Tippmix eredmények - 2019. március 11-17.

2019-03-11
Tippmix eredmények - 2019. március 11-17.
2019.03.17.
Alpesi sí (Műlesiklás, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - M. Mölgg 0 - 1  
A. Pinturault - R. Zenhausern 0 - 1  
C. Noel - M. Feller 1 - 0  
Dan. Yule - Mic. Matt 1 - 0  
F. Neureuther - D. Ryding 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 0 - 1  
Műlesiklás, Soldeu 2019    
Műlesiklás, Soldeu 2019 - Top 3    
Ste. Gross - V. Muffat Jeandet 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schild - M-M. Gagnon 1 - 0  
C. Frasse-Sombet - K. Liensberger 0 - 1  
E-M. Brem - K. Truppe 1 - 0  
M. Bassino - W. Holdener 0 - 1  
M. Hrovat - S. Hector 0 - 1  
P. Vlhova - M. Shiffrin 0 - 1  
T. Worley - F. Brignone 1 - 0  
Óriásműlesiklás, női, Soldeu 2019    
Óriásműlesiklás, női, Soldeu 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Legends - San Antonio 6 - 37  
Orlando - Arizona Hotshots 17 - 22  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Oroszország 6 - 7  
Dánia - Svédország 3 - 7  
Dél-Korea - USA 9 - 5  
Finnország - Skócia 3 - 9  
Kanada - Németország 8 - 5  
Kína - Finnország 10 - 2  
Lettország - Kanada 7 - 8  
Németország - Japán 10 - 7  
Oroszország - Dél-Korea 6 - 7  
Skócia - Kína 7 - 10  
Svájc - Svédország 5 - 8  
USA - Japán 5 - 9  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Brno Bulldogs (4.m.) 2 - 2  
Znojmo - SK Vinohrady (4.m.) 8 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Steelers Hämeenlinna (2.m.) 4 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Zug (5.m.) 10 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Sporting CP 1 - 5  
Pinheirense - Braga 2 - 8  
Golf (Kenya Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya Open 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 5 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 7 - 0  
Belleville - Laval 5 - 5  
Bridgeport - Springfield 4 - 0  
Chicago Wolves - San Antonio 6 - 2  
Hershey - Bridgeport 5 - 1  
Lehigh Valley - Toronto Marlies 4 - 3  
Manitoba - San Diego 1 - 4  
Milwaukee - Grand Rapids 2 - 2  
Rockford - Cleveland 2 - 2  
Rockford - Texas Stars 2 - 1  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 9 - 0  
Syracuse - Binghamton 4 - 1  
Utica - Hartford 3 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Toronto Marlies 2 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow 2 - 0  
Coventry - Fife 4 - 1  
Manchester - Milton Keynes 6 - 5  
Nottingham - Dundee 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Karlovy Vary 3 - 6  
Pardubice - Chomutov 4 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Zlín (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning (5.m.) 4 - 2  
Frederikshavn - Esbjerg (5.m.) 2 - 4  
Sönderjyske - Rödovre (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Újpest (3.m.) 4 - 1  
Debrecen - FTC (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Lukko (2.m.) 4 - 1  
SaiPa - Ilves (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Nomad Asztana (1.m.) 2 - 0  
Bejbarisz Atirau - Kulager Petropavlovszk (1.m.) 5 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 0 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 2 - 2  
Boston - Columbus 1 - 1  
Buffalo - St. Louis 3 - 3  
Carolina - Buffalo 4 - 2  
Colorado - New Jersey 3 - 0  
Minnesota - NY Islanders 2 - 2  
Minnesota - NY Rangers 5 - 2  
Montreal - Chicago 0 - 2  
Ottawa - Toronto 6 - 2  
San Jose - Nashville 2 - 4  
Tampa Bay - Washington 6 - 3  
Winnipeg - Calgary 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Ringerike 3 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer (6.m.) 3 - 6  
Sparta Sarpsborg - Stavanger (6.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deggendorf - Bayreuth (2.m.) 3 - 3  
Freiburg - Tölzer Löwen (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg (2.m.) 1 - 5  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen (2.m.) 4 - 5  
Dresden - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf (3.m.) 3 - 4  
Köln - Ingolstadt (3.m.) 2 - 2  
Mannheim - Nürnberg (3.m.) 4 - 1  
München - Eisbären Berlin (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Niagara Icedogs 4 - 7  
Erie Otters - Guelph Storm 2 - 5  
Flint Firebirds - Sarnia Sting 8 - 4  
Mississauga Steelheads - Barrie Colts 5 - 4  
North Bay Battalion - Niagara Icedogs 3 - 8  
Oshawa Generals - Sudbury Wolves 8 - 2  
Ottawa 67's - Kingston Frontenacs 8 - 3  
Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 4 - 2  
Peterborough Petes - Sudbury Wolves 1 - 3  
Saginaw Spirit - London Knights 2 - 5  
Sarnia Sting - Flint Firebirds 6 - 3  
Sault Ste Marie Greyhound - Saginaw Spirit 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Salzburg (3.m.) 4 - 6  
Graz - Linz (3.m.) 3 - 3  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano (3.m.) 4 - 1  
Vienna Capitals - Znojmo (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten (4.m.) 4 - 1  
Thurgau - Chaux-de-Fonds (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - AIK (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Zilina (4.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva (5.m.) 4 - 0  
Zvolen - MAC (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk (4.m.) 6 - 5  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Regina Pats 4 - 4  
Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings 1 - 3  
Everett Silvertips - Victoria Royals 5 - 1  
Kelowna Rockets - Vancouver Giants 2 - 2  
Kootenay Ice - Red Deer Rebels 5 - 4  
Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 2 - 3  
Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 6 - 0  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades 3 - 1  
Prince George Cougars - Kamloops Blazers 2 - 4  
Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks 5 - 2  
Spokane Chiefs - Tri-City Americans 10 - 1  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza 2019    
Párizs-Nizza 2019 - Top 3    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Teuns - W. Kelderman 0 - 1  
E. Bernal - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
Párizs-Nizza 2019, 8. szakasz    
S. Yates - D. Pozzovivo 0 - 1  
V. Madouas - R. Molard 0 - 1  
Kerékpár (Tirreno - Adriatico,5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - W. Poels 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Benoot 0 - 1  
J. Fuglsang - A. Lutsenko 1 - 0  
P. Roglic - A. Yates 0 - 1  
R. Carapaz - R. Kreuziger 1 - 0  
R. Majka - V. Nibali 0 - 1  
T. Dumoulin - T. Pinot 1 - 0  
Tirreno-Adriatico 2019, 5. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cibona Zagreb 91 - 82  
Igokea - Zadar 100 - 82  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 62 - 59  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth (4.m.) 84 - 97  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Antwerpen 74 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 89 - 88  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 87 - 96  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 77 - 77, h.u. 90 - 82  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Orleans 80 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Bourges 66 - 73  
Mondeville - Lyon 62 - 69  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Paris Levallois 94 - 81  
Rouen - ASVEL Lyon-Villeurbanne 81 - 90  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots 85 - 85, h.u. 97 - 93  
NLEX Road Warriors - Blackwater Elite 122 - 101  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Holargosz 86 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Dafni 58 - 58, h.u. 65 - 72  
PAOK - Kalyvia Thorikosz 96 - 61  
Proteasz Voula - Eszperidesz Kallithea 75 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Cedevita Zagreb 79 - 61  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Ness Ziona 62 - 81  
Maccabi TA - Ironi Naharia 78 - 61  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 77 - 97  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 72 - 81  
Chiba - Mikawa Kariya 95 - 74  
Hokkaido - Yokohama 75 - 86  
Nagoya Dolphins - Tokyo Sunrockers 88 - 76  
Ryukyu Okinawa - Rizing Fukuoka 61 - 59  
Tochigi - Kyoto 75 - 82  
Toyama - Shiga 90 - 86  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 77 - 69  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Jilin (1.m.) 111 - 105  
Shandong - Jiangsu Dragons (1.m.) 101 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Asseco Gdynia 74 - 78  
Koszalin - Start Lublin 107 - 107, h.u. 126 - 122  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 72 - 74  
Prienai - Nevezis Kedainiai 81 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Cleveland 121 - 116  
Denver - Indiana 102 - 100  
Detroit - Toronto 110 - 107  
Miami - Charlotte 93 - 75  
Milwaukee - Philadelphia 125 - 130  
New Orleans - Phoenix 122 - 122, h.u. 136 - 138  
New York - LA Lakers 124 - 123  
Oklahoma City - Golden State 88 - 110  
Orlando - Atlanta 101 - 91  
Sacramento - Chicago 129 - 102  
San Antonio - Portland 108 - 103  
Utah - Brooklyn 114 - 98  
Washington - Memphis 135 - 128  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Trier 78 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mitteldeutscher 92 - 67  
Giessen - Alba Berlin 96 - 101  
Skyliners Frankfurt - S. Oliver Würzburg 77 - 91  
Telekom Bonn - Göttingen 76 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Forli 88 - 78  
Fortitudo Bologna - Bakery Piacenza 98 - 64  
Imola - Treviso 76 - 84  
Mantova - Ferrara 71 - 68  
Montegranaro - Cento 87 - 68  
Verona - Jesi 95 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Axpo Legnano 88 - 81  
Rieti - Virtus Roma 71 - 65  
Scafati - Capo D'Orlando 93 - 95  
Siena - Biella 61 - 93  
Trapani - Treviglio 91 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia 91 - 59  
Brescia - Brindisi 77 - 77, h.u. 97 - 80  
Olimpia Milano - Venezia 86 - 87  
Pistoia - Sassari 78 - 78, h.u. 82 - 90  
Torino - Virtus Bologna 64 - 80  
Trento - Trieste 82 - 75  
Varese - Cremona 83 - 64  
VL Pesaro - Cantu 72 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GEAS San Giovanni - Famila Schio 70 - 76  
San Martino di Lupari - Vigarano 74 - 57  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - MBA Moszkva (1.m.) 64 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Prat Joventut 93 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Estudiantes 90 - 76  
Baskonia Vitoria - Iberostar Tenerife 85 - 68  
Murcia - Zaragoza 116 - 94  
Real Madrid - Manresa 91 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona 80 - 53  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - OKK Belgrád 62 - 117  
Novi Pazar - Dynamic Belgrád 83 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - RH Gaziantepspor 63 - 69  
Istanbul BB - Darussafaka 87 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Adana Gundogdu 103 - 49  
Besiktas - Izmit Bld. Spor 81 - 74  
Botas Adana - Cukurova 69 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Tsmoki-Minszk 101 - 71  
Kalev/Cramo - Himki Moszkva 85 - 96  
VEF Riga - Avtodor Szaratov 89 - 78  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Latvijas Univ. 57 - 90  
Parnu - Jurmala/Fenikss 87 - 72  
Valmiera - TTU Tallinn 86 - 75  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bjerringbro-Silkeborg 23 - 23  
Skanderborg - Aalborg 27 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Fleury Loiret 45 - 28  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 31 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - Grotta 25 - 23  
FH - Afturelding 22 - 22  
Fram - Stjarnan 24 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk 32 - 29  
Kwidzyn - Zaglebie Lubin 25 - 23  
Spojnia Gdynia - Stal Mielec 30 - 35  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Érd 23 - 31  
FTC - Győr 29 - 32  
Magyar Kupa, női 2018/19    
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Tatabánya 29 - 32  
Szeged - Veszprém 25 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Fyllingen 29 - 26  
Bodö - Halden 37 - 39  
Drammen - Naerbö 30 - 27  
Elverum - Arendal 24 - 24  
Haslum - Runar Sandefjord 26 - 24  
Kolstad - Falk Horten 32 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Skrim Kongsberg 27 - 28  
Fredrikstad - Kristiansand 19 - 34  
Gjerpen - Storhamar 18 - 27  
Molde - Tertnes Bergen 28 - 28  
Oppsal - Raelingen 22 - 18  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Hamm-Westfalen 20 - 22  
Elbflorenz - Ferndorf 25 - 24  
Nordhorn-Lingen - TUSEM Essen 36 - 25  
Rimpar - Balingen-Weilstetten 26 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Stuttgart 19 - 28  
Gummersbach - Minden 20 - 25  
Lemgo - R-N. Löwen Kronau 23 - 25  
Wetzlar - Erlangen 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Neckarsulm 25 - 21  
Oldenburg - Leverkusen 24 - 27  
Kézilabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - SZKIF Krasznodar 26 - 34  
Szpartak Moszkva - Csehovszkije Medvegyi (Helyszín: Csehov) 25 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Alcobendas 33 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Bordj Bou Arreridj 1 - 0  
ES Setif - MC Oran 4 - 1  
Medea - JS Kabylie 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Brighton 2 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Liverpool 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Santamarina Tandil 2 - 0  
Brown de Adrogue - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Central Cordoba SDE - Gimnasia Jujuy 2 - 0  
Club Almagro - Defensores de Belgrano 3 - 0  
Ferro Carril Oeste - Dep. Moron 5 - 1  
Guillermo Brown - Mitre Santiago del Estero 3 - 0  
Nueva Chicago - Chacarita Juniors 1 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Atl. Temperley 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Defensa Justicia 2 - 0  
Racing Club - Belgrano de Cordoba 1 - 0  
River Plate - Independiente 3 - 0  
Rosario Central - San Lorenzo 0 - 1  
Talleres Cordoba - Tigre 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 0 - 2  
Wellington Phoenix - Western Sydney Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Eupen 1 - 2  
FC Bruges - Mouscron-Peruwelz 1 - 2  
Kortrijk - Antwerpen 2 - 0  
Lokeren - Cercle Bruges 3 - 1  
Oostende - Anderlecht 0 - 2  
St. Truiden - Gent 0 - 2  
Standard Liege - Waasland Beveren 4 - 3  
Zulte Waregem - Genk 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Cserno More Várna 1 - 1  
Slavia Szófia - Etar Veliko Tarnovo 0 - 1  
Vitosa Bistritsa - Lokomotív Plovdiv 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Oriente Petrolero 3 - 2  
Bolivar La Paz - Sport Boys Warnes 4 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Real Potosi 4 - 1  
San Jose de Oruro - Guabira Montero 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Flamengo 0 - 3  
Kindermann - Ferroviaria 1 - 0  
Santos - Foz Cataratas 3 - 0  
Vitória PE - Internacional 0 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mainz 6 - 0  
E. Frankfurt - Nürnberg 1 - 0  
Leverkusen - Bremen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Bochum 3 - 1  
Paderborn - Ingolstadt 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Meppen 3 - 0  
Cottbus - Karlsruhe 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - O'Higgins 2 - 2  
Colo Colo - Univ.Catolica de Santiago 2 - 3  
Coquimbo Unido - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Dep. Iquique - Palestino 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Doxa Katokopia 1 - 4  
Pafosz - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Brno 3 - 2  
FC Hradec Kralove - Prostejov 3 - 0  
Varnsdorf - Vitkovice 0 - 0  
Vlasim - MAS Taborsko 2 - 3  
Zizkov - Usti nad Labem 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Opava 0 - 0  
Pribram - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Viborg 0 - 1  
Helsingör - Köge 0 - 2  
Hvidovre - Roskilde 0 - 2  
Nyköbing - Lyngby 1 - 1  
Silkeborg - Fredericia 2 - 1  
Thisted - Naestved 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Brabrand 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Avarta 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus GF 3 - 1  
Esbjerg - Vejle 2 - 1  
FC Köbenhavn - Hobro 3 - 1  
Horsens - Bröndby 1 - 3  
Midtjylland - Sönderjyske 2 - 1  
OB Odense - Randers 1 - 0  
Vendsyssel - Nordsjaelland 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Highlands Park 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 0 - 0  
Gwangju - Busan I'Park 1 - 1  
Jeonnam - Anyang 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 1 - 1  
Jeonbuk - Gangwon 0 - 1  
Pohang - Gyeongnam 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Macara Ambato 0 - 1  
Emelec Guayaquil - El Nacional Quito 2 - 1  
Fuerza Amarilla - Barcelona Guayaquil 0 - 3  
LDU Quito - Aucas Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Haras El Hodood 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - NSI Runavik 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Hercules - Inter Turku 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rennes 1 - 1  
Lyon - Montpellier 3 - 2  
Paris SG - Marseille 3 - 1  
Reims - Nantes 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris SG 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 0 - 4  
Sioni Bolnisi - Georgia Tbiliszi 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Karaiszkakisz Arta 0 - 1  
Apollon Pontosz - Eginiakosz 1 - 0  
Ergotelisz Iraklio - Irodotosz Alikarnasszosz 4 - 1  
Iraklisz - Aittitosz Szpata 2 - 1  
Panahaiki - Doxa Drama 2 - 2  
Volosz NFC - Szparti 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 0 - 1  
OFI - Levadiakosz 2 - 0  
Panathinaikosz - Olympiakosz    
Panioniosz - Xanthi 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Ajax 1 - 0  
Excelsior - Zwolle 0 - 2  
Groningen - ADO Den Haag 1 - 0  
Venlo - PSV 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Rijeka - Osijek 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Goa 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Zob Ahan - Esteghlal K. 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yamaguchi 2 - 1  
Gifu - Kagoshima Utd. 0 - 0  
Kofu - Nagasaki 2 - 0  
Kyoto - Kashiwa R. 0 - 1  
Mito - JEF United Chiba 1 - 1  
Okayama - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Yamagata - Omiya Ardija 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia 6 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Urawa RD 1 - 2  
FC Tokyo - Nagoya GE 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 0 - 1  
Oita Trinita - Yokohama FM 2 - 0  
Sagan Tosu - Jubilo Iwata 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Sapporo - Kashima A. 1 - 3  
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 2 - 1  
Vissel Kobe - Shimizu SP 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Tolima 1 - 5  
Envigado - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Once Caldas - Dep. Pasto 0 - 1  
Union Magdalena - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Beijing Sport Univ. 0 - 0  
Hangzhou Greentown - Heilongjiang Lava Spring 2 - 1  
Shanghai Shenxin - Sichuan Annapurna 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Odra Opole 0 - 0  
Rakow Czestochowa - TBB Nieciecza 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Miedz Legnica 2 - 1  
Wisla Krakkó - Cracovia Krakkó 3 - 2  
Zaglebie Lubin - Arka Gdynia 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Daugavpils 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Panevezys 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - América 0 - 2  
Cruz Azul - Pachuca 4 - 1  
Dep. Toluca - Atlas de Guadalajara 2 - 0  
Tigres - Queretaro 4 - 1  
Tijuana - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Salt Lake 5 - 0  
FC Cincinnati - Portland 3 - 0  
Los Angeles Galaxy - Minnesota 3 - 2  
New York City FC - Los Angeles FC 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sfintul Gheorghe 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Békéscsaba 2 - 1  
Dorog - ZTE 1 - 2  
Gyirmót - Budaörs 1 - 5  
Kaposvár - Csákvár 1 - 1  
Kazincbarcika - Mosonmagyaróvár 0 - 0  
Nyíregyháza - Győr 1 - 0  
