2 - 0  
T. Sitthikom - Tien Chen Chou 09.25 14:00 0 - 2  
Vik. Axelsen - Junpeng Zhao 09.25 06:20 2 - 0  
Yuxiang Huang - J.O. Jörgensen 09.25 10:50 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Ou X Y / Zhang N 09.25 10:05 2 - 1  
Attri M / Sumeeth R B - Huang K X / Liu C 09.25 06:20 1 - 2  
Boe M / Conrad-Petersen M - Han C / Zhou H 09.25 03:30 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Inoue T / Kaneko Y 09.25 04:10 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chia A / Soh W Y 09.25 07:40 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 09.25 11:30 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Goh S F / Izzuddin N 09.25 13:20 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Abdul Latif M A / Ayub N 09.25 05:25 2 - 0  
Kang M H / Kim J H - Maas J / Tabeling R 09.25 07:50 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Choi S / Seo S J 09.25 11:30 1 - 2  
Ko S H / Shin B C - Lee Y / Wang C L 09.25 10:40 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Wahyu N A P / Ade Y S 09.25 05:25 1 - 2  
Liao M C / Su C H - He J / Tan Q 09.25 08:35 1 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Goh V S / Tan W K 09.25 05:25 1 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Kamura T / Sonoda K 09.25 10:05 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Kah M C / Low J S 09.25 14:10 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - F. Fitriani 09.25 02:40    
Beiwen Zhang - S. Pusarla Venkata 09.25 06:10 2 - 1  
E. Kosetskaya - Yufei Chen 09.25 12:30 0 - 2  
G.M. Tunjung - S.S.Y. Cheah 09.25 07:50 2 - 0  
Hyo Min Kim - L. Kjaersfeldt 09.25 13:10 2 - 0  
Ji Hyun Sung - Se Young An 09.25 12:20 2 - 0  
Jui Jeon - Aya Ohori 09.25 04:50 0 - 2  
Michelle Li - P. Chochuwong 09.25 06:55 2 - 0  
R. Intanon - Ngan Yi Cheung 09.25 04:40 2 - 0  
S. Nehwal - Ga Eun Kim 09.25 09:10    
Tzu Ying Tai - B. Ongbumrungpan 09.25 06:10 2 - 0  
Xuerui Li - Say. Takahashi 09.25 02:50    
Yanyan Cai - Xiaoxin Chen 09.25 07:05 2 - 0  
Yu Jin Sim - Noz. Okuhara 09.25 09:55 0 - 2  
Yu Po Pai - Nit. Jindapol 09.25 09:10 0 - 2  
Yue Han - Bing Jiao He 09.25 10:50 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Lee S H / Shin S C 09.25 13:20 0 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Matsuyama N / Shida C 09.25 08:35 0 - 2  
Delrue D / Palermo L - Du Y / Li Y H 09.25 02:50 1 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Kititharakul/Prajongjai 09.25 13:10 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Piek S / Seinen C 09.25 09:20 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Hoo V / Yap C W 09.25 03:30 2 - 0  
Li W / Zheng Y - Chow M K / Lee M Y 09.25 04:00 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Supajirakul/Taerattanach. 09.25 14:00 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chayanit C / Muenwong P 09.25 02:10 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.25 14:10 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Hsu Y C / Hu L F 09.25 04:10 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Ng W Y / Yeung Ng T 09.25 04:00 2 - 0  
Wenjing D / Xueying F - Chang Y N / Kim H R 09.25 03:20 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kang M H / Kim H J - Puavaranukroh/Taerattanac 09.25 02:00 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Faizal H / Widjaja G E 09.25 02:00 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Choi S / Shin S C 09.25 02:10 2 - 1  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oradea - Terrassa 09.25 18:00 5 - 6  
Strasbourg - Jadran Split 09.25 20:30 7 - 16  
Szintez Kazany - Brescia 09.25 17:30 10 - 7  
Vouliagmeni - OSC 09.25 17:30 6 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Debrecen 09.25 18:00 10 - 7  

 

 

2019.09.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Chicago 09.24 02:15 15 - 31  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 09.24 11:30 5 - 0  
KT Wiz - SK Wyverns 09.24 11:30 7 - 3  
LG Twins - Samsung Lions 09.24 11:30 2 - 4  
NC Dinos - Doosan Bears 09.24 11:30 7 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 09.24 11:15 4 - 12  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 09.24 11:00 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 09.24 11:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 09.24 11:00 1 - 7  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 09.24 11:00 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 09.24 03:40 7 - 9  
NY Mets - Miami 09.24 01:10 4 - 8  
Tampa Bay - Boston 09.24 01:10 7 - 4  
Toronto - Baltimore 09.24 01:07 11 - 10  
Washington - Philadelphia 09.24 01:05 7 - 2  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Elmore - Jo. West 09.24 09:00 2 - 1  
Jo. West - M. Orrey 09.24 10:00 1 - 2  
M. Orrey - E. Elmore 09.24 11:00 2 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Linköping 09.24 18:30 8 - 8  
Pixbo Wallenstam - Visby 09.24 18:30 11 - 3  
Storvreta - Falun 09.24 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Olomouc 09.24 18:00 7 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Aalborg 09.24 19:00 2 - 2  
