Tippmix eredmények - 2019. március 25-31.

2019-03-25
Tippmix eredmények - 2019. március 25-31.
2019.03.31.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Atlanta Legends 17 - 9  
Salt Lake - San Diego 8 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - Gaoyuan Lin 4 - 2  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Shiwen Liu 4 - 2  
Ning Ding - Manyu Wang 0 - 4  
Shiwen Liu - Yingsha Sun 4 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Fremantle 61 - 58  
Hawthorn - Western Bulldogs 87 - 106  
North Melbourne Kangaroos - Brisbane Lions 87 - 107  
Aussie Rules (AFL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Carlton 63 - 18  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Chicago WS 3 - 6  
LA Dodgers - Arizona 18 - 5  
LA Dodgers - Arizona (22:10) 8 - 7  
Miami - Colorado (19:10) 3 - 0  
Milwaukee - St. Louis 4 - 2  
Milwaukee - St. Louis (20:10) 5 - 4  
Minnesota - Cleveland 9 - 3  
NY Yankees - Baltimore 5 - 7  
Oakland - LA Angels 4 - 2  
Oakland - LA Angels (22:07) 2 - 1  
San Diego - San Francisco 2 - 3  
San Diego - San Francisco (22:10) 3 - 1  
Seattle - Boston 6 - 5  
Seattle - Boston (22:10) 10 - 8  
Tampa Bay - Houston (19:10) 3 - 1  
Texas - Chicago Cubs 8 - 6  
Texas - Chicago Cubs (22:00) 11 - 10  
Toronto - Detroit 3 - 4  
Washington - NY Mets 6 - 5  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Németország 9 - 10  
Japán - Norvégia 9 - 6  
Kanada - Oroszország 11 - 3  
Kína - Japán 6 - 9  
Norvégia - Svájc 4 - 10  
Németország - Olaszország 3 - 9  
Olaszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 5 - 9  
Skócia - Hollandia 4 - 5  
Svájc - Skócia 5 - 4  
Svédország - Hollandia 9 - 4  
Svédország - Kína 9 - 4  
USA - Dél-Korea 6 - 3  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. Gurney 5 - 7  
Adr. Lewis - Joe Cullen 6 - 2  
D. Gurney - Ric. Evans    
D. Gurney - S. Bunting 6 - 5  
Dar. Webster - Ric. Evans 5 - 6  
G. Price - J. Clayton 6 - 1  
G. Price - Kee. Brown 5 - 6  
Ian White - S. Bunting 4 - 6  
J. Wade - Dar. Webster 5 - 6  
Kee. Brown - Jam. Wilson 6 - 0  
P. Wright - Adr. Lewis 2 - 6  
P. Wright - J. Wattimena 6 - 3  
R. Cross - D. Gurney 2 - 6  
Ric. Evans - Kee. Brown 7 - 3  
Ric. Evans - Mer. King 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Znojmo (2.m.) 2 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Mladá Boleslav (4.m.) 3 - 5  
Vitkovice - Sparta Praha (4.m.) 7 - 1  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo (3.m.) 3 - 2  
Seinäjoki - Turku PS (3.m.) 4 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (3.m.) 6 - 4  
Wiler-Ersigen - Köniz (3.m.) 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Dalen (5.m.) 4 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Szinara Jekatyerinburg 3 - 3  
Norilszkij Nikel - Jugra 2 - 3  
Novaja Gener. Sziktivkar - Szibirjak Novoszibirszk 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Osasuna Magna 4 - 2  
Golf (Hero Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero Indian Open 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kína 1 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 2 - 4  
Binghamton - Rochester 4 - 6  
Bridgeport - Charlotte 2 - 1  
Bridgeport - Hershey 1 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 4  
Cleveland - Lehigh Valley 2 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 1 - 3  
Hartford - Belleville 2 - 2  
Hershey - Providence 2 - 1  
Iowa - Texas Stars 1 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 2 - 5  
Rockford - Grand Rapids 4 - 1  
San Antonio - Manitoba 3 - 3  
San Diego - Stockton 1 - 2  
Syracuse - Utica 6 - 2  
Toronto Marlies - Laval 3 - 0  
Tucson - Colorado Eagles 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cardiff 3 - 1  
Fife - Glasgow 2 - 4  
Guildford - Dundee 3 - 3  
Milton Keynes - Sheffield 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Pardubice 0 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Chomutov 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Frederikshavn (3.m.) 4 - 3  
Sönderjyske - Aalborg (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Nomad Asztana (7.m.) 3 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Mogo Riga (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (1.m.) 1 - 6  
SZKA-1946 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 4 - 0  
Edmonton - Anaheim 1 - 5  
Los Angeles - Chicago 2 - 2  
Nashville - Columbus 2 - 5  
New Jersey - St. Louis 2 - 2  
NY Islanders - Buffalo 5 - 1  
Ottawa - Toronto 4 - 2  
Philadelphia - NY Rangers 0 - 3  
Pittsburgh - Carolina 3 - 1  
San Jose - Las Vegas 3 - 3  
Tampa Bay - Washington 3 - 6  
Vancouver - Dallas 2 - 2  
Winnipeg - Montreal 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tölzer Löwen - Freiburg (7.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (7.m.) 2 - 3  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse (7.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf (7.m.) 2 - 1  
Köln - Ingolstadt (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Peterborough Petes (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Graz (2.m.) 2 - 2  
Salzburg - Vienna Capitals (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Langenthal (3.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvalls - Tranas 1 - 3  
Vita Hasten - Bodens HF 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Oskarshamn (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea (5.m.) 2 - 3  
Frölunda - Malmö (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Tri-City Americans (5.m.) 9 - 1  
Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen (5.m.) 5 - 6  
Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants (6.m.) 1 - 5  
Spokane Chiefs - Portland Winterhawks (5.m.) 4 - 1  
Victoria Royals - Kamloops Blazers (5.m.) 6 - 3  
Kerékpár (Gent-Wevelgem)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - J. Degenkolb 0 - 1  
F. Gaviria - E. Viviani 0 - 1  
G. van Avermaet - O. Naesen 0 - 1  
Gent-Wevelgem 2019    
Gent-Wevelgem 2019 - Top 3    
M. Trentin - S. Colbrelli 1 - 0  
P. Sagan - M. van der Poel 0 - 1  
W. van Aert - A. Bettiol 1 - 0  
Z. Stybar - Phi. Gilbert 0 - 1  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2019    
Volta a Catalunya 2019 - Top 3    
Kerékpár (Volta a Catalunya - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Impey - P. Bevin 1 - 0  
Dan. Martin - M. Woods 0 - 1  
E. Bernal - A. Yates 1 - 0  
M. Schachmann - D. Formolo 0 - 1  
M. Soler Gimenez - S. Yates 0 - 1  
Mic. Matthews - A. Valverde 0 - 1  
R. Gibbons - J. McCarthy    
Volta a Catalunya 2019 - 7. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cedevita Zagreb (2.m.) 87 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 81 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Roche Vendee 59 - 81  
Landes - St-Amand Hainaut 61 - 47  
Mondeville - Flammes Carolo Ardennes 44 - 70  
Tarbes - Lattes Montpellier 69 - 74  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 68 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - Panathinaikosz 80 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Panioniosz 55 - 45  
Kalyvia Thorikosz - Sporting Athén 70 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Split 99 - 84  
Vrijednosnice Osijek - Zabok 87 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 102 - 96  
Maccabi TA - Hapoel Holon 86 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi 70 - 72  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 85 - 89  
Kyoto - Nagoya Dolphins 68 - 85  
Rizing Fukuoka - Ryukyu Okinawa 70 - 86  
Shiga - Osaka 58 - 65  
Tokyo Alvark - Akita 79 - 63  
Toyama - Mikawa Kariya 83 - 97  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 70 - 74  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 78 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Liaoning (3.m.) 102 - 106  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang (3.m.) 120 - 112  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Rosa Radom 76 - 92  
Ostrow Wielkopolski - Asseco Gdynia 65 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Alytaus Dzukija 97 - 110  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 85 - 63  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Sopron 65 - 87  
Kecskemét - Atomerőmű 83 - 80  
Pécs - Debrecen 93 - 89  
Szombathely - Szeged 75 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 122 - 122, h.u. 136 - 135  
Chicago - Toronto 101 - 124  
Detroit - Portland 99 - 90  
Indiana - Orlando 116 - 121  
Minnesota - Philadelphia 109 - 118  
New York - Miami 92 - 100  
Oklahoma City - Dallas 103 - 106  
Phoenix - Memphis 115 - 120  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg 92 - 74  
Brose Bamberg - Alba Berlin 66 - 69  
Göttingen - Oldenburg 79 - 96  
Telekom Bonn - Mitteldeutscher 105 - 98  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Montegranaro 81 - 86  
Cagliari - Bakery Piacenza 87 - 73  
Fortitudo Bologna - Ferrara 91 - 79  
GSA Udine - Forli 84 - 75  
Imola - Jesi 82 - 85  
Mantova - Cento 72 - 78  
Treviso - Roseto 88 - 61  
Verona - Ravenna 76 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Scafati 102 - 84  
Latina - Treviglio 88 - 90  
Rieti - Eurobasket Roma 71 - 55  
Tortona - Axpo Legnano 104 - 85  
Trapani - Biella 85 - 88  
Virtus Roma - Agrigento 91 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Pistoia 87 - 79  
Olimpia Milano - Cantu 98 - 91  
Reggio Emilia - Brindisi 82 - 76  
Sassari - Virtus Bologna 90 - 72  
Trieste - Cremona 97 - 80  
Varese - Venezia 87 - 79  
VL Pesaro - Avellino 91 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GEAS San Giovanni - Battipaglia 85 - 33  
Vigarano - Empoli 80 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Palencia 88 - 59  
Iberojet Palma - Melilla 79 - 65  
Saenz Horeca Araberri - Caceres 67 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manresa 107 - 71  
Baskonia Vitoria - Estudiantes 104 - 67  
Burgos - Obradoiro Monbus 76 - 84  
Fuenlabrada - Murcia 101 - 93  
Iberostar Tenerife - Real Madrid 82 - 91  
Zaragoza - Unicaja Malaga 72 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rogaska 66 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zielona Gora 112 - 106  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 92 - 88  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Kalev/Cramo 59 - 84  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19 - Szeged vagy Wisla Plock jut tovább?    
Flensburg - Breszt Meskov 30 - 20  
Szeged - Wisla Plock 23 - 16  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Nove Veseli (4.m.) 28 - 23  
Jicin - Koprivnice (4.m.) 30 - 25  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus Utd. 37 - 30  
Herning-Ikast - Viborg 23 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Skanderborg 25 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Balatonfüred 36 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Eurofarm Rabotnik 30 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - GOG 34 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Dijon 28 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pylea - Drama 26 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - Stjarnan 27 - 25  
FH - Valur 26 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Elblag 27 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 26 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Vác 19 - 25  
Érd - Békéscsaba 45 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Raelingen 35 - 25  
Fredrikstad - Larvik 26 - 24  
Gjerpen - Tertnes Bergen 22 - 25  
Kristiansand - Storhamar 40 - 18  
Molde - Fana Bergen 28 - 27  
Oppsal - Skrim Kongsberg 34 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Elverum (2.m.) 28 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Elbflorenz 27 - 30  
Nordhorn-Lingen - Ferndorf 25 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Bergischer HC 21 - 28  
Burgdorf-Hannover - Wetzlar 23 - 25  
Göppingen - Minden 21 - 21  
Lemgo - Erlangen 31 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Metzingen 26 - 22  
Kézilabda (Orosz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Rosztov (Helyszín: Rosztov) 28 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Fermentoes 29 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Buzau 37 - 22  
Fagaras - SM Dedeman Bacau 32 - 21  
Suceava - Focsani 31 - 27  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Bistrita 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Sävehof (2.m.) 19 - 24  
VästerasIrsta - Höör (2.m.) 24 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Hallby (2.m.) 27 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Arsenal 0 - 1  
Bristol City - Reading 0 - 1  
Chelsea - West Ham 1 - 1  
Everton - Yeovil 0 - 1  
Manchester City - Liverpool 2 - 1  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Sunderland 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Quilmes 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Defensores de Belgrano 1 - 0  
Guillermo Brown - Dep. Moron 3 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Chacarita Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Talleres RE 1 - 0  
Atl. All Boys - Dep. Espanol 1 - 0  
Sacachispas - Tristan Suarez 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Rosario Central 0 - 2  
Atl. Tucuman - Aldosivi 1 - 0  
Defensa Justicia - Union SF 1 - 1  
Lanus - Belgrano de Cordoba 3 - 1  
Talleres Cordoba - River Plate 0 - 2  
Tigre - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lommel 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Gent 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Charleroi 3 - 1  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Szeptemvri Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - The Strongest 2 - 1  
Bolivar La Paz - Jorge Wilstermann 3 - 0  
Guabira Montero - Real Potosi 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Oriente Petrolero 1 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Mladost Doboj Kakanj 1 - 0  
GOSK Gabela - Zeljeznicar Sarajevo 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - VfB Stuttgart 3 - 0  
Hannover - Schalke 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Holstein Kiel 4 - 0  
Fürth - Bielefeld 2 - 2  
Ingolstadt - Sandhausen 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Jena 1 - 1  
Wehen - Karlsruhe 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Chile 3 - 1  
O'Higgins - Union Espanola 0 - 2  
Univ.Catolica de Santiago - Curico Unido 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopia 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Prostejov 1 - 0  
FC Hradec Kralove - Varnsdorf 0 - 1  
MAS Taborsko - Trinec 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Pribram 3 - 0  
Plzen - Bohemians 1905 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Fredericia 1 - 0  
Helsingör - Roskilde 2 - 1  
Lyngby - Viborg 1 - 4  
Nyköbing - Naestved 1 - 2  
Silkeborg - Köge 4 - 2  
Thisted - Hvidovre 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Middelfart 1 - 1  
Slagelse BI - Hellerup 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Horsens 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 1 - 2  
Vendsyssel - Hobro 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Esbjerg 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Cape Town City 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 1 - 1  
Daejeon Citizen - Suwon City 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Seongnam 2 - 1  
Suwon Bluewings - Incheon 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Mushuc Runa 1 - 0  
El Nacional Quito - Olmedo 1 - 1  
Independiente del Valle - Emelec Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - El Gouna 0 - 0  
Nogoom El Mostakbal - El Daklyeh 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Slavia Mozír 1 - 0  
Szluck - Energetik-BGU Minszk 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Dinamo Breszt 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - Vikingur Gota 3 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Lahti 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Lorient 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 0 - 0  
Dijon - Nice 0 - 1  
Monaco - Caen 0 - 1  
Nantes - Lille 2 - 3  
Toulouse - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 4 - 2  
Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Iraklisz 0 - 1  
Eginiakosz - Trikala 2 - 1  
Hania Kisszamikosz - Apollon Larissza 1 - 1  
Kerkyra - Volosz NFC 1 - 1  
Panahaiki - Ergotelisz Iraklio 0 - 1  
Szparti - Karaiszkakisz Arta 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panetolikosz 4 - 0  
Arisz - OFI 3 - 1  
Olympiakosz - Atromitosz Periszteri 2 - 1  
Xanthi - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 3 - 1  
NAC Breda - Venlo 1 - 1  
Utrecht - Feyenoord 3 - 2  
Zwolle - Emmen 3 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegasus Kowloon - Yuen Long 1 - 1  
