Tippmix eredmények - 2019. november 11-17.

2019-11-11
Tippmix eredmények - 2019. november 11-17.
2019.11.17.
Amerikai foci (CFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Edmonton 11.17 19:00 36 - 16  
Saskatchewan - Winnipeg 11.17 22:30 13 - 20  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 11.17 19:00 41 - 7  
Carolina - Atlanta 11.17 19:00 3 - 29  
Detroit - Dallas 11.17 19:00 27 - 35  
Indianapolis - Jacksonville 11.17 19:00 33 - 13  
Miami - Buffalo 11.17 19:00 20 - 37  
Minnesota - Denver 11.17 19:00 27 - 23  
Oakland - Cincinnati 11.17 22:25 17 - 10  
Philadelphia - New England 11.17 22:25 10 - 17  
San Francisco - Arizona 11.17 22:05 36 - 26  
Tampa Bay - New Orleans 11.17 19:00 17 - 34  
Washington - NY Jets 11.17 19:00 17 - 34  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - Zihao Zhao 11.17 11:50 0 - 4  
Zhendong Fan - T. Boll 11.17 11:00 4 - 3  
Zhendong Fan - Zihao Zhao 11.17 16:00 4 - 0  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mima Ito - Tianyi Qian 11.17 12:40 4 - 0  
Yuling Zhu - Mima Ito 11.17 16:50 1 - 4  
Yuling Zhu - Yidi Wang 11.17 13:30 4 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Hövik 11.17 18:00 12 - 3  
Ready Oslo - Solberg 11.17 18:00 5 - 4  
Sarpsborg - Drammen 11.17 13:00 4 - 4  
Ullern - Ulleval 11.17 18:00 6 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Bajkal Irkutszk 11.17 08:15 10 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ural Trubnyik 11.17 11:00 6 - 4  
Kuzbassz Kemerovo - Vodnyik Arhangelszk 11.17 07:00 6 - 6  
Rogyina Kirov - Dinamo Kazany 11.17 11:00 4 - 6  
Start Nyizsnyij Novgorod - Murman Murmanszk 11.17 11:00 4 - 1  
Szibszelmas Novoszibirszk - Volga Uljanovszk 11.17 07:00 5 - 3  
Sztroitel Sziktivkar - SZKA Nyeftjanyik 11.17 11:00 3 - 8  
Baseball (WBSC Premier 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 11.17 11:00 5 - 3  
Mexikó - USA 11.17 04:00 3 - 2  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 11.17 14:00 4 - 6  
Norvégia - Anglia 11.17 14:00 9 - 5  
Olaszország - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.17 14:00 4 - 11  
Oroszország - Skócia 11.17 14:00 8 - 5  
Svájc - Dánia 11.17 14:00 11 - 5  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észtország 11.17 09:00 5 - 6  
Dánia - Skócia 11.17 09:00 6 - 7  
Lettország - Norvégia 11.17 09:00 5 - 6  
Norvégia - Dánia 11.17 19:00 3 - 7  
Oroszország - Németország 11.17 09:00 7 - 5  
Oroszország - Svájc 11.17 19:00 3 - 7  
Skócia - Csehország 11.17 19:00 8 - 5  
Svédország - Németország 11.17 19:00 6 - 3  
Svédország - Svájc 11.17 09:00 3 - 9  
Észtország - Lettország 11.17 19:00 9 - 10  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - P. Wright 11.17 20:10 16 - 6  
Grand Slam of Darts 2019 11.17 20:30    
M. van Gerwen - Ger. Price 11.17 16:00 12 - 16  
P. Wright - Glen Durrant 11.17 14:10 16 - 11  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hattrick Brno - Vitkovice 11.17 17:00 4 - 7  
Sparta Praha - Black Angels Praha 11.17 17:00 4 - 4  
Stresovice - Pardubice 11.17 17:00 11 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Welhot Kuopio 11.17 16:00 11 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Harstad 11.17 15:00 10 - 3  
Greaker - Fredrikstad 11.17 16:00 6 - 4  
Valerenga - Sandnes 11.17 13:00 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Mullsjö 11.17 15:00 4 - 7  
Jönköping - Höllviken 11.17 14:00 6 - 3  
Linköping - Pixbo Wallenstam 11.17 16:00 4 - 7  
Växjö - Sirius 11.17 16:30 9 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Magnus Sorocaba 11.17 16:30 0 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Chrudim 11.17 19:00 1 - 7  
FTZS Liberec - Ceska Lipa 11.17 19:30 3 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZS Katowice - Chojnice 11.17 18:00 4 - 3  
Leszno - MOKS Bialystok 11.17 17:00 2 - 0  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Modicus Sandim 11.17 18:00 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Valdepenas 11.17 18:30 1 - 1  
Golf (Nedbank Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedbank Challenge 2019 11.17 18:00    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Milwaukee 11.17 01:00 2 - 4  
Binghamton - Springfield 11.17 01:05 2 - 3  
Chicago Wolves - Iowa 11.17 02:00 0 - 3  
Hartford - Providence 11.17 01:00 5 - 2  
Manitoba - San Antonio 11.17 21:00 5 - 2  
Rockford - Grand Rapids 11.17 01:00 5 - 2  
San Diego - Ontario Reign 11.17 04:00 5 - 1  
Stockton - San Jose Barracuda 11.17 03:00 3 - 2  
Syracuse - Cleveland 11.17 01:00 4 - 2  
Toronto Marlies - Texas Stars 11.17 22:00 4 - 3  
Utica - Rochester 11.17 01:00 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 11.17 01:05 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Jesenice 11.17 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fife 11.17 19:00 3 - 0  
Coventry - Belfast 11.17 18:30 6 - 3  
Glasgow - Sheffield 11.17 17:30 8 - 5  
Guildford - Manchester 11.17 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 11.17 15:00 2 - 7  
Litvínov - Sparta Praha 11.17 15:30 3 - 3  
Mladá Boleslav - Plzen 11.17 16:00 3 - 3  
Mountfield HK - Trinec 11.17 14:20 1 - 4  
Olomouc - Kladno 11.17 17:00 1 - 3  
Vitkovice - Pardubice 11.17 16:00 2 - 2  
Zlín - Liberec 11.17 15:30 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 11.17 16:00 4 - 3  
KMH Budapest - Csíkszereda 11.17 18:00 2 - 6  
Újpest - Fehérvári Titánok 11.17 18:30 4 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lida 11.17 11:00 5 - 1  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 11.17 11:00 5 - 2  
Mogiljev - Gomel 11.17 11:00 2 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RoKi - SaPKo 11.17 14:00 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Angers 11.17 18:30 0 - 8  
Grenoble - Bordeaux 11.17 17:00 6 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - HC Asztana 11.17 13:00 6 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - SZKA Szentpétervár 11.17 08:00 1 - 1  
Amur Habarovszk - Jokerit 11.17 08:00 4 - 1  
Dinamo Riga - Szocsi 11.17 16:00 1 - 2  
Red Star Kunlun - Metallurg Magnyitogorszk 11.17 10:30 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 11.17 15:30 6 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 11.17 13:00 2 - 4  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Donbassz - Comarch Cracovia (Helyszín: Krakkó) 11.17 19:00 1 - 1  
FTC - Amiens 11.17 15:00 1 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 11.17 17:00 1 - 3  
Torun - Jastrzebie 11.17 17:00 3 - 4  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 11.17 17:00 0 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Reaktor Nyizsnyekamszk 11.17 12:00 4 - 2  
Barisz 2 - Szputnyik Almetyevszk 11.17 12:00 3 - 3  
Omszkije Jasztrebi - Csajka Nyizsnyij Novgorod 11.17 08:00 4 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Irbisz Kazany 11.17 09:00 1 - 4  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Szarmati Orenburg 11.17 09:00 2 - 7  
Vityaz Podolszk 2 - Kapitan Sztupino 11.17 11:00 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 11.17 01:00 2 - 2  
Buffalo - Ottawa 11.17 01:00 4 - 2  
Florida - NY Rangers 11.17 01:00 4 - 3  
Montreal - New Jersey 11.17 01:00 3 - 3  
Nashville - Chicago 11.17 02:00 2 - 7  
Philadelphia - NY Islanders 11.17 01:00 3 - 3  
Pittsburgh - Toronto 11.17 01:00 6 - 1  
San Jose - Detroit 11.17 04:30 3 - 3  
St. Louis - Anaheim 11.17 02:00 1 - 4  
Vancouver - Colorado 11.17 04:00 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Narvik 11.17 14:00 1 - 5  
Manglerud - Stavanger 11.17 16:00 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Landshut 11.17 18:30 2 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 11.17 17:00 0 - 3  
Dresden - Kassel 11.17 17:00 1 - 4  
Heilbronn - Tölzer Löwen 11.17 18:30 4 - 5  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 11.17 17:00 3 - 1  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 11.17 17:00 5 - 3  
Ravensburg - Crimmitschau 11.17 18:30 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - München 11.17 19:00 1 - 2  
Eisbären Berlin - Iserlohn 11.17 14:00 4 - 0  
Ingolstadt - Wolfsburg 11.17 16:30 6 - 3  
Krefeld - Augsburg 11.17 16:30 7 - 4  
Köln - Straubing 11.17 14:00 3 - 3  
Mannheim - Bremerhaven 11.17 17:00 3 - 0  
Nürnberg - Schwenningen 11.17 14:00 4 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Peterborough Petes 11.17 01:30 2 - 0  
Erie Otters - Mississauga Steelheads 11.17 01:00 4 - 4  
Flint Firebirds - Ottawa 67's 11.17 01:00 2 - 4  
London Knights - Kitchener Rangers 11.17 20:00 5 - 3  
Mississauga Steelheads - Erie Otters 11.17 20:00 3 - 3  
North Bay Battalion - Barrie Colts 11.17 21:00 5 - 4  
Owen Sound Attack - Kingston Frontenacs 11.17 01:30 1 - 3  
Sarnia Sting - Ottawa 67's 11.17 22:05 3 - 6  
Sault Ste.Marie Greyhound - Oshawa Generals 11.17 01:07 3 - 1  
Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs 11.17 20:05 10 - 10  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 11.17 17:30 3 - 3  
Graz - Salzburg 11.17 16:00 1 - 5  
Klagenfurt - Innsbruck 11.17 16:00 2 - 3  
Vienna Capitals - Villach 11.17 17:30 2 - 2  
Znojmo - Südtirol Bolzano 11.17 17:30 1 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Charlottetown Islanders 11.17 00:00 2 - 2  
Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 11.17 22:00 0 - 3  
Blainville-Boisbriand Arm - Drummondville Voltigeurs 11.17 21:00 4 - 3  
Charlottetown Islanders - Moncton Wildcats 11.17 20:00 2 - 1  
Rimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes 11.17 21:00 6 - 4  
Rouyn-Noranda Huskies - Halifax Mooseheads 11.17 01:00 2 - 3  
Sagueneens Chicoutimi - Quebec Remparts 11.17 22:00 6 - 3  
Victoriaville Tigres - Cape Breton Eagles 11.17 01:00 4 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 11.17 17:30 7 - 1  
Biasca Ticino - Langenthal 11.17 16:00 1 - 5  
Kloten - Chaux-de-Fonds 11.17 15:45 2 - 2  
Olten - Sierre 11.17 17:30 4 - 1  
Visp - Thurgau 11.17 17:45 3 - 1  
Zug 2 - GCK Lions 11.17 17:45 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Vita Hästen 11.17 15:00 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 11.17 16:00 1 - 2  
Diósgyőr - Kosice 11.17 17:30 3 - 1  
Liptovsky Mikulas - Detva 11.17 17:00 2 - 3  
Nove Zamky - Michalovce 11.17 16:00 5 - 6  
Slovan Bratislava - Nitra 11.17 18:00 4 - 1  
Trencin - MAC 11.17 17:00 9 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Torpedo Gorkij 11.17 15:00 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Néva 11.17 15:00 0 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Tsen Tou Jilin 11.17 15:00 0 - 0  
Humo Taskent - KRS Beijing 11.17 13:00 2 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Cselmet Cseljabinszk 11.17 11:00 2 - 0  
Tambov - Barsz Kazany 2 11.17 15:00 1 - 5  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Winnipeg Ice 11.17 04:05 4 - 4  
Kelowna Rockets - Kamloops Blazers 11.17 04:05 4 - 3  
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 11.17 03:30 5 - 1  
Red Deer Rebels - Brandon Wheat Kings 11.17 03:00 4 - 3  
Regina Pats - Prince Albert Raiders 11.17 02:00 3 - 3  
Saskatoon Blades - Calgary Hitmen 11.17 02:00 1 - 4  
Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors 11.17 21:30 4 - 0  
Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks 11.17 03:05 4 - 4  
Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 11.17 02:00 7 - 3  
Tri-City Americans - Spokane Chiefs 11.17 04:05 3 - 4  
Vancouver Giants - Prince George Cougars 11.17 04:00 4 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Primorska Koper 11.17 12:00 73 - 79  
Mornar - Zadar 11.17 18:00 95 - 86  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 11.17 20:00 75 - 72  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia CR - Boca Juniors 11.17 01:30 85 - 85, h.u. 99 - 87  
San Lorenzo - Hispano Americano 11.17 01:00 87 - 83  
San Martin Corrientes - La Union Formosa 11.17 01:30 89 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - NZ Breakers 11.17 07:00 88 - 77  
Sydney Kings - Illawarra 11.17 05:00 92 - 87  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Antwerpen 11.17 15:00 85 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Bauru 11.17 15:00 62 - 96  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surrey - Plymouth 11.17 15:00 87 - 77  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Glasgow 11.17 18:30 78 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 11.17 07:00 73 - 86  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 11.17 09:00 70 - 88  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 11.17 09:00 65 - 68  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 11.17 07:00 83 - 77  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szlovénia 11.17 17:00 64 - 72  
Görögország - Izland 11.17 16:00 89 - 54  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Montenegró 11.17 15:00 68 - 55  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Svájc 11.17 20:00 80 - 61  
Észtország - Oroszország 11.17 17:30 66 - 96  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Románia 11.17 18:00 60 - 59  
Dánia - Olaszország 11.17 15:30 72 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Litvánia 11.17 15:30 74 - 51  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Fehéroroszország 11.17 18:00 59 - 90  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Portugália 11.17 17:00 72 - 60  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 11.17 20:30 73 - 59  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország 11.17 19:00 93 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 11.17 18:00 82 - 85  
Nanterre - Paris Levallois 11.17 16:00 66 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - Ginebra SM 11.17 11:45 98 - 96  
RS Elasto Painters - Meralco Bolts 11.17 09:30 83 - 81  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - PAOK 11.17 15:45 80 - 75  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord Rotterdam - Den Bosch 11.17 14:30 67 - 57  
Landstede Zwolle - ZZ Leiden 11.17 14:00 92 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat 11.17 18:30 101 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Shimane 11.17 06:05 72 - 81  
Albirex Niigata - Tochigi Utsunomiya Brex 11.17 06:05 76 - 85  
Chiba - Hokkaido 11.17 07:05 76 - 81  
Mikawa Kariya - Toyama 11.17 06:05 71 - 72  
Nagoya Dolphins - Osaka 11.17 07:05 83 - 73  
Ryukyu Okinawa - Shiga 11.17 06:05 81 - 45  
Tokyo Alvark - Toyohashi Neophoenix 11.17 07:05 85 - 63  
Tokyo Sunrockers - Kyoto 11.17 06:05 81 - 75  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 11.17 06:05 60 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jilin 11.17 13:00 104 - 94  
Beijing Royal Fighters - Zhejiang Guangsha 11.17 12:35 105 - 86  
Shenzhen - Shanghai Sharks 11.17 12:35 130 - 122  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Legia Varsó 11.17 17:30 81 - 66  
Slask Wroclaw - Gliwice 11.17 19:30 81 - 84  
Spojnia Stargard - Ostrow Wielkopolski 11.17 15:00 80 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 11.17 17:15 75 - 51  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 11.17 16:00 64 - 108  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 11.17 16:00 95 - 102  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szombathely 11.17 18:00 60 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Brooklyn 11.17 00:00 111 - 117  
Cleveland - Philadelphia 11.17 21:00 95 - 114  
Dallas - Toronto 11.17 02:30 110 - 102  
Indiana - Milwaukee 11.17 01:00 83 - 102  
LA Clippers - Atlanta 11.17 04:30 150 - 101  
Miami - New Orleans 11.17 02:00 109 - 94  
Minnesota - Houston 11.17 02:00 105 - 125  
New York - Charlotte 11.17 01:30 102 - 103  
Sacramento - Boston 11.17 21:30 100 - 99  
San Antonio - Portland 11.17 02:30 116 - 121  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Kirchheim 11.17 17:00 69 - 80  
Rostock - Ehingen 11.17 16:00 80 - 85  
Schalke - Hagen 11.17 18:00 79 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bayreuth 11.17 15:00 91 - 79  
Brose Bamberg - Ulm 11.17 20:30 78 - 81  
Ludwigsburg - Alba Berlin 11.17 18:00 81 - 77  
Oldenburg - Telekom Bonn 11.17 18:00 88 - 83  
S. Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt 11.17 15:00 68 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Montegranaro 11.17 18:00 88 - 75  
Forli - Caserta 11.17 18:00 77 - 80  
Imola - Verona 11.17 18:00 65 - 77  
Roseto - Orzinuovi 11.17 18:00 87 - 82  
San Severo - Mantova 11.17 18:00 64 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Torino 11.17 18:00 92 - 91  
Rieti - Biella 11.17 18:00 63 - 73  
Tortona - Capo D'Orlando 11.17 18:00 60 - 57  
Trapani - Casale Monferrato 11.17 12:00 62 - 60  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Olimpia Milano 11.17 18:30 85 - 80  
Pistoia - Cantu 11.17 19:00 77 - 69  
Trento - Cremona 11.17 12:00 79 - 89  
Treviso - Brescia 11.17 17:30 72 - 68  
Trieste - Virtus Bologna 11.17 18:00 72 - 72, h.u. 85 - 89  
Varese - Venezia 11.17 17:00 75 - 75, h.u. 93 - 91  
Virtus Roma - VL Pesaro 11.17 20:45 92 - 83  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Kanada (Helyszín: Kanada) 11.17 01:00 80 - 84  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kolumbia 11.17 22:30 104 - 48  
Kosárlabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia/Óce.,A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 11.17 05:30 65 - 69  
Kosárlabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia/Óce.,B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 11.17 11:00 82 - 69  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Hallmann Vienna 11.17 17:30 90 - 74  
UBSC Graz - Vienna Timberwolves 11.17 17:30 88 - 72  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barreirense - Oliveirense 11.17 19:00 80 - 89  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Ourense 11.17 18:00 73 - 62  
Leyma Coruna - Palencia 11.17 18:00 82 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Estudiantes 11.17 12:30 94 - 72  
Baskonia Vitoria - Fuenlabrada 11.17 20:00 80 - 92  
Bilbao - Real Madrid 11.17 18:30 77 - 77, h.u. 82 - 81  
Gran Canaria - Murcia 11.17 13:00 85 - 79  
Valencia - Zaragoza 11.17 17:00 92 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Vojvodina 11.17 18:00 99 - 99, h.u. 118 - 124  
Zlatibor Cajetina - Borac Cacak 11.17 18:00 79 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bursaspor 11.17 15:30 80 - 59  
Darussafaka - Afyon Bld. Spor 11.17 11:00 68 - 72  
Tofas Bursa - Fenerbahce 11.17 13:15 76 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Kalev/Cramo 11.17 15:00 87 - 63  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.17 13:15 80 - 83  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 11.17 12:30 58 - 65  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Liepajas Lauvas 11.17 16:30 102 - 92  
Tartu Ulikool - Rapla 11.17 16:00 80 - 70  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Szeged 11.17 19:00 25 - 26  
Paris SG - Flensburg 11.17 17:00 32 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Motor Zaporozsje 11.17 19:00 34 - 30  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Sävehof 11.17 17:00 32 - 31  
Riihimaen Cocks - Bidasoa Irun 11.17 17:00 18 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wisla Plock 11.17 19:00 24 - 27  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Lublin 11.17 15:10 35 - 22  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Most 11.17 17:00 35 - 29  
Krim Ljubljana - Sävehof 11.17 17:00 26 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Ademar Leon 11.17 13:00 30 - 27  
Chambery - Pays d'Aix 11.17 17:30 20 - 25  
Ciudad Encantada - Hard 11.17 12:00 34 - 18  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 11.17 19:00 26 - 24  
Nantes - Arendal 11.17 17:00 30 - 29  
Plzen - Holstebro 11.17 13:00 25 - 30  
SZKA Minszk - R-N. Löwen Kronau 11.17 15:30 28 - 32  
Tatabánya - Zaporozsje 11.17 15:00 27 - 24  
Winterthur - Bjerringbro-Silkeborg 11.17 16:00 33 - 36  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Bistrita 11.17 16:00 22 - 24  
Herning-Ikast - Nyköbing F. 11.17 15:00 31 - 26  
Magura Cisnadiei - Rocasa Gran Canaria 11.17 17:00 22 - 18  
Nice - Köbenhavn 11.17 17:00 23 - 30  
Storhamar - Tertnes Bergen 11.17 17:00 39 - 13  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Drama 11.17 12:00 31 - 34  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Dubrava 11.17 19:00 36 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Fram 11.17 20:30 30 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Tarnow 11.17 13:00 25 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Fana Bergen 11.17 18:00 20 - 34  
Fredrikstad - Molde 11.17 18:00 26 - 26  
Oppsal - Gjerpen 11.17 18:00 30 - 15  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Balingen-Weilstetten 11.17 16:00 26 - 32  
Kiel - Burgdorf-Hannover 11.17 13:45 32 - 23  
Ludwigshafen-Friesenheim - Nordhorn-Lingen 11.17 16:00 19 - 12  
Stuttgart - Bergischer HC 11.17 16:00 25 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Metzingen 11.17 16:00 24 - 25  
Mainz - Bensheim/Auerbach 11.17 16:00 26 - 27  
Oldenburg - Kurpfalz-Bären Ketsch 11.17 16:30 28 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Rapid Bukarest 11.17 10:00 23 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 11.17 17:30 24 - 23  
Redbergslids - Kristianstad 11.17 15:00 22 - 39  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Heid 11.17 15:30 27 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Partizan Belgrád 11.17 19:15 27 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Maribor 11.17 19:00 25 - 24  
Gradec - Celje 11.17 19:00 18 - 31  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Mali 11.17 14:00 0 - 2  
Guinea - Namíbia 11.17 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Szudán - Burkina Faso 11.17 14:00 1 - 2  
Uganda - Malawi 11.17 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Szudán 11.17 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Angola 11.17 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruanda - Kamerun 11.17 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Bissau-Guinea 11.17 17:00 3 - 0  
Szváziföld - Szenegál 11.17 14:00 1 - 4  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Sierra Leone 11.17 14:00 1 - 0  
Lesotho - Nigéria 11.17 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Bordj Bou Arreridj 11.17 18:45 1 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Birmingham 11.17 15:00 3 - 0  
Chelsea - Manchester Utd. 11.17 15:00 1 - 0  
Liverpool - Everton 11.17 16:00 0 - 1  
Manchester City - West Ham 11.17 13:30 5 - 0  
Reading - Bristol City 11.17 15:00 3 - 3  
Tottenham - Arsenal 11.17 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Wycombe 11.17 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Instituto Cordoba 11.17 21:30 2 - 1  
Tigre - Brown de Adrogue 11.17 23:15 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Argentino de Quilmes 11.17 21:10 1 - 0  
Dep. Armenio - Comunicaciones 11.17 21:00 2 - 1  
Sacachispas - Atl. Acassuso 11.17 21:00 0 - 0  
San Telmo - San Miguel 11.17 21:00 1 - 2  
UAI Urquiza - Talleres RE 11.17 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 11.17 06:00 4 - 3  
Sydney FC - Melbourne Victory 11.17 08:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Perth Glory 11.17 06:00 2 - 0  
Newcastle Jets - Melbourne City 11.17 08:00 1 - 1  
Sydney FC - Melbourne Victory 11.17 06:00 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Westerlo 11.17 20:00 3 - 5  
Saint-Gilloise - Virton 11.17 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Cuiaba 11.17 22:30 0 - 0  
Sao Bento - Brasil de Pelotas 11.17 20:00 3 - 1  
Sport Recife - Vila Nova 11.17 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Botafogo RJ 11.17 22:00 1 - 0  
Bahia - Palmeiras 11.17 20:00 1 - 1  
Chapecoense - Ceara 11.17 22:00 1 - 0  
Corinthians - Internacional 11.17 22:00 0 - 0  
Fortaleza - CSA 11.17 23:00 3 - 0  
Gremio - Flamengo 11.17 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia Guyana - Saint Kitts és Nevis 11.17 23:00 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Montserrat 11.17 04:00 1 - 0  
St. Lucia - Dominikai Köztársaság 11.17 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Fremad Amager 11.17 13:45 0 - 1  
Skive - Kolding IF 11.17 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Csehország 11.17 18:00 1 - 0  
Koszovó - Anglia 11.17 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, B csoport 11.17 15:00    
Luxemburg - Portugália 11.17 15:00 0 - 2  
Szerbia - Ukrajna 11.17 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, E csoport 11.17 13:45    
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, G csoport 11.17 13:45    
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Franciaország 11.17 20:45 0 - 2  
Andorra - Törökország 11.17 20:45 0 - 2  
Eb 2020 - Eb-selejtező, H csoport 11.17 20:45    
Moldova - Izland 11.17 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, I csoport 11.17 13:45    
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Paris FC 11.17 14:45 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Belfort Sud 11.17 14:00 2 - 1  
Nanterre - Laval 11.17 14:00 2 - 0  
Saint Maximin - Valenciennes 11.17 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Karaiszkakisz Arta 11.17 14:00 4 - 2  
Kerkyra - Hania Kisszamikosz 11.17 14:00 0 - 2  
Levadiakosz - Apollon Larissza 11.17 14:00 2 - 0  
Plataniasz - Apollon Szmirnisz 11.17 13:45 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Almere City 11.17 16:45 3 - 1  
Den Bosch - Excelsior 11.17 14:30 3 - 3  
Telstar - Go Ahead Eagles 11.17 12:15 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Heerenveen 11.17 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Cortulua 11.17 01:00 3 - 3  
Tigres Bogota - Dep. Pereira 11.17 01:00 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Cartagena - Bogota FC 11.17 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Cali 11.17 22:30 1 - 0  
Independiente SF - Alianza Petrolera 11.17 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warta Poznan - Stal Mielec 11.17 12:40 0 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra - MTK 11.17 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Sunshine Stars 11.17 16:00 1 - 1  
Enugu Rangers - MFM Lagos 11.17 16:00 0 - 1  
Enyimba - Akwa Utd. 11.17 16:00 3 - 1  
Heartland Owerri - Akwa Starlets 11.17 16:00 1 - 1  
Ifeanyi Ubah - Rivers Utd. 11.17 16:00 1 - 0  
Kano Pillars - Lobi Stars 11.17 16:00 0 - 1  
Katsina Utd. - Nasarawa Utd. 11.17 16:00 1 - 0  
Plateau Utd. - Wikki Tourists 11.17 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Essen-Schönebeck 11.17 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Arezzo 11.17 17:30 2 - 2  
Como - Vercelli 11.17 15:00 1 - 3  
Giana Erminio - Siena 11.17 17:30 1 - 2  
Gozzano - Pro Patria 11.17 17:30 2 - 2  
Olbia - Novara 11.17 15:00 1 - 2  
Pistoiese - Monza 11.17 15:00 0 - 1  
Renate - Pianese 11.17 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Fermana 11.17 17:30 4 - 0  
Fano - Piacenza 11.17 15:00 2 - 4  
Gubbio - Cesena 11.17 17:30 0 - 2  
Modena - Virtus Verona 11.17 17:30 1 - 0  
Reggio Audace - Pesaro 11.17 17:30 2 - 1  
Rimini - Arzignano 11.17 17:30 0 - 2  
Südtirol - Sambenedettese 11.17 15:00 3 - 0  
Vicenza - Ravenna 11.17 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Avellino 11.17 15:00 2 - 0  
Catanzaro - Catania 11.17 20:45 3 - 0  
Paganese - Bari 11.17 15:00 0 - 1  
Potenza - Vibonese 11.17 17:30 1 - 0  
Rende - Picerno 11.17 15:00 1 - 0  
Sicula Leonzio - Virtus Francavilla 11.17 15:00 1 - 1  
Teramo - Ternana 11.17 16:00 1 - 1  
Viterbese - Cavese 11.17 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Torpedo Moszkva 11.17 14:00 2 - 1  
Baltika Kalinyingrád - SZKA Habarovszk 11.17 15:00 1 - 0  
Himki - Csertanovo Moszkva 11.17 15:00 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tom Tomszk 11.17 10:00 3 - 0  
Kurszk - Sinnyik Jaroszlavl 11.17 12:00 2 - 2  
Mordovija Szaranszk - Fakel Voronyezs 11.17 13:00 1 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Csajka Peszcsanokopszkoje 11.17 13:00 1 - 2  
Rotor Volgográd - FK Krasznodar 2 11.17 13:00 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Lucs Vlagyivosztok 11.17 11:30 0 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 11.17 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - RI 3 Corrales 11.17 20:45 3 - 1  
Atyra - Guairena 11.17 20:45 0 - 0  
CA 3 de Febrero - Sp. Trinidense 11.17 20:45 4 - 2  
Fernando de la Mora - Ovetense 11.17 20:45 4 - 2  
Resistencia Asuncion - CS 2 de Mayo 11.17 20:45 1 - 2  
Sp. Iteno - Rubio Nu 11.17 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Univ. San Martin 11.17 19:00 1 - 2  
Sport Boys Callao - Dep. Binacional 11.17 02:00 2 - 1  
Sporting Cristal - Alianza Huanuco 11.17 17:00 2 - 1  
UTC de Cajamarca - Universitario de Deportes 11.17 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mafra - Covilha 11.17 12:15 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Malaga 11.17 14:00 1 - 0  
Lugo - R. Santander 11.17 18:30 1 - 1  
Mirandes - Las Palmas 11.17 18:30 2 - 1  
Oviedo - Sp. Gijón 11.17 16:00 0 - 0  
Ponferradina - Girona 11.17 12:00 1 - 1  