Odense - Herlev Eagles 09.24 19:00 2 - 5  
Rungsted - Esbjerg 09.24 19:00 5 - 2  
Sönderjyske - Rödovre 09.24 19:00 6 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - FTC 09.24 18:00 1 - 9  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kärpät 09.24 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Briancon 09.24 20:30 3 - 1  
Gap - Mulhouse 09.24 20:30 0 - 2  
Grenoble - Chamonix 09.24 20:00 6 - 0  
Nice - Amiens 09.24 20:00 1 - 1  
Rouen - Bordeaux 09.24 20:00 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 09.24 11:00 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 09.24 18:30 2 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 09.24 18:00 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 09.24 18:30 0 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Altaj Kamenogorszk 09.24 15:00 2 - 0  
Lada Toljatti 2 - Rubin Tyumeny 2 09.24 15:00 6 - 0  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Csajka Nyizsnyij Novgorod 09.24 17:00 0 - 6  
Szarmati Orenburg - Omszkije Jasztrebi 09.24 16:00 6 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Irbisz Kazany 09.24 16:00 3 - 2  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Barisz 2 09.24 14:00 1 - 1  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 09.24 01:00 3 - 3  
Los Angeles - Anaheim 09.24 04:30 3 - 0  
Montreal - Toronto 09.24 01:00 0 - 3  
NY Islanders - Detroit 09.24 01:00 2 - 2  
Vancouver - Ottawa 09.24 04:00 6 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 09.24 19:00 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Thurgau 09.24 20:00 2 - 4  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 09.24 19:45 5 - 2  
Langenthal - Sierre 09.24 20:00 4 - 1  
Olten - Zug 2 09.24 19:45 1 - 0  
Visp - Ajoie 09.24 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 09.24 19:45 2 - 0  
Biel - Davos 09.24 19:45 2 - 1  
Lausanne - Servette 09.24 20:00 3 - 5  
Lugano - Bern 09.24 19:45 4 - 2  
Rapperswil - Zug 09.24 19:45 3 - 3  
Zürich Lions - Fribourg 09.24 19:45 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Brynäs 09.24 19:00 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Diósgyőr 09.24 17:30 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Himik Voszkreszenszk 09.24 15:30 4 - 2  
Ermak Angarszk - Izssztal Izsevszk 09.24 13:00 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Humo Taskent 09.24 15:30 3 - 2  
ORG Beijing - Rjazany 09.24 13:00 4 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Molot Perm 09.24 14:00 0 - 6  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Anyang 09.24 11:30 2 - 1  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 09.24 17:45 77 - 88  
Maccabi TA - Hapoel TA 09.24 20:00 87 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Rytas Vilnius 09.24 17:30 78 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Brose Bamberg 09.24 20:00 74 - 88  
Giessen - Crailsheim 09.24 20:30 92 - 108  
Ulm - Vechta 09.24 19:00 84 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VL Pesaro - Fortitudo Bologna 09.24 20:30 72 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Burgos 09.24 20:30 76 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aarhus 09.24 20:00 24 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 09.24 18:15 25 - 20  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivers Margareten - Hard 09.24 20:00 26 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Porto 09.24 21:30 27 - 37  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Szkopje - Nexe Nasice 09.24 20:45 27 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Barcelona 09.24 20:00 27 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Önnered 09.24 19:00 29 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Ain M'Lila 09.24 19:45 2 - 2  
NC Magra - Constantine 09.24 17:00 1 - 2  
Paradou - ASO Chlef 09.24 18:00 1 - 0  
US Biskra - Bel-Abbes 09.24 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Nottingham 09.24 21:00 5 - 0  
Colchester - Tottenham 09.24 20:45 0 - 0  
Crawley - Stoke 09.24 20:45 1 - 1  
Luton - Leicester 09.24 20:45 0 - 4  
Portsmouth - Southampton 09.24 20:45 0 - 4  
Preston - Manchester City 09.24 20:45 0 - 3  
Sheffield Wed. - Everton 09.24 20:45 0 - 2  
Watford - Swansea 09.24 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Yeovil 09.24 20:45 1 - 3  
Boreham - Notts County 09.24 20:45 1 - 2  
Bromley - Woking 09.24 20:45 1 - 0  
Chorley - Barrow 09.24 20:45 1 - 3  
Ebbsfleet Utd. - Barnet 09.24 20:45 3 - 0  
Fylde - Wrexham 09.24 20:45 3 - 2  
Halifax - Harrogate Town 09.24 20:45 0 - 1  
Hartlepool - Chesterfield 09.24 20:45 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Dover 09.24 20:45 1 - 2  
Solihull Moors - Stockport 09.24 20:45 2 - 0  
Sutton Utd. - Dag & Red 09.24 20:45 0 - 2  
Torquay - Eastleigh 09.24 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Salmiyah - Al-Quwa Al-Jawiya 09.24 19:15 1 - 1  
