Tippmix eredmények - 2019. szeptember 2-8.

2019-09-02
Tippmix eredmények - 2019. szeptember 2-8.
2019.09.08.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Calgary 09.08 01:00 17 - 33  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 09.08 22:25 24 - 24  
Carolina - LA Rams 09.08 19:00 27 - 30  
Cleveland - Tennessee 09.08 19:00 13 - 43  
Dallas - NY Giants 09.08 22:25 35 - 17  
Jacksonville - Kansas City 09.08 19:00 26 - 40  
LA Chargers - Indianapolis 09.08 22:05 24 - 24  
Miami - Baltimore 09.08 19:00 10 - 59  
Minnesota - Atlanta 09.08 19:00 28 - 12  
NY Jets - Buffalo 09.08 19:00 16 - 17  
Philadelphia - Washington 09.08 19:00 32 - 27  
Seattle - Cincinnati 09.08 22:05 21 - 20  
Tampa Bay - San Francisco 09.08 22:25 17 - 31  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 09.08 07:00 0 - 12  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 09.08 07:00 3 - 13  
KT Wiz - SK Wyverns 09.08 07:00 5 - 0  
LG Twins - Doosan Bears 09.08 07:00 2 - 1  
Samsung Lions - NC Dinos 09.08 07:00 9 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 09.08 07:00 9 - 6  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 09.08 07:00 2 - 0  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.08 06:00 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 09.08 07:00 5 - 2  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 09.08 06:30 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 09.08 10:00    
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (4.m.) 09.08 01:00 5 - 4  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana (3.m.) 09.08 02:00 1 - 0  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico (4.m.) 09.08 02:00 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 09.08 01:20 5 - 4  
Atlanta - Washington (19:20) 09.08 19:20 4 - 9  
Baltimore - Texas 09.08 01:05 4 - 9  
Baltimore - Texas (19:05) 09.08 19:05 4 - 10  
Chicago WS - LA Angels 09.08 01:10 7 - 8  
Chicago WS - LA Angels (20:10) 09.08 20:10 5 - 1  
Cincinnati - Arizona 09.08 19:10 4 - 3  
Houston - Seattle 09.08 01:10 2 - 1  
Houston - Seattle (20:10) 09.08 20:10 21 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 09.08 03:10 0 - 1  
LA Dodgers - San Francisco (22:10) 09.08 22:10 5 - 0  
Miami - Kansas City 09.08 00:10 2 - 7  
Miami - Kansas City (19:10) 09.08 19:10 9 - 0  
Milwaukee - Chicago Cubs 09.08 01:10 3 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 09.08 20:10 8 - 5  
Minnesota - Cleveland 09.08 01:10 5 - 3  
Minnesota - Cleveland (20:10) 09.08 20:10 2 - 5  
NY Mets - Philadelphia 09.08 01:10 0 - 5  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 09.08 19:10 7 - 10  
Oakland - Detroit 09.08 03:07 10 - 2  
Oakland - Detroit (22:07) 09.08 22:07 3 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 09.08 01:05 1 - 10  
Pittsburgh - St. Louis (19:35) 09.08 19:35 0 - 2  
San Diego - Colorado 09.08 02:40 3 - 0  
San Diego - Colorado (22:10) 09.08 22:10 2 - 1  
Tampa Bay - Toronto 09.08 00:10 5 - 3  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 09.08 19:10 8 - 3  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - K. Ratajski 09.08 13:30 5 - 6  
D. Chisnall - Ric. Evans 09.08 14:35 6 - 1  
D. Gurney - Rob Cross 09.08 14:00 4 - 6  
European Matchplay 2019 09.08 23:00    
G. Price - Glen Durrant 09.08 16:35 3 - 6  
Ian White - J. Clayton 09.08 15:00 5 - 6  
J. Clayton - J. Wade 09.08 20:15 4 - 6  
J. Wade - Joe Cullen 09.08 21:40 5 - 7  
J. Wade - Way. Jones 09.08 15:35 6 - 5  
Joe Cullen - Glen Durrant 09.08 20:45 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Chisnall 09.08 21:15 7 - 1  
M. van Gerwen - Joe Cullen 09.08 22:20    
M. van Gerwen - K. Ratajski 09.08 19:15 6 - 5  
M. van Gerwen - M. Suljovic 09.08 13:00 6 - 4  
Rob Cross - D. Chisnall 09.08 19:45 5 - 6  
W. O'Connor - Joe Cullen 09.08 16:05 3 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Fuchu 09.08 08:30 3 - 3  
Shonan Bellmare - Booulos Nagano 09.08 11:00 5 - 0  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwiazda Ruda Slska - Chojnice 09.08 16:00 1 - 1  
Piast Gliwice - Bielsko-Biala 09.08 17:00 0 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Uhta 09.08 12:00 5 - 1  
KPRF Moszkva - Berkut Groznij 09.08 13:00 5 - 1  
Novaja Gener. Sziktivkar - Tyumeny 09.08 15:00 3 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Portimonense 09.08 15:20 8 - 0  
Golf (Porsche European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porsche European Open 2019 09.08 16:30    
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Klagenfurt 09.08 18:30 0 - 4  
Tappara - Biel 09.08 18:00 1 - 0  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Belfast 09.08 17:00 3 - 1  
Liberec - Lulea 09.08 14:00 4 - 4  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Lahti Pelicans 09.08 15:45 3 - 3  
Trinec - Junoszt Minszk 09.08 17:00 7 - 2  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - GKS Tychy 09.08 15:00 2 - 0  
Mannheim - Vienna Capitals 09.08 16:00 4 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sheffield 09.08 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 09.08 15:00 1 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 09.08 16:00 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Linköping 09.08 16:00 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Traktor Cseljabinszk 09.08 09:00 1 - 2  
Avangard Omszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.08 16:00 4 - 2  
Red Star Kunlun - Barisz 09.08 09:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 09.08 16:00 4 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 09.08 10:00 3 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Omszkije Jasztrebi 09.08 10:00 2 - 3  
Krasznaja Armija - Krilja Szovjetov Moszkva 09.08 12:00 1 - 1  
Szarmati Orenburg - Barisz 2 09.08 14:00 5 - 5  
Szibirszkije Sznajperi - Szputnyik Almetyevszk 09.08 08:00 3 - 1  
Tolpar Ufa - Sztalnyije Liszi Magnyit. 09.08 10:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Tver 09.08 16:00 3 - 2  
Dizel Penza - KRS Beijing 09.08 16:00 8 - 1  
Izssztal Izsevszk - Zauralje Kurgan 09.08 15:00 2 - 1  
Lada Toljatti - ORG Beijing 09.08 15:00 7 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szokol Krasznojarszk 09.08 12:00 3 - 2  
Molot Perm - Gornyak Ucsali 09.08 14:00 6 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Cselmet Cseljabinszk 09.08 16:00 2 - 4  
Rosztov - SZKA-Néva 09.08 16:00 2 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Juzsnij Ural Orszk 09.08 14:00 2 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - R. Majka 09.08 13:15 1 - 0  
D.F. Martinez - Oscar Rodriguez 09.08 13:15 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - M. Soler Gimenez 09.08 13:15 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - S. Higuita 09.08 13:15 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 09.08 13:15 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 15. szakasz 09.08 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 15. szakasz - Top 3 09.08 17:20    
Kosárlabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Argentína 09.08 14:00 65 - 91  
Venezuela - Oroszország 09.08 10:00 60 - 69  
Kosárlabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Olaszország 09.08 10:30 83 - 83, h.u. 89 - 94  
Spanyolország - Szerbia 09.08 14:30 81 - 69  
Kosárlabda (vb, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Dél-Korea 09.08 10:00 71 - 80  
Kína - Nigéria 09.08 14:00 73 - 86  
Kosárlabda (vb, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Fülöp-szigetek 09.08 14:00 95 - 75  
Tunézia - Angola 09.08 10:00 86 - 84  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 09.08 22:00 63 - 71  
Dallas - Seattle 09.08 22:00 64 - 78  
Indiana - Connecticut 09.08 22:00 104 - 76  
Los Angeles - Minnesota 09.08 22:00 77 - 68  
Phoenix - Las Vegas 09.08 22:00 89 - 98  
Washington - Chicago 09.08 22:00 100 - 86  
Kézilabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Kastamonu 09.08 16:00 35 - 33  
Rocasa Gran Canaria - Jagodina 09.08 13:30 28 - 15  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Karvina 09.08 18:00 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skanderborg 09.08 16:00 24 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Köbenhavn 09.08 16:00 22 - 30  
Skanderborg - Ajax Köbenhavn 09.08 15:00 25 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - HC Antalyaspor 09.08 17:00 29 - 16  
FH - HC Vise BM 09.08 19:00 29 - 21  
London GD - Zaporozsje (Helyszín: Ukrajna) 09.08 10:55 14 - 39  
Lovcen - Vojvodina (Helyszín: Szerbia) 09.08 15:30 29 - 41  
Szpartak Moszkva - Malmö 09.08 17:00 29 - 30  
Winterthur - Besa Famiglia Peja (Helyszín: Koszovó) 09.08 19:00 34 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azeryol Baku - Galicsanka Lviv (Helyszín: Lviv) 09.08 17:00 18 - 23  
Brühl - Höör (Helyszín: Höör) 09.08 14:00 19 - 43  
Salerno - Municipal Craiova (Helyszín: Craiova) 09.08 17:00 17 - 29  
Valur - Skuru 09.08 21:30 24 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - KA Akureyri 09.08 19:00 28 - 27  
ÍBV - Stjarnan 09.08 18:00 30 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Koszalin 09.08 17:00 28 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Runar Sandefjord 09.08 18:00 33 - 25  
Follo - Baekkelaget 09.08 18:00 24 - 24  
Hallvard - Kolstad 09.08 18:00 26 - 38  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Byasen 09.08 18:00 24 - 27  
Oppsal - Molde 09.08 18:00 25 - 26  
Sola - Fana Bergen 09.08 18:00 27 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Melsungen 09.08 16:00 36 - 23  
Bergischer HC - Wetzlar 09.08 16:00 33 - 30  
Göppingen - Füchse Berlin 09.08 13:30 25 - 28  
Lemgo - Burgdorf-Hannover 09.08 16:00 26 - 36  
Stuttgart - Minden 09.08 16:00 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Dortmund 09.08 16:30 26 - 39  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Dinamo Volgográd 09.08 13:00 32 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Madeira SAD 09.08 17:00 26 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Dunarea Braila 09.08 16:30 28 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Tatran Presov 09.08 19:00 24 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Amicitia Zürich 09.08 17:00 28 - 24  
Suhr Aarau - Schaffhausen 09.08 16:00 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 09.08 16:00 28 - 23  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Ham 09.08 15:30 2 - 1  
Birmingham - Everton 09.08 15:00 0 - 1  
Chelsea - Tottenham 09.08 13:30 1 - 0  
Liverpool - Reading 09.08 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - San Martin SJ 09.08 21:00 0 - 0  
Atl. Platense - Guillermo Brown 09.08 21:00 1 - 2  
Ferro Carril Oeste - Mitre Santiago del Estero 09.08 21:00 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Nueva Chicago 09.08 22:30 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Chacarita Juniors 09.08 01:05 1 - 0  
San Martin de Tucuman - Dep. Riestra 09.08 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Armenio - Almirante Brown 09.08 20:30 2 - 0  
Dep. Flandria - UAI Urquiza 09.08 20:30 2 - 3  
San Miguel - Argentino de Quilmes 09.08 20:30 1 - 2  
San Telmo - Atl. Fenix 09.08 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Mitre - Central Cordoba SDE 09.08 20:05 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Lokeren 09.08 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Guabira Montero 09.08 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Atlético GO 09.08 16:00 1 - 2  
Sport Recife - Bragantino 09.08 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Paysandu 09.08 23:00 2 - 2  
Sampaio Correa - Sao Jose RS 09.08 00:15 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Atlético MG 09.08 21:00 2 - 1  
Cruzeiro - Gremio 09.08 16:00 1 - 4  
Goiás - Palmeiras 09.08 02:00 1 - 2  
Internacional - Sao Paulo 09.08 00:00 1 - 0  
Santos - Atlético PR 09.08 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Corinthians 09.08 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Rangers de Talca 09.08 22:00 1 - 0  
La Serena - Dep. Santa Cruz 09.08 01:00 1 - 2  
Melipilla - Dep. Valdivia 09.08 21:00 2 - 0  
Nublense - Union San Felipe 09.08 20:30 3 - 1  
Puerto Montt - Cobreloa 09.08 17:30 1 - 1  
San Luis de Quillota - Dep. Temuco 09.08 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union Espanola 09.08 22:30 0 - 1  
Dep. Union La Calera - Univ.Catolica de Santiago 09.08 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Haiti 09.08 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Nyköbing 09.08 14:00 2 - 2  
Kolding IF - Fremad Amager 09.08 15:00 0 - 0  
Naestved - Roskilde 09.08 13:45 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - B93 Köbenhavn 09.08 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jammerbugt - Aarhus Fremad 09.08 13:00 0 - 2  
Ringköbing - VSK Aarhus 09.08 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Dánia 09.08 18:00 0 - 0  
Svájc - Gibraltár 09.08 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Málta 09.08 18:00 1 - 0  
Spanyolország - Feröer-szigetek 09.08 20:45 4 - 0  
Svédország - Norvégia 09.08 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Olaszország 09.08 20:45 1 - 2  
Görögország - Liechtenstein 09.08 20:45 1 - 1  
Örményország - Bosznia-Hercegovina 09.08 15:00 4 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Portoviejo - Porteno Guayaquil 09.08 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - LDU Quito 09.08 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - El Zamalek 09.08 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bordeaux 09.08 14:45 0 - 3  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philippine Air Force FC - Stallion Laguna 09.08 09:30 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Volendam 09.08 16:45 1 - 0  
Helmond - FC Eindhoven 09.08 12:15 1 - 0  
Roda - Oss 09.08 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 09.08 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Afturelding 09.08 21:15 0 - 5  
Thor Akureyri - Fjölnir 09.08 18:00 1 - 7  
Vikingur Olafsvik - Magni 09.08 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Dalvik/Reynir 09.08 16:00 1 - 1  
IR Reykjavik - Vidir Gardur 09.08 16:00 1 - 1  
Kari Akranes - Leiknir F. 09.08 16:00 0 - 2  
Throttur Vogar - Selfoss 09.08 16:00 1 - 4  
Vestri - KFG Gardabaer 09.08 16:00 5 - 0  
Völsungur Husavik - Tindastoll 09.08 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Thor Akureyri 09.08 18:00 4 - 0  
Selfoss - Fylkir 09.08 16:00 1 - 0  
Stjarnan - Keflavík 09.08 16:00 4 - 1  
Valur - ÍBV 09.08 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Ahi Nazareth 09.08 18:30 1 - 1  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Petah Tikva 09.08 18:30 1 - 3  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Gan 09.08 18:30 2 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Lod 09.08 18:30 3 - 1  
Kfar Qasem - Hapoel Rishon Lezion 09.08 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Tokushima 09.08 12:00 0 - 1  
Mito - Zweigen Kanazawa 09.08 11:00 3 - 1  
Okayama - Kyoto 09.08 12:00 3 - 0  
Tokyo Verdy - Yamaguchi 09.08 09:00 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Sport Univ. - Kobe Leonessa 09.08 08:30 1 - 4  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Gamba Osaka 09.08 09:30 2 - 1  
Kashima A. - Urawa RD 09.08 11:30 2 - 2  
Nagoya GE - Kawasaki Frontale 09.08 11:00 2 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Sapporo 09.08 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - York 9 Toronto 09.08 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Orsomarso Palmira 09.08 22:00 0 - 0  
Llaneros FC - Boca Juniors de Cali 09.08 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 09.08 22:45 1 - 0  
Dep. Pasto - Once Caldas 09.08 20:45 1 - 0  
Independiente SF - Millonarios 09.08 02:00 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Union Magdalena 09.08 00:00 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Envigado 09.08 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Belchatow 09.08 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Panevezys 09.08 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Dep. Toluca 09.08 02:00 1 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Seattle 09.08 03:00 2 - 0  
FC Cincinnati - Toronto FC 09.08 01:30 1 - 5  
Orlando - Los Angeles FC 09.08 01:30 2 - 2  
Portland - Kansas City 09.08 04:30 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Kvik Halden 09.08 18:00 3 - 4  
Byasen - Arendal 09.08 15:00 2 - 7  
Fredrikstad - Nardo 09.08 17:00 3 - 0  
Levanger - Hödd 09.08 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Asane 09.08 14:00 2 - 2  
Asker - Oppsal 09.08 16:00 2 - 1  
Fram Larvik - Mjölner 09.08 13:00 4 - 2  
Senja - Florö 09.08 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Orlando 09.08 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Duisburg 09.08 14:00 0 - 0  
Forstern - Freiburg 09.08 14:00 1 - 6  
Ingolstadt - Sand 09.08 14:00 0 - 2  
Meppen - Essen-Schönebeck 09.08 14:00 1 - 5  
Mönchengladbach - Leverkusen 09.08 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Renate 09.08 17:30 1 - 0  
Como - Monza 09.08 17:30 0 - 1  
Giana Erminio - Pianese 09.08 15:00 0 - 4  
Pistoiese - Gozzano 09.08 17:30 1 - 1  
Pontedera - Olbia 09.08 15:00 3 - 2  
Pro Patria - Pergolettese 09.08 15:00 1 - 1  
Siena - Carrarese 09.08 17:30 0 - 2  
Vercelli - Albinoleffe 09.08 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Gubbio 09.08 15:00 1 - 1  
Fano - Ravenna 09.08 17:30 1 - 1  
Fermana - Feralpisalo 09.08 15:00 0 - 1  
Pesaro - Sambenedettese 09.08 17:30 2 - 1  
Reggio Audace - Imolese 09.08 17:30 2 - 2  
Rimini - Südtirol 09.08 17:30 1 - 1  
Triestina - Piacenza 09.08 17:30 1 - 3  
Virtus Verona - Cesena 09.08 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavese - Vibonese 09.08 15:00 1 - 1  
Monopoli - Catanzaro 09.08 15:00 0 - 1  
Potenza - Catania 09.08 17:30 2 - 0  
Reggina - Bisceglie 09.08 15:00 3 - 0  
Rende - Ternana 09.08 15:00 1 - 2  
Rieti - Bari 09.08 15:00 1 - 2  
Sicula Leonzio - Paganese 09.08 15:00 2 - 2  
Virtus Francavilla - Casertana 09.08 16:30 1 - 1  
Viterbese - Picerno 09.08 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teksztilsik Ivanovo - Baltika Kalinyingrád 09.08 15:00 1 - 5  
Torpedo Moszkva - Himki 09.08 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zvezda-2005 Perm 09.08 16:00 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Torpedo Izsevszk 09.08 10:00 2 - 1  
Lokomotív Moszkva - Kubanocska Krasznodar 09.08 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Santos Nazca 09.08 20:00 1 - 1  
Cienciano - Cultural Santa Rosa 09.08 22:00 3 - 0  
Sport Loreto - Dep. Coopsol 09.08 22:30 2 - 4  
Union Huaral - Comerciantes Unidos 09.08 22:30 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Universitario de Deportes 09.08 22:00 0 - 1  
Alianza Lima - Ayacucho 09.08 23:00 2 - 0  
Melgar - Molinos El Pirata 09.08 00:45 3 - 0  
Sport Boys Callao - Dep. Municipal 09.08 03:00 2 - 1  
Sporting Cristal - AD Cantolao 09.08 18:15 1 - 1  
Union Comercio - C. Vallejo Trujillo 09.08 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Guimaraes 09.08 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Elgin 09.08 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Zaragoza 09.08 18:30 0 - 3  
Elche - Lugo 09.08 18:00 1 - 1  
Girona - Rayo Vallecano 09.08 16:00 3 - 1  
Huesca - Sp. Gijón 09.08 12:00 1 - 0  
Mirandes - Oviedo 09.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Ferrol 09.08 18:00 2 - 0  
Internacional de Madrid - Melilla 09.08 12:00 5 - 1  
Las Palmas B - Oviedo B 09.08 13:00 1 - 2  
Las Rozas - Celta Vigo B 09.08 12:00 3 - 0  
Pena Deportiva - Real Madrid B 09.08 12:00 2 - 0  
Pontevedra - Sp. Gijón B 09.08 18:00 2 - 1  
Rayo Majadahonda - Atl. Baleares 09.08 12:00 2 - 1  
San Sebastian Reyes - Ibiza Eivissa 09.08 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Unionistas de Salamanca 09.08 12:00 2 - 1  
Barakaldo - Izarra 09.08 18:00 1 - 2  
Calahorra - UD Logrones 09.08 18:00 1 - 1  
Cultural Leonesa - Ath. Bilbao B 09.08 19:00 5 - 2  
Salamanca UDS - Real Union Irun 09.08 19:00 1 - 1  
Tudelano - Amorebieta 09.08 18:00 0 - 0  
Valladolid B - Leioa 09.08 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Ebro 09.08 18:30 0 - 1  
Espanyol B - Cornella 09.08 18:00 2 - 2  
Gimnastic - FC Andorra 09.08 19:00 0 - 3  