Tenerife - Cadiz 11.17 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Real Madrid B 11.17 12:00 1 - 1  
Ferrol - Melilla 11.17 12:00 3 - 3  
Ibiza Eivissa - Getafe B 11.17 12:00 1 - 0  
Internacional de Madrid - Las Palmas B 11.17 12:00 6 - 0  
Pontevedra - Marino Luanco 11.17 17:00 3 - 0  
Rayo Majadahonda - Langreo 11.17 12:00 0 - 2  
San Sebastian Reyes - Pena Deportiva 11.17 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Haro Deportivo 11.17 17:00 2 - 0  
Real Union Irun - Guijuelo 11.17 18:00 2 - 1  
Salamanca UDS - Alavés B 11.17 17:00 1 - 0  
Tudelano - Real Sociedad B 11.17 12:00 0 - 0  
UD Logrones - Burgos 11.17 17:00 3 - 0  
Valladolid B - Calahorra 11.17 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Cornella 11.17 18:00 3 - 3  
FC Andorra - Ebro 11.17 12:00 2 - 1  
Hercules - Valencia B 11.17 18:00 1 - 1  
Levante B - La Nucia 11.17 12:00 3 - 1  
Orihuela - Castellon 11.17 17:00 2 - 2  
Prat - Espanyol B 11.17 12:00 0 - 2  
Sabadell - Gimnastic 11.17 17:00 2 - 0  
UE Llagostera - Lleida 11.17 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Sevilla B 11.17 16:30 1 - 2  
Cartagena - Talavera de la Reina 11.17 17:00 2 - 2  
Don Benito - Cadiz B 11.17 17:00 1 - 1  
Granada B - Villarrubia 11.17 12:00 0 - 0  
Linense - Badajoz 11.17 17:00 1 - 0  
Marbella - Yeclano Deportivo 11.17 16:30 2 - 1  
Merida - Algeciras 11.17 17:00 4 - 2  
Rec. Huelva - Real Murcia 11.17 12:00 0 - 0  
UCAM Murcia - Cordoba 11.17 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Belgium 11.17 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Penarol Montevideo 11.17 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Llaneros de Guanare 11.17 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Új-Zéland 11.17 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Wellington Phoenix 2 11.17 02:00 2 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Sao Paulo)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Arroyo - And. Muniz 11.17 02:40 0 - 1  
Cha. Oliveira - Jar. Gordon 11.17 03:15 1 - 0  
D. Silva De Andrade - R. Barao 11.17 00:10 1 - 0  
F. Trinaldo - Bob. Green 11.17 00:55 1 - 0  
Jan Blachowicz - Ron. Souza 11.17 04:10 1 - 0  
M. Rua - Paul Craig 11.17 03:35 1 - 1  
Mar. Perez - W. Turman 11.17 02:00 0 - 1  
R.L. Ramos - E. Garagorri 11.17 01:25 1 - 0  
Ser. Moraes - J. Krause 11.17 01:35 0 - 1  
War. Alves - Ran. Brown 11.17 00:35 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
D. Kvyat - P. Gasly (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Brazil Nagydíj, futam) 11.17 18:10 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1, Brazil Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 11.17 18:10    
Forma-1., Brazil Nagydíj 2019 11.17 18:10    
Forma-1., Brazil Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 11.17 18:10    
Forma-1., Brazil Nagydíj 2019 - Top 3 11.17 18:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - Aug. Fernandez (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:50 0 - 1  
F. di Giannantonio - Jor. Navarro (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:50 0 - 1  
Jor. Martin - L. Marini (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:50 1 - 0  
S. Manzi - S. Lowes (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:50 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2 2019 11.17 12:20    
Moto2, Valenciai Nagydíj 2019 11.17 12:20    
Moto2, Valenciai Nagydíj 2019 - Top 3 11.17 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - J. Masia (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:20 1 - 0  
A. Migno - Ser. Garcia (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:20 0 - 1  
L. Dalla Porta - Mar. Ramirez (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:20 0 - 1  
Tat. Suzuki - J. McPhee (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 08:20 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3 2019 11.17 11:00    
Moto3, Valenciai Nagydíj 2019 11.17 11:00    
Moto3, Valenciai Nagydíj 2019 - Top 3 11.17 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Rins (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 1 - 0  
C. Crutchlow - D. Petrucci (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 0 - 1  
E. Rabat - K. Abraham (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 1 - 0  
H. Syahrin Abdullah - I. Lecuona (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 1 - 0  
J. Lorenzo - Ale. Espargaro (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 0 - 1  
Jack Miller - F. Morbidelli (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 1 - 0  
M. Vinales - F. Quartararo (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 0 - 1  
Pol Espargaro - J. Zarco (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 1 - 0  
V. Rossi - J. Mir (Valenciai Nagydíj, futam) 11.17 09:20 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP 2019 11.17 15:00    
MotoGP, Valenciai Nagydíj 2019 11.17 14:00    
MotoGP, Valenciai Nagydíj 2019 - Top 3 11.17 14:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar Cup 2019 11.17 21:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - C. Bowyer (Homestead) 11.17 21:00 0 - 1  
J. Logano - B. Keselowski (Homestead) 11.17 21:00 1 - 0  
Jim. Johnson - A. Almirola (Homestead) 11.17 21:00 1 - 0  
Kurt Busch - R. Blaney (Homestead) 11.17 21:00 0 - 1  
Kyle Busch - D. Hamlin (Homestead) 11.17 21:00 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Harvick (Homestead) 11.17 21:00 1 - 0  
Nascar, Homestead 2019 11.17 21:00    
Nascar, Homestead 2019 - Top 3 11.17 21:00    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali vb 2019 11.17 09:00    
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Lyon 11.17 14:00 25 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Saracens 11.17 16:15 30 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Montpellier 11.17 14:00 23 - 20  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Itapetininga 11.17 01:00 3 - 0  
Taubate Funvic - Caramuru 11.17 01:30 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Minas 11.17 21:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 11.17 06:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 11.17 08:00 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Olympiakosz 11.17 15:30 0 - 3  
Iraklisz Szaloniki - Kifiszia 11.17 17:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagano Tridents - JT Thunders 11.17 07:00 0 - 3  
Nagoya Wolfdogs - Oita Miyoshi 11.17 07:00 3 - 0  
Panasonic Panthers - Osaka Blazers 11.17 03:30 3 - 0  
Toray Arrows - JTEKT Stings 11.17 04:00 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - NEC Red Rockets 11.17 04:05 3 - 0  
Hitachi Rivale - Okayama Seagulls 11.17 07:00 2 - 3  
Saitama Ageo Medics - Ishikawa Blue Cats 11.17 07:00 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 11.17 04:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Kedzierzyn-Kozle 11.17 17:30 0 - 3  
Trefl Gdansk - Olsztyn 11.17 14:45 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Legionowo 11.17 17:30 3 - 1  
Rzeszow - Budowlani Lodz 11.17 15:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Mladost Zágráb 11.17 17:00 3 - 0  
Mladost Kastela - Waldviertel 11.17 17:00 3 - 1  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr 11.17 15:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rottenburg - Bühl 11.17 17:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiesbaden - SW Erfurt 11.17 16:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 11.17 18:00 3 - 0  
Latina - Ravenna 11.17 18:00 0 - 3  
Padova - Verona 11.17 18:00 0 - 3  
Perugia - Vibo Valentia 11.17 18:00 3 - 0  
Piacenza - Monza 11.17 18:00 3 - 2  
Revivre Milano - Trentino 11.17 18:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Busto Arsizio 11.17 17:00 1 - 3  
Casalmaggiore - Monza 11.17 17:00 2 - 3  
Filottrano - Chieri 11.17 17:00 3 - 1  
Scandicci - Bisonte Firenze 11.17 17:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Szahalin 11.17 15:00 1 - 3  
Proton Szaratov - Dinamo Krasznodar 11.17 14:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Almoradi 11.17 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bursa BBSK 11.17 18:00 3 - 1  
Halkbank Ankara - Sorgun Genclik 11.17 13:00 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Istanbul BBSK 11.17 14:00 3 - 2  
Tokat Plevne - Spor Toto 11.17 13:30 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bakirkoy Bld. 11.17 14:30 3 - 0  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. O'Sullivan (9 nyert frame-ig) 11.17 14:00 9 - 7  
Northern Ireland Open 2019 11.17 21:00    
Strandröplabda (Chetumal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Crabb Taylor - Brouwer A / Meeuwsen R 11.17 22:00 2 - 1  
Gibb J / Crabb Taylor - Walkenhorst A / Winter S 11.17 02:00 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Crabb Trevor / Bourne T 11.17 19:00 0 - 2  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Wang F / Xia X 11.17 01:00 1 - 2  
Artacho M / Clancy T - Keizer S / Meppelink M 11.17 00:00 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Wang F / Xia X 11.17 20:30 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Antunes T D R / Lima T 11.17 18:00    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, férfi egyes 2019 11.17 19:00    
S. Tsitsipas - D. Thiem 11.17 19:00 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, férfi páros 2019 11.17 16:30    
Herbert P-H / Mahut N - Klaasen R / Venus M 11.17 16:30 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - S. Korda 11.17 18:30 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoyt E / Redlicki M - Eubanks C / King K 11.17 21:15 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - M. Safwat 11.17 13:00 2 - 1  
Tenisz (Helsinki, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nielsen F / Puetz T - Draganja T / Kotov P 11.17 11:00 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Giron - I. Karlovic 11.17 20:00 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Gonzalez S - Behar A / Escobar G 11.17 00:00 2 - 0  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - K. Flipkens 11.17 18:00 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Ofner - J. Sinner 11.17 11:00 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jay Clarke - J. Duckworth 11.17 10:30 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Ramanathan R - Kadhe A / Myneni S 11.17 13:05 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Diatchenko - Babos T. 11.17 09:05 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y-H / Wu F-H - Jakupovic D / Kovinic D 11.17 07:00 2 - 1  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuai Zhang - J. Paolini 11.17 05:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - A.S. Ginting 11.17 08:00 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Ahsan M / Setiawan H 11.17 07:20 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yufei Chen - R. Intanon 11.17 07:00 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Chen Q / Jia Y F 11.17 07:40 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Jiting H / Yue D 11.17 08:20 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Debrecen 11.17 19:00 12 - 10  

 

2019.11.16.
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - Zihao Zhao 11.16 10:00 3 - 4  
H. Calderano - Koki Niwa 11.16 16:50 4 - 2  
T. Boll - D. Ovtcharov 11.16 16:00 4 - 1  
Zhendong Fan - Yun-Ju Lin 11.16 10:50 4 - 2  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoung Y / Lee S - Liang J / Lin G 11.16 19:20 0 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hina Hayata - Tianyi Qian 11.16 18:30 2 - 4  
Mima Ito - I-Ching Cheng 11.16 12:30 4 - 1  
Yuling Zhu - Yuting Gu 11.16 17:40 4 - 3  
Zhuojia He - Yidi Wang 11.16 11:40 1 - 4  
Asztalitenisz (Austrian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin G / Zhu Y - Harimoto T / Hayata H 11.16 13:20 1 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Motala - Edsbyn 11.16 15:00 1 - 3  
Sirius - Sandviken 11.16 13:15 3 - 6  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas del Zulia - Tiburones de la Guaira 11.16 23:00 6 - 2  
Bravos de Margarita - Navegantes del Magallanes 11.16 23:00 1 - 13  
Tigres de Aragua - Caribes de Azoategui 11.16 21:00 2 - 1  
Baseball (WBSC Premier 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 11.16 11:00 10 - 8  
Tajvan - Ausztrália 11.16 04:00 5 - 1  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Oroszország 11.16 20:00 6 - 4  
Hollandia - Anglia 11.16 20:00 8 - 5  
Norvégia - Németország 11.16 20:00 6 - 2  
Németország - Anglia 11.16 09:00 9 - 8  
Olaszország - Oroszország 11.16 09:00 8 - 6  
Skócia - Norvégia 11.16 09:00 10 - 4  
Skócia - Olaszország 11.16 20:00 7 - 5  
Svájc - Hollandia 11.16 09:00 9 - 4  
Svédország - Dánia 11.16 09:00 9 - 3  
Svédország - Svájc 11.16 20:00 8 - 5  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország 11.16 15:00 8 - 2  
Dánia - Svédország (Helyszín: Svédország) 11.16 15:00 3 - 6  
Skócia - Norvégia 11.16 15:00 7 - 4  
Svájc - Németország 11.16 15:00 6 - 5  
Észtország - Oroszország 11.16 15:00 1 - 7  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - G. Anderson 11.16 21:10 16 - 9  
M. van Gerwen - Adr. Lewis 11.16 22:30 16 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Ostrava 11.16 19:00 6 - 3  
Otrokovice - Chodov 11.16 18:00 2 - 6  
SK Vinohrady - Ceska Lipa 11.16 20:00 8 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Nokian KrP 11.16 16:00 1 - 7  
OLS Oulu - Oilers Espoo 11.16 17:00 5 - 6  
Turku PS - Tiikerit 11.16 16:00 14 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slevik - Akerselva 11.16 16:00 17 - 4  
Valerenga - Harstad 11.16 16:00 6 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Uster 11.16 19:00 2 - 1  
Rychenberg Winterthur - Malans 11.16 18:00 9 - 8  
Sarnen - Chur 11.16 20:00 3 - 6  
Thun - Zug 11.16 19:00 7 - 12  
Wiler-Ersigen - St. Gallen 11.16 16:30 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Warberg 11.16 16:00 13 - 2  
Storvreta - Kalmarsund 11.16 16:30 8 - 3  
Visby - Dalen 11.16 17:00 7 - 6  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Gwiazda Ruda Slska 11.16 18:00 9 - 1  
Lubawa - Piast Gliwice 11.16 18:00 3 - 3  
Pniewy - Orzel Jelcz-Laskowice 11.16 18:00 1 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido di Ostia - Aniene 11.16 18:00 5 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burinhosa - Portimonense 11.16 19:00 2 - 0  
Electrico - Sporting CP 11.16 22:15 3 - 7  
Fundao - Belenenses 11.16 17:00 7 - 3  
Leoes Porto Salvo - Azemeis 11.16 20:00 6 - 7  
Viseu - Benfica 11.16 21:45 0 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Ribera Navarra 11.16 16:00 4 - 1  
Santa Coloma - Barcelona 11.16 18:00 3 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Bridgeport 11.16 01:00 3 - 3  
Binghamton - Lehigh Valley 11.16 01:05 3 - 1  
Colorado Eagles - Bakersfield 11.16 03:05 3 - 0  
Grand Rapids - Rockford 11.16 01:00 5 - 2  
Hershey - Charlotte 11.16 01:00 0 - 3  
Laval - Bridgeport 11.16 22:00 3 - 0  
Laval - Milwaukee 11.16 01:30 2 - 5  
Manitoba - San Antonio 11.16 02:00 1 - 1  
Ontario Reign - San Diego 11.16 04:00 2 - 6  
Providence - Hartford 11.16 01:05 3 - 3  
Rochester - Cleveland 11.16 01:05 2 - 2  
Stockton - Tucson 11.16 04:00 2 - 5  
Syracuse - Utica 11.16 01:00 2 - 5  
Toronto Marlies - Texas Stars 11.16 22:00 8 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 11.16 01:05 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Jesenice 11.16 19:30 3 - 5  
Lustenau - Klagenfurt 2 11.16 19:30 4 - 1  
Olimpija Ljubljana - Cortina 11.16 19:00 2 - 2  
Renon/Ritten - Salzburg 2 11.16 20:00 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 11.16 19:30 1 - 8  
Zell am See - Kitzbühel 11.16 19:30 6 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 11.16 20:00 2 - 4  
Fife - Glasgow 11.16 20:15 6 - 4  
Manchester - Cardiff 11.16 20:00 1 - 4  
Sheffield - Coventry 11.16 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Poruba 11.16 17:00 6 - 2  
Jihlava - Zubr Prerov 11.16 17:30 0 - 0  
Kadan - Frydek Mistek 11.16 17:00 2 - 7  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 11.16 17:00 5 - 8  
Prostejov - Sokolov 11.16 17:00 4 - 2  
Slavia Praha - Chomutov 11.16 15:00 1 - 4  
Slavia Trebic - Havirov 11.16 17:30 4 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Vsetin 11.16 16:00 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Brassó 11.16 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Heinolan Peliitat 11.16 16:00 4 - 0  
Kajaanin Hokki - Kiekko-Vantaa 11.16 16:00 1 - 7  
KeuPa - Jokipojat 11.16 16:00 3 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - HIFK 11.16 16:00 2 - 3  
JYP - Tappara 11.16 16:00 5 - 1  
Kookoo - Ässät 11.16 16:00 3 - 3  
Kärpät - Turku PS 11.16 16:00 6 - 2  
Lukko - Hämeenlinna 11.16 17:30 6 - 1  
SaiPa - Kalpa 11.16 16:00 2 - 4  
Vaasan Sport - Ilves 11.16 16:00 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Angers 11.16 20:30 1 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Jertisz Pavlodar 11.16 12:00 3 - 3  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 2 11.16 12:00 4 - 1  
Kulager Petropavlovszk - Almaty 11.16 12:00 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Avangard Omszk 11.16 17:10 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 11.16 15:00 4 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Szalavat Julajev Ufa 11.16 15:00 5 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 11.16 15:00 1 - 4  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Donbassz 11.16 14:00 3 - 5  
Comarch Cracovia - Nyeman Grodno 11.16 19:00 1 - 4  
Nottingham - FTC 11.16 16:00 2 - 3  
Sönderjyske - Amiens 11.16 19:30 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Olimp Riga 11.16 14:00 1 - 3  
Liepaja - HS Riga 11.16 13:00 5 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Lada Toljatti 2 11.16 10:00 2 - 2  
Dinamo Riga 2 - Atlant Moszkva 11.16 12:00 2 - 2  
Krilja Szovjetov Moszkva - SZKA-Varjagi 11.16 11:00 1 - 2  
Kuznyeckije Medvegyi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.16 07:00 5 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Moszkva 2 11.16 11:00 6 - 2  
SZKA-1946 - Almaz Cserepovec 11.16 11:00 5 - 1  
Tajfun Usszurijszk - Szpartak Moszkva 2 11.16 04:00 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 11.16 22:00 3 - 0  
Columbus - St. Louis 11.16 01:00 2 - 2  
Edmonton - Dallas 11.16 22:00 4 - 4  
Los Angeles - Las Vegas 11.16 22:00 4 - 3  
Minnesota - Carolina 11.16 20:00 3 - 3  
New Jersey - Pittsburgh 11.16 01:00 2 - 1  
Ottawa - Philadelphia 11.16 01:30 2 - 1  
Tampa Bay - Winnipeg 11.16 22:00 3 - 4  
Toronto - Boston 11.16 01:00 2 - 4  
Washington - Montreal 11.16 01:00 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 11.16 15:00 2 - 0  
Lillehammer - Storhamar 11.16 18:00 3 - 2  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 11.16 16:00 5 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Windsor Spitfires 11.16 01:00 6 - 6  
Guelph Storm - Owen Sound Attack 11.16 01:30 3 - 3  
Guelph Storm - Saginaw Spirit 11.16 22:00 2 - 1  
Kitchener Rangers - Kingston Frontenacs 11.16 00:30 3 - 3  
London Knights - Flint Firebirds 11.16 01:30 1 - 6  
Mississauga Steelheads - Sarnia Sting 11.16 01:00 6 - 2  
Sault Ste.Marie Greyhound - Hamilton Bulldogs 11.16 00:07 4 - 3  
Sudbury Wolves - Oshawa Generals 11.16 00:05 4 - 1  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drummondville Voltigeurs - Blainville-Boisbriand Arm 11.16 01:30 2 - 5  
Moncton Wildcats - Gatineau Olympiques 11.16 00:00 5 - 1  
Rouyn-Noranda Huskies - Saint John Sea Dogs 11.16 01:30 6 - 3  
Sagueneens Chicoutimi - Sherbrooke Phoenix 11.16 22:00 5 - 0  
Shawinigan Cataractes - Cape Breton Eagles 11.16 01:30 6 - 3  
Val-d'Or Foreurs - Halifax Mooseheads 11.16 01:00 1 - 1  
Victoriaville Tigres - Rimouski Oceanic 11.16 01:00 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 11.16 19:45 1 - 1  
Bern - Zürich Lions 11.16 19:45 2 - 1  
Biel - Zug 11.16 19:45 1 - 2  
Davos - Servette 11.16 19:45 2 - 3  
Lugano - Langnau Tigers 11.16 19:45 1 - 2  
Rapperswil - Fribourg 11.16 19:45 9 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - AIK 11.16 18:00 8 - 1  
Mora - Karlskoga 11.16 15:15 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 11.16 18:00 6 - 4  
Leksand - HV 71 11.16 15:15 0 - 4  
Linköping - Djurgarden 11.16 15:15 4 - 2  
Lulea - Oskarshamn 11.16 15:15 3 - 0  
Rögle - Frölunda 11.16 18:00 1 - 1  
Växjö - Färjestad 11.16 15:15 2 - 2  
Örebro - Malmö 11.16 18:00 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 11.16 14:00 1 - 3  
Nomad - Zauralje Kurgan 11.16 12:00 1 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Gornyak Ucsali 11.16 12:00 5 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Prince George Cougars 11.16 04:00 1 - 0  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs 11.16 04:00 3 - 3  
Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 11.16 03:00 3 - 3  
Victoria Royals - Lethbridge Hurricanes 11.16 04:05 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Buducnost Podgorica 11.16 17:00 72 - 83  
Olimpija Ljubljana - FMP 11.16 20:00 93 - 89  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Penarol Mar del Plata 11.16 01:00 81 - 63  
Estudiantes Concordia - Instituto Cordoba 11.16 01:30 82 - 78  
Quimsa - Ciclista Olimpico 11.16 02:00 86 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 11.16 10:00 94 - 85  
Melbourne Utd. - South East Melbourne 11.16 07:30 96 - 95  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Okapi Aalstar 11.16 20:30 68 - 67  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Rilski Sportist 11.16 17:00 90 - 86  
Jambol - Academic Szófia 11.16 17:00 83 - 84  
Levszki Szófia - Balkan Botevgrad 11.16 17:00 73 - 76  
Szpartak Pleven - Csernomorec Burgasz 11.16 17:00 96 - 91  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Pato 11.16 00:00 85 - 79  
Flamengo - Mogi das Cruzes 11.16 01:10 74 - 75  
Franca - Paulistano 11.16 16:45 89 - 92  
Unifacisa - Sao Jose dos Campos 11.16 20:00 89 - 77  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Plymouth 11.16 20:30 101 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomoucko 11.16 19:00 63 - 72  
Decin - USK Praha 11.16 18:00 72 - 72, h.u. 82 - 84  
Kolin - Pardubice 11.16 17:45 84 - 105  
Opava - Svitavy 11.16 18:00 85 - 79  
Ostrava - Hradec Kralove 11.16 17:30 89 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Goyang 11.16 09:00 69 - 69, h.u. 80 - 81  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 11.16 07:00 84 - 77  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 11.16 09:00 76 - 79  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Joensuun Kataja 11.16 16:00 97 - 65  
Tampere Pyrintö - Helsinki Seagulls 11.16 17:00 91 - 105  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimper - Rouen 11.16 20:00 73 - 68  
Souffelweyersheim - Antibes 11.16 20:00 73 - 53  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Limoges 11.16 20:00 84 - 81  
Dijon - Monaco 11.16 20:30 71 - 85  
Orleans - Le Portel 11.16 20:00 110 - 62  
Pau Orthez - Cholet 11.16 20:00 82 - 83  
Strasbourg - Chalon sur Saone 11.16 20:00 95 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - Magnolia Hotshots 11.16 10:00 93 - 100  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Amintasz Dafni 11.16 16:00 71 - 71, h.u. 76 - 80  
Anatolia - Filipposz Veria 11.16 16:00 64 - 65  
Diagorasz Egaleo - Apollon Patra 11.16 16:00 92 - 77  
Kardica - Iakasz Nafplio 11.16 16:00 77 - 60  
Korivosz Amaliada - Dafni Dafniou Haidari 11.16 16:00 55 - 55, h.u. 58 - 62  
Pszihiko - Triton Szepolia 11.16 16:00 71 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Arisz 11.16 14:45 85 - 59  
Iraklisz - AEK Athén 11.16 16:45 68 - 77  
Kolosszosz Rodosz - Larissza 11.16 14:45 80 - 83  
Panathinaikosz - Ionikosz Nikea 11.16 16:00 107 - 71  
Panioniosz - Lavrio 11.16 14:45 71 - 77  
Rethymno - Promitheasz Patra 11.16 14:45 70 - 63  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Donar Groningen 11.16 20:00 71 - 86  
Den Helder - BA Limburg 11.16 19:30 72 - 67  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Dubrava Zágráb 11.16 17:15 95 - 72  
Split - Alkar Sinj 11.16 19:00 99 - 69  
Vrijednosnice Osijek - Zabok 11.16 18:00 89 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 11.16 20:05 57 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Shimane 11.16 10:05 98 - 55  
Albirex Niigata - Tochigi Utsunomiya Brex 11.16 07:05 63 - 80  
Chiba - Hokkaido 11.16 07:05 86 - 82  
Mikawa Kariya - Toyama 11.16 06:05 90 - 90, h.u. 106 - 99  
Nagoya Dolphins - Osaka 11.16 07:05 61 - 81  
Ryukyu Okinawa - Shiga 11.16 11:05 63 - 56  
Tokyo Alvark - Toyohashi Neophoenix 11.16 07:05 82 - 67  
Tokyo Sunrockers - Kyoto 11.16 09:05 90 - 68  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 11.16 07:05 63 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Fujian 11.16 12:35 136 - 127  
Shandong - Guangdong 11.16 12:35 99 - 123  
Shanxi - Nanjing Tongxi 11.16 12:35 95 - 85  
Sichuan - Guangzhou 11.16 12:35 104 - 99  
Tianjin - Zhejiang Chouzhou 11.16 12:35 94 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom 11.16 16:50 78 - 82  
Starogard Gdanski - Torun 11.16 15:00 86 - 89  
Trefl Sopot - Start Lublin 11.16 17:30 82 - 95  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 11.16 16:00 88 - 75  
Rytas Vilnius - Prienai 11.16 16:00 88 - 64  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Oroszlány 11.16 18:00 89 - 85  
Debrecen - Kecskemét 11.16 18:00 73 - 57  
Körmend - Fehérvár 11.16 18:00 94 - 80  
Pécs - Kaposvár 11.16 20:20 82 - 99  
Szolnok - Sopron 11.16 19:00 84 - 70  
ZTE - Szeged 11.16 18:00 106 - 99  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Detroit 11.16 01:00 109 - 106  
Golden State - Boston 11.16 04:30 100 - 105  
Houston - Indiana 11.16 02:00 111 - 102  
LA Lakers - Sacramento 11.16 04:30 99 - 97  
Memphis - Utah 11.16 02:00 107 - 106  
Minnesota - Washington 11.16 02:00 116 - 137  
Oklahoma City - Philadelphia 11.16 02:00 107 - 107, h.u. 127 - 119  
Orlando - San Antonio 11.16 01:00 111 - 109  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Schwenningen 11.16 19:30 86 - 84  
Chemnitz - Paderborn 11.16 19:00 102 - 68  
Jena - Leverkusen 11.16 19:00 95 - 68  
Nürnberg - Trier 11.16 19:30 91 - 79  
Tübingen - Bremerhaven 11.16 20:00 76 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Mitteldeutscher 11.16 18:00 98 - 95  
Hamburg - Göttingen 11.16 20:30 87 - 93  
Vechta - Braunschweig 11.16 20:30 106 - 103  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Ferrara 11.16 20:45 87 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Napoli 11.16 20:30 56 - 83  
Eurobasket Roma - Scafati 11.16 18:00 82 - 91  
Latina - Treviglio 11.16 20:00 80 - 57  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Reggio Emilia 11.16 20:30 100 - 81  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Dominikai Köztársaság 11.16 22:30 70 - 68  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Brazília (Helyszín: Brazília) 11.16 22:30 33 - 61  
Kosárlabda (Olimpiai-sel.,női,Ázsia/Óce.,A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Új-Zéland (Helyszín: Új-Zéland) 11.16 05:30 94 - 71  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Traiskirchen 11.16 17:30 112 - 67  
St. Pölten - Klosterneuburg 11.16 19:00 86 - 106  
Wels - Kapfenberg 11.16 17:30 67 - 58  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CAB Madeira - Ovarense 11.16 17:00 81 - 76  
Esgueira - Sporting CP 11.16 21:30 78 - 90  
Lusitania - Illiabum 11.16 17:00 106 - 79  
Maia - Galitos Barreiro 11.16 17:30 78 - 88  
Vitoria Guimaraes - Porto 11.16 16:00 78 - 82  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - CSU Sibiu 11.16 16:00 59 - 77  
Sighetu Marmatiei - Targu Jiu 11.16 16:00 84 - 77  
Timisoara - CSM Oradea 11.16 17:45 86 - 94  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Lleida 11.16 18:30 86 - 47  
Huesca - Breogan Lugo 11.16 20:00 71 - 87  
Marin Peixegalego - Iberojet Palma 11.16 18:00 77 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Betis 11.16 20:30 85 - 72  
Joventut Badalona - Iberostar Tenerife 11.16 20:30 77 - 73  
Manresa - Obradoiro Monbus 11.16 18:00 79 - 85  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 11.16 18:00 89 - 73  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Tamis Pancevo 11.16 20:00 76 - 68  
Kolubara Lazarevac - Dynamic Belgrád 11.16 19:30 70 - 109  
Napredak Aleksinac - Mladost Zemun 11.16 19:00 79 - 84  
OKK Belgrád - Metalac Farmakom 11.16 18:30 76 - 71  
Vrsac - Sloboda Uzice 11.16 18:00 75 - 92  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Zlatorog Lasko 11.16 19:00 102 - 78  
Rogaska - Podcetrtek 11.16 20:00 83 - 48  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Türk Telekom 11.16 18:00 81 - 71  
Bandirma - Gaziantepspor 11.16 13:15 99 - 72  
Karsiyaka - Galatasaray 11.16 15:30 84 - 55  
Ormanspor - Bahcesehir Koleji 11.16 11:00 108 - 93  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Asztana 11.16 14:00 90 - 85  
Nyizsnyij Novgorod - Zielona Gora 11.16 15:00 82 - 87  
Parma Permszkij Kraj - UNIKSZ Kazany 11.16 13:30 88 - 89  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - TTU Tallinn 11.16 16:00 98 - 79  
