Tippmix eredmények - 2019. november 18-24.

2019-11-18
Tippmix eredmények - 2019. november 18-24.
2019.11.24.
Alpesi sí (Műlesiklás, Levi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - L. Meillard 11.24 10:15 1 - 0  
A. Pinturault - R. Zenhausern 11.24 10:15 0 - 1  
D. Ryding - C. Hirschbühl 11.24 10:15 0 - 1  
Dan. Yule - M. Schwarz 11.24 10:15 1 - 0  
H. Kristoffersen - C. Noel 11.24 10:15 1 - 0  
Mic. Matt - M. Feller 11.24 10:15 1 - 0  
Műlesiklás, Levi 2019 11.24 13:15    
V. Muffat Jeandet - Ste. Gross 11.24 10:15 1 - 0  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Tampa Bay 11.24 19:00 22 - 35  
Buffalo - Denver 11.24 19:00 20 - 3  
Chicago - NY Giants 11.24 19:00 19 - 14  
Cincinnati - Pittsburgh 11.24 19:00 10 - 16  
Cleveland - Miami 11.24 19:00 41 - 24  
New England - Dallas 11.24 22:25 13 - 9  
New Orleans - Carolina 11.24 19:00 34 - 31  
NY Jets - Oakland 11.24 19:00 34 - 3  
Philadelphia - Seattle 11.24 19:00 9 - 17  
Tennessee - Jacksonville 11.24 22:05 42 - 20  
Washington - Detroit 11.24 19:00 19 - 16  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - Akilles Porvoo 11.24 12:00 1 - 6  
Narukera Pori - Botnia Helsinki 11.24 12:00 11 - 6  
OLS - HIFK 11.24 12:00 2 - 9  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Övrevoll/Hosle 11.24 16:30 1 - 1  
Ready Oslo - Sarpsborg 11.24 18:00 9 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Vetlanda 11.24 17:00 6 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Brisbane Bandits 11.24 02:30 6 - 5  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Azoategui - Tigres de Aragua 11.24 22:00 13 - 8  
Darts (PDC World Youth Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gawlas - L. Humphries 11.24 22:10 0 - 6  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - C. Dobey 11.24 20:10 11 - 8  
Ger. Price - M. van Gerwen 11.24 22:40 9 - 11  
Ger. Price - S. Bunting 11.24 14:00 10 - 3  
Ian White - W. O'Connor 11.24 16:30 10 - 9  
M. van Gerwen - Ian White 11.24 21:05 11 - 8  
M. van Gerwen - Mer. King 11.24 15:40 10 - 6  
Players Championship Finals 2019 11.24 23:00    
R. van Barneveld - C. Dobey 11.24 14:45 2 - 10  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hattrick Brno - Chodov 11.24 17:00 7 - 7  
Ostrava - Liberec 11.24 17:00 3 - 7  
SK Vinohrady - Mladá Boleslav 11.24 18:00 1 - 7  
Sparta Praha - Otrokovice 11.24 17:00 6 - 4  
Stresovice - Ceska Lipa 11.24 17:00 11 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - OLS Oulu 11.24 16:00 8 - 0  
Steelers Hämeenlinna - Welhot Kuopio 11.24 16:00 7 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Greaker 11.24 18:00 5 - 5  
Valerenga - NOR 92 Mjöndalen 11.24 14:00 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Sirius 11.24 15:30 3 - 8  
Mullsjö - Visby 11.24 17:00 9 - 4  
Pixbo Wallenstam - Dalen 11.24 16:00 3 - 7  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novo Vrijeme - Ayat 11.24 11:00 3 - 2  
Sporting CP - Tyumeny (Helyszín: Tyumeny) 11.24 14:00 1 - 3  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Kairat Almaty (Helyszín: Almaty) 11.24 13:00 5 - 3  
Pesarofano - Murcia 11.24 10:30 3 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Joinville 11.24 15:00 2 - 1  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojnice - Zdunska Wola 11.24 18:00 1 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berkut Groznij - Norilszkij Nikel 11.24 11:00 1 - 8  
Novaja Gener. Sziktivkar - Uhta 11.24 14:00 4 - 2  
Golf (DP WTC, Dubai)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DP WTC, Dubai 2019 11.24 15:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 11.24 01:05 2 - 4  
Bridgeport - Hershey 11.24 01:00 3 - 2  
Bridgeport - Springfield 11.24 21:00 3 - 1  
Iowa - Bakersfield 11.24 02:00 4 - 2  
Iowa - Bakersfield (22:00) 11.24 22:00 2 - 2  
Lehigh Valley - Belleville 11.24 01:05 1 - 2  
Milwaukee - Grand Rapids 11.24 01:00 5 - 0  
Providence - Hershey 11.24 21:05 6 - 3  
San Antonio - Rockford 11.24 22:00 2 - 2  
San Diego - Stockton 11.24 04:00 1 - 4  
Springfield - Providence 11.24 01:05 4 - 4  
Syracuse - Hartford 11.24 01:00 6 - 3  
Texas Stars - Rockford 11.24 02:00 6 - 6  
Toronto Marlies - Manitoba 11.24 22:00 4 - 1  
Tucson - Ontario Reign 11.24 03:05 3 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte 11.24 01:05 0 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Vienna Capitals 2 11.24 18:00 3 - 1  
Gherdeina/Gröden - Zell am See 11.24 18:30 4 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 11.24 17:00 1 - 4  
Coventry - Sheffield 11.24 18:30 3 - 8  
Guildford - Fife 11.24 19:00 0 - 2  
Manchester - Nottingham 11.24 18:30 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Praha 11.24 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Pardubice 11.24 16:00 3 - 2  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 11.24 14:00 0 - 0  
Mountfield HK - Litvínov 11.24 16:00 6 - 2  
Olomouc - Liberec 11.24 17:00 1 - 3  
Trinec - Karlovy Vary 11.24 15:30 1 - 6  
Vitkovice - Plzen 11.24 16:00 0 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - KMH Budapest 11.24 17:30 4 - 3  
Vasas - Gyergyói HK 11.24 17:40 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix 11.24 18:30 4 - 2  
Gap - Grenoble 11.24 18:30 1 - 3  
Mulhouse - Amiens 11.24 19:15 2 - 1  
Nice - Anglet 11.24 18:30 4 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Temirtau 11.24 08:00 1 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 11.24 13:00 2 - 1  
Barisz - Amur Habarovszk 11.24 12:00 2 - 2  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl 11.24 15:30 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 11.24 12:30 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 11.24 11:30 1 - 2  
Szocsi - Dinamo Riga 11.24 15:00 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.24 13:00 4 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Comarch Cracovia 11.24 17:00 3 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Jastrzebie 11.24 17:00 5 - 5  
Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 11.24 17:00 4 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 11.24 17:00 3 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Szarmati Orenburg 11.24 12:00 4 - 2  
Barisz 2 - Lada Toljatti 2 11.24 07:00 3 - 3  
Belije Medvegyi Cseljab. - Tolpar Ufa 11.24 08:00 1 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Dinamo Riga 2 11.24 11:00 7 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.24 08:00 2 - 1  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szibirszkije Sznajperi 11.24 11:00 2 - 5  
Szputnyik Almetyevszk - Kuznyeckije Medvegyi 11.24 11:00 6 - 0  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Avtomob. Jekatyerinburg 2 11.24 09:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 11.24 01:00 4 - 4  
Carolina - Florida 11.24 01:00 4 - 2  
Colorado - Toronto 11.24 01:00 3 - 5  
Dallas - Chicago 11.24 02:00 1 - 1  
Florida - Buffalo 11.24 23:00 2 - 5  
Las Vegas - Edmonton 11.24 04:00 2 - 4  
Montreal - NY Rangers 11.24 01:00 5 - 6  
New Jersey - Detroit 11.24 01:00 5 - 1  
San Jose - NY Islanders 11.24 04:30 1 - 1  
St. Louis - Nashville 11.24 02:00 2 - 4  
Tampa Bay - Anaheim 11.24 01:00 6 - 2  
Winnipeg - Columbus 11.24 01:00 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Lillehammer 11.24 16:30 3 - 2  
Narvik - Storhamar 11.24 14:00 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 11.24 18:30 2 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 11.24 17:00 1 - 4  
Crimmitschau - Freiburg 11.24 17:00 2 - 2  
Frankfurt Löwen - Tölzer Löwen 11.24 18:30 2 - 2  
Heilbronn - Kassel 11.24 18:30 4 - 3  
Kaufbeuren - Landshut 11.24 17:00 3 - 3  
Ravensburg - Bayreuth 11.24 18:30 5 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg 11.24 19:00 3 - 3  
Eisbären Berlin - Augsburg 11.24 17:00 4 - 0  
Ingolstadt - München 11.24 19:00 6 - 4  
Iserlohn - Mannheim 11.24 18:00 0 - 5  
Köln - Krefeld 11.24 18:00 2 - 1  
Nürnberg - Düsseldorf 11.24 14:00 3 - 0  
Schwenningen - Straubing 11.24 16:30 2 - 0  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Niagara Icedogs 11.24 01:30 2 - 6  
Erie Otters - London Knights 11.24 20:00 0 - 4  
Flint Firebirds - Owen Sound Attack 11.24 01:00 5 - 4  
Kingston Frontenacs - Mississauga Steelheads 11.24 20:00 3 - 2  
North Bay Battalion - Niagara Icedogs 11.24 20:00 4 - 3  
Oshawa Generals - Sudbury Wolves 11.24 20:05 7 - 0  
Peterborough Petes - Kitchener Rangers 11.24 01:05 3 - 1  
Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 11.24 01:05 1 - 4  
Sarnia Sting - Sault Ste.Marie Greyhound 11.24 22:05 2 - 5  
Windsor Spitfires - Owen Sound Attack 11.24 20:05 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Villach 11.24 16:00 0 - 2  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 11.24 17:30 3 - 0  
Linz - Dornbirn 11.24 17:30 6 - 0  
Salzburg - Vienna Capitals 11.24 17:30 1 - 1  
Znojmo - Fehérvár 11.24 17:30 4 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Saint John Sea Dogs 11.24 00:00 3 - 4  
Blainville-Boisbriand Arm - Val-d'Or Foreurs 11.24 21:00 7 - 3  
Cape Breton Eagles - Baie-Comeau Drakkar 11.24 00:00 1 - 1  
Cape Breton Eagles - Sagueneens Chicoutimi 11.24 21:00 1 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Rimouski Oceanic 11.24 21:00 3 - 2  
Gatineau Olympiques - Val-d'Or Foreurs 11.24 01:00 4 - 5  
Halifax Mooseheads - Moncton Wildcats 11.24 00:00 2 - 4  
Quebec Remparts - Charlottetown Islanders 11.24 21:00 8 - 2  
Saint John Sea Dogs - Acadie-Bathurst Titans 11.24 20:00 5 - 1  
Sherbrooke Phoenix - Charlottetown Islanders 11.24 00:00 3 - 0  
Victoriaville Tigres - Quebec Remparts 11.24 01:00 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Ambri 11.24 15:45 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 11.24 17:30 1 - 4  
Almtuna - Mora 11.24 15:00 5 - 6  
Björklöven - Kristianstad 11.24 15:00 3 - 1  
Karlskrona - MODO 11.24 17:30 2 - 5  
Södertälje - Västeras 11.24 15:00 1 - 3  
Timra - Karlskoga 11.24 15:00 3 - 1  
Västervik - Vita Hästen 11.24 15:00 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Kosice 11.24 17:00 2 - 3  
Diósgyőr - Nove Zamky 11.24 17:30 4 - 1  
MAC - Zvolen 11.24 17:30 3 - 4  
Michalovce - B. Bystrica 11.24 18:00 3 - 1  
Nitra - Trencin 11.24 16:00 2 - 2  
Poprad - Slovan Bratislava 11.24 16:00 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Metallurg Novokuznyeck 11.24 11:00 3 - 5  
Lada Toljatti - CSZK Szamara 11.24 14:00 4 - 2  
Rosztov - Tambov 11.24 11:00 0 - 2  
Szarjarka Karaganda - Cselmet Cseljabinszk 11.24 12:00 4 - 2  
Zauralje Kurgan - Torpedo Kamenogorszk 11.24 13:00 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Regina Pats 11.24 02:30 4 - 5  
Medicine Hat Tigers - Prince Albert Raiders 11.24 03:30 4 - 2  
Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen 11.24 02:00 1 - 4  
Portland Winterhawks - Everett Silvertips 11.24 03:00 4 - 3  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 11.24 04:00 5 - 3  
Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes 11.24 03:00 2 - 11  
Seattle Thunderbirds - Saskatoon Blades 11.24 03:05 3 - 2  
Spokane Chiefs - Winnipeg Ice 11.24 04:05 5 - 3  
Tri-City Americans - Kelowna Rockets 11.24 04:05 1 - 2  
Vancouver Giants - Edmonton Oil Kings 11.24 04:00 4 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades 11.24 07:30 6 - 2  
Daemyung - Nikko 11.24 07:00 3 - 1  
East Hokkaido Cranes - Oji Eagles 11.24 06:00 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Partizan Belgrád 11.24 18:00 65 - 60  
Mega Bemax - Cibona Zágráb 11.24 12:00 72 - 76  
Zadar - Olimpija Ljubljana 11.24 20:00 101 - 63  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Mar del Plata - Atenas Cordoba 11.24 01:00 93 - 92  
San Martin Corrientes - Ferro Carril Oeste 11.24 01:30 75 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 11.24 07:00 117 - 100  
Melbourne Utd. - Brisbane 11.24 05:00 108 - 94  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou 11.24 15:00 70 - 84  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Beroe Stara Zagora 11.24 16:30 91 - 63  
Rilski Sportist - Levszki Szófia 11.24 16:00 89 - 95  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Cearense 11.24 15:00 80 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 11.24 07:00 90 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 11.24 09:00 65 - 79  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Salon Vilpas 11.24 16:00 91 - 99  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nanterre 11.24 16:00 79 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts (1.m.) 11.24 09:30 84 - 94  
Ginebra SM - SM Beermen (1.m.) 11.24 11:45 100 - 97  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Periszteri 11.24 16:00 72 - 59  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Kronosz Agiosz Dimitriosz 11.24 15:45 71 - 65  
OA Chania - Lefkada 11.24 11:00 67 - 57  
Panathinaikosz - Giannina 11.24 13:30 83 - 65  
PAOK - Eszperidesz Kallithea 11.24 11:00 71 - 62  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord Rotterdam - Apollo Amsterdam 11.24 14:30 93 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Dubrava Zágráb 11.24 18:00 71 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 11.24 09:05 85 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Tianjin 11.24 12:35 92 - 94  
Fujian - Nanjing Tongxi 11.24 12:35 88 - 107  
Guangzhou - Shanghai Sharks 11.24 12:35 105 - 105, h.u. 119 - 113  
Jilin - Beijing Ducks 11.24 12:35 104 - 86  
Liaoning - Beijing Royal Fighters 11.24 12:35 111 - 105  
Shenzhen - Xinjiang 11.24 12:35 104 - 102  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw 11.24 17:30 96 - 85  
Rosa Radom - Dabrowa Gornicza 11.24 19:30 96 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 11.24 17:15 84 - 62  
Neptunas Klaipeda - Rytas Vilnius 11.24 16:20 91 - 84  
Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija 11.24 16:20 102 - 50  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szeged 11.24 18:00 82 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 11.24 01:30 116 - 119  
Charlotte - Chicago 11.24 01:00 115 - 116  
Cleveland - Portland 11.24 02:00 110 - 104  
Houston - Dallas 11.24 21:30 123 - 137  
Indiana - Orlando 11.24 01:00 111 - 106  
Memphis - LA Lakers 11.24 02:00 108 - 109  
Milwaukee - Detroit 11.24 02:30 104 - 90  
New York - San Antonio 11.24 01:30 104 - 111  
Philadelphia - Miami 11.24 01:30 113 - 86  
Utah - New Orleans 11.24 03:00 128 - 120  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Schalke 11.24 17:00 67 - 79  
Nürnberg - Bremerhaven 11.24 17:00 77 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Telekom Bonn 11.24 18:00 82 - 79  
Mitteldeutscher - Bayern München 11.24 15:00 86 - 96  
Ulm - Hamburg 11.24 15:00 102 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Roseto 11.24 18:00 87 - 67  
Ferrara - Montegranaro 11.24 18:00 85 - 85, h.u. 99 - 97  
Forli - Verona 11.24 12:00 83 - 69  
Imola - Urania Milano 11.24 18:00 77 - 76  
Mantova - AP Udine 11.24 18:00 86 - 83  
San Severo - Ravenna 11.24 18:00 77 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Bergamo 11.24 18:00 75 - 58  
Capo D'Orlando - Treviglio 11.24 18:00 71 - 76  
Casale Monferrato - Scafati 11.24 18:00 64 - 72  
Napoli - Tortona 11.24 17:00 69 - 64  
Rieti - Torino 11.24 18:00 82 - 75  
Trapani - Latina 11.24 18:00 67 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - VL Pesaro 11.24 18:00 101 - 74  
Brindisi - Pistoia 11.24 19:00 100 - 67  
Cantu - Fortitudo Bologna 11.24 20:45 74 - 74, h.u. 82 - 84  
Cremona - Trieste 11.24 17:30 88 - 78  
Olimpia Milano - Sassari 11.24 17:00 90 - 78  
Venezia - Trento 11.24 20:30 79 - 69  
Virtus Roma - Treviso 11.24 19:30 69 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Empoli 11.24 18:00 71 - 80  
Eirene Ragusa - Vigarano 11.24 18:00 73 - 77  
Palermo - Famila Schio 11.24 18:00 69 - 90  
San Martino di Lupari - Virtus Bologna 11.24 18:00 78 - 72  
Torino - Lucca 11.24 18:00 71 - 78  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Wels 11.24 17:30 107 - 89  
Hallmann Vienna - Klosterneuburg 11.24 17:30 98 - 83  
Traiskirchen - St. Pölten 11.24 17:30 63 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia 11.24 18:30 85 - 74  
Estudiantes - Burgos 11.24 12:30 76 - 78  
Iberostar Tenerife - Betis 11.24 13:00 94 - 89  
Murcia - Barcelona 11.24 17:00 83 - 87  
Real Madrid - Gran Canaria 11.24 20:00 92 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Girona 11.24 12:00 42 - 70  
Zaragoza - Zamarat 11.24 12:15 83 - 75  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Vrsac 11.24 13:00 99 - 97  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Karsiyaka 11.24 11:00 66 - 75  
Fenerbahce - Darussafaka 11.24 18:00 83 - 75  
Galatasaray - Ormanspor 11.24 13:15 105 - 73  
ITU - Bursaspor 11.24 15:30 71 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Cankaya Univ. 11.24 15:00 70 - 76  
Besiktas - Elazig Özel Idare 11.24 13:15 87 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Tsmoki-Minszk 11.24 13:00 77 - 73  
Parma Permszkij Kraj - Avtodor Szaratov 11.24 13:30 97 - 81  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Parnu 11.24 16:30 70 - 88  
TTU Tallinn - Tartu Ulikool 11.24 15:00 81 - 85  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Paris SG 11.24 16:50 29 - 32  
Celje - Szeged 11.24 17:00 23 - 34  
PPD Zágráb - Elverum 11.24 17:00 30 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kristianstad 11.24 19:00 26 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Jicin 11.24 17:00 21 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Nantes 11.24 17:00 30 - 30  
Bjerringbro-Silkeborg - Winterthur 11.24 18:00 34 - 30  
Füchse Berlin - Malmö 11.24 16:00 27 - 26  
Magdeburg - Gornik Zabrze 11.24 16:00 37 - 26  
Metalurg Szkopje - Gorenje Velenje 11.24 18:00 23 - 23  
Olympiakosz - Melsungen 11.24 17:00 19 - 20  
Pays d'Aix - Chambery 11.24 17:00 19 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Diomidisz Argosz 11.24 12:00 26 - 27  
Pylea - PAOK 11.24 14:00 26 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Vinkovci 11.24 19:00 30 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Selfoss 11.24 19:00 26 - 35  
Fram - FH 11.24 18:00 26 - 36  
Stjarnan - Valur 11.24 20:30 25 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Haslum 11.24 18:00 31 - 22  
Runar Sandefjord - Kolstad 11.24 18:00 35 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Emsdetten 11.24 18:15 31 - 24  
Hamburg - Rimpar 11.24 17:00 28 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Ludwigshafen-Friesenheim 11.24 16:00 25 - 25  
Kiel - DHfK Leipzig 11.24 13:30 27 - 26  
R-N. Löwen Kronau - Stuttgart 11.24 16:00 33 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Buzau 11.24 15:15 35 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Proleter Zrenjanin 11.24 19:00 29 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Izola 11.24 18:00 29 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Brazília 11.24 09:30 22 - 28  
Szlovénia - Franciaország 11.24 12:00 21 - 33  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vllaznia - Teuta Durres 11.24 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - MC Oran 11.24 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 11.24 15:00 1 - 0  
Birmingham - Chelsea 11.24 15:45 0 - 6  
Bristol City - Manchester City 11.24 13:30 0 - 5  
Everton - Tottenham 11.24 13:30 3 - 1  
Manchester Utd. - Brighton 11.24 13:00 4 - 0  
West Ham - Reading 11.24 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Hull City 11.24 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muharraq - Al-Ittihad (EGY) 11.24 16:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Estudiantes Buenos Aires 11.24 00:30 4 - 2  
Belgrano de Cordoba - Mitre Santiago del Estero 11.24 01:10 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - Dep. Moron 11.24 23:00 1 - 0  
Guillermo Brown - San Martin SJ 11.24 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Instituto Cordoba 11.24 22:00 1 - 1  
Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 11.24 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino de Quilmes - Sacachispas 11.24 21:00 2 - 1  
Atl. Colegiales - UAI Urquiza 11.24 21:00 0 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Atl. Los Andes 11.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Lorenzo 11.24 01:45 2 - 2  
Banfield - Vélez Sarsfield 11.24 23:40 1 - 0  
Boca Juniors - Union SF 11.24 21:10 2 - 0  
Gimnasia LP - Arsenal Sarandí 11.24 23:40 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Utd. 11.24 08:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Melbourne City 11.24 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 11.24 14:00 4 - 1  
Zira - Keshla 11.24 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Roeselare 11.24 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Kortrijk 11.24 18:00 0 - 0  
Gent - Antwerpen 11.24 14:30 1 - 1  
St. Truiden - Charleroi 11.24 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Beroe Stara Zagora 11.24 14:15 0 - 3  
Levszki Szófia - Carszko Szelo Szófia 11.24 16:45 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - The Strongest 11.24 20:00 1 - 5  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeljeznicar Sarajevo - Siroki Brijeg 11.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Bragantino 11.24 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Atlético PR 11.24 20:00 0 - 1  
Avai - Chapecoense 11.24 23:00 0 - 1  
Botafogo RJ - Corinthians 11.24 22:00 1 - 0  
Ceara - Sao Paulo 11.24 23:00 1 - 1  
Goiás - Bahia 11.24 20:00 4 - 3  
Internacional - Fortaleza 11.24 23:00 2 - 2  
Palmeiras - Gremio 11.24 20:00 1 - 2  
Santos - Cruzeiro 11.24 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hertha BSC 11.24 15:30 4 - 0  
Hoffenheim - Mainz 11.24 18:00 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Nürnberg 11.24 13:30 0 - 0  
Regensburg - Heidenheim 11.24 13:30 3 - 1  
VfB Stuttgart - Karlsruhe 11.24 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bayern München Amatőr 11.24 14:00 1 - 1  
Kaiserslautern - Rostock 11.24 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Palestino 11.24 18:45    
Huachipato - Universidad de Chile 11.24 15:30    
Univ.Catolica de Santiago - Audax Italiano 11.24 21:15    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Olympiakosz Nicosia 11.24 16:00 0 - 0  
Anorthoszisz Famaguszta - Ethnikosz Ahnasz 11.24 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Prostejov 11.24 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen 11.24 17:00 1 - 1  
Teplice - Ostrava 11.24 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 11.24 14:00 4 - 0  
Aarhus GF - Bröndby 11.24 18:00 2 - 1  
FC Köbenhavn - Hobro 11.24 16:00 2 - 1  
Silkeborg - Esbjerg 11.24 14:00 1 - 2  
Sönderjyske - Lyngby 11.24 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Maritzburg Utd. 11.24 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Sangju Sangmu 11.24 06:00 2 - 0  
Jeju - Suwon Bluewings 11.24 08:00 2 - 4  
Seongnam - Gyeongnam 11.24 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Macara Ambato 11.24 22:00 1 - 2  
LDU Quito - Univ. Catolica de Quito 11.24 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Minszk 11.24 12:00 3 - 0  
Dinamo Breszt - Vityebszk 11.24 12:00 1 - 0  
Dnyapro Mogiljev - Torpedo Zogyino 11.24 12:00 2 - 1  
FK Minszk - Sahtar Szoligorszk 11.24 12:00 1 - 0  
Gorodeja - Gomel 11.24 12:00 2 - 3  
Nyeman Grodno - Energetik-BGU Minszk 11.24 12:00 1 - 1  
Slavia Mozír - Isloch Minszk 11.24 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Monaco 11.24 15:00 2 - 1  
St-Etienne - Montpellier 11.24 17:00 0 - 0  
Toulouse - Marseille 11.24 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Saburtalo Tbiliszi 11.24 11:00 1 - 3  
Dila Gori - Dinamo Tbiliszi 11.24 11:00 1 - 2  
Dinamo Batumi - FC Rustavi 11.24 11:00 2 - 1  
Georgia Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 11.24 11:00 0 - 2  
Sioni Bolnisi - Lokomotív Tbiliszi 11.24 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Ergotelisz Iraklio 11.24 13:00 3 - 1  
Apollon Pontosz - Kerkyra 11.24 14:00 1 - 0  
Apollon Szmirnisz - Giannina 11.24 14:00 0 - 0  
Karaiszkakisz Arta - Hania Kisszamikosz 11.24 13:45 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 11.24 18:30 1 - 1  
Aszterasz Tripolisz - Volosz NFC 11.24 16:15 0 - 0  
