Tippmix eredmények - 2019. november 4-10.

2019-11-05
Tippmix eredmények - 2019. november 4-10.

 

2019.11.10.
Amerikai foci (CFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Winnipeg 11.10 22:30 14 - 35  
Montreal - Edmonton 11.10 19:00 29 - 37  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Detroit 11.10 19:00 20 - 13  
Cincinnati - Baltimore 11.10 19:00 13 - 49  
Cleveland - Buffalo 11.10 19:00 19 - 16  
Green Bay - Carolina 11.10 22:25 24 - 16  
Indianapolis - Miami 11.10 22:05 12 - 16  
New Orleans - Atlanta 11.10 19:00 9 - 26  
NY Jets - NY Giants 11.10 19:00 34 - 27  
Pittsburgh - LA Rams 11.10 22:25 17 - 12  
Tampa Bay - Arizona 11.10 19:00 30 - 27  
Tennessee - Kansas City 11.10 19:00 35 - 32  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Sarpsborg 11.10 16:30 5 - 6  
Solberg - Mjöndalen 11.10 15:00 5 - 4  
Stabaek - Ullern 11.10 15:00 15 - 4  
Ulleval - Ready Oslo 11.10 18:00 2 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Aaby/Tjureda 11.10 14:00 8 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - Adr. Lewis 11.10 23:30 5 - 2  
Ross Smith - Jim Williams 11.10 21:05 1 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - Ian White 11.10 22:30 5 - 4  
Ste. Lennon - W. Harms 11.10 20:00 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - Mik. Suzuki 11.10 21:30 5 - 1  
D. van den Bergh - R. Thornton 11.10 00:30 4 - 5  
Ger. Price - R. Thornton 11.10 22:05 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. Webster - D. Parletti 11.10 20:40 5 - 2  
G. Anderson - W. O'Connor 11.10 23:00 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Hughes - L. Ashton 11.10 15:00 5 - 1  
Rob Cross - D. Chisnall 11.10 17:30 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - Way. Warren 11.10 14:35 5 - 1  
P. Wright - R. Harrington 11.10 16:30 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - R. Veenstra 11.10 14:10 5 - 1  
D. Gurney - G. Clemens 11.10 16:00 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Schindler - Glen Durrant 11.10 15:30 4 - 5  
Mic. Smith - N. Aspinall 11.10 17:00 5 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Pato Branco 11.10 15:00 1 - 0  
Corinthians - Joinville 11.10 17:30 2 - 2  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Booulos Nagano - Osaka 11.10 11:00 3 - 13  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - Chorzow 11.10 18:00 3 - 10  
Gwiazda Ruda Slska - Piast Gliwice 11.10 16:00 1 - 6  
Torun - AZS Katowice 11.10 17:00 3 - 2  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Berkut Grozny 11.10 11:00 3 - 1  
Uhta - Korporatsiya Asi 11.10 11:00 7 - 3  
Golf (Turkish Airlines Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turkish Airlines Open 2019 11.10 19:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 11.10 04:00 6 - 3  
Binghamton - Utica 11.10 01:05 2 - 2  
Bridgeport - Belleville 11.10 21:00 1 - 2  
Bridgeport - Providence 11.10 01:00 1 - 4  
Chicago Wolves - Manitoba 11.10 02:00 0 - 3  
Chicago Wolves - Rockford 11.10 22:00 1 - 4  
Hartford - Belleville 11.10 01:30 3 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 11.10 23:00 2 - 2  
Iowa - Ontario Reign 11.10 02:00 2 - 3  
Iowa - Ontario Reign 11.10 22:00 3 - 0  
Lehigh Valley - Hershey 11.10 01:05 2 - 2  
Providence - Hartford 11.10 21:05 1 - 2  
San Antonio - Milwaukee 11.10 22:00 3 - 3  
Texas Stars - Colorado Eagles 11.10 02:00 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 11.10 01:05 2 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Glasgow 11.10 18:30 9 - 2  
Fife - Dundee 11.10 18:30 1 - 3  
Guildford - Cardiff 11.10 19:00 3 - 1  
Manchester - Sheffield 11.10 18:30 4 - 3  
Nottingham - Belfast 11.10 17:00 2 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 11.10 15:00 1 - 3  
Nyeman Grodno - Gomel 11.10 15:00 4 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Humo Taskent 2 - Bejbarisz Atirau 11.10 13:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Atlant Moszkva 11.10 04:00 0 - 4  
Dinamo Moszkva 2 - Szpartak Moszkva 2 11.10 11:00 1 - 4  
Dinamo Riga 2 - Kapitan Sztupino 11.10 12:00 9 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Krasznaja Armija 11.10 11:00 1 - 3  
Szahalinszkije Akulj - SZKA-Varjagi 11.10 04:00 3 - 4  
Tajfun Usszurijszk - Dinamo Szentpétervár 2 11.10 04:00 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovákia 11.10 14:30 2 - 2  
Svájc - Oroszország B 11.10 11:00 3 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 11.10 12:30 3 - 0  
Finnország - Svédország 11.10 16:30 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 11.10 02:00 3 - 4  
Calgary - St. Louis 11.10 04:00 2 - 2  
Colorado - Columbus 11.10 03:00 4 - 2  
Detroit - Las Vegas 11.10 23:00 3 - 2  
Montreal - Los Angeles 11.10 01:00 3 - 2  
NY Rangers - Florida 11.10 19:00 5 - 5  
Ottawa - Carolina 11.10 01:00 4 - 1  
Pittsburgh - Chicago 11.10 01:00 2 - 2  
San Jose - Nashville 11.10 04:30 1 - 1  
Toronto - Philadelphia 11.10 01:00 2 - 2  
Vancouver - New Jersey 11.10 22:00 1 - 2  
Washington - Las Vegas 11.10 01:00 5 - 2  
Winnipeg - Dallas 11.10 20:00 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Erie Otters 11.10 01:30 2 - 4  
Flint Firebirds - Sault Ste.Marie Greyhound 11.10 01:00 3 - 2  
Guelph Storm - Kingston Frontenacs 11.10 01:00 4 - 2  
Hamilton Bulldogs - Niagara Icedogs 11.10 20:00 4 - 5  
Owen Sound Attack - Erie Otters 11.10 20:00 3 - 3  
Owen Sound Attack - London Knights 11.10 01:30 2 - 4  
Peterborough Petes - Ottawa 67's 11.10 20:05 2 - 2  
Saginaw Spirit - Mississauga Steelheads 11.10 01:05 2 - 0  
Sarnia Sting - North Bay Battalion 11.10 22:05 4 - 2  
Windsor Spitfires - North Bay Battalion 11.10 01:05 6 - 4  
Windsor Spitfires - Saginaw Spirit 11.10 22:05 6 - 6  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Breton Eagles - Charlottetown Islanders 11.10 00:00 2 - 3  
Cape Breton Eagles - Drummondville Voltigeurs 11.10 21:00 8 - 3  
Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titans 11.10 00:00 3 - 3  
Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans 11.10 21:00 6 - 3  
Quebec Remparts - Val-d'Or Foreurs 11.10 21:00 2 - 2  
Rouyn-Noranda Huskies - Baie-Comeau Drakkar 11.10 01:00 3 - 1  
Sagueneens Chicoutimi - Shawinigan Cataractes 11.10 22:00 8 - 4  
Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Arm 11.10 21:00 10 - 4  
Sherbrooke Phoenix - Val-d'Or Foreurs 11.10 00:00 7 - 0  
Victoriaville Tigres - Saint John Sea Dogs 11.10 22:00 2 - 2  
Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes 11.10 01:00 7 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország 11.10 13:00 0 - 2  
Olaszország - Japán 11.10 17:00 1 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 11.10 13:00 2 - 2  
Oroszország - Csehország 11.10 17:00 0 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 11.10 03:00 4 - 2  
Kamloops Blazers - Medicine Hat Tigers 11.10 04:00 7 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Tri-City Americans 11.10 03:00 2 - 3  
Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 11.10 02:00 3 - 1  
Portland Winterhawks - Vancouver Giants 11.10 03:00 1 - 1  
Prince Albert Raiders - Red Deer Rebels 11.10 02:00 2 - 3  
Prince George Cougars - Victoria Royals 11.10 04:00 1 - 2  
Saskatoon Blades - Brandon Wheat Kings 11.10 02:00 4 - 2  
Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 11.10 03:05 2 - 4  
Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 11.10 04:05 6 - 1  
Winnipeg Ice - Regina Pats 11.10 02:30 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana 11.10 20:00 67 - 90  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Platense - San Lorenzo 11.10 02:00 82 - 82, h.u. 90 - 95  
Regatas Corrientes - Gimnasia CR 11.10 01:30 79 - 79, h.u. 89 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide 11.10 05:00 109 - 90  
Sydney Kings - Perth 11.10 07:00 104 - 85  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Giants - Newcastle 11.10 18:00 66 - 94  
Sheffield - Leicester 11.10 17:00 79 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 11.10 09:00 81 - 64  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 11.10 07:00 91 - 70  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 11.10 07:00 65 - 65, h.u. 79 - 74  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 11.10 09:00 65 - 72  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls 11.10 16:00 68 - 108  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Pau Orthez 11.10 16:00 77 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - NLEX Road Warriors 11.10 11:45 85 - 86  
Meralco Bolts - NorthPort Batang Pier 11.10 09:30 103 - 89  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Kardica 11.10 16:00 85 - 77  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Athén - OA Chania 11.10 12:00 74 - 65  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 11.10 16:15 81 - 79  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Feyenoord Rotterdam 11.10 15:00 74 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 11.10 08:05 81 - 79  
Kyoto - Akita 11.10 06:05 58 - 98  
Nagoya Dolphins - Chiba 11.10 07:05 74 - 83  
Osaka - Yokohama 11.10 07:05 88 - 78  
Shimane - Mikawa Kariya 11.10 05:35 81 - 76  
Tochigi Utsunomiya Brex - Hokkaido 11.10 07:05 84 - 70  
Tokyo Alvark - Ryukyu Okinawa 11.10 07:05 83 - 71  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 11.10 06:05 80 - 80, h.u. 92 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Qingdao 11.10 12:35 115 - 104  
Fujian - Xinjiang 11.10 12:35 120 - 127  
Jiangsu Dragons - Sichuan 11.10 13:00 117 - 101  
Jilin - Guangdong 11.10 12:00 120 - 115  
Liaoning - Bayi Rockets 11.10 09:00 114 - 89  
Shandong - Guangzhou 11.10 12:35 100 - 99  
Shanghai Sharks - Tianjin 11.10 12:35 94 - 86  
Shenzhen - Beijing Royal Fighters 11.10 12:35 87 - 94  
Zhejiang Guangsha - Shanxi 11.10 12:35 100 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Gliwice 11.10 19:30 118 - 74  
Legia Varsó - Szczecin 11.10 17:30 95 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 11.10 16:00 65 - 91  
Siauliai - Prienai 11.10 16:00 84 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Atomerőmű 11.10 18:00 58 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New Orleans 11.10 01:00 110 - 115  
Chicago - Houston 11.10 02:00 94 - 117  
Memphis - Dallas 11.10 02:00 122 - 138  
Minnesota - Denver 11.10 21:30 90 - 90, h.u. 98 - 100  
Oklahoma City - Golden State 11.10 02:00 114 - 108  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Chemnitz 11.10 17:00 83 - 103  
Hagen - Bremerhaven 11.10 17:00 70 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 11.10 15:00 84 - 80  
Bayreuth - Braunschweig 11.10 15:00 95 - 89  
Göttingen - Oldenburg 11.10 15:00 104 - 87  
Telekom Bonn - Brose Bamberg 11.10 18:00 81 - 106  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Imola 11.10 18:00 84 - 94  
Ferrara - San Severo 11.10 12:00 93 - 87  
Mantova - Forli 11.10 18:00 92 - 86  
Montegranaro - Roseto 11.10 18:00 78 - 79  
Orzinuovi - Urania Milano 11.10 18:00 65 - 77  
Verona - Assigeco Piacenza 11.10 18:00 65 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Latina 11.10 18:00 91 - 71  
Biella - Trapani 11.10 17:00 78 - 66  
Casale Monferrato - Tortona 11.10 18:00 81 - 60  
Napoli - Treviglio 11.10 17:00 59 - 81  
Rieti - Eurobasket Roma 11.10 18:00 72 - 85  
Scafati - Capo D'Orlando 11.10 18:00 103 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Varese 11.10 12:00 91 - 74  
Cantu - Virtus Roma 11.10 17:00 74 - 76  
Cremona - Fortitudo Bologna 11.10 19:00 80 - 73  
Trieste - Brindisi 11.10 17:30 72 - 80  
Venezia - Sassari 11.10 20:45 55 - 54  
Virtus Bologna - Treviso 11.10 18:00 84 - 79  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.10 14:00 86 - 78  
Nagyezsda Orenburg - Szpartak Moszkva 11.10 13:00 86 - 68  
Szpartak Noginszk - Dinamo Moszkva 11.10 13:00 77 - 66  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - St. Pölten 11.10 17:30 79 - 93  
Kapfenberg - Gmunden 11.10 17:30 87 - 80  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - CAB Madeira 11.10 19:00 87 - 87, h.u. 105 - 100  
Porto - Esgueira 11.10 17:00 76 - 70  
Sporting CP - Lusitania 11.10 17:00 91 - 65  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - CSU Sibiu 11.10 19:00 85 - 73  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Gipuzkoa 11.10 12:00 74 - 97  
Iberojet Palma - Huesca 11.10 18:00 80 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Barcelona 11.10 12:30 95 - 100  
Estudiantes - MoraBanc Andorra 11.10 12:30 79 - 87  
Murcia - Valencia 11.10 20:00 81 - 81, h.u. 97 - 95  
Obradoiro Monbus - Baskonia Vitoria 11.10 12:30 79 - 92  
Real Madrid - Unicaja Malaga 11.10 18:30 82 - 71  
Zaragoza - Joventut Badalona 11.10 17:00 90 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Gernika Bizkaia 11.10 18:00 65 - 68  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dunav Stari Banovci 11.10 18:00 85 - 67  
Vojvodina - OKK Belgrád 11.10 12:00 85 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Tofas Bursa 11.10 11:00 73 - 84  
Fenerbahce - Besiktas 11.10 13:15 84 - 80  
Gaziantepspor - Anadolu Efes 11.10 15:30 83 - 88  
Türk Telekom - Ormanspor 11.10 18:00 66 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Kalev/Cramo 11.10 14:00 100 - 90  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 11.10 17:00 81 - 72  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod 11.10 15:00 89 - 85  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 11.10 17:00 89 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Ogre 11.10 16:00 72 - 82  
Rapla - Rakvere Tarvas 11.10 15:00 81 - 89  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Barcelona 11.10 16:50 30 - 34  
Celje - PPD Zágráb 11.10 17:00 24 - 22  
Szeged - Elverum 11.10 17:00 32 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Porto 11.10 19:00 27 - 28  
Motor Zaporozsje - Montpellier 11.10 17:00 25 - 26  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kristianstad 11.10 15:10 37 - 37  
Wisla Plock - Csehovszkije Medvegyi 11.10 18:00 34 - 28  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Esbjerg 11.10 13:30 21 - 25  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Ramnicu Valcea 11.10 18:00 31 - 28  
Brest - Buducnost Podgorica 11.10 15:00 32 - 28  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Most - Krim Ljubljana 11.10 19:00 26 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Plzen 11.10 17:00 21 - 25  
Karvina - Hranice 11.10 10:30 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Thüringer HC 11.10 12:00 28 - 25  
Nantes - Siófok 11.10 18:00 24 - 32  
Nyköbing F. - Herning-Ikast 11.10 15:00 23 - 23  
Odense - Besancon 11.10 15:00 25 - 23  
Rocasa Gran Canaria - Magura Cisnadiei 11.10 14:00 28 - 24  
Tertnes Bergen - Storhamar 11.10 17:30 31 - 26  
Zvezda Zvenyigorod - Lada Toljatti 11.10 15:00 24 - 36  
Érd - Kubany Krasznodar 11.10 15:00 39 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Feakasz Kerkyra 11.10 12:00 27 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Zamet 11.10 19:00 26 - 22  
Porec - Vinkovci 11.10 19:00 32 - 25  
Sesvete - Varazdin 11.10 19:00 27 - 24  
Umag - Bjelovar 11.10 18:00 30 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Afturelding 11.10 19:00 25 - 31  
IR - ÍBV 11.10 17:30 32 - 27  
KA Akureyri - FH 11.10 18:00 31 - 27  
Kopavogur - Valur 11.10 20:30 23 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Azoty Pulawy 11.10 16:00 32 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Orosháza 11.10 18:00 23 - 17  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Hallvard 11.10 19:00 34 - 28  
Follo - Naerbö 11.10 18:00 25 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Sola 11.10 16:00 35 - 30  
Fana Bergen - Oppsal 11.10 18:00 29 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Coburg 11.10 14:30 27 - 23  
Elbflorenz - Lübbecke 11.10 17:00 28 - 28  
TUSEM Essen - Hamburg 11.10 17:00 35 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Göppingen 11.10 16:00 28 - 22  
Lemgo - Ludwigshafen-Friesenheim 11.10 16:00 27 - 19  
Magdeburg - Minden 11.10 16:00 31 - 29  
Nordhorn-Lingen - Füchse Berlin 11.10 13:30 24 - 34  
Wetzlar - Burgdorf-Hannover 11.10 16:00 25 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Neckarsulm 11.10 15:00 29 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Dinamo Volgográd 11.10 15:00 18 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Hard 11.10 19:00 30 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Amicitia Zürich 11.10 16:00 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Redbergslids 11.10 16:00 25 - 30  
Skövde - Alingsas 11.10 16:00 20 - 23  
Önnered - Hallby 11.10 16:00 25 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Partizan Tirana 11.10 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Fleetwood 11.10 13:45 0 - 2  
Bristol Rovers - Bromley 11.10 13:45 1 - 1  
Chippenham Town - Northampton 11.10 13:45 0 - 3  
Dover - Southend 11.10 13:00 1 - 0  
Gateshead - Oldham 11.10 13:45 1 - 2  
Hayes & Yeading - Oxford Utd. 11.10 15:15 0 - 2  
Leyton - Maldon & Tiptree 11.10 13:45 1 - 2  
Wrexham - Rochdale 11.10 13:45 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bristol City 11.10 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Mitre Santiago del Estero 11.10 00:00 2 - 0  
Atl. Atlanta - Barracas Central 11.10 18:30 1 - 1  
Atl. Platense - Atl. Temperley 11.10 00:10 0 - 1  
Guillermo Brown - Belgrano de Cordoba 11.10 19:45 2 - 1  
Independiente de Mendoza - Dep. Moron 11.10 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Gimnasia Mendoza 11.10 19:30 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Gimnasia Jujuy 11.10 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Almirante Brown 11.10 17:35 0 - 1  
Atl. Colegiales - Talleres RE 11.10 19:30 1 - 3  
Defensores Unidos - UAI Urquiza 11.10 19:30 2 - 0  
Justo Jose de Urquiza - San Telmo 11.10 19:30 3 - 0  
Villa San Carlos - Sacachispas 11.10 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Gimnasia LP 11.10 17:15 0 - 3  
Central Cordoba SDE - Patronato Parana 11.10 01:10 3 - 2  
Godoy Cruz - Independiente 11.10 00:00 1 - 2  
Newell's - Defensa Justicia 11.10 19:30 2 - 0  
Racing Club - Huracan 11.10 21:45 1 - 0  
River Plate - Rosario Central 11.10 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 11.10 08:00 1 - 0  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 11.10 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Zira 11.10 16:00 1 - 1  
Sabah - Sumqayit 11.10 13:30 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - FC Bruges 11.10 14:30 2 - 1  
Genk - Gent 11.10 18:00 0 - 2  
Standard Liege - Mechelen 11.10 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Arda Kardzhali 11.10 11:45 0 - 1  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 11.10 14:15 1 - 0  
Vitosa Bistrica - Ludogorec Razgrad 11.10 16:45 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - Borac Banja Luka 11.10 13:30 1 - 1  
Siroki Brijeg - Velez Mostar 11.10 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Gremio 11.10 23:00 0 - 1  
Cruzeiro - Atlético MG 11.10 20:00 0 - 0  
CSA - Vasco da Gama 11.10 23:00 0 - 3  
Flamengo - Bahia 11.10 22:00 3 - 1  
Fortaleza - Ceara 11.10 23:00 1 - 0  
Internacional - Fluminense 11.10 20:00 2 - 1  
Sao Paulo - Atlético PR 11.10 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - E. Frankfurt 11.10 18:00 1 - 0  
Mönchengladbach - Bremen 11.10 13:30 3 - 1  
Wolfsburg - Leverkusen 11.10 15:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Regensburg 11.10 13:30 2 - 2  
Heidenheim - Hannover 11.10 13:30 4 - 0  
Nürnberg - Bielefeld 11.10 13:30 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Magdeburg 11.10 13:00 2 - 1  
Chemnitz - Würzburg 11.10 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 11.10 18:00 1 - 1  
Olympiakosz Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 11.10 17:00 4 - 0  
Pafosz - Paralimni 11.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Vitkovice 11.10 15:00 3 - 0  
Varnsdorf - Dukla Praha 11.10 14:00 1 - 1  
Zizkov - Usti nad Labem 11.10 10:15 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Slovacko 11.10 14:30 2 - 0  
Plzen - Liberec 11.10 14:30 4 - 1  
Slavia Praha - Teplice 11.10 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Skive 11.10 14:00 0 - 2  
Fremad Amager - Vendsyssel 11.10 13:45 3 - 0  
Kolding IF - Köge 11.10 15:00 0 - 2  
Roskilde - Hvidovre 11.10 13:45 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Helsingör 11.10 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Sönderjyske 11.10 14:00 4 - 2  
Bröndby - Esbjerg 11.10 16:00 2 - 1  
Hobro - Nordsjaelland 11.10 12:00 2 - 2  
Lyngby - OB Odense 11.10 14:00 4 - 3  
Midtjylland - FC Köbenhavn 11.10 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - VSK Aarhus 11.10 14:00 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Cape Town City 11.10 14:30 2 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Mamelodi Sundowns 11.10 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Daejeon Korail 11.10 06:10 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Azerbajdzsán 11.10 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - LDU Portoviejo 11.10 21:30 0 - 4  
Manta FC - Gualaceo 11.10 21:30 2 - 3  
Orense Machala - Porteno Guayaquil 11.10 21:30 2 - 1  
Santa Rita Vinces - Independiente Juniors 11.10 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Delfin Manta 11.10 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Torpedo Zogyino 11.10 11:30 2 - 1  
Isloch Minszk - Dinamo Breszt 11.10 13:30 1 - 1  
Vityebszk - BATE Boriszov 11.10 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Lyon 11.10 21:00 2 - 1  
Montpellier - Toulouse 11.10 17:00 3 - 0  
Nantes - St-Etienne 11.10 17:00 2 - 3  
Rennes - Amiens 11.10 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Kutaisi - Dila Gori 11.10 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Panahaiki 11.10 14:00 1 - 1  
Apollon Pontosz - Plataniasz 11.10 13:45 0 - 2  
Apollon Szmirnisz - Doxa Drama 11.10 14:00 1 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Levadiakosz 11.10 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Aszterasz Tripolisz 11.10 14:00 2 - 1  
Olympiakosz - Atromitosz Periszteri 11.10 16:15 2 - 0  
Panathinaikosz - AEK Athén 11.10 18:30 3 - 2  
Xanthi - Panioniosz 11.10 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Utrecht 11.10 12:15 4 - 0  
AZ Alkmaar - Emmen 11.10 20:00 3 - 0  
Feyenoord - RKC Waalwijk 11.10 16:45 3 - 2  
Twente - Zwolle 11.10 14:30 2 - 1  
Willem II - PSV 11.10 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 11.10 15:00 3 - 2  
Rijeka - Dinamo Zágráb 11.10 17:30 0 - 5  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Chennaiyin 11.10 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - PSM Makassar 11.10 11:30 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 11.10 19:15 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera 11.10 19:00 0 - 0  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 11.10 19:15 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Tokyo Verdy 11.10 07:00 0 - 0  
Kofu - Avispa Fukuoka 11.10 06:00 2 - 0  
Machida Zelvia - Yamaguchi 11.10 06:00 1 - 0  
Mito - Ehime 11.10 06:00 2 - 0  
Ryukyu - Kyoto 11.10 08:00 0 - 3  
Tochigi - Omiya Ardija 11.10 06:00 0 - 0  
Tokushima - Yokohama FC 11.10 06:00 0 - 1  
Yamagata - Nagasaki 11.10 06:00 1 - 3  
Zweigen Kanazawa - Okayama 11.10 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Trinita - Gamba Osaka 11.10 06:00 2 - 1  
Sagan Tosu - Matsumoto Yamaga 11.10 07:00 1 - 0  
Vegalta Sendai - Shimizu SP 11.10 05:05 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 11.10 10:00 0 - 2  
Kairat Almaty - Atirau 11.10 10:00 2 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Okzhetpes Kokshetau 11.10 10:00 1 - 1  
Ordabasy Shymkent - Taraz 11.10 10:00 3 - 0  
Tobol Kostanay - Aktobe 11.10 10:00 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Sahtar Karagandy 11.10 10:00 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Pereira 11.10 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Cucuta Deportivo 11.10 01:30 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 11.10 23:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan Annapurna - Hebei Elite 11.10 12:30 3 - 1  
Suzhou Dongwu - Liaoning Hongyun 11.10 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Podbeskidzie Bielsko-B. 11.10 12:40 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Korona Kielce 11.10 15:00 0 - 0  
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 11.10 17:30 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Rakow Czestochowa 11.10 12:30 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Raja de Beni Mellal 11.10 15:00 1 - 0  
Wydad Casablanca - RSB Berkane 11.10 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Moghreb Tetouan 11.10 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Necaxa 11.10 00:00 0 - 2  
Chivas Guadalajara - Queretaro 11.10 04:00 3 - 2  
Leon - Dep. Toluca 11.10 04:00 4 - 0  
Tigres UANL - Pachuca 11.10 02:00 0 - 0  
UNAM Pumas - Juarez 11.10 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MLS 2019 11.10 21:00    
Seattle - Toronto FC 11.10 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Kom Podgorica 11.10 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Hibernians Paola 11.10 16:00 2 - 2  
Gzira - Sirens FC 11.10 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 11.10 17:15 1 - 6  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Dorog 11.10 17:00 0 - 0  
Budafok - Haladás 11.10 17:00 1 - 0  
Békéscsaba - Soroksár 11.10 13:30 1 - 0  
Kazincbarcika - Csákvár 11.10 13:30 3 - 1  
MTK - Siófok 11.10 17:00 3 - 0  
Nyíregyháza - Szeged GA 11.10 13:30 3 - 0  
Tiszakécske - Budaörs 11.10 17:00 0 - 5  
Vasas - Szolnok 11.10 17:00 0 - 0  
Vác - Gyirmót 11.10 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Sarpsborg 11.10 18:00 4 - 0  
Lilleström - Stabaek 11.10 18:00 1 - 3  
Mjöndalen - Ranheim 11.10 18:00 3 - 1  
Molde - Strömsgodset 11.10 18:00 4 - 0  