Soroksár - Cegléd 2 - 1  
Tiszakécske - Siófok 2 - 2  
Vasas - Balmazújváros 3 - 2  
Vác - Monor 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Molde 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Potsdam 5 - 0  
Bremen - Hoffenheim 1 - 1  
Freiburg - Wolfsburg 2 - 3  
Leverkusen - Sand 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Chievo 1 - 1  
Empoli - Frosinone 2 - 1  
Genoa - Juventus 2 - 0  
Lazio - Parma 4 - 1  
Milan - Internazionale 2 - 3  
Napoli - Udinese 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Lecce 2 - 2  
Palermo - Carpi 4 - 1  
Venezia - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Sambenedettese 1 - 1  
Giana Erminio - Gubbio 4 - 0  
Pesaro - Südtirol 0 - 1  
Rimini - Ravenna 0 - 1  
Teramo - Virtus Verona 1 - 2  
Ternana - Imolese 0 - 3  
Vicenza - Triestina 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Siracusa 0 - 0  
Casertana - Viterbese 3 - 4  
Catania - Juve Stabia 1 - 0  
Cavese - Paganese 4 - 0  
Rieti - Catanzaro 1 - 0  
Sicula Leonzio - Monopoli 1 - 0  
Vibonese - Rende 1 - 0  
Virtus Francavilla - Trapani 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Kurszk 0 - 0  
Mordovija Szaranszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Rotor Volgográd - Himki 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Tambov 0 - 2  
SZKA Habarovszk - Tom Tomszk 1 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - FK Krasznodar 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Ufa - Akhmat Groznij 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WSG Wattens - FAC Wien 5 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - LASK Linz 1 - 2  
Rapid Wien - Hartberg 2 - 2  
St. Pölten - Mattersburg 0 - 1  
Sturm Graz - Austria Wien 1 - 0  
Wacker Innsbruck - Salzburg 0 - 2  
Wolfsberg - Admira Wacker 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 1 - 5  
Libertad Asuncion - Dep. Santani 4 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Real Garcilaso 2 - 1  
Alianza Lima - Dep. Municipal 2 - 2  
C. Mannucci Trujillo - Molinos El Pirata 3 - 2  
Melgar - Universitario de Deportes 2 - 1  
Sporting Cristal - C. Vallejo Trujillo 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Porto B 1 - 1  
Covilha - Famalicao 2 - 0  
Guimaraes B - Farense 1 - 0  
Pacos Ferreira - Estoril 1 - 1  
Varzim - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Chaves 0 - 1  
Moreirense - Benfica 0 - 4  
Nacional Madeira - Rio Ave 0 - 1  
Tondela - Feirense 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Chelsea 2 - 0  
Fulham - Liverpool 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FCS Bukarest 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Granada 0 - 0  
Cordoba - Sp. Gijón 1 - 2  
Las Palmas - Mallorca 1 - 2  
Osasuna - Majadahonda 3 - 0  
Oviedo - Gimnastic 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Las Palmas B 3 - 0  
Celta Vigo B - Unionistas de Salamanca 2 - 1  
Deportivo B - Coruxo 1 - 1  
Fuenlabrada - Real Madrid B 0 - 0  
Guijuelo - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Internacional de Madrid - Cultural Leonesa 1 - 1  
Salmantino - Pontevedra 3 - 0  
Union Adarve - San Sebastian Reyes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Arenas de Getxo 2 - 1  
Calahorra - R. Santander 0 - 1  
Gimn. Torrelavega - Real Sociedad B 1 - 0  
Langreo - Barakaldo 0 - 2  
Real Union Irun - Izarra 0 - 4  
Tudelano - Mirandes 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Valencia B 1 - 1  
Atl. Baleares - Villarreal B 1 - 0  
Castellon - Badalona 2 - 1  
Conquense - Ebro 0 - 1  
Olot - Ontinyent 0 - 0  
Peralada - Teruel 0 - 0  
Sabadell - Cornella 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Granada B 1 - 0  
El Ejido - Marbella 0 - 0  
Ibiza Eivissa - Talavera de la Reina 1 - 0  
Malaga B - Almería B 2 - 0  
Melilla - Jumilla 2 - 0  
Real Murcia - Linense 0 - 2  
Rec. Huelva - San Fernando 1 - 1  
Sevilla B - UCAM Murcia 2 - 1  
Villanovense - Don Benito 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Barcelona 1 - 4  
Eibar - Valladolid 1 - 2  
Espanyol - Sevilla 0 - 1  
Valencia - Getafe 0 - 0  
Villarreal - Rayo Vallecano 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 0 - 2  
CDEF Logrono - Madrid CCF 2 - 1  
Espanyol - Sevilla 2 - 0  
Malaga - Levante 0 - 1  
Real Sociedad - Rayo Vallecano 2 - 0  
Tenerife - Ath. Bilbao 3 - 1  
Valencia - Huelva 6 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 3 - 1  
Winterthur - Aarau 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 2 - 2  
FC Zürich - Xamax 2 - 1  
Thun - Luzern 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Vozdovac 3 - 1  
Rad Belgrád - Crvena zvezda 0 - 3  
Vojvodina - Cukaricki 0 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Balestier Khalsa 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Ruzomberok 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 4 - 0  
ND Gorica - Domzale 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Buriram Utd. 0 - 1  
Port FC - PTT Rayong 1 - 1  
Samut Prakan - Sukhothai 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Genclerbirligi 0 - 1  
Afjet Afyonspor - Denizlispor 1 - 3  
Boluspor - Balikesirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Galatasaray 2 - 3  
Kayserispor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Ankaragücü 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - FC Lviv 0 - 1  
Kárpáti Lviv - Mariupol 1 - 1  
Olimpik Doneck - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Rampla Juniors 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Penarol Montevideo 2 - 0  
Plaza Colonia - River Plate Montevideo 1 - 0  
Racing Montevideo - Progreso Montevideo 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - North Carolina 0 - 1  
Birmingham Legion - Ottawa 0 - 1  
Charleston - Hartford 2 - 1  
Colorado Springs - Sacramento 0 - 1  
FC San Antonio - Portland 2 1 - 3  
Nashville SC - St. Louis FC 0 - 1  
Oklahoma City Energy - Las Vegas 2 - 1  
Orange County SC - Tulsa 3 - 5  
Phoenix Rising - New Mexico Utd. 3 - 3  
Rio Grande Valley - Fresno 0 - 2  
Tacoma Defiance - Los Angeles Galaxy 2 0 - 3  
Tampa Bay - Pittsburgh 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Nomme Kalju 0 - 5  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Waitakere Utd. 5 - 2  
Hamilton Wanderers - Team Wellington 2 - 4  
Wellington Phoenix 2 - Hawke's Bay Utd. 3 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Kvyat - A. Albon (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - Lan. Norris (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Leclerc (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - D. Ricciardo (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Kubica - Geo. Russell (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1., Ausztrál Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj 2019    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,AusztrálND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Logano - Kyle Larson (Fontana) 1 - 0  
J. Logano - R. Blaney (Fontana) 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Fontana) 0 - 1  
K. Harvick - R. Blaney (Fontana) 1 - 0  
Kyle Busch - B. Keselowski (Fontana) 1 - 0  
Kyle Busch - Kyle Larson (Fontana) 1 - 0  
Nascar, Fontana 2019    
Nascar, Fontana 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Saracens 23 - 9  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Salford 24 - 20  
Hull KR - Catalan Dragons 16 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Section Paloise 27 - 14  
Toulouse - Lyon 53 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Canberra Raiders 0 - 21  
Penrith Panthers - Parramatta Eels 12 - 20  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr 3 - 1  
Kecskemét - Kaposvár 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - JT Thunders 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Toray Arrows 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Toray Arrows 1 - 3  
Hisamitsu Springs - JT Marvelous 3 - 0  
NEC Red Rockets - Hitachi Rivale 3 - 2  
Saitama Ageo Medics - Toyota Body Queenseis 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Zawiercie - Olsztyn 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Budowlani Lodz 2 - 3  
Radomka Radom - Bydgoszcz 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Vilsbiburg 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Latina - Verona 1 - 3  
Modena - Trentino 0 - 3  
Perugia - Argos Sora 3 - 1  
Ravenna - Padova 2 - 3  
Vibo Valentia - Revivre Milano 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Club Italia Roma 3 - 2  
Chieri - Brescia 0 - 3  
Monza - Filottrano 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Jugra Szurgut 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Rio Duero Soria 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray (1.m.) 1 - 3  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Higginson - Zhou Yuelong 3 - 4  
D. Wells - D.B. Gilbert 3 - 4  
Gary Wilson - Yuan Sijun 2 - 4  
Gibraltar Open 2019    
K. Maflin - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Oli. Brown - Lu Ning 2 - 4  
R. Milkins - Kyr. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Ryan Day - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig)    
Ryan Day - Dav. Grace 4 - 3  
Ryan Day - Lu Ning (4 nyert frame-ig)    
Ryan Day - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Bingham - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig)    
Tian Pengfei - Yan Bingtao 4 - 3  
Yuan Sijun - R. Milkins (4 nyert frame-ig)    
Zhou Yuelong - S. Bingham (4 nyert frame-ig)    
Sífutás (10 km, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10km, női, Falun 2019    
10km, női, Falun 2019 - Top 3    
Sífutás (10 km, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nechaevskaya - R.L. Roponen    
Ebba Andersson - C. Kalla 1 - 0  
I.F. Östberg - A.U. Jacobsen 1 - 0  
J. Diggins - R. Haga    
K. Parmakoski - Heidi Weng 0 - 1  
Sífutás (15 km, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Falun 2019    
15 km, Falun 2019 - Top 3    
A. Harvey - C. Halfvarsson 1 - 0  
A. Melnichenko - H.C. Holund 1 - 0  
A. Musgrave - D. Cologna 1 - 0  
C. Parisse - Vik. Thorn 1 - 0  
M. Manificat - S.H. Krüger 0 - 1  
M.J. Sundby - S. Röthe 1 - 0  
Sílövészet (vb, 12,5 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen 0 - 1  
D. Herrmann - T. Eckhoff 1 - 0  
L. Dahlmeier - H. Öberg 0 - 1  
L. Vittozzi - D. Wierer 0 - 1  
M. Brorsson - E. Yurlova-Percht 0 - 1  
M. Davidova - I. Landmark Tandrevold 0 - 1  
P. Fialkova - M. Olsbu Roeiseland 0 - 1  
vb, 12,5 km, női 2019    
vb, 12,5 km, női 2019 - Top 3    
Sílövészet (vb, 15 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loginov - L. Hofer 1 - 0  
B. Doll - M. Fourcade 1 - 0  
D. Pidruchnyi - E. Garanichev 1 - 0  
E. Lesser - B. Weger 0 - 1  
J.T. Bö - S. Desthieux 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - A. Peiffer 1 - 0  
T. Bö - S. Samuelsson 1 - 0  
vb, 15 km 2019    
vb, 15 km 2019 - Top 3    
Síugrás (Vikersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - Con. Schmid 1 - 0  
D. Prevc - P. Zyla 1 - 0  
J. Wolny - K. Geiger 1 - 0  
J.A. Forfang - Rob. Johansson 0 - 1  
M. Eisenbichler - T. Zajc 1 - 0  
S. Ammann - R. Freitag 1 - 0  
S. Kraft - Ryo. Kobayashi 0 - 1  
Vikersund 2019    
Vikersund 2019 - Top 3    
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Drummondville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reid M / Smith J-P - Clayton S / Shamasdin A 1 - 2  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Kudermetova - M. Bouzkova 2 - 0  
Tenisz (Guadalajara, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanchez M / Stollár F - Lister C / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Indian Wells 2019    
D. Thiem - R. Federer 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Zeballos H - Kubot L / Melo M 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B.V. Andreescu 1 - 2  
WTA - Indian Wells 2019    
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - M. Berrettini 1 - 2  
Tenisz (Phoenix, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Skupski N - Krajicek A / Sitak A 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Napolitano - M. Baghdatis 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Li Z / Oliveira G 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tauson - Fangzhou Liu 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haichao Liu - Hongyang Weng 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ren X / Xuanyi O - Lee J-H / Yang P-H 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yiman Zhang - Ga Eun Kim 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu X / Xia Y - Baek H N / Kim H R 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinwa G / Xuanxuan L - Tang C M / Ng T Y 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuqi Shi - B. Sai Praneeth 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yufei Chen - Sae. Kawakami 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Rivaldy R / Mentari P H 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Benavidez - J'L. Love 1 - 0  
E. Spence Jr. - M.A. Garcia 1 - 0  
Jay. Velez - V. Terrazas 1 - 0  

 

2019.03.16.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - K. Liensberger 1 - 0  
B. Schild - C. Geiger 1 - 0  
K. Truppe - K. Lysdahl 0 - 1  
Kat. Huber - C. Costazza    
L. St-Germain - R. Remme 1 - 0  
M. Hrovat - C. Saefvenberg 0 - 1  
Műlesiklás, női, Soldeu 2019    
Műlesiklás, női, Soldeu 2019 - Top 3    
P. Vlhova - W. Holdener 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - T. Fanara 1 - 0  
H. Kristoffersen - M. Hirscher 0 - 1  
L. de Aliprandini - T. Ligety 1 - 0  
M. Odermatt - L.K. Nestvold-Haugen 1 - 0  
R. Windingstad - A. Schmid 1 - 0  
T. Ford - V. Muffat Jeandet 0 - 1  
Z. Kranjec - L. Meillard 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Soldeu 2019    
Óriásműlesiklás, Soldeu 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - Memphis 22 - 9  
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - SZKA Nyeftjanyik (3.m.) 3 - 7  
Ural Trubnyik - Dinamo Moszkva (3.m.) 4 - 5  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada 7 - 6  
Japán - Skócia 10 - 4  
Németország - Lettország 10 - 5  
Oroszország - Svájc 11 - 5  
Svédország - Kína 3 - 9  
Svédország - Lettország 8 - 5  
USA - Dánia (Helyszín: Dánia) 8 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Brno Bulldogs (3.m.) 5 - 4  
Znojmo - SK Vinohrady (3.m.) 4 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Karhut Pori (1.m.) 11 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (5.m.) 7 - 6  
Seinäjoki - Viikingit Helsinki (5.m.) 12 - 9  
Turku PS - Nokian KrP (5.m.) 5 - 6  
Floorball (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Langnau (6.m.) 1 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Malans (4.m.) 2 - 4  
Rychenberg Winterthur - Grasshoppers (4.m.) 4 - 9  
Zug - Köniz (4.m.) 6 - 15  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Storvreta 2 - 8  
Höllviken - Dalen 6 - 8  
Lindas Hovas - Kalmarsund 6 - 5  
Linköping - Falun 4 - 2  
Mullsjö - Pixbo Wallenstam 6 - 3  
Sirius - Växjö 11 - 2  
Örebro - Jönköping 6 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Pesarofano 4 - 3  
Civitella Casanova - Latina 7 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Novaja Gener. Sziktivkar 3 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Modicus Sandim 10 - 1  
Electrico FC - Viseu 5 - 6  
Fundao - Rio Ave 5 - 1  
Leoes Porto Salvo - Belenenses 4 - 4  
Quinta dos Lombos - Burinhosa 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Antequera 6 - 1  
Levante - Cartagena 4 - 3  
Peniscola - Murcia 1 - 6  
Ribera Navarra - Santa Coloma 6 - 2  
Segovia - Palma Futsal 2 - 4  
Valdepenas - Osasuna Magna 3 - 6  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 2 - 2  
Charlotte - Rochester 4 - 1  
Charlotte - Rochester (23:00) 3 - 1  
Chicago Wolves - Cleveland 2 - 3  
Grand Rapids - Rockford 2 - 3  
Hershey - Toronto Marlies 4 - 4  
Iowa - San Antonio 6 - 3  
Lehigh Valley - Providence 3 - 5  
Manitoba - Texas Stars 4 - 4  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 2 - 3  
Stockton - Tucson 1 - 3  
Syracuse - Hartford 3 - 2  
Utica - Springfield 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry 2 - 1  
Guildford - Dundee 3 - 2  
Milton Keynes - Fife 2 - 4  
Nottingham - Manchester 5 - 2  
Sheffield - Cardiff 5 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (2.m.) 3 - 1  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice (2.m.) 0 - 6  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa (1.m.) 2 - 2  
Lukko - JYP (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Amiens (2.m.) 3 - 2  
Rouen - Gap (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa (2.m.) 2 - 0  
Barisz Asztana - Avangard Omszk (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Belije Medvegyi Cseljab.(5.m.) 5 - 2  
Krasznaja Armija - Almaz Cserepovec (5.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - NY Rangers 5 - 1  
Colorado - Anaheim 3 - 5  
Columbus - Carolina 3 - 0  
Dallas - Las Vegas 1 - 2  
Detroit - NY Islanders 2 - 1  
Los Angeles - Florida 3 - 4  
Pittsburgh - St. Louis 1 - 5  
Toronto - Philadelphia 7 - 6  
Vancouver - New Jersey 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Erie Otters 5 - 2  
Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 1 - 6  
Kitchener Rangers - Owen Sound Attack 9 - 3  
Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 4 - 7  
Ottawa 67's - Peterborough Petes 2 - 2  
Sarnia Sting - Windsor Spitfires 3 - 3  
Sault Ste Marie Greyhound - London Knights 6 - 3  
Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs 8 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Rapperswil 2 - 3  
Zürich Lions - Davos 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel (4.m.) 2 - 1  
Langnau Tigers - Lausanne (4.m.) 1 - 2  
Lugano - Zug (4.m.) 4 - 4  
Servette - Bern (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Karlskrona 3 - 0  
Leksand - Västervik 4 - 1  
Västeras - MODO 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Rögle (1.m.) 4 - 1  
Växjö - Örebro (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Zilina (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Kosice (4.m.) 1 - 5  
Trencin - Nitra (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk (3.m.) 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - SZKA-Neva (4.m.) 1 - 1  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk (4.m.) 2 - 2  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 6 - 1  
Kamloops Blazers - Prince George Cougars 4 - 4  
Kootenay Ice - Medicine Hat Tigers 2 - 5  
Red Deer Rebels - Lethbridge Hurricanes 3 - 4  
Regina Pats - Brandon Wheat Kings 5 - 4  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 3 - 2  
Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 1 - 6  
Tri-City Americans - Spokane Chiefs 3 - 5  
Vancouver Giants - Kelowna Rockets 2 - 1  
Victoria Royals - Everett Silvertips 2 - 2  
Kerékpár (Párizs-Nizza, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
D. Pozzovivo - D.F. Martinez 0 - 1  
E. Bernal - M. Kwiatkowski 1 - 0  
G. Bennett - I. Zakarin 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - M. Soler Gimenez 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 1 - 0  
Párizs-Nizza 2019, 7. szakasz    
S. Yates - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
W. Kelderman - J. Haig 0 - 1  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - A. Bettiol 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Benoot 0 - 1  
P. Roglic - A. Yates 1 - 0  
R. Carapaz - R. Kreuziger 1 - 0  
S. Kragh Andersen - M. Mohoric 0 - 1  
T. Dumoulin - T. Pinot 0 - 1  
T. Wellens - A. Lutsenko 0 - 1  
Tirreno-Adriatico 2019, 4. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Bemax 100 - 76  
FMP - Partizan Belgrád 73 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Oostende 64 - 97  
Mons - Okapi Aalstar 87 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Pinheiros 81 - 77  