Atromitosz Periszteri - OFI 11.24 16:00 2 - 1  
Panetolikosz - Panathinaikosz 11.24 18:30 0 - 0  
PAOK - Larissza 11.24 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Feyenoord 11.24 12:15 1 - 1  
PSV - Heerenveen 11.24 14:30 2 - 1  
RKC Waalwijk - Emmen 11.24 14:30 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Vitesse 11.24 16:45 2 - 0  
Venlo - Twente 11.24 16:45 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Ajax 11.24 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Eastern SC 11.24 07:30 3 - 1  
Tai Po - Hongkong Rangers 11.24 07:30 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rijeka 11.24 17:30 1 - 4  
Osijek - Istra 11.24 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Atl. Kolkata 11.24 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Barito Putera 11.24 09:30 0 - 0  
Persipura Jayapura - Persebaya Surabaya 11.24 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Shahin Bushehr 11.24 13:45 0 - 0  
Zob Ahan - Foolad Khuzestan 11.24 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagasaki 11.24 06:00 2 - 1  
Avispa Fukuoka - Kagoshima Utd. 11.24 06:00 2 - 1  
JEF United Chiba - Tochigi 11.24 06:00 0 - 1  
Kashiwa R. - Kyoto 11.24 06:00 13 - 1  
Kofu - Ryukyu 11.24 06:00 2 - 0  
Mito - Okayama 11.24 06:00 1 - 0  
Tokushima - Yamaguchi 11.24 06:00 3 - 0  
Tokyo Verdy - Gifu 11.24 06:00 5 - 1  
Yamagata - Machida Zelvia 11.24 06:00 1 - 2  
Yokohama FC - Ehime 11.24 06:00 2 - 0  
Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija 11.24 06:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 11.24 23:00 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Cucuta Deportivo 11.24 23:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - América de Cali 11.24 00:00 0 - 1  
Independiente SF - Dep. Cali 11.24 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Radomiak Radom 11.24 12:40 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Arka Gdynia 11.24 15:00 2 - 0  
Slask Wroclaw - Wisla Krakkó 11.24 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Renaissance Ezzmamra 11.24 19:00 1 - 1  
Mouloudia Oujda - RSB Berkane 11.24 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Veracruz 11.24 04:00 3 - 1  
Cruz Azul - Atl. San Luis 11.24 02:00 3 - 1  
Dep. Toluca - Santos Laguna 11.24 19:00 2 - 2  
Monterrey - Atlas de Guadalajara 11.24 02:00 2 - 0  
Pachuca - UNAM Pumas 11.24 04:00 2 - 0  
Queretaro - Monarcas Morelia 11.24 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernians Paola - Balzan 11.24 16:00 2 - 1  
Mosta - Valletta 11.24 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - ZTE 11.24 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 11.24 13:00 1 - 3  
Haladás - Győr 11.24 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kazincbarcika 11.24 13:00 3 - 1  
Békéscsaba - Győr 11.24 15:15 1 - 1  
Csákvár - Vasas 11.24 17:00 2 - 4  
Dorog - Tiszakécske 11.24 13:00 1 - 2  
Gyirmót - Budafok 11.24 17:00 1 - 1  
Siófok - Vác 11.24 13:00 2 - 0  
Soroksár - Ajka 11.24 13:00 1 - 0  
Szeged GA - MTK 11.24 17:00 1 - 1  
Szolnok - Nyíregyháza 11.24 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - MFM Lagos 11.24 16:00 1 - 0  
Akwa Utd. - Nasarawa Utd. 11.24 16:00 1 - 1  
Delta Force FC - Plateau Utd. 11.24 16:00 1 - 3  
Enugu Rangers - Akwa Starlets 11.24 16:00 0 - 2  
Enyimba - Adamawa Utd. 11.24 16:00 2 - 0  
Heartland Owerri - Jigawa Golden Stars 11.24 16:00 1 - 0  
Ifeanyi Ubah - Lobi Stars 11.24 16:00 0 - 0  
Kano Pillars - Wikki Tourists 11.24 16:00 0 - 0  
Katsina Utd. - Sunshine Stars 11.24 16:00 2 - 0  
Warri Wolves - Rivers Utd. 11.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Notodden 11.24 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajn.,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flöya - Lyn 11.24 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Kristiansund 11.24 18:00 3 - 0  
Odd Grenland - Tromsö 11.24 18:00 2 - 1  
Ranheim - Lilleström 11.24 18:00 2 - 1  
Sarpsborg - Haugesund 11.24 18:00 1 - 1  
Stabaek - Mjöndalen 11.24 18:00 4 - 2  
Strömsgodset - Brann Bergen 11.24 18:00 6 - 0  
Valerenga - Molde 11.24 18:00 2 - 4  
Viking Stavanger - Rosenborg 11.24 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Duisburg 11.24 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Parma 11.24 12:30 2 - 2  
Hellas Verona - Fiorentina 11.24 15:00 1 - 0  
Roma - Brescia 11.24 15:00 3 - 0  
Sampdoria - Udinese 11.24 18:00 2 - 1  
Sassuolo - Lazio 11.24 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cosenza 11.24 15:00 3 - 2  
Cittadella - Pisa 11.24 15:00 1 - 1  
Spezia - Frosinone 11.24 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Alessandria 11.24 15:00 2 - 0  
Pergolettese - Olbia 11.24 15:00 3 - 0  
Pianese - Como 11.24 15:00 1 - 4  
Pro Patria - Pistoiese 11.24 17:30 1 - 1  
Siena - Pontedera 11.24 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Modena 11.24 17:30 1 - 0  
Fermana - Reggio Audace 11.24 17:30 1 - 1  
Padova - Rimini 11.24 15:00 1 - 0  
Pesaro - Arzignano 11.24 15:00 2 - 1  
Piacenza - Imolese 11.24 17:30 0 - 0  
Ravenna - Gubbio 11.24 17:30 3 - 3  
Sambenedettese - Feralpisalo 11.24 15:00 2 - 0  
Triestina - Südtirol 11.24 17:30 1 - 0  
Vicenza - Fano 11.24 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Rieti 11.24 17:30 3 - 1  
Bari - Teramo 11.24 17:30 1 - 1  
Bisceglie - Paganese 11.24 15:00 2 - 2  
Catania - Casertana 11.24 15:00 1 - 1  
Cavese - Monopoli 11.24 15:00 1 - 0  
Picerno - Sicula Leonzio 11.24 15:00 1 - 1  
Virtus Francavilla - Potenza 11.24 15:00 3 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - FK Krasznodar 11.24 14:30 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 11.24 17:00 1 - 0  
Ufa - Szocsi 11.24 09:30 1 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 11.24 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Dornbirn 1913 11.24 10:30 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 11.24 14:30 0 - 0  
Hartberg - Altach 11.24 14:30 2 - 1  
Rapid Wien - Sturm Graz 11.24 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 11.24 23:30 2 - 1  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 11.24 00:00 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 11.24 21:00 4 - 2  
Labdarúgás (Perui 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Juan Aurich 11.24 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - C. Vallejo Trujillo 11.24 21:00 0 - 1  
C. Mannucci Trujillo - Dep. Municipal 11.24 21:00 2 - 2  
Dep. Binacional - Sporting Cristal 11.24 21:00 4 - 1  
Huancayo - Sport Boys Callao 11.24 21:00 0 - 1  
Melgar - AD Cantolao 11.24 21:00 4 - 2  
Molinos El Pirata - UTC de Cajamarca 11.24 17:00 3 - 1  
Union Comercio - Alianza Lima 11.24 21:00 2 - 3  
Univ. San Martin - Ayacucho 11.24 21:00 0 - 0  
Universitario de Deportes - Real Garcilaso 11.24 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Belenenses 11.24 21:00 1 - 0  
Moreirense - Mafra 11.24 16:00 1 - 3  
Pacos Ferreira - Sanjoanense 11.24 16:00 1 - 0  
Porto - Setúbal 11.24 18:30 4 - 0  
Rio Ave - Alverca 11.24 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Manchester Utd. 11.24 17:30 3 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Dinamo Bukarest 11.24 12:30 2 - 2  
Gaz Metan Medias - Botosani 11.24 15:30 0 - 0  
Univ. Craiova 1948 - Hermannstadt 11.24 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Rangers 11.24 13:15 1 - 3  
St. Johnstone - Aberdeen 11.24 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Mirandes 11.24 16:00 1 - 2  
Almería - Numancia 11.24 12:00 2 - 0  
Cadiz - Lugo 11.24 21:00 2 - 1  
Girona - Fuenlabrada 11.24 18:00 2 - 0  
Las Palmas - Oviedo 11.24 18:00 3 - 1  
Malaga - Elche 11.24 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Internacional de Madrid 11.24 12:00 2 - 0  
Celta Vigo B - Ibiza Eivissa 11.24 12:00 1 - 0  
Getafe B - Atl. Baleares 11.24 11:30 1 - 0  
Langreo - San Sebastian Reyes 11.24 17:00 3 - 0  
Las Palmas B - Rayo Majadahonda 11.24 13:00 0 - 0  
Las Rozas - Ferrol 11.24 12:00 2 - 5  
Marino Luanco - Coruxo 11.24 17:00 1 - 3  
Melilla - Sp. Gijón B 11.24 11:30 2 - 0  
Pena Deportiva - Pontevedra 11.24 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Tudelano 11.24 12:00 1 - 0  
Barakaldo - Arenas de Getxo 11.24 17:00 1 - 3  
Burgos - Valladolid B 11.24 17:00 0 - 1  
Calahorra - Cultural Leonesa 11.24 17:00 1 - 0  
Guijuelo - Ath. Bilbao B 11.24 17:00 2 - 0  
Haro Deportivo - Salamanca UDS 11.24 17:00 1 - 2  
Izarra - Real Union Irun 11.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Prat 11.24 17:00 0 - 1  
Castellon - UE Llagostera 11.24 17:00 0 - 0  
Cornella - FC Andorra 11.24 18:00 2 - 0  
Ebro - Sabadell 11.24 12:00 1 - 1  
Espanyol B - Villarreal B 11.24 17:00 3 - 1  
Gimnastic - Ejea 11.24 12:00 2 - 0  
La Nucia - Hercules 11.24 17:00 3 - 0  
Olot - Levante B 11.24 17:00 3 - 0  
Valencia B - Orihuela 11.24 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Don Benito 11.24 17:00 2 - 0  
Badajoz - Marbella 11.24 17:00 1 - 0  
Cadiz B - Atl. Sanluqueno 11.24 16:00 0 - 0  
Cordoba - Merida 11.24 17:00 1 - 1  
Real Murcia - Granada B 11.24 17:00 2 - 0  
San Fernando - UCAM Murcia 11.24 17:00 0 - 0  
Talavera de la Reina - Villarrobledo 11.24 17:00 1 - 0  
Villarrubia - Cartagena 11.24 17:00 1 - 2  
Yeclano Deportivo - Rec. Huelva 11.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Alavés 11.24 16:00 0 - 2  
Espanyol - Getafe 11.24 12:00 1 - 1  
Osasuna - Ath. Bilbao 11.24 14:00 1 - 2  
Valladolid - Sevilla 11.24 21:00 0 - 1  
Villarreal - Celta Vigo 11.24 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Deportivo 11.24 12:00 6 - 1  
EDF Logrono - Levante 11.24 18:00 3 - 4  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 11.24 11:00 1 - 4  
Sevilla - Valencia 11.24 11:30 4 - 3  
Tenerife - Betis 11.24 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Aarau 11.24 16:00 0 - 0  
Winterthur - Kriens 11.24 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Young Boys 11.24 16:00 3 - 4  
St. Gallen - Xamax 11.24 16:00 4 - 1  
Thun - Lugano 11.24 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Ittihad (KSA) 11.24 15:30 1 - 2  
Al-Wehda (KSA) - Al-Nassr 11.24 16:20 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Macva Sabac 11.24 13:00 0 - 0  
Spartak Subotica - Radnik Surdulica 11.24 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 11.24 17:00 0 - 2  
Tabor Sezana - Mura 11.24 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Etoile du Sahel 11.24 14:00 1 - 1  
CA Bizertin - CS Chebba 11.24 14:00 2 - 0  
JS Kairouanaise - Metlaoui 11.24 14:00 1 - 0  
Soliman - Stade Tunisien 11.24 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Altay Izmir 11.24 17:00 2 - 1  
Hatayspor - Istanbulspor 11.24 12:00 1 - 0  
Menemen Bld. Spor - Balikesirspor 11.24 14:30 1 - 0  
Osmanlispor - Adana Demirspor 11.24 14:30 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Göztepe Izmír 11.24 14:30 0 - 1  
Kasimpasa - Genclerbirligi 11.24 14:30 1 - 2  
Kayserispor - Sivasspor 11.24 12:00 1 - 4  
Yeni Malatyaspor - Fenerbahce 11.24 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Mariupol 11.24 16:00 3 - 0  
Kolosz Kovalivka - Deszna Csernigov 11.24 13:00 2 - 0  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck 11.24 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Tachira 11.24 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Al-Hilal (KSA) 11.24 11:01 0 - 2  
Ázsiai BL 2019 11.24 13:00    
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Struga Trim-Lum 11.24 13:00 1 - 1  
Borec Veles - Sileks Kratovo 11.24 13:00 0 - 0  
Shkendija Tetovo - Renova 11.24 13:00 6 - 1  
Vardar Szkopje - Shkupi Szkopje 11.24 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Hawke's Bay Utd. 11.24 02:00 2 - 2  
Eastern Suburbs - Waitakere Utd. 11.24 04:00 1 - 1  
Tasman Utd. - Team Wellington 11.24 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Lokomotív Taskent 11.24 10:30 0 - 4  
Bunyodkor - Navbahor Namangan 11.24 12:45 2 - 1  
Surkhon Termez - Sogdiana 11.24 10:30 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - La Rochelle 11.24 14:00 25 - 15  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Gloucester 11.24 16:15 30 - 27  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barao Blumenau - Minas 11.24 00:00 3 - 2  
Sesc RJ - Renata Campinas 11.24 01:30 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Ansan Rush&Cash 11.24 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 11.24 08:00 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - OFI Irakleio 11.24 19:15 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Nagano Tridents 11.24 07:00 3 - 0  
Nagoya Wolfdogs - Panasonic Panthers 11.24 04:00 1 - 3  
Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 11.24 04:00 3 - 0  
Toray Arrows - FC Tokyo 11.24 07:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toray Arrows 11.24 08:00 1 - 3  
Hitachi Rivale - Toyota Body Queenseis 11.24 03:00 2 - 3  
JT Marvelous - Denso Airybees 11.24 07:00 3 - 1  
NEC Red Rockets - Kurobe Aqua Fairies 11.24 04:00 3 - 1  
Okayama Seagulls - Ishikawa Blue Cats 11.24 05:00 3 - 2  
Saitama Ageo Medics - Himeji Victorina 11.24 06:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Trefl Gdansk 11.24 17:30 0 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Belchatow 11.24 14:45 3 - 0  
ONICO Varsó - Czarni Radom 11.24 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Pila 11.24 17:00 3 - 1  
Wisla Varsó - Bielsko-Biala 11.24 15:00 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Waldviertel 11.24 17:00 3 - 0  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - MAFC-BME 11.24 18:30 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eltmann - Berlin RV 11.24 17:30 0 - 3  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Schwerin 11.24 14:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Revivre Milano 11.24 18:00 1 - 3  
Modena - Trentino 11.24 18:00 3 - 1  
Perugia - Ravenna 11.24 18:00 3 - 0  
Verona - Monza 11.24 18:30 0 - 3  
Vibo Valentia - Cucine Lube Civitanova 11.24 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Bergamo 11.24 17:00 3 - 1  
Brescia - Filottrano 11.24 17:00 1 - 3  
Caserta - Perugia 11.24 17:00 3 - 0  
Conegliano - Scandicci 11.24 17:00 3 - 0  
Novara - Monza 11.24 17:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Krasznodar 11.24 15:00 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Leningradka Szentpétervár 11.24 15:00 3 - 0  
Proton Szaratov - Mincsanka Minszk 11.24 14:00 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Avarca de Menorca 11.24 16:00 1 - 3  
Cajasol Juvasa - IBSA Las Palmas 11.24 12:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Sorgun Genclik 11.24 12:00 3 - 1  
Galatasaray - Spor Toto 11.24 17:00 3 - 0  
Halkbank Ankara - Arhavi Bld. Spor 11.24 13:00 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Arkas Izmir 11.24 14:00 0 - 3  
Tokat Plevne - Istanbul BBSK 11.24 13:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Fenerbahce 11.24 15:30 2 - 3  
Squash (St George's Hill Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moh. Elshorbagy - K.A. Gawad 11.24 16:30 2 - 3  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Svájc 11.24 01:00 5 - 5  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szenegál 11.24 23:25 2 - 7  
Oroszország - Egyesült Arab Emirátusok 11.24 20:15 1 - 4  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Omán 11.24 21:50 5 - 6  
Síugrás (Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Schlierenzauer - J. Wolny 11.24 10:30 1 - 0  
K. Geiger - D. Kubacki 11.24 10:30    
K. Peier - Dan. Huber 11.24 10:30 0 - 1  
K. Stoch - T. Zajc 11.24 10:30 1 - 0  
P. Aschenwald - P. Zyla 11.24 10:30 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - P. Prevc 11.24 10:30 1 - 0  
S. Kraft - Rob. Johansson 11.24 10:30 0 - 1  
Wisla 2019 11.24 11:30    
Tenisz (Davis Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis Kupa 2019 11.24 16:00    
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - R. Nadal 11.24 19:00 0 - 2  
F. Auger Alliassime - R. Bautista-Agut 11.24 17:00 0 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pospisil V / Shapovalov D - Granollers M / Lopez F 11.24 21:25    
Tenisz (Davis Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Spanyolország 11.24 17:00 0 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - C. Lestienne 11.24 12:00 2 - 0  
Tenisz (Naples, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Mendez - Udvardy P. 11.24 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - Dan Lin 11.24 03:40 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Lee Y / Wang C L 11.24 04:20 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Se Young An - Ji Hyun Sung 11.24 03:20 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Matsutomo Mi/ Takahashi A 11.24 04:00 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang C M / Tse Y S - Goh S H / Lai S J 11.24 03:00 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lakshya Sen - Y. de Oliveira 11.24 14:20 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Dunn A / Hall A 11.24 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuefei Qi - Shuo Yun Sung 11.24 13:40 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finne-Ipsen J / Surrow M - Magelund A / Ravn F 11.24 13:00 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Christiansen M / Boeje A 11.24 13:20 0 - 2  
Vízilabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zágráb 11.24 18:45 12 - 16  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cancio - R. Alvarado 11.24 06:00 0 - 1  
B. Figueroa - J. Ceja 11.24 03:00 1 - 1  
Deo. Wilder - Luis Ortiz 11.24 06:00 1 - 0  
L. Nery - Emm. Rodriguez 11.24 03:00    
Xu Can - M. Robles Jr. 11.24 03:00 1 - 0  

 

2019.11.23.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Levi)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - K. Liensberger 11.23 10:15 1 - 0  
C. Ackermann - L. St-Germain 11.23 10:15 1 - 0  
E. Mielzynski - A. Danioth 11.23 10:15 0 - 1  
K. Truppe - K. Lysdahl 11.23 10:15 1 - 0  
Kat. Huber - L. Dürr 11.23 10:15 1 - 0  
M. Gisin - K. Gallhuber 11.23 10:15 1 - 0  
Műlesiklás, női, Levi 2019 11.23 13:15    
P. Vlhova - W. Holdener 11.23 10:15 0 - 1  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Mikkelin Kampparit 11.23 14:00 2 - 3  
JPS - Veitera Lappeenranta 11.23 14:00 0 - 7  
LRK Tornio - HIFK 11.23 14:00 3 - 2  
OLS - Akilles Porvoo 11.23 14:00 2 - 8  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Ullern 11.23 16:00 2 - 5  
Solberg - Drammen 11.23 17:00 3 - 1  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - SZKA Nyeftjanyik 11.23 11:00 4 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanersborg - Villa Lidköping 11.23 19:00 1 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Tuatara - Perth Heat 11.23 07:00 5 - 2  
Canberra Cavalry - Melbourne Aces 11.23 09:00 2 - 10  
Geelong-Korea - Sydney Blue Sox 11.23 09:00 13 - 8  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Aguilas del Zulia 11.23 21:00 7 - 1  
Leones de Caracas - Tiburones de la Guaira 11.23 19:00 1 - 8  
Navegantes del Magallanes - Bravos de Margarita 11.23 22:30 10 - 9  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 11.23 10:00 9 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.23 15:00 4 - 5  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - M. van Gerwen 11.23 16:15 5 - 6  
C. Dobey - John Henderson 11.23 21:35 10 - 5  
D. Chisnall - Mer. King 11.23 17:20 4 - 6  
Ger. Price - Kee. Brown 11.23 14:00 6 - 0  
Ger. Price - M. Suljovic 11.23 20:15 10 - 4  
Glen Durrant - M. Hopp 11.23 16:45 6 - 5  
Glen Durrant - R. van Barneveld 11.23 21:50 3 - 10  
Ian White - Mic. Smith 11.23 22:20 10 - 4  
Ian White - V. van der Voort 11.23 15:45 6 - 5  
J. Wade - M. van Gerwen 11.23 21:00 6 - 10  
J. Wade - Ric. Evans 11.23 14:25 6 - 1  
J.O. de Sousa - S. Bunting 11.23 15:15 3 - 6  
Jam. Hughes - Rob Cross 11.23 17:45 4 - 6  
Jam. Wilson - C. Dobey 11.23 16:50 0 - 6  
K. Ratajski - W. O'Connor 11.23 16:15 3 - 6  
L. Woodhouse - G. Clemens 11.23 15:30 3 - 6  
M. Suljovic - D. Noppert 11.23 14:50 6 - 5  
Mer. King - Rob Cross 11.23 22:45 10 - 4  
Mic. Smith - B. Dolan 11.23 17:50 6 - 4  
N. Aspinall - R. van Barneveld 11.23 00:15 2 - 6  
R. Meikle - D. Labanauskas 11.23 14:30 6 - 5  
R. van Barneveld - Joe Cullen 11.23 17:15 6 - 3  
S. Bunting - R. Meikle 11.23 20:00 10 - 2  
S. Whitlock - John Henderson 11.23 14:00 3 - 6  
W. O'Connor - G. Clemens 11.23 20:45 10 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Pardubice 11.23 17:00 11 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - OLS Oulu 11.23 17:00 5 - 5  
Classic Tampere - Nokian KrP 11.23 15:00 9 - 5  
Happee Jyväskylä - LaSB 11.23 17:30 3 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Tunet 11.23 15:00 4 - 11  
Fredrikstad - Slevik 11.23 14:00 1 - 6  
Gjellerasen - Sarpsborg 11.23 16:30 5 - 7  
Sandnes - Harstad 11.23 14:30 8 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Köniz 11.23 19:00 5 - 9  
Langnau - Thun 11.23 15:30 12 - 4  
Malans - Grasshoppers 11.23 18:00 7 - 4  
St. Gallen - Sarnen 11.23 18:00 6 - 2  
Uster - Wiler-Ersigen 11.23 17:30 3 - 6  
Zug - Rychenberg Winterthur 11.23 17:00 4 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Linköping 11.23 16:00 4 - 4  
Jönköping - Växjö 11.23 15:00 7 - 3  
Kalmarsund - Falun 11.23 17:00 4 - 6  
Storvreta - Warberg 11.23 16:00 8 - 3  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Stalitsza Minszk (Helyszín: Minszk) 11.23 12:30 6 - 1  
Sparta Praha - Herszon 11.23 10:00 2 - 5  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chorzow - Gwiazda Ruda Slska 11.23 17:00 3 - 1  
MOKS Bialystok - Piast Gliwice 11.23 18:00 1 - 6  
Orzel Jelcz-Laskowice - Torun 11.23 18:00 3 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Rieti 11.23 18:30 4 - 5  
Came Dosson - Signor Prestito CMB 11.23 18:30 4 - 2  
Kaos Mantova - Genova 11.23 18:30 6 - 2  
Petrarca Padova - Meta Catania 11.23 19:00 0 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Uhta 11.23 14:00 5 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Fundao 11.23 18:30 4 - 1  
Belenenses - Burinhosa 11.23 20:00 3 - 5  
Portimonense - Electrico 11.23 19:00 5 - 4  
Quinta dos Lombos - Viseu 11.23 21:15 6 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Cordoba 11.23 18:30 4 - 1  
Parrulo Ferrol - Burela 11.23 19:00 4 - 1  
Ribera Navarra - Palma Futsal 11.23 13:00 2 - 3  
Valdepenas - Cartagena 11.23 18:15 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Belleville 11.23 01:05 3 - 6  
Cleveland - Chicago Wolves 11.23 01:00 3 - 0  
Grand Rapids - Milwaukee 11.23 01:00 2 - 3  
Laval - Utica 11.23 01:30 6 - 4  
Laval - Utica 11.23 21:00 2 - 4  
Lehigh Valley - Charlotte 11.23 01:05 4 - 4  
Providence - Bridgeport 11.23 01:05 5 - 0  
Rochester - Hartford 11.23 01:05 4 - 0  
San Antonio - Texas Stars 11.23 02:00 4 - 0  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 11.23 04:00 1 - 4  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 11.23 22:15 6 - 2  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 11.23 01:05 2 - 4  
Toronto Marlies - Manitoba 11.23 22:00 4 - 2  
Tucson - Ontario Reign 11.23 03:05 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Zell am See 11.23 20:30 5 - 6  
Bregenzerwald - Vienna Capitals 2 11.23 19:30 4 - 4  
Fassa - Salzburg 2 11.23 20:30 6 - 3  
Jesenice - Klagenfurt 2 11.23 18:00 5 - 1  
Linz 2 - Olimpija Ljubljana 11.23 19:00 0 - 7  
Lustenau - Feldkirch 11.23 19:30 7 - 3  
Renon/Ritten - Kitzbühel 11.23 20:00 4 - 2  
Val Pusteria - Cortina 11.23 20:00 5 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 11.23 19:30 1 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 11.23 20:00 3 - 3  
Dundee - Coventry 11.23 20:00 7 - 3  
Fife - Manchester 11.23 20:15 3 - 3  
Glasgow - Guildford 11.23 20:00 2 - 4  
Sheffield - Nottingham 11.23 20:00 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 11.23 17:00 3 - 1  
Poruba - Motor Ceske Budejovice 11.23 16:00 1 - 3  
Prostejov - Kadan 11.23 17:00 6 - 3  
Slavia Trebic - Litomerice 11.23 17:30 2 - 2  
Sokolov - Slovan Ustecti Lvi 11.23 17:00 8 - 2  
Vsetin - Jihlava 11.23 17:00 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 11.23 17:30 11 - 6  
Csíkszereda - FTC 11.23 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 11.23 15:00 2 - 5  