Rosenborg - Bodö/Glimt 11.10 20:00 3 - 2  
Tromsö - Valerenga 11.10 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Fiorentina 11.10 12:30 5 - 2  
Juventus - Milan 11.10 20:45 1 - 0  
Lazio - Lecce 11.10 15:00 4 - 2  
Parma - Roma 11.10 18:00 2 - 0  
Sampdoria - Atalanta 11.10 15:00 0 - 0  
Udinese - SPAL Ferrara 11.10 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Salernitana 11.10 15:00 1 - 0  
Frosinone - Chievo 11.10 21:00 2 - 0  
Trapani - Cosenza 11.10 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pontedera 11.10 15:00 1 - 0  
Arezzo - Olbia 11.10 15:00 2 - 1  
Lecco - Renate 11.10 15:00 0 - 2  
Novara - Como 11.10 17:30 2 - 1  
Pianese - Pergolettese 11.10 15:00 2 - 0  
Pro Patria - Alessandria 11.10 17:30 0 - 0  
Siena - Gozzano 11.10 17:30 1 - 1  
U23Juventus - Pistoiese 11.10 15:00 0 - 2  
Vercelli - Giana Erminio 11.10 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Carpi 11.10 17:30 0 - 1  
Fermana - Virtus Verona 11.10 15:00 0 - 2  
Modena - Fano 11.10 17:30 2 - 1  
Padova - Südtirol 11.10 17:30 0 - 1  
Pesaro - Imolese 11.10 17:30 1 - 1  
Piacenza - Gubbio 11.10 15:00 1 - 0  
Sambenedettese - Rimini 11.10 15:00 2 - 0  
Triestina - Vicenza 11.10 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Bari 11.10 17:30 0 - 3  
Catania - Sicula Leonzio 11.10 17:30 2 - 1  
Cavese - Catanzaro 11.10 15:00 2 - 2  
Monopoli - Viterbese 11.10 15:00 1 - 0  
Picerno - Teramo 11.10 15:00 3 - 1  
Reggina - Casertana 11.10 15:00 2 - 0  
Ternana - Paganese 11.10 17:30 2 - 0  
Virtus Francavilla - Rende 11.10 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Zenit Szentpétervár 11.10 12:00 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - FK Krasznodar 11.10 17:00 1 - 1  
Orenburg - Ufa 11.10 09:30 0 - 0  
Szocsi - CSZKA Moszkva 11.10 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lafnitz - Grazer AK 11.10 10:30 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Mattersburg 11.10 14:30 2 - 1  
LASK - Admira Wacker 11.10 14:30 1 - 0  
Wolfsberg - Salzburg 11.10 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 11.10 23:30 5 - 0  
Sp. San Lorenzo - Guarani Asuncion 11.10 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Comerciantes Unidos 11.10 21:00 4 - 1  
Cienciano - Santos Nazca 11.10 21:00 4 - 2  
Sport Loreto - Juan Aurich 11.10 21:00 0 - 4  
Union Huaral - Dep. Coopsol 11.10 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Sport Boys Callao 11.10 21:00 2 - 0  
C. Mannucci Trujillo - C. Vallejo Trujillo 11.10 23:30 2 - 2  
Dep. Binacional - Alianza Lima 11.10 21:15 0 - 0  
Union Comercio - Huancayo 11.10 19:00 1 - 2  
Univ. San Martin - AD Cantolao 11.10 17:00 3 - 1  
Universitario de Deportes - Ayacucho 11.10 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Casa Pia 11.10 18:15 2 - 0  
Cova Piedade - Estoril 11.10 16:00 0 - 2  
Nacional Madeira - Covilha 11.10 16:00 1 - 0  
Penafiel - Benfica B 11.10 12:15 1 - 1  
Viseu - Vilafranquense 11.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Porto 11.10 22:00 0 - 1  
Guimaraes - Braga 11.10 21:00 0 - 2  
Marítimo - Portimonense 11.10 16:00 1 - 1  
Pacos Ferreira - Tondela 11.10 16:00 1 - 0  
Sporting CP - Belenenses 11.10 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester City 11.10 17:30 3 - 1  
Manchester Utd. - Brighton 11.10 15:00 3 - 1  
Wolverhampton - Aston Villa 11.10 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 11.10 18:00 0 - 0  
Sepsi OSK - Gaz Metan Medias 11.10 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 11.10 16:00 2 - 0  
Livingston - Rangers 11.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Zaragoza 11.10 16:00 1 - 1  
Deportivo - Elche 11.10 12:00 1 - 3  
Malaga - Fuenlabrada 11.10 18:00 0 - 0  
R. Santander - Ponferradina 11.10 18:00 2 - 2  
Rayo Vallecano - Cadiz 11.10 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Atl. Baleares 11.10 12:00 0 - 0  
Celta Vigo B - Ferrol 11.10 15:45 0 - 2  
Getafe B - Sp. Gijón B 11.10 11:30 0 - 1  
Langreo - Las Palmas B 11.10 12:00 1 - 0  
Las Rozas - Pontevedra 11.10 12:00 1 - 3  
Oviedo B - Internacional de Madrid 11.10 12:00 0 - 0  
Pena Deportiva - Rayo Majadahonda 11.10 12:00 0 - 0  
Real Madrid B - Ibiza Eivissa 11.10 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Cultural Leonesa 11.10 12:00 1 - 1  
Barakaldo - Tudelano 11.10 17:00 3 - 1  
Burgos - Ath. Bilbao B 11.10 17:00 2 - 0  
Guijuelo - Amorebieta 11.10 17:00 0 - 1  
Izarra - Arenas de Getxo 11.10 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Gimnastic 11.10 17:00 2 - 1  
Castellon - Hercules 11.10 17:00 1 - 0  
Cornella - UE Llagostera 11.10 18:00 2 - 1  
Ebro - Barcelona B 11.10 12:00 1 - 1  
Espanyol B - Ejea 11.10 12:00 3 - 1  
La Nucia - Villarreal B 11.10 18:00 0 - 0  
Lleida - Orihuela 11.10 17:00 4 - 0  
Olot - Prat 11.10 17:00 0 - 0  
Valencia B - Levante B 11.10 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - UCAM Murcia 11.10 17:00 1 - 2  
Granada B - Cartagena 11.10 12:00 0 - 1  
Real Murcia - Marbella 11.10 17:00 1 - 1  
San Fernando - Talavera de la Reina 11.10 17:00 1 - 0  
Yeclano Deportivo - Linense 11.10 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 11.10 14:00 2 - 1  
Atl. Madrid - Espanyol 11.10 16:00 3 - 1  
Betis - Sevilla 11.10 21:00 1 - 2  
Getafe - Osasuna 11.10 18:30 0 - 0  
Mallorca - Villarreal 11.10 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Vaduz 11.10 15:00 2 - 2  
Kriens - Stade Ouchy 11.10 14:30 3 - 0  
Lausanne - Schaffhausen 11.10 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Sion 11.10 16:00 4 - 2  
Lugano - Basel 11.10 16:00 0 - 3  
Young Boys - St. Gallen 11.10 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Umea FC 11.10 13:00 2 - 2  
Öster - Landskrona 11.10 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - IFK Berga 11.10 16:00 2 - 0  
Sollentuna - Motala AIF 11.10 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Brage 11.10 14:45 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - FF Malmö 11.10 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Crvena zvezda 11.10 14:30 1 - 1  
Partizan Belgrád - Indija 11.10 16:30 3 - 0  
Topolya SC - Vozdovac 11.10 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 11.10 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Aluminij Kidricevo 11.10 19:00 2 - 4  
Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana 11.10 16:45 2 - 0  
Triglav Kranj - Bravo Ljubljana 11.10 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - CA Bizertin 11.10 14:00 2 - 0  
CS Chebba - US Tataouine 11.10 14:00 0 - 0  
Etoile du Sahel - Soliman 11.10 14:00 1 - 0  
Hammam-Lif - Metlaoui 11.10 14:00 0 - 0  
Stade Tunisien - Esperance de Tunis 11.10 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Altinordu 11.10 17:00 0 - 0  
Boluspor - Bursaspor 11.10 14:30 1 - 1  
Keciörengücü - Adanaspor 11.10 12:00 2 - 0  
Ümraniyespor - Hatayspor 11.10 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Denizlispor 11.10 17:00 1 - 0  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 11.10 12:00 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Ankaragücü 11.10 17:00 2 - 1  
Trabzonspor - Alanyaspor 11.10 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Olekszandria 11.10 18:30 0 - 0  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 11.10 16:00 1 - 0  
Zorya Luganszk - Kolosz Kovalivka 11.10 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - CA Cerro 11.10 22:30 1 - 1  
Fenix Montevideo - Cerro Largo Melo 11.10 20:00 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Boston River 11.10 20:00 0 - 0  
Montevideo Wanderers - Racing Montevideo 11.10 23:00 0 - 2  
Progreso Montevideo - Nacional Montevideo 11.10 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Estudiantes de Merida 11.10 21:00 2 - 0  
Dep. Lara - Zulia Maracaibo 11.10 21:00 3 - 0  
Dep. Tachira - Puerto Cabello 11.10 21:00 2 - 1  
Estudiantes de Caracas - Atl. Venezuela 11.10 21:00 1 - 1  
Lala Caroni - Monagas Maturin 11.10 21:00 1 - 1  
Llaneros de Guanare - Caracas FC 11.10 21:00 1 - 1  
Metropolitanos Caracas - Aragua Maracay 11.10 16:00 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Mineros de Guayana 11.10 21:00 1 - 1  
Zamora Barinas - Trujillanos Valera 11.10 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Afrika 11.10 04:45 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Szkopje - Shkendija Tetovo 11.10 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - FC Jereván 11.10 12:00 7 - 2  
Noah Jereván - Lori Vanadzor 11.10 11:00 3 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 11.10 04:00 2 - 2  
Canterbury Utd. - Southern Utd. 11.10 02:00 2 - 1  
Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs 11.10 02:00 3 - 0  
Tasman Utd. - Waitakere Utd. 11.10 02:00 0 - 2  
Wellington Phoenix 2 - Hawke's Bay Utd. 11.10 01:00 3 - 4  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Kyle Larson (Avondale 2.) 11.10 20:30 0 - 1  
J. Logano - Cha. Elliott (Avondale 2.) 11.10 20:30 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Avondale 2.) 11.10 20:30 1 - 0  
Kyle Busch - D. Hamlin (Avondale 2.) 11.10 20:30 0 - 1  
Nascar, Avondale 2. 2019 11.10 20:30    
Nascar, Avondale 2. 2019 - Top 3 11.10 20:30    
R. Blaney - Cha. Elliott (Avondale 2.) 11.10 20:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bristol 11.10 16:00 17 - 20  
London Irish - Leicester 11.10 15:30 36 - 11  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - La Rochelle 11.10 12:30 45 - 17  
Stade de France - Racing-Metro 11.10 16:45 9 - 25  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 11.10 06:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 11.10 08:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Raphael - Marcq-en-Baroeul 11.10 17:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kifiszia - Ethnikosz Alexandroupoli 11.10 15:15 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 11.10 18:30 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagano Tridents 11.10 04:00 1 - 3  
JT Thunders - Nagoya Wolfdogs 11.10 07:00 3 - 1  
Osaka Blazers - JTEKT Stings 11.10 04:00 1 - 3  
Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 11.10 07:00 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Denso Airybees 11.10 05:00 1 - 3  
Okayama Seagulls - Himeji Victorina 11.10 08:00 3 - 0  
Saitama Ageo Medics - Kurobe Aqua Fairies 11.10 07:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Belchatow 11.10 20:00 0 - 3  
Czarni Radom - Bedzin 11.10 14:45 3 - 0  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kecskemét 11.10 17:00 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Eltmann 11.10 18:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Vilsbiburg 11.10 14:30 2 - 3  
Wiesbaden - Aachen 11.10 17:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Padova 11.10 18:00 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 11.10 18:00 3 - 1  
Latina - Monza 11.10 18:00 3 - 2  
Piacenza - Vibo Valentia 11.10 18:00 3 - 2  
Ravenna - Modena 11.10 18:00 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Perugia 11.10 17:00 3 - 2  
Bisonte Firenze - Cuneo 11.10 17:00 3 - 1  
Busto Arsizio - Caserta 11.10 17:00 3 - 1  
Chieri - Scandicci 11.10 17:00 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Nova Novokujbisevszk 11.10 15:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Mincsanka Minszk 11.10 18:00 3 - 0  
Uralocska Jekatyerinburg - Proton Szaratov 11.10 12:30 2 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Dinamo Moszkva 11.10 16:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sant Cugat 11.10 16:00 1 - 3  
Cajasol Juvasa - Kiele Socuellamos 11.10 12:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Galatasaray 11.10 15:00 2 - 3  
Bursa BBSK - Fenerbahce 11.10 14:00 1 - 3  
Istanbul BBSK - Arhavi Bld. Spor 11.10 12:00 3 - 2  
Sorgun Genclik - Inegol Bld. Spor 11.10 12:00 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Tokat Plevne 11.10 12:00 3 - 0  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Champion of Champions 2019 11.10 21:00    
Neil Robertson - J. Trump (10 nyert frame-ig) 11.10 14:00 10 - 9  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alan Clyne - Mig. Rodriguez 11.10 10:00 0 - 3  
M. Abouelghar - Leo Au 11.10 13:00 3 - 2  
Nic. Müller - Mar. Elshorbagy 11.10 14:00 1 - 3  
Paul Coll - B. Golan 11.10 16:00 3 - 0  
S. Ghosal - L. Serme 11.10 15:00 3 - 0  
Zah. Salem - M. Asal 11.10 11:00 3 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes, Borg cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - M. Berrettini 11.10 15:00 2 - 0  
R. Federer - D. Thiem 11.10 21:00 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb,ffi páros,Björkman cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Dodig I / Polasek F 11.10 19:00 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Klaasen R / Venus M 11.10 13:00 0 - 2  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Cocciaretto - V. Bosio 11.10 22:50 2 - 0  
M. Sherif - V. Bosio 11.10 01:00 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Mladenovic 11.10 04:00 1 - 2  
A. Tomljanovic - Car. Garcia 11.10 06:50    
A. Tomljanovic - P. Parmentier 11.10 07:05 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Stosur S - Garcia C / Mladenovic K 11.10 08:55 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, Világcsoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fed Kupa 2019 11.10 11:00    
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - G. Olmos 11.10 21:25 0 - 2  
M. Osaka - D. Khazaniuk 11.10 21:00 2 - 0  
O. Danilovic - S. Rogers 11.10 19:40 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baptiste H / Douglas E - Arconada U M / Dolehide C 11.10 19:00 0 - 2  
Falconi I / Mcnally C - Babic V / Whoriskey C 11.10 19:20 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - M. Mmoh 11.10 17:00 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Menendez - Klahn B / Verbeek S 11.10 18:50 2 - 1  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yos. Watanuki - Yui. Sugita 11.10 06:00 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Ramanathan R - Goransson A / Rungkat C 11.10 04:10 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - Mayo Hibi 11.10 22:55 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - J.A. Munar Clar 11.10 21:00 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luz O / Matos R - Bagnis F / Molteni A 11.10 18:45 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Den. Novak 11.10 17:00 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuai Peng - Lin Zhu 11.10 02:50    
Tollaslabda (Fuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Tien Chen Chou 11.10 07:30 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 11.10 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Yufei Chen 11.10 07:00 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Fukushima Y / Hirota S 11.10 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 11.10 06:30 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Herring - L. Roach 11.10 04:00 1 - 0  

 

2019.11.09.
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frillesas - Hammarby 11.09 15:00 2 - 2  
Motala - Sandviken 11.09 15:00 3 - 0  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Navegantes del Magallanes 11.09 21:00 13 - 9  
Caribes de Azoategui - Leones de Caracas 11.09 23:00 15 - 2  
Tiburones de la Guaira - Aguilas del Zulia 11.09 19:00 2 - 3  
Tigres de Aragua - Bravos de Margarita 11.09 22:30 1 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Ross Smith 11.09 23:55 5 - 2  
M. van Gerwen - Jim Williams 11.09 23:25 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ian White - Ste. Lennon 11.09 22:05 5 - 2  
J. Wade - W. Harms 11.09 23:00 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - Mik. Suzuki 11.09 21:30 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. Webster - W. O'Connor 11.09 21:10 3 - 5  
G. Anderson - D. Parletti 11.09 22:35 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - Jam. Hughes 11.09 15:25 5 - 3  
Rob Cross - L. Ashton 11.09 16:45 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - R. Harrington 11.09 14:30 4 - 5  
P. Wright - Way. Warren 11.09 16:15 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - G. Clemens 11.09 15:00 1 - 5  
D. Gurney - R. Veenstra 11.09 15:55 5 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Smith - Glen Durrant 11.09 17:20 5 - 3  
N. Aspinall - M. Schindler 11.09 14:10 5 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - ACMF Campo Mourao 11.09 17:00 4 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GSF Gliwice - Bielsko-Biala 11.09 18:00 3 - 4  
Lubawa - Leszno 11.09 18:00 4 - 0  
MOKS Bialystok - Pniewy 11.09 18:00 2 - 2  
Orzel Jelcz-Laskowice - Zdunska Wola 11.09 18:00 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Rieti 11.09 18:00 1 - 1  
Kaos Mantova - Meta Catania 11.09 20:00 2 - 2  
Petrarca Padova - Lido di Ostia 11.09 19:00 3 - 2  
Sandro Abate Avellino - Came Dosson 11.09 18:00 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Viseu 11.09 18:30 4 - 3  
Candoso - Electrico 11.09 17:00 3 - 6  
Modicus Sandim - Braga 11.09 16:45 2 - 2  
Portimonense - Fundao 11.09 19:00 7 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Cartagena 11.09 18:30 2 - 2  
Jaen - Ribera Navarra 11.09 18:30 5 - 3  
Murcia - Osasuna Magna 11.09 13:00 5 - 4  
Parrulo Ferrol - Palma Futsal 11.09 17:00 2 - 2  
Peniscola - Santa Coloma 11.09 18:00 5 - 2  
Valdepenas - Levante 11.09 20:15 3 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 11.09 04:00 3 - 5  
Charlotte - Springfield 11.09 01:00 2 - 1  
Cleveland - Laval 11.09 01:00 1 - 2  
Grand Rapids - Toronto Marlies 11.09 01:00 4 - 1  
Hartford - Hershey 11.09 01:15 2 - 1  
Rochester - Binghamton 11.09 01:05 3 - 3  
Rockford - Manitoba 11.09 02:00 0 - 4  
San Antonio - Milwaukee 11.09 02:00 1 - 3  
Syracuse - Belleville 11.09 01:00 3 - 3  
Tucson - Stockton 11.09 03:05 2 - 2  
Utica - Wilkes-Barre/Scranton 11.09 01:00 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Bregenzerwald 11.09 19:30 7 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield 11.09 20:00 4 - 3  
Dundee - Manchester 11.09 20:00 4 - 3  
Glasgow - Fife 11.09 20:00 5 - 2  
Nottingham - Belfast 11.09 20:00 4 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Atlant Moszkva 11.09 04:00 3 - 1  
Dinamo Riga 2 - Kapitan Sztupino 11.09 12:00 4 - 2  
Krilja Szovjetov Moszkva - Krasznaja Armija 11.09 11:00 2 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Belije Medvegyi Cseljab. 11.09 11:00 5 - 4  
Szahalinszkije Akulj - SZKA-Varjagi 11.09 04:00 4 - 1  
Szputnyik Almetyevszk - Sztalnyije Liszi Magnyit. 11.09 11:00 4 - 0  
Tajfun Usszurijszk - Dinamo Szentpétervár 2 11.09 04:00 0 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 11.09 13:00 3 - 3  
Oroszország B - Szlovákia 11.09 16:30 2 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 11.09 16:30 2 - 2  
Svédország - Oroszország 11.09 12:30 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Boston 11.09 01:30 4 - 2  
Edmonton - New Jersey 11.09 03:00 4 - 0  
NY Islanders - Florida 11.09 19:00 2 - 1  
Tampa Bay - Buffalo 11.09 19:00 5 - 3  
Winnipeg - Vancouver 11.09 02:00 4 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Mississauga Steelheads 11.09 00:00 5 - 3  
Hamilton Bulldogs - Sudbury Wolves 11.09 22:00 3 - 7  
Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 11.09 01:00 1 - 4  
Kitchener Rangers - Guelph Storm 11.09 00:30 3 - 6  
London Knights - North Bay Battalion 11.09 00:30 4 - 3  
Ottawa 67's - Oshawa Generals 11.09 01:00 2 - 3  
Sarnia Sting - Sault Ste.Marie Greyhound 11.09 00:05 7 - 4  
Sudbury Wolves - Niagara Icedogs 11.09 00:05 6 - 0  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Moncton Wildcats 11.09 00:00 5 - 3  
Blainville-Boisbriand Arm - Saint John Sea Dogs 11.09 22:00 2 - 6  
Halifax Mooseheads - Drummondville Voltigeurs 11.09 00:00 1 - 4  
Quebec Remparts - Blainville-Boisbriand Arm 11.09 01:00 1 - 3  
Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 11.09 01:30 2 - 5  
Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 11.09 22:00 3 - 3  
Rouyn-Noranda Huskies - Baie-Comeau Drakkar 11.09 01:30 2 - 2  
Sagueneens Chicoutimi - Victoriaville Tigres 11.09 01:30 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Björklöven 11.09 18:00 3 - 1  
Västeras - Karlskoga 11.09 15:15 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Dinamo Szentpétervár 11.09 15:00 3 - 1  
CSZK Szamara - Himik Voszkreszenszk 11.09 14:00 2 - 4  
Gornyak Ucsali - Szokol Krasznojarszk 11.09 11:00 1 - 5  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk 11.09 13:00 4 - 2  
KRS Beijing - Tambov 11.09 08:00 4 - 1  
Lada Toljatti - Humo Taskent 11.09 14:00 3 - 3  
Torpedo Gorkij - SZKA-Néva 11.09 11:00 0 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Szarjarka Karaganda 11.09 12:00 0 - 2  
Tsen Tou Jilin - Burany Voronyezs 11.09 11:00 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Olaszország 11.09 15:00 0 - 2  
Lettország - Fehéroroszország 11.09 16:30 2 - 3  
Magyarország - Japán 11.09 18:00 3 - 2  
Norvégia - Dánia 11.09 16:00 4 - 2  
Szlovénia - Franciaország 11.09 12:30 0 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 11.09 13:00 7 - 1  
Franciaország - Magyarország 11.09 19:00 2 - 3  
Norvégia - Kína 11.09 12:00 4 - 2  
Oroszország - Svájc 11.09 17:00 6 - 1  
Szlovákia - Dánia 11.09 15:30 0 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Tri-City Americans 11.09 03:00 3 - 3  
Kelowna Rockets - Medicine Hat Tigers 11.09 04:05 5 - 8  
Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 11.09 03:00 3 - 3  
Moose Jaw Warriors - Winnipeg Ice 11.09 02:00 3 - 2  
Prince Albert Raiders - Brandon Wheat Kings 11.09 02:00 6 - 3  
Prince George Cougars - Victoria Royals 11.09 04:00 2 - 2  
Saskatoon Blades - Red Deer Rebels 11.09 02:00 3 - 1  
Seattle Thunderbirds - Kamloops Blazers 11.09 04:35 4 - 7  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 11.09 04:05 3 - 4  
Vancouver Giants - Portland Winterhawks 11.09 04:30 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cibona Zágráb 11.09 20:00 87 - 64  
Zadar - Partizan Belgrád 11.09 18:00 57 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Illawarra 11.09 10:00 91 - 101  
South East Melbourne - NZ Breakers 11.09 07:30 103 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Bendigo 11.09 09:35 105 - 77  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 11.09 09:30 76 - 79  
Perth - Sydney Flames 11.09 11:30 93 - 74  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Charleroi Spirou 11.09 20:30 83 - 91  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Oostende 11.09 20:30 70 - 75  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Beroe Stara Zagora 11.09 17:00 86 - 94  
Csernomorec Burgasz - Jambol 11.09 17:00 114 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Mogi das Cruzes 11.09 16:50 87 - 75  
Cearense - Flamengo 11.09 01:10 71 - 88  
Franca - Sao Jose dos Campos 11.09 22:00 95 - 90  
Pato - Pinheiros 11.09 00:00 67 - 81  
Paulistano - BC Brasilia 11.09 21:00 86 - 68  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Surrey 11.09 20:30 92 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Hradec Kralove 11.09 18:00 98 - 70  
Kolin - Usti nad Labem 11.09 17:45 90 - 93  
Olomoucko - Nymburk 11.09 18:00 70 - 106  
Opava - Pardubice 11.09 18:00 85 - 65  
Ostrava - Brno 11.09 17:30 99 - 89  
Svitavy - USK Praha 11.09 18:00 78 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 11.09 07:00 105 - 108  
Seoul Knights - Incheon Elephants 11.09 07:00 80 - 63  
Wonju Dongbu - Goyang 11.09 09:00 63 - 71  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Kauhajoen Karhu 11.09 16:00 80 - 106  
Ura Kaarina - Salon Vilpas 11.09 16:00 92 - 87  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Blois 11.09 20:00 77 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Dijon 11.09 20:00 78 - 90  
Cholet - Bourg 11.09 20:00 88 - 60  
Le Mans - Gravelines 11.09 20:00 70 - 74  
Monaco - Orleans 11.09 18:30 108 - 76  
Roanne - Strasbourg 11.09 20:30 83 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - RS Elasto Painters 11.09 10:00 85 - 91  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Olympiakosz 11.09 16:00 61 - 63  
Dafni Dafniou Haidari - Pszihiko 11.09 16:00 74 - 70  
Eleftheroupoli - Korivosz Amaliada 11.09 16:00 60 - 69  
Har. Trikoupisz Meszologi - Anatolia 11.09 16:00 72 - 65  
Iakasz Nafplio - Agrinio 11.09 16:00 96 - 80  
Triton Szepolia - Pagrati 11.09 16:00 77 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Panathinaikosz 11.09 16:00 65 - 70  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 11.09 17:00 71 - 61  
Diagorasz Egaleo - PAOK 11.09 16:00 81 - 66  
Periszteri - Ifesztosz Limnosz 11.09 19:00 57 - 51  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Apollo Amsterdam 11.09 20:00 86 - 78  
BA Limburg - Landstede Zwolle 11.09 20:00 62 - 89  
ZZ Leiden - Den Helder 11.09 20:00 89 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Dubrava Zágráb 11.09 20:00 93 - 76  
Gorica - Zabok 11.09 18:00 87 - 63  
Split - Vrijednosnice Osijek 11.09 19:00 100 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva 11.09 19:00 92 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 11.09 10:05 97 - 80  
Kyoto - Akita 11.09 10:05 78 - 100  
Nagoya Dolphins - Chiba 11.09 07:05 59 - 73  
Osaka - Yokohama 11.09 07:05 78 - 66  
Shiga - Toyama 11.09 06:05 89 - 69  
Shimane - Mikawa Kariya 11.09 10:35 81 - 77  
Tochigi Utsunomiya Brex - Hokkaido 11.09 07:05 102 - 67  
Tokyo Alvark - Ryukyu Okinawa 11.09 10:05 76 - 66  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 11.09 09:05 83 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanjing Tongxi - Zhejiang Chouzhou 11.09 12:35 98 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Dabrowa Gornicza 11.09 19:30 89 - 93  
Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski 11.09 15:00 81 - 72  