Southern District - Guangzhou R&F 2 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Chennai City 2 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Zob Ahan 1 - 2  
Sepahan - Naft Masjed Soleyman 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Raanana 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Shimizu SP - Shonan Bellmare 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kobe Leonessa 0 - 1  
Iga Kunoichi - JEF United Chiba 4 - 0  
Urawa RD - Beleza Inagi 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Kharaitiyat 4 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Sailiya 0 - 1  
Qatar SC - Umm-Salal 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kairat Almaty 1 - 3  
Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Pasto 0 - 1  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Union Magdalena - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Nei Mongol Zhongyou 0 - 2  
Hangzhou Greentown - Shijiazhuang 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shenzhen Hongzuan 1 - 0  
Henan Jianye - Shanghai Shenhua 1 - 2  
Jiangsu - Wuhan Zall 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Shandong Luneng 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok 0 - 0  
Wisla Krakkó - Legia Varsó 4 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Valmiera 0 - 1  
Ventspils - METTA/LU 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 2 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm Benfica - Rumelange 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 3 - 0  
Monterrey - Cruz Azul 2 - 2  
Necaxa - Veracruz 2 - 0  
Pachuca - Dep. Toluca 3 - 2  
Queretaro - Tijuana 1 - 0  
UNAM Pumas - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Houston 1 - 4  
Columbus - Atlanta Utd. 2 - 0  
FC Cincinnati - Philadelphia 0 - 2  
Salt Lake - Dallas 2 - 4  
Vancouver - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Valletta 2 - 0  
Sliema Wanderers - Birkirkara 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kazincbarcika 1 - 2  
Békéscsaba - Nyíregyháza 0 - 0  
Cegléd - Gyirmót 0 - 4  
Csákvár - Tiszakécske 0 - 0  
Győr - Kaposvár 3 - 2  
Monor - Dorog 2 - 2  
Mosonmagyaróvár - Budafok 0 - 2  
Siófok - Balmazújváros 2 - 0  
Vasas - Vác 7 - 4  
ZTE - Soroksár 3 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendel Insurance - Wikki Tourists 2 - 0  
Katsina Utd. - Lobi Stars 2 - 0  
MFM Lagos - Enyimba 1 - 1  
Niger Tornadoes - Enugu Rangers 0 - 0  
Remo Stars - Rivers Utd. 0 - 1  
Sunshine Stars - Kwara Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Nasarawa Utd. 0 - 1  
El Kanemi Warriors - Akwa Utd. 4 - 1  
Gombe Utd. - Yobe Desert Stars 1 - 0  
Heartland Owerri - Kano Pillars 2 - 1  
Ifeanyi Ubah - Plateau Utd. 1 - 0  
Kada City - Go Round FC 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Notodden 1 - 0  
Nest-Sotra - Raufoss 1 - 2  
Sandefjord - KFUM Oslo 1 - 0  
Skeid - Ham-Kam 1 - 0  
Sogndal - Sandnes Ulf 1 - 1  
Strömmen - Ullensaker/Kisa 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Rosenborg 2 - 0  
Ranheim - Tromsö 1 - 2  
Sarpsborg - Molde 1 - 1  
Strömsgodset - Haugesund 3 - 2  
Viking Stavanger - Kristiansund 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Wolfsburg 0 - 4  
Hoffenheim - Freiburg 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Sassuolo 2 - 1  
Fiorentina - Torino 1 - 1  
Frosinone - SPAL Ferrara 0 - 1  
Internazionale - Lazio 0 - 1  
Parma - Atalanta 1 - 3  
Roma - Napoli 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Pescara 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Giana Erminio 1 - 1  
Imolese - Triestina 2 - 1  
Monza - Gubbio 0 - 1  
Pesaro - Ravenna 0 - 0  
Pordenone - Südtirol 0 - 0  
Renate - Teramo 0 - 0  
Rimini - Fano 0 - 0  
Sambenedettese - Virtus Verona 1 - 1  
Vicenza - Ternana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Juve Stabia 0 - 0  
Casertana - Rende 1 - 2  
Cavese - Catanzaro 0 - 2  
Rieti - Reggina 1 - 0  
Sicula Leonzio - Siracusa 1 - 2  
Trapani - Viterbese 2 - 0  
Vibonese - Paganese 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ufa 2 - 2  
FK Krasznodar - Anzsi Mahacskala 5 - 0  
Zenit Szentpétervár - Orenburg 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Amstetten 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Austria Wien 5 - 1  
Sturm Graz - St. Pölten 0 - 1  
Wolfsberg - LASK Linz 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 2 - 2  
San Lorenzo - Olimpia Asuncion 1 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Molinos El Pirata 0 - 0  
Melgar - Univ. San Martin 3 - 1  
Sport Boys Callao - Ayacucho 0 - 1  
Sporting Cristal - Dep. Municipal 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Académica 2 - 1  
Braga B - Leixoes 1 - 1  
Estoril - Benfica B 1 - 3  
Famalicao - Cova Piedade 3 - 1  
Farense - Covilha 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Guimaraes B 0 - 0  
Viseu - Varzim 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Belenenses 2 - 0  
Marítimo - Nacional Madeira 3 - 2  
Rio Ave - Aves 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Chelsea 1 - 2  
Liverpool - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Univ. Craiova 1948 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 1 - 2  
CSM Politechnika Iasi - Gaz Metan Medias 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Lugo 0 - 0  
Cordoba - Mallorca 3 - 2  
Las Palmas - Elche 0 - 1  
Osasuna - UD Extremadura 1 - 0  
Oviedo - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Real Madrid B 1 - 2  
Celta Vigo B - Navalcarnero 3 - 1  
Fuenlabrada - Cultural Leonesa 1 - 0  
Guijuelo - Las Palmas B 0 - 0  
Internacional de Madrid - Valladolid B 2 - 1  
San Sebastian Reyes - Rapido de Bouzas 0 - 1  
Union Adarve - Coruxo 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Barakaldo 2 - 1  
CD Vitoria - Oviedo B 0 - 0  
Gernika - UD Logrones 0 - 0  
Gimn. Torrelavega - Arenas de Getxo 1 - 1  
Real Union Irun - Durango 0 - 2  
Sp. Gijón B - Langreo 2 - 0  
Tudelano - Izarra 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Lleida 2 - 1  
Atl. Baleares - Ebro 0 - 0  
Conquense - Cornella 0 - 0  
Ejea - Badalona 0 - 0  
Olot - Villarreal B 2 - 2  
Peralada - Levante B 0 - 0  
Sabadell - Valencia B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Cartagena 1 - 0  
El Ejido - Linense 3 - 2  
Ibiza Eivissa - Granada B 1 - 1  
Melilla - Malaga B 2 - 1  
Real Murcia - Don Benito 0 - 1  
Rec. Huelva - Marbella 0 - 0  
San Fernando - Talavera de la Reina 1 - 2  
Villanovense - UCAM Murcia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Eibar 2 - 2  
Rayo Vallecano - Betis 1 - 1  
Real Madrid - Huesca 3 - 2  
Sevilla - Valencia 0 - 1  
Valladolid - Real Sociedad 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 2 - 0  
CDEF Logrono - Barcelona 0 - 4  
Espanyol - Real Sociedad 1 - 1  
Malaga - Albacete 4 - 2  
Sevilla - Madrid CCF 3 - 0  
Tenerife - Huelva 3 - 1  
Valencia - Rayo Vallecano 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 1 - 1  
Xamax - Thun 3 - 2  
Young Boys - St. Gallen 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska FC - Degerfors 1 - 4  
Öster - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Göteborg 3 - 1  
AIK Stockholm - Östersund 0 - 0  
Falkenberg - Örebro 1 - 0  
Helsingborg - Norrköping 3 - 1  
Kalmar - Sirius 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Partizan Belgrád 1 - 0  
Vozdovac - Zemun 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Geylang 3 - 0  
Young Lions - Hougang Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Triglav Kranj 1 - 3  
Mura - Aluminij Kidricevo 3 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - PTT Rayong 1 - 2  
Chonburi FC - Prachuap 3 - 2  
Ratchaburi Mitr Phol - Muangthong Utd. 2 - 0  
Trat - Suphanburi 4 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio Montevideo - Progreso Montevideo 3 - 2  
Montevideo Wanderers - Rampla Juniors 1 - 0  
Plaza Colonia - Fenix Montevideo 2 - 2  
Racing Montevideo - Defensor Montevideo 4 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - FC San Antonio 1 - 0  
Bethlehem Steel - Pittsburgh 2 - 2  
El Paso - Orange County SC 2 - 0  
Indy Eleven - Hartford 1 - 0  
Las Vegas - Real Monarchs 1 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - Portland 2 3 - 2  
Louisville City - Birmingham Legion 2 - 3  
North Carolina - Charleston 1 - 1  
Phoenix Rising - Colorado Springs 2 - 2  
Reno - Oklahoma City Energy 3 - 3  
Tampa Bay - Loudoun Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Dep. La Guaira 1 - 1  
Dep. Tachira - Portuguesa Acarigua 3 - 1  
Estudiantes de Merida - Monagas Maturin 1 - 0  
Metropolitanos Caracas - Llaneros de Guanare 2 - 2  
Puerto Cabello - Estudiantes de Caracas 4 - 3  
Trujillanos Valera - Atl. Venezuela 1 - 3  
Zulia Maracaibo - Dep. Anzoategui 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Hai Phong 0 - 1  
Dak Lak - Hoang Anh Gia Lai 0 - 2  
Pho Hien - Ho Chi Minh FC 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Connah's Quay 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belasica Strumica - Shkupi Skopje 2 - 0  
Makedonije GP - Rabotnicki Skopje 1 - 1  
Shkendija Tetovo - Pobeda Prilep 5 - 2  
Vardar Skopje - Sileks Kratovo 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond 8 - 0  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banants Jereván - Pjunyik Jereván 1 - 1  
Lori Vanadzor - Ararat Jereván 2 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Team Wellington 3 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Philadelphia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Branch - J. Hermansson 0 - 1  
Eds. Barboza - J. Gaethje 0 - 1  
Josh Emmett - Mic. Johnson 1 - 0  
K. Kowalkiewicz - M. Waterson (női) 0 - 1  
K. Nzechukwu - Paul Craig 0 - 1  
Sod. Yusuff - S. Da Silva Moraes 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Kvyat - A. Albon (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Bahreini Nagydíj, futam)    
K. Magnussen - R. Grosjean (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Kubica - Geo. Russell (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Bahreini Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Bahreini Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1., Bahreini Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2019    
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,BahreiniND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - B. Binder (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
E. Bastianini - F. di Giannantonio (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
Jor. Navarro - I. Lecuona (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
L. Marini - N. Bulega (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
M. Schrötter - X. Vierge (Argentin Nagydíj)    
S. Lowes - Remy Gardner (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
T. Lüthi - L. Baldassarri (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Argentin Nagydíj 2019    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Migno - Gab. Rodrigo (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
J. Kornfeil - Alo. Lopez (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
J. McPhee - J. Masia (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
Kai. Toba - N. Antonelli (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
L. Dalla Porta - T. Arbolino (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
Mar. Ramirez - Raul Fernandez (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
R. Fenati - A. Canet (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Argentin Nagydíj 2019    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
A. Iannone - J. Zarco (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
A. Rins - J. Lorenzo (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
Ale. Espargaro - Pol Espargaro (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
E. Rabat - K. Abraham (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
F. Quartararo - F. Morbidelli (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
J. Mir - F. Bagnaia (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
Jack Miller - C. Crutchlow (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - D. Petrucci (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Argentin Nagydíj 2019    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - C. Bowyer (Texas 1.) 0 - 1  
B. Keselowski - J. Logano (Texas 1.) 0 - 1  
K. Harvick - Jim. Johnson (Texas 1.) 0 - 1  
Kurt Busch - Erik Jones (Texas 1.) 0 - 1  
Kyle Larson - D. Hamlin (Texas 1.) 0 - 1  
M. Truex Jr. - R. Blaney (Texas 1.) 1 - 0  
Nascar, Texas 1. 2019    
Nascar, Texas 1. 2019 - Top 3    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Francia verseny 2019    
WRC Rali, Francia verseny 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Broncos - Huddersfield 26 - 38  
Wakefield - Salford 33 - 22  
Wigan - Catalan Dragons 42 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Toulouse 21 - 22  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Northampton Saints 61 - 38  
La Rochelle - Bristol 39 - 15  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Gold Coast Titans 28 - 20  
Wests Tigers - Canterbury Bulldogs 8 - 22  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Kaposvár (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Arago de Sete 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pannaxiakosz - Thetisz Voula 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toray Arrows - JT Marvelous 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Cuprum Lubin (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Pila (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Zawiercie (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Münster (1.m.) 3 - 0  
Stuttgart - Wiesbaden (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Verona (1.m.) 3 - 2  
Perugia - Monza (1.m.) 3 - 0  
Trentino - Padova (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Topalov 0.5 - 0.5  
A. Grischuk - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - Liren Ding 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - D. Navara 0.5 - 0.5  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - S. Sevian 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - H. Nakamura 0 - 1  
L. Dominguez Perez - T. Gareev 0.5 - 0.5  
R. Robson - V. Akobian 0 - 1  
S. Shankland - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Wes. So - Awonder Liang 0 - 1  
Tenisz (Charleston-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - S. Aoyama 2 - 1  
C. Dolehide - N. Kichenok 1 - 2  
C. Perrin - M. Frech 0 - 2  
K. Day - F. di Lorenzo 0 - 2  
Kat. Kozlova - N. Melichar 2 - 0  
M. Trevisan - S. Karatantcheva 2 - 0  
T. Martincova - D. Aiava 0 - 2  
V. Flink - Lau. Davis    
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - P. Andujar 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Miami 2019    
J. Isner - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Sabalenka A - Stosur S / Zhang S 2 - 0  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Panova - Asia Muhammad 2 - 1  
Arn G. - Dan. Lao 2 - 0  
B. Haddad Maia - A. Gamiz 2 - 0  
H. Kuwata - Miyu Kato 1 - 2  
J. Jaksic - E.G. Ruse 0 - 2  
K. Kucova - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
M. Niculescu - A.K. Guadiana Campos    
Shilin Xu - K. Ahn 2 - 0  
Tenisz (Opatija, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - N. Fatic 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - M. Janvier 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Martin F - Eysseric J / Sancic A 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sri. Kidambi - Vik. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Karandasuwardi/Pratama 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Bing Jiao He 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Y / Huang D - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa Kupa, női 2018/19    
Magyarország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 13 - 11  
Oroszország - Hollandia 9 - 11  
Vízilabda (Világ Liga,Interkont-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 10 - 8  
Kazahsztán - Kanada 4 - 9  
Vízilabda (Világ Liga,női,Interkont-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 9 - 9  
Kína - Kanada 11 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Gvozdyk - D. N'Gumbu 1 - 0  

 

2019.03.30.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Orlando 31 - 34  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jun Mizutani - Long Ma 0 - 4  
M. Falck - Gaoyuan Lin 3 - 4  
Tom. Harimoto - M. Falck 3 - 4  
Xin Xu - Long Ma 2 - 4  
Xin Xu - P. Franziska 4 - 1  
Yun-Ju Lin - Gaoyuan Lin 2 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Boll T / Franziska P 3 - 1  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiwen Liu - Yidi Wang 4 - 0  
Zhuojia He - Yingsha Sun 1 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding N / Wang Y - Sun Y / Wang M 2 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morizono M / Ito M - Xu X / Liu S 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - St. Kilda 65 - 76  