Junoszt Minszk - Lida 11.23 15:00 4 - 1  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 11.23 15:00 2 - 2  
Nyeman Grodno - Mogiljev 11.23 15:00 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 11.23 16:00 2 - 4  
Kajaanin Hokki - Imatra Ketterä 11.23 16:00 2 - 2  
KeuPa - Kiekko-Vantaa 11.23 16:00 5 - 3  
Koovee - IPK 11.23 16:00 4 - 4  
RoKi - TUTO 11.23 16:00 3 - 4  
SaPKo - Kokkolan Hermes 11.23 16:00 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Lukko 11.23 16:00 2 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans 11.23 16:00 3 - 0  
Kookoo - Tappara 11.23 16:00 2 - 1  
SaiPa - Ilves 11.23 17:30 1 - 2  
Turku PS - HIFK 11.23 17:30 1 - 2  
Ässät - Kärpät 11.23 16:00 1 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Temirtau 11.23 08:00 4 - 2  
Jertisz Pavlodar - Kulager Petropavlovszk 11.23 12:00 0 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Aktobe 11.23 08:00 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Minszk 11.23 15:00 1 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Liepaja 11.23 14:00 3 - 4  
Mogo Riga - HS Riga 11.23 12:30 6 - 1  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 11.23 15:00 1 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Szarmati Orenburg 11.23 12:00 3 - 3  
Barisz 2 - Lada Toljatti 2 11.23 12:00 7 - 3  
Omszkije Jasztrebi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.23 08:00 2 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Szibirszkije Sznajperi 11.23 11:00 8 - 3  
Szputnyik Almetyevszk - Kuznyeckije Medvegyi 11.23 11:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Arizona 11.23 22:00 2 - 3  
Ottawa - NY Rangers 11.23 01:30 4 - 1  
Philadelphia - Calgary 11.23 19:00 2 - 2  
Pittsburgh - New Jersey 11.23 01:00 4 - 1  
Washington - Vancouver 11.23 18:30 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Grüner 11.23 16:00 9 - 3  
Stavanger - Frisk/Asker 11.23 16:00 4 - 2  
Valerenga - Stjernen 11.23 16:00 2 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Sault Ste.Marie Greyhound 11.23 00:00 4 - 3  
Guelph Storm - Sarnia Sting 11.23 01:30 3 - 0  
Hamilton Bulldogs - Guelph Storm 11.23 22:00 3 - 3  
Hamilton Bulldogs - North Bay Battalion 11.23 01:00 4 - 0  
Kingston Frontenacs - Sudbury Wolves 11.23 01:00 5 - 3  
Kitchener Rangers - London Knights 11.23 01:30 1 - 5  
Oshawa Generals - Erie Otters 11.23 01:35 2 - 4  
Ottawa 67's - Mississauga Steelheads 11.23 21:30 2 - 0  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Rimouski Oceanic 11.23 22:00 2 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Sherbrooke Phoenix 11.23 01:30 2 - 0  
Gatineau Olympiques - Rouyn-Noranda Huskies 11.23 01:30 3 - 5  
Quebec Remparts - Shawinigan Cataractes 11.23 01:00 1 - 7  
Saint John Sea Dogs - Sagueneens Chicoutimi 11.23 00:00 4 - 5  
Shawinigan Cataractes - Rouyn-Noranda Huskies 11.23 22:00 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Olten 11.23 17:00 5 - 4  
Kloten - Langenthal 11.23 19:45 2 - 3  
Sierre - Chaux-de-Fonds 11.23 18:00 3 - 1  
Winterthur - Zug 2 11.23 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 11.23 19:45 3 - 2  
Fribourg - Bern 11.23 19:45 5 - 1  
Langnau Tigers - Zug 11.23 19:45 2 - 3  
Lausanne - Servette 11.23 19:45 2 - 2  
Rapperswil - Davos 11.23 19:45 4 - 4  
Zürich Lions - Biel 11.23 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 11.23 18:00 3 - 2  
Leksand - Lulea 11.23 18:00 0 - 5  
Linköping - Frölunda 11.23 15:15 1 - 4  
Malmö - Brynäs 11.23 15:15 0 - 2  
Oskarshamn - Färjestad 11.23 15:15 3 - 2  
Skelleftea - Rögle 11.23 18:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Izssztal Izsevszk 11.23 15:00 5 - 2  
Ermak Angarszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.23 10:00 2 - 7  
KRS Beijing - Himik Voszkreszenszk 11.23 08:00 3 - 6  
ORG Beijing - Humo Taskent 11.23 08:00 1 - 3  
Rjazany - Nyeftyanyik Almetyevszk 11.23 15:00 0 - 3  
SZKA-Néva - Dinamo Szentpétervár 11.23 15:00 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Rubin Tyumeny 11.23 11:00 1 - 2  
Torpedo Gorkij - Molot Perm 11.23 11:00 3 - 0  
Tsen Tou Jilin - Zvezda Csehov 11.23 11:00 1 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Calgary Hitmen 11.23 02:30 3 - 3  
Everett Silvertips - Saskatoon Blades 11.23 04:35 6 - 1  
Lethbridge Hurricanes - Prince Albert Raiders 11.23 03:00 3 - 5  
Medicine Hat Tigers - Moose Jaw Warriors 11.23 03:30 3 - 1  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 11.23 04:00 4 - 3  
Seattle Thunderbirds - Kelowna Rockets 11.23 04:35 2 - 3  
Swift Current Broncos - Regina Pats 11.23 02:00 0 - 6  
Tri-City Americans - Winnipeg Ice 11.23 04:05 2 - 2  
Victoria Royals - Edmonton Oil Kings 11.23 04:05 5 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades 11.23 09:00 3 - 2  
Daemyung - Nikko 11.23 07:00 2 - 4  
Oji Eagles - East Hokkaido Cranes 11.23 08:00 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Igokea 11.23 20:00 76 - 75  
Primorska Koper - FMP 11.23 18:00 86 - 81  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Concordia - San Lorenzo 11.23 01:00 67 - 65  
Libertad Sunchales - Quimsa 11.23 01:30 74 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 11.23 10:00 91 - 84  
South East Melbourne - Sydney Kings 11.23 07:30 86 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Southside Flyers 11.23 09:05 59 - 91  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Szófia - Szpartak Pleven 11.23 17:00 77 - 76  
Balkan Botevgrad - Jambol 11.23 17:30 112 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Franca 11.23 16:50 80 - 80, h.u. 89 - 97  
Paulistano - Cearense 11.23 00:00 76 - 78  
Pinheiros - Flamengo 11.23 01:10 70 - 75  
Sao Jose dos Campos - Rio Claro 11.23 22:00 72 - 72, h.u. 87 - 95  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Surrey 11.23 20:30 98 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Chomutov 11.23 15:30 77 - 55  
Slavia Praha - Ostrava 11.23 19:00 79 - 60  
Trutnov - Hradec Kralove 11.23 17:30 53 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang 11.23 09:00 64 - 90  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 11.23 07:00 92 - 82  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Lapuan Kobrat 11.23 16:00 86 - 64  
Ura Kaarina - Korihait Uusikaupunki 11.23 16:00 77 - 92  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Quimper 11.23 20:00 76 - 72  
Paris BC - St-Quentin 11.23 20:30 97 - 81  
Poitiers - Blois 11.23 20:00 76 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Dijon 11.23 20:00 72 - 85  
Le Mans - Strasbourg 11.23 20:30 82 - 90  
Limoges - Orleans 11.23 20:00 99 - 87  
Pau Orthez - Gravelines 11.23 20:00 89 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charnay-les-Macon - Flammes Carolo Ardennes 11.23 20:00 81 - 73  
Roche Vendee - Landerneau Bretagne 11.23 20:00 74 - 90  
St-Amand Hainaut - Landes 11.23 20:00 60 - 67  
Tarbes - Bourges 11.23 20:00 58 - 81  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier 11.23 20:00 67 - 81  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kardica 11.23 16:00 65 - 75  
Apollon Patra - Agrinio 11.23 16:00 98 - 81  
Eleftheroupoli - Diagorasz Egaleo 11.23 16:00 77 - 81  
Filipposz Veria - Pagrati 11.23 16:00 82 - 71  
Har. Trikoupisz Meszologi - Pszihiko 11.23 16:00 79 - 74  
Iakasz Nafplio - Anatolia 11.23 16:00 72 - 74  
Triton Szepolia - Dafni Dafniou Haidari 11.23 16:00 73 - 105  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionikosz Nikea - Kolosszosz Rodosz 11.23 14:45 79 - 86  
Larissza - Ifesztosz Limnosz 11.23 14:45 58 - 63  
Lavrio - AEK Athén 11.23 16:45 60 - 73  
PAOK - Rethymno 11.23 14:45 78 - 56  
Promitheasz Patra - Panioniosz 11.23 14:45 87 - 76  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Landstede Zwolle 11.23 20:00 86 - 99  
ZZ Leiden - Donar Groningen 11.23 20:00 72 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Vrijednosnice Osijek 11.23 19:00 89 - 90  
Zabok - Skrljevo 11.23 19:00 109 - 62  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Shandong 11.23 12:35 95 - 96  
Qingdao - Sichuan 11.23 12:35 134 - 88  
Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou 11.23 12:35 99 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Heilongjiang Daqing 11.23 12:30 102 - 88  
Beijing Great Wall - Hebei 11.23 12:30 71 - 51  
Henan Elephants - Shanxi XR 11.23 12:30 35 - 94  
Shaanxi Tianze - Jiangsu Phoenix 11.23 12:30 71 - 81  
Shanghai - Xinjiang 11.23 12:30 70 - 87  
Wuhan Shengfan - Fujian 11.23 12:30 79 - 75  
Zhejiang - Sichuan Jinqiang 11.23 12:30 79 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Asseco Gdynia 11.23 17:30 72 - 81  
Legia Varsó - Starogard Gdanski 11.23 15:00 77 - 81  
Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot 11.23 19:30 89 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Wisla Krakkó 11.23 17:00 88 - 55  
Gorzow - Bydgoszcz 11.23 18:00 94 - 77  
Lublin - Politechnika Gdansk 11.23 17:00 81 - 63  
Polkowice - Poznan 11.23 19:00 67 - 44  
Torun - Widzew Lodz 11.23 18:00 79 - 77  
Univ. Gdansk - Sleza Wroclaw 11.23 17:00 55 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 11.23 16:00 81 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Debrecen 11.23 14:30 99 - 87  
Körmend - Jászberény 11.23 18:00 87 - 53  
Oroszlány - Pécs 11.23 18:00 91 - 69  
Sopron - Atomerőmű 11.23 19:00 80 - 82  
Szombathely - Szolnok 11.23 18:00 81 - 63  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - NKE Csata 11.23 17:00 83 - 79  
TFSE-MTK - Győr 11.23 18:00 70 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Sacramento 11.23 01:30 116 - 97  
Chicago - Miami 11.23 02:00 108 - 116  
Dallas - Cleveland 11.23 02:30 143 - 101  
Denver - Boston 11.23 03:00 96 - 92  
Detroit - Atlanta 11.23 01:00 128 - 103  
LA Clippers - Houston 11.23 04:30 122 - 119  
Minnesota - Phoenix 11.23 23:00 98 - 100  
Oklahoma City - LA Lakers 11.23 02:00 127 - 130  
Philadelphia - San Antonio 11.23 02:00 115 - 104  
Utah - Golden State 11.23 03:00 113 - 109  
Washington - Charlotte 11.23 01:00 125 - 118  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Kirchheim 11.23 19:00 103 - 70  
Jena - Tübingen 11.23 19:00 86 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg 11.23 18:00 90 - 77  
Crailsheim - Vechta 11.23 20:30 101 - 88  
Göttingen - Giessen 11.23 18:00 63 - 90  
S. Oliver Würzburg - Ludwigsburg 11.23 20:30 84 - 89  
Skyliners Frankfurt - Brose Bamberg 11.23 18:00 72 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Caserta 11.23 20:30 73 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Agrigento 11.23 18:00 81 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Varese 11.23 20:30 81 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - GEAS San Giovanni 11.23 21:00 66 - 72  
UR Venezia - Battipaglia 11.23 19:00 82 - 60  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Vienna Timberwolves 11.23 17:30 94 - 80  
UBSC Graz - Oberwart 11.23 20:00 75 - 87  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galitos Barreiro - Benfica 11.23 19:00 83 - 94  
Illiabum - Esgueira 11.23 19:00 77 - 88  
Oliveirense - CAB Madeira 11.23 16:00 97 - 83  
Ovarense - Maia 11.23 17:00 79 - 60  
Porto - Barreirense 11.23 19:00 97 - 76  
Sporting CP - Vitoria Guimaraes 11.23 16:00 89 - 83  
Terceira - Lusitania 11.23 18:00 88 - 111  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Sighetu Marmatiei 11.23 17:00 85 - 66  
CSM Oradea - Univ. Craiova 11.23 18:00 70 - 61  
CSU Sibiu - Timisoara 11.23 17:00 84 - 84, h.u. 100 - 96  
Csíkszereda - Focsani 11.23 16:00 59 - 80  
Galati - Gaz Metan Medias 11.23 17:00 72 - 85  
Steaua Bukarest - U-Banca Cluj 11.23 16:00 64 - 88  
Targu Jiu - Voluntari 11.23 17:30 64 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Granada 11.23 19:00 97 - 77  
Breogan Lugo - Marin Peixegalego 11.23 17:00 72 - 56  
Ourense - Huesca 11.23 19:00 71 - 69  
Oviedo - Valladolid 11.23 18:30 65 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Joventut Badalona 11.23 18:00 95 - 98  
Obradoiro Monbus - MoraBanc Andorra 11.23 20:30 75 - 73  
Unicaja Malaga - Bilbao 11.23 20:30 77 - 70  
Zaragoza - Manresa 11.23 20:30 86 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Cadi La Seu d'Urgell 11.23 18:15 69 - 61  
Ciudad de Los Adelantados - Valencia 11.23 20:30 75 - 58  
Gernika Bizkaia - Ensino Lugo 11.23 18:00 67 - 48  
IDK Gipuzkoa - Campus Promete 11.23 18:00 43 - 57  
P. Avenida - Araski AES 11.23 18:00 70 - 46  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Napredak Aleksinac 11.23 19:00 85 - 73  
Dunav Stari Banovci - Zlatibor Cajetina 11.23 20:00 83 - 88  
Dynamic Belgrád - OKK Belgrád 11.23 19:00 96 - 84  
Metalac Farmakom - Novi Pazar 11.23 19:30 79 - 93  
Sloboda Uzice - Kolubara Lazarevac 11.23 19:00 108 - 80  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 11.23 18:00 63 - 54  
Piestanske Cajky - Samorin 11.23 18:00 62 - 49  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Helios Domzale 11.23 19:00 86 - 87  
Zlatorog Lasko - Podcetrtek 11.23 19:00 72 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Buyukcekmece 11.23 11:00 88 - 73  
Tofas Bursa - Besiktas 11.23 13:15 86 - 80  
Türk Telekom - Bandirma 11.23 15:30 81 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Izmit Bld. Spor 11.23 14:00 65 - 78  
Canik - Galatasaray 11.23 12:00 48 - 69  
Cukurova - Fenerbahce 11.23 13:15 59 - 83  
Ormanspor - Kayserispor 11.23 12:00 58 - 55  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Rakvere Tarvas 11.23 16:00 71 - 71, h.u. 76 - 75  
Kalev Tallinn - Valmiera 11.23 16:00 98 - 79  
Ogre - Valga 11.23 16:00 100 - 66  
Rapla - Ventspils 11.23 16:00 69 - 91  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Flensburg 11.23 20:00 31 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Szkopje 11.23 17:30 31 - 22  
Montpellier - Porto 11.23 17:15 22 - 27  
Veszprém - Kielce 11.23 17:30 28 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Sporting CP 11.23 16:00 32 - 32  
Sävehof - Tatran Presov 11.23 16:00 30 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - GOG 11.23 15:00 27 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Hranice 11.23 18:00 31 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Kolding 11.23 16:10 29 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - Logrono La Rioja 11.23 20:15 31 - 36  
Ademar Leon - Balatonfüred 11.23 19:30 29 - 21  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 11.23 19:00 29 - 28  
Benfica - Nexe Nasice 11.23 19:00 28 - 24  
Hard - Ciudad Encantada 11.23 17:00 32 - 25  
Holstebro - Plzen 11.23 15:00 37 - 21  
Nimes - Csurgó 11.23 20:30 29 - 20  
Zaporozsje - Tatabánya 11.23 18:00 27 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Selestat 11.23 20:30 27 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Dubrovnik 11.23 19:00 36 - 28  
Sesvete - Gorica 11.23 19:00 19 - 24  
Umag - Varazdin 11.23 19:00 34 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - ÍBV 11.23 17:00 25 - 35  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnow - Pogon Szczecin 11.23 17:00 22 - 28  
Wybrzeze Gdansk - Kwidzyn 11.23 13:00 26 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Vác 11.23 18:00 32 - 22  
Gyöngyös - Komló 11.23 18:00 32 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Naerbö 11.23 15:00 27 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Gummersbach 11.23 19:30 32 - 26  
Hüttenberg - Dormagen 11.23 19:30 26 - 27  
Konstanz - Coburg 11.23 20:00 25 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Minden 11.23 20:45 26 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Fakel Taganrog 11.23 14:00 31 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Tirol Schwaz 11.23 19:00 26 - 33  
Linz - Bärnbach/Köflach 11.23 19:00 31 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Gaia 11.23 19:00 26 - 25  
Maia - ABC Braga 11.23 20:00 23 - 22  
Vitoria - Belenenses 11.23 19:00 26 - 37  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Granollers 11.23 19:00 34 - 29  
AX Puente Genil - Morrazo Cangas 11.23 19:00 35 - 27  
Benidorm - Nava 11.23 18:00 21 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Endingen 11.23 19:00 21 - 23  
Kriens - Amicitia Zürich 11.23 18:00 32 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnered - Guif 11.23 16:00 31 - 21  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Obilic Belgrád 11.23 19:00 24 - 23  
Samot Arandjelovac - Novi Pazar 11.23 19:00 34 - 28  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Hlohovec 11.23 18:00 29 - 27  
Topolcany - Slovan Modra 11.23 18:00 28 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Ribnica 11.23 18:00 30 - 37  
Ormoz - Gradec 11.23 19:00 30 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Magyarország 11.23 10:00 25 - 31  
Japán - Franciaország 11.23 12:00 23 - 28  
Szerbia - Oroszország 11.23 08:10 25 - 43  
Szlovénia - Brazília 11.23 09:30 33 - 29  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - KF Tirana 11.23 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASO Chlef - MC Alger 11.23 16:00 2 - 1  
Bel-Abbes - Constantine 11.23 15:00 2 - 1  
Belouizdad - Ain M'Lila 11.23 15:00 1 - 1  
JS Kabylie - JS Saoura 11.23 16:00 0 - 0  
NC Magra - Bordj Bou Arreridj 11.23 15:00 1 - 1  
Paradou - ES Setif 11.23 16:00 1 - 1  
US Biskra - USM Alger 11.23 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bolton 11.23 16:00 7 - 1  
Fleetwood - Tranmere 11.23 16:00 2 - 1  
Ipswich - Blackpool 11.23 16:00 2 - 2  
Milton Keynes Dons - Rotherham 11.23 16:00 2 - 3  
Peterborough - Burton 11.23 16:00 1 - 0  
Rochdale - Portsmouth 11.23 16:00 0 - 3  
Shrewsbury - Bristol Rovers 11.23 16:00 3 - 4  
Southend - Oxford Utd. 11.23 16:00 0 - 4  
Sunderland - Coventry 11.23 16:00 1 - 1  
Wimbledon - Gillingham 11.23 16:00 1 - 0  
Wycombe - Doncaster 11.23 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Cambridge Utd. 11.23 16:00 0 - 0  
Cheltenham - Colchester 11.23 16:00 1 - 1  
Crawley - Exeter 11.23 16:00 0 - 1  
Crewe - Morecambe 11.23 16:00 5 - 0  
Leyton - Forest Green 11.23 16:00 2 - 4  
Newport - Oldham 11.23 16:00 0 - 1  
Northampton - Grimsby 11.23 16:00 2 - 0  
Plymouth - Bradford 11.23 16:00 2 - 1  
Scunthorpe - Port Vale 11.23 16:00 2 - 1  
Swindon - Mansfield 11.23 16:00 1 - 0  
Walsall - Stevenage 11.23 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Barnsley 11.23 16:00 3 - 2  
Brentford - Reading 11.23 16:00 1 - 0  
Bristol City - Nottingham 11.23 16:00 0 - 0  
Charlton - Cardiff 11.23 13:30 2 - 2  
Derby County - Preston 11.23 16:00 1 - 0  
Huddersfield - Birmingham 11.23 16:00 1 - 1  
Luton - Leeds 11.23 16:00 1 - 2  
Stoke - Wigan 11.23 16:00 2 - 1  
Swansea - Millwall 11.23 16:00 0 - 1  
West Bromwich - Sheffield Wed. 11.23 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Notts County 11.23 16:00 2 - 1  
Barrow - Barnet 11.23 16:00 2 - 1  
Chorley - Torquay 11.23 16:00 1 - 0  
Dover - Solihull Moors 11.23 16:00 1 - 1  
Fylde - Dag & Red 11.23 16:00 3 - 0  
Halifax - Eastleigh 11.23 16:00 1 - 1  
Harrogate Town - Chesterfield 11.23 16:00 3 - 1  
Hartlepool - Boreham 11.23 16:00 2 - 2  
Maidenhead Utd. - Woking 11.23 18:20 2 - 3  
Stockport - Ebbsfleet Utd. 11.23 16:00 1 - 1  
Sutton Utd. - Bromley 11.23 16:00 0 - 2  
Wrexham - Yeovil 11.23 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Arab BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Olympique de Safi 11.23 18:00 1 - 1  
Wydad Casablanca - Raja Casablanca 11.23 19:00 4 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Agropecuario Argentino 11.23 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Defensores de Belgrano 11.23 21:00 0 - 0  
Club Almagro - Santamarina Tandil 11.23 21:00 1 - 0  
Dep. Riestra - Atl. Rafaela 11.23 21:00 1 - 0  
Sarmiento - Atl. All Boys 11.23 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Tristan Suarez 11.23 21:00 2 - 0  
Comunicaciones - San Telmo 11.23 21:00 1 - 0  
Defensores Unidos - Almirante Brown 11.23 21:00 2 - 2  
Talleres RE - Atl. Fenix 11.23 21:00 2 - 1  
Villa San Carlos - Dep. Armenio 11.23 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Lanus 11.23 23:40 2 - 0  
Huracan - Central Cordoba SDE 11.23 23:40 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 11.23 09:30 3 - 1  
Perth Glory - Sydney FC 11.23 11:45 1 - 3  
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 11.23 07:00 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Sabah 11.23 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lokeren 11.23 20:30 1 - 1  
Lommel - Saint-Gilloise 11.23 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Standard Liege 11.23 18:00 1 - 2  
Mechelen - Zulte Waregem 11.23 20:00 0 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Genk 11.23 20:30 2 - 2  
Waasland Beveren - Cercle Bruges 11.23 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - CSZKA Szófia 11.23 14:00 0 - 3  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 11.23 16:30 2 - 1  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 11.23 11:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Zrinjski Mostar 11.23 16:00 0 - 0  
Mladost Doboj Kakanj - Radnik Bijeljina 11.23 13:00 0 - 4  
Tuzla City - Celik Zenica 11.23 13:00 1 - 0  
Velez Mostar - FK Sarajevo 11.23 13:00 1 - 2  
Zvijezda Ugljevik - Sloboda Tuzla 11.23 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Cuiaba 11.23 21:00 0 - 0  
Guarani - America MG 11.23 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Schalke 11.23 15:30 1 - 2  
Düsseldorf - Bayern München 11.23 15:30 0 - 4  
E. Frankfurt - Wolfsburg 11.23 15:30 0 - 2  
Leverkusen - Freiburg 11.23 15:30 1 - 1  
RB Leipzig - 1. FC Köln 11.23 18:30 4 - 1  
Union Berlin - Mönchengladbach 11.23 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Sandhausen 11.23 13:00 1 - 1  
Hamburg - Dynamo Dresden 11.23 13:00 2 - 1  
Wehen - Holstein Kiel 11.23 13:00 3 - 6  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Chemnitz 11.23 14:00 2 - 1  
Magdeburg - Unterhaching 11.23 14:00 3 - 0  
Meppen - Sonnenhof Grossaspach 11.23 14:00 2 - 1  
Waldhof Mannheim - Ingolstadt 11.23 14:00 0 - 0  
Würzburg - Uerdingen 11.23 14:00 1 - 2  
Zwickau - Münster 11.23 14:00 4 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Dep. Valdivia 11.23 23:30    
Dep. Santa Cruz - Dep. Copiapo 11.23 23:00    
Santiago Wanderers - Nublense 11.23 15:30    
Union San Felipe - Santiago Morning 11.23 15:30    
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Concepcion 11.23 18:00    
Colo Colo - Coquimbo Unido 11.23 15:30    
O'Higgins - Curico Unido 11.23 18:00    
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Pafosz 11.23 17:00 3 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - AEK Larnaka 11.23 16:00 1 - 0  
Paralimni - Omonia Nicosia 11.23 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - FC Hradec Kralove 11.23 10:15 1 - 2  
Pardubice - Brno 11.23 10:15 1 - 2  
Sokolov - Zizkov 11.23 10:15 1 - 2  
Trinec - Varnsdorf 11.23 10:15 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Pribram 11.23 14:30 1 - 0  
Liberec - Zlín 11.23 14:30 5 - 0  
Olomouc - Slavia Praha 11.23 17:00 0 - 0  
Opava - Mladá Boleslav 11.23 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Vejle 11.23 15:00 0 - 4  
Vendsyssel - Viborg 11.23 17:45 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Mamelodi Sundowns 11.23 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Pohang 11.23 06:00 0 - 3  
Gangwon - Daegu 11.23 06:00 2 - 4  
Ulsan - Jeonbuk 11.23 07:00 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Ittihad (UAE) 11.23 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Fujairah 11.23 17:30 5 - 1  
Bani Yas - Hatta 11.23 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Barcelona Guayaquil 11.23 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Aswan 11.23 16:00 2 - 1  
Tanta - El Gaish Talaea 11.23 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Sochaux 11.23 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 11.23 20:00 0 - 4  
Angers - Nimes 11.23 20:00 1 - 0  
Brest - Nantes 11.23 20:00 1 - 1  
Dijon - Rennes 11.23 20:00 2 - 1  
Lyon - Nice 11.23 17:30 2 - 1  
Metz - Reims 11.23 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Marseille 11.23 14:30 1 - 0  
Metz - Fleury 91 11.23 14:30 0 - 2  
Paris FC - Bordeaux 11.23 14:30 0 - 3  
Reims - Paris SG 11.23 15:30 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Xanthi 11.23 19:00 1 - 0  
