Tippmix eredmények - 2019. szeptember 16-22.

2019-09-16
Tippmix eredmények - 2019. szeptember 16-22.
2019.09.22.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - British Columbia 09.22 01:00 7 - 40  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Carolina 09.22 22:05 20 - 38  
Buffalo - Cincinnati 09.22 19:00 21 - 17  
Dallas - Miami 09.22 19:00 31 - 6  
Green Bay - Denver 09.22 19:00 27 - 16  
Indianapolis - Atlanta 09.22 19:00 27 - 24  
Kansas City - Baltimore 09.22 19:00 33 - 28  
LA Chargers - Houston 09.22 22:25 20 - 27  
Minnesota - Oakland 09.22 19:00 34 - 14  
New England - NY Jets 09.22 19:00 30 - 14  
Philadelphia - Detroit 09.22 19:00 24 - 27  
San Francisco - Pittsburgh 09.22 22:25 24 - 20  
Seattle - New Orleans 09.22 22:25 27 - 33  
Tampa Bay - NY Giants 09.22 22:05 31 - 32  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 09.22 07:00 3 - 6  
KT Wiz - Samsung Lions 09.22 07:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 09.22 09:00 4 - 0  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 09.22 07:00 5 - 6  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.22 07:00 7 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 09.22 11:00 3 - 0  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 09.22 11:00    
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 09.22 11:00 10 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova (6.m.) 09.22 04:35 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 09.22 01:20 8 - 1  
Atlanta - San Francisco (19:20) 09.22 19:20 1 - 4  
Baltimore - Seattle 09.22 01:05 6 - 7  
Baltimore - Seattle (19:05) 09.22 19:05 2 - 1  
Chicago Cubs - St. Louis 09.22 20:20 2 - 3  
Cincinnati - NY Mets 09.22 19:10 3 - 6  
Cleveland - Philadelphia 09.22 01:10 4 - 9  
Detroit - Chicago WS 09.22 00:10 3 - 5  
Detroit - Chicago WS (19:10) 09.22 19:10 6 - 3  
Houston - LA Angels 09.22 01:10 4 - 8  
Houston - LA Angels (20:10) 09.22 20:10 13 - 5  
LA Dodgers - Colorado 09.22 03:10 2 - 4  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 09.22 22:10 7 - 4  
Miami - Washington 09.22 00:10 4 - 10  
Miami - Washington (19:10) 09.22 19:10 5 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh 09.22 01:10 10 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 09.22 20:10 4 - 3  
Minnesota - Kansas City 09.22 01:10 5 - 12  
Minnesota - Kansas City (20:10) 09.22 20:10 12 - 8  
NY Yankees - Toronto 09.22 19:05 8 - 3  
Oakland - Texas 09.22 03:07 12 - 3  
Oakland - Texas (22:07) 09.22 22:07 3 - 8  
San Diego - Arizona 09.22 02:40 2 - 4  
San Diego - Arizona (22:10) 09.22 22:10 6 - 4  
Tampa Bay - Boston 09.22 00:10 5 - 4  
Tampa Bay - Boston (19:10) 09.22 19:10 4 - 7  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.Y. Espinal - Veréb I. (szabadfogás 86 kg) 09.22 11:30 0 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Chodov 09.22 17:00 8 - 9  
Hattrick Brno - Mladá Boleslav 09.22 17:00 2 - 4  
Liberec - Vitkovice 09.22 18:00 6 - 9  
Sparta Praha - Ostrava 09.22 17:00 6 - 4  
Stresovice - Black Angels Praha 09.22 17:00 6 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Harstad 09.22 14:00 16 - 6  
Greaker - Sandnes 09.22 14:00 7 - 2  
Valerenga - Sarpsborg 09.22 12:00 4 - 11  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Thun 09.22 17:00 8 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tango Brno - FTZS Liberec 09.22 19:30 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Feldkirch 09.22 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 09.22 17:00 3 - 0  
Dundee - Manchester 09.22 18:00 5 - 3  
Guildford - Fife 09.22 19:00 4 - 2  
Sheffield - Glasgow 09.22 17:00 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 09.22 17:00 2 - 0  
Kladno - Vitkovice 09.22 16:00 2 - 2  
Liberec - Mladá Boleslav 09.22 16:00 4 - 3  
Olomouc - Karlovy Vary 09.22 17:00 3 - 2  
Pardubice - Mountfield HK 09.22 17:00 1 - 2  
Plzen - Zlín 09.22 16:30 5 - 4  
Trinec - Litvínov 09.22 15:00 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 09.22 17:00 8 - 1  
FTC - Brassó 09.22 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Gomel 09.22 16:00 1 - 3  
Mogiljev - Junoszt Minszk 09.22 12:00 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 09.22 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Grenoble 09.22 16:00 3 - 3  
Bordeaux - Anglet 09.22 18:15 2 - 3  
Briancon - Mulhouse 09.22 18:30 1 - 3  
Chamonix - Rouen 09.22 18:30 3 - 6  
Nice - Gap 09.22 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Torpedo Kamenogorszk 2 09.22 14:00 1 - 3  
Bejbarisz Atirau - Jertisz Pavlodar 09.22 14:00 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 09.22 16:00 5 - 2  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 09.22 16:00 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice 09.22 20:30 2 - 2  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 09.22 17:00 5 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Gdansk 09.22 17:00 4 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 09.22 03:00 3 - 3  
Buffalo - Toronto 09.22 01:00 5 - 3  
Chicago - Boston 09.22 02:30 2 - 2  
Dallas - Florida 09.22 02:00 0 - 6  
Detroit - Pittsburgh 09.22 23:00 2 - 2  
Los Angeles - Vancouver 09.22 03:00 7 - 5  
Minnesota - Colorado 09.22 00:00 4 - 3  
Nashville - Tampa Bay 09.22 02:00 4 - 4  
New Jersey - NY Islanders 09.22 01:00 4 - 3  
Ottawa - Montreal 09.22 01:30 0 - 4  
Philadelphia - NY Rangers 09.22 01:00 4 - 1  
San Jose - Las Vegas 09.22 02:00 1 - 3  
St. Louis - Columbus 09.22 21:30 5 - 3  
Washington - Carolina 09.22 01:00 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 09.22 17:00 4 - 1  
Grüner - Stavanger 09.22 17:00 1 - 7  
Storhamar - Manglerud 09.22 18:00 7 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 09.22 17:00 4 - 1  
Crimmitschau - Bad Nauheim 09.22 17:00 3 - 4  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 09.22 18:30 3 - 3  
Freiburg - Dresden 09.22 17:00 7 - 1  
Kaufbeuren - Heilbronn 09.22 18:30 2 - 8  
Tölzer Löwen - Ravensburg 09.22 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mannheim 09.22 14:00 4 - 4  
Krefeld - Iserlohn 09.22 16:30 3 - 1  
München - Eisbären Berlin 09.22 17:00 4 - 2  
Nürnberg - Köln 09.22 16:30 4 - 0  
Schwenningen - Augsburg 09.22 19:00 3 - 3  
Straubing - Düsseldorf 09.22 19:00 2 - 3  
Wolfsburg - Ingolstadt 09.22 16:30 2 - 0  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - London Knights 09.22 01:30 6 - 2  
Hamilton Bulldogs - Erie Otters 09.22 01:00 5 - 8  
Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 09.22 20:00 1 - 3  
Owen Sound Attack - Ottawa 67's 09.22 01:30 3 - 3  
Saginaw Spirit - Flint Firebirds 09.22 01:05 1 - 4  
Sault Ste.Marie Greyhound - North Bay Battalion 09.22 01:07 6 - 4  
Windsor Spitfires - Peterborough Petes 09.22 01:05 9 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 09.22 17:30 6 - 6  
Graz - Südtirol Bolzano 09.22 17:30 6 - 2  
Klagenfurt - Salzburg 09.22 17:30 4 - 4  
Vienna Capitals - Dornbirn 09.22 17:30 4 - 3  
Znojmo - Villach 09.22 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 09.22 17:00 2 - 3  
Mora - Karlskrona 09.22 17:30 0 - 1  
Timra - Södertälje 09.22 15:00 2 - 2  
Tingsryd - Vita Hästen 09.22 15:00 6 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Michalovce 09.22 17:00 0 - 4  
Diósgyőr - Liptovsky Mikulas 09.22 17:30 3 - 0  
Kosice - Zvolen 09.22 17:00 4 - 2  
Nove Zamky - Trencin 09.22 16:00 2 - 4  
Poprad - Nitra 09.22 17:00 5 - 0  
Slovan Bratislava - B. Bystrica 09.22 18:00 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Csehov 09.22 10:00 1 - 3  
Ermak Angarszk - Molot Perm 09.22 11:00 5 - 2  
Gornyak Ucsali - Humo Taskent 09.22 12:00 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Himik Voszkreszenszk 09.22 14:00 0 - 5  
ORG Beijing - KRS Beijing 09.22 09:00 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Izssztal Izsevszk 09.22 12:00 3 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Victoria Royals 09.22 04:05 6 - 0  
Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 09.22 04:05 3 - 3  
Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 09.22 03:30 1 - 3  
Moose Jaw Warriors - Regina Pats 09.22 03:00 5 - 3  
Portland Winterhawks - Tri-City Americans 09.22 03:00 6 - 1  
Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 09.22 03:00 2 - 4  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 09.22 03:00 0 - 1  
Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers 09.22 03:05 4 - 1  
Swift Current Broncos - Calgary Hitmen 09.22 03:00 2 - 2  
Winnipeg Ice - Brandon Wheat Kings 09.22 02:30 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Anyang 09.22 08:00 2 - 4  
Kosárlabda (BBL Cup, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - London City Royals 09.22 16:00 87 - 89  
Kosárlabda (BBL Cup, Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Leicester 09.22 18:30 63 - 75  
Glasgow - Newcastle 09.22 19:00 86 - 90  
Sheffield - Manchester Giants 09.22 18:00 95 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Limoges 09.22 16:00 94 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 09.22 12:45 102 - 83  
RS Elasto Painters - Columbian Dyip 09.22 10:30 96 - 90  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 09.22 16:00 63 - 94  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Brindisi 09.22 18:00 84 - 87  
Sassari - Venezia 09.22 20:30 69 - 69, h.u. 83 - 80  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona 09.22 19:00 89 - 79  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Washington (3.m.) 09.22 23:00 92 - 75  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - PPD Zágráb 09.22 16:50 30 - 20  
Paris SG - Szeged 09.22 19:00 30 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Motor Zaporozsje 09.22 20:00 33 - 26  
Vardar Szkopje - Porto 09.22 17:00 32 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Csehovszkije Medvegyi 09.22 15:10 38 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Zubri 09.22 18:00 22 - 25  
Karvina - Koprivnice 09.22 10:30 32 - 29  
Plzen - Malomerice 09.22 10:30 38 - 16  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Viborg 09.22 16:30 25 - 23  
Holstebro - Randers 09.22 16:00 17 - 23  
Nyköbing F. - Ajax Köbenhavn 09.22 17:00 22 - 18  
Skanderborg - Silkeborg 09.22 15:00 28 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fram 09.22 21:30 25 - 23  
Fjölnir - KA Akureyri 09.22 19:00 25 - 32  
Haukar - Stjarnan 09.22 19:30 23 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Follo 09.22 18:00 32 - 24  
Halden - Haslum 09.22 17:00 31 - 30  
Hallvard - Elverum 09.22 18:00 23 - 32  
Kolstad - Naerbö 09.22 18:00 23 - 22  
Runar Sandefjord - Drammen 09.22 18:15 26 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Fredrikstad 09.22 18:00 29 - 28  
Fana Bergen - Kristiansand 09.22 18:00 28 - 38  
Follo - Byasen 09.22 18:00 26 - 36  
Gjerpen - Sola 09.22 17:00 30 - 29  
Oppsal - Storhamar 09.22 18:00 27 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - TUSEM Essen 09.22 17:00 33 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - DHfK Leipzig 09.22 16:00 30 - 22  
Lemgo - Füchse Berlin 09.22 16:00 26 - 31  
Magdeburg - R-N. Löwen Kronau 09.22 13:30 28 - 32  
Nordhorn-Lingen - Melsungen 09.22 16:00 24 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bietigheim 09.22 16:00 21 - 29  
Thüringer HC - Dortmund 09.22 15:00 25 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Potaissa Turda 09.22 17:00 30 - 21  
CSM Bukarest - Focsani 09.22 14:30 24 - 24  
Resita - Baia Mare 09.22 16:00 22 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Logrono La Rioja 09.22 17:00 35 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Bern 09.22 16:00 25 - 25  
Winterthur - St. Gallen 09.22 17:00 32 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Dinamo Pancevo 09.22 20:00 22 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Huddersfield 09.22 13:00 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - San Martin SJ 09.22 20:30 1 - 1  
Estudiantes Rio Cuarto - Mitre Santiago del Estero 09.22 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Brown de Adrogue 09.22 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Atl. Acassuso 09.22 20:30 3 - 3  
Atl. Los Andes - Atl. Fenix 09.22 00:00 0 - 1  
Comunicaciones - Defensores Unidos 09.22 20:30 2 - 0  
Dep. Armenio - Tristan Suarez 09.22 20:30 0 - 1  
San Miguel - Talleres RE 09.22 20:05 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Independiente 09.22 01:00 0 - 1  
Godoy Cruz - Banfield 09.22 18:15 0 - 2  
Lanus - Colón 09.22 20:30 3 - 2  
Newell's - Aldosivi 09.22 16:00 2 - 0  
Racing Club - Arsenal Sarandí 09.22 22:45 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Keshla 09.22 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lommel 09.22 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Anderlecht 09.22 18:00 2 - 1  
Standard Liege - Eupen 09.22 14:30 3 - 0  
Zulte Waregem - Gent 09.22 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Beroe Stara Zagora 09.22 16:45 3 - 0  
Ludogorec Razgrad - Arda Kardzhali 09.22 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - San Jose de Oruro 09.22 01:30 1 - 0  
Bolivar La Paz - Sport Boys Warnes 09.22 21:30 2 - 0  
Destroyers Santa Cruz - Aurora Cochabamba 09.22 21:00 1 - 0  
Jorge Wilstermann - Royal Pari Santa Cruz 09.22 23:15 1 - 0  
Real Potosi - Nacional Potosi 09.22 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zrinjski Mostar - Celik Zenica 09.22 16:30 3 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Velez Mostar 09.22 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - CRB 09.22 00:00 0 - 2  
Cuiaba - Oeste 09.22 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Juventude 09.22 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Bahia 09.22 00:00 2 - 1  
CSA - Ceara 09.22 21:00 1 - 0  
Fortaleza - Palmeiras 09.22 21:00 0 - 1  
Internacional - Chapecoense 09.22 16:00 1 - 0  
Santos - Gremio 09.22 02:00 0 - 3  
Vasco da Gama - Atlético PR 09.22 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Corinthians 09.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Dortmund 09.22 18:00 2 - 2  
Mönchengladbach - Düsseldorf 09.22 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Regensburg 09.22 13:30 2 - 1  
Hamburg - Erzgebirge Aue 09.22 13:30 4 - 0  
Osnabrück - St. Pauli 09.22 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Ingolstadt 09.22 14:00 2 - 1  
Rostock - Zwickau 09.22 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Pafosz 09.22 17:00 2 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Nea Szalamina Famaguszta 09.22 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Ostrava 09.22 15:30 2 - 0  
Sparta Praha - Slavia Praha 09.22 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Fremad Amager 09.22 14:00 1 - 2  
Kolding IF - Skive 09.22 15:00 4 - 2  
Naestved - Viborg 09.22 13:45 2 - 2  
Nyköbing - Vendsyssel 09.22 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Holbaek 09.22 13:00 2 - 2  
Slagelse BI - Brönshöj 09.22 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Ringköbing 09.22 15:00 1 - 2  
Jammerbugt - Dalum 09.22 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Bröndby 09.22 16:00 3 - 1  
FC Köbenhavn - Midtjylland 09.22 18:00 0 - 0  
Hobro - Sönderjyske 09.22 12:00 1 - 1  
Nordsjaelland - Aalborg 09.22 14:00 2 - 1  
Silkeborg - Lyngby 09.22 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Highlands Park 09.22 15:00 1 - 2  
Cape Town City - Lamontville Golden Arrows 09.22 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Bucheon 09.22 12:00 1 - 2  
Anyang - Seoul E-Land 09.22 10:00 5 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Daegu 09.22 10:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - Santa Rita Vinces 09.22 22:00 1 - 0  
LDU Portoviejo - Gualaceo 09.22 22:00 0 - 2  
Manta FC - Atl. Santo Domingo 09.22 16:50 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Aucas Quito 09.22 23:30 2 - 1  
Fuerza Amarilla - El Nacional Quito 09.22 21:15 0 - 4  
LDU Quito - Mushuc Runa 09.22 19:00 4 - 0  
Macara Ambato - Delfin Manta 09.22 00:30 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Haras El Hodood 09.22 20:00 1 - 1  
Aswan - Misr Lel Makasa 09.22 15:00 2 - 3  
El Entag El Harby - FC Masr 09.22 17:30 3 - 0  
Wadi Degla - Tanta 09.22 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Isloch Minszk 09.22 13:00 1 - 2  
Gomel - Dinamo Minszk 09.22 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - KI Klaksvik 09.22 18:00 0 - 2  
B36 Torshavn - IF Fuglafjördur 09.22 16:00 7 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - Kiffen 09.22 17:30 4 - 1  
Vantaa JS - JIPPO 09.22 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - KaaPo Kaarina 09.22 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - Hercules Oulu 09.22 14:00 3 - 1  
OLS Oulu - JBK Pietarsaari 09.22 14:00 1 - 5  
PK-37 - Seinäjoen SK 2 09.22 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Inter Turku 09.22 17:30 1 - 0  
Mariehamn - Kuopio PS 09.22 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - St-Etienne 09.22 17:00 4 - 1  
Lyon - Paris SG 09.22 21:00 0 - 1  
Rennes - Lille 09.22 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Ceres-Negros 09.22 09:30 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panioniosz 09.22 18:30 1 - 1  
Larissza - Xanthi 09.22 14:00 3 - 0  
Panathinaikosz - Olympiakosz 09.22 19:30 1 - 1  
PAOK - Arisz 09.22 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - AZ Alkmaar 09.22 16:45 0 - 1  
Emmen - Feyenoord 09.22 14:30 3 - 3  
Heerenveen - Utrecht 09.22 12:15 1 - 1  
PSV - Ajax 09.22 16:45 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Heerenveen 09.22 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 09.22 16:30 3 - 1  
Istra - Rijeka 09.22 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Pusamania Borneo 09.22 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Persepolis 09.22 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Stjarnan 09.22 16:00 1 - 4  
Grindavik - Valur 09.22 16:00 2 - 2  
HK Kopavogs - ÍA Akranes 09.22 16:00 1 - 1  
KR - FH 09.22 16:00 3 - 2  
Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 09.22 16:00 2 - 3  
ÍBV - Breidablik 09.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera 09.22 19:15 1 - 2  
Hapoel Raanana - Ashdod 09.22 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Tokushima 09.22 08:00 1 - 1  
Kashiwa R. - Ehime 09.22 09:00 2 - 1  
Machida Zelvia - Yokohama FC 09.22 09:00 0 - 0  
Mito - Gifu 09.22 07:00 1 - 0  
Omiya Ardija - Tokyo Verdy 09.22 12:00 2 - 0  
Tochigi - Kagoshima Utd. 09.22 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Urawa RD 09.22 10:00 2 - 3  
Kobe Leonessa - Nojima Sagamihara 09.22 06:00 0 - 1  
Nippon Sport Univ. - Nagano Parceiro 09.22 06:00 0 - 3  
Vegalta Sendai - Iga Kunoichi 09.22 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Pacific Langford 09.22 21:30 4 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 09.22 14:00 4 - 1  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 09.22 12:00 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - FC Asztana 09.22 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Barranquilla FC 09.22 22:30 0 - 0  
Orsomarso Palmira - Boyaca Chico 09.22 22:00 4 - 4  
Real San Andres - Bogota FC 09.22 22:30 0 - 1  
Tigres Bogota - Fortaleza Cota 09.22 21:00 3 - 2  
Valledupar - Llaneros FC 09.22 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Bucaramanga 09.22 03:00 1 - 1  
Independiente Medellin - Millonarios 09.22 00:00 1 - 2  
Independiente SF - Envigado 09.22 22:15 3 - 0  
Rionegro Aguilas - Once Caldas 09.22 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Qingdao Huanghai 09.22 09:30 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Heilongjiang Lava Spring 09.22 13:30 2 - 4  
Shijiazhuang - Guangdong 09.22 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Wuhan Zall 09.22 14:00 0 - 1  
Shanghai SIPG - Henan Jianye 09.22 13:35 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Beijing Guoan 09.22 11:30 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Puszcza Niepolomice 09.22 19:00 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Tychy 09.22 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Legia Varsó 09.22 17:30 1 - 2  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 09.22 15:00 1 - 1  
Wisla Plock - Wisla Krakkó 09.22 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Ventspils 09.22 15:00 3 - 3  
Valmiera - Riga FC 09.22 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ESMTK - Győr 09.22 15:00 1 - 3  
Gyöngyös - Haladás 09.22 15:00 0 - 3  
Szabadkikötő - Tiszakécske 09.22 15:00 0 - 1  
Taksony - Nyíregyháza 09.22 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Difaa El Jadidi 09.22 21:00 0 - 0  
Olympique de Khouribga - Hassania Agadir 09.22 19:00 0 - 0  
Raja de Beni Mellal - Moghreb Tetouan 09.22 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 09.22 04:00 2 - 2  
Atl. San Luis - Santos Laguna 09.22 00:00 2 - 3  
Monterrey - Puebla 09.22 00:00 3 - 2  
Necaxa - Leon 09.22 00:00 2 - 4  
Pachuca - Tijuana 09.22 02:00 4 - 1  
UNAM Pumas - Cruz Azul 09.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Chicago 09.22 01:30 0 - 0  
Houston - Orlando 09.22 02:30 2 - 1  
Kansas City - Colorado Rapids 09.22 02:30 2 - 3  
Los Angeles FC - Toronto FC 09.22 04:30 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Montreal 09.22 04:30 2 - 1  
New England - Salt Lake 09.22 01:30 0 - 0  
Portland - Minnesota 09.22 21:55 0 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Kom Podgorica 09.22 15:00 4 - 2  
Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica 09.22 15:00 2 - 2  
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac 09.22 15:00 4 - 0  
Sutjeska Niksic - Grbalj Radanovici 09.22 16:00 5 - 0  
Titograd Podgorica - Zeta Golubovci 09.22 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Gzira 09.22 20:00 0 - 0  
St. Lucia - Tarxien 09.22 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - FTC 09.22 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr 09.22 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Notodden 09.22 18:00 3 - 1  
Ham-Kam - Start 09.22 15:00 4 - 0  
Jerv - Tromsdalen 09.22 15:00 1 - 0  
KFUM Oslo - Sandefjord 09.22 15:00 3 - 3  
Nest-Sotra - Skeid 09.22 15:00 2 - 1  
Sandnes Ulf - Raufoss 09.22 18:00 3 - 1  
Strömmen - Sogndal 09.22 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Moss 09.22 18:00 0 - 1  
Byasen - Egersund 09.22 15:00 0 - 1  
Fredrikstad - Brattvag 09.22 17:00 3 - 2  
Sola - Hödd 09.22 15:00 0 - 1  
Stjördals/Blink - Arendal 09.22 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Kjelsas 09.22 15:15 2 - 1  
Asker - Sotra 09.22 16:00 2 - 0  
Grorud - Mjölner 09.22 16:00 2 - 1  
Senja - Asane 09.22 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Kristiansund 09.22 18:00 1 - 1  
Mjöndalen - Rosenborg 09.22 20:00 1 - 2  
Odd Grenland - Sarpsborg 09.22 18:00 3 - 0  
Ranheim - Bodö/Glimt 09.22 18:00 1 - 1  
Tromsö - Strömsgodset 09.22 18:00 0 - 1  
Valerenga - Viking Stavanger 09.22 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 09.22 02:00 3 - 1  
Portland - Houston 09.22 04:30 1 - 0  
Seattle - Sky Blue 09.22 04:00 0 - 1  
Utah - North Carolina 09.22 03:00 0 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Freiburg 09.22 14:00 0 - 1  
Jena - 1. FC Köln 09.22 14:00 2 - 2  
Leverkusen - Frankfurt 09.22 14:00 1 - 3  
Sand - Bayern München 09.22 14:00 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Fiorentina 09.22 18:00 2 - 2  
Bologna - Roma 09.22 15:00 1 - 2  
Lazio - Parma 09.22 20:45 2 - 0  
Lecce - Napoli 09.22 15:00 1 - 4  
Sampdoria - Torino 09.22 15:00 1 - 0  
Sassuolo - SPAL Ferrara 09.22 12:30 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Salernitana 09.22 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Albinoleffe 09.22 15:00 0 - 1  
Lecco - Monza 09.22 17:30 0 - 3  
Novara - Pergolettese 09.22 17:30 0 - 0  
Pianese - Alessandria 09.22 15:00 0 - 1  
Renate - Olbia 09.22 15:00 2 - 0  
Siena - Pro Patria 09.22 15:00 0 - 1  
U23Juventus - Pontedera 09.22 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Reggio Audace 09.22 17:30 0 - 0  
Fermana - Sambenedettese 09.22 15:00 1 - 1  
Gubbio - Vicenza 09.22 15:00 0 - 3  
Pesaro - Padova 09.22 15:00 0 - 2  
Virtus Verona - Triestina 09.22 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Bisceglie 09.22 17:30 0 - 1  
Cavese - Paganese 09.22 20:45 1 - 0  
Monopoli - Catania 09.22 15:00 4 - 2  
Picerno - Casertana 09.22 15:00 1 - 1  
Reggina - Vibonese 09.22 17:30 2 - 0  
Rieti - Potenza 09.22 15:00 1 - 1  
Sicula Leonzio - Ternana 09.22 15:00 1 - 2  
Virtus Francavilla - Bari 09.22 17:30 1 - 0  
Viterbese - Catanzaro 09.22 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ural Jekatyerinburg 09.22 15:30 1 - 1  
CSZKA Moszkva - FK Krasznodar 09.22 18:00 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Szocsi 09.22 13:00 2 - 3  
Orenburg - Lokomotív Moszkva 09.22 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorwärts Steyr - Austria Wien Amatőr 09.22 10:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Altach 09.22 14:30 2 - 0  
Hartberg - Wolfsberg 09.22 14:30 0 - 2  
LASK - Salzburg 09.22 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 09.22 01:00 1 - 1  
Sol de America - General Diaz 09.22 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cienciano - Alianza Atlético 09.22 22:00 2 - 0  
Sport Loreto - Comerciantes Unidos 09.22 22:30 3 - 0  
Union Huaral - Los Caimanes 09.22 20:15 4 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Univ. San Martin 09.22 22:00 1 - 1  
Alianza Lima - Real Garcilaso 09.22 22:30 1 - 0  
Huancayo - Universitario de Deportes 09.22 03:00 0 - 1  
Sport Boys Callao - UTC de Cajamarca 09.22 00:45 4 - 0  