Geelong - Melbourne Demons 126 - 46  
Port Adelaide - Carlton 88 - 72  
West Coast Eagles - Greater Western Sydney 104 - 52  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 13 - 5  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 3 - 1  
KT Wiz - KIA Tigers 6 - 2  
LG Twins - Lotte Giants 1 - 7  
Samsung Lions - Doosan Bears 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 3 - 9  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 2 - 5  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 1 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Arizona 4 - 5  
Miami - Colorado 1 - 6  
Milwaukee - St. Louis 5 - 9  
Minnesota - Cleveland 1 - 2  
NY Yankees - Baltimore 3 - 5  
Oakland - LA Angels 2 - 6  
San Diego - San Francisco 4 - 1  
Seattle - Boston 6 - 7  
Tampa Bay - Houston 4 - 2  
Toronto - Detroit 6 - 0  
Washington - NY Mets 8 - 11  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - K. Knopf 6 - 3  
D. Gurney - A. Boulton 6 - 1  
Dar. Webster - L. Humphries 6 - 5  
G. Price - M. Dudbridge 6 - 2  
Ian White - Jam. Hughes 6 - 5  
J. Clayton - Sim. Stevenson 6 - 2  
J. Wade - B. Koltsov 6 - 1  
J. Wattimena - S. Siepmann 6 - 1  
Jam. Wilson - M. Robbe 6 - 5  
Joe Cullen - N. Aspinall 6 - 4  
M. Suljovic - Ric. Evans 4 - 6  
M. van Gerwen - Kee. Brown 4 - 6  
P. Wright - A. Gilding 6 - 3  
R. Cross - R. Meulenkamp 6 - 4  
S. Bunting - D. van den Bergh 6 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Znojmo (1.m.) 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Mladá Boleslav (3.m.) 3 - 5  
Vitkovice - Sparta Praha (3.m.) 3 - 3  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Sunds (3.m.) 4 - 3  
SFC Copenhagen - Frederikshavn (3.m.) 3 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Wiler-Ersigen (2.m.) 5 - 10  
Malans - Grasshoppers (2.m.) 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö (5.m.) 8 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Arzignano 10 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Uhta 3 - 1  
KPRF Moszkva - Szinara Jekatyerinburg 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Valdepenas 4 - 0  
Jaen - Cartagena 3 - 3  
Murcia - Zaragoza 4 - 1  
Peniscola - Palma Futsal 3 - 2  
Segovia - Santa Coloma 1 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Belgium 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Springfield 3 - 3  
Cleveland - Lehigh Valley 6 - 3  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 4  
Hartford - Charlotte 1 - 4  
Iowa - Texas Stars 2 - 5  
Rochester - Laval 4 - 2  
San Antonio - Manitoba 1 - 2  
San Diego - Bakersfield 2 - 3  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 5 - 0  
Syracuse - Providence 2 - 3  
Tucson - Colorado Eagles 3 - 3  
Utica - Toronto Marlies 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Lustenau (7.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 6 - 4  
Cardiff - Milton Keynes 9 - 1  
Glasgow - Fife 2 - 3  
Manchester - Coventry 1 - 4  
Nottingham - Guildford 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Olomouc (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hunters - Heinolan Peliitat (4.m.) 2 - 5  
Kajaanin Hokki - Koovee (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (7.m.) 7 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Florida 1 - 4  
Calgary - Anaheim 6 - 1  
Carolina - Philadelphia 5 - 2  
Colorado - Arizona 2 - 2  
Detroit - New Jersey 4 - 0  
Las Vegas - Minnesota 2 - 3  
NY Rangers - St. Louis 4 - 2  
Pittsburgh - Nashville 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - North Bay Battalion (5.m.) 4 - 0  
Sault Ste Marie Greyhound - Owen Sound Attack (5.m.) 7 - 4  
Jégkorong (Svájci b., alsóház, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Rapperswil (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (3.m.) 6 - 2  
Zug - Lausanne (3.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Almtuna 5 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - HV 71 (5.m.) 2 - 2  
Lulea - Växjö (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Szarjarka Karaganda (2.m.) 0 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers (5.m.) 5 - 4  
Vancouver Giants - Seattle Thunderbirds (5.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riabushenko - H. Hofstetter 0 - 1  
D. Impey - P. Bevin 1 - 0  
J. McCarthy - B. Lambrecht 0 - 1  
Mic. Matthews - R. Gibbons 1 - 0  
N.A. Soto Martinez - M. Aristi 0 - 1  
P. Bauhauss - A. Greipel    
Volta a Catalunya 2019 - 6. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda (2.m.) 70 - 67  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Mons 80 - 72  
Okapi Aalstar - Limburg 100 - 84  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Corinthians Paulista (1.m.) 87 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Sokoli Hradec Kralove 92 - 92, h.u. 108 - 104  
USK Praha - Ostrava 96 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Pardubice 93 - 98  
Opava - Brno 91 - 63  
Svitavy - Decin 85 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - KP Brno (2.m.) 74 - 56  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers (4.m.) 95 - 79  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Nantes 99 - 76  
Vichy-Clermont - Chartres 82 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Cholet 89 - 84  
Le Mans - Boulazac 86 - 78  
Nanterre - Strasbourg 92 - 86  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Pefkohori 80 - 56  
Diagorasz Egaleo - Har. Trikoupisz Meszologi 86 - 86, h.u. 98 - 107  
Iraklisz - Kavala 75 - 56  
Korivosz Amaliada - Ermisz Agiasz 80 - 67  
Pszihiko - Apollon Patra 66 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 81 - 73  
Holargosz - Kymi 73 - 66  
Koloszosz Rodosz - Panioniosz 91 - 91, h.u. 106 - 109  
PAOK - Lavrio 99 - 88  
Promitheasz Patra - Ifesztosz Limnosz 73 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Bosco Zagreb 93 - 76  
GKK Sibenik - Skrljevo 100 - 84  
Gorica - Alkar Sinj 104 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 93 - 103  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi 95 - 86  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 58 - 67  
Kyoto - Nagoya Dolphins 90 - 78  
Rizing Fukuoka - Ryukyu Okinawa 59 - 70  
Shiga - Osaka 72 - 72, h.u. 84 - 81  
Toyama - Mikawa Kariya 77 - 96  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 55 - 76  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 77 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shenzhen (3.m.) 102 - 102, h.u. 110 - 116  
Jiangsu Dragons - Guangdong (3.m.) 108 - 135  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza 77 - 79  
Legia Varsó - Koszalin 79 - 69  
Trefl Sopot - Starogard Gdanski 82 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Gorzow 51 - 89  
Polkowice - Bydgoszcz 61 - 44  
Torun - Sleza Wroclaw 75 - 69  
Widzew Lodz - Gdynia 75 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 91 - 85  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 70 - 52  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 90 - 75  
Körmend - ZTE 96 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 71 - 79  
NKE-Csata - PEAC-Pécs 75 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Portland 98 - 118  
Boston - Indiana 114 - 112  
LA Clippers - Cleveland 132 - 108  
LA Lakers - Charlotte 129 - 115  
Minnesota - Golden State 115 - 115, h.u. 131 - 130  
Oklahoma City - Denver 105 - 115  
Utah - Washington 128 - 124  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Hagen 87 - 66  
Trier - Karlsruhe 87 - 82  
Tübingen - Hamburg 104 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bayreuth 83 - 75  
Giessen - Crailsheim 114 - 115  
Jena - S. Oliver Würzburg 78 - 82  
Ulm - Braunschweig 93 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cassino - Azimut Bergamo 70 - 99  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Torino 95 - 87  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 78 - 50  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Granada 93 - 80  
Prat Joventut - Ourense 67 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - MoraBanc Andorra 72 - 84  
Gran Canaria - Valencia 111 - 92  
Joventut Badalona - Breogan Lugo 81 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Al-Qazeres Extremadura 64 - 64, h.u. 71 - 73  
Ensino Lugo - Valencia 52 - 57  
Gernika Bizkaia - IDK Gipuzkoa 70 - 82  
Univ. Ferrol - Sant Adria 62 - 62, h.u. 66 - 80  
Zamarat - Cadi La Seu d'Urgell 85 - 96  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Kosice (3.m.) 70 - 56  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Polzela 84 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Banvitspor 90 - 96  
Bahcesehir Koleji - RH Gaziantepspor 86 - 92  
Istanbul BB - Sakaryaspor 117 - 72  
Tofas Bursa - Türk Telekom 85 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Cukurova 92 - 88  
Izmit Bld. Spor - Fenerbahce 47 - 78  
Kayserispor - Istanbul Univ. 80 - 76  
Mersin BB - Galatasaray 82 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Parma Permszkij Kraj 79 - 71  
Zenit Szentpétervár - Tsmoki-Minszk 84 - 72  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - TTU Tallinn 85 - 59  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Motor Zaporozsje 34 - 29  
Nantes - R-N. Löwen Kronau 30 - 27  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 32 - 30  
Veszprém - Sporting CP 35 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Litovel - KP Brno 20 - 27  
Zubri - Hranice 32 - 20  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Nove Veseli (3.m.) 24 - 21  
Frydek-Mistek - Karvina (3.m.) 21 - 28  
Jicin - Koprivnice (3.m.) 28 - 24  
Lovosice - Plzen (3.m.) 25 - 35  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Holstebro 31 - 25  
Odense - Nyköbing F. 26 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 26 - 38  
Ringsted - Lemvig 25 - 24  
Skanderborg - Mors-Thy 24 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Ajax Köbenhavn 25 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - St. Raphael 29 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ciudad Encantada 34 - 22  
Porto - Dobrogea Constanta 30 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kiel 26 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Metz 34 - 34  
Brest - Toulon 28 - 31  
Fleury Loiret - Bourg de Peage 32 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Olympiakosz 16 - 31  
Diomidisz Argosz - Edessza 25 - 24  
Doukasz - Fivosz Szikiesz 34 - 13  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Sesvete 25 - 28  
Zamet - Gorica 31 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Porec 35 - 25  
Umag - Dubrava 21 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Selfoss 29 - 31  
Grotta - IR 23 - 32  
Haukar - Afturelding 22 - 19  
KA Akureyri - ÍBV 28 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Lublin 21 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Stal Mielec 28 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Budakalász 36 - 26  
Dabas - Eger 28 - 26  
Gyöngyös - FTC 26 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 35 - 25  
Győr - Siófok 35 - 27  
Mosonmagyaróvár - Fehérvár 29 - 28  
MTK - Budaörs 29 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hagen 30 - 31  
Coburg - Emsdetten 33 - 23  
Dormagen - Lübeck-Schwartau 31 - 23  
Hüttenberg - Hamm-Westfalen 22 - 25  
Rimpar - Hamburg 23 - 23  
Wilhelmshaven - TUSEM Essen 33 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melsungen - Stuttgart 24 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buxtehude 40 - 22  
Blomberg-Lippe - Oldenburg 33 - 30  
Dortmund - Bensheim/Auerbach 21 - 21  
Göppingen - Bad Wildungen 30 - 31  
Halle-Neustadt - Nellingen 33 - 30  
Neckarsulm - Thüringer HC 19 - 34  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Maia    
Fafe - ABC Braga 18 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Atl. Valladolid 28 - 33  
Quabit Guadalajara - Morrazo Cangas 26 - 29  
Teucro - Huesca 28 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Valladolid 20 - 29  
Atl. Guardes - Gijon 25 - 24  
Bera Bera - Porrino 29 - 22  
Canyamelar Valencia - Elche 28 - 33  
Morvedre - Castellon 22 - 21  
Zuazo Barakaldo - Granollers 29 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Amicitia Zürich 25 - 28  
Gossau - Kriens 26 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Schaffhausen 24 - 24  
Winterthur - Suhr Aarau 27 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Kikinda 31 - 26  
Partizan Belgrád - Dinamo Pancevo 33 - 32  
Rudar Kostolac - Spartak Vojput 29 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SVIS Ivancna Gorica - Krka Novo Mesto 27 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Ribnica 24 - 30  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradou - JSM Bejaia 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Fleetwood 0 - 1  
Barnsley - Coventry 2 - 2  
Blackpool - Plymouth 2 - 2  
Bristol Rovers - Luton 1 - 2  
Charlton - Bradford 1 - 0  
Doncaster - Walsall 3 - 1  
Gillingham - Rochdale 1 - 1  
Oxford Utd. - Wycombe 2 - 1  
Scunthorpe - Wimbledon 1 - 2  
Southend - Shrewsbury 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Swindon 1 - 3  
Cambridge Utd. - Colchester 0 - 1  
Crewe - Cheltenham 1 - 3  
Exeter - Mansfield 1 - 4  
Forest Green - Milton Keynes Dons 1 - 2  
Lincoln - Macclesfield 1 - 1  
Morecambe - Crawley 1 - 0  
Northampton - Port Vale 1 - 2  
Oldham - Grimsby 2 - 0  
Stevenage - Notts County 0 - 3  
Tranmere - Carlisle 3 - 0  
Yeovil - Newport 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Blackburn 2 - 1  
Derby County - Rotherham 6 - 1  
Ipswich - Hull City 0 - 2  
Leeds - Millwall 3 - 2  
Middlesbrough - Norwich 0 - 1  
Nottingham - Swansea 2 - 1  
QPR - Bolton 1 - 2  
Reading - Preston 2 - 1  
Sheffield Utd. - Bristol City 2 - 3  
Stoke - Sheffield Wed. 0 - 0  
Wigan - Brentford 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Fylde 0 - 0  
Barnet - Leyton 0 - 0  
Barrow - Boreham 1 - 2  
Braintree - Gateshead 2 - 0  
Chesterfield - Dag & Red 2 - 0  
Eastleigh - Hartlepool 3 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Wrexham 4 - 2  
Halifax - Maidenhead Utd. 0 - 1  
Harrogate Town - Maidstone Utd. 2 - 2  
Salford City - Bromley 2 - 1  
Solihull Moors - Dover 2 - 2  
Sutton Utd. - Havant & Waterlooville 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Atl. Temperley 1 - 0  
Central Cordoba SDE - Instituto Cordoba 1 - 3  
Club Almagro - Santamarina Tandil 2 - 0  
Nueva Chicago - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Banfield 2 - 0  
Godoy Cruz - Patronato Parana 2 - 1  
Independiente - Vélez Sarsfield    
San Lorenzo - Gimnasia LP 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 0 - 2  
Wellington Phoenix - Newcastle Jets 4 - 1  
Western Sydney Wanderers - Melbourne City 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Neftcsi Baku 0 - 1  
Zira - Sabayil 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Eupen 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 3 - 1  
Saint-Gilloise - Cercle Bruges 3 - 1  
Zulte Waregem - Waasland Beveren 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Cserno More Várna 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Sport Boys Warnes 3 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Zrinjski Mostar 0 - 1  
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina 2 - 2  
Tuzla City - Sloboda Tuzla 1 - 1  
Zvijezda Ugljevik - Siroki Brijeg 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Icesp - Iranduba 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mainz 3 - 1  
Dortmund - Wolfsburg 2 - 0  
Düsseldorf - Mönchengladbach 3 - 1  
Freiburg - Bayern München 1 - 1  
Nürnberg - Augsburg 3 - 0  
RB Leipzig - Hertha BSC 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Hamburg 0 - 0  
Darmstadt - Regensburg 1 - 1  
Union Berlin - Paderborn 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - 1860 München 1 - 1  
Cottbus - Fortuna Köln 4 - 3  
Meppen - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Rostock - Zwickau 3 - 1  
Unterhaching - Hallescher FC 0 - 0  
Würzburg - Münster 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Pafosz 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Apollon Limasszol 2 - 1  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 1 - 1  
Nea Szalamina Famaguszta - AEL Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Vlasim 0 - 0  
Sokolov - Chrudim 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 2 - 1  
Opava - Dukla Praha 2 - 0  
Slavia Praha - Liberec 1 - 1  
Teplice - Slovacko 2 - 0  
Zlín - Olomouc 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Jammerbugt 0 - 2  
Kjellerup - Tarup-Paarup 1 - 1  
Odder - Brabrand 1 - 2  
Sydvest - Aarhus Fremad 1 - 1  
Vejgaard - Ringköbing 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Marienlyst 6 - 0  
Frem - Avarta 1 - 0  
Hilleröd - Vanlöse 1 - 3  