Valmiera - Parnu 11.16 18:00 76 - 75  
Ventspils - VEF Riga 11.16 16:00 72 - 79  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Aalborg 11.16 20:00 44 - 35  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Vardar Szkopje 11.16 18:00 35 - 25  
Veszprém - Breszt Meskov 11.16 17:30 31 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - GOG 11.16 14:00 36 - 28  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Podravka Koprivnica 11.16 19:15 34 - 28  
Metz - FTC 11.16 19:30 24 - 24  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - CSM Bukarest 11.16 13:00 23 - 22  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Bietigheim 11.16 19:00 34 - 28  
Ramnicu Valcea - Brest 11.16 17:00 23 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Koprivnice 11.16 10:00 25 - 28  
Jicin - Malomerice 11.16 18:00 33 - 21  
Lovosice - Frydek-Mistek 11.16 17:00 36 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aarhus 11.16 16:10 27 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Nimes 11.16 15:00 28 - 25  
Gorenje Velenje - Metalurg Szkopje 11.16 20:00 24 - 19  
Gornik Zabrze - Magdeburg 11.16 16:30 25 - 37  
Logrono La Rioja - Achilles Bocholt 11.16 19:00 37 - 26  
Malmö - Füchse Berlin 11.16 16:00 27 - 34  
Melsungen - Olympiakosz 11.16 19:00 32 - 28  
Nexe Nasice - Benfica 11.16 17:55 30 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Odense 11.16 20:00 29 - 32  
Jagodina - Debrecen 11.16 19:00 26 - 36  
Lada Toljatti - Zvezda Zvenyigorod 11.16 14:00 34 - 28  
Siófok - Nantes 11.16 18:00 29 - 34  
Thüringer HC - Asztrahanocska 11.16 19:00 30 - 25  
Vác - Kastamonu 11.16 16:00 30 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Ionikosz 11.16 17:00 25 - 16  
Feakasz Kerkyra - Filipposz Veria 11.16 17:00 39 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrovnik - Sesvete 11.16 18:00 26 - 27  
Varazdin - Porec 11.16 19:30 28 - 20  
Vinkovci - Umag 11.16 19:00 28 - 28  
Zamet - Bjelovar 11.16 19:00 31 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - IR 11.16 19:00 31 - 31  
Haukar - Fjölnir 11.16 20:30 32 - 24  
ÍBV - Kopavogur 11.16 15:00 32 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 11.16 18:00 27 - 31  
Zaglebie Lubin - Kalisz 11.16 18:00 27 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroslaw - Ruch Chorzow 11.16 18:00 36 - 29  
Kobierzyce - Koszalin 11.16 17:00 24 - 23  
Piotrcovia Piotrkow - Zaglebie Lubin 11.16 17:00 19 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Mosonmagyaróvár 11.16 18:00 32 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Fyllingen 11.16 16:00 18 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hamburg 11.16 17:00 24 - 23  
Coburg - Eisenach 11.16 19:30 31 - 23  
Dormagen - Elbflorenz 11.16 19:30 27 - 24  
Emsdetten - TUSEM Essen 11.16 19:00 26 - 28  
Lübbecke - Lübeck-Schwartau 11.16 19:00 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Göppingen 11.16 18:55 28 - 22  
Buxtehude - Dortmund 11.16 16:00 25 - 31  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - SG Westwien 11.16 19:00 31 - 30  
Tirol Schwaz - Fivers Margareten 11.16 18:00 22 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Vitoria 11.16 18:30 33 - 19  
Belenenses - Aguas Santas 11.16 16:30 29 - 28  
Boa Hora - Maia 11.16 17:00 24 - 31  
Gaia - Madeira SAD 11.16 19:00 25 - 23  
Horta - Avanca 11.16 22:00 30 - 30  
Porto - Sporting CP 11.16 16:00 29 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Vaslui 11.16 17:00 28 - 27  
Steaua Bukarest - Focsani 11.16 10:00 31 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Benidorm 11.16 18:30 27 - 27  
Puerto Sagunto - Anaitasuna 11.16 18:30 37 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Kriens 11.16 18:00 21 - 27  
Endingen - Bern 11.16 18:00 24 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Ystad IF 11.16 15:00 20 - 29  
Varberg - Helsingborg 11.16 17:00 23 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Skövde 11.16 15:00 21 - 16  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Zrenjanin - Samot Arandjelovac 11.16 17:30 32 - 25  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - SKP Bratislava 11.16 18:00 24 - 24  
Slovan Modra - Kosice 11.16 18:00 20 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Krka Novo Mesto 11.16 20:00 26 - 29  
Ribnica - Ormoz 11.16 19:00 32 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Niger 11.16 20:00 1 - 0  
Madagaszkár - Etiópia 11.16 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - ASO Chlef 11.16 16:00 1 - 0  
JS Saoura - MC Oran 11.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Wimbledon 11.16 16:00 2 - 0  
Bolton - Milton Keynes Dons 11.16 16:00 1 - 0  
Coventry - Rochdale 11.16 16:00 2 - 1  
Gillingham - Lincoln 11.16 16:00 1 - 0  
Rotherham - Accrington 11.16 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Morecambe 11.16 16:00 1 - 1  
Exeter - Cheltenham 11.16 16:00 0 - 0  
Forest Green - Plymouth 11.16 16:00 0 - 1  
Leyton - Scunthorpe 11.16 16:00 0 - 2  
Northampton - Crewe 11.16 16:00 4 - 1  
Port Vale - Carlisle 11.16 16:00 2 - 1  
Salford City - Swindon 11.16 16:00 2 - 3  
Walsall - Cambridge Utd. 11.16 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Stockport 11.16 16:00 1 - 2  
Boreham - Maidenhead Utd. 11.16 16:00 2 - 1  
Bromley - Harrogate Town 11.16 16:00 3 - 3  
Chesterfield - Chorley 11.16 16:00 2 - 3  
Dag & Red - Aldershot 11.16 16:00 6 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Hartlepool 11.16 16:00 2 - 2  
Notts County - Barrow 11.16 16:00 0 - 3  
Solihull Moors - Fylde 11.16 16:00 3 - 1  
Torquay - Sutton Utd. 11.16 16:00 1 - 2  
Woking - Halifax 11.16 16:00 0 - 0  
Yeovil - Dover 11.16 18:20 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Estudiantes Rio Cuarto 11.16 22:00 1 - 2  
Belgrano de Cordoba - Alvarado 11.16 00:00 2 - 2  
San Martin SJ - Nueva Chicago 11.16 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Villa Dalmine 11.16 21:00 0 - 1  
Atl. Rafaela - Sarmiento 11.16 23:10 1 - 1  
Defensores de Belgrano - Chacarita Juniors 11.16 21:10 2 - 1  
Gimnasia Jujuy - Club Almagro 11.16 01:30 0 - 0  
Quilmes - Dep. Riestra 11.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Defensores Unidos 11.16 21:00 0 - 0  
Atl. Los Andes - Atl. Colegiales 11.16 21:00 1 - 0  
Dep. Flandria - Justo Jose de Urquiza 11.16 21:00 1 - 3  
Tristan Suarez - Villa San Carlos 11.16 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd. 11.16 07:00 1 - 3  
Western Utd. - Newcastle Jets 11.16 09:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Lommel 11.16 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Parana 11.16 01:30 1 - 0  
Coritiba - Oeste 11.16 20:30 1 - 0  
CRB - Ponte Preta 11.16 20:30 2 - 0  
Guarani - Operario PR 11.16 20:30 1 - 0  
Londrina - Botafogo SP 11.16 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético MG 11.16 23:00 1 - 1  
Santos - Sao Paulo 11.16 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 11.16 01:00 4 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Mexikó 11.16 03:00 0 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua és Barbuda - Jamaika 11.16 01:00 0 - 2  
Guyana - Aruba 11.16 02:00 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - Chrudim 11.16 13:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Thy-Thisted 11.16 13:00 0 - 2  
Bröndby - Hjörring 11.16 13:00 2 - 2  
Farum - Odense 11.16 13:00 3 - 0  
Kolding - VSK Aarhus 11.16 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ain 11.16 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Bani Yas 11.16 17:30 2 - 0  
Hatta - Al-Sharjah 11.16 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 11.16 20:45 4 - 0  
Észak-Írország - Hollandia 11.16 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Wales 11.16 18:00 0 - 2  
Horvátország - Szlovákia 11.16 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Észak-Macedónia 11.16 20:45 2 - 1  
Izrael - Lengyelország 11.16 20:45 1 - 2  
Szlovénia - Lettország 11.16 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Skócia 11.16 15:00 1 - 2  
Oroszország - Belgium 11.16 18:00 1 - 4  
San Marino - Kazahsztán 11.16 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Santa Rita Vinces 11.16 21:30 0 - 2  
Gualaceo - LDU Loja 11.16 21:30 3 - 0  
Independiente Juniors - Manta FC 11.16 21:30 2 - 1  
LDU Portoviejo - Orense Machala 11.16 21:30 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - LDU Quito 11.16 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Dijon 11.16 14:30 1 - 1  
Lyon - Paris SG 11.16 17:30 1 - 0  
Marseille - Montpellier 11.16 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amneville - Paris FC 11.16 17:00 0 - 2  
Auch - Rodez Aveyron 11.16 14:00 0 - 5  
Beauvais - Chambly 11.16 20:00 1 - 4  
Belfort - Ajaccio GFC 11.16 14:00 1 - 0  
Bergerac Perigord - Clermont 11.16 14:30 1 - 0  
Cambrai - Quevilly Rouen 11.16 18:00 0 - 1  
Charitoise - Auxerre 11.16 14:00 0 - 4  
Chateauroux - Niort 11.16 15:00 1 - 1  
CS Betton - Concarneau 11.16 18:00 0 - 6  
Epinal - Sochaux 11.16 15:00 2 - 0  
Frejus St-Raphael - Grenoble 11.16 17:00 2 - 1  
Gennevilliers - Le Mans 11.16 14:00 0 - 2  
Lens - Boulogne 11.16 17:00 1 - 1  
Lorient - Guingamp 11.16 17:30 3 - 0  
Sarre Union - Creteil 11.16 17:00 0 - 2  
Villemomble - Orleans 11.16 19:00 1 - 5  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa 11.16 05:00 0 - 2  
Ehime - Ryukyu 11.16 06:00 1 - 2  
Gifu - Kofu 11.16 06:00 1 - 3  
Kagoshima Utd. - Mito 11.16 07:00 1 - 0  
Kyoto - JEF United Chiba 11.16 06:00 1 - 0  
Machida Zelvia - Kashiwa R. 11.16 06:00 0 - 3  
Nagasaki - Tochigi 11.16 06:00 0 - 1  
Okayama - Yokohama FC 11.16 06:00 0 - 1  
Omiya Ardija - Albirex Niigata 11.16 06:00 1 - 1  
Tokyo Verdy - Tokushima 11.16 07:00 1 - 2  
Yamaguchi - Yamagata 11.16 05:00 2 - 3  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 11.16 16:10 2 - 1  
Al-Duhail - Al-Khor 11.16 16:10 0 - 7  
Al-Gharafa - Qatar SC 11.16 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Boyaca Chico 11.16 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 11.16 16:00 1 - 3  
GKS Tychy - Radomiak Radom 11.16 17:00 2 - 2  
Olsztyn - GKS Belchatow 11.16 15:00 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Zaglebie Sosnowiec 11.16 12:40 4 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - TBB Nieciecza 11.16 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Super Nova Riga - METTA/LU 11.16 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 11.16 12:00 0 - 6  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Valerenga 11.16 13:00 0 - 2  
Avaldsnes - Trondheims-Örn 11.16 13:00 0 - 1  
Fart - Klepp 11.16 13:00 1 - 6  
Kolbotn - Lyn 11.16 13:00 0 - 0  
Röa - Sandviken 11.16 13:00 2 - 2  
Stabaek - LSK Kvinner 11.16 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Wolfsburg 11.16 14:00 1 - 3  
Bremen - Sand 11.16 14:00 0 - 2  
Frankfurt - Leverkusen 11.16 13:00 0 - 1  
Freiburg - Potsdam 11.16 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pergolettese - Albinoleffe 11.16 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Padova 11.16 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monopoli - Bisceglie 11.16 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 11.16 12:00 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Rjazany 11.16 14:00 0 - 2  
Zvezda-2005 Perm - Csertanovo Moszkva 11.16 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Atl. Grau 11.16 21:00 3 - 2  
Dep. Coopsol - Santos Nazca 11.16 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - C. Mannucci Trujillo 11.16 23:45 0 - 1  
Alianza Lima - Huancayo 11.16 21:30 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Feirense 11.16 18:15 0 - 0  
Varzim - Farense 11.16 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Chaves 11.16 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Clyde 11.16 16:00 0 - 0  
Stenhousemuir - Partick Thistle 11.16 16:00 1 - 4  
U21Rangers - Wrexham 11.16 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Falkirk 11.16 16:00 1 - 1  
Peterhead - Montrose 11.16 16:00 0 - 0  
Stranraer - Airdrieonians 11.16 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Brechin 11.16 16:00 3 - 0  
Cowdenbeath - Queen's Park 11.16 16:00 1 - 0  
Edinburgh City - Albion Rovers 11.16 16:00 3 - 2  
Stirling Albion - Annan 11.16 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Queen of South 11.16 16:00 3 - 0  
Greenock Morton - Arbroath 11.16 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Almería 11.16 18:30 1 - 1  
Fuenlabrada - Huesca 11.16 13:00 3 - 2  
Numancia - Rayo Vallecano 11.16 18:30 2 - 2  
UD Extremadura - Deportivo 11.16 16:00 2 - 0  
Zaragoza - Albacete 11.16 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Las Rozas 11.16 17:00 0 - 0  
Sp. Gijón B - Celta Vigo B 11.16 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Izarra 11.16 16:30 0 - 0  
Arenas de Getxo - Leioa 11.16 16:00 0 - 3  
Ath. Bilbao B - Unionistas de Salamanca 11.16 17:00 4 - 1  
Osasuna B - Barakaldo 11.16 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Badalona 11.16 18:30 2 - 0  
Villarreal B - Olot 11.16 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarrobledo - San Fernando 11.16 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Slovan Bratislava 11.16 13:00 2 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Örményország 11.16 11:00 3 - 0  
U19Törökország - U19Montenegró 11.16 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Svájc 11.16 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Észak-Macedónia (Helyszín: Szkopje) 11.16 13:00 5 - 0  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Luxemburg 11.16 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Albánia 11.16 19:30 2 - 1  
U19Görögország - U19Izland 11.16 19:30 2 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Koszovó 11.16 14:00 4 - 1  
U19Oroszország - U19Wales (Helyszín: Cardiff) 11.16 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Ciprus 11.16 15:00 2 - 0  
U19Szlovákia - U19Málta 11.16 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Feröer-szigetek 11.16 18:00 2 - 0  
U19Franciaország - U19Finnország 11.16 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Észtország 11.16 13:00 4 - 0  
U19Ukrajna - U19Szlovénia 11.16 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Izland 11.16 18:30 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Montevideo Wanderers 11.16 20:00 1 - 3  
CA Cerro - Rampla Juniors 11.16 20:00 0 - 1  
Cerro Largo Melo - Racing Montevideo 11.16 20:00 2 - 1  
Danubio Montevideo - Liverpool Montevideo 11.16 20:00 1 - 2  
Fenix Montevideo - Progreso Montevideo 11.16 15:00 1 - 2  
Plaza Colonia - Juventud de Las Piedras 11.16 20:00 1 - 0  
River Plate Montevideo - Defensor Montevideo 11.16 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Dep. Tachira 11.16 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Kolumbia 11.16 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Carmarthen 11.16 15:30 0 - 3  
Cefn Druids - Barry Town 11.16 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Ballinamallard Utd. 11.16 15:00 0 - 4  
Loughgall - Knockbreda 11.16 15:00 0 - 3  
PSNI - Queens Univ. 11.16 15:00 5 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Ballymena Utd. 11.16 16:00 1 - 0  
Dungannon - Larne 11.16 16:00 0 - 1  
Institute - Linfield 11.16 14:00 0 - 3  
Warrenpoint - Coleraine 11.16 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Kuressaare 11.16 12:00 1 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Auckland City 11.16 02:00 0 - 5  
Hawke's Bay Utd. - Tasman Utd. 11.16 04:00 2 - 0  
Southern Utd. - Eastern Suburbs 11.16 04:00 2 - 4  
Waitakere Utd. - Canterbury Utd. 11.16 03:00 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Sao Paulo)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lipski - I. de Padua (női) 11.16 23:40 1 - 0  
Van. Melo - Tra. Cortez (női) 11.16 23:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Brazil Nagydíj, idömérő) 11.16 16:00 0 - 1  
D. Kvyat - P. Gasly (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Brazíl Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
M. Verstappen - V. Bottas (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Brazil Nagydíj, időmérő) 11.16 16:00 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Benetton Treviso 11.16 16:15 33 - 19  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Sale 11.16 14:00 13 - 7  
La Rochelle - Exeter 11.16 16:15 12 - 31  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Ulster 11.16 14:00 16 - 17  
Clermont - Harlequin 11.16 18:30 53 - 21  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Munster 11.16 18:30 13 - 32  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Castres 11.16 16:00 31 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - London Irish 11.16 20:45 20 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - London Wasps 11.16 21:00 40 - 30  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Zebre 11.16 16:00 59 - 21  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Cardiff 11.16 14:30 16 - 38  
Leicester - Section Paloise 11.16 16:00 41 - 20  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Barao Blumenau 11.16 22:00 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Sao Paulo/Barueri 11.16 00:00 0 - 3  
Osasco - Pinheiros 11.16 23:00 3 - 1  
Praia - Sao Caetano 11.16 01:30 3 - 0  
Sesc RJ - Fluminense 11.16 00:30 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 11.16 06:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 11.16 08:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Narbonne - Nantes 11.16 20:00 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Ajaccio GFC 11.16 19:30 3 - 1  
Tourcoing - Rennes 11.16 19:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Beziers 11.16 19:00 3 - 1  
Chamalieres - St-Raphael 11.16 20:00 2 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Le Cannet 11.16 19:30 1 - 3  
Mulhouse - Terville Florange 11.16 20:00 3 - 1  
Nantes - Mougins 11.16 20:00 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Paris SC 11.16 20:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - Panathinaikosz 11.16 17:00 0 - 3  
PAOK - Elpida Ampelokipon 11.16 18:00 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilisziakosz - Olympiakosz 11.16 18:00 0 - 3  
Panathinaikosz - Thira 11.16 18:00 2 - 3  
Pannaxiakosz - Arisz 11.16 18:00 0 - 3  
Porfyrasz Pireusz - Markopoulo 11.16 19:00 3 - 2  
Thetisz Voula - Ilioupoli 11.16 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Oita Miyoshi 11.16 08:00 3 - 1  
Nagano Tridents - Osaka Blazers 11.16 07:30 0 - 3  
Panasonic Panthers - JT Thunders 11.16 04:05 3 - 0  
Suntory Sunbirds - FC Tokyo 11.16 09:00 3 - 0  
Toray Arrows - Nagoya Wolfdogs 11.16 05:00 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himeji Victorina - Hisamitsu Springs 11.16 06:00 3 - 0  
Hitachi Rivale - Denso Airybees 11.16 07:00 0 - 3  
Kurobe Aqua Fairies - JT Marvelous 11.16 05:00 0 - 3  
NEC Red Rockets - Okayama Seagulls 11.16 04:00 0 - 3  
Toray Arrows - Saitama Ageo Medics 11.16 07:00 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - Ishikawa Blue Cats 11.16 04:00 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Bayi 11.16 09:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Guangdong 11.16 09:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang - Shangdong 11.16 12:30 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yunnan - Liaoning 11.16 09:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Bedzin 11.16 20:30 3 - 1  
GKS Katowice - Cuprum Lubin 11.16 17:30 2 - 3  
Zawiercie - ONICO Varsó 11.16 14:45 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Wisla Varsó 11.16 18:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Posojilnica Aich/Dob 11.16 20:00 3 - 0  
OK Maribor - Mladost Brcko 11.16 18:00 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZOK Kastela - Calcit Kamnik 11.16 17:00 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Düren 11.16 18:30 3 - 0  
Giesen - United Frankfurt 11.16 19:00 3 - 1  
Herrsching - Eltmann 11.16 19:00 3 - 1  
Lüneburg - Netzhoppers Bestensee 11.16 19:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Vilsbiburg 11.16 19:30 3 - 2  
Stuttgart - Aachen 11.16 19:30 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Brescia 11.16 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara 11.16 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Kalinyingrád 11.16 16:00 0 - 3  
Mincsanka Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 11.16 13:00 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany 11.16 12:00 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Metar Cseljabinszk 11.16 16:00 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Conectabalear Manacor 11.16 19:30 3 - 0  
Emeve Lugo - Melilla 11.16 17:30 3 - 0  
L'Illa Grau - Vecindario Gran Canaria 11.16 17:00 1 - 3  
Santanderina - Rio Duero Soria 11.16 18:00 2 - 3  
Uriba Palma - Ushuaia Ibiza 11.16 19:00 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Algar Surmenor 11.16 19:00 3 - 0  
Avarca de Menorca - Madrid Chamberi 11.16 19:00 3 - 0  
Haris Dimurol - Cajasol Juvasa 11.16 19:00 3 - 2  
Kiele Socuellamos - IBSA Las Palmas 11.16 18:00 2 - 3  
Logrono - Barcelona 11.16 19:00 3 - 0  
Sant Cugat - Haro Rioja 11.16 16:00 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ziraat Bankasi Ankara 11.16 18:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Beylikduzu Ihtisas 11.16 13:00 3 - 0  
Aydin Bld. Spor - Ankara PTT 11.16 13:00 3 - 2  
Sakk (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - A. Grischuk 11.16 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 11.16 14:00 6 - 3  
Joe Perry - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 11.16 20:00 1 - 6  
Strandröplabda (Chetumal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perusic O / Schweiner D - Crabb Trevor / Bourne T 11.16 22:00 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Brouwer A / Meeuwsen R 11.16 22:00 1 - 2  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Sponcil S / Claes K 11.16 20:00 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Sweat B / Walsh Jennings 11.16 19:00 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - SeixasdeFreitas/Alves F 11.16 19:00 2 - 0  
Wang F / Xia X - Murakami M / Ishii M 11.16 20:00 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Zverev 11.16 21:00 2 - 0  
S. Tsitsipas - R. Federer 11.16 15:30 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Kubot L / Melo M 11.16 19:00 2 - 0  
Klaasen R / Venus M - Cabal J S / Farah R 11.16 13:00 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - B. Kavcic 11.16 18:30 2 - 0  
J.P. Ficovich - Ale. Brown 11.16 00:35 0 - 2  
S. Korda - Ale. Brown 11.16 20:00 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / King K - Glasspool L / Lawson A 11.16 02:00 2 - 0  
Hoyt E / Redlicki M - Brown A / Kovacevic A 11.16 02:40 2 - 0  
Kirchheimer S / Rapp A - Hoyt E / Redlicki M 11.16 21:00 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - M. Safwat 11.16 13:00 0 - 2  
I. Ivashka - E. Ruusuvuori 11.16 14:25 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nielsen F / Puetz T - Heliovaara/NiklasSalminen 11.16 11:00 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - M. Mmoh 11.16 00:30    
I. Karlovic - C. O'Connell 11.16 21:55 2 - 1  
M. Krueger - M. Giron 11.16 23:50 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Nanda G - Behar A / Escobar G 11.16 01:15 0 - 2  
Behar A / Escobar G - Bambridge L / Lammons N 11.16 20:10 2 - 1  
Erlich J / Gonzalez S - Huey T / Verbeek S 11.16 20:25 2 - 1  
Reyes-Varela / Romboli - Huey T / Verbeek S 11.16 00:20 0 - 2  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - S. Vögele 11.16 18:00 2 - 1  
K. Flipkens - I. Falconi 11.16 20:20 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arconada U M / Dolehide C - Perez E / Stefani L 11.16 01:00 0 - 2  
Fichman S / Shibahara E - Carter H / Loeb J 11.16 19:00 2 - 0  
Fichman S / Shibahara E - Perez E / Stefani L 11.16 22:05 1 - 2  
Gumulya B / Rompies J - Perez E / Stefani L 11.16 19:00 0 - 2  
Gumulya B / Rompies J - Stollár F / Townsend T 11.16 00:10    
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - J. Sinner 11.16 14:00 0 - 2  
L. Vanni - S. Ofner 11.16 12:00 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Sancic A - Arends S / Pel D 11.16 15:35 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ortega-Olmedo - Jay Clarke 11.16 08:30 0 - 2  
R. Ramanathan - J. Duckworth 11.16 10:05 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadhe A / Myneni S - Matsui T / Vardhan V 11.16 11:55 2 - 1  
Raja P / Ramanathan R - Klein B / Prashanth N V S 11.16 13:55 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - V. Diatchenko 11.16 06:00 0 - 2  
V. Tomova - Babos T. 11.16 07:40 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho I-H / Cho Y T - Jakupovic D / Kovinic D 11.16 09:00 0 - 2  
Rodionova Ar / Sanders S - Lee Y-H / Wu F-H 11.16 10:40 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - Shuai Peng 11.16 04:45    
Shuai Zhang - T. Maria 11.16 03:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - A.S. Ginting 11.16 12:30 1 - 2  
Sri. Kidambi - Cheuk Yiu Lee 11.16 11:50 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Choi S / Seo S J 11.16 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Yufei Chen 11.16 05:20 1 - 2  
R. Intanon - Aka. Yamaguchi 11.16 06:20 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Baek H N / Jung K E 11.16 05:40 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chang Y N / Kim H R 11.16 12:10 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Higashino A / Watanabe Y 11.16 12:50 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Jiting H / Yue D 11.16 06:00 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.J. Popov - P. Abian 11.16 14:50 2 - 0  
Tollaslabda (Irish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jansen J R / Kaesbauer P - Dunn A / Hall A 11.16 15:30 2 - 1  
Tollaslabda (Irish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuefei Qi - J.D. Jakobsen 11.16 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (Irish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magelund A / Ravn F - Delrue D / Palermo L 11.16 15:10 2 - 0  
Tollaslabda (Irish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Labar R / Tran A 11.16 14:30 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mornar 11.16 19:00 12 - 12  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - FTC 11.16 17:15 7 - 18  
Tatabánya - Pécs 11.16 16:00 4 - 7  
UVSE - Szeged 11.16 19:30 20 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - OSC 11.16 16:45 15 - 17  
Szombathely - Szentes 11.16 16:00 11 - 12  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 11.16 17:00 9 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Roma 11.16 18:00 13 - 11  
Lazio - Posillipo Napoli 11.16 18:00 10 - 7  
Salerno - Telimar 11.16 18:00 12 - 11  
Trieste - Ortigia 11.16 19:15 11 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Roma 11.16 18:00 9 - 7  
Rapallo - CSS Verona 11.16 18:30 12 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dilmaghani - F. Fonseca 11.16 22:00 1 - 1  
Jai Tapu Opetaia - Mark Flanagan 11.16 09:00 1 - 0  
Lee McGregor - U. Farooq 11.16 21:00 1 - 0  

 

2019.11.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Pittsburgh 11.15 02:20 21 - 7  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Tom. Harimoto 11.15 17:50 4 - 3  
H. Calderano - Youngsik Jeoung 11.15 13:00 4 - 1  
Jingkun Liang - Chun Ting Wong 11.15 13:00 3 - 4  
Koki Niwa - M. Falck 11.15 17:50 4 - 2  
S. Gauzy - Yun-Ju Lin 11.15 13:00 3 - 4  
T. Boll - L. Pitchford 11.15 18:40 4 - 0  
Zhendong Fan - D. Jorgic 11.15 13:00 4 - 0  
Zihao Zhao - Gaoyuan Lin 11.15 18:40 4 - 2  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boll T / Franziska P - Dyjas J / Nuytinck C 11.15 11:00 3 - 1  
Gárdos R / Habesohn D - Yoshimura M / Morizono M 11.15 11:00 1 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Boll T / Franziska P 11.15 16:30 3 - 0  
Jeoung Y / Lee S - Chen C-A / Chuang C-Y 11.15 11:00    
Liang J / Lin G - Ecseki N / Szudi Á 11.15 11:00 3 - 2  
Liang J / Lin G - Yoshimura M / Morizono M 11.15 16:30 3 - 2  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hina Hayata - Hyowon Suh 11.15 19:30 4 - 0  
Hoi Kem Doo - Zhuojia He 11.15 13:50 0 - 4  
Jihee Jeon - I-Ching Cheng 11.15 20:20 0 - 4  
Mima Ito - Hitomi Sato 11.15 13:50 4 - 1  
S. Polcanova - Tianyi Qian 11.15 19:30 2 - 4  
Yidi Wang - Kas. Ishikawa 11.15 13:50 4 - 2  
Ying Han - Yuting Gu 11.15 13:50 0 - 4  
Yuling Zhu - Miy. Kihara 11.15 20:20 4 - 1  
Asztalitenisz (Austrian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeon J / Shin Y - Balazova B / Matelova H 11.15 11:40 3 - 0  
Kihara M / Nagasaki M - Choi H / Yang H 11.15 11:40 3 - 2  
Kihara M / Nagasaki M - Jeon J / Shin Y 11.15 17:10 3 - 2  
Wu Y / Zhang L - Hirano M / Ishikawa K 11.15 11:40 1 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Shin Y - Lee S / Jeon J 11.15 10:00 3 - 2  
Harimoto T / Hayata H - Lebesson E / Yuan J N 11.15 14:40 3 - 2  
Lebesson E / Yuan J N - Khanin A / Trigolos D 11.15 10:00 3 - 1  