Panioniosz - Olympiakosz 11.23 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Willem II 11.23 20:45 3 - 3  
Ajax - Heracles 11.23 19:45 4 - 1  
Utrecht - AZ Alkmaar 11.23 18:30 0 - 3  
Zwolle - F. Sittard 11.23 19:45 3 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happy Valley - Lee Man Warriors 11.23 07:30 1 - 2  
Southern District - Guangzhou R&F 2 11.23 10:30 3 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Varazdin 11.23 15:00 1 - 0  
Slaven Belupo - Lokomotív Zágráb 11.23 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Kerala Blasters 11.23 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Persija Jakarta 11.23 09:30 1 - 1  
PSM Makassar - Bali Utd. 11.23 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Shonan Bellmare 11.23 06:00 1 - 1  
Gamba Osaka - Vegalta Sendai 11.23 07:00 2 - 0  
Matsumoto Yamaga - Yokohama FM 11.23 06:00 0 - 1  
Nagoya GE - Sagan Tosu 11.23 06:00 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Kashima A. 11.23 06:00 0 - 0  
Sapporo - Jubilo Iwata 11.23 06:00 1 - 2  
Shimizu SP - Oita Trinita 11.23 06:00 1 - 1  
Vissel Kobe - Cerezo Osaka 11.23 05:00 1 - 0  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sadd 11.23 16:10 4 - 3  
Al-Shahaniya - Al-Wakrah 11.23 14:00 0 - 0  
Umm-Salal - Al-Rayyan 11.23 16:10 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Boyaca Chico 11.23 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Jiangsu 11.23 08:30 2 - 3  
Dalian Yifang - Hebei 11.23 08:30 3 - 3  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 11.23 12:35 2 - 0  
Tianjin Teda - Shenzhen Hongzuan 11.23 08:30 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Warta Poznan 11.23 12:40 1 - 2  
GKS Tychy - GKS Jastrzebie 11.23 17:00 2 - 2  
Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec 11.23 16:00 2 - 1  
TBB Nieciecza - Chrobry Glogow 11.23 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Rakow Czestochowa 11.23 15:00 3 - 0  
Lechia Gdansk - LKS Lodz 11.23 20:00 3 - 1  
Pogon Szczecin - Legia Varsó 11.23 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertadores Kupa 2019 11.23 20:30    
River Plate - Flamengo 11.23 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Suduva Marijampole 11.23 12:00 5 - 1  
Zalgiris Kaunas - Panevezys 11.23 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Youssoufia Berrechid 11.23 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Necaxa 11.23 02:00 3 - 0  
Tijuana - Leon 11.23 04:10 1 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Titograd Podgorica 11.23 19:00 2 - 1  
FK Podgorica - Rudar Pljevlja 11.23 15:00 3 - 0  
Kom Podgorica - Iskra Danilovgrad 11.23 13:00 1 - 1  
OFK Petrovac - Sutjeska Niksic 11.23 13:00 0 - 4  
Zeta Golubovci - Grbalj Radanovici 11.23 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirens FC - Gudja 11.23 16:15 1 - 1  
St. Lucia - Sliema Wanderers 11.23 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Puskás Akadémia 11.23 17:00 1 - 3  
Honvéd - Paks 11.23 17:00 2 - 1  
Kisvárda - Debrecen 11.23 17:00 1 - 0  
Mezőkövesd - Kaposvár 11.23 17:00 2 - 0  
Újpest - Diósgyőr 11.23 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sogndal 11.23 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Valerenga 11.23 16:00 5 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Leverkusen 11.23 13:00 4 - 3  
Essen-Schönebeck - Freiburg 11.23 13:00 5 - 0  
Jena - Sand 11.23 13:00 0 - 2  
Wolfsburg - Bayern München 11.23 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 11.23 15:00 1 - 3  
Milan - Napoli 11.23 18:00 1 - 1  
Torino - Internazionale 11.23 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Crotone 11.23 15:00 2 - 0  
Empoli - Venezia 11.23 18:00 1 - 1  
Juve Stabia - Salernitana 11.23 15:00 2 - 0  
Livorno - Trapani 11.23 15:00 1 - 2  
Pordenone - Perugia 11.23 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecco - Giana Erminio 11.23 20:45 1 - 1  
Vercelli - Renate 11.23 14:55 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Verona - Carpi 11.23 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggina - Rende 11.23 20:45 4 - 1  
Ternana - Viterbese 11.23 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Mordovija Szaranszk 11.23 15:00 0 - 2  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Armavir 11.23 12:00 1 - 0  
Csertanovo Moszkva - SZKA Habarovszk 11.23 13:00 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Nyizsnyij Novgorod 11.23 13:00 0 - 2  
FK Krasznodar 2 - Himki 11.23 14:00 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.23 12:00 1 - 0  
Rotor Volgográd - Tom Tomszk 11.23 13:00 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Teksztilsik Ivanovo 11.23 12:00 3 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Kurszk 11.23 11:00 1 - 1  
Torpedo Moszkva - Lucs Vlagyivosztok 11.23 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rosztov 11.23 14:30 2 - 1  
Orenburg - Akhmat Groznij 11.23 09:30 1 - 2  
Rubin Kazany - Zenit Szentpétervár 11.23 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 11.23 16:00 0 - 1  
Kubanocska Krasznodar - Rjazany 11.23 13:00 2 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Jenyiszej Krasznojarszk 11.23 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Lafnitz 11.23 14:30 0 - 1  
FC Juniors OÖ - FAC Wien 11.23 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Wolfsberg 11.23 17:00 1 - 4  
Salzburg - St. Pölten 11.23 17:00 2 - 2  
WSG Tirol - LASK 11.23 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Libertad Asuncion 11.23 22:00 0 - 2  
Sol de America - Dep. Santani 11.23 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Gil Vicente 11.23 19:30 1 - 0  
Famalicao - Académica 11.23 17:45 1 - 0  
Sertanense - Farense 11.23 15:00 1 - 1  
Viseu - Feirense 11.23 16:00 1 - 0  
Vizela - Benfica 11.23 21:45 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Southampton 11.23 16:00 2 - 2  
Bournemouth - Wolverhampton 11.23 16:00 1 - 2  
Brighton - Leicester 11.23 16:00 0 - 2  
Crystal Palace - Liverpool 11.23 16:00 1 - 2  
Everton - Norwich 11.23 16:00 0 - 2  
Manchester City - Chelsea 11.23 18:30 2 - 1  
Watford - Burnley 11.23 16:00 0 - 3  
West Ham - Tottenham 11.23 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Voluntari 11.23 17:00 2 - 2  
FCS Bukarest - Astra Giurgiu 11.23 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Livingston 11.23 16:00 4 - 0  
Hibernian - Motherwell 11.23 16:00 3 - 1  
Kilmarnock - Hearts 11.23 16:00 3 - 0  
St. Mirren - Ross County 11.23 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Airdrieonians 11.23 16:00 1 - 4  
Auchinleck Talbot - Arbroath 11.23 14:45 1 - 1  
Bonnyrigg Rose - Montrose 11.23 16:00 2 - 1  
Dumbarton - Forfar 11.23 16:00 3 - 1  
East Fife - BSC Glasgow 11.23 16:00 3 - 4  
Edinburgh City - Annan 11.23 16:00 4 - 3  
Elgin - Alloa 11.23 16:00 1 - 3  
Greenock Morton - Brora Rangers 11.23 16:00 1 - 1  
Partick Thistle - Penicuik Athletic 11.23 16:00 1 - 0  
Queen of South - Queen's Park 11.23 16:00 1 - 2  
Raith Rovers - Peterhead 11.23 16:00 1 - 0  
Stirling Albion - Clyde 11.23 16:00 0 - 2  
Stranraer - Dunfermline 11.23 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dundee 11.23 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Alcorcon 11.23 18:00 0 - 0  
Huesca - Ponferradina 11.23 20:00 2 - 0  
R. Santander - UD Extremadura 11.23 18:00 3 - 0  
Rayo Vallecano - Zaragoza 11.23 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Oviedo B 11.23 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Amorebieta 11.23 17:30 0 - 1  
Real Sociedad B - Osasuna B 11.23 18:00 3 - 1  
Unionistas de Salamanca - UD Logrones 11.23 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Barcelona B 11.23 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Linense 11.23 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 11.23 16:00 2 - 1  
Granada - Atl. Madrid 11.23 18:30 1 - 1  
Leganes - Barcelona 11.23 13:00 1 - 2  
Real Madrid - Real Sociedad 11.23 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Espanyol 11.23 16:00 3 - 0  
Huelva - Madrid CFF 11.23 13:00 2 - 0  
Tacon - Real Sociedad 11.23 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Stade Ouchy 11.23 17:00 2 - 2  
Schaffhausen - Vaduz 11.23 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 11.23 19:00 3 - 0  
Servette - Basel 11.23 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Faisaly 11.23 17:40 3 - 1  
Damac - Al-Taawoun 11.23 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Rad Belgrád 11.23 16:00 2 - 0  
Mladost Lucani - Topolya SC 11.23 16:00 0 - 3  
Radnicki Nis - Crvena zvezda 11.23 16:00 0 - 2  
Vojvodina - Napredak Krusevac 11.23 18:00 2 - 1  
Vozdovac - Proleter Novi Sad 11.23 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zilina 11.23 14:00 0 - 0  
Pohronie - Zlate Moravce 11.23 14:00 1 - 1  
Ruzomberok - Senica 11.23 15:00 2 - 2  
Slovan Bratislava - Sered 11.23 16:00 2 - 0  
Trencin - Trnava 11.23 14:00 1 - 0  
Zemplin Michalovce - DAC 11.23 14:00 5 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Rudar Velenje 11.23 12:45 2 - 1  
Celje - Olimpija Ljubljana 11.23 16:55 1 - 3  
Domzale - Triglav Kranj 11.23 14:45 3 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Hammam-Lif 11.23 14:00 1 - 0  
US Tataouine - US Monastir 11.23 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Keciörengücü 11.23 17:00 1 - 0  
Eskisehirspor - Erzurum Bld. Spor 11.23 14:30 1 - 2  
Karagümrük - Ümraniyespor 11.23 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Trabzonspor 11.23 15:30 0 - 3  
Denizlispor - Rizespor 11.23 13:00 2 - 0  
Konyaspor - Besiktas 11.23 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Vorszkla Poltava 11.23 16:00 1 - 0  
Olekszandria - Zorya Luganszk 11.23 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Fenix Montevideo 11.23 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Cefn Druids 11.23 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Bala Town 11.23 15:30 2 - 0  
STM Sports - Aberystwyth 11.23 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Rabotnicki Szkopje 11.23 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Institute 11.23 16:00 1 - 1  
Coleraine - Carrick 11.23 16:00 3 - 2  
Glentoran - Dungannon 11.23 16:00 6 - 1  
Larne - Cliftonville 11.23 16:00 1 - 1  
Warrenpoint - Crusaders 11.23 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Parnu JK Vaprus 11.23 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Ararat-Armenia 11.23 11:00 2 - 0  
Shirak Gyumri - Alashkert Jereván 11.23 11:00 1 - 3  
Urartu - Noah Jereván 11.23 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Hamilton Wanderers 11.23 04:30 4 - 0  
Wellington Phoenix 2 - Auckland City 11.23 03:00 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - AGMK Olmaliq 11.23 10:30 1 - 3  
Metallurg Bekobod - Dinamo Szamarkand 11.23 10:30 5 - 0  
Nasaf Qarshi - Pakhtakor 11.23 09:30 1 - 2  
Qizilqum Zarafshon - Bukhoro 11.23 12:45 1 - 1  
MMA (Bellator London)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aiden Lee - D. Frankiewicz 11.23 17:30 1 - 0  
Al. Davis - A. Botti 11.23 17:30 1 - 0  
C. Bungard - Ben. Brander 11.23 17:30 1 - 0  
C. Leary - Tim Wilde 11.23 17:30 0 - 1  
C. Ward - P. Penini 11.23 17:30 0 - 1  
Fab. Edwards - M. Shipman 11.23 23:00 1 - 0  
K. Kauppinen - A. Manzolo 11.23 17:30 1 - 0  
Mic. Page - G. Melillo 11.23 23:00 1 - 0  
R. Whiteford - S. Sicilia 11.23 17:30 1 - 0  
T. Brazier - S. Bak 11.23 23:00 0 - 1  
W. Gahadza - Lew. Long 11.23 17:30 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Northampton Saints 11.23 14:00 32 - 35  
Lyon - Leinster 11.23 16:15 6 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Glasgow Warriors 11.23 16:15 34 - 18  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Bath 11.23 18:30 15 - 9  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Racing-Metro 11.23 18:30 21 - 21  
Saracens - Ospreys 11.23 14:00 44 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Connacht 11.23 14:00 32 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Worcester 11.23 14:00 17 - 9  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Bayonne 11.23 16:00 45 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Agen 11.23 16:00 32 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Stade de France 11.23 16:00 12 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Leicester 11.23 21:00 11 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Ribeirao Preto 11.23 22:00 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Maringa 11.23 23:00 3 - 1  
Taubate Funvic - America Volei 11.23 22:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Sesc RJ 11.23 01:30 0 - 3  
Minas - Pinheiros 11.23 00:00 3 - 2  
Sesi Bauru - Sao Paulo/Barueri 11.23 23:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 11.23 06:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 11.23 08:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Jászberény 11.23 16:00 3 - 1  
Vasas - Kaposvár 11.23 15:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Rennes 11.23 20:00 1 - 3  
Montpellier - Cannes 11.23 20:00 3 - 0  
Narbonne - Nice 11.23 20:00 0 - 3  
Poitevin Poitiers - Chaumont 11.23 19:30 3 - 1  
Toulouse - Nantes 11.23 19:00 3 - 1  
Tours - Paris Volley 11.23 19:30 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Nantes 11.23 20:30 2 - 3  
Paris SC - Mulhouse 11.23 20:00 0 - 3  
Terville Florange - Cannes 11.23 20:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elpida Ampelokipon - Kifiszia 11.23 16:00 0 - 3  
Olympiakosz - Ethnikosz Alexandroupoli 11.23 15:00 3 - 0  
Pamvohaikosz - Finikasz Szyrosz 11.23 17:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panathinaikosz 11.23 19:00 1 - 3  
Easz Evozmosz - Ilisziakosz 11.23 17:30 2 - 3  
Markopoulo - Pannaxiakosz 11.23 17:00 1 - 3  
Thetisz Voula - Porfyrasz Pireusz 11.23 18:00 3 - 1  
Thira - PAOK 11.23 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Miyoshi 11.23 08:00 3 - 2  
Suntory Sunbirds - Toray Arrows 11.23 05:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Kurobe Aqua Fairies 11.23 07:00 3 - 0  
Himeji Victorina - Toyota Body Queenseis 11.23 04:00 2 - 3  
Hisamitsu Springs - Ishikawa Blue Cats 11.23 08:00 3 - 1  
NEC Red Rockets - JT Marvelous 11.23 04:00 3 - 1  
Okayama Seagulls - Toray Arrows 11.23 05:00 3 - 0  
Saitama Ageo Medics - Hitachi Rivale 11.23 07:00 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Beijing 11.23 09:00 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Tianjin 11.23 09:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Zhejiang 11.23 12:30 0 - 3  
Shanghai - Shangdong 11.23 09:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Yunnan 11.23 09:00 3 - 0  
Sichuan - Liaoning 11.23 09:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - GKS Katowice 11.23 17:30 2 - 3  
Slepsk Suwalki - Olsztyn 11.23 14:45 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Radomka Radom 11.23 18:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Brcko - Mladost Kastela 11.23 19:00 0 - 3  
Mladost Zágráb - Kamnik 11.23 18:00 1 - 3  
Posojilnica Aich/Dob - OK Maribor 11.23 19:00 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Herrsching 11.23 20:00 3 - 2  
Düren - Lüneburg 11.23 19:30 0 - 3  
Friedrichshafen - Rottenburg 11.23 19:30 3 - 1  
Netzhoppers Bestensee - Giesen 11.23 18:00 3 - 2  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Aachen 11.23 17:30 3 - 0  
Stuttgart - SW Erfurt 11.23 19:30 3 - 0  
Suhl Thüringen - Vilsbiburg 11.23 19:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Latina 11.23 18:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Cuneo 11.23 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ural Ufa 11.23 15:00 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Novoszibirszk 11.23 16:00 1 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Jenyiszej Krasznojarszk 11.23 14:00 3 - 0  
Jugra Szurgut - Kuzbassz Kemerovo 11.23 14:00 1 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Zenit Szentpétervár 11.23 14:00 1 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Jugra Nyizsnyevartovszk 11.23 16:00 0 - 3  
Zenit Kazany - Dinamo-LO 11.23 15:00 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk 11.23 18:00 3 - 0  
Metar Cseljabinszk - Szahalin 11.23 13:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Santanderina 11.23 19:30 3 - 1  
Almoradi - Uriba Palma 11.23 17:30 0 - 3  
Conectabalear Manacor - Melilla 11.23 19:00 2 - 3  
Rio Duero Soria - Teruel 11.23 19:30 0 - 3  
Ushuaia Ibiza - L'Illa Grau 11.23 19:00 3 - 1  
Vecindario Gran Canaria - Emeve Lugo 11.23 19:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algar Surmenor - Sant Cugat 11.23 19:00 2 - 3  
Haris Dimurol - Alcobendas 11.23 19:00 2 - 3  
Haro Rioja - Logrono 11.23 18:00 0 - 3  
Madrid Chamberi - Kiele Socuellamos 11.23 19:30 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakirkoy Bld. - Eczacibasi Istanbul 11.23 16:00 1 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - Besiktas 11.23 14:00 0 - 3  
THY Istanbul - Aydin Bld. Spor 11.23 13:00 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Galatasaray 11.23 17:00 3 - 1  
Squash (St George's Hill Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moh. Elshorbagy - M. Abouelghar 11.23 15:30 3 - 1  
Paul Coll - K.A. Gawad 11.23 17:00 0 - 3  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán 11.23 21:50 3 - 4  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tahiti - Mexikó 11.23 20:15 6 - 1  
Uruguay - Olaszország 11.23 23:25 4 - 3  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Omán 11.23 01:00 8 - 2  
Síugrás (Csapatverseny, Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 11.23 15:00 1 - 0  
Csapatverseny, Wisla 2019 11.23 16:00    
Norvégia - Lengyelország 11.23 15:00 1 - 0  
Szlovénia - Japán 11.23 15:00 1 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - V. Pospisil 11.23 10:30 2 - 0  
Dan. Evans - R. Nadal 11.23 19:50 0 - 2  
K. Edmund - F. Lopez 11.23 17:50 2 - 0  
K. Edmund - P. Carreno-Busta 11.23 17:50    
K. Khachanov - D. Shapovalov 11.23 12:25 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Khachanov K / Rublev A - Pospisil V / Shapovalov D 11.23 14:40 1 - 2  
Murray J / Skupski N - Granollers M / Lopez F 11.23 21:45    
Murray J / Skupski N - Lopez F / Nadal R 11.23 22:05 0 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Spanyolország 11.23 17:30 1 - 2  
Oroszország - Kanada 11.23 10:30 1 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - J. Kovalik 11.23 16:30 0 - 2  
C. Lestienne - Joao Domingues 11.23 14:00 2 - 1  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez/VegaHernand - Begemann A / Masur D 11.23 18:30 0 - 2  
Tenisz (Naples, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Zarazua - Udvardy P. 11.23 16:00 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Junpeng Zhao 11.23 03:50 2 - 0  
K. Tsuneyama - Guangzu Lu 11.23 04:20 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Goh V S / Tan W K 11.23 03:00 1 - 2  
Lee Y / Wang C L - Kim W H / Park K H 11.23 04:00 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Se Young An 11.23 03:20 0 - 2  
Sae. Kawakami - Ji Hyun Sung 11.23 03:30 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu Y C / Hu L F - Matsuyama N / Shida C 11.23 03:10 0 - 2  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Lee S H / Shin S C 11.23 03:40 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Lee J H / Hsu Y C 11.23 07:00 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Yang P-H / Hu L F 11.23 04:40 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Popov - M. Weisskirchen 11.23 11:40 2 - 0  
J.A. Ho-Shue - T. Penty 11.23 11:20 2 - 0  
Lakshya Sen - Brian Yang 11.23 11:40 2 - 0  
Lakshya Sen - Chr. Popov 11.23 18:20 2 - 1  
T.J. Popov - Y. de Oliveira 11.23 11:20 1 - 2  
Y. de Oliveira - J.A. Ho-Shue 11.23 18:20 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay J / Mikkelsen M - Grimley C / Grimley M 11.23 19:20 2 - 0  
Dunn A / Hall A - Chiang C-W / Ye H W 11.23 19:20 2 - 0  
Eipe J / Kjaer R - Chiang C-W / Ye H W 11.23 12:00 1 - 2  
Grimley C / Grimley M - Wei C W / Wu G X 11.23 12:00 2 - 1  
Harrbacka C / Z-Bexell M - Dunn A / Hall A 11.23 12:20 0 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Bay J / Mikkelsen M 11.23 12:20 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.D. Jakobsen - Xuefei Qi 11.23 18:40 0 - 2  
K. Kuuba - Shuo Yun Sung 11.23 11:00 1 - 2  
L. Christophersen - Shuo Yun Sung 11.23 18:40 1 - 2  
L. Christophersen - W.C. Hsu 11.23 11:20 2 - 0  
Xuefei Qi - C. Azurmendi 11.23 11:40 2 - 0  
Yvonne Li - J.D. Jakobsen 11.23 11:40 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiu P-C / Sung S Y - Finne-Ipsen J / Surrow M 11.23 12:20 0 - 2  
Finne-Ipsen J / Surrow M - Nistad C / Sjoo M 11.23 19:00 2 - 1  
Johansson K / Sjoo T - Nistad C / Sjoo M 11.23 12:00 0 - 2  
Macpherson J / Torrance C - Karlsson E / Magnusson J 11.23 12:00 1 - 2  
Magelund A / Ravn F - Akchurina A / Morozova O 11.23 12:20 2 - 0  
Magelund A / Ravn F - Karlsson E / Magnusson J 11.23 19:00 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Van Der Lecq T / Jille D 11.23 11:00 2 - 0  
Espersen R / Busch C - Christiansen M / Boeje A 11.23 11:20 0 - 2  
Hall A / Macpherson J - Christiansen M / Boeje A 11.23 18:00 0 - 2  
Lundgaard D / Finne-Ipsen - Hall A / Macpherson J 11.23 11:00 0 - 2  
Mairs G / Williams V - Bay-Smidt M / Soby R 11.23 18:00 1 - 2  
Thyrri M / Surrow M - Mairs G / Williams V 11.23 11:00 0 - 2  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC 11.23 13:15 9 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Salerno 11.23 15:00 9 - 7  
Roma - Trieste 11.23 18:00 12 - 12  
Sport Management - Brescia 11.23 18:00 8 - 5  
Telimar - Canottieri Napoli 11.23 18:00 15 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Rapallo 11.23 18:00 8 - 17  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cal. Smith - J. Ryder 11.23 22:00 1 - 0  
J. Culcay-Keth - J. Saidi 11.23 19:00 1 - 0  
J. Tennyson - C. Evans 11.23 21:00 1 - 0  
M. Nader - K. El Harraz 11.23 19:00 1 - 0  

 

2019.11.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Indianapolis 11.22 02:20 20 - 17  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - Veitera Lappeenranta 11.22 17:30 2 - 3  
WP-35 - Narukera Pori 11.22 18:00 3 - 8  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Edsbyn 11.22 19:00 2 - 8  
Bollnäs - Frillesas 11.22 19:00 3 - 2  
Broberg/Söderhamn - Vetlanda 11.22 19:00 5 - 2  
Motala - Hammarby 11.22 19:00 4 - 4  
Västeräs - Sandviken 11.22 19:00 2 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Brisbane Bandits 11.22 09:50 10 - 3  
Canberra Cavalry - Melbourne Aces 11.22 09:00 7 - 2  
Geelong-Korea - Sydney Blue Sox 11.22 08:30 4 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Navegantes del Magallanes 11.22 23:00 3 - 4  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Dánia 11.22 19:00 7 - 2  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.22 14:00 3 - 9  
Svájc - Oroszország 11.22 19:00 6 - 5  
Svájc - Skócia 11.22 14:00 2 - 3  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Josh Payne 11.22 21:50 6 - 4  
B. Dolan - Ross Smith 11.22 15:05 6 - 1  
C. Dobey - C. Reyes 11.22 16:10 6 - 1  
D. Chisnall - Mat. Edgar 11.22 17:45 6 - 2  
D. Gurney - L. Woodhouse 11.22 22:25 5 - 6  
D. Noppert - R. Searle 11.22 17:10 6 - 5  
D. van den Bergh - S. Bunting 11.22 14:00 2 - 6  
G. Clemens - M. McGeeney 11.22 21:20 6 - 4  
Ger. Price - Mic. Mansell 11.22 20:35 6 - 3  
Glen Durrant - Sco. Baker 11.22 15:05 6 - 2  
Har. Ward - D. Labanauskas 11.22 14:00 5 - 6  
Ian White - Dev. Petersen 11.22 17:40 6 - 4  
J. Clayton - R. Meikle 11.22 20:00 0 - 6  
J. de Zwaan - S. Whitlock 11.22 16:40 5 - 6  
J. Wade - T. Evetts 11.22 21:10 6 - 4  
J. Wattimena - Jam. Hughes 11.22 22:55 3 - 6  
J.O. de Sousa - Jam. Richardson 11.22 14:25 6 - 3  
Joe Cullen - Kyle Anderson 11.22 20:25 6 - 2  
John Henderson - R. Joyce 11.22 15:35 6 - 5  
Jus. Pipe - Mer. King 11.22 14:30 5 - 6  
K. Ratajski - Ste. Lennon 11.22 20:10 6 - 1  
Kee. Brown - A. Boulton 11.22 16:05 6 - 3  
M. Hopp - J. Klaasen 11.22 15:35 6 - 3  
M. Suljovic - K. Huybrechts 11.22 21:45 6 - 5  
M. van Gerwen - L. Humphries 11.22 23:05 6 - 3  
Mic. Smith - M. Schindler 11.22 17:15 6 - 1  
P. Wright - Jam. Wilson 11.22 23:35 5 - 6  