Etoile du Sahel - Shabab AL Ordon 09.24 18:00 0 - 1  
MC Alger - Dhofar Club 09.24 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Belgrano de Cordoba 09.24 02:10 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Defensores de Belgrano 09.24 01:30 1 - 2  
Sarmiento - Gimnasia Mendoza 09.24 01:15 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - UAI Urquiza 09.24 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Gimnasia LP 09.24 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - RUS Rebecquoise 09.24 20:00 0 - 1  
Ronse - Genk 09.24 20:30 0 - 3  
Waasland Beveren - Westerlo 09.24 20:00 3 - 4  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - CSZKA Szófia 09.24 17:30 0 - 3  
Kariana Erden - Carszko Szelo Szófia 09.24 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Atlético MG 09.24 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Benesov - Slovacko 09.24 16:00 1 - 3  
Sokolov - Opava 09.24 16:00 0 - 1  
Varnsdorf - Zlín 09.24 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otterup - OB Odense 09.24 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Kaizer Chiefs 09.24 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Jeju 09.24 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Dep. Cuenca 09.24 02:15 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Independiente Juniors 09.24 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - U21Chelsea 09.24 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - U21Leicester 09.24 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - Port Vale 09.24 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - U21Manchester City 09.24 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - U21Wolverhampton 09.24 20:45 2 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Marseille 09.24 19:00 0 - 0  
Monaco - Nice 09.24 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Merani Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 09.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hrvace - Slaven Belupo 09.24 15:30 1 - 2  
Karlovac - Dinamo Zagreb 09.24 15:30 0 - 7  
NK Vuteks-Sloga Vukovar - Osijek 09.24 15:30 0 - 8  
Oriolik - Lokomotív Zágráb 09.24 15:30 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - PSS Sleman 09.24 10:30 4 - 0  
Kalteng Putra - PSIS Semarang 09.24 10:30 0 - 0  
Madura Utd. - Persela Lamongan 09.24 13:30 2 - 1  
Persebaya Surabaya - Bali Utd. 09.24 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 09.24 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Sadd 09.24 17:55 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Cortulua 09.24 02:00 3 - 2  
Dep. Quindio - Dep. Pereira 09.24 03:00 1 - 1  
Real Cartagena - Itagui Leones 09.24 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Lech Poznan 09.24 17:30 0 - 2  
Gryf Wejherowo - Lechia Gdansk 09.24 15:30 2 - 3  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 09.24 18:00 0 - 1  
Legia Varsó 2 - Wigry Suwalki 09.24 17:00 2 - 0  
Ostrowiec - Sandecja Nowy Sacz 09.24 18:00 1 - 3  
Ruch Chorzow - Olsztyn 09.24 17:00 2 - 2  
Widzew Lodz - Slask Wroclaw 09.24 20:30 2 - 0  
Zaglebie Lubin 2 - Miedz Legnica 09.24 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Suduva Marijampole 09.24 17:00 2 - 7  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - FAR Rabat 09.24 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sfintul Gheorghe 09.24 18:00 0 - 1  
Zimbru Chisinau - Petrocub Hincesti 09.24 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Juventus 09.24 21:00 1 - 2  
Hellas Verona - Udinese 09.24 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Spezia 09.24 21:00 3 - 0  
Cittadella - Pescara 09.24 21:00 2 - 1  
Cosenza - Livorno 09.24 21:00 1 - 1  
Crotone - Juve Stabia 09.24 21:00 2 - 0  
Entella - Venezia 09.24 21:00 0 - 2  
Perugia - Frosinone 09.24 21:00 3 - 1  
Pisa - Empoli 09.24 21:00 2 - 3  
Pordenone - Benevento 09.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - BW Linz 09.24 19:30 1 - 1  
Austria Lustenau - FAC Wien 09.24 16:45 1 - 1  
Ebreichsdorf - Admira Wacker 09.24 19:00 2 - 1  
Gleisdorf - FC Juniors OÖ 09.24 19:00 3 - 0  
Grazer AK - Wacker Innsbruck 09.24 18:45 1 - 2  
Marchfeld Donauauen - Kapfenberg 09.24 19:30 1 - 2  
St. Pölten - Mattersburg 09.24 20:45 2 - 1  
Union Gurten - Horn 09.24 19:00 2 - 0  
Weindorf St. Anna - Dornbirn 1913 09.24 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 09.24 18:15 2 - 3  
Flacara Horezu - Astra Giurgiu 09.24 15:30 0 - 2  
Foresta Suceava - Gaz Metan Medias 09.24 15:30 2 - 1  
Turris-Oltul Turnu Magure - Academica Clinceni 09.24 17:00 2 - 3  
UTA Arad - Dinamo Bukarest 09.24 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Villarreal 09.24 21:00 2 - 1  
Betis - Levante 09.24 20:00 3 - 1  
Valladolid - Granada 09.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Stade Ouchy 09.24 19:30 1 - 1  
Chiasso - Winterthur 09.24 19:00 0 - 2  
Schaffhausen - Kriens 09.24 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Örgryte 09.24 19:00 0 - 0  