La Nucia - Castellon 09.08 19:00 1 - 1  
Sabadell - Valencia B 09.08 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Yeclano Deportivo 09.08 19:00 3 - 2  
Cadiz B - Badajoz 09.08 11:30 0 - 2  
Cartagena - Sevilla B 09.08 20:00 0 - 1  
Merida - Linense 09.08 19:00 1 - 1  
San Fernando - Villarrubia 09.08 19:00 3 - 0  
Talavera de la Reina - Granada B 09.08 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EDF Logrono - Rayo Vallecano 09.08 12:00 4 - 1  
Levante - Ath. Bilbao 09.08 12:00 2 - 0  
Madrid CFF - Betis 09.08 16:00 1 - 0  
Valencia - Real Sociedad 09.08 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Assyriska Turabdin IK 09.08 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Akropolis IF 09.08 16:00 1 - 2  
Linköping City - Umea FC 09.08 15:00 0 - 0  
Nyköping - Karlslund 09.08 16:00 4 - 1  
Sandviken - Sylvia Norrköping 09.08 17:00 2 - 0  
Team TG - Gefle 09.08 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Djurgarden 09.08 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ukrajna - U19Románia 09.08 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Németország 09.08 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - Dep. Maldonado 09.08 20:30 2 - 0  
Villa Teresa - Bella Vista 09.08 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Montevideo - Liverpool Montevideo 09.08 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Ottawa 09.08 01:30 3 - 2  
Charlotte Independence - Tampa Bay 09.08 01:00 1 - 3  
Colorado Springs - Austin Bold 09.08 02:00 1 - 1  
Las Vegas - El Paso 09.08 04:30 0 - 3  
Los Angeles Galaxy 2 - Real Monarchs 09.08 04:00 3 - 1  
Memphis - Swope Park 09.08 02:00 4 - 2  
North Carolina - Bethlehem Steel 09.08 01:00 3 - 3  
Phoenix Rising - FC San Antonio 09.08 04:30 1 - 0  
Pittsburgh - Louisville City 09.08 01:00 0 - 0  
Portland 2 - Orange County SC 09.08 23:00 1 - 2  
Reno - Fresno 09.08 04:00 2 - 3  
Rio Grande Valley - Tulsa 09.08 02:30 0 - 1  
Sacramento - Tacoma Defiance 09.08 04:30 3 - 0  
St. Louis FC - Nashville SC 09.08 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Dél-Szudán 09.08 18:00 1 - 0  
Lesotho - Etiópia 09.08 15:00 1 - 1  
Sierra Leone - Libéria 09.08 18:30 1 - 0  
Tanzánia - Burundi 09.08 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Lala Caroni 09.08 17:00 4 - 0  
Dep. Lara - Carabobo 09.08 23:00 1 - 3  
Dep. Tachira - Atl. Venezuela 09.08 23:00 2 - 0  
Llaneros de Guanare - Portuguesa Acarigua 09.08 22:00 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Estudiantes de Merida 09.08 22:00 2 - 4  
MMA (Bellator 226, San Jose)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Straus - D. Campos 09.08 04:00 0 - 1  
G. Bolanos - D. Carey 09.08 04:00 0 - 1  
P. Curran - Borics Á. 09.08 04:00 0 - 1  
R. Bader - C. Kongo 09.08 04:00    
S. Sicilia - P. Carvalho 09.08 04:00 0 - 1  
T. Claxton - E. Sanchez 09.08 04:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - D. Ricciardo (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
A. Giovinazzi - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
C. Leclerc - S. Vettel (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
C. Sainz Jr. - D. Ricciardo (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
D. Kvyat - P. Gasly (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
D. Kvyat - S. Perez (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
Lan. Norris - P. Gasly (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
N. Hülkenberg - L. Stroll (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
P. Gasly - R. Grosjean (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
S. Perez - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Olasz Nagydíj, futam) 09.08 15:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Olasz Nagydíj 2019 09.08 15:10    
Forma-1., Olasz Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 09.08 15:10    
Forma-1., Olasz Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 09.08 15:10    
Forma-1., Olasz Nagydíj 2019 - Top 3 09.08 15:10    
Forma1,Olasz ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést? 09.08 15:10    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hamlin - J. Logano (Indianapolis) 09.08 16:35 0 - 1  
K. Harvick - B. Keselowski (Indianapolis) 09.08 16:35 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Indianapolis) 09.08 16:35 1 - 0  
Kurt Busch - M. Truex Jr. (Indianapolis) 09.08 16:35 0 - 1  
Nascar, Indianapolis 2019 09.08 20:00    
Nascar, Indianapolis 2019 - Top 3 09.08 20:00    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Clermont 09.08 16:50 28 - 21  
Toulouse - Racing-Metro 09.08 21:00 20 - 17  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Canterbury 09.08 04:05 22 - 32  
Otago - Taranaki 09.08 06:35 35 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Newcastle Knights 09.08 08:05 54 - 10  
Wests Tigers - Cronulla Sharks 09.08 06:00 8 - 25  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női 2019 09.08 06:00    
Olaszország - Lengyelország 09.08 16:00 3 - 0  
Szerbia - Törökország (Helyszín: Törökország) 09.08 18:30 3 - 2  
Squash (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Moh. Elshorbagy 09.08 14:00 1 - 3  
Squash (China Open, női )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. El Welily - N. El Tayeb 09.08 13:00 2 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 09.08 15:15 5 - 4  
Svájc - Ukrajna 09.08 13:45 7 - 9  
Strandfoci (EBSL, Div. A, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Portugália (Helyszín: Portugália) 09.08 19:00 2 - 4  
Spanyolország - Olaszország 09.08 17:45 4 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 09.08 11:15 2 - 4  
Strandröplabda (Róma)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Thole J / Wickler C 09.08 21:35 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Gibb J / Crabb Taylor 09.08 19:05 2 - 0  
Strandröplabda (Róma, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Heidrich/Verge-Depre 09.08 17:50 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Ludwig L / Kozuch M 09.08 20:20 0 - 2  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - D. Sela 09.08 14:00 2 - 0  
Tenisz (Changsha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Stojanovic - A. Naydenova 09.08 04:00 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - A. Davidovich Fokina 09.08 22:30 2 - 1  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Molteni A - Bagnis F / Travaglia S 09.08 12:00 2 - 1  
Behar A / Escobar G - Andreozzi G / Molteni A 09.08 16:00 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Aiava - Jun. Namigata 09.08 08:15 0 - 2  
E. Hayashi - L.A. Fernandez 09.08 04:00 0 - 2  
Hi. Sato - Mayo Hibi 09.08 04:00 0 - 2  
Kyo. Okamura - Yuki Naito 09.08 05:30 2 - 0  
M. Uchijima - G. Garcia Perez 09.08 08:40 2 - 1  
Na-Lae Han - Miyu Kato 09.08 04:00    
P.M. Tig - Chi. Muramatsu 09.08 05:35 2 - 1  
S. Celik - Su Jeong Jang 09.08 08:25 0 - 2  
V. Savinykh - A. Morita 09.08 07:05    
V. Tomova - E. Shibahara 09.08 04:00 2 - 0  
Z. Hives - Aki. Omae 09.08 05:45 2 - 1  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Soeda - Zhizhen Zhang 09.08 08:00 1 - 2  
Tenisz (Montreux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Grabher - O. Danilovic 09.08 14:15 0 - 2  
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - J. Fett 09.08 09:00 0 - 2  
E. Webley-Smith - G. Olmos 09.08 09:00 0 - 2  
J.A. Cristian - Ziyue Sun 09.08 09:00 2 - 0  
K. McPhee - Arn G. 09.08 10:25 0 - 2  
U. Radwanska - A. Danilina 09.08 10:40 1 - 2  
Yidi Yang - Pea. Plipuech 09.08 10:25 1 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tom. Paul - M. Giron 09.08 17:30 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U.M. Arconada - A. Blinkova 09.08 16:00 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - R. Nadal 09.08 22:00 2 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - US Open 2019 09.08 00:00    
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Mertens E / Sabalenka A 09.08 19:00 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - J. Jaksic 09.08 05:00 2 - 1  
M. Frech - L. Cabrera 09.08 05:00 2 - 0  
Meiling Wang - En Shuo Liang 09.08 08:15 2 - 0  
Sam. Murray - N. Kostic 09.08 05:00 2 - 0  
U. Eikeri - Jia-Jing Lu 09.08 06:35 0 - 2  
Zhuoxuan Bai - A. Cadantu 09.08 08:15 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Chernyshova - Jani R-L. 09.08 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Kwang Hee Heo 09.08 07:00 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Choi S / Seo S J 09.08 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Hyun Sung - Michelle Li 09.08 06:20 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul/Prajongjai - Kim S Y / Kong H Y 09.08 06:40 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang C M / Tse Y S - Seo S J / Chae Y 09.08 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Caljouw - A. R. Dwicahyo 09.08 10:40 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Lane B / Vendy S 09.08 11:20 0 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Yigit - Xuefei Qi 09.08 10:20 1 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Honderich R / Tsai K 09.08 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue F / Heriau V - Smilowski P / Swierczynsk 09.08 10:00 0 - 2  

 

2019.09.07.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - British Columbia 09.07 01:30 21 - 16  
Ottawa - Toronto 09.07 19:00 17 - 46  
Winnipeg - Saskatchewan 09.07 22:00 35 - 10  
Asztalitenisz (Csapat Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 09.07 19:00 3 - 0  
Portugália - Svédország 09.07 16:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Csapat Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Portugália 09.07 13:00 1 - 3  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Richmond 09.07 11:25 65 - 112  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 09.07 07:20 113 - 55  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 09.07 10:00 5 - 1  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 09.07 10:00 3 - 7  
KT Wiz - SK Wyverns 09.07 10:00    
LG Twins - Doosan Bears 09.07 10:00    
Samsung Lions - NC Dinos 09.07 10:00 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 09.07 07:00 8 - 3  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 09.07 07:00 3 - 7  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 09.07 10:00 6 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 09.07 11:00 0 - 4  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 09.07 07:00 8 - 7  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.07 07:00 5 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (2.m.) 09.07 02:30 4 - 1  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (3.m.) 09.07 03:00 2 - 6  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana (3.m.) 09.07 02:30    
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico (3.m.) 09.07 03:00 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 09.07 01:20 4 - 3  
Baltimore - Texas 09.07 01:05 6 - 7  
Boston - NY Yankees 09.07 01:10 6 - 1  
Boston - NY Yankees (22:05) 09.07 22:05 1 - 5  
Chicago WS - LA Angels 09.07 02:10 4 - 5  
Cincinnati - Arizona 09.07 01:10 5 - 7  
Cincinnati - Arizona (22:10) 09.07 22:10 0 - 2  
Houston - Seattle 09.07 02:10 7 - 4  
LA Dodgers - San Francisco 09.07 04:10 4 - 5  
Miami - Kansas City 09.07 01:10 0 - 3  
Milwaukee - Chicago Cubs 09.07 02:10 7 - 1  
Minnesota - Cleveland 09.07 02:10 2 - 6  
NY Mets - Philadelphia 09.07 01:10 5 - 4  
Pittsburgh - St. Louis 09.07 01:05 9 - 4  
San Diego - Colorado 09.07 04:10 2 - 3  
Tampa Bay - Toronto 09.07 01:10 5 - 0  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. van Duijvenbode 09.07 14:30 6 - 2  
D. Chisnall - R. Meikle 09.07 13:00 6 - 2  
D. Gurney - John Henderson 09.07 15:30 6 - 4  
G. Price - Sim. Stevenson 09.07 16:00 6 - 3  
Glen Durrant - Cody Harris 09.07 15:00 6 - 3  
Ian White - G. Clemens 09.07 19:40 6 - 3  
J. Clayton - Sco. Taylor 09.07 13:30 6 - 4  
J. Wade - B. Brooks 09.07 13:55 6 - 2  
Joe Cullen - Jam. Hughes 09.07 22:40 6 - 3  
K. Ratajski - Kee. Brown 09.07 20:05 6 - 5  
M. Suljovic - K. Huybrechts 09.07 21:10 6 - 1  
M. van Gerwen - Mic. Smith 09.07 20:40 6 - 2  
N. Aspinall - Way. Jones 09.07 22:10 3 - 6  
P. Wright - W. O'Connor 09.07 21:35 5 - 6  
Ric. Evans - K. Koch 09.07 19:15 6 - 3  
Rob Cross - M. Wehder 09.07 16:30 6 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Joacaba 09.07 01:15 1 - 0  
Copagril - Atlantico Erechim 09.07 01:15 4 - 5  
Joinville - Corinthians 09.07 01:15 2 - 0  
Minas Belo Horizonte - Foz Cataratas 09.07 01:15 1 - 0  
Pato Branco - Jaragua 09.07 01:15 2 - 3  
Sao Jose - Tubarao 09.07 01:15 1 - 2  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Osaka 09.07 08:30 3 - 4  
Machida - Booulos Nagano 09.07 11:00 7 - 0  
Urayasu - Nagoya 09.07 06:00 1 - 6  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leszno - Chorzow 09.07 19:00 2 - 1  
MOKS Bialystok - Zdunska Wola 09.07 18:00 0 - 2  
Pniewy - AZS Katowice 09.07 18:00 3 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Uhta 09.07 12:00 5 - 0  
KPRF Moszkva - Berkut Groznij 09.07 13:00 5 - 4  
Norilszkij Nikel - Dinamo Szamara 09.07 12:00 7 - 4  
Novaja Gener. Sziktivkar - Tyumeny 09.07 15:00 4 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Azemeis 09.07 12:00 7 - 2  
Burinhosa - Quinta dos Lombos 09.07 19:00 2 - 6  
Candoso - Belenenses 09.07 17:00 7 - 2  
Modicus Sandim - Leoes Porto Salvo 09.07 18:00 4 - 0  
Futsal (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 09.07 20:00 4 - 3  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Zug 09.07 18:00 1 - 3  
Rungsted - Plzen 09.07 18:00 2 - 4  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kärpät 09.07 17:00 1 - 1  
Grenoble - Skelleftea 09.07 19:30 1 - 4  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - München 09.07 19:45 2 - 2  
B. Bystrica - Färjestad 09.07 14:15 3 - 3  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Cardiff 09.07 19:15 2 - 5  
Mountfield HK - Frölunda 09.07 17:00 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guildford - Nottingham 09.07 19:00 1 - 3  
Manchester - Dundee 09.07 20:00 3 - 1  
Sheffield - Coventry 09.07 20:00 4 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 09.07 15:30 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Zürich Lions 09.07 19:45 5 - 2  
Nitra - Vitkovice 09.07 16:00 4 - 2  
Pardubice - Eisbären Berlin 09.07 19:00 0 - 2  
Turku PS - HIFK 09.07 16:00 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Bejbarisz Atirau 09.07 13:00 2 - 6  
Jertisz Pavlodar - Humo Tashkent 2 09.07 13:00 6 - 0  
Kulager Petropavlovszk - Gornyak Rudnyij 09.07 13:00 3 - 3  
Temirtau - Aktobe 09.07 13:00 1 - 1  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Almaty 09.07 13:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Traktor Cseljabinszk 09.07 09:00 1 - 1  
Jokerit - Dinamo Riga 09.07 15:00 7 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Szalavat Julajev Ufa 09.07 12:30 1 - 3  
Szocsi - Barsz Kazany 09.07 16:00 3 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga 09.07 13:30 3 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuznyeckije Medvegyi - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.07 08:00 1 - 5  
Lada Toljatti 2 - Altaj Kamenogorszk 09.07 13:00 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad - Rubin Tyumeny 09.07 13:00 1 - 5  
Szarjarka Karaganda - Ermak Angarszk 09.07 13:00 2 - 2  
Torpedo Gorkij - Barsz Kazany 2 09.07 14:00 1 - 5  
Zvezda Csehov - Rjazany 09.07 16:00 2 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 09.07 10:00 6 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.07 12:45 1 - 0  
E. Boasson Hagen - C. Venturini 09.07 12:45 0 - 1  
F. Gaviria - M. Walscheid 09.07 12:45 0 - 1  
J. Degenkolb - H. Haussler 09.07 12:45 1 - 0  
L. Mezgec - J. Aberasturi Izaga 09.07 12:45 0 - 1  
Phi. Gilbert - A. Aranburu 09.07 12:45 1 - 0  
Sam Bennett - Fab. Jakobsen 09.07 12:45 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 14. szakasz 09.07 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 14. szakasz - Top 3 09.07 17:20    
Kosárlabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Csehország 09.07 10:30 71 - 93  
USA - Görögország 09.07 14:30 69 - 53  
Kosárlabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dominikai Köztársaság 09.07 10:00 82 - 76  
Franciaország - Litvánia 09.07 14:00 78 - 75  
Kosárlabda (vb, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Montenegró 09.07 13:30 79 - 74  
Új-Zéland - Japán 09.07 09:30 111 - 81  
Kosárlabda (vb, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Jordánia 09.07 10:00 126 - 71  
Németország - Szenegál 09.07 14:00 89 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 09.07 01:30 94 - 94, h.u. 104 - 109  
New York - Indiana 09.07 01:00 81 - 86  
Phoenix - Minnesota 09.07 04:00 69 - 83  
Washington - Dallas 09.07 01:00 86 - 73  
Kézilabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Jagodina 09.07 18:45 31 - 15  
Rocasa Gran Canaria - Most (Helyszín: Most) 09.07 16:15 21 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jicin 09.07 16:30 29 - 16  
Hranice - KP Brno 09.07 10:00 28 - 21  
Lovosice - Koprivnice 09.07 19:00 37 - 33  
Nove Veseli - Malomerice 09.07 17:00 30 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 09.07 16:10 30 - 34  
Nordsjaelland - Aarhus 09.07 15:00 27 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Horsens 09.07 15:00 22 - 17  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besa Famiglia Peja - Winterthur 09.07 19:00 24 - 33  
Borac Banja Luka - Olympiakosz 09.07 20:00 25 - 30  
Hard - SSV Bozen Loacker 09.07 19:00 28 - 26  
Maccabi Rishon Lezion - Dragunas Klaipeda 09.07 16:00 34 - 28  
Polva Serviti - Ribnica 09.07 17:00 26 - 27  
SG Westwien - Achilles Bocholt 09.07 17:20 25 - 22  
Vojvodina - Lovcen 09.07 18:00 38 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colegio De Gaia - Besancon 09.07 19:00 12 - 37  
Galicsanka Lviv - Azeryol Baku 09.07 18:00 26 - 24  
Hypo Niederösterreich - Atzgersdorf 09.07 15:05 22 - 17  
Höör - Brühl 09.07 16:00 32 - 24  
Municipal Craiova - Salerno 09.07 17:00 30 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Merignac 09.07 20:00 28 - 21  
Dijon - Fleury Loiret 09.07 20:00 27 - 31  
Nantes - Issy Paris 09.07 20:30 30 - 29  
Nice - Chambray Touraine 09.07 19:30 31 - 27  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Billere - Creteil 09.07 20:00 28 - 29  
Chartres - Valence 09.07 20:00 35 - 25  
Cherbourg Manche - Saran 09.07 20:00 28 - 27  
Nancy - Cavigal Nice 09.07 20:00 30 - 26  
Pontault-Combault - Selestat 09.07 20:00 35 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 09.07 18:00 32 - 24  
Chrobry Glogow - Kwidzyn 09.07 18:00 24 - 27  
Piotrkow Trybunalski - Wisla Plock 09.07 18:00 24 - 33  
Pogon Szczecin - Kielce 09.07 17:00 21 - 30  
Stal Mielec - Kalisz 09.07 18:00 29 - 30  
Tarnow - Zaglebie Lubin 09.07 18:00 27 - 35  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Piotrcovia Piotrkow 09.07 17:00 21 - 22  
Ruch Chorzow - Elblag 09.07 17:00 20 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Gyöngyös 09.07 18:00 26 - 24  
Csurgó - Budakalász 09.07 18:00 25 - 21  
Mezőkövesd - Eger 09.07 18:00 27 - 27  
Orosháza - Dabas 09.07 18:00 24 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Érd 09.07 18:00 25 - 26  
MTK - Békéscsaba 09.07 18:00 29 - 27  
Siófok - Szombathely 09.07 18:00 40 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Haslum 09.07 19:00 29 - 34  
Fyllingen - Drammen 09.07 18:15 21 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Kristiansand 09.07 17:00 18 - 33  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Lübbecke 09.07 19:30 27 - 19  
Ferndorf - Aue 09.07 19:30 26 - 22  
Gummersbach - Rimpar 09.07 18:30 25 - 22  
Hüttenberg - Lübeck-Schwartau 09.07 19:30 22 - 22  
Konstanz - Hamm-Westfalen 09.07 20:00 23 - 23  
Krefeld - Emsdetten 09.07 19:00 18 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Kiel 09.07 18:10 32 - 31  
Nordhorn-Lingen - R-N. Löwen Kronau 09.07 20:30 17 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Buxtehude 09.07 19:00 29 - 41  
Bensheim/Auerbach - Kurpfalz-Bären Ketsch 09.07 19:30 33 - 24  
Göppingen - Bietigheim 09.07 19:00 26 - 33  
Mainz - Thüringer HC 09.07 19:00 20 - 40  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Akbuzat Ufa 09.07 15:00 31 - 30  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZGAU-Szaratov 09.07 16:00 32 - 30  