Sporting Cristal - Ayacucho 09.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Feirense 09.22 19:15 1 - 1  
Cova Piedade - Casa Pia 09.22 17:00 0 - 1  
Leixoes - Benfica B 09.22 12:15 1 - 0  
Mafra - Varzim 09.22 17:00 1 - 1  
Vilafranquense - Estoril 09.22 19:15 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Boavista 09.22 16:30 0 - 0  
Porto - Santa Clara 09.22 21:30 2 - 0  
Setúbal - Portimonense 09.22 19:00 0 - 0  
Tondela - Guimaraes 09.22 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Aston Villa 09.22 17:30 3 - 2  
Chelsea - Liverpool 09.22 17:30 1 - 2  
Crystal Palace - Wolverhampton 09.22 15:00 1 - 1  
West Ham - Manchester Utd. 09.22 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Chindia Targoviste 09.22 16:30 0 - 3  
FCS Bukarest - CFR Cluj 09.22 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 09.22 14:00 3 - 1  
Hibernian - Hearts 09.22 16:00 1 - 2  
St. Johnstone - Rangers 09.22 13:15 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Las Palmas 09.22 16:00 1 - 0  
Numancia - Elche 09.22 18:00 1 - 1  
Ponferradina - Oviedo 09.22 12:00 2 - 1  
Sp. Gijón - R. Santander 09.22 18:00 1 - 1  
Tenerife - Fuenlabrada 09.22 20:00 0 - 1  
UD Extremadura - Huesca 09.22 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Sp. Gijón B 09.22 17:00 0 - 0  
Internacional de Madrid - Las Rozas 09.22 12:00 2 - 1  
Las Palmas B - Real Madrid B 09.22 13:00 0 - 0  
Marino Luanco - Melilla 09.22 12:00 0 - 0  
Pena Deportiva - Celta Vigo B 09.22 11:30 3 - 4  
Pontevedra - Atl. Baleares 09.22 12:00 0 - 1  
Rayo Majadahonda - Atl. Madrid B 09.22 12:00 1 - 0  
San Sebastian Reyes - Oviedo B 09.22 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Izarra 09.22 12:00 4 - 0  
Arenas de Getxo - Amorebieta 09.22 18:30 1 - 1  
Calahorra - Unionistas de Salamanca 09.22 18:00 1 - 1  
Cultural Leonesa - Burgos 09.22 19:00 4 - 0  
Haro Deportivo - Guijuelo 09.22 17:00 1 - 0  
Real Sociedad B - Leioa 09.22 18:15 4 - 3  
Salamanca UDS - UD Logrones 09.22 17:00 0 - 2  
Tudelano - Ath. Bilbao B 09.22 17:00 0 - 3  
Valladolid B - Barakaldo 09.22 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Lleida 09.22 17:00 1 - 1  
Ejea - Ebro 09.22 12:00 1 - 1  
Espanyol B - Castellon 09.22 18:30 0 - 0  
Gimnastic - Cornella 09.22 12:00 2 - 2  
Hercules - Orihuela 09.22 19:00 1 - 3  
Olot - Valencia B 09.22 18:00 1 - 0  
Prat - FC Andorra 09.22 12:00 0 - 1  
Sabadell - La Nucia 09.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Sevilla B 09.22 19:00 3 - 0  
Atl. Sanluqueno - Linense 09.22 18:00 1 - 0  
Cartagena - Cadiz B 09.22 19:00 1 - 0  
Don Benito - Marbella 09.22 19:00 1 - 1  
Merida - Rec. Huelva 09.22 18:00 0 - 1  
San Fernando - Yeclano Deportivo 09.22 18:30 1 - 0  
Talavera de la Reina - Real Murcia 09.22 19:00 1 - 2  
Villarrobledo - Villarrubia 09.22 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Alavés 09.22 18:30 2 - 0  
Espanyol - Real Sociedad 09.22 14:00 1 - 3  
Getafe - Mallorca 09.22 12:00 4 - 2  
Sevilla - Real Madrid 09.22 21:00 0 - 1  
Valencia - Leganes 09.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Abanca - Tenerife 09.22 12:00 1 - 1  
EDF Logrono - Tacon 09.22 12:00 5 - 1  
Huelva - Sevilla 09.22 11:30 1 - 0  
Levante - Rayo Vallecano 09.22 14:00 0 - 1  
Real Sociedad - Betis 09.22 16:00 2 - 0  
Valencia - Ath. Bilbao 09.22 11:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Lausanne 09.22 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Thun 09.22 16:00 2 - 0  
Lugano - Luzern 09.22 16:00 1 - 1  
Young Boys - Basel 09.22 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Trelleborg 09.22 17:30 3 - 0  
Mjällby - Brommapojkarna 09.22 15:00 0 - 2  
Västeras SK - Degerfors 09.22 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Oskarshamn 09.22 17:00 1 - 2  
Oddevold - Lund 09.22 17:00 0 - 3  
Trollhättan - Landskrona 09.22 17:00 0 - 1  
Värnamo - Skövde 09.22 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Gefle 09.22 15:00 1 - 2  
Carlstad Utd. - Akropolis IF 09.22 16:00 0 - 3  
Linköping City - Team TG 09.22 15:00 3 - 0  
Sandviken - Karlslund 09.22 17:00 2 - 1  
Umea FC - Forward Örebro 09.22 13:00 2 - 1  
Vasalund - Sollentuna 09.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - FF Malmö 09.22 17:30 0 - 3  
Hammarby - AIK Stockholm 09.22 15:00 2 - 1  
Helsingborg - AFC Eskilstuna 09.22 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Vittsjö 09.22 17:00 1 - 0  
Pitea - Linköping 09.22 15:00 1 - 0  
Rosengard - Örebro 09.22 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 09.22 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Tampines Rovers 09.22 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Slovan Bratislava 09.22 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Celje 09.22 18:00 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Bravo Ljubljana 09.22 20:15 3 - 1  
Rudar Velenje - Domzale 09.22 14:00 2 - 3  
Triglav Kranj - Maribor 09.22 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Chainat Hornbill 09.22 13:00 1 - 0  
Chiangmai FC - Port FC 09.22 13:00 0 - 2  
Nakhon Ratchasima - Samut Prakan 09.22 14:00 4 - 1  
Trat - Prachuap 09.22 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Hatayspor 09.22 18:00 3 - 1  
Eskisehirspor - Menemen Bld. Spor 09.22 15:30 3 - 0  
Giresunspor - Karagümrük 09.22 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Alanyaspor 09.22 15:30 1 - 1  
Rizespor - Gazisehir Gaziantep 09.22 13:00 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Galatasaray 09.22 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Sahtar Doneck 09.22 13:00 0 - 1  
Kolosz Kovalivka - Olekszandria 09.22 18:30 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Dinamo Kijev 09.22 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerrito Montevideo - Bella Vista 09.22 21:00 2 - 0  
Sud América - Atenas de San Carlos 09.22 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Danubio Montevideo 09.22 21:00 0 - 1  
Defensor Montevideo - Rampla Juniors 09.22 01:00 1 - 0  
Fenix Montevideo - Montevideo Wanderers 09.22 21:00 3 - 3  
Plaza Colonia - Cerro Largo Melo 09.22 21:00 1 - 0  
Progreso Montevideo - Liverpool Montevideo 09.22 21:00 2 - 1  
River Plate Montevideo - Boston River 09.22 21:00 1 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - North Carolina 09.22 20:00 2 - 1  
Charlotte Independence - Swope Park 09.22 01:00 0 - 3  
El Paso - Colorado Springs 09.22 03:30 2 - 0  
Fresno - Phoenix Rising 09.22 04:30 2 - 1  
Louisville City - New York RB 2 09.22 01:00 5 - 3  
Memphis - St. Louis FC 09.22 02:00 1 - 0  
Nashville SC - Pittsburgh 09.22 02:00 0 - 0  
Ottawa - Hartford 09.22 20:00 4 - 1  
Rio Grande Valley - Real Monarchs 09.22 02:30 3 - 1  
Tampa Bay - Bethlehem Steel 09.22 01:30 6 - 1  
Tulsa - Orange County SC 09.22 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Trujillanos Valera 09.22 22:00 1 - 2  
Dep. La Guaira - Dep. Lara 09.22 17:00 3 - 1  
Llaneros de Guanare - Metropolitanos Caracas 09.22 22:00 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Cefn Druids 09.22 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Renova 09.22 15:00 0 - 1  
Vardar Szkopje - Sileks Kratovo 09.22 15:30 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Maardu Linnameeskond 09.22 12:00 1 - 0  
Tammeka Tartu - Flora Tallinn 09.22 14:00 1 - 6  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Ararat Jereván 09.22 14:00 1 - 4  
Pjunyik Jereván - Noah Jereván 09.22 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Qizilqum Zarafshon 09.22 15:00 2 - 1  
Nasaf Qarshi - Bukhoro 09.22 15:00 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Mexico City)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carnelossi - Ang. Hill (női) 09.22 00:50 0 - 1  
B. Moreno - A. Askarov 09.22 03:10 1 - 1  
C. Esparza - Ale. Grasso (női) 09.22 03:40 1 - 0  
I. Aldana - V. Melo (női) 09.22 02:35 1 - 0  
J. Quinonez - C.H. Quiroz 09.22 01:35 1 - 0  
Mar. Bravo - S. Peterson 09.22 02:00 0 - 1  
Polo Reyes - Kyle Nelson 09.22 01:15 0 - 1  
Vin. Castro - Paul Craig 09.22 00:00 0 - 1  
Y. Rodriguez - Jer. Stephens 09.22 04:10    
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
D. Kvyat - P. Gasly (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 1 - 0  
V. Bottas - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, futam) 09.22 14:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Szingapúri ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést? 09.22 14:10    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2019 09.22 14:10    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 09.22 14:10    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 09.22 14:10    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2019 - Top 3 09.22 14:10    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2019, időmérő 09.22 14:10    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2019, időmérő - Top 3 09.22 14:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - Aug. Fernandez (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 1 - 0  
B. Binder - Jor. Navarro (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 1 - 0  
B. Binder - L. Marini (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 1 - 0  
Jor. Navarro - T. Lüthi (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 1 - 0  
S. Lowes - Jor. Martin (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 1 - 0  
S. Lowes - L. Baldassarri (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 1 - 0  
T. Lüthi - L. Marini (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 14:30 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Aragón Nagydíj 2019 09.22 14:30    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - T. Arbolino (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 1 - 0  
J. Kornfeil - C. Vietti (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 0 - 1  
J. Masia - A. Migno (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 0 - 1  
J. McPhee - Ai Ogura (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 0 - 1  
J. McPhee - Tat. Suzuki (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 1 - 0  
L. Dalla Porta - J. Masia (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 1 - 0  
L. Dalla Porta - Tat. Suzuki (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 11:20 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Aragón Nagydíj 2019 09.22 11:20    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - F. Morbidelli (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 1 - 0  
A. Dovizioso - Jack Miller (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 1 - 0  
C. Crutchlow - F. Morbidelli (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 1 - 0  
D. Petrucci - Tak. Nakagami (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 0 - 1  
J. Mir - Ale. Espargaro (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 0 - 1  
M. Vinales - F. Quartararo (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 1 - 0  
V. Rossi - A. Rins (Aragón Nagydíj, futam) 09.22 13:00 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Aragón Nagydíj 2019 09.22 13:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Alex Bowman (Richmond 2) 09.22 01:30 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Richmond 2) 09.22 01:30 1 - 0  
Cha. Elliott - Kyle Larson (Richmond 2) 09.22 01:30 0 - 1  
Dan. Suarez - Jim. Johnson (Richmond 2) 09.22 01:30 1 - 0  
Erik Jones - Kurt Busch (Richmond 2) 09.22 01:30 0 - 1  
K. Harvick - D. Hamlin (Richmond 2) 09.22 01:30 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Richmond 2) 09.22 01:30 0 - 1  
Nascar, Richmond 2 2019 09.22 01:30    
Nascar, Richmond 2 2019 - Top 3 09.22 01:30    
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Wellington 09.22 04:05 15 - 34  
Northland - Bay of Plenty 09.22 06:35 22 - 46  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Skócia 09.22 09:45 27 - 3  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Namíbia 09.22 07:15 47 - 22  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Tonga 09.22 12:15 35 - 3  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 09.22 11:00 2 - 3  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Törökország 09.22 17:00 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Kenya 09.22 05:30 3 - 0  
Dél-Korea - Argentína 09.22 04:00 3 - 1  
Japán - USA 09.22 12:20 2 - 3  
Kamerun - Hollandia 09.22 07:00 0 - 3  
Kína - Brazília 09.22 08:00 3 - 2  
Oroszország - Szerbia 09.22 10:00 3 - 1  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - G. Mager 09.22 11:00 1 - 2  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - D. Istomin 09.22 05:00 2 - 1  
B. Klahn - L.G.M. Harris 09.22 05:00 2 - 0  
K. Majchrzak - J. Duckworth 09.22 07:00 2 - 1  
L. Saville - Jas. Jung 09.22 07:10 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - P. Polansky 09.22 18:00 0 - 2  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - E. Ruusuvuori 09.22 16:00 0 - 2  
Tenisz (Glasgow, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Smith J-P - Bemelmans R / Masur D 09.22 14:00 1 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Polmans - J. Millman 09.22 09:50 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Hsieh C-P / Yang T-H 09.22 08:00 0 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Raonic 09.22 18:35 2 - 1  
D. Thiem - N. Kyrgios 09.22 14:10    
R. Federer - J. Isner 09.22 16:45 2 - 0  
R. Nadal - N. Kyrgios 09.22 13:20    
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Federer R / Nadal R - Isner J / Sock J 09.22 12:00    
Federer R / Tsitsipas S - Isner J / Sock J 09.22 12:00 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - J-W. Tsonga 09.22 15:30 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut/Roger-Vasselin - Lindstedt R / Struff J-L 09.22 13:30 1 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - Dan. Petrovic 09.22 15:50 0 - 2  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - A. Pavlyuchenkova 09.22 05:00 2 - 0  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kostyuk - V. Gracheva 09.22 17:00 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - B. Coric 09.22 15:30 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharan D / Zelenay I - Berrettini M / Bolelli S 09.22 13:00 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - M. Linette 09.22 12:30 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Arruabarrena L / Maria T 09.22 11:00 1 - 2  
Pliskova/Pliskova - Arruabarrena L / Maria T 09.22 03:00    
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dart - A. Bogdan 09.22 08:00 2 - 1  
J.A. Cristian - O. Govortsova 09.22 08:00 1 - 2  
Lud. Samsonova - V. Flink 09.22 10:10 2 - 0  
T. Martincova - C. Paquet 09.22 10:30 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A. Sasnovich 09.22 08:30 2 - 0  
A. Tomljanovic - D. Yastremska 09.22 06:10 0 - 2  
B. Strycova - Xiyu Wang 09.22 15:30 2 - 0  
D. Kasatkina - Car. Garcia 09.22 10:00 0 - 2  
E. Rybakina - Lin Zhu 09.22 11:40 2 - 1  
J. Brady - B. Pera 09.22 07:45 1 - 2  
J. Pegula - P. Hercog 09.22 05:00 0 - 2  
Shuai Zhang - S. Stephens 09.22 13:30 0 - 2  
V. Williams - D.R. Collins 09.22 06:00 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang Q / Wang X - Halep S / Olaru R 09.22 06:00 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - B. Schnur 09.22 10:10 2 - 0  
D. Köpfer - Yui. Sugita 09.22 08:35 2 - 0  
Soon Woo Kwon - H. Laaksonen 09.22 07:30 2 - 1  
Tat. Ito - J. Vesely 09.22 07:30    
Tenisz (Zlatibor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Fatic - Nagy P. 09.22 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - A.S. Ginting 09.22 07:40 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 09.22 08:20 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Tzu Ying Tai 09.22 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.22 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 09.22 07:00 2 - 1  
Tollaslabda (Polish Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Rusev - M. Rogalski 09.22 10:30 2 - 0  
I. Rusev - M.E. Christophersen 09.22 15:40 0 - 2  
M.E. Christophersen - D.J. Holm 09.22 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Polish Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prabhudesai - J. Hart 09.22 11:00 0 - 2  
I.A. Andersen - J. Hart 09.22 15:20 1 - 2  
I.A. Andersen - P. Joshi 09.22 10:30 2 - 0  
Tollaslabda (Polish Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christensen M E / Karlsso - Jille R / Tirtosentono A 09.22 10:00 0 - 2  
Jille R / Tirtosentono A - Mikkelsen M / Magelund A 09.22 15:00 0 - 2  
Mikkelsen M / Magelund A - Hybel E / Magnusson J 09.22 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (Polish International,ffi.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Russ Z / Stallwood S 09.22 16:20 0 - 2  
Jille R / Van Der Lecq T - Bay J / Mikkelsen M 09.22 11:30 0 - 2  
Russ Z / Stallwood S - Janacek J / Svejda T 09.22 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (Polish International,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhat K A / Gautam S - Magelund A / Ravn F 09.22 12:00 0 - 2  
Karlsson E / Magnusson J - Jille D / Tirtosentono A 09.22 11:30 2 - 0  
Karlsson E / Magnusson J - Magelund A / Ravn F 09.22 16:00 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Quillin - A. Angulo 09.22 04:30 0 - 1  
T. Dulorme - Ter. Williams 09.22 04:30 1 - 0  

 

2019.09.21.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Hamilton 09.21 03:30 27 - 30  
Montreal - Winnipeg 09.21 22:00 38 - 37  
Toronto - Calgary 09.21 01:00 16 - 23  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Greater Western Sydney 09.21 08:35 52 - 56  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 09.21 10:00 5 - 3  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 09.21 10:00    
KT Wiz - Samsung Lions 09.21 10:00 3 - 6  
Lotte Giants - NC Dinos 09.21 10:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 09.21 07:00 1 - 8  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 09.21 07:00 3 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 09.21 11:00 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 09.21 07:00 4 - 2  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 09.21 11:00 2 - 14  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.21 10:00 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 09.21 01:20 6 - 0  
Baltimore - Seattle 09.21 01:05 5 - 3  
Chicago Cubs - St. Louis 09.21 20:20 8 - 9  
Cincinnati - NY Mets 09.21 01:10 1 - 8  
Cincinnati - NY Mets (22:10) 09.21 22:10 3 - 2  
Cleveland - Philadelphia 09.21 01:10 5 - 2  
Detroit - Chicago WS 09.21 01:10 1 - 10  
Houston - LA Angels 09.21 02:10 6 - 4  
LA Dodgers - Colorado 09.21 04:10 12 - 5  
Miami - Washington 09.21 01:10 4 - 6  
Milwaukee - Pittsburgh 09.21 02:10 10 - 1  
Minnesota - Kansas City 09.21 02:10 4 - 3  
NY Yankees - Toronto 09.21 01:05 3 - 4  
NY Yankees - Toronto (19:05) 09.21 19:05 7 - 2  
Oakland - Texas 09.21 04:07 8 - 0  
San Diego - Arizona 09.21 04:10 0 - 9  
Tampa Bay - Boston 09.21 01:10 5 - 4  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veréb I. - O. Domanytskyi (szabadfogás 86 kg) 09.21 09:00 1 - 0  
Darts (Players Championship 25)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 25 2019 09.21 23:00    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Ceska Lipa 09.21 18:00 11 - 5  
SK Vinohrady - Otrokovice 09.21 19:30 5 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - LaSB 09.21 16:00 6 - 2  
Seinäjoki - OLS Oulu 09.21 16:00 14 - 6  
Steelers Hämeenlinna - Adalens 09.21 16:00 8 - 7  
Tiikerit - Viikingit Helsinki 09.21 16:00 3 - 7  
Turku PS - Oilers Espoo 09.21 17:30 4 - 6  
Welhot Kuopio - Happee Jyväskylä 09.21 16:00 7 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sandnes 09.21 15:00 8 - 8  
Fredrikstad - Harstad 09.21 14:00 6 - 5  
Gjellerasen - Slevik 09.21 16:30 4 - 11  
NOR 92 Mjöndalen - Greaker 09.21 16:00 3 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Zug 09.21 19:00 4 - 7  
Grasshoppers - Wiler-Ersigen 09.21 19:00 7 - 7  
Langnau - Rychenberg Winterthur 09.21 19:00 4 - 3  
Malans - Sarnen 09.21 18:00 8 - 4  
Uster - Köniz 09.21 17:30 6 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Sandro Abate Avellino 09.21 18:00 2 - 3  
Kaos Mantova - Came Dosson 09.21 20:00 6 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Quinta dos Lombos 09.21 19:00 1 - 2  
Burinhosa - Leoes Porto Salvo 09.21 19:00 3 - 3  
Electrico - Viseu 09.21 17:00 9 - 2  
Modicus Sandim - Fundao 09.21 22:00 2 - 5  
Portimonense - Belenenses 09.21 19:00 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Futsal 09.21 18:00 1 - 0  
Murcia - Jaen 09.21 13:00 2 - 1  
Osasuna Magna - Burela 09.21 20:00 3 - 1  
Santa Coloma - Cartagena 09.21 18:30 3 - 3  
Valdepenas - Ribera Navarra 09.21 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Lustenau 09.21 19:30 2 - 9  
Cortina - Zell am See 09.21 20:30 2 - 2  
Gherdeina/Gröden - Asiago 09.21 20:30 8 - 3  
Jesenice - Fassa 09.21 18:00 4 - 2  
Klagenfurt 2 - Feldkirch 09.21 19:30 2 - 4  
Linz 2 - Kitzbühel 09.21 19:00 0 - 6  
Renon/Ritten - Val Pusteria 09.21 20:00 1 - 1  
Salzburg 2 - Vipiteno/Sterzing 09.21 19:15 3 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow 09.21 20:00 2 - 6  
Fife - Coventry 09.21 20:15 6 - 3  
Sheffield - Guildford 09.21 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Slovan Ustecti Lvi 09.21 16:00 5 - 2  
Frydek Mistek - Prostejov 09.21 18:00 1 - 1  
Havirov - Sokolov 09.21 17:00 4 - 2  
Jihlava - Litomerice 09.21 17:30 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 09.21 16:00 4 - 2  
Poruba - Kadan 09.21 17:00 4 - 2  
Vsetin - Slavia Trebic 09.21 17:30 4 - 2  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 09.21 17:00 1 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - KMH Budapest 09.21 17:30 7 - 1  
Gyergyói HK - Újpest 09.21 17:30 5 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Lida 09.21 12:00 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 09.21 16:00 4 - 4  
JYP - Kärpät 09.21 16:00 3 - 3  
Kookoo - Kalpa 09.21 16:00 1 - 0  
Tappara - SaiPa 09.21 16:00 4 - 1  
Vaasan Sport - Jukurit 09.21 17:30 1 - 4  
Ässät - Ilves 09.21 16:00 3 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Torpedo Kamenogorszk 2 09.21 14:00 2 - 5  
Arlan Koksetau - Temirtau 09.21 13:00 6 - 1  
Bejbarisz Atirau - Jertisz Pavlodar 09.21 14:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 09.21 13:30 2 - 4  
Dinamo Minszk - Jokerit 09.21 16:10 5 - 0  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 09.21 16:30 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 09.21 14:00 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.21 13:30 2 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.21 16:00 2 - 4  
Szocsi - Admiral Vlagyivosztok 09.21 16:00 1 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 09.21 12:00 3 - 2  
ORG Beijing 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 09.21 12:00 1 - 8  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Pittsburgh 09.21 20:00 3 - 1  
Detroit - NY Islanders 09.21 01:30 3 - 3  
Edmonton - Calgary 09.21 03:00 6 - 2  
New Jersey - NY Rangers 09.21 01:00 4 - 2  
Tampa Bay - Nashville 09.21 01:00 3 - 1  
Toronto - Buffalo 09.21 01:00 3 - 0  
Winnipeg - St. Louis 09.21 02:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Lillehammer 09.21 16:00 2 - 4  
Valerenga - Narvik 09.21 16:00 3 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Sudbury Wolves 09.21 01:00 5 - 2  
Guelph Storm - Ottawa 67's 09.21 01:30 2 - 2  
Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 09.21 01:00 1 - 4  
Kitchener Rangers - Saginaw Spirit 09.21 01:30 4 - 4  
London Knights - Peterborough Petes 09.21 01:30 4 - 6  
Mississauga Steelheads - Niagara Icedogs 09.21 01:00 1 - 3  
North Bay Battalion - Barrie Colts 09.21 01:00 0 - 3  
Sarnia Sting - Hamilton Bulldogs 09.21 01:05 3 - 4  
Sault Ste.Marie Greyhound - Flint Firebirds 09.21 01:07 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 09.21 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Olten 09.21 19:45 7 - 2  
GCK Lions - Visp 09.21 17:00 3 - 2  
Kloten - Ajoie 09.21 19:45 4 - 6  
Sierre - Winterthur 09.21 18:00 2 - 5  
Thurgau - Langenthal 09.21 20:00 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers 09.21 19:45 2 - 2  
Rapperswil - Zürich Lions 09.21 19:45 2 - 2  
Servette - Bern 09.21 19:45 4 - 2  
Zug - Lugano 09.21 19:45 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 09.21 15:15 1 - 2  
HV 71 - Leksand 09.21 15:15 1 - 1  
Linköping - Rögle 09.21 15:15 2 - 3  
Malmö - Lulea 09.21 18:00 4 - 1  
Oskarshamn - Djurgarden 09.21 18:00 3 - 2  
Växjö - Skelleftea 09.21 18:00 1 - 4  
Örebro - Frölunda 09.21 18:00 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - CSZK Szamara 09.21 16:00 5 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Nomad 09.21 16:00 7 - 0  
Dinamo Tver - Metallurg Novokuznyeck 09.21 16:00 4 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torosz Nyeftekamszk 09.21 13:30 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Nyeftyanyik Almetyevszk 09.21 14:00 1 - 3  
SZKA-Néva - Torpedo Kamenogorszk 09.21 16:00 2 - 2  
Tambov - Burany Voronyezs 09.21 16:00 2 - 2  
Torpedo Gorkij - Lada Toljatti 09.21 14:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Winnipeg Ice 09.21 02:30 2 - 3  
Everett Silvertips - Tri-City Americans 09.21 04:35 2 - 4  
Kamloops Blazers - Spokane Chiefs 09.21 04:00 3 - 4  
Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 09.21 03:00 3 - 3  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 09.21 03:00 2 - 2  
Prince George Cougars - Vancouver Giants 09.21 04:00 3 - 5  
Regina Pats - Moose Jaw Warriors 09.21 03:00 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Szahalin 09.21 07:00 0 - 3  
