Tippmix eredmények - 2019. március 18-24.

2019-03-18
Tippmix eredmények - 2019. március 18-24.
2019.03.24.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona Hotshots - San Diego 32 - 15  
San Antonio - Salt Lake 19 - 15  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - North Melbourne Kangaroos 141 - 59  
Greater Western Sydney - Essendon 112 - 40  
St. Kilda - Gold Coast Suns 85 - 84  
Aussie Rules (AFL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Geelong 73 - 7  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 5 - 7  
Svédország - Svájc 7 - 8  
Darts (European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright 3 - 6  
D. van den Bergh - D. Gurney 0 - 6  
European Open 2019    
J. Wade - D. Chisnall 6 - 1  
Jus. Pipe - Dar. Webster 6 - 1  
Jus. Pipe - R. Cross 2 - 6  
K. Ratajski - G. Price 4 - 6  
M. Suljovic - J. Wade 6 - 2  
M. Suljovic - Joe Cullen 6 - 3  
M. van Gerwen - G. Price 6 - 5  
M. van Gerwen - J. Wattimena 6 - 0  
M. van Gerwen - M. Suljovic 7 - 5  
M. van Gerwen - R. Cross 8 - 6  
P. Wright - Ross Smith 6 - 3  
R. Cross - J. Clayton 6 - 4  
R. Cross - P. Wright    
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Chodov (2.m.) 4 - 2  
Sparta Praha - Vitkovice (2.m.) 2 - 5  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - SFC Copenhagen (2.m.) 5 - 4  
Sunds - Benlose (2.m.) 3 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sandnes (3.m.) 18 - 3  
Sveiva - Tunet (3.m.) 14 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping (2.m.) 8 - 5  
Pixbo Wallenstam - Falun (2.m.) 3 - 14  
Sirius - Storvreta (2.m.) 2 - 2  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Acqua & Sapone Pescara 0 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Tyumeny 3 - 5  
Szinara Jekatyerinburg - Norilszkij Nikel 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burinhosa - Benfica 1 - 4  
Pinheirense - Leoes Porto Salvo 1 - 5  
Viseu - Fundao 2 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna Magna - Inter Movistar 5 - 5  
Santa Coloma - Barcelona 2 - 3  
Golf (Maybank Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maybank Championship 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Belleville 2 - 1  
Bridgeport - Syracuse 4 - 1  
Charlotte - Hartford 6 - 2  
Cleveland - Hershey 5 - 2  
Cleveland - Hershey (20:00) 4 - 1  
Colorado Eagles - Manitoba 2 - 2  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Providence - Binghamton 3 - 1  
Rockford - Milwaukee 2 - 8  
San Antonio - Chicago Wolves 0 - 5  
San Antonio - Grand Rapids 1 - 3  
San Diego - Ontario Reign 4 - 4  
Springfield - Laval 2 - 2  
Syracuse - Utica 6 - 2  
Texas Stars - Grand Rapids 2 - 3  
Toronto Marlies - Rochester 4 - 4  
Tucson - San Jose Barracuda 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria (4.m.) 2 - 7  
Jesenice - Asiago (4.m.) 6 - 0  
Lustenau - Salzburg 2 (4.m.) 4 - 2  
Renon/Ritten - Olimpija Ljubljana (4.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 5 - 1  
Dundee - Cardiff 3 - 1  
Fife - Nottingham 3 - 3  
Guildford - Coventry 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 2 - 1  
Litvínov - Chomutov 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec (3.m.) 4 - 1  
Vitkovice - Trinec (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erste Liga 2018/19 - Újpest vagy Csíkszereda jut tovább?    
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - Kajaanin Hokki (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RoKi - LeKi (4.m.) 8 - 6  
TUTO - SaPKo (4.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - SZKA-1946 (3.m.) 0 - 5  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Dinamo Szentpétervár 2 (3.m.) 3 - 2  
Omszkije Jasztrebi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 (3.m.) 1 - 2  
Tolpar Ufa - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Minnesota 5 - 1  
Dallas - Pittsburgh 2 - 3  
Florida - Boston 3 - 7  
Las Vegas - Detroit 2 - 2  
Los Angeles - Anaheim 3 - 3  
Montreal - Buffalo 7 - 4  
NY Islanders - Arizona 2 - 0  
St. Louis - Tampa Bay 4 - 3  
Toronto - NY Rangers 1 - 1  
Vancouver - Calgary 1 - 3  
Washington - Philadelphia 3 - 1  
Winnipeg - Nashville 5 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Narvik 3 - 10  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deggendorf - Bayreuth (4.m.) 4 - 4  
Freiburg - Tölzer Löwen (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg (4.m.) 4 - 4  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen (4.m.) 5 - 1  
Dresden - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 0 - 4  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren (4.m.) 5 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf (5.m.) 3 - 3  
Köln - Ingolstadt (5.m.) 4 - 2  
Mannheim - Nürnberg (5.m.) 7 - 4  
München - Eisbären Berlin (5.m.) 0 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Kitchener Rangers (2.m.) 7 - 0  
London Knights - Windsor Spitfires (2.m.) 5 - 0  
Niagara Icedogs - North Bay Battalion (2.m.) 2 - 5  
Oshawa Generals - Peterborough Petes (2.m.) 8 - 2  
Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs (2.m.) 5 - 2  
Saginaw Spirit - Sarnia Sting (2.m.) 5 - 1  
Sault Ste Marie Greyhound - Owen Sound Attack (2.m.) 6 - 3  
Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz (6.m.) 2 - 2  
Salzburg - Fehérvár (6.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - AIK (2.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad (2.m.) 1 - 3  
Växjö - Lulea (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Medicine Hat Tigers (1.m.) 1 - 2  
Everett Silvertips - Tri-City Americans (2.m.) 4 - 3  
Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen (2.m.) 4 - 1  
Prince Albert Raiders - Red Deer Rebels (2.m.) 6 - 4  
Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors (2.m.) 3 - 1  
Spokane Chiefs - Portland Winterhawks (2.m.) 3 - 5  
Vancouver Giants - Seattle Thunderbirds (2.m.) 1 - 4  
Victoria Royals - Kamloops Blazers (2.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Basic-Fit Brussels 74 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Joinville/AABJ 84 - 76  
Corinthians Paulista - Vasco da Gama 85 - 72  
Flamengo - BC Brasilia 97 - 54  
Minas - Cearense 95 - 85  
Paulistano - Botafogo 100 - 104  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom (1.m.) 85 - 85, h.u. 94 - 92  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roanne - Nancy 80 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Limoges 109 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Landes 51 - 50  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - TNT KaTropa 109 - 83  
SM Beermen - Alaska Aces 114 - 96  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Olympiakosz 65 - 101  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Bosco Zagreb 76 - 82  
Split - Gorica 79 - 86  
Zabok - Skrljevo 78 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Rishon 77 - 53  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Hokkaido 92 - 77  
Kyoto - Tokyo Sunrockers 93 - 93, h.u. 103 - 105  
Osaka - Albirex Niigata 84 - 92  
Rizing Fukuoka - Toyama 74 - 101  
Shiga - Ryukyu Okinawa 73 - 78  
Tokyo Alvark - Nagoya Dolphins 100 - 74  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 80 - 66  
Yokohama - Tochigi 79 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Trefl Sopot 77 - 75  
Start Lublin - Asseco Gdynia 71 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw 69 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 78 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 129 - 127  
Chicago - Utah 83 - 114  
Golden State - Dallas 91 - 126  
Indiana - Denver 124 - 88  
Memphis - Minnesota 99 - 112  
Milwaukee - Cleveland 127 - 105  
New York - LA Clippers 113 - 124  
Portland - Detroit 117 - 112  
Sacramento - Phoenix 112 - 103  
Toronto - Charlotte 114 - 115  
Washington - Miami 108 - 113  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Tübingen 76 - 85  
Hagen - Rostock 77 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Mantova 62 - 77  
Cento - Fortitudo Bologna 78 - 85  
Ferrara - GSA Udine 82 - 80  
Forli - Treviso 72 - 80  
Jesi - Ravenna 78 - 88  
Montegranaro - Verona 61 - 67  
Roseto - Assigeco Piacenza 82 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Casale Monferrato 81 - 88  
Axpo Legnano - Latina 80 - 105  
Azimut Bergamo - Rieti 91 - 64  
Biella - Tortona 85 - 81  
Capo D'Orlando - Eurobasket Roma 112 - 85  
Scafati - Trapani 103 - 97  
Treviglio - Cassino 90 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Varese 81 - 77  
Cantu - Trieste 66 - 88  
Cremona - Olimpia Milano 76 - 72  
Pistoia - Reggio Emilia 76 - 80  
Sassari - Trento 88 - 70  
Torino - Brescia 89 - 91  
Venezia - Avellino 76 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Vigarano 84 - 52  
GEAS San Giovanni - Battipaglia 67 - 47  
San Martino di Lupari - UR Venezia 55 - 54  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 75 - 82  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Bilbao 64 - 64, h.u. 74 - 76  
Melilla - Betis 72 - 77  
Ourense - Iberojet Palma 54 - 66  
Palencia - Prat Joventut 64 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Fuenlabrada 92 - 96  
Estudiantes - Murcia 86 - 110  
MoraBanc Andorra - Gran Canaria 99 - 85  
Real Madrid - Barcelona 76 - 82  
Unicaja Malaga - Obradoiro Monbus 74 - 63  
Valencia - Joventut Badalona 93 - 80  
Zaragoza - Baskonia Vitoria 81 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Gernika Bizkaia 66 - 72  
Sant Adria - Ensino Lugo 70 - 60  
SC Zaragoza - Univ. Ferrol 75 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Bahcesehir Koleji 86 - 86, h.u. 103 - 106  
Fenerbahce - Tofas Bursa 89 - 56  
RH Gaziantepspor - Anadolu Efes 65 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 68 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 85 - 87  
Nyizsnyij Novgorod - Zielona Gora 101 - 61  
Tsmoki-Minszk - Parma Permszkij Kraj 80 - 68  
VEF Riga - UNIKSZ Kazany 52 - 82  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu 85 - 91  
Latvijas Univ. - Rapla 75 - 97  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Veszprém 28 - 30  
Wisla Plock - Szeged 20 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Frydek-Mistek (2.m.) 34 - 23  
Koprivnice - Jicin (2.m.) 36 - 24  
Nove Veseli - Dukla Praha (2.m.) 15 - 23  
Plzen - Lovosice (1.m.) 34 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Logrono La Rioja 35 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurofarm Rabotnik - Burgdorf-Hannover 17 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Porto 26 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Umag 33 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - KA Akureyri 22 - 26  
IR - Fram 23 - 28  
Selfoss - Haukar 27 - 29  
Stjarnan - Grotta 30 - 27  
ÍBV - FH 31 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Gwardia Opole 26 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Lübbecke 25 - 27  
Hamburg - Aue 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Melsungen 26 - 29  
Gummersbach - Bergischer HC 22 - 29  
Minden - Magdeburg 25 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Buzau 32 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Ademar Leon 24 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Gossau 25 - 19  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - St. Gallen 28 - 28  
Winterthur - Thun 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof (1.m.) 21 - 21  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Celje 31 - 32  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 25 - 28  
Dánia - Románia 36 - 23  
Franciaország - Norvégia 22 - 24  
Lengyelország - Argentína 26 - 23  
Magyarország - Japán 33 - 21  
Szlovákia - Izland 28 - 30  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Togo 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Dél-Afrika 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Libéria 1 - 0  
Zimbabwe - Kongó 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Guinea 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanzánia - Uganda 3 - 0  
Zöld-foki-szigetek - Lesotho 0 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Everton 1 - 0  
Liverpool - Arsenal 1 - 5  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Villa Dalmine 0 - 0  
Dep. Moron - Nueva Chicago 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Club Almagro 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Ferro Carril Oeste 0 - 1  
Santamarina Tandil - Central Cordoba SDE 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Defensores Unidos 0 - 1  
Comunicaciones - Almirante Brown 0 - 1  
Dep. Flandria - UAI Urquiza 2 - 3  
Justo Jose de Urquiza - San Miguel 0 - 0  
Talleres RE - Sacachispas 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - San Lorenzo 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Villa Mitre 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Roeselare 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Aurora Cochabamba 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Kindermann 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Osnabrück 1 - 3  
Lotte - Braunschweig 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Nyköbing 2 - 1  
Köge - Hvidovre 1 - 2  
Roskilde - Thisted 2 - 1  
Viborg - Helsingör 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Tarup-Paarup 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Skovshoved 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Ballerup 6 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 2 - 3  
Észak-Írország - Fehéroroszország 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 2 - 1  
Wales - Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Ausztria 4 - 2  
Lengyelország - Lettország 2 - 0  
Szlovénia - Észak Macedónia 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Belgium 0 - 2  
Kazahsztán - Oroszország 0 - 4  
San Marino - Skócia 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Panahaiki 0 - 0  
Doxa Drama - Apollon Larissza 2 - 0  
Karaiszkakisz Arta - Iraklisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Twente 1 - 2  
Roda - Maastricht 2 - 2  
Sparta Rotterdam - Nijmegen 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Kyoto 1 - 1  
Kagoshima Utd. - Machida Zelvia 0 - 1  
Tokushima - Tokyo Verdy 1 - 1  
Yamagata - Ryukyu 1 - 1  
Yamaguchi - Tochigi 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iga Kunoichi - Beleza Inagi 1 - 1  
Nagano Parceiro - Albirex Niigata 0 - 1  
Nippon Sport Univ. - Urawa RD 1 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Union Magdalena 1 - 0  
Independiente Medellin - Envigado 4 - 1  
Junior de Barranquilla - Atl. Huila 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warta Poznan - GKS Tychy 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Salt Lake 2 - 1  