Mogi das Cruzes - Botafogo 89 - 72  
Sao Jose dos Campos - Franca 80 - 98  
Vasco da Gama - Flamengo 67 - 107  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - USK Praha 78 - 70  
Sokoli Hradec Kralove - Kolin 124 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Opava 113 - 64  
Svitavy - Usti nad Labem 81 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Nymburk (2.m.) 91 - 51  
Slavia Praha - KP Brno (2.m.) 67 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee (2.m.) 82 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 74 - 76  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 81 - 72  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 85 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Flammes Carolo Ardennes 70 - 67  
Roche Vendee - Nantes Reze 94 - 68  
St-Amand Hainaut - Lattes Montpellier 63 - 86  
Villeneuve d'Ascq Lille - Tarbes 51 - 72  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Mans 87 - 95  
Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne 87 - 101  
Nanterre - Paris Levallois 80 - 84  
Rouen - Antibes 76 - 76, h.u. 93 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 93 - 96  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Apollon Patra 56 - 56, h.u. 68 - 61  
Diagorasz Egaleo - Kasztoria 86 - 65  
Ippokratisz Kosz - Pefkohori 72 - 68  
Iraklisz - Har. Trikoupisz Meszologi 77 - 62  
Kavala - Ermisz Agiasz 68 - 68, h.u. 85 - 92  
Pszihiko - Kardica 80 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kymi 96 - 92  
Koloszosz Rodosz - Lavrio 76 - 80  
PAOK - Ifesztosz Limnosz 73 - 75  
Periszteri - Arisz 81 - 61  
Rethymno - Panioniosz 65 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Iraklisz 49 - 77  
Panioniosz - Sporting Athén 71 - 64  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Alkar Sinj 78 - 87  
GKK Sibenik - Hermes Zagreb 115 - 62  
Gorica - Vrijednosnice Osijek 117 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 101 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 75 - 83  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 85 - 74  
Chiba - Mikawa Kariya 105 - 74  
Hokkaido - Yokohama 73 - 82  
Nagoya Dolphins - Tokyo Sunrockers 73 - 75  
Ryukyu Okinawa - Rizing Fukuoka 82 - 55  
Tochigi - Kyoto 92 - 60  
Toyama - Shiga 103 - 47  
Toyohashi Neophoenix - Osaka 68 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks (1.m.) 110 - 97  
Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou (1.m.) 117 - 125  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom 97 - 73  
Legia Varsó - Spojnia Stargard 76 - 72  
Starogard Gdanski - Ostrow Wielkopolski 75 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Gdansk 98 - 60  
Gorzow - Polkowice 75 - 88  
Siedlce - Poznan 79 - 79, h.u. 83 - 92  
Sleza Wroclaw - Widzew Lodz 72 - 66  
Wisla Krakkó - Bydgoszcz 59 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 78 - 78, h.u. 81 - 84  
Rytas Vilnius - Siauliai 90 - 90, h.u. 100 - 96  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 88 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár 87 - 83  
Pécs - Szolnok 83 - 78  
Szombathely - Körmend 68 - 76  
TF-Budapest - Jászberény 70 - 84  
ZTE - Sopron 91 - 84  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PEAC-Pécs 74 - 61  
Szekszárd - Diósgyőr 67 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 129 - 120  
Detroit - LA Lakers 111 - 97  
Houston - Phoenix 108 - 102  
LA Clippers - Chicago 128 - 121  
Miami - Milwaukee 98 - 113  
New Orleans - Portland 110 - 122  
Philadelphia - Sacramento 123 - 114  
San Antonio - New York 109 - 83  
Washington - Charlotte 110 - 116  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Artland 67 - 67, h.u. 94 - 85  
Chemnitz - Paderborn 79 - 67  
Hamburg - Hanau 91 - 55  
Tübingen - Karlsruhe 83 - 83, h.u. 94 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Vechta 85 - 88  
Jena - Bayreuth 89 - 96  
Oldenburg - Ludwigsburg 100 - 71  
Ulm - Crailsheim 99 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GSA Udine - Cagliari 68 - 70  
Ravenna - Roseto 85 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Cassino 86 - 78  
Latina - Azimut Bergamo 84 - 75  
Tortona - Agrigento 81 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Castello 57 - 62  
Granada - Huesca 87 - 64  
Ourense - Valladolid 81 - 75  
Oviedo - Saenz Horeca Araberri 71 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - MoraBanc Andorra 66 - 62  
Fuenlabrada - Valencia 94 - 89  
Gipuzkoa - Breogan Lugo 100 - 65  
Gran Canaria - Unicaja Malaga 85 - 76  
Obradoiro Monbus - Joventut Badalona 77 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Sant Adria 68 - 67  
Bembibre - Gernika Bizkaia 71 - 62  
Cadi La Seu d'Urgell - Al-Qazeres Extremadura 77 - 56  
Ensino Lugo - SC Zaragoza 55 - 70  
Univ. Ferrol - IDK Gipuzkoa 55 - 67  
Zamarat - Valencia 59 - 66  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Metalac Farmakom 95 - 67  
Sloboda Uzice - Mladost Zemun 92 - 86  
Tamis Pancevo - Borac Cacak 66 - 83  
Zlatibor Cajetina - Vrsac 87 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Primorska Koper 67 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Galatasaray 69 - 77  
Anadolu Efes - Buyukcekmece 98 - 81  
Bahcesehir Koleji - Türk Telekom 72 - 72, h.u. 78 - 84  
Karsiyaka - Banvitspor 80 - 74  
Tofas Bursa - Sakaryaspor 89 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Ormanspor 79 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany 77 - 84  
Zielona Gora - Zenit Szentpétervár 78 - 109  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Ogre 83 - 95  
Tartu Ulikool - Valga 71 - 72  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Koprivnice 41 - 22  
Hranice - Zubri 24 - 22  
Jicin - KP Brno 30 - 30  
Lovosice - Karvina 31 - 31  
Tatran Litovel - Frydek-Mistek 30 - 27  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg 29 - 27  
Aarhus - Skanderborg 30 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Nice 26 - 35  
Brest - Chambray Touraine 40 - 25  
Toulon - Besancon 31 - 28  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Paris SG 22 - 27  
Montpellier - St. Raphael 25 - 23  
Kézilabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 23 - 13  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Varazdin 26 - 26  
Sesvete - Gorica 23 - 24  
Zamet - Rudar Rude 36 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Vinkovci 30 - 27  
Umag - Nexe Nasice 21 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - IR 31 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Chrobry Glogow 29 - 24  
Kielce - Kalisz 43 - 20  
Piotrkow Trybunalski - Wisla Plock 24 - 40  
Pogon Szczecin - Azoty Pulawy 30 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Zaglebie Lubin 25 - 31  
Kobierzyce - Jelenia Gora 32 - 30  
Koscierzyna - Ruch Chorzow 23 - 25  
Koszalin - Elblag 23 - 19  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 26 - 33  
Érd - Győr 26 - 39  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Csurgó 22 - 27  
Dabas - Budakalász 27 - 23  
Gyöngyös - Balatonfüred 20 - 26  
Mezőkövesd - FTC 23 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - MTK 30 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Lübeck-Schwartau 26 - 27  
Dormagen - Emsdetten 35 - 31  
Hüttenberg - Hagen 20 - 22  
Lübbecke - Hamburg 22 - 29  
Wilhelmshaven - Coburg 29 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Bergischer HC 27 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Halle-Neustadt 22 - 27  
Bensheim/Auerbach - Bietigheim 17 - 24  
Metzingen - Göppingen 32 - 25  
Nellingen - Dortmund 23 - 25  
Thüringer HC - Blomberg-Lippe 30 - 26  
Kézilabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 22 - 22  
Szpartak Moszkva - Kausztik Volgográd 28 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Calarasi 29 - 21  
Fagaras - Suceava 18 - 21  
Focsani - Baia Mare 32 - 27  
Universitatea Cluj - Politehnica Timisoara 27 - 37  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Bistrita 18 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Huesca 32 - 28  
Benidorm - Morrazo Cangas 24 - 20  
Granollers - AX Puente Genil 34 - 24  
Logrono La Rioja - Ciudad Encantada 30 - 30  
Quabit Guadalajara - Atl. Valladolid 25 - 25  
Teucro - Bidasoa Irun 26 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Morvedre 27 - 21  
Castellon - Malaga 26 - 36  
Gijon - Elche 25 - 28  
Granollers - Canyamelar Valencia 33 - 19  
Porrino - Zuazo Barakaldo 27 - 32  
Rocasa Gran Canaria - Alcobendas 36 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Kriens 28 - 36  
Gossau - Basel 33 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Celje 25 - 36  
Dol TKI Hrastnik - Trebnje 28 - 26  
Krka Novo Mesto - Maribor 21 - 29  
Loka - Koper 28 - 30  
Ormoz - Ribnica 28 - 28  
SVIS Ivancna Gorica - Gorenje Velenje 25 - 33  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobi Stars - Mimosas Abidjan 2 - 0  
Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horoya Conakry - Orlando Pirates 2 - 1  
Platinum Zvishavane - Esperance de Tunis 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Ismaily 1 - 0  
TP Mazembe - Constantine 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - JS Saoura 3 - 0  
Simba - Vita Club 2 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Manchester City 2 - 3  
Watford - Crystal Palace 2 - 1  
Wolverhampton - Manchester Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Charlton 0 - 0  
Burton - Blackpool 3 - 0  
Fleetwood - Plymouth 2 - 0  
Luton - Gillingham 2 - 2  
Oxford Utd. - Bradford 1 - 0  
Peterborough - Coventry 1 - 2  
Portsmouth - Scunthorpe 2 - 0  
Shrewsbury - Wycombe 2 - 1  
Southend - Wimbledon 0 - 1  
Sunderland - Walsall 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Crawley 6 - 1  
Exeter - Colchester 3 - 0  
Forest Green - Carlisle 1 - 1  
Grimsby - Northampton 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Stevenage 1 - 1  
Notts County - Morecambe 0 - 0  
Swindon - Port Vale 0 - 0  
Yeovil - Macclesfield 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Middlesbrough 3 - 0  
Brentford - West Bromwich 0 - 1  
Hull City - QPR 2 - 2  
Ipswich - Nottingham 1 - 1  
Leeds - Sheffield Utd. 0 - 1  
Preston - Birmingham 1 - 0  
Rotherham - Norwich 1 - 2  
Sheffield Wed. - Blackburn 4 - 2  
Stoke - Reading 0 - 0  
Wigan - Bolton 5 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Salford City 0 - 1  
Barnet - Hartlepool 0 - 0  
Dover - Halifax 2 - 1  
Eastleigh - Barrow 0 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Boreham 3 - 2  
Harrogate Town - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Havant & Waterlooville - Chesterfield 1 - 2  
Solihull Moors - Braintree 2 - 1  
Sutton Utd. - Gateshead 4 - 2  
Wrexham - Maidstone Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Arsenal Sarandí 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Colón 3 - 0  
San Martin SJ - Argentinos Juniors 2 - 3  
Union SF - Lanus 3 - 0  
Vélez Sarsfield - Atl. Tucuman 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 2 - 1  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Beerschot Wilrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Szeptemvri Szófia 6 - 0  
Vereja - Levszki Szófia 3 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - The Strongest 1 - 2  
Nacional Potosi - Destroyers Santa Cruz 7 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Corinthians 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hannover 3 - 1  
Hertha BSC - Dortmund 2 - 3  
Schalke - RB Leipzig 0 - 1  
VfB Stuttgart - Hoffenheim 1 - 1  
Wolfsburg - Düsseldorf 5 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Magdeburg 1 - 1  
Hamburg - Darmstadt 2 - 3  
Sandhausen - St. Pauli 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Zwickau 1 - 1  
Lotte - Kaiserslautern 0 - 2  
Osnabrück - Jena 3 - 1  
Unterhaching - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Wehen - Münster 2 - 0  
Würzburg - 1860 München 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Huachipato 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - AEK Larnaka 1 - 0  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Pardubice 1 - 1  
Jihlava - Sokolov 1 - 0  
Trinec - Znojmo 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 1 - 0  
Ostrava - Mladá Boleslav 1 - 1  
Slovacko - Jablonec 0 - 0  
Sparta Praha - Olomouc 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Sydvest 0 - 3  
Jammerbugt - Odder 1 - 1  
Tarup-Paarup - Kolding IF 0 - 2  
Vejgaard - Aarhus Fremad 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Vanlöse 2 - 1  
Frem - Marienlyst 3 - 1  
Hilleröd - Hellerup 1 - 4  
Skovshoved - Middelfart 1 - 1  
Slagelse BI - B93 Köbenhavn 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - VSK Aarhus 1 - 1  
Kolding - Hjörring 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Free State Stars - AmaZulu 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Bucheon 3 - 2  
Suwon City - Ansan Greeners 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeju 0 - 0  
Sangju Sangmu - Incheon 2 - 0  
Seongnam - Suwon Bluewings 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmedo - Guayaquil City 1 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Delfin Manta 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Sharjah 2 - 1  
Al-Wasl - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Smouha 4 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Gomel - Vityebszk 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Rovaniemi PS 0 - 1  
Kiisto - Lahti 0 - 5  
KTP - Ilves 0 - 2  
Oulu - Honka 0 - 1  
TPV - Mariehamn 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Brest 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 0 - 0  
Caen - St-Etienne 0 - 5  
Guingamp - Dijon 1 - 0  
Nimes - Strasbourg 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Rodez Aveyron 0 - 0  
Lille - Guingamp 3 - 3  
Metz - Montpellier 0 - 7  
Paris FC - Soyaux 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Dila Gori 1 - 0  
FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania Kisszamikosz - Kerkyra 1 - 0  
Trikala - Plataniasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Lamia 0 - 0  
Giannina - Larissza 0 - 0  
Panetolikosz - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Willem II 2 - 3  
Heerenveen - De Graafschap 0 - 3  
Heracles - Vitesse 3 - 2  
NAC Breda - Utrecht 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rudes 3 - 0  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Nassaji Mazandaran 1 - 0  
Sepidrood Rasht - Persepolis 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 2  
Hapoel TA - Ashdod 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Hadera 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu - Tokushima 2 - 1  
Tokyo Verdy - Tochigi 2 - 3  
Yokohama FC - Albirex Niigata 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Sadd 0 - 2  
Umm-Salal - Al-Duhail 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - América de Cali 0 - 1  
Dep. La Equidad - Boyaca Patriotas 2 - 2  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai 2 - 1  
Meizhou Hakka - Xinjiang Tianshan 4 - 0  
Nantong Zhiyun - Liaoning Hongyun 1 - 2  
Shaanxi Changan - Qingdao Huanghai 3 - 0  
Shijiazhuang - Nei Mongol Zhongyou 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow 1 - 2  
GKS Jastrzebie - GKS Katowice 1 - 2  
LKS Lodz - Warta Poznan 3 - 0  
Olsztyn - Wigry Suwalki 2 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Bytovia Bytow 3 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Garbarnia Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce 1 - 3  
Legia Varsó - Slask Wroclaw 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Lechia Gdansk 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Ventspils 2 - 1  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 2 - 0  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Olympique de Safi 1 - 1  
Moghreb Tetouan - FUS Rabat 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Lobos BUAP 1 - 1  
Puebla - UNAM Pumas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 2 - 4  
Columbus - Dallas 1 - 0  
Houston - Vancouver 3 - 2  
New York RB - San Jose 4 - 1  
Orlando - Montreal 1 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Petrocub Hincesti 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 1 - 0  
FTC - Haladás 2 - 0  
Honvéd - Paks 3 - 0  
Puskás Akadémia - MTK 3 - 2  
Vidi - Mezőkövesd 1 - 0  
Újpest - Kisvárda 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Frankfurt 4 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Sampdoria 3 - 5  
SPAL Ferrara - Roma 2 - 1  
Torino - Bologna 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Spezia 2 - 3  
Foggia - Cittadella 1 - 1  
Hellas Verona - Ascoli 1 - 1  
Livorno - Salernitana 1 - 0  
Padova - Perugia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Gozzano 1 - 1  
Alessandria - Entella 0 - 0  
Carrarese - Arezzo 3 - 0  
Novara - Cuneo 1 - 3  
Olbia - Pisa 0 - 1  
Piacenza - Pistoiese 1 - 0  
Pontedera - U23Juventus 1 - 0  
Robur Siena - Lucchese 1 - 0  
Vercelli - Arzachena 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renate - Albinoleffe 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Moszkva 2 2 - 0  
FK Krasznodar 2 - Szocsi 0 - 2  
Tyumeny - Csertanovo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 0  
Orenburg - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Rubin Kazany - Rosztov 0 - 2  
Ural Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 1 - 3  
River Plate Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Ayacucho 2 - 2  
Sport Boys Callao - AD Cantolao 0 - 0  
Union Comercio - Univ. San Martin 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Braga B 1 - 0  
Benfica B - Penafiel 2 - 1  
Leixoes - Arouca 1 - 0  
Mafra - Viseu 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Portimonense 2 - 2  
Guimaraes - Boavista 3 - 1  
Porto - Marítimo 3 - 0  
Setúbal - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Newcastle 2 - 2  
Burnley - Leicester 1 - 2  
West Ham - Huddersfield 4 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - CSM Politechnika Iasi 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Livingston 1 - 1  
Hamilton - Hearts 1 - 0  
Hibernian - Motherwell 2 - 0  
Rangers - Kilmarnock 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - East Fife 2 - 1  
Forfar - Raith Rovers 2 - 1  
Stenhousemuir - Stranraer 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 3 - 1  
Clyde - Stirling 3 - 1  
Queens Park - Elgin 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Partick Thistle 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - UD Extremadura 1 - 0  
Alcorcon - Tenerife 1 - 1  
Cadiz - Lugo 1 - 1  
Zaragoza - Elche 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Atl. Madrid B 1 - 0  
Valladolid B - Navalcarnero 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - UD Logrones 1 - 2  
CD Vitoria - Gernika 2 - 2  
Leioa - Oviedo B 2 - 2  
Sp. Gijón B - Durango 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Espanyol B 0 - 1  
Ejea - Levante B 0 - 1  
Hercules - Lleida 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Cartagena 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2 - 0  
Huesca - Alavés 1 - 3  
Leganes - Girona 0 - 2  
Real Madrid - Celta Vigo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Albacete 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Servette 1 - 2  
Schaffhausen - Lausanne 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Grasshoppers    
St. Gallen - Lugano 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Häcken 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Djurgarden 1 - 1  
Pitea - Kristianstad 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Ittihad (KSA) 0 - 3  
Al-Wehda - Al-Nassr 0 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Proleter Novi Sad 2 - 1  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 1 - 3  
Radnik Surdulica - Napredak Krusevac 1 - 0  
Zemun - Radnicki Nis 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Tampines Rovers 0 - 1  