R. Meulenkamp - Rob Cross 11.22 23:20 2 - 6  
S. Beaton - Ric. Evans 11.22 16:40 5 - 6  
V. van der Voort - A. Monk 11.22 20:50 6 - 4  
W. O'Connor - Ste. West 11.22 22:25 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Hattrick Brno 11.22 19:00 7 - 7  
Liberec - Stresovice 11.22 20:00 8 - 8  
Mladá Boleslav - Otrokovice 11.22 19:00 7 - 2  
Ostrava - Pardubice 11.22 18:00 7 - 6  
SK Vinohrady - Black Angels Praha 11.22 20:00 7 - 5  
Vitkovice - Bohemians Praha 11.22 19:00 10 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Tiikerit 11.22 17:30 7 - 3  
Oilers Espoo - Adalens 11.22 17:30 7 - 2  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - KPRF Moszkva (Helyszín: Moszkva) 11.22 17:45 2 - 5  
Halle-Gooik - Mostar SG 11.22 14:45 8 - 3  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayat - Sporting CP 11.22 12:00 2 - 5  
Tyumeny - Novo Vrijeme 11.22 15:00 3 - 3  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Pesarofano 11.22 14:00 5 - 3  
Murcia - Benfica 11.22 11:30 4 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - FTZS Liberec 11.22 20:00 5 - 0  
Helas Brno - Dynamo Ceske Budejovice 11.22 19:30 8 - 6  
Melnik - Interobal Plzen 11.22 20:30 5 - 9  
Svarog Teplice - Ceska Lipa 11.22 20:00 9 - 4  
Tango Brno - Slavia Praha 11.22 20:30 1 - 7  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Nagoya 11.22 11:00 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Feldi Eboli 11.22 19:00 4 - 4  
Latina - Lido di Ostia 11.22 20:30 4 - 3  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burenyje Selkovo - Dinamo Szamara 11.22 15:00 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peniscola - Levante 11.22 21:00 6 - 7  
Zaragoza - Santa Coloma 11.22 20:30 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Wolves 11.22 01:00 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Zubr Prerov 11.22 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 11.22 18:00 2 - 2  
Liberec - Kladno 11.22 18:00 2 - 1  
Litvínov - Mladá Boleslav 11.22 17:30 2 - 5  
Pardubice - Zlín 11.22 18:00 0 - 2  
Plzen - Olomouc 11.22 17:30 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 11.22 19:30 3 - 1  
Herlev Eagles - Rödovre 11.22 19:30 3 - 1  
Odense - Frederikshavn 11.22 19:30 0 - 4  
Sönderjyske - Herning 11.22 19:30 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 11.22 17:30 3 - 3  
Csíkszereda - Újpest 11.22 17:30 5 - 4  
Debrecen - Gyergyói HK 11.22 18:30 3 - 3  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 11.22 18:00 6 - 2  
KMH Budapest - Vasas 11.22 18:00 7 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Imatra Ketterä 11.22 17:30 4 - 3  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 11.22 17:30 8 - 2  
Kiekko-Vantaa - Koovee 11.22 17:30 1 - 5  
RoKi - TUTO 11.22 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ilves 11.22 17:30 2 - 2  
JYP - SaiPa 11.22 17:30 3 - 2  
Lahti Pelicans - Jukurit 11.22 17:30 5 - 2  
Lukko - Kärpät 11.22 17:30 0 - 2  
Tappara - Kalpa 11.22 17:30 2 - 2  
Vaasan Sport - Ässät 11.22 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Briancon 11.22 20:15 4 - 1  
Angers - Bordeaux 11.22 20:30 3 - 2  
Chamonix - Gap 11.22 20:00 3 - 3  
Grenoble - Rouen 11.22 20:00 6 - 1  
Nice - Mulhouse 11.22 20:00 5 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jertisz Pavlodar - Kulager Petropavlovszk 11.22 14:00 4 - 2  
Torpedo Kamenogorszk 2 - Aktobe 11.22 09:00 1 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz - Barsz Kazany 11.22 14:30 1 - 5  
Jokerit - Dinamo Moszkva 11.22 17:30 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Red Star Kunlun 11.22 17:00 0 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 11.22 15:00 5 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.22 13:30 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 11.22 17:30 5 - 2  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 11.22 17:30 2 - 5  
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga 11.22 17:30 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 11.22 18:30 5 - 3  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 11.22 18:30 2 - 1  
Jastrzebie - Torun 11.22 18:00 8 - 3  
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 11.22 18:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Toronto 11.22 03:00 1 - 3  
Boston - Buffalo 11.22 01:00 3 - 2  
Carolina - Philadelphia 11.22 01:00 3 - 5  
Chicago - Tampa Bay 11.22 02:30 2 - 4  
Columbus - Detroit 11.22 01:00 5 - 4  
Dallas - Winnipeg 11.22 02:30 5 - 3  
Florida - Anaheim 11.22 01:00 4 - 4  
Las Vegas - San Jose 11.22 04:00 1 - 1  
Los Angeles - Edmonton 11.22 04:30 5 - 1  
Minnesota - Colorado 11.22 02:00 3 - 2  
Nashville - Vancouver 11.22 02:00 3 - 6  
NY Islanders - Pittsburgh 11.22 01:00 3 - 3  
St. Louis - Calgary 11.22 02:00 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Heilbronn 11.22 20:00 2 - 4  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 11.22 19:30 7 - 5  
Freiburg - Kaufbeuren 11.22 19:30 0 - 4  
Kassel - Bad Nauheim 11.22 19:30 2 - 3  
Landshut - Frankfurt Löwen 11.22 19:30 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 11.22 19:30 1 - 3  
Tölzer Löwen - Crimmitschau 11.22 19:30 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 11.22 19:30 3 - 3  
Düsseldorf - Ingolstadt 11.22 19:30 6 - 5  
Mannheim - Eisbären Berlin 11.22 19:30 7 - 3  
München - Schwenningen 11.22 19:30 1 - 1  
Straubing - Iserlohn 11.22 19:30 5 - 0  
Wolfsburg - Köln 11.22 19:30 1 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mississauga Steelheads - London Knights 11.22 01:00 2 - 5  
Niagara Icedogs - Erie Otters 11.22 01:00 4 - 4  
North Bay Battalion - Oshawa Generals 11.22 01:00 3 - 4  
Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 11.22 01:05 3 - 3  
Saginaw Spirit - Owen Sound Attack 11.22 01:05 5 - 4  
Windsor Spitfires - Sault Ste.Marie Greyhound 11.22 01:05 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 11.22 19:15 5 - 2  
Fehérvár - Salzburg 11.22 19:15 3 - 5  
Südtirol Bolzano - Graz 11.22 19:45 2 - 2  
Vienna Capitals - Znojmo 11.22 19:15 6 - 4  
Villach - Linz 11.22 19:15 5 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halifax Mooseheads - Baie-Comeau Drakkar 11.22 00:00 1 - 1  
Moncton Wildcats - Sagueneens Chicoutimi 11.22 00:00 4 - 0  
Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 11.22 01:00 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 11.22 19:45 2 - 3  
Biel - Langnau Tigers 11.22 19:45 4 - 1  
Lugano - Rapperswil 11.22 19:45 5 - 1  
Servette - Fribourg 11.22 19:45 3 - 3  
Zug - Zürich Lions 11.22 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Västervik 11.22 19:00 3 - 3  
Kristianstad - Vita Hästen 11.22 19:00 2 - 3  
MODO - AIK 11.22 19:00 5 - 3  
Södertälje - Björklöven 11.22 19:00 2 - 2  
Timra - Mora 11.22 19:00 3 - 3  
Tingsryd - Almtuna 11.22 19:00 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Povazska Bystrica 11.22 18:00 4 - 2  
Levice - Skalica 11.22 18:00 4 - 2  
Topolcany - Spisska Nova Ves 11.22 18:00 3 - 1  
Trnava - Martin 11.22 17:30 2 - 7  
Zilina - HC Bratislava 11.22 18:00 0 - 8  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - MAC 11.22 17:30 4 - 3  
Diósgyőr - Slovan Bratislava 11.22 18:30 6 - 3  
Kosice - Poprad 11.22 17:30 2 - 1  
Michalovce - Trencin 11.22 17:30 1 - 2  
Nove Zamky - Nitra 11.22 18:00 4 - 1  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 11.22 18:00 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - CSZK Szamara 11.22 17:00 2 - 0  
Ermak Angarszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.22 12:00 1 - 3  
Nomad - Cselmet Cseljabinszk 11.22 10:00 1 - 1  
Rosztov - Burany Voronyezs 11.22 17:30 1 - 4  
Szarjarka Karaganda - Juzsnij Ural Orszk 11.22 14:00 1 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Rubin Tyumeny 11.22 13:00 2 - 5  
Zauralje Kurgan - Metallurg Novokuznyeck 11.22 14:30 2 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Comunicaciones Mercedes 11.22 01:00 76 - 86  
Hispano Americano - Obras Sanitarias 11.22 01:00 74 - 82  
La Union Formosa - San Martin Corrientes 11.22 02:00 95 - 81  
Penarol Mar del Plata - Argentino Junin 11.22 01:00 85 - 82  
Regatas Corrientes - Ferro Carril Oeste 11.22 01:00 71 - 71, h.u. 82 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 11.22 09:30 106 - 104  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 11.22 09:35 57 - 71  
Sydney Flames - Perth 11.22 09:00 82 - 91  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Oostende 11.22 20:30 75 - 77  
Liege - Limburg 11.22 20:30 68 - 112  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Franca 11.22 01:00 72 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Brno 11.22 19:00 78 - 76  
Olomoucko - Opava 11.22 18:00 85 - 90  
Pardubice - Decin 11.22 17:30 84 - 69  
Svitavy - Kolin 11.22 18:00 91 - 81  
USK Praha - Nymburk 11.22 17:30 80 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 11.22 11:00 60 - 90  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Fenerbahce 11.22 20:45 72 - 88  
Barcelona - Maccabi TA 11.22 21:00 96 - 73  
Baskonia Vitoria - Zenit Szentpétervár 11.22 21:00 70 - 60  
Bayern München - Panathinaikosz 11.22 20:30 75 - 87  
Real Madrid - CSZKA Moszkva 11.22 21:00 97 - 81  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Helsinki Seagulls 11.22 17:30 99 - 106  
Kouvot Kouvola - Tampere Pyrintö 11.22 17:30 102 - 86  
KTP Kotka - Nokia 11.22 17:30 97 - 79  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Souffelweyersheim 11.22 20:00 77 - 90  
Antibes - Nantes 11.22 20:30 70 - 76  
Evreux - Lille 11.22 20:30 73 - 62  
Fos-sur-Mer - Vichy-Clermont 11.22 20:00 76 - 67  
Rouen - Denain 11.22 20:30 73 - 72  
St-Chamond - Gries-Oberhoffen 11.22 20:00 83 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Boulazac 11.22 20:00 78 - 78, h.u. 97 - 88  
Paris Levallois - Chalon sur Saone 11.22 20:30 92 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Lyon 11.22 20:00 72 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Split 11.22 18:00 71 - 79  
Gorica - Cibona Zágráb 11.22 17:00 50 - 75  
Puntamika Zadar - Zadar 11.22 19:00 61 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Xinjiang 11.22 12:35 105 - 137  
Jilin - Beijing Royal Fighters 11.22 12:35 82 - 78  
Liaoning - Beijing Ducks 11.22 12:35 109 - 91  
Nanjing Tongxi - Shanxi 11.22 12:35 127 - 119  
Shenzhen - Bayi Rockets 11.22 12:35 108 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Torun 11.22 17:30 73 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - ZTE 11.22 18:00 80 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Cegléd 11.22 18:00 70 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Portland 11.22 02:00 137 - 129  
Phoenix - New Orleans 11.22 04:30 121 - 124  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - BCMU Pitesti 11.22 18:00 86 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Caceres 11.22 21:00 65 - 85  
Lleida - Gipuzkoa 11.22 21:00 65 - 69  
Melilla - Leyma Coruna 11.22 20:15 72 - 76  
Palencia - Alicante 11.22 21:00 93 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Vojvodina 11.22 18:00 98 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Fredericia 11.22 19:30 25 - 25  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Dijon 11.22 20:15 28 - 32  
Cherbourg Manche - Pontault-Combault 11.22 20:30 24 - 24  
Limoges - Saran 11.22 20:30 29 - 22  
Nancy - Cesson 11.22 20:30 24 - 25  
Strasbourg Schiltigheim - Cavigal Nice 11.22 20:30 30 - 23  
Valence - Billere 11.22 20:00 24 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Zamet 11.22 19:00 29 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC 11.22 18:00 27 - 30  
Orosháza - Mezőkövesd 11.22 19:00 24 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Ferndorf 11.22 19:30 25 - 24  
TUSEM Essen - Lübbecke 11.22 19:30 21 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fivers Margareten 11.22 19:00 28 - 30  
SG Westwien - Krems 11.22 19:00 31 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Quabit Guadalajara 11.22 20:30 21 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Lugi 11.22 19:00 24 - 29  
Ystad IF - Hallby 11.22 19:30 31 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Spartak Vojput 11.22 19:00 30 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svájc 11.22 17:00 23 - 27  
Dél-Korea - Szerbia 11.22 10:00 27 - 28  
Oroszország - Magyarország 11.22 08:10 29 - 25  
Ukrajna - Fehéroroszország 11.22 17:45 22 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - QPR 11.22 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Melbourne City 11.22 10:06 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 11.22 09:30 0 - 1  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 11.22 07:00 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Qarabag Baku 11.22 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - OH Leuven 11.22 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Oostende 11.22 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Vitosa Bistrica 11.22 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Atlético GO 11.22 01:30 2 - 2  
CRB - Figueirense 11.22 23:15 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Paderborn 11.22 20:30 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Osnabrück 11.22 18:30 1 - 1  
Erzgebirge Aue - St. Pauli 11.22 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Hallescher FC 11.22 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Union Espanola 11.22 17:15 3 - 2  
Dep. Union La Calera - Dep. Iquique 11.22 15:00    
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Vysehrad 11.22 18:00 1 - 2  
Vitkovice - Jihlava 11.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Ceske Budejovice 11.22 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Randers 11.22 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Dhafra 11.22 15:00 1 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Khaleej Khor Fakkan 11.22 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Wasl 11.22 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Clermont 11.22 20:00 1 - 1  
Caen - Le Mans 11.22 20:00 3 - 3  
Chateauroux - Lorient 11.22 20:00 1 - 3  
Grenoble - Nancy 11.22 20:00 1 - 1  
Niort - Rodez Aveyron 11.22 20:00 2 - 1  
Orleans - Valenciennes 11.22 20:00 0 - 1  
Paris FC - Auxerre 11.22 20:00 2 - 0  
Troyes - Chambly 11.22 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Quevilly Rouen 11.22 20:00 0 - 0  
Beziers - Lyon Duchere 11.22 20:00 1 - 4  
Bourg-Peronnas - Le Puy 11.22 20:00 4 - 0  
Dunkerque - Bastia-Borgo 11.22 20:00 2 - 2  
Laval - Creteil 11.22 20:00 0 - 0  
Pau - Avranches 11.22 18:00 1 - 0  
Red Star 93 - Cholet 11.22 20:00 2 - 1  
Villefranche sur Saone - Concarneau 11.22 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lille 11.22 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Doxa Drama 11.22 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Den Bosch 11.22 20:00 0 - 2  
De Graafschap - PSV 2 11.22 20:00 4 - 1  
Dordrecht - Telstar 11.22 20:00 2 - 3  
Excelsior - Volendam 11.22 20:00 1 - 2  
FC Eindhoven - Cambuur 11.22 20:00 0 - 3  
Go Ahead Eagles - Roda 11.22 20:00 1 - 1  
Helmond - Nijmegen 11.22 20:00 1 - 2  
Maastricht - Oss 11.22 20:00 4 - 0  
NAC Breda - Ajax 2 11.22 20:00 1 - 2  
Utrecht 2 - AZ Alkmaar 2 11.22 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - ADO Den Haag 11.22 19:30 4 - 0  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 11.22 19:30 4 - 0  
Zwolle - PSV 11.22 19:30 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Hajduk Split 11.22 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Bhayangkara Jakarta 11.22 12:30 1 - 2  
TIRA-Persikabo - PSIS Semarang 11.22 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Naft Masjed Soleyman 11.22 13:45 0 - 1  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Gharafa 11.22 14:00 3 - 1  
Al-Sailiya - Al-Duhail 11.22 14:00 2 - 2  
Qatar SC - Al-Arabi (QAT) 11.22 16:10 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Tianjin Quanjian 11.22 12:35 2 - 1  
Shandong Luneng - Chongqing Lifan 11.22 12:35 2 - 0  
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 11.22 12:35 1 - 2  
Wuhan Zall - Guangzhou R&F 11.22 12:35 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz 11.22 18:00 1 - 3  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chojniczanka Chojnice 11.22 18:00 2 - 1  
Puszcza Niepolomice - Odra Opole 11.22 18:00 1 - 2  
Wigry Suwalki - Stal Mielec 11.22 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 11.22 18:00 2 - 2  
Lech Poznan - Piast Gliwice 11.22 20:30 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Raja de Beni Mellal 11.22 19:00 1 - 0  
Hassania Agadir - Moghreb Tetouan 11.22 16:00    
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Floriana 11.22 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Hoffenheim 11.22 19:15 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Cremonese 11.22 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Lokomotív Moszkva 11.22 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Austria Wien Amatőr 11.22 19:10 2 - 1  
BW Linz - Liefering 11.22 19:10 2 - 4  
Grazer AK - Amstetten 11.22 19:10 2 - 2  
Horn - Wacker Innsbruck 11.22 19:10 0 - 1  
Kapfenberg - Vorwärts Steyr 11.22 19:10 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. San Lorenzo 11.22 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Santa Clara 11.22 18:15 1 - 4  
Varzim - Loures 11.22 21:45 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Chindia Targoviste 11.22 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linlithgow Rose - Falkirk 11.22 20:05 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Tenerife 11.22 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Mallorca 11.22 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wil 11.22 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abha - Al-Fateh 11.22 13:30 3 - 1  
Al-Hazem - Al-Raed 11.22 15:55 2 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fayha 11.22 17:40 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Javor Ivanjica 11.22 18:00 6 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Giresunspor 11.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Istanbul Basaksehir 11.22 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - FC Lviv 11.22 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Nacional Montevideo 11.22 00:30 2 - 1  
Juventud de Las Piedras - CA Cerro 11.22 20:30 4 - 2  
Liverpool Montevideo - Plaza Colonia 11.22 20:30 0 - 1  
Racing Montevideo - Boston River 11.22 20:30 0 - 1  
Rampla Juniors - River Plate Montevideo 11.22 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Aragua Maracay 11.22 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afan Lido - Llanelli 11.22 20:30 5 - 1  
Haverfordwest - Briton Ferry 11.22 20:30 1 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Penybont 11.22 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Linfield 11.22 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Gandzasar Kapan 11.22 15:00 1 - 1  
MMA (Cage Warriors 111, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amarasinghe - L. Gittins 11.22 19:00 0 - 1  
A. Lohore - Joilton Santos 11.22 22:00 0 - 1  
C. Tait - A. de Paepe 11.22 19:00 1 - 0  
E. Sonmez - D. Golding 11.22 19:00 1 - 0  
J. Barton - J. Hendin 11.22 19:00 0 - 1  
J. Onwordi - H. Davies 11.22 19:00 1 - 0  
J. Webb - N. Frederick 11.22 22:00 0 - 1  
K. Crawford - S. Butters 11.22 19:00 1 - 0  
M. Bonner - W. Kee 11.22 19:00 1 - 0  
M. Bukauskas - R. Nosiglia 11.22 22:00 1 - 0  
M. Burnell - S. Aimable 11.22 22:00 1 - 0  
M. Ekundayo - L. Iovine 11.22 19:00 1 - 0  
P. Pimblett - J. Gianetti 11.22 22:00    
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Clermont 11.22 20:45 18 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Newport Dragons 11.22 16:00 22 - 49  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Llanelli Scarlets 11.22 21:00 17 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Bordeaux 11.22 20:35 16 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Bristol 11.22 20:00 0 - 36  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Calvisano 11.22 20:00 61 - 10  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Curitiba 11.22 23:30 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 11.22 11:00 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Haladás 11.22 18:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tourcoing - Arago de Sete 11.22 20:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie 11.22 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - LKS Lodz 11.22 17:30 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Brcko - ZOK Kastela 11.22 19:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Ankara Karayollari 11.22 16:30 3 - 2  
Squash (St George's Hill Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Abouelghar - M. Hesham 11.22 20:15 3 - 2  
Moh. Elshorbagy - S. Ghosal 11.22 18:30 3 - 2  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Japán 11.22 01:00 4 - 5  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Egyesült Arab Emirátusok 11.22 23:25 5 - 1  
Szenegál - Oroszország 11.22 20:15 7 - 8  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Nigéria 11.22 21:50 10 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - R. Nadal 11.22 20:35 0 - 2  
Dan. Evans - J-L. Struff 11.22 19:15 2 - 1  
F. Krajinovic - A. Rublev 11.22 10:45 0 - 2  
G. Pella - P. Carreno-Busta 11.22 17:45 2 - 1  
K. Edmund - P. Kohlschreiber 11.22 17:20 2 - 0  
N. Djokovic - K. Khachanov 11.22 11:50 2 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Troicki V - Khachanov K / Rublev A 11.22 13:50 1 - 2  
Gonzalez M / Mayer L - Granollers M / Nadal R 11.22 22:05 1 - 2  
Tipsarevic J / Troicki V - Khachanov K / Rublev A 11.22 13:30    
Tenisz (Davis Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 11.22 17:30 1 - 2  
Nagy-Britannia - Németország 11.22 17:30 2 - 0  
Szerbia - Oroszország 11.22 10:30 1 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - Joao Domingues 11.22 14:15 0 - 2  
And. Martin - R. Bonadio 11.22 16:00 2 - 0  
C. Lestienne - R. Marcora 11.22 11:30 2 - 1  
P. Lorenzi - J. Kovalik 11.22 19:00 0 - 2  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Kotov P - Garcia-Lopez/VegaHernand 11.22 13:00 0 - 2  
Mukund S K / Prashanth N - Begemann A / Masur D 11.22 17:30 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donghun Kim - K. Tsuneyama 11.22 05:00 1 - 2  
Guangzu Lu - Lin Chun-Yi 11.22 05:30 2 - 1  
Junpeng Zhao - Koki Watanabe 11.22 06:20 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - Dan Lin 11.22 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
He J / Tan Q - Choi S / Seo S J 11.22 08:50 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Lee J-H / Yang P-H 11.22 08:20 2 - 0  
Ou X Y / Zhang N - Kim W H / Park K H 11.22 08:50 0 - 2  
Zijian D / Chang W - Goh V S / Tan W K 11.22 06:50 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Se Yeon Lee 11.22 05:30 2 - 0  
Ji Hyun Sung - Ga Eun Kim 11.22 07:20 2 - 0  
Sae. Kawakami - Yiman Zhang 11.22 06:50 2 - 0  
Yu Jin Sim - Se Young An 11.22 06:50 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Matsutomo Mi/ Takahashi A 11.22 07:20 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Liu X / Xia Y 11.22 08:20 2 - 1  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S 11.22 08:20 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Chang Y N / Kim H R 11.22 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Yang P-H / Hu L F 11.22 05:00 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Seo S J / Chae Y 11.22 05:30 2 - 1  
Ho W L / Yuen S Y - Tang C M / Tse Y S 11.22 06:20 0 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Choi S / Shin S C 11.22 05:00 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mendrek - J.A. Ho-Shue 11.22 18:40 0 - 2  
Brian Yang - E. Heino 11.22 16:00 2 - 0  
Lakshya Sen - K. George 11.22 20:00 2 - 0  
Leo Rossi - T. Penty 11.22 19:20 0 - 2  
Nhat Nguyen - M. Weisskirchen 11.22 16:20 0 - 2  
R. Messerschmidt - Y. de Oliveira 11.22 16:40 1 - 2  
Z. Durkinjak - T.J. Popov 11.22 16:00 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Maio J - Bay J / Mikkelsen M 11.22 16:20 1 - 2  
Adam E / Maio J - Russ Z / Stallwood S 11.22 13:00 2 - 1  
Ashton D / Hull T - Campbell A / Smith C 11.22 12:40 0 - 2  