New England - FC Cincinnati 0 - 2  
New York RB - Orlando 0 - 1  
Philadelphia - Columbus 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Arna-Björnar 0 - 0  
Valerenga - Stabaek 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Leverkusen 1 - 0  
Frankfurt - Bayern München 0 - 3  
Potsdam - Bremen 5 - 0  
Sand - Essen-Schönebeck 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Feralpisalo 0 - 1  
Fermana - Pesaro 0 - 0  
Giana Erminio - Teramo 1 - 2  
Gubbio - Renate 0 - 0  
Imolese - Monza 1 - 3  
Ravenna - Albinoleffe 0 - 1  
Südtirol - Vicenza 2 - 2  
Ternana - Pordenone 1 - 1  
Triestina - Sambenedettese 4 - 0  
Virtus Verona - Rimini 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Sicula Leonzio 3 - 0  
Monopoli - Virtus Francavilla 1 - 1  
Paganese - Casertana 2 - 2  
Potenza - Bisceglie 1 - 0  
Reggina - Catania 3 - 0  
Rende - Cavese 3 - 3  
Viterbese - Vibonese 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Tambov 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Himki - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Tyumeny 1 - 1  
Rotor Volgográd - Szibir Novoszibirszk 2 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Armavir 0 - 0  
Szocsi - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Tom Tomszk - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sol de America 2 - 2  
River Plate Asuncion - San Lorenzo 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Sport Boys Callao 3 - 1  
Univ. San Martin - C. Mannucci Trujillo 1 - 0  
Universitario de Deportes - Alianza Huanuco 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Cordoba 1 - 1  
Gimnastic - Malaga 0 - 1  
Granada - Las Palmas 1 - 1  
Majadahonda - Numancia 4 - 0  
Sp. Gijón - Oviedo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Burgos 0 - 1  
Coruxo - San Sebastian Reyes 2 - 2  
Cultural Leonesa - Celta Vigo B 3 - 1  
Las Palmas B - Salmantino 0 - 0  
Navalcarnero - Internacional de Madrid 1 - 5  
Pontevedra - Guijuelo 2 - 1  
Rapido de Bouzas - Deportivo B 2 - 1  
Real Madrid B - Ponferradina 0 - 0  
Valladolid B - Union Adarve 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Sp. Gijón B 0 - 1  
Izarra - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Mirandes - Gimn. Torrelavega 1 - 0  
Oviedo B - Gernika 0 - 0  
R. Santander - Real Union Irun 0 - 0  
UD Logrones - Leioa 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Alcoyano 2 - 1  
Cornella - Peralada 0 - 0  
Ebro - Barcelona B 0 - 1  
Espanyol B - Atl. Baleares 0 - 2  
Levante B - Sabadell 3 - 1  
Lleida - Castellon 0 - 1  
Teruel - Conquense 0 - 0  
Valencia B - Ejea 2 - 1  
Villarreal B - Ontinyent 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Melilla 1 - 4  
Cartagena - Villanovense 1 - 1  
Don Benito - Badajoz 1 - 2  
Granada B - Real Murcia 1 - 2  
Jumilla - Sevilla B 1 - 2  
Linense - Ibiza Eivissa 0 - 0  
Malaga B - Rec. Huelva 0 - 1  
Marbella - San Fernando 2 - 0  
Talavera de la Reina - El Ejido 2 - 0  
UCAM Murcia - Atl. Sanluqueno 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Sociedad 0 - 1  
Ath. Bilbao - Espanyol 1 - 2  
Huelva - CDEF Logrono 0 - 2  
Madrid CCF - Malaga 1 - 0  
Rayo Vallecano - Betis 0 - 0  
Sevilla - Tenerife 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Luxemburg 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Dánia 0 - 1  
U21Kazahsztán - U21Észtország 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Juventud de Las Piedras - Cerro Largo Melo 1 - 0  
Nacional Montevideo - Plaza Colonia 3 - 0  
Progreso Montevideo - Boston River 1 - 1  
River Plate Montevideo - CA Cerro 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Memphis 0 - 1  
Charlotte Independence - Atlanta Utd. 2 3 - 3  
El Paso - Rio Grande Valley 2 - 2  
Fresno - Reno 1 - 1  
Louisville City - Hartford 2 - 1  
New York RB 2 - Nashville SC 1 - 1  
Sacramento - Oklahoma City Energy 4 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Puerto Cabello 0 - 0  
Dep. La Guaira - Llaneros de Guanare 5 - 2  
Estudiantes de Caracas - Aragua Maracay 1 - 2  
Estudiantes de Merida - Metropolitanos Caracas 3 - 0  
Mineros de Guayana - Zulia Maracaibo 1 - 1  
Monagas Maturin - Caracas FC 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 1 - 3  
MMA (UFC Fight Night - Nashville)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - B. Moffett 1 - 0  
C. Blaydes - Ju. Willis 1 - 0  
J. Formiga - D. Alcantara Figueiredo 1 - 0  
J. Makdessi - J. Pinedo 1 - 0  
L.A. Pena - S. Peterson 1 - 0  
M. Barber - J.J. Aldrich (női) 1 - 0  
M. Vera - F. Saenz 1 - 0  
S. Thompson - A. Pettis 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Martinsville 1.) 1 - 0  
C. Bowyer - K. Harvick (Martinsville 1.) 0 - 1  
Cha. Elliott - A. Almirola (Martinsville 1.) 1 - 0  
D. Hamlin - K. Harvick (Martinsville 1.) 1 - 0  
Kurt Busch - Jim. Johnson (Martinsville 1.) 1 - 0  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (Martinsville 1.) 0 - 1  
Nascar, Martinsville 1. 2019    
Nascar, Martinsville 1. 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bath 29 - 10  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Broncos - Hull FC 24 - 28  
Salford - Wigan 22 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Toulouse 19 - 23  
Racing-Metro - Bordeaux 45 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Parramatta Eels 16 - 36  
Wests Tigers - New Zealand Warriors 34 - 6  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Canberra Brumbies 36 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Maringa (1.m.) 3 - 2  
Sesi SP - Itapetininga (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kecskemét 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba (1.m.) 3 - 0  
Vasas - Újpest (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - JT Thunders 1 - 3  
Toray Arrows - Osaka Blazers 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Toray Arrows 2 - 3  
NEC Red Rockets - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Saitama Ageo Medics - Denso Airybees 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Bielsko-Biala (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Belchatow 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Legionowo 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Castellana Grotte 3 - 0  
Cucine Lube Civitanova - Vibo Valentia 3 - 0  
Padova - Latina 3 - 0  
Revivre Milano - Perugia 3 - 2  
Siena - Ravenna 3 - 2  
Verona - Modena 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Conegliano 3 - 2  
Club Italia Roma - Chieri 3 - 1  
Filottrano - Bisonte Firenze 1 - 3  
Novara - San Bernardo Cuneo 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Kalinyingrád 3 - 2  
Mincsanka Minszk - Proton Szaratov 3 - 2  
Uralocska Jekatyerinburg - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Sakk (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Piorun - Berkes F. 1 - 0  
M. Rodshtein - K. Alekseenko 1 - 0  
N. Grandelius - Erdős V. 1 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - F. Caruana 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - Jeff. Xiong 0.5 - 0.5  
R. Robson - Wes. So 0.5 - 0.5  
S. Shankland - A. Lenderman 0.5 - 0.5  
T. Gareev - Awonder Liang 1 - 0  
V. Akobian - S. Sevian 0 - 1  
Snooker (Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neil Robertson - R. O'Sullivan (13 nyert frame-ig) 11 - 13  
Strandröplabda (Siam Reap)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eglseer P / Schnetzer F - Haussener Y / Metral Q 1 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Dressler C / Huber A 1 - 2  
Sífutás (10 km üldözéses, női, Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km üldözéses, női, Quebec - Top 3    
10 km üldözéses, női, Quebec 2019    
A.U. Jacobsen - K. Parmakoski 0 - 1  
Ebba Andersson - Fri. Karlsson 1 - 0  
I.F. Östberg - T. Johaug 0 - 1  
K. Hennig - A. Sedova 0 - 1  
M. Dahlqvist - J. Sundling 0 - 1  
S. Björnsen - C. Kalla 0 - 1  
Sífutás (15 km üldözéses, Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - A. Harvey 0 - 1  
A. Musgrave - A. Melnichenko 1 - 0  
D. Cologna - H.C. Holund 1 - 0  
J.M. Gaillard - E. Björnsen 0 - 1  
S. Röthe - F. de Fabiani 0 - 1  
S.H. Krüger - D. Cologna 1 - 0  
Vik. Thorn - And. Larkov 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, női, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Oslo 2019    
12,5 km, női, Oslo 2019 - Top 3    
D. Wierer - L. Vittozzi 0 - 1  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Dahlmeier - H. Öberg 0 - 1  
M. Davidova - J. Braisaz 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - F. Preuss 0 - 1  
P. Fialkova - I. Landmark Tandrevold 1 - 0  
T. Eckhoff - D. Herrmann 1 - 0  
Sílövészet (15 km, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Oslo 2019    
15 km, Oslo 2019 - Top 3    
B. Doll - L. Hofer 1 - 0  
J. Eberhard - D. Windisch 1 - 0  
J.T. Bö - T. Bö 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - A. Loginov 0 - 1  
S. Desthieux - A. Peiffer 0 - 1  
S. Samuelsson - E. Lesser 1 - 0  
V.S. Christiansen - A. Guigonnat 1 - 0  
Síugrás (Planica, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Prevc - J. Wolny 1 - 0  
K. Geiger - J.A. Forfang 1 - 0  
P. Prevc - E. Klimov 0 - 1  
P. Zyla - T. Zajc 1 - 0  
Planica 2019, 2. verseny    
Planica 2019, 2. verseny - Top 3    
Ryo. Kobayashi - M. Eisenbichler 1 - 0  
S. Ammann - M. Hayböck 1 - 0  
S. Kraft - Rob. Johansson 0 - 1  
Tenisz (Curitiba, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - Bondár A. 2 - 1  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - Y. Maden 2 - 1  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Erlich J / Martin F 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - J. Isner 0 - 2  
D. Ferrer - A. Zverev 2 - 1  
F. Tiafoe - M. Kecmanovic 2 - 0  
H. Hurkacz - F. Auger Alliassime 0 - 2  
M. Raonic - K. Edmund 0 - 2  
N. Basilashvili - R. Haase 2 - 0  
N. Djokovic - F. Delbonis 2 - 1  
R. Bautista-Agut - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Granollers M / Mektic N 2 - 0  
Gonzalez M / Zeballos H - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Middelkoop M / Schwartzman D 0 - 2  
Koolhof W / Tsitsipas S - Murray J / Soares B 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Ram R / Salisbury J - Isner J / Querrey S 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. Kontaveit 1 - 2  
B.V. Andreescu - A. Kerber 2 - 1  
D. Kasatkina - V. Williams 0 - 2  
E. Mertens - M. Vondrousova 0 - 2  
Kar. Pliskova - A. Cornet 2 - 1  
P. Hercog - S. Halep 1 - 2  
Y. Putintseva - A. Sevastova 2 - 1  
Yafan Wang - D.R. Collins 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Krunic A / Panova A 2 - 1  
Groenefeld A / Hradecka L - Niculescu M / Spears A 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Christian K / Muhammad A 2 - 0  
Jurak D / Olaru R - Arruabarrena L / Watson H 2 - 0  
Rosolska A / Yang Z - Dabrowski G / Xu Y 1 - 2  
Stosur S / Zhang S - Kichenok / Kichenok 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - M. Polmans 1 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Hach Verdugo - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koki Watanabe - T. Rouxel 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koga A / Saito T - Lee Y / Wang C L 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - Sae. Kawakami 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Labar R / Tran A - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Magdaleno - Rico Ramos 1 - 0  

 

2019.03.23.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Legends - Orlando 6 - 36  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Hawthorn 55 - 87  
Brisbane Lions - West Coast Eagles 102 - 58  
Melbourne Demons - Port Adelaide 61 - 87  
Western Bulldogs - Sydney Swans 82 - 65  
Aussie Rules (AFL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Fremantle 64 - 28  
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Nyeftjanyik - Dinamo Moszkva (1.m.) 5 - 3  
Ural Trubnyik - Bajkal Irkutszk (1.m.) 6 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - Västeräs 8 - 4  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 5 - 4  
KIA Tigers - LG Twins 0 - 2  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 4 - 7  
NC Dinos - Samsung Lions 7 - 0  
SK Wyverns - KT Wiz 7 - 4  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Japán 3 - 11  
Svájc - Dél-Korea 5 - 3  
Svájc - Kína 7 - 6  
Svédország - Japán 6 - 3  
Darts (European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. van den Bergh 3 - 6  
D. Chisnall - T. Evetts 6 - 2  
D. Gurney - J. de Zwaan 6 - 2  
Dar. Webster - P. Jirkal 6 - 3  
G. Price - Sco. Taylor 6 - 3  
Ian White - Jus. Pipe 5 - 6  
J. Clayton - Adam Hunt 6 - 3  
J. Wade - W. Plaisier 6 - 3  
J. Wattimena - G. Durrant 6 - 5  
Joe Cullen - V. van der Voort 6 - 1  
M. Suljovic - M. Dennant 6 - 4  
M. van Gerwen - Mer. King 6 - 1  
Mic. Smith - K. Ratajski 5 - 6  
P. Wright - K. Huybrechts 6 - 2  
R. Cross - S. Beaton 6 - 3  
S. Whitlock - Ross Smith 5 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Znojmo (7.m.) 3 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Chodov (1.m.) 6 - 3  
Sparta Praha - Vitkovice (1.m.) 2 - 5  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - SFC Copenhagen (1.m.) 5 - 5  
Sunds - Benlose (1.m.) 3 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (1.m.) 6 - 2  
Wiler-Ersigen - Köniz (1.m.) 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Mullsjö (2.m.) 9 - 4  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Pesarofano 3 - 4  
Rieti - Acqua & Sapone Pescara 3 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Tyumeny 5 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Norilszkij Nikel 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Azemeis 6 - 1  
Electrico FC - Sporting CP 3 - 5  
Modicus Sandim - Braga 2 - 0  
Rio Ave - Quinta dos Lombos 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Peniscola 1 - 1  
Murcia - Jaen 2 - 2  
Parrulo Ferrol - Segovia 3 - 4  
Valdepenas - Zaragoza 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Hartford 3 - 1  
Colorado Eagles - Manitoba 0 - 2  
Milwaukee - Rockford 4 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 4 - 4  
Providence - Belleville 2 - 0  
Rochester - Cleveland 2 - 5  
Springfield - Binghamton 7 - 2  
Stockton - Iowa 5 - 3  
Texas Stars - Chicago Wolves 1 - 4  
Toronto Marlies - Rochester 2 - 5  
Utica - Laval 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Manchester 4 - 0  
Fife - Guildford 2 - 2  
Glasgow - Nottingham 0 - 4  
Sheffield - Milton Keynes 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK (4.m.) 3 - 2  
Olomouc - Plzen (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erste Liga 2018/19 - FTC vagy Debrecen jut tovább?    