Oji Eagles - Anyang 09.21 08:00 4 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Mons 09.21 20:30 57 - 65  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Liege 09.21 20:30 71 - 59  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Alba Berlin 09.21 18:00 92 - 74  
Fenerbahce - Olimpia Milano 09.21 15:45 75 - 79  
Panathinaikosz - Maccabi TA 09.21 18:00 71 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Le Mans 09.21 20:00 78 - 72  
Bourg - Strasbourg 09.21 20:30 80 - 72  
Chalon sur Saone - Nanterre 09.21 20:00 75 - 73  
Cholet - Roanne 09.21 20:00 85 - 59  
Monaco - Gravelines 09.21 18:30 67 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Magnolia Hotshots 09.21 12:45 98 - 92  
Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 09.21 10:30 116 - 123  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Prienai 09.21 17:15 74 - 61  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 09.21 16:00 80 - 67  
Rytas Vilnius - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 09.21 16:00 95 - 84  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Chemnitz 09.21 19:00 85 - 88  
Leverkusen - Bremerhaven 09.21 20:00 63 - 74  
Schalke - Nürnberg 09.21 19:30 71 - 81  
Trier - Karlsruhe 09.21 19:30 76 - 78  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Sassari 09.21 18:00 87 - 87, h.u. 94 - 101  
Venezia - Brindisi 09.21 20:30 78 - 73  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 09.21 18:30 71 - 65  
Real Madrid - Fuenlabrada 09.21 21:00 116 - 61  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celje 09.21 20:00 45 - 21  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Montpellier 09.21 17:30 25 - 27  
Veszprém - Kiel 09.21 17:30 31 - 37  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Riihimaen Cocks 09.21 16:00 34 - 19  
Sporting CP - Tatran Presov 09.21 19:30 32 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Schaffhausen 09.21 15:00 27 - 23  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Dukla Praha 09.21 10:00 25 - 32  
Lovosice - KP Brno 09.21 18:30 26 - 30  
Nove Veseli - Jicin 09.21 17:00 30 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Mors-Thy 09.21 16:00 27 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Esbjerg 09.21 15:00 20 - 29  
Odense - Herning-Ikast 09.21 16:10 24 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Valence 09.21 20:30 26 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Dijon 09.21 20:00 25 - 29  
Brest - Toulon 09.21 20:30 27 - 21  
Chambray Touraine - Nantes 09.21 20:30 22 - 37  
Merignac - Metz 09.21 20:30 23 - 36  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Edessza 09.21 17:00 21 - 22  
Feakasz Kerkyra - Arisz Nikea 09.21 15:00 25 - 20  
Filipposz Veria - Doukasz 09.21 17:00 21 - 34  
Olympiakosz - Ionikosz 09.21 18:00 29 - 9  
PAOK - AEK Athén 09.21 16:00 20 - 23  
Pylea - Diomidisz Argosz 09.21 17:00 23 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Sesvete 09.21 19:00 32 - 29  
Gorica - Porec 09.21 19:00 28 - 27  
Vinkovci - Zamet 09.21 19:00 31 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Selfoss 09.21 22:15 27 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Zaglebie Lubin 09.21 18:00 27 - 23  
Gornik Zabrze - Kalisz 09.21 18:00 28 - 23  
Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk 09.21 19:15 23 - 27  
Tarnow - Chrobry Glogow 09.21 18:00 27 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Dunaújváros 09.21 18:00 27 - 27  
Siófok - FTC 09.21 17:00 31 - 31  
Szombathely - Fehérvár 09.21 18:00 29 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Baekkelaget 09.21 15:00 26 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Lübbecke 09.21 19:30 31 - 24  
Ferndorf - Rimpar 09.21 19:30 18 - 21  
Hüttenberg - Coburg 09.21 19:30 23 - 22  
Konstanz - Lübeck-Schwartau 09.21 20:00 29 - 28  
Krefeld - Aue 09.21 19:00 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Erlangen 09.21 20:30 19 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Blomberg-Lippe 09.21 19:00 25 - 26  
Göppingen - Kurpfalz-Bären Ketsch 09.21 19:00 34 - 26  
Mainz - Buxtehude 09.21 19:00 29 - 39  
Metzingen - Bensheim/Auerbach 09.21 19:30 31 - 26  
Neckarsulm - Oldenburg 09.21 19:00 25 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Taganrog - SZKIF Krasznodar 09.21 15:00 30 - 30  
Néva Szentpétervár - Permszkije Medvegyi 09.21 14:00 33 - 24  
Szpartak Moszkva - SZGAU-Szaratov 09.21 16:00 32 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Linz 09.21 19:00 23 - 32  
Fivers Margareten - Graz 09.21 18:00 36 - 26  
Krems - SG Westwien 09.21 19:00 25 - 22  
Tirol Schwaz - Ferlach 09.21 18:00 24 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Horta 09.21 18:30 32 - 22  
Benfica - Madeira SAD 09.21 16:00 30 - 19  
Boa Hora - Vitoria 09.21 17:00 27 - 26  
Boavista - Belenenses 09.21 19:00 22 - 37  
Maia - Aguas Santas 09.21 20:00 26 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Steaua Bukarest 09.21 17:00 26 - 28  
Buzau - Vaslui 09.21 15:00 22 - 26  
Dobrogea Constanta - Fagaras 09.21 17:00 35 - 23  
Politehnica Timisoara - Dinamo Bukarest 09.21 10:00 26 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Rapid Bukarest 09.21 10:00 37 - 22  
Dunarea Braila - Univ. Cluj 09.21 17:00 33 - 25  
Gloria Buzau - Bistrita 09.21 17:30 25 - 22  
Ramnicu Valcea - CSM Bukarest 09.21 14:30 20 - 19  
Slatina - Magura Cisnadiei 09.21 10:00 21 - 28  
Slobozia - Municipal Craiova 09.21 11:00 23 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Anaitasuna 09.21 19:00 26 - 33  
Morrazo Cangas - Puerto Sagunto 09.21 18:30 28 - 28  
Nava - Quabit Guadalajara 09.21 17:30 27 - 27  
Sinfin - Granollers 09.21 18:00 26 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Endingen 09.21 17:00 31 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Kristianstad 09.21 16:00 28 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Önnereds 09.21 18:10 35 - 19  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Kikinda 09.21 19:00 24 - 23  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - SKP Bratislava 09.21 18:00 30 - 24  
Povazska Bystrica - Topolcany 09.21 15:00 36 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Ormoz 09.21 19:00 31 - 24  
Izola - Gradec 09.21 19:30 27 - 24  
Maribor - Gorenje Velenje 09.21 18:00 25 - 22  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - KF Tirana 09.21 19:00 2 - 1  
Skenderbeu - Teuta Durres 09.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Blackpool 09.21 16:00 1 - 1  
Doncaster - Peterborough 09.21 16:00 2 - 0  
Fleetwood - Rochdale 09.21 16:00 2 - 1  
Gillingham - Ipswich 09.21 16:00 0 - 1  
Lincoln - Oxford Utd. 09.21 16:00 0 - 6  
Milton Keynes Dons - Southend 09.21 16:00 0 - 1  
Rotherham - Shrewsbury 09.21 16:00 0 - 0  
Tranmere - Burton 09.21 16:00 2 - 1  
Wimbledon - Bristol Rovers 09.21 16:00 1 - 3  
Wycombe - Portsmouth 09.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Carlisle 09.21 16:00 3 - 1  
Cambridge Utd. - Swindon 09.21 16:00 0 - 1  
Colchester - Leyton 09.21 16:00 2 - 1  
Crewe - Salford City 09.21 16:00 4 - 1  
Forest Green - Stevenage 09.21 16:00 0 - 0  
Grimsby - Macclesfield 09.21 16:00 1 - 0  
Newport - Exeter 09.21 16:00 1 - 1  
Northampton - Crawley 09.21 16:00 2 - 2  
Oldham - Morecambe 09.21 16:00 3 - 1  
Plymouth - Cheltenham 09.21 16:00 0 - 2  
Port Vale - Mansfield 09.21 16:00 2 - 2  
Walsall - Scunthorpe 09.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Preston 09.21 16:00 0 - 1  
Brentford - Stoke 09.21 16:00 0 - 0  
Bristol City - Swansea 09.21 16:00 0 - 0  
Cardiff - Middlesbrough 09.21 16:00 1 - 0  
Leeds - Derby County 09.21 13:30 1 - 1  
Luton - Hull City 09.21 16:00 0 - 3  
Millwall - QPR 09.21 16:00 1 - 2  
Nottingham - Barnsley 09.21 16:00 1 - 0  
Reading - Blackburn 09.21 16:00 1 - 2  
Sheffield Wed. - Fulham 09.21 16:00 1 - 1  
Wigan - Charlton 09.21 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Wrexham 09.21 16:00 1 - 0  
Boreham - Stockport 09.21 16:00 4 - 0  
Bromley - Notts County 09.21 16:00 2 - 1  
Chorley - Woking 09.21 16:00 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Barrow 09.21 16:00 0 - 3  
Fylde - Eastleigh 09.21 18:20 3 - 1  
Halifax - Barnet 09.21 16:00 4 - 2  
Hartlepool - Dover 09.21 16:00 0 - 2  
Maidenhead Utd. - Harrogate Town 09.21 16:00 1 - 1  
Solihull Moors - Yeovil 09.21 16:00 0 - 1  
Sutton Utd. - Chesterfield 09.21 16:00 4 - 0  
Torquay - Dag & Red 09.21 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Guillermo Brown 09.21 20:30 2 - 1  
Atl. Temperley - Estudiantes Buenos Aires 09.21 18:05 1 - 2  
Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago 09.21 02:10 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Atl. Rafaela 09.21 20:30 2 - 1  
Club Almagro - Chacarita Juniors 09.21 20:30 0 - 0  
Villa Dalmine - Dep. Riestra 09.21 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Almirante Brown 09.21 20:30 0 - 1  
San Telmo - Sacachispas 09.21 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Central Cordoba SDE 09.21 02:10 3 - 1  
Defensa Justicia - Huracan 09.21 20:30 0 - 1  
Estudiantes LP - Patronato Parana 09.21 18:15 1 - 0  
San Lorenzo - Boca Juniors 09.21 22:45 0 - 2  
Union SF - Rosario Central 09.21 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Gabala 09.21 17:45 1 - 1  
Sumqayit - Sabah 09.21 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Beerschot Wilrijk 09.21 17:00 3 - 0  
Westerlo - Saint-Gilloise 09.21 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cercle Bruges 09.21 20:00 3 - 1  
Charleroi - St. Truiden 09.21 18:00 0 - 3  
Genk - Oostende 09.21 20:30 3 - 1  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 09.21 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Dunav Ruse 09.21 16:30 0 - 0  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 09.21 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - The Strongest 09.21 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Siroki Brijeg 09.21 19:00 1 - 1  
Mladost Doboj Kakanj - Sloboda Tuzla 09.21 16:30 2 - 0  
Tuzla City - FK Sarajevo 09.21 16:30 2 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - Radnik Bijeljina 09.21 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Londrina 09.21 21:30 4 - 1  
Criciuma - Atlético GO 09.21 00:15 0 - 1  
Guarani - Parana 09.21 16:00 1 - 0  
Sport Recife - America MG 09.21 02:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Confianca 09.21 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Sao Paulo 09.21 16:00 1 - 2  
Cruzeiro - Flamengo 09.21 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - 1. FC Köln 09.21 15:30 4 - 0  
Bremen - RB Leipzig 09.21 18:30 0 - 3  
Freiburg - Augsburg 09.21 15:30 1 - 1  
Hertha BSC - Paderborn 09.21 15:30 2 - 1  
Leverkusen - Union Berlin 09.21 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Karlsruhe 09.21 13:00 1 - 1  
Sandhausen - Bochum 09.21 13:00 1 - 1  
VfB Stuttgart - Fürth 09.21 13:00 2 - 0  
Wehen - Bielefeld 09.21 13:00 2 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Jena 09.21 14:00 3 - 2  
Duisburg - 1860 München 09.21 14:00 2 - 1  
Hallescher FC - Münster 09.21 14:00 2 - 2  
Kaiserslautern - Magdeburg 09.21 14:00 1 - 1  
Unterhaching - Sonnenhof Grossaspach 09.21 14:00 2 - 0  
Viktoria Köln - Braunschweig 09.21 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Doxa Katokopia 09.21 19:00 1 - 0  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 09.21 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Vlasim 09.21 10:15 1 - 1  
Dukla Praha - Usti nad Labem 09.21 10:15 3 - 2  
FC Hradec Kralove - Vysehrad 09.21 17:00 1 - 0  
Lisen - Prostejov 09.21 16:30 3 - 0  
Trinec - Zizkov 09.21 10:15 4 - 2  
Varnsdorf - Pardubice 09.21 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Plzen 09.21 19:00 0 - 3  
Opava - Liberec 09.21 16:30 1 - 1  
Pribram - Karvina 09.21 16:30 0 - 2  
Slovacko - Teplice 09.21 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Vanlöse 09.21 14:00 1 - 1  
Hilleröd - Hellerup 09.21 14:00 3 - 1  
Skovshoved - FA 2000 09.21 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelfart - Brabrand 09.21 14:00 1 - 1  
Naesby - Thisted 09.21 14:00 1 - 1  
Vejgaard - Aarhus Fremad 09.21 12:00 0 - 3  
VSK Aarhus - Sydvest 09.21 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Ballerup 09.21 13:00 3 - 0  
Odense - Hjörring 09.21 13:00 5 - 8  
Thy-Thisted - VSK Aarhus 09.21 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Orlando Pirates 09.21 20:15 4 - 3  
Chippa Utd. - Bloemfontein Celtic 09.21 15:00 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Maritzburg Utd. 09.21 18:00 2 - 1  
Polokwane City - Supersport Utd. 09.21 15:00 3 - 1  
Stellenbosch - Black Leopards 09.21 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon City - Daejeon Citizen 09.21 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Seongnam 09.21 10:00 3 - 0  
Pohang - FC Seoul 09.21 10:00 2 - 1  
Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 09.21 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - Porteno Guayaquil 09.21 02:30 0 - 0  
Orense Machala - Independiente Juniors 09.21 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Emelec Guayaquil 09.21 22:15 1 - 2  
Tecnico Univ. Ambato - Guayaquil City 09.21 02:15 4 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Al-Mokawloon Arab 09.21 15:00 0 - 1  
El Gouna - Ismaily 09.21 17:30 0 - 1  
Pyramids FC - ENPPI 09.21 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dnyapro Mogiljev 09.21 17:00 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Vityebszk 09.21 19:45 4 - 0  
Szluck - Torpedo Zogyino 09.21 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - HB Torshavn (Helyszín: HB Stadion) 09.21 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - TPV 09.21 14:00 3 - 1  
Kajaani - Ekenas IF 09.21 16:00 1 - 2  
Musan Salama - Oulu 09.21 14:00 0 - 4  
Myllykoski PA - KTP 09.21 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - Lahden Reipas 09.21 14:00 2 - 1  
NJS - Mikkeli MP 09.21 14:00 1 - 4  
Viikingit - Klubi 04 09.21 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - Ilves 2 09.21 14:00 4 - 1  
Gnistan - Jazz Pori 09.21 14:00 5 - 1  
P-Iirot - KaPa 09.21 14:00 0 - 1  
SalPa - GrIFK 09.21 14:00 1 - 2  
Tampere Utd. - EPS 09.21 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - VIFK 09.21 14:00 5 - 0  
Vaasa PS 2 - Kajaanin Haka 09.21 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 09.21 17:00 2 - 0  
KPV Kokkola - Rovaniemi PS 09.21 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONS Oulu - Ilves 09.21 13:30 1 - 1  
TPS - IK Myran 09.21 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 09.21 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, felsőház, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JyPK - Honka 09.21 14:00 0 - 1  
Kuopio PS - Aland Utd. 09.21 19:00 0 - 4  
TiPS - Helsinki JK 09.21 14:00 0 - 6  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lens 09.21 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Brest 09.21 20:00 2 - 2  
Marseille - Montpellier 09.21 17:30 1 - 1  
Metz - Amiens 09.21 20:00 1 - 2  
Nice - Dijon 09.21 20:00 2 - 1  
Nimes - Toulouse 09.21 20:00 1 - 0  
Reims - Monaco 09.21 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Atromitosz Periszteri 09.21 18:30 2 - 1  
Panetolikosz - AEK Athén 09.21 19:00 0 - 1  
Volosz NFC - OFI 09.21 16:15 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helmond - Oss 09.21 19:45 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Zwolle 09.21 19:45 2 - 0  
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk 09.21 18:30 4 - 0  
Vitesse - F. Sittard 09.21 20:45 4 - 2  
Willem II - Venlo 09.21 19:45 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - HNK Gorica 09.21 16:30 2 - 0  
Varazdin - Dinamo Zagreb 09.21 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Haukar 09.21 16:00 4 - 0  
Keflavík - Fjölnir 09.21 16:00 1 - 0  
Leiknir R. - Fram 09.21 16:00 2 - 1  
Thor Akureyri - Magni 09.21 16:00 0 - 0  
Throttur Reykjavik - Afturelding 09.21 16:00 0 - 0  
Vikingur Olafsvik - Njardvik 09.21 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Breidablik 09.21 16:00 1 - 5  
Selfoss - ÍBV 09.21 16:00 2 - 0  
Stjarnan - KR 09.21 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem 09.21 19:30 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 09.21 17:00 2 - 2  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 09.21 19:30 1 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Bnei Yehuda TA 09.21 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Okayama 09.21 09:00 1 - 1  
Kofu - Albirex Niigata 09.21 11:00 1 - 1  
Nagasaki - Kyoto 09.21 11:00 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Yamaguchi 09.21 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - York 9 Toronto 09.21 21:30 1 - 3  
HFX Wanderers - Valour Winnipeg 09.21 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Khor 09.21 15:50 2 - 0  
Al-Wakrah - Al-Duhail 09.21 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty 09.21 14:00 0 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Irtis Pavlodar 09.21 11:00 1 - 0  
Taraz - Atirau 09.21 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Huila 09.21 23:00 1 - 0  
Dep. Pasto - Atl. Nacional Medellin 09.21 21:00 1 - 2  
Dep. Tolima - Dep. La Equidad 09.21 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Beijing Sport Univ. 09.21 13:30 2 - 1  
Shaanxi Changan - Guizhou Zhicheng 09.21 09:30 1 - 0  
Sichuan Annapurna - Nantong Zhiyun 09.21 10:00 0 - 0  
Xinjiang Tianshan - Shanghai Shenxin 09.21 11:30 4 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shenzhen Hongzuan 09.21 09:30 2 - 0  
Hebei - Tianjin Teda 09.21 13:35 2 - 1  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 09.21 13:35 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom 09.21 18:00 1 - 3  
Chrobry Glogow - Odra Opole 09.21 18:00 3 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Warta Poznan 09.21 19:10 1 - 2  
Stal Mielec - GKS Belchatow 09.21 17:00 1 - 0  
TBB Nieciecza - Miedz Legnica 09.21 20:00 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Jastrzebie 09.21 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Korona Kielce 09.21 17:30 2 - 0  
LKS Lodz - Arka Gdynia 09.21 15:00 1 - 4  
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin 09.21 20:00 4 - 4  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 09.21 13:00 1 - 1  
Spartaks Jurmala - Liepaja 09.21 14:00 4 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Vilnius 09.21 12:00 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 09.21 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balassagyarmat - Dorog 09.21 15:00 2 - 2  
DEAC - Csákvár 09.21 19:00 0 - 0  
Dunaharaszti - Honvéd 09.21 15:00 1 - 7  
Eger - Fehérvár 09.21 11:45 2 - 4  
Hatvan - Újpest 09.21 15:00 0 - 2  
Hévíz - Mezőkövesd 09.21 15:00 0 - 6  
Kelen - Vác 09.21 15:00 0 - 3  
Putnok - Paks 09.21 15:00 0 - 5  
Szentlőrinc - Gyirmót 09.21 15:00 0 - 1  
Sárvár - Debrecen 09.21 15:00 0 - 3  
Érd - Diósgyőr 09.21 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - FUS Rabat 09.21 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Dep. Toluca 09.21 04:00 0 - 1  
Monarcas Morelia - Chivas Guadalajara 09.21 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - San Jose 09.21 21:30 3 - 1  
Vancouver - Columbus 09.21 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Valletta 09.21 20:00 0 - 2  
Hamrun - Sirens FC 09.21 18:00 4 - 0  
Hibernians Paola - Senglea 09.21 18:00 2 - 1  
Sliema Wanderers - Gudja 09.21 20:15 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Ullensaker/Kisa 09.21 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levanger - Nardo 09.21 16:00 2 - 0  
Vidar - Kvik Halden 09.21 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Elverum 09.21 16:00 1 - 0  
Fram Larvik - Oppsal 09.21 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Haugesund 09.21 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Avaldsnes 09.21 15:00 0 - 2  
Fart - Röa 09.21 15:00 1 - 1  
Kolbotn - Stabaek 09.21 15:00 3 - 2  
LSK Kvinner - Sandviken 09.21 17:00 2 - 0  
Lyn - Klepp 09.21 15:00 2 - 1  
Valerenga - Trondheims-Örn 09.21 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Wolfsburg 09.21 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Hellas Verona 09.21 18:00 2 - 1  
Milan - Internazionale 09.21 20:45 0 - 2  
Udinese - Brescia 09.21 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cosenza 09.21 15:00 1 - 0  
Chievo - Pisa 09.21 18:00 2 - 2  
Cremonese - Crotone 09.21 15:00 2 - 1  
Empoli - Cittadella 09.21 15:00 1 - 0  
Juve Stabia - Ascoli 09.21 15:00 1 - 5  
Livorno - Pordenone 09.21 15:00 2 - 1  
Pescara - Entella 09.21 15:00 1 - 1  
Spezia - Perugia 09.21 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoiese - Como 09.21 20:45 1 - 1  
Vercelli - Gozzano 09.21 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Südtirol 09.21 15:00 0 - 1  
Carpi - Rimini 09.21 17:30 2 - 1  
Cesena - Piacenza 09.21 20:45 1 - 1  
Modena - Feralpisalo 09.21 20:45 1 - 1  
Ravenna - Imolese 09.21 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rende - Teramo 09.21 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Lucs Vlagyivosztok 09.21 17:00 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Rotor Volgográd 09.21 17:00 2 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - FK Krasznodar 2 09.21 16:00 1 - 1  
Csertanovo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 09.21 17:00 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Himki 09.21 17:00 0 - 3  
Mordovija Szaranszk - Teksztilsik Ivanovo 09.21 16:00 1 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Kurszk 09.21 14:00 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.21 15:00 0 - 3  
Torpedo Moszkva - Tom Tomszk 09.21 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Krilja Szovjetov Szamara 09.21 13:00 1 - 1  
Tambov - Rosztov 09.21 18:00 2 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazany 09.21 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Dornbirn 1913 09.21 20:00 0 - 3  
Liefering - Wacker Innsbruck 09.21 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 09.21 17:00 1 - 1  
Mattersburg - Sturm Graz 09.21 17:00 3 - 3  
WSG Tirol - Rapid Wien 09.21 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Libertad Asuncion 09.21 22:30 1 - 0  
Sp. San Lorenzo - Nacional Asuncion 09.21 01:30 0 - 3  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Cultural Santa Rosa 09.21 20:30 6 - 0  
Juan Aurich - Dep. Coopsol 09.21 22:30 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Dep. Municipal 09.21 03:00 3 - 1  
Union Comercio - AD Cantolao 09.21 20:15 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Covilha 09.21 17:00 2 - 3  
Nacional Madeira - Penafiel 09.21 17:00 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Porto B 09.21 12:00 0 - 0  
Viseu - Farense 09.21 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 09.21 19:00 0 - 2  
Moreirense - Benfica 09.21 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Norwich 09.21 16:00 2 - 0  
Everton - Sheffield Utd. 09.21 16:00 0 - 2  
Leicester - Tottenham 09.21 13:30 2 - 1  
Manchester City - Watford 09.21 16:00 8 - 0  
Newcastle - Brighton 09.21 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 09.21 19:30 3 - 2  
Sepsi OSK - Hermannstadt 09.21 16:30 3 - 0  
Voluntari - Academica Clinceni 09.21 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Aberdeen 09.21 16:00 0 - 2  
Motherwell - Ross County 09.21 16:00 1 - 2  
St. Mirren - Hamilton 09.21 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Raith Rovers 09.21 16:00 0 - 1  
East Fife - Dumbarton 09.21 16:00 2 - 2  
Forfar - Montrose 09.21 16:00 2 - 0  
Peterhead - Clyde 09.21 16:00 1 - 1  
Stranraer - Falkirk 09.21 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Edinburgh City 09.21 16:00 1 - 3  
Annan - Stirling 09.21 16:00 0 - 0  
Elgin - Cove Rangers 09.21 16:00 0 - 2  
Queen's Park - Cowdenbeath 09.21 16:00 0 - 3  
Stenhousemuir - Brechin 09.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ayr Utd. 09.21 16:00 1 - 4  
Dundee Utd. - Arbroath 09.21 16:00 2 - 1  
Greenock Morton - Dundee 09.21 16:00 1 - 0  
Inverness CT - Queen of South 09.21 16:00 2 - 0  
Partick Thistle - Dunfermline 09.21 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Malaga 09.21 20:30 1 - 0  
Cadiz - Deportivo 09.21 16:00 0 - 0  
Rayo Vallecano - Almería 09.21 20:00 1 - 1  
Zaragoza - Lugo 09.21 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Ibiza Eivissa 09.21 12:00 0 - 0  
Langreo - Getafe B 09.21 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - Real Union Irun 09.21 16:30 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - UE Llagostera 09.21 19:00 1 - 0  
Villarreal B - Barcelona B 09.21 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Badajoz 09.21 19:00 1 - 1  
UCAM Murcia - Granada B 09.21 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Celta Vigo 09.21 18:30 0 - 0  
Granada - Barcelona 09.21 21:00 2 - 0  
Levante - Eibar 09.21 16:00 0 - 0  
Villarreal - Valladolid 09.21 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 09.21 16:00 6 - 1  
Madrid CFF - Espanyol 09.21 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 09.21 19:00 3 - 1  
Stade Ouchy - Chiasso 09.21 17:00 3 - 0  
Winterthur - Wil 09.21 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Servette 09.21 19:00 3 - 1  
Xamax - Sion 09.21 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Öster 09.21 16:00 2 - 1  
Jönköping Södra - Norrby 09.21 16:00 0 - 2  
Varberg - Syrianska FC 09.21 13:30 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Utsikten 09.21 16:00 2 - 1  
Lindome - Ljungskile 09.21 13:00 2 - 0  
Torn - Eskilsminne 09.21 16:00 1 - 1  
Tvaaker - Atvidaberg 09.21 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Sylvia Norrköping 09.21 15:00 1 - 0  