Zielona Gora - Rosa Radom 11.09 17:30 106 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Gdansk - Gdynia 11.09 15:00 52 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 11.09 16:00 93 - 93, h.u. 112 - 108  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 11.09 16:20 78 - 74  
Nevezis Kedainiai - Rytas Vilnius 11.09 15:30 68 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Jászberény 11.09 18:00 107 - 72  
ZTE - Pécs 11.09 19:00 86 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Sacramento 11.09 01:30 109 - 121  
Dallas - New York 11.09 02:30 102 - 106  
Denver - Philadelphia 11.09 03:00 100 - 97  
Indiana - Detroit 11.09 01:00 112 - 106  
LA Lakers - Miami 11.09 04:30 95 - 80  
Minnesota - Golden State 11.09 02:00 110 - 110, h.u. 125 - 119  
New Orleans - Toronto 11.09 02:00 104 - 122  
Orlando - Memphis 11.09 01:00 118 - 86  
Portland - Brooklyn 11.09 04:00 115 - 119  
San Antonio - Boston 11.09 23:00 115 - 135  
Utah - Milwaukee 11.09 03:00 103 - 100  
Washington - Cleveland 11.09 01:00 100 - 113  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchheim - Karlsruhe 11.09 19:00 84 - 65  
Paderborn - Jena 11.09 19:30 88 - 98  
Schwenningen - Heidelberg 11.09 20:00 61 - 85  
Trier - Rostock 11.09 19:30 68 - 73  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Ludwigsburg 11.09 18:00 83 - 92  
Giessen - Vechta 11.09 20:30 79 - 87  
Ulm - S. Oliver Würzburg 11.09 18:00 73 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - AP Udine 11.09 20:30 73 - 65  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Bergamo 11.09 20:30 84 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VL Pesaro - Trento 11.09 20:30 82 - 82, h.u. 95 - 101  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Torino 11.09 20:30 78 - 73  
Eirene Ragusa - UR Venezia 11.09 20:30 83 - 60  
Empoli - San Martino di Lupari 11.09 20:30 52 - 83  
Famila Schio - Battipaglia 11.09 20:30 63 - 47  
Lucca - GEAS San Giovanni 11.09 20:30 67 - 65  
Vigarano - Palermo 11.09 19:00 88 - 75  
Virtus Bologna - Costa Masnaga 11.09 20:30 67 - 73  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klosterneuburg - Oberwart 11.09 20:00 66 - 66, h.u. 74 - 81  
Traiskirchen - Vienna Timberwolves 11.09 17:30 89 - 65  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galitos Barreiro - Ovarense 11.09 19:00 92 - 73  
Illiabum - Benfica 11.09 16:00 63 - 72  
Oliveirense - Vitoria Guimaraes 11.09 22:00 90 - 63  
Terceira - Maia 11.09 23:00 81 - 81, h.u. 86 - 98  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Jiu - Gaz Metan Medias 11.09 17:30 80 - 98  
U-Banca Cluj - Timisoara 11.09 18:00 79 - 70  
Voluntari - Focsani 11.09 17:30 88 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Valladolid 11.09 17:00 67 - 64  
Ourense - Granada 11.09 19:00 79 - 74  
Oviedo - Palencia 11.09 18:30 66 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Gran Canaria 11.09 20:30 90 - 97  
Fuenlabrada - Manresa 11.09 18:00 87 - 83  
Iberostar Tenerife - Burgos 11.09 20:30 85 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Campus Promete 11.09 18:00 72 - 53  
Bembibre - IDK Gipuzkoa 11.09 18:15 63 - 70  
Cadi La Seu d'Urgell - Ciudad de Los Adelantados 11.09 20:00 81 - 57  
Ensino Lugo - P. Avenida 11.09 19:00 68 - 62  
Valencia - Zaragoza 11.09 19:15 74 - 64  
Zamarat - Al-Qazeres Extremadura 11.09 19:30 64 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Vrsac 11.09 20:30 91 - 80  
Sloboda Uzice - Napredak Aleksinac 11.09 19:00 92 - 92, h.u. 103 - 101  
Tamis Pancevo - Novi Pazar 11.09 20:00 79 - 78  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Sentjur 11.09 19:00 64 - 94  
Zlatorog Lasko - Rogaska 11.09 19:00 75 - 99  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Karsiyaka 11.09 11:00 72 - 70  
Bursaspor - Buyukcekmece 11.09 13:15 84 - 79  
Galatasaray - Darussafaka 11.09 15:30 78 - 75  
ITU - Bandirma 11.09 18:00 76 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cankaya Univ. - Adanaspor 11.09 11:30 66 - 66, h.u. 80 - 68  
Fenerbahce - Botas Adana 11.09 15:30 56 - 48  
Galatasaray - Elazig Özel Idare 11.09 13:15 69 - 66  
Izmit Bld. Spor - Ormanspor 11.09 12:00 68 - 68, h.u. 80 - 83  
Kayserispor - Antakya Hatay 11.09 14:00 77 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Tsmoki-Minszk 11.09 10:00 91 - 89  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Jurmala/Fenikss 11.09 16:00 68 - 61  
Valmiera - VEF Riga 11.09 18:00 74 - 87  
Ventspils - Tartu Ulikool 11.09 16:00 93 - 38  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Veszprém 11.09 17:30 30 - 37  
Vardar Szkopje - Kielce 11.09 17:30 28 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Tatran Presov 11.09 16:00 27 - 27  
Sporting CP - Eurofarm Rabotnik 11.09 19:30 36 - 26  
Sävehof - Riihimaen Cocks 11.09 16:00 28 - 22  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Kristiansand 11.09 19:30 29 - 34  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Rosztov 11.09 18:30 20 - 30  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Győr 11.09 13:30 27 - 36  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Malomerice 11.09 17:00 30 - 22  
Zubri - Dukla Praha 11.09 18:00 29 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Holstebro 11.09 16:10 25 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Corona Brassó 11.09 15:55 25 - 27  
Debrecen - Jagodina 11.09 15:30 37 - 26  
Kastamonu - Vác 11.09 13:00 33 - 26  
Köbenhavn - Nice 11.09 14:00 32 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Pays d'Aix 11.09 20:00 36 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Merignac - Chambray Touraine 11.09 20:15 24 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Arisz Nikea 11.09 16:00 25 - 27  
Edessza - Diomidisz Argosz 11.09 17:00 28 - 25  
Filipposz Veria - PAOK 11.09 17:00 28 - 31  
Olympiakosz - Pylea 11.09 17:00 26 - 17  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Dubrovnik 11.09 19:00 34 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Fram 11.09 21:15 26 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Piotrkow Trybunalski 11.09 18:00 33 - 29  
Tarnow - Stal Mielec 11.09 18:00 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Piotrcovia Piotrkow 11.09 17:00 33 - 30  
Koszalin - Jaroslaw 11.09 18:00 29 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Mezőkövesd 11.09 18:00 25 - 23  
Komló - Budakalász 11.09 18:00 34 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Szent István SE 11.09 18:00 34 - 34  
MTK - Szombathely 11.09 18:00 35 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Rimpar 11.09 19:30 25 - 23  
Hamm-Westfalen - Aue 11.09 19:15 28 - 25  
Hüttenberg - Krefeld 11.09 19:30 31 - 19  
Konstanz - Dormagen 11.09 20:00 31 - 28  
Lübeck-Schwartau - Emsdetten 11.09 19:00 28 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melsungen - DHfK Leipzig 11.09 20:30 31 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Leverkusen 11.09 20:00 27 - 30  
Blomberg-Lippe - Oldenburg 11.09 16:30 33 - 27  
Dortmund - Göppingen 11.09 15:30 32 - 20  
Kurpfalz-Bären Ketsch - Mainz 11.09 18:00 33 - 40  
Metzingen - Bad Wildungen 11.09 19:30 29 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZGAU-Szaratov 11.09 11:00 23 - 31  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Dinamo Cseljabinszk 11.09 15:00 34 - 29  
Permszkije Medvegyi - Fakel Taganrog 11.09 11:00 29 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - AGU-Adjif 11.09 09:00 36 - 36  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Ferlach 11.09 19:00 23 - 21  
Fivers Margareten - Bärnbach/Köflach 11.09 18:00 34 - 24  
Linz - Krems 11.09 19:00 28 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Boa Hora 11.09 18:30 26 - 20  
Aguas Santas - Vitoria 11.09 19:00 33 - 26  
Avanca - Gaia 11.09 19:00 35 - 24  
Madeira SAD - Belenenses 11.09 18:00 28 - 25  
Maia - Boavista 11.09 20:00 28 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Baia Mare 11.09 10:00 33 - 28  
Dobrogea Constanta - Politehnica Timisoara 11.09 14:30 29 - 22  
Fagaras - Steaua Bukarest 11.09 17:00 30 - 28  
Vaslui - Resita 11.09 10:00 30 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Slobozia 11.09 10:00 28 - 25  
Municipal Craiova - Univ. Cluj 11.09 17:00 23 - 22  
Zalau - Dunarea Braila 11.09 10:00 24 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Quabit Guadalajara 11.09 19:00 34 - 27  
AX Puente Genil - Puerto Sagunto 11.09 17:00 30 - 26  
Ciudad Encantada - Sinfin 11.09 18:30 25 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Elche 11.09 21:00 25 - 26  
Valladolid - Porrino 11.09 19:00 29 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Endingen 11.09 18:00 32 - 23  
St. Gallen - Basel 11.09 17:30 34 - 28  
Thun - Schaffhausen 11.09 17:00 24 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Lugi 11.09 16:00 24 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Höör 11.09 16:00 23 - 35  
VästerasIrsta - Söder 11.09 14:00 22 - 17  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Povazska Bystrica 11.09 18:00 26 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Gradec 11.09 20:00 28 - 30  
Krka Novo Mesto - Dobova 11.09 18:00 33 - 40  
Loka - Ribnica 11.09 20:30 25 - 25  
Maribor - Izola 11.09 19:30 31 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - ASO Chlef 11.09 15:00 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - Paradou 11.09 18:00 2 - 0  
Constantine - Belouizdad 11.09 17:00 1 - 0  
ES Setif - Bel-Abbes 11.09 18:00 2 - 1  
JS Saoura - US Biskra 11.09 18:00 2 - 1  
MC Oran - NC Magra 11.09 17:00 1 - 0  
USM Alger - Hussein Dey 11.09 17:45 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crewe 11.09 16:00 0 - 2  
Blackpool - Morecambe 11.09 16:00 4 - 1  
Bolton - Plymouth 11.09 16:00 0 - 1  
Cambridge Utd. - Exeter 11.09 16:00 1 - 1  
Cheltenham - Swindon 11.09 16:00 1 - 1  
Colchester - Coventry 11.09 16:00 0 - 2  
Crawley - Scunthorpe 11.09 16:00 4 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Notts County 11.09 16:00 2 - 3  
Forest Green - Billericay Town 11.09 16:00 4 - 0  
Grimsby - Newport 11.09 16:00 1 - 1  
Ipswich - Lincoln 11.09 16:00 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Rotherham 11.09 16:00 1 - 3  
Maidstone Utd. - Torquay 11.09 16:00 1 - 0  
Mansfield - Chorley 11.09 16:00 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Port Vale 11.09 16:00 0 - 1  
Nantwich - Fylde 11.09 16:00 0 - 1  
Oxford City - Solihull Moors 11.09 16:00 1 - 5  
Salford City - Burton 11.09 16:00 1 - 1  
Shrewsbury - Bradford 11.09 16:00 1 - 1  
Stevenage - Peterborough 11.09 16:00 1 - 1  
Stourbridge - Eastleigh 11.09 16:00 2 - 2  
Sunderland - Gillingham 11.09 14:00 1 - 1  
Tranmere - Wycombe 11.09 16:00 2 - 2  
Walsall - Darlington 11.09 16:00 2 - 2  
Wimbledon - Doncaster 11.09 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Stoke 11.09 16:00 2 - 4  
Birmingham - Fulham 11.09 16:00 0 - 1  
Hull City - West Bromwich 11.09 16:00 0 - 1  
Leeds - Blackburn 11.09 16:00 2 - 1  
Millwall - Charlton 11.09 16:00 2 - 1  
Nottingham - Derby County 11.09 13:30 1 - 0  
Preston - Huddersfield 11.09 16:00 3 - 1  
QPR - Middlesbrough 11.09 16:00 2 - 2  
Reading - Luton 11.09 16:00 3 - 0  
Sheffield Wed. - Swansea 11.09 16:00 2 - 2  
Wigan - Brentford 11.09 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockport - Dag & Red 11.09 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Rio Cuarto - San Martin SJ 11.09 01:30 0 - 1  
Ferro Carril Oeste - Agropecuario Argentino 11.09 20:00 0 - 1  
Nueva Chicago - Estudiantes Buenos Aires 11.09 17:10 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Atl. All Boys 11.09 19:30 1 - 0  
Instituto Cordoba - Santamarina Tandil 11.09 23:00 2 - 0  
Sarmiento - Quilmes 11.09 01:10 3 - 1  
Villa Dalmine - Atl. Rafaela 11.09 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - Atl. Fenix 11.09 19:30 0 - 3  
Comunicaciones - Tristan Suarez 11.09 19:30 3 - 1  
San Miguel - Dep. Armenio 11.09 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Banfield 11.09 19:30 0 - 1  
San Lorenzo - Argentinos Juniors 11.09 21:45 3 - 0  
Union SF - Atl. Tucuman 11.09 01:10 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 11.09 07:00 1 - 1  
Western Utd. - Western Sydney Wanderers 11.09 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabayil 11.09 12:00 3 - 0  
Keshla - Neftcsi Baku 11.09 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - St. Truiden 11.09 20:00 2 - 1  
Charleroi - Eupen 11.09 18:00 1 - 0  
Kortrijk - Waasland Beveren 11.09 20:00 1 - 3  
Oostende - Mouscron-Peruwelz 11.09 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Slavia Szófia 11.09 16:30 1 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Cserno More Várna 11.09 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Zvijezda Ugljevik 11.09 13:30 2 - 1  
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo 11.09 13:30 1 - 1  
Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 11.09 16:30 0 - 4  
Zrinjski Mostar - Tuzla City 11.09 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Oeste 11.09 23:00 2 - 2  
CRB - Atlético GO 11.09 23:00 2 - 1  
Figueirense - Coritiba 11.09 01:30 1 - 1  
Guarani - Ponte Preta 11.09 20:30 0 - 0  
Londrina - America MG 11.09 00:30 0 - 1  
Sao Bento - Cuiaba 11.09 01:30 1 - 2  
Sport Recife - Criciuma 11.09 20:30 1 - 0  
Vila Nova - Operario PR 11.09 00:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Santos 11.09 21:00 0 - 3  
Palmeiras - Corinthians 11.09 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 11.09 18:30 4 - 0  
Hertha BSC - RB Leipzig 11.09 15:30 2 - 4  
Mainz - Union Berlin 11.09 15:30 2 - 3  
Paderborn - Augsburg 11.09 15:30 0 - 1  
Schalke - Düsseldorf 11.09 15:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Hamburg 11.09 13:00 1 - 1  
Osnabrück - VfB Stuttgart 11.09 13:00 1 - 0  
Sandhausen - Fürth 11.09 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - 1860 München 11.09 14:00 0 - 1  
Ingolstadt - Zwickau 11.09 14:00 4 - 2  
Rostock - Duisburg 11.09 14:00 1 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Waldhof Mannheim 11.09 14:00 0 - 3  
Uerdingen - Kaiserslautern 11.09 14:00 0 - 3  
Unterhaching - Meppen 11.09 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Anorthoszisz Famaguszta 11.09 18:00 2 - 2  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 11.09 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Independiente del Valle 11.09 21:30 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sokolov 11.09 10:15 1 - 0  
Trinec - Lisen 11.09 10:15 1 - 1  
Vysehrad - Pardubice 11.09 10:15 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 11.09 17:00 2 - 2  
Pribram - Opava 11.09 14:30 0 - 0  
Zlín - Olomouc 11.09 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Hellerup 11.09 12:00 1 - 1  
Brönshöj - FA 2000 11.09 15:00 1 - 0  
Frem - Holbaek 11.09 14:00 2 - 0  
Skovshoved - Vanlöse 11.09 13:00 2 - 1  
Slagelse BI - Hilleröd 11.09 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Brabrand 11.09 14:00 4 - 1  
Jammerbugt - Thisted 11.09 14:00 0 - 1  
Middelfart - Naesby 11.09 14:00 2 - 1  
Sydvest - Dalum 11.09 14:00 3 - 2  
Vejgaard - Ringköbing 11.09 13:00 3 - 3  
VSK Aarhus - AB Gladsaxe 11.09 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Silkeborg 11.09 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Chippa Utd. 11.09 19:15 0 - 2  
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates 11.09 14:30 3 - 2  
Polokwane City - Baroka 11.09 14:30 0 - 1  
Stellenbosch - Highlands Park 11.09 14:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Anyang 11.09 07:00 1 - 4  
Daejeon Citizen - Gwangju 11.09 07:00 3 - 1  
Jeonnam - Ansan Greeners 11.09 07:00 2 - 1  
Seoul E-Land - Busan I'Park 11.09 07:00 3 - 5  
Suwon City - Bucheon 11.09 07:00 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - FK Minszk 11.09 16:00 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Slavia Mozír 11.09 14:00 5 - 1  
Szluck - Gorodeja 11.09 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - AC Ajaccio 11.09 14:45 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Paris SG 11.09 17:30 1 - 2  
Lille - Metz 11.09 20:00 0 - 0  
Monaco - Dijon 11.09 20:00 1 - 0  
Reims - Angers 11.09 20:00 0 - 0  
Strasbourg - Nimes 11.09 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dinamo Tbiliszi 11.09 11:00 0 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 11.09 15:00 0 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Georgia Tbiliszi 11.09 11:00 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - PAOK 11.09 18:30 0 - 1  
Volosz NFC - Panetolikosz 11.09 16:15 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - ADO Den Haag 11.09 19:45 1 - 0  
Heerenveen - Sparta Rotterdam 11.09 18:30 2 - 1  
Heracles - Venlo 11.09 20:45 6 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Inter Zapresic 11.09 15:00 3 - 1  
Varazdin - Slaven Belupo 11.09 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Jamshedpur 11.09 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TIRA-Persikabo - Persebaya Surabaya 11.09 09:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel TA 11.09 14:00 0 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Raanana 11.09 17:30 1 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 11.09 18:50 3 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Beer Sheva 11.09 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Gifu 11.09 06:00 2 - 0  
Kashiwa R. - Kagoshima Utd. 11.09 07:00 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 11.09 07:00 1 - 0  
Jubilo Iwata - FC Tokyo 11.09 06:00 0 - 1  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 11.09 06:00 0 - 2  
Nagoya GE - Vissel Kobe 11.09 06:00 3 - 0  
Yokohama FM - Sapporo 11.09 06:00 4 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Umm-Salal 11.09 17:20 2 - 0  
Al-Sadd - Qatar SC 11.09 15:10 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Tigres Bogota 11.09 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Boyaca Chico 11.09 21:00 1 - 2  
Real Cartagena - Fortaleza Cota 11.09 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - América de Cali 11.09 23:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 11.09 16:00 0 - 2  
GKS Belchatow - GKS Tychy 11.09 17:00 1 - 4  
GKS Jastrzebie - Miedz Legnica 11.09 16:00 2 - 2  
Odra Opole - TBB Nieciecza 11.09 17:00 2 - 0  
Olsztyn - Warta Poznan 11.09 12:40 1 - 3  
Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice 11.09 14:00 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki 11.09 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 11.09 17:30 5 - 1  
Wisla Krakkó - Arka Gdynia 11.09 20:00 0 - 1  
Wisla Plock - Cracovia Krakkó 11.09 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Jelgava 11.09 13:00 2 - 2  
Riga FC - Spartaks Jurmala 11.09 13:00 4 - 1  
Valmiera - METTA/LU 11.09 13:00 3 - 3  
Ventspils - Liepaja 11.09 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 11.09 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Banga Gargzdai 11.09 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Youssoufia Berrechid - Raja Casablanca 11.09 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - TAS Tihad Casablanca 11.09 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Puebla 11.09 02:00 3 - 2  
Tijuana - Monterrey 11.09 04:10 0 - 4  
Veracruz - América 11.09 04:00 0 - 5  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hincesti 11.09 12:00 1 - 1  
Speranta Nisporeni - Milsami Orhei 11.09 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica 11.09 13:00 2 - 1  
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci 11.09 13:00 1 - 1  
Titograd Podgorica - OFK Petrovac 11.09 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - Tarxien 11.09 14:00 3 - 2  
St. Lucia - Birkirkara 11.09 16:15 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Diósgyőr 11.09 19:30 1 - 0  
Kaposvár - Fehérvár 11.09 17:00 0 - 2  
Paks - Kisvárda 11.09 17:00 1 - 1  
Puskás Akadémia - Újpest 11.09 17:00 1 - 3  
ZTE - Mezőkövesd 11.09 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sandefjord 11.09 15:30 3 - 1  
Ham-Kam - Nest-Sotra 11.09 15:30 3 - 2  
Jerv - Kongsvinger 11.09 15:30 0 - 2  
KFUM Oslo - Sogndal 11.09 15:30 1 - 0  
Notodden - Start 11.09 15:30 0 - 2  
Raufoss - Skeid 11.09 15:30 4 - 5  
Ullensaker/Kisa - Tromsdalen 11.09 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3,rájátszás feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvik Halden - Asane 11.09 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Viking Stavanger 11.09 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Torino 11.09 15:00 0 - 4  
Internazionale - Hellas Verona 11.09 18:00 2 - 1  
Napoli - Genoa 11.09 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Pescara 11.09 18:00 1 - 2  
Entella - Pordenone 11.09 15:00 1 - 1  
Juve Stabia - Benevento 11.09 15:00 1 - 1  
Perugia - Cittadella 11.09 15:00 0 - 2  
Pisa - Spezia 11.09 15:00 3 - 2  
Venezia - Livorno 11.09 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Carrarese 11.09 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Reggio Audace 11.09 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibonese - Rieti 11.09 18:30 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Sinnyik Jaroszlavl 11.09 14:00 0 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Fakel Voronyezs 11.09 15:00 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki 11.09 10:00 1 - 0  
Kurszk - Tom Tomszk 11.09 13:00 3 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 11.09 05:00 0 - 2  
Mordovija Szaranszk - Torpedo Moszkva 11.09 13:00 1 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 2 11.09 13:00 2 - 2  
Rotor Volgográd - Csertanovo Moszkva 11.09 13:00 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 11.09 06:00 3 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - FK Krasznodar 2 11.09 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Tambov 11.09 14:30 1 - 2  
Rubin Kazany - Dinamo Moszkva 11.09 12:00 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 11.09 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - BW Linz 11.09 14:30 2 - 2  
Liefering - Vorwärts Steyr 11.09 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Rapid Wien 11.09 17:00 0 - 3  
St. Pölten - WSG Tirol 11.09 17:00 5 - 1  
Sturm Graz - Hartberg 11.09 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Sporting Cristal 11.09 21:30 2 - 3  
Molinos El Pirata - Dep. Municipal 11.09 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Farense 11.09 16:00 1 - 2  
Feirense - Varzim 11.09 18:15 1 - 2  
Leixoes - Uniao Oliveirense 11.09 18:15 3 - 2  
Mafra - Porto B 11.09 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Moreirense 11.09 21:30 3 - 3  
Rio Ave - Setúbal 11.09 16:30 1 - 0  
Santa Clara - Benfica 11.09 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - West Ham 11.09 16:00 3 - 0  
Chelsea - Crystal Palace 11.09 13:30 2 - 0  
Leicester - Arsenal 11.09 18:30 2 - 0  
Newcastle - Bournemouth 11.09 16:00 2 - 1  
Southampton - Everton 11.09 16:00 1 - 2  
Tottenham - Sheffield Utd. 11.09 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - CSM Politechnika Iasi 11.09 12:00 1 - 0  
Botosani - FCS Bukarest 11.09 19:30 0 - 2  
Chindia Targoviste - Univ. Craiova 1948 11.09 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentino - Domagnano 11.09 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - St. Mirren 11.09 16:00 5 - 2  
Kilmarnock - Hamilton 11.09 16:00 2 - 2  
Ross County - Aberdeen 11.09 16:00 1 - 3  
St. Johnstone - Hibernian 11.09 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Peterhead 11.09 16:00 1 - 2  
Dumbarton - East Fife 11.09 16:00 2 - 4  
Falkirk - Airdrieonians 11.09 16:00 1 - 2  
Montrose - Forfar 11.09 16:00 3 - 0  
Raith Rovers - Stranraer 11.09 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stenhousemuir 11.09 16:00 2 - 1  
Annan - Cowdenbeath 11.09 16:00 1 - 0  
Cove Rangers - Stirling Albion 11.09 16:00 1 - 0  
Edinburgh City - Elgin 11.09 16:00 1 - 1  
Queen's Park - Brechin 11.09 16:00 5 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dunfermline 11.09 16:00 2 - 1  
Arbroath - Inverness CT 11.09 16:00 3 - 0  
Partick Thistle - Greenock Morton 11.09 16:00 2 - 1  
Queen of South - Ayr Utd. 11.09 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Lugo 11.09 18:00 0 - 1  
Huesca - Oviedo 11.09 16:00 3 - 1  
Las Palmas - Alcorcon 11.09 20:00 1 - 1  
Mirandes - UD Extremadura 11.09 16:00 2 - 0  
Sp. Gijón - Numancia 11.09 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino Luanco - San Sebastian Reyes 11.09 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haro Deportivo - Calahorra 11.09 19:00 1 - 1  
Leioa - Osasuna B 11.09 17:30 0 - 0  
Real Sociedad B - Salamanca UDS 11.09 18:00 3 - 1  
UD Logrones - Valladolid B 11.09 19:00 1 - 1  
Unionistas de Salamanca - Real Union Irun 11.09 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Andorra - Sabadell 11.09 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Atl. Sanluqueno 11.09 18:00 0 - 0  
Cadiz B - Merida 11.09 16:00 2 - 1  
Cordoba - Villarrobledo 11.09 19:00 2 - 0  
Sevilla B - Don Benito 11.09 18:30 2 - 3  
Villarrubia - Rec. Huelva 11.09 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valladolid 11.09 13:00 3 - 0  
Barcelona - Celta Vigo 11.09 21:00 4 - 1  
Eibar - Real Madrid 11.09 18:30 0 - 4  
Valencia - Granada 11.09 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Chiasso 11.09 17:30 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Servette 11.09 19:00 1 - 2  
Xamax - Thun 11.09 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enskede - AIK Stockholm 11.09 14:00 0 - 7  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macva Sabac - Vojvodina 11.09 18:00 0 - 1  
Napredak Krusevac - Cukaricki 11.09 16:00 3 - 1  
Rad Belgrád - Spartak Subotica 11.09 16:00 2 - 0  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 11.09 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Trencin 11.09 17:00 3 - 1  
Senica - Zemplin Michalovce 11.09 17:00 4 - 0  
Sered - Nitra 11.09 17:00 0 - 1  
Trnava - Pohronie 11.09 17:00 3 - 2  
Zilina - Ruzomberok 11.09 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 11.09 16:55 4 - 1  