Fakel Taganrog - Dinamo Asztrahany 09.07 15:00 24 - 27  
Néva Szentpétervár - Kausztik Volgográd 09.07 14:00 33 - 19  
SZKIF Krasznodar - Permszkije Medvegyi 09.07 15:00 28 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Lada Toljatti 09.07 14:30 17 - 40  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Tirol Schwaz 09.07 19:00 21 - 23  
Linz - Ferlach 09.07 19:00 32 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Gaia 09.07 18:30 32 - 26  
Benfica - Sporting CP 09.07 16:00 28 - 30  
Boavista - Aguas Santas 09.07 19:00 27 - 29  
Horta - Belenenses 09.07 23:00 27 - 38  
Maia - Avanca 09.07 20:00 23 - 32  
Porto - Vitoria 09.07 19:00 32 - 18  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Dinamo Bukarest 09.07 11:30 28 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Slobozia 09.07 17:00 33 - 22  
Slatina - Ramnicu Valcea 09.07 10:00 23 - 30  
Univ. Cluj - Baia Mare 09.07 17:00 21 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Vardar Skopje 09.07 16:15 32 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - PPD Zagreb 09.07 19:00 36 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - AX Puente Genil 09.07 18:00 31 - 30  
Ciudad Encantada - Puerto Sagunto 09.07 17:00 32 - 23  
Logrono La Rioja - Quabit Guadalajara 09.07 19:00 25 - 23  
Morrazo Cangas - Granollers 09.07 18:30 36 - 33  
Nava - Atl. Valladolid 09.07 18:30 31 - 29  
Sinfin - Huesca 09.07 18:00 27 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Zuazo Barakaldo 09.07 18:00 23 - 19  
Granollers - Malaga 09.07 16:30 27 - 30  
Porrino - Alcobendas 09.07 16:30 25 - 24  
Tenerife - Gijon 09.07 19:00 24 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Basel 09.07 18:00 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Redbergslids 09.07 18:10 24 - 30  
IFK Ystad - Helsingborg 09.07 15:00 24 - 23  
Varberg - Lugi 09.07 15:00 21 - 28  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Kosice 09.07 15:00 26 - 26  
Povazska Bystrica - Sala 09.07 15:00 35 - 30  
Slovan Modra - Topolcany 09.07 15:00 18 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Koper 09.07 19:00 30 - 27  
Izola - Celje 09.07 18:00 21 - 32  
Krka Novo Mesto - Maribor 09.07 19:00 27 - 25  
Loka - Gorenje Velenje 09.07 20:00 27 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Brighton 09.07 16:00 0 - 0  
Manchester City - Manchester Utd. 09.07 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Accrington 09.07 16:00 3 - 3  
Coventry - Blackpool 09.07 16:00 3 - 2  
Doncaster - Rotherham 09.07 13:30 2 - 1  
Fleetwood - Oxford Utd. 09.07 16:00 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Wimbledon 09.07 13:00 2 - 1  
Tranmere - Gillingham 09.07 16:00 2 - 2  
Wycombe - Lincoln 09.07 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Northampton 09.07 16:00 2 - 1  
Cambridge Utd. - Forest Green 09.07 16:00 0 - 1  
Carlisle - Exeter 09.07 16:00 1 - 3  
Cheltenham - Stevenage 09.07 16:00 4 - 2  
Colchester - Walsall 09.07 16:00 0 - 0  
Grimsby - Crewe 09.07 16:00 0 - 2  
Leyton - Swindon 09.07 16:00 1 - 3  
Macclesfield - Crawley 09.07 16:00 1 - 1  
Mansfield - Scunthorpe 09.07 16:00 2 - 0  
Morecambe - Salford City 09.07 16:00 2 - 2  
Newport - Port Vale 09.07 16:00 1 - 0  
Plymouth - Oldham 09.07 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Barrow 09.07 16:00 1 - 2  
Boreham - Dover 09.07 16:00 3 - 1  
Bromley - Chesterfield 09.07 16:00 2 - 1  
Chorley - Stockport 09.07 16:00 3 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Eastleigh 09.07 16:00 1 - 1  
Halifax - Yeovil 09.07 16:00 0 - 2  
Hartlepool - Woking 09.07 20:30 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Dag & Red 09.07 16:00 0 - 1  
Sutton Utd. - Notts County 09.07 16:00 1 - 1  
Torquay - Harrogate Town 09.07 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Estudiantes Rio Cuarto 09.07 20:30 1 - 2  
Atl. Temperley - Alvarado 09.07 18:00 0 - 0  
Dep. Moron - Belgrano de Cordoba 09.07 02:05 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Defensores de Belgrano 09.07 18:05 0 - 1  
Club Almagro - Sarmiento 09.07 20:05 0 - 0  
Villa Dalmine - Gimnasia Mendoza 09.07 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Villa San Carlos 09.07 20:30 0 - 1  
Comunicaciones - Atl. Acassuso 09.07 20:30 1 - 1  
Tristan Suarez - Sacachispas 09.07 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Argentinos Juniors 09.07 22:10 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Roeselare 09.07 20:30 4 - 0  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 09.07 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - America MG 09.07 16:00 0 - 0  
Guarani - Oeste 09.07 21:30 2 - 3  
Operario PR - Cuiaba 09.07 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ypiranga RS - Confianca 09.07 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Flamengo 09.07 22:00 0 - 3  
Corinthians - Ceara 09.07 16:00 2 - 2  
Fortaleza - Fluminense 09.07 22:00 0 - 1  
Vasco da Gama - Bahia 09.07 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Dep. Magallanes 09.07 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Universidad de Chile 09.07 21:00 3 - 1  
Colo Colo - Everton Vina Del Mar 09.07 23:30 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinique - Trinidad és Tobago 09.07 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Hellerup 09.07 13:45 1 - 3  
Frem - Brönshöj 09.07 14:00 3 - 2  
Skovshoved - Avarta 09.07 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Sydvest 09.07 14:00 2 - 2  
Middelfart - Thisted 09.07 14:00 5 - 1  
Vejgaard - AB Gladsaxe 09.07 13:00 1 - 5  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Odense 09.07 15:00 2 - 3  
Kolding - Bröndby 09.07 13:00 0 - 3  
Thy-Thisted - Farum 09.07 15:00 2 - 2  
VSK Aarhus - Ballerup 09.07 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 09.07 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Sharjah 09.07 17:00 0 - 5  
Al-Wahda - Bani Yas 09.07 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Bulgária 09.07 18:00 4 - 0  
Koszovó - Csehország 09.07 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Ukrajna 09.07 18:00 0 - 3  
Szerbia - Portugália 09.07 20:45 2 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Albánia 09.07 20:45 4 - 1  
Izland - Moldova 09.07 18:00 3 - 0  
Törökország - Andorra 09.07 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manta FC - Santa Rita Vinces 09.07 18:00 2 - 0  
Orense Machala - Gualaceo 09.07 22:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Myllykoski PA 09.07 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - Vantaa JS 09.07 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS 2 - JBK Pietarsaari 09.07 14:00 3 - 2  
VIFK - Hercules Oulu 09.07 15:00 4 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONS Oulu - TPS 09.07 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Montpellier 09.07 14:30 1 - 3  
Marseille - Guingamp 09.07 14:30 2 - 1  
Metz - Paris SG 09.07 16:30 1 - 6  
Soyaux - Paris FC 09.07 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mendiola - Green Archers Utd. 09.07 10:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Maastricht 09.07 18:30 1 - 1  
Go Ahead Eagles - Excelsior 09.07 20:45 2 - 2  
Telstar - Cambuur 09.07 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - JEF United Chiba 09.07 12:00 2 - 1  
Gifu - Tochigi 09.07 12:00 0 - 0  
Kashiwa R. - Yamagata 09.07 12:00 3 - 4  
Nagasaki - Avispa Fukuoka 09.07 11:00 1 - 0  
Omiya Ardija - Machida Zelvia 09.07 12:00 1 - 1  
Ryukyu - Kagoshima Utd. 09.07 12:00 2 - 1  
Yokohama FC - Kofu 09.07 11:00 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagano Parceiro - Urawa RD 09.07 10:00 1 - 2  
Vegalta Sendai - Nojima Sagamihara 09.07 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Real San Andres 09.07 21:30 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Atl. Bucaramanga 09.07 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Xinjiang Tianshan 09.07 13:30 1 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Heilongjiang Lava Spring 09.07 13:30 0 - 2  
Shanghai Shenxin - Guizhou Zhicheng 09.07 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olsztyn 09.07 14:45 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Jastrzebie 09.07 19:10 1 - 1  
Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice 09.07 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - New England 09.07 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Nyíregyháza 09.07 17:00 3 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjördals/Blink - Moss 09.07 16:00 3 - 1  
Vidar - Brattvag 09.07 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Kjelsas 09.07 16:00 1 - 4  
Grorud - Sotra 09.07 16:00 1 - 1  
Odd Grenland 2 - Elverum 09.07 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Stabaek 09.07 15:00 2 - 2  
Fart - Avaldsnes 09.07 15:00 0 - 3  
LSK Kvinner - Trondheims-Örn 09.07 14:00 2 - 0  
Lyn - Sandviken 09.07 16:00 1 - 1  
Valerenga - Klepp 09.07 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - North Carolina 09.07 21:00 1 - 2  
Utah - Portland 09.07 03:30 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andernach - Jena 09.07 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Lecco 09.07 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Vicenza 09.07 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Teramo 09.07 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Rotor Volgográd 09.07 18:00 2 - 1  
Csertanovo Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.07 14:00 2 - 2  
Fakel Voronyezs - Jenyiszej Krasznojarszk 09.07 17:00 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Lucs Vlagyivosztok 09.07 16:00 1 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Armavir 09.07 14:00 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tom Tomszk 09.07 14:00 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Kurszk 09.07 07:00 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - FK Krasznodar 2 09.07 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio Nu - Guairena 09.07 22:30 0 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Caimanes - Alianza Atlético 09.07 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Univ. San Martin 09.07 03:00 1 - 0  
Huancayo - UTC de Cajamarca 09.07 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Bohemians 09.07 14:00 3 - 2  
Clyde - Queen of South 09.07 16:00 3 - 2  
Connah's Quay - Cove Rangers 09.07 18:15 1 - 0  
Dundee Utd. - Arbroath 09.07 16:00 0 - 0  
Dunfermline - Alloa 09.07 16:00 1 - 2  
Formartine Utd. - Glenavon 09.07 16:00 0 - 3  
Inverness CT - Greenock Morton 09.07 16:00 3 - 1  
Kelty Hearts - Solihull Moors 09.07 16:00 1 - 1  
Montrose - Partick Thistle 09.07 16:00 0 - 2  
Raith Rovers - Falkirk 09.07 16:00 2 - 0  
Stenhousemuir - TNS 09.07 16:00 1 - 1  
U21St. Mirren - Stirling 09.07 16:00 1 - 0  
Wrexham - Ayr Utd. 09.07 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - East Fife 09.07 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Albacete 09.07 16:00 0 - 1  
Fuenlabrada - Ponferradina 09.07 20:00 1 - 1  
Malaga - Almería 09.07 18:00 0 - 1  
Tenerife - Las Palmas 09.07 21:00 0 - 0  
UD Extremadura - Numancia 09.07 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langreo - Atl. Madrid B 09.07 18:00 1 - 2  
Marino Luanco - Getafe B 09.07 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haro Deportivo - Burgos 09.07 17:00 1 - 1  
Osasuna B - Arenas de Getxo 09.07 18:00 4 - 1  
Real Sociedad B - Guijuelo 09.07 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Barcelona B 09.07 20:15 1 - 0  
Levante B - Hercules 09.07 18:30 1 - 0  
Olot - Lleida 09.07 18:00 0 - 1  
Prat - UE Llagostera 09.07 18:45 1 - 2  
Villarreal B - Orihuela 09.07 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Real Murcia 09.07 18:30 1 - 0  
Don Benito - Atl. Sanluqueno 09.07 20:30 1 - 1  
UCAM Murcia - Marbella 09.07 19:00 2 - 2  
Villarrobledo - Rec. Huelva 09.07 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Tacon 09.07 18:00 9 - 1  
Huelva - Atl. Madrid 09.07 17:00 0 - 1  
Sevilla - Tenerife 09.07 11:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Ljungskile 09.07 14:00 0 - 1  
Lindome - Torn 09.07 13:00 3 - 0  
Lund - Landskrona 09.07 14:00 0 - 2  
Tvaaker - Värnamo 09.07 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Rynninge 09.07 15:00 3 - 3  
Forward Örebro - Sollentuna 09.07 14:00 1 - 3  
Vasalund - Boden 09.07 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kopparbergs/Göteborg 09.07 13:45 2 - 1  
Kungsbacka - Vittsjö 09.07 15:00 0 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Pitea 09.07 15:00 1 - 1  
Örebro - Kristianstad 09.07 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Hammam-Lif 09.07 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Franciaország 09.07 16:00 1 - 1  
U19Szlovénia - U19Oroszország 09.07 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Albion Montevideo 09.07 20:30 1 - 1  
CA Rentistas - Torque Montevideo 09.07 15:00 0 - 1  
Cerrito Montevideo - Tacuarembo 09.07 20:30 1 - 0  
Villa Espanola - Central Espanol 09.07 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Loudoun Utd. 09.07 22:00 5 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Malawi 09.07 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Caracas FC 09.07 17:00 1 - 1  
Trujillanos Valera - Monagas Maturin 09.07 23:00 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kolumbia 09.07 02:30 2 - 2  
Costa Rica - Uruguay 09.07 04:00 1 - 2  
USA - Mexikó 09.07 02:30 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Undy Athletic - Haverfordwest 09.07 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - Colwyn Bay 09.07 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Airbus 09.07 15:30 1 - 2  
Barry Town - Caernarfon 09.07 15:30 0 - 0  
Carmarthen - Cardiff Met Univ. 09.07 15:30 2 - 2  
Penybont - Bala Town 09.07 15:30 1 - 6  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - HW Welders 09.07 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Warrenpoint 09.07 16:00 4 - 0  
Cliftonville - Linfield 09.07 16:00 0 - 1  
Coleraine - Dungannon 09.07 16:00 5 - 0  
Glentoran - Larne 09.07 16:00 2 - 1  
Institute - Crusaders 09.07 16:00 0 - 6  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - UC Dublin 09.07 20:45 4 - 0  
MMA (Cage 48)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Walls - A. Ribeiro 09.07 17:00 0 - 1  
J. Arolainen - B. Omarsson 09.07 17:00 0 - 1  
L. Casotti - A. Hutrov 09.07 17:00 1 - 0  
S. Salmimies - M. Berchel 09.07 17:00 1 - 0  
T. Grönvall - A. Maratbekov 09.07 17:00 0 - 1  
T. Lampinen - S. Benchohra 09.07 17:00 0 - 1  
T. Repo - K. Rabei 09.07 17:00 1 - 0  
MMA (UFC 242, Abu Dhabi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel. Muhammad - Tak. Sato 09.07 17:30 1 - 0  
C. Blaydes - S. Abdurakhimov 09.07 20:40 1 - 0  
D. Madge - Fares Ziam 09.07 16:15 1 - 0  
Eds. Barboza - P. Felder 09.07 21:40 0 - 1  
I. Makhachev - Davi Ramos 09.07 21:05 1 - 0  
J. Calderwood - Andrea Lee (női) 09.07 19:30 1 - 0  
K. Nurmagomedov - D. Poirier 09.07 22:10 1 - 0  
L. Jojua - S. Moras (női) 09.07 18:20 0 - 1  
M. Taisumov - Diego Ferreira 09.07 20:00 0 - 1  
Nor. Taleb - M. Salikhov 09.07 17:15 0 - 1  
O. Akhmedov - Zak Cummings 09.07 16:45 1 - 0  
Ottman Azaitar - T. Packalen 09.07 18:00 1 - 0  
Z. Tukhugov - Ler. Murphy 09.07 19:00 1 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 12:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 1 - 0  
K. Magnussen - S. Perez (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 12:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - R. Grosjean (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 12:00 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Olasz Nagydíj, időmérő) 09.07 15:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Olasz Nagydíj 2019, időmérő 09.07 15:00    
Forma-1., Olasz Nagydíj 2019, időmérő - Top 3 09.07 15:00    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Bordeaux 09.07 15:30 32 - 34  
Montpellier - La Rochelle 09.07 20:45 30 - 16  
Section Paloise - Agen 09.07 20:45 18 - 12  
Stade de France - Bayonne 09.07 20:45 33 - 27  
Toulon - Lyon 09.07 17:30 6 - 20  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Wellington 09.07 09:35 15 - 16  
North Harbour - Waikato 09.07 07:05 38 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - New Zealand Warriors 09.07 07:00 20 - 24  
Canterbury Bulldogs - Brisbane Broncos 09.07 09:30 30 - 14  
Gold Coast Titans - St. George Illawarra 09.07 11:35 16 - 24  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szamoa 09.07 11:30 34 - 15  
Írország - Wales 09.07 15:00 19 - 10  
Új-Zéland - Tonga 09.07 04:35 92 - 7  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Olaszország 09.07 16:00 3 - 1  
Törökország - Lengyelország 09.07 18:30 3 - 1  
Snooker (6 piros vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Maguire - J. Higgins 09.07 09:30 8 - 6  
Squash (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - S. Ghosal 09.07 15:15 3 - 0  
Mar. Elshorbagy - Moh. Elshorbagy 09.07 13:15 1 - 3  
Squash (China Open, női )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. El Tayeb - N. Gohar 09.07 14:30 3 - 0  
R. El Welily - H.E. Hammamy 09.07 12:30 3 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svájc 09.07 15:15 5 - 1  
Spanyolország - Fehéroroszország 09.07 17:45 3 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Olaszország 09.07 19:00 8 - 6  
Ukrajna - Törökország 09.07 16:30 5 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 09.07 12:30 2 - 3  
Strandröplabda (Róma)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Gibb J / Crabb Taylor 09.07 14:35 0 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Goncalves O/Oscar Schmidt 09.07 15:50 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Krasilnikov/Stoyanovskiy 09.07 21:50 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Thole J / Wickler C 09.07 14:35 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Gibb J / Crabb Taylor 09.07 20:35 2 - 0  
Van De Velde S / Varenhor - Krasilnikov/Stoyanovskiy 09.07 15:35 1 - 2  
Strandröplabda (Róma, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Heidrich/Verge-Depre 09.07 13:20 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bednarczuk/Santos Lisboa 09.07 18:05 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Ludwig L / Kozuch M 09.07 19:20 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Barbosa Silva/Silva Ramos 09.07 12:05 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Bednarczuk/Santos Lisboa 09.07 12:00 0 - 2  
Wang F / Xia X - Ludwig L / Kozuch M 09.07 13:00 1 - 2  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - M. Ymer 09.07 15:20 2 - 0  
L. Rosol - D. Sela 09.07 13:45 0 - 2  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Goransson A / Verbeek S 09.07 11:30 1 - 2  
Tenisz (Changsha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naydenova - Hanyu Guo 09.07 05:40 2 - 0  
N. Stojanovic - Yue Yuan 09.07 04:10 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - A. Ramos-Vinolas 09.07 20:10 2 - 1  
L. Sonego - G. Andreozzi 09.07 17:00 2 - 1  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Soeda - E. Lopez-Perez 09.07 09:45 2 - 1  
Zhizhen Zhang - Soon Woo Kwon 09.07 08:00 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Sharan D - Nam J S / Song M-K 09.07 12:15 2 - 1  
Tenisz (Montreux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Grabher - G. Ce 09.07 12:00 2 - 0  
O. Danilovic - A. Rame 09.07 15:55 2 - 0  
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eden Silva - G. Olmos 09.07 09:00 0 - 2  
J. Cako - Ziyue Sun 09.07 10:50 0 - 2  
J. Fourlis - A. Sutjiadi 09.07 09:00 1 - 2  
J.A. Cristian - Wushuang Zheng 09.07 09:00 2 - 0  
K. McPhee - M. Ayukawa 09.07 10:50 2 - 0  
S. Guo - A. Danilina 09.07 12:25 1 - 2  
S. Shapatava - J. Fett 09.07 12:10 0 - 2  
Shilin Xu - E. Webley-Smith 09.07 09:00 0 - 2  
Shuyue Ma - Yidi Yang 09.07 11:50 0 - 2  
U. Radwanska - A. Guarachi Mathison 09.07 12:55 2 - 0  
Ying Zhang - Arn G. 09.07 10:35 0 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - M. Giron 09.07 17:20 1 - 2  
N. Rubin - Tom. Paul 09.07 18:15 0 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Galloway R / Lammons N 09.07 17:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - U.M. Arconada 09.07 16:00 1 - 2  