Lin G / Zhu Y - Cho D / Shin Y 11.15 14:40 3 - 1  
Mizutani J / Ito M - Harimoto T / Hayata H 11.15 10:00 1 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Vanersborg 11.15 19:00 4 - 4  
Bollnäs - Vetlanda 11.15 19:00 2 - 3  
Frillesas - Villa Lidköping 11.15 19:00 0 - 5  
Västeräs - Hammarby 11.15 18:00 6 - 0  
Baseball (WBSC Premier 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Mexikó 11.15 11:00 7 - 3  
USA - Tajvan 11.15 04:00 3 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - P. Wright 11.15 20:10 12 - 16  
Glen Durrant - Mic. Smith 11.15 21:55 16 - 12  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Viikingit Helsinki 11.15 17:00 4 - 16  
Happee Jyväskylä - Indians Espoo 11.15 17:30 4 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Langnau 11.15 19:30 10 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejzbach Vysoke Myto - Melnik 11.15 20:15 3 - 4  
Slavia Praha - Sparta Praha 11.15 20:00 0 - 9  
Tango Brno - Svarog Teplice 11.15 20:30 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Petrarca Padova 11.15 20:30 7 - 1  
Genova - Sandro Abate Avellino 11.15 21:00 1 - 4  
Meta Catania - Arzignano 11.15 20:30 5 - 1  
Pesarofano - Came Dosson 11.15 20:30 1 - 0  
Rieti - Latina 11.15 20:30 2 - 1  
Signor Prestito CMB - Acqua & Sapone 11.15 20:00 7 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Zaragoza 11.15 21:00 2 - 2  
Levante - Murcia 11.15 20:45 3 - 5  
Osasuna Magna - Peniscola 11.15 20:30 3 - 2  
Palma Futsal - Jaen 11.15 20:30 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Zlín 11.15 18:00 1 - 0  
Liberec - Litvínov 11.15 18:00 6 - 1  
Pardubice - Olomouc 11.15 18:00 1 - 1  
Plzen - Karlovy Vary 11.15 17:30 4 - 3  
Sparta Praha - Mountfield HK 11.15 18:30 2 - 1  
Trinec - Mladá Boleslav 11.15 17:00 3 - 0  
Vitkovice - Brno 11.15 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Herlev Eagles 11.15 19:30 9 - 0  
Rödovre - Herning 11.15 19:30 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda 11.15 18:00 3 - 4  
Gyergyói HK - Debrecen 11.15 17:30 2 - 4  
Vasas - Újpest 11.15 18:40 2 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 11.15 17:00 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Koovee 11.15 17:30 3 - 4  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 11.15 17:30 3 - 1  
RoKi - Kiekko-Vantaa 11.15 17:30 4 - 4  
SaPKo - Imatra Ketterä 11.15 17:30 2 - 0  
TUTO - KeuPa 11.15 17:30 3 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 11.15 17:30 6 - 6  
Hämeenlinna - Ässät 11.15 17:30 5 - 3  
Ilves - Tappara 11.15 17:30 1 - 0  
Kalpa - Turku PS 11.15 17:30 2 - 5  
Lahti Pelicans - Kärpät 11.15 17:30 0 - 3  
Vaasan Sport - Lukko 11.15 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Mulhouse 11.15 20:00 6 - 2  
Nice - Bordeaux 11.15 20:00 1 - 5  
Rouen - Anglet 11.15 20:00 7 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Jertisz Pavlodar 11.15 14:00 2 - 0  
Gornyak Rudnyij - Torpedo Kamenogorszk 2 11.15 14:00 0 - 6  
Kulager Petropavlovszk - Almaty 11.15 14:00 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jokerit 11.15 10:00 2 - 2  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 11.15 18:30 4 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Szocsi 11.15 15:00 1 - 0  
Red Star Kunlun - SZKA Szentpétervár 11.15 12:30 2 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nottingham 11.15 15:00 2 - 4  
Comarch Cracovia - Bejbarisz Atirau 11.15 19:00 3 - 2  
Nyeman Grodno - Donbassz 11.15 14:00 3 - 3  
Sönderjyske - FTC 11.15 19:30 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk 11.15 18:30 0 - 0  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 11.15 18:00 6 - 2  
Podhale Nowy Targ - Torun 11.15 18:00 4 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Szputnyik Almetyevszk 11.15 13:30 3 - 1  
Amurszkije Tigri Habarov. - Dinamo Szentpétervár 2 11.15 10:00 1 - 3  
Barisz 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 11.15 14:00 8 - 3  
Dinamo Riga 2 - Atlant Moszkva 11.15 17:30 3 - 0  
Krilja Szovjetov Moszkva - SZKA-Varjagi 11.15 17:00 2 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Moszkva 2 11.15 16:00 3 - 0  
SZKA-1946 - Almaz Cserepovec 11.15 17:00 7 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 11.15 04:00 3 - 5  
Buffalo - Carolina 11.15 01:00 4 - 4  
Edmonton - Colorado 11.15 03:00 6 - 2  
Florida - Winnipeg 11.15 01:00 3 - 4  
Los Angeles - Detroit 11.15 04:30 2 - 2  
Minnesota - Arizona 11.15 02:00 3 - 2  
Tampa Bay - NY Rangers 11.15 01:00 9 - 3  
Vancouver - Dallas 11.15 04:00 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Narvik 11.15 19:00 8 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 11.15 20:00 2 - 3  
Crimmitschau - Dresden 11.15 20:00 3 - 2  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 11.15 19:30 3 - 3  
Freiburg - Heilbronn 11.15 19:30 3 - 3  
Kassel - Lausitzer Füchse 11.15 19:30 1 - 0  
Landshut - Bietigheim/Bissingen 11.15 19:30 2 - 3  
Tölzer Löwen - Kaufbeuren 11.15 19:30 8 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 11.15 19:30 4 - 1  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 11.15 19:30 2 - 3  
Iserlohn - Ingolstadt 11.15 19:30 2 - 3  
München - Nürnberg 11.15 19:30 3 - 3  
Schwenningen - Köln 11.15 19:30 4 - 5  
Straubing - Krefeld 11.15 19:30 5 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Owen Sound Attack 11.15 01:30 8 - 5  
North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs 11.15 01:00 1 - 5  
Peterborough Petes - Niagara Icedogs 11.15 01:05 5 - 5  
Saginaw Spirit - Ottawa 67's 11.15 01:05 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Linz 11.15 19:15 3 - 4  
Klagenfurt - Vienna Capitals 11.15 19:15 8 - 3  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 11.15 19:45 5 - 2  
Znojmo - Dornbirn 11.15 18:30 4 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Gatineau Olympiques 11.15 00:00 6 - 2  
Baie-Comeau Drakkar - Sagueneens Chicoutimi 11.15 01:30 4 - 4  
Moncton Wildcats - Charlottetown Islanders 11.15 00:00 3 - 2  
Quebec Remparts - Rimouski Oceanic 11.15 01:00 1 - 6  
Sherbrooke Phoenix - Cape Breton Eagles 11.15 01:00 6 - 1  
Val-d'Or Foreurs - Saint John Sea Dogs 11.15 01:00 7 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 11.15 19:45 6 - 1  
GCK Lions - Biasca Ticino 11.15 20:00 9 - 3  
Langenthal - Ajoie 11.15 20:00 4 - 3  
Sierre - Kloten 11.15 20:00 2 - 1  
Thurgau - Olten 11.15 20:00 3 - 2  
Winterthur - Visp 11.15 20:00 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri 11.15 19:45 4 - 2  
Langnau Tigers - Bern 11.15 19:45 3 - 1  
Lausanne - Biel 11.15 19:45 2 - 3  
Zug - Davos 11.15 19:45 4 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västeras 11.15 19:00 2 - 1  
MODO - Kristianstad 11.15 19:00 3 - 1  
Södertälje - Tingsryd 11.15 19:00 4 - 1  
Västervik - Timra 11.15 18:00 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Topolcany 11.15 18:00 2 - 2  
Levice - Povazska Bystrica 11.15 18:00 6 - 3  
Martin - Skalica 11.15 18:00 2 - 1  
Zilina - Spisska Nova Ves 11.15 18:00 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Detva 11.15 18:30 2 - 2  
MAC - Slovan Bratislava 11.15 18:00 1 - 5  
Michalovce - Kosice 11.15 17:30 2 - 2  
Poprad - Liptovsky Mikulas 11.15 18:00 2 - 3  
Trencin - B. Bystrica 11.15 18:00 1 - 1  
Zvolen - Nove Zamky 11.15 18:00 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Barsz Kazany 2 11.15 17:00 2 - 4  
CSZK Szamara - Dizel Penza 11.15 16:00 0 - 2  
Himik Voszkreszenszk - KRS Beijing 11.15 16:30 1 - 0  
Humo Taskent - ORG Beijing 11.15 15:30 5 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Juzsnij Ural Orszk 11.15 13:00 6 - 1  
Rosztov - Torpedo Gorkij 11.15 17:30 1 - 5  
Rubin Tyumeny - Jugra Hanti-Manszijszk 11.15 15:00 3 - 1  
Tambov - Rjazany 11.15 16:30 3 - 0  
Zvezda Csehov - Tsen Tou Jilin 11.15 17:00 5 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Anyang 11.15 09:10 6 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Hispano Americano 11.15 01:00 89 - 88  
Obras Sanitarias - CA Platense 11.15 00:00 87 - 68  
San Lorenzo - Regatas Corrientes 11.15 01:00 100 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 11.15 09:30 95 - 99  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Antwerpen 11.15 20:30 77 - 94  
Kosárlabda (Belga bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Mechelen 11.15 20:30 73 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Sao Jose dos Campos 11.15 00:00 77 - 81  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - London City Royals 11.15 20:30 85 - 75  
Worcester - Surrey 11.15 20:30 77 - 78  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa, Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Sheffield 11.15 20:30 101 - 81  
Newcastle - Manchester Giants 11.15 20:30 104 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Anyang 11.15 11:00 77 - 78  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - ASVEL Lyon-Villeurbanne 11.15 19:00 65 - 65, h.u. 72 - 74  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce 11.15 18:00 88 - 70  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas 11.15 20:30 83 - 74  
Valencia - Bayern München 11.15 21:00 82 - 56  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Paris BC 11.15 20:00 89 - 77  
Denain - Fos-sur-Mer 11.15 20:00 87 - 70  
Gries-Oberhoffen - Evreux 11.15 20:00 93 - 90  
Lille - Poitiers 11.15 20:00 66 - 55  
Nantes - Aix Maurienne 11.15 20:30 74 - 78  
St-Quentin - Nancy 11.15 20:00 77 - 92  
Vichy-Clermont - St-Chamond 11.15 20:00 83 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Reims 11.15 20:00 71 - 74  
Roanne - Le Mans 11.15 20:00 100 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Columbian Dyip 11.15 12:00 113 - 90  
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Elite 11.15 09:30 109 - 109, h.u. 120 - 117  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Gorica 11.15 19:00 72 - 91  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Beijing Ducks 11.15 12:35 91 - 100  
Xinjiang - Liaoning 11.15 12:35 127 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Bydgoszcz 11.15 17:30 85 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Miami 11.15 00:00 97 - 108  
Denver - Brooklyn 11.15 04:30 101 - 93  
Milwaukee - Chicago 11.15 02:00 124 - 115  
New Orleans - LA Clippers 11.15 02:00 132 - 127  
New York - Dallas 11.15 02:00 106 - 103  
Phoenix - Atlanta 11.15 03:00 128 - 112  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Urania Milano - Ravenna 11.15 20:45 78 - 62  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Puerto Rico 11.15 01:00 58 - 108  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Argentína 11.15 01:00 67 - 63  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Galati 11.15 16:00 59 - 84  
Gaz Metan Medias - Ath. Constanta 11.15 17:00 93 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alicante - Oviedo 11.15 20:45 90 - 54  
Caceres - Almansa 11.15 21:30 76 - 68  
Real Canoe - Melilla 11.15 20:00 85 - 102  
Valladolid - Castello 11.15 20:45 87 - 79  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 11.15 20:30 51 - 55  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Valga 11.15 18:00 108 - 101  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Érd 11.15 16:30 30 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Doukasz 11.15 19:30 40 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Békéscsaba 11.15 18:30 28 - 25  
Kisvárda - MTK 11.15 18:00 24 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Hamm-Westfalen 11.15 19:30 24 - 24  
Krefeld - Bietigheim 11.15 20:00 19 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Univ. Izsevszk 11.15 15:00 30 - 23  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Graz 11.15 19:00 20 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Söder - Skara 11.15 19:00 18 - 29  
Önnered - VästerasIrsta 11.15 19:00 23 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Koper 11.15 19:00 30 - 27  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Mauritánia 11.15 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Botswana 11.15 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanzánia - Egyenlítői Guinea 11.15 17:00 2 - 1  
Tunézia - Líbia 11.15 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Estudiantes Buenos Aires 11.15 01:10 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Beerschot Wilrijk 11.15 20:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Vitória 11.15 21:00 2 - 1  
Bragantino - Criciuma 11.15 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Ccs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinique - Honduras 11.15 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája A div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Costa Rica 11.15 00:30 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belize - Francia Guyana 11.15 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Dcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Vincent és Grenadine - Nicaragua 11.15 20:00 1 - 0  
Suriname - Dominikai Közösség 11.15 23:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Fredericia 11.15 18:30 2 - 3  
Köge - Nyköbing 11.15 18:30 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 11.15 15:00 0 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 11.15 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wahda 11.15 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2020 - Eb-selejtező, A csoport 11.15 21:00    
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Gibraltár 11.15 20:45 6 - 0  
Svájc - Grúzia 11.15 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Feröer-szigetek 11.15 18:00 4 - 0  
Románia - Svédország 11.15 20:45 0 - 2  
Spanyolország - Málta 11.15 20:45 7 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Olaszország 11.15 20:45 0 - 3  
Finnország - Liechtenstein 11.15 18:00 3 - 0  
Örményország - Görögország 11.15 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Troyes 11.15 20:00 1 - 0  
Le Havre - Dunkerque 11.15 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Panahaiki 11.15 16:30 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Roda 11.15 20:00 1 - 1  
FC Eindhoven - Maastricht 11.15 20:00 2 - 0  
Oss - Volendam 11.15 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 11.15 19:30 1 - 2  
Ajax - VV Alkmaar 11.15 19:30 4 - 0  
Excelsior/Barendrecht - Twente 11.15 19:30 2 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Persela Lamongan 11.15 09:30 4 - 3  
PSIS Semarang - Bali Utd. 11.15 12:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahr Khodro Mashhad - Gol Gohar Sirjan 11.15 13:15 1 - 0  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Ahli (QAT) 11.15 16:10 4 - 1  
Al-Sadd - Al-Shahaniya 11.15 16:10 3 - 1  
Al-Wakrah - Umm-Salal 11.15 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Taraz 11.15 10:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Junior de Barranquilla 11.15 01:00 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Alianza Petrolera 11.15 02:30 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Molinos El Pirata 11.15 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Elgin 11.15 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Grúzia 11.15 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Anglia 11.15 19:00 0 - 3  
U21Ausztria - U21Koszovó 11.15 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Görögország 11.15 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Lengyelország 11.15 17:00 3 - 0  
U21Oroszország - U21Lettország 11.15 16:00 2 - 0  
U21Szerbia - U21Észtország 11.15 19:00 6 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Norvégia 11.15 13:30 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ukrajna - U21Dánia 11.15 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trujillanos Valera - Dep. La Guaira 11.15 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 11.15 18:00 0 - 1  
Ecuador - Trinidad és Tobago 11.15 01:00 3 - 0  
Magyarország - Uruguay 11.15 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Briton Ferry - Pontypridd Town 11.15 20:30 3 - 0  
Goytre Utd. - Caerau Ely 11.15 20:30 4 - 0  
Llanelli - Undy Athletic 11.15 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Airbus 11.15 21:00 1 - 0  
Connah's Quay - Newtown 11.15 20:45 3 - 1  
TNS - Aberystwyth 11.15 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Portadown 11.15 20:45 0 - 1  
Newry City - HW Welders 11.15 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Crusaders 11.15 20:45 1 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Toulouse 11.15 20:45 20 - 25  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Worcester 11.15 17:00 14 - 57  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Toulon 11.15 20:45 13 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Edinburgh 11.15 20:00 10 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Brive 11.15 20:45 11 - 27  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - America Volei 11.15 23:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi Bauru - Curitiba 11.15 23:30 3 - 0  
Valinhos - Minas 11.15 23:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 11.15 11:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Békéscsaba 11.15 19:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Paris Volley 11.15 20:00 1 - 3  
Montpellier - Chaumont 11.15 20:00 3 - 0  
Toulouse - Arago de Sete 11.15 20:00 3 - 1  
Tours - Nice 11.15 20:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság,női,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Jiangsu 11.15 12:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Slepsk Suwalki 11.15 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Wroclaw 11.15 17:30 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Vakifbank Istanbul 11.15 16:30 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - THY Istanbul 11.15 17:30 3 - 0  
Sakk (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - J-K. Duda 11.15 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - Ant. Hamilton (5 nyert frame-ig) 11.15 13:00 5 - 1  
Joe Perry - A. Ursenbacher (5 nyert frame-ig) 11.15 20:00 5 - 3  
M. Selby - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 11.15 15:45 4 - 5  
S. Murphy - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 11.15 20:00 1 - 5  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Momen - Paul Coll 11.15 15:30 3 - 0  
Strandröplabda (Chetumal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Seidl R / Waller P 11.15 15:00 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Aye Q / Gauthier-Rat A 11.15 16:00 2 - 0  
Bykanov R / Likholetov A - Carvalhaes G A / Dealtry Barbosa 11.15 16:00 1 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Nolvak K / Tiisaar M 11.15 15:00 0 - 2  
Crabb Trevor / Bourne T - Van De Velde/Varenhorst 11.15 17:00 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Liamin N / Myskiv T 11.15 18:00 0 - 2  
Gao P / Li Y - Schumann D / Durant C 11.15 17:00 2 - 1  
Gibb J / Crabb Taylor - Grimalt E / Grimalt M 11.15 15:00 0 - 2  
Hyden J / Kolinske W - Samoilovs A / Smedins J 11.15 18:00 0 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Koekelkoren D / Van Walle 11.15 18:00 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Pedlow S / Schachter S 11.15 16:00 2 - 0  
Rossi E/Carambula Raurich - Brandao O / Solberg P 11.15 17:00 2 - 0  
SarabiaDelgado/StephensZ - Ermacora/Pristauz-Telsnig 11.15 15:00 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Popov S / Gordieiev I 11.15 18:00 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Loyola Stein/Souto Major 11.15 17:00 2 - 0  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Kubickova M / Kvapilova M 11.15 01:00 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Gallay A / Pereyra F 11.15 00:00 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Borger K / Sude J 11.15 03:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Birlova E / Ukolova E 11.15 21:00 2 - 0  
Day E / Flint B - Futami A / Hasegawa A 11.15 21:00 2 - 1  
Gallay A / Pereyra F - Laird N / Palmer B 11.15 20:00 1 - 2  
Gordon J / Marcelle S - Dabizha K / Rudykh D 11.15 00:00 2 - 1  
GutierrezSoria/BelenCarro - Bieneck V / Schneider I 11.15 20:00 2 - 0  
GutierrezSoria/BelenCarro - Sweat B / Walsh Jennings 11.15 03:00 1 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Murakami M / Ishii M 11.15 01:00 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Wang X X / Xue C 11.15 20:00 2 - 1  
Kubickova M / Kvapilova M - LobatoHerr/FernanNav 11.15 21:00 1 - 2  
Lin M M / Zeng J - Birlova E / Ukolova E 11.15 02:00 0 - 2  
Lunde I / Hjortland A G T - Bieneck V / Schneider I 11.15 01:00 0 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Behrens K / Tillmann C 11.15 20:00 1 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Voronina M / Bocharova M 11.15 02:00 0 - 2  
SeixasdeFreitas/Alves F - Day E / Flint B 11.15 00:00 2 - 1  
Sponcil S / Claes K - Wang F / Xia X 11.15 02:00 2 - 1  
Wang F / Xia X - Gordon J / Marcelle S 11.15 21:00 2 - 0  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Al-Jalbubi N / Alhashmi M 11.15 17:30 2 - 1  
Aahman D / Hellvig J - Brozyniak J / Janiak P 11.15 14:00 1 - 2  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Bakhnar P / Bogatov Y 11.15 15:00 0 - 2  
Brozyniak J / Janiak P - Bakhnar P / Bogatov Y 11.15 18:30 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, ffi páros, Mirnyi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Krawietz K / Mies A 11.15 13:00 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Herbert P-H / Mahut N 11.15 18:45 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes, Borg cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, Borg csoport 2019 11.15 09:15    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes,Agassi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb, Agassi csoport 2019 11.15 23:00    
D. Medvedev - A. Zverev 11.15 21:00 0 - 2  
R. Nadal - S. Tsitsipas 11.15 15:00 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - Ale. Brown 11.15 01:00 0 - 2  
Kee. Smith - B. Kavcic 11.15 23:00 0 - 2  
Mar. Redlicki - S. Korda 11.15 21:00 1 - 2  
Ste. Kozlov - J.J. Wolf 11.15 17:00 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Goransson A - Kirchheimer S / Rapp A 11.15 19:00 1 - 2  
Budic V / Clark E - Kirchheimer S / Rapp A 11.15 02:20 0 - 2  
Eubanks C / King K - Johnson H / Johnson Y 11.15 01:25 2 - 1  
Hoyt E / Redlicki M - Cerundolo F / Ficovich J P 11.15 03:30 2 - 0  
Kozlov S / Polansky P - Brown A / Kovacevic A 11.15 02:40    
Merino A / Pena Lopez M - Glasspool L / Lawson A 11.15 00:00 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - E. Ruusuvuori 11.15 16:50 0 - 2  
E. Ymer - M. Safwat 11.15 13:00 0 - 2  
H. Heliovaara - I. Ivashka 11.15 15:00 1 - 2  
S. Stakhovsky - C. Taberner 11.15 13:00 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrivnyy A / Yevseyev D - Draganja T / Kotov P 11.15 14:45 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Jas. Jung 11.15 20:50 0 - 2  
C. O'Connell - A. Menendez-Maceiras 11.15 18:40 2 - 0  
Gon. Escobar - A. Galarneau 11.15 17:00 0 - 2  
M. Giron - J. Brooksby 11.15 19:00 2 - 1  
M. Giron - Jas. Jung 11.15 23:35 2 - 1  
M. Mmoh - B. Klahn 11.15 19:25 2 - 1  
P. Krstin - M. Krueger 11.15 22:20 0 - 2  
S. Bangoura - I. Karlovic 11.15 17:00 1 - 2  
T. Sandgren - Mic. Redlicki 11.15 20:05 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Gonzalez S - Balaji N S / Nedunchezhiyan J 11.15 23:00 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Bambridge L / Lammons N 11.15 22:25 0 - 2  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - C. Vandeweghe 11.15 18:45 0 - 2  
C. McNally - Gálfi D. 11.15 17:00 2 - 1  
C. Vandeweghe - M. Minella 11.15 23:35 2 - 0  
C.C. Bellis - K. Flipkens 11.15 17:00 0 - 2  
Car. Dolehide - T. Townsend 11.15 17:00 1 - 2  
I. Falconi - B. Mattek-Sands 11.15 17:00 2 - 0  
K. Zavatska - Ann Li 11.15 19:05 2 - 0  
M. Minella - E. Bouchard 11.15 18:25    
U.M. Arconada - S. Vögele 11.15 19:30 0 - 2  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Loeb J - Cako J / Danilovic O 11.15 23:35 2 - 0  
Fichman S / Shibahara E - Falconi I / Mcnally C 11.15 23:55 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - E. Benchetrit 11.15 12:00 2 - 0  
F. Gaio - J. Sinner 11.15 16:00 0 - 2  
L. Musetti - S. Ofner 11.15 13:00 0 - 2  
L. Vanni - P. Gojowczyk 11.15 12:00 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Cressy M - Arends S / Pel D 11.15 12:55 0 - 2  
Neuchrist M / Weissborn T - Cacic N / Sancic A 11.15 14:20 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramanathan - S. Nagal 11.15 08:30 2 - 0  
S. Diez - Jay Clarke 11.15 10:25 1 - 2  
S.K. Mukund - J. Duckworth 11.15 13:15 1 - 2  
T. van Rijthoven - R. Ortega-Olmedo 11.15 09:45    
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Prashanth N V S - Chandrasekar A / Kaliyanda Poona 11.15 08:30 2 - 0  
Raja P / Ramanathan R - Dougaz A / Hemery C 11.15 11:05 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - Kyo. Okamura 11.15 07:20 2 - 0  
N. Bains - Babos T. 11.15 10:30 1 - 2  
V. Diatchenko - J. Cepelova 11.15 06:00 2 - 0  
V. Tomova - D. Jakupovic 11.15 08:35 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodionova Ar / Sanders S - Dzalamidze N / Rakhimova 11.15 13:00 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - Xinyun Han 11.15 07:15 2 - 0  
Kur. Nara - Shuai Peng 11.15 06:25    
Shuai Zhang - Nao Hibino 11.15 04:45 2 - 0  
T. Maria - Xinyu Wang 11.15 03:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Tien Chen Chou 11.15 12:50 2 - 1  
Cheuk Yiu Lee - Vik. Axelsen 11.15 11:50 2 - 0  
Jon. Christie - A. Antonsen 11.15 12:30 2 - 0  
Sri. Kidambi - Long Chen 11.15 06:00    
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Ahsan M / Setiawan H 11.15 05:00 0 - 2  
Choi S / Seo S J - Ong Y S / Teo E Y 11.15 06:10 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Endo H / Watanabe Y 11.15 06:20 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Aka. Yamaguchi 11.15 11:40 1 - 2  
R. Intanon - Noz. Okuhara 11.15 12:10 2 - 0  
Rus. Hartawan - Beiwen Zhang 11.15 06:30 0 - 2  
Yufei Chen - Bing Jiao He 11.15 12:00 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Chen Q / Jia Y F 11.15 05:30 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Baek H N / Jung K E 11.15 05:50 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Du Y / Li Y H 11.15 12:50 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Chang Y N / Kim H R 11.15 05:40 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Kaneko Y / Matsutomo M 11.15 12:20 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Puavaranukroh/Taerattanac 11.15 05:10 2 - 1  
Higashino A / Watanabe Y - Seo S J / Chae Y 11.15 12:40 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Jiting H / Yue D 11.15 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Chi Ting - Y. de Oliveira 11.15 12:00 2 - 1  
Chr. Popov - F. Burestedt 11.15 11:30 1 - 2  
F. Burestedt - T.J. Popov 11.15 17:55 0 - 2  
K. Schaefer - P. Abian 11.15 11:30 0 - 2  
P. Abian - Chen Chi Ting 11.15 17:40 2 - 0  
T. Penty - T.J. Popov 11.15 12:00 1 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimley C / Grimley M - Liao K H / Po L W 11.15 12:30 0 - 2  
Hemming C / Mairs G - Dunn A / Hall A 11.15 13:00 1 - 2  
Jansen J R / Kaesbauer P - Kolding M P / Mogensen C 11.15 12:30 2 - 0  
Lee F-C / Lee F-J - Bay-Smidt M / Moelhede L 11.15 13:00 2 - 0  
Lee F-C / Lee F-J - Dunn A / Hall A 11.15 18:35 0 - 2  
Liao K H / Po L W - Jansen J R / Kaesbauer P 11.15 18:20 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsiang Ti Lin - J.D. Jakobsen 11.15 17:35 0 - 2  
J.D. Jakobsen - M. Mitsova 11.15 12:00 2 - 0  
K. Kuuba - Hsiang Ti Lin 11.15 11:30 0 - 2  
Shuo Yun Sung - Xuefei Qi 11.15 17:20 0 - 2  
Xuefei Qi - G. Mahulette 11.15 12:00 2 - 0  
Yvonne Li - Shuo Yun Sung 11.15 11:30 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akchurina A / Morozova O - Magelund A / Ravn F 11.15 13:00 0 - 2  
Boeje A / Poulsen M - Delrue D / Palermo L 11.15 18:15    
Heriau V / Lambert M - Delrue D / Palermo L 11.15 13:00 0 - 2  
Macpherson J / Torrance C - Boeje A / Poulsen M 11.15 12:30 0 - 2  
Nistad C / Sjoo M - Frost K / Ryan M 11.15 12:30 2 - 0  
Nistad C / Sjoo M - Magelund A / Ravn F 11.15 18:00 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Labar R / Tran A 11.15 11:00 0 - 2  
Christiansen M / Boeje A - Hall A / Macpherson J 11.15 11:00 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Christiansen M / Boeje A 11.15 17:15 0 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Mairs G / Williams V 11.15 11:00 2 - 0  
Labar R / Tran A - Magee S / Magee C 11.15 17:00 2 - 0  
Thyrri M / Surrow M - Magee S / Magee C 11.15 11:00 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zágráb 11.15 19:00 14 - 10  
Primorac Kotor - Jadran Herceg Novi 11.15 19:00 10 - 16  
Sabac - Crvena zvezda 11.15 20:30 10 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd 11.15 20:00 9 - 11  
Kaposvár - Vasas 11.15 19:30 12 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goulamirian - Kane Watts 11.15 19:00 1 - 0  
A. Moloney - E. Dharry 11.15 10:30 1 - 0  
J. Moloney - D. Flores 11.15 11:30 1 - 0  
M. Soro - C. Vitu 11.15 19:00 1 - 0  

 

2019.11.14.