Rudar Velenje - Celje 11.09 14:45 3 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Ben Guerdane 11.09 14:00 2 - 0  
US Monastir - JS Kairouanaise 11.09 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Karagümrük 11.09 17:00 0 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Akhisar 11.09 12:00 0 - 0  
Giresunspor - Osmanlispor 11.09 14:30 2 - 1  
Istanbulspor - Menemen Bld. Spor 11.09 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Galatasaray 11.09 18:00 0 - 2  
Genclerbirligi - Kayserispor 11.09 13:00 2 - 1  
Rizespor - Antalyaspor 11.09 15:30 1 - 0  
Sivasspor - Konyaspor 11.09 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Dnipro-1 11.09 13:00 1 - 1  
FC Lviv - Vorszkla Poltava 11.09 16:00 2 - 0  
Mariupol - Kárpáti Lviv 11.09 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Danubio Montevideo 11.09 20:00 0 - 0  
Penarol Montevideo - River Plate Montevideo 11.09 23:00 1 - 0  
Rampla Juniors - Plaza Colonia 11.09 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Louisville City 11.09 21:00 1 - 1  
Real Monarchs - El Paso 11.09 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Németország 11.09 18:30 1 - 2  
Ausztrália - Chile 11.09 05:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Penybont 11.09 15:45 1 - 2  
Barry Town - Connah's Quay 11.09 15:30 0 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Urawa RD 11.09 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borec Veles - Makedonije GP 11.09 13:00 1 - 1  
Renova - Akademija Pandev 11.09 13:00 1 - 1  
Sileks Kratovo - Shkupi Szkopje 11.09 13:00 1 - 0  
Struga Trim-Lum - Vardar Szkopje 11.09 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Carrick 11.09 16:00 1 - 2  
Cliftonville - Warrenpoint 11.09 16:00 4 - 0  
Coleraine - Glenavon 11.09 16:00 4 - 0  
Institute - Glentoran 11.09 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Viljandi Tulevik 11.09 12:00 3 - 0  
Kuressaare - Trans Narva 11.09 12:00 0 - 1  
Nomme Kalju - Tammeka Tartu 11.09 12:00 2 - 3  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 11.09 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat Jereván 11.09 11:00 1 - 1   
2019.11.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - LA Chargers 11.08 02:20 26 - 24  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.08 12:00 3 - 6  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Kazany 11.08 12:30 10 - 3  
Start Nyizsnyij Novgorod - Sztroitel Sziktivkar 11.08 16:30 1 - 5  
Szibszelmas Novoszibirszk - Murman Murmanszk 11.08 13:00 5 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Vetlanda 11.08 19:00 2 - 3  
Edsbyn - Villa Lidköping 11.08 19:00 3 - 5  
Sirius - Broberg/Söderhamn 11.08 19:00 4 - 3  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Azoategui - Leones de Caracas 11.08 23:00 2 - 5  
Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara 11.08 23:00 5 - 1  
Tiburones de la Guaira - Aguilas del Zulia 11.08 23:00 3 - 4  
Tigres de Aragua - Bravos de Margarita 11.08 23:00 6 - 2  
Baseball (WBSC Premier 12, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 11.08 04:00 3 - 1  
Dél-Korea - Kuba 11.08 11:00 7 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Dynamo Ceske Budejovice 11.08 20:30 7 - 6  
Chrudim - Interobal Plzen 11.08 20:00 1 - 1  
Melnik - Slavia Praha 11.08 20:30 4 - 9  
Sparta Praha - Tango Brno 11.08 20:00 13 - 2  
Svarog Teplice - FTZS Liberec 11.08 20:00 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pesarofano 11.08 19:00 5 - 2  
Arzignano - Feldi Eboli 11.08 20:30 3 - 3  
Latina - Signor Prestito CMB 11.08 20:30 5 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Leoes Porto Salvo 11.08 22:00 0 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Burela 11.08 21:15 7 - 2  
Zaragoza - Cordoba 11.08 20:30 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 2 11.08 16:30 2 - 2  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Kuznyeckije Medvegyi 11.08 16:00 6 - 1  
Irbisz Kazany - Szibirszkije Sznajperi 11.08 15:00 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Altaj Kamenogorszk 11.08 15:00 5 - 2  
Lada Toljatti 2 - Tolpar Ufa 11.08 14:00 1 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Rubin Tyumeny 2 11.08 12:00 3 - 1  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Belije Medvegyi Cseljab. 11.08 16:00 5 - 3  
Szarmati Orenburg - Avtomob. Jekatyerinburg 2 11.08 15:00 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Columbus 11.08 03:00 2 - 3  
Buffalo - Tampa Bay 11.08 20:00 2 - 3  
Calgary - New Jersey 11.08 03:00 5 - 2  
Carolina - NY Rangers 11.08 01:00 2 - 4  
Chicago - Vancouver 11.08 02:30 5 - 2  
Colorado - Nashville 11.08 03:00 9 - 4  
Florida - Washington 11.08 01:00 4 - 4  
NY Islanders - Pittsburgh 11.08 01:00 3 - 3  
Ottawa - Los Angeles 11.08 01:30 2 - 2  
Philadelphia - Montreal 11.08 01:00 2 - 2  
San Jose - Minnesota 11.08 04:30 6 - 5  
Toronto - Las Vegas 11.08 01:00 1 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs 11.08 00:00 3 - 6  
Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar 11.08 01:00 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.08 14:30 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Molot Perm 11.08 16:30 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 11.08 15:00 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 11.08 19:00 1 - 3  
Fehéroroszország - Szlovénia 11.08 14:30 0 - 2  
Lengyelország - Japán 11.08 18:00 3 - 2  
Lettország - Franciaország 11.08 18:30 1 - 1  
Magyarország - Olaszország 11.08 15:00 3 - 3  
Észtország - Ukrajna 11.08 18:30 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 11.08 17:00 2 - 1  
Magyarország - Dánia 11.08 19:00 3 - 1  
Norvégia - Franciaország 11.08 16:00 1 - 6  
Svájc - Finnország 11.08 13:00 1 - 4  
Szlovákia - Kína 11.08 16:00 1 - 2  
Szlovákia - Kína 11.08 16:00 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mornar 11.08 20:00 92 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 11.08 09:30 85 - 95  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 11.08 20:30 81 - 69  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Basic-Fit Brussels 11.08 20:30 66 - 87  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Szófia - Levszki Szófia 11.08 17:00 77 - 94  
Rilski Sportist - Academic Bultex Plovdiv 11.08 17:00 91 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - BC Brasilia 11.08 01:30 81 - 69  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Worcester 11.08 18:00 85 - 90  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Glasgow 11.08 20:30 93 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 11.08 11:00 65 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - CSZKA Moszkva 11.08 20:45 67 - 66  
Fenerbahce - Bayern München 11.08 18:45 90 - 82  
Panathinaikosz - Valencia 11.08 20:30 91 - 80  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 11.08 19:00 86 - 93  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Nokia 11.08 17:30 79 - 86  
Lahti - KTP Kotka 11.08 17:30 95 - 98  
Tampere Pyrintö - Lapuan Kobrat 11.08 17:30 105 - 88  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Quimper 11.08 20:00 90 - 78  
Antibes - Gries-Oberhoffen 11.08 20:30 77 - 67  
Denain - St-Quentin 11.08 20:00 85 - 71  
Evreux - Souffelweyersheim 11.08 20:30 76 - 94  
Fos-sur-Mer - Nantes 11.08 20:00 64 - 67  
Paris BC - Vichy-Clermont 11.08 20:30 90 - 93  
Rouen - Lille 11.08 20:30 70 - 68  
St-Chamond - Poitiers 11.08 20:00 92 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Paris Levallois 11.08 20:00 98 - 79  
Reims - Boulazac 11.08 20:00 100 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Meralco Bolts 11.08 09:30 74 - 92  
TNT KaTropa - Ginebra SM 11.08 12:00 93 - 96  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Skrljevo 11.08 19:00 75 - 60  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiga - Toyama 11.08 11:15 83 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 11.08 12:35 94 - 88  
Guangdong - Shandong 11.08 13:00 126 - 110  
Guangzhou - Beijing Royal Fighters 11.08 12:35 106 - 106, h.u. 123 - 134  
Jiangsu Dragons - Tianjin 11.08 12:35 88 - 88, h.u. 98 - 92  
Jilin - Bayi Rockets 11.08 12:35 105 - 84  
Liaoning - Shenzhen 11.08 12:35 123 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Asseco Gdynia 11.08 19:50 80 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend 11.08 18:00 75 - 74  
Oroszlány - Szolnok 11.08 18:00 77 - 64  
Szeged - Debrecen 11.08 18:00 87 - 87, h.u. 100 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Boston 11.08 02:00 87 - 108  
LA Clippers - Portland 11.08 04:30 107 - 101  
Phoenix - Miami 11.08 03:00 108 - 124  
San Antonio - Oklahoma City 11.08 02:30 121 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Skyliners Frankfurt 11.08 19:00 92 - 99  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Galati 11.08 18:00 74 - 75  
Steaua Bukarest - BCMU Pitesti 11.08 18:00 94 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Alicante 11.08 21:00 77 - 77, h.u. 91 - 85  
Lleida - Caceres 11.08 21:00 67 - 72  
Melilla - Marin Peixegalego 11.08 20:15 78 - 67  
Real Canoe - Leyma Coruna 11.08 20:00 69 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Kolubara Lazarevac 11.08 18:00 94 - 80  
Zlatibor Cajetina - Mladost Zemun 11.08 17:00 121 - 105  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - TTU Tallinn 11.08 18:00 83 - 90  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Metz 11.08 18:00 25 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Jicin 11.08 18:00 30 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nancy 11.08 20:15 23 - 31  
Billere - Pontault-Combault 11.08 20:30 32 - 30  
Cherbourg Manche - Dijon 11.08 20:30 29 - 23  
Limoges - Cavigal Nice 11.08 20:30 27 - 25  
Saran - Massy Essonne 11.08 20:30 32 - 29  
Strasbourg Schiltigheim - Cesson 11.08 20:30 23 - 17  
Valence - Selestat 11.08 20:00 20 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Chrobry Glogow 11.08 19:00 27 - 23  
Kalisz - Kwidzyn 11.08 18:00 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kobierzyce 11.08 18:30 21 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dabas 11.08 18:00 30 - 29  
Vác - Balatonfüred 11.08 18:30 21 - 36  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Kisvárda 11.08 18:00 24 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Akbuzat Ufa 11.08 17:30 31 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Volgográd 11.08 17:30 36 - 13  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirol Schwaz - SG Westwien 11.08 19:00 35 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Calarasi 11.08 16:30 27 - 26  
Focsani - Bacau 11.08 17:30 23 - 22  
Potaissa Turda - Buzau 11.08 17:00 32 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Nava 11.08 19:00 23 - 22  
Benidorm - Logrono La Rioja 11.08 20:00 21 - 30  
Huesca - Atl. Valladolid 11.08 20:30 32 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Alcobendas 11.08 21:00 23 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skara 11.08 18:00 27 - 27  
Skuru - Lugi 11.08 19:00 35 - 29  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Modra - Sala 11.08 19:00 14 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Vllaznia 11.08 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dulwich Hamlet - Carlisle 11.08 20:55 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Talleres Cordoba 11.08 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 11.08 09:30 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Beerschot Wilrijk 11.08 20:30 1 - 0  
Roeselare - Lokeren 11.08 20:30 2 - 1  
Saint-Gilloise - Westerlo 11.08 20:30 0 - 2  
Virton - OH Leuven 11.08 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Anderlecht 11.08 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Botev Vraca 11.08 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Bragantino 11.08 23:15 2 - 3  
Parana - Vitória 11.08 23:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Flamengo 11.08 00:00 0 - 1  
Gremio - CSA 11.08 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 11.08 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Wehen 11.08 18:30 1 - 0  
St. Pauli - Bochum 11.08 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Köln - Jena 11.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Doxa Katokopia 11.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Prostejov 11.08 19:00 5 - 0  
Jihlava - Vlasim 11.08 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 11.08 18:00 2 - 1  
Ostrava - Karvina 11.08 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Naestved 11.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aalborg 11.08 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Supersport Utd. 11.08 19:00 0 - 1  
Maritzburg Utd. - Bloemfontein Celtic 11.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Magyarország 11.08 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Macedónia - Ausztria 11.08 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Belgium 11.08 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Khaleej Khor Fakkan 11.08 15:00 1 - 1  
Al-Fujairah - Hatta 11.08 15:00 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Wasl 11.08 17:45 2 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, H csoport - FTC hány pontot szerez? 11.08 00:10    
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dnyapro Mogiljev 11.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Caen 11.08 20:00 1 - 1  
Chambly - Clermont 11.08 20:00 0 - 1  
Le Mans - Grenoble 11.08 20:00 0 - 0  
Lorient - Niort 11.08 20:00 4 - 1  
Nancy - Troyes 11.08 20:00 0 - 0  
Orleans - Paris FC 11.08 20:00 0 - 1  
Sochaux - Le Havre 11.08 20:00 2 - 0  
Valenciennes - Chateauroux 11.08 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Dunkerque 11.08 18:00 2 - 0  
Bastia-Borgo - Bourg-Peronnas 11.08 20:00 1 - 2  
Boulogne - Red Star 93 11.08 20:00 0 - 1  
Cholet - Beziers 11.08 20:00 2 - 1  
Concarneau - Pau 11.08 20:00 0 - 1  
Creteil - Villefranche sur Saone 11.08 20:00 2 - 2  
Laval - Ajaccio GFC 11.08 20:00 2 - 0  
Le Puy - Toulon 11.08 20:00 0 - 0  
Lyon Duchere - Quevilly Rouen 11.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Bordeaux 11.08 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 11.08 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania Kisszamikosz - Giannina 11.08 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Den Bosch 11.08 20:00 5 - 1  
Almere City - NAC Breda 11.08 20:00 1 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Maastricht 11.08 20:00 3 - 2  
Excelsior - FC Eindhoven 11.08 20:00 5 - 4  
Go Ahead Eagles - Dordrecht 11.08 20:00 3 - 1  
Helmond - De Graafschap 11.08 20:00 1 - 2  
Nijmegen - Oss 11.08 20:00 3 - 0  
PSV 2 - Telstar 11.08 20:00 1 - 1  
Roda - Cambuur 11.08 20:00 1 - 2  
Volendam - Utrecht 2 11.08 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Groningen 11.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - HNK Gorica 11.08 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Odisha 11.08 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Madura Utd. 11.08 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Zob Ahan 11.08 12:30 2 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Nassaji Mazandaran 11.08 14:15 0 - 0  
Shahin Bushehr - Gol Gohar Sirjan 11.08 15:15 1 - 1  
Shahr Khodro Mashhad - Pars Jonoubi Jam 11.08 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 11.08 14:00 0 - 0  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Acre 11.08 14:00 1 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Bnei Sakhnin 11.08 14:00 2 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 11.08 14:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Nof Hagalil 11.08 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Duhail 11.08 17:20 2 - 3  
Al-Wakrah - Al-Ahli (QAT) 11.08 15:10 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz 11.08 19:10 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Slask Wroclaw 11.08 18:00 0 - 1  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 11.08 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Panevezys 11.08 17:00 1 - 4  
Zalgiris Vilnius - Riteriai Vilnius 11.08 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Mosta 11.08 18:00 5 - 0  
Sliema Wanderers - Hamrun 11.08 20:15 2 - 0  
Valletta - Senglea 11.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Odd Grenland 11.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Bologna 11.08 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Ascoli 11.08 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Ural Jekatyerinburg 11.08 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Lustenau 11.08 19:10 2 - 0  
Austria Wien Amatőr - Kapfenberg 11.08 19:10 4 - 1  
FAC Wien - Ried 11.08 19:10 1 - 2  
Horn - FC Juniors OÖ 11.08 19:10 1 - 3  
Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 11.08 20:15 2 - 4  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Caimanes - Cultural Santa Rosa 11.08 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - UTC de Cajamarca 11.08 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Huancayo 11.08 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Gil Vicente 11.08 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Watford 11.08 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 11.08 17:00 1 - 0  
Hermannstadt - Viitorul Constanta 11.08 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dundee Utd. 11.08 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Tenerife 11.08 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Leganes 11.08 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Grasshoppers 11.08 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Eskisehirspor 11.08 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kasimpasa 11.08 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Fenix Montevideo 11.08 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Svédország 11.08 01:30 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 11.08 21:00 0 - 5  
Newtown - Caernarfon 11.08 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Portadown 11.08 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Urartu 11.08 12:00 2 - 4  
Pjunyik Jereván - Shirak Gyumri 11.08 15:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - London Wasps 11.08 20:45 28 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Leinster 11.08 20:35 11 - 42  
Edinburgh - Newport Dragons 11.08 20:35 20 - 7  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 11.08 11:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kaposvár 11.08 18:00 0 - 3  
Vasas - Újpest 11.08 19:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Paris Volley 11.08 19:30 0 - 3  
Nice - Chaumont 11.08 20:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Mulhouse 11.08 20:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - GKS Katowice 11.08 20:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Chemik Police 11.08 17:30 2 - 3  
Wisla Varsó - Rzeszow 11.08 18:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Kazany 11.08 14:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Ankara PTT 11.08 16:30 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 11.08 17:30 0 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 11.08 20:00 5 - 6  
Squash (Detroit Pro Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Shahin - S. Sobhy 11.08 01:00 3 - 1  
O.B. Clyne - Don. Lobban 11.08 23:00 3 - 0  
O.B. Clyne - Mel. Alves 11.08 00:00    
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dussourd - K.A. Gawad 11.08 12:00 0 - 3  
A.M.A. Tamimi - G. Marche 11.08 15:00 3 - 1  
Alan Clyne - R. Kobayashi 11.08 15:00 3 - 1  
Art. Salazar - Mar. Elshorbagy 11.08 16:00 0 - 3  
B. Golan - R. Tandon 11.08 13:00 3 - 0  
B. Masotti - O. Mosaad 11.08 14:00 1 - 3  
C. Grayson - M. Asal 11.08 14:00 0 - 3  
Ces. Salazar - Nat. Lake 11.08 10:00 3 - 0  
Chr. Simpson - A. Waller 11.08 17:00 0 - 3  
Dar. Selby - You. Ibrahim 11.08 12:00 2 - 3  
F. Dessouky - Eain Yow Ng 11.08 11:00 3 - 1  
I.P. Bernabeu - S.A. Amjad 11.08 16:00    
Ivan Yuen - Die. Elias 11.08 11:00 0 - 3  
J. Willstrop - Geo. Parker 11.08 10:00 3 - 0  
K. Frost - Edm. Lopez 11.08 10:00 0 - 3  
L. Serme - B. Aubert 11.08 17:00 3 - 1  
M. Abouelghar - Tay. Aslam 11.08 15:00 3 - 0  
M. Elsherbini - K.A. Fathi 11.08 12:00    
Max Lee - Greg Lobban 11.08 11:00 1 - 3  
Nic. Müller - A. Rehman 11.08 16:00 3 - 0  
R. Fallows - Joel Makin 11.08 12:00 0 - 3  
S. Delierre - M. Castagnet 11.08 13:00 0 - 3  
S. Ghosal - M. Mangaonkar 11.08 17:00 3 - 0  
S. Rösner - Ben Coleman 11.08 10:00 3 - 1  
T. Harrity - Leo Au 11.08 15:00 0 - 3  
T. Momen - R. Kandra 11.08 16:00 3 - 1  
Tom Richards - M. Hesham 11.08 13:00 0 - 3  
V. Crouin - Moh. Elshorbagy 11.08 14:00 0 - 3  
V. Malhotra - Dec. James 11.08 11:00 2 - 3  
Y. Soliman - Mig. Rodriguez 11.08 17:00 1 - 3  
Zah. Salem - Tsz Fung Yip 11.08 14:00 3 - 1  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: Egy. Arab Em.) 11.08 17:00 1 - 1  
Spanyolország - Oroszország 11.08 15:45 4 - 2  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Olaszország 11.08 14:30 4 - 3  
Japán - Mexikó 11.08 13:15 5 - 4  
Strandröplabda (Tel-Aviv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Ohana N A / Faiga S 11.08 14:10 1 - 2  
Ohana N A / Faiga S - Friedl F / Kopschar A 11.08 07:50 2 - 0  
Sdebel A / Ilewicz P - Ohana N A / Faiga S 11.08 11:10 0 - 2  
Sedlak J / Manas P - Thomsen D / Trans Hansen 11.08 14:10 0 - 2  
Sendrovich A / Meir H - Ikeda J / Koshikawa Y 11.08 07:50 0 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Brewster T / Mewhirter T 11.08 13:10 2 - 0  
Strandröplabda (Tel-Aviv, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cools S / Van Den Vonder - Fujii S / Kumada M 11.08 08:40 2 - 0  
Freiberger E / Teufl V - Grawender N / Simonsson S 11.08 08:40    
Fuchs M / Knudsen D - Trans Hansen L / Okholm Hansen S M 11.08 13:10 1 - 2  
OlsenKoellner/NorageBisga - Freiberger E / Teufl V 11.08 11:10 1 - 2  
Starikov S / Dave A - Fuchs M / Knudsen D 11.08 09:30 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Cools S / Van Den Vonder 11.08 12:10 2 - 1  
Tenisz (ATP, Next Gen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Tiafoe 11.08 19:00 3 - 1  
J. Sinner - M. Kecmanovic 11.08 21:00 3 - 1  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - K. Gerlach 11.08 18:00 2 - 0  
G. Ce - E. Cocciaretto 11.08 20:00 0 - 2  
S. Mendez - M. Sherif 11.08 21:55 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - C. O'Connell 11.08 22:20 1 - 2  
L. Broady - G. Brouwer 11.08 19:00 2 - 1  
M. Mmoh - A. Kovacevic 11.08 21:05 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vavassori A - Bangoura S / Mmoh M 11.08 00:15 2 - 0  
Novikov D / Siljestrom A - Klahn B / Verbeek S 11.08 01:15 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Soeda - T. van Rijthoven 11.08 07:10 1 - 2  
Hir. Moriya - Shi. Imai 11.08 05:30 0 - 2  
Ji Sung Nam - Yos. Watanuki 11.08 04:00    
R. Ramanathan - Yui. Sugita 11.08 04:00 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Watanuki Y - Raja P / Ramanathan R 11.08 07:00 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - Mayo Hibi 11.08 18:55 0 - 2  
A. Kalinina - V. Lepchenko 11.08 20:35 2 - 0  
Car. Dolehide - K. Zavatska 11.08 20:30 1 - 2  
K. Sebov - O. Govortsova 11.08 19:00 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - And. Martin 11.08 20:00 2 - 0  
J.A. Munar Clar - A. Collarini 11.08 20:00 2 - 1  
P. Cuevas - J.M. Cerundolo 11.08 01:00 0 - 2  
T. Seyboth Wild - H. Dellien 11.08 22:20 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fumeaux J / Troche E - Reyes-Varela / Romboli 11.08 23:55 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Arias B / Zeballos F 11.08 22:45 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - S. Travaglia 11.08 17:00 2 - 1  
E. Gerasimov - I. Ivashka 11.08 19:15 2 - 1  
M. Kukushkin - D. Dzumhur 11.08 15:35    
Z. Kolar - L.G.M. Harris 11.08 13:00 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Nielsen F / Puetz T 11.08 14:40 1 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Jebavy R / Zelenay I 11.08 13:00 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Lin Zhu 11.08 04:35 0 - 2  
Kur. Nara - J. Cepelova 11.08 05:35 2 - 0  
N. Stojanovic - J. Paolini 11.08 02:50 1 - 2  
Shuai Peng - D. Kovinic 11.08 03:10 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Tien Chen Chou 11.08 08:00 0 - 2  
Jon. Christie - A. Antonsen 11.08 09:00 0 - 2  
Ken. Momota - Vik. Axelsen 11.08 06:30 2 - 1  
R. Gemke - Ng Ka Long Angus 11.08 08:05 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ahsan M / Setiawan H 11.08 06:40 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Kamura T / Sonoda K 11.08 07:00 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lamsfuss M / Seidel M E 11.08 05:40 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Rankireddy S / Shetty C 11.08 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Michelle Li 11.08 08:40 0 - 2  
Noz. Okuhara - Bing Jiao He 11.08 05:30 2 - 0  
R. Intanon - Yufei Chen 11.08 08:30 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Ga Eun Kim 11.08 05:10 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Fukushima Y / Hirota S 11.08 09:10 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Chen Q / Jia Y F 11.08 07:30 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Li W / Zheng Y 11.08 09:40 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Lee S H / Shin S C 11.08 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 11.08 11:40 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Higashino A / Watanabe Y 11.08 11:10 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Goh S H / Lai S J 11.08 06:10 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Seo S J / Chae Y 11.08 05:00 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 11.08 19:00 12 - 11  
Kazany - Barceloneta 11.08 18:00 12 - 20  
Spandau Berlin - Jadran Herceg Novi 11.08 19:00 9 - 9  
Szolnok - Olympiakosz 11.08 19:00 7 - 8  

 

2019.11.07.