Lau. Davis - A. Blinkova 09.07 16:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arconada U M / Loeb J - Blinkova A / Kalashnikova 09.07 19:30 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - R. Nadal 09.07 01:05 0 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - S. Williams 09.07 22:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Mattek-Sands B / Murray J 09.07 18:00 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - A. Cadantu 09.07 08:45 1 - 2  
C. Lister - Jia-Jing Lu 09.07 07:35 1 - 2  
Hir. Kuwata - Meiling Wang 09.07 09:40 0 - 2  
Jia-Qi Kang - Carol Zhao 09.07 07:35 0 - 2  
Xinyun Han - Zhuoxuan Bai 09.07 09:35 1 - 2  
Yuxuan Zhang - En Shuo Liang 09.07 09:55 0 - 2  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - Jani R-L. 09.07 16:25 0 - 2  
Bondár A. - V. Kan 09.07 14:10 2 - 0  
C. Buyukakcay - E. Kostova 09.07 11:50 2 - 0  
C. Buyukakcay - M. Chernyshova 09.07 16:10 0 - 2  
D. Papamichail - Jani R-L. 09.07 11:45 0 - 2  
V. Ivakhnenko - M. Chernyshova 09.07 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwang Hee Heo - Koki Watanabe 09.07 07:00 2 - 1  
Tien Chen Chou - S.H. Rhustavito 09.07 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Goh V S / Tan W K 09.07 07:00 1 - 2  
Choi S / Seo S J - Lee Y / Wang C L 09.07 07:40 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Katethong - Michelle Li 09.07 06:40 1 - 2  
Se Young An - Ji Hyun Sung 09.07 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Ramadhanti S F S / Sugiar 09.07 06:40 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Kititharakul/Prajongjai 09.07 06:00 1 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Tang C M / Tse Y S 09.07 06:20 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Seo S J / Chae Y 09.07 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. R. Dwicahyo - T.J. Popov 09.07 10:00 2 - 1  
J. Kweekel - T. Penty 09.07 09:40 0 - 2  
M. Caljouw - J.A. Ho-Shue 09.07 09:40 2 - 0  
M. Caljouw - N. Nguyen 09.07 15:20 2 - 1  
P. Abian - N. Nguyen 09.07 09:20 1 - 2  
T. Penty - A. R. Dwicahyo 09.07 15:40 0 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Geiss B / Volker J C 09.07 10:20 2 - 1  
Janacek J / Svejda T - Hemming C / Mairs G 09.07 10:20 0 - 2  
Jansen J R / Kaesbauer P - Lane B / Vendy S 09.07 10:00 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Ho-Shue J A / Yakura N 09.07 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bri. Tam - A. Demirbag 09.07 09:40 2 - 0  
N. Yigit - Bri. Tam 09.07 15:20 2 - 0  
N. Yigit - J. Hart 09.07 09:20 2 - 0  
O. Bayrak - Kőrösi Á. 09.07 10:20 2 - 1  
Xuefei Qi - M. Ulitina 09.07 09:20 2 - 0  
Xuefei Qi - O. Bayrak 09.07 15:40 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Ercetin B / Inci N 09.07 16:00 2 - 0  
Birch C / Smith L - Janssens E / Ostermeyer K 09.07 09:40 2 - 0  
Ercetin B / Inci N - Heriau V / Lambert M 09.07 10:00 2 - 0  
Jager A / Kuspert S S - Moore J / Williams V 09.07 10:00 0 - 2  
Moore J / Williams V - Honderich R / Tsai K 09.07 16:20 0 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Lambert M - Smilowski P / Swierczynsk 09.07 09:00 1 - 2  
Jansen J R / Ostermeyer K - Delrue F / Heriau V 09.07 09:00 1 - 2  
Lane B / Pugh J - Delrue F / Heriau V 09.07 15:00 1 - 2  
Mairs G / Williams V - Magee S / Magee C 09.07 09:00 2 - 1  
Smilowski P / Swierczynsk - Mairs G / Williams V 09.07 15:00 2 - 1  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Pécs 09.07 19:00 13 - 9  
Szolnok - Szeged 09.07 16:00 12 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szentes 09.07 17:00 12 - 7  
Eger - Vasas 09.07 18:00 12 - 8  
OSC - Kaposvár 09.07 19:00 12 - 6  
Szombathely - Honvéd 09.07 16:00 9 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Magramo - K. Nantapech 09.07 13:00    
S. Salva - P. Taduran 09.07 13:00 0 - 1  
Öttusa (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Demeter B. - Egyéni 09.07 13:45    
Kasza R. - Egyéni 09.07 13:45    
Marosi Á. - Egyéni 09.07 13:45    

 

2019.09.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Green Bay 09.06 02:20 3 - 10  
Asztalitenisz (Csapat Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ukrajna 09.06 19:00 3 - 2  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - R. Guliyev (Brüsszel, 200 m) 09.06 20:35 0 - 1  
A. Sidorova - K. Stefanidi (Brüsszel, női rúdugrás) 09.06 19:20 0 - 1  
Ajee Wilson - Han. Green (Brüsszel, női 800 m) 09.06 21:40 1 - 0  
D. Stahl - F. Dacres (Brüsszel, diszkoszvetés) 09.06 20:15 1 - 0  
Dan. Williams - Ken. Harrison (Brüsszel, női 100 m gátfutás) 09.06 21:30 1 - 0  
M. Lasitskene - Y. Levchenko (Brüsszel, női magasugrás) 09.06 19:45 1 - 0  
M. Mihambo - B. Reese (Brüsszel, női távolugrás) 09.06 19:00 1 - 0  
M. Norman - F. Kerley (Brüsszel, 400 m síkfutás) 09.06 20:00 1 - 0  
O. Ortega - Dan. Roberts (Brüsszel, 110 m gátfutás) 09.06 21:10    
S-A. Fraser-Pryce - D. Asher-Smith (Brüsszel, női 100 m) 09.06 20:10 0 - 1  
S. El Bakkali - B. Kigen (Brüsszel, 3000 m akadályfutás) 09.06 20:20 1 - 0  
S. Hassan - H. Obiri (Brüsszel, női 5000 m) 09.06 20:45 1 - 0  
S. Perkovic - D. Caballero (Brüsszel, női diszkoszvetés) 09.06 18:20 1 - 0  
Tim. Cheruiyot - R. Musagala (Brüsszel, 1500 m) 09.06 21:15 1 - 0  
W. Claye - Chr. Taylor (Brüsszel, hármasugrás) 09.06 20:45 0 - 1  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Collingwood 09.06 11:50 51 - 61  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 09.06 11:30 6 - 1  
KT Wiz - KIA Tigers 09.06 11:30 5 - 2  
LG Twins - Lotte Giants 09.06 11:30 5 - 2  
NC Dinos - Hanwha Eagles 09.06 12:00 4 - 0  
SK Wyverns - Doosan Bears 09.06 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 09.06 11:00 8 - 4  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 09.06 11:00 6 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 09.06 11:00 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 09.06 11:00 2 - 0  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 09.06 11:00 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.06 11:00 4 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (2.m.) 09.06 02:30    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 09.06 01:20 4 - 2  
Baltimore - Texas 09.06 01:05 1 - 3  
Boston - Minnesota 09.06 01:10 1 - 2  
Houston - Seattle 09.06 02:10 11 - 9  
Milwaukee - Chicago Cubs 09.06 01:10 5 - 10  
Pittsburgh - Miami 09.06 01:05 7 - 10  
Tampa Bay - Toronto 09.06 01:10 6 - 4  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Brooks - M. McGeeney 09.06 13:30 6 - 4  
Cody Harris - Ross Smith 09.06 15:00 6 - 4  
D. van Duijvenbode - K. Kciuk 09.06 15:30 6 - 5  
Den. Nilsson - M. Wehder 09.06 14:30 3 - 6  
F. Hempel - Sim. Stevenson 09.06 19:15 3 - 6  
G. Clemens - S. Siepmann 09.06 16:30 6 - 2  
J. de Zwaan - Way. Jones 09.06 23:00 4 - 6  
Jam. Hughes - W. Plaisier 09.06 19:45 6 - 5  
John Henderson - R. Joyce 09.06 16:00 6 - 3  
Kee. Brown - S. Whitlock 09.06 20:25 6 - 3  
M. Hopp - W. O'Connor 09.06 22:20 5 - 6  
M. Kuivenhoven - K. Koch 09.06 20:50 3 - 6  
Mic. Smith - Ste. Lennon 09.06 21:50 6 - 3  
R. Meikle - B. Claydon 09.06 14:00 6 - 3  
R. Thornton - K. Huybrechts 09.06 21:20 5 - 6  
Sco. Taylor - Mat. Edgar 09.06 13:00 6 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Ceska Lipa 09.06 19:30 2 - 2  
Melnik - FTZS Liberec 09.06 20:00 5 - 6  
Slavia Praha - Nejzbach Vysoke Myto 09.06 20:00 5 - 3  
Tango Brno - Interobal Plzen 09.06 20:30 2 - 9  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Electrico - Benfica 09.06 21:00 3 - 3  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Biel 09.06 18:30 2 - 3  
Tappara - Klagenfurt 09.06 18:00 8 - 3  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Lulea 09.06 18:00 4 - 4  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Junoszt Minszk 09.06 19:45 3 - 2  
Trinec - Lahti Pelicans 09.06 18:00 5 - 3  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Vienna Capitals 09.06 18:00 3 - 6  
Mannheim - GKS Tychy 09.06 19:30 5 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 09.06 19:30 4 - 1  
Rödovre - Odense 09.06 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Straubing 09.06 19:15 2 - 4  
Iserlohn - Wolfsburg 09.06 19:30 1 - 5  
Kalpa - Vaasan Sport 09.06 17:30 5 - 0  
Krefeld - Köln 09.06 19:30 1 - 2  
Rapperswil - Dornbirn 09.06 19:45 2 - 1  
Rögle - Oskarshamn 09.06 19:00 5 - 1  
Salzburg - Slovan Bratislava 09.06 18:30 6 - 0  
Servette - Düsseldorf 09.06 19:00 0 - 5  
Trencin - Olomouc 09.06 18:00 3 - 4  
Zürich Lions - Lugano 09.06 19:30 4 - 2  
Örebro - HV 71 09.06 19:00 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szeversztal Cserepovec 09.06 18:30 1 - 5  
Avtomobil. Jekatyerinburg - SZKA Szentpétervár 09.06 16:00 5 - 2  
CSZKA Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.06 18:30 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 09.06 18:30 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.06 18:00 3 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Vityaz Podolszk 09.06 16:00 0 - 2  
Szocsi - Dinamo Minszk 09.06 18:30 5 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Krilja Szovjetov Moszkva 09.06 18:00 1 - 2  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Irbisz Kazany 09.06 17:00 2 - 4  
Dinamo Szentpétervár 2 - Szahalinszkije Akulj 09.06 12:00 5 - 1  
Kapitan Sztupino - ORG Beijing 2 09.06 18:00 7 - 1  
Krasznaja Armija - Amurszkije Tigri Habarov. 09.06 16:00 4 - 0  
SZKA-Varjagi - Tajfun Usszurijszk 09.06 18:00 1 - 4  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA-1946 09.06 12:00 0 - 9  
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Riga 2 09.06 17:00 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Tambov 09.06 18:00 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Néva 09.06 18:30 2 - 2  
Dizel Penza - ORG Beijing 09.06 18:00 0 - 3  
Izssztal Izsevszk - Gornyak Ucsali 09.06 17:00 1 - 1  
Lada Toljatti - CSZK Szamara 09.06 17:00 3 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk 09.06 14:00 5 - 5  
Molot Perm - Zauralje Kurgan 09.06 16:30 3 - 4  
Rosztov - Dinamo Tver 09.06 18:30 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.06 12:55 0 - 1  
D.F. Martinez - Oscar Rodriguez 09.06 12:55 0 - 1  
Jes. Herrada Lopez - W. Poels 09.06 12:55 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 09.06 12:55 0 - 1  
P-R. Latour - T.G. Hart 09.06 12:55 1 - 0  
S. Higuita - J. Knox 09.06 12:55 0 - 1  
T. Pogacar - R. Majka 09.06 12:55 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 13. szakasz 09.06 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 13. szakasz - Top 3 09.06 17:20    
Kosárlabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 09.06 14:00 87 - 67  
Lengyelország - Oroszország 09.06 10:00 79 - 74  
Kosárlabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Olaszország 09.06 14:30 67 - 60  
Szerbia - Puerto Rico 09.06 10:30 90 - 47  
Kosárlabda (vb, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Dél-Korea 09.06 14:00 77 - 73  
Nigéria - Elefántcsontpart 09.06 10:00 83 - 66  
Kosárlabda (vb, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Irán 09.06 10:00 62 - 71  
Tunézia - Fülöp-szigetek 09.06 14:00 86 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Las Vegas 09.06 01:30 78 - 74  
Los Angeles - Seattle 09.06 04:00 102 - 68  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Fredericia 09.06 19:30 34 - 29  
Ribe-Esbjerg - Holstebro 09.06 18:30 30 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Randers 09.06 18:30 27 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Metz 09.06 20:30 28 - 35  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Strasbourg Schiltigheim 09.06 20:30 27 - 28  
Dijon - Besancon 09.06 20:30 26 - 26  
Limoges - Massy Essonne 09.06 20:00 23 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Komló 09.06 18:00 37 - 21  
Vác - FTC 09.06 18:30 21 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Kisvárda 09.06 18:00 30 - 22  
Mosonmagyaróvár - Vác 09.06 18:30 28 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - TUSEM Essen 09.06 19:30 28 - 33  
Dormagen - Eisenach 09.06 19:30 34 - 24  
Elbflorenz - Hamburg 09.06 19:30 28 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Dinamo Volgográd 09.06 18:00 38 - 18  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Krems 09.06 19:00 24 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Gloria Buzau 09.06 18:15 28 - 21  
Rapid Bukarest - Bistrita 09.06 16:00 20 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Bidasoa Irun 09.06 20:30 27 - 33  
Barcelona - Anaitasuna 09.06 19:00 42 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Atl. Guardes 09.06 21:00 21 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Ystad IF 09.06 18:45 25 - 23  
Skövde - Önnered 09.06 19:00 33 - 25  
Sävehof - Guif 09.06 19:00 27 - 22  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - SKP Bratislava 09.06 17:00 28 - 16  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Ormoz 09.06 19:00 28 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Estudiantes Buenos Aires 09.06 20:30 3 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Saint-Gilloise 09.06 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Parana 09.06 00:15 1 - 2  
Sao Bento - Figueirense 09.06 23:45 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bermuda-szigetek - Panama 09.06 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Skive 09.06 18:30 4 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Holbaek 09.06 19:00 5 - 0  
Hilleröd - Vanlöse 09.06 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naesby - Dalum 09.06 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Khaleej Khor Fakkan 09.06 17:00 0 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain 09.06 19:15 0 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Fujairah 09.06 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 09.06 20:45 2 - 4  
Észtország - Fehéroroszország 09.06 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Horvátország 09.06 20:45 0 - 4  
Wales - Azerbajdzsán 09.06 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lettország 09.06 20:45 6 - 0  
Szlovénia - Lengyelország 09.06 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Kazahsztán 09.06 18:00 1 - 1  
San Marino - Belgium 09.06 20:45 0 - 4  
Skócia - Oroszország 09.06 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Musan Salama 09.06 17:30 4 - 0  
TPV - Oulu 09.06 17:30 2 - 0  
Turku PS - Kajaani 09.06 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Le Puy 09.06 20:00 2 - 0  
Beziers - Laval 09.06 20:00 2 - 2  
Boulogne - Bastia-Borgo 09.06 20:00 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Dunkerque 09.06 20:00 1 - 0  
Cholet - Avranches 09.06 20:00 1 - 2  
Lyon Duchere - Concarneau 09.06 20:00 1 - 1  
Quevilly Rouen - Creteil 09.06 20:00 0 - 3  
Red Star 93 - Villefranche sur Saone 09.06 20:00 0 - 2  
Toulon - Pau 09.06 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 09.06 19:30 0 - 1  
Excelsior/Barendrecht - VV Alkmaar 09.06 19:30 3 - 3  
PSV - Zwolle 09.06 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Fram 09.06 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK/Vikingur - Breidablik 09.06 21:15 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Radomiak Radom 09.06 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Csertanovo Moszkva 09.06 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford FC - U21Hearts 09.06 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Cadiz 09.06 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Atvidaberg 09.06 19:00 4 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Szlovákia 09.06 16:30 0 - 1  
U19Montenegró - U19Magyarország 09.06 16:30 0 - 2  
U19Olaszország - U19Hollandia 09.06 20:00 2 - 2  
U19Ukrajna - U19Románia 09.06 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Franciaország 09.06 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Luxemburg 09.06 19:00 3 - 0  
U21Írország - U21Örményország 09.06 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Szlovákia 09.06 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Törökország - U21Anglia 09.06 19:45 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Litvánia 09.06 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lettország - U21Lengyelország 09.06 16:00 0 - 1  
U21Oroszország - U21Szerbia 09.06 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Spanyolország 09.06 15:00 0 - 1  
U21Montenegró - U21Feröer-szigetek 09.06 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Ciprus 09.06 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ukrajna - U21Finnország 09.06 17:30 0 - 2  
U21Észak-Írország - U21Málta 09.06 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Wales - U21Belgium 09.06 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Magyarország 09.06 18:30 0 - 0  
U21Olaszország - U21Moldova 09.06 18:30 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Togo 09.06 14:00 1 - 1  
Gambia - Angola 09.06 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 09.06 04:30 0 - 0  
Marokkó - Burkina Faso 09.06 21:00 1 - 1  
Peru - Ecuador 09.06 02:00 0 - 1  
Tunézia - Mauritánia 09.06 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Cork City 09.06 20:45 1 - 0  
Finn Harps - St. Patrick's 09.06 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway United - Shamrock Rovers 09.06 20:45 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - London Broncos 09.06 20:45 16 - 20  
Leeds Rhinos - Salford 09.06 20:45 12 - 20  
St. Helens - Huddersfield 09.06 20:45 48 - 6  
Warrington - Wakefield 09.06 20:45 23 - 16  
Wigan - Catalan Dragons 09.06 20:45 46 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Tasman 09.06 09:45 0 - 36  
Hawke's Bay - Southland 09.06 07:45 41 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 09.06 11:55 24 - 16  
Parramatta Eels - Manly-Warringah SeaEagles 09.06 10:00 32 - 16  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Olaszország 09.06 20:45 37 - 0  
Japán - Dél-Afrika 09.06 12:15 7 - 41  
Skócia - Grúzia 09.06 20:30 36 - 9  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szlovákia 09.06 20:00 3 - 1  
Észtország - Bulgária 09.06 17:00 1 - 3  
Snooker (6 piros vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M.J. Williams 09.06 10:00 7 - 5  
S. Maguire - Gary Wilson 09.06 13:30 7 - 5  
Squash (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - T. Richards 09.06 15:15 3 - 2  
M. Hesham - S. Ghosal 09.06 10:00 1 - 3  
Mar. Elshorbagy - O. Mosaad 09.06 12:00 3 - 0  
Squash (China Open, női )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. El Tayeb - N. Shahin 09.06 11:00 3 - 0  
R. El Welily - S. Hany 09.06 12:30 3 - 0  
Yat. Adel - N. Gohar 09.06 14:30 2 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 09.06 15:15 6 - 5  
Spanyolország - Oroszország 09.06 17:45 6 - 7  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Törökország 09.06 16:30 7 - 2  
Portugália - Ukrajna 09.06 19:00 3 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kazahsztán 09.06 10:00 4 - 9  
Strandröplabda (Róma)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Crabb Trevor / Bourne T 09.06 12:00 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Losiak B / Kantor P 09.06 12:00    
Cerutti A / Morais Filho - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.06 17:00 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Doppler C / Horst A 09.06 13:00 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - HerreraAlepuz/Gav.Collado 09.06 13:00 0 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.06 22:00 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Tijan A / Younousse C 09.06 21:05 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Heidrich A / Gerson M 09.06 12:00 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Heidrich A / Gerson M 09.06 21:00 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Semenov K / Leshukov I 09.06 17:00 0 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Ehlers N / Fluggen L 09.06 20:00 2 - 1  
Mol H N / Berntsen M - Liamin N / Myskiv T 09.06 12:00 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Heidrich A / Gerson M 09.06 17:00 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Rossi E / Carambula Rauri 09.06 20:05 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - HerreraAlepuz/Gav.Collado 09.06 20:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Semenov K / Leshukov I 09.06 22:00 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Losiak B / Kantor P 09.06 17:00 2 - 0  
