Tippmix eredmények - 2019. október 28. - november 3.

2019-10-28
Tippmix eredmények - 2019. október 28. - november 3.
2019.11.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - New England 11.04 02:20 37 - 20  
Baseball (WBSC Premier 12, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 11.04 02:00 2 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Tucson 11.04 00:00 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 11.04 02:00 2 - 2  
Washington - Calgary 11.04 01:00 4 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - London Knights 11.04 00:05 1 - 5  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Kamloops Blazers 11.04 02:00 5 - 6  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 11.04 02:05 3 - 3  
Vancouver Giants - Medicine Hat Tigers 11.04 01:00 5 - 2  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Dallas 11.04 01:30 111 - 131  
LA Clippers - Utah 11.04 03:00 105 - 94  
Miami - Houston 11.04 00:00 129 - 100  
New York - Sacramento 11.04 00:00 92 - 113  
San Antonio - LA Lakers 11.04 01:00 96 - 103  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Temperley 11.04 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - San Lorenzo 11.04 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Kofu 11.04 06:00    
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Tijuana 11.04 02:00 3 - 0  
Leon - Monarcas Morelia 11.04 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Univ. San Martin 11.04 00:00 0 - 1  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - Jum. Yamasaki 11.04 06:50    
B. Patael - Shu. Sekiguchi 11.04 03:40 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - B. Sant'Anna 11.04 04:55 2 - 0  
Rio Noguchi - Shi. Hazawa 11.04 07:30    
T. Saito - S. Shimabukuro 11.04 04:25 0 - 2  
T. van Rijthoven - Gon. Oliveira 11.04 03:40 2 - 0  
Yuki Mochizuki - Mak. Ochi 11.04 02:30    
Yunseong Chung - Yus. Takahashi 11.04 05:00 2 - 0  
Yuta Shimizu - Yos. Watanuki 11.04 09:10  

 

2019.11.03.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Calgary 11.03 03:00 16 - 21  
Hamilton - Toronto 11.03 00:00 21 - 18  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Washington 11.03 19:00 24 - 9  
Carolina - Tennessee 11.03 19:00 30 - 20  
Denver - Cleveland 11.03 22:25 24 - 19  
Jacksonville - Houston 11.03 15:30 3 - 26  
Kansas City - Minnesota 11.03 19:00 26 - 23  
LA Chargers - Green Bay 11.03 22:25 26 - 11  
Miami - NY Jets 11.03 19:00 26 - 18  
Oakland - Detroit 11.03 22:05 31 - 24  
Philadelphia - Chicago 11.03 19:00 22 - 14  
Pittsburgh - Indianapolis 11.03 19:00 26 - 24  
Seattle - Tampa Bay 11.03 22:05 34 - 34  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Aaby/Tjureda 11.03 15:00 11 - 4  
Baseball (WBSC Premier 12, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 11.03 19:00 4 - 14  
Mexikó - Dominikai Köztársaság 11.03 02:00 6 - 1  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - D. Chisnall 11.03 20:55 11 - 10  
Ian White - D. Noppert 11.03 15:50 9 - 10  
M. Suljovic - K. Ratajski 11.03 14:00 10 - 9  
M. van Gerwen - D. Noppert 11.03 22:25    
M. van Gerwen - J. Clayton 11.03 15:05 10 - 6  
M. van Gerwen - M. Suljovic 11.03 20:10 11 - 4  
R. van Barneveld - D. Chisnall 11.03 17:00 8 - 10  
Rob Cross - D. Chisnall 11.03 00:00 4 - 6  
World Series Finals 2019 11.03 22:00    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Otrokovice 11.03 17:00 5 - 6  
Chodov - Mladá Boleslav 11.03 13:10 4 - 3  
Ostrava - Stresovice 11.03 18:00 4 - 7  
Pardubice - Bohemians Praha 11.03 17:00 8 - 14  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - LaSB 11.03 16:00 4 - 3  
Steelers Hämeenlinna - Classic Tampere 11.03 16:00 1 - 15  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Gjellerasen 11.03 14:00 10 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Dalen 11.03 14:00 2 - 2  
Jönköping - Helsingborg 11.03 17:00 3 - 6  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 11.03 16:00 5 - 5  
Växjö - Falun 11.03 17:00 7 - 14  
Warberg - Mullsjö 11.03 18:00 3 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - FTZS Liberec 11.03 19:00 5 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Zdunska Wola 11.03 18:00 1 - 7  
Bielsko-Biala - Chojnice 11.03 18:00 7 - 1  
Chorzow - Torun 11.03 17:00 1 - 4  
Leszno - Gwiazda Ruda Slska 11.03 17:00 6 - 5  
MOKS Bialystok - Orzel Jelcz-Laskowice 11.03 16:00 1 - 4  
Pniewy - Lubawa 11.03 16:00 3 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Latina 11.03 17:00 5 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szinara Jekatyerinburg 11.03 13:00 4 - 2  
Norilszkij Nikel - Tyumeny 11.03 11:00 6 - 2  
Uhta - Berkut Groznij 11.03 13:00 2 - 9  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Modicus Sandim 11.03 15:20 7 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Inter Movistar 11.03 13:00 2 - 3  
Santa Coloma - Murcia 11.03 20:00 3 - 2  
Golf (WGC-HSBC Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC - HSBC Champions 2019 11.03 11:45    
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Malajzia 11.03 16:00 5 - 2  
Németország - Ausztria 11.03 16:30 5 - 3  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Chile 11.03 13:00 2 - 1  
Németország - Olaszország 11.03 14:00 7 - 0  
Írország - Kanada 11.03 20:10 0 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Hartford 11.03 00:00 4 - 4  
Bridgeport - Lehigh Valley 11.03 00:00 2 - 3  
Bridgeport - Lehigh Valley 11.03 23:00 4 - 3  
Cleveland - Charlotte 11.03 19:00 5 - 1  
Hershey - Providence 11.03 00:00 5 - 3  
Hershey - Syracuse 11.03 23:00 4 - 2  
Manitoba - Grand Rapids 11.03 21:00 7 - 4  
Milwaukee - Chicago Wolves 11.03 00:00 5 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 11.03 02:00 1 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 11.03 23:00 7 - 4  
Rockford - Iowa 11.03 00:00 2 - 2  
San Antonio - Texas Stars 11.03 01:00 8 - 2  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 11.03 00:05 3 - 3  
Stockton - Tucson 11.03 02:00 3 - 3  
Syracuse - Binghamton 11.03 00:00 3 - 2  
Utica - Rochester 11.03 00:00 0 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Belfast 11.03 18:30 3 - 6  
Dundee - Cardiff 11.03 18:00 2 - 4  
Guildford - Sheffield 11.03 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Olomouc 11.03 15:30 2 - 3  
Sparta Praha - Brno 11.03 16:00 5 - 4  
Vitkovice - Kladno 11.03 16:00 3 - 3  
Zlín - Plzen 11.03 15:30 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Odense 11.03 15:00 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Gyergyói HK 11.03 17:30 4 - 4  
Debrecen - Brassó 11.03 18:30 4 - 4  
FTC - Vasas 11.03 18:00 5 - 0  
KMH Budapest - Újpest 11.03 18:40 6 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk 11.03 13:00 1 - 3  
Gornyak Rudnyij - Humo Taskent 2 11.03 12:00 5 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Temirtau 11.03 12:00 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Moszkva 11.03 15:30 4 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 11.03 13:00 4 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Minszk 11.03 12:30 9 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 11.03 15:00 3 - 3  
Szocsi - Red Star Kunlun 11.03 15:00 2 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Torun 11.03 18:30 3 - 3  
GKS Katowice - Jastrzebie 11.03 17:00 2 - 3  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk 11.03 17:30 1 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Szibirszkije Sznajperi 11.03 11:00 3 - 3  
Irbisz Kazany - Kuznyeckije Medvegyi 11.03 11:00 5 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Barisz 2 11.03 09:00 4 - 1  
Lada Toljatti 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 11.03 11:00 3 - 4  
Szarmati Orenburg - Tolpar Ufa 11.03 13:00 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 11.03 02:00 3 - 0  
Boston - Ottawa 11.03 00:00 5 - 2  
Buffalo - NY Islanders 11.03 00:00 0 - 1  
Carolina - New Jersey 11.03 00:00 3 - 5  
Columbus - Calgary 11.03 00:00 0 - 3  
Dallas - Montreal 11.03 00:00 4 - 1  
Florida - Detroit 11.03 00:00 4 - 0  
Las Vegas - Winnipeg 11.03 03:00 3 - 3  
Los Angeles - Chicago 11.03 03:30 3 - 3  
Minnesota - St. Louis 11.03 01:00 3 - 3  
Philadelphia - Toronto 11.03 00:00 3 - 3  
San Jose - Vancouver 11.03 03:00 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Grüner 11.03 17:00 7 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 11.03 18:30 8 - 3  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 11.03 17:00 2 - 2  
Dresden - Freiburg 11.03 17:00 2 - 3  
Heilbronn - Kaufbeuren 11.03 18:30 3 - 5  
Kassel - Landshut 11.03 18:30 5 - 4  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 11.03 17:00 1 - 3  
Ravensburg - Tölzer Löwen 11.03 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 11.03 19:00 1 - 1  
Düsseldorf - Schwenningen 11.03 17:00 2 - 2  
Iserlohn - Nürnberg 11.03 19:00 4 - 1  
Köln - Ingolstadt 11.03 16:30 2 - 2  
Mannheim - Krefeld 11.03 14:00 3 - 6  
München - Bremerhaven 11.03 19:00 1 - 0  
Straubing - Eisbären Berlin 11.03 16:30 5 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Niagara Icedogs 11.03 20:00 4 - 0  
Erie Otters - Ottawa 67's 11.03 00:00 0 - 2  
Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's 11.03 20:00 4 - 7  
Niagara Icedogs - Mississauga Steelheads 11.03 00:00 2 - 4  
North Bay Battalion - Peterborough Petes 11.03 20:00 3 - 8  
Owen Sound Attack - Sarnia Sting 11.03 00:30 2 - 4  
Saginaw Spirit - Guelph Storm 11.03 00:05    
Sault Ste.Marie Greyhound - Windsor Spitfires 11.03 00:07 2 - 10  
Sudbury Wolves - Peterborough Petes 11.03 00:05 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 11.03 17:30 2 - 3  
Innsbruck - Fehérvár 11.03 17:30 3 - 1  
Linz - Salzburg 11.03 17:30 2 - 2  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 11.03 17:30 3 - 1  
Villach - Klagenfurt 11.03 17:30 3 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 11.03 00:00 3 - 2  
Gatineau Olympiques - Quebec Remparts 11.03 00:00 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Västervik 11.03 15:00 4 - 1  
MODO - Södertälje 11.03 17:30 9 - 3  
Timra - Karlskrona 11.03 15:00 0 - 3  
Tingsryd - Karlskoga 11.03 17:30 2 - 5  
Vita Hästen - AIK 11.03 15:00 2 - 2  
Västeras - Mora 11.03 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 11.03 17:00 0 - 0  
Detva - Poprad 11.03 17:00 2 - 4  
Kosice - Nitra 11.03 15:30 4 - 1  
MAC - Nove Zamky 11.03 15:00 7 - 1  
Slovan Bratislava - Michalovce 11.03 18:00 5 - 2  
Zvolen - Trencin 11.03 16:00 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Tsen Tou Jilin 11.03 15:00 5 - 1  
Dizel Penza - Zvezda Csehov 11.03 15:00 4 - 1  
Nomad - Torpedo Kamenogorszk 11.03 12:00 0 - 1  
ORG Beijing - Rosztov 11.03 08:00 3 - 3  
Rjazany - Dinamo Tver 11.03 15:00 4 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Torpedo Gorkij 11.03 11:00 1 - 1  
Tambov - CSZK Szamara 11.03 15:00 4 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Lethbridge Hurricanes 11.03 01:30 2 - 5  
Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings 11.03 22:00 2 - 3  
Calgary Hitmen - Saskatoon Blades 11.03 02:00 2 - 3  
Everett Silvertips - Kamloops Blazers 11.03 03:05 3 - 2  
Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 11.03 02:00 1 - 5  
Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 11.03 02:00 2 - 1  
Regina Pats - Red Deer Rebels 11.03 23:00 2 - 2  
Spokane Chiefs - Prince George Cougars 11.03 03:05 6 - 0  
Tri-City Americans - Vancouver Giants 11.03 03:05 3 - 6  
Victoria Royals - Medicine Hat Tigers 11.03 03:05 3 - 6  
Winnipeg Ice - Swift Current Broncos 11.03 01:30 4 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Crvena zvezda 11.03 18:00 72 - 86  
Igokea - Zadar 11.03 20:00 79 - 71  
Mega Bemax - Buducnost Podgorica 11.03 12:00 57 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Brisbane 11.03 07:00 69 - 83  
NZ Breakers - Perth 11.03 05:00 79 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Bendigo 11.03 07:05 93 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 11.03 15:30 95 - 88  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Limburg 11.03 15:00 71 - 79  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - London Lions 11.03 16:00 80 - 90  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Manchester Giants 11.03 18:30 96 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - KP Brno 11.03 16:30 65 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 11.03 09:00 97 - 88  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 11.03 07:00 85 - 81  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 11.03 07:00 73 - 67  
Seoul Thunders - Goyang 11.03 09:00 82 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Incheon S-Birds 11.03 06:00 68 - 73  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ura Kaarina - Kauhajoen Karhu 11.03 16:00 83 - 117  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Chalon sur Saone 11.03 18:30 95 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Charnay-les-Macon 11.03 16:30 96 - 58  
Lyon - Tarbes 11.03 15:00 90 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts 11.03 11:45 77 - 101  
NorthPort Batang Pier - Alaska Aces 11.03 09:30 99 - 106  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panathinaikosz 11.03 16:45 68 - 110  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Eszperidesz Kallithea 11.03 15:45 85 - 55  
Eleftheria Moszhato - Giannina 11.03 12:00 85 - 74  
Melisszia - Kronosz Agiosz Dimitriosz 11.03 13:00 62 - 83  
Panathinaikosz - Lefkada 11.03 13:30 70 - 55  
PAOK - Sporting Athén 11.03 12:00 77 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava Zágráb - Split 11.03 17:00 74 - 86  
Skrljevo - Hermes Zágráb 11.03 18:00 77 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 11.03 18:40 90 - 81  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 11.03 19:30 108 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 11.03 06:05 71 - 60  
Chiba - Kyoto 11.03 07:05 88 - 61  
Mikawa Kariya - Tokyo Sunrockers 11.03 06:05 89 - 91  
Shimane - Kawasaki Brave Thunders 11.03 05:35 53 - 87  
Toyama - Ryukyu Okinawa 11.03 05:05 64 - 85  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 11.03 06:05 70 - 87  
Yokohama - Shiga 11.03 06:05 79 - 58  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Shanxi 11.03 12:35 96 - 123  
Tianjin - Beijing Ducks 11.03 12:35 81 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Legia Varsó 11.03 19:30 95 - 103  
Szczecin - Torun 11.03 15:00 104 - 97  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 11.03 17:30 101 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Lublin 11.03 13:00 66 - 54  
Gorzow - Sleza Wroclaw 11.03 18:00 63 - 71  
Polkowice - Wisla Krakkó 11.03 19:00 75 - 46  
Widzew Lodz - Bydgoszcz 11.03 18:00 74 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 11.03 15:30 87 - 66  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 11.03 16:00 86 - 80  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 11.03 18:00 84 - 82  
ZTE - Sopron 11.03 17:00 64 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Brooklyn 11.03 00:00 113 - 109  
Golden State - Charlotte 11.03 01:30 87 - 93  
Indiana - Chicago 11.03 23:00 108 - 95  
Memphis - Phoenix 11.03 01:00 105 - 114  
Milwaukee - Toronto 11.03 01:00 115 - 105  
Orlando - Denver 11.03 00:00 87 - 91  
Portland - Philadelphia 11.03 03:00 128 - 129  
Washington - Minnesota 11.03 01:00 109 - 131  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Trier 11.03 17:00 84 - 73  
Jena - Hagen 11.03 16:45 90 - 90, h.u. 103 - 101  
Karlsruhe - Schwenningen 11.03 17:30 79 - 82  
Schalke - Leverkusen 11.03 18:00 76 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm 11.03 18:00 109 - 89  
Braunschweig - Giessen 11.03 15:00 92 - 86  
Brose Bamberg - Göttingen 11.03 15:00 89 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Caserta 11.03 19:00 76 - 86  
Assigeco Piacenza - Orzinuovi 11.03 12:00 72 - 68  
Forli - Ferrara 11.03 18:00 104 - 90  
Imola - Ravenna 11.03 18:00 82 - 82, h.u. 96 - 92  
Roseto - Mantova 11.03 18:00 62 - 82  
San Severo - Verona 11.03 18:00 73 - 83  
Urania Milano - Montegranaro 11.03 18:00 77 - 77, h.u. 88 - 91  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Agrigento 11.03 18:00 59 - 68  
Latina - Torino 11.03 18:00 79 - 77  
Tortona - Scafati 11.03 18:00 69 - 69, h.u. 81 - 71  
Trapani - Napoli 11.03 18:00 75 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Venezia 11.03 12:00 75 - 71  
Cremona - Cantu 11.03 21:00 54 - 78  
Fortitudo Bologna - Brescia 11.03 19:00 74 - 88  
Olimpia Milano - Varese 11.03 17:30 93 - 69  
Pistoia - Trieste 11.03 18:00 76 - 72  
Reggio Emilia - Virtus Bologna 11.03 17:00 59 - 79  
Treviso - VL Pesaro 11.03 18:30 85 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Lucca 11.03 18:00 64 - 77  
Famila Schio - Vigarano 11.03 18:00 89 - 57  
GEAS San Giovanni - Virtus Bologna 11.03 18:00 103 - 66  
Palermo - Eirene Ragusa 11.03 18:00 66 - 97  
Torino - Empoli 11.03 19:30 69 - 83  
UR Venezia - San Martino di Lupari 11.03 18:00 75 - 62  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Nagyezsda Orenburg 11.03 08:00 74 - 60  
Jenyiszej Krasznojarszk - MBA Moszkva 11.03 12:00 63 - 84  
Szpartak Moszkva - Jekatyerinburg 11.03 14:00 76 - 92  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - UBSC Graz 11.03 17:30 101 - 84  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovarense - Terceira 11.03 16:30 91 - 57  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova - Steaua Bukarest 11.03 18:00 83 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Ourense 11.03 12:00 68 - 69  
Gipuzkoa - Iberojet Palma 11.03 12:00 65 - 78  
Granada - Breogan Lugo 11.03 19:00 83 - 88  
Huesca - Melilla 11.03 17:00 86 - 67  
Leyma Coruna - Oviedo 11.03 18:00 78 - 81  
Marin Peixegalego - Real Canoe 11.03 12:30 72 - 58  
Palencia - Castello 11.03 12:00 108 - 87  
Valladolid - Lleida 11.03 19:00 80 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada 11.03 20:00 87 - 74  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 11.03 18:30 89 - 91  
Estudiantes - Iberostar Tenerife 11.03 17:00 72 - 74  
Joventut Badalona - Obradoiro Monbus 11.03 12:30 101 - 77  
Unicaja Malaga - Betis 11.03 12:30 79 - 71  
Valencia - Gran Canaria 11.03 20:00 71 - 71, h.u. 86 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Zamarat 11.03 12:10 82 - 56  
Zaragoza - Cadi La Seu d'Urgell 11.03 12:15 61 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Tamis Pancevo 11.03 19:00 90 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - ITU 11.03 13:15 108 - 62  
Bandirma - Bursaspor 11.03 18:00 72 - 62  
Darussafaka - Bahcesehir Koleji 11.03 15:30 83 - 76  
Fenerbahce - Afyon Bld. Spor 11.03 11:00 86 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Izmit Bld. Spor 11.03 14:30 76 - 67  
Besiktas - Cankaya Univ. 11.03 13:15 57 - 60  
Cukurova - Galatasaray 11.03 12:00 72 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany 11.03 13:00 109 - 83  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Kalev Tallinn 11.03 13:00 88 - 77  
Tartu Ulikool - Valmiera 11.03 14:00 65 - 63  
TTU Tallinn - Rakvere Tarvas 11.03 17:00 79 - 78  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - PPD Zágráb 11.03 19:00 30 - 30  
Szeged - Celje 11.03 17:00 31 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Kiel 11.03 17:00 27 - 30  
Vardar Szkopje - Breszt Meskov 11.03 17:00 36 - 31  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Kristiansand 11.03 20:45 26 - 17  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - CSM Bukarest 11.03 18:00 19 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Karvina 11.03 17:00 29 - 22  
Plzen - Lovosice 11.03 10:30 31 - 29  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Dunkerque 11.03 17:00 25 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Edessza 11.03 16:15 28 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Porec 11.03 19:00 30 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Haukar 11.03 21:15 23 - 24  
FH - Kopavogur 11.03 18:00 29 - 27  
Valur - IR 11.03 17:00 23 - 20  
ÍBV - Fjölnir 11.03 18:15 29 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Pogon Szczecin 11.03 17:00 37 - 23  
Zaglebie Lubin - Gwardia Opole 11.03 18:00 27 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Ruch Chorzow 11.03 17:00 27 - 26  
Piotrcovia Piotrkow - Kobierzyce 11.03 17:00 21 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Érd 11.03 14:30 27 - 29  
Siófok - Békéscsaba 11.03 17:00 34 - 17  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naerbö - Baekkelaget 11.03 18:00 32 - 34  
Runar Sandefjord - Arendal 11.03 18:00 30 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Fana Bergen 11.03 18:00 25 - 22  
Fredrikstad - Gjerpen 11.03 18:00 27 - 20  
Oppsal - Tertnes Bergen 11.03 18:00 27 - 30  
Sola - Follo 11.03 18:00 39 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Elbflorenz 11.03 16:00 22 - 29  
Rimpar - TUSEM Essen 11.03 17:00 26 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Magdeburg 11.03 15:00 25 - 26  
Füchse Berlin - R-N. Löwen Kronau 11.03 13:30 23 - 22  
Göppingen - Lemgo 11.03 16:00 34 - 27  
Minden - Balingen-Weilstetten 11.03 16:00 30 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Univ. Izsevszk 11.03 10:30 34 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Linz 11.03 18:00 34 - 30  
Hard - Fivers Margareten 11.03 18:00 24 - 29  
Krems - Graz 11.03 20:15 30 - 33  
SG Westwien - Bregenz 11.03 18:00 26 - 22  
Tirol Schwaz - Bärnbach/Köflach 11.03 17:00 30 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - AX Puente Genil 11.03 11:55 32 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen 11.03 17:00 35 - 36  
St. Gallen - Kriens 11.03 17:00 31 - 21  
Suhr Aarau - Basel 11.03 16:00 33 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Boden 11.03 17:10 22 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Maribor 11.03 18:00 28 - 20  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Flamurtari Vlore 11.03 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Preston 11.03 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Muharraq 11.03 19:00 2 - 0  
Olympique de Safi - Esperance de Tunis 11.03 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Guillermo Brown 11.03 21:30 0 - 0  
Barracas Central - Independiente de Mendoza 11.03 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Sarmiento 11.03 19:10 3 - 0  
Gimnasia Jujuy - Instituto Cordoba 11.03 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Villa San Carlos 11.03 18:30 1 - 0  
Atl. Fenix - Atl. Acassuso 11.03 19:30 0 - 1  
Dep. Armenio - Justo Jose de Urquiza 11.03 19:30 2 - 0  
Sacachispas - Comunicaciones 11.03 19:30 0 - 3  
Tristan Suarez - San Miguel 11.03 19:30 0 - 0  
UAI Urquiza - Argentino de Quilmes 11.03 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - River Plate 11.03 00:00 1 - 2  
Banfield - Union SF 11.03 17:15 3 - 3  
Boca Juniors - Arsenal Sarandí 11.03 15:00 5 - 1  
Patronato Parana - Racing Club 11.03 21:45 1 - 1  
Talleres Cordoba - Newell's 11.03 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington Phoenix 11.03 06:00 3 - 2  
Perth Glory - Central Coast Mariners 11.03 08:00 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah 11.03 14:00 1 - 2  
Zira - Sumqayit 11.03 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Virton 11.03 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Cercle Bruges 11.03 14:30 2 - 1  
Gent - Standard Liege 11.03 18:00 3 - 1  
Mechelen - Charleroi 11.03 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Radnik Bijeljina 11.03 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - CSA 11.03 22:00 1 - 0  
Chapecoense - Sao Paulo 11.03 01:00 0 - 3  
Cruzeiro - Bahia 11.03 23:00 1 - 1  
Flamengo - Corinthians 11.03 20:00 4 - 1  
Goiás - Avai 11.03 23:30 2 - 0  
Gremio - Internacional 11.03 22:00 2 - 0  
Santos - Botafogo RJ 11.03 23:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schalke 11.03 18:00 2 - 3  
Düsseldorf - 1. FC Köln 11.03 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Holstein Kiel 11.03 13:30 2 - 1  
VfB Stuttgart - Dynamo Dresden 11.03 13:30 3 - 1  
Wehen - Hamburg 11.03 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Rostock 11.03 14:00 3 - 1  
Meppen - Bayern München Amatőr 11.03 13:00 5 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Olympiakosz Nicosia 11.03 17:00 4 - 0  
Paralimni - Apollon Limasszol 11.03 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Zizkov 11.03 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jablonec 11.03 14:30 0 - 1  
Liberec - Pribram 11.03 14:30 3 - 2  
Opava - Sparta Praha 11.03 17:00 0 - 1  
Teplice - Ceske Budejovice 11.03 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Fredericia 11.03 13:45 1 - 1  
Vendsyssel - Nyköbing 11.03 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Avarta 11.03 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Middelfart 11.03 15:00 2 - 3  
Ringköbing - Sydvest 11.03 10:30 2 - 1  
Thisted - Aarhus Fremad 11.03 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 11.03 16:00 0 - 1  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 11.03 18:00 3 - 0  
Nordsjaelland - Aarhus GF 11.03 14:00 0 - 1  
OB Odense - Hobro 11.03 14:00 2 - 1  
Randers - Lyngby 11.03 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Hjörring 11.03 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Mamelodi Sundowns 11.03 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Suwon City 11.03 07:00 1 - 2  
Busan I'Park - Asan Mugunghwa 11.03 05:00 3 - 2  