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat (3.m.) 2 - 1  
Kokkolan Hermes - KeuPa (3.m.) 1 - 3  
RoKi - LeKi (3.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans (2.m.) 3 - 2  
Hämeenlinna - Turku PS (2.m.) 5 - 3  
Ilves - Kärpät (2.m.) 0 - 4  
Lukko - Tappara (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 3 - 3  
Colorado - Chicago 4 - 2  
Edmonton - Ottawa 3 - 3  
New Jersey - Arizona 1 - 1  
Philadelphia - NY Islanders 2 - 4  
Washington - Minnesota 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Kitchener Rangers (1.m.) 4 - 2  
London Knights - Windsor Spitfires (1.m.) 4 - 3  
Oshawa Generals - Peterborough Petes (1.m.) 7 - 0  
Ottawa 67's - Hamilton Bulldogs (1.m.) 9 - 3  
Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Zürich Lions 5 - 2  
Rapperswil - Davos 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Langnau Tigers (7.m.) 8 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvalls - Almtuna 2 - 4  
Kristianstad - Vita Hasten 2 - 3  
Tranas - Bodens HF 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea (1.m.) 0 - 2  
Frölunda - Malmö (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Michalovce (7.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad (1.m.) 5 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk (6.m.) 4 - 4  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everett Silvertips - Tri-City Americans (1.m.) 6 - 1  
Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen (1.m.) 2 - 2  
Prince Albert Raiders - Red Deer Rebels (1.m.) 3 - 0  
Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors (1.m.) 2 - 2  
Spokane Chiefs - Portland Winterhawks (1.m.) 5 - 2  
Vancouver Giants - Seattle Thunderbirds (1.m.) 7 - 1  
Victoria Royals - Kamloops Blazers (1.m.) 4 - 0  
Kerékpár (Milánó-San Remo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - A. Demare 1 - 0  
A. Valverde - V. Nibali 1 - 0  
E. Viviani - C. Ewan 0 - 1  
F. Gaviria - Sam Bennett 1 - 0  
G. van Avermaet - Phi. Gilbert 1 - 0  
M. Trentin - J. Degenkolb 1 - 0  
Milánó-San Remo 2019    
Milánó-San Remo 2019 - Top 3    
P. Sagan - J. Alaphilippe 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (1.m.) 85 - 85, h.u. 106 - 101  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Liege 86 - 84  
Okapi Aalstar - Mons 81 - 87  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Mogi das Cruzes 82 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Kolin 83 - 88  
Sokoli Hradec Kralove - USK Praha 86 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Brno 62 - 60  
Olomoucko - Usti nad Labem 94 - 74  
Opava - Pardubice 87 - 77  
Svitavy - Nymburk 69 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx (2.m.) 73 - 51  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang (1.m.) 94 - 87  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Nantes 84 - 80  
Quimper - Denain 90 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Chalon sur Saone 106 - 104  
Cholet - Gravelines 84 - 81  
Monaco - Le Mans 82 - 65  
Pau Orthez - Reims 77 - 67  
Strasbourg - Antibes 75 - 55  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lyon 66 - 79  
Nantes Reze - Landerneau Bretagne 65 - 68  
Roche Vendee - Mondeville 68 - 48  
St-Amand Hainaut - Villeneuve d'Ascq Lille 74 - 53  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Ginebra SM 96 - 105  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Ethnikosz Pireusz 100 - 76  
Ermisz Agiasz - Kardica 60 - 68  
Har. Trikoupisz Meszologi - Ippokratisz Kosz 94 - 60  
Ionikosz Nikea - Iraklisz 93 - 81  
Kasztoria - Amintasz Dafni 70 - 65  
Kavala - Korivosz Amaliada 68 - 64  
Marouszi - Pszihiko 71 - 70  
Pefkohori - Diagorasz Egaleo 72 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - PAOK 58 - 62  
Holargosz - Rethymno 66 - 61  
Ifesztosz Limnosz - AEK Athén 74 - 87  
Kymi - Promitheasz Patra 86 - 82  
Lavrio - Periszteri 83 - 55  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Zadar 62 - 103  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 77 - 88  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 92 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Hokkaido 95 - 75  
Kyoto - Tokyo Sunrockers 93 - 97  
Osaka - Albirex Niigata 68 - 80  
Rizing Fukuoka - Toyama 82 - 91  
Shiga - Ryukyu Okinawa 81 - 78  
Tokyo Alvark - Nagoya Dolphins 82 - 70  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 71 - 66  
Yokohama - Tochigi 64 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Bayi Kylins (5.m.) 97 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Krosno 104 - 76  
Legia Varsó - Rosa Radom 94 - 72  
Starogard Gdanski - Szczecin 84 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Siedlce 95 - 59  
Poznan - Ostrow Wielkopolski 59 - 59, h.u. 69 - 68  
Torun - Gorzow 87 - 65  
Widzew Lodz - Lublin 81 - 79  
Wisla Krakkó - Polkowice 70 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 85 - 78  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 89 - 78  
Prienai - Rytas Vilnius 68 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE 89 - 84  
Debrecen - Sopron 104 - 97  
Körmend - Kaposvár 88 - 66  
Pécs - Atomerőmű 85 - 68  
Szeged - TF-Budapest 90 - 85  
Szolnok - Kecskemét 80 - 74  
Szombathely - Jászberény 78 - 58  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd 57 - 69  
Vasas - ZTE 57 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Boston 124 - 117  
Cleveland - LA Clippers 108 - 110  
Houston - San Antonio 111 - 105  
LA Lakers - Brooklyn 106 - 111  
Milwaukee - Miami 116 - 87  
New York - Denver 93 - 111  
Orlando - Memphis 110 - 110, h.u. 123 - 119  
Toronto - Oklahoma City 109 - 116  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Kirchheim 101 - 85  
Hamburg - Chemnitz 77 - 80  
Hanau - Schalke 84 - 80  
Karlsruhe - Heidelberg 85 - 82  
Paderborn - Nürnberg 72 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - VL Pesaro 78 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Huesca 77 - 60  
Granada - Valladolid 64 - 74  
Oviedo - Lleida 83 - 68  
Real Canoe - Leyma Coruna 65 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Gipuzkoa 60 - 67  
Manresa - Burgos 83 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Bembibre 79 - 55  
IDK Gipuzkoa - P. Avenida 42 - 69  
Valencia - Araski AES 73 - 63  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Kosice (1.m.) 73 - 52  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - B. Bystrica 74 - 40  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Olimpija Ljubljana 65 - 59  
Rogaska - Krka Novo Mesto 90 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Istanbul BB 95 - 63  
Galatasaray - Besiktas 93 - 87  
Sakaryaspor - Karsiyaka 64 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Mersin BB 59 - 108  
Galatasaray - Antakya Hatay 67 - 65  
Kayserispor - Izmit Bld. Spor 60 - 79  
Kircicegi Bodrum - Istanbul Univ. 69 - 66  
Ormanspor - Botas Adana 64 - 68  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Tartu Ulikool 89 - 95  
Ogre - Valmiera 92 - 71  
TTU Tallinn - Valga 78 - 66  
Ventspils - Kalev/Cramo 91 - 82  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Flensburg 28 - 30  
Motor Zaporozsje - Kielce 33 - 33  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 18 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Tatran Litovel 29 - 19  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Frydek-Mistek (1.m.) 30 - 21  
Koprivnice - Jicin (1.m.) 30 - 33  
Nove Veseli - Dukla Praha (1.m.) 28 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Füchse Berlin 34 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Tatabánya 26 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Holstebro 22 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Azoty Pulawy 41 - 29  
Kiel - Granollers 34 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Pontault-Combault 34 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Arisz Nikea 28 - 22  
Edessza - Doukasz 33 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Varazdin 28 - 28  
Rudar Rude - Mladi Rudar Labin 29 - 31  
Sesvete - Zamet 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Spojnia Gdynia 41 - 29  
Kalisz - Pogon Szczecin 22 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Cegléd 28 - 22  
Csurgó - Komló 31 - 29  
Eger - Gyöngyös 24 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Dessau-Rosslauer 27 - 25  
Emsdetten - Wilhelmshaven 38 - 30  
Ferndorf - Rimpar 19 - 23  
Hagen - Coburg 28 - 31  
Hamm-Westfalen - Rhein Vikings Neuss 35 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Lemgo 20 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Szungul Sznyezsinszk 26 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Boa Hora 40 - 29  
Arsenal da Devesa - Avanca 24 - 34  
Fermentoes - Horta 29 - 22  
Maia - Fafe 31 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Teucro 25 - 21  
Bidasoa Irun - Benidorm 28 - 26  
Morrazo Cangas - Sinfin 27 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Trebnje 21 - 27  
Ormoz - SVIS Ivancna Gorica 33 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Loka 35 - 32  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 22 - 25  
Horvátország - Ausztria 21 - 22  
Lengyelország - Szlovákia 29 - 23  
Norvégia - Románia 31 - 27  
Németország - Hollandia 29 - 28  
Spanyolország - Brazília 28 - 25  
Svédország - Oroszország 28 - 26  
Szerbia - Svájc 31 - 21  
Szlovénia - Csehország 25 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Madagaszkár 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Comore-szigetek 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Gabon 1 - 1  
Mali - Dél-Szudán 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Kenya 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Ruanda 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niger - Egyiptom 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Mozambik 2 - 2  
Zambia - Namíbia 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Blackpool 1 - 4  
Burton - Accrington 5 - 2  
Coventry - Oxford Utd. 0 - 1  
Luton - Doncaster 4 - 0  
Peterborough - Southend 2 - 0  
Plymouth - Bristol Rovers 2 - 2  
Rochdale - Scunthorpe 3 - 1  
Shrewsbury - Portsmouth 0 - 2  
Walsall - Barnsley 0 - 1  
Wimbledon - Gillingham 2 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Cambridge Utd. 2 - 2  
Cheltenham - Northampton 3 - 1  
Colchester - Tranmere 0 - 2  
Crawley - Lincoln 0 - 3  
Grimsby - Bury 0 - 0  
Macclesfield - Stevenage 2 - 2  
Mansfield - Crewe 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Yeovil 2 - 0  
Notts County - Exeter 0 - 1  
Port Vale - Forest Green 0 - 2  
Swindon - Morecambe 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Harrogate Town 2 - 2  
Boreham - Aldershot 0 - 2  
Braintree - Bromley 2 - 4  
Chesterfield - Sutton Utd. 3 - 0  
Halifax - Solihull Moors 2 - 0  
Hartlepool - Wrexham 1 - 0  
Maidstone Utd. - Ebbsfleet Utd. 0 - 2  
Salford City - Barnet 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Gimnasia Mendoza 3 - 1  
Atl. Temperley - Atl. Rafaela 2 - 1  
Chacarita Juniors - Guillermo Brown 3 - 1  
Instituto Cordoba - Atl. Los Andes 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Estudiantes Buenos Aires 1 - 1  
Atl. Atlanta - Atl. All Boys 1 - 0  
Tristan Suarez - Atl. Fenix 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Dep. Armenio 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - San Jose de Oruro 2 - 1  
Jorge Wilstermann - Nacional Potosi 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Vitória PE 10 - 0  
Foz Cataratas - Vitória BA 2 - 0  
Internacional - Sao Francisco 7 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Meppen 1 - 0  
Hallescher FC - Wehen 1 - 4  
Jena - Uerdingen 0 - 0  
Karlsruhe - Rostock 1 - 1  
Münster - Unterhaching 3 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Würzburg 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Palestino 5 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Kjellerup 3 - 2  
Brabrand - Vejgaard 1 - 0  
Jammerbugt - Sydvest 1 - 0  
Kolding IF - Odder 1 - 1  
Skive - Dalum 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Frem 1 - 1  
Hellerup - B93 Köbenhavn 0 - 3  
Marienlyst - Slagelse BI 1 - 0  
Middelfart - Hilleröd 2 - 2  
Vanlöse - AB Gladsaxe 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thy-Thisted - Kolding 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Írország 0 - 1  
Grúzia - Svájc 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Málta - Feröer-szigetek 2 - 1  
Spanyolország - Norvégia 2 - 1  
Svédország - Románia 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Örményország 2 - 1  
Liechtenstein - Görögország 0 - 2  
Olaszország - Finnország 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Guingamp 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eginiakosz - Hania Kisszamikosz 0 - 4  
Irodotosz Alikarnasszosz - Trikala 1 - 0  
Kerkyra - Ergotelisz Iraklio 2 - 1  
Plataniasz - Volosz NFC 0 - 0  
Szparti - Aittitosz Szpata    
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Ehime - Nagasaki 0 - 1  
Kashiwa R. - Okayama 0 - 1  
Kofu - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Omiya Ardija - Mito 1 - 1  
Yokohama FC - Gifu 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Cali 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Atl. Nacional Medellin 1 - 3  
Dep. Pasto - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - LKS Lodz    
Garbarnia Krakkó - Wigry Suwalki 0 - 0  
Olsztyn - Rakow Czestochowa 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Puszcza Niepolomice    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Colorado Rapids 2 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - FTC 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Avaldsnes 1 - 0  
LSK Kvinner - Kolbotn 4 - 3  
Lyn - Fart 0 - 0  
Sandviken - Röa 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Freiburg 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Ascoli    
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Piacenza 1 - 1  
Arzachena - Pontedera 3 - 0  
Cuneo - Alessandria 0 - 0  
Entella - Robur Siena 0 - 0  
Gozzano - Novara 0 - 0  
Lucchese - Pro Patria 3 - 1  
Pisa - Carrarese 1 - 0  
Pistoiese - Olbia 1 - 3  
U23Juventus - Vercelli 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 5 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sporting Cristal 0 - 0  
Ayacucho - Alianza Lima 2 - 0  
Molinos El Pirata - Melgar 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Ross County 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Forfar 1 - 0  
East Fife - Brechin 0 - 2  
Montrose - Stenhousemuir 2 - 0  
Raith Rovers - Dumbarton 4 - 1  
Stranraer - Arbroath 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Annan 2 - 1  
Cowdenbeath - Queens Park 0 - 0  
Edinburgh City - Peterhead 0 - 0  
Elgin - Albion Rovers 0 - 2  
Stirling - Berwick 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Alloa 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Alcorcon 3 - 1  