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Habesohn - Zihao Zhao 11.14 18:20 0 - 4  
D. Jorgic - Woojin Jang 11.14 15:00 4 - 2  
D. Ovtcharov - O. Assar 11.14 15:50 4 - 0  
H. Calderano - K. Jha 11.14 15:50 4 - 2  
Jaehyun An - Gaoyuan Lin 11.14 18:20 2 - 4  
Jingkun Liang - J. Groth 11.14 15:50 4 - 2  
Koki Niwa - B. Duda 11.14 18:20 4 - 2  
L. Pitchford - Jun Mizutani 11.14 15:00 4 - 3  
M. Freitas - Chun Ting Wong 11.14 15:00 1 - 4  
Mah. Yoshimura - Yun-Ju Lin 11.14 19:10 0 - 4  
R. Filus - Tom. Harimoto 11.14 15:50 1 - 4  
R. Gárdos - S. Gauzy 11.14 19:10 3 - 4  
Youngsik Jeoung - P. Franziska 11.14 19:10 4 - 2  
Yu Zhou - M. Falck 11.14 15:00 3 - 4  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alamian N / Alamiyan N - Ecseki N / Szudi Á 11.14 11:45 1 - 3  
Boll T / Franziska P - Duda B / Qiu D 11.14 12:25 3 - 2  
Drinkhall P / Walker S - Chen C-A / Chuang C-Y 11.14 11:45 0 - 3  
Dyjas J / Nuytinck C - Fan Z / Wang C 11.14 11:45    
Gárdos R / Habesohn D - Chen A / Serdaroglu D 11.14 11:45 3 - 0  
Jung Y / Lee S - Ishiy V / Tsuboi G 11.14 12:25 3 - 1  
Liang J / Lin G - Flore T / Lebesson E 11.14 12:25 3 - 2  
Yoshimura M / Morizono M - Liao C-T / Lin Y-J 11.14 12:25 3 - 1  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Ching Lee - I-Ching Cheng 11.14 20:50 1 - 4  
Hoi Kem Doo - W.Y.M. Soo 11.14 20:00 4 - 2  
Hsien-Tzu Cheng - Hyowon Suh 11.14 20:00 0 - 4  
Jia Liu - Ying Han 11.14 17:30 0 - 4  
Jihee Jeon - Ando Minami 11.14 17:30 4 - 0  
Mima Ito - Xiaoxin Yang 11.14 16:40 4 - 0  
Miu Hirano - Hina Hayata 11.14 20:50 0 - 4  
Miy. Kihara - B. Szőcs 11.14 20:50 4 - 0  
N. Mittelham - Zhuojia He 11.14 16:40 1 - 4  
Rui Zhang - Hitomi Sato 11.14 17:30 2 - 4  
S. Polcanova - Hyojoo Choi 11.14 20:00 4 - 3  
Szu-Yu Chen - Kas. Ishikawa 11.14 20:50 0 - 4  
Tianyi Qian - Shiwen Liu 11.14 16:40 4 - 3  
Xingtong Chen - Yidi Wang 11.14 17:30 2 - 4  
Yuling Zhu - Xialian Ni 11.14 16:40 4 - 0  
Yuting Gu - Tianwei Feng 11.14 20:00 4 - 2  
Asztalitenisz (Austrian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GU Y / Sun M - Choi H / Yang H 11.14 13:05 1 - 3  
Hirano M / Ishikawa K - Madarász/Pergel 11.14 13:45 3 - 0  
Ho T T / Mischek K - Balazova B / Matelova H 11.14 13:45 0 - 3  
Kihara M / Nagasaki M - Monteiro Dodean/Samara 11.14 13:05 3 - 2  
Lin Y / Yu M - Doo H K / Lee H C 11.14 13:45 3 - 1  
Ng W N / Soo W Y M - Wu Y / Zhang L 11.14 13:05 0 - 3  
Polcanova S / Szőcs B - Jeon J / Shin Y 11.14 13:05 0 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fegerl S / Polcanova S - Lebesson E / Yuan J N 11.14 10:00 1 - 3  
Franziska P / Solja P - Lee S / Jeon J 11.14 10:00 0 - 3  
Harimoto T / Hayata H - Ho K K / Lee H C 11.14 10:40 3 - 2  
Khanin A / Trigolos D - Lin Y J/Cheng I C 11.14 10:00 3 - 0  
Pistej L / Balazova B - Cho D / Shin Y 11.14 10:40 0 - 3  
Wong C T / Doo H K - Lin G / Zhu Y 11.14 10:00 0 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Start Nyizsnyij Novgorod 11.14 12:00 9 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Ural Trubnyik 11.14 12:30 9 - 7  
Vodnyik Arhangelszk - Sztroitel Sziktivkar 11.14 17:00 8 - 0  
Volga Uljanovszk - Dinamo Moszkva 11.14 15:30 6 - 9  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - R. Thornton 11.14 22:50 10 - 8  
Ger. Price - Dar. Webster 11.14 21:10 10 - 1  
J. Wade - Adr. Lewis 11.14 20:10 9 - 10  
M. van Gerwen - Ian White 11.14 21:50 10 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Belleville 11.14 01:00 4 - 4  
Manitoba - Texas Stars 11.14 02:00 2 - 1  
Milwaukee - Chicago Wolves 11.14 02:00 6 - 3  
Rochester - Syracuse 11.14 01:05 4 - 3  
San Diego - San Jose Barracuda 11.14 04:00 9 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 11.14 01:05 0 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 11.14 20:30 6 - 1  
Olimpija Ljubljana - Zell am See 11.14 19:15 3 - 1  
Renon/Ritten - Vienna Capitals 2 11.14 20:00 7 - 1  
Salzburg 2 - Gherdeina/Gröden 11.14 19:15 5 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 11.14 18:00 0 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 11.14 17:00 1 - 1  
Lida - Metallurg Zslobin 11.14 17:00 0 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Mogiljev 11.14 17:00 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 11.14 17:00 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 11.14 17:30 2 - 5  
Dinamo Moszkva - Barisz 11.14 17:30 2 - 2  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 11.14 18:30 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 11.14 17:00 6 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk 11.14 17:00 1 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 11.14 17:00 6 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amurszkije Tigri Habarov. - Dinamo Szentpétervár 2 11.14 10:00 2 - 3  
Barisz 2 - Reaktor Nyizsnyekamszk 11.14 14:00 1 - 2  
Belije Medvegyi Cseljab. - Szarmati Orenburg 11.14 14:00 4 - 3  
Kuznyeckije Medvegyi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 11.14 12:30 1 - 7  
Omszkije Jasztrebi - Irbisz Kazany 11.14 14:00 1 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 11.14 15:00 3 - 5  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Lada Toljatti 2 11.14 13:00 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Dallas 11.14 03:30 1 - 3  
Las Vegas - Chicago 11.14 04:00 3 - 5  
New Jersey - Ottawa 11.14 01:00 2 - 4  
NY Islanders - Toronto 11.14 01:00 5 - 4  
Philadelphia - Washington 11.14 01:30 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 11.14 18:30 5 - 1  
Grüner - Stjernen 11.14 18:30 2 - 4  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 11.14 18:30 2 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Düsseldorf 11.14 19:30 4 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sudbury Wolves - Sault Ste.Marie Greyhound 11.14 01:05 2 - 6  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Halifax Mooseheads 11.14 01:00 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Lulea 11.14 19:00 1 - 3  
Frölunda - Örebro 11.14 19:00 4 - 1  
Färjestad - Brynäs 11.14 19:00 2 - 1  
HV 71 - Rögle 11.14 19:00 5 - 0  
Linköping - Leksand 11.14 19:00 4 - 1  
Malmö - Oskarshamn 11.14 19:00 4 - 1  
Skelleftea - Växjö 11.14 19:00 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Dinamo Tver 11.14 17:30 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Torosz Nyeftekamszk 11.14 16:00 2 - 5  
Molot Perm - Nyeftyanyik Almetyevszk 11.14 15:00 1 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Zauralje Kurgan 11.14 13:30 0 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poruba - Nitra 11.14 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Anyang 11.14 09:10 4 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Instituto Cordoba 11.14 01:00 79 - 63  
La Union Formosa - Gimnasia CR 11.14 02:00 78 - 78, h.u. 92 - 94  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Cserno More Várna 11.14 17:30 84 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Paulistano 11.14 00:00 74 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 11.14 11:00 76 - 84  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Bulgária 11.14 21:00 69 - 84  
Szlovénia - Görögország 11.14 20:10 70 - 64  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Svédország 11.14 18:00 40 - 77  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Bosznia-Hercegovina 11.14 16:00 69 - 70  
Svájc - Észtország 11.14 20:00 73 - 63  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Csehország 11.14 20:30 52 - 62  
Románia - Dánia 11.14 17:00 70 - 55  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Törökország 11.14 17:00 59 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Nagy-Britannia 11.14 18:15 63 - 75  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ukrajna 11.14 20:30 83 - 66  
Portugália - Finnország 11.14 22:00 71 - 48  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 11.14 19:30 66 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Horvátország 11.14 18:45 65 - 83  
Németország - Észak-Macedónia 11.14 19:00 105 - 40  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Zenit Szentpétervár 11.14 18:30 90 - 88  
Baskonia Vitoria - Maccabi TA 11.14 21:00 83 - 113  
Himki Moszkva - Olimpia Milano 11.14 18:00 87 - 79  
Panathinaikosz - Alba Berlin 11.14 20:00 88 - 88, h.u. 105 - 106  
Real Madrid - Barcelona 11.14 21:00 86 - 76  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - BA Limburg 11.14 20:00 84 - 61  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Puntamika Zadar 11.14 18:00 102 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Gilboa Galil 11.14 18:00 95 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Zhejiang Chouzhou 11.14 12:35 107 - 104  
Sichuan - Guangdong 11.14 12:35 100 - 123  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 11.14 01:30 140 - 133  
Charlotte - Memphis 11.14 01:00 117 - 119  
Houston - LA Clippers 11.14 01:30 102 - 93  
LA Lakers - Golden State 11.14 04:00 120 - 94  
Minnesota - San Antonio 11.14 02:00 129 - 114  
Orlando - Philadelphia 11.14 01:00 112 - 97  
Portland - Toronto 11.14 04:00 106 - 114  
Kosárlabda (Olimpiai-sel,női,Amerika,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 11.14 22:30 61 - 76  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PPD Zágráb - Celje 11.14 18:00 27 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Skanderborg 11.14 20:00 22 - 37  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Billere 11.14 20:30 23 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 11.14 20:45 35 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - R-N. Löwen Kronau 11.14 19:00 28 - 29  
Lemgo - Flensburg 11.14 19:00 18 - 27  
Minden - Melsungen 11.14 19:00 27 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Permszkije Medvegyi 11.14 15:30 30 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Fagaras 11.14 17:00 28 - 27  
Calarasi - Dobrogea Constanta 11.14 17:00 21 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - St. Gallen 11.14 20:15 26 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Önnered 11.14 19:00 27 - 21  
Lugi - Malmö 11.14 19:00 26 - 32  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Guinea 11.14 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Dél-Afrika 11.14 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Gabon 11.14 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Ruanda 11.14 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Kenya 11.14 17:00 1 - 1  
Togo - Comore-szigetek 11.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Zambia 11.14 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Lanus 11.14 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Adelaide Utd. 11.14 09:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Sport Recife 11.14 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Vasco da Gama 11.14 01:30 4 - 4  
Labdarúgás (CONCACAF Nemz.Ligája B div.Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint Kitts és Nevis - Grenada 11.14 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Montenegró 11.14 20:45 7 - 0  
Csehország - Koszovó 11.14 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Litvánia 11.14 20:45 6 - 0  
Szerbia - Luxemburg 11.14 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Andorra 11.14 20:45 2 - 2  
Franciaország - Moldova 11.14 20:45 2 - 1  
Törökország - Izland 11.14 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - PSM Makassar 11.14 09:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Tigres Bogota 11.14 00:30 2 - 0  
Dep. Pereira - Dep. Quindio 11.14 00:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 11.14 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnok.,ráj. B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente SF 11.14 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Abia Warriors 11.14 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Zlate Moravce 11.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Írország 11.14 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Csehország 11.14 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Svájc 11.14 16:00 5 - 1  
U20Portugália - U20Anglia 11.14 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Örményország - U21Írország 11.14 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Liechtenstein 11.14 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21San Marino 11.14 18:00 6 - 0  
U21Litvánia - U21Horvátország 11.14 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Montenegró 11.14 19:05 0 - 0  
U21Spanyolország - U21Észak-Macedónia 11.14 19:45 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Gibraltár - U21Hollandia 11.14 19:00 0 - 6  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Románia - U21Finnország 11.14 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Szlovénia 11.14 18:30 0 - 0  
U21Szlovákia - U21Fehéroroszország 11.14 18:00 3 - 0  
U21Észak-Írország - U21Magyarország 11.14 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maldív-szigetek - Fülöp-szigetek 11.14 12:00 1 - 2  
Szíria - Kína 11.14 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Ausztrália 11.14 17:00 0 - 1  
Kuvait - Tajvan 11.14 17:00 9 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hongkong - Bahrein 11.14 13:00 0 - 0  
Irak - Irán 11.14 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Palesztina 11.14 16:00 1 - 0  
Üzbegisztán - Szaúd-Arábia 11.14 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - India 11.14 15:00 1 - 1  
Omán - Banglades 11.14 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirgizisztán - Japán 11.14 12:18 0 - 2  
Mianmar - Tadzsikisztán 11.14 11:30 4 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Thaiföld 11.14 13:45 2 - 1  
Vietnám - Egyesült Arab Emirátusok 11.14 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Dél-Korea 11.14 14:00 0 - 0  
Türkmenisztán - Koreai NDK 11.14 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Puerto Cabello 11.14 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Paraguay 11.14 18:00 0 - 1  
Katar - Szingapúr 11.14 17:30 2 - 0  
Ukrajna - Észtország 11.14 18:00 1 - 0  
Írország - Új-Zéland 11.14 20:45 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Benfica 11.14 17:45 1 - 3  
Valepa Sastamala - Sahtar Szoligorszk 11.14 17:30 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Barao Blumenau 11.14 00:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Incheon Air Jumbos 11.14 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Seoul Caltex 11.14 11:00 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Újpest 11.14 18:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Herrsching 11.14 18:10 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Perugia 11.14 20:30 1 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - Mark Allen 11.14 20:00 4 - 3  
A. Ursenbacher - S. Bingham 11.14 11:00 4 - 2  
All. Carter - Yan Bingtao 11.14 11:00 3 - 4  
And. Higginson - Ant. Hamilton 11.14 11:00 3 - 4  
Ant. Hamilton - Kyr. Wilson 11.14 20:00 4 - 3  
B. Hawkins - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 11.14 11:00 4 - 2  
B.J. Castle - J. Higgins 11.14 14:00 1 - 4  
Har. Chandler - S. Maguire 11.14 11:00 2 - 4  
J. Trump - Si Jiahui (4 nyert frame-ig) 11.14 14:00 4 - 0  
J. Trump - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 11.14 20:00 4 - 0  
Joe Perry - G. Dott 11.14 14:00 4 - 1  
K. Doherty - T. Un-Nooh 11.14 11:00 4 - 3  
M. Selby - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 11.14 22:15 4 - 1  
M. Selby - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 11.14 15:30 4 - 2  
Mark Joyce - Rob. Williams 11.14 11:00 3 - 4  
Rob. Williams - Joe Perry 11.14 20:00 1 - 4  
S. Carrington - R. O'Sullivan 11.14 15:30 1 - 4  
S. Maguire - J. Higgins 11.14 22:05 3 - 4  
S. Murphy - B. Hawkins 11.14 20:00 4 - 2  
S. Murphy - Ric. Walden 11.14 14:00 4 - 3  
Sco. Donaldson - Mark Allen 11.14 14:00 0 - 4  
Tian Pengfei - Kyr. Wilson (4 nyert frame-ig) 11.14 11:00 2 - 4  
Yuan Sijun - B. Woollaston 11.14 14:00 4 - 3  
Yuan Sijun - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 11.14 21:45 1 - 4  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul Coll - Mar. Elshorbagy 11.14 15:00 3 - 2  
T. Momen - S. Rösner 11.14 15:00 3 - 1  
Strandröplabda (Chetumal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Sarabia Delgado M A / Stephens Zamo 11.14 20:00 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Rubio Camargo J L /GaxioL 11.14 21:00 2 - 0  
Crabb Trevor / Bourne T - Gao P / Li Y 11.14 22:00 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Krou Y / Rowlandson E 11.14 23:00 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Seidl R / Waller P 11.14 20:00 0 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Capogrosso N / Azaad J A 11.14 20:00 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Nolvak K / Tiisaar M 11.14 20:00 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Koekelkoren D / Van Walle 11.14 23:00 2 - 1  
Loyola Stein A / Souto Ma - Brandao O / Solberg P 11.14 22:00 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Carvalhaes G A / Dealtry Barbosa T 11.14 21:00 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Bykanov R / Likholetov A 11.14 21:00 2 - 1  
Rossi E/Carambula Raurich - Walkenhorst A / Winter S 11.14 22:00 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Popov S / Gordieiev I 11.14 23:00 1 - 2  
Van De Velde/Varenhorst - Schumann D / Durant C 11.14 22:00 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Hyden J / Kolinske W 11.14 23:00 2 - 1  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Lunde I / Hjortland A G T 11.14 16:00 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - GutierrezGuzman/Herdrick 11.14 15:00 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Laird N / Palmer B 11.14 18:00 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Murakami M / Ishii M 11.14 16:00 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Kubickova M / Kvapilova M 11.14 16:00 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Voronina M / Bocharova M 11.14 17:00 0 - 2  
Borger K / Sude J - Jupiter A / Chamereau A 11.14 18:00 2 - 0  
Day E / Flint B - Dabizha K / Rudykh D 11.14 15:00 2 - 0  
Gallay A / Pereyra F - Wang X X / Xue C 11.14 15:00 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Quintero Preciado M J / Valdez Liza 11.14 16:00 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Lin M M / Zeng J 11.14 17:00 2 - 0  
SeixasdeFreitas/Alves F - Gordon J / Marcelle S 11.14 15:00 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - LobatoHerr/FernanNav 11.14 17:00 2 - 1  
Sweat B / Walsh Jennings - Futami A / Hasegawa A 11.14 18:00 2 - 0  
Wang F / Xia X - Cannon T / Hughes s 11.14 17:00 2 - 0  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Van Steenis T / Vismans S 11.14 18:30 2 - 1  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Soares D / Nguvo A 11.14 19:30 2 - 1  
Elmajid S A / Ziad B Z - Bakhnar P / Bogatov Y 11.14 19:30 0 - 2  
Jarra M B / Jawo S - Soares D / Nguvo A 11.14 17:00 0 - 2  
Mahmoud A A / Sammoud M B - Van Steenis T / Vismans S 11.14 16:00 0 - 2  
Nishimura K / Shibata D - Elmajid S A / Ziad B Z 11.14 17:00 1 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Bonifazi C / Krumins D 11.14 16:00 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes, Borg cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - M. Berrettini 11.14 15:05 0 - 2  
N. Djokovic - R. Federer 11.14 21:00 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb,ffi páros,Björkman cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Dodig I / Polasek F 11.14 19:00 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Ram R / Salisbury J 11.14 13:00 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - Chr. Eubanks 11.14 21:00 2 - 1  
J.P. Ficovich - A. Kovacevic 11.14 01:05 2 - 0  
J.P. Ficovich - R. Cid Subervi 11.14 22:55 2 - 0  
L. Glasspool - B. Kavcic 11.14 20:25 0 - 2  
M. Torpegaard - Kee. Smith 11.14 17:00 0 - 2  
Mar. Redlicki - F. Corwin 11.14 22:20 2 - 0  
P. Polansky - Mar. Redlicki 11.14 02:35 1 - 2  
S. Korda - Emi. Gomez 11.14 18:20 2 - 1  
Ste. Kozlov - Evan Song 11.14 18:00 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Zeballos F - Glasspool L / Lawson A 11.14 00:25 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - I. Ivashka 11.14 12:00 0 - 2  
C. Taberner - P. Niklas-Salminen 11.14 13:20 2 - 1  
E. Ruusuvuori - O. Virtanen 11.14 16:30 2 - 0  
E. Ymer - N. Milojevic 11.14 13:25 2 - 0  
H. Grenier - H. Heliovaara 11.14 12:00 0 - 2  
M. Safwat - G. Petit 11.14 12:00 2 - 0  
N. Gombos - A. Molcan 11.14 15:40 1 - 2  
R. Roumane - S. Stakhovsky 11.14 13:55 1 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja T / Kotov P - Clayton S / Mansouri S 11.14 18:05 2 - 1  
Garcia-Lopez G / Gomez-He - Dubrivnyy A / Yevseyev D 11.14 17:45 1 - 2  
Heliovaara/NiklasSalminen - Escoffier A / Petit G 11.14 17:25 2 - 0  
Nielsen F / Puetz T - Durasovic V / Poljak D 11.14 16:10 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Villanueva - J. Brooksby 11.14 01:35 0 - 2  
M. Giron - Bra. Holt 11.14 00:55 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Maytin R - Behar A / Escobar G 11.14 01:55 0 - 2  
King E / Reese H - Pasha N / Schnur M 11.14 03:15 0 - 2  
Klahn B / Withrow J - Huey T / Verbeek S 11.14 01:35 1 - 2  
Margaroli L / Vavassori A - Balaji N S / Nedunchezhiyan J 11.14 03:05 1 - 2  
Reyes-Varela / Romboli - Martinez L / Meligeni Rod 11.14 02:55 2 - 0  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - M. Osaka 11.14 01:00 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Shibahara E - Gálfi D / Grammatikopoulo 11.14 02:20 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - L. Vanni 11.14 12:30 0 - 2  
Ant. Hoang - J. Choinski 11.14 11:00 2 - 0  
E. Benchetrit - S. Caruso 11.14 13:45 2 - 0  
F. Gaio - Dan. Petrovic 11.14 16:50 2 - 0  
L. Musetti - B. Zapata Miralles 11.14 15:35 2 - 0  
M. Cressy - P. Gojowczyk 11.14 11:00 0 - 2  
R. Marcora - J. Sinner 11.14 19:00 0 - 2  
S. Ofner - Den. Novak 11.14 15:00 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Sancic A - Brancaccio R / Pellegrino A 11.14 18:30 2 - 0  
Gabashvili T / Karatsev A - Neuchrist M / Weissborn T 11.14 13:50 1 - 2  
Martos Gornes S / Puodziu - Arends S / Pel D 11.14 12:30 0 - 2  
Masur D / Otte O - Cerretani J / Cressy M 11.14 16:45 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - Jay Clarke 11.14 09:45 0 - 2  
M. Sureshkumar - J. Duckworth 11.14 07:30 0 - 2  
P. Gunneswaran - T. van Rijthoven 11.14 11:30 1 - 2  
R. Ramanathan - C. Ilkel 11.14 07:30 2 - 0  
S. Diez - Bry. Klein 11.14 09:10 2 - 0  
S.K. Mukund - E. Kirkin 11.14 08:40 2 - 0  
Shu. Sekiguchi - R. Ortega-Olmedo 11.14 07:30 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrov B / Nedelko I - Kadhe A / Myneni S 11.14 11:30 1 - 2  
Diez S / Ortega-Olmedo R - Matsui T / Vardhan V 11.14 11:30 1 - 2  
Raja P / Ramanathan R - Bendre A / Somani P 11.14 13:55 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - A. Hesse 11.14 07:00 2 - 1  
D. Kovinic - U. Radwanska 11.14 05:00 2 - 0  
K. Juvan - N. Bains 11.14 06:35    
Kyo. Okamura - I. Shinikova 11.14 05:00 2 - 1  
Sto. Sanders - Babos T. 11.14 10:50 0 - 2  
V. Diatchenko - K. Rakhimova 11.14 09:10 2 - 0  
V. Tomova - Ya-Yi Yang 11.14 08:30 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bains N / Hesse A - Jakupovic D / Kovinic D 11.14 11:25 0 - 2  
Raina A / Schoofs B - Lee Y-H / Wu F-H 11.14 12:40 1 - 2  
Shinikova I / Thombare P - Cho I-H / Cho Y T 11.14 10:05 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - A. Morita 11.14 06:45 2 - 0  
Kur. Nara - Na-Lae Han 11.14 03:00 2 - 1  
M. Ninomiya - Nao Hibino 11.14 03:20    
N. Hanatani - Shuai Peng 11.14 03:50 0 - 2  
Shuai Zhang - Xiaodi You 11.14 02:00 2 - 0  
T. Maria - Fangzhou Liu 11.14 02:00 2 - 0  
Xinyun Han - N. Kostic 11.14 02:00 2 - 0  
Yuu. Tanaka - Xinyu Wang 11.14 05:40 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - A. Antonsen 11.14 11:30 0 - 2  
H.S. Prannoy - Jon. Christie 11.14 08:00 0 - 2  
J.O. Jörgensen - A.S. Ginting 11.14 13:50 1 - 2  
K. Parupalli - Tien Chen Chou 11.14 12:10 1 - 2  
Long Chen - Tzu Wei Wang 11.14 06:20 2 - 1  
Sri. Kidambi - Sou. Verma 11.14 08:00 2 - 1  
Vik. Axelsen - D. Liew 11.14 11:50 2 - 0  
Yuqi Shi - Cheuk Yiu Lee 11.14 11:50 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Ong Y S / Teo E Y 11.14 06:20 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 11.14 11:50 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Lee J-H / Yang P-H 11.14 08:00 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Ou X Y / Zhang N 11.14 06:40 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Huang K X / Liu C 11.14 12:10 2 - 1  