Skovshoved - Brönshöj 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nordsjaelland 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Thy-Thisted 3 - 2  
Kolding - Bröndby 1 - 4  
VSK Aarhus - Hjörring 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Chippa Utd. 3 - 3  
Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land 3 - 1  
Busan I'Park - Bucheon 3 - 3  
Jeonnam - Gwangju 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Sangju Sangmu 2 - 0  
Gyeongnam - Daegu 2 - 1  
Jeonbuk - Pohang 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Dep. Cuenca 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Fujairah 2 - 1  
Al-Wasl - Al-Dhafra 2 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Nasr (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Ahly (EGY) 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - FK Dnyapro Mogilev 2 - 0  
Isloch Minszk - Gorodeja 2 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Torpedo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - B36 Torshavn 1 - 2  
Skala IF - NSI Runavik 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Ilves 1 - 1  
Inter Turku - Vaasa PS 1 - 2  
Rovaniemi PS - KPV Kokkola 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Angers 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Metz 2 - 1  
Paris FC - Dijon 4 - 0  
Soyaux - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Guingamp    
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 5 - 0  
Dila Gori - Lokomotív Tbiliszi 3 - 1  
Georgia Tbiliszi - Dinamo Batumi 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irodotosz Alikarnasszosz - Plataniasz 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panioniosz 1 - 0  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Levadiakosz - Giannina 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Vitesse 3 - 3  
AZ Alkmaar - Groningen 1 - 0  
De Graafschap - Heracles 1 - 2  
Heerenveen - Excelsior 1 - 0  
Willem II - F. Sittard 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 1 - 0  
Istra - Hajduk Split 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Goa 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Tractor Tabriz 0 - 3  
Persepolis - Esteghlal T. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Hadera - Hapoel Beer Sheva 1 - 4  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - JEF United Chiba 0 - 1  
Gifu - Kyoto 1 - 1  
Machida Zelvia - Ehime 1 - 0  
Mito - Kagoshima Utd. 1 - 0  
Nagasaki - Omiya Ardija 0 - 1  
Okayama - Kofu 1 - 1  
Ryukyu - Yamaguchi 2 - 2  
Tochigi - Yamagata 0 - 0  
Tokushima - Albirex Niigata 1 - 0  
Tokyo Verdy - Kashiwa R. 2 - 0  
Zweigen Kanazawa - Yokohama FC 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Vissel Kobe 3 - 4  
Jubilo Iwata - Kashima A. 1 - 1  
Nagoya GE - Sapporo 4 - 0  
Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Urawa RD - FC Tokyo 1 - 1  
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Sport Univ. - Vegalta Sendai 1 - 3  
Nojima Sagamihara - Nagano Parceiro 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Arabi (QAT) 2 - 1  
Al-Duhail - Al-Sadd 2 - 2  
Al-Gharafa - Al-Rayyan 4 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Taraz - Atirau 2 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - FC Asztana 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Dep. La Equidad - Dep. Tolima 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Junior de Barranquilla    
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Nantong Zhiyun 1 - 0  
Liaoning Hongyun - Shaanxi Changan 0 - 3  
Meizhou Hakka - Guizhou Zhicheng 0 - 1  
Qingdao Huanghai - Xinjiang Tianshan 0 - 0  
Shanghai Shenxin - Heilongjiang Lava Spring 2 - 1  
Sichuan Annapurna - Guangdong 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Beijing Guoan 0 - 1  
Dalian Yifang - Guangzhou Evergrande 0 - 1  
Hebei - Shanghai SIPG 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - TBB Nieciecza 1 - 1  
GKS Tychy - Bytovia Bytow 1 - 0  
Odra Opole - GKS Katowice 0 - 4  
Olsztyn - GKS Jastrzebie 1 - 1  
Rakow Czestochowa - Garbarnia Krakkó 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Warta Poznan 2 - 1  
Wigry Suwalki - Stal Mielec 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 0 - 2  
Korona Kielce - Lech Poznan 0 - 0  
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Rigas FS - Jelgava 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Vilnius 0 - 3  
Zalgiris Kaunas - Panevezys 2 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Differdange - Progres Niederkorn 2 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Pahang 1 - 3  
Petaling Jaya CFC - PKNS 1 - 0  
PKNP - Kuala Lumpur 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Santos Laguna 1 - 0  
Monarcas Morelia - Leon 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York RB 1 - 0  
Kansas City - Montreal 7 - 1  
New England - Minnesota 2 - 1  
San Jose - Los Angeles FC 0 - 5  
Toronto FC - New York City FC 4 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Dinamo-Auto Tiraspol 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja 1 - 0  
Grbalj Radanovici - Sutjeska Niksic 0 - 0  
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac 2 - 1  
Titograd Podgorica - Lovcen Cetinje 3 - 2  
Zeta Golubovci - Mornar Bar 2 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - Pieta 5 - 2  
Hibernians Paola - Mosta 1 - 1  
St. Andrew's - Balzan 0 - 1  
Tarxien - Senglea 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Puskás Akadémia 3 - 0  
Kisvárda - FTC 0 - 1  
Mezőkövesd - Honvéd 3 - 1  
MTK - Diósgyőr 2 - 1  
Paks - Újpest 0 - 2  
Vidi - Debrecen 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Aalesund 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Brann Bergen 3 - 2  
Valerenga - Mjöndalen 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Lyn 1 - 1  
Avaldsnes - LSK Kvinner 1 - 1  
Fart - Sandviken 0 - 3  
Kolbotn - Valerenga 1 - 2  
Röa - Trondheims-Örn 2 - 1  
Stabaek - Klepp 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Empoli 1 - 0  
Sampdoria - Milan 1 - 0  
Udinese - Genoa 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Benevento 2 - 2  
Brescia - Foggia 2 - 1  
Carpi - Crotone 1 - 2  
Cittadella - Padova 1 - 1  
Cosenza - Palermo 1 - 1  
Perugia - Livorno 3 - 1  
Salernitana - Venezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Pisa 0 - 1  
Olbia - Lucchese 0 - 1  
Piacenza - Alessandria 4 - 0  
Pontedera - Cuneo 1 - 1  
Pro Patria - Arezzo 1 - 1  
Robur Siena - Arzachena 1 - 3  
U23Juventus - Pistoiese 0 - 4  
Vercelli - Gozzano 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Fermana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Francavilla - Potenza 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Szpartak Moszkva 2 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Himki 2 - 1  
FK Krasznodar 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Szocsi 0 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Csertanovo Moszkva 1 - 2  
SZKA Habarovszk - Kurszk 1 - 0  
Tambov - Lucs Vlagyivosztok 2 - 1  
Tyumeny - Tom Tomszk 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Rotor Volgográd 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rubin Kazany 1 - 1  
Rosztov - Ural Jekatyerinburg 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FAC Wien 0 - 0  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck Amatőr 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Mattersburg 2 - 1  
Hartberg - Wacker Innsbruck 0 - 2  
Rapid Wien - Admira Wacker 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - General Diaz 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - UTC de Cajamarca 2 - 2  
Union Comercio - C. Mannucci Trujillo 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Pacos Ferreira 1 - 1  
Porto B - Mafra 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Tondela    
Braga - Porto 2 - 3  
Chaves - Sporting CP 1 - 3  
Santa Clara - Guimaraes    
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Southampton 0 - 1  
Burnley - Wolverhampton 2 - 0  
Crystal Palace - Huddersfield 2 - 0  
Fulham - Manchester City 0 - 2  
Leicester - Bournemouth 2 - 0  
Manchester Utd. - Watford 2 - 1  
West Ham - Everton 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Aberdeen 2 - 1  
Kilmarnock - Hamilton 5 - 0  
Motherwell - St. Johnstone 3 - 0  
St. Mirren - Dundee 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Airdrieonians 0 - 3  
Dumbarton - Stenhousemuir 1 - 2  
East Fife - Raith Rovers 1 - 2  
Forfar - Arbroath 2 - 1  
Montrose - Stranraer 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Clyde 0 - 1  
Berwick - Edinburgh City 0 - 2  
Elgin - Annan 0 - 1  
Peterhead - Cowdenbeath 2 - 1  
Queens Park - Stirling 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ross County 1 - 0  
Dundee Utd. - Queen of South 1 - 2  
Greenock Morton - Partick Thistle 0 - 3  
Inverness CT - Falkirk 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tenerife 2 - 2  
Almería - Majadahonda 2 - 2  
Numancia - Granada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Pontevedra 0 - 1  
Ponferradina - Unionistas de Salamanca 3 - 0  
Salmantino - Atl. Madrid B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Mirandes 1 - 0  
Ath. Bilbao B - R. Santander 1 - 1  
Leioa - Real Sociedad B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Teruel 2 - 1  
Castellon - Hercules 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Jumilla 1 - 0  
Sevilla B - Almería B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Atl. Madrid 0 - 4  
Barcelona - Espanyol 2 - 0  
Celta Vigo - Villarreal 3 - 2  
Getafe - Leganes 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 3 - 2  
Lausanne - Chiasso 1 - 1  
Vaduz - Rapperswil 3 - 2  
Wil - Kriens 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Basel 0 - 1  
Sion - FC Zürich 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Västeras SK 1 - 2  
Mjällby - Varberg 0 - 1  
Trelleborg - GAIS 2 - 2  
Örgryte - Norrby 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohud Medina - Al-Shabab (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Macsva Sabacs 2 - 1  
Cukaricki - Radnik Surdulica 2 - 0  
Dinamo Vranje - Vojvodina 1 - 3  
Radnicki Nis - Rad Belgrád 2 - 0  
Spartak Subotica - Mladost Lucani 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Home Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Trencin 2 - 2  
Senica - Podbrezova 0 - 0  
Trnava - Zlate Moravce 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zilina 1 - 1  
Zemplin Michalovce - Sered 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Maribor - Celje 1 - 1  
Rudar Velenje - ND Gorica 2 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Samut Prakan 3 - 2  
Nakhon Ratchasima - Bangkok Utd. 1 - 1  
Sukhothai - Port FC 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Nacional Montevideo 0 - 2  
Liverpool Montevideo - Juventud de Las Piedras 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Memphis 3 - 2  
St. Louis FC - Charlotte Independence 1 - 0  
Tacoma Defiance - New Mexico Utd. 1 - 2  
Tulsa - Rio Grande Valley 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Mineros de Guayana 4 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Tam Long An - Nam Dinh 1 - 1  
PHU Dong - Quang Nam 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Barry Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glentoran 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Warrenpoint 0 - 0  
Coleraine - Crusaders 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Tammeka Tartu 4 - 1  
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn 2 - 0  
Trans Narva - Nomme Kalju 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Shelbourne 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Alashkert Jereván 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Surkhon Termez - Dinamo Szamarkand 1 - 0  
MMA (Bellator 219, Temecula)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Koreshkov - Mike Jasper 1 - 0  
Dan. Straus - S. Kruchten 1 - 0  
J. Schilling - K. Berry 1 - 0  
Jan. Harding - M. Mokhnatkina (női) 1 - 0  
Saad Awad - B. Girtz 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Philadelphia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Perez - M. De La Rosa 1 - 0  
Kev. Holland - G. Meerschaert 1 - 0  
Ray Borg - Cas. Kenney 0 - 1  
S. Mazo Isaza - M. Moroz (női) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Bahreini Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Bahreini Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Bahreini Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Bahreini Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Munster 13 - 17  
Leinster - Ulster 21 - 18  
Saracens - Glasgow Warriors 56 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Harlequin    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - New Zealand Warriors 46 - 12  
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 16 - 42  
Penrith Panthers - Melbourne Storm 2 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Cape Town Stormers 24 - 9  
Durban Sharks - Pretoria Bulls 16 - 19  
Queensland Reds - Melbourne Rebels 13 - 32  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza (2.m.) 3 - 0  
Újpest - Vasas (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nantes 3 - 1  
Chaumont - Poitevin Poitiers 3 - 1  
Rennes - Narbonne 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Vandoeuvre-Nancy 3 - 0  
Marcq-en-Baroeul - Beziers 3 - 1  
Mulhouse - Le Cannet 3 - 0  
Quimper - Nantes 2 - 3  
St-Raphael - Chamalieres 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilioupoli - Arisz 2 - 3  
Ilisziakosz - Porfyrasz Pireusz 0 - 3  
Makedonesz Axiosz - Korinthosz 3 - 0  
Markopoulo - Easz Evozmosz 3 - 0  
Thira - Olympiakosz 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toray Arrows - JT Marvelous 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Toray Arrows 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Trefl Gdansk (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Radomka Radom (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - Impel Wroclaw (2m) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Jastrzebski Wegiel (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Aachen (1.m.) 2 - 3  
Potsdam - Vilsbiburg (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Bühl (1.m.) 3 - 0  
Haching - Herrsching (1.m.) 3 - 0  
Lüneburg - United Frankfurt (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Novara 3 - 1  
Chieri - Filottrano 3 - 0  
Conegliano - Busto Arsizio 3 - 0  
Monza - Bergamo 3 - 1  
San Bernardo Cuneo - Club Italia Roma 3 - 2  
Scandicci - Brescia 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Revivre Milano (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Krasznodar (1.m.) 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Leningradka Szentpétervár (1.m.) 3 - 0  
Lokomotív Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Santanderina 3 - 0  
Melilla - Barcelona 3 - 1  
San Sadurnino - L'Illa Grau 1 - 3  
Teruel - Vecindario Gran Canaria 3 - 0  
Uriba Palma - Rio Duero Soria 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - Conectabalear Manacor 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emeve Lugo - Avarca de Menorca 1 - 3  
Haris Dimurol - Logrono 3 - 0  
Haro Rioja - Barcelona 0 - 3  
IBSA Las Palmas - Cajasol Juvasa 3 - 0  
Madrid Chamberi - Granadas de Elche 3 - 2  
Sant Cugat - Alcobendas 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Maliye Piyango Ankara (1.m.) 3 - 2  
Istanbul BB - Galatasaray (1.m.) 0 - 3  
Plevne - Arkas Izmir (1.m.) 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Halkbank Ankara (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Beylikduzu Ihtisas (2.m.) 3 - 1  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awonder Liang - Jeff. Xiong 0.5 - 0.5  
F. Caruana - A. Lenderman 1 - 0  
H. Nakamura - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
T. Gareev - R. Robson 1 - 0  
Tenisz (Charleston-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - A. Klepac 2 - 0  
A. Spears - D. Aiava 1 - 2  
B. Schoofs - K. Day 1 - 2  
C. Dolehide - L. Marozava 2 - 0  
C. Perrin - K. Shaffer 2 - 0  
D. Jurak - S. Karatantcheva 0 - 2  
J. Ho - F. di Lorenzo 0 - 2  
Kat. Kozlova - J. Jebawy 2 - 0  
L. Kichenok - Lau. Davis 0 - 2  
M. Trevisan - C. McNally 2 - 0  
N. Kichenok - S. Zhuk 2 - 0  
S. Aoyama - A. Zaja 2 - 0  
T. Martincova - L. Hradecka 2 - 0  
U. Eikeri - M. Frech 1 - 2  
V. Flink - A. Rosolska 2 - 0  
Tenisz (Croissy-Beaubourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Diatchenko - Rob. Anderson 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - P. Andujar 1 - 2  
B. Paire - P. Martinez Portero 2 - 1  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - D. Shapovalov 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Koolhof W / Tsitsipas S 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Kar. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Stosur S / Zhang S 1 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guarachi Mathison - R. Cardenas Rifka 2 - 0  