Lugo - Albacete 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unionistas de Salamanca - Fuenlabrada 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Tudelano 0 - 1  
Durango - Calahorra 1 - 2  
Langreo - CD Vitoria 0 - 0  
Real Sociedad B - Amorebieta 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Olot 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 3 - 0  
Levante - Atl. Madrid 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Ohud Medina 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Románia 0 - 0  
U19Írország - U19Azerbajdzsán 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Dánia 3 - 1  
U19Görögország - U19Anglia (Helyszín: Anglia) 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Horvátország (Helyszín: Horvátország) 0 - 2  
U19Németország - U19Norvégia 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Szlovénia 2 - 0  
U19Spanyolország - U19Wales 5 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Svájc 3 - 2  
U19Izrael - U19Lengyelország 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Törökország 3 - 0  
U19Skócia - U19Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Ukrajna 3 - 1  
U19Szerbia - U19Belgium 0 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Japán 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Törökország 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Danubio Montevideo 5 - 1  
Penarol Montevideo - Racing Montevideo 2 - 2  
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Monarchs - Los Angeles Galaxy 2 5 - 0  
St. Louis FC - Tampa Bay 1 - 1  
Swope Park - Pittsburgh 2 - 2  
Tulsa - Tacoma Defiance 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. Tachira 2 - 1  
Dep. Anzoategui - Trujillanos Valera 1 - 3  
Lala Caroni - Dep. Lara 2 - 3  
Portuguesa Acarigua - Zamora Barinas 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Panama 1 - 1  
Guatemala - Costa Rica 1 - 0  
Jordánia - Szíria 0 - 1  
Mexikó - Chile 3 - 1  
Omán - Szingapúr 1 - 1  
Peru - Paraguay 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Carmarthen 1 - 0  
Llanelli - Cefn Druids 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Caernarfon 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Crusaders 2 - 2  
Ballymena Utd. - Warrenpoint 1 - 2  
Institute - Coleraine 1 - 0  
Newry City - Glenavon 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Limerick 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Canterbury Utd. 1 - 0  
MMA (Bellator 218, Thackerville)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tokov - Ger. Harris 1 - 0  
E. Sanchez - G. Karakhanyan 1 - 0  
V. Moldavsky - L. Vassell 1 - 0  
MMA (KSW 47, Lodz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mankowski - N. Parke 0 - 1  
D. Gralka - P. Politylo 0 - 1  
D. Janikowski - A. Ilic 0 - 1  
F. Rodrigues Jr. - S. Ishii 0 - 1  
K. Owczarz - M. Chojnoska (női) 1 - 0  
M. Kazieczko - B. Kopera 1 - 0  
M. Pudzianowski - Sz. Kolecki 0 - 1  
M. Wrzosek - K. Klaczek 1 - 0  
P. De Fries - T. Narkun 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night - Nashville)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Davis - J. Maia (női) 0 - 1  
E. Shelton - J. Espinosa 0 - 1  
R. Markos - A. Hill (női) 1 - 0  
Ryan MacDonald - Ch. Gutierrez 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Worcester 25 - 27  
Gloucester - London Wasps 27 - 14  
Newcastle - Sale 22 - 17  
Saracens - Harlequin 27 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leeds Rhinos 26 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Clermont 13 - 28  
Lyon - Toulon 42 - 33  
Perpignan - Grenoble 22 - 16  
Section Paloise - Montpellier 15 - 24  
Stade de France - Castres 32 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Gold Coast Titans 20 - 6  
Manly-Warringah SeaEagles - Sydney Roosters 18 - 26  
Newcastle Knights - Penrith Panthers 14 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Bloemfontein Cheetahs 35 - 17  
Munster - Zebre 31 - 12  
Ospreys - Newport Dragons 29 - 20  
Ulster - Port Elizabeth S. Kings 33 - 19  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Melbourne Rebels 28 - 14  
Pretoria Bulls - Waikato Chiefs 20 - 56  
Sydney Waratahs - Canterbury Crusaders 20 - 12  
Tokyo Sunwolves - Johannesburg Lions 24 - 37  
Wellington Hurricanes - Cape Town Stormers 34 - 28  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Minas (1.m.) 3 - 1  
Taubate Funvic - Renata Campinas (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Sesi Bauru (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Ajaccio GFC 1 - 3  
Nantes - Tourcoing 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Cannes 3 - 0  
Tours - Chaumont 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Quimper 3 - 1  
Chamalieres - Cannes 0 - 3  
Mougins - Mulhouse 0 - 3  
St-Raphael - Marcq-en-Baroeul 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Paris SC 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kifiszia 1 - 3  
Komotini - Finikasz Szyrosz 1 - 3  
Olympiakosz - PAOK 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Easz Evozmosz - Ilisziakosz 1 - 3  
Porfyrasz Pireusz - Pannaxiakosz 1 - 3  
Thetisz Voula - Makedonesz Axiosz 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Toray Arrows 2 - 3  
JT Thunders - Osaka Blazers 3 - 1  
Panasonic Panthers - Suntory Sunbirds 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Hitachi Rivale 0 - 3  
NEC Red Rockets - Saitama Ageo Medics 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Zawiercie 0 - 3  
Trefl Gdansk - Bedzin 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Ostrowiec Swietokrzyski (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - MKS Kalisz (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Berlin RV 0 - 3  
Düren - Giesen 3 - 0  
Lüneburg - Friedrichshafen 1 - 3  
Netzhoppers Bestensee - United Frankfurt 0 - 3  
Rottenburg - Herrsching 2 - 3  
VCO Berlin - Haching 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Aachen 0 - 3  
Schwerin - VCO Berlin 3 - 0  
Straubing - Dresden 1 - 3  
Stuttgart - Potsdam 2 - 3  
Vilsbiburg - SW Erfurt 3 - 2  
Wiesbaden - Suhl Thüringen 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Monza 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 3 - 0  
Busto Arsizio - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Jugra Szurgut 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 0  
Jaroszlavl - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Zenit Kazany - Dinamo-LO 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Krasznodar 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Szahalin 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Teruel 1 - 3  
Conectabalear Manacor - San Sadurnino 3 - 0  
L'Illa Grau - Uriba Palma 1 - 3  
Rio Duero Soria - Melilla 3 - 0  
Santanderina - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
Vecindario Gran Canaria - Almería 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Haro Rioja 3 - 0  
Avarca de Menorca - IBSA Las Palmas 3 - 0  
Barcelona - Madrid Chamberi 3 - 0  
Cajasol Juvasa - Haris Dimurol 1 - 3  
Granadas de Elche - Emeve Lugo 3 - 2  
Logrono - Sant Cugat 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - V. Akobian 0.5 - 0.5  
Awonder Liang - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - R. Robson 0 - 1  
S. Sevian - T. Gareev 0.5 - 0.5  
Wes. So - S. Shankland 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Siam Reap)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumek J / Bercik V - Dressler C / Huber A 0 - 2  
Haussener Y / Metral Q - Grabovskyy S / Wheelan C 2 - 0  
Inkiew N / Khaolumtarn A - Eglseer P / Schnetzer F 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Abell K / Trans Hansen M 2 - 1  
Sífutás (10 km, női, Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Quebec 2019    
10 km, női, Quebec 2019 - Top 3    
Ebba Andersson - Fri. Karlsson 1 - 0  
I.F. Östberg - N. Nepryaeva 1 - 0  
Sífutás (15 km, Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Quebec 2019    
15 km, Quebec 2019 - Top 3    
A. Harvey - D. Cologna 1 - 0  
D. Tönseth - F. de Fabiani 1 - 0  
Emil Iversen - A. Bolshunov 1 - 0  
S. Röthe - And. Larkov 1 - 0  
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Oslo 2019    
10 km, üldözéses, női, Oslo 2019 - Top 3    
A. Kuzmina - F. Preuss 1 - 0  
E. Yurlova-Percht - M. Hojnisz 1 - 0  
H. Öberg - D. Wierer 1 - 0  
L.T. Hauser - V. Vitkova 1 - 0  
Linn Persson - C. Egan 1 - 0  
P. Fialkova - M. Olsbu Roeiseland 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Herrmann 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Oslo 2019    
12,5 km, üldözéses, Oslo 2019 - Top 3    
B. Doll - J. Eberhard 1 - 0  
E. Lesser - S. Samuelsson 1 - 0  
J. Fak - M. Krcmar 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - L. Hofer 0 - 1  
S. Desthieux - A. Peiffer 0 - 1  
T. Bö - A. Loginov 1 - 0  
V.S. Christiansen - A. Guigonnat 1 - 0  
Síugrás (Planica, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztria 1 - 0  
Lengyelország - Németország 1 - 0  
Planica, csapatverseny 2019    
Planica, csapatverseny 2019 - Top 3    
Tenisz (Curitiba, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - J.A. Cristian 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - Y. Maden 1 - 2  
S. Ofner - G. Barrere 0 - 2  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Lammons N - Arneodo R / Nys H 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Cilic 2 - 0  
D. Medvedev - A. Mannarino 2 - 0  
D. Shapovalov - Dan. Evans 2 - 1  
D. Thiem - H. Hurkacz 0 - 2  
G. Andreozzi - F. Fognini 1 - 2  
G. Dimitrov - F. Lopez 2 - 0  
J. Sousa - S. Johnson 2 - 0  
Jor. Thompson - K. Khachanov 2 - 0  
Kev. Anderson - J.A. Munar Clar 2 - 1  
L. Mayer - G. Pella 2 - 0  
M. Cecchinato - D. Dzumhur    
N. Djokovic - B. Tomic 2 - 0  
P. Andujar - D. Goffin 0 - 2  
R. Albot - R. Federer 1 - 2  
R. Opelka - D.S. Schwartzman 2 - 1  
S. Tsitsipas - M. McDonald 2 - 0  
S. Wawrinka - F. Krajinovic 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Krajicek A / Sitak A 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Fucsovics M / Jebavy R 2 - 0  
Chardy J / Simon G - Jarry N / Skugor F 1 - 2  
Haase R / Inglot D - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Ram R / Salisbury J 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Cecchinato M / Molteni A 2 - 0  
Pella G / Sousa J - Fritz T/ Kyrgios N 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Stosur 2 - 0  
A. Cornet - M. Buzarnescu 2 - 0  
Car. Garcia - J. Görges 2 - 0  
E. Svitolina - Yafan Wang 0 - 2  
Kar. Pliskova - P. Martic 2 - 0  
L. Tsurenko - Mis. Doi    
M. Niculescu - C. Wozniacki 0 - 2  
N. Osaka - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
P. Kvitova - D. Vekic 2 - 1  
T. Townsend - S. Halep 0 - 2  
V. Kuzmova - K. Bertens 1 - 2  
W. Osuigwe - D.R. Collins 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Begu I-C / Buzarnescu M 2 - 1  
Görges/Halep - Babos/Mladenovic 2 - 1  
Jakupovic D / Khromacheva - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - Anisimova A / Riske A 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Azarenka V / Barty A 1 - 2  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Kudermetova V / Schuurs D 0 - 2  
Rosolska A / Yang Z - Flipkens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - M. Polmans 1 - 2  
V. Galovic - L. Giustino    
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Gonzales R / Lawson A 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koki Watanabe - Li Shifeng 2 - 0  
T. Rouxel - M. Caljouw 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koga A / Saito T - Lee F C / Lu C P 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Dunn A / Hall A 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - N. Yigit 2 - 1  
Shuo Yun Sung - Sae. Kawakami 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng C Y / Lee C C - Birch C / Smith L 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gicquel T / Delrue D - Chang H T / Lee Y 2 - 1  
Labar R / Tran A - Kusharjanto R N / Kusumawati L A 2 - 0  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pécs 11 - 11  
Szombathely - UVSE 11 - 11  
Vasas - Szentes 5 - 10  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szolnok 14 - 15  
Miskolc - Eger 6 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Trieste 8 - 7  
Ortigia - Posillipo Napoli 5 - 9  
Quinto - Bogliasco 8 - 6  
Savona - Catania 8 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Egorov - T. Oosthuizen 1 - 0  
J. Buatsi - Liam Conroy 1 - 0  
L. Okolie - Wadi Camacho 1 - 0  
S. Rakhimov - R. Maemu 1 - 0  

 

2019.03.22.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Geelong 65 - 72  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 7 - 6  
Japán - Svédország 8 - 9  
Kanada - Dánia (Helyszín: Dánia) 5 - 3  
Kína - Japán 4 - 6  
Lettország - Dél-Korea 7 - 8  
Németország - Finnország 4 - 10  
Oroszország - Lettország 9 - 4  
Skócia - Dél-Korea 4 - 7  
Svájc - Németország 8 - 10  
Svájc - USA 5 - 4  
Svédország - Kanada 5 - 3  
USA - Skócia 9 - 7  
Darts (European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adam Hunt - D. Van Trijp 6 - 3  
F. Herz - Sco. Taylor 3 - 6  
J. de Zwaan - Josh Payne 6 - 1  
Jas. Wilson - Mer. King 1 - 6  
Jus. Pipe - R. Meikle 6 - 3  
K. Huybrechts - N. Kurz 6 - 5  
M. Dennant - M. Razma 6 - 5  
M. Rosenauer - G. Durrant 4 - 6  
Mat. Edgar - K. Ratajski 5 - 6  
P. Jirkal - W. Borland 6 - 1  
R. Edhouse - D. van den Bergh 1 - 6  
Ross Smith - Ric. Williams 6 - 0  
S. Beaton - R. van Barneveld 6 - 4  
T. Evetts - Mar. Atkins 6 - 3  
W. Plaisier - J. Artut 6 - 4  
Way. Jones - V. van der Voort 2 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes - Greaker (2.m.) 2 - 9  
Tunet - Sveiva (2.m.) 3 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Interobal Plzen 2 - 6  
Helas Brno - FTZS Liberec 8 - 3  
Uherske Hradiste - Svarog Teplice 3 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Dinamo Szamara 5 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Ribera Navarra 3 - 3  
Palma Futsal - Levante 6 - 0  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Új-Zéland 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice (3.m.) 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten (3.m.) 6 - 2  
Salzburg 2 - Lustenau (3.m.) 6 - 4  
Val Pusteria - Cortina (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Belfast 5 - 2  
Milton Keynes - Guildford 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (5.m.) 2 - 4  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice (5.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Karlovy Vary 2 - 2  
Pardubice - Litvínov 2 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK (3.m.) 2 - 1  
Olomouc - Plzen (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg (7.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Újpest (6.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - TUTO (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Ilves (1.m.) 3 - 3  