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeräs - Vanersborg 11.07 19:00 4 - 4  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Bravos de Margarita 11.07 23:00 8 - 0  
Caribes de Azoategui - Tiburones de la Guaira 11.07 23:00 11 - 13  
Leones de Caracas - Navegantes del Magallanes 11.07 23:00 8 - 3  
Tigres de Aragua - Aguilas del Zulia 11.07 23:00 4 - 6  
Baseball (WBSC Premier 12, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Venezuela 11.07 05:00 1 - 7  
Tajvan - Japán 11.07 11:30 1 - 8  
Baseball (WBSC Premier 12, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 11.07 11:00 1 - 3  
Kuba - Ausztrália 11.07 04:00 3 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Burinhosa 11.07 22:00 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Utica 11.07 01:05 4 - 2  
Colorado Eagles - Ontario Reign 11.07 03:05 0 - 4  
Iowa - Chicago Wolves 11.07 17:30 0 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 11.07 01:05 4 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kulager Petropavlovszk 11.07 15:00 2 - 2  
Almaty - Bejbarisz Atirau 11.07 14:00 5 - 4  
Arlan Koksetau - Humo Taskent 2 11.07 14:00 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 2 11.07 16:30 1 - 3  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Kuznyeckije Medvegyi 11.07 11:00 4 - 1  
Irbisz Kazany - Szibirszkije Sznajperi 11.07 15:00 3 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Altaj Kamenogorszk 11.07 15:00 1 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Rubin Tyumeny 2 11.07 14:00 2 - 0  
Szarmati Orenburg - Avtomob. Jekatyerinburg 2 11.07 15:00 1 - 0  
SZKA-1946 - Szpartak Moszkva 2 11.07 17:00 5 - 1  
Szputnyik Almetyevszk - Sztalnyije Liszi Magnyit. 11.07 15:00 1 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország B 11.07 19:45 4 - 3  
Szlovákia - Svájc 11.07 16:15 2 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.07 18:30 3 - 1  
Oroszország - Finnország (Helyszín: Finnország) 11.07 17:30 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - St. Louis 11.07 02:30 2 - 5  
NY Rangers - Detroit 11.07 02:00 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - SZKA-Néva 11.07 16:30 4 - 3  
CSZK Szamara - Zvezda Csehov 11.07 16:00 5 - 3  
Dizel Penza - Humo Taskent 11.07 17:00 7 - 1  
Gornyak Ucsali - Ermak Angarszk 11.07 14:30 4 - 3  
KRS Beijing - Burany Voronyezs 11.07 12:30 2 - 4  
Lada Toljatti - Himik Voszkreszenszk 11.07 16:00 4 - 6  
ORG Beijing - Tambov 11.07 12:30 4 - 2  
Rjazany - Dinamo Szentpétervár 11.07 17:00 1 - 0  
Torpedo Gorkij - Dinamo Tver 11.07 16:30 1 - 1  
Tsen Tou Jilin - Rosztov 11.07 11:30 0 - 4  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk 11.07 14:30 4 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 11.07 14:30 2 - 4  
Lettország - Szlovénia 11.07 18:30 2 - 2  
Norvégia - Ausztria 11.07 19:00 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kína 11.07 16:00 5 - 0  
Finnország - Csehország 11.07 13:00 1 - 2  
Oroszország - Németország 11.07 17:00 5 - 0  
Szlovákia - Norvégia 11.07 19:00 2 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Prince Albert Raiders 11.07 03:00 4 - 2  
Kelowna Rockets - Victoria Royals 11.07 04:05 3 - 6  
Lethbridge Hurricanes - Swift Current Broncos 11.07 03:00 4 - 1  
Prince George Cougars - Medicine Hat Tigers 11.07 04:00 4 - 5  
Winnipeg Ice - Red Deer Rebels 11.07 02:30 5 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 11.07 07:30 101 - 104  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Canberra Capitals 11.07 09:30 72 - 91  
Sydney Flames - Townsville 11.07 09:00 82 - 73  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Szpartak Pleven 11.07 18:00 88 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Sao Jose dos Campos 11.07 23:00 84 - 84, h.u. 96 - 98  
Cearense - Botafogo 11.07 01:00 72 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Svitavy 11.07 18:00 98 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 11.07 11:00 59 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Real Madrid 11.07 19:00 60 - 75  
Maccabi TA - Alba Berlin 11.07 20:05 104 - 78  
Olimpia Milano - Baskonia Vitoria 11.07 20:45 81 - 74  
Olympiakosz - Anadolu Efes 11.07 20:00 67 - 86  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva 11.07 18:00 73 - 87  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Girona 11.07 18:00 71 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elitzur Ramla - Botas Adana 11.07 18:00 70 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Szpartak Moszkva 11.07 17:00 90 - 90, h.u. 102 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi - Bydgoszcz 11.07 18:00 50 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olivais Coimbra - Győr 11.07 21:30 47 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namur - Olympiakosz 11.07 20:30 55 - 83  
Valencia - Cegléd 11.07 20:30 93 - 49  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 11.07 18:00 60 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sint Katelijne Waver - Szekszárd 11.07 20:30 67 - 48  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 11.07 18:00 91 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Qingdao 11.07 12:35 119 - 125  
Nanjing Tongxi - Sichuan 11.07 12:35 103 - 101  
Xinjiang - Zhejiang Guangsha 11.07 12:35 100 - 100, h.u. 115 - 110  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Trefl Sopot 11.07 20:20 71 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Sleza Wroclaw 11.07 18:30 71 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 11.07 01:30 93 - 113  
Dallas - Orlando 11.07 02:30 107 - 106  
Detroit - New York 11.07 01:00 122 - 102  
Houston - Golden State 11.07 01:30 129 - 112  
Indiana - Washington 11.07 01:00 121 - 106  
LA Clippers - Milwaukee 11.07 04:00 124 - 129  
Memphis - Minnesota 11.07 02:00 137 - 121  
Toronto - Sacramento 11.07 01:30 124 - 120  
Utah - Philadelphia 11.07 03:00 106 - 104  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UBSC Graz - Wels 11.07 19:30 67 - 87  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Sighetu Marmatiei 11.07 15:00 83 - 65  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Mors-Thy 11.07 18:30 24 - 26  
GOG - Lemvig 11.07 19:00 30 - 27  
Nordsjaelland - Skjern 11.07 20:00 25 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Horsens 11.07 19:00 30 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Nantes 11.07 20:45 26 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Ferndorf 11.07 19:00 19 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Stuttgart 11.07 19:00 25 - 25  
Bergischer HC - Erlangen 11.07 19:00 25 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 11.07 19:00 26 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Kausztik Volgográd 11.07 17:00 30 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 11.07 20:15 21 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Helsingborg 11.07 19:00 24 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Kungalv 11.07 19:15 25 - 22  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Topolcany 11.07 18:00 29 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Trebnje 11.07 17:30 31 - 30  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Carszko Szelo Szófia 11.07 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Goiás 11.07 00:00 2 - 0  
Atlético PR - Cruzeiro 11.07 01:30 0 - 0  
Avai - Santos 11.07 01:00 1 - 2  
Bahia - Chapecoense 11.07 01:30 1 - 1  
Ceara - Internacional 11.07 23:30 2 - 0  
Sao Paulo - Fluminense 11.07 23:30 0 - 2  
Vasco da Gama - Palmeiras 11.07 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Vejle 11.07 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Izrael 11.07 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Shabab Al-Ahli (UAE) 11.07 15:00 0 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Sharjah 11.07 17:45 0 - 2  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 11.07 17:45 2 - 0  
Bani Yas - Al-Ain 11.07 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Qarabag Baku 11.07 18:55 2 - 1  
Dudelange - Sevilla 11.07 18:55 2 - 5  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Dinamo Kijev 11.07 18:55 1 - 1  
Lugano - FF Malmö 11.07 18:55 0 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Getafe 11.07 18:55 2 - 1  
FK Krasznodar - Trabzonspor 11.07 18:55 3 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK - PSV 11.07 18:55 4 - 1  
Rosenborg - Sporting CP 11.07 18:55 0 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Rennes 11.07 18:55 1 - 0  
Lazio - Celtic 11.07 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - E. Frankfurt 11.07 18:55 2 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Young Boys 11.07 21:00 1 - 1  
Rangers - Porto 11.07 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Ludogorec Razgrad 11.07 21:00 6 - 0  
FTC - CSZKA Moszkva 11.07 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - St-Etienne 11.07 21:00 2 - 2  
Wolfsburg - Gent 11.07 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Roma 11.07 21:00 2 - 1  
Wolfsberg - Istanbul Basaksehir 11.07 21:00 0 - 3  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Besiktas 11.07 21:00 3 - 1  
Wolverhampton - Slovan Bratislava 11.07 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - AZ Alkmaar 11.07 16:50 0 - 5  
Manchester Utd. - Partizan Belgrád 11.07 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Goa 11.07 15:00 2 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persipura Jayapura - Bhayangkara Jakarta 11.07 09:25 1 - 3  
Semen Padang - Persija Jakarta 11.07 10:00 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Saipa Karaj 11.07 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 11.07 17:20 1 - 2  
Al-Rayyan - Al-Shahaniya 11.07 15:10 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Cali 11.07 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celaya - Necaxa 11.07 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 11.07 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Atlas de Guadalajara 11.07 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Öster 11.07 19:00 1 - 1  
Umea FC - Frej Täby 11.07 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - CA Bizertin 11.07 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Montevideo Wanderers 11.07 20:00 0 - 2  
Racing Montevideo - Liverpool Montevideo 11.07 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 11.07 09:00 4 - 0  
Kína - Új-Zéland 11.07 12:35 2 - 0  
Paraguay - Argentína 11.07 13:00 1 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Posojilnica Aich/Dob 11.07 18:30 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Ried 11.07 18:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Uijeongbu KB Stars 11.07 11:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Incheon Heungkuk 11.07 11:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Nyíregyháza 11.07 19:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Latina 11.07 20:30 3 - 1  
Modena - Argos Sora 11.07 20:30 3 - 0  
Ravenna - Revivre Milano 11.07 20:30 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Busto Arsizio 11.07 20:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Ziraat Bankasi Ankara 11.07 17:00 2 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 11.07 16:20 4 - 2  
R. O'Sullivan - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 11.07 20:00 6 - 3  
R. O'Sullivan - Jim. White (4 nyert frame-ig) 11.07 14:00 4 - 3  
Squash (Detroit Pro Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Serme - N. Gilis 11.07 23:00 0 - 3  
Al. Thomson - Mel. Alves 11.07 00:00 2 - 3  
I. Mackevica - N. Gilis 11.07 00:00 1 - 3  
R. Elaraby - Don. Lobban 11.07 22:00 1 - 3  
S. Sobhy - M. Hany 11.07 01:00 3 - 0  
S. Subramaniam - A. Serme 11.07 01:00    
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Japán 11.07 15:45 1 - 1  
Olaszország - Spanyolország 11.07 13:15 8 - 7  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Egyiptom 11.07 14:30 1 - 4  
Oroszország - Irán 11.07 17:00 3 - 3  
Strandröplabda (Tel-Aviv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Bobrikov V / Mikhalev V 11.07 10:50 2 - 0  
Friedl F / Kopschar A - Sedlak J / Manas P 11.07 11:40 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Elazar E / Masuri O 11.07 10:00 1 - 2  
Thomsen D / Trans Hansen - Hadar T / Day R 11.07 10:00 2 - 0  
Windisch J / Cottafava S - Sendrovich A / Meir H 11.07 10:50 2 - 0  
Strandröplabda (Tel-Aviv, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barannik M / Maor N - Grawender N / Simonsson S 11.07 13:20 0 - 2  
Fuchs M / Knudsen D - Ogren S / Wahlen S 11.07 13:20 2 - 1  
Guz J / Mohar T - Fujii S / Kumada M 11.07 12:30 0 - 2  
OlsenKoellner/NorageBisga - Katser E / Sviridova E 11.07 09:10 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Barannik M / Maor N 11.07 08:20 2 - 1  
Sakaguchi K / Murakami R - Cools S / Van Den Vonder 11.07 12:30 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Khmil A / Lazarenko T 11.07 09:10 2 - 0  
Starikov S / Dave A - OlsenKoellner/NorageBisga 11.07 14:10 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Fuchs M / Knudsen D 11.07 08:20 2 - 1  
Trans Hansen L / Okholm H - Fujii S / Kumada M 11.07 07:30 2 - 1  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - M. Sherif 11.07 16:00 1 - 2  
A. Kiick - B. Gatica 11.07 16:00 2 - 1  
Car. Alves - K. Gerlach 11.07 16:00 1 - 2  
E. Arango - M.C. Osorio Serrano 11.07 20:55    
E. Cocciaretto - V. Grammatikopoulou 11.07 19:15 2 - 0  
G. Ce - D. Seguel 11.07 18:45 2 - 1  
G. Garcia Perez - S. Mendez 11.07 18:35 0 - 2  
M.L. Carle - D. Seguel 11.07 00:00 0 - 2  
S. Errani - V. Bosio 11.07 23:25 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - B. Klahn 11.07 00:55 2 - 1  
B. Nakashima - G. Brouwer 11.07 16:00 0 - 2  
B. Rola - D. Popko 11.07 22:00 2 - 0  
J.J. Wolf - E. Escobedo 11.07 17:20 0 - 2  
L. Broady - Emi. Gomez 11.07 16:00 2 - 1  
P. Polansky - C. O'Connell 11.07 19:00 0 - 2  
Roy Smith - M. Mmoh 11.07 20:30 0 - 2  
S. Bangoura - A. Kovacevic 11.07 18:30 1 - 2  
Tom. Paul - V. Pospisil 11.07 23:30    
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giron M / Lawson A - Hach Verdugo H / Menendez 11.07 20:35 1 - 2  
Margaroli L / Vavassori A - King D / King E 11.07 01:25 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Galloway R / Maytin R 11.07 23:20 2 - 1  
Stodder T / Touliatos P - Pasha N / Schnur M 11.07 02:30 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - Hir. Moriya 11.07 06:45 0 - 2  
Go Soeda - S. Shimabukuro 11.07 04:20 2 - 1  
Jay Clarke - R. Ramanathan 11.07 05:30 0 - 2  
Shi. Imai - Ren. Tokuda 11.07 04:40 2 - 1  
T. Gabashvili - Yui. Sugita 11.07 06:25 1 - 2  
T. van Rijthoven - L. Saville 11.07 03:00 2 - 0  
Yos. Watanuki - T. Ichikawa 11.07 03:00 2 - 0  
Yuki Mochizuki - Ji Sung Nam 11.07 03:00 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Li Z - Hsieh C-P / Yang T-H 11.07 08:10 2 - 0  
Kadhe A / Lopez Perez E - Goransson A / Rungkat C 11.07 06:45 0 - 2  
Klein B / Oliveira G - Kadhe A / Lopez Perez E 11.07 02:30    
Raja P / Ramanathan R - Nam J S / Song M-K 11.07 08:00 2 - 1  
Reid M / Saville L - Matsui T / Watanuki Y 11.07 08:45 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - K. Sebov 11.07 18:00 0 - 2  
Ann Li - A. Glatch 11.07 19:45 0 - 2  
Car. Dolehide - N. Subhash 11.07 22:45 2 - 0  
G. Olmos - V. Lepchenko 11.07 17:55 1 - 2  
M. Minella - K. Zavatska 11.07 20:10 0 - 2  
O. Govortsova - S. Vickery 11.07 18:00    
S. Wagner - Mayo Hibi 11.07 22:05 0 - 2  
Stollár F. - A. Kalinina 11.07 20:20 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - G. Clezar 11.07 18:00 2 - 0  
F. Coria - T. Seyboth Wild 11.07 18:00 0 - 2  
F. Delbonis - F. Mena 11.07 22:00 2 - 1  
J.A. Munar Clar - J. Kovalik 11.07 19:45 2 - 1  
Joao Domingues - H. Dellien 11.07 19:20 0 - 2  
M. Vilella Martinez - And. Martin 11.07 19:35    
P. Cuevas - R. Olivo 11.07 00:00 2 - 0  
S. Baez - F. Bagnis 11.07 18:00 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Luz O / Matos R 11.07 22:45 1 - 2  
Galdos S / Olivo R - Bagnis F / Molteni A 11.07 21:15 0 - 2  
Tenisz (Next Gen, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - C. Ruud 11.07 14:00 3 - 0  
M. Kecmanovic - A. Davidovich Fokina 11.07 15:20 3 - 0  
Tenisz (Next Gen, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - M. Ymer 11.07 19:30 3 - 0  
U. Humbert - J. Sinner 11.07 21:00 3 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - N. Gombos 11.07 18:45 2 - 0  
E. Ruusuvuori - D. Dzumhur 11.07 20:10 0 - 2  
K. Majchrzak - Z. Kolar 11.07 15:30 0 - 2  
M. Kukushkin - L. Klein 11.07 16:00 2 - 1  
P. Gojowczyk - I. Ivashka 11.07 12:05 1 - 2  
R. Marcora - S. Travaglia 11.07 14:00 0 - 2  
S. Caruso - E. Gerasimov 11.07 10:30 0 - 2  
Y. Maden - L.G.M. Harris 11.07 14:10 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Lammons N / Monroe N 11.07 10:30 2 - 1  
Jebavy R / Zelenay I - Molchanov D / Podlipnik-Castillo H 11.07 17:05 2 - 1  
Klein L / Molcan A - Nielsen F / Puetz T 11.07 19:10 0 - 2  
Middelkoop M / Qureshi A - Golubev A / Nedovyesov A 11.07 12:20 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - B. Schoofs 11.07 04:20 2 - 1  
Fang Ying Xun - D. Kovinic 11.07 03:00 0 - 2  
J. Cepelova - Nao Hibino 11.07 02:55 2 - 0  
N. Kostic - Kur. Nara 11.07 04:20 0 - 2  
N. Stojanovic - Ch. Liu 11.07 05:05 2 - 0  
Na-Lae Han - Lin Zhu 11.07 03:00 1 - 2  
Shuai Peng - D. Jakupovic 11.07 02:55 2 - 0  
U. Radwanska - J. Paolini 11.07 05:00 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - A. Antonsen 11.07 05:00 1 - 2  
Cheuk Yiu Lee - Jon. Christie 11.07 09:50 1 - 2  
Guangzu Lu - Long Chen 11.07 05:40 2 - 1  
Ken. Momota - Zii Jia Lee 11.07 03:00    
Ken. Nishimoto - Tien Chen Chou 11.07 07:20 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - J.O. Jörgensen 11.07 09:00 2 - 0  
Vik. Axelsen - K. Parupalli 11.07 04:00 2 - 0  
Yuqi Shi - R. Gemke 11.07 04:20    
Tollaslabda (Fuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Alfian F / Ardianto M R 11.07 08:10 2 - 1  
Ellis M / Langridge C - Huang K X / Liu C 11.07 08:10 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Rankireddy S / Shetty C 11.07 09:00 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 11.07 03:40 2 - 1  
Goh S F / Izzuddin N - Kamura T / Sonoda K 11.07 06:00 0 - 2  
Han C / Zhou H - Lamsfuss M / Seidel M E 11.07 04:00 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Yao C L / Han Y P 11.07 04:40 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - Ahsan M / Setiawan H 11.07 07:00 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - Yufei Chen 11.07 04:00 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - Yanyan Cai 11.07 05:40 2 - 0  
Bing Jiao He - Se Young An 11.07 06:30 2 - 0  
M. Blichfeldt - R. Intanon 11.07 06:20 1 - 2  
Michelle Li - S.S.Y. Cheah 11.07 10:40 2 - 0  
Noz. Okuhara - Nit. Jindapol 11.07 06:30 2 - 0  
Tzu Ying Tai - G.M. Tunjung 11.07 03:00 2 - 0  
Yu Po Pai - Ga Eun Kim 11.07 03:40 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Kim S Y / Kong H Y 11.07 03:10 0 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Chow M K / Lee M Y 11.07 10:40 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Li W / Zheng Y 11.07 03:20 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Supajirakul/Taerattanach. 11.07 05:40 2 - 1  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Wenjing D / Xueying F 11.07 03:20 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Stoeva G / Stoeva S 11.07 06:40 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Jordan P / Oktavianti M D 11.07 07:20 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Rivaldy R / Mentari P H 11.07 09:00 2 - 0  
Jiting H / Yue D - Wang Y / Huang D 11.07 10:40 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Chan P S / Goh L Y 11.07 05:20 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Tan K M / Lai P J 11.07 10:40 2 - 0  
Seo S J / Chae Y - Ponnappa A / Rankireddy S 11.07 04:00 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Wang C L / Cheng C Y 11.07 04:50 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Oubaali - T. Inoue 11.07 11:00 1 - 0  
Nao. Inoue - N. Donaire 11.07 11:00 1 - 0  

 

2019.11.06.