Nyköping - Rynninge 09.21 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Östersund 09.21 13:30 1 - 0  
Göteborg - Sirius 09.21 18:00 2 - 1  
Kalmar - Häcken 09.21 16:00 1 - 1  
Norrköping - Örebro 09.21 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kopparbergs/Göteborg 09.21 15:00 1 - 3  
Limhamn Bunkeflo - Kristianstad 09.21 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Faisaly 09.21 17:15 0 - 1  
Al-Fateh - Al-Ahli (KSA) 09.21 17:20 0 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hilal (KSA) 09.21 19:20 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Mladost Lucani 09.21 18:00 1 - 0  
Indija - Radnicki Nis 09.21 16:00 0 - 1  
Macva Sabac - Proleter Novi Sad 09.21 20:00 0 - 1  
Napredak Krusevac - Topolya SC 09.21 18:00 1 - 3  
Rad Belgrád - Radnik Surdulica 09.21 18:00 0 - 1  
Spartak Subotica - Javor Ivanjica 09.21 18:00 1 - 0  
Vojvodina - Vozdovac 09.21 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Geylang 09.21 11:30 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Ruzomberok 09.21 17:00 0 - 1  
Nitra - Zemplin Michalovce 09.21 19:00 0 - 2  
Sered - Zlate Moravce 09.21 19:00 0 - 0  
Zilina - Pohronie 09.21 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Tabor Sezana 09.21 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Chiangrai Utd. 09.21 15:00 1 - 1  
Sukhothai - Muangthong Utd. 09.21 13:00 2 - 3  
Suphanburi - Ratchaburi Mitr Phol 09.21 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Bursaspor 09.21 18:00 4 - 1  
Altay Izmir - Keciörengücü 09.21 15:30 0 - 0  
Osmanlispor - Altinordu 09.21 15:30 2 - 1  
Ümraniyespor - Boluspor 09.21 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ankaragücü 09.21 19:00 2 - 1  
Kasimpasa - Antalyaspor 09.21 14:00 3 - 0  
Kayserispor - Denizlispor 09.21 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Olimpik Doneck 09.21 13:00 0 - 1  
Zorya Luganszk - Mariupol 09.21 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Dep. Maldonado 09.21 20:30 1 - 0  
Villa Espanola - Torque Montevideo 09.21 15:00 0 - 1  
Villa Teresa - Albion Montevideo 09.21 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Penarol Montevideo 09.21 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Indy Eleven 09.21 02:00 1 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - FC San Antonio 09.21 04:30 1 - 1  
New Mexico Utd. - Reno 09.21 03:30 1 - 3  
Portland 2 - Tacoma Defiance 09.21 04:30 6 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Aragua Maracay 09.21 22:00 2 - 1  
Estudiantes de Caracas - Puerto Cabello 09.21 22:00 1 - 1  
Lala Caroni - Zamora Barinas 09.21 22:00 1 - 0  
Portuguesa Acarigua - Dep. Tachira 09.21 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Thanh Hoa 09.21 12:00 1 - 0  
Sanna Khanh Hoa - Nam Dinh 09.21 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cardiff Met Univ. 09.21 15:30 1 - 2  
Carmarthen - TNS 09.21 15:30 2 - 6  
Penybont - Airbus 09.21 15:30 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Institute 09.21 16:00 1 - 0  
Coleraine - Crusaders 09.21 16:00 4 - 2  
Glenavon - Ballymena Utd. 09.21 16:00 3 - 1  
Glentoran - Warrenpoint 09.21 16:00 2 - 1  
Larne - Dungannon 09.21 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Trans Narva 09.21 15:00 1 - 0  
Nomme Kalju - Kalev Tallinn 09.21 12:00 6 - 0  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 09.21 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Galway United 09.21 20:45 2 - 2  
Bray - Drogheda Utd. 09.21 20:45 4 - 1  
Cobh Ramblers - Longford Town 09.21 20:45 1 - 3  
Shelbourne - Limerick 09.21 20:45 7 - 0  
Wexford Youths - Cabinteely 09.21 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Gandzasar Kapan 09.21 14:00 2 - 0  
FC Jereván - Urartu 09.21 14:00 0 - 1  
Shirak Gyumri - Ararat-Armenia 09.21 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Pakhtakor 09.21 15:00 1 - 2  
Sogdiana - Navbahor Namangan 09.21 15:00 0 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Mexico City)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Puelles - M. Mariano 09.21 23:00 1 - 0  
Sij. Eubanks - B. Correia (női) 09.21 23:35 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 1 - 0  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
D. Kvyat - P. Gasly (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 0 - 1  
K. Räikkönen - D. Kvyat (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 1 - 0  
L. Stroll - R. Grosjean (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
Lan. Norris - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 1 - 0  
P. Gasly - S. Perez (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 15:00 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 1 - 0  
V. Bottas - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 09.21 12:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bath 09.21 16:00 28 - 14  
Gloucester - London Irish 09.21 16:00 29 - 49  
London Wasps - Saracens 09.21 14:00 28 - 50  
Sale - Northampton Saints 09.21 16:00 39 - 18  
Worcester - Leicester 09.21 16:00 57 - 23  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Otago 09.21 09:35 15 - 21  
Southland - Counties Manukau 09.21 07:05 42 - 14  
Waikato - Tasman 09.21 04:35 26 - 35  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Parramatta Eels 09.21 11:50 32 - 0  
Rögbi (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Dél-Afrika 09.21 11:45 23 - 13  
Rögbi (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Argentína 09.21 09:15 23 - 21  
Rögbi (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 09.21 06:45 39 - 21  
Röplabda (Dél-koreai Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 09.21 07:00 1 - 3  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ukrajna 09.21 20:30 2 - 3  
Franciaország - Finnország 09.21 19:30 3 - 0  
Hollandia - Németország 09.21 16:00 1 - 3  
Lengyelország - Spanyolország 09.21 20:00 3 - 0  
Oroszország - Görögország 09.21 17:30 3 - 0  
Szerbia - Csehország 09.21 17:30 3 - 0  
Szlovénia - Bulgária 09.21 20:30 3 - 1  
Röplabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Pakisztán 09.21 07:30 2 - 3  
Tajvan - Kína 09.21 10:00 3 - 1  
Röplabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Japán 09.21 12:30 1 - 3  
Irán - Ausztrália 09.21 15:00 3 - 0  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeff. Xiong - J-K. Duda 09.21 12:00 1 - 0  
K. Alekseenko - Liren Ding 09.21 12:00 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Le Quang Liem 09.21 12:00 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - A. Grischuk 09.21 12:00 1 - 0  
P. Svidler - M. Vachier-Lagrave 09.21 12:00 0.5 - 0.5  
Wes. So - N. Vitiugov 09.21 12:00 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - I. Nepomniachtchi 09.21 12:00 1 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - P. Lorenzi 09.21 13:10 1 - 2  
G. Mager - J.A. Munar Clar 09.21 11:30 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar/Golubev - Brkic T / Pavic A 09.21 16:00 0 - 2  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Xin Gao 09.21 07:15 2 - 0  
A. Santillan - Jas. Jung 09.21 08:50 1 - 2  
B. Klahn - Hir. Moriya 09.21 05:00 2 - 1  
D. Istomin - B. Tomic 09.21 07:15    
H. Bourchier - J. Duckworth 09.21 11:10 0 - 2  
Jie Cui - L.G.M. Harris 09.21 05:00 1 - 2  
K. Majchrzak - M. Purcell 09.21 09:40 2 - 0  
P. Gojowczyk - And. Harris 09.21 07:40    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - J.J. Wolf 09.21 20:15 0 - 2  
P. Polansky - R. Quiroz 09.21 18:00 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redlicki M / Whithrow J - Pasha N / Schnur M 09.21 21:50 2 - 0  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - R. Ramanathan 09.21 14:30 2 - 1  
E. Ruusuvuori - Jur. Rodionov 09.21 16:55 2 - 0  
Tenisz (Glasgow, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Masur D - Lammons N / Sancic A 09.21 13:00 2 - 1  
Murray J / Smith J-P - Gengel M / Ramanathan R 09.21 18:30 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kenin - S. Stosur 09.21 06:30 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Olmos G - Peng S / Siegemund L 09.21 09:20 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - M. Polmans 09.21 09:10 1 - 2  
J. Millman - S. Diez 09.21 07:00 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho R / Lee K-Y - King E / Reese H 09.21 11:50 1 - 2  
Hsieh C-P / Yang T-H - Nam J S / Song M-K 09.21 13:15 2 - 1  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Isner 09.21 13:00 1 - 2  
R. Federer - N. Kyrgios 09.21 15:00 2 - 1  
R. Nadal - M. Raonic 09.21 19:00 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nadal R / Tsitsipas S - Kyrgios N / Sock J 09.21 21:50 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - B. Paire 09.21 14:00 2 - 1  
L. Pouille - J-W. Tsonga 09.21 15:55 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut/Roger-Vasselin - Arends S / Pel D 09.21 18:00 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - J. Sels 09.21 14:00 2 - 1  
Dan. Petrovic - A. Molcan 09.21 11:30 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabanov I / Sabanov M - Doumbia S / Reboul F 09.21 16:25 1 - 2  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Pavlyuchenkova 09.21 10:05 0 - 2  
C. Giorgi - E. Mertens 09.21 05:00 0 - 2  
Mis. Doi - A. Pavlyuchenkova 09.21 06:15 0 - 2  
N. Osaka - E. Mertens 09.21 08:45 2 - 0  
N. Osaka - Y. Putintseva 09.21 05:00 2 - 0  
Tenisz (Osaka, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Hibino N - Chan H-C / Chan L 09.21 09:30 1 - 2  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kostyuk - V. Cepede Royg 09.21 14:30 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - V. Gracheva 09.21 16:00    
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J. Sousa 09.21 13:00 2 - 1  
D. Medvedev - E. Gerasimov 09.21 15:35 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Skugor F - Sharan D / Zelenay I 09.21 17:30 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - E. Alexandrova 09.21 09:20 2 - 0  
Yafan Wang - K. Muchova 09.21 07:00 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Pigossi L / Wang Y 09.21 11:50 2 - 0  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - C. Paquet 09.21 09:55 1 - 2  
H. Dart - V. Savinykh 09.21 08:00 2 - 0  
Lud. Samsonova - G. Ainitdinova 09.21 09:05 2 - 0  
M. Buzarnescu - J.A. Cristian 09.21 09:05    
M. Maslenkova - A. Bogdan 09.21 08:00 0 - 2  
N. Broady - V. Flink 09.21 11:00 1 - 2  
O. Govortsova - D. Jakupovic 09.21 08:00 2 - 0  
T. Martincova - Y. Sizikova 09.21 12:20 2 - 0  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - Ell. Perez 09.21 05:00 2 - 0  
Lau. Davis - Z. Diyas 09.21 05:00 2 - 0  
O. Jabeur - Lin Zhu 09.21 08:55 1 - 2  
R. Peterson - Kat. Kozlova 09.21 06:55 1 - 2  
S. Kuznetsova - B. Mattek-Sands 09.21 07:45 2 - 0  
T. Zidansek - B. Pera 09.21 09:30 0 - 2  
V. Kudermetova - Kur. Nara 09.21 06:50 2 - 1  
Xinyun Han - C. McHale 09.21 05:00 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - A. Bolt 09.21 11:05 2 - 1  
D. Köpfer - Yecong He 09.21 07:30 2 - 0  
Gon. Oliveira - B. Schnur 09.21 08:50 0 - 2  
Runhao Hua - H. Laaksonen 09.21 09:30 0 - 2  
Soon Woo Kwon - M. Niesten 09.21 07:30 2 - 0  
T. Fabbiano - Tat. Ito 09.21 08:30 0 - 2  
Yas. Uchiyama - J. Vesely 09.21 10:30 1 - 2  
Zhao Zhao - Yui. Sugita 09.21 10:35 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - A. Antonsen 09.21 11:40 2 - 1  
Ken. Momota - Long Chen 09.21 11:00 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 09.21 12:20 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Ahsan M / Setiawan H 09.21 11:20 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Say. Takahashi - C. Marin 09.21 04:20 1 - 2  
Yufei Chen - Tzu Ying Tai 09.21 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Chen Q / Jia Y F 09.21 05:20 1 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.21 12:00 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 09.21 04:00 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Seo S J / Chae Y 09.21 04:40 2 - 0  
Tollaslabda (Polish Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nikolov - M.E. Christophersen 09.21 12:40 1 - 2  
D.J. Holm - L.E. Penalver 09.21 13:20 2 - 1  
Harry Huang - M.E. Christophersen 09.21 18:10 0 - 2  
I. Rusev - L. Seiwald 09.21 11:55 2 - 0  
J. Bruun - T. Kuenzi 09.21 11:10 0 - 2  
M. Rogalski - A. Mahmoud 09.21 11:55 2 - 1  
M. Rogalski - D. Bosniuk 09.21 17:50 2 - 1  
M. Thögersen - A.C. Hjelm 09.21 11:10 2 - 0  
M. Thögersen - D.J. Holm 09.21 18:10 1 - 2  
T. Kuenzi - I. Rusev 09.21 17:50 0 - 2  
Tollaslabda (Polish Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I.A. Andersen - S. Gautam 09.21 17:50 2 - 0  
L. Christophersen - J. Hart 09.21 17:50 1 - 2  
M. Ilyinskaya - L. Christophersen 09.21 13:20 0 - 2  
R. Kuhl - A. Prabhudesai 09.21 18:10 0 - 2  
S. Gautam - M. Wilson 09.21 12:40 2 - 0  
Sárosi L. - P. Joshi 09.21 18:10 1 - 2  
Tollaslabda (Polish Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christensen M E / Karlsso - Cybulski R / Adamek W 09.21 17:30 2 - 1  
Cwalina A / Basova A - Hybel E / Magnusson J 09.21 17:30 1 - 2  
Hybel E / Magnusson J - Scheiel P / Volkmann F 09.21 10:40 2 - 0  
Jille R / Tirtosentono A - Krishnaprasad S K / Bhat K A 09.21 10:40 2 - 0  
Mikkelsen M / Magelund A - Russ Z / Chapman M 09.21 17:30 2 - 0  
Pistorius J / Petrikowski - Jille R / Tirtosentono A 09.21 17:30 0 - 2  
Smilowski P / Swierczynsk - Christensen M E / Karlsson E 09.21 10:00 0 - 2  
Stipsits D / AU Yeong S - Pistorius J / Petrikowski J 09.21 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (Polish International,ffi.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Graalmann H / Scheiel P 09.21 18:50 2 - 0  
Bay J / Mikkelsen M - Harrbacka C / Z-Bexell M 09.21 14:30 2 - 0  
Christensen M E / Hybel E - Jille R / Van Der Lecq T 09.21 18:30 0 - 2  
Cwalina A / Macgregor J - Graalmann H / Scheiel P 09.21 16:00 1 - 2  
Cybulski R / Szydlowski P - Janacek J / Svejda T 09.21 18:30 1 - 2  
Ostrowski A / Stokfisz S - Christensen M E / Hybel E 09.21 14:00 0 - 2  
Stoffersen M / Vestergaar - Russ Z / Stallwood S 09.21 15:05 0 - 2  
Tollaslabda (Polish International,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamek W / Swierczynska M - Bhat K A / Gautam S 09.21 18:50 0 - 2  
Basova A / Fuchsova M - Jille D / Tirtosentono A 09.21 14:00 0 - 2  
Bhat K A / Gautam S - Kaminski L / Pohl H 09.21 15:20 2 - 1  
Jille D / Tirtosentono A - Chapman M / Liew F T 09.21 18:50 2 - 1  
Karlsson E / Magnusson J - Petrikowski J / Volkmann F 09.21 18:50 2 - 0  
Nistad C / Sjoo M - Kelly S / Tolman L 09.21 14:40 2 - 0  
Nistad C / Sjoo M - Magelund A / Ravn F 09.21 18:30 0 - 2  
Petrikowski J / Volkmann - Goszczynska A / Szubert K 09.21 16:00 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Budvanszka Rivijera Budva 09.21 19:00 23 - 9  
Mladost Zágráb - Mornar 09.21 18:00 18 - 6  
Sabac - Primorac Kotor 09.21 20:00 15 - 6  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Szintez Kazany 09.21 20:30 13 - 12  
Jadran Split - Strasbourg 09.21 19:00 13 - 5  
OSC - Vouliagmeni 09.21 19:00 11 - 3  
Terrassa - Oradea 09.21 18:00 10 - 7  

 

2019.09.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - Tennessee 09.20 02:20 20 - 7  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Geelong 09.20 11:50 85 - 66  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 09.20 11:30 6 - 2  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 09.20 11:30 5 - 3  
Lotte Giants - KT Wiz 09.20 11:30 0 - 7  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 09.20 11:30 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 09.20 11:00 4 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 09.20 11:00 1 - 0  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 09.20 11:00 11 - 8  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 09.20 11:00 5 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana (5.m.) 09.20 02:30 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 09.20 01:05 4 - 8  
Chicago Cubs - St. Louis 09.20 01:15 4 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis (20:20) 09.20 20:20 1 - 2  
Cleveland - Detroit 09.20 01:10 7 - 0  
Minnesota - Kansas City 09.20 01:40 8 - 5  
NY Yankees - LA Angels 09.20 00:35 9 - 1  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K.H. Johansson - Sastin M. (női szabadf. 62 kg) 09.20 14:00 1 - 0  
Ligeti D. - S. Sumit (szabadfogás 125 kg) 09.20 08:00 1 - 0  
T. Otoguro - Muszukajev I.(szabadfogás 65 kg) 09.20 14:00 0 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Tunet 09.20 19:00 6 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melnik - Chrudim 09.20 20:30 0 - 13  
Nejzbach Vysoke Myto - Interobal Plzen 09.20 20:00 0 - 7  
Slavia Praha - Dynamo Ceske Budejovice 09.20 20:00 17 - 0  
Sparta Praha - Ceska Lipa 09.20 20:00 5 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Lido di Ostia 09.20 20:30 3 - 2  
Genova - Pesarofano 09.20 21:00 2 - 6  
Meta Catania - Rieti 09.20 19:00 3 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Candoso - Benfica 09.20 21:45 2 - 5  
Sporting CP - Azemeis 09.20 21:30 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 09.20 21:00 4 - 1  
Levante - Cordoba 09.20 20:45 2 - 3  
Peniscola - Parrulo Ferrol 09.20 21:00 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Olimpija Ljubljana 09.20 19:00 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Kladno 09.20 17:30 7 - 4  
Litvínov - Pardubice 09.20 17:30 1 - 2  
Mladá Boleslav - Brno 09.20 17:30 2 - 2  
Mountfield HK - Plzen 09.20 18:00 6 - 5  
Vitkovice - Liberec 09.20 17:30 4 - 4  
Zlín - Olomouc 09.20 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 09.20 19:30 5 - 2  
Esbjerg - Sönderjyske 09.20 19:30 4 - 4  
Frederikshavn - Odense 09.20 19:30 2 - 0  
Herlev Eagles - Herning 09.20 19:30 5 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Újpest 09.20 17:30 3 - 3  
Dunaújváros - Debrecen 09.20 18:00 4 - 1  
Fehérvári Titánok - FTC 09.20 18:30 0 - 5  
Gyergyói HK - KMH Budapest 09.20 17:30 1 - 1  
Vasas - Brassó 09.20 18:40 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 09.20 17:30 2 - 4  
Ilves - Kärpät 09.20 17:30 1 - 3  
Jukurit - Kookoo 09.20 17:30 3 - 2  
Kalpa - JYP 09.20 17:30 5 - 2  
Lahti Pelicans - Turku PS 09.20 17:30 2 - 2  
Lukko - Tappara 09.20 17:30 1 - 4  
SaiPa - Vaasan Sport 09.20 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Chamonix 09.20 20:30 3 - 1  
Gap - Briancon 09.20 20:30 3 - 1  
Grenoble - Amiens 09.20 20:00 4 - 6  
Mulhouse - Bordeaux 09.20 20:00 0 - 4  
Rouen - Angers 09.20 20:00 6 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - HC Asztana 09.20 09:00 4 - 2  
Arlan Koksetau - Temirtau 09.20 15:00 1 - 0  
Humo Taskent 2 - Kulager Petropavlovszk 09.20 15:00 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Traktor Cseljabinszk 09.20 15:30 2 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 09.20 18:00 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 09.20 14:30 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - GKS Tychy 09.20 18:30 4 - 3  
Torun - Zaglebie Sosnowiec 09.20 18:30 5 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Avtomob. Jekatyerinburg 2 09.20 14:30 3 - 3  
Barisz 2 - Tolpar Ufa 09.20 15:00 1 - 5  
Dinamo Moszkva 2 - Atlant Moszkva 09.20 18:00 0 - 0  
Dinamo Riga 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 09.20 17:30 4 - 4  
Dinamo Szentpétervár 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.20 17:30 2 - 2  
Krasznaja Armija - SZKA-1946 09.20 16:00 2 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.20 13:00 4 - 0  
ORG Beijing 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 09.20 18:00 1 - 4  
Rubin Tyumeny 2 - Szputnyik Almetyevszk 09.20 16:00 1 - 3  
SZKA-Varjagi - Almaz Cserepovec 09.20 18:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Dallas 09.20 03:00 1 - 2  
Edmonton - Vancouver 09.20 03:00 1 - 6  
Los Angeles - Las Vegas 09.20 04:30 2 - 2  
Montreal - Florida 09.20 01:00 4 - 4  
Philadelphia - Boston 09.20 01:00 1 - 3  
Pittsburgh - Columbus 09.20 01:00 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Grüner 09.20 19:00 8 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 09.20 19:30 6 - 6  
Bayreuth - Freiburg 09.20 20:00 0 - 2  
Dresden - Kaufbeuren 09.20 19:30 1 - 1  
Heilbronn - Landshut 09.20 20:00 3 - 1  
Kassel - Crimmitschau 09.20 19:30 4 - 2  
Lausitzer Füchse - Tölzer Löwen 09.20 19:30 2 - 2  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 09.20 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 09.20 19:30 3 - 3  
Eisbären Berlin - Köln 09.20 19:30 2 - 2  
Ingolstadt - Krefeld 09.20 19:30 4 - 5  
Iserlohn - Schwenningen 09.20 19:30 1 - 4  
Mannheim - München 09.20 19:30 2 - 7  
Straubing - Bremerhaven 09.20 19:30 4 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - Sudbury Wolves 09.20 01:00 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Znojmo 09.20 19:15 2 - 3  
Salzburg - Linz 09.20 19:15 4 - 4  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 09.20 19:45 3 - 0  
Villach - Vienna Capitals 09.20 19:15 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 09.20 19:45 2 - 2  
Bern - Biel 09.20 19:45 1 - 1  
Langnau Tigers - Zug 09.20 19:45 5 - 3  
Zürich Lions - Lausanne 09.20 19:45 5 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 09.20 19:00 2 - 5  
Karlskrona - Björklöven 09.20 19:00 1 - 5  
Kristianstad - Tingsryd 09.20 19:00 3 - 3  
MODO - Västervik 09.20 19:00 3 - 3  
Södertälje - Mora 09.20 19:00 1 - 1  
Vita Hästen - Timra 09.20 19:00 3 - 4  
Västeras - AIK 09.20 19:00 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Spisska Nova Ves 09.20 18:00 3 - 5  
Povazska Bystrica - HC Topolcany 09.20 18:00 2 - 3  
Skalica - Zilina 09.20 17:00 2 - 2  
Trnava - Levice 09.20 17:30 1 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 09.20 17:30 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 09.20 17:00 2 - 1  
MAC - Detva 09.20 18:00 4 - 2  
Michalovce - Poprad 09.20 17:30 3 - 3  
Nitra - Diósgyőr 09.20 18:00 2 - 2  
Trencin - Slovan Bratislava 09.20 18:00 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Himik Voszkreszenszk 09.20 15:30 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Zvezda Csehov 09.20 15:30 3 - 4  
Tsen Tou Jilin - KRS Beijing 09.20 12:30 4 - 4  
Zauralje Kurgan - Humo Taskent 09.20 16:00 3 - 0  
Kosárlabda (BBL Cup, Dél)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Surrey 09.20 20:30 89 - 89, h.u. 107 - 99  
Worcester - London Lions 09.20 20:30 92 - 67  
Kosárlabda (BBL Cup, Észak)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Sheffield 09.20 20:30 75 - 54  
Manchester Giants - Glasgow 09.20 20:00 80 - 96  
Newcastle - Cheshire 09.20 20:30 97 - 68  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Okapi Aalstar 09.20 20:30 77 - 85  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Basic-Fit Brussels 09.20 20:30 86 - 86, h.u. 104 - 99  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Keravnosz Nicosia 09.20 18:30 69 - 94  
Balkan Botevgrad - Södertälje 09.20 18:00 82 - 74  
BC Kijev - Kapfenberg 09.20 18:00 73 - 63  
CSM Oradea - Szombathely 09.20 18:00 86 - 77, h.u. 96 - 90  
Donar Groningen - Benfica 09.20 20:00 76 - 66  
Fribourg - Inter Bratislava 09.20 20:00 89 - 50  
Legia Varsó - KB Prishtina 09.20 20:00 67 - 69, h.u. 85 - 83  
Tsmoki-Minszk - Karhu Kauhajoki 09.20 18:00 68 - 67  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Anadolu Efes 09.20 17:30 64 - 66  
Zadar - Alba Berlin 09.20 20:00 68 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Portel 09.20 20:00 88 - 85  
Paris Levallois - Orleans 09.20 20:30 93 - 87  
Reims - Pau Orthez 09.20 20:00 83 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Columbian Dyip 09.20 10:30 110 - 117  
NorthPort Batang Pier - RS Elasto Painters 09.20 13:00 99 - 94  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 09.20 14:00 111 - 92  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Tübingen 09.20 19:30 59 - 74  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Los Angeles (2.m.) 09.20 00:30 94 - 68  
Washington - Las Vegas (2.m.) 09.20 02:30 103 - 91  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Lemvig 09.20 19:00 23 - 23  
Nordsjaelland - Sönderjyske 09.20 18:00 23 - 29  
Skjern - Fredericia 09.20 19:00 29 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Horsens 09.20 20:00 38 - 25  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Cavigal Nice 09.20 20:15 31 - 31  
Cesson - Pontault-Combault 09.20 20:30 29 - 24  
Limoges - Cherbourg Manche 09.20 20:30 29 - 25  
Nancy - Selestat 09.20 20:30 31 - 29  
Saran - Dijon 09.20 20:30 30 - 24  
Strasbourg Schiltigheim - Billere 09.20 20:30 28 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Fleury Loiret 09.20 20:30 26 - 14  
Nice - Bourg de Peage 09.20 20:30 25 - 17  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Bjelovar 09.20 19:30 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Kwidzyn 09.20 18:00 32 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Érd 09.20 18:30 22 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Eisenach 09.20 19:30 25 - 25  
Gummersbach - Hamburg 09.20 19:30 29 - 26  
Hamm-Westfalen - Emsdetten 09.20 19:15 29 - 17  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Dinamo Asztrahany 09.20 18:00 31 - 20  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Bregenz 09.20 19:00 26 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Corona Brassó 09.20 17:00 25 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Atl. Valladolid 09.20 19:00 34 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Amicitia Zürich 09.20 20:15 19 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Malmö 09.20 19:00 26 - 24  
Önnered - Sävehof 09.20 19:00 21 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skövde 09.20 18:00 19 - 22  