Tappara - Lukko (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 7 - 7  
Mulhouse - Anglet 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Gap (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kulager Petropavlovszk - Bejbarisz Atirau (4.m.) 1 - 3  
Nomad Asztana - Arlan Koksetau (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa (5.m.) 1 - 4  
Barisz Asztana - Avangard Omszk (5.m.) 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Ottawa 5 - 1  
Carolina - Tampa Bay 3 - 6  
Chicago - Philadelphia 1 - 3  
Dallas - Colorado 1 - 3  
Edmonton - Columbus 4 - 1  
Florida - Arizona 4 - 2  
Las Vegas - Winnipeg 5 - 0  
Los Angeles - San Jose 4 - 2  
Montreal - NY Islanders 4 - 0  
Nashville - Pittsburgh 1 - 1  
New Jersey - Boston 1 - 5  
St. Louis - Detroit 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Deggendorf (3.m.) 4 - 4  
Tölzer Löwen - Freiburg (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (3.m.) 1 - 5  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau (3.m.) 2 - 0  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse (3.m.) 2 - 3  
Ravensburg - Bad Nauheim (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg (4.m.) 1 - 2  
Eisbären Berlin - München (4.m.) 2 - 5  
Ingolstadt - Köln (4.m.) 2 - 2  
Nürnberg - Mannheim (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - North Bay Battalion (1.m.) 2 - 0  
Saginaw Spirit - Sarnia Sting (1.m.) 6 - 3  
Sault Ste Marie Greyhound - Owen Sound Attack (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Salzburg (5.m.) 1 - 1  
Graz - Linz (5.m.) 2 - 3  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano (5.m.) 5 - 3  
Vienna Capitals - Znojmo (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Leksand (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - HV 71 (1.m.) 1 - 1  
Lulea - Växjö (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk (6.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Limburg 99 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 86 - 76  
Himki Moszkva - Maccabi TA 71 - 76  
Olimpia Milano - Panathinaikosz 83 - 95  
Zalgiris Kaunas - Darussafaka 94 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Alba Berlin (2.m.) 81 - 87  
UNIKSZ Kazany - Valencia (2.m.) 73 - 79  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lille 71 - 77  
Chartres - Aix Maurienne 74 - 80  
Evreux - Gries-Oberhoffen 77 - 89  
Paris BC - Poitiers 69 - 83  
Rouen - Orleans 78 - 74  
St-Chamond - Vichy-Clermont 81 - 81, h.u. 95 - 102  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Nanterre 73 - 95  
Le Portel - Boulazac 70 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Magnolia Hotshots 87 - 97  
TNT KaTropa - Columbian Dyip 101 - 98  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - GKK Sibenik 88 - 88, h.u. 100 - 103  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou (3.m.) 103 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Utah 117 - 114  
Charlotte - Minnesota 113 - 106  
Golden State - Indiana 112 - 89  
Phoenix - Detroit 98 - 118  
Sacramento - Dallas 116 - 100  
Washington - Denver 108 - 113  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Imola 77 - 83  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Saenz Horeca Araberri 79 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Zamarat 68 - 71  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Saran 26 - 29  
Dijon - Grenoble 34 - 26  
Massy Essonne - Limoges 29 - 24  
Nancy - Cherbourg Manche 30 - 31  
Selestat - Caen 30 - 27  
Strasbourg Schiltigheim - Chartres 32 - 38  
Vernon St-Marcel - Creteil 23 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck-Schwartau - Nordhorn-Lingen 24 - 17  
TUSEM Essen - Dormagen 33 - 39  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Quabit Guadalajara 40 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (1.m.) 19 - 19  
Kristianstad - Redbergslids (1.m.) 27 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Maribor 28 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szlovákia 27 - 33  
Ausztria - Szlovénia 23 - 23  
Hollandia - Németország 29 - 26  
Horvátország - Csehország 30 - 24  
Lengyelország - Izland 21 - 19  
Spanyolország - Szerbia 31 - 28  
Svájc - Brazília 16 - 28  
Svédország - Oroszország 27 - 24  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudán - Egyenlítői Guinea 1 - 4  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malawi - Marokkó 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Gambia 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Seychelles-szigetek 3 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Angola 0 - 1  
Burkina Faso - Mauritánia 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Szváziföld 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Huracan Las Heras 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - OH Leuven 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Aalen 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Oriente Petrolero 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Csehország 5 - 0  
Bulgária - Montenegró 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Litvánia 2 - 1  
Portugália - Ukrajna 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Törökország 0 - 2  
Andorra - Izland 0 - 2  
Moldova - Franciaország 1 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Oss    
Den Bosch - Telstar 3 - 4  
FC Eindhoven - Dordrecht 8 - 1  
RKC Waalwijk - Helmond 2 - 1  
Volendam - Cambuur 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Excelsior/Barendrecht 1 - 1  
Heerenveen - VV Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Twente 2 - 0  
PSV - Zwolle 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Hapoel Katamon 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Gan 1 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Marmorek 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atlético FC Cali 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Atl. Huila 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Dep. Binacional 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Inverness CT 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Almería 0 - 0  
Tenerife - Osasuna 3 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Portugália 1 - 0  
U20USA - U20Franciaország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Izland 1 - 1  
U21Finnország - U21Norvégia 8 - 3  
U21Grúzia - U21Szlovénia 3 - 0  
U21Kazahsztán - U21Lettország 1 - 1  
U21Svájc - U21Horvátország 4 - 1  
U21Svédország - U21Oroszország 0 - 2  
U21Szlovákia - U21Görögország 4 - 3  
U21Ukrajna - U21Észak Macedónia 3 - 1  
U21Észak-Írország - U21Bulgária 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 1 - 3  
Dél-Korea - Bolívia 1 - 0  
Japán - Kolumbia 0 - 1  
USA - Ecuador 1 - 0  
Üzbegisztán - Uruguay 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Aberystwyth 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bala Town 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dungannon - Linfield 0 - 5  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 0 - 1  
Cobh Ramblers - Shelbourne 2 - 1  
Galway United - Drogheda Utd. 0 - 1  
Wexford Youths - Bray 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Shamrock Rovers 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Northampton Saints 15 - 29  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 12 - 42  
Huddersfield - Hull KR 42 - 8  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 29 - 10  
Canberra Raiders - Melbourne Storm 10 - 22  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Llanelli Scarlets 41 - 17  
Connacht - Benetton Treviso 29 - 14  
Edinburgh - Leinster 28 - 11  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Dunedin Highlanders 33 - 26  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Praia (2.m.) 0 - 3  
Osasco Nestle - Barueri (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - MAFC-BME 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Toulouse 3 - 1  
Narbonne - Nice 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Venelles 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Bydgoszcz (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Ufa - Kuzbassz Kemerovo 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awonder Liang - F. Caruana 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - S. Sevian 1 - 0  
R. Robson - L. Dominguez Perez 0 - 1  
S. Shankland - Jeff. Xiong 0 - 1  
T. Gareev - A. Lenderman 0.5 - 0.5  
V. Akobian - Wes. So 0.5 - 0.5  
Snooker (Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mark Allen - Neil Robertson (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
Strandröplabda (Siam Reap)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davin S / Phavin T - Kunert T / Mullner D 0 - 2  
Dressler C / Huber A - Ageba Y / Ishijima Y 2 - 0  
Gabdullins M / Samoilovs - Takahashi T / Hasegawa Y 2 - 0  
Grabovskyy S / Wheelan C - Dumek J / Bercik V 2 - 1  
Plantinga M / Nusbaum A - Mchugh C / Guehrer M 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Kruk M / Prudel M 2 - 0  
Soknak O / Vichetdararith - Haussener Y / Metral Q 0 - 2  
Sowa R / Pfretzschner L - Dickson T / Ferguson M 1 - 2  
Sífutás (Sprint, női, Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.U. Jacobsen - A. Lampic 1 - 0  
I. Ingemarsdotter - M. Dahlqvist 0 - 1  
J. Sundling - J. Diggins 1 - 0  
S. Ringwald - N. Faehndrich 0 - 1  
Sprint, női, Quebec 2019    
Sprint, női, Quebec 2019 - Top 3    
Sti. Nilsson - M.C. Falla 1 - 0  
Y. Belorukova - N. Nepryaeva 0 - 1  
Sífutás (Sprint, Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - F. de Fabiani 1 - 0  
C. Halfvarsson - A. Harvey    
Emil Iversen - S.B. Skar 0 - 1  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 1 - 0  
Osk. Svensson - R. Hakola 0 - 1  
Sim. Hamilton - And. Young 1 - 0  
Sprint, Quebec 2019    
Sprint, Quebec 2019 - Top 3    
Sílövészet (10 km, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Oslo 2019    
10 km, Oslo 2019 - Top 3    
A. Peiffer - A. Loginov 1 - 0  
D. Pidruchnyi - D. Windisch 0 - 1  
L. Hofer - E. Garanichev 1 - 0  
S. Desthieux - B. Doll 0 - 1  
S. Samuelsson - V.S. Christiansen 0 - 1  
T. Bö - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
Síugrás (Planica, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Forfang - S. Ammann 0 - 1  
K. Stoch - D. Kubacki 0 - 1  
M. Eisenbichler - T. Zajc 1 - 0  
M. Hayböck - R. Freitag 0 - 1  
P. Zyla - A. Semenic 1 - 0  
Planica 2019, 1. verseny    
Planica 2019, 1. verseny - Top 3    
Rob. Johansson - P. Prevc 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - M. Eisenbichler 0 - 1  
S. Kraft - D. Prevc 0 - 1  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - A. Karatsev 2 - 0  
J. Choinski - Y. Maden 0 - 2  
S. Ofner - N. Gombos 2 - 0  
T. Kamke - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Martin F - Arends/Weissborn 2 - 1  
Junaid R / Pel D - Galloway R / Lammons N 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Bedene 2 - 1  
B. Coric - R. Carballes Baena 2 - 1  
D. Lajovic - K. Nishikori 2 - 1  
Dan. Evans - M. Jaziri 2 - 0  
E. Gulbis - M. Kecmanovic 0 - 2  
F. Auger Alliassime - Fucsovics M. 2 - 1  
F. Delbonis - J. Millman 2 - 1  
I. Ivashka - K. Edmund 0 - 2  
J. Chardy - Gil. Simon 2 - 0  
L. Pouille - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
L. Sonego - J. Isner 0 - 2  
M. McDonald - U. Humbert 2 - 1  
M. Raonic - M. Marterer    
N. Basilashvili - M. Zverev 2 - 0  
N. Kyrgios - A. Bublik 2 - 0  
P. Andujar - I. Karlovic 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J. Tipsarevic 2 - 0  
R. Haase - G. Monfils    
R. Haase - L.G.M. Harris 2 - 1  
R. Opelka - J-L. Struff 2 - 1  
S. Querrey - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Mclachlan B / Skupski N 2 - 0  
Demoliner M / Kecmanovic - Isner J / Querrey S 0 - 2  
Mcdonald M / Opelka R - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Kontaveit 1 - 2  
A. Barty - D. Yastremska 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - V. Kuzmova 1 - 2  
A. Riske - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
A. Sabalenka - A. Tomljanovic 0 - 2  
A. Sasnovich - C. Wozniacki 0 - 2  
B. Bencic - Y. Putintseva 0 - 2  
C. Giorgi - T. Maria 0 - 2  
Car. Garcia - V. Azarenka 2 - 0  
D. Kasatkina - C. Gauff 2 - 0  
E. Mertens - P. Parmentier 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - M. Niculescu 1 - 2  
J. Konta - J. Pegula 2 - 0  
K. Muchova - A. Kerber 1 - 2  
K. Siniakova - A. Sevastova 1 - 2  
M. Rybarikova - J. Görges 0 - 2  
M. Vondrousova - J. Ostapenko 2 - 0  
N. Osaka - Y. Wickmayer 2 - 1  
O. Jabeur - S. Stephens 0 - 2  
Qiang Wang - J. Konta 2 - 0  
R. Peterson - S. Williams 1 - 2  
S. Kenin - B.V. Andreescu 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - D. Vekic 0 - 2  
S. Stosur - M. Keys 2 - 1  
V. Williams - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Xiyu Wang - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Watson H - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Jurak D / Olaru R - Krawczyk D / Santamaria S 2 - 1  
Kato M / Ninomiya M - Aoyama S / Marozava L 0 - 2  
Krunic A / Panova A - Davis L / Mchale C 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Atawo R / Srebotnik K 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Polmans - S. Napolitano 2 - 0  
Soon Woo Kwon - L. Giustino 0 - 2  
U. Ignatik - V. Galovic 0 - 2  
Ze Zhang - M. Bourgue 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J / Gakhov I - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Gonzales R / Lawson A - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Balaji N S / Hach Verdugo 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.P.F. Cupu - Koki Watanabe 0 - 2  
L.E. Penalver - Li Shifeng 0 - 2  
N. Nguyen - M. Caljouw 0 - 2  
T. Rouxel - E. Heino 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Lee F J - Koga A / Saito T 0 - 2  
Dunn A / Hall A - Kaneko M / Kubota Y 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Lee F C / Lu C P 1 - 2  
Lee Y / Wang C L - Kona T / Lim K W    
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - N. Yigit 0 - 2  
K. Gilmour - S. Jaquet 2 - 0  
K. Kuuba - Sae. Kawakami 0 - 2  
Xuefei Qi - Shuo Yun Sung 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Birch C / Smith L 0 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Delrue D / Palermo L 2 - 1  
Imanuela A / Ramadhanti S - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Jager A / Kuspert S S - Cheng C Y / Lee C C 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang H T / Lee Y - Huang J / Chen F 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Dimova E / Dremin E 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / WU J - Kusharjanto R N / Kusumawati L A 1 - 2  
Labar R / Tran A - Moore J / Wolfenden T 2 - 1  

 