Gwangju - Jeonnam 11.03 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonbuk 11.03 10:00 0 - 2  
FC Seoul - Ulsan 11.03 07:00 0 - 1  
Pohang - Gangwon 11.03 06:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Atl. Santo Domingo 11.03 16:30 2 - 0  
Orense Machala - LDU Loja 11.03 17:00 1 - 0  
Porteno Guayaquil - Santa Rita Vinces 11.03 21:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Mushuc Runa 11.03 22:15 6 - 1  
Guayaquil City - Dep. Cuenca 11.03 19:00 1 - 2  
Independiente del Valle - Delfin Manta 11.03 00:00 0 - 0  
Macara Ambato - El Nacional Quito 11.03 22:15 0 - 1  
Olmedo - Barcelona Guayaquil 11.03 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Isloch Minszk 11.03 17:45 2 - 4  
Dinamo Breszt - Sahtar Szoligorszk 11.03 16:00 1 - 1  
Dnyapro Mogiljev - Vityebszk 11.03 14:00 2 - 0  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 11.03 12:00 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Mariehamn 11.03 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nantes 11.03 15:00 2 - 0  
Nice - Reims 11.03 17:00 2 - 0  
St-Etienne - Monaco 11.03 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Guingamp 11.03 14:45 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Saburtalo Tbiliszi 11.03 13:00 2 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 11.03 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Apollon Pontosz 11.03 14:00 4 - 0  
Levadiakosz - Kerkyra 11.03 14:00 1 - 0  
Panahaiki - Karaiszkakisz Arta 11.03 14:00 2 - 0  
Plataniasz - Hania Kisszamikosz 11.03 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 11.03 18:30 3 - 2  
Larissza - OFI 11.03 14:00 3 - 2  
Panetolikosz - Aszterasz Tripolisz 11.03 16:00 1 - 1  
PAOK - Panathinaikosz 11.03 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 11.03 16:45 1 - 1  
Emmen - Vitesse 11.03 12:15 2 - 1  
Groningen - Willem II 11.03 14:30 2 - 0  
Utrecht - F. Sittard 11.03 14:30 6 - 0  
Venlo - Feyenoord 11.03 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Ajax 11.03 14:30 0 - 2  
PSV - VV Alkmaar 11.03 14:30 5 - 0  
Twente - Zwolle 11.03 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Eastern SC 11.03 07:30 1 - 2  
Hongkong Rangers - Kitchee Kowloon 11.03 07:30 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Rijeka 11.03 17:30 3 - 2  
Slaven Belupo - Istra 11.03 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Bengaluru 11.03 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Persipura Jayapura 11.03 12:30 0 - 2  
Persija Jakarta - TIRA-Persikabo 11.03 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Sektzia Nes Tziona 11.03 18:00 2 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 11.03 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Machida Zelvia 11.03 07:00 2 - 0  
JEF United Chiba - Zweigen Kanazawa 11.03 06:00 2 - 1  
Tochigi - Albirex Niigata 11.03 06:00 2 - 1  
Yamaguchi - Ryukyu 11.03 08:00 1 - 2  
Yokohama FC - Nagasaki 11.03 06:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Gamba Osaka 11.03 08:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karagandy 11.03 10:00 3 - 2  
Atirau - Ordabasy Shymkent 11.03 10:00 1 - 3  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 11.03 10:00 5 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Zhetysu Taldykorgan 11.03 10:00 1 - 1  
Taraz - Kaisar Kyzylorda 11.03 10:00 2 - 1  
Tobol Kostanay - FC Asztana 11.03 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente Medellin 11.03 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Olsztyn 11.03 15:00 1 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Sandecja Nowy Sacz 11.03 12:40 3 - 1  
Puszcza Niepolomice - GKS Belchatow 11.03 15:00 1 - 4  
Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec 11.03 17:00 1 - 1  
Warta Poznan - Chojniczanka Chojnice 11.03 13:00 2 - 0  
Wigry Suwalki - Chrobry Glogow 11.03 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Legia Varsó 11.03 17:30 0 - 1  
Gornik Zabrze - Piast Gliwice 11.03 15:00 1 - 1  
Jagiellonia Bialystok - LKS Lodz 11.03 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Valmiera 11.03 13:00 0 - 0  
Liepaja - Riga FC 11.03 13:00 2 - 2  
Rigas FS - Ventspils 11.03 13:00 2 - 1  
Spartaks Jurmala - Daugavpils 11.03 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Suduva Marijampole 11.03 16:00 1 - 5  
Labdarúgás (Litván bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Palanga 11.03 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - FC Rodange 11.03 15:00 5 - 0  
Union Titus Petange - US Hostert 11.03 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Difaa El Jadidi 11.03 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 11.03 02:00 1 - 2  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 11.03 19:00 1 - 3  
Monterrey - Veracruz 11.03 02:00 1 - 1  
Necaxa - Pachuca 11.03 04:05 1 - 2  
Queretaro - Tigres UANL 11.03 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernians Paola - Sliema Wanderers 11.03 16:00 1 - 0  
Sirens FC - Valletta 11.03 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Csákvár 11.03 17:00 0 - 2  
Békéscsaba - Budaörs 11.03 13:30 1 - 0  
Győr - Budafok 11.03 17:00 1 - 3  
Kazincbarcika - Szeged GA 11.03 13:30 3 - 2  
MTK - Haladás 11.03 17:00 3 - 0  
Nyíregyháza - Gyirmót 11.03 17:00 0 - 1  
Soroksár - Dorog 11.03 13:30 1 - 3  
Tiszakécske - Szolnok 11.03 17:00 1 - 1  
Vasas - Siófok 11.03 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Haugesund 11.03 18:00 2 - 2  
Ranheim - Stabaek 11.03 18:00 0 - 2  
Sarpsborg - Tromsö 11.03 18:00 3 - 2  
Valerenga - Brann Bergen 11.03 20:00 1 - 0  
Viking Stavanger - Lilleström 11.03 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - 1. FC Köln 11.03 14:00 5 - 2  
Duisburg - Hoffenheim 11.03 14:00 0 - 4  
Freiburg - Wolfsburg 11.03 14:00 0 - 8  
Leverkusen - Jena 11.03 14:00 2 - 0  
Sand - Potsdam 11.03 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Cagliari 11.03 12:30 0 - 2  
Fiorentina - Parma 11.03 18:00 1 - 1  
Genoa - Udinese 11.03 15:00 1 - 3  
Hellas Verona - Brescia 11.03 15:00 2 - 1  
Lecce - Sassuolo 11.03 15:00 2 - 2  
Milan - Lazio 11.03 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Empoli 11.03 21:00 2 - 0  
Cittadella - Frosinone 11.03 15:00 0 - 0  
Pordenone - Trapani 11.03 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Lecco 11.03 17:30 0 - 2  
Como - Pro Patria 11.03 17:30 0 - 0  
Giana Erminio - U23Juventus 11.03 17:30 1 - 1  
Gozzano - Albinoleffe 11.03 15:00 2 - 0  
Olbia - Vercelli 11.03 15:00 1 - 1  
Pergolettese - Monza 11.03 17:30 0 - 2  
Pistoiese - Pianese 11.03 17:30 1 - 0  
Pontedera - Arezzo 11.03 17:30 2 - 1  
Renate - Siena 11.03 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Ravenna 11.03 17:30 4 - 1  
Fano - Arzignano 11.03 15:00 0 - 2  
Fermana - Cesena 11.03 17:30 3 - 3  
Gubbio - Modena 11.03 15:00 1 - 0  
Imolese - Südtirol 11.03 15:00 2 - 2  
Reggio Audace - Sambenedettese 11.03 17:30 2 - 1  
Vicenza - Padova 11.03 15:00 0 - 1  
Virtus Verona - Piacenza 11.03 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Vibonese 11.03 15:00 2 - 2  
Casertana - Viterbese 11.03 17:30 2 - 2  
Potenza - Reggina 11.03 17:30 0 - 3  
Rende - Monopoli 11.03 15:00 1 - 2  
Rieti - Virtus Francavilla 11.03 15:00 1 - 1  
Sicula Leonzio - Cavese 11.03 15:00 3 - 1  
Teramo - Bisceglie 11.03 17:30 1 - 0  
Ternana - Picerno 11.03 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Baltika Kalinyingrád 11.03 14:00 1 - 0  
Csertanovo Moszkva - Fakel Voronyezs 11.03 13:00 4 - 0  
Himki - Teksztilsik Ivanovo 11.03 15:00 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Armavir 11.03 12:00 2 - 1  
Rotor Volgográd - Jenyiszej Krasznojarszk 11.03 13:00 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Nyizsnyij Novgorod 11.03 12:00 1 - 3  
Szpartak Moszkva 2 - Mordovija Szaranszk 11.03 12:00 2 - 0  
Tom Tomszk - Lucs Vlagyivosztok 11.03 10:00 4 - 0  
Torpedo Moszkva - SZKA Habarovszk 11.03 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rosztov 11.03 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 11.03 10:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Hartberg 11.03 14:30 0 - 1  
LASK - Austria Wien 11.03 17:00 2 - 0  
WSG Tirol - Altach 11.03 14:30 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Rubio Nu 11.03 21:00 2 - 0  
Independiente FBC - Guairena 11.03 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 11.03 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Sport Loreto 11.03 19:00 4 - 1  
Cultural Santa Rosa - Alianza Atlético 11.03 21:30 1 - 1  
Santos Nazca - Union Huaral 11.03 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Alianza Huanuco 11.03 02:00 1 - 1  
Dep. Municipal - Universitario de Deportes 11.03 21:30 3 - 0  
Sporting Cristal - C. Mannucci Trujillo 11.03 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Chaves 11.03 16:00 1 - 3  
Estoril - Viseu 11.03 16:00 3 - 1  
Farense - Mafra 11.03 12:15 2 - 1  
Feirense - Nacional Madeira 11.03 16:00 1 - 1  
Porto B - Leixoes 11.03 12:15 1 - 3  
Uniao Oliveirense - Cova Piedade 11.03 16:00 2 - 0  
Varzim - Académica 11.03 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Famalicao 11.03 21:15 2 - 2  
Gil Vicente - Marítimo 11.03 16:00 2 - 0  
Porto - Aves 11.03 21:00 1 - 0  
Tondela - Sporting CP 11.03 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Leicester 11.03 15:00 0 - 2  
Everton - Tottenham 11.03 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Sepsi OSK 11.03 20:00 2 - 1  
Voluntari - Botosani 11.03 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Hearts 11.03 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Mirandes 11.03 20:00 4 - 2  
Lugo - Rayo Vallecano 11.03 16:00 1 - 0  
UD Extremadura - Girona 11.03 12:00 1 - 3  
Zaragoza - Las Palmas 11.03 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Oviedo B 11.03 12:00 3 - 1  
Ferrol - Getafe B 11.03 17:00 3 - 1  
Ibiza Eivissa - Atl. Madrid B 11.03 12:00 1 - 2  
Internacional de Madrid - Langreo 11.03 12:00 3 - 0  
Las Palmas B - Pena Deportiva 11.03 13:00 3 - 0  
Pontevedra - Melilla 11.03 12:00 3 - 1  
Rayo Majadahonda - Marino Luanco 11.03 12:00 2 - 1  
San Sebastian Reyes - Las Rozas 11.03 17:00 0 - 4  
Sp. Gijón B - Real Madrid B 11.03 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - UD Logrones 11.03 11:00 3 - 1  
Calahorra - Alavés B 11.03 17:00 1 - 1  
Cultural Leonesa - Real Sociedad B 11.03 18:00 3 - 0  
Real Union Irun - Burgos 11.03 17:00 0 - 1  
Tudelano - Leioa 11.03 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - FC Andorra 11.03 18:00 0 - 0  
Ejea - Olot 11.03 12:00 0 - 2  
Gimnastic - Espanyol B 11.03 12:00 2 - 2  
Hercules - Lleida 11.03 18:00 1 - 1  
Levante B - Castellon 11.03 12:00 0 - 2  
Orihuela - Cornella 11.03 17:00 1 - 2  
Prat - La Nucia 11.03 12:00 0 - 3  
Sabadell - Badalona 11.03 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Yeclano Deportivo 11.03 16:30 0 - 2  
Cartagena - San Fernando 11.03 18:00 0 - 0  
Don Benito - Badajoz 11.03 17:00 1 - 4  
Linense - Real Murcia 11.03 17:00 1 - 1  
Marbella - Villarrubia 11.03 17:00 2 - 1  
Merida - Sevilla B 11.03 17:00 0 - 0  
Rec. Huelva - Granada B 11.03 17:00 1 - 2  
Talavera de la Reina - Cordoba 11.03 17:00 2 - 1  
UCAM Murcia - Cadiz B 11.03 12:00 1 - 1  
Villarrobledo - Algeciras 11.03 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Getafe 11.03 18:30 0 - 1  
Granada - Real Sociedad 11.03 21:00 1 - 2  
Leganes - Eibar 11.03 18:30 1 - 2  
Osasuna - Alavés 11.03 16:00 4 - 2  
Valladolid - Mallorca 11.03 12:00 3 - 0  
Villarreal - Ath. Bilbao 11.03 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Deportivo 11.03 16:15 4 - 1  
Barcelona - Levante 11.03 12:00 5 - 0  
Huelva - Valencia 11.03 13:00 2 - 1  
Rayo Vallecano - Espanyol 11.03 11:00 2 - 1  
Tacon - Betis 11.03 18:00 1 - 1  
Tenerife - Ath. Bilbao 11.03 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Lausanne 11.03 14:30 3 - 2  
Vaduz - Wil 11.03 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Xamax 11.03 16:00 1 - 1  
Luzern - Lugano 11.03 16:00 1 - 2  
Servette - Young Boys 11.03 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Västeras SK 11.03 15:00 2 - 1  
Dalkurd - Degerfors 11.03 15:00 1 - 3  
GAIS - Trelleborg 11.03 15:00 0 - 0  
Jönköping Södra - Brommapojkarna 11.03 15:00 2 - 2  
Norrby - Örgryte 11.03 15:00 4 - 4  
Syrianska FC - Halmstad 11.03 15:00 0 - 2  
Varberg - Mjällby 11.03 15:00 1 - 1  
Öster - Frej Täby 11.03 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Javor Ivanjica 11.03 13:00 2 - 3  
Macva Sabac - Cukaricki 11.03 15:00 0 - 0  
Napredak Krusevac - Spartak Subotica 11.03 15:00 0 - 1  
Rad Belgrád - Mladost Lucani 11.03 15:00 0 - 0  
Radnik Surdulica - Vozdovac 11.03 15:00 2 - 2  
Topolya SC - Radnicki Nis 11.03 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zilina 11.03 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 11.03 19:00 4 - 2  
Mura - Olimpija Ljubljana 11.03 16:45 3 - 1  
Tabor Sezana - Rudar Velenje 11.03 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Hammam-Lif 11.03 14:30 4 - 2  
Metlaoui - US Monastir 11.03 14:30 2 - 2  
Soliman - CS Sfaxien 11.03 14:30 1 - 2  
US Tataouine - Club Africain 11.03 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Istanbulspor 11.03 17:00 1 - 1  
Eskisehirspor - Osmanlispor 11.03 14:30 3 - 2  
Karagümrük - Erzurum Bld. Spor 11.03 14:30 0 - 1  
Keciörengücü - Giresunspor 11.03 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Sivasspor 11.03 12:00 0 - 2  
Kasimpasa - Yeni Malatyaspor 11.03 14:30 2 - 2  
Kayserispor - Fenerbahce 11.03 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FC Lviv 11.03 16:00 4 - 0  
Dnipro-1 - Zorya Luganszk 11.03 13:00 1 - 4  
Kolosz Kovalivka - Olimpik Doneck 11.03 18:30 1 - 2  
Olekszandria - Mariupol 11.03 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Villa Teresa 11.03 19:30 2 - 1  
Cerrito Montevideo - Sud América 11.03 19:30 0 - 1  
Torque Montevideo - Dep. Maldonado 11.03 19:30 1 - 1  
Villa Espanola - Atenas de San Carlos 11.03 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - River Plate Montevideo 11.03 20:00 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers 11.03 20:00 2 - 2  
Nacional Montevideo - Cerro Largo Melo 11.03 23:00 0 - 1  
Progreso Montevideo - CA Cerro 11.03 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - Sacramento 11.03 02:30 3 - 0  
Nashville SC - Indy Eleven 11.03 01:00 0 - 1  
Pittsburgh - Louisville City 11.03 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Metropolitanos Caracas 11.03 21:00 0 - 0  
Caracas FC - Dep. La Guaira 11.03 21:00 1 - 2  
Estudiantes de Merida - Lala Caroni 11.03 21:00 2 - 0  
Mineros de Guayana - Carabobo 11.03 21:00 1 - 0  
Monagas Maturin - Portuguesa Acarigua 11.03 21:00 0 - 2  
Puerto Cabello - Zamora Barinas 11.03 21:00 2 - 2  
Trujillanos Valera - Dep. Lara 11.03 21:00 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Llaneros de Guanare 11.03 21:00 2 - 4  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Sileks Kratovo 11.03 13:30 0 - 1  
Shkendija Tetovo - Borec Veles 11.03 13:30 4 - 0  
Shkupi Szkopje - Struga Trim-Lum 11.03 13:30 0 - 0  
Vardar Szkopje - Renova 11.03 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kuressaare 11.03 14:00 7 - 0  
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond 11.03 18:00 3 - 2  
Viljandi Tulevik - Maardu Linnameeskond 11.03 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 11.03 16:40 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Ararat Jereván 11.03 12:30 1 - 0  
Torpedo Jereván - Alashkert Jereván 11.03 12:00 1 - 3  
West Armenia - Ararat-Armenia 11.03 11:30 0 - 5  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Canterbury Utd. 11.03 04:00 1 - 0  
Team Wellington - Hamilton Wanderers 11.03 02:00 5 - 1  
MMA (UFC 244, New York)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - J. Rozenstruik 11.03 01:00 0 - 1  
B. Tavares - E. Shahbazyan 11.03 01:15 0 - 1  
Cor. Anderson - Joh. Walker 11.03 02:25 1 - 0  
Der. Lewis - Bla. Ivanov 11.03 03:30 1 - 0  
J. Masvidal - Nate Diaz 11.03 05:15 1 - 0  
K. Chookagain - J. Maia (női) 11.03 00:35 1 - 0  
K. Gastelum - Dar. Till 11.03 04:40 0 - 1  
Kev. Lee - G. Gillespie 11.03 03:00 1 - 0  
Lym. Good - C. Rencountre 11.03 00:05 1 - 0  
S. Thompson - Vic. Luque 11.03 04:05 1 - 0  
Sha. Burgos - M. Amirkhani 11.03 01:40 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 0 - 1  
D. Kvyat - P. Gasly (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 0 - 1  
M. Verstappen - A. Albon (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (USA Nagydíj, futam) 11.03 20:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,USA ND (futam) 2019 - Hány versenyző ér el helyezést? 11.03 20:10    
Forma-1, USA Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 11.03 20:10    
Forma-1., USA Nagydíj 2019 11.03 20:10    
Forma-1., USA Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 11.03 20:10    
Forma-1., USA Nagydíj 2019 - Top 3 11.03 20:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aug. Fernandez - S. Lowes (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:10 1 - 0  
B. Binder - Alex Marquez (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:10 1 - 0  
Jor. Martin - T. Lüthi (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:10 0 - 1  
L. Baldassarri - F. di Giannantonio(Malajziai Nagydíj,futam) 11.03 02:10 1 - 0  
Remy Gardner - I. Lecuona (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:10 0 - 1  
Tet. Nagashima - L. Marini (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:10 1 - 0  
X. Vierge - Jor. Navarro (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:10 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Malajziai Nagydíj 2019 11.03 06:20    
Moto2, Malajziai Nagydíj 2019 - Top 3 11.03 06:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - L. Dalla Porta (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 0 - 1  
A. Canet - Tat. Suzuki (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 1 - 0  
A. Migno - N. Antonelli (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 0 - 1  
Ayu. Sasaki - D. Binder (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 0 - 1  
J. McPhee - C. Vietti (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 0 - 1  
Mar. Ramirez - A. Arenas (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 1 - 0  
R. Fenati - J. Masia (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 01:40 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Malajziai Nagydíj 2019 11.03 05:00    
Moto3, Malajziai Nagydíj 2019 - Top 3 11.03 05:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - Jack Miller (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 1 - 0  
A. Rins - D. Petrucci (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 1 - 0  
F. Bagnaia - J. Mir (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 0 - 1  
F. Quartararo - M. Vinales (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 0 - 1  
J. Zarco - Ale. Espargaro (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 0 - 1  
Marc Marquez - F. Morbidelli (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 1 - 0  
Pol Espargaro - K. Abraham (Malajziai Nagydíj, futam) 11.03 02:40 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Malajziai Nagydíj 2019 11.03 08:00    
MotoGP, Malajziai Nagydíj 2019 - Top 3 11.03 08:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hamlin - K. Harvick (Texas 2.) 11.03 21:00 0 - 1  
Kurt Busch - Erik Jones (Texas 2.) 11.03 21:00 1 - 0  
Kurt Busch - W. Byron (Texas 2.) 11.03 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - D. Hamlin (Texas 2.) 11.03 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - K. Harvick (Texas 2.) 11.03 21:00 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Texas 2.) 11.03 21:00 0 - 1  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (Texas 2.) 11.03 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Harvick (Texas 2.) 11.03 21:00 0 - 1  
Nascar, Texas 2. 2019 11.03 21:00    
Nascar, Texas 2. 2019 - Top 3 11.03 21:00    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Exeter 11.03 16:00 20 - 24  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 11.03 06:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK 11.03 08:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Kifiszia 11.03 15:30 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitachi Rivale - Himeji Victorina 11.03 07:00 0 - 3  
Ishikawa Blue Cats - JT Marvelous 11.03 07:00 1 - 3  
NEC Red Rockets - Hisamitsu Springs 11.03 04:05 3 - 0  
Toray Arrows - Kurobe Aqua Fairies 11.03 04:05 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Kedzierzyn-Kozle 11.03 14:45 0 - 3  
Zawiercie - Bedzin 11.03 20:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Bydgoszcz 11.03 17:00 0 - 3  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz-Gonsenheim - Herrsching 11.03 16:00 0 - 3  
Netzhoppers Bestensee - Berlin RV 11.03 16:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Piacenza 11.03 18:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Brescia 11.03 16:00 0 - 3  
Caserta - Monza 11.03 17:00 3 - 0  
Filottrano - Casalmaggiore 11.03 17:00 0 - 3  
Scandicci - Novara 11.03 17:00 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Fenerbahce 11.03 17:00 0 - 3  
Bursa BBSK - Halkbank Ankara 11.03 14:00 0 - 3  
Galatasaray - Tokat Plevne 11.03 12:00 3 - 0  
Sorgun Genclik - Istanbul BBSK 11.03 12:00 3 - 0  
Spor Toto - Arhavi Bld. Spor 11.03 12:00 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Inegol Bld. Spor 11.03 14:30 3 - 0  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - T. Un-Nooh (10 nyert frame-ig) 11.03 07:00 10 - 5  
World Open 2019 11.03 13:00    
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Likholetov A - Ermacora M / Pristauz-Tel 11.03 01:50 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Ermacora M / Pristauz-Tel 11.03 09:00 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Samoday V / Velichko I 11.03 01:00 2 - 1  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Sweat B / Walsh Jennings 11.03 08:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Wen S H / Wang J 11.03 02:40 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Artacho M / Clancy T 11.03 03:30 2 - 1  
Tenisz (Asuncion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Cocciaretto - S. Errani 11.03 22:00 2 - 1  
M.C. Osorio Serrano - S. Errani 11.03 01:05 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukács V. - Das. Ivanova 11.03 18:25    
Tenisz (Cancun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gailis - Nagy A. 11.03 15:00 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - V. Pospisil 11.03 17:00 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Kavcic B - Krueger M / Rola B 11.03 19:20 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Darcis - J. Vesely 11.03 14:00 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Jebavy R - Skupski K / Smith J-P 11.03 12:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - T. Seyboth Wild 11.03 23:00 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Sakamoto P / Seyboth Wild T 11.03 02:35 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Zhu - Ari. Rodionova 11.03 03:45 2 - 1  
Tenisz (Nantes, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - T. Korpatsch 11.03 15:00 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yas. Uchiyama - J. Duckworth 11.03 03:15 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R.Gonzales/E.King - Heliovaara/NiklasSalminen 11.03 01:30 1 - 2  
Tenisz (Playford City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sto. Sanders - L. Cabrera 11.03 05:30 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Párizs 2019 11.03 13:00    
N. Djokovic - D. Shapovalov 11.03 15:00 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khachanov K / Rublev A - Herbert P-H / Mahut N 11.03 12:15 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhe Li - Zhizhen Zhang 11.03 03:30 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Flipkens - F. di Lorenzo 11.03 18:00 0 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - M. Minella 11.03 17:50 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Svitolina 11.03 12:30 2 - 0  
WTA-vb 2019 11.03 11:00    
Tenisz (WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Hsieh/ Strycova 11.03 09:30 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuqi Shi - T. Sitthikom 11.03 06:00 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Huang K X / Liu C 11.03 06:20 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Michelle Li - Yue Han 11.03 05:20 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Kititharakul/Prajongjai 11.03 05:40 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang C L / Cheng C Y 11.03 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakshya Sen - Hongyang Weng 11.03 15:30 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zijian D / Chang W - Bay-Smidt M / Moelhede L 11.03 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yun Li - L. Christophersen 11.03 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu X / Xia Y - Birch C / Smith L 11.03 14:30 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ren X / Zhou C - Guo X / Zhang S 11.03 14:00 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Murtazaliev - J. Fortea 11.03 00:30 1 - 0  
Bri. Castano - W. Omotoso 11.03 04:00 1 - 0  
J. Fortuna - J.M.A. Cuellar 11.03 03:00 1 - 0  
Jav. Molina - Hir. Okada 11.03 03:30 1 - 0  
M. Berchelt - J. Sosa 11.03 04:00 1 - 0  
Ryan Garcia - R. Duno 11.03 03:00 1 - 0  
Saul Alvarez - Ser. Kovalev 11.03 06:00 1 - 0  