Kungalv - Söder 09.20 19:00 23 - 16  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Vojput - Samot Arandjelovac 09.20 19:00 25 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Koper 09.20 19:00 23 - 29  
Trebnje - Ribnica 09.20 19:00 23 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Quilmes 09.20 02:10 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Roeselare 09.20 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Mechelen 09.20 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 09.20 16:30 2 - 0  
CSZKA Szófia - Carszko Szelo Szófia 09.20 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Figueirense 09.20 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Mainz 09.20 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Darmstadt 09.20 18:30 1 - 0  
Holstein Kiel - Hannover 09.20 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Meppen 09.20 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - AEK Larnaka 09.20 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Atlético MG 09.20 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Brno 09.20 18:00 3 - 2  
Vitkovice - Sokolov 09.20 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Zlín 09.20 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Köge 09.20 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - B93 Köbenhavn 09.20 19:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aarhus GF 09.20 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Ittihad (UAE) 09.20 16:45 3 - 2  
Al-Fujairah - Al-Wahda 09.20 16:45 1 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wasl 09.20 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Zamalek 09.20 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Slavia Mozír 09.20 17:00 1 - 0  
Gorodeja - Dinamo Breszt 09.20 18:45 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Lahti 09.20 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Troyes 09.20 20:00 1 - 2  
Chateauroux - Grenoble 09.20 20:00 1 - 1  
Le Mans - AC Ajaccio 09.20 20:00 2 - 4  
Nancy - Chambly 09.20 20:00 3 - 0  
Orleans - Le Havre 09.20 20:00 2 - 2  
Paris FC - Clermont 09.20 20:00 0 - 2  
Sochaux - Guingamp 09.20 20:00 3 - 1  
Valenciennes - Niort 09.20 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Boulogne 09.20 20:00 0 - 0  
Beziers - Concarneau 09.20 20:00 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Villefranche sur Saone 09.20 20:00 2 - 0  
Cholet - Le Puy 09.20 20:00 2 - 1  
Dunkerque - Pau 09.20 20:00 4 - 1  
Lyon Duchere - Bastia-Borgo 09.20 20:00 0 - 0  
Quevilly Rouen - Avranches 09.20 20:00 0 - 1  
Red Star 93 - Creteil 09.20 20:00 0 - 0  
Toulon - Laval 09.20 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Nantes 09.20 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Saburtalo Tbiliszi 09.20 18:00 1 - 0  
FC Rustavi - Lokomotív Tbiliszi 09.20 14:00 2 - 1  
Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 09.20 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - AZ Alkmaar 2 09.20 20:00 2 - 1  
De Graafschap - FC Eindhoven 09.20 20:00 4 - 0  
Den Bosch - Maastricht 09.20 20:00 4 - 0  
Dordrecht - Nijmegen 09.20 20:00 2 - 0  
Go Ahead Eagles - Ajax 2 09.20 20:00 1 - 1  
NAC Breda - Excelsior 09.20 20:00 2 - 1  
Roda - Utrecht 2 09.20 20:00 1 - 3  
Telstar - Volendam 09.20 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Heracles 09.20 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 09.20 19:30 2 - 1  
PSV - ADO Den Haag 09.20 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Osijek 09.20 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Arema Malang 09.20 13:30 2 - 0  
PSIS Semarang - Persebaya Surabaya 09.20 10:30 0 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Shahin Bushehr 09.20 17:00 2 - 0  
Padideh Mashhad - Foolad Khuzestan 09.20 16:30 0 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Saipa Karaj 09.20 17:00 3 - 2  
Paykan - Machine Sazi Tabriz 09.20 17:00 6 - 2  
Sanat Naft Abadan - Zob Ahan 09.20 17:15 1 - 1  
Sepahan - Naft Masjed Soleyman 09.20 17:00 0 - 0  
Tractor Tabriz - Gol Gohar Sirjan 09.20 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK/Vikingur - Thor Akureyri 09.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Umm-Salal 09.20 15:50 2 - 1  
Al-Sailiya - Qatar SC 09.20 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Real Cartagena 09.20 03:00 1 - 0  
Dep. Pereira - Itagui Leones 09.20 02:30 1 - 1  
Dep. Quindio - Atlético FC Cali 09.20 02:00 0 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Jiangsu 09.20 13:35 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Olsztyn 09.20 19:47 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 09.20 20:30 1 - 1  
Piast Gliwice - Rakow Czestochowa 09.20 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Milsami Orhei 09.20 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Birkirkara 09.20 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Essen-Schönebeck 09.20 19:15 7 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Genoa 09.20 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Venezia 09.20 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Habarovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 09.20 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - Szpartak Moszkva 09.20 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - BW Linz 09.20 19:10 2 - 1  
Grazer AK - Austria Klagenfurt 09.20 19:10 1 - 2  
Kapfenberg - Amstetten 09.20 19:10 1 - 1  
Lafnitz - Horn 09.20 19:10 2 - 3  
Ried - FC Juniors OÖ 09.20 19:10 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - River Plate Asuncion 09.20 23:15 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyra - Sol de America 09.20 00:45 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Molinos El Pirata 09.20 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Aves 09.20 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Bournemouth 09.20 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Univ. Craiova 1948 09.20 19:30 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Alcorcon 09.20 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Betis 09.20 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Grasshoppers 09.20 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - GAIS 09.20 19:00 1 - 0  
Örgryte - Brage 09.20 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Djurgarden 09.20 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Abha 09.20 17:20 2 - 1  
Al-Fayha - Al-Wehda (KSA) 09.20 17:35 0 - 1  
Al-Nassr - Al-Hazem 09.20 19:20 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Adanaspor 09.20 18:00 2 - 1  
Istanbulspor - Balikesirspor 09.20 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Konyaspor 09.20 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Kárpáti Lviv 09.20 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Nacional Montevideo 09.20 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Saigon FC 09.20 14:00 4 - 1  
Hoang Anh Gia Lai - Hai Phong 09.20 12:00 5 - 1  
Than Quang Ninh - Quang Nam 09.20 13:00 1 - 1  
The Cong Hanoi - Binh Duong 09.20 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammanford - Caerau Ely 09.20 20:30 2 - 1  
Taffs Well - Pontypridd Town 09.20 20:30 5 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Caernarfon 09.20 20:45 2 - 3  
Newtown - Connah's Quay 09.20 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Finn Harps 09.20 20:45 0 - 0  
Derry City - Bohemians 09.20 20:45 0 - 0  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 09.20 21:00 0 - 0  
UC Dublin - Sligo 09.20 20:45 0 - 2  
Waterford FC - Dundalk 09.20 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - Andijan 09.20 13:15 0 - 1  
Kokand - Lokomotív Taskent 09.20 13:15 1 - 1  
Surkhon Termez - AGMK Olmaliq 09.20 13:15 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Bristol 09.20 20:45 24 - 12  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Salford 09.20 20:45 18 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Taranaki 09.20 09:35 35 - 17  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Manly-Warringah SeaEagles 09.20 11:50 34 - 26  
Rögbi (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Oroszország 09.20 12:45 30 - 10  
Röplabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indonézia - Thaiföld 09.20 13:30 2 - 3  
Katar - Kazahsztán 09.20 16:00 3 - 1  
Röplabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Hongkong 09.20 08:00 3 - 2  
Srí Lanka - Omán 09.20 11:00 2 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Tajvan 09.20 08:00 1 - 3  
Pakisztán - Kína 09.20 11:00 1 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 09.20 16:00 3 - 2  
Dél-Korea - Irán (Helyszín: Irán) 09.20 13:30 1 - 3  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - L. Dominguez Perez 09.20 12:00 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - Yangyi Yu 09.20 12:00 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - Jeff. Xiong 09.20 12:00 1 - 0  
Le Quang Liem - L. Aronian 09.20 12:00 0.5 - 0.5  
Liren Ding - K. Alekseenko 09.20 12:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - P. Svidler 09.20 12:00 1 - 0  
N. Vitiugov - Wes. So 09.20 12:00 1 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - A. Giannessi 09.20 14:50 2 - 0  
G. Mager - T. Robredo 09.20 12:00 2 - 1  
P. Lorenzi - A. Collarini 09.20 12:00 2 - 1  
Taro Daniel - J.A. Munar Clar 09.20 14:15 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Cachin P - Brkic T / Pavic A 09.20 16:25 0 - 2  
Esteve Lobato E / Roca Ba - Behar/Golubev 09.20 16:20 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - E. Couacaud 09.20 17:00 2 - 0  
J.J. Wolf - G. Petit 09.20 21:55 2 - 1  
R. Quiroz - M. Torpegaard 09.20 17:00 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - P. Polansky 09.20 19:05 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Couacaud E / Huey T - Pasha N / Schnur M 09.20 21:00 1 - 2  
Lawson A / Young D - Redlicki M / Whithrow J 09.20 19:20 1 - 2  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - N. Kuhn 09.20 12:00 2 - 1  
D. Masur - R. Ramanathan 09.20 15:50 0 - 2  
R. Marcora - Jur. Rodionov 09.20 14:45 0 - 2  
T. Kamke - E. Ruusuvuori 09.20 17:35 0 - 2  
Tenisz (Glasgow, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuhn N / Rodionov J - Bemelmans R / Masur D 09.20 18:00    
Murray J / Smith J-P - Celikbilek A / Ilkel C 09.20 19:30 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - S. Kenin 09.20 12:35 1 - 2  
V. Golubic - S. Stosur 09.20 10:00 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Olmos G - Krunic A / Marozava L 09.20 11:00 2 - 0  
Peng S / Siegemund L - Duan Y-Y / Yang Z 09.20 15:15 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - A. Bolt 09.20 12:25 2 - 0  
J. Vesely - J. Millman 09.20 10:50 0 - 2  
Ji Sung Nam - M. Polmans 09.20 08:50 1 - 2  
S. Diez - E. Lopez-Perez 09.20 08:30 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho R / Lee K-Y - Matsui T / Watanuki Y 09.20 07:00 2 - 1  
Hsu Y H / Wang J - Nam J S / Song M-K 09.20 12:15 1 - 2  
King E / Reese H - Tseng C H / Wu T-L 09.20 10:10 2 - 1  
Myneni S / Nedunchezhiyan - Hsieh C-P / Yang T-H 09.20 14:35 0 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Shapovalov 09.20 13:00 2 - 1  
F. Fognini - J. Sock 09.20 15:10 0 - 2  
S. Tsitsipas - T.H. Fritz 09.20 19:00 2 - 1  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Federer R / Zverev A - Shapovalov D / Sock J 09.20 20:35 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - G. Barrere 09.20 15:45 2 - 0  
F. Krajinovic - L. Pouille 09.20 18:00 1 - 2  
J-W. Tsonga - N. Basilashvili 09.20 20:15    
P. Carreno-Busta - A. Bedene 09.20 14:00 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Lindstedt R / Struff J-L 09.20 15:30 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - B. Rola 09.20 13:05 2 - 1  
C. O'Connell - V. Kopriva 09.20 11:20 2 - 0  
Dan. Petrovic - L. Lokoli 09.20 11:30 2 - 0  
J. Sels - V. Safranek 09.20 10:00 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Martinez P / Martos Gornes S 09.20 13:25 2 - 1  
Sabanov I / Sabanov M - Nouza P / Safranek V 09.20 15:45 2 - 1  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - A. Kerber 09.20 05:00    
Tenisz (Osaka, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-W / Hsieh Y-C - Kichenok N / Spears A 09.20 07:00 2 - 1  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Guerrero Alvarez - V. Gracheva 09.20 11:00 0 - 2  
I.M. Bara - V. Cepede Royg 09.20 13:30 0 - 2  
J. Ponchet - N. Vikhlyantseva 09.20 15:00 0 - 2  
M. Zanevska - M. Kostyuk 09.20 13:00 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - B. Coric 09.20 12:00 1 - 2  
D. Medvedev - A. Rublev 09.20 18:50 2 - 0  
M. Berrettini - E. Gerasimov 09.20 16:30 0 - 2  
M. Kukushkin - J. Sousa 09.20 14:20 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Bolelli S - Gille S / Vliegen J 09.20 20:50 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Flipkens - M. Linette 09.20 10:45 0 - 2  
K. Muchova - Pri. Hon 09.20 05:00 2 - 0  
Kri. Ahn - E. Alexandrova 09.20 08:00 1 - 2  
P. Badosa Gibert - Yafan Wang 09.20 06:40 0 - 2  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - A. Petkovic 09.20 08:25 2 - 0  
C. Tauson - Z. Diyas 09.20 08:10 1 - 2  
Ell. Perez - J.B. Teichmann 09.20 06:25 2 - 1  
F. Ferro - Xinyun Han 09.20 09:05 1 - 2  
Fang Ying Xun - B. Mattek-Sands 09.20 10:40 1 - 2  
J. Brady - Yue Yuan 09.20 06:30 2 - 0  
Kur. Nara - Xinyu Wang 09.20 05:00 2 - 1  
Lau. Davis - L. Pattinama Kerkhove 09.20 05:00 2 - 0  
Lin Zhu - G. Dabrowski 09.20 11:10 2 - 0  
N. Gibbs - B. Pera 09.20 07:40 0 - 2  
O. Jabeur - P.M. Tig 09.20 09:20    
R. Peterson - H. Watson 09.20 05:00 2 - 0  
S. Kuznetsova - Qinwen Zheng 09.20 07:15 2 - 0  
S. Vickery - Kat. Kozlova 09.20 05:00 1 - 2  
T. Zidansek - W. Osuigwe 09.20 10:55 2 - 1  
V. Kudermetova - Y. Wickmayer 09.20 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Tien Chen Chou 09.20 06:00 2 - 0  
A.S. Ginting - B. Sai Praneeth 09.20 07:00 2 - 1  
Ken. Momota - K. Tsuneyama 09.20 12:30 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Long Chen 09.20 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H 09.20 13:30 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh V S / Tan W K 09.20 14:00 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Alfian F / Ardianto M R 09.20 13:00 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Junhui L / Yuchen L 09.20 12:30 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Tzu Ying Tai 09.20 13:00 0 - 2  
C. Marin - Bing Jiao He 09.20 05:30 2 - 1  
P. Chochuwong - Yufei Chen 09.20 12:00 0 - 2  
Say. Takahashi - R. Intanon 09.20 05:30 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Kim S Y / Kong H Y 09.20 06:30 2 - 1  
Chen Q / Jia Y F - Du Y / Li Y H 09.20 06:00 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Fukushima Y / Hirota S 09.20 13:30 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.20 14:00 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Wang Y / Huang D 09.20 07:00 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Puavaranukroh/Taerattanac 09.20 05:00 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Seo S J / Chae Y 09.20 05:00 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Kaneko Y / Matsutomo M 09.20 06:30 2 - 0  
Tollaslabda (Polish Internat., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.C. Hjelm - A. Dziolko 09.20 14:20    
C. Savin - S. Thakur 09.20 15:40 0 - 2  
C.J. Nilsson - K.R. Rajarajan 09.20 13:00    
D. Nikolov - M. Dubowski 09.20 15:40 2 - 1  
D.N. Anjo - L.E. Penalver 09.20 16:20 0 - 2  
I. Rusev - L. Milic 09.20 12:20 2 - 0  
J. Louda - M.E. Christophersen 09.20 13:40 0 - 2  
K. Jakowczuk - K.R. Rajarajan 09.20 13:00 0 - 2  
M. Swierczynki - J. Bruun 09.20 11:40 0 - 2  
M. Thögersen - D. Jones 09.20 16:20 2 - 1  
W. Gnedt - D.J. Holm 09.20 15:00 1 - 2  
Tollaslabda (Polish Internat., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bygum - R. Kuhl 09.20 13:40 0 - 2  
K. Vargova - Z. Parysz 09.20 13:00 2 - 0  
S. Milova - S.E. Berg 09.20 11:40 1 - 2  
Sándorházi V. - J. Hart 09.20 15:00 0 - 2  
Sárosi L. - W. Dabczynska 09.20 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (Polish Internat.,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hubacek M / Ausbergerova - Cybulski R / Adamek W 09.20 09:00 0 - 2  
Ostrowski A / Szymaszek A - Birker P / Hochmeir K 09.20 09:40 0 - 2  
Pistorius J / Petrikowski - Stallwood S / Tolman L 09.20 10:20 2 - 1  
Russ Z / Chapman M - Ivancic M / Polanc P 09.20 11:00 2 - 1  
Stipsits D / AU Yeong S - Szydlowski P / Szubert K 09.20 10:20 2 - 1  
Surya A / Prabhu Chimulka - Kordek P / Kulska M 09.20 09:00    
Van Der Lecq T / Jille D - Hybel E / Magnusson J 09.20 11:00 1 - 2  
Z-Bexell M / Sjoo T - Christensen M E / Karlsson E 09.20 09:40 0 - 2  
Tollaslabda (Polish International,ffi.páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boichinov P / Makarski S - Pietryja P / Rudzinski J 09.20 17:40 2 - 1  
Ivancic M / Krivec G - Russ Z / Stallwood S 09.20 19:00 0 - 2  
Klindt P I / Thoegersen M - Cybulski R / Szydlowski P 09.20 18:20 0 - 2  
Ploch K / Zietek D - Graalmann H / Scheiel P 09.20 17:00 0 - 2  
Stoffersen M / Vestergaar - Krishnaprasad S K / Shrivastava 09.20 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (Polish International,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Johansson K / Sjoo T - Jille D / Tirtosentono A 09.20 17:40 1 - 2  
Salehar I / Salehar L - Goszczynska A / Szubert K 09.20 18:20 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 09.20 20:30 10 - 10  

 

2019.09.19.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Dinos - LG Twins 09.19 11:30 5 - 3  
Samsung Lions - KIA Tigers 09.19 11:30 12 - 2  
SK Wyverns - Doosan Bears 09.19 08:00 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 09.19 11:00 2 - 1  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 09.19 11:00 0 - 8  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 09.19 11:00 11 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 09.19 11:15 0 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 09.19 11:00 4 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 09.19 11:00 2 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana (4.m.) 09.19 02:30 4 - 3  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico (4.m.) 09.19 03:00 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 09.19 01:20 1 - 4  
Atlanta - Philadelphia (18:10) 09.19 18:10 5 - 4  
Baltimore - Toronto 09.19 01:05 10 - 11  
Boston - San Francisco 09.19 01:10 3 - 11  
Boston - San Francisco (19:05) 09.19 19:05 5 - 4  
Chicago Cubs - Cincinnati 09.19 02:05 2 - 3  
Cleveland - Detroit 09.19 01:10 2 - 1  
Houston - Texas 09.19 02:10 3 - 2  
LA Dodgers - Tampa Bay 09.19 02:10 7 - 8  
Milwaukee - San Diego 09.19 01:40 1 - 2  
Milwaukee - San Diego (22:10) 09.19 22:10 5 - 1  
Minnesota - Chicago WS 09.19 01:40 1 - 3  
NY Yankees - LA Angels 09.19 00:35 2 - 3  
Pittsburgh - Seattle 09.19 01:05 1 - 4  
Pittsburgh - Seattle (18:35) 09.19 18:35 5 - 6  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Campagna - Sastin M. (női szabadf. 62 kg) 09.19 07:00 0 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - SK Vinohrady 09.19 10:00 9 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago 09.19 20:00 10 - 5  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 09.19 19:15 3 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Lustenau 09.19 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Trinec 09.19 18:30 4 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Mogiljev 09.19 18:00 6 - 4  
Lida - Gomel 09.19 18:00 5 - 0  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 09.19 17:00 4 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 09.19 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - HC Asztana 09.19 15:30 7 - 1  
Humo Taskent 2 - Kulager Petropavlovszk 09.19 15:00 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Red Star Kunlun 09.19 16:00 4 - 4  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.19 18:30 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 09.19 18:30 4 - 0  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 09.19 18:30 0 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szpartak Moszkva 09.19 16:00 4 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 09.19 16:00 2 - 5  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 09.19 18:30 5 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Avtomob. Jekatyerinburg 2 09.19 14:30 2 - 2  
Barisz 2 - Tolpar Ufa 09.19 15:00 2 - 4  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Jugra Hanti-Manszijszk 2 09.19 12:00 1 - 4  
Dinamo Moszkva 2 - Atlant Moszkva 09.19 12:00 4 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.19 12:00 4 - 2  
Krasznaja Armija - SZKA-1946 09.19 16:00 2 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Lada Toljatti 2 09.19 13:30 4 - 6  
Omszkije Jasztrebi - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.19 13:00 2 - 1  
Szahalinszkije Akulj - Vityaz Podolszk 2 09.19 10:00 1 - 2  
Szibirszkije Sznajperi - Szarmati Orenburg 09.19 13:30 6 - 3  
Tajfun Usszurijszk - Kapitan Sztupino 09.19 09:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - San Jose 09.19 03:00 6 - 4  
Carolina - Tampa Bay 09.19 01:00 2 - 0  
Chicago - Detroit 09.19 02:30 2 - 1  
Montreal - Florida 09.19 01:00 4 - 3  
NY Rangers - New Jersey 09.19 01:00 3 - 4  
Ottawa - Toronto 09.19 01:30 4 - 3  
Washington - St. Louis 09.19 01:00 3 - 2  
Winnipeg - Minnesota 09.19 02:00 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Frisk/Asker 09.19 18:30 1 - 2  
Narvik - Stjernen 09.19 18:30 2 - 0  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 09.19 19:00 0 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Wolfsburg 09.19 19:30 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Biasca Ticino 09.19 19:45 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 09.19 19:00 4 - 2  
Frölunda - Linköping 09.19 19:00 4 - 0  
Färjestad - Växjö 09.19 19:00 4 - 2  
Leksand - Skelleftea 09.19 19:00 3 - 2  
Lulea - HV 71 09.19 19:00 2 - 2  
Rögle - Oskarshamn 09.19 19:00 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Lada Toljatti 09.19 17:30 1 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Szarjarka Karaganda 09.19 18:30 2 - 1  
Dinamo Tver - Torpedo Kamenogorszk 09.19 18:00 1 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Molot Perm 09.19 16:00 3 - 3  
Rjazany - CSZK Szamara 09.19 18:00 1 - 1  
Rosztov - Burany Voronyezs 09.19 18:30 3 - 1  
Rubin Tyumeny - Izssztal Izsevszk 09.19 16:00 3 - 1  
SZKA-Néva - Nomad 09.19 18:00 5 - 2  
Torpedo Gorkij - Dizel Penza 09.19 17:30 1 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Himki Moszkva 09.19 18:00 85 - 66  
Baskonia Vitoria - Iberostar Tenerife 09.19 19:30 78 - 75  
Galatasaray - Banvitspor 09.19 16:30 88 - 88, h.u. 103 - 107  
MoraBanc Andorra - Zaragoza 09.19 20:00 90 - 93  
Partizan Belgrád - AEK Athén 09.19 18:00 86 - 80  
Periszteri - Crvena zvezda 09.19 18:00 77 - 86  
Treviso - Fenerbahce 09.19 20:30 58 - 71  
Zadar - Anadolu Efes 09.19 20:30 81 - 100  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Gilboa Galil 09.19 19:15 91 - 72  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Haifa 09.19 19:00 90 - 68  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 09.19 18:45 70 - 73  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Holstebro 09.19 20:30 21 - 22  
Esbjerg - Herning-Ikast 09.19 18:30 25 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - St. Raphael 09.19 20:45 28 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Wetzlar 09.19 19:00 33 - 34  
Bergischer HC - Kiel 09.19 19:00 29 - 34  
Göppingen - Minden 09.19 19:00 26 - 23  
Stuttgart - Burgdorf-Hannover 09.19 19:00 23 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - AGU-Adjif 09.19 18:45 45 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Sävehof 09.19 19:00 23 - 23  
Skuru - VästerasIrsta 09.19 19:00 31 - 17  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Barracas Central 09.19 22:10 2 - 0  
Godoy Cruz - River Plate 09.19 02:10 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Atlético PR 09.19 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Independiente del Valle 09.19 02:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Roskilde 09.19 18:00 2 - 0  
Viborg - Vendsyssel 09.19 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Aucas Quito 09.19 02:15 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Dhafra 09.19 16:45 2 - 0  
Al-Sharjah - Al-Khaleej Khor Fakkan 09.19 19:15 2 - 0  
Bani Yas - Ajman 09.19 19:15 2 - 2  
Hatta - Shabab Al-Ahli (UAE) 09.19 16:45 0 - 3  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Dudelange 09.19 18:55 3 - 4  
Qarabag Baku - Sevilla 09.19 18:55 0 - 3  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FF Malmö 09.19 18:55 1 - 0  
FC Köbenhavn - Lugano 09.19 18:55 1 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FK Krasznodar 09.19 18:55 5 - 0  
Getafe - Trabzonspor 09.19 18:55 1 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Rosenborg 09.19 18:55 1 - 0  
PSV - Sporting CP 09.19 18:55 3 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Lazio 09.19 18:55 2 - 1  
Rennes - Celtic 09.19 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Arsenal 09.19 18:55 0 - 3  
Standard Liege - Guimaraes 09.19 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Young Boys 09.19 21:00 2 - 1  
Rangers - Feyenoord 09.19 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - FTC 09.19 21:00 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Moszkva 09.19 21:00 5 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - St-Etienne 09.19 21:00 3 - 2  