Van De Velde S / Varenhor - Brouwer A / Meeuwsen R 09.06 20:00 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Ehlers N / Fluggen L 09.06 13:00 1 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Semenov K / Leshukov I 09.06 13:00 0 - 2  
Strandröplabda (Róma, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Ludwig L / Kozuch M 09.06 15:15 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Wang F / Xia X 09.06 15:15 0 - 2  
Baquerizo/Fernandez Stein - Bieneck V / Schneider I 09.06 19:00 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Keizer S / Meppelink M 09.06 18:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Menegatti M/Tóth O. 09.06 18:00 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Stubbe J / Van Iersel M 09.06 15:15 2 - 0  
Borger K / Sude J - Keizer S / Meppelink M 09.06 14:15 0 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Keizer S / Meppelink M 09.06 10:00 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Dubovcova N / Strbova A 09.06 15:15 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Graudina T / Kravcenoka A 09.06 19:00 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Humana-Paredes/Pavan 09.06 18:00 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Plesiutsching/Schutzenhof 09.06 14:15 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Hermannova B / Slukova M 09.06 14:15 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Wang F / Xia X 09.06 11:00 1 - 2  
Larsen K / Stockman E - Ludwig L / Kozuch M 09.06 19:00 1 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Birlova E / Ukolova E 09.06 11:00 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Hermannova B / Slukova M 09.06 10:00 0 - 2  
Puccinelli C / Scampoli C - Stubbe J / Van Iersel M 09.06 10:00 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Hermannova B / Slukova M 09.06 18:00 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Plesiutsching/Schutzenhof 09.06 11:00 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Wang F / Xia X 09.06 19:00 1 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Menegatti M/Tóth O. 09.06 14:15 0 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Dubovcova N / Strbova A 09.06 11:00 0 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Ludwig L / Kozuch M 09.06 10:00 0 - 2  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - M. Ymer 09.06 14:00 0 - 2  
D. Sela - O. Nedovyesov 09.06 12:20 2 - 0  
J-W. Tsonga - R. Roumane 09.06 17:00 2 - 0  
L. Rosol - E. Ruusuvuori 09.06 11:00 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Halys Q / Lamasine T 09.06 11:30 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Goransson A / Verbeek S 09.06 15:45 0 - 2  
Tenisz (Changsha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naydenova - Jia-Jing Lu 09.06 04:00 2 - 0  
Hanyu Guo - Z. Zlochova 09.06 06:10 2 - 1  
N. Kostic - Yue Yuan 09.06 04:00    
N. Stojanovic - Xinyu Gao 09.06 04:50 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Taro Daniel 09.06 16:10 2 - 0  
L. Sonego - S. Travaglia 09.06 19:00 2 - 0  
P. Kohlschreiber - G. Andreozzi 09.06 20:45 0 - 2  
T. Monteiro - A. Ramos-Vinolas 09.06 17:05 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelkoop M / Zelenay I - Behar A / Escobar G 09.06 14:00 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - Go Soeda 09.06 08:55 1 - 2  
T. Gabashvili - Soon Woo Kwon 09.06 06:00 1 - 2  
Zhe Li - E. Lopez-Perez 09.06 07:30 1 - 2  
Zhizhen Zhang - M. Purcell 09.06 06:00 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Sharan D - Myneni S / Nedunchezhiyan J 09.06 10:45 2 - 0  
Gao X / Hua R - Nam J S / Song M-K 09.06 09:50 0 - 2  
Tenisz (Montreux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - M. Osaka 09.06 17:00 2 - 0  
C. Perrin - G. Ce 09.06 13:35 1 - 2  
C. Werner - J. Grabher 09.06 12:00 0 - 2  
O. Danilovic - S. Waltert 09.06 17:55 2 - 1  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - N. Rubin 09.06 19:15 0 - 2  
B. Klahn - Tom. Paul 09.06 16:00 0 - 2  
M. Giron - B. Schnur 09.06 17:30 2 - 0  
M. Mmoh - D. Dzumhur 09.06 18:45 1 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Lammons N - Paul T / Polansky P 09.06 21:00 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Monroe N / Reid M 09.06 17:30 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - J. Brady 09.06 16:00 2 - 0  
Dan. Lao - H. Watson 09.06 17:45 0 - 2  
P. Parmentier - Lau. Davis 09.06 17:25 0 - 2  
U.M. Arconada - A. Sharma 09.06 16:00 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arconada U M / Loeb J - Broady N / Stollár F 09.06 20:20 2 - 1  
Duval V / Harrison CA - Blinkova A / Kalashnikova 09.06 18:35 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - G. Dimitrov 09.06 22:00 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Granollers M / Zeballos H 09.06 18:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - B.V. Andreescu 09.06 02:45 0 - 2  
E. Svitolina - S. Williams 09.06 01:00 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Sabalenka A - Dolehide C / King V 09.06 20:00 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hung Lu - Koki Watanabe 09.06 11:00 0 - 2  
Kwang Hee Heo - T. Rouxel 09.06 12:30 2 - 0  
S.H. Rhustavito - T. Saensomboonsuk 09.06 12:30 2 - 1  
Tien Chen Chou - June Wei Cheam 09.06 13:20 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Boe M / Conrad-Petersen M 09.06 12:50 1 - 2  
Choi S / Seo S J - Chia A / Soh W Y 09.06 13:30 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Kim G J / Lee Y D 09.06 11:40 2 - 0  
Koga A / Saito T - Lee Y / Wang C L 09.06 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - S. Katethong 09.06 11:10 0 - 2  
Ji Hyun Sung - G.M. Tunjung 09.06 10:10 2 - 1  
P. Chaiwan - Michelle Li 09.06 13:00 0 - 2  
Se Young An - Nit. Jindapol 09.06 10:30 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoshi C / Matsuda A - Kim S Y / Kong H Y 09.06 11:40 0 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Matsuyama N / Shida C 09.06 11:10 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Takahata Y / Sakuramoto A 09.06 10:10 2 - 0  
Ramadhanti S F S / Sugiar - Lee S H / Shin S C 09.06 13:00 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Rivaldy R / Mentari P H 09.06 10:40 2 - 1  
Lee J H / Hsu Y C - Seo S J / Chae Y 09.06 10:00 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Faizal H / Widjaja G E 09.06 10:40 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Ahmad T / Kandow W O 09.06 12:20 2 - 1  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - K. Gunnarsson 09.06 11:00 2 - 1  
E. Heino - K. Schaefer 09.06 09:30 2 - 0  
E. Lale - T.J. Popov 09.06 17:00 1 - 2  
J. Kweekel - K. Koljonen 09.06 10:30 2 - 0  
J.A. Ho-Shue - E. Bracke 09.06 08:30 2 - 1  
L. Wraber - R. Must 09.06 10:00 2 - 1  
L.E. Penalver - E. Lale 09.06 11:30 1 - 2  
M. Caljouw - A. Lane 09.06 08:00 2 - 0  
N. Nguyen - L. Wraber 09.06 16:00 2 - 0  
P. Abian - E. Heino 09.06 15:40 2 - 1  
P. Abian - M. Rogalski 09.06 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Maio J - Lane B / Vendy S 09.06 15:00 0 - 2  
Birker P / Stipsits D - Ho-Shue J A / Yakura N 09.06 15:00 0 - 2  
Chew P / Chew R - Janacek J / Svejda T 09.06 14:00 0 - 2  
Russ Z / Stallwood S - Jansen J R / Kaesbauer P 09.06 14:30 1 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - Sárosi L. 09.06 15:00 2 - 0  
H. Popovska - Kőrösi Á. 09.06 11:30 0 - 2  
J. Hart - S. de Visch Eijbergen 09.06 08:30 2 - 0  
L. Zetchiri - J. Hart 09.06 15:30 0 - 2  
M. Batomene - S. Gautam 09.06 09:30 2 - 0  
M. Ilyinskaya - Sárosi L. 09.06 10:00 0 - 2  
M. Ulitina - K. Polikarpova 09.06 17:00 2 - 0  
Madarász R. - Xuefei Qi 09.06 10:30 1 - 2  
T. Lad - K. Kuuba 09.06 11:00 0 - 2  
Xuefei Qi - K. Kuuba 09.06 16:40 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garg K / Parikh A - Honderich R / Tsai K 09.06 14:00 0 - 2  
Moore J / Williams V - Marran K K / Ruutel H 09.06 14:30 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Lambert M - Makhnovskiy M / Prozorova A 09.06 13:00 2 - 0  
Delrue F / Heriau V - Birker P / Hochmeir K 09.06 13:00 2 - 0  
Hemming C / Moore J - Magee S / Magee C 09.06 13:30 0 - 2  
Stallwood S / Madarász R - Smilowski P / Swierczynska M 09.06 13:30 1 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - UVSE 09.06 20:00 18 - 9  
Öttusa (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alekszejev T. - Női egyéni 09.06 13:45    
Kovács S. - Női egyéni 09.06 13:45    

 

2019.09.05.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Crouser - T. Walsh (Brüsszel, súlylökés) 09.05 17:10 0 - 1  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Essendon 09.05 12:10 116 - 61  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 09.05 11:30 0 - 4  
KT Wiz - KIA Tigers 09.05 11:30    
LG Twins - Lotte Giants 09.05 11:30    
NC Dinos - Hanwha Eagles 09.05 11:30 0 - 3  
SK Wyverns - Doosan Bears 09.05 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.05 11:00 3 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 09.05 11:00 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 09.05 11:00 1 - 8  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 09.05 11:00 2 - 9  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 09.05 11:00 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (2.m.) 09.05 02:30    
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (2.m.) 09.05 02:00 15 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan (2.m.) 09.05 02:00 0 - 7  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo (2.m.) 09.05 04:35 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 09.05 03:40 4 - 1  
Boston - Minnesota 09.05 01:10 6 - 2  
Cincinnati - Philadelphia 09.05 00:40 8 - 5  
Cincinnati - Philadelphia (18:35) 09.05 18:35 4 - 3  
Cleveland - Chicago WS 09.05 01:10 8 - 6  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 09.05 19:10 1 - 7  
Kansas City - Detroit 09.05 02:15 5 - 4  
Kansas City - Detroit (19:15) 09.05 19:15 4 - 6  
LA Dodgers - Colorado 09.05 04:10 7 - 3  
NY Yankees - Texas 09.05 00:35 4 - 1  
Oakland - LA Angels 09.05 04:07 4 - 0  
Oakland - LA Angels (21:37) 09.05 21:37 10 - 6  
Pittsburgh - Miami 09.05 01:05 6 - 5  
St. Louis - San Francisco 09.05 01:45 8 - 9  
St. Louis - San Francisco (19:15) 09.05 19:15 10 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Svarog Teplice 09.05 18:10 1 - 5  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Plzen 09.05 18:00 1 - 1  
Rungsted - Zug 09.05 19:30 0 - 5  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Belfast 09.05 19:45 6 - 1  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Skelleftea 09.05 19:45 4 - 4  
Grenoble - Kärpät 09.05 19:30 2 - 6  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Färjestad 09.05 19:45 2 - 1  
B. Bystrica - München 09.05 17:00 2 - 2  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Frölunda 09.05 20:20 1 - 5  
Mountfield HK - Cardiff 09.05 18:00 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Sahtar Szoligorszk 09.05 18:00 0 - 2  
Metallurg Zslobin - Mogiljev 09.05 18:00 0 - 2  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 09.05 18:00 5 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 09.05 18:00 2 - 3  
Fribourg - Düsseldorf 09.05 19:30 1 - 4  
Ilves - Ässät 09.05 17:30 2 - 2  
Lukko - JYP 09.05 17:30 5 - 5  
Michalovce - Kosice 09.05 17:30 1 - 3  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 09.05 17:00 3 - 0  
Turku PS - Kookoo 09.05 17:30 2 - 2  
Växjö - Malmö 09.05 19:00 6 - 3  
Zvolen - Detva 09.05 18:00 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Amur Habarovszk 09.05 15:30 3 - 2  
Jokerit - Barsz Kazany 09.05 18:00 2 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 09.05 14:30 5 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Krilja Szovjetov Moszkva 09.05 18:00 3 - 1  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 09.05 15:30 3 - 0  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Irbisz Kazany 09.05 17:00 0 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - Szahalinszkije Akulj 09.05 12:00 4 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Rubin Tyumeny 2 09.05 16:00 3 - 1  
Kapitan Sztupino - ORG Beijing 2 09.05 18:00 11 - 4  
Krasznaja Armija - Amurszkije Tigri Habarov. 09.05 16:00 1 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Szputnyik Almetyevszk 09.05 13:30 0 - 2  
Lada Toljatti 2 - Barisz 2 09.05 15:00 7 - 4  
Szarmati Orenburg - Altaj Kamenogorszk 09.05 16:00 2 - 4  
Szibirszkije Sznajperi - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.05 08:00 1 - 3  
SZKA-Varjagi - Tajfun Usszurijszk 09.05 18:00 5 - 4  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA-1946 09.05 16:00 2 - 2  
Tolpar Ufa - Belije Medvegyi Cseljab. 09.05 14:00 5 - 1  
Vityaz Podolszk 2 - Dinamo Riga 2 09.05 17:00 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny 09.05 15:00 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.05 13:10 1 - 0  
J. Knox - D.F. Martinez 09.05 13:10 1 - 0  
Jes. Herrada Lopez - Ser.L. Henao 09.05 13:10 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - J.E. Chaves Rubio 09.05 13:10 0 - 1  
P-R. Latour - R. Guerreiro 09.05 13:10 1 - 0  
S. Higuita - W. Kelderman 09.05 13:10 0 - 1  
T. Pogacar - R. Majka 09.05 13:10 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 12. szakasz 09.05 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 12. szakasz - Top 3 09.05 17:20    
Kosárlabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Csehország 09.05 10:30 76 - 91  
USA - Japán 09.05 14:30 98 - 45  
vb, E csoport 2019 09.05 14:30    
Kosárlabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Montenegró 09.05 10:00 84 - 73  
Görögország - Új-Zéland 09.05 14:00 103 - 97  
vb, F csoport 2019 09.05 14:00    
Kosárlabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Franciaország 09.05 14:30 56 - 90  
Németország - Jordánia 09.05 10:30 96 - 62  
vb, G csoport 2019 09.05 14:30    
Kosárlabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Szenegál 09.05 09:30 82 - 60  
Litvánia - Ausztrália 09.05 13:30 82 - 87  
vb, H csoport 2019 09.05 13:30    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Dallas 09.05 01:00 102 - 72  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Dunkerque 09.05 20:45 29 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Erlangen 09.05 19:00 24 - 21  
Ludwigshafen-Friesenheim - DHfK Leipzig 09.05 19:00 34 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Lada Toljatti 09.05 18:00 24 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Focsani 09.05 17:00 23 - 28  
Calarasi - Steaua Bukarest 09.05 17:30 28 - 28  
Dobrogea Constanta - Potaissa Turda 09.05 17:00 27 - 32  
Politehnica Timisoara - Baia Mare 09.05 17:00 26 - 26  
Resita - Bacau 09.05 16:00 30 - 37  
Vaslui - Fagaras 09.05 18:00 28 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Endingen 09.05 19:45 28 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Boca Unidos 09.05 02:10 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Gremio 09.05 00:00 2 - 0  
Internacional - Cruzeiro 09.05 02:30 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Valdivia - Union Espanola 09.05 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Dánia 09.05 20:45 0 - 6  
Írország - Svájc 09.05 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Svédország 09.05 20:45 0 - 4  
Norvégia - Málta 09.05 20:45 2 - 0  
Románia - Spanyolország 09.05 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Észak-Macedónia 09.05 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Liechtenstein 09.05 20:45 5 - 0  
Finnország - Görögország 09.05 20:45 1 - 0  
Örményország - Olaszország 09.05 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Njardvik 09.05 21:15 4 - 0  
Leiknir R. - Keflavík 09.05 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Forge Hamilton 09.05 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Cucuta Deportivo 09.05 01:00 1 - 1  
Dep. La Equidad - Dep. Pasto 09.05 03:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Venados Merida - Juarez 09.05 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Tijuana 09.05 02:00 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Celaya 09.05 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Correcaminos UAT 09.05 04:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Egersund 09.05 18:00 2 - 5  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Torpedo Izsevszk 09.05 14:00 6 - 1  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Real Garcilaso 09.05 22:00 1 - 0  
Huancayo - Dep. Municipal 09.05 03:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Oroszország 09.05 16:00 0 - 0  
U19Svájc - U19Csehország 09.05 17:00 2 - 0  
U19Szlovénia - U19Franciaország 09.05 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Hollandia 09.05 20:00 0 - 0  
U20Németország - U20Csehország 09.05 16:30 4 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Liechtenstein 09.05 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Ausztria 09.05 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21San Marino 09.05 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észtország - U21Bulgária 09.05 16:30 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Gibraltár 09.05 21:45 4 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Albánia 09.05 21:00 4 - 0  
U21Németország - U21Görögország 09.05 18:15 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Birmingham Legion 09.05 01:30 0 - 5  
El Paso - Tulsa 09.05 03:00 2 - 2  
Indy Eleven - New York RB 2 09.05 01:00 1 - 0  
Real Monarchs - Las Vegas 09.05 03:00 2 - 2  
St. Louis FC - Ottawa 09.05 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Szudán 09.05 16:30 1 - 3  
Seychelles-szigetek - Ruanda 09.05 14:00 0 - 3  
Szomália - Zimbabwe 09.05 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Szíria 09.05 13:30 2 - 5  
Guam - Maldív-szigetek 09.05 07:30 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Nepál 09.05 19:00 7 - 0  
Tajvan - Jordánia 09.05 13:10 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Irak 09.05 18:30 1 - 1  
Kambodzsa - Hongkong 09.05 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztina - Üzbegisztán 09.05 16:00 2 - 0  
Szingapúr - Jemen 09.05 13:45 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Omán 09.05 16:00 1 - 2  
Katar - Afganisztán 09.05 18:30 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mongólia - Mianmar 09.05 11:00 1 - 0  
Tadzsikisztán - Kirgizisztán 09.05 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indonézia - Malajzia 09.05 14:30 2 - 3  
Thaiföld - Vietnám 09.05 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Libanon 09.05 10:30 2 - 0  
Srí Lanka - Türkmenisztán 09.05 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Grúzia 09.05 15:30 2 - 2  
Japán - Paraguay 09.05 12:20 2 - 0  
Montenegró - Magyarország 09.05 20:45 2 - 1  
Észak-Írország - Luxemburg 09.05 20:45 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull FC 09.05 20:45 44 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Northland 09.05 09:35 31 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Sydney Roosters 09.05 11:50 16 - 10  
Snooker (6 piros vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Kyr. Wilson 09.05 06:00 6 - 4  
Ding Junhui - G. Dott 09.05 06:00 6 - 4  
Gary Wilson - Yan Bingtao 09.05 06:00 6 - 5  
J. Higgins - Wu Yize 09.05 06:00 6 - 4  
M.J. Williams - Joe Perry 09.05 06:00 6 - 1  
P. Suwannawat - All. Carter 09.05 06:00 5 - 6  
S. Bingham - M. Selby 09.05 06:00 6 - 2  
S. Maguire - Jim. White 09.05 06:00 6 - 5  
Squash (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Y. Soliman 09.05 15:15 3 - 1  
A. Waller - M. Hesham 09.05 09:00 1 - 3  
A.M.A. Tamimi - O. Mosaad 09.05 12:00 0 - 3  
C. Salazar - Leo Au 09.05 13:00 2 - 3  
L. Serme - Moh. Elshorbagy 09.05 13:15 2 - 3  
M. Asal - T. Richards 09.05 10:00 0 - 3  
Mar. Elshorbagy - I.P. Bernabeu 09.05 11:00 3 - 1  
Tsz Fung Yip - S. Ghosal 09.05 08:00 0 - 3  
Squash (China Open, női )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annie Au - H.E. Hammamy 09.05 09:00 2 - 3  
D. Letourneau - N. Gohar 09.05 14:30 0 - 3  
N. El Tayeb - R. Grinham 09.05 11:00 3 - 0  
N. Shahin - A. Waters 09.05 12:00 3 - 1  
Nada Abbas - S. Hany 09.05 10:00 0 - 3  
V. Lust - Yat. Adel 09.05 13:00 2 - 3  
Z. Mickawy - J. King 09.05 08:00 2 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 09.05 15:15 4 - 4  
Svájc - Spanyolország 09.05 17:45 8 - 9  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ukrajna 09.05 16:30 5 - 4  