 

2019.11.02.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Montreal 11.02 00:00 32 - 42  
Saskatchewan - Edmonton 11.02 21:00 23 - 13  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - Vetlanda 11.02 20:00 6 - 2  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - K. Ratajski 11.02 21:20 4 - 6  
D. Heta - M. Suljovic 11.02 20:40 3 - 6  
G. Anderson - D. Noppert 11.02 23:00 1 - 6  
J. Wade - J. Clayton 11.02 20:10 5 - 6  
M. van Gerwen - Ger. Price 11.02 21:55 6 - 5  
P. Wright - Ian White 11.02 22:30 2 - 6  
R. van Barneveld - J. Wattimena 11.02 23:35 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Sparta Praha 11.02 19:00 8 - 5  
Vitkovice - SK Vinohrady 11.02 18:00 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Indians Espoo 11.02 17:00 1 - 7  
Nokian KrP - Tiikerit 11.02 16:00 16 - 4  
Oilers Espoo - Viikingit Helsinki 11.02 16:00 5 - 5  
OLS Oulu - Happee Jyväskylä 11.02 14:00 3 - 10  
Turku PS - Welhot Kuopio 11.02 17:30 10 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Greaker 11.02 15:00 4 - 6  
Harstad - Tunet 11.02 14:00 5 - 12  
Sandnes - Slevik 11.02 14:30 3 - 6  
Sveiva - NOR 92 Mjöndalen 11.02 17:00 4 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Sirius 11.02 17:00 2 - 5  
Visby - Linköping 11.02 17:00 6 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Came Dosson - Acqua & Sapone 11.02 18:30 4 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szinara Jekatyerinburg 11.02 15:00 0 - 2  
Uhta - Berkut Groznij 11.02 15:00 7 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burinhosa - Candoso 11.02 19:00 5 - 0  
Electrico - Braga 11.02 19:00 2 - 4  
Fundao - Sporting CP 11.02 17:00 1 - 4  
Leoes Porto Salvo - Portimonense 11.02 20:00 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Jaen 11.02 18:00 3 - 1  
Cordoba - Barcelona 11.02 13:00 2 - 6  
Ribera Navarra - Parrulo Ferrol 11.02 18:30 2 - 0  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Oroszország 11.02 15:30 7 - 1  
Nagy-Britannia - Malajzia 11.02 17:30 4 - 1  
Németország - Ausztria 11.02 18:30 5 - 0  
Új-Zéland - Dél-Korea 11.02 03:00 3 - 2  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Chile 11.02 15:00 3 - 0  
Németország - Olaszország 11.02 16:00 2 - 0  
Írország - Kanada 11.02 20:00 0 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 11.02 00:00 4 - 7  
Cleveland - Charlotte 11.02 00:00 1 - 1  
Laval - Hartford 11.02 00:30 1 - 1  
Laval - Toronto Marlies 11.02 20:00 5 - 5  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 11.02 00:05 3 - 3  
Manitoba - Grand Rapids 11.02 20:00 5 - 3  
Milwaukee - Iowa 11.02 01:00 0 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 11.02 03:00 2 - 2  
Rochester - Binghamton 11.02 00:05 4 - 2  
San Diego - Colorado Eagles 11.02 03:00 5 - 4  
Springfield - Hershey 11.02 00:05 8 - 1  
Stockton - San Jose Barracuda 11.02 03:00 2 - 2  
Syracuse - Bridgeport 11.02 00:00 5 - 1  
Texas Stars - San Antonio 11.02 01:00 2 - 4  
Utica - Providence 11.02 00:00 0 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Klagenfurt 2 11.02 19:30 5 - 4  
Feldkirch - Cortina 11.02 19:30 2 - 0  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 11.02 18:30 2 - 2  
Jesenice - Asiago 11.02 18:00 2 - 3  
Kitzbühel - Val Pusteria 11.02 19:30 2 - 7  
Linz 2 - Lustenau 11.02 19:00 0 - 7  
Vienna Capitals 2 - Salzburg 2 11.02 18:00 4 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Olimpija Ljubljana 11.02 19:30 1 - 2  
Zell am See - Fassa 11.02 18:15 7 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry 11.02 20:00 4 - 1  
Fife - Cardiff 11.02 20:15 5 - 1  
Glasgow - Dundee 11.02 20:00 3 - 2  
Sheffield - Guildford 11.02 20:00 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 11.02 17:00 1 - 1  
Kadan - Poruba 11.02 17:00 3 - 2  
Litomerice - Jihlava 11.02 17:00 3 - 1  
Prostejov - Frydek Mistek 11.02 17:00 3 - 2  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 11.02 14:00 2 - 7  
Slavia Trebic - Vsetin 11.02 17:30 2 - 3  
Sokolov - Havirov 11.02 17:00 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec 11.02 17:30 1 - 2  
Trinec - Litvínov 11.02 17:00 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Herlev Eagles 11.02 19:00 4 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Dunaújváros 11.02 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 11.02 14:30 4 - 4  
Gomel - Metallurg Zslobin 11.02 15:00 3 - 4  
Junoszt Minszk - Mogiljev 11.02 16:00 5 - 1  
Lida - Nyeman Grodno 11.02 11:00 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kajaanin Hokki 11.02 16:00 7 - 2  
IPK - Koovee 11.02 16:00 6 - 4  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 11.02 16:00 3 - 5  
KeuPa - RoKi 11.02 16:00 3 - 2  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 11.02 15:00 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Ässät 11.02 16:00 1 - 1  
Kookoo - JYP 11.02 16:00 0 - 4  
Kärpät - HIFK 11.02 17:00 2 - 0  
Tappara - Lukko 11.02 16:00 3 - 2  
Turku PS - Ilves 11.02 17:30 1 - 6  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 11.02 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 11.02 18:15 6 - 4  
Nice - Angers 11.02 19:15 5 - 6  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Almaty 11.02 13:00 2 - 3  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk 11.02 13:00 6 - 2  
Gornyak Rudnyij - Humo Taskent 2 11.02 12:00 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - CSZKA Moszkva 11.02 12:00 0 - 3  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.02 15:00 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 11.02 15:30 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 11.02 15:00 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 11.02 15:00 3 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 11.02 13:00 3 - 5  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 11.02 15:00 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - GKS Katowice 11.02 18:30 2 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Liepaja 11.02 12:00 5 - 5  
Zemgale/LLU - HS Riga 11.02 16:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 11.02 03:00 1 - 1  
Carolina - Detroit 11.02 00:30 7 - 3  
Colorado - Dallas 11.02 02:00 1 - 2  
Nashville - NY Rangers 11.02 19:00 1 - 2  
New Jersey - Philadelphia 11.02 00:00 3 - 3  
NY Islanders - Tampa Bay 11.02 00:00 5 - 2  
Pittsburgh - Edmonton 11.02 18:00 1 - 1  
San Jose - Winnipeg 11.02 03:30 2 - 3  
St. Louis - Columbus 11.02 01:00 3 - 3  
Washington - Buffalo 11.02 00:00 6 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 11.02 18:00 3 - 4  
Stjernen - Storhamar 11.02 16:00 1 - 6  
Valerenga - Manglerud 11.02 16:00 2 - 0  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Barrie Colts 11.02 20:00 1 - 5  
Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 11.02 00:00 1 - 5  
Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 11.02 00:30 2 - 5  
London Knights - Erie Otters 11.02 00:30 6 - 6  
Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 11.02 00:00 2 - 4  
Niagara Icedogs - Ottawa 67's 11.02 00:00 3 - 8  
North Bay Battalion - Sudbury Wolves 11.02 00:00 2 - 3  
Saginaw Spirit - Barrie Colts 11.02 00:05 3 - 3  
Sarnia Sting - Flint Firebirds 11.02 00:05 7 - 5  
Sault Ste.Marie Greyhound - Guelph Storm 11.02 00:07 4 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Südtirol Bolzano 11.02 17:30 2 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Charlottetown Islanders 11.02 23:00 2 - 3  
Blainville-Boisbriand Arm - Rouyn-Noranda Huskies 11.02 21:00 1 - 3  
Blainville-Boisbriand Arm - Val-d'Or Foreurs 11.02 00:30 6 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 11.02 00:30 3 - 7  
Gatineau Olympiques - Quebec Remparts 11.02 00:30 5 - 3  
Halifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs 11.02 23:00 3 - 4  
Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 11.02 23:00 1 - 1  
Shawinigan Cataractes - Baie-Comeau Drakkar 11.02 21:00 4 - 5  
Shawinigan Cataractes - Sagueneens Chicoutimi 11.02 00:30 4 - 5  
Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar 11.02 00:00 0 - 5  
Victoriaville Tigres - Sagueneens Chicoutimi 11.02 21:00 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 11.02 16:00 3 - 2  
Chaux-de-Fonds - Sierre 11.02 19:45 3 - 3  
Kloten - Olten 11.02 19:45 2 - 7  
Thurgau - GCK Lions 11.02 20:00 3 - 3  
Visp - Langenthal 11.02 18:15 7 - 2  
Zug 2 - Winterthur 11.02 19:00 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 11.02 19:45 2 - 3  
Bern - Zug 11.02 19:45 4 - 4  
Davos - Lausanne 11.02 19:45 4 - 3  
Langnau Tigers - Rapperswil 11.02 19:45 4 - 1  
Lugano - Biel 11.02 19:45 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 11.02 15:15 3 - 1  
Färjestad - Djurgarden 11.02 18:00 4 - 1  
HV 71 - Oskarshamn 11.02 15:15 7 - 1  
Malmö - Leksand 11.02 15:15 1 - 4  
Rögle - Linköping 11.02 15:15 2 - 2  
Skelleftea - Örebro 11.02 18:00 1 - 2  
Växjö - Lulea 11.02 18:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Rubin Tyumeny 11.02 11:00 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Torosz Nyeftekamszk 11.02 14:00 2 - 6  
Molot Perm - Nyeftyanyik Almetyevszk 11.02 13:00 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck 11.02 12:00 1 - 1  
Zauralje Kurgan - Jugra Hanti-Manszijszk 11.02 13:00 4 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos 11.02 01:30 5 - 0  
Edmonton Oil Kings - Saskatoon Blades 11.02 02:00 4 - 3  
Everett Silvertips - Portland Winterhawks 11.02 03:35 1 - 4  
Kelowna Rockets - Prince George Cougars 11.02 03:05 6 - 2  
Moose Jaw Warriors - Red Deer Rebels 11.02 02:00 5 - 2  
Prince Albert Raiders - Regina Pats 11.02 02:00 6 - 3  
Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 11.02 03:05 5 - 2  
Winnipeg Ice - Lethbridge Hurricanes 11.02 01:30 2 - 8  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Tohoku Blades 11.02 07:00 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Olimpija Ljubljana 11.02 18:00 77 - 70  
Partizan Belgrád - FMP 11.02 20:00 90 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 11.02 10:00 86 - 86, h.u. 96 - 98  
South East Melbourne - Melbourne Utd. 11.02 07:30 98 - 110  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Sydney Flames 11.02 07:00 91 - 66  
Perth - Townsville 11.02 11:30 80 - 80, h.u. 88 - 93  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Leuven 11.02 20:30 82 - 99  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Balkan Botevgrad 11.02 17:00 73 - 82  
Beroe Stara Zagora - Academic Szófia 11.02 17:00 103 - 75  
Jambol - Szpartak Pleven 11.02 17:00 99 - 97  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Botafogo 11.02 01:10 102 - 76  
Mogi das Cruzes - Pinheiros 11.02 00:00 73 - 69  
Sao Paulo - Minas 11.02 16:45 75 - 78  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Bristol 11.02 20:00 64 - 71  
Kosárlabda (Champions League Americas,C cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Flamengo 11.02 01:30 75 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Nymburk 11.02 17:30 71 - 101  
Hradec Kralove - Kolin 11.02 17:45 108 - 97  
Olomoucko - Decin 11.02 17:30 78 - 78, h.u. 91 - 87  
Ostrava - Opava 11.02 17:30 72 - 107  
Svitavy - Usti nad Labem 11.02 17:45 78 - 67  
USK Praha - Pardubice 11.02 18:00 58 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 11.02 07:00 76 - 71  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 11.02 07:00 91 - 86  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 11.02 09:00 86 - 86, h.u. 100 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 11.02 09:00 83 - 89  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Lahti 11.02 16:00 62 - 82  
Tampere Pyrintö - Salon Vilpas 11.02 17:00 85 - 96  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Antibes 11.02 20:00 75 - 72  
Quimper - Fos-sur-Mer 11.02 20:00 76 - 64  
Souffelweyersheim - Rouen 11.02 20:00 86 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Nanterre 11.02 20:00 91 - 62  
Gravelines - Limoges 11.02 20:00 92 - 80  
Le Mans - Monaco 11.02 20:30 73 - 66  
Orleans - Cholet 11.02 20:00 80 - 83  
Paris Levallois - Roanne 11.02 20:00 86 - 83  
Reims - Dijon 11.02 20:00 77 - 77, h.u. 86 - 88  
Strasbourg - Pau Orthez 11.02 20:00 69 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 11.02 20:00 85 - 71  
Flammes Carolo Ardennes - St-Amand Hainaut 11.02 20:00 59 - 64  
Landerneau Bretagne - Nantes Reze 11.02 20:00 66 - 56  
Lattes Montpellier - Roche Vendee 11.02 18:30 66 - 61  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Filipposz Veria 11.02 16:00 68 - 42  
Anatolia - Triton Szepolia 11.02 16:00 80 - 64  
Diagorasz Egaleo - Iakasz Nafplio 11.02 16:00 94 - 82  
Eleftheroupoli - Apollon Patra 11.02 16:00 77 - 57  
Kardica - Har. Trikoupisz Meszologi 11.02 16:00 72 - 83  
Korivosz Amaliada - Pszihiko 11.02 16:00 77 - 86  
Pagrati - Dafni Dafniou Haidari 11.02 16:00 76 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 11.02 16:00 91 - 61  
Arisz - Kolosszosz Rodosz 11.02 14:45 71 - 71, h.u. 85 - 87  
Ionikosz Nikea - Iraklisz 11.02 14:45 88 - 74  
Lavrio - Rethymno 11.02 14:45 86 - 78  
PAOK - Ifesztosz Limnosz 11.02 14:45 94 - 74  
Promitheasz Patra - Periszteri 11.02 16:45 64 - 60  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Landstede Zwolle 11.02 20:00 84 - 96  
BA Limburg - Feyenoord Rotterdam 11.02 20:00 69 - 82  
Den Bosch - ZZ Leiden 11.02 20:00 109 - 83  
Den Helder - Aris Leeuwarden 11.02 19:30 74 - 63  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Gorica 11.02 17:00 95 - 96  
Zabok - Puntamika Zadar 11.02 19:00 83 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 11.02 19:00 84 - 87  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 11.02 17:10 67 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 11.02 10:05 70 - 69  
Chiba - Kyoto 11.02 07:05 81 - 82  
Mikawa Kariya - Tokyo Sunrockers 11.02 06:05 85 - 104  
Shimane - Kawasaki Brave Thunders 11.02 10:35 73 - 68  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Alvark 11.02 11:25 79 - 71  
Toyama - Ryukyu Okinawa 11.02 10:05 69 - 91  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 11.02 09:05 62 - 80  
Yokohama - Shiga 11.02 07:05 72 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Shenzhen 11.02 12:35 108 - 103  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Chouzhou 11.02 12:35 96 - 97  
Qingdao - Jilin 11.02 12:35 103 - 105  
Shandong - Bayi Rockets 11.02 12:35 108 - 95  
Shanghai Sharks - Nanjing Tongxi 11.02 13:00 93 - 84  
Sichuan - Xinjiang 11.02 12:35 87 - 134  
Zhejiang Guangsha - Fujian 11.02 12:35 93 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Ostrow Wielkopolski 11.02 17:30 69 - 71  
Rosa Radom - Bydgoszcz 11.02 19:30 85 - 80  
Spojnia Stargard - Slask Wroclaw 11.02 16:00 79 - 82  
Trefl Sopot - Gliwice 11.02 15:00 99 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Poznan 11.02 18:00 79 - 83  
Univ. Gdansk - Politechnika Gdansk 11.02 19:10 58 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 11.02 17:30 87 - 61  
Prienai - Neptunas Klaipeda 11.02 16:20 59 - 101  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Szombathely 11.02 18:00 82 - 95  
Jászberény - Kecskemét 11.02 18:00 78 - 85  
Körmend - Szeged 11.02 18:00 96 - 84  
Pécs - Debrecen 11.02 18:30 88 - 76  
Sopron - Oroszlány 11.02 18:00 61 - 82  
Szolnok - Kaposvár 11.02 18:00 75 - 69  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - NKE Csata 11.02 16:00 75 - 80  
Szekszárd - TFSE-MTK 11.02 17:00 81 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New York 11.02 00:30 104 - 102  
Brooklyn - Houston 11.02 00:00 123 - 116  
Chicago - Detroit 11.02 01:00 112 - 106  
Dallas - LA Lakers 11.02 02:30 103 - 103, h.u. 110 - 119  
Golden State - San Antonio 11.02 03:30 110 - 127  
Indiana - Cleveland 11.02 00:00 102 - 95  
Oklahoma City - New Orleans 11.02 22:00 115 - 104  
Orlando - Milwaukee 11.02 00:00 91 - 123  
Sacramento - Utah 11.02 03:00 102 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Oldenburg 11.02 20:30 82 - 82, h.u. 93 - 98  
S. Oliver Würzburg - Mitteldeutscher 11.02 18:00 91 - 79  
Skyliners Frankfurt - Bayreuth 11.02 18:00 74 - 88  
Vechta - Telekom Bonn 11.02 20:30 95 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Rieti 11.02 18:00 74 - 80  
Eurobasket Roma - Biella 11.02 18:00 68 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Virtus Roma 11.02 20:30 108 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - Broni 11.02 21:00 73 - 67  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Hallmann Vienna 11.02 20:00 94 - 73  
Oberwart - St. Pölten 11.02 17:30 83 - 71  
Vienna Timberwolves - Klosterneuburg 11.02 17:30 73 - 107  
Wels - Traiskirchen 11.02 17:30 93 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 11.02 15:00 85 - 79  
Galitos Barreiro - CAB Madeira 11.02 19:00 92 - 72  
Lusitania - Porto 11.02 18:00 75 - 96  
Maia - Illiabum 11.02 17:30 76 - 72  
Vitoria Guimaraes - Barreirense 11.02 18:00 73 - 69  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - CSM Oradea 11.02 19:00 71 - 83  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Almansa 11.02 20:00 83 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Zaragoza 11.02 20:30 69 - 78  
Manresa - Bilbao 11.02 18:00 79 - 79, h.u. 101 - 97  
MoraBanc Andorra - Murcia 11.02 18:00 86 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Ensino Lugo 11.02 19:00 55 - 60  
IDK Gipuzkoa - Araski AES 11.02 18:00 56 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Vojvodina 11.02 19:30 94 - 91  
Napredak Aleksinac - Dynamic Belgrád 11.02 19:00 71 - 62  
OKK Belgrád - Novi Pazar 11.02 17:00 79 - 80  
Vrsac - Metalac Farmakom 11.02 18:00 79 - 71  
Zlatibor Cajetina - Sloboda Uzice 11.02 18:00 94 - 85  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Samorin 11.02 18:00 76 - 57  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Podcetrtek 11.02 19:00 80 - 73  
Sentjur - Rogaska 11.02 19:00 71 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Buyukcekmece 11.02 11:00 84 - 87  
Karsiyaka - Türk Telekom 11.02 13:15 85 - 66  
Ormanspor - Gaziantepspor 11.02 18:00 59 - 83  
Tofas Bursa - Galatasaray 11.02 15:30 112 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Kayserispor 11.02 14:00 80 - 96  
Ormanspor - Fenerbahce 11.02 13:15 65 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Jurmala/Fenikss 11.02 16:00 79 - 55  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Aalborg 11.02 17:15 37 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Veszprém 11.02 15:00 34 - 33  
Porto - Montpellier 11.02 19:30 23 - 23  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Riihimaen Cocks 11.02 17:30 38 - 29  
Sävehof - Bidasoa Irun 11.02 16:00 24 - 33  
Tatran Presov - Eurofarm Rabotnik 11.02 18:00 31 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Kristianstad 11.02 14:00 37 - 26  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - FTC 11.02 18:15 26 - 27  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Esbjerg 11.02 14:00 34 - 26  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Bietigheim 11.02 15:00 36 - 30  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Krim Ljubljana 11.02 17:00 31 - 26  
Sävehof - Most 11.02 13:30 24 - 19  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Koprivnice 11.02 16:30 40 - 28  
Jicin - KP Brno 11.02 18:00 21 - 20  
Malomerice - Zubri 11.02 11:30 20 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Kolding 11.02 16:10 31 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Skanderborg 11.02 15:00 25 - 29  
Randers - Horsens 11.02 14:00 36 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Merignac 11.02 20:00 41 - 22  
Bourg de Peage - Dijon 11.02 20:00 28 - 26  
Nantes - Toulon 11.02 20:30 25 - 21  
Nice - Fleury Loiret 11.02 20:30 21 - 27  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Nimes 11.02 20:00 20 - 32  
Creteil - Istres 11.02 16:00 25 - 28  
Massy Essonne - Toulouse 11.02 16:00 25 - 34  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Ionikosz 11.02 18:30 30 - 33  
Feakasz Kerkyra - Doukasz 11.02 17:00 20 - 24  
PAOK - Drama 11.02 17:00 31 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Gorica 11.02 18:00 29 - 30  
Vinkovci - Sesvete 11.02 19:00 30 - 21  
Zamet - Umag 11.02 19:00 33 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - KA Akureyri 11.02 17:00 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 11.02 18:00 31 - 32  
Piotrkow Trybunalski - Stal Mielec 11.02 18:00 29 - 25  
Wisla Plock - Tarnow 11.02 18:00 33 - 14  
Wybrzeze Gdansk - Kalisz 11.02 17:00 20 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Zaglebie Lubin 11.02 18:00 25 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 11.02 18:00 25 - 30  
Eger - Csurgó 11.02 18:00 30 - 29  
Gyöngyös - FTC 11.02 18:00 29 - 26  
Mezőkövesd - Tatabánya 11.02 18:00 26 - 34  
Orosháza - Vác 11.02 18:00 29 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mosonmagyaróvár 11.02 19:00 32 - 26  
Szombathely - Dunaújváros 11.02 18:00 23 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Follo 11.02 18:00 29 - 32  
Kolstad - Drammen 11.02 18:15 31 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Molde 11.02 16:15 26 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Eisenach 11.02 17:00 28 - 26  
Coburg - Hamm-Westfalen 11.02 19:30 36 - 28  
Emsdetten - Bietigheim 11.02 19:00 30 - 27  
Lübbecke - Konstanz 11.02 19:00 23 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Flensburg 11.02 20:30 23 - 23  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 11.02 16:30 22 - 30  
Buxtehude - Metzingen 11.02 16:00 19 - 26  
Halle-Neustadt - Bensheim/Auerbach 11.02 19:00 21 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Kubany Krasznodar 11.02 09:00 18 - 36  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - ABC Braga 11.02 19:00 24 - 29  
Belenenses - Avanca 11.02 16:30 34 - 33  
Boavista - Boa Hora 11.02 19:00 26 - 19  
Vitoria - Madeira SAD 11.02 19:00 23 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Corona Brassó 11.02 10:00 27 - 27  
Dunarea Braila - Bistrita 11.02 17:00 23 - 25  
Magura Cisnadiei - Municipal Craiova 11.02 14:30 22 - 19  
Slatina - Rapid Bukarest 11.02 10:00 26 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Ademar Leon 11.02 19:30 23 - 29  
Nava - Sinfin 11.02 18:30 29 - 25  
Puerto Sagunto - Benidorm 11.02 18:00 34 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Rocasa Gran Canaria 11.02 17:30 28 - 23  
Atl. Guardes - Tenerife 11.02 20:00 25 - 21  
Gijon - Valladolid 11.02 19:45 27 - 23  
Porrino - Granollers 11.02 18:00 21 - 21  
Zuazo Barakaldo - Malaga 11.02 19:00 25 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Amicitia Zürich 11.02 17:00 28 - 25  
Winterthur - Endingen 11.02 17:30 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Malmö 11.02 19:00 23 - 23  
IFK Ystad - Redbergslids 11.02 16:00 27 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Heid 11.02 15:00 37 - 22  
Kungalv - Skuru 11.02 15:00 15 - 28  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nove Zamky 11.02 16:00 34 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Loka 11.02 19:00 38 - 30  
Gradec - Gorenje Velenje 11.02 20:30 23 - 28  
Izola - Krka Novo Mesto 11.02 19:00 25 - 29  
Ormoz - Koper 11.02 19:00 30 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Peterborough 11.02 16:00 4 - 3  
Bolton - Fleetwood 11.02 16:00 2 - 1  
Coventry - Accrington 11.02 16:00 0 - 0  
Doncaster - Burton 11.02 16:00 2 - 2  
Gillingham - Rotherham 11.02 16:00 0 - 3  
Milton Keynes Dons - Tranmere 11.02 16:00 1 - 3  
Portsmouth - Oxford Utd. 11.02 16:00 1 - 1  
Rochdale - Bristol Rovers 11.02 16:00 1 - 2  
Sunderland - Southend 11.02 16:00 1 - 0  
Wimbledon - Lincoln 11.02 16:00 1 - 1  
Wycombe - Shrewsbury 11.02 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Exeter 11.02 16:00 2 - 0  
Cambridge Utd. - Crawley 11.02 16:00 2 - 1  
Carlisle - Macclesfield 11.02 16:00 2 - 1  
Cheltenham - Forest Green 11.02 16:00 1 - 2  
Crewe - Port Vale 11.02 16:00 0 - 1  
Mansfield - Colchester 11.02 16:00 2 - 3  
Morecambe - Leyton 11.02 16:00 1 - 0  
Newport - Salford City 11.02 16:00 1 - 2  
Oldham - Northampton 11.02 16:00 2 - 2  
Scunthorpe - Stevenage 11.02 16:00 0 - 0  
Swindon - Walsall 11.02 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Sheffield Wed. 11.02 16:00 2 - 1  
Brentford - Huddersfield 11.02 16:00 0 - 1  
Cardiff - Birmingham 11.02 16:00 4 - 2  
Derby County - Middlesbrough 11.02 16:00 2 - 0  
Fulham - Hull City 11.02 16:00 0 - 3  
Leeds - QPR 11.02 16:00 2 - 0  
Luton - Nottingham 11.02 16:00 1 - 2  
Reading - Millwall 11.02 16:00 2 - 1  
Wigan - Swansea 11.02 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Maidenhead Utd. 11.02 16:00 2 - 0  
Barnet - Chorley 11.02 16:00 2 - 1  
Barrow - Sutton Utd. 11.02 16:00 1 - 0  
Eastleigh - Harrogate Town 11.02 16:00 4 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Chesterfield 11.02 16:00 2 - 2  
Fylde - Dover 11.02 16:00 0 - 0  
Halifax - Torquay 11.02 16:00 2 - 4  
Notts County - Hartlepool 11.02 16:00 2 - 2  
Solihull Moors - Dag & Red 11.02 16:00 2 - 1  
Stockport - Woking 11.02 16:00 1 - 3  
Wrexham - Bromley 11.02 16:00 1 - 0  
Yeovil - Boreham 11.02 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Wydad Casablanca 11.02 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Atlanta 11.02 21:00 2 - 2  
Belgrano de Cordoba - Nueva Chicago 11.02 21:10 1 - 1  
Estudiantes Buenos Aires - Estudiantes Rio Cuarto 11.02 19:10 0 - 1  
San Martin SJ - Ferro Carril Oeste 11.02 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - San Martin de Tucuman 11.02 18:15 1 - 1  
Atl. Rafaela - Club Almagro 11.02 01:00 3 - 1  
Brown de Adrogue - Chacarita Juniors 11.02 19:30 0 - 1  
Gimnasia Mendoza - Santamarina Tandil 11.02 21:00 1 - 0  
Quilmes - Villa Dalmine 11.02 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Atl. Colegiales 11.02 19:30 4 - 2  
San Telmo - Atl. Los Andes 11.02 17:10 3 - 2  
Talleres RE - Defensores Unidos 11.02 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Atl. Tucuman 11.02 17:15 0 - 2  
Gimnasia LP - Estudiantes LP 11.02 19:30 0 - 1  
Rosario Central - Godoy Cruz 11.02 21:45 5 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Western Utd. 11.02 09:30 2 - 3  
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 11.02 07:00 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Keshla 11.02 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Roeselare 11.02 20:30 2 - 1  
Westerlo - Lommel 11.02 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Genk 11.02 18:00 2 - 0  
FC Bruges - Kortrijk 11.02 20:30 3 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Antwerpen 11.02 20:00 3 - 1  
St. Truiden - Oostende 11.02 20:00 1 - 0  
Waasland Beveren - Zulte Waregem 11.02 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 11.02 16:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Siroki Brijeg 11.02 17:00 3 - 0  
Tuzla City - Mladost Doboj Kakanj 11.02 13:30 1 - 0  
Velez Mostar - Sloboda Tuzla 11.02 13:30 2 - 2  
Zvijezda Ugljevik - Zrinjski Mostar 11.02 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Ponte Preta 11.02 23:00 0 - 0  
Criciuma - Sao Bento 11.02 23:00 1 - 1  
Cuiaba - Bragantino 11.02 02:30 2 - 0  
Oeste - CRB 11.02 20:30 3 - 3  
Operario PR - Atlético GO 11.02 00:30 1 - 1  
Vitória - Figueirense 11.02 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Vasco da Gama 11.02 23:00 0 - 0  
Fortaleza - Atlético MG 11.02 21:00 2 - 2  
Palmeiras - Ceara 11.02 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Freiburg 11.02 15:30 2 - 2  
Dortmund - Wolfsburg 11.02 15:30 3 - 0  
E. Frankfurt - Bayern München 11.02 15:30 5 - 1  
Leverkusen - Mönchengladbach 11.02 15:30 1 - 2  
RB Leipzig - Mainz 11.02 15:30 8 - 0  
Union Berlin - Hertha BSC 11.02 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Heidenheim 11.02 13:00 1 - 1  
Fürth - Darmstadt 11.02 13:00 3 - 1  
St. Pauli - Karlsruhe 11.02 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Viktoria Köln 11.02 14:00 4 - 2  
Braunschweig - Ingolstadt 11.02 14:00 0 - 3  
Kaiserslautern - Würzburg 11.02 14:00 2 - 3  
Magdeburg - Hallescher FC 11.02 14:00 1 - 0  
Münster - Chemnitz 11.02 14:00 3 - 3  
Waldhof Mannheim - Unterhaching 11.02 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaka 11.02 17:00 0 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Omonia Nicosia 11.02 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Lisen 11.02 10:15 4 - 2  
Pardubice - Chrudim 11.02 10:15 4 - 0  
Prostejov - Jihlava 11.02 13:15 1 - 1  
Sokolov - Trinec 11.02 10:15 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Mladá Boleslav 11.02 14:30 2 - 2  
Slavia Praha - Ostrava 11.02 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Viborg 11.02 16:30 2 - 1  
Vejle - Fremad Amager 11.02 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Frem 11.02 13:45 4 - 4  
Helsingör - Slagelse BI 11.02 13:00 5 - 2  
Hilleröd - B93 Köbenhavn 11.02 14:00 0 - 2  
Skovshoved - Brönshöj 11.02 14:00 0 - 2  
Vanlöse - Hellerup 11.02 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - VSK Aarhus 11.02 14:00 1 - 3  
Dalum - Vejgaard 11.02 14:00 3 - 1  
Naesby - Jammerbugt 11.02 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Thy-Thisted 11.02 14:00 3 - 5  
VSK Aarhus - Odense 11.02 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates 11.02 14:00 1 - 1  
Supersport Utd. - Lamontville Golden Arrows 11.02 19:15 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Seoul E-Land 11.02 05:00 3 - 2  
Daejeon Citizen - Anyang 11.02 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Sangju Sangmu 11.02 10:00 0 - 1  
Jeju - Incheon 11.02 08:00 2 - 0  
Suwon Bluewings - Seongnam 11.02 06:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Univ. Catolica de Quito 11.02 21:15 1 - 0  
LDU Quito - Fuerza Amarilla 11.02 19:00 5 - 2  
Tecnico Univ. Ambato - Aucas Quito 11.02 21:15 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Nyeman Grodno 11.02 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Le Mans 11.02 15:00 0 - 1  
Grenoble - Paris FC 11.02 15:00 0 - 0  
Lens - Lorient 11.02 15:00 1 - 0  
Niort - Sochaux 11.02 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Avranches 11.02 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Brest 11.02 20:00 1 - 0  
Angers - Strasbourg 11.02 20:00 1 - 0  
Marseille - Lille 11.02 17:30 2 - 1  
Metz - Montpellier 11.02 20:00 2 - 2  
Toulouse - Lyon 11.02 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Soyaux 11.02 14:30 4 - 1  
Dijon - Metz 11.02 14:30 2 - 1  
Fleury 91 - Marseille 11.02 14:30 4 - 1  
Montpellier - Lyon 11.02 15:30 0 - 3  
Reims - Paris FC 11.02 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgia Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 11.02 15:00 0 - 2  
Sioni Bolnisi - FC Rustavi 11.02 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Arisz 11.02 18:30 1 - 1  
Xanthi - Olympiakosz 11.02 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Twente 11.02 20:45 3 - 0  
RKC Waalwijk - Heracles 11.02 18:30 2 - 0  
Sparta Rotterdam - PSV 11.02 19:45 2 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F 2 - Lee Man Warriors 11.02 07:30 5 - 1  
Yuen Long - Tai Po 11.02 07:30 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Inter Zapresic 11.02 15:00 1 - 0  
HNK Gorica - Hajduk Split 11.02 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad FC - Kerala Blasters 11.02 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Semen Padang 11.02 12:30 2 - 2  
PSIS Semarang - PSS Sleman 11.02 09:30 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba 11.02 18:50 1 - 0  
Hapoel Hadera - Bnei Yehuda TA 11.02 17:30 0 - 0  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona 11.02 14:00 2 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 11.02 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy 11.02 05:00 2 - 0  
Gifu - Tokushima 11.02 06:00 0 - 7  
Kagoshima Utd. - Okayama 11.02 07:00 0 - 0  
Mito - Yamagata 11.02 07:00 3 - 1  
Omiya Ardija - Kashiwa R. 11.02 06:00 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Matsumoto Yamaga 11.02 07:00 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 11.02 07:05 2 - 1  
Oita Trinita - FC Tokyo 11.02 07:05 0 - 2  
Sagan Tosu - Yokohama FM 11.02 06:00 1 - 2  
Sapporo - Nagoya GE 11.02 06:00 3 - 0  
Shimizu SP - Jubilo Iwata 11.02 06:00 1 - 2  
Vissel Kobe - Vegalta Sendai 11.02 05:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Urawa RD 11.02 05:00 0 - 2  
Nagano Parceiro - Nojima Sagamihara 11.02 05:00 2 - 1  
Vegalta Sendai - Beleza Inagi 11.02 05:00 0 - 4  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Forge Hamilton 11.02 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Sadd 11.02 17:25 4 - 1  
Al-Khor - Al-Gharafa 11.02 15:15 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Guizhou Zhicheng 11.02 07:30 1 - 0  
Hangzhou Greentown - Guangdong 11.02 07:30 2 - 1  
Heilongjiang Lava Spring - Changchun Yatai 11.02 07:30 4 - 1  
Meizhou Hakka - Shanghai Shenxin 11.02 07:30 2 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Liaoning Hongyun 11.02 07:30 1 - 0  
Qingdao Huanghai - Nantong Zhiyun 11.02 07:30 1 - 2  
Shaanxi Changan - Sichuan Annapurna 11.02 07:30 6 - 3  
Shijiazhuang - Xinjiang Tianshan 11.02 07:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Radomiak Radom 11.02 12:40 3 - 1  
Olimpia Grudziadz - Odra Opole 11.02 17:00 3 - 1  
TBB Nieciecza - GKS Jastrzebie 11.02 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 11.02 17:30 1 - 0  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 11.02 15:00 1 - 0  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 11.02 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja de Beni Mellal - FUS Rabat 11.02 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Atl. San Luis 11.02 04:00 1 - 2  
Puebla - UNAM Pumas 11.02 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Dinamo-Auto Tiraspol 11.02 12:00 0 - 2  
Petrocub Hincesti - Speranta Nisporeni 11.02 12:00 2 - 2  
Sfintul Gheorghe - Zimbru Chisinau 11.02 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Sutjeska Niksic 11.02 15:30 2 - 2  
Kom Podgorica - Titograd Podgorica 11.02 13:30 1 - 2  
OFK Petrovac - Grbalj Radanovici 11.02 13:30 2 - 0  
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad 11.02 13:30 1 - 1  
Zeta Golubovci - Buducnost Podgorica 11.02 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Floriana 11.02 16:15 1 - 3  
Senglea - Balzan 11.02 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Paks 11.02 17:00 3 - 1  
Diósgyőr - Kisvárda 11.02 17:00 3 - 1  
FTC - Mezőkövesd 11.02 17:00 1 - 1  
Kaposvár - Újpest 11.02 17:00 2 - 3  
Puskás Akadémia - Honvéd 11.02 14:30 1 - 2  
ZTE - Fehérvár 11.02 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Astra 11.02 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sandnes Ulf 11.02 16:00 1 - 2  
Nest-Sotra - Aalesund 11.02 16:00 0 - 1  
Sandefjord - Jerv 11.02 16:00 1 - 0  
Skeid - Notodden 11.02 16:00 2 - 2  
Sogndal - Ham-Kam 11.02 16:00 3 - 0  
Start - Ullensaker/Kisa 11.02 16:00 2 - 1  
Strömmen - KFUM Oslo 11.02 16:00 0 - 3  
Tromsdalen - Raufoss 11.02 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3,rájátszás feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kvik Halden 11.02 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Kristiansund 11.02 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Arna-Björnar 11.02 13:00 4 - 0  
Lyn - Röa 11.02 13:00 1 - 1  
Sandviken - Kolbotn 11.02 13:00 2 - 2  
Trondheims-Örn - Stabaek 11.02 13:00 3 - 1  
Valerenga - Avaldsnes 11.02 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Internazionale 11.02 18:00 1 - 2  
Roma - Napoli 11.02 15:00 2 - 1  
Torino - Juventus 11.02 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Venezia 11.02 15:00 1 - 1  
Crotone - Perugia 11.02 15:00 2 - 3  
Livorno - Juve Stabia 11.02 15:00 2 - 1  
Pescara - Pisa 11.02 15:00 3 - 0  
Salernitana - Entella 11.02 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Novara 11.02 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimini - Pesaro 11.02 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Avellino 11.02 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Akhmat Groznij 11.02 12:00 1 - 1  
Szocsi - Tambov 11.02 14:30 1 - 2  
Ufa - Lokomotív Moszkva 11.02 12:00 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 11.02 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Dornbirn 1913 11.02 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Salzburg 11.02 17:00 0 - 3  
Rapid Wien - St. Pölten 11.02 17:00 0 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 11.02 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 11.02 00:00 2 - 0  
River Plate Asuncion - General Diaz 11.02 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Los Caimanes 11.02 21:30 3 - 0  
Juan Aurich - Cienciano 11.02 19:00 2 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Real Garcilaso 11.02 21:00 1 - 1  
Huancayo - Dep. Binacional 11.02 23:15 0 - 0  
Sport Boys Callao - Melgar 11.02 02:00 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Vilafranquense 11.02 16:00 3 - 2  
Covilha - Penafiel 11.02 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Rio Ave 11.02 19:00 2 - 0  
Moreirense - Guimaraes 11.02 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Wolverhampton 11.02 16:00 1 - 1  
Aston Villa - Liverpool 11.02 16:00 1 - 2  
Bournemouth - Manchester Utd. 11.02 13:30 1 - 0  
Brighton - Norwich 11.02 16:00 2 - 0  
Manchester City - Southampton 11.02 16:00 2 - 1  
Sheffield Utd. - Burnley 11.02 16:00 3 - 0  
Watford - Chelsea 11.02 18:30 1 - 2  
West Ham - Newcastle 11.02 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Academica Clinceni 11.02 19:30 3 - 0  
Gaz Metan Medias - Hermannstadt 11.02 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 11.02 16:00 3 - 0  
Hamilton - Ross County 11.02 16:00 2 - 2  
Motherwell - Livingston 11.02 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Dumbarton 11.02 16:00 3 - 1  
East Fife - Montrose 11.02 16:00 0 - 1  
Forfar - Falkirk 11.02 16:00 0 - 2  
Peterhead - Raith Rovers 11.02 16:00 2 - 0  
Stranraer - Clyde 11.02 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Edinburgh City 11.02 16:00 2 - 3  
Cowdenbeath - Cove Rangers 11.02 16:00 1 - 3  
Elgin - Annan 11.02 16:00 4 - 0  
Stenhousemuir - Queen's Park 11.02 16:00 0 - 3  
Stirling Albion - Albion Rovers 11.02 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Alloa 11.02 16:00 2 - 1  
Ayr Utd. - Partick Thistle 11.02 16:00 4 - 1  
Dunfermline - Queen of South 11.02 16:00 2 - 0  
Inverness CT - Dundee Utd. 11.02 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 11.02 18:30 2 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - R. Santander 11.02 18:00 1 - 0  
Fuenlabrada - Deportivo 11.02 16:00 1 - 1  
Tenerife - Huesca 11.02 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Celta Vigo B 11.02 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Guijuelo 11.02 18:00 0 - 0  
Salamanca UDS - Barakaldo 11.02 20:00 3 - 0  
Valladolid B - Haro Deportivo 11.02 15:45 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Llagostera - Ebro 11.02 18:00 2 - 1  
Villarreal B - Valencia B 11.02 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Valencia 11.02 13:00 1 - 2  
Levante - Barcelona 11.02 16:00 3 - 1  
Real Madrid - Betis 11.02 21:00 0 - 0  
Sevilla - Atl. Madrid 11.02 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEM

 