Hougang Utd. - Warriors FC 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Nitra 1 - 1  
Trencin - Trnava 0 - 1  
Zlate Moravce - Senica 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Slovan Bratislava 1 - 4  
Zilina - Zemplin Michalovce 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Triglav Kranj 4 - 0  
Mura - Krsko 5 - 0  
Olimpija Ljubljana - Maribor 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 1  
Chiangrai Utd. - Muangthong Utd. 2 - 3  
Nakhon Ratchasima - Trat 0 - 0  
Suphanburi - Chonburi FC 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Adana Demirspor 0 - 2  
Giresunspor - Istanbulspor 0 - 0  
Osmanlispor - Hatayspor 1 - 3  
Ümraniyespor - Gazisehir Gaziantep 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kasimpasa 2 - 3  
Antalyaspor - Alanyaspor 3 - 0  
Besiktas - Göztepe Izmír 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Trabzonspor 0 - 1  
Konyaspor - Rizespor 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 0 - 3  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Fenix Montevideo 1 - 3  
Cerro Largo Melo - CA Cerro 4 - 1  
Danubio Montevideo - Nacional Montevideo 2 - 0  
Liverpool Montevideo - Defensor Montevideo 6 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Louisville City 0 - 1  
Charlotte Independence - Indy Eleven 2 - 3  
Real Monarchs - El Paso 0 - 0  
Reno - Austin Bold 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Bala Town 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Warrenpoint 0 - 1  
Ballymena Utd. - Glentoran 0 - 2  
Crusaders - Cliftonville 2 - 0  
Glenavon - Dungannon 1 - 0  
Linfield - Institute 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Trans Narva 0 - 4  
Kuressaare - Levadia Tallinn 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu 0 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Southern Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Lokomotív Taskent 3 - 1  
MMA (EFC 77, Pretoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ilunga - L. Swirydowicz 1 - 0  
J. Vanderaa - R. Misholas 1 - 0  
Jus. Smith - G. Roodman 0 - 1  
M. Van Staden - J. Cummins 0 - 1  
R. Roets - P. Botha 0 - 1  
S. Dean - Q. Rossouw 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arn. Allen - J. Rinaldi 1 - 0  
Dan. Henry - Dan Ige 0 - 1  
Dan. Roberts - Cla. Silva 0 - 1  
Dar. Till - J. Masvidal 0 - 1  
J. Marshman - John Phillips 1 - 0  
Leon Edwards - Gun. Nelson 1 - 0  
M. Diakiese - J. Duffy 1 - 0  
M. Grundy - N. Narimani 1 - 0  
M. McCann - P. Cachoeira (női) 1 - 0  
N. Negumereanu - S. Safarov 0 - 1  
Nat. Wood - J. Quinonez 1 - 0  
V. Oezdemir - Dom. Reyes 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Verstappen (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Leclerc - V. Bottas (Ausztrrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Kvyat - A. Albon (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - K. Räikkönen (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Kubica - Geo. Russell (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Ausztrál Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Ausztrál Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - La Rochelle 19 - 7  
Bordeaux - Stade de France 26 - 12  
Castres - Perpignan 36 - 17  
Grenoble - Racing-Metro 16 - 34  
Toulon - Montpellier 18 - 21  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 38 - 38  
Olaszország - Franciaország 14 - 25  
Wales - Írország 25 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Canterbury Bulldogs 40 - 6  
North Queensland Cowboys - St. George Illawarra 24 - 12  
Wests Tigers - Manly-Warringah SeaEagles 20 - 6  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Melbourne Rebels 36 - 33  
Tokyo Sunwolves - Queensland Reds 31 - 34  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Minas 1 - 3  
Corinthians-Guarulhos - Sao Judas 3 - 0  
Itapetininga - Renata Campinas 0 - 3  
Ribeirao Preto - Sesc RJ 1 - 3  
Sada Cruzeiro - Sesi SP 0 - 3  
Taubate Funvic - Maringa 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba - Minas 0 - 3  
Osasco Nestle - BRB/Brasilia 3 - 0  
Pinheiros - Balneario Camboriu 3 - 1  
Praia - Sesc RJ 0 - 3  
Sao Caetano - Barueri 0 - 3  
Sesi Bauru - Fluminense 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Le Cannet 0 - 3  
Paris SC - Mougins 3 - 2  
Quimper - Chamalieres 1 - 3  
Venelles - St-Raphael 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Osaka Blazers 1 - 3  
Panasonic Panthers - Toray Arrows 1 - 3  
Suntory Sunbirds - JT Thunders 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics 3 - 2  
Hitachi Rivale - Toray Arrows 0 - 3  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 3 - 0  
NEC Red Rockets - Denso Airybees 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Trefl Gdansk 3 - 0  
GKS Katowice - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Chemik Police 3 - 2  
Pila - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Posojilnica Aich/Dob (Helyszín: Bleiburg) 3 - 0  
Kamnik - Waldviertel 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Rottenburg 3 - 0  
Friedrichshafen - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Giesen - Bühl 1 - 3  
Haching - Düren 3 - 2  
Herrsching - Lüneburg 2 - 3  
United Frankfurt - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Straubing 3 - 0  
Potsdam - Vilsbiburg 2 - 3  
Suhl Thüringen - Stuttgart 0 - 3  
SW Erfurt - Münster 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Siena 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Scandicci 0 - 3  
Novara - Busto Arsizio 3 - 0  
San Bernardo Cuneo - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Ural Ufa 2 - 3  
Jaroszlavl - Dinamo-LO 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Fakel Novij Urengoj 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szahalin 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Uralocska Jekatyerinburg 1 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Metar Cseljabinszk - Dinamo Kazany 1 - 3  
Proton Szaratov - Zarecsje-Odincovo Moszkva 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - L'Illa Grau 1 - 3  
San Sadurnino - Santanderina 2 - 3  
Uriba Palma - Conectabalear Manacor 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - Almería 3 - 2  
Vecindario Gran Canaria - Barcelona 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Granadas de Elche 3 - 1  
Emeve Lugo - Barcelona 0 - 3  
Haris Dimurol - IBSA Las Palmas 3 - 0  
Haro Rioja - Logrono 0 - 3  
Madrid Chamberi - Alcobendas 0 - 3  
Sant Cugat - Cajasol Juvasa 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Vakifbank Istanbul (1.m.) 0 - 3  
THY Istanbul - Fenerbahce (1.m.) 0 - 3  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hugill - Hal. Hussain 4 - 0  
A. Stefanow - R. Milkins 2 - 4  
All. Taylor - K. Johal 3 - 4  
And. Higginson - Dyl. Craig 4 - 1  
Ant. Hamilton - F. Domingues 4 - 0  
B. Hawkins - A. Carty 3 - 4  
B. Woollaston - Ron. Whyte 4 - 0  
B.J. Castle - S. Craigie    
C. Totten - Mark Davis    
Chen Feilong - Tian Pengfei 2 - 4  
Chun Wai Lee - C. Daher 4 - 0  
D.B. Gilbert - D. Alcaide Bermudez 4 - 1  
E. Sharav - M. Finn 4 - 3  
E. Slessor - M. Winsor 4 - 1  
F. O'Brien - C. Watts 4 - 0  
Gary Wilson - Zhao Xintong 4 - 2  
H. Akbar - Mic. White 4 - 3  
J. Lisowski - H. Miah 4 - 1  
J. Swail - G. Greene 4 - 3  
K. Doherty - O. Lines 4 - 0  
Kyr. Wilson - Jor. Brown 4 - 0  
L. Brecel - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Georgiou - P.S. Davison 4 - 2  
M. O'Donnell - F. Sanchez Ruiz 3 - 4  
N. Saengkham - Leo Fernandez 4 - 0  
R. Lawler - St. Thomas 4 - 0  
R. Muir - K. van Hove-Speltincx 4 - 0  
Rob. Williams - Jim. White 2 - 4  
Ryan Day - L. Kleckers 4 - 0  
Ryan Day - N. Saengkham 4 - 1  
S. Bingham - M. Dunn (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
T. Ford - D. Lilley (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Xu Si - Zhang Jiankang 2 - 4  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Sífutás (Sprint, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Halfvarsson - A. Harvey 0 - 1  
Emil Iversen - G. Retivykh 1 - 0  
F.H. Krogh - S.B. Skar 0 - 1  
G. Retivykh - Osk. Svensson 1 - 0  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 1 - 0  
Sprint, Falun 2019    
Sprint, Falun 2019 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Falun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Falk - S. Caldwell 0 - 1  
M. Dahlqvist - J. Diggins 1 - 0  
M.C. Falla - M. Dahlqvist 1 - 0  
S. Ringwald - N. Faehndrich 0 - 1  
Sprint, női, Falun 2019    
Sprint, női, Falun 2019 - Top 3    
Sti. Nilsson - M.C. Falla 1 - 0  
Tiril Udnes Weng - Lotte Udnes Weng    
Y. Belorukova - N. Nepryaeva 1 - 0  
Sílövészet (vb, 4x6 km váltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 0 - 1  
Csehország - Ukrajna 0 - 1  
Fehéroroszország - USA 0 - 1  
Franciaország - Oroszország 0 - 1  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Svédország - Olaszország 1 - 0  
Szlovákia - Svájc 1 - 0  
vb, 4x6 km váltó, női 2019    
vb, 4x6 km váltó, női 2019 - Top 3    
Sílövészet (vb, 4x7,5 km váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 1 - 0  
Csehország - Svájc 1 - 0  
Norvégia - Franciaország 1 - 0  
Norvégia - Németország 1 - 0  
Németország - Svédország 1 - 0  
Oroszország - Ausztria 1 - 0  
Szlovákia - Fehéroroszország 0 - 1  
vb, 4x7,5 km váltó 2019    
vb, 4x7,5 km váltó 2019 - Top 3    
Síugrás (Vikersund, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 0 - 1  
Lengyelország - Japán 1 - 0  
Norvégia - Ausztria 0 - 1  
Németország - Norvégia 1 - 0  
Svájc - Csehország 1 - 0  
Szlovénia - Norvégia 1 - 0  
Szlovénia - Németország 1 - 0  
Vikersund, csapatverseny 2019    
Vikersund, csapatverseny 2019 - Top 3    
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Redlicki - Y. Maden    
R. Berankis - M. Torpegaard 2 - 0  
R. Berankis - M. Viola 2 - 0  
Tenisz (Drummondville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Shamasdin A - Novikov D / Pavic A 2 - 1  
Novikov D / Pavic A - Fruttero J P / Harrison C 2 - 1  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzkova - F. Ferro 2 - 1  
V. Kudermetova - T. Maria 2 - 0  
Tenisz (Guadalajara, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Zarazua R - Lister C / Voracova R 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - M. Raonic 2 - 1  
R. Federer - R. Nadal    
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Djokovic N / Fognini F 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Kerber 0 - 2  
B.V. Andreescu - E. Svitolina 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - J. Millman 2 - 1  
G. Andreozzi - M. Berrettini 0 - 2  
M. Berrettini - L. Sonego 2 - 0  
S. Caruso - M. Kukushkin 0 - 2  
Tenisz (Phoenix, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Jarry N - Krajicek A / Sitak A    
Cerretani J / Monroe N - Krajicek A / Sitak A 1 - 2  
Demoliner M / Nielsen F - Arnaboldi A / Caruso S 1 - 2  
Murray J / Skupski N - Arnaboldi A / Caruso S 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - D. Kovinic 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Crepatte - M. Baghdatis 0 - 2  
B. Schnur - S. Napolitano 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Purcell M / Saville L 2 - 0  
Li Z / Oliveira G - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangzhou Liu - H. Kuwata 2 - 0  
Jia-Jing Lu - C. Tauson 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.Z. Zainuddin - Haichao Liu 1 - 2  
Lakshya Sen - Hongyang Weng 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ren X / Xuanyi O - Huang K / Wang Z 2 - 1  
Wang C / Di Z - Lee J-H / Yang P-H 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyo Min Kim - Ga Eun Kim 0 - 2  
Yiman Zhang - Yu Jin Sim 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Chen Y / Zhang S 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Chen X / Zhou C 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrisnanta D B / Tan W H - Tang C M / Ng T Y 0 - 2  
Dong W / Chen X - Xinwa G / Xuanxuan L 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Long Chen 2 - 0  
Yuqi Shi - A.S. Ginting 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Ellis M / Langridge C 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Lee Y / Wang C L 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sae. Kawakami - Beiwen Zhang 2 - 0  
Yufei Chen - Ji Hyun Sung 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Stoeva G / Stoeva S 2 - 0  
Li W / Zheng Y - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Lu K / Lu C 2 - 1  
Lee C H / Lu C Y - Rivaldy R / Mentari P H 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Steaua Bukarest 7 - 9  
Dinamo Moszkva - Brescia 10 - 6  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Spandau Berlin 14 - 8  
Olympiakosz - Szolnok 11 - 10  
Sport Management - Mladost Zagreb 12 - 9  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Tatabánya 11 - 11  
Szentes - UVSE 12 - 9  
Vasas - Szombathely 6 - 8  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 13 - 12  
Miskolc - BVSC 10 - 8  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger (1.m.) 15 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Ortigia 8 - 11  
Catania - Florentia 9 - 7  
Roma - Savona 5 - 5  
Trieste - Lazio 9 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sulecki - G. Rosado 1 - 0  
Tev. Farmer - Jono Carroll 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Taylor - R. Volante 1 - 0  

 

2019.03.15.
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Chodov (6.m.) 4 - 8  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä (4.m.) 9 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uster - Wiler-Ersigen (4.m.) 2 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Melnik 5 - 5  
Slavia Praha - Uherske Hradiste 8 - 5  
Sparta Praha - Chrudim 3 - 2  
Svarog Teplice - Ceska Lipa 9 - 1  
VSB Ostrava - FTZS Liberec 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augusta - Meta Catania 0 - 1  
Feldi Eboli - Acqua & Sapone Pescara 3 - 2  
Lazio - Dosson 4 - 8  
Rieti - Napoli 6 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Parrulo Ferrol 6 - 0  
Zaragoza - Jaen 2 - 5  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Németország 4 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry 4 - 1  
Glasgow - Dundee 1 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno (1.m.) 1 - 4  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice (1.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litvínov 2 - 4  
Pardubice - Karlovy Vary 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Vitkovice (4.m.) 1 - 5  
Zlín - Mladá Boleslav (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn (4.m.) 3 - 3  
Herlev Eagles - Rungsted (4.m.) 4 - 8  
Herning - Aalborg (4.m.) 1 - 1  
Rödovre - Sönderjyske (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Koovee 4 - 1  
Jokipojat - IPK 1 - 4  
Kokkolan Hermes - RoKi 0 - 1  
LeKi - KeuPa 5 - 3  
SaPKo - Imatra Ketterä 4 - 4  
TUTO - Kiekko-Vantaa 5 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Lyon 4 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Amiens (1.m.) 7 - 1  
Rouen - Gap (1.m.) 2 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva (2.m.) 0 - 0  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (2.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 6 - 1  
Buffalo - Pittsburgh 0 - 5  
Detroit - Tampa Bay 4 - 5  
Los Angeles - Nashville 1 - 3  
Minnesota - Dallas 1 - 4  
NY Islanders - Montreal 2 - 1  
Ottawa - St. Louis 2 - 0  
Philadelphia - Washington 2 - 5  
San Jose - Florida 2 - 4  
Winnipeg - Boston 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker (5.m.) 4 - 7  
Stavanger - Sparta Sarpsborg (5.m.) 5 - 5  
Valerenga - Manglerud (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Deggendorf 2 - 2  
Tölzer Löwen - Freiburg 0 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (1.m.) 9 - 6  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau (1.m.) 3 - 1  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse (1.m.) 4 - 4  
Ravensburg - Bad Nauheim (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg (2.m.) 4 - 1  
Eisbären Berlin - München (2.m.) 4 - 0  
Ingolstadt - Köln (2.m.) 3 - 3  
Nürnberg - Mannheim (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - Mississauga Steelheads 4 - 2  
North Bay Battalion - Hamilton Bulldogs 3 - 1  
Peterborough Petes - Ottawa 67's 2 - 2  
Saginaw Spirit - Sault Ste Marie Greyhounds 1 - 1  
Windsor Spitfires - Flint Firebirds 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz (2.m.) 3 - 3  
Salzburg - Fehérvár (2.m.) 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt (2.m.) 3 - 3  
Znojmo - Vienna Capitals (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Thurgau (3.m.) 4 - 4  
Olten - Langenthal (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Kosice (3.m.) 4 - 2  
Trencin - Nitra (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szokol Krasznojarszk - SZKA-Neva (3.m.) 1 - 4  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk (3.m.) 4 - 1  
Kerékpár (Párizs-Nizza, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel 1 - 0  
A. Kristoff - J. Degenkolb 0 - 1  
E. Bernal - B. Jungels 1 - 0  
M. Kwiatkowski - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
M. Trentin - S. Colbrelli 1 - 0  
Phi. Gilbert - O. Naesen 0 - 1  
Párizs-Nizza 2019, 6. szakasz    
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Venturini - L. Pacioni 1 - 0  
E. Viviani - F. Gaviria 1 - 0  
G. Nizzolo - P. Bauhauss 1 - 0  
S. Modolo - J. Stuyven 0 - 1  
T. Dumoulin - P. Roglic 1 - 0  
Tirreno-Adriatico 2019, 3. szakasz    
W. Poels - J. Fuglsang 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Mornar 94 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Utd. (3.m.) 96 - 67  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Mechelen 84 - 91  
Limburg - Charleroi Spirou 82 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Pinheiros 79 - 81  
Joinville/AABJ - Paulistano 81 - 81, h.u. 87 - 97  
Sao Jose dos Campos - Bauru 74 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin 92 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 108 - 107  
Seoul Knights - Seoul Thunders 94 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Buducnost Podgorica 82 - 62  
CSZKA Moszkva - Panathinaikosz 77 - 78  
Fenerbahce - Barcelona 88 - 82  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Quimper 74 - 74, h.u. 93 - 101  
Gries-Oberhoffen - Chartres 81 - 91  
Lille - St-Chamond 76 - 87  
Nancy - Paris BC 90 - 64  
Poitiers - Caen 92 - 80  
Vichy-Clermont - Evreux 93 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Boulazac 97 - 95  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 85 - 88  
TNT KaTropa - Alaska Aces 92 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zabok 88 - 68  
Zadar - Split 91 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Bayi Kylins (2.m.) 89 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot 69 - 84  
Torun - Krosno 80 - 80, h.u. 99 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Sacramento 126 - 120  
Denver - Dallas 100 - 99  
Indiana - Oklahoma City 108 - 106  
Orlando - Cleveland 120 - 91  
Toronto - LA Lakers 111 - 98  
Utah - Minnesota 120 - 100  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Iberojet Palma 80 - 75  
Melilla - Leyma Coruna 67 - 70  
Palencia - Betis 66 - 76  
Real Canoe - Lleida 65 - 64  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Spartak Subotica 114 - 103  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Jenyiszej Krasznojarszk 75 - 75, h.u. 92 - 88  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Dijon 27 - 29  
Massy Essonne - Strasbourg Schiltigheim 33 - 26  
Saran - Selestat 27 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Saint-Amand 31 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Pogon Szczecin 26 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rhein Vikings Neuss - Grosswallstadt 24 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Dedeman Bacau - Dobrogea Constanta 28 - 31  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muresul TG Mures - Univ. Cluj 27 - 34  