2019.03.21.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Richmond 64 - 97  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Seattle 4 - 5  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Dánia (Helyszín: Dánia) 9 - 5  
Dél-Korea - Kína 9 - 11  
Finnország - Lettország 10 - 8  
Japán - Svájc 6 - 7  
Kanada - Oroszország 9 - 6  
Kína - USA 7 - 10  
Lettország - Japán 3 - 9  
Németország - Dánia (Helyszín: Dánia) 8 - 6  
Skócia - Oroszország 4 - 7  
Skócia - Svédország 7 - 8  
Svájc - Kanada 9 - 3  
Svédország - Németország 8 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - R. Cross 4 - 7  
J. Wade - P. Wright 6 - 6  
M. Hopp - R. van Barneveld 3 - 7  
M. van Gerwen - D. Gurney 5 - 7  
Mic. Smith - M. Suljovic 2 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - SK Vinohrady (6.m.) 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Karhut Pori (3.m.) 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam (1.m.) 8 - 3  
Linköping - Dalen (1.m.) 7 - 7  
Mullsjö - Växjö (1.m.) 4 - 3  
Storvreta - Sirius (1.m.) 11 - 3  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Lazio 6 - 2  
Rieti - Meta Catania 1 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Utica 3 - 1  
Bridgeport - Toronto Marlies 1 - 1  
Charlotte - Syracuse 4 - 2  
Laval - Providence 2 - 2  
Rockford - Chicago Wolves 1 - 1  
Texas Stars - Grand Rapids 6 - 3  
Tucson - Iowa 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav (2.m.) 6 - 2  
Trinec - Vitkovice (2.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Imatra Ketterä (2.m.) 2 - 2  
KeuPa - Kokkolan Hermes (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - HIFK (1.m.) 6 - 0  
Turku PS - Hämeenlinna (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kulager Petropavlovszk - Bejbarisz Atirau (3.m.) 0 - 3  
Nomad Asztana - Arlan Koksetau (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva (5.m.) 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (5.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Tolpar Ufa (2.m.) 0 - 0  
Dinamo Szentpétervár 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (2.m.) 1 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Omszkije Jasztrebi (2.m.) 1 - 0  
SZKA-1946 - Almaz Cserepovec (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Winnipeg 0 - 3  
Buffalo - Toronto 2 - 4  
Vancouver - Ottawa 7 - 4  
Washington - Tampa Bay 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Grüner Ishockey 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Frisk/Asker (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Fribourg 1 - 2  
Zürich Lions - Rapperswil 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Lausanne (6.m.) 4 - 2  
Servette - Bern (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tranas 6 - 1  
Bodens HF - Kristianstad 1 - 4  
Vita Hasten - Hudiksvalls 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Zilina (6.m.) 2 - 0  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Bauru 74 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx (1.m.) 97 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Barcelona 73 - 71  
Buducnost Podgorica - Anadolu Efes 84 - 91  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce 70 - 68  
Gran Canaria - Olympiakosz 90 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Nagyezsda Orenburg 61 - 67  
Girona - Lattes Montpellier 66 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Start Lublin 87 - 84  
Spojnia Stargard - Krosno 90 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 113 - 113, h.u. 126 - 120  
Cleveland - Milwaukee 107 - 102  
Memphis - Houston 115 - 115, h.u. 126 - 125  
New York - Utah 116 - 137  
Oklahoma City - Toronto 110 - 110, h.u. 114 - 123  
Orlando - New Orleans 119 - 96  
Philadelphia - Boston 118 - 115  
Portland - Dallas 126 - 118  
San Antonio - Miami 105 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Brose Bamberg 84 - 84, h.u. 95 - 101  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Inventa Kurszk (2.m.) 93 - 63  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Kalev/Cramo 71 - 97  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Paris SG 21 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Gornik Zabrze 32 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Burgdorf-Hannover 25 - 25  
Flensburg - Bietigheim-Metterzimmern 31 - 22  
Füchse Berlin - Göppingen 29 - 33  
Stuttgart - Kiel 27 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Dinamo Bukarest 29 - 32  
Steaua Bukarest - Fagaras 31 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern 29 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 27 - 29  
Franciaország - Románia 28 - 18  
Norvégia - Dánia 31 - 20  
Spanyolország - Svájc 35 - 18  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Atl. Platense 1 - 0  
Gimnasia LP - Defensores de Villa Ramal 0 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Paris SG 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Santos 1 - 2  
Ferroviaria - Iranduba 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Fluminense 1 - 2  
Independiente FBC - Dep. La Equidad 0 - 0  
Montevideo Wanderers - Huancayo 2 - 0  
Union SF - Independiente del Valle 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Fehéroroszország 4 - 0  
Észak-Írország - Észtország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Azerbajdzsán 2 - 1  
Szlovákia - Magyarország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 0 - 1  
Izrael - Szlovénia 1 - 1  
Észak Macedónia - Lettország 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 3 - 1  
Ciprus - San Marino 5 - 0  
Kazahsztán - Skócia 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Pau 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Le Mans 3 - 0  
Cholet - Marignane 0 - 0  
Concarneau - L'Entente Sannois 1 - 2  
Jeanne D'Arc de Drancy - Dunkerque 0 - 1  
Laval - Avranches 4 - 1  
Lyon Duchere - Chambly 1 - 2  
Quevilly Rouen - Villefranche sur Saone 1 - 3  
Rodez Aveyron - Tours 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Iga Kunoichi 1 - 0  
Beleza Inagi - JEF United Chiba 3 - 1  
Kobe Leonessa - Nippon Sport Univ. 2 - 1  
Nojima Sagamihara - Vegalta Sendai 1 - 0  
Urawa RD - Nagano Parceiro 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Dep. Pereira 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Independiente SF 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Cucuta Deportivo 1 - 1  
Atl. Bucaramanga - Valledupar 5 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Dep. Santani 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - UTC de Cajamarca 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Lengyelország 1 - 3  
U20Dél-Korea - U20Ukrajna 0 - 1  
U20Olaszország - U20Csehország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Lengyelország 1 - 1  
U21Németország - U21Franciaország 2 - 2  
U21Olaszország - U21Ausztria 0 - 0  
U21Spanyolország - U21Románia 1 - 0  
U21Észtország - U21Ukrajna 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Mexico Utd. - Tulsa 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Estudiantes de Caracas 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Szaúd-Arábia 2 - 1  
Koszovó - Dánia 2 - 2  
Kína - Thaiföld 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Warrington 32 - 34  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - South Sydney Rabbitohs 18 - 34  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Stuttgart 3 - 2  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Curitiba (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Wiesbaden 1 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lenderman - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
F. Caruana - R. Robson 0.5 - 0.5  
Jeff. Xiong - V. Akobian 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - S. Shankland 0.5 - 0.5  
S. Sevian - Awonder Liang 1 - 0  
Wes. So - T. Gareev 1 - 0  
Snooker (Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. O'Sullivan (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Strandröplabda (Siam Reap-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Trans Hansen M - Hartles T / Nicklin A 2 - 0  
Appelgren M / Annerstedt - Gorbenko S / Ivanov V 2 - 1  
Breer F / Dillier L - Gabdullins M / Samoilovs 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Bakhnar P / Kramarenko A 2 - 0  
Eglseer P / Schnetzer F - Kunert T / Mullner D 2 - 0  
Hartles T / Nicklin A - Jakopin V / Bedrac J P 2 - 0  
Ikeda J / Shiratori K - Sowa R / Pfretzschner L 1 - 2  
Macneil J / Hoey W - Abell K / Trans Hansen M 0 - 2  
Sílövészet (7,5 km, női, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Oslo 2019    
7,5 km, női, Oslo 2019 - Top 3    
D. Herrmann - A. Kuzmina 0 - 1  
D. Wierer - L. Vittozzi 1 - 0  
F. Hildebrand - F. Preuss 0 - 1  
H. Öberg - E. Yurlova-Percht 0 - 1  
L. Dahlmeier - M. Olsbu Roeiseland 0 - 1  
P. Fialkova - M. Davidova 1 - 0  
T. Eckhoff - K. Mäkäräinen 1 - 0  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - Y. Maden 0 - 2  
A. Pavlasek - S. Ofner 0 - 2  
A. Vatutin - A. Karatsev 0 - 2  
G. Barrere - V. Troicki 2 - 1  
M. Torpegaard - N. Gombos 0 - 2  
Q. Halys - M. Bachinger 2 - 1  
R. Roumane - J. Choinski 1 - 2  
T. Kamke - J.S. Tatlot 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Garcia-Lopez G / Vega Hernandez D 2 - 1  
Arneodo R / Nys H - Desein N / Mertens Y 2 - 0  
Furness E / Jacq G - Erlich J / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Taro Daniel 2 - 1  
B. Tomic - T. Monteiro 2 - 0  
C. Norrie - Jor. Thompson 1 - 2  
Chr. Eubanks - D. Dzumhur 1 - 2  
D. Lajovic - P. Cuevas 2 - 1  
F. Auger Alliassime - C. Ruud 2 - 1  
F. Lopez - B. Paire 2 - 1  
J. Chardy - N. Jarry 2 - 1  
J. Sousa - Chun Hsin Tseng 2 - 0  
J.A. Munar Clar - P. Gunneswaran 2 - 0  
L. Mayer - M. Ymer 2 - 1  
M. Copil - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
M. Klizan - L. Sonego 0 - 2  
M. Marterer - T.H. Fritz 2 - 1  
P-H. Herbert - F. Krajinovic 0 - 2  
R. Albot - M. Ebden    
R. Haase - L. Lacko 2 - 0  
T. Sandgren - A. Bublik 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Thiem D - Granollers M / Mektic N 0 - 2  
Khachanov K / Medvedev D - Koolhof W / Tsitsipas S 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Gonzalez M / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - T. Maria 0 - 2  
C. Gauff - C. McNally 2 - 1  
D. Jakupovic - V. Williams 0 - 2  
I-C. Begu - B.V. Andreescu 1 - 2  
K. Kanepi - A. Riske 0 - 2  
K. Muchova - Nao Hibino 2 - 0  
M. Niculescu - T. Zidansek 2 - 0  
O. Jabeur - A. van Uytvanck    
O. Jabeur - Kri. Pliskova 2 - 1  
P. Kvitova - M. Sakkari 2 - 0  
R. Peterson - L. Siegemund 2 - 1  
S. Vickery - Y. Wickmayer 1 - 2  
Shuai Zhang - P. Martic 0 - 2  
T. Townsend - J. Larsson 2 - 0  
V. Golubic - A. Sasnovich 1 - 2  
V. Kuzmova - D. Gavrilova 2 - 0  
W. Osuigwe - M. Osaka 2 - 0  
Xinyu Wang - Mis. Doi 1 - 2  
Yafan Wang - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Kasatkina D - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Mertens E / Sabalenka A - Collins D / Ostapenko J 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - U. Ignatik 0 - 2  
B. Rola - M. Polmans 0 - 2  
M. Bourgue - Hir. Moriya 2 - 1  
M. Purcell - L. Giustino 0 - 2  
S. Napolitano - J. Duckworth 2 - 1  
Soon Woo Kwon - F. Peliwo 2 - 0  
V. Galovic - Yunseong Chung 2 - 0  
Ze Zhang - L. Saville 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Hach Verdugo - Hua R / Zhang Z 2 - 1  
Fruttero J / Gakhov I - Chung Y / Kwon S W 2 - 0  
Fruttero J / Gakhov I - Oliveira G / Santillan A    
Hsieh C-P/ Rungkat C - Margaroli L / Vardhan V 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - T. Rouxel 0 - 2  
A. Lane - Li Shifeng 0 - 2  
E. Heino - Yu Igarashi 2 - 0  
G.P.F. Cupu - M. Manjunath 2 - 0  
K. Parupalli - Koki Watanabe 0 - 2  
K. Schaefer - M. Caljouw 0 - 2  
K. Vitidsarn - L.E. Penalver 1 - 2  
N. Nguyen - T.J. Popov 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fikri M S / Maulana B - Dunn A / Hall A 0 - 2  
Gicquel T / Labar R - Lee F C / Lu C P 0 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Geiss B / Volker J C 2 - 0  
Khakimov N / Zinchenko A - Chang K C / Lee F J 0 - 2  
Koga A / Saito T - Hemming C / Wolfenden T 2 - 0  
Kona T / Lim K W - Birker P / Stipsits D 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Hurlburt-Yu J / Yao D 2 - 1  
Riyanto K P / Yacob Y E Y - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - K. Polikarpova 2 - 0  
C. Azurmendi - Xuefei Qi 1 - 2  
K. Gilmour - Lia. Tan 2 - 0  
K. Kuuba - L. Zetchiri 2 - 0  
M. Batomene - Shuo Yun Sung 0 - 2  
N. Yigit - C. Choirunnisa 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - Sae. Kawakami 0 - 2  
S. Jaquet - M. Agrey 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Santosh S / Dandu P 2 - 1  
Chen F / Hua X - Delrue D / Palermo L 1 - 2  
Cheng C Y / Lee C C - Bauer S / Moinard J 2 - 0  
Fankhauser N / Tabeling I - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Araki A / Imai R 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang H T / Lee Y - Wang C L / Cheng C Y 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Labar R / Tran A 0 - 2  
Garg K / Kapila D - Dimova E / Dremin E 0 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Lane B / Pugh J 2 - 0  
Huang J / Chen F - Lim K W / Lee Z Q 2 - 0  
Jomkoh S / Paewsampran S - Hurlburt-Yu J / WU J 1 - 2  
Magee S / Magee C - Kusharjanto R N / Kusumawati L A 1 - 2  
Vlaar A / Mitsova M - Moore J / Wolfenden T 0 - 2  

 

2019.03.20.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Seattle 7 - 9  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Japán 7 - 1  
Dánia - Skócia 9 - 6  
Finnország - Dél-Korea 8 - 3  
Japán - Finnország 10 - 4  
Kanada - Kína 8 - 7  
Kína - Svájc 8 - 9  
Lettország - USA 6 - 9  
Németország - Dél-Korea 5 - 9  
Oroszország - Németország 7 - 4  
Skócia - Svájc 1 - 7  
Svédország - Oroszország 9 - 4  
USA - Svédország 7 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Sandnes (1.m.) 11 - 3  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Feldi Eboli 2 - 2  
Pesarofano - Dosson 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Syracuse 1 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 0  
Manitoba - San Diego 3 - 3  
San Antonio - Grand Rapids 1 - 1  
Tucson - Iowa 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria (2.m.) 0 - 1  
Jesenice - Asiago (2.m.) 2 - 2  
Lustenau - Salzburg 2 (2.m.) 3 - 3  
Renon/Ritten - Olimpija Ljubljana (2.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Coventry 2 - 4  
Glasgow - Cardiff 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (4.m.) 5 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav (1.m.) 5 - 1  
Trinec - Vitkovice (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Csíkszereda (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk (1.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LeKi - RoKi (2.m.) 4 - 2  
TUTO - SaPKo (2.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble (4.m.) 2 - 4  