2019.11.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 11.01 01:20 25 - 28  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - AIK Stockholm 11.01 19:00 3 - 0  
Edsbyn - Broberg/Söderhamn 11.01 19:00 10 - 1  
Hammarby - Aaby/Tjureda 11.01 19:00 7 - 0  
Vanersborg - Sandviken 11.01 19:00 2 - 5  
Västeräs - Sirius 11.01 19:00 6 - 7  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Whitlock 11.01 22:45 6 - 4  
D. Noppert - J. de Zwaan 11.01 23:20 6 - 3  
J. Wattimena - G. Clemens 11.01 23:55 6 - 4  
K. Ratajski - N. Aspinall 11.01 21:40 6 - 5  
Kyle Anderson - M. Suljovic 11.01 21:10 1 - 6  
Mic. Smith - Ger. Price 11.01 22:15 3 - 6  
Ric. Evans - Ian White 11.01 20:35 5 - 6  
Way. Jones - J. Clayton 11.01 20:00 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Seinäjoki 11.01 17:30 5 - 12  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Ceska Lipa 11.01 20:00 7 - 0  
Nejzbach Vysoke Myto - Chrudim 11.01 20:00 1 - 3  
Slavia Praha - Helas Brno 11.01 20:00 7 - 6  
Tango Brno - Melnik 11.01 20:30 9 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Kaos Mantova 11.01 20:30 3 - 3  
Meta Catania - Genova 11.01 20:30 6 - 4  
Signor Prestito CMB - Aniene 11.01 20:00 6 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Azemeis 11.01 17:00 0 - 2  
Viseu - Belenenses 11.01 19:30 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Peniscola 11.01 20:30 2 - 1  
Osasuna Magna - Valdepenas 11.01 20:30 2 - 3  
Palma Futsal - Zaragoza 11.01 20:30 5 - 2  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Oroszország 11.01 15:30 4 - 2  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - USA 11.01 13:30 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Lustenau 11.01 19:00 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Chomutov 11.01 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 11.01 18:00 0 - 3  
Kladno - Karlovy Vary 11.01 18:00 4 - 2  
Liberec - Vitkovice 11.01 18:00 3 - 2  
Olomouc - Zlín 11.01 18:00 3 - 5  
Pardubice - Litvínov 11.01 18:00 3 - 4  
Plzen - Mountfield HK 11.01 17:30 4 - 1  
Trinec - Sparta Praha 11.01 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 11.01 20:00 4 - 2  
Frederikshavn - Sönderjyske 11.01 19:30 2 - 0  
Herlev Eagles - Rödovre 11.01 19:30 3 - 3  
Odense - Rungsted 11.01 19:30 1 - 6  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 11.01 18:30 2 - 1  
Fehérvári Titánok - FTC 11.01 18:30 5 - 0  
Gyergyói HK - Dunaújváros 11.01 17:30 4 - 0  
KMH Budapest - Brassó 11.01 18:00 1 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 11.01 17:30 2 - 4  
Kajaanin Hokki - Koovee 11.01 17:30 0 - 4  
Kokkolan Hermes - RoKi 11.01 17:30 6 - 1  
TUTO - SaPKo 11.01 17:30 5 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kookoo 11.01 17:30 1 - 5  
Ilves - SaiPa 11.01 17:30 6 - 2  
JYP - Turku PS 11.01 17:30 6 - 3  
Kalpa - HIFK 11.01 17:30 2 - 2  
Lahti Pelicans - Tappara 11.01 17:30 2 - 3  
Lukko - Jukurit 11.01 17:30 2 - 2  
Ässät - Vaasan Sport 11.01 17:30 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Mulhouse 11.01 18:30 6 - 3  
Gap - Amiens 11.01 20:30 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Almaty 11.01 15:00 0 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 11.01 17:30 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk 11.01 15:00 2 - 2  
Szocsi - Dinamo Riga 11.01 17:30 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Montreal 11.01 03:00 4 - 4  
Nashville - Calgary 11.01 01:00 5 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 11.01 17:00 4 - 1  
Crimmitschau - Kassel 11.01 20:00 1 - 4  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 11.01 19:30 2 - 5  
Kaufbeuren - Dresden 11.01 18:00 4 - 1  
Landshut - Heilbronn 11.01 19:30 4 - 3  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 11.01 19:30 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Straubing 11.01 19:30 2 - 4  
Ingolstadt - Augsburg 11.01 17:00 2 - 1  
Krefeld - Düsseldorf 11.01 16:30 4 - 3  
Köln - Mannheim 11.01 16:30 1 - 1  
Schwenningen - Iserlohn 11.01 19:30 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Dornbirn 11.01 17:30 5 - 1  
Linz - Vienna Capitals 11.01 17:30 6 - 3  
Salzburg - Innsbruck 11.01 17:30 7 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Halifax Mooseheads 11.01 23:00 1 - 4  
Charlottetown Islanders - Rimouski Oceanic 11.01 23:30 2 - 4  
Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 11.01 00:00 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 11.01 19:45 2 - 3  
Lausanne - Bern 11.01 19:45 5 - 0  
Rapperswil - Davos 11.01 19:45 3 - 4  
Servette - Lugano 11.01 19:45 4 - 0  
Zug - Fribourg 11.01 19:45 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Kristianstad 11.01 19:00 2 - 4  
Björklöven - Västeras 11.01 19:00 0 - 2  
Karlskoga - Vita Hästen 11.01 19:00 4 - 4  
Mora - MODO 11.01 19:00 1 - 5  
Södertälje - Karlskrona 11.01 19:00 3 - 6  
Timra - Tingsryd 11.01 19:00 3 - 2  
Västervik - Almtuna 11.01 19:00 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Zilina 11.01 18:00 2 - 0  
HC Topolcany - Levice 11.01 18:00 3 - 1  
Martin - HC Bratislava 11.01 18:00 1 - 7  
Povazska Bystrica - Skalica 11.01 18:00 3 - 4  
Spisska Nova Ves - Trnava 11.01 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nitra 11.01 18:00 1 - 3  
Kosice - MAC 11.01 17:30 4 - 4  
Liptovsky Mikulas - Trencin 11.01 17:00 1 - 0  
Nove Zamky - B. Bystrica 11.01 16:00 1 - 3  
Poprad - Diósgyőr 11.01 17:00 2 - 1  
Zvolen - Slovan Bratislava 11.01 18:00 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - CSZK Szamara 11.01 17:00 2 - 6  
Dinamo Szentpétervár - KRS Beijing 11.01 17:30 4 - 0  
Ermak Angarszk - Torpedo Gorkij 11.01 12:00 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck 11.01 14:00 3 - 1  
SZKA-Néva - Tsen Tou Jilin 11.01 17:00 6 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany 2 11.01 13:00 3 - 1  
Tambov - Lada Toljatti 11.01 16:30 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - East Hokkaido Cranes 11.01 10:30 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 11.01 20:00 71 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 11.01 09:30 87 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 11.01 09:00 67 - 54  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Mechelen 11.01 20:30 68 - 76  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Cserno More Várna 11.01 17:00 108 - 92  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Cearense 11.01 00:00 90 - 80  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - London City Royals 11.01 20:30 100 - 99  
Worcester - Bristol 11.01 20:30 74 - 70  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Giants - Sheffield 11.01 20:00 70 - 88  
Newcastle - Leicester 11.01 20:30 69 - 76  
Kosárlabda (Champions League Americas,B cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Aguada 11.01 23:30 95 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trutnov 11.01 19:00 70 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 11.01 11:00 81 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 11.01 11:00 63 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Bayern München 11.01 21:00 93 - 60  
Fenerbahce - Zalgiris Kaunas 11.01 18:45 76 - 79  
Olimpia Milano - Barcelona 11.01 20:00 83 - 70  
Olympiakosz - Maccabi TA 11.01 20:30 65 - 90  
Real Madrid - Alba Berlin 11.01 21:00 85 - 71  
Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne 11.01 19:00 81 - 72  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 11.01 18:00 70 - 87  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Nokia 11.01 17:30 55 - 91  
Kouvot Kouvola - KTP Kotka 11.01 17:30 98 - 86  
Lapuan Kobrat - Helsinki Seagulls 11.01 17:30 70 - 96  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nancy 11.01 20:00 81 - 73  
Nantes - Denain 11.01 20:30 50 - 50, h.u. 55 - 57  
Poitiers - Paris BC 11.01 20:00 90 - 79  
St-Chamond - Evreux 11.01 20:00 78 - 90  
St-Quentin - Aix Maurienne 11.01 20:00 84 - 76  
Vichy-Clermont - Gries-Oberhoffen 11.01 20:00 85 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Bourg 11.01 20:00 74 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Alvark 11.01 11:25 72 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning 11.01 12:35 107 - 98  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - ZTE 11.01 18:45 94 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 11.01 00:00 97 - 106  
LA Clippers - San Antonio 11.01 03:30 103 - 97  
New Orleans - Denver 11.01 02:30 122 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Hamburg 11.01 15:00 94 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esgueira - Oliveirense 11.01 21:30 69 - 78  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Ath. Constanta 11.01 16:00 61 - 51  
Gaz Metan Medias - Csíkszereda 11.01 17:00 100 - 80  
U-Banca Cluj - CSU Sibiu 11.01 17:30 92 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Valencia 11.01 20:45 40 - 57  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Mladost Zemun 11.01 18:00 89 - 95  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Buducnost Podgorica 11.01 17:30 20 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Aarhus 11.01 19:00 31 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg 11.01 19:00 29 - 22  
Viborg - Ajax Köbenhavn 11.01 19:30 23 - 24  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Saran 11.01 20:30 28 - 19  
Cesson - Besancon 11.01 20:00 30 - 28  
Nancy - Limoges 11.01 20:30 24 - 22  
Pontault-Combault - Dijon 11.01 20:45 29 - 23  
Selestat - Billere 11.01 20:30 26 - 22  
Valence - Cherbourg Manche 11.01 20:00 24 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Issy Paris 11.01 20:30 20 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Hüttenberg 11.01 19:30 28 - 30  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Leverkusen 11.01 19:30 26 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Asztrahanocska 11.01 16:00 26 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Tirol Schwaz 11.01 18:55 27 - 25  
Bärnbach/Köflach - Hard 11.01 19:00 27 - 26  
Fivers Margareten - Krems 11.01 19:00 32 - 34  
Graz - Ferlach 11.01 18:00 36 - 31  
Linz - SG Westwien 11.01 19:00 30 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slobozia - Gloria Buzau 11.01 17:00 23 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Anaitasuna 11.01 19:00 32 - 23  
Huesca - Ciudad Encantada 11.01 21:00 25 - 27  
Logrono La Rioja - Barcelona 11.01 19:00 28 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Elche 11.01 20:00 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Varberg 11.01 19:00 29 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bristol City 11.01 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 11.01 01:20 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 11.01 09:30 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 11.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Saint-Gilloise 11.01 20:30    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Coritiba 11.01 23:15 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Cruzeiro 11.01 01:30 0 - 2  
Goiás - Flamengo 11.01 00:00 2 - 2  
Internacional - Atlético PR 11.01 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Paderborn 11.01 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Sandhausen 11.01 18:30 1 - 1  
Regensburg - Osnabrück 11.01 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Sonnenhof Grossaspach 11.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Nea Szalamina Famaguszta 11.01 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vysehrad 11.01 19:00 4 - 1  
Usti nad Labem - FC Hradec Kralove 11.01 18:00 2 - 0  
Vitkovice - Varnsdorf 11.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 11.01 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Kolding IF 11.01 18:30 1 - 2  
Skive - Roskilde 11.01 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 11.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Highlands Park 11.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Jazeera (UAE) 11.01 17:45 0 - 0  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Nasr (UAE) 11.01 15:00 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Dhafra 11.01 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Szluck 11.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Rodez Aveyron 11.01 20:00 1 - 0  
Caen - Orleans 11.01 20:00 2 - 1  
Chambly - Guingamp 11.01 20:00 1 - 5  
Chateauroux - Auxerre 11.01 20:00 1 - 0  
Troyes - Valenciennes 11.01 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lyon Duchere 11.01 20:00 1 - 3  
Beziers - Boulogne 11.01 20:00 2 - 0  
Dunkerque - Concarneau 11.01 20:00 2 - 0  
Pau - Creteil 11.01 18:00 3 - 3  
Quevilly Rouen - Cholet 11.01 20:00 2 - 0  
Red Star 93 - Le Puy 11.01 20:00 1 - 0  
Toulon - Bastia-Borgo 11.01 20:00 2 - 2  
Villefranche sur Saone - Laval 11.01 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris SG 11.01 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 11.01 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Apollon Larissza 11.01 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Nijmegen 11.01 20:00 0 - 0  
De Graafschap - Excelsior 11.01 20:00 0 - 0  
Den Bosch - Helmond 11.01 20:00 1 - 1  
Dordrecht - Oss 11.01 20:00 1 - 1  
FC Eindhoven - AZ Alkmaar 2 11.01 20:00 2 - 1  
Maastricht - Almere City 11.01 20:00 3 - 2  
NAC Breda - Go Ahead Eagles 11.01 20:00 1 - 1  
Telstar - Utrecht 2 11.01 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Ajax 11.01 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 11.01 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Goa 11.01 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Persib Bandung 11.01 12:30 0 - 2  
Perseru Badak Lampung - Arema Malang 11.01 09:30 4 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Paykan 11.01 12:45 0 - 0  
Tractor Tabriz - Esteghlal T. 11.01 15:30 2 - 4  
Zob Ahan - Shahin Bushehr 11.01 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Hasharon 11.01 14:00 3 - 0  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 11.01 14:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Bat Yam 11.01 14:00 1 - 0  
Kfar Qasem - Hapoel Ashkelon 11.01 14:00 2 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Umm al-Fahm 11.01 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Urawa RD 11.01 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 11.01 15:15 1 - 0  
Al-Arabi (QAT) - Al-Wakrah 11.01 17:25 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Bogota FC 11.01 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Guangzhou R&F 11.01 08:30 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 11.01 12:35 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renaissance Ezzmamra - Rapide Oued Zem 11.01 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Leon 11.01 04:00 1 - 0  
Monarcas Morelia - Juarez 11.01 02:00 6 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - St. Lucia 11.01 20:15 1 - 1  
Tarxien - Gzira 11.01 18:00 0 - 5  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Rosenborg 11.01 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Essen-Schönebeck 11.01 19:15 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Chievo 11.01 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Amstetten 11.01 19:10 1 - 1  
BW Linz - Lafnitz 11.01 19:10 1 - 5  
Kapfenberg - FAC Wien 11.01 19:10 2 - 1  
Liefering - FC Juniors OÖ 11.01 19:10 0 - 4  
Ried - Horn 11.01 19:10 3 - 1  
Vorwärts Steyr - Grazer AK 11.01 19:10 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 11.01 22:00 1 - 0  
Dep. Capiata - Sp. San Lorenzo 11.01 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Molinos El Pirata 11.01 23:45 3 - 0  
UTC de Cajamarca - Union Comercio 11.01 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Chindia Targoviste 11.01 19:30 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Greenock Morton 11.01 20:05 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Sp. Gijón 11.01 16:00 3 - 1  
Numancia - Albacete 11.01 12:00 1 - 0  
Oviedo - Almería 11.01 21:00 0 - 0  
Ponferradina - Malaga 11.01 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Unionistas de Salamanca 11.01 17:00 1 - 3  
Osasuna B - Izarra 11.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Damac 11.01 15:55 2 - 0  
Al-Raed - Al-Wehda (KSA) 11.01 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Rizespor 11.01 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli - Cwmamman Utd. 11.01 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Newtown 11.01 20:45 4 - 0  
Cardiff Met Univ. - Penybont 11.01 20:45 1 - 1  
Connah's Quay - TNS 11.01 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Drogheda Utd. 11.01 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri 11.01 12:00 2 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali vb 2019 11.01 08:45    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Sale 11.01 20:45 16 - 10  
Northampton Saints - Harlequin 11.01 20:45 40 - 22  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Port Elizabeth S. Kings 11.01 20:35 50 - 0  
Leinster - Newport Dragons 11.01 20:35 50 - 15  
Ulster - Zebre 11.01 20:35 22 - 7  
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Wales 11.01 10:00 40 - 17  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 11.01 11:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Arago de Sete 11.01 20:00 1 - 3  
Toulouse - Rennes 11.01 20:00 0 - 3  
Tourcoing - Nice 11.01 20:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Terville Florange 11.01 20:00 3 - 2  
Marcq-en-Baroeul - Beziers 11.01 20:00 3 - 2  
Nantes - Vandoeuvre-Nancy 11.01 20:30 3 - 0  
Venelles - Mougins 11.01 20:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Mladost Kastela 11.01 17:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 11.01 15:30 1 - 3  
Perugia - Trentino 11.01 18:00 3 - 1  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M. Holt (5 nyert frame-ig) 11.01 12:30 5 - 1  
Kyr. Wilson - Zhou Yuelong (5 nyert frame-ig) 11.01 07:30 5 - 3  
S. Bingham - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 11.01 12:30 2 - 5  
T. Un-Nooh - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 11.01 07:30 5 - 4  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - K.A. Gawad 11.01 18:00 0 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. El Welily - N. El Sherbini 11.01 18:00 1 - 3  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Trans Hansen M - Ha L / Wu J 11.01 07:20 2 - 0  
Boag M / Mewhirter T - Sivolap M / Yarzutkin A 11.01 02:40 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Kuvichka D / Kislytsyn A 11.01 07:20 2 - 1  
Bykanov R / Likholetov A - Walkenhorst A / Winter S 11.01 03:30 2 - 0  
Doherty R / Evans M - Yan T / Li J 11.01 02:40 2 - 0  
Inkiew N / Padsawud S - HuertaPastor/MenendezOrt 11.01 03:30 0 - 2  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Horl J / Winter T 11.01 03:30 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - HuertaPastor/MenendezOrt 11.01 07:20 0 - 2  
Nurminen J / Siren S - Bykanov R / Likholetov A 11.01 07:20 1 - 2  
Rosager M / Brinck J S - Jongklang S / Khaolumtarn 11.01 02:40 2 - 0  
Sabino Mor./Rezende Costa - Guehrer M / Schubert Z 11.01 02:40 0 - 2  
Silvestre J / Loiseau A - Ha L / Wu J 11.01 03:30 0 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AlvarezMendoza/MorenoMatv - Kou N-H / Liu P H 11.01 04:20 2 - 1  
Angelopoulou M / Gusarova - Ishitsubo S / Shiba A 11.01 05:10 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Gutierrez P S / Belen Car 11.01 01:00 2 - 1  
Baburina S / Lunina D - Radarong V / Hongpak K 11.01 04:20 2 - 1  
Borger K / Sude J - Jupiter A / Chamereau A 11.01 01:50 1 - 2  
Borger K / Sude J - Lin M M / Zeng J 11.01 09:20 2 - 0  
Cao S / Dong J - Futami A / Hasegawa A 11.01 04:20 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Ishitsubo S / Shiba A 11.01 09:20 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Gordon J / Marcelle S 11.01 09:20 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Wang X X / Xue C 11.01 01:50 1 - 2  
Lin M M / Zeng J - Lunde I / Hjortland A G T 11.01 05:10 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Gordon J / Marcelle S 11.01 05:10 0 - 2  
Pata M / Toko S - Wen S H / Wang J 11.01 09:20 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - LobatoHerr/FernanNav 11.01 01:00 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Mizoe S / Hashimoto S 11.01 04:20 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Strauss N / Strauss T 11.01 01:00 2 - 0  
Udomchavee T / Numwong R - Suzuki Y / Nagata Y 11.01 01:50 2 - 0  
Wang F / Xia X - Pata M / Toko S 11.01 01:00 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Laird N / Palmer B 11.01 05:10 2 - 0  
Tenisz (Asuncion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Cocciaretto - G. Ce 11.01 21:00 2 - 0  
G. Naya - R. Zarazua 11.01 21:00 2 - 1  
S. Errani - A. Kiick 11.01 22:50    
T. Pereira - E. Piai 11.01 01:30 2 - 0  
T. Pereira - M.C. Osorio Serrano 11.01 23:25 1 - 2  
V. Cepede Royg - G. Naya 11.01 00:10 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - Taro Daniel 11.01 15:00 2 - 1  
B. Schnur - B. Rola 11.01 19:10 2 - 0  
C. O'Connell - V. Pospisil 11.01 01:50 0 - 2  
D. Popko - M. Giron 11.01 17:35 2 - 0  
V. Pospisil - F. Peliwo 11.01 21:00 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Inglot D - Krueger M / Rola B 11.01 01:30 0 - 2  
Hach Verdugo H/Novikov D - Popko D / Vatutin A 11.01 00:20 2 - 0  
Hach Verdugo H/Novikov D - Redlicki M / Siljestrom A 11.01 22:30 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - P. Gojowczyk 11.01 19:20 2 - 1  
J. Vesely - B. van de Zandschulp 11.01 17:25 2 - 1  
L.G.M. Harris - L. Lacko 11.01 15:20 2 - 1  
S. Darcis - I. Marchenko 11.01 12:35 2 - 1  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Jebavy R - Bemelmans R / Masur D 11.01 11:00 2 - 1  
Cerretani J / Cressy M - Begemann A / Mergea F 11.01 12:00 0 - 2  
Lammons N / Monroe N - Skupski K / Smith J-P 11.01 13:35 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - T. Seyboth Wild 11.01 21:30 0 - 2  
H. Dellien - F. Bagnis 11.01 21:00 2 - 0  
J.A. Munar Clar - Y. Hanfmann 11.01 00:15 0 - 2  
R. Quiroz - L. Mayer 11.01 01:35 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Luz O / Matos R 11.01 21:30 2 - 0  
Sakamoto P / Seyboth Wild - Gutierrez O J / Menezes J 11.01 01:00 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - M. Bolkvadze 11.01 04:00    
D. Radanovic - Shilin Xu 11.01 04:40 0 - 2  
Lin Zhu - Fangzhou Liu 11.01 03:50    
N. Kostic - Jia-Jing Lu 11.01 05:45 0 - 2  
Tenisz (Nantes, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - V. Diatchenko 11.01 13:15 2 - 0  
M. Caregaro - A. Albie 11.01 15:35 2 - 1  
T. Korpatsch - A. Hesse 11.01 18:35 2 - 0  
T. Maria - C. Bucsa 11.01 12:00    
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Tat. Ito 11.01 02:50 0 - 2  
Jay Clarke - J. Duckworth 11.01 02:30 0 - 2  
M. Polmans - L. Saville 11.01 01:00 2 - 1  
Yas. Uchiyama - And. Harris 11.01 01:00    
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BKlein/SPuodziunas - Heliovaara/NiklasSalminen 11.01 04:00 0 - 2  
R.Gonzales/E.King - MBanes/HBourchier 11.01 04:25 2 - 0  
Tenisz (Playford City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - L. Cabrera 11.01 00:30 0 - 2  
B. Woolcock - M. Inglis 11.01 02:25 1 - 2  
Chi. Muramatsu - J. Elie 11.01 02:35 2 - 0  
Sto. Sanders - N. Bains 11.01 00:30 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - G. Dimitrov 11.01 14:00 0 - 2  
D. Shapovalov - G. Monfils 11.01 19:30 2 - 0  
J-W. Tsonga - R. Nadal 11.01 20:50 0 - 2  
N. Djokovic - S. Tsitsipas 11.01 15:50 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Khachanov K / Rublev A 11.01 21:20 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Chardy J / Martin F 11.01 15:30 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Murray J / Skupski N 11.01 14:00 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Dodig I / Polasek F 11.01 17:15 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - F.F. Silva 11.01 05:00 1 - 2  
M. Safwat - D. Yevseyev 11.01 03:30 2 - 0  
R. Safiullin - Zhe Li 11.01 03:30 1 - 2  
Zhizhen Zhang - Go Soeda 11.01 06:10 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Vardhan V - Elgin M / Ramanathan R 11.01 07:55 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Hsieh C-P / Yang T-H 11.01 07:50 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - F. di Lorenzo 11.01 16:00 1 - 2  
I. de Vroome - Sam. Murray 11.01 16:00 1 - 2  
J. Ponchet - B. Schoofs 11.01 18:55 0 - 2  
K. Flipkens - E. Kostova 11.01 19:05 2 - 0  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - Car. Dolehide 11.01 22:55 2 - 0  
A. Glatch - S. Rogers 11.01 18:50 2 - 0  
C. Vandeweghe - Ann Li 11.01 16:55 2 - 0  
E. Perez-Somarriba - W. Osuigwe 11.01 19:55 0 - 2  
G. Olmos - M. Minella 11.01 17:00 1 - 2  
K. Fahey - M. Zacarias 11.01 17:00 1 - 2  
K. Sebov - Car. Dolehide 11.01 19:05 0 - 2  
L.M. Guillermo - J. Loeb 11.01 17:00 0 - 2  
M. Minella - J. Loeb 11.01 21:00 2 - 0  
S. Vögele - Dan. Lao 11.01 18:35 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - S. Halep 11.01 14:00 2 - 1  
S. Kenin - E. Svitolina 11.01 11:30 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Groenefeld A L / Schuurs 11.01 16:00 0 - 2  
Mertens E / Sabalenka A - Babos/Mladenovic 11.01 09:00 1 - 2  
Tollaslabda (Hungarian Inter., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Knudsen K / Melgaard E 11.01 16:00 2 - 0  
Flynn M / Liew F T - Mikkelsen M / Magelund A 11.01 16:20 0 - 2  
Knudsen K / Melgaard E - Clare M / Tolman L 11.01 09:55 2 - 0  
Lauritzen E / Bergstein I - Flynn M / Liew F T 11.01 09:55 0 - 2  
Mikkelsen M / Magelund A - Chiu V / Chi B 11.01 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hungarian Intern., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bosniuk - R. Must 11.01 12:40 2 - 1  
J.A. Ho-Shue - G. Karpov 11.01 12:40 2 - 0  
J.A. Ho-Shue - S. Sirant 11.01 16:20 2 - 1  
K. Koljonen - S. Sirant 11.01 13:00 1 - 2  
M. Moreels - P. Abian 11.01 16:20 0 - 2  
S. Parsons - P. Abian 11.01 13:00 0 - 2  
Vic. Svendsen - M.E. Christophersen 11.01 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hungarian Intern., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Olesen S / Soendergaard A 11.01 17:20 2 - 0  
Bay J / Mikkelsen M - Russ Z / Stallwood S 11.01 13:20 2 - 0  
Briggs P / Hurlburt-Yu J - Pietryja P / Rudzinski J 11.01 17:20 2 - 0  
Christiansen M / Daugaard - Hemming C / Wolfenden T 11.01 18:00 2 - 0  
Clare M / Flynn M - Briggs P / Hurlburt-Yu J 11.01 13:40 0 - 2  
Tollaslabda (Hungarian Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - Thuy Linh Nguyen 11.01 16:40 1 - 2  
A. Pillai - Sárosi L. 11.01 10:40 1 - 2  
F. Angguni - Thuy Linh Nguyen 11.01 10:40    
G. Mahulette - A. Demirbag 11.01 10:20 1 - 2  
I. Bergstein - R. Kuhl 11.01 11:00 2 - 0  
N. Yigit - L. Zetchiri 11.01 16:40 2 - 0  
Sárosi L. - Bri. Tam 11.01 16:40 0 - 2  
Tollaslabda (Hungarian Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busch C / Schulz A - Karlsson E / Magnusson J 11.01 17:00 0 - 2  
Goncalves A F / Goncalves - Salehar I / Salehar L 11.01 13:40 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Lundgaard S / Magelund A 11.01 13:20 2 - 0  
Nistad C / Sjoo M - Mueller A / Stadelmann J 11.01 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - Feixiang Sun 11.01 05:40 0 - 2  
K. Wangcharoen - K. Vitidsarn 11.01 05:40 2 - 0  
T. Sitthikom - Kod. Naraoka 11.01 08:00 2 - 0  
Yuqi Shi - Junpeng Zhao 11.01 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang K X / Liu C - Lin C Y / Yang M T 11.01 08:00 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Lee J-H / Yang P-H 11.01 08:40 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - Lee Y / Wang C L 11.01 08:40 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Goh S F / Izzuddin N 11.01 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Yue Han 11.01 06:00 0 - 2  
Michelle Li - Yanyan Cai 11.01 05:20 2 - 0  
Nat. Nidaira - Yiman Zhang 11.01 05:40 2 - 0  
Rus. Hartawan - Ga Eun Kim 11.01 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Ng T Y / Yuen S Y 11.01 08:20 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Ramadhanti SFS / Sugiarto 11.01 08:00 2 - 0  
Jeong N E / Kim H J - Li W / Zheng Y 11.01 08:20 1 - 2  
Liu C Y / Wang Y Q - Kititharakul/Prajongjai 11.01 08:20 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoo P R / Cheah Y S - Lin Y S / Lin W C 11.01 05:20 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Lee J H / Hsu Y C 11.01 05:00 2 - 1  
Tang C M / Tse Y S - Feng Y / Lin F 11.01 05:20 1 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Faizal H / Widjaja G E 11.01 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Popov - K. George 11.01 14:20 0 - 2  
Hongyang Weng - K. Bruun 11.01 15:40 2 - 0  
M. Weisskirchen - Lakshya Sen 11.01 15:20 0 - 2  
T. Penty - Nhat Nguyen 11.01 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corvee S / Villeger W - Lane B / Vendy S 11.01 19:10 1 - 2  
Dunn A / Hall A - Jansen J R / Kaesbauer P 11.01 17:00 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Zijian D / Chang W 11.01 18:30 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Christophersen - Zheng Shuya 11.01 15:40 2 - 0  
N. Perminova - Lia. Tan 11.01 15:20 2 - 1  
N. Voytsekh - Yvonne Li 11.01 17:20 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - Yun Li 11.01 14:20 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akchurina A / Morozova O - Birch C / Smith L 11.01 18:50 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Moore J / Williams V 11.01 17:20 2 - 1  
Huang J / Zhang S X - Efler L / Herttrich I 11.01 19:10 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Finne-Ipsen J / Surrow M 11.01 18:30 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong W / Chen X - Seidel M E / Linda E 11.01 15:00 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Nohr N / Thygesen S 11.01 14:00 0 - 2  
Magee S / Magee C - Ren X / Zhou C 11.01 14:00 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Jadran Herceg Novi 11.01 19:00 5 - 11  

 

 