Varberg - Jönköping Södra 09.24 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Falkenberg 09.24 19:00 1 - 0  
Kalmar - Sundsvall 09.24 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komarno - Nitra 09.24 16:00 0 - 2  
Rakytovce - Pohronie 09.24 16:00 1 - 5  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Soliman 09.24 16:00 2 - 1  
CS Chebba - Club Africain 09.24 16:00 0 - 2  
Esperance de Tunis - Hammam-Lif 09.24 19:00 2 - 0  
JS Kairouanaise - CS Sfaxien 09.24 16:00 2 - 3  
US Tataouine - Ben Guerdane 09.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Fethiyespor 09.24 18:00 1 - 1  
Altinordu - Anadolu Selcukspor 09.24 15:00 0 - 0  
Balikesirspor - Van Spor Futbol Kulubu 09.24 17:30 0 - 1  
Corum Belediyespor - Kasimpasa 09.24 12:00 0 - 1  
Edirnespor - Erzurum Bld. Spor 09.24 14:00 1 - 1  
Karacabey Bld. Spor - Ümraniyespor 09.24 14:00 2 - 0  
Muglaspor - Bursaspor 09.24 14:00 1 - 3  
Osmanlispor - Icel Idmanyurdu Spor 09.24 18:00 1 - 1  
Payasspor - Boluspor 09.24 13:00 0 - 0  
Somaspor - Keciörengücü 09.24 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - TNS 09.24 20:45 1 - 1  
Briton Ferry - Carmarthen 09.24 20:45 0 - 2  
Caernarfon - Prestatyn 09.24 20:45 1 - 4  
Cardiff Met Univ. - Aberystwyth 09.24 20:45 0 - 1  
Flint Town - Airbus 09.24 20:45 2 - 1  
Newtown - Penybont 09.24 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Nomme Kalju 09.24 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Örmény Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Alashkert Jereván 09.24 17:00 2 - 2  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szamoa 09.24 12:15 9 - 34  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 09.24 12:00 3 - 2  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 09.24 21:00 3 - 0  
Szerbia - Ukrajna 09.24 20:30 3 - 2  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - USA 09.24 05:30 0 - 3  
Dél-Korea - Szerbia 09.24 04:00 3 - 1  
Japán - Brazília 09.24 12:20 0 - 3  
Kamerun - Argentína 09.24 07:00 2 - 3  
Kína - Kenya 09.24 08:00 3 - 0  
Oroszország - Hollandia 09.24 11:00 3 - 0  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - A. Grischuk 09.24 12:00 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 09.24 12:00 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - Jeff. Xiong 09.24 12:00 1 - 0  
Yangyi Yu - N. Vitiugov 09.24 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - M. Holt 09.24 08:30 5 - 2  
Ant. Hamilton - Mark Allen 09.24 08:30 3 - 5  
H. Miah - Joe Perry 09.24 13:30 0 - 5  
Har. Chandler - S. Maguire 09.24 13:30 2 - 5  
J. Lisowski - Dan. Wells 09.24 13:30 5 - 1  
Kyr. Wilson - Rob. Williams 09.24 13:30 5 - 0  
L. Brecel - Tian Pengfei 09.24 08:30 5 - 4  
M. Fu - D.B. Gilbert 09.24 08:30 1 - 5  
M. Selby - Lu Ning (5 nyert frame-ig) 09.24 08:30 5 - 2  
Mike Dunn - J. Trump (5 nyert frame-ig) 09.24 13:30 0 - 5  
Ric. Walden - Luo Honghao 09.24 08:30 4 - 5  
T. Un-Nooh - Zhou Yuelong 09.24 13:30 1 - 5  
Tom Ford - H. Vafaei Ayouri 09.24 08:30 1 - 5  
Yuan Sijun - S. Murphy 09.24 13:30 3 - 5  
Zhao Jianbo - Neil Robertson (5 nyert frame-ig) 09.24 08:30 1 - 5  
Zhao Xintong - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 09.24 13:30 5 - 3  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ugo Carabelli - F. Coria 09.24 17:35 2 - 0  
F. Delbonis - A. Velotti 09.24 23:00 0 - 2  
F. Mena - F. Meligeni Rodrigues A. 09.24 20:30 0 - 2  
F. Zeballos - G. Villanueva 09.24 16:00 2 - 0  
H. Casanova - J. Hernandez-Fernandez 09.24 20:30 0 - 2  
Joao Menezes - J.P. Ficovich 09.24 21:20 1 - 2  
M. Kestelboim - F. Diaz Acosta 09.24 16:00 1 - 2  
Max. Estevez - A. Velotti 09.24 02:00 0 - 2  
Nic. Alvarez - T. Seyboth Wild 09.24 19:30 0 - 2  
O. Luz - J.P. Ficovich 09.24 00:10 0 - 2  
P.S. Varillas - T. Farjat 09.24 16:00 2 - 0  
S. Nagal - Ped. Sakamoto 09.24 17:30 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Molteni A - Cerundolo F / Descotte M F 09.24 18:50 2 - 0  
Kestelboim M / Zukas M - Baez S / Cerundolo J M 09.24 22:20 1 - 2  
Tenisz (Caldas da Rainha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - G. Gatto-Monticone 09.24 17:45 2 - 0  
E. Shalimova - N. Kostic 09.24 16:00 0 - 2  
I. Shinikova - D. Marcinkevica 09.24 16:00 2 - 1  
M.I. Fonte - A. Atucha Gomez 09.24 19:05 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - F. Verdasco 09.24 07:30 0 - 2  
D. Lajovic - J.I. Londero 09.24 07:30 2 - 1  
Fucsovics M. - K. Majchrzak 09.24 11:55    
P. Carreno-Busta - R. Albot 09.24 07:30 2 - 0  
Zhe Li - E. Gerasimov 09.24 12:55 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - L.G.M. Harris 09.24 11:55 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmund K / Evans D - Hsieh C-P/ Rungkat C 09.24 12:20 2 - 0  
Erlich J / Martin F - Garin C / Londero J I 09.24 13:50 2 - 1  
Sun F / Wang Aor - Inglot D / Krajicek A 09.24 14:25 1 - 2  
Tenisz (Darwin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Bozovic - Aya. Shimizu 09.24 06:40 1 - 2  
B. Woolcock - Shilin Xu 09.24 06:25 2 - 0  
D. Aiava - A. Bai 09.24 04:05 2 - 1  