Ivanov V / Sozonov I - Boe M / Conrad-Petersen M 11.14 06:40 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Ahsan M / Setiawan H 11.14 06:20 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - Aka. Yamaguchi 11.14 11:50 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - S. Pusarla Venkata 11.14 13:30 2 - 1  
Bing Jiao He - Ying Mei Cheung 11.14 12:10 2 - 0  
Nit. Jindapol - R. Intanon 11.14 06:00 0 - 2  
P. Chochuwong - Noz. Okuhara 11.14 06:40 0 - 2  
Rus. Hartawan - Se Young An 11.14 06:00 2 - 0  
Yanyan Cai - Beiwen Zhang 11.14 06:00 0 - 2  
Yufei Chen - Say. Takahashi 11.14 13:30 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Fukushima Y / Hirota S 11.14 13:30 2 - 0  
Chang Y N / Kim H R - Takahata Y / Sakuramoto A 11.14 06:40 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Stoeva G / Stoeva S 11.14 08:20 2 - 0  
Fruergaard M / Thygesen S - Kim S Y / Kong H Y 11.14 11:30 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Chen Q / Jia Y F 11.14 11:30 0 - 2  
Istarani N K M / Kusumah - Lee S H / Shin S C 11.14 12:10 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Supajirakul/Taerattanach. 11.14 08:20 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Piek S / Seinen C 11.14 08:20 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Adcock C / Adcock G 11.14 08:20 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Gondo K / Kurihara A 11.14 06:20 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Ponnappa A / Rankireddy S 11.14 13:30 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Kaneko Y / Matsutomo M 11.14 13:50 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Hoki T / Nagahara W 11.14 13:50 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Chan P S / Goh L Y 11.14 11:30 2 - 0  
Tollaslabda (Irish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Manota - K. Bruun 11.14 11:20 0 - 2  
B.M. Rahul Bharadwaj - Y. de Oliveira 11.14 10:40 0 - 2  
Chen Chi Ting - J.A. Ho-Shue 11.14 12:20 2 - 1  
E. Heino - M. Weisskirchen 11.14 13:30 0 - 2  
F. Burestedt - K. Koljonen 11.14 11:00    
F. Burestedt - Lino Munoz 11.14 18:30    
K. Bruun - Chen Chi Ting 11.14 20:30 1 - 2  
K. Gunnarsson - Z. Durkinjak 11.14 11:10 0 - 2  
K. Schaefer - Yu Hsien Lin 11.14 13:30 2 - 0  
Lakshya Sen - A. Mahmoud 11.14 12:25 2 - 1  
Lakshya Sen - Chr. Popov 11.14 20:30 0 - 2  
Lino Munoz - Sam. Hsiao 11.14 11:45 2 - 1  
M. Manjunath - P. Abian 11.14 10:40 0 - 2  
M. Weisskirchen - K. Schaefer 11.14 20:45 0 - 2  
Nhat Nguyen - A. Lane 11.14 11:10 0 - 2  
R. Must - L.E. Penalver 11.14 11:00 1 - 2  
S. Parsons - M.E. Christophersen 11.14 12:55 0 - 2  
T. Penty - M.E. Christophersen 11.14 18:40 2 - 0  
T.J. Popov - Krausz G. 11.14 11:45    
T.J. Popov - L.E. Penalver 11.14 19:20 2 - 0  
Yang Yang - Chr. Popov 11.14 12:25 0 - 2  
Z. Durkinjak - P. Abian 11.14 17:40 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam E / Maio J - Janacek J / Svejda T 11.14 14:45 2 - 0  
Adam E / Maio J - Liao K H / Po L W 11.14 20:30 0 - 2  
Birker P / Stipsits D - Ashton D / Hull T 11.14 14:45 2 - 0  
Chong P S R / Chong P Y - Ho K F K / Ng P Y 11.14 15:55 0 - 2  
Christiansen M / Daugaard - Dunn A / Hall A 11.14 19:00 1 - 2  
Corvee S / Villeger W - Lee F-C / Lee F-J 11.14 16:25 0 - 2  
Cwalina A / Golinski F - Hemming C / Mairs G 11.14 20:40 1 - 2  
Hemming C / Mairs G - Eipe J / Kjaer R 11.14 13:50 2 - 1  
Ho-Shue J A / Yakura N - Grimley C / Grimley M 11.14 13:50 1 - 2  
Jansen J R / Kaesbauer P - Delrue F / Lovang K 11.14 15:20 2 - 0  
Leydon-Davis O / Manota A - Lundgaard D / Thyrri M 11.14 14:10 1 - 2  
Lundgaard D / Thyrri M - Bay-Smidt M / Moelhede L 11.14 18:35 1 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Azurmendi - J.D. Jakobsen 11.14 19:25 1 - 2  
G. Mahulette - G. Bland 11.14 14:40 2 - 1  
J. Hart - Lo. Ma 11.14 13:00    
K. Polikarpova - G. Mahulette 11.14 20:30 1 - 2  
K. Polikarpova - Sándorházi V. 11.14 14:40 2 - 0  
L. Zetchiri - Pin-Chian Chiu 11.14 14:05 1 - 2  
M. Mitsova - Bri. Tam 11.14 18:40 2 - 1  
M. Repiska - K. Kuuba 11.14 12:20 0 - 2  
N. Perminova - S. Jaquet 11.14 11:40 0 - 2  
Pin-Chian Chiu - Shuo Yun Sung 11.14 21:05 0 - 2  
R. Darragh - K. Tomalova 11.14 14:10 2 - 0  
S. de Visch Eijbergen - C. Azurmendi 11.14 11:40 0 - 2  
S. Goncalves - Bri. Tam 11.14 13:30 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - Shuo Yun Sung 11.14 14:05 0 - 2  
Su Yu Chen - F. Deprez 11.14 11:20 0 - 2  
Xuefei Qi - W.C. Hsu 11.14 14:10 2 - 0  
Y. Hoyaux - M. Mitsova 11.14 13:30 1 - 2  
Yvonne Li - J. Hart 11.14 21:10 2 - 1  
Tollaslabda (Irish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akchurina A / Morozova O - Finne-Ipsen J / Surrow M 11.14 21:30 2 - 1  
Bauer S / Moinard J - Woods R / Woods R 11.14 17:00 2 - 0  
Boyle S M / Darragh R - Moore J / Williams V 11.14 17:05 0 - 2  
Chen S Y / WU F C - Nistad C / Sjoo M 11.14 14:30 1 - 2  
Chiu P-C / Sung S Y - Heriau V / Lambert M 11.14 23:25 0 - 2  
Fankhauser N / Tabeling I - Delrue D / Palermo L 11.14 23:25 0 - 2  
Jager A / Kuspert S S - Macpherson J / Torrance C 11.14 14:30 1 - 2  
Jaques L / Volkmann F - Chiu P-C / Sung S Y 11.14 17:05 0 - 2  
Macpherson J / Torrance C - Bauer S / Moinard J 11.14 22:15 2 - 1  
Magelund A / Ravn F - O Donnell E / Sidebottom S 11.14 17:00 2 - 0  
Moore J / Williams V - Boeje A / Poulsen M 11.14 21:30 0 - 2  
Tollaslabda (Irish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Adam E / Lambert M 11.14 11:50 2 - 1  
Christiansen M / Boeje A - Delrue F / Heriau V 11.14 18:50 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Golinski F / Perminova N 11.14 17:35 2 - 0  
Grimley C / O Donnell E - Labar R / Tran A 11.14 18:00 1 - 2  
Hall A / Macpherson J - Macgregor J / Newall H 11.14 19:20 2 - 0  
Hall A / Macpherson J - Van Der Lecq T / Jille D 11.14 10:00 2 - 0  
Hemming C / Moore J - Bay-Smidt M / Soby R 11.14 18:45 0 - 2  
Hemming C / Moore J - Dunn A / Torrance C 11.14 10:00 2 - 0  
Lundgaard D / Finne-Ipsen - Bay-Smidt M / Soby R 11.14 10:00 0 - 2  
Maio J / Moinard J - Thyrri M / Surrow M 11.14 20:30 1 - 2  
Mairs G / Williams V - Magee J / Boyle S 11.14 10:40 2 - 0  
Mikkelsen M / Magelund A - Labar R / Tran A 11.14 10:20 1 - 2  
Pringle A / Andrew R - Grimley C / O Donnell E 11.14 10:35    
Scheiel P / Volkmann F - Magee S / Magee C 11.14 11:15 0 - 2  
Thyrri M / Surrow M - Leydon-Davis O / Pak A 11.14 10:20 2 - 0  
Villeger W / Bauer S - Grimley M / Sidebottom S 11.14 11:15 2 - 1  
Villeger W / Bauer S - Magee S / Magee C 11.14 18:20 0 - 2  
Yang Y / Hsu W C - Maio J / Moinard J 11.14 10:35 0 - 2  
Yap B Z H / Sándorházi V - Golinski F / Perminova N 11.14 10:00 0 - 2  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - UVSE 11.14 19:00 12 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Troyanovsky - J. Zahradnik 11.14 15:00 1 - 0  

 

2019.11.13.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Ulleval 11.13 19:00 5 - 3  
Ullern - Hövik 11.13 19:00 6 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Murman Murmanszk 11.13 10:00 3 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaby/Tjureda - Motala 11.13 19:00 4 - 4  
Broberg/Söderhamn - AIK Stockholm 11.13 19:00 5 - 2  
Hammarby - Edsbyn 11.13 19:00 1 - 1  
Vanersborg - Sirius 11.13 19:00 9 - 2  
Vetlanda - Västeräs 11.13 19:00 6 - 5  
Villa Lidköping - Bollnäs 11.13 19:00 1 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Margarita - Cardenales de Lara 11.13 23:00 2 - 3  
Baseball (WBSC Premier 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Mexikó 11.13 11:00 3 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. Harrington 11.13 20:10 10 - 3  
G. Clemens - Glen Durrant 11.13 20:55 9 - 10  
Mic. Smith - D. Gurney 11.13 22:00 10 - 7  
P. Wright - Rob Cross 11.13 22:50 10 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Tunet 11.13 19:00 4 - 7  
Sarpsborg - Sveiva 11.13 19:00 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Leoes Porto Salvo 11.13 22:00 7 - 0  
Sporting CP - Braga 11.13 21:30 7 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Grand Rapids 11.13 01:00 2 - 4  
Springfield - Lehigh Valley 11.13 16:35 2 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Mannheim 11.13 18:00 1 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Cardiff 11.13 20:30 6 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Benatky nad Jizerou 11.13 17:30 1 - 1  
Frydek Mistek - Slavia Trebic 11.13 18:00 3 - 5  
Havirov - Prostejov 11.13 18:00 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 11.13 17:30 3 - 2  
Poruba - Slovan Ustecti Lvi 11.13 17:30 6 - 2  
Sokolov - Litomerice 11.13 18:00 2 - 2  
Vsetin - Kadan 11.13 17:30 5 - 2  
Zubr Prerov - Slavia Praha 11.13 18:00 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Kladno 11.13 18:30 6 - 2  
Zlín - Brno 11.13 17:30 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Dunaújváros 11.13 18:40 1 - 7  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 11.13 17:30 1 - 3  
Jokipojat - IPK 11.13 17:30 3 - 4  
KeuPa - Kajaanin Hokki 11.13 17:30 7 - 1  
TUTO - Koovee 11.13 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 11.13 17:30 3 - 0  
JYP - Lukko 11.13 17:30 5 - 2  
Kalpa - Jukurit 11.13 17:30 3 - 3  
Lahti Pelicans - Kookoo 11.13 17:30 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - SZKA Szentpétervár 11.13 10:00 1 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szocsi 11.13 15:00 5 - 1  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 11.13 17:30 4 - 3  
Red Star Kunlun - Jokerit 11.13 12:30 2 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Zemgale/LLU 11.13 18:30 2 - 3  
Olimp Riga - Prizma Riga 11.13 18:00 7 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Szputnyik Almetyevszk 11.13 13:30 2 - 2  
Belije Medvegyi Cseljab. - Szarmati Orenburg 11.13 14:00 3 - 0  
Omszkije Jasztrebi - Irbisz Kazany 11.13 14:00 1 - 0  
Rubin Tyumeny 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 11.13 15:00 0 - 3  
Sztalnyije Liszi Magnyit. - Lada Toljatti 2 11.13 13:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Detroit 11.13 04:00 3 - 3  
Boston - Florida 11.13 01:00 4 - 4  
Los Angeles - Minnesota 11.13 04:30 3 - 1  
Montreal - Columbus 11.13 01:00 2 - 2  
NY Rangers - Pittsburgh 11.13 01:30 2 - 2  
San Jose - Edmonton 11.13 04:30 6 - 3  
St. Louis - Arizona 11.13 02:00 2 - 2  
Vancouver - Nashville 11.13 04:00 5 - 3  
Winnipeg - Colorado 11.13 02:00 0 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Sarnia Sting 11.13 17:00 1 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shawinigan Cataractes - Saint John Sea Dogs 11.13 01:00 8 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Visp 11.13 19:45 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 11.13 19:00 1 - 5  
Karlskrona - Almtuna 11.13 19:00 4 - 3  
MODO - Västeras 11.13 19:00 7 - 3  
Mora - Vita Hästen 11.13 19:00 2 - 5  
Södertälje - Kristianstad 11.13 19:00 2 - 2  
Tingsryd - Björklöven 11.13 19:00 0 - 4  
Västervik - Karlskoga 11.13 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Skalica 11.13 18:30 2 - 2  
Levice - Spisska Nova Ves 11.13 18:00 3 - 4  
Martin - Dubnica 11.13 18:00 4 - 3  
Trnava - Povazska Bystrica 11.13 17:30 2 - 3  
Zilina - HC Topolcany 11.13 18:00 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rjazany 11.13 17:00 4 - 1  
Cselmet Cseljabinszk - Szokol Krasznojarszk 11.13 14:30 2 - 1  
Himik Voszkreszenszk - ORG Beijing 11.13 16:30 2 - 1  
Lada Toljatti - Dizel Penza 11.13 16:00 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Gornyak Ucsali 11.13 13:00 1 - 3  
Rosztov - Barsz Kazany 2 11.13 17:30 3 - 6  
Zvezda Csehov - KRS Beijing 11.13 17:00 3 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Regatas Corrientes 11.13 01:00 77 - 72  
Estudiantes Concordia - Atenas Cordoba 11.13 01:30 60 - 77  
Penarol Mar del Plata - Hispano Americano 11.13 01:00 79 - 76  
Quimsa - Libertad Sunchales 11.13 02:00 92 - 66  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Manresa 11.13 20:00 90 - 88  
Sassari - Strasbourg 11.13 20:30 90 - 67  
Türk Telekom - Oostende 11.13 18:00 72 - 66  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Burgos 11.13 18:00 74 - 66  
Anwil Wloclawek - Antwerpen 11.13 18:30 80 - 71  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Gaziantepspor 11.13 20:30 69 - 67  
Nyizsnyij Novgorod - Nymburk 11.13 17:00 73 - 82  
VEF Riga - Brose Bamberg 11.13 18:00 55 - 76  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Sao Paulo 11.13 00:00 78 - 85  
Flamengo - Pato 11.13 00:00 76 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Opava 11.13 20:00 64 - 90  
Olomoucko - Ostrava 11.13 17:30 109 - 62  
Pardubice - Svitavy 11.13 17:30 78 - 77  
USK Praha - Kolin 11.13 17:30 79 - 79, h.u. 95 - 87  
Usti nad Labem - Decin 11.13 18:00 73 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang 11.13 11:00 68 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Virtus Bologna 11.13 18:30 79 - 85  
Monaco - Promitheasz Patra 11.13 19:45 80 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Limoges 11.13 18:00 92 - 78  
Tofas Bursa - Partizan Belgrád 11.13 18:00 82 - 72  
Venezia - Lok.Kubany Krasznodar 11.13 19:45 66 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Joventut Badalona 11.13 20:45 87 - 83  
Olimpija Ljubljana - UNIKSZ Kazany 11.13 18:30 81 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Galatasaray 11.13 20:00 79 - 72  
Unicaja Malaga - Asseco Gdynia 11.13 20:45 91 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZZ Leiden - Benfica 11.13 20:00 84 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Keravnosz Nicosia 11.13 19:30 78 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ventspils 11.13 20:00 80 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Fribourg 11.13 15:00 79 - 70  
CSU Sibiu - CSM Oradea 11.13 18:00 69 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Donar Groningen 11.13 20:30 70 - 72  
Karsiyaka - Charleroi Spirou 11.13 18:00 92 - 54  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - BC Kijev 11.13 18:00 79 - 76  
Levszki Szófia - Tsmoki-Minszk 11.13 18:00 75 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Balkan Botevgrad 11.13 13:30 84 - 69  
U-Banca Cluj - Södertälje 11.13 18:00 85 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Legia Varsó 11.13 17:30 87 - 87, h.u. 112 - 105  
Körmend - Bakken Aarhus 11.13 18:00 80 - 86  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korihait Uusikaupunki - Tampere Pyrintö 11.13 17:30 94 - 96  
Kouvot Kouvola - Salon Vilpas 11.13 17:30 59 - 69  
Ura Kaarina - Helsinki Seagulls 11.13 17:30 82 - 97  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 11.13 12:00 105 - 102  
NorthPort Batang Pier - NLEX Road Warriors 11.13 09:30 102 - 94  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Diagorasz Egaleo 11.13 18:00 79 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Fujian 11.13 12:35 107 - 129  
Shenzhen - Beijing Ducks 11.13 12:35 109 - 104  
Xinjiang - Jilin 11.13 13:00 112 - 107  
Zhejiang Guangsha - Jiangsu Dragons 11.13 12:35 87 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora 11.13 19:00 81 - 97  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Siauliai 11.13 17:00 94 - 89, h.u. 101 - 103  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 11.13 02:00 120 - 102  
Denver - Atlanta 11.13 03:00 121 - 125  
Indiana - Oklahoma City 11.13 01:00 111 - 85  
Miami - Detroit 11.13 01:30 117 - 108  
Philadelphia - Cleveland 11.13 01:00 98 - 97  
Phoenix - LA Lakers 11.13 03:00 115 - 123  
Sacramento - Portland 11.13 04:00 107 - 99  
Utah - Brooklyn 11.13 03:00 119 - 114  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Krka Novo Mesto 11.13 19:00 83 - 89  
Sentjur - Primorska Koper 11.13 18:00 64 - 108  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Kalev Tallinn 11.13 18:00 111 - 65  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Kiel 11.13 20:00 29 - 30  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Sporting CP 11.13 18:00 22 - 37  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Dinamo Bukarest 11.13 19:00 29 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - KP Brno 11.13 18:30 33 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Nordsjaelland 11.13 18:30 31 - 29  
Holstebro - Lemvig 11.13 19:00 27 - 21  
Skjern - Aalborg 11.13 18:30 28 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Holstebro 11.13 20:00 28 - 23  
EH Aalborg - Nyköbing F. 11.13 20:00 28 - 31  
Esbjerg - Skanderborg 11.13 20:00 30 - 26  
Horsens - Ajax Köbenhavn 11.13 20:00 18 - 24  
Köbenhavn - Odense 11.13 19:15 31 - 29  
Randers - Herning-Ikast 11.13 20:00 25 - 25  
Viborg - Silkeborg 11.13 20:00 27 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Nancy 11.13 20:30 24 - 28  
Cesson - Valence 11.13 20:00 35 - 24  
Massy Essonne - Limoges 11.13 20:30 28 - 27  
Pontault-Combault - Strasbourg Schiltigheim 11.13 20:30 27 - 26  
Saran - Cherbourg Manche 11.13 20:30 34 - 37  
Selestat - Besancon 11.13 20:30 32 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Toulouse 11.13 20:45 24 - 25  
Chartres - St. Raphael 11.13 20:30 29 - 33  
Istres - Dunkerque 11.13 20:30 26 - 30  
Ivry - Nantes 11.13 20:30 26 - 32  
Pays d'Aix - Creteil 11.13 20:30 28 - 23  
Tremblay - Nimes 11.13 20:30 28 - 34  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz 11.13 16:00 22 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - KA Akureyri 11.13 20:30 31 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 11.13 19:15 34 - 34  
Kwidzyn - Wisla Plock 11.13 18:00 19 - 25  
Piotrkow Trybunalski - Gornik Zabrze 11.13 18:30 24 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Elblag 11.13 18:00 33 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Vác 11.13 18:00 33 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 11.13 18:00 24 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - FTC 11.13 18:00 27 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naerbö - Arendal 11.13 18:30 30 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Aker Oslo 11.13 18:00 24 - 29  
Kristiansand - Fredrikstad 11.13 18:30 42 - 29  
Molde - Storhamar 11.13 19:15 19 - 28  
Tertnes Bergen - Follo 11.13 18:00 29 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Neckarsulm 11.13 20:00 34 - 26  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 11.13 19:30 32 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akbuzat Ufa - Dinamo-Viktor Sztavropol 11.13 14:00 27 - 29  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár 11.13 17:00 31 - 25  
Dinamo Cseljabinszk - SZKIF Krasznodar 11.13 15:00 16 - 27  
Fakel Taganrog - Szpartak Moszkva 11.13 17:00 20 - 26  
Kausztik Volgográd - Dinamo Asztrahany 11.13 15:30 34 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Univ. Izsevszk 11.13 15:30 31 - 18  
Lada Toljatti - AGU-Adjif 11.13 16:00 35 - 23  
Sztavropol - Kubany Krasznodar 11.13 16:00 24 - 34  
Zvezda Zvenyigorod - Lucs Moszkva 11.13 17:00 33 - 21  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Linz 11.13 19:00 30 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Politehnica Timisoara 11.13 17:00 22 - 25  
Resita - CSM Bukarest 11.13 16:00 21 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Municipal Craiova 11.13 17:30 27 - 16  
Dunarea Braila - Gloria Buzau 11.13 17:00 33 - 27  
Ramnicu Valcea - Baia Mare 11.13 17:00 29 - 23  
Slatina - Zalau 11.13 10:00 20 - 19  
Slobozia - Corona Brassó 11.13 17:00 23 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Ciudad Encantada 11.13 21:00 25 - 28  
Granollers - Huesca 11.13 19:30 29 - 25  
Quabit Guadalajara - Bidasoa Irun 11.13 20:30 26 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Suhr Aarau 11.13 19:30 28 - 20  
Winterthur - Thun 11.13 19:30 36 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Zeleznicar Nis 11.13 20:00 27 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izola - Gorenje Velenje 11.13 19:00 27 - 37  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Csád 11.13 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Uganda 11.13 20:00 0 - 0  
Malawi - Dél-Szudán 11.13 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudán - Sao Tomé és Príncipe 11.13 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Gambia 11.13 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Burundi 11.13 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Zöld-foki-szigetek 11.13 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau-Guinea - Szváziföld 11.13 17:00 3 - 0  
Szenegál - Kongó 11.13 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Benin 11.13 17:00 2 - 1  
Sierra Leone - Lesotho 11.13 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - JS Kabylie 11.13 18:45 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Londrina 11.13 00:30 2 - 0  
Operario PR - Bragantino 11.13 01:30 0 - 2  
Parana - Sao Bento 11.13 01:30 2 - 1  
Ponte Preta - Figueirense 11.13 00:30 1 - 3  
Vila Nova - Guarani 11.13 23:15 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - Wimbledon 11.13 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - U21West Ham 11.13 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Swindon 11.13 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Oldham 11.13 20:45 5 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Fortaleza Cota 11.13 02:00 0 - 3  
Boyaca Chico - Real Cartagena 11.13 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Super Nova Riga 11.13 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Mordovija Szaranszk 11.13 16:30 3 - 1  
Csertanovo Moszkva - Baltika Kalinyingrád 11.13 17:00 3 - 1  
Fakel Voronyezs - SZKA Habarovszk 11.13 16:30 0 - 2  
FK Krasznodar 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 11.13 13:00 4 - 0  
Himki - Rotor Volgográd 11.13 16:30 0 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Kurszk 11.13 12:00 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Lucs Vlagyivosztok 11.13 16:30 3 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Armavir 11.13 10:30 1 - 3  
Teksztilsik Ivanovo - Tom Tomszk 11.13 16:30 0 - 2  
Torpedo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 11.13 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 11.13 00:00 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Andorra - CE Andratx 11.13 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Bulgária 11.13 11:00 1 - 3  
U19Törökország - U19Örményország 11.13 14:00 4 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észak-Macedónia - U19Bosznia-Hercegovina 11.13 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Albánia 11.13 19:30 5 - 1  
U19Izland - U19Belgium (Helyszín: Belgium) 11.13 14:30 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Koszovó 11.13 14:00 1 - 1  
U19Wales - U19Lengyelország 11.13 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Szlovákia 11.13 12:00 1 - 2  
U19Olaszország - U19Málta 11.13 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Dánia (Helyszín: Dánia) 11.13 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Svédország (Helyszín: Svédország) 11.13 18:00 2 - 2  
U19Ukrajna - U19Észtország 11.13 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Németország 11.13 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Monagas Maturin 11.13 21:00 0 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Mladost Zágráb 11.13 20:15 3 - 1  
Vojvodina - Arcada Galati 11.13 17:30 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Sesc RJ 11.13 00:00 0 - 3  
Flamengo - Minas 11.13 00:30 0 - 3  
Osasco - Sao Caetano 11.13 00:00 3 - 0  
Pinheiros - Sesi Bauru 11.13 01:00 3 - 2  
Valinhos - Praia 11.13 00:00 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fonte Bastardo - Rennes 11.13 22:30 0 - 3  
Karlovarsko - Vardar Skopje 11.13 18:00 3 - 0  
Linköping - Parnu 11.13 19:00 1 - 3  
Luzern - Diekirch 11.13 19:30 3 - 1  
Partizani Tirana - Erzeni 11.13 18:00 0 - 3  
Tokat Plevne - Kazincbarcika 11.13 17:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 11.13 11:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 11.13 11:00 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Zawiercie 11.13 18:30 1 - 3  
Cuprum Lubin - Czarni Radom 11.13 17:30 1 - 3  
Trefl Gdansk - Resovia Rzeszow 11.13 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Legionowo 11.13 18:00 3 - 0  
LKS Lodz - Radomka Radom 11.13 18:30 3 - 0  