2019.10.30.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MLB 2019 10.30 01:07    
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington (6.m.) 10.30 01:07 2 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Seinäjoki 10.30 17:30 10 - 6  
Turku PS - Happee Jyväskylä 10.30 17:30 2 - 2  
Viikingit Helsinki - Adalens 10.30 17:30 9 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Fredrikstad 10.30 19:00 7 - 3  
Sarpsborg - Akerselva 10.30 19:00 13 - 6  
Tunet - Valerenga 10.30 19:00 13 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Texas Stars 10.30 01:00 6 - 2  
San Jose Barracuda - Bakersfield 10.30 19:00 5 - 0  
Tucson - Chicago Wolves 10.30 02:05 1 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Belfast 10.30 20:30 1 - 4  
Guildford - Glasgow 10.30 20:30 1 - 1  
Nottingham - Dundee 10.30 20:30 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Kadan 10.30 17:30 4 - 0  
Frydek Mistek - Sokolov 10.30 18:00 5 - 3  
Havirov - Litomerice 10.30 18:00 1 - 2  
Jihlava - Slavia Praha 10.30 17:30 1 - 1  
Vsetin - Prostejov 10.30 17:30 3 - 2  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 10.30 18:00 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkolan Hermes - IPK 10.30 17:30 5 - 5  
Koovee - KeuPa 10.30 17:30 5 - 7  
SaPKo - Jokipojat 10.30 17:30 6 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 10.30 17:30 3 - 2  
Kärpät - Lukko 10.30 17:30 4 - 2  
Turku PS - Jukurit 10.30 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Asztana - Gornyak Rudnyij 10.30 14:00 2 - 2  
Jertisz Pavlodar - Temirtau 10.30 14:00 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok 10.30 17:30 2 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 10.30 17:00 3 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk 10.30 15:00 4 - 1  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár 10.30 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Liepaja 10.30 18:15 5 - 1  
Zemgale/LLU - Olimp Riga 10.30 18:30 5 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.30 10:30 0 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - Vityaz Podolszk 2 10.30 11:00 1 - 2  
Krilja Szovjetov Moszkva - Almaz Cserepovec 10.30 17:00 4 - 5  
Kuznyeckije Medvegyi - Rubin Tyumeny 2 10.30 11:00 1 - 2  
Szahalinszkije Akulj - SZKA-1946 10.30 09:00 2 - 3  
Szibirszkije Sznajperi - Omszkije Jasztrebi 10.30 12:30 0 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Dinamo Moszkva 2 10.30 08:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 10.30 03:00 7 - 4  
Boston - San Jose 10.30 00:00 5 - 1  
Carolina - Calgary 10.30 00:00 2 - 1  
Dallas - Minnesota 10.30 01:30 6 - 3  
Detroit - Edmonton 10.30 00:30 3 - 1  
Nashville - Chicago 10.30 01:00 3 - 0  
NY Rangers - Tampa Bay 10.30 00:30 4 - 1  
Pittsburgh - Philadelphia 10.30 00:00 7 - 1  
Toronto - Washington 10.30 00:00 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausitzer Füchse - Dresden 10.30 19:30 5 - 6  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Bulldogs - Barrie Colts 10.30 15:30 5 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Winterthur 10.30 19:45 8 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 10.30 19:00 2 - 2  
Karlskrona - Mora 10.30 19:00 4 - 2  
Kristianstad - Karlskoga 10.30 19:00 1 - 2  
Södertälje - Timra 10.30 19:00 3 - 1  
Vita Hästen - Tingsryd 10.30 19:00 2 - 2  
Västeras - Västervik 10.30 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Dubnica 10.30 17:00 2 - 5  
Povazska Bystrica - HC Bratislava 10.30 18:00 1 - 4  
Skalica - Spisska Nova Ves 10.30 17:00 5 - 3  
Trnava - HC Topolcany 10.30 17:30 3 - 4  
Zilina - Martin 10.30 17:00 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 10.30 17:30 1 - 3  
Liptovsky Mikulas - Diósgyőr 10.30 17:00 0 - 5  
Michalovce - Detva 10.30 17:30 2 - 0  
Nitra - Poprad 10.30 18:00 3 - 1  
Trencin - Nove Zamky 10.30 18:00 9 - 2  
Zvolen - Kosice 10.30 18:00 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Lada Toljatti 10.30 17:00 0 - 2  
Dinamo Szentpétervár - ORG Beijing 10.30 17:30 7 - 1  
Dinamo Tver - Tsen Tou Jilin 10.30 17:00 2 - 1  
Ermak Angarszk - Barsz Kazany 2 10.30 12:00 4 - 7  
Rosztov - CSZK Szamara 10.30 17:30 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Rjazany 10.30 13:00 1 - 1  
Tambov - Dizel Penza 10.30 16:30 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Nomad 10.30 13:30 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoria Royals - Kelowna Rockets 10.30 03:05 3 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Türk Telekom 10.30 18:00 77 - 91  
Sassari - Oostende 10.30 20:30 90 - 71  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Antwerpen 10.30 18:00 62 - 51  
Hapoel Jerusalem - Vechta 10.30 18:00 98 - 87  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Brose Bamberg 10.30 18:00 66 - 76  
VEF Riga - Nymburk 10.30 18:30 72 - 91  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Brindisi 10.30 20:30 95 - 79  
Zaragoza - Szombathely 10.30 20:30 70 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Paulistano 10.30 00:00 70 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Brno 10.30 18:00 68 - 66  
Kolin - Olomoucko 10.30 17:45 82 - 58  
Opava - USK Praha 10.30 18:00 92 - 68  
Pardubice - Usti nad Labem 10.30 17:30 67 - 65  
Svitavy - Hradec Kralove 10.30 18:00 102 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Zabiny Brno 10.30 18:00 80 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 10.30 11:00 66 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 10.30 11:00 65 - 89  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 10.30 21:00 83 - 77  
Bayern München - Real Madrid 10.30 20:30 95 - 86  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 10.30 18:00 79 - 84  
Maccabi TA - Fenerbahce 10.30 20:05 67 - 55  
Zalgiris Kaunas - Zenit Szentpétervár 10.30 19:00 62 - 62, h.u. 70 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TTT Riga - Bourges 10.30 18:00 55 - 70  
UR Venezia - Jekatyerinburg 10.30 19:30 61 - 86  
USK Praha - Cukurova 10.30 19:15 82 - 28  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Gdynia 10.30 17:30 68 - 48  
Lattes Montpellier - Dinamo Kurszk 10.30 20:00 76 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Promitheasz Patra 10.30 20:00 81 - 91  
Virtus Bologna - Monaco 10.30 21:00 77 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Partizan Belgrád 10.30 19:15 60 - 82  
Lok.Kubany Krasznodar - Tofas Bursa 10.30 18:00 69 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - UNIKSZ Kazany 10.30 18:15 77 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Galatasaray 10.30 20:00 78 - 83  
Buducnost Podgorica - Oldenburg 10.30 19:00 83 - 85  
Unicaja Malaga - Trento 10.30 20:45 93 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Szpartak Moszkva 10.30 17:00 62 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Ormanspor 10.30 16:00 63 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Győr 10.30 20:30 83 - 43  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Cegléd 10.30 17:30 93 - 53  
Valencia - Namur 10.30 20:30 75 - 44  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - PEAC-Pécs 10.30 21:00 89 - 57  
Diósgyőr - Landes 10.30 18:30 71 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Keltern 10.30 18:00 83 - 48  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Fribourg 10.30 20:00 96 - 64  
Roche Vendee - Liege 10.30 20:00 90 - 51  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZZ Leiden - Inter Bratislava 10.30 20:00 80 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Keravnosz Nicosia 10.30 18:30 87 - 78  
Landstede Zwolle - Kapfenberg 10.30 19:30 89 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Ventspils 10.30 17:00 69 - 92  
Bayreuth - Prishtina 10.30 20:00 97 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - CSM Oradea 10.30 15:00 66 - 71  
CSU Sibiu - Fribourg 10.30 17:15 74 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Charleroi Spirou 10.30 20:30 92 - 92, h.u. 104 - 101  
Karsiyaka - Donar Groningen 10.30 18:00 77 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - BC Kijev 10.30 18:00 76 - 83  
Tsmoki-Minszk - Dnipro 10.30 17:00 93 - 93, h.u. 108 - 101  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Södertälje 10.30 13:30 99 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Joensuun Kataja 10.30 18:30 89 - 70  
Körmend - Legia Varsó 10.30 18:00 74 - 60  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu 10.30 17:30 75 - 87  
Salon Vilpas - Helsinki Seagulls 10.30 17:30 100 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Ginebra SM 10.30 11:50 93 - 101  
RS Elasto Painters - NLEX Road Warriors 10.30 09:30 91 - 111  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Larissza 10.30 16:00 95 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Dallas 10.30 02:00 106 - 109  
LA Lakers - Memphis 10.30 03:30 120 - 91  
Miami - Atlanta 10.30 00:30 112 - 97  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Ravenna 10.30 20:45 68 - 75  
Caserta - Montegranaro 10.30 20:30 72 - 76  
Ferrara - AP Udine 10.30 20:30 83 - 71  
Forli - Urania Milano 10.30 20:30 80 - 79  
Orzinuovi - Verona 10.30 20:30 78 - 74  
Roseto - San Severo 10.30 21:00 67 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Trapani 10.30 20:30 66 - 70  
Biella - Tortona 10.30 20:30 78 - 61  
Casale Monferrato - Bergamo 10.30 20:30 68 - 68, h.u. 78 - 74  
Rieti - Latina 10.30 21:00 84 - 78  
Scafati - Treviglio 10.30 20:45 83 - 83, h.u. 92 - 95  
Torino - Eurobasket Roma 10.30 20:30 85 - 83  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Oviedo 10.30 21:30 83 - 66  
Iberojet Palma - Granada 10.30 20:45 77 - 53  
Lleida - Alicante 10.30 20:30 92 - 84  
Marin Peixegalego - Leyma Coruna 10.30 21:00 49 - 63  
Melilla - Gipuzkoa 10.30 20:15 63 - 68  
Ourense - Valladolid 10.30 20:45 56 - 77  
Real Canoe - Huesca 10.30 21:00 69 - 54  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Krka Novo Mesto 10.30 19:00 92 - 65  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parnu 10.30 18:00 109 - 60  
Valmiera - Latvijas Univ. 10.30 18:00 86 - 72  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Barcelona 10.30 19:00 27 - 34  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Wisla Plock 10.30 18:00 29 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Aalborg 10.30 19:30 33 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Odense 10.30 18:30 17 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Strasbourg Schiltigheim 10.30 20:30 24 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 10.30 20:30 29 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Valur 10.30 21:00 21 - 30  
Haukar - ÍBV 10.30 19:30 28 - 28  
IR - FH 10.30 20:00 27 - 32  
KA Akureyri - Stjarnan 10.30 20:00 27 - 27  
Kopavogur - Fram 10.30 20:30 21 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad 10.30 18:30 39 - 33  
Elverum - Haslum 10.30 18:30 28 - 24  
Halden - Fyllingen 10.30 18:00 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Oppsal 10.30 18:00 19 - 26  
Gjerpen - Storhamar 10.30 18:00 23 - 28  
Kristiansand - Byasen 10.30 18:30 37 - 27  
Tertnes Bergen - Aker Oslo 10.30 18:00 36 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Dinamo Cseljabinszk 10.30 15:00 26 - 25  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Csehovszkije Medvegyi 10.30 17:00 26 - 26  
Néva Szentpétervár - Szpartak Moszkva 10.30 17:30 29 - 32  
Permszkije Medvegyi - Kausztik Volgográd 10.30 15:00 37 - 28  
SZGAU-Szaratov - Fakel Taganrog 10.30 15:30 26 - 24  
SZKIF Krasznodar - Akbuzat Ufa 10.30 17:00 25 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Univ. Izsevszk 10.30 17:30 22 - 26  
Rosztov - Asztrahanocska 10.30 17:00 30 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaia - Sporting CP 10.30 22:00 27 - 28  
Porto - Maia 10.30 21:40 41 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - CSM Bukarest 10.30 17:25 27 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - CSM Bukarest 10.30 14:30 23 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Bidasoa Irun 10.30 20:00 25 - 26  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasur Cbm - Quabit Guadalajara 10.30 20:30 23 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Alingsas 10.30 19:00 23 - 38  
Kristianstad - Hallby 10.30 19:00 26 - 17  
Skövde - Sävehof 10.30 19:00 30 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Söder - Sävehof 10.30 19:00 20 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Rudar Kostolac 10.30 20:30 23 - 24  
Zeleznicar Nis - Partizan Belgrád 10.30 18:30 36 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Maribor 10.30 19:00 27 - 29  
Ribnica - Celje 10.30 20:00 26 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - Constantine 10.30 18:00 1 - 1  
Belouizdad - ES Setif 10.30 16:00 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - MC Oran 10.30 18:45 1 - 2  
Hussein Dey - JS Saoura 10.30 15:00 1 - 0  
JS Kabylie - Ain M'Lila 10.30 15:00 1 - 0  
NC Magra - USM Alger 10.30 15:00 1 - 2  
US Biskra - MC Alger 10.30 18:00    
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wolverhampton 10.30 20:45 2 - 1  
Chelsea - Manchester Utd. 10.30 21:05 1 - 2  
Liverpool - Arsenal 10.30 20:30 5 - 5  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Talleres Cordoba 10.30 19:00 1 - 0  
River Plate - Colón 10.30 01:20 2 - 1  
San Lorenzo - Defensa Justicia 10.30 21:00 1 - 3  
Union SF - Independiente 10.30 23:10 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Antwerpen 10.30 20:30 2 - 2  
Mechelen - St. Truiden 10.30 20:30 1 - 2  
Standard Liege - Waasland Beveren 10.30 20:30 2 - 0  
Zulte Waregem - FC Bruges 10.30 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Manchester City 10.30 19:30 2 - 1  
Bayern München - BIIK-Kazygurt 10.30 19:00 2 - 0  
Twente - Wolfsburg 10.30 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Arda Kardzhali 10.30 15:00 1 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - CSZKA Szófia 10.30 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Coritiba 10.30 02:30 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Chapecoense 10.30 23:30 0 - 2  
Avai - Fortaleza 10.30 23:30 1 - 3  
Palmeiras - Sao Paulo 10.30 23:30 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Xylotymbou 10.30 13:30 5 - 3  
Oniszilosz Szotira - Ethnikosz Ahnasz 10.30 13:30 1 - 5  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Sparta Praha 10.30 17:00 0 - 4  
Chlumec - Plzen 10.30 14:00 3 - 3  
Liberec - Teplice 10.30 17:30 2 - 0  
Mladá Boleslav - Zlín 10.30 14:30 3 - 1  
Ostrava - Slavia Praha 10.30 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 10.30 20:00 0 - 1  
Viby - Randers 10.30 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Supersport Utd. 10.30 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Porteno Guayaquil 10.30 21:00 0 - 2  
Independiente Juniors - Gualaceo 10.30 19:00 0 - 0  
Manta FC - Orense Machala 10.30 16:00 0 - 0  
Santa Rita Vinces - LDU Portoviejo 10.30 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Barcelona Guayaquil 10.30 22:00 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - BATE Boriszov 10.30 17:30 0 - 1  
Slavia Mozír - Dinamo Minszk 10.30 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Honka 10.30 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 10.30 21:05 3 - 2  
Le Mans - Nice 10.30 18:45 3 - 2  
Metz - Brest 10.30 21:05 1 - 1  
Monaco - Marseille 10.30 21:05 2 - 1  
Montpellier - Nancy 10.30 21:05 3 - 2  
Nantes - Paris FC 10.30 21:05 8 - 0  
Niort - Toulouse 10.30 21:05 1 - 2  
Reims - Bourg-Peronnas 10.30 21:05 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalamata - Larissza 10.30 14:00 3 - 0  
Kavala - OFI 10.30 16:15 2 - 0  
Olympiakosz Volosz - Panioniosz 10.30 14:00 0 - 3  
Panahaiki - Panathinaikosz 10.30 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Treffers - Twente 10.30 19:45 0 - 2  
Excelsior Maassluis - Heerenveen 10.30 19:45 0 - 3  
Groene Ster - Venlo 10.30 19:45 2 - 2  
Harkemase Boys - Groningen 10.30 19:45 1 - 2  
Heracles - RKC Waalwijk 10.30 18:30 4 - 3  
HV & CV Quick - Willem II 10.30 19:45 0 - 4  
Sparta Rotterdam - Volendam 10.30 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Slaven Belupo 10.30 14:00 0 - 2  
HNK Gorica - Hajduk Split 10.30 17:00 2 - 1  
Istra - Inter Zapresic 10.30 16:00 1 - 2  
Opatija - Dinamo Zágráb 10.30 17:30 0 - 3  
Varazdin - Rijeka 10.30 19:30 1 - 2  
Vinogradar - Lokomotív Zágráb 10.30 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Atl. Kolkata 10.30 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - TIRA-Persikabo 10.30 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagoshima Utd. - Gifu 10.30 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagano Parceiro - Vegalta Sendai 10.30 11:00 0 - 1  
Nojima Sagamihara - Albirex Niigata 10.30 10:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay 10.30 11:00 1 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - FC Asztana 10.30 10:00 0 - 1  
Sahtar Karagandy - Atirau 10.30 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Pasto 10.30 01:30 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera 10.30 01:30 1 - 1  
Envigado - Dep. Cali 10.30 01:30 1 - 1  
Independiente Medellin - Dep. Tolima 10.30 01:30 1 - 1  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 10.30 01:30 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Cucuta Deportivo 10.30 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelmianka Chelm - Lechia Gdansk 10.30 13:00 0 - 2  
Legia Varsó 2 - Odra Opole 10.30 18:00 1 - 0  
Olimpia Elblag - Rakow Czestochowa 10.30 18:00 0 - 4  
Pogon Siedlce - Piast Gliwice 10.30 18:30 0 - 4  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 10.30 17:30 2 - 0  
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 10.30 13:00 1 - 1  
Widzew Lodz - Legia Varsó 10.30 20:30 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Jelgava 10.30 17:00 0 - 3  
Riga FC - Rigas FS 10.30 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Panevezys 10.30 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BKV Előre - FTC 10.30 12:30 1 - 3  
Budaörs - ZTE 10.30 12:30 3 - 7  
Dabas - Diósgyőr 10.30 12:30 0 - 3  
DEAC - MTK 10.30 12:30 0 - 3  
Füzesgyarmat - Békéscsaba 10.30 12:30 0 - 1  
Gyirmót - Soroksár 10.30 18:00 3 - 0  
III. kerületi TVE - Nyíregyháza 10.30 12:30 5 - 0  
Kazincbarcika - Honvéd 10.30 12:30 0 - 0  
Kozármisleny - Kisvárda 10.30 12:30 1 - 2  
Ménfőcsanak - Haladás 10.30 12:30 0 - 2  
Pápa - Vasas 10.30 20:00 2 - 2  
Sényő - Mezőkövesd 10.30 12:30 1 - 2  
Tiszakécske - Kaposvár 10.30 18:00 0 - 1  
Tiszaújváros - Fehérvár 10.30 12:30 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Youssoufia Berrechid - Moghreb Tetouan 10.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - América 10.30 02:00 0 - 1  
Santos Laguna - Queretaro 10.30 02:00 1 - 0  
UNAM Pumas - Atlas de Guadalajara 10.30 04:00 5 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Seattle 10.30 03:00 1 - 3  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Zimbru Chisinau 10.30 16:30 3 - 1  
Sfintul Gheorghe - Milsami Orhei 10.30 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Ranheim 10.30 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Heidenheim 10.30 18:30 4 - 1  
Dortmund - Mönchengladbach 10.30 20:45 2 - 1  
Düsseldorf - Erzgebirge Aue 10.30 20:45 2 - 1  
Hertha BSC - Dynamo Dresden 10.30 20:45 2 - 2  
Kaiserslautern - Nürnberg 10.30 18:30 2 - 2  
St. Pauli - E. Frankfurt 10.30 20:45 1 - 2  
Verl - Holstein Kiel 10.30 18:30 1 - 1  
Wolfsburg - RB Leipzig 10.30 18:30 1 - 6  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Bologna 10.30 21:00 3 - 2  
Juventus - Genoa 10.30 21:00 2 - 1  
Lazio - Torino 10.30 21:00 4 - 0  
Napoli - Atalanta 10.30 19:00 2 - 2  
Sampdoria - Lecce 10.30 21:00 1 - 1  
Sassuolo - Fiorentina 10.30 21:00 1 - 2  
Udinese - Roma 10.30 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cremonese 10.30 18:50 2 - 0  
Frosinone - Trapani 10.30 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - U23Juventus 10.30 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Lucs Vlagyivosztok 10.30 16:00 5 - 1  
CSZKA Moszkva - Ufa 10.30 17:00 1 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Sinnyik Jaroszlavl 10.30 17:00 2 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Arszenál Tula 10.30 15:00 2 - 2  
Zenit Szentpétervár - Tom Tomszk 10.30 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebreichsdorf - Salzburg 10.30 18:00 0 - 5  
LASK - Altach 10.30 20:30 3 - 1  
Wacker Innsbruck - Wolfsberg 10.30 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Varzim 10.30 16:00 1 - 1  
Viseu - Porto B 10.30 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Portimonense 10.30 21:15 4 - 0  
Famalicao - Gil Vicente 10.30 22:00 2 - 1  
Guimaraes - Belenenses 10.30 21:00 5 - 0  
Marítimo - Porto 10.30 19:45 1 - 1  
Rio Ave - Moreirense 10.30 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Botosani 10.30 13:30 2 - 0  
Foresta Suceava - Dinamo Bukarest 10.30 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Mirren 10.30 20:45 2 - 0  
Hamilton - Aberdeen 10.30 20:45 0 - 1  
Hibernian - Livingston 10.30 20:45 2 - 2  
Motherwell - Kilmarnock 10.30 20:45 2 - 1  
Ross County - Rangers 10.30 20:45 0 - 4  
St. Johnstone - Hearts 10.30 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Espanyol 10.30 20:00 3 - 0  
Betis - Celta Vigo 10.30 21:00 2 - 1  
Real Madrid - Leganes 10.30 21:15 5 - 0  
Real Sociedad - Levante 10.30 19:00 1 - 2  
Valencia - Sevilla 10.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 10.30 19:00 0 - 1  
Linth - Sion 10.30 20:00 0 - 2  
Stade Ouchy - Basel 10.30 20:15 1 - 2  
Winterthur - Thun 10.30 19:30 1 - 0  
Young Boys - FC Zürich 10.30 20:15 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Topolya SC 10.30 18:00 3 - 1  
Cukaricki - Partizan Belgrád 10.30 15:30 2 - 1  
Javor Ivanjica - Proleter Novi Sad 10.30 18:00 1 - 0  
Mladost Lucani - Napredak Krusevac 10.30 18:00 0 - 1  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 10.30 15:30 0 - 2  
Spartak Subotica - Macva Sabac 10.30 18:00 3 - 1  
Vojvodina - Indija 10.30 18:00 1 - 0  
Vozdovac - Rad Belgrád 10.30 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Tampines Rovers 10.30 12:45 1 - 2  
Warriors FC - DPMM Brunei 10.30 12:45 4 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Trnava 10.30 18:00 0 - 0  
Nitra - Liptovsky Mikulas 10.30 17:00 3 - 2  
Senica - Ruzomberok 10.30 17:30 1 - 1  
Sered - Petrzalka 1898 10.30 13:30 3 - 0  
Trencin - Skalica 10.30 13:30 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Domzale 10.30 19:30 3 - 2  
Rudar Velenje - Nafta 10.30 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Bodrumspor 10.30 12:30 3 - 1  
Genclerbirligi - Kasimpasa Erokspor 10.30 14:30 0 - 2  
Göztepe Izmír - Sivas Bld. Spor 10.30 16:30 3 - 0  
Istanbulspor - Tepecikspor 10.30 12:00 2 - 2  
Karagümrük - Bandirmaspor 10.30 12:00 4 - 1  
Keciörengücü - Siirt Özel Idaresi 10.30 11:30 3 - 1  
Kemerspor - Kasimpasa 10.30 11:45 2 - 3  
Tarsus Idman Yurdu - Fenerbahce 10.30 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 10.30 18:30 1 - 1  
Ingulec Petrove - Dnipro-1 10.30 14:00 2 - 1  
Kolosz Kovalivka - Vorszkla Poltava 10.30 16:00 0 - 1  
Mariupol - Olimpik Doneck 10.30 13:00 1 - 0  
Mikolajv - Deszna Csernigov 10.30 13:00 2 - 4  
Minaj - FC Lviv 10.30 13:00 2 - 0  
Olekszandria - Zorya Luganszk 10.30 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bella Vista - Central Espanol 10.30 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Zamora Barinas 10.30 21:00 0 - 2  
Caracas FC - Metropolitanos Caracas 10.30 23:00 1 - 1  
Dep. La Guaira - Monagas Maturin 10.30 16:00 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Puerto Cabello 10.30 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Bregalnica Stip 10.30 13:30 0 - 0  
Osogovo Kocani - Akademija Pandev 10.30 13:30 1 - 4  
Rabotnicki Szkopje - Pelister Bitola 10.30 13:30 4 - 0  
Shkendija Tetovo - Vardar Szkopje 10.30 13:30 1 - 0  
Sileks Kratovo - Shkupi Szkopje 10.30 13:30 1 - 1  
Struga Trim-Lum - Borec Veles 10.30 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 10.30 18:00 1 - 3  
Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu 10.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Bunyodkor 10.30 13:00 1 - 1  
Bukhoro - Kokand 10.30 13:00 0 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Polonia - Mladost Zágráb 10.30 20:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 10.30 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 10.30 11:00 3 - 0  
Röplabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Rennes 10.30 20:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - GKS Katowice 10.30 18:00 3 - 2  
Bydgoszcz - ONICO Varsó 10.30 18:00 0 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Cuprum Lubin 10.30 18:00 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Bedzin 10.30 18:30 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Slepsk Suwalki 10.30 17:30 1 - 3  
Trefl Gdansk - Czarni Radom 10.30 18:30 3 - 1  
Zawiercie - Olsztyn 10.30 20:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Rzeszow 10.30 19:00 2 - 3  
Pila - Chemik Police 10.30 18:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Eltmann 10.30 19:30 3 - 0  
United Frankfurt - Düren 10.30 19:30 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - Schwerin 10.30 19:10 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Busto Arsizio 10.30 20:30 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Belogorje Belgorod 10.30 17:00 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Kazany 10.30 13:00 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Fakel Novij Urengoj 10.30 15:00 3 - 2  
Kuzbassz Kemerovo - Nyizsnyij Novgorod 10.30 13:00 3 - 1  
Lokomotív Novoszibirszk - Nova Novokujbisevszk 10.30 13:00 3 - 0  
Ural Ufa - Dinamo Moszkva 10.30 15:00 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Jugra Szurgut 10.30 17:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Ziraat Bankasi Ankara 10.30 15:00 0 - 3  
Halkbank Ankara - Galatasaray 10.30 13:00 0 - 3  
Inegol Bld. Spor - Bursa BBSK 10.30 17:00 1 - 3  
Istanbul BBSK - Spor Toto 10.30 15:00 0 - 3  
Sorgun Genclik - Arkas Izmir 10.30 12:00 0 - 3  
Tokat Plevne - Fenerbahce 10.30 16:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Aydin Bld. Spor 10.30 16:00 1 - 3  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - All. Carter 10.30 07:30 2 - 5  
A. McGill - D.B. Gilbert 10.30 07:30 0 - 5  
C. Steadman - T. Un-Nooh 10.30 12:30 2 - 5  
G. Dott - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 10.30 07:30 5 - 1  
J. Lisowski - Xiao Guodong 10.30 07:30 5 - 1  
J. Trump - Liang Wenbo (5 nyert frame-ig) 10.30 12:30 5 - 3  
Joe Perry - S. Carrington 10.30 07:30 5 - 3  
Kyr. Wilson - H. Vafaei Ayouri 10.30 07:30 5 - 4  
M. Holt - B. Hawkins 10.30 12:30 5 - 3  
M. O'Donnell - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 10.30 12:30 2 - 5  
M. Selby - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 10.30 07:30 5 - 2  
Mark Davis - J. Higgins 10.30 12:30 1 - 5  
S. Bingham - Jim. Robertson 10.30 12:30 5 - 3  
Sunny Akani - E. Slessor 10.30 12:30 5 - 1  
Zhang Anda - Mark Allen 10.30 07:30 3 - 5  
Zhou Yuelong - F. O'Brien 10.30 12:30 5 - 0  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Masotti - Joel Makin 10.30 19:15 1 - 3  
K.A. Gawad - Mar. Elshorbagy 10.30 17:30 3 - 1  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - H.E. Hammamy 10.30 20:15 2 - 3  
J. King - N. El Sherbini 10.30 18:30 0 - 3  
Tenisz (Asuncion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - V. Bosio 10.30 22:25 2 - 0  
B. Gatica - D. Papamichail 10.30 20:25 2 - 0  
C. Perrin - L. Pigossi 10.30 22:05 2 - 0  
E. Cocciaretto - M. Stokke 10.30 20:00 2 - 1  
E. Piai - Tami-Masi, Sarah 10.30 21:40 2 - 0  
G. Garcia Perez - D. Seguel 10.30 23:20 0 - 2  
G. Naya - T.G. Pedretti 10.30 20:00 2 - 0  
I. Burillo Escorihuela - M.C. Osorio Serrano 10.30 21:35 0 - 2  
S. Doldan - A. Kiick 10.30 22:50 0 - 2  
S. Errani - A.S. Sanchez 10.30 01:20 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - T. Pereira 10.30 20:00 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - Evan Song 10.30 20:45 2 - 1  
C. Söderlund - Taro Daniel 10.30 19:00 0 - 2  
D. Novikov - A. Ritschard 10.30 22:45 2 - 0  
Dar. King - M. Mmoh 10.30 15:00    
Gia. Ross - L. Caruana 10.30 17:10 0 - 2  
J. Sock - S. Bangoura 10.30 02:10    
J.J. Wolf - D. Popko 10.30 15:00 1 - 2  
Kev. King - M. Giron 10.30 16:45 1 - 2  
R. Sarmiento - B. Rola 10.30 18:45 0 - 2  
S. Bangoura - A. Vatutin 10.30 22:00 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - A. Ritschard 10.30 15:00    
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Inglot D - Polansky P / Schnur B 10.30 01:40 2 - 1  
Goetz R / Lord M - Aragone JC / Reese H 10.30 00:35 0 - 2  
Krueger M / Rola B - Huey T / Withrow J 10.30 23:55 2 - 1  
Pasha N / Schnur M - Hoyt E / Janvier M 10.30 20:15 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - P. Gojowczyk 10.30 19:10 1 - 2  
J. Lenz - E. Ruusuvuori 10.30 21:30 1 - 2  
K. Majchrzak - M-A. Hüsler 10.30 10:00 2 - 1  
L. Lacko - Den. Novak 10.30 14:20 2 - 1  
L. Rosol - J-P. Smith 10.30 16:10 0 - 2  
L.G.M. Harris - S. Napolitano 10.30 14:00 2 - 0  
M. Cressy - H. Laaksonen 10.30 11:40 1 - 2  
T. Machac - I. Ivashka 10.30 10:00 0 - 2  
V. Troicki - B. van de Zandschulp 10.30 12:30 1 - 2  
Z. Kolar - E. Donskoy 10.30 16:40 2 - 1  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Arneodo R / Vasilevski A 10.30 21:40 2 - 0  
Cerretani J / Cressy M - Harris L / Margaroli L 10.30 19:10 2 - 0  
Erlich J / Molchanov D - Troicki V / Zimonjic N 10.30 17:20 2 - 0  
Huesler M-A / Zverev M - Harris L / Margaroli L 10.30 10:00    
Podlipnik-Cast./Weissborn - Bemelmans R / Masur D 10.30 15:15 0 - 2  
Wiskandt M / Zima L - Skupski K / Smith J-P 10.30 20:45 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - Joao Domingues 10.30 19:45 2 - 1  
F. Cerundolo - Emi. Gomez 10.30 02:35 2 - 1  
F. Coria - C. Lindell 10.30 17:00    
F. Zeballos - And. Martin 10.30 19:25 0 - 2  
H. Dellien - P. Krstin 10.30 22:00 2 - 0  
J. Kovalik - U. Blanch 10.30 20:55 2 - 1  
M. Echazu - F. Diaz Acosta 10.30 17:00 1 - 2  
M. Vilella Martinez - R. Quiroz 10.30 00:00 1 - 2  
O. Luz - J.P. Varillas 10.30 19:15    
T. Seyboth Wild - T. Monteiro 10.30 17:00 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Sousa P / Vervoort M 10.30 22:45 2 - 0  
Hanfmann Y / Quiroz R - Martinez L / Meligeni Rod 10.30 23:00 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aki. Omae - Yex. Ma 10.30 07:40 2 - 0  
Chengyiyi Yuan - Na-Lae Han 10.30 04:00 0 - 2  
Fang Ying Xun - D. Radanovic 10.30 06:45 1 - 2  
Hanyu Guo - D. Jakupovic 10.30 09:05 0 - 2  
Jia-Jing Lu - N. Stojanovic 10.30 09:15 2 - 0  
K. von Deichmann - R.G. Serban 10.30 09:20 0 - 2  
Lin Zhu - U. Radwanska 10.30 08:55 2 - 0  
Meigi Guo - Fangzhou Liu 10.30 07:00 0 - 2  
N. Kostic - D. Snigur 10.30 08:00 2 - 0  
Shilin Xu - Yanni Liu 10.30 04:00 2 - 0  
Xiaodi You - A. Naydenova 10.30 05:05    
Xinyu Wang - A. Gasanova 10.30 05:00 1 - 2  
Xinyun Han - Ari. Rodionova 10.30 04:00    
Xu Liu Sun - V. Savinykh 10.30 05:35    
Yue Yuan - M. Bolkvadze 10.30 05:25 0 - 2  
Ziyue Sun - A. Raina 10.30 10:40 2 - 0  
Tenisz (Nantes, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - L. Cortez Llorca 10.30 19:35 2 - 0  
A. Bogdan - M. Georges 10.30 15:40 2 - 1  
D. Marcinkevica - V. Diatchenko 10.30 11:00 0 - 2  
E. Lechemia - O. Dodin 10.30 18:10 0 - 2  
L. Salden - O. Saez Larra 10.30 11:00 2 - 0  
M. Armitano - A. Amanmuradova 10.30 16:30 1 - 2  
M. Noel - C. Paquet 10.30 14:00 2 - 0  
M. Yerolymos - I. Ramialison 10.30 19:30 0 - 2  
S. Cakarevic - E. Gorgodze 10.30 13:55 1 - 2  
S. Djoubri - J. Maleckova 10.30 12:20 0 - 2  
T. Gravouil - C. Bucsa 10.30 12:35 0 - 2  
T. Maria - J. Terziyska 10.30 11:00 2 - 0  
V. Heisen - V. Meliss 10.30 12:10 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bry. Klein - Tat. Ito 10.30 02:20 0 - 2  
D. Sweeny - And. Harris 10.30 04:15 0 - 2  
Evan King - Hir. Moriya 10.30 02:00 0 - 2  
H. Heliovaara - S.K. Mukund 10.30 00:30 2 - 0  
L. Saville - A. Tabilo 10.30 05:30 2 - 1  
M. Polmans - J. Grills 10.30 02:00 2 - 1  
M. Purcell - A. Zakharov 10.30 00:30 2 - 0  
Yas. Uchiyama - N. Hardt 10.30 00:30 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.Taylor/J.Taylor - Heliovaara/NiklasSalminen 10.30 05:10 0 - 2  
J.Grills/A.Vukic - BKlein/SPuodziunas 10.30 05:15    
LCastelnuovo/TFancutt - ACrnokrak/MCRomios 10.30 03:55 2 - 0  
MBanes/HBourchier - SFanselow/LGerch 10.30 05:30 2 - 0  
SRatiwatana/YWatanuki - A.Bolt/M.Reid 10.30 03:55 2 - 1  
Tenisz (Playford City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - M. Ayukawa 10.30 04:05 2 - 0  
A. Parnaby - Har. Arakawa 10.30 00:30 0 - 2  
Amb. Marshall - Ale. Bozovic 10.30 02:15 0 - 2  
B. Woolcock - G. Da Silva Fick 10.30 00:30 2 - 0  
Chi. Muramatsu - Kyo. Okamura 10.30 00:30 2 - 0  
J. Elie - O. Rogowska 10.30 02:40    
K. McPhee - Sto. Sanders 10.30 03:50 1 - 2  
M. Osaka - N. Bains 10.30 05:35 0 - 2  
Mih. Imanishi - L. Cabrera 10.30 00:30 0 - 2  
Pri. Hon - Z. Zlochova 10.30 04:00 2 - 0  
Risa Ozaki - Al. Smith 10.30 02:45 2 - 1  
T. Mihalikova - M. Inglis 10.30 02:10 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Nadal 10.30 19:30 0 - 2  
C. Garin - J. Isner 10.30 13:15 2 - 0  
D. Goffin - G. Dimitrov 10.30 14:30 0 - 2  
D. Shapovalov - F. Fognini 10.30 12:30 2 - 1  
G. Monfils - B. Paire 10.30 15:35 2 - 0  
J-W. Tsonga - M. Berrettini 10.30 21:50 2 - 0  
K. Edmund - D.S. Schwartzman 10.30 18:25 2 - 0  
M. Raonic - D. Thiem 10.30 11:00 1 - 2  
N. Djokovic - C. Moutet 10.30 17:20 2 - 0  
R. Bautista-Agut - A. De Minaur 10.30 15:00 0 - 2  
S. Wawrinka - M. Cilic 10.30 16:10 2 - 0  
T.H. Fritz - S. Tsitsipas 10.30 14:00 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Albot R / Basilashvili N 10.30 11:00    
Haase R / Koolhof W - Ram R / Salisbury J 10.30 20:00 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Hurkacz H / Struff J 10.30 17:35 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Cilic M / Cuevas P 10.30 20:20 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Gonzalez M / Krajicek A 10.30 11:00 1 - 2  
Paire B / Verdasco F - Bopanna R / Shapovalov D 10.30 18:55 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Granollers M / Zeballos H 10.30 11:00 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - F. Reboul 10.30 03:00 2 - 0  
Chr. Eubanks - T. Gabashvili 10.30 03:00 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - T. Matsui 10.30 04:20    
E. Lopez-Perez - J. Forejtek 10.30 04:45 2 - 0  
F.F. Silva - Tsung-Hua Yang 10.30 05:50 2 - 0  
R. Safiullin - D. Istomin 10.30 07:05    
Tung-Lin Wu - R. Ramanathan 10.30 05:25 2 - 0  
Yui. Sugita - Fajing Sun 10.30 03:00 2 - 0  
Zhe Li - M. Jaziri 10.30 03:00    
Zhizhen Zhang - Gon. Oliveira 10.30 05:20 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Safwat M - Gong M X / Li Z 10.30 06:25    
Elgin M / Ramanathan R - Oliveira G / Sun F 10.30 08:40 2 - 0  
Gabashvili T / Jaziri M - Matsui T / Vardhan V 10.30 09:00    
Goransson A / Rungkat C - Doumbia S / Reboul F 10.30 06:55 1 - 2  
Wang C / WU D - Nam J S / Song M-K 10.30 07:30 1 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hartono - A. Morgina 10.30 17:10 2 - 1  
D. Hewitt - F. di Lorenzo 10.30 20:20 0 - 2  
H. Carter - J. Jaksic 10.30 17:15 2 - 1  
K. Flipkens - A. Arseneault 10.30 19:40 2 - 0  
L.A. Fernandez - B. Schoofs 10.30 15:00 1 - 2  
M. Bayerlova - I. de Vroome 10.30 15:00 0 - 2  
M. Collard - E. Kostova 10.30 14:50 1 - 2  
N. Broady - K. Shaffer 10.30 19:40 2 - 0  
Q. Gleason - Sam. Murray 10.30 14:55 0 - 2  
Rob. Anderson - C. Harrison 10.30 17:30 1 - 2  
S. Vickery - F. Abanda 10.30 18:00 0 - 2  
Stollár F. - R. Lacasse 10.30 20:30 2 - 1  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ell. Perez - W. Osuigwe 10.30 00:05 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - B.V. Andreescu 10.30 13:30    
S. Halep - E. Svitolina 10.30 11:30 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Groenefeld A L / Schuurs 10.30 14:40 2 - 0  
Mertens E / Sabalenka A - Chan H-C / Chan L 10.30 09:00 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - A.S. Ali Sadikin 10.30 05:50 2 - 1  
Cheuk Yiu Lee - Xiaodong Sheng 10.30 07:10 0 - 2  
Chia Hung Lu - Wan Ho Son 10.30 10:20 1 - 2  
Feixiang Sun - A. Jayaram 10.30 10:10 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - T. Saensomboonsuk 10.30 02:10 1 - 2  
Joo Ven Soong - T. Sitthikom 10.30 03:20 1 - 2  
June Wei Cheam - Dong Keun Lee 10.30 03:50 0 - 2  
Junpeng Zhao - Shifeng Li 10.30 02:45 2 - 1  
Lin Chun-Yi - Wing Ki Vincent Wong 10.30 08:50 2 - 0  
S. Avihingsanon - Kod. Naraoka 10.30 04:40 0 - 2  
Teck Zhi Soo - Yu Jen Chi 10.30 05:10 1 - 2  
Yuqi Shi - L. Claerbout 10.30 11:05 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Lu C P - Chang T C / Yeung M N 10.30 11:55 0 - 2  
Chen T J / Choong H J - Liao M C / Su C H 10.30 04:00 1 - 2  
Chung Y / Tam C H - Huang K X / Liu C 10.30 07:20 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Mak H C / Or C C 10.30 03:10    
Junhui L / Yuchen L - Shia C K / Tan B H 10.30 11:45 2 - 0  
Kang M H / Kim J H - Law C H / Yeung S C 10.30 07:20 2 - 0  
Lee J-H / Yang P-H - Isriyanet T / Kedren K 10.30 09:35 2 - 0  
Low H Y / Ng E C - Lee Y / Wang C L 10.30 08:05 1 - 2  
Na S S / Wang C - Lee S M / Lin Y S 10.30 11:55 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Lin S K / Tseng M H 10.30 10:55 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Ying Mei Cheung 10.30 06:40 2 - 0  
Ga Eun Kim - Zhou Meng 10.30 07:10 2 - 1  
Iris Wang - Yu Po Pai 10.30 03:50 0 - 2  
Isa. Zhong - Y.Y. Leung 10.30 05:20 0 - 2  
L.A. Mainaky - B. Ongbumrungpan 10.30 02:00 0 - 2  
Michelle Li - Hyo Min Kim 10.30 04:30 2 - 0  
Nit. Jindapol - Yu Jin Sim 10.30 06:00 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - Rus. Hartawan 10.30 06:30 1 - 2  
P. Chaiwan - Ngan Yi Cheung 10.30 08:40 0 - 2  
S. Katethong - Nat. Nidaira 10.30 07:55 1 - 2  
Ting Yu Liang - Yue Han 10.30 04:00 0 - 2  
Yiman Zhang - Cry. Pan 10.30 05:10 2 - 0  
Ying Chun Lin - Pui Yin Yip 10.30 06:00 0 - 2  
Ying Li Chiang - Yi-Ting Hung 10.30 02:45    
Zhiyi Wang - Ji Hyun Sung 10.30 04:40 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anjani D B / Iwasaki F - Lee C H / Lin J Y 10.30 10:20 0 - 2  
Chang C H / Yang C T - Jeong N E / Kim H J 10.30 09:25 0 - 2  
Fan K Y / Wu Y T - Hsu Y C / Hu L F 10.30 08:05 0 - 2  
Marwah N V / Syaikah P - Cheng C Y / Lee C C 10.30 08:50 1 - 2  
Ng T Y / Yuen S Y - Ng S Y / Yau M Y 10.30 11:45 2 - 1  
Ng W Y / Yeung Ng T - Ramadhanti S F S / Sugiar 10.30 02:00 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Chang H T - Leung S W H / Somerville G 10.30 02:35 2 - 0  
Lee J H / Hsu Y C - Vitidsarn K / Chaiwan P 10.30 03:10 2 - 0  
Lee S M / Liu C-Y - Wang C L / Cheng C Y 10.30 02:10 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Holtschke - Y. de Oliveira 10.30 19:00 1 - 2  
B.M. Rahul Bharadwaj - K. Schaefer 10.30 18:20 2 - 0  
C. Klauer - J. Kweekel 10.30 17:00 0 - 2  
Chen Chi Ting - Hongyang Weng 10.30 17:40 0 - 2  
Chr. Popov - Lanxi Lei 10.30 17:00 2 - 1  
Et. Rose - W. Gnedt 10.30 16:20 0 - 2  
J. Magee - T. Penty 10.30 18:20 0 - 2  
K. Bruun - Yupeng Bai 10.30 19:00 2 - 0  
L. Corvee - A. Pochtarev 10.30 17:00 2 - 0  
L. Resch - M. Weisskirchen 10.30 17:40 0 - 2  
L. Schaenzler - F. Collins-Valentine 10.30 17:40 2 - 0  
Lakshya Sen - E. Heino 10.30 18:20 2 - 1  
Nhat Nguyen - M. Zilberman 10.30 17:40 2 - 0  
T.J. Popov - K. George 10.30 17:00 0 - 2  
Yee Han Chong - M. Manjunath 10.30 18:20 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ameer A / Syazmil M I Z A - Vaibhaav / Raj P 10.30 12:20 1 - 2  
Briot M / Van Nieuwkerke - Corvee S / Villeger W 10.30 10:00    
Delrue F / Lovang K - Lamsfuss M / Seidel M E 10.30 13:40    
Eipe J / Kjaer R - Lane B / Vendy S 10.30 10:00    
Fan Q / Ren X - Kolding M P / Mogensen C 10.30 13:00 1 - 2  
Hammes F / Klauer C - Nikulov V / Serpionov A 10.30 13:40 2 - 1  
Liang W / Yichen S - Jille R / Mairs G 10.30 12:20 2 - 0  
Magee J / Reynolds P - Geiss B / Volker J C 10.30 13:00 0 - 2  
Popov C / Popov T J - Bay-Smidt M / Moelhede L 10.30 13:40 1 - 2  
Zijian D / Chang W - Adam E / Maio J 10.30 12:20 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Macias - I. Dickhaeuser 10.30 16:20    
J.D. Jakobsen - M. Ilyinskaya 10.30 15:00 2 - 0  
L. Christophersen - A. Semenova 10.30 15:40 2 - 0  
Lia. Tan - J. Hart 10.30 14:20 2 - 1  
M. Mitsova - Yvonne Li 10.30 15:40 0 - 2  
M. Wilson - K. Polikarpova 10.30 15:40 1 - 2  
N. Fankhauser - M. Repiska 10.30 15:40 0 - 2  
S. Jaquet - T. Isenberg 10.30 15:00 2 - 0  
Zheng Shuya - A. Mikkela 10.30 16:20 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauer S / Moinard J - Janssens E / Ostermeyer K 10.30 11:00 0 - 2  
Fankhauser N / Tabeling I - Heriau V / Lambert M 10.30 11:35 1 - 2  
Ilyinskaya M / Zharka Y - Kaminski L / Pohl H 10.30 11:35 2 - 0  
Isenberg T / Stepper B - Macias D / Nishimura D 10.30 11:40 0 - 2  
Petrikowski J / Volkmann - Jager A / Kuspert S S 10.30 11:00 0 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Terrassa 10.30 18:15 17 - 11  
Marseille - Waspo Hannover 10.30 20:30 8 - 7  
Mladost Zágráb - Recco 10.30 20:30 11 - 11  
Tbiliszi - OSC 10.30 15:30 8 - 14  
Vízilabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Miskolc 10.30 20:30 17 - 10  
Eger - Strasbourg 10.30 18:30 12 - 8  
Oradea - Mataro 10.30 18:00 12 - 9  
Ortigia - Vouliagmeni 10.30 15:00 9 - 9  