I. Popovic - G. Da Silva Fick 09.24 04:10 2 - 0  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - R. Brancaccio 09.24 10:00 1 - 2  
A. Pellegrino - Mar. Eriksson 09.24 16:20 2 - 0  
B. Kavcic - E. Dalla Valle 09.24 14:20 0 - 2  
C. Berlocq - J. Barranco Cosano 09.24 10:00    
D. Gimeno-Traver - M. Vilella Martinez 09.24 12:50 0 - 2  
F. Horansky - A. Arnaboldi 09.24 13:40    
G. Quinzi - D. Popko 09.24 14:40    
G. Zeppieri - E. Benchetrit 09.24 10:00 0 - 2  
G.M. Moroni - C. Taberner 09.24 11:40 0 - 2  
J. Okala - S. Ehrat 09.24 16:45 2 - 0  
J. Sels - M. Trungelliti 09.24 10:00 0 - 2  
L. Musetti - B. Bonzi 09.24 16:10 2 - 0  
O. Roca Batalla - N. Serdarusic 09.24 12:10 2 - 0  
P. Cachin - M. Safwat 09.24 11:35 0 - 2  
R. Balzerani - J. Barranco Cosano 09.24 14:35 0 - 2  
R. Bonadio - I. Cervantes-Huegun 09.24 13:45 1 - 2  
S. Napolitano - C. Alcaraz Garfia 09.24 18:30 2 - 1  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Martinez P - Barranco Cosano J / Gimeno-Trave 09.24 17:00 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - R. Ramanathan 09.24 12:25 0 - 2  
Ant. Hoang - L. Vanni 09.24 18:00 2 - 0  
Den. Novak - R. Roumane 09.24 19:25 1 - 2  
E. Donskoy - C-M. Stebe 09.24 13:40 2 - 0  
H. Nys - A. Menendez-Maceiras 09.24 11:00 2 - 0  
I. Ivashka - M. Ymer 09.24 14:00 0 - 2  
L. Miedler - J. Sinner 09.24 21:40 0 - 2  
M. Janvier - S. Travaglia 09.24 16:10 2 - 0  
R. Bemelmans - M. Basic 09.24 12:15 2 - 0  
V. Durasovic - J. Lenz 09.24 16:55 2 - 0  
Z. Kolar - N. Gombos 09.24 20:00 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Copil M / Rosol L - Arends S / Pel D 09.24 15:30 0 - 2  
O'Mara J / Skupski K - Donskoy E / Ivashka I 09.24 18:50 2 - 0  
Podlipnik-Cast./Weissborn - Barrere G / Halys Q 09.24 11:00 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - Y. Bonaventure 09.24 09:25 0 - 2  
J. Paolini - Kri. Pliskova 09.24 07:00 0 - 2  
K. Flipkens - Babos T. 09.24 08:30 0 - 2  
N. Abduraimova - M. Niculescu 09.24 10:55 0 - 2  
P. Parmentier - A. Krunic 09.24 07:00 2 - 0  
S. Vögele - M. Gasparyan 09.24 07:00 1 - 2  
T. Maria - O. Govortsova 09.24 10:15 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Bonaventure Y / Kato M 09.24 11:30 2 - 0  
Dart H / Kovinic D - Broady N / Van Der Hoek R 09.24 11:55 2 - 0  
Di Lorenzo F / Kawa K - Begu I-C / Marozava L 09.24 08:35 0 - 2  
Diatchenko V / Sharipova - Minnen G / Van Uytvanck A 09.24 12:25 1 - 2  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Samsonova L / Zavatska K 09.24 09:55 2 - 0  
Tenisz (Templeton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - Hanna Chang 09.24 21:05    
J. Jaksic - Q. Gleason 09.24 22:30 2 - 0  
M. Zacarias - H. Baptiste 09.24 22:10 1 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - J.J. Wolf 09.24 22:25 1 - 2  
Bra. Holt - R. Sarmiento 09.24 00:05 2 - 1  
Don. Young - R. Shane 09.24 01:00 2 - 0  
E. Leshem - Oli. Crawford 09.24 19:00 2 - 1  
Evan Zhu - M. Arevalo 09.24 19:00 0 - 2  
H. Gaston - Evan Song 09.24 22:30 2 - 1  
M. Krueger - Gon. Escobar 09.24 20:20 0 - 2  
Mar. Redlicki - B. Nakashima 09.24 19:00 0 - 2  
O. Styler - R. Quiroz 09.24 20:35 1 - 2  
R. Peniston - M. Torpegaard 09.24 23:35 1 - 2  
S. Bangoura - M. Geerts 09.24 21:45 2 - 0  
Tenisz (Valencia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. di Giuseppe - T. Korpatsch 09.24 15:50 1 - 2  
V. Cepede Royg - H. Pellicano 09.24 17:55 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Kar. Pliskova 09.24 15:10 0 - 2  
A. Barty - Car. Garcia 09.24 10:50 2 - 1  
A. Riske - M. Puig 09.24 06:45 2 - 1  
B. Pera - K. Bertens 09.24 12:10 1 - 2  
C. McHale - D. Yastremska 09.24 09:15 0 - 2  
E. Mertens - S. Kenin 09.24 09:30 1 - 2  
E. Rybakina - O. Jabeur 09.24 05:00 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - E. Svitolina 09.24 09:05 0 - 2  
Qiang Wang - M. Bouzkova 09.24 13:20 2 - 0  
R. Peterson - P. Martic 09.24 07:05 1 - 2  
S. Halep - B. Strycova 09.24 05:00 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - S. Kuznetsova 09.24 05:00 0 - 2  
V. Kudermetova - B. Bencic 09.24 14:20 2 - 1  
Yafan Wang - S. Stephens 09.24 06:40 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Riske A / Srebotnik K 09.24 10:30 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Ninomiya M / Yang Z 09.24 06:30 0 - 2  
Kasatkina D / Tomljanovic - Kenin S / Sasnovich A 09.24 13:15 0 - 2  
Peng S / Wang Y - Kichenok L / Krawczyk D 09.24 12:35 1 - 2  
Perez E / Rosolska A - Kichenok N / Spears A 09.24 05:00 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Alexandrova E / Siniakova K 09.24 11:05 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - J. Millman 09.24 10:10 2 - 0  
C. Ruud - M. Kecmanovic 09.24 07:30    
D. Dzumhur - M. Cecchinato 09.24 09:30 2 - 1  
D. Köpfer - Zhizhen Zhang 09.24 08:20 0 - 2  
Ste. Johnson - P. Andujar 09.24 07:30 1 - 2  
T. Sandgren - A. Murray 09.24 13:30 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Middelkoop - Norrie C / Ramos-Vinolas A 09.24 07:30 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Kecmanovic M / Nedunchezhiyan J 09.24 11:15 2 - 1  