MKS Kalisz - Budowlani Lodz 11.13 18:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Lüneburg 11.13 19:30 3 - 0  
Bühl - Haching 11.13 20:00 1 - 3  
Eltmann - Rottenburg 11.13 19:30 0 - 3  
Friedrichshafen - Giesen 11.13 20:00 3 - 0  
United Frankfurt - Netzhoppers Bestensee 11.13 19:30 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Potsdam 11.13 19:30 1 - 3  
Schwerin - Münster 11.13 18:30 3 - 0  
Suhl Thüringen - Wiesbaden 11.13 19:00 2 - 3  
SW Erfurt - Straubing 11.13 19:30 1 - 3  
Vilsbiburg - Dresden 11.13 19:00 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Latina 11.13 20:30 3 - 0  
Monza - Ravenna 11.13 20:30 3 - 1  
Trentino - Piacenza 11.13 20:30 3 - 1  
Verona - Cucine Lube Civitanova 11.13 20:30 0 - 3  
Vibo Valentia - Argos Sora 11.13 19:30 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Fenerbahce 11.13 17:00 0 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Li Hang 11.13 14:00 4 - 3  
B. Hawkins - M. Holt (4 nyert frame-ig) 11.13 11:00 4 - 3  
B. Woollaston - Dav. Lilley 11.13 20:00 4 - 2  
Chen Feilong - B.J. Castle 11.13 14:00 3 - 4  
G. Dott - C. Steadman 11.13 20:00 4 - 1  
Ian Burns - Sco. Donaldson 11.13 14:00 3 - 4  
J. O'Neill - Mark Allen 11.13 20:00 0 - 4  
J. Trump - Zhang Anda (4 nyert frame-ig) 11.13 16:20 4 - 1  
Jak Jones - Ant. Hamilton 11.13 11:00 0 - 4  
Jim. Robertson - F. O'Brien 11.13 20:00 3 - 4  
Joe O'Connor - Yuan Sijun 11.13 20:00 2 - 4  
Joe Perry - R. Bulman 11.13 15:50 4 - 2  
Jor. Brown - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 11.13 18:05 1 - 4  
K. Filipiak - J. Higgins 11.13 21:20 1 - 4  
Lei Peifan - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 11.13 20:00 2 - 4  
Liang Wenbo - Tian Pengfei (4 nyert frame-ig) 11.13 11:00 2 - 4  
M. Mann - Har. Chandler 11.13 14:00 1 - 4  
M. O'Donnell - A. Ursenbacher 11.13 11:00 3 - 4  
M. Selby - Mat. Stevens (4 nyert frame-ig) 11.13 14:10 4 - 1  
Mark Davis - S. Maguire 11.13 15:15 2 - 4  
Mark Joyce - Jac. Page 11.13 17:35 4 - 2  
Mat. Selt - L. Brecel 11.13 14:00 0 - 4  
P. Ebdon - Kyr. Wilson 11.13 16:10 1 - 4  
R. Lawler - And. Higginson 11.13 11:00 2 - 4  
Ric. Walden - S. Baird 11.13 20:00 4 - 1  
Rob. Williams - H. Miah 11.13 11:00 4 - 1  
S. Carrington - Zhou Yuelong 11.13 20:10 4 - 0  
S. Murphy - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 11.13 21:50 4 - 1  
S. Vahedi - K. Doherty 11.13 14:00 0 - 4  
Si Jiahui - Chen Zifan 11.13 11:00 4 - 1  
T. Un-Nooh - Mei Xiwen 11.13 14:00 4 - 2  
Yan Bingtao - M. Fu 11.13 11:00 4 - 1  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul Coll - Zah. Salem 11.13 15:00 3 - 0  
S. Rösner - J. Willstrop 11.13 14:00 3 - 0  
T. Momen - Die. Elias 11.13 16:00 3 - 0  
Strandröplabda (Chetumal-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capogrosso N / Azaad J A - Cardenas Valdez J A / Espinoza Co 11.13 17:00 2 - 0  
Chay Alvarez H / Yepez Qu - Ha L / Wu J 11.13 17:00 1 - 2  
Guehrer M / Schubert Z - Walkenhorst A / Winter S 11.13 21:00 0 - 2  
Haussener Y / Metral Q - Bykanov R / Likholetov A 11.13 21:00 0 - 2  
Hyden J / Kolinske W - Plantinga M / Nusbaum A 11.13 20:00 2 - 0  
Ishijima Gottsu Y / Shira - Ikeda J / Koshikawa Y 11.13 17:00 2 - 0  
Ishijima Gottsu Y / Shira - Popov S / Gordieiev I 11.13 21:00 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Hartles T / Nicklin A 11.13 20:00 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Ha L / Wu J 11.13 20:00 2 - 0  
Ohana N A / Faiga S - Plantinga M / Nusbaum A 11.13 16:00 0 - 2  
Sato R / Taira N - Hartles T / Nicklin A 11.13 16:00 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Gao P / Li Y 11.13 20:00 1 - 2  
Strandröplabda (Chetumal-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin E / Evans A - Cortes Sanchez D M / Torres Garcia S 11.13 16:00 2 - 1  
Austin E / Evans A - Jupiter A / Chamereau A 11.13 19:00 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Starikov S / Dave A 11.13 18:00 2 - 0  
Gordon J / Marcelle S - Placette L / Richard A 11.13 18:00 2 - 0  
LobatoHerr/FernanNav - Mizoe S / Hashimoto S 11.13 18:00    
Lopez Estrada A D / Romer - Bianchin M / Nucete A M 11.13 16:00 0 - 2  
Nishibori T / Shiratori A - Lin M M / Zeng J 11.13 19:00 0 - 2  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Gutierrez P S / Belen Car 11.13 19:00 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Lunde I / Hjortland A G T 11.13 18:00 0 - 2  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Elmajid S A / Ziad B Z 11.13 15:40 2 - 0  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Van Steenis T / Vismans S 11.13 19:00 2 - 0  
Bonifazi C / Krumins D - Bakhnar P / Bogatov Y 11.13 18:10 1 - 2  
Brozyniak J / Janiak P - Jarra M B / Jawo S 11.13 19:50 2 - 1  
Elmajid S A / Ziad B Z - Murakami H / Tsuchiya T 11.13 19:00 2 - 0  
Jarra M B / Jawo S - Shimizu K / Yoshida H 11.13 16:30 2 - 0  
Mahmoud A A / Sammoud M B - Brozyniak J / Janiak P 11.13 16:30 0 - 2  
Mahmoud A A / Sammoud M B - Shimizu K / Yoshida H 11.13 19:50 2 - 0  
Messelmani D / Nassir A M - Shoji K / Kurasaka M 11.13 17:20 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Van Steenis T / Vismans S 11.13 15:40 1 - 2  
Nishimura K / Shibata D - Aahman D / Hellvig J 11.13 17:20 0 - 2  
Soares D / Nguvo A - Raoufi R / Shoushtarizadeh A 11.13 18:10 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, ffi páros, Mirnyi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Rojer J-J / Tecau H 11.13 13:00 1 - 2  
Krawietz K / Mies A - Herbert P-H / Mahut N 11.13 19:00 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes,Agassi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - D. Medvedev 11.13 15:00 2 - 1  
S. Tsitsipas - A. Zverev 11.13 21:00 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Brown - B. Rola 11.13 02:45 2 - 1  
B. Nakashima - Chr. Eubanks 11.13 20:35 0 - 2  
D. Kudla - Ste. Kozlov 11.13 22:10 0 - 2  
Evan Song - Kev. King 11.13 21:00 2 - 0  
F. Corwin - F. Peliwo 11.13 19:30 2 - 0  
J.C. Aragone - J. Sels 11.13 03:10 2 - 1  
J.J. Wolf - D. Altmaier 11.13 17:00 2 - 0  
L. Gerch - Emi. Gomez 11.13 00:55 1 - 2  
Mar. Redlicki - Eze. Clark 11.13 01:20 2 - 0  
R. Roelofse - R. Cid Subervi 11.13 18:35 1 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Goransson A - Hach Verdugo H / Korda S 11.13 22:45 2 - 1  
Dempster I / Lovett K - Merino A / Pena Lopez M 11.13 18:00 0 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Gonzales R / Roelofse R 11.13 23:35 2 - 1  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - A. Celikbilek 11.13 16:00 2 - 1  
E. Karlovskiy - H. Grenier 11.13 16:05 0 - 2  
E. Ruusuvuori - G. Blancaneaux 11.13 17:00 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - Ale. Muller 11.13 14:25 0 - 2  
H. Heliovaara - Hir. Moriya 11.13 12:00 2 - 1  
J-P. Smith - I. Ivashka 11.13 12:00 1 - 2  
J. Pospisil - N. Milojevic 11.13 13:30 1 - 2  
M. Safwat - A. Escoffier 11.13 12:00 2 - 0  
M. Zverev - S. Stakhovsky 11.13 16:20    
O. Virtanen - T. Fabbiano 11.13 14:10 2 - 1  
P. Niklas-Salminen - D. Poljak 11.13 14:45 2 - 1  
Y. Maden - R. Roumane 11.13 12:00 1 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Mansouri S - Molchanov D / Vasilevski A 11.13 17:45 2 - 1  
Drzewiecki K / Walkow S - Heliovaara/NiklasSalminen 11.13 18:30 0 - 2  
Dubrivnyy A / Yevseyev D - Monroe N / Smith J-P 11.13 17:55 2 - 1  
Forejtek J / Virtanen O - Escoffier A / Petit G 11.13 17:45    
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - Don. Young 11.13 17:00 2 - 1  
A. Vatutin - Die. Hidalgo 11.13 18:40 2 - 1  
C. Altamirano - A. Menendez-Maceiras 11.13 18:50 0 - 2  
C. O'Connell - A. Vavassori 11.13 20:15 2 - 1  
D. Nguyen - Jas. Jung 11.13 17:00 0 - 2  
F. Meligeni Rodrigues A. - M. Krueger 11.13 00:50 0 - 2  
F.C. Jianu - B. Klahn 11.13 18:55 0 - 2  
M. Mmoh - R. Sarmiento 11.13 21:15 2 - 1  
P. Krstin - N. Chappell 11.13 17:00 2 - 1  
T. Sandgren - E. Leshem 11.13 19:30 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Nanda G - Redlicki M / Ritschard A 11.13 00:55 2 - 0  
Jung J / Krueger M - Bambridge L / Lammons N 11.13 23:30 0 - 2  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - T. Townsend 11.13 17:00 0 - 2  
B. Mattek-Sands - A. Kiick 11.13 20:20 2 - 0  
D.R. Collins - A. Kalinina 11.13 21:15 1 - 2  
E. Bouchard - F. di Lorenzo 11.13 00:00    
Gálfi D. - W. Osuigwe 11.13 19:35 2 - 1  
K. Zavatska - J. Ponchet 11.13 23:15 2 - 1  
M. Minella - Kat. Jokic 11.13 17:00 2 - 1  
P.M. Tig - I. Falconi 11.13 20:20    
Stollár F. - S. Vögele 11.13 18:00 1 - 2  
U.M. Arconada - Hanna Chang 11.13 18:25 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmos G / Santamaria S - Carter H / Loeb J 11.13 21:10 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - B. Zapata Miralles 11.13 16:15 1 - 2  
Ant. Hoang - E. Dalla Valle 11.13 11:35 2 - 1  
L. Miedler - J. Sinner 11.13 20:10 0 - 2  
R. Marcora - G. Zeppieri 11.13 18:50 2 - 1  
S. Napolitano - Den. Novak 11.13 18:30 0 - 2  
S. Ofner - F. Forti 11.13 22:00 2 - 0  
S. Travaglia - A. Pellegrino 11.13 13:45 0 - 2  
U. Ignatik - Dan. Petrovic 11.13 14:00 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Sitak A - Gabashvili T / Karatsev A 11.13 11:45 1 - 2  
Baldi F / Dalla Valle E - Masur D / Otte O 11.13 17:25 0 - 2  
Brancaccio R / Pellegrino - Sabanov I / Sabanov M 11.13 20:45 2 - 0  
Cacic N / Sancic A - Begemann A / Olivetti A 11.13 10:00 2 - 1  
Cerretani J / Cressy M - Brkic T / Pavic A 11.13 15:35 2 - 0  
Ocleppo J / Vega Hernande - Neuchrist M / Weissborn T 11.13 10:00 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goveas - S. Nagal 11.13 10:15 0 - 2  
An. Chandrasekar - R. Ortega-Olmedo 11.13 07:45 0 - 2  
D. Singh - T. van Rijthoven 11.13 12:30 0 - 2  
Duck Hee Lee - A. Dougaz 11.13 09:05 2 - 0  
E. Kirkin - S. Myneni 11.13 08:00 2 - 1  
I. Nedelko - D. Sunish 11.13 10:15 2 - 1  
P. Gunneswaran - C. Sood 11.13 11:50 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Kalovelonis 11.13 06:30 2 - 0  
S. Diez - Yus. Takahashi 11.13 10:30 2 - 0  
S. Rawat - Bry. Klein 11.13 08:00 1 - 2  
S.K. Mukund - T. Matsui 11.13 06:30 2 - 0  
V.S. Kaza - C. Ilkel 11.13 06:30 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chandrasekar A / Kaliyand - Rawat S / Sureshkumar M 11.13 13:40 2 - 0  
Kalenichenko D / Pichler - Kadhe A / Myneni S 11.13 13:30 1 - 2  
Noguchi R / Takahashi Y - Matsui T / Vardhan V 11.13 13:15 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Pri. Hon 11.13 11:00 2 - 1  
D. Jakupovic - Ya-Hsin Lee 11.13 07:25 2 - 1  
D. Kovinic - Eudice Wong Chong 11.13 04:00 2 - 1  
J. Fett - U. Radwanska 11.13 04:00 1 - 2  
Risa Ozaki - K. Rakhimova 11.13 06:10 0 - 2  
V. Diatchenko - A. Raina 11.13 06:45 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - J. Cepelova 11.13 08:30 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho I-H / Cho Y T - Sizikova Y / Webley-Smith E 11.13 13:05    
Lee Y-H / Wu F-H - Garland J / Yang Y Y 11.13 11:35 2 - 0  
Raina A / Schoofs B - Bandecchi S / Sekulic S-R 11.13 09:45 2 - 0  
Rodionova AR / Sanders S - Chong E W / Sutjiadi A 11.13 09:45 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hayashi - Xinyu Wang 11.13 05:00 0 - 2  
E. Hozumi - Fangzhou Liu 11.13 03:20 1 - 2  
Har. Kaji - A. Morita 11.13 03:15 0 - 2  
J. Paolini - Mai Hontama 11.13 01:55 2 - 0  
Kur. Nara - Su Jeong Jang 11.13 04:30 2 - 0  
Mai Minokoshi - Yuu. Tanaka 11.13 07:30 0 - 2  
N. Hanatani - Mih. Imanishi 11.13 04:15 2 - 0  
N. Kostic - Lin Zhu 11.13 02:00    
Shilin Xu - Nao Hibino 11.13 04:55 1 - 2  
Shuai Zhang - Jun. Namigata 11.13 02:00 2 - 0  
Xiaodi You - N. Cheong 11.13 03:00 2 - 0  
Y.L. Miyazaki - M. Ninomiya 11.13 03:30 0 - 2  
Yuki Naito - Shuai Peng 11.13 07:30    
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Sou. Verma 11.13 14:20 0 - 2  
Cheuk Yiu Lee - T. Sitthikom 11.13 13:35 2 - 0  
Guangzu Lu - A. Antonsen 11.13 15:05 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Dan Lin 11.13 13:35 1 - 2  
H.S. Prannoy - Yuxiang Huang 11.13 06:40 2 - 0  
K. Parupalli - Ken. Nishimoto 11.13 12:10 2 - 1  
K. Tsuneyama - Tien Chen Chou 11.13 11:30 1 - 2  
K. Wangcharoen - J.O. Jörgensen 11.13 14:20 1 - 2  
Long Chen - S.H. Rhustavito 11.13 05:20 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - A.S. Ginting 11.13 12:10 1 - 2  
Sam. Verma - Tzu Wei Wang 11.13 03:20 1 - 2  
Vik. Axelsen - Wan Ho Son 11.13 11:30 2 - 0  
Wing Ki Vincent Wong - Jon. Christie 11.13 04:00 1 - 2  
Yuqi Shi - B. Sai Praneeth 11.13 12:50 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Lee Y / Wang C L 11.13 06:40 2 - 0  
Boe M / Conrad-Petersen M - Han C / Zhou H 11.13 04:40 2 - 1  
Chia A / Soh W Y - Karandasuwardi/Pratama 11.13 08:10 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - He J / Tan Q 11.13 08:10 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Yao C L / Han Y P 11.13 12:50 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Ivanov V / Sozonov I 11.13 03:20 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Choi S / Seo S J 11.13 08:55 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 11.13 08:55 1 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Maas J / Tabeling R 11.13 07:25 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Huang K X / Liu C 11.13 15:05 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Kang M H / Kim J H 11.13 06:00 2 - 1  
Ou X Y / Zhang N - Chang T C / Yeung M N 11.13 08:10 2 - 0  
Rankireddy S / Shetty C - Hoki T / Kobayashi Y 11.13 15:05 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Koga A / Saito T 11.13 03:20 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Yu Po Pai 11.13 04:40 2 - 1  
Bing Jiao He - M. Blichfeldt 11.13 14:20 2 - 1  
E. Kosetskaya - Nit. Jindapol 11.13 04:00 0 - 2  
Ga Eun Kim - S. Pusarla Venkata 11.13 06:00 0 - 2  
Hyo Min Kim - R. Intanon 11.13 05:20 0 - 2  
K. Gilmour - Aya Ohori 11.13 13:35 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Ying Mei Cheung 11.13 14:20 1 - 2  
Lau. Lam - P. Chochuwong 11.13 05:20 0 - 2  
Michelle Li - Beiwen Zhang 11.13 02:00 0 - 2  
N. Yigit - Say. Takahashi 11.13 08:10 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Noz. Okuhara 11.13 08:55    
Rus. Hartawan - Yue Han 11.13 02:00 2 - 0  
S. Nehwal - Yanyan Cai 11.13 02:40 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Aka. Yamaguchi 11.13 12:10 0 - 2  
Se Young An - Pui Yin Yip 11.13 02:40 2 - 0  
Yufei Chen - Ji Hyun Sung 11.13 11:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Liu X / Xia Y 11.13 13:35 2 - 0  
Chow M K / Lee M Y - Lee S H / Shin S C 11.13 07:25 1 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Ponnappa A / Reddy N S 11.13 07:25 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Hoo V / Yap C W 11.13 08:55 2 - 1  
Istarani N K M / Kusumah - Chang C H / Yang C T 11.13 06:40 2 - 0  
Li W / Zheng Y - Kim S Y / Kong H Y 11.13 06:40 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Kititharakul/Prajongjai 11.13 04:40    
Ng T Y / Yuen S Y - Fukushima Y / Hirota S 11.13 12:50 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Efler L / Herttrich I 11.13 04:40 2 - 1  
Ramadhanti SFS / Sugiarto - Chang Y N / Kim H R 11.13 03:20 1 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Haris D D / Pradipta R A 11.13 04:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Shin S C - Kaneko Y / Matsutomo M 11.13 02:40 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Yeung M N / Ng T Y 11.13 02:00 2 - 0  
Jiting H / Yue D - Lee C H / Lu C Y 11.13 02:00 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Yang P-H / Hu L F 11.13 02:40 2 - 1  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros 11.13 20:00 7 - 10  

 

2019.11.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Seattle 11.12 02:15 24 - 24  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Frillesas 11.12 19:00 6 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Caracas - Tiburones de la Guaira 11.12 23:00 10 - 6  
Navegantes del Magallanes - Caribes de Azoategui 11.12 23:00 4 - 3  
Baseball (WBSC Premier 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Tajvan 11.12 11:00 0 - 7  
Japán - USA 11.12 11:00 3 - 4  
Mexikó - Ausztrália 11.12 04:00 3 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Jim Williams 11.12 23:10 5 - 3  
M. van Gerwen - Ross Smith 11.12 21:05 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ian White - W. Harms 11.12 20:10 5 - 4  
J. Wade - Ste. Lennon 11.12 20:40 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Price - D. van den Bergh 11.12 21:55 5 - 2  
R. Thornton - Mik. Suzuki 11.12 21:30 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - Dar. Webster 11.12 22:45 4 - 5  
W. O'Connor - D. Parletti 11.12 22:20 2 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aniene - Pesarofano 11.12 19:30 4 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Colorado Eagles 11.12 17:30 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Kitzbühel 11.12 19:30 2 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Biel 11.12 19:30 2 - 2  
Bern - Lulea 11.12 19:45 0 - 3  
Färjestad - Frölunda 11.12 18:00 6 - 3  
Junoszt Minszk - München 11.12 17:00 2 - 3  
Plzen - Lausanne 11.12 18:00 1 - 2  
Skelleftea - Djurgarden 11.12 18:00 3 - 3  
Tappara - Zug 11.12 18:00 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 11.12 19:00 6 - 3  
Frederikshavn - Rödovre 11.12 19:00 1 - 4  
Herlev Eagles - Esbjerg 11.12 19:00 1 - 4  
Sönderjyske - Odense 11.12 19:00 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 11.12 18:00 2 - 2  
KMH Budapest - Fehérvári Titánok 11.12 18:00 5 - 3  
Újpest - Debrecen 11.12 18:00 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Mogiljev 11.12 17:00 5 - 6  
Lida - Gomel 11.12 17:00 0 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Hämeenlinna 11.12 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 11.12 20:30 7 - 2  
Anglet - Gap 11.12 20:30 4 - 1  
Briancon - Grenoble 11.12 20:00 2 - 7  
Chamonix - Nice 11.12 20:00 5 - 4  
Mulhouse - Rouen 11.12 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Torpedo Kamenogorszk 2 11.12 14:00 3 - 5  
Gornyak Rudnyij - Jertisz Pavlodar 11.12 14:00 1 - 4  
Temirtau - HC Asztana 11.12 14:00 7 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avangard Omszk 11.12 17:30 3 - 0  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 11.12 17:30 2 - 2  
Dinamo Minszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 11.12 17:10 5 - 5  
Dinamo Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 11.12 17:30 3 - 6  
Dinamo Riga - Szalavat Julajev Ufa 11.12 18:30 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 11.12 17:00 2 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 11.12 15:00 5 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Barisz 11.12 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 11.12 18:00 5 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 11.12 18:30 1 - 1  
Torun - GKS Katowice 11.12 18:30 1 - 4  
Unia Oswiecim - GKS Tychy 11.12 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Dinaburga Daugavpils 11.12 18:15 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Ottawa 11.12 01:00 8 - 2  
Washington - Arizona 11.12 01:00 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Valerenga 11.12 19:00 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 11.12 19:15 1 - 1  
Graz - Klagenfurt 11.12 19:15 3 - 2  
Linz - Znojmo 11.12 19:15 3 - 3  
Salzburg - Dornbirn 11.12 19:15 1 - 2  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 11.12 19:15 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 11.12 20:00 1 - 0  
Biasca Ticino - Kloten 11.12 20:00 0 - 3  
Langenthal - GCK Lions 11.12 20:00 3 - 3  
Sierre - Zug 2 11.12 20:00 8 - 2  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 11.12 20:00 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Servette 11.12 19:45 1 - 1  
Zürich Lions - Lugano 11.12 19:45 7 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Nove Zamky 11.12 18:30 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Torosz Nyeftekamszk 11.12 15:00 3 - 3  
SZKA-Néva - Dinamo Tver 11.12 17:00 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Anyang 11.12 09:30 1 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Obras Sanitarias - Boca Juniors 11.12 00:00 70 - 79  
San Martin Corrientes - Gimnasia CR 11.12 01:30 95 - 100  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Torun 11.12 18:00 98 - 83  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Hapoel Jerusalem 11.12 20:30 81 - 75  
Vechta - Bandirma 11.12 20:00 73 - 81  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Periszteri 11.12 20:00 65 - 73  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Szombathely 11.12 18:00 74 - 49  
PAOK - Brindisi 11.12 18:00 95 - 91  
Telekom Bonn - Neptunas Klaipeda 11.12 20:00 97 - 85  
Zaragoza - Dijon 11.12 20:30 75 - 60  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Mogi das Cruzes 11.12 00:00 86 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 11.12 11:00 77 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - MoraBanc Andorra 11.12 19:30 87 - 99  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Darussafaka 11.12 20:45 68 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Buducnost Podgorica 11.12 19:30 69 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Inter Bratislava 11.12 18:00 93 - 94  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Prishtina 11.12 17:00 80 - 107  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Lapuan Kobrat 11.12 17:30 109 - 97  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 11.12 18:30    
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Nanjing Tongxi 11.12 12:35 126 - 107  
Qingdao - Guangzhou 11.12 12:35 115 - 100  
Shandong - Tianjin 11.12 12:35 96 - 82  
Shanxi - Shanghai Sharks 11.12 12:35 106 - 87  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 11.12 17:30 82 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Dallas 11.12 01:30 116 - 106  
Detroit - Minnesota 11.12 01:00 114 - 120  
Golden State - Utah 11.12 04:30 108 - 122  
LA Clippers - Toronto 11.12 04:30 98 - 88  
New Orleans - Houston 11.12 02:00 116 - 122  
San Antonio - Memphis 11.12 01:30 109 - 113  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Triglav Kranj 11.12 19:00 74 - 58  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Nove Veseli 11.12 18:00 24 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - GOG 11.12 20:00 25 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Bourg de Peage 11.12 20:00 31 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pylea - Edessza 11.12 20:00 25 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kielce 11.12 20:30 27 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Dabas 11.12 18:00 35 - 16  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Debrecen 11.12 18:00 36 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Rosztov 11.12 17:30 20 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Boa Hora 11.12 21:00 39 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - AX Puente Genil 11.12 20:45 35 - 34  
Nava - Barcelona 11.12 19:30 24 - 39  
Sinfin - Ademar Leon 11.12 21:00 22 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Sävehof 11.12 19:00 34 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof 11.12 19:00 26 - 23  
Skuru - Boden 11.12 19:00 37 - 24  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - Hartlepool 11.12 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Dep. Flandria 11.12 01:10 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Coritiba 11.12 23:15 0 - 2  
Cuiaba - America MG 11.12 02:00 0 - 2  
Oeste - Atlético GO 11.12 23:15 0 - 4  
Vitória - CRB 11.12 23:15 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Avai 11.12 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szlovénia 11.12 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Bosznia-Hercegovina 11.12 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Wales 11.12 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Spanyolország 11.12 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Finnország 11.12 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lettország 11.12 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Románia 11.12 19:00 6 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Írország 11.12 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Ipswich 11.12 20:30 1 - 0  