 

 
 
2019.10.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Miami 10.29 01:15 27 - 14  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö 10.29 19:15 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 10.29 17:30 8 - 0  
Litvínov - Plzen 10.29 17:30 1 - 3  
Mladá Boleslav - Olomouc 10.29 17:30 5 - 1  
Mountfield HK - Kladno 10.29 18:00 1 - 1  
Sparta Praha - Liberec 10.29 18:30 0 - 2  
Vitkovice - Zlín 10.29 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 10.29 19:00 5 - 1  
Esbjerg - Rödovre 10.29 19:00 3 - 1  
Frederikshavn - Herning 10.29 19:00 3 - 5  
Herlev Eagles - Rungsted 10.29 19:00 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 10.29 17:00 3 - 4  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 10.29 16:30 5 - 0  
Metallurg Zslobin - Lida 10.29 17:00 5 - 2  
Mogiljev - Sahtar Szoligorszk 10.29 17:00 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Ässät 10.29 17:30 4 - 3  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 10.29 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 10.29 20:15 3 - 1  
Bordeaux - Rouen 10.29 20:15 1 - 3  
Briancon - Anglet 10.29 20:00 0 - 1  
Chamonix - Grenoble 10.29 20:00 3 - 6  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Aktobe 10.29 14:00 5 - 1  
Bejbarisz Atirau - Almaty 10.29 15:00 3 - 1  
HC Asztana - Gornyak Rudnyij 10.29 14:00 4 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Metallurg Magnyitogorszk 10.29 14:30 1 - 2  
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk 10.29 17:30 1 - 0  
Dinamo Riga - Red Star Kunlun 10.29 18:30 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 10.29 13:30 3 - 0  
Szocsi - Szalavat Julajev Ufa 10.29 17:30 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Jokerit 10.29 17:30 4 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 10.29 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Comarch Cracovia 10.29 18:00 5 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 10.29 18:00 6 - 1  
Torun - GKS Tychy 10.29 18:30 3 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Kurbads Riga 10.29 18:00 2 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.29 14:00 0 - 0  
Dinamo Riga 2 - Szpartak Moszkva 2 10.29 17:30 3 - 1  
Kuznyeckije Medvegyi - Rubin Tyumeny 2 10.29 12:30 6 - 0  
Szibirszkije Sznajperi - Omszkije Jasztrebi 10.29 07:00 2 - 4  
SZKA-Varjagi - Kapitan Sztupino 10.29 17:00 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Arizona 10.29 00:00 2 - 2  
Vancouver - Florida 10.29 03:00 7 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Sparta Sarpsborg 10.29 18:30 1 - 4  
Lillehammer - Manglerud 10.29 18:30 3 - 1  
Stavanger - Frisk/Asker 10.29 18:00 5 - 2  
Valerenga - Stjernen 10.29 18:30 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Iserlohn 10.29 19:30 5 - 7  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 10.29 23:00 1 - 7  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 10.29 20:00 3 - 3  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 10.29 20:00 2 - 5  
Sierre - Langenthal 10.29 20:00 4 - 2  
Thurgau - Biasca Ticino 10.29 20:00 1 - 0  
Zug 2 - Olten 10.29 19:45 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 10.29 19:45 1 - 2  
Biel - Zürich Lions 10.29 19:45 3 - 3  
Lugano - Ambri 10.29 19:45 3 - 3  
Rapperswil - Lausanne 10.29 19:45 2 - 5  
Servette - Zug 10.29 19:45 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 10.29 19:00 2 - 5  
Djurgarden - Rögle 10.29 19:00 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torpedo Gorkij 10.29 15:00 1 - 1  
Zvezda Csehov - Humo Taskent 10.29 17:00 7 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poruba - FTC 10.29 18:00 5 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Seattle Thunderbirds 10.29 01:00 1 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Manresa 10.29 20:30 81 - 63  
Torun - Hapoel Holon 10.29 20:30 105 - 122  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Pau Orthez 10.29 18:00 95 - 87  
Bandirma - Burgos 10.29 18:00 84 - 81  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Periszteri 10.29 20:30 72 - 68  
Nyizsnyij Novgorod - Mornar 10.29 17:00 89 - 69  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Neptunas Klaipeda 10.29 18:00 72 - 94  
Telekom Bonn - Besiktas 10.29 20:00 86 - 82  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Jambol 10.29 18:00 93 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Cearense 10.29 23:00 88 - 80  
Pato - BC Brasilia 10.29 00:00 73 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants 10.29 11:00 72 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Olimpia Milano 10.29 20:00 78 - 81  
Anadolu Efes - Crvena zvezda 10.29 18:30 85 - 70  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Baskonia Vitoria 10.29 20:45 66 - 63  
Himki Moszkva - Panathinaikosz 10.29 18:00 103 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Maccabi Rishon 10.29 19:30 103 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Venezia 10.29 18:00 72 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Olimpija Ljubljana 10.29 20:45 101 - 81  
Nanterre - Brescia 10.29 20:00 65 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Benfica 10.29 18:00 81 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Balkan Botevgrad 10.29 18:00 92 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Paris Levallois 10.29 20:00 97 - 101  
Gravelines - Le Portel 10.29 20:00 64 - 58  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Bourg 10.29 20:00 85 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 10.29 00:30 103 - 105  
Detroit - Indiana 10.29 00:00 96 - 94  
Houston - Oklahoma City 10.29 01:00 116 - 112  
LA Clippers - Charlotte 10.29 03:30 111 - 96  
Milwaukee - Cleveland 10.29 01:00 129 - 112  
New Orleans - Golden State 10.29 01:00 123 - 134  
New York - Chicago 10.29 00:00 105 - 98  
Phoenix - Utah 10.29 03:00 95 - 96  
Sacramento - Denver 10.29 03:00 94 - 101  
San Antonio - Portland 10.29 01:30 113 - 110  
Toronto - Orlando 10.29 00:30 104 - 95  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Palencia 10.29 20:30 70 - 95  
Breogan Lugo - Caceres 10.29 20:45 85 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning-Ikast 10.29 18:30 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Kielce 10.29 18:00 22 - 40  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Univ. - Vardar Szkopje 10.29 17:15 28 - 36  
Motor Zaporozsje - Tatran Presov 10.29 19:00 29 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Metaloplastika Sabac 10.29 20:45 30 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Leicester 10.29 20:45 1 - 3  
Crawley - Colchester 10.29 20:45 1 - 3  
Everton - Watford 10.29 20:45 2 - 0  
Manchester City - Southampton 10.29 20:45 3 - 1  
Oxford Utd. - Sunderland 10.29 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Aldershot 10.29 20:45 0 - 0  
Bromley - Stockport 10.29 20:45 2 - 2  
Chorley - Ebbsfleet Utd. 10.29 20:45 0 - 4  
Dag & Red - Barrow 10.29 20:45 0 - 2  
Dover - Eastleigh 10.29 20:45 3 - 1  
Harrogate Town - Barnet 10.29 20:45 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Fylde 10.29 20:45 1 - 1  
Sutton Utd. - Halifax 10.29 20:45 0 - 1  
Torquay - Wrexham 10.29 20:45 1 - 0  
Woking - Notts County 10.29 20:45 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Barracas Central 10.29 22:10 1 - 0  
Estudiantes Buenos Aires - Atl. Atlanta 10.29 01:10 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Patronato Parana 10.29 23:10 2 - 0  
Estudiantes LP - Rosario Central 10.29 21:00 3 - 0  
Godoy Cruz - Aldosivi 10.29 19:00 3 - 2  
Newell's - Gimnasia LP 10.29 23:10 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Mouscron-Peruwelz 10.29 20:30 2 - 2  
Kortrijk - Eupen 10.29 20:30 1 - 2  
Oostende - Charleroi 10.29 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Vraca 10.29 12:30 4 - 0  
Carszko Szelo Szófia - Ludogorec Razgrad 10.29 17:30 0 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 10.29 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Londrina 10.29 00:00 1 - 0  
Vila Nova - Brasil de Pelotas 10.29 23:15 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Dukla Praha 10.29 17:00 4 - 0  
Opava - Jablonec 10.29 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Orlando Pirates 10.29 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - U21Chelsea 10.29 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - U21Fulham 10.29 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - U21Leicester 10.29 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - U21Liverpool 10.29 20:45 5 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - U21Manchester City 10.29 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - U21Manchester Utd. 10.29 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 10.29 21:05 2 - 0  
Nimes - Lens 10.29 18:45 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Xanthi 10.29 14:00 2 - 1  
Giannina - Veria 10.29 18:30 1 - 0  
Panszerraikosz - Volosz NFC 10.29 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Veen - Roda 10.29 19:45 0 - 2  
Almere City - Go Ahead Eagles 10.29 19:45 1 - 3  
Dordrecht - Maastricht 10.29 19:45 3 - 1  
Excelsior - Nijmegen 10.29 19:45 2 - 2  
GVVV - Helmond 10.29 19:45 2 - 1  
Hoek - Zwolle 10.29 19:45 0 - 3  
Ijsselmeervogels - Den Bosch 10.29 19:45 3 - 0  
Koninklijke - Telstar 10.29 19:45 1 - 2  
NAC Breda - Emmen 10.29 20:45 3 - 2  
OSS 20 - Oss 10.29 19:45 1 - 2  
Rijnsburgse Boys - FC Eindhoven 10.29 19:45 0 - 4  
Vitesse - De Graafschap 10.29 18:30 2 - 0  
VV Goes - Cambuur 10.29 19:45 0 - 5  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Hyderabad FC 10.29 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - PSM Makassar 10.29 12:30 3 - 2  
Persebaya Surabaya - PSS Sleman 10.29 09:30 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Ashdod - Hapoel Acre 10.29 18:15 2 - 0  
Beitar Kfar Saba Shlomi - Hapoel Nof Hagalil 10.29 18:20 0 - 4  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Yavne 10.29 18:30 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar TA Bat Yam 10.29 18:35 3 - 0  
Hapoel Umm AL Fahm - Beitar Ramat Gan 10.29 18:10 6 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Kfar Qasem 10.29 18:25 1 - 1  
Maccabi Ironi Kiryat Atta - Hapoel Ramat Hasharon 10.29 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Urawa RD 10.29 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Dep. Quindio 10.29 20:00 4 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Real Cartagena 10.29 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. La Equidad 10.29 23:00 2 - 2  
Jaguares de Cordoba - Atl. Huila 10.29 23:20 1 - 0  
Once Caldas - Union Magdalena 10.29 23:20 3 - 1  
Rionegro Aguilas - Millonarios 10.29 23:20 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard - Sandecja Nowy Sacz 10.29 13:00 3 - 0  
Bytovia Bytow - Cracovia Krakkó 10.29 17:30 2 - 2  
LKS Lodz - Gornik Zabrze 10.29 20:30 2 - 0  
Miedz Legnica - GKS Jastrzebie 10.29 19:00 0 - 0  
Radomiak Radom - GKS Tychy 10.29 13:00 1 - 2  
Rekord Bielsko Biala - Gornik Leczna 10.29 13:00 0 - 2  
Resovia - Lech Poznan 10.29 13:00 0 - 4  
Stilon Gorzow Wielkopolsk - Zaglebie Lubin 10.29 13:00 1 - 5  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Újpest 10.29 18:30 2 - 5  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol 10.29 12:00 0 - 5  
Speranta Nisporeni - Codru Lozova 10.29 12:00 5 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Schalke 10.29 20:45 2 - 3  
Bochum - Bayern München 10.29 20:00 1 - 2  
Darmstadt - Karlsruhe 10.29 20:45 0 - 1  
Duisburg - Hoffenheim 10.29 18:30 0 - 2  
Freiburg - Union Berlin 10.29 18:30 1 - 3  
Hamburg - VfB Stuttgart 10.29 18:30 1 - 1  
Leverkusen - Paderborn 10.29 20:45 1 - 0  
Saarbrücken - 1. FC Köln 10.29 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Internazionale 10.29 21:00 1 - 2  
Parma - Hellas Verona 10.29 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Crotone 10.29 21:00 2 - 1  
Cittadella - Livorno 10.29 21:00 1 - 0  
Empoli - Spezia 10.29 21:00 1 - 1  
Entella - Cosenza 10.29 21:00 1 - 0  
Juve Stabia - Pescara 10.29 21:00 2 - 1  
Perugia - Ascoli 10.29 21:00 1 - 1  
Pisa - Salernitana 10.29 21:00 2 - 1  
Venezia - Pordenone 10.29 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gleisdorf - WSG Tirol 10.29 19:00 1 - 1  
Kapfenberg - Sturm Graz 10.29 20:30 0 - 2  
St. Pölten - Ried 10.29 18:00 1 - 0  
Union Gurten - Austria Lustenau 10.29 19:00 2 - 3  
Weindorf St. Anna - Amstetten 10.29 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Hermannstadt 10.29 17:15 0 - 2  
Universitatea Cluj - FCS Bukarest 10.29 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - U21Rangers 10.29 19:45 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Albion Rovers 10.29 20:45 3 - 0  
Edinburgh City - Stenhousemuir 10.29 20:45 4 - 0  
Stirling Albion - Cowdenbeath 10.29 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dundee 10.29 20:45 0 - 3  
Dundee Utd. - Partick Thistle 10.29 20:45 1 - 0  
Dunfermline - Arbroath 10.29 20:45 2 - 0  
Greenock Morton - Ayr Utd. 10.29 20:45 2 - 3  
Queen of South - Inverness CT 10.29 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Atl. Madrid 10.29 19:00 1 - 1  
Barcelona - Valladolid 10.29 21:15 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Celje 10.29 13:30 0 - 0  
Koper - Aluminij Kidricevo 10.29 16:30 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1074 Cankirispor - Rizespor 10.29 11:00 1 - 3  
Adanaspor - Diyarbakirspor 10.29 16:30 3 - 0  
Alanyaspor - Inegölspor 10.29 18:30 3 - 0  
Altay Izmir - Görelespor 10.29 14:30 1 - 0  
Altinordu - Amedspor 10.29 11:00 3 - 1  
Eyüpspor - Konyaspor 10.29 12:30 0 - 0  
Hekimoglu Trabzon - Menemen Bld. Spor 10.29 11:00 3 - 0  
Nigde Belediyespor - Antalyaspor 10.29 11:45 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thanh Hoa - Pho Hien 10.29 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Aberystwyth 10.29 20:45 0 - 3  
Connah's Quay - Flint Town 10.29 20:45 4 - 1  
Newtown - STM Sports 10.29 20:45 2 - 2  
Prestatyn - Bala Town 10.29 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 10.29 20:45 1 - 1  
Dundela - Coleraine 10.29 20:45 1 - 5  
Linfield - Cliftonville 10.29 20:45 1 - 0  
Newry City - Institute 10.29 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qizilqum Zarafshon - Metallurg Bekobod 10.29 13:00 1 - 1  
Sogdiana - Dinamo Szamarkand 10.29 13:00 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Mladost Brcko 10.29 21:00 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Olomouc 10.29 17:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 10.29 11:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 10.29 11:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Ankara PTT 10.29 16:30 2 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - Bakirkoy Bld. 10.29 16:30 1 - 3  
Fenerbahce - Vakifbank Istanbul 10.29 17:00 3 - 0  
Galatasaray - Eczacibasi Istanbul 10.29 13:00 1 - 3  
Nilufer Bld. Spor - THY Istanbul 10.29 16:00 3 - 2  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Mei Xiwen 10.29 07:30 5 - 2  
F. O'Brien - Dom. Dale 10.29 07:30 5 - 3  
I. Figueiredo - All. Carter 10.29 12:30 1 - 5  
J. Lisowski - Luo Honghao 10.29 12:30 5 - 1  
J. Trump - Sam Craigie (5 nyert frame-ig) 10.29 12:30 5 - 4  
K. Doherty - Mark Allen (5 nyert frame-ig) 10.29 07:30 3 - 5  
Kyr. Wilson - Rob. Williams 10.29 12:30 5 - 2  
Li Hang - Zhang Anda 10.29 07:30 3 - 5  
Lu Ning - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 10.29 07:30 4 - 5  
Lyu Haotian - H. Vafaei Ayouri 10.29 07:30 1 - 5  
M. Holt - L. Brecel 10.29 12:30 5 - 2  
Xiao Guodong - Har. Chandler 10.29 07:30 5 - 0  
Yan Bingtao - S. Carrington (5 nyert frame-ig) 10.29 12:30 1 - 5  
Zhang Yang - T. Un-Nooh 10.29 07:30 1 - 5  
Zhou Yuelong - B. Woollaston 10.29 12:30 5 - 1  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Dar. Selby 10.29 19:15 3 - 1  
Paul Coll - F. Dessouky 10.29 17:30 3 - 2  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. El Welily - N. El Tayeb 10.29 18:30    
S-J. Perry - N. Gohar 10.29 20:15 1 - 3  
Tenisz (Asuncion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Alves - N. Podoroska 10.29 20:00 2 - 1  
G. Ce - M. Sherif 10.29 20:00 2 - 1  
H. Baptiste - L. Escauriza 10.29 23:20 0 - 2  
R. Zarazua - K. Gerlach 10.29 23:50 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - V. Pospisil 10.29 23:50 0 - 2  
C. O'Connell - T. Bellucci 10.29 16:50 2 - 0  
F. Peliwo - I. Karlovic 10.29 23:05 2 - 0  
J.C. Aragone - R. Cid Subervi 10.29 19:20 2 - 0  
Kev. King - J. Dunbar 10.29 15:00 2 - 0  
L. Glasspool - A. Ritschard 10.29 00:55 0 - 2  
M. Krueger - S. Korda 10.29 16:55 2 - 1  
Mar. Redlicki - M. Janvier 10.29 20:45 0 - 2  
P. Polansky - B. Nakashima 10.29 20:50 1 - 2  
R. Peniston - C. Söderlund 10.29 18:20 1 - 2  
R. Sarmiento - L. Broady 10.29 00:15 2 - 0  
Roy Smith - L. Caruana 10.29 15:00 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giron M / Lawson A - Korda S / Kypson P 10.29 22:05 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - Tob. Simon 10.29 12:40 2 - 1  
J-P. Smith - J. Haerteis 10.29 10:00 2 - 1  
J. Lenz - V. Durasovic 10.29 14:15 2 - 0  
J. Vesely - T. Kamke 10.29 20:40 2 - 0  
M. Cressy - N. Guttau 10.29 12:40 2 - 0  
R. Bemelmans - O. Otte 10.29 18:40 1 - 2  
S. Darcis - F. Gaio 10.29 16:45 2 - 0  
S. Ofner - Jur. Rodionov 10.29 17:55    
S. Stakhovsky - I. Marchenko 10.29 14:55 0 - 2  
T. Machac - P. Kotov 10.29 10:00 2 - 0  
Y. Maden - E. Karlovskiy 10.29 15:55 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Jebavy R - Hofmann T / Schifris J 10.29 17:25 2 - 0  
Brkic T / Pavic A - Cacic N / Sancic A 10.29 19:40 1 - 2  
Lammons N / Monroe N - Majchrzak K / Walkow S 10.29 11:25 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - A. Zederbauer 10.29 00:55 2 - 0  
A. Collarini - L. Mayer 10.29 22:00 1 - 2  
C. Ugo Carabelli - T. Seyboth Wild 10.29 16:00    
D.E. Galan Riveros - F. Meligeni Rodrigues A. 10.29 19:40 2 - 0  
Die. Hidalgo - U. Blanch 10.29 00:15 0 - 2  
F. Bagnis - T.M. Etcheverry 10.29 18:20 2 - 0  
F. Zeballos - N. Mejia 10.29 17:00 2 - 1  
G. Clezar - Y. Hanfmann 10.29 21:25 0 - 2  
G. Villanueva - P. Sousa 10.29 17:00 0 - 2  
Joao Menezes - R. Quiroz 10.29 01:50 0 - 2  
P. Krstin - R. Matos 10.29 17:00 2 - 1  
W. Leite - T. Seyboth Wild 10.29 19:40 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Ficovich J P - Reyes-Varela / Romboli 10.29 20:00    
Galan D / Mena F - Arias B / Zeballos F 10.29 23:15 1 - 2  
Sakamoto P / Seyboth Wild - Diaz Acosta F / March A C 10.29 22:35 2 - 0  
Tenisz (Nantes, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - M. Caregaro 10.29 16:35 0 - 2  
A. Hesse - V. Gracheva 10.29 18:00 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Tubello 10.29 15:10 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - P. Niklas-Salminen 10.29 04:45 2 - 0  
A. Crnokrak - J. Duckworth 10.29 06:25 0 - 2  
A. Santillan - G. Brymer 10.29 01:45 2 - 0  
A. Vukic - T. Schoolkate 10.29 00:30 1 - 2  
D. Sweeny - M. Bosnjak 10.29 00:30 2 - 0  
Day. Kelly - Bry. Klein 10.29 02:15    
H. Bourchier - B. Mott 10.29 05:10 1 - 2  
Jam. Ibrahim - H. Heliovaara 10.29 00:30 0 - 2  
Jay Clarke - T. Fancutt 10.29 04:40 2 - 1  
L. Saville - L. Gerch 10.29 02:55 2 - 0  
M.C. Romios - Shu. Sekiguchi 10.29 03:20 0 - 2  
S. Fanselow - Yos. Watanuki 10.29 03:20 0 - 2  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTBarrios Vera/ATabilo - BMousley/ASantillan 10.29 07:50 2 - 1  
RGonzales/EKing - CPuttergill/BWalkin 10.29 07:10 2 - 0  
TSchoolkate/DSweeny - D.Barclay/C.Green 10.29 07:40 2 - 0  
Tenisz (Playford City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Poulos - Hir. Kuwata 10.29 04:25 0 - 2  
Asia Muhammad - I. Bozicevic 10.29 03:25 2 - 0  
Aya. Shimizu - T. Lawless 10.29 04:00 2 - 0  
E. Hayashi - A. Myers 10.29 03:40 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - F. Verdasco 10.29 21:55 2 - 0  
D. Lajovic - C. Moutet 10.29 11:00 1 - 2  
D. Lajovic - R. Gasquet 10.29 11:00    
D. Medvedev - J. Chardy 10.29 19:30 1 - 2  
F. Tiafoe - T.H. Fritz 10.29 11:00 1 - 2  
G. Dimitrov - U. Humbert 10.29 16:10 2 - 1  
Gil. Simon - D. Shapovalov 10.29 15:25    
K. Edmund - R. Berankis 10.29 14:45 2 - 0  
K. Khachanov - J-L. Struff 10.29 13:05 1 - 2  
L. Djere - A. De Minaur 10.29 13:20 0 - 2  
R. Albot - A. Seppi 10.29 16:25 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cilic M / Cuevas P - De Minaur A / Fritz T 10.29 14:45 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Dodig I / Polasek F 10.29 11:00 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Mannarino A / Simon G 10.29 18:35    
Isner J / Querrey S - Pavic M / Soares B 10.29 12:20    
Qureshi A / Tsitsipas S - Khachanov K / Rublev A 10.29 17:15 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Pavic M / Soares B 10.29 12:55 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - T. van Rijthoven 10.29 03:00 2 - 0  
D. Yevseyev - S. Diez 10.29 04:35 2 - 0  
Di Wu - Chun Hsin Tseng 10.29 05:55 1 - 2  
Fajing Sun - M. Sabanov 10.29 03:00 2 - 0  
I. Nedelko - M. Safwat 10.29 05:25 0 - 2  
Jas. Jung - B. Sant'Anna 10.29 07:25 2 - 0  
Ji Sung Nam - Zhe Li 10.29 04:45 0 - 2  
Jia Qi Duan - Tsung-Hua Yang 10.29 03:00 0 - 2  
K. Kravchuk - Go Soeda 10.29 04:30 1 - 2  
Soon Woo Kwon - Duck Hee Lee 10.29 04:10 2 - 0  
Yan Bai - K. Sultanov 10.29 08:10 2 - 0  
Yunseong Chung - J. Forejtek 10.29 03:00 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Lopez Pere - Hsieh C-P / Yang T-H 10.29 07:25 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Shamas - Cui J / Wu H 10.29 06:05 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ponchet - K. Zimmermann 10.29 17:05 2 - 0  
Leo. Kung - U. Eikeri 10.29 17:30 0 - 2  
M. Björklund - E. Bektas 10.29 17:25 2 - 1  
Pea. Plipuech - Jada Bui 10.29 17:30 0 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - A. Glatch 10.29 21:00 0 - 2  
Dan. Lao - G. Talaba 10.29 21:05 2 - 1  
I. Falconi - M. Minella 10.29 23:50 1 - 2  
Mayo Hibi - Ann Li 10.29 18:15 0 - 2  
S. Vögele - Joh. Larsson 10.29 21:00 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Bertens 10.29 11:30 1 - 2  
A. Barty - N. Osaka 10.29 11:30    
P. Kvitova - B. Bencic 10.29 14:00 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Stosur S / Zhang S 10.29 09:00 1 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Krejcikova/Siniakova 10.29 16:05 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Mak H C / Chau H W 10.29 08:30 1 - 2  
Lin Y S / Lin W C - Law C H / Wu Y T 10.29 08:30 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - Chi Wing Lim 10.29 18:40 2 - 1  
B.M. Rahul Bharadwaj - R. Scheurkogel 10.29 20:00 2 - 0  
D. Kim Kristensen - W. Gnedt 10.29 18:00 0 - 2  
F. Hammes - E. Heino 10.29 18:40 0 - 2  
J. Kweekel - J. Carraggi 10.29 18:40 2 - 0  
J. Magee - F. Burestedt 10.29 20:00 2 - 0  
K. George - Haichao Liu 10.29 18:00 2 - 0  
Nhat Nguyen - A. Merkle 10.29 20:00 2 - 0  
Sam. Hsiao - M. Weisskirchen 10.29 18:40 1 - 2  
T. Fuchs - R. Gnedt 10.29 19:20 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Lambert M - Kapoor R / Santosh S 10.29 16:00 2 - 1  
Delrue F / Heriau V - Guo X / Zhang S 10.29 17:20 0 - 2  
Graalmann H / Jaeger A - Pistorius J / Petrikowski J 10.29 16:40 2 - 1  
Hall A / Macpherson J - Maio J / Moinard J 10.29 16:00 2 - 0  
Kaesbauer P / Kaepplein L - Villeger W / Bauer S 10.29 17:20 2 - 1  
Magee S / Magee C - Geiss B / Moszczynski E 10.29 16:00 2 - 0  
Mairs G / Williams V - Seidel M E / Linda E 10.29 17:20 0 - 2  
Nikulov V / Semenova A - Scheiel P / Volkmann F 10.29 18:00 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Jansen J R / Ostermeyer K 10.29 16:00 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Szolnok 10.29 19:15 14 - 10  
Jug Dubrovnik - Spandau Berlin 10.29 19:00 12 - 7  
Kazany - Jadran Split 10.29 18:00 16 - 11  
Olympiakosz - Jadran Herceg Novi 10.29 19:00 8 - 7  