Gong M-X / Zhang Ze - Fabbiano T / Seppi A 09.24 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Hurlburt-Yu J / Wu J 09.24 09:45 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Adcock C / Adcock G 09.24 09:00 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Chang T C / Ng W Y 09.24 09:00 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Kaneko Y / Matsutomo M 09.24 09:45 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Ellis M / Smith L 09.24 09:00 2 - 0  
Magee S / Magee C - Ou X / Feng X 09.24 10:30 2 - 0  
Piek S / Tabeling R - Gondo K / Kurihara A 09.24 10:30 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Chan P S / Goh L Y 09.24 09:45 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Ko S H / Eom H W 09.24 10:30 2 - 1  
Tan K M / Lai P J - Lu K / Lu C 09.24 09:45 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Ahmad T / Kandow W O 09.24 09:00 2 - 0  

 

2019.09.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - LA Rams 09.23 02:20 13 - 20  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - KIA Tigers 09.23 11:30 2 - 1  
LG Twins - Hanwha Eagles 09.23 11:30 1 - 9  
Lotte Giants - NC Dinos 09.23 11:30 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 09.23 07:00 6 - 1  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 09.23 06:00 0 - 8  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.23 06:00 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.23 07:00 4 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 09.23 11:00 5 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova (7.m.) 09.23 03:05 0 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Philadelphia 09.23 00:37 10 - 1  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Harlow - Mer. King 09.23 11:00 2 - 0  
Mer. King - R. Elmore 09.23 09:00 1 - 2  
R. Elmore - G. Harlow 09.23 10:00 2 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otrokovice - Hattrick Brno 09.23 17:45 5 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo 09.23 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Chomutov 09.23 17:30 0 - 4  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 09.23 17:30 2 - 3  
Kadan - Vsetin 09.23 18:00 2 - 7  
Litomerice - Sokolov 09.23 17:30 5 - 3  
Prostejov - Havirov 09.23 18:00 1 - 4  
Slavia Praha - Zubr Prerov 09.23 18:00 3 - 0  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 09.23 17:30 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Poruba 09.23 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 09.23 18:30 4 - 5  
Vasas - Debrecen 09.23 18:00 3 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 09.23 18:30 1 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 09.23 18:00 6 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Barsz Kazany 09.23 14:30 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 09.23 18:30 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.23 16:00 1 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Minnesota 09.23 01:00 2 - 2  
Winnipeg - Calgary 09.23 02:00 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - MODO 09.23 19:00 2 - 2  
Karlskoga - Kristianstad 09.23 19:00 5 - 3  
Västervik - Västeras 09.23 19:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Torpedo Kamenogorszk 09.23 18:30 3 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 09.23 16:00 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk 09.23 16:00 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Rosztov 09.23 15:00 6 - 0  
SZKA-Néva - Metallurg Novokuznyeck 09.23 18:00 4 - 4  
Torpedo Gorkij - CSZK Szamara 09.23 17:30 2 - 6  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels 09.23 00:00 4 - 1  
Portland Winterhawks - Kamloops Blazers 09.23 02:00 4 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Lok.Kubany Krasznodar 09.23 19:00 55 - 76  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 09.23 17:45 76 - 86  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 09.23 19:50 95 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 09.23 17:30 68 - 62  
Kosárlabda (Osztrák Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Gmunden 09.23 19:00 68 - 60  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Connecticut (3.m.) 09.23 01:00 56 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Holstebro 09.23 20:00 29 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Kopavogur 09.23 21:00 27 - 25  
ÍBV - FH 09.23 20:30 23 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Univ. - Vojvodina 09.23 19:00 21 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Metaloplastika Sabac 09.23 20:45 32 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Ystad IF 09.23 19:00 25 - 39  
IFK Ystad - Malmö 09.23 19:00 21 - 28  
Redbergslids - Alingsas 09.23 19:00 28 - 29  
Skövde - Sävehof 09.23 19:00 26 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - ES Setif 09.23 18:00 4 - 3  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Nasr (OMA) 09.23 16:45 3 - 1  