Chiang C-W / Ye H W - Jansen J R / Kaesbauer P 11.22 17:20 2 - 0  
Christiansen M / Daugaard - Dunn A / Hall A 11.22 13:40 0 - 2  
Clare M / Flynn M - Chiang C-W / Ye H W 11.22 18:50 0 - 2  
Easton R / Van Leeuwen E - Espersen R / Hybel E 11.22 14:40 2 - 1  
Geiss B / Volker J C - Kaisti A / Larkimo O 11.22 14:40 2 - 1  
Geiss B / Volker J C - Wei C W / Wu G X 11.22 18:30 0 - 2  
Grimley C / Grimley M - Easton R / Van Leeuwen E 11.22 21:20 2 - 0  
Hemming C / Wolfenden T - Dunn A / Hall A 11.22 18:30 1 - 2  
Hemming C / Wolfenden T - Popov C / Popov T J 11.22 13:00 2 - 0  
Hsiao S / LU C - Eipe J / Kjaer R 11.22 16:40 0 - 2  
Jille R / Van Der Lecq T - Harrbacka C / Z-Bexell M 11.22 21:20 1 - 2  
Jones W / Yap B Z H - Harrbacka C / Z-Bexell M 11.22 15:20 0 - 2  
Leydon-Davis O / Manota A - Clare M / Flynn M 11.22 16:00 0 - 2  
Lundgaard D / Thyrri M - Jille R / Van Der Lecq T 11.22 14:00 1 - 2  
Magee J / Reynolds P - Wei C W / Wu G X 11.22 15:20 0 - 2  
O Brien J J / Thomas C - Chong P S R / Chong P Y 11.22 16:40 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hertz Hansen - S. Jaquet 11.22 11:30 0 - 2  
C. Azurmendi - Su Yu Chen 11.22 18:00 2 - 1  
F. Deprez - K. Kuuba 11.22 16:40 1 - 2  
G. Bland - F. Deprez 11.22 10:40 0 - 2  
G. Mahulette - N. Perminova 11.22 11:00 1 - 2  
H. Newall - Lo. Ma 11.22 12:00 1 - 2  
Hsiang Ti Lin - I.A. Andersen 11.22 12:00 0 - 2  
J.D. Jakobsen - A. Mikkela 11.22 11:20 2 - 0  
L. Christophersen - Pin-Chian Chiu 11.22 19:20 2 - 0  
L. Christophersen - S.K. Priya Kudaravalli 11.22 16:40 2 - 0  
M. Mitsova - C. Azurmendi 11.22 11:00 1 - 2  
S. de Visch Eijbergen - Bri. Tam 11.22 11:30 1 - 2  
S. Goncalves - K. Kuuba 11.22 10:40 0 - 2  
Shuo Yun Sung - Bri. Tam 11.22 18:40 2 - 0  
T. Svabikova - W.C. Hsu 11.22 13:10 0 - 2  
W.C. Hsu - S. Jaquet 11.22 19:20 2 - 0  
Xuefei Qi - Lo. Ma 11.22 20:00 2 - 0  
Xuefei Qi - M. Wilson 11.22 11:20    
Yvonne Li - M. Repiska 11.22 11:10 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busch C / Schulz A - Karlsson E / Magnusson J 11.22 14:00 0 - 2  
Chen S Y / Wu F C - Janssens E / Moszczynski E 11.22 13:40 0 - 2  
Finne-Ipsen J / Surrow M - Middleton L / Sugden R 11.22 13:20 2 - 0  
Finne-Ipsen J / Surrow M - O Donnell E / Sidebottom S 11.22 20:00 2 - 0  
Harris A. / Sándorházi V. - Andrew R / Cameron R 11.22 16:00 2 - 0  
Hayhoe A / Mitchell N - Allen R / Grodynska B 11.22 16:00 2 - 0  
Heriau V / Lambert M - Magelund A / Ravn F 11.22 18:40 0 - 2  
Johansson K / Sjoo T - Pekkola S / Suutarinen I 11.22 13:20 2 - 1  
King Z / Moore P - Macpherson J / Torrance C 11.22 17:20 0 - 2  
Lee Z Q / Liew F T - Chiu P-C / Sung S Y 11.22 14:40 0 - 2  
O Donnell E / Sidebottom - Gresty N / Kelly S 11.22 12:00 2 - 1  
Paredes C / Steffensen M - Frost K / Ryan M 11.22 15:20 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Kaisti A / Suutarinen I 11.22 10:00 2 - 0  
Dunn A / Torrance C - Van Der Lecq T / Jille D 11.22 10:00 1 - 2  
Espersen R / Busch C - Yap B Z H / Harris A 11.22 10:30 2 - 0  
Lundgaard D / Finne-Ipsen - Moore J / Wolfenden T 11.22 10:00 2 - 0  
Mikkelsen M / Magelund A - Hall A / Macpherson J 11.22 10:30 1 - 2  
Volker J C / Janssens E - Thyrri M / Surrow M 11.22 10:00 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Catterall - T. Schwarzkopf 11.22 16:30 1 - 0  
L. Yoon - Oha. Davies 11.22 23:30 0 - 1  
M. Waseem - G. Lopez 11.22 16:30 1 - 0  

 

2019.11.21.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Tuatara - Perth Heat 11.21 07:00 1 - 6  
Canberra Cavalry - Melbourne Aces 11.21 09:00 8 - 4  
Geelong-Korea - Sydney Blue Sox 11.21 08:30 2 - 1  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Oroszország 11.21 09:00 3 - 6  
Norvégia - Hollandia 11.21 09:00 5 - 4  
Németország - Dánia 11.21 09:00 5 - 7  
Olaszország - Svájc 11.21 09:00 5 - 7  
Skócia - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.21 09:00 3 - 7  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Dánia 11.21 19:00 8 - 5  
Svédország - Skócia 11.21 19:00 8 - 4  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország 11.21 14:00 5 - 7  
Németország - Norvégia 11.21 14:00 7 - 5  
Skócia - Észtország 11.21 14:00 7 - 6  
Svájc - Lettország 11.21 14:00 9 - 3  
Svédország - Oroszország 11.21 14:00 6 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - LaSB 11.21 17:30 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Helsingborg 11.21 18:30 4 - 4  
Sirius - Visby 11.21 19:00 3 - 4  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Novo Vrijeme 11.21 12:00 4 - 0  
Tyumeny - Ayat 11.21 15:00 3 - 0  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pesarofano 11.21 11:30 1 - 5  
Kairat Almaty - Murcia 11.21 14:00 1 - 4  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herszon - Barcelona 11.21 15:00 2 - 4  
Stalitsza Minszk - Sparta Praha 11.21 17:30 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 11.21 19:30 3 - 3  
Belleville - Manitoba 11.21 01:00 1 - 2  
Grand Rapids - San Antonio 11.21 01:00 4 - 3  
Lehigh Valley - Charlotte 11.21 01:05 3 - 2  
San Jose Barracuda - Tucson 11.21 04:00 2 - 8  
Toronto Marlies - Laval 11.21 01:00 1 - 1  
Utica - Binghamton 11.21 01:00 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Lustenau 11.21 20:30 5 - 6  
Jesenice - Vipiteno/Sterzing 11.21 19:00 8 - 5  
Kitzbühel - Olimpija Ljubljana 11.21 19:30 2 - 4  
Klagenfurt 2 - Fassa 11.21 19:30 1 - 3  
Salzburg 2 - Bregenzerwald 11.21 19:15 15 - 1  
Val Pusteria - Asiago 11.21 20:00 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Poruba 11.21 17:30 2 - 4  
Litomerice - Zubr Prerov 11.21 17:30 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Vitkovice 11.21 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 11.21 17:00 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Magnyitogorszk 11.21 10:30 5 - 4  
Avangard Omszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 11.21 17:30 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 11.21 17:30 7 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Prizma Riga 11.21 18:15 5 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Tolpar Ufa 11.21 14:30 3 - 2  
Szahalinszkije Akulj - Szpartak Moszkva 2 11.21 09:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Ottawa 11.21 01:30 1 - 1  
NY Rangers - Washington 11.21 02:00 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 11.21 18:30 3 - 7  
Narvik - Manglerud 11.21 18:30 1 - 1  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 11.21 19:00 6 - 5  
Valerenga - Grüner 11.21 18:30 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Nürnberg 11.21 19:30 4 - 5  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Sudbury Wolves 11.21 16:30 6 - 3  
Sarnia Sting - Flint Firebirds 11.21 00:05 6 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 11.21 01:00 3 - 3  
Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs 11.21 01:00 6 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 11.21 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Leksand 11.21 19:00 7 - 1  
HV 71 - Djurgarden 11.21 19:00 3 - 3  
Lulea - Brynäs 11.21 19:00 1 - 1  
Malmö - Växjö 11.21 19:00 5 - 3  
Oskarshamn - Skelleftea 11.21 19:00 2 - 5  
Rögle - Färjestad 11.21 19:00 3 - 4  
Örebro - Linköping 11.21 19:00 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany 2 - Molot Perm 11.21 16:30 4 - 1  
Dinamo Tver - Dinamo Szentpétervár 11.21 17:00 2 - 2  
KRS Beijing - Zvezda Csehov 11.21 12:30 2 - 3  
ORG Beijing - Himik Voszkreszenszk 11.21 12:30 1 - 2  
Rjazany - Izssztal Izsevszk 11.21 17:00 1 - 4  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Seattle Thunderbirds 11.21 04:00 10 - 1  
Kelowna Rockets - Victoria Royals 11.21 04:05 4 - 1  
Portland Winterhawks - Vancouver Giants 11.21 04:00 3 - 1  
Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders 11.21 03:00 1 - 7  
Regina Pats - Calgary Hitmen 11.21 02:00 2 - 4  
Spokane Chiefs - Saskatoon Blades 11.21 04:05 5 - 1  
Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes 11.21 02:00 2 - 6  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Quimsa 11.21 01:00 101 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Rio Claro 11.21 23:00 81 - 83  
Pinheiros - Sao Paulo 11.21 00:00 78 - 88  
Sao Jose dos Campos - Pato 11.21 00:00 81 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 11.21 11:00 70 - 87  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Olympiakosz 11.21 20:00 80 - 99  
Olimpia Milano - Anadolu Efes 11.21 20:45 76 - 81  
Valencia - Himki Moszkva 11.21 21:00 89 - 84  
Zalgiris Kaunas - Crvena zvezda 11.21 19:00 59 - 61  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Qingdao 11.21 12:35 130 - 114  
Shandong - Sichuan 11.21 12:35 97 - 101  
Shanghai Sharks - Zhejiang Guangsha 11.21 12:35 102 - 115  
Tianjin - Guangdong 11.21 12:35 93 - 140  
Zhejiang Chouzhou - Fujian 11.21 12:35 122 - 116  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Gliwice 11.21 17:30 78 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 11.21 01:30 127 - 135  
Brooklyn - Charlotte 11.21 01:30 101 - 91  
Chicago - Detroit 11.21 02:00 109 - 89  
Dallas - Golden State 11.21 01:30 142 - 94  
Denver - Houston 11.21 03:00 105 - 95  
LA Clippers - Boston 11.21 04:00 97 - 97, h.u. 107 - 104  
Miami - Cleveland 11.21 01:30 124 - 100  
Minnesota - Utah 11.21 02:00 95 - 103  
Philadelphia - New York 11.21 01:00 109 - 104  
Toronto - Orlando 11.21 01:30 113 - 97  
Washington - San Antonio 11.21 01:00 138 - 132  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Assigeco Piacenza 11.21 20:30 72 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Biella 11.21 21:00 53 - 60  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - MBA Moszkva 11.21 17:00 98 - 56  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Noginszk 11.21 13:00 79 - 74  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg 11.21 15:00 88 - 63  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 11.21 11:00 82 - 45  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Parnu 11.21 18:00 85 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Mors-Thy 11.21 20:00 26 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Chambery 11.21 20:45 28 - 23  
Kézilabda (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - FH 11.21 20:30 17 - 36  
Haukar - Valur 11.21 20:30 30 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Chrobry Glogow 11.21 19:30 31 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck-Schwartau - Aue 11.21 19:30 23 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Lemgo 11.21 19:00 35 - 33  
Magdeburg - Füchse Berlin 11.21 19:00 27 - 29  
Melsungen - Göppingen 11.21 19:00 30 - 17  
Nordhorn-Lingen - Flensburg 11.21 19:00 20 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Resita 11.21 17:00 26 - 18  
Fagaras - Potaissa Turda 11.21 17:00 30 - 29  
Focsani - Baia Mare 11.21 17:30 26 - 25  
Vaslui - Steaua Bukarest 11.21 17:00 28 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Redbergslids 11.21 19:00 33 - 24  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sala - Povazska Bystrica 11.21 17:30 27 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 11.21 17:00 35 - 30  
Japán - Szlovénia 11.21 12:00 28 - 28  
Németország - Montenegró 11.21 19:00 29 - 33  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 11.21 09:30 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Gent 11.21 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Bento - Londrina 11.21 23:15 4 - 1  
Sport Recife - Ponte Preta 11.21 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Köge 11.21 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Semen Padang - Kalteng Putra 11.21 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 11.21 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente SF 11.21 00:20 1 - 1  
Dep. Cali - América de Cali 11.21 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamawa Utd. - Abia Warriors 11.21 15:45 1 - 0  
Akwa Starlets - Ifeanyi Ubah 11.21 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Notodden - Asane 11.21 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Danubio Montevideo 11.21 23:00 2 - 1  
Progreso Montevideo - Cerro Largo Melo 11.21 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros de Guanare - Dep. Lara 11.21 21:00 1 - 5  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Zamora Barinas 11.21 00:00 3 - 2  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg 11.21 17:00 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Sahtar Szoligorszk 11.21 18:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Sada Cruzeiro 11.21 00:00 2 - 3  
Renata Campinas - Minas 11.21 01:30 1 - 3  
Sesi SP - America Volei 11.21 23:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Cheonan Skywalkers 11.21 11:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 11.21 11:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 11.21 18:00 0 - 3  
Röplabda (Görög Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK 11.21 17:00 3 - 0  
Panathinaikosz - Finikasz Szyrosz 11.21 15:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Cucine Lube Civitanova 11.21 20:30 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 11.21 15:00 3 - 1  
Arkas Izmir - Bursa BBSK 11.21 17:00 0 - 3  
Squash (St George's Hill Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Castagnet - Joel Makin 11.21 19:30 1 - 3  
Mar. Elshorbagy - Eain Yow Ng 11.21 21:00 3 - 1  
Paul Coll - Dar. Selby 11.21 18:30 3 - 0  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - USA 11.21 21:50 8 - 6  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Tahiti 11.21 20:15 12 - 4  
Uruguay - Mexikó 11.21 23:25 1 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 11.21 11:00 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Chile 11.21 11:10 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Kazahsztán 11.21 11:10 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - D. Shapovalov 11.21 20:05 2 - 1  
B. Paire - N. Djokovic 11.21 13:25 0 - 2  
Dan. Evans - A. Bublik 11.21 13:00 1 - 2  
J-L. Struff - C. Garin 11.21 12:50 1 - 2  
J-W. Tsonga - F. Krajinovic 11.21 11:15 0 - 2  
J. Millman - V. Pospisil 11.21 18:00 0 - 2  
K. Edmund - M. Kukushkin 11.21 10:55 2 - 0  
P. Kohlschreiber - N. Jarry 11.21 10:50 2 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Peers J / Thompson J 11.21 00:10    
Herbert P-H / Mahut N - Tipsarevic J / Troicki V 11.21 15:10 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Garin C / Jarry N 11.21 15:50    
Krawietz K / Mies A - MTBarrios Vera/ATabilo 11.21 16:10 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Bublik A / Kukushkin M 11.21 15:25 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Golubev A / Nedovyesov A 11.21 15:25    
Peers J / Thompson J - Pospisil V / Shapovalov D 11.21 22:40 0 - 2  
Querrey S / Sock J - Bolelli S / Fognini F 11.21 01:30    
Querrey S / Sock J - Bolelli S / Seppi A 11.21 01:25    
Tenisz (Davis Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 11.21 18:00 1 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - M. Hamou 11.21 14:35 2 - 0  
And. Martin - V. Kopriva 11.21 11:00 2 - 1  
C. Lestienne - M. Cressy 11.21 13:15 2 - 0  
J. Kovalik - Balázs A. 11.21 20:45 2 - 0  
Joao Domingues - D. Masur 11.21 16:10 2 - 0  
P. Lorenzi - F. Baldi 11.21 18:05 2 - 1  
R. Bonadio - P. Sousa 11.21 13:30 2 - 1  
R. Marcora - G. Mager 11.21 11:00 2 - 1  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Masur D - Brkic T / Pavic A 11.21 19:00 2 - 1  
Cacao T / Monteiro J - Mukund S K / Prashanth N V S 11.21 19:10 0 - 2  
Drzewiecki K / Walkow S - Gabashvili T / Kotov P 11.21 17:00 1 - 2  
Falcao G / Sousa P - Garcia-Lopez/VegaHernand 11.21 17:30 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Kwang Hee Heo 11.21 07:30 2 - 1  
Junpeng Zhao - Ken. Nishimoto 11.21 07:40 2 - 0  
K. Wangcharoen - Lin Chun-Yi 11.21 06:45 1 - 2  
Koki Watanabe - K. Vitidsarn 11.21 08:25 2 - 0  
Sam. Verma - Donghun Kim 11.21 06:00 0 - 2  
Sri. Kidambi - K. Tsuneyama 11.21 04:50 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Ng Ka Long Angus 11.21 06:55 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Guangzu Lu 11.21 06:00 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Lee Y / Wang C L 11.21 08:25 1 - 2  
Choi S / Seo S J - Phuangphuapet N / Viriyangkura T 11.21 10:50 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Kim G J / Lee Y D 11.21 06:55 2 - 1  
He J / Tan Q - Koga A / Saito T 11.21 08:15 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Lee J-H / Yang P-H 11.21 09:10 0 - 2  
Kim W H / Park K H - Kolding M P / Mogensen C 11.21 09:40 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Ou X Y / Zhang N 11.21 09:50 1 - 2  
Zijian D / Chang W - Huang K X / Liu C 11.21 04:10 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - K. Gilmour 11.21 04:00 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - Ji Hyun Sung 11.21 07:40 1 - 2  
Ga Eun Kim - Bing Jiao He 11.21 10:10 2 - 1  
Jui Jeon - Yiman Zhang 11.21 07:30 1 - 2  
Sae. Kawakami - Hyo Min Kim 11.21 06:45 2 - 0  
Se Yeon Lee - Kim, Seong Min 11.21 04:10 2 - 0  
Se Young An - Zhiyi Wang 11.21 05:20 2 - 0  
Yu Jin Sim - Ga Eun Park 11.21 05:30 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Araki A / Imai R 11.21 09:00 2 - 0  
Go A R / Yoo C R - Liu X / Xia Y 11.21 09:00 0 - 2  
Hoshi C / Matsuda A - Matsutomo Mi/ Takahashi A 11.21 10:40 0 - 2  
Jang E S / Jang H J - Hsu Y C / Hu L F 11.21 10:50 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Chang Y N / Kim H R 11.21 10:00 1 - 2  
Lee S M / Lee Y L - Matsuyama N / Shida C 11.21 08:15 0 - 2  
Mapasa S / Somerville G - Lee S H / Shin S C 11.21 10:00 1 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Eom H W / Kim M J 11.21 09:50 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Okamura H / Hoshi C 11.21 06:10 2 - 1  
Choi S / Shin S C - Na S S / Kim M J 11.21 04:50 2 - 0  
Ho W L / Yuen S Y - Leung S W H / Somerville G 11.21 05:20 2 - 0  
Kim W H / Kim H R - Goh S H / Lai S J 11.21 05:30 1 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Tan K M / Lai P J 11.21 04:00 2 - 1  
Tang C M / Tse Y S - Park S H / Jang E S 11.21 04:40 2 - 0  
Wang C / Jeong N E - Yang P-H / Hu L F 11.21 04:40 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brian Yang - M.E. Christophersen 11.21 18:30 2 - 1  
K. Bruun - M. Weisskirchen 11.21 21:50 0 - 2  
K. Koljonen - J.A. Ho-Shue 11.21 21:20 0 - 2  
L.E. Penalver - T.J. Popov 11.21 20:50 0 - 2  
Lakshya Sen - L. Wraber 11.21 18:30 2 - 0  
Lino Munoz - J. Kweekel 11.21 21:10 1 - 2  
M. Manjunath - T. Penty 11.21 22:30 0 - 2  
M. Moreels - Y. de Oliveira 11.21 21:50 1 - 2  
Nhat Nguyen - A. Lane 11.21 20:50 2 - 1  
P. Abian - Chr. Popov 11.21 21:10 0 - 2  
R. Messerschmidt - Mag. Johannesen 11.21 21:50 2 - 0  
Z. Durkinjak - Krausz G. 11.21 19:00 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Lambert M - Hall A / Macpherson J 11.21 20:20 0 - 2  
Christensen M E / Karlsso - Moore J / Wolfenden T 11.21 20:30    
Espersen R / Busch C - Geiss B / Moszczynski E 11.21 20:30 2 - 0  
Hybel E / Magnusson J - Mikkelsen M / Magelund A 11.21 19:10 0 - 2  
Leydon-Davis O / Pak A - Dunn A / Torrance C 11.21 19:20 0 - 2  
Mairs G / Williams V - Grimley M / Sidebottom S 11.21 19:10 2 - 1  
Reynolds P / Darragh R - Flynn M / Lado A 11.21 18:30 0 - 2  
Stallwood S / Liew F T - Kaisti A / Suutarinen I 11.21 18:50 1 - 2  
Van Der Lecq T / Jille D - Lin K-T / Lin H T 11.21 20:20 2 - 0  
Yang Y / Hsu W C - Larkimo O / Pekkola S 11.21 19:50 1 - 2  
Yap B Z H / Harris A - Delrue F / Heriau V 11.21 19:50 2 - 0  

 

2019.11.20.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Stabaek 11.20 19:30 1 - 4  
Hövik - Ready Oslo 11.20 20:30 3 - 7  
Mjöndalen - Sarpsborg 11.20 19:00 4 - 0  
Solberg - Ullern 11.20 19:00 3 - 6  
Ulleval - Övrevoll/Hosle 11.20 19:00 6 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Start Nyizsnyij Novgorod 11.20 15:30 4 - 2  
Dinamo Moszkva - SZKA Nyeftjanyik 11.20 17:15 5 - 7  
Kuzbassz Kemerovo - Volga Uljanovszk 11.20 12:30 8 - 3  
Rogyina Kirov - Murman Murmanszk 11.20 16:30 2 - 1  
Szibszelmas Novoszibirszk - Vodnyik Arhangelszk 11.20 13:00 2 - 10  
Sztroitel Sziktivkar - Bajkal Irkutszk 11.20 17:00 4 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaby/Tjureda - Vanersborg 11.20 19:00 2 - 6  
Edsbyn - Västeräs 11.20 19:00 10 - 4  
Frillesas - Broberg/Söderhamn 11.20 19:00 3 - 7  
Hammarby - Bollnäs 11.20 19:00 3 - 7  
Sandviken - AIK Stockholm 11.20 19:00 4 - 3  
Vetlanda - Sirius 11.20 19:00 2 - 3  
Villa Lidköping - Motala 11.20 19:00 4 - 4  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dánia 11.20 14:00 4 - 8  
Hollandia - Olaszország 11.20 14:00 6 - 7  
Németország - Svédország 11.20 14:00 5 - 10  
Oroszország - Norvégia 11.20 14:00 5 - 6  
Svájc - Skócia 11.20 14:00 8 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.20 09:00 4 - 8  
Dánia - Németország 11.20 09:00 3 - 9  
Lettország - Skócia 11.20 09:00 4 - 10  
Norvégia - Oroszország 11.20 09:00 2 - 9  
Norvégia - Svédország 11.20 19:00 6 - 9  
Németország - Lettország 11.20 19:00 11 - 4  
Oroszország - Skócia 11.20 19:00 10 - 5  
Svájc - Csehország 11.20 19:00 10 - 7  
Észtország - Dánia 11.20 19:00 9 - 4  
Észtország - Svájc 11.20 09:00 6 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Storvreta 11.20 19:00 6 - 6  
Kalmarsund - Linköping 11.20 19:00 3 - 3  
Pixbo Wallenstam - Falun 11.20 18:30 9 - 4  
Warberg - Jönköping 11.20 19:00 5 - 3  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Halle-Gooik 11.20 17:45 2 - 1  
Mostar SG - Dobovec 11.20 14:45 1 - 6  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sparta Praha 11.20 15:00 2 - 1  
Stalitsza Minszk - Herszon 11.20 17:30 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - San Antonio 11.20 02:00 3 - 5  
Hartford - Syracuse 11.20 17:00 1 - 3  
Iowa - Milwaukee 11.20 02:00 5 - 5  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Junoszt Minszk 11.20 20:00 6 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 11.20 17:30 4 - 4  
Kadan - Sokolov 11.20 18:00 4 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Chomutov 11.20 16:00 6 - 4  
Slavia Praha - Vsetin 11.20 18:00 4 - 4  
Slavia Trebic - Prostejov 11.20 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat 11.20 17:30 6 - 1  
IPK - KeuPa 11.20 17:30 7 - 3  
Kajaanin Hokki - SaPKo 11.20 17:30 1 - 5  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 11.20 17:30 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 11.20 17:30 4 - 4  
Ilves - JYP 11.20 17:30 1 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 11.20 17:30 4 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport 11.20 17:30 2 - 0  
Ässät - Kookoo 11.20 17:30 1 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Amiens 11.20 20:15 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Almaty 11.20 14:00 2 - 1  
Humo Taskent 2 - Temirtau 11.20 09:00 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 11.20 18:30 3 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 11.20 15:00 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Barsz Kazany 11.20 13:30 1 - 4  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 11.20 17:30 4 - 2  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 11.20 17:30 3 - 3  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 11.20 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Zemgale/LLU 11.20 18:00 2 - 9  
Liepaja - Olimp Riga 11.20 18:30 3 - 1  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC 11.20 18:30 2 - 5  
Újpest - FTC 11.20 18:00 1 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - SZKA-Varjagi 11.20 10:00 0 - 2  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Tolpar Ufa 11.20 14:30 5 - 3  
Dinamo Moszkva 2 - Almaz Cserepovec 11.20 17:00 0 - 2  
Dinamo Riga 2 - Krasznaja Armija 11.20 17:30 1 - 1  
Krilja Szovjetov Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 11.20 17:00 4 - 1  
Szahalinszkije Akulj - Szpartak Moszkva 2 11.20 09:00 2 - 2  
SZKA-1946 - Lokomotív Jaroszlavl 2 11.20 17:00 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Minnesota 11.20 01:00 1 - 4  
Calgary - Colorado 11.20 03:00 2 - 3  
Chicago - Carolina 11.20 02:30 2 - 4  
Columbus - Montreal 11.20 01:00 5 - 2  
Dallas - Vancouver 11.20 02:30 6 - 1  
Detroit - Ottawa 11.20 01:30 3 - 4  
Florida - Philadelphia 11.20 01:00 5 - 2  