 

 

2019.10.28.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Green Bay 10.28 01:20 24 - 31  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Houston (5.m.) 10.28 01:07 1 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Stresovice 10.28 17:00 10 - 2  
Ceska Lipa - Otrokovice 10.28 18:00 3 - 3  
Chodov - Ostrava 10.28 18:00 6 - 6  
Hattrick Brno - Pardubice 10.28 17:00 4 - 1  
Mladá Boleslav - Black Angels Praha 10.28 17:00 13 - 5  
SK Vinohrady - Liberec 10.28 17:00 5 - 3  
Sparta Praha - Vitkovice 10.28 18:00 1 - 1  
Golf (Zozo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zozo Championship 2019 10.28 00:00    
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Debrecen 10.28 18:30 1 - 5  
FTC - Újpest 10.28 18:00 4 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Aktobe 10.28 14:00 2 - 0  
Bejbarisz Atirau - Almaty 10.28 15:00 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk 10.28 17:00 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 10.28 17:00 4 - 3  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár 10.28 17:00 1 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Szputnyik Almetyevszk 10.28 14:30 0 - 2  
Belije Medvegyi Cseljab. - Jugra Hanti-Manszijszk 2 10.28 14:00 3 - 1  
Dinamo Riga 2 - Szpartak Moszkva 2 10.28 17:30 0 - 3  
Krasznaja Armija - Atlant Moszkva 10.28 15:00 5 - 1  
Tolpar Ufa - Reaktor Nyizsnyekamszk 10.28 13:00 9 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 10.28 00:00 5 - 1  
Las Vegas - Anaheim 10.28 01:00 5 - 2  
NY Islanders - Philadelphia 10.28 00:00 5 - 3  
NY Rangers - Boston 10.28 00:00 4 - 7  
Ottawa - San Jose 10.28 00:00 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Innsbruck 10.28 17:30 9 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Biel 10.28 19:45 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dizel Penza 10.28 17:00 3 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Gornyak Ucsali 10.28 14:30 0 - 0  
Dinamo Tver - KRS Beijing 10.28 17:00 5 - 2  
Ermak Angarszk - Rjazany 10.28 12:00 1 - 4  
Rosztov - Lada Toljatti 10.28 17:30 5 - 6  
Szarjarka Karaganda - Nomad 10.28 14:00 2 - 1  
SZKA-Néva - ORG Beijing 10.28 17:00 3 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver Giants - Prince George Cougars 10.28 00:00 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Igokea 10.28 17:00 78 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 10.28 09:30 90 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 10.28 11:00 75 - 87  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Kouvot Kouvola 10.28 17:30 95 - 104  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Haifa 10.28 18:50 87 - 76  
Ironi Naharia - Hapoel TA 10.28 19:30 86 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Portland 10.28 00:00 119 - 121  
LA Lakers - Charlotte 10.28 02:30 120 - 101  
Minnesota - Miami 10.28 00:00 116 - 109  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Timisoara 10.28 17:00 81 - 83  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Primorska Koper 10.28 19:00 60 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ITU - Ormanspor 10.28 18:00 94 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Adanaspor 10.28 12:00 101 - 94  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Nyköbing F. 10.28 20:00 21 - 31  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Skenderbeu 10.28 18:00 1 - 1  
Partizan Tirana - Kukesi 10.28 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Brentford 10.28 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Shabab AL Ordon 10.28 17:15 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Dep. Moron 10.28 22:10 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sabayil 10.28 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandhausen - Wehen 10.28 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Waldhof Mannheim 10.28 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - APOEL Nicosia 10.28 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - FC Köbenhavn 10.28 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Le Havre 10.28 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Plataniasz 10.28 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Lamia 10.28 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Bengaluru 10.28 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Semen Padang 10.28 12:30 1 - 0  
Perseru Badak Lampung - Persipura Jayapura 10.28 09:30 0 - 1  
Persib Bandung - Persija Jakarta 10.28 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 10.28 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Olympique de Khouribga 10.28 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Chivas Guadalajara 10.28 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Lucia - Hibernians Paola 10.28 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Bodö/Glimt 10.28 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Carpi 10.28 20:45 2 - 1  
Triestina - Fano 10.28 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Sport Boys Callao 10.28 00:15 1 - 1  
UTC de Cajamarca - Ayacucho 10.28 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Santa Clara 10.28 21:15 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - CFR Cluj 10.28 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - Syrianska FC 10.28 19:00 2 - 0  
Örgryte - Dalkurd 10.28 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Landskrona 10.28 19:00 0 - 6  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sylvia Norrköping - Linköping City 10.28 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 10.28 19:00 3 - 0  
Elfsborg - Göteborg 10.28 19:00 2 - 0  
FF Malmö - AIK Stockholm 10.28 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Akhisar 10.28 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor 10.28 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Finn Harps 10.28 20:45 1 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Radomka Radom 10.28 17:30 3 - 1  
Wisla Varsó - Budowlani Lodz 10.28 19:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Metar Cseljabinszk 10.28 17:00 3 - 0  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pinches - Liang Wenbo 10.28 07:30 0 - 5  
E. Slessor - Xu Si 10.28 12:30 5 - 3  
Ian Burns - C. Steadman 10.28 12:30 1 - 5  
Jim. Robertson - Jac. Page 10.28 07:30 5 - 0  
Jor. Brown - G. Dott 10.28 12:30 2 - 5  
M. Fu - B. Hawkins 10.28 12:30 3 - 5  
Mark Davis - Mat. Selt 10.28 07:30 5 - 0  
Mat. Stevens - A. McGill 10.28 07:30 2 - 5  
Ric. Walden - N. Saengkham 10.28 07:30 3 - 5  
S. Bingham - Nig. Bond 10.28 07:30 5 - 3  
S. Maguire - Sunny Akani 10.28 12:30    
Zhao Xintong - D.B. Gilbert 10.28 12:30 4 - 5  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - S. Murphy 10.28 02:30 2 - 5  
Ding Junhui - B.J. Castle (5 nyert frame-ig) 10.28 12:30 5 - 2  
J. Trump - Zhang Jiankang (5 nyert frame-ig) 10.28 07:30 5 - 0  
Joe Perry - M. Georgiou 10.28 02:30 5 - 2  
K. Doherty - Li Yingdong 10.28 02:30 5 - 3  
L. Brecel - Wu Yize 10.28 02:30 5 - 2  
Lu Ning - Yang Gao 10.28 02:30 5 - 1  
M. O'Donnell - Chang Bingyu 10.28 02:30 5 - 3  
M. Selby - Ant. Hamilton (5 nyert frame-ig) 10.28 02:30 5 - 3  
R. O'Sullivan - Dom. Dale (5 nyert frame-ig) 10.28 07:30 3 - 5  
Sco. Donaldson - Zhang Yang 10.28 02:30 4 - 5  
Yan Bingtao - Bai Langning (5 nyert frame-ig) 10.28 12:30 5 - 4  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Masotti - Eain Yow Ng 10.28 11:00 3 - 2  
K.A. Gawad - Leo Au 10.28 16:30 3 - 1  
Mar. Elshorbagy - M. Asal 10.28 11:45 3 - 2  
V. Crouin - Joel Makin 10.28 19:00 0 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Serme - Yat. Adel 10.28 20:45 3 - 0  
H.E. Hammamy - S. Subramaniam 10.28 17:30 3 - 1  
J. Chinappa - N. El Sherbini 10.28 20:00 0 - 3  
J. King - Annie Au 10.28 18:15 3 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - B. Kavcic 10.28 21:45 0 - 2  
E. Escobedo - B. Nakashima 10.28 23:25 0 - 2  
E. Hoyt - F. Peliwo 10.28 17:10 0 - 2  
Evan Song - Mic. Redlicki 10.28 22:20 2 - 0  
J. Sels - S. Korda 10.28 19:45 1 - 2  
J.J. Wolf - G. Nanda 10.28 16:55 2 - 0  
M. Mmoh - A. Rybakov 10.28 18:35 2 - 0  
Mar. Redlicki - G. Brouwer 10.28 20:45 2 - 0  
R. Shane - Mic. Redlicki 10.28 15:00    
T. Bellucci - E. Leshem 10.28 18:05 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - J. Schifris 10.28 17:40 2 - 0  
D. Masur - E. Karlovskiy 10.28 11:20 1 - 2  
I. Marchenko - L. Miedler 10.28 16:20 2 - 0  
Jam. Ward - S. Darcis 10.28 16:45 0 - 2  
L. Zima - Jur. Rodionov 10.28 13:50 0 - 2  
M. Basic - C-M. Stebe 10.28 10:00    
M. Basic - M-A. Hüsler 10.28 12:55 1 - 2  
R. Bemelmans - A. Karatsev 10.28 15:15 2 - 0  
S. Napolitano - N. Serdarusic 10.28 11:15 2 - 0  
T. Kamke - M. Zverev 10.28 18:20 2 - 0  
V. Galovic - Z. Kolar 10.28 15:10 0 - 2  
Tenisz (Eckental-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - V. Durasovic 10.28 10:00 0 - 2  
T. Machac - M. Wiskandt 10.28 10:00 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - F. Diaz Acosta 10.28 22:20 1 - 2  
B. Malla - M. Cuevas 10.28 17:55 0 - 2  
F. Mena - C. Lindell 10.28 18:45 0 - 2  
G. Villanueva - A.C. March 10.28 21:10 2 - 0  
M. Chazal - F. Cerundolo 10.28 20:20 0 - 2  
Nic. Alvarez - G. Clezar 10.28 17:00 0 - 2  
O. Luz - J.P. Ficovich 10.28 21:45 2 - 0  
Ped. Sakamoto - J.O. Gutierrez 10.28 19:15 1 - 2  
T.M. Etcheverry - A. Velotti 10.28 18:45 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Matos - J.D. Rojas 10.28 17:00 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crnokrak - L. Castelnuovo 10.28 02:00 2 - 0  
B. Mott - M.T. Barrios Vera 10.28 03:00 2 - 0  
B. Mousley - G. Brymer 10.28 04:50 0 - 2  
D. Barclay - M.C. Romios 10.28 04:55 1 - 2  
Evan King - C. Puttergill 10.28 06:15 2 - 0  
J. Grills - B. Walkin 10.28 05:55 2 - 0  
M. Dellavedova - T. Schoolkate 10.28 00:30 0 - 2  
M. Rosenkranz - A. Zakharov 10.28 07:00 0 - 2  
N. Hardt - W. Trongcharoenchaikul 10.28 03:40 2 - 0  
P. Niklas-Salminen - M. Banes 10.28 01:50 2 - 0  
S. Fanselow - Cam. Green 10.28 03:05 2 - 0  
T. Fancutt - M.A. William 10.28 05:00 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J-W. Tsonga 10.28 19:30 1 - 2  
B. Coric - F. Verdasco 10.28 13:00 1 - 2  
B. Paire - D. Dzumhur 10.28 17:45 2 - 0  
C. Norrie - M. Raonic 10.28 14:30 0 - 2  
C. Ruud - A. Mannarino 10.28 22:20 0 - 2  
J-L. Struff - Y. Nishioka 10.28 12:15 2 - 1  
J. Chardy - S. Querrey 10.28 15:15 2 - 1  
M. Cilic - H. Hurkacz 10.28 11:00 2 - 0  
N. Basilashvili - R. Albot 10.28 11:00 0 - 2  
P. Cuevas - C. Garin 10.28 15:55 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Mektic N / Skugor F 10.28 17:10 2 - 0  
Daniell M / Oswald P - Klaasen R / Venus M 10.28 17:35 2 - 1  
Halys Q / Lamasine T - Melzer J / Roger-Vasselin E 10.28 11:00 0 - 2  
Hurkacz H / Struff J - Kontinen H / Peers J 10.28 16:00 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Fognini F / Lopez F 10.28 14:10 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Benchetrit E / Moutet C 10.28 12:30 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sant'Anna - Xin Gao 10.28 03:00 2 - 0  
D. Kalenichenko - R. Safiullin 10.28 06:15 0 - 2  
D. Yevseyev - Chuhan Wang 10.28 04:30 2 - 0  
Jie Cui - Gon. Oliveira 10.28 05:40 1 - 2  
K. Sultanov - S. Rawat 10.28 03:00 2 - 0  
Kai. Uchida - Duck Hee Lee 10.28 06:10 0 - 2  
S. Doumbia - I. Nedelko 10.28 04:45 0 - 2  
T. Gabashvili - Yuanfeng Li 10.28 05:40 2 - 0  
Tung-Lin Wu - N. Barrientos 10.28 04:45 2 - 0  
Yecong Mo - K. Kravchuk 10.28 04:25 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - S. Halep 10.28 13:40 1 - 2  
Kar. Pliskova - E. Svitolina 10.28 11:30 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Chan H-C / Chan L 10.28 09:00 2 - 1  
Mertens E / Sabalenka A - Groenefeld A L / Schuurs 10.28 16:35 1 - 2  
2019.10.31.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington (7.m.) 10.31 01:08 2 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Svarog Teplice 10.31 18:10 9 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Petrarca Padova 10.31 20:45 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Iowa 10.31 00:00 3 - 3  
Laval - Hartford 10.31 00:00 4 - 1  
Rochester - Providence 10.31 00:05 3 - 4  
Rockford - San Antonio 10.31 01:00 6 - 2  
Tucson - Chicago Wolves 10.31 03:05 0 - 3  
Utica - Binghamton 10.31 00:00 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Asiago 10.31 20:30 4 - 4  
Kitzbühel - Vipiteno/Sterzing 10.31 19:30 4 - 5  
Linz 2 - Zell am See 10.31 19:00 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Fassa 10.31 17:30 4 - 0  
Renon/Ritten - Klagenfurt 2 10.31 20:00 4 - 2  
Salzburg 2 - Jesenice 10.31 19:15 4 - 4  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden 10.31 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 10.31 17:30 5 - 2  
Poruba - Slavia Trebic 10.31 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Odense 10.31 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Brassó 10.31 18:40 2 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Lida 10.31 17:00 1 - 1  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 10.31 17:00 7 - 1  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 10.31 17:00 0 - 0  
Mogiljev - Dinamo Molodecsno 10.31 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Hämeenlinna 10.31 17:30 3 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Briancon 10.31 20:00 4 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jertisz Pavlodar - Temirtau 10.31 14:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Avtomobil. Jekatyerinburg 10.31 14:30 3 - 3  
Dinamo Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 10.31 17:30 4 - 1  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl 10.31 17:30 1 - 4  
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva 10.31 13:30 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 10.31 17:30 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Red Star Kunlun 10.31 17:00 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Podhale Nowy Targ 10.31 18:30 1 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Dinaburga Daugavpils 10.31 18:15 1 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Lokomotív Jaroszlavl 2 10.31 10:30 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - Vityaz Podolszk 2 10.31 16:30 1 - 2  
Krilja Szovjetov Moszkva - Almaz Cserepovec 10.31 17:00 0 - 2  
Szahalinszkije Akulj - SZKA-1946 10.31 09:00 2 - 3  
SZKA-Varjagi - Kapitan Sztupino 10.31 17:00 2 - 5  
Tajfun Usszurijszk - Dinamo Moszkva 2 10.31 08:00 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Montreal 10.31 03:00 1 - 4  
Colorado - Florida 10.31 03:00 3 - 3  
Columbus - Edmonton 10.31 00:30 1 - 4  
Los Angeles - Vancouver 10.31 03:30 3 - 5  
New Jersey - Tampa Bay 10.31 00:00 6 - 6  
St. Louis - Minnesota 10.31 01:00 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 10.31 18:30 2 - 2  
Manglerud - Stjernen 10.31 18:30 4 - 6  
Narvik - Frisk/Asker 10.31 18:30 5 - 3  
Stavanger - Valerenga 10.31 18:00 1 - 1  
Storhamar - Grüner 10.31 18:30 7 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bayreuth 10.31 19:30 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Eisbären Berlin 10.31 19:30 2 - 2  
Wolfsburg - München 10.31 14:00 3 - 5  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - Flint Firebirds 10.31 00:00 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Znojmo 10.31 19:15 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Villach 10.31 19:45 6 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Moncton Wildcats 10.31 23:00 4 - 10  
Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 10.31 00:00 5 - 2  
Saint John Sea Dogs - Rimouski Oceanic 10.31 23:00 1 - 6  
Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 10.31 00:00 1 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Biasca Ticino 10.31 19:45 1 - 1  
Visp - Zug 2 10.31 19:45 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - HV 71 10.31 19:00 5 - 3  
Lulea - Rögle 10.31 19:00 4 - 1  
Malmö - Frölunda 10.31 19:00 3 - 2  
Oskarshamn - Brynäs 10.31 19:00 2 - 2  
Skelleftea - Djurgarden 10.31 19:00 4 - 0  
Växjö - Leksand 10.31 19:00 2 - 4  
Örebro - Färjestad 10.31 19:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Juzsnij Ural Orszk 10.31 14:30 4 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Humo Taskent 10.31 16:30 1 - 3  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 10.31 16:00 2 - 1  
Molot Perm - Torosz Nyeftekamszk 10.31 15:00 1 - 2  
Zauralje Kurgan - Rubin Tyumeny 10.31 14:30 1 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg Ice - Lethbridge Hurricanes 10.31 01:30 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 10.31 07:30 93 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Claro - BC Brasilia 10.31 00:00 75 - 86  
Sao Jose dos Campos - Pinheiros 10.31 00:00 75 - 75, h.u. 84 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 10.31 11:00 82 - 82, h.u. 89 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Yongin Blue Minx 10.31 11:00 62 - 84  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Himki Moszkva 10.31 19:00 90 - 78  
Panathinaikosz - Anadolu Efes 10.31 20:00 86 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Castors Braine 10.31 15:00 62 - 55  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lyon 10.31 20:30 69 - 59  
Girona - Sopron 10.31 20:15 64 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elitzur Ramla - KP Brno 10.31 18:00 80 - 63  
Gorzow - Botas Adana 10.31 18:00 72 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Udominate Umea - Polkowice 10.31 19:00 66 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Antakya Hatay 10.31 13:30 70 - 65  
Tsmoki-Minszk - Ruzomberok 10.31 17:00 64 - 53  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Galatasaray 10.31 18:00 79 - 75  
Lulea - Sepsi 10.31 19:00 74 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herne - Sint Katelijne Waver 10.31 19:30 45 - 54  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - GKK Sibenik 10.31 20:00 111 - 77  
Zadar - Alkar Sinj 10.31 19:00 116 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Start Lublin 10.31 17:30 94 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 10.31 00:30 116 - 105  
Brooklyn - Indiana 10.31 00:30 108 - 118  
Cleveland - Chicago 10.31 00:00 117 - 111  
Golden State - Phoenix 10.31 03:30 110 - 121  
Oklahoma City - Portland 10.31 01:00 99 - 102  
Orlando - New York 10.31 00:00 95 - 83  
Philadelphia - Minnesota 10.31 00:00 117 - 95  
Sacramento - Charlotte 10.31 03:00 111 - 118  
Toronto - Detroit 10.31 00:30 125 - 113  
Utah - LA Clippers 10.31 03:00 110 - 96  
Washington - Houston 10.31 01:00 158 - 159  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Karlsruhe 10.31 19:30 73 - 86  
Chemnitz - Heidelberg 10.31 19:30 90 - 78  
Hagen - Tübingen 10.31 19:30 70 - 73  
Jena - Bremerhaven 10.31 16:00 80 - 100  
Leverkusen - Nürnberg 10.31 19:30 91 - 83  
Paderborn - Rostock 10.31 20:00 85 - 76  
Schwenningen - Ehingen 10.31 20:00 101 - 67  
Trier - Schalke 10.31 19:30 88 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Imola 10.31 20:45 69 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Capo D'Orlando 10.31 21:00 79 - 46  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - GOG 10.31 20:15 40 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skanderborg 10.31 20:30 31 - 18  
Lemvig - Sönderjyske 10.31 19:30 27 - 27  
Ribe-Esbjerg - Nordsjaelland 10.31 19:30 32 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nyköbing F. 10.31 18:30 24 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Selfoss 10.31 20:30 32 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Lublin 10.31 18:00 19 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Fredrikstad 10.31 18:00 25 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Gummersbach 10.31 19:30 22 - 28  
Hamburg - Lübeck-Schwartau 10.31 17:00 29 - 21  
Rimpar - Konstanz 10.31 20:00 26 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Nordhorn-Lingen 10.31 19:00 30 - 29  
Kiel - Melsungen 10.31 19:00 38 - 26  
Ludwigshafen-Friesenheim - Bergischer HC 10.31 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Lada Toljatti 10.31 14:00 18 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Benfica 10.31 22:00 25 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Önnered 10.31 19:00 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - VästerasIrsta 10.31 19:00 24 - 21  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolcany - SKP Bratislava 10.31 19:00 28 - 21  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Central Cordoba SDE 10.31 21:00 2 - 2  
Racing Club - Banfield 10.31 01:20 0 - 0  
Vélez Sarsfield - Huracan 10.31 23:10 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 10.31 20:30 3 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Slavia Praha 10.31 20:30 8 - 0  
Glasgow - Bröndby 10.31 20:30 0 - 2  
Paris SG - Breidablik 10.31 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Dunav Ruse 10.31 17:30 2 - 0  
Vitosa Bistrica - Slavia Szófia 10.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Sport Recife 10.31 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Fluminense 10.31 01:30 2 - 0  
CSA - Corinthians 10.31 01:30 2 - 1  
Santos - Bahia 10.31 23:15 1 - 0  
Vasco da Gama - Gremio 10.31 01:30 1 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - OB Odense 10.31 20:15 1 - 0  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 10.31 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - LDU Quito 10.31 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Bani Yas 10.31 15:00 2 - 1  
Al-Sharjah - Al-Fujairah 10.31 17:45 2 - 1  
Al-Wasl - Hatta 10.31 17:45 3 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Ajman 10.31 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eolikosz - Lamia 10.31 16:15 0 - 3  
Ialiszosz Rodosz - Panetolikosz 10.31 14:00 0 - 4  
Plataniasz - Aszterasz Tripolisz 10.31 14:00 0 - 1  
Trikala - Ergotelisz Iraklio 10.31 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior'31 - Utrecht 10.31 18:30 1 - 4  
F. Sittard - ADO Den Haag 10.31 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Odisha 10.31 15:00 2 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persela Lamongan 10.31 12:30 1 - 1  
Barito Putera - Pusamania Borneo 10.31 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Foolad Khuzestan 10.31 14:30 0 - 0  
Nassaji Mazandaran - Sanat Naft Abadan 10.31 14:00 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Sepahan 10.31 15:30 1 - 1  
Persepolis - Machine Sazi Tabriz 10.31 14:00 0 - 0  
Saipa Karaj - Shahr Khodro Mashhad 10.31 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ironi Ashdod - Hapoel Bnei Sakhnin 10.31 18:45 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Rayyan 10.31 17:25 0 - 2  
Qatar SC - Al-Shahaniya 10.31 15:15 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Cortulua 10.31 01:45 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Wisla Plock 10.31 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Kaunas 10.31 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tijuana 10.31 04:00 0 - 1  
Pachuca - Monterrey 10.31 02:00 2 - 3  
Tigres UANL - Dep. Toluca 10.31 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Toronto FC 10.31 01:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - FTC 10.31 13:00 0 - 7  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Haugesund 10.31 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - SPAL Ferrara 10.31 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Himki 10.31 14:00 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Rosztov 10.31 17:30 2 - 1  
Torpedo Moszkva - Baltika Kalinyingrád 10.31 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Guarani Asuncion 10.31 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Braga 10.31 21:15 2 - 0  
Pacos Ferreira - Sporting CP 10.31 20:45 1 - 2  
Santa Clara - Setúbal 10.31 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalul Buzau - CSM Politechnika Iasi 10.31 13:30 0 - 3  
Sepsi OSK - Astra Giurgiu 10.31 17:15 4 - 2  
Voluntari - Univ. Craiova 1948 10.31 20:00 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Villarreal 10.31 19:00 2 - 1  
Getafe - Granada 10.31 21:15 3 - 1  
Mallorca - Osasuna 10.31 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Xamax 10.31 20:15 6 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 10.31 17:50 2 - 1  
Al-Fateh - Al-Hilal (KSA) 10.31 17:50 3 - 3  
Al-Fayha - Al-Ettifaq 10.31 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayburt - Bursaspor 10.31 11:00 1 - 2  
Denizlispor - Icel Idmanyurdu Spor 10.31 18:30 4 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Turgutluspor 10.31 16:30 3 - 0  
Kayserispor - Bayrampasa 10.31 14:30 0 - 0  
Kirklarelispor - Ankaragücü 10.31 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quang Nam - Hanoi FC 10.31 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renova - Tikves Kavadarci 10.31 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Lokomotív Taskent 10.31 13:00 1 - 1  
Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi 10.31 14:00 1 - 1  
Pakhtakor - Surkhon Termez 10.31 14:15 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizani Tirana - Vasas 10.31 18:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos 10.31 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 10.31 11:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 10.31 18:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Radomka Radom 10.31 18:00 3 - 2  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - MAFC-BME 10.31 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cuneo 10.31 20:30 3 - 0  
Casalmaggiore - Bergamo 10.31 20:30 3 - 2  
Caserta - Conegliano 10.31 20:30 2 - 3  
Chieri - Bisonte Firenze 10.31 20:30 0 - 3  
Monza - Scandicci 10.31 20:30 2 - 3  
Perugia - Filottrano 10.31 20:30 2 - 3  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Zhou Yuelong 10.31 12:30 2 - 5  
D.B.Gilbert-Mark Allen (5 nyert frame-ig) 10.31 07:30 5 - 3  
G. Dott - J. Higgins 10.31 07:30 4 - 5  
J. Trump - Joe Perry (5 nyert frame-ig) 10.31 12:30 5 - 4  
Kyr. Wilson - J. Lisowski 10.31 12:30 5 - 1  
M. Holt - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 10.31 12:30 5 - 1  
M. Selby - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 10.31 07:30 2 - 5  
T. Un-Nooh - Sunny Akani 10.31 07:30 5 - 3  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - Paul Coll 10.31 19:15 3 - 0  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H.E. Hammamy - N. El Sherbini 10.31 19:15 0 - 3  
R. El Welily - N. Gohar 10.31 17:30 3 - 1  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Trans Hansen M - Haussener Y / Metral Q 10.31 07:40 1 - 2  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Samoday V / Velichko I 10.31 08:30 1 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Nurminen J / Siren S 10.31 07:40 2 - 0  
Gao P / Li Y - Breer F / Krattiger M 10.31 08:30 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Dumek J / Bercik V 10.31 07:40 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - Takahashi T / Hasegawa Y 10.31 07:40 0 - 2  
Popov S / Gordieiev I - Bouter J / Penninga R 10.31 08:30 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Dziadkou A / Piatrushka P 10.31 08:30 1 - 2  
Tenisz (Asuncion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gatica - G. Ce 10.31 20:00 0 - 2  
C. Perrin - E. Cocciaretto 10.31 20:00 1 - 2  
Car. Alves - M.C. Osorio Serrano 10.31 22:55 1 - 2  
D. Seguel - R. Zarazua 10.31 20:00 1 - 2  
L. Escauriza - A. Kiick 10.31 22:55 0 - 2  
S. Errani - A. Danilina 10.31 21:30 2 - 1  
V. Cepede Royg - S. Mendez 10.31 00:10 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - M. Janvier 10.31 22:15 2 - 0  
B. Schnur - S. Bangoura 10.31 17:40 2 - 0  
D. Kudla - D. Popko 10.31 20:00 1 - 2  
D. Kudla - J.C. Aragone 10.31 01:40 2 - 0  
D. Novikov - Taro Daniel 10.31 16:00 0 - 2  
Dar. King - M. Giron 10.31 15:00 1 - 2  
L. Caruana - B. Rola 10.31 21:10 0 - 2  
M. Krueger - F. Peliwo 10.31 17:30 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Maytin R - Bangoura S / Kavcic B 10.31 23:55 0 - 2  
Korda S / Kypson P - Aragone JC / Reese H 10.31 23:00 2 - 0  
Redlicki M / Siljestrom A - Nakashima B / Soderlund C 10.31 00:10 2 - 1  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - H. Laaksonen 10.31 18:25 2 - 1  
E. Karlovskiy - E. Ruusuvuori 10.31 17:55 2 - 1  
I. Marchenko - Z. Kolar 10.31 15:05 2 - 1  
J-P. Smith - L. Lacko 10.31 17:10 0 - 2  
J. Vesely - I. Ivashka 10.31 13:25 2 - 0  
K. Majchrzak - S. Darcis 10.31 12:00 1 - 2  
L.G.M. Harris - O. Otte 10.31 15:30 2 - 1  
S. Ofner - P. Gojowczyk 10.31 19:40 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Jebavy R - Cacic N / Sancic A 10.31 12:00 2 - 0  
Erlich J / Molchanov D - Bemelmans R / Masur D 10.31 14:20 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - P. Sousa 10.31 17:00 2 - 1  
F. Coria - And. Martin 10.31 17:00 2 - 0  
F. Diaz Acosta - J.P. Varillas 10.31 19:35 0 - 2  
H. Dellien - D.E. Galan Riveros 10.31 19:10 2 - 1  
J. Kovalik - T. Seyboth Wild 10.31 21:05 1 - 2  
J.A. Munar Clar - J.O. Gutierrez 10.31 00:15 2 - 0  
P. Lorenzi - F. Cerundolo 10.31 22:05 0 - 2  
P. Lorenzi - M. Cuevas 10.31 01:40 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Zeballos F - Martinez L / Meligeni Rod 10.31 20:00 0 - 2  
Behar A / Escobar G - Merino A / Vilella Martinez M 10.31 23:25 2 - 0  
Clezar G / Domingues J - Galdos S / Hidalgo D 10.31 01:00 0 - 2  
Luz O / Matos R - Collarini A / Krstin P 10.31 02:20    
Luz O / Matos R - Galdos S / Hidalgo D 10.31 22:30 2 - 1  
Merino A / Vilella Martin - Rojas J / Zederbauer A 10.31 02:15 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - D. Radanovic 10.31 04:00 0 - 2  
Ari. Rodionova - Aki. Omae 10.31 04:00 2 - 1  
D. Jakupovic - Jia-Jing Lu 10.31 04:40 0 - 2  
Fangzhou Liu - Xu Liu Sun 10.31 04:00    
Lin Zhu - R.G. Serban 10.31 05:20 2 - 0  
N. Kostic - Xiaodi You 10.31 06:40 2 - 1  
Shilin Xu - Na-Lae Han 10.31 04:00 2 - 0  
Ziyue Sun - M. Bolkvadze 10.31 06:30 0 - 2  
Tenisz (Nantes, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - M. Noel 10.31 17:50 2 - 0  
A. Bogdan - O. Dodin 10.31 19:30 2 - 1  
C. Bucsa - E. Gorgodze 10.31 12:15 2 - 0  
I. Ramialison - A. Hesse 10.31 16:25 0 - 2  
J. Maleckova - V. Diatchenko 10.31 13:50 0 - 2  
M. Caregaro - V. Heisen 10.31 11:00 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Amanmuradova 10.31 12:35 2 - 0  
T. Maria - L. Salden 10.31 14:00 2 - 1  
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Hir. Moriya 10.31 00:30 2 - 0  
A. Santillan - L. Saville 10.31 01:45 1 - 2  
B. Mott - Tat. Ito 10.31 04:30 0 - 2  
Jay Clarke - H. Heliovaara 10.31 00:30 2 - 0  
M. Polmans - Shu. Sekiguchi 10.31 03:55 2 - 0  
M. Purcell - And. Harris 10.31 02:10 1 - 2  