Wolfsburg - Olekszandria 09.19 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Wolfsberg 09.19 21:00 0 - 4  
Roma - Istanbul Basaksehir 09.19 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Besiktas 09.19 21:00 4 - 2  
Wolverhampton - Braga 09.19 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - FC Asztana 09.19 21:00 1 - 0  
Partizan Belgrád - AZ Alkmaar 09.19 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Turku PS 09.19 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - Sudet 09.19 17:30 8 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Badak Lampung - Kalteng Putra 09.19 13:30 2 - 1  
Persija Jakarta - Bali Utd. 09.19 10:30 0 - 1  
PSM Makassar - TIRA-Persikabo 09.19 13:30 2 - 0  
PSS Sleman - Persipura Jayapura 09.19 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Bnei Sakhnin 09.19 18:00 2 - 1  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Rishon Lezion 09.19 18:00 0 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Ahi Nazareth 09.19 18:00 1 - 0  
Kfar Qasem - Hapoel Ramat Gan 09.19 18:00 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Beitar TA Bat Yam 09.19 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Toronto FC 09.19 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Shahaniya 09.19 15:50 2 - 1  
Al-Gharafa - Al-Ahli (QAT) 09.19 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Boca Juniors de Cali 09.19 22:00 2 - 0  
Boyaca Chico - Real San Andres 09.19 02:30 1 - 0  
Llaneros FC - Orsomarso Palmira 09.19 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ligák Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Tigres UANL 09.19 04:30 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Atlanta Utd. 09.19 01:30 0 - 2  
Portland - New York RB 09.19 04:30 0 - 2  
Seattle - Dallas 09.19 04:30 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Utah 09.19 04:00    
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rjazany - Zvezda-2005 Perm 09.19 17:00 1 - 0  
Torpedo Izsevszk - Lokomotív Moszkva 09.19 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Tenerife 09.19 19:00 1 - 1  
Las Palmas - Sp. Gijón 09.19 22:00 1 - 0  
Oviedo - UD Extremadura 09.19 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Damac - Al-Shabab (KSA) 09.19 17:50 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 09.19 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - CA Cerro 09.19 21:00 2 - 2  
Cerro Largo Melo - Defensor Montevideo 09.19 00:00 1 - 4  
Danubio Montevideo - Plaza Colonia 09.19 21:00 0 - 1  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 09.19 21:00 1 - 1  
Rampla Juniors - Penarol Montevideo 09.19 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Charleston 09.19 01:30 3 - 1  
Bethlehem Steel - Loudoun Utd. 09.19 01:30 5 - 2  
Fresno - Rio Grande Valley 09.19 04:30 5 - 0  
Ottawa - Tampa Bay 09.19 01:00 1 - 0  
St. Louis FC - New York RB 2 09.19 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Song Lam Nghe An - Hanoi FC 09.19 12:00 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Castleford 09.19 20:45 12 - 14  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Manawatu 09.19 09:35 29 - 32  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Németország 09.19 17:30 3 - 1  
Szerbia - Ausztria 09.19 20:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Montenegró 09.19 17:00 2 - 3  
Lengyelország - Ukrajna 09.19 20:00 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kenya 09.19 07:00 3 - 0  
Brazília - USA 09.19 11:00 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - Oroszország 09.19 05:30 2 - 3  
Dél-Korea - Kamerun 09.19 08:00 3 - 0  
Hollandia - Szerbia 09.19 04:00 2 - 3  
Japán - Kína 09.19 12:20 0 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Omán 09.19 11:00 0 - 3  
Srí Lanka - Kuvait 09.19 08:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Indonézia 09.19 13:30 3 - 0  
Thaiföld - Kazahsztán 09.19 16:00 2 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Pakisztán 09.19 08:00 3 - 2  
Dél-Korea - India 09.19 11:00 3 - 1  
Irán - Tajvan 09.19 16:00 3 - 0  
Japán - Kína 09.19 13:30 3 - 1  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - E. Benchetrit 09.19 16:20 2 - 0  
G. Mager - P. Heller 09.19 14:00 2 - 0  
M. Trungelliti - A. Giannessi 09.19 16:10 0 - 2  
M. Vilella Martinez - A. Collarini 09.19 13:30 1 - 2  
P. Lorenzi - C. Berlocq 09.19 13:30 2 - 0  
S. Napolitano - J.A. Munar Clar 09.19 15:35 0 - 2  
T. Robredo - And. Martin 09.19 13:30 2 - 1  
Taro Daniel - F. Gaio 09.19 16:00 2 - 1  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar/Golubev - Arnaldi M / Felline G 09.19 17:35 2 - 0  
Berlocq C / Cachin P - Margaroli L / Shamasdin A 09.19 17:20 2 - 1  
Moroni G M / Vilella Mart - Brkic T / Pavic A 09.19 18:00 0 - 2  
Romboli F / Vega Hernande - Esteve Lobato E / Roca Batalla O 09.19 19:20 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - G. Petit 09.19 20:35 1 - 2  
Don. Young - R. Quiroz 09.19 18:50 1 - 2  
Emi. Gomez - F. Peliwo 09.19 17:30 2 - 0  
L. Broady - E. Couacaud 09.19 17:00 0 - 2  
M. Geerts - M. Torpegaard 09.19 21:10 0 - 2  
M. Mmoh - J.J. Wolf 09.19 19:40 0 - 2  
Roy Smith - P. Polansky 09.19 18:45 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - B. Sigouin 09.19 17:00 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Cressy M - Pasha N / Schnur M 09.19 23:20 1 - 2  
Couacaud E / Huey T - Hach Verdugo H/Novikov D 09.19 21:45 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Escobar G / Quiroz R 09.19 00:45 2 - 1  
Peliwo F / Smith R - Lawson A / Young D 09.19 23:30 0 - 2  
Redlicki M / Whithrow J - Broady L / Gomez-Herrera 09.19 23:00 2 - 0  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - T. Kamke 09.19 16:40 0 - 2  
B. van de Zandschulp - R. Ramanathan 09.19 15:00 0 - 2  
C. Ilkel - E. Ruusuvuori 09.19 13:35 0 - 2  
M. Basic - N. Kuhn 09.19 11:30 0 - 2  
M. Bourgue - Jur. Rodionov 09.19 11:30 1 - 2  
M. Jaziri - Ale. Muller 09.19 12:55 0 - 2  
Q. Halys - D. Masur 09.19 16:20 0 - 2  
R. Marcora - V. Durasovic 09.19 14:55 2 - 0  
Tenisz (Glasgow, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celikbilek A / Ilkel C - Heliovaara H / Ruusuvuori 09.19 17:45 2 - 0  
Drzewiecki K / Walkow S - Gengel M / Ramanathan R 09.19 19:55 1 - 2  
Halys Q / Martineau M - Lammons N / Sancic A 09.19 20:15 0 - 2  
Kuhn N / Rodionov J - Blancaneaux/Rinderknech 09.19 19:20    
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzkova - A. Blinkova 09.19 14:30 0 - 2  
S. Kenin - J. Paolini 09.19 16:00 2 - 0  
S. Stosur - N. Stojanovic 09.19 10:00 2 - 0  
V. Golubic - Shuai Zhang 09.19 11:50 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Lechemia E - Peng S / Siegemund L 09.19 11:30 0 - 2  
Christian K / Fichman S - Guarachi A / Olmos G 09.19 12:40 0 - 2  
Krunic A / Marozava L - Bouzkova M / Zidansek T 09.19 16:25 2 - 0  
Rodionova Ar / Wickmayer - Duan Y-Y / Yang Z 09.19 10:00 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Jas. Jung 09.19 12:55 2 - 1  
E. Lopez-Perez - P. Gunneswaran 09.19 07:45 2 - 1  
Hir. Moriya - J. Millman 09.19 11:05 0 - 2  
J. Vesely - Yas. Uchiyama 09.19 11:30 2 - 0  
Ji Sung Nam - And. Harris 09.19 05:00 2 - 0  
K. Majchrzak - F.F. Silva 09.19 08:55 0 - 2  
M. Polmans - Go Soeda 09.19 06:20 2 - 1  
Yui. Sugita - S. Diez 09.19 06:20 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Diez S / Polmans M 09.19 13:10 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Gong M-X / Oliveira G 09.19 09:55 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Ho R / Lee K-Y 09.19 05:00 1 - 2  
Tseng C H / Wu T-L - Balaji N S / Vardhan V 09.19 14:30 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - Gil. Simon 09.19 12:00 2 - 0  
D. Goffin - P. Carreno-Busta 09.19 14:00 0 - 2  
L. Sonego - L. Pouille 09.19 15:30 0 - 2  
P-H. Herbert - J-W. Tsonga 09.19 18:00 0 - 2  
Y. Maden - N. Basilashvili 09.19 19:50 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers/Granollers - Gonzalez S / Qureshi A 09.19 16:45 0 - 2  
Mahut/Roger-Vasselin - Added D / Olivetti A 09.19 15:30 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - F.C. Jianu 09.19 10:00 2 - 1  
Dan. Petrovic - P.S. Varillas 09.19 10:00 2 - 0  
J. Sels - Z. Kolar 09.19 13:05 2 - 0  
N. Sanchez-Izquierdo - L. Lokoli 09.19 10:00 0 - 2  
N. Serdarusic - V. Safranek 09.19 11:50 0 - 2  
P. Krstin - B. Rola 09.19 13:40 1 - 2  
P. Sousa - C. O'Connell 09.19 12:20 0 - 2  
V. Kopriva - F. Coria 09.19 12:05 2 - 1  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano/Merino - Martinez P / Martos Gornes S 09.19 14:45 0 - 2  
Cornea V V / Jecan M-A - Doumbia S / Reboul F 09.19 16:00 1 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - O'Connell C / Petrovic D 09.19 16:15 2 - 1  
Sousa P / Vervoort M - Nouza P / Safranek V 09.19 15:15 0 - 2  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - K. Bertens 09.19 10:30 2 - 0  
D. Vekic - Mis. Doi 09.19 08:05 0 - 2  
S. Stephens - C. Giorgi 09.19 05:00 0 - 2  
V. Flink - Y. Putintseva 09.19 06:35 0 - 2  
Tenisz (Osaka, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Garcia C - Chan H-C / Chan L 09.19 08:00 1 - 2  
Doi M / Hibino N - Aoyama S / Shibahara E 09.19 10:50 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Hsieh S-W / Hsieh Y-C 09.19 06:40 0 - 2  
Kichenok N / Spears A - Hozumi E / Ninomiya M 09.19 05:00 2 - 1  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - V. Cepede Royg 09.19 14:30 0 - 2  
E. Guerrero Alvarez - T. Mrdeza 09.19 10:30 2 - 1  
Gálfi D. - N. Vikhlyantseva 09.19 16:10 0 - 2  
I.M. Bara - R. Sramkova 09.19 10:30 2 - 1  
M. Kostyuk - M. Yerolymos 09.19 13:05 2 - 0  
T. Andrianjafitrimo - M. Zanevska 09.19 15:20 1 - 2  
V. Gracheva - A. Bolsova Zadoinov 09.19 14:00 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - S. Caruso 09.19 14:00 2 - 0  
D. Medvedev - E. Donskoy 09.19 18:00 2 - 0  
Fucsovics M. - B. Coric 09.19 12:00    
J. Sousa - K. Khachanov 09.19 16:00 2 - 0  
M. Berrettini - R. Carballes Baena 09.19 14:45 2 - 0  
R. Berankis - A. Rublev 09.19 19:40 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannarino A / Nys H - Gille S / Vliegen J 09.19 15:30 0 - 2  
Mektic N / Skugor F - Monroe N / Vasilevski A 09.19 12:00 2 - 0  
Nielsen F / Puetz T - Berrettini M / Bolelli S 09.19 16:50 1 - 2  
Sharan D / Zelenay I - Carballes Baena R / Molteni A 09.19 18:40 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - Babos T. 09.19 07:20 2 - 0  
P.M. Tig - P. Badosa Gibert 09.19 08:50 0 - 2  
Pri. Hon - A. Tomljanovic 09.19 05:00 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Maria T - Lister C / Voracova R 09.19 09:00 2 - 0  
Pigossi L / Wang Y - Choi J-H / Han N-L 09.19 11:45 2 - 0  
Pliskova/Pliskova - Begu I-C / Gasparyan M 09.19 10:30 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Guangzu Lu 09.19 12:20 2 - 0  
K. Parupalli - A.S. Ginting 09.19 14:00 1 - 2  
Ken. Momota - T. Sugiarto 09.19 04:40 2 - 0  
Long Chen - Tzu Wei Wang 09.19 07:20 2 - 0  
R. Gemke - A. Antonsen 09.19 05:40 0 - 2  
S.H. Rhustavito - Ng Ka Long Angus 09.19 09:00 0 - 2  
Yuxiang Huang - Tien Chen Chou 09.19 04:20 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Yao C L / Han Y P 09.19 08:10 2 - 0  
Boe M / Conrad-Petersen M - Goh V S / Tan W K 09.19 11:55 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Choi S / Seo S J 09.19 09:50 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Ahsan M / Setiawan H 09.19 14:00 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Rankireddy S / Shetty C 09.19 04:00 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Endo H / Watanabe Y 09.19 04:00 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 09.19 11:40 2 - 1  
Wahyu N A P / Ade Y S - Junhui L / Yuchen L 09.19 14:50 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - Tzu Ying Tai 09.19 09:55 0 - 2  
Bing Jiao He - Ji Hyun Sung 09.19 12:20 2 - 0  
C. Marin - Beiwen Zhang 09.19 11:10 2 - 0  
E. Kosetskaya - Say. Takahashi 09.19 08:10 0 - 2  
Ga Eun Kim - B. Ongbumrungpan 09.19 13:10 0 - 2  
P. Chochuwong - S. Pusarla Venkata 09.19 09:50 2 - 1  
R. Intanon - Xiaoxin Chen 09.19 06:40 2 - 0  
Se Young An - Yufei Chen 09.19 07:20 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Stoeva G / Stoeva S 09.19 05:00 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Honderich R / Tsai K 09.19 04:00 2 - 0  
Fruergaard M / Thygesen S - Polii G / Rahayu A 09.19 13:10 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Supajirakul/Taerattanach. 09.19 10:40 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Lee S H / Shin S C 09.19 04:50 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chang Y N / Kim H R 09.19 09:35 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Fukushima Y / Hirota S 09.19 06:30 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.19 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Chan P S / Goh L Y 09.19 13:05 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Ellis M / Smith L 09.19 09:50 2 - 1  
Higashino A / Watanabe Y - Jiting H / Yue D 09.19 07:00 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Puavaranukroh/Taerattanac 09.19 05:40 1 - 2  
Lu K / Lu C - Wang Y / Huang D 09.19 11:30 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Kaneko Y / Matsutomo M 09.19 09:35 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Rivaldy R / Mentari P H 09.19 07:20 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Boschiero - I. Tomas 09.19 22:00 1 - 0  
O. Fiordigiglio - S. Eggington 09.19 23:00 0 - 1  

 

2019.09.18.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Lotte Giants 09.18 11:30 6 - 5  
Samsung Lions - LG Twins 09.18 11:30 3 - 4  
SK Wyverns - NC Dinos 09.18 11:30 0 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 09.18 11:00 3 - 1  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 09.18 11:00 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 09.18 11:00    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 09.18 11:00 2 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 09.18 11:00 5 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana (3.m.) 09.18 02:30 11 - 5  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico (3.m.) 09.18 03:00 7 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 09.18 03:40 6 - 12  
Arizona - Miami (21:40) 09.18 21:40 5 - 4  
Atlanta - Philadelphia 09.18 01:20 4 - 5  
Baltimore - Toronto 09.18 01:05 5 - 8  
Boston - San Francisco 09.18 01:10 6 - 7  
Chicago Cubs - Cincinnati 09.18 02:05 2 - 4  
Cleveland - Detroit 09.18 01:10 7 - 2  
Colorado - NY Mets 09.18 02:40 1 - 6  
Colorado - NY Mets (21:10) 09.18 21:10 4 - 7  
Houston - Texas 09.18 02:10 4 - 1  
LA Dodgers - Tampa Bay 09.18 04:10 7 - 5  
Milwaukee - San Diego 09.18 01:40 3 - 1  
Minnesota - Chicago WS 09.18 01:40 9 - 8  
NY Yankees - LA Angels 09.18 00:35 8 - 0  
Oakland - Kansas City 09.18 04:07 2 - 1  
Oakland - Kansas City (21:37) 09.18 21:37 1 - 0  
Pittsburgh - Seattle 09.18 01:05 0 - 6  
St. Louis - Washington 09.18 01:45 2 - 6  
St. Louis - Washington (19:15) 09.18 19:15 5 - 1  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barka E. - Női szabadfogás 57 kg 09.18 08:30    
Németh Zs. - E.E. Wiebe (női 76 kg) 09.18 07:00 0 - 1  
Sleisz G. - M.J. Mattsson (női 65 kg) 09.18 09:00 0 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 09.18 17:30 4 - 4  
Kadan - Chomutov 09.18 18:00 3 - 3  
Litomerice - Havirov 09.18 17:30 1 - 5  
Prostejov - Vsetin 09.18 18:00 3 - 1  
Slavia Praha - Jihlava 09.18 18:00 2 - 1  
Slavia Trebic - Poruba 09.18 17:30 2 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 09.18 18:00 1 - 7  
Sokolov - Frydek Mistek 09.18 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Fehérvári Titánok 09.18 18:00 1 - 2  
Vasas - FTC 09.18 18:40 1 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 09.18 17:30 4 - 2  
Hämeenlinna - SaiPa 09.18 17:30 3 - 2  
Ilves - Turku PS 09.18 17:30 2 - 4  
Kookoo - Vaasan Sport 09.18 17:30 2 - 7  
Kärpät - Jukurit 09.18 17:30 1 - 1  
Lahti Pelicans - Lukko 09.18 17:30 1 - 1  
Ässät - Tappara 09.18 17:30 0 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Jertisz Pavlodar 09.18 16:00 6 - 3  
Bejbarisz Atirau - Torpedo Kamenogorszk 2 09.18 16:00 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk 09.18 18:10 0 - 0  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 09.18 18:30 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Traktor Cseljabinszk 09.18 14:30 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 09.18 18:30 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Liepaja 09.18 18:00 1 - 6  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 09.18 18:00 3 - 1  
Mogo Riga - Prizma Riga 09.18 18:15 4 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Jugra Hanti-Manszijszk 2 09.18 17:00 3 - 1  
Kuznyeckije Medvegyi - Lada Toljatti 2 09.18 13:30 4 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Szputnyik Almetyevszk 09.18 16:00 1 - 5  
Szahalinszkije Akulj - Vityaz Podolszk 2 09.18 10:00 2 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Szarmati Orenburg 09.18 08:00 3 - 1  
SZKA-Varjagi - Almaz Cserepovec 09.18 18:00 3 - 3  
Tajfun Usszurijszk - Kapitan Sztupino 09.18 09:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Las Vegas 09.18 03:00 0 - 5  
Columbus - Buffalo 09.18 01:00 4 - 1  
Detroit - Chicago 09.18 01:30 5 - 3  
Minnesota - Dallas 09.18 02:00 1 - 1  
NY Islanders - Philadelphia 09.18 01:00 2 - 2  
San Jose - Anaheim 09.18 04:00 3 - 4  
Tampa Bay - Carolina 09.18 01:00 0 - 3  
Vancouver - Edmonton 09.18 04:00 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Visp - Sierre 09.18 19:45 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hästen 09.18 19:00 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Povazska Bystrica 09.18 18:00 3 - 2  
HC Topolcany - Spisska Nova Ves 09.18 18:00 4 - 2  
Levice - Skalica 09.18 18:00 2 - 2  
Trnava - Martin 09.18 17:30 5 - 8  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Zvezda Csehov 09.18 15:30 1 - 2  
Tsen Tou Jilin - ORG Beijing 09.18 12:30 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk 09.18 16:00 3 - 0  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Los Angeles (1.m.) 09.18 00:30 84 - 75  
Washington - Las Vegas (1.m.) 09.18 02:30 97 - 95  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Elverum 09.18 19:00 26 - 19  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Eurofarm Rabotnik 09.18 19:00 25 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Kristianstad 09.18 17:00 28 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Karvina 09.18 18:00 23 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skanderborg 09.18 19:30 26 - 26  
GOG - Aarhus 09.18 19:00 33 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Paris SG 09.18 20:30 30 - 36  
Istres - Tremblay 09.18 20:30 24 - 23  
Ivry - Pays d'Aix 09.18 20:30 23 - 23  
Montpellier - Chambery 09.18 20:45 28 - 27  
Nimes - Creteil 09.18 20:30 29 - 35  
Toulouse - Dunkerque 09.18 20:30 31 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Besancon 09.18 20:30 27 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kielce 09.18 18:00 18 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 09.18 18:00 21 - 30  
Koszalin - Kobierzyce 09.18 18:00 23 - 26  
Ruch Chorzow - Jaroslaw 09.18 18:00 20 - 29  
Zaglebie Lubin - Piotrcovia Piotrkow 09.18 18:30 31 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Békéscsaba 09.18 18:00 32 - 30  
Győr - Vác 09.18 18:00 33 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Oppsal 09.18 18:00 30 - 27  
Gjerpen - Fana Bergen 09.18 18:00 35 - 26  
Sola - Fredrikstad 09.18 18:00 26 - 29  
Tertnes Bergen - Molde 09.18 20:30 32 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Dinamo Cseljabinszk 09.18 15:30 31 - 29  
Csehovszkije Medvegyi - Kausztik Volgográd 09.18 18:00 39 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Krems 09.18 19:00 25 - 32  
Fivers Margareten - Tirol Schwaz 09.18 20:00 28 - 24  
Graz - Bärnbach/Köflach 09.18 19:30 31 - 24  
Linz - Hard 09.18 19:00 23 - 27  
SG Westwien - Ferlach 09.18 19:00 26 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Gaia 09.18 21:30 32 - 26  
Sporting CP - Avanca 09.18 21:00 38 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Bidasoa Irun 09.18 19:30 18 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 09.18 20:00 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 09.18 19:00 28 - 24  
Hallby - Alingsas 09.18 19:00 27 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skara 09.18 19:00 24 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Celje 09.18 19:30 21 - 32  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - San Martin de Tucuman 09.18 02:10 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Banfield 09.18 23:10 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Western Sydney Wanderers 09.18 11:30 3 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Galatasaray 09.18 18:55 0 - 0  
Paris SG - Real Madrid 09.18 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Crvena zvezda 09.18 21:00 3 - 0  
Olympiakosz - Tottenham 09.18 18:55 2 - 2  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Atalanta 09.18 21:00 4 - 0  
Sahtar Doneck - Manchester City 09.18 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Juventus 09.18 21:00 2 - 2  
Leverkusen - Lokomotív Moszkva 09.18 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bratstvo Gracanica - Velez Mostar 09.18 16:30 2 - 3  
Buducnost Banovici - Siroki Brijeg 09.18 16:30 1 - 1  
GOSK Gabela - Radnik Bijeljina 09.18 16:30 1 - 1  
HNK Orasje - Borac Banja Luka 09.18 16:30 0 - 4  
Jedinstvo Bihac - Mladost Doboj Kakanj 09.18 16:30 1 - 2  
Kozara Gradiska - Sloboda Tuzla 09.18 16:30 1 - 1  
Krupa na Vrbasu - Tuzla City 09.18 16:30 0 - 0  
Modrica Maksima - Zvijezda Ugljevik 09.18 16:30 0 - 3  
Rudar Kakanj - Celik Zenica 09.18 16:30 3 - 0  
Tekstilac Derventa - Zeljeznicar Sarajevo 09.18 16:30 0 - 3  
Zvijezda Gradacac - Zrinjski Mostar 09.18 16:30 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Bento - Vitória 09.18 02:30 2 - 0  
Vila Nova - Botafogo SP 09.18 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Mladá Boleslav 09.18 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Supersport Utd. 09.18 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Suwon City 09.18 12:30 0 - 2  
Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 09.18 13:00 1 - 1  
Gwangju - Bucheon 09.18 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Korail - Sangju Sangmu 09.18 12:00 1 - 1  
Hwaseong - Suwon Bluewings 09.18 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - KI Klaksvik 09.18 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Ceres-Negros 09.18 09:30 0 - 2  
Mendiola - Stallion Laguna 09.18 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Bhayangkara Jakarta 09.18 10:30 1 - 4  
Persib Bandung - Semen Padang 09.18 13:30 1 - 1  
Pusamania Borneo - Madura Utd. 09.18 10:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV 09.18 18:45 6 - 4  
Fylkir - Vikingur Reykjavik 09.18 21:15 3 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Shimizu SP 09.18 12:00 1 - 1  
Kofu - Hosei Univ. 09.18 12:00 1 - 1  
Nagasaki - Vegalta Sendai 09.18 12:00 2 - 1  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 09.18 12:00 4 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita 09.18 12:00 1 - 1  
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 09.18 12:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Forge Hamilton 09.18 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Tigres Bogota 09.18 22:00 1 - 1  
Fortaleza Cota - Valledupar 09.18 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Alianza Petrolera 09.18 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - TBB Nieciecza 09.18 19:00 1 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Miedz Legnica 09.18 19:30 2 - 1  
Stal Mielec - GKS Tychy 09.18 19:00 1 - 2  
Warta Poznan - Odra Opole 09.18 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Legia Varsó 09.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Ventspils 09.18 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Palanga 09.18 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Sutjeska Niksic 09.18 18:00 1 - 4  
Grbalj Radanovici - Titograd Podgorica 09.18 15:30 0 - 2  
Kom Podgorica - Rudar Pljevlja 09.18 15:30 5 - 0  
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad 09.18 15:30 0 - 1  
Zeta Golubovci - FK Podgorica 09.18 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Szeged GA 09.18 16:00 0 - 3  
Békéscsaba - Haladás 09.18 16:00 2 - 2  
Csákvár - Szolnok 09.18 19:00 0 - 1  
Dorog - Siófok 09.18 16:00 0 - 2  
Győr - Nyíregyháza 09.18 19:00 3 - 1  
Kazincbarcika - Vác 09.18 16:00 2 - 1  
Soroksár - Gyirmót 09.18 16:00 0 - 4  
Tiszakécske - Budafok 09.18 16:00 2 - 3  
Vasas - MTK 09.18 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - KFUM Oslo 09.18 18:00 2 - 1  
Notodden - Kongsvinger 09.18 18:00 2 - 0  
Raufoss - Ham-Kam 09.18 19:00 1 - 2  
Sandefjord - Strömmen 09.18 18:00 2 - 0  
Skeid - Sogndal 09.18 18:00 2 - 2  
Start - Nest-Sotra 09.18 18:00 2 - 0  
Tromsdalen - Sandnes Ulf 09.18 15:00 1 - 4  
Ullensaker/Kisa - Jerv 09.18 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Avaldsnes 09.18 17:15 2 - 3  
Stabaek - Kolbotn 09.18 19:00 2 - 0  
Trondheims-Örn - LSK Kvinner 09.18 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Houston 09.18 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - U23Juventus 09.18 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - U21Rangers 09.18 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Numancia 09.18 21:00 3 - 3  
Huesca - Albacete 09.18 19:00 0 - 1  
Lugo - Ponferradina 09.18 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Melilla 09.18 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Balestier Khalsa 09.18 13:45 2 - 0  