A. Kratzer - Miyu Kato 1 - 2  
A.K. Guadiana Campos - N. Uberoi 2 - 0  
Arn G. - A.A. Rosca 2 - 1  
Asia Muhammad - Jia-Jing Lu 2 - 0  
B. Haddad Maia - M. Zacarias 2 - 0  
C. McHale - K. Kucova 0 - 2  
D. Khazaniuk - Dan. Lao 0 - 2  
E.G. Ruse - K. Swan 2 - 0  
M. Bouzkova - H. Kuwata 1 - 2  
M. Niculescu - N. Kostic 2 - 0  
Shilin Xu - A.S. Sanchez 2 - 0  
Y. Sizikova - A. Gamiz 0 - 2  
Tenisz (Opatija, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - N. Razborsek 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - M. Janvier 1 - 2  
R. Berankis - K. Majchrzak 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artunedo Martinavarro A / - Erlich J / Martin F 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - Vik. Axelsen 0 - 2  
Yuxiang Huang - Sri. Kidambi 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Attri M / Sumeeth R B - Karandasuwardi/Pratama 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Yue Han - R. Intanon 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Kititharakul/Prajongjai 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Haris D D / Kusumah T O 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Yang C T - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Jadran Herceg Novi 9 - 8  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 14 - 17  
Olaszország - Hollandia 11 - 17  
Oroszország - Magyarország 15 - 14  
Vízilabda (Világ Liga,Interkont-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 14 - 7  
Japán - Kazahsztán 12 - 7  
Vízilabda (Világ Liga,női,Interkont-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 12 - 8  
Kanada - USA 7 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joe Hughes - Rob. Davies Jr. 0 - 1

 

2019.03.29.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - T. Boll 4 - 0  
M. Falck - C. Nuytinck 4 - 2  
P. Franziska - Koki Niwa 4 - 3  
P. Sirucek - Jun Mizutani 0 - 4  
Tom. Harimoto - Jingkun Liang 4 - 0  
Woojin Jang - Gaoyuan Lin 1 - 4  
Xin Xu - Yuya Oshima 4 - 2  
Yun-Ju Lin - D. Ovtcharov 4 - 2  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boll T / Franziska P - Morizono M / Oshima Y 3 - 2  
Dyjas J / Nuytinck C - Boll T / Franziska P 0 - 3  
Dyjas J / Nuytinck C - Falck M / Karlsson K 3 - 2  
Ionescu O / Robles A - Ho K K / Wong C T 0 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Ho K K / Wong C T 2 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Lin G / Ma L 3 - 0  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayeong Kim - Yingsha Sun 0 - 4  
Hoi Kem Doo - Mima Ito 0 - 4  
Miu Hirano - Zhuojia He 2 - 4  
Ning Ding - Han Ying 4 - 0  
Ning Ding - Mima Ito 4 - 0  
Shiwen Liu - Yuting Gu 4 - 0  
Tianwei Feng - Manyu Wang 1 - 4  
Tianwei Feng - Miyu Kato 4 - 2  
Xingtong Chen - Manyu Wang 2 - 4  
Yidi Wang - Hsien-Tzu Cheng 4 - 0  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Sun Y / Wang M 0 - 3  
Ding N / Wang Y - Doo H K / Lee H C 3 - 1  
Hashimoto H / Sato H - Mittelham N / Winter S 3 - 1  
Hashimoto H / Sato H - Sun Y / Wang M 2 - 3  
Hayata H / Ito M - Cheng H-T / Chen S-Y 3 - 1  
Hayata H / Ito M - Ding N / Wang Y 0 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Lee H C - Xu X / Liu S 0 - 3  
LIN Y J / Cheng I C - Morizono M / Ito M 2 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Adelaide Crows 62 - 88  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - NC Dinos 9 - 0  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 2 - 5  
KT Wiz - KIA Tigers 6 - 3  
LG Twins - Lotte Giants 2 - 1  
Samsung Lions - Doosan Bears 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 2 - 1  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 5 - 0  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 8 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 5 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 4  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Boston 12 - 4  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Portela - Mer. King 4 - 6  
D. Prins - Sim. Stevenson 2 - 6  
J. Artut - B. Koltsov 0 - 6  
Josh Payne - A. Boulton 4 - 6  
K. Knopf - Sco. Taylor 6 - 4  
Kee. Brown - M. Razma 6 - 5  
M. De Decker - A. Gilding 3 - 6  
M. Dudbridge - G. Clemens 6 - 4  
M. Holz - N. Aspinall 1 - 6  
M. Langendorf - M. Robbe 3 - 6  
Mar. Atkins - L. Humphries 2 - 6  
R. Meulenkamp - K. Viljanen 6 - 4  
Ric. Evans - R. Thornton 6 - 4  
S. Beaton - D. van den Bergh 4 - 6  
S. Siepmann - Mic. Mansell 6 - 2  
T. Kanik - Jam. Hughes 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Classic Tampere (2.m.) 3 - 8  
Turku PS - Seinäjoki (2.m.) 3 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping (4.m.) 8 - 4  
Pixbo Wallenstam - Falun (4.m.) 3 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Uherske Hradiste 6 - 3  
Slavia Praha - Melnik 9 - 6  
Sparta Praha - Helas Brno 15 - 3  
Svarog Teplice - Chrudim 2 - 1  
VSB Ostrava - Ceska Lipa 1 - 12  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Civitella Casanova 9 - 4  
Meta Catania - Lazio 5 - 2  
Napoli - Latina 6 - 1  
Pesarofano - Augusta 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Uhta 4 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Antequera 8 - 1  
Levante - Parrulo Ferrol 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Fife 7 - 0  
Milton Keynes - Manchester 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Kladno 2 - 0  
Pardubice - Motor Ceske Budejovice 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske (2.m.) 1 - 5  
Frederikshavn - Rungsted (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - Kokkolan Hermes (6.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - HIFK (5.m.) 5 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Lyon 2 - 6  
Strasbourg - Mulhouse 1 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Detroit 4 - 4  
Carolina - Washington 2 - 3  
Columbus - Montreal 6 - 2  
Edmonton - Dallas 2 - 2  
Ottawa - Florida 2 - 5  
San Jose - Chicago 4 - 5  
Vancouver - Los Angeles 2 - 2  
Winnipeg - NY Islanders 4 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Frisk/Asker (5.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Tölzer Löwen (6.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Bietigheim/Bissingen (6.m.) 6 - 6  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg (6.m.) 3 - 3  
Eisbären Berlin - München (6.m.) 3 - 4  
Ingolstadt - Köln (6.m.) 2 - 5  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchener Rangers - Guelph Storm (4.m.) 1 - 5  
North Bay Battalion - Niagara Icedogs (4.m.) 3 - 5  
Peterborough Petes - Oshawa Generals (4.m.) 2 - 5  
Sarnia Sting - Saginaw Spirit (4.m.) 4 - 4  
Windsor Spitfires - London Knights (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt (1.m.) 0 - 0  
Vienna Capitals - Salzburg (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Chaux-de-Fonds (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Timra (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Frölunda (4.m.) 3 - 5  
Skelleftea - Djurgarden (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Szarjarka Karaganda (1.m.) 0 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes (4.m.) 5 - 2  
Tri-City Americans - Everett Silvertips (4.m.) 0 - 3  
Kerékpár (Harelbeke)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - A. Demare 1 - 0  
G. van Avermaet - O. Naesen 1 - 0  
Harelbeke 2019    
Harelbeke 2019 - Top 3    
J. Degenkolb - S. Kragh Andersen 1 - 0  
P. Sagan - M. Trentin 0 - 1  
Phi. Gilbert - Z. Stybar 0 - 1  
S. Colbrelli - Magnus Cort Nielsen 1 - 0  
S. Vanmarcke - N. Terpstra 0 - 1  
Y. Lampaert - B. Jungels 0 - 1  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Martin - M. Woods 1 - 0  
E. Bernal - A. Yates 0 - 1  
J. McCarthy - D. Impey 0 - 1  
Mic. Matthews - A. Greipel 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
P. Bauhauss - A.J. Hodeg 1 - 0  
P. Bevin - R. Gibbons 0 - 1  
Volta a Catalunya 2019 - 5. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Oostende 67 - 73  
Leuven - Charleroi Spirou 64 - 68  
Liege - Antwerpen 76 - 84  
Limburg - Okapi Aalstar 104 - 68  
Mons - Mechelen 84 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis (4.m.) 92 - 100  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Anadolu Efes 92 - 102  
Darussafaka - Bayern München 92 - 87  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 72 - 80  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas 68 - 72  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Caen 106 - 83  
Denain - Nancy 94 - 101  
Evreux - Quimper 85 - 78  
Gries-Oberhoffen - Blois 81 - 101  
Lille - Roanne 77 - 80  
Rouen - Paris BC 83 - 71  
St-Chamond - Poitiers 74 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Fos-sur-Mer 72 - 76  
Dijon - Le Portel 94 - 58  
Gravelines - Limoges 88 - 83  
Paris Levallois - Pau Orthez 68 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Start Lublin 72 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Juventus Utena 69 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Orlando 115 - 98  
Houston - Denver 112 - 85  
Miami - Dallas 105 - 99  
Milwaukee - LA Clippers 128 - 118  
New Orleans - Sacramento 121 - 118  
New York - Toronto 92 - 117  
Philadelphia - Brooklyn 123 - 110  
San Antonio - Cleveland 116 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Vechta 80 - 100  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Oviedo 68 - 66  
Leyma Coruna - Barcelona B 58 - 49  
Lleida - Castello 88 - 82  
Valladolid - Real Canoe 96 - 79  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Selestat 38 - 31  
Creteil - Dijon 27 - 25  
Grenoble - Cavigal Nice 28 - 25  
Limoges - Nancy 30 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Nantes 30 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Kalisz 27 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Grosswallstadt 27 - 23  
Rhein Vikings Neuss - Balingen-Weilstetten 22 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Bidasoa Irun 22 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Rocasa Gran Canaria 24 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skanela (2.m.) 33 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde (2.m.) 19 - 21  
Ystad IF - Alingsas (2.m.) 25 - 19  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Samot Arandjelovac 27 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Dobova 34 - 33  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 30 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Raja Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Partizan Tirana 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Birmingham 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Atl. Atlanta 0 - 2  
Defensores Unidos - Comunicaciones 1 - 0  
Estudiantes Buenos Aires - Dep. Flandria 2 - 0  
San Miguel - UAI Urquiza 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Huracan 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Tubize 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Antwerpen 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Vereja 3 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Dunav Ruse 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória BA - Kindermann 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Leverkusen 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Heidenheim 0 - 0  
St. Pauli - Duisburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Kaiserslautern 2 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Universidad de Concepcion 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Jihlava 1 - 0  
Znojmo - Zizkov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Ostrava 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Skive 3 - 5  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - OB Odense 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Black Leopards    
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Jeju 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 3  
Al-Sharjah - Al-Jazeera (UAE) 3 - 2  
Al-Wahda - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 0  
Bani Yas - Ajman 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Masry 2 - 2  
ENPPI - Ismaily 0 - 0  
Smouha - Wadi Degla 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Vityebszk 0 - 0  
Gomel - Nyeman Grodno 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Chateauroux 1 - 1  
Beziers - Ajaccio GFC 0 - 0  
Brest - Clermont 0 - 0  
Nancy - Valenciennes 0 - 2  
Niort - Sochaux 0 - 1  
Orleans - Red Star 93 2 - 2  
Paris FC - Auxerre 3 - 0  
Troyes - Grenoble 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Lyon Duchere 1 - 1  
Dunkerque - Laval 1 - 0  
Le Mans - Jeanne D'Arc de Drancy 1 - 1  
Marignane - L'Entente Sannois 2 - 1  
Pau - Bourg-Peronnas 4 - 0  
Rodez Aveyron - Concarneau 2 - 1  
Tours - Quevilly Rouen 1 - 1  
Villefranche sur Saone - Boulogne 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Lyon 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Almere City 0 - 1  
Dordrecht - Go Ahead Eagles 1 - 3  
Helmond - Roda 4 - 0  
Maastricht - Volendam 1 - 1  
Nijmegen - Ajax 2 1 - 2  
Oss - AZ Alkmaar 2 1 - 0  
PSV 2 - RKC Waalwijk 2 - 1  
Telstar - FC Eindhoven 1 - 1  
Twente - Den Bosch 1 - 0  
Utrecht 2 - Sparta Rotterdam 1 - 5  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Heerenveen 0 - 4  
VV Alkmaar - Achilles'29 5 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 1 - 3  
Ajax - Zwolle 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 1 - 2  
Osijek - HNK Gorica 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Padideh Mashhad - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Acre 1 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon Lezion 5 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Nazareth Illit 2 - 2  
Hapoel Marmorek - Hapoel Petah Tikva 2 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Beitar TA Ramla 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Iksal 2 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ashkelon 3 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FM - Sagan Tosu 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Independiente Medellin 2 - 2  
Millonarios - Independiente SF 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Guangzhou R&F 4 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 0  
Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 2 - 0  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Johor DT 1 - 1  
Melaka Utd. - Perak 0 - 0  
Selangor - Terengganu 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau 3 - 0  
Speranta Nisporeni - Sfintul Gheorghe 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Qormi 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Cagliari 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Hellas Verona 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Arszenál Tula 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - FC Juniors Pasching 2 - 0  
BW Linz - WSG Wattens 1 - 1  
Kapfenberg - Liefering 0 - 3  
Lafnitz - Austria Wien Amatőr 2 - 0  
Vorwärts Steyr - Horn 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Dep. Capiata 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Moreirense 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Hermannstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Hibernian 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Ayr Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Sp. Gijón 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Ath. Bilbao 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Winterthur 5 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ittihad (KSA) 3 - 2  
Al-Nassr - Al-Hilal (KSA) 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Bacska Palanka 3 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Albirex Niigata Singapore 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Lala Caroni    
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saigon FC - SQC Binh Dinh 6 - 1  
Sanna Khanh Hoa - An Giang 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cobh Ramblers 1 - 0  
Cabinteely - Galway United 1 - 0  
Drogheda Utd. - Wexford Youths 2 - 1  
Limerick - Athlone 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 1 - 0  
Derry City - Sligo 2 - 0  
Dundalk - Cork City 1 - 0  
Shamrock Rovers - UC Dublin 3 - 1  
Waterford FC - Finn Harps 4 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Bukhoro 2 - 0  
Qizilqum Zarafshon - AGMK Olmaliq 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Warrington 12 - 63  
St. Helens - Hull KR 36 - 24  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Connacht 20 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Newcastle Knights 17 - 10  
Parramatta Eels - Sydney Roosters 18 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Tokyo Sunwolves 29 - 31  
Wellington Hurricanes - Canterbury Crusaders 8 - 32  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Sada Cruzeiro (2.m.) 0 - 3  