T. Schoolkate - J. Duckworth 10.31 01:50 0 - 2  
Yas. Uchiyama - Yos. Watanuki 10.31 00:30 2 - 0  
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara/NiklasSalminen - SRatiwatana/YWatanuki 10.31 04:50 2 - 0  
LCastelnuovo/TFancutt - MBanes/HBourchier 10.31 03:15 0 - 2  
MTBarrios Vera/ATabilo - BKlein/SPuodziunas 10.31 06:10 1 - 2  
RGonzales/EKing - TSchoolkate/DSweeny 10.31 05:30 2 - 0  
Tenisz (Playford City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - M. Inglis 10.31 00:25    
Asia Muhammad - A. Bai 10.31 01:35 2 - 0  
Aya. Shimizu - B. Woolcock 10.31 00:30 0 - 2  
Har. Arakawa - N. Bains 10.31 00:30 0 - 2  
Hir. Kuwata - L. Cabrera 10.31 00:30 1 - 2  
Pri. Hon - Chi. Muramatsu 10.31 02:50 0 - 2  
Risa Ozaki - J. Elie 10.31 02:10 0 - 2  
Sto. Sanders - Ale. Bozovic 10.31 02:05 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - S. Tsitsipas 10.31 14:15 0 - 2  
A. Zverev - D. Shapovalov 10.31 17:00 1 - 2  
G. Dimitrov - D. Thiem 10.31 13:45 2 - 0  
G. Monfils - R. Albot 10.31 21:40 2 - 1  
J-L. Struff - J-W. Tsonga 10.31 17:00 1 - 2  
J. Chardy - C. Garin 10.31 11:00 1 - 2  
N. Djokovic - K. Edmund 10.31 15:15 2 - 0  
S. Wawrinka - R. Nadal 10.31 19:40 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Ram R / Salisbury J 10.31 17:00 1 - 2  
Chardy J / Martin F - Sharan D / Sitak A 10.31 15:45 2 - 0  
Gonzalez M / Krajicek A - Bopanna R / Shapovalov D 10.31 21:00 0 - 2  
Khachanov K / Rublev A - Daniell M / Oswald P 10.31 11:00 2 - 0  
Melzer J / Roger-Vasselin - Dodig I / Polasek F 10.31 12:40 1 - 2  
Murray J / Skupski N - Granollers M / Zeballos H 10.31 14:00 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - Zhe Li 10.31 03:00 0 - 2  
F.F. Silva - Chun Hsin Tseng 10.31 03:00 2 - 1  
Jas. Jung - Tung-Lin Wu 10.31 03:00 2 - 0  
Soon Woo Kwon - M. Safwat 10.31 03:00 0 - 2  
T. Gabashvili - D. Yevseyev 10.31 05:05 1 - 2  
Yan Bai - Go Soeda 10.31 04:35 1 - 2  
Yui. Sugita - R. Safiullin 10.31 04:55 1 - 2  
Zhizhen Zhang - B. Gojo 10.31 07:00    
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doumbia S / Reboul F - Matsui T / Vardhan V 10.31 06:30    
Nam J S / Song M-K - Hsieh C-P / Yang T-H 10.31 07:35 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Shamas - Elgin M / Ramanathan R 10.31 06:30 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Gong M X / Li Z 10.31 08:15 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - A. Hartono 10.31 14:55 2 - 0  
F. Abanda - I. de Vroome 10.31 16:55    
J. Ponchet - Jada Bui 10.31 15:00 2 - 0  
K. Flipkens - Stollár F. 10.31 18:15 2 - 0  
M. Björklund - F. di Lorenzo 10.31 15:00 1 - 2  
N. Broady - E. Kostova 10.31 17:55 0 - 2  
Sam. Murray - H. Carter 10.31 16:45 2 - 0  
U. Eikeri - B. Schoofs 10.31 19:45 1 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - E. Perez-Somarriba 10.31 16:00 0 - 2  
C. Vandeweghe - S. Marand 10.31 17:50 2 - 0  
D. Khazaniuk - S. Rogers 10.31 15:55 0 - 2  
G. Min - Car. Dolehide 10.31 19:40 1 - 2  
J. Fourlis - L.M. Guillermo 10.31 17:55 0 - 2  
J. Loeb - C. McNally 10.31 17:40    
M. Zacarias - S. Whittle 10.31 16:00 2 - 0  
P.M. Tig - K. Fahey 10.31 15:55 0 - 2  
S. Wagner - K. Sebov 10.31 19:35 0 - 2  
U.M. Arconada - G. Olmos 10.31 17:50 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Kvitova 10.31 11:30 2 - 0  
K. Bertens - B. Bencic 10.31 13:15    
Tenisz (WTA-vb, női páros, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Dabrowski G / Xu Y 10.31 14:40 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Stosur S / Zhang S 10.31 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (Hungarian Inter., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christensen M / Syvertsen - Larkimo O / Pekkola S 10.31 11:00 1 - 2  
Lauritzen E / Bergstein I - Ivancic M / Polanc P 10.31 11:30 2 - 1  
Tollaslabda (Hungarian Intern., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mahmoud - S. Parsons 10.31 14:40 0 - 2  
E. Lale - M.E. Christophersen 10.31 13:40 0 - 2  
R. Messerschmidt - Lino Munoz 10.31 15:10 2 - 0  
S. Sirant - C.J. Nilsson 10.31 14:10 2 - 1  
Vic. Svendsen - L. Wraber 10.31 12:30 2 - 0  
Z. Durkinjak - P. Abian 10.31 14:40    
Tollaslabda (Hungarian Intern., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hemming C / Wolfenden T - Holst T / Knudsen K 10.31 17:00 2 - 1  
Pietryja P / Rudzinski J - Hubacek M / Kulisek V 10.31 17:30 2 - 1  
Tollaslabda (Hungarian Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pillai - M. Ulitina 10.31 12:30 2 - 1  
D. Gonda - R. Kuhl 10.31 12:00 1 - 2  
G. Bland - G. Mahulette 10.31 12:00 1 - 2  
J. Stadelmann - Sárosi L. 10.31 14:10 1 - 2  
M. Pavlinic - Madarász R. 10.31 13:40 0 - 2  
N. Yigit - V.R. Jakka 10.31 11:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hungarian Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basova A / Fuchsova M - Nistad C / Sjoo M 10.31 15:40 1 - 2  
Busch C / Schulz A - Johansson K / Sjoo T 10.31 15:40 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Kod. Naraoka 10.31 07:05 1 - 2  
Dong Keun Lee - T. Sitthikom 10.31 06:20 0 - 2  
Feixiang Sun - Wan Ho Son 10.31 08:45 2 - 0  
K. Wangcharoen - Yu Jen Chi 10.31 10:00 2 - 1  
Lin Chun-Yi - C.A. Dwi Wardoyo 10.31 07:50 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Junpeng Zhao 10.31 12:30 0 - 2  
Xiaodong Sheng - K. Vitidsarn 10.31 08:35 0 - 2  
Yuqi Shi - P. Ren 10.31 13:05 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S F / Izzuddin N - Na S S / Wang C 10.31 10:05 2 - 1  
Kang M H / Kim J H - Lee Y / Wang C L 10.31 14:35 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Leung S W H / Wheller M 10.31 13:50 2 - 0  
Lin C Y / Yang M T - Liao M C / Su C H 10.31 08:00 2 - 1  
Ou X Y / Zhang N - Mak H C / Or C C 10.31 13:05 2 - 1  
Phuangphuapet N / Viriyan - Huang K X / Liu C 10.31 08:30 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Chang T C / Yeung M N 10.31 11:55 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Rus. Hartawan 10.31 07:05 0 - 2  
Ga Eun Kim - Nit. Jindapol 10.31 09:20 2 - 1  
Ngan Yi Cheung - Nat. Nidaira 10.31 09:30 1 - 2  
Yanyan Cai - Pui Yin Yip 10.31 06:20 2 - 0  
Yiman Zhang - Zhiyi Wang 10.31 13:50 2 - 0  
Ying Li Chiang - B. Ongbumrungpan 10.31 11:35 0 - 2  
Yu Po Pai - Yue Han 10.31 11:35 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Kuo Y W / Lin W C 10.31 10:50 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Cheng C Y / Lee C C 10.31 11:45 2 - 1  
Jeong N E / Kim H J - Hsu Y C / Hu L F 10.31 10:15 2 - 1  
Liu C Y / Wang Y Q - LIN F L / Zhou X 10.31 12:20 2 - 1  
Mapasa S / Somerville G - Ng T Y / Yuen S Y 10.31 10:50 0 - 2  
Tan P K L / Thinaah M - Ramadhanti SFS / Sugiarto 10.31 09:15 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Chang H T - Wang C L / Cheng C Y 10.31 06:30 0 - 2  
Chung Y / NG S Y - Hoo P R / Cheah Y S 10.31 05:40 0 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Lee C H / Lu C Y 10.31 05:10 2 - 1  
Mak H C / Chau H W - Feng Y / Lin F 10.31 05:40 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang C / Jeong N E 10.31 05:00 2 - 0  
Surya A / Prabhu Chimulka - Lin Y S / Lin W C 10.31 05:50 0 - 2  
Tam C H / Yeung N T - Faizal H / Widjaja G E 10.31 07:50 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Bandaso M C / Maulana A 10.31 07:15 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.M. Rahul Bharadwaj - Nhat Nguyen 10.31 14:15 0 - 2  
Hongyang Weng - Yu Hsien Lin 10.31 13:30 2 - 0  
K. Bruun - Y. de Oliveira 10.31 14:45 2 - 0  
K. George - J. Kweekel 10.31 14:30 2 - 0  
L. Corvee - M. Weisskirchen 10.31 14:00 0 - 2  
Lakshya Sen - L. Schaenzler 10.31 12:45    
M. Manjunath - T. Penty 10.31 15:15 1 - 2  
W. Gnedt - Chr. Popov 10.31 13:45 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunn A / Hall A - Vaibhaav / Raj P 10.31 18:15 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Lee F-C / Lee F-J 10.31 17:45 2 - 0  
Hammes F / Klauer C - Delrue F / Lovang K 10.31 19:15 2 - 1  
Jansen J R / Kaesbauer P - Geiss B / Volker J C 10.31 18:15 2 - 0  
Liao K H / PO L W - Bay-Smidt M / Moelhede L 10.31 19:00 0 - 2  
Zijian D / Chang W - Liang W / Yichen S 10.31 17:30 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Deprez - S. de Visch Eijbergen 10.31 11:30 0 - 2  
J.D. Jakobsen - Yun Li 10.31 11:35 0 - 2  
L. Christophersen - I.A. Andersen 10.31 12:00 2 - 0  
Lia. Tan - K. Kuuba 10.31 12:15 2 - 0  
M. Repiska - Yvonne Li 10.31 13:00 0 - 2  
N. Voytsekh - K. Polikarpova 10.31 12:25 2 - 0  
S. Jaquet - N. Perminova 10.31 12:15 0 - 2  
Zheng Shuya - D. Macias 10.31 13:15 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heriau V / Lambert M - Efler L / Herttrich I 10.31 16:45 0 - 2  
Huang J / Zhang S X - Chen X / Zhou C 10.31 16:45 2 - 0  
Moore J / Williams V - Janssens E / Ostermeyer K 10.31 15:30 2 - 0  
Santosh S / Dandu P - Finne-Ipsen J / Surrow M 10.31 16:15 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Volker J C / Janssens E 10.31 10:00 2 - 0  
Kaesbauer P / Kaepplein L - Seidel M E / Linda E 10.31 10:45 0 - 2  
Magee S / Magee C - Adam E / Lambert M 10.31 10:15 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - Hall A / Macpherson J 10.31 10:45 2 - 1  
2019.11.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 11.01 01:20 25 - 28  
Darts (World Series Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Way. Jones - J. Clayton 11.01 20:00 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Seinäjoki 11.01 17:30 5 - 12  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Azemeis 11.01 17:00 0 - 2  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Oroszország 11.01 15:30 4 - 2  
Gyeplabda (Olimpiai selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
India - USA 11.01 13:30 5 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Chomutov 11.01 18:00 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 11.01 18:00 0 - 3  
Kladno - Karlovy Vary 11.01 18:00 4 - 2  
Liberec - Vitkovice 11.01 18:00 3 - 2  
Olomouc - Zlín 11.01 18:00 3 - 5  
Pardubice - Litvínov 11.01 18:00 3 - 4  
Plzen - Mountfield HK 11.01 17:30 4 - 1  
Trinec - Sparta Praha 11.01 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Dunaújváros 11.01 17:30 4 - 0  
KMH Budapest - Brassó 11.01 18:00 1 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 11.01 17:30 2 - 4  
Kajaanin Hokki - Koovee 11.01 17:30 0 - 4  
Kokkolan Hermes - RoKi 11.01 17:30 6 - 1  
TUTO - SaPKo 11.01 17:30 5 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kookoo 11.01 17:30 1 - 5  
Ilves - SaiPa 11.01 17:30 6 - 2  
JYP - Turku PS 11.01 17:30 6 - 3  
Kalpa - HIFK 11.01 17:30 2 - 2  
Lahti Pelicans - Tappara 11.01 17:30 2 - 3  
Lukko - Jukurit 11.01 17:30 2 - 2  
Ässät - Vaasan Sport 11.01 17:30 2 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Almaty 11.01 15:00 0 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 11.01 17:30 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk 11.01 15:00 2 - 2  
Szocsi - Dinamo Riga 11.01 17:30 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Montreal 11.01 03:00 4 - 4  
Nashville - Calgary 11.01 01:00 5 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 11.01 17:00 4 - 1  
Kaufbeuren - Dresden 11.01 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Straubing 11.01 19:30    
Ingolstadt - Augsburg 11.01 17:00 2 - 1  
Krefeld - Düsseldorf 11.01 16:30 4 - 3  
Köln - Mannheim 11.01 16:30 1 - 1  
Schwenningen - Iserlohn 11.01 19:30    
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Dornbirn 11.01 17:30 5 - 1  
Linz - Vienna Capitals 11.01 17:30 6 - 3  
Salzburg - Innsbruck 11.01 17:30 7 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies 11.01 00:00 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Fribourg 11.01 19:45    
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Zilina 11.01 18:00 2 - 0  
Spisska Nova Ves - Trnava 11.01 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nitra 11.01 18:00 1 - 3  
Kosice - MAC 11.01 17:30 4 - 4  
Liptovsky Mikulas - Trencin 11.01 17:00 1 - 0  
Nove Zamky - B. Bystrica 11.01 16:00 1 - 3  
Poprad - Diósgyőr 11.01 17:00 2 - 1  
Zvolen - Slovan Bratislava 11.01 18:00 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - CSZK Szamara 11.01 17:00 2 - 6  
Dinamo Szentpétervár - KRS Beijing 11.01 17:30 4 - 0  
Ermak Angarszk - Torpedo Gorkij 11.01 12:00 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck 11.01 14:00 3 - 1  
SZKA-Néva - Tsen Tou Jilin 11.01 17:00 6 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany 2 11.01 13:00 3 - 1  
Tambov - Lada Toljatti 11.01 16:30 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - East Hokkaido Cranes 11.01 10:30 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 11.01 09:30 87 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 11.01 09:00 67 - 54  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Cserno More Várna 11.01 17:00 108 - 92  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Cearense 11.01 00:00 90 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 11.01 11:00 81 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 11.01 11:00 63 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Zalgiris Kaunas 11.01 18:45    
Olimpia Milano - Barcelona 11.01 20:00    
Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne 11.01 19:00    
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 11.01 18:00 70 - 87  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Nokia 11.01 17:30 55 - 91  
Kouvot Kouvola - KTP Kotka 11.01 17:30 98 - 86  
Lapuan Kobrat - Helsinki Seagulls 11.01 17:30 70 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi Utsunomiya Brex - Tokyo Alvark 11.01 11:25 72 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning 11.01 12:35 107 - 98  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - ZTE 11.01 18:45 94 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 11.01 00:00 97 - 106  
LA Clippers - San Antonio 11.01 03:30 103 - 97  
New Orleans - Denver 11.01 02:30 122 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Hamburg 11.01 15:00 94 - 83  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Ath. Constanta 11.01 16:00 61 - 51  
Gaz Metan Medias - Csíkszereda 11.01 17:00 100 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Mladost Zemun 11.01 18:00 89 - 95  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Buducnost Podgorica 11.01 17:30 20 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Aarhus 11.01 19:00 31 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg 11.01 19:00 29 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Asztrahanocska 11.01 16:00 26 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Hard 11.01 19:00 27 - 26  
Fivers Margareten - Krems 11.01 19:00 32 - 34  
Graz - Ferlach 11.01 18:00 36 - 31  
Linz - SG Westwien 11.01 19:00 30 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slobozia - Gloria Buzau 11.01 17:00 23 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Anaitasuna 11.01 19:00 32 - 23  
Logrono La Rioja - Barcelona 11.01 19:00 28 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Varberg 11.01 19:00 29 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 11.01 01:20 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Newcastle Jets 11.01 09:30 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 11.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Cruzeiro 11.01 01:30 0 - 2  
Goiás - Flamengo 11.01 00:00 2 - 2  
Internacional - Atlético PR 11.01 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Paderborn 11.01 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Sandhausen 11.01 18:30 1 - 1  
Regensburg - Osnabrück 11.01 18:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Sonnenhof Grossaspach 11.01 19:00    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Nea Szalamina Famaguszta 11.01 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - FC Hradec Kralove 11.01 18:00 2 - 0  
Vitkovice - Varnsdorf 11.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 11.01 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Kolding IF 11.01 18:30 1 - 2  
Skive - Roskilde 11.01 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 11.01 19:00    
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Jazeera (UAE) 11.01 17:45 0 - 0  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Nasr (UAE) 11.01 15:00 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Dhafra 11.01 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Szluck 11.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Rodez Aveyron 11.01 20:00    
Caen - Orleans 11.01 20:00    
Chambly - Guingamp 11.01 20:00    
Chateauroux - Auxerre 11.01 20:00    
Troyes - Valenciennes 11.01 20:00    
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Creteil 11.01 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 11.01 11:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Apollon Larissza 11.01 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Eindhoven - AZ Alkmaar 2 11.01 20:00    
Telstar - Utrecht 2 11.01 20:00    
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Ajax 11.01 20:00    
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Goa 11.01 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Persib Bandung 11.01 12:30 0 - 2  
Perseru Badak Lampung - Arema Malang 11.01 09:30 4 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Paykan 11.01 12:45 0 - 0  
Tractor Tabriz - Esteghlal T. 11.01 15:30 2 - 4  
Zob Ahan - Shahin Bushehr 11.01 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Hasharon 11.01 14:00 3 - 0  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 11.01 14:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Bat Yam 11.01 14:00 1 - 0  
Kfar Qasem - Hapoel Ashkelon 11.01 14:00 2 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Umm al-Fahm 11.01 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Urawa RD 11.01 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 11.01 15:15 1 - 0  
Al-Arabi (QAT) - Al-Wakrah 11.01 17:25 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Bogota FC 11.01 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Guangzhou R&F 11.01 08:30 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 11.01 12:35 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renaissance Ezzmamra - Rapide Oued Zem 11.01 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Leon 11.01 04:00 1 - 0  
Monarcas Morelia - Juarez 11.01 02:00 6 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarxien - Gzira 11.01 18:00 0 - 5  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Rosenborg 11.01 19:00    
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Amstetten 11.01 19:10    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. San Lorenzo 11.01 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Chindia Targoviste 11.01 19:30    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Sp. Gijón 11.01 16:00 3 - 1  
Numancia - Albacete 11.01 12:00 1 - 0  
Ponferradina - Malaga 11.01 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Unionistas de Salamanca 11.01 17:00 1 - 3  
Osasuna B - Izarra 11.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Damac 11.01 15:55 2 - 0  
Al-Raed - Al-Wehda (KSA) 11.01 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Rizespor 11.01 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri 11.01 12:00 2 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali vb 2019 11.01 08:45    
Rögbi (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Wales 11.01 10:00 40 - 17  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 11.01 11:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Arago de Sete 11.01 20:00    
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Mladost Kastela 11.01 17:30 3 - 2  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 11.01 15:30 1 - 3  
Perugia - Trentino 11.01 18:00 3 - 1  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M. Holt (5 nyert frame-ig) 11.01 12:30 5 - 1  
Kyr. Wilson - Zhou Yuelong (5 nyert frame-ig) 11.01 07:30 5 - 3  
S. Bingham - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 11.01 12:30 2 - 5  
T. Un-Nooh - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 11.01 07:30 5 - 4  
Squash (Egyptian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Farag - K.A. Gawad 11.01 18:00 0 - 3  
Squash (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. El Welily - N. El Sherbini 11.01 18:00 1 - 3  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Trans Hansen M - Ha L / Wu J 11.01 07:20 2 - 0  
Boag M / Mewhirter T - Sivolap M / Yarzutkin A 11.01 02:40 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Kuvichka D / Kislytsyn A 11.01 07:20 2 - 1  
Bykanov R / Likholetov A - Walkenhorst A / Winter S 11.01 03:30 2 - 0  
Doherty R / Evans M - Yan T / Li J 11.01 02:40 2 - 0  
Inkiew N / Padsawud S - Huerta Pastor A / Menende 11.01 03:30 0 - 2  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Horl J / Winter T 11.01 03:30 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Huerta Pastor A / Menende 11.01 07:20 0 - 2  
Nurminen J / Siren S - Bykanov R / Likholetov A 11.01 07:20 1 - 2  
Rosager M / Brinck J S - Jongklang S / Khaolumtarn 11.01 02:40 2 - 0  
Sabino Mor./Rezende Costa - Guehrer M / Schubert Z 11.01 02:40 0 - 2  
Silvestre J / Loiseau A - Ha L / Wu J 11.01 03:30 0 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez Mendoza D / Moren - Kou N-H / Liu P H 11.01 04:20 2 - 1  
Angelopoulou M / Gusarova - Ishitsubo S / Shiba A 11.01 05:10 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Gutierrez P S / Belen Car 11.01 01:00 2 - 1  
Baburina S / Lunina D - Radarong V / Hongpak K 11.01 04:20 2 - 1  
Borger K / Sude J - Jupiter A / Chamereau A 11.01 01:50 1 - 2  
Borger K / Sude J - Lin M M / Zeng J 11.01 09:20 2 - 0  
Cao S / Dong J - Futami A / Hasegawa A 11.01 04:20 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Ishitsubo S / Shiba A 11.01 09:20 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Gordon J / Marcelle S 11.01 09:20 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Wang X X / Xue C 11.01 01:50 1 - 2  
Lin M M / Zeng J - Lunde I / Hjortland A G T 11.01 05:10 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Gordon J / Marcelle S 11.01 05:10 0 - 2  
Pata M / Toko S - Wen S H / Wang J 11.01 09:20 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - Lobato Herrero/Fernandez 11.01 01:00 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Mizoe S / Hashimoto S 11.01 04:20 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Strauss N / Strauss T 11.01 01:00 2 - 0  
Udomchavee T / Numwong R - Suzuki Y / Nagata Y 11.01 01:50 2 - 0  
Wang F / Xia X - Pata M / Toko S 11.01 01:00 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Laird N / Palmer B 11.01 05:10 2 - 0  
Tenisz (Asuncion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Pereira - E. Piai 11.01 01:30 2 - 0  
V. Cepede Royg - G. Naya 11.01 00:10 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Nakashima - Taro Daniel 11.01 15:00 2 - 1  
B. Schnur - B. Rola 11.01 19:10    
C. O'Connell - V. Pospisil 11.01 01:50 0 - 2  
D. Popko - M. Giron 11.01 17:35 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Inglot D - Krueger M / Rola B 11.01 01:30 0 - 2  
Hach Verdugo H/Novikov D - Popko D / Vatutin A 11.01 00:20 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - P. Gojowczyk 11.01 19:20    
J. Vesely - B. van de Zandschulp 11.01 17:25 2 - 1  
L.G.M. Harris - L. Lacko 11.01 15:20 2 - 1  
S. Darcis - I. Marchenko 11.01 12:35 2 - 1  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Jebavy R - Bemelmans R / Masur D 11.01 11:00 2 - 1  
Cerretani J / Cressy M - Begemann A / Mergea F 11.01 12:00 0 - 2  
Lammons N / Monroe N - Skupski K / Smith J-P 11.01 13:35 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - Y. Hanfmann 11.01 00:15 0 - 2  
R. Quiroz - L. Mayer 11.01 01:35 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sakamoto P / Seyboth Wild - Gutierrez O J / Menezes J 11.01 01:00 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - M. Bolkvadze 11.01 04:00    
D. Radanovic - Shilin Xu 11.01 04:40 0 - 2  
Lin Zhu - Fangzhou Liu 11.01 03:50    
N. Kostic - Jia-Jing Lu 11.01 05:45 0 - 2  
Tenisz (Nantes, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - V. Diatchenko 11.01 13:15 2 - 0  
M. Caregaro - A. Albie 11.01 15:35 2 - 1  
T. Korpatsch - A. Hesse 11.01 18:35 2 - 0  
T. Maria - C. Bucsa 11.01 12:00    
Tenisz (Playford City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Tat. Ito 11.01 02:50 0 - 2  
Jay Clarke - J. Duckworth 11.01 02:30 0 - 2  
M. Polmans - L. Saville 11.01 01:00 2 - 1  
Yas. Uchiyama - And. Harris 11.01 01:00    
Tenisz (Playford City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BKlein/SPuodziunas - Heliovaara/NiklasSalminen 11.01 04:00 0 - 2  
RGonzales/EKing - MBanes/HBourchier 11.01 04:25 2 - 0  
Tenisz (Playford City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - L. Cabrera 11.01 00:30 0 - 2  
B. Woolcock - M. Inglis 11.01 02:25 1 - 2  
Chi. Muramatsu - J. Elie 11.01 02:35 2 - 0  
Sto. Sanders - N. Bains 11.01 00:30 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - G. Dimitrov 11.01 14:00 0 - 2  
D. Shapovalov - G. Monfils 11.01 19:30 2 - 0  
N. Djokovic - S. Tsitsipas 11.01 15:50 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Chardy J / Martin F 11.01 15:30 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Murray J / Skupski N 11.01 14:00 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Dodig I / Polasek F 11.01 17:15 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - F.F. Silva 11.01 05:00 1 - 2  
M. Safwat - D. Yevseyev 11.01 03:30 2 - 0  
R. Safiullin - Zhe Li 11.01 03:30 1 - 2  
Zhizhen Zhang - Go Soeda 11.01 06:10 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Vardhan V - Elgin M / Ramanathan R 11.01 07:55 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Hsieh C-P / Yang T-H 11.01 07:50 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - F. di Lorenzo 11.01 16:00 1 - 2  
I. de Vroome - Sam. Murray 11.01 16:00 1 - 2  
K. Flipkens - E. Kostova 11.01 19:05 2 - 0  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - Ann Li 11.01 16:55 2 - 0  
G. Olmos - M. Minella 11.01 17:00 1 - 2  
K. Fahey - M. Zacarias 11.01 17:00 1 - 2  
K. Sebov - Car. Dolehide 11.01 19:05 0 - 2  
L.M. Guillermo - J. Loeb 11.01 17:00 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes, lila csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - S. Halep 11.01 14:00 2 - 1  
S. Kenin - E. Svitolina 11.01 11:30 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros, piros csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Groenefeld A L / Schuurs 11.01 16:00 0 - 2  
Mertens E / Sabalenka A - Babos/Mladenovic 11.01 09:00 1 - 2  
Tollaslabda (Hungarian Inter., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Knudsen K / Melgaard E - Clare M / Tolman L 11.01 09:55 2 - 0  
Lauritzen E / Bergstein I - Flynn M / Liew F T 11.01 09:55 0 - 2  
Mikkelsen M / Magelund A - Chiu V / Chi B 11.01 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hungarian Intern., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bosniuk - R. Must 11.01 12:40 2 - 1  
J.A. Ho-Shue - G. Karpov 11.01 12:40 2 - 0  
J.A. Ho-Shue - S. Sirant 11.01 16:20 2 - 1  
K. Koljonen - S. Sirant 11.01 13:00 1 - 2  
S. Parsons - P. Abian 11.01 13:00 0 - 2  
Vic. Svendsen - M.E. Christophersen 11.01 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hungarian Intern., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Russ Z / Stallwood S 11.01 13:20 2 - 0  
Briggs P / Hurlburt-Yu J - Pietryja P / Rudzinski J 11.01 17:20 2 - 0  
Christiansen M / Daugaard - Hemming C / Wolfenden T 11.01 18:00 2 - 0  
Clare M / Flynn M - Briggs P / Hurlburt-Yu J 11.01 13:40 0 - 2  
Tollaslabda (Hungarian Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - Thuy Linh Nguyen 11.01 16:40 1 - 2  
A. Pillai - Sárosi L. 11.01 10:40 1 - 2  
F. Angguni - Thuy Linh Nguyen 11.01 10:40    
G. Mahulette - A. Demirbag 11.01 10:20 1 - 2  
I. Bergstein - R. Kuhl 11.01 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hungarian Internat., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busch C / Schulz A - Karlsson E / Magnusson J 11.01 17:00 0 - 2  
Goncalves A F / Goncalves - Salehar I / Salehar L 11.01 13:40 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Lundgaard S / Magelund A 11.01 13:20 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - Feixiang Sun 11.01 05:40 0 - 2  
K. Wangcharoen - K. Vitidsarn 11.01 05:40 2 - 0  
T. Sitthikom - Kod. Naraoka 11.01 08:00 2 - 0  
Yuqi Shi - Junpeng Zhao 11.01 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang K X / Liu C - Lin C Y / Yang M T 11.01 08:00 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Lee J-H / Yang P-H 11.01 08:40 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - Lee Y / Wang C L 11.01 08:40 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Goh S F / Izzuddin N 11.01 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Yue Han 11.01 06:00 0 - 2  
Michelle Li - Yanyan Cai 11.01 05:20 2 - 0  
Nat. Nidaira - Yiman Zhang 11.01 05:40 2 - 0  
Rus. Hartawan - Ga Eun Kim 11.01 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Ng T Y / Yuen S Y 11.01 08:20 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Ramadhanti SFS / Sugiarto 11.01 08:00 2 - 0  
Jeong N E / Kim H J - Li W / Zheng Y 11.01 08:20 1 - 2  
Liu C Y / Wang Y Q - Kititharakul/Prajongjai 11.01 08:20 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoo P R / Cheah Y S - Lin Y S / Lin W C 11.01 05:20 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Lee J H / Hsu Y C 11.01 05:00 2 - 1  
Tang C M / Tse Y S - Feng Y / Lin F 11.01 05:20 1 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Faizal H / Widjaja G E 11.01 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Popov - K. George 11.01 14:20 0 - 2  
Hongyang Weng - K. Bruun 11.01 15:40 2 - 0  
M. Weisskirchen - Lakshya Sen 11.01 15:20 0 - 2  
T. Penty - Nhat Nguyen 11.01 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunn A / Hall A - Jansen J R / Kaesbauer P 11.01 17:00 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Zijian D / Chang W 11.01 18:30 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Christophersen - Zheng Shuya 11.01 15:40 2 - 0  
N. Perminova - Lia. Tan 11.01 15:20 2 - 1  
N. Voytsekh - Yvonne Li 11.01 17:20 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - Yun Li 11.01 14:20 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Moore J / Williams V 11.01 17:20 2 - 1  
Liu X / Xia Y - Finne-Ipsen J / Surrow M 11.01 18:30 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong W / Chen X - Seidel M E / Linda E 11.01 15:00 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Nohr N / Thygesen S 11.01 14:00 0 - 2  
Magee S / Magee C - Ren X / Zhou C 11.01 14:00 0 - 2
Címkék: tippmix,