Törökország - Portugália (Helyszín: Portugália) 09.05 19:00 5 - 9  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Grúzia 09.05 10:00 5 - 1  
Strandröplabda (Róma)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Ermacora M / Pristauz-Tel 09.05 16:00 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Goncalves O/Oscar Schmidt 09.05 21:05 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Nolvak K / Tiisaar M 09.05 14:00 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Mol H N / Berntsen M 09.05 15:00 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Perusic O / Schweiner D 09.05 20:00 0 - 2  
Crabb Trevor / Bourne T - Rossi E / Carambula Rauri 09.05 14:00 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Van De Velde S / Varenhor 09.05 17:00 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Gibb J / Crabb Taylor 09.05 17:00 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - HerreraAlepuz/Gav.Collado 09.05 16:00 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Tijan A / Younousse C 09.05 21:00 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Windisch J / Cottafava S 09.05 16:00 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Doppler C / Horst A 09.05 17:00 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Gibb J / Crabb Taylor 09.05 22:05 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Virgen J / Ontiveros L 09.05 17:00 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.05 14:00 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Rossi E / Carambula Rauri 09.05 19:00    
Nolvak K / Tiisaar M - Plavins M / Tocs E 09.05 20:00 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Liamin N / Myskiv T 09.05 15:00 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Losiak B / Kantor P 09.05 14:00    
Samoilovs A / Smedins J - Heidrich A / Gerson M 09.05 15:00 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Tijan A / Younousse C 09.05 16:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Koekelkoren D / Van Walle 09.05 15:00 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Samoilovs A / Smedins J 09.05 20:00 2 - 1  
Van De Velde S / Varenhor - Loyola Stein A / Souto Ma 09.05 22:00 2 - 0  
Strandröplabda (Róma, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Baquerizo/Fernandez Stein 09.05 18:00 0 - 2  
Antonelli/Solberg Salgado - Dabizha K / Rudykh D 09.05 10:00 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Dubovcova N / Strbova A 09.05 12:00 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Murakami M / Ishii M 09.05 11:00 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Sweat B / Walsh Jennings 09.05 18:00 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Borger K / Sude J 09.05 18:00 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Voronina M / Bocharova M 09.05 10:00 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Heidrich/Verge-Depre 09.05 19:00 0 - 2  
Borger K / Sude J - Ludwig L / Kozuch M 09.05 10:00 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Wang F / Xia X 09.05 12:00 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Plesiutsching/Schutzenhof 09.05 13:00    
Huberli T / Betschart N - Graudina T / Kravcenoka A 09.05 19:00 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Kubickova M / Kvapilova M 09.05 12:00 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Larsen K / Stockman E 09.05 18:00 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Puccinelli C / Scampoli C 09.05 11:00 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Sponcil S / Claes K 09.05 19:00 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Baquerizo/Fernandez Stein 09.05 10:00 0 - 2  
Larsen K / Stockman E - Stubbe J / Van Iersel M 09.05 11:00 2 - 1  
Menegatti M/Tóth O. - Ittlinger S / Laboureur C 09.05 13:00 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Bansley H / Wilkerson B 09.05 20:00 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Traballi G / Zuccarelli A 09.05 12:00 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Bieneck V / Schneider I 09.05 13:00 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Birlova E / Ukolova E 09.05 13:00 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Hermannova B / Slukova M 09.05 11:00 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - M. Ymer 09.05 16:45 0 - 2  
E. Ruusuvuori - E. Karlovskiy 09.05 11:30 2 - 0  
I. Marchenko - D. Sela 09.05 11:00    
J-W. Tsonga - A. Escoffier 09.05 13:30 2 - 0  
O. Nedovyesov - H. Grenier 09.05 12:05 2 - 1  
R. Roumane - S. Stakhovsky 09.05 15:20 2 - 0  
San. Giraldo - D. Popko 09.05 14:25    
Y. Maden - L. Rosol 09.05 11:00    
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Bourcet T / Escoffier A 09.05 16:30 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Heliovaara H / Rodionov J 09.05 16:30 2 - 0  
Karlovskiy E / Ramanathan - Halys Q / Lamasine T 09.05 14:45 0 - 2  
Martineau M / Moutet C - Goransson A / Verbeek S 09.05 11:00    
Tenisz (Changsha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - Yue Yuan 09.05 04:00 1 - 2  
Amy Zhu - Hanyu Guo 09.05 05:35 1 - 2  
Chengyiyi Yuan - Xinyu Gao 09.05 08:15 0 - 2  
Fang Ying Xun - A. Naydenova 09.05 05:45 0 - 2  
N. Kostic - Y. Sizikova 09.05 04:00 2 - 0  
N. Stojanovic - R. Bhosale 09.05 06:10 2 - 0  
Siqi Cao - Jia-Jing Lu 09.05 04:00 0 - 2  
Z. Zlochova - Xu Liu Sun 09.05 08:40 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - A. Ramos-Vinolas 09.05 14:45 0 - 2  
G. Andreozzi - F. Baldi 09.05 12:00 2 - 0  
G. Zeppieri - S. Travaglia 09.05 14:00 0 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Davidovich Fokina 09.05 12:00 1 - 2  
L. Sonego - J. Vesely 09.05 21:45    
P. Kohlschreiber - B. Zapata Miralles 09.05 19:00 2 - 0  
T. Monteiro - G. Mager 09.05 16:25 2 - 1  
Taro Daniel - F. Coria 09.05 15:30 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Travaglia S - Arneodo R / Nys H 09.05 16:50 2 - 0  
Brkic T / Pavic A - Behar A / Escobar G 09.05 14:00 0 - 2  
Middelkoop M / Zelenay I - Begemann A / Mergea F 09.05 15:25 2 - 1  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Soon Woo Kwon 09.05 06:35 0 - 2  
Di Wu - Go Soeda 09.05 05:00 0 - 2  
E. Lopez-Perez - Jam. Ward 09.05 05:00 2 - 0  
J. Duckworth - Zhe Li 09.05 08:30 0 - 2  
M. Purcell - F.F. Silva 09.05 06:30 2 - 1  
P. Gunneswaran - Tung-Lin Wu 09.05 09:05 2 - 0  
Tat. Ito - T. Gabashvili 09.05 06:35 0 - 2  
Zhizhen Zhang - Chun Hsin Tseng 09.05 05:00 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Gabashvili T - Gao X / Hua R 09.05 10:20 0 - 2  
Ebden M / Sharan D - Krstin P / Santillan A 09.05 10:00 2 - 0  
Myneni S / Nedunchezhiyan - Moriya H / Oliveira G 09.05 08:30 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Purcell M / Saville L 09.05 11:00 2 - 0  
Tenisz (Montreux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - J. Zuger 09.05 16:35 2 - 0  
C. Perrin - S. Wagner 09.05 14:35 2 - 0  
J. Grabher - T. Andrianjafitrimo 09.05 14:55 2 - 0  
Le. Kung - G. Ce 09.05 12:55 0 - 2  
M. Osaka - M. Minella 09.05 12:30 2 - 1  
O. Danilovic - E. Molinaro 09.05 17:50 2 - 0  
S. Waltert - D. Marcinkevica 09.05 10:30 2 - 1  
T. Korpatsch - C. Werner 09.05 10:30 0 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - P. Polansky 09.05 16:00 2 - 1  
B. Klahn - Chr. Eubanks 09.05 20:15 2 - 1  
D. Istomin - M. Giron 09.05 16:00 1 - 2  
Dar. King - B. Schnur 09.05 18:50 1 - 2  
M. Mmoh - Emi. Gomez 09.05 22:35 2 - 1  
N. Rubin - H. Laaksonen 09.05 18:55 2 - 0  
R. Shane - D. Dzumhur 09.05 21:05    
S. Bangoura - Tom. Paul 09.05 16:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendeck J / Leh S - Galloway R / Lammons N 09.05 19:15 1 - 2  
Daniell M / Huey T - Molchanov D / Sitak A 09.05 17:20 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - C. McHale 09.05 16:00 2 - 0  
A. Sharma - V. Flink 09.05 18:30 2 - 0  
H. Watson - S. Sorribes Tormo 09.05 18:30 2 - 1  
N. Gibbs - J. Brady 09.05 16:00 0 - 2  
P. Parmentier - Ann Li 09.05 16:00 2 - 1  
U.M. Arconada - J. Cepelova 09.05 16:00    
V. Lepchenko - Lau. Davis 09.05 17:50 1 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babic V / Van Der Hoek R - Dzalamidze N / Savinykh V 09.05 00:40 0 - 2  
Broady N / Stollár F - Gibbs N / Watson H 09.05 22:40 2 - 0  
Gleason Q / Stefani L - Blinkova A / Kalashnikova 09.05 21:05 0 - 2  
Hozumi E / Ninomiya M - Arconada U M / Loeb J 09.05 18:10 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - R. Nadal 09.05 03:35 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Skupski N 09.05 21:30 2 - 0  
Granollers M / Zeballos H - Krawietz K / Mies A 09.05 19:30 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - E. Mertens 09.05 01:00 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Kuzmova V / Sasnovich A 09.05 23:55 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Chan L / Dodig I 09.05 02:40 2 - 0  
Stosur S / Ram R - Mattek-Sands B / Murray J 09.05 01:20 0 - 2  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Seguel - C. Buyukakcay 09.05 11:00 0 - 2  
E. Kostova - A. Lottner 09.05 15:00 2 - 1  
Jani R-L. - R. Sramkova 09.05 12:50 2 - 0  
M. Chernyshova - I.M. Bara 09.05 11:00 2 - 0  
M. Trevisan - D. Papamichail 09.05 12:45 1 - 2  
T. Mrdeza - Bondár A. 09.05 13:45 1 - 2  
V. Ivakhnenko - L. Boskovic 09.05 11:00 2 - 1  
V. Kan - M. di Giuseppe 09.05 17:35 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hung Lu - Wing Ki Vincent Wong 09.05 09:45 2 - 1  
Koki Watanabe - Kean Yew Loh 09.05 11:15 2 - 1  
L. Corvee - Kwang Hee Heo 09.05 11:15 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - L. Claerbout 09.05 09:45 2 - 0  
Tien Chen Chou - Sou. Verma 09.05 12:15 2 - 0  
Yu Hsien Lin - June Wei Cheam 09.05 10:35 1 - 2  
Zii Jia Lee - S.H. Rhustavito 09.05 08:50 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Lee J-H / Yang P-H 09.05 11:25 2 - 0  
Boe M / Conrad-Petersen M - Kim W H / Park K H 09.05 10:25 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - Chrisnanta D B / Loh K H 09.05 12:05 2 - 1  
Kah M C / Low J S - Lee Y / Wang C L 09.05 12:55 0 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Choi S / Seo S J 09.05 12:55 0 - 2  
Kim G J / Lee Y D - Gutama S K / Putra F W 09.05 11:25 2 - 0  
Koga A / Saito T - Lee F-C / Lee F-J 09.05 10:25 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Chia A / Soh W Y 09.05 10:35 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Tunjung - S. Jaquet 09.05 06:40 2 - 0  
Ji Hyun Sung - Ayu. Mine 09.05 06:00 2 - 1  
Nit. Jindapol - Yu Po Pai 09.05 09:00 2 - 0  
Rus. Hartawan - F. Fitriani 09.05 06:10 0 - 2  
S. Katethong - Beiwen Zhang 09.05 09:35 2 - 1  
Sae. Kawakami - Michelle Li 09.05 07:30 0 - 2  
Se Young An - Ga Eun Kim 09.05 06:50 2 - 0  
Yi-Ting Hung - P. Chaiwan 09.05 08:05 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang C H / Yang C T - Ramadhanti S F S / Sugiar 09.05 12:15    
Chayanit C / Muenwong P - Kim S Y / Kong H Y 09.05 09:00 0 - 2  
Hoshi C / Matsuda A - Cheng Y-P / Juang T-R 09.05 07:20 2 - 0  
Hung S H / Chiang K H - Lee S H / Shin S C 09.05 13:05 0 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Ng T Y / Yuen S Y 09.05 09:35 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Kuo Y W / Lin W C 09.05 06:50 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Haris D D / Pradipta R A 09.05 06:10 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Li Z Q / Teng C H 09.05 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Lee Y / Yang C T 09.05 08:15 2 - 1  
Bandaso M C / Maulana A - Seo S J / Chae Y 09.05 08:05 1 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Faizal H / Widjaja G E 09.05 07:20 0 - 2  
Mak H C / Chau H W - Puangpuapech N / Amitrapa 09.05 07:30 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Bernadet P Z / Karandasuw 09.05 08:15 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Choi S / Shin S C 09.05 08:50 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krishnaprasad S K / Shriv - Atrashchenkov V / Natarov G 09.05 12:00 2 - 1  
Russ Z / Stallwood S - Beketov G / Makhnovskiy M 09.05 12:40 2 - 0  
Tollaslabda (Kharkiv Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heriau V / Lambert M - Bhat K A / Gautam S 09.05 11:40 2 - 1  
Janssens E / Ostermeyer K - Ilyinskaya M / Zharka Y 09.05 12:40    
Prozorova A / Rudakova V - Garg K / Parikh A 09.05 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (Kharkiv Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue F / Heriau V - Bosniuk D / Paksyutova Y 09.05 11:00 2 - 0  
Hemming C / Moore J - Volker J C / Janssens E 09.05 11:40 2 - 1  
Makhnovskiy M / Prozorova - Stipsits D / AU Yeong S 09.05 11:20 2 - 1  
Stallwood S / Madarász R - Martynenko M / Masaylo V 09.05 11:20 2 - 0  
Stoynov I / Popovska H - Morari A / Ginga V 09.05 11:00 2 - 1  

 

2019.09.04.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 09.04 11:30    
Hanwha Eagles - KIA Tigers 09.04 11:30 0 - 1  
KT Wiz - LG Twins 09.04 11:30    
Lotte Giants - Samsung Lions 09.04 11:30 0 - 8  
SK Wyverns - NC Dinos 09.04 11:30    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 09.04 11:00 11 - 7  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 09.04 11:00 7 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 09.04 11:00 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 09.04 11:15 4 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.04 11:00 5 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 09.04 11:00 2 - 10  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (1.m.) 09.04 02:30 3 - 12  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (1.m.) 09.04 02:00 11 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan (1.m.) 09.04 02:00 5 - 6  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo (1.m.) 09.04 04:35 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 09.04 03:40 2 - 1  
Atlanta - Toronto 09.04 01:20 7 - 2  
Boston - Minnesota 09.04 01:10 5 - 6  
Chicago Cubs - Seattle 09.04 02:05 6 - 1  
Cincinnati - Philadelphia 09.04 00:40 2 - 6  
Cleveland - Chicago WS 09.04 01:10 5 - 6  
Kansas City - Detroit 09.04 02:15 6 - 5  
LA Dodgers - Colorado 09.04 04:10 5 - 3  
Milwaukee - Houston 09.04 01:40 4 - 2  
NY Yankees - Texas 09.04 00:35 10 - 1  
Oakland - LA Angels 09.04 04:07 7 - 5  
Pittsburgh - Miami 09.04 01:05 4 - 5  
St. Louis - San Francisco 09.04 01:45 1 - 0  
Washington - NY Mets 09.04 01:05 11 - 10  
Washington - NY Mets (19:05) 09.04 19:05 4 - 8  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Jukurit 09.04 17:30 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 09.04 16:00 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Minszk 09.04 18:30 3 - 2  
Dinamo Riga - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.04 18:30 3 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 09.04 18:00 2 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Szeversztal Cserepovec 09.04 16:00 4 - 2  
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 09.04 13:30 0 - 2  
Szocsi - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.04 18:30 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - SZKA Szentpétervár 09.04 16:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 09.04 11:00 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Rubin Tyumeny 2 09.04 16:00 6 - 0  
Kuznyeckije Medvegyi - Szputnyik Almetyevszk 09.04 13:30 4 - 4  
Lada Toljatti 2 - Barisz 2 09.04 15:00 2 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Almaz Cserepovec 09.04 12:00 3 - 3  
Szarmati Orenburg - Altaj Kamenogorszk 09.04 16:00 2 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.04 13:30 3 - 0  
Tolpar Ufa - Belije Medvegyi Cseljab. 09.04 14:00 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Boasson Hagen - L. Mezgec 09.04 12:50 1 - 0  
Jes. Herrada Lopez - Ser.L. Henao 09.04 12:50 0 - 1  
Phi. Gilbert - T. van der Sande 09.04 12:50 0 - 1  
S. Higuita - D. Teuns 09.04 12:50 0 - 1  
T. de Gendt - V. Conti 09.04 12:50 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 11. szakasz 09.04 17:30    
Vuelta a Espana 2019 - 11. szakasz - Top 3 09.04 17:30    
W. Kelderman - J.E. Chaves Rubio 09.04 12:50 1 - 0  
Z. Stybar - A. Aranburu 09.04 12:50 0 - 1  
Kosárlabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Lengyelország 09.04 10:00 63 - 80  
vb, A csoport 2019 09.04 14:00    
Venezuela - Kína (Helyszín: Kína) 09.04 14:00 72 - 59  
Kosárlabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Nigéria 09.04 10:30 66 - 108  
Oroszország - Argentína 09.04 14:30 61 - 69  
vb, B csoport 2019 09.04 14:30    
Kosárlabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Tunézia 09.04 10:30 67 - 64  
Spanyolország - Irán 09.04 14:30 73 - 65  
vb, C csoport 2019 09.04 14:30    
Kosárlabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Fülöp-szigetek 09.04 09:30 73 - 73, h.u. 84 - 81  
Olaszország - Szerbia 09.04 13:30 77 - 92  
vb, D csoport 2019 09.04 13:30    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Atlanta 09.04 04:30 70 - 60  
New York - Washington 09.04 01:00 77 - 93  
Phoenix - Seattle 09.04 04:00 70 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Silkeborg 09.04 19:00 28 - 25  
EH Aalborg - Aarhus Utd. 09.04 19:30 23 - 28  
Esbjerg - Nyköbing F. 09.04 18:30 27 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Tremblay 09.04 20:30 33 - 25  
Chartres - Pays d'Aix 09.04 20:30 25 - 29  
Istres - Paris SG 09.04 20:30 25 - 35  
Ivry - Nimes 09.04 20:30 26 - 32  
Montpellier - Creteil 09.04 20:30 36 - 25  
Toulouse - St. Raphael 09.04 20:45 33 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Besancon 09.04 20:30 29 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 09.04 18:00 30 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Elverum 09.04 18:30 27 - 28  
Kolstad - Follo 09.04 18:00 34 - 23  
Runar Sandefjord - Naerbö 09.04 18:00 34 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Storhamar 09.04 19:15 16 - 27  
Tertnes Bergen - Gjerpen 09.04 18:30 28 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Balingen-Weilstetten 09.04 19:00 31 - 23  
Füchse Berlin - Minden 09.04 19:00 25 - 29  
Magdeburg - Nordhorn-Lingen 09.04 19:00 39 - 27  
Melsungen - Lemgo 09.04 19:00 26 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Ufa Alisza 09.04 17:25 31 - 25  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Bärnbach/Köflach 09.04 19:00 30 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Porto 09.04 22:00 32 - 37  
Belenenses - Gaia 09.04 21:00 46 - 28  
Benfica - ABC Braga 09.04 21:30 29 - 22  
Madeira SAD - Boavista 09.04 21:00 32 - 25  
Sporting CP - Maia 09.04 21:00 38 - 24  
Vitoria - Horta 09.04 22:00 28 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Zalau 09.04 10:00 27 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Motor Zaporozsje 09.04 19:00 24 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Szpartak Moszkva 09.04 20:45 34 - 29  
Kézilabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Barcelona 09.04 20:00 22 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur 09.04 19:30 24 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Ribnica 09.04 19:00 33 - 36  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Bromley 09.04 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Atl. Atlanta 09.04 02:05 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Londrina 09.04 00:15 1 - 0  
Criciuma - Ponte Preta 09.04 02:30 0 - 0  
Vila Nova - Vitória 09.04 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Ferroviaria 09.04 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Praha - FC Hradec Kralove 09.04 17:00 1 - 2  
Hostoun - Jihlava 09.04 17:30 1 - 6  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Frem 09.04 17:15 2 - 1  
Brabrand - Fredericia 09.04 17:15 1 - 4  
Kolding IF - Randers 09.04 19:00 0 - 4  
Slagelse BI - AB Gladsaxe 09.04 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - U21West Ham 09.04 20:45 4 - 5  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - FC Tokyo 09.04 12:00 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Nagoya GE 09.04 12:00 2 - 0  
Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 09.04 12:00 3 - 2  