Unirea Slobozia - Dunarea Braila 23 - 22  
Zalau - Gloria Buzau 27 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinfin - Barcelona 19 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Bera Bera 32 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Heid 27 - 26  
Höör - Skuru 19 - 26  
Kungalv - Önnereds 27 - 28  
Skara - VästerasIrsta 32 - 20  
Skövde - Lugi 18 - 28  
Sävehof - Kristianstad 31 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Barnsley 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Cheltenham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Agropecuario Argentino 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Newell's 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Perth Glory 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 1 - 1  
Sabah - Sumqayit 1 - 1  
Sabayil - Qarabag Baku 1 - 2  
Zira - Keshla 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Botev Vraca 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Royal Pari Santa Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Avai 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Freiburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Union Berlin 2 - 1  
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Fortuna Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Cobresal 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Paralimni 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Atl. Independiente 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Karvina 2 - 1  
Teplice - Plzen 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjellerup - Skive 1 - 7  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Bidvest Wits 2 - 4  
Cape Town City - Polokwane City 0 - 0  
Supersport Utd. - Kaizer Chiefs 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Bani Yas 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mushuc Runa - Independiente del Valle 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Nogoom El Mostakbal 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Szluck - Dinamo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Vaasa PS 1 - 1  
Vantaa JS - KPV Kokkola 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Auxerre 1 - 0  
Chateauroux - Paris FC 0 - 1  
Grenoble - Nancy 1 - 0  
Le Havre - AC Ajaccio 3 - 1  
Niort - Metz 0 - 3  
Red Star 93 - Clermont 0 - 4  
Sochaux - Troyes 0 - 0  
Valenciennes - Orleans 1 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Bourg-Peronnas 1 - 4  
L'Entente Sannois - Cholet 1 - 3  
Le Mans - Boulogne 2 - 3  
Marignane - Lyon Duchere 1 - 2  
Pau - Quevilly Rouen 3 - 0  
Tours - Concarneau 1 - 0  
Villefranche sur Saone - Rodez Aveyron 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Monaco 0 - 1  
Nice - Toulouse 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Sparta Rotterdam 1 - 3  
Cambuur - PSV 2 3 - 1  
Dordrecht - Roda 3 - 2  
Helmond - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Maastricht - RKC Waalwijk 1 - 4  
Nijmegen - Den Bosch 5 - 0  
Oss - Ajax 2 2 - 1  
Telstar - AZ Alkmaar 2 1 - 0  
Twente - Volendam 5 - 0  
Utrecht 2 - FC Eindhoven 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Achilles'29 6 - 0  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - ADO Den Haag 5 - 0  
Zwolle - Twente 1 - 5  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Emmen 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Indian Arrows 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepahan 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Machine Sazi Tabriz 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 2 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Hapoel Marmorek - Beitar TA Ramla 3 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Iksal 2 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Hasharon 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Gharafa 1 - 2  
Al-Rayyan - Al-Khor 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Irtis Pavlodar 1 - 3  
FC Asztana - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
Kairat Almaty - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu Taldykorgan 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 1 - 0  
Tobol Kostanay - Taraz 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Independiente SF 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Alianza Petrolera 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Stal Mielec 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Gornik Zabrze 0 - 3  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Riga FC 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Huracan 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Jorge Wilstermann 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Riteriai Vilnius 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Veracruz 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Cosenza 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - BW Linz 2 - 0  
Austria Wien Amatőr - Wiener Neustadt 3 - 1  
FC Juniors Pasching - Austria Lustenau 4 - 2  
Horn - Lafnitz 2 - 0  
Liefering - Ried 2 - 6  
Wacker Innsbruck Amatőr - Austria Klagenfurt 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - UTC de Cajamarca 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Santa Clara 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Univ. Craiova 1948 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Levante 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Vaduz 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Al-Raed - Al-Baten 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Dinamo Vranje 5 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - DPMM Brunei 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prachuap - Chainat Hornbill 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Altinordu 2 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Sivasspor 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Newtown 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Coleraine 1 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Athlone 0 - 1  
Drogheda Utd. - Cabinteely 1 - 4  
Limerick - Cobh Ramblers 3 - 1  
Shelbourne - Wexford Youths 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 2 - 0  
Derry City - Dundalk 0 - 2  
Shamrock Rovers - Sligo 3 - 0  
UC Dublin - Finn Harps 3 - 0  
Waterford FC - St. Patrick's 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wakefield 12 - 32  
Leeds Rhinos - London Broncos 16 - 18  
Warrington - Wigan 25 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Cronulla Sharks 14 - 8  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 16 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Sydney Waratahs 19 - 13  
Cape Town Stormers - Buenos Aires Jaguares 35 - 8  
Waikato Chiefs - Wellington Hurricanes 23 - 23  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narbonne - Montpellier 0 - 3  
Nice - Nantes 3 - 0  
Rennes - Cannes 3 - 1  
Toulouse - Poitevin Poitiers 0 - 3  
Tourcoing - Tours 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Beziers 3 - 1  
Marcq-en-Baroeul - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Bydgoszcz 1 - 3  
Cuprum Lubin - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Kamnik 3 - 0  
Posojilnica Aich/Dob - Waldviertel 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - P. Harikrishna 1 - 0  
D. Navara - S.G. Vidit 0 - 1  
J-K. Duda - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - Rapport R. 0.5 - 0.5  
S. Shankland - V. Laznicka 0.5 - 0.5  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Zhang Yong 4 - 3  
C. Steadman - Jam. Cahill 1 - 4  
Chen Zifan - F. Ajaib 4 - 1  
D. Wells - Mar. Morgan 4 - 2  
Dom. Dale - Elf. Evans 4 - 3  
Fan Zhengyi - H. Chandler 4 - 3  
I. Burns - A. Burden 4 - 1  
J.R. Clarke - Luo Honghao 4 - 1  
Jak Jones - Dav. Grace 1 - 4  
Jim. Robertson - S. Baird (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Joe Perry - S. O'Sullivan 2 - 4  
K. Hirani - B. Pinches 1 - 4  
K. Maflin - J. O'Connor (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Lu Ning - A. Ashley 4 - 3  
M. Holt - Oli. Brown 3 - 4  
M. Selt - A. Hicks 3 - 4  
Mark King - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Nig. Bond - D. Bagley 4 - 1  
P. Ebdon - J. Barrett 4 - 1  
P. Lines - M. Glasby 4 - 2  
R. Hull - Zhang Anda 4 - 2  
R. McLeod - S. Isayenko 4 - 0  
R. Walden - J. O'Neill 3 - 4  
S. Lichtenberg - C. Wakelin 2 - 4  
S. Murphy - M. Stevens    
S. Vahedi - T. Un-Nooh 1 - 4  
Sco. Donaldson - Dua. Jones 4 - 3  
Yan Bingtao - L. Walker 4 - 3  
Yuan Sijun - S. Lam 4 - 0  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Liamin N / Velichko I 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.J. Wolf - Y. Maden 0 - 2  
M. Redlicki - J. Zopp 2 - 1  
M. Viola - A. de Greef 2 - 0  
R. Cid Subervi - Y. Maden 0 - 2  
Tenisz (Drummondville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Furness E / Guinard M - Clayton S / Shamasdin A 0 - 2  
Reid M / Smith J-P - Dancevic F / Mergea F 2 - 1  
Reid M / Smith J-P - Martinez L D / Quiroz R 2 - 0  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzkova - R. Zarazua 2 - 0  
M. Linette - F. Ferro 1 - 2  
T. Maria - O. Danilovic 2 - 1  
V. Kudermetova - Kri. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Guadalajara, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Sanchez M / Stollár F 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - D. Thiem    
H. Hurkacz - R. Federer 0 - 2  
K. Khachanov - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Zeballos H - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - C. Ruud 2 - 0  
D. Goffin - S. Caruso 1 - 2  
M. Kukushkin - N. Jarry 2 - 0  
Tenisz (Phoenix, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Monroe N - Bopanna R / Sharan D 2 - 1  
Galloway R / Lammons N - Andreozzi G / Jarry N 0 - 2  
Murray J / Skupski N - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - Duck Hee Lee 2 - 1  
E. Lopez-Perez - S. Napolitano 0 - 2  
M. Polmans - B. Crepatte 0 - 2  
Soon Woo Kwon - M. Baghdatis 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vardhan V - Li Z / Oliveira G 1 - 2  
Polmans M / Schnur B - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Heliovaara/Podlipnik-Cast 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Jia-Jing Lu 1 - 2  
C. Tauson - M. Frech 2 - 1  
Fangzhou Liu - Fang Ying Xun 2 - 0  
H. Kuwata - S.R. Sekulic 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donghun Kim - Hongyang Weng 1 - 2  
Haichao Liu - Zhengze Gao 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - Yang Chih Chieh 2 - 1  
Lakshya Sen - Zeqi Zhou 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gutama S K / Putra F W - Huang K / Wang Z 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Kim S R / Tan B H 2 - 1  
Ren X / Xuanyi O - Na S S / Wang C 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jui Jeon - Hyo Min Kim 0 - 2  
P. Chaiwan - Ga Eun Kim 0 - 2  
Yiman Zhang - Shuting Ji 2 - 0  
Yu Jin Sim - Yun Li 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao T / Yu X - Baek H N / Kim H R 1 - 2  
Chen F / Hua X - Liu X / Xia Y 0 - 2  
Chen Y / Zhang S - Jeong N E / Kim M J 2 - 1  
Kuo Y W / Lin W C - Chen X / Zhou C 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrisnanta D B / Tan W H - Na S S / Kim M J 2 - 0  
Dong W / Chen X - Yang M-T / Wu T J 2 - 1  
Tang C M / Ng T Y - Ou X / Feng X 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Dan Lin 2 - 1  
B. Sai Praneeth - L. Corvee 2 - 0  
Sub. Dey - Long Chen 0 - 2  
Yuqi Shi - M. Caljouw 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Kim G J / Lee Y D 1 - 2  
Ahsan M / Setiawan H - Lee Y / Wang C L 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Chopra P J / Shetty C 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Ayu. Mine 2 - 1  
Ji Hyun Sung - E. Kosetskaya 2 - 0  
Sae. Kawakami - C. Azurmendi 2 - 0  
Yufei Chen - M. Riya 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeje A / Poulsen M - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Li W / Zheng Y 1 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Maneesha K - Bay-Smidt M / Soby R 0 - 2  
Christiansen M / Pedersen - Lu K / Lu C 1 - 2  
Lee C H / Lu C Y - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Ellis M / Smith L 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC 9 - 12  
Recco - Barceloneta 8 - 3  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Waspo Hannover 18 - 7  

 

2019.03.14.
Alpesi sí (Szuper-óriásműl., női, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - V. Rebensburg 0 - 1  
F. Brignone - S. Venier 1 - 0  
F. Marsaglia - R. Miradoli 0 - 1  
J. Flury - K.V. Lie 1 - 0  
N. Schmidhofer - T. Weirather 1 - 0  
R. Siebenhofer - J. Haehlen 0 - 1  
S. Goggia - N. Fanchini 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Soldeu 2019    
Szuper-óriásműlesiklás, női, Soldeu 2019 - Top 3    
T. Tippler - W. Holdener 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesiklás, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - C. Innerhofer 0 - 1  
B. Feuz - J. Clarey 1 - 0  
B. Roger - A. Pinturault 0 - 1  
J. Ferstl - A.S. Sejersted 0 - 1  
K. Jansrud - V. Kriechmayr 0 - 1  
M. Caviezel - Mat. Mayer 1 - 0  
M. Odermatt - H. Reichelt 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Soldeu 2019    
Szuper-óriásműlesiklás, Soldeu 2019 - Top 3    
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - M. van Gerwen 2 - 7  
J. Wade - M. Suljovic 3 - 7  
N. Aspinall - Mic. Smith 2 - 7  
P. Wright - D. Gurney 6 - 6  
R. Cross - R. van Barneveld 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere (4.m.) 6 - 6  
Nokian KrP - Turku PS (4.m.) 5 - 6  
Viikingit Helsinki - Seinäjoki (4.m.) 5 - 10  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes - Gjellerasen (4.m.) 6 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 4 - 4  
Colorado Eagles - Ontario Reign 2 - 2  
Hartford - Binghamton 3 - 3  
Hershey - Springfield 5 - 3  
Laval - Syracuse 2 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Manitoba - Texas Stars 4 - 3  
Rochester - Utica 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Feldkirch (2.m.) 4 - 1  
Gherdeina/Gröden - Lustenau (2.m.) 1 - 2  
Kitzbühel - Renon/Ritten (2.m.) 3 - 7  
Vipiteno/Sterzing - Jesenice (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Vitkovice (3.m.) 4 - 3  
Zlín - Mladá Boleslav (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Csíkszereda (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 4 - 1  
Hämeenlinna - Tappara 3 - 1  
Ilves - Lukko 2 - 5  
Jukurit - Kookoo 3 - 3  
Kalpa - Kärpät 3 - 3  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 5 - 1  
Turku PS - SaiPa 5 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa (1.m.) 0 - 1  
Barisz Asztana - Avangard Omszk (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Krasznaja Armija (4.m.) 4 - 0  
Barisz Asztana 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (4.m.) 0 - 3  
Belije Medvegyi Cseljab. - Jugra Hanti-Manszijszk 2 (4.m.) 3 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Tolpar Ufa (4.m.) 2 - 2  
SZKA-Varjagi - SZKA-1946 (4.m.) 1 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - New Jersey 3 - 6  
Toronto - Chicago 4 - 5  
Vancouver - NY Rangers 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Grüner Ishockey 6 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Kitchener Rangers 3 - 6  
Guelph Storm - London Knights 5 - 1  
Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 3 - 2  
Owen Sound Attack - Barrie Colts 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Davos 7 - 3  
Rapperswil - Zürich Lions 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette (3.m.) 2 - 2  
Biel - Ambri (3.m.) 5 - 3  
Lausanne - Langnau Tigers (3.m.) 5 - 2  
Zug - Lugano (3.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Karlskoga 2 - 2  
MODO - Karlskrona 6 - 0  
Västervik - Västeras 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs 5 - 2  
Färjestad - Djurgarden 2 - 2  
HV 71 - Linköping 4 - 0  
Lulea - Växjö 3 - 2  
Malmö - Örebro 3 - 1  
Mora - Timra 5 - 3  
Rögle - Skelleftea 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica (4.m.) 0 - 3  
MAC - Zvolen (4.m.) 2 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 2 - 6  
Kamloops Blazers - Victoria Royals 8 - 0  
Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 5 - 5  
Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels 7 - 4  
Regina Pats - Swift Current Broncos 0 - 2  
Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 5 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Nippon Cranes (3.m.) 3 - 3  
Kerékpár (Párizs-Nizza, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bernal - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
I. Zakarin - J. Haig 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - H. Houle 1 - 0  
M. Kwiatkowski - B. Jungels 1 - 0  
Párizs-Nizza 2019, 5. szakasz    
T. Gallopin - L. Calmejane 1 - 0  
T. van Garderen - D. Teuns 1 - 0  
W. Kelderman - F. Grosschartner 1 - 0  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vuillermoz - T. Pinot 1 - 0  
Ger. Thomas - A. Yates 0 - 1  
J. Alaphilippe - G. van Avermaet 1 - 0  
R. Carapaz - R. Kreuziger 1 - 0  
Sim. Clarke - G. Visconti 1 - 0  
T. Benoot - A. Lutsenko 1 - 0  
T. Dumoulin - P. Roglic 0 - 1  
Tirreno-Adriatico 2019, 2. szakasz    
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Yongin Blue Minx (1.m.) 90 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 84 - 63  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 92 - 103  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Darussafaka 84 - 64  
Himki Moszkva - Real Madrid 75 - 100  
Maccabi TA - Anadolu Efes 71 - 79  
Olimpia Milano - Olympiakosz 66 - 57  
Zalgiris Kaunas - Bayern München 85 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Famila Schio 73 - 81  
Girona - Lyon 61 - 54  
P. Avenida - Nagyezsda Orenburg 65 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Zielona Gora 80 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Atomerőmű 88 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Memphis 132 - 111  
Houston - Golden State 104 - 106  
Miami - Detroit 108 - 74  
Oklahoma City - Brooklyn 108 - 96  
Phoenix - Utah 97 - 114  
Washington - Orlando 100 - 90  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale 74 - 66  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Istres 20 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Flensburg 28 - 33  
Kiel - DHfK Leipzig 27 - 22  
Magdeburg - Ludwigshafen-Friesenheim 35 - 26  
Melsungen - Füchse Berlin 26 - 22  
R-N. Löwen Kronau - Wetzlar 31 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Potaissa Turda 33 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 30 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - AIK 30 - 26  
Guif - Lugi 25 - 32  
Hammarby - IFK Ystad 23 - 24  
Kristianstad - Önnereds 32 - 25  
Skövde - Ystad IF 30 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - USM Alger 3 - 2  
MO Bejaia - Tadjenanet 2 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bristol City 4 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Always Ready La Paz 4 - 1  
Sport Boys Warnes - Blooming Santa Cruz 1 - 5  
The Strongest - Bolivar La Paz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Corinthians 1 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Aalborg 1 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Rennes 3 - 0  
Benfica - Dinamo Zagreb 1 - 0  
Chelsea - Dinamo Kijev (Ki jut tovább?)    
Dinamo Kijev - Chelsea 0 - 5  
Dinamo Zagreb - Benfica (Ki jut tovább?)    
E. Frankfurt - Internazionale (Ki jut tovább?)    
FK Krasznodar - Valencia 1 - 1  
Internazionale - E. Frankfurt 0 - 1  
Napoli - Salzburg (Ki jut tovább?)    
Rennes - Arsenal (Ki jut tovább?)    
Salzburg - Napoli 3 - 1  
Sevilla - Slavia Praha (Ki jut tovább?)    
Slavia Praha - Sevilla 2 - 2  
Valencia - FK Krasznodar (Ki jut tovább?)    