Taubate Funvic - Renata Campinas (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - MAFC-BME (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Montpellier 3 - 0  
Toulouse - Tours 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venelles - Mougins 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - Komotini 3 - 0  
Finikasz Szyrosz - Iraklisz Szaloniki 2 - 3  
Kifiszia - Panathinaikosz 2 - 3  
PAOK - AEK Athén 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Düren (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Ural Ufa (1.m.) 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Novoszibirszk (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Zarecsje-Odincovo Moszkva (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Besiktas (2.m.) 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeff. Xiong - S. Sevian 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - Awonder Liang 1 - 0  
R. Robson - H. Nakamura 0 - 1  
S. Shankland - T. Gareev 1 - 0  
V. Akobian - F. Caruana 0 - 1  
Wes. So - A. Lenderman 1 - 0  
Tenisz (Croissy-Beaubourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rob. Anderson - H. Dart 2 - 0  
V. Diatchenko - T. Smitkova 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - A. Giannessi 2 - 1  
G. Mager - P. Andujar 0 - 2  
J. Vesely - P. Martinez Portero 1 - 2  
T. Monteiro - A. Davidovich Fokina 1 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Neis F / Vega Hernandez D 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Perez Sanz D / Roca Batal 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - F. Auger Alliassime 2 - 0  
Kev. Anderson - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Roger-Vasselin - Koolhof W / Tsitsipas S 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - E. Donskoy 2 - 0  
G. Barrere - K. Majchrzak 1 - 2  
N. Mahut - M. Janvier 0 - 2  
R. Berankis - Ant. Hoang 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Eysseric J / Sancic A 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - Vik. Axelsen 0 - 2  
K. Parupalli - Tzu Wei Wang 2 - 0  
Sri. Kidambi - B. Sai Praneeth 2 - 1  
Yuxiang Huang - K. Phetpradab 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Karandasuwardi/Pratama 1 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Attri M / Sumeeth R B - Chopra P J / Sharma S 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Ren X / Xuanyi O 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Bing Jiao He 0 - 2  
M. Blichfeldt - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Yue Han 0 - 2  
R. Intanon - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balan A / Shruti KP - Kititharakul/Prajongjai 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Haris D D / Kusumah T O 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Ahmad T / Kandow W O 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Alimov R / Davletova A 2 - 1  
Ren X / Zhou C - Lee Y / Yang C T 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Puangpuapech N / Amitrapa 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 13 - 9  
Spanyolország - Hollandia 6 - 9  
Vízilabda (Világ Liga,női,Interkont-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kanada 6 - 9  
 
2019.03.28.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - Jun Mizutani    
B. Duda - T. Boll 0 - 4  
C. Nuytinck - H. Calderano 4 - 2  
Chien-An Chen - D. Ovtcharov 1 - 4  
Chun Ting Wong - Yun-Ju Lin 1 - 4  
Long Ma - T. Flore 4 - 2  
M. Falck - Qihao Zhou 4 - 2  
Mah. Yoshimura - Koki Niwa 2 - 4  
P. Franziska - S. Gauzy 4 - 1  
Sangsu Lee - P. Sirucek 0 - 4  
T. Pucar - Gaoyuan Lin 3 - 4  
Tom. Harimoto - Mas. Morizono 4 - 1  
Woojin Jang - T. Monteiro 4 - 2  
Xin Xu - Jonghoon Lim 4 - 1  
Youngsik Jeoung - Jingkun Liang 2 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegro M / Lambiet F - Ho K K / Wong C T 0 - 3  
Chen C-A / Chuang C-Y - Boll T / Franziska P 0 - 3  
Drinkhall P / Walker S - Lin G / Ma L 1 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Harimoto T / Kizukuri Y 3 - 0  
Liang J / Wang C - Morizono M / Oshima Y 1 - 3  
Liao C-T / Lin Y-J - Dyjas J / Nuytinck C 2 - 3  
Ovtcharov D / Walther R - Falck M / Karlsson K 0 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ando Minami - Mima Ito 2 - 4  
Han Ying - Saki Shibata 4 - 1  
Hoi Kem Doo - Ho Ching Lee 4 - 2  
Hsien-Tzu Cheng - I-Ching Cheng 4 - 2  
Hyowon Suh - Yidi Wang    
M. Pesotska - Manyu Wang 1 - 4  
Miu Hirano - Yu Fu 4 - 0  
Miyu Kato - Hitomi Sato 4 - 3  
Ning Ding - Szu-Yu Chen 4 - 0  
Tianwei Feng - Eunchong Yoo 4 - 1  
Xingtong Chen - Hyojoo Choi 4 - 0  
Yingsha Sun - Kas. Ishikawa 4 - 0  
Yuting Gu - S. Polcanova 4 - 1  
Zhuojia He - Jihee Jeon 4 - 2  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Xiao M / Zhang M 3 - 1  
Bogdanova N / Trigolos D - Doo H K / Lee H C 0 - 3  
Hashimoto H / Sato H - Lin Y / Zeng J 3 - 1  
Hayata H / Ito M - Choi H / Yoo E 3 - 0  
Liu H Y / Su P L - Sun Y / Wang M 0 - 3  
Mittelham N / Winter S - Jeon J / Lee Z 3 - 2  
Ng W N / Soo W Y M - Ding N / Wang Y 0 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fegerl S / Polcanova S - Lee S / Jeon J 2 - 3  
Filus R / Han Y - Morizono M / Ito M 1 - 3  
Flore T / Gasnier L - Ho K K / Lee H C 0 - 3  
Harimoto T / Ishikawa K - Morizono M / Ito M 1 - 3  
Ho K K / Lee H C - Robles A / Dvorak G 3 - 0  
Jang W / Choi H - LIN Y J / Cheng I C 0 - 3  
Pistej L / Balazova B - Flore T / Gasnier L 1 - 3  
Wong C T / Doo H K - Jang W / Choi H 0 - 3  
Xu X / Liu S - Franziska P / Solja P 3 - 0  
Xu X / Liu S - Lee S / Jeon J 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Collingwood 66 - 110  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 4 - 5  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 6 - 4  
Lotte Giants - Samsung Lions 7 - 12  
NC Dinos - KT Wiz 6 - 2  
SK Wyverns - LG Twins 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Pittsburgh 5 - 3  
Kansas City - Chicago WS 5 - 3  
LA Dodgers - Arizona 12 - 5  
Miami - Colorado 3 - 6  
Milwaukee - St. Louis 5 - 4  
Minnesota - Cleveland 2 - 0  
NY Yankees - Baltimore 7 - 2  
Oakland - LA Angels 4 - 0  
Philadelphia - Atlanta 10 - 4  
San Diego - San Francisco 2 - 0  
Tampa Bay - Houston 1 - 5  
Texas - Chicago Cubs 4 - 12  
Toronto - Detroit 0 - 2  
Washington - NY Mets 0 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. Suljovic 7 - 3  
J. Wade - Mic. Smith 7 - 4  
P. Wright - G. Price 5 - 7  
R. Cross - J. de Zwaan 7 - 4  
R. van Barneveld - M. van Gerwen 1 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Storvreta (4.m.) 4 - 7  
Växjö - Mullsjö (4.m.) 8 - 1  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Veszprém 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 5 - 2  
Belleville - Syracuse 1 - 1  
Bridgeport - Charlotte 0 - 4  
Laval - Binghamton 1 - 5  
Rochester - Lehigh Valley 3 - 3  
Rockford - Milwaukee 2 - 4  
San Diego - San Jose Barracuda 2 - 3  
Texas Stars - Manitoba 3 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 2 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Salzburg 2 (6.m.) 4 - 2  
Renon/Ritten - Olimpija Ljubljana (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Plzen (6.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk (5.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Finn 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Hunters (3.m.) 6 - 0  
Koovee - Kajaanin Hokki (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RoKi - LeKi (6.m.) 2 - 6  
TUTO - SaPKo (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad Asztana - Arlan Koksetau (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 6 - 3  
Calgary - Dallas 1 - 2  
Colorado - Las Vegas 4 - 3  
Philadelphia - Toronto 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's (4.m.) 2 - 7  
Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves (4.m.) 1 - 4  
Owen Sound Attack - Sault Ste Marie Greyhounds (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svájci b., alsóház, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Davos (2.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern (2.m.) 2 - 2  
Lausanne - Zug (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 1 - 3  
Bodens HF - Hudiksvalls 1 - 5  
Tranas - Kristianstad 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (1.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad (4.m.) 1 - 3  
Växjö - Lulea (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - B. Bystrica (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Victoria Royals (4.m.) 6 - 3  
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings (4.m.) 1 - 5  
Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades (4.m.) 3 - 3  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs (4.m.) 3 - 3  
Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders (4.m.) 1 - 4  
Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants (4.m.) 4 - 3  
Tri-City Americans - Everett Silvertips (3.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - E. Bernal 0 - 1  
M. Woods - T. Pinot 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
R. Bardet - E. Mas Nicolau 1 - 0  
S. Kruijswijk - I. Zakarin 1 - 0  
Volta a Catalunya 2019 - 4. szakasz    
W. Kelderman - R. Majka 0 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers (3.m.) 103 - 83  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Buducnost Podgorica 95 - 83  
Maccabi TA - Gran Canaria 90 - 55  
Olimpia Milano - Fenerbahce 90 - 104  
Panathinaikosz - Real Madrid 73 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Girona 98 - 69  
Nagyezsda Orenburg - Famila Schio 67 - 62  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Fujian (2.m.) 115 - 95  
Xinjiang - Zhejiang Guangsha (2.m.) 139 - 125  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 98 - 118  
Memphis - Golden State 103 - 118  
Oklahoma City - Indiana 107 - 99  
Phoenix - Washington 121 - 124  
Utah - LA Lakers 115 - 100  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Inventa Kurszk 61 - 77  
Szpartak Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 79 - 53  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 62 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Kalev/Cramo 100 - 117  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Ventspils 80 - 83  
TTU Tallinn - Ogre 87 - 81  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Herning-Ikast 23 - 20  
Viborg - Esbjerg 27 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Bjerringbro-Silkeborg 29 - 35  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Wybrzeze Gdansk 34 - 42  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Oppsal 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Füchse Berlin 32 - 27  
Gummersbach - R-N. Löwen Kronau 28 - 23  
Kiel - Ludwigshafen-Friesenheim 37 - 21  
Magdeburg - Flensburg 24 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Baia Mare 34 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Municipal Craiova 26 - 24  
Corona Brassó - Gloria Buzau 23 - 18  
Magura Cisnadiei - CSM Bukarest 19 - 26  
Ramnicu Valcea - Dunarea Braila 26 - 25  
Slatina - Minaur Baia Mare 25 - 24  
Univ. Cluj - Zalau 33 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 38 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnereds (1.m.) 25 - 25  
Skuru - Kungalv (1.m.) 27 - 25  
Sävehof - Skara (1.m.) 29 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Kristianstad (2.m.) 24 - 27  
Sävehof - Malmö (2.m.) 25 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Guif - Boden (1.m.) 26 - 34  
Eslöv - Heid (1.m.) 24 - 32  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - Belouizdad 1 - 3  
MC Oran - Constantine 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Blooming Santa Cruz 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Vitória PE 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Cholet 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Doxa Drama 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rudes 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Nassaji Mazandaran 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Paykan 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Union Magdalena 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Dep. Lara 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Raed 4 - 5  
Al-Fayha - Al-Baten 2 - 1  
Al-Hazm - Al-Fateh 1 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Qadisiyah 3 - 2  
Al-Taawon - Al-Wehda 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Castleford 20 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - St. George Illawarra 24 - 25  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Sesi SP (2.m.) 1 - 3  
Minas - Sesc RJ (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - LKS Lodz (2.m.) 1 - 3  
Bydgoszcz - Budowlani Lodz (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Eczacibasi Istanbul (1.m.) 0 - 3  
Fenerbahce - THY Istanbul (2.m.) 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Nilufer Bld. Spor (2.m.) 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - Jeff. Xiong 0.5 - 0.5  
Awonder Liang - R. Robson 0.5 - 0.5  
F. Caruana - Wes. So 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - S. Shankland 0.5 - 0.5  
S. Sevian - L. Dominguez Perez 0 - 1  
T. Gareev - V. Akobian 0.5 - 0.5  
Tenisz (Croissy-Beaubourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dart - L-I. Andrei 2 - 1  
M. Georges - Rob. Anderson    
T. Smitkova - V. Tomova 2 - 0  
V. Diatchenko - M. Zanevska 2 - 1  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - C. Taberner 2 - 0  
A. Giannessi - R. Brancaccio 2 - 1  
B. Paire - S. Diez    
G. Mager - F. Baldi 2 - 0  
J. Vesely - A. Arnaboldi 2 - 0  
M. Vilella Martinez - P. Andujar 0 - 2  
P. Martinez Portero - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
T. Monteiro - S. Bolelli 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppejans K / Moroni G M - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Bagnis F / Duran G 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Perez Sanz D / Roca Batal 1 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - O'Mara J / Skupski K 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - F. Tiafoe 2 - 1  
F. Auger Alliassime - B. Coric 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Querrey S - Koolhof W / Tsitsipas S 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Barty 0 - 2  
Kar. Pliskova - M. Vondrousova 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - A. Karatsev 2 - 0  
Den. Novak - Ant. Hoang 0 - 2  
F. Horansky - M. Janvier 0 - 2  
G. Barrere - M. Viola 2 - 0  
M. Torpegaard - K. Majchrzak 0 - 2  
N. Mahut - M. Basic 2 - 0  
R. Berankis - S. Ofner 2 - 0  
R. Safiullin - E. Donskoy 1 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Added D / Olivetti A 2 - 0  
Cerretani J / Huesler M A - Artunedo Martinavarro A / Martos 0 - 2  
Erlich J / Martin F - Junaid R / Pel D 2 - 1  
Eysseric J / Sancic A - Arneodo R / Nys H 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - H.S. Prannoy 1 - 2  
K. Parupalli - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
K. Phetpradab - T. Sitthikom 2 - 1  
S. Avihingsanon - Vik. Axelsen 0 - 2  
Sam. Verma - B. Sai Praneeth 1 - 2  
Sri. Kidambi - Guangzu Lu 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Sub. Dey 2 - 0  
Yuxiang Huang - B. Leverdez 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Goh S F / Izzuddin N 2 - 0  
Chew P / Chew R - Abdul Latif M A / Ayub N 1 - 2  
Huang K / Wang Z - Attri M / Sumeeth R B 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Kah M C / Low J S 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bri. Tam - Beiwen Zhang 0 - 2  
Joy Xuan Deng - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
M. Riya - M. Blichfeldt 1 - 2  
R. Intanon - Xiaoxin Chen 2 - 0  
Xuerui Li - Bing Jiao He 0 - 2  
Yanyan Cai - B. Ongbumrungpan 1 - 2  
Yue Han - C. Jucharoen 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris D D / Kusumah T O - Liu X / Xia Y 2 - 1  
Hoo V / Yap C W - Santosh S / Dandu P 2 - 0  
Lu C / Ya X - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Balan A / KP S 1 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Chen X / Zhou C 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Lee Y / Yang C T 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 1  
Lu K / Lu C - Ahmad T / Kandow W O 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Chen X / OU X 2 - 1  
Ren X / Zhou C - Arjun M R / Maneesha K 2 - 0  
Sharma S / Parikh A - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Tang C M / Ng T Y - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Bernadet P Z / Karandasuw 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga,Interkont-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 14 - 9  
Japán - Kanada 13 - 10  
Kína - Kazahsztán 9 - 9  
Vízilabda (Világ Liga,női,Interkont-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Japán 8 - 7  

 

 

2019.03.27.