Gillingham - U21Tottenham 11.12 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Oxford Utd. 11.12 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Forest Green 11.12 20:00 6 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Newport 11.12 20:45 4 - 7  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Wycombe 11.12 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterborough - Cambridge Utd. 11.12 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - Sunderland 11.12 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Salford City 11.12 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - U21Newcastle 11.12 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Mansfield 11.12 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Rochdale 11.12 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Carlisle 11.12 20:45 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Rotherham 11.12 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Arema Malang 11.12 09:30 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Olimpia Asuncion 11.12 00:00 0 - 1  
Sp. Luqueno - River Plate Asuncion 11.12 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Brechin 11.12 20:45 5 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Chile 11.12 10:00 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goytre Utd. - Taffs Well 11.12 20:30 5 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guilsfield - Flint Town 11.12 20:45 1 - 3  
Rhyl - Buckley Town 11.12 20:45 4 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo/Barueri - Fluminense 11.12 23:30 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Craiova 11.12 19:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 11.12 11:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 11.12 11:00 3 - 2  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Vandoeuvre-Nancy 11.12 20:00 3 - 0  
Mougins - Venelles 11.12 20:00 0 - 3  
Mulhouse - Beziers 11.12 20:00 3 - 2  
Paris SC - Le Cannet 11.12 20:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Olsztyn 11.12 17:30 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Wroclaw 11.12 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Novara 11.12 20:30 1 - 3  
Cuneo - Conegliano 11.12 20:30 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara PTT - Eczacibasi Istanbul 11.12 14:00 0 - 3  
Bakirkoy Bld. - Besiktas 11.12 14:00 3 - 0  
Beylikduzu Ihtisas - Nilufer Bld. Spor 11.12 16:30 0 - 3  
THY Istanbul - Galatasaray 11.12 17:00 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Ankara Karayollari 11.12 16:00 3 - 0  
Sakk (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave 11.12 15:00 1 - 0  
D. Dubov - J-K. Duda 11.12 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sargeant - Joe O'Connor 11.12 20:00 2 - 4  
Bai Langning - C. Steadman 11.12 11:00 1 - 4  
Chen Zifan - P. Wallace 11.12 14:00 4 - 2  
Dom. Dale - Luo Honghao 11.12 14:00 2 - 4  
Fan Zhengyi - F. O'Brien 11.12 20:00 2 - 4  
G. Dott - Dua. Jones 11.12 11:00 4 - 2  
Gary Wilson - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig) 11.12 17:30 2 - 4  
J. Astley - S. Carrington 11.12 20:00 1 - 4  
J. Lisowski - S. Vahedi 11.12 17:45 3 - 4  
J. O'Neill - Sunny Akani 11.12 11:00 4 - 2  
J. Trump - Jam. Cahill (4 nyert frame-ig) 11.12 14:00 4 - 3  
J.R. Clarke - B. Woollaston 11.12 16:00 2 - 4  
Jim. Robertson - I. Figueiredo (4 nyert frame-ig) 11.12 11:00 4 - 3  
Joe Perry - Zhao Xintong 11.12 22:00 4 - 2  
Kyr. Wilson - A. McManus 11.12 20:00 4 - 0  
L. Heathcote - Lei Peifan 11.12 11:00 2 - 4  
Lee Walker - M. O'Donnell 11.12 13:00 3 - 4  
Liang Wenbo - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 11.12 11:00 4 - 1  
M. Holt - Mic. White 11.12 20:00 4 - 2  
Mark Allen - Sam Craigie (4 nyert frame-ig) 11.12 16:15 4 - 1  
Mat. Selt - Dan. Wells (4 nyert frame-ig) 11.12 17:15 4 - 2  
N. Saengkham - B.J. Castle 11.12 11:00 3 - 4  
Neil Robertson - Mark Joyce (4 nyert frame-ig) 11.12 22:05 3 - 4  
P. Ebdon - Jim. White 11.12 15:35 4 - 2  
R. Bulman - Zhang Jiankang 11.12 11:00 4 - 1  
R. O'Sullivan - O. Lines (4 nyert frame-ig) 11.12 20:00 4 - 2  
R. Parsons - K. Filipiak 11.12 14:00 3 - 4  
Ric. Walden - Alex Borg 11.12 20:00 4 - 0  
S. Baird - Nig. Bond 11.12 13:20 4 - 2  
S. Bingham - Lu Ning (4 nyert frame-ig) 11.12 14:00 4 - 3  
Sco. Donaldson - A. Burden 11.12 13:15 4 - 1  
Zhou Yuelong - Dav. Grace 11.12 20:00 4 - 0  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Abouelghar - Mar. Elshorbagy 11.12 14:00 0 - 3  
Paul Coll - O. Mosaad 11.12 15:00 3 - 2  
S. Ghosal - Moh. Elshorbagy 11.12 16:00 0 - 3  
Zah. Salem - Mig. Rodriguez 11.12 13:00 3 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes, Borg cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Thiem 11.12 21:00 1 - 2  
R. Federer - M. Berrettini 11.12 15:00 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,ffi páros,Björkman cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Klaasen R / Venus M 11.12 19:00 0 - 2  
Ram R / Salisbury J - Dodig I / Polasek F 11.12 13:00 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Brown - Valkusz M. 11.12 00:00 2 - 0  
B. Kavcic - F. Cerundolo 11.12 20:40 2 - 0  
E. Hoyt - A. Kovacevic 11.12 01:15 0 - 2  
F. Corwin - N. Mejia 11.12 17:00 2 - 1  
Kai. Uchida - L. Glasspool 11.12 21:40 0 - 2  
Kee. Smith - Roy Smith 11.12 21:35 2 - 1  
M. Torpegaard - Z. Svajda 11.12 20:20 2 - 0  
R. Roelofse - A. Rapp 11.12 17:00 2 - 0  
S. Carr - Ste. Kozlov 11.12 01:00 1 - 2  
S. Kirchheimer - B. Nakashima 11.12 02:40 1 - 2  
S. Korda - B. Sigouin 11.12 23:15 2 - 0  
W. Blumberg - Evan Song 11.12 18:35 0 - 2  
W. Leite - D. Altmaier 11.12 19:10 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / King K - Cid Subervi R / Song E 11.12 23:40 2 - 1  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - F.F. Silva 11.12 17:20 2 - 1  
B. Sant'Anna - H. Grenier 11.12 14:10 0 - 2  
E. Ymer - J. Draper 11.12 14:25 2 - 1  
G. Blancaneaux - V. Kopriva 11.12 12:00 2 - 1  
G. Petit - H. Laaksonen 11.12 13:30 2 - 1  
I. Marchenko - P. Niklas-Salminen 11.12 17:05    
J-P. Smith - J. Haerteis 11.12 12:00    
J. Mridha - A. Escoffier 11.12 12:00 1 - 2  
J. Pospisil - I. Sijsling 11.12 15:35 2 - 0  
L. Saatela - O. Virtanen 11.12 16:00 0 - 2  
M. Zverev - M. Vrbensky 11.12 12:00 2 - 0  
N. Gombos - N. Fatic 11.12 13:05 2 - 0  
P. Kotov - A. Celikbilek 11.12 15:05 0 - 2  
Tenisz (Helsinki, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Gomez-He - Lofman A / Sarpola M 11.12 18:15 2 - 0  
Hietaranta R M / Rouvala - Draganja T / Kotov P 11.12 18:15 0 - 2  
Kopriva V / Vrbensky M - Durasovic V / Poljak D 11.12 17:00 1 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Elgin M / Ivashka I 11.12 16:40 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - G. Lopez Villasenor 11.12 19:00 2 - 0  
A. Sarkissian - Die. Hidalgo 11.12 20:10 0 - 2  
Bra. Holt - C. Sinclair 11.12 19:10 2 - 0  
Dar. King - Gon. Escobar 11.12 23:55 0 - 2  
F.C. Jianu - O.A.D. Ayeni 11.12 22:15 2 - 0  
G. Nanda - Mic. Redlicki 11.12 20:45 0 - 2  
L. Caruana - I. Karlovic 11.12 23:20 0 - 2  
R. Matos - G. Villanueva 11.12 23:25 0 - 2  
S. Bangoura - P. Heller 11.12 21:15 2 - 1  
S. Sarkar - D. Nguyen 11.12 18:00 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Gonzalez S - Bendeck J / Holt B 11.12 22:20 2 - 0  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - G. Min 11.12 18:20 2 - 0  
C. Vandeweghe - S. Vickery 11.12 20:35 2 - 0  
Car. Dolehide - G. Olmos 11.12 21:50 2 - 0  
H. Baptiste - K. Flipkens 11.12 22:40 1 - 2  
Kat. Jokic - K. Day 11.12 18:25 2 - 0  
Kat. Jokic - Mayo Hibi 11.12 17:00    
N. Podoroska - I. Falconi 11.12 19:05 0 - 2  
O. Danilovic - Ann Li 11.12 20:05 0 - 2  
V. Lepchenko - C.C. Bellis 11.12 20:45 1 - 2  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Danilovic O - CE G / Ponchet J 11.12 23:30 2 - 0  
Danilina A / Neel I - Perez E / Stefani L 11.12 21:20 1 - 2  
Govortsova O / Minella M - Stollár F / Townsend T 11.12 20:05 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - S. Caruso 11.12 16:25 1 - 2  
E. Benchetrit - J. Ocleppo 11.12 13:00 2 - 0  
F. Forti - V. Safranek 11.12 11:35 2 - 0  
F. Gaio - V. Galovic 11.12 14:05 2 - 1  
G. Clezar - U. Ignatik 11.12 10:00 1 - 2  
G. Mager - L. Musetti 11.12 19:40 0 - 2  
J. Choinski - O. Otte 11.12 14:35 2 - 0  
L. Vanni - F. Baldi 11.12 18:35 2 - 1  
M. Basic - E. Dalla Valle 11.12 10:00 0 - 2  
M. Cressy - B. Crepatte 11.12 18:20 2 - 0  
M. Hamou - A. Setkic 11.12 11:40 1 - 2  
M. Neuchrist - P. Gojowczyk 11.12 16:00 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferri L / Sinner J - Arends S / Pel D 11.12 20:30 0 - 2  
Moroni G M / Zapata Miral - Martos Gornes S / Puodziunas S 11.12 17:10 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dougaz - A. Kalyanpur 11.12 09:05 2 - 0  
C. Hemery - Jay Clarke 11.12 07:50 0 - 2  
D. Kalenichenko - J. Duckworth 11.12 13:30 0 - 2  
D. Singh - K. Anand 11.12 09:30 2 - 0  
E. Kirkin - D. Pichler 11.12 06:30 2 - 1  
M. Kalovelonis - N.V.S. Prashanth 11.12 06:30 2 - 0  
Rio Noguchi - M. Sureshkumar 11.12 09:50 0 - 2  
S. Rawat - A. Kadhe 11.12 12:25 2 - 1  
Shu. Sekiguchi - R. Blokhin 11.12 08:45 2 - 0  
V.S. Kaza - Chaukulkar, Tejas 11.12 06:30 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dougaz A / Hemery C - Marrero D / Mulye D 11.12 12:45 2 - 0  
Ilkel C / Kirkin E - Diez S / Ortega-Olmedo R 11.12 11:40 0 - 2  
Kalovelonis M / Khabibuli - Bobrov B / Nedelko I 11.12 10:50 1 - 2  
Klein B / Prashanth N V S - Goveas A / Sunish D 11.12 11:30 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - Babos T. 11.12 10:05 1 - 2  
Ari. Rodionova - N. Bains 11.12 05:30 1 - 2  
C.W. Hsu - Sto. Sanders 11.12 08:05 0 - 2  
I. Shinikova - B. Schoofs 11.12 03:00 2 - 0  
J. Garland - Ya-Yi Yang 11.12 11:30 0 - 2  
K. Juvan - E. Webley-Smith 11.12 06:30 2 - 0  
Pea. Plipuech - Kyo. Okamura 11.12 03:00 1 - 2  
V. Tomova - S. Bandecchi 11.12 04:30    
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bains N / Hesse A - Chen P H / Hsieh Y-C 11.12 09:35 2 - 0  
Dzalamidze N / Rakhimova - Hsu C-W / Lee Y-H 11.12 12:50 2 - 0  
Shinikova I / Thombare P - Jebawy J / Riley A 11.12 08:40 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - Na-Lae Han 11.12 01:55 0 - 2  
T. Maria - C. Simmonds 11.12 02:00 2 - 0  
Xinyun Han - Dab. Kim 11.12 02:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Hoki T / Nagahara W 11.12 09:45 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Puavaranukroh/Taerattanac 11.12 09:45 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Piek S / Tabeling R 11.12 09:45 2 - 0  
Lu K / Lu C - Adcock C / Adcock G 11.12 09:00 1 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Puangpuapech N / Amitrapa 11.12 09:00 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Chan P S / Goh L Y 11.12 10:30 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Wang Y / Huang D 11.12 10:30 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Lamsfuss M / Herttrich I 11.12 09:00 2 - 1  
Tan K M / Lai P J - Alimov R / Davletova A 11.12 10:30 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Lee J H / Hsu Y C 11.12 09:45 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Olaszország 11.12 18:30 6 - 9  
Vízilabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 11.12 18:30 14 - 6  
Vízilabda (Világ Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szerbia 11.12 20:00 7 - 12  

 

2019.11.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota 11.11 02:20 24 - 28  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Rogyina Kirov 11.11 12:00 5 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kuzbassz Kemerovo 11.11 13:00 9 - 2  
Szibszelmas Novoszibirszk - Ural Trubnyik 11.11 13:00 5 - 7  
Vodnyik Arhangelszk - Dinamo Moszkva 11.11 17:00 2 - 1  
Volga Uljanovszk - Sztroitel Sziktivkar 11.11 15:30 7 - 5  
Baseball (WBSC Premier 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - USA 11.11 11:00 5 - 1  
Japán - Ausztrália 11.11 11:00 3 - 2  
Mexikó - Tajvan 11.11 04:00 2 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - L. Ashton 11.11 21:00 5 - 1  
Rob Cross - Jam. Hughes 11.11 23:00 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - D. Noppert 11.11 22:00 5 - 2  
R. Harrington - Way. Warren 11.11 22:30 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - B. Dolan 11.11 21:35 5 - 2  
G. Clemens - R. Veenstra 11.11 20:10 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Smith - M. Schindler 11.11 20:35 5 - 4  
N. Aspinall - Glen Durrant 11.11 23:35 0 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Jaragua 11.11 00:00 1 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Nejzbach Vysoke Myto 11.11 19:30 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Texas Stars 11.11 23:00 4 - 1  
Providence - Bridgeport 11.11 21:05 0 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego 11.11 02:00 1 - 3  
Stockton - San Diego 11.11 22:00 6 - 3  
Utica - Syracuse 11.11 21:00 1 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Torpedo Kamenogorszk 2 11.11 14:00 5 - 2  
Gornyak Rudnyij - Jertisz Pavlodar 11.11 14:00 2 - 5  
Humo Taskent 2 - Bejbarisz Atirau 11.11 15:00 0 - 5  
Temirtau - HC Asztana 11.11 14:00 5 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva 2 - Szpartak Moszkva 2 11.11 17:00 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 11.11 03:00 2 - 6  
Boston - Philadelphia 11.11 01:00 2 - 2  
Chicago - Toronto 11.11 01:00 5 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Kitchener Rangers 11.11 00:05 4 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Gatineau Olympiques 11.11 20:00 0 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 11.11 19:00 2 - 2  
Björklöven - Vita Hästen 11.11 19:00 5 - 3  
Karlskoga - AIK 11.11 19:00 6 - 1  
Kristianstad - Mora 11.11 19:00 2 - 2  
Tingsryd - Västervik 11.11 19:00 2 - 2  
Västeras - Karlskrona 11.11 19:00 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Ermak Angarszk 11.11 14:30 1 - 1  
CSZK Szamara - Humo Taskent 11.11 14:00 5 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Szokol Krasznojarszk 11.11 14:30 0 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Zauralje Kurgan 11.11 13:00 2 - 3  
Nomad - Szarjarka Karaganda 11.11 14:00 2 - 2  
Rosztov - Rjazany 11.11 17:30 2 - 0  
Torpedo Gorkij - Dinamo Szentpétervár 11.11 16:30 1 - 4  
Tsen Tou Jilin - Tambov 11.11 11:30 5 - 1  
Zvezda Csehov - ORG Beijing 11.11 17:00 4 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Winnipeg Ice 11.11 21:30 7 - 2  
Edmonton Oil Kings - Tri-City Americans 11.11 22:00 0 - 3  
Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 11.11 23:00 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Igokea 11.11 21:00 103 - 61  
Krka Novo Mesto - Mega Bemax 11.11 18:00 74 - 69  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Hispano Americano 11.11 00:30 99 - 109  
Ciclista Olimpico - Libertad Sunchales 11.11 01:00 71 - 55  
Comunicaciones Mercedes - Atenas Cordoba 11.11 01:00 95 - 76  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Kauhajoen Karhu 11.11 17:30 75 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zadar 11.11 20:00 74 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Spojnia Stargard 11.11 17:30 82 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Toronto 11.11 03:30 104 - 113  
New York - Cleveland 11.11 01:30 87 - 108  
Oklahoma City - Milwaukee 11.11 01:00 119 - 121  
Orlando - Indiana 11.11 00:00 102 - 109  
Philadelphia - Charlotte 11.11 00:00 114 - 106  
Phoenix - Brooklyn 11.11 02:00 138 - 112  
Portland - Atlanta 11.11 03:00 107 - 107, h.u. 124 - 113  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Pistoia 11.11 20:30 83 - 63  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Univ. Craiova 11.11 18:00 80 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Parma Permszkij Kraj 11.11 18:00 103 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Fredericia 11.11 20:00 37 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Selfoss 11.11 20:30 36 - 29  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Orosháza 11.11 18:30 30 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Veszprém 11.11 18:00 21 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 11.11 14:00 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Varberg 11.11 19:00 30 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrogate Town - Portsmouth 11.11 21:40 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Tigre 11.11 22:10 0 - 3  
Dep. Riestra - Defensores de Belgrano 11.11 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Boca Juniors 11.11 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Dunav Ruse 11.11 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Erzgebirge Aue 11.11 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Braunschweig 11.11 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Lens 11.11 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Kerkyra 11.11 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Lamia 11.11 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Pusamania Borneo 11.11 09:30 4 - 2  
Persipura Jayapura - Bali Utd. 11.11 09:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Maccabi Petah Tikva 11.11 18:00 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Beitar TA Bat Yam 11.11 18:00 1 - 2  
Umm al-Fahm - Kfar Qasem 11.11 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Cali 11.11 01:30 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Cruz Azul 11.11 01:45 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Feralpisalo 11.11 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Potenza 11.11 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 11.11 22:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Crusaders 11.11 20:45 0 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Sesc RJ 11.11 00:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Finikasz Szyrosz 11.11 18:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Radomka Radom 11.11 17:30 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spor Toto - Halkbank Ankara 11.11 17:30 3 - 1  
Sakk (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - D. Dubov 11.11 15:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - A. Grischuk 11.11 15:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - R. Lawler 11.11 12:35 1 - 4  
A. McGill - Rob. Williams 11.11 20:00 1 - 4  
A. Stefanow - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 11.11 22:30 0 - 4  
All. Carter - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 11.11 11:00 4 - 1  
B. Hawkins - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 11.11 20:00 4 - 3  
Chen Feilong - K. Hirani 11.11 15:15 4 - 2  
D.B. Gilbert - Ant. Hamilton (4 nyert frame-ig) 11.11 18:00 3 - 4  
Ding Junhui - Dav. Lilley (4 nyert frame-ig) 11.11 16:10 2 - 4  
H. Miah - Mar. Gould 11.11 20:00 4 - 1  
H. Vafaei Ayouri - Si Jiahui 11.11 11:00 0 - 4  
Ian Burns - Chun Wai Lee 11.11 20:00 4 - 0  
J. Higgins - Chang Bingyu (4 nyert frame-ig) 11.11 20:00 4 - 2  
Jac. Page - B. Pinches 11.11 20:00 4 - 3  
Jor. Brown - Jam. Wattana (4 nyert frame-ig) 11.11 17:30 4 - 2  
K. Doherty - M. Georgiou 11.11 12:45 4 - 2  
Li Hang - E. Slessor 11.11 11:00 4 - 1  
Lyu Haotian - Tian Pengfei 11.11 11:00 1 - 4  
M. Fu - Ger. Greene 11.11 11:00 4 - 1  
M. Mann - L. Highfield 11.11 15:15 4 - 1  
M. Selby - Xu Si (4 nyert frame-ig) 11.11 14:00 4 - 2  
Mat. Stevens - C. Wakelin 11.11 11:00 4 - 1  
Mike Dunn - Mark Davis 11.11 15:20 2 - 4  
P. Wallace - R. McGuigan 11.11 21:30 4 - 0  
Pet. Lines - Mei Xiwen 11.11 14:00 1 - 4  
R.T. Chuan Leong - Jak Jones 11.11 12:40 1 - 4  
Ryan Day - Har. Chandler 11.11 14:00 1 - 4  
S. Maguire - D. Lavery 11.11 14:00 4 - 0  
S. Murphy - Fra. Patrick (4 nyert frame-ig) 11.11 22:05 4 - 0  
T. Un-Nooh - Mark King (4 nyert frame-ig) 11.11 15:30 4 - 2  
Tom Ford - And. Higginson (4 nyert frame-ig) 11.11 14:00 0 - 4  
Xiao Guodong - A. Ursenbacher 11.11 20:00 2 - 4  
Yan Bingtao - A. Hicks (4 nyert frame-ig) 11.11 11:00 4 - 2  
Zhang Anda - S. Lichtenberg 11.11 11:00 4 - 1  
Squash (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dessouky - Die. Elias 11.11 14:00 1 - 3  
J. Willstrop - K.A. Gawad 11.11 15:00 3 - 1  
S. Rösner - Joel Makin 11.11 13:00 3 - 0  
T. Momen - A.M.A. Tamimi 11.11 16:00 3 - 2  
Tenisz (ATP-vb, ffi páros, Mirnyi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Herbert P-H / Mahut N 11.11 19:00 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Rojer J-J / Tecau H 11.11 13:00 2 - 1  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes,Agassi cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - S. Tsitsipas 11.11 15:00 0 - 2  
R. Nadal - A. Zverev 11.11 21:00 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - J. Sels 11.11 22:15 0 - 2  
Kee. Smith - M. Pena Lopez 11.11 18:20 2 - 0  
L. Gerch - G. Brouwer 11.11 20:55 2 - 0  
L. Glasspool - M. Geerts 11.11 19:15 2 - 1  
M. Pervolarakis - B. Sigouin 11.11 20:50 1 - 2  
N. Hardt - Z. Svajda 11.11 18:20 0 - 2  
R. Peniston - B. Kavcic 11.11 19:20 0 - 2  
Tenisz (Champaign, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eze. Clark - A. Lawson 11.11 17:00 2 - 0  
Tenisz (Helsinki, Finland, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Mridha - Lofman, Aleksi 11.11 12:00 2 - 0  
Tenisz (Helsinki, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - H. Heliovaara 11.11 17:10 0 - 2  
Ale. Muller - V. Durasovic 11.11 12:00 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - N. Fatic 11.11 13:40 0 - 2  
D. Yevseyev - G. Petit 11.11 13:20 0 - 2  
J. Forejtek - J. Draper 11.11 14:50 1 - 2  
R. Roumane - F. Ornago 11.11 14:30 2 - 1  
S. Mansouri - A. Molcan 11.11 13:15 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - P. Heller 11.11 20:10 0 - 2  
E. Leshem - C. Heyman 11.11 18:20 2 - 0  
Evan King - R. Sarmiento 11.11 18:35 1 - 2  
G. Brymer - C. Altamirano 11.11 22:10    
G. Nanda - Oli. Crawford 11.11 20:05 2 - 0  
Gon. Escobar - Evan Zhu 11.11 17:00 2 - 0  
L. Caruana - M. Abdel-Aziz 11.11 19:50 2 - 0  
M.F. Descotte - A. Vavassori 11.11 18:15 0 - 2  
Z. Khan - F. Meligeni Rodrigues A. 11.11 21:25 0 - 2  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - Linda Huang 11.11 20:55 2 - 0  
C.C. Bellis - Ell. Perez 11.11 17:00 2 - 0  
Dan. Lao - B. Mattek-Sands 11.11 22:05    
G. Ce - Hanna Chang 11.11 18:45 1 - 2  
H. Baptiste - E. Kostova 11.11 17:00 2 - 0  
J. Jaksic - Stollár F. 11.11 17:00 0 - 2  
J. Ponchet - Sop. Chang 11.11 18:40 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - E. Bouchard 11.11 18:15 0 - 2  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gleason Q / Harrison C - Gumulya B / Rompies J 11.11 21:35 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - J. Ocleppo 11.11 13:45 0 - 2  
A. Karatsev - M. Neuchrist 11.11 11:20 1 - 2  
B. Crepatte - R. Brancaccio 11.11 20:05 2 - 0  
E. Troebinger - G. Zeppieri 11.11 19:15 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - J. Choinski 11.11 11:40 1 - 2  
J. Lenz - D. Masur 11.11 15:45 1 - 2  
L. Miedler - G.M. Moroni 11.11 19:10 2 - 1  
L. Musetti - Ben. Hassan 11.11 15:00 2 - 0  
L. Vanni - S. Ehrat 11.11 17:50 2 - 0  
M. Viola - A. Pellegrino 11.11 16:20 0 - 2  
P. Prinoth - S. Napolitano 11.11 18:00 0 - 2  
V. Galovic - T. Gabashvili 11.11 13:20 2 - 1  
Tenisz (Ortisei-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - P. Nouza 11.11 10:00 2 - 0  
F. Forti - M. Bortolotti 11.11 10:00 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bobrov - C. Hemery 11.11 07:30 0 - 2  
B. Patael - T. Matsui 11.11 11:40 1 - 2  
D. Sunish - D. Sumizawa 11.11 13:30 2 - 0  
Dhr. Mulye - C. Sood 11.11 11:50 0 - 2  
L. Sood - R. Blokhin 11.11 08:25 0 - 2  
M. Sureshkumar - A. Bendre 11.11 08:55 2 - 0  
N. Kaliyanda Poonacha - D. Kalenichenko 11.11 08:00 0 - 2  
S. Vishwakarma - Yus. Takahashi 11.11 09:55 1 - 2  
T. Khabibulin - An. Chandrasekar 11.11 09:50 1 - 2  
Tob. Simon - A. Goveas 11.11 11:30 0 - 2  
Tenisz (Pune, India, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaurasia, Yash - Chaukulkar, Tejas 11.11 06:30 0 - 2  
Tenisz (Taipei, Chinese Taipei, Qualif)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - N. Dzalamidze 11.11 03:00 2 - 1  
E. Webley-Smith - Y. Sizikova 11.11 05:35 2 - 0  
S.R. Sekulic - Ya-Hsin Lee 11.11 03:00 1 - 2  
Sto. Sanders - Lee, Kuan YI 11.11 05:40 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - T. Martincova 11.11 06:45 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - Chi. Muramatsu 11.11 06:50 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Okamura K / Plipuech P - Jakupovic D / Kovinic D 11.11 09:00 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,