Villarreal - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Zenit Szentpétervár - Villarreal (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk - BATE Boriszov 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Laval 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Saipa Karaj 0 - 1  
Tractor Tabriz - Padideh Mashhad 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Shahaniya 0 - 0  
Al-Kharaitiyat - Qatar SC 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Dep. Pereira 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valledupar - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Alianza Lima 2 - 0  
River Plate - Palestino 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - LDU Quito 3 - 1  
Penarol Montevideo - San Jose de Oruro 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Rosario Central 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Qadisiyah 3 - 0  
Al-Taawon - Al-Fateh 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - St. Helens 12 - 40  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Brisbane Broncos 22 - 12  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Chaumont - Perugia 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taubate Funvic 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Arago de Sete 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin 2 - 3  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Harikrishna - D. Navara 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
Rapport R. - S. Shankland 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
V. Laznicka - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, Final Gr.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Lisowski - M. Gould 0 - 3  
J. Lisowski - M. Gould (3 nyert frame-ig)    
J. Lisowski - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Trump - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Trump - M. Gould (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Neil Robertson - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Neil Robertson - M. Gould (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Neil Robertson - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Bingham - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lloyd - J. Cahill 1 - 4  
J. Page - D. Lilley 0 - 4  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Van De Velde S / Varenhorst C 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Goncalves Oliveira JR E / - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Mol H N / Sandlie Sorum C - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Liamin N / Velichko I 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Solberg P / Felipe V G - Liamin N / Velichko I 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Loyola Stein A / Cerutti 2 - 0  
Sílövészet (vb, vegyesváltó (6km+7,5km))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Ukrajna 0 - 1  
Csehország - USA 1 - 0  
Finnország - Dél-Korea 1 - 0  
Kanada - Svájc 0 - 1  
Norvégia - Olaszország 1 - 0  
Németország - Oroszország 1 - 0  
Svédország - Franciaország 1 - 0  
vb, vegyesváltó (6km+7,5km) 2019    
vb, vegyesváltó (6km+7,5km) 2019 - Top 3    
Síugrás (Trondheim)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - K. Stoch 0 - 1  
E. Klimov - K. Peier 1 - 0  
M. Eisenbichler - P. Aschenwald 1 - 0  
R. Freitag - M. Hayböck 1 - 0  
Rob. Johansson - J.A. Forfang 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - S. Kraft 1 - 0  
S. Ammann - Yuk. Sato 1 - 0  
Trondheim 2019    
Trondheim 2019 - Top 3    
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - R. Cid Subervi 1 - 2  
M. Torpegaard - G. Brouwer 2 - 1  
N. Milojevic - M. Redlicki 0 - 2  
R. Berankis - C. Altamirano 2 - 0  
R. Berankis - Kai. Uchida 2 - 0  
R. Quiroz - M. Viola 1 - 2  
T. Lamasine - J. Zopp 0 - 2  
V. Millot - A. de Greef 1 - 2  
Tenisz (Drummondville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baadi T / Draxl L - Clayton S / Shamasdin A 0 - 2  
Fruttero J P / Harrison C - King E / Reese H 2 - 1  
Martinez L D / Quiroz R - Goransson A / Pasha N 2 - 0  
Viola M / Zopp J - Novikov D / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
M. Linette - C. Perrin 2 - 1  
R. Zarazua - S. Errani 2 - 0  
S. Zhuk - V. Kudermetova 1 - 2  
Y. Wickmayer - Kri. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Guadalajara, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Fichman S / Jani R-L 2 - 1  
Kudermetova V / Minella M - Cako J / Zarazua R    
Lister C / Voracova R - Danilina A / Routliffe E 2 - 0  
Sanchez M / Stollár F - Danilovic O / Kostic N 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - D. Thiem 0 - 2  
M. Raonic - M. Kecmanovic 2 - 0  
P. Kohlschreiber - G. Monfils 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Inglot D / Skugor F 2 - 1  
Mektic N / Zeballos H - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - Kar. Pliskova 2 - 1  
E. Svitolina - M. Vondrousova 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Chan H-C / Chan L 2 - 1  
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - S. Caruso 0 - 2  
K. Majchrzak - J. Millman 0 - 2  
L. Sonego - J. Chardy 2 - 1  
M. Berrettini - P. Gojowczyk 2 - 0  
M. Kukushkin - I. Ivashka 2 - 0  
N. Jarry - P. Polansky 2 - 1  
N. Jarry - Taro Daniel 2 - 1  
Ryan Harrison - L. Sonego 0 - 2  
Tat. Ito - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Phoenix, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Polansky P - Bopanna R / Sharan D 0 - 2  
Cerretani J / Monroe N - Krstin P / Zimonjic N 2 - 0  
Daniell M / Koolhof W - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Demoliner M / Nielsen F - Erlich J / Martin F 2 - 0  
Ebden M / Harrison R - Arnaboldi A / Caruso S    
Istomin D / Rosol L - Krajicek A / Sitak A    
Murray J / Skupski N - Jung J / Krueger M 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Crepatte - O. Otte 2 - 1  
B. Schnur - L. Giustino 2 - 1  
E. Lopez-Perez - B. Rola 2 - 1  
M. Bourgue - M. Polmans 1 - 2  
O. Nedovyesov - M. Baghdatis 0 - 2  
Soon Woo Kwon - M. Purcell 2 - 0  
Yunseong Chung - S. Napolitano 1 - 2  
Zhe Li - Duck Hee Lee 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gonzales R / Lawson A 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - H. Kuwata 0 - 2  
D. Khazaniuk - Jia-Jing Lu 0 - 2  
Fang Ying Xun - Yuxuan Zhang 2 - 1  
Fangzhou Liu - Kyo. Okamura 2 - 0  
J. Cepelova - C. Tauson 1 - 2  
J. Glushko - A. Cadantu 1 - 2  
S.R. Sekulic - S. Sharipova 2 - 0  
Shuyue Ma - M. Frech 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donghun Kim - Lanxi Lei 2 - 0  
Haichao Liu - Ping-Hsien Huang 2 - 1  
Hongyang Weng - Chia Hao Lee 2 - 0  
I.M. Mustofa - I.Z. Zainuddin 1 - 2  
Lakshya Sen - Ha Young Woong 2 - 0  
Lin Chun-Yi - Zhengze Gao 0 - 2  
Weiyi Zhang - Zeqi Zhou 0 - 2  
Yu Jiahao - Yang Chih Chieh 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choong H J / Man W C - Wang C / Di Z 0 - 2  
Dong W / Guo X - Na S S / Wang C 1 - 2  
Gutama S K / Putra F W - Chang E C / Chen X-Y 2 - 0  
Huang K / Wang Z - Chung Y / Or C C 2 - 0  
Kim S R / Tan B H - Liu W C / Lu C 2 - 0  
Lee J-H / Yang P-H - Lin S K / Tseng M H 2 - 0  
Lin C Y / Yang M T - Kah M C / Low J S 0 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Chang T C / Yeung M N 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.Z.G. Chua - Jui Jeon 0 - 2  
Hsiang Ti Lin - Shuting Ji 1 - 2  
N. Shimoda - P. Chaiwan 1 - 2  
Ting Yu Liang - Ga Eun Kim 0 - 2  
Yiman Zhang - Na Yeong Kim 2 - 1  
Yu Jin Sim - Siqi Wang 2 - 0  
Yun Li - Zheng Shuya 2 - 1  
Zhou Meng - Hyo Min Kim 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X / Zhou C - Chieh C Y / Shan H P 2 - 0  
Chen Y / Zhang S - Putri V / Sukoco V A 2 - 0  
Jeong N E / Kim M J - Liu C Y / Wang Y Q 2 - 0  
Kusuma F D / Sugiarto R - Kuo Y W / Lin W C 0 - 2  
Li Z Q / Teng C H - Cao T / Yu X 1 - 2  
Liu X / Xia Y - Yan C / Zhou S 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feng Y / Lin F - Chrisnanta D B / Tan W H 0 - 2  
Guo R / Chen Q - Ou X / Feng X 0 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Dong W / Chen X 0 - 2  
Liang W / Chen Y - Tang C M / Ng T Y 0 - 2  
Na S S / Kim M J - Hao T M / Shan H P 2 - 0  
Ren X / Zhou C - Chen X-Y / Yu C H 2 - 1  
Xinwa G / Xuanxuan L - Lin Y S / Lin W C 2 - 0  
Yang M-T / Wu T J - Bandaso M C / Maulana A 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Sam. Verma 2 - 0  
Dan Lin - Dong Keun Lee 2 - 0  
M. Caljouw - K. Parupalli 2 - 0  
Sub. Dey - Jon. Christie 2 - 1  
Yu Hsien Lin - L. Corvee 1 - 2  
Yuqi Shi - Y. de Oliveira 2 - 1  
Yuxiang Huang - Long Chen 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 1  
Daugaard D / Sogaard F - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
George A / Shukla S - Abdul Latif M A / Ayub N 0 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Chopra P J / Shetty C 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Ellis M / Langridge C 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Garaga K P / Kapila D 2 - 0  
Okamura H / Onodera M - Kim G J / Lee Y D 0 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Angriawan B / Hardianto H 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - Yvonne Li 2 - 0  
E. Kosetskaya - M. Mitsova 2 - 0  
F. Deprez - Sae. Kawakami 0 - 2  
J.D. Jakobsen - Beiwen Zhang 0 - 2  
Ji Hyun Sung - Bri. Tam 2 - 0  
Lia. Tan - C. Azurmendi 1 - 2  
Michelle Li - M. Riya    
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Chang C H / Yang C T - Goliszewski J / Kaepplein 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Boeje A / Poulsen M 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Araki A / Imai R 2 - 1  
Lu C / Ya X - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Efler L / Herttrich I 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Soby R - Vlaar A / Mitsova M 2 - 1  
Chopra P J / Siki Reddy N - Arjun M R / Maneesha K 1 - 2  
Christiansen M / Pedersen - Lane B / Pugh J 2 - 1  
Lee C H / Lu C Y - Seidel M E / Linda E 2 - 1  
Lee Y / Yang C T - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Mittelheisser G / Mittelh - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Ronald R / Saufika A - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  

 

2019.03.13.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hütter - V. Rebensburg 0 - 1  
F. Brignone - T. Tippler 0 - 1  
Lesiklás, női, Soldeu - Top 3    
Lesiklás, női, Soldeu 2019    
N. Fanchini - T. Weirather 1 - 0  
R. Siebenhofer - Nic. Delago 0 - 1  
S. Venier - C. Suter 0 - 1  
Alpesi sí (Lesiklás, Soldeu)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - S. Nyman 1 - 0  
H. Reichelt - A. Theaux 1 - 0  
K. Jansrud - B. Feuz 1 - 0  
Lesiklás, Soldeu - Top 3    
Lesiklás, Soldeu 2019    
Mat. Mayer - J. Clarey 1 - 0  
V. Kriechmayr - C. Innerhofer 1 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ural Trubnyik (2.m.) 4 - 2  
SZKA Nyeftjanyik - Bajkal Irkutszk (2.m.) 17 - 1  
Bandy (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frillesas - Nässjö 3 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Ostrava (5.m.) 4 - 2  
Sparta Praha - Bohemians Praha (5.m.) 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo (3.m.) 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Eagles - Ontario Reign 5 - 1  
Iowa - San Antonio 4 - 1  
Milwaukee - Cleveland 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen (2.m.) 5 - 2  
Újpest - Csíkszereda (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo 4 - 1  
KeuPa - Kokkolan Hermes 0 - 1  
Kiekko-Vantaa - LeKi 2 - 1  
Koovee - TUTO 4 - 4  
RoKi - Jokipojat 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva (1.m.) 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Krasznaja Armija (3.m.) 3 - 1  
Barisz Asztana 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (3.m.) 5 - 2  
BelijeMedvegyiCseljab-Jugra Hanti-Manszijszk2(3.m.) 1 - 1  
Omszkije Jasztrebi - Sztalnyije Liszi Magnyit. (3.m.) 2 - 2  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Tolpar Ufa (3.m.) 1 - 2  
SZKA-Varjagi - SZKA-1946 (3.m.) 1 - 3  
SzpartakMoszkva2-DinamoSzentpétervár2(3.m.) 2 - 3  
VityazPodolszk2-LokomotívJaroszlavl2(3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville 3 - 2  
Buffalo - Dallas 0 - 2  
Calgary - New Jersey 9 - 4  
Columbus - Boston 7 - 4  
Montreal - Detroit 3 - 1  
Pittsburgh - Washington 5 - 3  
St. Louis - Arizona 1 - 3  
Winnipeg - San Jose 4 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer (4.m.) 1 - 4  
Manglerud - Valerenga (4.m.) 1 - 5  
Sparta Sarpsborg - Stavanger (4.m.) 3 - 6  
Stjernen - Storhamar (4.m.) 0 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Nürnberg (1.m.) 7 - 2  
München - Eisbären Berlin (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mississauga Steelheads - Erie Otters 5 - 2  
Sarnia Sting - Saginaw Spirit 2 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Salzburg (1.m.) 1 - 0  
Graz - Linz (1.m.) 7 - 3  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano (1.m.) 4 - 4  
Vienna Capitals - Znojmo (1.m.) 7 - 0  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten (2.m.) 3 - 3  
Thurgau - Chaux-de-Fonds (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - AIK (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Michalovce (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica (3.m.) 0 - 0  
MAC - Zvolen (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda (2.m.) 3 - 0  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Spokane Chiefs 5 - 1  
Portland Winterhawks - Everett Silvertips 4 - 1  
Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings 2 - 3  
Seattle Thunderbirds - Vancouver Giants 1 - 5  
Kerékpár (Párizs-Nizza, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ulissi - J. Pantano 1 - 0  
G. Bennett - J. Haig 0 - 1  
M. Kwiatkowski - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
M. Trentin - S. Colbrelli 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 0 - 1  
Phil. Gilbert - O. Naesen 1 - 0  
Párizs-Nizza, 4. szakasz    
T. Gallopin - R. Molard 1 - 0  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EF - Movistar 1 - 0  
Groupama-FDJ - CCC 1 - 0  
Jumbo-Visma - Sky 1 - 0  
Lotto Soudal - Bora-Hansgrohe 1 - 0  
Mitchelton-Scott - Deceuninck Quick-Step 1 - 0  
Sunweb - Bahrain-Merida 1 - 0  
Tirreno-Adriatico 2019, 1. szakasz    
Trek-Segafredo - Astana 1 - 0  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 62 - 63  
Banvitspor - Brose Bamberg 85 - 88  
Hapoel Jerusalem - Neptunas Klaipeda 84 - 64  
Iberostar Tenerife - Promitheasz Patra 79 - 57  
Murcia - Antwerpen 78 - 77  
Virtus Bologna - Le Mans 81 - 58  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Bauru 80 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Ostrava 87 - 82  
USK Praha - Sokoli Hradec Kralove 78 - 58  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomoucko 73 - 103  
Opava - Svitavy 110 - 68  
Usti nad Labem - Pardubice 69 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Slavia Praha (1.m.) 79 - 66  
Nymburk - Hradec Kralove (1.m.) 67 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 90 - 83  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 95 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Euroliga, női 2018/19 - Sopron vagy Bourges jut tovább?    
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Unicaja Malaga (3.m.) 79 - 75  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - MoraBanc Andorra (3.m.) 80 - 82  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar (3.m.) 69 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 67 - 58  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Telekom Bonn 81 - 69  
Ironi Ness Ziona - Bakken Aarhus 76 - 81  
Karsiyaka - Ventspils 70 - 65  
Oostende - Donar Groningen 88 - 80  
S. Oliver Würzburg - Avtodor Szaratov 94 - 90  
Sassari - ZZ Leiden 94 - 68  
Varese - KB Prishtina 100 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Rouen 84 - 95  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Columbian Dyip 109 - 83  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces 91 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 76 - 52  
Kawasaki Brave Thunders - Yokohama 83 - 76  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 83 - 69  
Nagoya Dolphins - Kyoto 69 - 84  
Osaka - Rizing Fukuoka 60 - 79  
Shiga - Ryukyu Okinawa 85 - 69  
Tokyo Alvark - Chiba 62 - 76  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 77 - 83  
Toyama - Albirex Niigata 50 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Dragons 129 - 88  
Beijing Ducks - Shanxi 120 - 109  
Guangzhou - Jilin 136 - 108  
Nanjing Tongxi - Zhejiang Guangsha 82 - 104  
Shanghai Sharks - Fujian 124 - 89  
Shenzhen - Guangdong 114 - 128  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Bayi Kylins (1.m.) 89 - 63  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kecskemét 85 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - LA Lakers 107 - 123  
Dallas - San Antonio 105 - 112  
Denver - Minnesota 133 - 107  
Indiana - New York 103 - 98  
LA Clippers - Portland 104 - 125  
New Orleans - Milwaukee 113 - 130  
Philadelphia - Cleveland 106 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Jena 83 - 69  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Samorin (2.m.) 49 - 55  
Poprad - Kosice (2.m.) 50 - 67  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Polzela 81 - 61  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Kalev Tallinn 76 - 76, h.u. 94 - 88  
Rapla - Kalev/Cramo 77 - 84  
Tartu Ulikool - Latvijas Univ. 82 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Silkeborg 21 - 24  
Herning-Ikast - Nyköbing F. 24 - 22  
Köbenhavn - Aarhus Utd. 21 - 27  
Odense - Ajax Köbenhavn 27 - 17  
Randers - Esbjerg 20 - 24  
Skanderborg - Ringköbing 28 - 22  
Viborg - Holstebro 23 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Brest 29 - 31  
Issy Paris - Nantes 28 - 30  
Nice - Metz 25 - 34  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Doukasz 21 - 27  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Akureyri Handboltafelag 31 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kielce 30 - 35  
Chrobry Glogow - Gwardia Opole 29 - 34  
Kalisz - Spojnia Gdynia 27 - 16  
Kwidzyn - Piotrkow Trybunalski 33 - 28  
Stal Mielec - Gornik Zabrze 25 - 37  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 42 - 21  
Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk 29 - 25  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Balatonfüred 23 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Drammen 30 - 28  
Falk Horten - Haslum 18 - 24  
Fyllingen - Elverum 28 - 35  
Halden - Baekkelaget 32 - 34  
Naerbö - Kolstad 28 - 27  
Runar Sandefjord - Bodö 33 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrim Kongsberg - Fredrikstad 27 - 27  
Storhamar - Byasen 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Oldenburg 36 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Boa Hora 33 - 22  
Belenenses - Benfica 24 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Focsani 30 - 25  
Politehnica Timisoara - Fagaras 26 - 21  
Steaua Bukarest - Suceava 28 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - CSM Bukarest 29 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Breszt Meskov 26 - 29  
RK Zagreb - Tatran Presov 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Bidasoa Irun 31 - 24  
AX Puente Genil - Benidorm 21 - 22  
Ciudad Encantada - Torrelavega 33 - 28  
Quabit Guadalajara - Huesca 22 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - St. Gallen 31 - 30  
Suhr Aarau - Thun 20 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - HIF Karlskrona 27 - 20  
Sävehof - Malmö 31 - 33  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Chelsea 0 - 4  
Reading - Manchester City 3 - 4  
West Ham - Everton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Millwall 0 - 2  
Derby County - Stoke 0 - 0  
Middlesbrough - Preston 1 - 2  
Norwich - Hull City 3 - 2  
Nottingham - Aston Villa 1 - 3  
QPR - Rotherham 1 - 2  
West Bromwich - Swansea 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Sarmiento 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Sportivo Dock Sud 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Lyon 5 - 1  
Bayern München - Liverpool 1 - 3  
Liverpool - Bayern München (Ki jut tovább?)    