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaby/Tjureda - Frillesas 11.06 19:00 2 - 4  
AIK Stockholm - Sirius 11.06 19:00 6 - 3  
Sandviken - Edsbyn 11.06 19:00 1 - 6  
Vetlanda - Motala 11.06 19:00 3 - 2  
Villa Lidköping - Hammarby 11.06 19:00 5 - 1  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes De Azoategui - Tiburones De La Guaira 11.06 23:00 13 - 4  
Baseball (WBSC Premier 12, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Hollandia 11.06 02:00 10 - 2  
Baseball (WBSC Premier 12, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Puerto Rico 11.06 11:00 4 - 0  
Venezuela - Tajvan (Helyszín: Tajvan) 11.06 11:30 0 - 3  
Baseball (WBSC Premier 12, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Ausztrália 11.06 11:00 5 - 0  
Kuba - Kanada 11.06 04:00 0 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sarpsborg 11.06 19:30 3 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Springfield 11.06 16:30 1 - 0  
Colorado Eagles - Ontario Reign 11.06 03:05 4 - 0  
Grand Rapids - Cleveland 11.06 17:00 3 - 5  
Milwaukee - Manitoba 11.06 17:30 6 - 4  
Rockford - Toronto Marlies 11.06 17:30 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - IPK 11.06 17:30 5 - 3  
Jokipojat - SaPKo 11.06 17:30 4 - 2  
KeuPa - Kokkolan Hermes 11.06 17:30 3 - 3  
Kiekko-Vantaa - TUTO 11.06 17:30 3 - 2  
Koovee - Heinolan Peliitat 11.06 17:30 7 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kulager Petropavlovszk 11.06 15:00 1 - 2  
Almaty - Bejbarisz Atirau 11.06 14:00 5 - 3  
Arlan Koksetau - Humo Taskent 2 11.06 14:00 4 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Krasznaja Armija 11.06 10:30 1 - 4  
Dinamo Riga 2 - Vityaz Podolszk 2 11.06 17:30 2 - 5  
Krilja Szovjetov Moszkva - Atlant Moszkva 11.06 17:00 2 - 2  
Lada Toljatti 2 - Tolpar Ufa 11.06 14:00 1 - 6  
Szahalinszkije Akulj - Dinamo Szentpétervár 2 11.06 09:00 1 - 4  
SZKA-1946 - Szpartak Moszkva 2 11.06 17:00 4 - 4  
Tajfun Usszurijszk - SZKA-Varjagi 11.06 08:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 11.06 04:00 2 - 4  
Calgary - Arizona 11.06 03:00 3 - 3  
Columbus - Las Vegas 11.06 01:00 1 - 2  
Dallas - Colorado 11.06 02:30 4 - 1  
Montreal - Boston 11.06 01:30 5 - 4  
NY Islanders - Ottawa 11.06 01:00 4 - 1  
Philadelphia - Carolina 11.06 01:00 4 - 1  
San Jose - Chicago 11.06 04:00 4 - 2  
Toronto - Los Angeles 11.06 01:30 3 - 1  
Vancouver - St. Louis 11.06 04:00 1 - 1  
Winnipeg - New Jersey 11.06 02:00 1 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 11.06 01:05 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rubin Tyumeny 11.06 14:30 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.06 14:30 3 - 2  
Nomad - Metallurg Novokuznyeck 11.06 14:00 4 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk 11.06 15:00 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Molot Perm 11.06 15:00 3 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 11.06 13:00 8 - 0  
Magyarország - Kína 11.06 16:00 5 - 0  
Oroszország - Finnország 11.06 17:00 2 - 2  
Szlovákia - Franciaország 11.06 19:00 4 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Red Deer Rebels 11.06 02:00 5 - 2  
Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders 11.06 03:00 3 - 6  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Türk Telekom 11.06 20:30 80 - 75  
Strasbourg - Hapoel Holon 11.06 20:30 81 - 86  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Vechta 11.06 20:00 74 - 81  
Bandirma - AEK Athén 11.06 18:00 50 - 68  
Hapoel Jerusalem - Anwil Wloclawek 11.06 18:30 112 - 94  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Besiktas 11.06 20:30 84 - 72  
Neptunas Klaipeda - Zaragoza 11.06 18:00 91 - 73  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato - Franca 11.06 00:00 47 - 82  
Rio Claro - Corinthians Paulista 11.06 00:00 73 - 82  
Unifacisa - Flamengo 11.06 23:00 79 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Zabiny Brno 11.06 17:30 54 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 11.06 11:00 71 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Bourges 11.06 18:15 63 - 72  
Cukurova - TTT Riga 11.06 16:00 53 - 53, h.u. 60 - 55  
Nagyezsda Orenburg - UR Venezia 11.06 15:00 78 - 51  
USK Praha - Jekatyerinburg 11.06 19:15 67 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Fenerbahce 11.06 17:00 54 - 73  
Famila Schio - Lattes Montpellier 11.06 20:30 65 - 60  
Lyon - Sopron 11.06 20:00 62 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Maccabi Rishon 11.06 18:30 88 - 77  
Virtus Bologna - Ulm 11.06 20:30 92 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Tofas Bursa 11.06 20:00 91 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Olimpija Ljubljana 11.06 18:15 72 - 76  
Joventut Badalona - Nanterre 11.06 20:45 79 - 77  
UNIKSZ Kazany - Brescia 11.06 17:30 77 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Unicaja Malaga 11.06 19:00 81 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Gorzow 11.06 17:00 71 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Polkowice 11.06 16:00 54 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Jenyiszej Krasznojarszk 11.06 17:00 59 - 73  
Tsmoki-Minszk - Antakya Hatay 11.06 16:30 66 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Galatasaray 11.06 19:00 67 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - P. Avenida 11.06 20:00 56 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Landes 11.06 21:00 57 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herne - Keltern 11.06 19:30 54 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Flammes Carolo Ardennes 11.06 20:30 48 - 67  
Roche Vendee - Fribourg 11.06 20:00 71 - 51  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Inter Bratislava 11.06 22:30 77 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Landstede Zwolle 11.06 18:30 92 - 90  
Keravnosz Nicosia - Kapfenberg 11.06 18:00 76 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - APOEL Nicosia 11.06 20:00 112 - 68  
Ventspils - Prishtina 11.06 18:00 104 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSU Sibiu - Bahcesehir Koleji 11.06 18:00 81 - 83  
Fribourg - CSM Oradea 11.06 20:00 60 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Karsiyaka 11.06 20:30 66 - 79  
Charleroi Spirou - Donar Groningen 11.06 21:15 87 - 56  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Dnipro 11.06 18:00 85 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - U-Banca Cluj 11.06 13:30 97 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Bakken Aarhus 11.06 20:00 83 - 84  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Tampere Pyrintö 11.06 17:30 86 - 86, h.u. 103 - 89  
Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola 11.06 17:30 96 - 79  
Lapuan Kobrat - Lahti 11.06 17:30 79 - 99  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Cholet 11.06 19:00 95 - 88  
Golfe Juan Vallauris - Quimper 11.06 20:00 94 - 90  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Magnolia Hotshots 11.06 12:00 81 - 97  
SM Beermen - Blackwater Elite 11.06 09:30 88 - 88, h.u. 99 - 96  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Har. Trikoupisz Meszologi 11.06 16:00 80 - 87  
Eleftheroupoli - Iakasz Nafplio 11.06 14:00 83 - 77  
Kardica - Dafni Dafniou Haidari 11.06 16:00 75 - 75, h.u. 90 - 82  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Kolosszosz Rodosz 11.06 16:00 75 - 65  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shandong 11.06 12:35 105 - 102  
Shenzhen - Guangzhou 11.06 12:35 103 - 119  
Tianjin - Jilin 11.06 12:35 107 - 121  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 11.06 17:00 71 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 11.06 01:30 108 - 100  
Charlotte - Indiana 11.06 01:00 113 - 113, h.u. 122 - 120  
Chicago - LA Lakers 11.06 02:00 112 - 118  
Cleveland - Boston 11.06 01:00 113 - 119  
Denver - Miami 11.06 03:00 109 - 89  
Oklahoma City - Orlando 11.06 02:00 102 - 94  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Sencur Kranj 11.06 18:00 86 - 85  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Parnu 11.06 18:30 90 - 86  
Ogre - Latvijas Univ. 11.06 18:00 94 - 78  
Rakvere Tarvas - Kalev/Cramo 11.06 18:00 72 - 95  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Paris SG 11.06 19:00 29 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Schaffhausen 11.06 17:15 27 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Ribe-Esbjerg 11.06 20:30 30 - 27  
Kolding - Bjerringbro-Silkeborg 11.06 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Randers 11.06 18:55 27 - 30  
Nyköbing F. - Aarhus Utd. 11.06 19:30 25 - 24  
Odense - EH Aalborg 11.06 18:30 35 - 26  
Silkeborg - Esbjerg 11.06 18:30 26 - 30  
Skanderborg - Köbenhavn 11.06 19:30 27 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Chambery 11.06 20:50 25 - 25  
Dunkerque - Chartres 11.06 20:30 24 - 24  
Montpellier - Ivry 11.06 20:30 27 - 24  
St. Raphael - Tremblay 11.06 20:30 29 - 26  
Toulouse - Istres 11.06 20:30 28 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nantes 11.06 20:30 20 - 25  
Fleury Loiret - Brest 11.06 20:30 27 - 32  
Issy Paris - Nice 11.06 20:00 23 - 17  
Toulon - Besancon 11.06 20:00 21 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Ruch Chorzow 11.06 18:00 37 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Győr 11.06 18:30 21 - 35  
Vác - Fehérvár 11.06 18:00 29 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Elverum 11.06 18:30 28 - 40  
Fyllingen - Runar Sandefjord 11.06 18:00 28 - 24  
Halden - Kolstad 11.06 18:00 23 - 25  
Haslum - Drammen 11.06 18:30 33 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Thüringer HC 11.06 20:00 28 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Rosztov 11.06 16:00 20 - 27  
Zvezda Zvenyigorod - Dinamo Volgográd 11.06 17:00 29 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 11.06 21:00 23 - 33  
Sporting CP - Horta 11.06 21:00 34 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - CSM Bukarest 11.06 17:30 30 - 30  
Municipal Craiova - Slatina 11.06 17:00 22 - 17  
Rapid Bukarest - Magura Cisnadiei 11.06 17:30 23 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Morrazo Cangas 11.06 21:00 39 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Zuazo Barakaldo 11.06 21:00 25 - 22  
Granollers - Bera Bera 11.06 20:30 29 - 30  
Rocasa Gran Canaria - Gijon 11.06 21:30 34 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Skövde 11.06 19:00 23 - 24  
Lugi - Ystad IF 11.06 19:00 31 - 34  
Redbergslids - Malmö 11.06 19:00 21 - 32  
Sävehof - Önnered 11.06 19:45 30 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Önnered 11.06 18:00 21 - 14  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Kosice 11.06 16:00 38 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ormoz 11.06 18:00 40 - 21  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nouadhibou - Al-Shorta 11.06 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Dep. Riestra 11.06 01:10 0 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - FC Bruges 11.06 21:00 1 - 0  
Real Madrid - Galatasaray 11.06 21:00 6 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Olympiakosz 11.06 18:55 2 - 0  
Crvena zvezda - Tottenham 11.06 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Manchester City 11.06 21:00 1 - 1  
Dinamo Zágráb - Sahtar Doneck 11.06 21:00 3 - 3  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Atl. Madrid 11.06 21:00 2 - 1  
Lokomotív Moszkva - Juventus 11.06 18:55 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Botev Plovdiv 11.06 12:00 1 - 2  
Levszki Szófia - Etar Veliko Tarnovo 11.06 14:30 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Parana 11.06 00:30 0 - 2  
Bragantino - Guarani 11.06 01:30 3 - 1  
Cuiaba - CRB 11.06 01:30 5 - 1  
Figueirense - Vila Nova 11.06 00:30 0 - 0  
Operario PR - Criciuma 11.06 00:30 1 - 0  
Ponte Preta - Sao Bento 11.06 01:30 1 - 1  
Vitória - Brasil de Pelotas 11.06 00:30 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Fortaleza 11.06 23:30 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Zizkov 11.06 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Roskilde 11.06 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Esbjerg 11.06 18:00 1 - 2  
Fremad Amager - Horsens 11.06 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Stellenbosch 11.06 18:30 2 - 0  
Baroka - Mamelodi Sundowns 11.06 18:30 0 - 0  
Cape Town City - Polokwane City 11.06 18:30 5 - 3  
Chippa Utd. - Kaizer Chiefs 11.06 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Korail - Suwon Bluewings 11.06 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Görögország 11.06 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leyton - U21Brighton 11.06 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Arsenal 11.06 16:50 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad FC - Northeast Utd. 11.06 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - PSIS Semarang 11.06 12:30 2 - 1  
PSM Makassar - Kalteng Putra 11.06 09:30 2 - 1  
PSS Sleman - Bali Utd. 11.06 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka 11.06 11:00 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei Elite - Sichuan Annapurna 11.06 08:00 1 - 0  
Liaoning Hongyun - Suzhou Dongwu 11.06 07:30 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - FAR Rabat 11.06 15:00 2 - 1  
Moghreb Tetouan - Olympique de Safi 11.06 15:00 1 - 1  
RSB Berkane - Rapide Oued Zem 11.06 19:00 2 - 1  
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger 11.06 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Cimarrones de Sonora 11.06 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Cafetaleros de Chiapas 11.06 04:00 6 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Veracruz 11.06 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Bijelo Polje - Buducnost Podgorica 11.06 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Budaörs 11.06 19:00 2 - 3  
Csákvár - Tiszakécske 11.06 19:00 1 - 1  
Dorog - Békéscsaba 11.06 13:30 4 - 1  
Gyirmót - MTK 11.06 18:00 1 - 2  
Haladás - Vác 11.06 19:00 3 - 0  
Siófok - Nyíregyháza 11.06 13:30 6 - 1  
Soroksár - Győr 11.06 13:30 2 - 2  
Szeged GA - Vasas 11.06 19:00 1 - 3  
Szolnok - Kazincbarcika 11.06 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 11.06 23:30 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 3., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Berga - Oskarshamn 11.06 19:00 0 - 2  
Motala AIF - Sollentuna 11.06 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Kalmar 11.06 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Faisaly 11.06 17:55 2 - 0  
Al-Raed - Al-Taawoun 11.06 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Chebba - Etoile du Sahel 11.06 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19PAOK 11.06 16:00 3 - 0  
U19Porto - U19Domzale 11.06 16:00 2 - 2  
U19Rangers - U19Slovan Bratislava 11.06 20:00 2 - 0  
U19Rennes - U19Maccabi Petah Tikva 11.06 18:00 2 - 0  
U19Sheriff Tiraspol - U19Sogndal 11.06 17:00 2 - 0  
U19Zaragoza - U19APOEL Nicosia 11.06 17:00 5 - 0  
U19ÍA Akranes - U19Derby County 11.06 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Paris SG - U19FC Bruges 11.06 15:00 0 - 4  
U19Real Madrid - U19Galatasaray 11.06 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Olympiakosz 11.06 14:00 6 - 0  
U19Crvena zvezda - U19Tottenham 11.06 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atalanta - U19Manchester City 11.06 14:00 1 - 0  
U19Dinamo Zágráb - U19Sahtar Doneck 11.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Leverkusen - U19Atl. Madrid 11.06 14:00 0 - 2  
U19Lokomotív Moszkva - U19Juventus 11.06 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Juventud de Las Piedras 11.06 20:00 2 - 1  
CA Cerro - Penarol Montevideo 11.06 20:00 1 - 3  
Danubio Montevideo - Rampla Juniors 11.06 20:00 1 - 1  
Plaza Colonia - Defensor Montevideo 11.06 20:00 4 - 1  
River Plate Montevideo - Progreso Montevideo 11.06 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Metropolitanos Caracas 11.06 22:00 1 - 2  
Puerto Cabello - Zamora Barinas 11.06 23:00 1 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arcada Galati - Vojvodina 11.06 16:00 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Valepa Sastamala 11.06 16:00 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - THY Istanbul 11.06 18:00 0 - 3  
Porfyrasz Pireusz - Olympiakosz 11.06 17:00 0 - 3  
Sempeter - Pezinok 11.06 18:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori 11.06 11:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 11.06 11:00 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Jastrzebski Wegiel 11.06 18:00 0 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Slepsk Suwalki 11.06 17:30 3 - 1  
Resovia Rzeszow - Bydgoszcz 11.06 20:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Perugia 11.06 20:30 2 - 3  
Vibo Valentia - Trentino 11.06 19:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Zenit Kazany 11.06 17:00 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 11.06 17:00 3 - 0  
Dinamo-LO - Jenyiszej Krasznojarszk 11.06 17:00 2 - 3  
Jugra Szurgut - Nova Novokujbisevszk 11.06 15:00 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 11.06 13:00 3 - 1  
Ural Ufa - Jugra Nyizsnyevartovszk 11.06 15:00 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Sorgun Genclik 11.06 15:00 3 - 2  
Fenerbahce - Galatasaray 11.06 17:00 0 - 3  
Inegol Bld. Spor - Spor Toto 11.06 16:30 0 - 3  
Istanbul BBSK - Arkas Izmir 11.06 15:00 3 - 2  
Tokat Plevne - Bursa BBSK 11.06 16:30 2 - 3  
Sakk (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - R. Wojtaszek 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
D. Dubov - T. Radjabov 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - J-K. Duda 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - D. Navara 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - P. Svidler 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
V. Topalov - Hik. Nakamura 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - D. Jakovenko 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
Yi Wei - M. Vachier-Lagrave 11.06 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 11.06 14:00 4 - 0  
J. Trump - T. Un-Nooh (6 nyert frame-ig) 11.06 20:00 6 - 3  
Kyr. Wilson - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 11.06 15:30 3 - 4  
Squash (Detroit Pro Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Mackevica - Hana Moataz 11.06 01:00 3 - 1  
O.B. Clyne - E. Soini 11.06 23:00 3 - 0  
R. Elaraby - R. Chadwick 11.06 22:00 3 - 0  
S. Sobhy - Kar. Tyma 11.06 00:00 3 - 0  
Sal. Youssef - Al. Thomson 11.06 00:00 2 - 3  
T.T. Sluis - R. Chadwick 11.06 01:00 1 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Olaszország 11.06 14:30 4 - 4  
Japán - Spanyolország 11.06 13:15 2 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Egyiptom 11.06 17:00 5 - 3  
Oroszország - Mexikó 11.06 15:45 3 - 1  
Strandröplabda (Tel-Aviv-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berk M / Grut A - Bobrikov V / Mikhalev V 11.06 10:50 0 - 2  
Chiniewicz M / Korycki M - Gersin M / Schosswohl S 11.06 10:50 2 - 0  
Chiniewicz M / Korycki M - Knobloch F / Vala J 11.06 14:10 2 - 0  
Masuri A / Sidon O - Pala T / Sramek M 11.06 10:00 0 - 2  
Pihera M / Sotola O - Broch G / Zurcher J 11.06 11:40 2 - 0  
Shimizu K / Yoshida H - Groszek P / Lewandowski P 11.06 10:00 0 - 2  
Strandröplabda (Tel-Aviv-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliar G M / Vaindberg L - Beattie L / Coutts M 11.06 08:20 1 - 2  
Sondergard H / Zibrandtse - Khmil A / Lazarenko T 11.06 13:20 0 - 2  
Sondergard H / Zibrandtse - Nacson H / Ophir Chetrit S 11.06 09:10 2 - 0  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - V. Grammatikopoulou 11.06 19:00 1 - 2  
A. Lantigua De La Nuez - M. Sherif 11.06 15:00 0 - 2  
C. Perrin - G. Ce 11.06 21:40 0 - 2  
E. Arango - N. Podoroska 11.06 15:00 2 - 1  
E. Cocciaretto - Fer. Labrana 11.06 18:55 2 - 0  
G. Garcia Perez - A.S. Sanchez 11.06 17:35 2 - 1  
I. Martinich - M.C. Osorio Serrano 11.06 14:55 0 - 2  
L. Stefani - K. Gerlach 11.06 15:00 0 - 2  
M. Stokke - A. Danilina 11.06 16:35 0 - 2  
N. Kurata - B. Gatica 11.06 16:35 0 - 2  
S. Errani - F. Brito 11.06 22:20 2 - 0  
V. Bosio - I. Burillo Escorihuela 11.06 16:20 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - A. Vavassori 11.06 16:00 2 - 0  
D. Kudla - Roy Smith 11.06 03:20 0 - 2  
G. Brouwer - B. Schnur 11.06 18:00 2 - 0  
L. Glasspool - B. Nakashima 11.06 17:30 1 - 2  
M. Giron - L. Broady 11.06 00:55 1 - 2  
M. Janvier - B. Nakashima 11.06 16:00    
M. Krueger - S. Bangoura 11.06 16:00 1 - 2  
P. Polansky - E. Leshem 11.06 19:40 2 - 0  
S. Korda - V. Pospisil 11.06 18:35 0 - 2  
Taro Daniel - J.J. Wolf 11.06 16:00 0 - 2  
Tom. Paul - Evan King 11.06 20:10 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Reese H - Galloway R / Maytin R 11.06 23:35 0 - 2  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Giron M / Lawson A 11.06 21:15 0 - 2  
Klahn B / Verbeek S - Huey T / Withrow J 11.06 03:15 2 - 0  
Novikov D / Siljestrom A - Krueger M / Rola B 11.06 23:05 2 - 0  
Rogers A / Sandgren T - Hach Verdugo H / Menendez 11.06 01:10 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - T. Gabashvili 11.06 05:00    
B. Patael - Ji Sung Nam 11.06 03:55 0 - 2  
Go Soeda - P. Niklas-Salminen 11.06 06:25 2 - 0  
L. Saville - K. Onishi 11.06 02:30 2 - 0  
Ren. Tokuda - J. Duckworth 11.06 06:50 2 - 0  
S. Shimabukuro - Zhe Li 11.06 02:30 2 - 1  
T. Ichikawa - E. Lopez-Perez 11.06 05:45 2 - 1  
Tat. Ito - Chun Hsin Tseng 11.06 05:20    
Yan Bai - Yos. Watanuki 11.06 02:30 0 - 2  
Yas. Uchiyama - Yuki Mochizuki 11.06 03:50    
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Li Z - Imai S / Niki T 11.06 08:00 2 - 0  
Hazawa S/Shimizu Y - Hsieh C-P / Yang T-H 11.06 02:30    
Raja P / Ramanathan R - Ratiwatana / Ratiwatana 11.06 08:10    
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - C. Chavatipon 11.06 18:00 2 - 0  
Ann Li - Ell. Perez 11.06 17:50 2 - 0  
Car. Dolehide - V. Babic 11.06 19:55 2 - 0  
G. Min - A. Kalinina 11.06 18:00 1 - 2  
J. Loeb - V. Lepchenko 11.06 21:05 0 - 2  
J. Ponchet - G. Olmos 11.06 21:35 0 - 2  
K. Flipkens - A. Parks 11.06 19:45 1 - 2  
K. Sebov - Q. Gleason 11.06 20:35 2 - 0  
K. Swan - O. Govortsova 11.06 22:35 0 - 2  
Kat. Stewart - K. Zavatska 11.06 22:20    
M. Gutierrez Carrasco - S. Vickery 11.06 19:55 0 - 2  
M. Zacarias - M. Minella 11.06 22:15 0 - 2  
N. Subhash - Joh. Larsson 11.06 23:35 2 - 0  
S. Wagner - E. Kostova 11.06 18:00 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - C. Lindell 11.06 16:35 2 - 0  
F. Delbonis - P. Krstin 11.06 22:20 2 - 0  
F. Zeballos - F. Mena 11.06 20:20 0 - 2  
G. Clezar - T. Monteiro 11.06 15:00 2 - 1  
G.A. Olivieri - J. Kovalik 11.06 18:15 0 - 2  
J.M. Cerundolo - Joao Menezes 11.06 19:00 2 - 0  
J.P. Ficovich - T. Seyboth Wild 11.06 02:05 0 - 2  
J.P. Varillas - S. Baez 11.06 15:00 0 - 2  
Joao Domingues - F. Cerundolo 11.06 16:00 2 - 1  
M. Vilella Martinez - F.C. Jianu 11.06 15:00 2 - 1  
N. Mejia - H. Dellien 11.06 18:15 1 - 2  
Ped. Sakamoto - And. Martin 11.06 17:25 0 - 2  
T. Seyboth Wild - Y. Hanfmann 11.06 18:40 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Alvarez N / Collarini A 11.06 20:45 2 - 0  
Echazu M / Villanueva G - Luz O / Matos R 11.06 00:00 0 - 2  
Fumeaux J / Troche E - Sakamoto P / Seyboth Wild T 11.06 22:10    
Llanes F / Roncadelli F - Arias B / Zeballos F 11.06 22:40 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Cuevas M / Mena F 11.06 22:40 2 - 0  
Merino A / Vilella Martin - Bagnis F / Molteni A 11.06 21:05 0 - 2  
Munar J / Vervoort M - Reyes-Varela / Romboli 11.06 21:00 1 - 2  
Tenisz (Next Gen, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Kecmanovic 11.06 16:35 3 - 1  
C. Ruud - A. Davidovich Fokina 11.06 14:00 3 - 2  
Tenisz (Next Gen, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - U. Humbert 11.06 19:30 3 - 1  
M. Ymer - J. Sinner 11.06 21:35 0 - 3  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - N. Gombos 11.06 20:15 0 - 2  
I. Ivashka - Fucsovics M. 11.06 10:00 2 - 1  
K. Majchrzak - I. Marchenko 11.06 14:55 2 - 0  
L. Klein - J. Vesely 11.06 18:05 2 - 1  
L. Lacko - D. Dzumhur 11.06 21:15 1 - 2  
L. Rosol - L.G.M. Harris 11.06 13:30 0 - 2  
S. Caruso - F. Gaio 11.06 13:15 2 - 0  
S. Stakhovsky - S. Travaglia 11.06 15:15 0 - 2  
Z. Kolar - G. Mager 11.06 16:20 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Arends S / Pel D 11.06 11:45 2 - 1  
Jebavy R / Zelenay I - Travaglia S / Vega Hernandez D 11.06 17:55 2 - 0  
Klein L / Molcan A - Altuna T / Puodziunas S 11.06 20:45 2 - 0  
Skupski K / Smith J-P - Nielsen F / Puetz T 11.06 10:00 0 - 2  
Tipsarevic J / Zimonjic N - Golubev A / Nedovyesov A 11.06 16:50 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - U. Radwanska 11.06 02:30 0 - 2  
Babos T. - D.N. Wang 11.06 04:40 2 - 0  
Ch. Liu - S. Shapatava 11.06 03:55 2 - 0  
Chi. Muramatsu - Kur. Nara 11.06 05:30 0 - 2  
Fang Ying Xun - A. Raina 11.06 02:30 2 - 1  
N. Stojanovic - Pea. Plipuech 11.06 04:20 2 - 0  
Na-Lae Han - Fangzhou Liu 11.06 02:30 2 - 0  
V. Savinykh - Lin Zhu 11.06 03:50 0 - 2  
Xiaodi You - J. Paolini 11.06 05:30 0 - 2  
Ying Zhang - B. Schoofs 11.06 02:30 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Long Chen 11.06 04:30 1 - 2  
Guangzu Lu - Yuxiang Huang 11.06 04:00 2 - 0  
K. Parupalli - T. Sitthikom 11.06 05:25 2 - 0  
K. Wangcharoen - A. Antonsen 11.06 04:40 0 - 2  
Ken. Nishimoto - H-K. Vittinghus 11.06 08:40 2 - 1  
S.H. Rhustavito - Jon. Christie 11.06 09:00 0 - 2  
Sam. Verma - Cheuk Yiu Lee 11.06 10:20 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Tien Chen Chou 11.06 08:40 0 - 2  
Yuqi Shi - Wan Ho Son 11.06 07:50 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Attri M / Sumeeth R B - Chia A / Soh W Y 11.06 12:00 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Maas J / Tabeling R 11.06 09:30 2 - 0  
Huang K X / Liu C - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 11.06 11:10 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Kamura T / Sonoda K 11.06 11:10 1 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Choi S / Seo S J 11.06 03:00 2 - 1  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 11.06 11:10 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Alfian F / Ardianto M R 11.06 12:00 0 - 2  
Ou X Y / Zhang N - Lin C Y / Yang M T 11.06 11:10 2 - 0  
Zijian D / Chang W - Goh S F / Izzuddin N 11.06 07:30 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - Yue Han 11.06 03:00 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - L. Kjaersfeldt 11.06 06:00 2 - 0  