Al-Shorta - Al-Kuwait 09.23 18:00 2 - 0  
Raja Casablanca - Hilal Al-Quds 09.23 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Alvarado 09.23 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa San Carlos - Argentino de Quilmes 09.23 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Vélez Sarsfield 09.23 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zira - Qarabag Baku 09.23 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Vitosa Bistrica 09.23 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Guabira Montero 09.23 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Fluminense 09.23 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Hoffenheim 09.23 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Waldhof Mannheim 09.23 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - APOEL Nicosia 09.23 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Olomouc 09.23 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Horsens 09.23 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Jeonnam 09.23 13:00 1 - 0  
Busan I'Park - Gwangju 09.23 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Ittihad (EGY) 09.23 20:00 1 - 0  
Smouha - Al-Ahly (EGY) 09.23 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Rodez Aveyron 09.23 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Cambuur 09.23 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Badak Lampung - TIRA-Persikabo 09.23 13:30 2 - 2  
Persija Jakarta - Barito Putera 09.23 10:30 1 - 0  
Persipura Jayapura - Persib Bandung 09.23 10:30 1 - 3  
Semen Padang - PSM Makassar 09.23 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula 09.23 18:00 2 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva 09.23 19:00 1 - 0  
Umm al-Fahm - Hapoel Bnei Lod 09.23 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 09.23 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu - Yamagata 09.23 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - JEF United Chiba 09.23 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Union Magdalena 09.23 00:20 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Dep. Cali 09.23 00:00 1 - 4  
Junior de Barranquilla - Jaguares de Cordoba 09.23 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Veracruz 09.23 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Seattle 09.23 02:00 2 - 0  
Dallas - New York City FC 09.23 00:00 1 - 1  
New York RB - Philadelphia 09.23 00:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Florö 09.23 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Molde 09.23 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Carrarese 09.23 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 09.23 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - C. Mannucci Trujillo 09.23 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Marítimo 09.23 20:00 2 - 2  
Sporting CP - Famalicao 09.23 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CSM Politechnika Iasi 09.23 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Kungsbacka 09.23 19:00 5 - 5  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul Basaksehir 09.23 19:00 1 - 1  
Sivasspor - Trabzonspor 09.23 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Racing Montevideo 09.23 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Las Vegas 09.23 01:00 4 - 1  
Oklahoma City Energy - Sacramento 09.23 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Caracas FC 09.23 00:00 0 - 0  
Monagas Maturin - Estudiantes de Merida 09.23 23:30 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Linfield 09.23 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 09.23 20:20 3 - 2  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Grúzia 09.23 12:15 43 - 14  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 09.23 12:00 2 - 3  
Suwon City - Daejeon KGC 09.23 09:00 0 - 3  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Németország 09.23 20:00 3 - 0  
Oroszország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 09.23 20:30 1 - 3  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Brazília 09.23 05:30 1 - 3  
Dél-Korea - Hollandia 09.23 04:00 1 - 3  
Japán - Kenya 09.23 12:20 3 - 0  
Kamerun - Szerbia 09.23 07:00 0 - 3  
Kína - USA 09.23 08:00 3 - 0  
Oroszország - Argentína 09.23 10:00 3 - 0  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - Liren Ding 09.23 12:00 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - T. Radjabov 09.23 12:00 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave 09.23 12:00 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - Yangyi Yu 09.23 12:00 0.5 - 0.5  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - C. Wakelin 09.23 03:30 1 - 5  
B. Woollaston - Mat. Selt 09.23 08:30 2 - 5  
Ding Junhui - B. Sargeant (5 nyert frame-ig) 09.23 13:30 5 - 0  
G. Dott - K. Maflin 09.23 08:30 4 - 5  
J. Higgins - And. Higginson (5 nyert frame-ig) 09.23 08:30 5 - 1  
J. Trump - Jam. Wattana (5 nyert frame-ig) 09.23 08:30 5 - 1  