Gap - Rouen (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barisz Asztana (4.m.) 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Tolpar Ufa (1.m.) 0 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (1.m.) 2 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Omszkije Jasztrebi (1.m.) 2 - 4  
SZKA-1946 - Almaz Cserepovec (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Columbus 4 - 2  
Carolina - Pittsburgh 2 - 2  
Dallas - Florida 4 - 2  
Minnesota - Colorado 1 - 3  
Nashville - Toronto 3 - 0  
New Jersey - Washington 1 - 4  
NY Islanders - Boston 0 - 5  
NY Rangers - Detroit 2 - 3  
Philadelphia - Montreal 1 - 3  
St. Louis - Edmonton 7 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Thurgau (5.m.) 6 - 1  
Olten - Langenthal (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - MODO 6 - 0  
Västeras - Karlskrona 7 - 2  
Västervik - Karlskoga 5 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Kosice (6.m.) 4 - 2  
Trencin - Nitra (6.m.) 0 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda (5.m.) 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov (5.m.) 2 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Leuven 76 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokoli Hradec Kralove - Ostrava 97 - 102  
USK Praha - Kolin 79 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Nymburk 89 - 90  
Pardubice - Brno 73 - 58  
Svitavy - Olomoucko 82 - 82, h.u. 96 - 93  
Usti nad Labem - Decin 76 - 76, h.u. 85 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teamstore Brno - Ostrava 62 - 97  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hradec Kralove (3.m.) 71 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Himki Moszkva 91 - 85  
Maccabi TA - Zalgiris Kaunas 83 - 85  
Panathinaikosz - Baskonia Vitoria 72 - 70  
Real Madrid - Olimpia Milano 92 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - S. Oliver Würzburg 76 - 75  
Hapoel Holon - Alba Fehérvár 96 - 63  
Karsiyaka - Sassari 68 - 87  
Oostende - Varese 70 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 92 - 77  
Magnolia Hotshots - NorthPort Batang Pier 103 - 90  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Diagorasz Egaleo 82 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Shandong (2.m.) 113 - 105  
Jilin - Fujian (2.m.) 95 - 110  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Guangdong (4.m.) 94 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Starogard Gdanski 86 - 80  
Rosa Radom - Koszalin 91 - 78  
Szczecin - Gliwice 92 - 91  
Torun - Dabrowa Gornicza 91 - 77  
Trefl Sopot - Zielona Gora 85 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Polkowice 76 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szeged 85 - 68  
Kaposvár - Pécs 89 - 72  
Kecskemét - Szombathely 80 - 95  
Körmend - Szolnok 104 - 72  
Sopron - TF-Budapest 108 - 83  
ZTE - Debrecen 112 - 114  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 105 - 121  
Charlotte - Philadelphia 114 - 118  
LA Clippers - Indiana 115 - 109  
Milwaukee - LA Lakers 115 - 101  
Minnesota - Golden State 107 - 117  
Sacramento - Brooklyn 121 - 123  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Skyliners Frankfurt 72 - 76  
Crailsheim - Bremerhaven 86 - 80  
Ludwigsburg - Jena 86 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ourense 82 - 74  
Iberojet Palma - Palencia 82 - 70  
Prat Joventut - Caceres 95 - 66  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 76 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - VEF Riga 93 - 83  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Kalev Tallinn 83 - 99  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Nantes 34 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aarhus 30 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Dunkerque 28 - 23  
Montpellier - Ivry 30 - 32  
St. Raphael - Pays d'Aix 24 - 28  
Toulouse - Nimes 29 - 29  
Tremblay - Cesson 32 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Piotrkow Trybunalski 31 - 27  
Wisla Plock - Kwidzyn 29 - 16  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Dabas 26 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosswallstadt - Hüttenberg 22 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Szungul Sznyezsinszk 25 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Belenenses 34 - 17  
Sporting CP - Benfica 29 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - CSM Bukarest 24 - 31  
Calarasi - Potaissa Turda 31 - 28  
Politehnica Timisoara - SM Dedeman Bacau 30 - 24  
Suceava - Universitatea Cluj 36 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Logrono La Rioja 27 - 31  
Huesca - Granollers 24 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Basel 23 - 21  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Villa Dalmine 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - LSK Kvinner 3 - 0  
Lyon - Wolfsburg 2 - 1  
Slavia Praha - Bayern München 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Minas Icesp 2 - 0  
Sao Francisco - Sport Recife 3 - 0  
Sao Jose dos Campos - Ponte Preta 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Cottbus 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Colón 0 - 3  
Nacional Potosi - Zulia Maracaibo 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Silkeborg 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Zamalek 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Itagui Leones 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Boyaca Patriotas 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla - Union Magdalena 0 - 1  
Real Cartagena - Real Santander 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Popayan - Dep. Pasto 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potenza - Sicula Leonzio 2 - 2  
Virtus Francavilla - Viterbese 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Azerbajdzsán - U19Oroszország (Helyszín: Oroszország) 0 - 0  
U19Írország - U19Románia 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Csehország 4 - 1  
U19Görögország - U19Dánia 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Magyarország 0 - 0  
U19Németország - U19Horvátország (Helyszín: Horvátország) 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Szlovénia 1 - 1  
U19Wales - U19Hollandia (Helyszín: Hollandia) 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Lengyelország 0 - 0  
U19Svájc - U19Izrael 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Ciprus 3 - 0  
U19Törökország - U19Skócia 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Belgium 2 - 2  
U19Ukrajna - U19Szerbia 2 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Argentína 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Gibraltár 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Belgium 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Atl. Venezuela 0 - 3  
Caracas FC - Estudiantes de Merida 1 - 0  
Dep. Lara - Portuguesa Acarigua 1 - 1  
Llaneros de Guanare - Lala Caroni 1 - 2  
Puerto Cabello - Dep. Anzoategui 1 - 3  
Zamora Barinas - Carabobo 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Szíria 1 - 0  
Németország - Szerbia 1 - 1  
Wales - Trinidad és Tobago 1 - 0  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Chaumont 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Belchatow 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi Bauru - Sesc RJ (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Belogorje Belgorod 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Monza 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Bydgoszcz 3 - 0  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awonder Liang - A. Lenderman 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - Wes. So 0.5 - 0.5  
S. Sevian - F. Caruana 0.5 - 0.5  
S. Shankland - R. Robson 0.5 - 0.5  
T. Gareev - Jeff. Xiong 0 - 1  
V. Akobian - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
Snooker (Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M.J. Williams (9 nyert frame-ig) 9 - 8  
Mark Allen - Kyr. Wilson (9 nyert frame-ig) 9 - 7  
R. O'Sullivan - S. Bingham (9 nyert frame-ig) 9 - 3  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - M. Viola 2 - 0  
A. Karatsev - S. Stakhovsky 2 - 0  
Dus. Brown - Y. Maden 0 - 2  
G. Barrere - Y. Mertens 2 - 0  
M. Basic - A. Vatutin 0 - 2  
N. Gombos - C. Moutet 2 - 1  
O. Otte - M. Torpegaard 1 - 2  
V. Troicki - D. Brands 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Bonzi B / Halys Q 2 - 1  
Eysseric J / Sancic A - Furness E / Jacq G 0 - 2  
Galloway R / Lammons N - Reid M / Stakhovsky S 2 - 1  
Garcia-Lopez G / Vega Her - Oswald P / Paes L 2 - 1  
Martos Gornes S / Safiull - Erlich J / Martin F 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Junaid R / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - T. Berdych    
Hyeon Chung - Taro Daniel    
J. Tipsarevic - B. Klahn 2 - 0  
M. Berrettini - H. Hurkacz 0 - 2  
M. Kukushkin - G. Andreozzi 0 - 2  
N. Kuhn - M. Zverev    
P. Gojowczyk - F. Delbonis 0 - 2  
R. Carballes Baena - D. Kudla 2 - 0  
T. Fabbiano - I. Ivashka    
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Anisimova 0 - 2  
A. Tomljanovic - A-L. Friedsam    
E. Alexandrova - D. Yastremska 0 - 2  
E. Rodina - S. Stosur 0 - 2  
M. Vondrousova - B. Strycova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - M. Rybarikova 1 - 2  
O. Danilovic - M. Sakkari 1 - 2  
P. Parmentier - M. Gasparyan 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - A. Krunic 2 - 1  
Saisai Zheng - K. Siniakova 0 - 2  
V. Azarenka - D. Cibulkova 2 - 1  
V. Lapko - A. Cornet    
Xiyu Wang - M. Puig 2 - 0  
Y. Putintseva - K. Flipkens 2 - 1  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Dan. Evans 2 - 0  
B. Fratangelo - A. Rublev 0 - 2  
C. Ruud - E. Donskoy 2 - 1  
F. Auger Alliassime - P. Lorenzi 2 - 0  
L. Lacko - D. Istomin    
L.G.M. Harris - T. Monteiro 0 - 2  
M. McDonald - L. Sonego 0 - 2  
N. Rubin - M. Ymer 1 - 2  
P. Cuevas - J-W. Tsonga 2 - 0  
P. Gunneswaran - J. Clarke 2 - 0  
R. Albot - M. Krueger 2 - 0  
R. Opelka - M. Granollers 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - J. Pegula 0 - 2  
D. Jakupovic - M. Brengle 2 - 0  
K. Kanepi - Babos T. 2 - 0  
Kri. Pliskova - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Bouzkova - K. Muchova 0 - 2  
M. Niculescu - Kat. Kozlova 2 - 0  
Mis. Doi - M. Minella 2 - 1  
Nao Hibino - M. Linette 2 - 0  
P. Hercog - L. Siegemund 1 - 2  
S. Vickery - I. Swiatek 2 - 0  
T. Townsend - B. Haddad Maia 2 - 0  
V. Golubic - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Zhizhen Zhang 2 - 0  
B. Schnur - And. Harris 1 - 2  
Go Soeda - M. Purcell 1 - 2  
Gon. Oliveira - U. Ignatik 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - M. Polmans 0 - 2  
M. Bourgue - S.K. Mukund 2 - 0  
S. Napolitano - Mak. Ochi 2 - 1  
Soon Woo Kwon - G. Clezar 2 - 0  
Yunseong Chung - Yui. Sugita 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Saraiva B - Margaroli L / Vardhan V 1 - 2  
Gonzales R / Lawson A - Hernandez-Fernandez J / Schnur B    
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gao X / Sun F 2 - 1  
Matsui T / Ratiwatana S - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Moriya H / Yang T-H - Purcell M / Saville L 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 0  
D. Nikolov - T.J. Popov 0 - 2  
Feixiang Sun - T. Rouxel 1 - 2  
G.P.F. Cupu - H. Dani 2 - 1  
Giap Chin Goh - M. Caljouw 1 - 2  
J. Louda - A. Lane 0 - 2  
K. Parupalli - R. Maddaloni 2 - 0  
K. Schaefer - T.Z. Soo 2 - 0  
Krausz G. - Koki Watanabe 1 - 2  
L. Claerbout - E. Heino 1 - 2  
L. Corvee - K. Vitidsarn 0 - 2  
L.E. Penalver - M. Rogalski 2 - 0  
M. Manjunath - S.P. Singh 2 - 0  
N. Nguyen - A. Roovers 2 - 0  
Yu Hsien Lin - Yu Igarashi 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Lee F J - Jomkoh S / Sothon W 2 - 1  
Dunn A / Hall A - Okamura H / Onodera M 2 - 1  
Fikri M S / Maulana B - Garaga K P / Kapila D 2 - 0  
Gicquel T / Labar R - Huang D / Liang Y 2 - 0  
Hemming C / Wolfenden T - Grachev D / Kotsarenko P 2 - 1  
Hurlburt-Yu J / Yao D - Adam E / Lovang K 2 - 1  
Jansen J R / Kaesbauer P - LEE F C / LU C P 1 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Janacek J / Svejda T 2 - 0  
Kuna-Anuvit P / Trinkajee - Riyanto K P / Yacob Y E Y 0 - 2  
Lane B / Vendy S - Briggs P / Mairs G 2 - 0  
Magee J / Reynolds P - Birker P / Stipsits D 1 - 2  
Popov C / Popov T J - Lee Y / Wang C L 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - G. Mahulette 2 - 0  
C. Azurmendi - A. Semenova 2 - 0  
K. Foo Kune - C. Choirunnisa 0 - 2  
K. Gilmour - Bri. Tam 2 - 0  
K. Kuuba - S.U. Rao Chukka 2 - 0  
K. Polikarpova - V. Gummadi 2 - 0  
M. Mitsova - Xuefei Qi 1 - 2  
M. Repiska - L. Zetchiri 1 - 2  
N. Perminova - M. Batomene 0 - 2  
N. Yigit - C. Pan 2 - 0  
S. de Visch Eijbergen - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
S. Jaquet - V. Choudhari 2 - 0  
S. Penalver Pereira - Lia. Tan 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - M. Agrey 1 - 2  
Shuo Yun Sung - C. Birch 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauer S / Moinard J - Petrikowski J / Volkmann F 2 - 0  
Birch C / Smith L - Dabczynska W / Goszczynska A 2 - 0  
Galenic K / Pavlinic M - Delrue D / Palermo L 0 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Cheng C Y / Lee C C 0 - 2  
Heriau V / Lambert M - Chen F / Hua X 0 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Chang H T / Sung S Y 2 - 0  
Jager A / Kuspert S S - Garg K / Rane S 2 - 0  
Janssens E / Ostermeyer K - Santosh S / Dandu P 0 - 2  
Marran K K / Ruutel H - Imanuela A / Ramadhanti S 0 - 2  
Yang X / Zhang J - Araki A / Imai R 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Seinen C - Vlaar A / Mitsova M 0 - 2  
Chang K-C / Lee C C - Wang C L / Cheng C Y 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Ramadiansyah/Romadhini 2 - 1  
Hall A / Macpherson J - Hurlburt-Yu J / WU J 0 - 2  
Jansen J R / Ostermeyer K - Labar R / Tran A 1 - 2  
Lim K W / Lee Z Q - Scheiel P / Volkmann F 2 - 1  
LU C P / Sung S Y - Kusharjanto R N / Kusumawati L A 1 - 2  
Magee S / Magee C - Smilowski P / Swierczynska M 2 - 0  
Mittelheisser G / Mittelh - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Prasad V / Dewangan J - Dimova E / Dremin E 0 - 2  
Samosir R / Julimarbela H - Chang H T / Lee Y 0 - 2  
Villeger W / Bauer S - Moore J / Wolfenden T 1 - 2  
Volker J C / Janssens E - Garg K / Kapila D 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Partizan Belgrád 19 - 8  
Jug Dubrovnik - Crvena zvezda 19 - 5  
Mladost Zagreb - Primorac Kotor 11 - 4  
Sabac - Mornar 9 - 5  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok 6 - 10  
FTC - OSC 7 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Brescia 8 - 13  
Quinto - Sport Management 6 - 14  

 

2019.03.19.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Japán 11 - 4  
Dél-Korea - Svájc 6 - 5  
Finnország - Svédország 2 - 10  
Kanada - Skócia 5 - 6  
Kína - Németország 8 - 6  
Lettország - Dánia (Helyszín: Dánia) 11 - 8  
Németország - USA 10 - 5  