E. Kosetskaya - Yufei Chen 11.06 04:40 0 - 2  
Ji Hyun Sung - R. Intanon 11.06 07:50 0 - 2  
Jia Min Yeo - M. Blichfeldt 11.06 06:30 1 - 2  
Michelle Li - Ngan Yi Cheung 11.06 09:30 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - Aka. Yamaguchi 11.06 06:30 2 - 0  
Yanyan Cai - S. Nehwal 11.06 04:30 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Honderich R / Tsai K 11.06 06:00 2 - 0  
Birch C / Smith L - Bolotova E / Davletova A 11.06 12:00 1 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Liu X / Xia Y 11.06 07:00 1 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Polii G / Rahayu A 11.06 07:30 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Kititharakul/Prajongjai 11.06 09:00    
Hsu Y C / Hu L F - Chang C H / Yang C T 11.06 09:30 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Cheng C Y / Lee C C 11.06 09:30 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Fukushima Y / Hirota S 11.06 12:00 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Adcock C / Adcock G 11.06 07:00 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Wang C L / Cheng C Y 11.06 04:00 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Goh S H / Lai S J 11.06 03:55 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Jiting H / Yue D 11.06 03:30 0 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Chan P S / Goh L Y 11.06 03:10 0 - 2  
Gondo K / Kurihara A - Ren X / Zhou C 11.06 07:00 0 - 2  
Hoki T / Nagahara W - Jordan P / Oktavianti M D 11.06 05:25 0 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Higashino A / Watanabe Y 11.06 06:10 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Piek S / Tabeling R 11.06 03:10 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Lee J H / Hsu Y C 11.06 03:30 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Szeged 11.06 17:00 9 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Florentia 11.06 15:00 14 - 6  
Quinto - Canottieri Napoli 11.06 21:00 16 - 10  
Savona - Roma 11.06 15:00 14 - 12  
Telimar - Trieste 11.06 19:30 13 - 15  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Padova 11.06 14:00 6 - 7  

 

2019.11.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - Dallas 11.05 02:15 18 - 37  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Ural Trubnyik 11.05 12:00 6 - 0  
Kuzbassz Kemerovo - Murman Murmanszk 11.05 12:30 6 - 1  
Start Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 11.05 16:30 0 - 1  
Szibszelmas Novoszibirszk - Dinamo Kazany 11.05 13:00 0 - 3  
Vodnyik Arhangelszk - Volga Uljanovszk 11.05 17:00 5 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Västeräs 11.05 19:00 3 - 5  
Vanersborg - Bollnäs 11.05 19:00 6 - 2  
Baseball (WBSC Premier 12, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - USA 11.05 02:00 8 - 10  
Baseball (WBSC Premier 12, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Venezuela 11.05 11:00 8 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Novaja Gener. Sziktivkar 11.05 17:30 5 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Krasznaja Armija 11.05 10:30 0 - 5  
Dinamo Riga 2 - Vityaz Podolszk 2 11.05 17:30 4 - 5  
Krilja Szovjetov Moszkva - Atlant Moszkva 11.05 17:00 2 - 5  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Sztalnyije Liszi Magnyit. 11.05 16:00 3 - 1  
Szahalinszkije Akulj - Dinamo Szentpétervár 2 11.05 09:00 2 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Belije Medvegyi Cseljab. 11.05 15:00 1 - 1  
Tajfun Usszurijszk - SZKA-Varjagi 11.05 08:00 8 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Pittsburgh 11.05 01:00 6 - 4  
Detroit - Nashville 11.05 01:30 1 - 6  
Edmonton - Arizona 11.05 03:00 2 - 2  
NY Rangers - Ottawa 11.05 01:00 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Davos 11.05 19:45 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Dinamo Tver 11.05 16:30 2 - 2  
Dizel Penza - Himik Voszkreszenszk 11.05 17:00 1 - 3  
KRS Beijing - Rosztov 11.05 12:30 2 - 2  
Lada Toljatti - Zvezda Csehov 11.05 16:00 7 - 4  
Nomad - Metallurg Novokuznyeck 11.05 14:00 7 - 2  
ORG Beijing - Burany Voronyezs 11.05 12:30 5 - 4  
Rjazany - SZKA-Néva 11.05 17:00 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - Torpedo Kamenogorszk 11.05 14:00 4 - 3  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk 11.05 14:30 1 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Lietkabelis 11.05 20:00 80 - 66  
Torun - Sassari 11.05 18:30 95 - 113  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Pau Orthez 11.05 20:30 78 - 82  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Mornar 11.05 20:00 81 - 76  
Nymburk - Iberostar Tenerife 11.05 20:00 68 - 78  
Periszteri - Nyizsnyij Novgorod 11.05 18:00 71 - 74  
VEF Riga - Gaziantepspor 11.05 18:00 81 - 85  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - PAOK 11.05 20:30 81 - 76  
Szombathely - Telekom Bonn 11.05 18:00 91 - 59  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unifacisa - Botafogo 11.05 00:00 72 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Seoul Knights 11.05 11:00 71 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Monaco 11.05 20:00 95 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Rytas Vilnius 11.05 17:00 82 - 87  
Partizan Belgrád - Venezia 11.05 20:00 69 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Oldenburg 11.05 20:00 61 - 73  
Galatasaray - Trento 11.05 18:00 76 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - ZZ Leiden 11.05 18:00 87 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Kijev - Tsmoki-Minszk 11.05 18:00 74 - 99  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Balkan Botevgrad 11.05 19:00 93 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Joensuun Kataja 11.05 18:00 81 - 75  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokia - Ura Kaarina 11.05 17:30 100 - 84  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Nancy 11.05 20:00 81 - 87  
Orleans - Paris Levallois 11.05 20:30 81 - 82  
Reims - Gravelines 11.05 20:00 94 - 90  
Roanne - Boulazac 11.05 20:00 82 - 83  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Cibona Zágráb 11.05 18:00 70 - 111  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel TA 11.05 18:55 68 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Akita 11.05 11:05 76 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Shanghai Sharks 11.05 12:35 98 - 102  
Nanjing Tongxi - Jiangsu Dragons 11.05 12:35 88 - 90  
Qingdao - Bayi Rockets 11.05 12:35 113 - 83  
Shanxi - Fujian 11.05 12:35 115 - 107  
Xinjiang - Zhejiang Chouzhou 11.05 12:35 116 - 116, h.u. 146 - 138  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - New Orleans 11.05 01:30 135 - 125  
Golden State - Portland 11.05 04:30 127 - 118  
Memphis - Houston 11.05 02:00 100 - 107  
Minnesota - Milwaukee 11.05 02:00 106 - 134  
Phoenix - Philadelphia 11.05 03:00 114 - 109  
Washington - Detroit 11.05 01:00 115 - 99  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Parma Permszkij Kraj 11.05 18:00 106 - 88  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Frydek-Mistek 11.05 20:00 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Viborg 11.05 20:00 24 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Dubrava 11.05 18:00 35 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Zaglebie Lubin 11.05 18:00 36 - 24  
Wisla Plock - Wybrzeze Gdansk 11.05 18:00 34 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Gyöngyös 11.05 18:30 31 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Kubany Krasznodar 11.05 15:30 29 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaslui - Politehnica Timisoara 11.05 17:00 28 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Ramnicu Valcea 11.05 16:00 24 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Granollers 11.05 21:00 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Kristianstad 11.05 18:45 29 - 28  
Varberg - IFK Ystad 11.05 19:00 25 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Southend 11.05 20:45 4 - 1  
Rochdale - Ipswich 11.05 20:45 0 - 1  
Shrewsbury - Peterborough 11.05 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Solihull Moors 11.05 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Atl. Platense 11.05 01:10 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Vélez Sarsfield 11.05 01:10 0 - 0  
Huracan - Lanus 11.05 01:10 0 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Genk 11.05 21:00 2 - 1  
Napoli - Salzburg 11.05 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Slavia Praha 11.05 18:55 0 - 0  
Dortmund - Internazionale 11.05 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Benfica 11.05 21:00 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - RB Leipzig 11.05 18:55 0 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Ajax 11.05 21:00 4 - 4  
Valencia - Lille 11.05 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Vitosa Bistrica 11.05 11:30 1 - 1  
Cserno More Várna - CSZKA Szófia 11.05 16:30 0 - 2  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 11.05 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Londrina 11.05 23:15 2 - 1  
Coritiba - Sport Recife 11.05 00:00 0 - 0  
Oeste - Botafogo SP 11.05 23:15 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Highlands Park 11.05 18:30 3 - 1  
Orlando Pirates - Maritzburg Utd. 11.05 18:30 0 - 0  
Supersport Utd. - Lamontville Golden Arrows 11.05 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Portoviejo - Manta FC 11.05 01:15 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - U21Southampton 11.05 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - U21Fulham 11.05 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - U21Arsenal 11.05 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - U21Leicester 11.05 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - U21Everton 11.05 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - U21Wolverhampton 11.05 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pusamania Borneo - Perseru Badak Lampung 11.05 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sanat Naft Abadan 11.05 13:00 5 - 0  
Sepahan - Tractor Tabriz 11.05 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kawasaki Frontale 11.05 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renaissance Ezzmamra - Raja Casablanca 11.05 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 11.05 23:30 1 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Liverpool - U19Genk 11.05 15:00 0 - 1  
U19Napoli - U19Salzburg 11.05 14:00 1 - 5  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Slavia Praha 11.05 14:00 2 - 3  
U19Dortmund - U19Internazionale 11.05 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lyon - U19Benfica 11.05 16:00 2 - 3  
U19Zenit Szentpétervár - U19RB Leipzig 11.05 12:00 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Ajax 11.05 16:00 1 - 1  
U19Valencia - U19Lille 11.05 14:00 1 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Budvanszka Rivijera Budva 11.05 18:30 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volley Lugano - LP Vampula 11.05 20:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 11.05 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Daejeon KGC 11.05 11:00 2 - 3  
Röplabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narbonne - Poitevin Poitiers 11.05 20:00 0 - 3  
Paris Volley - Nantes 11.05 20:00 3 - 1  
Toulouse - Montpellier 11.05 20:00 3 - 2  
Tours - Chaumont 11.05 20:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing 11.05 12:30 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shangdong - Hebei 11.05 12:30 3 - 0  
Shanghai - Zhejiang 11.05 12:30 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Liaoning 11.05 12:30 3 - 1  
Sichuan - Yunnan 11.05 12:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wroclaw - Bielsko-Biala 11.05 18:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - United Frankfurt 11.05 18:30 3 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - Mark Allen (6 nyert frame-ig) 11.05 20:00 2 - 6  
M. Selby - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 11.05 14:00 4 - 0  
Mark Allen - Mat. Selt (4 nyert frame-ig) 11.05 15:30 4 - 2  
Squash (Detroit Pro Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diana Garcia - E. Soini 11.05 22:00 2 - 3  
Don. Lobban - N. Bunyan 11.05 23:00 3 - 0  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Olaszország 11.05 13:15 6 - 4  
Spanyolország - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: EAE) 11.05 14:30 2 - 2  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Oroszország 11.05 15:45 3 - 5  
Irán - Mexikó 11.05 17:00 7 - 4  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - T. Pereira 11.05 23:40 2 - 0  
Car. Alves - D. Papamichail 11.05 19:20 2 - 1  
R. Zarazua - S. Mendez 11.05 19:30 1 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - J.J. Wolf 11.05 18:50 1 - 2  
A. Ritschard - Emi. Gomez 11.05 22:35 1 - 2  
A. Vavassori - Mic. Redlicki 11.05 18:45 2 - 0  
B. Kavcic - E. Leshem 11.05 20:45 0 - 2  
B. Nakashima - F. Peliwo 11.05 00:00 2 - 0  
D. Popko - P. Lorenzi 11.05 20:40 2 - 1  
E. Escobedo - A. Vatutin 11.05 21:00 2 - 1  
Evan King - N. Ponwith 11.05 18:20 2 - 1  
Kev. King - C. O'Connell 11.05 23:20 0 - 2  
L. Broady - Don. Young 11.05 02:00 2 - 0  
M. Mmoh - Dar. King 11.05 16:00 2 - 1  
S. Kirchheimer - S. Bangoura 11.05 16:00 1 - 2  
S. Korda - R. Peniston 11.05 16:00 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polansky P / Schnur B - Bangoura S / Mmoh M 11.05 23:35 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - P. Niklas-Salminen 11.05 07:10 0 - 2  
Bry. Klein - L. Saville 11.05 02:30 0 - 2  
Duck Hee Lee - Shi. Imai 11.05 03:50 0 - 2  
Jay Clarke - Ryo. Tanuma 11.05 05:15 2 - 1  
Jum. Yamasaki - R. Ramanathan 11.05 02:30 0 - 2  
Ren. Tokuda - Y. Kawahashi 11.05 02:30 2 - 0  
Shi. Hazawa - Hir. Moriya 11.05 04:40 0 - 2  
T. Khabibulin - T. Ichikawa 11.05 03:45 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - T. Gabashvili 11.05 06:35 0 - 2  
Tung-Lin Wu - T. van Rijthoven 11.05 04:10 1 - 2  
Yunseong Chung - Yui. Sugita 11.05 06:35 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ichikawa T / Watanabe S - Matsui T / Watanuki Y 11.05 07:55 1 - 2  
Nam J S / Song M-K - BMousley/ASantillan 11.05 07:50 2 - 1  
Tseng C H / Wu T-L - Goransson A / Rungkat C 11.05 09:30 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayo Hibi - P.M. Tig 11.05 20:50    
S. Vögele - Stollár F. 11.05 22:55 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - A. Velotti 11.05 18:15 2 - 0  
A. Tabilo - G. Clezar 11.05 15:00 1 - 2  
B. Arias - S. Baez 11.05 15:00 0 - 2  
F. Cerundolo - Ale. Gonzalez 11.05 00:30 2 - 0  
F. Meligeni Rodrigues A. - F. Bagnis 11.05 17:30    
F. Zeballos - M. Cuevas 11.05 23:15 2 - 1  
F.C. Jianu - M. Echazu 11.05 15:00 2 - 0  
G.A. Olivieri - J.O. Gutierrez 11.05 17:15 2 - 1  
Gon. Escobar - S. Baez 11.05 15:00    
J.A. Munar Clar - R. Matos 11.05 20:20 2 - 1  
J.M. Cerundolo - F. Llanes 11.05 00:25 2 - 0  
O. Luz - Ped. Sakamoto 11.05 16:25 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acosta D / Arus R - Galdos S / Olivo R 11.05 16:20 0 - 2  
Tenisz (Next Gen, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Davidovich Fokina 11.05 15:40 3 - 1  
C. Ruud - M. Kecmanovic 11.05 14:00 0 - 3  
Tenisz (Next Gen, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - J. Sinner 11.05 21:30 1 - 3  
U. Humbert - M. Ymer 11.05 19:30 1 - 3  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - Den. Novak 11.05 12:05 1 - 2  
Ant. Hoang - E. Ruusuvuori 11.05 14:20 0 - 2  
C. Lestienne - Z. Kolar 11.05 10:00 1 - 2  
E. Ymer - R. Marcora 11.05 12:15 1 - 2  
F. Horansky - E. Gerasimov 11.05 20:50 0 - 2  
I. Marchenko - O. Nedovyesov 11.05 10:00 2 - 0  
L. Klein - M. Safwat 11.05 17:50 2 - 0  
L. Lacko - V. Troicki 11.05 19:10 2 - 0  
M. Kukushkin - K. Coppejans 11.05 14:25 2 - 0  
P. Gojowczyk - A. Molcan 11.05 15:40 2 - 1  
Y. Maden - O. Otte 11.05 15:50 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Monroe N - Sitak A / Vasilevski A 11.05 19:10 2 - 1  
Middelkoop M / Qureshi A - Cerretani J / Weissborn T-S 11.05 20:25 2 - 0  
Molchanov D / Podlipnik-C - Brkic T / Pavic A 11.05 18:00 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Juvan - N. Kostic 11.05 06:35 1 - 2  
M. Bolkvadze - D. Jakupovic 11.05 05:30 0 - 2  
V. Tomova - D. Kovinic 11.05 06:55 0 - 2  
Wushuang Zheng - Nao Hibino 11.05 07:25 0 - 2  
Xinyu Wang - J. Cepelova 11.05 05:45 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Ng Ka Long Angus 11.05 06:00 0 - 2  
K. Phetpradab - J.O. Jörgensen 11.05 04:30 0 - 2  
Ken. Momota - D. Liew 11.05 03:30    
R. Gemke - H.S. Prannoy 11.05 03:10 2 - 0  
Vik. Axelsen - K. Tsuneyama 11.05 03:30 2 - 0  
Zii Jia Lee - Kean Yew Loh 11.05 04:40 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Wahyu N A P / Ade Y S 11.05 07:30 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh V S / Tan W K 11.05 09:00 2 - 0  
Han C / Zhou H - Hoki T / Kobayashi Y 11.05 07:00 2 - 1  
He J / Tan Q - Ivanov V / Sozonov I 11.05 07:50 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Lee J-H / Yang P-H 11.05 06:30 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Ong Y S / Teo E Y 11.05 05:25 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - G.M. Tunjung 11.05 03:10 1 - 2  
Bing Jiao He - P. Chochuwong 11.05 07:00 2 - 0  
Ga Eun Kim - K. Gilmour 11.05 05:25 2 - 1  
Nit. Jindapol - F. Fitriani 11.05 03:55 2 - 0  
Noz. Okuhara - Xiaoxin Chen 11.05 04:00 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Yu Po Pai 11.05 04:40 1 - 2  
Say. Takahashi - Se Young An 11.05 07:00 0 - 2  
Tzu Ying Tai - C. Marin 11.05 04:00    
Tollaslabda (Fuzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoo V / Yap C W - Wenjing D / Xueying F 11.05 07:30 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Ponnappa A / Reddy N S 11.05 06:30 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Haris D D / Pradipta R A 11.05 09:00 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Mapasa S / Somerville G 11.05 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaneko Y / Matsutomo M - Rivaldy R / Mentari P H 11.05 04:30 1 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Hurlburt-Yu J / Wu J 11.05 03:00 2 - 0  
Seo S J / Chae Y - Lu K / Lu C 11.05 03:55 2 - 0  
Tan K M / Lai P J - Lee Y / Yang C T 11.05 06:10 2 - 0  

 

2019.11.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - New England 11.04 02:20 37 - 20  
Baseball (WBSC Premier 12, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 11.04 02:00 2 - 8  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Hattrick Brno 11.04 19:30 2 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Helas Brno 11.04 20:30 12 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - GSF Gliwice 11.04 20:00 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido di Ostia - Arzignano 11.04 19:45 2 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Novaja Gener. Sziktivkar 11.04 12:00 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Tucson 11.04 00:00 3 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogiljev - Junoszt Minszk 11.04 17:00 0 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Temirtau 11.04 13:30 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Admiral Vlagyivosztok 11.04 15:00 2 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - CSZKA Moszkva 11.04 15:00 4 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Barsz Kazany 11.04 15:00 0 - 2  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.04 15:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Szibirszkije Sznajperi 11.04 11:00 1 - 3  
Irbisz Kazany - Kuznyeckije Medvegyi 11.04 11:00 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Barisz 2 11.04 09:00 8 - 1  
Lada Toljatti 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 11.04 10:00 3 - 1  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Sztalnyije Liszi Magnyit. 11.04 10:00 2 - 2  
Szarmati Orenburg - Tolpar Ufa 11.04 13:00 2 - 0  
Szputnyik Almetyevszk - Belije Medvegyi Cseljab. 11.04 11:00 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 11.04 02:00 2 - 2  
Washington - Calgary 11.04 01:00 4 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - London Knights 11.04 00:05 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Jugra Hanti-Manszijszk 11.04 11:00 4 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Rubin Tyumeny 11.04 13:00 5 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Kamloops Blazers 11.04 02:00 5 - 6  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips 11.04 02:05 3 - 3  
Vancouver Giants - Medicine Hat Tigers 11.04 01:00 5 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 11.04 09:30 107 - 104  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Southside Flyers 11.04 09:30 74 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Minas 11.04 23:30 80 - 76  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Korihait Uusikaupunki 11.04 17:30 92 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Ironi Naharia 11.04 20:05 86 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Akita 11.04 07:05 82 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Guangsha 11.04 13:00 90 - 103  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Dallas 11.04 01:30 111 - 131  
LA Clippers - Utah 11.04 03:00 105 - 94  
Miami - Houston 11.04 00:00 129 - 100  
New York - Sacramento 11.04 00:00 92 - 113  
San Antonio - LA Lakers 11.04 01:00 96 - 103  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Casale Monferrato 11.04 21:00 59 - 68  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Timisoara - Dinamo Bukarest 11.04 17:00 64 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale 11.04 19:00 66 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zenit Szentpétervár 11.04 14:30 96 - 96, h.u. 109 - 108  
CSZKA Moszkva - Avtodor Szaratov 11.04 15:00 103 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - GOG 11.04 20:00 32 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Diomidisz Argosz 11.04 19:30 41 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Stjarnan 11.04 20:30 31 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Nexe Nasice 11.04 18:30 24 - 22  
Vardar Szkopje - Vojvodina 11.04 20:15 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Skövde 11.04 19:00 20 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Zrenjanin - Novi Pazar 11.04 18:00 28 - 29  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vllaznia - Bylis Ballsh 11.04 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - JS Kabylie 11.04 18:45 2 - 1  
USM Alger - JS Saoura 11.04 17:45 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke - West Bromwich 11.04 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Wasl 11.04 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Temperley 11.04 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Argentinos Juniors 11.04 23:00 0 - 0  
Independiente - San Lorenzo 11.04 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Nürnberg 11.04 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Uerdingen 11.04 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Pafosz 11.04 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Plzen 11.04 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Bröndby 11.04 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Gomel 11.04 12:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Nancy 11.04 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Ergotelisz Iraklio 11.04 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Volosz NFC 11.04 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Volendam 11.04 20:00 1 - 3  
PSV 2 - Roda 11.04 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegasus Kowloon - Southern District 11.04 12:30 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zágráb - Varazdin 11.04 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Barito Putera 11.04 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Persepolis 11.04 15:15 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Petah Tikva 11.04 18:00 1 - 1  
Hapoel Nof Hagalil - Hapoel Afula 11.04 18:00 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Bnei Lod 11.04 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 11.04 19:15 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Kofu 11.04 06:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Wisla Krakkó 11.04 20:30 1 - 0  
Slask Wroclaw - Wisla Plock 11.04 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Atlantas Klaipeda 11.04 18:00 5 - 2  
Zalgiris Kaunas - Zalgiris Vilnius 11.04 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid 11.04 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Tijuana 11.04 02:00 3 - 0  
Leon - Monarcas Morelia 11.04 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Gudja 11.04 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Mjöndalen 11.04 19:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Sampdoria 11.04 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Cremonese 11.04 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Triestina 11.04 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 2 - Kurszk 11.04 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Rubin Kazany 11.04 14:30 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Arszenál Tula 11.04 17:00 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Orenburg 11.04 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Univ. San Martin 11.04 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Pacos Ferreira 11.04 20:00 1 - 0  
Portimonense - Santa Clara 11.04 22:00 1 - 1  
Setúbal - Boavista 11.04 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CSM Politechnika Iasi 11.04 17:00 4 - 0  
Univ. Craiova 1948 - Dinamo Bukarest 11.04 19:30 4 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Balikesirspor 11.04 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Gazisehir Gaziantep 11.04 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Midtjylland - U19Zrinjski Mostar 11.04 14:00 3 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1. 2019 11.04 10:30    
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz 11.04 18:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Bydgoszcz 11.04 20:30 3 - 2  
ONICO Varsó - Slepsk Suwalki 11.04 17:30 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Bergamo 11.04 20:30 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Bld. - Nilufer Bld. Spor 11.04 17:00 3 - 2  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neil Robertson - Mar. Gould (4 nyert frame-ig) 11.04 14:00 4 - 0  