Lyon - Barcelona (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Aurora Cochabamba 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Londrina 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Cottbus 2 - 3  
Jena - Lotte 1 - 1  
Kaiserslautern - Braunschweig 0 - 0  
Karlsruhe - Aalen 0 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Wehen 2 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - New York RB 4 - 2  
Tigres - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Lamontville Golden Arrows 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Zwolle 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Nagasaki 0 - 0  
Shonan Bellmare - Yokohama FM 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Sagan Tosu 0 - 1  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Oita Trinita 2 - 1  
Vissel Kobe - Cerezo Osaka 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Shimizu SP - Jubilo Iwata 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Envigado 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Millonarios 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - América de Cali 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orsomarso - Atl. Huila 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Legia Varsó 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Godoy Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Zamora Barinas 2 - 1  
Nacional Montevideo - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Honvéd 1 - 2  
FTC - Vidi 1 - 2  
Puskás Akadémia - Soroksár 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Hassania Agadir 1 - 0  
RSB Berkane - Raja Casablanca 3 - 7  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Tijuana 0 - 1  
UNAM Pumas - Dorados de Sinaloa 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Freiburg 1 - 6  
Wolfsburg - Potsdam 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - CDEF Logrono 4 - 3  
Madrid CCF - Espanyol 1 - 1  
Rayo Vallecano - Atl. Madrid 0 - 3  
Sevilla - Malaga 5 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 2 - 1  
Napredak Krusevac - Partizan Belgrád 0 - 4  
Radnicki Nis - Vojvodina 2 - 1  
Spartak Subotica - Mladost Lucani 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSS Kosice - Trnava 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Poprad 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Montpellier 2 - 1  
U19Midtjylland - U19Manchester Utd. 3 - 1  
U19Porto - U19Tottenham 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Urawa RD 0 - 0  
Buriram Utd. - Jeonbuk 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Sydney FC 1 - 0  
Ulsan - Shanghai SIPG 1 - 0  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Vakifbank Istanbul 3 - 2  
Scandicci - Fenerbahce 1 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Zenit Kazany 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribeirao Preto - Minas 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Osasco Nestle 0 - 3  
Minas - Balneario Camboriu 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - United Frankfurt 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Vilsbiburg 3 - 0  
Potsdam - Suhl Thüringen 3 - 0  
Straubing - SW Erfurt 3 - 0  
Wiesbaden - Dresden 3 - 0  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - Rapport R. 0.5 - 0.5  
D. Navara - V. Laznicka 1 - 0  
N. Vitiugov - J-K. Duda 1 - 0  
P. Harikrishna - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
S. Shankland - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, Final Gr.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Higgins - S. Bingham 1 - 3  
J. Lisowski - J. Trump 3 - 1  
J. Lisowski - S. Bingham 3 - 1  
J. Trump - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Trump - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Gould - J. Higgins 3 - 2  
M. Gould - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selby - Neil Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Neil Robertson - J. Lisowski 3 - 1  
Neil Robertson - J. Trump 1 - 3  
S. Bingham - M. Gould (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdelrasoul T / Mahmoud A - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Costa Santos R A / Morais Filho A 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Solberg P / Felipe V G 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Abdelrasoul T / Mahmoud A A 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Gao P / Li Y - Loyola Stein A / Cerutti 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Goncalves Oliveira JR E / - Costa Santos R A / Morais Filho 2 - 0  
Ha L / Wu J - Liamin N / Velichko I 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Gao P / Li Y 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Ha L / Wu J 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Mol H N / Sandlie Sorum C 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 1  
Loyola Stein A / Cerutti - Seidl R / Waller P 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Goncalves Oliveira JR E / Oscar Schmidt 2 - 0  
Mol H N / Sandlie Sorum C - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Solberg P / Felipe V G - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Liamin N / Velichko I 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Al-Jalbubi N / Alhashmi M 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Dalhausser P / Lucena N 1 - 2  
Van De Velde S / Varenhor - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Sílövészet (vb, 20 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Loginov - T. Bö 0 - 1  
A. Peiffer - S. Samuelsson 1 - 0  
J. Fak - D. Landertinger 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - D. Pidruchnyi    
S. Desthieux - V.S. Christiansen 1 - 0  
S. Eder - B. Weger 0 - 1  
vb, 20 km 2019    
vb, 20 km 2019 - Top 3    
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Harrison - V. Millot 1 - 2  
D. Novikov - Y. Maden 0 - 2  
G. Brouwer - M. Janvier 2 - 0  
J-P. Smith - L. Draxl 2 - 1  
M. Torpegaard - J. Sels 2 - 0  
R. Quiroz - Evan Song 2 - 0  
S. Mansouri - M. Viola 1 - 2  
T-S. Kwiatkowski - J.J. Wolf 0 - 2  
U. Blanch - A. de Greef 0 - 2  
Y. Mertens - Kai. Uchida 1 - 2  
Tenisz (Drummondville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Romboli F - Furness E / Guinard M 0 - 2  
Martinez L D / Quiroz R - Broady L / Kwiatkowski T-S 2 - 0  
Reid M / Smith J-P - Descotte M F / Mansouri S 2 - 1  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzkova - V. Diatchenko 2 - 0  
M. Linette - N. Kostic 2 - 0  
O. Danilovic - A. Blinkova 2 - 1  
S. Errani - I-C. Begu 2 - 0  
Stollár F. - R. Zarazua 0 - 2  
T. Maria - Nao Hibino 2 - 0  
T. Maria - Z. Diyas    
Tenisz (Guadalajara, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilina A / Routliffe E - Hibino N / Krawczyk D 2 - 0  
Fichman S / Jani R-L - Olmos G / Pigossi L 2 - 0  
Kato M / Ninomiya M - Arruabarrena L / Kania P 2 - 1  
Perrin C / Zhuk S - Lister C / Voracova R 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - R. Nadal 0 - 2  
H. Hurkacz - D. Shapovalov 2 - 1  
J-L. Struff - M. Raonic 0 - 2  
J. Isner - K. Khachanov 0 - 2  
K. Edmund - R. Federer 0 - 2  
R. Albot - K. Edmund 0 - 2  
S. Wawrinka - R. Federer 0 - 2  
Y. Nishioka - M. Kecmanovic    
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Klaasen R / Venus M 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Mcdonald M / Opelka R 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Djokovic N / Fognini F 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - Kar. Pliskova 1 - 2  
A. Sabalenka - A. Kerber 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - B.V. Andreescu 0 - 2  
N. Osaka - B. Bencic 0 - 2  
V. Williams - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Muhammad A - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Bertens K / Vekic D 2 - 0  
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - G. Andreozzi 1 - 2  
A. Popyrin - E. Gerasimov    
E. Escobedo - Dan. Evans 0 - 2  
E. Gerasimov - I. Ivashka 1 - 2  
E. Gulbis - E. Donskoy 0 - 2  
E. Ymer - L. Rosol 2 - 0  
F. Nielsen - P. Polansky 0 - 2  
Fab. Martin - K. Majchrzak 0 - 2  
L. Lacko - J. Millman 1 - 2  
L. Vanni - R. Carballes Baena 0 - 2  
L.G.M. Harris - Ryan Harrison 1 - 2  
M. Berrettini - J. Kovalik 2 - 0  
M. Ebden - Tat. Ito 1 - 2  
M. Kukushkin - Chun Hsin Tseng 2 - 0  
P. Krstin - P. Gojowczyk 0 - 2  
S. Caruso - M. Jaziri    
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - Zhe Li    
J. Duckworth - E. Lopez-Perez 0 - 2  
M. Purcell - M. Moraing    
O. Nedovyesov - V. Galovic 2 - 0  
S. Napolitano - Jam. Ward 2 - 0  
S.K. Mukund - M. Baghdatis 0 - 2  
Soon Woo Kwon - U. Ignatik 2 - 0  
Ze Zhang - B. Crepatte 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Polmans M / Schnur B 1 - 2  
Gonzales R / Lawson A - HUA R / Xia Z 2 - 1  
Heliovaara/Podlipnik-Cast - Lopez Perez/Ratiwatana 2 - 1  
Margaroli L / Vardhan V - Crepatte B / Maamoun K-M 2 - 0  
Matsui T / Moriya H - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Gao X / Zhang Zh 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Jia-Jing Lu 1 - 2  
A. Raina - Shuo Feng 2 - 1  
C. Muramatsu - H. Kuwata 1 - 2  
D. Khazaniuk - H. Kaji 2 - 0  
Fang Ying Xun - Xiaodi You 2 - 1  
Fangzhou Liu - A. Myers 2 - 0  
Mei Xu Wu - S. Sharipova 0 - 2  
S.R. Sekulic - Yex. Ma 2 - 0  
Su Jeong Jang - Kyo. Okamura 1 - 2  
Yuxuan Zhang - K. Birrell 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Dwi Wardoyo - Lin Chun-Yi 0 - 2  
Chia Hao Lee - Junpeng Zhao 2 - 1  
Donghun Kim - Su Li Yang 2 - 1  
Ha Young Woong - S.H. Rhustavito 2 - 1  
Hsuan Yi Hsueh - I.Z. Zainuddin 1 - 2  
I.M. Mustofa - Xiaodong Sheng 2 - 0  
June Wei Cheam - Hongyang Weng 1 - 2  
Kean Yew Loh - Lakshya Sen 0 - 2  
Lanxi Lei - F.A. Kholik 2 - 0  
Liu Shumin - Yang Chih Chieh 1 - 2  
Ping-Hsien Huang - Chi Wing Lim 2 - 0  
Yu Jiahao - Shiau Cheng Chen 2 - 1  
Zhengze Gao - Yu Jen Chi 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang E C / Chen X-Y - Mohd Sani/Mohd Sani 2 - 0  
Chang T C / Yeung M N - Chieh L Y / Wu Y C 2 - 0  
Choi H G / Kim H J - Dong W / Guo X 1 - 2  
Chung Y / Or C C - Low H Y / Ng E C 2 - 1  
Guo R / Huang J - Na S S / Wang C 0 - 2  
Gutama S K / Putra F W - Lin S C / Yang C H 2 - 0  
Huang D / Liang Y - Kah M C / Low J S 1 - 2  
Huang K / Wang Z - LI J / Liu S 2 - 0  
Lee J-H / Yang P-H - SU L W / Tang K W 2 - 1  
Lee S M / Lin Y S - Lin S K / Tseng M H 1 - 2  
Liang W / Yichen S - Choong H J / Man W C 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jucharoen - Hsiang Ti Lin 1 - 2  
C. Pan - Hyo Min Kim 0 - 2  
Chien Hui Yu - H.Z.G. Chua 1 - 2  
Hsuan-Yu Wendy Chen - Shuting Ji 0 - 2  
N. Shimoda - Se Yeon Lee 2 - 0  
P. Chaiwan - Su Yu Chen 2 - 0  
Siqi Wang - S.U. Rao Chukka 2 - 1  
Yaxin Wei - Na Yeong Kim 0 - 2  
Ying Chun Lin - Yun Li 1 - 2  
Ying Li Chiang - Yu Jin Sim 1 - 2  
Yu Ying Hsieh - Jui Jeon 0 - 2  
Zheng Shuya - N. Aimsaard 2 - 0  
Zhiyi Wang - Ga Eun Kim 0 - 2  
Zhou Meng - Se Young An    
Tollaslabda (China Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Feng Z - Chieh C Y / Shan H P 1 - 2  
Chen Y / Zhang S - Oishi Y / Sagawa T 2 - 0  
Chung K Y / Lin X M - Chen X / Zhou C 0 - 2  
Guo L / Li Y - Putri V / Sukoco V A 1 - 2  
Kayama M / Ozeki R - Chaiwan P / Jucharoen C 1 - 2  
Kusuma F D / Sugiarto R - Chen Y / Lin F 2 - 0  
Li Z Q / Teng C H - Keng S / Qian G 2 - 0  
Liang T Y / Lin J Y - Jeong N E / Kim M J 0 - 2  
Liu C Y / Wang Y Q - Citra P S D / Jin Y 2 - 1  
Liu X / Xia Y - Pai Y P / Wu T J 2 - 0  
Tai W-L / Wu F C - Yan C / Zhou S 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Maulana A - Dai E / Keng S 2 - 0  
Chen X-Y / Yu C H - Kai L S / Chieh C Y 2 - 0  
Chi Y J / Lin X M - Chrisnanta D B / Tan W H 1 - 2  
Dong W / Chen X - Tang K W / Lin H T 2 - 0  
Guo R / Chen Q - Xuheng Z / LI J 2 - 0  
Hao T M / Shan H P - Sumanti Z J / Wiratama A 2 - 1  
Huang J / Chen F - Lin Y S / Lin W C 0 - 2  
Liu W C / Teng C H - Ou X / Feng X 0 - 2  
Na S S / Kim M J - Huang D / Chen Y 2 - 1  
Ren X / Zhou C - Kim J H / Kim H R 2 - 1  
Tang C M / Ng T Y - Chen S / Zhou S 2 - 0  
Xinwa G / Xuanxuan L - Zeng W / Zhou X 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Sam. Verma 0 - 2  
A.S. Ginting - T. Rouxel 2 - 0  
B. Sai Praneeth - R. Ouseph    
Dan Lin - C. Kirchmayr 2 - 0  
Dong Keun Lee - R. Gemke 2 - 0  
K. Koljonen - Y. de Oliveira 1 - 2  
K. Parupalli - F. Burestedt 2 - 0  
L. Claerbout - Sub. Dey 0 - 2  
L. Corvee - T. Penty 2 - 0  
T.J. Popov - D. Liew 0 - 2  
V. Svendsen - Yu Hsien Lin 0 - 2  
Yu Igarashi - Long Chen 0 - 2  
Yuxiang Huang - R. Must 2 - 0  
Zii Jia Lee - Jon. Christie 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Bay-Smidt M / Moelhede L 2 - 0  
Arends J / Jille R - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Attri M / Sumeeth R B - Daugaard D / Sogaard F 1 - 2  
Chew P / Chew R - Lane B / Vendy S 0 - 2  
Chopra P J / Shetty C - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
George A / Shukla S - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Gicquel T / Labar R - Ellis M / Langridge C 1 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Jansen J R / Kaesbauer P 2 - 0  
Kaneko M / Kubota Y - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Koga A / Saito T - Angriawan B / Hardianto H 1 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Hess D / Zurwonne J 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Okamura H / Onodera M 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Kim G J / Lee Y D 0 - 2  
Mueller N A / Scheiwiller - Garaga K P / Kapila D 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Azurmendi - Isa. Zhong 2 - 0  
E. Kosetskaya - C. Birch 2 - 0  
F. Deprez - Chia Hsin Lee 2 - 1  
J. Stadelmann - J.D. Jakobsen 0 - 2  
Ji Hyun Sung - S. Jaquet    
K. Polikarpova - Beiwen Zhang 0 - 2  
L. Zetchiri - M. Riya 1 - 2  
Lia. Tan - N. Perminova 2 - 0  
M. Mitsova - M. Repiska 2 - 0  
Michelle Li - V. Gummadi 2 - 0  
S. de Visch Eijbergen - Bri. Tam 0 - 2  
Sae. Kawakami - S. Penalver Pereira 2 - 0  
V.R. Jakka - K. Kuuba 1 - 2  
Yufei Chen - Xuefei Qi 2 - 0  
Yvonne Li - I.A. Andersen 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Kashihara M / Kato M 2 - 0  
Basova A / Fuchsova M - Efler L / Herttrich I 0 - 2  
Birch C / Smith L - Honderich R / Tsai K 1 - 2  
Boeje A / Poulsen M - Cheng C Y / Lee C C 2 - 1  
Fankhauser N / Tabeling I - Santosh S / Dandu P 2 - 1  
Finne-Ipsen J / Surrow M - Lu C / Ya X 1 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Hobara S / Sone N 2 - 0  
Magelund A / Ravn F - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Marran K K / Ruutel H - Chang C H / Yang C T 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Akchurina A / Morozova O 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Labar R / Tran A - Lee C H / Lu C Y 0 - 2  
Lu K / Lu C - Boeje A / Soegaard F 2 - 0  
Vlaar A / Mitsova M - Delrue F / Moinard J 2 - 1  
Zapico A / Usle L - Garg K / Kapila D 2 - 1  
Vízilabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vouliagmeni - Olympiakosz 6 - 7  

 

2019.03.12.
Bandy (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ural Trubnyik (1.m.) 8 - 1  
SZKA Nyeftjanyik - Bajkal Irkutszk (1.m.) 8 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - Edsbyn (3.m.) 3 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Stresovice (5.m.) 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo (3.m.) 10 - 2  
Seinäjoki - Viikingit Helsinki (3.m.) 5 - 6  
Turku PS - Nokian KrP (3.m.) 8 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Slavia Praha 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Cortina (1.m.) 2 - 4  
Jesenice - Vipiteno/Sterzing (1.m.) 3 - 0  
Lustenau - Gherdeina/Gröden (1.m.) 6 - 3  
Renon/Ritten - Kitzbühel (1.m.) 6 - 0  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vsetin - Prostejov (7.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Chomutov 2 - 1  
Litvínov - Pardubice 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Zlín (2.m.) 0 - 2  
Vítkovice - Sparta Praha (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning (3.m.) 2 - 0  
Frederikshavn - Esbjerg (3.m.) 4 - 0  
Rungsted - Herlev Eagles (3.m.) 5 - 5  
Sönderjyske - Rödovre (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen (1.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - JYP 4 - 4  
Kärpät - Lahti Pelicans 3 - 2  
Lukko - Jukurit 1 - 6  
SaiPa - Kalpa 2 - 5  
Tappara - HIFK 4 - 2  
Vaasan Sport - Turku PS 4 - 1  
Ässät - Ilves 0 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Anglet 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux (7.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Mogo Riga (4.m.) 1 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Arizona 7 - 1  
Colorado - Carolina 0 - 3  
Edmonton - NY Rangers 2 - 2  
Minnesota - San Jose 0 - 3  
NY Islanders - Columbus 2 - 0  
Philadelphia - Ottawa 3 - 2  
Toronto - Tampa Bay 2 - 6  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilbronn - Dresden (3.m.) 4 - 7  
Kassel - Crimmitschau (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf (1.m.) 7 - 1  
Köln - Ingolstadt (1.m.) 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel (2.m.) 2 - 3  
Langnau Tigers - Lausanne (2.m.) 0 - 3  
Lugano - Zug (2.m.) 1 - 5  
Servette - Bern (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - MODO 2 - 0  
Karlskrona - Västervik 2 - 2  
Västeras - Leksand 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 4 - 2  
Färjestad - Lulea 3 - 0  
Linköping - Brynäs 2 - 2  
Malmö - Rögle 3 - 0  
Timra - HV 71 3 - 5  
Växjö - Skelleftea 1 - 1  
Örebro - Mora 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Michalovce (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad (2.m.) 1 - 1  
Nitra - Trencin (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda (1.m.) 4 - 2  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov (1.m.) 3 - 1  
SZKA-Neva - Szokol Krasznojarszk (2.m.) 1 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan (2.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Párizs-Nizza, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grönewegen - C. Ewan 0 - 1  
F. Jakobsen - Sam Bennett 0 - 1  
I.G. Cortina - Phil. Gilbert 0 - 1  
J. Degenkolb - A. Greipel 0 - 1  
M. Kittel - B. Coquard 0 - 1  
M. Kwiatkowski - L.L. Sanchez Gil 0 - 1  
M. Trentin - A. Demare 0 - 1  
Párizs-Nizza 2019, 3. szakasz    
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nanterre 60 - 62  
Venezia - Nyizsnyij Novgorod 84 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 74 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Zabiny Brno (2.m.) 73 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants 82 - 69  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 106 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Hapoel Holon 83 - 82  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roanne - Nantes 90 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Start Lublin 87 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Detroit 103 - 75  
Cleveland - Toronto 126 - 101  
Houston - Charlotte 118 - 106  
LA Clippers - Boston 140 - 115  
Utah - Oklahoma City 89 - 98  
Washington - Sacramento 121 - 115  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Botas Adana 83 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bjerringbro-Silkeborg 22 - 33  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Veszprém 21 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - SM Dedeman Bacau 31 - 28  
Buzau - CSM Bukarest 23 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Vardar Pro Skopje 28 - 31  
Metalurg Skopje - Vojvodina 39 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kungalv 22 - 26  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - MC Oran 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Sunderland 0 - 0  
Blackpool - Doncaster 1 - 1  
Bradford - Luton 0 - 1  
Charlton - Burton 2 - 1  
Coventry - Fleetwood 2 - 1  
Gillingham - Bristol Rovers 0 - 1  
Plymouth - Shrewsbury 2 - 1  
Rochdale - Oxford Utd. 0 - 0  
Scunthorpe - Southend 4 - 1  
Walsall - Portsmouth 2 - 3  
Wimbledon - Peterborough 1 - 0  
Wycombe - Accrington 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Crewe 0 - 0  
Carlisle - Notts County 1 - 3  
Colchester - Forest Green 0 - 3  
Crawley - Mansfield 0 - 0  
Lincoln - Oldham 2 - 0  
Morecambe - Milton Keynes Dons 4 - 2  
Northampton - Newport 1 - 0  
Port Vale - Yeovil 3 - 0  
Stevenage - Swindon 2 - 0  
Tranmere - Grimsby 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Wigan 3 - 0  
Bolton - Sheffield Wed. 0 - 2  
Bristol City - Ipswich 1 - 1  
Reading - Leeds 0 - 3  
Sheffield Utd. - Brentford 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Leyton 1 - 2  
Barnet - Halifax 1 - 1  
Bromley - Chesterfield 3 - 3  
Dover - Boreham 1 - 1  
Eastleigh - Maidstone Utd. 2 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Maidenhead Utd. 3 - 0  
Fylde - Hartlepool 4 - 2  
Havant & Waterlooville - Dag & Red 3 - 0  
Solihull Moors - Gateshead 1 - 0  
Sutton Utd. - Braintree 0 - 3  
Wrexham - Barrow 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Platense 2 - 0  
Santamarina Tandil - Atl. Rafaela 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Defensa Justicia - Banfield 3 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Juventus (Ki jut tovább?)    