Las Vegas - Toronto 11.20 04:00 4 - 2  
Nashville - Winnipeg 11.20 02:00 1 - 2  
New Jersey - Boston 11.20 01:00 1 - 5  
Pittsburgh - NY Islanders 11.20 01:00 4 - 4  
San Jose - Edmonton 11.20 04:30 2 - 5  
St. Louis - Tampa Bay 11.20 02:00 3 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Bulldogs - Peterborough Petes 11.20 16:30 3 - 4  
Kitchener Rangers - Guelph Storm 11.20 01:00 1 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Baie-Comeau Drakkar 11.20 15:00 5 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten 11.20 19:45 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mora 11.20 19:00 3 - 1  
Almtuna - Timra 11.20 19:00 0 - 3  
Björklöven - Västervik 11.20 19:00 2 - 0  
Karlskoga - Södertälje 11.20 19:00 7 - 3  
Kristianstad - Västeras 11.20 19:00 4 - 8  
Tingsryd - Karlskrona 11.20 19:00 2 - 2  
Vita Hästen - MODO 11.20 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Povazska Bystrica - Zilina 11.20 18:00 2 - 1  
Skalica - Trnava 11.20 17:00 8 - 0  
Spisska Nova Ves - Dubnica 11.20 17:00 2 - 6  
Topolcany - Martin 11.20 18:00 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Lada Toljatti 11.20 17:00 2 - 1  
Nomad - Juzsnij Ural Orszk 11.20 14:00 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Gornyak Ucsali 11.20 14:00 5 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Cselmet Cseljabinszk 11.20 13:30 2 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Medicine Hat Tigers - Brandon Wheat Kings 11.20 03:00 0 - 4  
Prince George Cougars - Edmonton Oil Kings 11.20 04:00 2 - 3  
Regina Pats - Swift Current Broncos 11.20 02:00 1 - 2  
Seattle Thunderbirds - Winnipeg Ice 11.20 04:05 2 - 5  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Argentino Junin 11.20 00:30 88 - 63  
Gimnasia CR - Comunicaciones Mercedes 11.20 01:30 84 - 75  
San Lorenzo - CA Platense 11.20 01:00 90 - 81  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Lietkabelis 11.20 20:30 63 - 66  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Hapoel Jerusalem 11.20 20:30 91 - 84  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Periszteri 11.20 20:00 72 - 69  
Gaziantepspor - Nyizsnyij Novgorod 11.20 18:00 79 - 76  
Nymburk - Mornar 11.20 18:30 91 - 74  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Szombathely 11.20 20:30 98 - 92  
Neptunas Klaipeda - Besiktas 11.20 18:00 86 - 80  
PAOK - Zaragoza 11.20 18:00 93 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Paulistano 11.20 00:00 78 - 64  
Minas - Bauru 11.20 00:00 87 - 68  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Bristol 11.20 20:30 103 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 11.20 18:00 80 - 80, h.u. 107 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 11.20 11:00 69 - 70  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 11.20 11:00 63 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fenerbahce 11.20 21:00 89 - 63  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva 11.20 21:00 80 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Maccabi Rishon 11.20 18:45 77 - 75  
MoraBanc Andorra - Virtus Bologna 11.20 20:00 93 - 79  
Promitheasz Patra - Ulm 11.20 18:30 82 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Lok.Kubany Krasznodar 11.20 20:45 77 - 92  
Partizan Belgrád - Rytas Vilnius 11.20 20:00 86 - 81  
Tofas Bursa - Venezia 11.20 18:00 73 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Joventut Badalona 11.20 18:15 92 - 86  
UNIKSZ Kazany - Nanterre 11.20 17:30 72 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Buducnost Podgorica 11.20 20:00 61 - 78  
Oldenburg - Trento 11.20 20:00 108 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Bratislava - ZZ Leiden 11.20 18:00 78 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Landstede Zwolle 11.20 19:00 67 - 100  
Keravnosz Nicosia - Ironi Ness Ziona 11.20 18:00 74 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prishtina - Bayreuth 11.20 19:00 68 - 93  
Ventspils - APOEL Nicosia 11.20 18:00 105 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Bahcesehir Koleji 11.20 18:00 77 - 88  
Fribourg - CSU Sibiu 11.20 20:00 69 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Karsiyaka 11.20 19:30 62 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Kijev - Levszki Szófia 11.20 18:00 86 - 66  
Dnipro - Tsmoki-Minszk 11.20 18:00 90 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - U-Banca Cluj 11.20 18:00 76 - 86  
Södertälje - Jenyiszej Krasznojarszk 11.20 19:00 65 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Bakken Aarhus 11.20 17:30 82 - 85  
Legia Varsó - Körmend 11.20 20:00 68 - 78  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Kobrat - Korihait Uusikaupunki 11.20 17:30 88 - 89  
Tampere Pyrintö - Ura Kaarina 11.20 17:30 119 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Orleans 11.20 20:00 91 - 99  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces 11.20 09:30 90 - 106  
SM Beermen - TNT KaTropa 11.20 12:00 109 - 114  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Eleftheroupoli 11.20 17:00 58 - 71  
Dafni Dafniou Haidari - Anatolia 11.20 16:00 65 - 55  
Har. Trikoupisz Meszologi - Agrinio 11.20 16:00 103 - 80  
Triton Szepolia - Kardica 11.20 16:00 91 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Beijing Royal Fighters 11.20 12:35 87 - 79  
Guangzhou - Shenzhen 11.20 12:35 116 - 88  
Shanxi - Jilin 11.20 12:35 101 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 11.20 17:30 84 - 77  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 11.20 18:00 96 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Oklahoma City 11.20 04:30 112 - 107  
Memphis - Golden State 11.20 02:00 95 - 114  
New Orleans - Portland 11.20 02:00 115 - 104  
Sacramento - Phoenix 11.20 04:00 120 - 116  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Imola 11.20 20:30 104 - 72  
Caserta - San Severo 11.20 20:30 89 - 79  
Mantova - Orzinuovi 11.20 20:30 81 - 70  
Montegranaro - Forli 11.20 21:00 86 - 89  
Ravenna - Roseto 11.20 20:30 81 - 69  
Verona - Ferrara 11.20 20:45 85 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Agrigento 11.20 20:45 66 - 81  
Capo D'Orlando - Casale Monferrato 11.20 21:00 68 - 77  
Latina - Eurobasket Roma 11.20 20:00 83 - 64  
Scafati - Rieti 11.20 20:45 74 - 79  
Tortona - Trapani 11.20 20:30 76 - 75  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Piestanske Cajky 11.20 18:00 63 - 63, h.u. 72 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sentjur 11.20 19:00 92 - 72  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Jurmala/Fenikss 11.20 18:00 74 - 81  
Kalev/Cramo - Ogre 11.20 18:00 81 - 81, h.u. 92 - 95  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Motor Zaporozsje 11.20 19:00 32 - 32  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Eurofarm Rabotnik 11.20 18:00 23 - 21  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Csehovszkije Medvegyi 11.20 18:00 34 - 23  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Zubri 11.20 18:00 26 - 26  
Plzen - Karvina 11.20 18:00 21 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg 11.20 18:30 32 - 26  
Holstebro - GOG 11.20 20:30 33 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - SZKA Minszk 11.20 19:00 29 - 17  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Paris SG 11.20 20:30 29 - 38  
Dunkerque - Tremblay 11.20 20:30 24 - 19  
Montpellier - Pays d'Aix 11.20 20:45 32 - 26  
Nantes - Istres 11.20 20:30 29 - 26  
Nimes - Chartres 11.20 20:30 32 - 25  
Toulouse - Ivry 11.20 20:30 32 - 23  
Kézilabda (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - KA Akureyri 11.20 20:00 29 - 26  
Fjölnir - Fram 11.20 21:00 27 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 11.20 18:00 30 - 22  
Gwardia Opole - Piotrkow Trybunalski 11.20 20:00 29 - 26  
Kielce - Azoty Pulawy 11.20 18:00 34 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Baekkelaget 11.20 18:00 30 - 29  
Elverum - Follo 11.20 18:30 36 - 25  
Kolstad - Haslum 11.20 18:00 34 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm-Westfalen - Krefeld 11.20 19:15 34 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Kausztik Volgográd 11.20 17:00 28 - 26  
Néva Szentpétervár - Dinamo Cseljabinszk 11.20 17:30 30 - 22  
SZKIF Krasznodar - SZGAU-Szaratov 11.20 17:00 30 - 32  
Szpartak Moszkva - Akbuzat Ufa 11.20 17:30 29 - 25  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Hard 11.20 20:15 18 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Porto 11.20 22:00 25 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Calarasi 11.20 17:25 23 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Puerto Sagunto 11.20 21:00 28 - 24  
Ciudad Encantada - Ademar Leon 11.20 19:30 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Sävehof 11.20 19:00 30 - 30  
Kristianstad - Varberg 11.20 19:00 31 - 23  
Malmö - IFK Ystad 11.20 19:00 26 - 20  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Topolcany 11.20 18:00 35 - 14  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Trebnje 11.20 18:00 30 - 22  
Gorenje Velenje - Dobova 11.20 19:00 29 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darlington - Walsall 11.20 20:45 0 - 1  
Lincoln - Ipswich 11.20 20:45 0 - 1  
Newport - Grimsby 11.20 20:45 2 - 0  
Wycombe - Tranmere 11.20 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Atl. Atlanta 11.20 01:10 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Vitória 11.20 01:30 1 - 2  
Vila Nova - Oeste 11.20 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - USA 11.20 01:30 0 - 4  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Bermuda-szigetek 11.20 03:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manta FC - Independiente Juniors 11.20 21:30 1 - 1  
Santa Rita Vinces - Orense Machala 11.20 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Perseru Badak Lampung 11.20 09:30 1 - 0  
PSS Sleman - Pusamania Borneo 11.20 12:15 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Cucuta Deportivo 11.20 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNA Strassen - Jeunesse Esch 11.20 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Katsina Utd. 11.20 16:00 0 - 0  
Jigawa Golden Stars - Kano Pillars 11.20 16:00 1 - 0  
Lobi Stars - Heartland Owerri 11.20 16:00 3 - 0  
MFM Lagos - Warri Wolves 11.20 16:00 1 - 1  
Nasarawa Utd. - Plateau Utd. 11.20 16:00 1 - 1  
Rivers Utd. - Enugu Rangers 11.20 16:00 2 - 1  
Sunshine Stars - Enyimba 11.20 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Comerciantes Unidos 11.20 19:00 3 - 0  
Santos Nazca - Dep. Coopsol 11.20 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Macva Sabac 11.20 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Metropolitanos Caracas 11.20 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Kolumbia 11.20 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buckley Town - Gresford 11.20 20:30 1 - 1  
Guilsfield - Porthmadog 11.20 20:45 2 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Viesti Salo 11.20 18:00 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Branik Maribor 11.20 18:00 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Scandicci 11.20 16:00 2 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Himik Juzsnij 11.20 20:30 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Mladost Zágráb 11.20 21:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Barao Blumenau 11.20 23:00 1 - 3  
Maringa - Sesc RJ 11.20 23:00 0 - 3  
Ribeirao Preto - Taubate Funvic 11.20 23:30 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Osasco 11.20 00:00 0 - 3  
Pinheiros - Praia 11.20 00:00 1 - 3  
Sao Paulo/Barueri - Sesc RJ 11.20 01:30 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Porfyrasz Pireusz 11.20 18:00 3 - 0  
Pezinok - Sempeter 11.20 18:00 0 - 3  
Vampula Huittinen - Lugano 11.20 17:30 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 11.20 11:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 11.20 11:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Resovia Rzeszow 11.20 17:30 3 - 0  
Czarni Radom - GKS Katowice 11.20 18:00 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - ONICO Varsó 11.20 20:30 2 - 3  
Zawiercie - Cuprum Lubin 11.20 18:00 3 - 0  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Pénzügyőr 11.20 20:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Schwerin 11.20 18:10 0 - 3  
Potsdam - Suhl Thüringen 11.20 19:00 3 - 0  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Herrsching 11.20 20:00 1 - 3  
Düren - United Frankfurt 11.20 19:00 3 - 1  
Friedrichshafen - Berlin RV 11.20 20:00 0 - 3  
Rottenburg - Giesen 11.20 19:30 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Latina 11.20 20:30 1 - 3  
Piacenza - Perugia 11.20 20:30 0 - 3  
Revivre Milano - Modena 11.20 18:50 0 - 3  
Trentino - Padova 11.20 20:30 2 - 3  
Vibo Valentia - Verona 11.20 19:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieri - Casalmaggiore 11.20 20:50 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Belogorje Belgorod 11.20 15:00 3 - 0  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Dinamo-LO 11.20 15:00 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Ural Ufa 11.20 13:00 3 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Nova Novokujbisevszk 11.20 17:00 3 - 0  
Zenit Kazany - Dinamo Moszkva 11.20 17:00 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Novoszibirszk 11.20 17:00 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BBSK - Halkbank Ankara 11.20 15:00 0 - 3  
Sorgun Genclik - Tokat Plevne 11.20 12:00 3 - 1  
Spor Toto - Fenerbahce 11.20 12:00 2 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Galatasaray 11.20 17:00 3 - 0  
Squash (St George's Hill Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Abouelghar - Dec. James 11.20 18:30 3 - 0  
M. Hesham - Die. Elias 11.20 22:00 3 - 1  
Moh. Elshorbagy - Y. Soliman 11.20 21:00 3 - 1  
Tom Richards - S. Ghosal 11.20 19:30 0 - 3  
Tenisz (Davis Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Japán 11.20 11:00 3 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 11.20 18:00 0 - 3  
Tenisz (Davis Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 11.20 11:00 0 - 3  
Tenisz (Davis Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 11.20 18:00 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Hollandia 11.20 11:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Olaszország 11.20 18:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - T. Griekspoor 11.20 10:50 2 - 1  
B. Gojo - R. Nadal 11.20 19:40 0 - 2  
D. Goffin - A. De Minaur 11.20 21:55 0 - 2  
D.S. Schwartzman - J-L. Struff 11.20 13:35 0 - 2  
Dan. Evans - R. Haase 11.20 14:15 1 - 2  
F. Krajinovic - Yui. Sugita 11.20 11:00 2 - 0  
G. Pella - P. Kohlschreiber 11.20 10:55 1 - 2  
N. Djokovic - Y. Nishioka 11.20 12:55 2 - 0  
N. Mektic - R. Bautista-Agut 11.20 17:50 0 - 2  
R. Opelka - F. Fognini 11.20 19:40 1 - 2  
S. Darcis - N. Kyrgios 11.20 19:50 0 - 2  
T.H. Fritz - M. Berrettini 11.20 22:15 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Granollers M / Lopez F 11.20 21:50    
Dodig I / Pavic M - Granollers M / Nadal R 11.20 21:45 0 - 2  
Gonzalez M / Mayer L - Krawietz K / Mies A 11.20 16:05 1 - 2  
Granollers M / Lopez F - Khachanov K / Rublev A 11.20 00:20 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Koolhof W / Rojer J-J 11.20 17:35 2 - 0  
Tipsarevic J / Troicki V - McLachlan B / Uchiyama Y 11.20 14:35 2 - 0  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - M. Hamou 11.20 17:15 0 - 2  
D. Masur - T. Fabbiano 11.20 11:00 2 - 1  
F. Coelho - A. Vavassori 11.20 11:00 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - C. Lestienne 11.20 15:25 0 - 2  
I. Nedelko - M. Cressy 11.20 13:15 0 - 2  
J. Kovalik - P. Kotov 11.20 16:00 2 - 0  
J. Marti - P. Sousa 11.20 13:00 1 - 2  
Joao Domingues - M. Neuchrist 11.20 19:20 2 - 0  
N. Borges - Balázs A. 11.20 21:05 0 - 2  
P. Krstin - F. Baldi 11.20 11:00 1 - 2  
P. Lorenzi - Jur. Rodionov 11.20 16:00 2 - 1  
V. Kopriva - M. Safwat 11.20 13:20 2 - 1  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Masur D - Martos Gornes S / Puodziunas S 11.20 17:20 2 - 1  
Cacao T / Monteiro J - Draganja T / Kolar Z 11.20 20:40 2 - 1  
Clayton S / Raja P - Falcao G / Sousa P 11.20 19:15 0 - 2  
Mukund S K / Prashanth N - Margaroli L / Vavassori A 11.20 19:15 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Junpeng Zhao 11.20 09:50 0 - 2  
Chia Hao Lee - Guangzu Lu 11.20 03:50 0 - 2  
Dong Keun Lee - Dan Lin 11.20 08:00 1 - 2  
Donghun Kim - Sou. Verma 11.20 02:30 2 - 1  
K. Tsuneyama - Chia Hung Lu 11.20 03:10 2 - 0  
K. Wangcharoen - Cheuk Yiu Lee 11.20 04:20 2 - 0  
Kaz. Sakai - Sam. Verma 11.20 01:40    
Koki Watanabe - L. Corvee 11.20 11:20 2 - 1  
Kwang Hee Heo - Yu Hsien Lin 11.20 09:40 2 - 1  
L. Claerbout - Ken. Nishimoto 11.20 10:40 0 - 2  
M. Zilberman - Ng Ka Long Angus 11.20 07:20 0 - 2  
Shifeng Li - K. Vitidsarn 11.20 11:30 0 - 2  
Sri. Kidambi - Wing Ki Vincent Wong 11.20 03:00 2 - 0  
Vic. Svendsen - Tzu Wei Wang 11.20 03:40 0 - 2  
Wan Ho Son - T. Saensomboonsuk 11.20 06:00 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Lu C P - Zijian D / Chang W 11.20 04:30 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Na S S / Wang C 11.20 07:20 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Goh S F / Izzuddin N 11.20 05:50 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Ong Y S / Teo E Y 11.20 06:00 2 - 0  
Huang K X / Liu C - Lee F-C / Lee F-J 11.20 05:15 2 - 0  
Kaneko M / Kubota Y - He J / Tan Q 11.20 01:50 0 - 2  
Kim W H / Park K H - Okamura H / Onodera M 11.20 12:10 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Lee Y / Wang C L 11.20 02:00    
Koga A / Saito T - Lin C Y / Yang M T 11.20 02:30 2 - 1  
Lee J-H / Yang P-H - Han C / Zhou H 11.20 09:00 2 - 0  
Lin S K / Tseng M H - Kim G J / Lee Y D 11.20 06:45 0 - 2  
Ou X Y / Zhang N - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 11.20 11:20 2 - 0  
Phuangphuapet N / Viriyan - Liao M C / Su C H 11.20 03:50 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Kang M H / Kim J H 11.20 10:30 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Na Yeong Kim 11.20 01:50 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Yanyan Cai 11.20 09:50 2 - 1  
Ga Eun Kim - S. Katethong 11.20 11:30 2 - 0  
Ga Eun Park - Lia. Tan 11.20 03:40 2 - 1  
Hyo Min Kim - C. Marin 11.20 08:05    
J. W. Bae - Bing Jiao He 11.20 12:20 0 - 2  
Jhih Yun Lin - Se Yeon Lee 11.20 03:00 1 - 2  
Jui Jeon - Ayu. Mine 11.20 07:30 2 - 0  
K. Gilmour - P. Chaiwan 11.20 02:20 2 - 0  
Nit. Jindapol - Ji Hyun Sung 11.20 10:40 0 - 2  
Sae. Kawakami - Pui Yin Yip 11.20 06:45 2 - 0  
Se Young An - Aya Ohori 11.20 05:50 2 - 0  
Ting Yu Liang - Yu Jin Sim 11.20 04:20 0 - 2  
Yiman Zhang - Say. Takahashi 11.20 09:00 2 - 0  
Zhiyi Wang - Yu Po Pai 11.20 06:35 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Matsuyama N / Shida C 11.20 03:00    
Go A R / Yoo C R - Fruergaard M / Thygesen S 11.20 01:40 2 - 0  
Hung S H / Chiang K H - Hsu Y C / Hu L F 11.20 05:15 0 - 2  
Jeong N E / Kim H J - Matsutomo Mi/ Takahashi A 11.20 08:50 0 - 2  
Mapasa S / Somerville G - Liang T Y / Lin S Y 11.20 09:40 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Hoshi C / Matsuda A 11.20 07:30 0 - 2  
Seong S Y / Yoon M A - Eom H W / Kim M J 11.20 10:30 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim W H / Kim H R - Dong W / Chen X 11.20 01:10 2 - 1  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Tbiliszi 11.20 20:30 17 - 7  
Mladost Zágráb - Waspo Hannover 11.20 20:30 15 - 13  
Recco - FTC 11.20 20:30 13 - 13  
Terrassa - OSC 11.20 20:30 10 - 15  

 

2019.11.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Chargers - Kansas City 11.19 02:15 17 - 24  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Olaszország 11.19 09:00 2 - 8  
Dánia - Hollandia 11.19 09:00 6 - 7  
Dánia - Olaszország 11.19 19:00 9 - 8  
Norvégia - Svájc 11.19 09:00 9 - 4  
Németország - Skócia 11.19 09:00 2 - 7  
Oroszország - Hollandia 11.19 19:00 4 - 12  
Skócia - Anglia 11.19 19:00 7 - 5  
Svájc - Németország 11.19 19:00 4 - 5  
Svédország - Norvégia 11.19 19:00 7 - 2  
Svédország - Oroszország 11.19 09:00 9 - 2  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 11.19 14:00 6 - 5  
Lettország - Oroszország 11.19 14:00 5 - 8  
Németország - Skócia 11.19 14:00 5 - 10  
Svájc - Dánia 11.19 14:00 6 - 4  
Svédország - Észtország 11.19 14:00 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Adalens 11.19 17:30 6 - 9  
Welhot Kuopio - Classic Tampere 11.19 17:30 2 - 13  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö 11.19 19:15 4 - 5  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Halle-Gooik 11.19 14:45 3 - 1  
KPRF Moszkva - Mostar SG 11.19 17:30 7 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Helas Brno 11.19 20:15 2 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Augsburg 11.19 19:45 1 - 1  
Djurgarden - Skelleftea 11.19 20:00 4 - 1  
Frölunda - Färjestad 11.19 18:00 8 - 2  
Lausanne - Plzen 11.19 19:45 3 - 4  
Lulea - Bern 11.19 18:00 4 - 2  
Mannheim - Mountfield HK 11.19 19:00 1 - 1  
Zug - Tappara 11.19 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 11.19 17:00 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Brno 11.19 17:00 6 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 11.19 19:00 7 - 3  
Frederikshavn - Sönderjyske 11.19 19:00 1 - 2  
Herlev Eagles - Odense 11.19 19:00 7 - 2  
Rungsted - Esbjerg 11.19 19:00 0 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogiljev - Metallurg Zslobin 11.19 17:00 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Lida 11.19 17:00 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Grenoble 11.19 20:30 2 - 3  
Briancon - Nice 11.19 20:00 2 - 0  
Chamonix - Angers 11.19 20:00 6 - 3  
Rouen - Gap 11.19 20:00 3 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Rudnyij - Almaty 11.19 14:00 2 - 1  
Humo Taskent 2 - Temirtau 11.19 10:00 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk 11.19 10:00 3 - 2  
Barisz - Avtomobil. Jekatyerinburg 11.19 14:30 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 11.19 17:30 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Jokerit 11.19 15:00 2 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 11.19 18:30 5 - 3  
Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk 11.19 18:00 3 - 4  
Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 11.19 18:00 3 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Reaktor Nyizsnyekamszk 11.19 13:30 7 - 5  
Amurszkije Tigri Habarov. - SZKA-Varjagi 11.19 04:00 4 - 2  
Dinamo Riga 2 - Krasznaja Armija 11.19 17:30 4 - 4  
Krilja Szovjetov Moszkva - Dinamo Szentpétervár 2 11.19 17:00 1 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.19 12:30 5 - 2  
SZKA-1946 - Lokomotív Jaroszlavl 2 11.19 17:00 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 11.19 03:00 3 - 0  
Washington - Anaheim 11.19 01:00 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stavanger 11.19 19:00 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landshut - Kassel 11.19 19:30 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Villach 11.19 19:15 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp 11.19 19:45 2 - 4  
GCK Lions - Kloten 11.19 20:00 0 - 1  
Sierre - Ajoie 11.19 20:00 1 - 3  
Thurgau - Zug 2 11.19 20:00 2 - 1  
Winterthur - Biasca Ticino 11.19 20:00 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Lugano 11.19 19:45 3 - 2  
Servette - Rapperswil 11.19 19:45 6 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 11.19 17:30 8 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - SZKA-Néva 11.19 17:00 0 - 2  
Ermak Angarszk - Rubin Tyumeny 11.19 12:00 1 - 2  
Humo Taskent - Tsen Tou Jilin 11.19 15:30 4 - 2  
ORG Beijing - Zvezda Csehov 11.19 12:30 2 - 2  
Rjazany - Molot Perm 11.19 17:00 1 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.19 13:00 2 - 0  
Tambov - Torpedo Gorkij 11.19 16:30 3 - 1  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Poruba 11.19 18:00 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Quimsa 11.19 01:30 93 - 97  
Ferro Carril Oeste - Obras Sanitarias 11.19 00:00 67 - 95  
Regatas Corrientes - La Union Formosa 11.19 01:30 97 - 75  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Sassari 11.19 18:30 92 - 94  
Manresa - Oostende 11.19 20:30 85 - 58  