Urawa RD - Kashima A. 09.04 12:30 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Dep. Pereira 09.04 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Millonarios 09.04 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Cimarrones de Sonora 09.04 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potros UAEM - Atl. San Luis 09.04 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Universitario de Deportes 09.04 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolne Vestenice - Zlate Moravce 09.04 16:00 0 - 6  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Németország 09.04 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Tanzánia 09.04 15:00 1 - 1  
Dzsibuti - Szváziföld 09.04 17:00 2 - 1  
Dél-Szudán - Egyenlítői Guinea 09.04 16:00 1 - 1  
Eritrea - Namíbia 09.04 15:00 1 - 2  
Etiópia - Lesotho 09.04 15:00 0 - 0  
Libéria - Sierra Leone 09.04 20:00 3 - 1  
Mauritius - Mozambik 09.04 16:30 0 - 1  
Sao Tomé és Príncipe - Bissau-Guinea 09.04 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Portugália 09.04 02:00 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conwy Borough - Bangor City 09.04 20:30 0 - 1  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Németország 09.04 20:30 3 - 2  
Olaszország - Oroszország 09.04 18:00 3 - 1  
Szerbia - Bulgária 09.04 16:00 3 - 0  
Törökország - Hollandia 09.04 18:30 3 - 0  
Squash (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - A. Clyne 09.04 11:00    
B. Masotti - Leo Au 09.04 12:00 1 - 3  
Eain Yow Ng - M. Hesham 09.04 08:00 1 - 3  
I. Yuen - Y. Soliman 09.04 06:00 2 - 3  
I.P. Bernabeu - Greg Lobban 09.04 10:00 3 - 1  
L. Serme - K.A. Fathi 09.04 13:00 3 - 1  
Tsz Fung Yip - M. Elsherbini 09.04 09:00 3 - 1  
Squash (China Open, női )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Lobban - Nada Abbas 09.04 07:00 0 - 3  
Ho Tze-Lok - H.E. Hammamy 09.04 08:00 0 - 3  
J. Courtice - Yat. Adel 09.04 12:00 0 - 3  
Joey Chan - D. Letourneau 09.04 13:00 0 - 3  
Liu Tsz-Ling - R. Grinham 09.04 10:00 1 - 3  
M. van der Heijden - L.W. Wern 09.04 06:00 3 - 0  
N. Shahin - H. Mendez 09.04 11:00 3 - 0  
Z. Mickawy - H. Naughton 09.04 09:00 3 - 0  
Strandröplabda (Róma-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthelemy O / Silvestre - Nolvak K / Tiisaar M 09.04 12:20 0 - 2  
Bonifazi C / Manni F - Grimalt E / Grimalt M 09.04 14:50 0 - 2  
Brandao O / Solberg P - Ermacora M / Pristauz-Tel 09.04 19:00 0 - 2  
Brandao O / Solberg P - Huerta Pastor A / Menendez O 09.04 14:00 2 - 1  
Gao P / Li Y - Abbiati A / Andreatta T 09.04 14:00 2 - 1  
Ha L / Wu J - Koekelkoren D / Van Walle 09.04 13:10 0 - 2  
Haussener Y / Krattiger M - Zemljak N / Pokersnik J 09.04 13:10 0 - 2  
Horl J / Winter T - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.04 12:20 0 - 2  
Kojima T / Sato R - Doppler C / Horst A 09.04 13:10 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Grimalt E / Grimalt M 09.04 19:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Sivolap M / Yarzutkin A 09.04 14:50 2 - 1  
O' Gorman G / Saxton B - Aye Q / Gauthier-Rat A 09.04 18:00 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Benzi D / Ficosecco P 09.04 12:20 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Gao P / Li Y 09.04 19:00 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Korycki M / Sdebel A 09.04 12:20 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Nolvak K / Tiisaar M 09.04 18:00 0 - 2  
Slick S / Allen W - DI Silvestre A / Marchetto T 09.04 13:10 2 - 0  
Slick S / Allen W - Koekelkoren D / Van Walle 09.04 18:00 0 - 2  
Smedins T / Smits K - Ermacora M / Pristauz-Tel 09.04 14:00 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Pedlow S / Schachter S 09.04 19:00 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Szalankiewicz J / Rudol M 09.04 14:50 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Doppler C / Horst A 09.04 18:00 0 - 2  
Strandröplabda (Róma-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Jupiter A / Chamereau A 09.04 16:00 2 - 1  
Boebner E / Verge-Depre Z - Arvaniti V / Karagkouni P 09.04 09:50 0 - 2  
Breidenbach S / Colombi E - Wang X X / Xue C 09.04 11:30 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Strauss N / Strauss T 09.04 10:40 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Bieneck V / Schneider I 09.04 17:00 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Lobato Herrero/Fernandez 09.04 11:30 2 - 0  
Kociolek K / Wojtasik K - Dabizha K / Rudykh D 09.04 17:00 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Kubickova M / Kvapilova M 09.04 16:00 1 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - They C / Varrassi D 09.04 10:40 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Jupiter A / Chamereau A 09.04 10:40 1 - 2  
Lin M M / Zeng J - Dabizha K / Rudykh D 09.04 11:30 1 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Kubickova M / Kvapilova M 09.04 10:40 1 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Caluori L / Gerson D 09.04 09:50 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Arvaniti V / Karagkouni P 09.04 16:00 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Sakaguchi K / Murakami R 09.04 09:50 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Caluori L / Gerson D 09.04 16:00 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Sweat B / Walsh Jennings 09.04 17:00 0 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Placette L / Vieira C 09.04 11:30 2 - 1  
Voronina M / Bocharova M - Wang X X / Xue C 09.04 17:00 2 - 1  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Ymer 09.04 13:55 0 - 2  
A. Escoffier - Jay Clarke 09.04 15:45 2 - 0  
E. Karlovskiy - Ant. Hoang 09.04 14:15 2 - 0  
E. Ruusuvuori - T. Seyboth Wild 09.04 10:00 2 - 0  
H. Grenier - C. Moutet 09.04 12:15 2 - 0  
I. Ivashka - I. Marchenko 09.04 10:00 0 - 2  
M. Jaziri - San. Giraldo 09.04 17:00    
Q. Halys - R. Roumane 09.04 14:00 1 - 2  
R. Ramanathan - D. Masur 09.04 10:00 0 - 2  
T. Lamasine - S. Stakhovsky 09.04 16:05 1 - 2  
T. Machac - L. Rosol 09.04 11:30 0 - 2  
Y. Maden - M-A. Hüsler 09.04 11:25 2 - 1  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Eriksson M / Popko D 09.04 12:40 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Durasovic V / Huesler M 09.04 18:00 2 - 0  
Heliovaara H / Rodionov J - Gonzales R / Siljestrom A 09.04 17:30 2 - 0  
Tenisz (Changsha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - F. Al Nabhani 09.04 06:30    
A. Sutjiadi - Hanyu Guo 09.04 11:15 1 - 2  
Chengyiyi Yuan - Ziyue Sun 09.04 04:00 2 - 0  
Fang Ying Xun - S. Shapatava 09.04 06:40 2 - 0  
N. Kostic - Rompies, Jessy 09.04 06:10 2 - 0  
N. Stojanovic - Qianqian Zhao 09.04 10:00 2 - 0  
R. Bhosale - Meigi Guo 09.04 04:00 2 - 1  
Shuyue Ma - Amy Zhu 09.04 09:35 0 - 2  
Si Qi Liu - Siqi Cao 09.04 08:35 0 - 2  
Wushuang Zheng - A. Naydenova 09.04 09:10 1 - 2  
Xiaodi You - Jia-Jing Lu 09.04 07:30 0 - 2  
Xinyu Gao - Chi. Muramatsu 09.04 04:00 2 - 0  
Xu Liu Sun - Xinyun Han 09.04 04:00 2 - 1  
Y. Sizikova - O. Oliynykova 09.04 05:45 2 - 0  
Ying Zhang - Yue Yuan 09.04 08:30 0 - 2  
Z. Zlochova - Pea. Plipuech 09.04 09:45 2 - 1  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - J. Vesely 09.04 16:20 0 - 2  
Balázs A. - A. Molcan 09.04 12:00 2 - 1  
F. Baldi - R. Carballes Baena 09.04 13:35 2 - 1  
F. Coria - M. Cecchinato 09.04 16:55 2 - 1  
F. Gaio - A. Ramos-Vinolas 09.04 14:10 1 - 2  
L. Sonego - Y. Hanfmann 09.04 21:25 2 - 0  
P. Kohlschreiber - L. Musetti 09.04 19:35 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Caruso S - Andreozzi G / Molteni A 09.04 17:55 0 - 2  
Begemann A / Mergea F - Giannessi A / Mager G 09.04 13:20 2 - 0  
Coppejans K / Monteiro T - Bagnis F / Travaglia S 09.04 14:45 0 - 2  
Dutra Silva R / Jebavy R - Brkic T / Pavic A 09.04 12:00 1 - 2  
Middelkoop M / Zelenay I - Neis F / Vega Hernandez D 09.04 12:00 2 - 0  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Shu. Sekiguchi 09.04 08:30 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - P. Krstin 09.04 06:20 2 - 0  
F.F. Silva - M. Ebden 09.04 06:25 2 - 0  
J. Duckworth - Ze Zhang 09.04 07:40 2 - 0  
M. Purcell - Evan Song 09.04 04:00 2 - 1  
P. Gunneswaran - Ren. Tokuda 09.04 08:00 2 - 0  
S. Diez - Zhizhen Zhang 09.04 04:00 0 - 2  
T. Gabashvili - Yan Bai 09.04 05:25 2 - 1  
Tung-Lin Wu - R. Ortega-Olmedo 09.04 04:00 2 - 1  
Yecong He - Soon Woo Kwon 09.04 09:20 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Moriya H / Oliveira G 09.04 10:50 1 - 2  
Jin Y / Li Z - Bai Y / Gabashvili T 09.04 11:25 0 - 2  
Myneni S / Nedunchezhiyan - Imai S / Matsui T 09.04 11:00 2 - 0  
Sun F / Wu D - Purcell M / Saville L 09.04 09:30 0 - 2  
Tenisz (Montreux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - K. Zimmermann 09.04 18:35 2 - 0  
F. Ganz - M. Osaka 09.04 10:00 0 - 2  
J. Zuger - K. Palkina 09.04 10:00 2 - 1  
Le. Kung - S. Ochsner 09.04 12:15 2 - 0  
M. Partaud - M. Minella 09.04 14:00 0 - 2  
O. Danilovic - S. Cakarevic 09.04 13:20 2 - 0  
T. Korpatsch - M. Yerolymos 09.04 11:30 2 - 1  
V. Meliss - D. Marcinkevica 09.04 16:30 1 - 2  
X. Knoll - S. Waltert 09.04 15:40 1 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Roy Smith 09.04 19:00 2 - 0  
D. Istomin - Don. Young 09.04 21:20 2 - 0  
D. Kudla - M. Mmoh 09.04 17:25 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - Emi. Gomez 09.04 16:00 0 - 2  
Dar. King - M. Arevalo 09.04 17:25 2 - 1  
E. Couacaud - N. Rubin 09.04 22:15 1 - 2  
Evan Zhu - P. Polansky 09.04 19:40 0 - 2  
J-P. Smith - H. Laaksonen 09.04 19:50 0 - 2  
J. McNally - M. Giron 09.04 20:50 0 - 2  
J.C. Aragone - B. Schnur 09.04 18:00 0 - 2  
M. Krueger - R. Shane 09.04 16:00 0 - 2  
M. Torpegaard - S. Bangoura 09.04 17:35 1 - 2  
P. Chrysochos - D. Dzumhur 09.04 16:00 0 - 2  
S. Kirchheimer - Chr. Eubanks 09.04 20:20 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - Tom. Paul 09.04 16:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Mayo Hibi 09.04 18:15 2 - 1  
A. Sharma - Ell. Perez 09.04 18:10 2 - 0  
Ann Li - A. Bolsova Zadoinov 09.04 16:00 2 - 1  
H. Watson - A-L. Friedsam 09.04 21:55 2 - 0  
J. Cepelova - R. Small 09.04 21:15 2 - 0  
J. Loeb - S. Sorribes Tormo 09.04 22:10 0 - 2  
M. Gasparyan - Dan. Lao 09.04 20:55    
P. Parmentier - C. Harrison 09.04 17:25 2 - 0  
Q. Gleason - J. Brady 09.04 16:00 0 - 2  
Sop. Chang - Lau. Davis 09.04 20:05 1 - 2  
T. Maria - U.M. Arconada 09.04 19:30 0 - 2  
V. Cepede Royg - F. di Lorenzo 09.04 22:15    
V. Flink - R. van der Hoek 09.04 16:00 2 - 0  
V. Lepchenko - L. Arruabarrena-Vecino 09.04 20:05 2 - 1  
V. Savinykh - C. McHale 09.04 17:50 0 - 2  
W. Osuigwe - N. Gibbs 09.04 16:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duval V / Harrison CA - Sanchez M / Sharma A 09.04 22:00 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - G. Monfils 09.04 20:00 3 - 2  
R. Federer - G. Dimitrov 09.04 02:15 2 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bambridge L / Mclachlan B 09.04 23:35 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Sock J / Withrow J 09.04 19:10 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - D. Vekic 09.04 18:00 2 - 0  
S. Williams - Qiang Wang 09.04 01:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Kuzmova V / Sasnovich A 09.04 17:00 1 - 2  
Dolehide C / King V - Kichenok L / Ostapenko J 09.04 21:25 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schuurs D / Kontinen H - Stosur S / Ram R 09.04 00:40 1 - 2  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - D. Seguel 09.04 14:50 1 - 2  
D. Papamichail - M. Zanevska 09.04 11:25 2 - 0  
E. Kostova - S. Njiric 09.04 15:00 2 - 1  
M. Djakovic - R. Sramkova 09.04 13:50 0 - 2  
M. Kostyuk - V. Kan 09.04 18:20 1 - 2  
N. Potocnik - Jani R-L. 09.04 17:40 0 - 2  
P. Ormaechea - V. Ivakhnenko 09.04 12:00 1 - 2  
T. Lukas - I.M. Bara 09.04 11:00 0 - 2  
T. Mrdeza - E. Cascino 09.04 12:35 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - L. Corvee 09.04 06:00 1 - 2  
Cheuk Yiu Lee - T. Saensomboonsuk 09.04 10:25 0 - 2  
D. Liew - Yu Igarashi 09.04 09:40 2 - 0  
Dong Keun Lee - Wing Ki Vincent Wong 09.04 10:35 1 - 2  
Jen Hao Hsu - Yu Hsien Lin 09.04 08:20 1 - 2  
June Wei Cheam - I.M. Mustofa 09.04 06:40 2 - 0  
K. Vitidsarn - S.H. Rhustavito 09.04 11:55 1 - 2  
Kaz. Sakai - Sou. Verma 09.04 12:40 0 - 2  
Kean Yew Loh - Ng Ka Long Angus 09.04 16:00 2 - 0  
Kwang Hee Heo - T. Sugiarto 09.04 08:10 2 - 1  
L. Claerbout - Tzu Wei Wang 09.04 11:20 2 - 1  
T. Rouxel - Joo Ven Soong 09.04 08:55 2 - 0  
Tien Chen Chou - S. Avihingsanon 09.04 12:50    
Yang Chih Chieh - Koki Watanabe 09.04 14:30 0 - 2  
Yin Chak Chan - Chia Hung Lu 09.04 09:05 0 - 2  
Zii Jia Lee - Hsuan Yi Hsueh 09.04 11:10 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Goh S F / Izzuddin N 09.04 09:40 2 - 0  
Chang K C / Lu C P - Chrisnanta D B / Loh K H 09.04 13:30 0 - 2  
Chen X Y / Lin Y C - Kah M C / Low J S 09.04 14:30 0 - 2  
Chiang C-W / YE H W - Kim W H / Park K H 09.04 12:05 0 - 2  
Choi S / Seo S J - Yao C L / Han Y P 09.04 16:10 2 - 0  
Chung Y / Tam C H - Gutama S K / Putra F W 09.04 08:55 1 - 2  
Goh V S / Tan W K - Cahyono A B / Isfahani M 09.04 12:40 2 - 1  
Isriyanet T / Kedren K - Lee F-C / Lee F-J 09.04 15:20 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Lee Y / Wang C L 09.04 16:10 1 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Kang M H / Kim J H 09.04 14:20 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Boe M / Conrad-Petersen M 09.04 13:40    
Lee J-H / Yang P-H - Lin C Y / Yang M T 09.04 09:50 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Kim G J / Lee Y D 09.04 07:35 1 - 2  
Lin S K / Tseng M H - Chia A / Soh W Y 09.04 16:00 0 - 2  
Okamura H / Onodera M - Koga A / Saito T 09.04 15:20 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Charoenkitamorn C / Namdash K 09.04 12:50 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga Eun Kim - F. Deprez 09.04 08:20 2 - 0  
Joy Xuan Deng - Yu Po Pai 09.04 12:05 0 - 2  
L.A. Mainaky - Beiwen Zhang 09.04 08:10 1 - 2  
Nit. Jindapol - Hyo Min Kim 09.04 13:30 2 - 1  
P. Chaiwan - C. Jucharoen 09.04 09:50 2 - 0  
S. Katethong - M. Riya 09.04 09:05 2 - 1  
Su Yu Chen - Rus. Hartawan 09.04 07:25 0 - 2  
Yi-Ting Hung - Pui Yin Yip 09.04 10:25 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chayanit C / Muenwong P - Liu C Y / Wang Y Q 09.04 13:40 2 - 1  
Cheng C Y / Lee C C - Ng T Y / Yuen S Y 09.04 10:35    
Hsu Y C / Hu L F - Kim S Y / Kong H Y 09.04 14:20 1 - 2  
Hung Y-T / Lin Y C - Ramadhanti S F S / Sugiar 09.04 15:10 0 - 2  
Istarani N K M / Kusumah - Lee S H / Shin S C 09.04 11:20 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Hung S H / Chiang K H 09.04 11:10 1 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Wang C L / Cheng C Y 09.04 06:00    
Choi S / Shin S C - Lee S M / Liu C-Y 09.04 07:25 2 - 1  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szolnok 09.04 19:00 9 - 12  
Tatabánya - Miskolc 09.04 16:00 4 - 17  
UVSE - Debrecen 09.04 20:45 12 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Honvéd 09.04 17:00 6 - 12  
Szentes - Eger 09.04 19:00 11 - 11  
Szombathely - BVSC 09.04 19:00 12 - 14  
Vasas - OSC 09.04 19:15 5 - 12  

 

2019.09.03.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 09.03 11:30 2 - 5  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 09.03 11:30 5 - 6  
KT Wiz - LG Twins 09.03 11:30 0 - 5  
Lotte Giants - Samsung Lions 09.03 11:30 4 - 5  
SK Wyverns - NC Dinos 09.03 11:30 8 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 09.03 11:15 2 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.03 11:00 3 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 09.03 11:00 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 09.03 11:00 0 - 3  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 09.03 11:00    
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 09.03 11:00 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago WS 09.03 01:10 11 - 3  
LA Dodgers - Colorado 09.03 02:10 16 - 9  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi. Jackson - G. Harlow 09.03 10:00 2 - 0  
G. Harlow - Ma. Royal 09.03 11:00 2 - 0  
Ma. Royal - Bi. Jackson 09.03 09:00 1 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - ACMF Campo Mourao 09.03 00:00 3 - 2  
Golf (Korn Ferry Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korn Ferry Tour Championship 2019 09.03 00:00    
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Mogiljev 09.03 18:00 4 - 0  
Lida - Dinamo Molodecsno 09.03 18:00 1 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 09.03 18:00 4 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Brno 09.03 17:00 5 - 5  
Vaasan Sport - Ässät 09.03 17:30 3 - 3  
Zvolen - Slovan Bratislava 09.03 18:00 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Admiral Vlagyivosztok 09.03 15:30 1 - 3  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany 09.03 18:30 3 - 2  
Jokerit - Avangard Omszk 09.03 17:30 1 - 3  
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 09.03 13:00 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 09.03 14:30 2 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Almaz Cserepovec 09.03 18:00 4 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Pogacar 09.03 13:30 0 - 1  
D.F. Martinez - D. de la Cruz Melgarejo 09.03 13:30 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - M. Soler Gimenez 09.03 13:30 0 - 1  
N.F. Oliveira - P. Bevin 09.03 13:30 0 - 1  
P. Roglic - V. Kiryienka 09.03 13:30 1 - 0  
T. de Gendt - T. Ludvigsson 09.03 13:30 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 10. szakasz 09.03 16:45    
Vuelta a Espana 2019 - 10. szakasz - Top 3 09.03 16:45    
W. Kelderman - D. Teuns 09.03 13:30 0 - 1  
Kosárlabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Csehország 09.03 10:30 76 - 89  
USA - Törökország 09.03 14:30 81 - 81, h.u. 93 - 92  
Kosárlabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Görögország 09.03 14:00 79 - 78  
Montenegró - Új-Zéland 09.03 10:00 83 - 93  
Kosárlabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Franciaország 09.03 14:30 64 - 103  
Németország - Dominikai Köztársaság 09.03 10:30 68 - 70  
Kosárlabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szenegál 09.03 09:30 81 - 68  
Litvánia - Kanada 09.03 13:30 92 - 69  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Kolding 09.03 18:30 35 - 30  
Sönderjyske - Skjern 09.03 20:00 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Herning-Ikast 09.03 19:00 23 - 32  
Köbenhavn - Holstebro 09.03 19:00 27 - 24  
Randers - Skanderborg 09.03 18:30 27 - 25  
Viborg - Odense 09.03 19:00 23 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Gwardia Opole 09.03 18:00 37 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 09.03 18:00 36 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Stuttgart 09.03 19:00 31 - 28  
Kiel - Ludwigshafen-Friesenheim 09.03 19:00 30 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Bergischer HC 09.03 19:00 30 - 24  
Wetzlar - Flensburg 09.03 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Asztrahanocska 09.03 17:00 18 - 30  
Kubany Krasznodar - Sztavropol 09.03 18:00 37 - 30  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SG Westwien - Linz 09.03 19:00 24 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Skopje - Beijing Univ. 09.03 20:45 37 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Veszprém 09.03 17:15 27 - 28  
Metaloplastika Sabac - PPD Zagreb 09.03 19:00 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi 09.03 19:00 31 - 24  
Malmö - Ystad IF 09.03 19:00 21 - 25  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Hartlepool 09.03 20:45 0 - 1  
Chesterfield - Halifax 09.03 20:45 2 - 3  
Dover - Ebbsfleet Utd. 09.03 20:45 1 - 1  
Eastleigh - Boreham 09.03 20:45 2 - 0  
Harrogate Town - Chorley 09.03 20:45 2 - 0  
Notts County - Solihull Moors 09.03 20:45 0 - 0  
Stockport - Fylde 09.03 20:45 2 - 1  
Woking - Torquay 09.03 20:45 1 - 1  
Wrexham - Maidenhead Utd. 09.03 20:45 2 - 2  
Yeovil - Sutton Utd. 09.03 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Agropecuario Argentino 09.03 00:30 1 - 0  
Nueva Chicago - Atl. Platense 09.03 22:05 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Quilmes 09.03 02:05 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sacachispas - Atl. Colegiales 09.03 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imperatriz MA - Juventude 09.03 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Avai 09.03 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nublense - Dep. Copiapo 09.03 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Benesov - Pardubice 09.03 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djursland - VSK Aarhus 09.03 17:15 1 - 4  