Neil Robertson - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 11.04 20:00 6 - 5  
S. Murphy - Rea. Evans (4 nyert frame-ig) 11.04 15:30 4 - 3  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kovacevic - Kai. Uchida 11.04 17:30 2 - 0  
A. Ritschard - Z. Svajda 11.04 18:05 2 - 1  
G. Brouwer - J. Sels 11.04 22:45 2 - 0  
J.C. Aragone - E. Escobedo 11.04 17:30 0 - 2  
Kev. King - E. Hoyt 11.04 16:00 2 - 0  
R. Cid Subervi - M. Mmoh 11.04 20:00 0 - 2  
R. Quiroz - D. Popko 11.04 20:25 1 - 2  
Roy Smith - S. Jones 11.04 23:30 2 - 1  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - Jum. Yamasaki 11.04 06:50    
B. Patael - Shu. Sekiguchi 11.04 03:40 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - B. Sant'Anna 11.04 04:55 2 - 0  
K. Nishiwaki - Yos. Watanuki 11.04 09:30 0 - 2  
Ren Nakamura - Shi. Hazawa 11.04 07:30 0 - 2  
Rio Noguchi - Shi. Hazawa 11.04 07:30    
Ryo. Tanuma - Tak. Niki 11.04 07:30 2 - 1  
Shi. Imai - Sei. Watanabe 11.04 08:00 2 - 0  
T. Saito - S. Shimabukuro 11.04 04:25 0 - 2  
T. van Rijthoven - Gon. Oliveira 11.04 03:40 2 - 0  
Yuki Mochizuki - Mak. Ochi 11.04 02:30    
Yunseong Chung - Yus. Takahashi 11.04 05:00 2 - 0  
Yuta Shimizu - Yos. Watanuki 11.04 09:10    
Ze Zhang - S. Shimabukuro 11.04 02:30    
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lindell - Nic. Alvarez 11.04 20:10 2 - 0  
F. Meligeni Rodrigues A. - F. Diaz Acosta 11.04 21:10 2 - 1  
F. Roncadelli - P. Krstin 11.04 23:05 0 - 2  
G. Villanueva - R. Matos 11.04 20:20 1 - 2  
N. Mejia - U. Blanch 11.04 21:45 2 - 0  
R. Olivo - T.M. Etcheverry 11.04 17:35 2 - 0  
W. Leite - A. Velotti 11.04 22:10 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, Uruguay, Qualifyin)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Echazu - E. Troche 11.04 16:00 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - S. Stakhovsky 11.04 18:25 0 - 2  
C-M. Stebe - F. Baldi 11.04 18:10 2 - 0  
Den. Novak - S. Ofner 11.04 11:55 2 - 0  
E. Ruusuvuori - M. Cressy 11.04 15:20 2 - 1  
F. Gaio - R. Bemelmans 11.04 11:20 2 - 1  
F. Horansky - A. Glvac 11.04 17:00 2 - 0  
I. Ivashka - E. Benchetrit 11.04 20:00 2 - 0  
M. Bourgue - L. Rosol 11.04 14:55 0 - 2  
N. Milojevic - A. Molcan 11.04 13:20 0 - 2  
O. Otte - G. Garcia-Lopez 11.04 10:00    
O. Otte - S.K. Mukund 11.04 17:10 2 - 0  
R. Marcora - M. Viola 11.04 13:10 2 - 1  
Valkusz M. - K. Coppejans 11.04 20:05 0 - 2  
Tenisz (Pozsony-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - M. Zverev 11.04 10:00 2 - 1  
Z. Kolar - Piros Zs. 11.04 10:00    
2019.11.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - LA Chargers 11.08 02:20 26 - 24  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.08 12:00 3 - 6  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Kazany 11.08 12:30 10 - 3  
Start Nyizsnyij Novgorod - Sztroitel Sziktivkar 11.08 16:30 1 - 5  
Szibszelmas Novoszibirszk - Murman Murmanszk 11.08 13:00 5 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Vetlanda 11.08 19:00 2 - 3  
Edsbyn - Villa Lidköping 11.08 19:00 3 - 5  
Sirius - Broberg/Söderhamn 11.08 19:00 4 - 3  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Azoategui - Leones de Caracas 11.08 23:00 2 - 5  
Navegantes del Magallanes - Cardenales de Lara 11.08 23:00 5 - 1  
Tiburones de la Guaira - Aguilas del Zulia 11.08 23:00 3 - 4  
Tigres de Aragua - Bravos de Margarita 11.08 23:00 6 - 2  
Baseball (WBSC Premier 12, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 11.08 04:00 3 - 1  
Dél-Korea - Kuba 11.08 11:00 7 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Dynamo Ceske Budejovice 11.08 20:30 7 - 6  
Chrudim - Interobal Plzen 11.08 20:00 1 - 1  
Melnik - Slavia Praha 11.08 20:30 4 - 9  
Sparta Praha - Tango Brno 11.08 20:00 13 - 2  
Svarog Teplice - FTZS Liberec 11.08 20:00 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pesarofano 11.08 19:00 5 - 2  
Arzignano - Feldi Eboli 11.08 20:30 3 - 3  
Latina - Signor Prestito CMB 11.08 20:30 5 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Leoes Porto Salvo 11.08 22:00 0 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Burela 11.08 21:15 7 - 2  
Zaragoza - Cordoba 11.08 20:30 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 2 11.08 16:30 2 - 2  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Kuznyeckije Medvegyi 11.08 16:00 6 - 1  
Irbisz Kazany - Szibirszkije Sznajperi 11.08 15:00 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Altaj Kamenogorszk 11.08 15:00 5 - 2  
Lada Toljatti 2 - Tolpar Ufa 11.08 14:00 1 - 5  
Omszkije Jasztrebi - Rubin Tyumeny 2 11.08 12:00 3 - 1  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Belije Medvegyi Cseljab. 11.08 16:00 5 - 3  
Szarmati Orenburg - Avtomob. Jekatyerinburg 2 11.08 15:00 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Columbus 11.08 03:00 2 - 3  
Buffalo - Tampa Bay 11.08 20:00 2 - 3  
Calgary - New Jersey 11.08 03:00 5 - 2  
Carolina - NY Rangers 11.08 01:00 2 - 4  
Chicago - Vancouver 11.08 02:30 5 - 2  
Colorado - Nashville 11.08 03:00 9 - 4  
Florida - Washington 11.08 01:00 4 - 4  
NY Islanders - Pittsburgh 11.08 01:00 3 - 3  
Ottawa - Los Angeles 11.08 01:30 2 - 2  
Philadelphia - Montreal 11.08 01:00 2 - 2  
San Jose - Minnesota 11.08 04:30 6 - 5  
Toronto - Las Vegas 11.08 01:00 1 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Drummondville Voltigeurs 11.08 00:00 3 - 6  
Val-d'Or Foreurs - Baie-Comeau Drakkar 11.08 01:00 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.08 14:30 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Molot Perm 11.08 16:30 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 11.08 15:00 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 11.08 19:00 1 - 3  
Fehéroroszország - Szlovénia 11.08 14:30 0 - 2  
Lengyelország - Japán 11.08 18:00 3 - 2  
Lettország - Franciaország 11.08 18:30 1 - 1  
Magyarország - Olaszország 11.08 15:00 3 - 3  
Észtország - Ukrajna 11.08 18:30 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 11.08 17:00 2 - 1  
Magyarország - Dánia 11.08 19:00 3 - 1  
Norvégia - Franciaország 11.08 16:00 1 - 6  
Svájc - Finnország 11.08 13:00 1 - 4  
Szlovákia - Kína 11.08 16:00 1 - 2  
Szlovákia - Kína 11.08 16:00 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mornar 11.08 20:00 92 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 11.08 09:30 85 - 95  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 11.08 20:30 81 - 69  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Basic-Fit Brussels 11.08 20:30 66 - 87  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Szófia - Levszki Szófia 11.08 17:00 77 - 94  
Rilski Sportist - Academic Bultex Plovdiv 11.08 17:00 91 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - BC Brasilia 11.08 01:30 81 - 69  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Worcester 11.08 18:00 85 - 90  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Glasgow 11.08 20:30 93 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 11.08 11:00 65 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - CSZKA Moszkva 11.08 20:45 67 - 66  
Fenerbahce - Bayern München 11.08 18:45 90 - 82  
Panathinaikosz - Valencia 11.08 20:30 91 - 80  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 11.08 19:00 86 - 93  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Nokia 11.08 17:30 79 - 86  
Lahti - KTP Kotka 11.08 17:30 95 - 98  
Tampere Pyrintö - Lapuan Kobrat 11.08 17:30 105 - 88  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Quimper 11.08 20:00 90 - 78  
Antibes - Gries-Oberhoffen 11.08 20:30 77 - 67  
Denain - St-Quentin 11.08 20:00 85 - 71  
Evreux - Souffelweyersheim 11.08 20:30 76 - 94  
Fos-sur-Mer - Nantes 11.08 20:00 64 - 67  
Paris BC - Vichy-Clermont 11.08 20:30 90 - 93  
Rouen - Lille 11.08 20:30 70 - 68  
St-Chamond - Poitiers 11.08 20:00 92 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Paris Levallois 11.08 20:00 98 - 79  
Reims - Boulazac 11.08 20:00 100 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Meralco Bolts 11.08 09:30 74 - 92  
TNT KaTropa - Ginebra SM 11.08 12:00 93 - 96  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puntamika Zadar - Skrljevo 11.08 19:00 75 - 60  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiga - Toyama 11.08 11:15 83 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 11.08 12:35 94 - 88  
Guangdong - Shandong 11.08 13:00 126 - 110  
Guangzhou - Beijing Royal Fighters 11.08 12:35 106 - 106, h.u. 123 - 134  
Jiangsu Dragons - Tianjin 11.08 12:35 88 - 88, h.u. 98 - 92  
Jilin - Bayi Rockets 11.08 12:35 105 - 84  
Liaoning - Shenzhen 11.08 12:35 123 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Asseco Gdynia 11.08 19:50 80 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend 11.08 18:00 75 - 74  
Oroszlány - Szolnok 11.08 18:00 77 - 64  
Szeged - Debrecen 11.08 18:00 87 - 87, h.u. 100 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Boston 11.08 02:00 87 - 108  
LA Clippers - Portland 11.08 04:30 107 - 101  
Phoenix - Miami 11.08 03:00 108 - 124  
San Antonio - Oklahoma City 11.08 02:30 121 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Skyliners Frankfurt 11.08 19:00 92 - 99  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Galati 11.08 18:00 74 - 75  
Steaua Bukarest - BCMU Pitesti 11.08 18:00 94 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Alicante 11.08 21:00 77 - 77, h.u. 91 - 85  
Lleida - Caceres 11.08 21:00 67 - 72  
Melilla - Marin Peixegalego 11.08 20:15 78 - 67  
Real Canoe - Leyma Coruna 11.08 20:00 69 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Kolubara Lazarevac 11.08 18:00 94 - 80  
Zlatibor Cajetina - Mladost Zemun 11.08 17:00 121 - 105  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - TTU Tallinn 11.08 18:00 83 - 90  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Metz 11.08 18:00 25 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Jicin 11.08 18:00 30 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nancy 11.08 20:15 23 - 31  
Billere - Pontault-Combault 11.08 20:30 32 - 30  
Cherbourg Manche - Dijon 11.08 20:30 29 - 23  
Limoges - Cavigal Nice 11.08 20:30 27 - 25  
Saran - Massy Essonne 11.08 20:30 32 - 29  
Strasbourg Schiltigheim - Cesson 11.08 20:30 23 - 17  
Valence - Selestat 11.08 20:00 20 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Chrobry Glogow 11.08 19:00 27 - 23  
Kalisz - Kwidzyn 11.08 18:00 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kobierzyce 11.08 18:30 21 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dabas 11.08 18:00 30 - 29  
Vác - Balatonfüred 11.08 18:30 21 - 36  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Kisvárda 11.08 18:00 24 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Akbuzat Ufa 11.08 17:30 31 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Volgográd 11.08 17:30 36 - 13  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirol Schwaz - SG Westwien 11.08 19:00 35 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Calarasi 11.08 16:30 27 - 26  
Focsani - Bacau 11.08 17:30 23 - 22  
Potaissa Turda - Buzau 11.08 17:00 32 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Nava 11.08 19:00 23 - 22  
Benidorm - Logrono La Rioja 11.08 20:00 21 - 30  
Huesca - Atl. Valladolid 11.08 20:30 32 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Alcobendas 11.08 21:00 23 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skara 11.08 18:00 27 - 27  
Skuru - Lugi 11.08 19:00 35 - 29  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Modra - Sala 11.08 19:00 14 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Vllaznia 11.08 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dulwich Hamlet - Carlisle 11.08 20:55 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Talleres Cordoba 11.08 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 11.08 09:30 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Beerschot Wilrijk 11.08 20:30 1 - 0  
Roeselare - Lokeren 11.08 20:30 2 - 1  
Saint-Gilloise - Westerlo 11.08 20:30 0 - 2  
Virton - OH Leuven 11.08 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Anderlecht 11.08 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Botev Vraca 11.08 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Bragantino 11.08 23:15 2 - 3  
Parana - Vitória 11.08 23:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Flamengo 11.08 00:00 0 - 1  
Gremio - CSA 11.08 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 11.08 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Wehen 11.08 18:30 1 - 0  
St. Pauli - Bochum 11.08 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Köln - Jena 11.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Doxa Katokopia 11.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Prostejov 11.08 19:00 5 - 0  
Jihlava - Vlasim 11.08 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 11.08 18:00 2 - 1  
Ostrava - Karvina 11.08 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Naestved 11.08 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aalborg 11.08 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Supersport Utd. 11.08 19:00 0 - 1  
Maritzburg Utd. - Bloemfontein Celtic 11.08 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Magyarország 11.08 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Macedónia - Ausztria 11.08 18:00 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Belgium 11.08 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Khaleej Khor Fakkan 11.08 15:00 1 - 1  
Al-Fujairah - Hatta 11.08 15:00 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Wasl 11.08 17:45 2 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, H csoport - FTC hány pontot szerez? 11.08 00:10    
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dnyapro Mogiljev 11.08 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Caen 11.08 20:00 1 - 1  
Chambly - Clermont 11.08 20:00 0 - 1  
Le Mans - Grenoble 11.08 20:00 0 - 0  
Lorient - Niort 11.08 20:00 4 - 1  
Nancy - Troyes 11.08 20:00 0 - 0  
Orleans - Paris FC 11.08 20:00 0 - 1  
Sochaux - Le Havre 11.08 20:00 2 - 0  
Valenciennes - Chateauroux 11.08 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Dunkerque 11.08 18:00 2 - 0  
Bastia-Borgo - Bourg-Peronnas 11.08 20:00 1 - 2  
Boulogne - Red Star 93 11.08 20:00 0 - 1  
Cholet - Beziers 11.08 20:00 2 - 1  
Concarneau - Pau 11.08 20:00 0 - 1  
Creteil - Villefranche sur Saone 11.08 20:00 2 - 2  
Laval - Ajaccio GFC 11.08 20:00 2 - 0  
Le Puy - Toulon 11.08 20:00 0 - 0  
Lyon Duchere - Quevilly Rouen 11.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Bordeaux 11.08 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 11.08 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania Kisszamikosz - Giannina 11.08 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Den Bosch 11.08 20:00 5 - 1  
Almere City - NAC Breda 11.08 20:00 1 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Maastricht 11.08 20:00 3 - 2  
Excelsior - FC Eindhoven 11.08 20:00 5 - 4  
Go Ahead Eagles - Dordrecht 11.08 20:00 3 - 1  
Helmond - De Graafschap 11.08 20:00 1 - 2  
Nijmegen - Oss 11.08 20:00 3 - 0  
PSV 2 - Telstar 11.08 20:00 1 - 1  
Roda - Cambuur 11.08 20:00 1 - 2  
Volendam - Utrecht 2 11.08 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Groningen 11.08 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - HNK Gorica 11.08 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Odisha 11.08 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Madura Utd. 11.08 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Zob Ahan 11.08 12:30 2 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Nassaji Mazandaran 11.08 14:15 0 - 0  
Shahin Bushehr - Gol Gohar Sirjan 11.08 15:15 1 - 1  
Shahr Khodro Mashhad - Pars Jonoubi Jam 11.08 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 11.08 14:00 0 - 0  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Acre 11.08 14:00 1 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Bnei Sakhnin 11.08 14:00 2 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Gan 11.08 14:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Nof Hagalil 11.08 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Duhail 11.08 17:20 2 - 3  
Al-Wakrah - Al-Ahli (QAT) 11.08 15:10 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz 11.08 19:10 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Slask Wroclaw 11.08 18:00 0 - 1  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 11.08 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Panevezys 11.08 17:00 1 - 4  
Zalgiris Vilnius - Riteriai Vilnius 11.08 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Mosta 11.08 18:00 5 - 0  
Sliema Wanderers - Hamrun 11.08 20:15 2 - 0  
Valletta - Senglea 11.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Odd Grenland 11.08 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Bologna 11.08 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Ascoli 11.08 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Ural Jekatyerinburg 11.08 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Lustenau 11.08 19:10 2 - 0  
Austria Wien Amatőr - Kapfenberg 11.08 19:10 4 - 1  
FAC Wien - Ried 11.08 19:10 1 - 2  
Horn - FC Juniors OÖ 11.08 19:10 1 - 3  
Wacker Innsbruck - Austria Klagenfurt 11.08 20:15 2 - 4  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Caimanes - Cultural Santa Rosa 11.08 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - UTC de Cajamarca 11.08 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Huancayo 11.08 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Gil Vicente 11.08 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Watford 11.08 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Voluntari 11.08 17:00 1 - 0  
Hermannstadt - Viitorul Constanta 11.08 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dundee Utd. 11.08 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Tenerife 11.08 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Leganes 11.08 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Grasshoppers 11.08 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Eskisehirspor 11.08 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kasimpasa 11.08 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Fenix Montevideo 11.08 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Svédország 11.08 01:30 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 11.08 21:00 0 - 5  
Newtown - Caernarfon 11.08 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Portadown 11.08 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Urartu 11.08 12:00 2 - 4  
Pjunyik Jereván - Shirak Gyumri 11.08 15:30 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - London Wasps 11.08 20:45 28 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Leinster 11.08 20:35 11 - 42  
Edinburgh - Newport Dragons 11.08 20:35 20 - 7  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 11.08 11:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kaposvár 11.08 18:00 0 - 3  
Vasas - Újpest 11.08 19:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Paris Volley 11.08 19:30 0 - 3  
Nice - Chaumont 11.08 20:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Mulhouse 11.08 20:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - GKS Katowice 11.08 20:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Chemik Police 11.08 17:30 2 - 3  
Wisla Varsó - Rzeszow 11.08 18:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Kazany 11.08 14:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Ankara PTT 11.08 16:30 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 11.08 17:30 0 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 11.08 20:00 5 - 6  
Squash (Detroit Pro Classic, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Shahin - S. Sobhy 11.08 01:00 3 - 1  
O.B. Clyne - Don. Lobban 11.08 23:00 3 - 0  
O.B. Clyne - Mel. Alves 11.08 00:00    
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dussourd - K.A. Gawad 11.08 12:00 0 - 3  
A.M.A. Tamimi - G. Marche 11.08 15:00 3 - 1  
Alan Clyne - R. Kobayashi 11.08 15:00 3 - 1  
Art. Salazar - Mar. Elshorbagy 11.08 16:00 0 - 3  
B. Golan - R. Tandon 11.08 13:00 3 - 0  
B. Masotti - O. Mosaad 11.08 14:00 1 - 3  
C. Grayson - M. Asal 11.08 14:00 0 - 3  
Ces. Salazar - Nat. Lake 11.08 10:00 3 - 0  
Chr. Simpson - A. Waller 11.08 17:00 0 - 3  
Dar. Selby - You. Ibrahim 11.08 12:00 2 - 3  
F. Dessouky - Eain Yow Ng 11.08 11:00 3 - 1  
I.P. Bernabeu - S.A. Amjad 11.08 16:00    
Ivan Yuen - Die. Elias 11.08 11:00 0 - 3  
J. Willstrop - Geo. Parker 11.08 10:00 3 - 0  
K. Frost - Edm. Lopez 11.08 10:00 0 - 3  
L. Serme - B. Aubert 11.08 17:00 3 - 1  
M. Abouelghar - Tay. Aslam 11.08 15:00 3 - 0  
M. Elsherbini - K.A. Fathi 11.08 12:00    
Max Lee - Greg Lobban 11.08 11:00 1 - 3  
Nic. Müller - A. Rehman 11.08 16:00 3 - 0  
R. Fallows - Joel Makin 11.08 12:00 0 - 3  
S. Delierre - M. Castagnet 11.08 13:00 0 - 3  
S. Ghosal - M. Mangaonkar 11.08 17:00 3 - 0  
S. Rösner - Ben Coleman 11.08 10:00 3 - 1  
T. Harrity - Leo Au 11.08 15:00 0 - 3  
T. Momen - R. Kandra 11.08 16:00 3 - 1  
Tom Richards - M. Hesham 11.08 13:00 0 - 3  
V. Crouin - Moh. Elshorbagy 11.08 14:00 0 - 3  
V. Malhotra - Dec. James 11.08 11:00 2 - 3  
Y. Soliman - Mig. Rodriguez 11.08 17:00 1 - 3  
Zah. Salem - Tsz Fung Yip 11.08 14:00 3 - 1  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: Egy. Arab Em.) 11.08 17:00 1 - 1  
Spanyolország - Oroszország 11.08 15:45 4 - 2  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Olaszország 11.08 14:30 4 - 3  
Japán - Mexikó 11.08 13:15 5 - 4  
Strandröplabda (Tel-Aviv)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Ohana N A / Faiga S 11.08 14:10 1 - 2  
Ohana N A / Faiga S - Friedl F / Kopschar A 11.08 07:50 2 - 0  
Sdebel A / Ilewicz P - Ohana N A / Faiga S 11.08 11:10 0 - 2  
Sedlak J / Manas P - Thomsen D / Trans Hansen 11.08 14:10 0 - 2  
Sendrovich A / Meir H - Ikeda J / Koshikawa Y 11.08 07:50 0 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Brewster T / Mewhirter T 11.08 13:10 2 - 0  
Strandröplabda (Tel-Aviv, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cools S / Van Den Vonder - Fujii S / Kumada M 11.08 08:40 2 - 0  
Freiberger E / Teufl V - Grawender N / Simonsson S 11.08 08:40    
Fuchs M / Knudsen D - Trans Hansen L / Okholm Hansen S M 11.08 13:10 1 - 2  
OlsenKoellner/NorageBisga - Freiberger E / Teufl V 11.08 11:10 1 - 2  
Starikov S / Dave A - Fuchs M / Knudsen D 11.08 09:30 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Cools S / Van Den Vonder 11.08 12:10 2 - 1  
Tenisz (ATP, Next Gen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Tiafoe 11.08 19:00 3 - 1  
J. Sinner - M. Kecmanovic 11.08 21:00 3 - 1  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - K. Gerlach 11.08 18:00 2 - 0  
G. Ce - E. Cocciaretto 11.08 20:00 0 - 2  
S. Mendez - M. Sherif 11.08 21:55 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - C. O'Connell 11.08 22:20 1 - 2  
L. Broady - G. Brouwer 11.08 19:00 2 - 1  
M. Mmoh - A. Kovacevic 11.08 21:05 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vavassori A - Bangoura S / Mmoh M 11.08 00:15 2 - 0  
Novikov D / Siljestrom A - Klahn B / Verbeek S 11.08 01:15 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Soeda - T. van Rijthoven 11.08 07:10 1 - 2  
Hir. Moriya - Shi. Imai 11.08 05:30 0 - 2  
Ji Sung Nam - Yos. Watanuki 11.08 04:00    
R. Ramanathan - Yui. Sugita 11.08 04:00 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Watanuki Y - Raja P / Ramanathan R 11.08 07:00 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - Mayo Hibi 11.08 18:55 0 - 2  
A. Kalinina - V. Lepchenko 11.08 20:35 2 - 0  
Car. Dolehide - K. Zavatska 11.08 20:30 1 - 2  
K. Sebov - O. Govortsova 11.08 19:00 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - And. Martin 11.08 20:00 2 - 0  
J.A. Munar Clar - A. Collarini 11.08 20:00 2 - 1  
P. Cuevas - J.M. Cerundolo 11.08 01:00 0 - 2  
T. Seyboth Wild - H. Dellien 11.08 22:20 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fumeaux J / Troche E - Reyes-Varela / Romboli 11.08 23:55 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Arias B / Zeballos F 11.08 22:45 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - S. Travaglia 11.08 17:00 2 - 1  
E. Gerasimov - I. Ivashka 11.08 19:15 2 - 1  
M. Kukushkin - D. Dzumhur 11.08 15:35    
Z. Kolar - L.G.M. Harris 11.08 13:00 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Nielsen F / Puetz T 11.08 14:40 1 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Jebavy R / Zelenay I 11.08 13:00 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Lin Zhu 11.08 04:35 0 - 2  
Kur. Nara - J. Cepelova 11.08 05:35 2 - 0  
N. Stojanovic - J. Paolini 11.08 02:50 1 - 2  
Shuai Peng - D. Kovinic 11.08 03:10 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Tien Chen Chou 11.08 08:00 0 - 2  
Jon. Christie - A. Antonsen 11.08 09:00 0 - 2  
Ken. Momota - Vik. Axelsen 11.08 06:30 2 - 1  
R. Gemke - Ng Ka Long Angus 11.08 08:05 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ahsan M / Setiawan H 11.08 06:40 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Kamura T / Sonoda K 11.08 07:00 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lamsfuss M / Seidel M E 11.08 05:40 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Rankireddy S / Shetty C 11.08 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Michelle Li 11.08 08:40 0 - 2  
Noz. Okuhara - Bing Jiao He 11.08 05:30 2 - 0  
R. Intanon - Yufei Chen 11.08 08:30 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Ga Eun Kim 11.08 05:10 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Fukushima Y / Hirota S 11.08 09:10 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Chen Q / Jia Y F 11.08 07:30 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Li W / Zheng Y 11.08 09:40 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Lee S H / Shin S C 11.08 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 11.08 11:40 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Higashino A / Watanabe Y 11.08 11:10 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Goh S H / Lai S J 11.08 06:10 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Seo S J / Chae Y 11.08 05:00 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 11.08 19:00 12 - 11  
Kazany - Barceloneta 11.08 18:00 12 - 20  
Spandau Berlin - Jadran Herceg Novi 11.08 19:00 9 - 9  
Szolnok - Olympiakosz 11.08 19:00 7 - 8  
Címkék: eredmények, tippmix,