Torun - Türk Telekom 11.19 20:00 73 - 95  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Vechta 11.19 18:00 75 - 79  
Antwerpen - Pau Orthez 11.19 20:00 74 - 69  
Bandirma - Anwil Wloclawek 11.19 18:00 86 - 87  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Iberostar Tenerife 11.19 18:00 64 - 68  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Telekom Bonn 11.19 20:30 66 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Pato 11.19 00:00 73 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Opava 11.19 19:00 82 - 104  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Changwon Sakers 11.19 11:00 66 - 57  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Crvena zvezda 11.19 20:00 93 - 80  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Anadolu Efes 11.19 20:45 84 - 90  
Bayern München - Olympiakosz 11.19 20:30 85 - 82  
Olimpia Milano - Maccabi TA 11.19 20:45 92 - 88  
Real Madrid - Himki Moszkva 11.19 21:00 104 - 76  
Valencia - Zenit Szentpétervár 11.19 21:00 94 - 90  
Zalgiris Kaunas - Panathinaikosz 11.19 18:30 85 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Brescia 11.19 18:30 73 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Unicaja Malaga 11.19 18:00 91 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pécs 11.19 22:00 85 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Basic-Fit Brussels 11.19 20:30 72 - 75  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola 11.19 17:30 98 - 63  
Nokia - Lahti 11.19 17:30 94 - 81  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Nantes 11.19 20:00 59 - 65  
Vitre Aurore - Denain 11.19 20:00 73 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Bayi Rockets 11.19 12:35 122 - 101  
Guangdong - Xinjiang 11.19 12:35 128 - 127  
Nanjing Tongxi - Zhejiang Guangsha 11.19 12:35 98 - 116  
Qingdao - Shandong 11.19 12:35 104 - 99  
Shanghai Sharks - Jiangsu Dragons 11.19 12:35 99 - 92  
Tianjin - Sichuan 11.19 12:35 83 - 83, h.u. 95 - 93  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 11.19 12:35 114 - 122  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Szczecin 11.19 17:30 108 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Indiana 11.19 01:30 86 - 115  
Chicago - Milwaukee 11.19 02:00 101 - 115  
Dallas - San Antonio 11.19 02:30 117 - 110  
Houston - Portland 11.19 02:00 132 - 108  
LA Clippers - Oklahoma City 11.19 04:30 90 - 88  
New York - Cleveland 11.19 01:00 123 - 105  
Phoenix - Boston 11.19 03:00 85 - 99  
Toronto - Charlotte 11.19 01:30 132 - 96  
Utah - Minnesota 11.19 03:00 102 - 112  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skjern 11.19 20:00 29 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 11.19 18:00 28 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Szeged 11.19 18:00 22 - 40  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Permszkije Medvegyi 11.19 16:00 26 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Boavista 11.19 21:00 38 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Logrono La Rioja 11.19 20:30 24 - 29  
Barcelona - Sinfin 11.19 12:00 45 - 21  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Marokkó 11.19 14:00 0 - 3  
Mauritánia - Közép-afrikai Köztársaság 11.19 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zambia - Zimbabwe 11.19 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Tunézia 11.19 20:00 0 - 1  
Líbia - Tanzánia 11.19 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Elefántcsontpart 11.19 14:00 2 - 1  
Niger - Madagaszkár 11.19 17:00 2 - 6  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Shrewsbury 11.19 20:45 0 - 1  
Bromley - Bristol Rovers 11.19 20:45 0 - 1  
Burton - Salford City 11.19 20:45 4 - 1  
Doncaster - Wimbledon 11.19 20:45 2 - 0  
Eastleigh - Stourbridge 11.19 20:45 3 - 0  
Exeter - Cambridge Utd. 11.19 20:45 1 - 0  
Gillingham - Sunderland 11.19 20:45 0 - 0  
Peterborough - Stevenage 11.19 20:45 2 - 0  
Rochdale - Wrexham 11.19 20:45 1 - 0  
Swindon - Cheltenham 11.19 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Ferro Carril Oeste 11.19 21:00 0 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Platense 11.19 02:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - San Martin de Tucuman 11.19 00:30 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Parana 11.19 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Avai 11.19 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Dominikai Köztársaság 11.19 23:30 2 - 0  
St. Lucia - Montserrat 11.19 23:30 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aruba - Antigua és Barbuda 11.19 00:00 2 - 3  
Jamaika - Guyana 11.19 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nicaragua - Suriname 11.19 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, C csoport 11.19 20:45    
Hollandia - Észtország 11.19 20:45 5 - 0  
Németország - Észak-Írország 11.19 20:45 6 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb2020, Eb-sel., E csoport - Magyarország hány gólt szerez? 11.19 20:45    
Eb2020,Eb-sel., E csoport - Magyarország hány pontot szerez? 11.19 20:45    
Eb2020,Eb-sel., E csoport - Magyarország hány pontot szerez? 11.19 20:45    
Eb2020,Eb-selejtező-Magyarország továbbjut az E csoportból? 11.19 20:45    
Szlovákia - Azerbajdzsán 11.19 20:45 2 - 0  
Wales - Magyarország 11.19 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovénia 11.19 20:45 3 - 2  
Lettország - Ausztria 11.19 20:45 1 - 0  
Észak-Macedónia - Izrael 11.19 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ciprus 11.19 20:45 6 - 1  
San Marino - Oroszország 11.19 20:45 0 - 5  
Skócia - Kazahsztán 11.19 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Törökország (Helyszín: Törökország) 11.19 13:00 1 - 2  
U19Örményország - U19Montenegró 11.19 13:00 3 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Írország - U19Ausztria (Helyszín: Ausztria) 11.19 14:30 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Anglia 11.19 13:00 1 - 4  
U19Luxemburg - U19Észak-Macedónia 11.19 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Izland 11.19 14:30 2 - 4  
U19Belgium - U19Görögország 11.19 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Koszovó - U19Wales (Helyszín: Wales) 11.19 14:00 0 - 2  
U19Lengyelország - U19Oroszország 11.19 14:00 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Málta - U19Ciprus 11.19 15:00 0 - 2  
U19Szlovákia - U19Olaszország (Helyszín: Olaszország) 11.19 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Franciaország 11.19 14:00 1 - 0  
U19Feröer-szigetek - U19Finnország 11.19 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Ukrajna 11.19 13:00 1 - 2  
U19Észtország - U19Szlovénia 11.19 13:00 0 - 7  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Örményország 11.19 21:00 6 - 0  
U21Írország - U21Svédország 11.19 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svájc - U21Franciaország 11.19 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Törökország 11.19 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szerbia - U21Oroszország 11.19 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Spanyolország 11.19 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Gibraltár - U21Fehéroroszország 11.19 20:00 0 - 2  
U21Norvégia - U21Portugália 11.19 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Málta 11.19 18:00 5 - 1  
U21Észak-Írország - U21Románia 11.19 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Wales - U21Bosznia-Hercegovina 11.19 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Anglia 11.19 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maldív-szigetek - Guam 11.19 12:00 3 - 1  
Szíria - Fülöp-szigetek 11.19 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Tajvan 11.19 17:00 5 - 0  
Nepál - Kuvait 11.19 10:00 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Kambodzsa 11.19 13:00 2 - 0  
Irak - Bahrein 11.19 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Szingapúr 11.19 16:00 1 - 2  
Üzbegisztán - Palesztina 11.19 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Katar 11.19 15:00 0 - 1  
Omán - India 11.19 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirgizisztán - Tadzsikisztán 11.19 15:00 1 - 1  
Mianmar - Mongólia 11.19 11:30 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Indonézia 11.19 13:45 2 - 0  
Vietnám - Thaiföld 11.19 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Koreai NDK 11.19 18:00 0 - 0  
Türkmenisztán - Srí Lanka 11.19 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Trujillanos Valera 11.19 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Korea 11.19 14:30 3 - 0  
Horvátország - Grúzia 11.19 18:00 2 - 1  
Japán - Venezuela 11.19 11:25 1 - 4  
Montenegró - Fehéroroszország 11.19 18:00 2 - 0  
Szaúd-Arábia - Paraguay 11.19 17:30 0 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce 11.19 15:30 3 - 2  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Stuttgart 11.19 18:00 3 - 2  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Vasas 11.19 20:30 3 - 2  
Nantes - Alba Blaj 11.19 19:30 3 - 1  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Marica Plovdiv 11.19 20:30 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valinhos - Flamengo 11.19 23:00 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
THY Istanbul - Kaposvár 11.19 18:30 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 11.19 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 11.19 11:00 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Toulouse 11.19 20:00 3 - 0  
Arago de Sete - Tours 11.19 19:30 0 - 3  
Chaumont - Cannes 11.19 20:00 3 - 0  
Nantes - Tourcoing 11.19 20:00 2 - 3  
Nice - Montpellier 11.19 20:00 1 - 3  
Paris Volley - Narbonne 11.19 20:00 3 - 0  
Rennes - Poitevin Poitiers 11.19 20:00 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Fujian 11.19 12:30 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shangdong 11.19 12:30 0 - 3  
Zhejiang - Shanghai 11.19 12:30 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Jiangsu 11.19 12:30 0 - 3  
Yunnan - Sichuan 11.19 12:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Bydgoszcz 11.19 17:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Bydgoszcz 11.19 18:00 3 - 0  
Squash (St George's Hill Championships)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.M.A. Tamimi - Eain Yow Ng 11.19 14:00 2 - 3  
Art. Salazar - Dar. Selby 11.19 17:00 0 - 3  
L. Serme - Geo. Parker 11.19 21:00 2 - 3  
Lee, Joe - Dec. James 11.19 19:00 0 - 3  
M. Castagnet - I.P. Bernabeu 11.19 22:00 3 - 1  
M. Hesham - Chr. Simpson 11.19 16:00 3 - 2  
Tom Richards - R. Fallows 11.19 20:00 3 - 0  
Y. Soliman - B. Golan 11.19 15:00 3 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Japán 11.19 11:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 11.19 18:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 11.19 11:00 3 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kolumbia 11.19 18:00 3 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Hollandia 11.19 11:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 11.19 18:00 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - R. Haase 11.19 12:20 1 - 2  
A. De Minaur - D.E. Galan Riveros 11.19 19:35 2 - 0  
D.S. Schwartzman - C. Garin 11.19 13:10 2 - 0  
G. Monfils - Y. Nishioka 11.19 12:20 0 - 2  
G. Pella - N. Jarry 11.19 11:00 2 - 0  
J-W. Tsonga - Yas. Uchiyama 11.19 11:00 2 - 0  
L. Mayer - N. Jarry 11.19 12:20    
M. Kukushkin - B. van de Zandschulp 11.19 11:00 2 - 0  
N. Kyrgios - Ale. Gonzalez 11.19 18:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - A. Rublev 11.19 18:15 1 - 2  
R. Nadal - K. Khachanov 11.19 21:15 2 - 0  
R. Opelka - V. Pospisil 11.19 18:10 0 - 2  
T.H. Fritz - D. Shapovalov 11.19 20:20 0 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kukushkin M - Haase R / Rojer J-J 11.19 15:55 2 - 0  
Golubev A / Nedovyesov A - Koolhof W / Rojer J-J 11.19 15:15    
Gonzalez M / Mayer L - Garin C / Jarry N 11.19 14:30    
Gonzalez M / Mayer L - Jarry N / Podlipnik-Casti 11.19 15:10 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - McLachlan B / Uchiyama Y 11.19 14:05 2 - 1  
Peers J / Thompson J - Cabal J S / Farah R 11.19 22:00 2 - 1  
Pella G / Schwartzman D S - Garin C / Jarry N 11.19 13:40    
Querrey S / Sock J - Pospisil V / Shapovalov D 11.19 22:05    
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - V. Durasovic 11.19 11:00 2 - 1  
And. Martin - G.M. Moroni 11.19 17:00 2 - 0  
C. Taberner - A. Celikbilek 11.19 14:25 2 - 0  
D. Masur - S.K. Mukund 11.19 11:00 2 - 0  
F. Ornago - C. Lestienne 11.19 11:00 0 - 2  
N. Milojevic - R. Bonadio 11.19 14:30 1 - 2  
P. Kotov - A. Karatsev 11.19 12:40    
P. Krstin - D. Yevseyev 11.19 12:45 2 - 0  
R. Marcora - A. Arnaboldi 11.19 16:00 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - N. Borges 11.19 14:30 0 - 2  
Z. Kolar - G. Mager 11.19 12:30 0 - 2  
Tenisz (Maia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Monroe N - Drzewiecki K / Walkow S 11.19 18:05 1 - 2  
Cerretani J / Cressy M - Garcia-Lopez/VegaHernand 11.19 17:20    
Gabashvili T / Kotov P - Borges N / Cabral F 11.19 19:15 2 - 1  
Nedelko I / Yevseyev D - Brkic T / Pavic A 11.19 16:55 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters 2019, MS, Qualif)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Chun-Yi - Yu Jen Chi 11.19 06:15 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Puangpuapech N / Amitrapa 11.19 07:00 2 - 0  
Choi S / Shin S C - Gondo K / Kurihara A 11.19 08:30 2 - 0  
Ko S H / Eom H W - Fogarty M / Zhong I 11.19 08:20    
Lee F-C / Chang C H - Leung S W H / Somerville G 11.19 07:40 0 - 2  
Lee J H / Hsu Y C - Lee Y / Yang C T 11.19 07:50 2 - 1  
Nohr N / Thygesen S - Okamura H / Hoshi C 11.19 07:00 0 - 2  
Ren X / Zhou C - Tan K M / Lai P J 11.19 08:20 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Chang T C / Ng W Y 11.19 07:50 2 - 1  
Wang C / Jeong N E - Law C H / Yeung N T 11.19 07:10 2 - 1  
Wang C L / Cheng C Y - Goh S H / Lai S J 11.19 07:10 1 - 2  
Yeung M N / Ng T Y - Park S H / Jang E S 11.19 07:40 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Barceloneta 11.19 19:00 12 - 13  
Jug Dubrovnik - Kazany 11.19 20:30 18 - 10  
Olympiakosz - Spandau Berlin 11.19 19:00 13 - 8  
Szolnok - Jadran Split 11.19 19:00 5 - 4  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Hollandia 11.19 20:30 12 - 12  
Spanyolország - Magyarország 11.19 20:00 8 - 8  

 

2019.11.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Chicago 11.18 02:20 17 - 7  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.18 08:00 4 - 9  
Dánia - Norvégia 11.18 08:00 7 - 8  
Hollandia - Skócia 11.18 08:00 3 - 9  
Németország - Oroszország 11.18 16:00 11 - 7  
Olaszország - Norvégia 11.18 16:00 8 - 7  
Olaszország - Németország 11.18 08:00 10 - 3  
Oroszország - Svájc 11.18 08:00 6 - 10  
Skócia - Dánia 11.18 16:00 5 - 6  
Svájc - Anglia 11.18 16:00 8 - 7  
Svédország - Hollandia 11.18 16:00 10 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 11.18 20:00 3 - 7  
Dánia - Lettország 11.18 20:00 8 - 4  
Lettország - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.18 12:00 2 - 9  
Norvégia - Észtország 11.18 12:00 7 - 6  
Németország - Csehország 11.18 12:00 9 - 8  
Oroszország - Dánia 11.18 12:00 9 - 3  
Skócia - Svájc 11.18 12:00 9 - 8  
Skócia - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.18 20:00 4 - 11  
Svájc - Norvégia 11.18 20:00 11 - 3  
Észtország - Németország 11.18 20:00 6 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Liberec 11.18 19:30 7 - 6  
Chodov - Sparta Praha 11.18 19:30 7 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Gjellerasen 11.18 19:00 2 - 6  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zdunska Wola - Torun 11.18 20:00 0 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Dinamo Szamara 11.18 13:00 2 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Candoso 11.18 21:45 9 - 0  
Golf (Mayakoba Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayakoba Classic 2019 11.18 23:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Chicago Wolves 11.18 00:00 3 - 4  
San Jose Barracuda - Tucson 11.18 02:00 7 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Jihlava 11.18 17:30 1 - 3  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 11.18 18:00 4 - 2  
Havirov - Kadan 11.18 18:00 4 - 0  
Poruba - Slavia Praha 11.18 17:30 4 - 1  
Prostejov - Litomerice 11.18 18:00 4 - 4  
Sokolov - Slavia Trebic 11.18 18:00 3 - 4  
Vsetin - Benatky nad Jizerou 11.18 17:30 8 - 0  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 11.18 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Csíkszereda 11.18 17:40 1 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - HC Asztana 11.18 15:00 9 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 11.18 17:30 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 11.18 17:30 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Moszkva 11.18 17:00 4 - 6  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Szputnyik Almetyevszk 11.18 09:00 1 - 2  
Belije Medvegyi Cseljab. - Lada Toljatti 2 11.18 14:00 1 - 1  
Dinamo Moszkva 2 - Almaz Cserepovec 11.18 17:00 2 - 3  
Omszkije Jasztrebi - Csajka Nyizsnyij Novgorod 11.18 14:00 2 - 4  
Rubin Tyumeny 2 - Irbisz Kazany 11.18 15:00 0 - 2  
Szibirszkije Sznajperi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.18 12:30 1 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Szarmati Orenburg 11.18 13:00 2 - 4  
Vityaz Podolszk 2 - Kapitan Sztupino 11.18 16:00 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Buffalo 11.18 01:00 4 - 1  
Las Vegas - Calgary 11.18 01:00 6 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Michalovce 11.18 19:00 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Lada Toljatti 11.18 16:00 1 - 1  
Ermak Angarszk - Rubin Tyumeny 11.18 12:00 1 - 1  
Nomad - Gornyak Ucsali 11.18 14:00 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan 11.18 14:00 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Jugra Hanti-Manszijszk 11.18 13:00 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 11.18 15:00 1 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Juzsnij Ural Orszk 11.18 13:30 3 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Brandon Wheat Kings 11.18 00:00 4 - 4  
Everett Silvertips - Spokane Chiefs 11.18 01:05 2 - 0  
Portland Winterhawks - Winnipeg Ice 11.18 02:00 4 - 1  
Prince Albert Raiders - Calgary Hitmen 11.18 01:00 4 - 4  
Vancouver Giants - Lethbridge Hurricanes 11.18 01:00 0 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Krka Novo Mesto 11.18 18:00 70 - 67  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Concordia - Penarol Mar del Plata 11.18 01:00 69 - 60  
Libertad Sunchales - Instituto Cordoba 11.18 00:00 62 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Adelaide 11.18 09:30 91 - 103  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - KTP Kotka 11.18 17:30 95 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 11.18 18:30 76 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Atlanta 11.18 03:30 122 - 101  
Memphis - Denver 11.18 00:00 114 - 131  
New Orleans - Golden State 11.18 01:00 108 - 100  
Orlando - Washington 11.18 00:00 125 - 121  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília (Helyszín: Brazília) 11.18 01:00 55 - 77  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 11.18 18:00 101 - 97  
Univ. Craiova - U-Banca Cluj 11.18 18:00 74 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Rogaska 11.18 18:00 76 - 53  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - ITU 11.18 18:00 103 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Sönderjyske 11.18 20:00 35 - 38  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Stjarnan 11.18 20:30 26 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Tomé és Príncipe - Ghána 11.18 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambia - Kongói DK 11.18 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zöld-foki-szigetek - Mozambik 11.18 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Egyiptom 11.18 14:00 0 - 0  
Kenya - Togo 11.18 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Algéria 11.18 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Independiente de Mendoza 11.18 01:15 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Goiás 11.18 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Trinidad és Tobago 11.18 02:00 4 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Haiti 11.18 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenada - Belize 11.18 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Közösség - St-Vincent és Grenadine 11.18 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, D csoport 11.18 20:45    
Gibraltár - Svájc 11.18 20:45    
Írország - Dánia 11.18 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, F csoport 11.18 20:45    
Málta - Norvégia 11.18 20:45 1 - 2  
Spanyolország - Románia 11.18 20:45 5 - 0  
Svédország - Feröer-szigetek 11.18 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, J csoport 11.18 20:45    
Görögország - Finnország 11.18 20:45 2 - 1  
Liechtenstein - Bosznia-Hercegovina 11.18 20:45 0 - 3  
Olaszország - Örményország 11.18 20:45 9 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Apollon Pontosz 11.18 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - Persipura Jayapura 11.18 12:30 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taraz - Akzhayik Ural 11.18 10:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 11.18 00:30 2 - 2  
Cucuta Deportivo - Dep. Tolima 11.18 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TAS Tihad Casablanca - Hassania Agadir 11.18 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Melgar 11.18 00:30 0 - 3  
Real Garcilaso - Union Comercio 11.18 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észak-Írország - U19Németország 11.18 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Norvégia 11.18 17:00 1 - 1  
U20Olaszország - U20Svájc 11.18 14:00 4 - 2  
U20Portugália - U20Németország 11.18 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Grúzia 11.18 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Csehország 11.18 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Ausztria 11.18 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Real Monarchs 11.18 01:30 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Caracas FC 11.18 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Uruguay 11.18 20:15 2 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Ribeirao Preto 11.18 00:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI Irakleio - Pamvohaikosz 11.18 18:00 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Easz Evozmosz 11.18 17:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Pila 11.18 17:30 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Friedrichshafen 11.18 19:10 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Arkas Izmir 11.18 17:00 0 - 3  
Tenisz (Davis Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 11.18 16:00 0 - 3  
Tenisz (Davis Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kolumbia 11.18 16:00 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Kanada 11.18 16:00 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - K. Khachanov 11.18 17:35 1 - 2  
B. Gojo - A. Rublev 11.18 16:00 0 - 2  
D. Goffin - D.E. Galan Riveros 11.18 17:30 2 - 1  
F. Fognini - V. Pospisil 11.18 16:00 0 - 2  
M. Berrettini - D. Shapovalov 11.18 18:20 1 - 2  
S. Darcis - San. Giraldo 11.18 16:00 2 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Fognini F - Pospisil V / Shapovalov D 11.18 22:15 2 - 1  
Dodig I / Mektic N - Khachanov K / Rublev A 11.18 21:10 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Cabal J S / Farah R 11.18 20:00 1 - 2  
Tenisz (Maia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - C. Gomez-Herrera 11.18 19:00 2 - 0  
F. Cabral - M. Neuchrist 11.18 13:00 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - I. Nedelko 11.18 19:00 0 - 2  
J. Monteiro - Z. Kolar 11.18 14:25 0 - 2  
R. Bonadio - T. Gabashvili 11.18 16:00 2 - 1  
R. Brancaccio - J. Marti 11.18 14:00 0 - 2  
T. Cacao - Jur. Rodionov 11.18 19:00 1 - 2  
V. Galovic - G.M. Moroni 11.18 16:00 0 - 2  
V. Kopriva - L. Faria 11.18 17:00 2 - 0  
Tenisz (Maia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - Coelho, Fabio 11.18 11:00 2 - 0  
M. Hamou - F. Ornago 11.18 11:00    
Címkék: eredmények, tippmix,