Frederiksberg - Vanlöse 09.03 19:00 2 - 3  
Herstedster - Hellerup 09.03 17:15 4 - 7  
Hilleröd - Naestved 09.03 17:15 1 - 0  
KFUM Roskilde - Köge 09.03 17:15 1 - 3  
Ledöje Smörum - Nyköbing 09.03 17:15 1 - 4  
Otterup - Sydvest 09.03 17:15 4 - 0  
Tarup-Paarup - Roskilde 09.03 17:15 0 - 3  
Vejgaard - Hobro 09.03 17:15 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Törökország 09.03 20:00 3 - 0  
Oroszország - Észtország 09.03 18:00 4 - 0  
Szlovénia - Koszovó 09.03 17:00 5 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Málta 09.03 17:00 2 - 0  
Izrael - Dánia 09.03 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Feröer-szigetek 09.03 19:00 6 - 0  
Wales - Észak-Írország 09.03 20:05 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 09.03 17:30    
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Svédország 09.03 18:00    
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Észak-Macedónia 09.03 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Horvátország 09.03 20:30 6 - 1  
Svájc - Litvánia 09.03 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Németország 09.03 16:00 0 - 8  
Írország - Montenegró 09.03 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mushuc Runa - Macara Ambato 09.03 02:15 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Colchester 09.03 20:45 2 - 3  
Ipswich - U21Tottenham 09.03 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - U21Norwich 09.03 20:45 2 - 1  
Portsmouth - Crawley 09.03 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyton - Southend 09.03 20:45 2 - 0  
Wimbledon - U21Brighton 09.03 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Walsall 09.03 20:45 0 - 0  
Forest Green - U21Southampton 09.03 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Cheltenham 09.03 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Bristol Rovers 09.03 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - Milton Keynes Dons 09.03 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Peterborough 09.03 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Scunthorpe 09.03 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Fleetwood 09.03 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford City - U21Aston Villa 09.03 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - U21Newcastle 09.03 20:45 2 - 1  
Port Vale - Shrewsbury 09.03 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Burton 09.03 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Bradford 09.03 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Morecambe 09.03 20:30 5 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Lincoln 09.03 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Fortaleza Cota 09.03 02:45 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Omszk - Tom Tomszk 09.03 15:00 0 - 2  
Szahalin - SZKA Habarovszk 09.03 10:00 0 - 2  
Tyumeny - Jenyiszej Krasznojarszk 09.03 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - River Plate Asuncion 09.03 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - San Juan Yby Yau 09.03 23:00 5 - 1  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Sporting Cristal 09.03 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Anglia 09.03 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambrian & Clydach Vale - Caerau Ely 09.03 20:30 3 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Ale. Muller 09.03 10:00 2 - 1  
A. Escoffier - M. Viola 09.03 10:00    
D. Masur - T. Kamke 09.03 12:35 2 - 0  
D. Popko - G. Sakharov 09.03 14:05 2 - 0  
H. Gaston - M-A. Hüsler 09.03 11:40 1 - 2  
J-W. Tsonga - H. Heliovaara 09.03 17:30 2 - 0  
O. Nedovyesov - Mar. Eriksson 09.03 14:10 2 - 0  
S. Verbeek - D. Sela 09.03 12:05 1 - 2  
T. Seyboth Wild - M. Martineau 09.03 10:00 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Margaroli L - Goransson A / Verbeek S 09.03 15:25 0 - 2  
Draganja T / Ignatik U - Martineau M / Moutet C 09.03 15:20 1 - 2  
Giraldo S / Ivashka I - Halys Q / Lamasine T 09.03 14:05 0 - 2  
Moret F / Moret J - Bourcet T / Escoffier A 09.03 15:55 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Karlovskiy E / Ramanathan R 09.03 17:20 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - T. Bellucci 09.03 10:30 2 - 0  
A. Vavassori - Y. Hanfmann 09.03 14:10 1 - 2  
B. Zapata Miralles - K. Coppejans 09.03 12:40 2 - 0  
F. Bagnis - S. Travaglia 09.03 20:50 1 - 2  
G. Andreozzi - S. Ofner 09.03 14:35 2 - 1  
G. Mager - S. Caruso 09.03 19:00 2 - 0  
J.A. Munar Clar - C. Berlocq 09.03 10:30 2 - 1  
L. Giustino - G. Zeppieri 09.03 12:00 0 - 2  
T. Monteiro - A. Pellegrino 09.03 13:25 2 - 0  
Taro Daniel - M. Safwat 09.03 16:40 2 - 1  
V. Galovic - A. Davidovich Fokina 09.03 15:25 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Giustino L / Granollers G 09.03 17:10 2 - 0  
Gaio F / Pellegrino A - Arneodo R / Nys H 09.03 18:40 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - Kai. Uchida 09.03 05:15 2 - 0  
Evan Song - H. Bourchier 09.03 05:20 2 - 0  
Gon. Oliveira - Go Soeda 09.03 11:45    
Hir. Moriya - Di Wu 09.03 08:30 0 - 2  
I. Nedelko - Ji Sung Nam 09.03 06:45 2 - 1  
Jam. Ward - Yas. Uchiyama 09.03 06:45 2 - 1  
S.K. Mukund - Shu. Sekiguchi 09.03 06:55 0 - 2  
T. Gabashvili - J. Grills 09.03 04:00 2 - 1  
Tak Khunn Wang - Ren. Tokuda 09.03 08:55 1 - 2  
Tat. Ito - B. Crepatte 09.03 09:05 2 - 0  
Tung-Lin Wu - L. Saville 09.03 04:00 2 - 0  
Yuquan Jin - F.F. Silva 09.03 04:00 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Sharan D - Diez S / Lopez-Perez E 09.03 10:05 2 - 1  
Gao X / Hua R - Gong M-X / Zhang Ze 09.03 10:15 2 - 1  
Krstin P / Santillan A - Fruttero J / Yang T 09.03 11:50 2 - 1  
Nam J S / Song M-K - Ratiwatana / Ratiwatana 09.03 11:50 2 - 1  
Tenisz (Montreux, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Soylu - G. Ce 09.03 11:45    
K. von Deichmann - J. Grabher 09.03 10:00 1 - 2  
M. Benoit - T. Andrianjafitrimo 09.03 10:00 0 - 2  
N. Stadler - C. Werner 09.03 14:05 0 - 2  
S. Wagner - T. Sugnaux 09.03 15:15 2 - 1  
V. Ryser - E. Molinaro 09.03 12:20 0 - 2  
Y. In-Albon - A. Rame 09.03 18:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - D.E. Galan Riveros 09.03 17:55 0 - 2  
Evan Zhu - Mic. Redlicki 09.03 21:00 2 - 0  
F. Corwin - Roy Smith 09.03 19:30 1 - 2  
L. Broady - M. Mmoh 09.03 16:00 0 - 2  
Mar. Redlicki - M. Arevalo 09.03 20:25 0 - 2  
N. Mejia - J-P. Smith 09.03 17:20 1 - 2  
S. Bangoura - A. Sarkissian 09.03 16:00 2 - 1  
S. Carr - J.C. Aragone 09.03 16:00 0 - 2  
S. Kirchheimer - E. Escobedo 09.03 19:25 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - C. Sinclair 09.03 19:45 2 - 0  
U. Blanch - O.A.D. Ayeni 09.03 16:00 2 - 0  
Tenisz (New Haven, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendeck J / Leh S - Pasha N / Schnur M 09.03 17:15 2 - 1  
Eubanks C / Zimonjic N - Duran G / Quiroz R 09.03 21:30 0 - 2  
Galloway R / Lammons N - Puetz T / Smith J-P 09.03 22:40 2 - 0  
Gonzalez S / Lindstedt R - Giron M / Novikov D 09.03 22:10 0 - 2  
Hach Verdugo H / Lawson A - Paul T / Polansky P 09.03 18:50 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - V. Cepede Royg 09.03 22:15 0 - 2  
C. Harrison - Stollár F. 09.03 17:20 2 - 1  
D. Jakupovic - Ann Li 09.03 17:35 0 - 2  
E. Halbauer - Ell. Perez 09.03 18:10 1 - 2  
J. Cepelova - Mar. Sanchez 09.03 18:05 2 - 0  
J. Fourlis - V. Savinykh 09.03 16:00 0 - 2  
J. Larsson - A-L. Friedsam 09.03 19:40 1 - 2  
K. Sebov - Dan. Lao 09.03 20:50 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - E. Hozumi 09.03 19:15 2 - 0  
Q. Gleason - Mom. Kobori 09.03 16:00 2 - 0  
V. Duval - Sop. Chang 09.03 16:00 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabrera L / Perez E - Blinkova A / Kalashnikova 09.03 22:10 1 - 2  
Chang S / Mueller A - Gibbs N / Watson H 09.03 20:10 0 - 2  
Elie J / Halbauer E - Arconada U M / Loeb J 09.03 21:45 0 - 2  
Jakupovic D / Moore J - Broady N / Stollár F 09.03 21:40 0 - 2  
Kung C / Martinelli S - Gleason Q / Stefani L 09.03 20:30 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - P. Andujar 09.03 00:05 3 - 0  
M. Cilic - R. Nadal 09.03 01:00 1 - 3  
S. Wawrinka - D. Medvedev 09.03 20:00 1 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Haase R / Koolhof W 09.03 00:25 2 - 0  
Granollers M / Zeballos H - Marach/J.Melzer 09.03 20:25 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Mayer L / Sousa J 09.03 17:00 2 - 0  
Sock J / Withrow J - Bryan B / Bryan M 09.03 00:40 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - J. Konta 09.03 18:00 2 - 0  
T. Townsend - B.V. Andreescu 09.03 04:20 1 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Azarenka V / Barty A 09.03 22:30 1 - 2  
Duan Y-Y / Zheng S - Mertens E / Sabalenka A 09.03 18:45 0 - 2  
Kichenok L / Ostapenko J - Hsieh S / Strycova B 09.03 02:10 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Peschke K / Koolhof W 09.03 04:05 2 - 0  
Chan L / Dodig I - Martin F / Atawo R 09.03 02:10 2 - 1  
Mattek-Sands B / Murray J - Dabrowski G / Pavic M 09.03 00:55 2 - 1  
Tenisz (Zágráb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fomina - Bondár A. 09.03 15:25 1 - 2  
A. Hesse - L. Boskovic 09.03 13:10 0 - 2  
A. Lottner - P. Ozgen 09.03 11:00 2 - 0  
B. Eraydin - M. di Giuseppe 09.03 11:30 0 - 2  
D. Herdzelas - C. Buyukakcay 09.03 12:35 1 - 2  
M. Chernyshova - L-I. Paar 09.03 13:40 2 - 0  
M. Trevisan - A. Ruzic 09.03 15:40 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Wiratama A - Mak H C / Chau H W 09.03 09:45 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Wang C L / Cheng C Y 09.03 09:00 2 - 1  
Chang T C / Ng W Y - Seo S J / Chae Y 09.03 10:40 1 - 2  
Chen T J / Peck Y W - Bandaso M C / Maulana A 09.03 10:30 0 - 2  
Do T D / Pham N T - Yang M-T / Wu T J 09.03 09:00 2 - 0  
Hoo P R / Cheah Y S - Lee C H / Lu C Y 09.03 09:55 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Puangpuapech N / Amitrapa 09.03 09:45 1 - 2  
Labar R / Tran A - Faizal H / Widjaja G E 09.03 10:30 0 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Lee Y / Yang C T 09.03 09:10 1 - 2  
Ronald R / Saufika A - Bernadet P Z / Karandasuw 09.03 09:10 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Yeung M N / Ng T Y 09.03 09:55 2 - 1  
Yang P-H / Hu L F - Ko S H / Eom H W 09.03 10:40 1 - 2  

 

2019.09.02.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Edmonton 09.02 22:30 25 - 9  
Hamilton - Toronto 09.02 19:00 38 - 27  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 09.02 11:15 2 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 09.02 22:10 14 - 7  
Atlanta - Toronto 09.02 19:20 6 - 3  
Chicago Cubs - Seattle 09.02 20:20 5 - 1  
Cincinnati - Philadelphia 09.02 20:10 1 - 7  
Detroit - Minnesota 09.02 19:10 3 - 4  
Milwaukee - Houston 09.02 22:10 2 - 3  
NY Yankees - Texas 09.02 19:05 0 - 7  
Philadelphia - NY Mets 09.02 01:05 5 - 2  
St. Louis - San Francisco 09.02 20:15 3 - 1  
Tampa Bay - Baltimore 09.02 19:10 5 - 4  
Washington - NY Mets 09.02 19:05 3 - 7  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Orrey - W. Willgress 09.02 10:10 2 - 0  
M. Whyers - M. Orrey 09.02 09:00 1 - 2  
W. Willgress - M. Whyers 09.02 11:15 1 - 2  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO World Trophy 2019 09.02 00:00    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec 09.02 16:00 2 - 2  
Dinamo Minszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.02 18:10 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.02 18:30 3 - 2  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 09.02 18:30 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár 09.02 16:00 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Vityaz Podolszk 09.02 16:00 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Nikko 09.02 11:30 2 - 2  
Kosárlabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Lengyelország 09.02 14:00 72 - 72, h.u. 76 - 79  
Venezuela - Elefántcsontpart 09.02 10:00 87 - 71  
Kosárlabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Oroszország 09.02 14:30 73 - 87  
Nigéria - Argentína 09.02 10:30 81 - 94  
Kosárlabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Spanyolország 09.02 14:30 63 - 73  
Tunézia - Irán 09.02 10:30 79 - 67  
Kosárlabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Angola 09.02 09:30 92 - 61  
Szerbia - Fülöp-szigetek 09.02 13:30 126 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 09.02 00:00 105 - 78  
Minnesota - Indiana 09.02 01:00 81 - 73  
Seattle - Atlanta 09.02 01:00 92 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - GOG 09.02 20:00 33 - 30  
Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg 09.02 18:30 25 - 36  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Rosztov 09.02 12:00 19 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Nexe Nasice 09.02 19:00 29 - 23  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolcany - Tatran Presov 09.02 18:00 17 - 40  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - San Martin SJ 09.02 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Instituto Cordoba 09.02 20:30 0 - 0  
Villa Dalmine - Club Almagro 09.02 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Dep. Armenio 09.02 20:30 1 - 2  
Villa San Carlos - Comunicaciones 09.02 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 09.02 01:30 2 - 4  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Atlético MG 09.02 00:00 1 - 0  
Cruzeiro - Vasco da Gama 09.02 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Bochum 09.02 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Magdeburg 09.02 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Cobresal 09.02 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Finnország 09.02 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Szlovákia 09.02 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - El Nacional Quito 09.02 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Petrojet 09.02 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Ekenas IF 09.02 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Lens 09.02 20:45 2 - 2  
Paris FC - Chambly 09.02 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Katamon 09.02 18:00 1 - 3  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Hasharon 09.02 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Kfar Saba 09.02 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Edmonton 09.02 19:00 0 - 0  
Valour Winnipeg - Cavalry 09.02 21:30 0 - 8  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Cartagena - Llaneros FC 09.02 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Junior de Barranquilla 09.02 01:00 0 - 0  
Atl. Huila - Dep. Tolima 09.02 01:00 0 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 09.02 03:00 1 - 1  
Independiente SF - Independiente Medellin 09.02 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Monterrey 09.02 02:00 1 - 0  
Queretaro - Puebla 09.02 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Minnesota 09.02 04:30 0 - 2  
Seattle - Los Angeles Galaxy 09.02 00:30 4 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Vasas 09.02 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjelsas - Odd Grenland 2 09.02 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Pesaro 09.02 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - General Diaz 09.02 00:30 5 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Alianza Huanuco 09.02 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Dinamo Bukarest 09.02 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metlaoui - Ben Guerdane 09.02 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Rio Grande Valley 09.02 02:30 3 - 0  
Bethlehem Steel - Swope Park 09.02 00:00 2 - 0  
New Mexico Utd. - Orange County SC 09.02 00:00 0 - 2  
St. Louis FC - Hartford 09.02 02:30 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Puerto Cabello 09.02 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Institute 09.02 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Waterford FC 09.02 20:45 1 - 2  
Sligo - Dundalk 09.02 20:45 0 - 2  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - K. Harvick (Darlington) 09.02 00:00 0 - 1  
B. Keselowski - M. Truex Jr. (Darlington) 09.02 00:00 1 - 0  
Cha. Elliott - K. Harvick (Darlington) 09.02 00:00 0 - 1  
J. Logano - K. Harvick (Darlington) 09.02 00:00 0 - 1  
J. Logano - M. Truex Jr. (Darlington) 09.02 00:00 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Darlington) 09.02 00:00 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Darlington) 09.02 00:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - Kyle Busch (Darlington) 09.02 00:00 0 - 1  
Nascar, Darlington 2019 09.02 00:00    
Nascar, Darlington 2019 - Top 3 09.02 00:00    
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - D. Added 09.02 11:45 2 - 0  
E. Karlovskiy - Jur. Rodionov 09.02 10:30 2 - 0  
G. Blancaneaux - R. Roumane 09.02 15:30 1 - 2  
H. Heliovaara - F. Meligeni Rodrigues A. 09.02 13:20 2 - 0  
J. Pla Malfeito - Mar. Eriksson 09.02 13:20 0 - 2  
L. Glasspool - I. Marchenko 09.02 10:30 0 - 2  
M. Neuchrist - H. Grenier 09.02 13:55 0 - 2  
S. Verbeek - V. Durasovic 09.02 12:10 2 - 0  
San. Giraldo - V. Cabos 09.02 10:30 2 - 0  
U. Ignatik - T. Lamasine 09.02 12:05 0 - 2  
Y. Schab - T. Machac 09.02 14:50 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - V. Galovic 09.02 13:25    
A. Tabilo - J. Choinski 09.02 10:00 2 - 0  
F. Coria - E. Benchetrit 09.02 17:50 2 - 0  
F. Gaio - P. Cachin 09.02 20:10 2 - 0  
F. Horansky - L. Musetti 09.02 18:30 0 - 2  
J. Lenz - G. Mager 09.02 15:20 0 - 2  
Joao Domingues - C. Berlocq 09.02 12:00 1 - 2  
Joao Menezes - B. Zapata Miralles 09.02 14:25 0 - 2  
M. Safwat - F. Arguello 09.02 15:50 2 - 1  
R. Dutra da Silva - A. Pellegrino 09.02 14:30    
R. Molleker - F. Baldi 09.02 16:55 1 - 2  
S. Nagal - G. Zeppieri 09.02 11:20 0 - 2  
S. Ofner - G. Garcia-Lopez 09.02 13:50 2 - 0  
T. Robredo - F. Bagnis 09.02 11:50 0 - 2  
Tenisz (Genoa-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Escobar - A. Vavassori 09.02 10:00 0 - 2  
Tenisz (Jinan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Jam. Ward 09.02 08:20 1 - 2  
B. Crepatte - Tsung-Hua Yang 09.02 05:20 2 - 0  
Di Wu - C. Altamirano 09.02 06:30 2 - 0  
I. Sijsling - Gon. Oliveira 09.02 09:40 0 - 2  
Shi. Imai - Chun Hsin Tseng 09.02 05:40 1 - 2  
Tak Khunn Wang - S. Myneni 09.02 06:00    
Yecong He - Xin Gao 09.02 08:00 2 - 0  
Yunseong Chung - Kai. Uchida 09.02 04:00 0 - 2  
Ze Zhang - Fajing Sun 09.02 09:40 2 - 0  
Zhizhen Zhang - Jie Cui 09.02 07:05 2 - 1  
Tenisz (New Haven, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - R. Shane 09.02 16:00 0 - 2  
Don. Young - F. Peliwo 09.02 17:25 2 - 0  
Dy. King - P. Chrysochos 09.02 17:25 0 - 2  
J. McNally - R. Sarmiento 09.02 17:15    
R. Quiroz - N. Rubin 09.02 17:55 0 - 2  
U. Blanch - Yos. Watanuki 09.02 20:00    
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Giavara - V. Flink 09.02 17:50 0 - 2  
J. Elie - N. Gibbs 09.02 18:10 0 - 2  
J. Loeb - S. Martinelli 09.02 16:00 2 - 1  
Mayo Hibi - L. Cabrera 09.02 16:00 2 - 0  
N. Broady - U.M. Arconada 09.02 17:25 0 - 2  
Tenisz (New Haven-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Corwin - Michael Sun 09.02 16:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Berrettini 09.02 20:05 0 - 3  
A. Zverev - D.S. Schwartzman 09.02 19:55 1 - 3  
N. Djokovic - S. Wawrinka 09.02 02:40    
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach/J.Melzer - Kecmanovic M / Ruud C 09.02 18:30 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - J. Görges 09.02 17:00 2 - 1  
E. Svitolina - M. Keys 09.02 01:00 2 - 0  
Kri. Ahn - E. Mertens 09.02 22:35 0 - 2  
N. Osaka - B. Bencic 09.02 18:00 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Kalinskaya A / Putintseva 09.02 18:30 2 - 0  
Gauff/McNally - Azarenka V / Barty A 09.02 23:30 0 - 2  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Duan Y-Y / Zheng S 09.02 18:30 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Withrow J - Dabrowski G / Pavic M 09.02 00:40 0 - 2  
Melichar N / Soares B - Mattek-Sands B / Murray J 09.02 00:30 0 - 2  
Roger-Vasselin E / Flipke - Stosur S / Ram R 09.02 23:10 0 - 2  
Spears A / Bopanna R - Martin F / Atawo R 09.02 00:15 0 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE 09.02 12:30 5 - 9  
Kaposvár - Vasas 09.02 10:00 13 - 13  
Pécs - Tatabánya 09.02 11:15 12 - 7  
Szeged - Honvéd 09.02 10:00 11 - 17  
Szentes - Szombathely 09.02 11:00 14 - 11  
Címkék: eredmények, tippmix,