Jak Jones - Mark Joyce 09.23 13:30 3 - 5  
Joe O'Connor - Ryan Day 09.23 08:30 4 - 5  
Jor. Brown - A. Songsermsawad 09.23 08:30 5 - 4  
L. Highfield - B. Hawkins 09.23 03:30 2 - 5  
Li Hang - Sam Craigie 09.23 03:30 5 - 2  
Li Yingdong - Zhao Jianbo 09.23 03:30 1 - 5  
M. Mann - Lyu Haotian 09.23 08:30 5 - 4  
M. O'Donnell - Xiao Guodong 09.23 13:30 4 - 5  
M. Selby - Chen Feilong 09.23 03:30 5 - 3  
M.J. Williams - K. Hirani (5 nyert frame-ig) 09.23 13:30 5 - 1  
Mar. Gould - Sco. Donaldson 09.23 03:30 5 - 3  
Mat. Stevens - Dom. Dale 09.23 08:30 5 - 2  
N. Saengkham - Mark King 09.23 13:30 5 - 2  
Tom Ford - Pang Junxu 09.23 13:30 5 - 2  
Wu Yize - Pang Junxu 09.23 03:30 2 - 5  
Yan Bingtao - Mei Xiwen 09.23 03:30 5 - 4  
Yan Bingtao - S. Baird 09.23 13:30 5 - 4  
Tenisz ( Orleans-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nys - V. Royer 09.23 11:00 2 - 1  
V. Durasovic - Ste. Robert 09.23 11:00 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - M. Cuevas 09.23 20:45 0 - 2  
G. Clezar - H. Casanova 09.23 22:40 0 - 2  
G.A. Olivieri - J.O. Gutierrez 09.23 17:10 2 - 0  
Gas. Elias - F. Meligeni Rodrigues A. 09.23 19:20    
J.Correia Passos Do Carmo - P. Toledo Bague 09.23 18:00 0 - 2  
M. Zukas - C. Ugo Carabelli 09.23 18:15 1 - 2  
Nic. Alvarez - J.M. Cerundolo 09.23 20:50 2 - 0  
R.A. Burruchaga - C. Lindell 09.23 19:15 0 - 2  
S. Baez - Ped. Sakamoto 09.23 15:30 1 - 2  
T.A. Tirante - R. Matos 09.23 21:00 2 - 0  
T.M. Etcheverry - M. Hamou 09.23 22:15 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Jas. Jung 09.23 08:30 2 - 1  
C. Garin - K. Edmund 09.23 07:00 2 - 0  
Dan. Evans - Yan Bai 09.23 11:00 2 - 1  
Tenisz (Firenze-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - K. Kivattsev 09.23 11:30 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - V. Galovic 09.23 13:15    
C. Lestienne - A. Karatsev 09.23 18:50 2 - 1  
E. Karlovskiy - I. Ivashka 09.23 17:05 0 - 2  
G. Blancaneaux - L. Vanni 09.23 15:20 0 - 2  
L. Rosol - S. Darcis 09.23 18:00 0 - 2  
M. Bourgue - R. Marcora 09.23 21:40 2 - 0  
M. Janvier - N. Kuhn 09.23 13:40 2 - 0  
O. Otte - L. Miedler 09.23 15:25 0 - 2  
Q. Halys - Z. Kolar 09.23 14:00 0 - 2  
R. Roumane - R. Safiullin 09.23 12:10 2 - 0  
S. Stakhovsky - A. Cornut-Chauvinc 09.23 19:55 2 - 0  
T. Lamasine - T. Kamke 09.23 21:10 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - Lud. Samsonova 09.23 10:00 2 - 0  
H. Dart - A. Kalinskaya 09.23 07:00 0 - 2  
K. Bondarenko - G. Minnen 09.23 08:45 0 - 2  
K. Kawa - V. Diatchenko 09.23 07:00 2 - 0  
K. Zavatska - J. Ostapenko 09.23 10:45    
S. Cirstea - D. Allertova 09.23 07:00 2 - 0  
S. Sharipova - D. Kovinic 09.23 08:25 1 - 2  
T. Martincova - I-C. Begu 09.23 09:05 2 - 1  
V. Kuzmova - F. di Lorenzo 09.23 12:00 2 - 0  
Tenisz (Taskent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova/Amanmuradova - Jakupovic D / Santamaria S 09.23 12:30 0 - 2  
Lister C / Sizikova Y - Govortsova O / Savinykh V 09.23 12:15 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - R. Peniston 09.23 19:00 0 - 2  
C. Gomez-Herrera - S. Fanselow 09.23 21:00 2 - 1  
E. Nava - U. Blanch 09.23 20:30 0 - 2  
F. Peliwo - Mic. Redlicki 09.23 21:40 1 - 2  
J.C. Aragone - C. Altamirano 09.23 22:30 2 - 0  
M. Pervolarakis - C. Sinclair 09.23 23:20 2 - 0  
Roy Smith - Gon. Escobar 09.23 20:25 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - S. Kenin 09.23 12:40 0 - 2  
A. Sabalenka - D.R. Collins 09.23 15:55 2 - 0  
A. Sevastova - C. McHale 09.23 05:00 1 - 2  
C. Wozniacki - Su-Wei Hsieh 09.23 07:10 1 - 2  
K. Siniakova - E. Mertens 09.23 10:55 0 - 2  
Kat. Kozlova - A. Riske 09.23 05:00 1 - 2  
M. Bouzkova - K. Muchova 09.23 13:00    
M. Bouzkova - T. Zidansek 09.23 14:35 2 - 0  
M. Keys - C. Giorgi 09.23 08:40    
M. Puig - A. Kerber 09.23 09:30 2 - 1  
P. Kvitova - P. Hercog 09.23 13:55 2 - 0  
P. Martic - K. Mladenovic 09.23 07:25 2 - 0  
R. Peterson - C. Giorgi 09.23 08:50    
S. Kuznetsova - Y. Putintseva 09.23 05:00    
S. Stosur - A. Anisimova 09.23 08:50 1 - 2  
Shuai Peng - G. Muguruza Blanco 09.23 12:35 0 - 2  
V. Azarenka - D. Vekic 09.23 05:00    
V. Kudermetova - E. Alexandrova 09.23 07:45 2 - 1  
Yafan Wang - Lau. Davis 09.23 06:10    
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Pattinama Ker - Duan Y / Kudermetova V 09.23 13:10 1 - 2  
Blinkova A / Voracova R - Christian K / Moore J 09.23 11:40 2 - 0  
Garcia C / Mattek-Sands B - Jurak / Martinez Sanchez 09.23 09:55 2 - 0  
Kalashnikova O / King V - Adamczak M / Han X 09.23 11:15 2 - 1  
Ninomiya M / Yang Z - Aoyama S / Shibahara E 09.23 09:45 2 - 0  
Sanders S / Yastremska D - Melichar N / Peschke K 09.23 13:10 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Ze Zhang 09.23 13:30 2 - 0  
P. Gojowczyk - C. Norrie 09.23 07:30 0 - 2  
Tat. Ito - Di Wu 09.23 10:25 1 - 2  
Y. Nishioka - A. Ramos-Vinolas 09.23 08:55 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Ruud C - Oliveira G / Vasilevski A 09.23 11:00 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,