DPMM Brunei - Tampines Rovers 09.18 14:15 0 - 1  
Geylang - Warriors FC 09.18 13:45 4 - 3  
Home Utd. - Young Lions 09.18 13:45 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Senica 09.18 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Tabor Sezana 09.18 17:00 1 - 0  
Brda - Domzale 09.18 15:30 0 - 3  
Koper - Maribor 09.18 16:30 3 - 2  
Triglav Kranj - Mura 09.18 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19Galatasaray 09.18 15:00 3 - 2  
U19Paris SG - U19Real Madrid 09.18 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Crvena zvezda 09.18 16:00 0 - 0  
U19Olympiakosz - U19Tottenham 09.18 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Zágráb - U19Atalanta 09.18 15:00 1 - 0  
U19Sahtar Doneck - U19Manchester City 09.18 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Juventus 09.18 14:00 0 - 4  
U19Leverkusen - U19Lokomotív Moszkva 09.18 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Progreso Montevideo 09.18 21:00 1 - 2  
Racing Montevideo - River Plate Montevideo 09.18 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville SC - Birmingham Legion 09.18 02:00 1 - 0  
Tacoma Defiance - Real Monarchs 09.18 04:00 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Guangzhou Evergrande 09.18 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Szkopje - Makedonije GP 09.18 15:30 1 - 0  
Renova - Shkendija Tetovo 09.18 15:30 0 - 2  
Shkupi Szkopje - Vardar Szkopje 09.18 15:30 1 - 2  
Sileks Kratovo - Borec Veles 09.18 15:30 3 - 0  
Struga Trim-Lum - Akademija Pandev 09.18 15:30 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 09.18 18:30 2 - 1  
Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 09.18 18:00 2 - 4  
Trans Narva - Tammeka Tartu 09.18 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Ararat Jereván 09.18 15:30 1 - 0  
Noah Jereván - Shirak Gyumri 09.18 14:15 0 - 0  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 09.18 20:30 3 - 1  
Portugália - Románia 09.18 14:00 1 - 3  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 09.18 20:30 0 - 3  
Németország - Szlovákia 09.18 17:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Törökország 09.18 20:30 3 - 2  
Szlovénia - Oroszország 09.18 17:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Csehország 09.18 20:00 2 - 3  
Ukrajna - Észtország 09.18 16:00 3 - 0  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Japán (Helyszín: Japán) 09.18 12:20 0 - 3  
Kenya - Brazília 09.18 11:00 0 - 3  
Kína - Dominikai Köztársaság 09.18 08:00 3 - 0  
Oroszország - Dél-Korea 09.18 05:30 3 - 0  
Szerbia - Argentína 09.18 04:00 3 - 1  
USA - Hollandia 09.18 07:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 09.18 16:00 3 - 1  
Irán - India 09.18 16:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 09.18 08:00 2 - 3  
Tajvan - Pakisztán 09.18 11:00 3 - 2  
Röplabda (Ázsia bajnokság, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Kazahsztán 09.18 11:00 1 - 3  
Srí Lanka - Omán 09.18 08:00 3 - 1  
Röplabda (Ázsia bajnokság, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Kuvait 09.18 13:30 3 - 1  
Thaiföld - Indonézia 09.18 13:30 3 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - J. Jahn 09.18 13:15 2 - 0  
E. Esteve Lobato - And. Martin 09.18 10:00 0 - 2  
G.M. Moroni - J.A. Munar Clar 09.18 15:55 0 - 2  
M. Chazal - E. Benchetrit 09.18 12:10 1 - 2  
M. Vilella Martinez - R. Brancaccio 09.18 10:00 2 - 0  
S. Napolitano - Mar. Eriksson 09.18 14:00 2 - 0  
T. Robredo - J.O. Gutierrez 09.18 10:00 2 - 0  
Taro Daniel - D. Munoz-De La Nava 09.18 11:30 2 - 0  
V. Galovic - F. Gaio 09.18 11:25 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Behar/Golubev 09.18 14:50 0 - 2  
Brancaccio R / Dalla Vall - Margaroli L / Shamasdin A 09.18 15:15 1 - 2  
Esteve Lobato E / Roca Ba - Arnaboldi A / Arnaboldi F 09.18 16:10 2 - 1  
Romboli F / Vega Hernande - Gaio F / Pellegrino A 09.18 15:30 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - M. Torpegaard 09.18 20:50 1 - 2  
B. Sigouin - R. Olivo 09.18 16:00 2 - 0  
Don. Young - Gon. Escobar 09.18 20:10 2 - 1  
Emi. Gomez - B. Patael 09.18 19:15 2 - 0  
J.K. Trotter - R. Quiroz 09.18 19:40 0 - 2  
K. Seelig - J.J. Wolf 09.18 18:25 0 - 2  
M. Mmoh - E. Leshem 09.18 16:00 2 - 0  
R. Cid Subervi - A. Ritschard 09.18 16:00 0 - 2  
Roy Smith - R. Shane 09.18 17:40 2 - 1  
S. Bangoura - P. Polansky 09.18 17:15 0 - 2  
S. Kirchheimer - E. Couacaud 09.18 00:00 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulais J / Trotter J - Lawson A / Young D 09.18 01:25 1 - 2  
Cash R / Mcnally J - Hach Verdugo H/Novikov D 09.18 23:20 0 - 2  
Cerretani J / Cressy M - Kingsley C / Mercer J 09.18 01:00 2 - 0  
Couacaud E / Huey T - Hidalgo D / Martinez L D 09.18 22:35 2 - 0  
Galloway R / Maytin R - Peliwo F / Smith R 09.18 23:35 1 - 2  
Kwiatkowski T-S / Polansk - Broady L / Gomez-Herrera 09.18 23:00 0 - 2  
Redlicki M / Whithrow J - Johnson H / Johnson Y 09.18 21:25 2 - 1  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - R. Ramanathan 09.18 17:15 0 - 2  
C. Ilkel - L. Vanni 09.18 13:10 2 - 1  
J. Haerteis - T. Kamke 09.18 17:05 0 - 2  
J. Mridha - E. Ruusuvuori 09.18 11:00 1 - 2  
M. Basic - K. Drzewiecki 09.18 13:15 2 - 0  
M. Bourgue - L. Klein 09.18 11:00 2 - 1  
Q. Halys - A. Rinderknech 09.18 18:40    
R. Bemelmans - A. Escoffier 09.18 14:35 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - B. van de Zandschulp 09.18 16:05 0 - 2  
V. Durasovic - J-P. Smith 09.18 15:35 2 - 0  
Tenisz (Glasgow, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draper J / Mchugh A - Heliovaara H / Ruusuvuori 09.18 11:00    
Drzewiecki K / Walkow S - Johnson L / Whitehouse M 09.18 20:30 2 - 1  
Gonzales R / Siljestrom A - Lammons N / Sancic A 09.18 18:35 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Krunic 09.18 16:45 2 - 0  
A. Petkovic - Shuai Zhang 09.18 13:20 0 - 2  
B. Pera - S. Stosur 09.18 08:00 1 - 2  
E. Svitolina - M. Bouzkova 09.18 14:50    
J. Paolini - Saisai Zheng 09.18 09:35 2 - 1  
K. Siniakova - V. Golubic 09.18 10:55 1 - 2  
N. Stojanovic - Shuai Peng 09.18 12:30 2 - 1  
S. Kenin - K. Zavatska 09.18 08:00 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng K Y / Zheng S - Duan Y-Y / Yang Z 09.18 14:00 0 - 2  
Peng S / Siegemund L - Perez E / Santamaria S 09.18 16:00 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Christian K / Fichman S 09.18 16:30 1 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Niesten 09.18 07:50 2 - 0  
A. Santillan - Yas. Uchiyama 09.18 06:00 0 - 2  
C-L. Tsai - Ji Sung Nam 09.18 05:30 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - Go Soeda 09.18 09:50 0 - 2  
F.F. Silva - Yos. Watanuki 09.18 09:15 2 - 1  
J. Vesely - T. Gabashvili 09.18 11:40 2 - 0  
K. Majchrzak - H. Bourchier 09.18 04:00 2 - 0  
L. Saville - S. Diez 09.18 04:00 1 - 2  
M. Polmans - S.K. Mukund 09.18 06:40 2 - 0  
Ren. Tokuda - Jas. Jung 09.18 12:00 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - And. Harris 09.18 08:05 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Grills J - Myneni S / Nedunchezhiyan J 09.18 13:10 1 - 2  
Hsu Y H / Wang J - Fruttero J P / Lopez Perez E 09.18 13:20 2 - 0  
Millman J / Puodziunas S - Matsui T / Watanuki Y 09.18 14:40 1 - 2  
Prashanth N V S / Tomic B - Myneni S / Nedunchezhiyan J 09.18 04:00    
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - G. Barrere 09.18 16:50 1 - 2  
B. Paire - R. Gasquet 09.18 19:20 2 - 1  
F. Verdasco - F. Krajinovic 09.18 21:15 1 - 2  
M. Copil - Gil. Simon 09.18 12:00 0 - 2  
U. Humbert - Y. Maden 09.18 14:00 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Copil M / Humbert U - Arends S / Pel D 09.18 17:30 1 - 2  
Mahut/Roger-Vasselin - Lamasine T / Tsonga J-W 09.18 13:00 2 - 0  
Molchanov D / Sitak A - Gonzalez S / Qureshi A 09.18 20:05 1 - 2  
Raja P / Reyes-Varela M A - Granollers/Granollers 09.18 21:55 0 - 2  
Simon G / Zverev M - Lindstedt R / Struff J-L 09.18 14:25 1 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - N. Sanchez-Izquierdo 09.18 11:15 0 - 2  
F. Reboul - B. Rola 09.18 10:20 1 - 2  
F.C. Jianu - F. Horansky 09.18 09:00 2 - 0  
L. Lokoli - Balázs A. 09.18 11:55    
N. Milojevic - A. Molcan 09.18 09:00 1 - 2  
P. Krstin - M. Dembek 09.18 09:00 2 - 0  
P. Martinez Portero - J. Sels 09.18 13:55 0 - 2  
P. Sousa - P. Nouza 09.18 12:55 2 - 0  
T. Griekspoor - N. Serdarusic 09.18 10:30 0 - 2  
Z. Kolar - D. Popko 09.18 13:10 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Galdos S - Sousa P / Vervoort M 09.18 15:35 0 - 2  
Jianu F C / Sanchez Izqui - Doumbia S / Reboul F 09.18 14:30 0 - 2  
Kopriva V / Pospisil J - Coria F / Zapata Miralles B 09.18 15:10    
Ornago F / Varillas J P - O'Connell C / Petrovic D 09.18 12:45 1 - 2  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - Z. Diyas 09.18 05:40 2 - 1  
N. Gibbs - A. Kerber 09.18 04:00 0 - 2  
N. Osaka - V. Tomova 09.18 10:10 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - E. Mertens 09.18 08:00 1 - 2  
Tenisz (Osaka, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Hibino N - Bertens K / Sevastova A 09.18 04:00    
Doi M / Hibino N - Di Lorenzo F / Kawa K 09.18 07:10 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Kobori M / Shimizu A 09.18 05:45 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Kichenok N / Spears A 09.18 04:00 0 - 2  
Rosolska A / Yastremska D - Hsieh S-W / Hsieh Y-C 09.18 10:30 0 - 2  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - J. Ponchet 09.18 15:10 0 - 2  
D. Seguel - A. Bolsova Zadoinov 09.18 17:25 0 - 2  
E. Gorgodze - C. Bucsa 09.18 15:10 1 - 2  
E. Molinaro - R. Sramkova 09.18 11:50 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - D. Marcinkevica 09.18 16:30 2 - 1  
L. Brouleau - V. Cepede Royg 09.18 18:05 0 - 2  
L. Wargnier - V. Gracheva 09.18 16:35 0 - 2  
M. di Giuseppe - N. Vikhlyantseva 09.18 11:35 0 - 2  
M. Kostyuk - G. Maristany Zuleta 09.18 10:00 2 - 0  
M. Minella - E. Guerrero Alvarez 09.18 13:25 1 - 2  
M. Yerolymos - A. Kiick 09.18 10:00 2 - 0  
M. Zanevska - A. Rame 09.18 10:30 2 - 0  
P. Parmentier - T. Andrianjafitrimo 09.18 13:15 0 - 2  
T. Mrdeza - S. Wagner 09.18 13:20 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Fucsovics M. 09.18 13:30 0 - 2  
C. Ruud - A. Bublik 09.18 17:30 2 - 1  
E. Gerasimov - A. Mannarino 09.18 19:50 2 - 0  
J. Sousa - J. Kovalik 09.18 12:00 2 - 0  
M. Kukushkin - D. Dzumhur 09.18 15:20 2 - 0  
S. Caruso - T. Fabbiano 09.18 14:45 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Bolelli S - Jebavy R / Oswald P 09.18 12:00 2 - 0  
Demoliner M / Middelkoop - Sharan D / Zelenay I 09.18 18:20 1 - 2  
Karlovskiy E / Rublev A - Carballes Baena R / Molteni A 09.18 13:10 1 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Fucsovics M / Travaglia S 09.18 16:55 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Kri. Ahn 09.18 07:35 1 - 2  
A. Potapova - M. Linette 09.18 05:00 0 - 2  
Kri. Pliskova - E. Alexandrova 09.18 10:05 1 - 2  
M. Gasparyan - K. Flipkens 09.18 07:05 0 - 2  
Y. Bonaventure - Yafan Wang 09.18 05:00 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Stefani L - Minnen G / Van Uytvanck A 09.18 09:10 2 - 1  
Choi J-H / Han N-L - Potapova A / Sizikova Y 09.18 11:35    
Kalashnikova/Kovinic - Pigossi L / Wang Y 09.18 11:50 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Yuqi Shi 09.18 04:45 2 - 0  
K. Parupalli - B. Leverdez 09.18 13:45 2 - 0  
K. Phetpradab - Tien Chen Chou 09.18 07:20 0 - 2  
Ken. Nishimoto - A.S. Ginting 09.18 13:40 1 - 2  
M. Caljouw - A. Antonsen 09.18 10:45    
R. Gemke - Cheuk Yiu Lee 09.18 11:55 2 - 1  
S. Avihingsanon - B. Sai Praneeth 09.18 05:30 1 - 2  
Yuxiang Huang - K. Wangcharoen 09.18 10:15 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Attri M / Sumeeth R B - Ahsan M / Setiawan H 09.18 14:30 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Endo H / Watanabe Y 09.18 04:20 0 - 2  
He J / Tan Q - Junhui L / Yuchen L 09.18 11:30 0 - 2  
Kim G J / Lee Y D - Ong Y S / Teo E Y 09.18 08:25 1 - 2  
Ko S H / Shin B C - Choi S / Seo S J 09.18 04:45 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Inoue T / Kaneko Y 09.18 12:15 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 09.18 08:00 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Ivanov V / Sozonov I 09.18 07:05 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Ellis M / Langridge C 09.18 13:00 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - S. Nehwal 09.18 04:00 2 - 0  
Ga Eun Kim - F. Fitriani 09.18 04:00 2 - 1  
Joy Xuan Deng - Yufei Chen 09.18 11:15 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Aya Ohori 09.18 07:45 0 - 2  
P. Chochuwong - Michelle Li 09.18 10:00 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - Tzu Ying Tai 09.18 04:40 0 - 2  
Xuerui Li - S. Pusarla Venkata 09.18 07:00 0 - 2  
Yvonne Li - Se Young An 09.18 09:15 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Polii G / Rahayu A 09.18 11:30 0 - 2  
Chang C H / Yang C T - Mapasa S / Somerville G 09.18 09:55 0 - 2  
Cheng C Y / Lee C C - Ponnappa A / Reddy N S 09.18 12:15    
Hsu Y C / Hu L F - Chang Y N / Kim H R 09.18 07:00 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Fruergaard M / Thygesen S 09.18 08:30 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 09.18 07:20 1 - 2  
Liu X / Xia Y - Lee S H / Shin S C 09.18 08:30 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Delrue D / Palermo L 09.18 13:00 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Fukushima Y / Hirota S 09.18 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Ellis M / Smith L 09.18 05:30 0 - 2  
Alimov R / Davletova A - Ahmad T / Kandow W O 09.18 13:45 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Puavaranukroh/Taerattanac 09.18 05:00 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Puangpuapech N / Amitrapa 09.18 04:00 2 - 1  
Gondo K / Kurihara A - Wang Y / Huang D 09.18 10:35 0 - 2  
Ko S H / Eom H W - Chan P S / Goh L Y 09.18 10:15 0 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Chopra P J / Siki Reddy N 09.18 06:15 2 - 0  
Piek S / Tabeling R - Lu K / Lu C 09.18 07:45 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Ou X / Feng X 09.18 10:45 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Pécs 09.18 19:15 7 - 10  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Vasas 09.18 20:00 11 - 10  
Honvéd - Szentes 09.18 19:30 7 - 6  

 

2019.09.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Jets - Cleveland 09.17 02:15 3 - 23  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 09.17 11:30 1 - 0  
KIA Tigers - NC Dinos 09.17 11:30 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 09.17 03:40 7 - 5  
Chicago Cubs - Cincinnati 09.17 02:05 8 - 2  
Colorado - NY Mets 09.17 02:40 9 - 4  
Milwaukee - San Diego 09.17 01:40 5 - 1  
Minnesota - Chicago WS 09.17 01:40 5 - 3  
Oakland - Kansas City 09.17 04:07 5 - 6  
St. Louis - Washington 09.17 01:45 4 - 2  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M. Bjurberg Kessidis - Lőrincz T. (kötöttfogás 77 kg) 09.17 14:30 0 - 1  
Dénes M. - Hyungjoo Kim (női 53 kg) 09.17 07:00 1 - 0  
Lőrincz T. - Kötöttfogás 77 kg 09.17 14:00    
Torba E. - R. Arnaut (kötöttfogás 60 kg) 09.17 07:00 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Trinec 09.17 17:30 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 09.17 19:00 2 - 4  
Herning - Rödovre 09.17 19:00 0 - 3  
Odense - Esbjerg 09.17 19:00 2 - 2  
Rungsted - Sönderjyske 09.17 19:00 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 09.17 18:00 2 - 5  
Lida - Metallurg Zslobin 09.17 18:00 6 - 2  
Nyeman Grodno - Gomel 09.17 18:00 2 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Mogiljev 09.17 18:00 7 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 09.17 20:15 2 - 2  
Angers - Anglet 09.17 20:30 5 - 2  
Bordeaux - Briancon 09.17 20:15 4 - 1  
Chamonix - Mulhouse 09.17 20:00 3 - 3  
Nice - Grenoble 09.17 20:00 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Jertisz Pavlodar 09.17 16:00 3 - 2  
Bejbarisz Atirau - Torpedo Kamenogorszk 2 09.17 16:00 2 - 4  
Gornyak Rudnyij - Temirtau 09.17 15:00 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 09.17 16:00 2 - 2  
Barisz - Szpartak Moszkva 09.17 15:30 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 09.17 18:30 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 09.17 16:00 3 - 2  
Szocsi - SZKA Szentpétervár 09.17 18:30 0 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 09.17 18:00 3 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Comarch Cracovia 09.17 18:00 5 - 2  
Naprzod Janow - Podhale Nowy Targ 09.17 19:00 0 - 8  
Unia Oswiecim - Torun 09.17 18:00 3 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie 09.17 19:00 0 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Tolpar Ufa 09.17 14:30 4 - 4  
Dinamo Riga 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 09.17 17:30 3 - 1  
ORG Beijing 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 09.17 18:00 3 - 5  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Belije Medvegyi Cseljab. 09.17 14:00 1 - 1  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Pittsburgh 09.17 01:00 4 - 4  
Calgary - Vancouver 09.17 03:00 2 - 2  
Dallas - St. Louis 09.17 02:30 0 - 2  
Edmonton - Winnipeg 09.17 03:00 2 - 0  
Montreal - New Jersey 09.17 01:00 4 - 2  
Nashville - Florida 09.17 02:00 1 - 0  
New Jersey - Boston 09.17 01:00 3 - 3  
Philadelphia - NY Islanders 09.17 01:00 1 - 3  
Toronto - Ottawa 09.17 23:30 1 - 3  
Vancouver - Calgary 09.17 04:00 3 - 4  
Washington - Chicago 09.17 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar 09.17 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 09.17 20:00 8 - 3  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 09.17 20:00 7 - 3  
Langenthal - Kloten 09.17 20:00 1 - 3  
Olten - GCK Lions 09.17 19:45 7 - 1  
Winterthur - Thurgau 09.17 20:00 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 09.17 19:45 4 - 1  
Biel - Rapperswil 09.17 19:45 0 - 0  
Langnau Tigers - Fribourg 09.17 19:45 3 - 2  
Lugano - Davos 09.17 19:45 2 - 3  
Servette - Zürich Lions 09.17 19:45 3 - 0  
Zug - Lausanne 09.17 19:45 5 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Frölunda 09.17 19:00 3 - 2  
Linköping - Brynäs 09.17 19:00 3 - 3  
Malmö - Rögle 09.17 19:00 3 - 4  
Oskarshamn - Leksand 09.17 19:00 4 - 1  
Skelleftea - Färjestad 09.17 19:00 3 - 1  
Växjö - Djurgarden 09.17 19:00 3 - 5  
Örebro - Lulea 09.17 19:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Zvolen 09.17 18:00 5 - 6  
Diósgyőr - Michalovce 09.17 18:30 4 - 1  
Kosice - Trencin 09.17 17:30 3 - 2  
Nitra - Liptovsky Mikulas 09.17 18:00 6 - 0  
Poprad - MAC 09.17 18:00 5 - 5  
Slovan Bratislava - Nove Zamky 09.17 18:30 6 - 7  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Dizel Penza 09.17 17:30 4 - 1  
Dinamo Tver - Nomad 09.17 18:00 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Izssztal Izsevszk 09.17 16:00 3 - 2  
Rjazany - Lada Toljatti 09.17 18:00 1 - 3  
Rubin Tyumeny - Molot Perm 09.17 16:00 5 - 1  
SZKA-Néva - Szarjarka Karaganda 09.17 18:00 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 09.17 16:00 2 - 1  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Donar Groningen 09.17 18:30 95 - 65  
Inter Bratislava - Fribourg 09.17 18:00 82 - 67  
Kapfenberg - BC Kijev 09.17 20:00 66 - 66  
Karhu Kauhajoki - Tsmoki-Minszk 09.17 17:30 93 - 86  
KB Prishtina - Legia Varsó 09.17 20:00 79 - 81  
Keravnosz Nicosia - Bakken Aarhus 09.17 18:00 86 - 95  
Szombathely - CSM Oradea 09.17 18:00 71 - 62  
Södertälje - Balkan Botevgrad 09.17 18:30 79 - 64  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nanterre 09.17 20:00 97 - 79  
Le Mans - Monaco 09.17 20:00 78 - 87  
Limoges - Pau Orthez 09.17 20:00 98 - 95  
Strasbourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 09.17 20:00 80 - 75  
Kosárlabda (Szlovén Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Polzela 09.17 20:00 106 - 74  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn 09.17 18:30 23 - 27  
Odense - Viborg 09.17 20:30 24 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 09.17 18:30 23 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Szeged 09.17 18:00 27 - 33  
Orosháza - Veszprém 09.17 18:00 25 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Szpartak Moszkva 09.17 17:15 35 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Huesca 09.17 19:00 49 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Varberg 09.17 19:00 31 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Gillingham 09.17 20:45 1 - 1  
Coventry - Wimbledon 09.17 20:45 2 - 1  
Doncaster - Blackpool 09.17 20:45 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Ipswich 09.17 20:45 0 - 1  
Portsmouth - Burton 09.17 20:45 2 - 2  
Rochdale - Lincoln 09.17 20:45 1 - 1  
Shrewsbury - Southend 09.17 20:45 4 - 3  
Sunderland - Rotherham 09.17 20:45 1 - 1  
Tranmere - Peterborough 09.17 20:45 2 - 2  
Wycombe - Accrington 09.17 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Forest Green 09.17 20:45 0 - 0  
Cheltenham - Bradford 09.17 20:45 3 - 2  
Crawley - Plymouth 09.17 20:45 2 - 2  
Exeter - Port Vale 09.17 20:45 2 - 0  
Leyton - Crewe 09.17 20:45 1 - 2  
Macclesfield - Newport 09.17 20:45 1 - 1  
Mansfield - Cambridge Utd. 09.17 20:45 0 - 4  
Morecambe - Walsall 09.17 20:45 0 - 1  
Salford City - Grimsby 09.17 20:45 1 - 0  
Scunthorpe - Oldham 09.17 20:45 2 - 2  
Stevenage - Northampton 09.17 20:45 0 - 1  
Swindon - Colchester 09.17 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Aldershot 09.17 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - Constantine 09.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Santamarina Tandil 09.17 02:10 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Patronato Parana 09.17 00:00 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Atl. Tucuman 09.17 02:10 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 09.17 11:30 1 - 0  
Hume City - Central Coast Mariners 09.17 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Liverpool 09.17 21:00 2 - 0  
Salzburg - Genk 09.17 21:00 6 - 2  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Barcelona 09.17 21:00 0 - 0  
Internazionale - Slavia Praha 09.17 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - RB Leipzig 09.17 21:00 1 - 2  
Lyon - Zenit Szentpétervár 09.17 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Lille 09.17 21:00 3 - 0  
Chelsea - Valencia 09.17 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Ponte Preta 09.17 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Valdivia - Santiago Morning 09.17 00:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Polokwane City 09.17 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 09.17 12:00 0 - 0  
Seoul E-Land - Jeonnam 09.17 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Tecnico Univ. Ambato 09.17 02:15 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Dep. Pereira 09.17 01:00 0 - 0  
Real Cartagena - Bogota FC 09.17 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Vilnius 09.17 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Csertanovo Moszkva 09.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - River Plate Asuncion 09.17 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cadiz 09.17 21:00 3 - 0  
Almería - Girona 09.17 19:00 3 - 1  
Malaga - Rayo Vallecano 09.17 19:00 1 - 1  
R. Santander - Mirandes 09.17 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Mjällby 09.17 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC Filakovo - DAC 09.17 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Napoli - U19Liverpool 09.17 14:00 1 - 1  
U19Salzburg - U19Genk 09.17 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dortmund - U19Barcelona 09.17 16:00 2 - 1  
U19Internazionale - U19Slavia Praha 09.17 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19RB Leipzig 09.17 16:00 2 - 1  
U19Lyon - U19Zenit Szentpétervár 09.17 15:00 4 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Lille 09.17 14:00 4 - 0  
U19Chelsea - U19Valencia 09.17 14:00 3 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 09.17 19:00 3 - 1  
Urawa RD - Shanghai SIPG 09.17 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Linfield 09.17 21:00 3 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Kuressaare 09.17 18:30 2 - 1  
Viljandi Tulevik - Nomme Kalju 09.17 16:45 0 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - FC Jereván 09.17 14:15 5 - 1  
Gandzasar Kapan - Pjunyik Jereván 09.17 15:30 1 - 2  
Lori Vanadzor - Urartu 09.17 14:00 2 - 1  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Portugália 09.17 14:00 1 - 3  
Olaszország - Bulgária 09.17 19:30 3 - 1  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 09.17 17:30 2 - 3  
Szlovákia - Belgium (Helyszín: Belgium) 09.17 20:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Észak-Macedónia 09.17 17:30 1 - 3  
Törökország - Fehéroroszország 09.17 20:30 3 - 1  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Lengyelország 09.17 17:00 0 - 3  
Észtország - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 09.17 20:00 1 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 09.17 13:30 3 - 0  
Kína - Irán (Helyszín: Irán) 09.17 16:00 0 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Tajvan 09.17 08:00 3 - 0  
Japán - Pakisztán 09.17 16:00 3 - 0  
Röplabda (Ázsia bajnokság, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Omán 09.17 11:00 3 - 0  
Kazahsztán - Srí Lanka 09.17 08:00 1 - 3  
Röplabda (Ázsia bajnokság, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indonézia - Hongkong 09.17 11:00 3 - 0  
Thaiföld - Kuvait 09.17 13:30 3 - 0  
Sakk (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - Xiangyu Xu 09.17 12:00 1 - 0  
D. Andreikin - J-K. Duda 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