Oroszország - Finnország 9 - 8  
Oroszország - Kína 9 - 7  
Svájc - Lettország 8 - 5  
USA - Kanada 13 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Znojmo (5.m.) 10 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Turku PS (6.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Jihlava (3.m.) 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Pardubice 1 - 4  
Karlovy Vary - Litvínov 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Brno (2.m.) 0 - 5  
Plzen - Olomouc (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn (6.m.) 3 - 6  
Rödovre - Sönderjyske (6.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat (1.m.) 2 - 4  
Kokkolan Hermes - KeuPa (1.m.) 5 - 0  
LeKi - RoKi (1.m.) 2 - 1  
SaPKo - TUTO (1.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa (3.m.) 4 - 2  
Lukko - JYP (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Strasbourg 6 - 3  
Lyon - Mulhouse 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble (3.m.) 3 - 7  
Gap - Rouen (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva (4.m.) 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Vancouver 2 - 2  
Los Angeles - Winnipeg 2 - 3  
San Jose - Las Vegas 3 - 7  
Tampa Bay - Arizona 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker (7.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz (4.m.) 2 - 5  
Salzburg - Fehérvár (4.m.) 5 - 4  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt (4.m.) 4 - 2  
Znojmo - Vienna Capitals (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zürich Lions 6 - 1  
Rapperswil - Fribourg 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette (5.m.) 3 - 3  
Biel - Ambri (5.m.) 2 - 1  
Lausanne - Langnau Tigers (5.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Michalovce (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Szokol Krasznojarszk (5.m.) 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan (5.m.) 3 - 0  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirreno-Adriatico 2019    
Tirreno-Adriatico 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. van Emden - V. Campenaerts 0 - 1  
L. Durbridge - Mads Pedersen 0 - 1  
M. Hepburn - Tony Martin 1 - 0  
M. Scotson - F. Ganna 0 - 1  
N.J. Castroviejo - S. Kragh Andersen 0 - 1  
P. Roglic - T. Dumoulin 0 - 1  
R. Dennis - S. Kung 1 - 0  
Tirreno-Adriatico 2019, 7. szakasz    
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Corinthians Paulista 61 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Slavia Praha (3.m.) 84 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 92 - 86  
Goyang - Busan Sonicboom 86 - 80  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 75 - 88  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 76 - 66  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 88 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - CSZKA Moszkva 78 - 80  
Barcelona - Gran Canaria 93 - 64  
Fenerbahce - Buducnost Podgorica 76 - 67  
Olympiakosz - Bayern München 89 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - MoraBanc Andorra (1.m.) 102 - 97  
Valencia - UNIKSZ Kazany (1.m.) 69 - 64  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Pireusz - Marouszi 74 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks (2.m.) 103 - 117  
Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha (2.m.) 110 - 113  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Legia Varsó 89 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Denver 105 - 114  
Cleveland - Detroit 126 - 119  
Dallas - New Orleans 110 - 110, h.u. 125 - 129  
Oklahoma City - Miami 107 - 116  
Phoenix - Chicago 101 - 116  
Portland - Indiana 106 - 98  
San Antonio - Golden State 111 - 105  
Toronto - New York 128 - 92  
Washington - Utah 95 - 116  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Giessen 86 - 83  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Oviedo 84 - 89  
Huesca - Real Canoe 94 - 66  
Leyma Coruna - Granada 73 - 80  
Lleida - Barcelona B 67 - 66  
Saenz Horeca Araberri - Bilbao 52 - 76  
Valladolid - Melilla 70 - 76  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - RK Zagreb 31 - 35  
Vinkovci - Nexe Nasice 24 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Kielce 28 - 39  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Focsani 38 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 32 - 25  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Harrogate Town 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Quilmes 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Estudiantes LP 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Gimnasia Mendoza 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Mushuc Runa 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Tecnico Univ. Ambato 4 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - VV Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 2 - 2  
Twente - PSV 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - Entella 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Peterhead 2 - 0  
Clyde - Elgin 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Ross County 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Dep. La Guaira 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Institute 6 - 1  
Warrenpoint - Crusaders 1 - 3  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Conegliano 1 - 3  
Fenerbahce - Scandicci 3 - 2  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Trefl Gdansk 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Osasco Nestle (1.m.) 3 - 2  
Praia - Fluminense (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Galatasaray 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Busto Arsizio 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Jastrzebski Wegiel 1 - 3  
Resovia Rzeszow - Czarni Radom 3 - 1  
Snooker (Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neil Robertson - M. Selby (9 nyert frame-ig) 9 - 8  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - R. Safiullin 2 - 0  
Ant. Hoang - R. Roumane 0 - 2  
B. Zapata Miralles - S. Ofner 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - A. Pavlasek 0 - 2  
J. Choinski - Y. Hanfmann 2 - 0  
J.S. Tatlot - Den. Novak 2 - 0  
M. Viola - B. Bonzi 2 - 1  
N. Mahut - A. Vatutin 0 - 2  
Q. Halys - L. Miedler 2 - 0  
R. Bonadio - M. Bachinger 0 - 2  
S. Travaglia - T. Kamke    
Y. Mertens - E. Furness 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Begemann A / Brown D 2 - 0  
Melzer J / Polasek F - Desein N / Mertens Y 1 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - T. Monteiro 1 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - Hir. Moriya 0 - 2  
A. Santillan - M. Purcell    
B. Crepatte - S.K. Mukund 0 - 2  
D. Nguyen - L. Giustino 0 - 2  
E. Karlovskiy - F. Peliwo 0 - 2  
G. Clezar - H. Heliovaara 2 - 0  
L. Saville - M. Safwat 2 - 0  
V. Galovic - Di Wu 2 - 0  
Yibing Wu - Gon. Oliveira 1 - 2  
Yunseong Chung - Fajing Sun 2 - 0  
Ze Zhang - K-M. Maamoun 2 - 0  
Zhe Li - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
Zihao Xia - J. Duckworth 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Hach Verdugo - Heliovaara/Podlipnik-Cast 2 - 1  
Hua R / Zhang Z - Xia Z / Zeng S H 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dziolko - Koki Watanabe 0 - 2  
A. R. Dwicahyo - Giap Chin Goh 0 - 2  
Feixiang Sun - L. Schaenzler 2 - 0  
H. Dani - M. Ludik 2 - 0  
K. Bruun - N. Nguyen 0 - 2  
Lakshya Sen - K. Vitidsarn 0 - 2  
R. Maddaloni - H. Aarnio 2 - 0  
S. Parsons - K. Schaefer 0 - 2  
Xiaodong Sheng - M. Rogalski 0 - 2  

 

2019.03.18.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Birmingham 29 - 32  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kína 4 - 8  
Finnország - USA 3 - 6  
Japán - Kanada 7 - 5  
Japán - Oroszország 4 - 8  
Kanada - Finnország 7 - 6  
Kína - Lettország 6 - 5  
Lettország - Skócia 4 - 5  
Skócia - Németország 9 - 8  
Svájc - Dánia (Helyszín: Dánia) 9 - 3  
Svédország - Dél-Korea 8 - 4  
USA - Oroszország 7 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice (1.m.) 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten (1.m.) 3 - 0  
Salzburg 2 - Lustenau (1.m.) 3 - 2  
Val Pusteria - Cortina (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Brno (1.m.) 1 - 3  
Plzen - Olomouc (1.m.) 8 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Újpest (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Nomad Asztana (2.m.) 3 - 1  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barisz Asztana (3.m.) 5 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Florida 3 - 2  
Dallas - Vancouver 2 - 2  
Las Vegas - Edmonton 6 - 3  
Pittsburgh - Philadelphia 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Västeras 1 - 2  
Karlskrona - Leksand 4 - 4  
MODO - Västervik 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - HV 71 (2.m.) 3 - 3  
Örebro - Växjö (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad (5.m.) 3 - 3  
Nitra - Trencin (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds 5 - 6  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Venturini - D. Cimolai 0 - 1  
E. Viviani - F. Gaviria 1 - 0  
J. Alaphilippe - A. Bettiol 1 - 0  
P. Bauhauss - L. Pacioni 0 - 1  
P. Sagan - S. Modolo 1 - 0  
S. Consonni - M.A. Richeze 0 - 1  
Tirreno-Adriatico 2019, 6. szakasz    
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Franca 86 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx (3.m.) 68 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Roanne 67 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Eilat 88 - 85  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Rishon 92 - 77  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 89 - 95  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Guangdong (3.m.) 91 - 98  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Minnesota 117 - 102  
LA Clippers - Brooklyn 119 - 116  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bremerhaven 100 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 79 - 96  
Szpartak Moszkva - Dinamo Kurszk 55 - 109  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Plzen 21 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Selfoss 27 - 29  
Valur - ÍBV 29 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 34 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Kristianstad 26 - 22  
Guif - IFK Ystad 28 - 24  
HIF Karlskrona - Hammarby 32 - 25  
Malmö - Skövde 24 - 21  
Redbergslids - Lugi 22 - 23  
Ystad IF - Sävehof 27 - 34  
Önnereds - Alingsas 30 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Lincoln 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Instituto Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Godoy Cruz 2 - 2  
San Martin de Tucuman - Boca Juniors 1 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Jorge Wilstermann 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - Fürth 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Hallescher FC 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Antofagasta 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Apollon Szmirnisz 5 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Nazareth Illit 1 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Acre 0 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Petah Tikva 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Cucuta Deportivo 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera 0 - 0  
Millonarios - Independiente SF    
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Veracruz 2 - 0  
Santos Laguna - Necaxa 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Philadelphia 1 - 1  
Colorado Rapids - Kansas City 1 - 1  
Toronto FC - New England 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Monza 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 7 - 2  
General Diaz - San Lorenzo 3 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Hermannstadt 2 - 2  
Voluntari - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Malaga 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Vorszkla Poltava 2 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Limerick 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Minas (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Rzeszow 1 - 3  
Legionowo - Bielsko-Biala 3 - 1  
Tenisz (Lille, France, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarro - Y. Mertens 0 - 2  
A. Karatsev - S. Mansouri 2 - 1  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarro - N. Gombos 1 - 2  
Dus. Brown - M. Janvier 2 - 0  
E. Benchetrit - T. Kamke    
F.F. Silva - B. Zapata Miralles 0 - 2  
G. Jacq - V. Troicki 0 - 2  
J. Choinski - F. Horansky 2 - 0  
J.S. Tatlot - G. Blancaneaux    
K. de Schepper - A. Pavlasek 1 - 2  
L. Miedler - T. Griekspoor 2 - 0  
M. Moraing - N. Gombos    
M. Torpegaard - D. Masur 2 - 1  
R. Roumane - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - E. Donskoy 0 - 2  
C. Garin - B. Fratangelo 1 - 2  
C. Ruud - Jas. Jung 2 - 0  
Dar. King - D. Istomin 1 - 2  
F. Auger Alliassime - L. Vanni 2 - 1  
H. Dellien - N. Rubin 0 - 2  
J. Clarke - J. Kovalik 2 - 0  
J. Donaldson - A. Rublev 0 - 2  
J.I. Londero - L. Lacko 0 - 2  
L. Rosol - J-W. Tsonga 0 - 2  
L.G.M. Harris - A. Popyrin 2 - 0  
M. Krueger - E. Ymer 2 - 1  
M. McDonald - P. Polansky 2 - 0  
M. Ymer - Ryan Harrison 2 - 0  
P. Cuevas - E. Gerasimov 2 - 1  
P. Gunneswaran - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
R. Albot - G. Quinzi 2 - 0  
R. Bemelmans - P. Lorenzi 1 - 2  
R. Berankis - A. Bublik 0 - 2  
R. Opelka - H. Laaksonen 2 - 0  
R. Ramanathan - L. Sonego 0 - 2  
Tat. Ito - Dan. Evans 0 - 2  
Z. Khan - M. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - J. Pegula 0 - 2  
A. Potapova - Mis. Doi 1 - 2  
B. Haddad Maia - A. Blinkova 2 - 1  
B. Pera - A. Rus    
C. Dolehide - M. Linette 0 - 2  
C. McHale - M. Minella 1 - 2  
D. Jakupovic - F. Ferro 2 - 1  
E. Bouchard - Nao Hibino 1 - 2  
H. Dart - M. Barthel 1 - 2  
H. Watson - M. Brengle 1 - 2  
I. Swiatek - Z. Diyas 2 - 0  
J. Brady - S. Vickery 1 - 2  
K. Boulter - M. Bouzkova 0 - 2  
K. Kanepi - P. Badosa Gibert 2 - 0  
K. Muchova - V. Diatchenko 2 - 0  
Kat. Kozlova - Lin Zhu 2 - 1  
Kri. Pliskova - A. Bogdan 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Niculescu 1 - 2  
L. Siegemund - S. Cirstea 2 - 1  
P. Hercog - Stollár F. 2 - 0  
S. Vögele - Babos T. 1 - 2  
T. Townsend - Qinwen Zheng 2 - 1  
V. Golubic - K.K. Thandi    
Y. Wickmayer - V. Kudermetova 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - Yecong He 2 - 0  
E. Karlovskiy - Cheong-Eui Kim 2 - 0  
I. Gakhov - Mak. Ochi 1 - 2  
I. Gakhov - U. Ignatik    
L. Saville - Ren. Tokuda 2 - 1  
M. Banes - D. Nguyen 0 - 2  
N. Serdarusic - A. Molcan 1 - 2  
Runhao Hua - Zhizhen Zhang 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - K-M. Maamoun 0 - 2  
Xin Gao - Di Wu 0 - 2  
Zihao Xia - Tak Khunn Wang 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Collazo - Sam. Vargas 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,