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Nyeftjanyik (3.m.) 0 - 5  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 3 - 2  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 9 - 4  
Lotte Giants - Samsung Lions 4 - 23  
NC Dinos - KT Wiz 4 - 1  
SK Wyverns - LG Twins 2 - 1  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - Mic. Smith 5 - 7  
J. Wade - D. van den Bergh 6 - 6  
P. Wright - M. van Gerwen 1 - 7  
R. Cross - M. Suljovic 5 - 7  
R. van Barneveld - D. Gurney 1 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo (1.m.) 7 - 2  
Seinäjoki - Turku PS (1.m.) 4 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Melnik 22 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Grand Rapids 2 - 5  
San Antonio - Chicago Wolves 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Belfast 2 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda (2.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat (5.m.) 7 - 0  
Kokkolan Hermes - KeuPa (5.m.) 2 - 2  
SaPKo - TUTO (5.m.) 9 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans (4.m.) 3 - 1  
Hämeenlinna - Turku PS (4.m.) 2 - 1  
Ilves - Kärpät (4.m.) 2 - 2  
Lukko - Tappara (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Mogo Riga (4.m.) 1 - 0  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Omszkije Jasztrebi (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 1 - 0  
Columbus - NY Islanders 4 - 0  
Edmonton - Los Angeles 8 - 4  
Montreal - Florida 6 - 1  
Ottawa - Buffalo 4 - 0  
Vancouver - Anaheim 4 - 5  
Washington - Carolina 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (4.m.) 7 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Bulldogs - Ottawa 67's (3.m.) 1 - 2  
Kitchener Rangers - Guelph Storm (3.m.) 3 - 6  
North Bay Battalion - Niagara Icedogs (3.m.) 0 - 6  
Peterborough Petes - Oshawa Generals (3.m.) 3 - 2  
Sarnia Sting - Saginaw Spirit (3.m.) 1 - 6  
Windsor Spitfires - London Knights (3.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Langenthal (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Oskarshamn (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea (3.m.) 3 - 1  
Frölunda - Malmö (3.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - B. Bystrica (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes (3.m.) 5 - 3  
Kamloops Blazers - Victoria Royals (3.m.) 2 - 3  
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings (3.m.) 5 - 0  
Moose Jaw Warriors - Saskatoon Blades (3.m.) 2 - 3  
Portland Winterhawks - Spokane Chiefs (3.m.) 4 - 4  
Red Deer Rebels - Prince Albert Raiders (3.m.) 2 - 4  
Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants (3.m.) 4 - 6  
Kerékpár (Driedaagse Brugge - De Panne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ballerini - A. De Decker 1 - 0  
D. Grönewegen - E. Viviani 1 - 0  
D. McLay - J. Mareczko 0 - 1  
Driedaagse Brugge - De Panne 2019    
Driedaagse Brugge - De Panne 2019 - Top 3    
F. Gaviria - P. Ackerman 1 - 0  
M. Kittel - K. Halvorsen 0 - 1  
R. Jans - L. Mezgec 0 - 1  
S. Consonni - D. van Poppel 0 - 1  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - S. Yates 0 - 1  
A. Yates - Dan. Martin 1 - 0  
E. Bernal - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
E. Mas Nicolau - S. Kruijswijk 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - R. Porte 1 - 0  
R. Majka - I. Zakarin 0 - 1  
T. Pinot - R. Bardet 1 - 0  
Volta a Catalunya 2019 - 3. szakasz    
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - AEK Athén 71 - 67  
Hapoel Jerusalem - Iberostar Tenerife 75 - 73  
Nanterre - Virtus Bologna 83 - 75  
Nyizsnyij Novgorod - Antwerpen 68 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Mogi das Cruzes 81 - 96  
Corinthians Paulista - Botafogo 84 - 77  
Flamengo - Cearense 100 - 82  
Franca - Joinville/AABJ 84 - 72  
Minas - BC Brasilia 68 - 74  
Pinheiros - Vasco da Gama 112 - 80  
Sao Jose dos Campos - Paulistano 65 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 78 - 70  
Nymburk - Olomoucko 105 - 83  
Pardubice - Svitavy 97 - 77  
Usti nad Labem - Brno 86 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Zabiny Brno (1.m.) 61 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis (3.m.) 87 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Bakken Aarhus 86 - 70  
Sassari - Karsiyaka 83 - 83  
Varese - Oostende 72 - 57  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NorthPort Batang Pier 84 - 94  
Ginebra SM - Meralco Bolts 86 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 62 - 67  
Hokkaido - Tokyo Alvark 80 - 100  
Mikawa Kariya - Yokohama 100 - 84  
Nagoya Dolphins - Osaka 88 - 64  
Rizing Fukuoka - Shiga 71 - 73  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 69 - 67  
Tochigi - Akita 99 - 54  
Tokyo Sunrockers - Chiba 76 - 87  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 88 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Jiangsu Dragons (2.m.) 141 - 99  
Shenzhen - Beijing Ducks (2.m.) 88 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Widzew Lodz 85 - 75  
Gdynia - Lublin 95 - 61  
Gorzow - Poznan 101 - 69  
Ostrow Wielkopolski - Gdansk 63 - 67  
Wisla Krakkó - Torun 82 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - San Antonio 106 - 106, h.u. 125 - 116  
Cleveland - Boston 106 - 116  
Dallas - Sacramento 121 - 125  
Denver - Detroit 95 - 92  
LA Lakers - Washington 124 - 106  
Miami - Orlando 99 - 104  
Milwaukee - Houston 108 - 94  
Minnesota - LA Clippers 111 - 122  
New Orleans - Atlanta 120 - 130  
Toronto - Chicago 112 - 103  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - GEAS San Giovanni (1.m.) 60 - 74  
Empoli - Vigarano (1.m.) 70 - 69  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Piestanske Cajky (2.m.) 54 - 52  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad (2.m.) 57 - 66  
Slovan Bratislava - Nitra (2.m.) 50 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Lok.Kubany Krasznodar 66 - 97  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - VEF Riga 65 - 90  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Odense 23 - 27  
Nyköbing F. - Köbenhavn 26 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Holstebro 24 - 33  
Ribe-Esbjerg - Skjern 19 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Nexe Nasice 32 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nantes 23 - 34  
Chambery - Tremblay 34 - 31  
Dunkerque - Montpellier 22 - 23  
Ivry - Pays d'Aix 23 - 25  
Nimes - Pontault-Combault 34 - 30  
Paris SG - Istres 44 - 29  
St. Raphael - Toulouse 31 - 33  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celles Sur Belle - Toulon 30 - 26  
Dijon - Nice 22 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivosz Szikiesz - Pylea 21 - 26  
HAN Szaloniki - Diomidisz Argosz 23 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy 28 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balatonfüred 22 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 30 - 34  
Dunaújváros - Kisvárda 31 - 28  
Mosonmagyaróvár - Érd 22 - 23  
Siófok - Békéscsaba 38 - 26  
Vác - Győr 27 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Gjerpen 37 - 24  
Raelingen - Molde 20 - 27  
Storhamar - Fredrikstad 23 - 19  
Tertnes Bergen - Byasen 29 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Naerbö (1.m.) 34 - 30  
Drammen - Kolstad (1.m.) 23 - 27  
Elverum - Baekkelaget (1.m.) 41 - 24  
Runar Sandefjord - Fyllingen (1.m.) 34 - 35  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Porto 25 - 28  
Belenenses - Sporting CP 20 - 34  
Madeira SAD - Benfica 24 - 38  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Steaua Bukarest 23 - 23  
CSM Bukarest - Dobrogea Constanta 22 - 22  
Dinamo Bukarest - Calarasi 30 - 21  
Focsani - Politehnica Timisoara 28 - 28  
SM Dedeman Bacau - Suceava 26 - 24  
Universitatea Cluj - Fagaras 28 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Alcobendas 27 - 23  
Logrono La Rioja - Barcelona 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta (1.m.) 32 - 17  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Mokra Gora 31 - 30  
Kikinda - Rudar Kostolac 33 - 27  
Metaloplastika Sabac - Novi Pazar 38 - 33  
Samot Arandjelovac - Obilic Belgrád 26 - 21  
Sloga Pozega - Crvena zvezda 22 - 30  
Spartak Vojput - Partizan Belgrád 24 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Ormoz 24 - 28  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrogate Town - Salford City 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Atl. All Boys 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Slavia Praha 5 - 1  
LSK Kvinner - Barcelona 0 - 1  
Paris SG - Chelsea 2 - 1  
Wolfsburg - Lyon 2 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Always Ready La Paz 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Ferroviaria 0 - 0  
Sao Jose dos Campos - Flamengo 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Criciuma 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Audax Italiano 1 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Apollon Pontosz 3 - 1  
Ergotelisz Iraklio - Eginiakosz 4 - 1  
Panahaiki - Hania Kisszamikosz 1 - 3  
Plataniasz - Szparti 7 - 0  
Trikala - Kerkyra 1 - 0  
Volosz NFC - Irodotosz Alikarnasszosz 5 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Kawkab Marrakesh 5 - 1  
Olympique de Khouribga - Youssoufia Berrechid 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - St. Mirren 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Trujillanos Valera 2 - 1  
Zamora Barinas - Llaneros de Guanare 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Jamaika 1 - 0  
Ecuador - Honduras 0 - 0  
Mexikó - Paraguay 4 - 2  
Peru - Salvador 0 - 2  
USA - Chile 1 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Taubate Funvic (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Sesi Bauru (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Monza 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Aydin Bld. Spor 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk (4.m.) 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Belchatow (1.m.) 3 - 2  
Zawiercie - Czarni Radom (1.m.) 3 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeff. Xiong - Wes. So 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - A. Lenderman 1 - 0  
R. Robson - S. Sevian 0 - 1  
S. Shankland - Awonder Liang 0.5 - 0.5  
T. Gareev - F. Caruana 0 - 1  
V. Akobian - H. Nakamura 0 - 1  
Tenisz (Croissy-Beaubourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ferrando - L-I. Andrei 1 - 2  
G. Garcia Perez - M. Georges 1 - 2  
H. Dart - C. Bucsa 2 - 1  
M. Manasse - V. Tomova 0 - 2  
M. Zanevska - E. Rybakina 2 - 1  
Rob. Anderson - P. Badosa Gibert 2 - 1  
T. Smitkova - J. Ponchet 2 - 1  
V. Diatchenko - A. Lottner 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - P. Cachin 2 - 1  
C. Hemery - S. Bolelli 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - A. Arnaboldi 0 - 2  
F. Bagnis - G. Mager 1 - 2  
J. Melzer - P. Andujar 0 - 2  
R. Molleker - M. Vilella Martinez 0 - 2  
S. Diez - K. Coppejans 2 - 0  
T. Monteiro - M. Donati 2 - 0  
Z. Kolar - F. Baldi 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Martinez P - Coppejans K / Moroni G M 1 - 2  
Granollers G / Martinez P - Melzer J / Polasek F    
Margaroli L / Sousa P - O'Mara J / Skupski K 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Rob - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Bonadio R / Heller P 2 - 0  
Perez Sanz D / Roca Batal - Behar A / Monteiro T 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - R. Federer 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Isner 0 - 2  
S. Tsitsipas - D. Shapovalov 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Bopanna R / Shapovalov D 2 - 0  
Dodig I / Roger-Vasselin - Gonzalez M / Zeballos H 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - A. Barty 1 - 2  
Qiang Wang - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Jurak D / Olaru R 2 - 0  
Mertens E / Sabalenka A - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Niculescu M / Spears A 2 - 1  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - Q. Halys 2 - 1  
G. Barrere - J. Sels 2 - 0  
J. Zopp - M. Torpegaard 1 - 2  
M. Guinard - E. Donskoy 1 - 2  
M. Viola - D. Brands 2 - 0  
O. Nedovyesov - R. Safiullin    
S. Travaglia - N. Mahut 1 - 2  
V. Troicki - M. Basic 1 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Martin F - Vasilevski A / Vavassori A 2 - 0  
Eysseric J / Sancic A - Stakhovsky S / Walkow S 2 - 0  
Junaid R / Pel D - Furness E / Guinard M 2 - 0  
Martineau M / Moutet C - Arneodo R / Nys H 0 - 2  
Martinez L / Oliveira G - Artunedo Martinavarro A / Martos G 0 - 2  
Oswald P / Paes L - Cerretani J / Huesler M A 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Zeqi Zhou 2 - 1  
B. Sai Praneeth - K.G. Kumar 2 - 1  
Cheuk Yiu Lee - K. Parupalli 1 - 2  
H.S. Prannoy - K. Wangcharoen 2 - 1  
Junpeng Zhao - Guangzu Lu 1 - 2  
K. Arokia Walter - Yuxiang Huang 0 - 2  
K. Phetpradab - K. Jindal 2 - 0  
M. Zilberman - Vik. Axelsen 0 - 2  
R. Yadav Chittaboina - J.O. Jörgensen 0 - 2  
S. Thakur - S. Avihingsanon 1 - 2  
Sam. Verma - R. Gemke 2 - 0  
Sri. Kidambi - Wing Ki Vincent Wong 2 - 1  
Sub. Dey - T. Sugiarto 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - Giap Chin Goh 2 - 0  
T. Sitthikom - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 0  
Tzu Wei Wang - A. Jayaram 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khatri D / Raturi R - Elumalai M / Vasudevan V 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prabhudesai - Bri. Tam 1 - 2  
Isa. Zhong - D. Gupta 1 - 2  
K. Polikarpova - Beiwen Zhang 0 - 2  
L.A. Mainaky - Joy Xuan Deng 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - B. Corrales 2 - 0  
Nit. Jindapol - Xuerui Li 0 - 2  
P. Chaiwan - M. Riya 0 - 2  
Pui Yin Yip - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
R. Thaker - M. Blichfeldt 0 - 2  
V. Gummadi - C. Jucharoen 1 - 2  
Y.Y. Susanto - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santosh S / Dandu P - Kowsar J A / Sharma S 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Sharma S / Ram P S    
Arjun M R / Maneesha K - Reddy B S / Pooja D 2 - 0  
Arora U / Wadkar K - Bernadet P Z / Karandasuw 0 - 2  
Chang T C / Ng W Y - Sunjith JR S / Sruthi K P 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Rehan R M / Kowsar J A 2 - 0  
Garg K / Kapila D - Chen X / OU X 0 - 2  
Grachev D / Bolotova E - Chopra P J / Siki Reddy N 0 - 2  
Lu K / Lu C - Wang C L / Cheng C Y 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Siddharth / Gautam D 2 - 0  
Sharma S / Parikh A - Prasad V / Dewangan J 2 - 0  
Thongnuam P / Dubthuk K - Jordan P / Oktavianti M D    
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - FTC 8 - 5  
Brescia - Eger 11 - 6  
Crvena zvezda - Dinamo Moszkva 8 - 17  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Olympiakosz 6 - 14  
Sport Management - Jug Dubrovnik 11 - 11  
Szolnok - Spandau Berlin 14 - 6  
Waspo Hannover - Jadran Split 9 - 8  
Vízilabda (Világ Liga,Interkont-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 12 - 12  
Kazahsztán - Argentína 11 - 5  
Kína - Új-Zéland 14 - 7  

 

2019.03.26.
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Ural Trubnyik 2 - 7  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 7 - 2  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 7 - 13  
Lotte Giants - Samsung Lions 7 - 2  
NC Dinos - KT Wiz 9 - 8  
SK Wyverns - LG Twins 3 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam (3.m.) 8 - 5  
Linköping - Dalen (3.m.) 6 - 6  
Storvreta - Sirius (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten (5.m.) 4 - 1  
Salzburg 2 - Lustenau (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Olomouc (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Frederikshavn (1.m.) 3 - 0  
Sönderjyske - Aalborg (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda (1.m.) 3 - 7  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hunters - Heinolan Peliitat (2.m.) 2 - 4  
Kajaanin Hokki - Koovee (2.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LeKi - RoKi (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Mulhouse 6 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Los Angeles 0 - 3  
Minnesota - Nashville 0 - 1  
New Jersey - Buffalo 3 - 1  
NY Rangers - Pittsburgh 2 - 5  
San Jose - Detroit 2 - 3  
St. Louis - Las Vegas 3 - 1  
Tampa Bay - Boston 5 - 4  
Toronto - Florida 7 - 5  
Winnipeg - Dallas 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tölzer Löwen - Freiburg (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (5.m.) 4 - 1  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau (5.m.) 7 - 4  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse (5.m.) 6 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - Sault Ste Marie Greyhounds (3.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osztrák bajnokság 2018/19-Fehérvár vagy Salzburg jut tovább?    