D. Yuffa - T. Radjabov 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
Hao Wang - L. Dominguez Perez 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - E. Tomashevsky 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - A. Giri 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
Liren Ding - A. Firouzja 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
M. Matlakov - L. Aronian 09.17 12:00 0 - 1  
M. Vachier-Lagrave - D. Jakovenko 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - K. Alekseenko 09.17 12:00 0 - 1  
P. Svidler - L-D. Nisipeanu 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - N. Vitiugov 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - Wes. So 09.17 12:00 0.5 - 0.5  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - L. Giustino 09.17 16:30 2 - 1  
D. Munoz-De La Nava - S. Ehrat 09.17 10:00 2 - 1  
G. Dambrosi - A. Giannessi 09.17 12:10 0 - 2  
G. Mager - O. Roca Batalla 09.17 15:10 2 - 0  
G. Quinzi - J.O. Gutierrez 09.17 10:00 1 - 2  
M. Trungelliti - H. Casanova 09.17 11:20 2 - 1  
Mar. Eriksson - F. Arnaboldi 09.17 13:05 2 - 0  
P. Heller - F. Baldi 09.17 15:35 2 - 1  
P. Lorenzi - A. Arnaboldi 09.17 13:45 2 - 0  
R. Bonadio - C. Berlocq 09.17 14:05 0 - 2  
R. Brancaccio - F. Romboli 09.17 10:00 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chazal M / Galovic V - Moroni G M / Vilella Martinez M 09.17 16:40 1 - 2  
Ehrat S / Eriksson M - Brkic T / Pavic A 09.17 17:10 0 - 2  
Gimeno Trave/MunozDeLaNav - Berlocq C / Cachin P 09.17 18:30 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sinclair - A. Erler 09.17 17:40 0 - 2  
D. Novikov - S. Bangoura 09.17 20:45 0 - 2  
Die. Hidalgo - K. Seelig 09.17 21:50 0 - 2  
E. Leshem - R. Peniston 09.17 16:00 2 - 0  
Eze. Clark - B. Patael 09.17 16:00 1 - 2  
G. Brymer - B. Sigouin 09.17 17:50 0 - 2  
G. Petit - M. Cressy 09.17 19:25 2 - 0  
Gon. Escobar - M. Tikhomirov 09.17 22:55 2 - 1  
J. Boulais - F. Peliwo 09.17 18:50 0 - 2  
J. Dunbar - R. Shane 09.17 16:00 0 - 2  
L. Broady - Mar. Redlicki 09.17 23:10 2 - 0  
Mic. Redlicki - M. Geerts 09.17 21:10 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - Can. Kingsley 09.17 19:45 2 - 1  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - A. McHugh 09.17 19:30 2 - 0  
E. Furness - D. Masur 09.17 13:25 0 - 2  
G. Blancaneaux - Jur. Rodionov 09.17 16:15 1 - 2  
H. Grenier - K. Drzewiecki 09.17 11:00 1 - 2  
I. Marchenko - H. Wendelken 09.17 11:00    
J. Haerteis - S. Duncan 09.17 18:10 2 - 0  
J. Mridha - H. Wendelken 09.17 14:10 2 - 0  
L. Glasspool - N. Kuhn 09.17 16:05 1 - 2  
M. Jaziri - J. Ocleppo 09.17 12:30 2 - 0  
M. Neuchrist - Ale. Muller 09.17 21:35 1 - 2  
R. Marcora - Luke Johnson 09.17 11:00 2 - 0  
T. Machac - B. van de Zandschulp 09.17 14:40 0 - 2  
Tenisz (Glasgow, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Masur D - Goransson A / Verbeek S 09.17 18:25 2 - 0  
Gengel M / Ramanathan R - Clayton S / Glasspool L 09.17 21:40 2 - 0  
Ocleppo J / Ortega-Olmedo - Halys Q / Martineau M 09.17 20:00 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - S. Sorribes Tormo 09.17 08:00    
A. Petkovic - L. Pattinama Kerkhove 09.17 12:45 2 - 1  
E. Svitolina - D. Jakupovic 09.17 13:45 2 - 0  
E. Svitolina - R. Peterson 09.17 08:00    
K. Siniakova - E. Rybakina 09.17 11:15    
K. Zavatska - F. Ferro 09.17 08:00 2 - 1  
Kat. Kozlova - Shuai Zhang 09.17 17:05 0 - 2  
M. Frech - N. Stojanovic 09.17 15:40 0 - 2  
S. Kenin - L. Siegemund 09.17 12:00 2 - 0  
Shuai Peng - Qiang Wang 09.17 15:10 2 - 0  
T. Zidansek - J. Paolini 09.17 13:15 1 - 2  
Ying-Ying Duan - Saisai Zheng 09.17 08:00 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiang X / Tang Q - Rodionova Ar / Wickmayer 09.17 08:00 1 - 2  
Krunic A / Marozava L - Dzalamidze N / Rybakina E 09.17 15:45    
Krunic A / Marozava L - Pattinama Kerkhove L / Raina A 09.17 17:40 2 - 0  
Lu J-J / Xun F Y - Bouzkova M / Zidansek T 09.17 16:40 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-P. Hsieh - Tsung-Hua Yang 09.17 08:15 0 - 2  
E. Lopez-Perez - Evan King 09.17 07:25 2 - 0  
H. Bourchier - Yus. Takahashi 09.17 05:45 2 - 1  
Hir. Moriya - Kai. Uchida 09.17 14:35 2 - 0  
Ji Sung Nam - C-Y. Yu 09.17 04:50    
Jum. Yamasaki - L. Saville 09.17 03:30 0 - 2  
Kuan-Yi Lee - Chun Hsin Tseng 09.17 12:00 0 - 2  
R. Noguchi - J. Millman 09.17 09:15 0 - 2  
S.K. Mukund - Gon. Oliveira 09.17 11:20 2 - 1  
Shu. Sekiguchi - P. Gunneswaran 09.17 14:15 0 - 2  
Tung-Lin Wu - F.F. Silva 09.17 06:35 0 - 2  
Yui. Sugita - M. Purcell 09.17 08:45 2 - 1  
Yunseong Chung - M. Niesten 09.17 03:30 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferreira Silva F / Gabash - Hsieh C-P / Yang T-H 09.17 13:35 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - R. Roumane 09.17 20:55 2 - 0  
G. Barrere - H. Hurkacz 09.17 11:30 2 - 0  
J-L. Struff - P-H. Herbert 09.17 14:00 0 - 2  
J. Lenz - P. Carreno-Busta 09.17 19:45 0 - 2  
L. Sonego - O. Otte 09.17 18:00 2 - 0  
M. Granollers - R. Gasquet 09.17 15:50 1 - 2  
P. Andujar - J-W. Tsonga 09.17 18:40 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Olivetti A - Arneodo R / Paire B 09.17 14:50 2 - 0  
O'Mara J / Skupski K - Copil M / Humbert U 09.17 13:15 0 - 2  
Pouille L / Reid M - Arends S / Pel D 09.17 16:35 1 - 2  
Simon G / Zverev M - Erlich J / Martin F 09.17 11:30 2 - 1  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - F. Reboul 09.17 09:00 1 - 2  
C. Taberner - L. Wessels 09.17 09:00    
F. Arguello - V. Kopriva 09.17 11:05 0 - 2  
J. Barranco Cosano - F. Coria 09.17 10:20 0 - 2  
J. Sels - J. Pospisil 09.17 09:00 2 - 0  
M. Hamou - C. O'Connell 09.17 12:50 1 - 2  
M. Sabanov - F.C. Jianu 09.17 09:00 0 - 2  
P.S. Varillas - Joao Domingues 09.17 15:00 2 - 0  
R. Haase - Dan. Petrovic 09.17 13:10 0 - 2  
S. Doumbia - Z. Kolar 09.17 11:00 0 - 2  
V. Safranek - R. Molleker 09.17 12:25 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano/Merino - Popko D / Torebko P 09.17 15:15 2 - 0  
Dembek M / Dima D - Martinez P / Martos Gornes S 09.17 11:45 0 - 2  
Kolar Z / Serdarusic N - Cornea V V / Jecan M-A 09.17 15:30 1 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Barbu A / Grigoriu P 09.17 13:45 2 - 0  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - Car. Garcia 09.17 07:50 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - Su-Wei Hsieh 09.17 05:30 1 - 2  
K. Mladenovic - Mis. Doi 09.17 10:05 0 - 2  
M. Keys - D. Kasatkina 09.17 04:00 2 - 0  
Nao Hibino - V. Flink 09.17 05:45 0 - 2  
Y. Putintseva - K. Kawa 09.17 07:40 2 - 0  
Y. Putintseva - P. Martic 09.17 07:15    
Tenisz (Osaka, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Chan H-C / Chan L 09.17 06:00 0 - 2  
Aoyama S / Shibahara E - Jurak D / Srebotnik K 09.17 09:45 2 - 0  
Hozumi E / Ninomiya M - Kichenok L / Riske A 09.17 04:00 2 - 1  
Tenisz (Saint-Malo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Gálfi D. 09.17 12:45 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - R. Berankis 09.17 17:25 0 - 2  
E. Donskoy - M. Viola 09.17 16:05 2 - 0  
I. Ivashka - A. Rublev 09.17 17:30 1 - 2  
J. Tipsarevic - D. Dzumhur 09.17 12:00    
L. Rosol - E. Gerasimov 09.17 14:25 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Klizan 09.17 14:15 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kukushkin M - Mannarino A / Nys H 09.17 15:55 0 - 2  
Kovalik J / Podlipnik-Cas - Gille S / Vliegen J 09.17 13:00 0 - 2  
Monroe N / Vasilevski A - Donskoy E / Kravchuk K 09.17 19:40 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - Na-Lae Han 09.17 05:00 2 - 0  
Babos T. - J. Ostapenko 09.17 06:50 2 - 0  
D. Allertova - K. Flipkens 09.17 08:25 0 - 2  
D. Kovinic - P.M. Tig 09.17 09:10 1 - 2  
K. Muchova - A. van Uytvanck 09.17 07:05 2 - 1  
M. Sakkari - P.M. Tig 09.17 08:00    
P. Badosa Gibert - J.B. Teichmann 09.17 06:50 2 - 0  
P. Hercog - A. Bogdan 09.17 05:00 1 - 2  
Pri. Hon - M. Buzarnescu 09.17 05:00 2 - 0  
S. Vögele - A. Tomljanovic 09.17 08:30 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Neel I - Arruabarrena L / Maria T 09.17 09:55 0 - 2  
Jang S J / Kim N R - Begu I-C / Gasparyan M 09.17 10:45 1 - 2  
Savinykh V / Silva E - Pliskova/Pliskova 09.17 09:45 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - T. Sitthikom 09.17 05:30 2 - 1  
Jon. Christie - S.H. Rhustavito 09.17 12:15 1 - 2  
Ken. Momota - Dan Lin 09.17 07:20 2 - 0  
Long Chen - Zii Jia Lee 09.17 04:20 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - Junpeng Zhao 09.17 10:00 2 - 1  
Tzu Wei Wang - H-K. Vittinghus 09.17 07:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - K. Tsuneyama 09.17 06:20 1 - 2  
Wing Ki Vincent Wong - T. Sugiarto 09.17 07:45 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Isara B / Jongjit M 09.17 04:00 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Hoki T / Kobayashi Y 09.17 09:35 2 - 0  
Han C / Zhou H - Boe M / Conrad-Petersen M 09.17 07:40 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Goh S F / Izzuddin N 09.17 07:00 2 - 1  
Maas J / Tabeling R - Goh V S / Tan W K 09.17 10:45 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Ho-Shue J A / Yakura N 09.17 09:15 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Liao M C / Su C H 09.17 04:45 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - E. Kosetskaya 09.17 06:15 1 - 2  
Bing Jiao He - Yue Han 09.17 11:30 2 - 0  
G.M. Tunjung - Beiwen Zhang 09.17 08:30 1 - 2  
Ji Hyun Sung - Yanyan Cai 09.17 08:30 2 - 0  
Nit. Jindapol - Say. Takahashi 09.17 11:30 1 - 2  
Noz. Okuhara - C. Marin 09.17 06:40 0 - 2  
Pui Yin Yip - Xiaoxin Chen 09.17 10:45 0 - 2  
R. Intanon - L. Kjaersfeldt 09.17 12:15 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Chow M K / Lee M Y 09.17 07:00 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Baek H N / Jung K E 09.17 04:45 2 - 0  
Efler L / Herttrich I - Kim S Y / Kong H Y 09.17 04:00 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Bolotova E / Davletova A 09.17 13:00 2 - 1  
Hoo V / Yap C W - Supajirakul/Taerattanach. 09.17 07:45 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Wenjing D / Xueying F 09.17 11:30 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Kititharakul/Prajongjai 09.17 04:40 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gicquel T / Delrue D - Seidel M E / Linda E 09.17 09:15 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Tang C M / Tse Y S 09.17 09:15 2 - 1  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Jiting H / Yue D 09.17 10:00 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Ponnappa A / Rankireddy S 09.17 05:30 1 - 2  
Kaneko Y / Matsutomo M - Magee S / Magee C 09.17 06:15 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Tan K M / Lai P J 09.17 04:00 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Hoki T / Nagahara W 09.17 05:00 2 - 0  

 

2019.09.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 09.16 02:20 24 - 20  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 09.16 11:30 3 - 6  
KT Wiz - LG Twins 09.16 11:30 2 - 4  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 09.16 11:30 1 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 09.16 07:00 7 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 09.16 06:00 2 - 8  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 09.16 06:00 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 09.16 07:00 8 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 09.16 07:00 4 - 6  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 09.16 07:00 1 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova (2.m.) 09.16 03:05 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Baltimore 09.16 22:10 5 - 2  
NY Mets - LA Dodgers 09.16 01:05 2 - 3  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alexuc Ciurariu - Lám B. (kötöttfogás 130 kg) 09.16 07:00 1 - 0  
Lőrincz T. - A. Dilmukhamedov (kötöttfogás 77 kg) 09.16 13:00 1 - 0  
Lőrincz T. - J. Berdimuratov (kötöttfogás 77 kg) 09.16 07:00 1 - 0  
Z. Beleniuk - Lőrincz V. (kötöttfogás 87 kg) 09.16 14:45 1 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Stresovice 09.16 17:30 4 - 5  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzel Jelcz-Laskowice - Bielsko-Biala 09.16 20:00 3 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Electrico 09.16 21:00 1 - 3  
Golf (The Ally Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Ally Challenge 2019 09.16 01:30    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Slavia Trebic 09.16 17:30 3 - 0  
Frydek Mistek - Havirov 09.16 18:00 1 - 1  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 09.16 17:30 4 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 09.16 17:30 9 - 1  
Poruba - Prostejov 09.16 18:00 9 - 3  
Slavia Praha - Litomerice 09.16 18:00 2 - 2  
Vsetin - Sokolov 09.16 17:30 3 - 2  
Zubr Prerov - Kadan 09.16 18:00 7 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Gyergyói HK 09.16 18:30 3 - 2  
Újpest - FTC 09.16 18:00 5 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Kulager Petropavlovszk 09.16 15:30 2 - 0  
Gornyak Rudnyij - Temirtau 09.16 15:00 0 - 3  
Humo Taskent 2 - HC Asztana 09.16 15:00 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szeversztal Cserepovec 09.16 18:00 4 - 3  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 09.16 18:30 5 - 2  
Dinamo Riga - Amur Habarovszk 09.16 18:30 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Tolpar Ufa 09.16 14:30 3 - 1  
Atlant Moszkva - SZKA-1946 09.16 18:00 2 - 3  
Barisz 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 09.16 15:00 2 - 3  
Dinamo Moszkva 2 - Krasznaja Armija 09.16 18:00 2 - 4  
Dinamo Riga 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 09.16 17:30 3 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - Almaz Cserepovec 09.16 17:30 2 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Szarmati Orenburg 09.16 13:30 4 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Szputnyik Almetyevszk 09.16 13:00 1 - 1  
ORG Beijing 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 09.16 18:00 2 - 6  
Rubin Tyumeny 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 09.16 16:00 2 - 3  
SZKA-Varjagi - Lokomotív Jaroszlavl 2 09.16 12:00 2 - 6  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Belije Medvegyi Cseljab. 09.16 14:00 5 - 5  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Zilina 09.16 18:30 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Néva - KRS Beijing 09.16 18:00 4 - 3  
Tambov - Rosztov 09.16 17:30 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov 09.16 16:00 1 - 2  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Kolding 09.16 20:00 36 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - IR 09.16 21:30 28 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Helsingborg 09.16 19:00 33 - 23  
Önnered - Alingsas 09.16 20:00 22 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Boden 09.16 18:15 26 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - JS Saoura 09.16 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Arsenal 09.16 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Club Almagro 09.16 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Dep. Flandria 09.16 20:30 1 - 3  
UAI Urquiza - Atl. Los Andes 09.16 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Estudiantes LP 09.16 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Vitosa Bistrica 09.16 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Oriente Petrolero 09.16 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - CSA 09.16 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Hamburg 09.16 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Chemnitz 09.16 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Antofagasta 09.16 01:00 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Olympiakosz Nicosia 09.16 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Jablonec 09.16 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - OB Odense 09.16 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - Gomel 09.16 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Chateauroux 09.16 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 09.16 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - PSV 2 09.16 20:00 2 - 0  
AZ Alkmaar 2 - NAC Breda 09.16 20:00 1 - 2  
Nijmegen - De Graafschap 09.16 20:00 1 - 1  
Utrecht 2 - Den Bosch 09.16 20:00 5 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegasus Kowloon - Tai Po 09.16 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Sanat Naft Abadan 09.16 17:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 09.16 21:15 1 - 1  
Valur - KR 09.16 21:15 0 - 1  
ÍA Akranes - Grindavik 09.16 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ashkelon 09.16 18:00 1 - 3  
Hapoel Bnei Sakhnin - Kfar Qasem 09.16 18:00 2 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Umm al-Fahm 09.16 18:00 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Petah Tikva 09.16 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 09.16 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Nippon Sport Univ. 09.16 10:00 2 - 1  
Nojima Sagamihara - Beleza Inagi 09.16 08:00 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Junior de Barranquilla 09.16 03:00 1 - 1  
Envigado - Independiente Medellin 09.16 00:45 2 - 4  
Millonarios - Dep. Pasto 09.16 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice 09.16 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - FC Rodange 09.16 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Pachuca 09.16 01:45 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Kansas City 09.16 04:00 7 - 2  
Seattle - New York RB 09.16 00:00 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Odd Grenland 2 09.16 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Valerenga 09.16 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Lecce 09.16 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Benevento 09.16 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Reggina 09.16 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ufa 09.16 19:00 0 - 0  
Rosztov - Akhmat Groznij 09.16 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. San Lorenzo 09.16 00:30 4 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Huancayo 09.16 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - West Ham 09.16 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias 09.16 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - Brommapojkarna 09.16 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Elfsborg 09.16 19:00 2 - 2  
Djurgarden - Helsingborg 09.16 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Karagümrük 09.16 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Fenerbahce 09.16 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Liverpool Montevideo 09.16 00:00 4 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Reno 09.16 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Atl. Venezuela 09.16 00:00 2 - 1  
Zamora Barinas - Portuguesa Acarigua 09.16 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - TNS 09.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Nassr 09.16 17:45 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway United - Limerick 09.16 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crumlin Utd. - Bohemians 09.16 20:45 0 - 2  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Dan. Suarez (Las Vegas 2) 09.16 01:15 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Las Vegas 2) 09.16 01:15 1 - 0  
D. Hamlin - Kurt Busch (Las Vegas 2) 09.16 01:15 1 - 0  
Kyle Busch - K. Harvick (Las Vegas 2) 09.16 01:15 0 - 1  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Las Vegas 2) 09.16 01:15 1 - 0  
Nascar, Las Vegas 2 2019 09.16 01:15    
Nascar, Las Vegas 2 2019 - Top 3 09.16 01:15    
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bulgária 09.16 20:45 3 - 0  
Románia - Görögország 09.16 17:15 1 - 3  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 09.16 17:30 0 - 3  
Spanyolország - Szerbia 09.16 20:30 1 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észak-Macedónia 09.16 20:30 1 - 3  
Oroszország - Finnország 09.16 17:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 09.16 20:00 3 - 0  
Montenegró - Ukrajna 09.16 17:00 1 - 3  
Röplabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 09.16 07:00 1 - 3  
Dominikai Köztársaság - Kamerun 09.16 05:30 3 - 2  
Hollandia - Brazília 09.16 10:00 3 - 0  
Japán - Dél-Korea 09.16 12:20 1 - 3  
Kína - Oroszország 09.16 08:00 3 - 0  
Szerbia - Kenya 09.16 04:00 3 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Boluda-Purkiss - A. Arnaboldi 09.16 11:25    
C. Lindell - H. Casanova 09.16 11:20 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - V. Galovic 09.16 14:35 0 - 2  
G. Dambrosi - P. Rondoni 09.16 10:00    
G. Felline - E. Esteve Lobato 09.16 16:15 0 - 2  
G.M. Moroni - A. Pellegrino 09.16 15:00    
J. Jahn - E. Dalla Valle 09.16 16:10 2 - 0  
M. Chazal - Yuta Shimizu 09.16 15:40 2 - 0  
O. Roca Batalla - M. Arnaldi 09.16 10:00 2 - 0  
P. Cachin - R. Bonadio 09.16 11:50 1 - 2  
P. Heller - J.Correia Passos Do Carmo 09.16 13:35 2 - 0  
T. Bellucci - A. Collarini 09.16 13:00 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - J.K. Trotter 09.16 22:05 0 - 2  
D. Nguyen - G. Petit 09.16 19:10 1 - 2  
Evan Song - Can. Kingsley 09.16 22:10 1 - 2  
Evan Zhu - Mar. Redlicki 09.16 17:00 1 - 2  
F. Corwin - A. Ritschard 09.16 19:55 1 - 2  
J. Boulais - J. Arconada 09.16 21:00 2 - 0  
J. McNally - M. Geerts 09.16 23:15 0 - 2  
R. Cash - S. Kirchheimer 09.16 19:35 0 - 2  
Tenisz (Glasgow, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - E. Furness 09.16 15:55 1 - 2  
Ben. Hassan - L. Vanni 09.16 21:25 0 - 2  
E. Hoyt - M. Neuchrist 09.16 15:40 0 - 2  
F. Gill - J. Ocleppo 09.16 14:40 0 - 2  
H. Heliovaara - G. Blancaneaux 09.16 17:55 1 - 2  
J. Draper - A. Celikbilek 09.16 19:30 1 - 2  
L. Glasspool - R. Balzerani 09.16 17:10 2 - 0  
Lu. Johnson - Jur. Rodionov 09.16 12:20    
Lu. Johnson - S. Verbeek 09.16 13:25 2 - 1  
M. Martineau - L. Klein 09.16 20:00 0 - 2  
M. Whitehouse - A. Escoffier 09.16 22:00 0 - 2  
Que. Robert - V. Durasovic 09.16 13:20 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Sasnovich 09.16 08:00 2 - 0  
M. Bouzkova - Fang Ying Xun 09.16 11:05 2 - 1  
O. Jabeur - B. Pera 09.16 09:30 0 - 2  
S. Stosur - T. Martincova 09.16 13:55 2 - 0  
V. Golubic - S. Kuznetsova 09.16 09:15    
V. Golubic - Xiyu Wang 09.16 09:50 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Krawczyk - Bai A / Lechemia E 09.16 08:00 0 - 2  
Jakupovic D / Moore J - Guarachi A / Olmos G 09.16 11:25 1 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Yu Hsiou Hsu 09.16 11:00 2 - 0  
H. Bourchier - I. Sijsling 09.16 10:30    
J. Grills - Evan King 09.16 04:45 1 - 2  
Jam. Ward - Kai. Uchida 09.16 06:20 1 - 2  
R. Noguchi - Chien Hsun Lo 09.16 05:15 2 - 0  
Ray Ho - Shu. Sekiguchi 09.16 08:05 0 - 2  
S. Myneni - M. Purcell 09.16 06:40 1 - 2  
Shi. Imai - Ren. Tokuda 09.16 08:30 0 - 2  
T. Gabashvili - C. Altamirano 09.16 11:00 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - C-M. Stebe 09.16 15:00 2 - 0  
F. Verdasco - S. Darcis 09.16 18:00 2 - 0  
P. Gojowczyk - F. Krajinovic 09.16 19:30 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Struff J-L - Bambridge L / Mclachlan B 09.16 17:00 2 - 0  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - J. Lenz 09.16 11:00 0 - 2  
M. Granollers - A. Menendez-Maceiras 09.16 11:00 2 - 0  
O. Otte - M. Janvier 09.16 12:30 2 - 1  
Y. Maden - N. Mahut 09.16 12:50 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bodmer - L. Lokoli 09.16 10:15 0 - 2  
A. Molcan - V.V. Cornea 09.16 15:30 2 - 0  
A. Pavlasek - M. Hamou 09.16 12:50 0 - 2  
D. Dima - V. Safranek 09.16 11:45 0 - 2  
J. Barranco Cosano - F. Ornago 09.16 11:15 2 - 1  
J. Okala - P.S. Varillas 09.16 15:25 0 - 2  
J. Zopp - N. Serdarusic 09.16 15:50 0 - 2  
M-A. Jecan - M. Dembek 09.16 13:05 1 - 2  
P. Nejedly - P. Nouza 09.16 09:00 1 - 2  
P. Toledo Bague - N. Sanchez-Izquierdo 09.16 14:05 0 - 2  
U. Ignatik - Dan. Petrovic 09.16 14:10 0 - 2  
V. Kopriva - P. Torebko 09.16 10:55 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sabanov - R.D. Savin 09.16 09:00 2 - 0  
Tenisz (Osaka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - V. Tomova 09.16 06:05 1 - 2  
A. Riske - N. Gibbs 09.16 04:00 0 - 2  
D. Yastremska - A. Pavlyuchenkova 09.16 10:00 0 - 2  
E. Mertens - A. Sevastova 09.16 04:00    
M. Puig - Z. Diyas 09.16 07:20 0 - 2  
Xinyun Han - C. Giorgi 09.16 05:20 0 - 2  
Tenisz (Osaka, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Sanders S - Dabrowski G / Garcia C 09.16 09:05 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - J. Sinner 09.16 16:55 2 - 0  
S. Travaglia - A. Mannarino 09.16 15:15 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Skugor F - Berankis R / Tipsarevic J 09.16 15:20 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - L. Rosol 09.16 10:00 1 - 2  
E. Gerasimov - R. Safiullin 09.16 12:35 2 - 1  
E. Gulbis - A. Vatutin 09.16 13:15 1 - 2  
I. Ivashka - M. Viola 09.16 12:00 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - Yafan Wang 09.16 06:30 0 - 2  
G. Minnen - E. Alexandrova 09.16 05:00 0 - 2  
I-C. Begu - M. Linette 09.16 05:00 0 - 2  
Ji-Hee Choi - Kri. Pliskova 09.16 06:45 0 - 2  
Kri. Ahn - T. Bacsinszky 09.16 07:55 2 - 0  
M. Gasparyan - T. Maria 09.16 05:00 2 - 0  
Y. Bonaventure - J. Pegula 09.16 07:05 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Ostapenko J - Carter H / Stefani L 09.16 09:05 1 - 2  
Kim D / Park S - Lister C / Voracova R 09.16 09:15 0 - 2  
Kim D / Park S H - Lister C / Voracova R 09.16 08:20 0 - 2  
Minnen G / Van Uytvanck A - Danilina A / Eikeri U 09.16 08:45 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,