Juventus - Atl. Madrid 3 - 0  
Manchester City - Schalke 7 - 0  
Schalke - Manchester City (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Unterhaching 1 - 0  
Fortuna Köln - Osnabrück 0 - 0  
Meppen - Würzburg 1 - 1  
Münster - Rostock 0 - 1  
Zwickau - Uerdingen 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Dep. Cuenca 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Al-Ittihad (EGY) 1 - 2  
Smouha - Ismaily 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Paris SG 0 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Mumbai City 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Bnei Lod 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Universidad de Concepcion 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Melgar 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Dep. Tolima 3 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mezőkövesd 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Bayern München 1 - 3  
Leverkusen - Hoffenheim 1 - 7  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Partick Thistle 2 - 1  
Rangers - Aberdeen 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Stenhousemuir 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Queens Park 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Falkirk 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Sociedad 4 - 1  
Huelva - Betis 1 - 0  
Levante - Tenerife 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Nitra 5 - 1  
Zilina - Skalica 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Hertha BSC 3 - 0  
U19Dinamo Zagreb - U19Liverpool 1 - 1  
U19Hoffenheim - U19Dinamo Kijev 0 - 0  
U19Lyon - U19Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Duhail 3 - 1  
Esteghlal T. - Al-Ain 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Persepolis 1 - 0  
Pakhtakor - Al-Ahli (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Gyeongnam 1 - 1  
Shandong Luneng - Kashima A. 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Guangzhou Evergrande 3 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Melbourne Victory 2 - 1  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Novara 1 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Praia 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - MKS Kalisz 0 - 3  
Sakk (Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - S. Shankland 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
Rapport R. - D. Navara 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
V. Laznicka - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - S. Maguire    
Ding Junhui - B. Hawkins    
Ding Junhui - Mark Davis (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Ding Junhui - S. Maguire 3 - 1  
Ding Junhui - T. Ford 3 - 1  
J. Higgins - B. Hawkins    
J. Higgins - D.B. Gilbert    
J. Higgins - Ding Junhui (3 nyert frame-ig)    
J. Higgins - Mark Davis (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Higgins - N. Saengkham (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Higgins - S. Maguire (3 nyert frame-ig)    
J. Higgins - T. Ford 3 - 0  
M. White - B. Hawkins    
M. White - Mark Davis (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. White - T. Ford (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
N. Saengkham - Ding Junhui (3 nyert frame-ig)    
N. Saengkham - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Strandröplabda (Doha-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Costa Santos R A / Morais - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Gao P / Li Y - Budinger C / Patterson C 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Ha L / Wu J - Kunert T / Mullner D 2 - 0  
Li Z / Zhou C - Schumann D / Durant C 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
Rossi E / Carambula Rauri - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Sato R / Taira N - Budinger C / Patterson C 0 - 2  
Van De Velde S / Varenhor - Gabdullins M / Samoilovs 2 - 0  
Van De Velde S / Varenhor - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Sífutás (Sprint, Drammen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Halfvarsson - Vik. Thorn 1 - 0  
Emil Iversen - Osk. Svensson 0 - 1  
F. Pellegrino - S.B. Skar 0 - 1  
J.H. Klaebo - A. Bolshunov 1 - 0  
P. Golberg - E. Brandsdal 0 - 1  
S.T. Fossli - E. Valnes 1 - 0  
Sprint, Drammen 2019    
Sprint, Drammen 2019 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Drammen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sundling - M. Dahlqvist 0 - 1  
K. Parmakoski - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
K. Visnar - A. Lampic 0 - 1  
N. Nepryaeva - Y. Belorukova 1 - 0  
S. Caldwell - S. Björnsen 0 - 1  
S. Ringwald - J. Diggins 0 - 1  
Sprint, női, Drammen 2019    
Sprint, női, Drammen 2019 - Top 3    
Sti. Nilsson - M.C. Falla 0 - 1  
Sílövészet (vb, 15 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - I. Landmark Tandrevold 0 - 1  
D. Herrmann - T. Eckhoff    
D. Wierer - L. Vittozzi 0 - 1  
F. Preuss - L.T. Hauser 0 - 1  
K. Mäkäräinen - M. Davidova 0 - 1  
L. Dahlmeier - H. Öberg 0 - 1  
M. Brorsson - E. Yurlova-Percht 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - T. Eckhoff 1 - 0  
vb, 15 km, női 2019    
vb, 15 km, női 2019 - Top 3    
Síugrás (Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - P. Zyla 1 - 0  
D. Prevc - P. Aschenwald 1 - 0  
J.A. Forfang - Jun. Kobayashi 1 - 0  
Lillehammer 2019    
Lillehammer 2019 - Top 3    
M. Eisenbichler - K. Geiger 1 - 0  
Rob. Johansson - Ryo. Kobayashi 1 - 0  
S. Ammann - A. Stjernen 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch 1 - 0  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - Evan Song 0 - 2  
B. Gojo - R. Cid Subervi 1 - 2  
Baadi, Taha - R. Olivo 0 - 2  
L. Draxl - Yus. Takahashi 2 - 0  
M. Guinard - C. Altamirano 0 - 2  
M. Redlicki - J.C. Aragone 2 - 0  
M.F. Descotte - Y. Mertens 1 - 2  
N. Milojevic - L. Broady 2 - 0  
P. Krainik - S. Mansouri 0 - 2  
R. Olivo - J. Zopp 1 - 2  
T. Lamasine - S. Nagal 2 - 0  
Tenisz (Drummondville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulais J / Peck J - Dancevic F / Mergea F 0 - 2  
Diez S / Milojevic N - Goransson A / Pasha N 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - E. Rodina 2 - 0  
A. Cornet - S. Zhuk 0 - 2  
F. Ferro - G. Olmos 2 - 0  
H. Watson - Nao Hibino 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Bouzkova 0 - 2  
V. Diatchenko - A. Kalinina 2 - 1  
V. Kudermetova - K. Zavatska 2 - 1  
Xiyu Wang - Kri. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Guadalajara, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Panova A - Sanchez M / Stollár F 0 - 2  
Cako J / Zarazua R - Guarachi A / Santamaria S 2 - 0  
Carter H / Shibahara E - Kudermetova V / Minella M 1 - 2  
Errani S / Kalashnikova O - Danilovic O / Kostic N 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - K. Khachanov 0 - 2  
D. Medvedev - F. Krajinovic 0 - 2  
D. Shapovalov - M. Cilic 2 - 0  
D.S. Schwartzman - R. Nadal 0 - 2  
F. Auger Alliassime - Y. Nishioka 1 - 2  
Gil. Simon - D. Thiem 0 - 2  
J. Isner - G. Pella 2 - 0  
K. Nishikori - H. Hurkacz 1 - 2  
N. Djokovic - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Pouille L / Wawrinka S - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - E. Alexandrova 2 - 0  
E. Svitolina - A. Barty 2 - 1  
K. Bertens - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
M. Vondrousova - S. Halep 2 - 1  
N. Osaka - D.R. Collins 2 - 0  
Qiang Wang - B.V. Andreescu 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Jurak D / Olaru R 2 - 0  
Hsieh S / Strycova B - Chan H-C / Chan L 1 - 2  
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - Chun Hsin Tseng 1 - 2  
M. Ymer - K. Majchrzak 0 - 2  
N. Ponwith - Tat. Ito 0 - 2  
Yas. Uchiyama - L. Lacko 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
Duck Hee Lee - Yui. Sugita 2 - 0  
E. Karlovskiy - B. Crepatte 0 - 2  
E. Lopez-Perez - C. Sinclair 2 - 0  
E. Tyurnev - V. Galovic 1 - 2  
G. Clezar - M. Purcell 0 - 2  
Go Soeda - B. Rola 0 - 2  
Hir. Moriya - M. Bourgue 0 - 2  
J. Barranco Cosano - L. Giustino 0 - 2  
M. Banes - O. Otte 0 - 2  
M. Polmans - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
R. Molleker - Yunseong Chung 0 - 2  
S. Napolitano - Yibing Wu 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - He Y / Sun F 2 - 0  
Li Z / Oliveira G - Balaji N S / Hach Verdugo 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Yue Yuan 2 - 1  
C. Tauson - En Shuo Liang 2 - 0  
Har. Tan - Shuyue Ma 1 - 2  
J. Glushko - Jing Jing Lu 2 - 0  
Meigi Guo - M. Frech 0 - 2  
Xinyun Han - J. Cepelova 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengming Ren - Yang Yang 0 - 2  
Chia Hao Lee - E.C. Chang 2 - 1  
Donghun Kim - I.L.I. Rumbay 2 - 0  
Haichao Liu - Chia Hung Lu 2 - 1  
I.Z. Zainuddin - Liu, Liang 2 - 0  
Joo Ven Soong - Chi Wing Lim 1 - 2  
Kean Yew Loh - Yen Chun Chen 2 - 1  
Lin Chun-Yi - Wei Chi Liu 2 - 1  
N. Luangamath - Xiaodong Sheng 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Seinen C - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Bay-Smidt M / Soby R - Yakura N / Tsai K 2 - 0  
Bitman J / Basova A - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Chang K-C / Lee C C - Lee Y / Yang C T 0 - 2  
Jansen J R / Ostermeyer K - Chopra P J / Siki Reddy N 0 - 2  
Jille R / Van Der Aar I - Seidel M E / Linda E 1 - 2  
Po L-W / Chang C H - Arjun M R / Maneesha K 0 - 2  
Ronald R / Saufika A - Dimova E / Dremin E 2 - 1  
Smilowski P / Swierczynsk - Mittelheisser G / Mittelheisser 0 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Vízilabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Ekipe Orizzonte Catania 11 - 11  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 10 - 18  
Vízilabda (Világ Liga, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 12 - 9  

 

2019.03.11.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona Hotshots - San Antonio 25 - 29  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeräs - Hammarby (3.m.) 6 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä (2.m.) 3 - 2  
Golf (Hoag Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoag Classic 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Belleville 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Zlín (1.m.) 3 - 1  
Vítkovice - Sparta Praha (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erste Liga2018/19-Újpest vagy Fehérvári Titánok jut tovább?    
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno (4.m.) 1 - 4  
Lida - Nyeman Grodno (4.m.) 2 - 3  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga (4.m.) 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 2 - 3  
Calgary - Las Vegas 6 - 3  
Pittsburgh - Boston 4 - 2  
Washington - Winnipeg 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker (3.m.) 1 - 1  
Stavanger - Sparta Sarpsborg (3.m.) 2 - 2  
Storhamar - Stjernen (3.m.) 6 - 2  
Valerenga - Manglerud (3.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad (1.m.) 2 - 3  
Nitra - Trencin (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Szokol Krasznojarszk (1.m.) 2 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan (1.m.) 6 - 2  
Kerékpár (Párizs-Nizza, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - B. Coquard 1 - 0  
A. Kristoff - J. Degenkolb 0 - 1  
C. Laporte - A. Greipel 0 - 1  
D. Grönewegen - C. Ewan 1 - 0  
F. Jakobsen - Sam Bennett 1 - 0  
M. Kwiatkowski - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
Párizs-Nizza 2019, 2. szakasz    
S. Colbrelli - M. Trentin 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Buducnost Podgorica 70 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Sao Jose dos Campos 87 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Dijon 61 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Olympiakosz 76 - 81  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Gorica 77 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Galil 107 - 74  
Ironi Naharia - Hapoel TA 59 - 80  
Maccabi Ashdod - Hapoel Beer Sheva 84 - 99  
Maccabi Rishon - Bnei Herzeliya 77 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 93 - 94  
Golden State - Phoenix 111 - 115  
Minnesota - New York 103 - 92  
San Antonio - Milwaukee 121 - 114  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Olimpia Milano 67 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrsac - OKK Belgrád 95 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Anadolu Efes 76 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Asztana 102 - 74  
Zielona Gora - CSZKA Moszkva 74 - 115  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringsted - Ribe-Esbjerg 27 - 33  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Magura Cisnadiei 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Hammarby 35 - 28  
Malmö - Alingsas 20 - 26  
Ystad IF - Redbergslids 32 - 29  
Önnereds - IFK Ystad 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skara 28 - 20  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Obilic Belgrád 25 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Club Almagro 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Atl. Los Andes 1 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Nueva Chicago 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - River Plate 0 - 1  
Tigre - Union SF 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Vitosa Bistritsa 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - The Strongest 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - E. Frankfurt 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Curico Unido 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Liberec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - OB Odense 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Emelec Guayaquil 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Misr Lel Makasa 0 - 0  
Haras El Hodood - ENPPI 0 - 0  
Wadi Degla - El Gaish Talaea 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Sochaux 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Sioni Bolnisi 0 - 0  
Georgia Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Panioniosz 5 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - AZ Alkmaar 2 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Northeast Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Gan 2 - 4  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Marmorek 0 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Katamon 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Once Caldas 3 - 1  
Cucuta Deportivo - Union Magdalena 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Wisla Plock 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Stumbras Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Portland 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Empoli 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Palermo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gubbio - Ternana 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
FK Krasznodar - Orenburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - General Diaz 1 - 0  
Sol de America - Guarani Asuncion 1 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Alianza Huanuco 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Belenenses 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Kilmarnock 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Osasuna 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Ümraniyespor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Antalyaspor 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Lala Caroni 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Zob Ahan 2 - 3  
Al-Zawraa - Al-Wasl 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Lokomotív Taskent 2 - 1  
Al-Wahda - Al-Ittihad (KSA) 4 - 1  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada (Helyszín: Kanada) 35 - 21  
Japán - Spanyolország 10 - 15  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Trefl Gdansk - Belchatow 2 - 3  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - D.B. Gilbert    
B. Hawkins - S. Maguire    
D.B. Gilbert - Mark Davis    
Ding Junhui - D.B. Gilbert    
Ding Junhui - M. White 3 - 2  
Ding Junhui - N. Saengkham (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Higgins - Ding Junhui (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Higgins - M. White (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. White - D.B. Gilbert    
M. White - N. Saengkham 0 - 3  
M. White - S. Maguire 2 - 3  
Mark Davis - B. Hawkins    
Mark Davis - S. Maguire 3 - 2  
Mark Davis - T. Ford 3 - 2  
N. Saengkham - Mark Davis (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Maguire - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
T. Ford - N. Saengkham 2 - 3  
T. Ford - S. Maguire 1 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 2019    
Tenisz (Drummondville, Canada, Qualify)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Guinard - Boulais, Justin 2 - 0  
Tenisz (Drummondville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - S. Diez 2 - 0  
D. Novikov - A. Collarini 2 - 0  
E. Furness - J. Sels 0 - 2  
G. Brouwer - S. Kozlov 2 - 0  
J. Hiltzik - L. Broady 0 - 2  
J.J. Wolf - A. Goransson 2 - 0  
J.J. Wolf - Gas. Elias    
Kev. King - S. Nagal 0 - 2  
M. Redlicki - Roy Smith 2 - 0  
U. Blanch - Evan King 2 - 1  
V. Millot - J. Peck 2 - 0  
Tenisz (Guadalajara, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Minella - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
P. Badosa Gibert - O. Danilovic 0 - 2  
V. Lepchenko - C. Perrin 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J-L. Struff 0 - 2  
D. Shapovalov - S. Johnson 2 - 0  
F. Lopez - K. Khachanov 1 - 2  
Fucsovics M. - S. Wawrinka 1 - 2  
G. Monfils - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
H. Hurkacz - L. Pouille 2 - 1  
I. Karlovic - P. Gunneswaran 2 - 0  
J. Donaldson - R. Nadal 0 - 2  
J. Isner - A. Popyrin 2 - 0  
L. Djere - M. Kecmanovic 0 - 2  
M. Giron - M. Raonic 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Fognini F - Bopanna R / Shapovalov D 2 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Mektic N / Zeballos H 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Fritz T/ Kyrgios N 2 - 1  
Mannarino A / Monfils G - Mcdonald M / Opelka R 0 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - L. Tsurenko 2 - 0  
A. Sevastova - A. Kontaveit    
E. Svitolina - D. Gavrilova 2 - 0  
J. Brady - A. Barty 0 - 2  
M. Barthel - J. Görges 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - A. Kerber 1 - 2  
V. Williams - C. McHale 2 - 0  
Y. Bonaventure - Kar. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Mertens E / Sabalenka A 1 - 2  
Brady J / Riske A - Bertens K / Vekic D 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Rosolska A / Yang Z 2 - 1  
Tenisz (Phoenix, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - R. Bemelmans 2 - 0  
G. Quinzi - Ryan Harrison    
L. Sonego - N. Kuhn 2 - 0  
R. Ramanathan - P. Krstin 0 - 2  
S. Caruso - M. Krueger 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - M. Banes 0 - 2  
K-M. Maamoun - M. Polmans 1 - 2  
M. Bourgue - F. Peliwo 2 - 0  
N. Serdarusic - U. Ignatik 0 - 2  
P. Cachin - J. Barranco Cosano 0 - 2  
R. Brancaccio - Go Soeda 0 - 2  
S. Myneni - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
Yecong He - S.K. Mukund 0 - 2  
Yunseong Chung - M. Safwat 2 - 0  
Zhizhen Zhang - Zhe Li 0 - 2  
Zihao Xia - Duck Hee Lee 0 - 2  
Címkék: tippmix,