Jégkorong (Svájci b., alsóház, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Rapperswil (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (1.m.) 2 - 4  
Zug - Lausanne (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvalls - Kristianstad 2 - 2  
Vita Hasten - Tranas 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - HV 71 (3.m.) 2 - 3  
Lulea - Växjö (3.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda (7.m.) 1 - 3  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - E. Bernal 1 - 0  
A. Yates - S. Yates 0 - 1  
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
Dan. Martin - P. Bilbao 1 - 0  
M. Schachmann - D. Caruso 1 - 0  
Mic. Matthews - G. Bole 1 - 0  
P. Bevin - R. Gibbons 1 - 0  
Volta a Catalunya 2019 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom (2.m.) 88 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Hapoel Holon 96 - 63, h.u. 101 - 74  
FIBA Kupa 2018/19 - Alba Fehérvár vagy Hap.Holon jut tovább?    
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Fujian (1.m.) 103 - 103, h.u. 124 - 118  
Xinjiang - Zhejiang Guangsha (1.m.) 134 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Torun 107 - 110  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Rytas Vilnius 77 - 84  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Sopron 55 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Oklahoma City 115 - 103  
Orlando - Philadelphia 119 - 98  
Portland - Brooklyn 120 - 120, h.u. 148 - 144  
Utah - Phoenix 125 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - GOG 27 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vinkovci 34 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Chrobry Glogow 35 - 27  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 28 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Veszprém 17 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Kausztik Volgográd 27 - 21  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Cseljabinszk 28 - 25  
SZGAU-Szaratov - Csehovszkije Medvegyi 36 - 40  
UGNTU Ufa - Szpartak Moszkva 27 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Ciudad Encantada 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanela - Önnereds (1.m.) 30 - 28  
Varberg - AIK (1.m.) 25 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Bristol Rovers 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Aldershot 2 - 0  
Boreham - Solihull Moors 2 - 2  
Dag & Red - Dover 1 - 3  
Halifax - Ebbsfleet Utd. 0 - 0  
Leyton - Fylde 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Havant & Waterlooville 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Brown de Adrogue 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Espanol - San Telmo 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Internacional 5 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Antofagasta 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Dánia 3 - 3  
Írország - Grúzia 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Spanyolország 0 - 2  
Norvégia - Svédország 3 - 3  
Románia - Feröer-szigetek 4 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Görögország 2 - 2  
Olaszország - Liechtenstein 6 - 0  
Örményország - Finnország 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon Duchere - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepahan - Zob Ahan 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Hasharon    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Lucchese 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Dep. Santani 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Brechin 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Cowdenbeath 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee Utd. 0 - 1  
Inverness CT - Alloa 3 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Írország 0 - 2  
U19Románia - U19Azerbajdzsán 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Görögország 3 - 1  
U19Dánia - U19Anglia (Helyszín: Anglia) 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Norvégia 2 - 3  
U19Magyarország - U19Németország 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Spanyolország 0 - 1  
U19Szlovénia - U19Wales 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 3  
U19Lengyelország - U19Svájc 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Törökország 2 - 2  
U19Skócia - U19Portugália (Helyszín: Portugália) 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Ukrajna 2 - 5  
U19Szerbia - U19Olaszország (Helyszín: Olaszország) 0 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Németország 0 - 2  
U20Portugália - U20Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Albánia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Moldova 4 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Németország 1 - 2  
U21Grúzia - U21Izrael 2 - 1  
U21Görögország - U21Montenegró 1 - 1  
U21Koszovó - U21Málta 1 - 0  
U21Lengyelország - U21Szerbia 0 - 2  
U21Lettország - U21Ukrajna 1 - 1  
U21Észtország - U21Észak Macedónia 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Tunézia 1 - 0  
Csehország - Brazília 1 - 3  
Dél-Korea - Kolumbia 2 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Szíria 0 - 0  
Elefántcsontpart - Libéria 1 - 0  
Gibraltár - Észtország 0 - 1  
Irak - Jordánia 3 - 2  
Japán - Bolívia 1 - 0  
Marokkó - Argentína 0 - 1  
Nigéria - Egyiptom 1 - 0  
Szenegál - Mali 2 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Osasco Nestle (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Trentino 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Alba Blaj 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos (3.m.) 3 - 1  
Tenisz (Croissy-Beaubourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - E. Rybakina 0 - 2  
A. Cadantu - V. Tomova 1 - 2  
A. Hesse - J. Ponchet 0 - 2  
C. Bucsa - Y. In-Albon 2 - 0  
G. Garcia Perez - I. Shinikova 2 - 0  
H. Dart - G. Minnen 2 - 1  
L-I. Andrei - T. Korpatsch 2 - 0  
L. Kerkhove - A. Lottner 1 - 2  
M. Manasse - M. Leonard 2 - 1  
M. Zanevska - A. Lim 2 - 0  
O. Doroshina - M. Georges 0 - 2  
R. Sramkova - P. Badosa Gibert 0 - 2  
Rob. Anderson - P. Ozgen 2 - 0  
S. Reix - C. Ferrando 1 - 2  
T. Smitkova - U. Eikeri 2 - 0  
V. Diatchenko - J. Gervais 2 - 1  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - F. Gaio 2 - 1  
A. Giannessi - E. Couacaud 2 - 1  
C. Hemery - D. Perez Sanz 2 - 1  
C. Taberner - P. Sousa    
E. Lopez-Perez - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
J. Vesely - G.M. Moroni 2 - 0  
P. Martinez Portero - B. Zapata Miralles    
R. Bonadio - M. Vilella Martinez    
R. Brancaccio - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
S. Diez - O. Roca Batalla 2 - 0  
Z. Kolar - J. Barranco Cosano 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Djokovic M / Gomez-Herrer 2 - 0  
Neis F / Vega Hernandez D - Molleker R / Rodionov J 2 - 1  
Reese H / Romboli F - Bagnis F / Duran G 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - N. Kyrgios 2 - 1  
D. Goffin - F. Tiafoe 0 - 2  
F. Auger Alliassime - N. Basilashvili 2 - 0  
F. Tiafoe - D. Ferrer 2 - 1  
K. Edmund - J. Isner 0 - 2  
Kev. Anderson - Jor. Thompson 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Goffin 0 - 2  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 1 - 2  
S. Tsitsipas - L. Mayer 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Jarry N / Skugor F 2 - 1  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - Y. Putintseva 2 - 1  
M. Vondrousova - T. Maria 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - A. Kontaveit 1 - 2  
Yafan Wang - Qiang Wang 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Bencic B / Kasatkina D 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Mertens E / Sabalenka A 1 - 2  
Niculescu M / Spears A - Görges/Halep 2 - 1  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - Ant. Hoang 1 - 2  
B. Crepatte - K. Majchrzak 0 - 2  
C. Moutet - C. Ilkel 2 - 1  
Den. Novak - L. Miedler 2 - 0  
F. Horansky - J.S. Tatlot 2 - 1  
J. Sels - K. de Schepper 2 - 0  
M. Guinard - Gon. Oliveira 2 - 0  
M. Janvier - S. Stakhovsky 2 - 0  
N. Mahut - M. Martineau 2 - 0  
R. Berankis - G. Jacq 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - A. Karatsev 0 - 2  
T. Brkic - S. Ofner 1 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Olivetti A - Galloway R / Lammons N 2 - 1  
Halys Q / Jacq G - Arends/Weissborn 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Huang K / Wang Z 0 - 2  
Chaudhary K / Yadav B - Chakraborty B / Deswal G 2 - 1  
George A / Shukla S - Chew P / Chew R 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Isriyanate T / Namdash K    
Ivanov V / Sozonov I - Lee Y / Wang C L 1 - 2  
Karandasuwardi/Pratama - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Mayekar A / Singh V K - Kunwar Ishan S / Tripathi 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolotova E / Davletova A - Ng W Y / Yeung Ng T 1 - 2  
Istarani N K M / Pradipta - Haris D D / Kusumah T O 0 - 2  
Laisuan R / Mingchua S - Jakkampudi M / Ram P S 2 - 0  
Lee A / Lee S - Hany D / Hosny H 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Ponnappa A / Reddy N S 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Awanda A S / Bernadet P Z 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Chow M K / Lee M Y 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga,Interkont-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 8 - 9  
Vízilabda (Világ Liga,női,Interkont-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 13 - 9  

 

2019.03.25.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Birmingham 25 - 25  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö (3.m.) 7 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - Iowa 4 - 3  
Tucson - San Jose Barracuda 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec (4.m.) 2 - 3  
Vitkovice - Trinec (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk (4.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Imatra Ketterä (4.m.) 3 - 7  
KeuPa - Kokkolan Hermes (4.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Ilves (3.m.) 2 - 1  
Lahti Pelicans - HIFK (3.m.) 1 - 1  
Tappara - Lukko (3.m.) 3 - 2  
Turku PS - Hämeenlinna (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Nomad Asztana (5.m.) 5 - 2  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Mogo Riga (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omszkije Jasztrebi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 (4.m.) 2 - 1  
Tolpar Ufa - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Montreal 1 - 1  
Chicago - Colorado 1 - 1  
Vancouver - Columbus 0 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Frisk/Asker (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Bodens HF 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Frölunda (2.m.) 3 - 2  
Skelleftea - Djurgarden (2.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (1.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - H. Hofstetter 1 - 0  
A. Valverde - E. Bernal 0 - 1  
A.J. Hodeg - P. Bauhauss 0 - 1  
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
Mic. Matthews - R. Gibbons 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 0 - 1  
P. Bevin - M. Aristi 0 - 1  
Volta a Catalunya 2019 - 1. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica (1.m.) 90 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars (3.m.) 64 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang (2.m.) 86 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Bourg 85 - 96  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Koloszosz Rodosz 95 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Cibona Zagreb 78 - 108  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 85 - 76  
Hapoel Gilboa Galil - Bnei Herzeliya 81 - 95  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona 86 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Beijing Ducks (1.m.) 96 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Spojnia Stargard 86 - 80  
Koszalin - Ostrow Wielkopolski 78 - 123  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 70 - 78  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE-Csata - Győr 84 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Antonio 96 - 115  
Golden State - Detroit 121 - 114  
LA Lakers - Sacramento 111 - 106  
New Orleans - Houston 90 - 113  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Bayern München 70 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk (3.m.) 65 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Afyon Bld. Spor 85 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - CSZKA Moszkva 99 - 99, h.u. 110 - 116  
Himki Moszkva - Asztana 93 - 80  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Lovosice (2.m.) 33 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Akureyri Handboltafelag 36 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - HIF Karlskrona (1.m.) 30 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Lugi (1.m.) 27 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Atl. Platense 1 - 2  
Mitre Santiago del Estero - Olimpo Bahia Blanca 3 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Barracas Central 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Dep. Laferrere 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Cottbus 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Bulgária 1 - 1  
Montenegró - Anglia 1 - 5  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Ukrajna 1 - 2  
Portugália - Szerbia 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Albánia 0 - 3  
Franciaország - Izland 4 - 0  
Törökország - Moldova 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Utrecht 2 3 - 3  
AZ Alkmaar 2 - PSV 2 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Sektzia Nes Tziona 2 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 3 - 1  
Independiente SF - Once Caldas 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Rieti 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Union Comercio 3 - 0  
UTC de Cajamarca - Huancayo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Zaragoza 3 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Litvánia 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Szaúd-Arábia 5 - 0  
U20Csehország - U20Hollandia 0 - 2  
U20Franciaország - U20Dél-Korea 3 - 1  
U20Uruguay - U20Ukrajna 1 - 2  
U20USA - U20Japán 2 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Finnország - U21Bulgária 0 - 1  
U21Katar - U21Izland 0 - 3  
U21Olaszország - U21Horvátország 2 - 2  
U21Oroszország - U21Norvégia 5 - 1  
U21Skócia - U21Svédország 1 - 2  
U21Spanyolország - U21Ausztria 3 - 0  
U21Ukrajna - U21Kazahsztán 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Litvánia 0 - 0  
Kína - Üzbegisztán 0 - 1  
Thaiföld - Uruguay 0 - 4  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk (3.m.) 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz Szaloniki - Pamvohaikosz 3 - 1  
Panathinaikosz - Ethnikosz Alexandroupoli 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Markopoulo 3 - 1  
Sakk (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Esipenko - B. Gelfand 1 - 0  
Berkes F. - F. Bindrich 0.5 - 0.5  
Gledura B. - V. Artemyev 0.5 - 0.5  
K. Piorun - M. Rodshtein 0.5 - 0.5  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - R. Robson 0.5 - 0.5  
Awonder Liang - V. Akobian 1 - 0  
F. Caruana - Jeff. Xiong 1 - 0  
H. Nakamura - T. Gareev 1 - 0  
S. Sevian - S. Shankland 0.5 - 0.5  
Wes. So - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - B. Zapata Miralles 1 - 2  
C. Taberner - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - K. Krawietz 2 - 0  
E. Lopez-Perez - R. Marcora 2 - 0  
G.M. Moroni - M. Djokovic 2 - 0  
J. Rodionov - M. Donati 1 - 2  
Joao Domingues - G. Mager    
P. Cachin - T. de Bakker 2 - 1  
P. Heller - E. Couacaud 0 - 2  
R. Brancaccio - C. Gomez-Herrera 2 - 1  
S. Gutierrez-Ferrol - J. Melzer 0 - 2  
T. Robredo - F. Gaio 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J. Chardy 2 - 1  
D. Medvedev - R. Opelka 2 - 1  
D. Shapovalov - A. Rublev 2 - 0  
F. Krajinovic - R. Federer 0 - 2  
G. Dimitrov - Jor. Thompson 0 - 2  
Kev. Anderson - J. Sousa 2 - 0  
N. Kyrgios - D. Lajovic 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Pella G / Sousa J 2 - 0  
Middelkoop M / Schwartzma - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Bertens 2 - 1  
A. Kontaveit - B.V. Andreescu    
P. Kvitova - Car. Garcia 2 - 0  
Qiang Wang - S. Williams    
Su-Wei Hsieh - C. Wozniacki 2 - 1  
T. Maria - S. Stephens 2 - 0  
V. Williams - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Bencic B / Kasatkina D 1 - 2  
Chan H-C / Chan L - Kudermetova V / Schuurs D 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - J.S. Tatlot 0 - 2  
B. Bonzi - R. Safiullin 0 - 2  
C. Altamirano - L. Miedler 0 - 2  
C. Ilkel - A. Artunedo Martinavarro 2 - 0  
D. Masur - Ale. Muller 1 - 2  
E. Furness - B. Crepatte 0 - 2  
H. Grenier - V. Troicki 0 - 2  
L. Grigelis - T. Brkic 0 - 2  
M. Viola - Ste. Robert 2 - 0  
N. Gombos - M. Janvier 0 - 2  
P. Kotov - M. Torpegaard 0 - 2  
T. Lamasine - G. Jacq 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sels - A. Karatsev 1 - 2  
S. Stakhovsky - Y. Mertens 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Peterson - Arg. Mendez 1 - 1  
Lam. Peterson - S. Lipinets 0 - 1  
Címkék: tippmix,